Tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2021-10-08
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 8., péntek:

    M4 Sport

 9.30 és 17.45: Úszás, világkupaverseny, Budapest, előfutamok és döntők

14.00: Forma-1, Török Nagydíj, 2. szabadedzés

19.45: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Lengyelország

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Németország-Románia

 

    Sport 2

16.30: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Most, időmérő edzés

20.00: Darts, World Grand Prix, Leicester

 

    Eurosport 1

18.00: Kerékpár, pálya Európa-bajnokság, Grenchen

 

    Eurosport 2

20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

16.30: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Most, időmérő edzés

 

    Digisport 1

20.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Digisport 1

19.10: Jégkorong, ICE, alapszakasz, Fehérvár-Graz

 

    Digisport 2

20.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

15.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, Vuliagmeni-Savona

17.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, Szolnok-Jadran Herceg Novi

 

 

október 9., szombat:

    M4 Sport

 9.30: Úszás, világkupaverseny, Budapest, előfutamok

11.30: Forma-1, Török Nagydíj, 3. szabadedzés

14.00: Forma-1, Török Nagydíj, időmérő edzés

17.40: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Észtország

20.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Magyarország-Albánia

 

    M4 Sport+

15.35: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-Falco

17.45: Úszás, világkupaverseny, Budapest, döntők

19.45: Birkózás, világbajnokság, Oslo, döntők

 

    Sport 1

14.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Kazahsztán - Bosznia-Hercegovina, Nur-Szultán

17.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Svédország-Koszovó, Solna

20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Andorra-Anglia, Andorra la Vella

 

    Sport 2

 1.00: Baseball, MLB, rájátszás, főcsoport-elődöntő, 2. mérkőzés, Tampa Bay Rays-Boston Red Sox

14.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Litvánia-Bulgária, Vilnius

17.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Skócia-Izrael, Glasgow

21.30: Darts, World Grand Prix, Leicester

 

    Eurosport 1

10.15: Kerékpár, országúti kerékpár, lombardiai kör

17.00: Kerékpár, országúti kerékpár, vendée-i körverseny

18.30: Kerékpár, pálya Európa-bajnokság, Grenchen

 

    Eurosport 2

10.45: Autósport, megbízhatósági világbajnokság, Most

20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 1

 3.00 és 20.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 9.55: Autósport, német túraautó-bajnokság, Norisring, 1. időmérő

13.25: Autósport, német túraautó-bajnokság, Norisring, 1. verseny

15.05: Autósport, német túraautó-kupa, Norisring, 1. verseny

15:55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, Jadran Herceg Novi-Vuliagmeni

17.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, Szolnok VSC-Savona

 

    Arena 4

13.00: Labdarúgás, angol negyedosztály, Forest Green Rovers-Swindon Town

16.00: Labdarúgás, angol negyedosztály, Newport County-Bredford

20.00: Kézilabda, francia bajnokság, Nimes-PSG

21.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, alapszakasz

 

október 10., vasárnap:

    M4 Sport

14.00: Forma-1, Török Nagydíj, futam

18.15: Kézilabda, Eb-selejtező, Szlovákia-Magyarország, Nagytapolcsány

20.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő

 

    M4 Sport+

14.15: Jégkorong, Erste Liga, UTE-DEAC

18.00: Birkózás, világbajnokság, Oslo, döntők

 

    Sport 1

 3.00: Ökölvívás, Tyson Fury-Deontay Wilder, Las Vegas

13.30 és 17.15: Autósport, túraautó-világkupa, 1. és 2. futam, Most

15.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, bronzmérkőzés, Torino

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő

 

    Sport 2

 3.00: Baseball, MLB, rájátszás, főcsoport-elődöntő, 2. mérkőzés, San Francisco Giants-Los Angeles Dodgers/St Louis Cardinals

14.00: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-THW Kiel

16.00: Kézilabda, német bajnokság, Hamburg-Flensburg

22.00: Baseball, MLB, rájátszás, főcsoport-elődöntő, 3. mérkőzés, Boston Red Sox-Tampa Bay Rays

 

    Eurosport 1

15.20: Kerékpár, országúti kerékpár, Paris-Tours

19.25 és 20.00: Kerékpár, pályakerékpár, világkupa, Waterloo

22.15: Sznúker, Északír Open

 

    Eurosport 2

12.00, 13.00, 15.00 és 16.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Francia Nagydíj, Lacapelle-Marival

14.00 és 17.00: Autósport, túraautó-világkupa, 1. és 2. futam, Most

20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 1

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 8.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, Savona-Jadran Herceg Novi

10.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, Szolnok VSC-Vouliagmeni

13:25: Autósport, német túraautó-bajnokság, Norisring, 2. verseny

15.05: Autósport, német túraautó-kupa, Norisring, 2. verseny

17.25: Jégkorong, ICE, Hydro Fehérvár AV19-Dornbirn

 

    Digisport 2

 9.55: Autósport, német túraautó-bajnokság, Norisring, 2. időmérő edzés

20.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Arena 4

 1.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, alapszakasz

15.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-New York Jets

19.00 és 22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

 

Forrás: MTI