Tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2021-08-27
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 27., péntek:

    M4 Sport

11.35: Forma-1, Belga Nagydíj, 1. szabadedzés

14.15: Forma-3, Belga Nagydíj, időmérő

14.55: Forma-1, Belga Nagydíj, 2. szabadedzés

17.30: Atlétika, Gyémánt Liga, Lausanne

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszegi TE-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Internazionale

 

    Sport 2

18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Venezia

 

    Eurosport 1

14.50: Kerékpár, Vuelta a Espana, 13. szakasz

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, Német körverseny, 2. szakasz

21.00: Golf, PGA Tour, BMW Championships, 2. nap

 

    Digisport 1

0.00: Tenisz, WTA-torna, Chicago

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Olympique Lyon

 

    Digisport 2

0.00: Tenisz, WTA Torna, Cleveland

19.30: Tenisz, WTA Torna, Chicago

 

    Digisport 3

20.00: Tenisz, WTA-torna, Cleveland

 

    Spíler 2

19.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Espanyol

22.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Alavés

 

    Aréna4

10.45: Gyorsaságimotoros-vb, Brit GP, MotoGP, 1. szabadedzés

11.45: Gyorsaságimotoros-vb, Brit GP, Moto2, 1. szabadedzés

14.15: Gyorsaságimotoros-vb, Brit GP, Moto3, 2. szabadedzés

15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit GP, MotoGP, 2. szabadedzés

16.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit GP, Moto2, 2. szabadedzés

18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Nürnberg-Karlsruhe

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hoffenheim

 

augusztus 28., szombat:

    M4 Sport

8.43:  Forma-3, Belga Nagydíj, időmérő

11.54: Forma-1, Belga Nagydíj, 3. szabadedzés

15.00: Forma-1, Belga Nagydíj, időmérő

16.55: Strandfoci-vb

20.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Fehérvár-MTK

 

    M4 Sport+

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Mezőkövesd

18.05: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Debrecen

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés, Csurgó-Constanta

16.45: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Veszprém-Kiel

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Empoli

    

    Sport 2

15:00: Lóverseny, Kincsem+

16.30: Autóverseny, Wseries, Spa, 4. futam

18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Bologna

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Torino

 

    Eurosport 1

12.55: Hegyikerékpár, vb, Val di Sole

14.50: Kerékpár, Vuelta a Espana, 14. szakasz

 

    Eurosport 2

21.00: Golf, PGA Tour, BMW Championships, 3. nap

 

    Digisport 1

0.00: Tenisz, WTA-torna, Cleveland

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Everton

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-St. Étienne

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux

21.:00: Tenisz, WTA-torna, Chicago

 

    Digisport 3

19.00: Tenisz, WTA-torna, Cleveland

 

    Spíler 1

18.30, Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Chelsea

 

    Spíler 2

16.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Athletic Bilbao

19.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla

21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Madrid

 

    Aréna4

10.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit GP, Moto3, 3. szabadedzés

10.45: Gyorsaságimotoros-vb, Brit GP, MotoGP, 3. szabadedzés

11.45: Gyorsaságimotoros-vb, Brit GP, Moto2, 3. szabadedzés

13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Heidenheim-Hamburg

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Freiburg

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hertha BSC

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Düsseldorf

 

augusztus 29., vasárnap:

    M4 Sport

7.58, 9.32 és 10.35:  Forma-3, Belga Nagydíj, futam

15.00: Forma-1, Belga Nagydíj

17.42: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót-Puskás Akadémia

19.57: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Újpest

 

    M4 Sport+

14.49: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga: DVTK-Pécs

16.54: Strandfoci-vb

 

    Sport 1

9.30 és 12.45: Rali, Vértes-Mór rali

16.15: Kézilabda, férfi Európa-liga, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés, Balatonfüred-HK Malmö

18.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Napoli

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Cagliari

 

    Sport 2

4.00: UFC, Fight Night, Las Vegas

14.30: Jégkorong, BL, Växjö-Bremerhaven

18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Sampdoria

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Salernitana

 

    Eurosport 1

14.10: Kerékpár, női GP, Plouay

16.00: Kerékpár, Benelux-körverseny, 1. szakasz

17.30, Tenisz, US Open

 

    Eurosport 2

16.50: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

12.:55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Monaco

15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Rennes

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-PSG

 

    Digisport 2

14.55, Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Lorient

 

    Digisport 3

14.55, Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Brest

 

    Spíler 1

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Leeds

17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Manchester United

 

    Spíler 2

16.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Getafe

19.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Granada

21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atético Madrid-Villarreal

 

    Aréna4

12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Brit GP, Moto3, futam

13.45: Gyorsaságimotoros-vb, Brit GP, MotoGP, futam

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Mönchengladbach

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Leipzig

22.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Cincinnati Bengals-Miami Dolphins

 

Forrás: MTI