Tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2021-09-10
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 10., péntek:

    M4 Sport

 9.00: SUP-világbajnokság, Balatonfüred, hosszú távú versenyek

14.25: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, 1. szabadedzés

16.45: Forma-2, Monza, időmérő edzés

18.00: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, időmérő edzés

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Gyirmót

 

    Sport 1

20.30: Baseball, MLB, alapszakasz, Chicago Cubs-San Francisco Giants

 

    Sport 2

19.00: Darts, világkupa, 2. nap, Jéna

 

    Eurosport 1

14.00: Kerékpár, brit körverseny, 6. szakasz

18.00: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Lille

 

    Digisport 2

19.05: Jégkorong, ifjabb Ocskay Gábor-emlékmérkőzés, Fehérvár-Gyergyó

 

    Arena4

 9.00, 9.45 és 10.45: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés

13.15, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

21.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Birmingham City-Derby County

 

szeptember 11., szombat:

    M4 Sport

 8.45 és 14.30: Forma-2, Monza, 1. és 2. sprintfutam

10.00: SUP-világbajnokság, Balatonfüred, sprint távú versenyek

11.45 és 16.30: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, 2. szabadedzés és sprintkvalifikáció

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MTK Budapest

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-MOL Fehérvár

 

    M4 Sport+

14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros

17.15: Jégkorong, Szuperkupa, FTC-DEAC

 

    Eurosport 1

 0.45 és 18.00: Tenisz, US Open

 7.55: Síugrás, nyári Grand Prix, Csajkovszkij

14.15: Kerékpár, országúti Európa-bajnokság, Trentino

 

    Eurosport 2

12.00: Szlalom kajak-kenu, világkupa, Pau

14.00: Kerékpár, brit körverseny, 7. szakasz

16.40: Lósport, Róma

 

    Sport 1

15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Dortmund-FTC

17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győr-Vipers Kristiansand

20.00: Darts, világkupa, 3. nap, Jéna

 

    Sport 2

14.00: Darts, világkupa, 3. nap, Jéna

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Fiorentina

 

    Digisport 1

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Manchester City

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Marseille

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Clermont

 

    Arena4

 9.00, 9.45 és 10.45: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés

12.30 és 13.15: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3 és MotoGP, időmérő

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Köln

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bayern München

21.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Sandhausen

23.15: Autósport, IndyCar, Portland

 

    Spíler 1

13.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham Hotspur

15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Dortmund

 

    Spíler 2

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Vallecano

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Mallorca

 

 

szeptember 12., vasárnap:

    M4 Sport

10.15: Forma-2, Monza, főfutam

15.00: Forma-1, Olasz Nagydíj, futam

17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Kisvárda

20.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ETO FC Győr-Diósgyőr

 

    M4 Sport+

13.00: SUP-világbajnokság, Balatonfüred, technikai versenyek

15.00: Labdarúgás, női Simple Liga, Ferencváros-Haladás

17.00: Labdarúgás, szlovák bajnokság, DAC-Slovan Bratislava

19.00 Futsal, világbajnokság, csoportkör, Litvánia-Venezuela

 

    Sport 1

 1.00: Kosárlabda, NBA Hall of Fame-beiktatás

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale

16.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-CSZKA Moszkva

19.00: Darts, világkupa, 4. nap, Jéna

 

    Sport 2

 9.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Amur-Dinamo Moszkva

13.00: Darts, világkupa, 4. nap, Jéna

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Lazio

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Sassuolo

 

    Eurosport 1

 9.55: Síugrás, nyári Grand Prix, Csajkovszkij

12.10: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monza

13.15: Kerékpár, országúti Európa-bajnokság, Trentino

19.00: Tenisz, US Open

 

    Eurosport 2

11.30 és 16.15: Szlalom kajak-kenu, világkupa, Pau

14.00: Kerékpár, brit körverseny, 8. szakasz

17.55: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-St. Étienne

15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Angers

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Nice

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lens

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Reims

 

    Arena4

 1.30: Autósport, NASCAR, Richmond

11.00, 12.15 és 13.45: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Suttgart

19.00 és 22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

 

    Spíler 1

17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Liverpool

 

    Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Valencia

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Real Sociedad

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo

 

Forrás: MTI