Tippmix eredmények - 2021. március 1-7.

2021-03-01
Tippmix eredmények - 2021. március 1-7.

2021.03.07.

Alpesi sí (Szuper-óriásműl., Saalbach-H.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Pinturault - C. Innerhofer 03.07 10:30 1 - 0  
A. Sander - N. Allegre 03.07 10:30 1 - 0  
B. Feuz - Max Franz 03.07 10:30 1 - 0  
Jam. Crawford - G. Caviezel 03.07 10:30 1 - 0  
M. Odermatt - D. Paris 03.07 10:30 1 - 0  
R. Baumann - K. Jansrud 03.07 10:30 1 - 0  
V. Kriechmayr - Mat. Mayer 03.07 10:30 1 - 0  

Alpesi sí (Szuper-óriásműl., Saalbach-H.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Szuper-óriásműlesiklás, Saalbach-Hinterglemm 2021 03.07 10:30    

Alpesi sí (Óriásműlesiklás, női, Jasna)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Brignone - P. Vlhova 03.07 09:30 0 - 1  
M. Bassino - L. Gut-Behrami 03.07 09:30 1 - 0  
M. Gisin - K. Liensberger 03.07 09:30 0 - 1  
M. Hrovat - Ali. Robinson 03.07 09:30    
M. Shiffrin - T. Worley 03.07 09:30 1 - 0  
R. Siebenhofer - S. Hector 03.07 09:30 1 - 0  
S. Brunner - M. Fürst Holtmann 03.07 09:30    

Alpesi sí (Óriásműlesiklás, női, Jasna)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Óriásműlesiklás, női, Jasna 2021 03.07 11:40    

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Antipin - Ilya Novikov 03.07 22:15 1 - 3  
A. Arutiunyan - E. Golovachev 03.07 15:15 1 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 03.07 08:15 3 - 2  
A. Doncenko - E.V. Makarenkov 03.07 06:45 0 - 3  
A. Doncenko - Vla. Zubkov 03.07 08:15 1 - 3  
A. Girevenkov - N. Lyfenko 03.07 22:15 0 - 3  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 03.07 16:15 2 - 3  
A. Sadkov - D. Tikhnenko 03.07 17:30 3 - 0  
A. Sadkov - I. Mikhaylov 03.07 19:30 0 - 3  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 03.07 22:00 2 - 3  
A. Tretyakov - Y. Shishko 03.07 10:15 3 - 0  
A. Uezdin - N. Zhurba 03.07 23:30 3 - 0  
A. Yakovlev - S. Kulikov 03.07 14:00 0 - 3  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 03.07 18:45 3 - 2  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 03.07 20:15 3 - 1  
A. Zabrodin - G. Karpovkin 03.07 06:30 1 - 0  
A. Zabrodin - V. Selkin 03.07 08:00 0 - 3  
Ale. Kuznetsov - D.M. Evlakhin 03.07 11:30 2 - 3  
Ale. Kuznetsov - V. Chahur 03.07 09:30 0 - 3  
Alek. Kozlov - A. Tretyakov 03.07 11:45 3 - 0  
Alek. Kozlov - E. Glazun 03.07 09:45 3 - 1  
D. Balakin - A. Antipin 03.07 23:15 2 - 3  
D. Balakin - E. Ilyukhin 03.07 21:45 1 - 3  
D. Molodtsov - Ilya Novikov 03.07 23:45 3 - 2  
D. Petrochenko - O. Shagarov 03.07 00:15 3 - 1  
D. Sayanov - A. Serebrennikov 03.07 23:00 0 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 03.07 21:30 0 - 3  
D. Tikhnenko - I. Mikhaylov 03.07 18:30 0 - 3  
D. Tikhnenko - V. Chernov 03.07 20:00 2 - 3  
D.M. Evlakhin - S. Bilyuga 03.07 10:00 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 03.07 18:15 1 - 3  
E. Glazun - A. Tretyakov 03.07 10:45 2 - 3  
E. Glazun - Y. Shishko 03.07 12:15 1 - 3  
E. Golovachev - K.K. Nosov 03.07 15:45 3 - 2  
E. Golovachev - O. Nikiforov 03.07 13:45 3 - 2  
E. Ilyukhin - D. Molodtsov 03.07 22:45 3 - 1  
E. Ilyukhin - O. Kutuzov 03.07 00:15 3 - 0  
E. Kryuchkov - A. Yanshaev 03.07 17:45 3 - 0  
E. Kryuchkov - Dmi. Kolesnikov 03.07 19:45 1 - 3  
E.V. Makarenkov - Vla. Zubkov 03.07 06:15 1 - 0  
G. Karpovkin - V. Selkin 03.07 06:00 1 - 0  
I. Mikhaylov - V. Chernov 03.07 18:00 0 - 3  
I. Pandur - A. Doncenko 03.07 05:45 1 - 0  
I. Pandur - E.V. Makarenkov 03.07 07:45 1 - 3  
I. Poletaev - N. Kurilchik 03.07 11:15 2 - 3  
K.K. Nosov - A. Arutiunyan 03.07 14:15 3 - 1  
K.S. Olshakov - A. Arutiunyan 03.07 05:45 1 - 0  
K.S. Olshakov - O. Nikiforov 03.07 07:45 3 - 0  
Kim Sen Ir - A. Yakovlev 03.07 15:30 3 - 0  
Kim Sen Ir - M. Gusev 03.07 13:30 1 - 3  
M. Chernyavskiy - A. Zabrodin 03.07 05:30 1 - 0  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 03.07 07:30 1 - 3  
M. Gusev - A. Yakovlev 03.07 14:30 3 - 0  
M. Gusev - S. Kulikov 03.07 16:00 3 - 1  
M. Minkov - D.M. Evlakhin 03.07 00:45 2 - 3  
M. Minkov - E. Ilyukhin 03.07 01:45 3 - 1  
M. Minkov - V. Beliakov 03.07 18:15 3 - 0  
M. Pronkin - A. Innazarov 03.07 13:45 3 - 0  
N. Kurilchik - O. Suharkov 03.07 09:45 2 - 3  
N. Kurilchik - Y. Bazhinov 03.07 11:45 3 - 1  
N. Lyfenko - B. Grebenyuk 03.07 00:45 3 - 1  
N. Lyfenko - D. Petrochenko 03.07 01:45 0 - 3  
N. Zhurba - V. Putilovsky 03.07 01:00 3 - 1  
O. Kutuzov - M. Minkov 03.07 18:45 0 - 3  
O. Kutuzov - V. Beliakov 03.07 20:15 1 - 3  
O. Kutuzov - Val. Sidorin 03.07 01:15 3 - 2  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 03.07 16:15 3 - 0  
O. Nikiforov - K.K. Nosov 03.07 14:45 0 - 3  
O. Shagarov - T. Yusipov 03.07 01:15 3 - 2  
O. Suharkov - I. Poletaev 03.07 12:15 3 - 0  
O. Suharkov - Y. Bazhinov 03.07 10:45 2 - 3  
P. Pinkovskii - M. Pronkin 03.07 15:15 3 - 1  
P. Ziuzikov - M. Minkov 03.07 19:45 3 - 0  
P. Ziuzikov - O. Kutuzov 03.07 17:45 3 - 1  
S. Bilyuga - Ale. Kuznetsov 03.07 11:00 0 - 3  
S. Homutov - K.S. Olshakov 03.07 07:15 3 - 0  
S. Kulikov - Kim Sen Ir 03.07 15:00 3 - 0  
S. Ogay - A. Uezdin 03.07 22:30 3 - 0  
S. Ogay - T. Turabekov 03.07 01:30 3 - 1  
T. Turabekov - N. Zhurba 03.07 00:00 2 - 3  
T. Yusipov - B. Grebenyuk 03.07 02:15 0 - 3  
T. Yusipov - N. Lyfenko 03.07 23:45 0 - 3  
V. Bazilevsky - E. Kryuchkov 03.07 19:15 3 - 2  
V. Beliakov - P. Ziuzikov 03.07 19:15 0 - 3  
V. Chahur - D.M. Evlakhin 03.07 10:30 3 - 2  
V. Chahur - S. Bilyuga 03.07 12:00 1 - 3  
V. Chernov - A. Sadkov 03.07 19:00 3 - 0  
V. Marshalov - A. Girevenkov 03.07 23:15 3 - 1  
V. Marshalov - V. Safonov 03.07 21:45 3 - 2  
V. Safonov - T. Yusipov 03.07 22:45 3 - 0  
V. Selkin - M. Chernyavskiy 03.07 07:00 3 - 1  
Val. Sidorin - D.M. Evlakhin 03.07 02:15 3 - 0  
Vla. Zubkov - I. Pandur 03.07 07:15 3 - 2  
Y. Bazhinov - I. Poletaev 03.07 10:15 3 - 0  
Y. Shishko - Alek. Kozlov 03.07 11:15 3 - 2  

Atlétika (Fedettpályás Eb)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kszczot - Jam. Webb (800 m) 03.07 18:20 0 - 1  
Baji B. - 60 m gátfutás 03.07 16:55    
Baji B. - V. Vukicevic (60 m gátfutás, elődöntő) 03.07 13:10 1 - 0  
G. Tamberi - M. Nedasekau (magasugrás) 03.07 11:25 0 - 1  
J. Jozwik - A. Cichocka (női 800 m) 03.07 18:10 1 - 0  
Jakob Ingebrigtsen - Moh. Katir (3000 m) 03.07 17:50 1 - 0  
Jankovics D. - T. Potye (magasugrás) 03.07 11:25 0 - 1  
Kozák L. - C. Sember (női 60 m gátfutás, elődöntő) 03.07 13:35 0 - 1  
Kozák L. - N. Neziri (női 60 m gátfutás) 03.07 17:10 0 - 1  
Kozák L. - Női 60 m gátfutás 03.07 17:10    
Kozák L. - Z. Sedney (női 60 m gátfutás) 03.07 17:10 0 - 1  
L. Kemppinen - J. Montag (női 60 m síkfutás) 03.07 18:45 1 - 0  
M. Hess - Ale. Copello (hármasugrás) 03.07 10:50 0 - 1  
M. Vloon - P. Lisek (rúdugrás) 03.07 17:05 0 - 1  
N. Visser - P. Skrzyszowska (női 60 m gátfutás) 03.07 17:10 1 - 0  
P. Papachristou - P. Mamona (női hármasugrás) 03.07 17:20 0 - 1  
W. Belocian - A. Pozzi (60 m gátfutás) 03.07 16:55 1 - 0  
Y. Mahuchikh - Y. Levchenko (női magasugrás) 03.07 17:45 1 - 0  

Aussie Rules (AFL, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Carlton - Geelong 03.07 02:40 64 - 31  
Collingwood - Western Bulldogs 03.07 04:40 51 - 15  
West Coast Eagles - Fremantle 03.07 06:40 8 - 75  

Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AIK Stockholm - Västeras (3.m.) 03.07 17:00 6 - 3  
Edsbyn - Vanersborg (3.m.) 03.07 17:00 2 - 0  
Sandviken - Vetlanda (3.m.) 03.07 17:00 4 - 1  
Villa Lidköping - Sirius (3.m.) 03.07 15:00 8 - 3  

Baseball (Japán bajnokság, előszezon)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chiba Lotte - Saitama Seibu 03.07 05:00 2 - 4  
Chunichi Dragons - Tohoku Rakuten 03.07 06:00 3 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Hanshin Tigers 03.07 05:00 4 - 3  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 03.07 05:00 2 - 0  
Hokkaido Nippon - Yomiuri Giants 03.07 05:00 1 - 4  
Yokohama Baystars - Orix Buffaloes 03.07 05:00 0 - 5  

Baseball (MLB, előszezon)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arizona - Chicago Cubs 03.07 21:10 5 - 4  
Atlanta - Boston 03.07 19:05 5 - 4  
Baltimore - Detroit 03.07 00:05 5 - 6  
Chicago WS - Colorado 03.07 21:05 0 - 1  
Cincinnati - San Francisco 03.07 21:05 4 - 9  
Detroit - Toronto 03.07 19:05 5 - 1  
LA Angels - Seattle 03.07 21:10 6 - 2  
Minnesota - Tampa Bay 03.07 19:05 8 - 4  
NY Mets - Miami 03.07 19:10    
NY Yankees - Philadelphia 03.07 19:05 4 - 0  
Oakland - Cleveland 03.07 21:05 9 - 4  
Pittsburgh - Baltimore 03.07 19:05 13 - 1  
San Diego - Kansas City 03.07 21:10 3 - 4  
St. Louis - Houston 03.07 19:05 8 - 5  
Texas - LA Dodgers 03.07 21:05 4 - 3  

Darts (UK Open)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Chisnall - L. Humphries 03.07 16:00 9 - 10  
Ger. Price - Dev. Petersen 03.07 15:00 10 - 9  
J. Wade - Ger. Price 03.07 20:10 11 - 6  
J. Wade - L. Humphries 03.07 22:05 11 - 5  
K. Ratajski - M. van Gerwen 03.07 17:00 7 - 10  
L. Humphries - M. van Gerwen 03.07 21:05 11 - 5  
S. Whitlock - J. Wade 03.07 14:00 8 - 10  
UK Open 2021 03.07 23:00    

E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas Empire - Atlanta Faze 03.07 21:00 0 - 3  

E-Sport (CSGO,Dreamhack M. Spring, EuCQ)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cloud9 - Movistar Riders 03.07 17:00 2 - 0  
OG - Voyvoda 03.07 17:00 1 - 2  
Voyvoda - Cloud9 03.07 21:10 2 - 1  

E-Sport (CSGO,Dreamhack M. Spring,NA CQ)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bad News Bears - Extra Salt 03.07 03:00 0 - 2  
Bad News Bears - High Coast Esports 03.07 23:00 0 - 2  

E-Sport (CSGO,Pinnacle Cup,Swiss Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Endpoint - Lyngby Vikings 03.07 13:00 2 - 1  
Extremum - Wisla Krakow 03.07 17:25 2 - 1  
Sinners Esports - Coppenhagen Flames 03.07 10:00 0 - 2  
Team Dignitas - Havu Gaming 03.07 19:00 0 - 2  

E-Sport (Dota2, BTS Pro Series Americas)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Black N Yellow - Infinity Esports 03.07 02:00    
Latam Defenders - Arkosh Gaming 03.07 04:00 2 - 0  
Penta Ace - The Cut 03.07 00:00 2 - 0  
Sadboys - The Cut 03.07 00:00    
Undying - Egoboys 03.07 22:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2, FDC Season 3, Group Sta)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Team Aster - Sparking Arrow Gaming 03.07 09:00 2 - 1  

E-Sport (Dota2,Epic League S3,Group St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brame - Team Unique 03.07 20:00 2 - 1  
Winstrike Team - Team Spirit 03.07 17:00 1 - 2  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Phoenix Gaming - CDEC Gaming 03.07 09:00 1 - 2  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ehome - Psg.lgd 03.07 12:15 0 - 2  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 03.07 01:00 1 - 2  
Argentina (Carnage) - Ireland (Panica) 03.07 04:00 4 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 03.07 00:00 4 - 2  
Argentina (Carnage) - Russia (val) 03.07 00:40 2 - 3  
Argentina (Carnage) - Turkey (rafa) 03.07 03:00 4 - 2  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 03.07 06:20 3 - 4  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 03.07 05:20 0 - 0  
Austria (Kot) - Czech Republic (Koko) 03.07 12:40 0 - 4  
Austria (Kot) - Germany (General) 03.07 11:40 4 - 0  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 03.07 08:20 0 - 4  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 03.07 09:20 1 - 2  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 03.07 11:00 4 - 1  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 03.07 08:40 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 03.07 10:40 4 - 3  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 03.07 08:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Czech Republic (Koko) 03.07 09:40 1 - 4  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 03.07 12:40 1 - 4  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 03.07 07:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 03.07 10:20 4 - 3  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 03.07 06:00 3 - 3  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 03.07 07:40 2 - 1  
Brazil (Crysis) - Argentina (Carnage) 03.07 03:20    
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 03.07 02:20 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Ireland (Panica) 03.07 01:20 3 - 3  
Brazil (Crysis) - Russia (val) 03.07 01:40 2 - 1  
Cameroon (moic) - Mexico (legolas) 03.07 22:00 4 - 2  
Cameroon (moic) - Sweden (marley) 03.07 22:20 2 - 3  
Cameroon (moic) - Switzerland (Apollo) 03.07 21:20 3 - 1  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 03.07 12:00 0 - 4  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 03.07 09:00 0 - 1  
Chile (Poli) - Czech Republic (Koko) 03.07 11:00 2 - 4  
Chile (Poli) - Germany (General) 03.07 08:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Greece (Sarafou) 03.07 06:00 4 - 2  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 03.07 11:20 2 - 0  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 03.07 05:00 0 - 1  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 03.07 06:40 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Austria (Kot) 03.07 05:00 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 03.07 08:20 4 - 1  
Czech Republic (Koko) - Chile (Poli) 03.07 07:20 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Germany (General) 03.07 09:20 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 03.07 12:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 03.07 09:00 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 03.07 11:20 3 - 2  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 03.07 01:20 0 - 1  
Denmark (Teok) - Ireland (Panica) 03.07 03:00 3 - 3  
Denmark (Teok) - Russia (val) 03.07 03:40 0 - 3  
Denmark (Teok) - Turkey (rafa) 03.07 02:00 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (moic) 03.07 22:40 0 - 3  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 03.07 23:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 03.07 23:20 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Sweden (marley) 03.07 21:40 1 - 2  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 03.07 02:40 2 - 2  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 03.07 03:00 2 - 2  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 03.07 00:00 2 - 3  
England (Zeus) - Italy (Ang) 03.07 00:40 1 - 3  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 03.07 03:40 3 - 1  
France (Herculex) - Cameroon (moic) 03.07 21:40 3 - 1  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 03.07 22:20 3 - 3  
France (Herculex) - Sweden (marley) 03.07 20:40 2 - 2  
Germany (General) - Austria (Kot) 03.07 06:00 2 - 3  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 03.07 05:40 4 - 3  
Germany (General) - Chile (Poli) 03.07 09:40 1 - 2  
Germany (General) - Czech Republic (Koko) 03.07 07:40 2 - 1  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 03.07 11:20 3 - 1  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 03.07 06:40 1 - 1  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 03.07 12:00 2 - 0  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 03.07 10:20 4 - 2  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 03.07 10:00 4 - 2  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 03.07 11:00 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 03.07 11:40 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 03.07 05:40 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 03.07 06:20 2 - 0  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 03.07 08:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 03.07 06:40 4 - 2  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 03.07 12:00 2 - 1  
Ireland (Panica) - Brazil (Crysis) 03.07 00:20 1 - 3  
Ireland (Panica) - England (Zeus) 03.07 03:20    
Ireland (Panica) - Italy (Ang) 03.07 02:40 0 - 2  
Ireland (Panica) - Turkey (rafa) 03.07 03:40 2 - 3  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 03.07 01:40 1 - 3  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 03.07 01:20 3 - 5  
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 03.07 02:00 2 - 4  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 03.07 04:20 0 - 1  
Italy (Ang) - United States (CaptainX) 03.07 02:20 6 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 03.07 22:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - France (Herculex) 03.07 21:00 2 - 3  
Mexico (legolas) - Egypt (Kasandra) 03.07 21:20 1 - 3  
Mexico (legolas) - Ivory Coast (Krouks) 03.07 21:40 1 - 4  
Mexico (legolas) - Portugal (Cliff) 03.07 22:20 0 - 2  
Mexico (legolas) - Switzerland (Apollo) 03.07 23:20 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 03.07 08:00 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 03.07 07:20 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 03.07 06:20 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 03.07 05:20 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 03.07 11:40 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 03.07 10:40 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 03.07 09:40 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 03.07 10:00 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 03.07 05:40 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 03.07 07:00 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 03.07 12:20 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 03.07 12:40 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 03.07 08:40 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 03.07 05:20 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 03.07 10:20 3 - 0  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 03.07 07:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 03.07 09:20 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 03.07 23:00 0 - 2  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 03.07 22:00 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 03.07 23:40 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 03.07 21:20 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 03.07 21:00 4 - 2  
Russia (val) - Argentina (Carnage) 03.07 00:20 1 - 4  
Russia (val) - England (Zeus) 03.07 04:20 3 - 2  
Russia (val) - Ireland (Panica) 03.07 02:00 0 - 0  
Russia (val) - Italy (Ang) 03.07 04:00 2 - 1  
Russia (val) - Turkey (rafa) 03.07 01:00 3 - 3  
Spain (Reaper) - Cameroon (moic) 03.07 20:40 3 - 3  
Spain (Reaper) - Mexico (legolas) 03.07 23:00 2 - 3  
Spain (Reaper) - Sweden (marley) 03.07 23:40 1 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 03.07 22:40 4 - 4  
Sweden (marley) - Ivory Coast (Krouks) 03.07 22:40 3 - 1  
Sweden (marley) - Mexico (legolas) 03.07 21:00 2 - 3  
Sweden (marley) - Portugal (Cliff) 03.07 23:20 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 03.07 23:00 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 03.07 20:40 4 - 2  
Turkey (rafa) - Brazil (Crysis) 03.07 04:00 0 - 2  
Turkey (rafa) - England (Zeus) 03.07 02:20 0 - 0  
Turkey (rafa) - Italy (Ang) 03.07 01:40 1 - 2  
Turkey (rafa) - United States (CaptainX) 03.07 00:40 3 - 0  
United States (CaptainX) - Argentina (Carnage) 03.07 04:20 1 - 3  
United States (CaptainX) - Brazil (Crysis) 03.07 01:00 0 - 1  
United States (CaptainX) - Denmark (Teok) 03.07 03:20    
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 03.07 00:00 0 - 3  
United States (CaptainX) - Russia (val) 03.07 02:40 0 - 1  
United States (CaptainX) - Turkey (rafa) 03.07 00:20 2 - 5  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 03.07 09:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 03.07 10:00 0 - 3  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 03.07 10:40 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 03.07 07:00 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 03.07 07:20 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 03.07 05:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 03.07 12:20 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 03.07 08:00 0 - 3  

E-Sport (LOL, CBLOL, Split 1)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cruzeiro Esports - Furia Esports 03.07 18:55 1 - 0  
Flamengo eSports - Rensga Esports 03.07 17:55 0 - 1  
INTZ eSports - Prodigy Esports 03.07 17:00 0 - 1  
Kabum Esports - Pain Gaming 03.07 19:40 0 - 1  
Red Canids - Loud 03.07 20:30 1 - 0  

E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
DragonX - Fredit Brion 03.07 09:00 2 - 0  
Hanwha Life Esports - Gen.g Esports 03.07 11:30 0 - 2  

E-Sport (LOL, LCL, Spring Season, GS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ctrl Play - Rox 03.07 14:00 0 - 1  
Gambit Esports - Unicorns of Love 03.07 16:55 1 - 0  
One Breath Gaming - Dragon Army 03.07 15:00 1 - 0  
Vega Squadron - Crowcrowd 03.07 16:00 0 - 1  

E-Sport (LOL, LCS, Spring, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Counter Logic Gaming - Flyquest 03.07 02:00 0 - 1  
Evil Geniuses - Immortals 03.07 01:00 0 - 1  
Golden Guardians - 100 Thieves 03.07 21:55 0 - 1  
Team Dignitas - Evil Geniuses 03.07 22:40 1 - 0  

E-Sport (LOL, LLA, Opening Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Infinity Esports - Estral E-Sports 03.07 02:50 0 - 1  
Isurus Gaming - All Knights 03.07 01:50 1 - 0  
Xten Esports - Kaos Latin Gamers 03.07 23:50 1 - 0  
Xten Esports - Rainbow7 03.07 00:50 0 - 1  

E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Invictus Gaming - TOP Esports 03.07 12:00 1 - 2  
Rogue Warriors - Oh My God 03.07 08:00 0 - 2  
TT Gaming - Bilibili Gaming 03.07 10:00 0 - 2  

E-Sport (LOL, PCS, Spring Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boom Esports - Alpha Esports 03.07 14:20 1 - 0  
Impunity - Hong Kong Attitude 03.07 11:00 1 - 0  
J Team - Alpha Esports 03.07 12:05 1 - 0  
J Team - Beyond Gaming 03.07 10:00 0 - 1  
Liyab Esports - Berjaya Dragons 03.07 13:00 1 - 0  
Machi E-Sports - PSG Talon 03.07 09:00 0 - 1  

E-Sport (LOL, TCL, Winter Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
1907 Fenerbahce Esports - Galatasaray Esports 03.07 13:35 1 - 0  
Besiktas Esports Club - 5 Ronin 03.07 12:35 0 - 1  
Galakticos - Supermassive Esports 03.07 15:35 0 - 1  
Istanbul Wild Cats - Nasr Turkey 03.07 14:35 1 - 0  
Team Aurora - Dark Passage 03.07 11:55 0 - 1  

E-Sport (LOL, VCS, Spring Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
GAM Esports - Team Secret 03.07 14:00    
Saigon Buffalo - Cerberus Esports 03.07 11:00    
Team Flash.Vietnam - GAM Esports 03.07 14:00 1 - 2  
Team Secret - Saigon Buffalo 03.07 11:00 1 - 2  

E-Sport (LOL,Hitpoint Masters, Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Esuba - Sinners Esports 03.07 18:30 2 - 3  
Inside Games - Vikingekrig Esports 03.07 14:00 3 - 1  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brooklyn (Bepado) - LA Lakers (Iamdevilwalk) 03.07 20:18 39 - 46  
Brooklyn (Kub_07) - LA Clippers (Bad_Trip) 03.07 07:36 43 - 49  
Brooklyn (Kub_07) - LA Lakers (Bepado) 03.07 07:00 44 - 45  
LA Clippers (Bad_Trip) - LA Lakers (Bepado) 03.07 10:00 48 - 51  
LA Clippers (Bad_Trip) - Milwaukee (Jiggling) 03.07 08:48 47 - 58  
LA Lakers (Bepado) - LA Clippers (Bad_Trip) 03.07 08:12 55 - 58  
LA Lakers (Bepado) - Milwaukee (Jiggling) 03.07 07:36 37 - 54  
LA Lakers (Iamdevilwalk) - Los Angeles Clippers (dazai) 03.07 21:30 70 - 45  
Los Angeles Clippers (daz - Brooklyn (Bepado) 03.07 20:54 52 - 65  
Milwaukee (Asap) - LA Lakers (Iamdevilwalk) 03.07 20:54 54 - 41  
Milwaukee (Jiggling) - Brooklyn (Kub_07) 03.07 08:12 54 - 53  
Milwaukee (Jiggling) - LA Clippers (Bad_Trip) 03.07 07:00 37 - 33  

E-Sport (NBA, Eastern Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Milwaukee (Bepado) - Brooklyn Nets (dazai) 03.07 15:06 59 - 54  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Detroit (nikitos349) - Oklahoma City (mcdonals999) 03.07 10:50 60 - 49  
New York (daniil_1509) - Detroit (nikitos349) 03.07 09:40 43 - 58  
Oklahoma City (mcdonals99 - New York (daniil_1509) 03.07 09:05 64 - 58  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Iamdevilwalk) - LA Lakers (Asap) 03.07 22:00 43 - 57  
Dallas (Iamdevilwalk) - Portland (Kodas) 03.07 23:12 60 - 47  
Dallas (Jiggling) - LA Lakers (Kub_07) 03.07 12:12 54 - 48  
Dallas (Jiggling) - Portland (Bad_Trip) 03.07 11:00 55 - 54  
LA Clippers (Bepado) - Dallas (Jiggling) 03.07 11:36 52 - 55  
LA Clippers (Bepado) - LA Lakers (Kub_07) 03.07 12:48 55 - 50  
LA Lakers (Asap) - Dallas (Iamdevilwalk) 03.07 23:48 55 - 51  
LA Lakers (Kub_07) - LA Clippers (Bepado) 03.07 11:00 50 - 51  
Los Angeles Clippers (daz - Dallas (Iamdevilwalk) 03.07 22:36 58 - 51  
Los Angeles Clippers (daz - LA Lakers (Asap) 03.07 23:12 64 - 69  
Portland (Bad_Trip) - LA Lakers (Kub_07) 03.07 13:24 65 - 52  
Portland (Kodas) - LA Lakers (Asap) 03.07 22:36 64 - 51  
Portland (Kodas) - Los Angeles Clippers (dazai) 03.07 22:00 60 - 53  

Floorball (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ceska Lipa - Hattrick Brno 03.07 17:00 9 - 5  
Otrokovice - Mladá Boleslav 03.07 17:00 3 - 7  
Pardubice - Black Angels Praha 03.07 17:00 7 - 3  
SK Vinohrady - Liberec 03.07 17:00 4 - 11  
Stresovice - Sparta Praha 03.07 17:00 5 - 5  
Vitkovice - Ostrava 03.07 17:00 11 - 4  

Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Happee Jyväskylä - Nokian KrP (2.m.) 03.07 17:30 2 - 5  
LaSB - Classic Tampere (2.m.) 03.07 15:00 7 - 3  
Seinäjoki - Turku PS (2.m.) 03.07 16:00 4 - 8  

Floorball (Svájci bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chur - Thun 03.07 18:00 5 - 5  
Langnau - Sarnen 03.07 18:00 6 - 3  
St. Gallen - Uster 03.07 18:00 8 - 6  

Floorball (Svájci bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Grasshoppers - Rychenberg Winterthur 03.07 18:00 11 - 3  
Köniz - Zug 03.07 18:00 7 - 8  
Wiler-Ersigen - Malans 03.07 18:00 3 - 6  

Floorball (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Storvreta - IBK Dalen 03.07 16:00 7 - 4  
Thorengruppen Umea - Växjö 03.07 17:00 1 - 8  

Floorball (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Endre - Pixbo Wallenstam 03.07 12:30 4 - 5  
Karlstad - Sirius 03.07 13:00 4 - 6  
Lund - Jönköping 03.07 16:00 7 - 3  
Malmö - Falun 03.07 13:00 5 - 2  
Nacka Wallenstam - Mora 03.07 16:00 4 - 2  
Thorengruppen Umea - Täby 03.07 14:00 5 - 4  
Warberg - Rönnby 03.07 16:00 3 - 5  

Futsal (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Vlci Brno - Usti nad Labem 03.07 19:00 5 - 3  

Futsal (Eb-selejtező, 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ukrajna - Horvátország 03.07 18:00 2 - 7  

Futsal (Eb-selejtező, 3. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Görögország - Szlovákia 03.07 17:00 0 - 5  

Futsal (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Viseu - Belenenses 03.07 19:30 4 - 3  

Golf (Arnold Palmer Invitational)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arnold Palmer Invitational 2021 03.07 23:00    
C. Conners - Kee. Bradley (4. kör) 03.07 19:45 74 - 78  
Cha. Hoffman - T. Hatton (4. kör) 03.07 19:05 75 - 77  
D. Ghim - J. Janewattananond (4. kör) 03.07 19:25 81 - 84  
Jas. Day - J. Kokrak (4. kör) 03.07 18:55 79 - 74  
Lee Westwood - B. Dechambeau (4. kör) 03.07 19:55 73 - 71  
R. McIlroy - R. Werenski (4. kör) 03.07 19:15 76 - 73  
Tom. Fleetwood - J. Spieth (4. kör) 03.07 19:35 77 - 75  

Golf (LPGA Drive On Championship)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
LPGA Drive On Championship 2021 03.07 23:00    

Gyeplabda (Pro League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hollandia - Németország 03.07 16:30 1 - 3  

Gyeplabda (Pro League, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hollandia - Németország 03.07 14:00 3 - 0  

Jégkorong (AHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bakersfield - Ontario Reign 03.07 00:00 5 - 3  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 03.07 01:00 3 - 6  
Colorado Eagles - Henderson 03.07 03:05 1 - 4  
Hershey - Binghamton 03.07 22:00 3 - 3  
Rockford - Iowa 03.07 01:00 3 - 2  
Rockford - Iowa (23:00) 03.07 23:00 3 - 3  
San Diego - San Jose Barracuda 03.07 04:30 2 - 2  
Syracuse - Rochester 03.07 01:00 2 - 4  
Tucson - Texas Stars 03.07 03:00 2 - 4  

Jégkorong (Alpok Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Asiago - Bregenzerwald 03.07 18:30 4 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Klagenfurt 2 03.07 17:00 2 - 3  

Jégkorong (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brno - Pardubice 03.07 17:20 2 - 5  
Karlovy Vary - Mountfield HK 03.07 17:20 1 - 6  
Motor Ceske Budejovice - Trinec 03.07 17:20 0 - 4  
Plzen - Olomouc 03.07 17:20 9 - 1  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 03.07 17:20 2 - 3  
Vitkovice - Liberec 03.07 17:20 1 - 4  
Zlín - Litvínov 03.07 17:20 3 - 0  

Jégkorong (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aalborg - Herlev Eagles 03.07 15:00 9 - 1  
Frederikshavn - Esbjerg 03.07 15:00 4 - 2  
Odense - Rödovre 03.07 15:00 4 - 4  
Rungsted - Sönderjyske 03.07 15:00 3 - 0  

Jégkorong (ECHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Orlando Solar Bears - Florida Everblades (21:00) 03.07 21:00 5 - 2  
Wichita Thunder - Kansas City Mavericks 03.07 23:05 0 - 0  

Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gyergyói HK - Csíkszereda (4.m.) 03.07 17:30 3 - 7  
MAC-HKB - FTC (4.m.) 03.07 18:00 3 - 3  
Vasas - Brassó (4.m.) 03.07 17:40 5 - 2  
Újpest - DEAC (4.m.) 03.07 18:30 2 - 2  

Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Breszt - Junoszt Minszk (3.m.) 03.07 15:00 0 - 6  
Himik Novopolock - Sahtar Szoligorszk (3.m.) 03.07 15:00 1 - 2  
Metallurg Zslobin - Dinamo Molodecsno (3.m.) 03.07 10:00 2 - 4  
Nyeman Grodno - Gomel (3.m.) 03.07 11:00 1 - 3  

Jégkorong (Kazah bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Temirtau - Arlan Koksetau 03.07 08:00 4 - 2  

Jégkorong (KHL, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jokerit - Lokomotív Jaroszlavl (3.m.) 03.07 15:00 2 - 2  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva (3.m.) 03.07 15:00 0 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barsz Kazany (3.m.) 03.07 15:00 0 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Szalavat Julajev Ufa (3.m.) 03.07 12:30 0 - 4  

Jégkorong (Lett bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Liepaja - Olimp Riga 03.07 13:00 2 - 2  

Jégkorong (MHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Almaz Cserepovec - Dinamo Riga 2 03.07 12:00 3 - 1  
Dinamo Moszkva 2 - Atlant Moszkva 03.07 11:00 5 - 3  
Dinamo Szentpétervár 2 - SZKA-Varjagi 03.07 11:00 4 - 4  
Krilja Szovjetov Moszkva - Novomoszkovszk Academy 03.07 11:00 3 - 1  

Jégkorong (NHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arizona - Minnesota 03.07 01:00 5 - 2  
Boston - New Jersey 03.07 23:00 0 - 1  
Carolina - Florida 03.07 23:00 4 - 2  
Chicago - Tampa Bay 03.07 20:30 3 - 6  
Colorado - Anaheim 03.07 02:00 4 - 4  
Dallas - Columbus 03.07 02:00 5 - 0  
Edmonton - Calgary 03.07 04:00 3 - 2  
Los Angeles - St. Louis 03.07 03:00 3 - 3  
Montreal - Winnipeg 03.07 01:00 7 - 1  
NY Islanders - Buffalo 03.07 18:00 5 - 2  
San Jose - Las Vegas 03.07 04:30 0 - 4  
Vancouver - Toronto 03.07 01:00 4 - 2  

Jégkorong (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bremerhaven - Wolfsburg 03.07 19:30 4 - 3  
Eisbären Berlin - Iserlohn 03.07 17:00 5 - 2  
Krefeld - Düsseldorf 03.07 14:30 3 - 1  

Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bratislava Capitals - Innsbruck 03.07 17:30 2 - 3  
Dornbirn - Villach 03.07 17:30 5 - 5  
Graz - Linz 03.07 17:30 3 - 5  

Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Klagenfurt - Fehérvár 03.07 17:30 4 - 2  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 03.07 17:30 1 - 3  

Jégkorong (QMJHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Baie-Comeau Drakkar - Sagueneens Chicoutimi 03.07 01:00 5 - 9  
Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 03.07 01:00 3 - 3  
Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar 03.07 20:00 5 - 3  
Sherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres 03.07 00:00 0 - 5  
Val-d'Or Foreurs - Blainville-Boisbriand Arm 03.07 20:00 4 - 1  
Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies 03.07 19:00 1 - 3  

Jégkorong (Svájci 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chaux-de-Fonds - Kloten 03.07 18:30 3 - 4  
Langenthal - Sierre 03.07 18:30 2 - 1  
Thurgau - Olten 03.07 18:30 3 - 3  
Visp - Ajoie 03.07 18:30 3 - 3  
Winterthur - Biasca Ticino 03.07 18:30 3 - 7  
Zug 2 - GCK Lions 03.07 18:30 1 - 3  

Jégkorong (Svájci bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ambri - Lugano 03.07 19:45 1 - 3  
Servette - Lausanne 03.07 15:45 5 - 1  

Jégkorong (Svéd 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kristianstad - Väsby 03.07 15:00 6 - 1  
MODO - Björklöven 03.07 15:00 5 - 1  
Tingsryd - Karlskoga 03.07 17:30 0 - 4  
Västeras - Timra 03.07 17:30 1 - 2  

Jégkorong (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brynäs - Leksand 03.07 17:30 5 - 6  

Jégkorong (Szlovák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Bystrica - Zvolen 03.07 17:00 2 - 2  
Liptovsky Mikulas - Slovan Bratislava 03.07 17:00 1 - 4  
Michalovce - Kosice 03.07 18:00 1 - 3  
Nitra - Trencin 03.07 16:00 3 - 1  
Nove Zamky - Diósgyőr 03.07 16:00 3 - 3  
Poprad - Detva 03.07 17:00 3 - 3  

Kerékpár (Párizs-Nizza)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Párizs-Nizza, 1. szakasz 2021 03.07 15:30    

Kerékpár (Párizs-Nizza, 1. szakasz)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
G. Nizzolo - N. Bouhanni 03.07 13:00 1 - 0  
J. Degenkolb - E. Boasson Hagen 03.07 13:00 1 - 0  
Mads Pedersen - A. Kristoff 03.07 13:00 1 - 0  
Mic. Matthews - C. Laporte 03.07 13:00 0 - 1  
P. Ackerman - J. Philipsen 03.07 13:00 0 - 1  
P. Roglic - T.G. Hart 03.07 13:00 1 - 0  
Sam Bennett - A. Demare 03.07 13:00 1 - 0  

Kosárlabda (ABA Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Krka Novo Mesto - Mega Belgrád 03.07 17:00 76 - 71  

Kosárlabda (ABA Liga 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
MZT Szkopje - Mladost Zemun 03.07 16:00 75 - 82  
Siroki Brijeg - Rabotnicki Szkopje 03.07 12:00 106 - 77  
Sutjeska Niksic - Lovcen Cetinje 03.07 20:00 79 - 69  

Kosárlabda (Argentin bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Penarol Mar del Plata - Libertad Sunchales 03.07 01:30 68 - 72  

Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Illawarra Hawks - Perth 03.07 06:30 70 - 87  
Melbourne Utd. - Brisbane 03.07 04:00 88 - 96  

Kosárlabda (Belga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Limburg - Mons 03.07 15:00 63 - 72  
Okapi Aalstar - Antwerpen 03.07 15:00 95 - 111  
Oostende - Charleroi Spirou 03.07 15:00 88 - 60  

Kosárlabda (Brit Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cheshire - Sheffield 03.07 18:00 75 - 69  
Manchester Giants - Newcastle 03.07 18:00 76 - 101  

Kosárlabda (Champions League Americas,A cs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Titanes de Barranquilla - Real Esteli 03.07 01:40 98 - 66  

Kosárlabda (Champions League Americas,D cs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Minas - Instituto Cordoba 03.07 21:40 81 - 84  

Kosárlabda (Chilei bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Puerto Varas - Las Animas 03.07 00:00 67 - 74  
Temuco - Puerto Montt 03.07 20:00 84 - 61  
Valdivia - Ancud 03.07 23:00 75 - 73  

Kosárlabda (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Amager - Aarhus Bears 03.07 14:00 61 - 80  

Kosárlabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Yongin Blue Minx - Cheongju Stars (1.m.) 03.07 05:40 76 - 71  

Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Changwon Sakers - Anyang 03.07 09:00 73 - 70  
Goyang - Seoul Thunders 03.07 09:00 83 - 67  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 03.07 07:00 94 - 69  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 03.07 07:00 85 - 89  

Kosárlabda (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bourg - Nanterre 03.07 20:30 97 - 72  

Kosárlabda (Görög bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ionikosz Nikea - Lavrio 03.07 19:00 88 - 89  
Kolosszosz Rodosz - Panathinaikosz 03.07 14:30 82 - 95  

Kosárlabda (Holland bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
BA Limburg - Hague Royals 03.07 17:00 92 - 65  
Landstede Zwolle - Almere 03.07 17:00 95 - 68  
Yoast Utd. - ZZ Leiden 03.07 16:00 72 - 87  

Kosárlabda (Horvát bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
GKK Sibenik - Gorica 03.07 18:00 73 - 95  
Vrijednosnice Osijek - Cibona Zágráb 03.07 17:00 68 - 87  

Kosárlabda (Horvát bajnokság, női, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ZKK Zágráb - KAZL 03.07 14:30 53 - 43  

Kosárlabda (Horvát bajnokság,női,felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Medvescak Zágráb - Sibenik 03.07 18:00 73 - 63  
Mursa Osijek - Pula 03.07 15:00 85 - 78  

Kosárlabda (Izlandi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Höttur - Stjarnan 03.07 20:15 93 - 94  
Thor Akureyri - Grindavik 03.07 20:15 101 - 98  
Thor Porlakshofn - Keflavik 03.07 19:15 88 - 94  
Tindastoll - KR Reykjavik 03.07 21:15 99 - 104  

Kosárlabda (Izraeli bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 03.07 17:30 94 - 86  
Maccabi TA - Hapoel TA 03.07 20:00 80 - 77  

Kosárlabda (Japán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gunma - Fukushima 03.07 06:00 102 - 79  
Kagawa - Fukuoka 03.07 05:00 97 - 85  
Saga Ballooners - Nagoya Eagles 03.07 06:00 62 - 91  
Yamagata - Sendai 03.07 06:00 73 - 74  

Kosárlabda (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Akita - Shiga 03.07 06:05 74 - 77  
Hokkaido - Hiroshima 03.07 06:05 74 - 62  
Kawasaki Brave Thunders - Albirex Niigata 03.07 08:05 112 - 75  
Kyoto - Toyohashi Neophoenix 03.07 06:05 87 - 74  
Mikawa Seahorses - Shinshu 03.07 06:05 80 - 76  
Osaka - Nagoya Dolphins 03.07 07:05 95 - 84  
Ryukyu Okinawa - Yokohama 03.07 06:05 84 - 72  
Shimane - Tochigi Utsunomiya Brex 03.07 05:35 73 - 77  
Tokyo Sunrockers - Tokyo Alvark 03.07 10:05 84 - 82  
Toyama - Chiba 03.07 05:05 88 - 90  

Kosárlabda (Kínai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Shanxi - Tianjin 03.07 13:00 98 - 103  
Zhejiang Chouzhou - Beijing Royal Fighters 03.07 12:35 100 - 93  

Kosárlabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Starogard Gdanski - Bydgoszcz 03.07 17:35 77 - 98  

Kosárlabda (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Juventus Utena - Zalgiris Kaunas 03.07 16:20 78 - 102  
Prienai - Neptunas Klaipeda 03.07 15:00 72 - 66  

Kosárlabda (NB I, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
PINKK-Pécs - Cegléd 03.07 15:00 59 - 64  

Kosárlabda (Német 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Karlsruhe - Heidelberg 03.07 17:30 70 - 88  
Paderborn - Ehingen 03.07 17:00 91 - 80  
Rostock - Artland 03.07 16:00 96 - 92  
Schwenningen - Kirchheim 03.07 16:00 74 - 63  
Trier - Jena 03.07 17:00 82 - 68  
Tübingen - Hagen 03.07 18:00 100 - 95  

Kosárlabda (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Göttingen - Skyliners Frankfurt 03.07 15:00 89 - 93  
Ulm - Alba Berlin 03.07 18:00 76 - 84  
Vechta - Bayern München 03.07 15:00 78 - 93  

Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Forli - Eurobasket Roma 03.07 17:00 87 - 83  
San Severo - Napoli 03.07 18:00 71 - 81  
Scafati - Cento 03.07 18:00 83 - 69  

Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bergamo - Assigeco Piacenza 03.07 18:00 75 - 79  
Biella - Casale Monferrato 03.07 18:00 83 - 72  
Capo D'Orlando - Trapani 03.07 18:00 54 - 66  
Mantova - Torino 03.07 18:00 52 - 85  
Urania Milano - AP Udine 03.07 18:00 53 - 67  
Verona - Tortona 03.07 18:00 68 - 62  

Kosárlabda (Olasz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cremona - VL Pesaro 03.07 18:00 100 - 78  
Fortitudo Bologna - Brindisi 03.07 12:00 70 - 95  
Trento - Olimpia Milano 03.07 17:00 61 - 60  
Treviso - Reggio Emilia 03.07 19:00    
Trieste - Cantu 03.07 20:45 82 - 79  

Kosárlabda (Olasz Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Venezia - Ragusa 03.07 16:30 87 - 73  
Virtus Bologna - Famila Schio 03.07 20:00 69 - 73  

Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
MBA Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 03.07 14:00 85 - 60  
Nika Sziktivkar - Nagyezsda Orenburg 03.07 17:00 60 - 63  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 03.07 14:00 73 - 71  

Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Basket Flames - Vienna Utd. 03.07 18:00 70 - 55  
Klosterneuburg - Linz-Wels 03.07 13:00 87 - 60  
UBI Graz - Celovec 03.07 17:30 100 - 35  

Kosárlabda (Osztrák Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Oberwart - Gmunden 03.07 20:15 84 - 74  

Kosárlabda (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Academica de Coimbra - Maia 03.07 17:00 87 - 69  
Barreirense - Oliveirense 03.07 19:00 56 - 93  
Imortal Albufeira - CAB Madeira 03.07 19:00 93 - 82  
Lusitania - Esgueira 03.07 19:00 79 - 75  
Porto - Sporting CP 03.07 19:30 71 - 71, h.u. 81 - 78  
Vitoria Guimaraes - Galitos Barreiro 03.07 19:00 100 - 67  

Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ourense - Melilla 03.07 12:30 70 - 66  
Valladolid - Burgos 03.07 12:30 100 - 108  

Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Almansa - Huesca 03.07 12:30 83 - 80  
Granada - Castello 03.07 12:30 56 - 56, h.u. 62 - 63  
Real Canoe - Alicante 03.07 18:30 71 - 71, h.u. 79 - 75  
Real Murcia - Mallorca-Palma 03.07 12:00 63 - 68  

Kosárlabda (Spanyol bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bilbao - Betis 03.07 12:30 86 - 84  
Burgos - MoraBanc Andorra 03.07 12:30 82 - 69  
Murcia - Real Madrid 03.07 12:30 58 - 74  
Obradoiro Monbus - Baskonia Vitoria 03.07 19:00 78 - 87  
Valencia - Manresa 03.07 20:00 112 - 82  

Kosárlabda (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jamtland - Fryshuset 03.07 14:04 100 - 78  

Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Marbo Kinna - Wetterbygden 03.07 16:00 70 - 62  
Södertälje - Alvik 03.07 16:00 81 - 85  

Kosárlabda (Szerb bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Radnicki Kragujevac - Dunav Stari Banovci 03.07 17:00 93 - 65  

Kosárlabda (Tajvani bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jeoutai TBT - Bank of Taiwan 03.07 08:00 75 - 101  
Pauian Archiland - Yulon Luxgen Dinos 03.07 10:00 68 - 72  

Kosárlabda (Török bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Afyon Bld. Spor - Anadolu Efes 03.07 13:15 103 - 85  
Bursaspor - Bahcesehir Koleji 03.07 15:30 67 - 64  
Fenerbahce - Türk Telekom 03.07 18:00 99 - 77  
Fethiye Bld. Spor - Gaziantepspor 03.07 11:00 60 - 90  

Kosárlabda (Török bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Galatasaray - Cukurova 03.07 11:00 73 - 52  

Kosárlabda (Ukrán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dnipro - Odessza 03.07 14:00 90 - 85  
Harkiv - Himik Juzsnij 03.07 12:00 72 - 63  
Kijev-Basket - Zaporizzsja 03.07 15:00 79 - 79, h.u. 89 - 88  
Ternopil - Prometej Kamjanszke 03.07 13:00 83 - 89  

Kosárlabda (VTB Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CSZKA Moszkva - Tsmoki-Minszk 03.07 12:00 101 - 67  
Kalev/Cramo - Avtodor Szaratov 03.07 16:00 85 - 77  
Nyizsnyij Novgorod - Asztana 03.07 14:00 75 - 73  

Krikett (T20 Series (NZL-AUS))

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Új-Zéland - Ausztrália 03.07 00:00 1 - 0  

Kézilabda (BL, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bietigheim - Győr 03.07 14:00 20 - 37  
Buducnost Podgorica - FTC 03.07 16:00 22 - 19  
Esbjerg - Brest 03.07 16:00 27 - 33  
Kristiansand - Odense (Helyszín: Dánia) 03.07 18:00 35 - 36  

Kézilabda (Dán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Grindsted - Sydhavsörne 03.07 15:00 30 - 30  

Kézilabda (Dán 2., női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gudme - AGF Arhus 03.07 15:00 31 - 24  
Lyngby - EH Aalborg 03.07 13:00 23 - 34  

Kézilabda (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aarhus - Aalborg 03.07 15:00 22 - 26  
Fredericia - SönderjyskE 03.07 14:00 30 - 31  

Kézilabda (Francia 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cherbourg Manche - Selestat 03.07 17:00 33 - 26  

Kézilabda (Francia bajnokság,női,felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Issy Paris - Besancon 03.07 16:00 21 - 30  

Kézilabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Stal Mielec - Kwidzyn 03.07 16:00 25 - 26  

Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Piotrcovia Piotrkow - Kobierzyce 03.07 13:00 28 - 27  

Kézilabda (NB I)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Balatonfüred - Szeged 03.07 14:05 26 - 35  
Dabas - Cegléd 03.07 18:30 31 - 24  
Orosháza - Eger 03.07 18:00 21 - 24  

Kézilabda (Német 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dessau-Rosslauer - Konstanz 03.07 16:55 37 - 31  
Eisenach - Lübeck-Schwartau 03.07 17:00 30 - 30  
Elbflorenz - Lübbecke 03.07 17:00 26 - 30  

Kézilabda (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
DHfK Leipzig - Stuttgart 03.07 16:00 23 - 25  
Magdeburg - Coburg 03.07 16:00 43 - 22  
Minden - Flensburg 03.07 13:30 28 - 29  
TUSEM Essen - Füchse Berlin 03.07 16:00 23 - 24  

Kézilabda (Német bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Göppingen - Bensheim/Auerbach 03.07 16:00 27 - 28  
Leverkusen - Thüringer HC 03.07 16:00 25 - 30  
Mainz - Halle-Neustadt 03.07 16:00 21 - 25  

Kézilabda (Orosz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Asztrahanocska - Ufa Alisza 03.07 09:00 40 - 18  

Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hypo Niederösterreich - Ferlach 03.07 12:45 29 - 19  

Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, A csop)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
San Jose Obrero - Puerto del Carmen 03.07 12:00 21 - 17  

Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, B csop)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Morvedre - Elche 03.07 12:00 28 - 27  

Kézilabda (Spanyol Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ademar Leon - Barcelona 03.07 19:15 27 - 35  

Kézilabda (Svéd 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Torslanda - HIF Karlskrona 03.07 16:00 25 - 31  

Kézilabda (Szerb bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kikinda - Novi Pazar 03.07 18:00 22 - 26  

Kézilabda (Szlovén bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Celje - Ormoz 03.07 17:00 34 - 27  
Krka Novo Mesto - Ribnica 03.07 17:00 25 - 25  

Labdarúgás (Andorrai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Inter Club d'Escaldes - Atletic d'Escaldes 03.07 16:30 0 - 0  
UE Santa Coloma - UE Engordany 03.07 11:30 3 - 1  

Labdarúgás (Angol bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Birmingham - Arsenal 03.07 15:00 0 - 4  
Brighton - Tottenham 03.07 15:00 2 - 0  
Manchester City - Everton 03.07 15:00 1 - 0  
Manchester Utd. - Aston Villa 03.07 13:00 3 - 0  
West Ham - Chelsea 03.07 16:00 0 - 2  

Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Colegiales - Justo Jose de Urquiza 03.07 21:10 1 - 1  

Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arsenal Sarandí - Estudiantes LP 03.07 21:10 0 - 5  
Gimnasia LP - Defensa Justicia 03.07 23:20 1 - 1  
Patronato Parana - Union SF 03.07 23:20 0 - 1  
San Lorenzo - CA Huracan 03.07 01:30 1 - 1  

Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Wellington Phoenix - Perth Glory 03.07 06:05 3 - 0  
Western Utd. - Western Sydney Wanderers 03.07 08:10 0 - 1  

Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Canberra Utd. - Brisbane Roar 03.07 06:05 4 - 1  

Labdarúgás (Bahreini bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Budaiya - Al-Muharraq 03.07 16:30 0 - 3  
Malkiya Club - Busaiteen 03.07 16:30 0 - 0  

Labdarúgás (Belga 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lommel - FC Bruges 2 03.07 20:00 2 - 1  
Seraing - Westerlo 03.07 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Belga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anderlecht - Mechelen 03.07 18:15 1 - 1  
FC Bruges - Zulte Waregem 03.07 16:00 3 - 0  
Genk - Cercle Bruges 03.07 20:45 2 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Standard Liege 03.07 13:30 1 - 0  

Labdarúgás (Bolgár 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sp. Szvoge - Liteksz Lovecs 03.07 14:30 1 - 0  

Labdarúgás (Bolgár bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beroe Stara Zagora - Ludogorec Razgrad 03.07 13:30 1 - 4  
Etar Veliko Tarnovo - CSZKA 1948 Szófia 03.07 11:00 3 - 1  
Levszki Szófia - Botev Plovdiv 03.07 16:00 2 - 2  

Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Radnik Bijeljina - Mladost Doboj Kakanj 03.07 17:00 3 - 1  

Labdarúgás (Brazil Alagoano)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jacyoba AL - Murici AL 03.07 20:00 0 - 2  

Labdarúgás (Brazil Amazonense)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nacional AM - Sao Raimundo AM 03.07 20:30 3 - 2  
Penarol AM - Iranduba Amazonia 03.07 20:00 3 - 0  

Labdarúgás (Brazil Baiano)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bahia de Feira - Fluminense de Feira 03.07 20:00 6 - 3  
Unirb BA - Doce Mel 03.07 20:00 0 - 0  
Vitória da Conquista - Bahia BA 03.07 20:00 0 - 0  

Labdarúgás (Brazil Cearense)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Cearense CE - Pacajus 03.07 19:00 1 - 1  
Ferroviario CE - Caucaia 03.07 19:00 2 - 1  
Icasa CE - Guarany CE 03.07 19:00 2 - 2  

Labdarúgás (Brazil Copa do Nordeste)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
4 de Julho PI - Salgueiro 03.07 19:30 1 - 0  
Sampaio Correa MA - Fortaleza 03.07 00:30 0 - 2  
Santa Cruz PE - ABC 03.07 20:00 0 - 1  

Labdarúgás (Brazil Gaucho)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bento Goncalves RS - Brasil de Pelotas 03.07 00:00 0 - 1  

Labdarúgás (Brazil Goiano)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlético GO - Anapolis GO 03.07 20:00 2 - 0  
Goiás - Vila Nova GO 03.07 20:00 1 - 0  
Ipora GO - Goianesia GO 03.07 19:30 0 - 0  
Itumbiara GO - Gremio Anapolis GO 03.07 20:00 0 - 1  
Jaragua GO - Aparecidense 03.07 19:30 0 - 4  
Jataiense GO - Crac GO 03.07 19:30 1 - 1  

Labdarúgás (Brazil Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Palmeiras SP - Gremio RS 03.07 22:00 2 - 0  

Labdarúgás (Brazil Mineiro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Athletic Club SJDR - Boa 03.07 19:00 1 - 0  
Coimbra MG - Tombense 03.07 14:00 0 - 0  
URT MG - Cruzeiro MG 03.07 01:00 0 - 2  

Labdarúgás (Brazil Paulista)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Corinthians SP - Ponte Preta 03.07 15:00 2 - 1  
Guarani SP - Bragantino 03.07 19:00 1 - 1  
Ituano - Mirassol SP 03.07 15:00 1 - 1  

Labdarúgás (Brazil Pernambucano)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sete de Setembro PE - Nautico PE 03.07 19:00 0 - 1  

Labdarúgás (Brazil Potiguar)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
America FC - Assu RN 03.07 20:00 2 - 0  

Labdarúgás (Bundesliga 1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
1. FC Köln - Bremen 03.07 15:30 1 - 1  
Bielefeld - Union Berlin 03.07 18:00 0 - 0  

Labdarúgás (Bundesliga 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Braunschweig - Sandhausen 03.07 13:30 1 - 0  
Düsseldorf - Nürnberg 03.07 13:30 3 - 1  
Osnabrück - Regensburg 03.07 13:30    

Labdarúgás (Bundesliga 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bayern München Amatőr - Wehen 03.07 14:00 2 - 0  
Unterhaching - Hallescher FC 03.07 13:00 3 - 0  

Labdarúgás (Ciprusi 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Omonia Pszevda - Digenisz Morfosz 03.07 14:30 1 - 1  

Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ermisz Aradippou - Nea Szalamina Famaguszta 03.07 15:00 1 - 2  

Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AEK Larnaka - Olympiakosz Nicosia 03.07 17:30 2 - 1  

Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dep. Saprissa - Municipal Grecia 03.07 23:00 1 - 2  
Herediano - Sporting San Jose 03.07 03:30 2 - 1  
Perez Zeledon - Dep. Alajuelense 03.07 00:30 1 - 5  

Labdarúgás (Cseh 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Varnsdorf - Prostejov 03.07 14:30 2 - 4  
Vlasim - MAS Taborsko 03.07 14:30 0 - 1  
Zizkov - Chrudim 03.07 10:15 1 - 3  

Labdarúgás (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ceske Budejovice - Mladá Boleslav 03.07 14:00 1 - 3  
Karvina - Brno 03.07 14:00 1 - 1  
Slavia Praha - Ostrava 03.07 18:30 2 - 1  

Labdarúgás (Dán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Silkeborg - Köge 03.07 15:00 2 - 0  
Vendsyssel - Helsingör 03.07 15:00 1 - 2  

Labdarúgás (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bröndby - FC Köbenhavn 03.07 14:00 2 - 1  
Midtjylland - Aarhus GF 03.07 16:00 0 - 1  
Nordsjaelland - Horsens 03.07 18:00 2 - 2  
Randers - Lyngby 03.07 12:00 1 - 2  
Vejle - OB Odense 03.07 20:00 2 - 0  

Labdarúgás (Dán bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bröndby - VSK Aarhus 03.07 14:00 0 - 1  
Köge - Farum 03.07 16:00 2 - 0  

Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajax Cape Town - Steenberg Utd. 03.07 14:30 1 - 1  
Pretoria Callies - Real Kings 03.07 14:30 2 - 3  
Sekhukhune Utd. - Free State Stars 03.07 14:30 1 - 0  

Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Black Leopards - Lamontville Golden Arrows 03.07 14:30 1 - 3  
Moroka Swallows - Tshakhuma 03.07 14:30 1 - 1  

Labdarúgás (Dél-koreai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Daejeon Citizen - Busan I'Park 03.07 05:30 1 - 2  
Jeonnam - Gyeongnam 03.07 08:00 1 - 0  

Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Seoul - Suwon City 03.07 08:30 3 - 0  
Suwon Bluewings - Seongnam 03.07 06:00 1 - 0  

Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Emelec Guayaquil - Delfin Manta 03.07 02:00 1 - 0  
Manta FC - Dep. Cuenca 03.07 21:30 1 - 0  
Olmedo - Macara Ambato 03.07 19:00 0 - 2  

Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajman - Al-Wahda 03.07 14:30 3 - 3  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Dhafra 03.07 14:30 5 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Al-Sharjah 03.07 17:15 2 - 1  

Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
BATE Boriszov - Vityebszk 03.07 12:30 2 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 03.07 14:30 3 - 0  

Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B68 Toftir - KI Klaksvik 03.07 17:00 0 - 4  
HB Torshavn - NSI Runavik 03.07 16:00 5 - 2  
Vestur Sorvagur - B36 Torshavn 03.07 16:00 0 - 2  
Vikingur Gota - TB Tvöroyri 03.07 16:00 1 - 0  

Labdarúgás (Francia Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajaccio GFC - Lille 03.07 18:30 1 - 3  
Angers - Club Franciscain 03.07 18:30 5 - 0  
Canet Roussillon - Marseille 03.07 21:00 2 - 1  

Labdarúgás (Ghánai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Berekum Chelsea - Medeama Tarkwa 03.07 16:00 1 - 1  
Dreams Dawu - Accra Great Olympics 03.07 16:00 0 - 1  
Hearts of Oak - WAFA Sogakope 03.07 16:00 4 - 0  
Techiman Eleven Wonders - Legon Cities 03.07 16:00 1 - 0  

Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CSD Comunicaciones - Santa Lucia Cotzumalguapa 03.07 00:00 3 - 1  
CSD Sacachispas - Dep. Guastatoya 03.07 02:00 0 - 1  
CSD Xelaju - Dep. Malacateco 03.07 22:30 0 - 0  
Dep. Achuapa - CSD Municipal 03.07 20:00 1 - 2  

Labdarúgás (Görög 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Apollon Larissza - Trikala 03.07 13:45 0 - 0  
Ergotelisz Iraklio - Doxa Drama 03.07 12:30 6 - 0  
Hania - Levadiakosz 03.07 13:45 0 - 0  
Karaiszkakisz Arta - OF Ierapetra 03.07 12:45 2 - 3  
Panahaiki - Diagorasz 03.07 19:30 0 - 1  

Labdarúgás (Görög bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Olympiakosz - Lamia 03.07 14:00 3 - 0  
Panetolikosz - Volosz NFC 03.07 16:15 1 - 0  
PAOK - Arisz 03.07 18:30 2 - 2  

Labdarúgás (Holland 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
De Graafschap - FC Eindhoven 03.07 20:00 1 - 0  

Labdarúgás (Holland bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajax - Groningen 03.07 12:15 3 - 1  
F. Sittard - PSV 03.07 14:30 1 - 3  
Heracles - Zwolle 03.07 14:30 2 - 1  
Vitesse - AZ Alkmaar 03.07 16:45 2 - 1  

Labdarúgás (Holland bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zwolle - PSV 03.07 12:15 0 - 1  

Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CD Marathon - Honduras Progreso 03.07 22:00 1 - 1  
Motagua - Lobos UPNFM 03.07 23:00 3 - 1  

Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lee Man Warriors - Happy Valley 03.07 08:00 0 - 0  

Labdarúgás (Horvát 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bijelo Brdo - Radnik Sesvete 03.07 15:30 2 - 1  
Dinamo Zágráb 2 - Solin 03.07 14:00 1 - 0  
Hajduk Split 2 - Croatia Zmijavci 03.07 15:30 2 - 1  

Labdarúgás (Horvát bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Zágráb - Rijeka 03.07 17:30 2 - 0  
Osijek - HNK Gorica 03.07 15:00 1 - 1  

Labdarúgás (Iráni 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Baadraan Tehran - Malavan Anzali 03.07 12:15 3 - 0  
Esteghlal Mollasani - Shahin Bushehr 03.07 12:45 1 - 1  
Khooshe Talaee - Rayka Babol 03.07 12:15 1 - 1  
Mes Kerman - Esteghlal Khuzestan 03.07 12:00 0 - 1  
Navad Urmia - Kheybar Khorramabad 03.07 12:15 0 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Qashqai Shiraz 03.07 12:45 2 - 1  
Shahrdari Astara - Havadar Tehran 03.07 12:15 1 - 0  

Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Grindavik - Vikingur Olafsvik 03.07 15:00 3 - 2  

Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, 3. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Selfoss - Vestri 03.07 12:00 1 - 0  

Labdarúgás (Izraeli bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hapoel Beer Sheva - Hapoel TA 03.07 19:30 0 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona 03.07 18:00 0 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa 03.07 19:00 0 - 0  

Labdarúgás (Japán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ehime - JEF United Chiba 03.07 06:00 1 - 1  
Kyoto - Matsumoto Yamaga 03.07 06:00 0 - 0  
Okayama - Zweigen Kanazawa 03.07 06:00 0 - 1  
Sagamihara - Thespakusatsu Gunma 03.07 05:00 0 - 0  
Tochigi - Blaublitz Akita 03.07 06:00 0 - 1  
Tokyo Verdy - Yamagata 03.07 07:00 0 - 2  

Labdarúgás (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Yokohama FM - Sanfrecce Hiroshima 03.07 05:00 3 - 3  

Labdarúgás (Kameruni bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bamboutos de Mbouda - Avion du Nkam 03.07 15:00 3 - 0  
Canon Sport de Yaounde - LES Astres De Douala 03.07 16:00 1 - 0  
Feutcheu - Union Sport de Douala 03.07 15:00 2 - 1  
Fortuna de Mfou - Eding Sport de Lekie 03.07 14:00 2 - 0  
Fovu de Baham - Stade Renard de Melong 03.07 16:00 2 - 1  
Panthere Sport du Nde - UMS de Loum 03.07 14:00 2 - 0  

Labdarúgás (Katari bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Arabi (QAT) - Qatar SC 03.07 15:00 1 - 0  
Al-Rayyan - Al-Ahli (QAT) 03.07 17:15 3 - 1  
Al-Wakrah - Al-Sailiya 03.07 15:00 1 - 0  
Umm-Salal - Al-Sadd 03.07 17:15 0 - 3  

Labdarúgás (Kenyai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gor Mahia Nairobi - Kenya CB 03.07 13:00 0 - 2  

Labdarúgás (Kolumbiai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barranquilla FC - Atlético FC Cali 03.07 21:00 0 - 1  
Dep. Quindio - Fortaleza Cota 03.07 19:30 2 - 1  
Orsomarso Palmira - Bogota FC 03.07 21:00 4 - 2  
Real San Andres - Boca Juniors de Cali 03.07 21:15 0 - 1  
Valledupar - Cortulua 03.07 21:00 1 - 2  

Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
América de Cali - Dep. Pereira 03.07 21:30 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Boyaca Patriotas 03.07 23:40 3 - 2  
Rionegro Aguilas - Atl. Nacional Medellin 03.07 02:00 1 - 1  

Labdarúgás (Koszovói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Feronikeli - Drita 03.07 13:30 0 - 1  

Labdarúgás (Lengyel 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 03.07 12:40 3 - 1  
Puszcza Niepolomice - Arka Gdynia 03.07 14:30 4 - 0  

Labdarúgás (Lengyel 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Pogon Siedlce - Chojniczanka Chojnice 03.07 20:15 0 - 2  
Skra Czestochowa - Slask Wroclaw 2 03.07 13:00 2 - 0  

Labdarúgás (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Piast Gliwice - Stal Mielec 03.07 12:30 2 - 1  
Pogon Szczecin - Lech Poznan 03.07 15:00 0 - 1  
Slask Wroclaw - Legia Varsó 03.07 17:30 0 - 1  

Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bydgoszcz - APLG Gdansk 03.07 12:15 1 - 2  

Labdarúgás (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Suduva Marijampole - Panevezys 03.07 14:00 0 - 1  

Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Etzella Ettelbruck - Mondorf-les-Bains 03.07 16:00 0 - 1  
Racing Luxembourg - Union Titus Petange 03.07 16:00 1 - 0  
UNA Strassen - Hamm Benfica 03.07 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Magyar Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Astra - Szent Mihály SE 03.07 13:00 4 - 2  

Labdarúgás (Malajziai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Perak - Petaling Jaya CFC 03.07 14:00 0 - 0  

Labdarúgás (Marokkói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Raja Casablanca - Youssoufia Berrechid 03.07 15:00 1 - 1  

Labdarúgás (Mexikói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
América - Leon 03.07 02:00 2 - 1  
Atlas de Guadalajara - Juarez 03.07 00:00 2 - 0  
Mazatlan FC - Chivas Guadalajara 03.07 04:00 1 - 1  
Monterrey - Queretaro 03.07 02:06 2 - 1  

Labdarúgás (Moldáv bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Speranta Nisporeni - Petrocub Hincesti 03.07 11:30 1 - 3  
Zimbru Chisinau - Milsami Orhei 03.07 13:30 1 - 2  

Labdarúgás (Máltai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Valletta - Gudja 03.07 18:00 2 - 4  
Zejtun - Sirens FC 03.07 14:00 1 - 1  

Labdarúgás (NB I)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Budafok - Fehérvár 03.07 20:00 1 - 2  
Honvéd - Kisvárda 03.07 16:00 0 - 1  
ZTE - FTC 03.07 18:00 2 - 2  

Labdarúgás (NB II)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Budaörs - Pécs 03.07 14:30 0 - 1  
Békéscsaba - Győr 03.07 14:30 1 - 0  
Csákvár - Nyíregyháza 03.07 14:30 0 - 1  
Gyirmót - Szeged GA 03.07 14:30 0 - 0  
Haladás - Soroksár 03.07 17:00 1 - 0  
Kazincbarcika - DEAC 03.07 14:30 3 - 1  
Siófok - Ajka 03.07 14:30 1 - 3  
Szentlőrinc - Dorog 03.07 14:30 0 - 2  
Szolnok - Vasas 03.07 14:30 1 - 0  

Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Managua FC - Junior de Managua 03.07 03:00 3 - 1  
Real Esteli - CD Ocotal 03.07 02:00 1 - 1  
Walter Ferretti - Real Madriz 03.07 00:00 2 - 0  

Labdarúgás (Nigériai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Heartland Owerri - Abia Warriors 03.07 16:00 2 - 2  
Katsina Utd. - Sunshine Stars 03.07 16:00 0 - 0  
Nasarawa Utd. - Lobi Stars 03.07 16:00 1 - 0  
Plateau Utd. - MFM Lagos 03.07 16:00 3 - 1  
Rivers Utd. - Jigawa Golden Stars 03.07 16:00 2 - 0  
Wikki Tourists - Kwara Utd. 03.07 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (NPL, New South Wales)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Blacktown City - Northbridge Bulls 03.07 05:00 2 - 0  
Rockdale City Suns - Sydney Olympic 03.07 05:00 1 - 0  
Sydney Utd. - Sydney FC 2 03.07 06:00 5 - 2  
Wollongong Wolves - Manly Utd. 03.07 03:00 1 - 1  

Labdarúgás (NPL, Queensland)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Eastern Suburbs - Brisbane Roar 2 03.07 09:00 1 - 3  
Moreton Bay Utd. - Redlands Utd. 03.07 07:00 2 - 1  
Olympic FC - Gold Coast Utd. 03.07 09:00 1 - 0  
Sunshine Coast Wanderers - Capalaba Bulldogs 03.07 07:15 6 - 3  

Labdarúgás (Német bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Freiburg - Bayern München 03.07 14:00 1 - 5  
Hoffenheim - Frankfurt 03.07 14:00 2 - 0  

Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Essen - Fortuna Köln 03.07 14:00 2 - 0  

Labdarúgás (Olasz A)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Crotone - Torino 03.07 15:00 4 - 2  
Fiorentina - Parma 03.07 15:00 3 - 3  
Hellas Verona - Milan 03.07 15:00 0 - 2  
Napoli - Bologna 03.07 20:45 3 - 1  
Roma - Genoa 03.07 12:30 1 - 0  
Sampdoria - Cagliari 03.07 18:00 2 - 2  

Labdarúgás (Olasz B)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Empoli - Cittadella 03.07 15:00 1 - 1  
Reggiana - Lecce 03.07 21:00 0 - 4  

Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Empoli - Bari 03.07 14:30 3 - 1  
Internazionale - Napoli 03.07 12:30 0 - 0  
Juventus - Milan 03.07 12:30 4 - 0  
Sassuolo - Fiorentina 03.07 14:30 1 - 0  

Labdarúgás (Olasz C, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alessandria - Albinoleffe 03.07 20:30 2 - 1  
Como - Pro Sesto 03.07 15:00 1 - 0  
Giana Erminio - Livorno 03.07 15:00 1 - 0  
Grosseto - U23Juventus 03.07 15:00 0 - 1  
Lucchese - Pontedera 03.07 17:30 2 - 1  
Novara - Lecco 03.07 17:30 3 - 0  
Pergolettese - Olbia 03.07 15:00 0 - 3  
Pistoiese - Vercelli 03.07 17:30 0 - 1  
Pro Patria - Piacenza 03.07 15:00 3 - 0  
Renate - Carrarese 03.07 21:00 0 - 0  

Labdarúgás (Olasz C, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Carpi - Modena 03.07 20:30 3 - 0  
Cesena - Pesaro 03.07 16:00 0 - 2  
Fano - Fermana 03.07 15:00 1 - 1  
Feralpisalo - Virtus Verona 03.07 17:30 4 - 0  
Gubbio - Ravenna 03.07 17:30 3 - 1  
Imolese - Triestina 03.07 12:30 0 - 0  
Matelica - Legnago 03.07 15:00 5 - 1  
Padova - Perugia 03.07 17:30 1 - 0  
Sambenedettese - Arezzo 03.07 12:30 1 - 0  

Labdarúgás (Olasz C, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Avellino - Paganese 03.07 17:30 2 - 0  
Bari - Potenza 03.07 17:30 0 - 2  
Bisceglie - Catania 03.07 15:00 0 - 3  
Palermo - Juve Stabia 03.07 15:00 2 - 4  
Teramo - Catanzaro 03.07 15:00 0 - 0  
Turris - Foggia 03.07 20:30 1 - 3  
Vibonese - Casertana 03.07 15:00 1 - 1  
Virtus Francavilla - Ternana 03.07 15:00 1 - 1  
Viterbese - Monopoli 03.07 12:30 2 - 2  

Labdarúgás (Ománi Szultán Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dhofar - Al-Suwaiq 03.07 15:45 5 - 1  

Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FK Mahacskala - Tuapsze 03.07 12:00 3 - 1  
Jesszentuki - FK Krasznodar 3 03.07 12:00 1 - 3  
Szpartak Nalcsik - Druzsba Majkop 03.07 13:00 3 - 1  

Labdarúgás (Orosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Moszkva - Tambov 03.07 14:30 2 - 0  
Szpartak Moszkva - FK Krasznodar 03.07 17:00 6 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Ufa 03.07 12:00 0 - 0  

Labdarúgás (Osztrák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Grazer AK - Austria Wien Amatőr 03.07 10:30 0 - 0  
Liefering - Horn 03.07 11:00 6 - 2  

Labdarúgás (Osztrák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Austria Wien - Rapid Wien 03.07 17:00 0 - 0  
Ried - Wolfsberg 03.07 14:30 0 - 4  
Salzburg - St. Pölten 03.07 14:30 4 - 1  

Labdarúgás (Panamai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arabe Unido - Alianza de Panama City 03.07 22:00 0 - 0  
Plaza Amador - Costa del Este 03.07 01:00 0 - 0  

Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Guarani Asuncion - Sp. Luqueno 03.07 23:30 0 - 1  
Sol de America - Olimpia Asuncion 03.07 00:30 0 - 2  

Labdarúgás (Portugál 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Penafiel - Académica 03.07 12:15 1 - 2  
Uniao Oliveirense - Chaves 03.07 15:00 0 - 1  

Labdarúgás (Portugál b., női, alsóház, Dél)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A-dos-Francos - Amora 03.07 16:00 0 - 1  
Damaiense - Ouriense 03.07 16:00 1 - 0  

Labdarúgás (Portugál b.,női,alsóház,Észak)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
UR Cadima - Gil Vicente 03.07 16:00 0 - 3  

Labdarúgás (Portugál bajn., női, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Famalicao - Albergaria 03.07 16:00 3 - 1  
Marítimo - Torreense 03.07 12:00 5 - 1  
Sporting CP - Braga 03.07 17:00 1 - 0  

Labdarúgás (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Marítimo - Moreirense 03.07 18:30 0 - 2  
Rio Ave - Farense 03.07 21:00 2 - 0  

Labdarúgás (Premier Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Liverpool - Fulham 03.07 15:00 0 - 1  
Manchester City - Manchester Utd. 03.07 17:30 0 - 2  
Tottenham - Crystal Palace 03.07 20:15 4 - 1  
West Bromwich - Newcastle 03.07 13:00 0 - 0  

Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chelsea 2 - Brighton 2 03.07 15:00 0 - 0  
Liverpool 2 - Derby County 2 03.07 14:00 1 - 4  

Labdarúgás (Román 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ASUPolitechnika Timisoara - Metaloglobus Bukarest 03.07 12:00 1 - 0  
Dunarea Calarasi - Ripensia Timisoara 03.07 10:00 2 - 2  
Viitorul Targu Jiu - CSM Resita 03.07 10:00 2 - 1  

Labdarúgás (Román bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Astra Giurgiu - Hermannstadt 03.07 14:00 2 - 1  
FCS Bukarest - Gaz Metan Medias 03.07 19:30 1 - 0  

Labdarúgás (Salvadori bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Marte - AD Chalatenango 03.07 22:00 0 - 0  
CD FAS - Isidro Metapan 03.07 22:15 0 - 1  
Santa Tecla - Alianza San Salvador 03.07 02:00 0 - 3  
Sonsonate - 11 Deportivo 03.07 02:00 0 - 1  

Labdarúgás (Skót bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dundee Utd. - Celtic 03.07 13:00 0 - 0  

Labdarúgás (Spanyol 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Girona - Almería 03.07 21:00 0 - 1  
Malaga - Sabadell 03.07 14:00 2 - 0  
Mallorca - Cartagena 03.07 18:15 2 - 1  
Ponferradina - Sp. Gijón 03.07 16:00 2 - 2  

Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Deportivo - Pontevedra 03.07 19:00 1 - 0  
Guijuelo - Unionistas de Salamanca 03.07 17:00 0 - 1  
Salamanca UDS - Zamora 03.07 17:00 1 - 1  

Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Marino Luanco - Covadonga 03.07 17:00 3 - 1  
Numancia - Burgos 03.07 16:30 0 - 1  
Oviedo B - Sp. Gijón B 03.07 16:00 1 - 0  

Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Amorebieta - Leioa 03.07 16:30 2 - 1  
Arenas de Getxo - Real Union Irun 03.07 18:00 0 - 0  
R. Santander - Real Sociedad B 03.07 17:00 0 - 1  

Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ejea - Calahorra 03.07 12:00 0 - 0  
Haro Deportivo - Mutilvera 03.07 17:00 1 - 0  
Osasuna B - SD Logrones 03.07 11:30 1 - 1  
Tudelano - Izarra 03.07 12:00 1 - 0  

Labdarúgás (Spanyol 3./3, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Badalona - FC Andorra 03.07 12:00 1 - 0  
Barcelona B - UE Llagostera 03.07 17:00 4 - 2  
Cornella - Espanyol B 03.07 18:00 4 - 3  
Gimnastic - Lleida 03.07 12:00 1 - 0  
Olot - L'Hospitalet 03.07 16:30 1 - 2  

Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alcoyano - Pena Deportiva 03.07 12:00 1 - 2  
La Nucia - Atzeneta 03.07 12:00 1 - 0  
Levante B - Valencia B 03.07 12:00 1 - 0  
UD Ibiza - Orihuela 03.07 12:00 2 - 0  

Labdarúgás (Spanyol 3./4, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Linense - San Fernando 03.07 12:00 0 - 0  
Marbella - Las Palmas B 03.07 12:00 0 - 0  
Tamaraceite - Atl. Sanluqueno 03.07 13:00 0 - 0  

Labdarúgás (Spanyol 3./4, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cordoba - Real Murcia 03.07 18:00 2 - 2  
Granada B - Lorca Deportiva 03.07 12:00 3 - 2  
Linares - El Ejido 03.07 17:00 2 - 0  
Sevilla B - Betis B 03.07 11:30 0 - 0  

Labdarúgás (Spanyol 3./5, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Madrid B - Rayo Majadahonda 03.07 12:00 1 - 0  
Internacional de Madrid - Real Madrid B 03.07 18:00 1 - 2  
Las Rozas - Atl. Baleares 03.07 12:00 3 - 2  
Poblense - Navalcarnero 03.07 12:00 1 - 1  
San Sebastian Reyes - Getafe B 03.07 12:00 1 - 0  

Labdarúgás (Spanyol 3./5, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Melilla - Don Benito 03.07 12:00 1 - 1  
Merida - UD Extremadura 03.07 19:00 0 - 1  
Socuellamos - Villarrubia 03.07 12:00 1 - 0  
Talavera de la Reina - Villarrobledo 03.07 12:00 2 - 1  
Villanovense - Badajoz 03.07 19:00 0 - 0  

Labdarúgás (Spanyol bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ath. Bilbao - Granada 03.07 21:00 2 - 1  
Atl. Madrid - Real Madrid 03.07 16:15 1 - 1  
Huesca - Celta Vigo 03.07 14:00 3 - 4  
Real Sociedad - Levante 03.07 18:30 1 - 0  

Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Betis - Atl. Madrid 03.07 13:00 0 - 4  
EDF Logrono - Madrid CFF 03.07 12:00 2 - 2  
Huelva - Tenerife 03.07 12:00 2 - 1  
Rayo Vallecano - Ath. Bilbao 03.07 13:00 2 - 3  
Real Madrid - Espanyol 03.07 12:00 4 - 1  
Real Sociedad - Deportivo 03.07 11:00 2 - 0  

Labdarúgás (Svájci bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lausanne - Sion 03.07 16:00 1 - 3  
Lugano - FC Zürich 03.07 16:00 0 - 1  
Luzern - St. Gallen 03.07 16:00 4 - 2  

Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dalkurd - Gauthiod 03.07 15:00 5 - 0  
Häcken - Helsingborg 03.07 15:00 1 - 1  

Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Akropolis IF - Landskrona 03.07 15:00 0 - 2  
Mjällby - Östersund 03.07 15:00 0 - 1  

Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Norrköping - Göteborg 03.07 17:00 1 - 1  
Sundsvall - Sandviken 03.07 17:00 2 - 3  

Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AFC Eskilstuna - Oskarshamn 03.07 13:00 4 - 1  
Hammarby - AIK Stockholm 03.07 13:00 3 - 2  

Labdarúgás (Szerb 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Vranje - IMT Novi Belgrád 03.07 14:00 1 - 3  
Sremska Mitrovica - Kabel Novi Sad 03.07 14:00 1 - 1  

Labdarúgás (Szerb bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Crvena zvezda - Cukaricki 03.07 19:15 2 - 0  
Indija - Radnik Surdulica 03.07 13:00 0 - 1  
Macva Sabac - Proleter Novi Sad 03.07 15:00 3 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Vozdovac 03.07 15:00 2 - 1  
Novi Pazar - Spartak Subotica 03.07 15:00 2 - 1  
Rad Belgrád - Partizan Belgrád 03.07 17:05 0 - 5  
Radnicki Nis - Topolya SC 03.07 15:00 2 - 0  
Vojvodina - Javor Ivanjica 03.07 15:00 2 - 0  

Labdarúgás (Szlovák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zilina 2 - Slovan Bratislava 2 03.07 10:30 3 - 1  

Labdarúgás (Szlovén bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Olimpija Ljubljana - Celje 03.07 17:00 1 - 0  
Tabor Sezana - Bravo Ljubljana 03.07 15:00 0 - 0  

Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
BG Pathum Utd. - Chiangrai Utd. 03.07 11:00 0 - 0  
Port FC - Bangkok Utd. 03.07 13:00 2 - 2  
Ratchaburi Mitr Phol - Chonburi FC 03.07 12:30 0 - 0  
Sukhothai - Samut Prakan 03.07 12:00 2 - 3  

Labdarúgás (Tunéziai 2., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AS Sbikha - Hammam-Lif 03.07 14:00 2 - 3  
CS Korba - Jendouba 03.07 14:00 3 - 0  

Labdarúgás (Tunéziai 2., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CS Msaken - EGS Gafsa 03.07 14:00 2 - 1  
Menzel Ennour - AS Oued Ellil 03.07 14:00 1 - 0  

Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Club Africain - CS Sfaxien 03.07 16:15 0 - 0  
Etoile du Sahel - Soliman 03.07 14:00 2 - 0  
Stade Tunisien - JS Kairouanaise 03.07 14:00 2 - 0  

Labdarúgás (Török 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Akhisar - Eskisehirspor 03.07 14:00 3 - 0  
Altay Izmir - Tuzlaspor 03.07 17:00 5 - 0  
Boluspor - Bursaspor 03.07 14:00 2 - 1  
Ümraniyespor - Giresunspor 03.07 11:30 3 - 1  

Labdarúgás (Török bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Galatasaray - Sivasspor 03.07 17:00 2 - 2  
Genclerbirligi - Istanbul Basaksehir 03.07 14:00 0 - 1  
Hatayspor - Kayserispor 03.07 14:00 1 - 3  
Karagümrük - Ankaragücü 03.07 11:30 0 - 1  

Labdarúgás (Ukrán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Kijev - Minaj 03.07 13:00 3 - 0  
Ingulec Petrove - Kolosz Kovalivka 03.07 18:30 0 - 0  
Zorya Luganszk - FC Lviv 03.07 16:00 4 - 0  

Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cerro Largo Melo - Plaza Colonia 03.07 22:45 3 - 1  
Danubio Montevideo - Liverpool Montevideo 03.07 20:30 0 - 1  
Penarol Montevideo - River Plate Montevideo 03.07 00:15 2 - 0  

Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belasica Strumica - Akademija Pandev 03.07 14:00 0 - 0  
Pelister Bitola - Borec Veles 03.07 14:00 1 - 0  
Shkendija Tetovo - Renova 03.07 14:00 0 - 0  
Shkupi Szkopje - Rabotnicki Szkopje 03.07 14:00 0 - 2  
Vardar Szkopje - Struga Trim-Lum 03.07 14:00 1 - 1  

MMA (UFC 259, Las Vegas)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ama. Nunes - Meg. Anderson (női) 03.07 06:15 1 - 0  
Dom. Cruz - Cas. Kenney 03.07 03:30 1 - 0  
I. Makhachev - D. Dober 03.07 04:50 1 - 0  
Jan Blachowicz - I. Adesanya 03.07 06:40 1 - 0  
Jos. Benavidez - A. Askarov 03.07 02:25 0 - 1  
K. Nzechukwu - C. Ulberg 03.07 00:50 1 - 0  
Petr Yan - Alj. Sterling 03.07 05:25 0 - 1  
R. Bontorin - K. Kara-France 03.07 02:00 0 - 1  
Sean Brady - J. Matthews 03.07 00:15 1 - 0  
Song Yadong - Kyl. Phillips 03.07 03:05 0 - 1  
Thi. Santos - A. Rakic 03.07 04:20 0 - 1  
Tim Elliott - Jor. Espinosa 03.07 01:20 1 - 0  

Motorsport (Nascar Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nascar, Las Vegas Pennzoil 400 2021 03.07 23:30    

Motorsport (Nascar Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Almirola - C. Bell (Las Vegas Pennzoil 400) 03.07 21:30 0 - 1  
Aus. Dillon - T. Reddick (Las Vegas Pennzoil 400) 03.07 21:30 1 - 0  
D. Hamlin - Kyle Larson (Las Vegas Pennzoil 400) 03.07 21:30 0 - 1  
J. Logano - B. Keselowski (Las Vegas Pennzoil 400) 03.07 21:30 0 - 1  
Kurt Busch - Alex Bowman (Las Vegas Pennzoil 400) 03.07 21:30 1 - 0  
Kyle Busch - R. Blaney (Las Vegas Pennzoil 400) 03.07 21:30 1 - 0  
M. Truex Jr. - K. Harvick (Las Vegas Pennzoil 400) 03.07 21:30 1 - 0  

Motorsport (Nascar Xfinity Series)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nascar, XFinity Series, Alsco Uniforms 300 03.07 22:00    

Rögbi (Angol Premier Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Harlequin - Northampton Saints 03.07 16:00 37 - 19  

Rögbi (Super Rugby Aotearoa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Canterbury Crusaders - Wellington Hurricanes 03.07 04:35 33 - 16  

Röplabda (Belga bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Waremme - Gent 03.07 14:00 3 - 2  

Röplabda (Belga bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Maaseik - Roeselare 03.07 18:00 3 - 2  

Röplabda (Bolgár bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Marek Dupnica - CSZKA Szófia 03.07 16:00 3 - 1  

Röplabda (Brazil bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Blumenau - Ribeirao Preto 03.07 00:00 3 - 0  
Minas - America Volei 03.07 00:00 3 - 1  

Röplabda (Cseh bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kladno - Karlovarsko (2.m.) 03.07 18:00 1 - 3  
Odolena Voda - Ceske Budejovice (2.m.) 03.07 18:00 0 - 3  
Ostrava - Liberec (2.m.) 03.07 20:15 3 - 2  

Röplabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Holte - Bröndby (1.m.) 03.07 14:00 3 - 1  
Vestsjaelland - Gentofte (1.m.) 03.07 12:00 1 - 3  

Röplabda (Dán bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aarhus - Marienlyst (2.m.) 03.07 13:00 3 - 1  
Nordenskov - Hvidovre (2.m.) 03.07 16:00 2 - 3  
Vestsjaelland - Middelfart (2.m.) 03.07 14:30 1 - 3  

Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hwaseong IBK - Daejeon KGC 03.07 08:00 3 - 2  

Röplabda (Extra Liga, női, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kaposvár - MTK (3.m.) 03.07 16:00 3 - 0  

Röplabda (Finn bajnokság, női, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
LiigaPloki - Hämeenlinna (1.m.) 03.07 16:00 2 - 3  
OrPo - Kuusamo (1.m.) 03.07 16:00 2 - 3  

Röplabda (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Montpellier - Nantes 03.07 16:30 3 - 1  

Röplabda (Holland bajn., női, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Eurosped Vroomshoop - Laudame Financials 03.07 15:30 3 - 1  
FAST - Springendal Set-Up'65 03.07 15:30 3 - 0  

Röplabda (Iráni bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Foolad Sirjan - Foolad Sepahan (2.m.) 03.07 14:30 3 - 0  
Haraz Amol - Shahrdari Urmia (2.m.) 03.07 11:30 2 - 3  

Röplabda (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nagoya Wolfdogs - Toray Arrows 03.07 06:00 3 - 2  

Röplabda (Japán bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
JT Marvelous - Toyota Body Queenseis 03.07 07:30 3 - 2  

Röplabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kedzierzyn-Kozle - Verva Varsó 03.07 14:45 3 - 0  
Trefl Gdansk - Zawiercie 03.07 17:30 3 - 1  

Röplabda (Lengyel bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Radomka Radom - MKS Kalisz 03.07 18:00 3 - 2  

Röplabda (Magyar Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kaposvár - Pénzügyőr 03.07 19:00 0 - 3  
Kecskemét - Kazincbarcika 03.07 16:00 0 - 3  

Röplabda (Olasz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bisonte Firenze - Brescia 03.07 17:30 1 - 3  
Perugia - Trentino 03.07 17:00 3 - 1  
Scandicci - Monza 03.07 17:00 1 - 3  

Röplabda (Orosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jugra Szurgut - Dinamo Moszkva 03.07 14:00 0 - 3  

Röplabda (Orosz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Krasznodar - Zarecsje-Odincovo Moszkva 03.07 14:30 3 - 0  

Röplabda (Román bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lugoj - Medgidia 03.07 13:00 2 - 3  

Röplabda (Spanyol bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Teruel - Almería 03.07 12:00 3 - 0  

Röplabda (Svájci bajnokság, női, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Franches-Montagnes - Lugano (1.m.) 03.07 16:30 3 - 2  

Röplabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Linköping - Iksu (2.m.) 03.07 15:00 3 - 0  

Röplabda (Szerb bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Radnik Pozarevac - Ribnica Kraljevo (2.m.) 03.07 15:00 3 - 2  
Spartak Subotica - Radnicki Kragujevac (2.m.) 03.07 18:00 3 - 0  

Röplabda (Török bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Haliliye Bld. - Ziraat Bankasi Ankara 03.07 12:00 0 - 3  

Rövp. gyorskorcsolya (vb)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jászapáti P. - N. Mazur (női 1000 m) 03.07 15:20 1 - 0  
Liu Shaoang - 1000 m 03.07 15:35    
Liu Shaoang - S. Elistratov (1000 m) 03.07 15:35 1 - 0  
Liu Shaolin S. - 1000 m 03.07 15:35    
Liu Shaolin S. - I. de Laat (1000 m) 03.07 15:35 1 - 0  
Magyarország - 5000 m váltó 03.07 16:40    
Magyarország - Hollandia (5000 m váltó) 03.07 16:40 0 - 1  
Magyarország - Lengyelország (női 3000 m váltó) 03.07 11:45 0 - 1  

Snooker (Gibraltar Open)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gibraltar Open 2021 03.07 23:00    
J. Lisowski - Lu Ning 03.07 11:00 4 - 3  
J. Trump - J. Lisowski 03.07 21:00 4 - 0  
J. Trump - Mark Allen 03.07 13:25 4 - 0  
J. Trump - Mat. Selt 03.07 18:00 4 - 1  
Mat. Selt - C. Wakelin 03.07 13:05 4 - 0  
S. Carrington - Xiao Guodong 03.07 11:00 4 - 1  

Sífutás (vb, 50 km)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
vb, 50 km 2021 03.07 13:30    
vb, 50 km 2021 - Top 3 03.07 13:30    

Sífutás (vb, 50 km)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Bolshunov - I. Niskanen 03.07 13:00 1 - 0  
Emil Iversen - P. Golberg 03.07 13:00 1 - 0  
H.C. Holund - S.H. Krüger 03.07 13:00 0 - 1  

Sílövészet (10 km üldözéses,női,Nove Mesto)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Herrmann - J. Braisaz 03.07 12:00 1 - 0  
D. Wierer - F. Preuss 03.07 12:00 0 - 1  
I. Landmark Tandrevold - D. Alimbekava 03.07 12:00 1 - 0  
J. Dzhyma - L. Vittozzi 03.07 12:00 1 - 0  
L.T. Hauser - Hanna Öberg 03.07 12:00 0 - 1  
M. Davidova - A. Chevalier 03.07 12:00 0 - 1  
T. Eckhoff - M. Olsbu Röiseland 03.07 12:00 1 - 0  

Sílövészet (10 km üldözéses,női,Nove Mesto)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
10 km üldözéses, női, Nove Mesto 2021 03.07 12:00    

Sílövészet (12,5 km üldözéses, Nove Mesto)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
12,5 km üldözéses, Nove Mesto 2021 03.07 16:00    

Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Nove Mesto)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Peiffer - S. Samuelsson 03.07 16:00 1 - 0  
B. Doll - J. Fak 03.07 16:00 0 - 1  
J. Dale - M. Ponsiluoma 03.07 16:00 0 - 1  
L. Hofer - A. Rastorgujevs 03.07 16:00 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - E. Jacquelin 03.07 16:00 1 - 0  
S.H. Laegreid - J.T. Bö 03.07 16:00 0 - 1  
T. Bö - S. Desthieux 03.07 16:00 1 - 0  

Tenisz (Antalya, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Su Jeong Jang - N. Brancaccio 03.07 07:55 0 - 2  

Tenisz (Biella-selejtező, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Arnaboldi - F. Reboul 03.07 15:00 2 - 1  
A. Arnaboldi - S. Doumbia 03.07 13:10    
A. Santillan - M. Gigante 03.07 17:00 2 - 0  
J. Lenz - F. Cobolli 03.07 10:30 2 - 0  
K. Kivattsev - S. Ehrat 03.07 13:50 2 - 0  
L. Catarina - R. Peniston 03.07 15:40 1 - 2  
L. Vanni - Ben. Hassan 03.07 12:20 2 - 1  
M. Bachinger - R. Strombachs 03.07 12:30 2 - 0  
M. Miceli - J. Forejtek 03.07 10:30 0 - 2  

Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Buenos Aires, férfi egyes 2021 03.07 19:00    
D.S. Schwartzman - F. Cerundolo 03.07 19:00 2 - 0  

Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Behar A / Escobar G - Brkic T / Cacic N 03.07 17:00 0 - 2  

Tenisz (Doha-selejtező, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Rola - T. Puetz 03.07 13:30 2 - 0  
C. O'Connell - T. Fabbiano 03.07 13:30 2 - 0  
L.G.M. Harris - L. Lacko 03.07 13:30 2 - 0  
N. Gombos - R. Ramanathan 03.07 13:30 0 - 2  

Tenisz (Dubaj, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Cornet - D. Kasatkina 03.07 13:00 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - V. Kudermetova 03.07 11:40 0 - 2  
A. Sevastova - B. Pera 03.07 15:20 2 - 0  
B. Krejcikova - M. Sakkari 03.07 18:55 2 - 0  
C. Gauff - E. Alexandrova 03.07 16:00 2 - 1  
O. Jabeur - K. Siniakova 03.07 13:40 2 - 0  
Qiang Wang - S. Kuznetsova 03.07 09:00 1 - 2  

Tenisz (Dubaj, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Behbehani S /Buyukakcay C - Guarachi A / Jurak D 03.07 13:30 0 - 2  
Bencic B / Hradecka L - Kichenok L / Ostapenko J 03.07 15:10 1 - 2  
Bertens/PattinamaKerkhove - Christian K/Santamaria S 03.07 13:30 2 - 1  
Klepac A / Mirza S - Rogers S / Zheng S 03.07 10:50 2 - 0  
Rybakina E / Shvedova Y - Pliskova/Pliskova 03.07 12:05 0 - 2  

Tenisz (Dubaj-selejtező, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Bogdan - K. Rakhimova 03.07 07:00 2 - 1  
A. Konjuh - A. Krunic 03.07 11:05 2 - 1  
I-C. Begu - B. Haas 03.07 11:35    
K. Kanepi - V. Zvonareva 03.07 07:00 2 - 1  
K. Zavatska - V. Tomova 03.07 09:20 2 - 0  
L. Pattinama Kerkhove - T. Martincova 03.07 08:55 1 - 2  
M. Trevisan - L. Tsurenko 03.07 07:00 0 - 2  
Mis. Doi - En Shuo Liang 03.07 09:30 0 - 2  

Tenisz (Faro, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Avidzba - L. Poullain 03.07 11:55 2 - 0  

Tenisz (Gran Canaria 2, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
K. Coppejans - C. Gimeno Valero 03.07 12:00 0 - 2  

Tenisz (Guadalajara-selejt., női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Raina - Leo. Kung 03.07 19:00 0 - 2  
A. Sharma - H. Dart 03.07 20:30 2 - 0  
E. Cocciaretto - V. Lepchenko 03.07 19:00 2 - 0  
G. Olmos - M. Zacarias 03.07 21:00 2 - 1  
Lau. Davis - U.M. Arconada 03.07 19:00 2 - 0  
M. Sherif Abdelaziz - G. Olmos 03.07 00:15 0 - 2  
O. Govortsova - Car. Dolehide 03.07 21:00 1 - 2  
O. Govortsova - K. Piter 03.07 00:20 2 - 0  

Tenisz (Lucknow, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
S. Myneni - Zane Khan 03.07 05:00 0 - 2  

Tenisz (Lyon, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Tauson - V. Golubic 03.07 15:30 2 - 0  
Lyon, női egyes 2021 03.07 15:30    

Tenisz (Lyon, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kuzmova V / Rus A - Bouchard E / Danilovic O 03.07 13:00 2 - 1  

Tenisz (Manacor, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M. Bassols Ribera - N. Parrizas-Diaz 03.07 10:00 0 - 2  

Tenisz (Marseille-selejt., férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Rinderknech - M. Janvier 03.07 11:00 2 - 0  
Ale. Muller - M. Cressy 03.07 11:00 1 - 2  
Ant. Hoang - A. Molcan 03.07 14:45 1 - 2  
B. Zapata Miralles - M. Bourgue 03.07 17:00 0 - 2  
E. Gulbis - F. Horansky 03.07 13:20 2 - 0  
M. Ebden - F.F. Silva 03.07 16:20 2 - 1  
M. Polmans - C. Lestienne 03.07 12:35 0 - 2  
V. Troicki - S. Diez 03.07 14:25 1 - 2  

Tenisz (Monasztir, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ren. Tokuda - C. Sanchez Jover 03.07 09:30 2 - 1  

Tenisz (Monasztir, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
W. Falkowska - Sin. Kraus 03.07 09:30 2 - 0  

Tenisz (Newport Beach, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Perrin - Dan. Lao 03.07 00:20 1 - 2  
Claire Liu - Dan. Lao 03.07 19:00 1 - 2  

Tenisz (Nur-Szultan 2, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
T. Machac - S. Ofner 03.07 08:00 2 - 1  

Tenisz (Pozsony, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J. Briand - V. Sachko 03.07 10:00 1 - 2  

Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fucsovics M. - A. Rublev 03.07 15:30 0 - 2  
Rotterdam, férfi egyes 2021 03.07 15:30    

Tenisz (Rotterdam, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Krawietz K / Tecau H - Mektic N / Pavic M 03.07 12:45 0 - 2  

Tenisz (Santiago-selejtező,férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Tabilo - Ped. Sakamoto 03.07 15:00 2 - 0  
A. Velotti - T.M. Etcheverry 03.07 16:45 2 - 1  
Emi. Gomez - H.V.N. Rune 03.07 15:00 1 - 2  
F. Meligeni Rodrigues A. - M. Vilella Martinez 03.07 19:40 2 - 1  
J.P. Varillas - G. Blancaneaux 03.07 15:00 2 - 0  
N. Kicker - T. Bellucci 03.07 17:20 2 - 0  
R. Olivo - H. Casanova 03.07 19:30 2 - 1  
S. Baez - Joao Menezes 03.07 16:55 2 - 1  

Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Yu Hsiou Hsu - E. Eremin 03.07 08:30 2 - 0  

Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Eri. Andreeva - J. Dürst 03.07 08:00 2 - 1  

Tenisz (Szentpétervár 2-sel.,ffi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
And. Kuznetsov - J. Sels 03.07 10:40 0 - 2  
H. Bourchier - A. Bega 03.07 08:00 0 - 2  
K. Kravchuk - T. van Rijthoven 03.07 09:15 0 - 2  
K. Sultanov - D. Glinka 03.07 10:35 2 - 0  
M. Basic - V. Durasovic 03.07 13:35 2 - 0  
M. Pecotic - U. Ignatik 03.07 08:00 2 - 1  

Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Celikbilek - Z. Bergs 03.07 14:00 1 - 2  

Tenisz (Új-Delhi, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
P. Lovric - I. Khromacheva 03.07 05:20 2 - 0  

Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Vik. Axelsen - K. Vitidsarn 03.07 12:00 2 - 0  

Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lamsfuss M / Seidel M E - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 03.07 12:30 0 - 2  

Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Marin - S. Pusarla Venkata 03.07 13:00 2 - 0  

Tollaslabda (Swiss Open, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Stoeva G / Stoeva S - Tan P K L / Thinaah M 03.07 11:30 0 - 2  

Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Christiansen M / Boeje A - Gicquel T / Delrue D 03.07 11:00 0 - 2  

 

2021.03.06.
Alpesi sí (Lesiklás, Saalbach-Hint., 2.v.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesiklás, Saalbach-Hinterglemm 2021, 2. verseny 03.06 11:30    
Alpesi sí (Lesiklás, Saalbach-Hinterglemm)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sander - J. Clarey (2. verseny) 03.06 11:00 0 - 1  
B. Feuz - V. Kriechmayr (2. verseny) 03.06 11:00 0 - 1  
C. Innerhofer - Max Franz (2. verseny) 03.06 11:00 0 - 1  
D. Paris - Mat. Mayer (2. verseny) 03.06 11:00 0 - 1  
M. Bailet - R. Baumann (2. verseny) 03.06 11:00 1 - 0  
M. Odermatt - D. Hemetsberger (2. verseny) 03.06 11:00 1 - 0  
O. Striedinger - K. Jansrud (2. verseny) 03.06 11:00 1 - 0  
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Jasna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Műlesiklás, női, Jasna 2021 03.06 11:40    
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Jasna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mair - L. St-Germain 03.06 09:30 0 - 1  
K. Lysdahl - E. Mielzynski 03.06 09:30 0 - 1  
Kat. Huber - E. Wikström 03.06 09:30 0 - 1  
L. Dürr - I. Curtoni 03.06 09:30 1 - 0  
M. Gisin - W. Holdener 03.06 09:30 0 - 1  
M. Meillard - P. Moltzan 03.06 09:30 0 - 1  
M. Shiffrin - P. Vlhova 03.06 09:30 1 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antipin - A. Vlasov 03.06 00:45 3 - 1  
A. Antipin - E. Ilyukhin 03.06 01:45 3 - 2  
A. Chumikov - Y. Merkushin 03.06 11:15 1 - 3  
A. Kolmin - Kim Sen Ir 03.06 14:30 1 - 3  
A. Kolmin - S. Kulikov 03.06 16:00 1 - 3  
A. Kononenko - Alb. Bogomolov 03.06 05:30 0 - 3  
A. Kononenko - S. Gancev 03.06 07:30 1 - 3  
A. Merezhko - A. Kononenko 03.06 07:00 3 - 1  
A. Pisar - I. Iskenderov 03.06 06:15 0 - 3  
A. Slaschilin - I. Valeriovich Nyrkov 03.06 15:45 3 - 0  
A. Slaschilin - Y. Bazhinov 03.06 13:45 3 - 1  
A. Suntsov - A. Vlasov 03.06 02:15 3 - 2  
A. Tretyakov - E. Kharchenko 03.06 15:45 3 - 2  
A. Tretyakov - P. Semeshin 03.06 13:45 3 - 1  
A. Zhelubenkov - D. Fedorov 03.06 18:45 1 - 3  
A. Zhelubenkov - S. Kaplan 03.06 20:15 2 - 3  
A. Zolotov - A. Chumikov 03.06 12:15 2 - 3  
A. Zolotov - E.E. Markelov 03.06 10:45 2 - 3  
A.D. Volkov - T. Yusipov 03.06 01:15 3 - 0  
Alb. Bogomolov - A. Merezhko 03.06 08:00 1 - 3  
Alb. Bogomolov - S. Gancev 03.06 06:30 2 - 3  
Ale. Petrov - N. Zhurba 03.06 21:30 1 - 3  
B. Grebenyuk - O. Shagarov 03.06 23:15 2 - 3  
D. Fedorov - S. Kaplan 03.06 18:15 3 - 0  
D. Korneev - A. Tretyakov 03.06 15:15 1 - 3  
D. Korneev - T. Turabekov 03.06 00:30 3 - 0  
D. Tikhnenko - I. Mikhaylov 03.06 17:30 0 - 3  
D. Tikhnenko - V. Shirshov 03.06 19:30 0 - 3  
D.M. Evlakhin - E. Ilyukhin 03.06 21:45 0 - 3  
D.M. Evlakhin - O. Kutuzov 03.06 23:15 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - I. Moshkov 03.06 19:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 03.06 17:45 3 - 2  
E. Ilyukhin - V. Beliakov 03.06 00:15 3 - 2  
E. Ilyukhin - Val. Sidorin 03.06 22:45 3 - 1  
E. Kabanov - A. Zhelubenkov 03.06 17:45 3 - 2  
E. Kabanov - D. Fedorov 03.06 19:45 3 - 2  
E. Kharchenko - D. Korneev 03.06 14:15 3 - 0  
E.E. Markelov - A. Chumikov 03.06 10:15 2 - 3  
I. Iskenderov - O.N. Kharlakin 03.06 07:15 3 - 2  
I. Kirpitnev - Demic Ying 03.06 11:45 3 - 1  
I. Kirpitnev - P. Pinkovskii 03.06 09:45 0 - 3  
I. Mikhaylov - O. Pronin 03.06 20:00 3 - 0  
I. Mikhaylov - V. Shirshov 03.06 18:30 0 - 3  
I. Moshkov - V. Bazilevsky 03.06 18:15 3 - 2  
I. Poletaev - A. Slaschilin 03.06 15:15 0 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - I. Poletaev 03.06 14:15 3 - 1  
K.S. Olshakov - S. Homutov 03.06 08:15 2 - 3  
Kim Sen Ir - S. Kulikov 03.06 14:00 3 - 2  
M. Sverdlov - A. Kolmin 03.06 13:30 3 - 2  
M. Sverdlov - Kim Sen Ir 03.06 15:30 3 - 2  
N. Sukharnikov - T. Turabekov 03.06 02:00 1 - 3  
N. Zhurba - S. Ogay 03.06 22:00 2 - 3  
O. Kutuzov - M. Minkov 03.06 22:15 2 - 3  
O. Nikiforov - K.S. Olshakov 03.06 05:45 3 - 1  
O. Nikiforov - Y.A. Gavrilov 03.06 07:45 3 - 1  
O. Pronin - D. Tikhnenko 03.06 19:00 3 - 2  
O. Shagarov - N. Lyfenko 03.06 22:15 1 - 3  
O.N. Kharlakin - A. Pisar 03.06 07:45 2 - 3  
O.N. Kharlakin - V. Klimentev 03.06 05:45 3 - 0  
P. Pinkovskii - Demic Ying 03.06 10:45 3 - 1  
P. Semeshin - D. Korneev 03.06 16:15 3 - 1  
P. Semeshin - E. Kharchenko 03.06 14:45 3 - 0  
Pav. Medvedev - S. Burov 03.06 11:00 0 - 3  
S. Burov - V. Staroverov 03.06 11:30 3 - 1  
S. Burov - V.V. Kutin 03.06 09:30 3 - 0  
S. Gancev - A. Merezhko 03.06 06:00 2 - 3  
S. Homutov - O. Nikiforov 03.06 07:15 0 - 3  
S. Kaplan - E. Kabanov 03.06 19:15 1 - 3  
S. Kulikov - M. Sverdlov 03.06 15:00 1 - 3  
S. Nikulin - I. Moshkov 03.06 18:45 0 - 3  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 03.06 20:15 0 - 3  
T. Turabekov - V. Putilovsky 03.06 22:30 1 - 3  
T. Yusipov - B. Grebenyuk 03.06 02:15 0 - 3  
T. Yusipov - N. Lyfenko 03.06 23:45 0 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 03.06 19:15 3 - 1  
V. Beliakov - A. Suntsov 03.06 01:15 2 - 3  
V. Klimentev - A. Pisar 03.06 06:45 0 - 3  
V. Klimentev - I. Iskenderov 03.06 08:15 0 - 3  
V. Putilovsky - N. Sukharnikov 03.06 01:00 2 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 03.06 23:30 2 - 3  
V. Safonov - A.D. Volkov 03.06 00:15 1 - 3  
V. Shirshov - O. Pronin 03.06 18:00 3 - 1  
V. Staroverov - Pav. Medvedev 03.06 10:00 1 - 3  
V.V. Kutin - Pav. Medvedev 03.06 12:00 1 - 3  
V.V. Kutin - V. Staroverov 03.06 10:30 3 - 2  
Val. Sidorin - M. Minkov 03.06 23:45 0 - 3  
Y. Bazhinov - I. Poletaev 03.06 16:15 3 - 1  
Y. Bazhinov - I. Valeriovich Nyrkov 03.06 14:45 0 - 3  
Y. Merkushin - A. Zolotov 03.06 09:45 0 - 3  
Y. Merkushin - E.E. Markelov 03.06 11:45 3 - 0  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 03.06 06:15 0 - 3  
Asztalitenisz (WTT Contender Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mima Ito - Hina Hayata 03.06 12:00 4 - 2  
Asztalitenisz (WTT Contender Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hirano M / Ishikawa K - Cheng H-T / Chen S-Y 03.06 08:00 3 - 0  
Asztalitenisz (WTT Contender Doha,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - Yun-Ju Lin 03.06 12:40 4 - 1  
Asztalitenisz (WTT Contender Doha,férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cho D / Lee S - Alto G / Cifuentes H 03.06 08:40 3 - 2  
Asztalitenisz (WTTContender Doha,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lin Y J/Cheng I C - Lebesson E / Yuan J N 03.06 09:20 3 - 2  
Atlétika (Fedettpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boros B. - K. Vleminckx (60 m síkfutás, elődöntő) 03.06 13:45 0 - 1  
Femke Bol - J. Swiety-Ersetic (női 400 m) 03.06 20:20 1 - 0  
G-F. Krause - Mar. Perez (női 1500 m) 03.06 19:45 0 - 1  
H. Bradshaw - Iry. Zhuk (női rúdugrás) 03.06 18:45    
L.M. Jacobs - Kev. Kranz (60 m síkfutás) 03.06 20:55 1 - 0  
M. Mihambo - L. Iapichino (női távolugrás) 03.06 19:40 1 - 0  
T. van Diepen - J. Dobber (400 m) 03.06 20:05 1 - 0  
Aussie Rules (AFL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Gold Coast Suns 03.06 07:10 85 - 15  
Greater Western Sydney - Brisbane Lions 03.06 05:10 17 - 55  
Melbourne Demons - St. Kilda 03.06 09:10 66 - 22  
Bandy (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Volga Uljanovszk (2.m.) 03.06 11:00 17 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kuzbassz Kemerovo (2.m.) 03.06 11:00 5 - 1  
SZKA Nyeftjanyik - Sztroitel Sziktivkar (2.m.) 03.06 10:00 10 - 3  
Vodnyik Arhangelszk - Bajkal Irkutszk (2.m.) 03.06 11:00 8 - 0  
Baseball (Japán bajnokság, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 03.06 05:00 4 - 0  
Chunichi Dragons - Tohoku Rakuten 03.06 06:00 2 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Hanshin Tigers 03.06 06:00 1 - 3  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 03.06 05:00 1 - 0  
Hokkaido Nippon - Yomiuri Giants 03.06 10:00 2 - 7  
Yokohama Baystars - Orix Buffaloes 03.06 05:00 0 - 5  
Baseball (MLB, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Texas 03.06 21:10 6 - 7  
Boston - Minnesota 03.06 19:05    
Cincinnati - Arizona 03.06 02:05 3 - 5  
Cleveland - Chicago WS 03.06 21:05 0 - 7  
Houston - NY Mets 03.06 19:05 1 - 6  
LA Angels - Colorado 03.06 21:10 2 - 8  
LA Dodgers - San Diego 03.06 21:05 1 - 2  
Miami - Washington 03.06 19:05 3 - 5  
Milwaukee - Chicago Cubs 03.06 21:10 1 - 3  
Pittsburgh - NY Yankees 03.06 19:05 3 - 2  
San Diego - San Francisco 03.06 02:40 9 - 3  
San Francisco - Kansas City 03.06 21:05 6 - 8  
Tampa Bay - Atlanta 03.06 19:05    
Toronto - Philadelphia 03.06 19:07 7 - 1  
Washington - St. Louis 03.06 00:05 7 - 6  
Darts (UK Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Soutar - R. Meulenkamp 03.06 14:45 10 - 7  
B. Dolan - S. Whitlock 03.06 21:10 9 - 10  
C. Dobey - Ger. Price 03.06 22:00 5 - 10  
C. Dobey - John Brown 03.06 15:10 10 - 1  
C. Rydz - M. Kleermaker 03.06 14:05 6 - 10  
D. Chisnall - A. Soutar 03.06 20:10 10 - 8  
D. Chisnall - D. Noppert 03.06 16:00 10 - 8  
D. Gurney - G. Clemens 03.06 14:20 7 - 10  
D. Labanauskas - S. Whitlock 03.06 13:30 9 - 10  
Dev. Petersen - P. Jacques 03.06 20:35 10 - 4  
G. Clemens - J. Wade 03.06 22:05 5 - 10  
Ger. Price - Ric. Evans 03.06 14:40 10 - 3  
J. Clayton - D. van Duijvenbode 03.06 15:40 10 - 3  
J.O. de Sousa - M. van Gerwen 03.06 22:50 9 - 10  
K. Ratajski - J. Clayton 03.06 21:15 10 - 3  
K. Ratajski - M. Razma 03.06 15:05 10 - 8  
L. Humphries - M. Kleermaker 03.06 20:00 10 - 4  
L. Humphries - R. Searle 03.06 13:30 10 - 7  
L. Woodhouse - B. Dolan 03.06 15:35 6 - 10  
M. van Gerwen - M. Suljovic 03.06 16:35 10 - 4  
Mic. Smith - J.O. de Sousa 03.06 15:25 9 - 10  
P. Jacques - M. Hopp 03.06 13:30 10 - 9  
Rob Cross - J. Wade 03.06 13:45 7 - 10  
S. Waites - Dev. Petersen 03.06 14:20 5 - 10  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Huntsmen - Los Angeles Thieves 03.06 22:30 3 - 1  
Los Angeles Guerrillas - New York Subliners 03.06 21:00 1 - 3  
Los Angeles Thieves - Toronto Ultra 03.06 02:40 3 - 0  
New York Subliners - Florida Mutineers 03.06 00:30 3 - 2  
E-Sport (CSGO,Dreamhack M. Spring, EuCQ)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - K23 03.06 17:00 2 - 1  
Complexity Gaming - Movistar Riders 03.06 17:00 2 - 1  
Heroic - Cloud9 03.06 21:10 2 - 0  
Heroic - Voyvoda 03.06 17:00 2 - 0  
OG - Complexity Gaming 03.06 21:10 0 - 2  
OG - Nordavind 03.06 17:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Dreamhack M. Spring,NA CQ)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - High Coast Esports 03.06 23:00 2 - 1  
Extra Salt - Triumph 03.06 23:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ElisaNor.Ch.Fin.,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havu Gaming - hREDS 03.06 17:00 2 - 0  
Kova Esports - Ique.gg 03.06 20:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Pinnacle Cup,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nemiga Gaming - Tricked eSport 03.06 16:20 2 - 0  
Saw - Apeks 03.06 13:35 2 - 0  
Team1 - Godsent 03.06 19:00 0 - 2  
Winstrike Team - Team Gamerlegion 03.06 10:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Manmidas - Arkosh Gaming 03.06 04:00 0 - 2  
Infamous - Sadboys 03.06 00:00    
Noping E-Sports - Team Dogchamp 03.06 02:00 0 - 2  
Undying - Simply Toobased 03.06 22:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Epic League S3,Group St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellbear Smashers - Russiandrill 03.06 20:00 2 - 1  
High Coast Esports - Tundra Esports 03.06 14:00 1 - 2  
Vikin.gg - Puckchamp 03.06 17:15 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OceanicEspLeag.,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sadboys V2 - 1620 Kings 03.06 04:30 1 - 1  
Yes Chef - Team Oracle 03.06 08:30 2 - 0  
Your Soul is Mine - Good Game No Remorse 03.06 11:15 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - Dalanjing Gaming 03.06 09:00    
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Vici Gaming 03.06 12:00 0 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 03.06 01:00 3 - 1  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 03.06 23:00 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Ireland (Panica) 03.06 04:00 4 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 03.06 00:00 2 - 3  
Argentina (Carnage) - Russia (val) 03.06 00:40 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Turkey (rafa) 03.06 03:00 1 - 2  
Argentina (Carnage) - United States (CaptainX) 03.06 20:40 3 - 2  
Brazil (Crysis) - Argentina (Carnage) 03.06 03:20    
Brazil (Crysis) - Argentina (Carnage) 03.06 21:00 0 - 1  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 03.06 02:20 0 - 1  
Brazil (Crysis) - England (Zeus) 03.06 22:00 0 - 1  
Brazil (Crysis) - Ireland (Panica) 03.06 01:20 3 - 0  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 03.06 23:00 4 - 0  
Brazil (Crysis) - Russia (val) 03.06 01:40 3 - 1  
Brazil (Crysis) - Turkey (rafa) 03.06 21:20 1 - 0  
Brazil (Crysis) - United States (CaptainX) 03.06 23:40 2 - 1  
Cameroon (moic) - Egypt (Kasandra) 03.06 11:00 4 - 2  
Cameroon (moic) - France (Herculex) 03.06 11:40 1 - 3  
Cameroon (moic) - Ivory Coast (Krouks) 03.06 10:00 2 - 3  
Cameroon (moic) - Portugal (Cliff) 03.06 08:40 3 - 1  
Cameroon (moic) - Spain (Reaper) 03.06 12:00 2 - 3  
Cameroon (moic) - Switzerland (Apollo) 03.06 05:40 1 - 1  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 03.06 23:20 4 - 3  
Denmark (Teok) - Brazil (Crysis) 03.06 22:20 2 - 1  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 03.06 01:20 1 - 3  
Denmark (Teok) - Ireland (Panica) 03.06 03:00 4 - 1  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 03.06 21:20 0 - 2  
Denmark (Teok) - Russia (val) 03.06 03:40 1 - 3  
Denmark (Teok) - Turkey (rafa) 03.06 02:00 2 - 1  
Denmark (Teok) - United States (CaptainX) 03.06 21:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (moic) 03.06 07:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 03.06 08:00 2 - 4  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 03.06 10:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Mexico (legolas) 03.06 12:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 03.06 10:20 1 - 0  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 03.06 07:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Sweden (marley) 03.06 06:00 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 03.06 09:40 0 - 2  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 03.06 02:40 2 - 3  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 03.06 03:00 0 - 1  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 03.06 00:00 2 - 3  
England (Zeus) - Ireland (Panica) 03.06 21:40 4 - 0  
England (Zeus) - Italy (Ang) 03.06 00:40 1 - 0  
England (Zeus) - Russia (val) 03.06 20:40 2 - 1  
England (Zeus) - Turkey (rafa) 03.06 22:20 1 - 4  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 03.06 03:40 3 - 1  
France (Herculex) - Cameroon (moic) 03.06 06:00 1 - 2  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 03.06 09:00 1 - 2  
France (Herculex) - Ivory Coast (Krouks) 03.06 12:00 5 - 1  
France (Herculex) - Mexico (legolas) 03.06 08:20 2 - 2  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 03.06 11:20 2 - 2  
France (Herculex) - Sweden (marley) 03.06 05:00 3 - 0  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 03.06 11:00 3 - 2  
Ireland (Panica) - Argentina (Carnage) 03.06 21:20 1 - 4  
Ireland (Panica) - Brazil (Crysis) 03.06 00:20 1 - 1  
Ireland (Panica) - Denmark (Teok) 03.06 22:00 0 - 3  
Ireland (Panica) - England (Zeus) 03.06 03:20    
Ireland (Panica) - Italy (Ang) 03.06 02:40 1 - 3  
Ireland (Panica) - Russia (val) 03.06 22:20 0 - 2  
Ireland (Panica) - Turkey (rafa) 03.06 03:40 1 - 1  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 03.06 01:40 1 - 1  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 03.06 01:20 2 - 2  
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 03.06 02:00 2 - 4  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 03.06 04:20 3 - 1  
Italy (Ang) - England (Zeus) 03.06 23:40 2 - 3  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 03.06 22:40 4 - 3  
Italy (Ang) - Russia (val) 03.06 21:40 2 - 0  
Italy (Ang) - Turkey (rafa) 03.06 23:20 0 - 1  
Italy (Ang) - United States (CaptainX) 03.06 02:20 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (moic) 03.06 08:20 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - France (Herculex) 03.06 05:20 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (legolas) 03.06 11:40 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 03.06 09:20 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 03.06 08:40 4 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (marley) 03.06 11:00 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 03.06 12:40 3 - 1  
Mexico (legolas) - Cameroon (moic) 03.06 11:20 2 - 2  
Mexico (legolas) - Egypt (Kasandra) 03.06 05:40 3 - 2  
Mexico (legolas) - France (Herculex) 03.06 09:40 2 - 3  
Mexico (legolas) - Ivory Coast (Krouks) 03.06 06:00 3 - 4  
Mexico (legolas) - Spain (Reaper) 03.06 10:20 4 - 2  
Mexico (legolas) - Sweden (marley) 03.06 12:00 2 - 0  
Mexico (legolas) - Switzerland (Apollo) 03.06 07:40 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Cameroon (moic) 03.06 09:40 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 03.06 07:20 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 03.06 08:00 2 - 4  
Portugal (Cliff) - Mexico (legolas) 03.06 10:40 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 03.06 05:40 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Sweden (marley) 03.06 10:00 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 03.06 05:20 3 - 0  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 03.06 11:40 1 - 3  
Russia (val) - Argentina (Carnage) 03.06 00:20 1 - 4  
Russia (val) - Brazil (Crysis) 03.06 23:20 1 - 2  
Russia (val) - Denmark (Teok) 03.06 21:00 0 - 3  
Russia (val) - England (Zeus) 03.06 04:20 0 - 2  
Russia (val) - Ireland (Panica) 03.06 02:00 1 - 2  
Russia (val) - Italy (Ang) 03.06 04:00 1 - 0  
Russia (val) - Turkey (rafa) 03.06 01:00 3 - 3  
Russia (val) - United States (CaptainX) 03.06 22:40 3 - 1  
Spain (Reaper) - Cameroon (moic) 03.06 05:00 4 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 03.06 10:00 1 - 2  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 03.06 10:40 0 - 3  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 03.06 09:00 1 - 3  
Spain (Reaper) - Mexico (legolas) 03.06 07:20 1 - 4  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 03.06 12:20 0 - 3  
Spain (Reaper) - Sweden (marley) 03.06 08:00 0 - 3  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 03.06 07:00 3 - 2  
Sweden (marley) - Cameroon (moic) 03.06 10:20 0 - 3  
Sweden (marley) - Egypt (Kasandra) 03.06 12:20 1 - 3  
Sweden (marley) - France (Herculex) 03.06 12:40 2 - 4  
Sweden (marley) - Ivory Coast (Krouks) 03.06 07:00 2 - 3  
Sweden (marley) - Mexico (legolas) 03.06 05:20 1 - 0  
Sweden (marley) - Portugal (Cliff) 03.06 07:40 1 - 2  
Sweden (marley) - Spain (Reaper) 03.06 09:20 3 - 0  
Sweden (marley) - Switzerland (Apollo) 03.06 08:40 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (moic) 03.06 12:20 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 03.06 08:20 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 03.06 07:20 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 03.06 05:00 4 - 1  
Switzerland (Apollo) - Mexico (legolas) 03.06 09:20 3 - 3  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 03.06 11:20 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Sweden (marley) 03.06 09:00 1 - 4  
Turkey (rafa) - Argentina (Carnage) 03.06 22:40 1 - 1  
Turkey (rafa) - Brazil (Crysis) 03.06 04:00 0 - 0  
Turkey (rafa) - Denmark (Teok) 03.06 23:00 3 - 0  
Turkey (rafa) - England (Zeus) 03.06 02:20 0 - 2  
Turkey (rafa) - Ireland (Panica) 03.06 20:40 2 - 0  
Turkey (rafa) - Italy (Ang) 03.06 01:40 4 - 2  
Turkey (rafa) - Russia (val) 03.06 23:40 2 - 2  
Turkey (rafa) - United States (CaptainX) 03.06 00:40 1 - 3  
United States (CaptainX) - Argentina (Carnage) 03.06 04:20 3 - 2  
United States (CaptainX) - Brazil (Crysis) 03.06 01:00 1 - 2  
United States (CaptainX) - Denmark (Teok) 03.06 03:20    
United States (CaptainX) - England (Zeus) 03.06 21:00 1 - 4  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 03.06 00:00 0 - 3  
United States (CaptainX) - Italy (Ang) 03.06 22:00 1 - 3  
United States (CaptainX) - Russia (val) 03.06 02:40 3 - 2  
United States (CaptainX) - Turkey (rafa) 03.06 00:20 0 - 2  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia Esports - INTZ eSports 03.06 19:00 0 - 1  
Loud - Cruzeiro Esports 03.06 17:00 0 - 1  
Pain Gaming - Flamengo eSports 03.06 20:50 1 - 0  
Prodigy Esports - Kabum Esports 03.06 19:55 0 - 1  
Rensga Esports - Red Canids 03.06 18:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Afreeca Freecs 03.06 08:55 2 - 0  
T1 - KT Rolster 03.06 11:30 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCL, Spring Season, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crowcrowd - Unicorns of Love 03.06 16:10 0 - 1  
Ctrl Play - Vega Squadron 03.06 15:00 0 - 1  
Gambit Esports - Dragon Army 03.06 17:00 1 - 0  
Rox - One Breath Gaming 03.06 14:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCS, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Evil Geniuses 03.06 00:50 0 - 1  
100 Thieves - Team Solomid 03.06 22:50 0 - 1  
Cloud9 - Team Liquid 03.06 23:50 0 - 1  
Flyquest - Cloud9 03.06 01:50 0 - 1  
Immortals - Counter Logic Gaming 03.06 03:50 0 - 1  
Team Dignitas - Golden Guardians 03.06 21:55 1 - 0  
Team Liquid - Golden Guardians 03.06 02:40 1 - 0  
E-Sport (LOL, LEC, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 - Astralis 03.06 16:55 1 - 0  
Fnatic - SK Gaming 03.06 18:50 1 - 0  
Mad Lions - Rogue 03.06 20:45 0 - 1  
Misfits Gaming - G2 Esports 03.06 19:45 0 - 1  
Team Vitality - exceL eSports 03.06 17:40 1 - 0  
E-Sport (LOL, LJL, Spring Season, GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crest Gaming Act - Axiz 03.06 05:00 1 - 0  
DetonatioN FocusMe - Fukuoka Softbank Hawks Gaming 03.06 13:40 1 - 0  
DetonatioN FocusMe - V3 Esports 03.06 10:00 1 - 0  
Fukuoka Softbank Hawks Ga - Burning Core 03.06 12:30 1 - 0  
Rascal Jester - Axiz 03.06 07:30 1 - 0  
Rascal Jester - Sengoku Gaming 03.06 08:45 0 - 1  
Sengoku Gaming - Crest Gaming Act 03.06 06:15 0 - 1  
V3 Esports - Burning Core 03.06 11:10 0 - 1  
E-Sport (LOL, LLA, Opening Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Latin Gamers - Furious Gaming 03.06 23:50 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Rare Atom 03.06 10:00 1 - 2  
LNG Esports - LGD Gaming 03.06 08:00 2 - 1  
Royal Never Give Up - Edward Gaming 03.06 12:30 2 - 1  
E-Sport (LOL, PCS, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpha Esports - Berjaya Dragons 03.06 10:50 0 - 1  
Berjaya Dragons - Boom Esports 03.06 13:15 0 - 1  
Boom Esports - Machi E-Sports 03.06 10:00    
Hong Kong Attitude - PSG Talon 03.06 14:10 0 - 1  
Impunity - J Team 03.06 09:00 0 - 1  
Liyab Esports - Alpha Esports 03.06 11:00    
Machi E-Sports - Beyond Gaming 03.06 11:50 0 - 1  
Machi E-Sports - Liyab Esports 03.06 09:50 1 - 0  
E-Sport (LOL, TCL, Winter Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5 Ronin - 1907 Fenerbahce Esports 03.06 13:45 0 - 1  
Besiktas Esports Club - Team Aurora 03.06 11:55 1 - 0  
Dark Passage - Istanbul Wild Cats 03.06 14:35 0 - 1  
Galatasaray Esports - Galakticos 03.06 12:35 1 - 0  
Supermassive Esports - Nasr Turkey 03.06 15:45 0 - 1  
E-Sport (LOL, VCS, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burst The Sky - GAM Esports 03.06 11:00 0 - 2  
Gmedia Luxury - Burst The Sky 03.06 11:00    
Team Flash.Vietnam - Team Secret 03.06 13:00 1 - 2  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Kub_07) - LA Clippers (Bad_Trip) 03.06 07:00 41 - 45  
LA Clippers (Bad_Trip) - Brooklyn (Kub_07) 03.06 08:48 60 - 46  
LA Clippers (Bad_Trip) - LA Lakers (88Fireburn) 03.06 08:12 57 - 55  
LA Clippers (Bad_Trip) - Milwaukee (Jiggling) 03.06 07:36 40 - 49  
LA Lakers (88Fireburn) - Brooklyn (Kub_07) 03.06 09:24 54 - 52  
LA Lakers (88Fireburn) - LA Clippers (Bad_Trip) 03.06 10:00 66 - 44  
Milwaukee (Jiggling) - LA Lakers (88Fireburn) 03.06 07:00 47 - 38  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Kodas) - Atlanta (88Fireburn) 03.06 14:30 63 - 50  
Milwaukee (Kub_07) - Brooklyn (Kodas) 03.06 17:30 47 - 51  
Milwaukee (Kub_07) - Philadelphia (Jiggling) 03.06 14:30 35 - 38  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Sm1T1Q) - New Orleans (toni_pytko) 03.06 22:30 56 - 60  
Phoenix (nikitos349) - Memphis (Sm1T1Q) 03.06 23:40 75 - 52  
Sacramento Kings (kotpiro - Phoenix (nikitos349) 03.06 23:05 55 - 67  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Bad_Trip) - LA Clippers (Jiggling) 03.06 11:36 55 - 62  
Dallas (Bad_Trip) - LA Lakers (Kub_07) 03.06 12:48 46 - 36  
Dallas (Bad_Trip) - Portland (88Fireburn) 03.06 12:12 50 - 61  
Dallas (Iamdevilwalk) - LA Clippers (Kodas) 03.06 23:12 50 - 53  
LA Lakers (Dazai) - Portland (Asap) 03.06 23:12 55 - 65  
LA Lakers (Kub_07) - Dallas (Bad_Trip) 03.06 11:00 34 - 57  
Portland (88Fireburn) - LA Clippers (Jiggling) 03.06 12:48 52 - 54  
Portland (88Fireburn) - LA Lakers (Kub_07) 03.06 13:24 51 - 38  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Oilers Espoo (2.m.) 03.06 17:00 4 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Linköping 03.06 16:00 7 - 5  
Helsingborg - Sirius 03.06 15:00 8 - 2  
Höllviken - Habo 03.06 15:00 5 - 10  
Kalmarsund - Jönköping 03.06 16:00 12 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Spanyolország 03.06 20:30 1 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Csehország 03.06 19:00 3 - 3  
Golf (Arnold Palmer Invitational)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bezuidenhout - Lee Westwood (3. kör) 03.06 18:55 70 - 65  
C. Conners - M. Laird (3. kör) 03.06 19:45 71 - 76  
Lan. Griffin - B. Dechambeau (3. kör) 03.06 19:25 73 - 68  
Paul Casey - Sungjae Im (3. kör) 03.06 19:15 72 - 72  
R. Werenski - Mat. Fitzpatrick (3. kör) 03.06 18:45 69 - 71  
V. Hovland - R. McIlroy (3. kör) 03.06 19:35 77 - 72  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Manitoba 03.06 01:00 1 - 3  
Belleville - Manitoba (21:00) 03.06 21:00 2 - 6  
Chicago Wolves - Cleveland 03.06 02:00 3 - 3  
Chicago Wolves - Cleveland 03.06 22:00 1 - 3  
Colorado Eagles - Henderson 03.06 03:05 2 - 4  
Hershey - Lehigh Valley 03.06 19:00 4 - 1  
San Diego - San Jose Barracuda 03.06 04:00 1 - 5  
Toronto Marlies - Stockton 03.06 01:00 1 - 5  
Tucson - Texas Stars 03.06 03:00 2 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Kitzbühel 03.06 20:30 3 - 1  
Fassa - Bregenzerwald 03.06 19:30 1 - 3  
Feldkirch - Cortina 03.06 19:30 2 - 1  
Linz 2 - Gherdeina/Gröden 03.06 19:00 1 - 3  
Lustenau - Renon/Ritten 03.06 19:30 5 - 8  
Salzburg 2 - Olimpija Ljubljana 03.06 19:15 1 - 2  
Val Pusteria - Jesenice 03.06 20:00 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Litomerice 03.06 17:00 2 - 5  
Frydek-Mistek - Poruba 03.06 17:00 1 - 7  
Kadan - Vsetin 03.06 17:00 2 - 7  
Prostejov - Slavia Praha 03.06 17:00 2 - 5  
Slavia Trebic - Jihlava 03.06 17:30 1 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Havirov 03.06 16:00 3 - 2  
Sokolov - Zubr Prerov 03.06 17:00 0 - 0  
Sumperk - Kladno 03.06 17:00 2 - 3  
Vrchlabi - Kolin 03.06 16:00 6 - 3  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Wayne Komets - Wheeling Nailers 03.06 02:00 4 - 2  
Indy Fuel - Kansas City Mavericks 03.06 01:05 4 - 4  
Orlando Solar Bears - Florida Everblades 03.06 01:00 3 - 0  
Rapid City Rush - Greenville Swamp Rabbits 03.06 03:05 5 - 8  
South Carolina Stingrays - Jacksonville Icemen 03.06 01:05 5 - 3  
Wichita Thunder - Utah Grizzlies 03.06 02:05 3 - 0  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Csíkszereda (3.m.) 03.06 17:30 1 - 7  
MAC-HKB - FTC (3.m.) 03.06 18:00 2 - 6  
Vasas - Brassó (3.m.) 03.06 17:40 0 - 3  
Újpest - DEAC (3.m.) 03.06 18:30 1 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Koovee 03.06 16:00 4 - 2  
Kajaanin Hokki - Imatra Ketterä 03.06 16:00 1 - 3  
KeuPa - Jokipojat 03.06 16:00 0 - 2  
Kiekko-Espoo - FPS 03.06 16:00 5 - 6  
Kokkolan Hermes - IPK 03.06 16:00 0 - 0  
TUTO - Kiekko-Vantaa 03.06 16:00 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 03.06 16:00 1 - 1  
JYP - Ilves 03.06 16:00 4 - 6  
Kookoo - Kalpa 03.06 16:00 1 - 2  
Kärpät - Ässät 03.06 16:00 4 - 1  
Lukko - Lahti Pelicans 03.06 16:00 0 - 1  
SaiPa - Turku PS 03.06 16:00 1 - 6  
Tappara - Vaasan Sport 03.06 16:00 5 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Chamonix 03.06 18:30 3 - 2  
Grenoble - Amiens 03.06 20:15 2 - 4  
Rouen - Mulhouse 03.06 18:00 5 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kulager Petropavlovszk 03.06 13:00 4 - 2  
Almati - Jertisz Pavlodar 03.06 12:00 2 - 1  
Barisz 2 - Bejbarisz Atirau 03.06 04:30 5 - 7  
Nomad - Torpedo Kamenogorszk 03.06 08:00 0 - 2  
Szarjarka Karaganda - Gornyak Rudnyij 03.06 14:00 6 - 0  
Temirtau - Arlan Koksetau 03.06 08:00 1 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Avangard Omszk (3.m.) 03.06 12:30 2 - 1  
Barisz - Metallurg Magnyitogorszk (3.m.) 03.06 12:00 1 - 2  
Dinamo Minszk - SZKA Szentpétervár (3.m.) 03.06 15:10 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Moszkva (3.m.) 03.06 15:00 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unia Oswiecim - GKS Katowice (6.m.) 03.06 18:00 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Mogo Riga 03.06 14:00 2 - 6  
Liepaja - Olimp Riga 03.06 16:00 2 - 4  
Zemgale/LLU - Prizma Riga 03.06 15:00 5 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár 2 - SZKA-Varjagi 03.06 11:00 4 - 1  
Kapitan Sztupino - Vityaz Podolszk 2 03.06 11:00 1 - 1  
Tajfun Usszurijszk - Szahalinszkije Akulj 03.06 04:00 1 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Minnesota 03.06 03:00 1 - 5  
Boston - Washington 03.06 01:00 5 - 1  
Chicago - Tampa Bay 03.06 02:00 3 - 3  
Colorado - Anaheim 03.06 03:00 2 - 2  
Los Angeles - St. Louis 03.06 03:00 2 - 2  
Nashville - Florida 03.06 20:00 2 - 6  
New Jersey - NY Rangers 03.06 19:00 3 - 6  
NY Islanders - Buffalo 03.06 19:00 5 - 2  
Pittsburgh - Philadelphia 03.06 19:00 4 - 3  
San Jose - Las Vegas 03.06 04:30 4 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Heilbronn 03.06 19:30 6 - 3  
Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen 03.06 20:00 6 - 7  
Frankfurt Löwen - Bayreuth 03.06 19:30 4 - 3  
Freiburg - Dresden 03.06 19:30 9 - 6  
Kaufbeuren - Kassel 03.06 17:00 4 - 3  
Lausitzer Füchse - Ravensburg 03.06 17:00 1 - 2  
Tölzer Löwen - Landshut 03.06 14:00 5 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Straubing - Mannheim 03.06 17:30 2 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 03.06 20:00 4 - 1  
Rimouski Oceanic - Blainville-Boisbriand Arm 03.06 20:00 5 - 6  
Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques 03.06 19:00 3 - 7  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - MODO 03.06 18:00 3 - 7  
Mora - Almtuna 03.06 15:00 4 - 4  
Södertälje - AIK 03.06 15:00 6 - 2  
Västervik - Vita Hästen 03.06 17:30 6 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Färjestad 03.06 15:15 3 - 3  
Kerékpár (Strade Bianche)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. van Avermaet - T. Wellens 03.06 11:40 0 - 1  
J. Alaphilippe - T. Pidcock 03.06 11:40 1 - 0  
J. Fuglsang - D. Formolo 03.06 11:40 1 - 0  
M. van der Poel - W. van Aert 03.06 11:40 1 - 0  
T. Pogacar - B. Mollema 03.06 11:40 1 - 0  
Kerékpár (Strade Bianche)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Strade Bianche 2021 03.06 14:45    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Olimpija Ljubljana 03.06 17:00 82 - 95  
Buducnost Podgorica - Zadar 03.06 21:00 98 - 75  
FMP - Igokea 03.06 13:00 82 - 87  
Partizan Belgrád - Cibona Zágráb 03.06 19:00 80 - 80, h.u. 87 - 90  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Studentski Centar 03.06 20:00 87 - 79  
Helios Domzale - Sloboda Uzice 03.06 16:00 75 - 84  
Zlatibor Cajetina - Spars Sarajevo 03.06 12:00 66 - 82  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - Ciclista Olimpico 03.06 18:00 80 - 56  
San Martin Corrientes - Obera TC 03.06 15:00 95 - 75  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Cairns 03.06 07:30 81 - 71  
South East Melbourne - Sydney Kings 03.06 10:00 85 - 91  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Rilszki Szportiszt 03.06 18:00 82 - 100  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora 03.06 17:00 76 - 76, h.u. 86 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Corinthians Paulista 03.06 20:00 77 - 83  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Glasgow 03.06 20:00 81 - 60  
Kosárlabda (Champions League Americas,A cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballos De Cocle - Real Esteli 03.06 01:40 72 - 74  
Kosárlabda (Champions League Americas,B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Sao Paulo 03.06 23:10 78 - 76  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puente Alto - Univ.Catolica de Santiago 03.06 18:00 86 - 102  
Quilicura - Leones de Quilpue 03.06 22:00 63 - 66  
Temuco - Ancud 03.06 23:00 75 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy 03.06 18:00 93 - 82  
Olomoucko - Ostrava 03.06 18:00 88 - 79  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - USK Praha 03.06 18:00 68 - 70  
Kolin - Pardubice 03.06 17:45 95 - 89  
Opava - Nymburk 03.06 18:00 74 - 99  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 03.06 07:00 66 - 89  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 03.06 07:00 73 - 88  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 03.06 09:00 75 - 97  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Lahti 03.06 16:00 78 - 85  
Kauhajoen Karhu - Kouvot Kouvola 03.06 16:00 99 - 80  
Nokia - Tampere Pyrintö 03.06 16:00 96 - 97  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Lille 03.06 19:00 68 - 74  
Fos-sur-Mer - Paris BC 03.06 19:00 87 - 75  
Quimper - Nancy 03.06 19:00 80 - 84  
Souffelweyersheim - Denain 03.06 20:00 69 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Roanne 03.06 18:30 82 - 72  
Chalon sur Saone - Cholet 03.06 18:00 70 - 70, h.u. 84 - 79  
Metropolitans Levallois - Le Portel 03.06 18:00 85 - 60  
Monaco - Pau Orthez 03.06 17:00 88 - 88, h.u. 102 - 95  
Reims - Limoges 03.06 19:00 74 - 72  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - ASVEL Lyon 03.06 20:00 83 - 68  
Flammes Carolo Ardennes - Villeneuve d'Ascq Lille 03.06 20:00 90 - 57  
Landerneau Bretagne - Landes 03.06 20:30 86 - 73  
Lattes Montpellier - Charnay-les-Macon 03.06 18:30 86 - 84  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Har. Trikoupisz Meszologi 03.06 16:00 98 - 76  
Arisz - Larissza 03.06 16:00 70 - 52  
PAOK - Promitheasz Patra 03.06 16:00 81 - 78  
Periszteri - Iraklisz 03.06 14:45 70 - 79  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo Amsterdam - Den Helder 03.06 16:00 87 - 97  
Aris Leeuwarden - Den Bosch 03.06 20:00 72 - 74  
Donar Groningen - Feyenoord 03.06 18:30 67 - 85  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Split 03.06 18:00 84 - 89  
Skrljevo - Hermes Zágráb 03.06 18:00 83 - 57  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Split 03.06 17:00 61 - 59  
Zadar - Pozega 03.06 18:00 54 - 87  
Kosárlabda (Horvát bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ragusa Dubrovnik - Tresnjevka 03.06 16:00 61 - 52  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Breidablik 03.06 17:00 75 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Holon 03.06 19:05 80 - 82  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 03.06 18:10 97 - 84  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gunma - Fukushima 03.06 09:00 100 - 89  
Kagawa - Fukuoka 03.06 10:00 81 - 86  
Koshigaya - Kumamoto 03.06 06:00 88 - 71  
Saga Ballooners - Nagoya Eagles 03.06 10:00 95 - 78  
Yamagata - Sendai 03.06 10:00 76 - 65  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Shiga 03.06 06:05 86 - 76  
Hokkaido - Hiroshima 03.06 05:35 82 - 76  
Kawasaki Brave Thunders - Albirex Niigata 03.06 09:30 81 - 77  
Kyoto - Toyohashi Neophoenix 03.06 06:05 78 - 86  
Mikawa Seahorses - Shinshu 03.06 06:05 83 - 78  
Osaka - Nagoya Dolphins 03.06 07:05 94 - 86  
Ryukyu Okinawa - Yokohama 03.06 11:05 92 - 64  
Shimane - Tochigi Utsunomiya Brex 03.06 10:35 68 - 72  
Toyama - Chiba 03.06 10:05 96 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Xinjiang 03.06 04:00 82 - 66  
Shandong - Zhejiang Guangsha 03.06 12:35 105 - 104  
Shanghai Sharks - Liaoning 03.06 08:30 106 - 106, h.u. 122 - 115  
Shenzhen - Jilin 03.06 05:00 108 - 96  
Sichuan - Guangzhou 03.06 13:00 101 - 101, h.u. 111 - 114  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Start Lublin 03.06 17:35 81 - 78  
Gliwice - Rosa Radom 03.06 19:30 75 - 83  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Rytas Vilnius 03.06 17:30 86 - 95  
Nevezis Kedainiai - Lietkabelis Panevezys 03.06 16:00 76 - 67  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 03.06 16:00 70 - 88  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Fehérvár 03.06 18:00 90 - 77  
DEAC - Szombathely 03.06 18:00 98 - 89  
Jászberény - Oroszlány 03.06 18:00 68 - 86  
Sopron - Körmend 03.06 18:00 89 - 87  
Szeged - Kecskemét 03.06 18:00 73 - 73, h.u. 122 - 116  
Szolnok - Pécs 03.06 18:00 87 - 66  
ZTE - Kaposvár 03.06 18:00 69 - 103  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Sopron 03.06 18:00 66 - 73  
Győr - Vasas 03.06 17:00 98 - 70  
Szekszárd - BEAC 03.06 18:00 99 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Telekom Bonn 03.06 18:00 75 - 92  
Ludwigsburg - Oldenburg 03.06 20:30 98 - 87  
MitteldeutscherSyntainics - Braunschweig 03.06 20:30 91 - 93  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Sassari 03.06 19:00 89 - 74  
Virtus Bologna - Venezia 03.06 20:00 77 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PB63 Battipaglia - Lucca 03.06 18:00 68 - 86  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Traiskirchen - Vienna Timberwolves 03.06 17:30 92 - 69  
Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oviedo - Leyma Coruna 03.06 18:00 88 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Gipuzkoa 03.06 20:45 78 - 74  
Gran Canaria - Estudiantes 03.06 18:00 85 - 85, h.u. 97 - 94  
Zaragoza - Joventut Badalona 03.06 20:45 95 - 100  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Massagno 03.06 16:00 57 - 79  
Boncourt - Genf 03.06 17:30 91 - 97  
Fribourg - Neuchatel 03.06 17:30 85 - 87  
Lugano - Nyon 03.06 17:00 97 - 83  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Umea - Köping 03.06 16:04 92 - 96  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Uppsala 03.06 21:00 61 - 71  
Norrköping - Hogsbo 03.06 15:00 83 - 61  
Visby - EOS Lund 03.06 16:00 90 - 72  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - OKK Belgrád 03.06 16:00 81 - 78  
Sloga Kraljevo - Pirot 03.06 19:00 81 - 68  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Handlova 03.06 18:30 92 - 85  
Spisska Nova Ves - Prievidza 03.06 16:30 78 - 74  
Kosárlabda (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucenec - Svit 03.06 18:00 101 - 80  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Polzela 03.06 18:00 86 - 92  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Podcetrtek 03.06 19:00 81 - 54  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bank of Taiwan - Pauian Archiland 03.06 08:00 83 - 80  
Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 03.06 10:00 76 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Socar Petkimspor 03.06 11:00 96 - 94  
Galatasaray - Darussafaka 03.06 18:00 87 - 98  
Karsiyaka - Buyukcekmece 03.06 15:30 117 - 82  
Ormanspor - Tofas Bursa 03.06 13:15 77 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Cankaya Univ. 03.06 13:15 90 - 55  
Kayserispor - Botas Adana 03.06 14:00 70 - 55  
Nesibe Aydin - Izmit Bld. Spor 03.06 14:30 101 - 57  
Ormanspor - Besiktas 03.06 11:00 84 - 84, h.u. 94 - 90  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valmiera - Ogre 03.06 18:30 77 - 103  
Krikett (Új-zélandi Ford Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Kings - Northern Knights 03.06 02:00 1 - 0  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - CSZKA Moszkva 03.06 16:00 25 - 20  
Podravka Koprivnica - Rosztov 03.06 18:00 20 - 29  
Ramnicu Valcea - CSM Bukarest 03.06 16:00 24 - 33  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Frydek-Mistek 03.06 18:00 22 - 23  
Jicin - KP Brno 03.06 18:00 24 - 25  
Koprivnice - Nove Veseli 03.06 18:00 32 - 27  
Malomerice - Plzen 03.06 15:00 17 - 41  
Zubri - Lovosice 03.06 18:00 28 - 28  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyborg - HOJ 03.06 14:30 25 - 34  
Otterup - Vendsyssel 03.06 14:30 34 - 27  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro - Ringköbing 03.06 14:00 24 - 28  
Ringsted - Hadsten 03.06 13:00 26 - 29  
Roskilde - Rödovre 03.06 14:30 26 - 25  
SönderjyskE - DHG Odense 03.06 14:00 22 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringsted - Holstebro 03.06 18:00 25 - 29  
Skanderborg - Lemvig 03.06 14:00 27 - 29  
Skjern - Kolding 03.06 16:10 32 - 29  
Kézilabda (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - AIFK 03.06 16:00 34 - 28  
Kézilabda (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dicken - SIF 03.06 15:15 25 - 22  
Riihimäen Cocks - BK-46 03.06 15:00 37 - 21  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarrebourg - Besancon 03.06 20:30 30 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Dijon 03.06 17:00 23 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Bourg de Peage 03.06 18:00 18 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Varazdin 03.06 19:00 33 - 25  
Gorica - Bjelovar 03.06 19:00 35 - 31  
Porec - Zamet 03.06 19:00 25 - 18  
Umag - Sesvete 03.06 19:00 27 - 30  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Kopavogs 03.06 14:30 23 - 24  
Stjarnan - Valur 03.06 17:00 23 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gwardia Opole 03.06 19:15 30 - 28  
Kielce - Gornik Zabrze 03.06 17:30 34 - 30  
Piotrkow Trybunalski - Kalisz 03.06 16:00 26 - 29  
Wybrzeze Gdansk - Pogon Szczecin 03.06 13:00 29 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Elblag 03.06 16:00 29 - 24  
Zaglebie Lubin - Koszalin 03.06 13:00 34 - 24  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Michalovce - Sokol Pisek 03.06 17:30 35 - 22  
Sokol Poruba - Slavia Praha 03.06 18:00 32 - 31  
SSK Presov - Plzen 03.06 15:00 24 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Komló 03.06 14:00 40 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Vác 03.06 18:00 35 - 32  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wilhelmshaven - Fürstenfeldbruck 03.06 19:30 35 - 32  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirchhof - Herrenberg 03.06 18:00 21 - 27  
Lintfort - Füchse Berlin 03.06 17:30 27 - 17  
Nord Harrislee - Wuppertal 03.06 17:30 31 - 25  
Nürtingen - Freiburg 03.06 19:30 26 - 23  
Rödertal - Leipzig 03.06 18:30 22 - 27  
Waiblingen - Bremen 03.06 18:30 33 - 24  
Zwickau - Solingen-Gräfrath 03.06 17:00 33 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Burgdorf-Hannover 03.06 18:30 27 - 23  
Kiel - Nordhorn-Lingen 03.06 20:30 32 - 22  
R-N. Löwen Kronau - Göppingen 03.06 20:30 31 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Bad Wildungen 03.06 15:55 30 - 26  
Rosengarten-Buchholz - Neckarsulm 03.06 19:00 22 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Sztavropol 03.06 15:00 35 - 32  
Zvezda Zvenyigorod - Lada Toljatti 03.06 15:00 22 - 23  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fivers Margareten - Ferlach 03.06 19:30 45 - 17  
Tirol Schwaz - SG Westwien 03.06 18:00 27 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atzgersdorf - Eggenburg 03.06 19:00 30 - 21  
MGA Wien - Dornbirn 03.06 16:00 31 - 26  
Wiener Neustadt - Hypo Niederösterreich 03.06 19:00 26 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Sanjoanense 03.06 16:00 25 - 23  
Horta - Aguas Santas 03.06 22:00 27 - 27  
Sporting CP - Maia 03.06 20:00 32 - 25  
Vitoria - Gaia 03.06 18:00 21 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Atl. Guardes 03.06 18:30 27 - 21  
Valladolid - Bera Bera 03.06 19:00 27 - 29  
Zuazo Barakaldo - Pereda 03.06 19:00 28 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Tenerife 03.06 19:00 28 - 28  
Granollers - Porrino 03.06 19:00 27 - 22  
La Calzada Gijon - Remudas Gran Canaria 03.06 19:00 17 - 25  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Ademar Leon 03.06 16:30 26 - 30  
Granollers - Barcelona 03.06 19:00 22 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 03.06 19:00 24 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Skövde 03.06 16:00 24 - 32  
Aranäs - Redbergslids 03.06 16:00 25 - 22  
Guif - IFK Ystad 03.06 16:00 31 - 25  
Kristianstad - Malmö 03.06 16:00 35 - 27  
Lugi - Önnered 03.06 16:00 32 - 26  
Sävehof - Hallby 03.06 16:00 33 - 24  
Varberg - Ystad IF 03.06 16:00 25 - 38  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Höör 03.06 14:00 28 - 18  
Kézilabda (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Proleter Zrenjanin 03.06 17:00 24 - 24  
Samot Arandjelovac - Spartak Vojput 03.06 19:30 25 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Dinamo Pancevo 03.06 19:00 24 - 20  
Radnicki Kragujevac - Zeleznicar Nis 03.06 19:30 27 - 25  
Vojvodina - Dubocica 03.06 17:50 27 - 16  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice Crows - HK Kosice 03.06 18:00 24 - 18  
Nove Zamky - Slovan Modra 03.06 18:00 37 - 28  
Povazska Bystrica - Hlohovec 03.06 18:00 38 - 30  
SKP Bratislava - Topolcany 03.06 18:00 33 - 20  
Tatran Presov - Sala 03.06 18:00 32 - 20  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Trebnje 03.06 18:00 30 - 27  
Izola - Dobova 03.06 19:00 22 - 32  
Maribor - Loka 03.06 19:00 20 - 27  
MRK Ljubljana - Gradec 03.06 18:00 34 - 33  
Slovan Ljubljana - Koper 03.06 17:00 29 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Vita Club 03.06 20:00 2 - 2  
Al-Merrikh - Simba SC 03.06 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TP Mazembe - Mamelodi Sundowns 03.06 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Petroleos de Luanda 03.06 17:00 2 - 0  
Wydad Casablanca - Horoya Conakry 03.06 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - El Zamalek 03.06 17:00 3 - 1  
Teungueth FC - MC Alger 03.06 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Algériai 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MO Constantine - Chelghoum Laid 03.06 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JSM Bejaia - IRB Lakhdaria 03.06 14:30 2 - 1  
RC Kouba - El Harrach 03.06 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IRB El Kerma - MC Saida 03.06 14:30 2 - 1  
OM Arzew - ASM Oran 03.06 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASO Chlef - Ain M'Lila 03.06 15:00 2 - 3  
JSM Skikda - MC Oran 03.06 15:00 0 - 1  
Paradou - USM Alger 03.06 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Swindon 03.06 16:00 2 - 1  
Blackpool - Wimbledon 03.06 16:00 1 - 1  
Burton - Peterborough 03.06 16:00 2 - 1  
Doncaster - Plymouth 03.06 16:00 2 - 1  
Gillingham - Ipswich 03.06 14:00 3 - 1  
Hull City - Bristol Rovers 03.06 16:00 2 - 0  
Lincoln - Crewe 03.06 16:00 3 - 0  
Northampton - Portsmouth 03.06 16:00 4 - 1  
Oxford Utd. - Charlton 03.06 16:00 0 - 0  
Shrewsbury - Fleetwood 03.06 16:00 0 - 2  
Sunderland - Rochdale 03.06 16:00 2 - 0  
Wigan - Milton Keynes Dons 03.06 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Mansfield 03.06 16:00 2 - 0  
Bradford - Bolton 03.06 16:00 1 - 1  
Cambridge Utd. - Walsall 03.06 16:00 1 - 0  
Cheltenham - Port Vale 03.06 16:00 3 - 2  
Colchester - Newport 03.06 16:00 0 - 2  
Exeter - Leyton 03.06 14:00 4 - 0  
Grimsby - Forest Green 03.06 16:00 1 - 2  
Morecambe - Carlisle 03.06 16:00 3 - 1  
Oldham - Southend 03.06 16:00 0 - 0  
Salford City - Scunthorpe 03.06 16:00 1 - 1  
Stevenage - Harrogate Town 03.06 16:00 1 - 0  
Tranmere - Crawley 03.06 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Birmingham 03.06 16:00 1 - 0  
Brentford - Rotherham 03.06 16:00    
Bristol City - QPR 03.06 16:00 0 - 2  
Coventry - Derby County 03.06 16:00 1 - 0  
Millwall - Blackburn 03.06 16:00 0 - 2  
Norwich - Luton 03.06 16:00 3 - 0  
Preston - Bournemouth 03.06 16:00 1 - 1  
Reading - Sheffield Wed. 03.06 16:00 3 - 0  
Stoke - Wycombe 03.06 16:00 2 - 0  
Swansea - Middlesbrough 03.06 16:00 2 - 1  
Watford - Nottingham 03.06 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chesterfield - Yeovil 03.06 16:00 3 - 0  
Dag & Red - Boreham 03.06 16:00 2 - 2  
Eastleigh - Bromley 03.06 16:00 1 - 2  
Solihull Moors - Maidenhead Utd. 03.06 16:00 1 - 1  
Sutton Utd. - Wrexham 03.06 18:20 0 - 0  
Torquay - Hartlepool 03.06 16:00 0 - 1  
Wealdstone - Halifax 03.06 16:00 1 - 2  
Weymouth - Stockport 03.06 16:00 1 - 0  
Woking - King's Lynn Town 03.06 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Sacachispas 03.06 21:10 0 - 1  
Atl. Los Andes - Argentino de Quilmes 03.06 23:20 0 - 0  
Defensores Unidos - Atl. Acassuso 03.06 21:10 1 - 1  
Dep. Armenio - Dep. Flandria 03.06 21:10 0 - 2  
UAI Urquiza - CA San Miguel 03.06 21:10 1 - 0  
Villa San Carlos - Canuelas 03.06 21:10 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Banfield 03.06 01:30 1 - 1  
Colón - Aldosivi 03.06 23:20 2 - 1  
Godoy Cruz - Atl. Platense 03.06 21:10 3 - 1  
Lanus - Atl. Tucuman 03.06 23:20 2 - 1  
Sarmiento - Talleres Cordoba 03.06 21:10 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Sydney FC 03.06 07:05 1 - 1  
Melbourne Victory - Melbourne City 03.06 09:10 0 - 6  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Sydney FC 03.06 09:05 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RWD Molenbeek - Deinze 03.06 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Kortrijk 03.06 20:45 4 - 2  
Eupen - OH Leuven 03.06 16:15 3 - 3  
Waasland Beveren - Beerschot Wilrijk 03.06 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Standard Liege 03.06 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jantra Gabrovo - Sztrumszka Szlava 03.06 14:30 0 - 1  
Lokomotív Szófia - Szeptemvri Szófia 03.06 11:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzsali - Cserno More Várna 03.06 14:00 1 - 0  
CSZKA Szófia - Lokomotív Plovdiv 03.06 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Zrinjski Mostar 03.06 19:00 0 - 1  
Krupa na Vrbasu - Siroki Brijeg 03.06 14:00 1 - 1  
Tuzla City - Zeljeznicar Sarajevo 03.06 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Alagoano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSE - Coruripe AL 03.06 21:00 4 - 3  
Labdarúgás (Brazil Amazonense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manaus AM - Jc Futbol Clube Am 03.06 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Copa do Nordeste)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Botafogo PB 03.06 22:15 1 - 1  
Ceara - Vitória BA 03.06 20:00 3 - 1  
CRB - Sport Recife 03.06 20:00 2 - 0  
Treze PB - Altos PI 03.06 22:15 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Mineiro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caldense MG - Patrocinense 03.06 23:00 0 - 0  
Pouso Alegre - America MG 03.06 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuna Luso PA - Independiente PA 03.06 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional de Limeira - Novorizontino 03.06 20:30 1 - 0  
Sao Paulo SP - Santos SP 03.06 23:00 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Dortmund 03.06 18:30 4 - 2  
E. Frankfurt - VfB Stuttgart 03.06 15:30 1 - 1  
Freiburg - RB Leipzig 03.06 15:30 0 - 3  
Hertha BSC - Augsburg 03.06 15:30 2 - 1  
Hoffenheim - Wolfsburg 03.06 15:30 2 - 1  
Mönchengladbach - Leverkusen 03.06 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Hannover 03.06 13:00 1 - 1  
Fürth - Bochum 03.06 13:00 1 - 2  
Karlsruhe - St. Pauli 03.06 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - 1860 München 03.06 14:00 1 - 0  
Lübeck - Viktoria Köln 03.06 14:00 1 - 2  
Magdeburg - Waldhof Mannheim 03.06 14:00 1 - 1  
Meppen - Dynamo Dresden 03.06 14:00 0 - 4  
Rostock - Kaiserslautern 03.06 14:00 2 - 1  
Saarbrücken - Uerdingen 03.06 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Achironasz Liopetriosz - Anagenniszi Derinia 03.06 14:30 0 - 1  
Alki Oroklini - Akritasz Hlorakasz 03.06 14:30 3 - 2  
Kourisz Erimisz - PAEEK 03.06 14:30 1 - 1  
Othellosz Athienosz - Ipszonasz 03.06 14:30 2 - 1  
THOI Lakatamia - Oniszilosz Szotira 03.06 14:30 2 - 1  
Xilotimbosz - Arisz Limasszol 03.06 14:30 0 - 0  
Zakakiosz - ASIL Liszisz 03.06 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - APOEL Nicosia 03.06 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 03.06 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limon - Guadalupe FC 03.06 22:00 1 - 7  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blansko - Trinec 03.06 14:30 2 - 0  
Lisen - FC Hradec Kralove 03.06 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Olomouc 03.06 18:30 1 - 0  
Pribram - Liberec 03.06 14:00 0 - 2  
Teplice - Opava 03.06 16:00 3 - 1  
Zlín - Bohemians 1905 03.06 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Fremad Amager 03.06 14:00 2 - 0  
Hvidovre - Kolding IF 03.06 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Holbaek 03.06 15:00 6 - 2  
Jammerbugt - Frem 03.06 13:00 5 - 2  
Sydvest - Thisted 03.06 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Hjörring 03.06 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bizana Pondo Chiefs - Richards Bay 03.06 14:30 0 - 0  
JDR Stars - Cape Town All Stars 03.06 14:30 1 - 2  
Jomo Cosmos - TS Sporting 03.06 14:30 1 - 3  
Polokwane City - Pretoria Univ. 03.06 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Maritzburg Utd. 03.06 16:00 1 - 1  
Cape Town City - Stellenbosch 03.06 14:00 1 - 2  
Chippa Utd. - Orlando Pirates 03.06 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ansan Greeners 03.06 08:00 1 - 2  
Chungnam Asan - Bucheon 03.06 05:30 0 - 1  
Seoul E-Land - Gimcheon Sangmu 03.06 08:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Pohang 03.06 11:00 1 - 3  
Gwangju - Ulsan 03.06 08:30 0 - 1  
Incheon - Daegu 03.06 08:30 2 - 1  
Jeju - Jeonbuk 03.06 06:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Mushuc Runa 03.06 01:00 2 - 0  
LDU Quito - Univ. Catolica de Quito 03.06 23:30 2 - 1  
Orense Machala - Aucas Quito 03.06 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain (UAE) - Al-Wasl 03.06 14:30 1 - 1  
Al-Ittihad (UAE) - Bani Yas 03.06 14:30 0 - 2  
Al-Jazeera (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 03.06 17:15 1 - 1  
Hatta - Al-Fujairah 03.06 17:15 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aswan - Pyramids FC 03.06 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Isloch Minszk 03.06 12:30 1 - 1  
Torpedo Zogyino - Arszenál Dzjerzsinszk 03.06 14:30 3 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - IF Fuglafjördur 03.06 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Bordeaux 03.06 14:30 0 - 2  
Fleury 91 - Le Havre 03.06 14:30 1 - 0  
Reims - Paris FC 03.06 14:30 1 - 4  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ales - Montpellier 03.06 14:15 1 - 2  
Brest - Paris SG 03.06 21:10 0 - 3  
Le Puy - Lorient 03.06 16:30 1 - 0  
Lyon - Sochaux 03.06 18:45 5 - 2  
Red Star FC - Lens 03.06 14:15 3 - 2  
St-Louis-Neuweg - Sedan 03.06 14:15 0 - 2  
Valenciennes - Metz 03.06 16:30 0 - 4  
Vallieres - Annecy 03.06 14:15 1 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karela Utd. - Aduana Stars 03.06 16:00 2 - 1  
King Faisal - Liberty Professionals 03.06 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - FC Telavi 03.06 13:00 3 - 2  
Samgurali Tskaltubo - Saburtalo Tbiliszi 03.06 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coban Imperial - Dep. Sanarate 03.06 18:00 2 - 0  
Dep. Iztapa - Antigua GFC 03.06 20:00 5 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionikosz Nikea - Xanthi 03.06 13:45 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Aszterasz Tripolisz 03.06 16:15 1 - 1  
Giannina - Panathinaikosz 03.06 18:30 1 - 0  
OFI - Larissza 03.06 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Excelsior 03.06 14:00 4 - 1  
Volendam - Roda 03.06 16:30 3 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Venlo 03.06 16:30 6 - 0  
Heerenveen - ADO Den Haag 03.06 20:00 3 - 0  
RKC Waalwijk - Utrecht 03.06 21:00 1 - 2  
Twente - Willem II 03.06 18:45 1 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real de Minas - CD Real Sociedad 03.06 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Resources Capital FC - Hongkong Rangers 03.06 08:00 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junak Sinj - Osijek 2 03.06 15:30 1 - 1  
Kustosija - Cibalia 03.06 15:30 2 - 2  
Opatija - Rudes 03.06 15:30 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Varazdin 03.06 17:05 2 - 0  
Slaven Belupo - Lokomotív Zágráb 03.06 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Sudeva Delhi 03.06 09:30 1 - 2  
Indian Arrows - NEROCA 03.06 14:30 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - ATK Mohun Bagan 03.06 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminium Arak - Sepahan 03.06 13:00 1 - 6  
Esteghlal Tehran - Foolad Khuzestan 03.06 15:00 1 - 0  
Gol Gohar Sirjan - Mes Rafsanjan 03.06 12:30 0 - 0  
Saipa Karaj - Naft Masjed Soleyman 03.06 12:30 0 - 0  
Sanat Naft Abadan - Persepolis 03.06 12:30 0 - 0  
Shahr Khodro Mashhad - Paykan 03.06 12:30 2 - 0  
Tractor Tabriz - Nassaji Mazandaran 03.06 13:00 2 - 1  
Zob Ahan - Machine Sazi Tabriz 03.06 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - KA Akureyri 03.06 16:00 1 - 7  
Valur - HK Kopavogs 03.06 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Thor Akureyri 03.06 16:00 4 - 0  
KR - Kordrengir 03.06 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Leiknir R. 03.06 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, női, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - ÍBV 03.06 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva 03.06 18:50 0 - 2  
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda TA 03.06 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagasaki 03.06 05:30 1 - 0  
Jubilo Iwata - Machida Zelvia 03.06 06:00 1 - 3  
Kitakyushu - Mito 03.06 06:00 1 - 2  
Omiya Ardija - Kofu 03.06 06:00 0 - 2  
Ryukyu - Yamaguchi 03.06 08:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Cerezo Osaka 03.06 06:00 3 - 2  
Kashiwa R. - Shonan Bellmare 03.06 08:00 2 - 1  
Nagoya GE - Sapporo 03.06 08:00 1 - 0  
Sagan Tosu - Urawa RD 03.06 07:00 2 - 0  
Shimizu SP - Avispa Fukuoka 03.06 06:00 2 - 2  
Tokushima - Vissel Kobe 03.06 06:00 1 - 1  
Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale 03.06 06:00 1 - 5  
Yokohama FC - Oita Trinita 03.06 07:00 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Duhail 03.06 13:45 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tobol Kostanaj - FC Asztana 03.06 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Leopards Nairobi - Nairobi City Stars 03.06 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llaneros FC - Atl. Huila 03.06 21:00 0 - 2  
Tigres Bogota - Real Cartagena 03.06 21:15 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Dep. La Equidad 03.06 00:00 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Atl. Bucaramanga 03.06 02:00 1 - 1  
Once Caldas - Dep. Cali 03.06 23:30 0 - 0  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Prishtina - Llapi 03.06 13:00 2 - 0  
Gjilani - Arberia 03.06 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Korona Kielce 03.06 14:30 2 - 0  
LKS Lodz - Widzew Lodz 03.06 12:40 2 - 2  
Radomiak Radom - Chrobry Glogow 03.06 17:00 1 - 2  
Resovia Rzeszow - Gornik Leczna 03.06 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - KKS Kalisz 03.06 13:00 0 - 4  
GKS Katowice - Hutnik Krakkó 03.06 17:00 0 - 2  
KS Polkowice - Stal Rzeszow 03.06 13:00 1 - 2  
Lech Poznan 2 - Sokol Ostroda 03.06 13:00 1 - 1  
Olimpia Elblag - Wigry Suwalki 03.06 14:00 0 - 0  
Olimpia Grudziadz - Bytovia Bytow 03.06 14:00 0 - 0  
Znicz Pruszkow - Motor Lublin 03.06 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Lechia Gdansk 03.06 15:00 2 - 2  
Rakow Czestochowa - Cracovia Krakkó 03.06 20:00 0 - 0  
Zaglebie Lubin - Jagiellonia Bialystok 03.06 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Medyk Konin 03.06 13:45 0 - 1  
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 03.06 12:00 0 - 5  
UJ Krakkó - UKS Lodz 03.06 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Nevezis Kedainiai 03.06 14:00 0 - 2  
Dziugas Telsiai - Hegelmann Litauen 03.06 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dudelange - Wiltz 03.06 16:00 3 - 3  
FC Rodange - Hesperange 03.06 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Kelen 03.06 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melaka Utd. - Sabah FA 03.06 14:00 1 - 1  
Penang - Kuala Lumpur 03.06 14:00 1 - 0  
Selangor - Pahang 03.06 14:00 3 - 1  
UiTM Shah Alam - Terengganu 03.06 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - FAR Rabat 03.06 17:15 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celaya - Tlaxcala 03.06 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Dep. Toluca 03.06 02:30 0 - 0  
Puebla - Tigres UANL 03.06 04:30 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Cruz Azul 03.06 17:00 0 - 1  
UNAM Pumas - Tigres UANL 03.06 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dacia Buiucani - Codru Lozova 03.06 11:30 5 - 1  
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto Tiraspol 03.06 13:30 7 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - Rudar Pljevlja 03.06 14:00 0 - 1  
FK Podgorica - Jezero Plav 03.06 15:00 2 - 1  
OFK Petrovac - Buducnost Podgorica 03.06 17:00 1 - 4  
Sutjeska Niksic - Zeta Golubovci 03.06 13:00 4 - 3  
Titograd Podgorica - Iskra Danilovgrad 03.06 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Balzan 03.06 14:00 0 - 0  
Hamrun - Hibernians Paola 03.06 14:00 1 - 0  
Lija - St. Lucia 03.06 18:00 3 - 1  
Mosta - Senglea 03.06 18:00 5 - 1  
Sliema Wanderers - Gzira 03.06 18:00 2 - 0  
Tarxien - Birkirkara 03.06 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paks - Mezőkövesd 03.06 17:00 2 - 2  
Puskás Akadémia - Újpest 03.06 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DVSC - Kaposvár 03.06 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Druitt Town Rangers - Apia Leichhardt 03.06 09:00 3 - 1  
Sutherland Sharks - Marconi Stallions 03.06 05:30 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Strikers - Magpies Crusaders Utd. 03.06 10:00 0 - 1  
Queensland Lions - Gold Coast Knights 03.06 10:00 3 - 2  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altona Magic - Avondale FC 03.06 05:00 2 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Bremen 03.06 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Ulm 03.06 14:00 0 - 1  
Bahlinger - Freiburg Amatőr 03.06 14:00 3 - 2  
FSV Frankfurt - VfB Stuttgart Amatőr 03.06 14:00 0 - 2  
Hoffenheim Amatőr - Pirmasens 03.06 14:00 1 - 1  
Homburg - Hessen Kassel 03.06 14:00 1 - 2  
Mainz Amatőr - Bayern Alzenau 03.06 14:00 2 - 1  
Offenbach - TSG Balingen 03.06 14:00 1 - 0  
RW Koblenz - Schott Mainz 03.06 14:00 1 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - TSV Steinbach 03.06 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln Amatőr - Mönchengladbach Amatőr 03.06 15:00 2 - 0  
Bonner SC - Lippstadt 03.06 14:00 0 - 0  
Lotte - Münster 03.06 14:00 1 - 1  
Oberhausen - Aachen 03.06 14:00 3 - 1  
SV Straelen - Bergisch Gladbach 03.06 14:00 3 - 1  
VfB Homberg - Rödinghausen 03.06 14:00 0 - 2  
Wegberg-Beeck - Dortmund Amatőr 03.06 14:00 0 - 2  
Wiedenbrück - Düsseldorf Amatőr 03.06 14:00 0 - 2  
Wuppertal - Schalke Amatőr 03.06 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Lazio 03.06 20:45 3 - 1  
Spezia - Benevento 03.06 15:00 1 - 1  
Udinese - Sassuolo 03.06 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Frosinone 03.06 14:00 1 - 2  
Cremonese - Salernitana 03.06 14:00 0 - 1  
Entella - Ascoli 03.06 14:00 0 - 0  
Monza - Pordenone 03.06 18:00 2 - 0  
Pescara - SPAL Ferrara 03.06 14:00 0 - 1  
Pisa - Reggina 03.06 14:00 0 - 0  
Venezia - Brescia 03.06 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - San Marino Academy 03.06 14:30 0 - 0  
Hellas Verona - Roma 03.06 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akron Toljatti - SZKA Habarovszk 03.06 10:00 1 - 1  
Alanyija Vlagyikavkaz - Irtis Omszk 03.06 12:00 1 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Szpartak Moszkva 2 03.06 16:00 1 - 0  
FK Krasznodar 2 - Velesz Moszkva 03.06 12:00 2 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Fakel Voronyezs 03.06 11:00 1 - 3  
Krilja Szovjetov Szamara - Csertanovo Moszkva 03.06 12:00 5 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Brjanszk 03.06 14:00 5 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Orenburg 03.06 12:00 1 - 4  
Teksztilsik Ivanovo - Tom Tomszk 03.06 13:00 1 - 1  
Torpedo Moszkva - Csajka Peszcsanokopszkoje 03.06 14:00 1 - 2  
Volgar Asztrahany - Nyizsnyij Novgorod 03.06 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biolog Novokubanszk - Legion Mahacskala 03.06 11:00 1 - 1  
Cser. Novorosszijszk - SZKA Rosztov 03.06 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Akhmat Groznij 03.06 12:00 2 - 0  
Rosztov - Szocsi 03.06 17:00 0 - 0  
Rotor Volgográd - Himki 03.06 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Dornbirn 1913 03.06 14:30 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - LASK 03.06 17:00 0 - 1  
Hartberg - Admira Wacker 03.06 17:00 2 - 1  
WSG Tirol - Sturm Graz 03.06 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horn - Sturm Graz 03.06 14:00 0 - 2  
Neulengbach - Südburgenland 03.06 13:00 7 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Chiriqui - CD Universitario 03.06 23:00 1 - 1  
San Francisco La Chorrera - Independiente La Chorrera 03.06 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Libertad Asuncion 03.06 00:30 2 - 1  
Nacional Asuncion - Cerro Porteno 03.06 22:15 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vizela - Mafra 03.06 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál b.,női,alsóház,Észak)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ovarense - Boavista 03.06 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Famalicao 03.06 21:30 3 - 0  
Gil Vicente - Porto 03.06 19:00 0 - 2  
Portimonense - Tondela 03.06 16:30 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Wolverhampton 03.06 18:30 0 - 0  
Brighton - Leicester 03.06 21:00 1 - 2  
Burnley - Arsenal 03.06 13:30 1 - 1  
Sheffield Utd. - Southampton 03.06 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aerostar Bacau - Pandurii Targu Jiu 03.06 10:00 1 - 1  
CSM Slatina - Farul Constanta 03.06 10:00 1 - 1  
Gloria Buzau - Unirea 2004 Slobozia 03.06 10:00 2 - 0  
Rapid Bukarest - Csíkszereda 03.06 11:00 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 CS - Botosani 03.06 13:30 1 - 0  
UTA Arad - CFR Cluj 03.06 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luis Angel Firpo - Jocoro 03.06 22:15 0 - 0  
Municipal Limeno - CD Aguila 03.06 22:30 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hamilton 03.06 16:00 0 - 0  
Motherwell - Livingston 03.06 16:00 3 - 1  
Rangers - St. Mirren 03.06 16:00 3 - 0  
Ross County - Kilmarnock 03.06 16:00 3 - 2  
St. Johnstone - Hibernian 03.06 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Inverness CT 03.06 16:00 1 - 1  
Arbroath - Queen of South 03.06 16:00 2 - 4  
Greenock Morton - Ayr Utd. 03.06 16:00 0 - 2  
Hearts - Dundee 03.06 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - UD Logrones 03.06 20:30 1 - 1  
Las Palmas - Rayo Vallecano 03.06 18:15 1 - 1  
Leganes - Castellon 03.06 18:15 0 - 0  
Zaragoza - Tenerife 03.06 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Compostela - Celta Vigo B 03.06 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Langreo 03.06 17:30 3 - 1  
Lealtad - Valladolid B 03.06 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Laredo 03.06 16:30 2 - 1  
Portugalete - Barakaldo 03.06 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Tarazona 03.06 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - Hercules 03.06 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz B - Algeciras 03.06 12:00 2 - 0  
Marino - Rec. Huelva 03.06 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UCAM Murcia - Yeclano Deportivo 03.06 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Eibar 03.06 18:30 1 - 0  
Elche - Sevilla 03.06 16:15 2 - 1  
Osasuna - Barcelona 03.06 21:00 0 - 2  
Valladolid - Getafe 03.06 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Levante 03.06 14:00 0 - 2  
Valencia - Sevilla 03.06 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Kriens 03.06 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Basel 03.06 20:30 2 - 1  
Young Boys - Vaduz 03.06 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Halmstad 03.06 13:00 4 - 1  
Västeras SK - GAIS 03.06 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Utsikten 03.06 15:00 2 - 0  
Elfsborg - Falkenberg 03.06 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Umea FC 03.06 17:00 1 - 0  
Djurgarden - Kalmar 03.06 17:00 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Sirius 03.06 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Damac 03.06 18:35 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Dobanovci - Loznica 03.06 14:00 2 - 0  
Dubocica - Zarkovo 03.06 14:00 1 - 2  
Jagodina - Zemun 03.06 14:00 1 - 1  
Trajal Krusevac - Kolubara Lazarevac 03.06 14:00 1 - 0  
Zeleznicar Pancevo - Borac 03.06 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Kosice - Slavoj Trebisov 03.06 14:00 3 - 0  
Liptovsky Mikulas - Komarno 03.06 10:00 1 - 1  
Podbrezova - Dubnica 03.06 13:00 3 - 0  
Poprad - Petrzalka 03.06 14:00 0 - 3  
Puchov - Samorin 03.06 14:00 1 - 1  
Skalica - B. Bystrica 03.06 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Pohronie 03.06 14:30 1 - 1  
Slovan Bratislava - DAC 03.06 14:30 3 - 1  
Trencin - Trnava 03.06 14:30 2 - 0  
Zemplin Michalovce - Nitra 03.06 14:30 1 - 0  
Zilina - Ruzomberok 03.06 14:30 3 - 2  
Zlate Moravce - Sered 03.06 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Domzale 03.06 19:30 0 - 2  
Mura - Aluminij Kidricevo 03.06 15:00 2 - 0  
ND Gorica - Maribor 03.06 17:15 1 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Muangthong Utd. - Buriram Utd. 03.06 11:00 2 - 2  
Police Tero - Suphanburi 03.06 12:30 3 - 1  
Prachuap - Nakhon Ratchasima 03.06 12:00 1 - 0  
Trat - Rayong 03.06 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai 2., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalaa - Menzel Bouzelfa 03.06 14:00 1 - 0  
Sp. Ben Arous - AS Gabes 03.06 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - US Monastir 03.06 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaraspor - Menemen Bld. Spor 03.06 14:00 1 - 1  
Bandirmaspor - Altinordu 03.06 11:30 2 - 2  
Samsunspor - Adana Demirspor 03.06 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Gazisehir Gaziantep 03.06 17:00 2 - 1  
Denizlispor - Yeni Malatyaspor 03.06 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (U20AfrikaiNemKupája,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ghána - U20Uganda 03.06 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bright Stars FC - Onduparaka 03.06 14:00 0 - 1  
BUL Jinja - Wakiso Giants 03.06 14:00 0 - 1  
Mbarara City FC - Vipers Kitende 03.06 11:00 1 - 0  
Villa Kampala - Uganda Police FC 03.06 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Vorszkla Poltava 03.06 13:00 0 - 1  
Olimpik Doneck - Sahtar Doneck 03.06 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - CA Cerro 03.06 21:15 2 - 0  
Montevideo Wanderers - Torque Montevideo 03.06 00:00 2 - 8  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Aberystwyth 03.06 15:30 2 - 2  
Cefn Druids - Barry Town 03.06 15:30 0 - 1  
Connah's Quay - Newtown 03.06 15:30 2 - 1  
Flint Town - Penybont 03.06 15:30 0 - 1  
Haverfordwest - Cardiff Met Univ. 03.06 15:30 1 - 0  
TNS - Bala Town 03.06 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Sileks Kratovo 03.06 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Larne 03.06 18:30 1 - 1  
Crusaders - Warrenpoint 03.06 16:00 0 - 2  
Dungannon - Coleraine 03.06 16:00 2 - 3  
Linfield - Cliftonville 03.06 16:00 2 - 0  
Portadown - Glenavon 03.06 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Van - Urartu 03.06 11:00 3 - 1  
MMA (UFC 259, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L.R. Souza - A. Lemos (női) 03.06 23:55 0 - 1  
Mar. Bautista - Tre. Jones 03.06 23:20 0 - 1  
U. Medic - A. Cruz 03.06 23:40 1 - 0  
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Jones - J. Allgaier (Alsco Uniforms 300) 03.06 22:30 1 - 0  
D. Hemric - A.J. Allmendinger (Alsco Uniforms 300) 03.06 22:30 0 - 1  
N. Gragson - Har. Burton (Alsco Uniforms 300) 03.06 22:30 1 - 0  
R. Herbst - M. Snider (Alsco Uniforms 300) 03.06 22:30 0 - 1  
Ty Dillon - T. Reddick (Alsco Uniforms 300) 03.06 22:30 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Exeter 03.06 16:00 16 - 38  
London Wasps - Gloucester 03.06 16:00 19 - 20  
Worcester - Bristol 03.06 18:15 23 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Lyon 03.06 17:00 20 - 28  
Bordeaux - Section Paloise 03.06 17:00 29 - 23  
Castres - La Rochelle 03.06 17:00 22 - 15  
Stade de France - Agen 03.06 17:00 40 - 21  
Toulon - Racing-Metro 03.06 21:05 25 - 21  
Toulouse - Brive 03.06 14:45 42 - 17  
Rögbi (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canon Eagles - Wild Knights 03.06 06:00 0 - 47  
Green Rockets - Jubilo Iwata 03.06 04:00 31 - 59  
Kobe Steel - Hino Red Dolphins 03.06 06:00 52 - 7  
Kubota Spears - Shining Arcs 03.06 04:00 34 - 24  
Red Hurricanes - Black Rams 03.06 06:00 22 - 17  
Sagamihara Dynaboars - Brave Lupus 03.06 06:00 7 - 58  
Suntory Sungoliath - Munakata Sanix Blues 03.06 06:00 75 - 10  
Toyota Verblitz - Honda Heat 03.06 06:30 45 - 3  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Newport Dragons 03.06 20:35 20 - 31  
Ulster - Leinster 03.06 20:35 19 - 38  
Zebre - Glasgow Warriors 03.06 14:00 20 - 31  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Melbourne Rebels 03.06 09:45 27 - 24  
Röplabda (Belga bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Achel - Lindemans Aalst 03.06 20:30 1 - 3  
Röplabda (Belga bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haasrode Leuven - Menen 03.06 19:30 1 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Lukovit - Lokomotív Plovdiv 03.06 16:00 1 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Szófia - DKS Várna 03.06 15:00 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarulhos - Sesi SP 03.06 23:00 3 - 2  
Itapetininga - Uberlandia 03.06 20:30 1 - 3  
Renata Campinas - Caramuru Ponta Grossa 03.06 23:00 3 - 0  
Taubate Funvic - Sada Cruzeiro 03.06 23:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Osasco 03.06 00:00 3 - 1  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Sternberk 03.06 17:00 3 - 1  
Röplabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lvi Praha - Usti nad Labem (1.m.) 03.06 18:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Gimcheon Expressway 03.06 08:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Marcq-en-Baroeul 03.06 17:00 2 - 3  
Mulhouse - Nantes 03.06 20:00 3 - 2  
Paris SC - Mougins 03.06 18:00 3 - 0  
Terville Florange - Cannes 03.06 18:00 3 - 0  
Vandoeuvre-Nancy - Le Cannet 03.06 19:00 2 - 3  
Venelles - Istres 03.06 19:00 3 - 2  
Röplabda (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo 8 - Zwolle 03.06 14:30 3 - 0  
Sliedrecht - Sneek 03.06 16:00 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Papendal/Arnhem - Nijmegen 03.06 14:30 1 - 3  
Taurus Houten - Computerplan VCN 03.06 16:00 3 - 1  
Röplabda (Holland bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Draisma Apeldoorn - Sliedrecht 03.06 15:00 3 - 0  
Groningen Lycurgus - Orion Doetinchem 03.06 15:00 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - JT Thunders 03.06 05:00 0 - 3  
JTEKT Stings - Nagano Tridents 03.06 06:05 3 - 0  
Nagoya Wolfdogs - Toray Arrows 03.06 07:00 3 - 1  
Osaka Blazers - Suntory Sunbirds 03.06 05:00 0 - 3  
Panasonic Panthers - Oita Miyoshi 03.06 06:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toyota Body Queenseis - Hisamitsu Springs 03.06 08:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Czarni Radom 03.06 20:30 2 - 3  
Slepsk Suwalki - Stal Nysa 03.06 14:45 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Bydgoszcz 03.06 18:00 3 - 2  
Pila - LKS Lodz 03.06 18:00 1 - 3  
Swiecie - Bielsko-Biala 03.06 18:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Herrsching 03.06 19:00 3 - 2  
Bühl - United Frankfurt 03.06 19:00 3 - 1  
Friedrichshafen - Lüneburg 03.06 19:00 3 - 2  
Giesen - Netzhoppers Bestensee 03.06 19:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Münster 03.06 18:00 3 - 0  
Stuttgart - Wiesbaden 03.06 19:30 3 - 0  
SW Erfurt - Suhl Thüringen 03.06 18:00 2 - 3  
Vilsbiburg - Potsdam 03.06 19:00 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Busto Arsizio 03.06 18:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Verona (3.m.) 03.06 21:10 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Zenit Szentpétervár 03.06 15:00 1 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Fakel Novij Urengoj 03.06 11:00 1 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Nyeftjanyik Orenburg 03.06 13:00 3 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Zenit Kazany 03.06 14:00 0 - 3  
Ural Ufa - Lokomotív Novoszibirszk 03.06 14:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Tulica Tula 03.06 15:00 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Metar Cseljabinszk 03.06 16:00 3 - 1  
Lokomotív Kalinyingrád - Lipetszk 03.06 17:00 3 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Leningradka Szentpétervár 03.06 17:00 1 - 3  
Proton Szaratov - Mincsanka Minszk 03.06 15:00 3 - 1  
Uralocska Jekatyerinburg - Jenyiszej Krasznojarszk 03.06 13:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HoldingGraz-ErzbergmadlnTrofaiach/Eisenerz(2m) 03.06 17:30 3 - 1  
Linz/Steg - Tirol Innsbruck (2.m.) 03.06 18:00 3 - 0  
Sokol/Post - Wildcats Klagenfurt (2.m.) 03.06 16:30 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aich/Dob - Weiz (2.m.) 03.06 19:00 3 - 0  
Amstetten - Ried (2.m.) 03.06 18:00 3 - 1  
Holding Graz - Klagenfurt (2.m.) 03.06 20:00 3 - 0  
Sokol Wien - Waldviertel (2.m.) 03.06 19:00 1 - 3  
Röplabda (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Fonte Bastardo 03.06 19:00 3 - 1  
Leixoes - Sporting CP 03.06 16:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - Tirgu Mures 03.06 17:00 3 - 0  
Galati - Dinamo Bukarest 03.06 17:00 1 - 3  
Stiinta Bacau - Targoviste 03.06 16:00 0 - 3  
Voluntari - Lugoj 03.06 17:00 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emeve Lugo - Melilla 03.06 18:00 2 - 3  
Santanderina - Boiro 03.06 18:00 3 - 2  
Uriba Palma - Rio Duero Soria 03.06 18:00 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Emeve Lugo 03.06 18:00 3 - 0  
Avarca de Menorca - Haro Rioja 03.06 18:00 3 - 1  
Kiele Socuellamos - IBSA Las Palmas 03.06 18:00 1 - 3  
Sant Cugat - Cajasol Juvasa 03.06 18:00 3 - 2  
Sayre Mayser - Madrid Chamberi 03.06 17:00 3 - 2  
Röplabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jona - Basel (1.m.) 03.06 18:00 3 - 0  
Naefels - Luzern (1.m.) 03.06 18:00 0 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheseaux - Toggenburg (1.m.) 03.06 17:30 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amriswil - Lausanne (1.m.) 03.06 17:00 3 - 1  
Röplabda (Svájci bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Düdingen (1.m.) 03.06 13:45 3 - 0  
Schaffhausen - Neuchatel (1.m.) 03.06 17:30 3 - 2  
Röplabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Lindesberg 03.06 15:00 3 - 1  
Röplabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Floby 03.06 15:00 3 - 0  
Södertelge - Uppsala 03.06 16:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - Svidnik (3.m.) 03.06 18:00 3 - 0  
Kosice - Myjava (2.m.) 03.06 18:30 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Solhan Spor 03.06 10:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
THY Istanbul - Ankara Karayollari 03.06 13:00 3 - 0  
Rövp. gyorskorcsolya (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászapáti P. - M. Valcepina (női 1500 m) 03.06 14:40 1 - 0  
Jászapáti P. - N. Mazur (női 500 m) 03.06 16:35 0 - 1  
Jászapáti P. - Női 1500 m 03.06 14:35    
Jászapáti P. - Női 500 m 03.06 16:35    
Liu Shaoang - 1500 m 03.06 14:50    
Liu Shaoang - 500 m 03.06 16:45    
Liu Shaoang - C. Hamelin (500 m) 03.06 16:45 1 - 0  
Liu Shaoang - V. Bykanov (1500 m) 03.06 14:50 1 - 0  
Liu Shaolin S. - 1500 m 03.06 14:50    
Liu Shaolin S. - 500 m 03.06 16:45    
Liu Shaolin S. - S. Elistratov (1500 m) 03.06 14:55 0 - 1  
Liu Shaolin S. - S. Knegt (500 m) 03.06 16:45 1 - 0  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hamilton - J. Lisowski 03.06 18:00 1 - 4  
Chen Zifan - Jim. White 03.06 12:30 3 - 4  
D.B. Gilbert - Zhao Xintong 03.06 10:00 4 - 0  
H. Vafaei Ayouri - Mark Allen 03.06 15:00 2 - 4  
J. Lisowski - Fra. Patrick 03.06 10:00 4 - 2  
J. Trump - A. Ursenbacher 03.06 20:00 4 - 0  
J. Trump - R. Milkins 03.06 15:00 4 - 0  
J.R. Clarke - Xiao Guodong 03.06 20:20 1 - 4  
Lei Peifan - S. Carrington 03.06 10:00 1 - 4  
Lu Ning - Pang Junxu 03.06 10:00 4 - 2  
Lu Ning - T. Un-Nooh 03.06 17:50 4 - 2  
Mar. Gould - J.R. Clarke 03.06 15:00 3 - 4  
Mark Allen - Ric. Walden 03.06 20:05 4 - 1  
Mat. Selt - S. Vahedi 03.06 17:35 4 - 1  
S. Carrington - D.B. Gilbert 03.06 20:15 4 - 0  
S. Murphy - Ant. Hamilton 03.06 12:30 1 - 4  
S. Vahedi - Tom Ford 03.06 12:30 4 - 0  
T. Un-Nooh - All. Carter 03.06 12:30 4 - 2  
Zhao Jianbo - Xiao Guodong 03.06 15:05 1 - 4  
Sífutás (vb, 30 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb, 30 km, női 2021 03.06 13:00    
vb, 30 km, női 2021 - Top 3 03.06 13:00    
Sífutás (vb, 30 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebba Andersson - T. Stadlober 03.06 12:30 1 - 0  
Heidi Weng - Y. Stupak 03.06 12:30    
K. Parmakoski - C. Kalla 03.06 12:30 1 - 0  
K. Razymova - H.M. Fossesholm 03.06 12:30 1 - 0  
S. Björnsen - J. Matintalo 03.06 12:30 0 - 1  
T. Johaug - Fri. Karlsson 03.06 12:30 1 - 0  
Y. Kirpichenko - K. Hennig 03.06 12:30 1 - 0  
Sílövészet (10 km, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Nove Mesto 2021 03.06 15:40    
Sílövészet (10 km, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Loginov - S. Desthieux 03.06 15:40 0 - 1  
E. Jacquelin - M. Ponsiluoma 03.06 15:40 1 - 0  
J.T. Bö - S.H. Laegreid 03.06 15:40 0 - 1  
Q. Fillon Maillet - J. Dale 03.06 15:40 1 - 0  
S. Samuelsson - A. Peiffer 03.06 15:40 1 - 0  
T. Bö - L. Hofer 03.06 15:40 1 - 0  
Sílövészet (7,5 km, női, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Nove Mesto 2021 03.06 11:00    
Sílövészet (7,5 km, női, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chevalier - D. Alimbekava 03.06 11:00 0 - 1  
D. Herrmann - J. Braisaz 03.06 11:00 0 - 1  
Elv. Öberg - Jul. Simon 03.06 11:00 0 - 1  
Hanna Öberg - D. Wierer 03.06 11:00 0 - 1  
L.T. Hauser - F. Preuss 03.06 11:00 0 - 1  
M. Davidova - I. Landmark Tandrevold 03.06 11:00 0 - 1  
T. Eckhoff - M. Olsbu Röiseland 03.06 11:00 1 - 0  
Síugrás (vb, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország 03.06 15:45 1 - 0  
Ausztria - Norvégia 03.06 15:45 1 - 0  
Ausztria - Németország 03.06 15:45 0 - 1  
Norvégia - Lengyelország 03.06 15:45 0 - 1  
Norvégia - Németország 03.06 15:45 0 - 1  
Németország - Lengyelország 03.06 15:45 1 - 0  
Szlovénia - Japán 03.06 15:45 0 - 1  
Síugrás (vb, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb, csapatverseny 2021 03.06 17:15    
vb, csapatverseny 2021 - Top 3 03.06 17:15    
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.L. Reis da Silva - D.N. Madaras 03.06 08:15 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vecic - N. Potocnik 03.06 08:00    
Sohyun Park - N. Brancaccio 03.06 08:30 0 - 2  
Su Jeong Jang - A. Prisacariu 03.06 08:00 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - J.A. Munar Clar 03.06 00:40 2 - 0  
D.S. Schwartzman - M. Kecmanovic 03.06 18:55 2 - 0  
F. Cerundolo - A. Ramos-Vinolas 03.06 16:00 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Skugor F - Behar A / Escobar G 03.06 20:35 1 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-U-H. Qureshi - Yos. Watanuki 03.06 08:30    
Aqeel Khan - Kai. Uchida 03.06 09:55    
Dim. Kuzmanov - G. Lopez Villasenor 03.06 17:00 1 - 2  
I. Marchenko - E. Leshem 03.06 13:10 2 - 0  
K. Majchrzak - M. Arevalo 03.06 12:20    
S. Stakhovsky - D. Cukierman 03.06 14:50    
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - P. Kvitova 03.06 16:00 0 - 2  
Tenisz (Doha-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Nielsen - R. Ramanathan 03.06 10:00 0 - 2  
M.S. Zayed - L. Lacko 03.06 10:00 0 - 2  
T. Puetz - M. Melo 03.06 10:00 2 - 0  
Tenisz (Dubaj-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amanmuradova - V. Zvonareva 03.06 07:00 0 - 2  
A. Bogdan - C. Buyukakcay 03.06 07:00 2 - 0  
A. Gabueva - V. Tomova 03.06 10:10 0 - 2  
A. Krunic - N. Vikhlyantseva 03.06 09:55 2 - 0  
C. Bucsa - L. Tsurenko 03.06 08:30 0 - 2  
En Shuo Liang - M. Niculescu 03.06 11:30 2 - 0  
G. Dabrowski - B. Haas 03.06 08:55 1 - 2  
I-C. Begu - B. Mattek-Sands 03.06 14:15 2 - 1  
J.A. Cristian - K. Rakhimova 03.06 07:00 0 - 2  
K. Kanepi - E. Shibahara 03.06 07:00 2 - 1  
K. Zavatska - L-I. Paar 03.06 11:45 2 - 0  
L. Hradecka - T. Martincova 03.06 11:05 1 - 2  
Lin Zhu - L. Pattinama Kerkhove 03.06 08:05 0 - 2  
M. Trevisan - Ari. Rodionova 03.06 09:40 2 - 1  
Mis. Doi - M. Frech 03.06 12:20 2 - 0  
Y. Bonaventure - A. Konjuh 03.06 13:10    
Tenisz (Faro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zverev - A. Avidzba 03.06 13:35    
Tak Khunn Wang - L. Poullain 03.06 11:25 0 - 2  
Tenisz (Gran Canaria 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Coppejans - E. Esteve Lobato 03.06 12:00 2 - 0  
Tenisz (Guadalajara-selejt., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - Kur. Nara 03.06 21:25 2 - 0  
Ash. Krueger - H. Dart 03.06 22:50 0 - 2  
D. Jakupovic - U.M. Arconada 03.06 18:00 1 - 2  
E. Cocciaretto - Mayo Hibi 03.06 20:15 2 - 1  
Ell. Perez - Car. Dolehide 03.06 23:00 1 - 2  
Kyo. Okamura - Leo. Kung 03.06 18:00 0 - 2  
Lau. Davis - L. Arruabarrena-Vecino 03.06 18:00 2 - 1  
M. Zacarias - S. Vickery 03.06 22:45 2 - 0  
S. Errani - A. Raina 03.06 20:30 1 - 2  
V. Lepchenko - K. Kucova 03.06 19:20 2 - 0  
Tenisz (Lucknow, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Myneni - A. McHugh 03.06 05:30 2 - 0  
Zane Khan - E. Vanshelboim 03.06 07:35 2 - 0  
Tenisz (Lyon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Tauson - P. Badosa Gibert 03.06 14:40 2 - 0  
V. Golubic - F. Ferro 03.06 16:15 2 - 1  
Tenisz (Lyon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard E / Danilovic O - Ninomiya M / Voracova R 03.06 12:30 2 - 1  
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Pieri - N. Parrizas-Diaz 03.06 11:55    
M. Bassols Ribera - F. Di Sarra 03.06 10:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Carvalho Cardoso Alves - C. Sanchez Jover 03.06 09:30 1 - 2  
Stu. Parker - Ren. Tokuda 03.06 09:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chi. Scholl - Sin. Kraus 03.06 09:25 0 - 2  
L. Pigossi - W. Falkowska 03.06 09:30 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - Claire Liu 03.06 20:45 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Ofner - Taro Daniel 03.06 09:25 2 - 0  
T. Machac - P. Gunneswaran 03.06 07:35 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lammons N / Withrow J - Pasha N / Schnur M 03.06 06:00 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Paulson - J. Briand 03.06 12:30 0 - 2  
Piros Zs. - V. Sachko 03.06 10:00 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - S. Tsitsipas 03.06 15:10 2 - 0  
B. Coric - Fucsovics M. 03.06 19:30 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Mektic N / Pavic M 03.06 13:00 1 - 2  
Kontinen H / Roger-Vassel - Krawietz K / Tecau H 03.06 17:00 1 - 2  
Tenisz (Santiago-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - Nic. Alvarez 03.06 14:00 2 - 0  
A. Velotti - D.A. Nunez 03.06 18:30 2 - 0  
C. Gomez-Herrera - R. Olivo 03.06 19:45 1 - 2  
C. Ugo Carabelli - G. Blancaneaux 03.06 17:35 1 - 2  
E. Benchetrit - T. Bellucci 03.06 18:20 0 - 2  
Emi. Gomez - F. Mena 03.06 14:00 2 - 0  
G. Clezar - F. Meligeni Rodrigues A. 03.06 19:20 0 - 2  
H. Casanova - A. Collarini 03.06 19:55 2 - 1  
H.V.N. Rune - Gon. Oliveira 03.06 15:35 2 - 1  
L. Klein - M. Vilella Martinez 03.06 20:40 0 - 2  
M. Vernier - Joao Menezes 03.06 15:40 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - T.M. Etcheverry 03.06 15:55 1 - 2  
R. Matos - Ped. Sakamoto 03.06 14:00 0 - 2  
S. Baez - O. Luz 03.06 17:00 2 - 1  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Eremin - S.K. Mukund 03.06 08:30 2 - 0  
Yu Hsiou Hsu - N. Hardt 03.06 08:30 2 - 0  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Dürst - Mom. Kobori 03.06 08:00 2 - 0  
S. Rutlauka - Eri. Andreeva 03.06 08:00 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - A. Dubrivnyy 03.06 10:00 2 - 1  
Z. Bergs - V. Kopriva 03.06 12:30 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Jong J / Verbeek S - Eubanks C / Quiroz R 03.06 14:45 0 - 2  
Tenisz (Új-Delhi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy A. - I. Khromacheva 03.06 05:30 0 - 2  
P. Lovric - Z. Desai 03.06 06:45 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Vitidsarn - Zii Jia Lee 03.06 11:45 2 - 0  
Vik. Axelsen - Sri. Kidambi 03.06 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Rankireddy S / Shetty C 03.06 13:30 2 - 0  
Chia A / Soh W Y - Lamsfuss M / Seidel M E 03.06 12:45 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - P. Chochuwong 03.06 13:00 2 - 1  
M. Blichfeldt - S. Pusarla Venkata 03.06 11:30 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kititharakul/Prajongjai - Stoeva G / Stoeva S 03.06 12:30 0 - 2  
Tan P K L / Thinaah M - Chow M K / Lee M Y 03.06 12:15 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Boeje A - Ellis M / Smith L 03.06 11:15 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Tan K M / Lai P J 03.06 11:00 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Tourcoing Lille 03.06 19:00 7 - 6  
Dinamo Moszkva - Szintez Kazany 03.06 18:00 9 - 6  
Mediterrani - Sabadell 03.06 18:00 6 - 17  
Mladost Zágráb - CN Barcelona 03.06 18:00 7 - 6  
Strasbourg - Radnicki Kragujevac 03.06 19:00    
Vouliagmeni - Novi Belgrád 03.06 17:00 9 - 8  

 


 

2021.03.05.

Alpesi sí (Lesiklás, Saalbach-Hint., 1.v.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lesiklás, Saalbach-Hinterglemm 2021, 1. verseny 03.05 11:50    

Alpesi sí (Lesiklás, Saalbach-Hinterglemm)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Sander - J. Clarey (1. verseny) 03.05 11:20    
B. Feuz - V. Kriechmayr (1. verseny) 03.05 11:20    
C. Innerhofer - Max Franz (1. verseny) 03.05 11:20    
C. Janka - T. Ganong (1. verseny) 03.05 11:20    
D. Paris - Mat. Mayer (1. verseny) 03.05 11:20    
M. Odermatt - D. Hemetsberger (1. verseny) 03.05 11:20    
O. Striedinger - K. Jansrud (1. verseny) 03.05 11:20    

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Arutiunyan - A.Y. Lisov 03.05 06:45 3 - 2  
A. Arutiunyan - K.S. Olshakov 03.05 08:15 3 - 2  
A. Arutiunyan - K.S. Olshakov 03.05 15:15 1 - 3  
A. Kolmin - D. Lavrinenko 03.05 15:00 0 - 3  
A. Mohnachev - S. Kuzmin 03.05 11:00 3 - 2  
A. Sadkov - I. Zemit 03.05 19:30 0 - 3  
A. Slaschilin - I. Poletaev 03.05 10:45 3 - 0  
A. Slaschilin - Y. Bazhinov 03.05 12:15 3 - 0  
A. Suntsov - A. Antipin 03.05 23:45 3 - 1  
A. Vlasov - E. Ilyukhin 03.05 21:45 1 - 3  
A. Vlasov - V. Beliakov 03.05 23:15 1 - 3  
A. Yakovlev - A. Kolmin 03.05 14:00 3 - 0  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 03.05 06:45 3 - 2  
A. Yanshaev - S. Nikulin 03.05 08:15 1 - 3  
A.R. Kazakov - V. Beliakov 03.05 10:15 3 - 0  
A.V. Poprocky - A.V. Vorozheykin 03.05 16:15 3 - 1  
A.V. Poprocky - M. Chernyavskiy 03.05 14:45 1 - 3  
A.V. Vorozheykin - V. Vologzhanin 03.05 15:15 1 - 3  
A.Y. Lisov - K.S. Olshakov 03.05 06:15 3 - 0  
B. Grebenyuk - A.D. Volkov 03.05 23:15 3 - 1  
B. Grebenyuk - V. Safonov 03.05 21:45 3 - 0  
D. Balakin - A.R. Kazakov 03.05 10:45 2 - 3  
D. Balakin - D. Molodtsov 03.05 00:45 2 - 3  
D. Balakin - V. Beliakov 03.05 12:15 3 - 1  
D. Lavrinenko - A. Yakovlev 03.05 15:30 3 - 1  
D. Lavrinenko - M. Gusev 03.05 13:30 3 - 1  
D. Petrochenko - Dmi. Kolesnikov 03.05 18:45 3 - 2  
D. Petrochenko - I. Soldatov 03.05 20:15 1 - 3  
D. Razinkov - A. Yanshaev 03.05 05:45 0 - 3  
D. Razinkov - Dmi. Kolesnikov 03.05 07:45 3 - 0  
D. Sayanov - D. Ignatiev 03.05 02:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - I. Soldatov 03.05 18:15 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 03.05 06:15 1 - 3  
E. Ilyukhin - A. Suntsov 03.05 22:45 3 - 1  
E. Kabanov - D. Merzlikin 03.05 19:45 2 - 3  
E. Kabanov - V. Kazakov 03.05 17:45 3 - 0  
E. Kryuchkov - D. Petrochenko 03.05 17:45 2 - 3  
E. Kryuchkov - Dmi. Kolesnikov 03.05 19:45 1 - 3  
I. Meteleshko - P. Vshivkov 03.05 06:00 3 - 0  
I. Poletaev - Y. Bazhinov 03.05 10:15 3 - 0  
I. Ramenskiy - K. Churin 03.05 01:15 2 - 3  
I. Sergeevich - I. Meteleshko 03.05 07:30 3 - 2  
I. Sergeevich - V. Vologzhanin 03.05 05:30 3 - 1  
I. Soldatov - E. Kryuchkov 03.05 19:15 3 - 1  
I. Zemit - V. Chernov 03.05 18:00 3 - 1  
K. Churin - D. Molodtsov 03.05 02:15 2 - 3  
K.S. Olshakov - M. Minchenkov 03.05 15:45 3 - 2  
K.S. Olshakov - S. Simonov 03.05 07:15 1 - 3  
K.S. Olshakov - Y.A. Gavrilov 03.05 13:45 1 - 3  
M. Chernyavskiy - A.V. Vorozheykin 03.05 14:15 3 - 0  
M. Gusev - A. Kolmin 03.05 16:00 3 - 0  
M. Gusev - A. Yakovlev 03.05 14:30 0 - 3  
M. Minkov - I. Ramenskiy 03.05 00:15 3 - 1  
N. Sukharnikov - D. Korneev 03.05 23:30 2 - 3  
N. Zhurba - D. Sayanov 03.05 01:00 3 - 0  
O. Shagarov - R. Kobytov 03.05 01:15 3 - 1  
P. Vshivkov - I. Sergeevich 03.05 07:00 2 - 3  
R. Pavlenko - O. Shagarov 03.05 00:15 0 - 3  
S. Kuzmin - V. Rachkov 03.05 09:30 0 - 3  
S. Kuzmin - Y. Zaycev 03.05 11:30 3 - 1  
S. Nikulin - D. Razinkov 03.05 07:15 3 - 1  
S. Ogay - D. Ignatiev 03.05 00:30 3 - 0  
S. Ogay - T. Turabekov 03.05 01:30 3 - 1  
S. Simonov - A. Arutiunyan 03.05 05:45 0 - 3  
S. Simonov - A.Y. Lisov 03.05 07:45 1 - 3  
T. Turabekov - N. Zhurba 03.05 00:00 2 - 3  
T. Turabekov - V. Putilovsky 03.05 23:00 0 - 3  
V. Beliakov - A. Antipin 03.05 22:15 2 - 3  
V. Beliakov - Y.V. Lbov 03.05 11:15 2 - 3  
V. Chernov - A. Sadkov 03.05 19:00 2 - 3  
V. Kazakov - D. Merzlikin 03.05 18:45 3 - 1  
V. Marshalov - A.D. Volkov 03.05 00:45 3 - 0  
V. Marshalov - R. Pavlenko 03.05 01:45 3 - 0  
V. Putilovsky - D. Korneev 03.05 22:00 1 - 3  
V. Rachkov - A. Mohnachev 03.05 12:00 3 - 2  
V. Rachkov - Y. Zaycev 03.05 10:30 2 - 3  
V. Safonov - T. Yusipov 03.05 22:45 0 - 3  
V. Vologzhanin - A.V. Poprocky 03.05 13:45 3 - 1  
V. Vologzhanin - I. Meteleshko 03.05 06:30 3 - 2  
V. Vologzhanin - M. Chernyavskiy 03.05 15:45 1 - 3  
V. Vologzhanin - P. Vshivkov 03.05 08:00 3 - 1  
V.G. Evlampiev - A. Slaschilin 03.05 09:45 3 - 0  
V.G. Evlampiev - I. Poletaev 03.05 11:45 3 - 0  
Y. Bazhinov - V.G. Evlampiev 03.05 11:15 3 - 1  
Y. Zaycev - A. Mohnachev 03.05 10:00 2 - 3  
Y.A. Gavrilov - A. Arutiunyan 03.05 16:15 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - M. Minchenkov 03.05 14:45 3 - 2  
Y.V. Lbov - A.R. Kazakov 03.05 11:45 3 - 1  
Y.V. Lbov - D. Balakin 03.05 09:45 1 - 3  

Asztalitenisz (WTT Contender Doha, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jihee Jeon - Miy. Kihara 03.05 12:15 2 - 3  
Mengyu Yu - S. Sawettabut 03.05 12:10 3 - 0  
Mima Ito - Haeun Yang 03.05 12:00 3 - 0  
Xiaona Shan - Hina Hayata 03.05 13:20 2 - 3  

Asztalitenisz (WTT Contender Doha, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cheng H-T / Chen S-Y - Jeon J / Yang H 03.05 13:35 3 - 2  
Hirano M / Ishikawa K - Hayata H / Kihara M 03.05 14:15 3 - 1  

Asztalitenisz (WTT Contender Doha,férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M. Falck - D. Ovtcharov 03.05 14:00 2 - 3  
Q. Aruna - Yun-Ju Lin 03.05 12:55 1 - 3  
S. Gauzy - H. Calderano 03.05 13:35 3 - 2  
Tom. Harimoto - D. Ovtcharov 03.05 18:00 2 - 4  
Tom. Harimoto - Daeseong Cho 03.05 12:40 3 - 1  
Yun-Ju Lin - S. Gauzy 03.05 17:20 4 - 1  

Asztalitenisz (WTT Contender Doha,férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alamian N / Alamiyan N - Alto G / Cifuentes H 03.05 13:35 2 - 3  
Cho D / Lee S - Chen C-A / Chuang C-Y 03.05 14:15 3 - 1  

Atlétika (Fedettpályás Eb)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Schwanitz - A. Dubitskaya (női súlylökés) 03.05 19:05 1 - 0  
Jakob Ingebrigtsen - M. Lewandowski (1500 m) 03.05 21:30 0 - 1  
M. Haratyk - T. Stanek (súlylökés) 03.05 20:35 0 - 1  
M. Koster - M. Bahta (női 3000 m) 03.05 20:55 0 - 1  
M. Tentoglou - T. Montler (távolugrás) 03.05 20:20 1 - 0  
Szögi I. - F. Sasinek (1500 m) 03.05 21:30 1 - 0  
Wagner-Gyürkés V. - E. Burkard (női 3000 m) 03.05 20:55 0 - 1  

Aussie Rules (AFL, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Richmond - North Melbourne Kangaroos 03.05 07:10 32 - 67  

Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Narukera Pori - Veitera Lappeenranta (4.m.) 03.05 18:00 5 - 5  

Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sirius - Villa Lidköping (2.m.) 03.05 20:00 4 - 9  
Vanersborg - Edsbyn (2.m.) 03.05 18:00 4 - 3  
Vetlanda - Sandviken (2.m.) 03.05 18:00 3 - 5  
Västeras - AIK Stockholm (2.m.) 03.05 18:00 4 - 4  

Baseball (Japán bajnokság, előszezon)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fukuoka S. Hawks - Hanshin Tigers 03.05 08:00 0 - 4  
Yokohama Baystars - Orix Buffaloes 03.05 05:00 5 - 1  

Baseball (MLB, előszezon)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta - Minnesota 03.05 19:05 4 - 0  
Boston - Tampa Bay 03.05 19:05 6 - 5  
Chicago Cubs - Cleveland 03.05 21:05 4 - 10  
Chicago WS - Seattle 03.05 21:05    
Cincinnati - Kansas City 03.05 02:05 3 - 5  
Colorado - Milwaukee 03.05 21:10 3 - 12  
Houston - St. Louis 03.05 00:05 14 - 0  
Kansas City - LA Dodgers 03.05 21:05 5 - 7  
LA Dodgers - Chicago Cubs 03.05 02:05 0 - 7  
Miami - Houston 03.05 19:05 1 - 0  
NY Yankees - Detroit 03.05 19:05    
Oakland - LA Angels 03.05 21:05 3 - 7  
Philadelphia - Pittsburgh 03.05 19:05 3 - 0  
Toronto - Baltimore 03.05 19:07 13 - 4  

Darts (UK Open)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Beeney - Lisa Ashton 03.05 14:20 2 - 6  
A. Boulton - J. Klaasen 03.05 15:25 6 - 3  
A. Boulton - P. Jacques 03.05 22:10 9 - 10  
A. Gawlas - G. Vos 03.05 12:20 4 - 6  
A. Soutar - R. van Barneveld 03.05 15:30 6 - 3  
A. Soutar - S. Bunting 03.05 20:50 10 - 5  
Andy Hamilton - Rob Cross 03.05 20:50 8 - 10  
B. Claydon - D. Baggish 03.05 13:50 3 - 6  
B. Koltsov - Ru.-Ja. Rodriguez 03.05 12:20 6 - 1  
B. van Peer - M. Schindler 03.05 13:00 5 - 6  
C. Barstow - L. Wenig 03.05 12:20 6 - 4  
C. Barstow - M. Thomas 03.05 14:15 6 - 1  
C. Rydz - J. Wattimena 03.05 20:00 10 - 6  
D. Gurney - Jas. Lowe 03.05 20:00 10 - 8  
D. Heta - Dav. Evans 03.05 17:00 1 - 6  
D. Labanauskas - Dar. Webster 03.05 21:30 10 - 5  
Dav. Evans - M. Razma 03.05 22:20 6 - 10  
Dev. Petersen - J. de Zwaan 03.05 20:50 10 - 5  
G. Anderson - D. van Duijvenbode 03.05 20:10 9 - 10  
G. Clemens - Adam Hunt 03.05 20:55 10 - 4  
G. de Vos - N. Zonneveld 03.05 12:20 2 - 6  
G. Mathers - K. Shepherd 03.05 12:00 3 - 6  
G. Nentjes - R. Burnett 03.05 13:05 6 - 5  
Ger. Price - Pet. Hudson 03.05 22:10 10 - 5  
Glen Durrant - D. Noppert 03.05 21:40 6 - 10  
H. Leitinger - K. Sedlacek 03.05 13:05 0 - 6  
J. Clayton - Ro.-Jo. Rodriguez 03.05 20:45 10 - 7  
J. Davis - K. Döts 03.05 12:00 3 - 6  
J. Heaver - E. Lovely 03.05 14:25 5 - 6  
J. Heaver - L. Pronk 03.05 12:20 6 - 2  
J. Jones - Dom Taylor 03.05 12:00 5 - 6  
J. McEwan - S. Bialecki 03.05 12:00 2 - 6  
J. Murnan - M. Dennant 03.05 12:45 6 - 2  
J. van der Wal - F. Hempel 03.05 12:00    
J. Worsley - A. Gilding 03.05 13:05 1 - 6  
Jam. Wilson - Kee. Brown 03.05 15:35 1 - 6  
Joe Cullen - Mic. Smith 03.05 22:35 9 - 10  
John Brown - C. Barstow 03.05 16:05 6 - 3  
John Brown - G. Carlin 03.05 12:45 6 - 3  
John Brown - M. McGeeney 03.05 22:20 10 - 6  
John Henderson - C. Dobey 03.05 20:55 6 - 10  
John Henderson - Mat. Edgar 03.05 14:45 6 - 5  
Jus. Pipe - L. Humphries 03.05 14:35    
K. Huybrechts - L. Humphries 03.05 22:30 8 - 10  
K. Kay - K. Mcdine 03.05 12:45 5 - 6  
K. Kciuk - K. Huybrechts 03.05 17:00 5 - 6  
K. Sedlacek - R. Griffin 03.05 16:15 6 - 0  
K. Sedlacek - S. Whitlock 03.05 20:00 7 - 10  
K.F. Leung - B. Dolan 03.05 21:35 7 - 10  
Kea. Barry - G. Nentjes 03.05 16:10 6 - 1  
L. Peters - Lew. Williams 03.05 12:45 3 - 6  
L. Woodhouse - D. van den Bergh 03.05 21:30 10 - 5  
Lew. Williams - Sco. Mitchell 03.05 14:25 5 - 6  
Lisa Ashton - D. Labanauskas 03.05 16:25 2 - 6  
M. Atkins Wigan - Bra. Brooks 03.05 13:35 6 - 3  
M. Atkins Wigan - S. Waites 03.05 16:00 4 - 6  
M. Hopp - V. van der Voort 03.05 21:45 10 - 6  
M. Hopp - W. O'Connor 03.05 16:35 6 - 3  
M. Jackson - N. Rafferty 03.05 12:20 3 - 6  
M. Kleermaker - Jam. Hughes 03.05 22:30 10 - 8  
M. Kleermaker - Way. Jones 03.05 14:00 6 - 3  
M. Kuivenhoven - B. Koltsov 03.05 14:45 6 - 4  
M. Lukeman - M. Verberk 03.05 12:45 4 - 6  
M. McGeeney - S. Beaton 03.05 15:35 6 - 5  
M. Rasztovits - P. Jacques 03.05 13:30 2 - 6  
M. Suljovic - S. Bialecki 03.05 20:00 10 - 6  
M. van Gerwen - Sco. Mitchell 03.05 21:05 10 - 8  
Mer. King - J.O. de Sousa 03.05 20:00 9 - 10  
N. Aspinall - K. Ratajski 03.05 21:55 5 - 10  
Nick Kenny - R. Meikle 03.05 13:30 6 - 5  
P. Wright - D. Chisnall 03.05 23:10 5 - 10  
Pet. Hudson - R. de Vreede 03.05 12:20 6 - 1  
R. Edhouse - D. Mol 03.05 12:45 4 - 6  
R. Griffin - S. Fisher 03.05 12:00 6 - 5  
R. Searle - Adr. Lewis 03.05 20:55 10 - 7  
Ro.-Jo. Rodriguez - B. Raman 03.05 13:05 6 - 4  
Ro.-Jo. Rodriguez - Josh Payne 03.05 16:20 6 - 5  
Ross Smith - C. Rydz 03.05 16:00 5 - 6  
Ryan Joyce - Cri. Reyes 03.05 15:00    
Ryan Joyce - J. Wade 03.05 22:10 9 - 10  
Ryan Murray - K. Kciuk 03.05 13:05 2 - 6  
S. McGuirk - J. Main 03.05 12:00 2 - 6  
S. Siepmann - Dav. Evans 03.05 13:05 4 - 6  
S. Waites - Kee. Brown 03.05 20:00 10 - 6  
S. Waites - Ste. Brown 03.05 14:15    
Sco. Taylor - Adam Hunt 03.05 17:00 0 - 6  
Sco. Taylor - John Michael 03.05 13:05 6 - 4  
Ste. Lennon - R. Meulenkamp 03.05 21:35 7 - 10  
Ste. West - Jas. Lowe 03.05 14:45 1 - 6  
T. Evetts - Dar. Webster 03.05 14:50 4 - 6  
Z. Lerchbacher - Jim Williams 03.05 12:40 5 - 6  

E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta Faze - Los Angeles Guerrillas 03.05 21:00 3 - 0  
Dallas Empire - Chicago Huntsmen 03.05 22:25 3 - 2  
Minnesota Roekkr - Toronto Ultra 03.05 01:30 2 - 3  

E-Sport (CSGO, Pinnacle Cup, Play-in)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ambush Esport - Umx Gaming 03.05 17:30 0 - 1  
Team Gamerlegion - Case Esports 03.05 16:00 1 - 0  

E-Sport (CSGO,ElisaNor.Ch.Fin.,Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kova Esports - Thatwaslegitness 03.05 16:00 2 - 1  
SJ Gaming - Ique.gg 03.05 20:10 0 - 2  

E-Sport (CSGO,Snow Sweet Snow,MainSwiss)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anonymo Esports - Saw 03.05 15:20 2 - 0  
Coppenhagen Flames - Endpoint 03.05 12:05 2 - 1  
SKADE - Mibr 03.05 09:00 1 - 2  

E-Sport (Dota2, BTS Pro Series Americas)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Infamous - Latam Defenders 03.05 04:00 1 - 1  
Noping E-Sports - Egoboys 03.05 02:00 2 - 0  
Sadboys - Arkosh Gaming 03.05 00:30 2 - 0  
Team Unknown - Infinity Esports 03.05 22:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2, FDC Season 3, Group Sta)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Vici Gaming - CDEC Gaming 03.05 08:55 1 - 2  

E-Sport (Dota2,Epic League S3,Group St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hellraisers - Prosti Esli 03.05 14:00 2 - 1  
Team Empire - Extremum 03.05 17:15 2 - 1  
Vp.prodigy - Dota Team 03.05 20:30 1 - 2  

E-Sport (Dota2,OceanicEspLeag.,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sadboys V2 - Your Soul is Mine 03.05 08:30 2 - 0  
Sincerely Fury - Shadownet 03.05 10:30 1 - 1  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sparking Arrow Gaming - Xtreme Gaming 03.05 09:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Team Aster - Team Magma 03.05 12:00 2 - 0  

E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Canada (Tangent) - United States (Diamond) 03.05 07:36 6 - 1  
Russia (Sam) - United States (Diamond) 03.05 07:00 5 - 3  
Sweden (Libra) - United States (Diamond) 03.05 08:12 2 - 2  
United States (Diamond) - Russia (Sam) 03.05 08:48 2 - 4  

E-Sport (FIFA, Battle Bundesliga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bayer Leverkusen (nazario - Dortmund (Kravark) 03.05 09:52 1 - 4  
Bayern München (Strateg) - Mönchengladbach (Lion) 03.05 09:52 1 - 1  
Dortmund (Kravark) - Bayern München (Strateg) 03.05 09:40 3 - 0  
RB Leipzig (Rebels) - Bayer Leverkusen (nazario) 03.05 09:40 1 - 0  

E-Sport (FIFA, Battle International B)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Argentina (Slezaintima) - Netherlands (Nikkitta) 03.05 09:10 3 - 3  
Argentina (Slezaintima) - Spain (Rus_1995_Lan) 03.05 09:46 1 - 2  
England (Orlovsky1) - Argentina (Slezaintima) 03.05 09:34 0 - 2  
England (Orlovsky1) - Italy (Dangerdim77) 03.05 09:10 0 - 3  
Italy (Dangerdim77) - Argentina (Slezaintima) 03.05 09:58 0 - 0  
Italy (Dangerdim77) - Spain (Rus_1995_Lan) 03.05 09:22 1 - 1  
Netherlands (Nikkitta) - England (Orlovsky1) 03.05 09:22 0 - 3  
Netherlands (Nikkitta) - Italy (Dangerdim77) 03.05 09:46 3 - 0  
Spain (Rus_1995_Lan) - England (Orlovsky1) 03.05 09:58 1 - 3  
Spain (Rus_1995_Lan) - Netherlands (Nikkitta) 03.05 09:34 3 - 0  

E-Sport (FIFA, Battle Premier League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chelsea (Orlovsky1) - Liverpool (Dangerdim77) 03.05 07:00 2 - 5  
Chelsea (Orlovsky1) - Man. City (Nikkitta) 03.05 08:12 2 - 0  
Chelsea (Orlovsky1) - Man. Utd. (Slezaintima) 03.05 07:24 0 - 4  
Chelsea (Orlovsky1) - Tottenham (Rus_1995_Lan) 03.05 08:48 1 - 2  
Liverpool (Dangerdim77) - Chelsea (Orlovsky1) 03.05 08:00 4 - 2  
Liverpool (Dangerdim77) - Man. Utd. (Slezaintima) 03.05 07:48 2 - 2  
Liverpool (Dangerdim77) - Tottenham (Rus_1995_Lan) 03.05 07:12 0 - 3  
Man. City (Nikkitta) - Chelsea (Orlovsky1) 03.05 07:12 1 - 0  
Man. City (Nikkitta) - Liverpool (Dangerdim77) 03.05 07:36 0 - 2  
Man. City (Nikkitta) - Man. Utd. (Slezaintima) 03.05 08:00 2 - 0  
Man. City (Nikkitta) - Tottenham (Rus_1995_Lan) 03.05 08:24 3 - 1  
Man. Utd. (Slezaintima) - Chelsea (Orlovsky1) 03.05 08:24 5 - 2  
Man. Utd. (Slezaintima) - Liverpool (Dangerdim77) 03.05 08:48 1 - 2  
Man. Utd. (Slezaintima) - Man. City (Nikkitta) 03.05 07:00 0 - 3  
Man. Utd. (Slezaintima) - Tottenham (Rus_1995_Lan) 03.05 07:36 3 - 1  
Tottenham (Rus_1995_Lan) - Chelsea (Orlovsky1) 03.05 07:48 2 - 4  
Tottenham (Rus_1995_Lan) - Liverpool (Dangerdim77) 03.05 08:12 1 - 0  
Tottenham (Rus_1995_Lan) - Man. City (Nikkitta) 03.05 07:24 2 - 0  

E-Sport (FIFA, Battle Serie A)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atalanta (Rebels) - Internazionale (Nazario) 03.05 07:30 0 - 0  
Atalanta (Rebels) - Lazio (Lion) 03.05 08:06 1 - 2  
Atalanta (Rebels) - Milan (Kravark) 03.05 08:54 0 - 0  
Atalanta (Rebels) - Napoli (Strateg) 03.05 09:18 1 - 0  
Internazionale (Nazario) - Atalanta (Rebels) 03.05 08:30 0 - 7  
Internazionale (Nazario) - Lazio (Lion) 03.05 08:54 0 - 1  
Internazionale (Nazario) - Milan (Kravark) 03.05 07:42 0 - 1  
Internazionale (Nazario) - Napoli (Strateg) 03.05 08:06 2 - 1  
Lazio (Lion) - Atalanta (Rebels) 03.05 09:06 1 - 0  
Lazio (Lion) - Internazionale (Nazario) 03.05 07:54 1 - 1  
Lazio (Lion) - Milan (Kravark) 03.05 08:18 1 - 1  
Milan (Kravark) - Atalanta (Rebels) 03.05 07:54 1 - 1  
Milan (Kravark) - Lazio (Lion) 03.05 09:18 2 - 0  
Milan (Kravark) - Napoli (Strateg) 03.05 07:30 0 - 1  
Napoli (Strateg) - Atalanta (Rebels) 03.05 08:18 2 - 1  
Napoli (Strateg) - Internazionale (Nazario) 03.05 09:06 0 - 3  
Napoli (Strateg) - Lazio (Lion) 03.05 07:42 0 - 2  
Napoli (Strateg) - Milan (Kravark) 03.05 08:30 0 - 2  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 03.05 23:00 3 - 3  
Argentina (Carnage) - United States (CaptainX) 03.05 20:40 3 - 0  
Austria (Kot) - Czech Republic (Koko) 03.05 04:20 1 - 3  
Austria (Kot) - Germany (General) 03.05 03:20    
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 03.05 00:00 1 - 2  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 03.05 01:00 3 - 0  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 03.05 02:40 2 - 3  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 03.05 00:20 0 - 3  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 03.05 02:20 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Czech Republic (Koko) 03.05 01:20 2 - 4  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 03.05 04:20 4 - 1  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 03.05 02:00 1 - 3  
Brazil (Crysis) - Argentina (Carnage) 03.05 21:00 1 - 3  
Brazil (Crysis) - England (Zeus) 03.05 22:00 3 - 1  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 03.05 23:00 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Turkey (rafa) 03.05 21:20 0 - 2  
Brazil (Crysis) - United States (CaptainX) 03.05 23:40 5 - 2  
Cameroon (moic) - Egypt (Kasandra) 03.05 11:00 3 - 0  
Cameroon (moic) - France (Herculex) 03.05 11:40 4 - 2  
Cameroon (moic) - Ivory Coast (Krouks) 03.05 10:00 0 - 3  
Cameroon (moic) - Mexico (legolas) 03.05 06:20 1 - 4  
Cameroon (moic) - Portugal (Cliff) 03.05 08:40 1 - 2  
Cameroon (moic) - Spain (Reaper) 03.05 12:00 0 - 4  
Cameroon (moic) - Sweden (marley) 03.05 06:40 2 - 0  
Cameroon (moic) - Switzerland (Apollo) 03.05 05:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 03.05 03:40 2 - 0  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 03.05 00:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Czech Republic (Koko) 03.05 02:40 1 - 3  
Chile (Poli) - Germany (General) 03.05 00:00 2 - 3  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 03.05 03:00 4 - 1  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 03.05 00:00 1 - 4  
Czech Republic (Koko) - Germany (General) 03.05 01:00 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 03.05 04:00 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 03.05 00:40 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 03.05 03:00 0 - 0  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 03.05 23:20 0 - 4  
Denmark (Teok) - Brazil (Crysis) 03.05 22:20 1 - 2  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 03.05 21:20 1 - 2  
Denmark (Teok) - United States (CaptainX) 03.05 21:40 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (moic) 03.05 07:00 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 03.05 08:00 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 03.05 10:40 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - Mexico (legolas) 03.05 12:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 03.05 10:20 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 03.05 07:40 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - Sweden (marley) 03.05 06:00 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 03.05 09:40 2 - 1  
England (Zeus) - Ireland (Panica) 03.05 21:40 3 - 2  
England (Zeus) - Russia (val) 03.05 20:40 2 - 1  
England (Zeus) - Turkey (rafa) 03.05 22:20 2 - 2  
France (Herculex) - Cameroon (moic) 03.05 06:00 1 - 4  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 03.05 09:00 2 - 2  
France (Herculex) - Ivory Coast (Krouks) 03.05 12:00 1 - 4  
France (Herculex) - Mexico (legolas) 03.05 08:20 1 - 2  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 03.05 11:20 2 - 4  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 03.05 06:40 3 - 2  
France (Herculex) - Sweden (marley) 03.05 05:00 3 - 4  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 03.05 11:00 4 - 1  
Germany (General) - Chile (Poli) 03.05 01:20 2 - 3  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 03.05 03:00 3 - 2  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 03.05 03:40 2 - 2  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 03.05 02:00 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 03.05 01:40 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 03.05 02:40 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 03.05 03:20    
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 03.05 00:20 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 03.05 03:40 3 - 4  
Ireland (Panica) - Argentina (Carnage) 03.05 21:20 1 - 3  
Ireland (Panica) - Denmark (Teok) 03.05 22:00 2 - 2  
Ireland (Panica) - Russia (val) 03.05 22:20 3 - 1  
Italy (Ang) - England (Zeus) 03.05 23:40 1 - 2  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 03.05 22:40 4 - 2  
Italy (Ang) - Russia (val) 03.05 21:40 1 - 1  
Italy (Ang) - Turkey (rafa) 03.05 23:20 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (moic) 03.05 08:20 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 03.05 06:20 2 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - France (Herculex) 03.05 05:20 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (legolas) 03.05 11:40 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 03.05 09:20 1 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 03.05 08:40 5 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (marley) 03.05 11:00 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 03.05 12:40 4 - 1  
Mexico (legolas) - Cameroon (moic) 03.05 11:20 2 - 3  
Mexico (legolas) - Egypt (Kasandra) 03.05 05:40 2 - 0  
Mexico (legolas) - France (Herculex) 03.05 09:40 1 - 4  
Mexico (legolas) - Ivory Coast (Krouks) 03.05 06:00 0 - 3  
Mexico (legolas) - Portugal (Cliff) 03.05 06:40 2 - 2  
Mexico (legolas) - Spain (Reaper) 03.05 10:20 1 - 4  
Mexico (legolas) - Sweden (marley) 03.05 12:00 2 - 4  
Mexico (legolas) - Switzerland (Apollo) 03.05 07:40 4 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 03.05 03:20    
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 03.05 02:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 03.05 01:20 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 03.05 01:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 03.05 04:00 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 03.05 04:20 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 03.05 00:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 03.05 02:00 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 03.05 01:00 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Cameroon (moic) 03.05 09:40 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 03.05 07:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 03.05 06:20 3 - 3  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 03.05 08:00 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Mexico (legolas) 03.05 10:40 1 - 4  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 03.05 05:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Sweden (marley) 03.05 10:00 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 03.05 05:20 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 03.05 11:40 3 - 3  
Russia (val) - Brazil (Crysis) 03.05 23:20 0 - 3  
Russia (val) - Denmark (Teok) 03.05 21:00 1 - 3  
Russia (val) - United States (CaptainX) 03.05 22:40 4 - 3  
Spain (Reaper) - Cameroon (moic) 03.05 05:00 3 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 03.05 10:00 3 - 4  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 03.05 10:40 3 - 2  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 03.05 09:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - Mexico (legolas) 03.05 07:20 3 - 2  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 03.05 12:20 1 - 1  
Spain (Reaper) - Sweden (marley) 03.05 08:00 2 - 3  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 03.05 07:00 3 - 1  
Sweden (marley) - Cameroon (moic) 03.05 10:20 1 - 0  
Sweden (marley) - Egypt (Kasandra) 03.05 12:20 0 - 2  
Sweden (marley) - France (Herculex) 03.05 12:40 1 - 3  
Sweden (marley) - Ivory Coast (Krouks) 03.05 07:00 1 - 1  
Sweden (marley) - Mexico (legolas) 03.05 05:20 2 - 2  
Sweden (marley) - Portugal (Cliff) 03.05 07:40 0 - 0  
Sweden (marley) - Spain (Reaper) 03.05 09:20 2 - 3  
Sweden (marley) - Switzerland (Apollo) 03.05 08:40 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (moic) 03.05 12:20 2 - 0  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 03.05 08:20 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 03.05 07:20 0 - 4  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 03.05 05:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Mexico (legolas) 03.05 09:20 3 - 0  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 03.05 11:20 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Sweden (marley) 03.05 09:00 0 - 3  
Turkey (rafa) - Argentina (Carnage) 03.05 22:40 1 - 3  
Turkey (rafa) - Denmark (Teok) 03.05 23:00 1 - 2  
Turkey (rafa) - Ireland (Panica) 03.05 20:40 1 - 1  
Turkey (rafa) - Russia (val) 03.05 23:40 4 - 1  
United States (CaptainX) - England (Zeus) 03.05 21:00 2 - 3  
United States (CaptainX) - Italy (Ang) 03.05 22:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 03.05 00:40 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 03.05 01:40 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 03.05 02:20 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 03.05 04:00 4 - 2  

E-Sport (FIFA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajax (Xalinho) - Fin Fints 03.05 09:00 2 - 2  
Ajax (Xalinho) - Meg Megapolice 03.05 11:05 2 - 8  
Bluemountstate - Nht Newton Heath 03.05 16:00 1 - 1  
Bluemountstate - Paris SG (Raticate 522) 03.05 18:05 5 - 1  
Fin Fints - NFC Rattata 522 03.05 11:30 2 - 4  
Fin Fints - RB Leipzig (Dallas Stars) 03.05 09:50 4 - 1  
Meg Megapolice - Fin Fints 03.05 08:10 1 - 2  
Meg Megapolice - RB Leipzig (Dallas Stars) 03.05 10:40 3 - 4  
NFC Rattata 522 - Ajax (Xalinho) 03.05 10:15 3 - 2  
NFC Rattata 522 - Meg Megapolice 03.05 09:25 0 - 0  
Nht Newton Heath - Own Owned 03.05 16:50 5 - 0  
Nht Newton Heath - Pnz Im Not Over 03.05 18:30 1 - 1  
Own Owned - Bluemountstate 03.05 14:45 3 - 1  
Own Owned - Pnz Im Not Over 03.05 15:35 1 - 1  
Paris SG (Raticate 522) - Nht Newton Heath 03.05 15:10 1 - 3  
Paris SG (Raticate 522) - Own Owned 03.05 17:40 2 - 3  
Pnz Im Not Over - Bluemountstate 03.05 17:15 3 - 1  
Pnz Im Not Over - Paris SG (Raticate 522) 03.05 16:25 0 - 0  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Ajax (Xalinho) 03.05 07:45 1 - 4  
RB Leipzig (Dallas Stars) - NFC Rattata 522 03.05 08:35 2 - 3  

E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gen.g Esports - Sandbox Gaming 03.05 11:25 0 - 2  
Hanwha Life Esports - Nongshim Redforce 03.05 08:55 2 - 0  

E-Sport (LOL, LCS, Spring, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Team Solomid - Team Dignitas 03.05 23:55 0 - 1  

E-Sport (LOL, LEC, Spring, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Schalke 04 - Mad Lions 03.05 17:50 0 - 1  
Fnatic - exceL eSports 03.05 21:20 1 - 0  
G2 Esports - Rogue 03.05 19:30 1 - 0  
Misfits Gaming - Astralis 03.05 18:35 1 - 0  
Team Vitality - SK Gaming 03.05 20:25 1 - 0  

E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Estar Gaming - JD Gaming 03.05 10:00 0 - 2  
Victory Five - Suning Gaming 03.05 12:00 0 - 2  

E-Sport (LOL, PCS, Spring Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beyond Gaming - Berjaya Dragons 03.05 10:00 1 - 0  
Boom Esports - PSG Talon 03.05 11:00 0 - 1  
Hong Kong Attitude - Alpha Esports 03.05 13:55 0 - 1  
Hong Kong Attitude - J Team 03.05 12:00 0 - 1  
Liyab Esports - Impunity 03.05 13:00 0 - 1  

E-Sport (LOL, VCS, Spring Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cerberus Esports - Gmedia Luxury 03.05 14:00    
Cerberus Esports - Sbtc Esports 03.05 13:00 1 - 2  
Saigon Buffalo - Gmedia Luxury 03.05 11:00 2 - 0  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brooklyn (88Fireburn) - LA Clippers (Lilbudek) 03.05 20:18 56 - 44  
Brooklyn (88Fireburn) - LA Lakers (Jiggling) 03.05 21:30 57 - 43  
Brooklyn (Lilbudek) - LA Clippers (88Fireburn) 03.05 07:36 65 - 63  
Brooklyn (Lilbudek) - LA Lakers (Bumblebee) 03.05 07:00 45 - 52  
Brooklyn (Lilbudek) - Milwaukee (Kub_07) 03.05 10:00 48 - 47  
LA Clippers (88Fireburn) - Brooklyn (Lilbudek) 03.05 09:24 63 - 60  
LA Clippers (88Fireburn) - Milwaukee (Kub_07) 03.05 08:48 41 - 47  
LA Lakers (Bumblebee) - LA Clippers (88Fireburn) 03.05 08:12 56 - 42  
LA Lakers (Bumblebee) - Milwaukee (Kub_07) 03.05 07:36 52 - 59  
Milwaukee (Kub_07) - Brooklyn (Lilbudek) 03.05 08:12 45 - 47  
Milwaukee (Kub_07) - LA Clippers (88Fireburn) 03.05 07:00 37 - 50  
Milwaukee (Kub_07) - LA Lakers (Bumblebee) 03.05 09:24 42 - 45  

E-Sport (NBA, Eastern Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (88Fireburn) - Brooklyn (Lilbudek) 03.05 16:18 51 - 54  
Atlanta (88Fireburn) - Milwaukee (Tranquil) 03.05 16:54 34 - 54  
Atlanta (88Fireburn) - Philadelphia (Jiggling) 03.05 17:30 49 - 59  
Brooklyn (Lilbudek) - Atlanta (88Fireburn) 03.05 14:30 45 - 47  
Brooklyn (Lilbudek) - Milwaukee (Tranquil) 03.05 15:42 39 - 41  
Brooklyn (Lilbudek) - Philadelphia (Jiggling) 03.05 16:54 49 - 50  
Milwaukee (Tranquil) - Atlanta (88Fireburn) 03.05 15:06 42 - 48  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boston (mcdonals999) - Portland (broccolicabb.) 03.05 09:05 70 - 68  
Golden State (Sm1T1Q) - Boston (mcdonals999) 03.05 10:15 58 - 67  
New Orleans (Sm1T1Q) - Memphis Grizzlies (toni_p 03.05 05:50 62 - 55  
New Orleans (Sm1T1Q) - Memphis Grizzlies (toni_p 03.05 07:10 68 - 57  
Philadelphia (nikitos349) - Boston (mcdonals999) 03.05 10:50 70 - 65  
Philadelphia (nikitos349) - Golden State (Sm1T1Q) 03.05 08:30 69 - 52  
Portland (broccolicabb.) - Golden State (Sm1T1Q) 03.05 11:25 66 - 54  
Portland (broccolicabb.) - Philadelphia (nikitos349) 03.05 09:40 63 - 69  
Sacramento (BFT360) - Phoenix (broccolicabbage) 03.05 06:25 48 - 67  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Bumblebee) - LA Clippers (Kub_07) 03.05 11:36 50 - 39  
Dallas (Bumblebee) - LA Lakers (88Fireburn) 03.05 12:12 58 - 49  
Dallas (Bumblebee) - Portland Trail Blazers (l 03.05 12:48 58 - 45  
Dallas (Lovejoy) - Portland (Asap) 03.05 22:36 60 - 53  
LA Clippers (Kodas) - Dallas (Lovejoy) 03.05 23:12 35 - 53  
LA Clippers (Kub_07) - Dallas (Bumblebee) 03.05 13:24 42 - 61  
LA Clippers (Kub_07) - LA Lakers (88Fireburn) 03.05 11:00 45 - 53  
LA Clippers (Kub_07) - Portland Trail Blazers (l 03.05 12:12 41 - 36  
LA Lakers (88Fireburn) - Dallas (Bumblebee) 03.05 14:00 49 - 60  
LA Lakers (88Fireburn) - Portland Trail Blazers (l 03.05 13:24 50 - 55  
LA Lakers (Dazai) - Dallas (Lovejoy) 03.05 23:48 51 - 59  
LA Lakers (Dazai) - LA Clippers (Kodas) 03.05 22:36 61 - 56  
LA Lakers (Dazai) - Portland (Asap) 03.05 23:12 65 - 66  

Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Classic Tampere - LaSB (1.m.) 03.05 17:30 13 - 4  
Nokian KrP - Happee Jyväskylä (1.m.) 03.05 17:30 5 - 6  
Turku PS - Seinäjoki (1.m.) 03.05 17:30 2 - 2  

Floorball (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mullsjö - Pixbo Wallenstam 03.05 19:00 2 - 2  

Floorball (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Malmö - Warberg 03.05 19:00 8 - 4  
Rönnby - Endre 03.05 19:30 5 - 2  
Sirius - Thorengruppen Umea 03.05 19:00 2 - 11  

Futsal (Eb-selejtező, 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Franciaország - Oroszország 03.05 21:05 2 - 3  
Grúzia - Örményország 03.05 15:15 5 - 0  

Futsal (Eb-selejtező, 4. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Szerbia - Észak-Macedónia 03.05 18:00 1 - 1  

Futsal (Eb-selejtező, 6. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Svájc - Lettország 03.05 19:00 2 - 4  

Futsal (Eb-selejtező, 7. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Finnország - Olaszország 03.05 17:30 2 - 4  

Futsal (Eb-selejtező, 8. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Norvégia - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 03.05 13:50 0 - 3  

Jégkorong (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Liberec - Zlín 03.05 18:00 5 - 2  
Litvínov - Motor Ceske Budejovice 03.05 18:00 7 - 3  
Mountfield HK - Plzen 03.05 18:00 2 - 5  
Olomouc - Vitkovice 03.05 18:00 0 - 4  
Pardubice - Karlovy Vary 03.05 18:00 2 - 2  
Sparta Praha - Brno 03.05 18:00 5 - 0  
Trinec - Mladá Boleslav (Helyszín: Boleslav) 03.05 18:00 3 - 4  

Jégkorong (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Esbjerg - Herning 03.05 19:30 6 - 3  
Herlev Eagles - Rungsted 03.05 19:30 1 - 7  
Rödovre - Frederikshavn 03.05 19:00 4 - 6  
Sönderjyske - Odense 03.05 19:30 3 - 0  

Jégkorong (Finn 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jokipojat - Kajaanin Hokki 03.05 17:30 4 - 4  
Kiekko-Vantaa - Heinolan Peliitat 03.05 17:30 5 - 2  
Kokkolan Hermes - Imatra Ketterä 03.05 17:30 4 - 4  
TUTO - FPS 03.05 17:30 3 - 6  

Jégkorong (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
HIFK - Kärpät 03.05 17:30 4 - 3  
Ilves - Tappara 03.05 17:30 4 - 1  
Jukurit - Turku PS 03.05 17:30 2 - 2  
Kalpa - Ässät 03.05 17:30 1 - 1  
Lahti Pelicans - JYP 03.05 17:30 3 - 1  
Vaasan Sport - Hämeenlinna 03.05 17:30 6 - 1  

Jégkorong (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Angers - Mulhouse 03.05 19:00 6 - 1  
Anglet - Chamonix 03.05 20:00 5 - 1  
Briancon - Amiens 03.05 19:00 3 - 4  
Cergy-Pontoise - Gap 03.05 20:30 2 - 8  
Rouen - Nice 03.05 19:00 5 - 0  

Jégkorong (Kazah bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aktobe - Kulager Petropavlovszk 03.05 15:00 1 - 3  
Almati - Jertisz Pavlodar 03.05 14:30 6 - 0  
Barisz 2 - Bejbarisz Atirau 03.05 08:00 1 - 7  
Nomad - Torpedo Kamenogorszk 03.05 12:00 2 - 4  
Szarjarka Karaganda - Gornyak Rudnyij 03.05 14:00 1 - 2  

Jégkorong (KHL, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barsz Kazany - Torp. Nyizsnyij Novgorod (2.m.) 03.05 17:30 4 - 1  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva (2.m.) 03.05 17:30 5 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Jokerit (2.m.) 03.05 17:30 5 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk (2.m.) 03.05 15:00 2 - 2  

Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Comarch Cracovia - Torun (6.m.) 03.05 18:30 5 - 1  

Jégkorong (MHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Almaz Cserepovec - Dinamo Riga 2 03.05 11:00 3 - 0  
Kapitan Sztupino - Vityaz Podolszk 2 03.05 17:00 1 - 4  
Tajfun Usszurijszk - Szahalinszkije Akulj 03.05 10:30 4 - 4  

Jégkorong (NHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Calgary - Ottawa 03.05 03:00 7 - 3  
Carolina - Detroit 03.05 01:00 5 - 2  
Chicago - Tampa Bay 03.05 02:00 2 - 2  
Dallas - Columbus 03.05 02:30 2 - 3  
Montreal - Winnipeg 03.05 01:00 3 - 3  
Nashville - Florida 03.05 02:00 4 - 5  
New Jersey - NY Rangers 03.05 01:00 1 - 6  
NY Islanders - Buffalo 03.05 01:00 5 - 2  
Pittsburgh - Philadelphia 03.05 01:00 3 - 4  
Vancouver - Toronto 03.05 04:00 3 - 1  

Jégkorong (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Augsburg - Ingolstadt 03.05 20:30 4 - 7  
München - Nürnberg 03.05 18:30 5 - 0  

Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Innsbruck - Graz 03.05 19:15 4 - 3  
Linz - Dornbirn 03.05 19:15 5 - 3  
Villach - Bratislava Capitals 03.05 19:15 2 - 2  

Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fehérvár - Salzburg 03.05 19:15 0 - 7  
Vienna Capitals - Klagenfurt 03.05 19:15 4 - 4  

Jégkorong (QMJHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies 03.05 00:00 2 - 2  

Jégkorong (Svájci 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajoie - Winterthur 03.05 19:45 5 - 2  
Biasca Ticino - Chaux-de-Fonds 03.05 19:45 2 - 1  
GCK Lions - Visp 03.05 19:45 7 - 5  
Kloten - Zug 2 03.05 19:45 3 - 3  
Olten - Langenthal 03.05 19:45 6 - 0  
Sierre - Thurgau 03.05 19:45 4 - 2  

Jégkorong (Svájci bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lugano - Bern 03.05 19:45 4 - 1  
Servette - Fribourg 03.05 19:45 3 - 0  

Jégkorong (Svéd 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Almtuna - Mora 03.05 18:00 1 - 4  
Timra - Tingsryd 03.05 18:00 3 - 5  
Vita Hästen - Västervik 03.05 18:00 4 - 2  
Väsby - Kristianstad 03.05 18:00 4 - 2  
Västeras - Karlskoga 03.05 18:00 2 - 3  

Jégkorong (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Örebro - Brynäs 03.05 18:00 2 - 2  

Jégkorong (Szlovák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dubnica - Levice 03.05 17:00 3 - 2  
Martin - Humenne 03.05 17:00 8 - 3  
Skalica - Zilina 03.05 17:00 3 - 4  
Topolcany - Povazska Bystrica 03.05 17:00 3 - 4  
Trnava - Spisska Nova Ves 03.05 17:00 0 - 3  

Jégkorong (Szlovák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Detva - Michalovce 03.05 18:00 1 - 3  
Diósgyőr - Poprad 03.05 18:00 2 - 3  
Kosice - B. Bystrica 03.05 16:00 4 - 1  
Liptovsky Mikulas - Nitra 03.05 17:00 2 - 8  
Trencin - Nove Zamky 03.05 16:30 3 - 3  
Zvolen - Slovan Bratislava 03.05 18:00 2 - 1  

Jégkorong (VHL, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rjazany - Nyeftyanyik Almetyevszk (6.m.) 03.05 17:00 1 - 1  

Kosárlabda (ABA Liga 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lovcen Cetinje - MZT Szkopje 03.05 12:00 55 - 96  
Podgorica - Gorica 03.05 20:00 65 - 72  
Rabotnicki Szkopje - Sutjeska Niksic 03.05 16:00 84 - 62  

Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
NZ Breakers - Melbourne Utd. 03.05 09:30 84 - 87  
Perth - Brisbane 03.05 07:00 92 - 95  

Kosárlabda (Belga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Leuven - Phoenix Brussels 03.05 20:30 81 - 65  
Liege - Charleroi Spirou 03.05 20:30 65 - 80  
Limburg - Mons 03.05 20:30 70 - 68  
Mechelen - Okapi Aalstar 03.05 20:30 67 - 86  

Kosárlabda (Bolgár bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Szpartak Pleven - Balkan Botevgrad 03.05 17:30 70 - 80  

Kosárlabda (Brazil bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Flamengo - Bauru 03.05 00:00 91 - 86  

Kosárlabda (Brit Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cheshire - Leicester 03.05 19:00 93 - 91  
Newcastle - Plymouth 03.05 19:00 72 - 85  
Worcester - Surrey 03.05 20:30 84 - 77  

Kosárlabda (Champions League Americas,A cs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Titanes de Barranquilla - Caballos De Cocle 03.05 01:40 79 - 80  

Kosárlabda (Champions League Americas,B cs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sao Paulo - Quimsa 03.05 23:10 65 - 73  

Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 03.05 11:00 82 - 81  

Kosárlabda (Euroliga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Fenerbahce 03.05 20:45 86 - 90  
Barcelona - Baskonia Vitoria 03.05 21:00 71 - 57  
Himki Moszkva - Alba Berlin 03.05 18:00 81 - 100  
Olympiakosz - Crvena zvezda 03.05 20:00 94 - 79  
Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano 03.05 19:00 64 - 69  

Kosárlabda (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Korihait Uusikaupunki - Helsinki Seagulls 03.05 17:30 80 - 97  
KTP Kotka - Lapuan Kobrat 03.05 17:30 108 - 110  
Salon Vilpas - Ura Kaarina 03.05 17:30 111 - 77  

Kosárlabda (Francia 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aix Maurienne - Rouen 03.05 19:00 72 - 72, h.u. 102 - 106  
Nantes - Antibes 03.05 17:00 96 - 67  
Poitiers - Evreux 03.05 20:00 85 - 90  
St-Chamond - St-Quentin 03.05 20:00 79 - 83  

Kosárlabda (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gravelines - Le Mans 03.05 19:00 91 - 77  

Kosárlabda (Horvát bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zabok - Puntamika Zadar 03.05 18:00 73 - 86  

Kosárlabda (Izlandi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Haukar - Thor Porlakshofn 03.05 19:15 100 - 116  
Stjarnan - Valur 03.05 21:15 90 - 79  

Kosárlabda (Japán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Koshigaya - Kumamoto 03.05 09:00 106 - 80  

Kosárlabda (Kínai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Guangdong - Jiangsu Dragons 03.05 12:35 106 - 97  
Qingdao - Fujian 03.05 12:35 117 - 97  

Kosárlabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Spojnia Stargard - Ostrow Wielkopolski 03.05 20:00 84 - 83  
Trefl Sopot - Legia Varsó 03.05 19:00 74 - 81  
Zielona Gora - Anwil Wloclawek 03.05 17:35 93 - 77  

Kosárlabda (NBA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boston - Toronto 03.05 01:00 132 - 125  
Indiana - Denver 03.05 02:00 103 - 113  
Memphis - Milwaukee 03.05 02:00 111 - 112  
New Orleans - Miami 03.05 02:30 93 - 103  
New York - Detroit 03.05 01:30 114 - 104  
Phoenix - Golden State 03.05 04:00 120 - 98  
Portland - Sacramento 03.05 04:00 123 - 119  
San Antonio - Oklahoma City 03.05 03:00 102 - 107  
Washington - LA Clippers 03.05 01:00 119 - 117  

Kosárlabda (Német 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bremerhaven - Artland 03.05 19:30 103 - 99  
Ehingen - Heidelberg 03.05 18:00 85 - 91  
Hagen - Rostock 03.05 19:30 65 - 78  
Jena - Nürnberg 03.05 18:30 96 - 67  
Kirchheim - Tübingen 03.05 20:00 90 - 85  
Leverkusen - Karlsruhe 03.05 19:30 99 - 85  
Trier - Paderborn 03.05 19:30 102 - 82  

Kosárlabda (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bayreuth - Crailsheim 03.05 20:30 97 - 78  

Kosárlabda (Olasz Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ragusa - Empoli 03.05 16:30 75 - 75, h.u. 90 - 80  

Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Linz-Wels - UBI Graz 03.05 19:45 70 - 90  

Kosárlabda (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Benfica - Lusitania 03.05 22:00 93 - 89  
CAB Madeira - Ovarense 03.05 16:00 101 - 103  
Esgueira - Porto 03.05 17:00 72 - 73  
Galitos Barreiro - Academica de Coimbra 03.05 21:00 79 - 76  
Maia - Imortal Albufeira 03.05 20:00 74 - 97  

Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Caceres - Breogan Lugo 03.05 19:00 78 - 91  

Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Granada - Real Canoe 03.05 18:45 77 - 70  

Kosárlabda (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jamtland - Fryshuset 03.05 20:04 93 - 80  
Södertälje - Nässjö 03.05 19:04 98 - 79  

Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Udominate Umea - Lulea 03.05 19:00 62 - 84  

Kosárlabda (Ukrán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dnipro - Himik Juzsnij 03.05 18:00 85 - 83  
Harkiv - Odessza 03.05 18:30 90 - 90, h.u. 110 - 103  
Kijev-Basket - Prometej Kamjanszke 03.05 17:30 72 - 61  
Ternopil - Zaporizzsja 03.05 17:00 86 - 79  

Krikett (T20 Series (NZL-AUS))

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Új-Zéland - Ausztrália 03.05 07:00 0 - 1  

Kézilabda (Dán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajax Köbenhavn - Nordsjaelland 03.05 19:30 38 - 30  
Odense - Skaering 03.05 19:00 29 - 28  
Tonder - Skive 03.05 19:00 28 - 35  

Kézilabda (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
GOG - Mors-Thy 03.05 19:30 36 - 30  

Kézilabda (Dán bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Herning-Ikast - Horsens 03.05 19:00 34 - 23  

Kézilabda (Francia 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Billere - Massy Essonne 03.05 20:30 24 - 27  
Dijon - Saran 03.05 20:30 27 - 29  
Strasbourg Schiltigheim - Cavigal Nice 03.05 20:15 18 - 35  
Valence - Nancy 03.05 20:15 25 - 26  

Kézilabda (Izlandi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FH - Thor Akureyri 03.05 19:00 30 - 21  
IR - Valur 03.05 21:15 22 - 30  
KA Akureyri - Selfoss 03.05 20:30 24 - 24  
Stjarnan - Grotta 03.05 20:30 28 - 27  
ÍBV - Haukar 03.05 20:00 19 - 26  

Kézilabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Wisla Plock - Tarnow 03.05 17:00 32 - 21  

Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jaroslaw - Ruch Chorzow 03.05 18:00 35 - 26  

Kézilabda (NB I)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gyöngyös - Csurgó 03.05 18:00 26 - 27  

Kézilabda (NB I, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Debrecen - Kisvárda 03.05 17:00 25 - 21  

Kézilabda (Német 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bietigheim - Hüttenberg 03.05 19:30 35 - 26  
Rimpar - Grosswallstadt 03.05 20:00 22 - 17  

Kézilabda (Osztrák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Linz - Graz 03.05 18:30 23 - 30  

Kézilabda (Spanyol Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ademar Leon - Huesca 03.05 12:00 40 - 28  
AX Puente Genil - Granollers 03.05 17:30 24 - 29  
Barcelona - Logrono La Rioja 03.05 20:00 28 - 24  
Benidorm - Bidasoa Irun 03.05 15:00 27 - 28  

Kézilabda (Svéd 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AMO - Kärra 03.05 19:00 28 - 27  
Lindesberg - Hammarby 03.05 19:00 20 - 26  
Vasterasirsta HF - Vinslov 03.05 19:00 33 - 29  

Kézilabda (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Skövde - Kungalv 03.05 19:00 24 - 24  
Önnered - Kristianstad 03.05 19:00 20 - 30  

Kézilabda (Szerb bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Crvenka - Crvena zvezda 03.05 18:00 30 - 36  

Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belouizdad - Al-Hilal (SUD) 03.05 20:00 1 - 1  

Labdarúgás (Algériai 2., Keleti csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
El Eulma - AS Khroub 03.05 15:00 4 - 1  
MSP Batna - CRB Ouled Djellal 03.05 15:00 1 - 1  
NRB Teleghma - CA Batna 03.05 15:00 1 - 0  
Tadjenanet - USM Annaba 03.05 15:00 1 - 2  

Labdarúgás (Algériai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Biskra - ES Setif 03.05 15:00 1 - 0  
Constantine - Hussein Dey 03.05 15:00 2 - 1  
Kabylie - Medea 03.05 16:00 2 - 1  
Relizane - Bel-Abbes 03.05 15:00 1 - 0  
WA Tlemcen - NC Magra 03.05 15:00 2 - 2  

Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Huddersfield - Cardiff 03.05 20:45 0 - 0  

Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Newell's - Independiente 03.05 23:15 1 - 2  

Labdarúgás (Argentin Szuper Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Racing Club - River Plate 03.05 02:10 0 - 5  

Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Adelaide Utd. - Newcastle Jets 03.05 09:35 2 - 1  

Labdarúgás (Belga 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lierse Kempenzonen - Saint-Gilloise 03.05 20:00 1 - 3  

Labdarúgás (Belga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Charleroi - St. Truiden 03.05 20:45 0 - 0  

Labdarúgás (Belga bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anderlecht - FC Bruges 03.05 20:00 5 - 0  
Charleroi - Gent 03.05 20:00 1 - 9  
Genk - Aalst 03.05 20:30 3 - 0  
WS Woluwe - OH Leuven 03.05 20:30 1 - 1  

Labdarúgás (Bolgár 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gorna Orjahovica - Dobrudzsa Dobrics 03.05 14:30 1 - 1  
Sozopol - Pirin Blagoevgrad 03.05 16:30 0 - 0  

Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Velez Mostar - Borac Banja Luka 03.05 18:00 2 - 0  

Labdarúgás (Brazil Gaucho)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
EC Pelotas RS - Internacional RS 03.05 00:00 2 - 2  
Juventude RS - Sao Luiz RS 03.05 01:30 1 - 2  
Sao Jose RS - SER Caxias do Sul 03.05 00:00 0 - 1  

Labdarúgás (Brazil Mineiro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Tombense - Atlético MG 03.05 01:00 1 - 2  

Labdarúgás (Bundesliga 1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Schalke - Mainz 03.05 20:30 0 - 0  

Labdarúgás (Bundesliga 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Paderborn - Darmstadt 03.05 18:30 2 - 3  
Würzburg - Heidenheim 03.05 18:30 1 - 2  

Labdarúgás (Bundesliga 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zwickau - Verl 03.05 19:00 3 - 0  

Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Karmiotissza Polemidion - Paralimni 03.05 17:00 4 - 2  

Labdarúgás (Cseh 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jihlava - Vysehrad 03.05 14:00 1 - 1  

Labdarúgás (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Pardubice - Slovacko 03.05 18:00    

Labdarúgás (Dán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fredericia - Hobro 03.05 19:00 1 - 1  
Skive - Viborg 03.05 19:00 0 - 3  

Labdarúgás (Dán bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Thy-Thisted - Aalborg 03.05 19:30 4 - 0  

Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cape Umoya Utd. - Uthongathi 03.05 14:30 0 - 2  

Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Supersport Utd. - TS Galaxy 03.05 16:00 0 - 0  

Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Ittihad (EGY) - El Entag El Harby 03.05 16:00 2 - 0  
El Gaish Talaea - ENPPI 03.05 18:00 1 - 1  
Wadi Degla - Ismaily 03.05 14:00 0 - 0  

Labdarúgás (Francia 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bourg-Peronnas - Bastia-Borgo 03.05 18:00 1 - 0  
Cholet - Avranches 03.05 18:00 1 - 0  
Le Mans - Villefranche-Beaujolais 03.05 18:00 2 - 0  
Quevilly Rouen - Creteil 03.05 18:00 1 - 0  
SC Bastia - Concarneau 03.05 18:00 1 - 1  
SC Lyon - Stade Briochin 03.05 18:00 1 - 1  

Labdarúgás (Francia Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aubagne - Toulouse 03.05 21:00 0 - 2  
Beauvais - Boulogne 03.05 21:00 0 - 2  

Labdarúgás (Ghánai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Elmina Sharks - Asante Kotoko 03.05 19:00 1 - 0  
Inter Allies - Ashanti Gold 03.05 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Grúz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Batumi - Shuqura 03.05 17:00 1 - 1  
FC Samtredia - Dila Gori 03.05 12:00 0 - 2  
Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbiliszi 03.05 17:00 0 - 2  

Labdarúgás (Holland 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cambuur - Telstar 03.05 21:00 3 - 1  
Helmond - Nijmegen 03.05 18:45 0 - 7  
Oss - Go Ahead Eagles 03.05 21:00 0 - 4  
Utrecht 2 - Maastricht 03.05 18:45 0 - 1  

Labdarúgás (Holland bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Emmen - Sparta Rotterdam 03.05 20:00 1 - 1  

Labdarúgás (Holland bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ADO Den Haag - Twente 03.05 19:30 0 - 0  
Ajax - Heerenveen 03.05 19:30 1 - 1  
Excelsior/Barendrecht - VV Alkmaar 03.05 19:30 0 - 3  

Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Real Espana - CD Vida 03.05 02:00 0 - 0  

Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Southern District - Eastern SC 03.05 13:00 0 - 5  

Labdarúgás (Horvát 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dugopolje - Dragovoljac 03.05 15:00 2 - 2  
Inter Zapresic - Dubrava 03.05 15:30 0 - 1  
Medimurje - Orijent 03.05 15:30 1 - 3  

Labdarúgás (Horvát bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Istra - Sibenik 03.05 18:00 3 - 2  

Labdarúgás (Indiai I-Liga, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Minerva Punjab - Gokulam Kerala 03.05 14:30 0 - 1  
Mohammedan SC - TRAU FC 03.05 11:35 0 - 4  
Real Kashmir - Churchill Brothers 03.05 09:30 1 - 2  

Labdarúgás (Indiai Szuperliga, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Goa - Mumbai City 03.05 15:00 2 - 2  

Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Vikingur Reykjavik - Fram 03.05 20:00 5 - 1  

Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, 3. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Stjarnan - Keflavik 03.05 20:00 2 - 0  
ÍA Akranes - Vestri 03.05 21:00 4 - 1  

Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, 4. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fjölnir - Breidablik 03.05 21:00 1 - 3  

Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, női, 1. cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KR - Valur 03.05 20:00 0 - 7  
Throttur Reykjavik - Selfoss 03.05 20:00 2 - 1  

Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, női, 2. cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fylkir - Stjarnan 03.05 20:00 2 - 0  

Labdarúgás (Izraeli 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Ramat Gan 03.05 14:00 3 - 3  
Hapoel Afula - Maccabi Ahi Nazareth 03.05 14:00 3 - 0  
Hapoel Nof Hagalil - Kfar Qasem 03.05 14:00 1 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Kfar Shalem 03.05 14:00 0 - 0  
Hapoel Umm Al Fahm - Sektzia Nes Tziona 03.05 14:00 1 - 2  

Labdarúgás (Kazah Szuper Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kajrat Almati - Sahtar Karaganda 03.05 10:00 2 - 1  

Labdarúgás (Kenyai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Tusker Meru - Ulinzi Stars 03.05 13:00 1 - 0  

Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boyaca Chico - Millonarios 03.05 00:00 0 - 1  
Independiente SF - Dep. Tolima 03.05 02:05 3 - 2  

Labdarúgás (Koszovói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ballkani - Drenica Skenderaj 03.05 13:00 2 - 1  
Besa Peje - Trepca '89 Mitrovica 03.05 13:00 1 - 2  

Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Arabi (KUW) - Al-Salmiyah 03.05 15:00 2 - 1  
Al-Fahaheel - Kazma 03.05 15:00 0 - 4  
Al-Sahel (KUW) - Al-Nasr (KUW) 03.05 17:50 1 - 3  

Labdarúgás (Lengyel 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Miedz Legnica - GKS Belchatow 03.05 17:00 3 - 0  
Odra Opole - Olsztyn 03.05 14:00 1 - 2  
TBB Nieciecza - Sandecja Nowy Sacz 03.05 17:40 2 - 2  

Labdarúgás (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Wisla Krakkó - Gornik Zabrze 03.05 20:30 0 - 0  

Labdarúgás (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zalgiris Kaunas - Banga Gargzdai 03.05 17:00 1 - 0  

Labdarúgás (Malajziai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Johor DT - Kedah 03.05 14:00 2 - 0  

Labdarúgás (Mexikói 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Tapatio - Leones Negros UdeG 03.05 00:00 2 - 1  

Labdarúgás (Mexikói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Necaxa - Pachuca 03.05 02:00 2 - 2  
UNAM Pumas - Santos Laguna 03.05 04:00 1 - 0  

Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Necaxa - Puebla 03.05 23:00 3 - 2  
Queretaro - Pachuca 03.05 00:00 0 - 3  

Labdarúgás (NB I)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Diósgyőr - MTK 03.05 20:00 0 - 0  

Labdarúgás (NPL, Queensland)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Peninsula Power - Logan Lightning 03.05 10:30 5 - 1  

Labdarúgás (NPL, Victoria)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bentleigh Greens - Port Melbourne Sharks 03.05 10:15 2 - 3  
Dandenong City SC - St. Albans Saints 03.05 10:30 1 - 2  
Green Gully Cavaliers - Hume City 03.05 10:00 1 - 1  
Melbourne Knights - Dandenong Thunder 03.05 09:30 2 - 1  
Oakleigh Cannons - Heidelberg Utd. 03.05 10:30 1 - 1  
South Melbourne - Eastern Lions SC 03.05 09:30 1 - 1  

Labdarúgás (Német bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Leverkusen - Potsdam 03.05 19:15 4 - 2  

Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anzsi Mahacskala - Forte Taganrog 03.05 12:00 1 - 1  
Kubany Krasznodar - Inter Cserkesszk 03.05 15:00 6 - 0  

Labdarúgás (Osztrák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Amstetten - Lafnitz 03.05 17:00 2 - 0  
Austria Lustenau - BW Linz 03.05 18:30 0 - 2  
FAC Wien - Wacker Innsbruck 03.05 18:30 2 - 2  
FC Juniors OÖ - Rapid Wien Amatőr 03.05 20:25 2 - 1  
Kapfenberg - Vorwärts Steyr 03.05 18:30 2 - 0  

Labdarúgás (Panamai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Herrera FC - Veraguas FC 03.05 23:00 1 - 2  

Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
River Plate Asuncion - Guairena 03.05 22:15 0 - 1  

Labdarúgás (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Pacos Ferreira - Nacional Madeira 03.05 19:30 2 - 1  
Sporting CP - Santa Clara 03.05 21:45 2 - 1  

Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Southampton 2 - Arsenal 2 03.05 15:00 2 - 2  
Tottenham 2 - Everton 2 03.05 13:00 2 - 1  

Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Middlesbrough 2 - Newcastle 2 03.05 15:00 2 - 1  
Reading 2 - Norwich 2 03.05 14:00 1 - 3  
Wolverhampton 2 - Leeds 2 03.05 14:00 0 - 2  

Labdarúgás (Román bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sepsi OSK - Chindia Targoviste 03.05 16:30 0 - 1  
Viitorul Constanta - Academica Clinceni 03.05 19:30 1 - 1  

Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Raith Rovers - Dunfermline 03.05 20:45    

Labdarúgás (Spanyol 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Espanyol - Oviedo 03.05 21:00 1 - 1  

Labdarúgás (Spanyol bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Valencia - Villarreal 03.05 21:00 2 - 1  

Labdarúgás (Svájci 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chiasso - Aarau 03.05 19:00 2 - 0  
Grasshoppers - Winterthur 03.05 20:00 0 - 1  
Schaffhausen - Stade Ouchy 03.05 19:00 1 - 3  
Wil - Xamax 03.05 20:00 1 - 0  

Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)<