Tippmix eredmények - 2021. május 31. - június 6.

2021-05-31
Tippmix eredmények - 2021. május 31. - június 6.
2021.06.06.
3x3 Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Magyarország 06.06 20:00 21 - 14  
Belgium - Mongólia 06.06 18:15 16 - 15  
Mongólia - Ukrajna 06.06 16:05 19 - 17  
Szlovénia - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 06.06 18:40 16 - 19  
Szlovénia - Románia 06.06 16:20 21 - 12  
3x3 Kosárlabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Irán 06.06 15:00 20 - 10  
Olaszország - Hollandia 06.06 17:10 16 - 11  
Olaszország - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 06.06 19:20 13 - 12  
Tajvan - Észtország 06.06 15:15 21 - 17  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Golovachev 06.06 15:45 2 - 3  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 06.06 17:15 0 - 3  
A. Golyshev - D. Razinkov 06.06 20:15 3 - 1  
A. Klavdenkov - K.S. Olshakov 06.06 08:15 0 - 3  
A. Merezhko - G. Karpovkin 06.06 07:00 3 - 0  
A. Slashchev - I. Zemit 06.06 20:00 3 - 2  
A. Suntsov - A. Vlasov 06.06 03:15 3 - 1  
A. Uvarov - A.M. Kuznetsov 06.06 12:00 2 - 3  
A. Vlasov - D.M. Evlakhin 06.06 00:15 2 - 3  
A. Yakovlev - A. Zabrodin 06.06 14:30 3 - 1  
A. Yakovlev - V. Selkin 06.06 16:30 3 - 1  
A. Zabrodin - E. Anisimov 06.06 17:00 0 - 3  
A. Zabrodin - V. Selkin 06.06 15:30 0 - 3  
A.M. Kuznetsov - E. Ilyukhin 06.06 10:30 1 - 3  
A.M. Kuznetsov - S. Bilyuga 06.06 12:30 3 - 1  
And. Kirilenko - E. Kalashnikov 06.06 23:15 1 - 3  
B. Grebenyuk - A. Golyshev 06.06 21:15 3 - 2  
B. Grebenyuk - M. Andrusenko 06.06 19:45 3 - 2  
D. Balakin - D.M. Evlakhin 06.06 01:15 3 - 2  
D. Balakin - V. Beliakov 06.06 19:15 3 - 0  
D. Bogdanov - I. Meteleshko 06.06 07:15 3 - 0  
D. Razinkov - B. Grebenyuk 06.06 18:45 2 - 3  
D. Razinkov - M. Andrusenko 06.06 20:45 3 - 1  
D. Sayanov - S. Martyukhin 06.06 23:30 0 - 3  
D.M. Evlakhin - A. Suntsov 06.06 02:15 2 - 3  
E. Anisimov - A. Yakovlev 06.06 16:00 1 - 3  
E. Golovachev - I. Poletaev 06.06 15:15 2 - 3  
E. Ilyukhin - A. Uvarov 06.06 13:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - S. Bilyuga 06.06 11:30 3 - 0  
E. Kharchenko - Igor Kovalev 06.06 11:45 3 - 2  
E. Kharchenko - Ilya Novikov 06.06 13:15 3 - 2  
E.A. Kupryakov - R. Khomenko 06.06 12:15 3 - 2  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 06.06 08:00 0 - 3  
I. Buyanin - R. Khomenko 06.06 15:15 1 - 3  
I. Lednev - E.A. Kupryakov 06.06 11:15 3 - 0  
I. Meteleshko - R. Agababyan 06.06 08:15 3 - 2  
I. Poletaev - I. Tolmachev 06.06 16:15 3 - 1  
I. Tolmachev - A. Arutiunyan 06.06 14:45 1 - 3  
I. Tolmachev - A. Klavdenkov 06.06 07:15 3 - 1  
I. Tolmachev - E. Golovachev 06.06 16:45 2 - 3  
I. Zemit - O. Pronin 06.06 18:30 1 - 3  
I. Zemit - V. Chernov 06.06 20:30 3 - 1  
Igor Kovalev - Ilya Novikov 06.06 11:15 3 - 0  
Ilya Novikov - V. Putilovsky 06.06 12:15 3 - 0  
K.N. Malahov - D. Balakin 06.06 19:45 3 - 0  
K.N. Malahov - V. Beliakov 06.06 21:15 0 - 3  
K.S. Olshakov - I. Tolmachev 06.06 08:45 3 - 0  
K.S. Olshakov - V. Bazilevsky 06.06 06:45 1 - 3  
M. Andrusenko - A. Golyshev 06.06 19:15 0 - 3  
M. Chernyavskiy - A. Merezhko 06.06 08:30 3 - 2  
M. Chernyavskiy - O. Belugin 06.06 06:30 3 - 0  
N. Zhurba - And. Kirilenko 06.06 01:15 3 - 1  
O. Belugin - A. Merezhko 06.06 07:30 2 - 3  
O. Belugin - G. Karpovkin 06.06 09:00 0 - 3  
O. Pronin - A. Slashchev 06.06 21:00 2 - 3  
O. Pronin - V. Chernov 06.06 19:30 2 - 3  
P.V. Khramkov - D. Balakin 06.06 20:45 0 - 3  
P.V. Khramkov - K.N. Malahov 06.06 18:45 3 - 0  
R. Agababyan - D. Bogdanov 06.06 08:45 2 - 3  
R. Agababyan - V. Klimentev 06.06 06:45 2 - 3  
R. Arutiunov - E.A. Kupryakov 06.06 13:15 0 - 3  
R. Arutiunov - I. Lednev 06.06 11:45 3 - 0  
R. Khomenko - I. Lednev 06.06 12:45 2 - 3  
R. Khomenko - R. Arutiunov 06.06 10:45 3 - 1  
R. Khomenko - Sem. Korolev 06.06 16:15 0 - 3  
S. Bilyuga - A. Uvarov 06.06 11:00 3 - 1  
S. Martyukhin - S. Ogay 06.06 01:30 3 - 0  
S. Martyukhin - T. Turabekov 06.06 02:30 3 - 1  
S. Ogay - R. Pavlenko 06.06 23:00 3 - 0  
S. Ogay - Val. Sidorin 06.06 00:00 3 - 1  
Sem. Korolev - I. Buyanin 06.06 16:45 3 - 1  
T. Razinkov - And. Kirilenko 06.06 00:15 2 - 3  
T. Turabekov - D. Sayanov 06.06 22:30 2 - 3  
T. Turabekov - Val. Sidorin 06.06 01:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Klavdenkov 06.06 09:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - I. Tolmachev 06.06 07:45 1 - 3  
V. Beliakov - P.V. Khramkov 06.06 20:15 2 - 3  
V. Chahur - S. Martyukhin 06.06 00:30 1 - 3  
V. Chahur - S. Ogay 06.06 03:00 1 - 3  
V. Chernov - A. Slashchev 06.06 19:00 0 - 3  
V. Klimentev - D. Bogdanov 06.06 07:45 0 - 3  
V. Klimentev - I. Meteleshko 06.06 09:15 0 - 3  
V. Putilovsky - Igor Kovalev 06.06 12:45 1 - 3  
V. Safonov - N. Zhurba 06.06 02:45 2 - 3  
V. Safonov - T. Razinkov 06.06 01:45 1 - 3  
V. Selkin - E. Anisimov 06.06 15:00 0 - 3  
V. Shirshov - E. Ilyukhin 06.06 23:15 3 - 2  
Val. Sidorin - V. Chahur 06.06 02:00 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Safonov 06.06 22:45 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - West Coast Eagles 06.06 07:20 73 - 95  
Fremantle - Western Bulldogs 06.06 10:40 65 - 93  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SSG Landers 06.06 10:00 1 - 4  
KIA Tigers - LG Twins 06.06 10:00 0 - 10  
Kiwoom Heroes - Samsung Lions 06.06 10:00 1 - 3  
KT Wiz - Lotte Giants 06.06 10:00 7 - 8  
NC Dinos - Hanwha Eagles 06.06 10:00 10 - 13  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Orix Buffaloes 06.06 07:00 0 - 4  
Hanshin Tigers - Fukuoka S. Hawks 06.06 07:00 3 - 8  
Hiroshima Carp - Tohoku Rakuten 06.06 06:30 4 - 6  
Tokyo Yakult - Saitama Seibu 06.06 06:00 9 - 6  
Yokohama Baystars - Chiba Lotte 06.06 07:00 4 - 3  
Yomiuri Giants - Hokkaido Nippon 06.06 07:00 2 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla (20:15) 06.06 20:15 5 - 3  
Diablos Rojos del Mexico - Mariachis De Guadalajara 06.06 20:00 7 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango (22:00) 06.06 22:00 5 - 4  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 06.06 23:00 7 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Dodgers 06.06 01:15 6 - 4  
Atlanta - LA Dodgers (19:20) 06.06 19:20 4 - 2  
Baltimore - Cleveland 06.06 19:05 18 - 5  
Chicago WS - Detroit 06.06 20:10 3 - 0  
Colorado - Oakland 06.06 03:10 3 - 6  
Colorado - Oakland (21:10) 06.06 21:10 3 - 1  
Kansas City - Minnesota 06.06 20:10 1 - 2  
LA Angels - Seattle 06.06 04:07 12 - 5  
LA Angels - Seattle (22:07) 06.06 22:07 5 - 9  
Milwaukee - Arizona 06.06 20:10 2 - 0  
NY Yankees - Boston 06.06 01:15 3 - 7  
Philadelphia - Washington 06.06 19:05 12 - 6  
Pittsburgh - Miami 06.06 19:05 1 - 3  
San Diego - NY Mets 06.06 04:10 0 - 4  
San Diego - NY Mets 06.06 22:10 2 - 6  
San Francisco - Chicago Cubs 06.06 01:15 4 - 3  
San Francisco - Chicago Cubs (22:05) 06.06 22:05 3 - 4  
St. Louis - Cincinnati 06.06 20:15 7 - 8  
Texas - Tampa Bay 06.06 20:35 1 - 7  
Toronto - Houston 06.06 19:07 3 - 6  
Baseball (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Venezuela 06.06 01:00 4 - 2  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Col. Osborne - Sco. Baker 06.06 00:35 4 - 1  
Rob Collins - Ste. Burton 06.06 00:15 4 - 3  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - Los Angeles Thieves 06.06 22:30 3 - 0  
Florida Mutineers - Los Angeles Guerrillas 06.06 21:00 3 - 1  
Minnesota Roekkr - Seattle Surge 06.06 00:00 3 - 1  
E-Sport (CSGO, Eleague Spring, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eeriness - Brute 06.06 20:00 0 - 2  
Entropiq - Team Sampi 06.06 13:00 0 - 2  
Esuba - Cryptova 06.06 17:45 2 - 0  
Sinners Esports - Enterprise 06.06 15:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - 777 Esports 06.06 20:00 2 - 0  
Team Fiend - Nordavind 06.06 17:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Eu Reg., PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - Lyngby Vikings 06.06 17:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Intel Extreme M.,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - OG 06.06 13:25 1 - 2  
Team Vitality - G2 Esports 06.06 16:45 0 - 2  
Virtus.pro - Ninjas In Pyjamas 06.06 19:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Weplay Animajor, GS )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Team Nigma 06.06 20:10 1 - 1  
Psg.lgd - Evil Geniuses 06.06 15:15 2 - 0  
Team Liquid - TNC Predator 06.06 17:50 1 - 1  
Team Nigma - Vici Gaming 06.06 15:15 2 - 0  
Team Spirit - Beastcoast 06.06 16:55 1 - 1  
Team Spirit - Team Liquid 06.06 20:15 0 - 2  
TNC Predator - Psg.lgd 06.06 13:00 0 - 2  
Vici Gaming - Beastcoast 06.06 13:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,Americas PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - D2 Hustlers 06.06 02:00 2 - 0  
Undying - Infamous 06.06 22:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,SAAsia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Motivade.trust Gaming 06.06 07:40 0 - 3  
Motivade.trust Gaming - Galaxy Racer Esports 06.06 05:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Rogi_Two) - United States (Diamond) 06.06 09:24 2 - 4  
Russia (Nadker) - United States (Diamond) 06.06 10:00 7 - 5  
Sweden (Sam) - United States (Diamond) 06.06 08:48 7 - 2  
United States (Diamond) - Canada (Rogi_Two) 06.06 07:36 2 - 7  
United States (Diamond) - Russia (Nadker) 06.06 08:12 2 - 9  
United States (Diamond) - Sweden (Sam) 06.06 07:00 2 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 06.06 08:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Ireland (Panica) 06.06 11:40 1 - 0  
Austria (Kot) - Italy (Lio) 06.06 06:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 06.06 11:00 1 - 4  
Austria (Kot) - Sweden (Pavel) 06.06 10:00 4 - 1  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 06.06 12:00 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 06.06 12:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 06.06 11:40 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 06.06 09:00 5 - 3  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 06.06 07:20 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 06.06 09:20 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 06.06 08:20 2 - 0  
Belgium (Tommy) - Sweden (Pavel) 06.06 05:00 1 - 1  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 06.06 11:20 2 - 3  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 06.06 21:40 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 06.06 01:20 1 - 1  
Cameroon (Moic) - France (Herculex) 06.06 04:20 2 - 0  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 06.06 03:00 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Norway (Nasmi) 06.06 23:40 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 06.06 02:20 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 06.06 22:40 0 - 0  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 06.06 23:20 1 - 4  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 06.06 04:00 1 - 2  
Chile (Poli) - Egypt (Kasandra) 06.06 00:20 2 - 2  
Chile (Poli) - France (Herculex) 06.06 21:00 3 - 3  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 06.06 23:20 1 - 1  
Chile (Poli) - Norway (Nasmi) 06.06 04:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Portugal (Cliff) 06.06 22:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Spain (Reaper) 06.06 02:00 2 - 2  
Chile (Poli) - Switzerland (Apollo) 06.06 01:00 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 06.06 09:40 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 06.06 10:00 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Italy (Lio) 06.06 10:40 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 06.06 07:20 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Sweden (Pavel) 06.06 08:00 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 06.06 00:00 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Chile (Poli) 06.06 00:40 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 06.06 01:00 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 06.06 03:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 06.06 23:00 2 - 0  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 06.06 20:40 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 06.06 04:00 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 06.06 03:00 1 - 1  
France (Herculex) - Cameroon (Moic) 06.06 21:20    
France (Herculex) - Chile (Poli) 06.06 03:40 3 - 1  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 06.06 23:20 4 - 0  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 06.06 22:20 1 - 1  
France (Herculex) - Norway (Nasmi) 06.06 01:20 3 - 2  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 06.06 21:40 2 - 3  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 06.06 03:00 2 - 0  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 06.06 02:00 3 - 2  
Germany (General) - Austria (Kot) 06.06 10:20 2 - 0  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 06.06 08:40 3 - 1  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 06.06 07:40 2 - 2  
Germany (General) - Ireland (Panica) 06.06 12:40 2 - 4  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 06.06 12:20 0 - 3  
Germany (General) - United States (CaptainX) 06.06 09:20 3 - 1  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 06.06 11:00 0 - 1  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 06.06 10:20 2 - 2  
Ireland (Panica) - Germany (General) 06.06 05:00 2 - 0  
Ireland (Panica) - Italy (Lio) 06.06 08:20 3 - 3  
Ireland (Panica) - Ivory Coast (Krouks) 06.06 09:00 5 - 1  
Ireland (Panica) - Sweden (Pavel) 06.06 12:00 2 - 1  
Italy (Lio) - Austria (Kot) 06.06 11:20 1 - 2  
Italy (Lio) - Belgium (Tommy) 06.06 07:40 0 - 2  
Italy (Lio) - Colombia (Gorilla) 06.06 06:40 0 - 1  
Italy (Lio) - Germany (General) 06.06 12:00 0 - 1  
Italy (Lio) - Ireland (Panica) 06.06 09:40 0 - 1  
Italy (Lio) - Sweden (Pavel) 06.06 06:00 2 - 1  
Italy (Lio) - United States (CaptainX) 06.06 10:20 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 06.06 09:40 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 06.06 11:20 0 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Ireland (Panica) 06.06 08:00 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Italy (Lio) 06.06 12:40 5 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Pavel) 06.06 10:40 1 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - United States (CaptainX) 06.06 07:40 0 - 3  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 06.06 23:00 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Chile (Poli) 06.06 01:40 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 06.06 21:00 0 - 1  
Mexico (Legolas) - France (Herculex) 06.06 02:20 4 - 1  
Mexico (Legolas) - Norway (Nasmi) 06.06 22:00 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 06.06 23:40 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 06.06 01:20 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 06.06 21:20    
Norway (Nasmi) - Cameroon (Moic) 06.06 00:40 2 - 2  
Norway (Nasmi) - Chile (Poli) 06.06 20:40 2 - 1  
Norway (Nasmi) - Egypt (Kasandra) 06.06 02:40 1 - 0  
Norway (Nasmi) - France (Herculex) 06.06 00:00 1 - 3  
Norway (Nasmi) - Mexico (Legolas) 06.06 02:00 1 - 1  
Norway (Nasmi) - Portugal (Cliff) 06.06 03:40 1 - 2  
Norway (Nasmi) - Spain (Reaper) 06.06 21:40 2 - 2  
Norway (Nasmi) - Switzerland (Apollo) 06.06 22:20 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 06.06 22:00 2 - 4  
Portugal (Cliff) - Chile (Poli) 06.06 02:40 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 06.06 04:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 06.06 03:20 0 - 3  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 06.06 01:00 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Norway (Nasmi) 06.06 21:00 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 06.06 00:00 3 - 3  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 06.06 00:20 4 - 2  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 06.06 02:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - Chile (Poli) 06.06 22:20 0 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 06.06 21:20    
Spain (Reaper) - France (Herculex) 06.06 22:00 0 - 4  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 06.06 00:20 3 - 0  
Spain (Reaper) - Norway (Nasmi) 06.06 03:20 3 - 1  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 06.06 01:40 2 - 3  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 06.06 03:40 3 - 3  
Sweden (Pavel) - Austria (Kot) 06.06 08:20 3 - 1  
Sweden (Pavel) - Belgium (Tommy) 06.06 12:40 2 - 3  
Sweden (Pavel) - Colombia (Gorilla) 06.06 09:20 2 - 3  
Sweden (Pavel) - Germany (General) 06.06 11:00 2 - 2  
Sweden (Pavel) - Italy (Lio) 06.06 11:40 2 - 2  
Sweden (Pavel) - United States (CaptainX) 06.06 08:40 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 06.06 01:40 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Chile (Poli) 06.06 23:40 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 06.06 22:40 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 06.06 23:00 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 06.06 04:00 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - Norway (Nasmi) 06.06 02:20 2 - 0  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 06.06 00:40 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 06.06 20:40 4 - 2  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 06.06 05:00 0 - 2  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 06.06 12:20 3 - 2  
United States (CaptainX) - Germany (General) 06.06 08:00 4 - 1  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 06.06 10:40 2 - 4  
United States (CaptainX) - Italy (Lio) 06.06 07:20 2 - 4  
United States (CaptainX) - Ivory Coast (Krouks) 06.06 10:00 4 - 3  
United States (CaptainX) - Sweden (Pavel) 06.06 09:00 2 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern Mün. (Im Not Over) - RB Leipzig (Dallas Stars) 06.06 11:05 2 - 2  
Inter (Russia Today) - Bayern Mün. (Im Not Over) 06.06 13:10 2 - 1  
Inter (Russia Today) - Milan (Ab Ovo) 06.06 10:40 1 - 5  
Milan (Ab Ovo) - Bayern Mün. (Im Not Over) 06.06 12:20 2 - 2  
Milan (Ab Ovo) - RB Leipzig (Dallas Stars) 06.06 14:00 2 - 2  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Inter (Russia Today) 06.06 11:55 4 - 0  
Real Madrid (Arukonda) - Milan (Ab Ovo) 06.06 11:30 1 - 5  
E-Sport (KOG,KPL Spring Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AG Super Play - Talent Gaming 06.06 13:00 2 - 4  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia Esports - Kabum Esports 06.06 20:45 0 - 1  
INTZ eSports - Loud 06.06 19:40 1 - 0  
Red Canids - Flamengo eSports 06.06 21:50 0 - 1  
Rensga Esports - Netshoes Miners 06.06 18:45 1 - 0  
Vorax - Pain Gaming 06.06 18:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - 100 Thieves 06.06 01:15 0 - 1  
Counter Logic Gaming - Team Liquid 06.06 02:15 0 - 1  
Evil Geniuses - Flyquest 06.06 23:15 0 - 1  
Immortals - Golden Guardians 06.06 03:30 1 - 0  
Team Dignitas - 100 Thieves 06.06 22:00 0 - 1  
Team Dignitas - Flyquest 06.06 00:10 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Zod) - LA Clippers (Bumblebee) 06.06 08:48 56 - 59  
LA Clippers (Bumblebee) - Milwaukee (Gatz) 06.06 08:12 39 - 47  
Portland (Tranquil) - Brooklyn (Zod) 06.06 08:12 48 - 45  
Portland (Tranquil) - Milwaukee (Gatz) 06.06 08:48 37 - 45  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (ka4ika_dame) - Portland (Youngramaha) 06.06 12:30 86 - 32  
Brooklyn (ka4ika_dame) - Toronto (Aplln7) 06.06 10:10 57 - 65  
Brooklyn (kirillzagay) - New York (Sm1T1Q) 06.06 07:40 81 - 48  
Charlotte (broccolicabb.) - Brooklyn (kirillzagay) 06.06 08:50 81 - 62  
Miami (amuralex) - New York (Sm1T1Q) 06.06 08:15 67 - 59  
Miami (TiGeR_triPoint) - Chicago (macmafin8) 06.06 18:55 98 - 67  
New York (iehbr_) - Brooklyn (ka4ika_dame) 06.06 11:20 78 - 74  
New York (iehbr_) - Toronto (Aplln7) 06.06 13:05 53 - 62  
New York (Sm1T1Q) - Charlotte (broccolicabb.) 06.06 06:30 41 - 71  
Portland (Youngramaha) - New York (iehbr_) 06.06 10:45 73 - 98  
Toronto (Aplln7) - Portland (Youngramaha) 06.06 11:55 76 - 52  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Bumblebee) - Denver (Gatz) 06.06 12:12 55 - 49  
Dallas (Bumblebee) - LA Clippers (Tranquil) 06.06 11:36 40 - 47  
Denver (Gatz) - Dallas (Bumblebee) 06.06 14:00 49 - 54  
Denver (Gatz) - Portland (Zod) 06.06 13:24 46 - 36  
LA Clippers (Tranquil) - Dallas (Bumblebee) 06.06 13:24 38 - 42  
LA Clippers (Tranquil) - Denver (Gatz) 06.06 12:48 39 - 34  
Portland (Zod) - Dallas (Bumblebee) 06.06 12:48 56 - 50  
Portland (Zod) - Denver (Gatz) 06.06 11:36 40 - 36  
Portland (Zod) - LA Clippers (Tranquil) 06.06 14:00 38 - 44  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco Shock - Washington Justice 06.06 00:00 3 - 2  
E-Sport (R6S, Japan League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guts Gaming - Eva:e 06.06 06:30 2 - 0  
Sengoku Gaming - Crest Gaming Lst 06.06 11:00 2 - 0  
E-Sport (SC,Afreeca Starleague,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mini - Larva 06.06 12:00 3 - 4  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer, NA, Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrea - Scarlett 06.06 22:00 1 - 3  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,EU,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reynor - Lambo 06.06 18:40 3 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Brasilia - Foz Cataratas 06.06 16:00 3 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrarca Padova - Feldi Eboli (1.m.) 06.06 20:00 1 - 7  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP (2.m.) 06.06 15:00 5 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona (2.m.) 06.06 20:00 2 - 2  
Golf (The Memorial Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aar. Wise - Car. Ortiz (4. kör) 06.06 19:00 71 - 75  
B. Grace - S. Scheffler (4. kör) 06.06 19:30 71 - 70  
C. Morikawa - P. Cantlay (4. kör) 06.06 19:40 71 - 71  
Pat. Reed - M. Homa (4. kör) 06.06 19:20 69 - 72  
R. McIlroy - R. Shelton (4. kör) 06.06 17:45 72 - 74  
S. Lowry - Vau. Taylor (4. kör) 06.06 18:50 70 - 75  
Si Woo Kim - Luc. Herbert (4. kör) 06.06 19:10 72 - 76  
The Memorial Tournament 2021 06.06 23:00    
Gyeplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Belgium 06.06 19:45 2 - 1  
Spanyolország - Oroszország 06.06 17:30 5 - 1  
Gyeplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 06.06 15:00 2 - 2  
Gyeplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Olaszország 06.06 10:30 4 - 0  
Németország - Belgium 06.06 12:45 1 - 1  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City Mavericks - Wichita Thunder 06.06 02:05 5 - 2  
Orlando Solar Bears - Florida Everblades 06.06 01:00 3 - 4  
South Carolina Stingrays - Jacksonville Icemen 06.06 00:05 4 - 1  
Wheeling Nailers - Indy Fuel 06.06 01:10 5 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Islanders - Boston (4.m.) 06.06 01:15 4 - 1  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Kanada 06.06 19:15 2 - 2  
USA - Németország 06.06 14:15 6 - 1  
vb 2021 - Svédország vagy Finnország végez előrébb? 06.06 22:15    
Kajak-kenu (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Béke/Varga - Hoff/Schopf (K2 1000 m) 06.06 11:10 0 - 1  
Béke/Varga - K2 1000 m 06.06 11:10    
Béke/Varga - Litovka/Anoshkin (K2 1000 m) 06.06 11:10 0 - 1  
Hajdu/Fekete - Craciun/Craciun (C2 1000 m) 06.06 11:00 1 - 0  
Kozák D. - Női K1 500 m 06.06 11:25    
Kozák D. - V. Khudzenka (Női K1 500 m) 06.06 11:25 1 - 0  
Magyarország (női) - Női K4 500 m 06.06 12:10    
Magyarország - Fehéroroszország (Női K4 500 m) 06.06 12:10 1 - 0  
Tótka S. - K1 200 m 06.06 11:55    
Tótka S. - L. Heath (K1 200m) 06.06 11:55 1 - 0  
Kerékpár (Criterium du Dauphine)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2021 06.06 17:10    
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 8.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - T.G. Hart 06.06 10:20 0 - 1  
D. Gaudu - J. Haig 06.06 10:20 1 - 0  
Ger. Thomas - E. Mas Nicolau 06.06 10:20 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - S. Kruijswijk 06.06 10:20 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - R. Porte 06.06 10:20 0 - 1  
S. Kuss - B. O'Connor 06.06 10:20 0 - 1  
W. Kelderman - N.A. Quintana Rojas 06.06 10:20 1 - 0  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 8.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2021, 8. szakasz 06.06 12:20    
Kerékpár (Tour de Suisse, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Leknessund - T. Bohli 06.06 14:17 0 - 1  
M. Schachmann - Ben. Thomas 06.06 14:17 1 - 0  
M. van der Poel - M. Hirschi 06.06 14:17 1 - 0  
Mic. Matthews - J. Alaphilippe 06.06 14:17 0 - 1  
R. Dennis - S. Bissegger 06.06 14:17 0 - 1  
S. Kung - S. Kragh Andersen 06.06 14:17 1 - 0  
T. Ludvigsson - S. De Bod 06.06 14:17 0 - 1  
Tour de Suisse 2021, 1. szakasz 06.06 14:17    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Adelaide 06.06 07:00 102 - 80  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Varas - Las Animas 06.06 01:00 83 - 91  
Temuco - Ancud 06.06 00:00 73 - 69  
Valdivia - Ancud 06.06 22:00 83 - 75  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poitiers - St-Chamond 06.06 17:00 80 - 80, h.u. 92 - 87  
Rouen - St-Quentin 06.06 18:00 59 - 100  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Nanterre 06.06 18:00 83 - 88  
Dijon - Roanne 06.06 18:00 96 - 64  
Le Mans - Boulazac 06.06 18:00 98 - 83  
Le Portel - Strasbourg 06.06 18:00 74 - 80  
Limoges - Gravelines 06.06 18:30 87 - 77  
Monaco - Bourg 06.06 16:00 86 - 94  
Pau Orthez - Chalon sur Saone 06.06 17:00 99 - 86  
Reims - Orleans 06.06 18:00 75 - 74  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - AEK Athén (3.m.) 06.06 17:00 80 - 81  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Porlakshofn - Stjarnan (3.m.) 06.06 22:15 115 - 92  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Eilat (1.m.) 06.06 20:00 88 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis Panevezys - Juventus Utena (3.m.) 06.06 16:20 112 - 82  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Milwaukee (1.m.) 06.06 01:30 115 - 107  
LA Clippers - Dallas (7.m.) 06.06 21:30 126 - 111  
Philadelphia - Atlanta (1.m.) 06.06 19:00 124 - 128  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Scafati (1.m.) 06.06 18:00 96 - 91  
Cuore Napoli - Ferrara (1.m.) 06.06 19:00 80 - 53  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Valencia (1.m.) 06.06 18:30 81 - 70  
Kosárlabda (Szerb Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Crvena zvezda (2.m.) 06.06 20:00 57 - 80  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kijev-Basket - Zaporizzsja (5.m.) 06.06 15:00 66 - 92  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bigua de Villa Biarritz - Atl. Olimpia (2.m.) 06.06 02:00 88 - 71  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Görögország 06.06 18:00 61 - 41  
Montenegró - Bosznia-Hercegovina 06.06 15:00 99 - 94  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - New York 06.06 01:00 85 - 64  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Auckland Huskies 06.06 05:00 80 - 75  
Manawatu Jets - Franklin Bulls 06.06 07:00 118 - 86  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Herning-Ikast 06.06 13:30 27 - 36  
Nyköbing F. - Odense 06.06 16:00 26 - 32  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Olaszország 06.06 14:00 33 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Izrael 06.06 17:00 29 - 25  
Kézilabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saran - Nancy 06.06 14:30 36 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - St. Raphael 06.06 16:00 29 - 31  
Kézilabda (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 06.06 17:00 30 - 26  
Kézilabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Lokomotív Zágráb 06.06 17:00 19 - 29  
Dugo Selo - Osijek 06.06 18:00 30 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Wisla Plock 06.06 12:00 29 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Hamm-Westfalen 06.06 17:00 27 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Bergischer HC 06.06 16:00 27 - 25  
Flensburg - Burgdorf-Hannover 06.06 13:30 28 - 24  
Füchse Berlin - Coburg 06.06 16:00 32 - 20  
Melsungen - Wetzlar 06.06 16:00 30 - 28  
Nordhorn-Lingen - Lemgo 06.06 16:00 25 - 32  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - Szungul Sznyezsinszk 06.06 09:00 36 - 26  
Kausztik Volgográd - Dinamo Cseljabinszk 06.06 13:00 33 - 36  
Kézilabda (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Porto 06.06 18:00 27 - 31  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinfin - Barcelona 06.06 20:30 23 - 33  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartlepool - Bromley 06.06 15:30 3 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Melbourne City 06.06 08:05 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Coritiba 06.06 02:00 2 - 0  
Cruzeiro MG - CRB 06.06 23:15 3 - 4  
Ponte Preta - Vasco da Gama RJ 06.06 21:00 1 - 1  
Remo - Brasil de Pelotas 06.06 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacuipense - Tombense 06.06 21:00 1 - 1  
Volta Redonda - Manaus AM 06.06 21:00 5 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Botafogo SP 06.06 00:00 0 - 1  
Sao Jose RS - Criciuma 06.06 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Corinthians SP 06.06 21:00 0 - 1  
Atlético GO - Sao Paulo SP 06.06 00:00 2 - 0  
Bragantino - Bahia BA 06.06 02:00 3 - 3  
Fluminense RJ - Cuiaba 06.06 16:00 1 - 0  
Fortaleza - Internacional RS 06.06 21:00 5 - 1  
Juventude RS - Athlético PR 06.06 23:15 0 - 3  
Palmeiras SP - Chapecoense 06.06 23:15 3 - 1  
Santos SP - Ceara 06.06 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria SP - Gremio RS 06.06 20:00 1 - 2  
Kindermann - Santos SP 06.06 20:00 2 - 1  
Minas ICESP - Bahia BA 06.06 20:00 1 - 0  
Palmeiras SP - Sao Paulo SP 06.06 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Universidad de Concepcion 06.06 20:30 5 - 1  
Union San Felipe - AC Barnechea 06.06 21:30 2 - 4  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Everton Vina Del Mar 06.06 02:30 0 - 0  
Union Espanola - Antofagasta 06.06 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovacko - Plzen 06.06 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Anyang 06.06 09:00 1 - 2  
Gimcheon Sangmu - Ansan Greeners 06.06 11:30 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongju KHNP - Busan Transport 06.06 09:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - FC Seoul 06.06 09:30 1 - 1  
Seongnam - Jeonbuk 06.06 09:00 1 - 5  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacaritas Pelileo - CA Porteno 06.06 22:00 3 - 0  
Guayaquil SC - Gualaceo 06.06 01:00 1 - 1  
LDU Portoviejo - America de Quito 06.06 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (Elefántcsont.bajnokság,felsőh.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASEC Mimosas - Academie FAD 06.06 20:00 1 - 1  
San Pedro - SO Armee 06.06 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Arszenál Dzjerzsinszk 06.06 13:00 1 - 1  
Orsa - Baranovicsi 06.06 15:00 2 - 1  
Szlonyim-2017 - Krumkacsi Minszk 06.06 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Gnistan 06.06 17:30 2 - 2  
JIPPO - Vaasa PS 06.06 17:30 1 - 1  
PK-35 - Turku PS 06.06 17:30 0 - 0  
Rovaniemi PS - Ekenas IF 06.06 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MiPK - Keski Uusimaa 06.06 17:30 2 - 0  
PeKa - JäPS 06.06 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - GrIFK 06.06 17:30 1 - 3  
Tampere Ilves-Kissat - PIF Pargas 06.06 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - Vaajakoski 06.06 14:00 1 - 1  
JJK Jyväskylä - OLS Oulu 06.06 17:30 2 - 0  
Narpes Kraft - Hercules Oulu 06.06 17:30 0 - 1  
PS Kemi - OTP 06.06 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Aland Utd. 06.06 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Great Olympics - Hearts of Oak 06.06 20:00 1 - 1  
Asante Kotoko - Ashanti Gold 06.06 17:00 1 - 0  
Dreams Dawu - Elmina Sharks 06.06 17:00 2 - 0  
Ebusua Dwarfs - Aduana Stars 06.06 17:00 1 - 0  
Liberty Professionals - WAFA Sogakope 06.06 17:00 3 - 2  
Techiman Eleven Wonders - Bechem Utd. 06.06 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir F. - Kari Akranes 06.06 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Stjarnan 06.06 21:15 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Yamagata 06.06 07:00 1 - 1  
Tochigi - Kyoto 06.06 07:00 0 - 0  
Zweigen Kanazawa - Omiya Ardija 06.06 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Utd. - Gifu 06.06 06:00 1 - 2  
Grulla Morioka - Fujieda MYFC 06.06 10:00 4 - 0  
Kagoshima Utd. - Kamatamare Sanuki 06.06 06:00 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Azul Claro Numazu 06.06 07:00 0 - 1  
Tegevajaro Miyazaki - Vanraure Hachinohe 06.06 06:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iga Kunoichi - Cerezo Osaka 06.06 06:00 3 - 2  
Nippon SSU Yokohama - Ehime FC 06.06 07:00 0 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Shimizu SP 06.06 08:00 2 - 1  
Sapporo - Yokohama FM 06.06 06:00 1 - 1  
Vissel Kobe - Urawa RD 06.06 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odra Opole - GKS Tychy 06.06 12:40 1 - 5  
Sandecja Nowy Sacz - Puszcza Niepolomice 06.06 16:00 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Gornik Leczna 06.06 12:40 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Siedlce - Motor Lublin 06.06 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Widad Fes - Wydad Temara 06.06 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Tivat - OFK Petrovac 06.06 17:30 2 - 1  
Igalo - Iskra Danilovgrad 06.06 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Ifeanyi Ubah 06.06 17:00 1 - 1  
Adamawa Utd. - Plateau Utd. 06.06 17:00 0 - 2  
Dakkada - Lobi Stars 06.06 17:00 0 - 1  
Heartland Owerri - Rivers Utd. 06.06 17:00 2 - 2  
Kano Pillars - Enyimba 06.06 17:00 2 - 1  
Katsina Utd. - Nasarawa Utd. 06.06 17:00 2 - 1  
Kwara Utd. - Jigawa Golden Stars 06.06 17:00 3 - 0  
Warri Wolves - Sunshine Stars 06.06 17:00 2 - 1  
Wikki Tourists - Akwa Utd. 06.06 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blacktown City - Sydney Utd. 06.06 07:00 2 - 0  
Marconi Stallions - Northbridge FC 06.06 09:00 2 - 2  
Sydney FC 2 - Druitt Town Rangers 06.06 10:30 5 - 2  
Wollongong Wolves - Sydney Olympic 06.06 06:30 1 - 5  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broadmeadow Magic - Lake Macquarie 06.06 08:30 4 - 1  
Valentine FC - Charlestown Azzurri 06.06 06:30 0 - 3  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreton Bay Utd. - Brisbane Roar 2 06.06 10:00 3 - 2  
Olympic Brisbane - Logan Lightning 06.06 10:00 3 - 0  
Sunshine Coast Wanderers - Brisbane Strikers 06.06 08:15 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Houston 06.06 20:00 0 - 1  
Portland - Racing Louisville 06.06 04:30 3 - 0  
Sky Blue - OL Reign 06.06 01:00 1 - 0  
Washington - Orlando 06.06 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Frankfurt 06.06 14:00 4 - 0  
Freiburg - Meppen 06.06 14:00 5 - 0  
Potsdam - Essen-Schönebeck 06.06 14:00 2 - 2  
Sand - Leverkusen 06.06 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Alessandria 06.06 17:30 1 - 2  
Padova - Avellino 06.06 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estrela Amadora - Trofense 06.06 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow City - Rangers 06.06 17:10 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Rayo Vallecano 06.06 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Madrid CFF 06.06 12:00 3 - 2  
EDF Logrono - Eibar 06.06 12:00 1 - 2  
Levante - Ath. Bilbao 06.06 11:00 4 - 0  
Rayo Vallecano - Santa Teresa 06.06 11:30 5 - 0  
Real Madrid - Real Sociedad 06.06 11:00 3 - 2  
Valencia - Huelva 06.06 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Tercera Div.,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Siete Villas - Gimn. Torrelavega 06.06 11:45 2 - 2  
Antequera - Malaga B 06.06 19:30 0 - 0  
Cerdanyola del Valles - Sant Andreu 06.06 18:00 1 - 1  
Cirbonero - Club Deportivo Huarte 06.06 18:00 1 - 1  
Mar Menor - Cartagena B 06.06 19:00 1 - 1  
Platges de Calvia - Mallorca B 06.06 18:30 0 - 0  
Tropezon - UM Escobedo 06.06 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Västeras SK 06.06 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lunds BK - Linköping City 06.06 15:00 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haninge - IFK Lulea 06.06 14:00 1 - 0  
IF Karlstad - Pitea IF 06.06 13:00 3 - 1  
Täby FK - Sollentuna FF 06.06 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Pitea 06.06 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Pikine - Casa Sports de Ziguinchor 06.06 19:00 0 - 0  
Dakar SC - Douanes Dakar 06.06 19:00 0 - 0  
Generation Foot - CNEPS Excellence 06.06 19:00 3 - 0  
Teungueth FC - Diambars de Saly 06.06 19:00 1 - 1  
US Goree - Mbour Petite-Cote 06.06 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovákia - U19Csehország 06.06 11:00 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Németország - U21Portugália 06.06 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szerbia - U21Oroszország 06.06 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Torque Montevideo 06.06 17:45    
CA Rentistas - Dep. Maldonado 06.06 20:00 0 - 2  
Cerro Largo Melo - River Plate Montevideo 06.06 22:15 2 - 4  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Tulsa 06.06 23:00 2 - 1  
Charlotte Independence - Tampa Bay 06.06 01:00 1 - 0  
Colorado Springs - FC San Antonio 06.06 02:00 1 - 1  
Hartford - New York RB 2 06.06 01:00 7 - 0  
Indy Eleven - Memphis 06.06 01:00 1 - 2  
Las Vegas - Tacoma Defiance 06.06 04:30 2 - 0  
Phoenix Rising - San Diego Loyal 06.06 04:30 2 - 2  
Sacramento - Orange County SC 06.06 05:00 1 - 3  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tucson - Toronto FC 2 06.06 04:00 1 - 1  
North Carolina - Fort Lauderdale CF 06.06 01:00 1 - 2  
Richmond Kickers - New England 2 06.06 00:30 3 - 2  
South Georgia Tormenta - Chattanooga Red Wolves 06.06 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermanos Colmenarez - Dep. Tachira 06.06 01:15 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Románia 06.06 18:00 1 - 0  
Ausztria - Szlovákia 06.06 17:30 0 - 0  
Belgium - Horvátország 06.06 20:45 1 - 0  
Dánia - Bosznia-Hercegovina 06.06 18:00 2 - 0  
Hollandia - Grúzia 06.06 18:00 3 - 0  
Luxemburg - Skócia 06.06 18:00 0 - 1  
Moldova - Azerbajdzsán 06.06 18:00 1 - 0  
Norvégia - Görögország 06.06 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Mali 06.06 21:45 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Las Vegas 28)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dus. Todorovic - G. Rodrigues 06.06 01:35 0 - 1  
F. Trinaldo - M. Salikhov 06.06 00:05 0 - 1  
J. Rozenstruik - Aug. Sakai 06.06 03:35 1 - 0  
M. De La Rosa - Ari. Lipski (női) 06.06 01:00 1 - 0  
Roman Dolidze - L. Staropoli 06.06 02:40 1 - 0  
S. Ponzinibbio - M. Baeza 06.06 02:05 1 - 0  
T. Boser - I. Latifi 06.06 00:35 0 - 1  
T. Breese - Ant. Arroyo 06.06 01:20    
Walt Harris - M. Tybura 06.06 03:15 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giovinazzi - K. Räikkönen (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 0 - 1  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 1 - 0  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 0 - 1  
F. Alonso - E. Ocon (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 0 - 1  
L. Hamilton - M. Verstappen (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 0 - 1  
L. Stroll - S. Vettel (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 0 - 1  
M. Verstappen - S. Perez (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 0 - 1  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 1 - 0  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 1 - 0  
V. Bottas - S. Perez (Azeri ND, futam) 06.06 14:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1, Azeri ND 2021 - Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes 06.06 14:00    
F1,Azeri ND - Ugyanaz nyeri: futam+időmérő+leggyorsabb kör 06.06 14:00    
F1,Azeri ND 2021-Hamilton és Leclerc is a dobogón végez? 06.06 14:00    
F1,Azeri ND 2021-Hamilton és Verstappen is a dobogón végez? 06.06 14:00    
F1,Azeri ND 2021-Verstappen és Leclerc is a dobogón végez? 06.06 14:00    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2021 06.06 14:00    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2021 - Futamgyőztes konstruktőr 06.06 14:00    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2021 - Top 3 06.06 14:00    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2021 - Top 6 06.06 14:00    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2021, leggyorsabb kör (futam) 06.06 14:00    
Forma-1., Azeri ND 2021 - Hány versenyző ér el helyezést? 06.06 14:00    
Motorsport (Moto2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Katalán Nagydíj 2021 06.06 14:30    
Moto2, Katalán Nagydíj 2021 - Top 3 06.06 14:30    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - J. Navarro (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 14:30 0 - 1  
Bo Bendsneyder - X. Vierge (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 14:30 0 - 1  
Joe Roberts - T. Arbolino (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 14:30 1 - 0  
M. Bezzecchi - F. di Giannantonio (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 14:30 1 - 0  
M. Schrötter - Ai Ogura (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 14:30 1 - 0  
Remy Gardner - Raul Fernandez (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 14:30 1 - 0  
S. Lowes - Aug. Fernandez (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 14:30 0 - 1  
Motorsport (Moto3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Katalán Nagydíj 2021 06.06 11:20    
Moto3, Katalán Nagydíj 2021 - Top 3 06.06 11:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Sasaki - D. Oncu (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 11:20 0 - 1  
D. Binder - J. McPhee (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 11:20 1 - 0  
D. Foggia - A. Migno (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 11:20 1 - 0  
G. Rodrigo - J. Alcoba (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 11:20 0 - 1  
P. Acosta - J. Masia (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 09:00 0 - 1  
R. Fenati - Tat. Suzuki (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 11:20 1 - 0  
Ser. Garcia - F. Salac (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 11:20 1 - 0  
Motorsport (MotoGP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Katalán Nagydíj 2021 06.06 13:00    
MotoGP, Katalán Nagydíj 2021 - Top 3 06.06 13:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnaia - J. Mir (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 13:00 0 - 1  
F. Morbidelli - M. Vinales (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 13:00 0 - 1  
J. Zarco - Jack Miller (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 13:00 1 - 0  
Marc Marquez - V. Rossi (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 13:00 0 - 1  
Mig. Oliveira - B. Binder (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 13:00 1 - 0  
Pol Espargaro - Tak. Nakagami (Katalán Nagydíj, futam) 06.06 13:00 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Bowman - K. Harvick (Sonoma) 06.06 22:00 1 - 0  
C. Bell - B. Keselowski (Sonoma) 06.06 22:00 0 - 1  
C. Briscoe - C. Buescher (Sonoma) 06.06 22:00 0 - 1  
C. Custer - Dan. Suarez (Sonoma) 06.06 22:00 0 - 1  
J. Logano - R. Blaney (Sonoma) 06.06 22:00 1 - 0  
Kyle Larson - Kyle Busch (Sonoma) 06.06 22:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - Cha. Elliott (Sonoma) 06.06 22:00 0 - 1  
R. Chastain - M. Dibenedetto (Sonoma) 06.06 22:00 1 - 0  
T. Reddick - Kurt Busch (Sonoma) 06.06 22:00 0 - 1  
W. Byron - D. Hamlin (Sonoma) 06.06 22:00 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Sonoma Toyota Save Mart 350 2021 06.06 22:00    
Nascar, Sonoma Toyota Save Mart 350 2021 - Top 3 06.06 22:00    
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pattijoen Raahe - Manse Tampere 06.06 16:00 0 - 2  
Siilinjarven Pesis - Kouvolan Pallonlyojat 06.06 16:00 2 - 0  
Sotkamon Jymy - Kankaanpaan Maila 06.06 15:00 2 - 0  
Vimpelin Veto - Kiteen Pallo-90 06.06 15:00 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Exeter 06.06 16:00 26 - 29  
Rögbi (Angol RFL 1895 Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Featherstone - Widnes 06.06 17:00 24 - 18  
York City - Swinton 06.06 15:00 36 - 22  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Newcastle Thunder 06.06 16:00 31 - 12  
Halifax - Sheffield Eagles 06.06 13:45 46 - 12  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Leigh Centurions 06.06 16:00 30 - 20  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston Sabercats - Austin Gilgronis 06.06 02:00 9 - 28  
NOLA Gold - Atlanta 06.06 02:30 7 - 8  
Toronto Arrows - San Diego Legion 06.06 18:00 30 - 40  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Parramatta Eels 06.06 08:05 4 - 40  
Rögbi (Super Rugby Trans-Tasman)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waikato Chiefs - Melbourne Rebels 06.06 07:00 36 - 26  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Belgium 06.06 14:00 0 - 3  
Észtország - Lettország (Helyszín: Lettország) 06.06 16:30 3 - 0  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Szlovákia 06.06 18:30 3 - 1  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Törökország 06.06 16:00 1 - 3  
Fehéroroszország - Portugália (Helyszín: Portugália) 06.06 19:00 3 - 2  
Röplabda (EL, Ezüst Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Magyarország 06.06 17:00 2 - 3  
Észak-Macedónia - Dánia 06.06 20:15 1 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Románia 06.06 15:00 0 - 3  
Spanyolország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 06.06 19:00 2 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Ukrajna 06.06 16:30 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 06.06 20:00 2 - 3  
Izrael - Luxemburg 06.06 17:00 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szerbia 06.06 16:00 3 - 0  
Dominikai Köztársaság - Oroszország 06.06 15:00 2 - 3  
Japán - Hollandia 06.06 12:00 0 - 3  
Kanada - Lengyelország 06.06 18:00 2 - 3  
Kína - Belgium 06.06 10:00 2 - 3  
Németország - USA 06.06 21:00 0 - 3  
Olaszország - Dél-Korea 06.06 19:00 3 - 1  
Törökország - Thaiföld 06.06 13:00 3 - 1  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Loyola Stein/Souto Major 06.06 10:50 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Perusic O / Schweiner D 06.06 17:00 2 - 1  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Perusic O / Schweiner D 06.06 10:00 0 - 2  
Loyola Stein/Souto Major - Krasilnikov/Stoyanovskiy 06.06 14:30 2 - 0  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich/Verge-Depre - Sponcil S / Claes K 06.06 15:45 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - SeixasFreitas/SolbergSalg 06.06 13:15 0 - 2  
Tenisz (Almaty-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Michalski - C. Denolly 06.06 06:00 1 - 2  
D. Tashbulatov - Vla. Orlov 06.06 08:35 0 - 2  
E. Furness - G. Lomakin 06.06 10:05 2 - 0  
F.C. Jianu - Tsung-Hua Yang 06.06 08:00 2 - 0  
I. Gakhov - K. Sultanov 06.06 10:05 2 - 0  
Jes. de Jong - D. Glinka 06.06 10:00 2 - 0  
V. Sachko - E. Kirkin 06.06 06:00 2 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Fonio - N. Moreno de Alboran 06.06 09:30 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bilardo - H.T. Black 06.06 09:30 1 - 2  
Tenisz (Banja Luka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabric - R. Cisovska 06.06 11:00    
Tenisz (Biella 7, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Trungelliti - H.V.N. Rune 06.06 12:00 1 - 2  
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Brancaccio - N. Parrizas-Diaz 06.06 17:00 1 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Marmousez - K. Jacquet 06.06 08:00 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Patael - F. Arnaboldi 06.06 08:30 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Astakhova - M. Bayerlova 06.06 08:30 2 - 0  
Tenisz (Kazany, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - V. Grammatikopoulou 06.06 09:55 2 - 0  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - Emi. Gomez 06.06 21:00 2 - 0  
M. Krueger - J. Sock 06.06 01:50 1 - 2  
Tenisz (Little Rock, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Escobedo E - Eubanks C / Quiroz R 06.06 19:00 2 - 1  
Eubanks C / Quiroz R - Novikov D / Oliveira G 06.06 06:20 2 - 0  
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Garcian - M. Guinard 06.06 14:05 0 - 2  
A. Vatutin - M. Erhard 06.06 13:05 2 - 0  
E. Esteve Lobato - N. Sanchez-Izquierdo 06.06 11:30 2 - 0  
H. Grenier - L. Lokoli 06.06 11:45 1 - 2  
J. Eysseric - C. Ugo Carabelli 06.06 15:20 0 - 2  
M. Geerts - G. Blancaneaux 06.06 10:00 2 - 0  
M. Vrbensky - Evan King 06.06 11:30 0 - 2  
P. Cachin - M. Cuevas 06.06 13:10 2 - 0  
P. Cachin - R. Slobodchikov 06.06 13:00    
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S.F.A. Rodriguez Taverna - Y. Erel 06.06 10:30 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Sakatsume - S. Hosogi 06.06 10:30 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - Kat. Kozlova 06.06 15:55 1 - 2  
A. Gasanova - T. Martincova 06.06 12:00    
Eden Silva - Tara Moore 06.06 17:45 1 - 2  
K. Volynets - M. Melnikova 06.06 12:00 1 - 2  
Kri. Ahn - J.A. Burrage 06.06 15:30 2 - 1  
Leo. Kung - S.B. Grey 06.06 20:25 2 - 0  
M. di Giuseppe - Xiyu Wang 06.06 18:05 0 - 2  
M. Inglis - L. Pattinama Kerkhove 06.06 12:00 0 - 2  
O. Dodin - C. Vandeweghe 06.06 18:30 2 - 0  
Tenisz (Nottingham-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fery - M. Ebden 06.06 17:15 0 - 2  
A. Vukic - M. Purcell 06.06 20:10 0 - 0  
I. Sijsling - M. Viola 06.06 20:30 2 - 1  
Jam. Ward - M. Copil 06.06 16:30 0 - 2  
N. Lammons - B. Gojo 06.06 12:00 1 - 2  
R. Bemelmans - J-P. Smith 06.06 12:00 2 - 0  
R. Ramanathan - A. Matusevich 06.06 18:45 2 - 1  
V. Troicki - Ala. Gray 06.06 18:35 2 - 0  
Tenisz (Nottingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - Tara Moore 06.06 11:00    
Kat. Kozlova - Eden Silva 06.06 11:00    
Tenisz (Novomoszkovszk, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kalenichenko - M. Zukas 06.06 09:00 1 - 2  
Tenisz (Orlando 2-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velotti - S. Bangoura 06.06 22:05 0 - 2  
Adr. Andreev - Gon. Villanueva 06.06 18:10 2 - 1  
Day. Kelly - Mic. Redlicki 06.06 21:00 2 - 0  
N. Mejia - E. Leshem 06.06 16:00 2 - 0  
R. Galloway - Ste. Kozlov 06.06 18:50 0 - 2  
Ryan Harrison - N. Chappell 06.06 16:00 0 - 2  
S. Kirchheimer - Nic. Alvarez 06.06 18:20 0 - 2  
T.A. Tirante - S. Fanselow 06.06 16:00 2 - 1  
Tenisz (Otocec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Boskovic - M. Zanevska 06.06 09:50 0 - 2  
Tenisz (Pozsony-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - O. Luz 06.06 10:00 1 - 2  
D. Ajdukovic - L. Pokorny 06.06 16:00 2 - 0  
E. Ejupovic - J. Forejtek 06.06 14:20 0 - 2  
J. Lehecka - M. Galik 06.06 12:25 2 - 0  
J. Sels - L. Miedler 06.06 12:15 0 - 2  
M. Jaziri - U. Ignatik 06.06 13:50 0 - 2  
S. Mansouri - J. Haerteis 06.06 16:15 2 - 0  
V. Kopriva - L. Pavlovic 06.06 10:00 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - F. Delbonis 06.06 17:30 3 - 1  
A. Zverev - K. Nishikori 06.06 21:00 3 - 0  
C. Garin - D. Medvedev 06.06 15:00 0 - 3  
S. Tsitsipas - P. Carreno-Busta 06.06 14:25 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andujar P / Martinez P - Gille S / Vliegen J 06.06 11:00 2 - 0  
Arevalo M / Middelkoop M - Bopanna R / Skugor F 06.06 16:55    
Herbert P-H / Mahut N - Haase R / Struff J-l 06.06 16:00 2 - 1  
Nys H / Puetz T - Arneodo R / Paire B 06.06 20:00 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vondrousova - P. Badosa Gibert 06.06 12:40 1 - 2  
S. Williams - E. Rybakina 06.06 17:45 0 - 2  
T. Zidansek - S. Cirstea 06.06 11:00 2 - 0  
V. Azarenka - A. Pavlyuchenkova 06.06 12:00 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Podoroska N - Burel C / Paquet C 06.06 11:00 2 - 0  
Dabrowski G / Fernandez L - Krejcikova/Siniakova 06.06 13:05 1 - 2  
Hsieh S W / Mertens E - Mattek-Sands B/Swiatek I 06.06 12:30 1 - 2  
Linette M / Pera B - Hradecka L / Siegemund L 06.06 15:30 2 - 0  
Perez E / Zheng S - Dabrowski G / Fernandez L 06.06 11:00    
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawczyk D / Salisbury J - Farah R / Jurak D 06.06 17:40 2 - 0  
Skupski N / Guarachi A - Koolhof W / Schuurs D 06.06 18:20 1 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - M.L. Carle 06.06 14:55 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yan Bondarevskiy - E. Lavagno 06.06 06:00 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Soboleva - V. Olyanovskaya 06.06 06:00 2 - 0  
Tenisz (Szarajevó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pucinelli de Almeida - H. Casanova 06.06 10:00 0 - 2  
Tenisz (Szkopje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gautier - R. Nijbör 06.06 09:55 2 - 1  
Vízilabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Plebiscito Padova (4.m.) 06.06 16:45 6 - 6  

 

2021.06.05.
3x3 Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Románia 06.05 19:20 21 - 16  
Mongólia - Magyarország (Helyszín: Debrecen) 06.05 20:25 8 - 21  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Batalov - A. Klavdenkov 06.05 07:45 3 - 1  
A. Batalov - V. Bazilevsky 06.05 09:15 3 - 2  
A. Ekzhanov - A. Mohnachev 06.05 12:30 2 - 3  
A. Ekzhanov - D. Tikhnenko 06.05 10:30 2 - 3  
A. Girevenkov - A. Tsitselskiy 06.05 11:15 3 - 0  
A. Golyshev - D. Petrochenko 06.05 19:45 3 - 1  
A. Golyshev - N. Lyfenko 06.05 21:15 3 - 0  
A. Innazarov - M. Pronkin 06.05 11:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 06.05 07:15 3 - 0  
A. Kolmin - O. Belugin 06.05 07:00 3 - 0  
A. Merezhko - A. Kolmin 06.05 07:30 0 - 3  
A. Merezhko - O. Belugin 06.05 09:00 3 - 2  
A. Mohnachev - V. Chernov 06.05 11:00 2 - 3  
A. Monakov - A. Silantev 06.05 19:15 0 - 3  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 06.05 01:45 3 - 1  
A. Serebrennikov - V. Safonov 06.05 02:45 0 - 3  
A. Silantev - E. Kabanov 06.05 20:15 3 - 2  
A. Slashchev - V. Mishakin 06.05 20:00 3 - 0  
A. Tsitselskiy - Y. Shishko 06.05 12:15 0 - 3  
A. Vlasov - D. Balakin 06.05 03:15 3 - 0  
A. Vlasov - D. Balakin 06.05 22:45 2 - 3  
A. Vlasov - V. Shirshov 06.05 00:45 3 - 2  
And. Kirilenko - A. Serebrennikov 06.05 00:45 0 - 3  
And. Kirilenko - N. Zhurba 06.05 03:15 3 - 2  
And. Kirilenko - V. Safonov 06.05 23:15 3 - 1  
D. Balakin - A. Suntsov 06.05 23:45 1 - 3  
D. Balakin - E. Ilyukhin 06.05 00:15 3 - 1  
D. Korneev - M. Aleksandrovskiy 06.05 15:15 0 - 3  
D. Korneev - V. Kalachev 06.05 01:30 1 - 3  
D. Korneev - V. Putilovsky 06.05 02:30 3 - 1  
D. Merzlikin - A. Monakov 06.05 19:45 0 - 3  
D. Merzlikin - A. Silantev 06.05 21:15 3 - 0  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 06.05 19:15 3 - 0  
D. Sayanov - Val. Sidorin 06.05 02:00 3 - 0  
D. Tikhnenko - A. Mohnachev 06.05 11:30 1 - 3  
D. Tikhnenko - A. Slashchev 06.05 19:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - V. Chernov 06.05 13:00 3 - 1  
E. Anisimov - M. Sverdlov 06.05 15:30 0 - 3  
E. Anisimov - V. Nemashkalo 06.05 17:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - A. Vlasov 06.05 02:15 3 - 0  
E. Kabanov - A. Monakov 06.05 20:45 1 - 3  
E. Kabanov - D. Merzlikin 06.05 18:45 0 - 3  
E.A. Kupryakov - I. Valeriovich Nyrkov 06.05 15:45 2 - 3  
E.A. Kupryakov - M. Cheklin 06.05 17:15 3 - 2  
E.E. Markelov - A. Golyshev 06.05 18:45 0 - 3  
E.E. Markelov - D. Petrochenko 06.05 20:45 1 - 3  
I. Afanasyev - A. Girevenkov 06.05 11:45 2 - 3  
I. Afanasyev - A. Tsitselskiy 06.05 13:15 3 - 0  
I. Kirpitnev - E.A. Kupryakov 06.05 14:45 2 - 3  
I. Kirpitnev - I. Valeriovich Nyrkov 06.05 16:45 3 - 0  
I. Meteleshko - E. Anisimov 06.05 14:30 1 - 3  
I. Meteleshko - M. Sverdlov 06.05 16:30 1 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - M. Cheklin 06.05 15:15 2 - 3  
Igor Kovalev - D. Korneev 06.05 15:45 3 - 0  
Igor Kovalev - M. Aleksandrovskiy 06.05 17:15 3 - 1  
K.S. Olshakov - A. Batalov 06.05 06:45 0 - 3  
K.S. Olshakov - A. Klavdenkov 06.05 08:45 1 - 3  
M. Aleksandrovskiy - V. Kalachev 06.05 16:15 3 - 2  
M. Cheklin - I. Kirpitnev 06.05 16:15 3 - 1  
M. Marchenko - R. Agababyan 06.05 08:15 3 - 0  
M. Pronkin - Vla. Fedorov 06.05 12:15 0 - 3  
M. Sverdlov - V. Nemashkalo 06.05 15:00 1 - 3  
N. Lyfenko - E.E. Markelov 06.05 20:15 3 - 2  
O. Belugin - V. Vologzhanin 06.05 08:00 0 - 3  
O. Kutuzov - E. Ilyukhin 06.05 01:15 0 - 3  
O.N. Kharlakin - M. Marchenko 06.05 09:15 2 - 3  
O.N. Kharlakin - V. Sinkovskiy 06.05 07:45 3 - 1  
R. Agababyan - O.N. Kharlakin 06.05 06:45 0 - 3  
R. Agababyan - V. Sinkovskiy 06.05 08:45 0 - 3  
S. Ogay - T. Turabekov 06.05 22:30 0 - 3  
T. Razinkov - N. Zhurba 06.05 22:45 3 - 2  
T. Turabekov - V. Chahur 06.05 23:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - K.S. Olshakov 06.05 08:15 3 - 0  
V. Chernov - A. Ekzhanov 06.05 12:00 1 - 3  
V. Chernov - A. Slashchev 06.05 21:00 1 - 3  
V. Chernov - D. Tikhnenko 06.05 19:30 0 - 3  
V. Kalachev - D. Korneev 06.05 16:45 3 - 2  
V. Kalachev - D. Sayanov 06.05 00:00 2 - 2  
V. Kalachev - Igor Kovalev 06.05 14:45 3 - 1  
V. Mishakin - D. Tikhnenko 06.05 20:30 3 - 2  
V. Mishakin - V. Chernov 06.05 18:30 3 - 1  
V. Nemashkalo - I. Meteleshko 06.05 16:00 2 - 3  
V. Putilovsky - D. Sayanov 06.05 01:00 1 - 3  
V. Shirshov - D. Balakin 06.05 01:45 3 - 0  
V. Shirshov - O. Kutuzov 06.05 02:45 3 - 0  
V. Sinkovskiy - M. Marchenko 06.05 07:15 1 - 3  
V. Vologzhanin - A. Kolmin 06.05 08:30 3 - 2  
V. Vologzhanin - A. Merezhko 06.05 06:30 3 - 1  
Val. Sidorin - D. Korneev 06.05 00:30 0 - 3  
Val. Sidorin - S. Martyukhin 06.05 23:00 3 - 0  
Val. Sidorin - V. Kalachev 06.05 03:00 0 - 3  
Vla. Fedorov - A. Innazarov 06.05 12:45 2 - 3  
Y. Shishko - A. Girevenkov 06.05 12:45 0 - 3  
Y. Shishko - I. Afanasyev 06.05 10:45 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Collingwood 06.05 08:35 73 - 78  
Essendon - Richmond 06.05 11:40 84 - 123  
Sydney Swans - St. Kilda 06.05 05:45 92 - 83  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SSG Landers 06.05 10:00 8 - 5  
KIA Tigers - LG Twins 06.05 10:00 2 - 8  
Kiwoom Heroes - Samsung Lions 06.05 10:00 6 - 2  
KT Wiz - Lotte Giants 06.05 10:00 8 - 1  
NC Dinos - Hanwha Eagles 06.05 10:00 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Orix Buffaloes 06.05 07:00 6 - 3  
Hanshin Tigers - Fukuoka S. Hawks 06.05 07:00 2 - 10  
Hiroshima Carp - Tohoku Rakuten 06.05 07:00 3 - 7  
Tokyo Yakult - Saitama Seibu 06.05 07:00 3 - 6  
Yokohama Baystars - Chiba Lotte 06.05 07:00 11 - 9  
Yomiuri Giants - Hokkaido Nippon 06.05 10:45 4 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo 06.05 02:30 10 - 1  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 06.05 02:15 2 - 14  
Diablos Rojos del Mexico - Mariachis De Guadalajara 06.05 02:00 7 - 8  
Guerreros de Oaxaca - El Aguila de Veracruz 06.05 02:00 11 - 6  
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo 06.05 02:30 0 - 1  
Olmecas de Tabasco - Piratas de Campeche 06.05 03:00 1 - 7  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 06.05 02:00 9 - 2  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 06.05 02:30 4 - 3  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 06.05 02:30 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Dodgers 06.05 01:20 5 - 9  
Baltimore - Cleveland 06.05 01:05 3 - 1  
Baltimore - Cleveland (22:05) 06.05 22:05 4 - 10  
Chicago WS - Detroit 06.05 02:10 9 - 8  
Chicago WS - Detroit (20:10) 06.05 20:10 3 - 4  
Colorado - Oakland 06.05 02:40 5 - 9  
Kansas City - Minnesota 06.05 02:10 14 - 5  
Kansas City - Minnesota (22:10) 06.05 22:10 4 - 5  
LA Angels - Seattle 06.05 03:38 3 - 2  
Milwaukee - Arizona 06.05 02:10 5 - 1  
Milwaukee - Arizona (22:10) 06.05 22:10 7 - 5  
NY Yankees - Boston 06.05 01:05 2 - 5  
Philadelphia - Washington 06.05 01:05 1 - 2  
Philadelphia - Washington (22:05) 06.05 22:05 5 - 2  
Pittsburgh - Miami 06.05 01:05 9 - 2  
Pittsburgh - Miami (22:05) 06.05 22:05 8 - 7  
San Diego - NY Mets 06.05 04:10 2 - 0  
San Francisco - Chicago Cubs 06.05 03:45 8 - 5  
St. Louis - Cincinnati 06.05 02:15 4 - 6  
St. Louis - Cincinnati (20:15) 06.05 20:15 2 - 5  
Texas - Tampa Bay 06.05 02:05 5 - 4  
Texas - Tampa Bay (22:05) 06.05 22:05 0 - 3  
Toronto - Houston 06.05 01:07 1 - 13  
Toronto - Houston (21:07) 06.05 21:07 6 - 2  
Baseball (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Kanada 06.05 19:00 6 - 5  
USA - Kanada 06.05 01:00 10 - 1  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - J. Askew 06.05 00:00 4 - 1  
Andy Jenkins - Joe Davis 06.05 01:30 4 - 1  
J. Askew - Rob Collins 06.05 01:45 2 - 4  
Jar. Cole - Rob Collins 06.05 23:05 4 - 0  
Joe Davis - Col. Osborne 06.05 23:20 4 - 0  
Joe Davis - J. Askew 06.05 00:55 4 - 1  
Joe Davis - Rob Collins 06.05 00:15 4 - 3  
Rob Collins - Sco. Baker 06.05 01:15 4 - 0  
Sco. Baker - Andy Jenkins 06.05 00:40 4 - 2  
Sco. Baker - Joe Davis 06.05 23:55 4 - 3  
Ste. Burton - Jar. Cole 06.05 23:35 1 - 4  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OpTic Chicago - Paris Legion 06.05 22:30 3 - 1  
Toronto Ultra - London Royal Ravens 06.05 21:00 3 - 0  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Dbl Poney 06.05 17:00 2 - 0  
SKADE - Lyngby Vikings 06.05 20:15 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pain Gaming - Pdhm Gaming 06.05 01:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Eu Reg., PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havu Gaming - Entropiq 06.05 14:00 0 - 2  
Team Dignitas - Lyngby Vikings 06.05 17:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Intel Extreme M.,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Complexity Gaming - Gambit Esports 06.05 21:00 1 - 2  
Heroic - Ninjas In Pyjamas 06.05 13:25 0 - 2  
Virtus.pro - Team Spirit 06.05 16:40 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Weplay Animajor, GS )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - TNC Predator 06.05 15:30 0 - 2  
Evil Geniuses - Beastcoast 06.05 13:00 1 - 1  
Psg.lgd - Team Liquid 06.05 20:55 2 - 0  
Team Liquid - Team Nigma 06.05 15:45 0 - 2  
Team Nigma - TNC Predator 06.05 19:55 0 - 2  
Team Spirit - Psg.lgd 06.05 17:40 1 - 1  
Vici Gaming - Evil Geniuses 06.05 18:15 1 - 1  
Vici Gaming - Team Spirit 06.05 13:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,Americas PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Undying 06.05 22:05 2 - 1  
D2 Hustlers - The Cut 06.05 01:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,SAAsia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Neon Esports 06.05 09:00 2 - 0  
Motivade.trust Gaming - Boom Esports 06.05 05:00 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Gernaut) - Russia (Diamond) 06.05 10:00 1 - 4  
Russia (Diamond) - Canada (Gernaut) 06.05 08:12 6 - 4  
Russia (Diamond) - Sweden (Sam) 06.05 07:00 6 - 5  
Russia (Diamond) - United States (Hammer) 06.05 07:36 5 - 6  
Sweden (Sam) - Russia (Diamond) 06.05 08:48 1 - 7  
United States (Hammer) - Russia (Diamond) 06.05 09:24 3 - 6  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 06.05 04:20 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 06.05 02:20 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 06.05 01:20 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 06.05 03:00 3 - 1  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 06.05 08:40 0 - 3  
Austria (Kot) - Ireland (Panica) 06.05 11:40 2 - 3  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 06.05 11:00 2 - 3  
Austria (Kot) - Sweden (Pavel) 06.05 10:00 3 - 1  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 06.05 12:00 2 - 0  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 06.05 12:20 0 - 2  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 06.05 11:40 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 06.05 09:00 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 06.05 07:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 06.05 09:20 0 - 2  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 06.05 08:20 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Sweden (Pavel) 06.05 05:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 06.05 11:20 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 06.05 21:40 3 - 0  
Cameroon (Moic) - Norway (Nasmi) 06.05 23:40 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 06.05 22:40 3 - 0  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 06.05 23:20 2 - 0  
Chile (Poli) - France (Herculex) 06.05 21:00 1 - 4  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 06.05 23:20 1 - 1  
Chile (Poli) - Portugal (Cliff) 06.05 22:40 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 06.05 09:40 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 06.05 10:00 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 06.05 06:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Italy (Lio) 06.05 10:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 06.05 07:20 4 - 3  
Colombia (Gorilla) - Sweden (Pavel) 06.05 08:00 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 06.05 01:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 06.05 00:40 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 06.05 02:20 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 06.05 04:00 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 06.05 23:00 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 06.05 20:40 2 - 1  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 06.05 02:00 1 - 2  
England (Zeus) - Netherlands (Aibothard) 06.05 03:40 2 - 0  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 06.05 03:00 1 - 1  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 06.05 01:20 1 - 0  
France (Herculex) - Cameroon (Moic) 06.05 21:20 5 - 2  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 06.05 23:20 3 - 1  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 06.05 22:20 4 - 1  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 06.05 21:40 1 - 2  
Germany (General) - Austria (Kot) 06.05 10:20 2 - 2  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 06.05 08:40 1 - 3  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 06.05 07:40 1 - 3  
Germany (General) - Ireland (Panica) 06.05 12:40 3 - 1  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 06.05 12:20 1 - 0  
Germany (General) - United States (CaptainX) 06.05 09:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 06.05 00:20 1 - 1  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 06.05 03:20 1 - 4  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 06.05 02:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 06.05 00:00 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 06.05 04:20 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 06.05 01:00 4 - 1  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 06.05 11:00 3 - 1  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 06.05 10:20 0 - 1  
Ireland (Panica) - Germany (General) 06.05 05:00 1 - 1  
Ireland (Panica) - Italy (Lio) 06.05 08:20 0 - 1  
Ireland (Panica) - Ivory Coast (Krouks) 06.05 09:00 3 - 2  
Ireland (Panica) - Sweden (Pavel) 06.05 12:00 0 - 0  
Italy (Lio) - Austria (Kot) 06.05 11:20 2 - 3  
Italy (Lio) - Belgium (Tommy) 06.05 07:40 2 - 3  
Italy (Lio) - Colombia (Gorilla) 06.05 06:40 2 - 2  
Italy (Lio) - Germany (General) 06.05 12:00 2 - 1  
Italy (Lio) - Ireland (Panica) 06.05 09:40 2 - 3  
Italy (Lio) - Sweden (Pavel) 06.05 06:00 4 - 3  
Italy (Lio) - United States (CaptainX) 06.05 10:20 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 06.05 09:40 5 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 06.05 11:20 1 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Ireland (Panica) 06.05 08:00 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Italy (Lio) 06.05 12:40 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Pavel) 06.05 10:40 3 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - United States (CaptainX) 06.05 07:40 2 - 4  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 06.05 23:00 0 - 1  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 06.05 21:00 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Norway (Nasmi) 06.05 22:00 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 06.05 23:40 0 - 3  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 06.05 21:20 1 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 06.05 04:00 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 06.05 01:00 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 06.05 02:00 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Val) 06.05 00:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 06.05 04:20 0 - 3  
Norway (Nasmi) - Chile (Poli) 06.05 20:40 1 - 2  
Norway (Nasmi) - Spain (Reaper) 06.05 21:40 2 - 2  
Norway (Nasmi) - Switzerland (Apollo) 06.05 22:20 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Argentina (Carnage) 06.05 02:40 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 06.05 03:40 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 06.05 01:40 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 06.05 03:20 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 06.05 00:20 3 - 3  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 06.05 22:00 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Norway (Nasmi) 06.05 21:00 1 - 0  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 06.05 00:00 1 - 0  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 06.05 03:00 0 - 2  
Russia (Val) - England (Zeus) 06.05 01:00 2 - 2  
Russia (Val) - Netherlands (Aibothard) 06.05 00:40 3 - 0  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 06.05 04:00 2 - 1  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 06.05 03:20 4 - 4  
Spain (Reaper) - Chile (Poli) 06.05 22:20 3 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 06.05 21:20 3 - 0  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 06.05 22:00 0 - 3  
Sweden (Pavel) - Austria (Kot) 06.05 08:20 1 - 1  
Sweden (Pavel) - Belgium (Tommy) 06.05 12:40 2 - 2  
Sweden (Pavel) - Colombia (Gorilla) 06.05 09:20 3 - 3  
Sweden (Pavel) - Germany (General) 06.05 11:00 0 - 4  
Sweden (Pavel) - Italy (Lio) 06.05 11:40 2 - 1  
Sweden (Pavel) - United States (CaptainX) 06.05 08:40 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Chile (Poli) 06.05 23:40 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 06.05 22:40 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 06.05 23:00 3 - 0  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 06.05 20:40 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 06.05 00:40 1 - 3  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 06.05 00:00 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 06.05 03:40 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 06.05 02:40 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 06.05 02:00 2 - 0  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 06.05 05:00 1 - 2  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 06.05 07:00 2 - 1  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 06.05 12:20 4 - 3  
United States (CaptainX) - Germany (General) 06.05 08:00 5 - 2  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 06.05 10:40 2 - 4  
United States (CaptainX) - Italy (Lio) 06.05 07:20 2 - 2  
United States (CaptainX) - Ivory Coast (Krouks) 06.05 10:00 0 - 1  
United States (CaptainX) - Sweden (Pavel) 06.05 09:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 06.05 02:20 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 06.05 01:40 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 06.05 01:20 2 - 3  
E-Sport (KOG,KPL Spring Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
eStar Pro - Hero Jiuj 06.05 13:00 1 - 4  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo eSports - Pain Gaming 06.05 18:00 1 - 0  
Kabum Esports - Vorax 06.05 19:00 0 - 1  
Loud - Red Canids 06.05 21:45 1 - 0  
Netshoes Miners - Furia Esports 06.05 20:00 0 - 1  
Rensga Esports - INTZ eSports 06.05 21:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Immortals 06.05 04:10 0 - 1  
Evil Geniuses - Team Dignitas 06.05 01:45 0 - 1  
Flyquest - Counter Logic Gaming 06.05 05:15 1 - 0  
Golden Guardians - Cloud9 06.05 02:45 1 - 0  
Team Liquid - Team Solomid 06.05 00:00 0 - 1  
Team Solomid - Evil Geniuses 06.05 23:00 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers (Zod) - Brooklyn (Scrate) 06.05 10:00 51 - 48  
LA Clippers (Zod) - Portland (Hurricane) 06.05 08:48 46 - 43  
Milwaukee (Joker) - LA Clippers (Zod) 06.05 09:24 42 - 39  
Portland (Hurricane) - Brooklyn (Scrate) 06.05 07:36 41 - 35  
Portland (Hurricane) - LA Clippers (Zod) 06.05 07:00 55 - 44  
Portland (Hurricane) - Milwaukee (Joker) 06.05 08:12 52 - 43  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Kodas) - Portland (Phabian) 06.05 23:12 55 - 46  
Denver Nuggets (scrate) - Dallas (Zod) 06.05 12:12 50 - 52  
Denver Nuggets (scrate) - Portland (Joker) 06.05 12:48 43 - 37  
LA Clippers (Hurricane) - Denver Nuggets (scrate) 06.05 11:36 49 - 46  
LA Clippers (Hurricane) - Portland (Joker) 06.05 12:12 57 - 53  
Portland (Joker) - Denver Nuggets (scrate) 06.05 11:00 40 - 39  
Portland (Phabian) - Dallas (Dazai) 06.05 23:48 53 - 53  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu Hunters - Hangzhou Spark 06.05 14:00 1 - 3  
Florida Mayhem - Washington Justice 06.05 00:00 0 - 3  
Guangzhou Charge - Seoul Dynasty 06.05 12:25 0 - 3  
Paris Eternal - Los Angeles Gladiators 06.05 21:00 1 - 3  
E-Sport (R6S, Japan League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Northeption - Fav Gaming 06.05 11:00 0 - 2  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer, NA, Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrea - Neeb 06.05 23:15 0 - 3  
Nina - Scarlett 06.05 22:30 0 - 3  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,EU,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HeRoMaRinE - Elazer 06.05 16:00 3 - 1  
HeRoMaRinE - Lambo 06.05 20:30 2 - 3  
Reynor - Clem 06.05 18:30 2 - 3  
Serral - Lambo 06.05 17:00 2 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose - Joacaba 06.05 01:00 4 - 2  
Futsal (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Haladás (3.m.) 06.05 16:00 5 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Mantova - Aniene 06.05 17:00 5 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Cartagena (2.m.) 06.05 20:00 2 - 1  
Valdepenas - Murcia (2.m.) 06.05 20:30 1 - 0  
Zaragoza - Palma Futsal (2.m.) 06.05 18:30 3 - 2  
Gyeplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Oroszország 06.05 11:00 5 - 0  
Belgium - Spanyolország 06.05 13:15 4 - 2  
Gyeplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Wales 06.05 20:15 2 - 3  
Gyeplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Írország 06.05 15:30 4 - 0  
Spanyolország - Skócia 06.05 18:00 4 - 1  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen Americans - Rapid City Rush 06.05 02:05 5 - 2  
Florida Everblades - Greenville Swamp Rabbits 06.05 01:30 1 - 1  
Jacksonville Icemen - Orlando Solar Bears 06.05 01:00 5 - 1  
Kansas City Mavericks - Tulsa Oilers 06.05 02:05 4 - 3  
Utah Grizzlies - Fort Wayne Komets 06.05 03:10 1 - 9  
Wheeling Nailers - Indy Fuel 06.05 01:10 1 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Colorado (3.m.) 06.05 04:00 3 - 2  
Tampa Bay - Carolina (4.m.) 06.05 22:00 6 - 4  
Winnipeg - Montreal (2.m.) 06.05 01:30 0 - 1  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Victoriaville Tigres - Val-d'Or Foreurs (6.m.) 06.05 20:00 2 - 2  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Németország 06.05 17:15 2 - 1  
USA - Kanada 06.05 13:15 2 - 4  
Kajak-kenu (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balla/Takács - Luzan/Chetverikova (Női C2 500 m) 06.05 11:40 0 - 1  
Balla/Takács - Női C2 500 m 06.05 11:40    
Kiss B. - Y. Vandiuk (C1 1000 m) 06.05 11:00 0 - 1  
Kopasz B. - F. Pimenta (K1 1000 m) 06.05 11:10 1 - 0  
Kopasz B. - K1 1000 m 06.05 11:10    
Kozák/Bodonyi - Khudzenka/Litvinchuk (Női K2 500 m) 06.05 11:25 1 - 0  
Kozák/Bodonyi - Női K2 500 m 06.05 11:25    
Lucz D. - M. Walczykiewicz (Női K1 200 m) 06.05 12:10 1 - 0  
Lucz D. - Női K1 200 m 06.05 12:10    
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 7.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P. Konrad 06.05 09:45 1 - 0  
Criterium du Dauphine 2021, 7. szakasz 06.05 11:45    
D. Gaudu - Gui. Martin 06.05 09:45 1 - 0  
Ger. Thomas - W. Kelderman 06.05 09:45 1 - 0  
I. van Wilder - B. Hermans 06.05 09:45 0 - 1  
J. Haig - J. Izaguirre Insausti 06.05 09:45 1 - 0  
M. Skjelmose Jensen - F. Aru 06.05 09:45 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - R. Porte 06.05 09:45 0 - 1  
S. Kuss - M.A. Lopez Moreno 06.05 09:45 0 - 1  
T.G. Hart - A. Lutsenko 06.05 09:45 0 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - South East Melbourne 06.05 09:30 78 - 83  
Sydney Kings - Brisbane 06.05 12:00 83 - 82  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Oostende (2.m.) 06.05 20:00 71 - 59  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puente Alto - Univ.Catolica de Santiago 06.05 20:00 81 - 71  
Universidad de Concepcion - Espanol de Talca 06.05 22:00 85 - 78  
Valdivia - Puerto Montt 06.05 21:00 67 - 49  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitans Levallois - ASVEL Lyon-Villeurbanne 06.05 17:20 106 - 87  
Kosárlabda (Görög 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Amintasz Dafni 06.05 16:00 78 - 44  
Kardica - Panerythraikosz 06.05 16:00 76 - 58  
Marouszi - Eleftheroupoli 06.05 16:00 95 - 67  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavrio - Panathinaikosz (2.m.) 06.05 16:00 81 - 81, h.u. 94 - 89  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Split (5.m.) 06.05 20:00 84 - 57  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Ness Ziona (3.m.) 06.05 19:45 85 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Zalgiris Kaunas (2.m.) 06.05 16:20 70 - 92  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - LA Clippers (6.m.) 06.05 03:00 97 - 104  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Alba Berlin (4.m.) 06.05 20:30 75 - 77  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Verona (1.m.) 06.05 18:30 95 - 83  
Tortona - Eurobasket Roma (1.m.) 06.05 20:45 67 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Virtus Bologna (1.m.) 06.05 20:45 77 - 83  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U-Banca Cluj - Voluntari (5.m.) 06.05 17:00 75 - 56  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alicante - Breogan Lugo (2.m.) 06.05 20:30 77 - 66  
Leyma Coruna - Granada (2.m.) 06.05 18:30 82 - 85  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Joventut Badalona (3.m.) 06.05 18:30 94 - 73  
Kosárlabda (Szerb Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Belgrád - Partizan Belgrád (3.m.) 06.05 20:00 82 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce (2.m.) 06.05 18:30 95 - 73  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Urunday Univ. (2.m.) 06.05 00:00 88 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - CSZKA Moszkva (1.m.) 06.05 18:30 77 - 85  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Svédország 06.05 18:30 71 - 51  
Montenegró - Bosznia-Hercegovina 06.05 17:00 59 - 45  
Spanyolország - Belgium 06.05 20:00 61 - 58  
Szerbia - Oroszország 06.05 16:30 70 - 75  
Szlovákia - Görögország 06.05 20:15 64 - 59  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Chicago 06.05 21:00 68 - 63  
Minnesota - Atlanta 06.05 02:00 86 - 84  
Seattle - Dallas 06.05 04:00 96 - 96, h.u. 105 - 102  
Washington - Las Vegas 06.05 19:00 93 - 96  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Wellington Saints 06.05 09:30 64 - 89  
Otago Nuggets - Southland Sharks 06.05 09:30 78 - 85  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Nyköbing F. 06.05 13:30 27 - 28  
Odense - Herning-Ikast 06.05 16:00 25 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Ciprus 06.05 17:00 19 - 21  
Portugália - Koszovó 06.05 19:30 30 - 17  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Olaszország 06.05 15:00 25 - 22  
Lettország - Görögország 06.05 17:00 17 - 34  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Finnország 06.05 19:00 24 - 28  
Kézilabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontault-Combault - Nancy 06.05 16:15 25 - 26  
Saran - Cherbourg Manche 06.05 14:00 31 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Dunkerque 06.05 17:00 29 - 22  
Creteil - Cesson 06.05 16:00 27 - 19  
Istres - Limoges 06.05 18:00 30 - 30  
Nantes - Montpellier 06.05 18:30 36 - 26  
Tremblay - Pays d'Aix 06.05 18:00 22 - 29  
Kézilabda (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Drama 06.05 17:00 26 - 22  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesvete - Dubrava 06.05 19:30 31 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesvete - Sinj 06.05 17:30 36 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Azoty Pulawy 06.05 15:45 22 - 28  
Gwardia Opole - Kalisz 06.05 19:30 28 - 26  
Kwidzyn - Piotrkow Trybunalski 06.05 15:00 25 - 25  
Pogon Szczecin - Stal Mielec 06.05 15:00 34 - 33  
Tarnow - Chrobry Glogow 06.05 15:00 24 - 34  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2020/21 06.05 18:30    
Kézilabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Szeged 06.05 18:30 36 - 37  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TUSEM Essen - Ludwigshafen-Friesenheim 06.05 20:30 27 - 29  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Német Kupa 2020/21 06.05 18:15    
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Dinamo Asztrahany 06.05 12:00 25 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - CSZKA Moszkva (2.m.) 06.05 15:00 32 - 21  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZGAU-Szaratov (2.m.) 06.05 16:00 25 - 24  
Kézilabda (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Porto 06.05 18:30 27 - 27  
Sporting CP - Benfica 06.05 16:00 24 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Granollers 06.05 12:00 28 - 29  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Huesca 06.05 20:30 43 - 27  
Sinfin - Bidasoa Irun 06.05 18:15 33 - 28  
Labdarúgás (Algériai 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Khroub - Chelghoum Laid 06.05 17:00 0 - 0  
CA Batna - CRB Ouled Djellal 06.05 17:00 2 - 1  
El Eulma - MSP Batna 06.05 17:00 1 - 0  
Tadjenanet - MO Constantine 06.05 17:00 2 - 4  
USM Annaba - US Chaouia 06.05 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Aknoun - Amal Bou Saada 06.05 17:00 1 - 0  
MO Bejaia - IRB Lakhdaria 06.05 17:00 1 - 0  
RC Kouba - CR Beni Thour 06.05 17:00 2 - 1  
USM Blida - El Harrach 06.05 17:00 0 - 1  
WA Boufarik - JSM Bejaia 06.05 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASM Oran - MC Saida 06.05 17:00 3 - 4  
RC Oued Rhiou - OM Arzew 06.05 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Algériai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Oran - WA Tlemcen 06.05 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Chesterfield 06.05 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Racing Club 06.05 00:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Sydney FC 06.05 07:05 0 - 2  
Central Coast Mariners - Western Utd. 06.05 09:05 2 - 0  
Newcastle Jets - Perth Glory 06.05 11:10 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Sampaio Correa MA 06.05 21:30 0 - 0  
Londrina - Brusque 06.05 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Altos PI 06.05 20:30 1 - 0  
Santa Cruz PE - Floresta 06.05 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Oeste 06.05 21:00 1 - 0  
Ituano - Novorizontino 06.05 16:00 1 - 4  
Mirassol SP - Ypiranga RS 06.05 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo RJ - Botafogo RJ 06.05 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Dep. Union La Calera 06.05 16:30 0 - 1  
Palestino - Universidad de Chile 06.05 21:30 0 - 0  
Santiago Wanderers - Univ.Catolica de Santiago 06.05 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Pardubice 06.05 10:30 0 - 1  
Lokomotiva Brno - Dukla Praha 06.05 11:00 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Sparta Praha 06.05 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Aarhus Fremad 06.05 15:00 0 - 5  
Brabrand - Sydvest 06.05 15:00 5 - 0  
Holbaek - Jammerbugt 06.05 15:00 1 - 3  
Holstebro - Dalum 06.05 13:00 2 - 2  
Middelfart - Frem 06.05 15:00 2 - 1  
Naesby - Thisted 06.05 15:00 2 - 0  
VSK Aarhus - SFB Oure 06.05 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Tarnby 06.05 15:00 1 - 1  
Hilleröd - Roskilde 06.05 15:00 2 - 3  
KFUM Roskilde - FA 2000 06.05 15:00 2 - 1  
Naestved - Brönshöj 06.05 15:00 5 - 1  
Nyköbing - Hellerup 06.05 15:00 2 - 0  
Skovshoved - Avarta 06.05 15:00 1 - 0  
Slagelse BI - Vanlöse 06.05 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Nordsjaelland 06.05 14:00 0 - 5  
Köge - Bröndby 06.05 14:00 3 - 1  
Thy-Thisted - Kolding 06.05 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASA Aarhus - Aalborg 06.05 14:00 0 - 1  
B93 Köbenhavn - Sundby BK 06.05 14:00 0 - 2  
Odense - VSK Aarhus 06.05 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Bloemfontein Celtic 06.05 15:00 1 - 1  
Chippa Utd. - Supersport Utd. 06.05 15:00 1 - 1  
Lamontville Golden Arrows - Stellenbosch 06.05 15:00 0 - 0  
Mamelodi Sundowns - Cape Town City 06.05 15:00 3 - 0  
Maritzburg Utd. - AmaZulu 06.05 15:00 0 - 0  
Moroka Swallows - Baroka 06.05 15:00 1 - 1  
Orlando Pirates - Tshakhuma 06.05 15:00 0 - 0  
TS Galaxy - Kaizer Chiefs 06.05 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Chungnam Asan 06.05 11:30 1 - 0  
Busan I'Park - Gyeongnam 06.05 11:30 2 - 3  
Jeonnam - Seoul E-Land 06.05 09:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimhae City - Cheongju 06.05 12:00 1 - 0  
Mokpo City - Gangneung City 06.05 12:00 0 - 0  
Pyeongtaek Citizen - Yangju Citizen 06.05 12:00 0 - 0  
Ulsan Citizen - Paju Citizen 06.05 12:00 4 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - Atl. Santo Domingo 06.05 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Lokomotív Gomel 06.05 13:00 1 - 1  
Naftan - Sahtar Petrikov 06.05 15:00 2 - 1  
Volna Pinszk - Lida 06.05 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Bordeaux 06.05 14:30 4 - 2  
Issy-les-Moulineaux - Reims 06.05 14:30 1 - 2  
Paris FC - Montpellier 06.05 14:30 2 - 0  
Soyaux - Le Havre 06.05 14:30 3 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medeama Tarkwa - Karela Utd. 06.05 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Njardvik 06.05 16:00 1 - 1  
Haukar - Magni 06.05 16:00 3 - 0  
KF Fjallabyggdar - Throttur Vogar 06.05 16:00 0 - 0  
Reynir Sandgerdi - Völsungur Husavik 06.05 15:00 5 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Vestri 06.05 16:00 4 - 0  
Vikingur Olafsvik - Thor Akureyri 06.05 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - Throttur Reykjavik 06.05 18:00 1 - 3  
ÍBV - Selfoss 06.05 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blaublitz Akita - Ryukyu 06.05 08:00 1 - 1  
Kitakyushu - Jubilo Iwata 06.05 07:00 0 - 2  
Kofu - Albirex Niigata 06.05 07:00 2 - 2  
Matsumoto Yamaga - Machida Zelvia 06.05 07:00 1 - 5  
Okayama - Tokyo Verdy 06.05 12:00 0 - 1  
Sagamihara - Nagasaki 06.05 08:00 0 - 1  
Yamaguchi - Ehime 06.05 06:30 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imabari - Nagano Parceiro 06.05 08:00 0 - 0  
Yokohama SCC - Gainare Tottori 06.05 06:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfida Setagaya - NGU Loveledge Nagoya 06.05 07:00 1 - 0  
Yamato Sylphid - Harima Albion 06.05 06:00 1 - 1  
Yokohama Seagulls - Angeviolet Hiroshima 06.05 06:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Shonan Bellmare 06.05 07:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Technology FC - Suzhou Dongwu 06.05 13:35 2 - 2  
Kunshan - Nanjing City FC 06.05 13:35 1 - 1  
Wuhan Three Towns - Liaoning Shenyang Urban 06.05 09:30 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandong Tengyue - Shanxi Longjin 06.05 09:30 1 - 1  
Hubei Istar - Hebei Kungfu 06.05 09:30 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Manatee - Yichuan Grand Tiger 06.05 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Red Lions - Hunan Billows 06.05 10:00 0 - 0  
Quanzhou Yaxin - Shanghai Jiading 06.05 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Radomiak Radom 06.05 12:40 0 - 2  
GKS Belchatow - GKS Jastrzebie 06.05 16:00 0 - 2  
Olsztyn - Miedz Legnica 06.05 16:30 1 - 1  
Resovia Rzeszow - Chrobry Glogow 06.05 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - Garbarnia Krakkó 06.05 13:00 0 - 0  
Hutnik Krakkó - Sokol Ostroda 06.05 16:30 1 - 2  
KS Polkowice - Bytovia Bytow 06.05 16:30 5 - 0  
Lech Poznan 2 - Chojniczanka Chojnice 06.05 13:00 1 - 2  
Olimpia Elblag - Slask Wroclaw 2 06.05 15:00 1 - 4  
Olimpia Grudziadz - Wigry Suwalki 06.05 16:30 2 - 2  
Znicz Pruszkow - KKS Kalisz 06.05 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Khouribga - CA Khenifra 06.05 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Rosenborg 06.05 15:00 0 - 2  
Avaldsnes - LSK Kvinner 06.05 15:00 2 - 3  
Kolbotn - Valerenga 06.05 15:00 1 - 2  
Lyn - Klepp 06.05 15:00 2 - 0  
Stabaek - Sandviken 06.05 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutherland Sharks - Apia Leichhardt 06.05 07:30 0 - 2  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamstown Rosebud - Newcastle Olympic 06.05 06:30 2 - 0  
Lambton Jaffas - Weston Workers 06.05 06:30 4 - 1  
Maitland FC - Edgeworth FC 06.05 06:30 2 - 4  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Gold Coast Knights 06.05 11:00 1 - 0  
Gold Coast Utd. - Redlands Utd. 06.05 10:30 2 - 0  
Queensland Lions - Magpies Crusaders Utd. 06.05 11:00 5 - 1  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Blue Eagles - Adelaide Comets 06.05 07:30 1 - 1  
Adelaide City FC - North Eastern Metrostars 06.05 09:30 3 - 1  
Adelaide Croatia Raiders - Adelaide Utd. 2 06.05 07:30 1 - 1  
Campbelltown City - Cumberland Utd. 06.05 07:30 4 - 0  
Sturt Lions - Adelaide Olympic 06.05 07:30 0 - 2  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarence Zebras - Olympia Warriors 06.05 08:30 4 - 1  
Devonport City - Riverside Olympic 06.05 06:15 6 - 1  
Glenorchy Knights - Kingborough Lions 06.05 08:30 3 - 0  
Launceston City - South Hobart 06.05 08:30 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armadale - Gwelup Croatia 06.05 09:00 4 - 3  
Balcatta - Perth SC 06.05 09:00 3 - 0  
ECU Joondalup - Cockburn City 06.05 09:00 1 - 2  
Inglewood Utd. - Perth Glory 2 06.05 09:00 2 - 1  
Rockingham City - Floreat Athena 06.05 09:00 1 - 2  
Sorrento - Bayswater City 06.05 09:00 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - North Carolina 06.05 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astoria Walldorf - Hoffenheim Amatőr 06.05 14:00 3 - 4  
Bahlinger - Pirmasens 06.05 14:00 0 - 2  
Elversberg - Freiburg Amatőr 06.05 14:00 1 - 1  
FSV Frankfurt - TSG Balingen 06.05 14:00 0 - 2  
Hessen Kassel - Ulm 06.05 14:00 3 - 1  
Homburg - Bayern Alzenau 06.05 14:00 3 - 0  
RW Koblenz - TSV Steinbach 06.05 14:00 3 - 1  
Schott Mainz - VfB Stuttgart Amatőr 06.05 14:00 2 - 4  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergisch Gladbach - Düsseldorf Amatőr 06.05 14:00 5 - 2  
Bonner SC - 1. FC Köln Amatőr 06.05 14:00 1 - 0  
Lotte - Wiedenbrück 06.05 14:00 2 - 2  
Oberhausen - Mönchengladbach Amatőr 06.05 14:00 2 - 0  
Rödinghausen - Fortuna Köln 06.05 14:00 4 - 1  
Schalke Amatőr - Münster 06.05 14:00 3 - 2  
SV Straelen - Lippstadt 06.05 14:00 3 - 1  
Wegberg-Beeck - Essen 06.05 14:00 0 - 2  
Wuppertal - Dortmund Amatőr 06.05 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Girona 06.05 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Espanyol 06.05 16:00 4 - 1  
Deportivo La Coruna - Tenerife 06.05 13:30 1 - 1  
Sevilla - Betis 06.05 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Tercera Div.,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos Promesas - Mirandes B 06.05 18:00 1 - 1  
CD Coria - CD Diocesano 06.05 19:30 1 - 1  
Sestao River - Urduliz FT 06.05 17:30 2 - 0  
Valle de Egues - CD Pamplona 06.05 18:30 1 - 2  
Xerez - Ceuta 06.05 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellinzona - Munsingen 06.05 16:00 2 - 0  
YF Juventus - Breitenrain 06.05 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel 2 - Brühl 06.05 16:00 5 - 0  
Cham - Bavois 06.05 16:00 4 - 2  
Etoile Carouge - Yverdon 06.05 16:00 2 - 0  
Stade Nyonnais - Rapperswil 06.05 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - AFC Eskilstuna 06.05 13:00 1 - 0  
Trelleborg - Sundsvall 06.05 15:00 1 - 0  
Örgryte - Värnamo 06.05 17:00 0 - 0  
Öster - Norrby 06.05 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Qviding 06.05 15:00 1 - 1  
Trollhättan - IFK Malmö 06.05 16:00 3 - 1  
Tvaaker - Oskarshamn 06.05 16:00 0 - 0  
Utsikten - Torn 06.05 16:00 5 - 1  
Österlen - Ljungskile 06.05 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby Talang - Örebro Syrianska 06.05 16:00 2 - 3  
Hudiksvall - Umea FC 06.05 16:00 0 - 1  
Sandviken - Dalkurd 06.05 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Örebro 06.05 16:00 2 - 0  
Djurgarden - Eskilstuna Utd. 06.05 15:00 1 - 0  
Vittsjö - Växjö 06.05 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Észtország - U19Litvánia 06.05 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Liechtenstein - U21Görögország 06.05 17:00 0 - 5  
Labdarúgás (U23 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Románia - U23Mexikó 06.05 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Niva Ternopil - Agrobiznesz Volocsiszk 06.05 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plaza Colonia - Nacional Montevideo 06.05 20:00 1 - 2  
Sud América - Cerrito Montevideo 06.05 22:15 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Monarchs - New Mexico Utd. 06.05 04:00 0 - 1  
Real Monarchs - New Mexico Utd. 06.05 04:00 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF, C. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guatemala - St-Vincent és Grenadine 06.05 00:00 10 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF, D. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Barbados 06.05 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF, E. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nicaragua - Belize 06.05 03:00 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ecuador 06.05 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szaúd-Arábia - Jemen 06.05 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Türkmenisztán 06.05 13:00 5 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Gran Valencia Maracay 06.05 23:00 2 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa Acarigua - Zamora Barinas 06.05 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Burkina Faso 06.05 19:00 2 - 1  
Montenegró - Izrael 06.05 20:45 1 - 3  
Oroszország - Bulgária 06.05 17:00 1 - 0  
Svédország - Örményország 06.05 20:45 3 - 1  
Szenegál - Zambia 06.05 21:00 3 - 1  
Tunézia - Kongói DK 06.05 21:30 1 - 0  
Wales - Albánia 06.05 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larne - Cliftonville 06.05 18:30 3 - 1  
MMA (KSW 61, Gdansk)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kita - D. Stosic 06.05 16:00 0 - 1  
D. Stasiak - A. Lezhnev 06.05 16:00 1 - 0  
J. Kamieniarz - A. Niedzwiedz 06.05 16:00 0 - 1  
K. Owczarz - M. Kucinic (női) 06.05 16:00 1 - 0  
M. Pudzianowski - L. Jurkowski 06.05 16:00 1 - 0  
P. Mysiala - I. Erslan 06.05 16:00 0 - 1  
R. Szymanski - D. Desmae 06.05 16:00 1 - 0  
Salahdine Parnasse - F. Pejic 06.05 16:00 1 - 0  
T. Romanowski - P. Kincl 06.05 16:00 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Las Vegas 28)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Patrick - Mas. Jones 06.05 23:20    
C. Puelles - J. Leavitt 06.05 22:00 1 - 0  
M. Amirkhani - K. Kirk 06.05 23:40 0 - 1  
M. Fiorot - M. Moroz (női) 06.05 22:40    
M. Fiorot - Tab. Ricci (női) 06.05 23:00 1 - 0  
S. Woodson - You. Zalal 06.05 22:35 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Azeri ND, időmérő) 06.05 14:00 1 - 0  
F. Alonso - E. Ocon (Azeri ND, időmérő) 06.05 14:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Azeri ND, időmérő) 06.05 14:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Azeri ND, időmérő) 06.05 14:00 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Azeri ND, időmérő) 06.05 14:00 1 - 0  
Lan. Norris - D. Ricciardo (Azeri ND, időmérő) 06.05 14:00 1 - 0  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Azeri ND, időmérő) 06.05 14:00 1 - 0  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Azeri ND, időmérő) 06.05 14:00 1 - 0  
S. Vettel - L. Stroll (Azeri ND, időmérő) 06.05 14:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Azeri Nagydíj 2021, időmérő 06.05 14:00    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2021, időmérő - Top 3 06.05 14:00    
Forma-1., Azeri ND 2021 - Időmérő győztes konstruktőr 06.05 14:00    
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. Allmendinger - Ty Gibbs (Sonoma) 06.05 19:00 1 - 0  
XFinity Series, Mid-Ohio B&L Transport 170 2021 06.05 19:00    
XFinity Series, Mid-Ohio B&L Transport 170 2021 - TOP3 06.05 19:00    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Bristol 06.05 16:00 23 - 26  
London Irish - London Wasps 06.05 17:30 36 - 39  
Newcastle - Worcester 06.05 16:00 24 - 14  
Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burleigh Bears - Central Queensland Capras 06.05 08:00 38 - 6  
Ipswich Jets - Souths Logan Magpies 06.05 09:00 20 - 28  
Sunshine Coast Falcons - Redcliffe Dolphins 06.05 08:00 24 - 34  
Rögbi (Challenge Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Warrington 06.05 18:00 35 - 20  
Hull FC - St. Helens 06.05 15:30 18 - 33  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Stade de France 06.05 21:05 9 - 12  
Bordeaux - Toulouse 06.05 21:05 10 - 21  
Castres - Toulon 06.05 21:05 46 - 24  
Clermont - La Rochelle 06.05 21:05 25 - 20  
Lyon - Agen 06.05 21:05 52 - 7  
Racing-Metro - Brive 06.05 21:05 55 - 12  
Section Paloise - Montpellier 06.05 21:05 41 - 25  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Gold Coast Titans 06.05 11:35 20 - 14  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Lions - Durban Sharks 06.05 16:00 21 - 33  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Zebre 06.05 20:35 37 - 12  
Edinburgh - Ulster 06.05 18:15 31 - 34  
Rögbi (Super Rugby Trans-Tasman)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Wellington Hurricanes 06.05 11:45 12 - 10  
Dunedin Highlanders - Sydney Waratahs 06.05 09:05 59 - 23  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Észtország 06.05 18:00 1 - 3  
Spanyolország - Lettország (Helyszín: Lettország) 06.05 14:45 3 - 0  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Románia 06.05 17:00 1 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Csehország 06.05 16:00 1 - 3  
Portugália - Törökország 06.05 19:00 0 - 3  
Röplabda (EL, Ezüst Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dánia 06.05 20:00 1 - 3  
Észak-Macedónia - Horvátország 06.05 17:00 3 - 2  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Azerbajdzsán 06.05 20:30 3 - 0  
Románia - Spanyolország 06.05 17:00 3 - 2  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 06.05 19:30 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Ausztria 06.05 17:00 0 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szerbia 06.05 15:00 3 - 1  
Bulgária - Irán 06.05 19:30 0 - 3  
Franciaország - Japán 06.05 13:00 3 - 2  
Hollandia - Argentína 06.05 10:00 0 - 3  
Kanada - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 06.05 21:00 2 - 3  
Oroszország - Lengyelország 06.05 16:00 1 - 3  
Szlovénia - Németország 06.05 12:00 1 - 3  
USA - Ausztrália 06.05 18:00 3 - 0  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Boermans S / De Groot Y 06.05 09:00 2 - 0  
Crabb Trevor / Bourne T - Loyola Stein/Souto Major 06.05 10:40 0 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - HerreraAlepuz/Gav.Collado 06.05 11:30 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Losiak B / Kantor P 06.05 16:00 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Dollinger A / Wickler C 06.05 11:30 2 - 0  
Loyola Stein/Souto Major - Semenov K / Leshukov I 06.05 14:45 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Perusic O / Schweiner D 06.05 16:00 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Samoilovs A / Smedins J 06.05 09:50 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Van De Velde/Varenhorst 06.05 09:00 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Seidl R / Waller P 06.05 09:50 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Semenov K / Leshukov I 06.05 10:40 0 - 2  
Van De Velde/Varenhorst - Brouwer A / Meeuwsen R 06.05 14:45 0 - 2  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huberli T / Betschart N - SeixasFreitas/SolbergSalg 06.05 13:30 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Heidrich/Verge-Depre 06.05 17:00 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Sponcil S / Claes K 06.05 13:30 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Heidrich/Verge-Depre 06.05 12:30    
Sponcil S / Claes K - SeixasFreitas/SolbergSalg 06.05 18:00 2 - 0  
Stam K / Schoon R - Humana-Paredes/Pavan 06.05 12:30 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lama - G. Fonio 06.05 09:20 0 - 2  
N. Moreno de Alboran - S. Ehrat 06.05 09:30    
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bilardo - M. Arcangioli 06.05 09:30 2 - 0  
O. Gavrila - H.T. Black 06.05 09:20 0 - 2  
Tenisz (Banja Luka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Meri - A. Gabric 06.05 12:30 0 - 2  
T. Mihalikova - R. Cisovska 06.05 14:30 1 - 2  
Tenisz (Biella 7, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Meligeni Rodrigues A. - M. Trungelliti 06.05 16:40 1 - 2  
H.V.N. Rune - T.M. Etcheverry 06.05 14:00 2 - 1  
Tenisz (Biella 7, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etcheverry T M / Olivo R - MartinezLD/Vega Hernandez 06.05 18:00 2 - 1  
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - N. Parrizas-Diaz 06.05 14:50 0 - 2  
F. di Sarra - N. Brancaccio 06.05 17:30 0 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Friberg - K. Jacquet 06.05 09:00 0 - 2  
L. Catarina - L. Marmousez 06.05 09:00 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Patael - N. Alvarez Varona 06.05 10:10 2 - 0  
Yuki Mochizuki - F. Arnaboldi 06.05 08:30 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Gaspar - M. Bayerlova 06.05 08:25 1 - 2  
M.J. Portillo Ramirez - D. Astakhova 06.05 11:30 0 - 2  
Tenisz (Kazany, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Grammatikopoulou - V. Koval 06.05 09:00 2 - 1  
V. Savinykh - A. Kubareva 06.05 09:00 1 - 2  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Gomez - Gon. Oliveira 06.05 18:00 2 - 0  
Tenisz (Little Rock, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Escobedo E - Krueger M / Sock J 06.05 04:50    
Mukund S / Pervolarakis M - Bangoura S / Young D 06.05 03:00 2 - 1  
Mukund S / Pervolarakis M - Barrientos N / Escobedo E 06.05 22:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S.F.A. Rodriguez Taverna - A.L. Lingua Lavallen 06.05 10:30 2 - 1  
Y. Erel - A. Rai 06.05 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cirotte - E. Lindh Gallagher 06.05 11:00    
Har. Arakawa - H. Sakatsume 06.05 10:30 0 - 2  
S. Hosogi - M.E. Reasco Gonzalez 06.05 10:30 2 - 0  
Tenisz (Nottingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - E. Webley-Smith 06.05 14:30    
A. Raina - Ell. Perez 06.05 15:45 2 - 0  
Eden Silva - Sam. Murray 06.05 14:05 2 - 0  
G. Garcia Perez - K. Volynets 06.05 14:20 0 - 2  
G. Gatto-Monticone - Sam. Murray 06.05 13:20    
Kat. Kozlova - Nat. Kostic 06.05 12:00 2 - 1  
L. Pattinama Kerkhove - N. Bains 06.05 12:00 2 - 0  
M. di Giuseppe - Tara Moore 06.05 13:30 1 - 2  
M. Melnikova - C. Vandeweghe 06.05 12:00 1 - 2  
S.B. Grey - E. Webley-Smith 06.05 16:00 2 - 1  
Tenisz (Novomoszkovszk, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marti Pujolras - D. Kalenichenko 06.05 09:30 1 - 2  
I. Beloborodko - M. Zukas 06.05 09:30 0 - 2  
Tenisz (Otocec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - M. Zanevska 06.05 09:55 0 - 2  
I. Primorac - L. Boskovic 06.05 10:00 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Alcaraz Garfia - J-L. Struff 06.05 13:10 0 - 3  
D. Köpfer - R. Federer 06.05 21:00 1 - 3  
D.S. Schwartzman - P. Kohlschreiber 06.05 11:00 3 - 0  
J. Sinner - M. Ymer 06.05 13:30 3 - 0  
M. Berrettini - Soon Woo Kwon 06.05 19:20 3 - 0  
M. Cecchinato - L. Musetti 06.05 11:00 2 - 3  
N. Djokovic - R. Berankis 06.05 13:55 3 - 0  
R. Nadal - C. Norrie 06.05 15:45 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Gonzalez M - Brkic T / Cacic N 06.05 11:00 0 - 2  
Koolhof W / Rojer J-J - Bublik A / Golubev A 06.05 14:25 1 - 2  
Murray J / Soares B - Krawietz K / Tecau H 06.05 12:35 1 - 2  
Purcell M / Saville L - Cabal J S / Farah R 06.05 11:00 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - I. Swiatek 06.05 16:00 0 - 2  
B. Krejcikova - E. Svitolina 06.05 12:00 2 - 0  
C. Gauff - J. Brady 06.05 18:20    
M. Linette - O. Jabeur 06.05 16:10 1 - 2  
M. Sakkari - E. Mertens 06.05 15:55 2 - 1  
Marta Kostyuk - V. Gracheva 06.05 14:20 2 - 0  
S. Kenin - J. Pegula 06.05 13:20 2 - 1  
S. Stephens - K. Muchova 06.05 11:00 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Begu I-C / Podoroska N 06.05 11:00 1 - 2  
Doi M / Hercog P - Chan H-C / Chan L 06.05 12:30    
Jurak D / Klepac A - Rus A / Zidansek T 06.05 12:15 2 - 0  
Pavlyuchenkova A / Rybaki - Sanders S / Tomljanovic A 06.05 11:00 2 - 0  
Pliskova/Pliskova - Niculescu M / Ostapenko J 06.05 15:40 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mahut N - Ram R / Melichar N 06.05 17:55 0 - 2  
Karatsev A / Vesnina E - Saville L / Dabrowski G 06.05 13:40 2 - 0  
Mattek-Sands B / Murray J - Cabal J S / Olmos G 06.05 16:50 1 - 2  
Polasek F / Krejcikova B - Roger-Vasselin E / Cornet 06.05 16:00 2 - 0  
Skupski N / Guarachi A - Peers J / Chan H-c 06.05 15:00 2 - 1  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Hardt - N. Kicker 06.05 17:25 0 - 2  
Roy Smith - A. McHugh 06.05 18:15 1 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - M.L. Carle 06.05 15:00 1 - 2  
C. Perrin - C. Chavatipon 06.05 15:00 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lavagno - B. Zhukayev 06.05 07:00 2 - 0  
Yan Bondarevskiy - I. Gakhov 06.05 07:00 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Dalakishvili - A.K. Soboleva 06.05 07:00 0 - 2  
V. Olyanovskaya - Z. Kulambayeva 06.05 07:00 2 - 0  
Tenisz (Szarajevó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.L. Reis da Silva - H. Casanova 06.05 10:30 1 - 2  
M. Pucinelli de Almeida - Madarász G. 06.05 12:35 2 - 0  
Tenisz (Szkopje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Svrcina - R. Nijbör 06.05 12:40 1 - 2  
M. Zekic - A. Gautier 06.05 10:00 1 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Brescia 06.05 18:00 7 - 13  
BL 2020/21 06.05 20:30    
Olympiakosz - Marseille 06.05 13:00 13 - 12  
Recco - FTC 06.05 20:30 9 - 6  
Waspo Hannover - Jug Dubrovnik 06.05 15:30 11 - 16  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kabayel - Kev. Johnson 06.05 20:00 1 - 0  
Dan. Dubois - B. Dinu 06.05 23:00 1 - 0  

 

2021.06.04.
3x3 Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Belgium 06.04 20:10 18 - 20  
Szlovénia - Ukrajna 06.04 19:05 21 - 14  
Ukrajna - Belgium 06.04 18:00 14 - 19  
3x3 Kosárlabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország (Helyszín: Debrecen) 06.04 19:20 12 - 14  
Magyarország - Észtország 06.04 20:25 13 - 10  
3x3 Kosárlabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Észtország 06.04 18:25 11 - 10  
Asztalitenisz (Challenger Series, 22. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ligocki - E. Chtchetinine 06.04 09:50 0 - 3  
C. Ligocki - F. Kuzmin 06.04 12:30 1 - 3  
D. Chambers - P. Hribar 06.04 14:50 0 - 3  
D. Chambers - S. Amann 06.04 10:30 3 - 0  
D. Cheaib - D. Chambers 06.04 13:25 3 - 0  
D. Cheaib - Den. Klein 06.04 15:30 0 - 3  
Den. Klein - D. Cheaib 06.04 09:10 2 - 3  
Den. Klein - E. Chtchetinine 06.04 11:50 3 - 1  
P. Hribar - D. Chambers 06.04 08:30 3 - 2  
P. Hribar - D. Cheaib 06.04 11:10 2 - 3  
P. Hribar - Den. Klein 06.04 14:05 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 06.04 09:15 3 - 2  
A. Arutiunyan - Y.A. Gavrilov 06.04 07:45 3 - 2  
A. Duka - Ale. Fedorov 06.04 17:15 1 - 3  
A. Duka - E. Voronkov 06.04 15:45 3 - 2  
A. Golyshev - E. Mishutin 06.04 08:15 3 - 2  
A. Ilin - E. Ilyukhin 06.04 02:45 0 - 3  
A. Ilin - I. Mikhaylov 06.04 12:45 3 - 0  
A. Ilin - K. Bystrushkin 06.04 10:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - I. Tolmachev 06.04 17:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - K.S. Olshakov 06.04 15:45 2 - 3  
A. Merezhko - A.V. Vorozheykin 06.04 07:00 3 - 2  
A. Silantev - E. Kabanov 06.04 20:15 3 - 0  
A. Yakovlev - I. Meteleshko 06.04 16:30 3 - 1  
A. Yakovlev - V. Nemashkalo 06.04 14:30 2 - 3  
A. Zirin - V. Mishakin 06.04 11:00 2 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.04 02:45 3 - 1  
A.V. Vorozheykin - I. Sergeevich 06.04 08:00 0 - 3  
A.Y. Fedosov - D. Sayanov 06.04 01:00 0 - 3  
A.Y. Lisov - A. Klavdenkov 06.04 14:45 3 - 1  
A.Y. Lisov - K.S. Olshakov 06.04 16:45 3 - 0  
Ale. Alekseev - A. Yakovlev 06.04 16:00 3 - 1  
Ale. Fedorov - S. Lanin 06.04 16:15 3 - 0  
D. Balakin - O. Kutuzov 06.04 22:45 0 - 3  
D. Ignatiev - A.Y. Fedosov 06.04 02:30 3 - 1  
D. Ignatiev - A.Y. Fedosov 06.04 02:30 3 - 1  
D. Ignatiev - Z.Y. Tsybikov 06.04 01:30 3 - 2  
D. Komarov - A. Silantev 06.04 21:15 2 - 3  
D. Petrochenko - A. Golyshev 06.04 09:15 0 - 3  
D. Petrochenko - S. Nikulin 06.04 07:45 0 - 3  
D. Sayanov - D. Korneev 06.04 23:00 2 - 3  
D. Sayanov - V. Chahur 06.04 02:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - O. Pronin 06.04 21:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - S. Burov 06.04 19:30 3 - 0  
D. Tunitsyn - I. Moshkov 06.04 21:15 3 - 1  
D. Tunitsyn - M. Andrusenko 06.04 19:45 3 - 1  
D.M. Evlakhin - A. Ilin 06.04 00:45 3 - 2  
E. Grishaev - V.G. Evlampiev 06.04 10:45 0 - 3  
E. Grishaev - Y. Bazhinov 06.04 12:45 1 - 3  
E. Ilyukhin - I. Ramenskiy 06.04 01:15 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Shirshov 06.04 23:15 3 - 0  
E. Kabanov - D. Komarov 06.04 18:45 0 - 3  
E. Mishutin - D. Petrochenko 06.04 06:45 0 - 3  
E. Mishutin - S. Nikulin 06.04 08:45 2 - 3  
E. Voronkov - Ale. Fedorov 06.04 15:15 0 - 3  
G. Karpovkin - A. Merezhko 06.04 07:30 0 - 3  
G. Karpovkin - A.V. Vorozheykin 06.04 09:00 0 - 3  
I. Meteleshko - Ale. Alekseev 06.04 15:00 1 - 3  
I. Mikhaylov - K.N. Malahov 06.04 11:15 1 - 3  
I. Moshkov - V. Marshalov 06.04 20:15 3 - 0  
I. Poletaev - V. Tsvetkov 06.04 08:15 2 - 3  
I. Ramenskiy - D.M. Evlakhin 06.04 02:00 3 - 1  
I. Sergeevich - A. Merezhko 06.04 08:30 0 - 3  
I. Sergeevich - G. Karpovkin 06.04 06:30 3 - 0  
I. Tolmachev - A.Y. Lisov 06.04 16:15 2 - 3  
I. Zemit - D. Tikhnenko 06.04 18:30 3 - 1  
I. Zemit - S. Burov 06.04 20:30 1 - 3  
K. Bystrushkin - I. Mikhaylov 06.04 11:45 3 - 2  
K. Bystrushkin - K.N. Malahov 06.04 13:15 0 - 3  
K.N. Malahov - A. Ilin 06.04 12:15 3 - 1  
K.S. Olshakov - I. Tolmachev 06.04 15:15 3 - 1  
M. Andrusenko - I. Moshkov 06.04 19:15 0 - 3  
M. Cheklin - E. Grishaev 06.04 12:15 3 - 0  
N. Zhurba - V. Safonov 06.04 22:45 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Vlasov 06.04 23:45 2 - 3  
O. Pronin - I. Zemit 06.04 20:00 3 - 1  
O. Shagarov - A.D. Volkov 06.04 00:45 3 - 2  
S. Burov - O. Pronin 06.04 19:00 3 - 1  
S. Kuzmin - A. Zirin 06.04 11:30 3 - 0  
S. Kuzmin - V. Mishakin 06.04 13:00 1 - 3  
S. Lanin - A. Duka 06.04 14:45 3 - 2  
S. Lanin - E. Voronkov 06.04 16:45 1 - 3  
S. Nikulin - A. Golyshev 06.04 07:15 1 - 3  
V. Chahur - D. Ignatiev 06.04 00:30 2 - 3  
V. Chahur - Z.Y. Tsybikov 06.04 03:00 3 - 0  
V. Kalachev - V. Putilovsky 06.04 22:30 1 - 3  
V. Marshalov - D. Tunitsyn 06.04 18:45 1 - 3  
V. Marshalov - M. Andrusenko 06.04 20:45 1 - 3  
V. Mishakin - V.V. Kutin 06.04 12:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - Ale. Alekseev 06.04 17:00 2 - 3  
V. Nemashkalo - I. Meteleshko 06.04 15:30 2 - 3  
V. Putilovsky - Val. Sidorin 06.04 23:30 3 - 1  
V. Safonov - And. Kirilenko 06.04 23:45 3 - 1  
V. Tsvetkov - A. Arutiunyan 06.04 06:45 0 - 3  
V. Tsvetkov - Y.A. Gavrilov 06.04 08:45 0 - 3  
V.G. Evlampiev - M. Cheklin 06.04 13:15 3 - 2  
V.G. Evlampiev - Y. Bazhinov 06.04 11:45 3 - 1  
V.V. Kutin - A. Zirin 06.04 12:30 1 - 3  
V.V. Kutin - S. Kuzmin 06.04 10:30 2 - 3  
Y. Bazhinov - M. Cheklin 06.04 11:15 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - I. Poletaev 06.04 07:15 2 - 3  
Z.Y. Tsybikov - D. Sayanov 06.04 00:00 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Brisbane Lions 06.04 11:50 97 - 75  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SSG Landers 06.04 11:30 3 - 2  
KIA Tigers - LG Twins 06.04 11:30 4 - 3  
Kiwoom Heroes - Samsung Lions 06.04 11:30 3 - 6  
KT Wiz - Lotte Giants 06.04 11:30 0 - 15  
NC Dinos - Hanwha Eagles 06.04 12:00 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Orix Buffaloes 06.04 10:45 1 - 2  
Hanshin Tigers - Fukuoka S. Hawks 06.04 11:00 6 - 1  
Hiroshima Carp - Tohoku Rakuten 06.04 11:00 5 - 12  
Tokyo Yakult - Saitama Seibu 06.04 10:30 10 - 1  
Yokohama Baystars - Chiba Lotte 06.04 10:45 7 - 11  
Yomiuri Giants - Hokkaido Nippon 06.04 10:45 6 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 06.04 02:30 6 - 4  
Bravos de Leon - Generales de Durango 06.04 02:15 4 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 06.04 02:00    
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 06.04 03:00 2 - 1  
Pericos de Puebla - El Aguila de Veracruz 06.04 02:00 7 - 6  
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo 06.04 03:00 3 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Detroit 06.04 02:10 4 - 1  
Kansas City - Minnesota 06.04 02:10 6 - 5  
LA Angels - Seattle 06.04 03:38 2 - 6  
Milwaukee - Arizona 06.04 01:40 7 - 4  
Pittsburgh - Miami 06.04 01:05 5 - 3  
San Diego - NY Mets 06.04 04:10 4 - 3  
San Francisco - Chicago Cubs 06.04 03:45 7 - 2  
St. Louis - Cincinnati 06.04 02:15 2 - 4  
Baseball (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Dominikai Köztársaság 06.04 19:00 4 - 14  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - Rob Collins 06.04 01:50 4 - 3  
Andy Jenkins - Sco. Baker 06.04 00:20 3 - 4  
Col. Osborne - M. Gillet 06.04 14:20 4 - 1  
Col. Osborne - Ste. Burton 06.04 12:20 1 - 4  
F. Sherrock - Col. Osborne 06.04 11:10 4 - 2  
F. Sherrock - J. McCarthy 06.04 12:50 4 - 2  
F. Sherrock - Ric. North 06.04 14:05 4 - 3  
J. Askew - Andy Jenkins 06.04 01:05 4 - 3  
J. Askew - Joe Davis 06.04 00:05 2 - 4  
J. Askew - Sco. Baker 06.04 23:05 0 - 4  
J. McCarthy - Col. Osborne 06.04 11:45 1 - 4  
J. McCarthy - Ste. Burton 06.04 14:40 3 - 4  
Joe Davis - Sco. Baker 06.04 01:25 4 - 3  
M. Gillet - F. Sherrock 06.04 12:00 3 - 4  
M. Gillet - J. McCarthy 06.04 13:40 4 - 3  
M. Gillet - Ste. Burton 06.04 10:50 3 - 4  
Ric. North - Col. Osborne 06.04 13:10 2 - 4  
Ric. North - J. McCarthy 06.04 10:30 2 - 4  
Ric. North - M. Gillet 06.04 12:35 2 - 4  
Rob Collins - Andy Jenkins 06.04 23:20 4 - 3  
Rob Collins - Joe Davis 06.04 00:40 3 - 4  
Sco. Baker - J. Askew 06.04 02:10 3 - 4  
Sco. Baker - Joe Davis 06.04 23:40 1 - 4  
Ste. Burton - F. Sherrock 06.04 13:30 4 - 0  
Ste. Burton - Ric. North 06.04 11:25 2 - 4  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Thieves - Paris Legion 06.04 21:00 1 - 3  
New York Subliners - Florida Mutineers 06.04 22:45 3 - 2  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havu Gaming - Coppenhagen Flames 06.04 20:05 0 - 2  
Tricked eSport - Young Ninjas 06.04 17:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Gamerlegion - Endpoint 06.04 13:00    
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Eu Reg., PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENCE - Team Dignitas 06.04 14:00 1 - 2  
Hyenas - Lyngby Vikings 06.04 17:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Intel Extreme M.,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - Ninjas In Pyjamas 06.04 13:25 1 - 2  
Funplus Phoenix - Complexity Gaming 06.04 16:40 1 - 2  
Gambit Esports - Astralis 06.04 21:00 2 - 0  
Heroic - Evil Geniuses 06.04 17:05 1 - 2  
OG - Virtus.pro 06.04 20:40 2 - 0  
Team Spirit - Imperial Sportsbet 06.04 13:25 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Weplay Animajor, GS )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - TNC Predator 06.04 13:00 2 - 0  
Psg.lgd - Beastcoast 06.04 15:45 2 - 0  
Team Liquid - Beastcoast 06.04 13:00 1 - 1  
Team Nigma - Psg.lgd 06.04 18:00 1 - 1  
Team Spirit - Evil Geniuses 06.04 15:40 1 - 1  
Team Spirit - Team Nigma 06.04 20:30 0 - 2  
Vici Gaming - Team Liquid 06.04 17:00 2 - 0  
Vici Gaming - TNC Predator 06.04 20:25 1 - 1  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,Americas PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokori - Infamous 06.04 22:00 0 - 2  
Simply Toobased - The Cut 06.04 00:25 0 - 2  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,SAAsia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Omega Esports 06.04 05:00 2 - 1  
Neon Esports - Lilgun 06.04 08:30 2 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Kenp4chi) - Ukraine (Diamond) 06.04 09:24 4 - 2  
Italy (Escanor) - Ukraine (Diamond) 06.04 10:00 1 - 3  
Poland (Natan) - Ukraine (Diamond) 06.04 08:48 10 - 6  
Ukraine (Diamond) - Belarus (Kenp4chi) 06.04 07:36 0 - 0  
Ukraine (Diamond) - Italy (Escanor) 06.04 08:12 2 - 0  
Ukraine (Diamond) - Poland (Natan) 06.04 07:00 5 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 06.04 23:20 2 - 0  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 06.04 04:20 4 - 1  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 06.04 02:20 1 - 2  
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard) 06.04 21:40 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Poland (Johnybegood) 06.04 22:40 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 06.04 01:20 0 - 1  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 06.04 23:40 1 - 3  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 06.04 03:00 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 06.04 06:00 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 06.04 09:40 2 - 1  
Cameroon (Moic) - France (Herculex) 06.04 12:40 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 06.04 11:20 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Norway (Nasmi) 06.04 08:00 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 06.04 10:40 3 - 3  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 06.04 07:00 2 - 3  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 06.04 07:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 06.04 12:20 1 - 0  
Chile (Poli) - Egypt (Kasandra) 06.04 08:40 1 - 2  
Chile (Poli) - France (Herculex) 06.04 05:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 06.04 07:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Norway (Nasmi) 06.04 12:40 2 - 0  
Chile (Poli) - Spain (Reaper) 06.04 10:20 1 - 0  
Chile (Poli) - Switzerland (Apollo) 06.04 09:20 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 06.04 01:40 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 06.04 23:00 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 06.04 00:40 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 06.04 23:40 0 - 0  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 06.04 20:40 4 - 0  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 06.04 22:40 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 06.04 02:20 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 06.04 04:00 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 06.04 08:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Chile (Poli) 06.04 09:00 3 - 4  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 06.04 09:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 06.04 11:40 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 06.04 07:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 06.04 05:00 1 - 0  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 06.04 12:20 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 06.04 11:20 3 - 1  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 06.04 21:20 1 - 2  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 06.04 02:00 2 - 0  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 06.04 21:40 3 - 1  
England (Zeus) - Netherlands (Aibothard) 06.04 03:40 3 - 1  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 06.04 03:00 2 - 2  
England (Zeus) - Russia (Val) 06.04 23:20 1 - 1  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 06.04 01:20 1 - 1  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 06.04 22:20 3 - 2  
France (Herculex) - Cameroon (Moic) 06.04 05:40 2 - 2  
France (Herculex) - Chile (Poli) 06.04 12:00 1 - 3  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 06.04 07:40 2 - 1  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 06.04 06:40 2 - 2  
France (Herculex) - Norway (Nasmi) 06.04 09:40 3 - 1  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 06.04 06:00 1 - 2  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 06.04 11:20 1 - 2  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 06.04 10:20 4 - 2  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 06.04 22:00 2 - 4  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 06.04 00:20 0 - 2  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 06.04 03:20 1 - 3  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 06.04 02:40 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 06.04 00:00 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 06.04 04:20 4 - 3  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 06.04 21:00 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 06.04 01:00 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 06.04 07:20 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Chile (Poli) 06.04 10:00 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 06.04 05:20 0 - 2  
Mexico (Legolas) - France (Herculex) 06.04 10:40 4 - 2  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 06.04 08:00 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 06.04 09:40 4 - 0  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 06.04 05:40 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 06.04 04:00 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 06.04 01:00 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - England (Zeus) 06.04 21:00 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 06.04 22:40 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 06.04 02:00 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Val) 06.04 00:20 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 06.04 04:20 1 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 06.04 23:20 2 - 1  
Norway (Nasmi) - Cameroon (Moic) 06.04 09:00 1 - 4  
Norway (Nasmi) - Chile (Poli) 06.04 05:00 1 - 2  
Norway (Nasmi) - Egypt (Kasandra) 06.04 11:00 1 - 1  
Norway (Nasmi) - France (Herculex) 06.04 08:20 3 - 2  
Norway (Nasmi) - Mexico (Legolas) 06.04 10:20 2 - 1  
Norway (Nasmi) - Portugal (Cliff) 06.04 12:00 3 - 1  
Norway (Nasmi) - Spain (Reaper) 06.04 06:00 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Argentina (Carnage) 06.04 02:40 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 06.04 03:40 0 - 0  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 06.04 22:00 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 06.04 01:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 06.04 22:20 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 06.04 21:20 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 06.04 03:20 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 06.04 00:20 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 06.04 06:20 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Chile (Poli) 06.04 11:00 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 06.04 12:40 1 - 2  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 06.04 11:40 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 06.04 09:20 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Norway (Nasmi) 06.04 05:20 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 06.04 08:20 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 06.04 08:40 0 - 2  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 06.04 00:00 1 - 2  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 06.04 03:00 2 - 3  
Russia (Val) - England (Zeus) 06.04 01:00 1 - 3  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 06.04 20:40 3 - 3  
Russia (Val) - Netherlands (Aibothard) 06.04 00:40 2 - 0  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 06.04 04:00 3 - 1  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 06.04 23:00 1 - 2  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 06.04 03:20 1 - 2  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 06.04 11:00 0 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 06.04 05:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 06.04 08:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Norway (Nasmi) 06.04 11:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 06.04 10:00 2 - 4  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 06.04 12:00 2 - 0  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 06.04 10:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Chile (Poli) 06.04 08:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 06.04 07:20 4 - 0  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 06.04 12:20 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Norway (Nasmi) 06.04 10:40 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 06.04 09:00 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 06.04 05:00 2 - 4  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 06.04 00:40 1 - 0  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 06.04 22:20 2 - 2  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 06.04 00:00 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 06.04 03:40 4 - 2  
Turkey (Rafa) - Netherlands (Aibothard) 06.04 20:40 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Poland (Johnybegood) 06.04 21:40 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 06.04 02:40 2 - 2  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 06.04 02:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 06.04 23:00 1 - 0  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 06.04 21:20 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 06.04 02:20 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 06.04 23:40 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 06.04 01:40 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 06.04 01:20 3 - 0  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 06.04 21:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 06.04 22:00 3 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Everton (Barcelona) 06.04 16:10 2 - 4  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Real Madrid (Arukonda) 06.04 18:40 4 - 2  
Dortmund (Confession) - Everton (Barcelona) 06.04 09:35 1 - 2  
Dortmund (Confession) - Inter (Russia Today) 06.04 08:45 2 - 2  
Everton (Barcelona) - Inter (Russia Today) 06.04 11:15 0 - 2  
Everton (Barcelona) - Milan (Ab Ovo) 06.04 19:30 2 - 0  
Everton (Barcelona) - Tottenham (Megapolice) 06.04 10:25 1 - 1  
Inter (Russia Today) - Milan (Ab Ovo) 06.04 10:00 1 - 3  
Inter (Russia Today) - Tottenham (Megapolice) 06.04 12:05 1 - 1  
Marseille (Fints) - Bayern Mün. (Im Not Over) 06.04 19:05 2 - 2  
Marseille (Fints) - Everton (Barcelona) 06.04 17:00 0 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Bayern Mün. (Im Not Over) 06.04 17:25 4 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 06.04 10:50 2 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Everton (Barcelona) 06.04 12:30 2 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Marseille (Fints) 06.04 18:15 0 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Dortmund (Confession) 06.04 11:40 5 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Milan (Ab Ovo) 06.04 09:10 1 - 0  
E-Sport (KOG,KPL Spring Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogue Warriors - TOP Esports 06.04 13:00 2 - 4  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Zod) - Milwaukee (Bumblebee) 06.04 08:48 50 - 47  
Brooklyn (Zod) - Portland (Fosters23) 06.04 07:36 43 - 44  
LA Clippers (Tranquil) - Milwaukee (Bumblebee) 06.04 09:24 35 - 53  
Milwaukee (Bumblebee) - Brooklyn (Zod) 06.04 07:00 53 - 48  
Milwaukee (Bumblebee) - Portland (Fosters23) 06.04 08:12 41 - 48  
Milwaukee (Tranquil) - Portland (Scrate) 06.04 21:30 48 - 42  
Portland (Fosters23) - Milwaukee (Bumblebee) 06.04 10:00 50 - 55  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Hawks (phabian) - Milwaukee (Scrate) 06.04 14:30 36 - 43  
Atlanta Hawks (phabian) - Philadelphia (Tranquil) 06.04 16:54 30 - 39  
Brooklyn (Bumblebee) - Atlanta Hawks (phabian) 06.04 15:42 52 - 40  
Philadelphia (Tranquil) - Brooklyn (Bumblebee) 06.04 16:18 48 - 45  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - New York (Sm1T1Q) 06.04 07:40 84 - 47  
Boston (Shell_Doc) - Brooklyn (ka4ika_dame) 06.04 11:55 44 - 90  
Brooklyn (ka4ika_dame) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.04 10:45 56 - 79  
Charlotte (broccolicabb.) - Chicago (Jimmy_Walker13) 06.04 07:05 70 - 51  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Atlanta (nikitos349) 06.04 05:55 53 - 59  
Chicago (macmafin8) - Denver (mi4eka) 06.04 17:10 62 - 91  
Cleveland (BossVlados0_0) - Boston (Shell_Doc) 06.04 10:10 103 - 56  
Cleveland (BossVlados0_0) - Brooklyn (ka4ika_dame) 06.04 12:30 80 - 62  
Denver (mi4eka) - LA Clippers (Rom1pr) 06.04 17:45 58 - 71  
LA Clippers (Rom1pr) - Utah (St0rm05151) 06.04 16:35 69 - 52  
Miami (TiGeR_triPoint) - Boston (Shell_Doc) 06.04 13:05 111 - 37  
Miami (TiGeR_triPoint) - Cleveland (BossVlados0_0) 06.04 11:20 73 - 76  
New York (Sm1T1Q) - Charlotte (broccolicabb.) 06.04 06:30 38 - 76  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Tranquil) - LA Clippers (Fosters23) 06.04 12:48 45 - 41  
Dallas (Tranquil) - Portland (Bumblebee) 06.04 13:24 53 - 50  
Denver (Kodas) - Dallas (Iamdevilwalk) 06.04 23:48 58 - 56  
Denver (Zod) - Dallas (Tranquil) 06.04 14:00 40 - 44  
Denver (Zod) - LA Clippers (Fosters23) 06.04 11:36 31 - 45  
LA Clippers (Dazai) - Dallas (Iamdevilwalk) 06.04 23:12 42 - 54  
LA Clippers (Dazai) - Portland (Phabian) 06.04 22:00 42 - 34  
Portland (Bumblebee) - Denver (Zod) 06.04 11:00 38 - 48  
Portland (Bumblebee) - LA Clippers (Fosters23) 06.04 12:12 47 - 58  
Portland (Phabian) - Dallas (Iamdevilwalk) 06.04 22:36 38 - 48  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston Uprising - Los Angeles Gladiators 06.04 21:00 1 - 3  
Chengdu Hunters - Seoul Dynasty 06.04 12:30 2 - 3  
Guangzhou Charge - Philadelphia Fusion 06.04 11:00 0 - 3  
Los Angeles Valiant - Hangzhou Spark 06.04 14:00 0 - 3  
San Francisco Shock - Vancouver Titans 06.04 22:30 3 - 0  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer, NA, Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Disk - Nina 06.04 22:20 1 - 3  
Scarlett - Trigger 06.04 23:55 3 - 0  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,EU,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HeRoMaRinE - Clem 06.04 20:50 1 - 3  
Maxpax - Elazer 06.04 16:00 2 - 3  
Reynor - Serral 06.04 19:30 3 - 1  
Showtime - Lambo 06.04 17:30 2 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Norilszkij Nikel (4.m.) 06.04 16:00 5 - 3  
Gyeplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 06.04 20:00 3 - 0  
Németország - Wales 06.04 17:00 8 - 1  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Solar Bears - South Carolina Stingrays 06.04 01:00 2 - 6  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Islanders - Boston (3.m.) 06.04 01:30 1 - 1  
Tampa Bay - Carolina (3.m.) 06.04 02:00 2 - 2  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Val-d'Or Foreurs - Victoriaville Tigres (5.m.) 06.04 01:00 1 - 3  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 6.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2021, 6. szakasz 06.04 14:30    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Melbourne Utd. 06.04 13:30 64 - 78  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denain - Aix Maurienne 06.04 18:30 75 - 69  
Evreux - Nantes 06.04 18:30 78 - 86  
Nancy - Paris BC 06.04 18:30 83 - 96  
Poitiers - St-Quentin 06.04 19:00 77 - 75  
Quimper - Vichy-Clermont 06.04 19:00 84 - 76  
Rouen - Fos-sur-Mer 06.04 18:30 79 - 85  
Souffelweyersheim - Gries-Oberhoffen 06.04 19:00 79 - 87  
St-Chamond - Antibes 06.04 19:00 89 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Promitheasz Patra (2.m.) 06.04 17:00 113 - 101  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR Reykjavik - Keflavik (2.m.) 06.04 22:15 82 - 91  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietkabelis Panevezys (2.m.) 06.04 17:50 85 - 74  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Phoenix (6.m.) 06.04 04:30 100 - 113  
NBA 2020/21 - Denver vagy Portland jut tovább? 06.04 02:00    
NBA 2020/21 - Phoenix vagy LA Lakers jut tovább? 06.04 04:30    
Portland - Denver (6.m.) 06.04 02:00 115 - 126  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ludwigsburg (4.m.) 06.04 20:30 82 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Baskonia Vitoria (3.m.) 06.04 22:00 78 - 73  
Kosárlabda (Szerb Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Borac Cacak (1.m.) 06.04 17:30 101 - 70  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prometej Kamjanszke - Dnipro (4.m.) 06.04 17:00 86 - 79  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guaiqueries de Margarita - Trotamundos de Carabobo (3.m.) 06.04 00:05 83 - 91  
Trotamundos de Carabobo - Guaiqueries de Margarita (4.m.) 06.04 23:05 75 - 63  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Nigéria 06.04 20:30 67 - 60  
Csehország - Fehéroroszország 06.04 12:00 54 - 57  
Franciaország - Svédország 06.04 18:00 77 - 61  
Horvátország - Szlovákia 06.04 18:00 73 - 62  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Indiana 06.04 04:30 98 - 63  
New York - Las Vegas 06.04 01:00 82 - 94  
Phoenix - Chicago 06.04 04:00 65 - 65, h.u. 77 - 74  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franklin Bulls - Bay Hawks 06.04 09:30 73 - 110  
Southland Sharks - Wellington Saints 06.04 09:30 84 - 70  
Taranaki Mountainairs - Auckland Huskies 06.04 09:30 84 - 106  
Krikett (ODI Series (NED-IRL))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Írország 06.04 10:30 0 - 1  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Portugália 06.04 17:00 17 - 32  
Luxemburg - Koszovó (Helyszín: Koszovó) 06.04 19:30 27 - 33  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Bosznia-Hercegovina 06.04 17:00 29 - 18  
Olaszország - Lettország 06.04 15:00    
Kézilabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Feröer-szigetek (Helyszín: Feröer-szigetek) 06.04 19:30 19 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Nimes 06.04 18:30 47 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Porec 06.04 19:00 36 - 26  
PPD Zágráb - Varazdin 06.04 19:00 35 - 22  
Kézilabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Murvica 06.04 19:00 32 - 23  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Stjarnan (2.m.) 06.04 20:00 28 - 30  
Valur - KA Akureyri (2.m.) 06.04 22:00 33 - 28  
Kézilabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Rishon Lezion (1.m.) 06.04 15:00 21 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Mosonmagyaróvár 06.04 17:15 26 - 20  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - Elbflorenz 06.04 19:30 31 - 27  
Gummersbach - Dormagen 06.04 19:00 35 - 25  
Rimpar - Hamburg 06.04 19:00 20 - 24  
Wilhelmshaven - Lübbecke 06.04 20:00 21 - 32  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - Melsungen 06.04 17:30 28 - 24  
Labdarúgás (Algériai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biskra - Kabylie 06.04 18:45 0 - 2  
NC Magra - Saoura 06.04 17:00 2 - 1  
USM Alger - Medea 06.04 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macarthur FC - Wellington Phoenix 06.04 11:05 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Confianca 06.04 22:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Athlético PR 06.04 00:00 1 - 1  
CRB - Palmeiras SP 06.04 02:30 0 - 1  
Vitória BA - Internacional RS 06.04 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - USA (Helyszín: USA) 06.04 01:30 0 - 1  
Mexikó - Costa Rica 06.04 04:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon City - Daejeon Korail 06.04 12:00 3 - 1  
Hwaseong - Gimpo Citizen 06.04 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - CA Porteno 06.04 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkeli MP - KPV Kokkola 06.04 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahden Reipas - Myllykoski PA 06.04 17:30 3 - 2  
NJS - KaPa 06.04 17:30 0 - 0  
PEPO - KuFu-98 06.04 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves 2 - KaaPo Kaarina 06.04 17:30 2 - 3  
SalPa - HJS Akatemia 06.04 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - HPS 06.04 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Fleury 91 06.04 20:45 8 - 0  
Paris SG - Dijon 06.04 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Kordrengir 06.04 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thespakusatsu Gunma - Mito 06.04 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Dep. Tolima 06.04 22:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Chengdu Rongcheng 06.04 13:35 0 - 2  
Heilongjiang Ice City - Guizhou FC 06.04 13:35 0 - 0  
Meizhou Hakka - Zibo Cuju 06.04 12:00 4 - 0  
Nantong Zhiyun - Jiangxi Beidamen 06.04 09:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangxi Pingguo Haliao - Shaoxing Keqiao Yuejia 06.04 09:30 5 - 1  
Inner Mongolia FC - Xi'an Wolves 06.04 09:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dongguan Guanlian - Shaanxi Beyond 06.04 09:30 1 - 1  
Kunming ZHSFC - Hebei Zhuoao 06.04 09:30 0 - 4  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Youth Island - Yanbian Longding 06.04 10:00 2 - 1  
Sichuan Minzu - Xiamen Egret Island 06.04 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Widzew Lodz 06.04 20:00 1 - 1  
LKS Lodz - TBB Nieciecza 06.04 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique Dcheira - Union Touarga 06.04 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Litvánia 06.04 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Utd. - Rockdale Ilinden 06.04 11:00 3 - 0  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Croydon Kings - South Adelaide FC 06.04 12:45 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Csita - Torpedo Vlagyimir 06.04 11:30 2 - 1  
FK Tver - Kolomna 06.04 17:00 4 - 1  
Olimp-Dolgoprudnyij - Znamja Truda 06.04 17:00 5 - 0  
Zenit Szentpétervár 2 - Leningradec 06.04 18:00 2 - 2  
Zvezda Szentpétervár - Dinamo Moszkva 2 06.04 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kurszk - Metallurg Lipeck 06.04 17:00 2 - 2  
Fakel Voronyezs 2 - Szaljut Belgorod 06.04 14:00 0 - 3  
Kaluga - Sztrogino Moszkva 06.04 17:00 0 - 2  
Kvant Obninszk - Himki 2 06.04 17:00 1 - 3  
Metallurg Vidnoje - Rjazany 06.04 17:00 2 - 6  
Szaturn Ramenszkoje - Znamja Noginszk 06.04 18:00 3 - 2  
Szokol Szaratov - Krasznyij Szmolenszk 06.04 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseljabinszk - Lada Dimitrovgrad 06.04 15:30 3 - 0  
Noszta Novotrojick - Zvezda Perm 06.04 15:00 0 - 1  
Orenburg 2 - Tyumeny 06.04 15:00 0 - 4  
Volga Uljanovszk - Kamaz 06.04 16:00 4 - 0  
Volna Nyizsegorodszk - Zenit-Izsevszk 06.04 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 06.04 18:00 2 - 0  
Kubanocska Krasznodar - Zvezda-2005 Perm 06.04 16:00 0 - 0  
Rjazany - Lokomotív Moszkva 06.04 17:00 1 - 2  
Rubin Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 06.04 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Molinos El Pirata 06.04 20:15 2 - 1  
FC Carlos Stein - Union Huaral 06.04 18:00 1 - 2  
Santos Nazca - Juan Aurich 06.04 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vanersborg IF - Lindome 06.04 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Assyriska FF 06.04 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Rosengard 06.04 18:30 0 - 0  
Linköping - Hammarby 06.04 19:00 3 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Wales - U21Moldova 06.04 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Albánia 06.04 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kazahsztán - U21Belgium 06.04 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Luxemburg - U21Montenegró 06.04 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Szlovákia 06.04 19:10 2 - 1  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Málta 06.04 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Progreso Montevideo - Liverpool Montevideo 06.04 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - El Paso 06.04 03:00 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Chile 06.04 02:00 1 - 1  
Peru - Kolumbia 06.04 04:00 0 - 3  
Uruguay - Paraguay 06.04 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maldív-szigetek - Szíria 06.04 18:00 0 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Monagas Maturin 06.04 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Dep. La Guaira 06.04 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trujillanos Valera - Estudiantes de Merida 06.04 02:30 0 - 7  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Izland 06.04 20:45 0 - 1  
Finnország - Észtország 06.04 18:00 0 - 1  
Koszovó - Málta 06.04 18:00 2 - 1  
Magyarország - Ciprus 06.04 20:00 1 - 0  
Olaszország - Csehország 06.04 20:45 4 - 0  
Spanyolország - Portugália 06.04 19:30 0 - 0  
Szlovénia - Gibraltár 06.04 20:45 6 - 0  
Észak-Macedónia - Kazahsztán 06.04 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Kamerun 06.04 20:30 0 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Kempeleen Kiri 06.04 17:00 1 - 1  
Manse Tampere - Hyvinkaan Tahko 06.04 17:00 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Harlequin 06.04 20:45 45 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wests Tigers - Penrith Panthers 06.04 11:55 26 - 6  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pretoria Bulls - Cape Town Stormers 06.04 19:00 31 - 27  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Ospreys 06.04 19:00 26 - 19  
Glasgow Warriors - Leinster 06.04 21:15 15 - 12  
Rögbi (Super Rugby Trans-Tasman)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Perth Force 06.04 09:05 29 - 21  
Queensland Reds - Auckland Blues 06.04 11:45 24 - 31  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Belgium 06.04 18:40 1 - 3  
Észtország - Spanyolország 06.04 15:00 3 - 1  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Ukrajna (Helyszín: Ukrajna) 06.04 17:00 1 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Portugália (Helyszín: Portugália) 06.04 20:00 3 - 0  
Törökország - Fehéroroszország 06.04 17:00 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 06.04 20:00 0 - 3  
Spanyolország - Azerbajdzsán 06.04 17:00 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Szlovákia 06.04 19:30 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Csehország (Helyszín: Csehország) 06.04 20:00 3 - 2  
Horvátország - Magyarország 06.04 17:00 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Luxemburg 06.04 17:00 3 - 0  
Szlovénia - Izrael 06.04 20:00 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Szlovénia 06.04 10:00 0 - 3  
Brazília - Japán 06.04 13:00 3 - 0  
Hollandia - Németország 06.04 12:00 3 - 2  
Irán - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 06.04 16:30 3 - 1  
Kanada - Bulgária 06.04 21:00 3 - 0  
Lengyelország - USA 06.04 18:00 3 - 0  
Oroszország - Ausztrália 06.04 19:30 3 - 0  
Szerbia - Franciaország 06.04 15:10 3 - 2  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aahman D / Hellvig J - Van De Velde/Varenhorst 06.04 10:40 0 - 2  
Boermans S / De Groot Y - Dalhausser P / Lucena N 06.04 11:30 2 - 1  
Bryl M / Fijalek G - Boermans S / De Groot Y 06.04 15:00 1 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Doppler C / Horst A 06.04 11:30 2 - 0  
Dumek J / Bercik V - Loyola Stein/Souto Major 06.04 10:40 0 - 2  
Ehlers N / Fluggen L - Semenov K / Leshukov I 06.04 15:00 1 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - Loyola Stein/Souto Major 06.04 15:00 0 - 2  
HuertaPastor/MenendezOrt - HerreraAlepuz/Gav.Collado 06.04 11:30 1 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Ehlers N / Fluggen L 06.04 09:00 2 - 0  
Liamin N / Myskiv T - Dollinger A / Wickler C 06.04 15:50 1 - 2  
Liamin N / Myskiv T - Lupo D / Nicolai P 06.04 09:50 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Seidl R / Waller P 06.04 09:50 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Gibb J / Crabb Taylor 06.04 09:50 2 - 0  
O' Gorman G / Saxton B - Brouwer A / Meeuwsen R 06.04 09:00 1 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Van De Velde/Varenhorst 06.04 15:00 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Samoilovs A / Smedins J 06.04 09:50 2 - 1  
Rossi E/Carambula Raurich - Grimalt E / Grimalt M 06.04 10:40 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Grimalt E / Grimalt M 06.04 15:50 2 - 0  
Sedlak J / Manas P - Dollinger A / Wickler C 06.04 11:30 0 - 2  
Seidl R / Waller P - Cerutti A / Morais Filho 06.04 15:50 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Plavins M / Tocs E 06.04 10:40 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Bryl M / Fijalek G 06.04 09:00 2 - 1  
Windisch J / Cottafava S - Crabb Trevor / Bourne T 06.04 09:00 0 - 2  
Windisch J / Cottafava S - HerreraAlepuz/Gav.Collado 06.04 15:50 0 - 2  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Humana-Paredes/Pavan 06.04 16:40 0 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - SeixasFreitas/SolbergSalg 06.04 17:30 1 - 2  
Baquerizo/Fernandez Stein - Larsen Kolinske/Stockman 06.04 13:30 1 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Stam K / Schoon R 06.04 16:40 0 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Behrens K / Ittlinger S 06.04 13:30 2 - 0  
Borger K / Sude J - Graudina T / Kravcenoka A 06.04 13:30 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Larsen Kolinske/Stockman 06.04 17:30 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Dabizha K / Rudykh D 06.04 12:30 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Hermannova B / Slukova M 06.04 16:40 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Ishii M / Murakami M 06.04 12:30 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Borger K / Sude J 06.04 18:30 2 - 1  
Ludwig L / Kozuch M - SeixasFreitas/SolbergSalg 06.04 13:30 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Ross A / Klineman A 06.04 16:40 0 - 2  
McNamara M / McNamara N - Stam K / Schoon R 06.04 12:30 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Kociolek K / Wojtasik K 06.04 12:30 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Bieneck V / Schneider I 06.04 18:30 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Fonio - Stu. Parker 06.04 12:05 2 - 1  
Jak. Paul - S. Ehrat 06.04 09:30 0 - 2  
N. Moreno de Alboran - T.A. Kodat 06.04 09:25 2 - 0  
P. Rondoni - G. Lama 06.04 11:45 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arcangioli - N. Siedliska 06.04 09:25 2 - 1  
O. Gavrila - R. Gailis 06.04 09:25 2 - 0  
S. Bejlek - F. Bilardo 06.04 09:30 0 - 2  
S. Sakellaridi - H.T. Black 06.04 09:30 1 - 2  
Tenisz (Banja Luka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jaskova - R. Cisovska 06.04 12:40 1 - 2  
Drahota-Szabó D. - A. Gabric 06.04 10:30 0 - 2  
E. Meri - N. Fossa Huergo 06.04 10:30 2 - 0  
Lulu Sun - T. Mihalikova 06.04 12:35 0 - 2  
Tenisz (Biella 7, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - H.V.N. Rune 06.04 15:50 0 - 2  
J. Berrettini - M. Trungelliti 06.04 15:45 0 - 2  
K. Zuk - T.M. Etcheverry 06.04 14:00 0 - 2  
R. Olivo - F. Meligeni Rodrigues A. 06.04 14:00 0 - 2  
Tenisz (Biella 7, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Ramanathan R - MartinezLD/Vega Hernandez 06.04 17:30 0 - 2  
Ferreira Silva F / Zuk K - Etcheverry T M / Olivo R 06.04 17:25 0 - 2  
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Burillo Escorihuela - N. Brancaccio 06.04 17:30 1 - 2  
L. Bronzetti - N. Parrizas-Diaz 06.04 11:30 0 - 2  
L. Samsonova - F. di Sarra 06.04 11:00 0 - 2  
S. Bandecchi - C. Buyukakcay 06.04 13:00    
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.F. Angele - K. Friberg 06.04 12:50 1 - 2  
L. Catarina - C. Tabur 06.04 09:00 2 - 1  
L. Marmousez - B. Kuzuhara 06.04 09:00 2 - 0  
T. Droguet - K. Jacquet 06.04 11:05 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Billy Harris - B. Patael 06.04 10:45 1 - 2  
F. Arnaboldi - Ze Zhang 06.04 08:30 2 - 1  
N. Alvarez Varona - U. Blanchet 06.04 08:25 2 - 0  
R. Stalder - Yuki Mochizuki 06.04 08:30 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Detiuc - M.J. Portillo Ramirez 06.04 08:30 0 - 2  
D. Astakhova - L. Michel 06.04 10:40 2 - 0  
M. Bayerlova - M. Colmegna 06.04 08:30 2 - 0  
T.N. Smith - I. Gaspar 06.04 08:30 1 - 2  
Tenisz (Kazany, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Charaeva - V. Grammatikopoulou 06.04 08:55 1 - 2  
E. Makarova - A. Kubareva 06.04 10:55 0 - 2  
V. Koval - I. Shymanovich 06.04 09:00 2 - 1  
V. Savinykh - A. Kalita 06.04 11:30 2 - 0  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Oliveira - Oli. Crawford 06.04 18:00    
J. Sock - T-S. Kwiatkowski 06.04 23:45 2 - 1  
Jas. Jung - M. Krueger 06.04 21:40 1 - 2  
U. Blanch - Emi. Gomez 06.04 20:25 0 - 2  
Tenisz (Little Rock, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen J / Silagy M - Novikov D / Oliveira G 06.04 23:00 0 - 2  
Bangoura S / Young D - Hach Verdugo H / Jung J 06.04 02:50 2 - 1  
Harrison C / Polansky P - Eubanks C / Quiroz R 06.04 18:00 0 - 2  
Krueger M / Sock J - Kirchheimer S / Kypson P 06.04 04:25 2 - 0  
Kwiatkowski T / Ritschard - Novikov D / Oliveira G 06.04 00:10    
Pavic A / Roelofse R - Barrientos N / Escobedo E 06.04 19:15 0 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rai - M. de Maio 06.04 12:20 2 - 0  
J.B. Torres - A.L. Lingua Lavallen 06.04 12:15 0 - 2  
R. Strombachs - Y. Erel 06.04 11:40 1 - 2  
S.F.A. Rodriguez Taverna - Uisung Park 06.04 12:25 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Har. Arakawa - L. Proctor 06.04 10:25 2 - 0  
L. Alhussein Abdel Aziz - S. Hosogi 06.04 10:30 0 - 2  
M.E. Reasco Gonzalez - N. Berecoechea 06.04 10:30 2 - 0  
Mih. Imanishi - H. Sakatsume 06.04 10:30 0 - 2  
Tenisz (Novomoszkovszk, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Braynin - A. Marti Pujolras 06.04 16:00 1 - 2  
A. Marti Pujolras - J.F. Vidal Azorin 06.04 11:40 2 - 1  
D. Kalenichenko - A. Zgirovsky 06.04 14:30 2 - 0  
D. Kalenichenko - F. Tenti 06.04 11:30 2 - 0  
I. Beloborodko - O. Krutykh 06.04 13:10 2 - 1  
M. Zukas - O. Ovcharenko 06.04 09:00 2 - 0  
Tenisz (Otocec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - L. Boskovic 06.04 13:10 1 - 2  
I. Primorac - K. Gerlach 06.04 11:25 2 - 0  
M. Zanevska - L. Jeanjean 06.04 10:00 2 - 0  
R. Sramkova - A. Cadantu 06.04 09:55 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - L. Djere 06.04 13:30 3 - 0  
C. Ruud - A. Davidovich Fokina 06.04 11:00 2 - 3  
F. Fognini - F. Delbonis 06.04 12:20 0 - 3  
K. Nishikori - H. Laaksonen 06.04 12:55    
M. Giron - C. Garin 06.04 15:25 1 - 3  
R. Opelka - D. Medvedev 06.04 15:40 0 - 3  
S. Tsitsipas - J. Isner 06.04 21:00 3 - 1  
Ste. Johnson - P. Carreno-Busta 06.04 15:30 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andujar P / Martinez P - Cazaux A / Gaston H 06.04 16:20 2 - 0  
Arevalo M / Middelkoop M - De Minaur A / Reid M 06.04 15:15 2 - 0  
Arneodo R / Paire B - Daniell M / Oswald P 06.04 18:15 2 - 0  
Haase R / Struff J-l - Peers J / Venus M 06.04 16:00 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Erlich J / Harris L 06.04 18:15 2 - 1  
Koolhof W / Rojer J-J - Koepfer D / Ruusuvuori E 06.04 13:25 2 - 0  
Krajicek A / Sandgren T - Gille S / Vliegen J 06.04 11:00 0 - 2  
Lu Y-h / Nishioka Y - Krawietz K / Tecau H 06.04 13:15 0 - 2  
Ram R / Salisbury J - Nys H / Puetz T 06.04 11:00 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Sabalenka 06.04 11:00 2 - 1  
E. Rybakina - E. Vesnina 06.04 11:00 2 - 0  
P. Badosa Gibert - A. Bogdan 06.04 17:55 2 - 1  
P. Hercog - M. Vondrousova 06.04 17:45 0 - 2  
S. Cirstea - D. Kasatkina 06.04 16:30 2 - 0  
S. Williams - D.R. Collins 06.04 16:05 2 - 0  
T. Zidansek - K. Siniakova 06.04 11:00 2 - 1  
V. Azarenka - M. Keys 06.04 12:00 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burel C / Paquet C - Kichenok N / Olaru R 06.04 11:00 2 - 0  
Fichman S / Olmos G - Arruabarrena L / Dolehide C 06.04 14:45 2 - 0  
Friedsam A-l / Wang Y - Mattek-Sands B/Swiatek I 06.04 13:40 0 - 2  
Heisen V / Peschke K - Krejcikova/Siniakova 06.04 16:30 0 - 2  
Hibino/Kalashnikova - Niculescu M / Ostapenko J 06.04 12:20 0 - 2  
Hsieh S W / Mertens E - Anisimova A / Potapova A 06.04 17:30 2 - 0  
Linette M / Pera B - Diyas Z / Gracheva V 06.04 12:50 2 - 0  
Mitu A / Putintseva Y - Melichar N / Schuurs D 06.04 11:00 0 - 2  
Muhammad A / Pegula J - Hradecka L / Siegemund L 06.04 11:00 1 - 2  
Ninomiya M / Yang Z - Martic P / Rogers S 06.04 16:05 0 - 2  
Xu Y F / Zhang S - Pliskova/Pliskova 06.04 12:15 1 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - K. Seelig 06.04 15:00 2 - 0  
C. Hemery - Roy Smith 06.04 16:25 0 - 2  
C. Langmo - N. Hardt 06.04 20:50 0 - 2  
J.S. Gomez - N. Kicker 06.04 16:30 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - M. Timofeeva 06.04 18:45 2 - 0  
C. Chavatipon - F. Contreras Gomez 06.04 14:55 2 - 1  
C. Perrin - J. Failla 06.04 14:50 2 - 1  
M. Bassols Ribera - M.L. Carle 06.04 20:00 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Gakhov - Alex. Shevchenko 06.04 11:05 2 - 0  
V. Manafov - B. Zhukayev 06.04 09:00 0 - 2  
Yan Bondarevskiy - A. Metreveli 06.04 09:00 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ukolova - Z. Kulambayeva 06.04 07:00 0 - 2  
T. Curovic - M. Dalakishvili 06.04 07:00    
V. Olyanovskaya - A. Silich 06.04 07:00 2 - 1  
Y. Dmitrichenko - A.K. Soboleva 06.04 07:00 0 - 2  
Tenisz (Szarajevó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Iannaccone - Madarász G. 06.04 11:00 0 - 2  
G. Onclin - H. Casanova 06.04 13:05 0 - 2  
J.L. Reis da Silva - L. Petrovic 06.04 11:00 2 - 0  
S. Mansouri - M. Pucinelli de Almeida 06.04 11:00 1 - 2  
Tenisz (Szkopje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - D. Svrcina 06.04 10:00 0 - 2  
Alex. Weis - R. Nijbör 06.04 12:25 0 - 2  
O. Moraing - A. Gautier 06.04 12:05 0 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Brescia 06.04 20:30 14 - 12  
Marseille - Jug Dubrovnik 06.04 15:30 13 - 16  
Recco - Barceloneta 06.04 18:00 12 - 10  
Waspo Hannover - Olympiakosz 06.04 13:00 10 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Plebiscito Padova (3.m.) 06.04 20:15 11 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Chudinov - R. Liebenberg 06.04 19:00 1 - 0  

 

2021.06.03.
Asztalitenisz (Challenger Series, 22. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ligocki - D. Chambers 06.03 10:30 0 - 3  
C. Ligocki - D. Cheaib 06.03 13:50 0 - 3  
D. Cheaib - E. Chtchetinine 06.03 08:30 3 - 0  
D. Cheaib - F. Kuzmin 06.03 11:10 3 - 0  
Den. Klein - D. Chambers 06.03 12:30 3 - 0  
Den. Klein - P. Hribar 06.03 09:10 0 - 3  
E. Chtchetinine - F. Kuzmin 06.03 13:10 0 - 3  
E. Chtchetinine - S. Amann 06.03 09:50 3 - 0  
F. Kuzmin - S. Amann 06.03 14:30 3 - 0  
P. Hribar - S. Amann 06.03 11:50 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - V. Tsvetkov 06.03 08:15 2 - 3  
A. Duka - O. Soldusov 06.03 15:45 2 - 3  
A. Duka - S. Lanovenko 06.03 17:15 2 - 3  
A. Ilin - I. Mikhaylov 06.03 00:15 3 - 0  
A. Libackiy - M. Cheklin 06.03 13:15 0 - 3  
A. Libackiy - V.G. Evlampiev 06.03 11:45 2 - 3  
A. Lobanov - Alek. Kozlov 06.03 11:45 1 - 3  
A. Lobanov - D. Sayanov 06.03 13:15 1 - 3  
A. Serebrennikov - E. Kalashnikov 06.03 01:45 2 - 3  
A. Slashchev - A. Zirin 06.03 07:45 3 - 2  
A. Slashchev - G. Bardyshev 06.03 09:15 0 - 3  
A. Zirin - G. Bardyshev 06.03 07:15 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Serebrennikov 06.03 00:45 1 - 3  
A.D. Volkov - E. Kalashnikov 06.03 03:15 3 - 2  
A.V. Vorozheykin - P. Vshivkov 06.03 08:00 2 - 3  
A.Y. Fedosov - V. Chahur 06.03 23:30 1 - 3  
Alb. Bogomolov - A.V. Vorozheykin 06.03 07:00 3 - 1  
Ale. Alekseev - V. Selkin 06.03 16:00 3 - 1  
Alek. Kozlov - D. Sayanov 06.03 11:15 3 - 0  
B. Grebenyuk - D. Petrochenko 06.03 19:45 1 - 3  
B. Grebenyuk - N. Lyfenko 06.03 21:15 2 - 3  
D. Merzlikin - E. Kabanov 06.03 20:15 3 - 2  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 06.03 19:15 2 - 3  
D. Sayanov - D. Ignatiev 06.03 23:00 3 - 2  
D. Sayanov - Pav. Medvedev 06.03 12:15 3 - 0  
D.A. Mikheev - M. Ilichev 06.03 13:00 1 - 3  
D.A. Mikheev - Y. Troyanov 06.03 11:30 1 - 3  
D.M. Evlakhin - V. Beliakov 06.03 15:15 3 - 1  
E. Grishaev - A. Libackiy 06.03 10:45 1 - 3  
E. Grishaev - V.G. Evlampiev 06.03 12:45 3 - 1  
E. Ilyukhin - D.M. Evlakhin 06.03 23:45 3 - 1  
E. Kabanov - S. Kaplan 06.03 18:45 0 - 3  
E. Kalashnikov - Y. Merkushin 06.03 00:15 0 - 3  
E.E. Markelov - B. Grebenyuk 06.03 18:45 2 - 3  
E.E. Markelov - D. Petrochenko 06.03 20:45 2 - 3  
E.V. Makarenkov - A. Slashchev 06.03 06:45 1 - 3  
E.V. Makarenkov - A. Zirin 06.03 08:45 0 - 3  
G. Bardyshev - E.V. Makarenkov 06.03 08:15 3 - 0  
G. Bardyshev - S. Burov 06.03 18:30 1 - 3  
G. Bardyshev - S. Kuzmin 06.03 20:30 1 - 3  
G. Karpovkin - A.V. Vorozheykin 06.03 09:00 2 - 3  
G. Karpovkin - Alb. Bogomolov 06.03 07:30 3 - 2  
G. Karpovkin - P. Vshivkov 06.03 10:00 2 - 3  
I. Abelmasov - D.M. Evlakhin 06.03 16:45 0 - 3  
I. Mikhaylov - K.N. Malahov 06.03 02:15 2 - 3  
I. Ramenskiy - A. Ilin 06.03 23:15 1 - 3  
K.N. Malahov - A. Ilin 06.03 03:15 3 - 0  
K.N. Malahov - O. Kutuzov 06.03 00:45 0 - 3  
M. Cheklin - E. Grishaev 06.03 12:15 3 - 2  
M. Ilichev - T. Razinkov 06.03 12:00 3 - 0  
M. Sverdlov - Ale. Alekseev 06.03 15:00 1 - 3  
N. Lyfenko - E.E. Markelov 06.03 20:15 1 - 3  
O. Kutuzov - A. Ilin 06.03 01:45 1 - 3  
O. Kutuzov - V. Shirshov 06.03 02:45 1 - 3  
O. Soldusov - S. Lanovenko 06.03 15:15 0 - 3  
P. Vshivkov - Alb. Bogomolov 06.03 08:30 3 - 1  
P. Vshivkov - G. Karpovkin 06.03 06:30 1 - 3  
Pav. Bondarenko - T. Turabekov 06.03 00:30 1 - 3  
Pav. Bondarenko - Val. Sidorin 06.03 03:00 3 - 0  
Pav. Medvedev - A. Lobanov 06.03 10:45 1 - 3  
Pav. Medvedev - Alek. Kozlov 06.03 12:45 3 - 2  
S. Burov - A. Slashchev 06.03 21:00 1 - 3  
S. Burov - S. Kuzmin 06.03 19:30 0 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 06.03 07:15 1 - 3  
S. Kaplan - D. Merzlikin 06.03 21:15 3 - 0  
S. Kuzmin - A. Slashchev 06.03 19:00 3 - 0  
S. Lanovenko - V. Demidov 06.03 16:15 1 - 3  
S. Ogay - Z.Y. Tsybikov 06.03 01:00 1 - 3  
T. Razinkov - D.A. Mikheev 06.03 10:30 3 - 2  
T. Razinkov - Y. Troyanov 06.03 12:30 2 - 3  
T. Turabekov - S. Ogay 06.03 02:30 1 - 3  
T. Turabekov - Val. Sidorin 06.03 01:30 3 - 1  
V. Beliakov - I. Abelmasov 06.03 16:15 0 - 3  
V. Demidov - A. Duka 06.03 14:45 3 - 0  
V. Demidov - O. Soldusov 06.03 16:45 1 - 3  
V. Nemashkalo - Ale. Alekseev 06.03 17:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - M. Sverdlov 06.03 15:30 1 - 3  
V. Selkin - M. Sverdlov 06.03 16:30 1 - 3  
V. Selkin - V. Nemashkalo 06.03 14:30 3 - 2  
V. Shirshov - I. Mikhaylov 06.03 01:15 3 - 0  
V. Tsvetkov - S. Homutov 06.03 08:45 3 - 0  
V. Tsvetkov - Y.A. Gavrilov 06.03 06:45 3 - 0  
V.G. Evlampiev - M. Cheklin 06.03 11:15 3 - 1  
Val. Sidorin - Z.Y. Tsybikov 06.03 00:00 0 - 3  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 06.03 02:15 3 - 2  
Y. Merkushin - O. Shagarov 06.03 23:45 3 - 1  
Y. Troyanov - M. Ilichev 06.03 11:00 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - A. Arutiunyan 06.03 09:15 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 06.03 07:45 3 - 1  
Z.Y. Tsybikov - A.Y. Fedosov 06.03 22:30 2 - 3  
Z.Y. Tsybikov - Pav. Bondarenko 06.03 02:00 1 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 06.03 11:30    
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 06.03 11:30 9 - 4  
LG Twins - KT Wiz 06.03 11:30    
NC Dinos - Doosan Bears 06.03 11:30    
SSG Landers - Samsung Lions 06.03 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Chiba Lotte 06.03 10:45 4 - 3  
Hanshin Tigers - Orix Buffaloes 06.03 11:00 3 - 7  
Hiroshima Carp - Hokkaido Nippon 06.03 11:00    
Tokyo Yakult - Tohoku Rakuten 06.03 10:30 2 - 4  
Yokohama Baystars - Fukuoka S. Hawks 06.03 10:45 4 - 3  
Yomiuri Giants - Saitama Seibu 06.03 10:45 4 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 06.03 02:30 0 - 5  
Bravos de Leon - Generales de Durango 06.03 02:00 7 - 2  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 06.03 02:00 4 - 3  
Mariachis De Guadalajara - Saraperos de Saltillo 06.03 02:15    
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 06.03 03:00 6 - 3  
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo 06.03 03:00 8 - 0  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 06.03 02:00    
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 06.03 02:00 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 06.03 01:20 3 - 5  
Atlanta - Washington (18:20) 06.03 18:20 5 - 1  
Baltimore - Minnesota 06.03 01:05 6 - 3  
Colorado - Texas 06.03 02:40 6 - 3  
Colorado - Texas (21:10) 06.03 21:10 11 - 6  
Houston - Boston 06.03 02:10 2 - 1  
Houston - Boston (20:10) 06.03 20:10 1 - 5  
LA Dodgers - St. Louis 06.03 03:10 14 - 3  
NY Yankees - Tampa Bay 06.03 01:05 4 - 3  
NY Yankees - Tampa Bay (19:05) 06.03 19:05 2 - 9  
Seattle - Oakland 06.03 04:10 0 - 6  
Toronto - Miami 06.03 01:07 6 - 5  
Baseball (Olimpiai-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Puerto Rico 06.03 01:00    
Baseball (Olimpiai-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Kuba 06.03 01:00 3 - 16  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. West - L. Gillett 06.03 10:00 0 - 1  
L. Gillett - Tom Doig 06.03 11:00 2 - 0  
Tom Doig - Jon. West 06.03 09:00 0 - 2  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Col. Osborne - F. Sherrock 06.03 14:00 4 - 1  
Col. Osborne - J. McCarthy 06.03 13:25 4 - 1  
Col. Osborne - Ric. North 06.03 11:55 4 - 1  
F. Sherrock - M. Gillet 06.03 13:05 2 - 4  
F. Sherrock - Ste. Burton 06.03 11:40 1 - 4  
J. McCarthy - F. Sherrock 06.03 12:15 3 - 4  
J. McCarthy - M. Gillet 06.03 11:25 4 - 0  
J. McCarthy - Ric. North 06.03 14:35 4 - 3  
Joe Davis - Andy Jenkins 06.03 23:20 4 - 3  
M. Gillet - Col. Osborne 06.03 10:45 4 - 3  
M. Gillet - Ric. North 06.03 12:35 4 - 0  
Ric. North - F. Sherrock 06.03 11:05 4 - 3  
Ric. North - Ste. Burton 06.03 13:40 2 - 4  
Rob Collins - J. Askew 06.03 23:05 4 - 1  
Sco. Baker - Rob Collins 06.03 23:45 4 - 3  
Ste. Burton - Col. Osborne 06.03 12:50 0 - 4  
Ste. Burton - J. McCarthy 06.03 10:30 4 - 0  
Ste. Burton - M. Gillet 06.03 14:15 3 - 4  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - Seattle Surge 06.03 21:00 3 - 0  
Dallas Empire - Los Angeles Guerrillas 06.03 22:30 3 - 0  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENCE - AGF Esport 06.03 20:00 2 - 1  
Saw - Sangal Esports 06.03 17:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mythic - Pain Gaming 06.03 03:00 0 - 2  
Secret Club - Sapphirekelownadotcom 06.03 03:00    
Team1 - Pdhm Gaming 06.03 03:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Republeague, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Entropiq 06.03 18:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Eu Reg., PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Entropiq 06.03 16:30 0 - 2  
Havu Gaming - K23 06.03 14:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Intel Extreme M.,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Funplus Phoenix 06.03 13:05 0 - 1  
Complexity Gaming - Sprout 06.03 16:40 2 - 0  
Evil Geniuses - Team Spirit 06.03 14:20 1 - 0  
Extra Salt - Astralis 06.03 19:50 0 - 2  
Extra Salt - G2 Esports 06.03 13:10 0 - 1  
Fnatic - Virtus.pro 06.03 15:25 0 - 1  
Funplus Phoenix - G2 Esports 06.03 19:50 1 - 2  
Gambit Esports - Sprout 06.03 12:00 1 - 0  
Gambit Esports - Team Vitality 06.03 16:45 0 - 2  
Heroic - Imperial Sportsbet 06.03 14:15 1 - 0  
Ninjas In Pyjamas - OG 06.03 15:25 0 - 1  
Team Vitality - Complexity Gaming 06.03 11:55 1 - 0  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,Americas PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Hokori 06.03 00:25 2 - 0  
Infamous - Egoboys 06.03 22:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,SAAsia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Neon Esports 06.03 08:30 2 - 0  
Motivade.trust Gaming - Galaxy Racer Esports 06.03 05:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Weplay Animajor,WildCard)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - Team Nigma 06.03 15:15 0 - 2  
Execration - Team Secret 06.03 13:00 1 - 1  
Invictus Gaming - Gambit Esports 06.03 17:00 1 - 1  
Invictus Gaming - Team Nigma 06.03 23:40 0 - 0  
Invictus Gaming - Team Secret 06.03 21:15 2 - 0  
Invictus Gaming - Vici Gaming 06.03 15:00 0 - 2  
Team Nigma - Team Secret 06.03 17:10 1 - 1  
Vici Gaming - Gambit Esports 06.03 13:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Russia (Coldsiemens) - Canada (Ensen) 06.03 07:36 3 - 1  
Russia (Coldsiemens) - Sweden (Sam) 06.03 07:00 2 - 6  
Russia (Coldsiemens) - United States (Diamond) 06.03 08:12 1 - 3  
Sweden (Sam) - Russia (Coldsiemens) 06.03 08:48 5 - 2  
United States (Diamond) - Russia (Coldsiemens) 06.03 10:00 5 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 06.03 23:20 0 - 1  
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard) 06.03 21:40 0 - 0  
Argentina (Carnage) - Poland (Johnybegood) 06.03 22:40 2 - 0  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 06.03 23:40 4 - 2  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 06.03 00:20 1 - 2  
Austria (Kot) - Ireland (Panica) 06.03 03:20 3 - 1  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 06.03 02:40 4 - 2  
Austria (Kot) - Sweden (Pavel) 06.03 01:40 0 - 2  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 06.03 03:40 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 06.03 04:00 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 06.03 03:20 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 06.03 00:40 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 06.03 01:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 06.03 00:00 3 - 2  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 06.03 03:00 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 06.03 06:00 3 - 0  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 06.03 09:40 2 - 0  
Cameroon (Moic) - France (Herculex) 06.03 12:40 3 - 0  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 06.03 11:20 4 - 1  
Cameroon (Moic) - Norway (Nasmi) 06.03 08:00 0 - 0  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 06.03 10:40 2 - 4  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 06.03 07:40 4 - 3  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 06.03 12:20 4 - 2  
Chile (Poli) - Egypt (Kasandra) 06.03 08:40 2 - 0  
Chile (Poli) - France (Herculex) 06.03 05:20 2 - 2  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 06.03 07:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Norway (Nasmi) 06.03 12:40 1 - 1  
Chile (Poli) - Portugal (Cliff) 06.03 07:00 2 - 0  
Chile (Poli) - Spain (Reaper) 06.03 10:20 0 - 1  
Chile (Poli) - Switzerland (Apollo) 06.03 09:20 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 06.03 01:20 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 06.03 01:40 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Italy (Lio) 06.03 02:20 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 06.03 23:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 06.03 23:40 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 06.03 20:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 06.03 22:40 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 06.03 08:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Chile (Poli) 06.03 09:00 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 06.03 09:20 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 06.03 11:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 06.03 07:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 06.03 05:00 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 06.03 12:20 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 06.03 11:20 4 - 3  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 06.03 21:20 2 - 2  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 06.03 21:40 1 - 1  
England (Zeus) - Russia (Val) 06.03 23:20 1 - 2  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 06.03 22:20 3 - 2  
France (Herculex) - Cameroon (Moic) 06.03 05:40 2 - 3  
France (Herculex) - Chile (Poli) 06.03 12:00 2 - 2  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 06.03 07:40 0 - 0  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 06.03 06:40 1 - 3  
France (Herculex) - Norway (Nasmi) 06.03 09:40 1 - 1  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 06.03 06:00 1 - 1  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 06.03 11:20 1 - 2  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 06.03 10:20 1 - 1  
Germany (General) - Austria (Kot) 06.03 02:00 4 - 1  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 06.03 00:20 0 - 4  
Germany (General) - Ireland (Panica) 06.03 04:20 2 - 2  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 06.03 04:00 2 - 2  
Germany (General) - United States (CaptainX) 06.03 01:00 1 - 3  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 06.03 22:00 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 06.03 21:00 1 - 3  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 06.03 02:40 2 - 2  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 06.03 02:00 1 - 1  
Ireland (Panica) - Italy (Lio) 06.03 00:00 1 - 2  
Ireland (Panica) - Ivory Coast (Krouks) 06.03 00:40 3 - 1  
Ireland (Panica) - Sweden (Pavel) 06.03 03:40 2 - 1  
Italy (Lio) - Austria (Kot) 06.03 03:00 2 - 1  
Italy (Lio) - Germany (General) 06.03 03:40 1 - 2  
Italy (Lio) - Ireland (Panica) 06.03 01:20 1 - 2  
Italy (Lio) - United States (CaptainX) 06.03 02:00 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 06.03 01:20 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 06.03 03:00 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Italy (Lio) 06.03 04:20 1 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Pavel) 06.03 02:20 4 - 2  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 06.03 07:20 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Chile (Poli) 06.03 10:00 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 06.03 05:20 2 - 0  
Mexico (Legolas) - France (Herculex) 06.03 10:40 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 06.03 08:00 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 06.03 09:40 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 06.03 05:40 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - England (Zeus) 06.03 21:00 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 06.03 22:40 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 06.03 23:20 2 - 2  
Norway (Nasmi) - Cameroon (Moic) 06.03 09:00 2 - 3  
Norway (Nasmi) - Chile (Poli) 06.03 05:00 1 - 3  
Norway (Nasmi) - Egypt (Kasandra) 06.03 11:00 2 - 4  
Norway (Nasmi) - France (Herculex) 06.03 08:20 0 - 2  
Norway (Nasmi) - Mexico (Legolas) 06.03 10:20 3 - 2  
Norway (Nasmi) - Portugal (Cliff) 06.03 12:00 2 - 3  
Norway (Nasmi) - Spain (Reaper) 06.03 06:00 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 06.03 22:00 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 06.03 22:20 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 06.03 21:20 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 06.03 06:20 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Chile (Poli) 06.03 11:00 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 06.03 12:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 06.03 11:40 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 06.03 09:20 4 - 0  
Portugal (Cliff) - Norway (Nasmi) 06.03 05:20 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 06.03 08:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 06.03 08:40 1 - 4  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 06.03 20:40 2 - 0  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 06.03 23:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 06.03 11:00 2 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 06.03 05:40 1 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 06.03 08:40 1 - 1  
Spain (Reaper) - Norway (Nasmi) 06.03 11:40 1 - 1  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 06.03 10:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 06.03 12:00 0 - 2  
Sweden (Pavel) - Austria (Kot) 06.03 00:00 1 - 3  
Sweden (Pavel) - Belgium (Tommy) 06.03 04:20 1 - 3  
Sweden (Pavel) - Colombia (Gorilla) 06.03 01:00 3 - 0  
Sweden (Pavel) - Germany (General) 06.03 02:40 1 - 3  
Sweden (Pavel) - Italy (Lio) 06.03 03:20 1 - 3  
Sweden (Pavel) - United States (CaptainX) 06.03 00:20 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 06.03 10:00 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Chile (Poli) 06.03 08:00 0 - 1  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 06.03 07:20 1 - 5  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 06.03 12:20 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Norway (Nasmi) 06.03 10:40 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 06.03 09:00 1 - 5  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 06.03 05:00 2 - 3  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 06.03 22:20 0 - 3  
Turkey (Rafa) - Netherlands (Aibothard) 06.03 20:40 2 - 2  
Turkey (Rafa) - Poland (Johnybegood) 06.03 21:40 2 - 0  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 06.03 04:00 3 - 2  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 06.03 02:20 4 - 1  
United States (CaptainX) - Ivory Coast (Krouks) 06.03 01:40 1 - 4  
United States (CaptainX) - Sweden (Pavel) 06.03 00:40 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 06.03 23:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 06.03 21:20 0 - 3  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 06.03 23:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 06.03 21:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 06.03 22:00 2 - 3  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Everton (Barcelona) 06.03 10:50 1 - 1  
Ajax (Xalinho) - Tottenham (Megapolice) 06.03 12:30 0 - 2  
Arsenal (Tahcop73) - Bayern Mün. (Im Not Over) 06.03 15:45 2 - 3  
Arsenal (Tahcop73) - Real Madrid (Arukonda) 06.03 16:35 4 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Inter (Russia Today) 06.03 19:05 2 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Tottenham (Megapolice) 06.03 17:00 1 - 1  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 06.03 09:10 2 - 2  
Dortmund (Confession) - Everton (Barcelona) 06.03 11:40 1 - 4  
Everton (Barcelona) - Milan (Ab Ovo) 06.03 08:45 3 - 0  
Everton (Barcelona) - Tottenham (Megapolice) 06.03 09:35 2 - 3  
Inter (Russia Today) - Arsenal (Tahcop73) 06.03 18:40 3 - 3  
Inter (Russia Today) - Tottenham (Megapolice) 06.03 16:10 1 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Ajax (Xalinho) 06.03 10:00 1 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 06.03 12:05 4 - 2  
Real Madrid (Arukonda) - Bayern Mün. (Im Not Over) 06.03 18:15 1 - 5  
Real Madrid (Arukonda) - Inter (Russia Today) 06.03 17:25 1 - 4  
Tottenham (Megapolice) - Arsenal (Tahcop73) 06.03 17:50 2 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Dortmund (Confession) 06.03 10:25 2 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Milan (Ab Ovo) 06.03 11:15 2 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Real Madrid (Arukonda) 06.03 19:30 5 - 0  
E-Sport (KOG,KPL Spring Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qghappy - Lgd Goose 06.03 13:00 4 - 1  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Summer S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bcn Squad - G2 Arctic 06.03 18:35 0 - 1  
Cream Real Betis - Mad Lions Madrid 06.03 19:50 1 - 0  
Emonkeyz - S2V Esports 06.03 18:00 0 - 1  
Giants.Spain - Team Queso 06.03 22:05 0 - 1  
Movistar Riders - Ucam Esports Club 06.03 21:05 0 - 1  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dusty - Tricked Esport 06.03 20:45 0 - 1  
Nordavind - Godsent 06.03 18:00 1 - 0  
Resolve - Granit Gaming 06.03 18:45 0 - 1  
Riddle Esports - Galaxy Racer Eu 06.03 21:45 0 - 1  
Team Singularity - Bt Excel 06.03 19:50 0 - 1  
E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gg And Esports - Axolotl 06.03 21:35 0 - 1  
Outplayed - Macko Esports 06.03 20:40 1 - 0  
Samsung Morning Stars - Mkers 06.03 19:45 1 - 0  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Euronics Gaming - E Wie Einfach E-Sports 06.03 18:00 0 - 1  
FC Schalke 04 Evolution - Wave Esports 06.03 19:00 1 - 0  
Mousesports - Team Gamerlegion 06.03 21:40 0 - 1  
Penta 1860 - Berlin International Gaming 06.03 20:50 0 - 1  
Unicorns of Love Sexy - SK Gaming Prime 06.03 19:45 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Joker) - LA Clippers (MrPanda) 06.03 08:12 47 - 48  
Brooklyn (Joker) - Milwaukee (Fosters23) 06.03 09:24 52 - 61  
Brooklyn (Joker) - Portland (Gatz) 06.03 08:48 46 - 41  
Milwaukee (Fosters23) - Brooklyn (Joker) 06.03 07:36 59 - 51  
Milwaukee (Fosters23) - LA Clippers (MrPanda) 06.03 07:00 48 - 43  
Portland (Gatz) - LA Clippers (MrPanda) 06.03 09:24 43 - 49  
Portland (Gatz) - Milwaukee (Fosters23) 06.03 10:00 35 - 47  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Tranquil) - Brooklyn (Bumblebee) 06.03 15:06 35 - 47  
Atlanta (Tranquil) - Philadelphia (Asap) 06.03 16:18 61 - 60  
Brooklyn (Bumblebee) - Atlanta (Tranquil) 06.03 16:54 45 - 51  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Phabian) 06.03 14:30 51 - 37  
Milwaukee (Phabian) - Atlanta (Tranquil) 06.03 15:42 36 - 43  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Miami (amuralex) 06.03 07:40 85 - 60  
Brooklyn (ka4ika_dame) - Portland (Youngramaha) 06.03 10:45 70 - 38  
Charlotte (broccolicabb.) - Atlanta (nikitos349) 06.03 08:50 56 - 66  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Atlanta (nikitos349) 06.03 05:55 62 - 75  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Miami (amuralex) 06.03 08:15 45 - 72  
Cleveland (BossVlados0_0) - Brooklyn (ka4ika_dame) 06.03 11:55 61 - 57  
LA Clippers (Rom1pr) - Brooklyn (ka4ika_dame) 06.03 10:10 50 - 58  
LA Clippers (Rom1pr) - Cleveland (BossVlados0_0) 06.03 13:05 59 - 91  
Miami (amuralex) - Charlotte (broccolicabb.) 06.03 06:30 59 - 62  
New York (iehbr_) - Toronto (Aplln7) 06.03 16:35 39 - 67  
Portland (Youngramaha) - Cleveland (BossVlados0_0) 06.03 12:30 41 - 87  
Portland (Youngramaha) - LA Clippers (Rom1pr) 06.03 11:20 46 - 83  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - Denver (Fosters23) 06.03 14:00 46 - 49  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Joker) 06.03 11:00 42 - 32  
Dallas (Gatz) - Portland (MrPanda) 06.03 13:24 56 - 53  
Dallas Mavericks (phabian - LA Clippers (Asap) 06.03 23:48 32 - 45  
Denver (Fosters23) - Dallas (Gatz) 06.03 12:12 49 - 42  
Denver (Fosters23) - LA Clippers (Joker) 06.03 11:36 52 - 44  
LA Clippers (Asap) - Denver (Dazai) 06.03 23:12 55 - 44  
LA Clippers (Asap) - Portland (Kodas) 06.03 22:36 58 - 52  
LA Clippers (Joker) - Dallas (Gatz) 06.03 12:48 32 - 46  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston Uprising - Paris Eternal 06.03 21:00 2 - 3  
Dallas Fuel - Florida Mayhem 06.03 22:30 3 - 2  
E-Sport (R6S, GSA League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sissi State Punks - Penta 06.03 22:30 1 - 0  
E-Sport (R6S, PG Nationals Spring, GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hmble - Outplayed 06.03 21:00 0 - 1  
Mkers - Macko Esports 06.03 22:00 1 - 0  
Notorious Legion - Italian Gaming Project 06.03 20:00 1 - 0  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer, NA, Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trigger - PiLiPiLi 06.03 23:30 3 - 1  
Vindicta - Nina 06.03 22:00 1 - 3  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,EU,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DnS - Showtime 06.03 16:55 0 - 3  
Elazer - Skillous 06.03 16:00 3 - 1  
Lambo - GunGFuBanDa 06.03 18:00 3 - 1  
Maxpax - PtitDrogo 06.03 19:30 3 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia Clube - Foz Cataratas 06.03 00:00 3 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Szinara Jekatyerinburg (3.m.) 06.03 18:30 2 - 2  
Tyumeny - Norilszkij Nikel (3.m.) 06.03 16:00 4 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica (1.m.) 06.03 21:30 3 - 1  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen Americans - Wichita Thunder 06.03 02:05 3 - 1  
Florida Everblades - Greenville Swamp Rabbits 06.03 01:30 1 - 1  
Indy Fuel - Kansas City Mavericks 06.03 01:05 5 - 1  
Utah Grizzlies - Fort Wayne Komets 06.03 03:10 2 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Las Vegas (2.m.) 06.03 04:00 2 - 2  
Winnipeg - Montreal (1.m.) 06.03 01:30 3 - 5  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 06.03 19:15 1 - 0  
Orosz csapat - Kanada 06.03 19:15 1 - 1  
Svájc - Németország 06.03 15:15 2 - 2  
USA - Szlovákia 06.03 15:15 6 - 1  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 5.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2021, 5. szakasz 06.03 13:40    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra Hawks - Sydney Kings 06.03 11:30 73 - 79  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Mons (1.m.) 06.03 20:00 68 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Gravelines 06.03 18:00 75 - 80  
Bourg - Dijon 06.03 18:30 89 - 84  
Chalon sur Saone - Reims 06.03 18:30 94 - 91  
Orleans - Le Portel 06.03 18:30 79 - 67  
Pau Orthez - Limoges 06.03 18:30 78 - 70  
Roanne - Monaco 06.03 19:00 84 - 78  
Strasbourg - Le Mans 06.03 18:30 83 - 88  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Lavrio (1.m.) 06.03 19:00 100 - 72  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Thor Porlakshofn (2.m.) 06.03 22:15 90 - 94  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Gilboa Galil (2.m.) 06.03 20:00 89 - 91  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Holon (2.m.) 06.03 18:00 86 - 75  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Dallas (5.m.) 06.03 04:00 100 - 105  
NBA 2020/21 - New York vagy Atlanta jut tovább? 06.03 01:30    
NBA 2020/21 - Philadelphia vagy Washington jut tovább? 06.03 01:00    
NBA 2020/21 - Utah vagy Memphis jut tovább? 06.03 03:30    
New York - Atlanta (5.m.) 06.03 01:30 89 - 103  
Philadelphia - Washington (5.m.) 06.03 01:00 129 - 112  
Utah - Memphis (5.m.) 06.03 03:30 126 - 110  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Alba Berlin (3.m.) 06.03 20:30 72 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - Barcelona (2.m.) 06.03 22:00 72 - 63  
San Pablo Burgos - Iberostar Tenerife (2.m.) 06.03 19:45 68 - 92  
Kosárlabda (Szerb Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Mega Belgrád (2.m.) 06.03 19:00 81 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce (1.m.) 06.03 16:00 111 - 71  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Fehéroroszország 06.03 18:00 71 - 59  
Spanyolország - Nigéria 06.03 21:00 61 - 52  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nelson Giants - Manawatu Jets 06.03 09:30 98 - 99  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Ciprus 06.03 19:30 30 - 21  
Portugália - Luxemburg 06.03 17:00 38 - 14  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍBV (2.m.) 06.03 20:00 33 - 33  
Haukar - Afturelding (2.m.) 06.03 21:40 36 - 22  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Konstanz 06.03 19:30 26 - 26  
Ferndorf - Bietigheim 06.03 19:30 27 - 28  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - Kiel 06.03 17:00 29 - 28  
Melsungen - Burgdorf-Hannover 06.03 19:30 27 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubius Galati - Baia Mare 06.03 11:00 28 - 42  
Gloria Buzau - Dunarea Braila 06.03 11:00 29 - 31  
Municipal Craiova - Univ. Cluj 06.03 16:45 26 - 25  
Prahova Ploiesti - Bistrita 06.03 14:00 29 - 41  
Ramnicu Valcea - Rapid Bukarest 06.03 15:00 33 - 26  
Zalau - Slatina 06.03 08:25 30 - 25  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Western Sydney Wanderers 06.03 11:35 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional RS - Palmeiras SP 06.03 20:00 2 - 3  
Real Brasilia - Minas ICESP 06.03 20:00 1 - 1  
Santos SP - Ferroviaria SP 06.03 20:00 1 - 2  
Sao Paulo SP - Corinthians SP 06.03 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Criciuma 06.03 02:30 0 - 0  
Corinthians SP - Atlético GO 06.03 02:30 0 - 2  
Cruzeiro MG - Juazeirense 06.03 21:30 1 - 0  
Fluminense RJ - Bragantino 06.03 02:30 2 - 0  
Fortaleza - Ceara 06.03 00:00 1 - 1  
Remo - Atlético MG 06.03 00:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - LDU Portoviejo 06.03 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TPV - Jazz Pori 06.03 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PK-35 Helsinki - PK-35 Vantaa 06.03 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR Reykjavik - Vesturbaer 06.03 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Fjölnir 06.03 21:15 2 - 2  
Grindavik - Selfoss 06.03 21:15 1 - 0  
Grotta - Throttur Reykjavik 06.03 21:15 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shaanxi Changan - Zhejiang FC 06.03 13:35 2 - 2  
Xinjiang Tianshan - Sichuan Jiuniu 06.03 10:00 0 - 5  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - Raja Casablanca 06.03 18:00 0 - 2  
RSB Berkane - Mouloudia Oujda 06.03 20:15 3 - 1  
Youssoufia Berrechid - Wydad Casablanca 06.03 22:30 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Barnaul - Krilja Szovj. Szamara 2 06.03 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Union Comercio 06.03 22:30 1 - 1  
Cultural Santa Rosa - Sport Chavelines Juniors 06.03 20:15 0 - 3  
Dep. Llacuabamba - Dep. Coopsol 06.03 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Dunarea Calarasi 06.03 19:30 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Leganes 06.03 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Assyriska Turabdin 06.03 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sylvia Norrköping - Brommapojkarna 06.03 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Pikine - Teungueth FC 06.03 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovákia - U19Csehország 06.03 17:00 0 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Hollandia - U21Németország 06.03 21:00 1 - 2  
U21Spanyolország - U21Portugália 06.03 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Oroszország 06.03 17:30 0 - 1  
U21Svédország - U21Finnország 06.03 16:45 2 - 0  
U21Szlovénia - U21Észak-Macedónia 06.03 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Rampla Juniors 06.03 17:15 1 - 1  
Defensor Montevideo - Rocha FC 06.03 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - Cerro Largo Melo 06.03 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - Oklahoma City Energy 06.03 01:00 1 - 1  
Kansas City 2 - Tulsa 06.03 02:00 4 - 1  
Loudoun Utd. - Pittsburgh 06.03 01:00 2 - 3  
New York RB 2 - Tampa Bay 06.03 01:00 0 - 1  
Sacramento - Oakland Roots 06.03 05:00 3 - 3  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto FC 2 - Union Omaha 06.03 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Venezuela 06.03 22:00 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kuvait 06.03 21:00 3 - 0  
Nepál - Tajvan 06.03 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Kambodzsa 06.03 18:30 8 - 0  
Irán - Hongkong 06.03 16:30 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palesztina - Szingapúr 06.03 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Afganisztán 06.03 16:00 1 - 1  
India - Katar 06.03 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Malajzia 06.03 18:45 4 - 0  
Thaiföld - Indonézia 06.03 18:45 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UCV FC - Caracas FC 06.03 17:15 2 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Mauritánia 06.03 21:45 4 - 1  
Andorra - Írország 06.03 18:00 1 - 4  
Belgium - Görögország 06.03 20:45 1 - 1  
Svájc - Liechtenstein 06.03 18:00 7 - 0  
Törökország - Moldova 06.03 19:00 2 - 0  
Ukrajna - Észak-Írország 06.03 20:00 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koskenkorvan Urheilijat - Imatran Pallo-Veikot 06.03 17:00 0 - 2  
Koskenkorvan Urheilijat - Imatran Pallo-Veikot 06.03 17:00 0 - 2  
Sotkamon Jymy - Siilinjarven Pesis 06.03 17:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lapuan Virkia - Kempeleen Kiri 06.03 17:00 2 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Brisbane Broncos 06.03 11:50 52 - 24  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Ukrajna (Helyszín: Ukrajna) 06.03 17:00 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Horvátország 06.03 19:00 2 - 3  
Magyarország - Fehéroroszország 06.03 16:00 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Bosznia-Hercegovina (Helyszín: Bosznia) 06.03 20:00 3 - 1  
Észtország - Lettország 06.03 17:00 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Lengyelország 06.03 18:00 0 - 3  
Brazília - Franciaország 06.03 15:00 0 - 3  
Hollandia - Szlovénia 06.03 16:00 0 - 3  
Irán - Kanada 06.03 12:00 3 - 1  
Japán - Szerbia 06.03 13:00 1 - 3  
Németország - Argentína 06.03 10:00 2 - 3  
Olaszország - Bulgária 06.03 19:30 3 - 2  
Oroszország - USA 06.03 21:00 3 - 1  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - Loyola Stein/Souto Major 06.03 12:40 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Liamin N / Myskiv T 06.03 14:20 1 - 2  
Crabb Trevor / Bourne T - Grimalt E / Grimalt M 06.03 11:50 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Seidl R / Waller P 06.03 13:30 1 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - Dollinger A / Wickler C 06.03 13:30 2 - 1  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Aahman D / Hellvig J 06.03 11:50 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Boermans S / De Groot Y 06.03 13:30 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Doppler C / Horst A 06.03 14:20 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Sedlak J / Manas P 06.03 13:30 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - HuertaPastor/MenendezOrt 06.03 14:20 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Brouwer A / Meeuwsen R 06.03 12:40 0 - 2  
Rossi E/Carambula Raurich - Windisch J / Cottafava S 06.03 11:50 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - HerreraAlepuz/Gav.Collado 06.03 14:20 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - O' Gorman G / Saxton B 06.03 12:40 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Dumek J / Bercik V 06.03 12:40 2 - 0  
Van De Velde/Varenhorst - Ehlers N / Fluggen L 06.03 11:50 1 - 2  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Baquerizo/Fernandez Stein 06.03 15:10 2 - 0  
Antunes T D R / Lima T - Dabizha K / Rudykh D 06.03 09:20 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Stein - Plesiutsching/Schutzenhof 06.03 09:20 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Bieneck V / Schneider I 06.03 16:00 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Larsen Kolinske/Stockman 06.03 11:00 2 - 1  
Borger K / Sude J - SeixasFreitas/SolbergSalg 06.03 08:30 2 - 1  
Dabizha K / Rudykh D - Plesiutsching/Schutzenhof 06.03 16:50 2 - 0  
Frolova A / Voronina M - SeixasFreitas/SolbergSalg 06.03 16:50 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - McNamara M / McNamara N 06.03 11:00 0 - 2  
GutierrezSoria/BelenCarro - Graudina T / Kravcenoka A 06.03 17:40 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Borger K / Sude J 06.03 15:10 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Frolova A / Voronina M 06.03 08:30 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - LobatoHerr/FernanNav 06.03 10:10 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Sponcil S / Claes K 06.03 16:00 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Behrens K / Ittlinger S 06.03 10:10 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Bansley H / Wilkerson B 06.03 15:10 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Stam K / Schoon R 06.03 08:30 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Ishii M / Murakami M 06.03 09:20 2 - 0  
Kubickova M / Kvapilova M - Ishii M / Murakami M 06.03 16:50 0 - 2  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Behrens K / Ittlinger S 06.03 17:40 0 - 2  
LobatoHerr/FernanNav - Kociolek K / Wojtasik K 06.03 17:40 1 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Huberli T / Betschart N 06.03 16:00 0 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Lehtonen R / Ahtiainen N 06.03 10:10 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - GutierrezSoria/BelenCarro 06.03 11:00 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - McNamara M / McNamara N 06.03 16:00 2 - 0  
Menegatti M/Tóth O. - Bansley H / Wilkerson B 06.03 08:30 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Keizer S / Meppelink M 06.03 15:10 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Kubickova M / Kvapilova M 06.03 09:20 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Kociolek K / Wojtasik K 06.03 10:10 2 - 0  
Stam K / Schoon R - Menegatti M/Tóth O. 06.03 16:50 2 - 1  
Stochlova M S / Williams - Larsen Kolinske/Stockman 06.03 17:40 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Comesana - Stu. Parker 06.03 11:25 1 - 2  
G. Dambrosi - S. Ehrat 06.03 09:20    
G. Fonio - M. Gigante 06.03 11:30    
M. Navone - G. Lama 06.03 09:25 1 - 2  
N. Moreno de Alboran - I. Carou 06.03 10:50 2 - 1  
N. Parizzia - Jak. Paul 06.03 09:30 0 - 2  
P. Rondoni - D. Sumizawa 06.03 09:30 2 - 0  
T.A. Kodat - A. Basso 06.03 09:30 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - S. Bejlek 06.03 09:30 0 - 2  
F. Bilardo - L. Kostenko 06.03 09:30 2 - 0  
F. Ganz - H.T. Black 06.03 11:20 0 - 2  
M. Arcangioli - N. Alibalic 06.03 12:35 2 - 0  
O. Gavrila - C. Vanhoutte 06.03 11:10 2 - 0  
R. Gailis - J. Snells 06.03 11:10    
S. Sakellaridi - I. Yoruk 06.03 11:05 2 - 0  
Viv. Sandberg - N. Siedliska 06.03 09:30 0 - 2  
Tenisz (Banja Luka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabric - N. Palecek 06.03 14:10 2 - 0  
A. Jaskova - I. Martinich 06.03 11:30 2 - 1  
Drahota-Szabó D. - M. Stakusic 06.03 12:50 2 - 1  
E. Meri - T. Jaruskova 06.03 16:10 2 - 0  
Ele. Milovanovic - N. Fossa Huergo 06.03 10:00 0 - 2  
Lulu Sun - L-M. Rioux 06.03 12:20 2 - 0  
M. Ignatjeva - T. Mihalikova 06.03 10:00 1 - 2  
R. Cisovska - Y. Zuffova 06.03 10:00 2 - 0  
Tenisz (Biella 7, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F.F. Silva - Ale. Muller 06.03 14:00 1 - 2  
Gas. Elias - H.V.N. Rune 06.03 15:50 0 - 2  
J. Berrettini - R. Ramanathan 06.03 13:30 2 - 1  
M. Trungelliti - L. Giustino 06.03 13:30 2 - 0  
Tenisz (Biella 7, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Giacalone O - MartinezLD/Vega Hernandez 06.03 15:05    
Berrettini J / Cobolli F - Balaji N S / Ramanathan R 06.03 17:55 0 - 2  
Etcheverry T M / Olivo R - Diez S / Trungelliti M 06.03 16:45 2 - 0  
Ferreira Silva F / Zuk K - Grenier H / Muller A 06.03 17:10 2 - 0  
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Spiteri - C. Buyukakcay 06.03 15:00 0 - 2  
I. Shinikova - L. Bronzetti 06.03 11:00 0 - 2  
S. Bandecchi - C. Ferrando 06.03 12:50 2 - 0  
S. Rubini - N. Parrizas-Diaz 06.03 17:30 0 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Passaro - K. Jacquet 06.03 09:00 1 - 2  
J.F. Angele - R. Kawakami 06.03 11:25 2 - 0  
L. Catarina - A. del Federico 06.03 10:50 2 - 0  
M. Minin - C. Tabur 06.03 09:00 0 - 2  
O. Virtanen - L. Marmousez 06.03 09:00 1 - 2  
S. Cuenin - K. Friberg 06.03 11:30 0 - 2  
T. Droguet - M. Westphal 06.03 11:20 2 - 0  
Y. Steinegger - B. Kuzuhara 06.03 09:00 1 - 2  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donski - R. Stalder 06.03 08:30 1 - 2  
A.C. March - F. Arnaboldi 06.03 12:50 0 - 2  
Billy Harris - P. Tsitsipas 06.03 11:00 2 - 1  
Dan. Little - Yuki Mochizuki 06.03 08:30 1 - 2  
Luke Johnson - B. Patael 06.03 08:30 1 - 2  
N. Alvarez Varona - M. Breysach 06.03 11:30 2 - 0  
R.A. Burruchaga - Ze Zhang 06.03 11:20 0 - 2  
U. Blanchet - H.D. Boyer 06.03 14:30 2 - 1  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Detiuc - T. Malesevic 06.03 08:30 2 - 0  
D. Astakhova - D. Pavlou 06.03 12:00 2 - 0  
E.T. Cadar - T.N. Smith 06.03 10:00 0 - 2  
F. Brugnone - L. Michel 06.03 08:30 0 - 2  
M. Bayerlova - I. Harvison 06.03 10:10 2 - 0  
M. Dagan Fruchtman - I. Gaspar 06.03 08:25 0 - 2  
M. Rouvroy - M.J. Portillo Ramirez 06.03 12:15 0 - 2  
S. Ogescu - M. Colmegna 06.03 10:05 1 - 2  
Tenisz (Kazany, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Charaeva - M. Tkacheva 06.03 08:55    
A. Kalita - E. Yashina 06.03 12:00 2 - 0  
A. Kubareva - S. Talbi 06.03 10:30 2 - 0  
I. Shymanovich - A. Zakharova 06.03 08:55 2 - 0  
J. Jebawy - V. Grammatikopoulou 06.03 09:00 0 - 2  
V. Koval - A. Ureke 06.03 10:40 2 - 0  
V. Savinykh - A. Sukhotina 06.03 12:25 2 - 0  
Y. Hatouka - E. Makarova 06.03 10:30 0 - 2  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - Emi. Gomez 06.03 18:00 0 - 2  
A. Ritschard - T-S. Kwiatkowski 06.03 18:00 1 - 2  
Chr. Eubanks - U. Blanch 06.03 21:15 0 - 2  
Day. Kelly - Oli. Crawford 06.03 19:00 0 - 2  
E. Escobedo - Don. Young 06.03 00:55 2 - 0  
E. Escobedo - J. Sock 06.03 23:05 1 - 2  
J. Sock - R. Quiroz 06.03 02:15 2 - 0  
Jas. Jung - Hir. Moriya 06.03 00:15 2 - 0  
S.K. Mukund - Gon. Oliveira 06.03 19:50 1 - 2  
Tenisz (Little Rock, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cid Subervi R / Johnson H - Allen J / Silagy M 06.03 21:00 1 - 2  
Eubanks C / Quiroz R - Nedunchezhiyan J / Raja P 06.03 23:50 2 - 0  
Galloway R / Lawson A - Gonzales R / Redlicki M 06.03 00:35    
Harrison C / Polansky P - Aragone J / Gomez E 06.03 22:05 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Reinberg - A.L. Lingua Lavallen 06.03 10:25 0 - 2  
J. Beale - J.B. Torres 06.03 10:30 0 - 2  
Jul. Gimenez - A. Rai 06.03 12:10 1 - 2  
Luk. Neumayer - Y. Erel 06.03 12:45 1 - 2  
M. de Maio - S. Banthia 06.03 16:05    
R. Strombachs - Y. Rihane 06.03 10:30 2 - 0  
S.F.A. Rodriguez Taverna - T. Farjat 06.03 12:20 2 - 0  
Uisung Park - T. Ichikawa 06.03 10:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gillan - H. Sakatsume 06.03 10:30 0 - 2  
E.A. Camerano - L. Proctor 06.03 10:30 0 - 2  
Har. Arakawa - L. Pulchartova 06.03 11:50    
Hwiwon Wi - S. Hosogi 06.03 12:00 0 - 2  
L. Alhussein Abdel Aziz - D. Hewitt 06.03 10:30 2 - 1  
M.E. Reasco Gonzalez - N. Radovanovic 06.03 13:30 2 - 1  
Mih. Imanishi - L. Romero Gormaz 06.03 12:30 2 - 1  
N. Berecoechea - V. Bokova 06.03 13:10 2 - 0  
Tenisz (Novomoszkovszk, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Braynin - B. Dhoe 06.03 13:20 2 - 1  
A. Liaonenka - M. Deviatiarov 06.03 18:55 0 - 2  
A. Zgirovsky - G. Donev 06.03 13:45 2 - 1  
D. Kalenichenko - B. Pujol Navarro 06.03 16:00 2 - 1  
D. Slyepkan - A. Marti Pujolras 06.03 12:00 0 - 2  
F. Gill - J.F. Vidal Azorin 06.03 12:00 0 - 2  
I. Beloborodko - N. Alosha Ushakov 06.03 19:20 2 - 1  
I. Monzon - F. Tenti 06.03 16:10 1 - 2  
M. Zukas - M. Miceli 06.03 19:50 2 - 1  
O. Ovcharenko - T. Mukhtarulin 06.03 17:30 2 - 0  
O. Prihodko - D. Zharyn 06.03 18:00 2 - 0  
V. Bielinskyi - D. Dutra da Silva 06.03 12:00 2 - 1  
W. Marek - O. Krutykh 06.03 21:20 0 - 2  
Tenisz (Otocec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - Jani R-L. 06.03 09:55 2 - 0  
Bondár A. - D. Jakupovic 06.03 13:20    
I. Primorac - N. Berberovic 06.03 10:00 2 - 0  
L. Jeanjean - A. Kiick 06.03 10:00 2 - 0  
M. Chwalinska - M. Zanevska 06.03 13:50    
N. Potocnik - L. Boskovic 06.03 11:35 1 - 2  
R. Sramkova - B. Haddad Maia 06.03 11:40 2 - 0  
R.G. Serban - K. Gerlach 06.03 11:55 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Cecchinato 06.03 15:45 1 - 3  
C. Norrie - L.G.M. Harris 06.03 14:00 3 - 1  
D.S. Schwartzman - A. Bedene 06.03 12:35 3 - 0  
F. Bagnis - J-L. Struff 06.03 17:25 0 - 3  
J. Duckworth - R. Berankis 06.03 15:00 1 - 3  
J. Sinner - G. Mager 06.03 13:15 3 - 1  
M. Berrettini - F. Coria 06.03 11:00 3 - 0  
M. Cilic - R. Federer 06.03 16:00 1 - 3  
M. Ymer - G. Monfils 06.03 12:30 3 - 1  
N. Basilashvili - C. Alcaraz Garfia 06.03 18:00 0 - 3  
N. Djokovic - P. Cuevas 06.03 15:25 3 - 0  
P. Kohlschreiber - A. Karatsev 06.03 12:20 3 - 1  
R. Nadal - R. Gasquet 06.03 21:00 3 - 0  
Soon Woo Kwon - A. Seppi 06.03 11:00 3 - 0  
T.H. Fritz - D. Köpfer 06.03 12:55 1 - 3  
Y. Nishioka - L. Musetti 06.03 12:55 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Added D / Tsonga J-w - Cabal J S / Farah R 06.03 18:35 0 - 2  
Andujar P / Martinez P - Cuevas P / Pella G 06.03 19:45 2 - 0  
Andujar P / Martinez P - Lopez F / Munar J 06.03 13:35    
Bonzi B / Hoang A - Peers J / Venus M 06.03 11:00 1 - 2  
Bopanna R / Skugor F - Monroe N / Tiafoe F 06.03 11:00 2 - 0  
Brkic T / Cacic N - Granollers M / Zeballos H 06.03 16:10 2 - 1  
Bublik A / Golubev A - Dodig I / Polasek F 06.03 15:55 2 - 0  
Cazaux A / Gaston H - Johnson S / Querrey S 06.03 14:05 2 - 1  
Chardy J / Martin F - Bolelli S / Gonzalez M 06.03 17:10 0 - 2  
Fucsovics M / Travaglia S - Daniell M / Oswald P 06.03 16:10 0 - 2  
Kecmanovic M / Ruud C - Krajicek A / Sandgren T 06.03 13:10 0 - 2  
Klaasen R / Mclachlan B - Purcell M / Saville L 06.03 16:40 1 - 2  
Mektic N / Pavic M - Lopez F / Munar J 06.03 11:00    
Murray J / Soares B - Marach O / Qureshi A U H 06.03 15:25 2 - 0  
Ram R / Salisbury J - Caruso S / Davidovich Fok 06.03 11:00 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - M. Linette 06.03 12:00    
A. Kontaveit - K. Mladenovic 06.03 18:00 2 - 0  
A. Sharma - O. Jabeur 06.03 11:00 0 - 2  
Ann Li - E. Svitolina 06.03 11:00 0 - 2  
C. Gauff - Qiang Wang 06.03 15:35 2 - 0  
E. Alexandrova - B. Krejcikova 06.03 12:35 0 - 2  
F. Ferro - J. Brady 06.03 16:00 1 - 2  
Kar. Pliskova - S. Stephens 06.03 13:05 0 - 2  
M. Sakkari - J. Paolini 06.03 14:00 2 - 0  
Marta Kostyuk - Saisai Zheng 06.03 11:00 2 - 0  
R. Peterson - I. Swiatek 06.03 18:45 0 - 2  
S. Kenin - H. Baptiste 06.03 11:00 2 - 0  
T. Martincova - J. Pegula 06.03 11:00 0 - 2  
V. Gracheva - C. Giorgi 06.03 12:35 2 - 1  
V. Lepchenko - K. Muchova 06.03 11:00 0 - 2  
Z. Diyas - E. Mertens 06.03 15:15 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Badosa P / Bolsova A 06.03 11:00 2 - 1  
Barty A / Brady J - Pavlyuchenkova A / Rybaki 06.03 11:00    
Buzarnescu M / Tig P M - Arruabarrena L / Dolehide C 06.03 12:20 0 - 2  
Cascino E / Ponchet J - Begu I-C / Podoroska N 06.03 11:00 0 - 2  
Dabrowski G / Fernandez L - Garcia Perez G / Wachaczy 06.03 14:50 2 - 0  
Doi M / Hercog P - Pattinama K./van der Hoek 06.03 13:25 2 - 0  
Hibino/Kalashnikova - Kalinskaya A / Kuzmova V 06.03 15:10 2 - 0  
Jurak D / Klepac A - Brengle M / Collins D R 06.03 13:15 2 - 0  
Khromacheva I / Kovinic D - Chan H-C / Chan L 06.03 11:00 1 - 2  
Kostyuk M / Sasnovich A - Niculescu M / Ostapenko J 06.03 15:25 0 - 2  
Kudermetova V / Vesnina E - Friedsam A-l / Wang Y 06.03 12:35 0 - 2  
Minnen G / Van Uytvanck A - Pavlyuchenkova A / Rybaki 06.03 14:45 0 - 2  
Sanders S / Tomljanovic A - Alexandrova E/Sizikova Y 06.03 16:30 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - J.B. Panta Herreros 06.03 16:30 2 - 0  
Ale. Gonzalez - B. Bicknell 06.03 15:00 2 - 1  
Ale. Gonzalez - J.S. Gomez 06.03 19:00    
C. Hemery - J.A. Hernandez Serrano 06.03 14:55 2 - 0  
C. Hemery - L. Patino 06.03 18:55 2 - 0  
J. Olivares - N. Hardt 06.03 16:40 0 - 2  
K. Seelig - Die. Hidalgo 06.03 17:55 2 - 0  
N. Kicker - S. Mochizuki 06.03 16:30 2 - 0  
P. Bertran - Y. Oliel 06.03 15:00 0 - 2  
Roy Smith - M. Mora 06.03 15:00 2 - 0  
Roy Smith - Y. Oliel 06.03 18:45 2 - 1  
Shi. Imai - C. Langmo 06.03 18:50 1 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lazaro Garcia - C. Chavatipon 06.03 18:25 0 - 2  
C. Perrin - Victoria Hu 06.03 17:20 2 - 0  
Car. Alves - Hanna Chang 06.03 15:00 0 - 2  
E. Hayashi - M.L. Carle 06.03 14:50 0 - 2  
F. Contreras Gomez - A.S. Sanchez 06.03 15:00 2 - 1  
J. Failla - E. Arango 06.03 16:50 2 - 0  
L. Pigossi - A. Gamiz 06.03 15:00 1 - 2  
M. Bassols Ribera - J. Livianu 06.03 14:55 2 - 0  
M. Bassols Ribera - J. Zuger 06.03 20:20 2 - 1  
M.L. Carle - Hanna Chang 06.03 19:05 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Metreveli - E. Vanshelboim 06.03 08:50 2 - 1  
B. Zhukayev - L. Martinez 06.03 12:20 2 - 0  
D. Wenger - Alex. Shevchenko 06.03 12:00 1 - 2  
I. Gakhov - A. Binda 06.03 13:40 2 - 0  
V. Manafov - M. Kalovelonis 06.03 09:25 2 - 1  
Tenisz (Shymkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Silich - E. Shalimova 06.03 07:00 2 - 1  
A. Ukolova - Z. Kardava 06.03 08:40 2 - 1  
D. Lodikova - Y. Dmitrichenko 06.03 07:00 1 - 2  
M. Maslenkova - A.K. Soboleva 06.03 10:30 0 - 2  
M. Mettraux - M. Dalakishvili 06.03 10:00 0 - 2  
V. Olyanovskaya - A. Poplavska 06.03 08:45 2 - 0  
Tenisz (Szarajevó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Biljesko - H. Casanova 06.03 12:30 0 - 2  
F. Iannaccone - S. Beaupain 06.03 16:00 2 - 0  
G. Onclin - A. Barrena 06.03 14:30 2 - 0  
G. Soares Klier - M. Pucinelli de Almeida 06.03 11:00 1 - 2  
J.L. Reis da Silva - M. Novansky 06.03 14:05 2 - 0  
L. Petrovic - D. Karahodza 06.03 12:50 2 - 0  
Madarász G. - M. Perchicot 06.03 11:00 2 - 0  
S. Mansouri - D. Kekez 06.03 11:00 2 - 0  
Tenisz (Szkopje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - A. Kalender 06.03 10:00 2 - 0  
Alex. Weis - M. Damm 06.03 10:00 2 - 0  
D. Svrcina - B. Malla 06.03 11:50    
N. Turchetti - A. Gautier 06.03 12:15 0 - 2  
O. Moraing - A. Ouakaa 06.03 11:55 2 - 1  
R. Nijbör - Alex Rybakov 06.03 11:30 2 - 1  
T. Legout - N.D. Ionel 06.03 09:55 0 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Olympiakosz 06.03 20:30 22 - 9  
FTC - Marseille 06.03 15:30 14 - 6  
Jug Dubrovnik - Brescia 06.03 18:00 10 - 12  
Recco - Waspo Hannover 06.03 13:00 16 - 9  

 

 

2021.06.02.
Asztalitenisz (Challenger Series, 22. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ligocki - Den. Klein 06.02 11:10 0 - 3  
C. Ligocki - P. Hribar 06.02 13:50 0 - 3  
C. Ligocki - S. Amann 06.02 08:30 1 - 3  
D. Chambers - D. Cheaib 06.02 10:30 1 - 3  
D. Chambers - E. Chtchetinine 06.02 12:30 1 - 3  
D. Chambers - F. Kuzmin 06.02 15:10 3 - 2  
D. Cheaib - S. Amann 06.02 13:10 3 - 0  
Den. Klein - F. Kuzmin 06.02 09:10 3 - 0  
Den. Klein - S. Amann 06.02 14:30 3 - 0  
P. Hribar - E. Chtchetinine 06.02 09:50 2 - 3  
P. Hribar - F. Kuzmin 06.02 11:50 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - D.A. Mikheev 06.02 12:45 3 - 0  
A. Batalov - S. Simonov 06.02 08:15 3 - 2  
A. Ilin - V. Shirshov 06.02 22:45 2 - 3  
A. Innazarov - I. Buyanin 06.02 21:15 3 - 2  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 06.02 19:45 3 - 0  
A. Libackiy - F. Ambrosimov 06.02 12:15 1 - 3  
A. Suntsov - D. Balakin 06.02 00:45 3 - 0  
A. Yakovlev - Kim Sen Ir 06.02 16:30 3 - 0  
A. Yakovlev - M. Gusev 06.02 14:30 3 - 1  
A.D. Volkov - E. Kalashnikov 06.02 00:15 0 - 3  
A.G. Frolov - Alek. Kozlov 06.02 15:15 3 - 1  
A.R. Kazakov - Dmi. Popov 06.02 11:30 0 - 3  
A.R. Kazakov - Y. Zaycev 06.02 13:00 3 - 2  
A.V. Vorozheykin - P. Vshivkov 06.02 08:00 3 - 2  
A.Y. Fedosov - A.G. Frolov 06.02 16:45 3 - 0  
A.Y. Fedosov - Pav. Medvedev 06.02 14:45 3 - 1  
A.Y. Fedosov - V. Putilovsky 06.02 00:00 3 - 1  
Alb. Bogomolov - A.V. Vorozheykin 06.02 07:00 3 - 0  
Alb. Bogomolov - P. Vshivkov 06.02 10:00 3 - 2  
Alek. Kozlov - A.Y. Fedosov 06.02 16:15 2 - 3  
D. Balakin - I. Mikhaylov 06.02 02:45 2 - 3  
D. Razinkov - I. Moshkov 06.02 19:15 2 - 3  
D. Tunitsyn - D. Razinkov 06.02 19:45 3 - 0  
D. Tunitsyn - I. Moshkov 06.02 21:15 1 - 3  
D.A. Mikheev - N. Zhurba 06.02 11:15 3 - 2  
Dmi. Popov - Y. Zaycev 06.02 11:00 3 - 1  
E. Kalashnikov - O. Shagarov 06.02 02:15 3 - 0  
Edu. Tsvetkov - O.N. Kharlakin 06.02 07:15 2 - 3  
F. Ambrosimov - I. Poletaev 06.02 10:45 1 - 3  
F. Ambrosimov - Y. Bazhinov 06.02 12:45 2 - 3  
I. Buyanin - Sem. Korolev 06.02 20:15 1 - 3  
I. Iskenderov - Edu. Tsvetkov 06.02 08:45 3 - 2  
I. Iskenderov - V. Klimentev 06.02 06:45 3 - 0  
I. Mikhaylov - I. Ramenskiy 06.02 01:15 3 - 2  
I. Mikhaylov - O. Kutuzov 06.02 23:15 0 - 3  
I. Moshkov - V. Marshalov 06.02 20:15 3 - 0  
I. Poletaev - A. Libackiy 06.02 13:20 3 - 2  
I. Poletaev - Y. Bazhinov 06.02 11:45 0 - 3  
I. Ramenskiy - A. Suntsov 06.02 02:15 3 - 2  
I. Tolmachev - A. Batalov 06.02 07:15 3 - 2  
Kim Sen Ir - S. Muslikov 06.02 15:00 1 - 3  
M. Gusev - Kim Sen Ir 06.02 15:30 2 - 3  
M. Gusev - S. Muslikov 06.02 17:00 1 - 3  
N. Zhurba - A. Aslanyan 06.02 12:15 3 - 0  
N. Zhurba - E. Kalashnikov 06.02 01:15 3 - 2  
O. Belugin - A.V. Vorozheykin 06.02 09:00 2 - 3  
O. Belugin - Alb. Bogomolov 06.02 07:30 0 - 3  
O. Pronin - V. Kasatkin 06.02 20:00 3 - 1  
O. Shagarov - A.D. Volkov 06.02 03:15 3 - 0  
O. Shagarov - V. Safonov 06.02 00:45 1 - 3  
O.N. Kharlakin - I. Iskenderov 06.02 08:15 3 - 2  
P. Pinkovskii - I. Buyanin 06.02 19:15 1 - 3  
P. Vshivkov - Alb. Bogomolov 06.02 08:30 3 - 2  
P. Vshivkov - O. Belugin 06.02 06:30 3 - 0  
Pav. Medvedev - A.G. Frolov 06.02 15:45 1 - 3  
Pav. Medvedev - Alek. Kozlov 06.02 17:15 3 - 2  
R. Pavlenko - V. Putilovsky 06.02 01:00 3 - 2  
S. Muslikov - A. Yakovlev 06.02 16:00 1 - 3  
S. Ogay - A.Y. Fedosov 06.02 01:30 1 - 3  
S. Ogay - Pav. Bondarenko 06.02 23:30 3 - 1  
S. Ogay - R. Pavlenko 06.02 02:30 1 - 3  
S. Simonov - A. Batalov 06.02 10:15 3 - 0  
S. Simonov - I. Tolmachev 06.02 08:45 3 - 0  
Sem. Korolev - A. Innazarov 06.02 18:45 1 - 3  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 06.02 20:45 3 - 1  
V. Bazilevsky - A. Batalov 06.02 09:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - I. Tolmachev 06.02 07:45 0 - 3  
V. Chernov - O. Pronin 06.02 21:00 1 - 3  
V. Chernov - V. Staroverov 06.02 19:30 3 - 0  
V. Kasatkin - V. Chernov 06.02 18:30 2 - 3  
V. Kasatkin - V. Staroverov 06.02 20:30 3 - 0  
V. Klimentev - Edu. Tsvetkov 06.02 07:45 3 - 2  
V. Klimentev - O.N. Kharlakin 06.02 09:15 2 - 3  
V. Marshalov - D. Razinkov 06.02 20:45 0 - 3  
V. Marshalov - D. Tunitsyn 06.02 18:45 3 - 1  
V. Safonov - A.D. Volkov 06.02 01:45 0 - 3  
V. Safonov - N. Zhurba 06.02 02:45 1 - 3  
V. Shirshov - K.N. Malahov 06.02 23:45 2 - 3  
V. Staroverov - O. Pronin 06.02 19:00 0 - 3  
V.V. Kutin - A.R. Kazakov 06.02 10:30 1 - 3  
V.V. Kutin - Dmi. Popov 06.02 12:30 2 - 3  
Val. Sidorin - S. Ogay 06.02 22:30 1 - 3  
Y. Bazhinov - A. Libackiy 06.02 11:15 0 - 3  
Y. Merkushin - A. Serebrennikov 06.02 23:15 1 - 3  
Y. Zaycev - V.V. Kutin 06.02 12:00 3 - 2  
Z.Y. Tsybikov - T. Turabekov 06.02 23:00 2 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 06.02 11:30 3 - 5  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 06.02 11:30 2 - 4  
LG Twins - KT Wiz 06.02 11:30 6 - 5  
NC Dinos - Doosan Bears 06.02 11:30 9 - 5  
SSG Landers - Samsung Lions 06.02 11:30 7 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Chiba Lotte 06.02 10:45 2 - 2  
Hanshin Tigers - Orix Buffaloes 06.02 11:00 2 - 1  
Hiroshima Carp - Hokkaido Nippon 06.02 11:00 3 - 0  
Tokyo Yakult - Tohoku Rakuten 06.02 10:30 1 - 3  
Yokohama Baystars - Fukuoka S. Hawks 06.02 10:45 1 - 1  
Yomiuri Giants - Saitama Seibu 06.02 10:45 4 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 06.02 02:30 4 - 2  
Bravos de Leon - Generales de Durango 06.02 02:00 6 - 3  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 06.02 02:00 10 - 9  
Mariachis De Guadalajara - Saraperos de Saltillo 06.02 02:15 11 - 12  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 06.02 03:00 1 - 6  
Pericos de Puebla - El Aguila de Veracruz 06.02 02:00    
Pericos de Puebla - El Aguila de Veracruz 06.02 23:00 5 - 4  
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo 06.02 03:00 4 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 06.02 02:00 7 - 10  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 06.02 03:00 14 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 06.02 03:40 6 - 5  
Arizona - NY Mets (21:40) 06.02 21:40 6 - 7  
Atlanta - Washington 06.02 01:20 6 - 11  
Baltimore - Minnesota 06.02 01:05 7 - 4  
Chicago Cubs - San Diego 06.02 02:05 4 - 3  
Chicago Cubs - San Diego (20:20) 06.02 20:20 6 - 1  
Cincinnati - Philadelphia 06.02 01:10 3 - 17  
Cincinnati - Philadelphia (18:35) 06.02 18:35    
Cleveland - Chicago WS 06.02 00:10 6 - 5  
Cleveland - Chicago WS (19:10) 06.02 19:10    
Colorado - Texas 06.02 02:40 3 - 2  
Houston - Boston 06.02 02:10 5 - 1  
Kansas City - Pittsburgh 06.02 02:10 10 - 5  
LA Dodgers - St. Louis 06.02 04:10 2 - 3  
Milwaukee - Detroit 06.02 01:40 7 - 10  
NY Yankees - Tampa Bay 06.02 01:05 5 - 3  
San Francisco - LA Angels 06.02 03:45 1 - 8  
Seattle - Oakland 06.02 04:10 6 - 12  
Toronto - Miami 06.02 01:07 5 - 1  
Baseball (Olimpiai-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Nicaragua 06.02 19:00 13 - 3  
USA - Dominikai Köztársaság 06.02 01:00 8 - 6  
Baseball (Olimpiai-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Kanada 06.02 01:00 5 - 6  
Venezuela - Kanada 06.02 19:00 5 - 0  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - Col. Osborne 06.02 10:45 4 - 1  
Andy Jenkins - Jar. Cole 06.02 12:30 1 - 4  
Col. Osborne - Jar. Cole 06.02 11:55 4 - 1  
Col. Osborne - Ric. North 06.02 14:00 4 - 2  
Col. Osborne - Sco. Baker 06.02 13:25 2 - 4  
F. Sherrock - Andy Jenkins 06.02 14:15 4 - 1  
F. Sherrock - Col. Osborne 06.02 12:50 0 - 4  
F. Sherrock - Sco. Baker 06.02 10:30 0 - 4  
Jar. Cole - F. Sherrock 06.02 13:40 4 - 1  
Jar. Cole - Ric. North 06.02 11:05 4 - 0  
Ric. North - Andy Jenkins 06.02 13:05 4 - 3  
Ric. North - F. Sherrock 06.02 11:40 4 - 3  
Sco. Baker - Andy Jenkins 06.02 11:20 3 - 4  
Sco. Baker - Jar. Cole 06.02 14:35 3 - 4  
Sco. Baker - Ric. North 06.02 12:15 3 - 4  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Animal Squad - Sylyx 06.02 12:00 2 - 0  
Bbbmbcbs - Overperformers 06.02 12:00 2 - 1  
Order - Chupapi Munanyo 06.02 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anonymo Esports - Endpoint 06.02 19:00 1 - 2  
Blink - Apeks 06.02 19:00 2 - 0  
Forze - Saw 06.02 19:00 2 - 1  
LDLC OL - Alternate Attax 06.02 19:00 2 - 0  
Movistar Riders - Sangal Esports 06.02 19:00 2 - 1  
Wisla Krakow - Nemiga Gaming 06.02 19:00 0 - 2  
X-Kom Ago - Izako Boars 06.02 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big Chillin - Recon 5 06.02 03:00 1 - 2  
Triumph - Ggpr Esports 06.02 03:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Funspark Ulti, EU Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nemiga Gaming - Entropiq 06.02 12:00 0 - 2  
Team Fiend - K23 06.02 15:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Spring Sweet Spring, Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - Big 06.02 15:00 0 - 2  
OG - Big 06.02 19:00 2 - 1  
Team Fiend - OG 06.02 12:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,Americas PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Undying - D2 Hustlers 06.02 22:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,SAAsia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omega Esports - South Built Esports 06.02 05:00 2 - 0  
Team Smg - Lilgun 06.02 07:30 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Weplay Animajor,WildCard)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - Invictus Gaming 06.02 15:45 1 - 1  
Execration - Vici Gaming 06.02 20:55 1 - 1  
Gambit Esports - Execration 06.02 18:25 1 - 1  
Team Nigma - Gambit Esports 06.02 15:40 2 - 0  
Team Nigma - Invictus Gaming 06.02 20:55 0 - 2  
Team Secret - Gambit Esports 06.02 13:00 1 - 1  
Vici Gaming - Team Nigma 06.02 13:00 1 - 1  
Vici Gaming - Team Secret 06.02 18:10 1 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Gernaut) - United States (Diamond) 06.02 10:00 8 - 3  
Russia (Sam) - United States (Diamond) 06.02 08:48 6 - 9  
Sweden (Libra) - United States (Diamond) 06.02 09:24 4 - 5  
Ukraine (Coldsiemens) - Russia (Kenp4Chi) 06.02 14:30 2 - 3  
United States (Diamond) - Canada (Gernaut) 06.02 08:12 6 - 4  
United States (Diamond) - Russia (Sam) 06.02 07:00 7 - 5  
United States (Diamond) - Sweden (Libra) 06.02 07:36 1 - 3  
E-Sport (FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev (Kiser) - FC Bruges (Dimqaa) 06.02 14:06 1 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 06.02 07:40 2 - 1  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 06.02 12:40 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 06.02 10:40 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard) 06.02 06:00 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Poland (Johnybegood) 06.02 07:00 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 06.02 09:40 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 06.02 08:00 4 - 2  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 06.02 11:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 06.02 21:20 2 - 0  
Austria (Kot) - Germany (General) 06.02 22:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Italy (Lio) 06.02 22:00 0 - 2  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 06.02 23:00 0 - 2  
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 06.02 01:00 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Sweden (Pavel) 06.02 20:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 06.02 21:00 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 06.02 22:00 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 06.02 23:00 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - Sweden (Pavel) 06.02 23:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 06.02 21:20 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 06.02 10:00 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 06.02 07:20 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 06.02 09:00 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 06.02 08:00 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 06.02 10:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 06.02 12:20 1 - 1  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 06.02 10:20 3 - 1  
England (Zeus) - Netherlands (Aibothard) 06.02 12:00 4 - 0  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 06.02 11:20 2 - 1  
England (Zeus) - Russia (Val) 06.02 07:40 2 - 0  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 06.02 09:40 3 - 3  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 06.02 23:20 0 - 2  
Germany (General) - Italy (Lio) 06.02 21:00 2 - 1  
Germany (General) - Sweden (Pavel) 06.02 22:40 2 - 0  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 06.02 08:40 2 - 2  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 06.02 11:40 4 - 4  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 06.02 11:00 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 06.02 08:20 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 06.02 12:40 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 06.02 09:20 3 - 1  
Ireland (Panica) - Austria (Kot) 06.02 21:40 3 - 3  
Ireland (Panica) - Germany (General) 06.02 20:40 2 - 2  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 06.02 22:20 3 - 1  
Italy (Lio) - Belgium (Tommy) 06.02 23:20 2 - 2  
Italy (Lio) - Colombia (Gorilla) 06.02 22:20 1 - 1  
Italy (Lio) - Ivory Coast (Krouks) 06.02 21:20 1 - 1  
Italy (Lio) - Sweden (Pavel) 06.02 21:40 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 06.02 22:40 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 06.02 21:40 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Ireland (Panica) 06.02 23:40 0 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - United States (CaptainX) 06.02 23:20 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 06.02 12:20 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 06.02 09:20 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 06.02 10:20 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Val) 06.02 08:40 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 06.02 12:40 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 06.02 07:40 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Argentina (Carnage) 06.02 11:00 0 - 4  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 06.02 12:00 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 06.02 06:20 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 06.02 10:00 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 06.02 06:40 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 06.02 11:40 2 - 4  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 06.02 08:40 2 - 3  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 06.02 08:20 1 - 0  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 06.02 11:20 1 - 0  
Russia (Val) - England (Zeus) 06.02 09:20 3 - 1  
Russia (Val) - Netherlands (Aibothard) 06.02 09:00 1 - 1  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 06.02 12:20 0 - 1  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 06.02 07:20 1 - 1  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 06.02 11:40 2 - 0  
Sweden (Pavel) - Ireland (Panica) 06.02 21:00 1 - 0  
Sweden (Pavel) - Ivory Coast (Krouks) 06.02 22:00 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 06.02 09:00 2 - 1  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 06.02 08:20 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 06.02 12:00 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 06.02 11:00 0 - 2  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 06.02 10:20 3 - 3  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 06.02 20:40 3 - 1  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 06.02 22:40 2 - 1  
United States (CaptainX) - Germany (General) 06.02 23:40 3 - 3  
United States (CaptainX) - Italy (Lio) 06.02 23:00 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 06.02 07:20 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 06.02 10:40 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 06.02 08:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 06.02 10:00 3 - 0  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 06.02 09:40 2 - 3  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Dortmund (Confession) 06.02 19:30 3 - 1  
Ajax (Xalinho) - Real Madrid (Arukonda) 06.02 17:50 3 - 2  
Arsenal (Tahcop73) - Inter (Russia Today) 06.02 11:15 3 - 1  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Ajax (Xalinho) 06.02 16:10 2 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Real Madrid (Arukonda) 06.02 18:40 3 - 2  
Dortmund (Confession) - Bayern Mün. (Im Not Over) 06.02 17:25 3 - 1  
Dortmund (Confession) - Tottenham (Megapolice) 06.02 18:15 3 - 1  
Everton (Barcelona) - Arsenal (Tahcop73) 06.02 12:30 4 - 2  
Everton (Barcelona) - Milan (Ab Ovo) 06.02 10:50 3 - 3  
Inter (Russia Today) - Everton (Barcelona) 06.02 10:00 4 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Arsenal (Tahcop73) 06.02 09:35 3 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Inter (Russia Today) 06.02 08:45 2 - 3  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Everton (Barcelona) 06.02 09:10 3 - 0  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Milan (Ab Ovo) 06.02 11:40 3 - 1  
Real Madrid (Arukonda) - Dortmund (Confession) 06.02 16:35 0 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 06.02 17:00 2 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Bayern Mün. (Im Not Over) 06.02 19:05 0 - 3  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bt Excel - Resolve 06.02 19:35 1 - 0  
Dusty - Team Singularity 06.02 20:40 0 - 1  
Fnatic Rising - Riddle Esports 06.02 21:45 1 - 0  
Granit Gaming - Tricked Esport 06.02 18:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberground Gaming - Axolotl 06.02 20:40 0 - 1  
Macko Esports - Samsung Morning Stars 06.02 21:40 1 - 0  
Outplayed - Gg And Esports 06.02 19:40 0 - 1  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin International Gami - E Wie Einfach E-Sports 06.02 18:50 1 - 0  
FC Schalke 04 Evolution - Euronics Gaming 06.02 18:00 0 - 1  
SK Gaming Prime - Penta 1860 06.02 21:45 0 - 1  
Team Gamerlegion - Unicorns of Love Sexy 06.02 19:40 1 - 0  
Wave Esports - Mousesports 06.02 20:40 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Jema11) - LA Clippers (Fosters23) 06.02 09:24 58 - 55  
Brooklyn (Jema11) - Milwaukee (Gatz) 06.02 08:48 47 - 51  
Brooklyn (Jema11) - Portland (Joker) 06.02 08:12 55 - 46  
LA Clippers (Fosters23) - Brooklyn (Jema11) 06.02 07:36 45 - 50  
LA Clippers (Fosters23) - Portland (Joker) 06.02 07:00 57 - 40  
Milwaukee (Gatz) - Brooklyn (Jema11) 06.02 07:00 43 - 51  
Milwaukee (Gatz) - LA Clippers (Fosters23) 06.02 10:00 47 - 49  
Portland (Joker) - Milwaukee (Gatz) 06.02 07:36 34 - 42  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (MrPanda) - Milwaukee (Phabian) 06.02 14:30 55 - 45  
Brooklyn (Gatz) - Milwaukee (Phabian) 06.02 16:54 60 - 51  
Milwaukee (Phabian) - Atlanta (MrPanda) 06.02 16:18 50 - 61  
Milwaukee (Phabian) - Brooklyn (Gatz) 06.02 15:06 33 - 43  
Philadelphia (Jema11) - Milwaukee (Phabian) 06.02 15:42 46 - 45  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte (broccolicabb.) - Atlanta (nikitos349) 06.02 08:50 68 - 77  
Charlotte (broccolicabb.) - Chicago (Jimmy_Walker13) 06.02 07:05 75 - 59  
Cleveland (BossVlados0_0) - Denver (mi4eka) 06.02 10:10 93 - 84  
LA Clippers (Rom1pr) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.02 10:45 54 - 94  
Miami (amuralex) - Houston (mcdonals999) 06.02 01:15 54 - 78  
Miami (TiGeR_triPoint) - Denver (mi4eka) 06.02 13:05 105 - 59  
Toronto (Aplln7) - Chicago (macmafin8) 06.02 16:35 65 - 46  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Joker) - LA Clippers (Jema11) 06.02 14:00 42 - 49  
Denver (Gatz) - Dallas (Joker) 06.02 13:24 51 - 46  
Denver (Gatz) - LA Clippers (Jema11) 06.02 11:00 50 - 40  
LA Clippers (Jema11) - Denver (Gatz) 06.02 12:48 45 - 43  
LA Clippers (Lovejoy) - Portland (Tranquil) 06.02 23:12 31 - 53  
Portland (Fosters23) - LA Clippers (Jema11) 06.02 11:36 45 - 48  
Portland (Tranquil) - Dallas (Asap) 06.02 23:48 59 - 55  
Portland (Tranquil) - Denver (Dazai) 06.02 22:36 53 - 34  
E-Sport (NHL, Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Sam) - Tampa Bay (Diamond) 06.02 12:48 2 - 4  
St. Louis (Libra) - Tampa Bay (Diamond) 06.02 13:24 5 - 3  
Toronto (Gernaut) - Tampa Bay (Diamond) 06.02 14:00 0 - 4  
E-Sport (R6S, PG Nationals Spring, GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hmble - Italian Gaming Project 06.02 21:00 0 - 1  
Notorious Legion - Mkers 06.02 19:00 0 - 1  
Totem Esports - Macko Esports 06.02 20:00 1 - 0  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer, NA, Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrea - Scarlett 06.02 22:00 3 - 1  
Disk - Neeb 06.02 23:20 0 - 3  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,EU,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goblin - PtitDrogo 06.02 16:00 0 - 3  
Showtime - Harstem 06.02 17:55 3 - 2  
Skillous - SouL 06.02 17:05 3 - 0  
Uthermal - GunGFuBanDa 06.02 19:50 1 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intelli Paraiso - Joacaba 06.02 22:00 5 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Blumenau 06.02 00:00 5 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar (1.m.) 06.02 20:00 2 - 5  
Cartagena - Levante (1.m.) 06.02 21:00 1 - 5  
Murcia - Valdepenas (1.m.) 06.02 20:30 4 - 3  
Palma Futsal - Zaragoza (1.m.) 06.02 20:00 8 - 2  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville Icemen - Orlando Solar Bears 06.02 01:00 2 - 3  
South Carolina Stingrays - Wheeling Nailers 06.02 01:05 3 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Tampa Bay (2.m.) 06.02 01:30 1 - 2  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Victoriaville Tigres - Val-d'Or Foreurs (4.m.) 06.02 01:00 1 - 4  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 4.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2021, 4. szakasz 06.02 15:50    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Cairns 06.02 09:30 84 - 78  
South East Melbourne - Brisbane 06.02 11:30 84 - 91  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Cholet 06.02 18:30 82 - 64  
Nanterre - Metropolitans Levallois 06.02 18:00 73 - 65  
Kosárlabda (Görög 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Pagrati 06.02 16:00 81 - 69  
Marouszi - Amintasz Dafni 06.02 18:00 79 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - AEK Athén (1.m.) 06.02 17:00 77 - 73  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Zadar (4.m.) 06.02 20:00 81 - 68  
Kosárlabda (Izlandi bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur Reykjavik - Haukar (3.m.) 06.02 22:15 74 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA (2.m.) 06.02 16:30 92 - 93  
Hapoel Haifa - Hapoel Eilat (2.m.) 06.02 19:00 87 - 98  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Rytas Vilnius (1.m.) 06.02 17:50 90 - 75  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Boston (5.m.) 06.02 01:30 123 - 109  
Denver - Portland (5.m.) 06.02 03:00 121 - 121, h.u. 147 - 140  
NBA 2020/21 - Brooklyn vagy Boston jut tovább? 06.02 01:30    
Phoenix - LA Lakers (5.m.) 06.02 04:00 115 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ludwigsburg (3.m.) 06.02 20:30 81 - 78  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Ferrara (5.m.) 06.02 18:00 62 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Olimpia Milano (3.m.) 06.02 21:00 83 - 93  
Virtus Bologna - Brindisi (3.m.) 06.02 19:00 78 - 75  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Porto (5.m.) 06.02 20:00 86 - 85  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - U-Banca Cluj (4.m.) 06.02 19:00 81 - 80  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Alicante (1.m.) 06.02 20:15 88 - 87  
Granada - Leyma Coruna (1.m.) 06.02 21:00 67 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Valencia (2.m.) 06.02 19:45 76 - 65  
Gran Canaria - Real Madrid (2.m.) 06.02 22:00 75 - 81  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prometej Kamjanszke - Dnipro (3.m.) 06.02 17:00 89 - 53  
Zaporizzsja - Kijev-Basket (4.m.) 06.02 20:30 83 - 62  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Olimpia - Bigua de Villa Biarritz (1.m.) 06.02 02:15 73 - 90  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 06.02 18:30 70 - 53  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Phoenix 06.02 02:30 83 - 84  
Connecticut - Las Vegas 06.02 01:00 74 - 67  
Dallas - Los Angeles 06.02 02:00 79 - 69  
Seattle - Indiana 06.02 04:30 88 - 73  
Krikett (ODI Series (NED-IRL))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Írország 06.02 10:30 1 - 0  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg (1.m.) 06.02 20:30 37 - 34  
GOG - Holstebro (1.m.) 06.02 18:30 33 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Paris SG 06.02 19:00 28 - 34  
Ivry - Chambery 06.02 18:00 27 - 26  
Nantes - Chartres 06.02 18:30 33 - 28  
Pays d'Aix - Limoges 06.02 18:30 29 - 27  
St. Raphael - Istres 06.02 18:45 27 - 33  
Tremblay - Nimes 06.02 19:00 34 - 34  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vinkovci - Zamet 06.02 19:00 40 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Sesvete 06.02 20:00 31 - 35  
Porec - Varazdin 06.02 19:00 25 - 19  
Kézilabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zrinski - Dalmatinka 06.02 19:30 29 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Gornik Zabrze 06.02 18:00 27 - 29  
Piotrkow Trybunalski - Tarnow 06.02 20:15 31 - 27  
Stal Mielec - Kielce 06.02 19:00 24 - 33  
Wisla Plock - Wybrzeze Gdansk 06.02 17:00 29 - 19  
Zaglebie Lubin - Gwardia Opole 06.02 19:30 30 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Győr 06.02 17:00 20 - 32  
Kézilabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Veszprém 06.02 19:00 31 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürstenfeldbruck - Hüttenberg 06.02 19:30 32 - 28  
Hamm-Westfalen - Aue 06.02 19:15 27 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - R-N. Löwen Kronau 06.02 19:00 32 - 30  
Bergischer HC - Göppingen 06.02 19:00 29 - 28  
DHfK Leipzig - Minden 06.02 19:00 24 - 21  
Erlangen - Coburg 06.02 19:00 33 - 28  
Flensburg - Magdeburg 06.02 19:00 33 - 30  
Stuttgart - Füchse Berlin 06.02 19:00 25 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság,női,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Rosengarten-Buchholz 06.02 18:00 25 - 27  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Fivers Margareten (1.m.) 06.02 19:45 28 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Benfica 06.02 21:00 33 - 29  
Boa Hora - Povoa de Varzim 06.02 21:00 36 - 25  
Horta - Boavista 06.02 21:00 34 - 24  
Madeira SAD - Avanca 06.02 21:00 32 - 37  
Porto - Gaia 06.02 21:00 42 - 29  
Sanjoanense - Maia 06.02 21:00 24 - 28  
Sporting CP - Aguas Santas 06.02 21:00 28 - 18  
Vitoria - ABC Braga 06.02 21:00 26 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Prahova Ploiesti 06.02 14:45 33 - 29  
Bistrita - Gloria Buzau 06.02 15:00 29 - 28  
Dunarea Braila - Mioveni 06.02 12:00 24 - 19  
Magura Cisnadiei - Municipal Craiova 06.02 17:30 27 - 22  
Slatina - Danubius Galati 06.02 12:15 30 - 19  
Univ. Cluj - Ramnicu Valcea 06.02 17:30 23 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Quabit Guadalajara 06.02 20:15 26 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Kriens (3.m.) 06.02 20:15 27 - 27  
Winterthur - Suhr Aarau (3.m.) 06.02 17:45 32 - 29  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CE Carroi - La Massana 06.02 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Perth Glory 06.02 11:05 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Guarani SP 06.02 00:00 2 - 5  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Kindermann 06.02 20:00 0 - 2  
Botafogo RJ - Sao Jose dos Campos 06.02 20:00 1 - 1  
Cruzeiro MG - Flamengo RJ 06.02 22:00 1 - 2  
Gremio RS - AA Napoli 06.02 20:00 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 de Julho PI - Sao Paulo SP 06.02 02:30 3 - 2  
Boavista RJ - Vasco da Gama RJ 06.02 02:30 0 - 1  
Chapecoense - ABC 06.02 21:30 3 - 1  
Cianorte PR - Santos SP 06.02 00:00 0 - 2  
Gremio RS - Brasiliense DF 06.02 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Dep. Copiapo 06.02 00:00 0 - 0  
Rangers de Talca - Puerto Montt 06.02 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Moroka Swallows 06.02 17:00 1 - 0  
Baroka - Orlando Pirates 06.02 17:00 1 - 2  
Bloemfontein Celtic - Mamelodi Sundowns 06.02 17:00 0 - 2  
Cape Town City - Black Leopards 06.02 17:00 3 - 1  
Kaizer Chiefs - Lamontville Golden Arrows 06.02 17:00 3 - 2  
Stellenbosch - TS Galaxy 06.02 17:00 0 - 0  
Supersport Utd. - Maritzburg Utd. 06.02 17:00 2 - 0  
Tshakhuma - Chippa Utd. 06.02 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - Cumbaya 06.02 22:00 2 - 0  
Gualaceo - Chacaritas Pelileo 06.02 22:00 0 - 0  
Guayaquil SC - Independiente Juniors 06.02 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Vantaa JS 06.02 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Khuzestan - Kheybar Khorramabad 06.02 18:15 1 - 1  
Mes Kerman - Esteghlal Mollasani 06.02 16:35 3 - 2  
Navad Urmia - Qashqai Shiraz 06.02 17:40 2 - 0  
Shahrdari Astara - Pars Jonoubi Jam 06.02 15:15 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel TA 06.02 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Gamba Osaka 06.02 12:00 0 - 0  
Yokohama FC - Kawasaki Frontale 06.02 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shimizu SP - Kashima A. 06.02 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - Lobi Stars 06.02 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranheim - Start 06.02 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Lyn 06.02 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Feralpisalo 06.02 16:30 1 - 0  
Catanzaro - Albinoleffe 06.02 17:30 0 - 1  
Padova - Renate 06.02 17:30 1 - 3  
Südtirol - Avellino 06.02 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Masuk Pjatigorszk 06.02 16:00 1 - 0  
Cser. Novorosszijszk - Druzsba Majkop 06.02 17:30 5 - 0  
Dinamo Sztavropol - Tuapsze 06.02 17:00 6 - 0  
Jesszentuki - Legion Mahacskala 06.02 13:00 0 - 1  
Kubany-Holding - FK Krasznodar 3 06.02 17:00 1 - 2  
SZKA Rosztov - Biolog Novokubanszk 06.02 16:30 3 - 1  
Szpartak Nalcsik - Forte Taganrog 06.02 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Mioveni 06.02 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Almería 06.02 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping City - Atvidaberg 06.02 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Krka Novo Mesto 06.02 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CO Transports - Metlaoui 06.02 16:00 1 - 0  
CS Sfaxien - Olympique de Beja 06.02 16:00 1 - 0  
Soliman - Club Africain 06.02 16:00 1 - 2  
US Monastir - ES Zarzis 06.02 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Skócia - U21Észak-Írország 06.02 16:00 1 - 2  
U21Törökország - U21Ukrajna 06.02 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - CA Cerro 06.02 00:30 1 - 2  
Central Espanol - Danubio Montevideo 06.02 17:15 0 - 0  
Racing Montevideo - Uruguay Montevideo Fc 06.02 02:45 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Plaza Colonia 06.02 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Lauderdale CF - Forward Madison 06.02 01:30 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF, A. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montserrat - Amerikai Virgin-szigetek 06.02 23:00 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF, C. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Brit Virgin-szigetek 06.02 23:30 5 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Atl. Venezuela 06.02 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztria 06.02 21:00 1 - 0  
Bosznia-Hercegovina - Montenegró 06.02 18:00 0 - 0  
Fehéroroszország - Azerbajdzsán 06.02 18:00 1 - 2  
Franciaország - Wales 06.02 21:05 3 - 0  
Hollandia - Skócia 06.02 20:45 2 - 2  
Norvégia - Luxemburg 06.02 19:00 1 - 0  
Németország - Dánia 06.02 21:00 1 - 1  
Románia - Grúzia 06.02 20:45 1 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Haminan Palloilijat 06.02 17:00 2 - 0  
Kempeleen Kiri - Vimpelin Veto 06.02 17:00 0 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mynamaen Vesa - Porin Pesakarhut 06.02 17:00 0 - 2  
Rögbi (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Rovigo 06.02 18:30 20 - 23  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Szlovákia 06.02 17:00 2 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Horvátország 06.02 16:00 2 - 3  
Magyarország - Csehország (Helyszín: Csehország) 06.02 19:00 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Észtország 06.02 20:00 3 - 0  
Lettország - Portugália 06.02 17:00 0 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Dél-Korea 06.02 10:00 3 - 2  
Brazília - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 06.02 21:00 3 - 1  
Hollandia - Szerbia 06.02 19:30 3 - 1  
Japán - Oroszország 06.02 15:00 3 - 0  
Kína - Törökország 06.02 16:00 0 - 3  
Lengyelország - Dominikai Köztársaság 06.02 18:00 1 - 3  
Németország - Kanada 06.02 13:00 0 - 3  
Thaiföld - USA 06.02 12:00 0 - 3  
Strandröplabda (Ostrava-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.L.de Carvalho/GoncalvFV - Schalk C / Brunner T 06.02 12:20 0 - 2  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Haussener Y / Metral Q 06.02 13:10 1 - 2  
Breer F / Krattiger M - Barthelemy O / Krou Y 06.02 12:20 2 - 0  
Breer F / Krattiger M - O' Gorman G / Saxton B 06.02 17:20 1 - 2  
Capogrosso N / Azaad J A - Pfretzschner L / Sowa R 06.02 14:50 0 - 2  
Carvalhaes/DaSilvaMariano - Windisch J / Cottafava S 06.02 18:10 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Ranghieri A / Viscovich M 06.02 12:20 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Schalk C / Brunner T 06.02 17:20 2 - 1  
Dressler C / Huber A - Kuvichka D / Kislytsyn A 06.02 14:00 1 - 2  
Haussener Y / Metral Q - Seidl R / Waller P 06.02 17:20 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Boermans S / De Groot Y 06.02 17:20 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Hartles T / Nicklin A 06.02 13:10 2 - 0  
HuertaPastor/MenendezOrt - Koekelkoren D / Van Walle 06.02 14:00 2 - 0  
Kruk M / Miszczuk M - Liamin N / Myskiv T 06.02 14:50 0 - 2  
Kuvichka D / Kislytsyn A - HuertaPastor/MenendezOrt 06.02 18:10 0 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Aahman D / Hellvig J 06.02 14:50 1 - 2  
O'Dea S / O'Dea B - Boermans S / De Groot Y 06.02 13:10 0 - 2  
Pedrosa J / Campos H - Pristauz M / Horl J 06.02 14:50 1 - 2  
Pfretzschner L / Sowa R - Liamin N / Myskiv T 06.02 18:10 1 - 2  
Windisch J / Cottafava S - Bergmann P A / Harms Y 06.02 14:00 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - O' Gorman G / Saxton B 06.02 12:20 0 - 2  
Strandröplabda (Ostrava-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AlvarezMendoza/MorenoMatv - Strauss N / Strauss T 06.02 09:00 2 - 1  
Arvaniti V / Karagkouni P - Makhno In / Makhno Ir 06.02 10:40 0 - 2  
Bocharova M / Ganenko A - GutierrezSoria/BelenCarro 06.02 15:40 0 - 2  
Bocharova M / Ganenko A - Lunde I / Olimstad E 06.02 09:50 2 - 1  
Boebner E / Verge-Depre Z - Stam K / Schoon R 06.02 09:00 0 - 2  
Davidova V / Lunina D - Frolova A / Voronina M 06.02 11:30 0 - 2  
Dunarova M / Resova D - Behrens K / Ittlinger S 06.02 11:30 0 - 2  
Gromadowska A / Legieta K - GutierrezSoria/BelenCarro 06.02 09:50 0 - 2  
Klinger D / Klinger R - Jupiter A / Chamereau A 06.02 09:50 2 - 0  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Ceynowa A / Lodej M 06.02 09:50 2 - 1  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Klinger D / Klinger R 06.02 15:40 2 - 0  
LobatoHerr/FernanNav - AlvarezMendoza/MorenoMatv 06.02 15:40 2 - 1  
LobatoHerr/FernanNav - Berntsen f / Ulveseth O J 06.02 09:00 2 - 0  
Makhno In / Makhno Ir - Dabizha K / Rudykh D 06.02 16:30 0 - 2  
Placette L / Richard A - Behrens K / Ittlinger S 06.02 16:30 0 - 2  
Placette L / Richard A - Gordon J / Marcelle S 06.02 11:30 2 - 0  
Silva Bigi/Lopes Pereira - van Driel E / van Driel M 06.02 10:40 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Stam K / Schoon R 06.02 15:40 1 - 2  
van Driel E / van Driel M - McNamara M / McNamara N 06.02 16:30 0 - 2  
Zolnercikova K/SvobodovaS - McNamara M / McNamara N 06.02 10:40 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - P. Martin Tiffon 06.02 09:30 2 - 1  
D. Sumizawa - S. De La Fuente 06.02 11:20 2 - 1  
F. Roncadelli - S. Ehrat 06.02 11:05 0 - 2  
I. Carou - D.A. Nunez 06.02 14:35 2 - 0  
Jak. Paul - Bar. Stevens 06.02 12:55 2 - 0  
L. Malgaroli - Stu. Parker 06.02 13:00 0 - 2  
M. Alimli - F. Comesana 06.02 12:45 0 - 2  
M. Ilhan - N. Parizzia 06.02 09:30 0 - 2  
M. Navone - M. Sakellaridis 06.02 09:30 2 - 0  
M. Steiner - G. Dambrosi 06.02 13:30 0 - 2  
T. Deschamps - G. Lama 06.02 09:30 0 - 2  
T.A. Kodat - V. Ovchinnikov 06.02 12:15 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Koskel - C. Vanhoutte 06.02 11:40 0 - 2  
B. Eraydin - G. Mihaylova 06.02 09:20 2 - 0  
D. Tsatsa - I. Yoruk 06.02 13:05 0 - 2  
E. Jaeger - Viv. Sandberg 06.02 09:30 1 - 2  
F. Bilardo - L. Meyer auf der Heide 06.02 09:30    
J. Snells - M.F. Herazo Gonzalez 06.02 14:35 2 - 0  
L. Kostenko - Taylor Ng 06.02 10:25 2 - 0  
M. Dolzhenko - F. Ganz 06.02 14:40 0 - 2  
O. Gavrila - D. Zelinskaya 06.02 09:30 2 - 1  
R. Gailis - M. Hageman 06.02 15:20 2 - 1  
S. Sakellaridi - D. Demidova 06.02 13:10 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vangelova - L-M. Rioux 06.02 09:00 0 - 2  
C. Skamlova - E. Meri 06.02 10:20    
F. Idrizovic - N. Fossa Huergo 06.02 13:00 0 - 2  
I. Martinich - Doroteja Petrovic 06.02 12:50 2 - 0  
I. Vojcinakova - A. Gabric 06.02 10:30 0 - 2  
M. Ignatjeva - A. Radojevic 06.02 09:00 2 - 0  
R. Lacasse - A. Jaskova 06.02 09:00 0 - 2  
Y. Zuffova - T. Sugnaux 06.02 11:45 2 - 0  
Tenisz (Biella 7, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Meligeni Rodrigues A. - M. Klizan 06.02 15:25 2 - 0  
J.P. Varillas - R. Olivo 06.02 17:10 0 - 2  
K. Zuk - A. Pellegrino 06.02 13:30 2 - 0  
T.M. Etcheverry - N. Milojevic 06.02 14:55 2 - 0  
Tenisz (Biella 7, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini J / Cobolli F - Dougaz A / Ugo Carabell C 06.02 13:30 2 - 0  
Blancaneaux G / Janvier M - MartinezLD/Vega Hernandez 06.02 16:55 0 - 2  
Collarini A / Galdos S - Grenier H / Muller A 06.02 15:05 0 - 2  
King E / Zielinski J - Agamenone F / Giacalone O 06.02 13:30 1 - 2  
Matos/Meligeni RodriguesA - Ferreira Silva F / Zuk K 06.02 17:25    
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zantedeschi - I. Burillo Escorihuela 06.02 16:10 1 - 2  
L. Samsonova - D. Papamichail 06.02 19:45 2 - 0  
N. Brancaccio - T. Pieri 06.02 13:00 2 - 1  
Yana Morderger - F. Di Sarra 06.02 11:00 0 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burdet - M. Westphal 06.02 12:00 1 - 2  
A. del Federico - A. Lofman 06.02 08:30 2 - 0  
B. Kuzuhara - A. Matusevich 06.02 12:20 2 - 1  
E. Vasa - C. Tabur 06.02 08:30 0 - 2  
J. Eysseric - J.F. Angele 06.02 10:05 1 - 2  
Ji. Vasa - M. Minin 06.02 08:30 0 - 2  
K. Friberg - Cri. Rodriguez 06.02 10:15 2 - 1  
K.K. Saar - L. Marmousez 06.02 08:30 0 - 2  
L. Catarina - Vla. Ivanov 06.02 08:30 2 - 1  
M. Minakov - Y. Steinegger 06.02 13:30 0 - 2  
N. Tajima - T. Droguet 06.02 10:25    
O. Virtanen - F. Bergevi 06.02 13:20 2 - 1  
Q. Folliot - F. Passaro 06.02 12:00 0 - 2  
R. Kawakami - S. Yitbarek 06.02 10:45 2 - 0  
R.M. Hietaranta - K. Jacquet 06.02 13:50 0 - 2  
S. Freund - S. Cuenin 06.02 10:10 1 - 2  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cash - B. Patael 06.02 08:30 0 - 2  
Luke Johnson - M. Bellucci 06.02 08:30 2 - 0  
Mak. Ochi - Billy Harris 06.02 08:30 1 - 2  
Mar. Möller - A.C. March 06.02 12:55 0 - 2  
N. Alvarez Varona - M. De Vincentis 06.02 15:50 2 - 0  
P. Tsitsipas - A. Deckers 06.02 10:20 2 - 0  
Tak. Niki - Ze Zhang 06.02 12:15 0 - 2  
U. Blanchet - R. Agarwal 06.02 10:15 2 - 0  
W. Trongcharoenchaikul - R.A. Burruchaga 06.02 15:15 1 - 2  
Will. Griffith - F. Arnaboldi 06.02 13:20 1 - 2  
Yuki Mochizuki - De Carvalho Cardoso Alves 06.02 13:55 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Detiuc - A. Popescu 06.02 08:30 2 - 0  
I. Gaspar - Lex. Stevens 06.02 10:20 2 - 0  
I. Sebestova - M. Colmegna 06.02 13:25 0 - 2  
J. Kimmelmann - T.N. Smith 06.02 08:30 1 - 2  
J. Stamatova - E.T. Cadar 06.02 10:25 1 - 2  
J. Tomera - M. Dagan Fruchtman 06.02 08:30 0 - 2  
J. Triebe - F. Brugnone 06.02 10:05 0 - 2  
L. Michel - S. Kimchi 06.02 11:55 2 - 0  
M. Matoula - S. Ogescu 06.02 12:00 0 - 2  
M.J. Portillo Ramirez - Ant. Schmidt 06.02 12:35 2 - 0  
N. Khirin - T. Malesevic 06.02 08:30 0 - 2  
Tenisz (Kazany, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tikhonova - V. Grammatikopoulou 06.02 09:00 0 - 2  
E. Kazionova - S. Talbi 06.02 09:00 0 - 2  
E. Makarova - Eli. Morozova 06.02 12:05 2 - 0  
N. Abduraimova - I. Shymanovich 06.02 11:10 0 - 2  
S. Lansere - V. Koval 06.02 12:35 0 - 2  
V. Savinykh - Eka. Ovcharenko 06.02 10:25 2 - 0  
V. Strakhova - M. Tkacheva 06.02 09:00 1 - 2  
Y. Hatouka - A. Gabueva 06.02 12:35 2 - 0  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - J.C. Aragone 06.02 22:50 2 - 0  
A. Velotti - Emi. Gomez 06.02 17:00 0 - 2  
Chr. Eubanks - N. Mejia 06.02 17:00 2 - 0  
Dar. King - M. Krueger 06.02 23:00 0 - 2  
Ste. Kozlov - T-S. Kwiatkowski 06.02 22:40 0 - 2  
U. Blanch - Z. Svajda 06.02 17:00 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandermeersch - T. Farjat 06.02 15:30 0 - 2  
E. Reinberg - G.O. Iradukunda 06.02 14:15 2 - 0  
Eli. Coulibaly - Uisung Park 06.02 12:30 1 - 2  
Jul. Gimenez - Ren Nakamura 06.02 12:20 2 - 1  
M. Echargui - Ren Nakamura 06.02 12:10    
S.F.A. Rodriguez Taverna - M. Beauge 06.02 10:30 2 - 0  
Y. Rihane - B. Vilicich 06.02 14:55 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cirotte - E.A. Camerano 06.02 13:00 0 - 2  
A. Simone - L. Romero Gormaz 06.02 12:00 0 - 2  
Emma Davis - S. Hosogi 06.02 10:30 1 - 2  
Har. Arakawa - C. Bechri 06.02 10:30 2 - 0  
Hwiwon Wi - S. Da Cruz Mendonca 06.02 14:55 2 - 1  
L. Benkaddour - N. Radovanovic 06.02 10:30 0 - 2  
Mih. Imanishi - J. Gimbrere 06.02 12:40 2 - 0  
N. Berecoechea - Nad. Keller 06.02 10:30 2 - 1  
N. Liauw A Fong - H. Sakatsume 06.02 14:40 0 - 2  
V. Bokova - M. Noel 06.02 13:50 2 - 0  
Tenisz (Otocec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anshba - D. Jakupovic 06.02 16:00 1 - 2  
B. Haddad Maia - P. Lovric 06.02 10:00 2 - 0  
Chi. Muramatsu - A. Kiick 06.02 11:40 0 - 2  
L. Boskovic - J. Fett 06.02 12:15 2 - 1  
M. Benoit - K. Gerlach 06.02 15:35 0 - 2  
M. Chwalinska - G.A. Craciun 06.02 14:00 2 - 0  
M. Kilnarova - M. Zanevska 06.02 14:05 0 - 2  
M. Pislak - Jani R-L. 06.02 14:40 0 - 2  
N. Berberovic - Z. Falkner 06.02 10:00 2 - 0  
N. Potocnik - M. Caregaro 06.02 11:45 2 - 1  
N. Zupancic - A. Cadantu 06.02 10:00 0 - 2  
Pri. Hon - I. Primorac 06.02 09:55 0 - 2  
R.G. Serban - T. Lukas 06.02 14:55 2 - 0  
Xiaodi You - Bondár A. 06.02 11:55 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - B. van de Zandschulp 06.02 13:05 3 - 2  
A. Zverev - R. Safiullin 06.02 11:00 3 - 0  
C. Ruud - K. Majchrzak 06.02 12:20 3 - 0  
E. Couacaud - P. Carreno-Busta 06.02 17:40 1 - 3  
F. Delbonis - P. Andujar 06.02 11:00 3 - 2  
F. Fognini - Fucsovics M. 06.02 14:15 3 - 0  
F. Krajinovic - J. Isner 06.02 14:35 0 - 3  
H. Laaksonen - R. Bautista-Agut 06.02 12:35 3 - 1  
K. Khachanov - K. Nishikori 06.02 13:15 2 - 3  
L. Djere - M. Kecmanovic 06.02 11:00 3 - 2  
M. Giron - G. Pella 06.02 16:00 3 - 1  
M. McDonald - C. Garin 06.02 16:50 2 - 3  
R. Opelka - J.A. Munar Clar 06.02 15:45 3 - 1  
S. Tsitsipas - P. Martinez Portero 06.02 15:50 3 - 0  
T. Monteiro - Ste. Johnson 06.02 18:50 2 - 3  
Tom. Paul - D. Medvedev 06.02 21:00 1 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Withrow J - Koepfer D / Ruusuvuori E 06.02 11:00 0 - 2  
Berankis R / Ramos-vinola - Added D / Tsonga J-w 06.02 13:30 0 - 2  
Coria F / Schwartzman D - Erlich J / Harris L 06.02 15:55 0 - 2  
Delbonis F / Sharan D - De Minaur A / Reid M 06.02 16:30 1 - 2  
Haase R / Struff J-l - Ebden M / Smith J-P 06.02 13:10 2 - 0  
Halys Q / Mannarino A - Nys H / Puetz T 06.02 11:00 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Norrie C / O'Mara J 06.02 13:55 2 - 1  
Klaasen R / Mclachlan B - Bourgue M / Pouille L 06.02 14:20 2 - 0  
Knowle J / Pel D - Lu Y-h / Nishioka Y 06.02 16:30 0 - 2  
Marach O / Qureshi A U H - Demoliner M / Gonzalez S 06.02 11:00 2 - 1  
Millman J / Monteiro T - Lu Y-h / Nishioka Y 06.02 11:00    
Popyrin A / Thompson J - Brkic T / Cacic N 06.02 18:05 1 - 2  
Purcell M / Saville L - Barrere G / Olivetti A 06.02 11:00 2 - 1  
Sonego L / Vavassori A - Gille S / Vliegen J 06.02 12:25 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - N. Osaka 06.02 11:00    
A. Pavlyuchenkova - A. Tomljanovic 06.02 17:00 2 - 0  
A. Sasnovich - A. Sabalenka 06.02 18:45 0 - 2  
D. Kasatkina - B. Bencic 06.02 11:00 2 - 0  
D.R. Collins - A. Kalinina 06.02 14:40 2 - 0  
E. Rybakina - Nao Hibino 06.02 19:35 2 - 0  
E. Vesnina - P. Kvitova 06.02 11:00    
Har. Tan - M. Vondrousova 06.02 12:00 0 - 2  
K. Siniakova - V. Kudermetova 06.02 11:00 2 - 1  
L.A. Fernandez - M. Keys 06.02 16:00 0 - 2  
P. Badosa Gibert - D. Kovinic 06.02 14:50 2 - 0  
P. Hercog - Car. Garcia 06.02 13:45 2 - 0  
S. Cirstea - M. Trevisan 06.02 11:00 2 - 1  
S. Williams - M. Buzarnescu 06.02 17:50 2 - 1  
T. Zidansek - M. Brengle 06.02 11:00 2 - 0  
V. Azarenka - C. Tauson 06.02 15:25 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burel C / Paquet C - Kato M / Voracova R 06.02 14:15 2 - 1  
Christian K/Santamaria S - Bencic B / Kenin S 06.02 16:05    
Christian K/Santamaria S - Diyas Z / Gracheva V 06.02 17:00 0 - 2  
Davis L / Raina A - Hradecka L / Siegemund L 06.02 17:10 0 - 2  
Djoubri S / Dodin O - Anisimova A / Potapova A 06.02 18:50 0 - 2  
Droguet A / Janicijevic S - Mattek-Sands B/Swiatek I 06.02 11:00 0 - 2  
Fichman S / Olmos G - Blinkova A / Watson H 06.02 15:40 2 - 0  
Guarachi A / Krawczyk D - Linette M / Pera B 06.02 14:35 1 - 2  
Heisen V / Peschke K - Carter H / Sharma A 06.02 11:00 2 - 1  
Hesse A / Tan H - Krejcikova/Siniakova 06.02 17:10 0 - 2  
Hsieh S W / Mertens E - Jacquemot E / Lechemia E 06.02 13:00 2 - 0  
Kichenok L / Rodionova Ar - Kichenok N / Olaru R 06.02 13:25 1 - 2  
Krunic A / Trevisan M - Pliskova/Pliskova 06.02 17:00 0 - 2  
Martic P / Rogers S - Babos T / Zvonareva V 06.02 17:50 2 - 0  
Ninomiya M / Yang Z - Bouzkova M / Sorribes Tor 06.02 18:10 2 - 0  
Paolini J / Stojanovic N - Muhammad A / Pegula J 06.02 12:15 1 - 2  
Parry D / Yerolymos M - Melichar N / Schuurs D 06.02 18:35 0 - 2  
Perez E / Zheng S - Gauff C / Williams V 06.02 14:00 2 - 1  
Rosolska A / Vandeweghe C - Mitu A / Putintseva Y 06.02 11:00 1 - 2  
Rus A / Zidansek T - Lister C / Peterson R 06.02 14:55 2 - 0  
Xu Y F / Zhang S - Golubic V / Panova A 06.02 17:00 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - Con. Huertas del Pino 06.02 17:20 2 - 0  
Hoyos Franco, Alejandro - J.S. Gomez 06.02 15:20 0 - 2  
I. Ribeiro Marcondes - N. Hardt 06.02 17:20 1 - 2  
J. Olivares - Iss. Okamura 06.02 15:25 2 - 0  
J.B. Panta Herreros - O.A.D. Ayeni 06.02 17:50 2 - 0  
K. Seelig - W. Leite 06.02 15:25 2 - 0  
L. Patino - D. Pontoglio 06.02 15:30 2 - 0  
R. Rodriguez-Pace - S. Mochizuki 06.02 17:20 1 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lazaro Garcia - S. Sewing 06.02 20:05 2 - 0  
C. Perrin - Q. Gleason 06.02 19:15 2 - 0  
E. Arango - L. Stefanini 06.02 15:30 2 - 1  
I. Gamarra Martins - J. Failla 06.02 19:15 0 - 2  
L. Pigossi - P.M. Hourigan 06.02 15:30 2 - 1  
N. Hanatani - Victoria Hu 06.02 15:25 1 - 2  
O. Lincer - J. Zuger 06.02 20:00 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Binda - I. Liutarevich 06.02 09:20 2 - 1  
A. Campo - E. Vanshelboim 06.02 07:00 0 - 2  
D. Ozernoy - Alex. Shevchenko 06.02 12:10 0 - 2  
D. Tashbulatov - Tak Khunn Wang 06.02 07:00    
I. Denisov - B. Zhukayev 06.02 07:00 0 - 2  
I. Gakhov - A. Chepelev 06.02 07:00 2 - 0  
L. Martinez - Tsung-Hua Yang 06.02 09:10 2 - 1  
M. Sharipov - E. Lavagno 06.02 08:55 0 - 2  
S. Fayziev - Y. Shyla 06.02 10:35 0 - 2  
S. Purtseladze - M. Kalovelonis 06.02 09:05 0 - 2  
V. Manafov - A. Boborykin 06.02 13:20 2 - 0  
Y. Murat - G. Lomakin 06.02 10:25 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Bekmetova - Z. Kulambayeva 06.02 08:45 0 - 2  
M. Maslenkova - A. Salibayeva 06.02 11:45 2 - 0  
M. Mettraux - D. Baidaulet 06.02 11:40 2 - 0  
S. Kenzhibayeva - M. Dalakishvili 06.02 10:10 0 - 2  
S. Shalakhova - E. Reyngold 06.02 07:00 1 - 2  
T. Curovic - Mar. Mikhailova 06.02 07:00 2 - 0  
V. Olyanovskaya - Y. Klimova 06.02 12:10 2 - 0  
Y. Dmitrichenko - A. Kummel 06.02 10:25 2 - 0  
Tenisz (Szarajevó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Barun - M. Pucinelli de Almeida 06.02 12:50 0 - 2  
D. Kekez - S. Prechtel 06.02 11:00 2 - 0  
F. Nincevic - M. Perchicot 06.02 11:00 1 - 2  
G. Onclin - M. Stakusic 06.02 16:30 2 - 0  
G. Soares Klier - K. Tamm 06.02 11:00 2 - 0  
J.L. Reis da Silva - N. Malesevic 06.02 14:20 2 - 0  
L. Petrovic - A. Mihailovic 06.02 16:05 2 - 0  
M. Novansky - V. Lapalu 06.02 16:00 2 - 0  
Madarász G. - Mir. Martinez 06.02 13:25 2 - 0  
P. Wörner - A. Barrena 06.02 18:00 0 - 2  
S. Mansouri - Toby Martin 06.02 11:00 2 - 0  
T. Heger - H. Casanova 06.02 14:50 1 - 2  
Tob. Simon - F. Iannaccone 06.02 12:40 0 - 2  
Velcz Zs. - D. Biljesko 06.02 17:55 1 - 2  
Tenisz (Szkopje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalender - Sav. Danilov 06.02 10:00 2 - 0  
B. Bugarikj - A. Ouakaa 06.02 11:30 0 - 2  
K. Ivanovski - Alex Rybakov 06.02 10:00 0 - 2  
M. Miladinovic - O. Moraing 06.02 15:20 0 - 2  
M. Zekic - O. Torski 06.02 12:55 2 - 1  
N. Visker - R. Nijbör 06.02 11:55 1 - 2  
R. Joncour - P. Michnev 06.02 10:00 0 - 2  
S. Battaglino - B. Malla 06.02 14:05 0 - 2  
S. Pontjodikromo - N. Turchetti 06.02 10:00 1 - 2  
T. Jotovski - M. Damm 06.02 13:45 0 - 2  
T. Legout - G. Srbljak 06.02 11:45 2 - 0  
Vízilabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Kragujevac - Novi Belgrád (3.m.) 06.02 20:00 13 - 9  

 

2021.06.01.
Asztalitenisz (Challenger Series, 22. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - H. Desai 06.01 16:40 0 - 3  
Den. Klein - A. Elmahdy 06.01 09:00 3 - 0  
Den. Klein - D. Cheaib 06.01 14:35 2 - 3  
Den. Klein - H. Desai 06.01 12:20 3 - 1  
F. Kuzmin - D. Cheaib 06.01 11:40 1 - 3  
F. Kuzmin - H. Desai 06.01 15:15 0 - 3  
H. Desai - D. Cheaib 06.01 10:20 3 - 1  
J. Huzjak - D. Rinderer 06.01 09:40 2 - 3  
J. Huzjak - F. Kuzmin 06.01 13:00 1 - 3  
V. Rakov - A. Elmahdy 06.01 11:00 2 - 3  
V. Rakov - D. Rinderer 06.01 13:40 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 06.01 09:15 0 - 3  
A. Arutiunyan - Y.A. Gavrilov 06.01 07:45 3 - 1  
A. Ilin - D.M. Evlakhin 06.01 02:15 3 - 0  
A. Kolmin - Ale. Fedorov 06.01 11:15 1 - 3  
A. Potapkov - E. Kalashnikov 06.01 11:00 3 - 1  
A. Savinsky - A. Shmakov 06.01 08:45 2 - 3  
A. Savinsky - D. Bogdanov 06.01 06:45 1 - 3  
A. Serebrennikov - A.D. Volkov 06.01 01:45 3 - 2  
A. Serebrennikov - V. Safonov 06.01 02:45 2 - 3  
A. Shirshov - Vla. Fedorov 06.01 19:15 1 - 3  
A. Shmakov - Edu. Tsvetkov 06.01 07:15 2 - 3  
A. Zabrodin - Ale. Alekseev 06.01 15:00 0 - 3  
A.D. Volkov - N. Zhurba 06.01 22:45 3 - 2  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.01 00:15 0 - 3  
A.Y. Fedosov - R. Pavlenko 06.01 22:30 3 - 2  
A.Y. Fedosov - Z.Y. Tsybikov 06.01 01:00 2 - 3  
Ale. Alekseev - S. Muslikov 06.01 16:00 3 - 1  
Ale. Fedorov - O.B. Manuylov 06.01 12:15 3 - 1  
D. Bogdanov - A. Shmakov 06.01 07:45 1 - 3  
D. Bogdanov - Edu. Tsvetkov 06.01 09:15 3 - 1  
D. Petrochenko - V. Marshalov 06.01 20:15 3 - 1  
D. Sayanov - A.Y. Fedosov 06.01 02:30 3 - 1  
D. Sayanov - V. Kalachev 06.01 01:30 2 - 3  
D. Tikhnenko - V. Kasatkin 06.01 20:00 3 - 0  
D.M. Evlakhin - K.N. Malahov 06.01 03:15 3 - 0  
D.M. Evlakhin - O. Kutuzov 06.01 00:45 3 - 0  
Dmi. Popov - G. Bardyshev 06.01 10:45 2 - 3  
Dmi. Popov - Y.V. Lbov 06.01 12:45 3 - 1  
E. Anisimov - A. Zabrodin 06.01 15:30 3 - 0  
E. Anisimov - Ale. Alekseev 06.01 17:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - A. Ilin 06.01 01:15 1 - 3  
E. Kalashnikov - T. Razinkov 06.01 12:00 3 - 1  
E. Kalashnikov - V. Safonov 06.01 23:15 3 - 0  
E.E. Markelov - D. Petrochenko 06.01 19:15 2 - 3  
Edu. Tsvetkov - A. Savinsky 06.01 08:15 0 - 3  
G. Bardyshev - D. Tikhnenko 06.01 19:00 0 - 3  
G. Bardyshev - S. Kuzmin 06.01 13:15 2 - 3  
G. Bardyshev - Y.V. Lbov 06.01 11:45 2 - 3  
G. Karpovkin - I. Sergeevich 06.01 08:00 3 - 0  
I. Abelmasov - K. Bystrushkin 06.01 16:45 1 - 3  
I. Abelmasov - V. Beliakov 06.01 14:45 0 - 3  
I. Mikhaylov - A. Suntsov 06.01 23:45 0 - 3  
I. Poletaev - S. Homutov 06.01 08:15 3 - 2  
I. Ramenskiy - D. Balakin 06.01 23:15 3 - 0  
I. Sergeevich - M. Chernyavskiy 06.01 08:30 1 - 3  
I. Sergeevich - O. Belugin 06.01 06:30 3 - 0  
K. Bystrushkin - K.N. Malahov 06.01 15:15 3 - 2  
K. Simonov - A. Kolmin 06.01 11:45 0 - 3  
K. Simonov - Ale. Fedorov 06.01 13:15 0 - 3  
K.N. Malahov - A. Ilin 06.01 00:15 0 - 3  
K.N. Malahov - I. Abelmasov 06.01 16:15 3 - 1  
M. Andrusenko - D. Petrochenko 06.01 21:15 3 - 0  
M. Andrusenko - E.E. Markelov 06.01 19:45 3 - 0  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 06.01 07:00 3 - 2  
M. Ilichev - A. Potapkov 06.01 11:30 3 - 0  
M. Ilichev - E. Kalashnikov 06.01 13:00 0 - 3  
N. Zhurba - O. Shagarov 06.01 23:45 3 - 1  
O. Belugin - G. Karpovkin 06.01 09:00 0 - 3  
O. Belugin - M. Chernyavskiy 06.01 07:30 1 - 3  
O. Kutuzov - E. Ilyukhin 06.01 02:45 0 - 3  
O. Kutuzov - K.N. Malahov 06.01 01:45 3 - 2  
O.B. Manuylov - A. Kolmin 06.01 12:45 0 - 3  
O.B. Manuylov - K. Simonov 06.01 10:45 3 - 2  
P. Pinkovskii - A. Shirshov 06.01 20:45 0 - 3  
P. Pinkovskii - V. Melnikov 06.01 18:45 3 - 2  
S. Homutov - A. Arutiunyan 06.01 06:45 3 - 1  
S. Homutov - Y.A. Gavrilov 06.01 08:45 3 - 1  
S. Kuzmin - Dmi. Popov 06.01 12:15 0 - 3  
S. Muslikov - A. Zabrodin 06.01 16:30 3 - 0  
S. Muslikov - E. Anisimov 06.01 14:30 1 - 3  
T. Razinkov - A. Potapkov 06.01 12:30 3 - 2  
T. Razinkov - M. Ilichev 06.01 10:30 2 - 3  
V. Beliakov - K. Bystrushkin 06.01 15:45 3 - 0  
V. Beliakov - K.N. Malahov 06.01 17:15 1 - 3  
V. Chahur - D. Sayanov 06.01 00:30 2 - 3  
V. Chahur - V. Kalachev 06.01 03:00 3 - 2  
V. Kalachev - Z.Y. Tsybikov 06.01 00:00 3 - 0  
V. Kasatkin - G. Bardyshev 06.01 20:30 0 - 3  
V. Kasatkin - V. Staroverov 06.01 18:30 0 - 3  
V. Marshalov - E.E. Markelov 06.01 20:45 3 - 0  
V. Marshalov - M. Andrusenko 06.01 18:45 1 - 3  
V. Melnikov - A. Shirshov 06.01 19:45 1 - 3  
V. Melnikov - Vla. Fedorov 06.01 21:15 2 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 06.01 23:00 1 - 3  
V. Safonov - Y. Merkushin 06.01 01:15 0 - 3  
V. Staroverov - D. Tikhnenko 06.01 21:00 2 - 3  
V. Staroverov - G. Bardyshev 06.01 19:30 2 - 3  
Vla. Fedorov - P. Pinkovskii 06.01 20:15 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - I. Poletaev 06.01 07:15 0 - 3  
Y.V. Lbov - S. Kuzmin 06.01 11:15 3 - 0  
Z.Y. Tsybikov - V. Chahur 06.01 02:00 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 06.01 11:30 9 - 1  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 06.01 11:30 0 - 3  
LG Twins - KT Wiz 06.01 11:30 1 - 8  
NC Dinos - Doosan Bears 06.01 11:30 3 - 4  
SSG Landers - Samsung Lions 06.01 11:30 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Chiba Lotte 06.01 10:45 1 - 0  
Hanshin Tigers - Orix Buffaloes 06.01 11:00 2 - 5  
Hiroshima Carp - Hokkaido Nippon 06.01 11:00 3 - 7  
Tokyo Yakult - Tohoku Rakuten 06.01 10:30 7 - 4  
Yokohama Baystars - Fukuoka S. Hawks 06.01 10:45 4 - 3  
Yomiuri Giants - Saitama Seibu 06.01 10:45 4 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 06.01 03:40 2 - 6  
Kansas City - Pittsburgh 06.01 02:10 7 - 3  
LA Dodgers - St. Louis 06.01 03:10 9 - 4  
Baseball (Olimpiai-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nicaragua - USA (Helyszín: USA) 06.01 01:00 1 - 7  
Puerto Rico - Nicaragua 06.01 19:00 6 - 7  
Baseball (Olimpiai-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kolumbia 06.01 01:00 7 - 0  
Venezuela - Kolumbia 06.01 19:00 3 - 2  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Arkley - C. Newton 06.01 11:00 2 - 1  
C. Newton - W. Willgress 06.01 09:00 0 - 2  
W. Willgress - B. Arkley 06.01 10:00 1 - 2  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - Col. Osborne 06.01 11:30 4 - 3  
Andy Jenkins - Jar. Cole 06.01 13:25 4 - 3  
Col. Osborne - F. Sherrock 06.01 12:35 4 - 2  
Col. Osborne - Ric. North 06.01 10:30 4 - 3  
Col. Osborne - Sco. Baker 06.01 13:10 2 - 4  
F. Sherrock - Andy Jenkins 06.01 10:45 2 - 4  
F. Sherrock - Jar. Cole 06.01 12:00 2 - 4  
F. Sherrock - Ric. North 06.01 13:45 2 - 4  
Jar. Cole - Col. Osborne 06.01 14:05 4 - 1  
Jar. Cole - Ric. North 06.01 12:55 4 - 1  
Jar. Cole - Sco. Baker 06.01 11:10 4 - 3  
Ric. North - Andy Jenkins 06.01 14:35 1 - 4  
Ric. North - Sco. Baker 06.01 11:45 2 - 4  
Sco. Baker - Andy Jenkins 06.01 12:20 2 - 4  
Sco. Baker - F. Sherrock 06.01 14:20 4 - 2  
E-Sport (CSGO, Epic League CIS, Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - Natus Vincere 06.01 18:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Riot Gaming 06.01 12:00 2 - 0  
Paradox Gaming - Simplicity 06.01 12:00 2 - 0  
Renegades - Hazard Esports 06.01 12:00 2 - 0  
Rooster - Team Skyfire 06.01 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Apeks 06.01 19:00    
Anonymo Esports - Sangal Esports 06.01 19:00 1 - 2  
Anonymo Esports - Sprout 06.01 15:00    
Big - Wisla Krakow 06.01 19:00 1 - 0  
X-Kom Ago - Team Gamerlegion 06.01 19:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Funspark Ulti, EU Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - Ave 06.01 14:00 2 - 1  
Hyenas - Nemiga Gaming 06.01 17:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Spring Sweet Spring, Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Wisla Krakow 06.01 15:00 2 - 0  
Fnatic - Team Fiend 06.01 18:00 1 - 2  
Forze - Entropiq 06.01 09:00 0 - 2  
OG - 1Win 06.01 12:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Cut - D2 Hustlers 06.01 02:30 1 - 1  
The Cut - Simply Toobased 06.01 04:50 1 - 1  
Undying - D2 Hustlers 06.01 00:30 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Pinnacle Cup, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winstrike Team - Team Spirit 06.01 15:00 2 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 06.01 12:40 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 06.01 09:40 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 06.01 11:20 1 - 2  
Austria (Kot) - Cameroon (Moic) 06.01 02:40 1 - 3  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 06.01 00:00 3 - 2  
Austria (Kot) - Mexico (Legolas) 06.01 01:00 0 - 1  
Austria (Kot) - Norway (Nasmi) 06.01 03:20 2 - 0  
Austria (Kot) - Switzerland (Apollo) 06.01 00:20 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 06.01 02:00 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 06.01 04:20 1 - 1  
Cameroon (Moic) - France (Herculex) 06.01 04:00 3 - 3  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 06.01 01:00 4 - 1  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 06.01 01:40 2 - 0  
Chile (Poli) - Egypt (Kasandra) 06.01 03:20 0 - 0  
Chile (Poli) - France (Herculex) 06.01 02:40 0 - 3  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 06.01 00:20 3 - 1  
Chile (Poli) - Switzerland (Apollo) 06.01 03:40 0 - 3  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 06.01 07:20 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 06.01 12:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 06.01 03:40 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 06.01 00:40 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 06.01 02:00 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 06.01 00:00 1 - 1  
England (Zeus) - Netherlands (Aibothard) 06.01 12:00 2 - 3  
France (Herculex) - Austria (Kot) 06.01 02:20 3 - 2  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 06.01 03:00 2 - 0  
France (Herculex) - Norway (Nasmi) 06.01 04:20 1 - 2  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 06.01 11:40 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 06.01 11:00 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 06.01 12:40 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 06.01 01:40 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Chile (Poli) 06.01 01:20 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Norway (Nasmi) 06.01 02:20 3 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 06.01 12:20 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 06.01 12:40 2 - 3  
Norway (Nasmi) - Cameroon (Moic) 06.01 03:40 2 - 1  
Norway (Nasmi) - Chile (Poli) 06.01 03:00 1 - 2  
Norway (Nasmi) - Egypt (Kasandra) 06.01 01:20 2 - 2  
Norway (Nasmi) - Switzerland (Apollo) 06.01 02:00 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 06.01 12:00 1 - 4  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 06.01 12:20 1 - 0  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 06.01 07:20 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Austria (Kot) 06.01 00:40 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 06.01 02:20 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 06.01 01:40 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 06.01 04:00 2 - 2  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 06.01 12:00 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 06.01 10:20 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 06.01 07:20 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 06.01 10:40 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 06.01 10:00 4 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Everton (Barcelona) 06.01 12:05 3 - 3  
Dortmund (Confession) - Arsenal (Tahcop73) 06.01 17:00 2 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Inter (Russia Today) 06.01 12:30 1 - 2  
E-Sport (LOL, Dutch League, Summer Spli)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynasty - Lowlandlions 06.01 19:00 0 - 1  
Dynasty - PSV Esports 06.01 20:50 0 - 1  
Team Thrll - Mcon Esports 06.01 20:00 0 - 1  
Team Thrll - Team Echo Zulu 06.01 21:50 0 - 1  
E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gg And Esports - Cyberground Gaming 06.01 19:00 0 - 1  
Samsung Morning Stars - Outplayed 06.01 20:45 0 - 1  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E Wie Einfach E-Sports - SK Gaming Prime 06.01 21:35 0 - 1  
Euronics Gaming - Berlin International Gaming 06.01 18:00 0 - 1  
Mousesports - FC Schalke 04 Evolution 06.01 19:40 1 - 0  
Penta 1860 - Team Gamerlegion 06.01 20:40 1 - 0  
Unicorns of Love Sexy - Wave Esports 06.01 18:50 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland (Zod) - LA Clippers (MrPanda) 06.01 10:00 52 - 45  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver Nuggets (mi4eka) - New York (iehbr_) 06.01 10:45 93 - 47  
Indiana (nikitos349) - San Antonio (broccolic.) 06.01 11:15 53 - 55  
Washington (kirillzagay) - Indiana (nikitos349) 06.01 09:30 59 - 53  
Washington (kirillzagay) - San Antonio (broccolic.) 06.01 11:50 54 - 59  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Jema11) - Portland (MrPanda) 06.01 11:00 50 - 55  
E-Sport (SC,Afreeca Starleague,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zero - Hero (1990) 06.01 12:00 2 - 3  
E-Sport (SC2, World Team League, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afreeca Freecs - Dragon Phoenix Gaming 06.01 15:30 0 - 6  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,EU,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DnS - Clem 06.01 19:40 0 - 3  
HeRoMaRinE - Lambo 06.01 19:00 3 - 0  
Maxpax - Serral 06.01 17:30 0 - 3  
Reynor - Elazer 06.01 16:00 3 - 1  
Futsal (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Berettyóújfalu (2.m.) 06.01 18:30 5 - 2  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Fuel - Fort Wayne Komets 06.01 01:05 5 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Islanders (2.m.) 06.01 01:30 3 - 3  
Toronto - Montreal (7.m.) 06.01 01:00 1 - 3  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb, A csoport 2021 06.01 22:15    
vb, B csoport 2021 06.01 22:15    
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosz csapat - Fehéroroszország 06.01 19:15 6 - 0  
Svájc - Nagy-Britannia 06.01 11:15 6 - 3  
Szlovákia - Csehország 06.01 15:15 3 - 7  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Finnország 06.01 11:15 2 - 2  
Németország - Lettország (Helyszín: Lettország) 06.01 19:15 2 - 1  
Olaszország - USA 06.01 15:15 2 - 4  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 3.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - A. Aranburu 06.01 11:45 0 - 1  
C. Venturini - C. Barbero 06.01 11:45 1 - 0  
Criterium du Dauphine 2021, 3. szakasz 06.01 16:15    
Ger. Thomas - S. Kruijswijk 06.01 11:45 0 - 1  
K. Asgreen - S.E. Byström 06.01 11:45 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - N.A. Quintana Rojas 06.01 11:45 0 - 1  
S. Colbrelli - J. Stuyven 06.01 11:45 1 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra Hawks - Perth 06.01 11:30 81 - 79  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Antibes 06.01 19:00 59 - 67  
Fos-sur-Mer - Nancy 06.01 19:00 78 - 76  
Nantes - Quimper 06.01 19:00 93 - 91  
Paris BC - Vichy-Clermont 06.01 18:30 99 - 74  
Poitiers - Denain 06.01 19:00 59 - 72  
Rouen - Lille 06.01 18:30 65 - 83  
Souffelweyersheim - St-Chamond 06.01 19:00 80 - 70  
St-Quentin - Evreux 06.01 19:00 84 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Orleans 06.01 18:00 87 - 93  
Limoges - Boulazac 06.01 18:30 84 - 74  
Reims - Monaco 06.01 18:00 98 - 92  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - KR Reykjavik (1.m.) 06.01 22:15 89 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Jerusalem (1.m.) 06.01 18:00 85 - 58  
Hapoel Holon - Ironi Ness Ziona (1.m.) 06.01 20:00 92 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi Utsunomiya Brex - Chiba (3.m.) 06.01 12:05 62 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis Panevezys - Juventus Utena (1.m.) 06.01 17:50 87 - 74  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - Utah (4.m.) 06.01 03:30 113 - 120  
Washington - Philadelphia (4.m.) 06.01 01:00 122 - 114  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ulm (2.m.) 06.01 20:30 92 - 78  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tortona - Ravenna (5.m.) 06.01 20:45 78 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Joventut Badalona (1.m.) 06.01 22:00 84 - 74  
Iberostar Tenerife - San Pablo Burgos (1.m.) 06.01 19:45 86 - 78  
Kosárlabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Basel (3.m.) 06.01 19:30 85 - 76  
Kosárlabda (Szerb Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Belgrád - Partizan Belgrád 06.01 20:30 94 - 86  
Zlatibor Cajetina - Crvena zvezda (2.m.) 06.01 18:00 68 - 91  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urunday Univ. - Nacional (1.m.) 06.01 02:15 88 - 91  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trotamundos de Carabobo - Guaiqueries de Margarita (2.m.) 06.01 23:05 88 - 68  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 06.01 18:15 59 - 59, h.u. 69 - 61  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Creteil 06.01 18:30 33 - 29  
Toulouse - Montpellier 06.01 18:30 30 - 33  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamet - Bjelovar 06.01 18:00 39 - 28  
Kézilabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesvete - Dugo Selo 06.01 20:00 29 - 34  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - Valur (1.m.) 06.01 20:00 26 - 30  
Stjarnan - Selfoss (1.m.) 06.01 22:00 24 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Kwidzyn 06.01 19:00 27 - 16  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szungul Sznyezsinszk - Kausztik Volgográd 06.01 15:30 26 - 26  
Labdarúgás (Algériai 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelghoum Laid - CA Batna 06.01 17:00 2 - 1  
CRB Ouled Djellal - El Eulma 06.01 17:00 1 - 1  
MO Constantine - USM Khenchela 06.01 17:00 2 - 3  
MSP Batna - Tadjenanet 06.01 17:00 2 - 0  
NRB Teleghma - USM Annaba 06.01 17:00 0 - 0  
US Chaouia - AS Khroub 06.01 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amal Bou Saada - WA Boufarik 06.01 17:00 2 - 0  
CR Beni Thour - USM Blida 06.01 17:00 4 - 0  
El Harrach - MO Bejaia 06.01 17:00 1 - 0  
JSM Bejaia - RC Kouba 06.01 17:00 3 - 0  
RC Arbaa - Ben Aknoun 06.01 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Algériai 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IRB El Kerma - JSM Tiaret 06.01 17:00 2 - 2  
MCB Oued Sly - ASM Oran 06.01 17:00 0 - 0  
OM Arzew - CRB Ain Ouessara 06.01 17:00 2 - 4  
ZR Temouchent - Ain Defla 06.01 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Colón 06.01 00:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Newcastle Jets 06.01 11:05 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa MA - Goiás 06.01 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ypiranga RS - Parana 06.01 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vila Nova GO - Bahia BA 06.01 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Marcos de Arica - Union San Felipe 06.01 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Universidad de Chile 06.01 02:30 2 - 1  
Dep. Union La Calera - Nublense 06.01 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantis - PEPO 06.01 18:00 1 - 1  
JäPS - Kiffen 06.01 18:00 5 - 1  
Keski Uusimaa - Lahden Reipas 06.01 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fajr Sepasi - Chooka Talesh 06.01 16:50 2 - 0  
Gol Reyhan - Rayka Babol 06.01 16:10 2 - 3  
Havadar Tehran - Malavan Anzali 06.01 16:10 2 - 0  
Khooshe Talaee - Baadraan Tehran 06.01 17:15 2 - 0  
Shahin Bushehr - Arman Gohar Sirjan 06.01 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Thor Akureyri 06.01 20:00 1 - 1  
KR - Selfoss 06.01 21:15 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres UANL - Chivas Guadalajara 06.01 02:00 5 - 3  
Labdarúgás (Montenegrói bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iskra Danilovgrad - Igalo 06.01 20:00 2 - 1  
OFK Petrovac - Arsenal Tivat 06.01 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Észtország 06.01 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Német Regional,Bajor rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schweinfurt - Viktoria Aschaffenburg 06.01 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Offenbach - Astoria Walldorf 06.01 19:00 6 - 1  
TSG Balingen - RW Koblenz 06.01 19:00 3 - 1  
TSV Steinbach - Elversberg 06.01 19:00 1 - 2  
Ulm - E. Stadtallendorf 06.01 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahlen - SV Straelen 06.01 19:30 3 - 2  
Bonner SC - Aachen 06.01 18:00 1 - 0  
Dortmund Amatőr - Bergisch Gladbach 06.01 19:30 3 - 1  
VfB Homberg - Wegberg-Beeck 06.01 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Csita - Rogyina Moszkva 06.01 11:30 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Barcelona 06.01 17:45 4 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Jönköping Södra 06.01 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sollentuna FF - Hammarby Talang 06.01 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Teresa - Juventud de Las Piedras 06.01 22:15 1 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Örményország 06.01 18:00 1 - 1  
Koszovó - San Marino 06.01 18:00 4 - 1  
Lengyelország - Oroszország 06.01 20:45 1 - 1  
Szlovákia - Bulgária 06.01 18:00 1 - 1  
Észak-Macedónia - Szlovénia 06.01 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Crusaders 06.01 20:30 0 - 0  
Larne - Glenavon 06.01 20:30 2 - 1  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Románia 06.01 17:00 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Lettország 06.01 20:00 3 - 0  
Észtország - Portugália 06.01 17:00 1 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Lengyelország 06.01 13:00 3 - 2  
Brazília - Oroszország 06.01 21:00 3 - 0  
Dominikai Köztársaság - Dél-Korea 06.01 12:00 3 - 0  
Kína - Kanada 06.01 16:00 2 - 3  
Olaszország - Japán 06.01 19:05 2 - 3  
Szerbia - Thaiföld 06.01 15:00 3 - 0  
Törökország - Németország 06.01 10:00 3 - 0  
USA - Hollandia 06.01 18:00 3 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Fonio - L. Castagnola 06.01 11:30 2 - 1  
N. Moreno de Alboran - S. Agabigun 06.01 12:20 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Turkmen - S. Bejlek 06.01 09:00 0 - 2  
Iman Khan - N. Siedliska 06.01 09:00 1 - 2  
Tenisz (Banja Luka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klincov - T. Mihalikova 06.01 10:30 0 - 2  
Drahota-Szabó D. - K. Kuzmova 06.01 16:35 2 - 0  
Ele. Milovanovic - A. Jocovic 06.01 12:50 2 - 1  
G. Ceschi - R. Cisovska 06.01 15:55 0 - 2  
Lulu Sun - C. Sauvant 06.01 14:20 2 - 0  
M. Stakusic - J. Bojovic 06.01 13:30 2 - 0  
S. Mikaca - T. Jaruskova 06.01 12:00 0 - 2  
Tenisz (Biella 7, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - M. Klizan 06.01 10:00 1 - 2  
A. Pellegrino - C. Ugo Carabelli 06.01 10:00 2 - 1  
Ale. Muller - S. Napolitano 06.01 16:00 2 - 0  
Dan. Petrovic - J. Berrettini 06.01 12:35 0 - 0  
F.F. Silva - S. Diez 06.01 11:25 2 - 0  
Gas. Elias - F. Cobolli 06.01 13:30 2 - 1  
H.V.N. Rune - D. Altmaier 06.01 16:50 2 - 1  
K. Zuk - R. Brancaccio 06.01 10:00 2 - 0  
L. Nardi - L. Giustino 06.01 15:30 0 - 0  
M. Janvier - T.M. Etcheverry 06.01 13:10 1 - 2  
M. Trungelliti - H. Grenier 06.01 13:55 2 - 0  
R. Ramanathan - B. Kavcic 06.01 15:30 2 - 0  
Tenisz (Biella 7, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Marcora R - Diez S / Trungelliti M 06.01 17:20 0 - 2  
Bortolotti M / Vanni L - Balaji N S / Ramanathan R 06.01 18:40 0 - 2  
Cerretani J / Kolar Z - Etcheverry T M / Olivo R 06.01 17:40 0 - 2  
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Turati - C. Buyukakcay 06.01 16:40 0 - 2  
C. Rosatello - J. Pieri 06.01 09:00    
D. Marcinkevica - C. Ferrando 06.01 09:00 0 - 2  
F. Di Sarra - Jia-Jing Lu 06.01 13:00 2 - 1  
Fed. Rossi - D. Spiteri 06.01 20:00 0 - 2  
I. Shinikova - C. Monnet 06.01 10:40 2 - 1  
Ipek Öz - N. Brancaccio 06.01 17:00 1 - 2  
L. Samsonova - B. Miklova 06.01 11:00 2 - 0  
M. Delai - D. Papamichail 06.01 12:25 0 - 2  
M. Helgo - N. Parrizas-Diaz 06.01 16:55 0 - 2  
Mayo Hibi - A. Zantedeschi 06.01 15:30 0 - 2  
S. Bandecchi - E. Malygina 06.01 14:55 2 - 0  
T. Pieri - R. Hogenkamp 06.01 08:50 2 - 1  
Tay. Morderger - I. Burillo Escorihuela 06.01 13:00 0 - 2  
Y. In-Albon - S. Rubini 06.01 11:30 0 - 2  
Yue Yuan - L. Bronzetti 06.01 19:00 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donski - Kel. Stevenson 06.01 10:00 2 - 0  
A. Thanos - M. Breysach 06.01 10:00 0 - 2  
M. Whitehouse - Dan. Little 06.01 12:30 0 - 2  
Runhao Hua - H.D. Boyer 06.01 10:00 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pavlou - M. Adaloglou 06.01 11:30 2 - 0  
M. Bayerlova - E. Audenaert 06.01 09:55 2 - 0  
M. Rouvroy - M. Bougrat 06.01 13:00 2 - 0  
S. Milatova - I. Harvison 06.01 10:00 1 - 2  
Tenisz (Kazany, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - A. Amiraghyan 06.01 13:35 2 - 0  
A. Sukhotina - E. Pridankina 06.01 09:00 2 - 1  
E. Yashina - D. Mishina 06.01 09:00 2 - 1  
G. Ainitdinova - A. Kalita 06.01 09:00 1 - 2  
M. Krupenina - A. Ureke 06.01 12:10 0 - 2  
Pol. Pavlova - J. Jebawy 06.01 11:50 0 - 2  
Val. Yushchenko - A. Charaeva 06.01 15:10 0 - 2  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - Chr. Harrison 06.01 01:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bouquier - J.B. Torres 06.01 13:15 1 - 2  
Luk. Neumayer - P. Gregg 06.01 14:50 2 - 0  
M.S. Zayid - A.L. Lingua Lavallen 06.01 13:40    
Naoki Nakagawa - J. Beale 06.01 11:00 1 - 2  
R. Strombachs - G. Heide 06.01 14:35 2 - 0  
T. Atmane - Y. Erel 06.01 11:00 0 - 2  
T. Ichikawa - Ryo. Tanuma 06.01 10:50 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bertoloni - M. Noel 06.01 16:00    
A. Gillan - A. Wildgruber 06.01 15:30 2 - 1  
D. Hewitt - M.P. Perez Garcia 06.01 15:00 2 - 0  
F. Christie - L. Alhussein Abdel Aziz 06.01 12:25 1 - 2  
L. Proctor - A. Lantigua de la Nuez 06.01 13:30 2 - 0  
L. Pulchartova - Y. Boudjadi 06.01 11:00 2 - 0  
M.E. Reasco Gonzalez - A. Robbe 06.01 11:00 2 - 1  
Tenisz (Otocec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Sramkova - D. Aiava 06.01 14:45 2 - 0  
U. Eikeri - L. Jeanjean 06.01 13:40 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - S. Travaglia 06.01 11:00 3 - 0  
A. Mannarino - A. Bedene 06.01 12:40 1 - 3  
A. Ramos-Vinolas - G. Monfils 06.01 13:00 1 - 3  
A. Seppi - F. Auger Alliassime 06.01 13:35 3 - 1  
D.S. Schwartzman - Yen-Hsun Lu 06.01 16:25 3 - 0  
F. Bagnis - B. Bonzi 06.01 13:45 3 - 0  
F. Coria - F. Lopez 06.01 16:25 3 - 0  
H. Gaston - R. Gasquet 06.01 16:30 0 - 3  
J-L. Struff - A. Rublev 06.01 12:45 3 - 2  
J. Brooksby - A. Karatsev 06.01 12:35 0 - 3  
Kev. Anderson - Soon Woo Kwon 06.01 17:25 1 - 3  
L. Pouille - P. Cuevas 06.01 18:10 0 - 3  
M. Berrettini - Taro Daniel 06.01 16:40 3 - 1  
M. Ymer - R. Carballes Baena 06.01 11:00 3 - 2  
N. Djokovic - T. Sandgren 06.01 21:00 3 - 0  
P. Kohlschreiber - F. Verdasco 06.01 14:35 3 - 1  
R. Berankis - U. Humbert 06.01 11:00 3 - 1  
R. Nadal - A. Popyrin 06.01 16:00 3 - 0  
S. Caruso - J. Duckworth 06.01 12:40 1 - 3  
Yas. Uchiyama - M. Cecchinato 06.01 11:00 1 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Paire B - Lopez M / Melzer J 06.01 13:55 2 - 1  
Behar A / Escobar G - Krawietz K / Tecau H 06.01 11:00 1 - 2  
Bolelli S / Gonzalez M - Fritz T / Mcdonald M 06.01 16:15 2 - 0  
Bopanna R / Skugor F - Basilashvili N / Begemann 06.01 12:35 2 - 0  
Bublik A / Golubev A - Doumbia S / Reboul F 06.01 13:10 2 - 0  
Chardy J / Martin F - Musetti L / Paul T 06.01 13:55 2 - 1  
Hurkacz H / Walkow S - Granollers M / Zeballos H 06.01 17:45 0 - 2  
Kontinen/Roger-Vasselin - Arevalo M / Middelkoop M 06.01 11:00 1 - 2  
Koolhof W / Rojer J-J - Krajinovic F / Lajovic D 06.01 14:45 2 - 1  
Molteni A / Nielsen F - Dodig I / Polasek F 06.01 17:15 1 - 2  
Monroe N / Tiafoe F - Kubot L / Melo M 06.01 17:45 2 - 0  
Murray J / Soares B - Bambridge L / Inglot D 06.01 17:30 2 - 1  
Skupski/Skupski - Cabal J S / Farah R 06.01 15:55 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - K. Mladenovic 06.01 14:40 0 - 2  
A. Barty - B. Pera 06.01 13:30 2 - 1  
A. Kontaveit - V. Golubic 06.01 14:55 2 - 1  
A. Petkovic - K. Muchova 06.01 18:25 1 - 2  
A. Sevastova - J. Brady 06.01 11:00 0 - 2  
Ann Li - M. Gasparyan 06.01 11:00 2 - 0  
B. Krejcikova - Kri. Pliskova 06.01 12:05 2 - 1  
C. Gauff - A. Krunic 06.01 18:15 2 - 0  
C. Suarez Navarro - S. Stephens 06.01 19:30 1 - 2  
E. Alexandrova - V. Williams 06.01 16:55 2 - 0  
En Shuo Liang - F. Ferro 06.01 11:00 1 - 2  
I.M. Bara - A. Sharma 06.01 11:00 0 - 2  
J. Paolini - S. Vögele 06.01 11:00 2 - 0  
Kar. Pliskova - D. Vekic 06.01 18:35 2 - 0  
M. Linette - C. Paquet 06.01 16:30 2 - 0  
M. Sakkari - K. Zavatska 06.01 11:00 2 - 0  
O. Babel - E. Svitolina 06.01 12:00 0 - 2  
Qiang Wang - Su-Wei Hsieh 06.01 14:50 2 - 1  
V. Lepchenko - Shuai Zhang 06.01 17:25 2 - 0  
Y. Putintseva - O. Jabeur 06.01 11:00 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - C. Langmo 06.01 17:30 0 - 2  
G. Lopez Villasenor - Die. Hidalgo 06.01 17:55 1 - 2  
Shi. Imai - Evan Zhu 06.01 17:25 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bektas - F. Contreras Gomez 06.01 19:40 0 - 2  
K. Williford - M. Mateas 06.01 20:05 0 - 2  
M.G. Rivera Corado - A. Gamiz 06.01 20:00 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wenger - S. Fomin 06.01 12:50    
Tenisz (Shymkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Silich - S. Chursina 06.01 07:00 2 - 0  
A. Ukolova - Mar. Manilova 06.01 09:45 2 - 0  
A.K. Soboleva - M. Kubka 06.01 10:55 2 - 0  
D. Lodikova - Tat. Nikolenko 06.01 08:35 2 - 0  
E. Burdina - E. Shalimova 06.01 10:25 1 - 2  
E. Jamshidi - A. Poplavska 06.01 11:00 0 - 2  
N. Natsvlishvili - E. Vishnevskaya 06.01 08:45 2 - 0  
S.N. Baranov - Z. Kardava 06.01 09:10 0 - 2  
Tenisz (Szkopje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - D. Capecchi 06.01 13:00 2 - 0  
J. Thirouin - D. Svrcina 06.01 16:05 0 - 2  
M. Rosenkranz - Alex. Weis 06.01 13:00 1 - 2  
R. Stanek - A. Gautier 06.01 13:00 0 - 2  
S. Roncalli - N.D. Ionel 06.01 13:00 0 - 2  
2021.05.31.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Savinsky - V. Sinkovskiy 05.31 06:45 3 - 0  
A. Serebrennikov - P. Semeshin 05.31 02:30 3 - 0  
A. Serebrennikov - S. Martyukhin 05.31 01:30 3 - 0  
A. Trushkin - I. Tolmachev 05.31 06:45 1 - 3  
A. Tsitselskiy - O. Shagarov 05.31 01:45 1 - 3  
A. Tsitselskiy - R. Pavlenko 05.31 02:45 3 - 1  
A.V. Vorozheykin - P. Vshivkov 05.31 08:00    
D. Sayanov - A. Serebrennikov 05.31 00:30 3 - 2  
D. Sayanov - S. Martyukhin 05.31 03:00 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 05.31 07:15 3 - 0  
E. Ilyukhin - O. Kutuzov 05.31 01:45 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Shirshov 05.31 02:45 3 - 1  
G. Karpovkin - I. Sergeevich 05.31 07:30 3 - 2  
I. Iskenderov - A. Shmakov 05.31 07:15 1 - 3  
I. Mikhaylov - E. Ilyukhin 05.31 00:45 2 - 3  
I. Mikhaylov - O. Kutuzov 05.31 03:15 0 - 3  
I. Sergeevich - A.V. Vorozheykin 05.31 07:00 3 - 2  
I. Tolmachev - Dmi. Kolesnikov 05.31 07:45    
K.N. Malahov - I. Mikhaylov 05.31 02:15 3 - 1  
O. Kutuzov - K.N. Malahov 05.31 00:15 3 - 0  
P. Semeshin - T. Turabekov 05.31 01:00 3 - 0  
P. Vshivkov - G. Karpovkin 05.31 06:30 1 - 3  
R. Pavlenko - V. Safonov 05.31 01:15 0 - 3  
S. Martyukhin - T. Turabekov 05.31 00:00 3 - 2  
T. Turabekov - D. Sayanov 05.31 02:00 2 - 3  
V. Shirshov - K.N. Malahov 05.31 01:15 1 - 3  
V. Sinkovskiy - I. Iskenderov 05.31 07:45    
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Bravos de Leon 05.31 01:00 5 - 8  
El Aguila de Veracruz - Diablos Rojos del Mexico 05.31 01:00 1 - 6  
Generales de Durango - Mariachis De Guadalajara 05.31 01:05 14 - 7  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 05.31 00:30 3 - 12  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 05.31 00:00 1 - 4  
Toros de Tijuana - Tecolotes de Nuevo Laredo 05.31 00:05 3 - 6  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Infamous 05.31 00:30 1 - 1  
Egoboys - Hokori 05.31 05:00 0 - 2  
Simply Toobased - Hokori 05.31 02:30 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sweden (Gernaut) - Canada (Natan) 05.31 07:36 5 - 2  
Sweden (Gernaut) - Russia (Sam) 05.31 07:00 4 - 9  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Cameroon (Moic) 05.31 02:40 0 - 2  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 05.31 00:00 2 - 4  
Austria (Kot) - Mexico (Legolas) 05.31 01:00 1 - 1  
Austria (Kot) - Norway (Nasmi) 05.31 03:20 3 - 1  
Austria (Kot) - Switzerland (Apollo) 05.31 00:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 05.31 07:20 0 - 3  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 05.31 05:00 1 - 0  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 05.31 02:00 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 05.31 04:20 1 - 2  
Cameroon (Moic) - France (Herculex) 05.31 04:00 4 - 2  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 05.31 01:00 2 - 2  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 05.31 01:40 1 - 3  
Chile (Poli) - Egypt (Kasandra) 05.31 03:20 1 - 1  
Chile (Poli) - France (Herculex) 05.31 02:40 0 - 4  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 05.31 00:20 1 - 2  
Chile (Poli) - Switzerland (Apollo) 05.31 03:40 1 - 4  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 05.31 05:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 05.31 07:20 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Portugal (Cliff) 05.31 08:00    
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 05.31 05:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 05.31 03:40 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 05.31 00:40 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.31 02:00 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 05.31 00:00 1 - 1  
France (Herculex) - Austria (Kot) 05.31 02:20 0 - 2  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 05.31 03:00 2 - 1  
France (Herculex) - Norway (Nasmi) 05.31 04:20 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 05.31 06:00 2 - 0  
Greece (Sarafou) - Spain (Reaper) 05.31 07:00 3 - 1  
Greece (Sarafou) - United States (CaptainX) 05.31 07:40 3 - 1  
Ireland (Panica) - Poland (Johnybegood) 05.31 05:00 1 - 1  
Ireland (Panica) - Spain (Reaper) 05.31 06:00 5 - 1  
Italy (lio) - Belgium (Tommy) 05.31 07:40 2 - 0  
Italy (lio) - Greece (Sarafou) 05.31 05:40 1 - 4  
Italy (lio) - Portugal (Cliff) 05.31 06:00 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 05.31 01:40 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Chile (Poli) 05.31 01:20 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Norway (Nasmi) 05.31 02:20 3 - 0  
Norway (Nasmi) - Cameroon (Moic) 05.31 03:40 0 - 0  
Norway (Nasmi) - Chile (Poli) 05.31 03:00 1 - 2  
Norway (Nasmi) - Egypt (Kasandra) 05.31 01:20 2 - 2  
Norway (Nasmi) - Switzerland (Apollo) 05.31 02:00 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 05.31 07:40 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Italy (lio) 05.31 05:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Ireland (Panica) 05.31 05:20 2 - 1  
Spain (Reaper) - Belgium (Tommy) 05.31 05:40 2 - 0  
Spain (Reaper) - Italy (lio) 05.31 06:20 2 - 4  
Spain (Reaper) - Poland (Johnybegood) 05.31 06:40 1 - 0  
Switzerland (Apollo) - Austria (Kot) 05.31 00:40 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.31 02:20 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 05.31 01:40 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.31 04:00 3 - 0  
United States (CaptainX) - Italy (lio) 05.31 07:20 0 - 2  
United States (CaptainX) - Spain (Reaper) 05.31 05:00 3 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers (Ash) - Milwaukee (MrPanda) 05.31 07:36 45 - 50  
LA Clippers (Ash) - Portland (Zod) 05.31 07:00 48 - 54  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (jordan1234) - Phoenix (kotpirog131) 05.31 07:25 45 - 56  
Phoenix (kotpirog131) - Boston (toni_pytko) 05.31 06:15 59 - 55  
Golf (Bank of Hope, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bank of Hope, női 2021 05.31 04:00    
Golf (Charles Schwab Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charles Schwab Challenge 2021 05.31 00:00    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Las Vegas (1.m.) 05.31 02:00 7 - 1  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - Universidad de Concepcion 05.31 01:00 75 - 70  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Brooklyn (4.m.) 05.31 01:00 126 - 141  
Dallas - LA Clippers (4.m.) 05.31 03:30 81 - 106  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles 05.31 00:00 73 - 73, h.u. 79 - 82  
Las Vegas - Indiana 05.31 00:00 101 - 78  
Minnesota - Connecticut 05.31 01:00 63 - 63, h.u. 79 - 74  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Sao Jose RS 05.31 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional RS - Sport Recife 05.31 01:30 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras SP - Flamengo RJ 05.31 01:30 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - Cobresal 05.31 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Independiente del Valle 05.31 02:00 0 - 0  
Univ. Catolica de Quito - Barcelona Guayaquil 05.31 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Santos Laguna 05.31 03:15 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Portland 05.31 01:00 3 - 0  
Seattle - Austin 05.31 03:30 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OL Reign - Washington 05.31 01:00 0 - 1  
Orlando - Kansas City 05.31 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Nacional Asuncion 05.31 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - Sud América 05.31 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lala Caroni - Metropolitanos Caracas 05.31 00:15 1 - 5  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Aragua Maracay 05.31 02:30 3 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Charlotte Coca-Cola 600 2021 05.31 00:00    
Nascar, Charlotte Coca-Cola 600 2021 Top 3 05.31 00:00    
Tenisz (Little Rock-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mic. Redlicki - D. Sweeny 05.31 00:35 2 - 0
Címkék: eredmények, tippmix,