Tippmix eredmények - 2021. május 3-9.

2021-05-03
Tippmix eredmények - 2021. május 3-9.
2021.05.09.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - K.K. Nosov 05.09 16:15 0 - 3  
A. Girevenkov - T. Yusipov 05.09 22:45 3 - 1  
A. Golyshev - E. Mishutin 05.09 20:15 3 - 2  
A. Kolmin - Ale. Alekseev 05.09 14:30 2 - 3  
A. Kolmin - Kim Sen Ir 05.09 16:30 1 - 3  
A. Lobanov - Alek. Kozlov 05.09 12:45 0 - 3  
A. Lobanov - D. Sayanov 05.09 10:45 1 - 3  
A. Mohnachev - D. Tikhnenko 05.09 21:00 2 - 3  
A. Mohnachev - I. Zemit 05.09 19:30 3 - 2  
A. Shirshov - V. Rakhmanov 05.09 15:15 3 - 2  
A. Slaschilin - E.A. Kupryakov 05.09 13:15 0 - 3  
A. Slaschilin - R. Khomenko 05.09 11:45 2 - 3  
A. Uvarov - O. Kutuzov 05.09 11:00 2 - 3  
A. Vlasov - D. Molodtsov 05.09 00:45 1 - 3  
A. Vlasov - K.N. Malahov 05.09 03:15 0 - 3  
A.V. Vorozheykin - Alb. Bogomolov 05.09 07:30 0 - 3  
A.V. Vorozheykin - M. Chernyavskiy 05.09 09:00 2 - 3  
A.Y. Lisov - I. Tolmachev 05.09 09:15 3 - 2  
A.Y. Lisov - K.S. Olshakov 05.09 07:45 3 - 1  
Alb. Bogomolov - M. Chernyavskiy 05.09 07:00 2 - 3  
Ale. Alekseev - Kim Sen Ir 05.09 15:30 3 - 1  
Ale. Alekseev - V. Nemashkalo 05.09 17:00 3 - 2  
Alek. Kozlov - Ilya Novikov 05.09 11:15 3 - 2  
And. Kirilenko - T. Yusipov 05.09 01:15 3 - 0  
D. Balakin - D.M. Evlakhin 05.09 19:15 1 - 3  
D. Molodtsov - I. Mikhaylov 05.09 02:45 3 - 1  
D. Molodtsov - K.N. Malahov 05.09 01:45 3 - 0  
D. Razinkov - A. Golyshev 05.09 19:15 0 - 3  
D. Sayanov - Alek. Kozlov 05.09 11:45 3 - 2  
D. Sayanov - Ilya Novikov 05.09 13:15 3 - 0  
D. Tikhnenko - S. Burov 05.09 20:00 3 - 2  
D.M. Evlakhin - I. Abelmasov 05.09 20:15 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - K.S. Olshakov 05.09 08:45 3 - 0  
E. Golovachev - A. Arutiunyan 05.09 15:15 1 - 3  
E. Ilyukhin - A. Ilin 05.09 23:15 1 - 3  
E. Kalashnikov - N. Zhurba 05.09 03:15 3 - 0  
E. Kalashnikov - V. Safonov 05.09 00:45 3 - 1  
E. Mishutin - D. Razinkov 05.09 20:45 3 - 0  
E. Mishutin - V. Marshalov 05.09 18:45 3 - 2  
E.A. Kupryakov - V.G. Evlampiev 05.09 12:15 3 - 2  
I. Abelmasov - D. Balakin 05.09 20:45 2 - 3  
I. Iskenderov - M. Marchenko 05.09 08:45 0 - 3  
I. Mikhaylov - V. Shirshov 05.09 01:15 1 - 3  
I. Tolmachev - Dmi. Kolesnikov 05.09 08:15 3 - 1  
I. Zemit - D. Tikhnenko 05.09 19:00 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Lobanov 05.09 12:15 3 - 0  
K.K. Nosov - E. Golovachev 05.09 16:45 1 - 3  
K.K. Nosov - S. Homutov 05.09 14:45 3 - 2  
K.N. Malahov - V. Shirshov 05.09 00:15 0 - 3  
K.S. Olshakov - I. Tolmachev 05.09 07:15 2 - 3  
Kim Sen Ir - V. Nemashkalo 05.09 15:00 1 - 3  
M. Chernyavskiy - S. Gancev 05.09 08:00 3 - 1  
M. Marchenko - V. Selkin 05.09 07:15 3 - 1  
M. Minkov - O. Kutuzov 05.09 22:45 3 - 2  
N. Zhurba - T. Yusipov 05.09 00:15 3 - 1  
O. Kutuzov - V. Beliakov 05.09 12:00 3 - 0  
O. Kutuzov - V. Chahur 05.09 23:45 1 - 3  
O.N. Kharlakin - M. Marchenko 05.09 07:45 3 - 2  
O.N. Kharlakin - V. Selkin 05.09 09:15 1 - 3  
R. Khomenko - E.A. Kupryakov 05.09 11:15 2 - 3  
S. Bilyuga - A. Uvarov 05.09 11:30 3 - 2  
S. Bilyuga - O. Kutuzov 05.09 13:00 1 - 3  
S. Burov - A. Mohnachev 05.09 18:30 0 - 3  
S. Burov - I. Zemit 05.09 20:30 3 - 2  
S. Gancev - Alb. Bogomolov 05.09 08:30 1 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.09 17:15 2 - 3  
S. Homutov - E. Golovachev 05.09 15:45 1 - 3  
S. Martyukhin - A. Pravednov 05.09 03:00 0 - 3  
S. Martyukhin - K. Churin 05.09 23:00 3 - 0  
S. Martyukhin - T. Turabekov 05.09 00:30 0 - 3  
S. Ogay - Pav. Bondarenko 05.09 23:30 3 - 2  
T. Shatilov - S. Ogay 05.09 22:30 1 - 3  
T. Turabekov - A. Pravednov 05.09 01:30 3 - 0  
T. Turabekov - S. Ogay 05.09 02:30 3 - 1  
T. Yusipov - E. Kalashnikov 05.09 02:15 3 - 1  
V. Beliakov - A. Uvarov 05.09 12:30 1 - 3  
V. Beliakov - S. Bilyuga 05.09 10:30 0 - 3  
V. Marshalov - A. Golyshev 05.09 21:15 0 - 3  
V. Marshalov - D. Razinkov 05.09 19:45 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Kolmin 05.09 16:00 0 - 3  
V. Rakhmanov - Vla. Fedorov 05.09 16:15 3 - 0  
V. Safonov - And. Kirilenko 05.09 02:45 3 - 1  
V. Safonov - N. Zhurba 05.09 01:45 2 - 3  
V. Selkin - I. Iskenderov 05.09 08:15 3 - 2  
V. Shirshov - A. Vlasov 05.09 02:15 3 - 0  
V.G. Evlampiev - A. Slaschilin 05.09 10:45 3 - 0  
V.G. Evlampiev - R. Khomenko 05.09 12:45 3 - 2  
Vla. Fedorov - A. Shirshov 05.09 16:45 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Fremantle 05.09 08:40 95 - 71  
Hawthorn - West Coast Eagles 05.09 05:10 60 - 98  
Western Bulldogs - Carlton 05.09 07:20 107 - 91  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 05.09 07:00 3 - 5  
KIA Tigers - Doosan Bears 05.09 10:00 0 - 9  
KT Wiz - NC Dinos 05.09 07:00 11 - 16  
LG Twins - Hanwha Eagles 05.09 07:00 11 - 1  
Samsung Lions - Lotte Giants 05.09 07:00 8 - 6  
SSG Landers - Kiwoom Heroes 05.09 07:00 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 05.09 07:00 2 - 0  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 05.09 07:00 2 - 3  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 05.09 07:00 7 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 05.09 07:00 7 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 05.09 06:00 3 - 1  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 05.09 07:00 3 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 05.09 01:20 8 - 7  
Baltimore - Boston 05.09 01:05 6 - 11  
Baltimore - Boston (19:05) 05.09 19:05 3 - 4  
Chicago Cubs - Pittsburgh 05.09 20:20 5 - 6  
Cleveland - Cincinnati 05.09 00:10 9 - 2  
Cleveland - Cincinnati (19:10) 05.09 19:10    
Detroit - Minnesota 05.09 19:10    
Houston - Toronto 05.09 01:10 4 - 8  
Houston - Toronto (20:10) 05.09 20:10 7 - 4  
Kansas City - Chicago WS 05.09 01:10 1 - 9  
Kansas City - Chicago WS (20:10) 05.09 20:10 3 - 9  
LA Angels - LA Dodgers 05.09 03:07 11 - 14  
LA Angels - LA Dodgers (22:07) 05.09 22:07 2 - 1  
Miami - Milwaukee 05.09 00:10 2 - 6  
Miami - Milwaukee (19:10) 05.09 19:10 1 - 2  
NY Mets - Arizona 05.09 01:10 4 - 2  
NY Mets - Arizona (19:10) 05.09 19:10 4 - 2  
NY Yankees - Washington 05.09 19:05 3 - 2  
Oakland - Tampa Bay 05.09 22:07 3 - 4  
San Francisco - San Diego 05.09 22:05 1 - 11  
St. Louis - Colorado 05.09 20:15 2 - 0  
Texas - Seattle 05.09 01:05 9 - 8  
Texas - Seattle (20:35) 05.09 20:35 10 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Fubon Guardians 05.09 08:05 10 - 2  
Rakuten Monkeys - Wei Chuan Dragons 05.09 08:05 2 - 3  
Curling (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosz csapat - Svájc 05.09 21:00 2 - 4  
USA - Svédország 05.09 16:30 9 - 5  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Monk - Rob. Owen 05.09 01:05 3 - 4  
C. Barstow - A. Monk 05.09 00:30 4 - 2  
Rob. Owen - Sco. Baker 05.09 00:15 2 - 4  
Sco. Baker - Col. Osborne 05.09 00:50 4 - 3  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - Chicago Huntsmen 05.09 22:30 3 - 0  
Dallas Empire - Minnesota Roekkr 05.09 23:40 3 - 1  
Florida Mutineers - Los Angeles Guerrillas 05.09 00:00 3 - 2  
Seattle Surge - London Royal Ravens 05.09 21:00 1 - 3  
E-Sport (CSGO, Dreamhack M., Spring, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - Natus Vincere 05.09 15:55 0 - 3  
E-Sport (CSGO, Elisa Inv.,Reg.Swiss St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby Vikings - AGF Esport 05.09 20:55 0 - 2  
Young Ninjas - Kova Esports 05.09 17:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESL ANZ Championship, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Order 05.09 10:00 1 - 3  
E-Sport (CSGO,ESL MistrzostwaPolski,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pact - X-Kom Ago 05.09 18:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Loot.Bet Season 7)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Team Fiend 05.09 09:50 0 - 2  
E-Sport (CSGO,TippmixproEsportFesztivál)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budapest Five - Békéscsabai EE 05.09 16:00    
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Magma - Team Aster 05.09 07:55 2 - 0  
Team Magma - Vici Gaming 05.09 09:45 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prosti Esli - Trident Clan 05.09 11:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Unique - Team Spirit 05.09 15:25 0 - 2  
Virtus.pro - Extremum 05.09 17:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OEDL Fall Invit.,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Army Geniuses 05.09 10:30    
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - Noping E-Sports 05.09 00:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lbzs - Phoenix Gaming 05.09 06:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Elephant.4Am 05.09 11:55 0 - 2  
Psg.lgd - Sparking Arrow Gaming 05.09 09:30 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Manmidas - D2 Hustlers 05.09 03:30 0 - 2  
Wind And Rain - Team Dogchamp 05.09 00:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Simply Toobased 05.09 21:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Italy (Hammer) - Poland (Aphex) 05.09 09:24 1 - 9  
Poland (Aphex) - Belarus (Coldsiemens) 05.09 08:12 5 - 1  
Poland (Aphex) - Italy (Hammer) 05.09 07:36 7 - 2  
Poland (Aphex) - Ukraine (Tangent) 05.09 07:00 2 - 7  
Ukraine (Tangent) - Poland (Aphex) 05.09 08:48 2 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.09 07:40 2 - 0  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 05.09 06:00 1 - 0  
Argentina (Carnage) - Ireland (Panica) 05.09 10:40 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 05.09 08:00 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard) 05.09 07:00 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.09 09:40 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.09 12:40 1 - 2  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.09 11:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 05.09 03:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 05.09 22:00 1 - 3  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 05.09 01:00 1 - 2  
Austria (Kot) - Germany (General) 05.09 00:20 1 - 0  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 05.09 02:40 0 - 3  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.09 00:00 0 - 1  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 05.09 04:20 0 - 0  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 05.09 21:00 0 - 3  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 05.09 21:40 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 05.09 21:20 0 - 1  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 05.09 22:20 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 05.09 02:00 3 - 3  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 05.09 03:40 0 - 3  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 05.09 03:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 05.09 23:20 1 - 1  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.09 01:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 05.09 02:20 1 - 3  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.09 04:20 1 - 1  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.09 03:00 3 - 1  
Chile (Poli) - Germany (General) 05.09 23:20 1 - 3  
Chile (Poli) - Greece (Sarafou) 05.09 21:40 1 - 3  
Chile (Poli) - Ivory Coast (Krouks) 05.09 22:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 05.09 01:20 0 - 3  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 05.09 23:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 05.09 23:40 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 05.09 02:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 05.09 23:00 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 05.09 21:20 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 05.09 01:40 0 - 0  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 05.09 01:20 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 05.09 21:00 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 05.09 22:00 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.09 10:00 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 05.09 08:00 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 05.09 09:00 0 - 0  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 05.09 10:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 05.09 05:00 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.09 07:00 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.09 07:20 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.09 12:20 1 - 0  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 05.09 12:20 1 - 1  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 05.09 09:20 0 - 1  
Denmark (Teok) - Ireland (Panica) 05.09 07:00 0 - 2  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 05.09 12:40 0 - 1  
Denmark (Teok) - Netherlands (Aibothard) 05.09 10:20 0 - 2  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 05.09 08:40 2 - 3  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 05.09 05:20 1 - 2  
Denmark (Teok) - Uruguay (Billiot) 05.09 07:40 1 - 0  
Germany (General) - Austria (Kot) 05.09 00:40 3 - 3  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 05.09 23:00 0 - 3  
Germany (General) - Chile (Poli) 05.09 01:40 3 - 0  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 05.09 04:00 2 - 3  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 05.09 23:40 0 - 3  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 05.09 20:40 3 - 2  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 05.09 22:40 1 - 0  
Germany (General) - United States (CaptainX) 05.09 02:20 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 05.09 22:40 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 05.09 21:00 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 05.09 04:00 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 05.09 23:20 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 05.09 01:00 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 05.09 02:00 2 - 0  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 05.09 00:20 1 - 0  
Greece (Sarafou) - United States (CaptainX) 05.09 04:20 2 - 1  
Ireland (Panica) - Czech Republic (Koko) 05.09 08:40 1 - 2  
Ireland (Panica) - Denmark (Teok) 05.09 11:00 1 - 4  
Ireland (Panica) - Italy (Ang) 05.09 05:20 2 - 2  
Ireland (Panica) - Netherlands (Aibothard) 05.09 08:20 1 - 2  
Ireland (Panica) - Russia (Val) 05.09 12:40 2 - 2  
Ireland (Panica) - Turkey (Rafa) 05.09 11:40 2 - 1  
Ireland (Panica) - Uruguay (Billiot) 05.09 09:20 1 - 1  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 05.09 09:00 1 - 3  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 05.09 05:00 0 - 2  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 05.09 12:00 2 - 1  
Italy (Ang) - Netherlands (Aibothard) 05.09 06:00 1 - 0  
Italy (Ang) - Russia (Val) 05.09 11:00 1 - 3  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 05.09 08:20 1 - 3  
Italy (Ang) - Uruguay (Billiot) 05.09 10:20 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.09 01:40 0 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 05.09 22:00 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Chile (Poli) 05.09 02:40 0 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 05.09 00:20 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 05.09 03:40 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 05.09 22:20 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Poland (Johnybegood) 05.09 21:20 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - United States (CaptainX) 05.09 03:20 3 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 05.09 11:00 1 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 05.09 12:00 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Denmark (Teok) 05.09 06:40 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Ireland (Panica) 05.09 10:00 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Italy (Ang) 05.09 11:40 0 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Val) 05.09 05:40 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 05.09 08:40 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 05.09 20:40 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 05.09 01:00 3 - 3  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 05.09 00:00 0 - 0  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 05.09 03:20 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 05.09 03:00 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 05.09 00:40 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Ivory Coast (Krouks) 05.09 04:00 5 - 4  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 05.09 23:00 3 - 2  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.09 08:20 3 - 2  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.09 11:20 3 - 2  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 05.09 09:00 2 - 2  
Russia (Val) - Ireland (Panica) 05.09 05:00 2 - 2  
Russia (Val) - Italy (Ang) 05.09 07:20 2 - 1  
Russia (Val) - Netherlands (Aibothard) 05.09 12:20 0 - 1  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.09 09:20 1 - 2  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.09 11:40 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.09 05:40 1 - 3  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 05.09 10:20 2 - 2  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 05.09 12:00 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Ireland (Panica) 05.09 06:00 1 - 0  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 05.09 09:40 0 - 2  
Turkey (Rafa) - Netherlands (Aibothard) 05.09 11:20 3 - 0  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.09 07:40 1 - 2  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 05.09 03:40 2 - 3  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 05.09 00:00 1 - 0  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.09 00:40 0 - 2  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.09 02:00 2 - 3  
United States (CaptainX) - Germany (General) 05.09 22:20 2 - 3  
United States (CaptainX) - Greece (Sarafou) 05.09 20:40 0 - 3  
United States (CaptainX) - Ivory Coast (Krouks) 05.09 21:40 2 - 3  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 05.09 02:40 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.09 07:20 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.09 05:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Denmark (Teok) 05.09 10:00 2 - 0  
Uruguay (Billiot) - Ireland (Panica) 05.09 08:00 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 05.09 09:40 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.09 05:20 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 05.09 10:40 0 - 2  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Douyu Gaming - AG Super Play 05.09 14:00 0 - 3  
Hero Jiuj - Kuaishow Gaming 05.09 09:00 3 - 2  
Rogue Warriors - Mighty Tiger Gaming 05.09 11:00 3 - 2  
E-Sport (LOL,Mid-season Invit.,Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pentanet.gg - Royal Never Give Up 05.09 16:45 0 - 1  
Pentanet.gg - Royal Never Give Up 05.09 19:25 0 - 1  
Pentanet.gg - Unicorns of Love 05.09 15:50 0 - 1  
Pentanet.gg - Unicorns of Love 05.09 18:25 1 - 0  
Unicorns of Love - Royal Never Give Up 05.09 15:00 0 - 1  
Unicorns of Love - Royal Never Give Up 05.09 17:40 0 - 1  
E-Sport (Mid-season Invitational)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pentanet.gg - Unicorns of Love 05.09 20:15 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Gatz) - LA Clippers (Tranquil) 05.09 07:00 37 - 44  
Brooklyn (Gatz) - Milwaukee (Ash) 05.09 10:00 53 - 60  
LA Clippers (Tranquil) - Brooklyn (Gatz) 05.09 08:48 41 - 44  
LA Clippers (Tranquil) - Milwaukee (Ash) 05.09 09:24 45 - 46  
Milwaukee (Ash) - Brooklyn (Gatz) 05.09 08:12 55 - 48  
Portland (Zod) - Brooklyn (Gatz) 05.09 07:36 61 - 49  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (jordan1234) - Dallas (toni_pytko) 05.09 07:25 58 - 46  
New York (Sm1T1Q) - San Antonio (amuralex) 05.09 10:40 43 - 60  
San Antonio (amuralex) - Indiana (broccolicabbage) 05.09 09:30 46 - 58  
San Antonio (amuralex) - Washington (Jimmy_W.13) 05.09 11:50 59 - 46  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Ash) - LA Clippers (Zod) 05.09 11:00 53 - 44  
Denver (Ash) - Portland (Tranquil) 05.09 11:36 52 - 49  
LA Clippers (Zod) - Denver (Ash) 05.09 12:48 47 - 52  
Portland (Tranquil) - LA Clippers (Zod) 05.09 12:12 39 - 41  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas Fuel - Shanghai Dragons 05.09 03:00 4 - 2  
E-Sport (SC,Afreeca Starleague,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mini - Best 05.09 12:00 3 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Mladá Boleslav (4.m.) 05.09 18:00 2 - 7  
Sparta Praha - Vitkovice (4.m.) 05.09 18:00 5 - 7  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Bielsko-Biala 05.09 18:00 1 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Uhta 05.09 12:00 3 - 1  
KPRF Moszkva - Norilszkij Nikel 05.09 12:00 2 - 1  
Szinara Jekatyerinburg - Novaja Gener. Sziktivkar 05.09 12:00 4 - 1  
Tyumeny - Torp. Nyizsnyij Novgorod 05.09 12:00 6 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Benfica (1.m.) 05.09 22:00 1 - 4  
Portimonense - Sporting CP (1.m.) 05.09 20:00 3 - 8  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Betis 05.09 12:00 3 - 1  
Cartagena - Parrulo Ferrol 05.09 13:00 7 - 0  
Golf (Canary Island Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canary Island Championship 2021 05.09 15:00    
Golf (Honda LPGA Thailand, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honda LPGA Thailand, női 2021 05.09 09:00    
Golf (Wells Fargo Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wells Fargo Championship 2021 05.09 21:00    
Golf (Wells Fargo Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ancer - Matt Wallace (4. kör) 05.09 18:50 66 - 70  
K. Stanley - Pat. Reed (4. kör) 05.09 19:00 75 - 70  
Kei. Mitchell - R. McIlroy (4. kör) 05.09 19:40 72 - 68  
L. List - G. Woodland (4. kör) 05.09 19:30 72 - 71  
R. Werenski - Cam. Davis (4.kör) 05.09 18:40 75 - 74  
Sat. Kodaira - S. Stallings (4. kör) 05.09 19:20 73 - 78  
V. Hovland - J. Dufner (4. kör) 05.09 19:10 67 - 77  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 05.09 02:00 1 - 4  
Chicago Wolves - Grand Rapids 05.09 02:00 1 - 3  
Cleveland - Rochester 05.09 01:00 3 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 05.09 21:05 6 - 2  
Ontario Reign - Colorado Eagles 05.09 22:00 5 - 7  
Rockford - Iowa 05.09 23:00 0 - 2  
Syracuse - Utica 05.09 01:00 4 - 2  
Texas Stars - Tucson 05.09 02:00 2 - 5  
Toronto Marlies - Manitoba 05.09 21:00 3 - 4  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen Americans - Tulsa Oilers 05.09 02:05 2 - 4  
Florida Everblades - South Carolina Stingrays 05.09 01:00 3 - 2  
Jacksonville Icemen - Wheeling Nailers 05.09 01:00 5 - 8  
Jacksonville Icemen - Wheeling Nailers 05.09 21:00 6 - 3  
Kansas City Mavericks - Wichita Thunder 05.09 02:05 0 - 4  
Orlando Solar Bears - Greenville Swamp Rabbits 05.09 01:00 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Detroit 05.09 01:00 4 - 4  
Edmonton - Vancouver 05.09 04:00 4 - 3  
Florida - Tampa Bay 05.09 01:00 5 - 1  
Las Vegas - St. Louis 05.09 04:00 4 - 1  
Los Angeles - Colorado 05.09 04:00 2 - 3  
Minnesota - Anaheim 05.09 02:00 3 - 3  
Nashville - Carolina 05.09 02:00 3 - 1  
NY Islanders - New Jersey 05.09 01:00 5 - 1  
San Jose - Arizona 05.09 04:30 4 - 4  
Toronto - Montreal 05.09 01:00 3 - 2  
Washington - Philadelphia 05.09 01:00 1 - 1  
Winnipeg - Ottawa 05.09 01:00 2 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Freiburg (4.m.) 05.09 17:00 2 - 3  
Ravensburg - Kassel (4.m.) 05.09 17:00    
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titans (2.m.) 05.09 22:00 7 - 5  
Sagueneens Chicoutimi - Quebec Remparts (2.m.) 05.09 19:00 3 - 2  
Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic (2.m.) 05.09 01:30 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Timra (3.m.) 05.09 18:30 3 - 6  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland Winterhawks - Spokane Chiefs 05.09 02:00 5 - 1  
Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 05.09 03:05 1 - 4  
Vancouver Giants - Kamloops Blazers 05.09 04:00 1 - 3  
Victoria Royals - Prince George Cougars 05.09 04:05 2 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vlasov - M. Landa Meana 05.09 12:40 1 - 0  
C. Ewan - D. Grönewegen 05.09 12:40 0 - 1  
E. Bernal - S. Yates 05.09 12:40 1 - 0  
G. Nizzolo - E. Viviani 05.09 12:40 1 - 0  
Giro d'Italia 2021, 2. szakasz 05.09 15:30    
J. Almeida - R. Evenepoel 05.09 12:40 1 - 0  
P. Sagan - F. Gaviria 05.09 12:40 1 - 0  
T. Merlier - M. Moschetti 05.09 12:40 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quimsa - San Lorenzo (2.m.) 05.09 16:00 72 - 81  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - NZ Breakers 05.09 09:00 98 - 84  
Sydney Kings - Adelaide 05.09 07:00 81 - 81, h.u. 88 - 97  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende 05.09 15:15 77 - 77, h.u. 86 - 82  
Charleroi Spirou - Mons 05.09 15:00 55 - 78  
Mechelen - Liege 05.09 15:00 71 - 77  
Phoenix Brussels - Limburg 05.09 15:00 67 - 88  
Kosárlabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - San Pablo Burgos 05.09 18:00 59 - 64  
Zaragoza - Strasbourg 05.09 15:00 89 - 77  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Levszki Szófia (3.m.) 05.09 18:00 100 - 81  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancud - Valdivia 05.09 20:00 70 - 68  
Espanol de Talca - Universidad de Concepcion 05.09 00:00 62 - 65  
Puerto Montt - Temuco 05.09 21:00 95 - 81  
Univ.Catolica de Santiago - Puente Alto 05.09 01:00 74 - 64  
Univ.Catolica de Santiago - Quilicura 05.09 23:00 72 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Kolin (1.m.) 05.09 17:00 86 - 61  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis (4.m.) 05.09 06:40 84 - 74  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Lille 05.09 17:00 70 - 75  
St-Chamond - Vichy-Clermont 05.09 19:00 67 - 96  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Boulazac 05.09 19:00 96 - 80  
Cholet - Pau Orthez 05.09 20:00 75 - 78  
Le Portel - Le Mans 05.09 18:00 88 - 63  
Monaco - Gravelines 05.09 17:00 122 - 69  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - OA Chania 05.09 11:00 78 - 60  
Zografou - PAOK 05.09 14:00 53 - 63  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Promitheasz Patra 05.09 19:00 91 - 79  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Skrljevo (1.m.) 05.09 18:00 92 - 80  
Split - Zabok (2.m.) 05.09 17:00 66 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Ness Ziona 05.09 19:00 82 - 107  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Gilboa Galil 05.09 20:00 99 - 94  
Maccabi TA - Hapoel Eilat 05.09 16:30 95 - 72  
Kosárlabda (Japán 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gunma - Yamagata 05.09 07:00 79 - 60  
Ibaraki - Saga Ballooners 05.09 07:00 86 - 79  
Nagoya Eagles - Koshigaya (3.m.) 05.09 07:00 72 - 72, h.u. 79 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima - Shinshu 05.09 06:35 84 - 69  
Mikawa Seahorses - Osaka 05.09 08:05 97 - 84  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 05.09 06:05 70 - 72  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Liepajas Lauvas (1.m.) 05.09 16:00 90 - 87  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Miami 05.09 19:00 124 - 130  
Denver - Brooklyn 05.09 04:00 119 - 125  
Golden State - Oklahoma City 05.09 04:00 136 - 97  
Indiana - Washington 05.09 01:00 124 - 124, h.u. 132 - 133  
LA Clippers - New York 05.09 21:30 100 - 106  
Philadelphia - Detroit 05.09 01:00 118 - 104  
Portland - San Antonio 05.09 04:00 124 - 102  
Toronto - Memphis 05.09 01:30 99 - 109  
Utah - Houston 05.09 04:00 124 - 116  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Leverkusen (2.m.) 05.09 17:00 93 - 93  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Crailsheim 05.09 15:00 70 - 77  
Chemnitz - Alba Berlin 05.09 15:00 81 - 91  
Giessen - Braunschweig 05.09 15:00 91 - 103  
Göttingen - Bayreuth 05.09 15:00 95 - 99  
Ludwigsburg - Bayern München 05.09 15:00 91 - 77  
MitteldeutscherSyntainics - Oldenburg 05.09 15:00 72 - 87  
S. Oliver Würzburg - Vechta 05.09 15:00 62 - 95  
Skyliners Frankfurt - Hamburg 05.09 15:00 96 - 89  
Telekom Bonn - Ulm 05.09 15:00 81 - 94  
Kosárlabda (Olasz 2., Azúrkék csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cento - Trapani 05.09 12:00 69 - 76  
Pistoia - Assigeco Piacenza 05.09 18:00 90 - 83  
Ravenna - Mantova 05.09 18:00 70 - 62  
Kosárlabda (Olasz 2., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forli - AP Udine 05.09 20:45 74 - 83  
Scafati - Tortona 05.09 18:00 89 - 69  
Kosárlabda (Olasz 2., Fekete csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Bergamo 05.09 18:00 82 - 66  
Kosárlabda (Olasz 2., Sárga csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Verona 05.09 18:00 81 - 85  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Gmunden (2.m.) 05.09 20:15 65 - 83  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Imortal Albufeira (2.m.) 05.09 16:00 110 - 68  
Kosárlabda (Spanyol 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Melilla 05.09 12:30 77 - 63  
Huesca - Ourense 05.09 12:30 103 - 64  
Lleida - Tizona Burgos 05.09 12:30 91 - 77  
Real Canoe - Caceres 05.09 12:30 66 - 66, h.u. 73 - 70  
Kosárlabda (Spanyol 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alicante - Breogan Lugo 05.09 12:30 76 - 66  
Almansa - Leyma Coruna 05.09 12:30 73 - 80  
Castello - Oviedo 05.09 12:30 85 - 62  
Granada - Valladolid 05.09 12:30 90 - 85  
Mallorca-Palma - Palencia 05.09 12:30 69 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Barcelona 05.09 12:30 58 - 109  
Estudiantes - Obradoiro Monbus 05.09 12:30 83 - 94  
Manresa - Gipuzkoa 05.09 17:00 91 - 83  
MoraBanc Andorra - Gran Canaria 05.09 20:00 86 - 81  
Real Madrid - Valencia 05.09 18:30 69 - 79  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Nässjö (2.m.) 05.09 16:05 96 - 67  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Sentjur (3.m.) 05.09 12:00 99 - 47  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taiwan Power - Taiyuan 05.09 09:00 51 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka 05.09 14:15 84 - 74  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Zaporizzsja 05.09 13:00 100 - 100, h.u. 106 - 117  
Cserkaszi - Harkiv 05.09 15:00 80 - 73  
Himik Juzsnij - Odessza 05.09 13:00 97 - 63  
Prometej Kamjanszke - Dnipro 05.09 13:00 73 - 84  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Penarol - Malvin 05.09 00:15 82 - 86  
Goes - Trouville 05.09 02:30 82 - 72  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cancrejeros de Monagas - Indios de Caracas 05.09 23:15 71 - 52  
Centauros de Portuguesa - Trotamundos de Carabobo 05.09 16:05 55 - 73  
Condores del Zulia - Indios de Caracas 05.09 02:05 78 - 82  
Gigantes de Guayana - Guaiqueries de Margarita 05.09 19:05 57 - 79  
Kosárlabda (WNBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Seattle 05.09 00:00 71 - 88  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Rapla (2.m.) 05.09 16:00 73 - 90  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Huskies - Nelson Giants 05.09 07:00 82 - 82, h.u. 90 - 87  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Dukla Praha (5.m.) 05.09 20:15 34 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - SönderjyskE 05.09 20:00 27 - 29  
GOG - Kolding 05.09 18:00 32 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - SönderjyskE (1.m.) 05.09 15:00 32 - 28  
Kézilabda (EL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Baia Mare (Helyszín: Baia Mare) 05.09 14:45 31 - 33  
Siófok - Nantes 05.09 18:00 31 - 36  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Chambery 05.09 17:00 30 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Saint-Amand 05.09 15:00 30 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Metz 05.09 15:35 26 - 35  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Afturelding 05.09 16:00 30 - 27  
IR - KA Akureyri 05.09 18:00 22 - 32  
Thor Akureyri - Selfoss 05.09 18:00 21 - 27  
Valur - Grotta 05.09 18:00 36 - 24  
ÍBV - Stjarnan 05.09 18:00 36 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Chrobry Glogow 05.09 16:00 34 - 20  
Wybrzeze Gdansk - Kwidzyn 05.09 15:00 25 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Koszalin 05.09 15:00 28 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprémi KKFT - Balatonfüred 05.09 18:00 31 - 38  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Wilhelmshaven 05.09 17:00 32 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Minden 05.09 16:00 29 - 29  
Erlangen - Ludwigshafen-Friesenheim 05.09 16:00 19 - 24  
Füchse Berlin - Kiel 05.09 13:30 26 - 28  
Lemgo - Burgdorf-Hannover 05.09 16:00 24 - 26  
Stuttgart - R-N. Löwen Kronau 05.09 16:00 32 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Kurpfalz-Bären Ketsch 05.09 16:00 35 - 22  
Oldenburg - Buxtehude 05.09 16:30 30 - 25  
Kézilabda (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SG Westwien - Fivers Margareten 05.09 18:30 28 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Morrazo Cangas - Logrono La Rioja 05.09 19:00 25 - 25  
Puerto Sagunto - Huesca 05.09 17:00 22 - 28  
Villa de Aranda - Bidasoa Irun 05.09 11:45 27 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - La Calzada Gijon 05.09 14:00 31 - 16  
Kézilabda (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Amicitia Zürich 05.09 16:00 25 - 32  
Kézilabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Nilufer Bld. Spor 05.09 12:00 27 - 26  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Aston Villa 05.09 15:30 0 - 0  
Birmingham - Tottenham 05.09 15:30 0 - 1  
Brighton - Bristol City 05.09 15:30 3 - 1  
Chelsea - Reading 05.09 15:30 5 - 0  
Manchester Utd. - Everton 05.09 15:30 2 - 0  
West Ham - Manchester City 05.09 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Bristol Rovers 05.09 13:00 1 - 0  
Charlton - Hull City 05.09 13:00 1 - 0  
Crewe - Shrewsbury 05.09 13:00 3 - 2  
Doncaster - Peterborough 05.09 13:00 1 - 4  
Gillingham - Plymouth 05.09 13:00 1 - 0  
Ipswich - Fleetwood 05.09 13:00 3 - 1  
Lincoln - Wimbledon 05.09 13:00 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Rochdale 05.09 13:00 0 - 3  
Oxford Utd. - Burton 05.09 13:00 4 - 0  
Portsmouth - Accrington 05.09 13:00 0 - 1  
Sunderland - Northampton 05.09 13:00 1 - 1  
Wigan - Swindon 05.09 13:00 3 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Estudiantes Buenos Aires 05.09 20:30 0 - 0  
Atl. Temperley - Atl. Atlanta 05.09 20:30 0 - 3  
Estudiantes Rio Cuarto - Chacarita Juniors 05.09 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - San Martin SJ 05.09 20:00 0 - 1  
Gimnasia Jujuy - Barracas Central 05.09 19:00 2 - 1  
Santamarina Tandil - Villa Dalmine 05.09 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Comunicaciones 05.09 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Bolivar - Cipolletti 05.09 20:30 0 - 2  
Dep. Madryn - Sansinena SD 05.09 20:30 1 - 0  
Huracan Las Heras - Atl. Camioneros 05.09 21:00 1 - 0  
Independ. de Chivilcoy - Club Circulo Deportivo 05.09 21:00 2 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Desamparados 05.09 20:30 0 - 1  
Penarol de San Juan - Villa Mitre 05.09 21:00 1 - 1  
Sol de Mayo - Juventud Unida de SanLuis 05.09 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Norte Salta - Sportivo Belgrano 05.09 21:30 1 - 1  
Chaco For Ever - Sarmiento de Resistencia 05.09 20:45 0 - 1  
Douglas Haig - Boca Unidos 05.09 20:30 1 - 2  
Gimnasia y Esgrima - Gualeguaychu 05.09 21:00 2 - 1  
Racing de Cordoba - Gimnasia Tiro de Salta 05.09 20:30 2 - 0  
Union de Sunchales - Defensores de Belgrano VR 05.09 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Estudiantes LP 05.09 17:10 2 - 0  
Arsenal Sarandí - Central Cordoba SDE 05.09 15:00 1 - 1  
Atl. Platense - Rosario Central 05.09 19:30 4 - 1  
CA Huracan - Independiente 05.09 23:00 1 - 3  
Colón - Union SF 05.09 23:00 1 - 1  
Lanus - Talleres Cordoba 05.09 23:00 1 - 0  
Racing Club - San Lorenzo 05.09 19:30 2 - 0  
River Plate - Aldosivi 05.09 19:30 4 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Brisbane Roar 05.09 08:05 3 - 2  
Perth Glory - Melbourne Victory 05.09 10:10 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabah Masazir - Qarabag Baku 05.09 18:15 0 - 4  
Zira - Gabala 05.09 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Oostende 05.09 16:00 5 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Levszki Szófia 05.09 19:45 0 - 1  
Cserno More Várna - Carszko Szelo Szófia 05.09 17:30 3 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Petrolero - Palmaflor Vinto 05.09 01:30 2 - 0  
Jorge Wilstermann - Always Ready La Paz 05.09 23:15 5 - 2  
Nacional Potosi - Guabira Montero 05.09 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Alagoano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianca AL - CRB 05.09 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Amazonense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Princesa dos Solimoes - Sao Raimundo AM 05.09 21:30 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Baiano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alagoinhas - Juazeirense 05.09 21:00 2 - 1  
Bahia BA - Bahia de Feira 05.09 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro MG - Botafogo RJ 05.09 22:00 1 - 1  
Ferroviaria SP - Kindermann 05.09 01:00 1 - 0  
Flamengo RJ - Sao Jose dos Campos 05.09 20:00 2 - 2  
Sao Paulo SP - Internacional RS 05.09 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Carioca, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo RJ - Volta Redonda 05.09 02:05 4 - 1  
Fluminense RJ - Portuguesa RJ 05.09 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Carioca,Taca Rio,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nova Iguacu RJ - Botafogo RJ 05.09 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Catarinense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Chapecoense 05.09 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Cearense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Cearense CE - Crato CE 05.09 20:30 7 - 1  
Caucaia - Ceara 05.09 21:00 1 - 6  
Fortaleza - Ferroviario CE 05.09 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Gaucho, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio RS - SER Caxias do Sul 05.09 21:00 2 - 0  
Internacional RS - Juventude RS 05.09 00:00 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil Goiano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aparecidense - Vila Nova GO 05.09 21:00 0 - 1  
Atlético GO - Gremio Anapolis GO 05.09 23:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Mineiro, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Cruzeiro MG 05.09 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paraense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castanhal - Paysandu 05.09 20:30 0 - 0  
Tuna Luso PA - Remo 05.09 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Maringa PR 05.09 23:00 2 - 2  
Londrina - Coritiba 05.09 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Bragantino 05.09 21:00 1 - 1  
Corinthians SP - Novorizontino 05.09 21:00 2 - 1  
Internacional de Limeira - Guarani SP 05.09 21:00 1 - 0  
Ituano - Santo André 05.09 21:00 0 - 1  
Mirassol SP - Sao Paulo SP 05.09 21:00 1 - 1  
Ponte Preta - Palmeiras SP 05.09 21:00 0 - 3  
Santos SP - Sao Bento 05.09 21:00 2 - 0  
Sao Caetano SP - Ferroviaria SP 05.09 21:00 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central PE - Sete de Setembro PE 05.09 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico PE - Santa Cruz PE 05.09 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forca e Luz RN - ABC 05.09 21:00 1 - 6  
Potiguar RN - Assu RN 05.09 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Freiburg 05.09 13:30 1 - 4  
E. Frankfurt - Mainz 05.09 15:30 1 - 1  
Hertha BSC - Bielefeld 05.09 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Regensburg 05.09 13:30 5 - 1  
Erzgebirge Aue - Paderborn 05.09 13:30 3 - 8  
Heidenheim - Sandhausen 05.09 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Unterhaching 05.09 14:00 1 - 2  
Meppen - Lübeck 05.09 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - San Luis de Quillota 05.09 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad de Chile 05.09 21:30 1 - 2  
Colo Colo - Palestino 05.09 02:30 1 - 2  
Curico Unido - Huachipato 05.09 18:00 2 - 2  
Santiago Wanderers - Melipilla 05.09 00:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEK Larnaka 05.09 17:00 0 - 2  
Olympiakosz Nicosia - AEL Limasszol 05.09 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Jihlava 05.09 17:00 2 - 2  
Zizkov - Vlasim 05.09 10:15 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Pardubice 05.09 15:00 2 - 0  
Karvina - Slovacko 05.09 15:00 0 - 2  
Olomouc - Slavia Praha 05.09 17:00 0 - 1  
Sparta Praha - Ostrava 05.09 19:30 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Holbaek 05.09 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slagelse BI - AB Gladsaxe 05.09 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Horsens 05.09 14:00 3 - 4  
Vejle - Sönderjyske 05.09 14:00 4 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Midtjylland 05.09 18:00 3 - 1  
Randers - Aarhus GF 05.09 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town All Stars - Steenberg Utd. 05.09 15:00 0 - 0  
Polokwane City - Bizana Pondo Chiefs 05.09 15:00 2 - 0  
Richards Bay - JDR Stars 05.09 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TS Galaxy - Mamelodi Sundowns 05.09 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Jeonnam 05.09 09:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong - Gyeongju KHNP 05.09 08:00 2 - 3  
Pyeongtaek Citizen - Changwon City 05.09 07:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Suwon Bluewings 05.09 09:30 1 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Emelec Guayaquil 05.09 01:30    
Delfin Manta - Olmedo 05.09 22:30 2 - 4  
Mushuc Runa - Univ. Catolica de Quito 05.09 20:00 2 - 6  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Misr Lel Makasa 05.09 21:30 0 - 0  
El Gaish Talaea - Ghazl El Mahallah 05.09 21:30 3 - 1  
ENPPI - Al-Ittihad (EGY) 05.09 21:30 0 - 0  
Pyramids FC - Ceramica Cleopatra 05.09 21:30 2 - 4  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SO Armee - ASEC Mimosas 05.09 17:30 1 - 0  
SOL FC - Bouake 05.09 18:00 1 - 1  
Stella d'Adjame - Racing Club Dabidjan 05.09 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Dzjerzsinszk - Baranovicsi 05.09 12:30 5 - 0  
Krumkacsi Minszk - Belsina Bobrujszk 05.09 16:30 0 - 0  
Shakhtar Petrikov - Lida 05.09 14:30 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Torpedo Zogyino 05.09 14:30 1 - 1  
Isloch Minszk - Dinamo Minszk 05.09 16:30 1 - 3  
Sahtar Szoligorszk - BATE Boriszov 05.09 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KI Klaksvik - B36 Torshavn 05.09 16:00 4 - 0  
Vikingur Gota - IF Fuglafjördur 05.09 16:00 5 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Jaro 05.09 17:30 3 - 1  
Klubi 04 - KPV Kokkola 05.09 17:30 0 - 2  
Musan Salama - JIPPO 05.09 17:30 0 - 0  
Rovaniemi PS - Mikkeli MP 05.09 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaajakoski - GBK Kokkola 05.09 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Haka 05.09 15:00 2 - 1  
Mariehamn - Oulu 05.09 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Dijon 05.09 15:00 3 - 0  
Metz - Nimes 05.09 15:00 0 - 3  
Nice - Brest 05.09 15:00 3 - 2  
Reims - Monaco 05.09 17:05 0 - 1  
Rennes - Paris SG 05.09 21:00 1 - 1  
St-Etienne - Marseille 05.09 13:00 1 - 0  
Strasbourg - Montpellier 05.09 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Paris FC 05.09 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashanti Gold - Techiman Eleven Wonders 05.09 17:00 1 - 1  
Hearts of Oak - King Faisal 05.09 20:00 2 - 0  
Inter Allies - Elmina Sharks 05.09 17:00 2 - 0  
Liberty Professionals - Medeama Tarkwa 05.09 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz Iraklio - Hania 05.09 13:45 2 - 0  
Ionikosz Nikea - Xanthi 05.09 13:45 0 - 2  
Levadiakosz - Diagorasz 05.09 13:45 4 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Olympiakosz 05.09 16:15 0 - 0  
Panathinaikosz - AEK Athén 05.09 18:30 0 - 1  
PAOK - Arisz 05.09 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 05.09 14:30 0 - 2  
Ajax - Twente 05.09 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Groningen 05.09 12:15 0 - 4  
Feyenoord - Ajax 05.09 14:30 0 - 3  
Willem II - PSV 05.09 16:45 0 - 2  
Zwolle - ADO Den Haag 05.09 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras Progreso - CD Olimpia 05.09 02:00 0 - 0  
Motagua - Real Espana 05.09 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern SC - Happy Valley 05.09 14:00 2 - 1  
Lee Man Warriors - Resources Capital 05.09 09:00 4 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Dinamo Zágráb 05.09 19:00 1 - 5  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Zob Ahan 05.09 19:45 0 - 2  
Paykan - Tractor Tabriz 05.09 18:50 1 - 1  
Sepahan - Persepolis 05.09 17:55 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vesturbaer - Magni 05.09 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Valur 05.09 21:15 1 - 1  
Keflavik - Stjarnan 05.09 21:15 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi Netanya 05.09 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 05.09 19:30 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Matsumoto Yamaga 05.09 07:00 0 - 0  
Blaublitz Akita - Jubilo Iwata 05.09 06:00 1 - 1  
JEF United Chiba - Okayama 05.09 07:00 4 - 2  
Kitakyushu - Nagasaki 05.09 09:00 0 - 1  
Kofu - Tokyo Verdy 05.09 07:00 2 - 0  
Kyoto - Yamagata 05.09 07:00 1 - 0  
Mito - Tochigi 05.09 07:00 1 - 1  
Sagamihara - Machida Zelvia 05.09 06:00 1 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Omiya Ardija 05.09 08:00 1 - 1  
Zweigen Kanazawa - Yamaguchi 05.09 07:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Kashiwa R. 05.09 07:00 1 - 0  
Kashima A. - FC Tokyo 05.09 10:00 3 - 0  
Shimizu SP - Yokohama FC 05.09 07:00 1 - 1  
Shonan Bellmare - Oita Trinita 05.09 08:00 2 - 0  
Tokushima - Sapporo 05.09 08:00 1 - 2  
Urawa RD - Vegalta Sendai 05.09 09:00 2 - 0  
Yokohama FM - Vissel Kobe 05.09 06:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angeviolet Hiroshima - NGU Loveledge Nagoya 05.09 06:00 2 - 3  
Iga Kunoichi - Sfida Setagaya 05.09 06:00 1 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jalil - Al-Salt 05.09 21:30 0 - 0  
FC Maan - Al-Wehdat 05.09 21:30 0 - 2  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bamboutos de Mbouda - Fortuna de Mfou 05.09 16:00 0 - 0  
Coton Sport de Garoua - APEJES Academy 05.09 16:00 2 - 0  
Eding Sport de Lekie - Yafoot FC 05.09 16:00 0 - 2  
Fovu de Baham - Feutcheu de Bandjoun 05.09 16:00 3 - 2  
Stade Renard de Melong - Dragon de Yaounde 05.09 16:00 1 - 0  
Union Sport de Douala - PWD Bamenda 05.09 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tobol Kostanaj - Atirau 05.09 14:00 2 - 0  
Turan - Kizil-Zsar 05.09 16:00 1 - 0  
Zsetiszu Taldikorgan - Aktobe 05.09 12:00 1 - 5  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drita - Ballkani 05.09 15:00 1 - 1  
FC Prishtina - Feronikeli 05.09 15:00 2 - 1  
Trepca '89 Mitrovica - Gjilani 05.09 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang FC - Shaanxi Changan 05.09 10:00 1 - 1  
Zibo Cuju - Meizhou Hakka 05.09 13:35 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cangzhou - Guangzhou FC 05.09 14:00 0 - 2  
Chongqing Liangjiang - Henan Songshan 05.09 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - GKS Jastrzebie 05.09 15:00 1 - 1  
Resovia Rzeszow - Widzew Lodz 05.09 12:40 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Elblag - Znicz Pruszkow 05.09 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Legia Varsó 05.09 17:30 0 - 0  
Warta Poznan - Slask Wroclaw 05.09 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Spartaks Jurmala 05.09 18:30 2 - 0  
Riga FC - Liepaja 05.09 14:00 4 - 1  
Valmiera - Noah Jurmala 05.09 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Suduva Marijampole 05.09 18:00 0 - 2  
Riteriai Vilnius - Zalgiris Kaunas 05.09 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Titus Petange - FC Rodange 05.09 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melaka Utd. - Petaling Jaya CFC 05.09 16:00 0 - 0  
Perak - Pahang 05.09 16:00 2 - 3  
Selangor - Terengganu 05.09 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Mohammedia - FUS Rabat 05.09 00:00 0 - 0  
Difaa El Jadidi - Hassania Agadir 05.09 00:00 1 - 0  
Mouloudia Oujda - Olympique de Safi 05.09 00:00 3 - 2  
Rapide Oued Zem - Renaissance Zemamra 05.09 00:00 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Tepatitlan 05.09 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Tigres UANL 05.09 02:00 1 - 0  
Santos Laguna - Queretaro 05.09 04:15 5 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Minnesota 05.09 04:00 3 - 2  
Inter Miami - Atlanta Utd. 05.09 19:00 1 - 1  
Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 05.09 02:00 2 - 1  
Orlando - New York City FC 05.09 00:00 1 - 1  
Portland - Seattle 05.09 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja 05.09 18:00 3 - 1  
FK Podgorica - Zeta Golubovci 05.09 20:00 2 - 1  
OFK Petrovac - Iskra Danilovgrad 05.09 19:00 1 - 0  
Sutjeska Niksic - Decic Tuzi 05.09 19:00 1 - 2  
Titograd Podgorica - Jezero Plav 05.09 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Fehérvár 05.09 17:30 0 - 4  
Kisvárda - Paks 05.09 17:30 5 - 1  
NB I 2020/21 - FTC nélkül 05.09 17:30    
Puskás Akadémia - Budafok 05.09 17:30 5 - 0  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK 05.09 14:15 2 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Szolnok 05.09 17:00 3 - 2  
Csákvár - Siófok 05.09 17:00 1 - 2  
DEAC - Pécs 05.09 17:00 2 - 2  
Dorog - Ajka 05.09 17:00 0 - 1  
Győr - Szeged GA 05.09 17:00 0 - 1  
Haladás - Budaörs 05.09 17:00 4 - 3  
Kazincbarcika - Gyirmót 05.09 17:00 1 - 2  
Nyíregyháza - Vasas 05.09 20:00 2 - 0  
Soroksár - Kaposvár 05.09 17:00 3 - 0  
Szentlőrinc - DVSC 05.09 16:55 1 - 3  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamawa Utd. - Heartland Owerri 05.09 17:00 0 - 1  
Akwa Utd. - Sunshine Stars 05.09 17:00 2 - 1  
Enugu Rangers - Enyimba 05.09 17:00 2 - 0  
Katsina Utd. - Wikki Tourists 05.09 17:00 5 - 1  
Nasarawa Utd. - Kwara Utd. 05.09 17:00 2 - 1  
Plateau Utd. - Abia Warriors 05.09 17:00 2 - 1  
Rivers Utd. - Dakkada 05.09 17:00 2 - 0  
Warri Wolves - Kano Pillars 05.09 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Tromsö 05.09 18:00 3 - 0  
Molde - Kristiansund 05.09 18:00 2 - 0  
Valerenga - Rosenborg 05.09 20:00 1 - 1  
Viking Stavanger - Brann Bergen 05.09 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cooma Tigers - Canberra Olympic 05.09 07:00 5 - 0  
Gungahlin Utd. - Monaro Panthers 05.09 07:00 2 - 3  
Tuggeranong Utd. - West Canberra Wanderers 05.09 07:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northbridge FC - Druitt Town Rangers 05.09 07:00 2 - 2  
Rockdale Ilinden - Sydney FC 2 05.09 07:00 4 - 1  
Sydney Olympic - Blacktown City 05.09 08:00 1 - 2  
Wollongong Wolves - Sutherland Sharks 05.09 06:30 3 - 2  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broadmeadow Magic - Adamstown Rosebud 05.09 06:30 3 - 0  
Edgeworth FC - Weston Workers 05.09 06:30 2 - 0  
Maitland FC - Valentine FC 05.09 08:30 4 - 0  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympic Brisbane - Brisbane Strikers 05.09 10:00 10 - 0  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg Utd. - St. Albans Saints 05.09 07:00 1 - 1  
Oakleigh Cannons - Dandenong Thunder 05.09 09:00 3 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Essen-Schönebeck 05.09 14:00 3 - 1  
Wolfsburg - Bayern München 05.09 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Cagliari 05.09 15:00 1 - 3  
Genoa - Sassuolo 05.09 12:30 1 - 2  
Hellas Verona - Torino 05.09 15:00 1 - 1  
Juventus - Milan 05.09 20:45 0 - 3  
Parma - Atalanta 05.09 15:00 2 - 5  
Roma - Crotone 05.09 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Roma 05.09 15:00 1 - 1  
Milan - Fiorentina 05.09 12:30 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pontedera 05.09 17:30 1 - 0  
Catania - Foggia 05.09 17:30 1 - 3  
Juve Stabia - Casertana 05.09 17:30 1 - 1  
Lecco - Grosseto 05.09 15:00 1 - 4  
Matelica - Sambenedettese 05.09 17:30 3 - 1  
Palermo - Teramo 05.09 15:30 2 - 0  
Pro Patria - U23Juventus 05.09 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - FC Juniors OÖ 05.09 10:30 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK - WSG Tirol 05.09 14:30 3 - 3  
Rapid Wien - Wolfsberg 05.09 17:00 1 - 2  
Sturm Graz - Salzburg 05.09 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Vorderland 05.09 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza de Panama City - Plaza Amador 05.09 00:00 2 - 0  
Arabe Unido - Sp. San Miguelito 05.09 00:00 1 - 2  
Costa del Este - Tauro 05.09 00:00 2 - 0  
Herrera FC - CD Universitario 05.09 00:00 2 - 0  
Independiente La Chorrera - Atl. Chiriqui 05.09 00:00 1 - 2  
Veraguas FC - San Francisco La Chorrera 05.09 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Nacional Asuncion 05.09 02:00 2 - 2  
Libertad Asuncion - 12 de Octubre Itaugua 05.09 23:45 3 - 1  
Olimpia Asuncion - Sol de America 05.09 23:45 3 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Ayacucho 05.09 01:00 1 - 1  
Huancayo - C. Vallejo Trujillo 05.09 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Casa Pia 05.09 16:00 2 - 1  
Cova Piedade - Vizela 05.09 15:00 1 - 1  
Leixoes - Porto B 05.09 18:30 2 - 0  
Varzim - Penafiel 05.09 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Braga 05.09 21:00 1 - 1  
Pacos Ferreira - Marítimo 05.09 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - West Bromwich 05.09 20:00 3 - 1  
Aston Villa - Manchester Utd. 05.09 15:05 1 - 3  
West Ham - Everton 05.09 17:30 0 - 1  
Wolverhampton - Brighton 05.09 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UTA Arad - Politehnica Iasi 05.09 13:00 1 - 2  
Viitorul Constanta - Arges Pitesti 05.09 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 CS - Botosani 05.09 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isidro Metapan - Luis Angel Firpo 05.09 03:15 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Glasgow City 05.09 17:10 0 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - St. Johnstone 05.09 15:15 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Castellon 05.09 18:15 1 - 0  
Mirandes - Fuenlabrada 05.09 14:00 2 - 1  
Oviedo - Sabadell 05.09 16:00 2 - 1  
UD Logrones - Girona 05.09 18:15 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Lealtad 05.09 12:00 2 - 1  
Guijuelo - Covadonga 05.09 17:00 3 - 1  
Pontevedra - Sp. Gijón B 05.09 17:00 1 - 2  
Salamanca UDS - Oviedo B 05.09 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Ejea 05.09 17:00 0 - 1  
Barakaldo - Mutilvera 05.09 18:00 1 - 1  
Portugalete - Izarra 05.09 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Orihuela 05.09 11:45 2 - 1  
L'Hospitalet - Pena Deportiva 05.09 12:00 0 - 1  
Olot - Valencia B 05.09 17:00 1 - 0  
Prat - Atzeneta 05.09 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas B - Yeclano Deportivo 05.09 13:00 4 - 2  
Marbella - Granada B 05.09 20:00 0 - 0  
Rec. Huelva - El Ejido 05.09 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Villarrubia 05.09 12:00 2 - 2  
Getafe B - Villarrobledo 05.09 17:00 2 - 1  
Las Rozas - Socuellamos 05.09 12:00 0 - 0  
Poblense - Melilla 05.09 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Celta Vigo B 05.09 12:00 1 - 0  
Cultural Leonesa - Zamora 05.09 12:00 2 - 3  
Valladolid B - Unionistas de Salamanca 05.09 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Amorebieta 05.09 12:00 0 - 0  
SD Logrones - Ath. Bilbao B 05.09 12:00 1 - 0  
Tudelano - Real Sociedad B 05.09 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - FC Andorra 05.09 12:00 2 - 3  
UD Ibiza - Gimnastic 05.09 12:00 4 - 0  
Villarreal B - Barcelona B 05.09 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - San Fernando 05.09 12:00 2 - 1  
Linares - Atl. Sanluqueno 05.09 12:00 1 - 0  
UCAM Murcia - Algeciras 05.09 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - San Sebastian Reyes 05.09 12:00 1 - 1  
Talavera de la Reina - Real Madrid B 05.09 12:00 2 - 4  
UD Extremadura - Internacional de Madrid 05.09 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marino Luanco - Ferrol 05.09 12:00 0 - 1  
Numancia - Deportivo La Coruna 05.09 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Ebro 05.09 17:00 0 - 0  
R. Santander - Tarazona 05.09 18:00 0 - 1  
Real Union Irun - Osasuna B 05.09 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - La Nucia 05.09 12:00 2 - 1  
UE Llagostera - Levante B 05.09 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Cadiz B 05.09 12:00 2 - 1  
Real Murcia - Tamaraceite 05.09 12:00 2 - 1  
Sevilla B - Linense 05.09 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Don Benito - Navalcarnero 05.09 18:00 0 - 1  
Merida - Atl. Baleares 05.09 12:00 1 - 0  
Villanovense - Rayo Majadahonda 05.09 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Eibar 05.09 14:00 0 - 1  
Real Madrid - Sevilla 05.09 21:00 2 - 2  
Valencia - Valladolid 05.09 16:15 3 - 0  
Villarreal - Celta Vigo 05.09 18:30 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Sociedad 05.09 16:30 2 - 1  
Espanyol - Levante 05.09 13:30 1 - 1  
Huelva - EDF Logrono 05.09 12:00 3 - 1  
Madrid CFF - Atl. Madrid 05.09 12:00 0 - 1  
Santa Teresa - Valencia 05.09 12:00 0 - 1  
Sevilla - Deportivo La Coruna 05.09 11:00 3 - 1  
Tenerife - Barcelona 05.09 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - FC Zürich 05.09 16:00 2 - 2  
Luzern - Servette 05.09 16:00 3 - 0  
St. Gallen - Sion 05.09 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Helsingborg 05.09 15:00 0 - 0  
Vasalund - Norrby 05.09 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qviding - Linköping City 05.09 13:00 3 - 1  
Trollhättan - Assyriska Turabdin 05.09 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby Talang - Gefle 05.09 13:00 1 - 3  
Haninge - Pitea IF 05.09 15:00 1 - 2  
Umea FC - IF Karlstad 05.09 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Djurgarden 05.09 15:00 2 - 0  
FF Malmö - Varberg 05.09 17:30 3 - 2  
Mjällby - Östersund 05.09 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Växjö 05.09 13:00 1 - 0  
Rosengard - Djurgarden 05.09 16:00 3 - 0  
Örebro - Eskilstuna Utd. 05.09 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASC Jaraaf - Dakar SC 05.09 18:30 1 - 1  
Teungueth FC - CNEPS Excellence 05.09 18:30 1 - 0  
US Goree - AS Pikine 05.09 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Loznica 05.09 17:00 0 - 1  
Kabel Novi Sad - Buducnost Dobanovci 05.09 17:00 0 - 1  
Radnicki 1923 - Trajal Krusevac 05.09 17:00 1 - 0  
Zarkovo - Kolubara Lazarevac 05.09 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Zlatibor Cajetina 05.09 18:45 6 - 1  
Cukaricki - Partizan Belgrád 05.09 16:40 0 - 2  
Macva Sabac - Vojvodina 05.09 14:30 2 - 5  
Metalac Gornji Milanovac - Bacska Palanka 05.09 14:30 3 - 0  
Radnicki Nis - Rad Belgrád 05.09 14:30 2 - 2  
Spartak Subotica - Indija 05.09 14:30 1 - 0  
Topolya SC - Javor Ivanjica 05.09 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Balestier Khalsa 05.09 14:30 4 - 3  
Lion City Sailors - Geylang 05.09 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Sered 05.09 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - DAC 05.09 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brda - Primorje Ajdovscina 05.09 17:00 1 - 2  
Krka Novo Mesto - Rudar Velenje 05.09 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Aluminij Kidricevo 05.09 20:00 0 - 3  
ND Gorica - Domzale 05.09 15:00 2 - 1  
Olimpija Ljubljana - Maribor 05.09 16:45 0 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - Olympique de Beja 05.09 14:30 1 - 1  
Metlaoui - US Monastir 05.09 14:30 2 - 0  
Soliman - Rejiche 05.09 14:30 2 - 1  
US Tataouine - Stade Tunisien 05.09 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Samsunspor 05.09 19:30 0 - 2  
Altay Izmir - Bandirmaspor 05.09 17:00 4 - 3  
Ankaraspor - Istanbulspor 05.09 17:00 0 - 2  
Balikesirspor - Altinordu 05.09 17:00 0 - 5  
Bursaspor - Keciörengücü 05.09 17:00 0 - 3  
Menemen Bld. Spor - Adana Demirspor 05.09 19:30 1 - 4  
Tuzlaspor - Giresunspor 05.09 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kampala City FC - Vipers Kitende 05.09 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Ruh Lviv 05.09 16:00 1 - 1  
FC Lviv - Olimpik Doneck 05.09 16:00 1 - 1  
Kolosz Kovalivka - Dinamo Kijev 05.09 13:00 0 - 3  
Mariupol - Deszna Csernyigov 05.09 13:00 4 - 1  
Minaj - Vorszkla Poltava 05.09 13:00 1 - 2  
Sahtar Doneck - Ingulec Petrove 05.09 16:00 1 - 0  
Zorya Luganszk - Olekszandria 05.09 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Paso - New Mexico Utd. 05.09 03:30 1 - 1  
FC Miami - Hartford 05.09 01:30 0 - 1  
FC San Antonio - Real Monarchs 05.09 02:30 2 - 2  
Indy Eleven - Tulsa 05.09 01:00 0 - 2  
Louisville City - Birmingham Legion 05.09 01:30 1 - 1  
Phoenix Rising - Oakland Roots 05.09 04:30 3 - 0  
Tampa Bay - Pittsburgh 05.09 01:30 3 - 0  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tucson - Forward Madison 05.09 04:00 1 - 1  
North Carolina - Greenville Triumph 05.09 01:00 1 - 2  
North Texas SC - Chattanooga Red Wolves 05.09 02:30 0 - 1  
Richmond Kickers - South Georgia Tormenta 05.09 00:30 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Carabobo 05.09 22:00 4 - 2  
Gran Valencia Maracay - Yaracuyanos 05.09 00:15 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Trujillanos Valera 05.09 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borec Veles - Renova 05.09 16:00 2 - 0  
Struga Trim-Lum - Vardar Szkopje 05.09 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn 05.09 14:00 1 - 2  
MMA (UFC 26, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ama. Ribas - Ang. Hill (női) 05.09 02:00    
B. Rothwell - P. Lins 05.09 00:40    
C. Diego Ferreira - G. Gillespie 05.09 02:45 0 - 1  
Chr. Aguilera - Carl. Harris 05.09 00:30 0 - 1  
D. Cerrone - A. Morono 05.09 04:15 0 - 1  
Jun Yong Park - T. Nchukwi 05.09 01:00 1 - 0  
L. Klein - M. Trizano 05.09 01:35 0 - 1  
M. Waterson - Mar. Rodriguez (női) 05.09 04:40 0 - 1  
Mau. Green - M.R. de Lima 05.09 03:15 0 - 1  
N. Magny - Geo. Neal 05.09 03:45 1 - 0  
P. Hawes - K. Daukaus 05.09 02:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giovinazzi - K. Räikkönen (Spanyol ND, futam) 05.09 15:00 0 - 1  
C. Sainz Jr. - C. Leclerc (Spanyol ND, futam) 05.09 15:00 0 - 1  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Spanyol ND, futam) 05.09 15:00 1 - 0  
E. Ocon - F. Alonso (Spanyol ND, futam) 05.09 15:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Spanyol ND, futam) 05.09 15:30 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Spanyol ND, futam) 05.09 15:00 1 - 0  
L. Stroll - S. Vettel (Spanyol ND, futam) 05.09 15:00 1 - 0  
M. Verstappen - S. Perez (Spanyol ND, futam) 05.09 15:00 1 - 0  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Spanyol ND, futam) 05.09 15:00 1 - 0  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Spanyol ND, futam) 05.09 15:00 1 - 0  
V. Bottas - S. Perez (Spanyol ND, futam) 05.09 15:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1, Spanyol ND 2021-Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes? 05.09 15:00    
F1,ESP-Ugyanaz nyeri: futam időmérő leggyorsabb kör 05.09 13:00    
Forma-1, Spanyol ND 2021 - Hány versenyző ér el helyezést? 05.09 15:00    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2021 05.09 15:00    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2021 - Futamgyőztes konstruktőr 05.09 15:00    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2021 - Top 6 05.09 15:00    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2021 - Top3 05.09 15:00    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2021, leggyorsabb kör (futam) 05.09 15:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Darlington Goodyear 400 05.09 21:30    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - Erik Jones (Darlington) 05.09 21:30 0 - 1  
Alex Bowman - W. Byron (Darlington) 05.09 21:30 0 - 1  
J. Logano - Cha. Elliott (Darlington) 05.09 21:30 0 - 1  
K. Harvick - B. Keselowski (Darlington) 05.09 21:30 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Darlington) 05.09 21:30 0 - 1  
Kyle Larson - D. Hamlin (Darlington) 05.09 21:30 1 - 0  
T. Reddick - Kurt Busch (Darlington) 05.09 21:30 1 - 0  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Darlington Goodyear 400 - Top 3 05.09 21:30    
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovákia 05.09 14:30    
Csehország - Magyarország 05.09 13:45    
Görögország - Szerbia 05.09 19:15    
Japán - Horvátország 05.09 13:00    
Oroszország - Svájc 05.09 18:30    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - London Wasps 05.09 16:00 48 - 46  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dewsbury - Halifax 05.09 18:15 0 - 36  
London Broncos - Newcastle Thunder 05.09 16:00 50 - 30  
Swinton - Bradford 05.09 12:45 22 - 23  
Toulouse Olympique - Widnes 05.09 17:15 70 - 0  
York City - Featherstone 05.09 20:30 12 - 16  
Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norths Devils - Burleigh Bears 05.09 07:00 0 - 36  
Papua New Guinea Hunters - Brisbane Tigers 05.09 07:00 12 - 40  
Sunshine Coast Falcons - Mackay Cutters 05.09 07:00 58 - 10  
Rögbi (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubota Spears - Kobe Steel 05.09 05:45 23 - 21  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Arrows - Atlanta 05.09 01:00 29 - 33  
Utah Warriors - Old Glory DC 05.09 04:00 34 - 33  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - New Zealand Warriors 05.09 06:00 38 - 32  
St. George Illawarra - Canterbury Bulldogs 05.09 08:05 32 - 12  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Newport Dragons 05.09 14:00 17 - 16  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 05.09 18:30 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Azerbajdzsán 05.09 13:30 3 - 0  
Montenegró - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 05.09 16:30 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Fehéroroszország 05.09 16:00 0 - 3  
Portugália - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 05.09 19:00 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Portugália (Helyszín: Portugália) 05.09 16:00 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Spanyolország 05.09 16:00 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Finnország 05.09 17:00 0 - 3  
Szlovákia - Montenegró (Helyszín: Montenegró) 05.09 20:00 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Izrael 05.09 16:30 3 - 0  
Magyarország - Dánia 05.09 19:00 3 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - Adr. Andreev 05.09 10:50 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Avdeeva - P. Leykina 05.09 09:30 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Brengle - Claire Liu 05.09 17:00 0 - 2  
Tenisz (Heilbronn-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - M. Janvier 05.09 12:00 0 - 2  
C. Negritu - A. Vukic 05.09 13:55 0 - 2  
Joao Menezes - N. Kuhn 05.09 12:00 2 - 0  
L. Rosol - M. Moraing 05.09 15:55 0 - 2  
M. Torpegaard - E. Kirkin 05.09 12:00 0 - 2  
Q. Halys - F. Meligeni Rodrigues A. 05.09 15:00 2 - 1  
T.M. Etcheverry - M. Marterer 05.09 13:30 2 - 0  
Z. Bergs - D. Masur 05.09 13:30 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pucinelli de Almeida - S.A. Ivanov 05.09 11:00    
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Topalova - E. Avanesyan 05.09 11:00 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Berrettini 05.09 18:30 2 - 1  
Madrid, férfi egyes 2021 05.09 18:00    
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Zeballos H - Mektic N / Pavic M 05.09 15:30 2 - 1  
Tenisz (Majadahonda, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Borges - J. Nikles 05.09 12:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Potenza - L. Catarina 05.09 10:30 2 - 1  
Tenisz (Naples, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Udvardy P. - I. Fetecau 05.09 16:00 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Griekspoor - O. Otte 05.09 13:00 2 - 1  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gálfi D. - J. Niemeier 05.09 10:50 0 - 2  
Tenisz (Ramat Hasharon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Patael - Y. Oliel 05.09 15:00 2 - 0  
Tenisz (Ramat Hasharon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Ryser - L. Glushko 05.09 15:00 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - F. Auger Alliassime 05.09 11:00 1 - 2  
L. Djere - P. Carreno-Busta 05.09 14:00 1 - 2  
R. Gasquet - R. Opelka 05.09 15:30 0 - 2  
S. Caruso - D. Goffin 05.09 16:35 0 - 2  
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - H. Dellien 05.09 15:35 0 - 2  
A. Davidovich Fokina - C. Moutet 05.09 14:00 2 - 0  
C. Norrie - M. Cecchinato 05.09 13:00 2 - 1  
F. Tiafoe - F. Delbonis 05.09 13:05 0 - 0  
R. Carballes Baena - R. Brancaccio 05.09 11:00 2 - 0  
Tom. Paul - T. Monteiro 05.09 11:00 2 - 1  
Y. Nishioka - K. Majchrzak 05.09 16:10 0 - 2  
Tenisz (Róma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - A. Petkovic 05.09 12:00 2 - 0  
B. Pera - A. Potapova 05.09 11:00 2 - 0  
K. Mladenovic - V. Zvonareva 05.09 12:40 0 - 2  
L. Siegemund - A. Tomljanovic 05.09 14:00 1 - 2  
Nao Hibino - Marta Kostyuk 05.09 11:00 0 - 2  
P.M. Tig - C. McHale 05.09 12:55 1 - 2  
S. Errani - P. Hercog 05.09 11:00 0 - 2  
S. Stephens - T. Zidansek 05.09 14:25 0 - 2  
Tenisz (Saint-Malo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Golubic - J. Paolini 05.09 15:15 2 - 0  
Tenisz (Saint-Malo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Christian K/Santamaria S 05.09 13:30 1 - 2  
Tenisz (Salinas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carol Zhao - Mai Hontama 05.09 17:00 0 - 2  
Tenisz (Zágráb-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Tat. Ito 05.09 15:50 0 - 2  
B. Schnur - B. Kavcic 05.09 13:15 0 - 2  
D. Ajdukovic - S. Baez 05.09 12:10 0 - 2  
E. Gulbis - E. Tyurnev 05.09 14:00 2 - 0  
Emi. Gomez - M. Viola 05.09 13:10 2 - 1  
F. Nincevic - R. Ramanathan 05.09 10:30 0 - 2  
R. Olivo - M.T. Barrios Vera 05.09 10:30 1 - 2  
Zhizhen Zhang - Dim. Kuzmanov 05.09 10:30 2 - 1  
Tollaslabda (Portuguese Int., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Batomene - M. Schnider 05.09 10:00 2 - 0  
Sárosi L. - S. Grundtvig 05.09 10:20 2 - 0  
Tollaslabda (Portuguese Int., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hopton J / Pugh J - Busch C / Schulz A 05.09 10:20 0 - 2  
Marran K K / Ruutel H - Anthonisen N P / Graverse 05.09 10:00 2 - 1  
Tollaslabda (Portuguese Intern,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hemming C / Pugh J - VestergaardM/AnthonisenNP 05.09 11:20 2 - 0  
Hemming C / Pugh J - Villeger W / Bauer S 05.09 17:20 2 - 1  
Lauritzen E / Bergstein I - Villeger W / Bauer S 05.09 11:20 1 - 2  
Tollaslabda (Portuguese Intern.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.J. Holm - A. Merkle 05.09 11:00 2 - 0  
N. Karunaratne - M. Weisskirchen 05.09 11:00 0 - 2  
Tollaslabda (Portuguese Intern.,férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Easton R / Russ Z - Kolding M P / Soegaard Mortensen F 05.09 10:40 1 - 2  
Hemming C / Stallwood S - Lauritzen E / Vestergaard M 05.09 10:40 0 - 2  
Kolding M P / Soegaard Mo - Lauritzen E / Vestergaard M 05.09 16:20 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elw. Soto - K. Takayama 05.09 02:00 1 - 0  
K. Conway - D. Souleymane Cissokho 05.09 03:00 0 - 1  
Saul Alvarez - B.J. Saunders 05.09 05:15 1 - 0  

 

2021.05.08.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ekzhanov - A. Mohnachev 05.08 11:30 2 - 3  
A. Ekzhanov - A.R. Kazakov 05.08 13:00 2 - 3  
A. Girevenkov - E. Glazun 05.08 12:45 0 - 3  
A. Girevenkov - M. Ilichev 05.08 10:45 1 - 3  
A. Ilin - D. Balakin 05.08 01:15 3 - 0  
A. Merezhko - Alb. Bogomolov 05.08 08:30 1 - 3  
A. Merezhko - O. Belugin 05.08 06:30 2 - 3  
A. Mohnachev - A.R. Kazakov 05.08 11:00 2 - 3  
A. Pravednov - S. Ogay 05.08 22:30 3 - 0  
A. Savinsky - I. Pandur 05.08 08:15 3 - 2  
A. Shirshov - Demic Ying 05.08 13:15 3 - 0  
A. Shirshov - M. Pronkin 05.08 11:45 3 - 0  
A. Slashchev - E.V. Makarenkov 05.08 19:30 3 - 1  
A. Slashchev - S. Kuzmin 05.08 21:00 0 - 3  
A. Vlasov - Val. Sidorin 05.08 00:45 1 - 3  
A. Yudin - D. Petrochenko 05.08 19:45 2 - 3  
A. Yudin - S. Nikulin 05.08 21:15 3 - 1  
A.R. Kazakov - V.V. Kutin 05.08 12:00 3 - 2  
Alb. Bogomolov - V. Vologzhanin 05.08 07:00 0 - 3  
Ale. Alekseev - S. Kulikov 05.08 15:30 0 - 3  
Ale. Alekseev - S. Muslikov 05.08 17:00 3 - 1  
And. Kirilenko - E. Kalashnikov 05.08 23:45 3 - 1  
D. Balakin - A. Vlasov 05.08 02:15 0 - 3  
D. Komarov - A. Silantev 05.08 21:15 1 - 3  
D. Komarov - I. Elistratov 05.08 19:45 2 - 3  
D. Korneev - S. Martyukhin 05.08 01:00 0 - 3  
D. Petrochenko - S. Nikulin 05.08 19:15 3 - 0  
D. Sayanov - S. Martyukhin 05.08 00:00 2 - 3  
Demic Ying - V. Rakhmanov 05.08 12:15 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - K.S. Olshakov 05.08 08:45 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 05.08 06:45 3 - 2  
E. Glazun - E. Kalashnikov 05.08 11:15 1 - 3  
E. Kalashnikov - A. Girevenkov 05.08 12:15 1 - 3  
E. Mishutin - A. Yudin 05.08 18:45 1 - 3  
E. Mishutin - D. Petrochenko 05.08 20:45 3 - 2  
E.A. Kupryakov - F. Ambrosimov 05.08 15:15 3 - 0  
E.V. Makarenkov - S. Kuzmin 05.08 19:00 3 - 0  
I. Elistratov - A. Silantev 05.08 19:15 3 - 2  
I. Kirpitnev - E.A. Kupryakov 05.08 15:45 1 - 3  
I. Mikhaylov - A. Vlasov 05.08 23:45 0 - 3  
I. Pandur - V. Nemashkalo 05.08 06:45 2 - 3  
I. Pandur - V. Sinkovskiy 05.08 08:45 3 - 1  
I. Poletaev - E.A. Kupryakov 05.08 16:30 3 - 2  
I. Poletaev - I. Kirpitnev 05.08 14:45 2 - 3  
I. Tolmachev - Dmi. Kolesnikov 05.08 08:15 3 - 1  
Igor Kovalev - V. Kalachev 05.08 16:15 3 - 2  
K.N. Malahov - I. Mikhaylov 05.08 22:45 3 - 0  
K.S. Olshakov - I. Tolmachev 05.08 07:15 2 - 3  
M. Aleksandrovskiy - Igor Kovalev 05.08 17:15 0 - 3  
M. Aleksandrovskiy - S. Martyukhin 05.08 15:45 1 - 3  
M. Ilichev - E. Glazun 05.08 11:45 3 - 2  
M. Ilichev - E. Kalashnikov 05.08 13:15 3 - 0  
M. Pronkin - Demic Ying 05.08 11:15 1 - 3  
M. Sverdlov - Ale. Alekseev 05.08 14:30 2 - 3  
M. Sverdlov - S. Kulikov 05.08 16:30 3 - 0  
N. Zhurba - And. Kirilenko 05.08 22:45 3 - 0  
O. Belugin - Alb. Bogomolov 05.08 07:30 3 - 1  
O. Belugin - V. Vologzhanin 05.08 09:00 0 - 3  
O. Shagarov - T. Yusipov 05.08 03:15 3 - 0  
R. Pavlenko - D. Korneev 05.08 02:30 2 - 3  
R. Pavlenko - D. Sayanov 05.08 01:30 3 - 1  
S. Burov - A. Slashchev 05.08 18:30 2 - 3  
S. Burov - E.V. Makarenkov 05.08 20:30 3 - 0  
S. Kulikov - S. Muslikov 05.08 15:00 3 - 2  
S. Kuzmin - S. Burov 05.08 20:00 0 - 3  
S. Martyukhin - Igor Kovalev 05.08 15:15 3 - 2  
S. Martyukhin - V. Kalachev 05.08 02:00 1 - 3  
S. Muslikov - M. Sverdlov 05.08 16:00 2 - 3  
S. Nikulin - E. Mishutin 05.08 20:15 0 - 3  
S. Ogay - S. Martyukhin 05.08 23:30 0 - 3  
T. Yusipov - V. Safonov 05.08 23:15 1 - 3  
V. Bazilevsky - I. Tolmachev 05.08 09:15 2 - 3  
V. Bazilevsky - K.S. Olshakov 05.08 07:45 0 - 3  
V. Kalachev - D. Sayanov 05.08 03:00 2 - 3  
V. Kalachev - M. Aleksandrovskiy 05.08 14:45 2 - 3  
V. Kalachev - R. Pavlenko 05.08 00:30 2 - 3  
V. Kalachev - S. Martyukhin 05.08 16:45 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Savinsky 05.08 09:15 3 - 1  
V. Nemashkalo - V. Sinkovskiy 05.08 07:45 3 - 1  
V. Rakhmanov - A. Shirshov 05.08 10:45 1 - 3  
V. Rakhmanov - M. Pronkin 05.08 12:45 3 - 2  
V. Shirshov - D. Molodtsov 05.08 23:15 3 - 0  
V. Sinkovskiy - A. Savinsky 05.08 07:15 0 - 3  
V. Vologzhanin - A. Merezhko 05.08 08:00 1 - 3  
V.V. Kutin - A. Ekzhanov 05.08 10:30 3 - 2  
V.V. Kutin - A. Mohnachev 05.08 12:30 3 - 1  
Val. Sidorin - A. Ilin 05.08 02:45 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - St. Kilda 05.08 05:45 54 - 63  
Greater Western Sydney - Essendon 05.08 06:10 107 - 105  
Melbourne Demons - Sydney Swans 05.08 11:25 67 - 58  
North Melbourne Kangaroos - Collingwood 05.08 08:35 76 - 94  
Port Adelaide - Adelaide Crows 05.08 11:40 87 - 38  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 05.08 10:00 5 - 11  
KT Wiz - NC Dinos 05.08 10:00 4 - 5  
LG Twins - Hanwha Eagles 05.08 10:00 11 - 2  
Samsung Lions - Lotte Giants 05.08 10:00 8 - 9  
SSG Landers - Kiwoom Heroes 05.08 10:00 2 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 05.08 07:00 2 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 05.08 06:00 0 - 2  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 05.08 07:00 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 05.08 07:00 3 - 4  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 05.08 07:00 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 05.08 01:20 2 - 12  
Baltimore - Boston 05.08 02:40 2 - 6  
Chicago Cubs - Pittsburgh 05.08 20:20 3 - 2  
Cleveland - Cincinnati 05.08 02:30 0 - 3  
Detroit - Minnesota 05.08 01:10 3 - 7  
Detroit - Minnesota (22:10) 05.08 22:10 7 - 3  
Houston - Toronto 05.08 02:10 10 - 4  
Kansas City - Chicago WS 05.08 02:10 0 - 3  
LA Angels - LA Dodgers 05.08 03:38 9 - 2  
Miami - Milwaukee 05.08 01:10 6 - 1  
NY Mets - Arizona 05.08 01:10 5 - 4  
NY Yankees - Washington 05.08 01:05 4 - 11  
NY Yankees - Washington (19:05) 05.08 19:05 4 - 3  
Oakland - Tampa Bay 05.08 03:40 2 - 1  
Oakland - Tampa Bay (22:07) 05.08 22:07 6 - 3  
San Francisco - San Diego 05.08 03:45 5 - 4  
San Francisco - San Diego (22:05) 05.08 22:05 7 - 1  
St. Louis - Colorado 05.08 02:15 5 - 0  
St. Louis - Colorado (20:15) 05.08 20:15 9 - 8  
Texas - Seattle 05.08 02:05 4 - 5  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Fubon Guardians 05.08 11:05 2 - 7  
Rakuten Monkeys - Uni-President Lions 05.08 11:05 2 - 6  
Birkózás (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kakhelashvili - Szőke A. (kötöttfogás 97 kg) 05.08 19:30 0 - 1  
Curling (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - USA 05.08 17:00 7 - 8  
Kanada - Svédország 05.08 17:00 3 - 8  
USA - Svájc 05.08 23:00 3 - 7  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Monk - Col. Osborne 05.08 23:05 3 - 4  
C. Barstow - Jam. Richardson 05.08 00:15 2 - 4  
C. Barstow - Sco. Baker 05.08 22:50 4 - 1  
Col. Osborne - C. Barstow 05.08 23:55 0 - 4  
Col. Osborne - Rob. Owen 05.08 22:30 4 - 2  
Jam. Richardson - Ste. Burton 05.08 01:05 4 - 3  
Rob. Owen - C. Barstow 05.08 00:50 1 - 4  
Rob. Owen - C. Barstow 05.08 23:20 4 - 3  
Sco. Baker - A. Monk 05.08 23:40 4 - 1  
Ste. Burton - Way. Warren 05.08 00:30 4 - 3  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Thieves - New York Subliners 05.08 22:30 1 - 3  
Toronto Ultra - Paris Legion 05.08 21:00 3 - 0  
E-Sport (CSGO, Dreamhack M., Spring, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - G2 Esports 05.08 16:40 2 - 0  
Natus Vincere - Heroic 05.08 19:55 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Elisa Inv.,Reg.Swiss St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Astralis Talent 05.08 21:30 2 - 0  
Sangal Esports - Case Esports 05.08 17:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESL ANZ Championship, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Vertex Esports Club 05.08 08:00 2 - 0  
Order - Paradox Gaming 05.08 11:05 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Lyngby Vikings 05.08 09:10 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Spirit Academy - Alternate Attax 05.08 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL MistrzostwaPolski,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honoris - Pact 05.08 20:00 2 - 1  
X-Kom Ago - Wisla Krakow 05.08 17:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESLBeneluxSummerChamp.,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Brugge Esports - Lowlandlions 05.08 18:30 2 - 0  
Club Brugge Esports - Lyngby Vikings 05.08 11:55 2 - 0  
Lowlandlions - mCon esports 05.08 14:50 2 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - Team Aster 05.08 11:00    
Team Magma - Team Aster 05.08 09:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Into The Breach - Hippomaniacs 05.08 15:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Secret - OG 05.08 21:15 0 - 2  
Tundra Esports - Team Liquid 05.08 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OEDL Fall Invit.,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - Reckoning Esports 05.08 08:30 2 - 0  
Reckoning Esports - Yes Chef 05.08 10:40 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omega Gaming - Binomistas 05.08 18:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokori - SG E-Sports 05.08 00:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puckchamp - Hellbear Smashers 05.08 16:00 1 - 2  
Team Unique - Hellraisers 05.08 13:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cignal Ultra - Galaxy Racer Esports 05.08 06:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - T1 Gaming 05.08 08:55 1 - 2  
Fnatic - Lilgun 05.08 12:20 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Natan) - Ukraine (Hammer) 05.08 09:24 6 - 6  
Italy (Libra) - Ukraine (Hammer) 05.08 10:00 6 - 1  
Poland (Tangent) - Ukraine (Hammer) 05.08 08:48 7 - 5  
Ukraine (Hammer) - Belarus (Natan) 05.08 07:36 4 - 6  
Ukraine (Hammer) - Italy (Libra) 05.08 08:12 1 - 3  
Ukraine (Hammer) - Poland (Tangent) 05.08 07:00 2 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.08 07:40 1 - 0  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 05.08 06:00 1 - 0  
Argentina (Carnage) - Ireland (Panica) 05.08 10:40 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 05.08 08:00 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard) 05.08 07:00 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.08 09:40 2 - 0  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.08 12:40 1 - 2  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.08 11:20 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 05.08 04:20 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Ivory Coast (Krouks) 05.08 02:20 3 - 2  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 05.08 03:00 2 - 0  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 05.08 01:20 5 - 2  
Austria (Kot) - Australia (Kubrik) 05.08 02:40 3 - 0  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 05.08 22:00 3 - 1  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.08 01:40 2 - 3  
Austria (Kot) - Mexico (Legolas) 05.08 03:40 2 - 2  
Austria (Kot) - Spain (Reaper) 05.08 00:20 3 - 1  
Austria (Kot) - Sweden (Marley) 05.08 03:20 2 - 2  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 05.08 21:00 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 05.08 21:40 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 05.08 21:20 0 - 1  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 05.08 22:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 05.08 23:20 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 05.08 04:00 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Austria (Kot) 05.08 02:00 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 05.08 01:00 2 - 4  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 05.08 04:20 2 - 0  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 05.08 00:20 1 - 3  
Chile (Poli) - Germany (General) 05.08 23:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Greece (Sarafou) 05.08 21:40 1 - 1  
Chile (Poli) - Ivory Coast (Krouks) 05.08 22:40 3 - 1  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 05.08 23:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 05.08 23:40 3 - 0  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 05.08 23:00 1 - 0  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 05.08 21:20 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 05.08 21:00 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 05.08 22:00 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.08 10:00 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 05.08 08:00 4 - 1  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 05.08 09:00 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 05.08 10:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 05.08 05:00 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.08 07:00 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.08 07:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.08 12:20 1 - 1  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 05.08 12:20 2 - 1  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 05.08 09:20 0 - 1  
Denmark (Teok) - Ireland (Panica) 05.08 07:00 0 - 1  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 05.08 12:40 1 - 0  
Denmark (Teok) - Netherlands (Aibothard) 05.08 10:20 1 - 1  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 05.08 08:40 3 - 1  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 05.08 05:20 2 - 2  
Denmark (Teok) - Uruguay (Billiot) 05.08 07:40 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 05.08 03:00 2 - 4  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 05.08 03:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.08 02:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.08 01:20 1 - 0  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 05.08 23:00 1 - 3  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 05.08 23:40 1 - 4  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 05.08 20:40 3 - 1  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 05.08 22:40 0 - 0  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 05.08 22:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 05.08 21:00 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 05.08 23:20 0 - 1  
Ireland (Panica) - Czech Republic (Koko) 05.08 08:40 0 - 2  
Ireland (Panica) - Denmark (Teok) 05.08 11:00 1 - 1  
Ireland (Panica) - Italy (Ang) 05.08 05:20 1 - 1  
Ireland (Panica) - Netherlands (Aibothard) 05.08 08:20 0 - 0  
Ireland (Panica) - Russia (Val) 05.08 12:40 2 - 3  
Ireland (Panica) - Turkey (Rafa) 05.08 11:40 1 - 1  
Ireland (Panica) - Uruguay (Billiot) 05.08 09:20 1 - 1  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 05.08 09:00 1 - 1  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 05.08 06:40 1 - 1  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 05.08 05:00 2 - 0  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 05.08 12:00 1 - 0  
Italy (Ang) - Netherlands (Aibothard) 05.08 06:00 1 - 1  
Italy (Ang) - Russia (Val) 05.08 11:00 2 - 1  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 05.08 08:20 3 - 1  
Italy (Ang) - Uruguay (Billiot) 05.08 10:20 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.08 00:00 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 05.08 22:00 0 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 05.08 02:40 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 05.08 03:20 3 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 05.08 22:20 0 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (Legolas) 05.08 00:20 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Poland (Johnybegood) 05.08 21:20 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 05.08 01:00 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 05.08 04:20 4 - 2  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 05.08 01:40 4 - 1  
Mexico (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 05.08 00:40 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.08 04:00 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.08 02:20 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 05.08 11:00 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 05.08 12:00 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Ireland (Panica) 05.08 10:00 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Italy (Ang) 05.08 11:40 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Val) 05.08 05:40 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 05.08 08:40 2 - 4  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 05.08 20:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 05.08 23:00 1 - 3  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.08 08:20 0 - 2  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.08 11:20 3 - 1  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 05.08 09:00 0 - 0  
Russia (Val) - Ireland (Panica) 05.08 05:00 2 - 1  
Russia (Val) - Italy (Ang) 05.08 07:20 2 - 1  
Russia (Val) - Netherlands (Aibothard) 05.08 12:20 3 - 1  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.08 09:20 0 - 2  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.08 11:40 1 - 2  
Spain (Reaper) - Austria (Kot) 05.08 01:20 2 - 3  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 05.08 01:40 0 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.08 02:20 3 - 2  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 05.08 00:40 1 - 2  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.08 00:00 2 - 1  
Sweden (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 05.08 03:40 1 - 0  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.08 02:00 1 - 1  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.08 02:40 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 05.08 00:00 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Austria (Kot) 05.08 04:00 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 05.08 00:40 4 - 4  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.08 01:00 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.08 03:00 2 - 4  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.08 03:20 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.08 05:40 1 - 3  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 05.08 10:20 4 - 0  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 05.08 12:00 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Ireland (Panica) 05.08 06:00 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 05.08 09:40 0 - 3  
Turkey (Rafa) - Netherlands (Aibothard) 05.08 11:20 3 - 0  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.08 07:40 2 - 3  
United States (CaptainX) - Germany (General) 05.08 22:20 0 - 2  
United States (CaptainX) - Greece (Sarafou) 05.08 20:40 1 - 1  
United States (CaptainX) - Ivory Coast (Krouks) 05.08 21:40 2 - 0  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.08 07:20 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.08 05:40 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Denmark (Teok) 05.08 10:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ireland (Panica) 05.08 08:00 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 05.08 09:40 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.08 05:20 0 - 3  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 05.08 10:40 2 - 3  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
eStar Pro - GK Gaming 05.08 09:00 1 - 3  
Lgd Goose - Turnso Gaming 05.08 14:00 2 - 3  
Qghappy - Royal Never Give Up 05.08 11:00 3 - 2  
E-Sport (LOL,Mid-season Invit.,Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DetonatioN FocusMe - Damwon Gaming 05.08 16:50 0 - 1  
Infinity Esports - Cloud9 05.08 17:55 0 - 1  
Istanbul Wild Cats - PSG Talon 05.08 20:00 0 - 1  
Pain Gaming - Mad Lions 05.08 19:00 0 - 1  
Pentanet.gg - Unicorns of Love 05.08 15:50 1 - 0  
Unicorns of Love - Royal Never Give Up 05.08 15:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Zod) - Milwaukee (Hurricane) 05.08 07:36 51 - 61  
Brooklyn (Zod) - Portland (Tranquil) 05.08 10:00 36 - 49  
LA Clippers (Ash) - Brooklyn (Zod) 05.08 07:00 50 - 48  
Portland (Tranquil) - Brooklyn (Zod) 05.08 08:12 36 - 40  
Portland (Tranquil) - LA Clippers (Ash) 05.08 09:24 60 - 58  
Portland (Tranquil) - Milwaukee (Hurricane) 05.08 08:48 43 - 37  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Tranquil) - Portland (Zod) 05.08 12:12 43 - 46  
Denver (Ash) - Portland (Zod) 05.08 11:00 57 - 62  
Denver (Iamdevilwalk) - LA Clippers (Kodas) 05.08 22:00 48 - 42  
LA Clippers (Kodas) - Portland (Lovejoy) 05.08 23:12 49 - 51  
Portland (Lovejoy) - Dallas (Dazai) 05.08 23:48 59 - 63  
Portland (Lovejoy) - Denver (Iamdevilwalk) 05.08 22:36 49 - 48  
Portland (Zod) - Denver (Ash) 05.08 12:48 39 - 41  
Portland (Zod) - LA Clippers (Hurricane) 05.08 11:36 53 - 49  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Mayhem - Chengdu Hunters 05.08 05:40 3 - 1  
Shanghai Dragons - Dallas Fuel 05.08 03:00 2 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Mladá Boleslav (3.m.) 05.08 16:00 4 - 4  
Sparta Praha - Vitkovice (3.m.) 05.08 20:15 7 - 7  
Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Joinville 05.08 23:00 5 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svarog Teplice - Chrudim (2.m.) 05.08 19:00 1 - 2  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Katowice - Leszno 05.08 20:00 0 - 4  
Chorzow - Lebork 05.08 17:00 3 - 1  
GSF Gliwice - Chojnice 05.08 17:00 0 - 9  
Komprachcice - Brzeg 05.08 12:00 6 - 0  
Lubawa - AZS Wilanow Varsó 05.08 17:00 5 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Meta Catania (1.m.) 05.08 20:00 7 - 0  
Came Dosson - Sandro Abate Avellino (1.m.) 05.08 18:30 8 - 5  
Pesaro - Signor Prestito CMB (1.m.) 05.08 18:00 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Uhta 05.08 13:00 4 - 1  
KPRF Moszkva - Norilszkij Nikel 05.08 13:00 3 - 5  
Szinara Jekatyerinburg - Novaja Gener. Sziktivkar 05.08 12:00 7 - 3  
Tyumeny - Torp. Nyizsnyij Novgorod 05.08 12:00 7 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modicus Sandim - Leoes Porto Salvo (1.m.) 05.08 22:00 5 - 5  
Viseu - Fundao (1.m.) 05.08 20:00 0 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Levante 05.08 13:00 6 - 3  
Inter Movistar - Santa Coloma 05.08 18:30 0 - 3  
Palma Futsal - Murcia 05.08 12:00 1 - 2  
Peniscola - Jaen 05.08 18:00 2 - 2  
Ribera Navarra - Zaragoza 05.08 12:00 5 - 2  
Valdepenas - Osasuna Magna 05.08 19:00 1 - 2  
Golf (Wells Fargo Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ancer - J. Dahmen (3. kör) 05.08 18:45 70 - 71  
G. Woodland - Matt Wallace (3. kör) 05.08 19:45 70 - 73  
Kei. Mitchell - Car. Ortiz (3. kör) 05.08 19:15 66 - 73  
L. List - S. Stallings (3. kör) 05.08 19:05 68 - 70  
Pat. Rodgers - K. Hickok (3. kör) 05.08 19:35 79 - 76  
Phil Mickelson - Bub. Watson (3. kör) 05.08 18:55 76 - 71  
S. Piercy - R. McIlroy (3. kör) 05.08 19:25 73 - 68  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Hershey 05.08 01:00 1 - 2  
Grand Rapids - Chicago Wolves 05.08 01:00 5 - 4  
Henderson - San Jose Barracuda 05.08 22:00 5 - 3  
Hershey - Lehigh Valley 05.08 22:00 3 - 0  
Iowa - Rockford 05.08 02:00 6 - 1  
Laval - Belleville 05.08 01:00 3 - 4  
San Diego - Ontario Reign 05.08 04:00 4 - 7  
Toronto Marlies - Manitoba 05.08 21:00 4 - 4  
Utica - Syracuse 05.08 01:00 4 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 05.08 23:00 4 - 1  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - South Carolina Stingrays 05.08 01:30 5 - 5  
Fort Wayne Komets - Indy Fuel 05.08 02:00 5 - 2  
Jacksonville Icemen - Wheeling Nailers 05.08 01:00 3 - 1  
Orlando Solar Bears - Greenville Swamp Rabbits 05.08 01:00 2 - 2  
Tulsa Oilers - Allen Americans 05.08 02:05 5 - 5  
Utah Grizzlies - Rapid City Rush 05.08 03:10 5 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukko - Turku PS (2.m.) 05.08 16:00 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Rangers 05.08 21:00 4 - 5  
Columbus - Detroit 05.08 01:00 2 - 5  
Las Vegas - St. Louis 05.08 04:00 3 - 3  
Los Angeles - Colorado 05.08 04:00 2 - 3  
Minnesota - Anaheim 05.08 02:00 3 - 3  
Pittsburgh - Buffalo 05.08 21:00 1 - 0  
San Jose - Arizona 05.08 04:30 2 - 5  
Tampa Bay - Dallas 05.08 01:00 2 - 5  
Washington - Philadelphia 05.08 01:00 2 - 4  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titans (1.m.) 05.08 22:00 3 - 0  
Sagueneens Chicoutimi - Quebec Remparts (1.m.) 05.08 01:30 5 - 0  
Victoriaville Tigres - Blainville-Boisbriand Armada (1.m.) 05.08 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Växjö (4.m.) 05.08 15:15 2 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Fehéroroszország 05.08 15:45 2 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Spokane Chiefs 05.08 04:05 5 - 1  
Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds 05.08 04:05 2 - 5  
Vancouver Giants - Kelowna Rockets 05.08 04:00 6 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vlasov - D. Pozzovivo 05.08 14:00 1 - 0  
F. Ganna - R. Evenepoel 05.08 14:00 1 - 0  
Giro d'Italia 2021, 1. szakasz 05.08 15:30    
J. Almeida - A. Bettiol 05.08 14:00 1 - 0  
J. Tratnik - M. Walscheid 05.08 14:00 0 - 1  
P. Bevin - A. Dowsett 05.08 14:00 0 - 1  
R. Cavagna - V. Campenaerts 05.08 14:00 1 - 0  
S. Yates - E. Bernal 05.08 14:00 1 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Brisbane 05.08 12:00 87 - 96  
South East Melbourne - Melbourne Utd. 05.08 09:30 82 - 93  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancud - Temuco 05.08 21:00 67 - 75  
Las Animas - Puerto Varas 05.08 22:00 89 - 86  
Leones de Quilpue - Quilicura 05.08 23:00 84 - 76  
Puerto Montt - Valdivia 05.08 20:00 83 - 66  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon - Flammes Carolo Ardennes 05.08 20:00 117 - 61  
Landes - Roche Vendee 05.08 17:00 77 - 72  
Lattes Montpellier - Villeneuve d'Ascq Lille 05.08 18:30 67 - 54  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Chalon sur Saone 05.08 18:00 96 - 90  
Orleans - Metropolitans Levallois 05.08 20:00 90 - 79  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Iakasz Nafplio 05.08 14:00 73 - 72  
Marouszi - Kavala 05.08 16:00 98 - 69  
Pszihiko - Apollon Patra 05.08 16:00 60 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz 05.08 14:00 66 - 56  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BA Limburg - ZZ Leiden (1.m.) 05.08 20:00 77 - 86  
Den Helder - Donar Groningen (1.m.) 05.08 19:30 75 - 83  
Feyenoord - Landstede Zwolle (1.m.) 05.08 19:45 76 - 97  
Yoast Utd. - Den Bosch (1.m.) 05.08 16:00 91 - 89  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Valur Reykjavik 05.08 18:00 68 - 81  
Skallagrimur - Fjölnir 05.08 18:00 83 - 102  
Snaefell - Breidablik 05.08 18:00 81 - 75  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Maccabi Rishon 05.08 19:30 80 - 88  
Kosárlabda (Japán 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gunma - Yamagata (1.m.) 05.08 10:00 87 - 63  
Ibaraki - Saga Ballooners (1.m.) 05.08 07:00 101 - 93  
Nagoya Eagles - Koshigaya (2.m.) 05.08 07:00 85 - 91  
Nishinomiya - Sendai (2.m.) 05.08 08:00 66 - 69  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Chiba 05.08 07:05 70 - 98  
Hiroshima - Shinshu 05.08 06:35 100 - 81  
Mikawa Seahorses - Osaka 05.08 08:05 90 - 102  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 05.08 06:05 78 - 73  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Ventspils (1.m.) 05.08 16:00 103 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis Panevezys - Alytaus Dzukija 05.08 17:15 100 - 80  
Nevezis Kedainiai - Rytas Vilnius 05.08 16:20 91 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Orlando 05.08 02:00 122 - 112  
Chicago - Boston 05.08 01:30 121 - 99  
Dallas - Cleveland 05.08 02:30 110 - 90  
Miami - Minnesota 05.08 02:00 121 - 112  
Milwaukee - Houston 05.08 02:00 141 - 133  
Philadelphia - New Orleans 05.08 01:00 109 - 107  
Phoenix - New York 05.08 04:00 128 - 105  
Portland - LA Lakers 05.08 04:00 106 - 101  
Sacramento - San Antonio 05.08 04:00 104 - 113  
Utah - Denver 05.08 03:00 127 - 120  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Heidelberg (1.m.) 05.08 15:00 66 - 96  
Kosárlabda (Olasz 2., Sárga csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieti - Urania Milano 05.08 17:00 75 - 67  
Eurobasket Roma - Treviglio 05.08 17:00 68 - 57  
Kosárlabda (Olasz 2., Sötétkék csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Casale Monferrato 05.08 18:00 66 - 87  
San Severo - Capo D'Orlando 05.08 17:00 91 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Famila Schio (2.m.) 05.08 19:00 72 - 52  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica (2.m.) 05.08 19:30 83 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Unicaja Malaga 05.08 18:00 81 - 68  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Jamtland (2.m.) 05.08 16:05 87 - 76  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sencur Kranj (3.m.) 05.08 16:15 68 - 66  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos (4.m.) 05.08 11:00 80 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray (2.m.) 05.08 15:00 70 - 57  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Olimpia - Sportivo Capitol 05.08 00:15 94 - 92  
Defensor Sporting - Aguada 05.08 02:30 93 - 97  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gladiadores de Anzoategui - Broncos de Caracas 05.08 19:05 75 - 67  
Guaiqueries de Margarita - Centauros de Portuguesa 05.08 01:45 79 - 62  
Heroes de Falcon - Llaneros de Guarico 05.08 16:05 64 - 72  
Supersonicos de Miranda - Cancrejeros de Monagas 05.08 23:15 83 - 70  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Parnu (1.m.) 05.08 16:00 76 - 81  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Southland Sharks 05.08 09:30 85 - 73  
Franklin Bulls - Nelson Giants 05.08 09:30 94 - 107  
Otago Nuggets - Manawatu Jets 05.08 09:30 108 - 96  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jicin - Frydek-Mistek 05.08 18:00 31 - 30  
Zubri - Koprivnice 05.08 18:00 31 - 26  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - KP Brno 05.08 10:00 26 - 26  
Nove Veseli - Malomerice 05.08 17:00 30 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skanderborg 05.08 16:10 34 - 28  
Holstebro - Skjern 05.08 18:00 34 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Skive (2.m.) 05.08 14:30 26 - 26  
Kézilabda (EL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Baia Mare (Helyszín: Románia) 05.08 14:45 36 - 34  
Siófok - Herning-Ikast 05.08 18:00 31 - 31  
Kézilabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Malaga 05.08 20:00 31 - 28  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontault-Combault - Dijon 05.08 19:30 30 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Montpellier 05.08 17:00 28 - 33  
Chartres - Creteil 05.08 17:00 31 - 22  
Pays d'Aix - Toulouse 05.08 17:15 28 - 29  
St. Raphael - Ivry 05.08 20:00 29 - 28  
Tremblay - Dunkerque 05.08 18:00 22 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Issy Paris 05.08 19:00 25 - 16  
Nice - Bourg de Peage 05.08 19:00 27 - 31  
Kézilabda (Görög bajnokság, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Doukasz 05.08 17:00 36 - 29  
Kézilabda (Görög bajnokság, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Filipposz Veria 05.08 14:00 29 - 25  
Pylea - Zafirakisz Naousza 05.08 17:00 25 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - KA/Thor 05.08 15:30 27 - 27  
Haukar - Stjarnan 05.08 15:30 24 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 05.08 15:00 28 - 24  
Kielce - Piotrkow Trybunalski 05.08 13:30 40 - 21  
Pogon Szczecin - Kalisz 05.08 16:00 27 - 24  
Stal Mielec - Azoty Pulawy 05.08 14:30 28 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroslaw - Piotrcovia Piotrkow 05.08 17:00 34 - 32  
Kézilabda (MOL Liga, női, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hodonin - Plzen 05.08 16:00 21 - 25  
Zlín - Sokol Pisek 05.08 17:00 19 - 29  
Kézilabda (MOL Liga, női, rájátszás (CZE))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Olomouc 05.08 17:00 24 - 22  
Sokol Poruba - Most 05.08 18:00 21 - 23  
Kézilabda (MOL Liga, női, rájátszás (SVK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Duslo Sala 05.08 18:00 33 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Dabas 05.08 17:00 36 - 27  
Cegléd - Tatabánya 05.08 18:00 23 - 24  
Csurgó - Gyöngyös 05.08 18:00 25 - 24  
Eger - Orosháza 05.08 18:00 31 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boglári Akadémia - FTC 05.08 11:30 21 - 32  
Dunaújváros - Vác 05.08 17:00 30 - 27  
Győr - Debrecen 05.08 16:00 41 - 23  
Szombathely - Mosonmagyaróvár 05.08 16:00 24 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Hüttenberg 05.08 16:55 25 - 19  
Eisenach - Gummersbach 05.08 19:30 27 - 35  
Ferndorf - Dessau-Rosslauer 05.08 19:30 27 - 21  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Freiburg 05.08 19:30 38 - 29  
Herrenberg - Füchse Berlin 05.08 20:00 23 - 31  
Kirchhof - Wuppertal 05.08 18:00 17 - 29  
Nord Harrislee - Nürtingen 05.08 17:30 37 - 25  
Waiblingen - Rödertal 05.08 18:30 28 - 27  
Zwickau - Lintfort 05.08 17:00 32 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Magdeburg 05.08 18:30 21 - 25  
Flensburg - Wetzlar 05.08 20:30 32 - 24  
Melsungen - Göppingen 05.08 20:30 31 - 23  
Nordhorn-Lingen - Coburg 05.08 18:30 28 - 26  
TUSEM Essen - DHfK Leipzig 05.08 20:30 24 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Blomberg-Lippe 05.08 18:55 33 - 28  
Bensheim/Auerbach - Thüringer HC 05.08 18:00 23 - 31  
Halle-Neustadt - Dortmund 05.08 18:55 22 - 39  
Mainz - Bietigheim 05.08 19:00 19 - 34  
Neckarsulm - Metzingen 05.08 18:00 25 - 36  
Rosengarten-Buchholz - Leverkusen 05.08 18:55 31 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - AGU-Adjif 05.08 13:00 25 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Zvezda Zvenyigorod 05.08 15:00 28 - 33  
Kézilabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - SZKIF Krasznodar 05.08 16:00 31 - 24  
CSZKA Moszkva - Néva Szentpétervár 05.08 13:00 27 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Maia 05.08 16:00 24 - 29  
Boa Hora - Gaia 05.08 17:30 24 - 18  
Horta - Belenenses 05.08 22:00 27 - 33  
Madeira SAD - Boavista 05.08 18:00 30 - 27  
Porto - Sporting CP 05.08 19:00 33 - 30  
Povoa de Varzim - ABC Braga 05.08 20:00 30 - 29  
Sanjoanense - Aguas Santas 05.08 19:00 29 - 31  
Vitoria - Benfica 05.08 16:00 24 - 40  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Dinamo Bukarest 05.08 13:30 25 - 31  
CSM Botosani - Bacau 05.08 12:00 22 - 31  
CSM Bukarest - Vaslui 05.08 16:15 29 - 26  
Dobrogea Constanta - Potaissa Turda 05.08 10:00 24 - 27  
Focsani - Steaua Bukarest 05.08 17:30 25 - 23  
Politehnica Timisoara - Fagaras 05.08 14:45 31 - 29  
Resita - Buzau 05.08 09:15 21 - 35  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Nava 05.08 19:30 29 - 18  
AX Puente Genil - Atl. Valladolid 05.08 18:30 30 - 30  
Cisne BM - Benidorm 05.08 20:00 26 - 28  
Ciudad Encantada - Barcelona 05.08 12:00 27 - 41  
Sinfin - Anaitasuna 05.08 17:00 21 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pereda - Tenerife 05.08 20:00 26 - 30  
Puerto del Carmen - Cordoba 05.08 19:00 26 - 28  
San Jose Obrero - Porrino 05.08 19:30 22 - 22  
Zuazo Barakaldo - Morvedre 05.08 19:30 24 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Remudas Gran Canaria 05.08 19:00 27 - 26  
Bera Bera - Elche 05.08 19:00 30 - 20  
Kézilabda (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Spartak Vojput 05.08 18:00 29 - 29  
Obilic Belgrád - Crvenka 05.08 18:00 42 - 32  
Proleter Zrenjanin - Crvena zvezda 05.08 18:00 28 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubocica - Vojvodina 05.08 19:00 22 - 37  
Metaloplastika Sabac - Rudar Kostolac 05.08 19:00 38 - 29  
Zeleznicar Nis - Radnicki Kragujevac 05.08 16:30 33 - 33  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Povazska Bystrica (1.m.) 05.08 18:00 23 - 20  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izola - MRK Ljubljana 05.08 19:00 32 - 28  
Koper - Dobova 05.08 18:00 28 - 26  
Trebnje - Celje 05.08 18:00 25 - 24  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Kastrioti Kruje 05.08 16:00 1 - 0  
Teuta Durres - Bylis Ballsh 05.08 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Khroub - El Eulma 05.08 16:00 0 - 0  
CA Batna - NRB Teleghma 05.08 16:00 1 - 0  
Chelghoum Laid - MO Constantine 05.08 16:00 0 - 0  
US Chaouia - USM Khenchela 05.08 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Harrach - RC Kouba 05.08 16:00 0 - 0  
MO Bejaia - Ben Aknoun 05.08 16:00 0 - 0  
RC Arbaa - Amal Bou Saada 05.08 16:00 3 - 1  
USM Blida - WA Boufarik 05.08 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Algériai 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASM Oran - OM Arzew 05.08 16:00 1 - 0  
MCB Oued Sly - SKAF El Khemis 05.08 16:00 1 - 0  
ZR Temouchent - RC Oued Rhiou 05.08 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Algériai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Setif - WA Tlemcen 05.08 23:30 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Grimsby 05.08 16:00 3 - 0  
Carlisle - Walsall 05.08 16:00 0 - 0  
Cheltenham - Harrogate Town 05.08 16:00 4 - 1  
Crawley - Bolton 05.08 16:00 1 - 4  
Exeter - Barrow 05.08 16:00 1 - 1  
Morecambe - Bradford 05.08 16:00 2 - 0  
Oldham - Forest Green 05.08 16:00 0 - 3  
Port Vale - Mansfield 05.08 16:00 0 - 3  
Salford City - Leyton 05.08 17:00 3 - 0  
Scunthorpe - Stevenage 05.08 16:00 0 - 1  
Southend - Newport 05.08 16:00 1 - 1  
Tranmere - Colchester 05.08 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Norwich 05.08 13:30 2 - 2  
Blackburn - Birmingham 05.08 13:30 5 - 2  
Bournemouth - Stoke 05.08 13:30 0 - 2  
Bristol City - Brentford 05.08 13:30 1 - 3  
Cardiff - Rotherham 05.08 13:30 1 - 1  
Coventry - Millwall 05.08 13:30 6 - 1  
Derby County - Sheffield Wed. 05.08 13:30 3 - 3  
Middlesbrough - Wycombe 05.08 13:30 0 - 3  
Nottingham - Preston 05.08 13:30 1 - 2  
QPR - Luton 05.08 13:30 3 - 1  
Reading - Huddersfield 05.08 13:30 2 - 2  
Watford - Swansea 05.08 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Notts County 05.08 16:00 1 - 4  
Halifax - Boreham 05.08 16:00 0 - 1  
Hartlepool - Maidenhead Utd. 05.08 16:00 2 - 4  
Sutton Utd. - Weymouth 05.08 16:00 2 - 0  
Torquay - Bromley 05.08 18:20 0 - 0  
Wealdstone - Dag & Red 05.08 16:00 0 - 5  
Woking - Chesterfield 05.08 16:00 1 - 4  
Wrexham - Yeovil 05.08 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - San Martin de Tucuman 05.08 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Instituto Cordoba 05.08 21:00 1 - 2  
Dep. Moron - Guillermo Brown 05.08 20:00 0 - 0  
Ferro Carril Oeste - Atl. Rafaela 05.08 20:30 1 - 0  
Tristan Suarez - Independiente de Mendoza 05.08 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino de Quilmes - CA San Miguel 05.08 20:30 2 - 1  
Atl. Acassuso - Canuelas 05.08 20:30 2 - 1  
Atl. Colegiales - UAI Urquiza 05.08 20:30 3 - 1  
Atl. Los Andes - Talleres de Remedios 05.08 19:00 3 - 0  
Defensores Unidos - Dep. Armenio 05.08 20:30 2 - 0  
Sacachispas - Dep. Flandria 05.08 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Ferro Carril General Pico 05.08 21:30 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Def. de Pronunciamiento 05.08 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Defensa Justicia 05.08 20:30 5 - 0  
Gimnasia LP - Vélez Sarsfield 05.08 20:30 0 - 5  
Godoy Cruz - Banfield 05.08 18:00 0 - 1  
Patronato Parana - Boca Juniors 05.08 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Sydney FC 05.08 09:05 1 - 1  
Western Sydney Wanderers - Western Utd. 05.08 11:10 5 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Sumqayit 05.08 16:00 0 - 1  
Sabayil - Neftcsi Baku 05.08 18:15 0 - 4  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli Manama - Al-Najma Manama 05.08 21:00 3 - 1  
Al-Hidd - Busaiteen 05.08 21:00 3 - 2  
Al-Rifaa - Malkiya Club 05.08 21:00 2 - 1  
East Riffa - Al-Budaiya 05.08 21:00 1 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Antwerpen 05.08 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WS Woluwe - Zulte Waregem 05.08 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gent 05.08 14:00 2 - 0  
OH Leuven - Standard Liege 05.08 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waasland Beveren - Seraing 05.08 20:45 2 - 5  
Labdarúgás (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Gent 05.08 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liteksz Lovecs - Sztrumszka Szlava 05.08 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Lokomotív Plovdiv 05.08 16:45 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - Bolivar La Paz 05.08 23:15 0 - 5  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Krupa na Vrbasu 05.08 16:55 1 - 0  
Mladost Doboj Kakanj - Radnik Bijeljina 05.08 15:00 0 - 0  
Sloboda Tuzla - Olimpic Sarajevo 05.08 15:00 2 - 0  
Zrinjski Mostar - Velez Mostar 05.08 19:05 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Alagoano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSE - CSA 05.08 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Amazonense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manaus AM - Nacional AM 05.08 22:05 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Carioca,Taca Rio,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama RJ - Madureira 05.08 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Copa Nordeste,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Bahia BA 05.08 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Mineiro, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Tombense 05.08 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cascavel CR - Parana 05.08 21:00 1 - 2  
Operario PR - Cianorte PR 05.08 23:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz RN - America FC 05.08 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mönchengladbach 05.08 18:30 6 - 0  
Bremen - Leverkusen 05.08 15:30 0 - 0  
Bundesliga 1. 2020/21 05.08 18:30    
Dortmund - RB Leipzig 05.08 15:30 3 - 2  
Hoffenheim - Schalke 05.08 15:30 4 - 2  
Wolfsburg - Union Berlin 05.08 15:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Braunschweig 05.08 13:00 2 - 2  
Fürth - Karlsruhe 05.08 13:00 2 - 2  
Würzburg - Osnabrück 05.08 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Viktoria Köln 05.08 14:00 2 - 0  
Ingolstadt - Saarbrücken 05.08 14:00 0 - 0  
Kaiserslautern - Uerdingen 05.08 14:00 4 - 1  
Magdeburg - Duisburg 05.08 14:00 3 - 2  
Rostock - Zwickau 05.08 14:00 0 - 0  
Wehen - 1860 München 05.08 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Serena - Nublense 05.08 21:30 1 - 0  
O'Higgins - Union Espanola 05.08 02:00 1 - 4  
Univ.Catolica de Santiago - Dep. Union La Calera 05.08 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Emelec Guayaquil 05.08 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Trinec 05.08 17:00 0 - 2  
FC Hradec Kralove - Dukla Praha 05.08 15:45 2 - 1  
Prostejov - Lisen 05.08 17:00 1 - 3  
Usti nad Labem - Blansko 05.08 16:00 2 - 1  
Vysehrad - Varnsdorf 05.08 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Liberec 05.08 19:30 3 - 0  
Brno - Mladá Boleslav 05.08 17:00 2 - 3  
Plzen - Pribram 05.08 17:00 3 - 3  
Zlín - Opava 05.08 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - SFB Oure 05.08 14:00 4 - 1  
B93 Köbenhavn - Thisted 05.08 15:00 0 - 0  
Brabrand - Naesby 05.08 14:00 1 - 0  
Dalum - VSK Aarhus 05.08 14:00 0 - 4  
Frem - Sydvest 05.08 15:00 1 - 0  
Jammerbugt - Middelfart 05.08 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Avarta 05.08 15:00 0 - 2  
FA 2000 - Hellerup 05.08 13:45 0 - 0  
Hilleröd - KFUM Roskilde 05.08 14:00 1 - 0  
Skovshoved - Nyköbing 05.08 15:00 0 - 2  
Tarnby - Naestved 05.08 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Köge 05.08 14:00 1 - 2  
Kolding - Thy-Thisted 05.08 14:00 4 - 1  
Nordsjaelland - Hjörring 05.08 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - ASA Aarhus 05.08 14:00 2 - 1  
Sundby BK - B93 Köbenhavn 05.08 11:00 1 - 5  
VSK Aarhus - Odense 05.08 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uthongathi - Free State Stars 05.08 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tshakhuma - Chippa Utd. 05.08 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Gimcheon Sangmu 05.08 09:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan City - Gimpo Citizen 05.08 08:00 0 - 1  
Cheongju - Gangneung City 05.08 08:00 2 - 1  
Paju Citizen - Daejeon Korail 05.08 08:00 0 - 0  
Ulsan Citizen - Mokpo City 05.08 12:00 1 - 0  
Yangju Citizen - Busan Transport 05.08 07:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Incheon 05.08 07:00 3 - 0  
Jeju - Suwon City 05.08 07:00 1 - 3  
Pohang - Gangwon 05.08 09:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - LDU Quito 05.08 22:30 3 - 1  
Macara Ambato - Dep. Cuenca 05.08 02:00 1 - 0  
Orense Machala - 9 de Octubre Guayaquil 05.08 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - El Entag El Harby 05.08 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Vityebszk 05.08 17:30 3 - 3  
Ruh Breszt - Szputnyik Recsica 05.08 13:30 2 - 0  
Slavia Mozír - Dinamo Breszt 05.08 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NSI Runavik - Vestur Sorvagur 05.08 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JyPK - Kuopio PS 05.08 15:00 0 - 2  
PK-35 Helsinki - Ilves 05.08 13:00 2 - 1  
PK-35 Vantaa - Ilves 05.08 13:00    
TiPS - Aland Utd. 05.08 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Kuopio PS 05.08 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Paris FC 05.08 20:00 1 - 1  
Amiens - Niort 05.08 20:00 0 - 0  
Auxerre - Grenoble 05.08 20:00 1 - 1  
Chambly - Pau 05.08 20:00 1 - 0  
Clermont - Sochaux 05.08 20:00 3 - 1  
Guingamp - Chateauroux 05.08 20:00 2 - 0  
Rodez Aveyron - Nancy 05.08 20:00 1 - 1  
Toulouse - Caen 05.08 20:00 3 - 0  
Troyes - Dunkerque 05.08 20:00 2 - 0  
Valenciennes - Le Havre 05.08 20:00 3 - 5  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Lorient 05.08 17:00 4 - 1  
Nantes - Bordeaux 05.08 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Reims 05.08 14:30 0 - 0  
Soyaux - Fleury 91 05.08 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asante Kotoko - Dreams Dawu 05.08 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltar Lions - St. Joseph's 05.08 20:30 0 - 2  
Lynx FC - College Europa 05.08 18:15 0 - 6  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Dinamo Tbiliszi 05.08 18:15 1 - 0  
FC Samtredia - Shukura Kobuleti 05.08 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Görög 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - OF Ierapetra 05.08 13:45 1 - 0  
Doxa Drama - Karaiszkakisz Arta 05.08 13:45 2 - 4  
Panahaiki - Trikala 05.08 13:45 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Apollon Szmirnisz 05.08 18:30    
Lamia - OFI 05.08 18:30 0 - 2  
Panetolikosz - Atromitosz Periszteri 05.08 18:30 1 - 3  
Volosz NFC - Larissza 05.08 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - F. Sittard 05.08 20:00 1 - 0  
Heerenveen - Utrecht 05.08 18:45 0 - 0  
Twente - Heracles 05.08 16:30 1 - 1  
Venlo - RKC Waalwijk 05.08 21:00 3 - 3  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Croatia Zmijavci - Kustosija 05.08 17:00 1 - 2  
Dragovoljac - Solin 05.08 17:00 2 - 1  
Dugopolje - Bijelo Brdo 05.08 17:00 2 - 0  
Junak Sinj - Hajduk Split 2 05.08 17:00 2 - 0  
Medimurje - Dinamo Zágráb 2 05.08 14:55 0 - 1  
Osijek 2 - Radnik Sesvete 05.08 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Hajduk Split 05.08 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Khuzestan - Malavan Anzali 05.08 18:00 0 - 0  
Fajr Sepasi - Baadraan Tehran 05.08 17:45 1 - 2  
Kheybar Khorramabad - Qashqai Shiraz 05.08 18:00 5 - 1  
Rayka Babol - Arman Gohar Sirjan 05.08 17:45 2 - 0  
Shahin Bushehr - Pars Jonoubi Jam 05.08 17:45 1 - 1  
Shahrdari Astara - Navad Urmia 05.08 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Gol Gohar Sirjan 05.08 18:30 1 - 0  
Machine Sazi Tabriz - Saipa Karaj 05.08 18:45 2 - 2  
Mes Rafsanjan - Nassaji Mazandaran 05.08 18:15 0 - 1  
Sanat Naft Abadan - Aluminium Arak 05.08 18:45 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR Reykjavik - Leiknir F. 05.08 16:00 2 - 0  
Kari Akranes - KF Fjallabyggdar 05.08 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Kordrengir 05.08 16:00 1 - 1  
Selfoss - Vestri 05.08 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Fylkir 05.08 21:15 2 - 2  
Leiknir R. - Breidablik 05.08 21:15 3 - 3  
ÍA Akranes - Vikingur Reykjavik 05.08 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin 05.08 20:00 3 - 1  
Bnei Yehuda TA - Hapoel TA 05.08 17:45 1 - 0  
Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba 05.08 19:15 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Petah Tikva 05.08 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Ryukyu 05.08 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale 05.08 11:00 0 - 2  
Nagoya GE - Cerezo Osaka 05.08 08:00 1 - 0  
Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima 05.08 07:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon SSU Yokohama - Yamato Sylphid 05.08 06:00 2 - 0  
Orca Kamogawa - Yokohama Seagulls 05.08 06:00 0 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Aqaba - Sahab 05.08 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajrat Almati - Sahtar Karaganda 05.08 15:00 1 - 1  
Kajszar Kizilorda - Akzsajik Oral 05.08 16:00 0 - 1  
Kaszpij Aktau - Ordabaszi Simkent 05.08 14:00 0 - 0  
Taraz - FC Asztana 05.08 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (KUW) - Al-Sahel (KUW) 05.08 20:30 0 - 1  
Al-Salmiyah - Al-Arabi (KUW) 05.08 20:30 2 - 3  
Kazma - Al-Fahaheel 05.08 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou City - Shenzhen FC 05.08 14:00 2 - 4  
Shandong Taishan - Qingdao FC 05.08 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Arka Gdynia 05.08 12:40 0 - 3  
Olsztyn - Chrobry Glogow 05.08 16:00 1 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Korona Kielce 05.08 16:00 2 - 1  
TBB Nieciecza - Miedz Legnica 05.08 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - Olimpia Grudziadz 05.08 13:00 2 - 3  
Bytovia Bytow - Stal Rzeszow 05.08 13:00 0 - 2  
Garbarnia Krakkó - KS Polkowice 05.08 16:00 2 - 2  
KKS Kalisz - GKS Katowice 05.08 17:30 2 - 1  
Motor Lublin - Sokol Ostroda 05.08 19:00 4 - 1  
Skra Czestochowa - Pogon Siedlce 05.08 17:30 2 - 2  
Slask Wroclaw 2 - Lech Poznan 2 05.08 13:00 0 - 1  
Wigry Suwalki - Hutnik Krakkó 05.08 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Cracovia Krakkó 05.08 17:30 1 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Wisla Plock 05.08 15:00 1 - 1  
Wisla Krakkó - Lech Poznan 05.08 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Gornik Leczna 05.08 11:00 0 - 3  
GKS Katowice - Olimpia Szczecin 05.08 13:00 3 - 2  
Slask Wroclaw - Rolnik Biedrzychowice 05.08 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 05.08 14:00 2 - 3  
Hegelmann Litauen - Zalgiris Vilnius 05.08 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etzella Ettelbruck - Fola Esch 05.08 18:00 3 - 2  
Racing Luxembourg - UNA Strassen 05.08 17:00 2 - 1  
US Hostert - Progres Niederkorn 05.08 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penang - Johor DT 05.08 16:00 0 - 3  
Sabah FA - Kedah 05.08 15:15 0 - 1  
UiTM Shah Alam - Kuala Lumpur 05.08 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Youssoufia Berrechid 05.08 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Morelia - Atlante 05.08 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Atlas de Guadalajara 05.08 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Philadelphia 05.08 19:00 0 - 2  
Columbus - D.C. United 05.08 19:30 3 - 1  
Dallas - Houston 05.08 21:30 1 - 1  
Nashville - New England 05.08 19:30 2 - 0  
New York RB - Toronto FC 05.08 19:00 2 - 0  
Salt Lake - San Jose 05.08 03:30 1 - 2  
Vancouver - Montreal 05.08 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - FTC 05.08 17:00 1 - 2  
NB I, 2020/21 - MTK vagy Mezőkövesd végez előrébb? 05.08 15:00    
Újpest - ZTE 05.08 19:30 5 - 4  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Szent Mihály SE 05.08 13:00 1 - 1  
Haladás - Diósgyőr 05.08 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jigawa Golden Stars - Lobi Stars 05.08 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Croatia - Belconnen Utd. 05.08 07:00 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apia Leichhardt - Sydney Utd. 05.08 09:15 2 - 3  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lambton Jaffas - Newcastle Olympic 05.08 06:30 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Magpies Crusaders Utd. 05.08 11:30 3 - 1  
Gold Coast Utd. - Gold Coast Knights 05.08 10:30 0 - 1  
Logan Lightning - Brisbane Roar 2 05.08 09:15 1 - 6  
Moreton Bay Utd. - Queensland Lions 05.08 10:00 3 - 3  
Peninsula Power - Sunshine Coast Wanderers 05.08 10:30 4 - 0  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Comets - South Adelaide FC 05.08 07:30 3 - 2  
Adelaide Olympic - Campbelltown City 05.08 08:15 3 - 3  
Adelaide Utd. 2 - Adelaide Blue Eagles 05.08 07:30 4 - 2  
Cumberland Utd. - Adelaide Croatia Raiders 05.08 07:30 0 - 3  
Sturt Lions - Adelaide City FC 05.08 07:30 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Devonport City - Clarence Zebras 05.08 06:15 2 - 1  
Olympia Warriors - Launceston City 05.08 08:30 4 - 1  
South Hobart - Kingborough Lions 05.08 06:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altona Magic - Port Melbourne Sharks 05.08 10:30 1 - 1  
Avondale FC - Hume City 05.08 07:00 3 - 3  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayswater City - ECU Joondalup 05.08 09:00 0 - 2  
Cockburn City - Armadale 05.08 09:00 3 - 0  
Floreat Athena - Sorrento 05.08 09:00 2 - 2  
Gwelup Croatia - Inglewood Utd. 05.08 09:00 3 - 4  
Perth Glory 2 - Balcatta 05.08 13:00 3 - 0  
Perth SC - Rockingham City 05.08 09:00 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Sky Blue 05.08 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astoria Walldorf - Mainz Amatőr 05.08 14:00 4 - 2  
Elversberg - Offenbach 05.08 14:00 3 - 0  
FSV Frankfurt - Bahlinger 05.08 14:00 4 - 2  
Giessen - Ulm 05.08 14:00 1 - 2  
Hessen Kassel - TSG Balingen 05.08 14:00 2 - 2  
Homburg - Hoffenheim Amatőr 05.08 14:00 1 - 1  
Pirmasens - Aalen 05.08 14:00 2 - 0  
RW Koblenz - Sonnenhof Grossaspach 05.08 14:00 3 - 0  
Schott Mainz - Freiburg Amatőr 05.08 14:00 0 - 2  
TSV Steinbach - E. Stadtallendorf 05.08 14:00 2 - 1  
VfB Stuttgart Amatőr - Bayern Alzenau 05.08 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln Amatőr - Wegberg-Beeck 05.08 14:00 1 - 0  
Aachen - Lotte 05.08 14:00 0 - 3  
Mönchengladbach Amatőr - Düsseldorf Amatőr 05.08 14:00 2 - 1  
Münster - Fortuna Köln 05.08 14:00 3 - 1  
Oberhausen - Lippstadt 05.08 14:00 2 - 1  
Schalke Amatőr - Ahlen 05.08 14:00 6 - 1  
SV Straelen - Bonner SC 05.08 14:00 0 - 1  
VfB Homberg - Wiedenbrück 05.08 14:00 0 - 3  
Wuppertal - Essen 05.08 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Lazio 05.08 20:45 2 - 0  
Internazionale - Sampdoria 05.08 18:00 5 - 1  
Spezia - Napoli 05.08 15:00 1 - 4  
Udinese - Bologna 05.08 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Hellas Verona 05.08 15:00 2 - 1  
Juventus - Napoli 05.08 12:30 2 - 0  
Sassuolo - Bari 05.08 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráj. a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Como 05.08 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Mantova 05.08 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyija Vlagyikavkaz - Velesz Moszkva 05.08 16:00 0 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Teksztilsik Ivanovo 05.08 19:00 3 - 1  
Csertanovo Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 05.08 14:00 1 - 3  
Dinamo Brjanszk - Csajka Peszcsanokopszkoje 05.08 15:00 0 - 1  
Fakel Voronyezs - Torpedo Moszkva 05.08 14:00 0 - 0  
Irtis Omszk - Orenburg 05.08 13:00 0 - 4  
Krilja Szovjetov Szamara - FK Krasznodar 2 05.08 13:00 6 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - SZKA Habarovszk 05.08 15:00 3 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Sinnyik Jaroszlavl 05.08 13:00 4 - 2  
Tom Tomszk - Jenyiszej Krasznojarszk 05.08 12:00 1 - 0  
Volgar Asztrahany - Akron Toljatti 05.08 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Csita - FK Szmolenszk 05.08 09:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Rubin Kazany 05.08 15:30 2 - 4  
CSZKA Moszkva - FK Krasznodar 05.08 18:30 3 - 1  
Lokomotív Moszkva - Dinamo Moszkva 05.08 15:30 0 - 0  
Ufa - Zenit Szentpétervár 05.08 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Rubin Kazany 05.08 12:00 4 - 0  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 05.08 18:30 1 - 1  
Zvezda-2005 Perm - Kubanocska Krasznodar 05.08 10:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Amstetten 05.08 14:30 4 - 2  
Austria Wien Amatőr - Dornbirn 1913 05.08 14:30 2 - 4  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - St. Pölten 05.08 17:00 2 - 0  
Altach - Austria Wien 05.08 17:00 2 - 1  
Hartberg - Ried 05.08 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altenmarkt - Neulengbach 05.08 14:15 1 - 4  
Horn - Landhaus/Austria Wien 05.08 17:00 0 - 3  
Wacker Innsbruck - Bergheim 05.08 13:00 3 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Guarani Asuncion 05.08 23:45 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cusco - Sporting Cristal 05.08 22:30 1 - 2  
Melgar - Alianza Atlético 05.08 18:00 1 - 3  
Universitario de Deportes - Cienciano 05.08 20:15 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Covilha 05.08 18:00 1 - 1  
Estoril - Chaves 05.08 21:15 1 - 1  
Feirense - Uniao Oliveirense 05.08 16:30 4 - 1  
Mafra - Académica 05.08 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Clube Condeixa 05.08 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Tottenham 05.08 13:30 3 - 1  
Liverpool - Southampton 05.08 21:15 2 - 0  
Manchester City - Chelsea 05.08 18:30 1 - 2  
Sheffield Utd. - Crystal Palace 05.08 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Román 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii Targu Jiu - Farul Constanta 05.08 10:00 1 - 2  
Petrolul Ploiesti - Aerostar Bacau 05.08 10:00 2 - 0  
Ripensia Timisoara - Metaloglobus Bukarest 05.08 10:00 1 - 0  
Unirea 2004 Slobozia - CSM Resita 05.08 10:00 1 - 0  
Univ. Cluj - Comuna Recea 05.08 10:00 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Hermannstadt 05.08 20:15 2 - 0  
Gaz Metan Medias - Astra Giurgiu 05.08 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Dunfermline 05.08 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Hibernian 05.08 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin - Edinburgh City 05.08 16:00 0 - 1  
Stranraer - Dumbarton 05.08 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Airdrieonians 05.08 16:00 1 - 1  
Montrose - Greenock Morton 05.08 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Las Palmas 05.08 20:30 0 - 0  
Malaga - Mallorca 05.08 21:00 1 - 1  
Ponferradina - Albacete 05.08 18:15 0 - 1  
Zaragoza - Espanyol 05.08 18:15 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Haro Deportivo 05.08 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marino - Lorca Deportiva 05.08 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langreo - Compostela 05.08 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Hercules 05.08 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Levante 05.08 14:00 2 - 2  
Ath. Bilbao - Osasuna 05.08 21:00 2 - 2  
Barcelona - Atl. Madrid 05.08 16:15 0 - 0  
Cadiz - Huesca 05.08 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Eibar 05.08 11:00 0 - 0  
Rayo Vallecano - Real Madrid 05.08 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Aarau 05.08 18:15 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Vaduz 05.08 18:15 0 - 2  
Young Boys - Basel 05.08 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Servette 05.08 16:00 1 - 3  
St. Gallen - Basel 05.08 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Örgryte 05.08 15:00 3 - 2  
Landskrona - AFC Eskilstuna 05.08 13:00 1 - 0  
Västeras SK - Jönköping Södra 05.08 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Skövde 05.08 16:00 0 - 2  
Lindome - Oskarshamn 05.08 16:00 1 - 1  
Ljungskile - Lunds BK 05.08 16:00 4 - 0  
Utsikten - Tvaaker 05.08 13:00 0 - 4  
Vanersborg IF - IFK Malmö 05.08 15:00 0 - 0  
Österlen - Torn 05.08 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Brommapojkarna 05.08 13:00 2 - 2  
Hudiksvall - IFK Lulea 05.08 13:00 3 - 1  
Sandviken - Örebro Syrianska 05.08 16:00 0 - 0  
Sollentuna FF - Assyriska FF 05.08 13:00 1 - 3  
Täby FK - Sylvia Norrköping 05.08 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Kalmar 05.08 17:30 2 - 2  
Göteborg - Häcken 05.08 15:00 1 - 1  
Hammarby - Sirius 05.08 15:00 3 - 2  
Örebro - Halmstad 05.08 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Hammarby 05.08 13:00 2 - 2  
Häcken - Linköping 05.08 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diambars de Saly - Mbour Petite-Cote 05.08 18:30 1 - 0  
Douanes Dakar - ASC Niarry Tally 05.08 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Mladost Lucani 05.08 16:00 4 - 1  
Proleter Novi Sad - Radnik Surdulica 05.08 16:00 3 - 0  
Vozdovac - Napredak Krusevac 05.08 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - Albirex Niigata Singapore 05.08 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Samorin 05.08 17:00 1 - 1  
Dubnica - Komarno 05.08 17:00 3 - 0  
Podbrezova - FC Kosice 05.08 17:00 0 - 0  
Poprad - Puchov 05.08 17:00 3 - 5  
Skalica - Bardejov 05.08 17:00 1 - 0  
Slavoj Trebisov - Liptovsky Mikulas 05.08 17:00 0 - 2  
Slovan Bratislava 2 - Petrzalka 05.08 10:30 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - Zemplin Michalovce 05.08 17:00 0 - 0  
Ruzomberok - Senica 05.08 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Trencin 05.08 17:00 5 - 3  
Zlate Moravce - Trnava 05.08 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beltinci - Smartno 05.08 17:00 3 - 0  
Bilje - Triglav Kranj 05.08 17:00 1 - 1  
Brezice - Roltek Dob 05.08 19:00 3 - 0  
Jadran Dekani - Fuzinar Ravne 05.08 17:00 1 - 1  
Nafta - Kalcer Radomlje 05.08 20:30 1 - 0  
Ptuj Drava - Krsko 05.08 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Bravo Ljubljana 05.08 17:15 2 - 2  
Tabor Sezana - Celje 05.08 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amedspor - Kahramanmarasspor 05.08 14:00 4 - 1  
Ergene Velimese - Sanliurfaspor 05.08 14:00 2 - 2  
Inegölspor - Hacettepe 05.08 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török 3., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1922 Konyaspor - Pazarspor 05.08 14:00 2 - 0  
Etimesgut Bld. Spor - Karacabey Bld. Spor 05.08 13:00 1 - 2  
Kastamonuspor - Sakaryaspor 05.08 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Fenerbahce 05.08 19:30 1 - 2  
Erzurum Bld. Spor - Kasimpasa 05.08 19:30 0 - 1  
Galatasaray - Besiktas 05.08 19:30 3 - 1  
Göztepe Izmír - Konyaspor 05.08 19:30 0 - 1  
Hatayspor - Denizlispor 05.08 19:30 1 - 0  
Karagümrük - Genclerbirligi 05.08 19:30 5 - 1  
Kayserispor - Gazisehir Gaziantep 05.08 19:30 0 - 0  
Rizespor - Yeni Malatyaspor 05.08 19:30 0 - 4  
Sivasspor - Istanbul Basaksehir 05.08 19:30 0 - 0  
Trabzonspor - Antalyaspor 05.08 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Express Kampala - Uganda Police FC 05.08 14:00 2 - 0  
Kitara - Busoga Utd. 05.08 15:00 2 - 2  
Villa Kampala - Bright Stars FC 05.08 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obolon Kijev - Metaliszt 1925 05.08 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City 2 - Oklahoma City Energy 05.08 02:00 1 - 1  
New York RB 2 - Charleston 05.08 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Lauderdale CF - Union Omaha 05.08 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lala Caroni - Atl. Venezuela 05.08 22:00 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Cefn Druids 05.08 15:30 6 - 0  
Flint Town - Aberystwyth 05.08 15:30 0 - 0  
Haverfordwest - Newtown 05.08 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Penybont 05.08 15:30 1 - 0  
Connah's Quay - Caernarfon 05.08 18:15 4 - 0  
TNS - Barry Town 05.08 15:30 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Cliftonville 05.08 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Legion Tallinn 05.08 12:00 2 - 1  
Tammeka Tartu - Kuressaare 05.08 15:00 0 - 1  
Trans Narva - Nomme Kalju 05.08 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Dublin - Finn Harps 05.08 19:00 4 - 0  
St. Patrick's - Shamrock Rovers 05.08 19:00 1 - 2  
Waterford FC - Drogheda Utd. 05.08 19:00 0 - 7  
MMA (UFC 26, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryan Benoit - Z. Adashev 05.08 23:40    
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Spanyol Nagydíj, időmérő) 05.08 15:00 1 - 0  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Spanyol Nagydíj, időmérő) 05.08 15:00 1 - 0  
F. Alonso - E. Ocon (Spanyol Nagydíj, időmérő) 05.08 15:00 0 - 1  
Geo. Russell - N. Latifi (Spanyol Nagydíj, időmérő) 05.08 15:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Spanyol Nagydíj, időmérő) 05.08 15:00 0 - 1  
M. Verstappen - L. Hamilton (Spanyol Nagydíj, időmérő) 05.08 15:00 0 - 1  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Spanyol Nagydíj, időmérő) 05.08 15:00 1 - 0  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Spanyol Nagydíj, időmérő) 05.08 15:00 1 - 0  
S. Vettel - L. Stroll (Spanyol Nagydíj, időmérő) 05.08 15:00 0 - 1  
V. Bottas - S. Perez (Spanyol Nagydíj, időmérő) 05.08 15:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2021, időmérő 05.08 13:00    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2021, időmérő - Top3 05.08 13:00    
Motorsport (Formula-E)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Formula-E, Monaco 2021 05.08 14:04    
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - A.J. Allmendinger (Darlington Steakh.Elite 200) 05.08 19:00 0 - 1  
D. Hemric - J. Allgaier (Darlington Steakh.Elite 200) 05.08 19:00 0 - 1  
Har. Burton - N. Gragson (Darlington Steakh.Elite 200) 05.08 19:00 0 - 1  
Jeb Burton - M. Annett (Darlington Steakh.Elite 200) 05.08 19:00 0 - 1  
Nascar XFinity, Darlington Steakhouse Elite 200 2021 05.08 19:00    
Nascar XFinity, Darlington Steakhouse Elite 200 2021 - Top 3 05.08 19:00    
Ty Gibbs - Bra. Jones (Darlington Steakh.Elite 200) 05.08 19:00 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Bristol 05.08 17:30 20 - 40  
Exeter - Worcester 05.08 16:00 41 - 10  
Newcastle - London Irish 05.08 16:00 52 - 27  
Northampton Saints - Gloucester 05.08 15:00 7 - 31  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - Whitehaven 05.08 13:45 4 - 36  
Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ipswich Jets - Tweed Heads Seagulls 05.08 09:00 26 - 32  
Northern Pride - Souths Logan Magpies 05.08 09:30 26 - 16  
Rögbi (Challenge Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Salford 05.08 18:30 18 - 18  
Hull FC - Wigan 05.08 15:30 20 - 10  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Section Paloise 05.08 17:45 7 - 47  
Bayonne - Bordeaux 05.08 17:45 22 - 47  
Brive - Stade de France 05.08 17:45 28 - 31  
Montpellier - La Rochelle 05.08 17:45 32 - 22  
Racing-Metro - Clermont 05.08 14:45 45 - 19  
Toulon - Toulouse 05.08 21:05 44 - 10  
Rögbi (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canon Eagles - Wild Knights 05.08 08:00 17 - 32  
Toyota Verblitz - Red Hurricanes 05.08 06:00 33 - 29  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New England Free Jacks - Austin Gilgronis 05.08 22:00 22 - 18  
NOLA Gold - Houston Sabercats 05.08 22:00 28 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Newcastle Knights 05.08 07:00 16 - 24  
North Queensland Cowboys - Brisbane Broncos 05.08 11:35 19 - 18  
Wests Tigers - Gold Coast Titans 05.08 09:30 28 - 36  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town Stormers - Pretoria Bulls 05.08 18:15 16 - 20  
Durban Sharks - Johannesburg Lions 05.08 16:00 34 - 26  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Leinster 05.08 20:35 21 - 50  
Llanelli Scarlets - Ospreys 05.08 20:35 22 - 6  
Rögbi (Super Rugby Aotearoa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Waikato Chiefs 05.08 09:05 24 - 13  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queensland Reds - Canberra Brumbies 05.08 11:45 19 - 16  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Svédország 05.08 18:30 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 05.08 20:30 1 - 3  
Svájc - Románia 05.08 17:30 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 05.08 16:30 3 - 0  
Montenegró - Görögország 05.08 13:30 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 05.08 19:00 3 - 0  
Portugália - Norvégia 05.08 16:00 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Ukrajna 05.08 16:00 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 05.08 16:00 3 - 0  
Spanyolország - Görögország (Helyszín: Görögország) 05.08 19:00 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Montenegró (Helyszín: Montenegró) 05.08 20:00 3 - 2  
Szlovákia - Koszovó 05.08 17:00 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Izrael 05.08 20:00 0 - 3  
Franciaország - Magyarország 05.08 17:00 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Lettország (Helyszín: Lettország) 05.08 18:40 3 - 0  
Csehország - Szlovénia 05.08 15:00 3 - 1  
Röplabda (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Laudame Financials - FAST 05.08 13:30 2 - 3  
Peelpush Meijel - Springendal Set-Up'65 05.08 16:30 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Computerplan VCN - Papendal/Arnhem 05.08 17:00 1 - 3  
SSS Barneveld - Nijmegen 05.08 15:30 3 - 2  
Taurus Houten - Reco Zvh Hs 05.08 17:00 1 - 3  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Luz - A. Erler 05.08 09:30 0 - 2  
S. Ehrat - Adr. Andreev 05.08 09:30 1 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Avdeeva - A.A. Rosca 05.08 09:30 2 - 1  
P. Leykina - Mis. Matsuda 05.08 09:30 2 - 1  
Tenisz (Biella 5, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Varillas - G. Andreozzi 05.08 14:00 2 - 0  
Tenisz (Biella 5, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Lammons N - Matos/Meligeni RodriguesA 05.08 12:00 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Claire Liu - H. Dart 05.08 18:15 2 - 1  
M. Brengle - M. Frech 05.08 15:55 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pucinelli de Almeida - J.F. Vidal Azorin 05.08 11:00 2 - 0  
S.A. Ivanov - Oli. Crawford 05.08 13:05 2 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Palicova - G. Topalova 05.08 11:00 0 - 2  
E. Avanesyan - A. Zolotareva 05.08 12:50 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Thiem 05.08 16:00 2 - 0  
C. Ruud - M. Berrettini 05.08 21:00 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Mektic N / Pavic M 05.08 14:00 0 - 2  
Puetz T / Zverev A - Granollers M / Zeballos H 05.08 19:00    
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Sabalenka 05.08 18:30 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Schuurs D - Krejcikova/Siniakova 05.08 13:30 0 - 2  
Tenisz (Majadahonda, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Borges - M. Martineau 05.08 10:00 2 - 0  
O. Roca Batalla - J. Nikles 05.08 11:45 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - L. Potenza 05.08 10:30 1 - 2  
L. Catarina - A. Donski 05.08 10:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kulikova - Mih. Imanishi 05.08 10:30 2 - 0  
A. Raggi - M. Noel 05.08 10:25 2 - 1  
Tenisz (Naples, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Fetecau - J. Maleckova 05.08 15:30    
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vrbensky - O. Otte 05.08 11:00 0 - 2  
N. Gombos - T. Griekspoor 05.08 12:40 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polmans M / Stakhovsky S - Sabanov I / Sabanov M 05.08 14:50 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gálfi D. - E.G. Ruse 05.08 11:00 2 - 0  
J. Niemeier - D. Seguel 05.08 13:10 2 - 0  
Tenisz (Ramat Hasharon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Leshem - B. Patael 05.08 09:00 0 - 2  
F. Corwin - Y. Oliel 05.08 09:00 0 - 2  
Tenisz (Ramat Hasharon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vlasselaer - L. Glushko 05.08 09:00 1 - 2  
V. Ryser - S. Kimchi 05.08 09:00 2 - 1  
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - G.M. Moroni 05.08 19:15 2 - 1  
A. Davidovich Fokina - F. Cobolli 05.08 12:30 0 - 0  
A. Pellegrino - C. Moutet 05.08 13:35 0 - 2  
C. Norrie - P. Cuevas 05.08 16:20 2 - 0  
F. Tiafoe - J. Kovalik 05.08 13:05 2 - 0  
H. Dellien - J.A. Munar Clar 05.08 17:15 2 - 0  
K. Majchrzak - A. Popyrin 05.08 17:40 2 - 1  
M. Cecchinato - E. Gerasimov 05.08 17:55 2 - 1  
M. Giron - F. Delbonis 05.08 15:35 0 - 2  
M. Kukushkin - T. Monteiro 05.08 10:00 0 - 2  
R. Brancaccio - R. Albot 05.08 10:00    
T. Sandgren - R. Carballes Baena 05.08 10:00 0 - 2  
Tom. Paul - J.I. Londero 05.08 12:05 2 - 0  
Y. Nishioka - G. Barrere 05.08 17:30 2 - 0  
Tenisz (Róma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - G. Gatto-Monticone 05.08 14:15 2 - 1  
A. Petkovic - I-C. Begu 05.08 13:20 2 - 1  
B. Pera - L. Samsonova 05.08 10:00 2 - 0  
B. Turati - T. Zidansek 05.08 18:00 0 - 2  
C. McHale - L.A. Fernandez 05.08 14:00 2 - 0  
H. Watson - S. Errani 05.08 12:45 0 - 2  
K. Mladenovic - Leo. Kung 05.08 15:50 2 - 1  
L. Bronzetti - P. Hercog 05.08 10:00 0 - 2  
L. Siegemund - E. Vesnina 05.08 17:45 2 - 0  
M. Gasparyan - A. Potapova 05.08 10:00 0 - 2  
N. Brancaccio - Marta Kostyuk 05.08 11:45 0 - 2  
P.M. Tig - Yafan Wang 05.08 14:50 2 - 1  
S. Stephens - A. Bolsova Zadoinov 05.08 19:20 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - Nao Hibino 05.08 12:00 0 - 2  
T. Martincova - A. Tomljanovic 05.08 13:15 1 - 2  
V. Zvonareva - Mis. Doi 05.08 15:25 2 - 1  
Tenisz (Saint-Malo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Har. Tan - V. Golubic 05.08 15:30 0 - 2  
J. Paolini - V. Gracheva 05.08 14:00 2 - 0  
Tenisz (Salinas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - Mai Hontama 05.08 17:00 0 - 2  
V. Savinykh - Carol Zhao 05.08 19:00 1 - 2  
Tollaslabda (Portuguese Int., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - I.A. Andersen 05.08 12:20 2 - 1  
B. Corrales - M. Batomene 05.08 17:20 0 - 2  
F. Lund - M. Schnider 05.08 14:40 0 - 2  
Gonda D. - M. Agrey 05.08 14:40 2 - 0  
Gonda D. - M. Schnider 05.08 18:40 0 - 2  
H. Gaitan - G. Bland 05.08 14:40 0 - 2  
J. Stadelmann - M. Batomene 05.08 12:20 0 - 2  
S. Grundtvig - G. Bland 05.08 18:40 2 - 0  
Sárosi L. - S. Wulandari 05.08 12:00 2 - 0  
W. Dabczynska - S. Grundtvig 05.08 14:00 0 - 2  
Y. Hoyaux - R. Kuhl 05.08 14:00 2 - 0  
Y. Hoyaux - Sárosi L. 05.08 17:20 0 - 2  
Tollaslabda (Portuguese Int., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anthonisen N P / Graverse - Grundtvig S / Lund F 05.08 12:00 2 - 1  
Anthonisen N P / Graverse - Mueller A / Stadelmann J 05.08 17:20 2 - 0  
Casier O / Hoyaux Y - Busch C / Schulz A 05.08 11:20 0 - 2  
Johansson K / Silvennoine - Kruus C / Uprus R 05.08 12:30 2 - 0  
Marran K K / Ruutel H - Bergstein I / Ryberg A 05.08 11:20 2 - 1  
Mueller A / Stadelmann J - De Wit K / Van Buiten K 05.08 12:00 2 - 0  
Tirtosentono/van Der Aar - Busch C / Schulz A 05.08 16:40 0 - 2  
Tirtosentono/van Der Aar - Goncalves A F/Goncalves S 05.08 12:40 2 - 0  
Tollaslabda (Portuguese Intern,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bugtrup S / Soeby D - Hemming C / Pugh J 05.08 16:00 0 - 2  
Espersen R / Busch C - Bugtrup S / Soeby D 05.08 10:00 0 - 2  
Kraemer K H / Kudsk A C - Toft J / Graversen C 05.08 10:40 0 - 2  
Laanes M / Ruutel H - Pistorius J / Jaeger A 05.08 09:55 0 - 2  
Scheiel P / Volkmann F - VestergaardM/AnthonisenNP 05.08 10:00 1 - 2  
Stallwood S / Tolman L - Lovang K / Vallet F 05.08 10:00 1 - 2  
Stoffersen M / Fuglsang A - Lauritzen E / Bergstein I 05.08 10:20 0 - 2  
Toft J / Graversen C - Villeger W / Bauer S 05.08 16:00 0 - 2  
Van Nieuwkerke J / Jaques - Hemming C / Pugh J 05.08 09:55 0 - 2  
Tollaslabda (Portuguese Intern.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lane - M. Weisskirchen 05.08 16:40 1 - 2  
A. Pratama - R. Must 05.08 11:00 0 - 2  
A. R. Dwicahyo - D.J. Holm 05.08 10:40 0 - 2  
B. Atilano - M. Rogalski 05.08 10:40 0 - 2  
En. Roy - A. Lane 05.08 11:20 0 - 2  
J. Torjussen - A. Merkle 05.08 16:20 0 - 2  
J. Torjussen - C.J. Nilsson 05.08 10:20 2 - 0  
M. Rogalski - D.J. Holm 05.08 16:40 0 - 2  
Mag. Johannesen - M. Weisskirchen 05.08 11:00 0 - 2  
N. Karunaratne - Kim Bruun 05.08 11:20 2 - 1  
R. Must - N. Karunaratne 05.08 16:20 0 - 2  
Vla. Malkov - A. Merkle 05.08 10:40 1 - 2  
Tollaslabda (Portuguese Intern.,férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bailetti G / Salutt D - Corvee S / Lovang K 05.08 12:40 1 - 2  
Birker P / Stipsits D - Easton R / Russ Z 05.08 11:40 0 - 2  
Boe W K / Kjaer C F - Janacek J / Svejda T 05.08 14:00 2 - 1  
Borgstedt J / Yap K Q - Belarbi M A / Hamek A 05.08 13:20 2 - 1  
Corvee L / Labar R - Clare M / Van Leeuwen E 05.08 12:00 0 - 2  
Easton R / Russ Z - Corvee S / Lovang K 05.08 17:00 2 - 0  
Klindt P I / Thoegersen M - Kolding M P / Soegaard Mortensen 05.08 11:40 0 - 2  
Lauritzen E / Vestergaard - Boe W K / Kjaer C F 05.08 18:00 2 - 0  
Lauritzen E / Vestergaard - Soendergaard A / Toft J 05.08 13:20 2 - 1  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Európa Kupa 2020/21 05.08 18:00    
Vízilabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Szolnok 05.08 16:00 11 - 8  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Mladost Zágráb (1.m.) 05.08 16:55 12 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Metanopoli 05.08 15:00 12 - 8  
Vízilabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mataro - Mediterrani (1.m.) 05.08 11:00 12 - 8  
Sabadell - Terrassa (1.m.) 05.08 12:30 16 - 8  

 

2021.05.07.
Asztalitenisz (Challenger Series, 18. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Muhlbach - H. Zeptner 05.07 12:45 3 - 0  
C. Muhlbach - Jon. Thimon 05.07 11:10 3 - 1  
Car. Rossi - C. Muhlbach 05.07 14:10 3 - 1  
Flo. Bluhm - H. Zeptner 05.07 13:30 3 - 2  
H. Zeptner - F. Saljani 05.07 10:25 3 - 0  
H. Zeptner - Mic. Engelhardt 05.07 08:30 3 - 0  
Mic. Engelhardt - Car. Rossi 05.07 09:50 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Agapov - A. Molokanov 05.07 11:00 3 - 0  
A. Duka - E. Voronkov 05.07 16:15 3 - 0  
A. Girevenkov - A.D. Volkov 05.07 03:15 3 - 0  
A. Girevenkov - N. Zhurba 05.07 00:45 0 - 3  
A. Ilin - A. Vlasov 05.07 23:45 3 - 1  
A. Ilin - Val. Sidorin 05.07 01:15 3 - 2  
A. Kolmin - V. Nemashkalo 05.07 15:00 0 - 3  
A. Slaschilin - R. Arutiunov 05.07 12:15 3 - 0  
A. Slashchev - S. Kuzmin 05.07 20:00 1 - 2  
A. Yudin - S. Nikulin 05.07 19:15 3 - 1  
A. Zabrodin - A. Kolmin 05.07 15:30 3 - 1  
A. Zabrodin - V. Nemashkalo 05.07 17:00 1 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 05.07 00:15 0 - 3  
D. Balakin - A. Ilin 05.07 02:45 3 - 1  
D. Balakin - D.M. Evlakhin 05.07 01:45 3 - 2  
D. Balakin - Val. Sidorin 05.07 23:15 1 - 3  
D. Fedorov - I. Elistratov 05.07 19:45 2 - 3  
D. Fedorov - V. Kazakov 05.07 21:15 2 - 3  
D. Ignatiev - R. Pavlenko 05.07 00:00 3 - 0  
D. Korneev - V. Kalachev 05.07 23:30 1 - 3  
D. Sayanov - D. Ignatiev 05.07 01:30 3 - 0  
D. Sayanov - D. Korneev 05.07 22:30 3 - 0  
D. Sayanov - T. Turabekov 05.07 02:30 3 - 2  
D. Tunitsyn - A. Yudin 05.07 20:45 3 - 2  
D. Tunitsyn - R. Kobytov 05.07 18:45 2 - 3  
D.M. Evlakhin - Val. Sidorin 05.07 00:15 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - K.S. Olshakov 05.07 16:45 2 - 3  
E. Mishutin - E.E. Markelov 05.07 08:15 3 - 1  
E. Voronkov - O. Belugin 05.07 14:45 2 - 3  
E. Voronkov - Serg. Vladimirovich Che 05.07 16:45 3 - 1  
E.E. Markelov - N. Lyfenko 05.07 08:45 3 - 1  
E.E. Markelov - R. Kobytov 05.07 06:45 1 - 3  
E.V. Makarenkov - A. Agapov 05.07 11:30 0 - 3  
E.V. Makarenkov - A. Slashchev 05.07 21:00 2 - 3  
E.V. Makarenkov - S. Burov 05.07 19:30 0 - 3  
F. Ambrosimov - I. Poletaev 05.07 09:15 3 - 2  
F. Ambrosimov - S. Homutov 05.07 07:45 3 - 0  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 05.07 07:30 2 - 3  
G. Karpovkin - O. Belugin 05.07 09:00 3 - 0  
I. Abelmasov - Pav. Medvedev 05.07 11:15 3 - 2  
I. Elistratov - V. Kazakov 05.07 19:15 3 - 2  
I. Mikhaylov - I. Abelmasov 05.07 12:45 3 - 0  
I. Mikhaylov - K.N. Malahov 05.07 10:45 2 - 3  
I. Poletaev - V. Tsvetkov 05.07 08:15 3 - 0  
I. Sergeevich - G. Karpovkin 05.07 06:30 3 - 1  
I. Sergeevich - M. Chernyavskiy 05.07 08:30 2 - 3  
K.N. Malahov - I. Abelmasov 05.07 11:45 3 - 0  
K.N. Malahov - Pav. Medvedev 05.07 13:15 2 - 3  
K.S. Olshakov - V. Bazilevsky 05.07 15:15 3 - 2  
M. Chernyavskiy - O. Belugin 05.07 07:00 3 - 1  
M. Gusev - A. Kolmin 05.07 16:30 3 - 2  
M. Gusev - A. Zabrodin 05.07 14:30 3 - 0  
N. Lyfenko - E. Mishutin 05.07 07:15 2 - 3  
N. Zhurba - A.D. Volkov 05.07 01:45 3 - 1  
N. Zhurba - T. Yusipov 05.07 02:45 3 - 1  
O. Belugin - A. Duka 05.07 17:15 1 - 3  
O. Belugin - I. Sergeevich 05.07 08:00 3 - 0  
O. Belugin - Serg. Vladimirovich Che 05.07 15:45 3 - 0  
Pav. Medvedev - I. Mikhaylov 05.07 12:15 1 - 3  
R. Arutiunov - R. Khomenko 05.07 12:45 1 - 3  
R. Arutiunov - V.G. Evlampiev 05.07 10:45 0 - 3  
R. Khomenko - A. Slaschilin 05.07 11:15 0 - 3  
R. Kobytov - A. Yudin 05.07 19:45 1 - 3  
R. Kobytov - E. Mishutin 05.07 09:15 2 - 3  
R. Kobytov - N. Lyfenko 05.07 07:45 1 - 3  
R. Kobytov - S. Nikulin 05.07 21:15 1 - 3  
R. Pavlenko - S. Ogay 05.07 02:00 3 - 0  
S. Burov - A. Slashchev 05.07 19:00 3 - 2  
S. Homutov - I. Poletaev 05.07 07:15 1 - 3  
S. Kuzmin - E.V. Makarenkov 05.07 18:30 3 - 1  
S. Kuzmin - S. Burov 05.07 20:30 2 - 3  
S. Martyukhin - R. Pavlenko 05.07 23:00 2 - 3  
S. Nikulin - D. Tunitsyn 05.07 20:15 3 - 1  
S. Ogay - D. Ignatiev 05.07 03:00 1 - 3  
S. Ogay - D. Sayanov 05.07 00:30 1 - 3  
Serg. Vladimirovich Che - A. Duka 05.07 15:15 2 - 3  
T. Turabekov - R. Pavlenko 05.07 01:00 2 - 3  
T. Yusipov - V. Safonov 05.07 22:45 3 - 2  
T. Yusipov - Y. Merkushin 05.07 01:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 05.07 16:15 1 - 3  
V. Chahur - D. Balakin 05.07 00:45 3 - 2  
V. Chahur - D.M. Evlakhin 05.07 03:15 2 - 3  
V. Nemashkalo - M. Gusev 05.07 16:00 3 - 2  
V. Safonov - O. Shagarov 05.07 23:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - F. Ambrosimov 05.07 06:45 3 - 2  
V. Tsvetkov - S. Homutov 05.07 08:45 3 - 1  
V.G. Evlampiev - A. Slaschilin 05.07 13:15 3 - 0  
V.G. Evlampiev - R. Khomenko 05.07 11:45 2 - 3  
V.V. Kutin - A. Agapov 05.07 12:00 2 - 3  
V.V. Kutin - E.V. Makarenkov 05.07 10:30 3 - 2  
Val. Sidorin - V. Chahur 05.07 02:15 1 - 3  
Y. Merkushin - A. Girevenkov 05.07 02:15 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Geelong 05.07 11:50 63 - 126  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 05.07 11:30    
KT Wiz - NC Dinos 05.07 11:30    
LG Twins - Hanwha Eagles 05.07 11:30    
Samsung Lions - Lotte Giants 05.07 11:30 4 - 1  
SSG Landers - Kiwoom Heroes 05.07 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 05.07 10:45 7 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 05.07 11:00 2 - 2  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 05.07 11:00 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 05.07 10:45 12 - 6  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 05.07 11:00 4 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Pittsburgh 05.07 20:20 3 - 2  
LA Angels - Tampa Bay 05.07 03:38 3 - 8  
Miami - Arizona 05.07 00:40 3 - 1  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Fubon Guardians 05.07 12:35 6 - 4  
Wei Chuan Dragons - Uni-President Lions 05.07 12:05 3 - 1  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Skócia 05.07 17:00 9 - 5  
Dél-Korea - Csehország 05.07 22:00 7 - 4  
Japán - Észtország 05.07 22:00 9 - 6  
Kína - Kanada (Helyszín: Kanada) 05.07 17:00 4 - 6  
Kína - Olaszország 05.07 03:00 6 - 4  
Németország - Csehország 05.07 17:00 9 - 8  
Orosz csapat - Skócia 05.07 03:00 9 - 8  
Svájc - Németország 05.07 22:00 8 - 3  
Svédország - Olaszország 05.07 22:00 9 - 5  
USA - Orosz csapat 05.07 17:00 3 - 7  
Észtország - Dánia 05.07 03:00 6 - 9  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - Col. Osborne 05.07 10:30 2 - 4  
Andy Jenkins - J. McCarthy 05.07 12:30 0 - 4  
Andy Jenkins - Sco. Baker 05.07 13:10 0 - 4  
C. Barstow - Ste. Burton 05.07 23:40 2 - 4  
C. Barstow - Way. Warren 05.07 00:30 4 - 2  
Col. Osborne - Paul Holloway 05.07 14:40 4 - 1  
Col. Osborne - Sco. Baker 05.07 11:40 3 - 4  
J. McCarthy - Col. Osborne 05.07 13:45 4 - 2  
J. McCarthy - Paul Holloway 05.07 10:45 4 - 1  
J. McCarthy - R. Hogarth 05.07 12:00 4 - 1  
Jam. Richardson - Rob. Owen 05.07 00:15 0 - 4  
Jam. Richardson - Way. Warren 05.07 22:30 4 - 2  
Paul Holloway - Andy Jenkins 05.07 11:20 4 - 3  
Paul Holloway - R. Hogarth 05.07 13:25 3 - 4  
R. Hogarth - Andy Jenkins 05.07 14:05 2 - 4  
R. Hogarth - Col. Osborne 05.07 12:50 4 - 3  
R. Hogarth - Sco. Baker 05.07 11:05 1 - 4  
Rob. Owen - Jam. Richardson 05.07 23:20 4 - 1  
Rob. Owen - Ste. Burton 05.07 00:50 4 - 3  
Sco. Baker - J. McCarthy 05.07 14:20 4 - 3  
Sco. Baker - Paul Holloway 05.07 12:15 4 - 0  
Ste. Burton - Rob. Owen 05.07 22:45 1 - 4  
Way. Warren - C. Barstow 05.07 23:05 4 - 3  
Way. Warren - Jam. Richardson 05.07 01:05 4 - 3  
Way. Warren - Rob. Owen 05.07 23:55 3 - 4  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - G. Anderson 05.07 22:05 4 - 8  
J. Clayton - N. Aspinall 05.07 21:20 8 - 6  
M. van Gerwen - J. Wade 05.07 20:50 8 - 3  
P. Wright - J.O. de Sousa 05.07 20:15 1 - 8  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - Seattle Surge 05.07 21:00 3 - 1  
Dallas Empire - Florida Mutineers 05.07 22:30 0 - 3  
E-Sport (CSGO, Dreamhack M., Spring, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - G2 Esports 05.07 16:40 1 - 2  
Natus Vincere - Furia eSports 05.07 20:15 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Elisa Inv.,Reg.Swiss St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apeks - Club Brugge Esports 05.07 17:00 2 - 1  
Dbl Poney - Gorillazzz 05.07 20:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESL Mistrzostwa Polski)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakow - Team Esca Gaming 05.07 20:00 1 - 0  
X-Kom Ago - Pompa Team 05.07 17:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anonymo Esports - Pact 05.07 13:20 2 - 0  
Endpoint - Natus Vincere Junior 05.07 09:50 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Republeague, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forze - Sprout 05.07 11:00 2 - 0  
Movistar Riders - Esuba 05.07 17:00 2 - 1  
Saw - Young Ninjas 05.07 14:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mad Lions - Alternate Attax 05.07 15:00 2 - 0  
SKADE - Mad Lions 05.07 18:15 2 - 1  
SKADE - Team Spirit Academy 05.07 12:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Psg.lgd - Ehome 05.07 10:55 2 - 0  
Team Magma - Psg.lgd 05.07 08:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellraisers - Nemiga Gaming 05.07 11:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puckchamp - Gambit Esports 05.07 18:05 0 - 2  
Winstrike Team - Natus Vincere 05.07 15:45 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OEDL Fall Invit.,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Old 'n Bad 05.07 11:05 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latam Defenders - Crewmates 05.07 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infinity Esports - Team Unknown 05.07 21:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brame - Extremum 05.07 15:00 1 - 2  
Team Spirit - Lvlup 05.07 12:00 2 - 1  
Vikin.gg - Chicken Fighters 05.07 18:30 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Royal Never Give Up 05.07 06:00 2 - 1  
Vici Gaming - Elephant.4Am 05.07 09:20 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black N Yellow - The Cut 05.07 00:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Aphex) - Russia (Tangent) 05.07 07:00 4 - 3  
Canada (Aphex) - Sweden (Natan) 05.07 07:36 6 - 1  
Canada (Aphex) - United States (Diamond) 05.07 08:12 5 - 3  
Russia (Tangent) - Canada (Aphex) 05.07 08:48 3 - 2  
Sweden (Natan) - Canada (Aphex) 05.07 09:24 2 - 5  
United States (Diamond) - Canada (Aphex) 05.07 10:00 3 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Austria (Kot) 05.07 22:40 1 - 1  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 05.07 21:40 4 - 3  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 05.07 04:20 2 - 4  
Australia (Kubrik) - Ivory Coast (Krouks) 05.07 02:20 4 - 0  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 05.07 23:20 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 05.07 03:00 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 05.07 23:40 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 05.07 01:20 1 - 2  
Austria (Kot) - Australia (Kubrik) 05.07 02:40 1 - 2  
Austria (Kot) - Cameroon (Moic) 05.07 22:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Egypt (Kasandra) 05.07 22:00 1 - 1  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.07 01:40 3 - 3  
Austria (Kot) - Mexico (Legolas) 05.07 03:40 3 - 1  
Austria (Kot) - Spain (Reaper) 05.07 00:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Sweden (Marley) 05.07 03:20 2 - 2  
Austria (Kot) - Switzerland (Apollo) 05.07 21:20 0 - 0  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 05.07 07:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 05.07 07:40 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 05.07 09:20 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 05.07 05:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 05.07 12:20 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 05.07 08:40 2 - 2  
Belgium (Tommy) - South Africa (Ben) 05.07 10:20 2 - 0  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.07 12:40 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 05.07 04:00 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Austria (Kot) 05.07 02:00 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 05.07 21:00 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 05.07 22:40 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 05.07 01:00 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 05.07 23:20 4 - 2  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 05.07 04:20 4 - 1  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 05.07 00:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.07 11:00 1 - 0  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.07 09:20 1 - 2  
Chile (Poli) - Germany (General) 05.07 08:40 0 - 3  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 05.07 11:40 0 - 0  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 05.07 12:40 2 - 1  
Chile (Poli) - South Africa (Ben) 05.07 08:20 2 - 0  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 05.07 05:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 05.07 10:00 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 05.07 08:00 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 05.07 05:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 05.07 10:40 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 05.07 07:20 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 05.07 05:20 3 - 2  
Colombia (Gorilla) - South Africa (Ben) 05.07 09:40 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 05.07 06:20 0 - 0  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 05.07 21:20 0 - 0  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 05.07 03:00 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 05.07 03:40 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 05.07 21:40 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.07 02:00 0 - 0  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 05.07 22:20 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.07 01:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.07 23:20 3 - 1  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 05.07 08:00 3 - 1  
Germany (General) - Chile (Poli) 05.07 09:00 1 - 1  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 05.07 12:20 1 - 3  
Germany (General) - Ireland (Panica) 05.07 07:20 0 - 3  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 05.07 10:00 0 - 1  
Germany (General) - South Africa (Ben) 05.07 05:00 1 - 2  
Germany (General) - United States (CaptainX) 05.07 10:40 2 - 0  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 05.07 12:00 3 - 0  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 05.07 06:00 3 - 0  
Ireland (Panica) - Germany (General) 05.07 10:20 2 - 1  
Ireland (Panica) - Netherlands (Aibothard) 05.07 05:40 2 - 2  
Ireland (Panica) - Poland (Johnybegood) 05.07 07:40 1 - 1  
Ireland (Panica) - South Africa (Ben) 05.07 11:20 4 - 1  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 05.07 09:40 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Australia (Kubrik) 05.07 22:00 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.07 00:00 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 05.07 02:40 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 05.07 03:20 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (Legolas) 05.07 00:20 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 05.07 01:00 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Marley) 05.07 21:00 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 05.07 04:20 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 05.07 01:40 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Austria (Kot) 05.07 20:40 3 - 0  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 05.07 23:40 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.07 23:00 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 05.07 00:40 4 - 2  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.07 04:00 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.07 02:20 3 - 0  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.07 22:40 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 05.07 06:00 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 05.07 10:40 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 05.07 11:20 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 05.07 07:40 1 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Ireland (Panica) 05.07 12:40 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 05.07 09:40 4 - 2  
Netherlands (Aibothard) - United States (CaptainX) 05.07 08:00 3 - 5  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 05.07 09:00 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 05.07 05:00 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 05.07 11:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 05.07 11:20 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Ireland (Panica) 05.07 09:20 3 - 0  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 05.07 08:20 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - South Africa (Ben) 05.07 12:20 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 05.07 07:20 3 - 1  
South Africa (Ben) - Chile (Poli) 05.07 10:00 0 - 1  
South Africa (Ben) - Colombia (Gorilla) 05.07 08:40 1 - 3  
South Africa (Ben) - Germany (General) 05.07 12:00 3 - 3  
South Africa (Ben) - Netherlands (Aibothard) 05.07 11:00 2 - 3  
South Africa (Ben) - Poland (Johnybegood) 05.07 05:40 1 - 2  
South Africa (Ben) - United States (CaptainX) 05.07 11:40 3 - 2  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 05.07 23:00 3 - 3  
Spain (Reaper) - Austria (Kot) 05.07 01:20 1 - 3  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 05.07 01:40 0 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.07 02:20 2 - 2  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 05.07 23:40 3 - 3  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.07 21:20 1 - 2  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 05.07 22:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.07 21:00 1 - 2  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 05.07 00:40 3 - 2  
Sweden (Marley) - Austria (Kot) 05.07 21:40 1 - 1  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 05.07 20:40 0 - 0  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.07 00:00 1 - 2  
Sweden (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 05.07 03:40 1 - 0  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 05.07 22:20 1 - 0  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.07 02:00 1 - 2  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.07 02:40 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 05.07 00:00 3 - 3  
Switzerland (Apollo) - Austria (Kot) 05.07 04:00 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 05.07 00:40 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.07 01:00 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 05.07 20:40 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.07 03:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.07 03:20 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.07 23:00 3 - 3  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 05.07 05:00 1 - 2  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.07 12:00 3 - 1  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.07 10:20 1 - 2  
United States (CaptainX) - Germany (General) 05.07 06:40 3 - 2  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 05.07 08:20 0 - 2  
United States (CaptainX) - Netherlands (Aibothard) 05.07 09:00 2 - 2  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 05.07 11:00 3 - 2  
United States (CaptainX) - South Africa (Ben) 05.07 06:00 2 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Dortmund (Confession) 05.07 17:25 1 - 3  
Ajax (Xalinho) - Everton (Barcelona) 05.07 12:30 2 - 2  
Ajax (Xalinho) - Mönchengladbach (Bluemou) 05.07 18:15 2 - 2  
Ajax (Xalinho) - Wolverhampton (Trader AC) 05.07 10:50 3 - 1  
Dortmund (Confession) - Marseille (Fints) 05.07 18:40 1 - 1  
Everton (Barcelona) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.07 10:25 3 - 0  
Everton (Barcelona) - Tottenham (Megapolice) 05.07 11:15 1 - 4  
Marseille (Fints) - Ajax (Xalinho) 05.07 16:35 2 - 1  
Marseille (Fints) - Mönchengladbach (Bluemou) 05.07 15:45 2 - 2  
Mönchengladbach (Bluemou) - Dortmund (Confession) 05.07 19:05 3 - 3  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Ajax (Xalinho) 05.07 09:10 2 - 1  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Wolverhampton (Trader AC) 05.07 11:40 2 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 05.07 10:00 3 - 3  
Tottenham (Megapolice) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.07 12:05 1 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - Everton (Barcelona) 05.07 09:35 1 - 2  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuaishow Gaming - Rogue Warriors 05.07 14:00 3 - 2  
Team We - Vici Gaming 05.07 11:00 2 - 3  
E-Sport (LOL,Mid-season Invit.,Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DetonatioN FocusMe - Cloud9 05.07 17:30 1 - 0  
Infinity Esports - Damwon Gaming 05.07 16:35 0 - 1  
Istanbul Wild Cats - Mad Lions 05.07 18:30 0 - 1  
Pain Gaming - PSG Talon 05.07 19:35 0 - 1  
Pentanet.gg - Royal Never Give Up 05.07 15:00 0 - 1  
Unicorns of Love - Royal Never Give Up 05.07 15:50 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Slamdunkvv) - LA Clippers (Zod) 05.07 08:12 66 - 84  
Brooklyn (Slamdunkvv) - Milwaukee (Ash) 05.07 09:24 57 - 68  
Brooklyn (Slamdunkvv) - Portland (Hurricane) 05.07 08:48 78 - 81  
LA Clippers (Zod) - Brooklyn (Slamdunkvv) 05.07 10:00 72 - 67  
Milwaukee (Ash) - Brooklyn (Slamdunkvv) 05.07 07:36 51 - 37  
Portland (Hurricane) - Brooklyn (Slamdunkvv) 05.07 07:00 43 - 36  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Jema11) 05.07 14:30 60 - 53  
Milwaukee (Jema11) - Atlanta (Tranquil) 05.07 15:42 41 - 37  
Philadelphia (Ash) - Milwaukee (Jema11) 05.07 15:06 47 - 51  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (BigBabyMish) - Dallas (megasnake4) 05.07 13:00 72 - 62  
Atlanta (BigBabyMish) - New Orleans (BossVla.0_0) 05.07 15:20 69 - 72  
Atlanta (kotpirog131) - Chicago (nikitos349) 05.07 06:50 57 - 72  
Dallas (megasnake4) - New Orleans (BossVla.0_0) 05.07 14:45 62 - 79  
Memphis (toni_pytko) - Chicago (nikitos349) 05.07 06:15 53 - 69  
Miami (nikitos349) - Toronto (kotpirog131) 05.07 11:50 65 - 44  
Miami (nikitos349) - Utah (broccolicabbage0) 05.07 09:30 68 - 57  
New Orleans (BossVla.0_0) - Sacramento (TiGeR_triP.) 05.07 13:35 81 - 83  
New Orleans (Sm1T1Q) - Miami (nikitos349) 05.07 10:40 46 - 65  
New Orleans (Sm1T1Q) - Utah (broccolicabbage0) 05.07 12:25 52 - 61  
Sacramento (Jimmy_Walker1 - Memphis (toni_pytko) 05.07 07:25 69 - 60  
Sacramento (TiGeR_triP.) - Atlanta (BigBabyMish) 05.07 14:10 51 - 56  
Sacramento (TiGeR_triP.) - Dallas (megasnake4) 05.07 15:55 60 - 67  
Toronto (kotpirog131) - New Orleans (Sm1T1Q) 05.07 10:05 61 - 52  
Utah (broccolicabbage0) - Toronto (kotpirog131) 05.07 11:15 72 - 62  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Hurricane) - Denver (Slamdunkvv) 05.07 11:00 41 - 64  
Dallas (Hurricane) - LA Clippers (Ash) 05.07 14:00 47 - 50  
Denver (Slamdunkvv) - LA Clippers (Ash) 05.07 13:24 41 - 39  
Denver (Slamdunkvv) - Portland (Zod) 05.07 12:12 52 - 72  
LA Clippers (Ash) - Denver (Slamdunkvv) 05.07 11:36 56 - 52  
LA Clippers (Kodas) - Dallas (Dazai) 05.07 23:48 49 - 52  
Portland (Asap) - Dallas (Dazai) 05.07 23:12 65 - 46  
Portland (Asap) - Denver (Lovejoy) 05.07 22:00 59 - 48  
Portland (Asap) - LA Clippers (Kodas) 05.07 22:36 41 - 69  
Portland (Zod) - LA Clippers (Ash) 05.07 12:48 53 - 42  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas Fuel - Chengdu Hunters 05.07 05:30 3 - 1  
Shanghai Dragons - Florida Mayhem 05.07 04:00 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - Tucson 05.07 02:00 7 - 2  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City Mavericks - Wichita Thunder 05.07 02:05 5 - 7  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukko - Turku PS (1.m.) 05.07 17:30 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Rangers 05.07 01:00 4 - 0  
Carolina - Chicago 05.07 01:00 1 - 1  
Edmonton - Vancouver 05.07 03:00 3 - 6  
NY Islanders - New Jersey 05.07 01:00 1 - 2  
Pittsburgh - Buffalo 05.07 01:00 8 - 4  
Toronto - Montreal 05.07 01:00 5 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Bietigheim/Bissingen (3.m.) 05.07 19:25 5 - 4  
Kassel - Ravensburg (3.m.) 05.07 19:30 7 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Német bajnokság 2020/21 05.07 19:30    
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Wolfsburg (3.m.) 05.07 19:30 2 - 1  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic (1.m.) 05.07 19:00 6 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájci bajnokság 2020/21 05.07 20:00    
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Servette (3.m.) 05.07 20:00 5 - 1  
Jégkorong (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Olimpija Ljubljana (4.m.) 05.07 20:00 0 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 05.07 20:00 2 - 1  
Németország - Fehéroroszország 05.07 17:00 1 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medicine Hat Tigers - Edmonton Oil Kings 05.07 03:00 0 - 3  
Victoria Royals - Kamloops Blazers 05.07 04:05 1 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Crvena zvezda (2.m.) 05.07 18:30 81 - 68  
Mornar - Buducnost Podgorica (2.m.) 05.07 21:00 81 - 92  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Leuven 05.07 20:30 61 - 88  
Limburg - Mechelen 05.07 20:30 94 - 77  
Mons - Antwerpen 05.07 20:30 86 - 80  
Okapi Aalstar - Charleroi Spirou 05.07 20:30 86 - 63  
Oostende - Phoenix Brussels 05.07 20:30 78 - 58  
Kosárlabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Pablo Burgos - Strasbourg 05.07 20:30 81 - 70  
Zaragoza - Karsiyaka 05.07 18:00 79 - 84  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rilszki Szportiszt - Academic Bultex Plovdiv (2.m.) 05.07 18:00 105 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis (3.m.) 05.07 12:00 109 - 94  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Euroliga 2020/21 - Ki jut a Final Fourba? 05.07 09:30    
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Paris BC 05.07 16:30 77 - 110  
Antibes - Denain 05.07 20:00 68 - 69  
Evreux - Poitiers 05.07 19:00 81 - 81, h.u. 88 - 90  
Lille - Fos-sur-Mer 05.07 18:00 75 - 80  
Nancy - Quimper 05.07 19:00 62 - 50  
Nantes - Gries-Oberhoffen 05.07 19:00 79 - 88  
St-Quentin - Souffelweyersheim 05.07 19:00 88 - 81  
Vichy-Clermont - Rouen 05.07 19:00 92 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - ASVEL Lyon-Villeurbanne 05.07 18:00 69 - 99  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puntamika Zadar - GKK Sibenik 05.07 18:00 100 - 99  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabok - Split (1.m.) 05.07 20:30 51 - 91  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Valur 05.07 22:15 101 - 82  
Thor Porlakshofn - Thor Akureyri 05.07 20:15 103 - 108  
Kosárlabda (Japán 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya Eagles - Koshigaya (1.m.) 05.07 11:30 73 - 70  
Nishinomiya - Sendai (1.m.) 05.07 10:00 75 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Siauliai 05.07 18:00 78 - 78, h.u. 107 - 106  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Zalgiris Kaunas 05.07 17:00 63 - 93  
Prienai - Juventus Utena 05.07 17:30 94 - 108  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - DEAC (3.m.) 05.07 17:00 94 - 57  
Szombathely - Szeged (3.m.) 05.07 18:00 98 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Chicago 05.07 01:00 99 - 120  
Dallas - Brooklyn 05.07 01:30 113 - 109  
Detroit - Memphis 05.07 02:00 111 - 97  
Golden State - Oklahoma City 05.07 04:00 118 - 97  
Indiana - Atlanta 05.07 02:00 133 - 126  
LA Clippers - LA Lakers 05.07 04:00 118 - 94  
Toronto - Washington 05.07 01:30 115 - 115, h.u. 129 - 131  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ulm 05.07 19:00 64 - 98  
Brose Bamberg - Göttingen 05.07 19:00 84 - 106  
S. Oliver Würzburg - Skyliners Frankfurt 05.07 19:00 66 - 95  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Brindisi 05.07 20:30 83 - 73  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Imortal Albufeira (1.m.) 05.07 20:00 92 - 67  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCMU Pitesti - Voluntari 05.07 18:00 75 - 84  
CSM Oradea - Steaua Bukarest 05.07 18:45 81 - 76  
CSU Sibiu - Ath. Constanta (Helyszín: Konstanca) 05.07 15:00 84 - 68  
Galati - Univ. Craiova 05.07 18:00 76 - 85  
Targu Jiu - Dinamo Bukarest 05.07 15:00 72 - 74  
Timisoara - U-Banca Cluj 05.07 15:45 66 - 67  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Nässjö (1.m.) 05.07 18:05 85 - 64  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Hammamet - Club Africain 05.07 14:00 87 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Anadolu Efes 05.07 17:00 84 - 88  
Gaziantepspor - Bahcesehir Koleji 05.07 15:00 88 - 77  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucaneros de La Guaira - Cocodrilos de Caracas 05.07 22:45 70 - 85  
Diablos de Miranda - Spartans Distrito Capital 05.07 20:05 70 - 77  
Llaneros de Guarico - Broncos de Caracas 05.07 01:45 77 - 72  
Taurinos de Aragua - Gigantes de Guayana 05.07 22:05 60 - 83  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Rakvere Tarvas (1.m.) 05.07 17:00 73 - 77  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Manawatu Jets 05.07 09:30 87 - 76  
Wellington Saints - Southland Sharks 05.07 09:30 105 - 73  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Selestat 05.07 20:30 31 - 35  
Besancon - Cavigal Nice 05.07 20:15 27 - 27  
Billere - Nancy 05.07 20:30 28 - 27  
Saran - Strasbourg Schiltigheim 05.07 19:00 28 - 25  
Sarrebourg - Massy Essonne 05.07 19:00 33 - 28  
Valence - Cherbourg Manche 05.07 20:15 28 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Paris SG 05.07 20:00 28 - 41  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Merignac 05.07 20:00 32 - 24  
Toulon - Plan de Cuques 05.07 17:00 26 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnow - Gwardia Opole 05.07 19:15 27 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Kobierzyce 05.07 17:00 27 - 26  
Zaglebie Lubin - Elblag 05.07 17:00 32 - 17  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Komló 05.07 18:00 32 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Fehérvár 05.07 18:00 30 - 30  
Érd - Kisvárda 05.07 16:00 30 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Emsdetten 05.07 19:30 41 - 31  
Dormagen - Fürstenfeldbruck 05.07 19:00 30 - 27  
Konstanz - Lübeck-Schwartau 05.07 20:00 31 - 22  
Lübbecke - Grosswallstadt 05.07 19:30 31 - 25  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - Donszkije Kazaki Taganrog 05.07 15:30 26 - 21  
Kausztik Volgográd - Szungul Sznyezsinszk 05.07 17:00 27 - 33  
Kézilabda (Osztrák bajnokság,alsóház,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Linz (1.m.) 05.07 19:00 37 - 33  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Ramnicu Valcea 05.07 17:30 20 - 27  
Danubius Galati - Municipal Craiova 05.07 12:15 22 - 28  
Gloria Buzau - Mioveni 05.07 09:30 19 - 21  
Rapid Bukarest - Magura Cisnadiei 05.07 15:00 22 - 28  
Slatina - CSM Bukarest 05.07 14:00 22 - 29  
Zalau - Univ. Cluj (Helyszín: Kolozsvár) 05.07 16:45 30 - 22  
Kézilabda (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Endingen 05.07 19:00 27 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Höör (5.m.) 05.07 18:00 25 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Partizan Belgrád 05.07 19:30 25 - 30  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukesi - Vllaznia 05.07 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Maipu - Mitre Santiago del Estero 05.07 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Wellington Phoenix 05.07 11:35 0 - 0  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muharraq - Manama Club 05.07 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - FC Bruges 05.07 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Aalst 05.07 20:30 3 - 3  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minior Pernik - Hebar Pazardzsik 05.07 12:45 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Arda Kardzsali 05.07 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Santa Cruz - Blooming Santa Cruz 05.07 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuzla City - FK Sarajevo 05.07 16:00 1 - 1  
Zeljeznicar Sarajevo - Siroki Brijeg 05.07 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil Cearense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Crato CE 05.07 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cascavel PR - Toledo PR 05.07 23:00 3 - 1  
Rio Branco PR - Azuriz PR 05.07 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria SP - Ituano 05.07 03:15 1 - 0  
Novorizontino - Botafogo SP 05.07 01:00 2 - 2  
Palmeiras SP - Santos SP 05.07 02:00 3 - 2  
Santo André - Mirassol SP 05.07 02:00 2 - 1  
Sao Bento - Internacional de Limeira 05.07 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Augsburg 05.07 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Darmstadt 05.07 18:30 1 - 2  
Holstein Kiel - St. Pauli 05.07 18:30 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Türkgücü München - Verl 05.07 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopia - Ethnikosz Ahnasz 05.07 19:00 0 - 1  
Nea Szalamina Famaguszta - Ermisz Aradippou 05.07 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - 12 de Octubre Itaugua 05.07 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Jorge Wilstermann 05.07 00:15 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Corinthians SP 05.07 02:30 0 - 3  
Penarol Montevideo - River Plate Asuncion 05.07 02:30 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Atlético GO 05.07 00:15 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Lanus 05.07 04:00 0 - 1  
Gremio RS - Aragua Maracay 05.07 00:15 8 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Teplice 05.07 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Köge 05.07 18:30 3 - 0  
Helsingör - Viborg 05.07 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Vanlöse 05.07 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Aalborg 05.07 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - America de Quito 05.07 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Sharjah 05.07 19:00 0 - 3  
Al-Dhafra - Bani Yas 05.07 21:00 0 - 5  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ain (UAE) 05.07 21:00 2 - 0  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Fujairah 05.07 19:00 0 - 0  
Al-Wahda - Al-Nasr (UAE) 05.07 21:00 2 - 2  
Hatta - Al-Ittihad (UAE) 05.07 19:00 4 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Wasl 05.07 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Szluck 05.07 19:00 4 - 1  
Szmorgon - Nyeman Grodno 05.07 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules Oulu - OLS Oulu 05.07 18:00 0 - 1  
JBK Pietarsaari - Seinäjoen JK 2 05.07 18:00 3 - 2  
Rovaniemi PS 2 - OTP FC 05.07 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Honka 05.07 17:30 1 - 3  
Seinäjoen JK - HIFK 05.07 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - PK-35 Vantaa 05.07 17:30 1 - 1  
Hps - Honka 05.07 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Le Mans 05.07 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Lille 05.07 21:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WAFA Sogakope - Accra Great Olympics 05.07 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glacis Utd. - FCB Magpies 05.07 20:30 4 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - Dila Gori 05.07 14:00 1 - 2  
Samgurali Tskaltubo - FC Telavi 05.07 12:00 1 - 1  
Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbiliszi 05.07 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - De Graafschap 05.07 20:00 1 - 1  
AZ Alkmaar 2 - Excelsior 05.07 20:00 2 - 1  
Den Bosch - Telstar 05.07 20:00 4 - 1  
Dordrecht - Cambuur 05.07 20:00 0 - 1  
Go Ahead Eagles - Nijmegen 05.07 20:00 2 - 1  
Helmond - Oss 05.07 20:00 1 - 1  
NAC Breda - Maastricht 05.07 20:00 2 - 0  
PSV 2 - Volendam 05.07 20:00 0 - 1  
Roda - FC Eindhoven 05.07 20:00 2 - 1  
Utrecht 2 - Almere City 05.07 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - Zwolle 05.07 19:30 1 - 1  
Heerenveen - VV Alkmaar 05.07 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Vitesse 05.07 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchee Kowloon - Hongkong Rangers 05.07 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Cibalia 05.07 17:00 0 - 1  
Inter Zapresic - Opatija 05.07 17:00 3 - 0  
Orijent - Rudes 05.07 17:00 2 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Osijek 05.07 19:10 1 - 0  
Lokomotív Zágráb - Slaven Belupo 05.07 15:00 3 - 1  
Sibenik - Istra 05.07 17:05 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havadar Tehran - Chooka Talesh 05.07 17:45 1 - 0  
Mes Kerman - Khooshe Talaee 05.07 17:20 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Reynir Sandgerdi 05.07 21:15 0 - 2  
Njardvik - Throttur Vogar 05.07 21:15 3 - 3  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - ÍBV 05.07 20:00 3 - 1  
Grotta - Thor Akureyri 05.07 20:00 4 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - KA Akureyri 05.07 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Acre 05.07 15:00 1 - 2  
Hapoel Raanana - Kfar Qasem 05.07 15:00 2 - 0  
Hapoel Umm Al Fahm - Hapoel Petah Tikva 05.07 15:00 2 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Kfar Shalem 05.07 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Ramat Gan 05.07 15:00 1 - 0  
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Iksal 05.07 15:00 5 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Rishon Lezion 05.07 15:00 0 - 1  
Sektzia Nes Tziona - Beitar TA Bat Yam 05.07 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (JOR) - Al-Baqaa 05.07 21:30 5 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Magdalena - Atlético FC Cali 05.07 17:00    
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KUW) - Al-Kuwait 05.07 20:30 1 - 1  
Khaitan - Al-Qadsia 05.07 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Gornik Leczna 05.07 18:00 3 - 1  
Odra Opole - Puszcza Niepolomice 05.07 17:00 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Radomiak Radom 05.07 17:40 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Jagiellonia Bialystok 05.07 18:00 3 - 1  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 05.07 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Dep. Tachira 05.07 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - River Plate 05.07 02:00 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Fluminense RJ 05.07 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Argentinos Juniors 05.07 00:00 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - América de Cali 05.07 04:00 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Panevezys 05.07 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Maghreb Fes 05.07 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tigres UANL 05.07 17:00 0 - 4  
Dep. Toluca - Chivas Guadalajara 05.07 23:00 0 - 1  
UNAM Pumas - Monterrey 05.07 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - MTK 05.07 20:00 5 - 1  
NB I, 2020/21 - ZTE vagy Budafok végez előrébb? 05.07 09:45    
NB I, 2020/21 - Újpest vagy Paks végez előrébb? 05.07 09:45    
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal - Diriangen 05.07 03:00 3 - 4  
Managua FC - Real Esteli 05.07 03:00 1 - 0  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Utd. - Marconi Stallions 05.07 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lake Macquarie - Charlestown Azzurri 05.07 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Redlands Utd. - Capalaba Bulldogs 05.07 11:30 3 - 1  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Eastern Metrostars - Croydon Kings 05.07 12:15 0 - 0  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong City SC - Bentleigh Greens 05.07 12:30 1 - 2  
Green Gully Cavaliers - Eastern Lions SC 05.07 12:00 3 - 2  
Melbourne Knights - South Melbourne 05.07 12:15 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Sand 05.07 19:15 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cittadella 05.07 14:00 2 - 0  
Brescia - Pisa 05.07 14:00 4 - 3  
Cosenza - Monza 05.07 14:00 0 - 3  
Cremonese - Pescara 05.07 14:00 3 - 0  
Entella - Chievo 05.07 14:00 1 - 3  
Frosinone - Vicenza 05.07 14:00 1 - 1  
Lecce - Reggina 05.07 14:00 2 - 2  
Olasz B 2020/21 05.07 16:00    
Reggiana - SPAL Ferrara 05.07 14:00 1 - 2  
Salernitana - Empoli 05.07 14:00 2 - 0  
Venezia - Pordenone 05.07 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Barnaul - Cseljabinszk 05.07 12:00 0 - 3  
FK Novoszibirszk - Ural Jekatyerinburg 2 05.07 14:00 1 - 3  
Tyumeny - Krilja Szovj. Szamara 2 05.07 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szocsi - Rotor Volgográd 05.07 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Rjazany 05.07 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Lafnitz 05.07 18:10 0 - 0  
FAC Wien - Horn 05.07 18:30 1 - 2  
Kapfenberg - Rapid Wien Amatőr 05.07 18:30 1 - 1  
Vorwärts Steyr - Liefering 05.07 18:30 1 - 4  
Wacker Innsbruck - Grazer AK 05.07 20:25 5 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Sport Boys Callao 05.07 18:00 2 - 1  
Alianza Lima - Dep. Binacional 05.07 22:30 2 - 0  
UTC de Cajamarca - Univ. San Martin 05.07 20:15 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Tondela 05.07 22:15 1 - 1  
Famalicao - Santa Clara 05.07 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Newcastle 05.07 21:00 2 - 4  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn 2 - Chelsea 2 05.07 17:00 2 - 4  
Everton 2 - Southampton 2 05.07 20:00 4 - 0  
Tottenham 2 - Manchester City 2 05.07 18:00 1 - 6  
West Ham 2 - Arsenal 2 05.07 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough 2 - Crystal Palace 2 05.07 14:00 0 - 1  
Newcastle 2 - Aston Villa 2 05.07 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Román 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Concordia Chiajna 05.07 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Román 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASUPolitechnika Timisoara - FC Univ. Craiova SA 05.07 17:30 2 - 1  
Csíkszereda - Mioveni 05.07 15:00 2 - 2  
Dunarea Calarasi - Rapid Bukarest 05.07 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Almería 05.07 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Elche 05.07 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Winterthur 05.07 19:00 2 - 1  
Grasshoppers - Stade Ouchy 05.07 20:00 1 - 2  
Kriens - Thun 05.07 19:00 1 - 1  
Xamax - Wil 05.07 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Vittsjö 05.07 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Al-Hilal (KSA) 05.07 20:40 1 - 5  
Al-Taawoun - Al-Ahli (KSA) 05.07 20:50 4 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Ümraniyespor 05.07 19:30 1 - 1  
Boluspor - Eskisehirspor 05.07 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MYDA - Kyetume Mukono 05.07 15:00 2 - 2  
URA - Onduparaka 05.07 15:00 3 - 1  
Wakiso Giants - UPDF 05.07 15:00 5 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kramatorszk - Volyn Lutszk 05.07 16:00 2 - 1  
Girnyik-Sport - Alians Lipova Dolina 05.07 15:00 2 - 3  
MFC Mikolaiv - Csernomorec Odessza 05.07 15:00 1 - 1  
Prikarpattya Ivano-Frank. - Agrobiznesz Volocsiszk 05.07 15:00 2 - 1  
Veresz Rivne - Krisztal Herszon 05.07 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Grande Valley - San Diego Loyal 05.07 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Mineros de Guayana 05.07 23:00 3 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Dep. Lara 05.07 01:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Cobh Ramblers 05.07 20:45 1 - 0  
Cork City - Wexford Youths 05.07 20:45 5 - 0  
Galway Utd. - Bray 05.07 20:45 1 - 2  
Shelbourne - Athlone 05.07 20:45 1 - 0  
UC Dublin - Treaty Utd. 05.07 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Longford Town 05.07 18:45 1 - 1  
Dundalk - Sligo 05.07 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shirak Gyumri - Urartu 05.07 13:00 1 - 1  
MMA (Bellator 258, Connecticut)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Johnson - Jose Augusto Azevedo 05.07 23:30 1 - 0  
Erik Perez - B. Shutt 05.07 23:30 1 - 0  
Henry Corrales - Johnny Campbell 05.07 23:30 0 - 1  
J. Archuleta - S. Pettis 05.07 23:30 0 - 1  
J. Eblen - Dan. Madrid 05.07 23:30 1 - 0  
L. Storley - Omar Hussein 05.07 23:30    
Mic. Page - Der. Anderson 05.07 23:30 1 - 0  
Patchy Mix - Albert Morales 05.07 23:30 1 - 0  
Patricky Freire - P. Queally 05.07 23:30 0 - 1  
R. Stots - Josh Hill 05.07 23:30 1 - 0  
Raf. Carvalho - Lor. Larkin 05.07 23:30 0 - 1  
Weber Almeida - Johnny Soto 05.07 23:30 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Leicester 05.07 20:45 26 - 10  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Eagles - Batley 05.07 20:45 18 - 30  
Rögbi (Challenge Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Warrington 05.07 19:00 6 - 16  
St. Helens - Huddersfield 05.07 21:15 23 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Lyon 05.07 20:45 37 - 29  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Sydney Roosters 05.07 11:55 31 - 18  
Penrith Panthers - Cronulla Sharks 05.07 10:00 48 - 0  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Edinburgh 05.07 21:15 29 - 19  
Munster - Ulster 05.07 21:15 38 - 10  
Zebre - Benetton Treviso 05.07 19:00 20 - 25  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Hollandia 05.07 18:30 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Albánia 05.07 20:00 3 - 0  
Szlovákia - Románia 05.07 17:00 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Montenegró 05.07 13:30 1 - 3  
Grúzia - Görögország 05.07 16:30 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Portugália 05.07 16:00 2 - 3  
Magyarország - Norvégia 05.07 19:00 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Ukrajna 05.07 20:00 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Norvégia 05.07 19:00 3 - 0  
Spanyolország - Ausztria 05.07 16:00 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovákia 05.07 17:00 1 - 3  
Montenegró - Koszovó 05.07 20:00 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 05.07 20:00 0 - 3  
Izrael - Magyarország 05.07 17:00 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Csehország 05.07 15:00 0 - 3  
Szlovénia - Lettország (Helyszín: Lettország) 05.07 18:40 3 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - N. Hardt 05.07 09:00 2 - 0  
C. Sinclair - S. Ehrat 05.07 11:40 1 - 2  
F.C. Jianu - O. Luz 05.07 08:55 1 - 2  
S. Kopp - Adr. Andreev 05.07 10:35 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Rosca - O. Gadecki 05.07 14:30 2 - 0  
E. Shalimova - J. Avdeeva 05.07 12:30 1 - 2  
Mis. Matsuda - I. Yoruk 05.07 11:30 2 - 0  
P. Leykina - C.W. Hennemann 05.07 09:00 2 - 0  
Tenisz (Biella 5, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - A. Collarini 05.07 13:00 2 - 0  
J.P. Varillas - Ale. Muller 05.07 17:00 2 - 1  
Tenisz (Biella 5, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Lammons N - Doumbia S / Reboul F 05.07 15:05 2 - 0  
Martos Gornes S / Sitak A - Matos/Meligeni RodriguesA 05.07 12:00 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Loeb - Claire Liu 05.07 16:00 0 - 2  
M. Brengle - K. Volynets 05.07 15:50 2 - 0  
M. Frech - R. Zarazua 05.07 18:20 2 - 0  
O. Govortsova - H. Dart 05.07 17:50 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Donev - Oli. Crawford 05.07 12:15 1 - 2  
J.F. Vidal Azorin - C. Sanchez Jover 05.07 10:00 2 - 0  
P. Jubb - M. Pucinelli de Almeida 05.07 12:10 0 - 2  
S. Carr - S.A. Ivanov 05.07 10:00 1 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zolotareva - S. Samir 05.07 13:00 2 - 1  
E. Avanesyan - O. Gavrila 05.07 10:00 2 - 0  
G. Topalova - Z. Kulambayeva 05.07 09:55 2 - 1  
Y. Dmitrichenko - B. Palicova 05.07 10:00 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - C. Ruud 05.07 19:00 0 - 2  
D. Thiem - J. Isner 05.07 13:00 2 - 1  
M. Berrettini - C. Garin 05.07 20:30 2 - 1  
R. Nadal - A. Zverev 05.07 15:15 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Puetz T / Zverev A 05.07 17:55 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - Dodig I / Polasek F 05.07 15:00 2 - 1  
Granollers M / Zeballos H - Herbert P-H / Mahut N 05.07 16:00 2 - 0  
Koolhof W / Kubot L - Mektic N / Pavic M 05.07 13:00 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostapenko J / Pavlyuchenk - Dabrowski G / Schuurs D 05.07 14:00 1 - 2  
Tenisz (Majadahonda, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Kravchenko - O. Roca Batalla 05.07 14:00 1 - 2  
J. Nikles - P. Vives Marcos 05.07 10:30 2 - 1  
M. Martineau - Alex Rybakov 05.07 13:35 2 - 1  
N. Borges - E. Esteve Lobato 05.07 10:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - Yus. Takahashi 05.07 10:30 2 - 0  
A. Kachmazov - L. Catarina 05.07 10:30 0 - 2  
E. Crepaldi - A. Donski 05.07 10:30 1 - 2  
L. Potenza - G. Heide 05.07 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chi. Scholl - A. Kulikova 05.07 12:35 0 - 2  
M. Noel - Das. Ivanova 05.07 12:20 2 - 0  
Mih. Imanishi - Ayu. Koshiishi 05.07 13:40 2 - 1  
Tenisz (Naples, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Contreras Gomez - V. Lapko 05.07 15:30 2 - 0  
Hanna Chang - J. Maleckova 05.07 15:30 1 - 2  
I. Fetecau - Kat. Stewart 05.07 15:30 2 - 1  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gombos - S. Nagal 05.07 15:00 2 - 0  
O. Otte - M. Cressy 05.07 12:05 2 - 0  
T. Griekspoor - F.F. Silva 05.07 12:35 2 - 0  
V. Kopriva - M. Vrbensky 05.07 11:00 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polmans M / Stakhovsky S - Kudla D / Schnur M 05.07 15:30 2 - 0  
Sabanov I / Sabanov M - Drzewiecki K / Majchrzak 05.07 11:00 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E.G. Ruse - C. Buyukakcay 05.07 10:55 2 - 0  
Gálfi D. - A. Konjuh 05.07 13:00 2 - 0  
J. Niemeier - Bondár A. 05.07 11:00 2 - 1  
Jani R-L. - D. Seguel 05.07 12:50 1 - 2  
Tenisz (Ramat Hasharon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - Y. Oliel 05.07 09:00 0 - 2  
E. Leshem - A. Cozbinov 05.07 10:50 2 - 1  
M. Deviatiarov - F. Corwin 05.07 09:00 0 - 2  
Zane Khan - B. Patael 05.07 09:00 0 - 2  
Tenisz (Ramat Hasharon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barnett - S. Kimchi 05.07 09:00 0 - 2  
A. Osborne - C. Vlasselaer 05.07 09:00 0 - 2  
Hir. Kuwata - V. Ryser 05.07 09:00 0 - 2  
L. Glushko - E. Yashina 05.07 09:00 2 - 0  
Tenisz (Saint-Malo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - Har. Tan 05.07 15:00 0 - 2  
A. Sasnovich - V. Golubic 05.07 12:40 0 - 2  
J. Paolini - A-K. Schmiedlova 05.07 11:00 2 - 0  
V. Gracheva - R. Peterson 05.07 13:00 2 - 0  
Tenisz (Saint-Malo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Lechemia E / Wachaczyk J 05.07 11:30 2 - 0  
Sasnovich A / Tauson C - Christian K/Santamaria S 05.07 14:20 1 - 2  
Tenisz (Salinas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pigossi - Carol Zhao 05.07 19:25 0 - 2  
L. Stefanini - Mai Hontama 05.07 18:50 0 - 2  
V. Savinykh - Fra. Jorge 05.07 17:00 2 - 1  
Vic. Rodriguez - C. Perrin 05.07 17:00 0 - 2  
Tollaslabda (Portuguese Int., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pillai - B. Corrales 05.07 18:20 0 - 2  
Gonda D. - T. Svabikova 05.07 18:20 2 - 0  
N.A. Sotomayor - M. Agrey 05.07 19:00    
S. Goncalves - I.A. Andersen 05.07 18:30 0 - 2  
S. Jaquet - Y. Hoyaux 05.07 16:20    
Tollaslabda (Portuguese Int., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fuglsang - J. Stadelmann 05.07 19:00 0 - 2  
A. Schulz - S. Wulandari 05.07 18:00 0 - 2  
A. Setien - R. Kuhl 05.07 18:00 1 - 2  
F. Patel-Redfearn - G. Bland 05.07 18:00 1 - 2  
H. Gaitan - K. Fink 05.07 18:30 2 - 1  
Leo. Huet - F. Lund 05.07 19:30 0 - 2  
M. Schnider - C. Lassaux 05.07 19:30 2 - 0  
P. Polanc - W. Dabczynska 05.07 18:00 1 - 2  
S. Grundtvig - H. Popovska 05.07 18:30 2 - 0  
Sárosi L. - Sándorházi V. 05.07 18:00    
Tollaslabda (Portuguese Int., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Wit K / Van Buiten K - Cuervas A / Lorenzo E 05.07 19:00 2 - 0  
Johansson K / Silvennoine - Fink K / Hamza Y 05.07 19:20 2 - 0  
Tollaslabda (Portuguese Intern,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birker P / Hochmeir K - Stoffersen M / Fuglsang A 05.07 16:00 0 - 2  
Kraemer K H / Kudsk A C - Duijs G / Van Der Aar I 05.07 15:50 2 - 1  
Stallwood S / Tolman L - Perez L / Leal C 05.07 15:00 2 - 1  
Stipsits D / Au Yeong S - Bugtrup S / Soeby D 05.07 15:30 0 - 2  
Stoynov I / Popovska H - Pistorius J / Jaeger A 05.07 15:30 1 - 2  
Tollaslabda (Portuguese Intern.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lane - S. Sirant 05.07 16:50 2 - 1  
A. R. Dwicahyo - C. Kirchmayr 05.07 16:00 2 - 0  
C.J. Nilsson - M.J. Möller 05.07 16:30 2 - 0  
D.J. Holm - L. Wraber 05.07 15:40 2 - 0  
En. Roy - T. Künzi 05.07 17:30 2 - 1  
J. Kweekel - A. Pratama 05.07 17:00 1 - 2  
K. Cordon - B. Atilano 05.07 15:20    
K. Gunnarsson - N. Karunaratne 05.07 17:00    
K. Schaefer - J. Torjussen 05.07 16:30 0 - 2  
Kim Bruun - L.E. Penalver 05.07 16:00    
M. Ludik - M. Weisskirchen 05.07 17:30 1 - 2  
M. Moreels - A. Merkle 05.07 17:00 0 - 2  
M. Rogalski - Krausz G. 05.07 16:10 2 - 0  
Mag. Johannesen - A. Lanier 05.07 17:30 2 - 0  
R. Must - L. Claerbout 05.07 16:30 2 - 1  
Vla. Malkov - B.R. Sankeerth 05.07 16:30 2 - 0  
Tollaslabda (Portuguese Intern.,férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Datko M / Scheiel P - Belarbi M A / Hamek A 05.07 20:00 1 - 2  
Espersen R / Hybel E - Easton R / Russ Z 05.07 18:40 0 - 2  
Kaeseler R / Stoffersen M - Corvee L / Labar R 05.07 18:40 0 - 2  
Molares J / Perez J - Corvee S / Lovang K 05.07 18:40 0 - 2  
Tollaslabda (PortugueseInt-sel,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corvee S / Vercelot E - Fredholm C / Corsini M 05.07 10:00 2 - 1  
Geisler O / Kramer L - VestergaardM/AnthonisenNP 05.07 10:00 0 - 2  
Grinblat M / Danilenko D - Almeida R / Neves M 05.07 10:20 1 - 2  
Lovang K / Vallet F - Nero T / Martins C M 05.07 10:00 2 - 0  
Rodrigues G / Chang M - Chang J / Afonso M 05.07 11:30 2 - 0  
Soendergaard A / Werge M - Wassink B / Tirtosentono 05.07 10:00 2 - 0  
Tollaslabda (PortugueseInt-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lanier - Harry Huang 05.07 10:40 2 - 1  
A. Vazquez - M.J. Möller 05.07 10:30 1 - 2  
A.C. Hjelm - J. Torjussen 05.07 11:00 0 - 2  
G. Bjorkler - En. Roy 05.07 10:40 1 - 2  
L.P. Olsson - T. Künzi 05.07 11:00 0 - 2  
M. Bundgaard - C.J. Nilsson 05.07 10:20 1 - 2  
Mag. Johannesen - F. Roth 05.07 11:00 2 - 0  
Y. Gaudin - A. Pratama 05.07 10:30 0 - 2  
Tollaslabda (PortugueseInt-sel.,férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcala A / Vazquez A - Baroni E / Toti G 05.07 12:30 1 - 2  
Almeida R / Chang J - Duijs G / Van Wijlick D 05.07 11:20 0 - 2  
Buijk A / Wassink B - Anjo D N / Rodrigues G 05.07 12:30 2 - 0  
Carraggi J / Van Nieuwker - Carvalho B / Nero T 05.07 11:40 2 - 0  
Kraemer K H / Rindshoej M - Rusev I / Stoynov I 05.07 11:40 1 - 2  
Tollaslabda (PortugueseInt-sel.,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afonso M / Neves M - Franconville J / Racloz C 05.07 11:00 1 - 2  
Bergstein I / Ryberg A - Jaffrennou L / Margueritte T 05.07 11:30 2 - 0  
Rodriguez L / Setien A - Loeber C / Werge M 05.07 11:30 2 - 0  
Vízilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Olympiakosz (2.m.) 05.07 12:00 10 - 15  
Periszteri - Vouliagmeni (2.m.) 05.07 19:00 4 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kurbanov - Liam Smith 05.07 17:00 1 - 0  

 

2021.05.06.
Asztalitenisz (Challenger Series, 18. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Muhlbach - H. Zeptner 05.06 09:10 3 - 2  
C. Muhlbach - Mic. Engelhardt 05.06 12:30 3 - 0  
E. Mendes - F. Saljani 05.06 13:50 3 - 0  
E. Mendes - Mic. Engelhardt 05.06 10:30 3 - 0  
F. Saljani - Flo. Bluhm 05.06 11:10 0 - 3  
F. Saljani - Jon. Thimon 05.06 08:30 3 - 1  
Flo. Bluhm - Car. Rossi 05.06 14:30 3 - 1  
H. Zeptner - Car. Rossi 05.06 11:50 3 - 1  
Jon. Thimon - Car. Rossi 05.06 09:50 3 - 2  
Jon. Thimon - Flo. Bluhm 05.06 13:10 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duka - E. Voronkov 05.06 16:15 3 - 0  
A. Ilin - V. Chahur 05.06 23:45 3 - 0  
A. Lobanov - Alek. Kozlov 05.06 12:45 0 - 3  
A. Lobanov - E. Kharchenko 05.06 10:45 2 - 3  
A. Merezhko - And. Andreev 05.06 08:30 0 - 3  
A. Merezhko - O. Belugin 05.06 06:30 1 - 3  
A. Pravednov - A.Y. Fedosov 05.06 01:30 0 - 3  
A. Pravednov - Ilya Novikov 05.06 02:30 3 - 0  
A. Silantev - A. Toporkov 05.06 20:15 2 - 3  
A. Slaschilin - I. Valeriovich Nyrkov 05.06 12:15 3 - 2  
A. Suntsov - D. Molodtsov 05.06 00:45 3 - 0  
A. Suntsov - E. Ilyukhin 05.06 03:15 3 - 0  
A. Toporkov - D. Komarov 05.06 18:45 3 - 2  
A. Toporkov - I. Elistratov 05.06 20:45 3 - 2  
A. Yakovlev - A. Zabrodin 05.06 16:30 3 - 2  
A. Yakovlev - E. Anisimov 05.06 14:30 3 - 1  
A. Zabrodin - V. Selkin 05.06 15:00 0 - 3  
A. Zirin - Y.V. Lbov 05.06 08:15 2 - 3  
A.D. Volkov - O. Shagarov 05.06 02:15 3 - 1  
A.D. Volkov - T. Yusipov 05.06 22:45 3 - 1  
A.V. Poprocky - A. Duka 05.06 15:15 0 - 3  
A.Y. Fedosov - R. Pavlenko 05.06 00:00 2 - 3  
Alek. Kozlov - D. Sayanov 05.06 11:15 1 - 3  
And. Andreev - P. Vshivkov 05.06 07:00 2 - 3  
B. Grebenyuk - I. Soldatov 05.06 20:15 2 - 3  
D. Ignatiev - T. Turabekov 05.06 22:30 2 - 3  
D. Komarov - A. Silantev 05.06 21:15 2 - 3  
D. Komarov - I. Elistratov 05.06 19:45 1 - 3  
D. Molodtsov - E. Ilyukhin 05.06 01:45 3 - 1  
D. Molodtsov - M. Minkov 05.06 02:45 2 - 3  
D. Sayanov - A. Lobanov 05.06 12:15 3 - 0  
D. Tikhnenko - V. Mishakin 05.06 20:00 2 - 3  
D.M. Evlakhin - A. Ilin 05.06 22:45 3 - 1  
D.M. Evlakhin - O. Kutuzov 05.06 16:45 3 - 1  
D.M. Evlakhin - Pav. Medvedev 05.06 14:45 0 - 3  
E. Anisimov - A. Zabrodin 05.06 15:30 3 - 0  
E. Anisimov - V. Selkin 05.06 17:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - D.M. Evlakhin 05.06 16:15 3 - 1  
E. Ilyukhin - K.N. Malahov 05.06 00:15 2 - 3  
E. Kharchenko - Alek. Kozlov 05.06 11:45 1 - 3  
E. Kharchenko - D. Sayanov 05.06 13:15 3 - 2  
E. Voronkov - A.V. Poprocky 05.06 16:45 0 - 3  
E. Voronkov - Serg. Vladimirovich Che 05.06 14:45 1 - 3  
E.V. Makarenkov - D. Tikhnenko 05.06 21:00 1 - 3  
E.V. Makarenkov - I. Zemit 05.06 19:30 0 - 3  
F. Ambrosimov - A. Slaschilin 05.06 13:15 3 - 2  
F. Ambrosimov - V.G. Evlampiev 05.06 11:45 3 - 1  
I. Elistratov - A. Silantev 05.06 19:15 3 - 1  
I. Poletaev - Y.A. Gavrilov 05.06 10:15 3 - 2  
I. Soldatov - R. Kobytov 05.06 18:45 2 - 3  
I. Soldatov - V. Marshalov 05.06 20:45 3 - 1  
I. Valeriovich Nyrkov - F. Ambrosimov 05.06 10:45 0 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - V.G. Evlampiev 05.06 12:45 0 - 3  
I. Zemit - D. Tikhnenko 05.06 19:00 3 - 2  
Ilya Novikov - R. Pavlenko 05.06 01:00 2 - 3  
K. Churin - A. Pravednov 05.06 00:30 3 - 2  
K. Churin - A.Y. Fedosov 05.06 03:00 3 - 2  
K.N. Malahov - A. Suntsov 05.06 02:15 0 - 3  
M. Minkov - K.N. Malahov 05.06 01:15 3 - 2  
O. Belugin - And. Andreev 05.06 07:30 2 - 3  
O. Belugin - P. Vshivkov 05.06 09:00 1 - 3  
O. Kutuzov - E. Ilyukhin 05.06 15:15 3 - 1  
O. Pronin - A. Zirin 05.06 07:15 2 - 3  
P. Vshivkov - A. Merezhko 05.06 08:00 3 - 2  
P. Vshivkov - And. Andreev 05.06 10:00 2 - 3  
Pav. Medvedev - E. Ilyukhin 05.06 17:15 1 - 3  
Pav. Medvedev - O. Kutuzov 05.06 15:45 3 - 0  
R. Kobytov - B. Grebenyuk 05.06 21:15 0 - 3  
R. Kobytov - V. Marshalov 05.06 19:45 1 - 3  
R. Pavlenko - D. Sayanov 05.06 23:00 3 - 0  
R. Pavlenko - K. Churin 05.06 02:00 3 - 0  
Serg. Vladimirovich Che - A. Duka 05.06 17:15 1 - 3  
Serg. Vladimirovich Che - A.V. Poprocky 05.06 15:45 0 - 3  
T. Razinkov - T. Yusipov 05.06 12:30 3 - 2  
T. Razinkov - Y. Shishko 05.06 10:30 3 - 1  
T. Turabekov - S. Ogay 05.06 23:30 3 - 1  
T. Yusipov - A. Girevenkov 05.06 23:45 2 - 3  
T. Yusipov - Y. Troyanov 05.06 11:00 2 - 3  
V. Marshalov - B. Grebenyuk 05.06 19:15 3 - 1  
V. Mishakin - A. Zirin 05.06 09:15 0 - 3  
V. Mishakin - E.V. Makarenkov 05.06 18:30 3 - 2  
V. Mishakin - I. Zemit 05.06 20:30 0 - 3  
V. Mishakin - O. Pronin 05.06 07:45 2 - 3  
V. Safonov - A.D. Volkov 05.06 01:15 2 - 3  
V. Selkin - A. Yakovlev 05.06 16:00 1 - 3  
V.G. Evlampiev - A. Slaschilin 05.06 11:15 3 - 2  
Val. Sidorin - D. Balakin 05.06 23:15 3 - 0  
Y. Merkushin - N. Zhurba 05.06 23:15 1 - 3  
Y. Shishko - T. Yusipov 05.06 11:30 2 - 3  
Y. Shishko - Y. Troyanov 05.06 13:00 3 - 0  
Y. Troyanov - T. Razinkov 05.06 12:00 1 - 3  
Y.V. Lbov - O. Pronin 05.06 08:45 2 - 3  
Y.V. Lbov - V. Mishakin 05.06 06:45 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 05.06 11:30 2 - 7  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 05.06 11:30 6 - 5  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 05.06 11:30 6 - 4  
Lotte Giants - KIA Tigers 05.06 11:30 17 - 9  
NC Dinos - SSG Landers 05.06 11:30 7 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 05.06 01:10 5 - 6  
Boston - Detroit (19:10) 05.06 19:10 12 - 9  
Chicago Cubs - LA Dodgers 05.06 01:40 6 - 5  
Kansas City - Cleveland 05.06 02:10 4 - 5  
Kansas City - Cleveland (20:10) 05.06 20:10 0 - 4  
LA Angels - Tampa Bay 05.06 03:38 1 - 3  
Miami - Arizona 05.06 00:40 8 - 0  
Minnesota - Texas 05.06 01:40 1 - 3  
Minnesota - Texas (19:10) 05.06 19:10 3 - 4  
NY Yankees - Houston 05.06 01:05 6 - 3  
NY Yankees - Houston (19:05) 05.06 19:05 4 - 7  
Oakland - Toronto 05.06 03:40 4 - 9  
Oakland - Toronto (21:37) 05.06 21:37 4 - 10  
Philadelphia - Milwaukee 05.06 01:05 5 - 4  
Philadelphia - Milwaukee (19:05) 05.06 19:05 2 - 0  
San Diego - Pittsburgh 05.06 02:10 4 - 2  
St. Louis - NY Mets (19:15) 05.06 19:15 1 - 4  
Washington - Atlanta 05.06 01:05 3 - 5  
Washington - Atlanta (22:05) 05.06 22:05 2 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 05.06 12:35 4 - 13  
Wei Chuan Dragons - Uni-President Lions 05.06 12:35 8 - 7  
Birkózás (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kozyrev - Ligeti D. (Szabadfogás, 125kg) 05.06 19:40 1 - 0  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kína 05.06 17:00 7 - 1  
Kanada - Dánia 05.06 17:00 10 - 8  
Kanada - Japán 05.06 22:00 5 - 7  
Németország - Kína 05.06 03:00 7 - 5  
Németország - Svédország 05.06 22:00 1 - 6  
Olaszország - Dánia 05.06 03:00 5 - 9  
Olaszország - Japán 05.06 17:00 2 - 8  
Svájc - Orosz csapat 05.06 17:00 8 - 6  
USA - Svájc 05.06 22:00 5 - 6  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - P. Holloway 05.06 13:45 2 - 4  
Andy Jenkins - R. Hogarth 05.06 11:10 2 - 4  
C. Barstow - Rob. Owen 05.06 22:45 4 - 3  
Col. Osborne - Andy Jenkins 05.06 14:40 4 - 0  
Col. Osborne - J. McCarthy 05.06 11:25 4 - 3  
Col. Osborne - R. Hogarth 05.06 12:30 4 - 1  
J. McCarthy - Andy Jenkins 05.06 12:45 0 - 4  
J. McCarthy - Sco. Baker 05.06 10:45 4 - 3  
Jam. Richardson - C. Barstow 05.06 23:20 4 - 2  
P. Holloway - Col. Osborne 05.06 10:30 2 - 4  
P. Holloway - J. McCarthy 05.06 14:15 4 - 3  
P. Holloway - Sco. Baker 05.06 13:00 0 - 4  
R. Hogarth - J. McCarthy 05.06 13:10 2 - 4  
R. Hogarth - P. Holloway 05.06 11:45 4 - 3  
Rob. Owen - Way. Warren 05.06 23:40 4 - 1  
Sco. Baker - Andy Jenkins 05.06 12:10 4 - 3  
Sco. Baker - Col. Osborne 05.06 13:30 4 - 2  
Sco. Baker - R. Hogarth 05.06 14:05 4 - 0  
Ste. Burton - C. Barstow 05.06 23:55 2 - 4  
Ste. Burton - Jam. Richardson 05.06 22:30 4 - 3  
Way. Warren - Ste. Burton 05.06 23:05 2 - 4  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - P. Wright 05.06 21:45 8 - 3  
J. Wade - J.O. de Sousa 05.06 21:00 7 - 7  
M. van Gerwen - J. Clayton 05.06 22:25 8 - 5  
N. Aspinall - D. van den Bergh 05.06 20:10 6 - 8  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Huntsmen - New York Subliners 05.06 22:30 1 - 3  
Minnesota Roekkr - Los Angeles Guerrillas 05.06 21:00 3 - 2  
E-Sport (CSGO, Elisa Inv.,Reg.Swiss St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere Junior - Lilmix 05.06 17:30    
Nordavind - 777 Esports 05.06 20:15 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Secret Club - Chococheck 05.06 03:00 2 - 1  
Team1 - Mythic 05.06 03:00 2 - 1  
Triumph - Big Chillin 05.06 03:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Izako Boars 05.06 09:50 2 - 0  
Offset Esports - Lyngby Vikings 05.06 16:50 0 - 2  
Pact - Sangal Esports 05.06 13:20 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Republeague, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Anonymo Esports 05.06 17:00 2 - 1  
Natus Vincere Junior - Caronte Gaming 05.06 11:00 1 - 2  
SKADE - Endpoint 05.06 14:35 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis Talent - Tricked eSport 05.06 12:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havan Liberty - Furious Gaming 05.06 01:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESLMeisterschaft,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esport Rhein-Neckar - Touch The Crown 05.06 19:15 0 - 2  
Pixlip Gaming - Epic Dudes 05.06 19:15 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Number One,Stage 2,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambush Esport - Myinsanity 05.06 19:00 1 - 0  
Club Brugge Esports - Waitfortag 05.06 22:00 0 - 1  
Game Agents - Grond 05.06 21:00 1 - 0  
The Dice - Clutch Rayn 05.06 20:00 0 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Invictus Gaming 05.06 08:00 2 - 1  
Elephant.4Am - Team Aster 05.06 11:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Empire - Notechies 05.06 15:15 2 - 0  
Trident Clan - Fantastic.five 05.06 11:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extremum - Team Unique 05.06 17:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egoboys - Gorillaz Pride 05.06 21:10 2 - 1  
Omega Gaming - Inverse 05.06 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellbear Smashers - Team Spirit 05.06 16:00 2 - 1  
Lvlup - Brame 05.06 13:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quincy Crew - 4 Zoomers 05.06 21:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - Motivade.trust Gaming 05.06 08:00 1 - 2  
Team Mystery - 496 Gaming 05.06 06:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omega Esports - Neon Esports 05.06 11:55 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Sam) - Ukraine (Aphex) 05.06 08:48 3 - 6  
Italy (Diamond) - Ukraine (Aphex) 05.06 09:24 6 - 4  
Poland (coldsiemens) - Ukraine (Aphex) 05.06 10:00 2 - 6  
Ukraine (Aphex) - Belarus (Sam) 05.06 07:00 3 - 2  
Ukraine (Aphex) - Italy (Diamond) 05.06 07:36 2 - 4  
Ukraine (Aphex) - Poland (coldsiemens) 05.06 08:12 8 - 1  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.06 00:20 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 05.06 00:00 1 - 3  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 05.06 04:20 1 - 4  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 05.06 02:40 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 05.06 03:20 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.06 01:00 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Austria (Kot) 05.06 22:40 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 05.06 21:40 3 - 2  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 05.06 23:20 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 05.06 23:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Cameroon (Moic) 05.06 22:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Egypt (Kasandra) 05.06 22:00 3 - 1  
Austria (Kot) - Switzerland (Apollo) 05.06 21:20 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 05.06 07:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 05.06 07:40 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 05.06 09:20 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 05.06 05:20 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 05.06 12:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 05.06 08:40 0 - 0  
Belgium (Tommy) - South Africa (Ben) 05.06 10:20 4 - 1  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.06 12:40 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 05.06 21:00 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 05.06 22:40 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 05.06 23:20 2 - 0  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.06 11:00 1 - 0  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.06 09:20 3 - 1  
Chile (Poli) - Germany (General) 05.06 08:40 1 - 3  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 05.06 11:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 05.06 06:20 0 - 3  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 05.06 12:40 0 - 3  
Chile (Poli) - South Africa (Ben) 05.06 08:20 3 - 2  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 05.06 05:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 05.06 10:00 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 05.06 08:00 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 05.06 05:40 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 05.06 10:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 05.06 07:20 2 - 4  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 05.06 05:20 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - South Africa (Ben) 05.06 09:40 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 05.06 06:20 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.06 00:40 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.06 02:20 0 - 0  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.06 01:40 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.06 04:00 1 - 0  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 05.06 01:40 0 - 1  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 05.06 03:40 2 - 1  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 05.06 03:20 2 - 1  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 05.06 02:40 2 - 1  
Denmark (Teok) - Uruguay (Billiot) 05.06 00:20 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 05.06 21:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 05.06 21:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 05.06 22:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.06 23:20 3 - 2  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 05.06 03:00 3 - 0  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 05.06 04:00 3 - 1  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 05.06 00:40 3 - 0  
England (Zeus) - Italy (Ang) 05.06 01:00 3 - 1  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 05.06 00:00 0 - 3  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 05.06 03:20 3 - 0  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 05.06 08:00 1 - 3  
Germany (General) - Chile (Poli) 05.06 09:00 2 - 1  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 05.06 12:20 3 - 2  
Germany (General) - Ireland (Panica) 05.06 07:20 1 - 3  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 05.06 10:00 2 - 1  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 05.06 07:00 1 - 1  
Germany (General) - South Africa (Ben) 05.06 05:00 2 - 2  
Germany (General) - United States (CaptainX) 05.06 10:40 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 05.06 01:00 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Denmark (Teok) 05.06 02:00 0 - 2  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 05.06 00:20 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 05.06 04:20 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 05.06 04:00 3 - 1  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 05.06 12:00 3 - 1  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 05.06 06:00 4 - 1  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 05.06 06:40 1 - 3  
Ireland (Panica) - Germany (General) 05.06 10:20 1 - 2  
Ireland (Panica) - Netherlands (Aibothard) 05.06 05:40 2 - 3  
Ireland (Panica) - Poland (Johnybegood) 05.06 07:40 1 - 1  
Ireland (Panica) - South Africa (Ben) 05.06 11:20 4 - 0  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 05.06 09:40 1 - 0  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 05.06 02:00 2 - 1  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 05.06 03:00 0 - 1  
Italy (Ang) - Greece (Sarafou) 05.06 03:40 2 - 2  
Italy (Ang) - Russia (Val) 05.06 01:20 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Australia (Kubrik) 05.06 22:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Marley) 05.06 21:00 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Austria (Kot) 05.06 20:40 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 05.06 23:40 0 - 0  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.06 23:00 0 - 3  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.06 22:40 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 05.06 06:00 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 05.06 10:40 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 05.06 11:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 05.06 07:40 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Ireland (Panica) 05.06 12:40 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 05.06 09:40 4 - 2  
Netherlands (Aibothard) - South Africa (Ben) 05.06 07:00 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - United States (CaptainX) 05.06 08:00 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 05.06 09:00 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 05.06 05:00 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 05.06 11:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 05.06 11:20 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Ireland (Panica) 05.06 09:20 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 05.06 08:20 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - South Africa (Ben) 05.06 12:20 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 05.06 07:20 2 - 1  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.06 03:40 2 - 0  
Russia (Val) - England (Zeus) 05.06 02:40 2 - 2  
Russia (Val) - Italy (Ang) 05.06 00:00 3 - 1  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.06 00:40 3 - 2  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.06 02:00 3 - 1  
South Africa (Ben) - Belgium (Tommy) 05.06 06:40 2 - 0  
South Africa (Ben) - Chile (Poli) 05.06 10:00 0 - 2  
South Africa (Ben) - Colombia (Gorilla) 05.06 08:40 0 - 2  
South Africa (Ben) - Germany (General) 05.06 12:00 4 - 3  
South Africa (Ben) - Ireland (Panica) 05.06 06:20 1 - 1  
South Africa (Ben) - Netherlands (Aibothard) 05.06 11:00 0 - 2  
South Africa (Ben) - Poland (Johnybegood) 05.06 05:40 1 - 1  
South Africa (Ben) - United States (CaptainX) 05.06 11:40 2 - 0  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 05.06 23:00 4 - 1  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 05.06 23:40 0 - 3  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.06 21:20 2 - 1  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 05.06 22:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.06 21:00 1 - 2  
Sweden (Marley) - Austria (Kot) 05.06 21:40 1 - 1  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 05.06 20:40 0 - 1  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 05.06 22:20 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 05.06 20:40 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.06 23:00 3 - 3  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.06 02:20 2 - 1  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 05.06 01:20 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 05.06 04:20 2 - 3  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 05.06 03:00 3 - 2  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 05.06 05:00 2 - 0  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.06 12:00 1 - 0  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.06 10:20 3 - 2  
United States (CaptainX) - Germany (General) 05.06 06:40 2 - 1  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 05.06 08:20 2 - 4  
United States (CaptainX) - Netherlands (Aibothard) 05.06 09:00 3 - 1  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 05.06 11:00 1 - 3  
United States (CaptainX) - South Africa (Ben) 05.06 06:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Denmark (Teok) 05.06 01:20 0 - 0  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 05.06 01:40 2 - 0  
Uruguay (Billiot) - Italy (Ang) 05.06 02:20 3 - 3  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Everton (Barcelona) 05.06 18:15 2 - 5  
Everton (Barcelona) - Dortmund (Confession) 05.06 19:05 3 - 3  
Marseille (Fints) - Mönchengladbach (Bluemou) 05.06 12:05 4 - 2  
Marseille (Fints) - Tottenham (Megapolice) 05.06 10:00 0 - 3  
Mönchengladbach (Bluemou) - Pnz Im Not Over 05.06 11:40 4 - 0  
Mönchengladbach (Bluemou) - Tottenham (Megapolice) 05.06 09:10 2 - 5  
Pnz Im Not Over - Marseille (Fints) 05.06 08:45 4 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Pnz Im Not Over 05.06 10:50 3 - 2  
E-Sport (LOL,Mid-season Invit.,Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Cloud9 05.06 15:00 1 - 0  
Infinity Esports - DetonatioN FocusMe 05.06 15:50 1 - 0  
Pain Gaming - Istanbul Wild Cats 05.06 18:55 1 - 0  
Pentanet.gg - Royal Never Give Up 05.06 16:50 0 - 1  
Pentanet.gg - Unicorns of Love 05.06 17:45 0 - 1  
PSG Talon - Mad Lions 05.06 20:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Fosters23) - Portland (Tranquil) 05.06 09:24 45 - 49  
LA Clippers (Bumblebee) - Portland (Tranquil) 05.06 07:00 45 - 51  
LA Clippers (Joker) - Milwaukee (Hurricane) 05.06 21:30 55 - 45  
Milwaukee (Jema11) - Portland (Tranquil) 05.06 08:12 41 - 49  
Portland (Tranquil) - Brooklyn (Fosters23) 05.06 07:36 39 - 48  
Portland (Tranquil) - LA Clippers (Bumblebee) 05.06 08:48 44 - 40  
Portland (Tranquil) - Milwaukee (Jema11) 05.06 10:00 50 - 39  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Joker) - Milwaukee (Hurricane) 05.06 17:30 57 - 63  
Brooklyn (Joker) - Philadelphia 76ers (Zod) 05.06 16:54 39 - 51  
Milwaukee (Hurricane) - Brooklyn (Joker) 05.06 15:42 60 - 53  
Milwaukee (Hurricane) - Philadelphia 76ers (Zod) 05.06 14:30 35 - 43  
Philadelphia 76ers (Zod) - Brooklyn (Joker) 05.06 15:06 42 - 47  
Philadelphia 76ers (Zod) - Milwaukee (Hurricane) 05.06 16:18 47 - 38  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Sm1T1Q) - Chicago (nikitos349) 05.06 10:40 60 - 69  
Atlanta (Sm1T1Q) - Memphis (Jimmy_Walker13) 05.06 12:25 69 - 74  
Charlotte Hornets (tiger_ - Toronto Raptors (bossvlad 05.06 14:45 54 - 58  
Chicago (nikitos349) - Memphis (Jimmy_Walker13) 05.06 09:30 59 - 50  
Chicago (nikitos349) - Sacramento (kotpirog131) 05.06 11:50 66 - 56  
Indiana (mcdonals999) - San Antonio (nikitos349) 05.06 06:50 56 - 60  
Indiana Pacers (bigbabymi - Charlotte Hornets (tiger_ 05.06 13:00 54 - 50  
Indiana Pacers (bigbabymi - Toronto Raptors (bossvlad 05.06 15:20 56 - 46  
Memphis (Jimmy_Walker13) - Sacramento (kotpirog131) 05.06 11:15 51 - 60  
Memphis Grizzlies (pelmes - Charlotte Hornets (tiger_ 05.06 15:55 62 - 53  
Memphis Grizzlies (pelmes - Indiana Pacers (bigbabymi 05.06 14:10 72 - 60  
New York (toni_pytko) - San Antonio (nikitos349) 05.06 06:15 58 - 68  
Sacramento (kotpirog131) - Atlanta (Sm1T1Q) 05.06 10:05 59 - 45  
Toronto Raptors (bossvlad - Memphis Grizzlies (pelmes 05.06 13:35 56 - 67  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Fosters23) - Denver (Tranquil) 05.06 13:24 49 - 36  
Dallas (Fosters23) - LA Clippers (Jema11) 05.06 11:00 45 - 38  
Denver (Kodas) - Portland (Iamdevilwalk) 05.06 23:48 60 - 62  
Denver (Tranquil) - LA Clippers (Jema11) 05.06 14:00 50 - 57  
Denver (Tranquil) - Portland (Bumblebee) 05.06 12:48 55 - 46  
LA Clippers (Asap) - Denver (Kodas) 05.06 22:36 58 - 52  
LA Clippers (Asap) - Portland (Iamdevilwalk) 05.06 23:12 55 - 48  
LA Clippers (Jema11) - Denver (Tranquil) 05.06 12:12 46 - 43  
Portland (Bumblebee) - LA Clippers (Jema11) 05.06 11:36 62 - 52  
Portland (Iamdevilwalk) - Denver (Kodas) 05.06 22:00 57 - 59  
E-Sport (SC2,GSL Season,Code S,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogue - Maru 05.06 11:50 4 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Colorado Eagles 05.06 03:00 2 - 1  
Grand Rapids - Cleveland 05.06 01:00 2 - 3  
Lehigh Valley - Hershey 05.06 01:05 5 - 3  
Ontario Reign - San Diego 05.06 03:00 6 - 4  
Providence - Hartford 05.06 19:00 6 - 3  
Toronto Marlies - Manitoba 05.06 21:00 3 - 5  
Utica - Syracuse 05.06 01:00 3 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 05.06 01:00 6 - 3  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen Americans - Tulsa Oilers 05.06 02:05 1 - 0  
Florida Everblades - South Carolina Stingrays 05.06 01:30 2 - 2  
Jacksonville Icemen - Greenville Swamp Rabbits 05.06 01:00 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Los Angeles 05.06 04:00 2 - 4  
Calgary - Winnipeg 05.06 03:30 0 - 4  
Columbus - Nashville 05.06 01:00 4 - 2  
Minnesota - Las Vegas 05.06 02:00 2 - 2  
NY Rangers - Washington 05.06 01:00 2 - 4  
Ottawa - Montreal 05.06 01:00 5 - 1  
San Jose - Colorado 05.06 03:30 3 - 2  
St. Louis - Anaheim 05.06 02:00 2 - 2  
Tampa Bay - Dallas 05.06 01:00 6 - 2  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda (5.m.) 05.06 17:30 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Växjö (3.m.) 05.06 20:00 5 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovák bajnokság 2020/21 05.06 17:30    
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Poprad (5.m.) 05.06 17:30 3 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 05.06 17:10 2 - 0  
Dánia - Norvégia 05.06 19:00 4 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds 05.06 04:05 3 - 3  
Prince George Cougars - Vancouver Giants 05.06 04:00 3 - 0  
Tri-City Americans - Portland Winterhawks 05.06 04:05 2 - 7  
Kosárlabda (ABA Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Studentski Centar - Spars Sarajevo 05.06 16:00 71 - 72  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quimsa - San Lorenzo (1.m.) 05.06 22:00 75 - 68  
Kosárlabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - San Pablo Burgos 05.06 19:00 77 - 86  
Iberostar Tenerife - Strasbourg 05.06 16:00 73 - 73, h.u. 86 - 88  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Balkan Botevgrad (2.m.) 05.06 18:00 84 - 53  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Sheffield 05.06 18:00 81 - 81  
Plymouth - Worcester 05.06 20:30 96 - 81  
Kosárlabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Randers (5.m.) 05.06 18:45 95 - 72  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Lavrio 05.06 19:00 108 - 71  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Tindastoll 05.06 20:15 93 - 83  
Haukar - Höttur 05.06 20:15 100 - 104  
IR Reykjavik - Njardvik 05.06 22:15 99 - 106  
Stjarnan - KR Reykjavik 05.06 21:15 85 - 96  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem 05.06 17:00 79 - 96  
Ironi Ness Ziona - Ironi Naharia 05.06 17:00 105 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora (6.m.) 05.06 19:30 92 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Alytaus Dzukija 05.06 18:00 92 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 05.06 02:00 135 - 103  
Cleveland - Portland 05.06 01:30 105 - 141  
Denver - New York 05.06 03:00 113 - 97  
Houston - Philadelphia 05.06 02:00 115 - 135  
Indiana - Sacramento 05.06 02:00 93 - 104  
Milwaukee - Washington 05.06 02:00 135 - 134  
Minnesota - Memphis 05.06 02:00 135 - 139  
Orlando - Boston 05.06 01:00 96 - 132  
Utah - San Antonio 05.06 03:00 126 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Famila Schio (1.m.) 05.06 19:00 69 - 59  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Kapfenberg (1.m.) 05.06 19:00 80 - 86  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica (1.m.) 05.06 19:30 92 - 86  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - BCMU Pitesti 05.06 15:00 75 - 89  
Dinamo Bukarest - Galati 05.06 18:00 76 - 85  
Steaua Bukarest - Timisoara 05.06 15:45 68 - 85  
U-Banca Cluj - CSM Oradea 05.06 18:45 77 - 83  
Univ. Craiova - Targu Jiu 05.06 15:00 108 - 65  
Voluntari - CSU Sibiu 05.06 18:00 85 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Valencia (3.m.) 05.06 19:00 76 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Obradoiro Monbus 05.06 21:00 76 - 70  
MoraBanc Andorra - Fuenlabrada 05.06 18:30 85 - 71  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Jamtland (1.m.) 05.06 19:30 84 - 70  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - Rogaska (2.m.) 05.06 20:30 67 - 95  
Polzela - Olimpija Ljubljana (2.m.) 05.06 18:00 70 - 87  
Sencur Kranj - Helios Domzale (2.m.) 05.06 18:30 70 - 56  
Sentjur - Krka Novo Mesto (2.m.) 05.06 18:00 69 - 69, h.u. 84 - 79  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taiwan Power - Cathay Life 05.06 12:00 59 - 89  
Taiyuan - Chunghwa Telecom 05.06 13:40 65 - 51  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray (1.m.) 05.06 15:00 73 - 66  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prometej Kamjanszke - Ternopil 05.06 17:00 82 - 63  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cancrejeros de Monagas - Trotamundos de Carabobo 05.06 20:05 64 - 68  
Diablos de Miranda - Bucaneros de La Guaira 05.06 22:05 70 - 78  
Gigantes de Guayana - Centauros de Portuguesa 05.06 01:45 81 - 75  
Taurinos de Aragua - Indios de Caracas 05.06 22:45 68 - 67  
Kosárlabda (WNBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Atlanta 05.06 01:00 80 - 87  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranaki Mountainairs - Franklin Bulls 05.06 09:30 85 - 101  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Chall. Bangalore - Kings Punjab 05.06 16:00    
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Bjerringbro-Silkeborg 05.06 18:30 23 - 27  
SönderjyskE - GOG 05.06 20:30 28 - 36  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Melsungen 05.06 19:00 29 - 33  
Magdeburg - Balingen-Weilstetten 05.06 19:00 26 - 28  
Minden - Stuttgart 05.06 19:00 27 - 27  
R-N. Löwen Kronau - Füchse Berlin 05.06 19:00 24 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Rosztov 05.06 16:00 25 - 35  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Rapid Bukarest 05.06 17:30 27 - 22  
Dunarea Braila - Slatina 05.06 12:15 30 - 27  
Magura Cisnadiei - Zalau 05.06 15:00 24 - 26  
Municipal Craiova - Prahova Ploiesti 05.06 13:45 31 - 22  
Ramnicu Valcea - Mioveni 05.06 11:00 32 - 20  
Univ. Cluj - Danubius Galati 05.06 09:30 25 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - St. Gallen (1.m.) 05.06 18:15 24 - 20  
Winterthur - Basel (1.m.) 05.06 19:30 22 - 19  
Kézilabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmir - Besiktas 05.06 15:00 29 - 31  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Macarthur FC 05.06 11:05 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Etar Veliko Tarnovo 05.06 16:30 1 - 0  
Slavia Szófia - Botev Vraca 05.06 18:45 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Alagoano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruripe AL - Alianca AL 05.06 01:00 1 - 3  
CRB - Jacyoba AL 05.06 01:00 4 - 2  
CSE - CSA 05.06 01:00 2 - 0  
Murici AL - ASA 05.06 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Baiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia de Feira - Unirb BA 05.06 00:30 3 - 0  
Doce Mel - Juazeirense 05.06 00:30 2 - 2  
Jacuipense - Bahia BA 05.06 00:30 0 - 1  
Vitória BA - Fluminense de Feira 05.06 00:30 1 - 1  
Vitória da Conquista - Alagoinhas 05.06 00:30 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Cearense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Icasa CE 05.06 02:45 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Goiano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vila Nova GO - Aparecidense 05.06 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paraense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Bragantino Para PA 05.06 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Coritiba 05.06 22:40 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Guarani SP 05.06 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz PE - Afogados da Ingazeira 05.06 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assu RN - Palmeira RN 05.06 20:00 1 - 1  
Forca e Luz RN - America FC 05.06 01:45 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Freiburg 05.06 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paralimni - Karmiotissza Polemidion 05.06 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Portland 05.06 04:15 3 - 1  
Monterrey - Columbus 05.06 02:00 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Rosario Central 05.06 00:15 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torque Montevideo - Guabira Montero 05.06 00:15 4 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Ceara 05.06 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Talleres Cordoba 05.06 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Fremad Amager 05.06 19:00 2 - 0  
Skive - Vendsyssel 05.06 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Esbjerg 05.06 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Black Leopards 05.06 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacaritas Pelileo - LDU Portoviejo 05.06 22:00 2 - 2  
Cumbaya - CA Porteno 05.06 00:00 2 - 1  
Gualaceo - El Nacional Quito 05.06 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Al-Ahly (EGY) 05.06 21:30 1 - 2  
El Zamalek - Smouha 05.06 21:30 2 - 1  
Ghazl El Mahallah - ENPPI 05.06 21:30 1 - 0  
Wadi Degla - Pyramids FC 05.06 21:30 1 - 3  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Villarreal 05.06 21:00 0 - 0  
Manchester Utd. - Roma (Ki jut tovább?) 05.06 21:00    
Roma - Manchester Utd. 05.06 21:00 3 - 2  
Villarreal - Arsenal (Ki jut tovább?) 05.06 21:00    
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Dnyepr Mogiljev 05.06 15:30 0 - 2  
Orsa - Shakhtar Petrikov 05.06 17:30 0 - 3  
Volna Pinszk - Lokomotív Gomel 05.06 13:30 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Paris SG 05.06 18:30 2 - 3  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Real Espana 05.06 03:00 2 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras Progreso - Lobos UPNFM 05.06 03:00 4 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happy Valley - Pegasus Kowloon 05.06 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Vikingur Olafsvik 05.06 21:15 4 - 2  
Throttur Reykjavik - Fjölnir 05.06 21:15 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASA Tel Aviv Univ. - Hapoel Petah Tikva 05.06 18:15 4 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi BE Hefer 05.06 18:00 0 - 3  
Maccabi Netanya - Maccabi Kiryat Gat 05.06 19:30 0 - 0  
Maccabi Talents Hadera - Hapoel Raanana 05.06 19:30 0 - 5  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shabab Al-Ordon - Al-Faisaly (JOR) 05.06 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Cortulua 05.06 17:00 1 - 1  
Valledupar - Dep. Quindio 05.06 22:15 0 - 1  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballkani - Arberia 05.06 15:00 2 - 3  
Drenica Skenderaj - Llapi 05.06 15:00 4 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantong Zhiyun - Beijing Sport Univ. 05.06 13:35 2 - 1  
Suzhou Dongwu - Liaoning Shenyang Urban 05.06 09:30 1 - 0  
Wuhan Three Towns - Guizhou FC 05.06 13:35 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Universitario de Deportes 05.06 00:00 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional RS - Olimpia Asuncion 05.06 02:00 6 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Sporting Cristal 05.06 02:00 0 - 0  
Racing Club - Sao Paulo SP 05.06 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - Nacional Montevideo 05.06 04:00 3 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - RSB Berkane 05.06 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Raja Casablanca 05.06 00:00 1 - 1  
Wydad Casablanca - Chabab Mohammedia 05.06 00:00 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tepatitlan - Mineros de Zacatecas 05.06 00:00 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Tver - Dinamo Moszkva 2 05.06 14:00 2 - 1  
Olimp-Dolgoprudnyij - Leningradec 05.06 15:00 2 - 1  
Znamja Truda - Rogyina Moszkva 05.06 13:00 0 - 3  
Zvezda Szentpétervár - Kazanka Moszkva 05.06 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noszta Novotrojick - Zenit-Izsevszk 05.06 13:00 0 - 0  
Orenburg 2 - Kamaz 05.06 13:00 1 - 2  
Volga Uljanovszk - Lada Dimitrovgrad 05.06 16:00 2 - 1  
Volna Nyizsegorodszk - Lada Toljatti 05.06 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. San Miguelito - Costa del Este 05.06 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Portimonense 05.06 18:00 1 - 0  
Benfica - Porto 05.06 19:30 1 - 1  
Farense - Guimaraes 05.06 21:30 2 - 2  
Moreirense - Nacional Madeira 05.06 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - Voluntari 05.06 13:30 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - CFR Cluj 05.06 16:00 0 - 1  
Botosani - FCS Bukarest 05.06 18:45 1 - 3  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Tecla - 11 Deportivo 05.06 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Folgore/Falciano - Murata 05.06 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - East Fife 05.06 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASC Jaraaf - AS Pikine 05.06 18:30 0 - 2  
Teungueth FC - Dakar SC 05.06 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - ND Gorica 05.06 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingulec Petrove - FC Lviv 05.06 18:00 1 - 0  
Minaj - Sahtar Doneck 05.06 18:00 0 - 4  
Ruh Lviv - Olimpik Doneck 05.06 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Las Vegas 05.06 04:30 5 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia Maracaibo - Zamora Barinas 05.06 22:00 3 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Pjunyik Jereván 05.06 13:00 1 - 0  
Ararat-Armenia - Noah Jereván 05.06 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Turon - Pakhtakor 05.06 14:00 1 - 1  
Surkhon Termez - AGMK Olmaliq 05.06 14:00 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Melbourne Storm 05.06 11:50 0 - 50  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Albánia 05.06 19:00 3 - 0  
Szlovákia - Svájc 05.06 16:00 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taurus Houten - Papendal/Arnhem 05.06 20:00 0 - 3  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - Cheong-Eui Kim 05.06 09:00 2 - 1  
F.C. Jianu - J. Berrettini 05.06 13:10 2 - 0  
G. Piraino - Adr. Andreev 05.06 13:40 0 - 0  
L. Gerch - S. Ehrat 05.06 10:50 0 - 2  
N. Hardt - P. Heller 05.06 10:10 2 - 1  
O. Luz - Rio Noguchi 05.06 11:50 2 - 0  
T. Skatov - C. Sinclair 05.06 13:05 1 - 2  
Y. Erel - S. Kopp 05.06 11:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Rosca - S. Sakellaridi 05.06 09:00 2 - 0  
C.W. Hennemann - O. Uslu 05.06 11:40 2 - 0  
D. Radanovic - E. Shalimova 05.06 13:00 0 - 2  
F. Östlund - P. Leykina 05.06 09:00 0 - 2  
I. Lavino - O. Gadecki 05.06 09:00    
I. Yoruk - K. Bartone 05.06 10:10    
J. Avdeeva - A. Ruzic 05.06 09:00 2 - 1  
K. Kuzmova - Mis. Matsuda 05.06 08:55 0 - 2  
Tenisz (Biella 5, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - A. Collarini 05.06 12:50 1 - 2  
Jay Clarke - G. Andreozzi 05.06 14:30 1 - 2  
Joao Menezes - J.P. Varillas 05.06 15:10 0 - 2  
L. Mayer - Ale. Muller 05.06 17:20 0 - 2  
Tenisz (Biella 5, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domingues J / Sousa P - Matos/Meligeni RodriguesA 05.06 18:00 0 - 2  
Doumbia S / Reboul F - Coppejans K / Menezes J 05.06 18:50 2 - 0  
Goransson A / Lammons N - Balaji N S / Nedunchezhiy 05.06 11:00 2 - 1  
Margaroli L / Shamasdin A - Martos Gornes S / Sitak A 05.06 17:10 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - H. Dart 05.06 18:40 1 - 2  
Claire Liu - M. Sherif Abdelaziz 05.06 17:45 2 - 0  
G. Min - R. Zarazua 05.06 15:50 0 - 2  
I.M. Bara - J. Loeb 05.06 16:00 1 - 2  
M. Brengle - V. Cepede Royg 05.06 16:00 2 - 0  
M. Frech - V. Duval 05.06 16:00 2 - 1  
O. Govortsova - A. Sutjiadi 05.06 17:50 2 - 1  
Sto. Sanders - K. Volynets 05.06 19:00 0 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.F. Vidal Azorin - K. Wehnelt 05.06 09:50 2 - 0  
J.P. Paz - M. Pucinelli de Almeida 05.06 10:00 1 - 2  
M. Navone - C. Sanchez Jover 05.06 09:55 1 - 2  
P. Jubb - C. Tzicas 05.06 13:35 2 - 0  
S. Carr - J. Pereira 05.06 10:00 2 - 1  
S.A. Ivanov - A. McHugh 05.06 11:40 2 - 0  
T. Cigarran - Oli. Crawford 05.06 11:35 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zolotareva - L. Alhussein Abdel Aziz 05.06 13:00 2 - 1  
B. Palicova - N. Berberovic 05.06 11:10 2 - 1  
C. Ngounoue - S. Samir 05.06 12:05 1 - 2  
E. Avanesyan - Z. Kruger 05.06 10:00 2 - 0  
G. Topalova - Isa. Kruger 05.06 10:00 2 - 0  
N. Fossa Huergo - Z. Kulambayeva 05.06 13:00 1 - 2  
S. Imamura - O. Gavrila 05.06 11:40 1 - 2  
Y. Dmitrichenko - E. Vishnevskaya 05.06 10:00 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - A. Bublik 05.06 11:00 0 - 2  
C. Garin - D. Medvedev 05.06 12:30 2 - 1  
C. Ruud - S. Tsitsipas 05.06 17:45 2 - 0  
D. Thiem - A. De Minaur 05.06 11:00 2 - 0  
Dan. Evans - A. Zverev 05.06 19:00 0 - 2  
J. Isner - A. Rublev 05.06 15:20 2 - 1  
M. Berrettini - F. Delbonis 05.06 19:35 2 - 0  
R. Nadal - A. Popyrin 05.06 15:00 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Garin C - Gille S / Vliegen J 05.06 15:50    
Klaasen R / Mclachlan B - Herbert P-H / Mahut N 05.06 16:35 0 - 2  
Krawietz K / Tecau H - Dodig I / Polasek F 05.06 13:00 1 - 2  
Purcell M / Saville L - Mektic N / Pavic M 05.06 11:00 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - P. Badosa Gibert 05.06 13:00 2 - 0  
A. Sabalenka - A. Pavlyuchenkova 05.06 20:30 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Teichmann J - Krejcikova/Siniakova 05.06 15:00 0 - 2  
Dabrowski G / Schuurs D - Perez E / Zheng S 05.06 13:00 2 - 0  
Tenisz (Majadahonda, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Rybakov - Dan. Rincon 05.06 12:45 2 - 0  
G. Kravchenko - N. Visker 05.06 10:30 2 - 1  
L. Riedi - O. Roca Batalla 05.06 10:30 1 - 2  
M. Cuevas - E. Esteve Lobato 05.06 12:30 0 - 2  
M. Martineau - S. Fanselow 05.06 12:40 2 - 0  
N. Borges - K. Jacquet 05.06 10:30    
P. Martin Tiffon - J. Nikles 05.06 10:30    
P. Vives Marcos - N. Alvarez Varona 05.06 12:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - K. Ozolins 05.06 12:05 2 - 0  
A. Kachmazov - M. Vernier 05.06 10:30 2 - 0  
Bra. Holt - L. Potenza 05.06 13:15 1 - 2  
C. Bittoun Kouzmine - Yus. Takahashi 05.06 15:00 0 - 2  
E. Crepaldi - Luk. Neumayer 05.06 10:30 2 - 1  
G. Heide - B. Lock 05.06 12:45 2 - 0  
T. Saito - A. Donski 05.06 10:25 0 - 2  
Z. Svajda - L. Catarina 05.06 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - K. Le Bihan 05.06 10:30 2 - 1  
Ayu. Koshiishi - G. Ainitdinova 05.06 12:20 2 - 0  
Chi. Scholl - N. Gadient 05.06 13:20 2 - 1  
Hina Inoue - A. Kulikova 05.06 12:30 0 - 2  
J. Stamatova - Das. Ivanova 05.06 10:30 0 - 2  
M. Noel - Emma Davis 05.06 13:50 2 - 0  
Mih. Imanishi - C. De Bernardi 05.06 12:15    
Tenisz (Naples, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Papamichail - I. Fetecau 05.06 15:00 0 - 2  
J. Maleckova - A. Lazaro Garcia 05.06 15:30 2 - 1  
Kat. Stewart - K. Day 05.06 15:00 2 - 1  
Mayo Hibi - F. Contreras Gomez 05.06 16:35 0 - 2  
U. Eikeri - Hanna Chang 05.06 16:50 1 - 2  
V. Lapko - A. Yepifanova 05.06 15:00 2 - 1  
Y.L. Miyazaki - E. Kalieva 05.06 15:00 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Polmans - F.F. Silva 05.06 11:00 1 - 2  
N. Gombos - K. Zuk 05.06 13:40 2 - 1  
R. Olivo - T. Griekspoor 05.06 14:15 0 - 2  
S. Stakhovsky - S. Nagal 05.06 12:00 1 - 2  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drzewiecki K / Majchrzak - Martinez L D / Vega Herna 05.06 11:00 2 - 0  
Jebavy R / Martin A - Kudla D / Schnur M 05.06 16:00 0 - 2  
King E / Reese H - Sabanov I / Sabanov M 05.06 12:45 0 - 2  
Molchanov D / Nedovyesov - Polmans M / Stakhovsky S 05.06 15:30 1 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - Ipek Öz 05.06 14:15 2 - 0  
Bondár A. - B. Haas 05.06 10:00 2 - 1  
E.G. Ruse - P. Ormaechea 05.06 11:50 2 - 0  
J. Grabher - J. Niemeier 05.06 12:55 0 - 2  
K.K. Thandi - C. Buyukakcay 05.06 09:50 0 - 2  
M. di Giuseppe - D. Seguel 05.06 15:05 0 - 2  
R. Sramkova - Jani R-L. 05.06 10:00 1 - 2  
V. Kuzmova - Gálfi D. 05.06 12:40 0 - 2  
Tenisz (Ramat Hasharon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - L. Sorrentino 05.06 10:50 2 - 0  
D. Palan - A. Cozbinov 05.06 09:00 1 - 2  
E. Leshem - O. Kimhi 05.06 12:35 2 - 0  
F. Bergevi - F. Corwin 05.06 10:30 0 - 2  
M. Deviatiarov - L. Goldenberg 05.06 12:30 2 - 0  
M. Mikula - Y. Oliel 05.06 12:45 1 - 2  
S. Freund - B. Patael 05.06 09:00 0 - 2  
Zane Khan - L. Castelnuovo 05.06 09:00 2 - 0  
Tenisz (Ramat Hasharon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barnett - J. Belgraver 05.06 09:00 2 - 0  
A. Osborne - Zoe Howard 05.06 09:00 2 - 0  
Hir. Kuwata - M. Dagan Fruchtman 05.06 11:10 2 - 0  
K. Milenkovic - V. Ryser 05.06 10:20 0 - 2  
L. Glushko - N. Nadel 05.06 09:00 2 - 0  
S. Kimchi - J. Dürst 05.06 10:45 2 - 1  
S. Milatova - C. Vlasselaer 05.06 09:00 1 - 2  
T. Jaruskova - E. Yashina 05.06 12:05 0 - 2  
Tenisz (Saint-Malo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - R. Peterson 05.06 13:00 0 - 0  
T. Zidansek - A. Sasnovich 05.06 13:00 0 - 2  
V. Tomova - V. Gracheva 05.06 15:00 0 - 0  
Tenisz (Saint-Malo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rus A / Wang X - Sasnovich A / Tauson C 05.06 15:30 0 - 2  
Tenisz (Salinas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fra. Jorge - Car. Alves 05.06 16:30 2 - 0  
G. Poznikhirenko - Vic. Rodriguez 05.06 18:55 0 - 2  
J. Zuger - C. Perrin 05.06 16:30 1 - 2  
J.A. Burrage - L. Pigossi 05.06 16:30 0 - 2  
L. Stefanini - M.E. Reasco Gonzalez 05.06 18:10 2 - 1  
Mai Hontama - S. Bandecchi 05.06 18:25 2 - 1  
P.M. Hourigan - Carol Zhao 05.06 16:30 0 - 2  
V. Savinykh - L. Karatancheva 05.06 18:55 2 - 0  
Tollaslabda (PortugueseInt-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amy Tan - S. Grundtvig 05.06 16:20 0 - 2  
C. Lourenco - A. Fuglsang 05.06 17:00 0 - 2  
C. Marques - Adr.F. Goncalves 05.06 18:00 0 - 2  
E. Urell - I. Pardilho 05.06 17:00 2 - 0  
F. Toft - L.F. Thomsen 05.06 16:00 0 - 2  
I. Dickhaeuser - A. Setien 05.06 17:30 0 - 2  
J.R. Jensen - D. Danilenko 05.06 16:00 2 - 0  
K. Fink - R. Uprus 05.06 16:30 2 - 0  
M.C. Martins - M. Schnider 05.06 16:30 0 - 2  
N. Ivorra - A. Kumari 05.06 16:20 2 - 0  
O. Casier - C. Kruus 05.06 17:30 2 - 0  
Tollaslabda (PortugueseInt-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fernandes - Y. Hamza 05.06 17:30 0 - 2  
H. Pajuste - M. Fortunato 05.06 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (PortugueseInt-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vittoriani - A. Lanier 05.06 11:40 1 - 2  
D. Gloria - G. Bjorkler 05.06 12:00 0 - 2  
Fra. Olivares - David Kim 05.06 12:30 0 - 2  
M. Kicklitz - En. Roy 05.06 11:20 1 - 2  
Mag. Johannesen - Br. Carvalho 05.06 11:20 2 - 1  
R. Mesman - R. Tremoceiro 05.06 13:00 2 - 0  
Rub. Garcia - G. Deschamp 05.06 12:00 1 - 2  
S. Cassar - A. Hamek 05.06 11:30 0 - 2  
T. Coelho - A.H. Parkhoei 05.06 12:00 0 - 2  

 

2021.05.05.

Asztalitenisz (Challenger Series, 18. hét)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Muhlbach - Car. Rossi 05.05 14:30 2 - 3  
C. Muhlbach - Flo. Bluhm 05.05 09:10 3 - 1  
E. Mendes - C. Muhlbach 05.05 11:10 3 - 2  
E. Mendes - Car. Rossi 05.05 08:30 3 - 2  
E. Mendes - H. Zeptner 05.05 13:50 3 - 0  
H. Zeptner - Flo. Bluhm 05.05 11:50 0 - 3  
H. Zeptner - Jon. Thimon 05.05 09:50 3 - 0  
Mic. Engelhardt - F. Saljani 05.05 10:30 3 - 0  
Mic. Engelhardt - Flo. Bluhm 05.05 15:10 0 - 3  
Mic. Engelhardt - Jon. Thimon 05.05 12:30 1 - 3  

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Agapov - A. Zirin 05.05 11:00 3 - 0  
A. Kolmin - I. Pandur 05.05 08:15 1 - 3  
A. Potapkov - I. Minchenkov 05.05 12:45 3 - 1  
A. Potapkov - N. Zhurba 05.05 10:45 1 - 3  
A. Pravednov - D. Korneev 05.05 00:30 3 - 0  
A. Pravednov - T. Turabekov 05.05 03:00 3 - 0  
A. Zabrodin - V. Nemashkalo 05.05 14:30 3 - 0  
A. Zabrodin - V. Selkin 05.05 16:30 2 - 3  
A. Zirin - Dmi. Popov 05.05 12:00 1 - 3  
A.D. Volkov - N. Zhurba 05.05 00:15 0 - 3  
A.V. Vorozheykin - V. Vologzhanin 05.05 07:00 3 - 1  
A.Y. Fedosov - Ilya Novikov 05.05 22:30 3 - 2  
A.Y. Fedosov - R. Pavlenko 05.05 01:00 2 - 3  
D. Balakin - V. Chahur 05.05 02:15 0 - 3  
D. Korneev - A.Y. Fedosov 05.05 02:30 0 - 3  
D. Korneev - Ilya Novikov 05.05 15:15 1 - 3  
D. Korneev - T. Turabekov 05.05 01:30 0 - 3  
D. Petrochenko - I. Soldatov 05.05 20:15 3 - 0  
D. Tunitsyn - D. Petrochenko 05.05 21:15 0 - 3  
D. Tunitsyn - N. Lyfenko 05.05 19:45 1 - 3  
D.M. Evlakhin - D. Balakin 05.05 00:15 0 - 3  
Dmi. Popov - A. Agapov 05.05 12:30 1 - 3  
Dmi. Popov - Y.V. Lbov 05.05 10:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - M. Minkov 05.05 22:45 3 - 1  
E.A. Kupryakov - R. Arutiunov 05.05 12:15 0 - 3  
Edu. Tsvetkov - A. Kolmin 05.05 07:15 2 - 3  
I. Mikhaylov - D.M. Evlakhin 05.05 01:45 2 - 3  
I. Mikhaylov - Val. Sidorin 05.05 02:45 0 - 3  
I. Pandur - Edu. Tsvetkov 05.05 08:45 3 - 0  
I. Pandur - V. Sinkovskiy 05.05 06:45 2 - 3  
I. Soldatov - D. Tunitsyn 05.05 18:45 1 - 3  
I. Soldatov - N. Lyfenko 05.05 20:45 1 - 3  
I. Tolmachev - K.S. Olshakov 05.05 09:15 3 - 2  
I. Tolmachev - V. Bazilevsky 05.05 07:45 1 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - E.A. Kupryakov 05.05 13:15 1 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - Y. Bazhinov 05.05 11:45 1 - 3  
I. Zemit - O. Pronin 05.05 21:00 1 - 3  
I. Zemit - V. Mishakin 05.05 19:30 2 - 3  
Ilya Novikov - K. Churin 05.05 23:30 3 - 0  
Ilya Novikov - Pav. Bondarenko 05.05 16:15 3 - 2  
K.N. Malahov - D. Molodtsov 05.05 23:15 3 - 0  
K.S. Olshakov - S. Simonov 05.05 08:15 2 - 3  
M. Chernyavskiy - A.V. Vorozheykin 05.05 08:30 3 - 0  
M. Chernyavskiy - P. Vshivkov 05.05 06:30 3 - 0  
M. Minkov - A. Suntsov 05.05 23:45 2 - 3  
M. Pronkin - V. Rakhmanov 05.05 19:15 3 - 0  
N. Lyfenko - D. Petrochenko 05.05 19:15 1 - 3  
N. Zhurba - I. Minchenkov 05.05 11:45 3 - 2  
N. Zhurba - O. Shagarov 05.05 02:15 3 - 2  
O. Pronin - S. Kuzmin 05.05 20:00 3 - 1  
O. Shagarov - A.D. Volkov 05.05 03:15 0 - 3  
P. Vshivkov - A.V. Vorozheykin 05.05 07:30 3 - 0  
P. Vshivkov - V. Vologzhanin 05.05 09:00 2 - 3  
Pav. Bondarenko - D. Korneev 05.05 16:45 3 - 2  
R. Arutiunov - I. Valeriovich Nyrkov 05.05 10:45 3 - 0  
R. Arutiunov - Y. Bazhinov 05.05 12:45 1 - 3  
R. Khomenko - M. Pronkin 05.05 20:45 3 - 0  
R. Khomenko - Vla. Fedorov 05.05 18:45 1 - 3  
R. Pavlenko - A. Pravednov 05.05 02:00 0 - 3  
R. Pavlenko - A. Pravednov 05.05 23:00 3 - 2  
S. Kulikov - A. Zabrodin 05.05 16:00 3 - 0  
S. Kuzmin - I. Zemit 05.05 18:30 1 - 3  
S. Kuzmin - V. Mishakin 05.05 20:30 3 - 2  
S. Simonov - I. Tolmachev 05.05 06:45 3 - 1  
S. Simonov - V. Bazilevsky 05.05 08:45 3 - 1  
T. Turabekov - R. Pavlenko 05.05 00:00 1 - 3  
T. Yusipov - N. Zhurba 05.05 01:15 1 - 3  
V. Bazilevsky - K.S. Olshakov 05.05 07:15 1 - 3  
V. Chahur - D.M. Evlakhin 05.05 03:15 2 - 3  
V. Chahur - I. Mikhaylov 05.05 00:45 3 - 0  
V. Mishakin - O. Pronin 05.05 19:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - S. Kulikov 05.05 17:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - V. Selkin 05.05 15:30 1 - 3  
V. Rakhmanov - R. Khomenko 05.05 20:15 3 - 2  
V. Safonov - O. Shagarov 05.05 23:45 3 - 1  
V. Selkin - S. Kulikov 05.05 15:00 3 - 2  
V. Sinkovskiy - A. Kolmin 05.05 09:15 3 - 0  
V. Sinkovskiy - Edu. Tsvetkov 05.05 07:45 3 - 2  
V. Vologzhanin - M. Chernyavskiy 05.05 08:00 2 - 3  
Val. Sidorin - D. Balakin 05.05 01:15 1 - 3  
Vla. Fedorov - M. Pronkin 05.05 19:45 3 - 0  
Vla. Fedorov - V. Rakhmanov 05.05 21:15 3 - 2  
Y. Bazhinov - E.A. Kupryakov 05.05 11:15 3 - 1  
Y.V. Lbov - A. Agapov 05.05 11:30 3 - 0  
Y.V. Lbov - A. Zirin 05.05 13:00 2 - 3  

Baseball (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Doosan Bears - LG Twins 05.05 07:00 4 - 7  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 05.05 07:00 1 - 4  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 05.05 07:00 14 - 0  
Lotte Giants - KIA Tigers 05.05 07:00 5 - 8  
NC Dinos - SSG Landers 05.05 07:00 12 - 13  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 05.05 07:00 0 - 4  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 05.05 06:30 0 - 4  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 05.05 07:00 2 - 2  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 05.05 06:00 5 - 5  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 05.05 06:00 6 - 2  

Baseball (MLB)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boston - Detroit 05.05 01:10 11 - 7  
Cincinnati - Chicago WS 05.05 00:40 0 - 9  
Cincinnati - Chicago WS (18:35) 05.05 18:35 1 - 0  
Colorado - San Francisco (21:10) 05.05 21:10 6 - 5  
Kansas City - Cleveland 05.05 02:10 3 - 7  
LA Angels - Tampa Bay 05.05 03:38 3 - 8  
Miami - Arizona 05.05 00:40 9 - 3  
Minnesota - Texas 05.05 01:40 3 - 6  
NY Yankees - Houston 05.05 01:05 7 - 3  
Oakland - Toronto 05.05 03:40 4 - 1  
Philadelphia - Milwaukee 05.05 01:05 6 - 5  
San Diego - Pittsburgh 05.05 04:10 1 - 2  
Seattle - Baltimore 05.05 04:10 5 - 2  
Seattle - Baltimore (21:40) 05.05 21:40 0 - 6  
St. Louis - NY Mets 05.05 01:45    
Washington - Atlanta 05.05 01:05 1 - 6  

Baseball (Tajvani bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 05.05 12:35 2 - 1  
Wei Chuan Dragons - Uni-President Lions 05.05 12:35 5 - 5  

Curling (vb, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Csehország - Orosz csapat 05.05 22:00 7 - 5  
Csehország - Svájc 05.05 03:00 1 - 9  
Dánia - Dél-Korea 05.05 17:00 6 - 4  
Japán - Dél-Korea 05.05 22:00 8 - 9  
Japán - Németország 05.05 17:00 6 - 7  
Kína - USA 05.05 03:00 3 - 6  
Orosz csapat - Svédország 05.05 17:00 10 - 8  
Skócia - Kanada (Helyszín: Kanada) 05.05 03:00 5 - 6  
Skócia - Svájc 05.05 22:00 6 - 10  
USA - Svédország 05.05 22:00 4 - 10  
Észtország - Kanada (Helyszín: Kanada) 05.05 17:00 4 - 10  
Észtország - Olaszország 05.05 03:00 5 - 11  

Darts (Online Live League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Monk - R. Hogarth 05.05 13:25 4 - 1  
A. Monk - Sco. Baker 05.05 14:00 4 - 3  
A. Monk - Way. Warren 05.05 11:55 0 - 4  
Andy Jenkins - A. Monk 05.05 12:50 4 - 2  
Andy Jenkins - R. Hogarth 05.05 10:30 4 - 0  
Andy Jenkins - Rob. Owen 05.05 14:15 4 - 2  
R. Hogarth - Rob. Owen 05.05 11:20 3 - 4  
R. Hogarth - Sco. Baker 05.05 12:15 4 - 3  
R. Hogarth - Way. Warren 05.05 14:35 3 - 4  
Rob. Owen - A. Monk 05.05 10:45 4 - 1  
Rob. Owen - Way. Warren 05.05 12:30 3 - 4  
Sco. Baker - Andy Jenkins 05.05 11:40 4 - 3  
Sco. Baker - Rob. Owen 05.05 13:10 3 - 4  
Way. Warren - Andy Jenkins 05.05 13:40 4 - 1  
Way. Warren - Sco. Baker 05.05 11:05 4 - 0  

Darts (Premier Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. van den Bergh - M. van Gerwen 05.05 21:30 3 - 8  
J. Clayton - J. Wade 05.05 20:10 8 - 5  
J.O. de Sousa - G. Anderson 05.05 20:55 8 - 3  
P. Wright - N. Aspinall 05.05 22:10 5 - 8  

E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Caught Off Guard - Dynastyesc 05.05 12:00 2 - 0  
Order - Paradox Gaming 05.05 12:00 2 - 1  
Vertex Esports Club - Riot Gaming 05.05 12:00    

E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anonymo Esports - Sinners Esports 05.05 19:00 1 - 2  
Apeks - Forze 05.05 19:00    
Blink - Big 05.05 19:00 1 - 2  
Sangal Esports - Izako Boars 05.05 19:00    

E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sapphirekelownadotcom - Recon 5 05.05 03:00 1 - 2  
Secret Club - Big Chillin 05.05 03:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Movistar Riders - Anonymo Esports 05.05 13:20 2 - 0  
Team Fiend - Endpoint 05.05 09:50 2 - 1  
Young Ninjas - Natus Vincere Junior 05.05 16:50 2 - 0  

E-Sport (CSGO, Spring Sweet Spring, Pl.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ex-winstrike Team - Fnatic 05.05 12:00 2 - 0  
Ex-winstrike Team - Forze 05.05 18:30 1 - 2  
Forze - Furia eSports 05.05 15:00 2 - 1  

E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sprout - Galaxy Racer Esports 05.05 15:00    
Tricked eSport - Galaxy Racer Esports 05.05 14:45 0 - 2  
X-Kom Ago - Astralis Talent 05.05 12:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bd.echo - INTZ eSports 05.05 20:00 1 - 2  
Sws Gaming - Meta Gaming 05.05 23:00 0 - 2  

E-Sport (CSGO,ESLMeisterschaft,Releg.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Tt Willhaben - Touch The Crown 05.05 19:15 0 - 2  

E-Sport (CSGO,Kayzr League,Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fullshock - Team Unique 05.05 19:00    
Lowlandlions - mCon esports 05.05 22:00 1 - 0  
Umx Gaming - 4Elements Esports 05.05 21:00 0 - 1  
Zarans Jeans - Exalty 05.05 20:00 1 - 0  

E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Psg.lgd - Team Aster 05.05 11:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chicken Fighters - Ghost Frogs 05.05 21:00 0 - 2  
No Bounty Hunter - Lvlup 05.05 14:55 1 - 2  

E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hellbear Smashers - Team Nigma 05.05 18:00 0 - 2  

E-Sport (Dota2,OEDL Fall Invit.,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Galaxy Racer Esports - Army Geniuses 05.05 12:30    
Motivade.trust Gaming - Galaxy Racer Esports 05.05 12:30 1 - 1  
Old 'n Bad - Motivade.trust Gaming 05.05 10:30 0 - 2  

E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beastcoast - Infamous 05.05 23:50 1 - 2  
Noping E-Sports - Thunder Predator 05.05 21:00 2 - 1  

E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chicken Fighters - Puckchamp 05.05 15:00 2 - 0  
Extremum - Team Unique 05.05 18:00 2 - 0  
Hellraisers - Vikin.gg 05.05 12:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arkosh Gaming - Felt 05.05 03:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Simply Toobased - The Cut 05.05 00:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Galaxy Racer Esports - Team Mystery 05.05 06:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Omega Esports - Fnatic 05.05 08:55 1 - 2  
TNC Predator - Boom Esports 05.05 12:25 2 - 1  

E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belarus (Aphex) - Italy (Diamond) 05.05 07:36 2 - 2  
Belarus (Aphex) - Poland (Sam) 05.05 07:00 3 - 1  
Belarus (Aphex) - Ukraine (Coldsiemens) 05.05 08:12 9 - 1  
Italy (Diamond) - Belarus (Aphex) 05.05 09:24 2 - 2  
Poland (Sam) - Belarus (Aphex) 05.05 08:48 2 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Aphex) 05.05 10:00 0 - 9  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.05 00:20 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 05.05 00:00 2 - 1  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 05.05 04:20 3 - 0  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 05.05 02:40 0 - 2  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 05.05 03:20 6 - 2  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.05 21:00 3 - 0  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.05 22:00 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.05 01:00 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Austria (Kot) 05.05 07:00 1 - 4  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 05.05 06:00 2 - 3  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 05.05 12:40 0 - 3  
Australia (Kubrik) - Ivory Coast (Krouks) 05.05 10:40 4 - 1  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 05.05 07:40 2 - 3  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 05.05 11:20 4 - 1  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 05.05 08:00 1 - 4  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 05.05 09:40 2 - 1  
Austria (Kot) - Australia (Kubrik) 05.05 11:00 1 - 2  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.05 10:00 2 - 3  
Austria (Kot) - Mexico (Legolas) 05.05 12:00 1 - 0  
Austria (Kot) - Spain (Reaper) 05.05 08:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Sweden (Marley) 05.05 11:40 2 - 0  
Austria (Kot) - Switzerland (Apollo) 05.05 05:40 1 - 4  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 05.05 12:20 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Austria (Kot) 05.05 10:20 0 - 1  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 05.05 05:20 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 05.05 07:00 0 - 0  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 05.05 09:20 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 05.05 07:40 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 05.05 12:40 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 05.05 08:40 3 - 3  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.05 00:40 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 05.05 20:40 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 05.05 22:40 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 05.05 23:40 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 05.05 23:00 3 - 4  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.05 02:20 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.05 01:40 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.05 04:00 3 - 1  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 05.05 01:40 1 - 1  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 05.05 03:40 1 - 3  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 05.05 21:20 0 - 2  
Denmark (Teok) - Greece (Sarafou) 05.05 22:20 0 - 0  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 05.05 22:00 0 - 3  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 05.05 03:20 0 - 3  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 05.05 02:40 2 - 2  
Denmark (Teok) - Uruguay (Billiot) 05.05 00:20 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 05.05 05:40 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 05.05 11:20 0 - 3  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 05.05 12:00 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 05.05 06:00 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.05 10:20 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.05 09:40 2 - 0  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.05 07:40 3 - 1  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 05.05 20:40 1 - 1  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 05.05 03:00 1 - 0  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 05.05 04:00 4 - 0  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 05.05 00:40 3 - 1  
England (Zeus) - Italy (Ang) 05.05 01:00 3 - 1  
England (Zeus) - Russia (Val) 05.05 23:00 0 - 2  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 05.05 00:00 2 - 1  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 05.05 03:20 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 05.05 22:40 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 05.05 01:00 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Denmark (Teok) 05.05 02:00 0 - 1  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 05.05 00:20 0 - 3  
Greece (Sarafou) - Italy (Ang) 05.05 21:00 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 05.05 04:20 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 05.05 04:00 2 - 0  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 05.05 23:20 1 - 4  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 05.05 21:40 1 - 3  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 05.05 02:00 1 - 0  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 05.05 03:00 2 - 0  
Italy (Ang) - England (Zeus) 05.05 23:20 0 - 3  
Italy (Ang) - Greece (Sarafou) 05.05 03:40 0 - 1  
Italy (Ang) - Russia (Val) 05.05 01:20 4 - 3  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 05.05 21:20 1 - 4  
Italy (Ang) - Uruguay (Billiot) 05.05 22:20 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.05 08:20 2 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 05.05 11:00 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 05.05 11:40 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (Legolas) 05.05 08:40 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 05.05 09:20 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Marley) 05.05 05:20 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 05.05 12:40 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 05.05 10:00 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Austria (Kot) 05.05 05:00 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 05.05 08:00 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.05 07:20 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 05.05 09:00 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.05 12:20 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.05 10:40 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.05 07:00 1 - 1  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.05 03:40 1 - 2  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.05 22:20 0 - 0  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 05.05 21:40 0 - 2  
Russia (Val) - England (Zeus) 05.05 02:40 2 - 3  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 05.05 20:40 2 - 0  
Russia (Val) - Italy (Ang) 05.05 00:00 0 - 2  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.05 00:40 0 - 2  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.05 02:00 2 - 0  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 05.05 07:20 0 - 2  
Spain (Reaper) - Austria (Kot) 05.05 09:40 0 - 2  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 05.05 10:00 4 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.05 10:40 0 - 1  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 05.05 08:00 3 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.05 05:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.05 05:20 3 - 2  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 05.05 09:00 1 - 2  
Sweden (Marley) - Austria (Kot) 05.05 06:00 3 - 1  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 05.05 05:00 2 - 1  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.05 08:20 2 - 0  
Sweden (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 05.05 12:00 1 - 1  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.05 10:20 1 - 1  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.05 11:00 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 05.05 08:20 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - Austria (Kot) 05.05 12:20 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 05.05 09:00 3 - 0  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.05 09:20 1 - 0  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 05.05 05:00 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.05 11:20 4 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.05 11:40 1 - 0  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.05 07:20 3 - 3  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.05 02:20 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 05.05 23:20 2 - 3  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 05.05 22:40 2 - 2  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 05.05 01:20 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 05.05 21:40 0 - 2  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 05.05 04:20 3 - 0  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.05 23:40 0 - 1  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 05.05 03:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.05 23:40 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.05 21:20 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Denmark (Teok) 05.05 01:20 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 05.05 21:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 05.05 01:40 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Italy (Ang) 05.05 02:20 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.05 22:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 05.05 23:00 2 - 1  

E-Sport (FIFA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Everton (Barcelona) - Mönchengladbach (Bluemou) 05.05 16:35 0 - 2  
Marseille (Fints) - Atl. Madrid (Modfx) 05.05 10:25 1 - 3  
Marseille (Fints) - Wolverhampton (Trader AC) 05.05 11:15 2 - 2  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Marseille (Fints) 05.05 12:30 2 - 6  
Tottenham (Megapolice) - Everton (Barcelona) 05.05 17:50 1 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Mönchengladbach (Bluemou) 05.05 19:30 1 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - Atl. Madrid (Modfx) 05.05 12:05 5 - 0  
Wolverhampton (Trader AC) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.05 10:00 1 - 4  

E-Sport (KOG, KPL Spring Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Douyu Gaming - TOP Esports 05.05 11:00 3 - 0  
eStar Pro - AG Super Play 05.05 09:00 0 - 3  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brooklyn (Slamdunkvv) - Milwaukee (MrPanda) 05.05 10:00 42 - 45  
LA Clippers (Fosters23) - Brooklyn (Slamdunkvv) 05.05 09:24 39 - 32  
Milwaukee (MrPanda) - Brooklyn (Slamdunkvv) 05.05 08:12 43 - 39  
Milwaukee (MrPanda) - LA Clippers (Fosters23) 05.05 08:48 46 - 51  
Portland (Bumblebee) - Brooklyn (Slamdunkvv) 05.05 07:00 40 - 30  
Portland (Bumblebee) - Milwaukee (MrPanda) 05.05 07:36 40 - 47  

E-Sport (NBA, Eastern Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (Tranquil) - Milwaukee (Asap) 05.05 16:18 48 - 59  
Brooklyn (Joker) - Atlanta (Tranquil) 05.05 16:54 49 - 51  
Milwaukee (Asap) - Atlanta (Tranquil) 05.05 14:30 38 - 43  
Milwaukee (Asap) - Philadelphia (Lovejoy) 05.05 15:06 50 - 42  
Philadelphia (Lovejoy) - Atlanta (Tranquil) 05.05 15:42 46 - 41  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (toni_pytko) - Chicago (broccolicabbage) 05.05 06:15 58 - 72  
Dallas (ka4ika_dame) - Denver (megasnake4) 05.05 14:10 57 - 54  
Denver (megasnake4) - Philadelph. (Youngramaha) 05.05 15:20 81 - 49  
Indiana (broccolicabbage) - San Antonio (Sm1T1Q) 05.05 10:05 75 - 54  
Memphis (kotpirog131) - Chicago (broccolicabbage) 05.05 06:50 68 - 78  
Phoenix (St0rm05151) - Philadelph. (Youngramaha) 05.05 14:45 55 - 57  
Sacramento (kirillzagay) - Atlanta (toni_pytko) 05.05 07:25 68 - 52  
Sacramento (kirillzagay) - Memphis (kotpirog131) 05.05 05:40 52 - 60  
San Antonio (Sm1T1Q) - New York (Jimmy_Walker13) 05.05 12:25 47 - 59  
San Antonio (Sm1T1Q) - Washington (BFT360) 05.05 10:40 65 - 51  
Washington (BFT360) - New York (Jimmy_Walker13) 05.05 09:30 51 - 59  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Bumblebee) - Denver (MrPanda) 05.05 11:36 48 - 49  
Dallas (Bumblebee) - Portland (Slamdunkvv) 05.05 11:00 47 - 34  
Denver (Asap) - LA Clippers (Dazai) 05.05 23:12 47 - 45  
Denver (MrPanda) - Portland (Slamdunkvv) 05.05 12:12 48 - 43  
LA Clippers (Fosters23) - Portland (Slamdunkvv) 05.05 13:24 38 - 37  
Portland (Lovejoy) - Denver (Asap) 05.05 23:48 52 - 36  
Portland (Lovejoy) - LA Clippers (Dazai) 05.05 22:36 67 - 61  
Portland (Slamdunkvv) - Dallas (Bumblebee) 05.05 12:48 42 - 44  
Portland (Slamdunkvv) - Denver (MrPanda) 05.05 14:00 54 - 56  

E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
American Tornado - Odyssey 05.05 01:00 3 - 1  

E-Sport (R6S, PG Nationals Spring, GrSt)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hmble - Cyberground Gaming 05.05 19:00 1 - 0  
Notorious Legion - Macko Esports 05.05 21:00 0 - 1  
Outplayed - Mkers 05.05 20:00 1 - 0  
Totem Esports - Italian Gaming Project 05.05 22:00 0 - 1  

Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chrudim - Svarog Teplice (1.m.) 05.05 20:15 2 - 1  

Jégkorong (AHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Laval - Toronto Marlies 05.05 01:00 3 - 3  

Jégkorong (ECHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Utah Grizzlies - Rapid City Rush 05.05 03:10 5 - 3  

Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
HIFK - Tappara 05.05 17:30 7 - 1  

Jégkorong (NHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Buffalo - NY Islanders 05.05 01:00 3 - 3  
Carolina - Chicago 05.05 01:00 6 - 3  
New Jersey - Boston 05.05 01:00 3 - 3  
Philadelphia - Pittsburgh 05.05 01:00 3 - 7  
Vancouver - Edmonton 05.05 04:00 1 - 4  

Jégkorong (Német 2., rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bietigheim/Bissingen - Freiburg (2.m.) 05.05 19:30 2 - 2  
Ravensburg - Kassel (2.m.) 05.05 19:00 4 - 1  

Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Wolfsburg - Eisbären Berlin (2.m.) 05.05 19:30 1 - 4  

Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Servette - Zug (2.m.) 05.05 19:00 1 - 2  

Jégkorong (Szlovén bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Olimpija Ljubljana - Jesenice (3.m.) 05.05 20:00 0 - 4  

Jégkorong (WHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Edmonton Oil Kings - Lethbridge Hurricanes 05.05 03:00 2 - 2  
Kelowna Rockets - Prince George Cougars 05.05 04:05 1 - 2  
Red Deer Rebels - Calgary Hitmen 05.05 03:00 3 - 3  
Spokane Chiefs - Tri-City Americans 05.05 03:10 3 - 3  

Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Melbourne Utd. - Perth 05.05 11:30 69 - 82  

Kosárlabda (BL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nyizsnyij Novgorod - Zaragoza 05.05 18:00 78 - 86  
Nymburk - Karsiyaka 05.05 20:30 73 - 84  

Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rilszki Szportiszt - Academic Bultex Plovdiv (1.m.) 05.05 18:00 89 - 84  

Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Leicester - Bristol 05.05 18:00 92 - 79  
London Lions - Cheshire 05.05 20:30 95 - 60  

Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brno - USK Praha (5.m.) 05.05 18:00 84 - 78  

Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jeonju KCC Egis - Anyang (2.m.) 05.05 07:00 74 - 77  

Kosárlabda (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bourg - Metropolitans Levallois 05.05 20:00 86 - 77  

Kosárlabda (Görög 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Apollon Patra - Panerythraikosz 05.05 16:00 73 - 58  
Dafni Dafniou Haidari - Amintasz Dafni 05.05 16:00 67 - 93  
Kardica - Pagrati 05.05 16:00 85 - 64  
Kavala - Pszihiko 05.05 16:00 77 - 71  
Triton Szepolia - Filipposz Veria 05.05 16:00 80 - 68  

Kosárlabda (Görög bajnokság, női, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Giannina - PAOK 05.05 14:00 49 - 64  
Olympiakosz - Zografou 05.05 12:00 85 - 45  
Panathinaikosz - OA Chania 05.05 14:00 84 - 66  

Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Breidablik - Skallagrimur 05.05 21:15 82 - 72  
Fjölnir - KR Reykjavik 05.05 21:15 105 - 67  
Haukar - Keflavik 05.05 21:15 67 - 63  

Kosárlabda (Izraeli bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hapoel TA - Bnei Herzeliya 05.05 20:00 82 - 79  
Maccabi Rishon - Maccabi Haifa 05.05 19:00 113 - 83  

Kosárlabda (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hiroshima - Osaka 05.05 06:35 77 - 102  
Ryukyu Okinawa - Chiba 05.05 06:05 83 - 83, h.u. 89 - 97  
Shiga - Mikawa Seahorses 05.05 07:05 69 - 82  
Shinshu - Toyohashi Neophoenix 05.05 07:05 80 - 75  
Tokyo Alvark - Yokohama 05.05 10:05 71 - 73  

Kosárlabda (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis Panevezys 05.05 17:50 70 - 68  

Kosárlabda (NBA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cleveland - Phoenix 05.05 01:00 114 - 114, h.u. 118 - 134  
Detroit - Charlotte 05.05 01:00 99 - 102  
LA Clippers - Toronto 05.05 04:00 105 - 100  
Miami - Dallas 05.05 02:00 113 - 127  
Milwaukee - Brooklyn 05.05 01:30 124 - 118  
New Orleans - Golden State 05.05 02:00 108 - 103  
Oklahoma City - Sacramento 05.05 02:00 99 - 103  

Kosárlabda (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Oldenburg - Crailsheim 05.05 19:00 73 - 90  
S. Oliver Würzburg - Chemnitz 05.05 20:30 83 - 84  
Telekom Bonn - Braunschweig 05.05 20:30 78 - 85  
Vechta - MitteldeutscherSyntainics 05.05 19:00 84 - 80  

Kosárlabda (Olasz 2., Sötétkék csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Orzinuovi - Rieti 05.05 20:30 94 - 63  

Kosárlabda (Olasz bajn.,női,bennmaradásért)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Broni - PB63 Battipaglia (2.m.) 05.05 18:00 69 - 41  

Kosárlabda (Olasz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brindisi - Sassari 05.05 20:30 90 - 97  

Kosárlabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Svit - Spisska Nova Ves (4.m.) 05.05 17:00 74 - 88  

Kosárlabda (Tajvani bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Taiwan Beer - Jeoutai TBT (3.m.) 05.05 12:00 77 - 67  
Yulon Luxgen Dinos - Bank of Taiwan (3.m.) 05.05 14:00 86 - 65  

Kosárlabda (Ukrán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cserkaszi - Himik Juzsnij 05.05 17:00 82 - 91  
Harkiv - Dnipro 05.05 18:00 82 - 88  

Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Trouville - Hebraica Macabi 05.05 02:15 100 - 93  

Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brillantes de Maracaibo - Spartans Distrito Capital 05.05 20:05 64 - 90  
Cocodrilos de Caracas - Diablos de Miranda 05.05 01:45 81 - 68  
Condores del Zulia - Supersonicos de Miranda 05.05 22:05 69 - 74  
Gladiadores de Anzoategui - Cocodrilos de Caracas 05.05 22:45 75 - 62  

Krikett (Indiai Premier Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rajasthan Royals - Chennai Super Kings 05.05 16:00    

Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dukla Praha - Plzen (4.m.) 05.05 17:00 32 - 25  
Lovosice - Karvina (4.m.) 05.05 18:00 28 - 32  

Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Skanderborg - Holstebro 05.05 20:30 28 - 36  
Skjern - Aalborg 05.05 18:30 28 - 28  

Kézilabda (Francia 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Saran - Pontault-Combault 05.05 19:00 21 - 22  

Kézilabda (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chambery - Pays d'Aix 05.05 17:00 27 - 23  
Ivry - Montpellier 05.05 20:30 27 - 31  
Tremblay - Nantes 05.05 18:00 22 - 35  

Kézilabda (Francia bajnokság,női,felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Metz - Nantes 05.05 18:00 34 - 28  

Kézilabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kwidzyn - Wisla Plock 05.05 17:00 20 - 29  

Kézilabda (NB I)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Szeged - FTC 05.05 18:00 31 - 23  

Kézilabda (NB I, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FTC - Győr 05.05 16:00 31 - 22  

Kézilabda (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Coburg - Burgdorf-Hannover 05.05 18:30 26 - 33  
Erlangen - Kiel 05.05 18:30 25 - 31  
Göppingen - Flensburg 05.05 18:30 28 - 28  
TUSEM Essen - Bergischer HC 05.05 18:30 22 - 32  
Wetzlar - Lemgo 05.05 18:30 21 - 27  

Kézilabda (Német bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dortmund - Thüringer HC 05.05 19:30 38 - 29  
Kurpfalz-Bären Ketsch - Buxtehude 05.05 19:00 20 - 29  

Kézilabda (Orosz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ufa Alisza - Univ. Izsevszk 05.05 09:00 27 - 28  

Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lada Toljatti - CSZKA Moszkva 05.05 17:00 26 - 26  

Kézilabda (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ABC Braga - Avanca 05.05 22:00 27 - 23  
Aguas Santas - Madeira SAD 05.05 21:00 28 - 27  
Belenenses - Maia 05.05 21:00 30 - 23  
Benfica - Sanjoanense 05.05 21:30 36 - 19  
Boavista - Boa Hora 05.05 20:55 33 - 34  
Gaia - Povoa de Varzim 05.05 22:00 21 - 22  

Kézilabda (Román bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bistrita - Baia Mare 05.05 15:30 26 - 31  

Kézilabda (SEHA Liga, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Tatran Presov - Vojvodina 05.05 16:00 22 - 27  

Kézilabda (Spanyol bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anaitasuna - Puerto Sagunto 05.05 20:30 33 - 28  
Atl. Valladolid - Villa de Aranda 05.05 20:00 29 - 26  
Benidorm - Sinfin 05.05 19:30 32 - 25  
Bidasoa Irun - Cisne BM 05.05 19:00 29 - 14  
Huesca - Morrazo Cangas 05.05 19:30 35 - 23  
Logrono La Rioja - Ademar Leon 05.05 19:00 26 - 34  
Nava - Granollers 05.05 20:00 24 - 32  

Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kriens - Thun (1.m.) 05.05 19:30 29 - 23  
Schaffhausen - Bern (1.m.) 05.05 17:45 30 - 29  

Labdarúgás (Angol bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Tottenham - Chelsea 05.05 18:30 0 - 2  

Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brisbane Roar - Western Utd. 05.05 11:05 2 - 1  
Perth Glory - Melbourne City 05.05 13:20 1 - 3  

Labdarúgás (BL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
BL 2020/21 - Döntőbe jut? 05.05 21:00    
Chelsea - Real Madrid 05.05 21:00 2 - 0  
Real Madrid - Chelsea (Ki jut tovább?) 05.05 21:00    

Labdarúgás (Bolgár bajnokság, középház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Carszko Szelo Szófia - Levszki Szófia 05.05 18:45 0 - 2  
Cserno More Várna - Botev Plovdiv 05.05 16:30 3 - 1  

Labdarúgás (Brazil Cearense)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Caucaia - Atl. Cearense CE 05.05 20:30 0 - 6  
Pacajus - Fortaleza 05.05 20:30 0 - 0  

Labdarúgás (Brazil Paraense, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Independiente PA - Castanhal 05.05 21:00 1 - 2  
Remo - Aguia de Maraba 05.05 00:00 1 - 0  
Tuna Luso PA - Itupiranga 05.05 20:00 0 - 1  

Labdarúgás (Brazil Pernambucano)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Retro FC - Central PE 05.05 20:00 2 - 1  

Labdarúgás (Brazil Pernambucano, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sete de Setembro PE - Vitoria PE 05.05 20:00 0 - 0  

Labdarúgás (Brazil Pernambucano, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Salgueiro - Vera Cruz PE 05.05 23:45 2 - 1  

Labdarúgás (Brazil Potiguar)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Globo RN - ABC 05.05 20:00 1 - 2  

Labdarúgás (Bundesliga 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Duisburg - Bayern München Amatőr 05.05 19:00 2 - 2  
Saarbrücken - Magdeburg 05.05 19:00 0 - 3  
Uerdingen - Viktoria Köln 05.05 19:00 1 - 1  
Unterhaching - Waldhof Mannheim 05.05 19:00 0 - 2  
Zwickau - Meppen 05.05 19:00 0 - 0  

Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
APOEL Nicosia - Pafosz 05.05 16:00 0 - 1  

Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AEL Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 05.05 18:30 1 - 2  

Labdarúgás (CONCACAF BL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cruz Azul - Toronto FC 05.05 04:15 1 - 0  
Philadelphia - Atlanta Utd. 05.05 02:00 1 - 1  

Labdarúgás (Copa Sudamericana, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bahia BA - Independiente 05.05 00:15 2 - 2  

Labdarúgás (Copa Sudamericana, D csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Melgar - Athlético PR 05.05 02:30 1 - 0  
Metropolitanos Caracas - Aucas Quito 05.05 00:15 3 - 2  

Labdarúgás (Copa Sudamericana, F csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Palestino - Newell's 05.05 04:00 0 - 1  

Labdarúgás (Cseh 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Blansko - Chrudim 05.05 17:00 4 - 1  
Dukla Praha - Zizkov 05.05 15:00 1 - 2  
Lisen - MAS Taborsko 05.05 17:00 1 - 1  
Trinec - Usti nad Labem 05.05 17:00 1 - 0  
Varnsdorf - Jihlava 05.05 17:00 1 - 1  
Vlasim - Vysehrad 05.05 17:30 3 - 1  

Labdarúgás (Cseh Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sparta Praha - Slavia Praha 05.05 17:30 0 - 3  

Labdarúgás (Dán 2., alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hvidovre - Kolding IF 05.05 18:30 0 - 2  

Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
TS Sporting - Richards Bay 05.05 15:00 1 - 0  

Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mamelodi Sundowns - Maritzburg Utd. 05.05 15:00 2 - 0  

Labdarúgás (Dél-koreai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anyang - Bucheon 05.05 11:30 2 - 0  
Daejeon Citizen - Jeonnam 05.05 06:30 1 - 1  
Gimcheon Sangmu - Busan I'Park 05.05 06:30 1 - 0  
Seoul E-Land - Gyeongnam 05.05 09:00 1 - 1  

Labdarúgás (Ecuadori 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Guayaquil SC - Atl. Santo Domingo 05.05 22:00 0 - 1  

Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aswan - Al-Masry 05.05 21:30 2 - 3  
Ceramica Cleopatra - Al-Mokawloon Arab 05.05 21:30 1 - 1  
Ismaily - El Gouna 05.05 21:30 3 - 2  
Misr Lel Makasa - El Gaish Talaea 05.05 21:30 0 - 2  

Labdarúgás (Fehérorosz 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belsina Bobrujszk - Szlonyim-2017 05.05 13:30 3 - 1  
Krumkacsi Minszk - Baranovicsi 05.05 17:30 4 - 3  
Lida - Arszenál Dzjerzsinszk 05.05 15:30 1 - 1  

Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Isloch Minszk - Sahtar Szoligorszk 05.05 16:30 2 - 0  
Torpedo Zogyino - BATE Boriszov 05.05 18:30 1 - 1  

Labdarúgás (Finn 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Turku PS - Vaasa PS 05.05 17:30 1 - 1  

Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lincoln Red Imps - Lynx FC 05.05 21:00 1 - 0  
Mons Calpe - Gibraltar Lions 05.05 18:45 1 - 0  

Labdarúgás (Görög 2., felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Diagorasz - Xanthi 05.05 14:30 0 - 1  
Hania - Ionikosz Nikea 05.05 14:30 1 - 0  
Levadiakosz - Ergotelisz Iraklio 05.05 14:30 0 - 1  

Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AEK Athén - PAOK 05.05 20:30 1 - 2  
Arisz - Olympiakosz 05.05 16:15 1 - 1  
Panathinaikosz - Aszterasz Tripolisz 05.05 18:30 2 - 2  

Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Motagua - CD Vida 05.05 03:00 3 - 0  

Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Southern District - Resources Capital 05.05 09:00 4 - 1  

Labdarúgás (Horvát 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dragovoljac - Dinamo Zágráb 2 05.05 17:00 0 - 2  

Labdarúgás (Horvát bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hajduk Split - Dinamo Zágráb 05.05 18:00 1 - 1  

Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Keflavik - Selfoss 05.05 21:15 0 - 3  
Valur - Stjarnan 05.05 21:15 2 - 1  

Labdarúgás (Japán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ehime - Jubilo Iwata 05.05 07:00 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Sagamihara 05.05 08:05 2 - 1  
Nagasaki - Blaublitz Akita 05.05 07:00 1 - 2  
Okayama - Machida Zelvia 05.05 07:00 1 - 2  
Omiya Ardija - Albirex Niigata 05.05 07:00 2 - 3  
Ryukyu - Kyoto 05.05 11:00 0 - 0  
Tochigi - Kitakyushu 05.05 09:00 1 - 2  
Tokyo Verdy - Thespakusatsu Gunma 05.05 08:00 3 - 1  
Yamagata - Kofu 05.05 07:00 2 - 2  
Yamaguchi - JEF United Chiba 05.05 07:00 0 - 1  
Zweigen Kanazawa - Mito 05.05 07:00 2 - 3  

Labdarúgás (Japán 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gifu - Azul Claro Numazu 05.05 09:00 3 - 1  

Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kashima A. - Avispa Fukuoka 05.05 08:00 1 - 1  
Sapporo - Sagan Tosu 05.05 07:00 2 - 1  

Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Oita Trinita - Tokushima 05.05 07:00 1 - 1  
Vissel Kobe - FC Tokyo 05.05 08:00 0 - 0  

Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kashiwa R. - Urawa RD 05.05 09:00 3 - 3  
Yokohama FC - Shonan Bellmare 05.05 07:00 1 - 1  

Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FM 05.05 07:00 1 - 1  
Shimizu SP - Vegalta Sendai 05.05 07:00 4 - 1  

Labdarúgás (Kameruni bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Colombe Spor - Coton Sport de Garoua 05.05 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Katari QFA Kupa, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Markhiya - Al-Sailiya 05.05 21:00 0 - 1  

Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Itagui Leones - Fortaleza Cota 05.05 22:15 3 - 0  

Labdarúgás (Koszovói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Besa Peje - FC Prishtina 05.05 15:00 0 - 3  
Feronikeli - Trepca '89 Mitrovica 05.05 15:00 3 - 0  
Gjilani - Drita 05.05 15:00 1 - 1  

Labdarúgás (Kínai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beijing Technology FC - Heilongjiang Ice City 05.05 13:35 0 - 4  
Jiangxi Beidamen - Nanjing City FC 05.05 13:35 0 - 1  
Kunshan - Chengdu Rongcheng 05.05 09:00 1 - 1  
Shaanxi Changan - Xinjiang Tianshan 05.05 13:35 4 - 1  

Labdarúgás (Kínai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Shanghai Shenhua - Shanghai Port 05.05 14:00 1 - 1  
Tianjin Tigers - Hebei FC 05.05 12:00 0 - 1  

Labdarúgás (Lengyel 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
GKS Jastrzebie - Miedz Legnica 05.05 17:00 1 - 2  
TBB Nieciecza - Korona Kielce 05.05 19:00 6 - 2  

Labdarúgás (Lengyel 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
GKS Katowice - Olimpia Elblag 05.05 18:00 1 - 0  

Labdarúgás (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Stal Mielec - Rakow Czestochowa 05.05 19:00 0 - 1  

Labdarúgás (Lett bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
BFC Daugavpils - Spartaks Jurmala 05.05 16:00 3 - 0  
METTA/LU - Liepaja 05.05 17:00 0 - 3  
Riga FC - Ventspils 05.05 15:00 3 - 0  

Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Defensa Justicia - Palmeiras SP 05.05 02:30 1 - 2  

Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barcelona Guayaquil - Boca Juniors 05.05 02:30 1 - 0  
Santos SP - The Strongest 05.05 00:15 5 - 0  

Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dep. Union La Calera - Vélez Sarsfield 05.05 00:15 0 - 2  
LDU Quito - Flamengo RJ 05.05 02:30 2 - 3  

Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlético MG - Cerro Porteno 05.05 00:15 4 - 0  

Labdarúgás (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Suduva Marijampole - Riteriai Vilnius 05.05 17:00 2 - 0  

Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mondorf-les-Bains - Hamm Benfica 05.05 19:30 0 - 0  

Labdarúgás (Magyar Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Astra - FTC 05.05 17:45 1 - 5  

Labdarúgás (Malajziai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Pahang - Selangor 05.05 16:00 2 - 2  
Petaling Jaya CFC - Perak 05.05 16:00 0 - 1  
Sabah FA - Melaka Utd. 05.05 15:15 3 - 1  

Labdarúgás (Marokkói Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Raja de Beni Mellal - Hassania Agadir 05.05 00:00 2 - 0  

Labdarúgás (Montenegrói Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Buducnost Podgorica - Zeta Golubovci 05.05 18:00 3 - 0  
Decic Tuzi - Iskra Danilovgrad 05.05 20:00 1 - 0  

Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Juventus Managua - Junior de Managua 05.05 23:00 2 - 2  

Labdarúgás (Német bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Frankfurt - Essen-Schönebeck 05.05 19:15 3 - 1  

Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Münster - Lippstadt 05.05 18:30 4 - 0  

Labdarúgás (Orosz 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Szpartak Moszkva 2 - Krilja Szovjetov Szamara 05.05 11:00 0 - 2  

Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kolomna - Torpedo Vlagyimir 05.05 12:00 0 - 1  

Labdarúgás (Portugál bajn., női, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Marítimo - Sporting CP 05.05 12:00 0 - 2  

Labdarúgás (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Braga - Pacos Ferreira 05.05 20:00 1 - 1  
Marítimo - Gil Vicente 05.05 20:00 0 - 1  
Rio Ave - Sporting CP 05.05 22:15 0 - 2  

Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fulham 2 - West Bromwich 2 05.05 20:00 1 - 0  

Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Astra Giurgiu - UTA Arad 05.05 11:00 1 - 2  
Hermannstadt - Viitorul Constanta 05.05 13:15 0 - 0  
Politehnica Iasi - Dinamo Bukarest 05.05 15:30 1 - 2  

Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sepsi OSK - Univ. Craiova 1948 CS 05.05 18:00 2 - 0  

Labdarúgás (Salvadori bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CD Aguila - Alianza San Salvador 05.05 23:00 0 - 1  
CD FAS - Municipal Limeno 05.05 23:30 2 - 1  
Luis Angel Firpo - Isidro Metapan 05.05 22:30 1 - 0  

Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság, ráját.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Virtus Acquaviva - Libertas 05.05 20:45 2 - 3  

Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 2. csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mutilvera - Portugalete 05.05 17:00 1 - 0  

Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 5. csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Madrid B - Melilla 05.05 11:30 0 - 2  

Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 3. csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hercules - UE Llagostera 05.05 17:00 2 - 0  

Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Levante - Tenerife 05.05 13:00 2 - 1  

Labdarúgás (Svájci Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Servette - St. Gallen 05.05 17:00 0 - 1  

Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Nassr - Al-Faisaly (KSA) 05.05 20:40 4 - 3  

Labdarúgás (Szerb 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Buducnost Dobanovci - Radnicki Pirot 05.05 17:00 3 - 1  
Dubocica - Sremska Mitrovica 05.05 17:00 0 - 1  
Jagodina - IMT Novi Belgrád 05.05 17:00 0 - 3  
Kolubara Lazarevac - Radnicki 1923 05.05 19:00 3 - 1  
Loznica - Zarkovo 05.05 17:00 1 - 2  
Sloga Kraljevo - Dinamo Vranje 05.05 17:00 2 - 0  
Trajal Krusevac - Kabel Novi Sad 05.05 17:00 0 - 1  
Zeleznicar Pancevo - Graficar Belgrád 05.05 17:00 1 - 1  
Zemun - Borac 05.05 17:00 1 - 1  

Labdarúgás (Szerb bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Indija - Macva Sabac 05.05 16:00 2 - 2  
Partizan Belgrád - Topolya SC 05.05 16:00 3 - 1  
Rad Belgrád - Crvena zvezda 05.05 18:05 2 - 2  
Vojvodina - Radnicki Nis 05.05 16:00 0 - 0  
Zlatibor Cajetina - Metalac Gornji Milanovac 05.05 16:00 1 - 0  

Labdarúgás (Szlovák Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Bystrica - Slovan Bratislava 05.05 15:30 1 - 3  

Labdarúgás (Szlovén 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beltinci - Jadran Dekani 05.05 17:00 2 - 2  
Fuzinar Ravne - Ptuj Drava 05.05 17:00 1 - 3  
Kalcer Radomlje - Bilje 05.05 17:00 5 - 2  
Krka Novo Mesto - Brezice 05.05 17:00 1 - 1  
Krsko - Brda 05.05 17:00 3 - 4  
Roltek Dob - Nafta 05.05 17:00 1 - 1  
Rudar Velenje - Triglav Kranj 05.05 17:00 0 - 1  
Smartno - Primorje Ajdovscina 05.05 17:00 1 - 1  

Labdarúgás (Szlovén bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Domzale - Olimpija Ljubljana 05.05 17:15 2 - 0  
Mura - Koper 05.05 15:00 2 - 1  

Labdarúgás (Tajvani bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CPC FC - Taichung Futuro 05.05 10:00 1 - 2  
Taiwan Power - NTUS 05.05 13:00 4 - 0  

Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Club Africain - Esperance de Tunis 05.05 14:30 1 - 1  
CS Sfaxien - Soliman 05.05 14:30 0 - 1  
Stade Tunisien - Etoile du Sahel 05.05 14:30 1 - 0  
US Tataouine - US Monastir 05.05 14:30 3 - 1  

Labdarúgás (Ukrán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Kijev - Mariupol 05.05 13:00 0 - 0  
Dnipro-1 - Zorya Luganszk 05.05 18:00 0 - 1  
Olekszandria - Kolosz Kovalivka 05.05 18:00 0 - 2  
Vorszkla Poltava - Deszna Csernyigov 05.05 18:00 1 - 1  

Labdarúgás (Észt bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Levadia Tallinn - Viljandi Tulevik 05.05 16:30 4 - 1  
Nomme Kalju - Flora Tallinn 05.05 18:30 1 - 2  
Trans Narva - Tammeka Tartu 05.05 18:00 2 - 1  

Labdarúgás (Örmény bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Van - Ararat Jereván 05.05 14:00 1 - 1  

Labdarúgás (Üzbég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Andijan - Kokand 05.05 14:00 1 - 2  
Mashal Mubarek - Lokomotív Taskent 05.05 14:00 1 - 4  
Metallurg Bekobod - Sogdiana 05.05 16:00 0 - 2  

Tenisz (Antalya, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Sinclair - O. Krutykh 05.05 08:50 2 - 0  
D. Pichler - O. Luz 05.05 08:50 0 - 2  
G. Melzer - L. Gerch 05.05 14:25 1 - 2  
J. Vanneste - Y. Erel 05.05 10:25 1 - 2  
K. Friberg - P. Heller 05.05 10:55 0 - 2  
L. Martinez - Adr. Andreev 05.05 13:40 0 - 2  
M. Erhard - Cheong-Eui Kim 05.05 12:10 1 - 2  
R. Balzerani - S. Ehrat 05.05 12:10 0 - 2  
Ren. Tokuda - G. Piraino 05.05 16:05    
S. Kopp - E. Eremin 05.05 09:00 2 - 0  
T. Skatov - L. Borg 05.05 12:55 2 - 0  

Tenisz (Antalya, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Ruzic - Y. In-Albon 05.05 08:55 2 - 1  
B. Eraydin - K. Kuzmova 05.05 10:50 0 - 2  
C.W. Hennemann - D. Demidova 05.05 11:35 2 - 0  
F. Östlund - K. Dmitruk 05.05 13:20 2 - 1  
I. Lavino - S. Atay 05.05 12:40 2 - 0  
I. Yoruk - Fed. Rossi 05.05 08:55 2 - 0  
J. Avdeeva - B. Ricci 05.05 08:50 2 - 0  
K. Bartone - Dab. Kim 05.05 10:40 2 - 0  
Mis. Matsuda - B. Dessolis 05.05 09:00 2 - 0  
Noe. Zeballos - O. Gadecki 05.05 11:50    
O. Uslu - D. Lopatetska 05.05 13:55 2 - 0  
P. Leykina - Z. Sonmez 05.05 10:35 2 - 0  

Tenisz (Biella 5, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Collarini - H. Dellien 05.05 15:05 2 - 0  
Dim. Kuzmanov - J.P. Varillas 05.05 10:00 1 - 2  
F. Gaio - Joao Domingues 05.05 10:00 2 - 0  
G. Andreozzi - M.T. Barrios Vera 05.05 13:50 2 - 1  
Joao Menezes - H. Medjedovic 05.05 17:00 2 - 1  
M. Marterer - Jay Clarke 05.05 10:00 0 - 2  
M. McDonald - L. Mayer 05.05 12:00 1 - 2  
Zhizhen Zhang - Ale. Muller 05.05 12:00 1 - 2  

Tenisz (Biella 5, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Andreozzi G / Duran G - Domingues J / Sousa P 05.05 19:00 1 - 2  
Gabashvili T / Vanni L - Matos/Meligeni RodriguesA 05.05 17:30 0 - 2  
Margaroli L / Shamasdin A - Dellien H / Zeballos F 05.05 19:00 2 - 1  
Mayer L / Varillas J P - Martos Gornes S / Sitak A 05.05 17:00 0 - 2  

Tenisz (Charleston, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Anshba - J. Loeb 05.05 20:10 1 - 2  
A. Hartono - Ari. Rodionova 05.05 17:50 1 - 2  
Car. Dolehide - A. Sutjiadi 05.05 18:55 1 - 2  
Claire Liu - A. Parks 05.05 16:00 2 - 0  
Eri Hozumi - G. Min 05.05 16:25 1 - 2  
H. Baptiste - R. Zarazua 05.05 16:00 0 - 2  
H. Dart - C. McNally 05.05 17:15 2 - 1  
K. Shaffer - V. Duval 05.05 20:20 0 - 2  
K. Volynets - Xinyu Wang 05.05 20:30 2 - 1  
M. Brengle - W. Osuigwe 05.05 16:00 2 - 0  
O. Govortsova - A. Krunic 05.05 21:35 2 - 0  
U. Radwanska - M. Sherif Abdelaziz 05.05 18:10 0 - 2  

Tenisz (Kairó, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Barrena - Oli. Crawford 05.05 14:45 0 - 2  
A. El Mihdawy - A. McHugh 05.05 15:15 0 - 2  
B. Malla - G. Donev 05.05 11:05    
C. Tzicas - A. Mubarak 05.05 10:00 2 - 0  
Hanwen Li - K. Wehnelt 05.05 11:45 0 - 2  
J. Pereira - O. Kolisnyk 05.05 13:00 2 - 0  
J. Pinnington Jones - C. Sanchez Jover 05.05 15:20 1 - 2  
J.P. Paz - J.I. Galarza 05.05 10:00 2 - 0  
L. Bocchi - S.A. Ivanov 05.05 17:40 1 - 2  
O. Virtanen - J.F. Vidal Azorin 05.05 13:30 0 - 2  
P. Jubb - G.M. Noce 05.05 10:00 2 - 1  
R. Kawakami - M. Pucinelli de Almeida 05.05 10:00 0 - 2  
S. Carr - S. Makhlouf 05.05 12:00 2 - 0  
T. Cigarran - A. Ingarao 05.05 16:20 2 - 1  
V.A. Dancu - M. Navone 05.05 10:00 0 - 2  

Tenisz (Kairó, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Melgers - N. Fossa Huergo 05.05 12:35 1 - 2  
A. Zolotareva - L. Tran 05.05 12:00    
B. Matusova - Z. Kruger 05.05 13:45    
B. Palicova - A. Piangerelli 05.05 10:00 2 - 0  
C. Ngounoue - Y. El Sayed 05.05 14:35    
Dury, Mathilde - E. Vishnevskaya 05.05 14:35 0 - 2  
E. Avanesyan - A. Husaric 05.05 14:35 2 - 0  
G. Ce - Y. Dmitrichenko 05.05 15:00 1 - 2  
G. Topalova - Nagy A. 05.05 09:55    
J. Sherif - S. Samir 05.05 12:25 1 - 2  
L. Alhussein Abdel Aziz - M. Kubka 05.05 14:50 2 - 1  
L. Brunskog - S. Imamura 05.05 14:50 1 - 2  
N. Liauw A Fong - Z. Kulambayeva 05.05 11:15 0 - 2  
O. Gavrila - P. Arshinkova 05.05 10:00 2 - 0  
Y. Ezzat - Isa. Kruger 05.05 11:40 1 - 2  

Tenisz (Madrid, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Davidovich Fokina - D. Medvedev 05.05 11:00 1 - 2  
A. Popyrin - J. Sinner 05.05 16:00 2 - 0  
A. Ramos-Vinolas - F. Delbonis 05.05 14:15 0 - 2  
B. Paire - S. Tsitsipas 05.05 20:20 0 - 2  
C. Garin - D. Köpfer 05.05 11:00 2 - 0  
C. Ruud - Y. Nishioka 05.05 20:40 2 - 0  
D.S. Schwartzman - A. Karatsev 05.05 11:00 1 - 2  
J. Millman - Dan. Evans 05.05 13:10 1 - 2  
K. Nishikori - A. Zverev 05.05 13:05 0 - 2  
R. Bautista-Agut - J. Isner 05.05 18:00 1 - 2  
R. Nadal - C. Alcaraz Garfia 05.05 15:40 2 - 0  

Tenisz (Madrid, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cabal J S / Farah R - Bopanna R / Shapovalov D 05.05 17:55 0 - 2  
Chardy J / Martin F - Herbert P-H / Mahut N 05.05 11:00 0 - 2  
Davidovich Fok./Verdasco - Fritz T / Marach O 05.05 16:25    
Granollers M / Zeballos H - Khachanov K / Rublev A 05.05 12:55 2 - 0  
Koolhof W / Kubot L - Demoliner M / Medvedev D 05.05 16:10 2 - 1  
Puetz T / Zverev A - Melo M / Rojer J J 05.05 17:40 2 - 0  
Ram R / Salisbury J - Bublik A / Garin C 05.05 14:30 0 - 2  

Tenisz (Madrid, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Barty - P. Kvitova 05.05 13:35 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - K. Muchova 05.05 15:30 2 - 0  
A. Sabalenka - E. Mertens 05.05 19:00 0 - 0  
P. Badosa Gibert - B. Bencic 05.05 11:00 2 - 0  

Tenisz (Madrid, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Martic P / Rogers S - Bencic B / Teichmann J 05.05 14:30 0 - 2  
Ostapenko J / Pavlyuchenk - Vesnina E / Zvonareva V 05.05 19:30 2 - 0  
Xu Y F / Zhang S - Krejcikova/Siniakova 05.05 12:30 0 - 2  

Tenisz (Majadahonda, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D.S. Stricker - N. Visker 05.05 09:00 1 - 2  
E. Esteve Lobato - F. Diaz Acosta 05.05 11:10 2 - 0  
K. Jacquet - I. Gakhov 05.05 13:50 2 - 0  
L. Riedi - G. Mpetshi Perricard 05.05 11:15 2 - 1  
L. van Assche - J. Nikles 05.05 09:00 0 - 2  
M. Alcala Gurri - Alex Rybakov 05.05 13:55 0 - 2  
M. Cuevas - M. de Krom 05.05 08:55 2 - 0  
M. Houkes - O. Roca Batalla 05.05 11:25 1 - 2  
N. Borges - A. Fils 05.05 09:00 2 - 1  
P. Toledo Bague - P. Vives Marcos 05.05 13:30 0 - 2  

Tenisz (Monasztir, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Dougaz - F. Coelho 05.05 13:20 2 - 0  
B. Nhavene - Z. Svajda 05.05 12:00 0 - 2  
C. Bittoun Kouzmine - I. Sibille 05.05 12:25 2 - 0  
G. Heide - O. Kumar 05.05 13:05 2 - 0  
G. Maassen - M. Vernier 05.05 10:30 0 - 2  
G. Ricca - L. Catarina 05.05 10:30 1 - 2  
G.I. Justo - T. Saito 05.05 10:25 0 - 2  
S. Hodkin - Luk. Neumayer 05.05 11:40 0 - 2  
Y. Kawahashi - B. Lock 05.05 10:30 1 - 2  

Tenisz (Monasztir, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kubareva - H. Sakatsume 05.05 10:30 2 - 0  
C. Bechri - G. Ainitdinova 05.05 13:10 0 - 2  
D. Lodikova - N. Gadient 05.05 13:45 1 - 2  
Emma Davis - S.B. Grey 05.05 11:45 2 - 0  
I. Ekani - Ayu. Koshiishi 05.05 10:20    
J. Bornay - C. De Bernardi 05.05 12:10 0 - 2  
M.P. Perez Garcia - E. Sema 05.05 12:20 0 - 2  
N. Karamoko - K. Le Bihan 05.05 10:30 0 - 2  
O. Helmi - A. Kulikova 05.05 13:45 0 - 2  

Tenisz (Naples, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Charaeva - V. Lapko 05.05 17:00 0 - 2  
A. Lazaro Garcia - Rob. Anderson 05.05 23:15    
A. Yepifanova - N. Bains 05.05 16:00 2 - 1  
D. Papamichail - E. Arango 05.05 19:30 2 - 1  
Dan. Lao - Y.L. Miyazaki 05.05 19:25 1 - 2  
F. Contreras Gomez - S. Shapatava 05.05 20:35 2 - 0  
Gab. Price - E. Kalieva 05.05 17:00    
I. Fetecau - C. Harrison 05.05 16:00 2 - 0  
J. Maleckova - R. Brantmeier 05.05 22:00 2 - 0  
K. Day - K. Swan 05.05 20:35 2 - 1  
Kat. Stewart - A. Siskova 05.05 22:55 2 - 1  
M. Partaud - J. Aney 05.05 20:00 2 - 0  
M.L. Carle - Hanna Chang 05.05 23:50 1 - 2  
Mayo Hibi - M. Björklund 05.05 16:00    
U. Eikeri - N. Hanatani 05.05 16:00 2 - 0  

Tenisz (Prága, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M. Cressy - A. Tabilo 05.05 12:45 2 - 0  
M. Vrbensky - And. Martin 05.05 11:00 2 - 1  
O. Otte - J. Lehecka 05.05 11:00 2 - 1  
Y. Maden - V. Kopriva 05.05 17:00 1 - 2  

Tenisz (Prága, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Begemann A / Masur D - Jebavy R / Martin A 05.05 15:30 1 - 2  
Istomin D / Vasilevski A - Polmans M / Stakhovsky S 05.05 14:25 1 - 2  
Lehecka J / Vrbensky M - King E / Reese H 05.05 15:30 0 - 2  
Molchanov D / Nedovyesov - Griekspoor T / Otte O 05.05 15:55 2 - 0  
Paulson A / Rikl P - Martinez L D / Vega Herna 05.05 11:00 1 - 2  
Safwat M / Weissborn T-S - Drzewiecki K / Majchrzak 05.05 13:40 0 - 2  
Satral J / Stanek R - Kudla D / Schnur M 05.05 12:35 1 - 2  

Tenisz (Prága, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J. Niemeier - D. Vidmanova 05.05 12:55 2 - 0  
Jani R-L. - Na-Lae Han 05.05 11:40 2 - 0  
M. di Giuseppe - M. Bolkvadze 05.05 09:55 2 - 1  
N. Bartunkova - C. Buyukakcay 05.05 11:35 0 - 2  
P. Ormaechea - P. Ozgen 05.05 13:50 2 - 0  
R. Marino - B. Haas 05.05 10:00 0 - 2  
S. Talbi - Bondár A. 05.05 10:00 0 - 2  

Tenisz (Ramat Hasharon, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Friedler - L. Sorrentino 05.05 12:00 0 - 2  
Ale. Lazarov - T.D. Boyer 05.05 12:40 2 - 0  
Alex. Canter - D. Palan 05.05 13:45 0 - 2  
B. Paliska - L. Goldenberg 05.05 09:00 0 - 2  
D. Salton - F. Corwin 05.05 09:30 0 - 2  
E. Leshem - L. Vatteroni 05.05 10:20 2 - 0  
F. Bergevi - Aidan Mayo 05.05 15:05 2 - 1  
G. Tamar - L. Castelnuovo 05.05 13:05 0 - 2  
K. Montsi - B. Patael 05.05 09:00 0 - 2  
M. Brugnerotto - Y. Oliel 05.05 11:15    
M. Deviatiarov - R. Benya 05.05 11:10 2 - 0  
M. Mikula - J. Roberts 05.05 15:35 2 - 1  
S. Freund - Clement, Christophe 05.05 13:55 2 - 0  

Tenisz (Ramat Hasharon, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Barnett - M. Stoilkovska 05.05 12:30 2 - 0  
A. Osborne - N. Khirin 05.05 09:00 2 - 0  
C. Vlasselaer - N. Stadler 05.05 14:35 2 - 0  
D. Shvartsmann - T. Jaruskova 05.05 13:30 1 - 2  
E. Appleton - S. Kimchi 05.05 13:40 1 - 2  
E.T. Cadar - Zoe Howard 05.05 10:40 0 - 2  
H. Vinahradava - N. Nadel 05.05 12:30 0 - 2  
Hir. Kuwata - A. Ozerova 05.05 10:50 2 - 1  
K. Milenkovic - Kar. Altori 05.05 10:55 2 - 0  
L. Glushko - J. Jebawy 05.05 09:00 2 - 0  
S. Arol Wiegand - V. Ryser 05.05 09:00 0 - 2  
W. Baszak - E. Yashina 05.05 13:55 0 - 2  

Tenisz (Saint-Malo, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
G. Minnen - V. Golubic 05.05 12:30 1 - 2  
Har. Tan - A. Rus 05.05 14:05 2 - 0  
Kat. Kozlova - A-K. Schmiedlova 05.05 11:00 1 - 2  
N. Stojanovic - J. Paolini 05.05 18:25 1 - 2  
O. Dodin - A. Bolsova Zadoinov 05.05 16:15 0 - 0  

Tenisz (Saint-Malo, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Carter H / Stefani L - Heisen V / Lister C 05.05 11:00 2 - 0  
Kalashnikova/Kudryavtseva - Christian K/Santamaria S 05.05 15:20 0 - 2  
Kalinskaya A / Sizikova Y - Lechemia E / Wachaczyk J 05.05 14:50 1 - 2  
Rus A / Wang X - Hesse A / Tan H 05.05 16:40 2 - 0  
Sasnovich A / Tauson C - Marozava L / Mitu A 05.05 13:00 2 - 1  

Tenisz (Salinas, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A.C. Robles Cuellar - J. Zuger 05.05 20:30 0 - 2  
Carol Zhao - A.S. Sanchez 05.05 15:55 2 - 1  
Har. Arakawa - L. Karatancheva 05.05 21:45 0 - 2  
I. Gamarra Martins - C. Perrin 05.05 17:55 0 - 2  
J.A. Burrage - B. Gatica 05.05 16:00 2 - 0  
L. Pigossi - M. Zakarlyuk 05.05 16:00 2 - 0  
M. Timofeeva - P.M. Hourigan 05.05 17:45 0 - 2  
S. Akita - Car. Alves 05.05 16:00 0 - 2  
V. Savinykh - R. Mcadoo 05.05 17:45 2 - 1  
Vic. Rodriguez - S. Ochsner 05.05 20:15 2 - 1  

Vízilabda (Görög bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Olympiakosz - Apollon Szmirnisz (1.m.) 05.05 17:00 12 - 11  

Vízilabda (OB I, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
OSC - FTC (1.m.) 05.05 19:30 2 - 7  
Szolnok - BVSC (1.m.) 05.05 18:00 11 - 7  

Vízilabda (Olasz Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Recco - Brescia 05.05 19:00 11 - 10  
Telimar - Ortigia 05.05 16:00 8 - 8  

 

2021.05.04.
Asztalitenisz (Challenger Series, 18. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Schonhaar - E. Mendes 05.04 12:20 0 - 3  
A. Schonhaar - I. Bertrand 05.04 09:00 1 - 3  
E. Mendes - C. Muhlbach 05.04 10:20 3 - 2  
Flo. Bluhm - C. Muhlbach 05.04 15:15 1 - 3  
Flo. Bluhm - C. Tomsic 05.04 13:40 3 - 0  
Flo. Bluhm - I. Bertrand 05.04 11:00 3 - 2  
H. Zeptner - C. Tomsic 05.04 09:40 3 - 0  
H. Zeptner - M. Henninger 05.04 13:00 3 - 2  
M. Henninger - C. Muhlbach 05.04 11:40 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 05.04 07:45 2 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 05.04 09:15 3 - 2  
A. Golubeva - V. Kandybina 05.04 15:15 3 - 0  
A. Golyshev - M. Andrusenko 05.04 20:15 3 - 1  
A. Kolmin - S. Muslikov 05.04 14:30 2 - 3  
A. Kolmin - V. Selkin 05.04 16:30 1 - 3  
A. Mohnachev - V. Mishakin 05.04 11:15 2 - 3  
A. Potapkov - Y. Shishko 05.04 11:00 2 - 3  
A. Savinsky - Vla. Zubkov 05.04 07:15 1 - 3  
A. Suntsov - E. Ilyukhin 05.04 03:15 0 - 3  
A. Suntsov - M. Minkov 05.04 00:45 3 - 0  
A.D. Volkov - E. Kalashnikov 05.04 00:45 3 - 2  
A.D. Volkov - T. Yusipov 05.04 22:45 3 - 1  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 05.04 03:15 2 - 3  
A.R. Kazakov - A. Mohnachev 05.04 11:45 3 - 0  
A.R. Kazakov - V. Mishakin 05.04 13:15 1 - 3  
A.V. Poprocky - And. Andreev 05.04 11:15 1 - 3  
A.Y. Fedosov - A. Pravednov 05.04 23:30 3 - 0  
A.Y. Fedosov - D. Ignatiev 05.04 01:00 3 - 0  
Alb. Bogomolov - A.V. Poprocky 05.04 11:45 3 - 2  
Alb. Bogomolov - And. Andreev 05.04 13:15 3 - 2  
And. Andreev - O.B. Manuylov 05.04 12:15 0 - 3  
And. Kirilenko - A. Potapkov 05.04 12:30 0 - 3  
And. Kirilenko - I. Minchenkov 05.04 10:30 3 - 1  
D. Balakin - I. Mikhaylov 05.04 23:15 1 - 3  
D. Bogdanov - A. Savinsky 05.04 07:45 3 - 1  
D. Bogdanov - Vla. Zubkov 05.04 09:15 3 - 2  
D. Ignatiev - V. Kalachev 05.04 02:00 0 - 3  
D. Molodtsov - S. Maksakov 05.04 15:15 2 - 3  
D. Sayanov - P. Semeshin 05.04 01:30 3 - 0  
D. Tikhnenko - S. Kuzmin 05.04 20:00 2 - 3  
D.M. Evlakhin - Val. Sidorin 05.04 22:45 2 - 3  
Dmi. Popov - A. Mohnachev 05.04 12:45 3 - 0  
Dmi. Popov - A.R. Kazakov 05.04 10:45 3 - 2  
E. Kalashnikov - N. Zhurba 05.04 02:45 3 - 0  
E. Kalashnikov - Y. Merkushin 05.04 01:45 3 - 0  
E.E. Markelov - A. Golyshev 05.04 21:15 2 - 3  
E.E. Markelov - V. Marshalov 05.04 19:45 3 - 2  
F. Ambrosimov - A. Arutiunyan 05.04 06:45 3 - 0  
F. Ambrosimov - I. Poletaev 05.04 08:45 2 - 3  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 05.04 07:30 3 - 2  
G. Karpovkin - V. Vologzhanin 05.04 09:00 3 - 0  
I. Minchenkov - A. Potapkov 05.04 11:30 0 - 3  
I. Minchenkov - Y. Shishko 05.04 13:00 2 - 3  
I. Pandur - A. Savinsky 05.04 08:45 3 - 0  
I. Pandur - D. Bogdanov 05.04 06:45 1 - 3  
I. Poletaev - S. Homutov 05.04 07:15 3 - 0  
I. Sergeevich - G. Karpovkin 05.04 06:30 2 - 3  
I. Sergeevich - M. Chernyavskiy 05.04 08:30 3 - 0  
K. Korzunova - A. Golubeva 05.04 15:45 2 - 3  
K.N. Malahov - D. Molodtsov 05.04 15:45 0 - 3  
K.N. Malahov - S. Maksakov 05.04 17:15 1 - 3  
M. Andrusenko - E.E. Markelov 05.04 18:45 2 - 3  
M. Andrusenko - V. Marshalov 05.04 20:45 3 - 1  
M. Chernyavskiy - V. Vologzhanin 05.04 07:00 1 - 3  
M. Minkov - E. Ilyukhin 05.04 01:45 2 - 3  
M. Minkov - O. Kutuzov 05.04 02:45 1 - 3  
N. Zhurba - T. Yusipov 05.04 01:15 3 - 2  
O. Pronin - D. Tikhnenko 05.04 21:00 1 - 3  
O. Pronin - S. Burov 05.04 19:30 3 - 0  
O.B. Manuylov - A.V. Poprocky 05.04 12:45 1 - 3  
O.B. Manuylov - Alb. Bogomolov 05.04 10:45 3 - 1  
P. Semeshin - D. Ignatiev 05.04 00:00 3 - 0  
P.V. Khramkov - D. Molodtsov 05.04 16:45 2 - 3  
P.V. Khramkov - K.N. Malahov 05.04 14:45 3 - 0  
R. Khomenko - A. Shirshov 05.04 20:45 0 - 3  
R. Khomenko - V. Rakhmanov 05.04 18:45 2 - 3  
R. Pavlenko - D. Korneev 05.04 23:00 3 - 2  
S. Burov - D. Tikhnenko 05.04 19:00 1 - 3  
S. Homutov - F. Ambrosimov 05.04 08:15 3 - 1  
S. Kuzmin - O. Pronin 05.04 18:30 3 - 0  
S. Kuzmin - S. Burov 05.04 20:30 3 - 2  
S. Maksakov - P.V. Khramkov 05.04 16:15 3 - 2  
S. Muslikov - V. Nemashkalo 05.04 17:00 1 - 3  
S. Muslikov - V. Selkin 05.04 15:30 2 - 3  
T. Turabekov - A.Y. Fedosov 05.04 22:30 3 - 2  
T. Yusipov - A.D. Volkov 05.04 02:15 0 - 3  
T. Yusipov - O. Shagarov 05.04 23:45 1 - 3  
V. Kalachev - D. Sayanov 05.04 00:30 0 - 3  
V. Kalachev - P. Semeshin 05.04 03:00 3 - 1  
V. Kandybina - I. Skachkova 05.04 16:15 3 - 0  
V. Marshalov - A. Golyshev 05.04 19:15 1 - 3  
V. Mishakin - Dmi. Popov 05.04 12:15 3 - 2  
V. Nemashkalo - A. Kolmin 05.04 16:00 3 - 1  
V. Rakhmanov - A. Shirshov 05.04 19:45 0 - 3  
V. Selkin - V. Nemashkalo 05.04 15:00 3 - 0  
V. Vologzhanin - I. Sergeevich 05.04 08:00 3 - 1  
Val. Sidorin - V. Chahur 05.04 23:45 3 - 2  
Vla. Zubkov - I. Pandur 05.04 08:15 0 - 3  
Y. Merkushin - T. Yusipov 05.04 00:15 3 - 0  
Y. Shishko - And. Kirilenko 05.04 12:00 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 05.04 07:00 6 - 4  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 05.04 07:00 6 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 05.04 07:00 8 - 4  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 05.04 07:00 1 - 1  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 05.04 07:00 5 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - LA Dodgers 05.04 01:40    
Colorado - San Francisco 05.04 02:40    
Kansas City - Cleveland 05.04 02:10 6 - 8  
LA Angels - Tampa Bay 05.04 03:38 3 - 7  
Minnesota - Texas 05.04 01:40 6 - 5  
Oakland - Toronto 05.04 03:40 5 - 4  
Philadelphia - Milwaukee 05.04 01:05 4 - 3  
San Diego - Pittsburgh 05.04 04:10 2 - 0  
Seattle - Baltimore 05.04 04:10 3 - 5  
St. Louis - NY Mets 05.04 01:45 6 - 5  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 05.04 12:35 6 - 8  
Wei Chuan Dragons - Chinatrust Brothers 05.04 12:35 2 - 7  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország 05.04 22:00 7 - 6  
Dánia - USA 05.04 03:00 7 - 6  
Japán - Orosz csapat 05.04 17:00 5 - 6  
Japán - USA 05.04 22:00 7 - 8  
Kína - Svájc 05.04 03:00 4 - 9  
Németország - Észtország 05.04 03:00 9 - 11  
Olaszország - Kanada (Helyszín: Kanada) 05.04 17:00 4 - 10  
Orosz csapat - Kína 05.04 22:00 8 - 4  
Skócia - Csehország 05.04 22:00 6 - 5  
Svájc - Svédország 05.04 17:00 3 - 8  
Svédország - Csehország 05.04 03:00 7 - 3  
Észtország - Dél-Korea 05.04 17:00 6 - 8  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Monk - Andy Jenkins 05.04 12:30 4 - 1  
A. Monk - R. Hogarth 05.04 13:05 4 - 0  
A. Monk - Sco. Baker 05.04 10:30 4 - 2  
Andy Jenkins - Rob. Owen 05.04 10:45 2 - 4  
Andy Jenkins - Sco. Baker 05.04 13:40 3 - 4  
Andy Jenkins - Way. Warren 05.04 11:55 4 - 3  
R. Hogarth - Andy Jenkins 05.04 14:15 4 - 1  
R. Hogarth - Rob. Owen 05.04 12:15 2 - 4  
Rob. Owen - A. Monk 05.04 11:20 4 - 2  
Rob. Owen - Way. Warren 05.04 13:25 4 - 2  
Sco. Baker - R. Hogarth 05.04 11:40 2 - 4  
Sco. Baker - Rob. Owen 05.04 14:35 4 - 3  
Way. Warren - A. Monk 05.04 14:00 0 - 4  
Way. Warren - R. Hogarth 05.04 11:05 4 - 0  
Way. Warren - Sco. Baker 05.04 12:50 0 - 4  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Animal Squad - Bbbmbcbs 05.04 12:00 1 - 2  
Caught Off Guard - Chupapi Munanyo 05.04 12:00 2 - 0  
Simplicity - Rooster 05.04 12:00 0 - 2  
Vertex Esports Club - Renegades 05.04 12:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Forze 05.04 19:00    
Apeks - Big 05.04 19:00 1 - 2  
Sprout - Endpoint 05.04 19:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anonymo Esports - Sangal Esports 05.04 18:00    
Natus Vincere Junior - LDLC OL 05.04 13:20 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Spring Sweet Spring, Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENCE - Ex-winstrike Team 05.04 09:00 0 - 2  
Fnatic - Extremum 05.04 12:00 2 - 1  
Furia eSports - Sinners Esports 05.04 18:00 2 - 1  
Team Spirit - Forze 05.04 15:10 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Umx - Sangal Esports 05.04 12:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL Mistrzostwa Polski,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honoris - Team Esca Gaming 05.04 18:45 0 - 1  
Honoris - Team Esca Gaming 05.04 19:40 1 - 0  
Izako Boars - X-Kom Ago 05.04 16:30 0 - 0  
Izako Boars - X-Kom Ago 05.04 17:35 1 - 0  
Pact - Anonymo Esports 05.04 20:50 0 - 1  
Pact - Anonymo Esports 05.04 21:45 1 - 0  
Pompa Team - Wisla Krakow 05.04 16:30 0 - 1  
Pompa Team - Wisla Krakow 05.04 17:40 0 - 1  
X-Kom Ago - Pompa Team 05.04 20:30 0 - 0  
X-Kom Ago - Pompa Team 05.04 21:30 0 - 0  
E-Sport (CSGO,ESLMeisterschaft,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BIG Academy - Epic Dudes 05.04 19:15 1 - 0  
Plan-B Esports - Esport Rhein-Neckar 05.04 19:15 0 - 1  
Tt Willhaben - Divizon 05.04 19:15 0 - 1  
E-Sport (CSGO,Number One,Stage 2,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambush Esport - Grond 05.04 22:00 0 - 1  
Club Brugge Esports - Clutch Rayn 05.04 19:00 1 - 0  
Game Agents - Myinsanity 05.04 20:00 1 - 0  
The Dice - Waitfortag 05.04 21:00 0 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Invictus Gaming 05.04 08:00 1 - 2  
Team Magma - Invictus Gaming 05.04 11:20 2 - 1  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Into The Breach - Bald 05.04 15:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brame - Alliance 05.04 21:45 2 - 1  
OG - Tundra Esports 05.04 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OEDL Fall Invit.,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Reckoning Esports 05.04 12:30 2 - 0  
Motivade.trust Gaming - Nebula 05.04 10:30    
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragon Gaming - Demon Slayer 05.04 06:00    
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Psg.lgd - Ehome 05.04 11:55 2 - 1  
Sparking Arrow Gaming - Team Aster 05.04 08:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Dogchamp - Electronic Boys 05.04 00:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Coldsiemens) - Russia (Diamond) 05.04 08:12 1 - 5  
Canada (Coldsiemens) - Sweden (Hammer) 05.04 07:36 4 - 5  
Canada (Coldsiemens) - United States (Sam) 05.04 07:00 1 - 7  
Russia (Diamond) - Canada (Coldsiemens) 05.04 10:00 4 - 1  
Sweden (Hammer) - Canada (Coldsiemens) 05.04 09:24 5 - 6  
United States (Sam) - Canada (Coldsiemens) 05.04 08:48 7 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.04 21:00 1 - 3  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.04 22:00 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Austria (Kot) 05.04 07:00 5 - 1  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 05.04 06:00 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 05.04 12:40 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Ivory Coast (Krouks) 05.04 10:40 4 - 3  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 05.04 07:40 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 05.04 11:20 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 05.04 08:00 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 05.04 09:40 2 - 4  
Austria (Kot) - Australia (Kubrik) 05.04 11:00 2 - 1  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.04 10:00 3 - 4  
Austria (Kot) - Mexico (Legolas) 05.04 12:00 2 - 0  
Austria (Kot) - Spain (Reaper) 05.04 08:40 2 - 2  
Austria (Kot) - Sweden (Marley) 05.04 11:40 1 - 0  
Austria (Kot) - Switzerland (Apollo) 05.04 05:40 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 05.04 01:00 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 05.04 04:00 2 - 0  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 05.04 00:20 1 - 3  
Belgium (Tommy) - South Africa (Ben) 05.04 02:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.04 04:20 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 05.04 12:20 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Austria (Kot) 05.04 10:20 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 05.04 05:20 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 05.04 07:00 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 05.04 09:20 2 - 3  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 05.04 07:40 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 05.04 12:40 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 05.04 08:40 4 - 1  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.04 02:40 0 - 2  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.04 01:00 1 - 3  
Chile (Poli) - Germany (General) 05.04 00:20 1 - 0  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 05.04 03:20 2 - 0  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 05.04 04:20 2 - 2  
Chile (Poli) - South Africa (Ben) 05.04 00:00 3 - 2  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 05.04 01:40 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 05.04 02:20 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - South Africa (Ben) 05.04 01:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 05.04 20:40 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 05.04 22:40 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 05.04 23:40 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 05.04 23:00 1 - 0  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 05.04 21:20 0 - 2  
Denmark (Teok) - Greece (Sarafou) 05.04 22:20 2 - 1  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 05.04 22:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 05.04 05:40 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 05.04 11:20 1 - 0  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 05.04 12:00 2 - 4  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 05.04 06:00 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.04 10:20 2 - 0  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.04 09:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.04 07:40 2 - 2  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 05.04 20:40 2 - 2  
England (Zeus) - Russia (Val) 05.04 23:00 0 - 2  
Germany (General) - Chile (Poli) 05.04 00:40 3 - 0  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 05.04 04:00 0 - 1  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 05.04 01:40 1 - 2  
Germany (General) - United States (CaptainX) 05.04 02:20 1 - 3  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 05.04 22:40 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Italy (Ang) 05.04 21:00 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 05.04 23:20 0 - 2  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 05.04 03:40 0 - 2  
Ireland (Panica) - Germany (General) 05.04 02:00 0 - 3  
Ireland (Panica) - South Africa (Ben) 05.04 03:00 2 - 1  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 05.04 01:20 4 - 0  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 05.04 21:40 4 - 4  
Italy (Ang) - England (Zeus) 05.04 23:20 2 - 2  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 05.04 21:20 2 - 2  
Italy (Ang) - Uruguay (Billiot) 05.04 22:20 3 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.04 08:20 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 05.04 11:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 05.04 11:40 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (Legolas) 05.04 08:40 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 05.04 09:20 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Marley) 05.04 05:20 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 05.04 12:40 2 - 0  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 05.04 10:00 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Austria (Kot) 05.04 05:00 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 05.04 08:00 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.04 07:20 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 05.04 09:00 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.04 12:20 1 - 0  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.04 10:40 0 - 0  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.04 07:00 3 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 05.04 02:20 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 05.04 03:00 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Ireland (Panica) 05.04 04:20 0 - 6  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 05.04 01:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 05.04 00:40 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 05.04 03:20 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 05.04 03:00 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Ireland (Panica) 05.04 01:00 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 05.04 00:00 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - South Africa (Ben) 05.04 04:00 2 - 4  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.04 22:20 2 - 1  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 05.04 21:40 3 - 2  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 05.04 20:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - Chile (Poli) 05.04 01:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - Colombia (Gorilla) 05.04 00:20 0 - 0  
South Africa (Ben) - Germany (General) 05.04 03:40 1 - 4  
South Africa (Ben) - Netherlands (Aibothard) 05.04 02:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - United States (CaptainX) 05.04 03:20 1 - 3  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 05.04 07:20 4 - 1  
Spain (Reaper) - Austria (Kot) 05.04 09:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 05.04 10:00 4 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.04 10:40 2 - 0  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 05.04 08:00 4 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.04 05:40 3 - 1  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 05.04 06:20 3 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.04 05:20 4 - 1  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 05.04 09:00 3 - 3  
Sweden (Marley) - Austria (Kot) 05.04 06:00 2 - 2  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 05.04 05:00 1 - 0  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.04 08:20 0 - 4  
Sweden (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 05.04 12:00 1 - 0  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 05.04 06:40 1 - 2  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.04 10:20 2 - 1  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.04 11:00 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 05.04 08:20 0 - 1  
Switzerland (Apollo) - Austria (Kot) 05.04 12:20 3 - 3  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 05.04 09:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.04 09:20 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 05.04 05:00 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.04 11:20 0 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.04 11:40 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.04 07:20 4 - 2  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 05.04 23:20 3 - 4  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 05.04 22:40 0 - 2  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 05.04 21:40 4 - 3  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.04 23:40 2 - 2  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.04 03:40 2 - 3  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.04 02:00 1 - 1  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 05.04 00:00 2 - 2  
United States (CaptainX) - Netherlands (Aibothard) 05.04 00:40 2 - 1  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 05.04 02:40 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.04 23:40 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.04 21:20 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 05.04 21:00 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.04 22:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 05.04 23:00 2 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.04 11:15 1 - 3  
Dortmund (Confession) - Internazionale (Russia Today) 05.04 17:00 2 - 2  
Dortmund (Confession) - Marseille (Fints) 05.04 19:05 2 - 2  
Everton (Barcelona) - Dortmund (Confession) 05.04 18:15 3 - 5  
Everton (Barcelona) - Marseille (Fints) 05.04 17:25 6 - 2  
Internazionale (Russia To - Everton (Barcelona) 05.04 19:30 1 - 5  
Marseille (Fints) - Internazionale (Russia Today) 05.04 16:10 0 - 1  
Mönchengladbach (Bluemou) - Ajax (Xalinho) 05.04 12:30 1 - 2  
Mönchengladbach (Bluemou) - Tottenham (Megapolice) 05.04 10:50 4 - 4  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Mönchengladbach (Bluemou) 05.04 10:00 1 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 05.04 09:35 3 - 3  
Tottenham (Megapolice) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.04 08:45 2 - 1  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hero Jiuj - Rogue Warriors 05.04 09:00 3 - 1  
Talent Gaming - GK Gaming 05.04 11:00 3 - 0  
Turnso Gaming - Mighty Tiger Gaming 05.04 14:00 0 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers (Slamdunkvv) - Milwaukee (Joker) 05.04 10:00 55 - 63  
LA Clippers (Slamdunkvv) - Portland (BLM_Mamba) 05.04 08:48 51 - 63  
Milwaukee (Joker) - Portland (BLM_Mamba) 05.04 09:24 54 - 58  
Portland (BLM_Mamba) - Brooklyn (Hurricane) 05.04 08:12 62 - 47  
Portland (BLM_Mamba) - LA Clippers (Slamdunkvv) 05.04 07:00 54 - 42  
Portland (BLM_Mamba) - Milwaukee (Joker) 05.04 07:36 47 - 43  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Tranquil) - Brooklyn (Hurricane) 05.04 16:18 55 - 48  
Brooklyn (Hurricane) - Atlanta (Tranquil) 05.04 14:30 35 - 40  
Brooklyn (Hurricane) - Milwaukee (Joker) 05.04 15:06 57 - 59  
Brooklyn (Hurricane) - Philadelphia (Jema11) 05.04 15:42 37 - 45  
Milwaukee (Joker) - Brooklyn (Hurricane) 05.04 16:54 47 - 46  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Antoxacreative) - Boston (Youngramaha) 05.04 13:35 71 - 67  
Dallas (Jimmy_Walker13) - Boston (kotpirog131) 05.04 11:15 46 - 59  
Denver (BFT360) - Boston (kotpirog131) 05.04 11:50 51 - 68  
Denver (BFT360) - Dallas (Jimmy_Walker13) 05.04 09:30 51 - 69  
New Orleans (toni_pytko) - Utah (amuralex) 05.04 06:15 61 - 80  
Phoenix (kirillzagay) - New Orleans (toni_pytko) 05.04 07:25 68 - 54  
Phoenix (Sm1T1Q) - Dallas (Jimmy_Walker13) 05.04 12:25 44 - 55  
Phoenix (Sm1T1Q) - Denver (BFT360) 05.04 10:40 54 - 62  
Portland (iehbr_) - New Orleans (St0rm05151) 05.04 13:00 64 - 67  
Toronto (jordan1234) - Utah (amuralex) 05.04 06:50 53 - 58  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Lovejoy) - LA Clippers (Dazai) 05.04 22:36 64 - 59  
Dallas (Lovejoy) - Portland (Asap) 05.04 23:48 58 - 50  
Dallas (Slamdunkvv) - LA Clippers (Joker) 05.04 14:00 44 - 55  
Denver (BLM_Mamba) - LA Clippers (Joker) 05.04 11:36 35 - 42  
Denver (BLM_Mamba) - Portland (Hurricane) 05.04 12:12 42 - 47  
LA Clippers (Joker) - Denver (BLM_Mamba) 05.04 13:24 50 - 42  
LA Clippers (Joker) - Portland (Hurricane) 05.04 12:48 57 - 51  
Portland (Asap) - Dallas (Lovejoy) 05.04 22:00 60 - 55  
Portland (Asap) - LA Clippers (Dazai) 05.04 23:12 63 - 50  
Portland (Hurricane) - LA Clippers (Joker) 05.04 11:00 58 - 56  
E-Sport (OW,Contenders S2,Korea,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O2 Blast - Runaway 05.04 12:00 4 - 3  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Kings - Ex Oblivione 05.04 19:00 3 - 0  
E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darkmode Esports - American Tornado 05.04 03:00 3 - 1  
Revival - Odyssey 05.04 01:00 2 - 3  
E-Sport (R6S, GSA League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Sissi State Punks 05.04 20:40 1 - 0  
Gc Esport - Lfo 05.04 21:50 0 - 1  
Team Goskilla - Penta 05.04 18:00 1 - 0  
Team Secret - Rogue 05.04 19:35 1 - 0  
E-Sport (SC, Afreeca Starleague,Rof16)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hero (1990) - Light 05.04 12:35 1 - 0  
Rush - Sorry 05.04 12:00 1 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Antequera 05.04 19:00 3 - 0  
Levante - Cartagena 05.04 18:00 4 - 4  
Murcia - Peniscola 05.04 20:00 3 - 4  
Parrulo Ferrol - Palma Futsal 05.04 19:30 1 - 3  
Santa Coloma - Cordoba 05.04 19:45 5 - 3  
Zaragoza - Valdepenas 05.04 19:00 7 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Rockford 05.04 01:00 2 - 2  
Hartford - Bridgeport 05.04 19:00 4 - 3  
San Jose Barracuda - Bakersfield 05.04 01:00 3 - 5  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Solar Bears - South Carolina Stingrays 05.04 01:00 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Los Angeles 05.04 04:00 2 - 3  
Buffalo - NY Islanders 05.04 01:00 4 - 2  
Carolina - Chicago 05.04 01:00 5 - 2  
Columbus - Nashville 05.04 01:00 3 - 3  
Florida - Dallas 05.04 01:00 4 - 4  
Minnesota - Las Vegas 05.04 02:00 6 - 5  
Montreal - Toronto 05.04 01:00 2 - 2  
New Jersey - Boston 05.04 01:00 0 - 3  
NY Rangers - Washington 05.04 01:00 3 - 6  
Ottawa - Winnipeg 05.04 01:00 2 - 1  
Philadelphia - Pittsburgh 05.04 01:00 7 - 2  
San Jose - Colorado 05.04 04:30 4 - 4  
St. Louis - Anaheim 05.04 02:00 3 - 1  
Vancouver - Edmonton 05.04 04:00 3 - 5  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Arm (4.m.) 05.04 01:00 3 - 4  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó (4.m.) 05.04 17:30 0 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Zvolen (4.m.) 05.04 18:00 7 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Norvégia 05.04 17:00 5 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Victoria Royals 05.04 04:00 5 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spars Sarajevo - Studentski Centar 05.04 16:00 89 - 99  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Cairns 05.04 11:30 92 - 76  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Mechelen 05.04 20:30 80 - 82  
Oostende - Okapi Aalstar 05.04 20:30 64 - 76  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Balkan Botevgrad (1.m.) 05.04 18:00 80 - 70  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Franca (3.m.) 05.04 01:00 93 - 68  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Sheffield 05.04 18:00 79 - 77  
Plymouth - Worcester 05.04 20:30 84 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Real Madrid (5.m.) 05.04 18:45 88 - 83  
Barcelona - Zenit Szentpétervár (5.m.) 05.04 21:00 79 - 53  
Olimpia Milano - Bayern München (5.m.) 05.04 20:45 92 - 89  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Evreux 05.04 20:00 67 - 64  
Antibes - Nancy 05.04 20:00 69 - 77  
Blois - Paris BC 05.04 19:00 82 - 75  
Fos-sur-Mer - Rouen 05.04 19:00 93 - 84  
Nantes - Denain 05.04 19:00 79 - 74  
Poitiers - Quimper 05.04 20:00 49 - 67  
Souffelweyersheim - Lille 05.04 19:00 79 - 72  
St-Quentin - Gries-Oberhoffen 05.04 19:00 77 - 93  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - ASVEL Lyon (1.m.) 05.04 17:00 93 - 121  
Roche Vendee - Landes (1.m.) 05.04 20:00 82 - 85  
Tarbes - Bourges (1.m.) 05.04 20:00    
Villeneuve d'Ascq Lille - Lattes Montpellier (1.m.) 05.04 19:00 77 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Roanne 05.04 19:00 101 - 93  
Chalon sur Saone - Limoges 05.04 18:00 84 - 84, h.u. 95 - 96  
Cholet - Gravelines 05.04 20:00 105 - 90  
Monaco - ASVEL Lyon-Villeurbanne 05.04 20:00    
Nanterre - Le Portel 05.04 18:00 76 - 75  
Orleans - Boulazac 05.04 20:00 91 - 68  
Pau Orthez - Dijon 05.04 19:00 79 - 54  
Reims - Le Mans 05.04 19:00 72 - 77  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Periszteri 05.04 19:00 88 - 62  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Split 05.04 17:00 61 - 89  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur Reykjavik - Snaefell 05.04 22:15 86 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Haifa 05.04 17:00 85 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski (5.m.) 05.04 19:30 89 - 89, h.u. 105 - 101  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Ventspils (4.m.) 05.04 16:00 72 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 05.04 17:15 96 - 85  
Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda 05.04 18:00 97 - 76  
Siauliai - Juventus Utena 05.04 17:00 94 - 112  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I, női 2020/21 05.04 16:30    
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Sopron (4.m.) 05.04 16:30 54 - 62  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Szolnok (2.m.) 05.04 18:15 94 - 86  
Szeged - Szombathely (2.m.) 05.04 18:00 96 - 92  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Portland 05.04 02:00 123 - 114  
Chicago - Philadelphia 05.04 03:00 94 - 106  
Detroit - Orlando 05.04 01:00 112 - 119  
LA Lakers - Denver 05.04 04:00 93 - 89  
Memphis - New York 05.04 03:00 104 - 118  
New Orleans - Golden State 05.04 01:30 108 - 123  
Utah - San Antonio 05.04 04:00 110 - 99  
Washington - Indiana 05.04 01:00 154 - 141  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ludwigsburg 05.04 19:00 79 - 78  
Bayreuth - Skyliners Frankfurt 05.04 19:00 81 - 58  
Brose Bamberg - Giessen 05.04 19:00 99 - 90  
Hamburg - Göttingen 05.04 19:00 93 - 91  
Kosárlabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamara - Uralmas Jekatyerinburg (5.m.) 05.04 17:10 86 - 73  
Temp-Szumz Revda - Runa Moszkva (5.m.) 05.04 15:00 76 - 74  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sencur Kranj (1.m.) 05.04 19:00 70 - 62  
Krka Novo Mesto - Sentjur (1.m.) 05.04 19:00 105 - 66  
Olimpija Ljubljana - Polzela (1.m.) 05.04 19:30 97 - 48  
Rogaska - Podcetrtek (1.m.) 05.04 19:00 82 - 76  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cathay Life - Chunghwa Telecom 05.04 12:00 88 - 54  
Taiwan Power - Taiyuan 05.04 13:40 61 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray 05.04 17:00 104 - 79  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Kijev-Basket 05.04 13:00 89 - 76  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bigua de Villa Biarritz - Aguada 05.04 00:15 108 - 104  
Malvin - Atl. Olimpia 05.04 02:30 89 - 85  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centauros de Portuguesa - Taurinos de Aragua 05.04 22:45 74 - 101  
Gladiadores de Anzoategui - Heroes de Falcon 05.04 22:05 85 - 61  
Guaiqueries de Margarita - Cancrejeros de Monagas 05.04 01:45 81 - 76  
Supersonicos de Miranda - Indios de Caracas 05.04 20:05 63 - 71  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Rapla (3.m.) 05.04 18:00 67 - 60  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunrisers Hyderabad - Mumbai Indians 05.04 16:00    
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Sarrebourg 05.04 20:00 28 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Afturelding 05.04 20:00 33 - 25  
Selfoss - Valur 05.04 21:40 26 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Veszprém 05.04 18:30 25 - 40  
Veszprémi KKFT - Dabas 05.04 18:00 25 - 21  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürtingen - Waiblingen 05.04 20:00 24 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Vitoria 05.04 21:00 29 - 19  
Kézilabda (SEHA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Tatran Presov (Helyszín: Presov) 05.04 18:00 28 - 40  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Sävehof (4.m.) 05.04 18:00 31 - 24  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASO Chlef - NC Magra 05.04 23:30 0 - 1  
Belouizdad - Ain M'Lila 05.04 23:30 5 - 1  
Bordj Bou Arreridj - Kabylie 05.04 23:30 1 - 1  
ES Setif - USM Alger 05.04 23:30 1 - 1  
JSM Skikda - Biskra 05.04 17:00 2 - 1  
MC Alger - Bel-Abbes 05.04 23:30 2 - 1  
MC Oran - Hussein Dey 05.04 23:30 3 - 2  
Paradou - Relizane 05.04 17:00 2 - 0  
Saoura - Medea 05.04 23:30 2 - 0  
WA Tlemcen - Constantine 05.04 23:30 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Doncaster 05.04 20:00 2 - 0  
Charlton - Lincoln 05.04 20:00 3 - 1  
Shrewsbury - Ipswich 05.04 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - Rotherham 05.04 20:15 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Sutton Utd. 05.04 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Agropecuario Argentino 05.04 00:30 2 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Atl. Temperley 05.04 02:10 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Dalmine - Defensores de Belgrano 05.04 20:10 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Zira 05.04 16:00 1 - 1  
Sumqayit - Sabah Masazir 05.04 18:15 0 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Paris SG 05.04 21:00 2 - 0  
Paris SG - Manchester City (Ki jut tovább?) 05.04 21:00    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 05.04 18:45 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras SP - Gremio RS 05.04 01:00 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil Goiano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio Anapolis GO - Atlético GO 05.04 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Cascavel PR 05.04 01:00 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Sao Bento 05.04 03:15 2 - 0  
Internacional de Limeira - Sao Caetano SP 05.04 01:00 1 - 0  
Mirassol SP - Ferroviaria SP 05.04 01:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT