Tippmix eredmények - 2021. május 17-23.

2021-05-17
Tippmix eredmények - 2021. május 17-23.
2021.05.23.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Batalov - A. Klavdenkov 05.23 06:45 3 - 0  
A. Girevenkov - E. Kalashnikov 05.23 00:15 2 - 3  
A. Merezhko - A. Kolmin 05.23 07:00 3 - 1  
A. Pravednov - A. Serebrennikov 05.23 00:30 0 - 3  
A. Pravednov - D. Sayanov 05.23 03:00 3 - 2  
A. Serebrennikov - D. Sayanov 05.23 01:30 1 - 3  
A. Serebrennikov - S. Ogay 05.23 02:30 2 - 3  
And. Kirilenko - A. Girevenkov 05.23 03:15 3 - 0  
D. Bogdanov - E. Anisimov 05.23 06:45 0 - 3  
D. Molodtsov - E. Ilyukhin 05.23 02:45 1 - 3  
D. Molodtsov - V. Chahur 05.23 01:45 2 - 3  
D. Sayanov - S. Martyukhin 05.23 00:00 1 - 3  
D.M. Evlakhin - I. Ramenskiy 05.23 02:15 3 - 2  
E. Ilyukhin - D.M. Evlakhin 05.23 01:15 3 - 1  
E. Kalashnikov - And. Kirilenko 05.23 02:15 3 - 0  
I. Pandur - M. Marchenko 05.23 07:15 1 - 3  
I. Ramenskiy - D. Molodtsov 05.23 00:45 3 - 0  
I. Ramenskiy - V. Chahur 05.23 03:15 1 - 3  
M. Chernyavskiy - And. Andreev 05.23 06:30 1 - 3  
S. Martyukhin - A. Pravednov 05.23 02:00 3 - 0  
S. Ogay - S. Martyukhin 05.23 01:00 3 - 1  
V. Chahur - D.M. Evlakhin 05.23 00:15 3 - 0  
V. Safonov - E. Kalashnikov 05.23 01:15 2 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Algodoneros Union Laguna 05.23 01:00 4 - 6  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 05.23 02:00 3 - 8  
Rieleros de Aguascaliente - Saraperos de Saltillo 05.23 00:30 11 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Toros de Tijuana 05.23 02:00 0 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Angels - Oakland 05.23 04:07 2 - 6  
Philadelphia - Boston 05.23 01:15 3 - 4  
San Diego - Seattle 05.23 02:40 6 - 4  
San Francisco - LA Dodgers 05.23 01:15 3 - 6  
St. Louis - Chicago Cubs 05.23 01:15 2 - 1  
Toronto - Tampa Bay 05.23 01:37 1 - 3  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sherrock - A. Monk 05.23 00:15 4 - 3  
R. Burnett - J. Askew 05.23 00:30 4 - 0  
E-Sport (CSGO, CS_Summit 8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Salt - Team Liquid 05.23 02:30 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Manmidas - Arkosh Gaming 05.23 00:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Coldsiemens) - Russia (Libra) 05.23 07:36 0 - 0  
Canada (Coldsiemens) - United States (Natan) 05.23 07:00 3 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 05.23 04:20 2 - 3  
Argentina (Carnage) - Poland (Johnybegood) 05.23 02:20 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.23 01:20 1 - 2  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.23 03:00 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Norway (Nasmi) 05.23 06:20 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 05.23 05:20 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.23 01:40 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 05.23 00:40 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.23 02:20 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.23 04:00 3 - 3  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 05.23 06:00 0 - 3  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 05.23 05:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 05.23 06:40 2 - 0  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 05.23 02:00 0 - 3  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 05.23 03:40 1 - 1  
England (Zeus) - Netherlands (Aibothard) 05.23 03:00 3 - 1  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 05.23 01:20 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 05.23 04:00 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 05.23 01:00 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 05.23 02:00 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 05.23 00:20 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 05.23 04:20 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.23 07:20 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 05.23 05:00 1 - 0  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.23 07:00 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 05.23 02:40 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 05.23 03:40 1 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 05.23 01:40 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 05.23 03:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 05.23 00:20 0 - 2  
Norway (Nasmi) - Portugal (Cliff) 05.23 07:00 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 05.23 00:20 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 05.23 03:20 2 - 4  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 05.23 02:40 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 05.23 00:00 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 05.23 04:20 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 05.23 01:00 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 05.23 06:20 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 05.23 05:40 3 - 3  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.23 00:00 0 - 2  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.23 03:00 2 - 0  
Russia (Val) - England (Zeus) 05.23 01:00 1 - 3  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 05.23 00:40 1 - 1  
Russia (Val) - Netherlands (Aibothard) 05.23 04:00 1 - 2  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.23 03:20 1 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.23 05:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Norway (Nasmi) 05.23 07:20 1 - 1  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 05.23 06:20 2 - 0  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.23 05:20 3 - 1  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 05.23 06:40 2 - 2  
Sweden (Marley) - Portugal (Cliff) 05.23 06:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 05.23 05:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.23 07:20 3 - 0  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.23 00:40 2 - 1  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 05.23 00:00 0 - 0  
Turkey (Rafa) - Poland (Johnybegood) 05.23 03:40 4 - 2  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.23 02:40 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 05.23 02:00 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 05.23 02:20 1 - 4  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 05.23 01:40 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 05.23 01:20 1 - 1  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami (Jimmy_Walker13) - Utah (nikitos349) 05.23 06:15 50 - 71  
Toronto (broccolicabbage) - Utah (nikitos349) 05.23 06:50 61 - 71  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Defiant - Boston Uprising 05.23 00:00 0 - 3  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - Jacksonville Icemen 05.23 01:00 6 - 2  
Fort Wayne Komets - Wichita Thunder 05.23 01:30 2 - 4  
Greenville Swamp Rabbits - Wheeling Nailers 05.23 01:05 3 - 3  
Orlando Solar Bears - South Carolina Stingrays 05.23 01:00 4 - 5  
Tulsa Oilers - Kansas City Mavericks 05.23 02:05 3 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Las Vegas (4.m.) 05.23 02:00 0 - 4  
Toronto - Montreal (2.m.) 05.23 01:00 5 - 1  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Boston (1.m.) 05.23 02:00 104 - 93  
Denver - Portland (1.m.) 05.23 04:30 109 - 123  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Penarol - Goes (3.m.) 05.23 02:15 84 - 71  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Seattle 05.23 02:00 86 - 86, h.u. 97 - 100  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu Jets - Taranaki Mountainairs 05.23 05:00 85 - 77  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Colón 05.23 00:00    
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria SP - Cruzeiro MG 05.23 01:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Carioca, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo RJ - Fluminense RJ 05.23 02:05 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - O'Higgins 05.23 00:00 0 - 0  
Union Espanola - Univ.Catolica de Santiago 05.23 02:30 3 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mushuc Runa - Emelec Guayaquil 05.23 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Pachuca 05.23 03:00 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Inter Miami 05.23 00:00 1 - 0  
Dallas - Salt Lake 05.23 02:00 2 - 2  
Houston - Vancouver 05.23 03:00 2 - 1  
Los Angeles FC - Colorado Rapids 05.23 04:30 2 - 1  
New England - New York RB 05.23 02:00 3 - 1  
New York City FC - Columbus 05.23 01:30 1 - 2  
Orlando - Toronto FC 05.23 01:00 1 - 0  
San Jose - Kansas City 05.23 04:00 1 - 3  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Managua FC - Diriangen 05.23 03:00 0 - 2  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC 2 - Sydney Utd. 05.23 05:00 1 - 5  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Sky Blue 05.23 02:00 0 - 0  
North Carolina - Orlando 05.23 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Universitario - Veraguas FC 05.23 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza San Salvador - Luis Angel Firpo 05.23 03:15 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Paso - Rio Grande Valley 05.23 03:30 1 - 0  
FC San Antonio - Birmingham Legion 05.23 02:30 2 - 1  
Indy Eleven - Kansas City 2 05.23 01:00 2 - 0  
Louisville City - San Diego Loyal 05.23 01:30 2 - 1  
Orange County SC - Sacramento 05.23 04:00 1 - 0  
Phoenix Rising - Las Vegas 05.23 04:30 5 - 1  
Pittsburgh - Charlotte Independence 05.23 01:00 0 - 1  
Tampa Bay - FC Miami 05.23 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chattanooga Red Wolves - Fort Lauderdale CF 05.23 01:00 2 - 1  
Richmond Kickers - North Carolina 05.23 00:30 0 - 0  
South Georgia Tormenta - Greenville Triumph 05.23 01:00 0 - 1  
Toronto FC 2 - North Texas SC 05.23 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Dep. La Guaira 05.23 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Dep. Tachira 05.23 00:15 2 - 1  
MMA (UFC, Las Vegas 27)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rothwell - C. Barnett 05.23 00:35 1 - 0  
Fel. Spencer - N. Dumont Viana (női) 05.23 02:10 0 - 1  
J. Hermansson - E. Shahbazyan 05.23 01:00 1 - 0  
J. Tafa - J. Vanderaa 05.23 02:40 0 - 1  
R. Font - C. Garbrandt 05.23 03:45 1 - 0  
R.L. Ramos - B. Algeo 05.23 01:40 1 - 0  
Yan Xiaonan - C. Esparza (női) 05.23 03:20 0 - 1  
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar Xfinity, Austin Pit Boss 250 2021 05.23 00:00    
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston Sabercats - Old Glory DC 05.23 02:00 13 - 21  
NOLA Gold - Utah Warriors 05.23 02:00 29 - 24  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Penrith Panthers 05.23 06:00    
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Josh Taylor - Jose Ramirez 05.23 02:00 1 - 0

 

2021.05.22.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chumikov - Y. Shishko 05.22 13:15 0 - 3  
A. Chumikov - Y. Troyanov 05.22 11:45 3 - 1  
A. Doncenko - R. Agababyan 05.22 08:15 2 - 3  
A. Ekzhanov - V. Staroverov 05.22 12:00 3 - 0  
A. Girevenkov - V. Safonov 05.22 22:45 2 - 3  
A. Ilin - D. Balakin 05.22 01:15 2 - 3  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 05.22 07:15 3 - 1  
A. Merezhko - V. Vologzhanin 05.22 07:00 1 - 3  
A. Mohnachev - A. Ekzhanov 05.22 11:00 2 - 3  
A. Pravednov - A. Tretyakov 05.22 15:45 3 - 0  
A. Pravednov - Alek. Kozlov 05.22 17:15 3 - 0  
A. Pravednov - D. Korneev 05.22 03:00 3 - 1  
A. Pravednov - K. Churin 05.22 00:30 3 - 2  
A. Tretyakov - Alek. Kozlov 05.22 15:15 3 - 1  
A. Tsitselskiy - E. Kalashnikov 05.22 03:15 1 - 3  
A. Tsitselskiy - N. Zhurba 05.22 00:45 3 - 2  
A. Yakovlev - S. Kulikov 05.22 14:30 2 - 3  
A. Yakovlev - S. Muslikov 05.22 16:30 3 - 1  
Ale. Alekseev - A. Yakovlev 05.22 16:00 0 - 3  
Alek. Kozlov - D. Korneev 05.22 16:15 3 - 1  
D. Balakin - O. Kutuzov 05.22 02:15 3 - 0  
D. Fedorov - D. Merzlikin 05.22 21:15 3 - 1  
D. Fedorov - V. Kazakov 05.22 19:45 2 - 3  
D. Korneev - A. Pravednov 05.22 14:45 3 - 0  
D. Korneev - A. Tretyakov 05.22 16:45 3 - 2  
D. Korneev - Ilya Novikov 05.22 00:00 2 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 05.22 22:30 2 - 3  
D. Tikhnenko - A. Ekzhanov 05.22 13:00 1 - 3  
D. Tikhnenko - A. Mohnachev 05.22 11:30 3 - 0  
D. Tikhnenko - V. Chernov 05.22 21:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - V. Staroverov 05.22 19:30 3 - 1  
D.M. Evlakhin - D. Molodtsov 05.22 23:15 2 - 3  
Demic Ying - P. Pinkovskii 05.22 13:15 3 - 2  
Demic Ying - Vla. Shirokov 05.22 11:45 0 - 3  
E. Ilyukhin - I. Ramenskiy 05.22 23:45 2 - 3  
E. Kalashnikov - V. Safonov 05.22 00:15 3 - 1  
E.A. Kupryakov - F. Ambrosimov 05.22 15:45 1 - 3  
E.A. Kupryakov - I. Poletaev 05.22 17:15 3 - 1  
F. Ambrosimov - I. Poletaev 05.22 15:15 1 - 3  
G. Evglevskiy - E.A. Kupryakov 05.22 14:45 3 - 0  
G. Evglevskiy - F. Ambrosimov 05.22 16:45 3 - 2  
I. Buyanin - Demic Ying 05.22 10:45 3 - 1  
I. Buyanin - Vla. Shirokov 05.22 12:45 1 - 3  
I. Meteleshko - A. Doncenko 05.22 09:15 2 - 3  
I. Meteleshko - V. Klimentev 05.22 07:45 1 - 3  
I. Minchenkov - A. Chumikov 05.22 10:45 1 - 3  
I. Minchenkov - Y. Troyanov 05.22 12:45 1 - 3  
I. Moshkov - N. Lyfenko 05.22 19:15 3 - 2  
I. Poletaev - G. Evglevskiy 05.22 16:15 3 - 1  
I. Tolmachev - A. Klavdenkov 05.22 07:45 3 - 2  
I. Tolmachev - V. Bazilevsky 05.22 09:15 2 - 3  
Ilya Novikov - A. Pravednov 05.22 02:00 1 - 3  
K. Churin - D. Korneev 05.22 01:30 3 - 2  
K. Churin - V. Putilovsky 05.22 02:30 3 - 1  
K.S. Olshakov - A. Klavdenkov 05.22 08:45 3 - 1  
K.S. Olshakov - I. Tolmachev 05.22 06:45 3 - 0  
M. Andrusenko - I. Moshkov 05.22 20:45 1 - 3  
M. Andrusenko - S. Nikulin 05.22 18:45 3 - 2  
M. Chernyavskiy - A. Merezhko 05.22 08:30 3 - 0  
M. Chernyavskiy - S. Gancev 05.22 06:30 3 - 0  
N. Lyfenko - M. Andrusenko 05.22 20:15 3 - 1  
N. Lyfenko - V. Safonov 05.22 01:15 3 - 0  
N. Zhurba - E. Kalashnikov 05.22 01:45 1 - 3  
N. Zhurba - N. Lyfenko 05.22 02:45 3 - 1  
O. Kutuzov - V. Shirshov 05.22 00:45 1 - 3  
P. Pinkovskii - I. Buyanin 05.22 12:15 1 - 3  
R. Agababyan - I. Meteleshko 05.22 06:45 0 - 3  
R. Agababyan - V. Klimentev 05.22 08:45 1 - 3  
S. Gancev - A. Merezhko 05.22 07:30 1 - 3  
S. Gancev - V. Vologzhanin 05.22 09:00 1 - 3  
S. Kulikov - Ale. Alekseev 05.22 17:00 0 - 3  
S. Kulikov - S. Muslikov 05.22 15:30 3 - 0  
S. Martyukhin - A. Serebrennikov 05.22 23:00 0 - 3  
S. Muslikov - Ale. Alekseev 05.22 15:00 3 - 1  
S. Nikulin - I. Moshkov 05.22 19:45 0 - 3  
S. Nikulin - N. Lyfenko 05.22 21:15 0 - 3  
S. Ogay - A. Pravednov 05.22 23:30 0 - 3  
V. Bazilevsky - K.S. Olshakov 05.22 08:15 0 - 3  
V. Chahur - E. Ilyukhin 05.22 22:45 3 - 2  
V. Chernov - V. Mishakin 05.22 20:00 3 - 0  
V. Kazakov - D. Merzlikin 05.22 19:15 0 - 3  
V. Klimentev - A. Doncenko 05.22 07:15 1 - 3  
V. Mishakin - D. Tikhnenko 05.22 18:30 1 - 3  
V. Mishakin - V. Staroverov 05.22 20:30 3 - 1  
V. Putilovsky - Ilya Novikov 05.22 01:00 1 - 3  
V. Safonov - A. Tsitselskiy 05.22 02:15 2 - 3  
V. Safonov - And. Kirilenko 05.22 23:45 1 - 3  
V. Shirshov - A. Ilin 05.22 02:45 1 - 3  
V. Staroverov - A. Mohnachev 05.22 12:30 1 - 3  
V. Staroverov - D. Tikhnenko 05.22 10:30 2 - 3  
V. Staroverov - V. Chernov 05.22 19:00 2 - 3  
V. Vologzhanin - M. Chernyavskiy 05.22 08:00 3 - 1  
Vla. Shirokov - P. Pinkovskii 05.22 11:15 2 - 3  
Y. Shishko - I. Minchenkov 05.22 12:15 3 - 1  
Y. Troyanov - Y. Shishko 05.22 11:15 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Melbourne Demons 05.22 08:35 96 - 95  
Carlton - Hawthorn 05.22 05:45 86 - 63  
Fremantle - Sydney Swans 05.22 11:40 86 - 84  
Geelong - Gold Coast Suns 05.22 06:10 91 - 57  
Western Bulldogs - St. Kilda 05.22 11:25 144 - 33  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 05.22 10:00 4 - 3  
Hanwha Eagles - KT Wiz 05.22 10:00 5 - 0  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 05.22 10:00 13 - 6  
Samsung Lions - KIA Tigers 05.22 10:00 4 - 9  
SSG Landers - LG Twins 05.22 10:00 8 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 05.22 07:00 3 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 05.22 06:00 7 - 2  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 05.22 07:00 8 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 05.22 07:00 4 - 5  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 05.22 10:30 1 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Algodoneros Union Laguna 05.22 02:00 7 - 15  
Diablos Rojos del Mexico - El Aguila De Veracruz 05.22 02:00 8 - 4  
Mariachis De Guadalajara - Generales de Durango 05.22 02:30 12 - 3  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 05.22 02:00 2 - 1  
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 05.22 02:00 16 - 9  
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 05.22 23:00 14 - 13  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 05.22 03:00    
Rieleros de Aguascaliente - Saraperos de Saltillo 05.22 02:00 2 - 10  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Toros de Tijuana 05.22 02:00 3 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Pittsburgh 05.22 01:20 20 - 1  
Atlanta - Pittsburgh (22:10) 05.22 22:10 6 - 1  
Cincinnati - Milwaukee 05.22 01:10 9 - 4  
Cincinnati - Milwaukee (22:10) 05.22 22:10 3 - 4  
Cleveland - Minnesota 05.22 01:10 0 - 10  
Cleveland - Minnesota (22:10) 05.22 22:10 5 - 3  
Colorado - Arizona 05.22 02:40 7 - 1  
Colorado - Arizona (21:10) 05.22 21:10 7 - 6  
Kansas City - Detroit 05.22 02:10 5 - 7  
Kansas City - Detroit (22:10) 05.22 22:10 7 - 5  
LA Angels - Oakland 05.22 03:38 4 - 8  
Miami - NY Mets 05.22 01:10 5 - 6  
Miami - NY Mets (22:10) 05.22 22:10 3 - 1  
NY Yankees - Chicago WS 05.22 01:05 2 - 1  
NY Yankees - Chicago WS (19:05) 05.22 19:05 7 - 0  
Philadelphia - Boston 05.22 01:05 3 - 11  
San Diego - Seattle 05.22 04:10 16 - 1  
San Francisco - LA Dodgers 05.22 03:45 1 - 2  
St. Louis - Chicago Cubs 05.22 02:15 3 - 12  
Texas - Houston 05.22 02:05 7 - 5  
Texas - Houston (22:05) 05.22 22:05 8 - 4  
Toronto - Tampa Bay 05.22 01:37 7 - 9  
Washington - Baltimore 05.22 01:05 4 - 2  
Washington - Baltimore (22:05) 05.22 22:05 12 - 9  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Monk - Mar. Adams 05.22 23:40 3 - 4  
J. Askew - R. Thornton 05.22 23:55 1 - 4  
Mar. Adams - F. Sherrock 05.22 23:05 4 - 0  
R. Thornton - R. Burnett 05.22 23:20 1 - 4  
E-Sport (CSGO, Blast Rising, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Young Ninjas 05.22 17:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, CS_Summit 8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pain Gaming - O Plano 05.22 23:30 2 - 0  
Team Liquid - Bad News Bears 05.22 02:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Elisa Inv.,Reg.Swiss St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Gorillazzz 05.22 20:00 2 - 0  
Dbl Poney - Case Esports 05.22 17:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Epic League Cis, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - Virtus.pro 05.22 19:00 2 - 0  
Marlian Esports - 1Win 05.22 13:00 2 - 1  
Nemiga Gaming - Bankapepsi 05.22 16:55 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Sprout 05.22 18:00 2 - 1  
Dbl Poney - Anonymo Esports 05.22 21:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,NumberOne,Stage2,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Game Agents - Grond 05.22 18:45 0 - 2  
Grond - The Dice 05.22 13:00 2 - 0  
Waitfortag - Clutch Rayn 05.22 16:10 2 - 0  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Team Aster 05.22 09:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamLeague DPC,EU,Tiebr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brame - Tundra Esports 05.22 17:15 0 - 1  
OG - Brame 05.22 14:55 1 - 0  
Tundra Esports - OG 05.22 16:05 1 - 0  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellbear Smashers - Team Unique 05.22 16:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - Fnatic 05.22 09:00 2 - 0  
T1 Gaming - TNC Predator 05.22 11:25 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Rogi_Two) - United States (Diamond) 05.22 09:24 6 - 3  
Russia (Tangent) - United States (Diamond) 05.22 08:48 5 - 8  
Sweden (Nadker) - United States (Diamond) 05.22 10:00 2 - 2  
United States (Diamond) - Canada (Rogi_Two) 05.22 07:36 4 - 4  
United States (Diamond) - Russia (Tangent) 05.22 07:00 5 - 3  
United States (Diamond) - Sweden (Nadker) 05.22 08:12 4 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.22 23:20 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 05.22 21:40 2 - 3  
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard) 05.22 22:40 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.22 23:40 2 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 05.22 04:20 3 - 2  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 05.22 01:00 3 - 1  
Austria (Kot) - Germany (General) 05.22 02:40 1 - 4  
Austria (Kot) - Ireland (Panica) 05.22 03:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.22 00:00 2 - 3  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 05.22 00:20 0 - 3  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 05.22 03:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 05.22 00:40 5 - 1  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 05.22 01:00 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Italy (lio) 05.22 00:00 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 05.22 04:00 3 - 0  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.22 03:00 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 05.22 11:40 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 05.22 08:40 4 - 0  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 05.22 08:20 3 - 2  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 05.22 11:00 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 05.22 09:20 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 05.22 05:20 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 05.22 12:40 4 - 4  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 05.22 03:40 1 - 0  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.22 02:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.22 02:00 4 - 2  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 05.22 00:00 2 - 2  
Chile (Poli) - Italy (lio) 05.22 00:40 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 05.22 01:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 05.22 02:20 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 05.22 01:20 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 05.22 23:00 3 - 3  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 05.22 23:40 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 05.22 20:40 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.22 22:40 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 05.22 06:00 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.22 10:20 3 - 3  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 05.22 05:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 05.22 11:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 05.22 12:00 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 05.22 12:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.22 09:40 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.22 07:40 3 - 3  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 05.22 21:20 0 - 1  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 05.22 21:40 2 - 2  
England (Zeus) - Russia (Val) 05.22 23:20 3 - 1  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 05.22 22:20 3 - 0  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 05.22 00:20 1 - 2  
Germany (General) - Chile (Poli) 05.22 04:20 1 - 1  
Germany (General) - Italy (lio) 05.22 04:00 3 - 1  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 05.22 02:00 1 - 0  
Germany (General) - United States (CaptainX) 05.22 01:00 4 - 3  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 05.22 21:00 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 05.22 22:40 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 05.22 23:20 3 - 1  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 05.22 01:20 2 - 1  
Ireland (Panica) - Germany (General) 05.22 03:40 1 - 3  
Ireland (Panica) - Ivory Coast (Krouks) 05.22 03:00 4 - 0  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 05.22 02:00 3 - 1  
Italy (lio) - Austria (Kot) 05.22 02:20 1 - 1  
Italy (lio) - Belgium (Tommy) 05.22 01:20 0 - 1  
Italy (lio) - Colombia (Gorilla) 05.22 03:00 1 - 3  
Italy (lio) - Ireland (Panica) 05.22 04:20 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.22 01:40 1 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Chile (Poli) 05.22 03:20 0 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 05.22 00:20 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Italy (lio) 05.22 02:40 5 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - United States (CaptainX) 05.22 03:40 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 05.22 09:00 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.22 07:20 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Norway (Nasmi) 05.22 10:00 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 05.22 05:00 1 - 2  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 05.22 08:00 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.22 12:20 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.22 10:40 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.22 07:00 0 - 0  
Netherlands (Aibothard) - England (Zeus) 05.22 22:00 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 05.22 22:20 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Val) 05.22 21:20 2 - 2  
Norway (Nasmi) - Cameroon (Moic) 05.22 10:40 1 - 3  
Norway (Nasmi) - Mexico (Legolas) 05.22 07:40 3 - 2  
Norway (Nasmi) - Portugal (Cliff) 05.22 07:00 1 - 2  
Norway (Nasmi) - South Africa (Ben) 05.22 06:00 0 - 2  
Norway (Nasmi) - Spain (Reaper) 05.22 10:20 2 - 1  
Norway (Nasmi) - Sweden (Marley) 05.22 08:00 1 - 1  
Norway (Nasmi) - Switzerland (Apollo) 05.22 09:40 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Argentina (Carnage) 05.22 22:00 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 05.22 21:00 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 05.22 10:00 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 05.22 12:00 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Norway (Nasmi) 05.22 11:00 4 - 2  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 05.22 06:40 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 05.22 08:40 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Sweden (Marley) 05.22 11:40 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 05.22 05:40 1 - 2  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 05.22 20:40 3 - 0  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.22 23:00 1 - 0  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 05.22 07:00 3 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 05.22 05:20 3 - 1  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 05.22 09:20 1 - 2  
South Africa (Ben) - Norway (Nasmi) 05.22 05:00 2 - 0  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 05.22 10:20 3 - 4  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 05.22 07:40 0 - 1  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 05.22 12:40 1 - 0  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 05.22 08:40 1 - 3  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 05.22 08:00 1 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.22 10:40 3 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.22 05:40 3 - 2  
Spain (Reaper) - Norway (Nasmi) 05.22 07:20 4 - 1  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 05.22 09:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 05.22 10:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 05.22 06:20 0 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.22 05:20 2 - 1  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 05.22 12:00 3 - 2  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.22 08:20 1 - 1  
Sweden (Marley) - Norway (Nasmi) 05.22 09:00 1 - 2  
Sweden (Marley) - Portugal (Cliff) 05.22 06:00 0 - 2  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 05.22 12:20 3 - 3  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.22 11:20 1 - 1  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.22 11:00 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 05.22 05:00 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.22 09:20 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.22 11:20 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Norway (Nasmi) 05.22 08:20 2 - 0  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 05.22 12:20 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 05.22 09:00 3 - 3  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.22 11:40 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.22 07:20 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 05.22 22:20 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 05.22 20:40 1 - 3  
Turkey (Rafa) - Netherlands (Aibothard) 05.22 21:40 2 - 1  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 05.22 00:40 3 - 3  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.22 02:20 4 - 0  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.22 04:00 4 - 3  
United States (CaptainX) - Italy (lio) 05.22 01:40 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.22 23:00 0 - 3  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.22 21:20 2 - 0  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 05.22 23:40 0 - 0  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.22 21:00 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 05.22 22:00 1 - 2  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Douyu Gaming - GK Gaming 05.22 09:00 0 - 3  
eStar Pro - Talent Gaming 05.22 14:00 3 - 2  
Hero Jiuj - AG Super Play 05.22 11:00 1 - 3  
E-Sport (LOL,Mid-Season Invit.,KO Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Mad Lions 05.22 15:00 3 - 2  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Zod) - LA Clippers (Ash) 05.22 08:48 49 - 56  
Brooklyn (Zod) - Milwaukee (Gatz) 05.22 07:36 40 - 49  
Brooklyn (Zod) - Portland (Joker) 05.22 10:00 43 - 44  
LA Clippers (Ash) - Brooklyn (Zod) 05.22 07:00 46 - 48  
LA Clippers (Ash) - Milwaukee (Gatz) 05.22 08:12 47 - 55  
Milwaukee (Gatz) - Brooklyn (Zod) 05.22 09:24 50 - 51  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington (daniil_1509) - San Antonio (mcdonals999) 05.22 23:30 59 - 61  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - Denver (Zod) 05.22 13:24 44 - 39  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Joker) 05.22 11:00 37 - 36  
Dallas (Gatz) - Portland (Ash) 05.22 14:00 62 - 53  
Denver (Zod) - Dallas (Gatz) 05.22 11:36 38 - 42  
Denver (Zod) - Portland (Ash) 05.22 12:48 48 - 49  
LA Clippers (Joker) - Denver (Zod) 05.22 12:12 37 - 42  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Charge - Hangzhou Spark 05.22 11:00 1 - 3  
Houston Outlaws - Atlanta Reign 05.22 22:30 1 - 3  
New York Excelsior - Philadelphia Fusion 05.22 14:00 3 - 1  
Paris Eternal - Washington Justice 05.22 21:00 3 - 0  
Shanghai Dragons - Chengdu Hunters 05.22 12:30 3 - 0  
E-Sport (R6S, Six Invitational,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mibr - Ninjas In Pyjamas 05.22 13:30 1 - 2  
Team Liquid - Team Solomid 05.22 17:30 2 - 1  
E-Sport (Rocket, RLCS Spring, NA Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faze Clan - Version1 05.22 19:50 3 - 2  
G2 Esports - Faze Clan 05.22 20:40 3 - 0  
G2 Esports - Version1 05.22 21:30 3 - 0  
Nrg Esports - Faze Clan 05.22 19:00 1 - 3  
Nrg Esports - G2 Esports 05.22 22:50 3 - 1  
Nrg Esports - Version1 05.22 20:25 3 - 2  
Rogue - Shopify Rebellion 05.22 22:00 3 - 0  
Rogue - Susquehanna Soniqs 05.22 19:00 3 - 1  
Rogue - Xset 05.22 20:40 3 - 1  
Shopify Rebellion - Susquehanna Soniqs 05.22 20:40 3 - 0  
Shopify Rebellion - Xset 05.22 21:15 3 - 2  
Spacestation Gaming - Faze Clan 05.22 22:50 3 - 1  
Spacestation Gaming - G2 Esports 05.22 19:50 0 - 3  
Spacestation Gaming - Nrg Esports 05.22 21:30 0 - 3  
Spacestation Gaming - Version1 05.22 18:45 3 - 2  
Susquehanna Soniqs - Xset 05.22 19:35 3 - 2  
Team Envy - Rogue 05.22 21:30 3 - 1  
Team Envy - Shopify Rebellion 05.22 19:50 1 - 3  
Team Envy - Susquehanna Soniqs 05.22 22:00 2 - 3  
Team Envy - Xset 05.22 19:00 3 - 1  
E-Sport (SC2, World Team League, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragon Phoenix Gaming - Team Exon 05.22 15:30 5 - 1  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,Asia,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Has 05.22 16:25 3 - 0  
Rex - Butalways 05.22 14:00 1 - 3  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,EU,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Art - Lambo 05.22 17:25 0 - 2  
Clem - Krystianer 05.22 17:50 2 - 0  
Elazer - Shadown 05.22 18:00 2 - 0  
Hellraiser - MaNa 05.22 17:25 1 - 2  
HeRoMaRinE - Milkicow 05.22 21:00 2 - 0  
PtitDrogo - GunGFuBanDa 05.22 18:30 2 - 1  
Showtime - Brat_Ok 05.22 19:45 2 - 0  
Skillous - Maxpax 05.22 19:45 0 - 2  
Vanya - Bly 05.22 18:30 1 - 2  
E-Sport (SC2,DHMastersSummer,OceRoa,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Probe - Teebul 05.22 12:40 3 - 1  
Ranger - Seither 05.22 11:00 1 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose - Jaragua 05.22 00:00 2 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Katowice - AZS Wilanow Varsó 05.22 16:00 1 - 1  
Chorzow - Brzeg 05.22 18:00 4 - 2  
GSF Gliwice - Leszno 05.22 17:00 3 - 14  
Orzel Jelcz-Laskowice - Bielsko-Biala 05.22 17:00 2 - 3  
Piast Gliwice - Lubawa 05.22 12:00 4 - 2  
Torun - Chojnice 05.22 16:00 2 - 2  
Futsal (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Nyírgyulaj 05.22 13:00 4 - 1  
Újpest - Berettyóújfalu 05.22 13:00 5 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fundao - Benfica (1.m.) 05.22 15:00 0 - 3  
Leoes Porto Salvo - Sporting CP (1.m.) 05.22 20:00 2 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia 05.22 20:30 0 - 0  
Burela - Ribera Navarra 05.22 18:30 4 - 3  
Valdepenas - Inter Movistar 05.22 20:00 7 - 3  
Golf (USPGA Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koepka - B. Grace (3. kör) 05.22 20:30 70 - 72  
C. Bezuidenhout - Hid. Matsuyama (3. kör) 05.22 20:20 72 - 76  
C. Conners - G. Woodland (3. kör) 05.22 20:10 73 - 72  
J. Niemann - H. Higgs (3. kör) 05.22 19:30 71 - 73  
K. Streelman - Sungjae Im (3. kör) 05.22 20:00 70 - 73  
Paul Casey - R. Werenski (3. kör) 05.22 19:50 73 - 73  
Phil Mickelson - L. Oosthuizen (3. kör) 05.22 20:40 70 - 72  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Spanyolország 05.22 14:00 2 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - USA 05.22 16:30 5 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego (1.m.) 05.22 03:00 3 - 5  
Henderson - San Jose Barracuda (1.m.) 05.22 04:00 4 - 1  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - Jacksonville Icemen 05.22 01:30 4 - 2  
Greenville Swamp Rabbits - Wheeling Nailers 05.22 01:05 5 - 2  
Orlando Solar Bears - South Carolina Stingrays 05.22 01:00 3 - 2  
Rapid City Rush - Indy Fuel 05.22 03:05 3 - 2  
Utah Grizzlies - Allen Americans 05.22 03:10 4 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington (4.m.) 05.22 00:30 4 - 1  
Edmonton - Winnipeg (2.m.) 05.22 03:00 0 - 0  
Nashville - Carolina (3.m.) 05.22 01:00 4 - 4  
NY Islanders - Pittsburgh (4.m.) 05.22 21:00 4 - 1  
St. Louis - Colorado (3.m.) 05.22 03:30 1 - 5  
Tampa Bay - Florida (4.m.) 05.22 18:30 6 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassel - Bietigheim/Bissingen (5.m.) 05.22 17:00 2 - 5  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Victoriaville Tigres - Charlottetown Islanders (3.m.) 05.22 00:30 3 - 4  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 05.22 19:15 2 - 5  
Dánia - Svédország 05.22 11:15 4 - 3  
Nagy-Britannia - Orosz csapat 05.22 15:15 1 - 7  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - USA 05.22 15:15 2 - 1  
Lettország - Kazahsztán 05.22 19:15 2 - 2  
Norvégia - Németország 05.22 11:15 1 - 5  
Kerékpár (Giro d'Italia, 14. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vlasov - E. Buchmann 05.22 11:30 0 - 1  
D. Formolo - V. Nibali 05.22 11:30 1 - 0  
Dan. Martin - G. Ciccone 05.22 11:30 0 - 1  
Dina M. - J. Knox 05.22 11:30 0 - 1  
E. Bernal - R. Evenepoel 05.22 11:30 1 - 0  
G. Bennett - J. Hindley 05.22 11:30 0 - 0  
Giro d´Italia 2021, 14. szakasz 05.22 17:30    
Giro d´Italia 2021, 14. szakasz - Top 3 05.22 17:30    
S. Yates - H. Carthy 05.22 11:30 1 - 0  
T. Foss - Valter A. 05.22 11:30 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Andalucia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Andalucia 2021 05.22 18:00    
Vuelta a Andalucia 2021, 5. szakasz 05.22 18:00    
Kerékpár (Vuelta a Andalucia, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - A.J. Hodeg 05.22 12:40 0 - 1  
A. Kirch - R. Zabel 05.22 12:40 1 - 0  
A. Kristoff - Mads Pedersen 05.22 12:40 1 - 0  
E. Hayter - J.J. Lobato del Valle 05.22 12:40 1 - 0  
J. Aberasturi Izaga - E. Sanz Unzue 05.22 12:40 1 - 0  
J. Lastra - Roger Adria 05.22 12:40 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - A. Tolhoek 05.22 12:40 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Crvena zvezda (3.m.) 05.22 20:30 75 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - South East Melbourne 05.22 12:00 66 - 95  
NZ Breakers - Sydney Kings 05.22 09:30 76 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Sao Paulo (1.m.) 05.22 21:00 96 - 93  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanol de Talca - Quilicura 05.22 22:00 80 - 66  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Opava (1.m.) 05.22 16:30 102 - 73  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Evreux 05.22 18:30 84 - 91  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Orleans 05.22 18:00 73 - 92  
Le Portel - Bourg 05.22 18:00 78 - 84  
Limoges - Monaco 05.22 18:00 59 - 75  
Metropolitans Levallois - Dijon 05.22 21:00 65 - 75  
Pau Orthez - ASVEL Lyon-Villeurbanne 05.22 18:30 84 - 90  
Roanne - Nanterre 05.22 19:00 66 - 77  
Strasbourg - Gravelines 05.22 18:00 83 - 64  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Iakasz Nafplio 05.22 17:00 95 - 93  
Dafni Dafniou Haidari - Triton Szepolia 05.22 16:00 63 - 69  
Marouszi - Kardica 05.22 16:00 94 - 63  
Pszihiko - Eleftheroupoli 05.22 16:00 91 - 93  
Kosárlabda (Görög bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz (2.m.) 05.22 17:00 76 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Lavrio (2.m.) 05.22 17:00 68 - 66  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Tindastoll (3.m.) 05.22 19:00 87 - 83  
Stjarnan - Grindavik (3.m.) 05.22 17:00 85 - 69  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Beer Sheva 05.22 19:00 81 - 92  
Hapoel TA - Ironi Naharia 05.22 19:15 96 - 74  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Rishon 05.22 19:30 87 - 86  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Jerusalem 05.22 19:45 97 - 85  
Maccabi TA - Hapoel Holon 05.22 19:25 86 - 65  
Kosárlabda (Japán 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gunma - Ibaraki (1.m.) 05.22 10:00 94 - 90  
Koshigaya - Sendai (2.m.) 05.22 08:00 72 - 61  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Chiba (1.m.) 05.22 09:05 85 - 96  
Tochigi Utsunomiya Brex - Kawasaki Brave Thunders (2.m.) 05.22 11:35 96 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Rytas Vilnius (2.m.) 05.22 16:00 70 - 101  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Dallas (1.m.) 05.22 22:30 103 - 113  
Milwaukee - Miami (1.m.) 05.22 20:00 99 - 99, h.u. 109 - 107  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Memphis 05.22 03:00 99 - 99, h.u. 112 - 117  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Hamburg (2.m.) 05.22 20:30 95 - 83  
Oldenburg - Ulm (2.m.) 05.22 18:00 77 - 75  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forli - Eurobasket Roma (1.m.) 05.22 20:00 81 - 84  
Torino - Mantova (1.m.) 05.22 19:00 79 - 59  
Tortona - Ravenna (1.m.) 05.22 20:45 83 - 69  
Verona - Urania Milano (1.m.) 05.22 18:00 92 - 63  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Venezia (1.m.) 05.22 21:00 81 - 79  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Mallorca-Palma (1.m.) 05.22 18:30 87 - 72  
Castello - Alicante (1.m.) 05.22 19:30 78 - 70  
Granada - Real Murcia (1.m.) 05.22 20:30 73 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Barcelona 05.22 20:45 72 - 96  
Valencia - Fuenlabrada 05.22 20:00 96 - 76  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Norrköping (1.m.) 05.22 15:55 69 - 85  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Spisska Nova Ves (3.m.) 05.22 18:00 102 - 56  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana (Helyszín: Ljubljana) 05.22 20:30 82 - 80  
Sentjur - Rogaska 05.22 18:00 101 - 94  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Karsiyaka (2.m.) 05.22 14:00 71 - 80  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguada - Sportivo Capitol (3.m.) 05.22 02:15 81 - 106  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trotamundos de Carabobo - Broncos de Caracas 05.22 02:05 66 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár (3.m.) 05.22 16:00 96 - 82  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Atlanta 05.22 01:00 79 - 83  
Las Vegas - Los Angeles 05.22 04:30 97 - 69  
Phoenix - Connecticut 05.22 04:00 67 - 84  
Washington - New York 05.22 01:00 101 - 72  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Franklin Bulls 05.22 09:30 89 - 86  
Otago Nuggets - Nelson Giants 05.22 09:30 77 - 77, h.u. 86 - 89  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Lovosice (3.m.) 05.22 16:30 30 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning-Ikast (1.m.) 05.22 18:00 29 - 29  
Odense - Viborg (1.m.) 05.22 16:00 28 - 20  
Kézilabda (EL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Wisla Plock 05.22 18:00 30 - 29  
R-N. Löwen Kronau - Füchse Berlin 05.22 20:45 32 - 35  
Kézilabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cherbourg Manche - Massy Essonne 05.22 18:00 31 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Nimes 05.22 18:30 29 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Fleury Loiret 05.22 18:00 26 - 26  
Merignac - Toulon 05.22 19:00 23 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Zamet 05.22 17:00 29 - 24  
Gorica - Vinkovci 05.22 19:00 31 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PPD Zágráb - Sesvete 05.22 17:00 36 - 22  
Varazdin - Nexe Nasice 05.22 19:00 27 - 28  
Kézilabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Osijek 05.22 18:00 37 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Zaglebie Lubin 05.22 13:00 24 - 24  
Pogon Szczecin - Chrobry Glogow 05.22 16:00 32 - 32  
Tarnow - Kalisz 05.22 18:00 30 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Kobierzyce 05.22 18:00 25 - 28  
Kézilabda (MOL Liga, női, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol Pisek - Zlín 05.22 15:00 26 - 24  
Kézilabda (MOL Liga, női, rájátszás (CZE))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Most (1.m.) 05.22 16:30 21 - 25  
Sokol Poruba - Olomouc (1.m.) 05.22 18:00 22 - 20  
Kézilabda (MOL Liga, női, rájátszás (SVK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duslo Sala - SSK Presov (1.m.) 05.22 18:00 26 - 18  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Veszprém 05.22 17:00 27 - 38  
Csurgó - FTC 05.22 18:00 33 - 29  
Orosháza - Tatabánya 05.22 18:00 18 - 36  
Szeged - Dabas 05.22 18:30 42 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 05.22 17:00 27 - 29  
Győr - MTK 05.22 15:00 33 - 21  
Siófok - Mosonmagyaróvár 05.22 18:00 26 - 22  
Szombathely - Békéscsaba 05.22 16:00 26 - 24  
Érd - Fehérvár 05.22 16:00 25 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Follo - Sandefjord (2.m.) 05.22 16:00 25 - 36  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Lübbecke 05.22 19:00 27 - 37  
Ferndorf - Eisenach 05.22 19:30 28 - 23  
Fürstenfeldbruck - Aue 05.22 19:30 21 - 33  
Hamm-Westfalen - Hüttenberg 05.22 19:15 26 - 26  
Wilhelmshaven - Elbflorenz 05.22 19:30 27 - 25  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Solingen-Gräfrath 05.22 18:00 27 - 35  
Füchse Berlin - Zwickau 05.22 18:00 29 - 26  
Leipzig - Herrenberg 05.22 18:00 36 - 26  
Lintfort - Waiblingen 05.22 18:00 28 - 22  
Nürtingen - Kirchhof 05.22 18:00 25 - 24  
Rödertal - Nord Harrislee 05.22 18:00 24 - 26  
Wuppertal - Bremen 05.22 18:00 29 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Bergischer HC 05.22 18:30 27 - 25  
Kiel - Melsungen 05.22 20:30 29 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Göppingen 05.22 18:00 30 - 22  
Blomberg-Lippe - Bensheim/Auerbach 05.22 18:00 23 - 21  
Buxtehude - Rosengarten-Buchholz 05.22 18:00 20 - 25  
Dortmund - Neckarsulm 05.22 18:00 42 - 24  
Kurpfalz-Bären Ketsch - Mainz 05.22 18:00 26 - 25  
Leverkusen - Oldenburg 05.22 18:00 32 - 26  
Metzingen - Halle-Neustadt 05.22 18:00 35 - 24  
Thüringer HC - Bad Wildungen 05.22 18:00 31 - 30  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Akbuzat Ufa 05.22 11:00 32 - 25  
Donszkije Kazaki Taganrog - Szungul Sznyezsinszk 05.22 15:00 31 - 35  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Asztrahanocska 05.22 15:00 32 - 17  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atzgersdorf - Stockerau 05.22 18:00 24 - 26  
Hypo Niederösterreich - BT Füchse 05.22 16:00 44 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horta - Benfica 05.22 22:00 28 - 26  
Madeira SAD - ABC Braga 05.22 16:00 29 - 25  
Porto - Aguas Santas 05.22 20:00 35 - 32  
Povoa de Varzim - Avanca 05.22 20:00 22 - 28  
Sanjoanense - Gaia 05.22 19:00 25 - 28  
Sporting CP - Belenenses 05.22 20:30 31 - 28  
Vitoria - Boavista 05.22 19:00 34 - 37  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Rapid Bukarest 05.22 10:00 26 - 23  
Magura Cisnadiei - CSM Bukarest 05.22 13:30 25 - 26  
Mioveni - Slatina 05.22 16:10 22 - 27  
Municipal Craiova - Bistrita 05.22 14:45 22 - 24  
Prahova Ploiesti - Zalau 05.22 18:45 20 - 27  
Ramnicu Valcea - Danubius Galati 05.22 09:15 35 - 20  
Univ. Cluj - Dunarea Braila 05.22 12:00 32 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Barcelona 05.22 11:45 27 - 34  
Anaitasuna - Logrono La Rioja 05.22 17:00 27 - 28  
AX Puente Genil - Benidorm 05.22 18:30 36 - 32  
Ciudad Encantada - Bidasoa Irun 05.22 16:30 21 - 17  
Granollers - Atl. Valladolid 05.22 16:30 33 - 29  
Huesca - Sinfin 05.22 16:30 36 - 24  
Morrazo Cangas - Quabit Guadalajara 05.22 16:30 28 - 27  
Puerto Sagunto - Nava 05.22 16:30 27 - 25  
Villa de Aranda - Cisne BM 05.22 17:00 23 - 23  
Kézilabda (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Valladolid 05.22 16:30 28 - 32  
Bera Bera - Elche 05.22 14:00 26 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Thun (5.m.) 05.22 17:15 25 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaloplastika Sabac - Zeleznicar Nis 05.22 19:00 32 - 34  
Rudar Kostolac - Vojvodina 05.22 19:00 27 - 34  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SKP Bratislava - Sala 05.22 18:00 27 - 23  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice Crows - HK Kosice (3.m.) 05.22 18:00 35 - 31  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izola - Gorenje Velenje 05.22 19:00 22 - 33  
Maribor - Celje 05.22 19:00 24 - 25  
MRK Ljubljana - Krka Novo Mesto 05.22 19:00 21 - 22  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Belouizdad 05.22 18:00 5 - 2  
Mamelodi Sundowns - Al-Ahly (EGY) 05.22 15:00 1 - 1  
Simba SC - Kaizer Chiefs 05.22 15:00 3 - 0  
Wydad Casablanca - MC Alger 05.22 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelghoum Laid - Tadjenanet 05.22 16:00 6 - 1  
MSP Batna - MO Constantine 05.22 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Harrach - Ben Aknoun 05.22 16:00 1 - 0  
MO Bejaia - CR Beni Thour 05.22 16:00 2 - 1  
RC Arbaa - RC Kouba 05.22 16:00 2 - 1  
USM Blida - WR Msila 05.22 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZR Temouchent - US Remchi 05.22 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Hussein Dey 05.22 18:00 1 - 0  
ASO Chlef - Constantine 05.22 19:00 1 - 1  
Biskra - NC Magra 05.22 19:00 1 - 0  
Bordj Bou Arreridj - JSM Skikda 05.22 18:00 1 - 0  
ES Setif - Bel-Abbes 05.22 18:00 8 - 0  
MC Oran - Medea 05.22 18:00 0 - 0  
USM Alger - WA Tlemcen 05.22 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Santa Coloma - UE Engordany 05.22 20:45 4 - 6  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Lincoln 05.22 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Bournemouth 05.22 13:30 3 - 1  
Swansea - Barnsley 05.22 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Bromley 05.22 16:00 2 - 3  
Altrincham - Yeovil 05.22 16:00 4 - 3  
Chesterfield - Dag & Red 05.22 16:00 2 - 1  
Eastleigh - Boreham 05.22 16:00 1 - 0  
Maidenhead Utd. - Halifax 05.22 16:00 1 - 2  
Notts County - Weymouth 05.22 16:00 3 - 0  
Stockport - Woking 05.22 16:00 1 - 1  
Torquay - Barnet 05.22 16:00 2 - 2  
Wealdstone - Solihull Moors 05.22 16:00 1 - 4  
Wrexham - King's Lynn Town 05.22 16:00 5 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Central Coast Mariners 05.22 11:10 1 - 0  
Wellington Phoenix - Western Utd. 05.22 06:05 3 - 0  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Najma Manama - Al-Ittifaq (BHR) 05.22 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Charleroi 05.22 20:00 2 - 1  
Zulte Waregem - Aalst 05.22 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Gent 05.22 20:00 1 - 2  
Standard Liege - Oostende 05.22 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA 1948 Szófia - CSZKA Szófia 05.22 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Alagoano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - CSA 05.22 21:45 4 - 5  
Labdarúgás (Brazil Amazonense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manaus AM - Sao Raimundo AM 05.22 22:05 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio RS - Flamengo RJ 05.22 20:00 1 - 1  
Internacional RS - Minas ICESP 05.22 20:00 0 - 0  
Kindermann - Botafogo RJ 05.22 20:00 3 - 2  
Santos SP - Sao Jose dos Campos 05.22 20:00 2 - 0  
Sao Paulo SP - AA Napoli 05.22 20:00 7 - 1  
Labdarúgás (Brazil Carioca,Taca Rio,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama RJ - Botafogo RJ 05.22 20:05 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Mineiro, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - America MG 05.22 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeira RN - Potiguar RN 05.22 20:00 3 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Schalke 05.22 15:30 1 - 0  
Bayern München - Augsburg 05.22 15:30 5 - 2  
Bremen - Mönchengladbach 05.22 15:30 2 - 4  
Dortmund - Leverkusen 05.22 15:30 3 - 1  
E. Frankfurt - Freiburg 05.22 15:30 3 - 1  
Hoffenheim - Hertha BSC 05.22 15:30 2 - 1  
Union Berlin - RB Leipzig 05.22 15:30 2 - 1  
VfB Stuttgart - Bielefeld 05.22 15:30 0 - 2  
Wolfsburg - Mainz 05.22 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Hallescher FC 05.22 13:30 0 - 1  
Ingolstadt - 1860 München 05.22 13:30 3 - 1  
Kaiserslautern - Verl 05.22 13:30 1 - 1  
Magdeburg - Unterhaching 05.22 13:30 1 - 1  
Meppen - Duisburg 05.22 13:30 2 - 1  
Rostock - Lübeck 05.22 13:30 1 - 1  
Türkgücü München - Viktoria Köln 05.22 13:30 1 - 1  
Waldhof Mannheim - Uerdingen 05.22 13:30 1 - 1  
Wehen - Dynamo Dresden 05.22 13:30 0 - 1  
Zwickau - Saarbrücken 05.22 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - La Serena 05.22 17:00 2 - 0  
Nublense - Curico Unido 05.22 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Zizkov 05.22 15:00 3 - 5  
FC Hradec Kralove - Lisen 05.22 15:00 1 - 1  
MAS Taborsko - Vlasim 05.22 15:00 1 - 0  
Prostejov - Varnsdorf 05.22 15:00 0 - 0  
Trinec - Blansko 05.22 15:00 2 - 0  
Usti nad Labem - Dukla Praha 05.22 15:00 1 - 0  
Vysehrad - Jihlava 05.22 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Dukla Praha 05.22 10:30 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Kolding IF 05.22 14:00 0 - 1  
Skive - Hvidovre 05.22 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Dalum 05.22 15:00 2 - 1  
Jammerbugt - Sydvest 05.22 14:00 1 - 0  
Middelfart - SFB Oure 05.22 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hilleröd - Hellerup 05.22 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Thy-Thisted 05.22 14:00 2 - 1  
Köge - Kolding 05.22 14:00 3 - 0  
Nordsjaelland - Bröndby 05.22 16:00 0 - 6  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASA Aarhus - Sundby BK 05.22 13:00 4 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Seoul E-Land 05.22 11:30 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong - Cheonan City 05.22 08:00 0 - 3  
Paju Citizen - Gimpo Citizen 05.22 08:00 0 - 1  
Pyeongtaek Citizen - Gangneung City 05.22 08:00 2 - 1  
Ulsan Citizen - Daejeon Korail 05.22 12:00 1 - 1  
Yangju Citizen - Cheongju 05.22 10:00 0 - 6  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Seongnam 05.22 07:00 2 - 2  
Ulsan - Pohang 05.22 07:40 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9 de Octubre Guayaquil - Manta FC 05.22 02:00 2 - 0  
Independiente del Valle - Guayaquil City 05.22 22:30 3 - 0  
Orense Machala - Univ. Catolica de Quito 05.22 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Dzjerzsinszk - Naftan 05.22 15:00 2 - 0  
Orsa - Lida 05.22 13:00 1 - 1  
Sahtar Petrikov - Belsina Bobrujszk 05.22 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Szluck 05.22 19:30 1 - 0  
FK Minszk - Dinamo Breszt 05.22 15:30 1 - 0  
Ruh Breszt - Nyeman Grodno 05.22 17:30 2 - 0  
Szmorgon - Torpedo Zogyino 05.22 13:30 1 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NSI Runavik - KI Klaksvik 05.22 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - Klubi 04 05.22 16:00 1 - 0  
KPV Kokkola - Gnistan 05.22 16:00    
Musan Salama - Rovaniemi PS 05.22 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules Oulu - GBK Kokkola 05.22 17:00 6 - 0  
JBK Pietarsaari - OTP 05.22 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kuopio PS 05.22 18:00 3 - 2  
Inter Turku - KTP 05.22 14:00 2 - 1  
Lahti - Honka 05.22 16:00 1 - 0  
Seinäjoen JK - Helsinki JK 05.22 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Aland Utd. 05.22 13:00 0 - 2  
Hps - JyPK 05.22 17:30 2 - 1  
PK-35 Helsinki - Kuopio PS 05.22 13:00 1 - 2  
TiPS - Honka 05.22 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Niort - Villefranche-Beaujolais 05.22 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Great Olympics - Inter Allies 05.22 20:00 1 - 0  
Asante Kotoko - WAFA Sogakope 05.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - PAOK 05.22 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happy Valley - Resources Capital 05.22 12:30 7 - 2  
Hongkong Rangers - Southern District 05.22 10:00 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Osijek 2 05.22 17:30 2 - 2  
Rudes - Junak Sinj 05.22 17:30 2 - 2  
Solin - Dugopolje 05.22 17:30 2 - 5  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Sibenik 05.22 19:30 1 - 0  
Hajduk Split - Lokomotív Zágráb 05.22 17:00 2 - 0  
Osijek - Istra 05.22 17:00 2 - 1  
Rijeka - HNK Gorica 05.22 17:00 2 - 1  
Slaven Belupo - Varazdin 05.22 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Fjallabyggdar - Leiknir F. 05.22 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Vestri 05.22 16:00 5 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - KR 05.22 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu - Yamagata 05.22 11:00 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Shonan Bellmare 05.22 10:00 2 - 1  
FC Tokyo - Gamba Osaka 05.22 12:00 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Yokohama FC 05.22 08:00 3 - 1  
Sagan Tosu - Kashima A. 05.22 07:00 2 - 1  
Sapporo - Shimizu SP 05.22 07:00 2 - 0  
Tokushima - Nagoya GE 05.22 11:00 0 - 0  
Urawa RD - Vissel Kobe 05.22 09:00 2 - 0  
Vegalta Sendai - Oita Trinita 05.22 07:00 2 - 1  
Yokohama FM - Kashiwa R. 05.22 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Seagulls - Speranza Osaka-Takatsuki 05.22 06:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kakamega Homeboyz - Western Stima 05.22 13:00 4 - 0  
Posta Rangers - AFC Leopards Nairobi 05.22 14:15 0 - 0  
Ulinzi Stars - Kariobangi Sharks 05.22 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - TBB Nieciecza 05.22 12:40 0 - 2  
LKS Lodz - Gornik Leczna 05.22 19:08 3 - 1  
Odra Opole - Miedz Legnica 05.22 19:45 2 - 1  
Olsztyn - Puszcza Niepolomice 05.22 17:00 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Jastrzebie 05.22 12:40 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KS Polkowice - Wigry Suwalki 05.22 18:15 2 - 2  
Stal Rzeszow - Sokol Ostroda 05.22 19:44 3 - 1  
Znicz Pruszkow - Garbarnia Krakkó 05.22 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 05.22 12:00 0 - 1  
Olimpia Szczecin - Gornik Leczna 05.22 12:00 0 - 2  
Slask Wroclaw - APLG Gdansk 05.22 12:00 4 - 2  
UJ Krakkó - Medyk Konin 05.22 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vilnius BFA - Nevezis Kedainiai 05.22 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamm Benfica - UNA Strassen 05.22 16:00 1 - 2  
Victoria Rosport - US Hostert 05.22 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maghreb Fes - Difaa El Jadidi 05.22 18:00 1 - 3  
Olympique de Safi - Youssoufia Berrechid 05.22 22:30 1 - 1  
Rapide Oued Zem - Chabab Mohammedia 05.22 20:15 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - FC Cincinnati 05.22 19:00 1 - 2  
Portland - Los Angeles Galaxy 05.22 21:30 3 - 0  
Labdarúgás (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Astra (1.m.) 05.22 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Arna-Björnar 05.22 13:00 4 - 1  
Rosenborg - Stabaek 05.22 15:00 2 - 0  
Sandviken - Kolbotn 05.22 14:00 1 - 0  
Valerenga - Avaldsnes 05.22 17:00 5 - 3  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Olympic - Tuggeranong Utd. 05.22 07:00 1 - 1  
West Canberra Wanderers - Belconnen Utd. 05.22 05:15 2 - 0  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apia Leichhardt - Druitt Town Rangers 05.22 09:15 4 - 1  
Manly Utd. - Wollongong Wolves 05.22 11:00 1 - 2  
Marconi Stallions - Sutherland Sharks 05.22 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lake Macquarie - Valentine FC 05.22 06:30 1 - 1  
Newcastle Olympic - Weston Workers 05.22 06:30 2 - 2  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Queensland Lions 05.22 11:30 3 - 3  
Moreton Bay Utd. - Gold Coast Knights 05.22 10:00 0 - 3  
Olympic Brisbane - Capalaba Bulldogs 05.22 10:00 4 - 0  
Peninsula Power - Brisbane Strikers 05.22 10:30 7 - 0  
Redlands Utd. - Logan Lightning 05.22 11:30 0 - 4  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide City FC - Adelaide Utd. 2 05.22 09:30 2 - 3  
Adelaide Croatia Raiders - Sturt Lions 05.22 07:30 0 - 1  
Croydon Kings - Adelaide Comets 05.22 07:00 1 - 1  
South Adelaide FC - Cumberland Utd. 05.22 07:30 0 - 3  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarence Zebras - Glenorchy Knights 05.22 08:30 2 - 9  
Kingborough Lions - Launceston City 05.22 08:30 3 - 1  
Riverside Olympic - Olympia Warriors 05.22 06:30 1 - 2  
South Hobart - Devonport City 05.22 06:00 0 - 2  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altona Magic - St. Albans Saints 05.22 10:30 1 - 1  
South Melbourne - Bentleigh Greens 05.22 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armadale - Bayswater City 05.22 09:00 2 - 0  
ECU Joondalup - Floreat Athena 05.22 09:00 1 - 2  
Gwelup Croatia - Cockburn City 05.22 09:00 5 - 1  
Inglewood Utd. - Balcatta 05.22 09:00 2 - 2  
Rockingham City - Perth Glory 2 05.22 09:00 2 - 3  
Sorrento - Perth SC 05.22 09:00 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Louisville - Washington 05.22 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Német Regional,Bajor rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viktoria Aschaffenburg - Schweinfurt 05.22 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Bahlinger 05.22 14:00 1 - 1  
Astoria Walldorf - Sonnenhof Grossaspach 05.22 14:00 2 - 1  
FSV Frankfurt - Offenbach 05.22 14:00 0 - 0  
Hessen Kassel - Freiburg Amatőr 05.22 14:00 0 - 0  
Homburg - TSV Steinbach 05.22 14:00 3 - 1  
Pirmasens - Mainz Amatőr 05.22 14:00 2 - 0  
RW Koblenz - Hoffenheim Amatőr 05.22 14:00 2 - 2  
Schott Mainz - Ulm 05.22 14:00 1 - 3  
VfB Stuttgart Amatőr - Giessen 05.22 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Wiedenbrück 05.22 14:00 0 - 3  
Bergisch Gladbach - Ahlen 05.22 14:00 0 - 2  
Lotte - Wegberg-Beeck 05.22 14:00 3 - 1  
Mönchengladbach Amatőr - Münster 05.22 14:00 1 - 1  
Oberhausen - Fortuna Köln 05.22 14:00 1 - 1  
Schalke Amatőr - Düsseldorf Amatőr 05.22 14:00 2 - 0  
Wuppertal - Bonner SC 05.22 14:00 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Genoa 05.22 20:45 0 - 1  
Crotone - Fiorentina 05.22 20:45 0 - 0  
Sampdoria - Parma 05.22 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Bari 05.22 15:00 2 - 1  
Napoli - Roma 05.22 12:30 2 - 2  
San Marino Academy - Fiorentina 05.22 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Imolese 05.22 17:30 0 - 0  
Legnago - Ravenna 05.22 17:30 3 - 0  
Paganese - Bisceglie 05.22 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, ráj. a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Perugia 05.22 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - FK Novoszibirszk 05.22 16:00 1 - 1  
Zvezda Perm - Dinamo Barnaul 05.22 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 05.22 15:00 2 - 3  
Kubanocska Krasznodar - Rosztov 05.22 18:00 0 - 1  
Lokomotív Moszkva - CSZKA Moszkva 05.22 13:00 2 - 0  
Rjazany - Rubin Kazany 05.22 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Vorwärts Steyr 05.22 14:30 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - LASK 05.22 17:00 3 - 0  
Salzburg - WSG Tirol 05.22 17:00 4 - 0  
Wolfsberg - Sturm Graz 05.22 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorderland - Wacker Innsbruck 05.22 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guairena - Guarani Asuncion 05.22 01:00 0 - 0  
Libertad Asuncion - Sol de America 05.22 23:45 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Sporting Cristal 05.22 22:30 3 - 0  
UTC de Cajamarca - Alianza Atlético 05.22 20:15 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Chaves 05.22 19:00 3 - 1  
Benfica B - Porto B 05.22 19:00 2 - 1  
Cova Piedade - Casa Pia 05.22 19:00 4 - 0  
Leixoes - Académica 05.22 19:00 1 - 2  
Varzim - Uniao Oliveirense 05.22 19:00 1 - 0  
Viseu - Covilha 05.22 19:00 3 - 2  
Vizela - Vilafranquense 05.22 19:00 5 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica 05.22 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Román 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unirea 2004 Slobozia - Comuna Recea 05.22 10:00 3 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Univ. Craiova 1948 CS 05.22 19:30 1 - 1  
Román Kupa 2020/21 05.22 17:00    
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Fiorita - Folgore/Falciano 05.22 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Hibernian 05.22 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guijuelo - Lealtad 05.22 16:30 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Haro Deportivo 05.22 16:00 2 - 2  
Leioa - Ejea 05.22 16:00 0 - 1  
Portugalete - Mutilvera 05.22 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Villarrobledo 05.22 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Tarazona 05.22 17:30 1 - 0  
Laredo - Osasuna B 05.22 19:00 1 - 1  
R. Santander - Ebro 05.22 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Amorebieta 05.22 22:00 0 - 1  
Real Sociedad B - Algeciras 05.22 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Betis 05.22 18:00 2 - 3  
Eibar - Barcelona 05.22 18:00 0 - 1  
Elche - Ath. Bilbao 05.22 18:00 2 - 0  
Huesca - Valencia 05.22 18:00 0 - 0  
Osasuna - Real Sociedad 05.22 18:00 0 - 1  
Real Madrid - Villarreal 05.22 18:00 2 - 1  
Spanyol bajnokság 2020/21 05.22 18:00    
Valladolid - Atl. Madrid 05.22 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Rayo Vallecano 05.22 13:00 1 - 1  
Eibar - Valencia 05.22 12:00 0 - 1  
Madrid CFF - Levante 05.22 11:00 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Tercera Div.,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Deportiva Leones - Real Avila CF 05.22 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellinzona - Black Stars Basel 05.22 17:45 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bavois - Yverdon 05.22 16:00 3 - 3  
Brühl - Etoile Carouge 05.22 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 05.22 17:00 2 - 1  
FC Zürich - Luzern 05.22 16:00 3 - 0  
Grasshoppers - Servette 05.22 18:00 0 - 0  
Young Boys - St. Gallen 05.22 16:00 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Landskrona 05.22 15:00 3 - 1  
Örgryte - Sundsvall 05.22 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Lindome 05.22 16:00 2 - 1  
Ljungskile - Torn 05.22 16:00 2 - 0  
Trollhättan - Linköping City 05.22 16:00 3 - 0  
Tvaaker - Assyriska Turabdin 05.22 13:00 2 - 0  
Utsikten - Skövde 05.22 13:00 2 - 0  
Vanersborg IF - Oskarshamn 05.22 16:00 0 - 2  
Österlen - Qviding 05.22 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haninge - Örebro Syrianska 05.22 16:00 1 - 1  
Sandviken - Sollentuna FF 05.22 16:00 6 - 1  
Sylvia Norrköping - Gefle 05.22 18:00 3 - 4  
Täby FK - IF Karlstad 05.22 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Mjällby 05.22 15:00 2 - 2  
Östersund - Sirius 05.22 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Djurgarden 05.22 14:00 3 - 2  
Häcken - Eskilstuna Utd. 05.22 15:00 3 - 0  
Örebro - Växjö 05.22 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teungueth FC - Mbour Petite-Cote 05.22 19:00 5 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lion City Sailors - Young Lions 05.22 11:30 1 - 0  
Tampines Rovers - Hougang Utd. 05.22 11:30 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Petrzalka 05.22 17:00 1 - 2  
Dubnica - Slovan Bratislava 2 05.22 17:00 1 - 0  
Podbrezova - Samorin 05.22 17:00 1 - 1  
Skalica - Komarno 05.22 17:00 3 - 2  
Slavoj Trebisov - Puchov 05.22 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zemplin Michalovce 05.22 19:00 0 - 4  
Pohronie - Ruzomberok 05.22 19:00 1 - 0  
Sered - Senica 05.22 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Trnava 05.22 19:00 2 - 0  
Slovan Bratislava - Trencin 05.22 19:00 2 - 1  
Zilina - Zlate Moravce 05.22 19:00 5 - 1  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Smartno - Ptuj Drava 05.22 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Olimpija Ljubljana 05.22 16:00 3 - 0  
Celje - Koper 05.22 16:00 2 - 1  
Domzale - Aluminij Kidricevo 05.22 16:00 1 - 1  
Maribor - Mura 05.22 20:00 1 - 3  
Szlovén bajnokság 2020/21 05.22 20:00    
Tabor Sezana - ND Gorica 05.22 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2., ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbulspor - Altay Izmir 05.22 17:00 0 - 1  
Samsunspor - Altinordu 05.22 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BUL Jinja - Onduparaka 05.22 14:00 3 - 1  
Mbarara City FC - Uganda Police FC 05.22 15:00 1 - 0  
Villa Kampala - Kyetume Mukono 05.22 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - CA Rentistas 05.22 17:00 1 - 2  
Cerro Largo Melo - Cerrito Montevideo 05.22 22:15 3 - 1  
Fenix Montevideo - Penarol Montevideo 05.22 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - New Mexico Utd. 05.22 03:00 1 - 3  
Real Monarchs - Austin Bold 05.22 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Puerto Cabello 05.22 01:15 2 - 2  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn 05.22 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Alashkert Jereván 05.22 17:30 1 - 2  
Urartu - Ararat Jereván 05.22 17:30 2 - 0  
MMA (Bellator 259, Connecticut)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shabliy - Al. Davis 05.22 00:00 1 - 0  
Brett Johns - D. Sabatello 05.22 00:00 0 - 1  
C. Cyborg - Les. Smith (női) 05.22 04:00 1 - 0  
Chr. Edwards - B. Parrish 05.22 03:00    
Dav. Franklin - King Tyler 05.22 00:00 1 - 0  
Fab. Edwards - A. Vanderford 05.22 00:00 0 - 1  
J. Willis - M. Mendonca 05.22 00:00 1 - 0  
Jan. Harding - L. Mccourt (női) 05.22 00:00 0 - 1  
L. Higo - D. Caldwell 05.22 00:00 1 - 0  
Nat. Andrews - Saad Awad 05.22 00:00 0 - 1  
S. Felton - Aviv Gozali 05.22 00:00 0 - 1  
S. Inaba - K. Katsikis (női) 05.22 00:00 1 - 0  
T. Fortune - Gra. Neal 05.22 00:00 0 - 1  
V. Loureda - Guy, Hannah (női) 05.22 03:00 0 - 1  
MMA (UFC, Las Vegas 27)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bru. Silva - Vic. Rodriguez 05.22 23:40 1 - 0  
Cou. McGee - Cla. Silva 05.22 23:50 1 - 0  
Dav. Dvorak - Juan. Ronderos 05.22 22:50 1 - 0  
Dav. Dvorak - R. Paiva 05.22 22:40    
J. Culibao - Yilan Sha 05.22 23:00 1 - 0  
Rafael Alves - D. Ismagulov 05.22 22:00 0 - 1  
Yan. Medeiros - Dam. Hadzovic 05.22 22:20    
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Monacói Nagydíj, időmérő) 05.22 15:00 1 - 0  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Monacói Nagydíj, időmérő) 05.22 15:00 0 - 1  
F. Alonso - E. Ocon (Monacói Nagydíj, időmérő) 05.22 15:00 0 - 1  
Geo. Russell - N. Latifi (Monacói Nagydíj, időmérő) 05.22 12:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Monacói Nagydíj, időmérő) 05.22 15:00 0 - 1  
L. Hamilton - M. Verstappen (Monacói Nagydíj, időmérő) 05.22 15:00 0 - 1  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Monacói Nagydíj, időmérő) 05.22 12:00    
P. Gasly - Y. Tsunoda (Monacói Nagydíj, időmérő) 05.22 15:00 1 - 0  
S. Vettel - L. Stroll (Monacói Nagydíj, időmérő) 05.22 15:00 1 - 0  
V. Bottas - S. Perez (Monacói Nagydíj, időmérő) 05.22 15:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Monacói Nagydíj 2021, időmérő 05.22 15:00    
Forma-1., Monacói Nagydíj 2021, időmérő - Top 3 05.22 15:00    
Forma-1.,Monacói ND 2021- Időmérő győztes konstruktőr 05.22 15:00    
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - Kyle Busch (Austin Pit Boss) 05.22 17:05 0 - 1  
C. Custer - J. Haley (Austin Pit Boss) 05.22 17:05 1 - 0  
J. Allgaier - K. Harvick (Austin Pit Boss) 05.22 17:05 1 - 0  
N. Gragson - D. Hemric (Austin Pit Boss) 05.22 17:05 0 - 1  
T. Reddick - Har. Burton (Austin Pit Boss) 05.22 17:05 0 - 1  
Pool biliárd (World Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Billy Thorpe - S. Woodward 05.22 21:00    
C. Melling - S. Pehlivanovic 05.22 20:30    
E. Kaci - P. Makkonen 05.22 20:00    
Kelly Fisher - J. Sajich 05.22 19:30    
Rögbi (Angol RFU Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ealing - Doncaster 05.22 16:00 38 - 15  
Hartpury - Jersey 05.22 14:30 19 - 50  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - St. Helens 05.22 18:00 20 - 16  
Salford - Wigan 05.22 14:00 16 - 17  
Warrington - Castleford 05.22 16:00 38 - 14  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Toulouse 05.22 17:45 17 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Melbourne Storm 05.22 11:35 10 - 34  
Gold Coast Titans - Canterbury Bulldogs 05.22 07:00 30 - 20  
Sydney Roosters - Brisbane Broncos 05.22 09:30 16 - 34  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Durban Sharks - Cape Town Stormers 05.22 13:00 37 - 25  
Johannesburg Lions - Pretoria Bulls 05.22 15:30 34 - 33  
Rögbi (Super Rugby Trans-tasman)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Sydney Waratahs 05.22 06:35 48 - 21  
Queensland Reds - Canterbury Crusaders 05.22 11:45 28 - 63  
Waikato Chiefs - Canberra Brumbies 05.22 09:05 40 - 19  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ciprus 05.22 17:00 3 - 0  
Izrael - Észak-Macedónia (Helyszín: Észak-Macedónia) 05.22 20:00 1 - 3  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ausztria (Helyszín: Ausztria) 05.22 20:25 3 - 2  
Magyarország - Luxemburg 05.22 17:30 3 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Venezuela 05.22 00:00 3 - 0  
Squash (El Gouna International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Waller - Joel Makin 05.22 13:45 0 - 3  
M. Abouelghar - Mar. Elshorbagy 05.22 21:15 3 - 2  
Moh. Elshorbagy - Greg Lobban 05.22 19:15 3 - 0  
S. Ghosal - M. Asal 05.22 15:45 0 - 3  
Squash (El Gouna International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dessouky - G. Gaultier 05.22 15:45 3 - 1  
Pat. Rooney - D. Steinmann 05.22 15:45 3 - 1  
T. Harrity - B. Masotti 05.22 13:45 0 - 3  
You. Ibrahim - Eain Yow Ng 05.22 13:45 3 - 0  
Squash (El Gouna International, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Gilis - C. Serme 05.22 20:30 1 - 3  
Squash (El Gouna International, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Naughton - J. Chinappa 05.22 15:00 3 - 2  
H.E. Hammamy - Emi. Whitlock 05.22 15:00 3 - 0  
M. Metwally - Ali. Waters 05.22 13:00 1 - 3  
N. El Sherbini - Far. Mohamed 05.22 18:30 3 - 0  
Nada Abbas - Men. Hamed 05.22 13:00 3 - 1  
Yat. Adel - Hana Ramadan 05.22 15:00 3 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Forti - N. Moreno de Alboran 05.22 09:30 0 - 2  
N. Hardt - Ben. Hassan 05.22 09:30 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Östlund - C. Dinu 05.22 09:30 0 - 2  
R. Cisovska - Z. Kruger 05.22 09:30 0 - 2  
Tenisz (Belgrád, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M.C. Osorio Serrano - A. Konjuh 05.22 10:30 0 - 2  
P. Badosa Gibert - A. Konjuh 05.22 18:00 0 - 0  
V. Tomova - P. Badosa Gibert 05.22 12:55 0 - 2  
Tenisz (Belgrád-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - V. Kopriva 05.22 11:00 1 - 2  
And. Martin - A. Santillan 05.22 15:00 2 - 0  
C. O'Connell - Dar. King 05.22 16:25 2 - 0  
F. Coria - C. Gomez-Herrera 05.22 15:00    
J-P. Smith - C. Gomez-Herrera 05.22 15:25 0 - 2  
M. Jaziri - M. Moraing 05.22 13:55 0 - 2  
M. Tepavac - Luk. Klein 05.22 12:35 0 - 2  
N. Fatic - A. Molcan 05.22 13:30 0 - 2  
R. Carballes Baena - M. Basic 05.22 11:00 2 - 0  
Tenisz (Biella 6, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Couacaud - T. Kokkinakis 05.22 11:30 0 - 2  
Tenisz (Brcko, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Malla - J.L. Reis da Silva 05.22 09:30 2 - 0  
E. Vanshelboim - M. Pucinelli de Almeida 05.22 14:15 2 - 0  
M. Pucinelli de Almeida - Vik. Jovic 05.22 09:30 2 - 0  
O. Virtanen - B. Malla 05.22 13:30    
R. Bertola - E. Vanshelboim 05.22 09:30 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - D. Shapovalov 05.22 16:00 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Gonzalez M - Peers J / Venus M 05.22 13:45 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Peniston - P. Chrysochos 05.22 08:30 2 - 1  
Yuta Shimizu - Y. Oliel 05.22 08:30 2 - 1  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Papadakis - T. Malesevic 05.22 08:30 2 - 1  
M. Laki - M. Klaffner 05.22 08:30 0 - 2  
Tenisz (Jablonec nad Nisou,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Furness - V. Sachko 05.22 12:30 0 - 2  
J. Lehecka - J. Satral 05.22 11:00 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - K. Khachanov 05.22 16:00 2 - 0  
L. Musetti - S. Tsitsipas 05.22 14:00 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Demoliner M / Gonzalez S 05.22 11:45 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G.O. Iradukunda - J. Beale 05.22 10:30 1 - 2  
T. Fancutt - Yunseong Chung 05.22 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Helmi - Nad. Keller 05.22 10:30 2 - 0  
S. Hosogi - Ayu. Koshiishi 05.22 10:30 1 - 2  
Tenisz (Oeiras 3, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Alcaraz Garfia - F. Bagnis 05.22 13:00 2 - 0  
Tenisz (Oeiras 3, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Reese H / Verbeek S 05.22 15:00 1 - 2  
Tenisz (Parma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gauff - Qiang Wang 05.22 14:30 2 - 0  
Tenisz (Parma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gauff/McNally - Jurak D / Klepac A 05.22 17:15 2 - 0  
Tenisz (Parma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - M. Viola 05.22 14:50 1 - 2  
J. Duckworth - R. Brancaccio 05.22 13:40 0 - 2  
M. Ymer - F. Mena 05.22 13:20 2 - 0  
N. Gombos - M. Purcell 05.22 12:00    
P. Kotov - D. Altmaier 05.22 13:15 0 - 2  
P. Martinez Portero - F. Passaro 05.22 12:00 2 - 0  
T. Gabashvili - P. Kohlschreiber 05.22 15:25 2 - 1  
U. Blanch - B. Bonzi 05.22 12:00 0 - 2  
Tenisz (Pelham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Shapatava - J. Loeb 05.22 17:00 0 - 2  
Tenisz (Pensacola, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - Adr. Andreev 05.22 18:00 0 - 2  
P. Kypson - N. Kicker 05.22 17:55 0 - 2  
Tenisz (Platja D'Aro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - I. Burillo Escorihuela 05.22 11:00 0 - 2  
Reb. Masarova - Ste. Wagner 05.22 13:00 2 - 0  
Tenisz (Sibenik, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Casanova - Piros Zs. 05.22 10:00 2 - 0  
R. Kawakami - T. Legout 05.22 14:15 1 - 2  
Tenisz (Sibenik, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Herdzelas - L. Jeanjean 05.22 11:35 2 - 1  
J. Markova - D. Vidmanova 05.22 11:25 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabueva - D. Papamichail 05.22 14:00 0 - 2  
A. Lazaro Garcia - U. Eikeri 05.22 13:30 2 - 0  
A. Petkovic - E. Cascino 05.22 11:45 2 - 1  
B. Turati - J. Niemeier 05.22 10:00 0 - 2  
C. McHale - D. Parry 05.22 12:30    
C. Paquet - J. Ponchet 05.22 14:30 1 - 2  
E. Jacquemot - M. Zanevska 05.22 17:20 0 - 2  
Evi. Ramirez - J. Pieri 05.22 11:00 2 - 1  
K.K. Thandi - Qinwen Zheng 05.22 15:20 2 - 1  
O. Dodin - N. Bains 05.22 10:00 2 - 0  
P. Ormaechea - S. Waltert 05.22 11:40 0 - 2  
V. Gracheva - Y. Hatouka 05.22 10:00    
Z. Diyas - D. Papamichail 05.22 13:45    
Tenisz (Tbiliszi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - Y. Erel 05.22 08:00 2 - 0  
C. Sigsgaard - Alex. Shevchenko 05.22 08:00 0 - 2  
Tenisz (Tbiliszi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Gagoshidze - W. Falkowska 05.22 08:00 1 - 2  
V. Olyanovskaya - Zoe Howard 05.22 08:00 2 - 0  
Tenisz (Vic, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gimeno Valero - C. Ugo Carabelli 05.22 10:30 2 - 0  
F.C. Jianu - A. Erler 05.22 10:00    
Yan Bondarevskiy - P. Cachin 05.22 12:00 0 - 2  
Tollaslabda (Slovenia International,ffip.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beh C M / Goh B Z - Erwiansyah M P / Rindorin 05.22 11:30 0 - 2  
Birker P / Stipsits D - Boe W K / Kjaer C F 05.22 12:00 0 - 2  
Boe W K / Kjaer C F - Erwiansyah M P / Rindorin 05.22 15:50 0 - 2  
Tollaslabda (Slovenia International,nőip.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheng S H / Cheng S Y - Nielsen I / Steffensen M 05.22 11:30 1 - 2  
Nielsen I / Steffensen M - Low Y Y / Siow V 05.22 15:40 0 - 2  
Stoliarenko M / Zharka Y - Low Y Y / Siow V 05.22 12:00 1 - 2  
Tollaslabda (Slovenia International,vegyesp)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Choong H J / Toh E W - Erwiansyah M P / Asharunn 05.22 15:00 2 - 0  
Erwiansyah M P / Asharunn - Soendergaard A / Steffens 05.22 10:00 2 - 1  
Knudsen K / Norrman M - Choong H J / Toh E W 05.22 10:00 0 - 2  
Tollaslabda (SloveniaInternational,ffiegyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Merkle - P.A. Maulana 05.22 15:20 2 - 0  
D. Nikolov - A. Merkle 05.22 11:00 1 - 2  
P.A. Maulana - A. Mahmoud 05.22 10:30 2 - 0  
Tollaslabda (SloveniaInternational,nőiegyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kőrösi Á. - S. Milova 05.22 11:00 2 - 0  
M.A. Puspitasari - Kőrösi Á. 05.22 15:30 2 - 1  
S. Nurshuhaini - M.A. Puspitasari 05.22 10:30 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Keun Lee - T.J. Popov 05.22 14:30 0 - 2  
S.H. Rhustavito - C.A. Dwi Wardoyo 05.22 14:45 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gutama S K / Isfahani M R - Hall A / Soegaard Mortens 05.22 14:00 2 - 1  
Kusumawardana/Rambitan - Popov C / Popov T J 05.22 16:00 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Christophersen - J. Stadelmann 05.22 15:15 2 - 0  
Leo. Huet - P.K. Wardani 05.22 15:30 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macpherson J / Torrance C - Barkah Y / Gani F V D 05.22 14:15 0 - 2  
Magelund A / Ravn F - Tirtosentono/van Der Aar 05.22 15:00 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jille R / Van Der Aar I - Nohr N / Magelund A 05.22 16:30 1 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Hall A / Macpherson J 05.22 17:00 2 - 0  
Vízilabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Vouliagmeni (Helyszín: Vouliagmeni) 05.22 19:00 9 - 7  
Periszteri - AEK Athén 05.22 17:00 6 - 8  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Jug Dubrovnik (4.m.) 05.22 17:55 12 - 8  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB I 2020/21 05.22 16:30    
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Szolnok (2.m.) 05.22 16:30 13 - 14  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Trieste 05.22 15:00 9 - 5  
Vízilabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Roma (3.m.) 05.22 16:00 10 - 3  
Plebiscito Padova - CSS Verona (3.m.) 05.22 14:00 16 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ans. Moreno - Ant. Garcia 05.22 03:00 1 - 0  
Elv. Rodriguez - K. Sims Jr. 05.22 22:45 0 - 1  
J. Zepeda - H. Lundy 05.22 22:45 1 - 0  
Ric. Nunez - A.S. Alvarez 05.22 03:00 1 - 0  
S. Eggington - C. Molina 05.22 20:00 1 - 0  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hosszú K. - A. Wood (női 200 m vegyes) 05.22 19:15 0 - 1  
Sebestyén D. - C. Duhamel (női 200 m vegyes) 05.22 19:15 1 - 0  
Telegdy Á. - R. Mityukov (200 m hát) 05.22 19:10 0 - 1  

 

2021.05.21.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Batalov - A. Klavdenkov 05.21 15:15 3 - 1  
A. Duka - V. Demidov 05.21 16:45 0 - 3  
A. Girevenkov - A.D. Volkov 05.21 00:15 0 - 3  
A. Golyshev - D. Razinkov 05.21 08:15 3 - 0  
A. Golyshev - D. Tunitsyn 05.21 20:15 3 - 1  
A. Ilin - O. Kutuzov 05.21 23:45 3 - 1  
A. Klavdenkov - A.Y. Lisov 05.21 16:15 1 - 3  
A. Kolmin - P. Vshivkov 05.21 08:00 3 - 2  
A. Libackiy - A. Slaschilin 05.21 13:15 1 - 3  
A. Libackiy - N. Kurilchik 05.21 11:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - S. Ogay 05.21 01:00 3 - 0  
A. Slaschilin - V.G. Evlampiev 05.21 12:15 3 - 2  
A. Yakovlev - A.V. Poprocky 05.21 17:15 0 - 3  
A. Yakovlev - V. Demidov 05.21 15:45 2 - 3  
A.I. Frolov - D. Fedorov 05.21 18:45 3 - 0  
A.V. Poprocky - A. Duka 05.21 16:15 0 - 3  
A.Y. Fedosov - S. Ogay 05.21 00:00 3 - 2  
A.Y. Lisov - A. Batalov 05.21 16:45 2 - 3  
A.Y. Lisov - K.S. Olshakov 05.21 14:45 1 - 3  
And. Andreev - A. Kolmin 05.21 09:00 1 - 3  
And. Andreev - I. Sergeevich 05.21 07:30 1 - 3  
D. Balakin - V. Shirshov 05.21 23:15 0 - 3  
D. Fedorov - A. Silantev 05.21 21:15 0 - 3  
D. Fedorov - D. Komarov 05.21 19:45 3 - 2  
D. Ignatiev - A.Y. Fedosov 05.21 03:00 3 - 0  
D. Ignatiev - Val. Sidorin 05.21 00:30 3 - 1  
D. Komarov - A. Silantev 05.21 19:15 3 - 1  
D. Korneev - V. Putilovsky 05.21 22:30 2 - 3  
D. Molodtsov - V. Chahur 05.21 02:15 2 - 3  
D. Petrochenko - A. Golyshev 05.21 21:15 1 - 3  
D. Petrochenko - I. Moshkov 05.21 19:45 1 - 3  
D. Razinkov - S. Nikulin 05.21 08:45 3 - 0  
D. Tikhnenko - Y.V. Lbov 05.21 12:00 2 - 3  
D. Tunitsyn - D. Petrochenko 05.21 18:45 3 - 1  
D. Tunitsyn - I. Moshkov 05.21 20:45 3 - 2  
D.M. Evlakhin - D. Molodtsov 05.21 00:15 0 - 3  
E. Anisimov - S. Kulikov 05.21 15:00 3 - 1  
E. Kalashnikov - A. Girevenkov 05.21 01:45 1 - 3  
E. Kalashnikov - N. Lyfenko 05.21 22:45 2 - 3  
E. Kalashnikov - Y. Merkushin 05.21 02:45 1 - 3  
E. Kryuchkov - I. Poletaev 05.21 07:15 0 - 3  
I. Meteleshko - E. Anisimov 05.21 16:30 0 - 3  
I. Meteleshko - M. Sverdlov 05.21 14:30 0 - 3  
I. Mikhaylov - K.N. Malahov 05.21 10:45 3 - 0  
I. Moshkov - A. Golyshev 05.21 19:15 2 - 3  
I. Poletaev - V. Tsvetkov 05.21 08:15 3 - 0  
I. Sergeevich - A. Kolmin 05.21 07:00 1 - 3  
Ilya Novikov - K. Churin 05.21 23:00 3 - 2  
K.N. Malahov - Pav. Medvedev 05.21 13:15 2 - 3  
K.S. Olshakov - A. Batalov 05.21 15:45 1 - 3  
K.S. Olshakov - A. Klavdenkov 05.21 17:15 1 - 3  
M. Dukhin - D. Tikhnenko 05.21 11:00 3 - 2  
M. Minkov - D. Molodtsov 05.21 01:15 2 - 3  
M. Sverdlov - E. Anisimov 05.21 15:30 2 - 3  
M. Sverdlov - S. Kulikov 05.21 17:00 0 - 3  
N. Kurilchik - A. Slaschilin 05.21 11:15 0 - 3  
N. Lyfenko - A. Golyshev 05.21 09:15 2 - 3  
N. Lyfenko - A. Tsitselskiy 05.21 23:45 3 - 0  
N. Lyfenko - S. Nikulin 05.21 07:45 2 - 3  
O. Kutuzov - D.M. Evlakhin 05.21 01:45 1 - 3  
O. Kutuzov - M. Minkov 05.21 02:45 2 - 3  
O. Nikiforov - E. Kryuchkov 05.21 07:45 3 - 1  
O. Nikiforov - I. Poletaev 05.21 09:15 3 - 2  
P. Vshivkov - And. Andreev 05.21 06:30 2 - 3  
P. Vshivkov - I. Sergeevich 05.21 08:30 1 - 3  
Pav. Medvedev - I. Mikhaylov 05.21 12:15 3 - 2  
S. Kulikov - I. Meteleshko 05.21 16:00 2 - 3  
S. Kuzmin - V. Kasatkin 05.21 20:30 3 - 1  
S. Kuzmin - V. Staroverov 05.21 18:30 3 - 0  
S. Nikulin - A. Golyshev 05.21 07:15 2 - 3  
S. Ogay - D. Ignatiev 05.21 02:00 0 - 3  
V. Chahur - D.M. Evlakhin 05.21 03:15 0 - 3  
V. Chahur - O. Kutuzov 05.21 00:45 1 - 3  
V. Chernov - S. Kuzmin 05.21 20:00 3 - 1  
V. Demidov - A.V. Poprocky 05.21 15:15 2 - 3  
V. Kasatkin - V. Chernov 05.21 19:00 3 - 0  
V. Putilovsky - A. Pravednov 05.21 23:30 1 - 3  
V. Safonov - N. Zhurba 05.21 23:15 2 - 3  
V. Staroverov - V. Chernov 05.21 21:00 3 - 1  
V. Staroverov - V. Kasatkin 05.21 19:30 1 - 3  
V. Tsvetkov - E. Kryuchkov 05.21 08:45 3 - 2  
V. Tsvetkov - O. Nikiforov 05.21 06:45 1 - 3  
V.G. Evlampiev - A. Libackiy 05.21 10:45 0 - 3  
V.G. Evlampiev - N. Kurilchik 05.21 12:45 3 - 1  
V.V. Kutin - D. Tikhnenko 05.21 13:00 1 - 3  
V.V. Kutin - M. Dukhin 05.21 11:30 1 - 3  
Val. Sidorin - A. Serebrennikov 05.21 02:30 0 - 3  
Val. Sidorin - A.Y. Fedosov 05.21 01:30 1 - 3  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 05.21 01:15 3 - 2  
Y.V. Lbov - M. Dukhin 05.21 12:30 3 - 1  
Y.V. Lbov - V.V. Kutin 05.21 10:30 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Richmond 05.21 11:50 102 - 74  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 05.21 11:30 1 - 9  
Hanwha Eagles - KT Wiz 05.21 11:30 4 - 0  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 05.21 11:30 2 - 0  
Samsung Lions - KIA Tigers 05.21 11:30 5 - 3  
SSG Landers - LG Twins 05.21 11:30 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 05.21 10:45 1 - 1  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 05.21 11:00    
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 05.21 10:30 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 05.21 10:45 6 - 13  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 05.21 10:45 7 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 05.21 02:30 9 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Pittsburgh 05.21 01:20 4 - 6  
LA Dodgers - Arizona 05.21 04:10 3 - 2  
Philadelphia - Miami 05.21 01:05 0 - 6  
Toronto - Boston 05.21 01:37 7 - 8  
E-Sport (CSGO, Blast Rising, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apeks - Dbl Poney 05.21 10:00 0 - 2  
LDLC OL - Coppenhagen Flames 05.21 19:00 0 - 2  
Team Spirit Academy - Mad Lions 05.21 16:00 2 - 1  
Young Ninjas - SKADE 05.21 13:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, CS_Summit 8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Salt - Extremum 05.21 04:00 2 - 0  
O Plano - Furia eSports 05.21 23:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Elisa Inv.,Reg.Swiss St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apeks - Natus Vincere Junior 05.21 17:00 2 - 0  
Nordavind - Kova Esports 05.21 20:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Epic League Cis, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
In.game - Trident Clan 05.21 19:00 1 - 2  
Natus Vincere - Gambit Esports 05.21 16:00 2 - 0  
Waitfortag - K23 05.21 13:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Team Vitality 05.21 18:00 1 - 2  
Heroic - Complexity Gaming 05.21 21:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100pinggods - Nasr Esports 05.21 09:00 2 - 1  
Galaxy Racer Esports - Kova Esports 05.21 13:35 0 - 2  
Sangal Esports - Izako Boars 05.21 15:40 0 - 2  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Royal Never Give Up 05.21 10:55 2 - 0  
Psg.lgd - Royal Never Give Up 05.21 08:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Empire - Trident Clan 05.21 11:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - Team Unique 05.21 14:55 2 - 0  
Natus Vincere - Puckchamp 05.21 17:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noping E-Sports - Beastcoast 05.21 21:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extremum - Hellraisers 05.21 18:00 0 - 2  
Lvlup - Vikin.gg 05.21 12:00 0 - 2  
Team Spirit - Chicken Fighters 05.21 15:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparking Arrow Gaming - Vici Gaming 05.21 06:00 0 - 2  
Team Aster - Elephant.4Am 05.21 08:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quincy Crew - Undying 05.21 00:00 2 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Hammer) - Ukraine (Diamond) 05.21 09:24 0 - 0  
Italy (Gernaut) - Ukraine (Diamond) 05.21 10:00 1 - 5  
Poland (Sam) - Ukraine (Diamond) 05.21 08:48 4 - 4  
Ukraine (Diamond) - Belarus (Hammer) 05.21 07:36 5 - 4  
Ukraine (Diamond) - Italy (Gernaut) 05.21 08:12 3 - 6  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.21 07:40 3 - 1  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 05.21 12:40 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 05.21 06:00 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard) 05.21 07:00 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Poland (Johnybegood) 05.21 10:40 0 - 1  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.21 09:40 0 - 1  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.21 08:00 1 - 5  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.21 11:20 0 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 05.21 04:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 05.21 21:00 1 - 1  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 05.21 01:00 1 - 2  
Austria (Kot) - Germany (General) 05.21 02:40 2 - 2  
Austria (Kot) - Ireland (Panica) 05.21 03:20 1 - 2  
Austria (Kot) - Italy (lio) 05.21 22:00 1 - 1  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.21 00:00 3 - 2  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 05.21 00:20 3 - 3  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 05.21 20:40 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 05.21 23:00 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 05.21 03:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 05.21 00:40 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 05.21 01:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Italy (Ang) 05.21 00:00    
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 05.21 04:00 3 - 4  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.21 03:00 2 - 0  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 05.21 03:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.21 02:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.21 02:00 3 - 2  
Chile (Poli) - Germany (General) 05.21 20:40 1 - 2  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 05.21 00:00 1 - 3  
Chile (Poli) - Italy (Ang) 05.21 00:40    
Chile (Poli) - Ivory Coast (Krouks) 05.21 21:40 0 - 3  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 05.21 22:20 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 05.21 23:40 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 05.21 21:00 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 05.21 22:00 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 05.21 01:40 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 05.21 02:20 3 - 3  
Colombia (Gorilla) - Italy (lio) 05.21 23:00 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 05.21 01:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 05.21 21:20 0 - 5  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.21 10:00 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 05.21 07:20 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 05.21 08:00 4 - 2  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 05.21 05:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 05.21 09:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.21 07:00 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.21 10:40 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.21 12:20 2 - 2  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 05.21 05:40 4 - 2  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 05.21 10:20 3 - 1  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 05.21 12:00 0 - 0  
England (Zeus) - Netherlands (Aibothard) 05.21 11:20 2 - 2  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 05.21 06:00 3 - 0  
England (Zeus) - Russia (Val) 05.21 07:40 1 - 1  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 05.21 09:40 0 - 2  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 05.21 06:40 0 - 1  
Germany (General) - Austria (Kot) 05.21 22:40 1 - 1  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 05.21 00:20 4 - 3  
Germany (General) - Chile (Poli) 05.21 04:20 3 - 0  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 05.21 23:20 2 - 1  
Germany (General) - Ireland (Panica) 05.21 21:00 2 - 1  
Germany (General) - Italy (Ang) 05.21 04:00    
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 05.21 02:00 2 - 5  
Germany (General) - United States (CaptainX) 05.21 01:00 4 - 0  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 05.21 12:20 3 - 3  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 05.21 09:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 05.21 05:20 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 05.21 10:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 05.21 07:00 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 05.21 08:40 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 05.21 12:40 1 - 4  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 05.21 07:40 3 - 3  
Ireland (Panica) - Austria (Kot) 05.21 21:40 1 - 1  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 05.21 23:20 0 - 2  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 05.21 01:20 0 - 2  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 05.21 22:20 2 - 3  
Ireland (Panica) - Germany (General) 05.21 03:40 1 - 3  
Ireland (Panica) - Italy (lio) 05.21 21:20 1 - 1  
Ireland (Panica) - Ivory Coast (Krouks) 05.21 03:00 0 - 2  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 05.21 02:00 1 - 2  
Italy (Ang) - Austria (Kot) 05.21 02:20    
Italy (Ang) - Belgium (Tommy) 05.21 01:20    
Italy (Ang) - Colombia (Gorilla) 05.21 03:00    
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 05.21 04:20    
Italy (lio) - Chile (Poli) 05.21 23:40 2 - 2  
Italy (lio) - Germany (General) 05.21 21:40 1 - 0  
Italy (lio) - Ivory Coast (Krouks) 05.21 22:40 3 - 1  
Italy (lio) - United States (CaptainX) 05.21 23:20 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.21 01:40 0 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 05.21 21:20 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Chile (Poli) 05.21 03:20 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 05.21 00:20 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 05.21 22:20 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Ireland (Panica) 05.21 22:00 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Italy (Ang) 05.21 02:40    
Ivory Coast (Krouks) - United States (CaptainX) 05.21 03:40 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 05.21 11:00 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 05.21 12:00 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - England (Zeus) 05.21 06:20 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 05.21 06:40 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 05.21 10:00 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Val) 05.21 05:40 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 05.21 11:40 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 05.21 08:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Argentina (Carnage) 05.21 06:20 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 05.21 08:40 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 05.21 11:40 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 05.21 11:00 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 05.21 08:20 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 05.21 12:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 05.21 05:20 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 05.21 09:20 2 - 1  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.21 08:20 2 - 2  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.21 11:20 0 - 2  
Russia (Val) - England (Zeus) 05.21 09:20 2 - 2  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 05.21 09:00 2 - 2  
Russia (Val) - Netherlands (Aibothard) 05.21 12:20 3 - 1  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 05.21 05:00 3 - 0  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.21 07:20 3 - 2  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.21 11:40 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.21 09:00 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 05.21 06:40 0 - 3  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 05.21 08:20 0 - 1  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 05.21 05:00 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Netherlands (Aibothard) 05.21 06:00 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Poland (Johnybegood) 05.21 12:00 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.21 11:00 1 - 0  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 05.21 10:20 3 - 0  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 05.21 00:40 3 - 1  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 05.21 22:40 2 - 2  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.21 02:20 0 - 2  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.21 04:00 2 - 2  
United States (CaptainX) - Germany (General) 05.21 23:40 1 - 2  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 05.21 23:00 3 - 2  
United States (CaptainX) - Italy (Ang) 05.21 01:40    
United States (CaptainX) - Ivory Coast (Krouks) 05.21 20:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.21 07:20 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.21 05:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 05.21 10:40 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 05.21 10:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 05.21 09:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 05.21 08:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.21 05:20 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 05.21 06:20 2 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.21 10:25 1 - 2  
Ajax (Xalinho) - Real Madrid (Arukonda) 05.21 11:15 3 - 3  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Marseille (Fints) 05.21 15:45 1 - 1  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Milan (Ab Ovo) 05.21 16:35 1 - 2  
Dortmund (Confession) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.21 17:50 3 - 4  
Dortmund (Confession) - Milan (Ab Ovo) 05.21 19:30 3 - 2  
Everton (Barcelona) - Ajax (Xalinho) 05.21 12:30 2 - 2  
Everton (Barcelona) - Tottenham (Megapolice) 05.21 10:50 1 - 2  
Inter (Russia Today) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.21 18:40 1 - 2  
Inter (Russia Today) - Dortmund (Confession) 05.21 16:10 2 - 3  
Marseille (Fints) - Dortmund (Confession) 05.21 17:00 0 - 0  
Marseille (Fints) - Inter (Russia Today) 05.21 19:05 4 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Inter (Russia Today) 05.21 17:25 0 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Marseille (Fints) 05.21 18:15 0 - 4  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Everton (Barcelona) 05.21 09:10 0 - 2  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Tottenham (Megapolice) 05.21 11:40 1 - 2  
Real Madrid (Arukonda) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.21 12:05 3 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 05.21 09:35 1 - 1  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qghappy - Lgd Goose 05.21 11:00 3 - 2  
Rogue Warriors - Mighty Tiger Gaming 05.21 14:00 3 - 2  
E-Sport (LOL,Mid-Season Invit.,KO Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - PSG Talon 05.21 15:00 3 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Hurricane) - LA Clippers (Ash) 05.21 08:48 47 - 49  
Brooklyn (Hurricane) - Milwaukee (BLM_Mamba) 05.21 07:36 42 - 34  
Brooklyn (Hurricane) - Portland (Gatz) 05.21 10:00 46 - 52  
LA Clippers (Ash) - Brooklyn (Hurricane) 05.21 07:00 41 - 36  
LA Clippers (Ash) - Milwaukee (BLM_Mamba) 05.21 08:12 32 - 39  
LA Clippers (Ash) - Portland (Gatz) 05.21 07:36 49 - 52  
Milwaukee (BLM_Mamba) - Brooklyn (Hurricane) 05.21 09:24 56 - 54  
Milwaukee (BLM_Mamba) - Portland (Gatz) 05.21 07:00 37 - 45  
Portland (Gatz) - Brooklyn (Hurricane) 05.21 08:12 52 - 41  
Portland (Gatz) - Milwaukee (BLM_Mamba) 05.21 08:48 41 - 53  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Ash) - Philadelphia (BLM_Mamba) 05.21 15:42 45 - 55  
Brooklyn (Tranquil) - Atlanta (Ash) 05.21 16:18 55 - 43  
Brooklyn (Tranquil) - Philadelphia (BLM_Mamba) 05.21 15:06 43 - 34  
Milwaukee (Bumblebee) - Atlanta (Ash) 05.21 16:54 58 - 45  
Philadelphia (BLM_Mamba) - Milwaukee (Bumblebee) 05.21 14:30 41 - 36  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (jordan1234) - Phoenix (kotpirog131) 05.21 07:25 47 - 45  
Brooklyn (Sm1T1Q) - LA Clippers (broccolic.) 05.21 12:25 63 - 72  
Brooklyn (Sm1T1Q) - Milwaukee Bucks (kirillza 05.21 10:40 71 - 73  
Charlotte (BossVlados0_0) - Toronto Raptors (groma07) 05.21 14:45 62 - 60  
Chicago (BigBabyMish) - Charlotte (BossVlados0_0) 05.21 15:55 69 - 53  
Chicago (BigBabyMish) - New York (TiGeR_triPoint) 05.21 14:10 59 - 54  
Dallas (toni_pytko) - Denver (nikitos349) 05.21 06:50 63 - 83  
LA Lakers (kotpirog131) - Brooklyn (Sm1T1Q) 05.21 10:05 94 - 91  
Milwaukee Bucks (kirillza - LA Lakers (kotpirog131) 05.21 11:50 58 - 69  
Phoenix (kotpirog131) - Denver (nikitos349) 05.21 06:15 61 - 69  
Toronto Raptors (groma07) - Chicago (BigBabyMish) 05.21 13:35 59 - 81  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Ash) - LA Clippers (Gatz) 05.21 11:36 51 - 61  
Denver (BLM_Mamba) - LA Clippers (Gatz) 05.21 11:00 48 - 40  
Denver (BLM_Mamba) - Portland (Hurricane) 05.21 13:24 44 - 39  
Denver (Kodas) - LA Clippers (Lovejoy) 05.21 23:12 41 - 46  
LA Clippers (Gatz) - Denver (BLM_Mamba) 05.21 12:48 53 - 57  
LA Clippers (Gatz) - Portland (Hurricane) 05.21 12:12 46 - 53  
LA Clippers (Lovejoy) - Dallas (Dazai) 05.21 22:36 56 - 51  
LA Clippers (Lovejoy) - Portland (Asap) 05.21 23:48 46 - 50  
Portland (Hurricane) - LA Clippers (Gatz) 05.21 14:00 48 - 69  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Spitfire - Florida Mayhem 05.21 22:30 1 - 3  
Paris Eternal - Toronto Defiant 05.21 21:00 1 - 3  
E-Sport (R6S, Six Invitational,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Team Solomid 05.21 11:00 1 - 2  
Faze Clan - Team Liquid 05.21 19:25 1 - 2  
Oxygen Esports - Team Solomid 05.21 16:30 0 - 2  
Team Empire - Team Liquid 05.21 14:00 0 - 2  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,Asia,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Has - Butalways 05.21 15:15 3 - 2  
Nice - Rex 05.21 14:00 3 - 0  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,EU,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brat_Ok - Milkicow 05.21 18:00 2 - 0  
DnS - MarineLorD 05.21 18:20 2 - 0  
Goblin - Strange 05.21 19:15 0 - 2  
HeRoMaRinE - Gerald 05.21 17:00 2 - 0  
Kas - Uthermal 05.21 19:15 0 - 2  
Maxpax - Showtime 05.21 17:40 2 - 0  
Reynor - Denver 05.21 18:20 2 - 0  
Serral - Harstem 05.21 20:00 2 - 0  
Sortof - SouL 05.21 20:00 0 - 2  
Stephano - Skillous 05.21 17:00 1 - 2  
E-Sport (SC2,DHMastersSummer,OceRoa,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Probe - Ranger 05.21 11:05 3 - 0  
Teebul - Seither 05.21 12:05 3 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Umuarama 05.21 01:00 5 - 1  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City Mavericks - Tulsa Oilers 05.21 02:05 1 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Las Vegas (3.m.) 05.21 03:30 2 - 5  
NY Islanders - Pittsburgh (3.m.) 05.21 01:00 4 - 5  
Tampa Bay - Florida (3.m.) 05.21 00:30 5 - 5  
Toronto - Montreal (1.m.) 05.21 01:30 1 - 2  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagueneens Chicoutimi - Val-d'Or Foreurs (3.m.) 05.21 01:00 3 - 6  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szlovákia 05.21 19:15 2 - 5  
Orosz csapat - Csehország 05.21 15:15 4 - 3  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Lettország (Helyszín: Lettország) 05.21 19:15 0 - 2  
Németország - Olaszország 05.21 15:15 9 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztria 05.21 13:00 2 - 3  
Lengyelország - Románia 05.21 16:30 2 - 2  
Ukrajna - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 05.21 20:00 2 - 3  
Kajak-kenu (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodonyi A. - S. Tarnovschi (C1 1000 m) 05.21 10:08 0 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 13. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cimolai - F. Gaviria 05.21 12:25 1 - 0  
E. Bernal - A. Vlasov 05.21 12:25 0 - 1  
E. Viviani - P. Sagan 05.21 12:25 0 - 1  
G. Nizzolo - D. Grönewegen 05.21 12:25 1 - 0  
Giro d´Italia 2021, 13. szakasz 05.21 15:25    
Giro d´Italia 2021, 13. szakasz - Top 3 05.21 15:25    
M. Moschetti - M. Kanter 05.21 12:25 0 - 1  
S. Oldani - Fil. Fiorelli 05.21 12:25 1 - 0  
S. Yates - R. Evenepoel 05.21 12:25 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Andalucia, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - A.J. Hodeg 05.21 11:00 1 - 0  
A. Kristoff - Mads Pedersen 05.21 11:00 0 - 1  
E. Planckaert - J.J. Lobato del Valle 05.21 11:00 0 - 1  
G. Brussenskiy - E. Sanz Unzue 05.21 11:00 0 - 1  
J. Aberasturi Izaga - O. Kooij 05.21 11:00    
R. Stannard - E. Hayter 05.21 11:00 0 - 1  
Vuelta a Andalucia 2021, 4. szakasz 05.21 14:00    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Illawarra Hawks 05.21 11:30 73 - 81  
Perth - Cairns 05.21 13:30 100 - 79  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Oostende (2.m.) 05.21 20:30 51 - 85  
Leuven - Antwerpen (2.m.) 05.21 20:30 62 - 92  
Limburg - Okapi Aalstar (2.m.) 05.21 20:30 86 - 81  
Mechelen - Mons (2.m.) 05.21 20:30 70 - 85  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rilszki Szportiszt - Levszki Szófia (2.m.) 05.21 18:00 79 - 87  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Kolin 05.21 17:00 85 - 92  
Kosárlabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Bakken Aarhus (4.m.) 05.21 18:45 84 - 75  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Nantes 05.21 19:00 84 - 82  
Denain - Gries-Oberhoffen 05.21 18:30 92 - 104  
Nancy - Poitiers 05.21 18:30 93 - 73  
Paris BC - Fos-sur-Mer 05.21 18:00 92 - 102  
St-Quentin - Quimper 05.21 18:00 79 - 76  
Vichy-Clermont - Souffelweyersheim 05.21 19:00 69 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Reims 05.21 18:30 87 - 98  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz (2.m.) 05.21 20:15 92 - 80  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Split (2.m.) 05.21 18:00 71 - 93  
Kosárlabda (Izlandi bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Keflavik (3.m.) 05.21 22:15 80 - 50  
Valur Reykjavik - Fjölnir (3.m.) 05.21 20:00 78 - 74  
Kosárlabda (Japán 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koshigaya - Sendai (1.m.) 05.21 12:00 73 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi Utsunomiya Brex - Kawasaki Brave Thunders (1.m.) 05.21 12:05 68 - 65  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Szombathely (3.m.) 05.21 15:30 65 - 65, h.u. 81 - 77  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Indiana 05.21 02:00 142 - 115  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Crailsheim (2.m.) 05.21 19:00 83 - 79  
Ludwigsburg - Brose Bamberg (2.m.) 05.21 20:30 86 - 83  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Porto (1.m.) 05.21 18:00 74 - 72  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leyma Coruna - Oviedo (1.m.) 05.21 20:00 74 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - San Pablo Burgos 05.21 20:30 82 - 88  
Kosárlabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Neuchatel (2.m.) 05.21 19:30 89 - 75  
Massagno - Fribourg (2.m.) 05.21 18:30 81 - 81, h.u. 93 - 94  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - JS Menzah 05.21 17:00 66 - 62  
ES Goulette - Etoile Sportive du Sahel 05.21 17:00 77 - 67  
US Ansar - AS Hammamet 05.21 17:00 82 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Besiktas (2.m.) 05.21 18:30 104 - 86  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goes - CA Penarol (2.m.) 05.21 00:15 95 - 86  
Trouville - Defensor Sporting (2.m.) 05.21 02:30 74 - 84  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cocodrilos de Caracas - Guaiqueries de Margarita 05.21 00:45 58 - 77  
Diablos de Miranda - Indios de Caracas 05.21 19:45 91 - 80  
Gigantes de Guayana - Cocodrilos de Caracas 05.21 23:05 61 - 62  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Seattle 05.21 02:00 78 - 90  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Huskies - Bay Hawks 05.21 09:30 92 - 71  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Dunkerque 05.21 18:00 23 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Lublin 05.21 18:15 25 - 33  
Zaglebie Lubin - Jaroslaw 05.21 19:00 35 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Gyöngyös 05.21 18:00 30 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Kisvárda 05.21 17:00 29 - 23  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübeck-Schwartau - Dormagen 05.21 19:30 27 - 32  
Rimpar - Bietigheim 05.21 20:00 21 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Néva Szentpétervár (1.m.) 05.21 16:30 32 - 30  
SZKIF Krasznodar - Permszkije Medvegyi 05.21 18:00 30 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Csehovszkije Medvegyi (1.m.) 05.21 18:00 24 - 34  
SZGAU-Szaratov - CSZKA Moszkva (1.m.) 05.21 15:30 24 - 33  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Fivers Margareten (1.m.) 05.21 18:30 29 - 30  
Kézilabda (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - La Calzada Gijon 05.21 18:30 30 - 24  
Elche - Granollers 05.21 13:00 22 - 19  
Malaga - Bera Bera 05.21 16:00 28 - 31  
Remudas Gran Canaria - Valladolid 05.21 21:00 15 - 18  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Radnicki Kragujevac 05.21 18:30 27 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Koper 05.21 19:00 32 - 29  
Gradec - Ormoz 05.21 19:00 34 - 38  
Loka - Trebnje 05.21 20:00 24 - 27  
Slovan Ljubljana - Ribnica 05.21 18:30 28 - 25  
Labdarúgás (AFC Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda (SYR) - Al-Ahed 05.21 19:05 0 - 0  
Labdarúgás (AFC Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Salt - Al-Muharraq 05.21 15:00 0 - 1  
Markaz Balata - Al-Ansar 05.21 19:05 0 - 2  
Labdarúgás (AFC Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shabab Al-Amari - Al-Faisaly (JOR) 05.21 19:05 0 - 2  
Tishreen - Al-Kuwait 05.21 15:00 3 - 3  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apolonia Fier - KF Tirana 05.21 17:00 1 - 1  
Kastrioti Kruje - Bylis Ballsh 05.21 17:00 1 - 1  
KF Laci - Teuta Durres 05.21 17:00 0 - 0  
Partizan Tirana - Vllaznia 05.21 17:00 0 - 1  
Skenderbeu - Kukesi 05.21 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Oxford Utd. 05.21 20:45 3 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Mitre Santiago del Estero 05.21 22:10 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Brisbane Roar 05.21 11:05 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jantra Gabrovo - Liteksz Lovecs 05.21 16:00 0 - 3  
Ludogorec Razgrad 2 - Lokomotív Szófia 05.21 16:00 1 - 4  
Sozopol - Minior Pernik 05.21 16:00 1 - 1  
Sp. Szvoge - Neftocsimik Burgasz 05.21 16:00 1 - 1  
Szeptemvri Simitli - Dobrudzsa Dobrics 05.21 16:00 3 - 0  
Szeptemvri Szófia - Gorna Orjahovica 05.21 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Botev Vraca 05.21 19:00 1 - 1  
Slavia Szófia - Etar Veliko Tarnovo 05.21 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paulista, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novorizontino - Ponte Preta 05.21 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras SP - Sao Paulo SP 05.21 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Ermisz Aradippou 05.21 19:00 0 - 0  
Karmiotissza Polemidion - Doxa Katokopia 05.21 17:00 0 - 5  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - San Lorenzo 05.21 00:15 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Torque Montevideo 05.21 02:30 0 - 4  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Bolivar La Paz 05.21 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians SP - Huancayo 05.21 02:30 5 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Palestino 05.21 00:15 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Gremio RS 05.21 02:30 2 - 6  
Lanus - Dep. La Equidad 05.21 02:30 4 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos de Guapiles - Herediano 05.21 05:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Viborg 05.21 19:00 0 - 3  
Helsingör - Silkeborg 05.21 19:00 3 - 3  
Köge - Esbjerg 05.21 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimhae City - Busan Transport 05.21 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon City - Incheon 05.21 12:30 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - CA Porteno 05.21 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - Wadi Degla 05.21 21:00 0 - 0  
Smouha - El Entag El Harby 05.21 19:00 4 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi Minszk - Dnyepr Mogiljev 05.21 17:10 1 - 0  
Lokomotív Gomel - Baranovicsi 05.21 15:30 1 - 1  
Szlonyim-2017 - Volna Pinszk 05.21 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Minszk 05.21 17:15 1 - 0  
Slavia Mozír - Gomel 05.21 19:10 2 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PK-35 - Ekenas IF 05.21 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon 05.21 20:45 0 - 1  
Dijon - Guingamp 05.21 20:45 2 - 1  
Fleury 91 - Issy-les-Moulineaux 05.21 20:45 3 - 1  
Le Havre - Paris FC 05.21 20:45 1 - 0  
Montpellier - Soyaux 05.21 20:45 2 - 1  
Reims - Paris SG 05.21 20:45 0 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Grenoble 05.21 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Techiman Eleven Wonders - Hearts of Oak 05.21 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Zwolle 05.21 19:30 1 - 0  
VV Alkmaar - Excelsior/Barendrecht 05.21 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Sesvete - Medimurje 05.21 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Magni 05.21 21:15 0 - 4  
Haukar - Völsungur Husavik 05.21 21:30 3 - 3  
IR Reykjavik - Throttur Vogar 05.21 21:15 1 - 5  
Njardvik - Vesturbaer 05.21 21:15 1 - 1  
Reynir Sandgerdi - Kari Akranes 05.21 21:15 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - ÍBV 05.21 20:00 0 - 5  
Fram - Thor Akureyri 05.21 20:00 4 - 1  
Grindavik - Fjölnir 05.21 21:15 0 - 2  
Throttur Reykjavik - Selfoss 05.21 21:15 3 - 1  
Vikingur Olafsvik - Kordrengir 05.21 21:15 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Stjarnan 05.21 21:15 4 - 0  
Fylkir - Keflavik 05.21 22:00 4 - 2  
HK Kopavogs - ÍA Akranes 05.21 20:00 1 - 3  
KA Akureyri - Vikingur Reykjavik 05.21 20:00 0 - 1  
Valur - Leiknir R. 05.21 22:15 1 - 0  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wazito Machakos - Tusker Meru 05.21 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Technology FC - Wuhan Three Towns 05.21 09:30 1 - 3  
Heilongjiang Ice City - Suzhou Dongwu 05.21 13:35 1 - 0  
Nantong Zhiyun - Nanjing City FC 05.21 13:35 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangxi Pingguo Haliao - Dandong Tengyue 05.21 09:00 1 - 1  
Shaoxing Keqiao Yuejia - Shanxi Longjin 05.21 09:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Manatee - Kunming ZHSFC 05.21 09:00 6 - 0  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hunan Billows - Xiamen Egret Island 05.21 09:30 1 - 1  
Qingdao Red Lions - Sichuan Minzu 05.21 09:30 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Radomiak Radom 05.21 18:40 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Internacional RS 05.21 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Barcelona Guayaquil 05.21 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Atl. Nacional Medellin 05.21 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Puebla 05.21 04:00 3 - 0  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maitland FC - Broadmeadow Magic 05.21 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campbelltown City - North Eastern Metrostars 05.21 12:00 4 - 2  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong City SC - Port Melbourne Sharks 05.21 12:30 0 - 2  
Green Gully Cavaliers - Dandenong Thunder 05.21 12:00 2 - 2  
Melbourne Knights - Eastern Lions SC 05.21 11:30 1 - 2  
Oakleigh Cannons - Hume City 05.21 12:30 0 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Stadtallendorf - Bayern Alzenau 05.21 19:00 3 - 3  
Elversberg - TSG Balingen 05.21 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biolog Novokubanszk - Forte Taganrog 05.21 16:00 2 - 3  
Cser. Novorosszijszk - Masuk Pjatigorszk 05.21 17:30 3 - 0  
Dinamo Sztavropol - Kubany Krasznodar 05.21 17:00 0 - 1  
FK Krasznodar 3 - Legion Mahacskala 05.21 16:00 0 - 3  
Kubany-Holding - SZKA Rosztov 05.21 16:00 3 - 2  
Szpartak Nalcsik - Tuapsze 05.21 16:00 5 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kurszk - Szokol Szaratov 05.21 17:00 0 - 3  
Fakel Voronyezs 2 - Szahalin 05.21 14:00 0 - 0  
Kaluga - Metallurg Vidnoje 05.21 16:00 4 - 0  
Metallurg Lipeck - Rjazany 05.21 16:30 3 - 1  
Szaljut Belgorod - Kvant Obninszk 05.21 17:00 1 - 2  
Szaturn Ramenszkoje - Krasznyij Szmolenszk 05.21 18:00 6 - 2  
Znamja Noginszk - Himki 2 05.21 17:00 4 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Altach 05.21 19:00 1 - 1  
Ried - Austria Wien 05.21 19:00 3 - 2  
St. Pölten - Hartberg 05.21 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Alianza Huanuco 05.21 22:30 2 - 0  
Cusco - Dep. Binacional 05.21 20:15 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Penafiel 05.21 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tre Penne - Libertas 05.21 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Airdrieonians 05.21 20:35 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Cadiz 05.21 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Vaduz 05.21 20:30 4 - 1  
Lausanne - Young Boys 05.21 20:30 2 - 4  
Luzern - Lugano 05.21 20:30 1 - 2  
Servette - St. Gallen 05.21 20:30 1 - 2  
Sion - Basel 05.21 20:30 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Malmö - Lunds BK 05.21 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeddah - Al-Adalh 05.21 18:25 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - FC Kosice 05.21 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bright Stars FC - Vipers Kitende 05.21 15:00 0 - 1  
Express Kampala - Kitara 05.21 15:00 4 - 0  
MYDA - Wakiso Giants 05.21 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Krisztal Herszon 05.21 18:00 4 - 0  
Girnyik-Sport - Avangard Kramatorszk 05.21 16:30 0 - 2  
Niva Ternopil - Polisszja Zsitomir 05.21 17:00 2 - 0  
Obolon Kijev - Volyn Lutszk 05.21 17:00 2 - 1  
Prikarpattya Ivano-Frank. - Metaliszt 1925 05.21 15:00 0 - 3  
Veresz Rivne - Alians Lipova Dolina 05.21 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Lala Caroni 05.21 00:15 3 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa Acarigua - Hermanos Colmenarez 05.21 02:30 0 - 0  
Trujillanos Valera - Zulia Maracaibo 05.21 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larne - Linfield 05.21 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cobh Ramblers 05.21 20:45 2 - 1  
Cabinteely - Treaty Utd. 05.21 20:45 2 - 1  
Cork City - Galway Utd. 05.21 20:45 1 - 1  
Shelbourne - UC Dublin 05.21 20:45 3 - 1  
Wexford Youths - Bray 05.21 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Shamrock Rovers 05.21 20:45 0 - 0  
Finn Harps - Drogheda Utd. 05.21 20:45 0 - 1  
Sligo - Longford Town 05.21 20:45 2 - 0  
St. Patrick's - Bohemians Dublin 05.21 18:45 2 - 1  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Montpellier 05.21 21:00 17 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Bordeaux 05.21 18:45 3 - 49  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - St. George Illawarra 05.21 11:55 12 - 12  
New Zealand Warriors - Wests Tigers 05.21 10:00 30 - 26  
Rögbi (Super Rugby Trans-tasman)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Force - Dunedin Highlanders 05.21 11:45 15 - 25  
Wellington Hurricanes - Melbourne Rebels 05.21 09:05 35 - 13  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Észak-Macedónia (Helyszín: Észak-Macedónia) 05.21 20:00 0 - 3  
Dánia - Izrael 05.21 17:00 3 - 2  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország 05.21 20:25 2 - 3  
Horvátország - Luxemburg 05.21 17:30 3 - 1  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Lettország 05.21 16:00 3 - 0  
Squash (El Gouna International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mig. Rodriguez - G. Marche 05.21 14:45 0 - 3  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - D. Galoppini 05.21 09:30 2 - 0  
M. Navone - F. Forti 05.21 09:30 0 - 2  
N. Moreno de Alboran - L. Nardi 05.21 09:30 2 - 0  
O. Luz - N. Hardt 05.21 09:30 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Östlund - S. Sakellaridi 05.21 09:30 2 - 1  
May. Aikawa - R. Cisovska 05.21 12:15 1 - 2  
Y. In-Albon - C. Dinu 05.21 09:20 0 - 2  
Z. Kruger - A. Zantedeschi 05.21 10:40 2 - 1  
Tenisz (Belgrád, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - M.C. Osorio Serrano 05.21 12:20 0 - 2  
N. Podoroska - A. Konjuh 05.21 10:30 0 - 2  
P. Badosa Gibert - R. Peterson 05.21 14:05 2 - 0  
V. Tomova - Jani R-L. 05.21 15:45 2 - 1  
V. Tomova - L.A. Fernandez 05.21 11:20 2 - 1  
Tenisz (Belgrád, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krunic A / Stojanovic N - Babos T / Zvonareva V 05.21 10:50 2 - 0  
Minnen G / Van Uytvanck A - Krunic A / Stojanovic N 05.21 14:00 0 - 2  
Tenisz (Biella 6, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Kokkinakis - Zhizhen Zhang 05.21 14:50 2 - 1  
T.M. Etcheverry - E. Couacaud 05.21 12:00 1 - 2  
Tenisz (Biella 6, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Lenz J - Drzewiecki K / Martos Gor 05.21 17:25 2 - 1  
Tenisz (Brcko, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrivnyy - D. Biljesko 05.21 13:20 2 - 0  
B. Bajic - A. Tomas 05.21 11:45 0 - 2  
B. Malla - G. Srbljak 05.21 15:05 2 - 0  
B. Malla - L. Zima 05.21 09:30 0 - 0  
D. Milanovic - J.L. Reis da Silva 05.21 08:55 0 - 0  
D. Obradovic - M. Tepavac 05.21 12:00    
D. Obradovic - Vik. Jovic 05.21 12:10 0 - 2  
D. Rajic - E. Vanshelboim 05.21 15:05 0 - 2  
G. Soares Klier - E. Vanshelboim 05.21 11:00 1 - 2  
K. Tamm - D. Rajic 05.21 09:35 0 - 2  
Luka Pavlovic - O. Virtanen 05.21 13:15 1 - 2  
M. Neuchrist - J.L. Reis da Silva 05.21 15:20 0 - 2  
M. Pucinelli de Almeida - N. Zanellato 05.21 17:20 2 - 0  
R. Bertola - T. Jotovski 05.21 13:30 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Andujar - C. Ruud 05.21 13:00 0 - 2  
P. Cuevas - D. Shapovalov 05.21 15:00 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Bopanna R / Skugor F 05.21 12:00 2 - 1  
Behar A / Escobar G - Peers J / Venus M 05.21 15:30 1 - 2  
Bolelli S / Gonzalez M - Klaasen R / Mclachlan B 05.21 13:40 2 - 1  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Skorilas - R. Peniston 05.21 10:40 0 - 2  
E. Graziani - Y. Oliel 05.21 10:00 0 - 2  
H.D. Boyer - P. Chrysochos 05.21 08:30 0 - 2  
Yuta Shimizu - Ze Zhang 05.21 08:30 2 - 1  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kimmelmann - L. Papadakis 05.21 08:30 0 - 2  
M. Klaffner - I. Gaspar 05.21 10:30 2 - 0  
M. Laki - E. Lys 05.21 11:25 2 - 1  
T. Malesevic - M. Bougrat 05.21 08:30 2 - 1  
Tenisz (Jablonec nad Nisou,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Paulson - E. Furness 05.21 11:00 0 - 2  
J. Lehecka - P. Rikl 05.21 11:35 2 - 1  
J. Satral - F. Agamenone 05.21 13:35 2 - 0  
V. Sachko - J. Draper 05.21 10:00    
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - A. Rinderknech 05.21 15:25    
L. Musetti - A. Bedene 05.21 10:30 2 - 0  
R. Gasquet - K. Khachanov 05.21 13:45 0 - 2  
Y. Nishioka - S. Tsitsipas 05.21 12:20 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nys H / Puetz T - Ebden M / Smith J-P 05.21 11:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Heide - Yunseong Chung 05.21 10:30 0 - 2  
G.O. Iradukunda - A. Bellier 05.21 10:30 2 - 0  
J. Beale - Yus. Takahashi 05.21 10:30 2 - 1  
Roy Smith - T. Fancutt 05.21 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raggi - Ayu. Koshiishi 05.21 10:25 0 - 2  
K. Le Bihan - S. Hosogi 05.21 10:30 0 - 2  
M.P. Perez Garcia - O. Helmi 05.21 12:00 0 - 2  
Nad. Keller - L. Proctor 05.21 12:00 2 - 0  
Tenisz (Oeiras 3, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - H. Gaston 05.21 13:55 2 - 0  
Taro Daniel - C. Alcaraz Garfia 05.21 15:30 1 - 2  
Tenisz (Oeiras 3, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borges N / Cabral F - Reese H / Verbeek S 05.21 18:25 0 - 2  
Johnson S / Schnur M - Doumbia S / Reboul F 05.21 12:00 0 - 2  
Tenisz (Parma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Siniakova - C. Gauff 05.21 14:00 1 - 2  
S. Stephens - Qiang Wang 05.21 16:30 0 - 2  
Tenisz (Parma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Hsieh S-W - Jurak D / Klepac A 05.21 12:00 1 - 2  
Guarachi A / Krawczyk D - Gauff/McNally 05.21 18:35 0 - 2  
Tenisz (Pelham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - J. Loeb 05.21 17:00 0 - 2  
E. Kalieva - Sop. Chang 05.21 16:55 0 - 2  
M. Partaud - S. Shapatava 05.21 17:00 1 - 2  
Tenisz (Pensacola, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Andreev - Oli. Crawford 05.21 16:25 2 - 0  
Ale. Gonzalez - P. Kypson 05.21 16:30 0 - 2  
P. Bertran - A. McHugh 05.21 18:15 0 - 2  
S. Mochizuki - N. Kicker 05.21 18:00 0 - 2  
Tenisz (Platja D'Aro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rame - A. Hesse 05.21 16:00 0 - 2  
Reb. Masarova - M. Bassols Ribera 05.21 19:50 2 - 0  
S. Lamens - I. Burillo Escorihuela 05.21 12:20 0 - 2  
Ste. Wagner - C. Martinez Cirez 05.21 16:00 2 - 1  
Tenisz (Sibenik, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Casanova - Fajta P. 05.21 10:00 2 - 0  
Piros Zs. - Marozsán F. 05.21 09:55 2 - 0  
T. Kocevar-Desman - R. Kawakami 05.21 12:45 0 - 2  
T. Legout - D. Added 05.21 11:50 2 - 1  
Tenisz (Sibenik, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fed. Rossi - L. Jeanjean 05.21 11:20 0 - 2  
I. Primorac - D. Herdzelas 05.21 10:00 0 - 2  
J. Markova - O. Oliynykova 05.21 11:25 2 - 1  
P. Marcinko - D. Vidmanova 05.21 10:00 1 - 2  
Tenisz (Tbiliszi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - J. Roberts 05.21 08:00 2 - 0  
Alex. Shevchenko - M. Gengel 05.21 08:00 2 - 1  
C. Sigsgaard - B. Lock 05.21 08:00 2 - 0  
Zane Khan - Y. Erel 05.21 08:00 0 - 2  
Tenisz (Tbiliszi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Appleton - T. Gagoshidze 05.21 09:45 1 - 2  
E. Yashina - V. Olyanovskaya 05.21 09:50 1 - 2  
J. Zuger - W. Falkowska 05.21 09:35 1 - 2  
M. Sholokhova - Zoe Howard 05.21 10:40 0 - 2  
Tenisz (Vic, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gimeno Valero - J. Barranco Cosano 05.21 11:55 2 - 0  
C. Lopez Montagud - P. Cachin 05.21 14:55 1 - 2  
C. Ugo Carabelli - C. Denolly 05.21 11:00 2 - 0  
Yan Bondarevskiy - R. Ortega-Olmedo 05.21 12:55 2 - 0  
Tollaslabda (Slovenia International,ffip.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arif J / Haikal M - Ban L / Spoljarec F 05.21 14:40 2 - 0  
Bailetti G / Salutt D - Boe W K / Kjaer C F 05.21 14:00 0 - 2  
Beh C M / Goh B Z - Hubacek M / Kulisek V 05.21 13:00 2 - 0  
Birker P / Stipsits D - Doder A / Tomic M 05.21 13:20 2 - 0  
DWI Putra G / Wijaya G C - Erwiansyah M P / Rindorin 05.21 13:40 0 - 2  
Ivancic J / Krapez A - Houe J / Moeller M J 05.21 13:40 2 - 1  
Ivanic M / Maksimovic N - Kral O / Mendrek A 05.21 13:20 0 - 2  
Rusev I / Stoynov I - Kovacevic I / Lukic S 05.21 14:40 2 - 0  
Tollaslabda (Slovenia International,nőip.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Au Yeong S / Hochmeir K - Buhrova P / Sobko Y 05.21 13:20 0 - 2  
Cheng S H / Cheng S Y - Puspitasari M A / Ruzana R 05.21 13:00 2 - 0  
Khor J W / Nurshuhaini S - Stoliarenko M / Zharka Y 05.21 13:20 0 - 2  
Low Y Y / Siow V - Basova A / Fuchsova M 05.21 17:00 2 - 0  
Nielsen I / Steffensen M - Asharunnisa S A M / Fatas 05.21 17:00 2 - 0  
Nielsen I / Steffensen M - Jankowska Z / Khomich A 05.21 14:00 2 - 0  
Rismawardani J M / Taisir - Kwasnik D / Marczak K 05.21 13:25 2 - 0  
Tollaslabda (Slovenia International,vegyesp)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birker P / Hochmeir K - Doder A / Loncar S 05.21 10:00 2 - 1  
Erwiansyah M P / Asharunn - Muurholm M / Loeber C 05.21 10:20 2 - 1  
Goh B Z / Cheng S Y - Tan K X / Wong K Y 05.21 10:40 2 - 0  
Knudsen K / Norrman M - Beh C M / Cheng S H 05.21 10:00 2 - 1  
Smilowski P / Adamek W - Choong H J / Toh E W 05.21 10:20 1 - 2  
Soendergaard A / Steffens - Stipsits D / Au Yeong S 05.21 10:40 2 - 1  
Stoynov I / Popovska H - Sunekaer O / Werge M 05.21 10:00 0 - 2  
Tollaslabda (SloveniaInternational,ffiegyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mahmoud - A. Krapez 05.21 12:40 2 - 0  
A. Merkle - A. Lanier 05.21 16:40 2 - 0  
A. Merkle - W. Gnedt 05.21 11:00 2 - 1  
D. Nikolov - R. Messerschmidt 05.21 14:40 2 - 1  
F. Roth - A. Lanier 05.21 12:00 1 - 2  
J. Carraggi - A. Mahmoud 05.21 16:40 0 - 2  
J. Carraggi - A. Pratama 05.21 12:35 2 - 0  
P.A. Maulana - I. Rusev 05.21 12:40 2 - 0  
R. Messerschmidt - J. Louda 05.21 11:00 2 - 0  
T. Künzi - En. Roy 05.21 12:40 2 - 1  
V.Ö. Kauffmann - D. Nikolov 05.21 10:40 1 - 2  
Tollaslabda (SloveniaInternational,nőiegyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Khomich - M.A. Puspitasari 05.21 10:40 0 - 2  
Ann-K. Spori - Kőrösi Á. 05.21 11:20 0 - 2  
C. Lassaux - S. Milova 05.21 12:00 1 - 2  
M. Stoliarenko - M. Agrey 05.21 11:20 0 - 2  
M.A. Puspitasari - P. Polanc 05.21 16:00 2 - 0  
P. Buhrova - Gonda D. 05.21 10:40 2 - 0  
P. Buhrova - Kőrösi Á. 05.21 16:00 1 - 2  
S. Nurshuhaini - K. Fink 05.21 12:00 2 - 0  
Sándorházi V. - M. Golubeva 05.21 10:00 2 - 0  
T.P. Nguyen - P. Polanc 05.21 11:20 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Dwi Wardoyo - Y. de Oliveira 05.21 14:20 2 - 0  
Dong Keun Lee - M. Zilberman 05.21 14:00 2 - 0  
M.E. Christophersen - T.J. Popov 05.21 14:40 1 - 2  
S.H. Rhustavito - June Wei Cheam 05.21 14:30 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Kusumawardana/Rambitan 05.21 12:40 1 - 2  
Gutama S K / Isfahani M R - Fikri M S / Maulana B 05.21 13:00 2 - 0  
Hall A / Soegaard Mortens - Carnando L R / Marthin D 05.21 12:20 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - L. Christophersen 05.21 14:20    
I.A. Andersen - J. Stadelmann 05.21 13:10 1 - 2  
Lia. Tan - P.K. Wardani 05.21 12:50 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hopton J / Pugh J - Tirtosentono/van Der Aar 05.21 12:10 0 - 2  
Macpherson J / Torrance C - Finne-Ipsen J / Surrow M 05.21 12:20 2 - 1  
Magelund A / Ravn F - Cheong A C Y / Yap C W 05.21 12:30 2 - 1  
Marwah N V / Syaikah P - Barkah Y / Gani F V D 05.21 12:40 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferdinansyah D / Kani S - Nohr N / Magelund A 05.21 15:00 0 - 2  
Hall A / Macpherson J - Al Ilham G M / Istarani N 05.21 15:10 2 - 0  
Jille R / Van Der Aar I - Villeger W / Bauer S 05.21 14:50 2 - 1  
Rivaldy R / Mentari P H - Hemming C / Pugh J 05.21 15:00 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudryashov - E. Romanov 05.21 16:00 0 - 1  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Késely A. - M.R. Caramignoli (női 1500 m gyors) 05.21 18:00 0 - 1  
Magyarország - Belgium (női 4x200m gyorsváltó) 05.21 19:45 1 - 0  
Mihályvári-Farkas V. - T.H. Holub (női 1500 m gyors) 05.21 18:00 1 - 0  
Milák K. - A. Djakovic (200 m gyors) 05.21 19:25 1 - 0  
Szabó Sz. - A. Minakov (50 m pillangó) 05.21 18:15 1 - 0  

 

2021.05.20.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - V. Tsvetkov 05.20 08:15 1 - 3  
A. Girevenkov - Y. Merkushin 05.20 22:45 3 - 0  
A. Ilin - V. Shirshov 05.20 01:15 3 - 0  
A. Kolmin - A. Merezhko 05.20 15:45 2 - 3  
A. Kolmin - S. Lanovenko 05.20 17:15 1 - 3  
A. Lobanov - A.Y. Fedosov 05.20 11:15 1 - 3  
A. Merezhko - S. Lanovenko 05.20 15:15 1 - 3  
A. Serebrennikov - D. Ignatiev 05.20 23:30 0 - 3  
A. Slaschilin - V.G. Evlampiev 05.20 12:15 1 - 3  
A. Slashchev - D. Tikhnenko 05.20 19:30 3 - 0  
A. Slashchev - E.V. Makarenkov 05.20 07:45 3 - 1  
A. Slashchev - G. Bardyshev 05.20 09:15 1 - 3  
A. Slashchev - O. Pronin 05.20 21:00 3 - 0  
A. Yakovlev - A. Zabrodin 05.20 16:30 3 - 0  
A. Yakovlev - M. Gusev 05.20 14:30 3 - 1  
A. Zabrodin - V. Nemashkalo 05.20 15:00 3 - 2  
A. Zhelubenkov - D. Merzlikin 05.20 21:15 0 - 3  
A. Zhelubenkov - V. Kazakov 05.20 19:45 0 - 3  
A.D. Volkov - E. Kalashnikov 05.20 23:15 2 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 05.20 00:15 0 - 3  
A.V. Vorozheykin - And. Andreev 05.20 07:30 3 - 0  
A.V. Vorozheykin - G. Karpovkin 05.20 09:00 3 - 2  
A.Y. Fedosov - A. Serebrennikov 05.20 22:30 0 - 3  
Alb. Bogomolov - A.V. Vorozheykin 05.20 06:30 3 - 0  
Alb. Bogomolov - And. Andreev 05.20 08:30 3 - 1  
Alek. Kozlov - A. Lobanov 05.20 11:45 3 - 1  
Alek. Kozlov - A.Y. Fedosov 05.20 13:15 0 - 3  
And. Andreev - G. Karpovkin 05.20 07:00 1 - 3  
D. Merzlikin - S. Kaplan 05.20 20:15 3 - 2  
D. Molodtsov - O. Kutuzov 05.20 23:15 0 - 3  
D. Molodtsov - V. Shirshov 05.20 00:15 3 - 1  
D. Petrochenko - I. Soldatov 05.20 19:45 3 - 2  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 05.20 21:15 3 - 0  
D. Sayanov - V. Kalachev 05.20 00:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - O. Pronin 05.20 19:00 3 - 1  
D.A. Mikheev - T. Razinkov 05.20 12:00 2 - 3  
D.M. Evlakhin - M. Minkov 05.20 22:45 3 - 0  
D.M. Evlakhin - Pav. Medvedev 05.20 15:15 1 - 3  
E. Grishaev - A. Slaschilin 05.20 13:15 1 - 3  
E. Grishaev - N. Kurilchik 05.20 11:45 3 - 0  
E. Ilyukhin - A. Ilin 05.20 02:45 3 - 2  
E. Ilyukhin - D. Molodtsov 05.20 01:45 2 - 3  
G. Bardyshev - Y.V. Lbov 05.20 08:15 3 - 2  
G. Karpovkin - Alb. Bogomolov 05.20 08:00 3 - 1  
I. Abelmasov - D.M. Evlakhin 05.20 16:45 1 - 3  
I. Abelmasov - V. Beliakov 05.20 14:45 3 - 1  
I. Soldatov - N. Lyfenko 05.20 19:15 3 - 2  
I. Zemit - A. Slashchev 05.20 18:30 0 - 3  
I. Zemit - D. Tikhnenko 05.20 20:30 1 - 3  
K. Churin - D. Sayanov 05.20 01:30 2 - 3  
K. Churin - S. Ogay 05.20 02:30 3 - 1  
K.N. Malahov - D. Molodtsov 05.20 03:15 2 - 3  
K.N. Malahov - E. Ilyukhin 05.20 00:45 3 - 2  
M. Gusev - A. Zabrodin 05.20 15:30 1 - 3  
M. Gusev - V. Nemashkalo 05.20 17:00 0 - 3  
M. Ilichev - D.A. Mikheev 05.20 11:00 3 - 1  
M. Minkov - V. Chahur 05.20 23:45 3 - 2  
N. Kurilchik - A. Slaschilin 05.20 11:15 3 - 2  
N. Lyfenko - V. Marshalov 05.20 20:15 2 - 3  
N. Zhurba - D.A. Mikheev 05.20 13:00 3 - 1  
N. Zhurba - M. Ilichev 05.20 11:30 3 - 0  
N. Zhurba - Y. Merkushin 05.20 01:15 0 - 3  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 05.20 09:15 3 - 0  
O. Nikiforov - S. Homutov 05.20 07:45 3 - 2  
O. Pronin - I. Zemit 05.20 20:00 3 - 0  
P. Vshivkov - A. Kolmin 05.20 14:45 1 - 3  
P. Vshivkov - A. Merezhko 05.20 16:45 3 - 2  
Pav. Bondarenko - D. Sayanov 05.20 03:00 2 - 3  
Pav. Bondarenko - K. Churin 05.20 00:30 3 - 0  
Pav. Medvedev - I. Abelmasov 05.20 16:15 3 - 2  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.20 07:15 3 - 1  
S. Kaplan - A. Zhelubenkov 05.20 18:45 1 - 3  
S. Kaplan - V. Kazakov 05.20 20:45 1 - 3  
S. Lanovenko - P. Vshivkov 05.20 16:15 1 - 3  
S. Ogay - V. Kalachev 05.20 01:00 3 - 1  
S. Ogay - Val. Sidorin 05.20 23:00 3 - 1  
T. Razinkov - M. Ilichev 05.20 12:30 0 - 3  
T. Razinkov - N. Zhurba 05.20 10:30 3 - 2  
V. Beliakov - D.M. Evlakhin 05.20 15:45 3 - 2  
V. Beliakov - Pav. Medvedev 05.20 17:15 2 - 3  
V. Kalachev - Pav. Bondarenko 05.20 02:00 3 - 1  
V. Kazakov - D. Merzlikin 05.20 19:15 1 - 3  
V. Marshalov - D. Petrochenko 05.20 18:45 1 - 3  
V. Marshalov - I. Soldatov 05.20 20:45 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Yakovlev 05.20 16:00 3 - 0  
V. Safonov - A.D. Volkov 05.20 01:45 2 - 3  
V. Safonov - N. Zhurba 05.20 02:45 0 - 3  
V. Shirshov - K.N. Malahov 05.20 02:15 1 - 3  
V. Tsvetkov - O. Nikiforov 05.20 06:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - S. Homutov 05.20 08:45 3 - 1  
V.G. Evlampiev - E. Grishaev 05.20 10:45 3 - 0  
V.G. Evlampiev - N. Kurilchik 05.20 12:45 3 - 2  
Y.V. Lbov - A. Slashchev 05.20 06:45 1 - 3  
Y.V. Lbov - E.V. Makarenkov 05.20 08:45 2 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 05.20 11:30    
KIA Tigers - SSG Landers 05.20 11:30    
KT Wiz - Doosan Bears 05.20 11:30    
LG Twins - NC Dinos 05.20 11:30 1 - 11  
Samsung Lions - Kiwoom Heroes 05.20 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 05.20 10:45 7 - 2  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 05.20 11:00 1 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 05.20 11:00    
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 05.20 10:45    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 05.20 01:20 5 - 4  
Baltimore - Tampa Bay 05.20 01:05 7 - 9  
Baltimore - Tampa Bay (18:35) 05.20 18:35 1 - 10  
Chicago Cubs - Washington 05.20 01:40 3 - 4  
Chicago Cubs - Washington (20:20) 05.20 20:20 5 - 2  
Cincinnati - San Francisco 05.20 00:40 0 - 4  
Cincinnati - San Francisco (18:35) 05.20 18:35 4 - 19  
Kansas City - Milwaukee 05.20 02:10 6 - 4  
LA Angels - Cleveland 05.20 02:07 2 - 3  
LA Dodgers - Arizona 05.20 04:10 4 - 2  
Oakland - Houston 05.20 03:40 1 - 8  
Oakland - Houston (21:37) 05.20 21:37 4 - 8  
Philadelphia - Miami 05.20 01:05 1 - 3  
Seattle - Detroit 05.20 04:10 2 - 6  
St. Louis - Pittsburgh 05.20 01:45 8 - 5  
Texas - NY Yankees 05.20 02:05 0 - 2  
Texas - NY Yankees (20:05) 05.20 20:05 0 - 2  
Toronto - Boston 05.20 01:37 3 - 7  
E-Sport (CSGO, Blast Rising, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dbl Poney - Nordavind 05.20 19:00 2 - 0  
Galaxy Racer Esports - Team Spirit Academy 05.20 10:00 0 - 2  
Mad Lions - Club Brugge Esports 05.20 13:00 2 - 0  
Young Ninjas - Natus Vincere Junior 05.20 16:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, CS_Summit 8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pain Gaming - Evil Geniuses 05.20 23:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Elisa Inv.,Reg.Swiss St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby Vikings - Astralis Talent 05.20 17:00 2 - 0  
Young Ninjas - 777 Esports 05.20 20:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Epic League Cis, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - Trident Clan 05.20 19:00 2 - 0  
Natus Vincere - Bankapepsi 05.20 16:05 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chococheck - Ggpr Esports 05.20 03:00 2 - 0  
Party Astronauts - Pdhm Gaming 05.20 03:00 2 - 0  
Rbg Esports - CENSRD 05.20 03:00 2 - 0  
Team1 - Pain Gaming 05.20 03:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heroic - G2 Esports 05.20 18:00 1 - 2  
Ninjas In Pyjamas - Funplus Phoenix 05.20 22:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Republeague, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saw - Forze 05.20 16:00 2 - 1  
SKADE - Endpoint 05.20 13:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Ambush Esport 05.20 15:00 2 - 0  
Gorillazzz - 100pinggods 05.20 09:00 1 - 2  
Nasr Esports - Lyngby Vikings 05.20 12:10 0 - 2  
Offset Esports - Izako Boars 05.20 09:00 0 - 2  
Team Gamerlegion - Kova Esports 05.20 12:00 2 - 0  
Wisla Krakow - Sangal Esports 05.20 15:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B8 - Trident Clan 05.20 11:55 2 - 0  
Prosti Esli - Notechies 05.20 14:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Spirit - Extremum 05.20 17:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incubus Gaming - Binomistas 05.20 21:00 0 - 2  
Inverse - Egoboys 05.20 18:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Unknown - SG E-Sports 05.20 00:20 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellraisers - Lvlup 05.20 13:00 2 - 1  
Team Unique - Puckchamp 05.20 16:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Black N Yellow 05.20 21:00    
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - Team Mystery 05.20 09:55 2 - 0  
Galaxy Racer Esports - Motivade.trust Gaming 05.20 06:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neon Esports - T1 Gaming 05.20 11:55 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Diamond) - Italy (Libra) 05.20 07:36 4 - 6  
Belarus (Diamond) - Poland (Sam) 05.20 07:00 3 - 7  
Belarus (Diamond) - Ukraine (Gernaut) 05.20 08:12 6 - 4  
Italy (Libra) - Belarus (Diamond) 05.20 09:24 3 - 3  
Poland (Sam) - Belarus (Diamond) 05.20 08:48 5 - 7  
Ukraine (Gernaut) - Belarus (Diamond) 05.20 10:00 2 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.20 07:40 1 - 2  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 05.20 12:40 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 05.20 06:00 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard) 05.20 07:00 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Poland (Johnybegood) 05.20 10:40 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.20 09:40 0 - 1  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.20 08:00 1 - 0  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.20 11:20 3 - 1  
Austria (Kot) - Egypt (Kasandra) 05.20 03:20 0 - 2  
Austria (Kot) - Italy (Ang) 05.20 22:00 1 - 1  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.20 00:00 3 - 2  
Austria (Kot) - Mexico (Legolas) 05.20 00:20 1 - 0  
Austria (Kot) - South Africa (Ben) 05.20 02:40 1 - 2  
Austria (Kot) - Spain (Reaper) 05.20 01:00 2 - 3  
Austria (Kot) - Switzerland (Apollo) 05.20 04:20 2 - 4  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 05.20 23:00 2 - 1  
Chile (Poli) - Ivory Coast (Krouks) 05.20 21:40 2 - 3  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 05.20 22:20 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 05.20 23:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 05.20 22:00 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Italy (Ang) 05.20 23:00    
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.20 10:00 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 05.20 07:20 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 05.20 08:00 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 05.20 05:00 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 05.20 09:00 2 - 4  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.20 07:00 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.20 10:40 3 - 4  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.20 12:20 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 05.20 03:00 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.20 02:00 1 - 0  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 05.20 03:40 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.20 01:20 3 - 0  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 05.20 05:40 1 - 2  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 05.20 10:20 1 - 1  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 05.20 12:00 2 - 0  
England (Zeus) - Netherlands (Aibothard) 05.20 11:20 3 - 1  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 05.20 06:00 2 - 0  
England (Zeus) - Russia (Val) 05.20 07:40 1 - 2  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 05.20 09:40 1 - 1  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 05.20 06:40 2 - 0  
Germany (General) - Austria (Kot) 05.20 22:40 2 - 4  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 05.20 23:20 2 - 4  
Germany (General) - Ireland (Panica) 05.20 21:00 0 - 4  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 05.20 12:20 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 05.20 09:20 3 - 1  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 05.20 05:20 0 - 3  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 05.20 10:20 4 - 0  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 05.20 07:00 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 05.20 08:40 3 - 3  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 05.20 12:40 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 05.20 07:40 3 - 1  
Ireland (Panica) - Austria (Kot) 05.20 21:40 1 - 1  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 05.20 23:20 3 - 2  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 05.20 22:20 2 - 1  
Italy (Ang) - Chile (Poli) 05.20 23:40    
Italy (Ang) - Germany (General) 05.20 21:40 0 - 2  
Italy (Ang) - Ivory Coast (Krouks) 05.20 22:40    
Italy (Ang) - United States (CaptainX) 05.20 23:20    
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.20 01:40 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 05.20 22:20 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Ireland (Panica) 05.20 22:00 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (Legolas) 05.20 03:40 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Norway (Nasmi) 05.20 02:40 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 05.20 00:20 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Marley) 05.20 03:20 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Austria (Kot) 05.20 00:40 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Norway (Nasmi) 05.20 01:40 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.20 04:00 3 - 0  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.20 02:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 05.20 11:00 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 05.20 12:00 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - England (Zeus) 05.20 06:20 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 05.20 10:00 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Val) 05.20 05:40 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 05.20 11:40 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 05.20 08:40 2 - 1  
Norway (Nasmi) - Austria (Kot) 05.20 02:20 0 - 2  
Norway (Nasmi) - Egypt (Kasandra) 05.20 04:20 0 - 2  
Norway (Nasmi) - Spain (Reaper) 05.20 03:00 2 - 1  
Norway (Nasmi) - Switzerland (Apollo) 05.20 01:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 05.20 08:40 4 - 2  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 05.20 11:40 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 05.20 11:00 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 05.20 08:20 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 05.20 12:40 4 - 3  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 05.20 05:20 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 05.20 09:20 3 - 2  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.20 08:20 0 - 2  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.20 11:20 0 - 3  
Russia (Val) - England (Zeus) 05.20 09:20 1 - 2  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 05.20 09:00 4 - 1  
Russia (Val) - Netherlands (Aibothard) 05.20 12:20 3 - 1  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 05.20 05:00 3 - 3  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.20 07:20 3 - 1  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.20 11:40 3 - 3  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 05.20 02:00 0 - 1  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 05.20 01:00 1 - 3  
South Africa (Ben) - Norway (Nasmi) 05.20 04:00 1 - 2  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 05.20 04:20 2 - 1  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 05.20 00:20 2 - 0  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.20 02:20 1 - 0  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 05.20 01:20 0 - 4  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 05.20 01:40 3 - 3  
Sweden (Marley) - Austria (Kot) 05.20 03:40 0 - 1  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.20 00:00 1 - 2  
Sweden (Marley) - Norway (Nasmi) 05.20 00:40 1 - 2  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.20 02:00 2 - 2  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.20 02:40 3 - 0  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.20 01:00 0 - 0  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 05.20 04:00 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.20 03:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Norway (Nasmi) 05.20 00:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 05.20 00:40 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.20 03:20 4 - 0  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.20 09:00 1 - 3  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 05.20 08:20 1 - 4  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 05.20 05:00 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Netherlands (Aibothard) 05.20 06:00 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Poland (Johnybegood) 05.20 12:00 1 - 0  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.20 11:00 0 - 2  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 05.20 10:20 3 - 2  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 05.20 22:40 1 - 1  
United States (CaptainX) - Germany (General) 05.20 23:40 3 - 2  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 05.20 23:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.20 07:20 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.20 05:40 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 05.20 10:40 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 05.20 10:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 05.20 09:40 3 - 0  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 05.20 08:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.20 05:20 0 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.20 16:10 1 - 3  
Ajax (Xalinho) - Marseille (Fints) 05.20 18:40 4 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Everton (Barcelona) 05.20 19:30 4 - 7  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Marseille (Fints) 05.20 17:50 1 - 3  
Dortmund (Confession) - Inter (Russia Today) 05.20 10:25 2 - 4  
Dortmund (Confession) - Tottenham (Megapolice) 05.20 11:15 3 - 2  
Everton (Barcelona) - Ajax (Xalinho) 05.20 17:25 1 - 1  
Everton (Barcelona) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.20 18:15 4 - 0  
Inter (Russia Today) - Milan (Ab Ovo) 05.20 11:40 2 - 2  
Marseille (Fints) - Everton (Barcelona) 05.20 16:35 5 - 2  
Marseille (Fints) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.20 15:45 1 - 4  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 05.20 09:35 3 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 05.20 08:45 1 - 6  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Ajax (Xalinho) 05.20 19:05 1 - 1  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.20 17:00 3 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Inter (Russia Today) 05.20 12:05 3 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Wolverhampton (Trader AC) 05.20 10:00 2 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - Dortmund (Confession) 05.20 12:30 4 - 4  
Wolverhampton (Trader AC) - Milan (Ab Ovo) 05.20 10:50 3 - 5  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Douyu Gaming - Hero Jiuj 05.20 11:00 2 - 3  
Kuaishow Gaming - TOP Esports 05.20 14:00 2 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (MrPanda) - Milwaukee (Gatz) 05.20 07:00 50 - 44  
LA Clippers (Bumblebee) - Brooklyn (MrPanda) 05.20 08:12 58 - 49  
LA Clippers (Bumblebee) - Milwaukee (Gatz) 05.20 07:36 43 - 39  
LA Clippers (Bumblebee) - Portland (Jema11) 05.20 07:00 50 - 42  
Milwaukee (Gatz) - Brooklyn (MrPanda) 05.20 08:48 55 - 43  
Milwaukee (Gatz) - LA Clippers (Bumblebee) 05.20 09:24 46 - 41  
Milwaukee (Gatz) - Portland (Jema11) 05.20 08:12 41 - 48  
Portland (Jema11) - Brooklyn (MrPanda) 05.20 07:36 58 - 48  
Portland (Jema11) - LA Clippers (Bumblebee) 05.20 08:48 49 - 45  
Portland (Jema11) - Milwaukee (Gatz) 05.20 10:00 40 - 55  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Hurricane) - Brooklyn (Tranquil) 05.20 16:54 33 - 34  
Atlanta (Hurricane) - Philadelphia (Scrate) 05.20 14:30 39 - 45  
Brooklyn (Tranquil) - Atlanta (Hurricane) 05.20 15:06 49 - 45  
Brooklyn (Tranquil) - Milwaukee (Asap) 05.20 16:18 44 - 37  
Milwaukee (Asap) - Atlanta (Hurricane) 05.20 15:42 40 - 36  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Sm1T1Q) - Chicago (nikitos349) 05.20 10:40 64 - 69  
Atlanta (Sm1T1Q) - Memphis (Jimmy_Walker13) 05.20 12:25 54 - 56  
Chicago (nikitos349) - Sacramento (mcdonals999) 05.20 11:50 49 - 57  
Dallas (Dankarakoz6) - Denver (TiGeR_triPoint) 05.20 14:10 48 - 59  
Dallas (Dankarakoz6) - Utah (BigBabyMish) 05.20 15:55 56 - 49  
Denver (TiGeR_triPoint) - Phoenix (BossVlados0_0) 05.20 15:20 50 - 69  
Denver (TiGeR_triPoint) - Utah (BigBabyMish) 05.20 13:00 59 - 81  
Memphis (Jimmy_Walker13) - Sacramento (mcdonals999) 05.20 11:15 57 - 69  
Phoenix (BossVlados0_0) - Dallas (Dankarakoz6) 05.20 13:35 46 - 55  
Sacramento (mcdonals999) - Atlanta (Sm1T1Q) 05.20 10:05 61 - 55  
Utah (BigBabyMish) - Phoenix (BossVlados0_0) 05.20 14:45 56 - 43  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Jema11) 05.20 12:12 46 - 44  
Dallas (Gatz) - Portland (Bumblebee) 05.20 13:24 51 - 59  
Dallas (Tranquil) - Portland (Asap) 05.20 23:48 49 - 40  
LA Clippers (Jema11) - Dallas (Gatz) 05.20 14:00 56 - 48  
LA Clippers (Jema11) - Portland (Bumblebee) 05.20 12:48 56 - 53  
LA Clippers (Lovejoy) - Dallas (Tranquil) 05.20 23:12 42 - 51  
Portland (Bumblebee) - Dallas (Gatz) 05.20 11:36 48 - 50  
Portland (Bumblebee) - LA Clippers (Jema11) 05.20 11:00 59 - 43  
E-Sport (R6S, Six Invitational,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ninjas In Pyjamas - Faze Clan 05.20 15:45 2 - 0  
Oxygen Esports - Mibr 05.20 17:00 0 - 2  
Team Empire - Team One Esports 05.20 20:00 2 - 0  
Team Liquid - Parabellum Esports 05.20 20:00 2 - 0  
Team Solomid - Mkers 05.20 13:25 2 - 0  
E-Sport (SC2, GSL Super Tournament 2,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunny - ByuN 05.20 10:00 3 - 2  
Dream - Armani 05.20 12:30 3 - 2  
Ragnarok - Maru 05.20 14:15 0 - 3  
Trap - Cure 05.20 11:20 3 - 1  
E-Sport (SC2,DH M.Summer,Latin Am.,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cham - Pacomike 05.20 00:00 2 - 0  
Jimrising - Pacomike 05.20 22:00    
Kelazhur - Cham 05.20 22:00 2 - 1  
Kelazhur - Jimrising 05.20 00:00 2 - 0  
Terran - Erik 05.20 23:00 1 - 2  
E-Sport (SC2,DH Mast.Summer,Oceania,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demi - Meomaika 05.20 11:00 2 - 0  
Probe - Seither 05.20 11:00 2 - 0  
Risky - Ranger 05.20 11:50 1 - 2  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,Asia,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gogojoey - Butalways 05.20 15:00 1 - 2  
Has - Rex 05.20 14:20 2 - 0  
Mysteryman - Yoger 05.20 14:20 1 - 2  
E-Sport (SC2,DH Masters Summer,Eu,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clem - Bly 05.20 19:40 2 - 0  
Goblin - MarineLorD 05.20 17:00 2 - 0  
GunGFuBanDa - Vanya 05.20 19:40 0 - 2  
Harstem - MaNa 05.20 18:45 2 - 1  
Hellraiser - Art 05.20 18:00 2 - 0  
Krystianer - Elazer 05.20 20:15 0 - 2  
Serral - SouL 05.20 18:45 2 - 0  
Shadown - PtitDrogo 05.20 20:15 0 - 2  
Sortof - Lambo 05.20 18:00 0 - 2  
Strange - Uthermal 05.20 17:00 1 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubarao - Marechal 05.20 23:00 0 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Chrudim (1.m.) 05.20 19:00 2 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - KPRF Moszkva (4.m.) 05.20 15:30 2 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szinara Jekatyerinburg (4.m.) 05.20 18:00 1 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Toronto Marlies 05.20 01:00 6 - 4  
Belleville - Toronto Marlies (22:00) 05.20 22:00 3 - 6  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Colorado Eagles 05.20 04:00 5 - 1  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville Icemen - Greenville Swamp Rabbits 05.20 01:00 2 - 4  
Rapid City Rush - Indy Fuel 05.20 03:05 4 - 4  
Utah Grizzlies - Allen Americans 05.20 03:10 3 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington (3.m.) 05.20 00:30 2 - 2  
Carolina - Nashville (2.m.) 05.20 02:00 3 - 0  
Colorado - St. Louis (2.m.) 05.20 04:30 6 - 3  
Edmonton - Winnipeg (1.m.) 05.20 03:00 1 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kassel (4.m.) 05.20 19:30 5 - 4  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottetown Islanders - Victoriaville Tigres (2.m.) 05.20 01:30 2 - 9  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Románia 05.20 16:30 5 - 0  
Szlovénia - Lengyelország 05.20 20:00 2 - 1  
Ukrajna - Franciaország 05.20 13:00 2 - 4  
Kerékpár (Giro d'Italia, 12. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Martin - D. Formolo 05.20 11:20 0 - 1  
Dina M. - B-J. Lindeman 05.20 11:20 0 - 1  
E. Bernal - R. Evenepoel 05.20 11:20 1 - 0  
Giro d´Italia 2021, 12. szakasz 05.20 17:15    
Giro d´Italia 2021, 12. szakasz - Top 3 05.20 17:15    
K. Bouwman - G. Bennett 05.20 11:20 0 - 1  
R. Bardet - M. Soler Gimenez 05.20 11:20 1 - 0  
R.A. Almeida Guerreiro - Joao Almeida 05.20 11:20 0 - 1  
T. Foss - Valter A. 05.20 11:20 0 - 1  
V. Nibali - J. Hindley 05.20 11:20 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Andalucia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Andalucia 2021, 3. szakasz 05.20 11:00    
Kerékpár (Vuelta a Andalucia, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hayter - J. Lastra 05.20 11:00 0 - 1  
F. Fisher-Black - J.W. Gregaard 05.20 11:00 0 - 1  
J. Amezqueta Moreno - J.A. Cepeda 05.20 11:00 1 - 0  
L.A. Mate Mardones - G. Martin Sanz 05.20 11:00 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - Carlos Rodriguez 05.20 11:00 1 - 0  
R. Stannard - S.E. Byström 05.20 11:00 1 - 0  
T. Skujins - Roger Adria 05.20 11:00 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Spars Sarajevo (3.m.) 05.20 18:30 90 - 60  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Sydney Kings 05.20 09:30 89 - 81  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Balkan Botevgrad (2.m.) 05.20 18:00 72 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Strasbourg 05.20 18:30 87 - 75  
Dijon - Limoges 05.20 18:30 75 - 70  
Le Mans - Monaco 05.20 18:00 71 - 86  
Nanterre - Pau Orthez 05.20 18:00 115 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavrio - Promitheasz Patra (1.m.) 05.20 20:00 79 - 86  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Donar Groningen (3.m.) 05.20 20:00 82 - 74  
ZZ Leiden - Landstede Zwolle (3.m) 05.20 20:30 91 - 74  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Zadar (2.m.) 05.20 20:30 79 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Rishon 05.20 18:55 88 - 106  
Ironi Naharia - Hapoel Beer Sheva 05.20 18:30 75 - 90  
Maccabi Haifa - Ironi Ness Ziona 05.20 19:20 79 - 106  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi TA 05.20 17:00 65 - 67  
Hapoel Holon - Hapoel Jerusalem 05.20 20:00 103 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Siauliai (1.m.) 05.20 18:00 98 - 60  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Golden State 05.20 04:00 103 - 100  
Memphis - San Antonio 05.20 01:30 100 - 96  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Hamburg (1.m.) 05.20 19:00 82 - 59  
Oldenburg - Ulm (1.m.) 05.20 20:30 88 - 93  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Sassari (5.m.) 05.20 21:00 93 - 91  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - MoraBanc Andorra 05.20 18:30 99 - 92  
Real Madrid - Bilbao 05.20 21:15 70 - 59  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Karsiyaka (1.m.) 05.20 18:30 83 - 79  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Dnipro (4.m.) 05.20 18:30 76 - 78  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebraica Macabi - Malvin (2.m.) 05.20 02:45 89 - 90  
Sportivo Capitol - Aguada (2.m.) 05.20 00:30 114 - 96  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centauros de Portuguesa - Gladiadores de Anzoategui 05.20 19:45 81 - 83  
Gigantes de Guayana - Spartans Distrito Capital 05.20 02:05 76 - 77  
Spartans Distrito Capital - Trotamundos de Carabobo 05.20 21:45 72 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - UNIKSZ Kazany (2.m.) 05.20 19:30 69 - 79  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 05.20 01:00 77 - 85  
Connecticut - Indiana 05.20 01:00 88 - 67  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nelson Giants - Canterbury Rams 05.20 09:30 91 - 79  
Taranaki Mountainairs - Bay Hawks 05.20 09:30 87 - 90  
Wellington Saints - Franklin Bulls 05.20 09:30 111 - 82  
Krikett (ODI Series (NED-SCO))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Skócia 05.20 11:00 0 - 1  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Breszt Meskov 05.20 20:45 40 - 28  
Veszprém - Nantes 05.20 18:45 32 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Ivry 05.20 20:00 27 - 25  
St. Raphael - Tremblay 05.20 18:45 27 - 26  
Toulouse - Chartres 05.20 18:00 24 - 22  
Kézilabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Umag - Lokomotív Zágráb 05.20 18:00 22 - 21  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - FH 05.20 20:00 30 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Azoty Pulawy 05.20 18:00 30 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Győr 05.20 19:45 21 - 36  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Gummersbach 05.20 19:30 20 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Ludwigshafen-Friesenheim 05.20 19:00 25 - 28  
DHfK Leipzig - Erlangen 05.20 19:00 30 - 25  
TUSEM Essen - Lemgo 05.20 19:00 37 - 39  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Tirol Schwaz (1.m.) 05.20 19:00 26 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Municipal Craiova 05.20 12:15 28 - 21  
Bistrita - Univ. Cluj 05.20 09:30 28 - 22  
CSM Bukarest - Ramnicu Valcea 05.20 17:30 32 - 26  
Danubius Galati - Prahova Ploiesti 05.20 11:00 29 - 27  
Dunarea Braila - Magura Cisnadiei 05.20 15:00 27 - 30  
Rapid Bukarest - Mioveni 05.20 13:45 36 - 21  
Zalau - Gloria Buzau 05.20 16:30 23 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Schaffhausen (4.m.) 05.20 18:15 17 - 26  
St. Gallen - Suhr Aarau (4.m.) 05.20 20:15 26 - 28  
Thun - Kriens (4.m.) 05.20 18:15 32 - 25  
Labdarúgás (AFC Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravshan - FC Dordoi Bishkek 05.20 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (AFC Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hudzsand - Alay 05.20 18:05 2 - 0  
Nasaf Qarshi - Altin Aszir Asgabat 05.20 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Morecambe 05.20 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - FC Bruges 05.20 21:00 3 - 3  
Genk - Antwerpen 05.20 18:30 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Cserno More Várna 05.20 16:30 0 - 1  
Levszki Szófia - Botev Plovdiv 05.20 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Catarinense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusque - Avai 05.20 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Cearense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Atl. Cearense CE 05.20 02:30 6 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paranaense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cascavel PR - Maringa PR 05.20 21:00 1 - 1  
Cianorte PR - Londrina 05.20 21:00 0 - 3  
Operario PR - Azuniz Fc 05.20 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Nea Szalamina Famaguszta 05.20 19:30 0 - 0  
Pafosz - Paralimni 05.20 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Huachipato 05.20 02:30 5 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Arsenal Sarandí 05.20 00:15 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Melgar 05.20 02:30 1 - 0  
Aucas Quito - Metropolitanos Caracas 05.20 02:30 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Libertad Asuncion 05.20 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Dep. Tolima 05.20 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Alajuelense - Dep. Saprissa 05.20 05:00 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Slavia Praha 05.20 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Sönderjyske 05.20 18:00 1 - 2  
Lyngby - OB Odense 05.20 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Bröndby 05.20 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - LDU Portoviejo 05.20 22:30 3 - 2  
Guayaquil SC - Chacaritas Pelileo 05.20 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Al-Ittihad (EGY) 05.20 21:00 1 - 0  
El Gaish Talaea - El Zamalek 05.20 21:00 1 - 2  
El Gouna - Ghazl El Mahallah 05.20 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SOL FC - Stella d'Adjame 05.20 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Dila Gori 05.20 16:00 3 - 1  
Shevardeni Tbiliszi - Shukura Kobuleti 05.20 14:00 0 - 2  
Sioni Bolnisi - Samgurali Tskaltubo 05.20 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Lucia Cotzumalguapa - CSD Comunicaciones 05.20 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - NAC Breda 05.20 21:00 1 - 1  
Nijmegen - Roda 05.20 18:45 3 - 0  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Motagua 05.20 03:00 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fajr Sepasi - Esteghlal Mollasani 05.20 16:40 2 - 1  
Gol Reyhan - Malavan Anzali 05.20 17:00 2 - 1  
Shahin Bushehr - Baadraan Tehran 05.20 17:45 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shahr Khodro Mashhad - Gol Gohar Sirjan 05.20 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Iksal - Hapoel Jerusalem 05.20 16:00 1 - 6  
Hapoel Ramat Gan - Sektzia Nes Tziona 05.20 16:00 2 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda TA 05.20 20:00 1 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Haifa 05.20 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Beer Sheva 05.20 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 05.20 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sofapaka Machakos - Gor Mahia Nairobi 05.20 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Kunshan 05.20 13:35 1 - 2  
Chengdu Rongcheng - Jiangxi Beidamen 05.20 09:00 0 - 2  
Guizhou FC - Liaoning Shenyang Urban 05.20 13:35 0 - 2  
Zhejiang FC - Zibo Cuju 05.20 13:35 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei Kungfu - Xi'an Wolves 05.20 09:00 3 - 1  
Hubei Istar - Inner Mongolia FC 05.20 09:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wuxi Wuguo - Shaanxi Beyond 05.20 09:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quanzhou Yaxin - Qingdao Youth Island 05.20 09:30 0 - 2  
Shanghai Jiading - Yanbian Longding 05.20 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noah Jurmala - Riga FC 05.20 16:00 0 - 7  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Always Ready La Paz 05.20 04:00 7 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - CA Rentistas 05.20 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo RJ - LDU Quito 05.20 02:00 2 - 2  
Vélez Sarsfield - Dep. Union La Calera 05.20 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. La Guaira 05.20 04:00 3 - 1  
Cerro Porteno - Atlético MG 05.20 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Zalgiris Vilnius 05.20 19:00 1 - 3  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 05.20 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Renaissance Zemamra 05.20 22:30 2 - 1  
Ittihad Tanger - FUS Rabat 05.20 18:00 1 - 2  
Mouloudia Oujda - Raja Casablanca 05.20 20:15 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Cruz Azul 05.20 03:30 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sandnes Ulf 05.20 18:00 2 - 1  
Grorud - Strömmen 05.20 18:00 1 - 0  
Ullensaker/Kisa - Asane 05.20 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Brann Bergen 05.20 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Blue Eagles - Adelaide Olympic 05.20 11:45 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Venezia 05.20 18:30 1 - 1  
Monza - Cittadella 05.20 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Inter Cserkesszk 05.20 16:00 6 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolomna - FK Csita 05.20 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztrogino Moszkva - Himik-Arszenál 05.20 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Carlos Stein - Dep. Llacuabamba 05.20 18:00 3 - 2  
Juan Aurich - Molinos El Pirata 05.20 22:30 2 - 0  
Union Huaral - Santos Nazca 05.20 20:15 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Mafra 05.20 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Román bajnokság 2020/21 05.20 11:00    
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Sepsi OSK 05.20 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Kilmarnock 05.20 21:15 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Edinburgh City 05.20 20:35 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Girona 05.20 19:00 0 - 1  
Rayo Vallecano - Oviedo 05.20 21:30 4 - 1  
Sp. Gijón - Las Palmas 05.20 19:00 1 - 0  
Zaragoza - Castellon 05.20 21:30 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Stade Ouchy 05.20 20:00 0 - 3  
Chiasso - Xamax 05.20 20:00 2 - 1  
Grasshoppers - Kriens 05.20 20:00 2 - 1  
Wil - Thun 05.20 20:00 1 - 2  
Winterthur - Schaffhausen 05.20 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Elfsborg 05.20 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Al-Tai 05.20 18:15 0 - 0  
Al-Jabalain - Arar 05.20 18:35 1 - 0  
Al-Nojoom - Ohud Medina 05.20 16:30 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Ittihad (KSA) 05.20 18:15 1 - 2  
Al-Nassr - Al-Raed 05.20 20:00 3 - 1  
Al-Wehda (KSA) - Damac 05.20 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Török 3,rájátsz. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirsehir Bld. Spor - Sakaryaspor 05.20 15:00 0 - 0  
Kocaelispor - Hekimoglu Trabzon 05.20 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Tulsa 05.20 01:30 5 - 0  
Los Angeles Galaxy 2 - Kansas City 2 05.20 04:30 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Caracas FC 05.20 22:00 0 - 4  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shirak Gyumri - Pjunyik Jereván 05.20 13:30 1 - 5  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Gilgronis - LA Giltnis 05.20 02:00 3 - 17  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Newcastle Knights 05.20 11:50 36 - 20  
Squash (El Gouna International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M.A. Tamimi - K.E. Hammamy 05.20 13:45 1 - 3  
Alan Clyne - Sha. Khan 05.20 11:45 1 - 3  
D. Steinmann - B. Golan 05.20 16:45 1 - 0  
Edm. Lopez - B. Masotti 05.20 18:45 1 - 3  
Nat. Lake - G. Gaultier 05.20 18:45 1 - 3  
You. Ibrahim - Baddour, Roger 05.20 13:45 3 - 0  
Squash (El Gouna International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geo. Parker - T. Harrity 05.20 16:45 0 - 3  
L. Cardenas - Eain Yow Ng 05.20 11:45 0 - 3  
M. Elsherbini - S. Bonmalais 05.20 11:45 3 - 1  
M. Gamal - Nic. Müller 05.20 16:45 0 - 3  
R. Kandra - M. Mangaonkar 05.20 11:45 3 - 2  
V. Malhotra - L. Serme 05.20 13:45 1 - 3  
Squash (El Gouna International, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hana Ramadan - N. Shahin 05.20 16:00 3 - 1  
I. Mackevica - Emi. Whitlock 05.20 16:00 0 - 3  
L. Turmel - E. Soini 05.20 11:00 3 - 0  
M. Metwally - C. Merlo 05.20 18:00 3 - 0  
Men. Hamed - Mel. Alves 05.20 18:00 3 - 2  
Men. Nasser - D. Letourneau 05.20 11:00 1 - 3  
Nada Abbas - N. Bunyan 05.20 16:00 3 - 0  
Nour Aboulmakarim - Far. Mohamed 05.20 18:00 1 - 3  
S. Ibrahim - S. Subramaniam 05.20 13:00 0 - 3  
Z. Mickawy - T.T. Sluis 05.20 16:00 3 - 0  
Squash (El Gouna International, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Naughton - Hana Moataz 05.20 13:00 3 - 1  
J. Shiha - C. Aumard 05.20 11:00 3 - 1  
M. Hany - A. Serme 05.20 18:00 3 - 2  
O. Fiechter - H. El Dafrawy 05.20 13:00 3 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - C. Cretu 05.20 13:10 2 - 0  
D.N. Madaras - D. Galoppini 05.20 09:30 1 - 2  
E. Eremin - F. Forti 05.20 09:30 1 - 2  
L. Gerch - M. Navone 05.20 09:30 1 - 2  
M. Ilhan - N. Hardt 05.20 09:25 0 - 2  
N. Moreno de Alboran - I. Monzon 05.20 09:30 2 - 0  
O. Luz - D. Capecchi 05.20 09:30 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zantedeschi - E. Vedder 05.20 11:50 2 - 1  
C. Dinu - D. Demidova 05.20 11:10 2 - 0  
F. Östlund - P. Bakhmutkina 05.20 11:45 2 - 0  
G. Ce - May. Aikawa 05.20 12:30 0 - 0  
R. Cisovska - E. Malygina 05.20 11:40 2 - 0  
S. Sakellaridi - I. Yoruk 05.20 10:50 2 - 0  
Shuyue Ma - Z. Kruger 05.20 09:25 1 - 2  
Y. In-Albon - C.W. Hennemann 05.20 10:50 2 - 1  
Tenisz (Belgrád, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnen G / Van Uytvanck A - Jakupovic D / Sizikova Y 05.20 12:00 2 - 0  
Tenisz (Biella 6, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Couacaud - B. Fratangelo 05.20 11:30 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - Zhizhen Zhang 05.20 13:25 0 - 2  
T. Kokkinakis - Ale. Muller 05.20 14:15 2 - 0  
T.M. Etcheverry - F. Mena 05.20 11:30 2 - 0  
Tenisz (Biella 6, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fratangelo B / Krueger M - Drzewiecki K / Martos Gor 05.20 15:30 0 - 2  
King E / Lenz J - Cobolli F / Passaro F 05.20 16:25 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - D. Köpfer 05.20 17:05 2 - 1  
L. Djere - D. Shapovalov 05.20 21:15 0 - 2  
M. Cecchinato - D. Shapovalov 05.20 12:00 1 - 2  
P. Andujar - D.S. Stricker 05.20 14:35 2 - 1  
P. Cuevas - G. Dimitrov 05.20 19:20 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Middelkoop M - Peers J / Venus M 05.20 12:35 0 - 2  
Brkic T / Cacic N - Bolelli S / Gonzalez M 05.20 14:15 0 - 2  
Cuevas P / Pella G - Bopanna R / Skugor F 05.20 22:30    
Huesler M-A / Stricker D - Peers J / Venus M 05.20 18:15 1 - 2  
Klaasen R / Mclachlan B - Cilic M / Golubev A 05.20 13:50 2 - 0  
Lammons N / Withrow J - Behar A / Escobar G 05.20 13:00 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Musialek - P. Chrysochos 05.20 11:25 1 - 2  
A. Skorilas - J.V.C. Loureiro 05.20 14:10 2 - 0  
F. Corwin - H.D. Boyer 05.20 12:25 1 - 2  
Luke Johnson - R. Peniston 05.20 08:30 0 - 2  
M. Wiskandt - Y. Oliel 05.20 11:50 1 - 2  
R. Stalder - E. Graziani 05.20 10:35 0 - 2  
Tak. Niki - Ze Zhang 05.20 08:30 0 - 2  
Yuta Shimizu - A. Thanos 05.20 08:30 2 - 1  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Detiuc - M. Laki 05.20 10:40 0 - 2  
E. Seibold - E. Lys 05.20 08:30 0 - 2  
E.T. Cadar - L. Papadakis 05.20 08:30 0 - 2  
J. Kimmelmann - Ade. Krueger 05.20 10:30 2 - 0  
J. Triebe - T. Malesevic 05.20 10:25 0 - 2  
M. Bougrat - A. Blokhina 05.20 08:25 2 - 0  
M. Klaffner - J. Stamatova 05.20 12:30 2 - 1  
S. Ogescu - I. Gaspar 05.20 12:30 0 - 2  
Tenisz (Jablonec nad Nisou,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Paulson - T. Droguet 05.20 09:55 2 - 0  
F. Diaz Acosta - F. Agamenone 05.20 10:00 1 - 2  
J. Lehecka - M. Krumich 05.20 11:45 2 - 0  
J. Satral - R. Stanek 05.20 13:15 2 - 1  
M. Rosenkranz - E. Furness 05.20 12:05 0 - 2  
P. Rikl - M. Guinard 05.20 13:40 0 - 0  
U. Ignatik - J. Draper 05.20 10:00 1 - 2  
V. Sachko - V. Durasovic 05.20 10:00 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - J. Sinner 05.20 17:55 2 - 1  
D. Thiem - C. Norrie 05.20 16:30 0 - 2  
D.S. Schwartzman - R. Gasquet 05.20 13:05 0 - 2  
G. Monfils - Y. Nishioka 05.20 10:30 1 - 2  
Tom. Paul - S. Tsitsipas 05.20 15:00 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Smith J-P - Kontinen/Roger-Vasselin 05.20 12:00 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Sitak A / Sousa J 05.20 13:40 2 - 0  
Musetti L / Paul T - Nys H / Puetz T 05.20 17:10 0 - 2  
Nedovyesov A / Vavassori - Demoliner M / Gonzalez S 05.20 12:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Poljak - J. Beale 05.20 10:25 0 - 2  
G. Heide - B. Ilkel 05.20 13:25 2 - 0  
K. Sultanov - G.O. Iradukunda 05.20 10:30 0 - 2  
L. Potenza - Yus. Takahashi 05.20 13:15 1 - 2  
Luk. Neumayer - Yunseong Chung 05.20 10:25 0 - 2  
Roy Smith - M. Echargui 05.20 14:15 0 - 0  
S. Polukhin - A. Bellier 05.20 10:30 0 - 2  
T. Fancutt - M. Pervolarakis 05.20 10:20 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bertoloni - L. Proctor 05.20 12:30 0 - 2  
A. Simone - K. Le Bihan 05.20 12:00 0 - 2  
A. Sukhotina - S. Hosogi 05.20 10:30 1 - 2  
Ayu. Koshiishi - Chi. Scholl 05.20 12:10 2 - 0  
Emma Davis - O. Helmi 05.20 10:30 1 - 2  
H. Sakatsume - Nad. Keller 05.20 12:20 0 - 2  
Hwiwon Wi - M.P. Perez Garcia 05.20 13:05 1 - 2  
Tenisz (Oeiras 3, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - N. Borges 05.20 13:55 2 - 1  
Gas. Elias - C. Alcaraz Garfia 05.20 18:30 0 - 2  
H. Dellien - Taro Daniel 05.20 15:00 1 - 2  
P. Sousa - H. Gaston 05.20 16:40 1 - 2  
Tenisz (Oeiras 3, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borges N / Cabral F - Arneodo R / Walkow S 05.20 19:05 2 - 0  
Coria F / Gomez E - Johnson S / Schnur M 05.20 13:00 0 - 2  
Jebavy/Vesely - Doumbia S / Reboul F 05.20 12:00 1 - 2  
Oliveira G / Uchiyama Y - Reese H / Verbeek S 05.20 17:10 1 - 2  
Tenisz (Parma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gauff - A. Anisimova 05.20 14:35 2 - 0  
K. Siniakova - Car. Garcia 05.20 11:00 2 - 0  
Qiang Wang - P. Martic 05.20 17:00 2 - 1  
S. Errani - S. Stephens 05.20 12:50 0 - 2  
Tenisz (Parma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechemia E / Neel I - Doi M / Hsieh S-W 05.20 11:00 0 - 2  
Tenisz (Pelham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - S. Shapatava 05.20 17:00 0 - 2  
A. Hartono - M.L. Carle 05.20 19:45 2 - 1  
Ash. Krueger - E. Kalieva 05.20 19:55 0 - 2  
F. Contreras Gomez - J. Loeb 05.20 17:00 1 - 2  
Kyo. Okamura - Sop. Chang 05.20 17:00 0 - 2  
M. Partaud - M. Zacarias 05.20 17:00 2 - 1  
Tenisz (Pensacola, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - N. Jarry 05.20 19:55 2 - 0  
Adr. Andreev - Day. Kelly 05.20 16:25 2 - 0  
J.A. Hernandez Serrano - Ale. Gonzalez 05.20 16:25 0 - 2  
O. Mesquida Berg - P. Bertran 05.20 16:30 0 - 2  
Oli. Crawford - Chr. Harrison 05.20 18:25 2 - 0  
P. Kypson - N. Mejia 05.20 17:55 2 - 1  
S. Bangoura - S. Mochizuki 05.20 18:00 1 - 2  
S. Kirchheimer - N. Kicker 05.20 16:25 1 - 2  
Tenisz (Platja D'Aro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Eala - I. Burillo Escorihuela 05.20 13:30 0 - 2  
A.A. Rosca - A. Rame 05.20 11:00 0 - 0  
D. Papamichail - C. Martinez Cirez 05.20 16:00 0 - 2  
F. Di Sarra - A. Hesse 05.20 18:15 0 - 2  
J. Bouzas Maneiro - M. Bassols Ribera 05.20 12:00 0 - 2  
Qinwen Zheng - Reb. Masarova 05.20 13:45 0 - 2  
S. Lamens - A. Lazaro Garcia 05.20 11:00 2 - 0  
Ste. Wagner - A. Prisacariu 05.20 10:55 2 - 0  
Tenisz (Sibenik, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fajta P. - D. Pichler 05.20 10:00 2 - 1  
H. Casanova - S. Roncalli 05.20 10:00 2 - 0  
N. Mashtakov - T. Kocevar-Desman 05.20 13:00 0 - 2  
N. Tajima - D. Added 05.20 12:45 0 - 2  
Piros Zs. - S. Prechtel 05.20 10:00 2 - 0  
R. Kawakami - J.F. Vidal Azorin 05.20 15:35 2 - 0  
T. Legout - O. Moraing 05.20 14:45 2 - 0  
Y. Marti - Marozsán F. 05.20 12:20 0 - 2  
Tenisz (Sibenik, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ruzic - O. Oliynykova 05.20 13:40 0 - 2  
D. Vidmanova - T. Pieri 05.20 10:00 2 - 0  
G. Topalova - Fed. Rossi 05.20 15:15 0 - 2  
Hir. Kuwata - P. Marcinko 05.20 10:00 1 - 2  
I. Primorac - N. Berberovic 05.20 12:35 2 - 0  
J. Markova - Drahota-Szabó D. 05.20 09:55 2 - 1  
Szabanin N. - D. Herdzelas 05.20 11:10 0 - 2  
Tenisz (Tbiliszi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - L. Rottoli 05.20 08:00 2 - 0  
Aidan Mayo - M. Gengel 05.20 11:40 0 - 2  
Alex. Shevchenko - A. Braynin 05.20 08:00 2 - 0  
M. Kalovelonis - B. Lock 05.20 08:00 0 - 2  
Z. Tkemaladze - Y. Erel 05.20 09:55 0 - 2  
Zane Khan - J. Cash 05.20 09:55 2 - 0  
Tenisz (Tbiliszi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barnett - M. Sholokhova 05.20 11:25 1 - 2  
E. Yashina - S. Bereznyak 05.20 10:10 2 - 0  
J. Kolodynska - W. Falkowska 05.20 11:00 0 - 2  
J. Zuger - S. Tsitskishvili 05.20 12:00 2 - 0  
M. Dalakishvili - V. Olyanovskaya 05.20 07:55 0 - 2  
T. Gagoshidze - Ale. Osborne 05.20 09:20 2 - 0  
Val. Yushchenko - E. Appleton 05.20 09:35 0 - 2  
Tenisz (Vic, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marti Pujolras - J. Barranco Cosano 05.20 17:40 0 - 2  
C. Gimeno Valero - Vla. Orlov 05.20 13:05 2 - 0  
C. Lopez Montagud - R. Brancaccio 05.20 11:00 2 - 1  
C. Ugo Carabelli - Fac. Juarez 05.20 11:00 2 - 0  
I. Lopez Morillo - C. Denolly 05.20 12:55 0 - 2  
M. Geerts - P. Cachin 05.20 12:50 0 - 2  
M. Hamou - R. Ortega-Olmedo 05.20 10:55 0 - 2  
Yan Bondarevskiy - B. Winter Lopez 05.20 15:10 2 - 1  
Tollaslabda (Slovenia International,ffip.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ban L / Spoljarec F - Niederhuber K / Tomic M 05.20 18:00 2 - 1  
Beh C M / Goh B Z - Cimbur I / Durkinjak Z 05.20 19:20    
Bizjak G / Krivec G - Hubacek M / Kulisek V 05.20 17:20 0 - 2  
Brazda T / Dostal M - Doder A / Tomic M 05.20 19:20 0 - 2  
Buijk A / Wassink B - Houe J / Moeller M J 05.20 19:20 0 - 2  
Duijs G / Van Wijlick D - Rusev I / Stoynov I 05.20 17:20 0 - 2  
DWI Putra G / Wijaya G C - Cerkovnik M / Lonzaric D 05.20 20:40 2 - 0  
Erwiansyah M P / Rindorin - Greco G / Strobl K 05.20 20:05 2 - 0  
Hoh J / M Fazriq M R - Boe W K / Kjaer C F 05.20 19:20 1 - 2  
Kovacevic I / Lukic S - Fredholm C / Massetti M 05.20 20:00 2 - 0  
Kral O / Mendrek A - Muurholm M / Sunekaer O 05.20 20:00 2 - 0  
Matusz M / Trecki W - Ivancic J / Krapez A 05.20 19:00 0 - 2  
Soendergaard A / Toft J - Arif J / Haikal M 05.20 19:20 0 - 2  
Tollaslabda (Slovenia International,nőip.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asharunnisa S A M / Fatas - Corsini M / Mair J 05.20 20:40 2 - 1  
Jankowska Z / Khomich A - Pilgaard S / Ryberg A S 05.20 20:40    
Pottendorfer K / WU E - Stoliarenko M / Zharka Y 05.20 21:20 0 - 2  
Tollaslabda (Slovenia International,vegyesp)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bailetti G / Corsini M - Sunekaer O / Werge M 05.20 10:40 1 - 2  
Bailoni S / Rumpold L - Haikal M / Low Y Y 05.20 10:40 0 - 2  
Birker P / Hochmeir K - Wassink B / Laurens J 05.20 10:00 2 - 0  
Buijk A / Van Buiten K - Stipsits D / Au Yeong S 05.20 10:20 0 - 2  
Deschamp G / Tatranova A - Soendergaard A / Steffens 05.20 11:20 1 - 2  
Doder A / Loncar S - Trecki W / Kwasnik D 05.20 10:00 2 - 0  
Erwiansyah M P / Asharunn - Marvino D E / Fatasya R A 05.20 11:20 2 - 1  
Ivancic J / Salehar L - Beh C M / Cheng S H 05.20 10:00 0 - 2  
Ivanic M / Arih N - Goh B Z / Cheng S Y 05.20 11:20 1 - 2  
Knudsen K / Norrman M - Kicklitz M / Nguyen T P 05.20 10:00 2 - 0  
Muurholm M / Loeber C - Ivancic M / Polanc P 05.20 10:00 2 - 0  
Smilowski P / Adamek W - Duijs G / Karkaus H 05.20 10:00 2 - 0  
Stoynov I / Popovska H - Kulisek V / Fuchsova M 05.20 10:40 2 - 1  
Tan K X / Wong K Y - Matusz M / Marczak K 05.20 10:20 2 - 0  
van Wijlick D / de Wit K - Hubacek M / Basova A 05.20 11:10 0 - 2  
Tollaslabda (SloveniaInternational,ffiegyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krapez - M. Ouazzen 05.20 15:20 2 - 0  
A. Mahmoud - K.R. Rajarajan 05.20 12:40 2 - 0  
A. Merkle - C.J. Nilsson 05.20 11:00 2 - 0  
C. Savin - F. Spoljarec 05.20 12:00 0 - 2  
C. Vittoriani - V.Ö. Kauffmann 05.20 11:50 0 - 2  
E. Bracke - G. Toti 05.20 12:40 2 - 0  
F. Achthoven - A. Lanier 05.20 13:20 0 - 2  
F. Collins-Valentine - A. Mendrek 05.20 14:40 2 - 0  
G. Krivec - T. Künzi 05.20 14:00 0 - 2  
I. Rusev - K. Kert 05.20 14:00 2 - 0  
J. Carraggi - A. Tsai 05.20 12:40 2 - 1  
J. Louda - K.R. Pandika 05.20 12:00 2 - 0  
J. Matias - I. Kovacevic 05.20 14:40 2 - 1  
L. Ban - Jus. Hoh 05.20 12:00 0 - 2  
L. Milic - En. Roy 05.20 10:50 0 - 2  
L. Van Gysel - I. Stoynov 05.20 14:40 0 - 2  
M. Danielak - M. Kicklitz 05.20 12:40 0 - 2  
M. Dratva - F. Roth 05.20 11:00 0 - 2  
M. Ivancic - A. Lievre 05.20 12:40 0 - 2  
M. Ivanic - B. Holtschke 05.20 13:20 1 - 2  
M. Ludik - Joel König 05.20 10:40 2 - 0  
R. Gnedt - Th. Fourcade 05.20 14:00 0 - 2  
R.O. Rizky - F. Hammes 05.20 13:20 0 - 0  
Sam. Hsiao - P.A. Maulana 05.20 12:20 1 - 2  
Y. Gaudin - F. Caponio 05.20 12:20 0 - 2  
Tollaslabda (SloveniaInternational,nőiegyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bygum - M. Agrey 05.20 18:40 0 - 2  
A. Khomich - H. Pajuste 05.20 17:20 2 - 0  
Ann-K. Spori - H. Karkaus 05.20 15:20 2 - 1  
C. Lassaux - Y. Hamza 05.20 16:40 2 - 0  
I. Stefanovska - Gonda D. 05.20 18:40 0 - 2  
K. Fink - H. Popovska 05.20 17:20 2 - 1  
K. Neudolt - Kőrösi Á. 05.20 16:20 0 - 2  
M. Golubeva - J.R. Jensen 05.20 17:20 2 - 0  
M. Stoliarenko - M. Sudimac 05.20 17:00 2 - 1  
M.A. Puspitasari - G. Stiglich 05.20 18:00 0 - 0  
N. Choukri - P. Buhrova 05.20 18:00 1 - 2  
P. Polanc - R. Ruzana 05.20 18:00 2 - 1  
S. Milova - S. Loncar 05.20 18:40 2 - 1  
Szőke M. - T.P. Nguyen 05.20 17:00 1 - 2  
Sándorházi V. - A. Kumari 05.20 16:40 2 - 0  
Z. Jankowska - S. Nurshuhaini 05.20 16:40 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Keun Lee - P. Abian 05.20 14:30 2 - 0  
J. Kweekel - C.A. Dwi Wardoyo 05.20 10:40 1 - 2  
L. Claerbout - M. Zilberman 05.20 11:45 1 - 2  
M.E. Christophersen - Mag. Johannesen 05.20 14:30 2 - 0  
S.H. Rhustavito - M. Weisskirchen 05.20 13:00 2 - 0  
Tze Yong Ng - T.J. Popov 05.20 14:00 0 - 2  
Y. de Oliveira - Vic. Svendsen 05.20 14:45 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clare M / Van Leeuwen E - Fikri M S / Maulana B 05.20 13:15 0 - 2  
Delrue F / Villeger W - Carnando L R / Marthin D 05.20 11:30 0 - 2  
Gutama S K / Isfahani M R - Jille R / Van Der Lecq T 05.20 11:30 2 - 0  
Hemming C / Stallwood S - Hall A / Soegaard Mortens 05.20 12:30 1 - 2  
Kusumawardana/Rambitan - Corvee L / Labar R 05.20 11:00 2 - 0  
Monroy J / Piris C - Baschwitz E / Leal A 05.20 15:30 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - J.D. Jakobsen 05.20 10:15 2 - 1  
C. Azurmendi - L. Christophersen 05.20 10:00 0 - 2  
I.A. Andersen - K. Frost 05.20 13:45 2 - 0  
J. Stadelmann - F. Patel-Redfearn 05.20 14:45 2 - 0  
K. Kuuba - Leo. Huet 05.20 15:15 1 - 2  
Lia. Tan - Y. Hoyaux 05.20 10:45 2 - 1  
Rus. Hartawan - P.K. Wardani 05.20 11:00 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheong A C Y / Yap C W - Jager A / Kuspert S S 05.20 12:30 2 - 1  
Jille D / Palermo L - Tirtosentono/van Der Aar 05.20 12:15 1 - 2  
Magelund A / Ravn F - Azurmendi C / Corrales B 05.20 13:45 2 - 1  
Magnusson J / Nistad C - Marwah N V / Syaikah P 05.20 15:15 0 - 2  
Marran K K / Ruutel H - Hopton J / Pugh J 05.20 11:45 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Ilham G M / Istarani N - Perez L / Leal C 05.20 15:30 2 - 0  
Hall A / Macpherson J - Maulana M Y / Wiratama A 05.20 16:45 2 - 0  
Jille R / Van Der Aar I - Delrue F / Palermo L 05.20 16:00 2 - 1  
Sumanti Z J / Julimarbela - Hemming C / Pugh J 05.20 16:15 1 - 2  
Van Der Lecq T / Jille D - Ferdinansyah D / Kani S 05.20 16:00 0 - 2  
Villeger W / Bauer S - Scheiel P / Volkmann F 05.20 16:15 2 - 1  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - BVSC 05.20 20:00 10 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Recco - Brescia (2.m.) 05.20 16:15 8 - 4  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseh L. - A. Vazaios (200 m vegyes) 05.20 19:15 1 - 0  
Hosszú K. - Kapás B. (női 200 m pillangó) 05.20 18:00 0 - 1  
Kós H. - A. Razzetti (200 m vegyes) 05.20 19:15 0 - 1  
 
2021.05.18.
Asztalitenisz (Challenger Series, 20. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Muhlbach - D. Cheaib 05.18 16:40 0 - 3  
C. Muhlbach - E. Chtchetinine 05.18 13:00 3 - 0  
C. Muhlbach - E. Chtchetinine 05.18 14:35 3 - 0  
C. Muhlbach - J. Thimon 05.18 09:40 3 - 0  
D. Cheaib - M. Kubik 05.18 09:00 3 - 1  
D. Cheaib - P. Hribar 05.18 12:20 3 - 1  
D. Cheaib - P. Hribar 05.18 15:15 3 - 0  
E. Chtchetinine - A. Gozubuyuk 05.18 11:40 3 - 0  
E. Chtchetinine - P. Hribar 05.18 16:00 3 - 1  
M. Henninger - J. Thimon 05.18 13:40 3 - 0  
M. Henninger - M. Kubik 05.18 11:00 0 - 3  
P. Hribar - A. Gozubuyuk 05.18 10:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duka - K. Simonov 05.18 11:15 2 - 3  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 05.18 18:45 3 - 2  
A. Pisar - Edu. Tsvetkov 05.18 06:45 3 - 0  
A. Pisar - V. Sinkovskiy 05.18 08:45 3 - 0  
A. Potapkov - D.A. Mikheev 05.18 13:00 3 - 1  
A. Potapkov - M. Ilichev 05.18 11:30 2 - 3  
A. Serebrennikov - A.Y. Fedosov 05.18 23:00 1 - 3  
A. Serebrennikov - K. Churin 05.18 01:00 3 - 1  
A. Suntsov - D.M. Evlakhin 05.18 03:15 3 - 0  
A. Suntsov - I. Mikhaylov 05.18 23:15 3 - 1  
A. Suntsov - V. Shirshov 05.18 00:45 3 - 0  
A. Vlasov - D. Balakin 05.18 22:45 1 - 3  
A. Yakovlev - Kim Sen Ir 05.18 15:00 1 - 3  
A. Zirin - A.R. Kazakov 05.18 10:45 1 - 3  
A. Zirin - V. Chernov 05.18 12:45 3 - 0  
A.D. Volkov - E. Kalashnikov 05.18 00:15 0 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 05.18 23:15 3 - 2  
A.R. Kazakov - D. Tikhnenko 05.18 13:15 3 - 0  
A.R. Kazakov - V. Chernov 05.18 11:45 3 - 1  
A.V. Poprocky - A. Duka 05.18 11:45 0 - 3  
A.V. Poprocky - K. Simonov 05.18 13:15 3 - 0  
A.Y. Fedosov - K. Churin 05.18 00:00 3 - 0  
And. Andreev - I. Sergeevich 05.18 09:00 2 - 3  
And. Andreev - P. Vshivkov 05.18 07:30 0 - 3  
B. Grebenyuk - D. Tunitsyn 05.18 20:45 2 - 3  
B. Grebenyuk - I. Soldatov 05.18 18:45 1 - 3  
D. Balakin - V. Chahur 05.18 23:45 0 - 3  
D. Ignatiev - T. Turabekov 05.18 22:30 2 - 3  
D. Tikhnenko - A. Zirin 05.18 12:15 3 - 2  
D. Tunitsyn - S. Nikulin 05.18 19:15 2 - 3  
D.A. Mikheev - I. Minchenkov 05.18 12:00 3 - 2  
Edu. Tsvetkov - O.N. Kharlakin 05.18 09:15 1 - 3  
Edu. Tsvetkov - V. Sinkovskiy 05.18 07:45 0 - 3  
F. Ambrosimov - I. Poletaev 05.18 09:15 2 - 3  
F. Ambrosimov - O. Nikiforov 05.18 07:45 1 - 3  
G. Bardyshev - I. Zemit 05.18 20:30 3 - 0  
G. Bardyshev - S. Burov 05.18 18:30 2 - 3  
I. Abelmasov - K.N. Malahov 05.18 14:45 1 - 3  
I. Abelmasov - Pav. Medvedev 05.18 16:45 2 - 3  
I. Minchenkov - A. Potapkov 05.18 10:30 0 - 3  
I. Minchenkov - M. Ilichev 05.18 12:30 2 - 3  
I. Poletaev - S. Homutov 05.18 08:15 3 - 1  
I. Sergeevich - M. Chernyavskiy 05.18 08:00 2 - 3  
I. Soldatov - D. Tunitsyn 05.18 19:45 3 - 2  
I. Soldatov - S. Nikulin 05.18 21:15 2 - 3  
I. Zemit - O. Pronin 05.18 19:00 2 - 3  
K. Churin - S. Martyukhin 05.18 02:00 0 - 3  
K. Simonov - O.B. Manuylov 05.18 12:15 2 - 3  
K.N. Malahov - O. Kutuzov 05.18 17:15 0 - 3  
K.N. Malahov - Pav. Medvedev 05.18 15:45 1 - 3  
Kim Sen Ir - V. Selkin 05.18 16:00 1 - 3  
M. Chernyavskiy - And. Andreev 05.18 06:30 3 - 1  
M. Chernyavskiy - P. Vshivkov 05.18 08:30 3 - 0  
M. Ilichev - D.A. Mikheev 05.18 11:00 1 - 3  
N. Zhurba - E. Kalashnikov 05.18 01:15 3 - 0  
N. Zhurba - V. Safonov 05.18 22:45 0 - 3  
O. Kutuzov - I. Abelmasov 05.18 16:15 1 - 3  
O. Nikiforov - I. Poletaev 05.18 07:15 3 - 1  
O. Pronin - G. Bardyshev 05.18 20:00 3 - 2  
O.B. Manuylov - A. Duka 05.18 12:45 1 - 3  
O.B. Manuylov - A.V. Poprocky 05.18 10:45 3 - 0  
O.N. Kharlakin - A. Pisar 05.18 08:15 0 - 3  
P. Pinkovskii - V. Rakhmanov 05.18 21:15 0 - 3  
P. Vshivkov - I. Sergeevich 05.18 07:00 1 - 3  
Pav. Medvedev - O. Kutuzov 05.18 15:15 3 - 1  
S. Burov - I. Zemit 05.18 19:30 1 - 3  
S. Burov - O. Pronin 05.18 21:00 3 - 1  
S. Homutov - F. Ambrosimov 05.18 06:45 3 - 1  
S. Homutov - O. Nikiforov 05.18 08:45 2 - 3  
S. Martyukhin - A.Y. Fedosov 05.18 03:00 2 - 3  
S. Martyukhin - S. Ogay 05.18 00:30 3 - 0  
S. Muslikov - A. Yakovlev 05.18 15:30 2 - 3  
S. Muslikov - Kim Sen Ir 05.18 17:00 3 - 0  
S. Nikulin - B. Grebenyuk 05.18 20:15 3 - 1  
S. Ogay - A. Serebrennikov 05.18 02:30 1 - 3  
S. Ogay - A.Y. Fedosov 05.18 01:30 0 - 3  
T. Turabekov - D. Sayanov 05.18 23:30 3 - 1  
V. Chernov - D. Tikhnenko 05.18 11:15 2 - 3  
V. Rakhmanov - A. Innazarov 05.18 20:15 1 - 3  
V. Safonov - And. Kirilenko 05.18 23:45 1 - 3  
V. Selkin - A. Yakovlev 05.18 16:30 0 - 3  
V. Selkin - S. Muslikov 05.18 14:30 1 - 3  
V. Shirshov - D.M. Evlakhin 05.18 01:45 2 - 3  
V. Shirshov - E. Ilyukhin 05.18 02:45 1 - 3  
V. Sinkovskiy - O.N. Kharlakin 05.18 07:15 1 - 3  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 05.18 01:45 3 - 2  
Y. Merkushin - N. Zhurba 05.18 02:45 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 05.18 11:30 3 - 4  
KIA Tigers - SSG Landers 05.18 11:30 5 - 7  
KT Wiz - Doosan Bears 05.18 11:30 1 - 0  
LG Twins - NC Dinos 05.18 11:30 1 - 0  
Samsung Lions - Kiwoom Heroes 05.18 11:30 3 - 15  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 05.18 11:00 6 - 5  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 05.18 10:45 2 - 8  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 05.18 11:00 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 05.18 11:00 3 - 14  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 05.18 10:45 1 - 5  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 05.18 10:45 7 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 05.18 01:10 1 - 3  
Chicago Cubs - Washington 05.18 01:40 7 - 3  
Cincinnati - San Francisco 05.18 00:40 3 - 6  
LA Angels - Cleveland 05.18 03:38 7 - 4  
LA Dodgers - Arizona 05.18 04:10 3 - 1  
Minnesota - Chicago WS 05.18 01:40 4 - 16  
San Diego - Colorado 05.18 04:10 7 - 0  
Seattle - Detroit 05.18 04:10 1 - 4  
Texas - NY Yankees 05.18 02:05 5 - 2  
E-Sport (CSGO, CS_summit 8, Closed Qual)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - Godsent 05.18 23:30 2 - 1  
Team1 - Rbg Esports 05.18 02:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Epic League Cis, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100pinggods - In.game 05.18 14:15 0 - 2  
Marlian Esports - Grond 05.18 16:00 2 - 0  
Nemiga Gaming - K23 05.18 19:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Animal Squad - Renegades 05.18 12:00 0 - 2  
Bbbmbcbs - Dire Wolves 05.18 12:00 0 - 2  
Chupapi Munanyo - Rooster 05.18 12:00    
Riot Gaming - Overperformers 05.18 12:00 2 - 1  
Simplicity - Bandits 05.18 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Nemiga Gaming 05.18 19:00    
Anonymo Esports - Sprout 05.18 19:00    
Endpoint - X-Kom Ago 05.18 19:00 0 - 2  
Movistar Riders - Sinners Esports 05.18 19:00 1 - 2  
Saw - Big 05.18 19:00 2 - 1  
Team Gamerlegion - Sangal Esports 05.18 19:00 0 - 2  
Wisla Krakow - LDLC OL 05.18 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1Win - Sangal Esports 05.18 12:00 2 - 0  
Caronte Gaming - Gorillazzz 05.18 09:00 0 - 2  
Galaxy Racer Esports - 100pinggods 05.18 12:00 0 - 2  
Kova Esports - hREDS 05.18 18:35 2 - 1  
Offset Esports - Ambush Esport 05.18 09:00 2 - 1  
Team Fiend - Izako Boars 05.18 18:00 2 - 0  
Team Gamerlegion - Nasr Esports 05.18 15:00 1 - 2  
Wisla Krakow - Lyngby Vikings 05.18 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Number One,Stage 2,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clutch Rayn - Myinsanity 05.18 23:00 0 - 0  
Game Agents - Ambush Esport 05.18 20:00 0 - 1  
Grond - Clutch Rayn 05.18 21:00 1 - 0  
Myinsanity - Waitfortag 05.18 22:00 1 - 0  
The Dice - Club Brugge Esports 05.18 19:00 1 - 0  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Vici Gaming 05.18 10:20 1 - 2  
Team Aster - Vici Gaming 05.18 08:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikin.gg - Into The Breach 05.18 14:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Nigma - Tundra Esports 05.18 21:30 1 - 2  
Team Secret - Brame 05.18 19:05 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellbear Smashers - Hellraisers 05.18 13:00 0 - 2  
Lvlup - Extremum 05.18 16:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Ehome 05.18 09:20 2 - 0  
Psg.lgd - Royal Never Give Up 05.18 11:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wind And Rain - Felt 05.18 00:00 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Gernaut) - United St. (Coldsiemens) 05.18 09:24 2 - 2  
Russia (Hammer) - United St. (Coldsiemens) 05.18 08:48 5 - 5  
Sweden (Diamond) - United St. (Coldsiemens) 05.18 10:00 5 - 4  
United St. (Coldsiemens) - Canada (Gernaut) 05.18 07:36 4 - 2  
United St. (Coldsiemens) - Russia (Hammer) 05.18 07:00 2 - 4  
United St. (Coldsiemens) - Sweden (Diamond) 05.18 08:12 4 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 05.18 04:20 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 05.18 02:20 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.18 01:20 5 - 3  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.18 03:00 2 - 1  
Austria (Kot) - Sweden (Marley) 05.18 21:00 2 - 0  
Belgium (Tommy) - Cameroon (Moic) 05.18 09:00 4 - 2  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 05.18 08:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 05.18 10:20 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 05.18 12:00 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 05.18 06:00 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 05.18 06:40 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 05.18 05:00 1 - 0  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.18 11:00 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Belgium (Tommy) 05.18 08:00 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 05.18 12:40 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Colombia (Gorilla) 05.18 11:20 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Ireland (Panica) 05.18 10:40 0 - 3  
Cameroon (Moic) - Netherlands (Aibothard) 05.18 07:00 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Poland (Johnybegood) 05.18 07:40 2 - 4  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 05.18 06:00 0 - 0  
Cameroon (Moic) - United States (CaptainX) 05.18 09:40 1 - 1  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.18 09:40 0 - 1  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 05.18 05:40 2 - 3  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.18 06:40 0 - 2  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 05.18 06:00 2 - 4  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 05.18 11:20 0 - 3  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 05.18 10:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Portugal (Cliff) 05.18 12:00 3 - 0  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 05.18 07:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Moic) 05.18 07:20 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 05.18 10:40 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 05.18 08:00 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 05.18 09:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 05.18 05:40 3 - 4  
Colombia (Gorilla) - Portugal (Cliff) 05.18 10:00 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 05.18 05:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.18 01:40 0 - 3  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 05.18 00:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.18 02:20 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.18 04:00 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 05.18 21:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 05.18 22:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.18 23:20 4 - 3  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 05.18 02:00 0 - 3  
England (Zeus) - Germany (General) 05.18 03:00 3 - 0  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 05.18 01:20 0 - 1  
Germany (General) - Argentina (Carnage) 05.18 02:40 0 - 2  
Germany (General) - Czech Republic (Koko) 05.18 03:40 1 - 2  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 05.18 01:40 1 - 3  
Germany (General) - Turkey (Rafa) 05.18 03:20 0 - 3  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 05.18 00:20 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 05.18 00:20 1 - 4  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 05.18 03:20 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 05.18 00:00 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 05.18 04:20 0 - 3  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 05.18 01:00 3 - 0  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 05.18 05:20 1 - 4  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 05.18 11:40 0 - 0  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 05.18 09:20 1 - 0  
Ireland (Panica) - Netherlands (Aibothard) 05.18 08:20 1 - 3  
Ireland (Panica) - Poland (Johnybegood) 05.18 08:40 4 - 1  
Ireland (Panica) - Portugal (Cliff) 05.18 11:00 3 - 3  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 05.18 12:40 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 05.18 22:00 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - South Africa (Ben) 05.18 22:20 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 05.18 21:20 4 - 1  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.18 23:00 1 - 0  
Mexico (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 05.18 20:40 2 - 3  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 05.18 23:40 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.18 22:40 4 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 05.18 11:40 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Cameroon (Moic) 05.18 11:00 1 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 05.18 06:20 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 05.18 08:40 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Ireland (Panica) 05.18 10:00 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 05.18 12:00 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 05.18 06:40 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - United States (CaptainX) 05.18 05:40 3 - 3  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 05.18 10:40 3 - 0  
Poland (Johnybegood) - Cameroon (Moic) 05.18 10:00 0 - 0  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 05.18 07:20 1 - 0  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 05.18 12:20 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Ireland (Panica) 05.18 09:00 3 - 0  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 05.18 05:00 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Portugal (Cliff) 05.18 08:00 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 05.18 07:00 0 - 0  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 05.18 12:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 05.18 12:20 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Chile (Poli) 05.18 05:20 0 - 1  
Portugal (Cliff) - Colombia (Gorilla) 05.18 07:40 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Ireland (Panica) 05.18 07:00 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 05.18 10:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Poland (Johnybegood) 05.18 09:20 1 - 0  
Portugal (Cliff) - United States (CaptainX) 05.18 08:40 3 - 2  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.18 00:00 1 - 3  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.18 03:00 2 - 3  
Russia (Val) - England (Zeus) 05.18 01:00 1 - 3  
Russia (Val) - Germany (General) 05.18 04:00 1 - 1  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.18 03:20 3 - 1  
South Africa (Ben) - Austria (Kot) 05.18 22:40 3 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 05.18 21:00 2 - 1  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 05.18 23:20 2 - 3  
Spain (Reaper) - Austria (Kot) 05.18 23:40 1 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.18 21:20 3 - 2  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 05.18 22:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.18 21:00 3 - 1  
Sweden (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 05.18 21:40 4 - 1  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 05.18 22:20 0 - 3  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 05.18 20:40 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Austria (Kot) 05.18 20:40 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.18 23:00 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.18 00:40 1 - 3  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 05.18 00:00 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 05.18 03:40 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.18 02:40 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 05.18 02:00 2 - 2  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 05.18 07:20 1 - 0  
United States (CaptainX) - Cameroon (Moic) 05.18 08:20 2 - 3  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.18 09:20 1 - 0  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.18 11:40 1 - 1  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 05.18 05:00 0 - 3  
United States (CaptainX) - Netherlands (Aibothard) 05.18 12:20 3 - 2  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 05.18 11:20 3 - 1  
United States (CaptainX) - Portugal (Cliff) 05.18 09:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 05.18 02:20 0 - 3  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 05.18 01:20 4 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.18 17:25 2 - 0  
Ajax (Xalinho) - Dortmund (Confession) 05.18 18:15 2 - 0  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Tottenham (Megapolice) 05.18 16:10 2 - 6  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Wolverhampton (Trader AC) 05.18 18:40 0 - 2  
Dortmund (Confession) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.18 19:05 3 - 5  
Dortmund (Confession) - Tottenham (Megapolice) 05.18 17:00 1 - 4  
Everton (Barcelona) - Inter (Russia Today) 05.18 11:15 1 - 3  
Everton (Barcelona) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.18 10:25 3 - 1  
Inter (Russia Today) - Marseille (Fints) 05.18 10:00 2 - 1  
Inter (Russia Today) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.18 12:05 2 - 1  
Marseille (Fints) - Everton (Barcelona) 05.18 12:30 2 - 1  
Marseille (Fints) - Milan (Ab Ovo) 05.18 10:50 1 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Everton (Barcelona) 05.18 09:35 2 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Inter (Russia Today) 05.18 08:45 1 - 1  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Marseille (Fints) 05.18 09:10 1 - 1  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Milan (Ab Ovo) 05.18 11:40 2 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 05.18 19:30 2 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Wolverhampton (Trader AC) 05.18 17:50 1 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - Ajax (Xalinho) 05.18 16:35 1 - 0  
Wolverhampton (Trader AC) - Dortmund (Confession) 05.18 15:45 1 - 1  
E-Sport (LOL,Mid-season Invit.,Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Pentanet.gg 05.18 18:40 1 - 0  
Mad Lions - Cloud9 05.18 19:40 0 - 1  
Pentanet.gg - PSG Talon 05.18 15:50 0 - 1  
PSG Talon - Cloud9 05.18 17:40 1 - 0  
Royal Never Give Up - Damwon Gaming 05.18 15:00 1 - 0  
Royal Never Give Up - Mad Lions 05.18 16:40 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Gatz) - LA Clippers (Joker) 05.18 07:00 45 - 37  
LA Clippers (Joker) - Brooklyn (Gatz) 05.18 08:48 29 - 35  
LA Clippers (Joker) - Milwaukee (Zod) 05.18 08:12 38 - 35  
LA Clippers (Joker) - Portland (Bumblebee) 05.18 09:24 45 - 55  
Milwaukee (Zod) - LA Clippers (Joker) 05.18 10:00 45 - 48  
Portland (Bumblebee) - LA Clippers (Joker) 05.18 07:36 42 - 55  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (BLM_Mamba) - Brooklyn Nets (Scrate) 05.18 15:06 44 - 49  
Atlanta (BLM_Mamba) - Philadelphia (Hurricane) 05.18 15:42 59 - 48  
Brooklyn Nets (Scrate) - Atlanta (BLM_Mamba) 05.18 16:54 33 - 44  
Brooklyn Nets (Scrate) - Philadelphia (Hurricane) 05.18 16:18 34 - 41  
Philadelphia (Hurricane) - Brooklyn Nets (Scrate) 05.18 14:30 47 - 54  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (kotpirog131) - Memphis (Sm1T1Q) 05.18 10:05 61 - 59  
Boston (kotpirog131) - Dallas (Sm1T1Q) 05.18 06:15 81 - 62  
Boston (Rom1pr) - Miami (BossVlados0_0) 05.18 13:00 54 - 80  
Boston (Rom1pr) - Utah (BigBabyMish) 05.18 15:20 81 - 68  
Chicago (nikitos349) - Atlanta (kotpirog131) 05.18 11:15 64 - 60  
Denver (broccolicabbage0) - Dallas (Sm1T1Q) 05.18 06:50 73 - 54  
Memphis (Sm1T1Q) - Chicago (nikitos349) 05.18 12:25 64 - 69  
Memphis (Sm1T1Q) - Sacramento (Jimmy_Walker13) 05.18 10:40 60 - 52  
Miami (BossVlados0_0) - Utah (BigBabyMish) 05.18 14:45 46 - 54  
Phoenix (nikitos349) - Boston (kotpirog131) 05.18 07:25 74 - 62  
Phoenix (nikitos349) - Denver (broccolicabbage0) 05.18 05:40 78 - 70  
Phoenix (TiGeR_triPoint) - Boston (Rom1pr) 05.18 14:10 53 - 75  
Phoenix (TiGeR_triPoint) - Miami (BossVlados0_0) 05.18 15:55 59 - 65  
Sacramento (Jimmy_Walker1 - Atlanta (kotpirog131) 05.18 11:50 61 - 67  
Sacramento (Jimmy_Walker1 - Chicago (nikitos349) 05.18 09:30 54 - 59  
Utah (BigBabyMish) - Phoenix (TiGeR_triPoint) 05.18 13:35 61 - 59  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Zod) - LA Clippers (Bumblebee) 05.18 12:48 50 - 55  
Dallas (Zod) - Portland (Gatz) 05.18 11:36 55 - 62  
LA Clippers (Bumblebee) - Dallas (Zod) 05.18 11:00 51 - 61  
LA Clippers (Bumblebee) - Portland (Gatz) 05.18 12:12 46 - 45  
Portland (Gatz) - Dallas (Zod) 05.18 13:24 51 - 56  
Portland (Gatz) - LA Clippers (Bumblebee) 05.18 14:00 63 - 66  
E-Sport (OW,Contenders S2,Korea,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talon Esports - O2 Blast 05.18 12:00 4 - 1  
E-Sport (SC,Afreeca Starleague,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larva - Rush 05.18 12:00 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Ribera Navarra 05.18 18:00 1 - 4  
Betis - Peniscola 05.18 19:00 3 - 1  
Burela - Barcelona 05.18 21:00 1 - 4  
Osasuna Magna - Zaragoza 05.18 20:00 3 - 6  
Parrulo Ferrol - Cordoba 05.18 19:30 4 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Toronto Marlies 05.18 01:00 0 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Tucson 05.18 22:00 2 - 1  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen Americans - Kansas City Mavericks 05.18 02:05 7 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Calgary 05.18 22:00 4 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Nashville (1.m.) 05.18 02:00 5 - 2  
Colorado - St. Louis (1.m.) 05.18 04:00 4 - 1  
Washington - Boston (2.m.) 05.18 01:30 3 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassel - Bietigheim/Bissingen (3.m.) 05.18 19:30 2 - 3  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Val-d'Or Foreurs - Sagueneens Chicoutimi (1.m.) 05.18 01:00 5 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Ukrajna 05.18 13:00 9 - 3  
Franciaország - Lengyelország 05.18 16:30 1 - 0  
Románia - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 05.18 20:00 0 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost Podgorica (2.m.) 05.18 20:30 85 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra Hawks - Melbourne Utd. 05.18 11:30 87 - 102  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Academic Bultex Plovdiv (1.m.) 05.18 18:00 82 - 68  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evreux - Nancy 05.18 19:00 90 - 87  
Gries-Oberhoffen - Antibes 05.18 20:00 93 - 79  
Lille - Vichy-Clermont 05.18 19:00 74 - 50  
Nantes - Paris BC 05.18 19:00 76 - 78  
Poitiers - Aix Maurienne 05.18 20:00 81 - 74  
Quimper - Denain 05.18 20:00 76 - 85  
Rouen - St-Quentin 05.18 19:00    
Souffelweyersheim - Blois 05.18 20:00 62 - 79  
St-Chamond - Fos-sur-Mer 05.18 20:00 79 - 73  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Den Bosch (2.m.) 05.18 19:30 79 - 71  
Landstede Zwolle - ZZ Leiden (2.m.) 05.18 19:30 90 - 85  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Cibona Zágráb (1.m.) 05.18 18:00 95 - 80  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Stjarnan (2.m.) 05.18 22:15 101 - 89  
Tindastoll - Keflavik (2.m.) 05.18 20:15 74 - 86  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Szolnok (2.m.) 05.18 20:15 99 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Venezia (4.m.) 05.18 20:45 86 - 73  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U-Banca Cluj - Galati (2.m.) 05.18 17:00 92 - 69  
Kosárlabda (Spanyol 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Real Murcia 05.18 19:00 77 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - San Pablo Burgos 05.18 18:30 98 - 89  
Gipuzkoa - Unicaja Malaga 05.18 21:15 75 - 81  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nässjö - Norrköping (6.m.) 05.18 19:35 86 - 89  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Dnipro (3.m.) 05.18 18:30 72 - 81  
Cserkaszi - Kijev-Basket (3.m.) 05.18 18:00 76 - 78  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguada - Sportivo Capitol (1.m.) 05.18 02:30 86 - 72  
Malvin - Hebraica Macabi (1.m.) 05.18 00:15 98 - 93  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centauros de Portuguesa - Broncos de Caracas 05.18 01:45 83 - 87  
Diablos de Miranda - Centauros de Portuguesa 05.18 21:45 78 - 79  
Gladiadores de Anzoategui - Indios de Caracas 05.18 18:45 63 - 62  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - UNIKSZ Kazany (1.m.) 05.18 18:30 79 - 79, h.u. 87 - 98  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Viborg (3.m.) 05.18 20:30 27 - 28  
Kézilabda (MOL Liga, női, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hodonin - Zlín 05.18 17:30 16 - 20  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hüttenberg - Grosswallstadt 05.18 19:30 28 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - Göppingen 05.18 18:30 26 - 26  
Minden - Erlangen 05.18 20:30 30 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Univ. Cluj 05.18 14:00 41 - 32  
Suceava - Pitesti 05.18 16:30 41 - 14  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skövde (3.m.) 05.18 20:10 30 - 27  
Labdarúgás (Algériai 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Batna - AS Khroub 05.18 16:00 1 - 0  
MO Constantine - CRB Ouled Djellal 05.18 16:00 1 - 1  
NRB Teleghma - MSP Batna 05.18 16:00 4 - 1  
Tadjenanet - US Chaouia 05.18 16:00 1 - 7  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Aknoun - USM Blida 05.18 16:00 2 - 0  
JSM Bejaia - RC Arbaa 05.18 16:00 1 - 0  
RC Kouba - IRB Lakhdaria 05.18 16:00 2 - 1  
WA Boufarik - El Harrach 05.18 16:00 4 - 3  
Labdarúgás (Algériai 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASM Oran - Ain Defla 05.18 16:00 2 - 0  
OM Arzew - IRB El Kerma 05.18 16:00 2 - 2  
RC Oued Rhiou - MCB Oued Sly 05.18 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Blackpool 05.18 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Forest Green 05.18 21:15 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Eastleigh 05.18 20:45 1 - 3  
Weymouth - Boreham 05.18 20:45 1 - 3  
Wrexham - Notts County 05.18 20:00 0 - 1  
Yeovil - Maidenhead Utd. 05.18 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Tigre 05.18 02:10 1 - 1  
Nueva Chicago - Estudiantes Rio Cuarto 05.18 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Sportivo Las Parejas 05.18 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Aalst 05.18 20:00 0 - 2  
Genk - WS Woluwe 05.18 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Anderlecht 05.18 20:00 2 - 7  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Slavia Szófia 05.18 19:00 1 - 1  
Etar Veliko Tarnovo - Montana 05.18 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians SP - Gremio RS 05.18 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paulista, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novorizontino - Ituano 05.18 01:00 4 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Puerto Montt 05.18 17:00 0 - 1  
Cobreloa - Santiago Morning 05.18 18:00 2 - 2  
Dep. Copiapo - Dep. Iquique 05.18 18:00 0 - 2  
Dep. Magallanes - Rangers de Talca 05.18 21:30 0 - 1  
San Marcos de Arica - Dep. Temuco 05.18 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herediano - Santos de Guapiles 05.18 05:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Tshakhuma 05.18 15:00 0 - 0  
Chippa Utd. - Bloemfontein Celtic 05.18 17:00 1 - 2  
Moroka Swallows - Stellenbosch 05.18 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon City - Pohang 05.18 12:30 3 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Orense Machala 05.18 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - Mikkeli MP 05.18 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Paris FC 05.18 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karaiszkakisz Arta - OF Ierapetra 05.18 14:30 0 - 3  
Panahaiki - Doxa Drama 05.18 14:30 1 - 2  
Trikala - Apollon Larissza 05.18 14:30 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Excelsior/Barendrecht 05.18 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Man Warriors - Eastern SC 05.18 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shahin Bandar Ameri - Persepolis 05.18 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baqaa - Al-Wehdat 05.18 19:30 0 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajrat Almati - Aktobe 05.18 15:00 4 - 2  
Kajszar Kizilorda - FC Asztana 05.18 17:00 2 - 5  
Turan - Akzsajik Oral 05.18 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Spartaks Jurmala 05.18 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Moghreb Tetouan 05.18 20:15 2 - 2  
Wydad Casablanca - Olympique de Safi 05.18 22:30 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atlas de Guadalajara 05.18 04:00 2 - 1  
Tigres UANL - Monterrey 05.18 02:00 4 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - TSV Steinbach 05.18 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Torino 05.18 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Tver - Luki-Energija 05.18 14:00 3 - 0  
Kazanka Moszkva - Dinamo Moszkva 2 05.18 12:00 1 - 2  
Murom - Leningradec 05.18 17:00 0 - 1  
Olimp-Dolgoprudnyij - FK Szmolenszk 05.18 15:00 2 - 0  
Zenit Szentpétervár 2 - Torpedo Vlagyimir 05.18 12:00 3 - 0  
Zvezda Szentpétervár - Rogyina Moszkva 05.18 12:00 3 - 3  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Dimitrovgrad - Kamaz 05.18 15:00 0 - 3  
Lada Toljatti - Zenit-Izsevszk 05.18 12:00 1 - 5  
Noszta Novotrojick - Cseljabinszk 05.18 15:00 0 - 3  
Orenburg 2 - Ural Jekatyerinburg 2 05.18 16:00 0 - 6  
Volna Nyizsegorodszk - Krilja Szovj. Szamara 2 05.18 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 05.18 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tondela - Pacos Ferreira 05.18 21:15 2 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Manchester City 05.18 20:00 3 - 2  
Chelsea - Leicester 05.18 21:15 2 - 1  
Manchester Utd. - Fulham 05.18 19:00 1 - 1  
Southampton - Leeds 05.18 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - CFR Cluj 05.18 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelty Hearts - Brechin 05.18 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Greenock Morton 05.18 20:35 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Lugo 05.18 21:30 1 - 1  
Cartagena - Almería 05.18 19:00 3 - 2  
Ponferradina - Espanyol 05.18 21:30 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Trelleborg 05.18 18:30 2 - 3  
Landskrona - Falkenberg 05.18 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Örebro 05.18 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Kristianstad 05.18 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Radnik Surdulica 05.18 16:00 2 - 1  
Macva Sabac - Zlatibor Cajetina 05.18 16:00 1 - 0  
Mladost Lucani - Partizan Belgrád 05.18 18:05 1 - 0  
Topolya SC - Indija 05.18 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Bravo Ljubljana 05.18 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2., ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Samsunspor 05.18 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Besiktas 05.18 19:45 0 - 2  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busoga Utd. - Express Kampala 05.18 15:00 0 - 4  
Kitara - MYDA 05.18 15:00 3 - 1  
Onduparaka - Bright Stars FC 05.18 15:00 0 - 0  
Vipers Kitende - Mbarara City FC 05.18 15:00 2 - 3  
Wakiso Giants - BUL Jinja 05.18 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Linfield 05.18 21:00 0 - 3  
Larne - Crusaders 05.18 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Trans Narva 05.18 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Navbahor Namangan 05.18 16:45 0 - 0  
Kokand - Sogdiana 05.18 14:30 2 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Exeter 05.18 20:45 12 - 31  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Monzon - A. Mubarak 05.18 09:00 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zantedeschi - K. Milicevic 05.18 12:40 2 - 1  
D. Evtimova - Z. Kruger 05.18 08:55 1 - 2  
S.J. Visscher - E. Vedder 05.18 10:50 0 - 2  
Shuyue Ma - R. Zelnickova 05.18 10:00 2 - 0  
Tenisz (Belgrád, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - K. Mladenovic 05.18 15:50 2 - 0  
A. Sasnovich - Xiyu Wang 05.18 15:40 2 - 1  
A. van Uytvanck - A. Konjuh 05.18 13:35 1 - 2  
Iva. Jorovic - A. Tomljanovic 05.18 12:00 0 - 2  
Jani R-L. - T. Martincova 05.18 18:25 2 - 1  
N. Podoroska - O. Dodin 05.18 20:50 2 - 0  
N. Stojanovic - R. Peterson 05.18 13:35 1 - 2  
O. Danilovic - K. Rakhimova 05.18 19:00 0 - 2  
P. Badosa Gibert - M. Buzarnescu 05.18 20:45 2 - 0  
V. Tomova - L. Radivojevic 05.18 12:00 2 - 0  
Tenisz (Belgrád, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Minnen G / Van Uytvanck A 05.18 16:55 1 - 2  
Bucsa C / Peterson R - Babos T / Zvonareva V 05.18 17:05 0 - 2  
Dzalamidze N/Khromachev I - Lister C / Piter K 05.18 12:00 2 - 0  
Jorovic I / Radivojevic L - Jakupovic D / Sizikova Y 05.18 16:00 0 - 2  
Kato M / Voracova R - Osorio Serrano/Webley-Smi 05.18 15:00 2 - 1  
Xu Y F / Zhang S - Dabrowski G / Fernandez L A 05.18 13:55 2 - 1  
Tenisz (Biella 6, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - S. Napolitano 05.18 13:20 1 - 2  
A. Collarini - M. Copil 05.18 10:30 2 - 0  
E. Benchetrit - U. Blanch 05.18 10:30 0 - 2  
P. Lorenzi - T.M. Etcheverry 05.18 10:30 0 - 2  
R. Cid Subervi - R. Bonadio 05.18 12:05 0 - 2  
T. van Rijthoven - O. Giacalone 05.18 12:20 2 - 0  
Tenisz (Biella 6, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux G/Couacaud E - Meligeni Ro.Alves/Menezes 05.18 17:20 1 - 2  
Bolt A / Santillan A - Bortolotti M/Rodriguez C 05.18 18:00 0 - 2  
Cid Subervi / Kwiatkowski - Fratangelo B / Krueger M 05.18 17:10 1 - 2  
Cobolli F / Passaro F - Galovic V / Serdarusic N 05.18 14:05 2 - 0  
Galdos S / Zeballos F - Gojo B / Zhang Z 05.18 14:05 1 - 2  
King E / Lenz J - Benchetrit E / Clarke J 05.18 16:05 2 - 1  
Mena F / Popko D - Drzewiecki K / Martos Gornes S 05.18 15:30 1 - 2  
Tenisz (Brcko, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrivnyy - T. Heger 05.18 16:40 2 - 0  
D. Biljesko - M. de Boes 05.18 16:00 2 - 0  
G. Srbljak - D. Jandric 05.18 14:50 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - G. Pella 05.18 14:50 2 - 0  
F. Lopez - D. Altmaier 05.18 11:00 2 - 0  
F. Verdasco - I. Ivashka 05.18 12:05 0 - 2  
Fucsovics M. - H. Laaksonen 05.18 12:00 2 - 0  
M. Cilic - D.S. Stricker 05.18 14:05 0 - 2  
P. Cuevas - R. Opelka 05.18 13:10 2 - 0  
R. Federer - P. Andujar 05.18 15:40 1 - 2  
S. Travaglia - M. Cecchinato 05.18 11:00 0 - 0  
T. Monteiro - L. Djere 05.18 14:25 1 - 2  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cilic M / Golubev A - Cazaux A / Li H 05.18 17:55 2 - 0  
Huesler M-A / Stricker D - Monroe N / Paire B 05.18 17:30 2 - 0  
Klaasen R / Mclachlan B - Bambridge L / Inglot D 05.18 16:10 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Corwin - Kel. Stevenson 05.18 10:00 2 - 1  
L. Claverie - M. Wiskandt 05.18 12:10 0 - 2  
Runhao Hua - H.D. Boyer 05.18 10:00 1 - 2  
Yuki Mochizuki - Ze Zhang 05.18 10:00 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.G. Vasilescu - E. Lys 05.18 10:00 0 - 2  
D. Pavlou - M. Laki 05.18 10:15 0 - 2  
L. Papadakis - M. Delai 05.18 08:30 2 - 0  
M. Bayerlova - J. Kimmelmann 05.18 08:30 0 - 2  
T. Xantava - M. Bougrat 05.18 08:30 0 - 2  
Tenisz (Jablonec nad Nisou,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Furness - D. Ajdukovic 05.18 15:20 2 - 0  
F. Agamenone - A. Ritschard 05.18 09:25 2 - 0  
J. Lehecka - D. Svrcina 05.18 12:45 2 - 1  
L. Miedler - J. Satral 05.18 14:05 0 - 2  
S. Carr - P. Rikl 05.18 13:40 0 - 2  
U. Ignatik - Mar. Eriksson 05.18 14:10 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - K. Khachanov 05.18 11:00 1 - 2  
F. Auger Alliassime - L. Musetti 05.18 10:30 1 - 2  
G. Monfils - L.G.M. Harris 05.18 11:50    
G. Monfils - T. Seyboth Wild 05.18 13:30 2 - 0  
J. Sousa - K. Majchrzak 05.18 11:00 0 - 2  
R. Gasquet - G. Barrere 05.18 13:40 2 - 1  
Tom. Paul - J-W. Tsonga 05.18 15:30 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Norrie C / O'Mara J 05.18 12:55 2 - 0  
Skupski/Skupski - Nedovyesov A / Vavassori 05.18 14:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Poljak - L. Tessa 05.18 12:20 2 - 0  
Kos, Dorian - Yunseong Chung 05.18 11:50 0 - 2  
M. Echargui - M. Vernier 05.18 12:35 2 - 0  
M. Kestelboim - G.O. Iradukunda 05.18 14:35 0 - 2  
S.F.A. Rodriguez Taverna - G. Heide 05.18 13:00 1 - 2  
T. Fancutt - G.I. Justo 05.18 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bechri - Emma Davis 05.18 14:00 0 - 2  
E. Sema - A. Raggi 05.18 10:25 1 - 2  
H. Sakatsume - J. Zawadzka 05.18 10:30 2 - 1  
Hina Inoue - Chi. Scholl 05.18 10:30 0 - 2  
J. Konishi Camargo Silva - M.P. Perez Garcia 05.18 12:50 0 - 2  
K. Le Bihan - Fer. Bahri 05.18 10:30 2 - 0  
L. Proctor - Mih. Imanishi 05.18 12:00 2 - 0  
O. Helmi - S.B. Grey 05.18 10:25 2 - 1  
Tenisz (Oeiras 3, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - B. van de Zandschulp 05.18 13:40 1 - 2  
Emi. Gomez - Ste. Johnson 05.18 14:30 2 - 1  
F. Coria - A. Molcan 05.18 12:00 2 - 1  
H. Gaston - Z. Bergs 05.18 12:00 2 - 0  
J. Vesely - H. Grenier 05.18 11:30 2 - 0  
Joao Domingues - P. Martinez Portero 05.18 17:25 0 - 2  
N. Borges - B. Zapata Miralles 05.18 16:05 2 - 0  
P. Sousa - D. Dzumhur 05.18 14:00 0 - 0  
Tenisz (Oeiras 3, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elias G / Falcao G - Arneodo R / Walkow S 05.18 17:20 0 - 2  
Johnson S / Schnur M - Matos R / Sousa P 05.18 18:35 2 - 1  
Qureshi A-u-h / Reid M - Coria F / Gomez E 05.18 18:20 1 - 2  
Reyes-Varela / Romboli - Jebavy/Vesely 05.18 16:55 0 - 2  
Tenisz (Parma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - A. Anisimova 05.18 18:35 0 - 2  
A-L. Friedsam - V. Golubic 05.18 11:00 2 - 1  
A. Bogdan - S. Errani 05.18 14:15 1 - 2  
C. Gauff - K. Kanepi 05.18 12:40 2 - 0  
G. Gatto-Monticone - L. Samsonova 05.18 17:05 0 - 2  
S. Stephens - D. Kasatkina 05.18 17:15 2 - 1  
S. Williams - K. Siniakova 05.18 15:15 0 - 2  
V. Gracheva - P. Martic 05.18 11:00 0 - 2  
Tenisz (Parma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Muhammad A - Golubic V / Panova A 05.18 15:45 0 - 2  
Gauff/McNally - Ninomiya M / Yang Z 05.18 17:25 2 - 0  
Gleason Q / Routliffe E - Lechemia E / Neel I 05.18 12:30 1 - 2  
Tenisz (Pelham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sutjiadi - Kat. Scott 05.18 17:00 2 - 0  
Ash. Krueger - Shi. Akita 05.18 19:10 2 - 0  
Bro. Olson - K. Williford 05.18 18:55 2 - 0  
E. Arango - Eri Hozumi 05.18 17:00 2 - 0  
F. Contreras Gomez - L. Dekmeijere 05.18 17:00 2 - 0  
J. Tilbürger - S. Hamner 05.18 18:05 2 - 0  
M. Schaefbauer - M.L. Carle 05.18 16:55 0 - 2  
T. Kinard - E. Kalieva 05.18 19:15 1 - 2  
Tenisz (Platja D'Aro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - Chi. Muramatsu 05.18 16:10 2 - 0  
I. Burillo Escorihuela - S. Waltert 05.18 15:55 2 - 1  
M. Bassols Ribera - I. de Vroome 05.18 19:40 2 - 0  
R. Hogenkamp - Ste. Wagner 05.18 18:10 0 - 2  
Tenisz (Tbiliszi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chepelev - S. Agabigun 05.18 09:00 0 - 2  
Aidan Mayo - S. Purtseladze 05.18 09:00 2 - 0  
Alex. Shevchenko - F. Vilardo 05.18 12:00 2 - 0  
J. Roberts - A. Metreveli 05.18 09:30 2 - 0  
L. Rottoli - G. Tsivadze 05.18 14:25 2 - 0  
M. Deviatiarov - M. Gengel 05.18 09:00 0 - 2  
O.A.D. Ayeni - Y. Erel 05.18 10:00 0 - 2  
Tenisz (Tbiliszi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aksu - M. Dalakishvili 05.18 11:00 1 - 2  
J. Dürst - J. Kolodynska 05.18 13:15 0 - 2  
K. Laskutova - M. Sholokhova 05.18 13:25 0 - 2  
S. Bereznyak - M. Krupenina 05.18 07:30 2 - 0  
S. Tsitskishvili - K. Milenkovic 05.18 09:00 2 - 0  
Sab. Leon - E. Appleton 05.18 07:25 0 - 2  
V. Olyanovskaya - V. Morvayova 05.18 12:00 2 - 0  
Val. Yushchenko - N. Natsvlishvili 05.18 12:55 2 - 0  
W. Baszak - Ale. Osborne 05.18 07:30 0 - 2  
Tenisz (Vic, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ugo Carabelli - V. Royer 05.18 14:10 2 - 0  
J. Sels - J. Barranco Cosano 05.18 14:45 1 - 2  
Nic. Alvarez - M. Hamou 05.18 11:50 1 - 2  
Noah Lopez - R. Brancaccio 05.18 11:50 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corvee L / Labar R - Grimley C / Grimley M 05.18 14:40 2 - 0  
Easton R / Russ Z - Hemming C / Stallwood S 05.18 16:15 0 - 2  
Flaatten T / Rikheim V - Delrue F / Villeger W 05.18 15:20 0 - 2  
Gutama S K / Isfahani M R - Hess D / Pistorius J 05.18 16:00 2 - 0  
Popov C / Popov T J - Chang Y J / Chia W 05.18 14:40 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Gani F V D - Kusuma F D / Pratiwi A C 05.18 15:35 2 - 0  
Jaffrennou L / Margueritt - Cuervas A / Lorenzo E 05.18 14:55 2 - 0  
Jager A / Kuspert S S - Frost K / Ryan M 05.18 14:00 2 - 0  
Yap R C / Yap Y - Tirtosentono/van Der Aar 05.18 14:55 1 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSS Verona - Plebiscito Padova (2.m.) 05.18 20:30 9 - 13  
Roma - Ekipe Orizzonte Catania (2.m.) 05.18 17:00 7 - 5  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Késely A. - J. Hassler (női 800 m gyors) 05.18 18:00 1 - 0  

 

2021.05.17.
Asztalitenisz (Challenger Series, 20. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Muhlbach - A. Gozubuyuk 05.17 08:30 3 - 1  
C. Muhlbach - D. Cheaib 05.17 13:50 3 - 1  
C. Muhlbach - M. Henninger 05.17 11:10 3 - 0  
C. Muhlbach - M. Kubik 05.17 20:40 3 - 0  
C. Muhlbach - P. Hribar 05.17 19:20 3 - 2  
D. Cheaib - A. Gozubuyuk 05.17 20:00 3 - 0  
D. Cheaib - E. Chtchetinine 05.17 11:50 3 - 0  
D. Cheaib - J. Thimon 05.17 09:50 3 - 0  
J. Thimon - A. Gozubuyuk 05.17 18:00 0 - 3  
J. Thimon - E. Chtchetinine 05.17 21:20 0 - 3  
M. Henninger - A. Gozubuyuk 05.17 14:30 3 - 0  
M. Henninger - D. Cheaib 05.17 17:20 0 - 3  
M. Henninger - E. Chtchetinine 05.17 09:10 1 - 3  
M. Henninger - P. Hribar 05.17 22:00 2 - 3  
M. Kubik - A. Gozubuyuk 05.17 13:10 3 - 1  
M. Kubik - E. Chtchetinine 05.17 18:40 3 - 2  
M. Kubik - J. Thimon 05.17 16:00 3 - 0  
P. Hribar - E. Chtchetinine 05.17 16:40 1 - 3  
P. Hribar - J. Thimon 05.17 12:30 3 - 0  
P. Hribar - M. Kubik 05.17 10:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - I. Afanasyev 05.17 19:15 0 - 3  
A. Duka - I. Sergeevich 05.17 08:00 2 - 3  
A. Girevenkov - A. Tsitselskiy 05.17 03:15 1 - 3  
A. Girevenkov - Y. Merkushin 05.17 00:45 3 - 0  
A. Golyshev - D. Petrochenko 05.17 13:15 3 - 1  
A. Golyshev - D. Razinkov 05.17 20:15 3 - 2  
A. Golyshev - N. Lyfenko 05.17 11:45 1 - 3  
A. Kolmin - A. Duka 05.17 09:00 3 - 1  
A. Kolmin - A.V. Poprocky 05.17 15:45 3 - 0  
A. Kolmin - A.V. Vorozheykin 05.17 07:30 3 - 2  
A. Kolmin - K. Simonov 05.17 17:15 1 - 3  
A. Lobanov - D. Sayanov 05.17 10:45 3 - 0  
A. Lobanov - Ilya Novikov 05.17 12:45 3 - 1  
A. Savinsky - Edu. Tsvetkov 05.17 08:15 3 - 1  
A. Serebrennikov - O. Kutuzov 05.17 01:15 3 - 0  
A. Serebrennikov - S. Martyukhin 05.17 23:30 3 - 0  
A. Slashchev - S. Kuzmin 05.17 20:00 1 - 3  
A. Tsitselskiy - A. Afanasiyev 05.17 20:45 3 - 1  
A. Tsitselskiy - E. Glazun 05.17 18:45 3 - 0  
A. Tsitselskiy - V. Safonov 05.17 00:15 1 - 3  
A.D. Volkov - N. Zhurba 05.17 22:45 0 - 3  
A.V. Poprocky - K. Simonov 05.17 15:15 1 - 3  
A.V. Vorozheykin - A. Duka 05.17 07:00 2 - 3  
A.Y. Fedosov - A. Serebrennikov 05.17 22:30 3 - 0  
A.Y. Fedosov - Val. Sidorin 05.17 02:00 1 - 3  
A.Y. Lisov - Dmi. Kolesnikov 05.17 07:45 0 - 3  
A.Y. Lisov - V. Bazilevsky 05.17 09:15 2 - 3  
Ale. Alekseev - S. Kulikov 05.17 15:00 3 - 2  
D. Molodtsov - O. Kutuzov 05.17 16:45 2 - 3  
D. Molodtsov - V. Beliakov 05.17 14:45 3 - 1  
D. Petrochenko - S. Nikulin 05.17 12:15 3 - 0  
D. Razinkov - I. Moshkov 05.17 20:45 3 - 0  
D. Razinkov - I. Soldatov 05.17 18:45 3 - 1  
D. Sayanov - Ilya Novikov 05.17 11:45 3 - 0  
D. Sayanov - S. Martyukhin 05.17 13:15 0 - 3  
D.M. Evlakhin - E. Ilyukhin 05.17 22:45 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 05.17 07:15 3 - 0  
E. Anisimov - Ale. Alekseev 05.17 16:30 0 - 3  
E. Anisimov - V. Nemashkalo 05.17 14:30 3 - 2  
E. Glazun - A. Afanasiyev 05.17 19:45 3 - 0  
E. Glazun - I. Afanasyev 05.17 21:15 3 - 0  
E. Ilyukhin - A. Suntsov 05.17 23:45 1 - 3  
E. Kalashnikov - Y. Merkushin 05.17 23:15 3 - 1  
Edu. Tsvetkov - I. Iskenderov 05.17 08:45 1 - 3  
Edu. Tsvetkov - O.N. Kharlakin 05.17 06:45 0 - 3  
G. Karpovkin - A. Kolmin 05.17 14:45 1 - 3  
G. Karpovkin - A.V. Poprocky 05.17 16:45 3 - 1  
I. Afanasyev - A. Tsitselskiy 05.17 20:15 0 - 3  
I. Iskenderov - A. Savinsky 05.17 07:15 3 - 2  
I. Moshkov - A. Golyshev 05.17 19:15 3 - 2  
I. Ramenskiy - O. Kutuzov 05.17 00:15 3 - 1  
I. Sergeevich - A. Kolmin 05.17 06:30 1 - 3  
I. Sergeevich - A.V. Vorozheykin 05.17 08:30 2 - 3  
I. Soldatov - A. Golyshev 05.17 21:15 3 - 1  
I. Soldatov - I. Moshkov 05.17 19:45 2 - 3  
Ilya Novikov - S. Martyukhin 05.17 11:15 3 - 2  
K. Churin - S. Ogay 05.17 23:00 3 - 2  
K. Simonov - G. Karpovkin 05.17 16:15 3 - 2  
M. Dukhin - V. Mishakin 05.17 11:00 3 - 2  
M. Minkov - A. Serebrennikov 05.17 02:45 0 - 3  
M. Minkov - D. Molodtsov 05.17 16:15 1 - 3  
M. Minkov - I. Ramenskiy 05.17 01:45 3 - 0  
N. Lyfenko - D. Petrochenko 05.17 11:15 3 - 0  
O. Kutuzov - M. Minkov 05.17 15:15 3 - 0  
O. Kutuzov - V. Chahur 05.17 02:15 0 - 3  
O.N. Kharlakin - A. Savinsky 05.17 09:15 3 - 2  
O.N. Kharlakin - I. Iskenderov 05.17 07:45 3 - 0  
S. Kulikov - E. Anisimov 05.17 16:00 3 - 2  
S. Kuzmin - V. Chernov 05.17 18:30 0 - 3  
S. Kuzmin - V. Kasatkin 05.17 20:30 3 - 0  
S. Martyukhin - A. Lobanov 05.17 12:15 3 - 1  
S. Martyukhin - A.Y. Fedosov 05.17 00:00 3 - 0  
S. Nikulin - A. Golyshev 05.17 10:45 1 - 3  
S. Nikulin - N. Lyfenko 05.17 12:45 3 - 2  
S. Ogay - S. Martyukhin 05.17 01:30 1 - 3  
S. Ogay - T. Turabekov 05.17 02:30 2 - 3  
S. Simonov - A.Y. Lisov 05.17 06:45 3 - 0  
S. Simonov - Dmi. Kolesnikov 05.17 08:45 3 - 0  
T. Turabekov - A.Y. Fedosov 05.17 01:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - S. Simonov 05.17 08:15 0 - 3  
V. Beliakov - M. Minkov 05.17 17:15 3 - 1  
V. Beliakov - O. Kutuzov 05.17 15:45 0 - 3  
V. Chahur - I. Ramenskiy 05.17 03:15 3 - 0  
V. Chahur - M. Minkov 05.17 00:45 3 - 1  
V. Chernov - A. Slashchev 05.17 21:00 2 - 3  
V. Chernov - V. Kasatkin 05.17 19:30 3 - 1  
V. Kasatkin - A. Slashchev 05.17 19:00 0 - 3  
V. Mishakin - Y. Zaycev 05.17 12:00 2 - 3  
V. Nemashkalo - Ale. Alekseev 05.17 15:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - S. Kulikov 05.17 17:00 1 - 3  
V. Safonov - A. Girevenkov 05.17 02:15 3 - 1  
V.V. Kutin - M. Dukhin 05.17 11:30 3 - 1  
V.V. Kutin - V. Mishakin 05.17 13:00 3 - 2  
Val. Sidorin - S. Martyukhin 05.17 03:00 0 - 3  
Val. Sidorin - S. Ogay 05.17 00:30 3 - 0  
Y. Merkushin - A. Tsitselskiy 05.17 01:45 1 - 3  
Y. Merkushin - E. Kalashnikov 05.17 02:45 3 - 2  
Y. Zaycev - M. Dukhin 05.17 12:30 0 - 3  
Y. Zaycev - V.V. Kutin 05.17 10:30 2 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - Samsung Lions 05.17 11:30 1 - 3  
Lotte Giants - KT Wiz 05.17 11:30    
NC Dinos - KIA Tigers 05.17 11:30    
SSG Landers - Doosan Bears 05.17 11:30 3 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - St. Louis 05.17 01:08 5 - 3  
E-Sport (CSGO, CS_summit 8, Closed Qual)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - Pain Gaming 05.17 02:30 0 - 2  
Godsent - Triumph 05.17 23:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Epic League Cis, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Spirit - Gambit Esports 05.17 16:00 2 - 0  
Trident Clan - Virtus.pro 05.17 19:00    
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1Win - hREDS 05.17 18:00 2 - 0  
Galaxy Racer Esports - Nasr Esports 05.17 15:00 1 - 2  
Izako Boars - Gorillazzz 05.17 12:00 2 - 0  
Lyngby Vikings - Offset Esports 05.17 12:00 2 - 0  
Sangal Esports - Kova Esports 05.17 09:00 2 - 1  
Team Fiend - Caronte Gaming 05.17 09:00 2 - 0  
Team Gamerlegion - 100pinggods 05.17 15:00 2 - 0  
Wisla Krakow - Ambush Esport 05.17 18:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Blast Ris,Last Chance St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexus Gaming - Budapest Five 05.17 18:00 0 - 2  
Sangal Esports - Budapest Five 05.17 15:45 0 - 2  
Sangal Esports - Nexus Gaming 05.17 12:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangal Esports - Nexus Gaming 05.17 12:00    
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Aster - Invictus Gaming 05.17 11:45 1 - 2  
Team Aster - Royal Never Give Up 05.17 08:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hippomaniacs - Ghost Frogs 05.17 18:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Empire - Hellraisers 05.17 14:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incubus Gaming - Omega Gaming 05.17 21:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brame - Chicken Fighters 05.17 12:00 2 - 0  
Puckchamp - Vikin.gg 05.17 18:00 2 - 1  
Team Spirit - Team Unique 05.17 15:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CDEC Gaming - Phoenix Gaming 05.17 09:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Dogchamp - Arkosh Gaming 05.17 04:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Quincy Crew 05.17 00:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cignal Ultra - South Built Esports 05.17 12:00 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Rogi_Two) - Ukraine (Gernaut) 05.17 09:24 1 - 0  
Italy (Hammer) - Ukraine (Gernaut) 05.17 10:00 2 - 6  
Poland (Zazabak) - Ukraine (Gernaut) 05.17 08:48 4 - 2  
Ukraine (Gernaut) - Belarus (Rogi_Two) 05.17 07:36 1 - 3  
Ukraine (Gernaut) - Italy (Hammer) 05.17 08:12 4 - 3  
Ukraine (Gernaut) - Poland (Zazabak) 05.17 07:00 3 - 1  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.17 23:20 3 - 1  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 05.17 04:20 3 - 3  
Argentina (Carnage) - Germany (General) 05.17 22:40 4 - 3  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 05.17 02:20 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.17 01:20 1 - 2  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.17 23:40 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.17 03:00 3 - 2  
Austria (Kot) - Egypt (Kasandra) 05.17 11:40 2 - 2  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.17 08:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Mexico (Legolas) 05.17 08:40 2 - 3  
Austria (Kot) - South Africa (Ben) 05.17 11:00 1 - 2  
Austria (Kot) - Spain (Reaper) 05.17 09:20 2 - 0  
Austria (Kot) - Sweden (Marley) 05.17 05:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Switzerland (Apollo) 05.17 12:40 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.17 01:40 4 - 2  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 05.17 23:00 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Germany (General) 05.17 20:40 4 - 0  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 05.17 00:40 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.17 22:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.17 02:20 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.17 04:00 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 05.17 06:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 05.17 11:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.17 10:20 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 05.17 12:00 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 05.17 06:40 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.17 09:40 2 - 4  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.17 07:40 1 - 2  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 05.17 21:20 2 - 1  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 05.17 02:00 2 - 3  
England (Zeus) - Germany (General) 05.17 03:00 3 - 0  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 05.17 21:40 3 - 1  
England (Zeus) - Russia (Val) 05.17 23:20 4 - 0  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 05.17 01:20 1 - 1  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 05.17 22:20 2 - 3  
Germany (General) - Argentina (Carnage) 05.17 02:40 1 - 3  
Germany (General) - Czech Republic (Koko) 05.17 03:40 3 - 3  
Germany (General) - England (Zeus) 05.17 22:00 2 - 1  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 05.17 01:40 0 - 1  
Germany (General) - Russia (Val) 05.17 21:20 0 - 1  
Germany (General) - Turkey (Rafa) 05.17 03:20 0 - 2  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 05.17 00:20 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 05.17 22:00 0 - 3  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 05.17 00:20 1 - 0  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 05.17 03:20 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 05.17 00:00 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 05.17 04:20 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 05.17 21:00 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 05.17 01:00 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.17 10:00 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 05.17 06:20 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (Legolas) 05.17 12:00 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - South Africa (Ben) 05.17 06:40 1 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 05.17 08:40 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Marley) 05.17 11:40 5 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 05.17 05:40 4 - 0  
Mexico (Legolas) - Austria (Kot) 05.17 09:00 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.17 07:20 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 05.17 05:00 3 - 4  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 05.17 08:00 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.17 12:20 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.17 10:40 0 - 0  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.17 07:00 0 - 1  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.17 00:00 2 - 3  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.17 03:00 1 - 1  
Russia (Val) - England (Zeus) 05.17 01:00 1 - 1  
Russia (Val) - Germany (General) 05.17 04:00 2 - 4  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 05.17 20:40 2 - 0  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.17 23:00 1 - 0  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.17 03:20 3 - 1  
South Africa (Ben) - Austria (Kot) 05.17 07:00 0 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 05.17 05:20 3 - 1  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 05.17 10:20 3 - 3  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 05.17 09:20 1 - 3  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 05.17 07:40 2 - 2  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 05.17 12:40 1 - 2  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 05.17 08:40 4 - 2  
Spain (Reaper) - Austria (Kot) 05.17 08:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.17 10:40 3 - 0  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 05.17 09:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.17 05:40 2 - 3  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 05.17 10:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 05.17 06:20 2 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.17 05:20 3 - 1  
Sweden (Marley) - Austria (Kot) 05.17 12:00 1 - 2  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.17 08:20 3 - 1  
Sweden (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 05.17 06:00 1 - 1  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 05.17 06:40 2 - 1  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 05.17 05:00 1 - 1  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.17 10:20 2 - 3  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.17 11:00 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Austria (Kot) 05.17 05:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.17 09:20 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 05.17 12:20 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.17 11:20 2 - 5  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 05.17 09:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.17 11:40 4 - 0  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.17 07:20 3 - 4  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.17 00:40 2 - 2  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 05.17 22:20 2 - 1  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 05.17 00:00 0 - 1  
Turkey (Rafa) - Germany (General) 05.17 21:40 0 - 2  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 05.17 03:40 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.17 02:40 4 - 1  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 05.17 02:00 2 - 0  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.17 23:00 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.17 21:20 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 05.17 02:20 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 05.17 01:20 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 05.17 23:40 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.17 21:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 05.17 22:00 3 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 05.17 12:05 1 - 1  
Ajax (Xalinho) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.17 10:00 2 - 1  
Arsenal Fc (tahcop73) - Marseille (Fints) 05.17 19:30 4 - 1  
Arsenal Fc (tahcop73) - Tottenham (Megapolice) 05.17 17:50 0 - 3  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 05.17 08:45 1 - 2  
Dortmund (Confession) - Tottenham (Megapolice) 05.17 09:35 0 - 2  
Everton (Barcelona) - Arsenal Fc (tahcop73) 05.17 16:10 2 - 2  
Everton (Barcelona) - Tottenham (Megapolice) 05.17 18:40 2 - 1  
Marseille (Fints) - Everton (Barcelona) 05.17 17:25 1 - 1  
Marseille (Fints) - Wolverhampton (Trader AC) 05.17 18:15 2 - 5  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 05.17 11:40 3 - 3  
Milan (Ab Ovo) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.17 09:10 4 - 0  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Dortmund (Confession) 05.17 10:50 2 - 2  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Tottenham (Megapolice) 05.17 12:30 2 - 6  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 05.17 11:15 2 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Marseille (Fints) 05.17 16:35 2 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Milan (Ab Ovo) 05.17 10:25 1 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Wolverhampton (Trader AC) 05.17 15:45 3 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - Arsenal Fc (tahcop73) 05.17 17:00 1 - 4  
Wolverhampton (Trader AC) - Everton (Barcelona) 05.17 19:05 0 - 7  
E-Sport (LOL,Mid-season Invit.,Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Royal Never Give Up 05.17 16:55 1 - 0  
Damwon Gaming - PSG Talon 05.17 18:40 1 - 0  
Mad Lions - Damwon Gaming 05.17 15:55 0 - 1  
Pentanet.gg - Cloud9 05.17 19:40 1 - 0  
Pentanet.gg - Mad Lions 05.17 17:50 0 - 1  
PSG Talon - Royal Never Give Up 05.17 15:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers (Joker) - Portland (Zod) 05.17 08:12 42 - 47  
Milwaukee (Hurricane) - LA Clippers (Joker) 05.17 07:00 49 - 58  
Milwaukee (Hurricane) - Portland (Zod) 05.17 09:24 58 - 54  
Portland (Zod) - Brooklyn (Ash) 05.17 08:48 47 - 51  
Portland (Zod) - LA Clippers (Joker) 05.17 10:00 45 - 36  
Portland (Zod) - Milwaukee (Hurricane) 05.17 07:36 51 - 44  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bumblebee) - Philadelphia (Kodas) 05.17 16:54 57 - 48  
Milwaukee (BLM_Mamba) - Brooklyn (Bumblebee) 05.17 15:42 52 - 55  
Milwaukee (BLM_Mamba) - Philadelphia (Kodas) 05.17 14:30 38 - 44  
Philadelphia (Kodas) - Brooklyn (Bumblebee) 05.17 15:06 44 - 55  
Philadelphia (Kodas) - Milwaukee (BLM_Mamba) 05.17 16:18 40 - 56  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Sm1T1Q) - Chicago (nikitos349) 05.17 12:25 71 - 76  
Atlanta (Sm1T1Q) - Memphis (Jimmy_Walker13) 05.17 10:40 58 - 48  
Atlanta Hawks (koalko_) - Portland Trail Blazers (y 05.17 13:35 84 - 64  
Chicago (nikitos349) - Sacramento (mcdonals999) 05.17 11:15 69 - 59  
Indiana (kotpirog131) - Washington (toni_pytko) 05.17 06:15 59 - 53  
Memphis (Jimmy_Walker13) - Chicago (nikitos349) 05.17 09:30 58 - 75  
Memphis (Jimmy_Walker13) - Sacramento (mcdonals999) 05.17 11:50 56 - 65  
New York (jordan1234) - Indiana (kotpirog131) 05.17 07:25 47 - 55  
New York (jordan1234) - San Antonio (kirillzagay) 05.17 05:40 50 - 53  
New York (ka4ika_dame) - Atlanta Hawks (koalko_) 05.17 14:45 72 - 60  
Portland Trail Blazers (y - New York (ka4ika_dame) 05.17 15:55 57 - 83  
San Antonio (kirillzagay) - Washington (toni_pytko) 05.17 06:50 61 - 70  
Toronto Raptors (iehbr_) - Atlanta Hawks (koalko_) 05.17 15:20 78 - 65  
Toronto Raptors (iehbr_) - New York (ka4ika_dame) 05.17 13:00 73 - 60  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Ash) - LA Clippers (Hurricane) 05.17 12:12 53 - 46  
Dallas (Lovejoy) - LA Clippers (Dazai) 05.17 22:36 61 - 42  
Denver (Asap) - LA Clippers (Dazai) 05.17 23:12 60 - 45  
Denver (Zod) - Dallas (Ash) 05.17 12:48 40 - 45  
Denver (Zod) - LA Clippers (Hurricane) 05.17 11:36 50 - 41  
LA Clippers (Hurricane) - Dallas (Ash) 05.17 14:00 45 - 46  
LA Clippers (Hurricane) - Denver (Zod) 05.17 13:24 35 - 43  
LA Clippers (Hurricane) - Portland (Joker) 05.17 11:00 48 - 53  
Portland (Kodas) - LA Clippers (Dazai) 05.17 23:48 55 - 63  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Berettyóújfalu 05.17 18:30 2 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Came Dosson - Sandro Abate Avellino (3.m.) 05.17 16:45 4 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henderson - Bakersfield 05.17 02:00 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Calgary 05.17 04:30 5 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida - Tampa Bay (1.m.) 05.17 01:30 4 - 5  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország 05.17 13:00 3 - 2  
Franciaország - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 05.17 20:00 2 - 3  
Ukrajna - Románia 05.17 16:30 2 - 3  
Kerékpár (Giro d'Italia, 10. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pasqualon - A. Vendrame 05.17 13:40 0 - 1  
E. Viviani - F. Gaviria 05.17 13:40 0 - 1  
F. Felline - A. Bettiol 05.17 13:40 0 - 1  
G. Nizzolo - M. Moschetti 05.17 13:40 1 - 0  
Giro d´Italia 2021, 10. szakasz 05.17 15:00    
P. Bevin - Q. Hermans 05.17 13:40 0 - 1  
P. Sagan - D. Cimolai 05.17 13:40 1 - 0  
T. Merlier - D. Grönewegen 05.17 13:40 1 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Perth 05.17 11:30 78 - 89  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Kolin (5.m.) 05.17 14:45 88 - 72  
Kosárlabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Horsens (3.m.) 05.17 18:30 97 - 97, h.u. 115 - 112  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - ASVEL Lyon-Villeurbanne 05.17 20:00 70 - 79  
Cholet - Le Mans 05.17 20:00 88 - 95  
Dijon - Orleans 05.17 20:00 74 - 71  
Limoges - Reims 05.17 19:00 73 - 66  
Monaco - Nanterre 05.17 18:00 90 - 67  
Roanne - Le Portel 05.17 19:00 74 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Periszteri (3.m.) 05.17 19:50 86 - 58  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Gorica (1.m.) 05.17 18:00 89 - 73  
Kosárlabda (Izlandi bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Valur Reykjavik (2.m.) 05.17 20:30 76 - 83  
Keflavik - Haukar (2.m.) 05.17 22:30 68 - 80  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Toyama (3.m.) 05.17 12:05 86 - 77  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - VEF Riga (4.m.) 05.17 18:00 90 - 99  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Houston 05.17 01:00 124 - 95  
Brooklyn - Cleveland 05.17 01:00 123 - 109  
Chicago - Milwaukee 05.17 03:00 118 - 112  
Detroit - Miami 05.17 02:00 107 - 120  
Minnesota - Dallas 05.17 03:00 136 - 121  
New Orleans - LA Lakers 05.17 03:00 98 - 110  
Oklahoma City - LA Clippers 05.17 03:00 117 - 112  
Philadelphia - Orlando 05.17 01:00 128 - 117  
Portland - Denver 05.17 03:00 132 - 116  
Sacramento - Utah 05.17 03:00 99 - 121  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Virtus Bologna (3.m.) 05.17 20:45 93 - 93, h.u. 100 - 105  
Trieste - Brindisi (3.m.) 05.17 19:00 77 - 79  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Timisoara (1.m.) 05.17 17:30 84 - 74  
CSU Sibiu - BCMU Pitesti (1.m.) 05.17 17:00 83 - 91  
Voluntari - Univ. Craiova (1.m.) 05.17 18:45 83 - 67  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamtland - Södertälje (6.m.) 05.17 19:35 89 - 68  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Olimpija Ljubljana (2.m.) 05.17 18:00 64 - 79  
Rogaska - Krka Novo Mesto (2.m.) 05.17 20:30 75 - 75, h.u. 90 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Türk Telekom (3.m.) 05.17 19:45 96 - 71  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gigantes de Guayana - Diablos de Miranda 05.17 01:05 81 - 69  
Gladiadores de Anzoategui - Gigantes de Guayana 05.17 21:45 79 - 90  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva (1.m.) 05.17 19:30 73 - 78  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Phoenix 05.17 01:00 86 - 78  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Kalev/Cramo (4.m.) 05.17 18:00 70 - 96  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Tremblay 05.17 19:00 32 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Tatabánya 05.17 18:00 29 - 24  
Veszprémi KKFT - Gyöngyös 05.17 18:00 29 - 28  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Solingen-Gräfrath - Leipzig 05.17 18:45 32 - 23  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - Kausztik Volgográd 05.17 15:00 26 - 20  
Donszkije Kazaki Taganrog - Dinamo Cseljabinszk 05.17 18:00 31 - 22  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Bärnbach/Köflach (3.m.) 05.17 18:30 30 - 23  
Tirol Schwaz - Bregenz (3.m.) 05.17 20:15 21 - 20  
Labdarúgás (AFC Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Dordoi Bishkek - Ahal FK 05.17 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (AFC Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alay - Altin Aszir Asgabat 05.17 14:00 4 - 5  
Hudzsand - Nasaf Qarshi 05.17 18:05 0 - 3  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - KF Laci 05.17 17:00 0 - 1  
Kukesi - Bylis Ballsh 05.17 17:00 2 - 1  
Skenderbeu - Apolonia Fier 05.17 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Swansea 05.17 21:15 0 - 1  
Bournemouth - Brentford 05.17 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Dep. Maipu 05.17 20:00 0 - 0  
San Martin de Tucuman - Dep. Riestra 05.17 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Belgrano - Atl. All Boys 05.17 20:10 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Gimnasia Jujuy 05.17 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Sarmiento 05.17 22:10 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Cserno More Várna 05.17 16:30 1 - 1  
Levszki Szófia - Carszko Szelo Szófia 05.17 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria SP - Sao Paulo SP 05.17 01:00 0 - 0  
Internacional RS - Kindermann 05.17 20:00 1 - 1  
Real Brasilia - Flamengo RJ 05.17 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Cearense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Atl. Cearense CE 05.17 20:30 5 - 2  
Fortaleza - Icasa CE 05.17 20:30 6 - 0  
Pacajus - Ferroviario CE 05.17 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paranaense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azuniz Fc - Operario PR 05.17 19:00 1 - 0  
Londrina - Cianorte PR 05.17 19:00 1 - 1  
Maringa PR - Cascavel PR 05.17 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paulista, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo SP - Mirassol SP 05.17 01:30 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central PE - Vitoria PE 05.17 20:00 0 - 2  
Retro FC - Sete de Setembro PE 05.17 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübeck - Zwickau 05.17 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopia - APOEL Nicosia 05.17 19:00 1 - 2  
Ermisz Aradippou - Karmiotissza Polemidion 05.17 17:00 7 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Dep. Alajuelense 05.17 05:30 4 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - MAS Taborsko 05.17 17:00 1 - 2  
Lisen - Usti nad Labem 05.17 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Lyngby 05.17 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Seoul E-Land 05.17 12:30 1 - 1  
Jeonnam - Ansan Greeners 05.17 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Boeun Sangmu 05.17 11:00 0 - 0  
Sejong Sportstoto - Hwacheon KSPO 05.17 09:30 1 - 1  
Seoul City - Changnyeong 05.17 11:00 1 - 0  
Suwon - Gyeongju 05.17 11:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9 de Octubre Guayaquil - Barcelona Guayaquil 05.17 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Jaro 05.17 17:30 1 - 2  
Vaasa PS - KPV Kokkola 05.17 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK 2 - JJK Jyväskylä 05.17 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Lahti 05.17 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Helsinki JK 05.17 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebusua Dwarfs - Dreams Dawu 05.17 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motagua - CD Olimpia 05.17 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - FH 05.17 21:15 1 - 3  
Keflavik - KA Akureyri 05.17 20:30 1 - 4  
KR - Valur 05.17 21:15 2 - 3  
ÍA Akranes - Stjarnan 05.17 21:15 0 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fahaheel - Al-Sahel (KUW) 05.17 19:20 3 - 1  
Al-Kuwait - Al-Salmiyah 05.17 19:20 5 - 1  
Al-Nasr (KUW) - Kazma 05.17 19:20 2 - 1  
Al-Shabab (KUW) - Al-Qadsia 05.17 19:20 1 - 0  
Khaitan - Al-Arabi (KUW) 05.17 19:20 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Shanghai Shenhua 05.17 14:00 1 - 0  
Tianjin Tigers - Wuhan FC 05.17 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Noah Jurmala 05.17 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Pachuca 05.17 03:05 4 - 2  
Monterrey - Santos Laguna 05.17 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Orlando 05.17 02:00 0 - 1  
New England - Columbus 05.17 00:00 1 - 0  
Seattle - Los Angeles FC 05.17 03:30 2 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Esteli - Managua FC 05.17 03:00 4 - 2  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Washington 05.17 00:00 1 - 1  
Portland - Chicago 05.17 01:00 5 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Bologna 05.17 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Monza 05.17 18:30 3 - 0  
Venezia - Lecce 05.17 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. San Miguelito - Plaza Amador 05.17 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Sp. Iteno 05.17 23:00 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Libertad Asuncion 05.17 02:00 1 - 6  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - AD Cantolao 05.17 22:30 0 - 1  
Alianza Huanuco - UTC de Cajamarca 05.17 18:00 1 - 2  
Sport Boys Callao - Alianza Lima 05.17 20:15 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace 2 - Wolverhampton 2 05.17 20:00 2 - 2  
Stoke 2 - Sunderland 2 05.17 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Román 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASUPolitechnika Timisoara - Mioveni 05.17 17:30 2 - 2  
Dunarea Calarasi - Csíkszereda 05.17 15:00 0 - 2  
Rapid Bukarest - FC Univ. Craiova SA 05.17 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Dumbarton 05.17 20:35 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Sp. Gijón 05.17 21:00 1 - 0  
Oviedo - Malaga 05.17 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras SK - Värnamo 05.17 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Halmstad 05.17 18:30 2 - 3  
FF Malmö - Kalmar 05.17 18:30 3 - 1  
Göteborg - Sirius 05.17 18:30 2 - 2  
Mjällby - Häcken 05.17 18:30 1 - 1  
Varberg - Norrköping 05.17 18:30 2 - 1  
Östersund - AIK Stockholm 05.17 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Häcken 05.17 18:30 1 - 4  
Eskilstuna Utd. - Hammarby 05.17 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2., ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Istanbulspor 05.17 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerrito Montevideo - River Plate Montevideo 05.17 00:30 3 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City Energy - Atlanta Utd. 2 05.17 00:00 2 - 2  
Rio Grande Valley - FC San Antonio 05.17 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Lauderdale CF - FC Tucson 05.17 01:30 5 - 1  
New England 2 - Chattanooga Red Wolves 05.17 02:30 2 - 2  
North Texas SC - South Georgia Tormenta 05.17 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Mineros de Guayana 05.17 01:00 3 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Lokomotív Taskent 05.17 14:00 1 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Gloucester 05.17 20:45 39 - 7  
Newcastle - Northampton Saints 05.17 20:30 18 - 10  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Featherstone - Oldham 05.17 21:00 68 - 0  
Swinton - Dewsbury 05.17 20:45 18 - 20  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Hull KR 05.17 20:45 22 - 26  
Hull FC - Catalan Dragons 05.17 20:45 10 - 27  
Leigh Centurions - Wigan 05.17 20:45 16 - 30  
St. Helens - Salford 05.17 20:45 28 - 0  
Warrington - Huddersfield 05.17 20:45 20 - 26  
Tenisz (Belgrád, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - L. Radivojevic 05.17 19:00    
D. Kovinic - C. Bucsa 05.17 21:10 1 - 2  
K. Juvan - Y. Putintseva 05.17 15:10 1 - 2  
L.A. Fernandez - P. Hercog 05.17 15:00 2 - 0  
M.C. Osorio Serrano - Shuai Zhang 05.17 20:25 2 - 1  
Tenisz (Belgrád, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kania-ChodunP/Wachaczyk J - Krunic A / Stojanovic N 05.17 15:00 0 - 2  
Marozava L / Mitu A - Buzarnescu M / Raina A 05.17 19:55 2 - 1  
Tenisz (Biella 6, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - Zhizhen Zhang 05.17 14:00 1 - 2  
C. Ilkel - B. Fratangelo 05.17 14:50 0 - 2  
D. Istomin - T. Kokkinakis 05.17 18:25 1 - 2  
D. Popko - T-S. Kwiatkowski 05.17 16:50 1 - 2  
E. Couacaud - T. Kamke 05.17 19:20    
F. Meligeni Rodrigues A. - Jay Clarke 05.17 16:35 2 - 0  
F. Mena - Joao Menezes 05.17 12:05 2 - 0  
M. Krueger - F. Cobolli 05.17 15:00 0 - 2  
M. Viola - Ale. Muller 05.17 16:55 1 - 2  
T. Lamasine - Dim. Kuzmanov 05.17 12:10 1 - 2  
Tenisz (Biella 6-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Passaro - R. Bonadio 05.17 10:00 1 - 2  
M. Zverev - O. Giacalone 05.17 10:00 0 - 2  
T.M. Etcheverry - L. Vanni 05.17 10:00 2 - 0  
V. Galovic - T. van Rijthoven 05.17 13:00 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - A. Cazaux 05.17 12:05 1 - 2  
D. Köpfer - B. Paire 05.17 16:45 2 - 1  
Fucsovics M. - C. Garin 05.17 16:00    
Jor. Thompson - P. Andujar 05.17 14:40 0 - 2  
T. Sandgren - S. Caruso 05.17 14:10 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - Bolelli S / Gonzalez M 05.17 12:15 0 - 2  
Tenisz (Genf-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - M. McDonald 05.17 11:00 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - Gil. Simon 05.17 12:40 2 - 0  
C. Moutet - C. Norrie 05.17 14:05 0 - 2  
P-H. Herbert - S. Korda 05.17 16:55 0 - 2  
Y. Nishioka - U. Humbert 05.17 14:30 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Sharan D - Nys H / Puetz T 05.17 14:15 1 - 2  
Molteni A / Nielsen F - Kontinen/Roger-Vasselin 05.17 12:40 0 - 2  
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - K. Majchrzak 05.17 10:00 0 - 2  
G. Barrere - Ant. Hoang 05.17 10:00 2 - 1  
J. Sousa - A. Rinderknech 05.17 11:30 2 - 1  
M. Ymer - T. Seyboth Wild 05.17 10:00 2 - 1  
Tenisz (Oeiras 3, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - Taro Daniel 05.17 16:00 0 - 2  
Bra. Nakashima - Y. Hanfmann 05.17 17:55 2 - 0  
C. Alcaraz Garfia - Yas. Uchiyama 05.17 18:40 2 - 0  
F. Bagnis - C. Taberner 05.17 17:50 0 - 0  
Jas. Jung - F.F. Silva 05.17 14:20 1 - 2  
L. Mayer - J.I. Londero 05.17 13:30 2 - 1  
M. Cressy - Gas. Elias 05.17 16:50 0 - 2  
S. Ofner - H. Dellien 05.17 16:15 0 - 2  
Tenisz (Oeiras 3-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - H. Grenier 05.17 11:30 1 - 2  
E. Gulbis - Z. Bergs 05.17 14:50 0 - 2  
Emi. Gomez - Gon. Oliveira 05.17 11:30 2 - 1  
M. Torpegaard - A. Molcan 05.17 11:30 0 - 2  
Tenisz (Parma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - V. Williams 05.17 14:10 2 - 1  
A. Rus - V. Golubic 05.17 11:00    
C. Giorgi - C. McHale 05.17 17:10 2 - 1  
C. McNally - S. Stephens 05.17 13:10 0 - 2  
K. Siniakova - C. Tauson 05.17 11:00 2 - 0  
M. di Giuseppe - Nao Hibino 05.17 11:00 2 - 0  
P. Ormaechea - Car. Garcia 05.17 15:15 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - B. Pera 05.17 17:20 2 - 0  
S. Williams - L. Pigato 05.17 12:40 2 - 0  
Tenisz (Parma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brancaccio N / Pigato L - Doi M / Hsieh S-w 05.17 15:30 0 - 2  
Gauff/McNally - Heisen V / Wang Y 05.17 16:40 2 - 0  
Silva E / Zimmermann K - Christian K/Santamaria S 05.17 12:30 2 - 0  
Tenisz (Pelham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - Y.L. Miyazaki 05.17 20:30 2 - 1  
E. Hayashi - M. Björklund 05.17 20:55 1 - 2  
K.L. Leonard - Gab. Price 05.17 20:00 0 - 2  
M. Partaud - N. Hanatani 05.17 21:35 2 - 0  
Sop. Chang - V. Lapko 05.17 20:05 2 - 0  
Vízilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Vouliagmeni (4.m.) 05.17 17:00 12 - 9  
Vízilabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mataro - Sabadell (3.m.) 05.17 16:30 7 - 9  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hosszú K. - A. Willmott (női 400 m vegyes) 05.17 18:00 1 - 0  
Magyarország - Szerbia (4x100 m gyorsváltó) 05.17 19:05 1 - 0  
Magyarország - Szlovénia (női 4x100 m gyorsváltó) 05.17 19:00 0 - 1  
Mihályvári-Farkas V. - I. Cusinato (női 400 m vegyes) 05.17 18:00 1 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,