Tippmix eredmények - 2021. június 21-27.

2021-06-21
Tippmix eredmények - 2021. június 21-27.

2021.06.27.

3x3 Kosárlabda (Eb-selejtező)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Georgia - Litvánia 06.27 17:55 15 - 16  
Great Britain - Magyarország 06.27 17:05 18 - 9  
Litvánia - Great Britain 06.27 19:35 21 - 11  
Litvánia - Ireland 06.27 10:40 21 - 9  
Litvánia - Románia 06.27 14:00 21 - 11  
Magyarország - Koszovó 06.27 09:15 21 - 12  
Magyarország - Ukrajna 06.27 12:10 16 - 17  
Magyarország - Ukrajna 06.27 12:20 16 - 17  
Nagy-Britannia - Magyarország 06.27 16:55 18 - 9  
Románia - Ireland 06.27 17:30 21 - 16  

3x3 Kosárlabda (Eb-selejtező, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fehéroroszország - Észtország 06.27 14:25 12 - 15  
Great Britain - Fehéroroszország 06.27 18:45 16 - 14  
Magyarország - Nagy-Britannia 06.27 09:00 12 - 17  
Magyarország - Slovakia 06.27 13:35 19 - 10  
Magyarország - Szlovákia 06.27 13:25 19 - 10  
Észtország - Kosovo 06.27 12:45 21 - 8  
Észtország - Magyarország 06.27 18:20 12 - 15  
Észtország - Magyarország 06.27 18:20 12 - 15  

Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M. Falck - T. Boll 06.27 12:10 2 - 4  
M. Freitas - D. Ovtcharov 06.27 13:00 2 - 4  
T. Boll - D. Ovtcharov 06.27 17:40 4 - 1  

Asztalitenisz (Eb, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Grebnev M / Katsman L - Dyjas J / Nuytinck C 06.27 16:10 3 - 1  

Asztalitenisz (Eb, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Eli. Samara - P. Solja 06.27 11:20 2 - 4  
M. Pesotska - Xiaona Shan 06.27 10:30 0 - 4  
Xiaona Shan - P. Solja 06.27 16:50 1 - 4  

Asztalitenisz (Eb, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
X.Shan/Solja - Mittelham N / Winter S 06.27 15:30 3 - 2  

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Girevenkov - E. Kalashnikov 06.27 00:15 3 - 0  
A. Girevenkov - S. Martyukhin 06.27 23:45 3 - 0  
A. Kononenko - O. Belugin 06.27 08:30 0 - 3  
A. Kononenko - V. Vologzhanin 06.27 06:30 1 - 3  
A. Slashchev - Y.V. Lbov 06.27 23:45 2 - 3  
A. Tretyakov - Ilya Novikov 06.27 10:45 1 - 3  
A. Tretyakov - Pav. Medvedev 06.27 12:45 0 - 3  
A. Uvarov - O. Kutuzov 06.27 23:15 2 - 3  
A. Vaschenko - E.A. Kupryakov 06.27 11:15 0 - 3  
A. Vlasov - D.M. Evlakhin 06.27 00:15 3 - 1  
Ale. Alekseev - V. Mishakin 06.27 19:30 3 - 0  
Ale. Alekseev - V. Staroverov 06.27 21:00 3 - 2  
D. Balakin - D.M. Evlakhin 06.27 01:15 3 - 0  
D. Balakin - K.N. Malahov 06.27 21:15 3 - 1  
D. Balakin - P. Ziuzikov 06.27 19:45 0 - 3  
D. Razinkov - V. Marshalov 06.27 19:15 0 - 3  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 06.27 01:00 3 - 1  
D. Sayanov - R. Pavlenko 06.27 22:30 2 - 3  
D.M. Evlakhin - I. Mikhaylov 06.27 02:15 3 - 0  
Demic Ying - Sem. Korolev 06.27 16:45 0 - 3  
E. Anisimov - V. Selkin 06.27 16:00 3 - 0  
E. Ilyukhin - V. Chahur 06.27 02:00 1 - 3  
E. Kalashnikov - S. Martyukhin 06.27 02:15 0 - 3  
E. Kharchenko - A. Tretyakov 06.27 12:15 2 - 3  
E. Kryuchkov - S. Homutov 06.27 15:15 1 - 3  
E. Tyurin - N. Sadovskiy 06.27 10:30 3 - 1  
E. Tyurin - S. Bilyuga 06.27 12:30 1 - 3  
E.A. Kupryakov - R. Arutiunov 06.27 12:15 3 - 2  
I. Iskenderov - S. Lanovenko 06.27 08:45 3 - 2  
I. Iskenderov - V. Sinkovskiy 06.27 06:45 3 - 0  
I. Matveev - I. Tolmachev 06.27 09:15 3 - 2  
I. Matveev - S.Y. Skotnikov 06.27 07:45 3 - 0  
I. Mikhaylov - A. Vlasov 06.27 03:15 1 - 3  
I. Mikhaylov - K.N. Malahov 06.27 00:45 0 - 3  
I. Soldatov - E. Kalashnikov 06.27 01:15 1 - 3  
I. Tolmachev - K.S. Olshakov 06.27 08:15 2 - 3  
Ilya Novikov - E. Kharchenko 06.27 13:15 3 - 1  
Ilya Novikov - Pav. Medvedev 06.27 11:45 1 - 3  
K. Bystrushkin - E. Tyurin 06.27 12:00 0 - 3  
K. Churin - E. Ilyukhin 06.27 00:00 0 - 3  
K.N. Malahov - A. Vlasov 06.27 01:45 0 - 3  
K.N. Malahov - D. Balakin 06.27 02:45 2 - 2  
K.N. Malahov - P.V. Khramkov 06.27 20:15 2 - 3  
K.S. Olshakov - I. Matveev 06.27 06:45 2 - 3  
K.S. Olshakov - S.Y. Skotnikov 06.27 08:45 3 - 1  
M. Andrusenko - D. Razinkov 06.27 19:45 3 - 2  
M. Andrusenko - V. Marshalov 06.27 21:15 0 - 3  
M. Cheklin - Demic Ying 06.27 16:15 1 - 3  
M. Chernyavskiy - A. Kononenko 06.27 08:00 3 - 1  
M. Dukhin - Ale. Alekseev 06.27 18:30 3 - 2  
M. Dukhin - V. Mishakin 06.27 20:30 3 - 0  
N. Sadovskiy - K. Bystrushkin 06.27 13:00 3 - 0  
N. Sadovskiy - S. Bilyuga 06.27 11:30 0 - 3  
O. Belugin - M. Chernyavskiy 06.27 07:00 2 - 3  
P. Nechaev - E. Kryuchkov 06.27 15:45 1 - 3  
P. Nechaev - S. Homutov 06.27 17:15 0 - 3  
P. Ziuzikov - K.N. Malahov 06.27 19:15 2 - 3  
P.V. Khramkov - D. Balakin 06.27 18:45 1 - 3  
P.V. Khramkov - P. Ziuzikov 06.27 20:45 3 - 0  
Pav. Medvedev - E. Kharchenko 06.27 11:15 3 - 1  
R. Agababyan - I. Iskenderov 06.27 08:15 0 - 3  
R. Arutiunov - A. Vaschenko 06.27 12:45 1 - 3  
R. Arutiunov - R. Khomenko 06.27 10:45 1 - 3  
R. Khomenko - A. Vaschenko 06.27 11:45 3 - 0  
R. Khomenko - E.A. Kupryakov 06.27 13:15 3 - 1  
R. Pavlenko - A. Aslanyan 06.27 23:30 3 - 0  
R. Pavlenko - A. Girevenkov 06.27 01:45 2 - 3  
R. Pavlenko - I. Soldatov 06.27 02:45 2 - 3  
S. Bilyuga - K. Bystrushkin 06.27 11:00 3 - 0  
S. Homutov - V. Bazilevsky 06.27 16:15 3 - 2  
S. Lanovenko - R. Agababyan 06.27 07:15 3 - 2  
S. Martyukhin - A. Girevenkov 06.27 03:15 0 - 3  
S. Martyukhin - R. Pavlenko 06.27 00:45 3 - 2  
S. Nikulin - D. Razinkov 06.27 20:45 3 - 1  
S. Nikulin - M. Andrusenko 06.27 18:45 1 - 3  
S. Ogay - D. Sayanov 06.27 02:30 3 - 1  
S. Ogay - K. Churin 06.27 01:30 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - I. Tolmachev 06.27 07:15 2 - 3  
Sem. Korolev - M. Cheklin 06.27 15:15 2 - 3  
T. Turabekov - S. Ogay 06.27 23:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - E. Kryuchkov 06.27 16:45 3 - 0  
V. Bazilevsky - P. Nechaev 06.27 14:45 3 - 0  
V. Chahur - K. Churin 06.27 03:00 3 - 0  
V. Chahur - S. Ogay 06.27 00:30 3 - 0  
V. Marshalov - I. Soldatov 06.27 23:15 0 - 3  
V. Marshalov - M. Andrusenko 06.27 22:15 3 - 0  
V. Marshalov - S. Nikulin 06.27 20:15 3 - 0  
V. Mishakin - V. Staroverov 06.27 19:00 3 - 2  
V. Nemashkalo - E. Anisimov 06.27 17:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - V. Staroverov 06.27 15:30 1 - 3  
V. Selkin - V. Nemashkalo 06.27 14:30 3 - 0  
V. Selkin - V. Staroverov 06.27 16:30 1 - 3  
V. Shirshov - A. Slashchev 06.27 22:45 3 - 0  
V. Sinkovskiy - R. Agababyan 06.27 09:15 3 - 0  
V. Sinkovskiy - S. Lanovenko 06.27 07:45 1 - 3  
V. Staroverov - E. Anisimov 06.27 15:00 2 - 3  
V. Staroverov - M. Dukhin 06.27 20:00 1 - 3  
V. Vologzhanin - M. Chernyavskiy 06.27 09:00 3 - 2  
V. Vologzhanin - O. Belugin 06.27 07:30 3 - 1  

Aussie Rules (AFL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Carlton - Adelaide Crows 06.27 08:10 83 - 73  
Greater Western Sydney - Hawthorn 06.27 05:10 72 - 90  
West Coast Eagles - Western Bulldogs 06.27 07:20 43 - 98  

Baseball (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Doosan Bears - Lotte Giants 06.27 10:00    
Hanwha Eagles - KT Wiz 06.27 10:00 1 - 11  
Kiwoom Heroes - KIA Tigers 06.27 10:00 5 - 4  
NC Dinos - SSG Landers 06.27 10:00 4 - 3  
Samsung Lions - LG Twins 06.27 10:00 5 - 9  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 06.27 07:00 3 - 8  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 06.27 06:00 10 - 0  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 06.27 06:00 3 - 2  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 06.27 07:00 3 - 8  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 06.27 06:30 1 - 1  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 06.27 06:00 2 - 5  

Baseball (Mexikói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Acereros de Monclova - Saraperos de Saltillo 06.27 02:30 2 - 5  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 06.27 01:00 10 - 7  
Mariachis de Guadalajara - Rieleros de Aguascaliente 06.27 22:00 1 - 4  
Olmecas de Tabasco - Diablos Rojos del Mexico 06.27 02:00 6 - 9  
Piratas de Campeche - El Aguila de Veracruz 06.27 02:00 4 - 7  
Sultanes de Monterrey - Bravos de Leon 06.27 00:00 1 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 06.27 03:00 12 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Guerreros de Oaxaca 06.27 02:00    
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 06.27 04:05 7 - 6  

Baseball (MLB)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boston - NY Yankees 06.27 01:15 4 - 2  
Boston - NY Yankees (19:10) 06.27 19:10 9 - 2  
Cincinnati - Atlanta 06.27 19:10 0 - 4  
Detroit - Houston (19:10) 06.27 19:10 2 - 1  
LA Dodgers - Chicago Cubs 06.27 01:15 3 - 2  
Miami - Washington 06.27 19:10 1 - 5  
Milwaukee - Colorado 06.27 20:10 5 - 0  
Minnesota - Cleveland 06.27 20:10 8 - 2  
NY Mets - Philadelphia 06.27 19:10 2 - 4  
San Diego - Arizona 06.27 04:10 1 - 10  
San Diego - Arizona (22:10) 06.27 22:10 5 - 4  
San Francisco - Oakland 06.27 04:05 6 - 5  
San Francisco - Oakland (22:05) 06.27 22:05 2 - 6  
St. Louis - Pittsburgh 06.27 20:15 2 - 7  
Tampa Bay - LA Angels 06.27 19:10 4 - 6  
Texas - Kansas City 06.27 20:35 4 - 1  
Toronto - Baltimore 06.27 19:07 5 - 2  

Darts (Online Live League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Barstow - Sha. McDonald 06.27 00:20 1 - 4  
C. Whitehead - Mar. Adams 06.27 00:40 2 - 4  
R. Burnett - C. Barstow 06.27 01:05 4 - 1  

E-Sport (CSGO, CBCS Retake, Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Detona Gaming - Bravos Gaming 06.27 02:30 1 - 2  
Havan Liberty - Bravos Gaming 06.27 21:20 2 - 0  

E-Sport (CSGO, CIS RMR, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
100pinggods - Virtus.pro 06.27 19:00 2 - 1  
Entropiq - Team Spirit 06.27 19:55 1 - 2  
Forze - Akuma 06.27 16:00 2 - 0  
Nemiga Gaming - Gambit Esports 06.27 16:00 1 - 2  

E-Sport (CSGO, EDC, Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Entropiq - Dbl Poney 06.27 14:00 2 - 1  

E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Havu Gaming - Young Ninjas 06.27 21:45 2 - 1  
SKADE - Dbl Poney 06.27 17:25 2 - 1  
Team Fiend - Endpoint 06.27 14:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Renegades - Vertex Esports Club 06.27 12:00 3 - 0  

E-Sport (CSGO,ESEA Premier Div,EU,Pl.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sinners Esports - X-Kom Ago 06.27 19:00 3 - 0  

E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Extra Salt - Pain Gaming 06.27 01:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO,GamersWithout Borders,Pl.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Big - Furia eSports 06.27 15:55 2 - 1  

E-Sport (Dota2,The International, SA QP)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
SG E-Sports - Team Unknown 06.27 00:00 2 - 1  

E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Canada (Diamond) - United St. (Coldsiemens) 06.27 08:12 6 - 6  
Russia (Sam) - United St. (Coldsiemens) 06.27 07:00 5 - 6  
Sweden (Escanor) - United St. (Coldsiemens) 06.27 07:36 0 - 4  
United St. (Coldsiemens) - Canada (Diamond) 06.27 10:00 6 - 6  
United St. (Coldsiemens) - Russia (Sam) 06.27 08:48 4 - 10  
United St. (Coldsiemens) - Sweden (Escanor) 06.27 09:24 7 - 0  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 06.27 08:20 3 - 2  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 06.27 08:40 2 - 0  
Mexico (Legolas) - France (Herculex) 06.27 09:40 1 - 0  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 06.27 07:20 2 - 1  
Norway (Nasmi) - Spain (Reaper) 06.27 09:00 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 06.27 07:40 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 06.27 09:20 0 - 2  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 06.27 07:00 2 - 0  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 06.27 08:00 0 - 3  

E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
INTZ eSports - Vorax 06.27 18:00 0 - 1  
Kabum Esports - Flamengo eSports 06.27 19:50 0 - 1  
Loud - Rensga Esports 06.27 21:45 1 - 0  
Netshoes Miners - Pain Gaming 06.27 18:55 0 - 1  
Red Canids - Furia Esports 06.27 20:45 1 - 0  

E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
DragonX - T1 06.27 10:00 0 - 2  
KT Rolster - Sandbox Gaming 06.27 12:50 1 - 2  

E-Sport (LOL, LCL, Summer Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Crowcrowd - Black Star Gaming 06.27 17:50 0 - 1  
One Breath Gaming - Dragon Army 06.27 16:50 1 - 0  
Rox - Ctrl Play 06.27 15:00 1 - 0  
Unicorns of Love - Vega Squadron 06.27 15:55 1 - 0  

E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
100 Thieves - Cloud9 06.27 01:00 1 - 0  
Evil Geniuses - Team Solomid 06.27 02:00 1 - 0  
Flyquest - Team Dignitas 06.27 00:00 0 - 1  
Golden Guardians - Immortals 06.27 03:05 0 - 1  
Immortals - 100 Thieves 06.27 23:10 0 - 1  
Team Dignitas - Evil Geniuses 06.27 22:00 0 - 1  

E-Sport (LOL, LJL, Summer Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Axiz - DetonatioN FocusMe 06.27 08:30 1 - 0  
Burning Core - Fukuoka Softbank Hawks Gaming 06.27 06:00 0 - 1  
Crest Gaming Act - V3 Esports 06.27 12:15 0 - 1  
DetonatioN FocusMe - Burning Core 06.27 09:45 1 - 0  
Fukuoka Softbank Hawks Ga - Axiz 06.27 07:15 0 - 1  
Rascal Jester - Sengoku Gaming 06.27 14:45 1 - 0  
Sengoku Gaming - Crest Gaming Act 06.27 11:00 0 - 1  
V3 Esports - Rascal Jester 06.27 13:30 0 - 1  

E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Furious Gaming - Estral E-Sports 06.27 00:40 1 - 0  
Isurus Gaming - All Knights 06.27 02:30 1 - 0  
Xten Esports - Infinity Esports 06.27 01:40 0 - 1  

E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Invictus Gaming - LNG Esports 06.27 11:00 0 - 2  
JD Gaming - Edward Gaming 06.27 13:00 0 - 2  
LGD Gaming - Suning Gaming 06.27 09:00 2 - 1  

E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dark Passage - 5 Ronin 06.27 14:45 0 - 1  
Galakticos - 1907 Fenerbahce Esports 06.27 14:00 1 - 0  
Istanbul Wild Cats - Besiktas Esports Club 06.27 17:30 0 - 1  
Supermassive Esports - Nasr Turkey 06.27 16:35 0 - 1  
Team Aurora - Galatasaray Esports 06.27 15:40 0 - 1  

E-Sport (LOL,HitpointMasters,GroupStage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dark Tigers - Team Brute 06.27 17:00 0 - 1  
Eclot - Esuba 06.27 18:15 1 - 0  
Esuba - Vikingekrig Esports 06.27 21:30 0 - 1  
Inaequalis - Eclot 06.27 20:30 0 - 1  
Inaequalis - Sinners Esports 06.27 15:00 0 - 1  
Inside Games - Vikingekrig Esports 06.27 16:00 1 - 0  
Sinners Esports - Dark Tigers 06.27 22:45 1 - 0  
Team Brute - Inside Games 06.27 19:30 0 - 1  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Zod) 06.27 08:48 50 - 54  
Brooklyn (Bumblebee) - Portland (Joker) 06.27 09:24 70 - 59  
Milwaukee (Zod) - Portland (Joker) 06.27 08:12 47 - 38  
Portland (Joker) - Brooklyn (Bumblebee) 06.27 07:36 83 - 80  
Portland (Joker) - LA Clippers (Gatz) 06.27 07:00 34 - 41  
Portland (Joker) - Milwaukee (Zod) 06.27 10:00 45 - 42  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (nikitos349) - Miami (amuralex) 06.27 06:30 66 - 46  
Miami (amuralex) - Oklahoma C. (jordan1234) 06.27 08:50 60 - 41  
Miami (TiGeR_triPoint) - Charlotte (Dankarakoz6) 06.27 10:45 84 - 78  
New York (iehbr_) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.27 11:55 73 - 72  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Joker) - Denver (Bumblebee) 06.27 11:36 46 - 69  
Denver (Bumblebee) - Dallas (Joker) 06.27 13:24 41 - 53  
Denver (Bumblebee) - LA Clippers (Zod) 06.27 12:48 55 - 48  
LA Clippers (Zod) - Denver (Bumblebee) 06.27 11:00 52 - 44  
Portland (Gatz) - Denver (Bumblebee) 06.27 12:12 50 - 54  

E-Sport (OW, Overwatch League, Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boston Uprising - Florida Mayhem 06.27 23:10 3 - 0  
Chengdu Hunters - Guangzhou Charge 06.27 12:30 3 - 0  
Hangzhou Spark - Seoul Dynasty 06.27 11:00 0 - 3  
Los Angeles Gladiators - Paris Eternal 06.27 21:10 2 - 3  
New York Excelsior - Los Angeles Valiant 06.27 14:00 3 - 0  
Vancouver Titans - Boston Uprising 06.27 01:30 1 - 3  

E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 2)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Faze Clan - Black Dragons E-sports 06.27 18:00 1 - 0  
Furia Esports - Ninjas In Pyjamas 06.27 20:20 0 - 1  
Mibr - W7m Gaming 06.27 22:40 0 - 1  
Team Liquid - Intz Esports Club 06.27 19:00 1 - 0  

E-Sport (R6S,Korean Open Summer,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Damwon Gaming - 5Pm Supremacy 06.27 09:00 1 - 0  
Faust - T1 06.27 10:00 1 - 0  
Sga Esports - Cloud9 06.27 08:00 0 - 1  
Starrise - Talon Esports 06.27 07:00 0 - 1  

E-Sport (SC2, Teamliquid Starleague, ME)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Trap - Reynor 06.27 15:00 2 - 4  

Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Joacaba - Corinthians 06.27 00:00 1 - 1  

Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Levante - Barcelona (2.m.) 06.27 20:00 3 - 4  

Golf (BMW International Open)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
BMW International Open 06.27 16:00    

Golf (BMW International Open)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Wiesberger - D. Fichardt (4. kör) 06.27 13:40 70 - 72  
D. van Tonder - N. Kearney (4. kör) 06.27 13:30 70 - 71  
J. Campillo - V. Hovland (4. kör) 06.27 13:50 71 - 70  
Jus. Walters - S. Horsfield (4. kör) 06.27 13:00 71 - 68  
Mat. Jordan - V. Dubuisson (4. kör) 06.27 12:50 71 - 67  
Matt. Schmid - Jus. Harding (4. kör) 06.27 13:20 71 - 69  
Sha. Norris - Andy Sullivan (4. kör) 06.27 13:10 69 - 69  

Golf (Travelers Championship)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Travelers Championship 2021 06.27 22:00    

Golf (Travelers Championship)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Dechambeau - Sat. Kodaira (4. kör) 06.27 18:55 70 - 73  
Bub. Watson - K. Hickok (4. kör) 06.27 19:55 73 - 67  
Har. English - Jas. Day (4. kör) 06.27 19:35 65 - 70  
Kyoung-Hoon Lee - Bri. Garnett (4.kör) 06.27 19:25 80 - 68  
Matt Jones - Dus. Johnson (4. kör) 06.27 19:15 73 - 71  
R. Henley - Cam. Smith (4. kör) 06.27 19:45 72 - 74  
R. Streb - B. Harman (4. kör) 06.27 19:05 70 - 67  

Gyeplabda (Pro League, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ausztrália - Új-Zéland 06.27 09:00 3 - 1  

Kerékpár (Tour de France - 2. szakasz)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ger. Thomas - P-R. Latour 06.27 13:10 0 - 1  
J. Alaphilippe - Mic. Matthews 06.27 13:10 1 - 0  
M. van der Poel - S. Colbrelli 06.27 13:10 1 - 0  
P. Bilbao - J. Vingegaard 06.27 13:10 0 - 1  
P. Roglic - T. Pogacar 06.27 13:10 0 - 1  
R. Carapaz - R. Uran 06.27 13:10 1 - 0  
Tour de France 2021 - 2. szakasz 06.27 17:55    
Tour de France 2021 - 2. szakasz - Top 3 06.27 17:55    
W. Kelderman - B. Mollema 06.27 13:10 1 - 0  

Kosárlabda (Chilei bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ancud - Temuco 06.27 01:00 60 - 66  
Ancud - Valdivia 06.27 23:00 57 - 66  
Espanol de Talca - Universidad de Concepcion 06.27 22:00 65 - 68  
Leones de Quilpue - Puente Alto 06.27 21:00 70 - 76  
Univ.Catolica de Santiago - Quilicura 06.27 20:00 82 - 54  

Kosárlabda (Eb, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fehéroroszország - Belgium 06.27 18:00 69 - 77  
Franciaország - Szerbia 06.27 21:00 54 - 63  

Kosárlabda (NBA, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
LA Clippers - Phoenix (4.m.) 06.27 03:00 80 - 84  

Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AP Udine - Cuore Napoli (4.m.) 06.27 18:30 67 - 77  
Tortona - Torino (4.m.) 06.27 21:00 78 - 77  

Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Japán - Irán 06.27 08:00 76 - 50  

Kosárlabda (WNBA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta - New York 06.27 01:00 78 - 101  
Connecticut - Chicago 06.27 20:00 74 - 58  
Las Vegas - Seattle 06.27 22:00 84 - 84, h.u. 95 - 92  

Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Otago Nuggets - Auckland Huskies 06.27 07:00 70 - 93  
Wellington Saints - Bay Hawks 06.27 07:00 98 - 98, h.u. 119 - 112  

Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Middlesex - Glamorgan 06.27 15:30 1 - 0  

Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Worcestershire - Leicestershire 06.27 15:30 1 - 0  

Krikett (T20 Series (WI-RSA))

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
West Indies - Dél-Afrikai Köztársaság 06.27 20:00 0 - 1  

Kézilabda (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Burgdorf-Hannover - DHfK Leipzig 06.27 15:30 31 - 28  
Coburg - TUSEM Essen 06.27 13:00 31 - 32  
Flensburg - Balingen-Weilstetten 06.27 15:30 38 - 26  
Füchse Berlin - Bergischer HC 06.27 15:30 29 - 27  
Lemgo - Magdeburg 06.27 13:00 32 - 27  
Ludwigshafen-Friesenheim - Göppingen 06.27 15:30 25 - 27  
Nordhorn-Lingen - Erlangen 06.27 15:30 30 - 31  
R-N. Löwen Kronau - Kiel 06.27 15:30 25 - 25  
Stuttgart - Melsungen 06.27 15:30 26 - 26  
Wetzlar - Minden 06.27 15:30 28 - 25  

Labdarúgás (Afrikai Konföderációs Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kabylie - Coton Sport de Garoua 06.27 21:00 3 - 0  
Raja Casablanca - Pyramids FC 06.27 21:00 5 - 4  

Labdarúgás (Algériai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Constantine - JSM Skikda 06.27 18:00 4 - 0  
Hussein Dey - Saoura 06.27 18:00 1 - 1  
MC Oran - Belouizdad 06.27 18:00 0 - 3  
Paradou - NC Magra 06.27 18:00 1 - 1  
Relizane - USM Alger 06.27 18:00 2 - 4  

Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chacarita Juniors - Tigre 06.27 18:10 2 - 2  

Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Rafaela - Independiente de Mendoza 06.27 20:00 2 - 1  
Club Almagro - Atl. All Boys 06.27 20:00 3 - 0  
Guillermo Brown - Barracas Central 06.27 16:00 0 - 1  
San Telmo - Ferro Carril Oeste 06.27 19:00 1 - 0  
Santamarina Tandil - Atl. Guemes 06.27 20:00 1 - 2  
Villa Dalmine - Tristan Suarez 06.27 19:00 1 - 1  

Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cipolletti - Desamparados 06.27 19:00 3 - 1  
Club Bolivar - Ferro Carril General Pico 06.27 20:00 1 - 3  
Club Circulo Deportivo - Villa Mitre 06.27 20:00 1 - 0  
Estudiantes San Luis - Juventud Unida de SanLuis 06.27 21:00 0 - 4  
Independ. de Chivilcoy - Sansinena SD 06.27 20:00 3 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Huracan Las Heras 06.27 20:00 1 - 0  
Penarol de San Juan - Atl. Camioneros 06.27 20:00 1 - 0  

Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Central Norte Salta - Crucero del Norte 06.27 20:30 4 - 1  
Chaco For Ever - Union de Sunchales 06.27 20:30 2 - 2  
Douglas Haig - Sportivo Belgrano 06.27 20:00 0 - 0  
Gimnasia y Esgrima - Def. de Pronunciamiento 06.27 20:00 0 - 1  
Racing de Cordoba - Defensores de Belgrano VR 06.27 20:00 3 - 0  
Sportivo Las Parejas - Sarmiento de Resistencia 06.27 21:00 2 - 2  

Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ausztrál bajnokság 2020/21 06.27 09:05    

Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Melbourne City - Sydney FC 06.27 09:05 3 - 1  

Labdarúgás (Brazil 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nautico PE - Remo 06.27 02:00 1 - 1  

Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Floresta - Paysandu 06.27 20:30 0 - 2  

Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Botafogo SP - Oeste 06.27 16:00 1 - 0  
Criciuma - Novorizontino 06.27 21:00 1 - 0  

Labdarúgás (Brazil bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fluminense RJ - Corinthians SP 06.27 21:00 1 - 1  
Juventude RS - Flamengo RJ 06.27 16:00 1 - 0  

Labdarúgás (Chilei Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cobreloa - O'Higgins 06.27 18:00 2 - 1  
Dep. Santa Cruz - Everton Vina Del Mar 06.27 00:00 1 - 1  
Dep. Union La Calera - Dep. Temuco 06.27 00:00 0 - 2  
La Serena - AC Colina 06.27 21:00 5 - 0  
Nublense - Melipilla 06.27 21:00 0 - 0  
Palestino - AC Barnechea 06.27 21:00 5 - 2  
Union Espanola - Puerto Montt 06.27 17:00 2 - 3  
Univ.Catolica de Santiago - Dep. Iquique 06.27 02:30 4 - 4  

Labdarúgás (Copa America, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brazília - Ecuador 06.27 23:00 1 - 1  
Venezuela - Peru 06.27 23:00 0 - 1  

Labdarúgás (Dél-koreai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ansan Greeners - Bucheon 06.27 11:30 2 - 2  
Seoul E-Land - Busan I'Park 06.27 09:00 0 - 1  

Labdarúgás (Dél-koreai 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cheonan City - Cheongju 06.27 12:00 3 - 0  
Paju Citizen - Gangneung City 06.27 10:00 2 - 1  

Labdarúgás (Eb)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belgium - Portugália 06.27 21:00 1 - 0  
Eb 2020, Belgium hány gólt szerez? 06.27 21:00    
Eb 2020, Hogyan szerepel Hollandia? 06.27 18:00    
Eb 2020, Hogyan szerepel Portugália? 06.27 21:00    
Eb 2020, Hollandia döntőbe jut? 06.27 18:00    
Eb 2020, Hollandia hány gólt szerez? 06.27 18:00    
Eb 2020, Portugália döntőbe jut? 06.27 21:00    
Eb 2020, Portugália hány gólt szerez? 06.27 21:00    
Hollandia - Csehország 06.27 18:00 0 - 2  

Labdarúgás (Ecuadori 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Santo Domingo - CA Porteno 06.27 22:00 2 - 1  
Guayaquil SC - LDU Portoviejo 06.27 01:00 2 - 1  
Independiente Juniors - Chacaritas Pelileo 06.27 22:00 3 - 2  

Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
El Gaish Talaea - National Bank of Egypt SC 06.27 17:00 0 - 2  
Smouha - Ismaily 06.27 19:00 0 - 3  

Labdarúgás (Fehérorosz 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arszenál Dzjerzsinszk - Volna Pinszk 06.27 17:00 0 - 2  
Lokomotív Gomel - Szlonyim-2017 06.27 15:00 4 - 1  
Sahtar Petrikov - Krumkacsi Minszk 06.27 13:00 0 - 3  

Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
BATE Boriszov - Torpedo Zogyino 06.27 19:00 3 - 0  
Isloch Minszk - FK Minszk 06.27 15:00 1 - 1  
Ruh Breszt - Szluck 06.27 17:00 1 - 0  

Labdarúgás (Ghánai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aduana Stars - Dreams Dawu 06.27 17:00 2 - 0  
Ashanti Gold - WAFA Sogakope 06.27 17:00 0 - 0  
Elmina Sharks - Accra Great Olympics 06.27 17:00 1 - 1  
Hearts of Oak - Asante Kotoko 06.27 17:00 1 - 0  
Inter Allies - Liberty Professionals 06.27 17:00 0 - 2  
Techiman Eleven Wonders - Berekum Chelsea 06.27 12:00 3 - 1  

Labdarúgás (Grúz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Batumi - Shukura Kobuleti 06.27 18:00 2 - 2  
FC Samtredia - Dila Gori 06.27 16:00 1 - 2  
Lokomotív Tbiliszi - FC Telavi 06.27 17:30 2 - 3  
Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbiliszi 06.27 18:30 0 - 1  

Labdarúgás (Iráni 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Baadraan Tehran - Chooka Talesh 06.27 18:00 0 - 0  
Esteghlal Mollasani - Qashqai Shiraz 06.27 18:00 1 - 1  
Fajr Sepasi - Arman Gohar Sirjan 06.27 18:00 2 - 1  
Gol Reyhan - Esteghlal Khuzestan 06.27 18:00 0 - 1  
Khooshe Talaee - Pars Jonoubi Jam 06.27 18:00 1 - 1  
Mes Kerman - Rayka Babol 06.27 18:00 2 - 0  
Navad Urmia - Malavan Anzali 06.27 18:00 1 - 5  
Shahin Bushehr - Havadar Tehran 06.27 18:00 0 - 0  
Shahrdari Astara - Kheybar Khorramabad 06.27 18:00 1 - 4  

Labdarúgás (Iráni bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Foolad Khuzestan - Sepahan 06.27 18:15 0 - 0  
Paykan - Naft Masjed Soleyman 06.27 17:20 1 - 1  

Labdarúgás (Izlandi 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Grotta - Fram 06.27 14:00 0 - 1  
Vestri - ÍBV 06.27 17:00 0 - 3  

Labdarúgás (Izlandi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FH - KA Akureyri 06.27 18:00 1 - 1  
HK Kopavogs - Breidablik 06.27 21:15 2 - 3  
Valur - Fylkir 06.27 21:15 1 - 1  

Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Portmore Utd. - Dunbeholden 06.27 18:00 2 - 0  

Labdarúgás (Japán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kofu - Thespakusatsu Gunma 06.27 11:00 6 - 2  
Machida Zelvia - Ehime 06.27 12:00 5 - 0  
Yamaguchi - Omiya Ardija 06.27 12:00 0 - 1  

Labdarúgás (Japán 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Azul Claro Numazu - Nagano Parceiro 06.27 09:00 0 - 1  
Gifu - Kagoshima Utd. 06.27 12:00 1 - 0  

Labdarúgás (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Tokyo - Oita Trinita 06.27 12:00 3 - 0  
Kashima A. - Sapporo 06.27 11:30 4 - 0  
Shonan Bellmare - Kashiwa R. 06.27 12:00 2 - 4  
Tokushima - Yokohama FM 06.27 11:00 0 - 1  
Urawa RD - Avispa Fukuoka 06.27 12:00 2 - 0  
Yokohama FC - Shimizu SP 06.27 11:00 1 - 1  

Labdarúgás (Japán bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Iga Kunoichi - NGU Loveledge Nagoya 06.27 06:00 1 - 0  

Labdarúgás (Jordán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Aqaba - Al-Faisaly (JOR) 06.27 17:00 1 - 3  
Al-Wehdat - Shabab Al-Ordon 06.27 19:30 4 - 1  

Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cavalry - York Utd. 06.27 23:00 2 - 1  
Forge Hamilton - Valour Winnipeg 06.27 20:00 0 - 2  

Labdarúgás (Kazah bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kizil-Zsar - FC Asztana 06.27 15:00 3 - 2  
Ordabaszi Simkent - Zsetiszu Taldikorgan 06.27 17:00 3 - 0  
Sahtar Karaganda - Aktobe 06.27 15:00 1 - 0  

Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Shaoxing Keqiao Yuejia - Inner Mongolia FC 06.27 09:30 1 - 1  

Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hunan Billows - Shanghai Jiading 06.27 10:00 0 - 3  
Qingdao Red Lions - Yanbian Longding 06.27 10:00 2 - 0  

Labdarúgás (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Banga Gargzdai - Dziugas Telsiai 06.27 16:00 1 - 0  
Zalgiris Vilnius - Nevezis Kedainiai 06.27 14:00 2 - 0  

Labdarúgás (Marokkói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chabab Mohammedia - FAR Rabat 06.27 20:15 0 - 2  
FUS Rabat - Olympique de Safi 06.27 22:30 2 - 1  
Renaissance Zemamra - Hassania Agadir 06.27 18:00 1 - 0  

Labdarúgás (MLS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta Utd. - New York RB 06.27 21:30 0 - 0  
Chicago - Philadelphia 06.27 02:00 3 - 3  
Nashville - Montreal 06.27 02:30 1 - 1  
Portland - Minnesota 06.27 05:30 0 - 1  
Salt Lake - Houston 06.27 02:00 1 - 1  
San Jose - Los Angeles Galaxy 06.27 04:00 1 - 3  
Seattle - Vancouver 06.27 03:00 2 - 2  
Toronto FC - FC Cincinnati 06.27 01:00 0 - 2  

Labdarúgás (Nicaraguai bajn., osztályozó)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chinandega - Sebaco FC 06.27 22:00 3 - 3  

Labdarúgás (Nigériai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Abia Warriors - Dakkada 06.27 17:00 0 - 1  
Heartland Owerri - MFM Lagos 06.27 17:00 2 - 0  
Katsina Utd. - Akwa Utd. 06.27 17:00 1 - 0  
Kwara Utd. - Sunshine Stars 06.27 17:00 1 - 0  
Nasarawa Utd. - Rivers Utd. 06.27 17:00 2 - 1  
Plateau Utd. - Enyimba 06.27 17:00 0 - 0  
Warri Wolves - Enugu Rangers 06.27 17:00 0 - 1  
Wikki Tourists - Lobi Stars 06.27 15:30 1 - 0  

Labdarúgás (Norvég 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fredrikstad - Grorud 06.27 15:00 2 - 2  
KFUM Oslo - Strömmen 06.27 15:00 1 - 1  
Sandnes Ulf - Jerv 06.27 15:00 0 - 2  
Sogndal - Asane 06.27 15:00 3 - 1  
Start - Bryne 06.27 15:00 2 - 3  
Stjördals/Blink - Ranheim 06.27 15:00 1 - 0  
Ullensaker/Kisa - Aalesund 06.27 15:00 0 - 1  

Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sotra - Levanger 06.27 15:45 3 - 4  

Labdarúgás (Norvég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bodö/Glimt - Stabaek 06.27 18:00 4 - 1  

Labdarúgás (NPL, Capital)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Canberra Croatia - Monaro Panthers 06.27 07:00 2 - 1  
Cooma Tigers - Belconnen Utd. 06.27 07:00 1 - 0  
Gungahlin Utd. - Tuggeranong Utd. 06.27 09:50 2 - 1  

Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Broadmeadow Magic - Charlestown Azzurri 06.27 06:30 5 - 1  
Maitland FC - Newcastle Olympic 06.27 06:30 3 - 1  
Valentine FC - Lambton Jaffas 06.27 06:30 1 - 1  

Labdarúgás (NPL, Queensland)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brisbane Roar 2 - Eastern Suburbs 06.27 10:00 5 - 0  
Capalaba Bulldogs - Sunshine Coast Wanderers 06.27 08:00 1 - 2  

Labdarúgás (NPL, Western Australia)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Inglewood Utd. - Perth SC 06.27 09:00 1 - 2  

Labdarúgás (NWSL, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Houston - Orlando 06.27 02:05 2 - 1  
Kansas City - Washington 06.27 02:30 1 - 2  
North Carolina - Portland 06.27 01:00 2 - 0  

Labdarúgás (Paraguay 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rubio Nu - CA 3 de Febrero 06.27 15:30 2 - 0  

Labdarúgás (Perui 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Juan Aurich - Dep. Llacuabamba 06.27 20:15 0 - 0  
Union Huaral - Union Comercio 06.27 18:00 1 - 1  

Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Madrid - Levante 06.27 11:00 1 - 0  
Deportivo La Coruna - Ath. Bilbao 06.27 12:00 3 - 0  
Huelva - Santa Teresa 06.27 11:30 2 - 1  
Madrid CFF - Betis 06.27 18:00 2 - 2  
Rayo Vallecano - EDF Logrono 06.27 11:00 0 - 0  
Real Madrid - Tenerife 06.27 11:00 1 - 1  
Valencia - Real Sociedad 06.27 18:00 1 - 3  

Labdarúgás (Spanyol Tercera Div.,rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
UD San Fernando - Tenisca 06.27 13:00 3 - 0  

Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atvidaberg - Österlen 06.27 15:00 1 - 2  
Linköping City - IFK Malmö 06.27 14:00 1 - 2  
Trollhättan - Oskarshamn 06.27 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Assyriska FF - Brommapojkarna 06.27 18:00 0 - 2  
Dalkurd - Umea FC 06.27 13:00 2 - 2  
Hudiksvall - Hammarby Talang 06.27 13:00 1 - 1  
IF Karlstad - Sylvia Norrköping 06.27 16:00 2 - 1  
Sandviken - Täby FK 06.27 18:00 4 - 1  
Örebro Syrianska - Gefle 06.27 16:00 1 - 0  

Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AIK Stockholm - Eskilstuna Utd. 06.27 16:00 0 - 2  
Kristianstad - Pitea 06.27 14:00 6 - 1  
Rosengard - Häcken 06.27 15:00 2 - 0  

Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ASC Niarry Tally - Casa Sports de Ziguinchor 06.27 19:00 0 - 0  
Diambars de Saly - Stade de Mbour 06.27 19:00 1 - 0  
Mbour Petite-Cote - AS Pikine 06.27 19:00 0 - 0  

Labdarúgás (Tunéziai Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Club Africain - CS Sfaxien 06.27 17:00 0 - 0  

Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boston River - Liverpool Montevideo 06.27 17:00 1 - 1  
CA Rentistas - Nacional Montevideo 06.27 20:00 1 - 1  

Labdarúgás (USL Championship)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Charleston - Loudoun Utd. 06.27 01:00 3 - 0  
FC Miami - Charlotte Independence 06.27 01:30 2 - 1  
Hartford - Tampa Bay 06.27 01:00 0 - 1  
Louisville City - Indy Eleven 06.27 01:30 3 - 3  
Memphis - Kansas City 2 06.27 02:30 2 - 3  
Oakland Roots - Austin Bold 06.27 04:30 0 - 0  
Real Monarchs - FC San Antonio 06.27 04:00 1 - 1  
Sacramento - Phoenix Rising 06.27 05:00 1 - 2  
Tacoma Defiance - Los Angeles Galaxy 2 06.27 22:30 2 - 0  

Labdarúgás (USL League One)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chattanooga Red Wolves - Greenville Triumph 06.27 01:00 1 - 1  
Fort Lauderdale CF - Toronto FC 2 06.27 01:30 2 - 1  
New England 2 - North Texas SC 06.27 01:00 3 - 0  
Union Omaha - FC Tucson 06.27 02:00 1 - 0  

Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mineros de Guayana - Caracas FC 06.27 01:00 2 - 2  

Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Yaracuyanos - Gran Valencia Maracay 06.27 03:00 1 - 1  

Labdarúgás (Ázsiai BL, J csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cerezo Osaka - Kitchee Kowloon 06.27 16:00 2 - 1  
Port FC - Guangzhou FC 06.27 12:00 3 - 0  

Labdarúgás (Üzbég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Andijan - AGMK Olmaliq 06.27 17:00 2 - 3  
Surkhon Termez - Pakhtakor 06.27 17:00 0 - 4  

MMA (UFC Fight Night 190, Las Vegas)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Gane - Ale. Volkov 06.27 00:30 1 - 0  

Motorsport (Forma-1. futam párok)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 0 - 1  
D. Ricciardo - C. Sainz Jr. (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 0 - 1  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 0 - 1  
F. Alonso - E. Ocon (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 1 - 0  
F. Alonso - K. Räikkönen (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 1 - 0  
Lan. Norris - C. Leclerc (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 1 - 0  
M. Verstappen - L. Hamilton (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 1 - 0  
M. Verstappen - S. Perez (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 1 - 0  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 1 - 0  
P. Gasly - S. Vettel (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 0 - 1  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 0 - 1  
S. Vettel - L. Stroll (Stájer Nagydíj, futam) 06.27 15:00 0 - 1  

Motorsport (Forma-1., nagydíj)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F1, Stájer ND 2021 - Bottas és Perez is a dobogón végez? 06.27 15:00    
F1, Stájer ND 2021 - Hamilton és Perez is a dobogón végez? 06.27 15:00    
F1, Stájer ND 2021 - Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes 06.27 15:00    
F1, Stájer ND 2021 -Verstappen és Bottas is a dobogón végez? 06.27 15:00    
F1,Stájer ND - Ugyanaz nyeri: futam időmérő leggyorsabb kör 06.27 15:00    
F1,Stájer ND 2021-Verstappen és Hamilton is a dobogón végez? 06.27 15:00    
Forma-1., Stájer Nagydíj 2021 06.27 15:00    
Forma-1., Stájer Nagydíj 2021 - Futamgyőztes konstruktőr 06.27 15:00    
Forma-1., Stájer Nagydíj 2021 - Top 3 06.27 15:00    
Forma-1., Stájer Nagydíj 2021 - Top 6 06.27 15:00    
Forma-1., Stájer Nagydíj 2021, leggyorsabb kör (futam) 06.27 15:00    
Forma-1., Stájer ND 2021 - Hány versenyző ér el helyezést? 06.27 15:00    

Motorsport (Moto2)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Moto2, Holland Nagydíj 2021 06.27 13:00    
Moto2, Holland Nagydíj 2021 - Top 3 06.27 13:00    

Motorsport (Moto2 futam párok)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ai Ogura - J. Navarro (Holland Nagydíj, futam) 06.27 12:20 1 - 0  
Bo Bendsneyder - M. Schrötter (Holland Nagydíj, futam) 06.27 12:20 0 - 1  
Joe Roberts - Jake Dixon (Holland Nagydíj, futam) 06.27 12:20 0 - 1  
L. Dalla Porta - C. Vietti (Holland Nagydíj, futam) 06.27 12:06 0 - 1  
M. Bezzecchi - F. di Giannantonio (Holland Nagydíj, futam) 06.27 12:20 1 - 0  
Raul Fernandez - Remy Gardner (Holland Nagydíj, futam) 06.27 12:20 1 - 0  
S. Lowes - Aug. Fernandez (Holland Nagydíj, futam) 06.27 12:20 0 - 1  

Motorsport (Moto3)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Moto3, Holland Nagydíj 2021 06.27 12:00    

Motorsport (Moto3 futam párok)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Binder - J. McPhee (Holland Nagydíj, futam) 06.27 11:00 0 - 1  
D. Foggia - Ser. Garcia (Holland Nagydíj, futam) 06.27 11:00 1 - 0  
G. Rodrigo - N. Antonelli (Holland Nagydíj, futam) 06.27 11:00 1 - 0  
I. Guevara - X. Artigas (Holland Nagydíj, futam) 06.27 11:00 0 - 1  
J. Alcoba - J. Masia (Holland Nagydíj, futam) 06.27 08:40 1 - 0  
Kai. Toba - D. Oncu (Holland Nagydíj, futam) 06.27 11:00 1 - 0  
Tat. Suzuki - A. Migno (Holland Nagydíj, futam) 06.27 08:40 1 - 0  

Motorsport (MotoGP)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
MotoGP, Holland Nagydíj 2021 06.27 15:00    
MotoGP, Holland Nagydíj 2021 - Top 3 06.27 15:00    

Motorsport (MotoGP futam párok)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Rins - J. Mir (Holland Nagydíj, futam) 06.27 14:00 0 - 1  
D. Petrucci - I. Lecuona (Holland Nagydíj, futam) 06.27 14:00 1 - 0  
F. Quartararo - M. Vinales (Holland Nagydíj, futam) 06.27 09:40 1 - 0  
J. Zarco - Jack Miller (Holland Nagydíj, futam) 06.27 14:00 1 - 0  
Marc Marquez - B. Binder (Holland Nagydíj, futam) 06.27 09:40 1 - 0  
Mig. Oliveira - F. Bagnaia (Holland Nagydíj, futam) 06.27 14:00 1 - 0  
Pol Espargaro - Ale. Espargaro (Holland Nagydíj, futam) 06.27 14:00 0 - 1  
V. Rossi - Jor. Martin (Holland Nagydíj, futam) 06.27 14:00 0 - 1  

Motorsport (Nascar Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aus. Dillon - Erik Jones (Pocono 2. verseny) 06.27 21:30 1 - 0  
B. Keselowski - M. Truex Jr. (Pocono 2. verseny) 06.27 21:30 1 - 0  
K. Harvick - Alex Bowman (Pocono 2. verseny) 06.27 21:30 1 - 0  
Kurt Busch - T. Reddick (Pocono 2. verseny) 06.27 21:30 0 - 1  
Kyle Busch - D. Hamlin (Pocono 2. verseny) 06.27 21:30 1 - 0  
R. Blaney - J. Logano (Pocono 2. verseny) 06.27 21:30 1 - 0  
W. Byron - Cha. Elliott (Pocono 2. verseny) 06.27 21:30 1 - 0  

Motorsport (Nascar Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nascar, Pocono 2. verseny 2021 06.27 21:30    
Nascar, Pocono 2. verseny 2021 - Top 3 06.27 21:30    

Motorsport (Nascar Xfinity Series)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A.J. Allmendinger - J. Allgaier (Pocono Green 250) 06.27 18:00 0 - 1  
D. Hemric - Har. Burton (Pocono Green 250) 06.27 18:00 1 - 0  
Josh Berry - R. Herbst (Pocono Green 250) 06.27 18:00 1 - 0  
N. Gragson - Sam Mayer (Pocono Green 250) 06.27 18:00 1 - 0  
Ty Gibbs - A. Cindric (Pocono Green 250) 06.27 18:00 0 - 1  
XFinity Series, Pocono Green 250 2021 06.27 20:00    
XFinity Series, Pocono Green 250 2021 - Top 3 06.27 20:00    

Motorsport (WRC Rali)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
WRC Rali, Kenyai verseny 2021 06.27 15:00    
WRC Rali, Kenyai verseny 2021 - Top 3 06.27 15:00    

Rögbi (Angol RFL Championship)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Batley - Halifax 06.27 16:00 12 - 22  
Bradford - Widnes 06.27 16:00 12 - 25  
London Broncos - Swinton 06.27 16:00 38 - 24  
Oldham - Dewsbury 06.27 16:00 4 - 18  
Sheffield Eagles - Toulouse Olympique 06.27 16:00 6 - 54  
Whitehaven - York City 06.27 16:00 37 - 12  

Rögbi (Angol Szuperliga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Salford - Leeds Rhinos 06.27 14:00 12 - 38  

Rögbi (Major League Rugby)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta - Old Glory DC 06.27 02:00 32 - 12  
Houston Sabercats - Utah Warriors 06.27 02:00 5 - 24  
New England Free Jacks - NOLA Gold 06.27 00:00 9 - 17  
San Diego Legion - Austin Gilgronis 06.27 04:00 14 - 33  

Rögbi (State of Origin)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Queensland Maroons - New South Wales (2.m.) 06.27 11:50 0 - 26  

Röplabda (Nemzetek Ligája, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brazília - Lengyelország 06.27 15:00 3 - 1  
Franciaország - Szlovénia 06.27 11:30 3 - 0  

Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Németország - Svájc 06.27 19:15 5 - 5  
Olaszország - Azerbajdzsán 06.27 16:30 10 - 1  

Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fehéroroszország - Portugália (Helyszín: Portugália) 06.27 18:00 5 - 6  
Spanyolország - Ukrajna 06.27 20:30 5 - 2  

Tenisz (Alkmaar, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
N. Alvarez Varona - J. Sels 06.27 15:00 0 - 2  

Tenisz (Alkmaar, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Q. Lemoine - J. Avdeeva 06.27 13:00 2 - 0  

Tenisz (Antalya, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fac. Juarez - F. Comesana 06.27 09:00 2 - 1  

Tenisz (Antalya, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M.F. Herazo Gonzalez - R. Vicens Mas 06.27 09:00 0 - 2  

Tenisz (Bergamo, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Arnaboldi - R. Balzerani 06.27 17:00 2 - 0  

Tenisz (Champaign, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J. Kubler - G. Diallo 06.27 17:00 2 - 0  

Tenisz (Charleston, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
G. Ce - D. Papamichail 06.27 16:55 1 - 2  

Tenisz (Klosters, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
N. Moreno de Alboran - F. Forti 06.27 10:00 2 - 0  

Tenisz (Klosters, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Y. In-Albon - A. Prisacariu 06.27 09:50 2 - 0  

Tenisz (L'Aquila, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
T. Pieri - A. Schaefer 06.27 10:30 2 - 1  

Tenisz (Milánó, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Coria - G.M. Moroni 06.27 16:30 0 - 2  

Tenisz (Monasztir, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
L. Darderi - O. Kumar 06.27 10:30 0 - 2  

Tenisz (Monasztir, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
S. Imamura - V. Bhunu 06.27 10:30 0 - 2  

Tenisz (Montauban, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Agamenone - J. Eysseric 06.27 10:30 2 - 0  

Tenisz (Perigueux, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
E. Jacquemot - D. Parry 06.27 15:00 0 - 2  

Tenisz (Porto, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Tikhonova - Mai Hontama 06.27 11:30 0 - 2  

Tenisz (Porto-selejtező, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dan. Rodrigues - T. Cacao 06.27 11:30 0 - 0  
F. Cabral - R. Slobodchikov 06.27 13:30 2 - 0  
G. Blancaneaux - P. Araujo 06.27 11:30 2 - 1  
L. Faria - D. Yevseyev 06.27 13:10 2 - 0  
R. Galloway - A. Zhurbin 06.27 16:10 2 - 0  
S.K. Mukund - S. Verbeek 06.27 15:10 1 - 2  
U. Blanch - G. Falcao 06.27 15:00 2 - 0  
Yos. Watanuki - D. Vale 06.27 14:20 2 - 0  

Vízilabda (Világ Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Grúzia - Montenegró 06.27 14:30 8 - 19  
Japán - USA 06.27 18:00 7 - 15  

Vízilabda (Világ Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kazahsztán - Franciaország 06.27 12:45 11 - 12  
Olaszország - Görögország 06.27 16:15 11 - 8  

Ökölvívás (Profi mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Akhmedov - Arg. Mendez 06.27 03:00 1 - 0  
Eri. Lubin - J. Rosario 06.27 04:00 1 - 0  
Ger. Davis - Mar. Barrios 06.27 04:00 1 - 0  
J.C. Martinez Aguilar - J. Cordova 06.27 04:00 1 - 0  
V. Lomachenko - M. Nakatani 06.27 04:00 1 - 0  
Z. Alimkhanuly - R. Brant 06.27 03:00 1 - 0  

 

2021.06.26.
3x3 Kosárlabda (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Svédország 06.26 11:05 17 - 12  
Csehország - Horvátország 06.26 11:10 18 - 18  
Csehország - Portugália 06.26 09:20 11 - 16  
Hollandia - Észtország 06.26 11:20 16 - 15  
Horvátország - Portugália 06.26 14:30 13 - 9  
Izrael - Csehország 06.26 14:05 12 - 11  
Lengyelország - Spanyolország 06.26 08:55 16 - 16  
Portugália - Izrael 06.26 13:15 11 - 14  
Törökország - Spanyolország 06.26 10:10 18 - 14  
3x3 Kosárlabda (Eb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Görögország 06.26 11:25 17 - 8  
Lengyelország - Belgium 06.26 08:30 11 - 11  
Lengyelország - Szerbia 06.26 12:50 11 - 10  
Spanyolország - Ausztria 06.26 13:50 13 - 15  
Spanyolország - Görögország 06.26 09:45 19 - 12  
Szerbia - Belgium 06.26 10:45 16 - 16  
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kallberg - R. Filus 06.26 13:10 4 - 1  
A. Kallberg - T. Boll 06.26 19:40 1 - 4  
B. Duda - T. Boll 06.26 13:10 3 - 4  
Jon Persson - R. Gárdos 06.26 13:10 4 - 1  
Kri. Karlsson - D. Ovtcharov 06.26 14:00 2 - 4  
L. Jancarik - D. Ovtcharov 06.26 20:30 3 - 4  
L. Jancarik - T. Pucar 06.26 14:00 4 - 2  
M. Falck - H. Szőcs 06.26 13:10 4 - 2  
M. Falck - Jon Persson 06.26 19:40 4 - 0  
Ovi. Ionescu - M. Freitas 06.26 20:30 1 - 4  
P. Franziska - Ovi. Ionescu 06.26 14:00 0 - 4  
T. Moregard - M. Freitas 06.26 14:00 2 - 4  
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apolonia T / Monteiro J - Jorgic D / Pucar T 06.26 10:35 3 - 1  
Duda B / Qiu D - Grebnev M / Katsman L 06.26 10:35 1 - 3  
Dyjas J / Nuytinck C - Apolonia T / Monteiro J 06.26 16:35 3 - 0  
Grebnev M / Katsman L - Ecseki N / Szudi Á 06.26 16:35 3 - 2  
Gárdos R / Habesohn D - Ecseki N / Szudi Á 06.26 10:35 0 - 3  
Sidorenko V / Skachkov K - Dyjas J / Nuytinck C 06.26 10:35 2 - 3  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Balazova - L. Bergström 06.26 11:30 0 - 4  
C. Kallberg - Eli. Samara 06.26 11:30 2 - 4  
D. Monteiro Dodean - Yu Fu 06.26 12:20 0 - 4  
N. Bajor - P. Solja 06.26 12:20 3 - 4  
S. de Nutte - Xiaona Shan 06.26 11:30 0 - 4  
S. Polcanova - A. Todorovic 06.26 12:20 4 - 2  
S. Polcanova - M. Pesotska 06.26 18:20 1 - 4  
Sab. Winter - Eli. Samara 06.26 17:30 2 - 4  
Xialian Ni - M. Pesotska 06.26 12:20 2 - 4  
Xiaona Shan - L. Bergström 06.26 17:30 4 - 2  
Ying Han - Sab. Winter 06.26 11:30 1 - 4  
Yu Fu - P. Solja 06.26 18:20 3 - 4  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilenko T / Gaponova G - Mittelham N / Winter S 06.26 16:00 1 - 3  
Bilenko T / Gaponova G - Shao J / Yu F 06.26 10:00 3 - 0  
Kukulkova T / Labosova E - Loeuillette S / Yuan J N 06.26 10:00 0 - 3  
Mittelham N / Winter S - Eerland B / Póta G 06.26 10:00    
X.Shan/Solja - De Nutte S / Ni X 06.26 10:00 3 - 2  
X.Shan/Solja - Loeuillette S / Yuan J N 06.26 16:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Doncenko - S. Lanovenko 06.26 08:45 2 - 3  
A. Doncenko - V. Nemashkalo 06.26 06:45 1 - 3  
A. Duka - A. Kolmin 06.26 08:00    
A. Girevenkov - I. Soldatov 06.26 22:45 2 - 3  
A. Golyshev - K.S. Olshakov 06.26 08:15 2 - 3  
A. Kolmin - O. Belugin 06.26 06:30 1 - 3  
A. Kolmin - V. Vologzhanin 06.26 07:30 2 - 3  
A. Lobanov - Igor Kovalev 06.26 14:45 3 - 2  
A. Lobanov - M. Aleksandrovskiy 06.26 16:45 2 - 3  
A. Monakov - A. Silantev 06.26 20:45 2 - 3  
A. Shirshov - V. Melnikov 06.26 11:45 3 - 1  
A. Shmakov - Ale. Alekseev 06.26 11:00 2 - 3  
A. Silantev - V. Melnikov 06.26 19:15 3 - 1  
A. Uvarov - D. Balakin 06.26 01:15 3 - 0  
A. Vaschenko - E.A. Kupryakov 06.26 16:45 0 - 3  
A. Vaschenko - G. Evglevskiy 06.26 14:45 2 - 3  
A. Vlasov - D. Balakin 06.26 22:45 3 - 1  
A. Vlasov - O. Pronin 06.26 03:15 3 - 0  
A. Vlasov - V. Shirshov 06.26 00:45 3 - 1  
Ale. Alekseev - E.V. Makarenkov 06.26 12:00 0 - 3  
Ale. Alekseev - V. Chernov 06.26 19:30 3 - 0  
Ale. Alekseev - V. Staroverov 06.26 21:00 3 - 0  
Alek. Kozlov - M. Ilichev 06.26 13:15 3 - 1  
Alek. Kozlov - Y. Troyanov 06.26 11:45 1 - 3  
And. Kirilenko - Alek. Kozlov 06.26 10:45 3 - 0  
And. Kirilenko - N. Zhurba 06.26 00:15 3 - 0  
And. Kirilenko - Y. Troyanov 06.26 12:45 3 - 1  
B. Grebenyuk - S. Nikulin 06.26 19:15 3 - 2  
D. Balakin - A. Vlasov 06.26 02:15 3 - 2  
D. Balakin - I. Mikhaylov 06.26 23:45 3 - 1  
D. Petrochenko - B. Grebenyuk 06.26 19:45 1 - 3  
D. Petrochenko - S. Nikulin 06.26 21:15 3 - 1  
D. Sayanov - V. Chahur 06.26 23:30 3 - 1  
D.M. Evlakhin - K.N. Malahov 06.26 23:15 0 - 3  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 06.26 01:30 3 - 2  
E. Ilyukhin - S. Ogay 06.26 23:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - T. Turabekov 06.26 02:30 3 - 0  
E. Kalashnikov - And. Kirilenko 06.26 03:15 1 - 3  
E. Kalashnikov - I. Soldatov 06.26 00:45 3 - 2  
E. Kalashnikov - R. Pavlenko 06.26 23:15 3 - 1  
E.A. Kupryakov - I. Poletaev 06.26 15:15 3 - 1  
E.V. Makarenkov - A. Shmakov 06.26 12:30 3 - 2  
E.V. Makarenkov - M. Marchenko 06.26 10:30 3 - 0  
G. Evglevskiy - E.A. Kupryakov 06.26 15:45 3 - 1  
G. Evglevskiy - I. Poletaev 06.26 17:15 0 - 3  
I. Meteleshko - Kim Sen Ir 06.26 15:30 0 - 3  
I. Meteleshko - S. Kulikov 06.26 17:00 3 - 1  
I. Pandur - A. Doncenko 06.26 08:15 2 - 3  
I. Poletaev - A. Vaschenko 06.26 16:15 3 - 0  
I. Soldatov - And. Kirilenko 06.26 01:45 1 - 3  
I. Soldatov - S. Martyukhin 06.26 23:45 3 - 2  
Igor Kovalev - M. Aleksandrovskiy 06.26 15:45 0 - 3  
Igor Kovalev - R. Pavlenko 06.26 17:15 1 - 3  
K. Churin - D. Sayanov 06.26 22:30 2 - 3  
K.S. Olshakov - S.Y. Skotnikov 06.26 08:45 3 - 1  
K.S. Olshakov - Y.A. Gavrilov 06.26 06:45 0 - 3  
Kim Sen Ir - S. Kulikov 06.26 15:00 1 - 3  
M. Aleksandrovskiy - R. Pavlenko 06.26 15:15 0 - 3  
M. Andrusenko - B. Grebenyuk 06.26 20:45 2 - 3  
M. Andrusenko - D. Petrochenko 06.26 18:45 1 - 3  
M. Ilichev - And. Kirilenko 06.26 12:15 0 - 3  
M. Marchenko - A. Shmakov 06.26 11:30 1 - 3  
M. Marchenko - Ale. Alekseev 06.26 13:00 3 - 2  
M. Sverdlov - I. Meteleshko 06.26 14:30 3 - 1  
M. Sverdlov - Kim Sen Ir 06.26 16:30 3 - 2  
N. Sukharnikov - E. Ilyukhin 06.26 00:30 3 - 1  
N. Sukharnikov - R. Pavlenko 06.26 03:00 3 - 2  
N. Zhurba - E. Kalashnikov 06.26 02:15 0 - 3  
O. Belugin - V. Vologzhanin 06.26 07:00 1 - 3  
O. Pronin - D. Balakin 06.26 00:15 2 - 3  
R. Pavlenko - A. Lobanov 06.26 16:15 1 - 3  
R. Pavlenko - V. Putilovsky 06.26 00:00 2 - 3  
S. Kulikov - M. Sverdlov 06.26 16:00 3 - 0  
S. Lanovenko - I. Pandur 06.26 07:15 2 - 3  
S. Nikulin - M. Andrusenko 06.26 20:15 3 - 2  
S.Y. Skotnikov - A. Golyshev 06.26 07:15 0 - 3  
Sem. Korolev - A. Shirshov 06.26 10:45 2 - 3  
Sem. Korolev - V. Melnikov 06.26 12:45 0 - 3  
T. Turabekov - V. Putilovsky 06.26 01:00 0 - 3  
V. Chernov - V. Staroverov 06.26 19:00 2 - 3  
V. Melnikov - A. Monakov 06.26 20:15 3 - 1  
V. Mishakin - Ale. Alekseev 06.26 18:30 3 - 1  
V. Mishakin - V. Chernov 06.26 20:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - I. Pandur 06.26 09:15 0 - 3  
V. Nemashkalo - S. Lanovenko 06.26 07:45 3 - 2  
V. Putilovsky - N. Sukharnikov 06.26 02:00 1 - 3  
V. Shirshov - A. Uvarov 06.26 02:45 0 - 3  
V. Shirshov - O. Pronin 06.26 01:45 3 - 0  
V. Staroverov - V. Mishakin 06.26 20:00 3 - 1  
Y. Troyanov - M. Ilichev 06.26 11:15 2 - 3  
Y.A. Gavrilov - A. Golyshev 06.26 09:15 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - S.Y. Skotnikov 06.26 07:45 2 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Fremantle 06.26 05:45 79 - 91  
Essendon - Melbourne Demons 06.26 11:25 57 - 68  
North Melbourne Kangaroos - Gold Coast Suns 06.26 05:45 72 - 63  
Port Adelaide - Sydney Swans 06.26 08:35 81 - 71  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 06.26 10:00 3 - 4  
Hanwha Eagles - KT Wiz 06.26 10:00 2 - 11  
Kiwoom Heroes - KIA Tigers 06.26 10:00 6 - 1  
NC Dinos - SSG Landers 06.26 10:00 10 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 06.26 07:00 1 - 3  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 06.26 07:00 11 - 5  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 06.26 07:00 3 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 06.26 11:00 1 - 3  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 06.26 07:00 3 - 3  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 06.26 07:00 3 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Saraperos de Saltillo 06.26 02:30 4 - 10  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 06.26 02:00 0 - 2  
Mariachis De Guadalajara - Rieleros de Aguascaliente 06.26 02:15    
Olmecas de Tabasco - Diablos Rojos del Mexico 06.26 03:00 1 - 0  
Piratas de Campeche - El Aguila de Veracruz 06.26 03:00 4 - 2  
Sultanes de Monterrey - Bravos de Leon 06.26 02:30 8 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 06.26 02:00 5 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Guerreros de Oaxaca 06.26 02:00 5 - 4  
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 06.26 04:00 7 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 06.26 01:10 5 - 3  
Chicago WS - Seattle 06.26 02:10 3 - 9  
Cincinnati - Atlanta 06.26 01:10 2 - 3  
Cincinnati - Atlanta (22:10) 06.26 22:10 4 - 1  
Detroit - Houston 06.26 01:10    
LA Dodgers - Chicago Cubs 06.26 04:10 6 - 2  
Miami - Washington 06.26 01:10 11 - 2  
Miami - Washington (22:10) 06.26 22:10 3 - 2  
Milwaukee - Colorado 06.26 22:10 10 - 4  
Minnesota - Cleveland 06.26 02:10 8 - 7  
Minnesota - Cleveland (20:10) 06.26 20:10    
NY Mets - Philadelphia (22:10) 06.26 22:10 4 - 3  
San Diego - Arizona 06.26 04:10 11 - 5  
San Francisco - Oakland 06.26 03:45 2 - 0  
St. Louis - Pittsburgh 06.26 02:15 4 - 5  
St. Louis - Pittsburgh (20:15) 06.26 20:15 3 - 1  
Tampa Bay - LA Angels 06.26 01:10 4 - 3  
Tampa Bay - LA Angels (22:10) 06.26 22:10 13 - 3  
Texas - Kansas City 06.26 02:05 9 - 4  
Texas - Kansas City (22:05) 06.26 22:05 8 - 0  
Toronto - Baltimore 06.26 01:07 5 - 6  
Toronto - Baltimore (21:07) 06.26 21:07 12 - 4  
Baseball (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Hollandia 06.26 00:00 10 - 0  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Barstow - C. Whitehead 06.26 01:35 1 - 4  
C. Whitehead - Col. Osborne 06.26 00:55 4 - 3  
Col. Osborne - Jamie Clark 06.26 00:10 4 - 3  
Col. Osborne - Sha. McDonald 06.26 01:50 2 - 4  
Jam. Richardson - C. Whitehead 06.26 23:05 3 - 4  
Jamie Clark - C. Barstow 06.26 02:15 4 - 2  
Mar. Adams - Jam. Richardson 06.26 23:55 3 - 4  
Sha. McDonald - C. Barstow 06.26 00:30 3 - 4  
Sha. McDonald - Jamie Clark 06.26 01:15 4 - 1  
Sha. McDonald - R. Burnett 06.26 23:25 4 - 3  
E-Sport (CSGO, CBCS Retake, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos Gaming - Meta Gaming 06.26 01:15 2 - 0  
Paqueta Gaming - Havan Liberty 06.26 22:20 1 - 2  
E-Sport (CSGO, EDC, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Dbl Poney 06.26 15:30 0 - 2  
Sangal Esports - Entropiq 06.26 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Saw 06.26 21:50 1 - 2  
SKADE - Coppenhagen Flames 06.26 17:55 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Vertex Esports Club 06.26 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Div,EU,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
X-Kom Ago - Forze 06.26 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Triumph - Pain Gaming 06.26 01:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,GamersWithoutBorders,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Mousesports 06.26 16:45 2 - 1  
ENCE - Furia eSports 06.26 20:15 1 - 2  
E-Sport (Dota2,The International, SA QP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infinity - Team Unknown 06.26 21:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,TheInt.East.EUQual.,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellraisers - Team Empire 06.26 12:00 1 - 2  
Team Spirit - Team Empire 06.26 15:30 3 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Sam) - Ukraine (Coldsiemens) 06.26 07:00 5 - 2  
Italy (Hammer) - Ukraine (Coldsiemens) 06.26 07:36 2 - 2  
Poland (Diamond) - Ukraine (Coldsiemens) 06.26 08:12 6 - 2  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Sam) 06.26 08:48 6 - 4  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Hammer) 06.26 09:24 1 - 7  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Diamond) 06.26 10:00 3 - 7  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 06.26 06:20 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 06.26 11:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 06.26 08:20 0 - 2  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 06.26 12:40 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Russia (Val) 06.26 08:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 06.26 08:00 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 06.26 10:40 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Germany (General) 06.26 07:20 0 - 2  
England (Zeus) - Belgium (Tommy) 06.26 06:00 2 - 1  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 06.26 06:40 0 - 2  
Germany (General) - Czech Republic (Koko) 06.26 11:20 2 - 4  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 06.26 07:00 3 - 0  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 06.26 09:40 2 - 1  
Germany (General) - Russia (Val) 06.26 07:40 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 06.26 10:20 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 06.26 09:00 1 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 06.26 10:00 0 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 06.26 11:40 0 - 4  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 06.26 09:20 2 - 5  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 06.26 12:20 2 - 0  
E-Sport (KOG,KPL Spring Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hero Jiuj - Talent Gaming 06.26 12:00 4 - 3  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo eSports - Rensga Esports 06.26 22:00 1 - 0  
Furia Esports - Loud 06.26 18:00 0 - 1  
Kabum Esports - Netshoes Miners 06.26 21:05 0 - 1  
Pain Gaming - INTZ eSports 06.26 20:05 1 - 0  
Vorax - Red Canids 06.26 19:10 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afreeca Freecs - Gen.g Esports 06.26 10:00 0 - 2  
Nongshim Redforce - Fredit Brion 06.26 12:30 0 - 2  
E-Sport (LOL, LCL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Star Gaming - Ctrl Play 06.26 16:05 1 - 0  
Crowcrowd - Unicorns of Love 06.26 15:00 1 - 0  
Dragon Army - Vega Squadron 06.26 17:55 0 - 1  
One Breath Gaming - Rox 06.26 17:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Team Dignitas 06.26 01:00 1 - 0  
Cloud9 - Golden Guardians 06.26 02:00 1 - 0  
Evil Geniuses - Team Liquid 06.26 00:00 0 - 1  
Immortals - Counter Logic Gaming 06.26 03:05 1 - 0  
Team Liquid - Counter Logic Gaming 06.26 23:00 1 - 0  
Team Solomid - Flyquest 06.26 04:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LEC, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 - Misfits Gaming 06.26 17:35 0 - 1  
G2 Esports - Fnatic 06.26 20:30 0 - 1  
Rogue - Astralis 06.26 18:30 1 - 0  
SK Gaming - exceL eSports 06.26 16:50 1 - 0  
Team Vitality - Mad Lions 06.26 17:35 1 - 0  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rainbow7 - Kaos Latin Gamers 06.26 23:45 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Royal Never Give Up 06.26 13:00 2 - 1  
Oh My God - Bilibili Gaming 06.26 11:00 0 - 2  
Team WE - Rare Atom 06.26 09:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dark Passage - Besiktas Esports Club 06.26 14:50 1 - 0  
Galakticos - 5 Ronin 06.26 14:00 1 - 0  
Nasr Turkey - 1907 Fenerbahce Esports 06.26 15:55 1 - 0  
Supermassive Esports - Galatasaray Esports 06.26 17:40 0 - 1  
Team Aurora - Istanbul Wild Cats 06.26 16:55 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bad_Trip) - LA Clippers (Joker) 06.26 07:36 63 - 53  
Brooklyn (Bad_Trip) - Milwaukee (Fosters23) 06.26 08:48 39 - 54  
LA Clippers (Joker) - Brooklyn (Bad_Trip) 06.26 09:24 48 - 43  
LA Clippers (Joker) - Milwaukee (Fosters23) 06.26 08:12 39 - 49  
Milwaukee (Fosters23) - Brooklyn (Bad_Trip) 06.26 07:00 47 - 35  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Bumblebee) - Milwaukee (Tranquil) 06.26 15:06 46 - 42  
Atlanta (Bumblebee) - Philadelphia (Asap) 06.26 15:42 44 - 54  
Brooklyn (Kodas) - Atlanta (Bumblebee) 06.26 14:30 53 - 57  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Miami (amuralex) 06.26 06:30 63 - 43  
Miami (amuralex) - Toronto (Answer2208) 06.26 08:50 70 - 79  
Toronto (Answer2208) - Atlanta (nikitos349) 06.26 07:40 63 - 74  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver Nuggets (azich) - Dallas (Bad_Trip) 06.26 14:00 49 - 56  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Mayhem - Toronto Defiant 06.26 23:15 2 - 3  
Guangzhou Charge - New York Excelsior 06.26 13:50 3 - 2  
Hangzhou Spark - Los Angeles Valiant 06.26 11:00 3 - 0  
London Spitfire - San Francisco Shock 06.26 21:00 2 - 3  
Seoul Dynasty - Chengdu Hunters 06.26 12:15 3 - 1  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faze Clan - Santos E-sports 06.26 22:00 1 - 0  
Intz Esports Club - Black Dragons E-sports 06.26 19:15 1 - 0  
Mibr - Furia Esports 06.26 18:00 0 - 1  
Ninjas In Pyjamas - Team One Esports 06.26 20:40 1 - 0  
E-Sport (R6S,Korean Open Summer,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Pm Supremacy - T1 06.26 08:00 0 - 1  
Cloud9 - Starrise 06.26 09:00 1 - 0  
Damwon Gaming - Sga Esports 06.26 10:00 1 - 0  
E-Sport (SC2, Teamliquid Starleague, ME)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reynor - Cure 06.26 15:35 4 - 0  
Trap - Zest 06.26 17:00 4 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Brasilia - Tubarao 06.26 01:00 1 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchu - Nagoya 06.26 09:15 1 - 7  
Urayasu - Yokohama 06.26 06:45 5 - 6  
Golf (BMW International Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Quiros - S. Garcia Rodriguez (3. kör) 06.26 13:00 76 - 71  
A. Saddier - Mas. Kawamura (3. kör) 06.26 13:40 74 - 73  
B. Wiesberger - N. Kearney (3. kör) 06.26 13:50 70 - 72  
J. Campillo - V. Hovland (3. kör) 06.26 13:30 67 - 64  
L. Oosthuizen - Andy Sullivan (3. kör) 06.26 13:10 71 - 69  
Matt. Schmid - Cal. Hill (3. kör) 06.26 12:50 69 - 72  
Sha. Norris - P. Larrazabal (3. kör) 06.26 13:20 70 - 72  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 06.26 06:30 7 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 06.26 09:00 2 - 2  
Jégkorong (ECHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Carolina Stingrays - Fort Wayne Komets (1.m.) 06.26 01:05 2 - 7  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2021 - Tampa Bay vagy NY Islanders jut tovább? 06.26 02:00    
Tampa Bay - NY Islanders (7.m.) 06.26 02:00 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France - 1.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aranburu - A. Valverde 06.26 12:10 1 - 0  
A. Demare - C. Ewan 06.26 12:10 1 - 0  
M. van der Poel - J. Alaphilippe 06.26 12:10 0 - 1  
Magnus Cort Nielsen - I.G. Cortina 06.26 12:10 0 - 1  
Mic. Matthews - C. Laporte 06.26 12:10 1 - 0  
P. Roglic - T. Pogacar 06.26 12:10 1 - 0  
P. Sagan - D. Ballerini 06.26 12:10 1 - 0  
Tour de France 2021 - 1. szakasz 06.26 20:00    
Tour de France 2021 - 1. szakasz - Top 3 06.26 20:00    
W. van Aert - S. Colbrelli 06.26 12:10 1 - 0  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Animas - Puerto Varas 06.26 22:00 77 - 84  
Leones de Quilpue - Quilicura 06.26 21:00 75 - 55  
Puerto Montt - Valdivia 06.26 23:00 57 - 68  
Univ.Catolica de Santiago - Puente Alto 06.26 20:00 63 - 85  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Franciaország 06.26 18:00 61 - 73  
Szerbia - Belgium 06.26 21:00 74 - 73  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Oroszország 06.26 15:00 74 - 78  
Svédország - Bosznia-Hercegovina 06.26 12:00 63 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - ASVEL Lyon-Villeurbanne 06.26 13:40 74 - 87  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Atlanta (2.m.) 06.26 02:30 125 - 91  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Washington 06.26 19:00 85 - 74  
Minnesota - Las Vegas 06.26 02:00 82 - 82, h.u. 90 - 89  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Franklin Bulls 06.26 09:30 95 - 90  
Manawatu Jets - Canterbury Rams 06.26 09:30 92 - 85  
Southland Sharks - Auckland Huskies 06.26 09:30 83 - 83, h.u. 92 - 93  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottinghamshire - Lancashire 06.26 16:00 1 - 0  
Warwickshire - Durham 06.26 15:30 0 - 1  
Yorkshire - Northamptonshire 06.26 19:30 1 - 0  
Krikett (T20 Series (ENG-SRI))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Srí Lanka 06.26 15:30 1 - 0  
Krikett (T20 Series (WI-RSA))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Indies - Dél-Afrikai Köztársaság 06.26 20:00 1 - 0  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Wilhelmshaven 06.26 18:00 36 - 23  
Bietigheim - Hamburg 06.26 18:00 28 - 27  
Dormagen - Elbflorenz 06.26 18:00 33 - 35  
Fürstenfeldbruck - Hamm-Westfalen 06.26 18:00 26 - 27  
Grosswallstadt - Gummersbach 06.26 18:00 27 - 33  
Hüttenberg - Dessau-Rosslauer 06.26 18:00 26 - 27  
Konstanz - Rimpar 06.26 18:00 33 - 30  
Lübbecke - Ferndorf 06.26 18:00 33 - 27  
Lübeck-Schwartau - Emsdetten 06.26 18:00 27 - 32  
Labdarúgás (AFC Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athletic 220 - Eastern SC 06.26 10:00 0 - 1  
Lee Man Warriors - Tainan City 06.26 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Esperance de Tunis 06.26 21:00 3 - 0  
Kaizer Chiefs - Wydad Casablanca 06.26 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Khroub - MSP Batna 06.26 17:00 1 - 4  
El Eulma - USM Khenchela 06.26 17:00 2 - 1  
US Chaouia - Chelghoum Laid 06.26 17:00 4 - 0  
USM Annaba - CRB Ouled Djellal 06.26 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MO Bejaia - Amal Bou Saada 06.26 17:00 5 - 1  
USM Blida - RC Arbaa 06.26 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASM Oran - SKAF El Khemis 06.26 17:00 3 - 1  
ZR Temouchent - MCB Oued Sly 06.26 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Biskra 06.26 18:00 1 - 0  
Bordj Bou Arreridj - ASO Chlef 06.26 18:00 1 - 0  
Medea - Ain M'Lila 06.26 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Atl. Los Andes 06.26 18:10 1 - 0  
CA San Miguel - Villa San Carlos 06.26 20:00 1 - 0  
Canuelas - Atl. Colegiales 06.26 20:00 2 - 0  
Dep. Flandria - Atl. Fenix 06.26 20:00 2 - 0  
Dep. Merlo - Defensores Unidos 06.26 18:05 1 - 1  
Sacachispas - Argentino de Quilmes 06.26 20:00 1 - 0  
Talleres de Remedios - Dep. Armenio 06.26 22:10 1 - 0  
UAI Urquiza - Comunicaciones 06.26 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Madryn - Sol de Mayo 06.26 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Gimnasia Tiro de Salta 06.26 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Ponte Preta 06.26 00:00 1 - 1  
Guarani SP - Coritiba 06.26 00:00 0 - 2  
Operario PR - Confianca 06.26 00:00 0 - 0  
Sampaio Correa MA - Botafogo RJ 06.26 21:30 2 - 0  
Vila Nova GO - Goiás 06.26 02:30 0 - 0  
Vitória BA - Londrina 06.26 23:30 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Altos PI 06.26 01:00 2 - 0  
Jacuipense - Ferroviario CE 06.26 20:00 1 - 0  
Manaus AM - Tombense 06.26 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirassol SP - Ituano 06.26 22:00 1 - 2  
Parana - Sao Jose RS 06.26 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Arturo Fernandez Vial 06.26 17:00 2 - 2  
Coquimbo Unido - Antofagasta 06.26 18:00 1 - 0  
Huachipato - San Antonio Unido 06.26 21:00 3 - 2  
Rangers de Talca - Curico Unido 06.26 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Richards Bay - Chippa Utd. 06.26 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Daejeon Citizen 06.26 09:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Korail - Yangju Citizen 06.26 12:00 0 - 0  
Hwaseong - Busan Transport 06.26 10:00 1 - 2  
Pyeongtaek Citizen - Gyeongju KHNP 06.26 10:00 1 - 0  
Ulsan Citizen - Changwon City 06.26 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Gangwon 06.26 09:00 1 - 2  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Ausztria 06.26 21:00 0 - 0  
Wales - Dánia 06.26 18:00 0 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - LDU Quito 06.26 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Elefántcsont.bajnokság,felsőh.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASEC Mimosas - San Pedro 06.26 20:00 0 - 0  
SO Armee - Academie FAD 06.26 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Breszt 06.26 19:45 1 - 1  
Slavia Mozír - Energetik-BGU Minszk 06.26 17:45 2 - 3  
Szmorgon - Gomel 06.26 15:45 1 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestur Sorvagur - NSI Runavik 06.26 16:00 2 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shahr Khodro Mashhad - Tractor Tabriz 06.26 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Thor Akureyri 06.26 18:00 0 - 3  
Selfoss - Vikingur Olafsvik 06.26 16:00 5 - 3  
Throttur Reykjavik - Afturelding 06.26 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Haukar 06.26 16:00 1 - 4  
Magni - Leiknir F. 06.26 16:00 3 - 2  
Njardvik - KF Fjallabyggdar 06.26 18:00 2 - 1  
Throttur Vogar - Völsungur Husavik 06.26 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Mito 06.26 11:00 0 - 0  
Blaublitz Akita - Sagamihara 06.26 08:00 1 - 1  
Kitakyushu - JEF United Chiba 06.26 12:03 0 - 0  
Kyoto - Okayama 06.26 11:33 2 - 0  
Nagasaki - Jubilo Iwata 06.26 07:00 0 - 1  
Ryukyu - Matsumoto Yamaga 06.26 11:33 4 - 0  
Tokyo Verdy - Tochigi 06.26 11:00 2 - 1  
Yamagata - Zweigen Kanazawa 06.26 12:03 4 - 1  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujieda MYFC - Tegevajaro Miyazaki 06.26 10:00 2 - 1  
Gainare Tottori - Fukushima Utd. 06.26 12:03 0 - 1  
Grulla Morioka - Yokohama SCC 06.26 10:00 0 - 2  
Kamatamare Sanuki - Roasso Kumamoto 06.26 11:00 1 - 2  
Kataller Toyama - Imabari 06.26 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Nippon SSU Yokohama 06.26 06:00 0 - 0  
Ehime FC - Harima Albion 06.26 06:00 1 - 1  
Orca Kamogawa - Yamato Sylphid 06.26 07:00 2 - 1  
Speranza Osaka-Takatsuki - Angeviolet Hiroshima 06.26 06:00 0 - 1  
Yokohama Seagulls - Sfida Setagaya 06.26 06:00 1 - 3  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Salt - Al-Hussein (JOR) 06.26 17:00 1 - 1  
Al-Salt - Al-Hussein (JOR) 06.26 17:00 1 - 1  
Ramtha - Al-Baqaa 06.26 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Edmonton - Atl. Ottawa 06.26 20:00 0 - 1  
Pacific Langford - HFX Wanderers 06.26 23:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - METTA/LU 06.26 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Hegelmann Litauen 06.26 14:00 1 - 2  
Zalgiris Kaunas - Panevezys 06.26 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Maghreb Fes 06.26 18:00 0 - 0  
Mouloudia Oujda - Ittihad Tanger 06.26 20:15 0 - 0  
Rapide Oued Zem - Youssoufia Berrechid 06.26 22:30 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Miami - Orlando 06.26 02:00 1 - 2  
Kansas City - Los Angeles FC 06.26 23:30 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raufoss - Ham-Kam 06.26 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Hödd 06.26 18:00 2 - 2  
Baerum - Kongsvinger 06.26 16:00 0 - 2  
Florö - Kvik Halden 06.26 14:00 0 - 1  
Flöya - Eidsvold Turn 06.26 15:30 0 - 3  
Moss - Valerenga 2 06.26 16:00 2 - 5  
Senja - Alta 06.26 14:00 0 - 1  
Tromsdalen - Brattvag 06.26 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Öygarden 06.26 15:00 3 - 1  
Fram Larvik - Vard Haugesund 06.26 15:00 0 - 4  
Kjelsas - Odd Grenland 2 06.26 16:00 3 - 2  
Nardo - Flekkeröy 06.26 16:00 3 - 2  
Notodden - Egersund 06.26 18:00 2 - 3  
Rosenborg 2 - Skeid 06.26 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Kolbotn 06.26 15:00 3 - 1  
LSK Kvinner - Rosenborg 06.26 15:00 0 - 3  
Lyn - Stabaek 06.26 15:00 2 - 2  
Valerenga - Klepp 06.26 15:00 7 - 0  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Olympic - West Canberra Wanderers 06.26 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutherland Sharks - Sydney FC 2 06.26 07:30    
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamstown Rosebud - Weston Workers 06.26 06:30 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Knights - Queensland Lions 06.26 10:30 0 - 1  
Magpies Crusaders Utd. - Brisbane Strikers 06.26 11:30 1 - 2  
Redlands Utd. - Moreton Bay Utd. 06.26 11:30 1 - 5  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campbelltown City - Adelaide Croatia Raiders 06.26 07:30 3 - 1  
Cumberland Utd. - Sturt Lions 06.26 07:30 0 - 3  
North Eastern Metrostars - Adelaide Olympic 06.26 07:30 2 - 0  
South Adelaide FC - Adelaide City FC 06.26 07:30 0 - 3  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarence Zebras - Devonport City 06.26 06:15 1 - 2  
Glenorchy Knights - Riverside Olympic 06.26 08:30 5 - 0  
Kingborough Lions - South Hobart 06.26 10:30 3 - 3  
Launceston City - Olympia Warriors 06.26 08:30 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Lions SC - St. Albans Saints 06.26 07:00 2 - 1  
South Melbourne - Altona Magic 06.26 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armadale - ECU Joondalup 06.26 09:00 3 - 2  
Bayswater City - Balcatta 06.26 09:00 5 - 1  
Floreat Athena - Perth Glory 2 06.26 09:00 0 - 2  
Gwelup Croatia - Sorrento 06.26 09:00 1 - 1  
Rockingham City - Cockburn City 06.26 09:00 0 - 2  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Racing Louisville 06.26 22:25 0 - 3  
OL Reign - NJ/NY Gotham FC 06.26 22:00 0 - 3  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molinos El Pirata - Santos Nazca 06.26 22:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Espanyol 06.26 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASC Jaraaf - Generation Foot 06.26 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio Montevideo - Villa Teresa 06.26 17:30 1 - 0  
Defensor Montevideo - Central Espanol 06.26 02:00 4 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - River Plate Montevideo 06.26 20:00 3 - 4  
Penarol Montevideo - Villa Espanola 06.26 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - New Mexico Utd. 06.26 03:00 3 - 1  
Las Vegas - San Diego Loyal 06.26 04:30 1 - 2  
Pittsburgh - New York RB 2 06.26 01:00 2 - 1  
Rio Grande Valley - Tulsa 06.26 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Richmond Kickers 06.26 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Lala Caroni 06.26 17:00 4 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa Acarigua - Estudiantes de Merida 06.26 22:45 3 - 0  
Trujillanos Valera - Dep. Tachira 06.26 01:15 0 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BG Pathum Utd. - Kaya Iloilo 06.26 12:00 4 - 1  
The Cong Hanoi - Ulsan 06.26 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Daegu 06.26 18:00 3 - 2  
United City - Beijing Guoan 06.26 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Kuressaare 06.26 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Wexford Youths 06.26 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Bohemians Dublin 06.26 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Navbahor Namangan 06.26 17:00 2 - 2  
Qizilqum Zarafshon - Bunyodkor 06.26 17:00 2 - 1  
MMA (Bellator 261, Connecticut)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Edwards - S. Biyong 06.26 00:30 1 - 0  
D. Weichel - Keo. Diggs 06.26 00:30 1 - 0  
I. Hokit - C. Samuels 06.26 00:30 0 - 1  
J. Bates - C. Matthews 06.26 00:30 1 - 0  
J. Macapa - J. de Jesus 06.26 00:30 0 - 1  
L. Carmouche - Kana Watanabe (női) 06.26 00:30 1 - 0  
M. Jury - S. Outlaw 06.26 00:30 0 - 1  
S. Bak - Bobby Lee 06.26 00:30 1 - 0  
Tay. Johnson - Lan. Wright 06.26 00:30 1 - 0  
Tim. Johnson - V. Moldavsky 06.26 00:30 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night 190, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cha. Rosa - J. Jaynes 06.26 19:35 1 - 0  
J. Avila - J. Stoliarenko (női) 06.26 20:05 1 - 0  
K. Nzechukwu - Dan. Marques 06.26 21:30 1 - 0  
M. Prachnio - Isa. Villanueva 06.26 20:35 1 - 0  
R. Barcelos - Tim. Valiev 06.26 23:25 0 - 1  
R. Moicano Carneiro - Jai Herbert 06.26 22:00 1 - 0  
S. Rakhmonov - M. Prazeres 06.26 21:10 1 - 0  
T. Boser - O. Saint Preux 06.26 23:55 1 - 0  
T. Means - N. Dalby 06.26 22:30 1 - 0  
War. Alves - Jer. Wells 06.26 20:50 0 - 1  
Yan. Medeiros - Dam. Hadzovic 06.26 19:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Stájer Nagydíj, időmérő) 06.26 15:00 1 - 0  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Stájer Nagydíj, időmérő) 06.26 15:00 0 - 1  
F. Alonso - E. Ocon (Stájer Nagydíj, időmérő) 06.26 15:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Stájer Nagydíj, időmérő) 06.26 15:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Stájer Nagydíj, időmérő) 06.26 15:00 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Stájer Nagydíj, időmérő) 06.26 15:00 0 - 1  
M. Verstappen - S. Perez (Stájer Nagydíj, időmérő) 06.26 15:00 1 - 0  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Stájer Nagydíj, időmérő) 06.26 15:00 1 - 0  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Stájer Nagydíj, időmérő) 06.26 15:00 1 - 0  
S. Vettel - L. Stroll (Stájer Nagydíj, időmérő) 06.26 15:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Stájer Nagydíj 2021 - Időmérő győztes konstruktőr 06.26 15:00    
Forma-1., Stájer Nagydíj 2021, időmérő 06.26 15:00    
Forma-1., Stájer Nagydíj 2021, időmérő - Top 3 06.26 15:00    
Rögbi (Angol Premier Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Harlequin 06.26 18:30 38 - 40  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Featherstone - Newcastle Thunder 06.26 19:00 68 - 12  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kimberley Griquas - Bloemfontein FreeState C. 06.26 13:00 31 - 10  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Arrows - Rugby Utd. New York 06.26 22:30 24 - 31  
Röplabda (Nemzetek Ligája, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Franciaország 06.26 11:30 3 - 0  
Lengyelország - Szlovénia 06.26 15:00 3 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Olaszország 06.26 15:30 3 - 3  
Svájc - Azerbajdzsán 06.26 17:45 6 - 5  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Spanyolország 06.26 19:15 1 - 3  
Ukrajna - Portugália (Helyszín: Portugália) 06.26 20:30 0 - 0  
Tenisz (Alkmaar, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sels - J. Barranco Cosano 06.26 14:50 2 - 0  
N. Alvarez Varona - C. Heyman 06.26 15:35 2 - 1  
Tenisz (Alkmaar, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chi. Scholl - J. Avdeeva 06.26 12:55 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Comesana - Marozsán F. 06.26 08:55 2 - 0  
M. Kestelboim - Fac. Juarez 06.26 09:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M.F. Herazo Gonzalez - S. Sakellaridi 06.26 08:50 2 - 0  
Tenisz (Bad Homburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Siniakova 06.26 13:00 2 - 0  
Bad Homburg, női egyes 2021 06.26 20:00    
Tenisz (Bad Homburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Klepac A - Kichenok N / Olaru R 06.26 14:45 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Weis - R. Balzerani 06.26 16:30 0 - 2  
F. Arnaboldi - M. Arnaldi 06.26 18:30 2 - 1  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Diallo - K. Seelig 06.26 17:00 2 - 0  
J. Kubler - G. Brymer 06.26 17:00 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Contreras Gomez - D. Papamichail 06.26 15:55 0 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Aguma - Jadoun, Nicolas 06.26 12:40 0 - 2  
Eli. Coulibaly - Tsiang, Tsholofelo 06.26 12:30 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastbourne, férfi egyes 2021 06.26 20:00    
L. Sonego - A. De Minaur 06.26 15:30 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - J. Ostapenko 06.26 13:30 0 - 2  
Eastbourne, női egyes 2021 06.26 20:00    
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Schuurs D - Aoyama S / Shibahara E 06.26 18:25 0 - 2  
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Stricker - N. Moreno de Alboran 06.26 10:00 0 - 2  
Jak. Paul - F. Forti 06.26 12:05 0 - 2  
L. Castelnuovo - M. Martineau 06.26 10:00    
Tenisz (Klosters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Herdzelas - A. Prisacariu 06.26 11:25 0 - 2  
Y. In-Albon - D. Marcinkevica 06.26 10:00 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grymalska - A. Schaefer 06.26 15:45 1 - 2  
T. Pieri - Hina Inoue 06.26 14:00 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - S. Querrey 06.26 16:00 2 - 0  
Mallorca, férfi egyes 2021 06.26 20:00    
Tenisz (Mallorca, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Gonzalez M - Daniell M / Oswald P 06.26 13:30 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - H. Grenier 06.26 17:00 2 - 0  
G.M. Moroni - H.V.N. Rune 06.26 13:30 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown D / Weissborn T - Kopriva V / Lehecka J 06.26 15:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Kumar - I. Lopez Morillo 06.26 10:30 2 - 0  
Uisung Park - L. Darderi 06.26 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mar. Drazic - S. Imamura 06.26 10:30 0 - 2  
Y. Chikaraishi - V. Bhunu 06.26 10:30 0 - 2  
Tenisz (Montauban, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Agamenone - A. Cazaux 06.26 14:05 2 - 0  
J. Eysseric - V. Royer 06.26 11:00 2 - 1  
Tenisz (Perigueux, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Monnet - E. Jacquemot 06.26 13:00 0 - 2  
L. Bronzetti - D. Parry 06.26 11:00    
S. Djoubri - M. Yerolymos 06.26 10:00    
Tenisz (Porto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tikhonova - A. Hartono 06.26 11:30 2 - 0  
Mai Hontama - T. Andrianjafitrimo 06.26 13:45 2 - 1  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Franciaország 06.26 16:15 10 - 8  
Japán - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 06.26 14:30 12 - 13  
Kazahsztán - Olaszország 06.26 18:00 11 - 17  
Montenegró - USA 06.26 12:45 10 - 6  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Magyarország 06.26 20:00 10 - 15  

 

2021.06.25.
3x3 Kosárlabda (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Görögország 06.25 15:35 20 - 17  
Azerbajdzsán - Andorra 06.25 14:25 22 - 6  
Belgium - Németország 06.25 14:40 11 - 12  
Görögország - Montenegró 06.25 11:35 15 - 20  
Montenegró - Svájc 06.25 16:55 10 - 17  
Németország - Ausztria 06.25 21:40 13 - 21  
Németország - Azerbajdzsán 06.25 18:35 21 - 14  
Svájc - Ausztria 06.25 14:00 20 - 16  
Svájc - Belgium 06.25 22:30 11 - 22  
3x3 Kosárlabda (Eb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Izrael (Helyszín: Izrael) 06.25 15:50 13 - 8  
Horvátország - Törökország 06.25 15:05 13 - 9  
Izrael - Portugália 06.25 18:10 20 - 12  
Németország - Horvátország 06.25 17:20 9 - 7  
Németország - Törökország 06.25 11:10 14 - 2  
Portugália - Németország 06.25 22:05 12 - 16  
Svájc - Németország 06.25 15:20 13 - 11  
Törökország - Svájc 06.25 17:45 8 - 10  
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gacina - D. Ovtcharov 06.25 19:30 2 - 4  
B. Duda - A. Levenko 06.25 19:30 4 - 0  
B. Tokic - R. Filus 06.25 17:00    
D. Habesohn - H. Szőcs 06.25 17:00 2 - 4  
D. Jorgic - A. Kallberg 06.25 17:50 3 - 4  
J. Dyjas - M. Freitas 06.25 19:30 1 - 4  
J. Monteiro - T. Pucar 06.25 18:40 3 - 4  
Jon Persson - T. Apolonia 06.25 17:00 4 - 1  
Kri. Karlsson - V. Sidorenko 06.25 19:30 4 - 1  
M. Falck - A. Yigenler 06.25 17:00 4 - 1  
Ovi. Ionescu - N. Stoyanov 06.25 18:40 4 - 2  
P. Drinkhall - T. Boll 06.25 17:50 2 - 4  
P. Franziska - V. Ursu 06.25 18:40 4 - 1  
S. Gauzy - L. Jancarik 06.25 17:50 0 - 4  
S. Kulczycki - R. Gárdos 06.25 17:50 2 - 4  
T. Moregard - P. Gionis 06.25 18:40 4 - 3  
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allegro M / Lambiet F - Sidorenko V / Skachkov K 06.25 11:15 0 - 3  
Apolonia T / Monteiro J - Kubik M / Kulczycki S 06.25 11:15 3 - 0  
Carvalho D / Geraldo J - Ecseki N / Szudi Á 06.25 10:40 1 - 3  
Duda B / Qiu D - Naumi A / Olah B 06.25 10:40 3 - 0  
Grebnev M / Katsman L - Falck M / Karlsson K 06.25 10:40 3 - 2  
Gárdos R / Habesohn D - Bobocica M / Stoyanov N 06.25 10:40 3 - 1  
Kallberg A / Persson J - Jorgic D / Pucar T 06.25 11:15 1 - 3  
Polansky T / Sirucek P - Dyjas J / Nuytinck C 06.25 11:15 1 - 3  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Balazova - Jia Nan Yuan 06.25 14:05 4 - 2  
B. Eerland - D. Monteiro Dodean 06.25 15:45    
C. Kallberg - Imre L. 06.25 14:55 4 - 2  
H. Matelova - N. Bajor 06.25 15:45 1 - 4  
L. Bergström - B. Szőcs 06.25 14:05 4 - 1  
M. Migot - A. Todorovic 06.25 13:15 2 - 4  
P. Chasselin - Xiaona Shan 06.25 14:05 1 - 4  
P. Pavade - Eli. Samara 06.25 14:55 2 - 4  
S. Altinkaya - S. de Nutte 06.25 14:05 1 - 4  
S. Brateyko - Yu Fu 06.25 15:45 3 - 4  
S. Polcanova - A. Diaconu 06.25 13:15 4 - 3  
S. Surjan - M. Pesotska 06.25 13:15 3 - 4  
Sab. Winter - M. Jeger 06.25 14:55 4 - 1  
T.T. Ho - P. Solja 06.25 15:45 1 - 4  
Xialian Ni - T. Bilenko 06.25 13:15 4 - 0  
Ying Han - S. Loeuillette 06.25 14:55 4 - 0  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - X.Shan/Solja 06.25 09:30 0 - 3  
Bergand F / Bergstrom L - Eerland B / Póta G 06.25 10:05 1 - 3  
Chasselin P / Pavade P - Bilenko T / Gaponova G 06.25 10:05 1 - 3  
Imre L / Pergel Sz - De Nutte S / Ni X 06.25 09:30 1 - 3  
Kallberg C / Jonsson J - Shao J / Yu F 06.25 10:05 1 - 3  
Kukulkova T / Labosova E - Harac E / Yilmaz O 06.25 09:30 3 - 1  
Monteiro Dodean/Samara - Mittelham N / Winter S 06.25 10:05 1 - 3  
Wegrzyn A / Wegrzyn K - Loeuillette S / Yuan J N 06.25 09:30 0 - 3  
Asztalitenisz (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistej L / Balazova B - Gauzy S / Pavade P 06.25 12:15 3 - 2  
Pistej L / Balazova B - Qiu D / Mittelham N 06.25 21:00 0 - 3  
Qiu D / Mittelham N - Lebesson E / Yuan J N 06.25 12:15 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ilin - O. Kutuzov 06.25 00:15 3 - 1  
A. Kolmin - G. Karpovkin 06.25 07:00 1 - 3  
A. Savinsky - S. Muslikov 06.25 08:15 2 - 3  
A. Slaschilin - I. Valeriovich Nyrkov 06.25 12:15 3 - 0  
A. Slashchev - A. Ilin 06.25 01:45 2 - 3  
A. Slashchev - O. Pronin 06.25 02:45 2 - 3  
A. Uezdin - T. Turabekov 06.25 01:30 0 - 3  
A. Uvarov - A. Vlasov 06.25 23:45 3 - 1  
A. Yakovlev - S. Muslikov 06.25 16:30 2 - 3  
A. Yakovlev - V. Nemashkalo 06.25 14:30 1 - 3  
A.R. Kazakov - G. Bardyshev 06.25 11:00 2 - 3  
A.Y. Lisov - K.S. Olshakov 06.25 16:15 0 - 3  
Alb. Bogomolov - S. Lanin 06.25 15:15 2 - 3  
B. Grebenyuk - D. Tunitsyn 06.25 21:15 3 - 2  
B. Grebenyuk - V. Marshalov 06.25 19:45 0 - 3  
D. Balakin - V. Shirshov 06.25 23:15 0 - 3  
D. Komarov - A. Silantev 06.25 19:45 3 - 2  
D. Komarov - A.I. Frolov 06.25 21:15 2 - 3  
D. Petrochenko - V. Bazilevsky 06.25 08:15 1 - 3  
D. Razinkov - D. Petrochenko 06.25 07:15 3 - 2  
D. Tunitsyn - I. Moshkov 06.25 20:15 3 - 1  
D.M. Evlakhin - A. Ilin 06.25 03:15 3 - 1  
D.M. Evlakhin - A. Slashchev 06.25 00:45 3 - 0  
E. Anisimov - A. Yakovlev 06.25 16:00 3 - 1  
E. Kalashnikov - A.D. Volkov 06.25 00:15 1 - 3  
Edu. Tsvetkov - A. Savinsky 06.25 09:15 2 - 3  
Edu. Tsvetkov - I. Iskenderov 06.25 07:45 2 - 3  
G. Bardyshev - M. Dukhin 06.25 12:00 3 - 0  
G. Karpovkin - O. Belugin 06.25 08:00 3 - 1  
I. Iskenderov - A. Savinsky 06.25 07:15 0 - 3  
I. Matveev - A.Y. Lisov 06.25 17:15 3 - 1  
I. Matveev - S.Y. Skotnikov 06.25 15:45 3 - 2  
I. Mikhaylov - K.N. Malahov 06.25 12:45 0 - 3  
I. Mikhaylov - Vit. Demchenko 06.25 10:45 1 - 3  
I. Moshkov - B. Grebenyuk 06.25 18:45 3 - 2  
I. Moshkov - V. Marshalov 06.25 20:45 1 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - R. Khomenko 06.25 10:45 1 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - Y. Bazhinov 06.25 12:45 0 - 3  
I. Zemit - V. Chernov 06.25 19:00 3 - 2  
K. Churin - V. Chahur 06.25 02:00 2 - 3  
K. Simonov - Alb. Bogomolov 06.25 16:45 3 - 0  
K. Simonov - O. Belugin 06.25 14:45 1 - 3  
K.N. Malahov - V. Beliakov 06.25 11:15 3 - 1  
K.S. Olshakov - I. Matveev 06.25 14:45 0 - 3  
K.S. Olshakov - S.Y. Skotnikov 06.25 16:45 3 - 1  
M. Chernyavskiy - A. Kolmin 06.25 07:30 3 - 1  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 06.25 09:00 3 - 0  
M. Dukhin - A.R. Kazakov 06.25 12:30 3 - 1  
M. Dukhin - V.V. Kutin 06.25 10:30 3 - 2  
N. Zhurba - A.D. Volkov 06.25 01:15 1 - 3  
N. Zhurba - I. Soldatov 06.25 23:15 1 - 3  
O. Belugin - A. Kolmin 06.25 08:30 3 - 1  
O. Belugin - Alb. Bogomolov 06.25 15:45 3 - 0  
O. Belugin - M. Chernyavskiy 06.25 06:30 1 - 3  
O. Belugin - S. Lanin 06.25 17:15 3 - 0  
O. Kutuzov - D.M. Evlakhin 06.25 02:15 1 - 3  
O. Pronin - A. Uvarov 06.25 22:45 1 - 3  
O. Pronin - O. Kutuzov 06.25 01:15 0 - 3  
R. Khomenko - A. Slaschilin 06.25 13:15 3 - 1  
R. Khomenko - Y. Bazhinov 06.25 11:45 3 - 0  
R. Pavlenko - E. Kalashnikov 06.25 01:45 1 - 3  
R. Pavlenko - N. Zhurba 06.25 02:45 0 - 3  
R. Pavlenko - T. Turabekov 06.25 22:30 0 - 3  
S. Burov - I. Zemit 06.25 19:30 3 - 1  
S. Burov - V. Chernov 06.25 21:00 0 - 3  
S. Lanin - K. Simonov 06.25 16:15 1 - 3  
S. Muslikov - E. Anisimov 06.25 15:00 1 - 3  
S. Muslikov - Edu. Tsvetkov 06.25 06:45 1 - 3  
S. Muslikov - I. Iskenderov 06.25 08:45 0 - 3  
S. Nikulin - D. Petrochenko 06.25 09:15 1 - 3  
S. Nikulin - D. Razinkov 06.25 07:45 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - A.Y. Lisov 06.25 15:15 0 - 3  
T. Turabekov - K. Churin 06.25 00:00 3 - 1  
T. Turabekov - N. Sukharnikov 06.25 23:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - D. Razinkov 06.25 08:45 3 - 2  
V. Bazilevsky - S. Nikulin 06.25 06:45 2 - 3  
V. Beliakov - I. Mikhaylov 06.25 12:15 3 - 1  
V. Chahur - A. Uezdin 06.25 00:30 3 - 1  
V. Chernov - V. Kasatkin 06.25 20:00 3 - 0  
V. Kasatkin - I. Zemit 06.25 20:30 3 - 1  
V. Kasatkin - S. Burov 06.25 18:30 2 - 3  
V. Kazakov - A. Silantev 06.25 20:45 3 - 0  
V. Kazakov - D. Komarov 06.25 18:45 3 - 0  
V. Marshalov - D. Tunitsyn 06.25 19:15 2 - 3  
V. Nemashkalo - E. Anisimov 06.25 17:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - S. Muslikov 06.25 15:30 0 - 3  
V. Putilovsky - E. Ilyukhin 06.25 23:00 1 - 3  
V.V. Kutin - A.R. Kazakov 06.25 11:30 3 - 2  
V.V. Kutin - G. Bardyshev 06.25 13:00 2 - 3  
Vit. Demchenko - K.N. Malahov 06.25 11:45 1 - 3  
Vit. Demchenko - V. Beliakov 06.25 13:15 2 - 3  
Y. Bazhinov - A. Slaschilin 06.25 11:15 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - St. Kilda 06.25 11:50 22 - 62  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 06.25 11:30 1 - 9  
Hanwha Eagles - KT Wiz 06.25 11:30 0 - 2  
Kiwoom Heroes - KIA Tigers 06.25 11:30 14 - 5  
NC Dinos - SSG Landers 06.25 12:00 11 - 10  
Samsung Lions - LG Twins 06.25 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 06.25 11:00 0 - 3  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 06.25 11:00 3 - 6  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 06.25 10:30 1 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 06.25 11:00 1 - 3  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 06.25 11:00 5 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Bravos de Leon 06.25 02:30 4 - 6  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 06.25 02:00 4 - 9  
Mariachis De Guadalajara - Algodoneros Union Laguna 06.25 02:15 3 - 7  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 06.25 03:00 1 - 3  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 06.25 02:30 6 - 8  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 06.25 03:00 1 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla 06.25 02:00 4 - 8  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 06.25 04:05 7 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Atlanta 06.25 01:10 5 - 3  
Detroit - Houston 06.25 01:10 3 - 12  
LA Dodgers - Chicago Cubs 06.25 04:10 0 - 4  
Miami - Washington 06.25 01:10 3 - 7  
Milwaukee - Colorado 06.25 22:10 5 - 4  
Minnesota - Cleveland 06.25 02:10 1 - 4  
St. Louis - Pittsburgh 06.25 02:15 2 - 8  
Tampa Bay - Boston 06.25 01:10 1 - 0  
Toronto - Baltimore 06.25 01:07 9 - 0  
Baseball (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Hollandia 06.25 00:00 4 - 3  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Barstow - Col. Osborne 06.25 23:25 4 - 3  
C. Barstow - Sha. McDonald 06.25 00:45 4 - 2  
C. Whitehead - Jamie Clark 06.25 02:10 4 - 1  
C. Whitehead - Sha. McDonald 06.25 23:45 3 - 4  
Col. Osborne - C. Barstow 06.25 01:50 4 - 1  
Col. Osborne - C. Whitehead 06.25 00:25 2 - 4  
Greg Ritchie - Jar. Cole 06.25 14:05 0 - 4  
Greg Ritchie - Joe Davis 06.25 12:00 2 - 4  
Greg Ritchie - R. Burnett 06.25 10:45 2 - 4  
Jamie Clark - C. Whitehead 06.25 23:05 3 - 4  
Jamie Clark - Col. Osborne 06.25 01:05 2 - 4  
Jamie Clark - Sha. McDonald 06.25 00:00 2 - 4  
Jar. Cole - R. Burnett 06.25 15:10 0 - 4  
Jar. Cole - S. Marsh 06.25 11:40 4 - 3  
Joe Davis - Jar. Cole 06.25 13:00 3 - 4  
Joe Davis - Mar. Adams 06.25 14:20 3 - 4  
Joe Davis - S. Marsh 06.25 11:05 1 - 4  
Mar. Adams - Greg Ritchie 06.25 12:40 2 - 4  
Mar. Adams - Jar. Cole 06.25 10:30 4 - 2  
Mar. Adams - S. Marsh 06.25 13:20 4 - 3  
R. Burnett - Joe Davis 06.25 13:45 4 - 2  
R. Burnett - Mar. Adams 06.25 11:20 4 - 2  
S. Marsh - Greg Ritchie 06.25 14:45 4 - 3  
S. Marsh - R. Burnett 06.25 12:25 1 - 4  
Sha. McDonald - C. Whitehead 06.25 01:30 4 - 3  
E-Sport (CSGO, CBCS Retake, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia Academy - Detona Gaming 06.25 21:20 1 - 2  
E-Sport (CSGO, EDC, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Team Fiend 06.25 12:00 2 - 0  
Dbl Poney - Akuma 06.25 15:25 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangal Esports - Dbl Poney 06.25 20:00 0 - 2  
Team Fiend - 777 Esports 06.25 17:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Order - Vertex Esports Club 06.25 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Div,EU,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDLC OL - Forze 06.25 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Salt - Team1 06.25 01:00 1 - 2  
Pain Gaming - Chococheck 06.25 01:00 2 - 0  
Triumph - Rbg Esports 06.25 01:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,GamersWithoutBorders,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faze Clan - Team Dignitas 06.25 16:45 2 - 1  
Furia eSports - Faze Clan 06.25 20:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Spring SweetSpring,MainSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extremum - Lyngby Vikings 06.25 09:00 2 - 1  
Iberian Family - Sharks Esports 06.25 15:00 0 - 2  
X-Kom Ago - Budapest Five 06.25 12:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,The International, SA QP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egoboys - Noping E-Sports 06.25 17:00 0 - 2  
Infamous - Binomistas 06.25 00:45 1 - 2  
Infinity - SG E-Sports 06.25 21:15 0 - 2  
Infinity - Team Unknown 06.25 02:00 2 - 1  
Noping E-Sports - Team Unknown 06.25 23:45 1 - 2  
Team Unknown - Binomistas 06.25 19:10 2 - 0  
E-Sport (Dota2,TheInt.East.EUQual.,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Team Empire 06.25 10:00 1 - 2  
Puckchamp - Nemiga Gaming 06.25 13:20 2 - 1  
Team Empire - Puckchamp 06.25 20:30 2 - 1  
Team Spirit - Hellraisers 06.25 16:35 2 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Kenp4Chi) - Sweden (Diamond) 06.25 07:36 8 - 3  
Russia (Sam) - Sweden (Diamond) 06.25 07:00 3 - 4  
Sweden (Diamond) - Canada (Kenp4Chi) 06.25 09:24 0 - 8  
Sweden (Diamond) - Russia (Sam) 06.25 08:48 7 - 7  
Sweden (Diamond) - United States (Gernaut) 06.25 10:00 1 - 6  
United States (Gernaut) - Sweden (Diamond) 06.25 08:12 2 - 7  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 06.25 06:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 06.25 11:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 06.25 08:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 06.25 08:00 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 06.25 10:00 2 - 3  
England (Zeus) - Belgium (Tommy) 06.25 06:00 1 - 1  
England (Zeus) - Russia (Val) 06.25 10:20 1 - 1  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 06.25 10:40 3 - 1  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 06.25 07:00 2 - 1  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 06.25 09:40 1 - 3  
Germany (General) - Russia (Val) 06.25 07:40 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 06.25 09:00 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 06.25 06:40 1 - 3  
Ireland (Panica) - Poland (Johnybegood) 06.25 08:40 2 - 3  
Ireland (Panica) - Russia (Val) 06.25 09:20 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 06.25 11:20 3 - 3  
Russia (Val) - England (Zeus) 06.25 07:20 2 - 0  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - RB Leipzig (Dallas Stars) 06.25 12:30 4 - 1  
Ajax (Xalinho) - Tottenham (Megapolice) 06.25 10:50 1 - 1  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 06.25 09:10 1 - 4  
Dortmund (Confession) - Tottenham (Megapolice) 06.25 11:40 1 - 1  
Everton FC (Abeldos Unite - Inter (Russia Today) 06.25 16:35 1 - 4  
Everton FC (Abeldos Unite - Wolverhampton (Trader AC) 06.25 15:45 1 - 0  
Inter (Russia Today) - Milan (Ab Ovo) 06.25 17:25 3 - 2  
Inter (Russia Today) - Wolverhampton (Trader AC) 06.25 18:15 5 - 1  
Marseille (Fints) - Ajax (Xalinho) 06.25 10:00 2 - 4  
Marseille (Fints) - Dortmund (Confession) 06.25 12:05 1 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Everton FC (Abeldos United) 06.25 18:40 1 - 3  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Dortmund (Confession) 06.25 10:25 1 - 3  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Marseille (Fints) 06.25 11:15 3 - 5  
Tottenham (Megapolice) - Marseille (Fints) 06.25 08:45 1 - 2  
Tottenham (Megapolice) - RB Leipzig (Dallas Stars) 06.25 09:35 5 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - Milan (Ab Ovo) 06.25 19:05 2 - 2  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Hanwha Life Esports 06.25 11:50 2 - 1  
KT Rolster - DragonX 06.25 10:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LEC, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 - Rogue 06.25 19:40 0 - 1  
Fnatic - Astralis 06.25 20:40 1 - 0  
Misfits Gaming - exceL eSports 06.25 17:50 1 - 0  
SK Gaming - Mad Lions 06.25 18:40 0 - 1  
Team Vitality - G2 Esports 06.25 22:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LGD Gaming - TOP Esports 06.25 13:00 0 - 2  
Victory Five - TT Gaming 06.25 11:00 0 - 2  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Fosters23) - LA Clippers (Gatz) 06.25 10:00 36 - 43  
Brooklyn (Fosters23) - Milwaukee (Joker) 06.25 08:48 64 - 60  
Brooklyn (Fosters23) - Portland (Hurricane) 06.25 09:24 45 - 41  
LA Clippers (Gatz) - Brooklyn (Fosters23) 06.25 08:12 32 - 36  
LA Clippers (Gatz) - Milwaukee (Joker) 06.25 07:36 32 - 35  
Milwaukee (Joker) - Brooklyn (Fosters23) 06.25 07:00 48 - 58  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Gatz) - Brooklyn (Bumblebee) 06.25 14:30 53 - 57  
Atlanta (Gatz) - Milwaukee (Bad_Trip) 06.25 15:06 58 - 53  
Atlanta (Kodas) - Brooklyn (Azich) 06.25 04:24 40 - 58  
Brooklyn (Bumblebee) - Atlanta (Gatz) 06.25 16:18 56 - 46  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Bad_Trip) 06.25 15:42 64 - 41  
Milwaukee (Asap) - Brooklyn (Azich) 06.25 05:00 60 - 52  
Milwaukee (Bad_Trip) - Atlanta (Gatz) 06.25 16:54 29 - 62  
Philadelphia (Dazai) - Atlanta (Kodas) 06.25 05:00 50 - 56  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (BossVlados0_0) - LA Clippers (Rom1pr) 06.25 10:45 62 - 52  
Cleveland (kotpirog131) - Houston (mcdonals999) 06.25 08:15 67 - 77  
Cleveland (kotpirog131) - Oklahoma C. (jordan1234) 06.25 05:55 66 - 52  
Dallas (pelmeshkabig) - Boston (Shell_Doc) 06.25 16:35 76 - 68  
Denver (mi4eka) - Cleveland (BossVlados0_0) 06.25 12:30 59 - 79  
Denver (mi4eka) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.25 10:10 70 - 93  
Houston (mcdonals999) - Miami (amuralex) 06.25 06:30 85 - 79  
LA Clippers (Rom1pr) - Denver (mi4eka) 06.25 11:20 55 - 88  
LA Clippers (Rom1pr) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.25 13:05 47 - 78  
Miami (amuralex) - Cleveland (kotpirog131) 06.25 07:05 53 - 67  
Miami (amuralex) - Oklahoma C. (jordan1234) 06.25 08:50 76 - 58  
Miami (TiGeR_triPoint) - Cleveland (BossVlados0_0) 06.25 11:55 67 - 60  
Oklahoma C. (jordan1234) - Houston (mcdonals999) 06.25 07:40 66 - 82  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - Denver (Fosters23) 06.25 12:12 37 - 40  
Dallas (Gatz) - Portland (Hurricane) 06.25 12:48 47 - 37  
Denver (Fosters23) - Dallas (Gatz) 06.25 14:00 48 - 42  
Denver (Fosters23) - Portland (Hurricane) 06.25 13:24 45 - 46  
LA Clippers (Joker) - Denver (Fosters23) 06.25 11:00 48 - 43  
Portland (Dazai) - Dallas (Kodas) 06.25 23:48 52 - 62  
Portland (Dazai) - LA Clippers (Asap) 06.25 23:12 56 - 61  
Portland (Hurricane) - Denver (Fosters23) 06.25 11:36 44 - 53  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Spitfire - Paris Eternal 06.25 21:00 1 - 3  
Los Angeles Gladiators - San Francisco Shock 06.25 22:30 3 - 2  
E-Sport (R6S, Oceanic Nat., Reg.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lfo - Team Bliss 06.25 14:00 0 - 1  
Pittsburgh Knights - Roflcopter Gg 06.25 11:00 1 - 0  
Rhythm - Chiefs Esports Club 06.25 12:00 0 - 1  
Wildcard Gaming - Order 06.25 13:00 0 - 1  
E-Sport (R6S,Korean Open Summer,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faust - Cloud9 06.25 13:00 1 - 0  
Sga Esports - 5Pm Supremacy 06.25 11:00 0 - 1  
Starrise - Damwon Gaming 06.25 14:00 0 - 1  
T1 - Talon Esports 06.25 12:00 0 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Las Vegas (6.m.) 06.25 02:00 2 - 2  
NHL 2021 - Montreal vagy Las Vegas jut tovább? 06.25 02:00    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Perth (3.m.) 06.25 11:30 81 - 76  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Porlakshofn - Keflavik (4.m.) 06.25 22:15 81 - 66  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Phoenix (3.m.) 06.25 03:00 106 - 92  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Cuore Napoli (3.m.) 06.25 20:45 71 - 61  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Irán 06.25 12:35 67 - 72  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Dallas 06.25 01:00 64 - 89  
Los Angeles - Washington 06.25 04:30 89 - 82  
New York - Chicago 06.25 01:00 68 - 91  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nelson Giants - Wellington Saints 06.25 09:30    
Taranaki Mountainairs - Manawatu Jets 06.25 09:30 104 - 93  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essex - Kent 06.25 20:00 0 - 1  
Somerset - Hampshire 06.25 19:30 1 - 0  
Surrey - Middlesex 06.25 19:30 1 - 0  
Sussex - Gloucestershire 06.25 20:00 0 - 1  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derbyshire - Nottinghamshire 06.25 20:00    
Leicestershire - Yorkshire 06.25 19:30 1 - 0  
Northamptonshire - Lancashire 06.25 19:30 1 - 0  
Worcestershire - Durham 06.25 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (BL-előselejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Prishtina - Inter Club d'Escaldes 06.25 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - CRB 06.25 21:30 1 - 0  
Cruzeiro MG - Vasco da Gama RJ 06.25 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Athlético PR 06.25 02:30 2 - 1  
Ceara - Atlético MG 06.25 00:00 2 - 1  
Chapecoense - Internacional RS 06.25 00:00 1 - 2  
Corinthians SP - Sport Recife 06.25 00:00 2 - 1  
Gremio RS - Santos SP 06.25 02:30 2 - 2  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Paraguay 06.25 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mokpo City - Gimhae City 06.25 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Gualaceo 06.25 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - El Entag El Harby 06.25 21:00 2 - 3  
Aswan - Wadi Degla 06.25 19:00 1 - 4  
El Gouna - Ceramica Cleopatra 06.25 17:00 3 - 2  
Ghazl El Mahallah - Al-Ittihad (EGY) 06.25 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - KI Klaksvik 06.25 20:00 0 - 0  
IF Fuglafjördur - Vikingur Gota 06.25 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Gol Gohar Sirjan 06.25 19:20 2 - 0  
Machine Sazi Tabriz - Nassaji Mazandaran 06.25 16:40 0 - 2  
Mes Rafsanjan - Persepolis 06.25 16:45 0 - 1  
Sanat Naft Abadan - Saipa Karaj 06.25 18:20 1 - 0  
Zob Ahan - Aluminium Arak 06.25 17:10 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kordrengir - Grindavik 06.25 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vesturbaer - Reynir Sandgerdi 06.25 21:15 4 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Afturelding 06.25 21:15 5 - 0  
Fylkir - FH 06.25 21:15 1 - 4  
Selfoss - Throttur Reykjavik 06.25 21:15 1 - 4  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Valmiera 06.25 19:00 1 - 2  
Spartaks Jurmala - BFC Daugavpils 06.25 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Suduva Marijampole 06.25 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Sale - Ittihad Khemisset 06.25 18:00 1 - 2  
CA Khenifra - Riadi Salmi 06.25 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Rosenborg 06.25 20:00 2 - 0  
Sarpsborg - Viking Stavanger 06.25 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Sandviken 06.25 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Logan Lightning - Peninsula Power 06.25 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Comets - Adelaide Utd. 2 06.25 12:45 3 - 2  
Croydon Kings - Adelaide Blue Eagles 06.25 12:45 2 - 2  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bentleigh Greens - Hume City 06.25 12:30 0 - 3  
Dandenong City SC - Heidelberg Utd. 06.25 12:30 4 - 3  
Green Gully Cavaliers - Oakleigh Cannons 06.25 12:00 1 - 3  
Melbourne Knights - Avondale FC 06.25 11:30 0 - 2  
Port Melbourne Sharks - Dandenong Thunder 06.25 11:45 2 - 2  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Sporting Cristal 06.25 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Atenas de San Carlos 06.25 23:45 1 - 1  
Rampla Juniors - Juventud de Las Piedras 06.25 19:15 0 - 2  
Rocha FC - Racing Montevideo 06.25 21:30 2 - 3  
Uruguay Montevideo Fc - Albion Montevideo 06.25 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Monagas Maturin 06.25 00:15 2 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Dep. La Guaira 06.25 23:00 1 - 1  
Dep. Lara - Puerto Cabello 06.25 02:30 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Pohang 06.25 12:00 3 - 0  
Ratchaburi Mitr Phol - Johor DT 06.25 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Chiangrai Utd. 06.25 18:00 2 - 1  
Tampines Rovers - Gamba Osaka 06.25 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Nomme Kalju 06.25 19:00 1 - 0  
Tammeka Tartu - Paide Linnameeskond 06.25 17:00 0 - 2  
Viljandi Tulevik - Parnu Vaprus 06.25 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Bray 06.25 20:45 0 - 0  
Cabinteely - UC Dublin 06.25 20:45 1 - 2  
Shelbourne - Cork City 06.25 20:45 2 - 1  
Treaty Utd. - Galway Utd. 06.25 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Derry City 06.25 20:45 2 - 1  
Finn Harps - Longford Town 06.25 21:00 1 - 1  
Shamrock Rovers - Drogheda Utd. 06.25 21:00 1 - 1  
Waterford FC - St. Patrick's 06.25 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sogdiana - Lokomotív Taskent 06.25 17:00 0 - 0  
Turon Jajpan - Mashal Mubarek 06.25 17:00 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Huddersfield 06.25 20:45 17 - 10  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pretoria Bulls - Mbombela Pumas 06.25 19:00 32 - 27  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - La Rochelle 06.25 20:45 18 - 8  
Rögbi (U20 Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Skócia 06.25 15:00 31 - 12  
U20Olaszország - U20Franciaország 06.25 18:00 11 - 13  
U20Wales - U20Írország 06.25 21:00 12 - 40  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - USA 06.25 19:30 1 - 3  
Japán - Törökország 06.25 16:00 0 - 3  
Squash (PSA World Tour Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Asal - A. Farag 06.25 19:30 2 - 0  
P. Coll - G. Marche 06.25 20:45 2 - 1  
T. Momen - Joel Makin 06.25 22:00 2 - 0  
Squash (PSA World Tour Finals, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - S-J. Perry 06.25 21:30 0 - 2  
H.E. Hammamy - Joel. King 06.25 20:15 2 - 0  
N. El Sherbini - N. Gohar 06.25 19:00 1 - 2  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Németország 06.25 16:30 5 - 1  
Olaszország - Spanyolország 06.25 19:15 4 - 4  
Svájc - Ukrajna 06.25 17:45 5 - 6  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lengyelország 06.25 15:00 4 - 4  
Kazahsztán - Norvégia 06.25 11:00 2 - 7  
Törökország - Románia 06.25 13:45 10 - 1  
Észtország - Dánia 06.25 12:15 6 - 7  
Tenisz (Alkmaar, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Heyman - G. Brouwer 06.25 13:45 2 - 0  
K. Wehnelt - J. Barranco Cosano 06.25 12:00    
M. Tepavac - J. Sels 06.25 13:50 0 - 2  
N. Alvarez Varona - Mar. Möller 06.25 13:30 2 - 0  
Tenisz (Alkmaar, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chi. Scholl - E. Makarova 06.25 12:00 2 - 0  
D. Hindova - J. Avdeeva 06.25 19:00 0 - 2  
N. Redelijk - Q. Lemoine 06.25 12:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Picchione - Fac. Juarez 06.25 09:00 0 - 2  
L.J. Rodriguez - F. Comesana 06.25 12:00 0 - 2  
M. Kestelboim - I. Carou 06.25 08:50 2 - 0  
O. Kolisnyk - Marozsán F. 06.25 09:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Stamatova - S. Sakellaridi 06.25 09:00 0 - 2  
L. Romero Gormaz - M.F. Herazo Gonzalez 06.25 10:25 0 - 2  
R. Vicens Mas - H.T. Black 06.25 10:35    
Tenisz (Bad Homburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Anisimova 06.25 12:00 2 - 1  
K. Siniakova - S. Sorribes Tormo 06.25 14:00 2 - 0  
L. Siegemund - K. Siniakova 06.25 10:00 0 - 2  
P. Kvitova - A. Kerber 06.25 18:00 1 - 2  
P. Kvitova - N. Podoroska 06.25 12:00 2 - 0  
Tenisz (Bad Homburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Rus A - Routliffe E / Zimmermann 06.25 10:00 2 - 1  
Heisen V / Peschke K - Kichenok N / Olaru R 06.25 14:00 0 - 2  
Jurak D / Klepac A - Blinkova A / Rus A 06.25 15:45 2 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arnaboldi - M. Netuschil 06.25 12:00 2 - 0  
L. Nardi - Alex. Weis 06.25 20:00 0 - 2  
R. Balzerani - J.I. Galarza 06.25 14:00 2 - 0  
S. Vincent Ruggeri - M. Arnaldi 06.25 12:00 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Farren - C. Langmo 06.25 00:40 0 - 2  
J. Kubler - C. Langmo 06.25 20:50 2 - 0  
K. Kenyatte - G. Brymer 06.25 18:55 0 - 2  
M. Pervolarakis - K. Seelig 06.25 18:55 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - D. Papamichail 06.25 15:55 1 - 2  
A.S. Sanchez - G. Ce 06.25 18:20 0 - 2  
Emma Navarro - F. Contreras Gomez 06.25 16:00 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Purcell - L. Sonego 06.25 15:00 1 - 2  
Soon Woo Kwon - A. De Minaur 06.25 17:15 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Pavic M - Ram R / Salisbury J 06.25 16:50 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - A. Kontaveit 06.25 15:15    
J. Ostapenko - E. Rybakina 06.25 16:35 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok L / Ninomiya M - Aoyama S / Shibahara E 06.25 15:00 0 - 2  
Melichar N / Schuurs D - Chan H-C / Chan L 06.25 18:20 2 - 1  
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Stricker - M. Veldheer 06.25 10:55 2 - 0  
F. Forti - A. Dougaz 06.25 14:00 2 - 1  
H. von der Schulenburg - Jak. Paul 06.25 12:05 0 - 2  
N. Moreno de Alboran - M. Pucinelli de Almeida 06.25 08:55    
Tenisz (Klosters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Dürst - D. Herdzelas 06.25 09:00 1 - 2  
J. Maleckova - D. Marcinkevica 06.25 12:15    
L. Papadakis - A. Prisacariu 06.25 11:40 1 - 2  
S. Herrmann - Y. In-Albon 06.25 09:00 0 - 2  
Tenisz (L'Aquila, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grymalska - C. Catini 06.25 13:25 2 - 1  
F. Arcidiacono - Hina Inoue 06.25 15:15 1 - 2  
M. Spigarelli - A. Schaefer 06.25 18:00 0 - 2  
T. Pieri - E. Seibold 06.25 13:30 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - P. Carreno-Busta 06.25 16:00 2 - 1  
S. Querrey - A. Mannarino 06.25 18:30 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - Gas. Elias 06.25 17:00 2 - 0  
G.M. Moroni - D. Ajdukovic 06.25 12:00 2 - 0  
P. Cachin - H.V.N. Rune 06.25 14:20 1 - 2  
P. Krstin - H. Grenier 06.25 15:50 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown D / Weissborn T - Walkow S / Zielinski J 06.25 18:25 2 - 0  
Doumbia S / Reboul F - Kopriva V / Lehecka J 06.25 14:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Lopez Morillo - Duck Hee Lee 06.25 12:30 2 - 0  
O. Kumar - S.F.A. Rodriguez Taverna 06.25 12:20 2 - 0  
T. Atmane - L. Darderi 06.25 10:30 0 - 2  
Uisung Park - M. Echargui 06.25 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lukosiute - V. Bhunu 06.25 12:50 0 - 2  
Mar. Drazic - M. Mushika 06.25 10:30 2 - 1  
S. Imamura - N. Gadient 06.25 10:30 2 - 0  
Y. Chikaraishi - M. Mushika 06.25 10:30 2 - 1  
Tenisz (Montauban, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - J.O. Gutierrez 06.25 16:00 2 - 0  
A. Escoffier - V. Royer 06.25 13:50 0 - 2  
F. Agamenone - D. Added 06.25 13:00 2 - 0  
V. Durasovic - J. Eysseric 06.25 12:00 0 - 2  
Tenisz (Perigueux, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Siskova - L. Bronzetti 06.25 11:00 0 - 2  
D. Parry - S. Djoubri 06.25 11:00 2 - 1  
E. Jacquemot - P. Ormaechea 06.25 13:00 2 - 0  
S. Cakarevic - C. Monnet 06.25 13:00 0 - 2  
Tenisz (Porto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - O. Helmi 06.25 11:30 2 - 1  
A. Tikhonova - M. Bassols Ribera 06.25 13:55 2 - 1  
M. Gutierrez Carrasco - T. Andrianjafitrimo 06.25 13:00    
M. Jorge - Mai Hontama 06.25 11:30 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - V. Diatchenko 06.25 12:30 0 - 2  
C. Bucsa - O. Govortsova 06.25 12:30 0 - 2  
Dan. Lao - U. Radwanska 06.25 12:30 2 - 0  
K. Swan - Ari. Rodionova 06.25 12:30 2 - 0  
Kri. Ahn - M. Niculescu 06.25 12:30 0 - 2  
M.C. Osorio Serrano - N. Parrizas-Diaz 06.25 12:30 2 - 1  
O. Dodin - Ell. Perez 06.25 12:30 0 - 2  
Sto. Sanders - C. Burel 06.25 12:30 1 - 2  
T. Pironkova - A. Konjuh 06.25 12:30 1 - 2  
T. Smitkova - Xinyu Wang 06.25 12:30 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Magyarország 06.25 21:00 10 - 12  

 

2021.06.24.
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cassin - T. Apolonia 06.24 17:50 2 - 4  
A. Levenko - M. Badowski 06.24 18:40 4 - 3  
B. Duda - M. Bobocica 06.24 17:50 4 - 3  
D. Jorgic - F. Zeljko 06.24 18:40 4 - 2  
I. Gündüz - D. Ovtcharov 06.24 19:30 1 - 4  
J. Dyjas - M. Allegro 06.24 20:20 4 - 3  
K. Skachkov - S. Kulczycki 06.24 17:50 3 - 4  
Kri. Karlsson - Y. Prishchepa 06.24 20:20 4 - 0  
M. Rech Daldosso - A. Kallberg 06.24 18:40 0 - 4  
N. Stoyanov - J. Groth 06.24 19:30 4 - 3  
P. Franziska - I. Sgouropoulos 06.24 19:30 4 - 2  
S. Gauzy - D. Carvalho 06.24 20:20 4 - 2  
Tob. Rasmussen - T. Boll 06.24 18:40 0 - 4  
V. Sidorenko - P. Sirucek 06.24 20:20 4 - 3  
Yang Wang - T. Moregard 06.24 19:30 2 - 4  
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akkuzu C / Landrieu A - Dyjas J / Nuytinck C 06.24 12:15 0 - 3  
Apolonia T / Monteiro J - Pistej L / Ionescu O 06.24 12:15 3 - 1  
Carvalho D / Geraldo J - Badowski M / Devos R 06.24 11:40 3 - 1  
Gárdos R / Habesohn D - Lakatos T / Rasmussen T 06.24 11:40 3 - 1  
Jevtovic M / Peto Zs - Grebnev M / Katsman L 06.24 11:40 1 - 3  
Jorgic D / Pucar T - Boll T / Franziska P 06.24 12:15 3 - 2  
Zeljko F / Walker S - Kubik M / Kulczycki S 06.24 12:15 0 - 3  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlovic - Jia Nan Yuan 06.24 15:20 0 - 4  
A. Todorovic - Póta G. 06.24 14:30 4 - 0  
A. Toliou - N. Bajor 06.24 17:00 3 - 4  
Bálint B. - P. Solja 06.24 17:00 0 - 4  
D. Trigolos - P. Chasselin 06.24 15:20 1 - 4  
D. Vivarelli - P. Pavade 06.24 16:10 0 - 4  
H. Arapovic - Eli. Samara 06.24 16:10 2 - 4  
I. Lupulesku - Sab. Winter 06.24 17:00 2 - 4  
Jieni Shao - C. Kallberg 06.24 16:10 2 - 4  
K. Grzybowska-Franc - S. de Nutte 06.24 15:20 1 - 4  
K. Mischek - S. Loeuillette 06.24 17:00 3 - 4  
L. Bergström - A. Hursey 06.24 14:30 4 - 1  
N. Mittelham - S. Altinkaya 06.24 15:20 3 - 4  
Ying Han - A. Dragoman 06.24 16:10 4 - 1  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degraef M / Lung L - Imre L / Pergel Sz 06.24 10:30 0 - 3  
Diaconu A / Szőcs B - Harac E / Yilmaz O 06.24 10:30 0 - 3  
Eerland B / Póta G - Bajor N / Partyka N 06.24 11:05 3 - 1  
Lupulesku I / Surjan S - Chasselin P / Pavade P 06.24 11:05 1 - 3  
Piccolin G / Vivarelli D - Kukulkova T / Labosova E 06.24 10:30 1 - 3  
Trifonova P / Yovkova M - Kallberg C / Jonsson J 06.24 11:05 0 - 3  
Wegrzyn A / Wegrzyn K - Mynarova K / Blaskova Z 06.24 10:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dyjas J / Partyka N - Kallberg A / Kallberg C 06.24 09:30 3 - 1  
Dyjas J / Partyka N - Lebesson E / Yuan J N 06.24 13:15 2 - 3  
Gardos R / Samara E - Lebesson E / Yuan J N 06.24 09:30 1 - 3  
Gauzy S / Pavade P - Franziska P / Solja P 06.24 13:15 3 - 0  
Pistej L / Balazova B - Olah B / Eerland B 06.24 13:15 3 - 2  
Qiu D / Mittelham N - Yigenler A / Yilmaz O 06.24 13:15 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Girevenkov - A.D. Volkov 06.24 03:15 1 - 3  
A. Girevenkov - N. Zhurba 06.24 00:45 0 - 3  
A. Ilin - K.N. Malahov 06.24 02:15 0 - 3  
A. Ilin - O. Pronin 06.24 22:45 3 - 0  
A. Kolmin - A.V. Poprocky 06.24 14:45 3 - 0  
A. Kolmin - V. Vologzhanin 06.24 16:45 2 - 3  
A. Skrebnev - A. Uvarov 06.24 14:45 0 - 3  
A. Skrebnev - D.M. Evlakhin 06.24 16:45 0 - 3  
A. Slashchev - A. Ilin 06.24 01:15 3 - 1  
A. Uvarov - D.M. Evlakhin 06.24 15:45 0 - 3  
A. Uvarov - Y.V. Lbov 06.24 17:15 1 - 3  
A. Zhelubenkov - V. Kazakov 06.24 20:45 2 - 3  
A. Zirin - E.V. Makarenkov 06.24 09:15 2 - 3  
A. Zirin - V. Mishakin 06.24 07:45 3 - 0  
A.D. Volkov - O. Shagarov 06.24 00:15 3 - 1  
A.D. Volkov - R. Pavlenko 06.24 23:15 3 - 0  
A.V. Poprocky - S. Lanin 06.24 17:15 3 - 0  
A.V. Poprocky - V. Vologzhanin 06.24 15:45 1 - 3  
Alb. Bogomolov - M. Chernyavskiy 06.24 07:00 1 - 3  
Ale. Alekseev - M. Dukhin 06.24 20:00 0 - 3  
D. Korneev - N. Sukharnikov 06.24 00:00 0 - 3  
D. Korneev - Pav. Medvedev 06.24 11:15 2 - 3  
D. Merzlikin - A. Zhelubenkov 06.24 20:15 3 - 0  
D. Petrochenko - E.E. Markelov 06.24 18:45 3 - 1  
D. Petrochenko - S. Nikulin 06.24 20:45 3 - 1  
D.A. Mikheev - E. Kalashnikov 06.24 13:00 3 - 2  
D.A. Mikheev - Y. Troyanov 06.24 11:30 3 - 2  
D.M. Evlakhin - Y.V. Lbov 06.24 15:15 3 - 2  
E. Grishaev - R. Khomenko 06.24 11:15 0 - 3  
E. Kalashnikov - N. Zhurba 06.24 22:45 3 - 1  
E. Kalashnikov - T. Razinkov 06.24 12:00 3 - 1  
E. Kharchenko - D. Korneev 06.24 12:45 2 - 3  
E. Kharchenko - I. Minchenkov 06.24 10:50 0 - 3  
E.E. Markelov - I. Soldatov 06.24 21:15 1 - 3  
E.E. Markelov - S. Nikulin 06.24 19:15 3 - 1  
E.V. Makarenkov - V. Staroverov 06.24 08:15 2 - 3  
G. Bardyshev - Ale. Alekseev 06.24 19:00 3 - 0  
G. Karpovkin - Alb. Bogomolov 06.24 07:30 3 - 1  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 06.24 09:00 2 - 3  
I. Meteleshko - S. Muslikov 06.24 15:00 1 - 3  
I. Minchenkov - D. Korneev 06.24 11:45 3 - 0  
I. Minchenkov - Pav. Medvedev 06.24 13:15 0 - 3  
I. Poletaev - E. Grishaev 06.24 11:45 3 - 0  
I. Poletaev - R. Khomenko 06.24 13:15 0 - 3  
I. Soldatov - D. Petrochenko 06.24 20:15 3 - 1  
I. Soldatov - O. Shagarov 06.24 01:15 2 - 3  
K. Churin - A. Uezdin 06.24 23:00 2 - 3  
K.N. Malahov - O. Kutuzov 06.24 00:45 3 - 0  
K.N. Malahov - O. Pronin 06.24 03:15 2 - 3  
M. Chernyavskiy - P. Vshivkov 06.24 08:00 2 - 3  
M. Dukhin - G. Bardyshev 06.24 20:30 3 - 1  
M. Dukhin - V. Mishakin 06.24 18:30 3 - 1  
M. Sverdlov - I. Meteleshko 06.24 15:30 3 - 1  
M. Sverdlov - S. Muslikov 06.24 17:00 3 - 1  
N. Sukharnikov - Z.Y. Tsybikov 06.24 02:00 1 - 3  
N. Zhurba - A.D. Volkov 06.24 01:45 2 - 3  
N. Zhurba - I. Soldatov 06.24 02:45 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Slashchev 06.24 02:45 3 - 0  
O. Kutuzov - O. Pronin 06.24 01:45 2 - 3  
O. Pronin - A. Ilin 06.24 00:15 0 - 3  
O. Pronin - D.M. Evlakhin 06.24 23:45 3 - 2  
O. Shagarov - A. Girevenkov 06.24 02:15 1 - 3  
P. Vshivkov - Alb. Bogomolov 06.24 08:30 3 - 0  
P. Vshivkov - G. Karpovkin 06.24 06:30 2 - 3  
Pav. Medvedev - E. Kharchenko 06.24 12:15 3 - 0  
R. Arutiunov - E. Grishaev 06.24 12:45 3 - 1  
R. Arutiunov - I. Poletaev 06.24 10:45 0 - 3  
R. Khomenko - R. Arutiunov 06.24 12:15 3 - 1  
R. Pavlenko - D. Korneev 06.24 01:30 3 - 2  
R. Pavlenko - S. Ogay 06.24 02:30 3 - 2  
S. Homutov - V. Tsvetkov 06.24 08:15 0 - 3  
S. Lanin - A. Kolmin 06.24 16:15 3 - 2  
S. Muslikov - V. Selkin 06.24 16:00 3 - 1  
S. Nikulin - I. Soldatov 06.24 19:45 1 - 3  
S. Ogay - N. Sukharnikov 06.24 01:00 1 - 3  
S. Simonov - S. Homutov 06.24 07:15 2 - 3  
T. Razinkov - D.A. Mikheev 06.24 10:30 0 - 3  
T. Razinkov - Y. Troyanov 06.24 12:30 1 - 3  
T. Turabekov - V. Kalachev 06.24 22:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - S. Homutov 06.24 09:15 3 - 1  
V. Bazilevsky - S. Simonov 06.24 07:45 2 - 3  
V. Kalachev - V. Chahur 06.24 23:30 0 - 3  
V. Kazakov - D. Merzlikin 06.24 19:15 3 - 1  
V. Mishakin - Ale. Alekseev 06.24 21:00 1 - 3  
V. Mishakin - E.V. Makarenkov 06.24 07:15 1 - 3  
V. Mishakin - G. Bardyshev 06.24 19:30 3 - 2  
V. Selkin - I. Meteleshko 06.24 16:30 3 - 1  
V. Selkin - M. Sverdlov 06.24 14:30 3 - 2  
V. Staroverov - A. Zirin 06.24 06:45 1 - 3  
V. Staroverov - V. Mishakin 06.24 08:45 3 - 2  
V. Tsvetkov - S. Simonov 06.24 08:45 2 - 3  
V. Tsvetkov - V. Bazilevsky 06.24 06:45 3 - 2  
V. Vologzhanin - S. Lanin 06.24 15:15 3 - 1  
Y. Troyanov - E. Kalashnikov 06.24 11:00 1 - 3  
Y.V. Lbov - A. Skrebnev 06.24 16:15 2 - 3  
Z.Y. Tsybikov - D. Korneev 06.24 03:00 3 - 0  
Z.Y. Tsybikov - R. Pavlenko 06.24 00:30 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Geelong 06.24 11:30 94 - 50  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 06.24 11:30 1 - 2  
KT Wiz - KIA Tigers 06.24 11:30 6 - 3  
Lotte Giants - NC Dinos 06.24 11:30 4 - 6  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 06.24 11:30 3 - 2  
SSG Landers - LG Twins 06.24 11:30 8 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 06.24 10:45 2 - 7  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 06.24 11:00 2 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 06.24 10:45 0 - 6  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 06.24 11:00 1 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Bravos de Leon 06.24 02:30 5 - 4  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 06.24 02:30 1 - 3  
Mariachis De Guadalajara - Algodoneros Union Laguna 06.24 02:15 10 - 9  
Olmecas de Tabasco - El Aguila de Veracruz 06.24 03:00    
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 06.24 03:00 1 - 11  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 06.24 02:30 8 - 8  
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla 06.24 02:00 2 - 3  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 06.24 04:05 5 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Houston 06.24 01:05 0 - 13  
Miami - Toronto 06.24 01:10 1 - 3  
NY Mets - Atlanta 06.24 01:10 7 - 3  
NY Yankees - Kansas City 06.24 01:05 6 - 5  
NY Yankees - Kansas City (19:05) 06.24 19:05 8 - 1  
San Diego - LA Dodgers 06.24 04:10 5 - 3  
Tampa Bay - Boston 06.24 01:10 8 - 2  
Texas - Oakland 06.24 02:05 5 - 3  
Texas - Oakland (20:05) 06.24 20:05 1 - 5  
Baseball (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Venezuela 06.24 00:00 3 - 9  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Barstow - Jamie Clark 06.24 23:05 4 - 2  
C. Whitehead - C. Barstow 06.24 23:45 1 - 4  
Greg Ritchie - Mar. Adams 06.24 12:45 0 - 4  
Greg Ritchie - S. Marsh 06.24 10:45 4 - 3  
Jar. Cole - Greg Ritchie 06.24 11:30 4 - 1  
Jar. Cole - Joe Davis 06.24 12:25 4 - 2  
Jar. Cole - Mar. Adams 06.24 14:35 2 - 4  
Joe Davis - Greg Ritchie 06.24 13:15 4 - 0  
Joe Davis - R. Burnett 06.24 11:40 2 - 4  
Mar. Adams - Joe Davis 06.24 11:05 4 - 3  
Mar. Adams - R. Burnett 06.24 13:45 4 - 2  
R. Burnett - Greg Ritchie 06.24 14:20 4 - 1  
R. Burnett - Jar. Cole 06.24 10:30 1 - 4  
R. Burnett - S. Marsh 06.24 13:00 1 - 4  
S. Marsh - Jar. Cole 06.24 13:30 4 - 1  
S. Marsh - Joe Davis 06.24 14:00 0 - 4  
S. Marsh - Mar. Adams 06.24 11:55 4 - 2  
Sha. McDonald - Col. Osborne 06.24 23:20 4 - 2  
E-Sport (CSGO, EDC, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - Trident Clan 06.24 15:00 2 - 0  
Hyenas - Sangal Esports 06.24 12:00    
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - Young Ninjas 06.24 20:00 2 - 0  
Havu Gaming - AGF Esport 06.24 17:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Renegades 06.24 12:00 0 - 2  
Order - Rooster 06.24 12:00 2 - 0  
Vertex Esports Club - Riot Gaming 06.24 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Div,EU,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - LDLC OL 06.24 17:00 1 - 2  
Forze - Blink 06.24 19:00 2 - 1  
X-Kom Ago - Sinners Esports 06.24 19:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ggpr Esports - Rbg Esports 06.24 01:00 0 - 2  
Pain Gaming - Extra Salt 06.24 01:00 1 - 2  
Party Astronauts - Chococheck 06.24 01:00 0 - 2  
Triumph - Team1 06.24 01:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,GamersWithoutBorders,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Furia eSports 06.24 20:00 2 - 1  
Faze Clan - Big 06.24 13:30 1 - 2  
Furia eSports - Team Dignitas 06.24 16:45 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Spring SweetSpring,MainSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Lyngby Vikings 06.24 09:00 0 - 2  
Anonymo Esports - Iberian Family 06.24 15:05 2 - 0  
Extremum - 1Win 06.24 12:00 0 - 2  
Galaxy Racer Esports - X-Kom Ago 06.24 09:00 1 - 2  
Team Fiend - Budapest Five 06.24 15:00 2 - 0  
Young Ninjas - Sharks Esports 06.24 12:50 0 - 2  
E-Sport (Dota2,The International, SA QP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binomistas - Inverse 06.24 20:00 2 - 0  
Binomistas - SG E-Sports 06.24 03:30 1 - 2  
Egoboys - SG E-Sports 06.24 22:40 0 - 2  
Hokori - Latam Defenders 06.24 17:15 2 - 0  
Infamous - Omega Gaming 06.24 20:00 2 - 0  
Noping E-Sports - Hokori 06.24 22:40 2 - 0  
Noping E-Sports - Interitus 06.24 17:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,TheInt.East.EUQual.,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extremum - Nemiga Gaming 06.24 12:40 1 - 2  
Gambit Esports - Fantastic.five 06.24 13:35 1 - 2  
Natus Vincere - Hellraisers 06.24 16:20 1 - 2  
Nemiga Gaming - Fantastic.five 06.24 21:10 2 - 1  
Team Empire - Team Unique 06.24 18:00 2 - 1  
Team Spirit - Puckchamp 06.24 20:15 2 - 0  
Team Unique - B8 06.24 10:00 2 - 1  
Winstrike Team - Team Empire 06.24 10:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Hammer) - United St. (Coldsiemens) 06.24 07:36 3 - 8  
Russia (Sam) - United St. (Coldsiemens) 06.24 07:00 3 - 7  
Sweden (Diamond) - United St. (Coldsiemens) 06.24 08:12 7 - 3  
United St. (Coldsiemens) - Canada (Hammer) 06.24 09:24 4 - 4  
United St. (Coldsiemens) - Russia (Sam) 06.24 08:48 3 - 5  
United St. (Coldsiemens) - Sweden (Diamond) 06.24 10:00 2 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 06.24 11:00 2 - 3  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 06.24 12:00 4 - 2  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 06.24 09:40 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 06.24 07:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 06.24 06:20 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 06.24 10:00 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 06.24 10:40 1 - 0  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 06.24 07:00 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 06.24 11:20 1 - 2  
Italy (Lio) - Austria (Kot) 06.24 06:00 1 - 1  
Italy (Lio) - Belgium (Tommy) 06.24 10:20 3 - 1  
Italy (Lio) - Ivory Coast (Krouks) 06.24 06:40 2 - 0  
Italy (Lio) - Uruguay (Billiot) 06.24 08:20 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Netherlands (Aibothard) 06.24 08:00 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 06.24 07:40 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Ivory Coast (Krouks) 06.24 09:20 1 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Sweden (Pavel) 06.24 08:40 2 - 0  
Sweden (Pavel) - Belgium (Tommy) 06.24 11:40 1 - 4  
Sweden (Pavel) - Netherlands (Aibothard) 06.24 09:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 06.24 05:40 2 - 0  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Marseille (Fints) 06.24 17:50 1 - 0  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 06.24 19:30 1 - 2  
Arsenal (Tahcop73) - Everton FC (Abeldos United) 06.24 11:40 0 - 1  
Atl. Madrid (Modfx) - RB Leipzig (Dallas Stars) 06.24 12:30 9 - 1  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Arsenal (Tahcop73) 06.24 12:05 1 - 3  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Atl. Madrid (Modfx) 06.24 10:00 1 - 1  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 06.24 16:10 2 - 1  
Dortmund (Confession) - Marseille (Fints) 06.24 18:40 0 - 1  
Everton FC (Abeldos Unite - Bayern Mün. (Im Not Over) 06.24 09:10 2 - 0  
Inter (Russia Today) - Ajax (Xalinho) 06.24 17:00 1 - 1  
Inter (Russia Today) - Dortmund (Confession) 06.24 19:05 1 - 4  
Marseille (Fints) - Inter (Russia Today) 06.24 15:45 2 - 2  
Marseille (Fints) - Milan (Ab Ovo) 06.24 16:35 4 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 06.24 17:25 2 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Inter (Russia Today) 06.24 18:15 1 - 1  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Bayern Mün. (Im Not Over) 06.24 11:15 3 - 0  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Netshoes Miners - Flamengo eSports 06.24 23:45 0 - 1  
Netshoes Miners - INTZ eSports 06.24 23:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gen.g Esports - Sandbox Gaming 06.24 10:00 2 - 1  
T1 - Nongshim Redforce 06.24 13:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Team Mces 06.24 21:50 0 - 1  
Gameward - Vitality Bee 06.24 20:55 0 - 1  
Izidream - Team Ldlc 06.24 18:00 0 - 1  
Karmine Corp - Team Bds 06.24 18:45 1 - 0  
Solary - Misfits Premier 06.24 19:40 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - Rogue Warriors 06.24 11:00 2 - 0  
Suning Gaming - Edward Gaming 06.24 13:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Summer S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cream Real Betis - Bcn Squad 06.24 18:00 1 - 0  
Giants.Spain - Ucam Esports Club 06.24 21:40 0 - 1  
Mad Lions Madrid - G2 Arctic 06.24 20:40 1 - 0  
Movistar Riders - Emonkeyz 06.24 18:55 0 - 1  
Team Queso - S2V Esports 06.24 19:50 0 - 1  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bt Excel - Nordavind 06.24 18:45 1 - 0  
Dusty - Galaxy Racer Eu 06.24 21:30 0 - 1  
Granit Gaming - Fnatic Rising 06.24 18:00 0 - 1  
Team Singularity - Godsent 06.24 20:30 1 - 0  
Tricked Esport - Riddle Esports 06.24 19:35 1 - 0  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kabum! Academy - Red Academy 06.24 21:00 0 - 1  
Loud Academy - Vorax Academy 06.24 01:00 0 - 1  
Netshoes Miners Academy - Intz Academy 06.24 20:00 1 - 0  
Red Academy - Pain Academy 06.24 02:00 1 - 0  
Rensga Academy - Furia Academy 06.24 00:10 0 - 1  
E-Sport (LOL,Esport Balkan League,S9,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asus Rog Elite - X25 Esports 06.24 20:45 0 - 1  
Nexus Gaming - Crvena Zvezda 06.24 18:55 0 - 1  
Split Raiders - Valiance 06.24 19:45 0 - 1  
Z10 ESHARK - NK Osijek Esport 06.24 21:50 1 - 0  
E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axolotl - Cyberground Gaming 06.24 20:35 1 - 0  
Gaia Esports - Mkers 06.24 21:40 1 - 0  
Gg And Esports - Outplayed 06.24 18:55 1 - 0  
Samsung Morning Stars - Macko Esports 06.24 19:40 0 - 1  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 Evolution - Unicorns of Love Sexy 06.24 20:45 0 - 1  
Mousesports - Euronics Gaming 06.24 18:00 1 - 0  
SK Gaming Prime - Berlin International Gaming 06.24 19:50 0 - 1  
Team Gamerlegion - E Wie Einfach E-Sports 06.24 18:45 0 - 1  
Wave Esports - Penta 1860 06.24 22:05 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Fosters23) - Portland (Joker) 06.24 07:36 44 - 38  
LA Clippers (Jema11) - Brooklyn (Fosters23) 06.24 07:00 56 - 51  
Milwaukee (Bumblebee) - Brooklyn (Fosters23) 06.24 10:00 45 - 48  
Milwaukee (Bumblebee) - Portland (Joker) 06.24 08:48 58 - 61  
Portland (Joker) - Brooklyn (Fosters23) 06.24 09:24 58 - 60  
Portland (Joker) - LA Clippers (Jema11) 06.24 08:12 46 - 48  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Gatz) - Brooklyn (Bad_Trip) 06.24 15:42 48 - 51  
Brooklyn (Bad_Trip) - Milwaukee (Hurricane) 06.24 16:54 60 - 44  
Brooklyn (Bad_Trip) - Philadelphia (Kodas) 06.24 16:18 56 - 48  
Milwaukee (Hurricane) - Atlanta (Gatz) 06.24 14:30 47 - 40  
Milwaukee (Hurricane) - Brooklyn (Bad_Trip) 06.24 15:06 39 - 36  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Cleveland (kotpirog131) 06.24 08:50 78 - 60  
Charlotte (Dankarakoz6) - LA Clippers (Rom1pr) 06.24 10:10 71 - 35  
Charlotte (Dankarakoz6) - Minnesota (BigBabyMish) 06.24 12:30 68 - 101  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Atlanta (nikitos349) 06.24 06:30 66 - 79  
Cleveland (BossVlados0_0) - Utah (St0rm05151) 06.24 16:35 85 - 79  
Cleveland (kotpirog131) - Chicago (Jimmy_Walker13) 06.24 07:40 77 - 67  
LA Clippers (Rom1pr) - Minnesota (BigBabyMish) 06.24 11:55 59 - 80  
Miami (TiGeR_triPoint) - Charlotte (Dankarakoz6) 06.24 11:20 92 - 74  
Miami (TiGeR_triPoint) - LA Clippers (Rom1pr) 06.24 13:05 62 - 74  
Minnesota (BigBabyMish) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.24 10:45 76 - 66  
New York (iehbr_) - LA Lakers (megasnake4) 06.24 17:10 108 - 71  
Oklahoma C. (jordan1234) - Chicago (Jimmy_Walker13) 06.24 08:15 51 - 69  
Oklahoma C. (jordan1234) - Cleveland (kotpirog131) 06.24 05:55 53 - 69  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Azich) - LA Clippers (Dazai) 06.24 23:48 41 - 52  
Dallas (Bumblebee) - Portland (Jema11) 06.24 13:24 60 - 61  
Denver (Fosters23) - LA Clippers (Joker) 06.24 11:36 44 - 39  
Denver (Fosters23) - Portland (Jema11) 06.24 12:48 38 - 44  
LA Clippers (Dazai) - Dallas (Azich) 06.24 22:00 58 - 49  
LA Clippers (Dazai) - Portland (Asap) 06.24 22:36 51 - 60  
LA Clippers (Joker) - Portland (Jema11) 06.24 12:12 39 - 48  
Portland (Jema11) - Dallas (Bumblebee) 06.24 11:36 48 - 44  
Portland (Jema11) - Denver (Fosters23) 06.24 11:00 52 - 58  
Portland (Jema11) - LA Clippers (Joker) 06.24 14:00 45 - 50  
E-Sport (R6S, GSA League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Team Secret 06.24 19:20 1 - 0  
Gc Esport - Penta 06.24 21:45 1 - 0  
Lfo - Sissi State Punks 06.24 20:30 0 - 1  
Team Goskilla - Rogue 06.24 18:15 1 - 0  
E-Sport (R6S,APAC League South,Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
7th Heaven - Q-confirm 06.24 09:30 0 - 1  
Chiefs Esports Club - Elevate 06.24 10:40 0 - 1  
Pittsburgh Knights - Invictus Gaming 06.24 11:50 1 - 0  
Wildcard Gaming - Order 06.24 13:10 1 - 0  
E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darkzero Esports - Disrupt Gaming 06.24 02:00 1 - 0  
Spacestation Gaming - Mirage 06.24 00:35 1 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante (1.m.) 06.24 20:30 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Islanders - Tampa Bay (6.m.) 06.24 02:00 2 - 2  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Strasbourg 06.24 21:00 83 - 67  
Dijon - Monaco 06.24 15:30 79 - 68  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Atlanta (1.m.) 06.24 02:30 113 - 116  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tortona - Torino (3.m.) 06.24 20:45 56 - 86  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Puerto Rico 06.24 18:00 72 - 66  
Litvánia - Dominikai Köztársaság 06.24 18:30 95 - 69  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 06.24 01:00 85 - 87  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franklin Bulls - Canterbury Rams 06.24 09:30 71 - 87  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucestershire - Glamorgan 06.24 19:30 1 - 0  
Middlesex - Essex 06.24 19:15 0 - 1  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warwickshire - Derbyshire 06.24 19:30 0 - 1  
Krikett (Pakisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Multan Sultans - Peshawar Zalmi 06.24 18:00 1 - 0  
Krikett (T20 Series (ENG-SRI))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Sri Lanka 06.24 19:30 1 - 0  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübeck-Schwartau - Grosswallstadt 06.24 19:30 32 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Coburg 06.24 19:00 37 - 29  
Kiel - Lemgo 06.24 19:00 33 - 23  
Magdeburg - Wetzlar 06.24 19:00 27 - 27  
Minden - Ludwigshafen-Friesenheim 06.24 19:00 24 - 24  
TUSEM Essen - R-N. Löwen Kronau 06.24 19:00 23 - 33  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Nueva Chicago 06.24 01:00 3 - 0  
Alvarado - Mitre Santiago del Estero 06.24 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Brown de Adrogue 06.24 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - CSA 06.24 00:00    
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Juventude RS 06.24 21:00 1 - 1  
Atlético GO - Fluminense RJ 06.24 00:00 1 - 0  
Bragantino - Palmeiras SP 06.24 00:00 3 - 1  
Flamengo RJ - Fortaleza 06.24 00:00 2 - 1  
Sao Paulo SP - Cuiaba 06.24 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AA Napoli - Sao Jose dos Campos 06.24 20:00 0 - 2  
Bahia BA - Sao Paulo SP 06.24 20:00 2 - 3  
Ferroviaria SP - Flamengo RJ 06.24 20:00 2 - 1  
Gremio RS - Botafogo RJ 06.24 20:00 0 - 0  
Kindermann - Corinthians SP 06.24 20:00 1 - 1  
Minas ICESP - Palmeiras SP 06.24 20:00 2 - 3  
Real Brasilia - Internacional RS 06.24 20:00 1 - 0  
Santos SP - Cruzeiro MG 06.24 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Globo RN 06.24 02:15 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Dep. Santa Cruz 06.24 02:00 3 - 0  
Santiago Wanderers - Dep. Concepcion 06.24 17:00 0 - 1  
Universidad de Chile - San Luis de Quillota 06.24 23:30 1 - 0  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Uruguay 06.24 23:00 0 - 2  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kolumbia 06.24 02:00 2 - 1  
Copa America 2021, B csoport 06.24 07:00    
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongju - Sejong Sportstoto 06.24 11:00 1 - 0  
Incheon - Changnyeong 06.24 11:00 3 - 0  
Suwon - Seoul City 06.24 11:00 2 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cumbaya - Independiente Juniors 06.24 23:30 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Gnistan 06.24 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TPV - Ilves 2 06.24 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - Rovaniemi PS 2 06.24 17:30 4 - 1  
VIFK - OTP 06.24 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - KTP 06.24 17:30 2 - 0  
Honka - Haka 06.24 17:30 2 - 1  
Mariehamn - Seinäjoen JK 06.24 17:30 0 - 1  
Oulu - Kuopio PS 06.24 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebusua Dwarfs - Inter Allies 06.24 17:00 1 - 0  
Legon Cities - Hearts of Oak 06.24 20:00 1 - 2  
Liberty Professionals - Ashanti Gold 06.24 17:00 1 - 5  
Medeama Tarkwa - King Faisal 06.24 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kari Akranes - KR 06.24 21:15 1 - 2  
Valur - Leiknir R. 06.24 21:15 2 - 0  
Vikingur Reykjavik - Sindri 06.24 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Valur 06.24 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Cortulua 06.24 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Difaa El Jadidi 06.24 20:15 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - FC Cincinnati 06.24 02:00 0 - 1  
Houston - Portland 06.24 02:30 2 - 2  
Kansas City - Colorado Rapids 06.24 02:30 3 - 1  
Los Angeles FC - Dallas 06.24 04:30 2 - 0  
Minnesota - Austin 06.24 02:00 2 - 0  
Montreal - D.C. United 06.24 02:00 0 - 0  
Nashville - Toronto FC 06.24 02:30 3 - 2  
New England - New York RB 06.24 01:00 3 - 2  
New York City FC - Atlanta Utd. 06.24 01:30 1 - 0  
Philadelphia - Columbus 06.24 01:30 1 - 0  
Seattle - Salt Lake 06.24 04:00 2 - 1  
Vancouver - Los Angeles Galaxy 06.24 04:30 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Molde 06.24 18:00 0 - 2  
Haugesund - Brann Bergen 06.24 18:00 1 - 0  
Kristiansund - Mjöndalen 06.24 18:00 1 - 1  
Odd Grenland - Tromsö 06.24 18:00 3 - 0  
Stabaek - Valerenga 06.24 20:00 0 - 2  
Strömsgodset - Sandefjord 06.24 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Louisville - North Carolina 06.24 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Trinidense - Independiente FBC 06.24 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Chavelines Juniors - Atl. Grau 06.24 17:30 1 - 2  
UTC de Cajamarca - C. Mannucci Trujillo 06.24 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindome - Qviding 06.24 19:00 1 - 1  
Skövde - Lunds BK 06.24 19:00 1 - 0  
Vanersborg IF - Utsikten 06.24 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea IF - IFK Lulea 06.24 22:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Växjö 06.24 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Maldonado - Progreso Montevideo 06.24 18:00 1 - 1  
Nacional Montevideo - Montevideo Wanderers 06.24 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Independence - Charleston 06.24 01:00 3 - 0  
FC Miami - Birmingham Legion 06.24 02:00 0 - 1  
Los Angeles Galaxy 2 - Orange County SC 06.24 04:30 1 - 1  
Oklahoma City Energy - Kansas City 2 06.24 02:30 1 - 0  
Tacoma Defiance - Real Monarchs 06.24 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenville Triumph - Forward Madison 06.24 01:00 2 - 2  
Toronto FC 2 - South Georgia Tormenta 06.24 01:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou FC - Cerezo Osaka 06.24 12:00 0 - 2  
Kitchee Kowloon - Port FC (Helyszín: Thaiföld) 06.24 16:00 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Catalan Dragons 06.24 20:45 6 - 16  
Wakefield - Wigan 06.24 20:45 14 - 6  
Warrington - Leigh Centurions 06.24 20:45 44 - 18  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 06.24 16:00 3 - 1  
USA - Törökország 06.24 19:30 3 - 0  
Squash (PSA World Tour Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Marche - T. Momen 06.24 20:45 1 - 2  
Moh. Elshorbagy - Mar. Elshorbagy 06.24 22:00 1 - 2  
P. Coll - Joel Makin 06.24 19:30 2 - 1  
Squash (PSA World Tour Finals, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - S. Hany 06.24 20:15 2 - 0  
H.E. Hammamy - A. Sobhy 06.24 19:00 2 - 0  
S-J. Perry - Joel. King 06.24 21:30 0 - 2  
Strandfoci (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 06.24 17:45 5 - 3  
Kazahsztán - Észtország 06.24 20:30 2 - 3  
Románia - Lengyelország 06.24 19:15 3 - 8  
Törökország - Franciaország 06.24 16:30 5 - 5  
Tenisz (Alkmaar, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bobrov - J. Sels 06.24 14:25 1 - 2  
D. Donders - J. Barranco Cosano 06.24 16:55 0 - 2  
D. Wassermann - Mar. Möller 06.24 11:00 1 - 2  
G. Brouwer - M. Geerts 06.24 13:15 2 - 0  
Kai. Uchida - C. Heyman 06.24 11:00 1 - 2  
M. Rosenkranz - K. Wehnelt 06.24 10:00 1 - 2  
M. Tepavac - R. Nijbör 06.24 14:00 2 - 1  
N. Alvarez Varona - C. Lopez Montagud 06.24 17:00 2 - 1  
Tenisz (Alkmaar, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parnaby - D. Hindova 06.24 14:00 0 - 2  
E. Vedder - Q. Lemoine 06.24 10:50 0 - 2  
J. Avdeeva - S. Lamens 06.24 18:30 2 - 1  
J. Fourlis - N. Redelijk 06.24 10:55 0 - 2  
J. Gimbrere - J. Garland 06.24 19:30 1 - 2  
M.J. Portillo Ramirez - Chi. Scholl 06.24 11:00 0 - 2  
S.J. Visscher - E. Makarova 06.24 12:25 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Picchione - A. Barrena 06.24 10:20 2 - 0  
F. Comesana - M. Zukas 06.24 09:00 2 - 0  
F. Tenti - Fac. Juarez 06.24 09:00 0 - 2  
Fle. Scott - Marozsán F. 06.24 09:00 0 - 2  
M-A. Jecan - L.J. Rodriguez 06.24 09:00 0 - 2  
O. Kolisnyk - M. Ilhan 06.24 09:00 2 - 0  
Yu Hsiou Hsu - M. Kestelboim 06.24 09:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vangelova - S. Sakellaridi 06.24 10:35 0 - 2  
B. Eraydin - L. Romero Gormaz 06.24 11:15 0 - 2  
D. Demidova - I.G. Ghioroaie 06.24 09:00 0 - 2  
D. Evtimova - H.T. Black 06.24 11:05 0 - 2  
F. Östlund - J. Stamatova 06.24 10:35    
R. Vicens Mas - M. Dalakishvili 06.24 10:35 2 - 0  
Tóth A.K. - M.F. Herazo Gonzalez 06.24 08:45 0 - 2  
Tenisz (Bad Homburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Sorribes Tormo - V. Azarenka 06.24 15:15    
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Blanch - S. Vincent Ruggeri 06.24 12:00 0 - 2  
D. Galoppini - M. Arnaldi 06.24 13:40 0 - 2  
F. Vilardo - F. Arnaboldi 06.24 15:25 0 - 2  
J.I. Galarza - J.P. Paz 06.24 12:40 2 - 0  
L. Nardi - E. Eremin 06.24 16:35 2 - 0  
L. Sorrentino - Alex. Weis 06.24 15:30    
M. Netuschil - D. Capecchi 06.24 10:00 2 - 0  
R. Balzerani - P. Boscardin Dias 06.24 10:00 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sweeny - G. Brymer 06.24 22:25 0 - 2  
G.A. Olivieri - G. Diallo 06.24 17:00 0 - 2  
J. Kubler - B. Kuzuhara 06.24 19:05 2 - 0  
K. Kenyatte - Alex. Bernard 06.24 17:00 2 - 1  
K. Montsi - Eze. Clark 06.24 19:25 2 - 1  
M. Pervolarakis - Ale. Brown 06.24 00:30 2 - 0  
M. Pervolarakis - S. Montsi 06.24 17:00 2 - 1  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - Emma Davis 06.24 16:00 2 - 1  
C. Chavatipon - D. Papamichail 06.24 18:40 0 - 2  
F. Contreras Gomez - A. Parks 06.24 16:00 2 - 0  
Hanna Chang - A.S. Sanchez 06.24 17:00 1 - 2  
M. Mateas - G. Ce 06.24 17:35 0 - 2  
Sop. Chang - L. Chirico 06.24 16:00 2 - 0  
Stollár F. - Emma Navarro 06.24 15:50    
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - Soon Woo Kwon 06.24 17:00 0 - 2  
L. Sonego - A. Bublik 06.24 12:00 2 - 0  
M. Purcell - A. Seppi 06.24 14:50 2 - 1  
V. Pospisil - A. De Minaur 06.24 18:10 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Murray J - Glasspool L /Heliovaara H 06.24 12:00    
Mektic N / Pavic M - Bopanna R / Sharan D 06.24 12:00 2 - 0  
Mektic N / Pavic M - Glasspool L /Heliovaara H 06.24 15:45 2 - 1  
Nys H / O'Mara J - Cabal J S / Farah R 06.24 14:00 0 - 2  
Peers J / Smith J-p - Ram R / Salisbury J 06.24 14:00 0 - 2  
Ram R / Salisbury J - Cabal J S / Farah R 06.24 17:40 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - V. Golubic 06.24 12:00 2 - 1  
A. Sabalenka - C. Giorgi 06.24 13:40 1 - 2  
A. Sevastova - E. Rybakina 06.24 18:55 1 - 2  
J. Ostapenko - D. Kasatkina 06.24 16:10 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Gauff C / Ostapenko J 06.24 20:00 2 - 1  
Fichman S / Olmos G - Aoyama S / Shibahara E 06.24 12:00 0 - 2  
Kichenok L / Ninomiya M - Guarachi A / Krawczyk D 06.24 13:40 2 - 1  
Melichar N / Schuurs D - Mchale C / Santamaria S 06.24 19:20 2 - 0  
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - N. Moreno de Alboran 06.24 09:00 0 - 2  
D.S. Stricker - Tob. Simon 06.24 10:35 2 - 1  
E. Graziani - A. Dougaz 06.24 12:20 0 - 2  
F. Forti - Mir. Martinez 06.24 12:15 2 - 0  
Jak. Paul - T. Handel 06.24 13:15 2 - 0  
L. Hampel - M. Pucinelli de Almeida 06.24 11:50 0 - 2  
L. Riedi - H. von der Schulenburg 06.24 08:50 0 - 2  
M. Veldheer - S. Ehrat 06.24 08:55 2 - 1  
Tenisz (Klosters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Granwehr - L. Papadakis 06.24 13:50 1 - 2  
C. Rosatello - A. Prisacariu 06.24 13:30 1 - 2  
J. Maleckova - A. Detiuc 06.24 09:00 2 - 1  
L. Pigato - D. Marcinkevica 06.24 08:55 1 - 2  
S. Herrmann - Cel. Naef 06.24 10:40 2 - 0  
S. Scilipoti - J. Dürst 06.24 11:10 0 - 2  
Y. In-Albon - A. Anshba 06.24 11:40 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Schaefer - D. Spiteri 06.24 18:25 2 - 1  
C. Vlasselaer - Hina Inoue 06.24 14:10 1 - 2  
E. Seibold - N. Siedliska 06.24 12:00    
E. Vishnevskaya - C. Catini 06.24 17:15 1 - 2  
F. Arcidiacono - A. Bertoloni 06.24 12:00 2 - 0  
M. Bayerlova - A. Grymalska 06.24 13:55 1 - 2  
M. Spigarelli - F. Prati 06.24 14:45 2 - 0  
T. Pieri - G. Pedone 06.24 12:00 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - C. Ruud 06.24 15:45 2 - 0  
F. Lopez - A. Mannarino 06.24 19:05 1 - 2  
P. Carreno-Busta - Jor. Thompson 06.24 12:00 2 - 0  
S. Querrey - R. Bautista-Agut 06.24 17:20 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DjokovicN/Gomez-HerreraC - Marach O / Qureshi A U H 06.24 13:45 2 - 0  
Molteni A / Vavassori A - Bolelli S / Gonzalez M 06.24 14:00 1 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ajdukovic - U. Blanch 06.24 13:20 2 - 0  
F. Coria - M. Basic 06.24 17:00 2 - 0  
G.M. Moroni - O. Luz 06.24 12:00 2 - 0  
J. Lehecka - Gas. Elias 06.24 13:45 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonadio R / Gabashvili T - Walkow S / Zielinski J 06.24 15:00 0 - 2  
Brown D / Weissborn T - Cachin P / Ugo Carabelli 06.24 19:05 2 - 0  
Passaro F / Vanni L - Doumbia S / Reboul F 06.24 12:00 0 - 2  
Romboli F / Schnur M - Kopriva V / Lehecka J 06.24 17:00 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Lopez Morillo - Aidan Mayo 06.24 10:30 2 - 0  
L. Darderi - A.L. Lingua Lavallen 06.24 10:30 2 - 1  
M. Echargui - L. Giacomini 06.24 10:30 2 - 1  
O. Kumar - P. Tsitsipas 06.24 13:30 2 - 0  
O. Weightman - Duck Hee Lee 06.24 12:10 1 - 2  
Rin. Hijikata - Uisung Park 06.24 10:30 1 - 2  
T. Atmane - B. Winter Lopez 06.24 13:10 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lukosiute - M. Komano 06.24 15:00 2 - 0  
J. Zawadzka - M. Mushika 06.24 12:30    
M. Mushika - R. Lacasse 06.24 10:30 2 - 0  
Mar. Drazic - Hwiwon Wi 06.24 10:30 2 - 0  
N. Gadient - B. Matusova 06.24 12:00    
S. Imamura - K. Kanev 06.24 12:05 2 - 0  
V. Bhunu - G. Ainitdinova 06.24 15:00 2 - 0  
Y. Chikaraishi - T. Malik 06.24 10:30 2 - 0  
Tenisz (Montauban, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - T. Deschamps 06.24 19:20 2 - 0  
A. Escoffier - H. Pontico 06.24 12:00 2 - 0  
D. Added - L. Dussin 06.24 14:05 2 - 0  
F. Agamenone - Art. Reymond 06.24 13:00 2 - 0  
J.O. Gutierrez - N. Seateun 06.24 15:30 2 - 0  
M. Mora - J. Eysseric 06.24 13:50 0 - 2  
V. Durasovic - T. Droguet 06.24 12:00    
V. Royer - Day. Kelly 06.24 12:00 2 - 0  
Tenisz (Perigueux, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rame - L. Bronzetti 06.24 17:10 0 - 2  
A. Tubello - P. Ormaechea 06.24 17:30 0 - 2  
C. Monnet - G. Maristany Zuleta 06.24 13:50 2 - 1  
D. Parry - S. Nahimana 06.24 12:50 2 - 0  
F. di Sarra - E. Jacquemot 06.24 14:20 1 - 2  
M. Yerolymos - S. Cakarevic 06.24 11:55 0 - 2  
P. Leykina - A. Siskova 06.24 10:00 0 - 2  
S. Djoubri - L. Jeanjean 06.24 11:00 2 - 0  
Tenisz (Porto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zakharova - A. Tikhonova 06.24 14:00 0 - 2  
Ber. Cengiz - M. Bassols Ribera 06.24 13:30 1 - 2  
Car. Alves - T. Andrianjafitrimo 06.24 16:10 1 - 2  
L. Stefanini - A. Hartono 06.24 11:30 1 - 2  
M. Custic - Mai Hontama 06.24 11:30 0 - 2  
M. Jorge - Z. Zlochova 06.24 11:25 2 - 1  
O. Helmi - Y.L. Miyazaki 06.24 14:35 2 - 0  
S. Lansere - M. Gutierrez Carrasco 06.24 16:10 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - Ant. Hoang 06.24 14:30 2 - 3  
A. Rinderknech - N. Milojevic 06.24 14:00 3 - 0  
B. Bonzi - F.F. Silva 06.24 16:00 3 - 1  
B. Zapata Miralles - A. Matusevich 06.24 14:05 3 - 2  
C. O'Connell - T. Machac 06.24 14:00 3 - 0  
D. Kudla - F. Gaio 06.24 14:00 3 - 0  
D. Masur - S. Ofner 06.24 14:35 3 - 1  
E. Gulbis - Bra. Nakashima 06.24 14:05 0 - 3  
F. Cerundolo - Zhizhen Zhang 06.24 15:55 1 - 3  
G. Barrere - Jas. Jung 06.24 14:00 3 - 1  
K. Majchrzak - M.T. Barrios Vera 06.24 14:00 1 - 3  
M. McDonald - M. Cressy 06.24 14:30 3 - 2  
M. Trungelliti - B. van de Zandschulp 06.24 15:30 3 - 1  
R. Ramanathan - M. Polmans 06.24 14:45 2 - 3  
T. Griekspoor - A. Fery 06.24 14:30 3 - 2  
Yas. Uchiyama - O. Otte 06.24 15:30 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - A. Gasanova 06.24 12:00 2 - 1  
A. Kalinskaya - Pri. Hon 06.24 17:15 2 - 1  
Ari. Rodionova - M. Frech 06.24 12:00 2 - 0  
B. Haas - T. Smitkova 06.24 12:00 0 - 2  
C. Bucsa - K. Bondarenko 06.24 12:00 2 - 0  
C. McNally - K. Swan 06.24 12:00 1 - 2  
Claire Liu - A. Sharma 06.24 17:00 2 - 1  
E. Kostova - Xinyu Wang 06.24 12:00 0 - 2  
Ell. Perez - J. Grabher 06.24 13:05 2 - 0  
G. Minnen - V. Lepchenko 06.24 16:30 2 - 0  
J. Niemeier - L. Pattinama Kerkhove 06.24 16:30 1 - 2  
K. Volynets - B. Haddad Maia 06.24 17:15 2 - 0  
Kri. Ahn - E. Gorgodze 06.24 12:00 2 - 0  
M. Niculescu - Asia Muhammad 06.24 12:00 2 - 0  
M.C. Osorio Serrano - Udvardy P. 06.24 12:00 2 - 1  
N. Parrizas-Diaz - Xiyu Wang 06.24 12:00 2 - 0  
O. Dodin - S. Waltert 06.24 13:45 2 - 0  
R. Sramkova - O. Govortsova 06.24 12:00 1 - 2  
S. Vickery - C. Burel 06.24 14:00 1 - 2  
Sto. Sanders - A. Krunic 06.24 13:45 2 - 0  
T. Pironkova - N. Bains 06.24 12:00 2 - 0  
U. Radwanska - A-K. Schmiedlova 06.24 12:00 2 - 0  
V. Diatchenko - K. Kawa 06.24 12:00 2 - 0  
V. Flink - A. Konjuh 06.24 12:00 1 - 2  
V. Tomova - Dan. Lao 06.24 12:00 1 - 2  
Yafan Wang - L. Tsurenko 06.24 16:45 1 - 2  

 

2021.06.23.
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Oláh - Christensen, Thor 06.23 11:55 3 - 1  
I. Sgouropoulos - M. Kubik 06.23 18:00 3 - 0  
Lakatos T. - F. Zeljko 06.23 18:00 0 - 3  
M. Kubik - D. Serdaroglu 06.23 11:55 3 - 0  
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badowski M / Devos R - Udra A / Zeimys K 06.23 09:00 3 - 2  
Lebesson E / Cassin A - Andersen M / Christensen 06.23 09:35 3 - 0  
Pistej L / Ionescu O - Yiangou M / Sgouropoulos 06.23 09:00 3 - 0  
Szocs H / Sipos R - Serdaroglu D / Kolodziejczyk M 06.23 09:35 3 - 2  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bálint B. - C. Bardsley 06.23 11:20 3 - 0  
K. Strazar - T. Gonderinger 06.23 10:45 3 - 2  
K. Tomanovska - B. Bogdanova 06.23 11:20 3 - 0  
P. Pavade - Wegrzyn, Anna 06.23 17:25 3 - 0  
P. Trifonova - D. Kisel 06.23 10:10 2 - 3  
R. Carlsen - F. Bergand 06.23 17:25 1 - 3  
R. Carlsen - Z. Blaskova 06.23 10:10 3 - 0  
S. Brateyko - E. Riliskyte 06.23 10:45 3 - 1  
Asztalitenisz (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dyjas J / Partyka N - Jancarik L / Matelova H 06.23 19:40 3 - 1  
Ionescu O / Szőcs B - Habesohn D / Liu Y 06.23 19:40 3 - 2  
Jevtovic M / Surjan S - Gardos R / Samara E 06.23 19:40 0 - 3  
Kallberg A / Kallberg C - Gunduz I / Altinkaya S 06.23 19:40 3 - 0  
Khanin A / Trigolos D - Gauzy S / Pavade P 06.23 19:05 0 - 3  
Lambiet F / Marchetti N - Olah B / Eerland B 06.23 19:05 2 - 3  
Peto Z / Lupulesku I - Franziska P / Solja P 06.23 19:05 0 - 3  
Pistej L / Balazova B - Kozul D / Strazar K 06.23 19:05    
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - V. Putilovsky 06.23 15:15 1 - 3  
A. Golyshev - A.Y. Lisov 06.23 08:45 3 - 0  
A. Golyshev - Y.A. Gavrilov 06.23 06:45 3 - 2  
A. Ilin - A. Slashchev 06.23 02:45    
A. Ilin - A. Vlasov 06.23 01:45    
A. Ilin - O. Kutuzov 06.23 23:15 1 - 3  
A. Innazarov - M. Cheklin 06.23 18:45 1 - 3  
A. Slaschilin - Y. Bazhinov 06.23 12:15 0 - 3  
A. Slashchev - D. Balakin 06.23 01:15 3 - 0  
A. Slashchev - K.N. Malahov 06.23 23:45 2 - 3  
A. Uezdin - D. Ignatiev 06.23 02:00 2 - 3  
A. Vlasov - D. Balakin 06.23 00:15 3 - 1  
A. Yakovlev - M. Gusev 06.23 16:30 2 - 3  
A. Yakovlev - V. Nemashkalo 06.23 14:30 1 - 3  
A. Zirin - Ale. Alekseev 06.23 11:00 3 - 0  
A.D. Volkov - E. Masokin 06.23 02:45 3 - 0  
A.D. Volkov - I. Soldatov 06.23 22:45 2 - 3  
A.D. Volkov - S. Martyukhin 06.23 01:45 3 - 2  
A.Y. Lisov - I. Tolmachev 06.23 07:15 3 - 2  
Alb. Bogomolov - G. Karpovkin 06.23 09:00 1 - 3  
Alb. Bogomolov - M. Chernyavskiy 06.23 07:30 2 - 3  
Ale. Alekseev - M. Dukhin 06.23 12:00 0 - 3  
Alek. Kozlov - D.A. Mikheev 06.23 11:45 0 - 3  
Alek. Kozlov - M. Ilichev 06.23 13:15 2 - 3  
D. Balakin - I. Mikhaylov 06.23 02:15 3 - 0  
D. Bogdanov - V. Sinkovskiy 06.23 07:15 0 - 3  
D. Ignatiev - E. Ilyukhin 06.23 00:30 2 - 3  
D. Ignatiev - R. Pavlenko 06.23 03:00 2 - 3  
D. Korneev - S. Ogay 06.23 22:30 3 - 2  
D. Razinkov - D. Tunitsyn 06.23 18:45 0 - 3  
D. Razinkov - I. Moshkov 06.23 20:45 3 - 1  
D. Sayanov - A. Aslanyan 06.23 16:45 2 - 3  
D. Sayanov - A. Uezdin 06.23 01:00 3 - 0  
D. Tunitsyn - I. Moshkov 06.23 19:45 3 - 0  
D. Tunitsyn - S. Vardanyan 06.23 21:15 3 - 2  
D.A. Mikheev - M. Ilichev 06.23 11:15 3 - 0  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 06.23 02:30 1 - 3  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 06.23 01:30 1 - 3  
Edu. Tsvetkov - D. Bogdanov 06.23 08:45 2 - 3  
Edu. Tsvetkov - I. Meteleshko 06.23 06:45 3 - 1  
G. Karpovkin - O. Belugin 06.23 08:00 3 - 1  
I. Meteleshko - D. Bogdanov 06.23 07:45 1 - 3  
I. Meteleshko - V. Sinkovskiy 06.23 09:15 3 - 0  
I. Mikhaylov - A. Vlasov 06.23 03:15 1 - 3  
I. Moshkov - S. Vardanyan 06.23 19:15 2 - 3  
I. Pandur - R. Alov 06.23 14:45 3 - 0  
I. Pandur - S. Lanovenko 06.23 16:45 3 - 1  
I. Poletaev - A. Slaschilin 06.23 13:15 1 - 3  
I. Poletaev - V.G. Evlampiev 06.23 11:45 1 - 3  
I. Soldatov - A. Girevenkov 06.23 23:45 3 - 1  
I. Tolmachev - A. Golyshev 06.23 08:15 3 - 2  
I. Zemit - V. Chernov 06.23 19:00 3 - 0  
Ilya Novikov - A. Aslanyan 06.23 15:45 1 - 3  
Ilya Novikov - V. Putilovsky 06.23 17:15 3 - 2  
Kim Sen Ir - I. Pandur 06.23 16:15 3 - 1  
M. Cheklin - P. Pinkovskii 06.23 21:15 0 - 3  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 06.23 07:00 3 - 1  
M. Dukhin - A. Zirin 06.23 12:30 1 - 3  
M. Dukhin - V.V. Kutin 06.23 10:30 3 - 0  
M. Gusev - S. Kulikov 06.23 15:00 1 - 3  
M. Ilichev - T. Razinkov 06.23 12:15 2 - 3  
N. Sukharnikov - R. Pavlenko 06.23 23:00 3 - 1  
O. Belugin - Alb. Bogomolov 06.23 06:30 2 - 3  
O. Belugin - M. Chernyavskiy 06.23 08:30 2 - 3  
O. Pronin - A. Slashchev 06.23 22:45 1 - 3  
O. Shagarov - N. Zhurba 06.23 23:15 3 - 2  
P. Pinkovskii - A. Innazarov 06.23 20:15 2 - 3  
R. Alov - Kim Sen Ir 06.23 17:15 3 - 2  
R. Alov - S. Lanovenko 06.23 15:45 3 - 2  
R. Pavlenko - A. Uezdin 06.23 00:00 3 - 0  
S. Burov - I. Zemit 06.23 19:30 3 - 0  
S. Burov - V. Chernov 06.23 21:00 3 - 1  
S. Kulikov - A. Yakovlev 06.23 16:00 3 - 0  
S. Lanovenko - Kim Sen Ir 06.23 15:15 3 - 2  
S. Ogay - Z.Y. Tsybikov 06.23 23:30 0 - 3  
S. Vardanyan - D. Razinkov 06.23 20:15 0 - 3  
T. Razinkov - Alek. Kozlov 06.23 10:45 3 - 0  
T. Razinkov - D.A. Mikheev 06.23 12:45 3 - 1  
V. Chernov - V. Kasatkin 06.23 20:00 3 - 2  
V. Kasatkin - I. Zemit 06.23 20:30 3 - 0  
V. Kasatkin - S. Burov 06.23 18:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - M. Gusev 06.23 15:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - S. Kulikov 06.23 17:00 2 - 3  
V. Putilovsky - D. Sayanov 06.23 16:15 0 - 3  
V. Safonov - A.D. Volkov 06.23 00:45 1 - 3  
V. Safonov - S. Martyukhin 06.23 03:15 1 - 3  
V. Sinkovskiy - Edu. Tsvetkov 06.23 08:15 3 - 2  
V.G. Evlampiev - A. Slaschilin 06.23 11:15 1 - 3  
V.V. Kutin - A. Zirin 06.23 11:30 1 - 3  
V.V. Kutin - Ale. Alekseev 06.23 13:00 0 - 3  
Y. Bazhinov - I. Poletaev 06.23 10:45 1 - 3  
Y. Bazhinov - V.G. Evlampiev 06.23 12:45 3 - 2  
Y.A. Gavrilov - A.Y. Lisov 06.23 07:45 3 - 0  
Y.A. Gavrilov - I. Tolmachev 06.23 09:15 1 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 06.23 11:30 3 - 4  
KT Wiz - KIA Tigers 06.23 11:30 1 - 2  
Lotte Giants - NC Dinos 06.23 11:30 13 - 7  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 06.23 11:30 3 - 0  
SSG Landers - LG Twins 06.23 11:30 7 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 06.23 10:45 1 - 1  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 06.23 11:00 3 - 1  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 06.23 10:45 4 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 06.23 10:45 6 - 2  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 06.23 11:00 5 - 8  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 06.23 11:00 4 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Bravos de Leon 06.23 02:00 9 - 3  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 06.23 02:00 6 - 3  
Mariachis De Guadalajara - Algodoneros Union Laguna 06.23 02:00 6 - 3  
Olmecas de Tabasco - El Aguila de Veracruz 06.23 02:00 2 - 0  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 06.23 02:00 1 - 4  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 06.23 02:00 3 - 2  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 06.23 02:00    
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla 06.23 02:00 3 - 9  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 06.23 04:05 8 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Milwaukee 06.23 03:40 0 - 5  
Arizona - Milwaukee (21:40) 06.23 21:40 2 - 3  
Baltimore - Houston 06.23 01:05 1 - 3  
Chicago Cubs - Cleveland 06.23 02:05 7 - 1  
Detroit - St. Louis 06.23 01:10 8 - 2  
Detroit - St. Louis (19:10) 06.23 19:10 6 - 2  
LA Angels - San Francisco 06.23 03:38 0 - 5  
LA Angels - San Francisco (22:07) 06.23 22:07 3 - 9  
Miami - Toronto 06.23 01:10 1 - 2  
NY Mets - Atlanta 06.23 01:35 0 - 3  
NY Yankees - Kansas City 06.23 01:05 5 - 6  
Philadelphia - Washington 06.23 01:05 2 - 3  
Philadelphia - Washington (19:05) 06.23 19:05 12 - 13  
Pittsburgh - Chicago WS 06.23 01:05 6 - 3  
Pittsburgh - Chicago WS (18:25) 06.23 18:35 3 - 4  
San Diego - LA Dodgers 06.23 04:10 3 - 2  
Seattle - Colorado 06.23 04:10 2 - 1  
Seattle - Colorado (22:10) 06.23 22:10 2 - 5  
Tampa Bay - Boston 06.23 01:10 5 - 9  
Texas - Oakland 06.23 02:05 6 - 13  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Whitehead - Col. Osborne 06.23 12:55 3 - 4  
C. Whitehead - Mar. Adams 06.23 10:30 3 - 4  
C. Whitehead - Sha. McDonald 06.23 14:35 4 - 3  
Col. Osborne - Jam. Richardson 06.23 11:55 2 - 4  
Col. Osborne - Joe Davis 06.23 14:15 4 - 1  
Col. Osborne - Mar. Adams 06.23 13:45 4 - 1  
Jam. Richardson - C. Whitehead 06.23 14:00 2 - 4  
Jam. Richardson - Joe Davis 06.23 11:05 4 - 0  
Joe Davis - C. Whitehead 06.23 11:40 2 - 4  
Joe Davis - Sha. McDonald 06.23 13:15 4 - 3  
Mar. Adams - Jam. Richardson 06.23 14:55 4 - 1  
Mar. Adams - Joe Davis 06.23 12:15 4 - 2  
Mar. Adams - Sha. McDonald 06.23 11:20 2 - 4  
Sha. McDonald - Col. Osborne 06.23 10:50 4 - 0  
Sha. McDonald - Jam. Richardson 06.23 12:35 2 - 4  
E-Sport (CSGO, CBCS Retake, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havan Liberty - Kg Network 06.23 23:40 2 - 1  
Paqueta Gaming - INTZ eSports 06.23 21:20 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Vertex Esports Club 06.23 12:00 2 - 0  
Rooster - Paradox Gaming 06.23 12:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Div,EU,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Sinners Esports 06.23 19:00 1 - 2  
Forze - X-Kom Ago 06.23 19:00 1 - 2  
Sangal Esports - Blink 06.23 19:00 0 - 2  
Team Gamerlegion - LDLC OL 06.23 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pain Gaming - Ggpr Esports 06.23 01:00 2 - 0  
Party Astronauts - Triumph 06.23 01:00 1 - 2  
Rbg Esports - Extra Salt 06.23 01:00 1 - 2  
Team1 - Chococheck 06.23 01:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,GamersWithoutBorders,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mibr - Mousesports 06.23 16:00 0 - 2  
Ninjas In Pyjamas - Mousesports 06.23 21:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Spring SweetSpring,MainSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - 1Win 06.23 12:00 0 - 2  
Coppenhagen Flames - Anonymo Esports 06.23 18:00 2 - 1  
Endpoint - Team Fiend 06.23 18:00 2 - 0  
Extremum - Sharks Esports 06.23 15:00 2 - 1  
Galaxy Racer Esports - Budapest Five 06.23 12:00 0 - 2  
Lyngby Vikings - Iberian Family 06.23 15:00 0 - 2  
X-Kom Ago - Mibr 06.23 09:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,The International, SA QP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - Egoboys 06.23 23:40 1 - 2  
Latam Defenders - Gorillaz Pride 06.23 23:00    
Noping E-Sports - Infinity 06.23 17:25 1 - 2  
Team Unknown - Hokori 06.23 20:20 2 - 1  
E-Sport (Dota2,TheInt.East.EUQual.,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellraisers - Gambit Esports 06.23 17:40 2 - 1  
Natus Vincere - Extremum 06.23 15:10 2 - 0  
Nemiga Gaming - Trident Clan 06.23 12:20 2 - 0  
Notechies - B8 06.23 10:00 0 - 2  
Puckchamp - Team Unique 06.23 12:20 2 - 0  
Team Spirit - Winstrike Team 06.23 10:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Kenp4Chi) - Sweden (Coldsiemens) 06.23 07:36 3 - 4  
Russia (Hammer) - Sweden (Coldsiemens) 06.23 08:12 1 - 3  
Sweden (Coldsiemens) - Canada (Kenp4Chi) 06.23 09:24 2 - 2  
Sweden (Coldsiemens) - Russia (Hammer) 06.23 10:00 5 - 2  
Sweden (Coldsiemens) - United States (Sam) 06.23 08:48 3 - 5  
United States (Sam) - Sweden (Coldsiemens) 06.23 07:00 1 - 7  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 06.23 11:00 3 - 0  
Austria (Kot) - Italy (Lio) 06.23 11:40 0 - 1  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 06.23 06:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 06.23 10:00 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 06.23 07:00 1 - 0  
Colombia (Gorilla) - Sweden (Pavel) 06.23 09:40 2 - 1  
Italy (Lio) - Colombia (Gorilla) 06.23 09:00 1 - 1  
Italy (Lio) - Uruguay (Billiot) 06.23 08:20 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Italy (Lio) 06.23 10:40 2 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Netherlands (Aibothard) 06.23 08:00 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Uruguay (Billiot) 06.23 07:20 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Sweden (Pavel) 06.23 08:40 0 - 0  
Sweden (Pavel) - Ivory Coast (Krouks) 06.23 11:20 0 - 1  
Sweden (Pavel) - Uruguay (Billiot) 06.23 09:20 0 - 0  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 06.23 06:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ivory Coast (Krouks) 06.23 10:20 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Sweden (Pavel) 06.23 07:40 2 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Marseille (Fints) 06.23 11:15 1 - 4  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 06.23 10:25 2 - 1  
Everton FC (Abeldos Unite - Wolverhampton (Trader AC) 06.23 15:45 0 - 3  
Inter (Russia Today) - Ajax (Xalinho) 06.23 12:30 1 - 0  
Inter (Russia Today) - Tottenham (Megapolice) 06.23 10:50 0 - 3  
M'gladbach (Bluemountst.) - Everton FC (Abeldos United) 06.23 17:50 1 - 1  
Marseille (Fints) - Inter (Russia Today) 06.23 10:00 1 - 1  
Marseille (Fints) - Milan (Ab Ovo) 06.23 12:05 1 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Inter (Russia Today) 06.23 09:10 2 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 06.23 11:40 1 - 6  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Wolverhampton (Trader AC) 06.23 18:15 2 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 06.23 09:35 5 - 4  
Tottenham (Megapolice) - Marseille (Fints) 06.23 08:45 1 - 0  
Wolverhampton (Trader AC) - M'gladbach (Bluemountst.) 06.23 17:00 4 - 2  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Fredit Brion 06.23 12:50 1 - 2  
Hanwha Life Esports - Afreeca Freecs 06.23 10:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legacy Esports - Pentanet.gg 06.23 12:00 0 - 1  
Mammoth - Dire Wolves 06.23 11:00 0 - 1  
Order - Chiefs Esports Club 06.23 10:00 0 - 1  
Peace - Gravitas 06.23 13:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Vitality Bee 06.23 18:00 0 - 1  
Izidream - Misfits Premier 06.23 22:10 0 - 1  
Karmine Corp - Gameward 06.23 19:50 1 - 0  
Solary - Team Bds 06.23 19:00 1 - 0  
Team Ldlc - Team Mces 06.23 21:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JD Gaming - Victory Five 06.23 11:00 2 - 1  
Team WE - Funplus Phoenix 06.23 13:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Eu - Team Singularity 06.23 18:00 1 - 0  
Godsent - Resolve 06.23 21:35 1 - 0  
Kova Esports - Granit Gaming 06.23 18:50 1 - 0  
Nordavind - Tricked Esport 06.23 20:40 1 - 0  
Riddle Esports - Dusty 06.23 19:40 1 - 0  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ago Rogue - Team Esca Gaming 06.23 18:55 1 - 0  
Gentlemens Gaming - Devils.one 06.23 21:05 0 - 1  
K1CK - Pdw 06.23 20:10 0 - 1  
Komil And Friends - Illuminar Gaming 06.23 18:05 0 - 1  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intz Academy - Kabum! Academy 06.23 23:10 0 - 1  
Netshoes Miners Academy - Flamengo Academy 06.23 22:00 0 - 1  
Vorax Academy - Rensga Academy 06.23 00:15 0 - 1  
E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberground Gaming - Gg And Esports 06.23 19:00 0 - 1  
Mkers - Axolotl 06.23 20:40 0 - 1  
Outplayed - Samsung Morning Stars 06.23 19:45 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Hurricane) - LA Clippers (Gatz) 06.23 08:12 42 - 57  
Brooklyn (Hurricane) - Portland (Ash) 06.23 07:00 47 - 54  
LA Clippers (Gatz) - Brooklyn (Hurricane) 06.23 10:00 54 - 47  
LA Clippers (Gatz) - Portland (Ash) 06.23 07:36 53 - 64  
Milwaukee (Fosters23) - LA Clippers (Gatz) 06.23 08:48 34 - 37  
Portland (Ash) - LA Clippers (Gatz) 06.23 09:24 48 - 54  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Asap) - Brooklyn (Zod) 06.23 16:18 51 - 65  
Atlanta (Asap) - Milwaukee (Jema11) 06.23 16:54 51 - 58  
Brooklyn (Azich) - Milwaukee (Asap) 06.23 05:00 50 - 64  
Brooklyn (Zod) - Atlanta (Asap) 06.23 14:30 61 - 48  
Brooklyn (Zod) - Milwaukee (Jema11) 06.23 15:42 56 - 44  
Milwaukee (Jema11) - Atlanta (Asap) 06.23 15:06 60 - 50  
Milwaukee (Jema11) - Brooklyn (Zod) 06.23 17:30 56 - 58  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (ka4ika_dame) - New York (iehbr_) 06.23 16:35 63 - 54  
Charlotte (broccolicabb.) - Houston (mcdonals999) 06.23 06:30 57 - 72  
Charlotte (Dankarakoz6) - Dallas (pelmeshkabig) 06.23 17:10 72 - 77  
Cleveland (BossVlados0_0) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.23 10:10 64 - 74  
Cleveland (BossVlados0_0) - Minnesota (BigBabyMish) 06.23 12:30 63 - 90  
Cleveland (kotpirog131) - Charlotte (broccolicabb.) 06.23 07:40 53 - 70  
Dallas (pelmeshkabig) - Brooklyn (ka4ika_dame) 06.23 17:45 72 - 52  
Houston (mcdonals999) - Cleveland (kotpirog131) 06.23 08:50 71 - 68  
Houston (mcdonals999) - Oklahoma C. (jordan1234) 06.23 07:05 72 - 62  
LA Clippers (Rom1pr) - Cleveland (BossVlados0_0) 06.23 11:20 67 - 66  
LA Clippers (Rom1pr) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.23 13:05 58 - 63  
Miami (TiGeR_triPoint) - Minnesota (BigBabyMish) 06.23 11:55 67 - 81  
Minnesota (BigBabyMish) - LA Clippers (Rom1pr) 06.23 10:45 82 - 55  
Oklahoma C. (jordan1234) - Cleveland (kotpirog131) 06.23 05:55 56 - 70  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Fosters23) - LA Clippers (Ash) 06.23 12:12 40 - 46  
Dallas (Fosters23) - Portland (Gatz) 06.23 12:48 40 - 43  
Denver (Dazai) - Portland (Tranquil) 06.23 22:36 31 - 37  
Denver (Hurricane) - LA Clippers (Ash) 06.23 11:00 40 - 38  
LA Clippers (Asap) - Portland (Tranquil) 06.23 23:48 38 - 45  
LA Clippers (Ash) - Dallas (Fosters23) 06.23 14:00 42 - 48  
LA Clippers (Ash) - Portland (Gatz) 06.23 13:24 55 - 50  
Portland (Gatz) - LA Clippers (Ash) 06.23 11:36 50 - 42  
Portland (Tranquil) - Dallas (Iamdevilwalk) 06.23 23:12 45 - 34  
E-Sport (R6S, Apac League, North Di.St2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Cyclops Athlete Gaming 06.23 15:00 0 - 1  
Damwon Gaming - T1 06.23 11:30 0 - 1  
Fnatic - Talon Esports 06.23 14:00 1 - 0  
Guts Gaming - Fav Gaming 06.23 12:50 0 - 1  
E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirage - Beastcoast 06.23 00:40 1 - 0  
Oxygen Esports - Xset 06.23 22:00 1 - 0  
Susquehanna Soniqs - Beastcoast 06.23 23:20 1 - 0  
Susquehanna Soniqs - Xset 06.23 01:35 1 - 0  
E-Sport (R6S,Nordic Championship,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaos Esports Club - Riddle Esports 06.23 18:00 1 - 0  
Granit Gaming - Skade 06.23 20:25 0 - 1  
Kova Esports - Exen Esports 06.23 21:45 1 - 0  
E-Sport (SC2, Next Spring, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maru - Solar 06.23 13:00 1 - 3  
Trap - Cure 06.23 14:30 3 - 2  
Jégkorong (ECHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Wayne Komets - Allen Americans (4.m.) 06.23 01:30 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Montreal (5.m.) 06.23 03:00 1 - 4  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Oroszország 06.23 20:45 85 - 83  
Fehéroroszország - Svédország 06.23 18:00 58 - 46  
Franciaország - Bosznia-Hercegovina 06.23 18:00 80 - 67  
Szerbia - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 06.23 21:00 62 - 62, h.u. 71 - 64  
Kosárlabda (Görög 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kardica - Eleftheroupoli 06.23 16:00 55 - 65  
Pagrati - Marouszi 06.23 16:00 68 - 72  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - LA Clippers (2.m.) 06.23 03:00 104 - 103  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Puerto Rico 06.23 20:00 74 - 59  
Japán - Irán 06.23 12:00 85 - 57  
Lengyelország - Brazília 06.23 20:00 79 - 85  
Szerbia - Mexikó 06.23 20:00 81 - 77  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Dallas 06.23 01:00 80 - 70  
New York - Chicago 06.23 01:00 72 - 92  
Seattle - Washington 06.23 04:00 83 - 87  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Somerset 06.23 19:30 0 - 1  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Durham - Northamptonshire 06.23 19:30 0 - 1  
Yorkshire - Worcestershire 06.23 19:30 1 - 0  
Krikett (T20 Series (ENG-SRI))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Sri Lanka 06.23 19:30 1 - 0  
Kézilabda (Görög bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Veria 06.23 17:00 32 - 18  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferndorf - Dormagen 06.23 18:30 28 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Burgdorf-Hannover 06.23 19:00 30 - 26  
Bergischer HC - Stuttgart 06.23 19:00 30 - 31  
DHfK Leipzig - Nordhorn-Lingen 06.23 19:00 24 - 21  
Erlangen - Flensburg 06.23 19:00 26 - 27  
Melsungen - Füchse Berlin 06.23 19:00 32 - 35  
Labdarúgás (AFC Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern SC - Lee Man Warriors 06.23 14:00 0 - 1  
Tainan City - Athletic 220 06.23 10:00 3 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Belouizdad 06.23 18:00 0 - 0  
Hussein Dey - USM Alger 06.23 18:00 2 - 1  
MC Alger - Paradou 06.23 18:45 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - San Martin de Tucuman 06.23 19:00 0 - 1  
Dep. Maipu - Almirante Brown 06.23 20:00 0 - 1  
Estudiantes Rio Cuarto - Belgrano de Cordoba 06.23 00:00 0 - 1  
Gimnasia Mendoza - Dep. Riestra 06.23 02:10 1 - 1  
Tigre - Atl. Atlanta 06.23 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Independiente de Mendoza 06.23 19:00 1 - 1  
Atl. Guemes - Defensores de Belgrano 06.23 20:30 2 - 2  
Dep. Moron - San Telmo 06.23 20:00 2 - 0  
Ferro Carril Oeste - Villa Dalmine 06.23 20:30 0 - 0  
Instituto Cordoba - Guillermo Brown 06.23 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Vitória BA 06.23 02:30 1 - 0  
CRB - Brasil de Pelotas 06.23 02:30 2 - 1  
Goiás - Avai 06.23 00:00 3 - 0  
Londrina - Nautico PE 06.23 21:00 0 - 0  
Ponte Preta - Operario PR 06.23 00:00 0 - 0  
Remo - Guarani SP 06.23 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Colina - La Serena 06.23 21:30 1 - 2  
Arturo Fernandez Vial - Cobresal 06.23 00:00 0 - 0  
Dep. Iquique - Univ.Catolica de Santiago 06.23 02:00 1 - 1  
Dep. Temuco - Dep. Union La Calera 06.23 18:30 0 - 0  
Melipilla - Nublense 06.23 21:30 0 - 1  
O'Higgins - Cobreloa 06.23 23:30 1 - 0  
Puerto Montt - Union Espanola 06.23 18:30 0 - 2  
San Antonio Unido - Huachipato 06.23 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecuador - Peru 06.23 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chungnam Asan - Ansan Greeners 06.23 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020, Magyarország hány gólt szerez? 06.23 21:00    
Labdarúgás (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020, E csoport 06.23 18:00    
Eb 2020, Spanyolország hány pontot szerez az E csoportban? 06.23 21:00    
Eb 2020, Spanyolország továbbjut az E csoportból? 06.23 18:00    
Eb2020,Melyik 2 csapat végez az első 2 helyen az E csop-ban? 06.23 18:00    
Svédország - Lengyelország 06.23 18:00 3 - 2  
Szlovákia - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 06.23 18:00 0 - 5  
Labdarúgás (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020, F csoport 06.23 21:00    
Eb 2020, Franciaország hány pontot szerez az F csoportban? 06.23 21:00    
Eb 2020, Franciaország továbbjut az F csoportból? 06.23 21:00    
Eb 2020, Magyarország hány pontot szerez az F csoportban? 06.23 21:00    
Eb 2020, Magyarország továbbjut az F csoportból? 06.23 21:00    
Eb 2020, Németország hány pontot szerez az F csoportban? 06.23 21:00    
Eb 2020, Németország továbbjut az F csoportból? 06.23 21:00    
Eb 2020, Portugália hány pontot szerez az F csoportban? 06.23 21:00    
Eb 2020, Portugália továbbjut az F csoportból? 06.23 21:00    
Eb2020,Melyik 2 csapat végez az első 2 helyen az F csop-ban? 06.23 21:00    
Németország - Magyarország 06.23 21:00 2 - 2  
Portugália - Franciaország 06.23 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Porteno - El Nacional Quito 06.23 22:00 1 - 0  
Chacaritas Pelileo - Guayaquil SC 06.23 22:00 2 - 3  
LDU Portoviejo - Atl. Santo Domingo 06.23 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Delfin Manta 06.23 00:00 4 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Ruh Breszt 06.23 17:00 1 - 3  
Dinamo Breszt 1960 - Szluck 06.23 16:45 1 - 2  
Lida - Dinamo Minszk 06.23 18:00 0 - 3  
Lokomotív Gomel - Isloch Minszk 06.23 17:30 3 - 3  
Partizan Szoligorszk - Szputnyik Recsica 06.23 18:30 1 - 1  
Szmolevicsi - Vityebszk 06.23 17:45 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JäPS - MiPK 06.23 17:30 2 - 2  
NJS - Atlantis 06.23 18:00 0 - 3  
PEPO - Kiffen 06.23 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HJS Akatemia - Honka 2 06.23 17:00 3 - 1  
KaaPo Kaarina - GrIFK 06.23 18:00 1 - 1  
PIF Pargas - EPS 06.23 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Inter Turku 06.23 17:30 2 - 1  
Lahti - HIFK 06.23 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Great Olympics - Bechem Utd. 06.23 17:00 1 - 0  
Asante Kotoko - Karela Utd. 06.23 17:00 2 - 1  
Berekum Chelsea - Elmina Sharks 06.23 17:00 2 - 1  
Dreams Dawu - Techiman Eleven Wonders 06.23 17:00 2 - 1  
WAFA Sogakope - Aduana Stars 06.23 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Samgurali Tskaltubo 06.23 17:30 1 - 2  
FC Telavi - FC Samtredia 06.23 17:00 2 - 1  
Saburtalo Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 06.23 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Vestri 06.23 20:00 1 - 2  
Augnablik Kopavogur - Fjölnir 06.23 21:15 1 - 4  
FH - Njardvik 06.23 21:15 4 - 1  
HK Kopavogs - Grotta 06.23 21:15 2 - 1  
IR Reykjavik - ÍBV 06.23 20:00 3 - 0  
Keflavik - Breidablik 06.23 22:00 0 - 0  
KFS - Vikingur Olafsvik 06.23 20:00 4 - 2  
Stjarnan - KA Akureyri 06.23 20:00 1 - 2  
ÍA Akranes - Fram 06.23 21:15 3 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Urawa RD 06.23 12:00 0 - 2  
Oita Trinita - Kashima A. 06.23 12:00 0 - 0  
Tokushima - FC Tokyo 06.23 12:00 0 - 1  
Vegalta Sendai - Shimizu SP 06.23 12:00 2 - 3  
Vissel Kobe - Yokohama FC 06.23 11:00 5 - 0  
Yokohama FM - Sagan Tosu 06.23 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajrat Almati - Kaszpij Aktau 06.23 15:00 5 - 1  
Kajszar Kizilorda - Tobol Kostanaj 06.23 17:00 1 - 3  
Taraz - Turan 06.23 16:00 1 - 1  
Zsetiszu Taldikorgan - Atirau 06.23 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - San Jose 06.23 02:00 5 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Enyimba 06.23 17:00    
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Orlando 06.23 20:00 1 - 3  
OL Reign - Chicago 06.23 04:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Rubin Kazany 06.23 16:00 9 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ameliano Asuncion - Guarani de Trinidad 06.23 16:00 0 - 3  
Atyra - General Diaz 06.23 15:30 2 - 1  
Fulgencio Yegros - Rubio Nu 06.23 16:00 0 - 3  
Tacuary Asuncion - Sp. San Lorenzo 06.23 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Comercio - Sport Boys Callao 06.23 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Tvaaker 06.23 19:00 2 - 3  
Torn - Assyriska Turabdin 06.23 19:30 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerrito Montevideo - Boston River 06.23 00:30 1 - 0  
Torque Montevideo - Penarol Montevideo 06.23 20:45 0 - 1  
Villa Espanola - CA Rentistas 06.23 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Colorado Springs 06.23 03:00 2 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Port - Kaya Iloilo 06.23 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Nasaf Qarshi 06.23 17:00 2 - 1  
Pakhtakor - Andijan 06.23 17:00 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Koskenkorvan Urheilijat 06.23 17:00 2 - 0  
Kankaanpaan Maila - Kouvolan Pallonlyojat 06.23 17:00 0 - 2  
Seinäjoen Jymy-Jussit - Hyvinkaan Tahko 06.23 17:00 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Manse Tampere 06.23 17:00 1 - 1  
Kempeleen Kiri - Siilinjarven Pesis 06.23 17:00 2 - 0  
Mynamaen Vesa - Lapuan Virkia 06.23 17:00 0 - 2  
Pesa Lappeenranta - Porin Pesakarhut 06.23 17:00 0 - 2  
Roihuttaret Helsinki - Fera Rauma 06.23 17:00 1 - 0  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Golden Lions - Newlands Western Province 06.23 19:00 38 - 32  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Hollandia 06.23 10:00 0 - 3  
Brazília - Oroszország 06.23 21:00 0 - 3  
Franciaország - Lengyelország 06.23 15:00 3 - 2  
Irán - Argentína 06.23 16:00 1 - 3  
Kanada - Szerbia 06.23 12:00 3 - 2  
Olaszország - Németország 06.23 19:30 3 - 2  
Szlovénia - Bulgária 06.23 18:00 3 - 0  
USA - Japán 06.23 13:00 3 - 0  
Squash (PSA World Tour Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Marche - Joel Makin 06.23 19:30 2 - 1  
Mar. Elshorbagy - M. Asal 06.23 22:00 0 - 2  
Moh. Elshorbagy - A. Farag 06.23 20:45 2 - 1  
Squash (PSA World Tour Finals, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - N. Gohar 06.23 21:30 0 - 2  
Joel. King - A. Sobhy 06.23 19:00 2 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Ukrajna 06.23 17:45 1 - 0  
Törökország - Kazahsztán 06.23 15:00 5 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Németország 06.23 20:30 3 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Fehéroroszország 06.23 16:30 3 - 4  
Strandfoci (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Észtország 06.23 11:00 4 - 3  
Svájc - Franciaország 06.23 19:15 6 - 5  
Tenisz (Alkmaar, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Donders - A. Raynel 06.23 20:05 2 - 1  
D. Wassermann - G. Den Ouden 06.23 12:35 2 - 0  
E. Kirkin - M. Tepavac 06.23 13:15 0 - 2  
G. Dermiens - R. Nijbör 06.23 14:55    
G. Onclin - M. Geerts 06.23 16:55 0 - 2  
H. Casanova - M. Rosenkranz 06.23 11:00 0 - 2  
Jes. de Jong - N. Alvarez Varona 06.23 17:05 1 - 2  
K. Wehnelt - A.M. Jong 06.23 18:10 2 - 0  
Kai. Uchida - G. Den Heijer 06.23 11:00 2 - 0  
L. Wessels - C. Lopez Montagud 06.23 14:10 1 - 2  
Mar. Möller - J. Jahn 06.23 12:55 2 - 0  
S. Freund - J. Barranco Cosano 06.23 11:00 0 - 2  
Tenisz (Alkmaar, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Osborne - Q. Lemoine 06.23 11:00 0 - 2  
C. Burger - Sin. Kraus 06.23 13:10 2 - 0  
C. Vanhoutte - J. Garland 06.23 16:20 0 - 2  
Chi. Scholl - E. Jamshidi 06.23 15:05 2 - 0  
D. Hindova - L. Dekmeijere 06.23 16:20 2 - 0  
E. Malygina - M.J. Portillo Ramirez 06.23 11:00 0 - 2  
J. Avdeeva - A. Koevermans 06.23 20:05 2 - 0  
J. Gimbrere - A. Wirges 06.23 15:15 2 - 0  
Mei Yamaguchi - A. Parnaby 06.23 14:10 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - O. Kolisnyk 06.23 14:55    
Billy Harris - Fac. Juarez 06.23 15:40 0 - 2  
D. Dutra da Silva - A. Barrena 06.23 14:20 0 - 2  
F. Tenti - M. Furlanetto 06.23 09:00 2 - 0  
I. Carou - J.F. Vidal Azorin 06.23 14:45 2 - 1  
M-A. Jecan - V. Korolev 06.23 15:40 2 - 0  
M. Alkaya - Fle. Scott 06.23 09:00 1 - 2  
M. Perchicot - A. Picchione 06.23 12:10 0 - 2  
M.N. Turker - Marozsán F. 06.23 09:00 0 - 2  
O. Prihodko - M. Kestelboim 06.23 10:40 1 - 2  
P. Rikl - M. Zukas 06.23 11:55 1 - 2  
Ray Ho - L.J. Rodriguez 06.23 13:40 1 - 2  
S. Agabigun - M. Ilhan 06.23 15:00    
Yu Hsiou Hsu - T. Loof 06.23 09:00    
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velcea - H.T. Black 06.23 14:00 0 - 2  
A. Wildgruber - A. Vangelova 06.23 08:45 0 - 2  
B. Eraydin - B. Miklova 06.23 08:50    
Chr. Rosca - A. Rey Garcia 06.23 11:55 2 - 0  
D. Demidova - F. Bilardo 06.23 10:25 2 - 0  
F. Östlund - I. Martinich 06.23 12:05 2 - 1  
J. Stamatova - A. Silich 06.23 11:40    
L. Romero Gormaz - M. Senli 06.23 10:05 2 - 0  
L. Sevcikova - M.F. Herazo Gonzalez 06.23 10:30 0 - 2  
M. Dalakishvili - Viv. Sandberg 06.23 09:00 2 - 1  
O. Uslu - I.G. Ghioroaie 06.23 12:05 0 - 2  
V. Ersoz - D. Evtimova 06.23 14:35 0 - 2  
Tenisz (Bad Homburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - V. Azarenka 06.23 14:30 1 - 2  
A. Kerber - A. Blinkova 06.23 17:55 2 - 0  
P. Kvitova - Ann Li 06.23 19:05 2 - 1  
P.M. Tig - N. Podoroska 06.23 12:00 1 - 2  
Tenisz (Bad Homburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kania P - Heisen V / Peschke K 06.23 14:00 0 - 2  
Fomina A / Yashina E - Kichenok N / Olaru R 06.23 15:30 0 - 2  
Jurak D / Klepac A - Danilina A / Gracheva V 06.23 12:00 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - M. Netuschil 06.23 11:00 1 - 2  
Alex. Weis - R. Roumane 06.23 13:05 2 - 0  
D. Capecchi - B. Lock 06.23 13:25 2 - 1  
D. Galoppini - R.A. Burruchaga 06.23 16:55 2 - 1  
D. Kalenichenko - E. Eremin 06.23 09:30 0 - 2  
D.N. Madaras - S. Vincent Ruggeri 06.23 14:40 1 - 2  
F. Fumagalli - F. Arnaboldi 06.23 09:30 0 - 2  
G. Fonio - L. Nardi 06.23 19:20 0 - 2  
J. Ocleppo - F. Vilardo 06.23 16:50 0 - 2  
J.I. Galarza - L. Bocchi 06.23 20:35 2 - 0  
L. Potenza - L. Sorrentino 06.23 21:30 1 - 2  
R. Balzerani - R. Bertola 06.23 11:05 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Bernard - N. Schachter 06.23 19:10 2 - 0  
B. Kuzuhara - Oli. Stuart 06.23 16:55 2 - 0  
B. Sigouin - G. Diallo 06.23 21:05 0 - 2  
C. Langmo - Rio Noguchi 06.23 17:00 2 - 0  
D. Sweeny - Kento Takeuchi 06.23 22:45 2 - 0  
Eze. Clark - S. Bangoura 06.23 22:35    
G. Brymer - S. Shimabukuro 06.23 18:50 2 - 1  
G.A. Olivieri - T. Zink 06.23 23:55 2 - 0  
Gon. Villanueva - K. Kenyatte 06.23 19:15 1 - 2  
J. Kubler - N. Ponwith 06.23 17:00 2 - 0  
K. Montsi - B. Shelton 06.23 20:45 2 - 1  
Roy Smith - T. Bellucci 06.23 23:50 0 - 2  
S. Kirchheimer - C. Farren 06.23 17:00 0 - 2  
S. Montsi - V. Lilov 06.23 19:10 2 - 0  
V. Kirkov - K. Seelig 06.23 21:10 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - E. Sema 06.23 17:20 2 - 1  
A. Sutjiadi - D. Papamichail 06.23 15:30 1 - 2  
A.S. Sanchez - M.L. Carle 06.23 15:30 2 - 1  
C. Perrin - Q. Gleason 06.23 19:45 0 - 2  
E. Kalieva - F. Contreras Gomez 06.23 15:25 0 - 2  
Eleana Yu - A. Parks 06.23 00:15 1 - 2  
G. Topalova - Emma Navarro 06.23 17:55 0 - 2  
Hanna Chang - P. Stearns 06.23 15:20 2 - 0  
Kyo. Okamura - Stollár F. 06.23 01:10 0 - 2  
L. Chirico - M. Zacarias 06.23 18:40 2 - 0  
M. Mateas - Kat. Stewart 06.23 15:30 2 - 1  
Mar. Sanchez - G. Ce 06.23 20:40 0 - 2  
P.M. Hourigan - Emma Davis 06.23 18:10 1 - 2  
Shilin Xu - Sop. Chang 06.23 00:50 0 - 2  
Taylor Ng - C. Chavatipon 06.23 19:20 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - V. Pospisil 06.23 15:40    
A. Popyrin - I. Ivashka 06.23 14:25 1 - 2  
A. Seppi - E. Ruusuvuori 06.23 13:30 2 - 0  
E. Gerasimov - A. Bublik 06.23 13:00 0 - 2  
Fucsovics M. - Soon Woo Kwon 06.23 16:55 1 - 2  
G. Monfils - M. Purcell 06.23 12:00 1 - 2  
L. Broady - A. De Minaur 06.23 17:45 0 - 2  
L. Sonego - J. Millman 06.23 14:00 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Sharan D - Gray A / Johnson L 06.23 12:00 2 - 0  
Bublik A / Monroe N - Peers J / Smith J-p 06.23 17:10 0 - 2  
Klaasen R / Mclachlan B - Cabal J S / Farah R 06.23 18:50 1 - 2  
Martin F / Roger-Vasselin - Bambridge L / Murray J 06.23 16:15 0 - 2  
Mektic N / Pavic M - Behar A / Escobar G 06.23 13:10 2 - 0  
Nielsen F / Skugor F - Ram R / Salisbury J 06.23 17:50 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Glasspool L /Heliovaara H 06.23 16:00 0 - 2  
Skupski/Skupski - Nys H / O'Mara J 06.23 19:15 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - A. Riske 06.23 17:10 2 - 0  
B.V. Andreescu - A. Kontaveit 06.23 16:20 0 - 2  
C. Gauff - A. Sevastova 06.23 14:10 1 - 2  
D. Kasatkina - I. Swiatek 06.23 18:50 2 - 1  
E. Rybakina - E. Svitolina 06.23 14:25 2 - 0  
J. Ostapenko - O. Jabeur 06.23 12:00 2 - 1  
S. Rogers - C. Giorgi 06.23 12:00 1 - 2  
V. Golubic - B. Bencic 06.23 15:25 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Carter H / Hibino N 06.23 12:00 2 - 0  
Dart H / Watson H - Gauff C / Ostapenko J 06.23 17:30 1 - 2  
Hradecka L / Zhang S - Aoyama S / Shibahara E 06.23 12:00 0 - 2  
Kichenok L / Ninomiya M - Stosur S / Vandeweghe C 06.23 14:55 2 - 0  
Kostyuk M / Svitolina E - Guarachi A / Krawczyk D 06.23 17:10 0 - 2  
Kudermetova V / Vesnina E - Fichman S / Olmos G 06.23 13:30 0 - 2  
Mattek-Sands B / Mirza S - Dabrowski G / Zvonareva V 06.23 18:50    
Melichar N / Schuurs D - Andreescu B / Putintseva Y 06.23 19:15 2 - 1  
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - Y. Steinegger 06.23 09:00 2 - 1  
Alex Rybakov - L. Riedi 06.23 09:00 1 - 2  
D.S. Stricker - Jer. Kym 06.23 12:10 2 - 0  
J. Nikles - A. Dougaz 06.23 11:25 1 - 2  
Jak. Paul - P. Zahraj 06.23 13:30 2 - 0  
L. Castelnuovo - T. Handel 06.23 12:30 0 - 2  
M. Neuchrist - S. Ehrat 06.23 12:50 0 - 2  
T. Papik - Tob. Simon 06.23 14:00 0 - 2  
Tenisz (Klosters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Prisacariu - C. Paquet 06.23 08:55 2 - 0  
A.G. Vasilescu - A. Detiuc 06.23 09:00 1 - 2  
B. Turati - S. Herrmann 06.23 14:15 1 - 2  
C. Rosatello - Nad. Keller 06.23 12:00 2 - 0  
Carol Zhao - S. Scilipoti 06.23 15:55    
Cel. Naef - J. Markova 06.23 11:30 2 - 0  
E. Molinaro - A. Granwehr 06.23 09:00 0 - 2  
Eri Hozumi - D. Herdzelas 06.23 12:45 0 - 2  
I.L. Rosca - Y. In-Albon 06.23 10:50 0 - 2  
J. Dürst - E. Halbauer 06.23 15:15 2 - 1  
Kar. Kozakova - Iva. Jorovic 06.23 10:30 0 - 2  
L. Papadakis - M. Kolodziejova 06.23 13:20 2 - 0  
N. Potocnik - L. Pigato 06.23 14:20 0 - 2  
V. Ryser - D. Marcinkevica 06.23 14:30 0 - 2  
W. Falkowska - A. Anshba 06.23 15:05 0 - 2  
Tenisz (L'Aquila, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Catini - T. Curovic 06.23 09:55    
C.W. Hennemann - N. Siedliska 06.23 10:30 0 - 2  
E. Vishnevskaya - A. Piangerelli 06.23 09:55 2 - 0  
F. Prati - C. Gennaro 06.23 14:20 2 - 1  
G. Carbonaro - C. Vlasselaer 06.23 12:15 0 - 2  
Hina Inoue - M. Marfutina 06.23 09:55    
M. Spigarelli - Fer. Labrana 06.23 12:00 2 - 1  
T. Lukic - D. Spiteri 06.23 17:00 0 - 2  
V. Gaggini - A. Grymalska 06.23 10:40 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - Luk. Klein 06.23 15:30 2 - 0  
P. Carreno-Busta - J. Vesely 06.23 13:30 2 - 0  
S. Travaglia - R. Bautista-Agut 06.23 18:55 0 - 2  
U. Humbert - S. Querrey 06.23 14:50    
Tenisz (Mallorca, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Vasilevski A - Daniell M / Oswald P 06.23 13:30 0 - 2  
Granollers M / Zeballos H - DjokovicN/Gomez-HerreraC 06.23 17:00 1 - 2  
Marach O / Qureshi A U H - Mannarino A / Reyes-varela M 06.23 16:00 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Grenier - G. Zeppieri 06.23 12:30 2 - 1  
M. Jaziri - H.V.N. Rune 06.23 15:25 0 - 2  
T. Lamasine - P. Cachin 06.23 11:00 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brancaccio R / Zeppieri G - Walkow S / Zielinski J 06.23 17:00 0 - 2  
Duran G / Elias G - Krstin P / Wu T-L 06.23 16:00    
Galdos S / Luz O - Doumbia S / Reboul F 06.23 11:00 1 - 2  
King E / Reese H - Bonadio R / Gabashvili T 06.23 15:15 0 - 2  
Kopriva V / Lehecka J - Galloway R / Lawson A 06.23 13:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donski - O. Kumar 06.23 10:30 0 - 2  
A. El Mihdawy - Uisung Park 06.23 10:30 1 - 2  
Aidan Mayo - J. van Emburgh 06.23 12:30 2 - 1  
J.B. Torres - S.F.A. Rodriguez Taverna 06.23 10:30 0 - 2  
L. Darderi - Kody Pearson 06.23 10:30 2 - 0  
M. Echargui - Mil. Jones 06.23 12:35 2 - 0  
O. Weightman - Kel. Stevenson 06.23 15:30 2 - 1  
P. Tsitsipas - Jab. Stafford 06.23 15:00 2 - 0  
Seong Chan Hong - T. Atmane 06.23 15:10 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riley - V. Bhunu 06.23 16:35 0 - 2  
C. Bechri - B. Matusova 06.23 12:25    
E. Lindh Gallagher - A. Lukosiute 06.23 15:00 0 - 2  
Hwiwon Wi - Fer. Bahri 06.23 10:30 2 - 1  
M. Dercksen - R. Lacasse 06.23 15:00 0 - 2  
M. Mushika - A.E. Nefedova 06.23 10:30 2 - 1  
M. Mushika - S. Colling 06.23 14:05 2 - 1  
M. Ozeki - S. Imamura 06.23 10:30 0 - 2  
M. Stoilkovska - M. Komano 06.23 12:30 0 - 2  
N. Orlova - G. Ainitdinova 06.23 12:35 0 - 2  
S. Sharipova - Mar. Drazic 06.23 12:30 1 - 2  
Tenisz (Montauban, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - L. Marmousez 06.23 12:05 2 - 0  
B. Paliska - T. Deschamps 06.23 13:35 0 - 2  
C. Denolly - A. Cazaux 06.23 11:00 1 - 2  
D. Added - P. Toledo Bague 06.23 10:30 2 - 0  
De Carvalho Cardoso Alves - V. Royer 06.23 12:00 0 - 2  
J. Eysseric - O. Roca Batalla 06.23 13:25 2 - 0  
K. de Schepper - H. Pontico 06.23 16:35    
L. Dussin - M. Hamou 06.23 12:45 2 - 1  
L. Pourroy - Day. Kelly 06.23 10:25 0 - 2  
M. Mora - Nicolas Tepmahc 06.23 15:00 2 - 0  
M.N. Makhlouf - Art. Reymond 06.23 10:30 0 - 2  
T. Droguet - R. Strombachs 06.23 15:15 2 - 1  
Tenisz (Perigueux, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - P. Ormaechea 06.23 13:05 0 - 2  
E. Dartron - C. Monnet 06.23 12:35 0 - 2  
E. Jacquemot - V. Strakhova 06.23 10:00 2 - 0  
F. di Sarra - A. Carreras 06.23 10:00 2 - 0  
Hel. Mohamed - L. Bronzetti 06.23 15:25 0 - 2  
M. Rouvroy - A. Tubello 06.23 10:30 1 - 2  
M. Yerolymos - M. Partaud 06.23 12:05 2 - 1  
S. Djoubri - M.S. Popa 06.23 14:00 2 - 0  
Tenisz (Porto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - M. Bassols Ribera 06.23 15:05 0 - 2  
A. Tikhonova - Har. Arakawa 06.23 16:45 2 - 0  
A. Zakharova - Shuyue Ma 06.23 17:00 2 - 0  
E. Perez-Somarriba - Y.L. Miyazaki 06.23 13:00 0 - 2  
Jun. Namigata - Ber. Cengiz 06.23 17:20 0 - 2  
L. Stefanini - L. Cortez Llorca 06.23 11:25 2 - 0  
Lulu Sun - Mai Hontama 06.23 15:00 0 - 2  
Mar. Campino - A. Hartono 06.23 11:30 0 - 2  
Mom. Kobori - M. Custic 06.23 13:30 0 - 2  
O. Helmi - R. Ushijima 06.23 11:30 2 - 0  
V. Bosio - Car. Alves 06.23 12:50 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejt., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - B. van de Zandschulp 06.23 16:20 0 - 2  
A. Matusevich - C. Taberner 06.23 14:00 2 - 0  
A. Rinderknech - J. Pinnington Jones 06.23 15:10 2 - 0  
A. Tabilo - Zhizhen Zhang 06.23 18:00 0 - 2  
And. Kuznetsov - S. Ofner 06.23 17:40 0 - 2  
And. Martin - E. Gulbis 06.23 13:55 0 - 2  
B. Bonzi - D. Altmaier 06.23 17:15 2 - 0  
B. Schnur - T. Machac 06.23 14:55 0 - 2  
B. Zapata Miralles - B. Tomic 06.23 14:30 2 - 0  
C. O'Connell - R. Bemelmans 06.23 15:25 2 - 1  
D. Dzumhur - A. Molcan 06.23 15:30 0 - 2  
D. Kudla - K. Zuk 06.23 14:45 2 - 0  
F. Cerundolo - R. Marcora 06.23 18:35 2 - 1  
F. Gill - M. Polmans 06.23 15:15 0 - 2  
G. Barrere - S. Stakhovsky 06.23 16:15 2 - 0  
H. Dellien - D. Masur 06.23 15:20 0 - 2  
K. Majchrzak - R. Haase 06.23 15:30 2 - 1  
M-A. Hüsler - M. Cressy 06.23 16:25 1 - 2  
M. Copil - Ant. Hoang 06.23 15:50 1 - 2  
M. Ebden - A. Fery 06.23 15:40 1 - 2  
M. Janvier - O. Otte 06.23 17:05 0 - 2  
M. McDonald - I. Marchenko 06.23 17:00 2 - 1  
M. Safwat - F.F. Silva 06.23 18:35 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - E. Couacaud 06.23 16:05 2 - 0  
R. Ramanathan - T.M. Etcheverry 06.23 16:30 2 - 0  
R. Safiullin - F. Gaio 06.23 15:20 1 - 2  
T. Griekspoor - Shi. Mochizuki 06.23 16:20 2 - 0  
T. Seyboth Wild - M. Trungelliti 06.23 16:55 1 - 2  
Tat. Ito - Jas. Jung 06.23 15:45 0 - 2  
V. Troicki - Bra. Nakashima 06.23 13:35 1 - 2  
Yas. Uchiyama - D. Sela 06.23 17:05 2 - 1  
Z. Kolar - N. Milojevic 06.23 15:20 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - I. de Vroome 06.23 17:15 2 - 0  
A. Krunic - Bondár A. 06.23 14:00 2 - 0  
Ari. Rodionova - G. Gatto-Monticone 06.23 12:00 2 - 0  
B. Haddad Maia - Y. Bonaventure 06.23 17:00 2 - 0  
Babos T. - B. Haas 06.23 12:00    
C. McNally - O. Danilovic 06.23 12:00 2 - 1  
Claire Liu - I. Shinikova 06.23 18:00 2 - 0  
Dan. Lao - A. Dulgheru 06.23 12:00 2 - 0  
E. Kostova - D. Aiava 06.23 12:00 2 - 0  
E.G. Ruse - S. Waltert 06.23 12:00 0 - 2  
Eden Silva - K. Volynets 06.23 16:30 0 - 2  
Ell. Perez - Leo. Kung 06.23 13:10 2 - 0  
G. Minnen - Mayo Hibi 06.23 18:30 2 - 0  
I.M. Bara - C. Bucsa 06.23 13:45 1 - 2  
J. Grabher - K. Zavatska 06.23 13:45 2 - 0  
J. Pieri - B. Haas 06.23 12:00 1 - 2  
J. Ponchet - N. Parrizas-Diaz 06.23 12:00 0 - 2  
Jani R-L. - N. Bains 06.23 12:00 0 - 2  
K. Kucova - A. Sharma 06.23 18:10 1 - 2  
L. Cabrera - K. Swan 06.23 12:00 0 - 2  
L. Pattinama Kerkhove - M. Inglis 06.23 18:10 2 - 1  
L. Tsurenko - Tara Moore 06.23 18:35 2 - 0  
M. Benoit - O. Govortsova 06.23 13:30 0 - 2  
M. Bolkvadze - V. Flink 06.23 14:10 1 - 2  
M. Chwalinska - C. Burel 06.23 13:45 0 - 2  
M. Melnikova - Xiyu Wang 06.23 12:00 0 - 2  
M. Minella - K. Bondarenko 06.23 13:35 1 - 2  
M. Mutavdzic - A. Konjuh 06.23 14:25 0 - 2  
M. Sherif Abdelaziz - J. Niemeier 06.23 17:45 0 - 2  
M.C. Osorio Serrano - En Shuo Liang 06.23 12:00 2 - 1  
O. Dodin - E. Guerrero Alvarez 06.23 12:00 2 - 0  
P. Ozgen - M. Frech 06.23 12:00 0 - 2  
Pri. Hon - K. Rakhimova 06.23 17:05 2 - 0  
R. Sramkova - R. Hogenkamp 06.23 13:35 2 - 0  
Rob. Anderson - Xinyu Wang 06.23 12:00 0 - 2  
S. Bandecchi - A-K. Schmiedlova 06.23 13:30 1 - 2  
S. Errani - Sto. Sanders 06.23 14:40 1 - 2  
S. Vickery - Chi. Muramatsu 06.23 14:10 2 - 1  
T. Pironkova - U.M. Arconada 06.23 12:00 2 - 0  
T. Smitkova - J.A. Cristian 06.23 12:00 2 - 1  
U. Radwanska - Fang Ying Xun 06.23 13:35 2 - 0  
Udvardy P. - V. Cepede Royg 06.23 12:00 2 - 1  
V. Lepchenko - Har. Tan 06.23 18:40 2 - 1  
V. Tomova - I. Burillo Escorihuela 06.23 12:00 2 - 0  
Yafan Wang - J. Fett 06.23 17:55 2 - 0  

 

2021.06.22.
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cassin - E. Lindholm 06.22 11:00 3 - 0  
A. Cassin - Tob. Rasmussen 06.22 14:30 3 - 2  
A. Khanin - B. Ulucak 06.22 19:55 3 - 2  
B. Oláh - V. Yefimov 06.22 09:50 2 - 3  
D. Kozul - L. Katsman 06.22 13:20 0 - 3  
Ecseki N. - M. Tauber 06.22 13:55 3 - 0  
F. Lambiet - M. Kolodziejczyk 06.22 13:20 3 - 0  
I. Gündüz - O. Kartuzovs 06.22 19:55 3 - 0  
I. Sgouropoulos - B. Ulucak 06.22 11:00 3 - 1  
L. Mladenovic - V. Vainula 06.22 19:20 3 - 0  
M. Bobocica - A. Lusin 06.22 10:25 3 - 0  
M. Jevtovic - M. Rech Daldosso 06.22 19:20 1 - 3  
M. Yiangou - G. Shamruk 06.22 18:45 3 - 0  
P. Hribar - M. Kubik 06.22 18:45 1 - 3  
R. Sipos - Lakatos T. 06.22 14:30 3 - 1  
Sam. Walker - D. Levajac 06.22 09:50 2 - 3  
Szudi Á. - G. Stamatouros 06.22 10:25 3 - 2  
Y. Zhmudenko - A. Yigenler 06.22 13:55 2 - 3  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Toliou - R. Fins 06.22 12:10 3 - 1  
B. Bogdanova - A. Barbosa 06.22 16:15 3 - 1  
Bálint B. - A. Chiriacova 06.22 12:45 3 - 1  
G. Piccolin - R. Skattet 06.22 11:35 3 - 0  
K. Grzybowska-Franc - C. Bardsley 06.22 12:45 3 - 1  
K. Mischek - T. Gonderinger 06.22 12:10 3 - 0  
M. Jeger - Z. Blaskova 06.22 11:35 3 - 0  
M. Migot - A. Tofant 06.22 15:40 3 - 2  
S. Altinkaya - S. Brateyko 06.22 15:40 1 - 3  
Sab. Winter - K. Riliskyte 06.22 15:05 3 - 1  
T. Kukulkova - E. Harac 06.22 15:05 0 - 3  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeger M / Pavlovic A - Fins R / Matos I 06.22 20:30 1 - 3  
Kukulkova T / Labosova E - Riliskyte K / Riliskyte E 06.22 20:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandrov T / Trifonova - Ionescu E / Blaskova Z 06.22 17:50 3 - 1  
Peto Z / Lupulesku I - Tauber M / Hursey A 06.22 17:15 3 - 0  
Putuntica A / Pavlovic A - Andersen M / Bardsley C 06.22 09:00 3 - 1  
Reinholds A / Bogdanova B - Olah B / Eerland B 06.22 17:50 0 - 3  
Stanojkovski K / Mladenov - Gardos R / Samara E 06.22 17:15 0 - 3  
Vainula V / Solja A - Mahmuti K / Zeqiri L 06.22 09:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duka - G. Karpovkin 06.22 07:30 0 - 3  
A. Duka - M. Chernyavskiy 06.22 09:00 0 - 3  
A. Ilin - D.M. Evlakhin 06.22 01:15 3 - 1  
A. Innazarov - M. Cheklin 06.22 19:15 1 - 3  
A. Pravednov - A. Uezdin 06.22 08:45 3 - 1  
A. Pravednov - Ilya Novikov 06.22 06:45 3 - 0  
A. Savinsky - V. Selkin 06.22 08:15 0 - 3  
A. Shirshov - A. Innazarov 06.22 19:45 3 - 0  
A. Shirshov - M. Cheklin 06.22 21:15 3 - 2  
A. Shmakov - E.V. Makarenkov 06.22 11:15 3 - 2  
A. Slashchev - I. Mikhaylov 06.22 23:45 3 - 0  
A. Uezdin - E. Ilyukhin 06.22 23:00 1 - 3  
A. Uezdin - S. Ogay 06.22 07:15 2 - 3  
A. Uvarov - Vit. Demchenko 06.22 17:15 1 - 3  
A. Uvarov - Y.V. Lbov 06.22 15:45 3 - 1  
A. Vlasov - A. Slashchev 06.22 22:45 3 - 1  
A. Yudin - N. Lyfenko 06.22 18:45 1 - 3  
A. Yudin - V. Marshalov 06.22 20:45 3 - 1  
A. Zabrodin - S. Kulikov 06.22 15:00 3 - 2  
A.D. Volkov - I. Soldatov 06.22 02:45 1 - 3  
A.D. Volkov - N. Zhurba 06.22 01:45 3 - 1  
A.R. Kazakov - A. Shmakov 06.22 12:45 3 - 1  
A.R. Kazakov - G. Bardyshev 06.22 10:45 3 - 2  
A.V. Poprocky - S. Lanin 06.22 11:15 3 - 2  
D. Petrochenko - A. Yudin 06.22 20:15 2 - 3  
D. Sayanov - D. Ignatiev 06.22 23:30 3 - 1  
D.M. Evlakhin - I. Ramenskiy 06.22 02:15 3 - 1  
E. Anisimov - A. Zabrodin 06.22 16:30 3 - 0  
E. Anisimov - Kim Sen Ir 06.22 14:30 0 - 3  
E. Masokin - V. Safonov 06.22 23:45 2 - 3  
E.V. Makarenkov - A.R. Kazakov 06.22 12:15 3 - 1  
Edu. Tsvetkov - V. Nemashkalo 06.22 15:15 3 - 1  
G. Bardyshev - A. Shmakov 06.22 11:45 2 - 3  
G. Bardyshev - E.V. Makarenkov 06.22 13:15 3 - 1  
G. Bardyshev - S. Burov 06.22 19:30 0 - 3  
G. Bardyshev - V. Chernov 06.22 21:00 3 - 0  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 06.22 07:00 1 - 3  
I. Pandur - A. Savinsky 06.22 09:15 1 - 3  
I. Pandur - Edu. Tsvetkov 06.22 15:45 2 - 3  
I. Pandur - O.N. Kharlakin 06.22 07:45 1 - 3  
I. Pandur - V. Nemashkalo 06.22 17:15 3 - 1  
I. Ramenskiy - A. Uvarov 06.22 14:45 3 - 1  
I. Ramenskiy - O. Kutuzov 06.22 03:15 3 - 0  
I. Ramenskiy - O. Pronin 06.22 00:45 1 - 3  
I. Ramenskiy - Y.V. Lbov 06.22 16:45 0 - 3  
I. Soldatov - S. Martyukhin 06.22 01:15 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Uezdin 06.22 07:45 0 - 3  
Ilya Novikov - S. Ogay 06.22 09:15 1 - 3  
Kim Sen Ir - A. Zabrodin 06.22 15:30 2 - 3  
Kim Sen Ir - S. Kulikov 06.22 17:00 3 - 1  
M. Cheklin - Vla. Fedorov 06.22 20:15 3 - 2  
M. Chernyavskiy - P. Vshivkov 06.22 08:00 2 - 3  
M. Ilichev - N. Zhurba 06.22 12:00 2 - 3  
N. Lyfenko - D. Petrochenko 06.22 21:15 1 - 3  
N. Lyfenko - V. Marshalov 06.22 19:45 3 - 0  
N. Sukharnikov - V. Chahur 06.22 02:00 3 - 2  
N. Zhurba - S. Martyukhin 06.22 00:15 3 - 1  
N. Zhurba - S. Martyukhin 06.22 12:30 1 - 3  
O. Kutuzov - D.M. Evlakhin 06.22 00:15 1 - 3  
O. Pronin - A. Ilin 06.22 02:45 0 - 3  
O. Pronin - O. Kutuzov 06.22 01:45 1 - 3  
O.B. Manuylov - A.V. Poprocky 06.22 12:45 1 - 3  
O.B. Manuylov - P. Vshivkov 06.22 10:45 1 - 3  
O.N. Kharlakin - A. Savinsky 06.22 07:15 0 - 3  
P. Vshivkov - A. Duka 06.22 06:30 2 - 3  
P. Vshivkov - A.V. Poprocky 06.22 11:45 3 - 2  
P. Vshivkov - G. Karpovkin 06.22 08:30 3 - 1  
P. Vshivkov - S. Lanin 06.22 13:15 3 - 0  
R. Pavlenko - D. Sayanov 06.22 22:30 0 - 3  
S. Burov - V. Chernov 06.22 19:00 3 - 0  
S. Kulikov - E. Anisimov 06.22 16:00 3 - 2  
S. Lanin - O.B. Manuylov 06.22 12:15 2 - 3  
S. Lanovenko - Edu. Tsvetkov 06.22 16:45 2 - 3  
S. Lanovenko - I. Pandur 06.22 14:45 2 - 3  
S. Martyukhin - E. Masokin 06.22 22:45 3 - 1  
S. Martyukhin - M. Ilichev 06.22 11:00 3 - 2  
S. Martyukhin - V. Safonov 06.22 02:15 2 - 3  
S. Ogay - A. Pravednov 06.22 08:15 0 - 3  
S. Ogay - T. Turabekov 06.22 02:30 1 - 3  
S. Ogay - Z.Y. Tsybikov 06.22 01:30 1 - 3  
T. Turabekov - N. Sukharnikov 06.22 01:00 0 - 3  
V. Chahur - S. Ogay 06.22 00:30 2 - 3  
V. Chahur - Z.Y. Tsybikov 06.22 03:00 1 - 3  
V. Chernov - V. Kasatkin 06.22 20:00 0 - 3  
V. Kasatkin - G. Bardyshev 06.22 18:30 1 - 3  
V. Kasatkin - S. Burov 06.22 20:30 2 - 3  
V. Marshalov - D. Petrochenko 06.22 19:15 0 - 3  
V. Nemashkalo - S. Lanovenko 06.22 16:15 3 - 1  
V. Safonov - A.D. Volkov 06.22 00:45 1 - 3  
V. Selkin - I. Pandur 06.22 06:45 3 - 2  
V. Selkin - O.N. Kharlakin 06.22 08:45 1 - 3  
Vit. Demchenko - I. Ramenskiy 06.22 16:15 3 - 1  
Vla. Fedorov - A. Innazarov 06.22 20:45 3 - 0  
Vla. Fedorov - A. Shirshov 06.22 18:45 3 - 2  
Y.V. Lbov - Vit. Demchenko 06.22 15:15 3 - 0  
Z.Y. Tsybikov - N. Sukharnikov 06.22 00:00 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 06.22 11:30 10 - 3  
KT Wiz - KIA Tigers 06.22 11:30 6 - 3  
Lotte Giants - NC Dinos 06.22 11:30 2 - 5  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 06.22 11:30 9 - 0  
SSG Landers - LG Twins 06.22 11:30 1 - 14  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 06.22 10:45 4 - 6  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 06.22 11:00 5 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 06.22 10:45 2 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 06.22 10:45 1 - 2  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 06.22 11:00 1 - 6  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 06.22 11:00 6 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Milwaukee 06.22 03:40 5 - 1  
Baltimore - Houston 06.22 02:05 2 - 10  
Chicago Cubs - Cleveland 06.22 02:05 0 - 4  
Minnesota - Cincinnati 06.22 02:10 7 - 5  
Minnesota - Cincinnati (19:10) 06.22 19:10 7 - 10  
San Diego - LA Dodgers 06.22 04:10 6 - 2  
Texas - Oakland 06.22 02:05 8 - 3  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Arkley - Mark Royal 06.22 09:00 2 - 0  
M. Whyers - B. Arkley 06.22 11:00 2 - 0  
Mark Royal - M. Whyers 06.22 10:00 2 - 0  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Whitehead - Jam. Richardson 06.22 12:05 3 - 4  
C. Whitehead - Joe Davis 06.22 14:05 4 - 0  
C. Whitehead - Sha. McDonald 06.22 10:50 0 - 4  
Col. Osborne - C. Whitehead 06.22 12:55 4 - 3  
Col. Osborne - Joe Davis 06.22 10:30 4 - 2  
Col. Osborne - Mar. Adams 06.22 13:30 4 - 3  
Jam. Richardson - Col. Osborne 06.22 14:20 4 - 1  
Jam. Richardson - Joe Davis 06.22 13:15 4 - 2  
Jam. Richardson - Mar. Adams 06.22 11:05 4 - 3  
Joe Davis - Mar. Adams 06.22 11:40 4 - 3  
Joe Davis - Sha. McDonald 06.22 14:50 0 - 4  
Mar. Adams - C. Whitehead 06.22 14:35 2 - 4  
Mar. Adams - Sha. McDonald 06.22 12:30 2 - 4  
Sha. McDonald - Col. Osborne 06.22 11:25 4 - 1  
Sha. McDonald - Jam. Richardson 06.22 13:55 0 - 4  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Rooster 06.22 12:00 2 - 1  
Renegades - Chiefs Esports Club 06.22 12:00 2 - 0  
Riot Gaming - Order 06.22 12:00 0 - 2  
Vertex Esports Club - Paradox Gaming 06.22 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Div,EU,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Sangal Esports 06.22 19:00 2 - 1  
Blink - Sinners Esports 06.22 19:00 0 - 2  
Forze - Team Gamerlegion 06.22 19:00 2 - 0  
LDLC OL - X-Kom Ago 06.22 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,GamersWithoutBorders,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENCE - Mousesports 06.22 17:35 2 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Mibr 06.22 13:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Spring SweetSpring,MainSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1Win - Coppenhagen Flames 06.22 18:00 0 - 2  
Endpoint - Sharks Esports 06.22 15:00 2 - 1  
Extremum - Anonymo Esports 06.22 19:25 1 - 2  
Galaxy Racer Esports - Hyenas 06.22 09:00    
Iberian Family - Team Fiend 06.22 15:00 0 - 2  
Lyngby Vikings - Mibr 06.22 09:00 2 - 1  
X-Kom Ago - Alternate Attax 06.22 12:00 1 - 2  
Young Ninjas - Budapest Five 06.22 12:00 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Kenp4Chi) - United St. (Coldsiemens) 06.22 08:48 2 - 5  
Russia (Ensen) - United St. (Coldsiemens) 06.22 09:24 6 - 1  
Sweden (Diamond) - United St. (Coldsiemens) 06.22 10:00 5 - 1  
United St. (Coldsiemens) - Canada (Kenp4Chi) 06.22 07:00 1 - 4  
United St. (Coldsiemens) - Russia (Ensen) 06.22 07:36 7 - 3  
United St. (Coldsiemens) - Sweden (Diamond) 06.22 08:12 2 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egypt (Kasandra) - Scotland (Judoka) 06.22 09:20 0 - 3  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 06.22 05:20 2 - 2  
Norway (Nasmi) - Scotland (Judoka) 06.22 08:20 3 - 1  
Norway (Nasmi) - Spain (Reaper) 06.22 09:00 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 06.22 08:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Scotland (Judoka) 06.22 06:20 2 - 1  
Scotland (Judoka) - Mexico (Legolas) 06.22 06:40 2 - 0  
Scotland (Judoka) - Spain (Reaper) 06.22 05:40 2 - 2  
Scotland (Judoka) - Switzerland (Apollo) 06.22 10:20 2 - 3  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 06.22 06:00 3 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 06.22 09:40 1 - 0  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 06.22 07:40 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 06.22 08:00 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 06.22 07:00 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Norway (Nasmi) 06.22 10:40 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 06.22 05:00 3 - 4  
Switzerland (Apollo) - Scotland (Judoka) 06.22 07:20 0 - 0  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 06.22 10:00 1 - 0  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund (Confession) - Inter (Russia Today) 06.22 19:30 3 - 0  
Dortmund (Confession) - Marseille (Fints) 06.22 17:50 2 - 3  
Marseille (Fints) - Inter (Russia Today) 06.22 16:35 2 - 2  
E-Sport (LOL, LCK CL, Summer GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drx Challengers - Gen Challengers 06.22 13:50 0 - 1  
Hle Challengers - Ns Challengers 06.22 12:50 1 - 0  
Kt Challengers - Af Challengers 06.22 10:50 0 - 1  
Lsb Challengers - Dwg Kia Challengers 06.22 11:50 0 - 1  
T1 Challengers - Bro Challengers 06.22 10:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Legacy Esports 06.22 10:50 1 - 0  
Dire Wolves - Peace 06.22 11:50 0 - 1  
Gravitas - Order 06.22 12:50 0 - 1  
Pentanet.gg - Mammoth 06.22 10:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rare Atom - TOP Esports 06.22 13:00 2 - 1  
TT Gaming - LNG Esports 06.22 11:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista Fc - Efive Esports 06.22 23:55 0 - 1  
Electronik Generation - Karma Clan Esports 06.22 21:00 0 - 1  
Gtz Bulls - Boavista Fc 06.22 00:10 1 - 0  
Offset Esports - For The Win Esports 06.22 22:00 0 - 1  
White Dragons - Gtz Bulls 06.22 23:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bt Excel - Kova Esports 06.22 20:40 1 - 0  
Dusty - Nordavind 06.22 21:35 0 - 1  
Resolve - Galaxy Racer Eu 06.22 18:00 0 - 1  
Team Singularity - Fnatic Rising 06.22 19:50 0 - 1  
Tricked Esport - Godsent 06.22 18:40 1 - 0  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ago Rogue - Komil And Friends 06.22 19:50 1 - 0  
Devils.one - Illuminar Gaming 06.22 18:50 0 - 1  
Gentlemens Gaming - Pdw 06.22 18:00 0 - 1  
Team Esca Gaming - K1CK 06.22 17:15 0 - 1  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo Academy - Furia Academy 06.22 23:00 1 - 0  
Pain Academy - Loud Academy 06.22 22:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,Dutch League,Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynasty - Team Thrll 06.22 19:00 0 - 1  
Lowlandlions - Mcon Esports 06.22 20:40 0 - 1  
PSV Esports - Team Echo Zulu 06.22 19:50 1 - 0  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin International Gami - Team Gamerlegion 06.22 19:35 0 - 1  
E Wie Einfach E-Sports - Wave Esports 06.22 20:45 1 - 0  
Euronics Gaming - SK Gaming Prime 06.22 17:55 0 - 1  
Penta 1860 - FC Schalke 04 Evolution 06.22 21:45 1 - 0  
Unicorns of Love Sexy - Mousesports 06.22 18:45 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bumblebee) - LA Clippers (Hurricane) 06.22 07:36 56 - 40  
Brooklyn (Bumblebee) - Portland (Zod) 06.22 07:00 50 - 53  
LA Clippers (Bumblebee) - Brooklyn (Zod) 06.22 18:30 58 - 59  
LA Clippers (Hurricane) - Brooklyn (Bumblebee) 06.22 09:24 41 - 61  
LA Clippers (Hurricane) - Portland (Zod) 06.22 08:12 44 - 53  
Milwaukee (Gatz) - Brooklyn (Bumblebee) 06.22 10:00 51 - 59  
Milwaukee (Gatz) - LA Clippers (Bumblebee) 06.22 21:30 58 - 56  
Milwaukee (Gatz) - Portland (Zod) 06.22 09:24 45 - 35  
Portland (Zod) - Brooklyn (Bumblebee) 06.22 08:48 48 - 58  
Portland (Zod) - LA Clippers (Hurricane) 06.22 10:00 47 - 53  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Zod) - Brooklyn (Gatz) 06.22 15:06 47 - 48  
Atlanta (Zod) - Milwaukee (Tranquil) 06.22 17:30 32 - 34  
Atlanta (Zod) - Philadelphia (Bumblebee) 06.22 16:18 43 - 55  
Brooklyn (Gatz) - Atlanta (Zod) 06.22 16:54 42 - 38  
Brooklyn (Gatz) - Milwaukee (Tranquil) 06.22 14:30 44 - 35  
Brooklyn (Kodas) - Milwaukee (Asap) 06.22 05:00 60 - 54  
Milwaukee (Tranquil) - Atlanta (Zod) - (h.u.: 49-45) 06.22 15:42 49 - 45  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (Shell_Doc) - New York (iehbr_) 06.22 18:20 55 - 69  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Miami (amuralex) 06.22 06:30 69 - 52  
Dallas (pelmeshkabig) - Boston (Shell_Doc) 06.22 16:35 65 - 56  
Dallas (pelmeshkabig) - New York (iehbr_) 06.22 18:55 96 - 68  
LA Clippers (Rom1pr) - Minnesota (BigBabyMish) 06.22 10:10 60 - 78  
LA Lakers (megasnake4) - Dallas (pelmeshkabig) 06.22 17:45 66 - 88  
Miami (TiGeR_triPoint) - Minnesota (BigBabyMish) 06.22 13:05 89 - 79  
New York (iehbr_) - LA Lakers (megasnake4) 06.22 17:10 103 - 76  
Oklahoma C. (jordan1234) - Cleveland (kotpirog131) 06.22 05:55 43 - 59  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - Denver (Bumblebee) 06.22 14:00 65 - 55  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Zod) 06.22 13:24 40 - 36  
Dallas (Tranquil) - Denver Nuggets (azich) 06.22 22:36 47 - 33  
Dallas (Tranquil) - LA Clippers (Asap) 06.22 23:48 34 - 48  
Denver (Bumblebee) - LA Clippers (Zod) 06.22 11:00 51 - 45  
Denver (Bumblebee) - Portland (Hurricane) 06.22 11:36 51 - 57  
LA Clippers (Asap) - Dallas (Tranquil) 06.22 22:00 35 - 43  
LA Clippers (Zod) - Denver (Bumblebee) 06.22 12:48 48 - 55  
Portland (Hurricane) - LA Clippers (Zod) 06.22 12:12 39 - 42  
Portland (Kodas) - Dallas (Tranquil) 06.22 23:12 49 - 39  
E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Disrupt Gaming - Spacestation Gaming 06.22 23:25 0 - 1  
Team Solomid - Darkzero Esports 06.22 22:00 1 - 0  
E-Sport (SC2, Next Spring, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trap - Serral 06.22 13:00 3 - 1  
Zoun - Cure 06.22 14:15 0 - 3  
Jégkorong (ECHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Wayne Komets - Allen Americans (3.m.) 06.22 01:30 4 - 3  
South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits (4.m.) 06.22 01:05 2 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - NY Islanders (5.m.) 06.22 02:00 8 - 0  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Thor Porlakshofn (3.m.) 06.22 22:15 97 - 83  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuore Napoli - AP Udine (2.m.) 06.22 20:45 57 - 53  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Bigua de Villa Biarritz (5.m.) 06.22 02:00 76 - 86  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Brazília 06.22 20:00 65 - 68  
Litvánia - Oroszország 06.22 18:30 78 - 61  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucestershire - Kent 06.22 19:30 1 - 0  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derbyshire - Leicestershire 06.22 20:00 0 - 1  
Nottinghamshire - Worcestershire 06.22 19:00 1 - 0  
Krikett (Pakisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Islamabad Utd. - Peshawar Zalmi 06.22 18:00 0 - 1  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grosswallstadt - Konstanz 06.22 19:30 24 - 25  
Hamburg - Hamm-Westfalen 06.22 20:00 32 - 28  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Chacarita Juniors 06.22 22:10 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - Atl. Rafaela 06.22 20:30 2 - 1  
Club Almagro - Santamarina Tandil 06.22 20:30 1 - 1  
Tristan Suarez - San Martin SJ 06.22 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino de Quilmes - Atl. Acassuso 06.22 20:30 1 - 1  
Atl. Colegiales - Dep. Flandria 06.22 20:30 2 - 0  
Atl. Fenix - Dep. Merlo 06.22 20:30 1 - 5  
Atl. Los Andes - Canuelas 06.22 20:30 3 - 1  
Defensores Unidos - CA San Miguel 06.22 20:30 2 - 0  
Dep. Armenio - UAI Urquiza 06.22 20:30 2 - 1  
Justo Jose de Urquiza - Sacachispas 06.22 20:10 0 - 1  
Villa San Carlos - Talleres de Remedios 06.22 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (BL-előselejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Folgore/Falciano - FC Prishtina 06.22 20:00 0 - 2  
HB Torshavn - Inter Club d'Escaldes 06.22 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusque - Sampaio Correa MA 06.22 21:30 0 - 0  
Confianca - Vila Nova GO 06.22 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz PE - Jacuipense 06.22 01:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Chapecoense 06.22 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Palestino 06.22 18:30 0 - 2  
Antofagasta - Coquimbo Unido 06.22 18:30 0 - 0  
Curico Unido - Rangers de Talca 06.22 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Paraguay 06.22 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Anglia (Helyszín: Anglia) 06.22 21:00 0 - 1  
Eb 2020, Anglia hány pontot szerez a D csoportban? 06.22 21:00    
Eb 2020, Anglia továbbjut a D csoportból? 06.22 21:00    
Eb 2020, D csoport 06.22 21:00    
Eb2020,Melyik 2 csapat végez az első 2 helyen a D csop-ban? 06.22 21:00    
Horvátország - Skócia (Helyszín: Skócia) 06.22 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Misr Lel Makasa 06.22 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Dzjerzsinszk - Szmorgon 06.22 18:30 2 - 1  
Dnyepr Mogiljev - FK Minszk 06.22 19:00 2 - 1  
Krumkacsi Minszk - Nyeman Grodno 06.22 17:00 1 - 1  
Molodecsno - Energetik-BGU Minszk 06.22 18:15 0 - 4  
Orsa - Gomel 06.22 18:00 2 - 6  
Volna Pinszk - Slavia Mozír 06.22 17:45 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Ekenas IF 06.22 17:30 1 - 1  
Vaasa PS - Rovaniemi PS 06.22 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Shukura Kobuleti 06.22 18:30 1 - 0  
Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 06.22 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Naft Masjed Soleyman 06.22 18:20 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - Grindavik 06.22 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kizil-Zsar 06.22 17:00 1 - 1  
Akzsajik Oral - Sahtar Karaganda 06.22 16:00 1 - 1  
FC Asztana - Ordabaszi Simkent 06.22 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Suduva Marijampole 06.22 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Wydad Casablanca 06.22 22:30 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Stjördals/Blink 06.22 18:00 5 - 1  
Asane - Sandnes Ulf 06.22 18:00 2 - 2  
Bryne - KFUM Oslo 06.22 18:00 1 - 1  
Grorud - Start 06.22 18:00 1 - 4  
Ham-Kam - Sogndal 06.22 20:00 2 - 1  
Jerv - Strömmen 06.22 18:00 1 - 1  
Ranheim - Raufoss 06.22 18:00 4 - 2  
Ullensaker/Kisa - Fredrikstad 06.22 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - LSK Kvinner 06.22 15:00 1 - 5  
Rosenborg - Avaldsnes 06.22 18:00 1 - 0  
Sandviken - Lyn 06.22 19:00 5 - 0  
Valerenga - Arna-Björnar 06.22 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Rjazany 06.22 17:00 0 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kubanocska Krasznodar 06.22 10:00 3 - 0  
Zenit Szentpétervár - Rosztov 06.22 17:00 3 - 0  
Zvezda-2005 Perm - CSZKA Moszkva 06.22 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fernando de la Mora - Dep. Capiata 06.22 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 06.22 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Largo Melo - Sud América 06.22 22:15 2 - 1  
Liverpool Montevideo - Fenix Montevideo 06.22 17:45 5 - 2  
River Plate Montevideo - Plaza Colonia 06.22 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Nagoya GE 06.22 16:00 0 - 1  
Pohang - Ratchaburi Mitr Phol 06.22 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Qizilqum Zarafshon 06.22 17:00 1 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatran Pallo-Veikot - Manse Tampere 06.22 17:00 1 - 2  
Kiteen Pallo-90 - Sotkamon Jymy 06.22 17:00 1 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Porin Pesakarhut 06.22 17:00 0 - 2  
Jyvaskylan Kirittaret - Seinäjoen Maila-Jussit 06.22 17:00 2 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Németország 06.22 19:30 3 - 0  
Bulgária - USA 06.22 13:00 0 - 3  
Franciaország - Argentína 06.22 18:00 3 - 0  
Irán - Lengyelország 06.22 15:00 0 - 3  
Japán - Szlovénia 06.22 16:00 0 - 3  
Kanada - Ausztrália 06.22 10:00 3 - 0  
Oroszország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 06.22 21:00 3 - 2  
Szerbia - Hollandia 06.22 12:00 3 - 2  
Squash (PSA World Tour Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - Mar. Elshorbagy 06.22 20:45 1 - 2  
Moh. Elshorbagy - M. Asal 06.22 19:30 2 - 1  
P. Coll - T. Momen 06.22 22:00 2 - 1  
Squash (PSA World Tour Finals, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - N. El Sherbini 06.22 20:15 2 - 1  
H.E. Hammamy - S-J. Perry 06.22 21:30 2 - 0  
N. Gohar - S. Hany 06.22 19:00 2 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Törökország 06.22 20:30 4 - 2  
Ukrajna - Kazahsztán 06.22 15:00 6 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Románia 06.22 13:45 5 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Norvégia 06.22 12:15 9 - 2  
Spanyolország - Lengyelország 06.22 17:45 6 - 6  
Strandfoci (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Azerbajdzsán 06.22 16:30 8 - 5  
Tenisz (Alkmaar, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bobrov - O. Virtanen 06.22 11:00 2 - 0  
C. Heyman - Alex. Shevchenko 06.22 11:00 2 - 0  
G. Brouwer - Ben. Hassan 06.22 10:55 2 - 1  
J.L. Reis da Silva - J. Sels 06.22 19:00 0 - 2  
Tenisz (Alkmaar, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Melgers - E. Makarova 06.22 12:40 0 - 2  
F. Dekkers - S. Lamens 06.22 16:10 0 - 2  
J. Fourlis - O. Gavrila 06.22 16:40 2 - 1  
L. Wargnier - N. Redelijk 06.22 11:00 0 - 2  
Lex. Stevens - S.J. Visscher 06.22 13:05 1 - 2  
M. Hoedt - E. Vedder 06.22 13:40 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Alkaya - A. Paulson 06.22 13:25    
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Vicens Mas - J. Aney 06.22 09:00 2 - 0  
S. Sakellaridi - S. Hondo 06.22 10:50 2 - 0  
Tenisz (Bad Homburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - A. Petkovic 06.22 20:10 2 - 0  
K. Siniakova - J. Pegula 06.22 17:30 2 - 1  
L. Siegemund - T. Korpatsch 06.22 17:30 2 - 0  
Y. Hatouka - V. Azarenka 06.22 12:00 0 - 2  
Tenisz (Bad Homburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Rus A - Piter K / Van Der Hoek R 06.22 12:00 2 - 0  
Guth M / Middendorf J - Fomina A / Yashina E 06.22 14:20 0 - 2  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Poljak - D. Blanch 06.22 17:50 1 - 2  
J.P. Paz - A. Bega 06.22 20:40 2 - 1  
M. Arnaldi - P. Nejedly 06.22 18:45 2 - 0  
P. Boscardin Dias - W. Leite 06.22 20:25 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - M. Ymer 06.22 17:45 2 - 0  
A. Seppi - Y. Nishioka 06.22 17:35 2 - 0  
Ala. Gray - I. Ivashka 06.22 14:30 0 - 2  
C. Norrie - A. Popyrin 06.22 12:00    
E. Ruusuvuori - A. Ramos-Vinolas 06.22 17:30 2 - 0  
F. Tiafoe - L. Broady 06.22 19:55 0 - 2  
Fucsovics M. - A. Bedene 06.22 19:05 2 - 1  
J-W. Tsonga - E. Gerasimov 06.22 13:30 0 - 2  
J. Millman - Jay Clarke 06.22 16:10 2 - 0  
Jam. Ward - V. Pospisil 06.22 19:05 0 - 2  
M. Kukushkin - A. Bublik 06.22 16:20 0 - 2  
M. Purcell - J. Duckworth 06.22 17:05 2 - 1  
N. Gombos - A. Popyrin 06.22 14:30 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - S. Kuznetsova 06.22 18:40 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - J. Ostapenko 06.22 16:15 0 - 2  
A. Sabalenka - B. Pera 06.22 20:35 2 - 0  
A. Sevastova - Marta Kostyuk 06.22 14:30 2 - 1  
B.V. Andreescu - C. McHale 06.22 14:30 2 - 1  
B.V. Andreescu - M. Keys 06.22 12:00    
C. Giorgi - Kar. Pliskova 06.22 15:00 2 - 1  
D. Kasatkina - V. Zvonareva 06.22 18:15    
E. Mertens - C. Gauff 06.22 19:25 1 - 2  
H. Dart - E. Rybakina 06.22 13:40 1 - 2  
H. Watson - I. Swiatek 06.22 17:00 1 - 2  
O. Jabeur - M. Vondrousova 06.22 17:00 2 - 0  
P. Badosa Gibert - E. Svitolina 06.22 13:30 1 - 2  
P. Martic - B. Bencic 06.22 21:05 0 - 2  
S. Rogers - K. Bertens 06.22 16:45 2 - 0  
V. Golubic - S. Stosur 06.22 20:10 2 - 0  
V. Kudermetova - A. Riske 06.22 19:50 0 - 2  
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cukierman - M. Pucinelli de Almeida 06.22 11:10 0 - 2  
E. Graziani - L. Martinez 06.22 11:00 2 - 1  
F. Forti - N.D. Ionel 06.22 13:15 2 - 0  
G.L. Tanner - L. Hampel 06.22 11:20 0 - 2  
J. von der Schulenburg - N. Moreno de Alboran 06.22 10:25 0 - 2  
M. Damm - H. von der Schulenburg 06.22 10:30 0 - 2  
M. Veldheer - D. Wenger 06.22 11:45 2 - 1  
Mir. Martinez - M. Brunold 06.22 08:55 2 - 0  
Tenisz (Klosters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabric - Cel. Naef 06.22 13:25 1 - 2  
A. Rajkovic - S. Scilipoti 06.22 09:00 0 - 2  
A. Vecic - V. Ryser 06.22 09:00 1 - 2  
A.G. Vasilescu - N. Stadler 06.22 12:10 2 - 0  
J. Jebawy - L. Pigato 06.22 13:30 1 - 2  
S. Marti - Nad. Keller 06.22 09:00 0 - 2  
S. Ochsner - L. Papadakis 06.22 09:00 0 - 2  
W. Falkowska - Viv. Wolff 06.22 09:00 2 - 0  
Y. In-Albon - B. Gatica 06.22 12:10 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Schaefer - E. Vanlangendonck 06.22 17:10 2 - 0  
E. Valletta - A. Bertoloni 06.22 15:45 0 - 2  
E. Vishnevskaya - L. Noskova 06.22 11:30    
F. Arcidiacono - A. Isaeva 06.22 11:30 2 - 1  
G. Pedone - D. Krasnova 06.22 11:00 2 - 1  
S. Milatova - E. Seibold 06.22 18:05 0 - 2  
T. Pieri - M. Sieg 06.22 14:15 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Thiem 06.22 18:40    
D. Medvedev - C. Moutet 06.22 15:00 2 - 0  
K. Khachanov - F. Lopez 06.22 18:55 1 - 2  
T. Sandgren - C. Ruud 06.22 13:30 0 - 2  
U. Humbert - M. Kecmanovic 06.22 16:30 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Middelkoop M - Daniell M / Oswald P 06.22 15:25 0 - 2  
DjokovicN/Gomez-HerreraC - Brkic T / Cacic N 06.22 16:40 2 - 1  
Granollers M / Zeballos H - Jebavy/Vesely 06.22 13:30 2 - 1  
Molteni A / Vavassori A - Pella G / Sousa J 06.22 13:30 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - R. Bonadio 06.22 17:25 2 - 0  
G.M. Moroni - V. Galovic 06.22 12:25 2 - 0  
J. Forejtek - Gas. Elias 06.22 16:10 0 - 2  
J. Lehecka - L. Vanni 06.22 14:05 2 - 0  
J. Lenz - D. Ajdukovic 06.22 10:30 0 - 2  
M. Basic - V. Kopriva 06.22 18:45 2 - 0  
M. Guinard - A. Menendez-Maceiras 06.22 15:30    
O. Luz - N. Serdarusic 06.22 12:05 2 - 1  
R. Brancaccio - P. Cachin 06.22 10:30 0 - 2  
T. Lamasine - A. Arnaboldi 06.22 10:30 2 - 1  
Tung-Lin Wu - H.V.N. Rune 06.22 14:45 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drzewiecki /Martos Gornes - Romboli F / Schnur M 06.22 18:45 0 - 2  
Martinez L D / Matos R - Brown D / Weissborn T 06.22 18:55 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - Duck Hee Lee 06.22 14:15 0 - 2  
A.L. Lingua Lavallen - Ryo. Tanuma 06.22 10:30 2 - 0  
B. Winter Lopez - M. Whitehouse 06.22 10:30 2 - 0  
E. Qabazard - B. Alabdullah 06.22 14:15 2 - 1  
I. Lopez Morillo - Ozan Colak 06.22 12:00 2 - 0  
Ji Sung Nam - Rin. Hijikata 06.22 12:50 0 - 2  
L. Giacomini - M.F. Descotte 06.22 10:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Baharmus - T. Malik 06.22 10:30 0 - 2  
H. Ogata - K. Kanev 06.22 13:00 0 - 2  
N. Liauw A Fong - Y. Chikaraishi 06.22 12:00 0 - 2  
Tenisz (Montauban, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Crepaldi - J.O. Gutierrez 06.22 12:00 0 - 2  
N. Seateun - Mar. Eriksson 06.22 13:00 2 - 0  
V. Durasovic - A. Garcian 06.22 11:00 2 - 0  
Tenisz (Perigueux, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Siskova - C. Ferrando 06.22 15:50 2 - 0  
D. Parry - L. Bencheikh 06.22 11:20 2 - 0  
F. Brugnone - S. Cakarevic 06.22 12:50 0 - 2  
K. Marthiens - G. Maristany Zuleta 06.22 10:00 0 - 2  
S. Nahimana - A. Droguet 06.22 13:15 2 - 1  
V. Ivakhnenko - P. Leykina 06.22 10:30    
Tenisz (Porto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aki. Omae - M. Jorge 06.22 16:20 1 - 2  
Aya. Shimizu - Z. Zlochova 06.22 16:15 0 - 2  
M. Gutierrez Carrasco - Mat. Morais 06.22 17:40 2 - 0  
S. Lansere - M.I. Fonte 06.22 16:30 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon-selejt., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - C. Taberner 06.22 12:00 0 - 2  
A. Fery - P. Gunneswaran 06.22 15:30 2 - 0  
A. Matusevich - W. Jansen 06.22 12:00 2 - 1  
A. Molcan - E. Escobedo 06.22 14:50 2 - 1  
A. Rinderknech - M. Bourgue 06.22 16:35 2 - 1  
A. Tabilo - Ale. Muller 06.22 17:20 2 - 0  
A. Vukic - Bra. Nakashima 06.22 12:00 0 - 2  
And. Kuznetsov - M. Vilella Martinez 06.22 15:25 2 - 1  
And. Martin - M. Moraing 06.22 14:00 2 - 0  
B. Bonzi - J.P. Ficovich 06.22 12:00 2 - 0  
B. Gojo - M. Polmans 06.22 13:40 0 - 2  
B. Rola - F. Gaio 06.22 16:50 0 - 2  
B. Tomic - B. Kavcic 06.22 12:00 2 - 1  
B. Zapata Miralles - A. Giannessi 06.22 12:00 2 - 0  
C. Lestienne - A. Celikbilek 06.22 17:55 1 - 2  
C. O'Connell - F. Horansky 06.22 12:00 2 - 1  
Chr. Eubanks - V. Troicki 06.22 12:00 1 - 2  
D. Altmaier - M. Marterer 06.22 12:00 2 - 0  
D. Dzumhur - Q. Halys 06.22 15:10 2 - 0  
D. Kudla - A. Pellegrino 06.22 15:10 2 - 0  
D. Popko - E. Gulbis 06.22 13:20 1 - 2  
Dan. Petrovic - F. Gill 06.22 14:40 0 - 2  
E. Couacaud - J.M. Cerundolo 06.22 13:40 2 - 1  
E. Ymer - Tat. Ito 06.22 13:35 0 - 2  
Emi. Gomez - M. Janvier 06.22 17:15 1 - 2  
F. Baldi - R. Marcora 06.22 16:15 0 - 2  
F. Cerundolo - F. Meligeni Rodrigues A. 06.22 14:25 2 - 0  
F.F. Silva - E. Donskoy 06.22 17:45 2 - 0  
G. Andreozzi - R. Haase 06.22 13:15 0 - 2  
G. Barrere - B. Fratangelo 06.22 17:10 2 - 1  
H. Dellien - A. McHugh 06.22 14:15 2 - 0  
H. Gaston - Shi. Mochizuki 06.22 12:00 1 - 2  
J. Kovalik - R. Ramanathan 06.22 16:15 0 - 2  
Jas. Jung - P. Gojowczyk 06.22 13:55 2 - 0  
Joao Domingues - D. Masur 06.22 14:00 0 - 2  
Joao Menezes - J. Pinnington Jones 06.22 15:50 0 - 2  
K. Majchrzak - Y. Maden 06.22 13:10 2 - 0  
K. Zuk - L. Rosol 06.22 15:45 2 - 0  
L. Giustino - I. Marchenko 06.22 13:35 0 - 2  
L. Lacko - N. Milojevic 06.22 12:00 0 - 2  
L. Mayer - M. Trungelliti 06.22 17:55 0 - 2  
M. Copil - Dim. Kuzmanov 06.22 12:00 2 - 0  
M. Ebden - S. Baez 06.22 15:40 2 - 1  
M. Klizan - Z. Kolar 06.22 12:00 0 - 2  
M. McDonald - K. Coppejans 06.22 14:25 2 - 1  
M. Safwat - M. Torpegaard 06.22 16:20 2 - 1  
M.T. Barrios Vera - M. Krueger 06.22 13:15 2 - 0  
O. Otte - H. Laaksonen 06.22 15:25 2 - 0  
P. Lorenzi - B. van de Zandschulp 06.22 18:30 0 - 2  
R. Bemelmans - R. Olivo 06.22 12:00 2 - 0  
R. Cid Subervi - M-A. Hüsler 06.22 14:55 1 - 2  
R. Safiullin - I. Karlovic 06.22 15:05 2 - 0  
S. Diez - B. Schnur 06.22 16:45 1 - 2  
S. Ofner - C-M. Stebe 06.22 16:40 2 - 0  
S. Stakhovsky - Go Soeda 06.22 16:50 2 - 0  
Stu. Parker - D. Sela 06.22 15:15 1 - 2  
T-S. Kwiatkowski - Ant. Hoang 06.22 12:00 1 - 2  
T. Griekspoor - T. Fabbiano 06.22 12:00 2 - 1  
T. Kokkinakis - M. Cressy 06.22 15:50 0 - 2  
T. Robredo - T. Machac 06.22 17:40 1 - 2  
T. Seyboth Wild - T. Kamke 06.22 17:30 2 - 0  
T.M. Etcheverry - C. Ilkel 06.22 16:45 2 - 0  
Yas. Uchiyama - R. Peniston 06.22 15:20 2 - 1  
Zhizhen Zhang - J.P. Varillas 06.22 17:15 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - Eden Silva 06.22 18:50 0 - 2  
A. Kalinina - G. Garcia Perez 06.22 21:00 2 - 0  
A. Kalinskaya - Gálfi D. 06.22 18:35 2 - 1  
A. Kiick - Y. Bonaventure 06.22 17:15 0 - 2  
A. Raina - V. Lepchenko 06.22 20:15 0 - 2  
C. Buyukakcay - Har. Tan 06.22 19:15 0 - 2  
Claire Liu - J. Loeb 06.22 20:25 2 - 0  
D. Seguel - L. Pattinama Kerkhove 06.22 18:20 0 - 2  
D. Snigur - B. Haddad Maia 06.22 18:50 1 - 2  
E. Gorgodze - Eva Shaw 06.22 20:50 2 - 0  
G. Min - Pri. Hon 06.22 18:15 0 - 2  
G. Minnen - Kur. Nara 06.22 18:15 2 - 1  
I. Shinikova - F. di Lorenzo 06.22 19:25 2 - 1  
Jia-Jing Lu - K. Kucova 06.22 19:35 0 - 2  
K. Gerlach - A. Sharma 06.22 20:05 0 - 2  
Kri. Ahn - Car. Dolehide 06.22 20:10 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - J. Fett 06.22 19:25 0 - 2  
L. Tsurenko - G. Talaba 06.22 20:20 2 - 0  
M. Niculescu - U. Eikeri 06.22 20:15 2 - 0  
M. Sherif Abdelaziz - I. Fetecau 06.22 19:00 2 - 0  
Mayo Hibi - W. Osuigwe 06.22 20:40 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - J. Niemeier 06.22 18:35 1 - 2  
Nat. Kostic - M. Inglis 06.22 19:15 0 - 2  
T. Mrdeza - K. Volynets 06.22 20:25 0 - 2  
Tara Moore - R. Zarazua 06.22 17:30 2 - 0  
V. Diatchenko - Na-Lae Han 06.22 19:30 2 - 0  
V. Kuzmova - I. de Vroome 06.22 17:55 0 - 2  
V. Savinykh - A. Gasanova 06.22 20:45 0 - 2  
Xiaodi You - K. Rakhimova 06.22 18:45 0 - 2  
Yafan Wang - M. Zanevska 06.22 19:10 2 - 0  

 

2021.06.21.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - I. Minchenkov 06.21 11:45 0 - 3  
A. Aslanyan - R. Pavlenko 06.21 13:15 0 - 3  
A. Duka - G. Karpovkin 06.21 07:00 1 - 3  
A. Ilin - I. Mikhaylov 06.21 01:15 3 - 0  
A. Ilin - I. Ramenskiy 06.21 23:45 2 - 3  
A. Kolmin - E. Voronkov 06.21 14:45 3 - 1  
A. Kolmin - V. Vologzhanin 06.21 16:45 2 - 2  
A. Lobanov - A. Aslanyan 06.21 10:45 3 - 2  
A. Lobanov - I. Minchenkov 06.21 12:45 3 - 2  
A. Serebrennikov - E. Kalashnikov 06.21 00:15 1 - 3  
A. Sirotkin - E. Masokin 06.21 18:45 2 - 3  
A. Sirotkin - I. Afanasyev 06.21 20:45 3 - 1  
A. Slashchev - I. Mikhaylov 06.21 00:15 3 - 1  
A. Slashchev - O. Kutuzov 06.21 15:45 0 - 3  
A. Slashchev - V. Shirshov 06.21 17:15 0 - 3  
A. Uezdin - K. Churin 06.21 00:30 3 - 1  
A. Uezdin - V. Putilovsky 06.21 03:00 2 - 3  
A. Uvarov - A. Slashchev 06.21 03:15 3 - 2  
A. Uvarov - O. Kutuzov 06.21 00:45 0 - 3  
A. Yakovlev - I. Meteleshko 06.21 16:30 3 - 0  
A. Yakovlev - S. Muslikov 06.21 14:30 3 - 1  
A. Zabrodin - Ale. Fedorov 06.21 08:45 3 - 2  
A. Zabrodin - I. Iskenderov 06.21 06:45 0 - 3  
A. Zirin - A.R. Kazakov 06.21 12:30 0 - 3  
A. Zirin - V.V. Kutin 06.21 10:30 3 - 1  
A.R. Kazakov - V. Chernov 06.21 11:00 3 - 1  
Ale. Alekseev - M. Dukhin 06.21 19:30 3 - 1  
Ale. Alekseev - V. Staroverov 06.21 21:00 3 - 0  
Ale. Fedorov - O.N. Kharlakin 06.21 07:15 3 - 2  
D. Razinkov - I. Moshkov 06.21 20:45 1 - 3  
D. Razinkov - N. Lyfenko 06.21 18:45 3 - 0  
D.M. Evlakhin - O. Pronin 06.21 23:15 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - S. Homutov 06.21 06:45 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 06.21 08:45 3 - 0  
E. Glazun - A. Sirotkin 06.21 20:15 3 - 0  
E. Ilyukhin - A. Uezdin 06.21 02:00 3 - 0  
E. Kalashnikov - S. Martyukhin 06.21 02:15 3 - 0  
E. Masokin - E. Glazun 06.21 21:15 3 - 2  
E. Masokin - I. Afanasyev 06.21 19:45 3 - 1  
E. Voronkov - O. Belugin 06.21 17:15 0 - 3  
E. Voronkov - V. Vologzhanin 06.21 15:45 2 - 3  
G. Karpovkin - P. Vshivkov 06.21 08:00 3 - 1  
I. Afanasyev - E. Glazun 06.21 19:15 1 - 3  
I. Iskenderov - Ale. Fedorov 06.21 07:45 3 - 0  
I. Iskenderov - O.N. Kharlakin 06.21 09:15 3 - 0  
I. Meteleshko - M. Gusev 06.21 15:00 2 - 3  
I. Mikhaylov - A. Uvarov 06.21 02:15 3 - 2  
I. Minchenkov - R. Pavlenko 06.21 11:15 3 - 0  
I. Moshkov - S. Vardanyan 06.21 19:15 1 - 3  
I. Sergeevich - A. Duka 06.21 07:30 0 - 3  
I. Sergeevich - G. Karpovkin 06.21 09:00 3 - 2  
I. Soldatov - V. Safonov 06.21 23:45 3 - 0  
I. Tolmachev - Dmi. Kolesnikov 06.21 08:15 3 - 0  
I. Zemit - Ale. Alekseev 06.21 18:30 3 - 0  
I. Zemit - M. Dukhin 06.21 20:30 2 - 3  
K. Bystrushkin - A. Slashchev 06.21 14:45 3 - 0  
K. Bystrushkin - O. Kutuzov 06.21 16:45 2 - 2  
K. Churin - S. Ogay 06.21 02:30 1 - 3  
K. Churin - V. Putilovsky 06.21 01:30 1 - 3  
M. Dukhin - V. Staroverov 06.21 19:00 3 - 0  
M. Gusev - A. Yakovlev 06.21 16:00 3 - 2  
N. Lyfenko - I. Moshkov 06.21 19:45 2 - 3  
N. Lyfenko - S. Vardanyan 06.21 12:45 3 - 0  
N. Lyfenko - S. Vardanyan 06.21 21:15 3 - 2  
N. Lyfenko - V. Bazilevsky 06.21 10:45 0 - 3  
N. Sukharnikov - S. Ogay 06.21 23:00 0 - 3  
N. Zhurba - I. Soldatov 06.21 22:45 3 - 2  
O. Belugin - A. Kolmin 06.21 16:15 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Ilin 06.21 02:45 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Ilin 06.21 22:45 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Slashchev 06.21 01:45 1 - 3  
O. Kutuzov - V. Shirshov 06.21 15:15 3 - 2  
O.N. Kharlakin - A. Zabrodin 06.21 08:15 3 - 0  
P. Vshivkov - A. Duka 06.21 08:30 3 - 0  
P. Vshivkov - I. Sergeevich 06.21 06:30 0 - 3  
R. Pavlenko - A. Lobanov 06.21 12:15 2 - 3  
S. Homutov - I. Tolmachev 06.21 09:15 0 - 3  
S. Homutov - V. Bazilevsky 06.21 07:45 1 - 3  
S. Martyukhin - A. Serebrennikov 06.21 03:15 1 - 3  
S. Martyukhin - A.D. Volkov 06.21 23:15 1 - 3  
S. Martyukhin - V. Safonov 06.21 00:45 3 - 2  
S. Muslikov - I. Meteleshko 06.21 15:30 3 - 0  
S. Muslikov - M. Gusev 06.21 17:00 3 - 2  
S. Nikulin - N. Lyfenko 06.21 12:15 2 - 3  
S. Ogay - E. Ilyukhin 06.21 01:00 1 - 3  
S. Vardanyan - D. Razinkov 06.21 20:15 1 - 3  
S. Vardanyan - S. Nikulin 06.21 11:15 3 - 2  
T. Turabekov - V. Chahur 06.21 23:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - I. Tolmachev 06.21 07:15 3 - 2  
V. Bazilevsky - S. Nikulin 06.21 13:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - S. Vardanyan 06.21 11:45 2 - 3  
V. Chernov - A. Zirin 06.21 12:00 1 - 3  
V. Putilovsky - E. Ilyukhin 06.21 00:00 2 - 3  
V. Safonov - A. Serebrennikov 06.21 01:45 0 - 3  
V. Safonov - N. Zhurba 06.21 02:45 1 - 3  
V. Shirshov - K. Bystrushkin 06.21 16:15 1 - 3  
V. Staroverov - I. Zemit 06.21 20:00 2 - 3  
V. Vologzhanin - O. Belugin 06.21 15:15 3 - 1  
V.V. Kutin - A.R. Kazakov 06.21 11:30 0 - 3  
V.V. Kutin - V. Chernov 06.21 13:00 2 - 3  
Z.Y. Tsybikov - T. Turabekov 06.21 22:30 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 06.21 11:00 3 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 06.21 01:00 4 - 5  
El Aguila de Veracruz - Leones de Yucatan 06.21 01:00 11 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco 06.21 00:00 3 - 2  
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 06.21 00:30 11 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 06.21 00:00 2 - 8  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Rands - S. Ashton 06.21 10:00 1 - 2  
L. Gillett - K. Rands 06.21 09:00 0 - 1  
S. Ashton - L. Gillett 06.21 11:00 2 - 0  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Whitehead - Col. Osborne 06.21 12:50 3 - 4  
C. Whitehead - Mar. Adams 06.21 10:50 2 - 4  
Col. Osborne - Jam. Richardson 06.21 11:10 4 - 2  
Col. Osborne - Sha. McDonald 06.21 14:05 4 - 3  
Jam. Richardson - C. Whitehead 06.21 13:35 4 - 1  
Jam. Richardson - Sha. McDonald 06.21 11:45 3 - 4  
Joe Davis - C. Whitehead 06.21 11:25 2 - 4  
Joe Davis - Col. Osborne 06.21 15:10 4 - 0  
Joe Davis - Jam. Richardson 06.21 12:30 2 - 4  
Mar. Adams - Col. Osborne 06.21 12:10 3 - 4  
Mar. Adams - Jam. Richardson 06.21 14:25 4 - 3  
Mar. Adams - Joe Davis 06.21 13:50 0 - 4  
Sha. McDonald - C. Whitehead 06.21 14:45 4 - 3  
Sha. McDonald - Joe Davis 06.21 10:30 4 - 2  
Sha. McDonald - Mar. Adams 06.21 13:10 4 - 3  
E-Sport (CSGO,CIS RMR,Closed Qualifier)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Khan - K23 06.21 18:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Dreamh.Op.June,NA,ClosedQ)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
X13 - Third Impact 06.21 03:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Spring SweetSpring,MainSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Coppenhagen Flames 06.21 18:00 1 - 2  
Endpoint - Hyenas 06.21 15:00    
Extremum - Budapest Five 06.21 18:30 2 - 0  
Mibr - Iberian Family 06.21 16:25 0 - 2  
Sharks Esports - Galaxy Racer Esports 06.21 12:15 2 - 1  
Team Fiend - Lyngby Vikings 06.21 09:00 2 - 1  
X-Kom Ago - 1Win 06.21 09:00 1 - 2  
Young Ninjas - Anonymo Esports 06.21 12:05 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Kenp4Chi) - Sweden (Ensen) 06.21 09:24 1 - 5  
Russia (Sam) - Sweden (Ensen) 06.21 08:48 4 - 5  
Sweden (Ensen) - Canada (Kenp4Chi) 06.21 07:36 2 - 3  
Sweden (Ensen) - Russia (Sam) 06.21 07:00 4 - 4  
Sweden (Ensen) - United States (Escanor) 06.21 08:12 7 - 2  
United States (Escanor) - Sweden (Ensen) 06.21 10:00 2 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 06.21 09:20 4 - 1  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 06.21 09:00 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 06.21 08:20 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 06.21 05:20 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 06.21 09:40 0 - 2  
Norway (Nasmi) - Portugal (Cliff) 06.21 06:00 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 06.21 06:40 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 06.21 05:40 0 - 0  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 06.21 08:40 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Scotland (Judoka) 06.21 06:20 1 - 1  
Scotland (Judoka) - Egypt (Kasandra) 06.21 07:40 0 - 1  
Scotland (Judoka) - Switzerland (Apollo) 06.21 10:20 4 - 0  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 06.21 07:00 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 06.21 05:00 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Scotland (Judoka) 06.21 07:20 2 - 0  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 06.21 10:00 1 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund (Confession) - Inter (Russia Today) 06.21 17:00 0 - 0  
Dortmund (Confession) - Wolverhampton (Trader AC) 06.21 19:05 1 - 1  
Everton (Barcelona) - Ajax (Xalinho) 06.21 11:15 2 - 0  
Inter (Russia Today) - Marseille (Fints) 06.21 19:30 3 - 3  
Inter (Russia Today) - Milan (Ab Ovo) 06.21 17:50 1 - 2  
Marseille (Fints) - Dortmund (Confession) 06.21 18:15 0 - 0  
Marseille (Fints) - Wolverhampton (Trader AC) 06.21 17:25 0 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 06.21 15:45 3 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Marseille (Fints) 06.21 16:35 2 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Everton (Barcelona) 06.21 12:30 0 - 0  
Tottenham (Megapolice) - RB Leipzig (Dallas Stars) 06.21 10:50 4 - 3  
Wolverhampton (Trader AC) - Inter (Russia Today) 06.21 16:10 3 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - Milan (Ab Ovo) 06.21 18:40 2 - 2  
E-Sport (LOL, LCK CL, Summer GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bro Challengers - Af Challengers 06.21 10:00 1 - 0  
Dwg Kia Challengers - T1 Challengers 06.21 13:00 1 - 0  
Ns Challengers - Lsb Challengers 06.21 11:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Golden Guardians 06.21 02:50 1 - 0  
Immortals - Flyquest 06.21 01:15 1 - 0  
Team Solomid - Cloud9 06.21 00:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All Knights - Kaos Latin Gamers 06.21 00:35 0 - 1  
Infinity Esports - Isurus Gaming 06.21 02:50 1 - 0  
Rainbow7 - Estral E-Sports 06.21 01:40 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estar Gaming - Invictus Gaming 06.21 13:00 0 - 2  
Oh My God - Rogue Warriors 06.21 11:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Efive Esports - Electronik Generation 06.21 21:50 0 - 1  
For The Win Esports - White Dragons 06.21 21:00 0 - 1  
Karma Clan Esports - Offset Esports 06.21 22:55 0 - 1  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Summer S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Arctic - Cream Real Betis 06.21 18:00 1 - 0  
Giants.Spain - S2V Esports 06.21 19:50 1 - 0  
Mad Lions Madrid - Bcn Squad 06.21 18:55 1 - 0  
Team Queso - Movistar Riders 06.21 22:10 0 - 1  
Ucam Esports Club - Emonkeyz 06.21 21:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,BelgianLeague,Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ion Squad - Team 7am 06.21 19:45 0 - 1  
KRC Genk Esports - KV Mechelen 06.21 20:45 0 - 1  
Sector One - Starlan Gaming Club 06.21 19:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,Esport Balkan League,S9,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena Zvezda - Z10 ESHARK 06.21 20:40 1 - 0  
NK Osijek Esport - Split Raiders 06.21 19:00 0 - 1  
Valiance - Asus Rog Elite 06.21 19:40 1 - 0  
X25 Esports - Nexus Gaming 06.21 21:50 0 - 1  
E-Sport (LOL,UK League Ch., Summer, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enclave Gaming - Bulldog Esports 06.21 19:00 1 - 0  
Nvision Esports - London Esports 06.21 22:00 0 - 1  
Resolve - Lucent Esports 06.21 20:00 0 - 1  
Viperio - Mnm Gaming Academy 06.21 21:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Ash) - LA Clippers (Jema11) 06.21 08:12 45 - 46  
Brooklyn (Ash) - Milwaukee (MrPanda) 06.21 07:36 40 - 43  
Brooklyn (Ash) - Portland (Zod) 06.21 07:00 46 - 41  
LA Clippers (Jema11) - Brooklyn (Ash) 06.21 10:00 37 - 44  
LA Clippers (Jema11) - Portland (Zod) 06.21 09:24 49 - 51  
Milwaukee (MrPanda) - LA Clippers (Jema11) 06.21 08:48 36 - 48  
Portland (Bumblebee) - LA Clippers (Asap) 06.21 21:30 52 - 50  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Tranquil) - Brooklyn (Bumblebee) 06.21 15:06 42 - 50  
Atlanta (Tranquil) - Brooklyn (Phabian) 06.21 05:00 49 - 36  
Atlanta (Tranquil) - Milwaukee (Asap) 06.21 16:18 39 - 43  
Brooklyn (Bumblebee) - Atlanta (Tranquil) 06.21 16:54 56 - 54  
Brooklyn (Bumblebee) - Philadelphia (Gatz) 06.21 14:30 42 - 47  
Milwaukee (Asap) - Brooklyn (Bumblebee) 06.21 15:42 40 - 46  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Toronto (Answer2208) 06.21 06:30 62 - 63  
Charlotte (Dankarakoz6) - LA Clippers (Rom1pr) 06.21 11:55 62 - 43  
Cleveland (BossVlados0_0) - Charlotte (Dankarakoz6) 06.21 13:05 94 - 71  
Cleveland (BossVlados0_0) - New York (iehbr_) 06.21 11:20 83 - 69  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 06.21 07:40 56 - 72  
Denver (mi4eka) - Boston (Shell_Doc) 06.21 16:35 79 - 52  
LA Clippers (Rom1pr) - Cleveland (BossVlados0_0) 06.21 10:45 64 - 63  
New York (iehbr_) - Charlotte (Dankarakoz6) 06.21 10:10 52 - 68  
New York (iehbr_) - LA Clippers (Rom1pr) 06.21 12:30 53 - 79  
Oklahoma C. (jordan1234) - Atlanta (nikitos349) 06.21 08:15 54 - 70  
Oklahoma C. (jordan1234) - Cleveland (kotpirog131) 06.21 05:55 50 - 67  
Toronto (Answer2208) - Cleveland (kotpirog131) 06.21 08:50 82 - 69  
Toronto (Answer2208) - Oklahoma C. (jordan1234) 06.21 07:05 76 - 56  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Ash) - Denver (Zod) 06.21 11:00 55 - 45  
Dallas (Ash) - LA Clippers (Jema11) 06.21 12:12 59 - 51  
Dallas (Ash) - Portland (MrPanda) 06.21 11:36 56 - 49  
Dallas (Phabian) - Denver (Kodas) 06.21 23:48 45 - 53  
Dallas (Phabian) - Portland (Tranquil) 06.21 23:12 34 - 44  
Denver (Kodas) - Dallas (Phabian) 06.21 22:00 42 - 34  
Denver (Zod) - Portland (MrPanda) 06.21 14:00 54 - 57  
LA Clippers (Asap) - Dallas (Phabian) 06.21 22:36 55 - 52  
Portland (MrPanda) - Dallas (Ash) 06.21 13:24 63 - 55  
Portland (MrPanda) - LA Clippers (Jema11) 06.21 12:48 45 - 55  
E-Sport (R6S, European League, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Team Vitality 06.21 21:45 0 - 1  
Cowana Gaming - Virtus.pro 06.21 19:15 1 - 0  
Natus Vincere - G2 Esports 06.21 20:30 1 - 0  
Rogue - Team Secret 06.21 23:00 0 - 1  
Trainhard Esport - Team Empire 06.21 18:00 1 - 0  
E-Sport (SC2, GSL Season, Code A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forgg - Percival 06.21 11:35 1 - 3  
Parting - Zest 06.21 12:25 3 - 0  
E-Sport (SC2, Next Spring, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clem - Maru 06.21 14:00 0 - 3  
Time - Solar 06.21 13:00 0 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joacaba - Sao Jose 06.21 23:15 7 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesaro - Meta Catania (2.m.) 06.21 20:30 3 - 2  
Golf (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
US Open 2021 06.21 00:00    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Las Vegas (4.m.) 06.21 02:00 1 - 1  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puente Alto - Universidad de Concepcion 06.21 00:00 87 - 103  
Univ.Catolica de Santiago - Leones de Quilpue 06.21 01:00 62 - 72  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Horvátország 06.21 18:00 80 - 69  
Olaszország - Svédország 06.21 18:00 46 - 64  
Oroszország - Szlovénia 06.21 20:45 93 - 75  
Spanyolország - Montenegró 06.21 21:00 78 - 51  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Le Mans 06.21 21:00 97 - 79  
Monaco - Bourg 06.21 19:00 91 - 72  
Strasbourg - Metropolitans Levallois 06.21 20:00 79 - 68  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Atlanta (7.m.) 06.21 02:00 96 - 103  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Tortona (2.m.) 06.21 20:45 77 - 89  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Essex 06.21 19:30 0 - 1  
Krikett (Pakisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Islamabad Utd. - Multan Sultans 06.21 15:00 0 - 1  
Peshawar Zalmi - Karachi Kings 06.21 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Londrina 06.21 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude RS - Sport Recife 06.21 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional RS - Gremio RS 06.21 01:30 2 - 1  
Palmeiras SP - AA Napoli 06.21 00:00 8 - 0  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uruguay - Chile 06.21 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Peru 06.21 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020, B csoport 06.21 21:00    
Eb 2020, Belgium hány pontot szerez a B csoportban? 06.21 21:00    
Eb 2020, Belgium továbbjut a B csoportból? 06.21 21:00    
Eb2020,Melyik 2 csapat végez az első 2 helyen a B csop-ban? 06.21 21:00    
Finnország - Belgium 06.21 21:00 0 - 2  
Oroszország - Dánia (Helyszín: Dánia) 06.21 21:00 1 - 4  
Labdarúgás (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020, C csoport 06.21 18:00    
Eb 2020, Hollandia hány pontot szerez a C csoportban? 06.21 18:00    
Eb 2020, Hollandia továbbjut a C csoportból? 06.21 18:00    
Eb2020,Melyik 2 csapat végez az első 2 helyen a C csop-ban? 06.21 18:00    
Ukrajna - Ausztria 06.21 18:00 0 - 1  
Észak-Macedónia - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 06.21 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - CA Porteno 06.21 02:00 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arman Gohar Sirjan - Navad Urmia 06.21 17:30 4 - 1  
Esteghlal Khuzestan - Fajr Sepasi 06.21 18:20 0 - 0  
Havadar Tehran - Gol Reyhan 06.21 17:20 4 - 1  
Kheybar Khorramabad - Shahin Bushehr 06.21 17:25 0 - 1  
Malavan Anzali - Mes Kerman 06.21 16:30 1 - 0  
Rayka Babol - Shahrdari Astara 06.21 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Shahr Khodro Mashhad 06.21 16:45 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Reykjavik - KR 06.21 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Breidablik 06.21 22:00 0 - 4  
Stjarnan - ÍBV 06.21 20:00 3 - 0  
Throttur Reykjavik - Fylkir 06.21 22:00 2 - 4  
Valur - Thor Akureyri 06.21 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blaublitz Akita - Albirex Niigata 06.21 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Dep. Quindio 06.21 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - BFC Daugavpils 06.21 16:30 0 - 0  
Riga FC - Valmiera 06.21 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MFM Lagos - Wikki Tourists 06.21 08:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga 2 - Baerum 06.21 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland 2 - Fram Larvik 06.21 19:00 2 - 2  
Öygarden - Rosenborg 2 06.21 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Sky Blue 06.21 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Västeras SK 06.21 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Täby FK - Hammarby Talang 06.21 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Linköping 06.21 19:00 1 - 0  
Rosengard - Vittsjö 06.21 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chattanooga Red Wolves - North Carolina 06.21 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermanos Colmenarez - Zamora Barinas 06.21 02:30 3 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu Vaprus - Viljandi Tulevik 06.21 16:00 0 - 1  
Tammeka Tartu - Flora Tallinn 06.21 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Dublin - Shamrock Rovers 06.21 20:45 1 - 0  
Derry City - Sligo 06.21 20:45 1 - 1  
Drogheda Utd. - Dundalk 06.21 20:45 0 - 1  
Longford Town - Waterford FC 06.21 20:45 1 - 2  
St. Patrick's - Finn Harps 06.21 20:45 4 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kempeleen Kiri - Joensuun Maila 06.21 17:00 2 - 0  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego Legion - LA Giltnis 06.21 00:00 13 - 19  
Seattle Seawolves - Austin Gilgronis 06.21 02:00 31 - 36  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szerbia 06.21 10:00 1 - 3  
Brazília - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 06.21 16:30 3 - 1  
Franciaország - Irán 06.21 13:00 3 - 0  
Japán - Bulgária 06.21 12:00 3 - 0  
Kanada - Hollandia 06.21 15:00 3 - 0  
Lengyelország - Argentína 06.21 19:30 3 - 0  
Németország - Oroszország 06.21 21:00 1 - 3  
Szlovénia - USA 06.21 18:00 3 - 2  
Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Törökország 06.21 15:00 7 - 5  
Strandfoci (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Dánia 06.21 13:45 8 - 0  
Románia - Olaszország 06.21 19:15 2 - 4  
Strandfoci (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lengyelország 06.21 12:15 8 - 2  
Norvégia - Spanyolország 06.21 17:45 0 - 8  
Strandfoci (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Azerbajdzsán 06.21 11:00 0 - 2  
Észtország - Svájc 06.21 16:30 4 - 12  
Strandröplabda (GerBeachTour-selejt,Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poniewaz B / Poniewaz D - Schneider R / Wickler C 06.21 15:00 0 - 2  
Reinhardt J / Sievers M - Becker P / Dollinger A 06.21 14:00 2 - 0  
Reinhardt J / Sievers M - Schneider R / Wickler C 06.21 18:15 0 - 2  
Tenisz (Antalya, selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fle. Scott - Makk P. 06.21 09:00 2 - 0  
Tenisz (Bad Homburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - C. Tauson 06.21 11:00 2 - 1  
A. Cornet - A. Rus 06.21 13:30 2 - 1  
A. Hesse - J. Pegula 06.21 14:25 0 - 2  
A. Kerber - E. Yashina 06.21 18:40 2 - 0  
A. Zaja - Ann Li 06.21 13:30 0 - 2  
L. Siegemund - R. Bhatia 06.21 12:00 2 - 1  
L. Siegemund - S. Stephens 06.21 12:00    
P. Kvitova - K. Piter 06.21 16:30 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - M. Trevisan 06.21 11:00 2 - 1  
Tenisz (Bad Homburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anisimova A / Stephens S - Heisen V / Peschke K 06.21 16:00    
Danilina A / Gracheva V - Morderger T / Morderger Y 06.21 15:00 2 - 0  
Dzalamidze N / Kania P - Peterson R/Sorribes Tormo 06.21 15:55 2 - 0  
Kalashnikova O / Mitu A - Kichenok N / Olaru R 06.21 17:15 0 - 2  
Tenisz (Bergamo, selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - L. Rottoli 06.21 09:30 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - Y. Nishioka 06.21 11:00    
R. Gasquet - A. Bublik 06.21 11:00    
R. Opelka - A. Popyrin 06.21 11:00    
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - Kar. Pliskova 06.21 11:00    
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Damm - Cri. Rodriguez 06.21 17:40    
Tenisz (Klosters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Granwehr - S.R. Sekulic 06.21 18:35 2 - 1  
C. Fontenel - A. Prisacariu 06.21 17:00 0 - 2  
D. Herdzelas - M. Kilnarova 06.21 16:45 2 - 0  
E. Bolton - J. Dürst 06.21 14:25 0 - 2  
Kar. Kozakova - V. Meliss 06.21 15:35 2 - 1  
S. Herrmann - J. Zuger 06.21 14:50 2 - 0  
Tenisz (Klosters, selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cukierman - G.L. Tanner 06.21 08:50 2 - 0  
Tenisz (Klosters, selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.G. Vasilescu - Nad. Keller 06.21 10:30 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil. Simon - C. Ruud 06.21 13:30 0 - 2  
J. Vesely - S. Caruso 06.21 17:10 2 - 0  
K. Khachanov - L. Pouille 06.21 16:35 2 - 1  
L.G.M. Harris - C. Moutet 06.21 13:30 0 - 2  
Luk. Klein - D. Lajovic 06.21 15:15 2 - 0  
N. Kuhn - F. Lopez 06.21 19:10 0 - 2  
S. Travaglia - G. Pella 06.21 13:30 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Gonzalez S - Mannarino A / Reyes-varela M 06.21 16:00 1 - 2  
Krajicek A / Sandgren T - Bolelli S / Gonzalez M 06.21 17:45 0 - 2  
Lopez-Tarres M / Munar Cl - Erlich J / Vasilevski A 06.21 19:20 0 - 2  
Molteni A / Vavassori A - Andujar P / Carreno Busta 06.21 13:30    
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Benchetrit - M. Jaziri 06.21 15:15 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - U. Blanch 06.21 17:00 1 - 2  
H. Grenier - A. Vatutin 06.21 15:00 2 - 0  
Tenisz (Milánó-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ajdukovic - C. Ugo Carabelli 06.21 13:00 2 - 0  
E. Furness - O. Luz 06.21 11:00 1 - 2  
M. Vrbensky - G. Zeppieri 06.21 11:00 0 - 2  
N. Fatic - J. Forejtek 06.21 13:15 0 - 2  
Tenisz (Montauban, selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bouquier - Rob.Bertrand 06.21 08:55 1 - 2  
Tenisz (Perigueux, selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T.Rakotomanga Rajaonah - J. Tomera 06.21 09:30 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,