Tippmix eredmények - 2021. július 12-18.

2021-07-12
Tippmix eredmények - 2021. július 12-18.
2021.07.18.
3x3 Kosárlabda (Big 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aliens - Ball Hogs 07.18 22:20 42 - 51  
Bivouac - Tri State 07.18 22:00 29 - 50  
Ghost Ballers - Enemies 07.18 21:00 50 - 44  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Agapov - M. Davydov 07.18 11:30 3 - 0  
A. Agapov - S. Bilyuga 07.18 13:00 3 - 2  
A. Aslanyan - A.Y. Fedosov 07.18 23:30 3 - 1  
A. Batalov - E. Golovachev 07.18 16:15 2 - 3  
A. Klavdenkov - B. Grebenyuk 07.18 19:15 1 - 3  
A. Merezhko - G. Karpovkin 07.18 06:30 3 - 1  
A. Merezhko - Ser. Ovechkin 07.18 08:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - D. Sayanov 07.18 00:15 1 - 3  
A. Shirshov - E.A. Kupryakov 07.18 16:45 1 - 3  
A. Shirshov - Vla. Fedorov 07.18 14:45 3 - 2  
A. Slashchev - P. Ziuzikov 07.18 20:15 0 - 3  
A. Tretyakov - Pav. Medvedev 07.18 10:45 3 - 1  
A. Tretyakov - T. Turabekov 07.18 12:45 0 - 3  
A. Uvarov - D.M. Evlakhin 07.18 02:15 0 - 3  
A.M. Kuznetsov - A. Agapov 07.18 10:30 2 - 3  
A.M. Kuznetsov - M. Davydov 07.18 12:30 2 - 3  
A.Y. Fedosov - N. Sukharnikov 07.18 00:00 3 - 2  
Ale. Alekseev - V. Mishakin 07.18 20:00 3 - 1  
B. Grebenyuk - D. Razinkov 07.18 20:15 2 - 3  
D. Balakin - O. Kutuzov 07.18 22:45 3 - 0  
D. Razinkov - A. Klavdenkov 07.18 20:45 1 - 3  
D. Razinkov - E. Mishutin 07.18 18:45 3 - 0  
D. Sayanov - N. Zhurba 07.18 02:15 3 - 1  
D. Sayanov - Y. Merkushin 07.18 23:45 3 - 1  
D. Tikhnenko - Ale. Alekseev 07.18 19:00 1 - 3  
D.M. Evlakhin - N. Sadovskiy 07.18 03:15 3 - 0  
Dan. Andreev - A. Batalov 07.18 15:15 3 - 1  
Dan. Andreev - S. Homutov 07.18 07:15 2 - 3  
E. Golovachev - Dan. Andreev 07.18 08:45 3 - 1  
E. Golovachev - K.S. Olshakov 07.18 14:45 3 - 1  
E. Golovachev - S. Homutov 07.18 10:15 3 - 2  
E. Golovachev - V. Bazilevsky 07.18 06:45 3 - 0  
E. Mishutin - A. Klavdenkov 07.18 19:45 3 - 2  
E. Mishutin - B. Grebenyuk 07.18 21:15 3 - 0  
G. Bardyshev - Ale. Alekseev 07.18 21:00 3 - 1  
G. Bardyshev - D. Tikhnenko 07.18 19:30 0 - 3  
G. Karpovkin - O. Belugin 07.18 09:00 3 - 1  
G. Karpovkin - Ser. Ovechkin 07.18 07:30 3 - 2  
I. Lednev - I. Matveev 07.18 10:45 2 - 3  
I. Lednev - I. Valeriovich Nyrkov 07.18 12:45 3 - 0  
I. Matveev - I. Valeriovich Nyrkov 07.18 11:45 3 - 0  
I. Matveev - R. Khomenko 07.18 13:15 2 - 3  
I. Minchenkov - A. Tretyakov 07.18 12:15 3 - 2  
I. Pandur - Kim Sen Ir 07.18 16:00 3 - 2  
I. Valeriovich Nyrkov - R. Khomenko 07.18 11:15 0 - 3  
K. Churin - A.Y. Fedosov 07.18 03:00 1 - 3  
K. Churin - R. Pavlenko 07.18 00:30 0 - 3  
K.N. Malahov - A. Slashchev 07.18 21:15 0 - 3  
K.N. Malahov - P.V. Khramkov 07.18 19:45 3 - 1  
K.S. Olshakov - A. Batalov 07.18 17:15 0 - 3  
K.S. Olshakov - Dan. Andreev 07.18 15:45 1 - 3  
Kim Sen Ir - V. Nemashkalo 07.18 14:30 0 - 3  
Kim Sen Ir - V. Selkin 07.18 16:30 2 - 3  
M. Davydov - S. Bilyuga 07.18 11:00 0 - 3  
N. Sadovskiy - A. Uvarov 07.18 00:15 2 - 3  
N. Sukharnikov - K. Churin 07.18 02:00 3 - 2  
N. Zhurba - A. Serebrennikov 07.18 03:15 2 - 3  
N. Zhurba - S. Martyukhin 07.18 00:45 2 - 3  
O. Belugin - A. Merezhko 07.18 08:00 3 - 2  
O. Kutuzov - A. Vlasov 07.18 23:45 3 - 1  
O.N. Kharlakin - R. Agababyan 07.18 06:45 3 - 1  
O.N. Kharlakin - R. Agababyan 07.18 10:15 3 - 0  
O.N. Kharlakin - S. Lanovenko 07.18 08:45 3 - 1  
P. Semeshin - D. Sayanov 07.18 01:15 3 - 2  
P. Semeshin - V. Safonov 07.18 23:15 3 - 2  
P. Ziuzikov - K.N. Malahov 07.18 18:45 3 - 2  
P. Ziuzikov - P.V. Khramkov 07.18 20:45 1 - 3  
P.V. Khramkov - A. Slashchev 07.18 19:15 3 - 0  
Pav. Medvedev - I. Minchenkov 07.18 13:15 1 - 3  
Pav. Medvedev - T. Turabekov 07.18 11:45 3 - 1  
R. Agababyan - S. Lanovenko 07.18 07:45 2 - 3  
R. Agababyan - V. Staroverov 07.18 09:15 3 - 1  
R. Khomenko - I. Lednev 07.18 12:15 2 - 3  
R. Pavlenko - A.Y. Fedosov 07.18 01:30 3 - 0  
R. Pavlenko - S. Ogay 07.18 02:30 2 - 3  
S. Bilyuga - A.M. Kuznetsov 07.18 12:00 3 - 1  
S. Homutov - E. Golovachev 07.18 08:15 3 - 2  
S. Lanovenko - V. Staroverov 07.18 07:15 1 - 3  
S. Martyukhin - A. Serebrennikov 07.18 01:45 3 - 0  
S. Martyukhin - D. Sayanov 07.18 22:45 3 - 1  
S. Martyukhin - P. Semeshin 07.18 02:45 0 - 3  
S. Myagkov - V. Shirshov 07.18 23:15 1 - 3  
S. Ogay - N. Sukharnikov 07.18 01:00 3 - 1  
S. Ogay - R. Pavlenko 07.18 23:00 3 - 0  
Ser. Ovechkin - O. Belugin 07.18 07:00 3 - 1  
T. Turabekov - A. Aslanyan 07.18 22:30 1 - 3  
T. Turabekov - I. Minchenkov 07.18 11:15 1 - 3  
V. Bazilevsky - Dan. Andreev 07.18 07:45 0 - 3  
V. Bazilevsky - S. Homutov 07.18 09:15 3 - 0  
V. Mishakin - D. Tikhnenko 07.18 20:30 2 - 3  
V. Mishakin - G. Bardyshev 07.18 18:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - I. Pandur 07.18 17:00 2 - 3  
V. Nemashkalo - V. Selkin 07.18 15:30 0 - 3  
V. Selkin - I. Pandur 07.18 15:00 0 - 3  
V. Shirshov - A. Uvarov 07.18 01:15 1 - 3  
V. Staroverov - O.N. Kharlakin 07.18 08:15 1 - 3  
Vla. Fedorov - E.A. Kupryakov 07.18 15:45 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - West Coast Eagles 07.18 08:40 56 - 98  
Collingwood - Carlton 07.18 07:20 62 - 91  
Greater Western Sydney - Sydney Swans 07.18 10:10 72 - 98  
North Melbourne Kangaroos - Essendon 07.18 04:35 74 - 92  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 07.18 01:00 7 - 17  
Bravos de Leon - Guerreros de Oaxaca 07.18 01:15 10 - 12  
Bravos de Leon - Guerreros de Oaxaca 07.18 20:15 10 - 12  
Diablos Rojos del Mexico - Acereros de Monclova 07.18 20:00 15 - 3  
Generales de Durango - Rieleros de Aguascaliente 07.18 02:00    
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 07.18 01:00    
Mariachis de Guadalajara - Toros de Tijuana 07.18 00:00 6 - 8  
Mariachis de Guadalajara - Toros de Tijuana 07.18 22:00 4 - 1  
Pericos de Puebla - El Aguila de Veracruz 07.18 20:00 2 - 8  
Sultanes de Monterrey - Saraperos de Saltillo 07.18 00:00 7 - 10  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 07.18 02:00 0 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago Cubs 07.18 22:10 6 - 4  
Atlanta - Tampa Bay 07.18 01:20 9 - 0  
Atlanta - Tampa Bay (19:20) 07.18 19:20 5 - 7  
Chicago WS - Houston 07.18 01:15 10 - 1  
Chicago WS - Houston (20:10) 07.18 20:10 4 - 0  
Cincinnati - Milwaukee 07.18 01:10 4 - 7  
Cincinnati - Milwaukee (19:10) 07.18 19:10 0 - 8  
Colorado - LA Dodgers 07.18 02:10 2 - 9  
Colorado - LA Dodgers (21:10) 07.18 21:10 6 - 5  
Detroit - Minnesota (19:10) 07.18 19:10 7 - 0  
Kansas City - Baltimore 07.18 01:10 4 - 8  
Kansas City - Baltimore (20:10) 07.18 20:10 0 - 5  
LA Angels - Seattle 07.18 03:07 9 - 4  
LA Angels - Seattle (22:07) 07.18 22:07 4 - 7  
NY Yankees - Boston 07.18 01:15 3 - 1  
Oakland - Cleveland 07.18 22:07 2 - 4  
Philadelphia - Miami 07.18 00:05 2 - 2  
Pittsburgh - NY Mets 07.18 01:05 9 - 7  
Pittsburgh - NY Mets (19:05) 07.18 19:05 6 - 7  
St. Louis - San Francisco 07.18 01:15 3 - 1  
St. Louis - San Francisco (20:15) 07.18 20:15 2 - 1  
Washington - San Diego 07.18 01:05 4 - 8  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 07.18 11:05    
Rakuten Monkeys - Wei Chuan Dragons 07.18 11:05 3 - 2  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Barstow - C. Heneghan 07.18 00:00 4 - 2  
Rob. Owen - A. Monk 07.18 00:15 2 - 4  
Sco. Williams - C. Barstow 07.18 00:35 1 - 4  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glen Durrant - C. Rydz 07.18 15:05 6 - 10  
J. Wade - L. Humphries 07.18 17:10 3 - 10  
J.O. de Sousa - G. Clemens 07.18 23:20 10 - 2  
Joe Cullen - C. Dobey 07.18 20:45 10 - 8  
K. Ratajski - B. Dolan 07.18 14:15 10 - 4  
Mic. Smith - R. Searle 07.18 21:35 10 - 7  
P. Wright - D. Noppert 07.18 22:30 10 - 2  
Rob Cross - Ross Smith 07.18 16:05 10 - 8  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - OpTic Chicago 07.18 22:35 2 - 3  
Los Angeles Thieves - Paris Legion 07.18 21:00 1 - 3  
Toronto Ultra - Seattle Surge 07.18 00:20 3 - 0  
E-Sport (CSGO, IEM Cologne, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Natus Vincere 07.18 16:00 0 - 3  
E-Sport (Dota2,Bix Invitational,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - Army Geniuses 07.18 14:40 2 - 0  
OB Esports X Neon - Moon Chasers 07.18 12:45 1 - 1  
Team D - Team Mystery 07.18 10:35 0 - 2  
The Prime - Team D 07.18 08:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Escanor) - Ukraine (Coldsiemens) 07.18 08:12 1 - 3  
Italy (Gernaut) - Ukraine (Coldsiemens) 07.18 07:36 2 - 0  
Poland (Natan) - Ukraine (Coldsiemens) 07.18 07:00 4 - 1  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Escanor) 07.18 10:00 3 - 6  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Gernaut) 07.18 09:24 1 - 4  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Natan) 07.18 08:48 1 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Miyagi) - Chile (Poli) 07.18 08:20 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Colombia (Gorilla) 07.18 10:00 1 - 2  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 07.18 08:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 07.18 09:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Moic) 07.18 07:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 07.18 08:00 2 - 1  
Germany (General) - Cameroon (Moic) 07.18 06:40 3 - 1  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 07.18 09:00 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Brazil (Miyagi) 07.18 07:00 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 07.18 09:20 1 - 4  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 07.18 07:20 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 07.18 06:20 2 - 0  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund (Confession) - Wolverhampton (Trader AC) 07.18 17:25 2 - 0  
Everton (Abeldos United) - Dortmund (Confession) 07.18 19:30 1 - 3  
Everton (Abeldos United) - Tottenham (Megapolice) 07.18 17:50 4 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Dortmund (Confession) 07.18 16:35 2 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - Everton (Abeldos United) 07.18 16:10 3 - 5  
Wolverhampton (Trader AC) - Tottenham (Megapolice) 07.18 18:40 3 - 5  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia Esports - Flamengo eSports 07.18 18:00 0 - 1  
INTZ eSports - Netshoes Miners 07.18 21:10 1 - 0  
Loud - Pain Gaming 07.18 22:10 0 - 1  
Red Canids - Kabum Esports 07.18 19:55 1 - 0  
Rensga Esports - Vorax 07.18 18:50 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredit Brion - DragonX 07.18 10:00 2 - 1  
Nongshim Redforce - KT Rolster 07.18 13:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ctrl Play - Black Star Gaming 07.18 15:55 0 - 1  
Rox - One Breath Gaming 07.18 15:00 0 - 1  
Unicorns of Love - Crowcrowd 07.18 16:45 1 - 0  
Vega Squadron - Dragon Army 07.18 17:50 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flyquest - Evil Geniuses 07.18 02:45 0 - 1  
Immortals - Counter Logic Gaming 07.18 22:00 1 - 0  
Team Dignitas - Golden Guardians 07.18 01:45 0 - 1  
Team Solomid - Immortals 07.18 00:40 1 - 0  
Team Solomid - Team Liquid 07.18 23:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isurus Gaming - Infinity Esports 07.18 01:00 0 - 1  
Kaos Latin Gamers - All Knights 07.18 00:00 0 - 1  
Rainbow7 - Estral E-Sports 07.18 02:00 0 - 1  
Xten Esports - Furious Gaming 07.18 00:00    
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming - Royal Never Give Up 07.18 14:00 0 - 2  
JD Gaming - Suning Gaming 07.18 12:00 0 - 2  
LNG Esports - Oh My God 07.18 09:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J Team - Beyond Gaming 07.18 15:00 0 - 1  
Liyab Esports - Alpha Esports 07.18 13:55 0 - 1  
Machi E-Sports - Boom Esports 07.18 11:00 1 - 0  
Machi E-Sports - Hong Kong Attitude 07.18 13:00 1 - 0  
PSG Talon - Berjaya Dragons 07.18 12:05 1 - 0  
PSG Talon - Impunity 07.18 10:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas Esports Club - Nasr Turkey 07.18 13:50 1 - 0  
Dark Passage - Galakticos 07.18 17:20 1 - 0  
Galatasaray Esports - 5 Ronin 07.18 14:55 1 - 0  
Supermassive Esports - Istanbul Wild Cats 07.18 16:10 0 - 1  
Team Aurora - 1907 Fenerbahce Esports 07.18 13:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,HitpointMasters,GroupStage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dark Tigers - Eclot 07.18 21:30 0 - 1  
Dark Tigers - Sinners Esports 07.18 18:20 0 - 1  
Eclot - Inaequalis 07.18 16:15 1 - 0  
Esuba - Sinners Esports 07.18 20:20 1 - 0  
Inaequalis - Inside Games 07.18 19:25 0 - 1  
Inside Games - Team Brute 07.18 15:00 1 - 0  
Team Brute - Vikingekrig Esports 07.18 22:55 0 - 1  
Vikingekrig Esports - Esuba 07.18 17:10 0 - 1  
E-Sport (LOL,UK League Ch., Summer, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulldog Esports - Enclave Gaming 07.18 19:45 1 - 0  
London Esports - Nvision Esports 07.18 22:30 0 - 1  
Lucent Esports - Resolve 07.18 20:45    
Mnm Gaming Academy - Viperio 07.18 21:45 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bad_Trip) - LA Clippers (Ash) 07.18 08:12 36 - 49  
Brooklyn (Bad_Trip) - Milwaukee (Joker) 07.18 08:48 62 - 58  
LA Clippers (Ash) - Brooklyn (Bad_Trip) 07.18 10:00 59 - 47  
LA Clippers (Ash) - Milwaukee (Joker) 07.18 09:24 45 - 46  
LA Clippers (Ash) - Portland (Zod) 07.18 08:48 51 - 46  
Portland (Zod) - Milwaukee (Joker) 07.18 08:12 46 - 39  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Chicago (Jimmy_Walker13) 07.18 06:30 80 - 58  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Miami (amuralex) 07.18 07:05 62 - 82  
Dallas (pelmeshkabig) - Toronto (Aplln7) 07.18 10:45 68 - 65  
Miami (amuralex) - Cleveland (kotpirog131) 07.18 05:55 72 - 56  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Zod) - LA Clippers (Ash) 07.18 11:00 58 - 41  
Denver (Bad_Trip) - Dallas (Zod) 07.18 11:36 26 - 63  
E-Sport (OW,Overwatch Leag,Grand Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Dragons - Chengdu Hunters 07.18 03:00 4 - 1  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Dragons E-sports - Team One Esports 07.18 21:45 1 - 0  
Faze Clan - Furia Esports 07.18 18:00 1 - 0  
Intz Esports Club - W7m Gaming 07.18 19:15 1 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Santos E-sports 07.18 20:25 1 - 0  
Team Liquid - Mibr 07.18 23:05 1 - 0  
E-Sport (R6S, Japan League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eva:e - Cyclops Athlete Gaming 07.18 06:30 0 - 2  
Fav Gaming - Reject 07.18 11:00 2 - 0  
E-Sport (R6S, KoreanOpenSummer,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Talon Esports 07.18 11:00 3 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intelli Paraiso - Magnus Sorocaba 07.18 01:00 7 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - ACBF Carlos Barbosa 07.18 16:00 4 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Oita 07.18 04:00 6 - 3  
Golf (Barbasol Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbasol Championship 2021 07.18 23:00    
Bo Hoag - D. Hearn (4. kör) 07.18 20:10 69 - 72  
D. Ernst - J. Dufner (4. kör) 07.18 20:20 75 - 73  
D. Lingmerth - Sea. Power (4. kör) 07.18 20:30 70 - 67  
G. Pereira - R. Armour (4. kör) 07.18 20:00 67 - 68  
H. Norlander - Jim Herman (4. kör) 07.18 19:50 67 - 71  
Jam. Hahn - J. Bramlett (4. kör) 07.18 20:40 70 - 71  
L. List - J.T. Poston (4. kör) 07.18 20:50 71 - 70  
Golf (The Open Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Conners - J. Spieth (4. kör) 07.18 15:25 73 - 66  
Cam. Smith - Jus. Harding (4. kör) 07.18 14:55 74 - 72  
K. Streelman - M. Siem (4. kör) 07.18 14:45 71 - 71  
L. Oosthuizen - C. Morikawa (4. kör) 07.18 15:35 71 - 66  
Mac. Hughes - D. Frittelli (4. kör) 07.18 15:05 69 - 68  
R. McIlroy - S. Horsfield (4. kör) 07.18 12:05 71 - 74  
S. Scheffler - J. Rahm (4. kör) 07.18 15:15 71 - 66  
The Open Championship 2021 07.18 17:00    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2021 - Hegyi pontverseny (pöttyös trikó) 07.18 20:00    
Tour de France 2021 - Top 3 07.18 20:00    
Tour de France 2021, C. Ewan szakaszgyőzelmek száma 07.18 20:00    
Tour de France 2021, Ger. Thomas szakaszgyőzelmek száma 07.18 20:00    
Tour de France 2021, J. Alaphilippe szakaszgyőzelmek száma 07.18 20:00    
Tour de France 2021, P. Roglic szakaszgyőzelmek száma 07.18 20:00    
Tour de France 2021, R. Carapaz szakaszgyőzelmek száma 07.18 20:00    
Tour de France 2021, T. Pogacar szakaszgyőzelmek száma 07.18 20:00    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2021 - Pontverseny (zöld trikó) 07.18 20:00    
Kerékpár (Tour de France - 21. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - D. van Poppel 07.18 16:15 1 - 0  
C. Bol - Mads Pedersen 07.18 16:15 0 - 1  
C. Laporte - I.G. Cortina 07.18 16:15 0 - 1  
M. Cavendish - J. Philipsen 07.18 16:15 0 - 1  
M. Morkov - B. van Poppel 07.18 16:15 1 - 0  
M. Walscheid - Magnus Cort Nielsen 07.18 16:15 1 - 0  
S. Colbrelli - Mic. Matthews 07.18 16:15 0 - 1  
Tour de France 2021 - 21. szakasz 07.18 18:15    
Tour de France 2021 - 21. szakasz - Top 3 07.18 18:15    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters 07.18 13:00 62 - 71  
NLEX Road Warriors - Ginebra SM 07.18 10:35 94 - 75  
SM Beermen - Meralco Bolts 07.18 08:00 87 - 93  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Milwaukee (5.m.) 07.18 03:00 119 - 123  
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Lettország 07.18 19:00 58 - 74  
U20Németország - U20Olaszország 07.18 13:00 49 - 50  
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Törökország (Helyszín: Törökország) 07.18 17:00 49 - 48  
U20Oroszország - U20Franciaország 07.18 20:00 74 - 78  
U20Portugália - U20Fehéroroszország 07.18 14:00 54 - 63  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Franciaország 07.18 06:15 81 - 75  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Nigéria 07.18 23:30 93 - 62  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essex - Middlesex 07.18 15:30 0 - 1  
Hampshire - Glamorgan 07.18 15:30 1 - 0  
Kent - Sussex 07.18 19:30 0 - 1  
Somerset - Gloucestershire 07.18 19:30 1 - 0  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicestershire - Worcestershire 07.18 19:30 1 - 0  
Nottinghamshire - Durham 07.18 17:00 1 - 0  
Warwickshire - Northamptonshire 07.18 15:30 1 - 0  
Krikett (ODI Series (ZIM-BAN))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbabwe - Banglades 07.18 09:30 0 - 1  
Krikett (T20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Pakisztán 07.18 15:30 1 - 0  
Kézilabda (U19 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Svédország 07.18 12:00 30 - 29  
U19Oroszország - U19Magyarország 07.18 14:30 22 - 31  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Franciaország 07.18 11:00 32 - 47  
Labdarúgás (Algériai 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelghoum Laid - MCB Oued Sly 07.18 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Kabylie 07.18 18:45 1 - 2  
Hussein Dey - Medea 07.18 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Dep. Riestra 07.18 21:00 0 - 1  
Mitre Santiago del Estero - Chacarita Juniors 07.18 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Brown de Adrogue 07.18 20:30 2 - 0  
Dep. Moron - Atl. Guemes 07.18 20:10 0 - 2  
Ferro Carril Oeste - Club Almagro 07.18 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Dep. Armenio 07.18 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cipolletti - Huracan Las Heras 07.18 19:00 3 - 1  
Club Bolivar - Desamparados 07.18 20:00 4 - 0  
Club Circulo Deportivo - Atl. Camioneros 07.18 20:00 0 - 1  
Estudiantes San Luis - Dep. Madryn 07.18 20:30 1 - 2  
Independ. de Chivilcoy - Sol de Mayo 07.18 20:00 2 - 0  
Penarol de San Juan - Olimpo Bahia Blanca 07.18 20:00 0 - 3  
Villa Mitre - Sansinena SD 07.18 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Defensores de Belgrano VR 07.18 20:00 1 - 2  
Gimnasia Tiro de Salta - Sportivo Belgrano 07.18 20:30 2 - 1  
Gimnasia y Esgrima - Central Norte Salta 07.18 20:00 0 - 0  
Gualeguaychu - Def. de Pronunciamiento 07.18 20:00 2 - 1  
Racing de Cordoba - Chaco For Ever 07.18 20:00 2 - 1  
Sportivo Las Parejas - Union de Sunchales 07.18 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - San Lorenzo 07.18 20:45 1 - 1  
CA Huracan - Defensa Justicia 07.18 18:30 2 - 1  
River Plate - Colón 07.18 23:00 1 - 2  
Vélez Sarsfield - Racing Club 07.18 01:15 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Petrolero - Always Ready La Paz 07.18 23:15 1 - 2  
Oriente Petrolero - Blooming Santa Cruz 07.18 23:15 3 - 0  
The Strongest - Guabira Montero 07.18 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siroki Brijeg - Zrinjski Mostar 07.18 21:00 0 - 0  
Sloboda Tuzla - Rudar Prijedor 07.18 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusque - Botafogo RJ 07.18 00:00 2 - 1  
Operario PR - CSA 07.18 00:00 0 - 2  
Vasco da Gama RJ - Nautico PE 07.18 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Manaus AM 07.18 23:00 1 - 0  
Paysandu - Altos PI 07.18 00:00 1 - 1  
Volta Redonda - Floresta 07.18 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ituano - Ypiranga RS 07.18 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Palmeiras SP 07.18 21:00 0 - 3  
Bahia BA - Flamengo RJ 07.18 23:15 0 - 5  
Chapecoense - Cuiaba 07.18 16:00 2 - 3  
Corinthians SP - Atlético MG 07.18 00:00 1 - 2  
Fluminense RJ - Gremio RS 07.18 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (COSAFA Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Dél-Afrika (Helyszín: Dél-Afrika) 07.18 15:30 0 - 0  
Szváziföld - Mozambik 07.18 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Bröndby 07.18 19:00 1 - 1  
FC Köbenhavn - Aalborg 07.18 16:00 2 - 2  
Nordsjaelland - Viborg 07.18 14:00 1 - 2  
Vejle - Randers 07.18 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daejeon Citizen 07.18 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Chacaritas Pelileo 07.18 20:00 1 - 0  
Gualaceo - CA Porteno 07.18 22:00 4 - 2  
Guayaquil SC - Cumbaya 07.18 17:45 1 - 2  
Independiente Juniors - LDU Portoviejo 07.18 22:30 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Guayaquil City 07.18 00:30 3 - 0  
Barcelona Guayaquil - Macara Ambato 07.18 22:30 3 - 0  
Independiente del Valle - Dep. Cuenca 07.18 03:00 0 - 0  
Manta FC - Emelec Guayaquil 07.18 22:30 0 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovicsi - Szlonyim-2017 07.18 15:45 1 - 0  
Belsina Bobrujszk - Dnyepr Mogiljev 07.18 17:45 4 - 1  
Orsa - Arszenál Dzjerzsinszk 07.18 13:45 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír - Isloch Minszk 07.18 17:45 1 - 1  
Vityebszk - Nyeman Grodno 07.18 19:45 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Manchester Utd. 07.18 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Vaasa PS 07.18 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OTP - Rovaniemi PS 2 07.18 17:30 4 - 0  
Seinäjoen JK 2 - JBK Pietarsaari 07.18 17:30 8 - 1  
Labdarúgás (Gold Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinique - Haiti 07.18 23:00 1 - 2  
USA - Kanada 07.18 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenada - Katar 07.18 01:30 0 - 4  
Panama - Honduras 07.18 03:30 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Dragovoljac 07.18 18:55 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Fylkir 07.18 21:15 1 - 0  
KA Akureyri - HK Kopavogs 07.18 18:00 2 - 0  
KR - Breidablik 07.18 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Tokyo Verdy 07.18 12:00 2 - 2  
Machida Zelvia - Sagamihara 07.18 12:00 1 - 0  
Okayama - Thespakusatsu Gunma 07.18 11:00 0 - 1  
Omiya Ardija - Ryukyu 07.18 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (JOR) - Al-Aqaba 07.18 19:30 3 - 1  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astres de Douala - Yong Sports Academy 07.18 16:00 0 - 5  
Coton Sport de Garoua - Tonnerre Kalara de Yaounde 07.18 16:00 2 - 0  
New Star de Douala - APEJES Academy 07.18 16:00 2 - 2  
Panthere Sport du Nde - Colombe Spor 07.18 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Cavalry 07.18 01:00 1 - 2  
Pacific Langford - Forge Hamilton 07.18 04:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szdjuszsor-8 - Ordabaszi Simkent 07.18 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kazah Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turan - Zsetiszu Taldikorgan 07.18 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Jaguares de Cordoba 07.18 00:40 2 - 0  
Envigado - Atl. Nacional Medellin 07.18 22:30 2 - 2  
Independiente SF - Dep. Cali 07.18 03:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou FC - Shaanxi Changan 07.18 14:00 3 - 1  
Jiangxi Beidamen - Sichuan Jiuniu 07.18 11:30 2 - 2  
Suzhou Dongwu - Xinjiang Tianshan 07.18 13:35 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shaoxing Keqiao Yuejia - Guangxi Pingguo Haliao 07.18 09:30 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xiamen Egret Island - Sichuan Minzu 07.18 10:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou FC - Chongqing Liangjiang 07.18 12:00 3 - 1  
Henan Songshan - Qingdao FC 07.18 12:00 2 - 0  
Shandong Taishan - Guangzhou City 07.18 14:00 0 - 0  
Shenzhen FC - Cangzhou 07.18 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - RSB Berkane 07.18 20:30 3 - 1  
FUS Rabat - Rapide Oued Zem 07.18 20:30 0 - 0  
Maghreb Fes - Renaissance Zemamra 07.18 20:30 2 - 2  
Wydad Casablanca - Ittihad Tanger 07.18 18:00 2 - 4  
Youssoufia Berrechid - Chabab Mohammedia 07.18 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Santos Laguna 07.18 19:00 2 - 1  
Puebla - Leon 07.18 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - San Jose 07.18 03:00 1 - 1  
Columbus - New York City FC 07.18 01:30 2 - 1  
Los Angeles FC - Salt Lake 07.18 04:30 2 - 1  
Minnesota - Seattle 07.18 20:00 1 - 0  
Montreal - FC Cincinnati 07.18 01:30 5 - 4  
Nashville - Chicago 07.18 02:30 5 - 1  
Philadelphia - D.C. United 07.18 01:30 2 - 1  
Portland - Dallas 07.18 04:30 1 - 0  
Toronto FC - Orlando 07.18 01:30 1 - 1  
Vancouver - Los Angeles Galaxy 07.18 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Sfintul Gheorghe 07.18 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - Jigawa Golden Stars 07.18 17:00 2 - 1  
Heartland Owerri - Enugu Rangers 07.18 17:00 2 - 1  
Kano Pillars - Dakkada 07.18 17:00 2 - 0  
Katsina Utd. - Lobi Stars 07.18 17:00 1 - 1  
Plateau Utd. - Ifeanyi Ubah 07.18 17:00 4 - 0  
Rivers Utd. - Akwa Utd. 07.18 17:00 1 - 1  
Warri Wolves - Kwara Utd. 07.18 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Bryne 07.18 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Nardo 07.18 13:00 2 - 2  
Odd Grenland 2 - Sotra 07.18 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Mjöndalen 07.18 18:00 1 - 1  
Haugesund - Valerenga 07.18 18:00 3 - 1  
Kristiansund - Sandefjord 07.18 18:00 2 - 0  
Lilleström - Molde 07.18 18:00 1 - 1  
Strömsgodset - Stabaek 07.18 20:00 2 - 1  
Tromsö - Rosenborg 07.18 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Croatia - Gungahlin Utd. 07.18 07:00 1 - 5  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlestown Azzurri - Lake Macquarie 07.18 06:30 4 - 1  
Valentine FC - Maitland FC 07.18 06:30 1 - 3  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Strikers - Brisbane Roar 2 07.18 10:00 0 - 2  
Magpies Crusaders Utd. - Moreton Bay Utd. 07.18 05:00 0 - 4  
Sunshine Coast Wanderers - Redlands Utd. 07.18 10:15 4 - 2  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockingham City - Gwelup Croatia 07.18 09:00 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Houston 07.18 01:00 1 - 2  
Washington - NJ/NY Gotham FC 07.18 23:00 2 - 3  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth Amatőr - 1860 Rosenheim 07.18 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Szmolenszk - Dinamo Szentpétervár 07.18 17:00 0 - 0  
Volga Tver - Kraszava Ogyincovo 07.18 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Vlagyimir - Znamja Truda 07.18 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvant Obninszk - Szaturn Ramenszkoje 07.18 17:00 2 - 1  
Rogyina Moszkva - Pereszvet Podolszk 07.18 15:00 5 - 1  
Znamja Noginszk - Sztrogino Moszkva 07.18 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula 2 - Rjazany 07.18 17:00 0 - 2  
Avangard Kurszk - Kaluga 07.18 17:30 1 - 0  
Szokol Szaratov - Dinamo Brjanszk 07.18 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noszta Novotrojick - Szpartak Tujmazi 07.18 15:00 1 - 2  
Volga Uljanovszk - Ural Jekatyerinburg 2 07.18 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biolog Novokubanszk - Tuapsze 07.18 16:00 3 - 3  
Masuk Pjatigorszk - Jesszentuki 07.18 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vienna - Kapfenberg 07.18 11:00 3 - 5  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirner SV - Egg 07.18 10:30 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulgencio Yegros - CA 3 de Febrero 07.18 16:00 0 - 1  
Rubio Nu - Atyra 07.18 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Sol de America 07.18 01:30 3 - 0  
Olimpia Asuncion - River Plate Asuncion 07.18 23:15 1 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Ayacucho 07.18 22:30 4 - 1  
Huancayo - Melgar 07.18 18:00 0 - 3  
Sport Boys Callao - Cienciano 07.18 20:15 1 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Bukarest - Chindia Targoviste 07.18 20:30 1 - 0  
UTA Arad - Farul Constanta 07.18 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Sundsvall 07.18 13:00 2 - 0  
Västeras SK - Helsingborg 07.18 15:00 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Kalmar 07.18 17:30 2 - 0  
Göteborg - Mjällby 07.18 18:00 3 - 2  
Norrköping - Häcken 07.18 15:00 0 - 1  
Örebro - Hammarby 07.18 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Radnicki 1923 07.18 21:00 0 - 1  
Spartak Subotica - Radnicki Nis 07.18 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Maribor 07.18 20:15 2 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Hartford 07.18 01:30 3 - 1  
El Paso - Las Vegas 07.18 03:30 1 - 0  
FC Miami - Tampa Bay 07.18 01:30 2 - 1  
Indy Eleven - Memphis 07.18 01:00 1 - 1  
Louisville City - Atlanta Utd. 2 07.18 01:30 2 - 0  
Orange County SC - Rio Grande Valley 07.18 02:00 0 - 2  
Phoenix Rising - Los Angeles Galaxy 2 07.18 04:30 5 - 0  
Pittsburgh - Loudoun Utd. 07.18 01:00 1 - 0  
Tulsa - Oklahoma City Energy 07.18 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tucson - New England 2 07.18 04:00 4 - 2  
Greenville Triumph - South Georgia Tormenta 07.18 01:00 2 - 3  
North Texas SC - Chattanooga Red Wolves 07.18 03:00 1 - 1  
Richmond Kickers - Fort Lauderdale CF 07.18 01:05 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Carabobo 07.18 22:00 2 - 0  
Yaracuyanos - Puerto Cabello 07.18 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 07.18 14:00 4 - 1  
Paide Linnameeskond - Tammeka Tartu 07.18 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Dublin - Longford Town 07.18 17:00 1 - 1  
Waterford FC - Sligo 07.18 17:00 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Las Vegas 31)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baudot - Rod. Nascimento Ferreira 07.18 01:30 0 - 1  
A. Lemos - Mon. Ruiz (női) 07.18 03:05 1 - 0  
Dan. Rodriguez - Pre. Parsons 07.18 03:30 1 - 0  
F.N. Figueiredo Junior - Mal. Gordon 07.18 02:00 0 - 1  
Gab. Benitez - B. Quarantillo 07.18 04:00 0 - 1  
I. Makhachev - T. Moises 07.18 06:10 1 - 0  
Jer. Stephens - M. Gamrot 07.18 05:15 0 - 1  
K. Taha - Ser. Morozov 07.18 02:35 0 - 1  
M. Reneau - Mie. Tate (női) 07.18 05:35 0 - 1  
Miles Johns - And. dos Santos 07.18 01:40    
Rod. Vieira - D. Stoltzfus 07.18 04:40 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Brit ND, futam) 07.18 16:00 1 - 0  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Brit ND, futam) 07.18 16:00 0 - 1  
F. Alonso - E. Ocon (Brit ND, futam) 07.18 16:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Brit ND, futam) 07.18 16:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Brit ND, futam) 07.18 16:00 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Brit ND, futam) 07.18 16:00 1 - 0  
M. Verstappen - S. Perez (Brit ND, futam) 07.18 16:00 0 - 1  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Brit ND, futam) 07.18 16:00 0 - 1  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Brit ND, futam) 07.18 16:00 0 - 1  
S. Vettel - L. Stroll (Brit ND, futam) 07.18 16:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Brit Nagydíj 2021 07.18 18:00    
Forma-1., Brit Nagydíj 2021 - Futamgyőztes konstruktőr 07.18 18:00    
Forma-1., Brit Nagydíj 2021 - Top 3 07.18 18:00    
Forma-1., Brit Nagydíj 2021 - Top 6 07.18 18:00    
Forma-1., Brit Nagydíj 2021, leggyorsabb kör (futam) 07.18 18:00    
Forma-1., Brit Nagydíj 2021-Hány versenyző ér el helyezést? 07.18 18:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, New Hampshire Foxwoods Resort Casino 301 2021 07.18 21:00    
Nascar, New Hampshire Foxwoods Resort Casino301 2021 - Top3 07.18 21:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - Dan. Suarez (New Hampshire) 07.18 21:00 1 - 0  
Alex Bowman - K. Harvick (New Hampshire) 07.18 21:00 0 - 1  
Aus. Dillon - T. Reddick (New Hampshire) 07.18 21:00 0 - 1  
Cha. Elliott - J. Logano (New Hampshire) 07.18 21:00 0 - 1  
Kyle Busch - B. Keselowski (New Hampshire) 07.18 21:00 0 - 1  
M. Truex Jr. - D. Hamlin (New Hampshire) 07.18 21:00 0 - 1  
M. Truex Jr. - Kyle Larson (New Hampshire) 07.18 21:00 0 - 1  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Észt verseny 2021 07.18 14:20    
WRC Rali, Észt verseny 2021 - Top 3 07.18 14:20    
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Seinäjoen Jymy-Jussit 07.18 13:00 2 - 0  
Koskenkorvan Urheilijat - Kempeleen Kiri 07.18 16:00 0 - 2  
Koskenkorvan Urheilijat - Kempeleen Kiri 07.18 16:00 0 - 2  
Vimpelin Veto - Manse Tampere 07.18 15:00 0 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Lapuan Virkia 07.18 16:00 0 - 2  
Roihuttaret Helsinki - Manse Tampere 07.18 15:00 0 - 2  
Seinäjoen Maila-Jussit - Kempeleen Kiri 07.18 16:00 2 - 0  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Utah Warriors - LA Giltnis 07.18 02:00 34 - 29  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Wests Tigers 07.18 08:05 24 - 42  
New Zealand Warriors - Penrith Panthers 07.18 05:50 16 - 30  
South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 07.18 10:15 32 - 24  
Röplabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Egyiptom - U20Argentína 07.18 13:30 0 - 3  
U20Törökország - U20Fehéroroszország 07.18 16:30 1 - 3  
Röplabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Brazília 07.18 15:00 0 - 3  
U20USA - U20Lengyelország 07.18 17:30 3 - 2  
Röplabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Thaiföld - U20Belgium (Helyszín: Belgium) 07.18 20:00 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Szerbia 07.18 17:30 3 - 0  
U20Oroszország - U20Hollandia (Helyszín: Hollandia) 07.18 14:30 3 - 2  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Taylor - Oli. Brown 07.18 19:00 3 - 1  
Jak Jones - H. Miah 07.18 14:00 2 - 2  
Jak Jones - Pet. Lines 07.18 13:30 3 - 1  
M.J. Williams - H. Miah 07.18 13:00 3 - 0  
M.J. Williams - Jak Jones 07.18 19:00 3 - 1  
M.J. Williams - Pet. Lines 07.18 18:00 0 - 3  
Nig. Bond - All. Taylor 07.18 13:00 2 - 2  
Nig. Bond - Oli. Brown 07.18 18:00 2 - 2  
Pet. Lines - H. Miah 07.18 18:30 3 - 1  
Ric. Walden - All. Taylor 07.18 14:00 3 - 0  
Ric. Walden - Nig. Bond 07.18 18:30 3 - 0  
Ric. Walden - Oli. Brown 07.18 13:30 3 - 1  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Masotti - K.A. Gawad 07.18 21:15 1 - 3  
P. Coll - S. Ghosal 07.18 19:15 3 - 1  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joel. King - N. Shahin 07.18 20:30 3 - 0  
R. Elaraby - S. Hany 07.18 18:30 1 - 3  
Strandfoci (Euro Winners Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristall - Braga 07.18 15:00 6 - 3  
Real Munster - Cd San Francisco 07.18 10:45 4 - 7  
Strandröplabda (Rubavu)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hudyakov M / Kramarenko A - Budinger C / Field T 07.18 09:30 0 - 2  
Kuvichka D / Kislytsyn A - Hudyakov M / Kramarenko A 07.18 13:00 0 - 2  
Schalk C / Brunner T - Budinger C / Field T 07.18 14:55 2 - 0  
Schalk C / Brunner T - Kuvichka D / Kislytsyn A 07.18 08:30 2 - 0  
Strandröplabda (Rubavu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Day E / Hughes S - Muller S / Schneider S 07.18 11:30 2 - 0  
Laboureur C / Schulz S - Davidova V / Lunina D 07.18 10:30 2 - 1  
Laboureur C / Schulz S - Day E / Hughes S 07.18 15:40 1 - 2  
Tenisz (Almada, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Drummy - A. Graham 07.18 12:00 0 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Griekspoor - B. van de Zandschulp 07.18 14:00 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastad, férfi egyes 2021 07.18 20:00    
C. Ruud - F. Coria 07.18 14:00 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Olivetti A - Arends S / Pel D 07.18 12:00 0 - 2  
Tenisz (Biarritz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fra. Jones - O. Selekhmeteva 07.18 15:00 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budapest, női egyes 2021 07.18 20:00    
Y. Putintseva - A. Kalinina 07.18 17:00 2 - 0  
Tenisz (Cary-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - C. Farren 07.18 21:05 2 - 1  
A. Kovacevic - D. Novikov 07.18 20:20 2 - 0  
B. Arias - Shi. Mochizuki 07.18 18:35 0 - 2  
B. Shelton - M. Pervolarakis 07.18 17:00 2 - 0  
Bra. Shick - A. McHugh 07.18 19:50 0 - 2  
G.A. Olivieri - B. Sigouin 07.18 18:55 2 - 0  
L. Draxl - Ryan Harrison 07.18 17:00 1 - 2  
Oli. Crawford - T. Bryde 07.18 17:00 0 - 2  
Tenisz (Doboj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piros Zs. - Fajta P. 07.18 11:00 2 - 0  
Tenisz (Evansville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mayo Hibi - R. Marino 07.18 18:00 1 - 2  
Tenisz (Gdynia-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anshba - E. Gorgodze 07.18 13:15 0 - 2  
F. di Sarra - T. Mrdeza 07.18 11:00 2 - 0  
K. Bondarenko - W. Falkowska 07.18 11:00 2 - 0  
M. Melnikova - Bondár A. 07.18 13:00 1 - 2  
Tenisz (Gstaad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Couacaud - V. Kopriva 07.18 13:00 1 - 2  
K. Zuk - S. Ehrat 07.18 11:00 1 - 2  
O. Otte - R. Marcora 07.18 13:05 2 - 0  
S. Diez - Z. Bergs 07.18 11:00 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - P. Carreno-Busta 07.18 13:30 0 - 2  
Hamburg, férfi egyes 2021 07.18 15:30    
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Tecau H - Puetz T / Venus M 07.18 11:00 1 - 2  
Tenisz (Idanha-a-Nova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zane Khan - N. Moreno de Alboran 07.18 10:25    
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Gaston - Z. Kolar 07.18 11:00 1 - 2  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Weis - M. Serafini 07.18 09:00 2 - 0  
F. Arnaboldi - Alex. Weis 07.18 13:25 2 - 1  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne, női egyes 2021 07.18 15:30    
T. Zidansek - C. Burel 07.18 13:00 2 - 1  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandecchi S / Waltert S - Eikeri U / Grammatikopoulou V 07.18 15:20 2 - 1  
Tenisz (Los Cabos-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - R. Sarmiento 07.18 02:00 2 - 0  
E. Escobedo - R. Rodriguez-Pace 07.18 04:05 2 - 0  
G. Brymer - Alex Rybakov 07.18 04:40 0 - 2  
J.A. Hernandez Serrano - N. Mejia 07.18 02:00 1 - 2  
M. Ebden - H. Heliovaara 07.18 03:20 2 - 0  
O.M. Sanchez Hirales - J-P. Smith 07.18 06:15 0 - 2  
R. Bemelmans - Luc. Gomez 07.18 02:00 2 - 0  
Yos. Watanuki - L. Patino 07.18 04:40 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rin. Hijikata - V. Vacherot 07.18 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Vanlangendonck - T. Fiquet 07.18 10:30 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kev. Anderson - J. Brooksby 07.18 20:30 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Pospisil V - Blumberg W / Sock J 07.18 18:00 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Purcell - Jay Clarke 07.18 10:00 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bolkvadze - V. Savinykh 07.18 07:00 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan-selej.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ozernoy - B. Lock 07.18 11:00 0 - 2  
Y. Oliel - K. Kolganov 07.18 09:40 2 - 0  
Tenisz (Palermo-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Papamichail - K. Gerlach 07.18 19:45 1 - 2  
E-G. Ruse - C. Rosatello 07.18 16:00 2 - 0  
M. di Giuseppe - M. Bassols Ribera 07.18 17:15 0 - 2  
Qinwen Zheng - M. Delai 07.18 17:30 2 - 0  
Tenisz (Pozoblanco-selej.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Matarredona Valor - Die. Hidalgo 07.18 19:45 0 - 2  
E. Nava - A. Mendoza 07.18 18:35 2 - 0  
F. Zeballos - A. Zhurbin 07.18 17:30    
I. Montes-de La Torre - Ale. Gonzalez 07.18 18:35 2 - 1  
M. Geerts - M. Vervoort 07.18 21:45 2 - 0  
M. Martineau - Ant. Prat 07.18 17:30 2 - 1  
S. Martos Gornes - R. Slobodchikov 07.18 17:30    
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prága, női egyes 2021 07.18 14:30    
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Martincova - B. Krejcikova 07.18 13:00 0 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzmova V / Stojanovic N - Bouzkova M / Hradecka L 07.18 11:00 0 - 2  
Tenisz (Tampere-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - Eero Vasa 07.18 11:45 2 - 1  
B. Bobrov - Mar. Eriksson 07.18 10:00 2 - 0  
Iiro Vasa - A. Cazaux 07.18 14:55 0 - 2  
K. Jacquet - L. Castelnuovo 07.18 12:20 2 - 1  
R. Rikkonen - J.O. Gutierrez 07.18 10:00 0 - 2  
Tenisz (Tarvisio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Ce - C. Dinu 07.18 10:30 0 - 2  
Tenisz (Telavi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zuger - S. Lamens 07.18 14:00 0 - 2  
Tenisz (Telfs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.I. Apostol - Alex. Shevchenko 07.18 11:20 2 - 1  
B.I. Apostol - Luk. Neumayer 07.18 16:30 2 - 1  
F. Misolic - K. Kivattsev 07.18 15:20 2 - 0  
G. Lama - Luk. Neumayer 07.18 12:00 0 - 2  
G. Melzer - F. Misolic 07.18 10:00 0 - 2  
K. Kivattsev - A. Marti Pujolras 07.18 10:00 2 - 0  
Tenisz (Todi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - M. Vilella Martinez 07.18 20:30 1 - 2  
Tenisz (Umag-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - D. Masur 07.18 19:05 2 - 0  
A. Giannessi - R. Molleker 07.18 16:00 2 - 0  
B. Rola - V. Sachko 07.18 17:50 0 - 2  
D. Altmaier - F. Cobolli 07.18 16:00 2 - 1  
H. Medjedovic - F. Horansky 07.18 16:00 1 - 2  
M. Pecotic - T. Fabbiano 07.18 18:15 2 - 0  
N. Fatic - R. Olivo 07.18 17:40 0 - 2  
N. Milojevic - L. Rosol 07.18 16:00 2 - 0  
Tenisz (Uriage, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fils - G. Mpetshi Perricard 07.18 11:00 1 - 2  
Tenisz (Vitoria-Gasteiz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mintegi Del Olmo - Reb. Masarova 07.18 11:55 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jermell Charlo - Bri. Castano 07.18 04:00    
R. Romero - A. Yigit 07.18 00:00 1 - 0  

 

2021.07.17.

3x3 Kosárlabda (Big 3)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
3 Headed Monsters - Trilogy 07.17 20:00 43 - 50  
3s Company - Killer 3S 07.17 22:00 52 - 45  
Triplets - Power 07.17 21:00 50 - 47  

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Aslanyan - A. Tretyakov 07.17 16:45 3 - 2  
A. Aslanyan - Ilya Novikov 07.17 14:45 3 - 1  
A. Innazarov - A. Shirshov 07.17 12:45 1 - 3  
A. Innazarov - M. Pronkin 07.17 10:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - B. Grebenyuk 07.17 19:45 1 - 3  
A. Klavdenkov - D. Petrochenko 07.17 21:15 2 - 3  
A. Kononenko - A. Merezhko 07.17 08:30 0 - 3  
A. Kononenko - I. Sergeevich 07.17 06:30 1 - 3  
A. Merezhko - O. Belugin 07.17 07:00 1 - 3  
A. Mohnachev - V. Dakhin 07.17 11:00 1 - 3  
A. Monakov - A. Silantev 07.17 18:45 0 - 3  
A. Monakov - D. Merzlikin 07.17 20:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 07.17 00:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - P. Semeshin 07.17 22:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - R. Pavlenko 07.17 03:15 3 - 2  
A. Silantev - D. Merzlikin 07.17 19:45 3 - 2  
A. Silantev - V. Melnikov 07.17 21:15 0 - 3  
A. Slashchev - I. Ramenskiy 07.17 02:15 2 - 3  
A. Suslov - A. Mohnachev 07.17 11:30 3 - 1  
A. Suslov - V. Dakhin 07.17 13:00 2 - 3  
A. Tretyakov - K. Churin 07.17 15:15 3 - 0  
A. Vlasov - A. Slashchev 07.17 00:15 3 - 0  
A.Y. Fedosov - K. Churin 07.17 03:00 3 - 0  
A.Y. Fedosov - S. Ogay 07.17 00:30 3 - 2  
A.Y. Fedosov - S. Ogay 07.17 22:30 3 - 1  
A.Y. Lisov - Y.A. Gavrilov 07.17 07:15 1 - 3  
B. Grebenyuk - D. Petrochenko 07.17 19:15 3 - 0  
D. Balakin - A. Vlasov 07.17 01:45 1 - 3  
D. Balakin - Y.V. Lbov 07.17 02:45 1 - 3  
D. Merzlikin - V. Melnikov 07.17 19:15 2 - 3  
D. Petrochenko - E. Mishutin 07.17 20:15 3 - 2  
D. Sayanov - S. Martyukhin 07.17 23:15 1 - 3  
D. Tikhnenko - M. Dukhin 07.17 20:00 1 - 3  
Dan. Andreev - A.Y. Lisov 07.17 08:45 3 - 1  
Dan. Andreev - K.S. Olshakov 07.17 06:45 1 - 3  
Dmi. Bogdanov - V. Sinkovskiy 07.17 07:15 3 - 1  
E. Anisimov - S. Kulikov 07.17 15:30 3 - 1  
E. Anisimov - V. Nemashkalo 07.17 17:00 2 - 3  
E. Glazun - E. Masokin 07.17 12:45 3 - 0  
E. Glazun - M. Ilichev 07.17 10:45 0 - 3  
E. Masokin - P. Semeshin 07.17 11:15 1 - 3  
E. Mishutin - A. Klavdenkov 07.17 18:45 3 - 2  
E. Mishutin - B. Grebenyuk 07.17 20:45 3 - 2  
F. Ambrosimov - G. Evglevskiy 07.17 16:15 3 - 0  
G. Evglevskiy - I. Poletaev 07.17 14:45 3 - 2  
G. Evglevskiy - R. Khomenko 07.17 16:45 3 - 0  
I. Mikhaylov - D. Tikhnenko 07.17 21:00 0 - 3  
I. Mikhaylov - I. Zemit 07.17 19:30 2 - 3  
I. Poletaev - F. Ambrosimov 07.17 17:15 0 - 3  
I. Poletaev - R. Khomenko 07.17 15:45 0 - 3  
I. Ramenskiy - A. Vlasov 07.17 03:15 3 - 0  
I. Ramenskiy - D. Balakin 07.17 00:45 1 - 3  
I. Sergeevich - A. Merezhko 07.17 07:30 2 - 3  
I. Sergeevich - O. Belugin 07.17 09:00 3 - 0  
I. Zemit - D. Tikhnenko 07.17 19:00 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Tretyakov 07.17 15:45 2 - 3  
Ilya Novikov - K. Churin 07.17 17:15 0 - 3  
K. Churin - A. Aslanyan 07.17 16:15 3 - 1  
K. Churin - V. Putilovsky 07.17 00:00 3 - 1  
K.S. Olshakov - A.Y. Lisov 07.17 07:45 3 - 2  
K.S. Olshakov - Y.A. Gavrilov 07.17 09:15 0 - 3  
M. Dukhin - I. Mikhaylov 07.17 18:30 0 - 3  
M. Dukhin - I. Zemit 07.17 20:30 2 - 3  
M. Ilichev - E. Masokin 07.17 11:45 0 - 3  
M. Ilichev - P. Semeshin 07.17 13:15 2 - 3  
M. Marchenko - A. Mohnachev 07.17 12:30 1 - 3  
M. Marchenko - A. Suslov 07.17 10:30 1 - 3  
M. Pronkin - A. Shirshov 07.17 11:45 2 - 3  
N. Sadovskiy - V. Shirshov 07.17 22:45 0 - 3  
N. Sukharnikov - R. Pavlenko 07.17 23:00 1 - 3  
N. Zhurba - R. Pavlenko 07.17 01:45 3 - 1  
N. Zhurba - V. Safonov 07.17 02:45 1 - 3  
O. Belugin - A. Kononenko 07.17 08:00 2 - 3  
O.N. Kharlakin - Dmi. Bogdanov 07.17 08:45 2 - 3  
O.N. Kharlakin - S. Lanovenko 07.17 06:45 3 - 1  
P. Semeshin - E. Glazun 07.17 12:15 1 - 3  
P. Semeshin - N. Zhurba 07.17 23:45 3 - 0  
R. Khomenko - F. Ambrosimov 07.17 15:15 3 - 0  
S. Kulikov - V. Nemashkalo 07.17 15:00 0 - 3  
S. Lanovenko - Dmi. Bogdanov 07.17 07:45 1 - 3  
S. Lanovenko - V. Sinkovskiy 07.17 09:15 3 - 2  
S. Ogay - K. Churin 07.17 01:30 2 - 3  
S. Ogay - K. Churin 07.17 23:30 3 - 1  
S. Ogay - T. Turabekov 07.17 02:30 0 - 3  
T. Turabekov - V. Putilovsky 07.17 01:00 2 - 3  
V. Dakhin - M. Marchenko 07.17 12:00 2 - 3  
V. Melnikov - A. Monakov 07.17 20:15 2 - 3  
V. Nemashkalo - V. Staroverov 07.17 16:00 3 - 2  
V. Putilovsky - A.Y. Fedosov 07.17 02:00 1 - 3  
V. Shirshov - D.M. Evlakhin 07.17 23:45 3 - 2  
V. Sinkovskiy - O.N. Kharlakin 07.17 08:15 1 - 3  
V. Staroverov - E. Anisimov 07.17 14:30 3 - 1  
V. Staroverov - S. Kulikov 07.17 16:30 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - Dan. Andreev 07.17 08:15 3 - 1  
Y.V. Lbov - A. Slashchev 07.17 01:15 0 - 3  

Aussie Rules (AFL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gold Coast Suns - Western Bulldogs 07.17 08:35 79 - 90  
Melbourne Demons - Hawthorn 07.17 11:25 79 - 79  
St. Kilda - Port Adelaide 07.17 05:45 61 - 74  

Baseball (Mexikói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 07.17 02:30 4 - 2  
Bravos de Leon - Guerreros de Oaxaca 07.17 02:15 4 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Acereros de Monclova 07.17 02:00 8 - 7  
Diablos Rojos del Mexico - Acereros de Monclova (23:00) 07.17 23:00 9 - 8  
Generales de Durango - Rieleros de Aguascaliente 07.17 02:30 3 - 7  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 07.17 02:00 3 - 5  
Mariachis de Guadalajara - Toros de Tijuana 07.17 02:15 5 - 1  
Pericos de Puebla - El Aguila de Veracruz 07.17 02:00 13 - 3  
Sultanes de Monterrey - Saraperos de Saltillo 07.17 02:30 11 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 07.17 02:00 5 - 2  

Baseball (MLB)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arizona - Chicago Cubs 07.17 03:40 1 - 5  
Arizona - Chicago Cubs (22:10) 07.17 22:10 2 - 4  
Atlanta - Tampa Bay 07.17 01:20 6 - 7  
Chicago WS - Houston 07.17 02:10 1 - 7  
Cincinnati - Milwaukee 07.17 01:10 6 - 11  
Colorado - LA Dodgers 07.17 02:40 4 - 10  
Kansas City - Baltimore 07.17 02:10 9 - 2  
LA Angels - Seattle 07.17 03:38 5 - 6  
Oakland - Cleveland 07.17 03:40 5 - 4  
Oakland - Cleveland 07.17 22:07 2 - 3  
Pittsburgh - NY Mets 07.17 01:05 4 - 1  
St. Louis - San Francisco 07.17 02:15 2 - 7  
Toronto - Texas 07.17 01:07 10 - 2  
Toronto - Texas 07.17 21:07    
Washington - San Diego 07.17 01:05 8 - 24  

Baseball (Tajvani bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 07.17 11:05 13 - 5  

Darts (Online Live League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Monk - K. Burness 07.17 23:40 1 - 4  
C. Barstow - M. Dudbridge 07.17 01:45 0 - 4  
C. Heneghan - Sco. Williams 07.17 23:20 4 - 3  
C. Heneghan - Tony O'Shea 07.17 01:25 4 - 1  
K. Burness - Rob. Owen 07.17 23:05 4 - 2  
M. Dudbridge - Rob. Owen 07.17 01:10 2 - 4  
Rob. Owen - C. Heneghan 07.17 00:35 3 - 4  
Tony O'Shea - C. Barstow 07.17 00:55 0 - 4  
Tony O'Shea - M. Dudbridge 07.17 00:15 4 - 2  

Darts (World Matchplay)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Chisnall - V. van der Voort 07.17 20:15 10 - 8  
D. van den Bergh - Dev. Petersen 07.17 23:00 10 - 5  
Ger. Price - J. Wattimena 07.17 22:15 10 - 4  
Ger. Price - M. Suljovic 07.17 20:00    
J. Clayton - D. van Duijvenbode 07.17 21:20 10 - 7  

E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Florida Mutineers - Los Angeles Guerrillas 07.17 22:50 3 - 1  
New York Subliners - London Royal Ravens 07.17 21:00 2 - 3  

E-Sport (CSGO, IEM Cologne, Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Faze Clan - Natus Vincere 07.17 20:25 0 - 2  
G2 Esports - Astralis 07.17 16:00 2 - 1  

E-Sport (CSGO,RedragonLatam,SouthernCo.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
9Z Team - Coscu Army 07.17 00:10 2 - 0  
Australs - Meta Gaming 07.17 02:45 0 - 2  

E-Sport (Dota2,Bix Invitational,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Army Geniuses - Team D 07.17 12:45 2 - 0  
OB Esports X Neon - Execration 07.17 10:30 1 - 1  
Team D - Execration 07.17 08:00 1 - 1  

E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belarus (Gernaut) - Ukraine (Escanor) 07.17 08:12 5 - 4  
Italy (Hammer) - Ukraine (Escanor) 07.17 07:36 0 - 3  
Ukraine (Escanor) - Belarus (Gernaut) 07.17 10:00 1 - 3  
Ukraine (Escanor) - Italy (Hammer) 07.17 09:24 1 - 6  
Ukraine (Escanor) - Poland (Kenp4Chi) 07.17 08:48 1 - 6  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Austria (Kot) - Brazil (Miyagi) 07.17 06:00 3 - 2  
Brazil (Miyagi) - Colombia (Gorilla) 07.17 06:20 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Austria (Kot) 07.17 07:20 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Brazil (Miyagi) 07.17 09:00 2 - 1  
Chile (Poli) - Ivory Coast (Krouks) 07.17 06:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 07.17 08:40 0 - 0  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Moic) 07.17 07:40 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 07.17 07:00 3 - 4  
Germany (General) - Austria (Kot) 07.17 08:20 4 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 07.17 09:20 4 - 3  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 07.17 05:20 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Brazil (Miyagi) 07.17 08:00 0 - 0  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Moic) 07.17 05:40 3 - 2  

E-Sport (FIFA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajax (Xalinho) - Barcelona (Xavi Iniestav) 07.17 19:05 0 - 5  
Barcelona (Xavi Iniestav) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.17 18:40 2 - 1  
Everton (Abeldos United) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.17 17:50 2 - 1  
Everton (Abeldos United) - Tottenham (Megapolice) 07.17 19:30 0 - 0  
M'gladbach (Bluemountst.) - Ajax (Xalinho) 07.17 15:45 2 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Tottenham (Megapolice) 07.17 16:35 2 - 5  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 07.17 18:15 1 - 0  
Tottenham (Megapolice) - Barcelona (Xavi Iniestav) 07.17 17:25 3 - 2  

E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Flamengo eSports - INTZ eSports 07.17 19:00 0 - 1  
Kabum Esports - Loud 07.17 20:50 0 - 1  
Netshoes Miners - Red Canids 07.17 21:50 1 - 0  
Pain Gaming - Rensga Esports 07.17 18:00 1 - 0  
Vorax - Furia Esports 07.17 20:00 1 - 0  

E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gen.g Esports - Hanwha Life Esports 07.17 10:00 2 - 1  
T1 - Damwon Gaming 07.17 12:55 2 - 1  

E-Sport (LOL, LCL, Summer Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Black Star Gaming - Rox 07.17 15:00    
Ctrl Play - Unicorns of Love 07.17 17:55 0 - 1  
Dragon Army - Crowcrowd 07.17 16:35 0 - 1  
Vega Squadron - One Breath Gaming 07.17 15:55 0 - 1  

E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Counter Logic Gaming - Cloud9 07.17 23:00 0 - 1  
Flyquest - Team Solomid 07.17 01:00 1 - 0  
Golden Guardians - Evil Geniuses 07.17 03:45 1 - 0  
Immortals - Cloud9 07.17 00:00 1 - 0  
Team Dignitas - 100 Thieves 07.17 01:55 1 - 0  
Team Liquid - 100 Thieves 07.17 23:45 0 - 1  
Team Liquid - Counter Logic Gaming 07.17 02:50 1 - 0  

E-Sport (LOL, LEC, Summer, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Schalke 04 - Misfits Gaming 07.17 17:50 0 - 1  
G2 Esports - Fnatic 07.17 20:35 0 - 1  
Rogue - Astralis 07.17 19:45 1 - 0  
SK Gaming - exceL eSports 07.17 17:00 1 - 0  
Team Vitality - Mad Lions 07.17 18:35 0 - 1  

E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rogue Warriors - Rare Atom 07.17 11:00 2 - 1  
TOP Esports - Funplus Phoenix 07.17 14:30 0 - 2  
Ultra Prime - Team WE 07.17 09:00 1 - 2  

E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beyond Gaming - Alpha Esports 07.17 13:00 1 - 0  
Boom Esports - Alpha Esports 07.17 11:00 1 - 0  
Hong Kong Attitude - Berjaya Dragons 07.17 10:00 1 - 0  
Machi E-Sports - Impunity 07.17 13:50 1 - 0  
Machi E-Sports - Liyab Esports 07.17 12:00 1 - 0  
PSG Talon - J Team 07.17 15:00 1 - 0  

E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
1907 Fenerbahce Esports - Supermassive Esports 07.17 14:25 1 - 0  
5 Ronin - Team Aurora 07.17 13:00 0 - 1  
Galatasaray Esports - Besiktas Esports Club 07.17 17:00 1 - 0  
Istanbul Wild Cats - Galakticos 07.17 17:30 0 - 1  
Nasr Turkey - Dark Passage 07.17 16:00 1 - 0  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brooklyn (Bad_Trip) - LA Clippers (Fosters23) 07.17 10:00 49 - 60  
Brooklyn (Bad_Trip) - Milwaukee (Zod) 07.17 08:48 43 - 53  
Brooklyn (Bad_Trip) - Portland (Joker) 07.17 09:24 52 - 50  
LA Clippers (Fosters23) - Brooklyn (Bad_Trip) 07.17 08:12 44 - 48  
LA Clippers (Fosters23) - Milwaukee (Zod) 07.17 07:36 46 - 34  
Milwaukee (Zod) - Brooklyn (Bad_Trip) 07.17 07:00 42 - 51  

E-Sport (NBA, Eastern Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Milwaukee (Azich) - Brooklyn (Dazai) 07.17 05:00 50 - 52  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (nikitos349) - Chicago (Jimmy_Walker13) 07.17 06:30 80 - 57  
Miami (amuralex) - Cleveland (kotpirog131) 07.17 05:55 86 - 76  
Toronto (Aplln7) - LA Clippers (Rom1pr) 07.17 10:45 68 - 66  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Zod) - Denver (Bad_Trip) 07.17 11:00 47 - 36  
LA Clippers (Joker) - Denver (Bad_Trip) 07.17 11:36 40 - 28  

E-Sport (OW,Overwatch Leag,Grand Finals)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chengdu Hunters - Shanghai Dragons 07.17 03:00 2 - 3  
Dallas Fuel - Atlanta Reign 07.17 04:30 3 - 2  

E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 2)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Black Dragons E-sports - Mibr 07.17 20:30 1 - 0  
Furia Esports - W7m Gaming 07.17 18:00 1 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Intz Esports Club 07.17 21:15 0 - 1  
Team Liquid - Team One Esports 07.17 19:00 1 - 0  

E-Sport (R6S, Japan League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Crest Gaming Lst - Sengoku Gaming 07.17 11:00 0 - 2  
Team Northeption - Guts Gaming 07.17 06:30 1 - 2  

E-Sport (R6S, KoreanOpenSummer,Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Damwon Gaming - T1 07.17 07:00 2 - 0  
Talon Esports - Cloud9 07.17 09:00 2 - 1  

Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Pato Branco - Minas Belo Horizonte 07.17 19:00 2 - 2  

Golf (The Open Championship)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Andy Sullivan - M. Siem (3. kör) 07.17 16:15 71 - 70  
B. Koepka - Mac. Hughes (3. kör) 07.17 15:55 72 - 68  
D. Frittelli - J. Spieth (3. kör) 07.17 16:45 70 - 69  
E. Grillo - D. van Tonder (3. kör) 07.17 16:25 72 - 74  
L. Oosthuizen - C. Morikawa (3. kör) 07.17 16:55 69 - 68  
Paul Casey - Jus. Harding (3. kör) 07.17 16:05 70 - 70  
S. Scheffler - Dus. Johnson (3. kör) 07.17 16:35 69 - 73  

Kerékpár (Tour de France - 20. szakasz)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J. Vingegaard - M. Cattaneo 07.17 13:05 1 - 0  
K. Asgreen - S. Kung 07.17 13:05 1 - 0  
M. Kwiatkowski - N.J. Castroviejo 07.17 13:05 0 - 1  
Magnus Cort Nielsen - T. de Gendt 07.17 13:05 1 - 0  
R. Carapaz - E. Mas Nicolau 07.17 13:05 1 - 0  
S. Bissegger - M. Bjerg 07.17 13:05 1 - 0  
Tour de France 2021 - 20. szakasz 07.17 15:05    
Tour de France 2021 - 20. szakasz - Top 3 07.17 15:05    
W. van Aert - T. Pogacar 07.17 13:05 1 - 0  

Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Magnolia Hotshots - Phoenix Fuelmasters 07.17 10:35 80 - 73  
TNT KaTropa - Columbian Dyip 07.17 08:00 86 - 79  

Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Acs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Horvátország - U20Bulgária (Helyszín: Bulgária) 07.17 19:00 80 - 52  
U20Németország - U20Belgium 07.17 13:00 62 - 70  
U20Olaszország - U20Lettország 07.17 16:00 56 - 44  

Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Bcs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Izrael - U20Szerbia 07.17 15:00 62 - 53  
U20Spanyolország - U20Magyarország 07.17 19:30 65 - 57  

Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Ccs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Franciaország - U20Fehéroroszország 07.17 20:00 70 - 50  
U20Oroszország - U20Lengyelország 07.17 14:00 70 - 75  
U20Törökország - U20Portugália 07.17 17:00 70 - 58  

Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
USA - Ausztrália 07.17 00:00    

Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Auckland Huskies - Wellington Saints 07.17 09:30 61 - 85  
Otago Nuggets - Canterbury Rams 07.17 09:30 84 - 101  

Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lancashire - Yorkshire 07.17 18:00 1 - 0  

Krikett (T20 Series (WI-AUS))

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
West Indies - Ausztrália 07.17 01:30 1 - 0  

Kézilabda (U19 Eb, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U19Dánia - U19Románia 07.17 16:45 21 - 28  
U19Horvátország - U19Németország 07.17 14:30 24 - 20  

Kézilabda (U19 Eb, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U19Ausztria - U19Montenegró 07.17 14:45 31 - 33  

Kézilabda (U19 Eb, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U19Norvégia - U19Csehország 07.17 19:15 33 - 27  
U19Svájc - U19Szlovákia 07.17 17:00 33 - 28  

Labdarúgás (Afrikai BL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kaizer Chiefs - Al-Ahly (EGY) 07.17 21:00 0 - 3  

Labdarúgás (Algériai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ain M'Lila - USM Alger 07.17 21:30 0 - 3  
ASO Chlef - MC Alger 07.17 21:30 1 - 1  
Biskra - MC Oran 07.17 21:30 1 - 0  
ES Setif - Saoura 07.17 22:00 2 - 2  
JSM Skikda - Relizane 07.17 18:45 0 - 2  
NC Magra - Bordj Bou Arreridj 07.17 18:45 3 - 0  
Paradou - Bel-Abbes 07.17 19:00 2 - 0  
WA Tlemcen - Belouizdad 07.17 19:00 2 - 1  

Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alvarado - Almirante Brown 07.17 00:00 0 - 1  
Estudiantes Buenos Aires - Nueva Chicago 07.17 23:10 1 - 1  

Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. All Boys - Guillermo Brown 07.17 20:30 3 - 0  
Barracas Central - Villa Dalmine 07.17 20:30 1 - 0  
Gimnasia Jujuy - Defensores de Belgrano 07.17 20:00 1 - 3  
Independiente de Mendoza - San Martin SJ 07.17 20:30 1 - 1  
Tristan Suarez - Santamarina Tandil 07.17 20:00 2 - 1  

Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Argentino de Quilmes - Atl. Los Andes 07.17 20:00 2 - 2  
Atl. Acassuso - Defensores Unidos 07.17 20:00 0 - 0  
CA San Miguel - UAI Urquiza 07.17 20:00 0 - 1  
Canuelas - Villa San Carlos 07.17 20:00 3 - 0  
Dep. Merlo - Comunicaciones 07.17 18:00 0 - 1  
Justo Jose de Urquiza - Atl. Colegiales 07.17 18:10 0 - 0  
Sacachispas - Atl. Fenix 07.17 20:00 4 - 1  

Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ferro Carril General Pico - Juventud Unida de SanLuis 07.17 20:00 1 - 0  

Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Douglas Haig - Crucero del Norte 07.17 20:00 1 - 0  

Labdarúgás (Argentin bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aldosivi - Patronato Parana 07.17 18:30 0 - 2  
Gimnasia LP - Atl. Platense 07.17 23:00 2 - 2  
Lanus - Atl. Tucuman 07.17 20:45 4 - 2  
Newell's - Talleres Cordoba 07.17 20:45 3 - 2  
Sarmiento - Estudiantes LP 07.17 02:15 0 - 3  
Union SF - Boca Juniors 07.17 00:00 1 - 1  

Labdarúgás (Belga Szuper Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Bruges - Genk 07.17 20:45 3 - 2  

Labdarúgás (Bolgár Szuper Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ludogorec Razgrad - CSZKA Szófia (Helyszín: Szófia) 07.17 19:30 4 - 0  

Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nacional Potosi - Bolivar La Paz 07.17 01:00    
Palmaflor Vinto - Royal Pari Santa Cruz 07.17 21:00 2 - 0  
Real Santa Cruz - Aurora Cochabamba 07.17 21:00 1 - 1  
San Jose de Oruro - Real Tomayapo 07.17 23:15 1 - 2  

Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zeljeznicar Sarajevo - Borac Banja Luka 07.17 21:00 1 - 1  

Labdarúgás (Brazil 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brasil de Pelotas - Vitória BA 07.17 16:00 1 - 0  
Confianca - Guarani SP 07.17 00:00 1 - 4  
Cruzeiro MG - Avai 07.17 21:30 0 - 3  
Goiás - Londrina 07.17 21:00 0 - 0  
Ponte Preta - Remo 07.17 23:30 1 - 2  
Sampaio Correa MA - Coritiba 07.17 02:30 2 - 3  

Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jacuipense - Botafogo PB 07.17 20:00 0 - 0  
Santa Cruz PE - Tombense 07.17 22:00 0 - 1  

Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Figueirense - Botafogo SP 07.17 22:00 0 - 0  
Mirassol SP - Criciuma 07.17 16:00 2 - 0  
Sao Jose RS - Oeste 07.17 01:00 1 - 0  

Labdarúgás (Brazil bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ceara - Athlético PR 07.17 22:00 1 - 0  
Sao Paulo SP - Fortaleza 07.17 22:00 0 - 1  

Labdarúgás (Chilei bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dep. Union La Calera - Curico Unido 07.17 02:30 1 - 0  
Univ.Catolica de Santiago - Colo Colo 07.17 22:00 0 - 0  

Labdarúgás (Dél-koreai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Busan I'Park - Ansan Greeners 07.17 13:00 4 - 0  
Jeonnam - Chungnam Asan 07.17 12:00 0 - 3  

Labdarúgás (Ecuadori 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Santo Domingo - America de Quito 07.17 22:00 0 - 2  

Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mushuc Runa - Delfin Manta 07.17 19:30 6 - 1  
Orense Machala - Olmedo 07.17 22:00 0 - 0  
Tecnico Univ. Ambato - LDU Quito 07.17 02:00 0 - 1  

Labdarúgás (Fehérorosz 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lida - Krumkacsi Minszk 07.17 17:45 1 - 1  
Lokomotív Gomel - Sahtar Petrikov 07.17 13:45 5 - 2  
Volna Pinszk - Naftan 07.17 15:45 3 - 4  

Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gomel - Ruh Breszt 07.17 19:45 0 - 0  
Szmorgon - Energetik-BGU Minszk 07.17 17:45 2 - 2  

Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
1. FC Köln - Bayern München 07.17 16:00 3 - 2  
Antwerpen - Monaco 07.17 17:00 0 - 0  
Dortmund - Bochum 07.17 15:00 1 - 3  
Lugano - Internazionale 07.17 20:30 2 - 2  
Nice - Dinamo Kijev 07.17 20:00 2 - 1  
Rangers - Arsenal 07.17 15:00 2 - 2  
RB Leipzig - AZ Alkmaar 07.17 16:00 1 - 0  
Sevilla - Coventry 07.17 19:00 4 - 0  

Labdarúgás (Finn 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ekenas IF - Mikkeli MP 07.17 16:00 2 - 1  
Klubi 04 - Jaro 07.17 17:00 0 - 1  
Rovaniemi PS - JIPPO 07.17 16:00 2 - 0  

Labdarúgás (Finn 3., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Keski Uusimaa - KuFu-98 07.17 16:00 1 - 1  
Lahden Reipas - PeKa 07.17 16:00 1 - 1  
MiPK - Kiffen 07.17 16:00 1 - 2  
NJS - JäPS 07.17 16:00 3 - 4  
PEPO - KaPa 07.17 16:00 2 - 1  

Labdarúgás (Finn 3., C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
GBK Kokkola - Vaajakoski 07.17 16:00 0 - 4  
OLS Oulu - Hercules Oulu 07.17 21:00 1 - 1  
PS Kemi - JJK Jyväskylä 07.17 16:00 1 - 4  
VIFK - Narpes Kraft 07.17 17:00 0 - 1  

Labdarúgás (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Oulu - Helsinki JK 07.17 17:30 2 - 1  

Labdarúgás (Finn bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Helsinki JK - Kuopio PS 07.17 13:00 0 - 2  
TiPS - Ilves 07.17 15:00 5 - 0  

Labdarúgás (Gold Cup, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Guadeloupe - Jamaika 07.17 00:30 1 - 2  
Suriname - Costa Rica 07.17 02:30 1 - 2  

Labdarúgás (Horvát bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lokomotív Zágráb - Hajduk Split 07.17 18:55 2 - 2  
Rijeka - HNK Gorica 07.17 21:00 2 - 0  

Labdarúgás (Izlandi 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Vestri - Throttur Reykjavik 07.17 15:00 2 - 1  

Labdarúgás (Izlandi 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fjardabyggd - Throttur Vogar 07.17 16:00 0 - 4  
Haukar - Leiknir F. 07.17 15:30 3 - 0  
IR Reykjavik - Völsungur Husavik 07.17 18:00 1 - 3  
Njardvik - Magni 07.17 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Izlandi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ÍA Akranes - Valur 07.17 18:00 2 - 1  

Labdarúgás (Japán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
JEF United Chiba - Zweigen Kanazawa 07.17 11:00 2 - 1  
Jubilo Iwata - Yamagata 07.17 12:00 1 - 2  
Kyoto - Albirex Niigata 07.17 11:30 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Mito 07.17 11:00 0 - 1  
Nagasaki - Kitakyushu 07.17 12:00 3 - 2  
Tochigi - Kofu 07.17 11:00 0 - 1  
Yamaguchi - Blaublitz Akita 07.17 12:00 1 - 0  

Labdarúgás (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Avispa Fukuoka - Gamba Osaka 07.17 11:30 0 - 1  
Cerezo Osaka - Vissel Kobe 07.17 12:00 1 - 1  
Sagan Tosu - Nagoya GE 07.17 12:00 3 - 1  
Shimizu SP - Kawasaki Frontale 07.17 11:30 0 - 2  

Labdarúgás (Jordán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Maan - Al-Jalil 07.17 19:30 4 - 1  
Shabab Al-Ordon - Ramtha 07.17 17:00 0 - 0  

Labdarúgás (Kameruni bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bamboutos de Mbouda - Yafoot FC 07.17 16:00 1 - 0  
Canon Sport de Yaounde - UMS de Loum 07.17 14:30 0 - 0  
Feutcheu de Bandjoun - Avion du Nkam 07.17 14:30 0 - 0  
Fortuna de Mfou - Stade Renard de Melong 07.17 16:30 0 - 0  
Fovu de Baham - Dragon de Yaounde 07.17 16:30 3 - 2  
Union Sport de Douala - Eding Sport de Lekie 07.17 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Kazah Kupa, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Maktaaral - Taraz 07.17 14:00 1 - 2  

Labdarúgás (Kazah Kupa, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Akzsajik Oral - Kajszar Kizilorda 07.17 16:00 0 - 0  

Labdarúgás (Kazah Kupa, D csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kajrat Almati - Kaszpij Aktau 07.17 15:00 0 - 2  

Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
América de Cali - Junior de Barranquilla 07.17 22:30 3 - 1  
Independiente Medellin - Rionegro Aguilas 07.17 03:00 1 - 1  

Labdarúgás (Kínai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beijing Technology FC - Beijing Sport Univ. 07.17 11:00 2 - 3  
Kunshan - Zibo Cuju 07.17 13:35 0 - 1  
Liaoning Shenyang Urban - Chengdu Rongcheng 07.17 10:30 0 - 6  
Nanjing City FC - Wuhan Three Towns 07.17 14:00 2 - 1  

Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hebei Kungfu - Hubei Istar 07.17 09:30 2 - 0  
Shanxi Longjin - Dandong Tengyue 07.17 09:30 4 - 0  

Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Wuxi Wuguo - U20Kína 07.17 09:30 1 - 3  
Yichuan Grand Tiger - Qingdao Manatee 07.17 09:30 1 - 1  

Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hunan Billows - Qingdao Red Lions 07.17 10:00 0 - 1  
Shanghai Jiading - Quanzhou Yaxin 07.17 10:00 0 - 1  

Labdarúgás (Lengyel Szuper Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Legia Varsó - Rakow Czestochowa 07.17 20:00 1 - 1  

Labdarúgás (Lett bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
BFC Daugavpils - METTA/LU 07.17 17:00 3 - 1  
Spartaks Jurmala - Riga FC 07.17 17:00 2 - 3  

Labdarúgás (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hegelmann Litauen - Nevezis Kedainiai 07.17 18:00 2 - 0  

Labdarúgás (Marokkói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hassania Agadir - FAR Rabat 07.17 20:15 0 - 1  
Moghreb Tetouan - Mouloudia Oujda 07.17 22:30 0 - 1  
Olympique de Safi - Raja Casablanca 07.17 18:00 2 - 2  

Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Queretaro - Monterrey 07.17 00:00 1 - 1  
UNAM Pumas - Necaxa 07.17 19:00 0 - 0  

Labdarúgás (MLS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta Utd. - New England 07.17 23:00 0 - 1  

Labdarúgás (Moldáv bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zimbru Chisinau - Floresti 07.17 19:00 4 - 0  

Labdarúgás (Norvég 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aalesund - Jerv 07.17 15:00 1 - 1  
Asane - Ranheim 07.17 15:00 1 - 3  
Sandnes Ulf - Ham-Kam 07.17 15:00 1 - 2  
Sogndal - Grorud 07.17 15:00 1 - 0  
Start - Raufoss 07.17 15:00 1 - 1  
Stjördals/Blink - KFUM Oslo 07.17 15:00 1 - 1  
Ullensaker/Kisa - Strömmen 07.17 15:00 0 - 0  

Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alta - Brattvag 07.17 16:00 1 - 1  
Florö - Flöya 07.17 19:30 1 - 1  
Hödd - Moss 07.17 16:00 1 - 1  
Kvik Halden - Eidsvold Turn 07.17 16:00 3 - 1  
Senja - Baerum 07.17 12:00 4 - 1  
Tromsdalen - Kongsvinger 07.17 17:00 1 - 2  

Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kjelsas - Egersund 07.17 15:00 1 - 0  
Skeid - Fram Larvik 07.17 14:00 2 - 0  
Vard Haugesund - Levanger 07.17 12:30 3 - 1  
Öygarden - Flekkeröy 07.17 13:30 2 - 0  

Labdarúgás (Norvég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Odd Grenland - Viking Stavanger 07.17 18:00 3 - 2  
Sarpsborg - Bodö/Glimt 07.17 20:00 2 - 2  

Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arna-Björnar - Lyn 07.17 15:00 3 - 1  
Kolbotn - Klepp 07.17 15:00 3 - 0  
Rosenborg - Sandviken 07.17 15:00 0 - 2  

Labdarúgás (NPL, Capital)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belconnen Utd. - West Canberra Wanderers 07.17 07:00 1 - 0  

Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Adamstown Rosebud - Broadmeadow Magic 07.17 06:30 1 - 1  
Newcastle Olympic - Lambton Jaffas 07.17 06:30 1 - 2  
Weston Workers - Edgeworth FC 07.17 09:00 0 - 3  

Labdarúgás (NPL, Queensland)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Capalaba Bulldogs - Gold Coast Knights 07.17 08:45 3 - 1  
Eastern Suburbs - Gold Coast Utd. 07.17 11:00 2 - 1  
Peninsula Power - Olympic Brisbane 07.17 09:00 0 - 1  
Queensland Lions - Logan Lightning 07.17 11:00 2 - 1  

Labdarúgás (NPL, South Australia)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Adelaide Blue Eagles - Adelaide City FC 07.17 07:30 0 - 0  
Croydon Kings - Adelaide Utd. 2 07.17 07:00 2 - 2  
Cumberland Utd. - North Eastern Metrostars 07.17 07:30 0 - 3  
South Adelaide FC - Adelaide Olympic 07.17 07:30 2 - 2  

Labdarúgás (NPL, Tasmania)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Clarence Zebras - Olympia Warriors 07.17 08:30 3 - 1  
Kingborough Lions - Glenorchy Knights 07.17 10:30 1 - 4  
South Hobart - Launceston City 07.17 06:00 4 - 1  

Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Augsburg Amatőr - Bayern München Amatőr 07.17 14:00 0 - 3  
Nürnberg Amatőr - Pipinsried 07.17 14:00 2 - 2  
TSV Buchbach - Schweinfurt 07.17 17:00 1 - 1  

Labdarúgás (Orosz 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Akron Toljatti - Volgar Asztrahany 07.17 15:00 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Velesz Moszkva 07.17 18:00 1 - 0  
FK Krasznodar 2 - Alanyija Vlagyikavkaz 07.17 18:00 1 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kubany Krasznodar 07.17 12:00 2 - 2  
Kamaz - Teksztilsik Ivanovo 07.17 16:00 1 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - SZKA Habarovszk 07.17 15:00 0 - 0  
Orenburg - Metallurg Lipeck 07.17 16:00 4 - 0  
Rotor Volgográd - Olimp-Dolgoprudnyij 07.17 18:00 1 - 1  
Tom Tomszk - Baltika Kalinyingrád 07.17 13:00 1 - 0  
Torpedo Moszkva - Szpartak Moszkva 2 07.17 18:00 5 - 0  

Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lokomotív Moszkva - Csertanovo Moszkva 07.17 16:00 5 - 0  
Rjazany - Kubanocska Krasznodar 07.17 14:00 3 - 1  
Rosztov - Zvezda-2005 Perm 07.17 17:00 1 - 1  
Rubin Kazany - CSZKA Moszkva 07.17 15:00 0 - 4  
Zenit Szentpétervár - Jenyiszej Krasznojarszk 07.17 16:00 2 - 0  

Labdarúgás (Orosz Szuper Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zenit Szentpétervár - Lokomotív Moszkva 07.17 18:00 3 - 0  

Labdarúgás (Osztrák Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Deutschkreutz - Amstetten 07.17 17:00 0 - 3  
Kalsdorf - Altach 07.17 18:00 2 - 1  
LASK - Marchfeld Donauauen 07.17 20:30 6 - 0  
Leobendorf - WSG Tirol 07.17 17:30 0 - 3  
Spittal/Drau - Austria Wien 07.17 11:00 0 - 4  
Stadl-Paura - Sturm Graz 07.17 16:00 0 - 9  
SW Bregenz - Vöcklamarkt 07.17 17:00 5 - 1  
Weindorf St. Anna - Grazer AK 07.17 19:00 1 - 2  
Wels FC - Austria Lustenau 07.17 17:00 1 - 3  
Wiener Neustadt - Austria Klagenfurt 07.17 19:00 1 - 5  

Labdarúgás (Paraguay 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dep. Santani - Sp. Trinidense 07.17 16:00 3 - 1  
General Diaz - Resistencia Asuncion 07.17 16:00 1 - 1  
Sp. Iteno - Tacuary Asuncion 07.17 16:00 1 - 2  

Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
12 de Octubre Itaugua - Nacional Asuncion 07.17 23:15 2 - 2  
Sp. Luqueno - Cerro Porteno 07.17 01:00 0 - 0  

Labdarúgás (Perui bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AD Cantolao - Sporting Cristal 07.17 22:30 2 - 4  
Dep. Municipal - UTC de Cajamarca 07.17 18:00 1 - 1  
Univ. San Martin - C. Mannucci Trujillo 07.17 20:15 0 - 2  

Labdarúgás (Román bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CS Univ. Craiova - Arges Pitesti 07.17 20:30 1 - 0  
Gaz Metan Medias - Mioveni 07.17 17:30 1 - 0  

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Inverness CT - Stirling Albion 07.17 16:00 2 - 2  
Peterhead - Cove Rangers 07.17 16:00 3 - 1  

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dundee Utd. - Arbroath 07.17 16:00 1 - 0  
Kelty Hearts - East Fife 07.17 16:00 3 - 0  

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brora Rangers - Forfar 07.17 16:00 0 - 1  

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alloa - Livingston 07.17 16:00 2 - 1  
Cowdenbeath - Brechin 07.17 16:00 3 - 2  

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Albion Rovers - Edinburgh City 07.17 16:00 1 - 1  
Falkirk - Hamilton 07.17 16:00 1 - 2  

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Motherwell - Queen of South 07.17 16:00 3 - 2  
Queen's Park - Airdrieonians 07.17 16:00 0 - 0  

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Clyde - Kilmarnock 07.17 16:00 1 - 2  
Stranraer - East Kilbride 07.17 16:00 1 - 0  

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dunfermline - Dumbarton 07.17 16:00 5 - 1  
Stenhousemuir - Partick Thistle 07.17 16:00 1 - 2  

Labdarúgás (Svéd 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Akropolis IF - Norrby 07.17 13:00 0 - 3  
GAIS - Brage 07.17 15:00 0 - 2  
Landskrona - Trelleborg 07.17 15:00 4 - 2  
Värnamo - Öster 07.17 17:00 2 - 0  

Labdarúgás (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Degerfors - FF Malmö 07.17 15:00 0 - 5  
Elfsborg - Östersund 07.17 17:30 3 - 0  

Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ASC Jaraaf - ASC Niarry Tally 07.17 19:00 1 - 0  
Douanes Dakar - Casa Sports de Ziguinchor 07.17 19:00 0 - 2  
US Goree - Stade de Mbour 07.17 19:00 1 - 0  

Labdarúgás (Szerb bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Proleter Novi Sad - Partizan Belgrád 07.17 21:00 0 - 4  
Topolya SC - Novi Pazar 07.17 18:55 2 - 0  

Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Tanjong Pagar Utd. - Young Lions 07.17 11:30 1 - 1  

Labdarúgás (Szlovén bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aluminij Kidricevo - Koper 07.17 17:00 0 - 0  
Mura - Tabor Sezana 07.17 20:15 0 - 3  

Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cerro Largo Melo - Montevideo Wanderers 07.17 22:15 2 - 0  
Dep. Maldonado - Plaza Colonia 07.17 20:00 0 - 1  
River Plate Montevideo - CA Rentistas 07.17 17:45 0 - 0  

Labdarúgás (USL Championship)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Colorado Springs - FC San Antonio 07.17 20:00 2 - 3  

Labdarúgás (USL League One)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Union Omaha - Forward Madison 07.17 03:00 1 - 1  

Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Venezuela - Monagas Maturin 07.17 22:00 1 - 2  

Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dep. Lara - Gran Valencia Maracay 07.17 00:30 5 - 1  

Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zamora Barinas - Estudiantes de Merida 07.17 02:45 0 - 1  

Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Airbus - Guilsfield 07.17 15:30 1 - 1  
Cwmbran Celtic - Afan Lido 07.17 15:30 3 - 0  
Trefelin FC - Taffs Well 07.17 15:30 2 - 0  

Labdarúgás (Észt bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kuressaare - Legion Tallinn 07.17 18:00 1 - 1  
Viljandi Tulevik - Trans Narva 07.17 15:00 0 - 1  

Labdarúgás (Ír 1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cobh Ramblers - Cabinteely 07.17 20:00 1 - 0  

Labdarúgás (Ír bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dundalk - Finn Harps 07.17 17:00 1 - 0  

MMA (Bellator 262, Connecticut)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Blencowe - Dayana Silva (női) 07.17 00:30 1 - 0  
Cha. Campbell - N. Giulietti 07.17 00:30 1 - 0  
Cody Law - The. Macuka 07.17 00:30 1 - 0  
D. Avsaragova - G. Gulfin (női) 07.17 00:30 1 - 0  
J. Eblen - Tra. Davis 07.17 00:30 1 - 0  
Johnny Soto - A. Benjilany 07.17 00:30 0 - 1  
Jul. Velasquez - D. Kielholtz (női) 07.17 00:30 1 - 0  
M. Mattos - Cee Jay Hamilton 07.17 00:30 1 - 0  
R. Faraldo - John Ramirez 07.17 00:00    
S. Sowma - R. Markes 07.17 00:30 1 - 0  
T. Fortune - M. Mitrione 07.17 00:30 1 - 0  

MMA (KSW 62, Gdansk)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Grzebyk - M. Zaromskis 07.17 20:00 1 - 0  
A. Sowinski - S. Rajewski 07.17 20:00 0 - 1  
L. Krusic - Daw. Martynik 07.17 20:00 0 - 1  
M. Krakowiak - B. Borkowski 07.17 20:00 1 - 0  
Mic. Michalski - A. Bartosinski 07.17 20:00 0 - 1  
Szym. Kolecki - A. Szostak 07.17 20:00 1 - 0  
T. Sarara - F. Bradaric 07.17 20:00 1 - 0  
T. Sarara - V. Toktasynov 07.17 20:00    

Motorsport (Forma-1., nagydíj)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Forma-1., Brit Nagydíj 2021, Sprintkvalifikáció 07.17 17:30    

Pesapallo (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hyvinkaan Tahko - Haminan Palloilijat 07.17 15:00 2 - 0  
Kankaanpaan Maila - Sotkamon Jymy 07.17 15:00 1 - 2  
Pattijoen Raahe - Imatran Pallo-Veikot 07.17 16:00 1 - 2  

Pesapallo (Finn bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Manse Tampere - Joensuun Maila 07.17 15:00 2 - 0  

Rögbi (Angol RFL 1895 Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
York City - Featherstone 07.17 13:00 34 - 41  

Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mackay Cutters - Norths Devils 07.17 09:00 16 - 40  
Northern Pride - Papua New Guinea Hunters 07.17 09:30 22 - 34  
Souths Logan Magpies - Townsville Blackhawks 07.17 08:00 18 - 28  

Rögbi (Challenge Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
St. Helens - Castleford 07.17 16:00 26 - 12  

Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Johannesburg Golden Lions - Bloemfontein FreeState C. 07.17 14:45    
Kimberley Griquas - Pretoria Bulls 07.17 12:30    

Rögbi (Eb)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Oroszország - Portugália 07.17 12:30 26 - 49  

Rögbi (Major League Rugby)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Old Glory DC - Austin Gilgronis 07.17 23:00 29 - 25  
Rugby Utd. New York - NOLA Gold 07.17 20:00 32 - 35  

Rögbi (NRL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Canberra Raiders - Cronulla Sharks 07.17 09:30 34 - 18  
Melbourne Storm - Newcastle Knights 07.17 11:35 48 - 4  
North Queensland Cowboys - Sydney Roosters 07.17 07:00 18 - 34  

Rögbi (Válogatott mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ausztrália - Franciaország 07.17 12:00 33 - 30  
Wales - Argentína 07.17 16:00 11 - 33  
Új-Zéland - Fidzsi-szigetek 07.17 09:05 60 - 13  

Röplabda (U20 vb, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Lengyelország - U20Brazília 07.17 17:30 3 - 0  
U20USA - U20Dominikai Köztársaság 07.17 15:00 3 - 0  

Röplabda (U20 vb, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Fehéroroszország - U20Argentína 07.17 18:30 3 - 0  
U20Törökország - U20Egyiptom 07.17 15:30 3 - 1  

Röplabda (U20 vb, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Belgium - U20Ruanda 07.17 20:00 3 - 0  

Röplabda (U20 vb, női, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Hollandia - U20Szerbia 07.17 17:30 1 - 3  
U20Olaszország - U20Oroszország 07.17 14:30 3 - 0  

Strandröplabda (Rubavu)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bercik V / Semerad T - Hudyakov M / Kramarenko A 07.17 13:30 0 - 2  
Budinger C / Field T - Kruk M / Miszczuk M 07.17 13:30 2 - 0  
Kuvichka D / Kislytsyn A - Abell K / Hovmann Overgaard N 07.17 12:30 2 - 1  
Schalk C / Brunner T - Brinck J S / Thomsen D 07.17 12:30 2 - 0  

Strandröplabda (Rubavu, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Callahan T / Stockman E - Jancar T / Kregar K 07.17 11:30 2 - 0  
Ceynowa A / Lodej M - Davidova V / Lunina D 07.17 10:30 0 - 2  
Davis A / Schermerhorn S - Lovsin T / Kotnik T 07.17 09:30 0 - 2  
Day E / Hughes S - Quiggle C / Wheeler A 07.17 09:30 2 - 0  
Dumbauskaite/Grudzinskait - Polley S M / Zeimann A 07.17 08:30 0 - 2  
Klinger D / Klinger R - Muller S / Schneider S 07.17 11:30 0 - 2  
Laboureur C / Schulz S - Polley S M / Zeimann A 07.17 14:30 2 - 1  
Laboureur C / Schulz S - Starikov S / Dave A 07.17 08:30 2 - 0  
Lovsin T / Kotnik T - Day E / Hughes S 07.17 14:30 0 - 2  
Makhno In / Makhno Ir - Davidova V / Lunina D 07.17 15:30 1 - 2  
Muller S / Schneider S - Callahan T / Stockman E 07.17 15:30 2 - 0  
Nzayisenga C / Valentine - Makhno In / Makhno Ir 07.17 10:30 0 - 2  

Tenisz (Almada, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Graham - I. Gamarra Martins 07.17 11:00 2 - 0  
G. Drummy - Yeon Woo Ku 07.17 13:10 2 - 0  

Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
G. Andreozzi - B. van de Zandschulp 07.17 14:00 1 - 2  
T. Griekspoor - Ant. Hoang 07.17 16:45 2 - 1  

Tenisz (Amersfoort, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Galdos S / Oliveira G - Castelnuovo L / Guinard M 07.17 12:00 1 - 2  

Tenisz (Bastad, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Ruud - R. Carballes Baena 07.17 14:30 2 - 0  
Y. Hanfmann - F. Coria 07.17 13:00 0 - 2  

Tenisz (Bastad, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Begemann A / Olivetti A - Carballes Baena R / Cecchinato M 07.17 11:00    
Cuevas P / Martin F - Arends S / Pel D 07.17 16:05 1 - 2  

Tenisz (Biarritz, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fra. Jones - Ste. Wagner 07.17 16:30 2 - 0  
L. Stefanini - O. Selekhmeteva 07.17 14:30 0 - 2  

Tenisz (Budapest, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kalinina - D.R. Collins 07.17 18:10    
Y. Putintseva - Gálfi D. 07.17 15:30 2 - 1  

Tenisz (Budapest, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bara I / Errani S - Buzarnescu M / Stollár F 07.17 10:00    
Buzarnescu M / Stollár F - Bolsova A / Korpatsch T 07.17 13:30 2 - 0  

Tenisz (Doboj, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M. Krumich - Fajta P. 07.17 13:15 0 - 2  
Piros Zs. - D. Obradovic 07.17 11:55 2 - 0  

Tenisz (Evansville, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mayo Hibi - Kat. Scott 07.17 17:30    
R. Marino - E. Douglas 07.17 18:00 2 - 0  

Tenisz (Gdynia-selejtező, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Amanmuradova - A. Anshba 07.17 15:10 0 - 2  
C. Perrin - Bondár A. 07.17 13:00 1 - 2  
G. Talaba - F. di Sarra 07.17 11:00 0 - 2  
K. Bondarenko - A. Zakharova 07.17 13:05 2 - 0  
M. Kubka - E. Gorgodze 07.17 14:45 0 - 2  
M. Melnikova - A. Danilina 07.17 15:10    
V. Flink - T. Mrdeza 07.17 11:00 0 - 2  
W. Falkowska - J. Loeb 07.17 12:55 2 - 0  

Tenisz (Gstaad-selejtező, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Vatutin - R. Marcora 07.17 16:30    
E. Couacaud - Ped. Sakamoto 07.17 16:30 2 - 0  
Gon. Escobar - R. Marcora 07.17 16:30 1 - 2  
K. Zuk - A. Vavassori 07.17 14:30 2 - 1  
O. Otte - A. Pellegrino 07.17 13:35 2 - 0  
S. Diez - D. Wenger 07.17 10:30 2 - 0  
S. Ehrat - E. Gulbis 07.17 12:15 2 - 0  
V. Kopriva - M. Marterer 07.17 12:15 2 - 0  
Z. Bergs - A. Vukic 07.17 10:30 2 - 0  

Tenisz (Hamburg, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Delbonis - P. Carreno-Busta 07.17 15:30 0 - 2  
F. Krajinovic - L. Djere 07.17 13:30 2 - 0  

Tenisz (Hamburg, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Krawietz K / Tecau H - Cerretani J / Hach Verdugo H 07.17 11:00 2 - 0  

Tenisz (Idanha-a-Nova, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dan. Rodrigues - Zane Khan 07.17 10:30 1 - 2  
N. Moreno de Alboran - A. Matusevich 07.17 10:30 2 - 0  

Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
H. Gaston - F. Meligeni Rodrigues A. 07.17 11:00 2 - 0  

Tenisz (Jászvásár, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Luz O / Meligeni Rodrigue - Casanova H / Ortega-Olmedo R 07.17 16:10 2 - 0  

Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Arnaboldi - L. Darderi 07.17 09:30 2 - 1  

Tenisz (Lausanne, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Car. Garcia - C. Burel 07.17 11:00 1 - 2  
T. Zidansek - M. Zanevska 07.17 13:40 2 - 0  

Tenisz (Lausanne, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bandecchi S / Waltert S - Routliffe E / Zimmermann 07.17 15:30 2 - 0  
Hozumi E / Zhang S - Eikeri U / Grammatikopoulou V 07.17 17:25 0 - 2  

Tenisz (Monasztir, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Eli. Coulibaly - V. Vacherot 07.17 10:30 1 - 2  
J. Beale - Rin. Hijikata 07.17 10:30 0 - 2  

Tenisz (Monasztir, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
E. Vanlangendonck - Ayu. Koshiishi 07.17 10:25 2 - 1  
J. Belgraver - T. Fiquet 07.17 10:30 0 - 2  

Tenisz (Newport, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Bublik - Kev. Anderson 07.17 19:00 1 - 2  
J. Brooksby - Jor. Thompson 07.17 22:05 2 - 0  

Tenisz (Newport, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Blumberg W / Sock J - Erlich J / Gonzalez S 07.17 17:00 2 - 0  

Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jay Clarke - B. Gojo 07.17 10:45 2 - 0  
P. Polansky - M. Purcell 07.17 08:00 1 - 2  

Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Polansky P / Stakhovsky S - Hsu Y H / Lock B 07.17 14:10 1 - 2  

Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
E. Shalimova - V. Savinykh 07.17 08:00 0 - 2  
M. Bolkvadze - Y. Hatouka 07.17 06:00 2 - 0  

Tenisz (Palermo-selejtező, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Papamichail - D. Spiteri 07.17 21:25 2 - 1  
E-G. Ruse - J. Jebawy 07.17 19:35 2 - 0  
F. Bilardo - M. Bassols Ribera 07.17 20:50 0 - 2  
L. Pigato - K. Gerlach 07.17 18:35 0 - 2  
M. Delai - Sam. Murray 07.17 17:20 2 - 1  
M. di Giuseppe - Q. Gleason 07.17 21:10 2 - 0  
Qinwen Zheng - L. Chirico 07.17 16:00 2 - 0  
V. Duval - C. Rosatello 07.17 16:00 1 - 2  

Tenisz (Prága, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
T. Martincova - G. Minnen 07.17 10:30 2 - 0  
Xinyu Wang - B. Krejcikova 07.17 12:10 0 - 2  

Tenisz (Prága, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bouzkova M / Hradecka L - Muhammad A / Sanders S 07.17 13:40 2 - 0  

Tenisz (Telavi, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M. Partaud - J. Zuger 07.17 11:55 0 - 2  

Tenisz (Todi, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Gaio - T.M. Etcheverry 07.17 21:20 2 - 0  
M. Pucinelli de Almeida - M. Vilella Martinez 07.17 18:35 1 - 2  

Tenisz (Todi, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Forti F / Zeppieri G - Diaz Acosta F / Merino A 07.17 17:15 2 - 0  

Tenisz (Uriage, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Hemery - G. Mpetshi Perricard 07.17 13:50 0 - 2  
Fac. Juarez - A. Fils 07.17 11:30 1 - 2  

Tenisz (Vitoria-Gasteiz, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Mintegi Del Olmo - E. Perez-Somarriba 07.17 13:30 2 - 1  
Mai Hontama - Reb. Masarova 07.17 11:55 0 - 2  

Ökölvívás (Profi mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ami. Vidal - I. Aleem 07.17 23:00 1 - 0  
Y. Ulysse Jr. - D. Theroux 07.17 02:00 1 - 0  

 

2021.07.16.
Asztalitenisz (Challenger Series, 28. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Putuntica - D. Cheaib 07.16 14:20 3 - 2  
D. Cheaib - A. Valuch 07.16 10:30 3 - 0  
D. Cheaib - E. Chtchetinine 07.16 08:30 3 - 0  
D. Cheaib - E. Chtchetinine 07.16 12:45 3 - 0  
J. Huzjak - E. Chtchetinine 07.16 09:50 0 - 3  
S. Happek - A. Putuntica 07.16 11:10 0 - 3  
S. Happek - A. Valuch 07.16 09:10 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Klavdenkov - D. Razinkov 07.16 08:15 3 - 0  
A. Klavdenkov - S. Vardanyan 07.16 20:15 3 - 0  
A. Pravednov - D. Ignatiev 07.16 00:00 2 - 3  
A. Savinsky - V. Selkin 07.16 08:15 0 - 3  
A. Slaschilin - F. Ambrosimov 07.16 11:45 1 - 3  
A. Slaschilin - I. Matveev 07.16 13:15 3 - 1  
A. Slashchev - D. Balakin 07.16 23:15 3 - 1  
A. Uvarov - D.M. Evlakhin 07.16 02:15 1 - 3  
A. Vlasov - Y.V. Lbov 07.16 22:45 3 - 2  
A. Yudin - A. Klavdenkov 07.16 07:15 2 - 3  
A. Zabrodin - G. Karpovkin 07.16 07:30 0 - 3  
A. Zabrodin - M. Glushkov 07.16 15:45 3 - 0  
A. Zabrodin - Ser. Ovechkin 07.16 09:00 3 - 0  
A. Zabrodin - Ser. Ovechkin 07.16 17:15 3 - 0  
A.D. Volkov - N. Zhurba 07.16 00:15 3 - 2  
Ale. Alekseev - M. Dukhin 07.16 20:00 3 - 0  
Ale. Fedorov - A. Savinsky 07.16 09:15 3 - 0  
Ale. Fedorov - Dmi. Bogdanov 07.16 07:45 0 - 3  
D. Balakin - A. Uvarov 07.16 00:15 1 - 3  
D. Ignatiev - Val. Sidorin 07.16 02:00 3 - 0  
D. Merzlikin - A. Silantev 07.16 21:15 1 - 3  
D. Merzlikin - V. Melnikov 07.16 19:45 0 - 3  
D. Molodtsov - V. Beliakov 07.16 10:45 3 - 1  
D. Molodtsov - V. Shirshov 07.16 12:45 2 - 3  
D. Razinkov - A. Yudin 07.16 08:45 3 - 2  
D. Razinkov - E. Mishutin 07.16 06:45 2 - 3  
D. Sayanov - N. Zhurba 07.16 01:15 1 - 3  
D.M. Evlakhin - D. Balakin 07.16 03:15 3 - 0  
D.M. Evlakhin - N. Sadovskiy 07.16 00:45 3 - 0  
Dmi. Bogdanov - A. Savinsky 07.16 07:15 3 - 2  
E. Anisimov - M. Sverdlov 07.16 16:00 2 - 3  
E. Mishutin - A. Klavdenkov 07.16 09:15 3 - 1  
E. Mishutin - A. Yudin 07.16 07:45 2 - 3  
F. Ambrosimov - I. Matveev 07.16 11:15 3 - 2  
G. Karpovkin - Ser. Ovechkin 07.16 07:00 3 - 0  
I. Matveev - I. Poletaev 07.16 12:15 1 - 3  
I. Pandur - E. Anisimov 07.16 17:00 3 - 1  
I. Pandur - V. Nemashkalo 07.16 15:30 3 - 1  
I. Poletaev - F. Ambrosimov 07.16 12:45 2 - 3  
I. Sergeevich - A. Zabrodin 07.16 06:30 3 - 0  
I. Sergeevich - G. Karpovkin 07.16 08:30 3 - 0  
I. Soldatov - A. Klavdenkov 07.16 21:15 2 - 3  
I. Soldatov - V. Marshalov 07.16 19:45 1 - 3  
I. Tolmachev - V. Bazilevsky 07.16 16:15 3 - 0  
Ilya Novikov - A. Pravednov 07.16 01:30 1 - 3  
Ilya Novikov - S. Ogay 07.16 02:30 1 - 3  
K. Churin - T. Turabekov 07.16 22:30 0 - 3  
K.S. Olshakov - I. Tolmachev 07.16 17:15 1 - 3  
K.S. Olshakov - S. Homutov 07.16 15:45 0 - 3  
M. Dukhin - S. Kuzmin 07.16 12:00 0 - 3  
M. Dukhin - S. Kuzmin 07.16 18:30 3 - 1  
M. Dukhin - V. Mishakin 07.16 10:30 3 - 0  
M. Dukhin - V.V. Kutin 07.16 12:30 3 - 2  
M. Glushkov - Ser. Ovechkin 07.16 15:15 0 - 3  
M. Sverdlov - I. Pandur 07.16 14:30 3 - 2  
M. Sverdlov - V. Nemashkalo 07.16 16:30 1 - 3  
N. Sadovskiy - D. Balakin 07.16 01:45 2 - 3  
N. Sadovskiy - S. Myagkov 07.16 02:45 3 - 1  
N. Zhurba - O. Shagarov 07.16 02:15 0 - 3  
O. Shagarov - A.D. Volkov 07.16 03:15 3 - 0  
O. Shagarov - P. Semeshin 07.16 00:45 3 - 0  
P. Semeshin - A.D. Volkov 07.16 01:45 3 - 0  
P. Semeshin - D. Sayanov 07.16 02:45 3 - 0  
R. Pavlenko - V. Safonov 07.16 22:45 2 - 3  
S. Homutov - I. Tolmachev 07.16 15:15 0 - 3  
S. Kuzmin - Ale. Alekseev 07.16 21:00 3 - 1  
S. Kuzmin - M. Dukhin 07.16 12:00 3 - 0  
S. Kuzmin - V. Mishakin 07.16 19:30 3 - 0  
S. Lanin - A. Zabrodin 07.16 14:45 1 - 3  
S. Lanin - M. Glushkov 07.16 16:45 2 - 3  
S. Myagkov - A. Uvarov 07.16 01:15 0 - 3  
S. Ogay - D. Ignatiev 07.16 01:00 0 - 3  
S. Vardanyan - I. Soldatov 07.16 18:45 1 - 3  
S. Vardanyan - V. Marshalov 07.16 20:45 3 - 1  
Ser. Ovechkin - I. Sergeevich 07.16 08:00 1 - 3  
Ser. Ovechkin - S. Lanin 07.16 16:15 3 - 0  
T. Turabekov - A.Y. Fedosov 07.16 23:30 1 - 3  
V. Bazilevsky - K.S. Olshakov 07.16 14:45 1 - 3  
V. Bazilevsky - S. Homutov 07.16 16:45 3 - 2  
V. Beliakov - V. Shirshov 07.16 11:45 0 - 3  
V. Beliakov - Vit. Demchenko 07.16 13:15 2 - 3  
V. Marshalov - A. Klavdenkov 07.16 19:15 0 - 3  
V. Melnikov - A. Silantev 07.16 19:15 1 - 3  
V. Mishakin - Ale. Alekseev 07.16 19:00 2 - 3  
V. Mishakin - S. Kuzmin 07.16 13:00 0 - 3  
V. Mishakin - V.V. Kutin 07.16 11:30 0 - 3  
V. Nemashkalo - E. Anisimov 07.16 15:00 1 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 07.16 23:00 2 - 3  
V. Safonov - A. Serebrennikov 07.16 23:45 2 - 3  
V. Selkin - Ale. Fedorov 07.16 06:45 3 - 2  
V. Selkin - Dmi. Bogdanov 07.16 08:45 2 - 3  
V. Shirshov - Vit. Demchenko 07.16 11:15 0 - 3  
V.V. Kutin - S. Kuzmin 07.16 11:00 3 - 2  
Val. Sidorin - A. Pravednov 07.16 03:00 0 - 3  
Val. Sidorin - Ilya Novikov 07.16 00:30 3 - 1  
Vit. Demchenko - D. Molodtsov 07.16 12:15 0 - 3  
Y.V. Lbov - I. Ramenskiy 07.16 23:45 2 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Brisbane Lions 07.16 11:50 106 - 86  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 07.16 02:30 4 - 5  
Bravos de Leon - El Aguila de Veracruz 07.16 02:15 4 - 7  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 07.16 02:00 3 - 1  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 07.16 02:35 4 - 7  
Leones de Yucatan - Olmecas de Tabasco 07.16 02:00 1 - 2  
Mariachis de Guadalajara - Acereros de Monclova 07.16 02:15 12 - 7  
Pericos de Puebla - Toros de Tijuana 07.16 02:00    
Rieleros de Aguascaliente - Saraperos de Saltillo 07.16 02:00 7 - 21  
Tigres de Quintana Roo - Piratas de Campeche 07.16 02:00 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Minnesota 07.16 20:10    
NY Yankees - Boston 07.16 01:08    
Philadelphia - Miami 07.16 22:05 5 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Wei Chuan Dragons 07.16 12:35 4 - 2  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Monk - G. Killington 07.16 13:40 4 - 2  
A. Monk - R. Hogarth 07.16 12:00 4 - 0  
A. Monk - Sco. Williams 07.16 10:50 2 - 4  
C. Barstow - C. Heneghan 07.16 01:00 0 - 4  
C. Barstow - Rob. Owen 07.16 23:05 4 - 1  
C. Barstow - Tony O'Shea 07.16 00:00 4 - 2  
C. Heneghan - C. Barstow 07.16 23:55 4 - 0  
C. Heneghan - M. Dudbridge 07.16 01:35 4 - 0  
C. Heneghan - Rob. Owen 07.16 00:15 2 - 4  
G. Killington - L. Cocks 07.16 11:40 3 - 4  
G. Killington - Sco. Williams 07.16 14:35 3 - 4  
K. McDine - A. Monk 07.16 12:30 1 - 4  
K. McDine - G. Killington 07.16 10:30 1 - 4  
K. McDine - L. Cocks 07.16 13:05 1 - 4  
L. Cocks - A. Monk 07.16 14:20 0 - 4  
L. Cocks - Sco. Williams 07.16 12:15 4 - 3  
M. Dudbridge - C. Heneghan 07.16 23:20 2 - 4  
M. Dudbridge - Tony O'Shea 07.16 00:35 3 - 4  
R. Hogarth - G. Killington 07.16 12:50 1 - 4  
R. Hogarth - K. McDine 07.16 14:00 4 - 2  
R. Hogarth - L. Cocks 07.16 11:05 4 - 3  
Rob. Owen - C. Barstow 07.16 01:50 1 - 4  
Rob. Owen - Tony O'Shea 07.16 23:40 4 - 1  
Sco. Williams - K. McDine 07.16 11:25 4 - 1  
Sco. Williams - R. Hogarth 07.16 13:25 4 - 0  
Tony O'Shea - Rob. Owen 07.16 01:20 4 - 2  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - Los Angeles Thieves 07.16 22:55 3 - 1  
Dallas Empire - Florida Mutineers 07.16 21:15 1 - 3  
E-Sport (CSGO, IEM Cologne, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - Faze Clan 07.16 21:20 1 - 2  
Virtus.pro - Astralis 07.16 16:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Pinnacle Cup, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Team Spirit 07.16 20:30 1 - 2  
Forze - Team Spirit 07.16 16:50 1 - 2  
Sinners Esports - Endpoint 07.16 13:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Bix Invitational,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - The Prime 07.16 15:00 2 - 0  
Moon Chasers - Team Mystery 07.16 13:00 0 - 2  
Moon Chasers - Team Smg 07.16 10:55 0 - 2  
OB Esports X Neon - Team Smg 07.16 08:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Diamond) - Ukraine (Coldsiemens) 07.16 08:12 2 - 4  
Italy (Libra) - Ukraine (Coldsiemens) 07.16 07:36 3 - 1  
Poland (Nadker) - Ukraine (Coldsiemens) 07.16 07:00 1 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Diamond) 07.16 10:00 2 - 4  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Libra) 07.16 09:24 2 - 4  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Nadker) 07.16 08:48 1 - 8  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 07.16 11:40 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Scotland (Judoka) 07.16 09:20 1 - 2  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 07.16 09:40 3 - 1  
Mexico (Legolas) - France (Herculex) 07.16 07:20 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Scotland (Judoka) 07.16 10:40 2 - 0  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 07.16 08:00 3 - 4  
Norway (Nasmi) - France (Herculex) 07.16 09:00 2 - 2  
Norway (Nasmi) - Scotland (Judoka) 07.16 08:20 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 07.16 08:40 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 07.16 07:40 3 - 5  
Portugal (Cliff) - Norway (Nasmi) 07.16 12:40 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 07.16 07:00 2 - 3  
Scotland (Judoka) - Mexico (Legolas) 07.16 06:40 3 - 1  
Scotland (Judoka) - Portugal (Cliff) 07.16 12:00 3 - 1  
Scotland (Judoka) - Switzerland (Apollo) 07.16 10:20 2 - 0  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 07.16 06:20 0 - 0  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 07.16 11:00 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 07.16 10:00 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 07.16 12:20 0 - 3  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Dortmund (Confession) 07.16 10:00 1 - 2  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 07.16 12:05 4 - 4  
Dortmund (Confession) - Wolverhampton (Trader AC) 07.16 10:50 2 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 07.16 09:10 3 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Wolverhampton (Trader AC) 07.16 11:40 3 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - Ajax (Xalinho) 07.16 08:45 1 - 2  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DragonX - Sandbox Gaming 07.16 12:15 0 - 2  
Fredit Brion - Afreeca Freecs 07.16 09:55 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Gravitas 07.16 09:55 1 - 0  
Legacy Esports - Dire Wolves 07.16 11:55 0 - 1  
Mammoth - Peace 07.16 12:55 0 - 1  
Order - Pentanet.gg 07.16 10:55 0 - 1  
E-Sport (LOL, LEC, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 - Rogue 07.16 19:00 0 - 1  
Fnatic - Astralis 07.16 20:45 1 - 0  
Misfits Gaming - exceL eSports 07.16 18:00 1 - 0  
SK Gaming - Mad Lions 07.16 19:40 1 - 0  
Team Vitality - G2 Esports 07.16 21:30 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - JD Gaming 07.16 13:00 0 - 2  
TT Gaming - LGD Gaming 07.16 11:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong Attitude - Beyond Gaming 07.16 10:00 0 - 1  
Hong Kong Attitude - Boom Esports 07.16 11:50 0 - 1  
Impunity - Boom Esports 07.16 14:00 0 - 1  
J Team - Berjaya Dragons 07.16 13:00 1 - 0  
Machi E-Sports - Alpha Esports 07.16 11:00 1 - 0  
PSG Talon - Liyab Esports 07.16 15:00 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Joker) - LA Clippers (Bumblebee) 07.16 07:36 47 - 44  
Brooklyn (Joker) - Milwaukee (Gatz) 07.16 07:00 67 - 56  
LA Clippers (Bumblebee) - Milwaukee (Gatz) 07.16 10:00 42 - 41  
LA Clippers (Bumblebee) - Portland (Zod) 07.16 08:48 39 - 38  
Portland (Zod) - Brooklyn (Joker) 07.16 08:12 46 - 53  
Portland (Zod) - Milwaukee (Gatz) 07.16 09:24 46 - 43  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Kodas) - Milwaukee (Fosters23) 07.16 14:30 41 - 40  
Milwaukee (Fosters23) - Atlanta (Ash) 07.16 15:42 48 - 41  
Milwaukee (Fosters23) - Brooklyn (Kodas) 07.16 16:18 40 - 43  
Milwaukee (Fosters23) - Philadelphia (Zod) 07.16 15:06 41 - 32  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Chicago (Jimmy_Walker13) 07.16 06:30 67 - 50  
Charlotte (Dankarakoz6) - Miami (TiGeR_triPoint) 07.16 11:55 52 - 76  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Cleveland (kotpirog131) 07.16 08:50 60 - 68  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Toronto (Answer2208) 07.16 07:05 57 - 83  
Cleveland (BossVlados0_0) - Charlotte (Dankarakoz6) 07.16 10:10 86 - 65  
Cleveland (BossVlados0_0) - Miami (TiGeR_triPoint) 07.16 12:30 84 - 76  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 07.16 07:40 63 - 78  
LA Clippers (Rom1pr) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.16 11:20 52 - 80  
Miami (TiGeR_triPoint) - LA Clippers (Rom1pr) 07.16 10:45 96 - 47  
Toronto (Answer2208) - Atlanta (nikitos349) 07.16 08:15 72 - 55  
Toronto (Answer2208) - Cleveland (kotpirog131) 07.16 05:55 60 - 70  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Dazai) - LA Clippers (Phabian) 07.16 22:36 50 - 42  
Dallas (Dazai) - Portland (Kodas) 07.16 23:48 60 - 61  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Zod) 07.16 11:36 46 - 40  
Denver (Joker) - LA Clippers (Zod) 07.16 14:00 51 - 55  
LA Clippers (Phabian) - Portland (Kodas) 07.16 23:12 35 - 41  
LA Clippers (Zod) - Dallas (Gatz) 07.16 13:24 38 - 35  
LA Clippers (Zod) - Denver (Joker) 07.16 12:12 49 - 42  
LA Clippers (Zod) - Portland (Bumblebee) 07.16 11:00 46 - 38  
Portland (Bumblebee) - LA Clippers (Zod) 07.16 12:48 49 - 46  
Portland (Kodas) - Dallas (Dazai) 07.16 22:00 55 - 36  
E-Sport (OW,Overwatch Leag,Grand Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Reign - Shanghai Dragons 07.16 04:30 0 - 3  
Chengdu Hunters - Dallas Fuel 07.16 03:00 3 - 1  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mibr - Santos E-sports 07.16 21:30 1 - 0  
Santos E-sports - Furia Esports 07.16 18:00 0 - 1  
Team Liquid - Black Dragons E-sports 07.16 19:00 1 - 0  
W7m Gaming - Faze Clan 07.16 20:25 0 - 1  
E-Sport (R6S, GSA League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ovation Esports - Gc Esport 07.16 21:05 0 - 1  
Penta - Team Goskilla 07.16 22:35 0 - 1  
Rogue - Team Secret 07.16 19:00 0 - 1  
Sissi State Punks - G2 Esports 07.16 19:50 1 - 0  
E-Sport (R6S, Oceanic Nat., Reg.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lfo - Chiefs Esports Club 07.16 13:00 1 - 0  
Order - Rhythm 07.16 12:00 1 - 0  
Pittsburgh Knights - Wildcard Gaming 07.16 10:40 0 - 1  
Roflcopter Gg - Team Bliss 07.16 14:00 0 - 1  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchu - Kitakyushu 07.16 08:00 0 - 2  
Yokohama - Sumida 07.16 12:15 5 - 3  
Kerékpár (Tour de France - 19. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - M. Walscheid 07.16 12:20 0 - 1  
C. Bol - D. van Poppel 07.16 12:20 0 - 1  
M. Cavendish - J. Philipsen 07.16 12:20 0 - 1  
M. Morkov - B. van Poppel 07.16 12:20 0 - 1  
Mads Pedersen - I.G. Cortina 07.16 12:20 0 - 1  
S. Colbrelli - Mic. Matthews 07.16 12:20 1 - 0  
T. Pogacar - J. Vingegaard 07.16 12:20 1 - 0  
Tour de France 2021 - 19. szakasz 07.16 16:20    
Tour de France 2021 - 19. szakasz - Top 3 07.16 16:20    
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilicura - Univ.Catolica de Santiago 07.16 23:00 61 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Blackwater Elite 07.16 06:30 103 - 77  
Meralco Bolts - NorthPort Batang Pier 07.16 11:45 85 - 63  
RS Elasto Painters - NLEX Road Warriors 07.16 09:00 83 - 82  
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Csehország 07.16 19:30 82 - 68  
U20Spanyolország - U20Izrael 07.16 15:00 66 - 51  
Kosárlabda (vb-selejtező, Amerika,Bcsoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivia - Paraguay 07.16 01:00 49 - 77  
Nicaragua - Chile 07.16 04:15 63 - 82  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Ausztrália 07.16 20:30 67 - 70  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franklin Bulls - Wellington Saints 07.16 09:30 65 - 125  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glamorgan - Somerset 07.16 19:30 0 - 1  
Gloucestershire - Surrey 07.16 15:30 0 - 1  
Hampshire - Essex 07.16 15:00 1 - 0  
Hampshire - Sussex 07.16 20:00 1 - 0  
Middlesex - Kent 07.16 19:15 0 - 1  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lancashire - Durham 07.16 19:30 1 - 0  
Leicestershire - Nottinghamshire 07.16 19:30 1 - 0  
Warwickshire - Worcestershire 07.16 19:30 1 - 0  
Krikett (ODI Series (IRL-RSA))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Dél-Afrikai Köztársaság 07.16 11:45 0 - 1  
Krikett (ODI Series (ZIM-BAN))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbabwe - Banglades 07.16 09:30 0 - 1  
Krikett (T20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Pakisztán 07.16 19:30 0 - 1  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Horvátország 07.16 12:30 24 - 22  
U19Románia - U19Németország 07.16 14:45 28 - 24  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovénia - U19Ausztria 07.16 14:45 25 - 27  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Szlovákia 07.16 19:15 29 - 25  
U19Svájc - U19Norvégia 07.16 17:00 32 - 33  
Kézilabda (U19 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Svédország 07.16 19:30 33 - 26  
U19Oroszország - U19Franciaország 07.16 17:00 25 - 24  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Estudiantes Rio Cuarto 07.16 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Real Potosi 07.16 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Bijeljina - Leotar Trebinje 07.16 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Santiago Wanderers 07.16 18:30 1 - 0  
O'Higgins - Cobresal 07.16 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Rosario Central 07.16 02:30 2 - 2  
Nacional Montevideo - Penarol Montevideo 07.16 02:30 1 - 2  
Santos SP - Independiente Avellaneda 07.16 00:15 1 - 0  
Labdarúgás (COSAFA Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Mozambik 07.16 17:00 3 - 0  
Szenegál - Szváziföld 07.16 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - OB Odense 07.16 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - Guayaquil SC 07.16 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Pyramids FC 07.16 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szluck - BATE Boriszov 07.16 15:45 3 - 4  
Torpedo Zogyino - Dinamo Minszk 07.16 19:45 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Ajax 07.16 19:30 0 - 2  
Valencia - Villarreal 07.16 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - KPV Kokkola 07.16 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Seinäjoen JK 07.16 17:30 0 - 1  
Lahti - Mariehamn 07.16 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HPS - PK-35 Vantaa 07.16 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Gold Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haiti - Kanada 07.16 01:30 1 - 4  
Martinique - USA (Helyszín: USA) 07.16 03:30 1 - 6  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Slaven Belupo 07.16 18:55 0 - 2  
Osijek - Sibenik 07.16 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Thor Akureyri 07.16 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Valur 07.16 22:15 4 - 3  
Throttur Reykjavik - FH 07.16 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehdat - Sahab 07.16 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Karaganda - Kizil-Zsar 07.16 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kazah Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tobol Kostanaj - Atirau 07.16 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Aktobe 07.16 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Ice City - Meizhou Hakka 07.16 13:35 3 - 2  
Zhejiang FC - Nantong Zhiyun 07.16 13:35 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Hebei FC 07.16 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Internacional RS 07.16 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dziugas Telsiai - Banga Gargzdai 07.16 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Comets - Adelaide Croatia Raiders 07.16 12:45 3 - 0  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Gully Cavaliers - Dandenong City SC 07.16 12:00    
Oakleigh Cannons - Bentleigh Greens 07.16 12:30    
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burghausen - Schalding-Heining 07.16 19:00 0 - 1  
Illertissen - Viktoria Aschaffenburg 07.16 19:00 1 - 0  
SV Heimstetten - Memmingen 07.16 19:00 4 - 1  
TSV Rain/Lech - Bayreuth 07.16 18:30 0 - 4  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Gleichenberg - Hartberg 07.16 19:00 0 - 3  
Bruck/Leitha - Stripfing/Weiden 07.16 19:00 0 - 1  
Grödig - Ried 07.16 19:30 0 - 7  
Hertha Wels - Salzburg 07.16 17:00 1 - 4  
Hohenems - SV Fugen 07.16 19:00 7 - 0  
Kitzbühel - Vorwärts Steyr 07.16 19:00 0 - 2  
Lafnitz - Traiskirchen 07.16 19:00 3 - 0  
Lauterach - St. Pölten 07.16 18:00 0 - 5  
Neusiedl am See - Admira Wacker 07.16 19:00 0 - 4  
Rapid Wien - Wiener Viktoria 07.16 20:30 6 - 0  
Reichenau - Wacker Innsbruck 07.16 18:00 0 - 8  
Schwaz - Horn 07.16 19:00 1 - 0  
Seekirchen - FAC Wien 07.16 19:00 0 - 1  
SV Dellach/Gail - Elin Weiz 07.16 19:30 1 - 3  
Treibach - Drassburg 07.16 19:30 1 - 0  
Wiener SK - Wolfsberg 07.16 19:30 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. San Lorenzo - Fernando de la Mora 07.16 23:00 1 - 3  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Cultural Santa Rosa 07.16 22:30 0 - 0  
Dep. Coopsol - Union Comercio 07.16 20:00 0 - 4  
Santos Nazca - Dep. Llacuabamba 07.16 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - FC Univ. Craiova SA 07.16 20:30 3 - 2  
Sepsi OSK - Academica Clinceni 07.16 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vojvodina 07.16 20:00 0 - 0  
Cukaricki - Vozdovac 07.16 17:55 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Kalcer Radomlje 07.16 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rampla Juniors - Danubio Montevideo 07.16 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Progreso Montevideo - Boston River 07.16 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermanos Colmenarez - Trujillanos Valera 07.16 02:30 6 - 0  
Portuguesa Acarigua - Zulia Maracaibo 07.16 00:15 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Briton Ferry - Pontypridd Town 07.16 20:45 2 - 2  
Llanelli - Newport 07.16 20:45 5 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu Vaprus - Flora Tallinn 07.16 18:30 0 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Shelbourne 07.16 20:45 1 - 3  
Bray - Galway Utd. 07.16 20:30 0 - 0  
Treaty Utd. - UC Dublin 07.16 20:45 2 - 1  
Wexford Youths - Cork City 07.16 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Shamrock Rovers 07.16 20:45 2 - 4  
St. Patrick's - Drogheda Utd. 07.16 20:45 2 - 0  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Brit Nagydíj 2021 - Időmérő győztes konstruktőr 07.16 19:00    
Forma-1., Brit Nagydíj 2021, időmérő 07.16 19:00    
Forma-1., Brit Nagydíj 2021, időmérő - Top 3 07.16 19:00    
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koskenkorvan Urheilijat - Sotkamon Jymy 07.16 17:00 0 - 1  
Manse Tampere - Kouvolan Pallonlyojat 07.16 17:00 1 - 2  
Seinäjoen Jymy-Jussit - Vimpelin Veto 07.16 17:00 2 - 1  
Siilinjarven Pesis - Joensuun Maila 07.16 17:00 1 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mynamaen Vesa - Hyvinkaan Tahko 07.16 17:00 0 - 2  
Roihuttaret Helsinki - Porin Pesakarhut 07.16 17:00 0 - 2  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Leeds Rhinos 07.16 19:15 27 - 18  
Huddersfield - Wigan 07.16 20:45 12 - 14  
Salford - Wakefield 07.16 20:30 24 - 14  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Durban Sharks - Mbombela Pumas 07.16 19:00    
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle Seawolves - Houston Sabercats 07.16 04:00 42 - 21  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Parramatta Eels 07.16 10:00 8 - 26  
Manly-Warringah SeaEagles - St. George Illawarra 07.16 12:05 32 - 18  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Masotti - Jaume, Bernat 07.16 01:15 3 - 1  
Chr. Hanson - Pat. Rooney 07.16 01:15 0 - 3  
I.P. Bernabeu - G. Gaultier 07.16 01:15    
P. Coll - Tay. Aslam 07.16 00:45 3 - 0  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Loke - S. Sobhy 07.16 02:00 0 - 3  
A. Serme - L. Turmel 07.16 00:30 0 - 3  
Men. Nasser - N. Shahin 07.16 00:30 0 - 3  
R. Elaraby - G. Adderley 07.16 00:30 3 - 0  
Strandröplabda (Rubavu)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Herrmann A - Habanzintwari F / Mutabazi Y 07.16 09:20 2 - 0  
Canet A / Rotar T - Brozyniak J / Janiak P 07.16 08:30 1 - 2  
Cuzmiciov K / Masuri O - Bercik V / Semerad T 07.16 09:20 0 - 2  
Dressler C / Huber A - Abell K / Hovmann Overgaard N 07.16 15:10 1 - 2  
Evans M / Kolinske W - Bercik V / Semerad T 07.16 15:10 1 - 2  
Evans M / Kolinske W - Kuvichka D / Kislytsyn A 07.16 08:30 2 - 1  
Hudyakov M / Kramarenko A - Dumek J / Manas P 07.16 14:20    
Jarra M B / Jawo S - Allen W / Benesh A 07.16 10:10 0 - 2  
Kopp L / Russell A W - Pfretzschner L / Sowa R 07.16 10:10 2 - 1  
Kuvichka D / Kislytsyn A - Zemljak N / Pokersnik J 07.16 14:20 2 - 1  
Mapfumo T M / Muneta S - Abell K / Hovmann Overgaard N 07.16 09:20 0 - 2  
Schalk C / Brunner T - Appelgren M / Herrmann A 07.16 15:10 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Dumak J / Tezzele T 07.16 08:30 2 - 0  
Strandröplabda (Rubavu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barannik M / Maor N - Jancar T / Kregar K 07.16 11:00 1 - 2  
Bukovec S / Saxton C - Stochlova M S / Williams M 07.16 13:30 2 - 1  
Callahan T / Stockman E - Muller S / Schneider S 07.16 12:40 2 - 1  
Day E / Hughes S - Polley S M / Zeimann A 07.16 13:30 2 - 1  
Fiechter J / Huber K - Mukandayisenga B / Musanabageni C 07.16 10:10 2 - 1  
Freitas Furtado R I / Lav - Lovsin T / Kotnik T 07.16 12:40 0 - 2  
Hastings A / Okholm Hanse - Ceynowa A / Lodej M 07.16 12:40 0 - 2  
Hubscher M / Schaltegger - Starikov S / Dave A 07.16 11:50 0 - 2  
Laboureur C / Schulz S - Klinger D / Klinger R 07.16 11:50 2 - 1  
Makhno In / Makhno Ir - Dumbauskaite/Grudzinskait 07.16 11:50 2 - 0  
Nzayisenga C / Valentine - Davidova V / Lunina D 07.16 11:00 0 - 2  
Quiggle C / Wheeler A - Davis A / Schermerhorn S 07.16 11:00 0 - 2  
Tenisz (Almada, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Graham - Mei Yamaguchi 07.16 10:30 2 - 0  
J. Stamatova - I. Gamarra Martins 07.16 12:00 0 - 2  
L. Nguyen Tan - Yeon Woo Ku 07.16 10:30 0 - 2  
M. Stokke - G. Drummy 07.16 13:05 0 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - L. Rosol 07.16 12:10 2 - 0  
G. Andreozzi - J. Sels 07.16 11:00 2 - 1  
Jes. de Jong - B. van de Zandschulp 07.16 15:00 0 - 2  
T. Griekspoor - K. Coppejans 07.16 16:30 2 - 1  
Tenisz (Amersfoort, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer G / Sels J - De Krom M / Van Den Berg B 07.16 15:00 0 - 2  
Castelnuovo L / Guinard M - Brown D / Weissborn T 07.16 18:35 2 - 0  
de Jonge D / Den Ouden G - Castelnuovo L / Guinard M 07.16 11:00 0 - 2  
Galdos S / Oliveira G - De Krom M / Van Den Berg B 07.16 18:30 2 - 0  
Kestelboim M / Mena F - Brown D / Weissborn T 07.16 13:35 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - H. Laaksonen 07.16 13:40    
F. Coria - C. Garin 07.16 12:45 2 - 1  
R. Carballes Baena - N. Gombos 07.16 15:35 2 - 0  
Y. Hanfmann - A. Rinderknech 07.16 11:00 2 - 0  
Tenisz (Biarritz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vismane - O. Selekhmeteva 07.16 11:30 0 - 2  
Fra. Jones - A. Hartono 07.16 17:45 2 - 0  
L. Stefanini - Seo. Mendez 07.16 13:00 2 - 1  
Ste. Wagner - L. Jeanjean 07.16 15:55 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gálfi D. - O. Danilovic 07.16 13:55 2 - 0  
P. Ormaechea - D.R. Collins 07.16 18:10 0 - 2  
Udvardy P. - A. Kalinina 07.16 15:50 0 - 2  
Y. Putintseva - Kat. Kozlova 07.16 11:00 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anshba A / Detiuc A - Bolsova A / Korpatsch T 07.16 11:00 1 - 2  
Tenisz (Doboj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fajta P. - D. Kekez 07.16 10:00    
J. Thirouin - D. Obradovic 07.16 10:00 0 - 2  
Madarász G. - M. Krumich 07.16 13:15 1 - 2  
Piros Zs. - A. Fenty 07.16 11:30 2 - 0  
Tenisz (Evansville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Douglas - A. Sutjiadi 07.16 16:00 2 - 1  
Hina Inoue - R. Marino 07.16 18:00 0 - 2  
Kat. Scott - E. Arango 07.16 16:00 2 - 0  
Mayo Hibi - Cat. Harrison 07.16 19:05 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - F. Delbonis 07.16 18:10 1 - 2  
D. Lajovic - P. Carreno-Busta 07.16 16:15 0 - 2  
N. Basilashvili - L. Djere 07.16 12:30 0 - 2  
S. Tsitsipas - F. Krajinovic 07.16 14:00 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Nedovyesov A - Puetz T / Venus M 07.16 17:00 0 - 2  
Tenisz (Idanha-a-Nova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cozbinov - Zane Khan 07.16 10:00 0 - 2  
Dan. Rodrigues - T. Cacao 07.16 11:55 2 - 0  
N. Moreno de Alboran - J.L. Reis da Silva 07.16 09:55 2 - 0  
S. Carr - A. Matusevich 07.16 12:00 1 - 2  
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Meligeni Rodrigues A. - Dim. Kuzmanov 07.16 11:40 2 - 1  
H. Gaston - D. Ajdukovic 07.16 12:05 2 - 0  
M. Zekic - L. Miedler 07.16 10:00 2 - 0  
Z. Kolar - R. Bonadio 07.16 10:00 2 - 0  
Tenisz (Jászvásár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonadio R / Miedler L - Casanova H / Ortega-Olmedo R 07.16 13:55 1 - 2  
Luz O / Meligeni Rodrigue - Cretu C / Tomescu D A 07.16 15:55 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Weis - A. Basso 07.16 11:45 2 - 1  
F. Arnaboldi - Gia. Ferrari 07.16 09:25 2 - 0  
L. Darderi - M. Miceli 07.16 09:30 2 - 0  
P. Llamas Ruiz - M. Serafini 07.16 11:25 0 - 2  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - F. Ferro 07.16 10:30 1 - 2  
C. Burel - F. Ferro 07.16 16:35 2 - 0  
Car. Garcia - Z. Diyas 07.16 15:15 2 - 0  
M. Zanevska - N. Vikhlyantseva 07.16 18:15 2 - 0  
T. Zidansek - L. Bronzetti 07.16 12:40 2 - 1  
Z. Diyas - C. Giorgi 07.16 10:30 2 - 0  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandecchi S / Waltert S - Ivakhnenko V / Maleckova 07.16 14:15 2 - 0  
Eikeri U / Grammatikopoul - Gleason Q / Rompies J 07.16 10:30 2 - 1  
Fomina A / Melnikova M - Hozumi E / Zhang S 07.16 13:30 0 - 2  
Panova A / Wachaczyk J - Di Lorenzo F / Sharma A 07.16 10:00    
Routliffe E / Zimmermann - Panova A / Wachaczyk J 07.16 16:05 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eli. Coulibaly - M. Echargui 07.16 12:00 2 - 1  
J. Beale - Kaz. Kawachi 07.16 10:30 2 - 0  
Rin. Hijikata - A. Bouquier 07.16 10:30 2 - 0  
S. Vincent Ruggeri - V. Vacherot 07.16 12:15 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Droguet - J. Belgraver 07.16 12:10 1 - 2  
Ayu. Koshiishi - C. Bechri 07.16 10:30 2 - 0  
S. Colling - E. Vanlangendonck 07.16 12:50 1 - 2  
T. Fiquet - M. Kozyreva 07.16 10:30 2 - 1  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brooksby - P. Gojowczyk 07.16 19:00 2 - 0  
Jor. Thompson - M. Cressy 07.16 20:20 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumberg W / Sock J - Heliovaara H / Smith J-P 07.16 17:00 2 - 0  
Bublik A / Novikov D - Erlich J / Gonzalez S 07.16 17:00    
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - M. Basic 07.16 09:30 2 - 1  
J. Kubler - Jay Clarke 07.16 12:50 1 - 2  
M. Purcell - Yu Hsiou Hsu 07.16 08:00 2 - 0  
R. Safiullin - P. Polansky 07.16 08:00 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsu Y H / Lock B - Catarina L / Grenier H 07.16 12:10 2 - 0  
Polansky P / Stakhovsky S - Bega A / Denolly C 07.16 13:15 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Shalimova - A. Tikhonova 07.16 06:00 2 - 1  
I. Shymanovich - V. Savinykh 07.16 12:15 0 - 2  
M. Bolkvadze - S. Talbi 07.16 06:00    
Y. Hatouka - A. Kubareva 07.16 06:00 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Min - Xinyu Wang 07.16 12:45 0 - 2  
K. Siniakova - B. Krejcikova 07.16 14:35 0 - 2  
Sto. Sanders - G. Minnen 07.16 11:25 0 - 2  
V. Kuzmova - T. Martincova 07.16 10:00 0 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzmova V / Stojanovic N - Bektas E / Moore T 07.16 16:00 2 - 0  
Tenisz (Tarvisio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dinu - T. Cvetkovic 07.16 09:30 2 - 0  
G. Ce - O.G. Simion 07.16 09:30 2 - 1  
Tenisz (Telavi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Makarova - M. Partaud 07.16 12:00 1 - 2  
J. Zuger - Y. Cavalle-Reimers 07.16 08:30 2 - 0  
S. Lamens - F. Contreras Gomez 07.16 08:25 2 - 1  
Tenisz (Telfs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marti Pujolras - L. Pavlovic 07.16 13:25 2 - 0  
B.I. Apostol - M. Veldheer 07.16 10:50 2 - 1  
C. Manda - Alex. Shevchenko 07.16 14:20 0 - 2  
G. Lama - S. Kopp 07.16 11:30 2 - 0  
G. Oradini - Luk. Neumayer 07.16 13:00 0 - 2  
K. Kivattsev - O. Horak 07.16 12:00 2 - 0  
Paty, Daniel - Alex. Shevchenko 07.16 10:00 0 - 2  
Vla. Ivanov - C. Manda 07.16 10:20    
Tenisz (Todi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - F. Cobolli 07.16 19:00 2 - 0  
G. Zeppieri - M. Vilella Martinez 07.16 15:00 0 - 2  
N. Jarry - M. Pucinelli de Almeida 07.16 15:00 1 - 2  
T.M. Etcheverry - A. Ritschard 07.16 16:30 2 - 0  
Tenisz (Todi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diaz Acosta F / Merino A - Motti A / Ocleppo J 07.16 21:00 2 - 1  
Vervoort M / Zeballos F - Forti F / Zeppieri G 07.16 18:00 0 - 2  
Tenisz (Uriage, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Tabur - C. Hemery 07.16 14:20    
M. Mora - G. Mpetshi Perricard 07.16 13:30 0 - 2  
O. Roca Batalla - Fac. Juarez 07.16 15:15 0 - 2  
P. Martin Tiffon - A. Fils 07.16 13:30    
Tenisz (Vitoria-Gasteiz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Perez-Somarriba - A. Kulikova 07.16 16:00 2 - 0  
L. Pattinama Kerkhove - A. Mintegi Del Olmo 07.16 17:50 0 - 2  
Mai Hontama - J. Ponchet 07.16 15:05 2 - 0  
Reb. Masarova - V. Cepede Royg 07.16 13:00 2 - 0  

 

2021.07.15.
Asztalitenisz (Challenger Series, 28. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Putuntica - Den. Klein 07.15 13:10 3 - 0  
A. Valuch - A. Putuntica 07.15 11:50 0 - 3  
A. Valuch - Den. Klein 07.15 09:50 2 - 3  
D. Cheaib - J. Huzjak 07.15 09:10 3 - 0  
D. Cheaib - M. de Saintilan 07.15 12:30    
E. Chtchetinine - A. Putuntica 07.15 10:30 1 - 3  
E. Chtchetinine - A. Valuch 07.15 08:30 3 - 1  
J. Huzjak - Den. Klein 07.15 11:10 0 - 3  
S. Happek - E. Chtchetinine 07.15 12:30 2 - 3  
S. Happek - M. de Saintilan 07.15 10:30    
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - A. Lobanov 07.15 12:15 1 - 3  
A. Aslanyan - D. Korneev 07.15 03:00 3 - 1  
A. Aslanyan - R. Pavlenko 07.15 00:30 1 - 3  
A. Golyshev - A.Y. Lisov 07.15 07:45 3 - 2  
A. Golyshev - V. Tsvetkov 07.15 09:15 2 - 3  
A. Ilin - A. Slashchev 07.15 01:45 3 - 1  
A. Ilin - O. Kutuzov 07.15 02:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - I. Moshkov 07.15 20:15 3 - 2  
A. Lobanov - D. Korneev 07.15 10:45 3 - 1  
A. Lobanov - V. Putilovsky 07.15 12:45 3 - 0  
A. Pravednov - S. Ogay 07.15 22:30 2 - 3  
A. Shmakov - I. Iskenderov 07.15 08:15 3 - 1  
A. Slaschilin - E. Grishaev 07.15 11:45 3 - 0  
A. Slashchev - Y.V. Lbov 07.15 00:15 3 - 2  
A. Uvarov - N. Sadovskiy 07.15 23:15 3 - 2  
A. Vlasov - A. Ilin 07.15 00:45 1 - 3  
A. Vlasov - A. Slashchev 07.15 03:15 3 - 2  
A. Zabrodin - O. Belugin 07.15 08:30 3 - 0  
A. Zabrodin - Ser. Ovechkin 07.15 06:30 3 - 0  
A. Zirin - A. Shmakov 07.15 09:15 3 - 1  
A. Zirin - D. Tikhnenko 07.15 07:45 3 - 2  
A.D. Volkov - D. Sayanov 07.15 22:45 3 - 0  
A.D. Volkov - N. Zhurba 07.15 00:15 1 - 3  
A.V. Poprocky - K. Simonov 07.15 15:45 2 - 3  
A.V. Poprocky - O.B. Manuylov 07.15 17:15 2 - 3  
A.V. Vorozheykin - A. Zabrodin 07.15 08:00 0 - 3  
A.Y. Lisov - V. Tsvetkov 07.15 07:15 3 - 2  
D. Balakin - S. Myagkov 07.15 22:45 3 - 0  
D. Ignatiev - Ilya Novikov 07.15 23:00 1 - 3  
D. Komarov - A. Silantev 07.15 19:15 3 - 1  
D. Korneev - A. Aslanyan 07.15 13:15 1 - 3  
D. Korneev - K. Churin 07.15 00:00 3 - 1  
D. Korneev - V. Putilovsky 07.15 11:45 3 - 2  
D. Merzlikin - A. Silantev 07.15 21:15 1 - 3  
D. Merzlikin - D. Komarov 07.15 19:45 1 - 3  
D. Sayanov - N. Zhurba 07.15 01:15 3 - 1  
D. Sayanov - O. Shagarov 07.15 23:45 3 - 1  
D. Tikhnenko - A. Shmakov 07.15 07:15 3 - 1  
D. Tikhnenko - V. Mishakin 07.15 20:00 1 - 3  
D. Tunitsyn - A. Klavdenkov 07.15 19:15 3 - 2  
D.A. Mikheev - M. Ilichev 07.15 12:30 1 - 3  
D.A. Mikheev - T. Razinkov 07.15 10:30 3 - 2  
D.M. Evlakhin - S. Burov 07.15 15:45 2 - 3  
D.M. Evlakhin - Vit. Demchenko 07.15 17:15 3 - 2  
E. Anisimov - V. Staroverov 07.15 16:00 1 - 3  
E. Grishaev - I. Matveev 07.15 11:15 2 - 3  
I. Abelmasov - D.M. Evlakhin 07.15 14:45 3 - 2  
I. Abelmasov - S. Burov 07.15 16:45 0 - 3  
I. Iskenderov - A. Zirin 07.15 06:45 1 - 3  
I. Iskenderov - D. Tikhnenko 07.15 08:45 1 - 3  
I. Matveev - I. Poletaev 07.15 12:15 0 - 3  
I. Mikhaylov - D. Tikhnenko 07.15 21:00 3 - 2  
I. Mikhaylov - I. Zemit 07.15 19:30 3 - 0  
I. Moshkov - D. Tunitsyn 07.15 20:45 2 - 3  
I. Moshkov - I. Soldatov 07.15 18:45 1 - 3  
I. Pandur - E. Anisimov 07.15 15:00 0 - 3  
I. Poletaev - A. Slaschilin 07.15 10:45 1 - 3  
I. Poletaev - E. Grishaev 07.15 12:45 3 - 1  
I. Soldatov - A. Klavdenkov 07.15 21:15 1 - 3  
I. Soldatov - A.D. Volkov 07.15 03:15 3 - 1  
I. Soldatov - D. Tunitsyn 07.15 19:45 1 - 3  
I. Soldatov - V. Safonov 07.15 00:45 3 - 2  
I. Zemit - D. Tikhnenko 07.15 19:00 0 - 3  
K. Churin - A. Aslanyan 07.15 02:00 2 - 3  
K. Simonov - O.B. Manuylov 07.15 15:15 3 - 2  
K.S. Olshakov - A. Golyshev 07.15 06:45 3 - 0  
K.S. Olshakov - A.Y. Lisov 07.15 08:45 3 - 2  
M. Ilichev - P. Semeshin 07.15 11:00 0 - 3  
N. Zhurba - I. Soldatov 07.15 02:15 3 - 2  
N. Zhurba - P. Semeshin 07.15 23:15 3 - 1  
O. Belugin - A.V. Vorozheykin 07.15 07:00 3 - 2  
O. Kutuzov - Y.V. Lbov 07.15 01:15 0 - 3  
O. Soldusov - A.V. Poprocky 07.15 14:45 0 - 3  
O. Soldusov - K. Simonov 07.15 16:45 1 - 3  
O.B. Manuylov - O. Soldusov 07.15 16:15 1 - 3  
P. Semeshin - D.A. Mikheev 07.15 12:00 1 - 3  
R. Pavlenko - D. Korneev 07.15 01:30 3 - 1  
R. Pavlenko - T. Turabekov 07.15 02:30 3 - 1  
S. Burov - Vit. Demchenko 07.15 15:15 1 - 3  
S. Kulikov - E. Anisimov 07.15 17:00 2 - 3  
S. Kulikov - I. Pandur 07.15 15:30 2 - 3  
S. Myagkov - D.M. Evlakhin 07.15 23:45 3 - 2  
S. Ogay - Val. Sidorin 07.15 23:30 3 - 1  
Ser. Ovechkin - A.V. Vorozheykin 07.15 09:00 3 - 2  
Ser. Ovechkin - O. Belugin 07.15 07:30 0 - 3  
T. Razinkov - M. Ilichev 07.15 11:30 2 - 3  
T. Razinkov - P. Semeshin 07.15 13:00 2 - 3  
T. Turabekov - K. Churin 07.15 01:00 3 - 1  
V. Mishakin - I. Mikhaylov 07.15 18:30 0 - 3  
V. Mishakin - I. Zemit 07.15 20:30 2 - 3  
V. Putilovsky - A. Aslanyan 07.15 11:15 2 - 3  
V. Safonov - A.D. Volkov 07.15 01:45 2 - 3  
V. Safonov - D. Sayanov 07.15 02:45 3 - 0  
V. Staroverov - I. Pandur 07.15 16:30 0 - 3  
V. Staroverov - S. Kulikov 07.15 14:30 1 - 3  
V. Tsvetkov - K.S. Olshakov 07.15 08:15 3 - 0  
Vit. Demchenko - I. Abelmasov 07.15 16:15 2 - 3  
Y.V. Lbov - A. Vlasov 07.15 02:15 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Geelong 07.15 12:10 31 - 100  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 07.15 02:30 3 - 18  
Bravos de Leon - El Aguila de Veracruz 07.15 02:15 11 - 9  
Pericos de Puebla - Toros de Tijuana 07.15 02:00 5 - 14  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 07.15 12:35    
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers 07.15 12:35    
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. West - M. Whyers 07.15 10:00 2 - 0  
M. Orrey - Jon. West 07.15 09:00 2 - 0  
M. Whyers - M. Orrey 07.15 11:00 1 - 2  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Monk - K. McDine 07.15 12:40 4 - 0  
A. Monk - L. Cocks 07.15 10:45 4 - 3  
G. Killington - A. Monk 07.15 11:25 3 - 4  
G. Killington - K. McDine 07.15 14:35 2 - 4  
G. Killington - R. Hogarth 07.15 12:25 2 - 4  
K. McDine - R. Hogarth 07.15 11:05 4 - 1  
K. McDine - Sco. Williams 07.15 13:40 1 - 4  
L. Cocks - G. Killington 07.15 13:25 3 - 4  
L. Cocks - K. McDine 07.15 12:05 4 - 3  
L. Cocks - R. Hogarth 07.15 14:00 4 - 2  
M. Dudbridge - C. Barstow 07.15 23:05 4 - 1  
R. Hogarth - A. Monk 07.15 13:10 4 - 1  
R. Hogarth - Sco. Williams 07.15 11:40 2 - 4  
Rob. Owen - M. Dudbridge 07.15 23:40 4 - 1  
Sco. Williams - A. Monk 07.15 14:20 4 - 0  
Sco. Williams - G. Killington 07.15 10:30 3 - 4  
Sco. Williams - L. Cocks 07.15 12:55 4 - 1  
Tony O'Shea - C. Heneghan 07.15 23:20 4 - 3  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota Roekkr - Seattle Surge 07.15 22:30 3 - 0  
Toronto Ultra - Los Angeles Guerrillas 07.15 21:00 3 - 0  
E-Sport (CSGO, Pinnacle Cup, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Havu Gaming 07.15 16:00 2 - 0  
Forze - SKADE 07.15 13:00 2 - 0  
Sinners Esports - Coppenhagen Flames 07.15 10:00 2 - 0  
Team Spirit - Team Fiend 07.15 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,DominationLeague,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mad Lions - Forze 07.15 17:00 0 - 2  
Pact - Team Gamerlegion 07.15 14:00 0 - 2  
Team Gamerlegion - Forze 07.15 20:20 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Australia,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynastyesc - Domilk 07.15 12:30    
E-Sport (CSGO,ESEA PD,North Am.,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mythic - X13 07.15 02:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Bix Invitational,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - Team Mystery 07.15 15:00 1 - 1  
Execration - Moon Chasers 07.15 12:30 1 - 1  
Team Smg - Army Geniuses 07.15 10:00 0 - 2  
The Prime - OB Esports X Neon 07.15 08:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Libra) - Ukraine (Coldsiemens) 07.15 07:00 5 - 1  
Italy (Hammer) - Ukraine (Coldsiemens) 07.15 07:36 1 - 5  
Poland (Diamond) - Ukraine (Coldsiemens) 07.15 08:12 5 - 4  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Libra) 07.15 08:48 1 - 2  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Hammer) 07.15 09:24 2 - 4  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Diamond) 07.15 10:00 6 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 07.15 11:40 1 - 2  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 07.15 09:40 2 - 0  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 07.15 11:20 2 - 1  
France (Herculex) - Scotland (Judoka) 07.15 12:40 3 - 1  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 07.15 10:40 3 - 1  
Mexico (Legolas) - France (Herculex) 07.15 07:20 3 - 3  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 07.15 10:00 3 - 4  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 07.15 08:00 2 - 1  
Norway (Nasmi) - Egypt (Kasandra) 07.15 11:00 0 - 2  
Norway (Nasmi) - France (Herculex) 07.15 09:00 1 - 1  
Norway (Nasmi) - Scotland (Judoka) 07.15 08:20 1 - 3  
Norway (Nasmi) - Spain (Reaper) 07.15 12:00 1 - 0  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 07.15 12:20 4 - 3  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 07.15 07:40 4 - 4  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 07.15 07:00 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 07.15 09:20 3 - 2  
Scotland (Judoka) - Mexico (Legolas) 07.15 06:40 1 - 0  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 07.15 06:20 0 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Rattata 522) - Marseille (Fints) 07.15 11:40 3 - 1  
M'gladbach (Bluemountst.) - Everton (Abeldos United) 07.15 11:15 1 - 2  
Marseille (Fints) - Everton (Abeldos United) 07.15 08:45 0 - 4  
Marseille (Fints) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.15 09:35 1 - 4  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia Esports - Kabum Esports 07.15 23:00 1 - 0  
Rensga Esports - Kabum Esports 07.15 23:45 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Nongshim Redforce 07.15 12:15 1 - 2  
KT Rolster - T1 07.15 10:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gameward - Karmine Corp 07.15 19:50 1 - 0  
Misfits Premier - Izidream 07.15 21:55 1 - 0  
Team Bds - Solary 07.15 19:00 0 - 1  
Team Mces - Team Ldlc 07.15 18:00 0 - 1  
Vitality Bee - Gamersorigin 07.15 20:50 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilibili Gaming - TOP Esports 07.15 13:00 0 - 2  
Victory Five - Royal Never Give Up 07.15 11:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Summer S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Riders - Bcn Squad 07.15 18:45 1 - 0  
S2V Esports - Cream Real Betis 07.15 19:45 0 - 1  
Team Queso - G2 Arctic 07.15 20:45 1 - 0  
Ucam Esports Club - Mad Lions Madrid 07.15 21:55 0 - 1  
Vodafone Giants - Emonkeyz 07.15 17:55 1 - 0  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bt Excel - Granit Gaming 07.15 18:45 0 - 1  
Dusty - Resolve 07.15 18:00 0 - 1  
Fnatic Rising - Kova Esports 07.15 21:35 1 - 0  
Godsent - Riddle Esports 07.15 20:35 0 - 1  
Nordavind - Galaxy Racer Eu 07.15 19:40 1 - 0  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intz Academy - Red Academy 07.15 01:00 0 - 1  
Loud Academy - Netshoes Miners Academy 07.15 02:00 1 - 0  
Rensga Academy - Kabum! Academy 07.15 00:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,Esport Balkan League,S9,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asus Rog Elite - Valiance 07.15 20:00 0 - 1  
Nexus Gaming - X25 Esports 07.15 21:55 0 - 1  
Split Raiders - NK Osijek Esport 07.15 19:00 1 - 0  
Z10 ESHARK - Crvena Zvezda 07.15 20:55 1 - 0  
E-Sport (LOL,HitpointMasters,GroupStage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esuba - Eclot 07.15 20:55 1 - 0  
Sinners Esports - Inaequalis 07.15 18:00 1 - 0  
Team Brute - Dark Tigers 07.15 20:00 1 - 0  
Vikingekrig Esports - Inside Games 07.15 19:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Euronics Gaming - Team Gamerlegion 07.15 20:50 0 - 1  
FC Schalke 04 Evolution - Berlin International Gaming 07.15 17:55 0 - 1  
Mousesports - E Wie Einfach E-Sports 07.15 19:50 1 - 0  
Unicorns of Love Sexy - Penta 1860 07.15 18:45 0 - 1  
Wave Esports - SK Gaming Prime 07.15 22:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Fosters23) - LA Clippers (Jema11) 07.15 09:24 35 - 33  
Brooklyn (Fosters23) - Milwaukee (Zod) 07.15 08:48 44 - 42  
Brooklyn (Fosters23) - Portland (Gatz) 07.15 10:00 58 - 62  
LA Clippers (Jema11) - Brooklyn (Fosters23) 07.15 07:36 56 - 62  
LA Clippers (Jema11) - Portland (Gatz) 07.15 07:00 51 - 59  
Milwaukee (Zod) - LA Clippers (Jema11) 07.15 08:12 43 - 44  
Milwaukee (Zod) - Portland (Gatz) 07.15 09:24 46 - 44  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Joker) - Milwaukee (Bumblebee) 07.15 15:06 40 - 48  
Atlanta (Joker) - Philadelphia (Jema11) 07.15 14:30 44 - 55  
Brooklyn (Tranquil) - Atlanta (Joker) 07.15 15:42 50 - 41  
Brooklyn (Tranquil) - Philadelphia (Jema11) 07.15 16:54 44 - 41  
Milwaukee (Bumblebee) - Brooklyn (Tranquil) 07.15 16:18 38 - 50  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Oklahoma C. (jordan1234) 07.15 06:30 85 - 56  
Brooklyn (ka4ika_dame) - LA Clippers (Rom1pr) 07.15 10:45 56 - 59  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 07.15 07:40 54 - 76  
LA Clippers (Rom1pr) - San Antonio Spurs (Ole-G420) 07.15 11:20 64 - 56  
LA Clippers (Rom1pr) - Utah (St0rm05151) 07.15 13:05 79 - 74  
Miami (amuralex) - Atlanta (nikitos349) 07.15 08:15 56 - 67  
Miami (amuralex) - Cleveland (kotpirog131) 07.15 05:55 59 - 64  
Oklahoma C. (jordan1234) - Cleveland (kotpirog131) 07.15 08:50 59 - 62  
Oklahoma C. (jordan1234) - Miami (amuralex) 07.15 07:05 75 - 91  
San Antonio Spurs (Ole-G4 - Brooklyn (ka4ika_dame) 07.15 12:30 48 - 64  
San Antonio Spurs (Ole-G4 - Utah (St0rm05151) 07.15 10:10 66 - 74  
Utah (St0rm05151) - Brooklyn (ka4ika_dame) 07.15 11:55 80 - 72  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Phabian) - LA Clippers (Kodas) 07.15 22:00 38 - 46  
Dallas (Phabian) - Portland (Dazai) 07.15 22:36 69 - 66  
Dallas (Zod) - Denver (Fosters23) 07.15 11:00 36 - 39  
Dallas (Zod) - LA Clippers (Gatz) 07.15 13:24 46 - 45  
Dallas (Zod) - Portland (Jema11) 07.15 12:12 43 - 39  
Denver (Fosters23) - Dallas (Zod) 07.15 12:48 47 - 37  
Denver (Fosters23) - LA Clippers (Gatz) 07.15 14:00 55 - 50  
Denver (Tranquil) - Dallas (Phabian) 07.15 23:12 46 - 36  
LA Clippers (Gatz) - Dallas (Zod) 07.15 11:36 40 - 36  
LA Clippers (Kodas) - Dallas (Phabian) 07.15 23:48 45 - 36  
E-Sport (R6S, European League, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Cowana Gaming 07.15 21:45 1 - 0  
Rogue - Natus Vincere 07.15 19:15 0 - 1  
Team Empire - Virtus.pro 07.15 18:00 1 - 0  
Team Vitality - G2 Esports 07.15 20:30 0 - 1  
Unknights - Team Secret 07.15 23:00 0 - 1  
E-Sport (R6S,APAC League South,Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
7th Heaven - Pittsburgh Knights 07.15 10:40 0 - 1  
Chiefs Esports Club - Wildcard Gaming 07.15 09:30 1 - 0  
Order - Invictus Gaming 07.15 13:00 1 - 0  
Q-confirm - Elevate 07.15 11:55 0 - 1  
E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Darkzero Esports 07.15 02:00 0 - 1  
Xset - Team Solomid 07.15 00:40 0 - 1  
E-Sport (SC2,GSL Season,Code S,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogue - Dark 07.15 11:40 2 - 3  
Zoun - Parting 07.15 13:15 2 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intelli Paraiso - Jaragua 07.15 01:00 2 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 18. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Teuns - S. Higuita 07.15 13:35 0 - 1  
J.E. Chaves Rubio - M. Cattaneo 07.15 13:35 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - A. Valverde 07.15 13:35 0 - 1  
Mic. Woods - N.A. Quintana Rojas 07.15 13:35 0 - 1  
R. Carapaz - D. Gaudu 07.15 13:35 1 - 0  
R.A. Almeida Guerreiro - W. Poels 07.15 13:35 0 - 1  
T. Pogacar - J. Vingegaard 07.15 13:35 1 - 0  
Tour de France 2021 - 18. szakasz 07.15 17:45    
Tour de France 2021 - 18. szakasz - Top 3 07.15 17:45    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Phoenix (4.m.) 07.15 03:00 109 - 103  
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Olaszország 07.15 16:00 48 - 54  
U20Bulgária - U20Németország 07.15 19:00 51 - 77  
U20Lettország - U20Horvátország 07.15 13:00 69 - 64  
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Törökország (Helyszín: Törökország) 07.15 17:00 59 - 83  
U20Lengyelország - U20Franciaország 07.15 14:00 54 - 71  
U20Portugália - U20Oroszország 07.15 20:00 60 - 66  
Kosárlabda (vb-selejtező, Amerika,Bcsoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivia - Nicaragua 07.15 01:00 87 - 82  
Paraguay - Chile (Helyszín: Chile) 07.15 04:15 62 - 66  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Belgium 07.15 12:05 84 - 76  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Manawatu Jets 07.15 09:30 96 - 68  
Southland Sharks - Canterbury Rams 07.15 09:30 100 - 87  
Krikett (T20 Series (WI-AUS))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Indies - Ausztrália 07.15 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Goiás 07.15 00:00 0 - 1  
Remo - Brusque 07.15 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Copiapo - Cobreloa 07.15 00:00 0 - 0  
Dep. Magallanes - Arturo Fernandez Vial 07.15 18:00 2 - 1  
Dep. Temuco - Coquimbo Unido 07.15 21:00 1 - 1  
Puerto Montt - San Marcos de Arica 07.15 17:00 2 - 2  
Rangers de Talca - Dep. Santa Cruz 07.15 21:00 1 - 3  
Santiago Morning - San Luis de Quillota 07.15 21:00 0 - 0  
Union San Felipe - Dep. Iquique 07.15 23:30 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Huachipato 07.15 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Bragantino 07.15 02:30 0 - 2  
Junior de Barranquilla - Libertad Asuncion 07.15 02:30 3 - 4  
Sporting Cristal - Arsenal Sarandí 07.15 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Porteno - America de Quito 07.15 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (EKL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Fehérvár 07.15 15:00 2 - 0  
Bohemians Dublin - Stjarnan 07.15 20:45 3 - 0  
Breidablik - Racing Luxembourg 07.15 21:00 2 - 0  
Coleraine - Velez Mostar 07.15 21:00 1 - 2  
Decic Tuzi - Drita 07.15 20:45 0 - 1  
Dila Gori - Zilina 07.15 19:00 2 - 1  
Dinamo Batumi - Tre Penne 07.15 18:30 3 - 0  
FC Santa Coloma - Mons Calpe 07.15 18:30 4 - 0  
FK Sarajevo - Milsami Orhei 07.15 21:00 0 - 1  
Gagra - Sutjeska Niksic 07.15 18:00 1 - 1  
Gzira - Sant Julia 07.15 20:00 1 - 1  
Hesperange - Domzale 07.15 20:00 1 - 1  
KF Laci - FK Podgorica 07.15 20:00 1 - 0  
KI Klaksvik - Rigas FS 07.15 21:00 2 - 3  
Kuopio PS - Noah Jereván 07.15 18:00 5 - 0  
La Fiorita - Birkirkara 07.15 20:45 1 - 1  
Larne - Bala Town 07.15 20:30 1 - 0  
Llapi - Shkupi Szkopje 07.15 20:00 1 - 1  
NSI Runavik - Honka 07.15 19:00 1 - 3  
Petrocub Hincesti - Sileks Kratovo 07.15 19:00 1 - 0  
Puskás Akadémia - Inter Turku 07.15 20:00 2 - 0  
Sfintul Gheorghe - Partizani Tirana 07.15 19:00 2 - 3  
Slask Wroclaw - Paide Linnameeskond 07.15 21:00 2 - 0  
Sligo - FH 07.15 19:00 1 - 2  
St. Joseph's - Levadia Tallinn 07.15 18:30 1 - 1  
Struga Trim-Lum - Liepaja 07.15 17:00 1 - 4  
TNS - Glentoran 07.15 19:15 2 - 0  
Trnava - Mosta 07.15 20:45 2 - 0  
Urartu - Maribor 07.15 18:00 0 - 1  
Valmiera - Suduva Marijampole 07.15 18:00 0 - 0  
Vllaznia - Siroki Brijeg 07.15 21:00 3 - 0  
Zalgiris Kaunas - College Europa 07.15 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Újpest 07.15 17:00 2 - 1  
Marseille - Servette 07.15 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Musan Salama - PK-35 07.15 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Gold Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guatemala - Mexikó 07.15 03:30 0 - 3  
Trinidad és Tobago - Salvador 07.15 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Sepahan 07.15 19:00 0 - 0  
Gol Gohar Sirjan - Aluminium Arak 07.15 18:00 3 - 1  
Persepolis - Esteghlal Tehran 07.15 17:15 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Vikingur Olafsvik 07.15 21:15 6 - 1  
Fram - ÍBV 07.15 20:00 1 - 1  
Grotta - Fjölnir 07.15 21:15 2 - 1  
Selfoss - Kordrengir 07.15 21:15 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vesturbaer - Kari Akranes 07.15 21:15 2 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly (JOR) - Al-Salt 07.15 19:30 0 - 1  
Al-Hussein (JOR) - Al-Baqaa 07.15 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Ottawa - Valour Winnipeg 07.15 23:00 0 - 1  
Forge Hamilton - FC Edmonton 07.15 04:00 1 - 0  
Valour Winnipeg - Atl. Ottawa 07.15 23:00 1 - 0  
York Utd. - Cavalry 07.15 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Songshan - Guangzhou FC 07.15 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Flamengo RJ 07.15 02:30 0 - 1  
River Plate - Argentinos Juniors 07.15 02:30 1 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - Palmeiras SP 07.15 00:15 0 - 1  
Vélez Sarsfield - Barcelona Guayaquil 07.15 00:15 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Stabaek 07.15 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aubstadt - Unterhaching 07.15 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - FC Carlos Stein 07.15 22:30 0 - 1  
Juan Aurich - Sport Chavelines Juniors 07.15 18:00 1 - 1  
Molinos El Pirata - Union Huaral 07.15 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - FCS Bukarest 07.15 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Atenas de San Carlos 07.15 16:45 1 - 0  
Juventud de Las Piedras - CA Cerro 07.15 02:15 3 - 1  
Racing Montevideo - Central Espanol 07.15 21:45 1 - 0  
Villa Teresa - Defensor Montevideo 07.15 19:15 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Sacramento 07.15 04:30 1 - 2  
Louisville City - Oklahoma City Energy 07.15 01:30 3 - 1  
Oakland Roots - Phoenix Rising 07.15 04:00    
San Diego Loyal - Orange County SC 07.15 04:30 2 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chattanooga Red Wolves - South Georgia Tormenta 07.15 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UCV FC - Mineros de Guayana 07.15 22:00 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kankaanpaan Maila - Pattijoen Raahe 07.15 17:00 1 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lapuan Virkia - Manse Tampere 07.15 17:00 2 - 0  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dewsbury - Batley 07.15 20:30 10 - 38  
Röplabda (U20 vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Oroszország 07.15 14:30 0 - 3  
U20USA - U20Hollandia (Helyszín: Hollandia) 07.15 17:30 2 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Lengyelország 07.15 15:00 0 - 3  
U20Szerbia - U20Olaszország 07.15 17:30 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Törökország - U20Argentína 07.15 18:30 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Fehéroroszország 07.15 20:00 0 - 3  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aly Hussein - S. Ghosal 07.15 21:15 0 - 3  
D. Steinmann - T. Harrity 07.15 00:45 3 - 1  
Eain Yow Ng - A. Waller 07.15 01:15 3 - 1  
F. Dessouky - Greg Lobban 07.15 21:15 3 - 1  
Ivan Yuen - Die. Elias 07.15 01:15 0 - 3  
Joel Makin - A.M.A. Tamimi 07.15 23:15 3 - 0  
K.E. Hammamy - M. Abouelghar 07.15 21:15 0 - 3  
L. Serme - Art. Salazar 07.15 19:15 1 - 3  
M. Hesham - Max Lee 07.15 23:15 3 - 0  
M. Mangaonkar - R. Kobayashi 07.15 21:15 2 - 3  
M.S. Kamal - B. Golan 07.15 19:15 0 - 3  
Nat. Lake - V. Crouin 07.15 23:15 0 - 3  
R. Kandra - Alf. Avila 07.15 19:15 3 - 0  
S. Bonmalais - K.A. Gawad 07.15 19:15 0 - 3  
V. Malhotra - G. Marche 07.15 01:15 0 - 3  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - J. Hutton 07.15 02:00 3 - 0  
C. Merlo - O.B. Clyne 07.15 20:30 0 - 3  
C. Serme - Lee Ka Yi 07.15 18:30 3 - 0  
Cri. Gomez - H. Naughton 07.15 00:30 0 - 3  
Far. Mohamed - Rac. Arnold 07.15 22:30 1 - 3  
I. Mackevica - S. Hany 07.15 20:30 0 - 3  
Joel. King - Kar. Tyma 07.15 20:30 3 - 0  
L. Aitken - Hana Moataz 07.15 22:30 3 - 1  
L. Stefanoni - Emi. Whitlock 07.15 18:30 0 - 3  
L.W. Wern - N. Pfister 07.15 20:30 3 - 0  
Lily Taylor - Don. Lobban 07.15 18:30 1 - 3  
S. Ibrahim - S. Subramaniam 07.15 00:30 0 - 3  
Tes. Evans - Nikki Todd 07.15 22:30 3 - 0  
Tsz-Wing Tong - Nada Abbas 07.15 00:30 0 - 3  
Z. Mickawy - M. Stephan 07.15 18:30 3 - 1  
Strandröplabda (Rubavu)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brinck J S / Thomsen D - Bercik V / Semerad T 07.15 09:20 2 - 0  
Dressler C / Huber A - Cuzmiciov K / Masuri O 07.15 09:20 2 - 0  
Evans M / Kolinske W - Appelgren M / Herrmann A 07.15 11:00 2 - 0  
Jarra M B / Jawo S - Budinger C / Field T 07.15 11:50 0 - 2  
Kruk M / Miszczuk M - Abell K / Hovmann Overgaard N 07.15 10:10 2 - 1  
Pfretzschner L / Sowa R - Dumek J / Manas P 07.15 12:40    
Zemljak N / Pokersnik J - Kopp L / Russell A W 07.15 12:40 2 - 1  
Strandröplabda (Rubavu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceynowa A / Lodej M - Polley S M / Zeimann A 07.15 12:40 0 - 2  
Davidova V / Lunina D - Jancar T / Kregar K 07.15 14:20 2 - 0  
Davis A / Schermerhorn S - Starikov S / Dave A 07.15 14:20 2 - 0  
Day E / Hughes S - Hastings A / Okholm Hansen S M 07.15 11:50 2 - 0  
Dumbauskaite/Grudzinskait - Mukandayisenga B / Mukantambara 07.15 13:30    
Makhno In / Makhno Ir - Fiechter J / Huber K 07.15 13:30 2 - 0  
Quiggle C / Wheeler A - Hubscher M / Schaltegger J 07.15 13:30 2 - 0  
Stochlova M S / Williams - Muller S / Schneider S 07.15 11:00 0 - 2  
Tenisz (Almada, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hamaliy - L. Nguyen Tan 07.15 10:30 0 - 2  
G. Drummy - Fed. Rossi 07.15 14:55 2 - 0  
I. Adrover Gallego - A. Graham 07.15 12:20 0 - 2  
J. Stamatova - C. Azadinho 07.15 14:20 2 - 0  
L. Conde Monfort - Yeon Woo Ku 07.15 10:30 0 - 2  
Leo. Oliveira - Mei Yamaguchi 07.15 12:10 1 - 2  
M. Stokke - A. Aksu 07.15 12:05 2 - 1  
M.P. Nugroho - I. Gamarra Martins 07.15 10:30 0 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - F. Mena 07.15 13:30 2 - 0  
G. Brouwer - K. Coppejans 07.15 13:30 0 - 2  
J. Nikles - L. Rosol 07.15 20:05 0 - 2  
T. Griekspoor - M. Vrbensky 07.15 15:05 2 - 0  
Tenisz (Amersfoort, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Oliveira G - Geerts M / Kadhe A 07.15 13:30 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - H.V.N. Rune 07.15 14:55 2 - 0  
E. Ymer - H. Laaksonen 07.15 16:20 0 - 2  
F. Fognini - R. Carballes Baena 07.15 12:30 1 - 2  
N. Gombos - E. Ruusuvuori 07.15 11:00 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Goransson A / Nielsen F 07.15 14:15 2 - 0  
Bergevi F / Eriksson M - Cuevas P / Martin F 07.15 12:40 1 - 2  
Molteni A / Vavassori A - Begemann A / Olivetti A 07.15 11:00 1 - 2  
Tenisz (Biarritz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - L. Stefanini 07.15 14:15 1 - 2  
E. Cascino - D. Vismane 07.15 12:20 0 - 2  
Fra. Jones - M. Rouvroy 07.15 16:20 2 - 0  
J. Garland - Ste. Wagner 07.15 10:50 0 - 2  
L. Jeanjean - R. Hogenkamp 07.15 11:00 2 - 0  
M. Yerolymos - A. Hartono 07.15 17:30 0 - 2  
O. Selekhmeteva - A. Rame 07.15 12:20 2 - 0  
Seo. Mendez - A. Hesse 07.15 13:55 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - Gálfi D. 07.15 12:40 0 - 2  
A. Kalinina - B. Pera 07.15 11:00 2 - 0  
A. Sasnovich - Udvardy P. 07.15 14:45 0 - 2  
Jani R-L. - D.R. Collins 07.15 11:00 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anshba A / Detiuc A - Danilovic O / Jorovic I 07.15 12:45    
Bolsova A / Korpatsch T - Babos/Jani 07.15 14:45    
Bondár A / Gálfi D - Buzarnescu M / Stollar F 07.15 16:45 0 - 2  
Tenisz (Doboj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fenty - V. Tadic 07.15 12:30 2 - 1  
And. Nedic - D. Kekez 07.15 12:40 0 - 2  
D. Obradovic - O. Ovcharenko 07.15 10:00 2 - 1  
Fajta P. - F. Nincevic 07.15 10:00 2 - 1  
J. Thirouin - Luka Pavlovic 07.15 10:00 2 - 0  
M. Krumich - Marozsán F. 07.15 13:55 2 - 1  
Madarász G. - Vik. Jovic 07.15 12:15 2 - 0  
Piros Zs. - F. Gill 07.15 10:00 2 - 1  
Tenisz (Evansville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Reami - Hina Inoue 07.15 16:00 1 - 2  
E. Arango - Carol Zhao 07.15 19:25 2 - 1  
E. Kalieva - R. Marino 07.15 18:35 0 - 2  
I. Corley - A. Sutjiadi 07.15 18:40 1 - 2  
Kat. Scott - J. Failla 07.15 16:00 2 - 0  
M. Mateas - E. Douglas 07.15 18:05 0 - 2  
Mayo Hibi - A. Forbes 07.15 16:00 2 - 0  
R. Montgomery - Cat. Harrison 07.15 16:00 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - J.P. Varillas 07.15 20:05 2 - 0  
C. Taberner - P. Carreno-Busta 07.15 15:45 0 - 2  
D. Lajovic - A. Molcan 07.15 12:30 2 - 1  
F. Delbonis - A. Ramos-Vinolas 07.15 17:50 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Golubev A / Nedovyesov A 07.15 12:30 0 - 2  
Cerretani J / Hach Verdug - Sabanov I / Sabanov M 07.15 14:00 2 - 0  
Krajinovic F / Lajovic D - Puetz T / Venus M 07.15 16:15    
Tenisz (Idanha-a-Nova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cozbinov - F. Cabral 07.15 09:50 2 - 0  
Dan. Little - T. Cacao 07.15 15:00 0 - 2  
Dan. Rodrigues - N. Tajima 07.15 11:30 2 - 0  
Gar. Johns - A. Matusevich 07.15 13:30 1 - 2  
L. Faria - J.L. Reis da Silva 07.15 12:15 1 - 2  
N. Moreno de Alboran - D. Fernandez Flores 07.15 10:00 2 - 1  
S. Carr - A. Moro Canas 07.15 12:45 2 - 1  
Tak. Niki - Zane Khan 07.15 10:00 0 - 2  
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ajdukovic - M. Copil 07.15 13:00 2 - 0  
F.C. Jianu - R. Bonadio 07.15 11:00 0 - 2  
H. Gaston - M. Pecotic 07.15 11:00 2 - 1  
Z. Kolar - A. Dougaz 07.15 11:00 2 - 0  
Tenisz (Jászvásár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobrov B / Gabashvili T - Bonadio R / Miedler L 07.15 14:30 1 - 2  
Casanova H / Ortega-Olmed - Eysseric J / Kolar Z 07.15 14:30 2 - 1  
Couacaud E / Gaston H - Cretu C / Tomescu D A 07.15 14:45    
Luz O / Meligeni Rodrigue - Ajdukovic D / Fatic N 07.15 16:15 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gia. Ferrari - A. Musialek 07.15 12:25 2 - 0  
J. von der Schulenburg - A. Basso 07.15 18:15 0 - 2  
J.I. Galarza - F. Arnaboldi 07.15 10:30 0 - 2  
L. Bocchi - M. Serafini 07.15 16:20 0 - 2  
L. Darderi - S. Prechtel 07.15 09:00 2 - 1  
L. Nardi - Alex. Weis 07.15 15:00 0 - 2  
M. Miceli - L. Potenza 07.15 12:25 2 - 0  
P. Llamas Ruiz - Billy Harris 07.15 14:20 2 - 0  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Bronzetti - A. Blinkova 07.15 11:00 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - J. Paolini 07.15 11:00 2 - 0  
T. Zidansek - M. Minella 07.15 12:00 2 - 0  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gleason Q / Rompies J - Teichmann J / Zidansek T 07.15 17:55    
Piter K / Rus A - Routliffe E / Zimmermann 07.15 16:45    
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eli. Coulibaly - J. van Emburgh 07.15 13:40 2 - 0  
Kaz. Kawachi - T. Farjat 07.15 12:15 2 - 1  
Kok. Isomura - A. Bouquier 07.15 12:05 0 - 2  
Kos. Ogura - M. Echargui 07.15 12:15 0 - 2  
P. Vives Marcos - Rin. Hijikata 07.15 10:30 0 - 2  
S. Vincent Ruggeri - B. Pujol Navarro 07.15 10:30 2 - 1  
S.F.A. Rodriguez Taverna - J. Beale 07.15 12:35 0 - 2  
V. Vacherot - M.F. Descotte 07.15 14:35 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Droguet - G.M. Dittmann 07.15 13:30 2 - 0  
A. Sysoeva - E. Vanlangendonck 07.15 10:30 0 - 2  
A.E. Nefedova - Ayu. Koshiishi 07.15 12:45 1 - 2  
C. Bechri - E. Lene 07.15 12:40 2 - 1  
D. Hewitt - M. Kozyreva 07.15 10:25 1 - 2  
G. Pielet - T. Fiquet 07.15 10:30 0 - 2  
Jul. Riera - J. Belgraver 07.15 10:25 0 - 2  
V. Bhunu - S. Colling 07.15 15:30 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Jas. Jung 07.15 18:45 2 - 0  
J. Sock - Kev. Anderson 07.15 20:20 1 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Pospisil V - Reese H / Verbeek S 07.15 23:10 2 - 0  
Nishioka Y / Uchiyama Y - Sousa J / Thompson J 07.15 17:00 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Kuznetsov - P. Polansky 07.15 08:00 0 - 2  
B. Gojo - Chun Hsin Tseng 07.15 10:35 2 - 0  
B. Zhukayev - Jay Clarke 07.15 09:30 0 - 2  
E. Karlovskiy - Yu Hsiou Hsu 07.15 09:15 0 - 2  
M. Basic - R. Peniston 07.15 09:30 2 - 0  
M. Purcell - Tung-Lin Wu 07.15 11:05 2 - 1  
R. Safiullin - Yunseong Chung 07.15 08:00 2 - 0  
S. Stakhovsky - J. Kubler 07.15 08:00 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chappell N / Peniston R - Catarina L / Grenier H 07.15 13:25 1 - 2  
Kotov P / Manafov V - Bega A / Denolly C 07.15 13:10 0 - 2  
Kotov P / Manafov V - Golubev D / Zakharov A 07.15 08:00 2 - 0  
Kuznetsov A / Safiullin R - Hsu Y H / Lock B 07.15 12:00 1 - 2  
Polansky P / Stakhovsky S - Chung Y / Sultanov K 07.15 12:00 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tikhonova - D. Snigur 07.15 08:00 2 - 0  
E. Shalimova - M. Zakarlyuk 07.15 05:50 2 - 0  
I. Shymanovich - Z. Kulambayeva 07.15 06:00 2 - 0  
M. Bolkvadze - G. Ainitdinova 07.15 09:30 2 - 0  
N. Abduraimova - A. Kubareva 07.15 06:00 0 - 2  
Pea. Plipuech - E. Shalimova 07.15 09:30 0 - 2  
S. Talbi - J. Mikulskyte 07.15 09:50 2 - 0  
Val. Yushchenko - V. Savinykh 07.15 06:00    
Y. Hatouka - A. Siskova 07.15 08:00 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - G. Minnen 07.15 10:00 0 - 2  
Sto. Sanders - N. Parrizas-Diaz 07.15 12:20 2 - 1  
Xinyu Wang - En Shuo Liang 07.15 14:50 2 - 1  
Y. Bonaventure - B. Krejcikova 07.15 17:10 0 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bains N / Murray Sharan S - Muhammad A / Sanders S 07.15 16:15 0 - 2  
Kuzmova V / Stojanovic N - Diatchenko V / Martincova T 07.15 13:00 2 - 1  
Perrin C / Van Der Hoek R - Bektas E / Moore T 07.15 14:50    
Tenisz (Tarvisio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gatica - O.G. Simion 07.15 11:55 1 - 2  
C. Dinu - A. Lahey 07.15 13:40 2 - 0  
G. Ce - N. Potocnik 07.15 12:00    
T. Cvetkovic - F. Ganz 07.15 15:15 2 - 0  
Tenisz (Telavi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Moratelli - F. Contreras Gomez 07.15 08:00 0 - 2  
D. Astakhova - D. Herdzelas 07.15 07:55    
E. Makarova - Z. Falkner 07.15 10:30 2 - 1  
L. Gjorcheska - J. Zuger 07.15 09:55 0 - 2  
M. Dalakishvili - Q. Lemoine 07.15 08:00    
M. Partaud - S. Samir 07.15 09:40 2 - 0  
S. Lamens - Sohyun Park 07.15 08:00 2 - 0  
V. Strakhova - Y. Cavalle-Reimers 07.15 09:50 0 - 2  
Tenisz (Telfs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hasan Ibrahim - Tob. Simon 07.15 12:00    
Tenisz (Todi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - G. Zeppieri 07.15 16:20 0 - 2  
A. Ritschard - G. Fonio 07.15 19:00 2 - 0  
F. Forti - M. Vilella Martinez 07.15 15:00 0 - 2  
T.M. Etcheverry - M. Arnaldi 07.15 17:10    
Tenisz (Todi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Sachko V - Motti A / Ocleppo J 07.15 12:00    
Bortolotti M/Rodriguez C - Forti F / Zeppieri G 07.15 20:40 0 - 2  
Diaz Acosta F / Merino A - Etcheverry T M / Tirante T A 07.15 20:40    
Motti A / Ocleppo J - de Bernardis A / Passaro 07.15 19:15 2 - 1  
Vervoort M / Zeballos F - Hermans M / Smits G 07.15 15:00 2 - 1  
Tenisz (Uriage, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fils - Tak Khunn Wang 07.15 15:05    
C. Tabur - M. Erhard 07.15 16:10    
G. Mpetshi Perricard - G. Decamps 07.15 13:00 2 - 0  
L. van Assche - Fac. Juarez 07.15 15:10 0 - 2  
M. Erhard - L. Marmousez 07.15 10:00    
O. Roca Batalla - M. Beauge 07.15 13:00 2 - 0  
O. Virtanen - M. Mora 07.15 13:00 1 - 2  
P. Martin Tiffon - V. Royer 07.15 17:45 2 - 1  
T. Legout - C. Hemery 07.15 16:00 1 - 2  
Tenisz (Vitoria-Gasteiz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kulikova - M. Noel 07.15 15:00 2 - 0  
E. Perez-Somarriba - M. Gutierrez Carrasco 07.15 18:00 2 - 0  
L. Pattinama Kerkhove - Oli. Gram 07.15 11:00 2 - 0  
L. Pulchartova - J. Ponchet 07.15 15:10 0 - 2  
Mai Hontama - A. Carrillo Marin 07.15 10:55 2 - 0  
Reb. Masarova - A. Fita Boluda 07.15 13:00 2 - 1  
S. Milatova - A. Mintegi Del Olmo 07.15 12:50 1 - 2  
V. Jimenez Kasintseva - V. Cepede Royg 07.15 12:30 0 - 2  

 

2021.07.14.
Asztalitenisz (Challenger Series, 28. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - A. Putuntica 07.14 09:10 3 - 2  
D. Cheaib - Den. Klein 07.14 14:30 0 - 3  
E. Chtchetinine - Den. Klein 07.14 13:10 3 - 0  
J. Huzjak - A. Putuntica 07.14 11:50 1 - 3  
J. Huzjak - A. Valuch 07.14 09:50 2 - 3  
M. de Saintilan - A. Putuntica 07.14 15:10 1 - 3  
M. de Saintilan - A. Valuch 07.14 12:30 2 - 3  
M. de Saintilan - E. Chtchetinine 07.14 10:30 2 - 3  
S. Happek - D. Cheaib 07.14 11:10 2 - 3  
S. Happek - Den. Klein 07.14 08:30 3 - 2  
S. Happek - J. Huzjak 07.14 13:50 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Innazarov - Sem. Korolev 07.14 20:45 3 - 1  
A. Libackiy - I. Matveev 07.14 11:15 1 - 3  
A. Slashchev - O. Kutuzov 07.14 22:45 3 - 2  
A. Uvarov - S. Myagkov 07.14 00:15 3 - 2  
A. Yudin - D. Petrochenko 07.14 19:15 0 - 3  
A. Zabrodin - O. Belugin 07.14 08:30 3 - 1  
A. Zabrodin - Ser. Ovechkin 07.14 06:30 3 - 0  
A. Zabrodin - Ser. Ovechkin 07.14 15:15 3 - 2  
A. Zirin - G. Bardyshev 07.14 13:00 3 - 1  
A. Zirin - I. Iskenderov 07.14 11:00 3 - 2  
A.D. Volkov - D. Sayanov 07.14 22:45 2 - 3  
A.V. Poprocky - A. Zabrodin 07.14 16:45 3 - 1  
A.V. Poprocky - A.V. Vorozheykin 07.14 14:45 3 - 0  
A.V. Vorozheykin - A. Zabrodin 07.14 15:45 2 - 3  
A.V. Vorozheykin - Ser. Ovechkin 07.14 17:15 3 - 1  
Ale. Fedorov - I. Pandur 07.14 09:15 2 - 0  
Ale. Fedorov - Kim Sen Ir 07.14 07:45 3 - 1  
Alek. Kozlov - T. Razinkov 07.14 11:15 0 - 3  
D. Ignatiev - N. Sukharnikov 07.14 01:30 2 - 3  
D. Ignatiev - T. Turabekov 07.14 02:30 0 - 3  
D. Korneev - T. Turabekov 07.14 22:30 1 - 3  
D. Petrochenko - A. Yudin 07.14 22:15 3 - 2  
D. Petrochenko - V. Marshalov 07.14 20:15 3 - 1  
D. Sayanov - I. Soldatov 07.14 23:45 2 - 3  
D. Tikhnenko - G. Bardyshev 07.14 22:00 2 - 3  
D. Tunitsyn - A. Yudin 07.14 19:45 1 - 3  
D. Tunitsyn - D. Petrochenko 07.14 21:15 0 - 3  
D.A. Mikheev - Alek. Kozlov 07.14 12:45 3 - 1  
D.A. Mikheev - N. Zhurba 07.14 10:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 07.14 07:15 3 - 2  
E. Anisimov - Kim Sen Ir 07.14 16:00 3 - 0  
E.V. Makarenkov - D. Tikhnenko 07.14 19:30 3 - 1  
E.V. Makarenkov - G. Bardyshev 07.14 21:00 1 - 3  
G. Bardyshev - M. Dukhin 07.14 20:00 3 - 2  
I. Iskenderov - G. Bardyshev 07.14 11:30 3 - 2  
I. Matveev - I. Poletaev 07.14 12:15 1 - 3  
I. Minchenkov - A. Lobanov 07.14 16:45 0 - 3  
I. Minchenkov - Pav. Medvedev 07.14 14:45 2 - 3  
I. Pandur - R. Alov 07.14 08:15 1 - 3  
I. Poletaev - A. Libackiy 07.14 12:45 3 - 0  
I. Poletaev - Y. Bazhinov 07.14 10:45 2 - 3  
K. Churin - R. Pavlenko 07.14 23:00 1 - 3  
K.S. Olshakov - Dmi. Kolesnikov 07.14 07:45 3 - 0  
K.S. Olshakov - V. Bazilevsky 07.14 09:15 3 - 1  
Kim Sen Ir - I. Pandur 07.14 07:15 0 - 3  
Kim Sen Ir - S. Kulikov 07.14 14:30 3 - 2  
Kim Sen Ir - V. Staroverov 07.14 16:30 2 - 3  
M. Chernyavskiy - A. Zabrodin 07.14 08:00 3 - 0  
M. Dukhin - A. Zirin 07.14 10:30 3 - 1  
M. Dukhin - D. Tikhnenko 07.14 20:30 2 - 3  
M. Dukhin - E.V. Makarenkov 07.14 18:30 3 - 1  
M. Dukhin - E.V. Makarenkov 07.14 21:30 1 - 3  
M. Dukhin - I. Iskenderov 07.14 12:30 3 - 1  
N. Sadovskiy - A. Uvarov 07.14 03:15 2 - 3  
N. Sadovskiy - Y.V. Lbov 07.14 00:45 3 - 1  
N. Sukharnikov - Z.Y. Tsybikov 07.14 00:00 3 - 2  
N. Zhurba - Alek. Kozlov 07.14 11:45 1 - 3  
N. Zhurba - T. Razinkov 07.14 13:15 2 - 3  
N. Zhurba - V. Safonov 07.14 23:15 0 - 3  
O. Belugin - M. Chernyavskiy 07.14 07:00 3 - 2  
O. Kutuzov - A. Vlasov 07.14 23:45 3 - 1  
O. Shagarov - A.D. Volkov 07.14 03:15 3 - 1  
O. Shagarov - P. Semeshin 07.14 00:45 0 - 3  
P. Semeshin - A.D. Volkov 07.14 01:45 1 - 3  
P. Semeshin - S. Martyukhin 07.14 02:45 3 - 1  
Pav. Medvedev - V. Putilovsky 07.14 17:15 3 - 1  
R. Alov - Ale. Fedorov 07.14 06:45 3 - 1  
R. Alov - Kim Sen Ir 07.14 08:45 3 - 1  
S. Kulikov - E. Anisimov 07.14 17:00 1 - 3  
S. Kulikov - V. Staroverov 07.14 15:30 3 - 1  
S. Martyukhin - Y. Merkushin 07.14 01:15 3 - 1  
S. Myagkov - N. Sadovskiy 07.14 02:15 3 - 1  
S. Simonov - Dmi. Kolesnikov 07.14 08:45 1 - 3  
S. Simonov - K.S. Olshakov 07.14 06:45 1 - 3  
Sem. Korolev - Vla. Fedorov 07.14 19:15 3 - 0  
Ser. Ovechkin - A.V. Poprocky 07.14 16:15 3 - 1  
Ser. Ovechkin - M. Chernyavskiy 07.14 09:00 3 - 0  
Ser. Ovechkin - O. Belugin 07.14 07:30 0 - 3  
T. Razinkov - D.A. Mikheev 07.14 12:15 3 - 2  
T. Turabekov - A. Aslanyan 07.14 23:30 2 - 3  
T. Turabekov - Z.Y. Tsybikov 07.14 01:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - S. Simonov 07.14 08:15 2 - 3  
V. Marshalov - A. Yudin 07.14 20:45 1 - 3  
V. Marshalov - D. Tunitsyn 07.14 18:45 3 - 2  
V. Marshalov - D. Tunitsyn 07.14 21:45 0 - 3  
V. Putilovsky - I. Minchenkov 07.14 16:15 3 - 0  
V. Shirshov - S. Myagkov 07.14 01:15 0 - 3  
V. Staroverov - E. Anisimov 07.14 15:00 3 - 2  
Val. Sidorin - D. Ignatiev 07.14 00:30 0 - 3  
Val. Sidorin - N. Sukharnikov 07.14 03:00 3 - 2  
Vla. Fedorov - A. Innazarov 07.14 20:15 3 - 1  
Vla. Petrov - Vla. Fedorov 07.14 21:15 2 - 3  
Y. Bazhinov - A. Libackiy 07.14 11:45 3 - 1  
Y. Bazhinov - I. Matveev 07.14 13:15 3 - 0  
Y. Merkushin - O. Shagarov 07.14 02:15 3 - 1  
Y.V. Lbov - A. Ilin 07.14 23:15 3 - 2  
Y.V. Lbov - A. Uvarov 07.14 01:45 0 - 3  
Y.V. Lbov - V. Shirshov 07.14 02:45 3 - 2  
Z.Y. Tsybikov - Val. Sidorin 07.14 02:00 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 07.14 11:00 3 - 4  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 07.14 11:00 2 - 0  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 07.14 10:45 7 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 07.14 11:00 2 - 4  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 07.14 06:00 6 - 2  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 07.14 10:45 8 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 07.14 02:30 3 - 11  
Bravos de Leon - El Aguila de Veracruz 07.14 02:00 10 - 8  
Bravos de Leon - Tecolotes de Nuevo Laredo 07.14 02:00    
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 07.14 02:00 5 - 16  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 07.14 02:00    
Leones de Yucatan - Olmecas de Tabasco 07.14 02:00    
Mariachis de Guadalajara - Acereros de Monclova 07.14 02:00    
Pericos de Puebla - Toros de Tijuana 07.14 02:00 5 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Saraperos de Saltillo 07.14 02:00    
Tigres de Quintana Roo - Piratas de Campeche 07.14 02:00    
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Heneghan - K. McDine 07.14 11:40 4 - 3  
C. Heneghan - L. Cocks 07.14 13:05 4 - 1  
K. Burness - C. Heneghan 07.14 14:00 2 - 4  
K. Burness - R. Hogarth 07.14 11:55 1 - 4  
K. Burness - Rob. Owen 07.14 13:25 4 - 3  
K. McDine - K. Burness 07.14 12:50 0 - 4  
K. McDine - L. Cocks 07.14 14:15 2 - 4  
K. McDine - Rob. Owen 07.14 10:30 2 - 4  
L. Cocks - K. Burness 07.14 10:45 1 - 4  
L. Cocks - R. Hogarth 07.14 12:30 4 - 0  
R. Hogarth - C. Heneghan 07.14 11:05 4 - 3  
R. Hogarth - K. McDine 07.14 13:40 4 - 2  
Rob. Owen - C. Heneghan 07.14 12:15 4 - 1  
Rob. Owen - L. Cocks 07.14 11:20 2 - 4  
Rob. Owen - R. Hogarth 07.14 14:40 4 - 1  
E-Sport (CSGO,DominationLeague,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Team Gamerlegion 07.14 17:00 0 - 2  
Forze - Young Ninjas 07.14 20:00 2 - 0  
Mad Lions - Izako Boars 07.14 14:30 2 - 0  
Pact - Wisla Krakow 07.14 11:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Australia,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domilk - Lese Esports 07.14 12:30 0 - 2  
Dynastyesc - Animal Squad 07.14 13:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Europe,Relegation)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Double Poney - Apeks 07.14 19:00 2 - 0  
Sprout - Anonymo Esports 07.14 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,North Am.,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big Chillin - Team Villainous 07.14 02:00 2 - 1  
Cold Ass Riding - Cronem 07.14 02:00    
Mythic - Triton 07.14 02:00 1 - 2  
X13 - CENSRD 07.14 02:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Pinnacle Cup,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENCE - Havu Gaming 07.14 19:00 1 - 2  
Mouz Nxt - Coppenhagen Flames 07.14 13:00 1 - 2  
SKADE - Entropiq 07.14 16:35 2 - 1  
Team Fiend - Young Ninjas 07.14 10:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Bix Invitational,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moon Chasers - Army Geniuses 07.14 15:10 0 - 2  
Team Mystery - OB Esports X Neon 07.14 11:00 0 - 2  
Team Mystery - Team Smg 07.14 08:00 0 - 2  
Team Smg - The Prime 07.14 13:15 2 - 0  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Czech Republic (Koko) - Italy (Lio) 07.14 08:00 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 07.14 07:20 1 - 3  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 07.14 09:40 0 - 0  
England (Zeus) - Italy (Lio) 07.14 06:00 3 - 1  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 07.14 07:40 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 07.14 10:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 07.14 08:20 0 - 0  
Greece (Sarafou) - Italy (Lio) 07.14 12:00 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 07.14 06:40 1 - 1  
Ireland (Panica) - England (Zeus) 07.14 06:20 0 - 2  
Ireland (Panica) - Italy (Lio) 07.14 10:00 2 - 2  
Ireland (Panica) - Turkey (Rafa) 07.14 11:00 2 - 2  
Italy (Lio) - Czech Republic (Koko) 07.14 09:20 1 - 1  
Italy (Lio) - England (Zeus) 07.14 11:40 0 - 1  
Italy (Lio) - Poland (Johnybegood) 07.14 12:40 0 - 0  
Italy (Lio) - Russia (Val) 07.14 08:40 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 07.14 11:20 1 - 0  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 07.14 12:20 2 - 1  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 07.14 10:40 1 - 2  
Russia (Val) - Italy (Lio) 07.14 09:00 2 - 3  
Turkey (Rafa) - Ireland (Panica) 07.14 07:00 4 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Chelsea (Rattata 522) 07.14 18:15 1 - 1  
Ajax (Xalinho) - Dortmund (Confession) 07.14 17:25 2 - 3  
Chelsea (Rattata 522) - Dortmund (Confession) 07.14 19:05 1 - 3  
Dortmund (Confession) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.14 16:10 2 - 2  
Dortmund (Confession) - Milan (Ab Ovo) 07.14 18:40 2 - 3  
Everton (Abeldos United) - Inter (Russia Today) 07.14 09:10 4 - 0  
Everton (Abeldos United) - Wolverhampton (Trader AC) 07.14 11:40 3 - 1  
Inter (Russia Today) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.14 12:30 1 - 1  
Inter (Russia Today) - Wolverhampton (Trader AC) 07.14 10:50 1 - 3  
M'gladbach (Bluemountst.) - Everton (Abeldos United) 07.14 10:25 1 - 3  
M'gladbach (Bluemountst.) - Marseille (Fints) 07.14 11:15 2 - 3  
M'gladbach (Bluemountst.) - Milan (Ab Ovo) 07.14 17:50 0 - 3  
Marseille (Fints) - Everton (Abeldos United) 07.14 12:05 1 - 3  
Marseille (Fints) - Inter (Russia Today) 07.14 10:00 0 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Ajax (Xalinho) 07.14 16:35 1 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Chelsea (Rattata 522) 07.14 15:45 0 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.14 09:35 3 - 4  
Wolverhampton (Trader AC) - Marseille (Fints) 07.14 08:45 3 - 1  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Order 07.14 10:00 0 - 1  
Dire Wolves - Mammoth 07.14 13:00 1 - 0  
Gravitas - Peace 07.14 10:50 1 - 0  
Pentanet.gg - Legacy Esports 07.14 12:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Team Bds 07.14 22:00 0 - 1  
Izidream - Vitality Bee 07.14 18:00 0 - 1  
Solary - Gameward 07.14 21:00 0 - 1  
Team Ldlc - Misfits Premier 07.14 20:00 1 - 0  
Team Mces - Karmine Corp 07.14 18:45 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estar Gaming - Oh My God 07.14 13:45 0 - 2  
Rogue Warriors - Suning Gaming 07.14 11:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista Fc - Gtz Bulls 07.14 00:15 1 - 0  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dusty - Bt Excel 07.14 17:55 0 - 1  
Galaxy Racer Eu - Fnatic Rising 07.14 19:45 0 - 1  
Kova Esports - Godsent 07.14 18:40 0 - 1  
Riddle Esports - Nordavind 07.14 20:40 1 - 0  
Tricked Esport - Team Singularity 07.14 21:40 1 - 0  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Devils.one - Komil And Friends 07.14 20:05 1 - 0  
Gentlemens Gaming - Ago Rogue 07.14 19:05 0 - 1  
K1CK - Illuminar Gaming 07.14 18:10 0 - 1  
Team Esca Gaming - Pdw 07.14 17:20 1 - 0  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo Academy - Red Academy 07.14 00:00 1 - 0  
Furia Academy - Pain Academy 07.14 23:00 1 - 0  
Kabum! Academy - Furia Academy 07.14 02:00 0 - 1  
Netshoes Miners Academy - Rensga Academy 07.14 01:00 1 - 0  
Vorax Academy - Flamengo Academy 07.14 22:00 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Jema11) - LA Clippers (Fosters23) 07.14 09:24 48 - 45  
Brooklyn (Jema11) - Milwaukee (Gatz) 07.14 08:12 52 - 45  
Brooklyn (Jema11) - Portland (Ash) 07.14 07:00 42 - 58  
LA Clippers (Fosters23) - Brooklyn (Jema11) 07.14 07:36 54 - 49  
LA Clippers (Fosters23) - Milwaukee (Gatz) 07.14 08:48 50 - 52  
Milwaukee (Gatz) - Brooklyn (Jema11) 07.14 10:00 49 - 57  
Portland (Ash) - Milwaukee (Gatz) 07.14 09:24 52 - 57  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Jema11) - Brooklyn (Ash) 07.14 15:06 46 - 56  
Brooklyn (Ash) - Atlanta (Jema11) 07.14 16:54 46 - 52  
Brooklyn (Ash) - Milwaukee (Bumblebee) 07.14 17:30 64 - 54  
Brooklyn (Ash) - Philadelphia (Joker) 07.14 16:18 53 - 58  
Milwaukee (Bumblebee) - Atlanta (Jema11) 07.14 16:18 55 - 47  
Milwaukee (Phabian) - Atlanta (Tranquil) 07.14 05:00 30 - 43  
Philadelphia (Joker) - Atlanta (Jema11) 07.14 15:42 45 - 48  
Philadelphia (Joker) - Brooklyn (Ash) 07.14 14:30 44 - 50  
Philadelphia (Joker) - Milwaukee (Bumblebee) 07.14 16:54 53 - 66  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte (Dankarakoz6) - Dallas (pelmeshkabig) 07.14 13:05 69 - 83  
Charlotte (Dankarakoz6) - LA Clippers (Rom1pr) 07.14 11:20 61 - 47  
Chicago (macmafin8) - Brooklyn (ka4ika_dame) 07.14 17:10 81 - 64  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 07.14 07:40 72 - 92  
LA Clippers (Rom1pr) - Dallas (pelmeshkabig) 07.14 10:10 51 - 70  
LA Clippers (Rom1pr) - Toronto (Aplln7) 07.14 12:30 60 - 52  
Oklahoma C. (jordan1234) - Toronto (Answer2208) 07.14 07:05 73 - 84  
Toronto (Answer2208) - Atlanta (nikitos349) 07.14 08:15 64 - 76  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Asap) - Portland (Phabian) 07.14 23:48 46 - 48  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Ash) 07.14 11:36 45 - 39  
Dallas (Gatz) - Portland (Fosters23) 07.14 11:00 63 - 57  
Denver (Azich) - Dallas (Asap) 07.14 23:12 40 - 47  
Denver (Azich) - Portland (Phabian) 07.14 22:36 61 - 54  
Denver (Jema11) - Dallas (Gatz) 07.14 12:12 58 - 56  
Denver (Jema11) - Portland (Fosters23) 07.14 13:24 44 - 43  
LA Clippers (Ash) - Denver (Jema11) 07.14 12:48 41 - 47  
LA Clippers (Ash) - Portland (Fosters23) 07.14 14:00 57 - 39  
LA Clippers (Dazai) - Denver (Azich) 07.14 22:00 57 - 70  
E-Sport (R6S, Apac League, North Di.St2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - T1 07.14 12:35 1 - 0  
Cyclops Athlete Gaming - Talon Esports 07.14 13:40 1 - 0  
Damwon Gaming - Fav Gaming 07.14 11:30 1 - 0  
Fnatic - Guts Gaming 07.14 15:00 0 - 1  
E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxygen Esports - Disrupt Gaming 07.14 23:20 0 - 1  
Susquehanna Soniqs - Mirage 07.14 22:00 1 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Joinville 07.14 21:00 0 - 4  
Cascavel - Juventude 07.14 23:00 4 - 1  
Marreco Francisco Beltrao - ACBF Carlos Barbosa 07.14 00:00 0 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubarao - Praia Clube 07.14 02:00 3 - 2  
Kerékpár (Tour de France - 17. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M.A. Lopez Moreno 07.14 11:50 0 - 1  
D. Gaudu - P. Konrad 07.14 11:50 1 - 0  
E. Mas Nicolau - B. O'Connor 07.14 11:50 0 - 1  
J.E. Chaves Rubio - L. Meintjes 07.14 11:50 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - W. Poels 07.14 11:50 0 - 1  
R. Carapaz - R. Uran 07.14 11:50 1 - 0  
T. Pogacar - J. Vingegaard 07.14 11:50 1 - 0  
Tour de France 2021 - 17. szakasz 07.14 13:50    
Tour de France 2021 - 17. szakasz - Top 3 07.14 13:50    
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Szerbia 07.14 17:15 76 - 85  
U20Izrael - U20Magyarország (Helyszín: Magyarország) 07.14 19:30 56 - 61  
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Törökország (Helyszín: Törökország) 07.14 17:00 74 - 54  
U20Lengyelország - U20Portugália 07.14 20:00 86 - 51  
U20Oroszország - U20Fehéroroszország 07.14 14:00 88 - 60  
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Ecs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Luxemburg - U20Szlovákia 07.14 17:00 47 - 67  
U20Románia - U20Észak-Macedónia (Helyszín: Észak-Macedónia) 07.14 21:00 78 - 55  
Kosárlabda (vb-selejtező, Amerika,Bcsoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Bolivia 07.14 04:15 105 - 52  
Nicaragua - Paraguay 07.14 01:00 76 - 73  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Nigéria 07.14 03:30 108 - 69  
USA - Argentína 07.14 00:00 108 - 80  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovákia - U19Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 07.14 15:00 31 - 23  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Ausztria 07.14 19:00 27 - 32  
U19Norvégia - U19Montenegró 07.14 17:00 31 - 23  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Svédország 07.14 19:00 25 - 24  
U19Németország - U19Oroszország 07.14 17:00 25 - 28  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Horvátország 07.14 15:00 35 - 24  
U19Románia - U19Franciaország 07.14 13:00 27 - 31  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kabylie - Hussein Dey 07.14 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Telmo - Banfield 07.14 20:35 1 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Connah's Quay 07.14 17:00 0 - 0  
Kajrat Almati - Maccabi Haifa 07.14 16:00 2 - 0  
Legia Varsó - Bodö/Glimt 07.14 20:00 2 - 0  
Neftcsi Baku - Dinamo Tbiliszi 07.14 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Confianca 07.14 00:00 2 - 1  
Coritiba - Vasco da Gama RJ 07.14 02:30 1 - 1  
Guarani SP - CRB 07.14 00:00 1 - 0  
Londrina - Operario PR 07.14 02:30 1 - 2  
Vitória BA - Sampaio Correa MA 07.14 02:30 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Universidad de Concepcion 07.14 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Athlético PR 07.14 02:30 0 - 1  
LDU Quito - Gremio RS 07.14 00:15 0 - 1  
Labdarúgás (COSAFA Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Zambia 07.14 15:00 0 - 0  
Szváziföld - Botswana 07.14 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (COSAFA Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Namíbia 07.14 12:00 1 - 0  
Szenegál - Malawi 07.14 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Incheon 07.14 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacaritas Pelileo - Gualaceo 07.14 22:00 0 - 0  
Cumbaya - Atl. Santo Domingo 07.14 22:00 3 - 1  
LDU Portoviejo - El Nacional Quito 07.14 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - AZ Alkmaar 07.14 13:00 1 - 1  
PSV - PAOK 07.14 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Grenada 07.14 05:10 4 - 0  
Katar - Panama 07.14 01:00 3 - 3  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coton Sport de Garoua - Panthere Sport du Nde 07.14 16:00 0 - 0  
Eding Sport de Lekie - Feutcheu de Bandjoun 07.14 14:30 1 - 1  
PWD Bamenda - Dragon de Yaounde 07.14 14:00 3 - 0  
Stade Renard de Melong - Bamboutos de Mbouda 07.14 16:00 0 - 2  
Yafoot FC - Fovu de Baham 07.14 16:30 1 - 3  
Yong Sports Academy - Canon Sport de Yaounde 07.14 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Pacific Langford 07.14 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Atlético MG 07.14 00:15 0 - 0  
Cerro Porteno - Fluminense RJ 07.14 00:15 0 - 2  
Sao Paulo SP - Racing Club 07.14 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Mohammedia - Maghreb Fes 07.14 22:30 1 - 1  
Ittihad Tanger - Difaa El Jadidi 07.14 20:15 0 - 1  
Mouloudia Oujda - Wydad Casablanca 07.14 22:30 0 - 2  
Raja Casablanca - Moghreb Tetouan 07.14 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Valerenga 07.14 19:45 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Barnaul - FK Novoszibirszk 07.14 13:30 1 - 1  
Lada Toljatti - Spartak Tuimazy Dubl 07.14 15:00 0 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - East Fife 07.14 20:45 2 - 0  
Dundee Utd. - Elgin 07.14 20:45 6 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen's Park - Motherwell 07.14 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Pikine - Douanes Dakar 07.14 19:00 0 - 1  
Casa Sports de Ziguinchor - Diambars de Saly 07.14 19:00 0 - 0  
CNEPS Excellence - ASC Jaraaf 07.14 19:00 2 - 1  
Dakar SC - US Goree 07.14 19:00 1 - 3  
Generation Foot - Teungueth FC 07.14 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uruguay Montevideo - Rocha FC 07.14 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Hartford 07.14 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália 07.14 12:20 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Joensuun Maila 07.14 17:00 1 - 0  
Seinäjoen Jymy-Jussit - Manse Tampere 07.14 17:00 0 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Kempeleen Kiri 07.14 17:00 1 - 2  
Rögbi (State of Origin)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New South Wales - Queensland Maroons 07.14 12:10 18 - 20  
Röplabda (U20 vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Brazília 07.14 17:30 3 - 0  
U20Oroszország - U20USA 07.14 14:30 3 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Lengyelország 07.14 15:00 3 - 1  
U20Szerbia - U20Dominikai Köztársaság 07.14 17:30 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ruanda - U20Argentína 07.14 15:30 0 - 3  
U20Törökország - U20Thaiföld 07.14 18:30 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Egyiptom 07.14 20:00 3 - 0  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jagtap - Mig. Rodriguez 07.14 23:15 1 - 3  
Alan Clyne - Sha. Khan 07.14 19:15 2 - 3  
J. Willstrop - You. Ibrahim 07.14 19:15 1 - 3  
M. Castagnet - L. Cardenas 07.14 23:15 3 - 0  
M. Elsherbini - Chr. Gordon 07.14 19:15 3 - 0  
Mar. Elshorbagy - Hen. Leung 07.14 21:15 3 - 0  
O. Mosaad - S.A. Amjad 07.14 19:15 3 - 0  
Tsz Kwan Lau - Nic. Müller 07.14 23:15 1 - 3  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.M. Petrillo - Mel. Alves 07.14 20:30 0 - 3  
C. Aumard - Liu Tsz-Ling 07.14 18:30 3 - 0  
D. Letourneau - M. Stefanoni 07.14 22:30 3 - 0  
E. Soini - M. Hany 07.14 22:30 3 - 1  
J. Chinappa - T.T. Sluis 07.14 18:30 3 - 0  
M. van der Heijden - Ho Tze-Lok 07.14 18:30 1 - 3  
Men. Hamed - T. Gilis 07.14 20:30 1 - 3  
N. Gilis - N. Bunyan 07.14 22:30 3 - 0  
O. Fiechter - E. Villard 07.14 20:30 3 - 0  
Van. Chu - S-J. Perry 07.14 20:30 1 - 3  
Tenisz (Almada, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Graham - V. Losciale 07.14 13:55 2 - 0  
A. Graham - Zoe Howard 07.14 13:40    
J. Estable - G. Drummy 07.14 10:30 0 - 2  
J. Perello Saavedra - Fed. Rossi 07.14 12:30 0 - 2  
J. Saner - I. Gamarra Martins 07.14 13:10 0 - 2  
J. Stamatova - E. Seibold 07.14 10:30 2 - 0  
L. Conde Monfort - S. Rutlauka 07.14 13:50 2 - 0  
M.P. Nugroho - S. Lanca 07.14 12:30 2 - 0  
O. Parres Azcoitia - I. Adrover Gallego 07.14 10:30 1 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - A. Vukic 07.14 11:00 2 - 1  
J. Sels - A. Vatutin 07.14 12:20 2 - 0  
M. Moraing - B. van de Zandschulp 07.14 16:00 0 - 2  
M. Safwat - Jes. de Jong 07.14 14:00 1 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geerts M / Kadhe A - Nikles J / Sanchez Jover C 07.14 14:30 2 - 0  
Haerteis J / Jahn J - Kestelboim M / Mena F 07.14 11:00 0 - 2  
Hidalgo D / Martos Gornes - Brouwer G / Sels J 07.14 15:45 0 - 2  
Jong A / Nijboer R - De Krom M / Van Den Berg B 07.14 12:20    
Vatutin A / Vrbensky M - Brown D / Weissborn T 07.14 19:00 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - J. Millman 07.14 15:20 2 - 1  
J. Vesely - Y. Hanfmann 07.14 17:55 0 - 2  
M. Cecchinato - F. Coria 07.14 11:00 1 - 2  
P. Martinez Portero - C. Garin 07.14 13:25 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Coria F - Goransson A / Nielsen F 07.14 15:00 0 - 2  
Monroe N / Vasilevski A - Carballes Baena R / Cecchinato M 07.14 16:25 1 - 2  
Tenisz (Biarritz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabric - M. Rouvroy 07.14 13:15 1 - 2  
D. Parry - L. Stefanini 07.14 15:40 0 - 2  
D. Seguel - J. Garland 07.14 09:50 0 - 2  
E. Kostova - E. Cascino 07.14 11:30 0 - 2  
Fra. Jones - A. Carreras 07.14 12:55 2 - 0  
G. Maristany Zuleta - A. Hesse 07.14 17:25 0 - 2  
L. Chirico - Seo. Mendez 07.14 13:25 1 - 2  
L. Tholey - L. Jeanjean 07.14 10:00 0 - 2  
M. Yerolymos - A. Robbe 07.14 14:30 2 - 0  
S. Janicijevic - O. Selekhmeteva 07.14 11:10 0 - 2  
Ste. Wagner - Kat. Stewart 07.14 10:00 2 - 0  
T. Pieri - D. Vismane 07.14 11:25 1 - 2  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kat. Kozlova - A. Bogdan 07.14 15:15 2 - 1  
O. Danilovic - I.M. Bara 07.14 13:20 2 - 0  
P. Ormaechea - Iva. Jorovic 07.14 11:00 2 - 0  
Y. Putintseva - A. Konjuh 07.14 17:50 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danilovic O / Jorovic I - Danilina A / Marozava L 07.14 16:30 2 - 0  
Kalinskaya A / Sizikova Y - Bara I / Errani S 07.14 17:55 0 - 2  
Sherif M / Voracova R - Bondár A / Gálfi D 07.14 12:00 0 - 2  
Tenisz (Doboj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kekez - A. Setkic 07.14 10:30 2 - 0  
D. Obradovic - D. Biljesko 07.14 15:10 2 - 0  
F. Gill - A. Mihailovic 07.14 10:30 2 - 0  
H.R. Nadaf - A. Fenty 07.14 10:30 0 - 2  
J. Thirouin - D. Muminovic 07.14 14:05 2 - 0  
Luka Pavlovic - Car. Hernandez 07.14 12:10 2 - 1  
Madarász G. - K. Minarik 07.14 10:30 2 - 0  
Piros Zs. - B. Butulija 07.14 16:00 2 - 0  
R. Joncour - Fajta P. 07.14 13:00 0 - 2  
S. Milicevic - And. Nedic 07.14 15:15 1 - 2  
Stevan Popovic - Vik. Jovic 07.14 13:20 0 - 2  
V. Tadic - A. Ouakaa 07.14 18:05 2 - 0  
Tenisz (Evansville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Forbes - K. Collins 07.14 18:15 2 - 1  
A. Sutjiadi - S. Vickery 07.14 23:30 2 - 1  
Amy Zhu - Hina Inoue 07.14 20:40 1 - 2  
E. Douglas - C. Corley 07.14 19:50 2 - 0  
E. Kalieva - Chieh-Yu Hsu 07.14 22:00 2 - 0  
Eleana Yu - I. Corley 07.14 22:10 0 - 2  
Hanna Chang - Kat. Scott 07.14 16:15 0 - 2  
J. Kissell - Cat. Harrison 07.14 18:20 0 - 2  
L. Karatancheva - E. Arango 07.14 18:35 0 - 2  
M. Mateas - L. Sleeth 07.14 23:45 2 - 0  
Mayo Hibi - T. Kinard 07.14 16:15 2 - 0  
P. Stearns - A. Reami 07.14 20:55 1 - 2  
S. Daavettila - J. Failla 07.14 16:15 0 - 2  
Sop. Chang - Carol Zhao 07.14 16:15 0 - 2  
Vic. Rodriguez - R. Montgomery 07.14 18:40 1 - 2  
Victoria Hu - R. Marino 07.14 20:10 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Basilashvili - S. Baez 07.14 11:00    
P. Kohlschreiber - F. Krajinovic 07.14 12:30 1 - 2  
S. Tsitsipas - D. Köpfer 07.14 17:15 2 - 0  
T. Seyboth Wild - L. Djere 07.14 15:10 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Nedovyesov A - Brkic T / Cacic N 07.14 12:30 2 - 0  
Krawietz K / Tecau H - Altmaier D / Molleker R 07.14 19:20 2 - 0  
Middelkoop M / Nys H - Cerretani J / Hach Verdugo H 07.14 14:15 1 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Gille S / Sharan D 07.14 15:45 2 - 0  
Tenisz (Idanha-a-Nova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chepelev - F. Cabral 07.14 10:00 0 - 2  
A. Moro Canas - D. Vale 07.14 10:00 2 - 0  
F. Coelho - N. Tajima 07.14 11:25 1 - 2  
Kai. Uchida - Dan. Rodrigues 07.14 16:15 1 - 2  
L. Faria - Y. Zemel 07.14 15:55 2 - 0  
M. Leote Prata - Dan. Little 07.14 10:00 0 - 2  
M.D.A. Sibanda - Gar. Johns 07.14 13:50 0 - 2  
N. Moreno de Alboran - J. Echeverria 07.14 13:00 2 - 0  
P. Araujo - Zane Khan 07.14 11:50 0 - 2  
Roy Smith - T. Cacao 07.14 13:05 1 - 2  
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Meligeni Rodrigues A. - M. Donati 07.14 13:05 2 - 0  
L. Miedler - Adr. Andreev 07.14 10:00 2 - 0  
M. Zekic - H. Casanova 07.14 10:00 2 - 0  
N.D. Ionel - Dim. Kuzmanov 07.14 13:15 1 - 2  
Tenisz (Jászvásár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobrov B / Gabashvili T - Ignatik U / Poljak D 07.14 11:45 2 - 0  
Casanova H / Ortega-Olmed - Krstin P / Zekic M 07.14 15:00 2 - 0  
Coman M A / Dancu V A - Ajdukovic D / Fatic N 07.14 10:00 0 - 2  
Copil M / Jecan A - Bonadio R / Miedler L 07.14 16:00 0 - 2  
Cornea V V / Jianu F C - Eysseric J / Kolar Z 07.14 11:30 1 - 2  
Couacaud E / Gaston H - Gonzalez A / Muller A 07.14 12:40 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Picchione - Gia. Ferrari 07.14 15:35 0 - 2  
Alex. Weis - G. Ricca 07.14 15:10 2 - 1  
D. Galoppini - L. Darderi 07.14 13:10 1 - 2  
E. Graziani - J. von der Schulenburg 07.14 10:00 0 - 2  
J.I. Galarza - R. Bertola 07.14 12:20 2 - 1  
L. Bocchi - R.A. Burruchaga 07.14 11:50 2 - 1  
L. Nardi - M. Soto 07.14 17:20 2 - 0  
M. Serafini - T. Lipovsek Puches 07.14 16:15 2 - 1  
N. Turchetti - A. Musialek 07.14 11:20 0 - 2  
P. Llamas Ruiz - M. Mazza 07.14 10:00 2 - 1  
S. Prechtel - A. Procopio 07.14 10:00 2 - 0  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - K. Rakhimova 07.14 12:50 1 - 2  
Car. Garcia - A. Dulgheru 07.14 13:25 2 - 0  
F. di Lorenzo - S. Vögele 07.14 11:00 1 - 2  
J.B. Teichmann - M. Zanevska 07.14 15:00    
Kri. Pliskova - A. Sharma 07.14 12:30 1 - 2  
V. Gracheva - M. Minella 07.14 10:30 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - J. Paolini 07.14 10:30 1 - 2  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Friedsam A-l - Bandecchi S / Waltert S 07.14 13:50    
Eikeri U / Grammatikopoul - Lechemia E / Neel I 07.14 14:30 2 - 0  
Minella M / Voegele S - Hozumi E / Zhang S 07.14 15:50    
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Binda - Kos. Ogura 07.14 12:45 0 - 2  
A. Kalyanpur - B. Pujol Navarro 07.14 10:30 1 - 2  
Eli. Coulibaly - S. Eguez 07.14 10:30 2 - 0  
M. Mandlik - M.F. Descotte 07.14 12:00 0 - 2  
O. Kumar - Kok. Isomura 07.14 13:20 0 - 2  
P. Gregg - J. van Emburgh 07.14 14:50 1 - 2  
P. Vives Marcos - A. Rai 07.14 13:30 2 - 1  
Rin. Hijikata - A. Philippov 07.14 10:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Droguet - A. Lukosiute 07.14 13:30    
A. Droguet - M. Yasar 07.14 15:35 2 - 0  
C. Bechri - Kat. Kozarov 07.14 13:20 2 - 1  
E. Lindh Gallagher - G. Pielet 07.14 10:30 1 - 2  
H.T. Black - V. Bhunu 07.14 13:30    
Jul. Riera - S. Kent 07.14 12:00 2 - 0  
M. Villet - G.M. Dittmann 07.14 10:30 0 - 2  
P. Corley - Ayu. Koshiishi 07.14 12:15 0 - 2  
S. Colling - G. Morlet 07.14 10:20 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - I. Karlovic 07.14 19:05 2 - 1  
D. Kudla - J. Brooksby 07.14 17:00 1 - 2  
Jas. Jung - T. Sandgren 07.14 19:55 2 - 0  
Jor. Thompson - Yui. Sugita 07.14 17:00 2 - 0  
M. Cressy - S. Querrey 07.14 22:40 2 - 1  
P. Gojowczyk - V. Pospisil 07.14 21:15 2 - 0  
S. Ofner - Kev. Anderson 07.14 17:00 0 - 2  
Y. Nishioka - J. Sock 07.14 21:15 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lammons N / Withrow J - Heliovaara H / Smith J-P 07.14 18:50 1 - 2  
Sousa J / Thompson J - Doumbia S / Reboul F 07.14 21:00 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic M / Jaziri M - Chappell N / Peniston R 07.14 14:10 1 - 2  
Catarina L / Grenier H - Purcell M / Santillan A 07.14 12:00 2 - 1  
Clarke J / Kirkin E - Hsu Y H / Lock B 07.14 14:50 0 - 2  
Karlovskiy E / Yevseyev D - Bega A / Denolly C 07.14 13:40 1 - 2  
Polansky P / Stakhovsky S - Dubrivnyy A / Lomakin G 07.14 12:00 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tikhonova - E. Yashina 07.14 15:00 2 - 0  
J. Mikulskyte - L. Pigossi 07.14 14:30 2 - 0  
M. Bolkvadze - S. Sharipova 07.14 12:30 2 - 0  
M. Timofeeva - A. Siskova 07.14 15:45 0 - 2  
N. Abduraimova - Y. Dmitrichenko 07.14 12:30    
Pea. Plipuech - V. Morvayova 07.14 15:30 2 - 0  
S. Lansere - I. Shymanovich 07.14 13:55 0 - 2  
S. Talbi - J. Cabaj Awad 07.14 14:30 2 - 0  
V. Koval - D. Snigur 07.14 15:00 0 - 2  
Y. Hatouka - Ber. Cengiz 07.14 15:25 2 - 1  
Z. Kulambayeva - A. Gabueva 07.14 13:55 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asia Muhammad - T. Martincova 07.14 12:40 0 - 2  
N. Stojanovic - G. Min 07.14 10:15 1 - 2  
R. Sramkova - V. Kuzmova 07.14 14:20 0 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Kung L - Bouzkova M / Hradecka L 07.14 12:25 0 - 2  
Burrage J / Stosur S - Muhammad A / Sanders S 07.14 15:00 0 - 2  
Perrin C / Van Der Hoek R - Gasanova A / Shinikova I 07.14 11:00 2 - 1  
Tenisz (Tarvisio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bertoloni - F. Ganz 07.14 13:00 0 - 2  
A. Lahey - A. Turati 07.14 13:50 2 - 1  
B. Turati - B. Gatica 07.14 14:50 0 - 2  
F. Arcidiacono - O.G. Simion 07.14 13:00 0 - 2  
G. Ce - A. Vecic 07.14 12:00 2 - 1  
N. Potocnik - D. Marcinkevica 07.14 12:00 2 - 0  
S. Rubini - T. Cvetkovic 07.14 14:35 1 - 2  
Y. Lizarazo - C. Dinu 07.14 16:15 0 - 2  
Tenisz (Telavi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Moratelli - E. Vedder 07.14 08:30 2 - 1  
A. Ukolova - D. Herdzelas 07.14 11:30 0 - 2  
D. Astakhova - O. Tjandramulia 07.14 14:35 2 - 0  
E. Avanesyan - F. Contreras Gomez 07.14 16:10 0 - 2  
J. Tilbürger - S. Shapatava 07.14 13:00 0 - 2  
Kyo. Okamura - E. Makarova 07.14 11:55 0 - 2  
L. Gjorcheska - G. Topalova 07.14 15:30 2 - 0  
M. Partaud - M. Colmegna 07.14 12:40 2 - 0  
P. Bakhmutkina - Y. Cavalle-Reimers 07.14 09:15 0 - 2  
S. Kimchi - Sohyun Park 07.14 14:55 0 - 2  
S. Lamens - A. Zolotareva 07.14 09:15 2 - 0  
S.J. Visscher - J. Zuger 07.14 11:35    
V. Bosio - R. Vicens Mas 07.14 12:00 2 - 1  
V. Strakhova - I. Nikitina 07.14 14:40 2 - 0  
Z. Falkner - G. Poznikhirenko 07.14 14:05    
Tenisz (Telfs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Misolic - L. Hampel 07.14 09:55 2 - 1  
F. Vittar - S. Kopp 07.14 10:50 0 - 2  
G. Botezan - O. Horak 07.14 09:55 1 - 2  
J. Vanneste - B.I. Apostol 07.14 09:55 0 - 2  
Luk. Neumayer - P. Nejedly 07.14 18:00 2 - 1  
N. Hardt - G. Melzer 07.14 16:00 0 - 2  
Tenisz (Todi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cobolli - A. Collarini 07.14 18:05 2 - 0  
F. Gaio - T.A. Tirante 07.14 15:00 2 - 1  
M. Pucinelli de Almeida - D. Popko 07.14 15:00 2 - 1  
N. Jarry - P. Cachin 07.14 19:50 2 - 1  
Tenisz (Todi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaldi M / Maestrelli F - Diaz Acosta F / Merino A 07.14 15:00 1 - 2  
Babic Z / Fallert F - Etcheverry T M / Tirante T A 07.14 19:20 1 - 2  
Claverie L / Mendoza A - Forti F / Zeppieri G 07.14 17:35 0 - 2  
de Bernardis A / Passaro - Cobolli F / Pellegrino A 07.14 22:45 2 - 0  
Hermans M / Smits G - Pucinelli de Almeida M / Sakamoto P 07.14 21:00 2 - 0  
Tenisz (Uriage, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fils - J.F. Angele 07.14 14:00 2 - 1  
C. Tabur - E. Voisin 07.14 14:00 2 - 1  
G. Decamps - A. Boureau 07.14 18:40 2 - 0  
G. Decamps - M. Hamou 07.14 17:00    
I. Monzon - C. Hemery 07.14 19:20 0 - 2  
L. van Assche - Y. Rihane 07.14 16:35 2 - 0  
M. Beauge - T. Deschamps 07.14 16:55    
M. Erhard - E. Villoslada 07.14 18:20 2 - 0  
M.N. Makhlouf - Tak Khunn Wang 07.14 20:00 0 - 2  
N. Seateun - G. Mpetshi Perricard 07.14 14:00 0 - 2  
O. Roca Batalla - J. Briand 07.14 17:50 2 - 0  
O. Virtanen - Art. Reymond 07.14 14:00 2 - 1  
P. Martin Tiffon - G. Debru 07.14 16:45 2 - 0  
Q. Folliot - Fac. Juarez 07.14 19:55 1 - 2  
T. Legout - Mir. Martinez 07.14 15:40 2 - 1  
U. Blanchet - M. Mora 07.14 18:00 1 - 2  
V. Royer - H. Pontico 07.14 20:20 2 - 0  
Tenisz (Vitoria-Gasteiz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mintegi Del Olmo - P. Ozgen 07.14 18:00 2 - 1  
Aki. Omae - L. Pulchartova 07.14 14:50 0 - 2  
I. de Vroome - E. Perez-Somarriba 07.14 13:40 0 - 2  
M. Garcia Cid - V. Jimenez Kasintseva 07.14 15:50 0 - 2  
M. Noel - K. Swan 07.14 09:30    
Na-Lae Han - Reb. Masarova 07.14 10:55 1 - 2  
O. Gadecki - V. Cepede Royg 07.14 17:05 0 - 2  
V. Meliss - J. Ponchet 07.14 09:20 1 - 2  

 

2021.07.13.
Asztalitenisz (Challenger Series, 28. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valuch - Amir. Abbasi 07.13 09:00 1 - 3  
A. Valuch - D. Chambers 07.13 12:20 2 - 3  
C. Muhlbach - A. Putuntica 07.13 15:15 2 - 3  
C. Muhlbach - I. Bertrand 07.13 11:40 0 - 3  
D. Chambers - I. Bertrand 07.13 10:20 0 - 3  
I. Bertrand - M. de Saintilan 07.13 14:35 2 - 3  
Liang Qiu - A. Putuntica 07.13 13:40 3 - 2  
Liang Qiu - Amir. Abbasi 07.13 11:00 0 - 3  
M. de Saintilan - A. Putuntica 07.13 09:40 0 - 3  
M. de Saintilan - C. Muhlbach 07.13 13:00 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - A. Lobanov 07.13 07:45 3 - 1  
A. Aslanyan - Ilya Novikov 07.13 09:15 3 - 1  
A. Batalov - Dmi. Kolesnikov 07.13 16:15 3 - 0  
A. Innazarov - E.A. Kupryakov 07.13 20:45 2 - 3  
A. Innazarov - Sem. Korolev 07.13 18:45 2 - 3  
A. Kolmin - A. Korotkov 07.13 11:45 3 - 1  
A. Kolmin - O.B. Manuylov 07.13 13:15 2 - 3  
A. Korotkov - O.B. Manuylov 07.13 11:15 2 - 3  
A. Lobanov - Ilya Novikov 07.13 07:15 3 - 1  
A. Pravednov - A. Aslanyan 07.13 06:45 3 - 1  
A. Pravednov - A. Lobanov 07.13 08:45 3 - 0  
A. Uvarov - V. Shirshov 07.13 22:45 3 - 1  
A. Vlasov - D. Balakin 07.13 00:15 3 - 1  
A.D. Volkov - P. Semeshin 07.13 00:45 3 - 0  
A.D. Volkov - S. Martyukhin 07.13 22:45 0 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 07.13 03:15 1 - 3  
A.R. Kazakov - G. Bardyshev 07.13 13:15 2 - 3  
A.R. Kazakov - I. Mikhaylov 07.13 11:45 0 - 3  
A.V. Vorozheykin - M. Chernyavskiy 07.13 08:00 3 - 0  
Ale. Alekseev - D. Tikhnenko 07.13 21:00 3 - 1  
Ale. Alekseev - S. Kuzmin 07.13 19:30 3 - 0  
Alek. Kozlov - M. Ilichev 07.13 11:00 3 - 2  
D. Balakin - K.N. Malahov 07.13 02:15 0 - 3  
D. Molodtsov - N. Sadovskiy 07.13 16:15 3 - 1  
D. Razinkov - I. Moshkov 07.13 20:45 3 - 0  
D. Razinkov - I. Soldatov 07.13 18:45 3 - 0  
D. Sayanov - Alek. Kozlov 07.13 11:30 1 - 3  
D. Sayanov - M. Ilichev 07.13 13:00 2 - 3  
D. Sayanov - R. Pavlenko 07.13 00:30 3 - 2  
D. Sayanov - V. Putilovsky 07.13 03:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - I. Zemit 07.13 20:00 3 - 0  
Dmi. Bogdanov - O.N. Kharlakin 07.13 08:15 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - I. Tolmachev 07.13 16:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Tsvetkov 07.13 14:45 0 - 3  
E.A. Kupryakov - M. Pronkin 07.13 19:15 3 - 1  
E.V. Makarenkov - A.R. Kazakov 07.13 10:45 0 - 3  
E.V. Makarenkov - I. Mikhaylov 07.13 12:45 1 - 3  
G. Bardyshev - E.V. Makarenkov 07.13 12:15 3 - 1  
I. Meteleshko - Dmi. Bogdanov 07.13 07:15 1 - 3  
I. Mikhaylov - G. Bardyshev 07.13 11:15 1 - 3  
I. Moshkov - S. Nikulin 07.13 19:15 3 - 2  
I. Pandur - M. Sverdlov 07.13 15:30 1 - 3  
I. Pandur - V. Staroverov 07.13 17:00 1 - 3  
I. Soldatov - I. Moshkov 07.13 19:45 3 - 0  
I. Soldatov - S. Nikulin 07.13 21:15 0 - 3  
I. Tolmachev - A. Batalov 07.13 15:15 1 - 3  
I. Zemit - Ale. Alekseev 07.13 18:30 0 - 3  
I. Zemit - S. Kuzmin 07.13 20:30 3 - 2  
Ilya Novikov - A. Pravednov 07.13 08:15 1 - 3  
K. Bystrushkin - D. Molodtsov 07.13 17:15 0 - 3  
K. Bystrushkin - V. Beliakov 07.13 15:45 1 - 3  
K. Churin - A. Uezdin 07.13 02:00    
K. Churin - D. Sayanov 07.13 02:00 0 - 3  
K. Simonov - A. Kolmin 07.13 10:45 2 - 3  
K. Simonov - A. Korotkov 07.13 12:45 3 - 2  
K.N. Malahov - A. Vlasov 07.13 03:15 3 - 0  
K.N. Malahov - V. Shirshov 07.13 00:45 3 - 2  
M. Chernyavskiy - O. Belugin 07.13 08:30 3 - 1  
M. Chernyavskiy - Ser. Ovechkin 07.13 06:30 3 - 2  
M. Ilichev - S. Martyukhin 07.13 12:00 1 - 3  
M. Pronkin - A. Innazarov 07.13 20:15 3 - 1  
M. Sverdlov - V. Staroverov 07.13 15:00 2 - 3  
N. Sadovskiy - K. Bystrushkin 07.13 14:45 2 - 3  
N. Sadovskiy - V. Beliakov 07.13 16:45 3 - 1  
N. Sukharnikov - T. Turabekov 07.13 22:30 3 - 2  
O. Belugin - A.V. Vorozheykin 07.13 07:00 3 - 1  
O. Kutuzov - D. Balakin 07.13 01:15 2 - 3  
O.B. Manuylov - K. Simonov 07.13 12:15 1 - 3  
O.N. Kharlakin - I. Meteleshko 07.13 08:45 3 - 0  
O.N. Kharlakin - V. Nemashkalo 07.13 06:45 2 - 3  
P. Semeshin - V. Safonov 07.13 02:45 3 - 1  
P. Semeshin - Y. Merkushin 07.13 01:45 3 - 2  
R. Pavlenko - S. Ogay 07.13 02:30 2 - 3  
R. Pavlenko - V. Putilovsky 07.13 01:30 3 - 2  
S. Kuzmin - D. Tikhnenko 07.13 19:00 2 - 3  
S. Martyukhin - A.D. Volkov 07.13 02:15 3 - 2  
S. Martyukhin - Alek. Kozlov 07.13 12:30 3 - 0  
S. Martyukhin - D. Sayanov 07.13 10:30 3 - 0  
S. Martyukhin - O. Shagarov 07.13 23:45 3 - 1  
S. Muslikov - I. Pandur 07.13 14:30 3 - 1  
S. Muslikov - M. Sverdlov 07.13 16:30 1 - 3  
S. Myagkov - Y.V. Lbov 07.13 23:15 0 - 3  
S. Nikulin - D. Razinkov 07.13 20:15 3 - 0  
S. Ogay - K. Churin 07.13 01:00 3 - 1  
Sem. Korolev - E.A. Kupryakov 07.13 19:45 3 - 2  
Sem. Korolev - M. Pronkin 07.13 21:15 0 - 3  
Ser. Ovechkin - A.V. Vorozheykin 07.13 09:00 3 - 2  
Ser. Ovechkin - O. Belugin 07.13 07:30 1 - 3  
T. Turabekov - Val. Sidorin 07.13 23:30 3 - 1  
V. Beliakov - D. Molodtsov 07.13 15:15 2 - 3  
V. Nemashkalo - Dmi. Bogdanov 07.13 09:15 3 - 0  
V. Nemashkalo - I. Meteleshko 07.13 07:45 2 - 3  
V. Putilovsky - K. Churin 07.13 00:00 2 - 3  
V. Safonov - S. Martyukhin 07.13 01:15 2 - 3  
V. Shirshov - A. Vlasov 07.13 01:45 3 - 2  
V. Shirshov - N. Sadovskiy 07.13 23:45 3 - 1  
V. Shirshov - O. Kutuzov 07.13 02:45 2 - 3  
V. Staroverov - S. Muslikov 07.13 16:00 3 - 0  
V. Tsvetkov - A. Batalov 07.13 17:15 0 - 3  
V. Tsvetkov - I. Tolmachev 07.13 15:45 3 - 2  
Y. Merkushin - P. Semeshin 07.13 23:15 0 - 3  
Y. Merkushin - S. Martyukhin 07.13 00:15 3 - 1  
Z.Y. Tsybikov - D. Ignatiev 07.13 23:00 2 - 3  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Del Ponte - C. Emmanuel (női 100 m síkfutás, Gateshead) 07.13 19:15 1 - 0  
Bakosi P. - Chr. Baker (magasugrás, Gateshead) 07.13 18:50 1 - 0  
Bri. Anderson - C. Sember (női 100 m gátfutás, Gateshead) 07.13 20:45 0 - 1  
Don. Thomas - M. Fassinotti (magasugrás, Gateshead) 07.13 18:50 1 - 0  
E. Thompson-Herah - Tam. Clark (női 200 m, Gateshead) 07.13 20:15 1 - 0  
Femke Bol - Sha. Little (női 400 m gátfutás, Gateshead) 07.13 20:00 1 - 0  
H. Bradshaw - San. Morris (női rúdugrás, Gateshead) 07.13 19:55 0 - 1  
J. Vetter - K. Walcott (gerelyhajítás, Gateshead) 07.13 20:20 1 - 0  
Jankovics D. - Joel Khan (magasugrás, Gateshead) 07.13 18:50 0 - 1  
L. Klaver - N. Kaczmarek (női 400m síkfutás, Gateshead) 07.13 21:10 1 - 0  
M. Mihambo - M. Bekh-Romanchuk (női távolugrás, Gateshead) 07.13 20:35 0 - 1  
Moh. Katir - Jac. Krop (3000 m, Gateshead) 07.13 21:45 1 - 0  
O. McLeod - R. Levy (110 m gátfutás, Gateshead) 07.13 20:35 0 - 1  
T. Bromell - A. de Grasse (100 m síkfutás, Gateshead) 07.13 20:20 1 - 0  
Tia. Pereira - P. Torrijos (hármasugrás, Gateshead) 07.13 18:50 1 - 0  
W. Kinyamal - Cla. Murphy (800 m, Gateshead) 07.13 20:50 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 07.13 11:00 2 - 6  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 07.13 06:00 0 - 5  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 07.13 10:45 6 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 07.13 11:00 2 - 8  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 07.13 11:00 8 - 3  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 07.13 10:45 6 - 14  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ware - R. Elmore 07.13 11:00 2 - 1  
R. Elmore - Tom Doig 07.13 09:00 2 - 0  
Tom Doig - A. Ware 07.13 10:00 2 - 0  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Heneghan - L. Cocks 07.13 14:40 4 - 1  
C. Heneghan - Rob. Owen 07.13 11:45 4 - 1  
K. Burness - C. Heneghan 07.13 10:30 4 - 3  
K. Burness - K. McDine 07.13 12:35 4 - 1  
K. Burness - Rob. Owen 07.13 13:10 2 - 4  
K. McDine - C. Heneghan 07.13 13:45 4 - 3  
K. McDine - L. Cocks 07.13 10:50 1 - 4  
K. McDine - R. Hogarth 07.13 12:00 4 - 1  
L. Cocks - K. Burness 07.13 11:30 1 - 4  
L. Cocks - R. Hogarth 07.13 13:25 4 - 3  
R. Hogarth - C. Heneghan 07.13 12:50 1 - 4  
R. Hogarth - K. Burness 07.13 14:05 3 - 4  
R. Hogarth - Rob. Owen 07.13 11:05 3 - 4  
Rob. Owen - K. McDine 07.13 14:25 4 - 2  
Rob. Owen - L. Cocks 07.13 12:15 4 - 3  
E-Sport (CSGO,Domination League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ex-Marlian Esports - Wisla Krakow 07.13 14:00 0 - 2  
Izako Boars - Khan 07.13 17:00 2 - 1  
Pact - Esports Club Kyiv 07.13 11:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Australia,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domilk - Eetswa 07.13 12:30    
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Europe,Relegation)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anonymo Esports - Bankapepsi 07.13 19:00 2 - 0  
Apeks - Enterprise 07.13 19:00 2 - 0  
Double Poney - Saw 07.13 19:00 0 - 2  
Saw - Bankapepsi 07.13 16:00 2 - 0  
SKADE - Sprout 07.13 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,North Am.,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big Chillin - X13 07.13 02:00 2 - 0  
Mythic - Cold Ass Riding 07.13 02:00 2 - 1  
Team Villainous - CENSRD 07.13 02:00 2 - 0  
Triton - Cronem 07.13 02:00    
E-Sport (CSGO,Pinnacle Cup,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havu Gaming - Entropiq 07.13 13:00 1 - 2  
Mibr - Team Fiend 07.13 16:00 0 - 2  
Young Ninjas - Coppenhagen Flames 07.13 10:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Kenp4chi) - Ukraine (Coldsiemens) 07.13 07:36 1 - 2  
Italy (Hammer) - Ukraine (Coldsiemens) 07.13 08:12 1 - 3  
Poland (Nadker) - Ukraine (Coldsiemens) 07.13 07:00 2 - 0  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Kenp4chi) 07.13 09:24 1 - 1  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Hammer) 07.13 10:00 5 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Nadker) 07.13 08:48 0 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 07.13 10:40 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Italy (Lio) 07.13 08:00 2 - 2  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 07.13 09:40 1 - 2  
England (Zeus) - Italy (Lio) 07.13 06:00 2 - 0  
England (Zeus) - Russia (Val) 07.13 10:20 3 - 2  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 07.13 08:20 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Italy (Lio) 07.13 12:00 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 07.13 06:40 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 07.13 09:00 2 - 3  
Ireland (Panica) - England (Zeus) 07.13 06:20 1 - 1  
Ireland (Panica) - Greece (Sarafou) 07.13 11:40 0 - 1  
Ireland (Panica) - Italy (Lio) 07.13 10:00 1 - 2  
Italy (Lio) - Czech Republic (Koko) 07.13 09:20 0 - 4  
Italy (Lio) - Russia (Val) 07.13 08:40 0 - 1  
Italy (Lio) - United States (CaptainX) 07.13 11:00 3 - 2  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 07.13 12:20 1 - 1  
Russia (Val) - England (Zeus) 07.13 07:20 2 - 0  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 07.13 12:40 0 - 2  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 07.13 07:40 4 - 2  
United States (CaptainX) - Italy (Lio) 07.13 07:00 1 - 0  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 07.13 17:00 2 - 3  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Chelsea (Rattata 522) 07.13 18:40 1 - 3  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Milan (Ab Ovo) 07.13 16:10 1 - 4  
Chelsea (Rattata 522) - Ajax (Xalinho) 07.13 15:45 1 - 1  
Dortmund (Confession) - Everton (Abeldos United) 07.13 10:00 3 - 6  
Dortmund (Confession) - Wolverhampton (Trader AC) 07.13 12:05 3 - 3  
Everton (Abeldos United) - Marseille (Fints) 07.13 12:30 1 - 4  
Everton (Abeldos United) - Tottenham (Megapolice) 07.13 10:50 3 - 0  
M'gladbach (Bluemountst.) - Bayern Mün. (Im Not Over) 07.13 17:25 5 - 1  
Marseille (Fints) - Dortmund (Confession) 07.13 11:15 5 - 2  
Marseille (Fints) - Wolverhampton (Trader AC) 07.13 10:25 1 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Chelsea (Rattata 522) 07.13 17:50 1 - 2  
Milan (Ab Ovo) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.13 19:30 3 - 6  
Tottenham (Megapolice) - Dortmund (Confession) 07.13 08:45 3 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Marseille (Fints) 07.13 09:35 5 - 0  
Wolverhampton (Trader AC) - Everton (Abeldos United) 07.13 09:10 2 - 5  
Wolverhampton (Trader AC) - Tottenham (Megapolice) 07.13 11:40 2 - 4  
E-Sport (LOL, LCK CL, Summer GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bro Challengers - Ns Challengers 07.13 11:00 0 - 1  
Drx Challengers - Dwg Kia Challengers 07.13 12:00 0 - 1  
Hle Challengers - Gen Challengers 07.13 13:00 0 - 1  
Kt Challengers - T1 Challengers 07.13 10:00 0 - 1  
Lsb Challengers - Af Challengers 07.13 14:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legacy Esports - Chiefs Esports Club 07.13 10:40 0 - 1  
Mammoth - Pentanet.gg 07.13 10:00 0 - 1  
Order - Gravitas 07.13 11:50 1 - 0  
Peace - Dire Wolves 07.13 13:20 0 - 1  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Team Ldlc 07.13 21:00 1 - 0  
Gameward - Misfits Premier 07.13 18:00 0 - 1  
Izidream - Karmine Corp 07.13 19:55 0 - 1  
Solary - Team Mces 07.13 22:00 1 - 0  
Team Bds - Vitality Bee 07.13 19:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilibili Gaming - TT Gaming 07.13 11:00 2 - 1  
Team WE - LNG Esports 07.13 13:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Electronik Generation - Efive Esports 07.13 22:00 1 - 0  
Gtz Bulls - For The Win Esports 07.13 00:00 0 - 1  
Offset Esports - Karma Clan Esports 07.13 23:10 1 - 0  
White Dragons - For The Win Esports 07.13 21:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Eu - Riddle Esports 07.13 17:55 0 - 1  
Nordavind - Kova Esports 07.13 18:50 1 - 0  
Resolve - Tricked Esport 07.13 19:50 0 - 1  
Team Singularity - Granit Gaming 07.13 20:55 0 - 1  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Devils.one - Gentlemens Gaming 07.13 20:10 0 - 1  
Illuminar Gaming - Komil And Friends 07.13 17:15 0 - 1  
Pdw - K1CK 07.13 18:10 1 - 0  
Team Esca Gaming - Ago Rogue 07.13 19:15 0 - 1  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loud Academy - Intz Academy 07.13 23:00 1 - 0  
Pain Academy - Vorax Academy 07.13 22:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,Dutch League,Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV Esports - Lowlandlions 07.13 19:50 1 - 0  
PSV Esports - Team Thrll 07.13 21:55 0 - 1  
Team Echo Zulu - Dynasty 07.13 20:50 1 - 0  
Team Echo Zulu - Mcon Esports 07.13 19:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin International Gami - Mousesports 07.13 19:45 0 - 1  
E Wie Einfach E-Sports - Unicorns of Love Sexy 07.13 20:50 0 - 1  
Penta 1860 - Euronics Gaming 07.13 17:55 1 - 0  
SK Gaming Prime - FC Schalke 04 Evolution 07.13 18:50 0 - 1  
Team Gamerlegion - Wave Esports 07.13 21:45 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Asap) - Portland (Ash) 07.13 21:30 68 - 63  
Brooklyn (Bumblebee) - LA Clippers (Jema11) 07.13 09:24 47 - 50  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Gatz) 07.13 10:00 44 - 50  
Brooklyn (Bumblebee) - Portland (Joker) 07.13 08:48 55 - 61  
LA Clippers (Jema11) - Brooklyn (Bumblebee) 07.13 07:36 54 - 41  
Portland (Joker) - Brooklyn (Bumblebee) 07.13 07:00 51 - 57  
Portland (Joker) - LA Clippers (Jema11) 07.13 08:12 60 - 54  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee (Bumblebee) - Philadelphia (Ash) 07.13 14:30 51 - 49  
Philadelphia (Ash) - Brooklyn (Tranquil) 07.13 15:06 50 - 47  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Oklahoma C. (jordan1234) 07.13 06:30 87 - 60  
Cleveland (BossVlados0_0) - LA Clippers (Rom1pr) 07.13 11:55 72 - 60  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 07.13 07:40 64 - 87  
LA Clippers (Rom1pr) - Miami (TiGeR_triPoint) 07.13 10:45 66 - 85  
Miami (amuralex) - Atlanta (nikitos349) 07.13 08:15 64 - 72  
Miami (TiGeR_triPoint) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.13 13:05 87 - 66  
Miami (TiGeR_triPoint) - Minnesota (BigBabyMish) 07.13 11:20 69 - 86  
Minnesota (BigBabyMish) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.13 10:10 91 - 55  
Minnesota (BigBabyMish) - LA Clippers (Rom1pr) 07.13 12:30 82 - 69  
Oklahoma C. (jordan1234) - Cleveland (kotpirog131) 07.13 08:50 69 - 82  
Oklahoma C. (jordan1234) - Miami (amuralex) 07.13 07:05 51 - 71  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Joker) - LA Clippers (Jema11) 07.13 12:12 37 - 49  
Dallas (Joker) - Portland (Bumblebee) 07.13 11:00 46 - 50  
Denver (Gatz) - Dallas (Joker) 07.13 11:36 43 - 37  
Denver (Phabian) - Portland (Dazai) 07.13 22:00 46 - 49  
Portland (Bumblebee) - Dallas (Joker) 07.13 12:48 51 - 53  
Portland (Bumblebee) - Denver (Gatz) 07.13 14:00 72 - 65  
Portland (Bumblebee) - LA Clippers (Jema11) 07.13 13:24 47 - 37  
Portland (Dazai) - Dallas (Tranquil) 07.13 22:36 38 - 48  
Portland (Dazai) - Denver (Phabian) 07.13 23:48 39 - 47  
Portland (Dazai) - LA Clippers (Asap) 07.13 23:12 45 - 49  
Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumenau - Juventude 07.13 01:00 4 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas Belo Horizonte - Foz Cataratas 07.13 22:00 4 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 16. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Alaphilippe - W. van Aert 07.13 13:05 0 - 1  
M. Mohoric - O. Fraile Matarranz 07.13 13:05 1 - 0  
Mic. Woods - Dan. Martin 07.13 13:05 0 - 1  
P. Konrad - S. Higuita 07.13 13:05 1 - 0  
R. Carapaz - R. Uran 07.13 13:05 1 - 0  
S. Colbrelli - Mic. Matthews 07.13 13:05 1 - 0  
T. Pogacar - J. Vingegaard 07.13 13:05 1 - 0  
Tour de France 2021 - 16. szakasz 07.13 17:45    
Tour de France 2021 - 16. szakasz - Top 3 07.13 17:45    
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Olaszország 07.13 19:00 46 - 66  
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Írország 07.13 17:15 91 - 34  
U20Magyarország - U20Szerbia 07.13 19:30 61 - 56  
U20Spanyolország - U20Csehország 07.13 15:00 65 - 68  
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Lengyelország 07.13 14:00 53 - 71  
U20Portugália - U20Franciaország 07.13 20:00 38 - 86  
U20Törökország - U20Oroszország 07.13 17:00 62 - 76  
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Ecs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szlovákia - U20Koszovó 07.13 17:00 71 - 38  
U20Észak-Macedónia - U20Luxemburg 07.13 21:00 55 - 79  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Ausztrália 07.13 02:00 83 - 91  
Krikett (ODI Series (ENG-PAK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Pakisztán 07.13 14:00 1 - 0  
Krikett (ODI Series (IRL-RSA))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Dél-Afrikai Köztársaság 07.13 11:45 1 - 0  
Írország - Dél-Afrikai Köztársaság 07.13 11:45 1 - 0  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svájc - U19Szlovákia 07.13 15:00 29 - 27  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Norvégia 07.13 17:00 27 - 46  
U19Montenegró - U19Csehország 07.13 19:00 21 - 24  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Oroszország 07.13 17:00 24 - 27  
U19Svédország - U19Németország 07.13 19:00 30 - 25  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Magyarország 07.13 15:00 16 - 20  
U19Horvátország - U19Románia 07.13 13:00 20 - 29  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Ain M'Lila 07.13 21:30 1 - 0  
Belouizdad - ASO Chlef 07.13 19:00 2 - 1  
Bordj Bou Arreridj - Saoura 07.13 21:30 0 - 1  
Constantine - Biskra 07.13 18:45 1 - 1  
MC Alger - USM Alger 07.13 22:00 2 - 2  
MC Oran - ES Setif 07.13 22:00 4 - 0  
Medea - JSM Skikda 07.13 21:30 3 - 0  
Paradou - WA Tlemcen 07.13 19:00 1 - 0  
Relizane - NC Magra 07.13 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin de Tucuman - Quilmes 07.13 02:10 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa San Carlos - Patronato Parana 07.13 20:35 0 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - CFR Cluj 07.13 20:00 2 - 0  
Buducnost Podgorica - Helsinki JK 07.13 20:30 0 - 4  
FC Prishtina - FTC 07.13 20:00 1 - 3  
Hibernians Paola - Flora Tallinn 07.13 18:00 0 - 3  
Lincoln Red Imps - Fola Esch 07.13 18:00 5 - 0  
Linfield - Zalgiris Vilnius 07.13 20:45 1 - 2  
Mura - Shkendija Tetovo 07.13 20:00 5 - 0  
Riga FC - FF Malmö 07.13 18:00 1 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Ludogorec Razgrad 07.13 21:30 0 - 1  
Shamrock Rovers - Slovan Bratislava 07.13 21:00 2 - 1  
Sheriff Tiraspol - Teuta Durres 07.13 19:00 1 - 0  
Valur - Dinamo Zágráb 07.13 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Nacional Potosi 07.13 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico PE - Ponte Preta 07.13 01:00 1 - 1  
Vila Nova GO - Brasil de Pelotas 07.13 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Criciuma 07.13 01:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 07.13 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (COSAFA Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Lesotho 07.13 15:00 4 - 0  
Zambia - Botswana 07.13 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (COSAFA Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malawi - Namíbia 07.13 12:00 1 - 1  
Szenegál - Zimbabwe 07.13 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (EKL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Dundalk 07.13 18:45 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Arsenal 07.13 19:00 2 - 1  
Young Boys - Strasbourg 07.13 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Gold Cup, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Guadeloupe 07.13 03:00 3 - 1  
Jamaika - Suriname 07.13 00:30 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mes Rafsanjan - Paykan 07.13 18:00 1 - 1  
Naft Masjed Soleyman - Zob Ahan 07.13 18:30 2 - 3  
Nassaji Mazandaran - Shahr Khodro Mashhad 07.13 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - KA Akureyri 07.13 20:00 2 - 1  
HK Kopavogs - Vikingur Reykjavik 07.13 21:15 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Keflavik 07.13 21:15 1 - 0  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APEJES Academy - Astres de Douala 07.13 16:30 1 - 0  
Avion du Nkam - Fortuna de Mfou 07.13 16:30 2 - 0  
Tonnerre Kalara de Yaound - Colombe Spor 07.13 14:30 2 - 2  
UMS de Loum - New Star de Douala 07.13 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu Rongcheng - Suzhou Dongwu 07.13 13:35 3 - 2  
Sichuan Jiuniu - Guizhou FC 07.13 11:30 1 - 0  
Wuhan Three Towns - Jiangxi Beidamen 07.13 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangxi Pingguo Haliao - Hebei Kungfu 07.13 09:30 1 - 1  
Inner Mongolia FC - Shanxi Longjin 07.13 09:30 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Manatee - Wuxi Wuguo 07.13 09:30 1 - 0  
U20Kína - Yichuan Grand Tiger 07.13 09:30 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Youth Island - Hunan Billows 07.13 10:00 3 - 1  
Xiamen Egret Island - Yanbian Longding 07.13 10:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Noah Jurmala 07.13 15:45 7 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Youssoufia Berrechid 07.13 18:00 3 - 2  
Rapide Oued Zem - Olympique de Safi 07.13 22:30 2 - 1  
Renaissance Zemamra - FUS Rabat 07.13 18:00 1 - 0  
RSB Berkane - Hassania Agadir 07.13 20:15 1 - 0  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Knights - Brisbane Strikers 07.13 11:30 3 - 3  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Llacuabamba - Atl. Grau 07.13 01:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Cove Rangers 07.13 20:45 3 - 0  
Inverness CT - Peterhead 07.13 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Dundee - Brora Rangers 07.13 20:45 4 - 0  
Forfar - Montrose 07.13 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Cowdenbeath 07.13 20:45 0 - 1  
Raith Rovers - Brechin 07.13 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Edinburgh City 07.13 20:45 3 - 0  
Falkirk - Albion Rovers 07.13 20:45 5 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Queen of South 07.13 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Stranraer 07.13 20:30 1 - 0  
Greenock Morton - East Kilbride 07.13 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Stenhousemuir 07.13 20:45 1 - 2  
St. Mirren - Dunfermline 07.13 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Mexico Utd. - Charleston 07.13 03:30 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu - Trans Narva 07.13 16:00 3 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvolan Pallonlyojat - Haminan Palloilijat 07.13 17:00 2 - 0  
Vimpelin Veto - Siilinjarven Pesis 07.13 17:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen Maila-Jussit - Porin Pesakarhut 07.13 17:00 0 - 2  
Siilinjarven Pesis - Lapuan Virkia 07.13 17:00 0 - 1  
Rögbi (U20 Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Olaszország 07.13 14:45 27 - 17  
U20Skócia - U20Wales (Helyszín: Wales) 07.13 21:00 24 - 32  
U20Írország - U20Franciaország 07.13 17:45 28 - 34  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Franciaország 07.13 12:00 26 - 28  
Röplabda (U20 vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20USA 07.13 14:30 1 - 3  
U20Hollandia - U20Oroszország 07.13 17:30 3 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Olaszország 07.13 17:30 0 - 3  
U20Szerbia - U20Lengyelország 07.13 15:00 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Thaiföld 07.13 18:30 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Egyiptom 07.13 20:00 2 - 3  
Tenisz (Almada, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bia Neto - C. Azadinho 07.13 10:30 0 - 2  
I. Dapkute - A. Aksu 07.13 13:30 0 - 2  
Leo. Oliveira - L.L. Glaude 07.13 13:30 2 - 0  
M. Arcangioli - E. Hamaliy 07.13 12:00    
M. Stokke - M. Stoilkovska 07.13 12:00 2 - 0  
O. Babel - Mei Yamaguchi 07.13 10:30 0 - 2  
S. Kempster - L. Nguyen Tan 07.13 10:30 0 - 2  
Yeon Woo Ku - Hi. Sato 07.13 12:00 2 - 0  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - Y. Maden 07.13 14:50 2 - 0  
D. Wassermann - K. Coppejans 07.13 16:20 1 - 2  
G. Brouwer - A.M. Jong 07.13 17:00    
Gon. Oliveira - B. van de Zandschulp 07.13 12:00 0 - 2  
M. Moraing - J. Haerteis 07.13 10:30 2 - 0  
M. Safwat - Gas. Elias 07.13 10:30 2 - 0  
R. Nijbör - J. Nikles 07.13 12:15 0 - 2  
T. Bellucci - F. Mena 07.13 12:30 0 - 2  
T. Griekspoor - M. Geerts 07.13 19:00 2 - 0  
V. Kopriva - L. Rosol 07.13 10:30 0 - 2  
Z. Bergs - M. Vrbensky 07.13 17:25 0 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castelnuovo L / Guinard M - Andreozzi G / Duran G 07.13 15:20 2 - 1  
de Jong J / Stevens B - de Jonge D / Den Ouden G 07.13 14:50 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - P. Martinez Portero 07.13 11:00 0 - 2  
F. Bagnis - R. Carballes Baena 07.13 13:00 0 - 2  
F. Coria - F. Cerundolo 07.13 13:00 2 - 0  
H. Laaksonen - L. Musetti 07.13 17:50 2 - 1  
J. Vesely - S. Caruso 07.13 12:15 2 - 0  
M. Ymer - E. Ruusuvuori 07.13 15:30 1 - 2  
P. Cuevas - N. Gombos 07.13 11:00 1 - 2  
P. Sousa - A. Rinderknech 07.13 11:00 0 - 2  
R. Albot - H.V.N. Rune 07.13 13:20 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Martinez L D / Sitak A 07.13 15:10 2 - 0  
Carballes Baena R / Cecch - Soderlund C / Ymer E 07.13 16:15 2 - 0  
Matos R / Monteiro T - Begemann A / Olivetti A 07.13 16:30 1 - 2  
Molteni A / Vavassori A - Albot R / Molchanov D 07.13 17:00 2 - 0  
Monroe N / Vasilevski A - Arneodo R / Zelenay I 07.13 14:50 2 - 0  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Bergevi F / Eriksson M 07.13 13:55 1 - 2  
Tenisz (Biarritz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - A.S. Sanchez 07.13 17:40 2 - 0  
A. Rame - T. Andrianjafitrimo 07.13 13:00 2 - 1  
C. Paquet - L. Boisson 07.13 18:55 2 - 0  
Emma Navarro - R. Hogenkamp 07.13 12:55 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - Gálfi D. 07.13 16:15 0 - 2  
A. Kalinina - A. Kalinskaya 07.13 13:50 2 - 0  
A. Sasnovich - Babos T. 07.13 15:10    
E. Cocciaretto - Jani R-L. 07.13 11:00 0 - 2  
Iva. Jorovic - J.A. Cristian 07.13 11:00 2 - 1  
J. Grabher - B. Pera 07.13 18:00 1 - 2  
M. di Giuseppe - D.R. Collins 07.13 13:40 0 - 2  
M. Sherif Abdelaziz - Udvardy P. 07.13 14:35 0 - 2  
T. Korpatsch - O. Danilovic 07.13 16:10 0 - 2  
V. Lepchenko - A. Bogdan 07.13 11:00 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorgodze E / Mihalikova T - Bara I / Errani S 07.13 16:10 1 - 2  
Szabanin N / Tóth A - Anshba A / Detiuc A 07.13 17:55 0 - 2  
Tenisz (Doboj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jandric - Marozsán F. 07.13 11:50 0 - 2  
F. Nincevic - C. Solberg 07.13 13:30 2 - 0  
T. Jotovski - O. Ovcharenko 07.13 12:00 0 - 2  
Velcz Zs. - M. Krumich 07.13 14:30 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - F. Lopez 07.13 11:00 2 - 1  
D. Altmaier - F. Krajinovic 07.13 13:30 1 - 2  
D. Lajovic - L. Pouille 07.13 21:15 2 - 0  
F. Delbonis - Zhizhen Zhang 07.13 12:30 2 - 1  
G. Mager - A. Molcan 07.13 14:55 1 - 2  
J.P. Varillas - S. Nagal 07.13 11:00 2 - 0  
L. Djere - J-L. Struff 07.13 16:15 2 - 0  
M. Marterer - D. Köpfer 07.13 18:25 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Tecau H - Gonzales R / Johnson H 07.13 19:25 2 - 0  
Tsitsipas P / Tsitsipas S - Puetz T / Venus M 07.13 17:25 0 - 2  
Tenisz (Idanha-a-Nova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bellier - S. Carr 07.13 14:05 0 - 2  
J.L. Reis da Silva - Yus. Takahashi 07.13 14:30 2 - 0  
S. Shimabukuro - A. Cozbinov 07.13 16:05 1 - 2  
T. Fancutt - A. Matusevich 07.13 14:15 0 - 2  
Tak. Niki - Nat. Rodrigues 07.13 16:15 2 - 0  
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - B. Bobrov 07.13 16:05 2 - 0  
Ale. Lazarov - M. Copil 07.13 14:45 1 - 2  
D. Ajdukovic - C. Cretu 07.13 12:55 2 - 0  
D.A. Tomescu - F.C. Jianu 07.13 09:00 0 - 2  
H. Casanova - N. Serdarusic 07.13 09:00 2 - 0  
H. Gaston - N. Fatic 07.13 11:00 2 - 1  
M. Janvier - M. Zekic 07.13 10:45 0 - 2  
M. Pecotic - R. Ortega-Olmedo 07.13 12:50 2 - 1  
P. Krstin - Dim. Kuzmanov 07.13 09:00 0 - 2  
R. Bonadio - E. Couacaud 07.13 15:15 2 - 0  
T. Gabashvili - L. Miedler 07.13 10:55 1 - 2  
Z. Kolar - D. Poljak 07.13 14:15 2 - 0  
Tenisz (Jászvásár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionel N D / Palosi S - Cretu C / Tomescu D A 07.13 16:50 0 - 2  
Luz O / Meligeni Rodrigue - Janvier M / Martineau M 07.13 17:00 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. del Federico - M. Miceli 07.13 14:10 0 - 2  
F. Arnaboldi - M. Vianello 07.13 13:50 2 - 1  
W. Trongcharoenchaikul - L. Potenza 07.13 14:30 0 - 2  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Bronzetti - T. Sugnaux 07.13 12:30 2 - 0  
O. Govortsova - A. Blinkova 07.13 12:30 1 - 2  
U. Eikeri - C. Giorgi 07.13 18:00 0 - 2  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gumulya B / Hsieh Y - Fomina A / Melnikova M 07.13 13:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bouquier - A. El Mihdawy 07.13 17:00 2 - 0  
A.C. March - S. Vincent Ruggeri 07.13 13:20 1 - 2  
Bar. Cengiz - M. Echargui 07.13 14:00 0 - 2  
J. Beale - L. Krainer 07.13 11:30 2 - 0  
L. Rottoli - Kaz. Kawachi 07.13 11:30    
S.F.A. Rodriguez Taverna - K. Pearson 07.13 11:30 2 - 0  
T. Farjat - Kel. Stevenson 07.13 15:45    
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sysoeva - A. Leclercq 07.13 11:30 2 - 0  
A.E. Nefedova - A. Gillan 07.13 13:15 2 - 0  
C. Catini - E. Vanlangendonck 07.13 13:30 0 - 2  
E. Lene - Isa. Kruger 07.13 11:30 2 - 0  
F. Curmi - T. Fiquet 07.13 15:20 1 - 2  
J. Belgraver - Emma Davis 07.13 14:15 2 - 0  
J. Bornay - D. Hewitt 07.13 13:00 1 - 2  
M. Kozyreva - M. Ozeki 07.13 11:30 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - Jas. Jung 07.13 18:20 1 - 2  
I. Karlovic - B. Zapata Miralles 07.13 17:00 2 - 1  
J. Sock - A. Bolt 07.13 21:00 2 - 1  
J. Sousa - T. Sandgren 07.13 19:10 0 - 2  
Jor. Thompson - C-M. Stebe 07.13 00:05    
M. Cressy - P. Lorenzi 07.13 23:25 2 - 0  
P. Gojowczyk - M. Krueger 07.13 21:55 2 - 0  
Yas. Uchiyama - S. Ofner 07.13 17:00 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Reid M - Qureshi A-u-h / Ramanathan R 07.13 17:00    
Daniell M / Mclachlan B - Krajicek A / Pospisil V 07.13 17:00 0 - 2  
Galloway R / Lawson A - Bublik A / Novikov D 07.13 20:00 1 - 2  
Huey T / Reyes-varela M - Erlich J / Gonzalez S 07.13 18:25 0 - 2  
Nishioka Y / Uchiyama Y - Qureshi A-u-h / Ramanathan R 07.13 21:35 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrivnyy - Jay Clarke 07.13 07:30 0 - 2  
A. Santillan - And. Kuznetsov 07.13 07:35 0 - 2  
G. Lomakin - P. Polansky 07.13 06:00 0 - 2  
L. Catarina - E. Karlovskiy 07.13 06:00 0 - 2  
M. Purcell - A. Bega 07.13 10:25 2 - 1  
O. Krutykh - Tung-Lin Wu 07.13 10:40 0 - 2  
R. Peniston - D. Istomin 07.13 06:00 2 - 1  
R. Safiullin - M. Jaziri 07.13 08:55 2 - 0  
S. Stakhovsky - P. Kotov 07.13 08:10 2 - 0  
Yu Hsiou Hsu - H. Grenier 07.13 06:00 2 - 0  
Yunseong Chung - Yan Bondarevskiy 07.13 09:15 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung Y / Sultanov K - Kubler J / Leshem E 07.13 12:00 2 - 0  
Khabibulin T / Tashbulato - Kuznetsov A / Safiullin R 07.13 12:50 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Charaeva - Val. Yushchenko 07.13 06:00 0 - 2  
E. Kazionova - G. Ainitdinova 07.13 09:00 0 - 2  
Hir. Kuwata - A. Kubareva 07.13 08:50 1 - 2  
L. Glushko - V. Savinykh 07.13 10:40 1 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - L. Havlickova 07.13 10:00 2 - 1  
C. Perrin - En Shuo Liang 07.13 13:15 0 - 2  
C. Perrin - M. Vondrousova 07.13 10:00    
E-G. Ruse - L. Havlickova 07.13 10:00    
I. Shinikova - B. Krejcikova 07.13 17:00 0 - 2  
K. Siniakova - J.A. Burrage 07.13 15:00 2 - 0  
Leo. Kung - Xinyu Wang 07.13 11:25 0 - 2  
M. Barthel - V. Kuzmova 07.13 10:00 1 - 2  
M. Bouzkova - Sto. Sanders 07.13 12:30 1 - 2  
N. Bains - Y. Bonaventure 07.13 10:00 0 - 2  
Sam. Murray - T. Martincova 07.13 12:00 0 - 2  
U. Radwanska - N. Parrizas-Diaz 07.13 13:30 1 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Kung L - Morderger T / Morderger Y 07.13 15:00 2 - 0  
Kuzmova V / Stojanovic N - Cabrera L / Inglis M 07.13 16:05 2 - 0  
Tenisz (Tarvisio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bertoloni - A. Zantedeschi 07.13 14:05 2 - 0  
A.A. Farulla Di Palma - A. Vecic 07.13 08:55 0 - 2  
B. Turati - M. Delai 07.13 10:25 2 - 1  
C.W. Hennemann - N. Potocnik 07.13 12:25    
E. Alvisi - T. Cvetkovic 07.13 12:10 0 - 2  
F. Arcidiacono - M. Pislak 07.13 10:45 2 - 0  
F. di Sarra - Y. Lizarazo 07.13 09:00    
F. Ganz - T. Lukas 07.13 12:50 2 - 0  
G. Ce - D. Evtimova 07.13 09:00    
O.G. Simion - J. Fourlis 07.13 09:00 2 - 1  
S. Herrmann - C. Dinu 07.13 13:50 0 - 2  
S. Rubini - L. Pigato 07.13 14:25 2 - 1  
T. Jaruskova - A. Lahey 07.13 10:15 0 - 2  
Tenisz (Telavi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ukolova - S. Ochsner 07.13 10:10 2 - 0  
Ale. Osborne - J. Tilbürger 07.13 08:30 0 - 2  
M. Dalakishvili - I. Nikitina 07.13 10:55 0 - 2  
N. Khirin - M. Colmegna 07.13 08:30    
N. Natsvlishvili - S.J. Visscher 07.13 13:00 1 - 2  
P. Bakhmutkina - P. Leykina 07.13 08:30 2 - 0  
R. Vicens Mas - T. Gagoshidze 07.13 10:30 2 - 0  
Tenisz (Telfs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kalenichenko - K. Kivattsev 07.13 11:00 0 - 2  
M. Veldheer - A. Kachmazov 07.13 11:20 2 - 0  
Tenisz (Todi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Ritschard 07.13 14:00 0 - 2  
A. Pellegrino - G. Zeppieri 07.13 19:10 0 - 2  
F. Baldi - M. Pucinelli de Almeida 07.13 14:45 1 - 2  
F. Forti - F. Agamenone 07.13 18:45 2 - 1  
F. Forti - V. Sachko 07.13 18:40    
G. Fonio - L. Giustino 07.13 13:00 2 - 0  
G.M. Moroni - N. Jarry 07.13 16:05 0 - 2  
J. Ocleppo - M. Arnaldi 07.13 21:30 1 - 2  
Joao Domingues - A. Collarini 07.13 13:00 0 - 2  
R. Olivo - A. Cazaux 07.13 15:05 0 - 2  
T. Lamasine - M. Vilella Martinez 07.13 17:00 0 - 2  
T.M. Etcheverry - M. Viola 07.13 21:35 2 - 0  
Tenisz (Todi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bortolotti M/Rodriguez C - Popko D / Ritschard A 07.13 17:35 2 - 1  
Tenisz (Vitoria-Gasteiz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klincov - Oli. Gram 07.13 10:20 1 - 2  
C. Cervino Ruiz - A. Carrillo Marin 07.13 14:30 0 - 2  
Jun. Namigata - S. Milatova 07.13 11:10 1 - 2  
L. Cortez Llorca - A. Fita Boluda 07.13 16:10 1 - 2  
M. Bassols Ribera - A. Kulikova 07.13 13:45 0 - 2  
M. Gutierrez Carrasco - Har. Arakawa 07.13 10:45 2 - 1  
Mai Hontama - Har. Kaji 07.13 15:35 2 - 0  

 

2021.07.12.
Asztalitenisz (Challenger Series, 28. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Putuntica - C. Muhlbach 07.12 21:20 2 - 3  
A. Putuntica - I. Bertrand 07.12 18:00 0 - 3  
A. Valuch - A. Putuntica 07.12 09:50 0 - 3  
A. Valuch - C. Muhlbach 07.12 11:50 0 - 3  
A. Valuch - I. Bertrand 07.12 20:00 0 - 3  
Amir. Abbasi - A. Putuntica 07.12 16:00 1 - 3  
Amir. Abbasi - C. Muhlbach 07.12 18:40 1 - 3  
Amir. Abbasi - I. Bertrand 07.12 13:10 0 - 3  
D. Chambers - A. Putuntica 07.12 12:30 0 - 3  
D. Chambers - Amir. Abbasi 07.12 10:30 0 - 3  
D. Chambers - C. Muhlbach 07.12 16:40 0 - 3  
Liang Qiu - A. Valuch 07.12 17:20 3 - 2  
Liang Qiu - C. Muhlbach 07.12 09:10 0 - 3  
Liang Qiu - D. Chambers 07.12 22:00 3 - 1  
Liang Qiu - I. Bertrand 07.12 14:30 0 - 3  
M. de Saintilan - A. Valuch 07.12 13:50 3 - 2  
M. de Saintilan - Amir. Abbasi 07.12 20:40 3 - 1  
M. de Saintilan - D. Chambers 07.12 19:20 3 - 2  
M. de Saintilan - I. Bertrand 07.12 08:30 1 - 3  
M. de Saintilan - Liang Qiu 07.12 11:10 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Girevenkov - I. Afanasyev 07.12 19:15 0 - 3  
A. Golyshev - S. Homutov 07.12 07:15 0 - 3  
A. Lobanov - I. Minchenkov 07.12 12:45 3 - 1  
A. Lobanov - Pav. Medvedev 07.12 10:45 0 - 3  
A. Mohnachev - A. Shmakov 07.12 11:30 3 - 2  
A. Mohnachev - V. Dakhin 07.12 13:00 3 - 2  
A. Pravednov - D. Sayanov 07.12 02:30 0 - 3  
A. Pravednov - T. Turabekov 07.12 01:30 2 - 3  
A. Savinsky - S. Muslikov 07.12 08:15 0 - 3  
A. Serebrennikov - P. Semeshin 07.12 01:15 1 - 3  
A. Shmakov - V. Dakhin 07.12 11:00 3 - 0  
A. Tsitselskiy - A. Girevenkov 07.12 20:45 0 - 3  
A. Tsitselskiy - E. Glazun 07.12 18:45 3 - 1  
A. Uvarov - N. Sadovskiy 07.12 02:15 3 - 1  
A. Vlasov - O. Kutuzov 07.12 22:45 0 - 3  
A. Zabrodin - Ser. Ovechkin 07.12 07:00 3 - 1  
A.V. Vorozheykin - Ser. Ovechkin 07.12 15:15 3 - 0  
Ale. Alekseev - E.V. Makarenkov 07.12 19:30 2 - 3  
Ale. Alekseev - G. Bardyshev 07.12 21:00 3 - 2  
B. Grebenyuk - D. Petrochenko 07.12 19:15 0 - 3  
D. Balakin - V. Shirshov 07.12 23:15 0 - 3  
D. Petrochenko - E. Mishutin 07.12 11:45 1 - 3  
D. Petrochenko - S. Nikulin 07.12 13:15 0 - 3  
D. Petrochenko - V. Marshalov 07.12 20:15 0 - 3  
D. Razinkov - D. Petrochenko 07.12 10:45 3 - 0  
D. Razinkov - E. Mishutin 07.12 12:45 2 - 3  
D. Sayanov - R. Pavlenko 07.12 01:00 0 - 3  
D. Tunitsyn - B. Grebenyuk 07.12 19:45 2 - 3  
D. Tunitsyn - D. Petrochenko 07.12 21:15 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Golyshev 07.12 08:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - Y.A. Gavrilov 07.12 06:45 0 - 3  
E. Glazun - A. Girevenkov 07.12 19:45 1 - 3  
E. Glazun - I. Afanasyev 07.12 21:15 3 - 2  
E. Mishutin - S. Nikulin 07.12 11:15 0 - 3  
E.V. Makarenkov - G. Bardyshev 07.12 19:00 0 - 3  
G. Bardyshev - I. Mikhaylov 07.12 20:00 2 - 3  
I. Abelmasov - S. Burov 07.12 16:45 3 - 0  
I. Abelmasov - Y.V. Lbov 07.12 14:45 3 - 0  
I. Afanasyev - A. Tsitselskiy 07.12 20:15 3 - 2  
I. Meteleshko - S. Kulikov 07.12 15:00 3 - 2  
I. Mikhaylov - Ale. Alekseev 07.12 18:30 3 - 1  
I. Mikhaylov - E.V. Makarenkov 07.12 20:30 3 - 0  
I. Minchenkov - Ilya Novikov 07.12 11:15 3 - 2  
I. Ramenskiy - A. Uvarov 07.12 00:15 1 - 3  
I. Sergeevich - A. Zabrodin 07.12 08:30 3 - 1  
I. Sergeevich - O. Belugin 07.12 06:30 3 - 2  
Ilya Novikov - A. Lobanov 07.12 12:15 1 - 3  
K. Bystrushkin - I. Abelmasov 07.12 16:15 3 - 0  
K. Churin - R. Pavlenko 07.12 23:00 0 - 3  
Kim Sen Ir - I. Meteleshko 07.12 16:30 1 - 3  
Kim Sen Ir - V. Nemashkalo 07.12 14:30 0 - 3  
N. Sadovskiy - I. Ramenskiy 07.12 03:15 3 - 2  
N. Sadovskiy - Y.V. Lbov 07.12 00:45 2 - 3  
O. Belugin - A. Zabrodin 07.12 07:30 0 - 3  
O. Belugin - A.V. Vorozheykin 07.12 15:45 3 - 0  
O. Belugin - Ser. Ovechkin 07.12 09:00 3 - 1  
O. Belugin - Ser. Ovechkin 07.12 17:15 3 - 2  
O. Kutuzov - A. Uvarov 07.12 01:15 1 - 3  
O. Kutuzov - K.N. Malahov 07.12 23:45 1 - 3  
P. Semeshin - Y. Merkushin 07.12 02:15 0 - 3  
Pav. Medvedev - I. Minchenkov 07.12 11:45 1 - 3  
Pav. Medvedev - Ilya Novikov 07.12 13:15 3 - 0  
R. Pavlenko - S. Ogay 07.12 02:00 3 - 0  
S. Burov - K. Bystrushkin 07.12 15:15 3 - 2  
S. Homutov - Dmi. Kolesnikov 07.12 08:15 3 - 0  
S. Kulikov - Kim Sen Ir 07.12 16:00 1 - 3  
S. Lanin - A.V. Vorozheykin 07.12 16:45 3 - 0  
S. Lanin - O. Belugin 07.12 14:45 3 - 2  
S. Martyukhin - P. Semeshin 07.12 00:15 2 - 3  
S. Martyukhin - P. Semeshin 07.12 23:15 2 - 3  
S. Muslikov - Kim Sen Ir 07.12 08:45 3 - 0  
S. Nikulin - D. Razinkov 07.12 12:15 3 - 1  
S. Ogay - A. Pravednov 07.12 00:30 0 - 3  
S. Ogay - D. Sayanov 07.12 23:30 0 - 3  
S. Ogay - T. Turabekov 07.12 03:00 3 - 1  
Ser. Ovechkin - I. Sergeevich 07.12 08:00 1 - 3  
Ser. Ovechkin - S. Lanin 07.12 16:15 3 - 2  
T. Turabekov - R. Pavlenko 07.12 00:00 1 - 3  
V. Dakhin - V.V. Kutin 07.12 12:00 3 - 1  
V. Marshalov - B. Grebenyuk 07.12 20:45 2 - 3  
V. Marshalov - D. Tunitsyn 07.12 18:45 3 - 2  
V. Nemashkalo - I. Meteleshko 07.12 15:30 0 - 3  
V. Nemashkalo - S. Kulikov 07.12 17:00 3 - 1  
V. Putilovsky - S. Ogay 07.12 22:30 3 - 0  
V. Safonov - A. Serebrennikov 07.12 02:45 3 - 1  
V. Safonov - A.D. Volkov 07.12 23:45 0 - 3  
V. Safonov - S. Martyukhin 07.12 01:45 2 - 3  
V. Sinkovskiy - A. Savinsky 07.12 09:15 3 - 1  
V.V. Kutin - A. Mohnachev 07.12 10:30 3 - 0  
V.V. Kutin - A. Shmakov 07.12 12:30 3 - 1  
Y. Merkushin - S. Martyukhin 07.12 03:15 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Safonov 07.12 00:45 1 - 3  
Y. Merkushin - V. Safonov 07.12 22:45 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - A. Golyshev 07.12 07:45 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 07.12 09:15 3 - 2  
Y.V. Lbov - I. Ramenskiy 07.12 01:45 3 - 1  
Y.V. Lbov - K. Bystrushkin 07.12 17:15 0 - 3  
Y.V. Lbov - O. Kutuzov 07.12 02:45 3 - 0  
Y.V. Lbov - S. Burov 07.12 15:45 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - North Melbourne Kangaroos 07.12 11:40 60 - 70  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 07.12 11:00 4 - 3  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 07.12 11:00 6 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 07.12 11:00 8 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 07.12 02:30 6 - 9  
El Aguila de Veracruz - Bravos de Leon 07.12 01:00 5 - 3  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 07.12 01:00 2 - 3  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 07.12 02:00 4 - 1  
Saraperos de Saltillo - Diablos Rojos del Mexico 07.12 00:30 9 - 17  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 07.12 03:00 8 - 2  
Toros de Tijuana - Mariachis de Guadalajara 07.12 00:05 6 - 4  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Greenslade - K. Rands 07.12 11:00 1 - 2  
Jon. West - J. Greenslade 07.12 10:00 2 - 0  
K. Rands - Jon. West 07.12 09:00 2 - 1  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Heneghan - K. Burness 07.12 14:35 4 - 1  
C. Heneghan - K. McDine 07.12 11:25 4 - 1  
C. Heneghan - R. Hogarth 07.12 12:15 4 - 0  
K. Burness - L. Cocks 07.12 13:45 4 - 1  
K. Burness - R. Hogarth 07.12 11:10 4 - 1  
K. McDine - K. Burness 07.12 12:30 3 - 4  
K. McDine - Rob. Owen 07.12 10:50 4 - 3  
L. Cocks - C. Heneghan 07.12 10:30 3 - 4  
L. Cocks - K. McDine 07.12 14:15 4 - 1  
L. Cocks - Rob. Owen 07.12 12:50 4 - 2  
R. Hogarth - K. McDine 07.12 13:05 2 - 4  
R. Hogarth - L. Cocks 07.12 11:40 0 - 4  
Rob. Owen - C. Heneghan 07.12 13:25 4 - 3  
Rob. Owen - K. Burness 07.12 11:55 2 - 4  
Rob. Owen - R. Hogarth 07.12 14:00 4 - 0  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OpTic Chicago - New York Subliners 07.12 00:00 3 - 0  
E-Sport (CSGO,Domination League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bankapepsi - Ex-Marlian Esports 07.12 17:00 0 - 2  
Izako Boars - Team Gamerlegion 07.12 20:00 0 - 2  
Khan - Mad Lions 07.12 14:00    
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Australia,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Animal Squad - Domilk 07.12 12:30 1 - 2  
Eetswa - 8Ballers 07.12 12:30 2 - 1  
Exsto Gaming - Dynastyesc 07.12 12:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Europe,Relegation)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anonymo Esports - Double Poney 07.12 19:00 1 - 2  
Apeks - SKADE 07.12 19:00 0 - 2  
Sprout - Enterprise 07.12 19:00 2 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Nadker) - Sweden (Ensen) 07.12 07:00 3 - 1  
Russia (Kenp4Chi) - Sweden (Ensen) 07.12 07:36 1 - 1  
Sweden (Ensen) - Canada (Nadker) 07.12 08:48 5 - 3  
Sweden (Ensen) - Russia (Kenp4Chi) 07.12 09:24 1 - 3  
United States (Hammer) - Sweden (Ensen) 07.12 08:12    
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 07.12 11:40 3 - 2  
Austria (Kot) - Germany (General) 07.12 11:00 3 - 3  
Austria (Kot) - Ireland (Panica) 07.12 06:40 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 07.12 06:00 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 07.12 10:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Spain (Reaper) 07.12 12:00 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Uruguay (Billiot) 07.12 11:20 1 - 2  
Germany (General) - Austria (Kot) 07.12 07:00 1 - 2  
Germany (General) - Cameroon (Moic) 07.12 09:40 1 - 0  
Germany (General) - Spain (Reaper) 07.12 10:40 3 - 3  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 07.12 12:40 1 - 2  
Ireland (Panica) - Germany (General) 07.12 12:20 2 - 3  
Italy (Lio) - Belgium (Tommy) 07.12 06:20 1 - 3  
Italy (Lio) - Cameroon (Moic) 07.12 05:20 3 - 3  
Italy (Lio) - Germany (General) 07.12 07:20 2 - 1  
Italy (Lio) - Ireland (Panica) 07.12 10:00 1 - 0  
Italy (Lio) - Uruguay (Billiot) 07.12 05:40 1 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Marseille (Fints) 07.12 19:30 3 - 0  
Ajax (Xalinho) - Tottenham (Megapolice) 07.12 17:50 3 - 1  
Dortmund (Confession) - Everton (Abeldos United) 07.12 08:45 3 - 0  
Dortmund (Confession) - Milan (Ab Ovo) 07.12 09:35 1 - 2  
Everton (Abeldos United) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.12 10:00 2 - 4  
M'gladbach (Bluemountst.) - Dortmund (Confession) 07.12 10:50 1 - 4  
M'gladbach (Bluemountst.) - Milan (Ab Ovo) 07.12 12:30 2 - 0  
Marseille (Fints) - Milan (Ab Ovo) 07.12 17:25 1 - 5  
Marseille (Fints) - Wolverhampton (Trader AC) 07.12 18:15 2 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Ajax (Xalinho) 07.12 16:10 3 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Everton (Abeldos United) 07.12 11:15 0 - 2  
Milan (Ab Ovo) - RB Leipzig (Dallas Stars) 07.12 10:25 4 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 07.12 18:40 2 - 4  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Dortmund (Confession) 07.12 11:40 1 - 5  
Tottenham (Megapolice) - Marseille (Fints) 07.12 16:35 1 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Wolverhampton (Trader AC) 07.12 15:45 1 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - Ajax (Xalinho) 07.12 17:00 0 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - Milan (Ab Ovo) 07.12 19:05 3 - 4  
E-Sport (LOL, LCK CL, Summer GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dwg Kia Challengers - Kt Challengers 07.12 13:00 0 - 1  
Gen Challengers - Lsb Challengers 07.12 11:00 0 - 1  
Hle Challengers - Bro Challengers 07.12 12:00 1 - 0  
Ns Challengers - Drx Challengers 07.12 14:00 1 - 0  
T1 Challengers - Af Challengers 07.12 10:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Cloud9 07.12 00:50 1 - 0  
Team Dignitas - Counter Logic Gaming 07.12 01:45 1 - 0  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estral E-Sports - All Knights 07.12 00:00 1 - 0  
Infinity Esports - Furious Gaming 07.12 02:45 1 - 0  
Kaos Latin Gamers - Isurus Gaming 07.12 00:50 0 - 1  
Xten Esports - Rainbow7 07.12 01:50 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LGD Gaming - Edward Gaming 07.12 11:00 0 - 2  
Rare Atom - Funplus Phoenix 07.12 13:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista Fc - Electronik Generation 07.12 21:00 1 - 0  
Efive Esports - Offset Esports 07.12 22:50 0 - 1  
Karma Clan Esports - White Dragons 07.12 21:45 0 - 1  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Summer S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Arctic - Emonkeyz 07.12 19:55 1 - 0  
S2V Esports - Mad Lions Madrid 07.12 18:45 1 - 0  
Team Queso - Cream Real Betis 07.12 20:40 0 - 1  
Ucam Esports Club - Bcn Squad 07.12 18:00 1 - 0  
Vodafone Giants - Movistar Riders 07.12 21:50 0 - 1  
E-Sport (LOL,BelgianLeague,Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ion Squad - KRC Genk Esports 07.12 19:45 0 - 1  
Ion Squad - Starlan Gaming Club 07.12 21:50 0 - 1  
Team 7am - KV Mechelen 07.12 19:00 0 - 1  
Team 7am - Sector One 07.12 20:50 1 - 0  
E-Sport (LOL,Esport Balkan League,S9,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena Zvezda - Valiance 07.12 19:40 1 - 0  
NK Osijek Esport - X25 Esports 07.12 22:10 0 - 1  
Split Raiders - Asus Rog Elite 07.12 19:00 1 - 0  
Z10 ESHARK - Nexus Gaming 07.12 21:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,UK League Ch., Summer, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enclave Gaming - London Esports 07.12 21:00 1 - 0  
Nvision Esports - Lucent Esports 07.12 20:00 1 - 0  
Resolve - Mnm Gaming Academy 07.12 22:00 0 - 1  
Viperio - Bulldog Esports 07.12 19:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bumblebee) - LA Clippers (Gatz) 07.12 10:00 44 - 52  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Jema11) 07.12 09:24 49 - 52  
Brooklyn (Bumblebee) - Portland (Zod) 07.12 08:48 47 - 43  
LA Clippers (Gatz) - Brooklyn (Bumblebee) 07.12 08:12 49 - 44  
LA Clippers (Gatz) - Milwaukee (Jema11) 07.12 08:48 48 - 41  
LA Clippers (Gatz) - Portland (Zod) 07.12 07:36 50 - 44  
Milwaukee (Jema11) - Brooklyn (Bumblebee) 07.12 07:36 56 - 51  
Milwaukee (Jema11) - LA Clippers (Gatz) 07.12 07:00 49 - 53  
Portland (Zod) - Milwaukee (Jema11) 07.12 08:12 42 - 44  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Bumblebee) - Milwaukee (Asap) 07.12 15:42 46 - 39  
Milwaukee (Asap) - Brooklyn (Joker) 07.12 16:54 42 - 53  
Milwaukee (Asap) - Philadelphia (Tranquil) 07.12 16:18 37 - 43  
Philadelphia (Tranquil) - Milwaukee (Asap) 07.12 14:30 38 - 35  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Oklahoma C. (jordan1234) 07.12 06:30 77 - 49  
Brooklyn (ka4ika_dame) - Charlotte (Dankarakoz6) 07.12 10:45 61 - 86  
Charlotte (Dankarakoz6) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.12 13:05 70 - 86  
Charlotte (Dankarakoz6) - Toronto (Aplln7) 07.12 11:20 63 - 67  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 07.12 07:40 53 - 72  
LA Clippers (Rom1pr) - Boston (Shell_Doc) 07.12 16:35 71 - 63  
Oklahoma C. (jordan1234) - Cleveland (kotpirog131) 07.12 08:50 65 - 81  
Oklahoma C. (jordan1234) - Toronto (Answer2208) 07.12 07:05 72 - 98  
Toronto (Answer2208) - Atlanta (nikitos349) 07.12 08:15 68 - 76  
Toronto (Answer2208) - Cleveland (kotpirog131) 07.12 05:55 69 - 76  
Toronto (Aplln7) - Brooklyn (ka4ika_dame) 07.12 12:30 57 - 70  
Toronto (Aplln7) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.12 10:10 52 - 88  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Azich) - Portland (Kodas) 07.12 23:48 57 - 52  
Dallas (Zod) - Denver (Jema11) 07.12 12:12 41 - 42  
Dallas (Zod) - LA Clippers (Bumblebee) 07.12 11:00 35 - 45  
Dallas (Zod) - Portland (Gatz) 07.12 13:24 51 - 53  
Denver (Tranquil) - Portland (Kodas) 07.12 23:12 49 - 52  
LA Clippers (Bumblebee) - Portland (Gatz) 07.12 14:00 50 - 57  
Portland (Gatz) - Dallas (Zod) 07.12 11:36 53 - 41  
Portland (Gatz) - Denver (Jema11) 07.12 12:48 51 - 53  
Portland (Kodas) - Dallas (Azich) 07.12 22:00 64 - 67  
Portland (Kodas) - LA Clippers (Asap) 07.12 22:36 49 - 55  
E-Sport (R6S, European League, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Team Secret 07.12 20:40 1 - 0  
G2 Esports - Unknights 07.12 18:00 1 - 0  
Natus Vincere - Team Vitality 07.12 23:10 0 - 1  
Rogue - Virtus.pro 07.12 21:55 0 - 1  
Team Empire - Cowana Gaming 07.12 19:35 1 - 0  
E-Sport (SC2,GSL Season,Code S,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunny - DongRaeGu 07.12 11:30 3 - 0  
sOs - Trap 07.12 12:50 0 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Jaragua 07.12 23:15 8 - 1  
Golf (John Deere Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
John Deere Classic 2021 07.12 00:00    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Phoenix (3.m.) 07.12 02:00 120 - 100  
Kosárlabda (U20EuropeanChallengers,női,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Izrael 07.12 15:00 67 - 65  
U20Szerbia - U20Spanyolország 07.12 17:15 61 - 57  
U20Írország - U20Magyarország (Helyszín: Magyarország) 07.12 19:30 28 - 91  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Nigéria 07.12 22:30 71 - 94  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Minnesota 07.12 03:00 61 - 86  
Seattle - Phoenix 07.12 00:00 82 - 75  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Saints - Otago Nuggets 07.12 09:30 102 - 85  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 07.12 20:15 31 - 30  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Brazília 07.12 16:00 24 - 23  
Labdarúgás (Agériai 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RC Arbaa - Chelghoum Laid 07.12 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Estudiantes Buenos Aires 07.12 00:10 0 - 0  
Dep. Riestra - Dep. Maipu 07.12 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - Barracas Central 07.12 20:30 2 - 3  
Villa Dalmine - Instituto Cordoba 07.12 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Real Santa Cruz 07.12 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusque - CSA 07.12 01:30 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Corinthians SP 07.12 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Palestino 07.12 02:30 1 - 1  
Nublense - Everton Vina Del Mar 07.12 00:00 1 - 1  
Union Espanola - Dep. Magallanes 07.12 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Gyeongnam 07.12 12:30 3 - 1  
Chungnam Asan - Bucheon 07.12 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeun Sangmu - Gyeongju 07.12 11:00 0 - 6  
Incheon - Hwacheon KSPO 07.12 11:00 2 - 0  
Seoul City - Sejong Sportstoto 07.12 11:00 4 - 1  
Suwon - Changnyeong 07.12 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Cumbaya 07.12 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti 07.12 17:30 0 - 1  
KTP - Mariehamn 07.12 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Gold Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salvador - Guatemala 07.12 04:30 2 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Martinique 07.12 00:30 4 - 1  
USA - Haiti 07.12 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baadraan Tehran - Rayka Babol 07.12 17:00 3 - 1  
Esteghlal Mollasani - Arman Gohar Sirjan 07.12 17:00 3 - 3  
Fajr Sepasi - Shahin Bushehr 07.12 17:00 3 - 0  
Mes Kerman - Havadar Tehran 07.12 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Keflavik 07.12 21:15 1 - 0  
Leiknir R. - ÍA Akranes 07.12 21:15 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Breidablik 07.12 21:15 0 - 4  
Stjarnan - Valur 07.12 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramtha - FC Maan 07.12 19:30 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Zhejiang FC 07.12 13:35 1 - 0  
Shaanxi Changan - Nanjing City FC 07.12 14:00 2 - 0  
Xinjiang Tianshan - Kunshan 07.12 10:30 1 - 3  
Zibo Cuju - Liaoning Shenyang Urban 07.12 13:35 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandong Tengyue - Xi'an Wolves 07.12 09:30 0 - 4  
Hubei Istar - Shaoxing Keqiao Yuejia 07.12 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dongguan Guanlian - Hebei Zhuoao 07.12 09:30 0 - 0  
Kunming ZHSFC - Shaanxi Beyond 07.12 09:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Red Lions - Quanzhou Yaxin 07.12 10:00 1 - 3  
Sichuan Minzu - Shanghai Jiading 07.12 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Sogndal 07.12 18:00 0 - 1  
Grorud - Aalesund 07.12 18:00 1 - 2  
Jerv - Ullensaker/Kisa 07.12 18:00 3 - 3  
KFUM Oslo - Start 07.12 20:00 0 - 2  
Ranheim - Sandnes Ulf 07.12 18:00 4 - 0  
Raufoss - Fredrikstad 07.12 18:00 0 - 1  
Strömmen - Stjördals/Blink 07.12 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga 2 - Senja 07.12 16:30 5 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Odd Grenland 2 07.12 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Houston 07.12 00:00 2 - 1  
OL Reign - Kansas City 07.12 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Resistencia Asuncion 07.12 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Chavelines Juniors - Dep. Coopsol 07.12 17:30 1 - 0  
Union Comercio - Santos Nazca 07.12 22:30 0 - 2  
Union Huaral - Juan Aurich 07.12 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Djurgarden 07.12 19:00 0 - 0  
Kalmar - Häcken 07.12 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (U23 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Ausztrália - U23Új-Zéland 07.12 11:00 0 - 2  
U23Japán - U23Honduras 07.12 12:30 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Liverpool Montevideo 07.12 20:00 2 - 1  
Penarol Montevideo - Cerrito Montevideo 07.12 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Tacoma Defiance 07.12 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Yaracuyanos 07.12 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Zamora Barinas 07.12 02:30 3 - 0  
Hermanos Colmenarez - Portuguesa Acarigua 07.12 00:15 1 - 3  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle Seawolves - NOLA Gold 07.12 03:00 30 - 6  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Argentína 07.12 17:00 3 - 0  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - M. Polmans 07.12 18:00 2 - 1  
G. Andreozzi - J. Lehecka 07.12 12:40 2 - 1  
J.C. Aragone - J. Sels 07.12 16:05 0 - 2  
M. Guinard - Jes. de Jong 07.12 12:40 1 - 2  
R. Haase - A. Vukic 07.12 19:00 0 - 2  
Tenisz (Amersfoort-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - D. Wassermann 07.12 11:00 0 - 2  
A.M. Jong - C. Sanchez Jover 07.12 11:00 2 - 0  
J. Jahn - J. Nikles 07.12 11:00 0 - 2  
M. Geerts - Die. Hidalgo 07.12 12:40 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - Taro Daniel 07.12 17:35 2 - 1  
R. Gasquet - M. Cecchinato 07.12 14:55 1 - 2  
Y. Hanfmann - T. Monteiro 07.12 13:00 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy/Vesely - Cuevas P / Martin F 07.12 15:00 1 - 2  
Tenisz (Bastad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - T. Fabbiano 07.12 11:00 2 - 0  
And. Martin - H. Laaksonen 07.12 12:00 1 - 2  
Den. Novak - M-A. Hüsler 07.12 11:00 2 - 0  
F. Cerundolo - B. Rola 07.12 12:20 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - T. Mrdeza 07.12 15:05 2 - 1  
I-C. Begu - A-K. Schmiedlova 07.12 11:00 0 - 2  
I.M. Bara - S. Errani 07.12 12:40 2 - 1  
Kat. Kozlova - B. Haas 07.12 12:45 2 - 0  
V. Tomova - P. Ormaechea 07.12 11:00 0 - 2  
Y. Putintseva - E. Gorgodze 07.12 15:35 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolsova A / Korpatsch T - Cristian J / Kalashnikova O 07.12 13:00 2 - 1  
Drahota Szabó/Udvardy L - Babos/Jani 07.12 17:25 0 - 2  
Kalinskaya A / Sizikova Y - Kato M / Lepchenko V 07.12 11:00 2 - 0  
Loeb J / Udvardy P - Buzarnescu M / Stollar F 07.12 15:00 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - R. Berankis 07.12 18:50    
C. Moutet - A. Bedene 07.12 11:00    
C. Moutet - S. Baez 07.12 14:45 0 - 2  
J.A. Munar Clar - P. Kohlschreiber 07.12 16:25 0 - 2  
N. Kuhn - T. Seyboth Wild 07.12 12:30 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djere L / Mager G - Behar A / Escobar G 07.12 12:30 1 - 2  
Giannessi A / Taberner C - Altmaier D / Molleker R 07.12 15:50 0 - 2  
Krajinovic F / Lajovic D - Balaji N / Margaroli L 07.12 14:05 2 - 0  
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Andreev - Ale. Muller 07.12 11:20 2 - 1  
F. Meligeni Rodrigues A. - I. Sijsling 07.12 13:50 2 - 0  
M. Janvier - E. Benchetrit 07.12 12:40    
N. Sanchez-Izquierdo - N.D. Ionel 07.12 13:35 1 - 2  
Tenisz (Jászvásár-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bobrov - D.A. Tomescu 07.12 10:00 0 - 2  
U. Ignatik - Ale. Lazarov 07.12 10:00 0 - 2  
V.A. Dancu - D. Poljak 07.12 10:00 0 - 2  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Har. Tan - F. Ferro 07.12 17:30    
K. Zavatska - N. Vikhlyantseva 07.12 15:35 1 - 2  
S. Bandecchi - C. Burel 07.12 15:50 0 - 2  
T. Zidansek - M. Melnikova 07.12 13:40 2 - 1  
Z. Diyas - S. Waltert 07.12 12:00 2 - 0  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivakhnenko V / Maleckova - Monnet C / Price G 07.12 17:00    
Tenisz (Lausanne-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - V. Ivakhnenko 07.12 12:55 2 - 1  
L. Bronzetti - Y. In-Albon 07.12 10:30 2 - 1  
U. Eikeri - Gab. Price 07.12 13:30 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - J. Maleckova 07.12 10:30 2 - 1  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - Kev. Anderson 07.12 22:15 0 - 2  
J. Brooksby - E. Donskoy 07.12 18:00 2 - 0  
Ste. Johnson - D. Kudla 07.12 19:45 1 - 2  
Yui. Sugita - Jur. Rodionov 07.12 22:15 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudla D / Sandgren T - Blumberg W / Sock J 07.12 23:45 1 - 2  
Reese H / Verbeek S - Gojowczyk P / Zapata Miralles B 07.12 22:05 2 - 0  
Tenisz (Newport-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Ryan Harrison 07.12 18:00 2 - 1  
B. Schnur - U. Blanch 07.12 20:40 2 - 0  
M. Krueger - R. Ramanathan 07.12 20:05 2 - 1  
S. Ofner - R. Bemelmans 07.12 18:00 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - K. Sultanov 07.12 10:40 2 - 0  
B. Zhukayev - N. Chappell 07.12 10:45 2 - 1  
C. Denolly - Chun Hsin Tseng 07.12 12:20 1 - 2  
J. Kubler - D. Tashbulatov 07.12 09:00 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Kuznetsov - Y. Oliel 07.12 08:30 2 - 0  
E. Kirkin - O. Krutykh 07.12 06:00 0 - 2  
E. Leshem - A. Dubrivnyy 07.12 06:00 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Gatto-Monticone - G. Minnen 07.12 10:00 1 - 2  
G. Gatto-Monticone - Su-Wei Hsieh 07.12 10:00    
G. Minnen - Y. Bonaventure 07.12 10:00    
L. Cabrera - Asia Muhammad 07.12 12:05 1 - 2  
M. Inglis - T. Smitkova 07.12 18:25 0 - 2  
N. Stojanovic - V. Diatchenko 07.12 12:35 2 - 1  
P. Kvitova - R. Sramkova 07.12 15:25 1 - 2  
S. Stosur - G. Min 07.12 10:00 1 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gatto-Monticone/ParrizasD - Bektas E / Moore T 07.12 14:30 0 - 2  
Havlickova L / Kolodziejo - Bains N / Murray Sharan S 07.12 13:00 0 - 2  
Klimovicova L / Palicova - Diatchenko V / Martincova T 07.12 17:00 1 - 2  
Liang E / Min G - Bouzkova M / Hradecka L 07.12 14:20 0 - 2  
Tenisz (Tarvisio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Turati - E. Molinaro 07.12 14:45 2 - 0  
B. Gatica - N. Radisic 07.12 13:40 2 - 0  
S. Rocchetti - D. Marcinkevica 07.12 16:25 1 - 2  
Tenisz (Telavi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zolotareva - T. Curovic 07.12 12:45 2 - 1  
E. Makarova - F. Östlund 07.12 11:40 2 - 1  
E. Malygina - E. Avanesyan 07.12 13:00 0 - 2  
G. Topalova - E. Lys 07.12 11:25 2 - 0  
O. Tjandramulia - S. Tsitskishvili 07.12 11:00 2 - 0  
S. Kimchi - N. Nadel 07.12 14:40 2 - 0  
Z. Falkner - D. Kudashova 07.12 13:45 2 - 0  
Z. Kardava - E. Vedder 07.12 12:40 0 - 2  
Tenisz (Todi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cobolli - Ped. Sakamoto 07.12 16:40 2 - 1  
F. Gaio - V. Galovic 07.12 19:10 2 - 0  
F. Passaro - D. Popko 07.12 20:40 1 - 2  
P. Cachin - F. Diaz Acosta 07.12 20:30 2 - 0  
S. Mansouri - T.A. Tirante 07.12 18:30 0 - 2  
Tenisz (Todi-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - Cri. Rodriguez 07.12 15:00 2 - 0  
F. Agamenone - M. Arnaldi 07.12 16:35 0 - 2  
G. Fonio - R. Balzerani 07.12 15:00 2 - 0  
M. Pucinelli de Almeida - F. Zeballos 07.12 15:00 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,