Tippmix eredmények - 2021. július 05-11.

2021-07-05
Tippmix eredmények - 2021. július 05-11.
2021.07.11.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Agapov - I. Ramenskiy 07.11 12:00 2 - 3  
A. Innazarov - Ale. Kuznetsov 07.11 17:15 3 - 2  
A. Libackiy - A. Slaschilin 07.11 11:45 3 - 2  
A. Libackiy - G. Evglevskiy 07.11 13:15 0 - 3  
A. Pravednov - K. Churin 07.11 00:30    
A. Pravednov - T. Turabekov 07.11 03:00 3 - 1  
A. Serebrennikov - Y. Merkushin 07.11 23:45 3 - 2  
A. Slaschilin - A. Vaschenko 07.11 14:15 3 - 1  
A. Slaschilin - G. Evglevskiy 07.11 11:15 3 - 0  
A. Tretyakov - Igor Kovalev 07.11 12:45 1 - 3  
A. Tretyakov - Ilya Novikov 07.11 10:45 1 - 3  
A. Uvarov - Y.V. Lbov 07.11 23:15 3 - 1  
A. Vaschenko - A. Libackiy 07.11 10:45 3 - 1  
A. Vaschenko - A. Slaschilin 07.11 12:45 2 - 3  
A. Vlasov - D. Balakin 07.11 00:15 2 - 3  
A.M. Kuznetsov - A. Agapov 07.11 11:00 3 - 2  
A.M. Kuznetsov - I. Ramenskiy 07.11 14:00 3 - 0  
Alb. Bogomolov - G. Karpovkin 07.11 06:30 1 - 3  
Alb. Bogomolov - M. Chernyavskiy 07.11 08:30 1 - 3  
Ale. Fedorov - R. Agababyan 07.11 07:15 3 - 1  
Ale. Kuznetsov - M. Pronkin 07.11 16:15 3 - 2  
D. Balakin - D.M. Evlakhin 07.11 02:15 2 - 3  
D. Petrochenko - I. Moshkov 07.11 20:15 3 - 2  
D. Sayanov - S. Ogay 07.11 23:30 1 - 3  
D.M. Evlakhin - A. Vlasov 07.11 03:15 3 - 2  
D.M. Evlakhin - Y.V. Lbov 07.11 00:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - I. Matveev 07.11 15:15 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - Y.A. Gavrilov 07.11 08:15 1 - 3  
E. Masokin - A. Girevenkov 07.11 00:15 3 - 2  
E. Mishutin - D. Petrochenko 07.11 19:15 0 - 3  
E. Tyurin - A. Agapov 07.11 13:00 3 - 2  
E. Tyurin - A. Agapov 07.11 13:30 2 - 3  
E. Tyurin - A.M. Kuznetsov 07.11 11:30 0 - 3  
E.V. Makarenkov - G. Bardyshev 07.11 19:00 1 - 3  
G. Bardyshev - I. Mikhaylov 07.11 20:00 1 - 3  
G. Evglevskiy - A. Libackiy 07.11 13:45 2 - 3  
G. Evglevskiy - A. Vaschenko 07.11 12:15 1 - 3  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 07.11 07:30 0 - 3  
G. Karpovkin - Ser. Ovechkin 07.11 09:00 3 - 1  
I. Matveev - V. Bazilevsky 07.11 16:15 3 - 1  
I. Meteleshko - V. Nemashkalo 07.11 15:30 3 - 1  
I. Meteleshko - V. Staroverov 07.11 17:00 1 - 3  
I. Mikhaylov - E.V. Makarenkov 07.11 20:30 3 - 2  
I. Mikhaylov - I. Zemit 07.11 18:30 3 - 2  
I. Moshkov - E. Mishutin 07.11 20:45 3 - 1  
I. Moshkov - V. Marshalov 07.11 18:45 0 - 3  
I. Pandur - Ale. Fedorov 07.11 07:45 1 - 3  
I. Pandur - R. Agababyan 07.11 09:15 3 - 0  
I. Pandur - R. Agababyan 07.11 09:45 2 - 3  
I. Ramenskiy - A.M. Kuznetsov 07.11 12:30 2 - 3  
I. Ramenskiy - E. Tyurin 07.11 10:30 3 - 1  
I. Ramenskiy - O. Kutuzov 07.11 22:45 3 - 0  
I. Tolmachev - Dmi. Kolesnikov 07.11 07:15 1 - 3  
I. Tolmachev - Vit. Pronin 07.11 09:45 3 - 2  
I. Zemit - E.V. Makarenkov 07.11 19:30 2 - 3  
I. Zemit - G. Bardyshev 07.11 21:00 2 - 3  
Igor Kovalev - A. Tretyakov 07.11 13:45 0 - 3  
Igor Kovalev - T. Turabekov 07.11 11:15 0 - 3  
Ilya Novikov - Igor Kovalev 07.11 11:45 3 - 1  
Ilya Novikov - T. Turabekov 07.11 13:15 1 - 3  
K. Churin - T. Turabekov 07.11 01:30    
K. Churin - V. Kalachev 07.11 02:30    
K.N. Malahov - Vit. Demchenko 07.11 19:15 1 - 3  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 07.11 10:00 3 - 1  
M. Chernyavskiy - Ser. Ovechkin 07.11 07:00 3 - 1  
M. Pronkin - A. Innazarov 07.11 14:45 1 - 3  
O. Kutuzov - D. Balakin 07.11 01:15 1 - 3  
O. Kutuzov - N. Sadovskiy 07.11 23:45 3 - 0  
P. Semeshin - A. Girevenkov 07.11 01:15 3 - 0  
P. Semeshin - V. Safonov 07.11 23:15 3 - 2  
P. Ziuzikov - K.N. Malahov 07.11 20:45 3 - 0  
P. Ziuzikov - S. Burov 07.11 18:45 0 - 3  
R. Agababyan - S. Lanovenko 07.11 08:15 2 - 3  
R. Pavlenko - A. Pravednov 07.11 23:00 1 - 3  
S. Burov - K.N. Malahov 07.11 19:45 3 - 0  
S. Burov - Vit. Demchenko 07.11 21:15 3 - 2  
S. Homutov - Dmi. Kolesnikov 07.11 15:45 3 - 1  
S. Homutov - I. Matveev 07.11 17:15 3 - 1  
S. Lanovenko - Ale. Fedorov 07.11 08:45 3 - 1  
S. Lanovenko - Ale. Fedorov 07.11 10:15 2 - 3  
S. Lanovenko - I. Pandur 07.11 06:45 3 - 1  
S. Martyukhin - A. Serebrennikov 07.11 22:45 3 - 2  
S. Martyukhin - E. Masokin 07.11 01:45 3 - 1  
S. Martyukhin - P. Semeshin 07.11 02:45 1 - 3  
S. Muslikov - I. Meteleshko 07.11 14:30 3 - 0  
S. Muslikov - V. Nemashkalo 07.11 16:30 3 - 0  
Ser. Ovechkin - Alb. Bogomolov 07.11 08:00 3 - 0  
Ser. Ovechkin - Alb. Bogomolov 07.11 09:30 1 - 3  
T. Turabekov - A. Tretyakov 07.11 12:15 3 - 0  
T. Turabekov - D. Sayanov 07.11 22:30 2 - 3  
T. Turabekov - Ilya Novikov 07.11 14:15 3 - 1  
T. Turabekov - V. Putilovsky 07.11 00:00 0 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 07.11 16:45 2 - 3  
V. Bazilevsky - S. Homutov 07.11 14:45 1 - 3  
V. Kalachev - V. Putilovsky 07.11 01:00 1 - 3  
V. Marshalov - D. Petrochenko 07.11 21:15 3 - 0  
V. Marshalov - E. Mishutin 07.11 19:45 3 - 2  
V. Nemashkalo - V. Staroverov 07.11 15:00 1 - 3  
V. Putilovsky - A. Pravednov 07.11 02:00 0 - 3  
V. Staroverov - S. Muslikov 07.11 16:00 3 - 0  
Vit. Demchenko - P. Ziuzikov 07.11 20:15 3 - 2  
Vit. Pronin - Dmi. Kolesnikov 07.11 09:15 3 - 2  
Vit. Pronin - I. Tolmachev 07.11 07:45 0 - 3  
Y.A. Gavrilov - Dmi. Kolesnikov 07.11 10:15 2 - 3  
Y.A. Gavrilov - I. Tolmachev 07.11 08:45 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - Vit. Pronin 07.11 06:45 3 - 0  
Y.V. Lbov - A. Vlasov 07.11 01:45 3 - 0  
Y.V. Lbov - O. Kutuzov 07.11 02:45 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Gold Coast Suns 07.11 04:40 64 - 65  
Richmond - Collingwood 07.11 08:10 71 - 87  
Western Bulldogs - Sydney Swans 07.11 07:20 60 - 79  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - KT Wiz 07.11 10:00 2 - 0  
Samsung Lions - Lotte Giants 07.11 10:00 11 - 0  
SSG Landers - Hanwha Eagles 07.11 10:00 8 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 07.11 10:00    
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 07.11 07:00 7 - 4  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 07.11 06:00 9 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 07.11 07:00 5 - 5  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 07.11 11:00 0 - 1  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 07.11 10:30    
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 07.11 02:30 7 - 10  
El Aguila de Veracruz - Bravos de Leon 07.11 01:00 1 - 9  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 07.11 00:00 13 - 8  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 07.11 02:00 0 - 4  
Saraperos de Saltillo - Diablos Rojos del Mexico 07.11 01:00 8 - 9  
Sultanes de Monterrey - Rieleros de Aguascaliente 07.11 00:00    
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 07.11 02:00 4 - 7  
Toros de Tijuana - Mariachis de Guadalajara 07.11 04:05 2 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Chicago WS 07.11 19:05 5 - 7  
Boston - Philadelphia 07.11 19:10 4 - 5  
Chicago Cubs - St. Louis 07.11 01:15 0 - 6  
Chicago Cubs - St. Louis (20:20) 07.11 20:20    
Cleveland - Kansas City 07.11 00:10 14 - 6  
Cleveland - Kansas City (19:10) 07.11 19:10    
Houston - NY Yankees 07.11 01:15 0 - 1  
Houston - NY Yankees (20:10) 07.11 20:10 8 - 7  
LA Dodgers - Arizona 07.11 04:10 22 - 1  
LA Dodgers - Arizona (22:10) 07.11 22:10 7 - 4  
Miami - Atlanta 07.11 19:10 7 - 4  
Milwaukee - Cincinnati 07.11 01:15 3 - 4  
Milwaukee - Cincinnati (20:10) 07.11 20:10 1 - 3  
Minnesota - Detroit 07.11 20:10 12 - 9  
NY Mets - Pittsburgh 07.11 19:10 5 - 6  
San Diego - Colorado 07.11 04:10 0 - 3  
San Diego - Colorado (22:10) 07.11 22:10 1 - 3  
San Francisco - Washington 07.11 22:05 3 - 1  
Seattle - LA Angels 07.11 04:10 2 - 0  
Seattle - LA Angels (22:10) 07.11 22:10 1 - 7  
Tampa Bay - Toronto 07.11 19:10 1 - 3  
Texas - Oakland 07.11 20:35 1 - 4  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sherrock - Jim Williams 07.11 00:55 4 - 0  
K. Painter - F. Sherrock 07.11 00:15 0 - 4  
Mar. Adams - Way. Warren 07.11 00:30 3 - 4  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas Empire - Los Angeles Guerrillas 07.11 00:00 3 - 0  
Los Angeles Thieves - London Royal Ravens 07.11 21:00 3 - 1  
Toronto Ultra - Minnesota Roekkr 07.11 22:30 3 - 1  
E-Sport (CSGO, IEM Cologne, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Virtus.pro 07.11 16:45 0 - 2  
Gambit Esports - G2 Esports 07.11 16:45 1 - 2  
Heroic - Faze Clan 07.11 19:55 1 - 2  
Heroic - Furia eSports 07.11 13:30 2 - 0  
Natus Vincere - Astralis 07.11 20:30 2 - 1  
Team Vitality - Faze Clan 07.11 13:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO, RTP Arena Cup, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Riders - Offset Esports 07.11 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Domination League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esports Club Kyiv - Sharks Esports 07.11 14:00 2 - 1  
Kova Esports - Wisla Krakow 07.11 17:00 1 - 2  
Pact - Young Ninjas 07.11 20:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Pinnacle Cup,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENCE - Entropiq 07.11 16:00 2 - 0  
Havu Gaming - SKADE 07.11 10:00 0 - 2  
Mouz Nxt - Young Ninjas 07.11 13:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,RedragonLatam,SouthernCo.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Durany Esports - River Plate Gaming 07.11 00:10 1 - 2  
Furious Gaming - Stone Esports 07.11 04:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Gernaut) - Italy (Coldsiemens) 07.11 07:36 5 - 0  
Italy (Coldsiemens) - Belarus (Gernaut) 07.11 09:24 0 - 3  
Italy (Coldsiemens) - Poland (Kenp4Chi) 07.11 08:48 1 - 3  
Italy (Coldsiemens) - Ukraine (Diamond) 07.11 10:00 6 - 4  
Poland (Kenp4Chi) - Italy (Coldsiemens) 07.11 07:00 3 - 3  
Ukraine (Diamond) - Italy (Coldsiemens) 07.11 08:12 6 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 07.11 09:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 07.11 08:20 1 - 2  
Germany (General) - Cameroon (Moic) 07.11 09:40 1 - 1  
Ireland (Panica) - Cameroon (Moic) 07.11 08:40 1 - 2  
Ireland (Panica) - Italy (Lio) 07.11 07:40 2 - 0  
Ireland (Panica) - Spain (Reaper) 07.11 07:00 2 - 2  
Ireland (Panica) - Uruguay (Billiot) 07.11 09:20 3 - 2  
Italy (Lio) - Germany (General) 07.11 07:20 3 - 2  
Italy (Lio) - Spain (Reaper) 07.11 08:00 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Italy (Lio) 07.11 06:40 0 - 1  
Spain (Reaper) - Germany (General) 07.11 06:20 1 - 2  
E-Sport (KOG,World Cham Cup,Ph2 Q.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lgd Goose - Rogue Warriors 07.11 14:50 0 - 1  
Lgd Goose - Royal Never Give Up 07.11 11:05 1 - 0  
Super Club - Wanzhen Esports Club 07.11 09:00 0 - 1  
Talent Gaming - Mighty Tiger Gaming 07.11 14:15 1 - 0  
Talent Gaming - Royal Never Give Up 07.11 09:40 1 - 0  
Talent Gaming - Turnso Gaming 07.11 11:40 1 - 0  
Turnso Gaming - Mighty Tiger Gaming 07.11 13:00 0 - 1  
Turnso Gaming - Xianyou Gaming 07.11 10:20 0 - 1  
Xianyou Gaming - Rogue Warriors 07.11 12:20 0 - 1  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia Esports - Pain Gaming 07.11 19:00 0 - 1  
INTZ eSports - Red Canids 07.11 20:00 0 - 1  
Loud - Netshoes Miners 07.11 21:00 1 - 0  
Vorax - Flamengo eSports 07.11 18:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DragonX - Gen.g Esports 07.11 10:00 0 - 2  
Nongshim Redforce - T1 07.11 12:20 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ctrl Play - Dragon Army 07.11 15:00 1 - 0  
One Breath Gaming - Crowcrowd 07.11 17:00 1 - 0  
Rox - Vega Squadron 07.11 18:05 0 - 1  
Unicorns of Love - Black Star Gaming 07.11 16:05 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Evil Geniuses 07.11 01:00 0 - 1  
100 Thieves - Team Solomid 07.11 23:50 1 - 0  
Cloud9 - Team Dignitas 07.11 02:00 1 - 0  
Counter Logic Gaming - Flyquest 07.11 02:50 0 - 1  
Flyquest - Immortals 07.11 22:45 1 - 0  
Team Liquid - Golden Guardians 07.11 22:00 0 - 1  
Team Liquid - Immortals 07.11 00:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isurus Gaming - Furious Gaming 07.11 01:45 1 - 0  
Kaos Latin Gamers - Estral E-Sports 07.11 00:50 0 - 1  
Rainbow7 - Infinity Esports 07.11 02:35 1 - 0  
Xten Esports - All Knights 07.11 00:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogue Warriors - Bilibili Gaming 07.11 09:00 0 - 2  
Suning Gaming - TOP Esports 07.11 11:00 2 - 1  
Team WE - JD Gaming 07.11 13:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beyond Gaming - Berjaya Dragons 07.11 11:40 1 - 0  
Impunity - Berjaya Dragons 07.11 09:30 0 - 1  
Impunity - Beyond Gaming 07.11 13:30 0 - 1  
Impunity - Hong Kong Attitude 07.11 15:25 0 - 1  
J Team - Alpha Esports 07.11 14:20 1 - 0  
Liyab Esports - Boom Esports 07.11 10:30 0 - 1  
PSG Talon - Machi E-Sports 07.11 12:25 1 - 0  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray Esports - Dark Passage 07.11 15:50 0 - 1  
Istanbul Wild Cats - 1907 Fenerbahce Esports 07.11 16:40 0 - 1  
Nasr Turkey - Galakticos 07.11 12:55 1 - 0  
Supermassive Esports - 5 Ronin 07.11 14:40 1 - 0  
Team Aurora - Besiktas Esports Club 07.11 13:40 0 - 1  
E-Sport (LOL,HitpointMasters,GroupStage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dark Tigers - Vikingekrig Esports 07.11 18:30 0 - 1  
Eclot - Inside Games 07.11 20:40 0 - 1  
Inaequalis - Esuba 07.11 22:00 0 - 1  
Team Brute - Sinners Esports 07.11 19:50 0 - 1  
E-Sport (LOL,UK League Ch., Summer, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulldog Esports - Resolve 07.11 20:00 1 - 0  
Enclave Gaming - Viperio 07.11 21:00 1 - 0  
London Esports - Lucent Esports 07.11 22:00 1 - 0  
Mnm Gaming Academy - Nvision Esports 07.11 19:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Zod) - Portland (Fosters23) 07.11 09:24 52 - 60  
LA Clippers (Gatz) - Milwaukee (Ash) 07.11 07:36 64 - 70  
LA Clippers (Gatz) - Portland (Fosters23) 07.11 07:00 35 - 41  
Milwaukee (Ash) - Brooklyn (Zod) 07.11 08:48 51 - 57  
Milwaukee (Ash) - LA Clippers (Gatz) 07.11 09:24 56 - 81  
Milwaukee (Ash) - Portland (Fosters23) 07.11 10:00 41 - 45  
Portland (Fosters23) - LA Clippers (Gatz) 07.11 08:48 39 - 32  
Portland (Fosters23) - Milwaukee (Ash) 07.11 08:12 44 - 53  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Phabian) - Atlanta (Kodas) 07.11 14:30 44 - 47  
Philadelphia (Zod) - Milwaukee (Ash) 07.11 14:30 42 - 36  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Philadelphia (toni_pytko) 07.11 06:30 70 - 43  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 07.11 07:40 58 - 71  
Dallas (pelmeshkabig) - Minnesota (BigBabyMish) 07.11 11:55 70 - 95  
Minnesota (BigBabyMish) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.11 10:45 73 - 85  
Philadelphia (toni_pytko) - Cleveland (kotpirog131) 07.11 08:50 47 - 68  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Zod) - LA Clippers (Gatz) 07.11 12:12 43 - 52  
Dallas (Zod) - Portland (Fosters23) 07.11 13:24 44 - 50  
Denver (Ash) - LA Clippers (Gatz) 07.11 13:24 51 - 44  
Denver (Ash) - Portland (Fosters23) 07.11 14:00 47 - 53  
LA Clippers (Gatz) - Dallas (Zod) 07.11 14:00 48 - 43  
LA Clippers (Gatz) - Denver (Ash) 07.11 11:36 71 - 65  
LA Clippers (Gatz) - Portland (Fosters23) 07.11 11:00 35 - 42  
Portland (Fosters23) - Denver (Ash) 07.11 12:12 45 - 47  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston Uprising - Los Angeles Gladiators 07.11 22:50 0 - 3  
New York Excelsior - Shanghai Dragons 07.11 11:00 0 - 3  
Seoul Dynasty - Chengdu Hunters 07.11 12:30 2 - 3  
Washington Justice - Los Angeles Gladiators 07.11 00:05 3 - 2  
Washington Justice - Paris Eternal 07.11 21:00 3 - 2  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faze Clan - Intz Esports Club 07.11 19:00 1 - 0  
Mibr - Team One Esports 07.11 20:00 0 - 1  
Team Liquid - Furia Esports 07.11 21:00 1 - 0  
W7m Gaming - Ninjas In Pyjamas 07.11 18:00 0 - 1  
E-Sport (SC2, World Team League,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Nv - Kaizi Gaming 07.11 12:00 5 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Intelli Paraiso 07.11 16:00 5 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantico Erechim - Juventude 07.11 00:00 2 - 2  
Marreco Francisco Beltrao - Joinville 07.11 02:00 1 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marechal - ACMF Campo Mourao 07.11 22:00 0 - 6  
Golf (John Deere Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hagy - Seb. Munoz (4. kör) 07.11 19:45 73 - 71  
C. Reavie - J. Vegas (4. kör) 07.11 19:05 71 - 70  
Kevin Na - C. Champ (4. kör) 07.11 19:25 68 - 71  
L. List - J. Dufner (4. kör) 07.11 18:55 68 - 70  
Luc. Glover - A. Schenk (4. kör) 07.11 18:45 64 - 67  
M. McNealy - Ryan Moore (4. kör) 07.11 19:15 71 - 68  
Sco. Brown - Adam Long (4. kör) 07.11 19:35 69 - 73  
Golf (Marathon Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marathon Classic, női 2021 07.11 23:00    
Golf (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Scottish Open 2021 07.11 17:00    
Golf (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Björk - S. Scheffler (4. kör) 07.11 13:46 71 - 69  
Luc. Herbert - J. Rahm (4. kör) 07.11 14:06 66 - 68  
Pad. Harrington - Ryan Palmer (4. kör) 07.11 13:16 70 - 64  
R. Ramsay - A. Otaegui (4. kör) 07.11 13:36 69 - 71  
T. Detry - Mat. Fitzpatrick (4. kör) 07.11 14:16 67 - 67  
Vic. Perez - X. Schauffele (4. kör) 07.11 13:26 75 - 67  
W. Ormsby - Min Woo Lee (4. kör) 07.11 13:56 69 - 64  
Kerékpár (Tour de France - 15. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Teuns - R.A. Almeida Guerreiro 07.11 12:20 0 - 1  
J. Alaphilippe - W. van Aert 07.11 12:20 1 - 0  
J. Fuglsang - M.A. Lopez Moreno 07.11 12:20 0 - 1  
Mic. Woods - B. Mollema 07.11 12:20 1 - 0  
P. Konrad - S. Higuita 07.11 12:20 0 - 1  
S. Kruijswijk - S. Kuss 07.11 12:20 0 - 1  
T. Pogacar - J. Vingegaard 07.11 12:20 0 - 1  
Tour de France 2021 - 15. szakasz 07.11 18:05    
Tour de France 2021 - 15. szakasz - Top 3 07.11 18:05    
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dél-Korea - U19Japán 07.11 08:00 95 - 92  
U19Puerto Rico - U19Mali 07.11 11:00 77 - 77, h.u. 92 - 95  
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Litvánia 07.11 12:00 70 - 70, h.u. 86 - 81  
U19Szenegál - U19Argentína 07.11 09:00 75 - 67  
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19Törökország 07.11 17:00 52 - 56  
U19Lettország - U19Irán 07.11 14:00 71 - 63  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Szerbia 07.11 15:00 101 - 92  
U19USA - U19Franciaország 07.11 18:00 83 - 81  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 07.11 05:30 84 - 87  
USA - Nigéria 07.11 02:00 87 - 90  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 07.11 23:00    
Chicago - Washington 07.11 02:00 82 - 82, h.u. 85 - 89  
Dallas - Las Vegas 07.11 19:00 79 - 95  
New York - Connecticut 07.11 20:00 54 - 71  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Huskies - Taranaki Mountainairs 07.11 07:00 93 - 87  
Krikett (T20 Series (WI-AUS))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Indies - Ausztrália 07.11 01:30 1 - 0  
Kézilabda (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Németország 07.11 17:00 26 - 21  
U19Szlovénia - U19Svájc 07.11 19:00 22 - 36  
Kézilabda (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svédország - U19Oroszország 07.11 15:00 30 - 28  
Kézilabda (U19 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Ausztria 07.11 13:00 28 - 25  
U19Montenegró - U19Horvátország 07.11 15:00 21 - 23  
Kézilabda (U19 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Norvégia 07.11 17:00 36 - 26  
U19Románia - U19Csehország 07.11 19:00 27 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Egyiptom 07.11 15:05 29 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Románia 07.11 18:30 32 - 19  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Tigre 07.11 22:10 1 - 0  
Belgrano de Cordoba - Agropecuario Argentino 07.11 21:00 0 - 1  
Gimnasia Mendoza - Atl. Temperley 07.11 20:10 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guemes - Atl. All Boys 07.11 20:00 1 - 0  
Club Almagro - Dep. Moron 07.11 20:00 2 - 1  
Guillermo Brown - Atl. Rafaela 07.11 20:00 1 - 1  
Santamarina Tandil - Ferro Carril Oeste 07.11 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Camioneros - Cipolletti 07.11 20:00 1 - 0  
Dep. Madryn - Penarol de San Juan 07.11 20:00 1 - 1  
Desamparados - Villa Mitre 07.11 20:00 1 - 0  
Huracan Las Heras - Independ. de Chivilcoy 07.11 20:30 0 - 0  
Juventud Unida de SanLuis - Club Circulo Deportivo 07.11 20:00 2 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Club Bolivar 07.11 20:00 2 - 0  
Sansinena SD - Ferro Carril General Pico 07.11 20:00 3 - 0  
Sol de Mayo - Estudiantes San Luis 07.11 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Gimnasia y Esgrima 07.11 20:00 3 - 0  
Def. de Pronunciamiento - Boca Unidos 07.11 20:00 0 - 0  
Defensores de Belgrano VR - Sportivo Las Parejas 07.11 20:30 2 - 2  
Sarmiento de Resistencia - Gimnasia Tiro de Salta 07.11 20:30 0 - 1  
Sportivo Belgrano - Gualeguaychu 07.11 20:30 0 - 2  
Union de Sunchales - Douglas Haig 07.11 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Palmaflor Vinto 07.11 21:00 3 - 2  
Guabira Montero - Oriente Petrolero 07.11 23:15 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Vitória BA 07.11 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Manaus AM 07.11 00:00 4 - 1  
Floresta - Tombense 07.11 20:30 1 - 1  
Paysandu - Ferroviario CE 07.11 23:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Sao Jose RS 07.11 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Atlético MG 07.11 00:00 0 - 1  
Cuiaba - Ceara 07.11 23:15 2 - 2  
Flamengo RJ - Chapecoense 07.11 23:15 2 - 1  
Juventude RS - Atlético GO 07.11 16:00 1 - 1  
Sao Paulo SP - Bahia BA 07.11 00:00 1 - 0  
Sport Recife - Fluminense RJ 07.11 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Santiago Morning 07.11 18:00 0 - 2  
Dep. Santa Cruz - San Luis de Quillota 07.11 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília (Helyszín: Brazília) 07.11 02:00 1 - 0  
Copa America 2021 07.11 02:00    
Copa America 2021, Döntőbe jut 07.11 02:00    
Copa America 2021, Elődöntőbe jut 07.11 02:00    
CopaAmer.,Melyik csoportból kerül ki a Copa America-győztes? 07.11 02:00    
Labdarúgás (COSAFA Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Malawi 07.11 17:00 2 - 0  
Namíbia - Zimbabwe 07.11 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Jeonnam 07.11 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 07.11 21:00    
Eb 2020, Először nyeri meg az Eb-t a győztes? 07.11 21:00    
Eb 2020, Hogyan szerepel Anglia? 07.11 21:00    
Eb 2020, Hogyan szerepel Magyarország? 07.11 21:00    
Eb 2020, Hogyan szerepel Olaszország? 07.11 21:00    
Eb 2020, Hogyan szerepel Spanyolország? 07.11 21:00    
Eb 2020, Hogyan szerepel Wales? 07.11 21:00    
Eb 2020, Legtöbb gólt szerző játékos 07.11 21:00    
Eb 2020, Legtöbb gólt szerző magyar játékos 07.11 21:00    
Eb 2020, Melyik csapat szerzi a legtöbb gólt? 07.11 21:00    
Eb 2020, Melyik csoportból kerül ki az Eb-győztes? 07.11 21:00    
Eb 2020, Olaszország döntőbe jut? 07.11 21:00    
Eb 2020, Spanyolország döntőbe jut? 07.11 21:00    
Olaszország - Anglia (Helyszín: Anglia) 07.11 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - LDU Portoviejo 07.11 22:30 1 - 0  
Atl. Santo Domingo - Independiente Juniors 07.11 22:00 2 - 0  
CA Porteno - Chacaritas Pelileo 07.11 22:00 2 - 1  
Gualaceo - Guayaquil SC 07.11 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Emelec Guayaquil 07.11 00:00 1 - 1  
Independiente del Valle - Univ. Catolica de Quito 07.11 00:00 2 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - Al-Ahly (EGY) 07.11 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovicsi - Dnyepr Mogiljev 07.11 16:00 1 - 0  
Sahtar Petrikov - Volna Pinszk 07.11 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkeli MP - Rovaniemi PS 07.11 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - GBK Kokkola 07.11 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Kuopio PS 07.11 17:30 0 - 1  
Honka - Oulu 07.11 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - TiPS 07.11 17:30 1 - 2  
Kuopio PS - PK-35 Vantaa 07.11 15:00 5 - 1  
Labdarúgás (Gold Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Trinidad és Tobago 07.11 04:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - ÍBV 07.11 16:00 1 - 1  
Throttur Reykjavik - Tindastoll 07.11 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tochigi 07.11 11:00 3 - 0  
Blaublitz Akita - JEF United Chiba 07.11 11:00 1 - 1  
Kitakyushu - Kyoto 07.11 12:00 0 - 2  
Kofu - Ehime 07.11 11:00 1 - 0  
Machida Zelvia - Mito 07.11 12:30 2 - 1  
Nagasaki - Omiya Ardija 07.11 11:00 1 - 1  
Ryukyu - Sagamihara 07.11 11:30 0 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Tokyo Verdy 07.11 12:00 2 - 2  
Yamagata - Matsumoto Yamaga 07.11 11:00 1 - 0  
Yamaguchi - Jubilo Iwata 07.11 12:00 2 - 2  
Zweigen Kanazawa - Okayama 07.11 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azul Claro Numazu - Tegevajaro Miyazaki 07.11 09:00 1 - 1  
Fukushima Utd. - Imabari 07.11 08:00 4 - 1  
Nagano Parceiro - Yokohama SCC 07.11 12:00 2 - 2  
Roasso Kumamoto - Grulla Morioka 07.11 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Kashima A. 07.11 12:00 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FC 07.11 11:00 0 - 1  
Shonan Bellmare - FC Tokyo 07.11 12:00 0 - 1  
Tokushima - Shimizu SP 07.11 11:00 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NGU Loveledge Nagoya - Nippon SSU Yokohama 07.11 08:00 0 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (JOR) - Al-Wehdat 07.11 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feutcheu de Bandjoun - Stade Renard de Melong 07.11 15:00 0 - 0  
Fovu de Baham - Union Sport de Douala 07.11 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valour Winnipeg - Forge Hamilton 07.11 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ordabaszi Simkent - Sahtar Karaganda 07.11 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Maktaaral 07.11 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Akzsajik Oral 07.11 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaszpij Aktau - Turan 07.11 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Beijing Technology FC 07.11 13:35 5 - 0  
Nantong Zhiyun - Heilongjiang Ice City 07.11 11:00 4 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hegelmann Litauen - Banga Gargzdai 07.11 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Enyimba 07.11 17:00 1 - 0  
Jigawa Golden Stars - Plateau Utd. 07.11 17:00 1 - 0  
Lobi Stars - Adamawa Utd. 07.11 17:00 1 - 0  
MFM Lagos - Katsina Utd. 07.11 17:00 0 - 0  
Rivers Utd. - Warri Wolves 07.11 17:00 2 - 1  
Sunshine Stars - Kano Pillars 07.11 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Asane 07.11 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Alta 07.11 14:00 1 - 2  
Hödd - Kvik Halden 07.11 13:00 3 - 0  
Kongsvinger - Florö 07.11 15:00 4 - 0  
Moss - Baerum 07.11 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flekkeröy - Skeid 07.11 16:00 0 - 1  
Fram Larvik - Rosenborg 2 07.11 18:45 3 - 0  
Levanger - Öygarden 07.11 15:00 8 - 0  
Nardo - Kjelsas 07.11 16:00 0 - 0  
Notodden - Arendal 07.11 16:00 1 - 2  
Sotra - Vard Haugesund 07.11 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Odd Grenland 07.11 18:00 5 - 0  
Valerenga - Lilleström 07.11 15:30 2 - 2  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Croatia - Canberra Olympic 07.11 07:00 1 - 5  
Gungahlin Utd. - Belconnen Utd. 07.11 07:00 1 - 1  
Tuggeranong Utd. - Monaro Panthers 07.11 07:00 1 - 3  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edgeworth FC - Charlestown Azzurri 07.11 06:30 1 - 0  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar 2 - Queensland Lions 07.11 08:00 2 - 1  
Logan Lightning - Sunshine Coast Wanderers 07.11 08:00 1 - 2  
Olympic Brisbane - Moreton Bay Utd. 07.11 10:00 1 - 1  
Redlands Utd. - Eastern Suburbs 07.11 10:00 0 - 2  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Lions SC - Avondale FC 07.11 07:00 0 - 4  
Heidelberg Utd. - Bentleigh Greens 07.11 07:00 0 - 3  
Port Melbourne Sharks - Hume City 07.11 09:00 0 - 1  
St. Albans Saints - Dandenong Thunder 07.11 07:00 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - NJ/NY Gotham FC 07.11 21:00 0 - 0  
Washington - North Carolina 07.11 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Lipeck - Tom Tomszk 07.11 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Fulgencio Yegros 07.11 16:00 3 - 1  
General Diaz - Fernando de la Mora 07.11 16:00 1 - 1  
Guarani de Trinidad - Sp. Trinidense 07.11 15:00 3 - 5  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Santa Rosa - Comerciantes Unidos 07.11 22:30 2 - 2  
FC Carlos Stein - Molinos El Pirata 07.11 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Akropolis IF 07.11 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - IFK Lulea 07.11 15:00 4 - 0  
Pitea IF - Sylvia Norrköping 07.11 16:00 1 - 1  
Sandviken - Hudiksvall 07.11 17:00 4 - 2  
Sollentuna FF - Umea FC 07.11 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Örebro 07.11 17:30 2 - 1  
Hammarby - Degerfors 07.11 15:00 5 - 1  
Mjällby - Norrköping 07.11 15:00 0 - 1  
Östersund - Göteborg 07.11 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASC Jaraaf - Casa Sports de Ziguinchor 07.11 19:00 0 - 0  
ASC Niarry Tally - Dakar SC 07.11 19:00 0 - 0  
Douanes Dakar - Generation Foot 07.11 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Cerro Largo Melo 07.11 17:15 1 - 0  
Fenix Montevideo - Progreso Montevideo 07.11 20:00 2 - 1  
Torque Montevideo - Nacional Montevideo 07.11 23:00 3 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Kansas City 2 07.11 01:30 0 - 1  
Birmingham Legion - Memphis 07.11 01:30 0 - 1  
Charlotte Independence - Phoenix Rising 07.11 01:00 1 - 1  
Hartford - New York RB 2 07.11 01:00 2 - 2  
Loudoun Utd. - FC Miami 07.11 23:00 1 - 4  
Oakland Roots - Las Vegas 07.11 04:00 1 - 2  
Oklahoma City Energy - Indy Eleven 07.11 02:30    
Sacramento - Orange County SC 07.11 05:00 0 - 2  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chattanooga Red Wolves - FC Tucson 07.11 01:00 2 - 2  
Greenville Triumph - North Carolina 07.11 01:00 0 - 0  
North Texas SC - Forward Madison 07.11 03:00 4 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BG Pathum Utd. - Ulsan 07.11 16:00 0 - 2  
The Cong Hanoi - Kaya Iloilo 07.11 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
United City - Daegu 07.11 14:00 0 - 4  
MMA (UFC 264, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Condit - Max Griffin 07.11 03:35 0 - 1  
D. Poirier - C. McGregor 07.11 06:10 1 - 0  
Gil. Burns - Ste. Thompson 07.11 05:35 1 - 0  
Hu Yaozong - A. Amedovski 07.11 00:00    
I. Aldana - Y. Kunitskaya (női) 07.11 04:45 1 - 0  
J. Maia - Jes. Eye (női) 07.11 01:35 1 - 0  
Niko Price - Mich. Pereira 07.11 03:00 0 - 1  
O. Akhmedov - B. Tavares 07.11 01:00 0 - 1  
Ryan Hall - I. Topuria 07.11 02:35 0 - 1  
S. O'Malley - Kris Moutinho 07.11 04:00 1 - 0  
T. Tuivasa - Greg Hardy 07.11 05:10 1 - 0  
Tre. Giles - D. du Plessis 07.11 02:00 0 - 1  
Z. Zhumagulov - Jer. Rivera 07.11 00:35 1 - 0  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Quaker State 400 2021 07.11 21:30    
Nascar, Quaker State 400 2021 - Top 3 07.11 21:30    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Bowman - W. Byron (Quaker State 400) 07.11 21:30 1 - 0  
Aus. Dillon - T. Reddick (Quaker State 400) 07.11 21:30 0 - 1  
B. Keselowski - J. Logano (Quaker State 400) 07.11 21:30 1 - 0  
Cha. Elliott - R. Blaney (Quaker State 400) 07.11 21:30 0 - 1  
Kurt Busch - C. Bell (Quaker State 400) 07.11 21:30 1 - 0  
Kyle Busch - D. Hamlin (Quaker State 400) 07.11 21:30 1 - 0  
M. Truex Jr. - K. Harvick (Quaker State 400) 07.11 21:30 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haminan Palloilijat - Kempeleen Kiri 07.11 16:00 1 - 2  
Joensuun Maila - Kouvolan Pallonlyojat 07.11 16:00 0 - 2  
Pattijoen Raahe - Kankaanpaan Maila 07.11 16:00 1 - 0  
Siilinjarven Pesis - Seinäjoen Jymy-Jussit 07.11 16:00 2 - 1  
Sotkamon Jymy - Manse Tampere 07.11 15:00 2 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kempeleen Kiri - Manse Tampere 07.11 16:00 0 - 2  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Batley - Toulouse Olympique 07.11 16:00 12 - 32  
Halifax - Whitehaven 07.11 14:00 14 - 4  
London Broncos - York City 07.11 16:00 50 - 20  
Newcastle Thunder - Dewsbury 07.11 16:00 24 - 12  
Oldham - Bradford 07.11 16:00 22 - 54  
Swinton - Sheffield Eagles 07.11 16:00 22 - 30  
Widnes - Featherstone 07.11 16:00 10 - 32  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Salford 07.11 16:30 18 - 70  
Wigan - Huddersfield 07.11 16:00 16 - 12  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Giltnis - Austin Gilgronis 07.11 02:30 31 - 17  
Toronto Arrows - New England Free Jacks 07.11 18:00 17 - 28  
Utah Warriors - Atlanta 07.11 04:00 31 - 41  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - New Zealand Warriors 07.11 08:05 20 - 12  
Röplabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Norvégia 07.11 13:00 0 - 3  
Lengyelország - Egyiptom 07.11 16:00 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Ruanda 07.11 14:30 3 - 0  
U20Brazília - U20Hollandia (Helyszín: Hollandia) 07.11 17:30 1 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Belgium (Helyszín: Belgium) 07.11 18:00 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Thaiföld 07.11 15:30 3 - 0  
U20USA - U20Törökország 07.11 18:30 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Olaszország 07.11 15:00 0 - 3  
U20Lengyelország - U20Egyiptom 07.11 20:30 3 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Argentína 07.11 17:00 2 - 3  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Barbosa Silva/Silva Ramos 07.11 14:45 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Humana-Paredes/Pavan 07.11 10:00 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Barbosa Silva/Silva Ramos 07.11 11:00 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Graudina T / Kravcenoka A 07.11 13:30 2 - 1  
Tenisz (Ajaccio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Tsitsipas - C. Chidekh 07.11 18:00 0 - 2  
Tenisz (Almada, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coelho - Dan. Cox 07.11 10:45 1 - 2  
Tenisz (Amersfoort-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - B. van Den Berg 07.11 12:00 2 - 0  
D. Palan - J. Nikles 07.11 16:00 0 - 2  
D. Wassermann - G. Onclin 07.11 13:40 2 - 0  
E. Esteve Lobato - A.M. Jong 07.11 12:00 0 - 2  
G. Den Ouden - Die. Hidalgo 07.11 16:00 0 - 2  
J. Jahn - A. Kadhe 07.11 13:40 2 - 1  
M. Geerts - L. Castelnuovo 07.11 16:25 2 - 0  
S. Martos Gornes - C. Sanchez Jover 07.11 12:00 0 - 2  
Tenisz (Amstelveen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Lemoine - Yana Morderger 07.11 12:00 2 - 0  
Tenisz (Bastad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - J.O. Gutierrez 07.11 11:00 2 - 0  
And. Martin - A. Vavassori 07.11 13:15 2 - 1  
C. Söderlund - B. Rola 07.11 13:15 1 - 2  
Den. Novak - V. Durasovic 07.11 12:55 2 - 0  
F. Cerundolo - L. Borg 07.11 15:40 2 - 0  
Mar. Eriksson - T. Fabbiano 07.11 11:00 0 - 2  
R. Marcora - M-A. Hüsler 07.11 11:00 1 - 2  
Yos. Watanuki - H. Laaksonen 07.11 14:20 1 - 2  
Tenisz (Budapest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lazaro Garcia - E. Gorgodze 07.11 15:15 1 - 2  
C. Bucsa - T. Mrdeza 07.11 12:15 0 - 2  
J. Grabher - J. Loeb 07.11 11:00 2 - 0  
J.A. Cristian - M. di Giuseppe 07.11 15:35 2 - 1  
O. Danilovic - M.B. Bulgaru 07.11 11:00 2 - 1  
V. Duval - P. Ormaechea 07.11 11:00 0 - 2  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gálfi D. - A. Kalinina 07.11 13:55 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg, női egyes 2021 07.11 15:00    
Tenisz (Hamburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E-G. Ruse - A. Petkovic 07.11 12:00 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paolini J / Teichmann J - Sharma A / Van Der Hoek R 07.11 14:30 2 - 0  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - A. Molcan 07.11 15:00 1 - 2  
C. Taberner - D. Masur 07.11 12:50 2 - 1  
J.P. Varillas - S. Baez 07.11 15:45 2 - 1  
M. Marterer - A. Giannessi 07.11 12:30 2 - 1  
T. Seyboth Wild - S. Diez 07.11 11:00 2 - 0  
Zhizhen Zhang - S. Nagal 07.11 11:00 2 - 0  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Johnson H - Giannessi A / Taberner C 07.11 17:15 1 - 2  
Tenisz (Jászvásár-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - A. Gautier 07.11 09:00    
B. Bobrov - O. Prihodko 07.11 10:50 2 - 0  
M-A. Jecan - D. Poljak 07.11 11:20 0 - 2  
M. Martineau - V.A. Dancu 07.11 09:00 0 - 2  
M.C. Onofrei - Ale. Gonzalez 07.11 10:20 0 - 2  
U. Ignatik - M.A. Coman 07.11 09:00 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulu Sun - Ell. Perez 07.11 12:00 2 - 0  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Hardt - L. Wessels 07.11 12:30 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Kumar - V. Vacherot 07.11 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raggi - E. Mandlik 07.11 10:30 1 - 2  
Tenisz (Newport-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - W. Blumberg 07.11 18:35 2 - 0  
Dar. King - R. Ramanathan 07.11 23:40 0 - 2  
L. Lacko - B. Schnur 07.11 20:30 0 - 2  
M. Krueger - N. Rubin 07.11 21:40 2 - 0  
Ryan Harrison - Chr. Eubanks 07.11 18:45 2 - 1  
S. Ofner - R. Quiroz 07.11 17:00 2 - 1  
S.K. Mukund - R. Bemelmans 07.11 17:00 0 - 2  
U. Blanch - T-S. Kwiatkowski 07.11 22:10 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yu Hsiou Hsu - E. Karlovskiy 07.11 07:00 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tikhonova - J. Mikulskyte 07.11 07:00 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Kuznetsov - S. Fomin 07.11 10:45 2 - 0  
S. Fayziev - Y. Oliel 07.11 08:35 1 - 2  
V. Manafov - B. Lock 07.11 08:20 0 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T.M. Etcheverry - V. Sachko 07.11 12:00 2 - 0  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wenger - T. Jirousek 07.11 09:55 2 - 0  
Tenisz (Prokuplje, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Semenistaja - N. Senic 07.11 10:00 2 - 0  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - J.A. Burrage 07.11 10:00 0 - 2  
Asia Muhammad - A. Zakharova 07.11 13:00 2 - 0  
I. Shinikova - C. Perrin 07.11 13:25 2 - 0  
R. Sramkova - Yue Yuan 07.11 11:55 2 - 0  
T. Valentova - N. Bains 07.11 11:25 0 - 2  
U. Radwanska - En Shuo Liang 07.11 10:00 2 - 0  
Tenisz (Salzburg-Anif, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - F. Coria 07.11 12:30 2 - 1  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Comesana - D.N. Madaras 07.11 09:00 1 - 2  
Tenisz (Todi-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - L. Claverie 07.11 11:40 2 - 1  
A. de Bernardis - F. Zeballos 07.11 10:00 0 - 2  
F. Agamenone - E. Eremin 07.11 14:30 2 - 0  
F. Maestrelli - Cri. Rodriguez 07.11 14:30 0 - 2  
G. Fonio - A. Mendoza 07.11 10:00 2 - 0  
M. Arnaldi - A. Motti 07.11 15:00 2 - 0  
M. Pucinelli de Almeida - Ste. Robert 07.11 11:55 2 - 0  
M. Vervoort - R. Balzerani 07.11 10:00 0 - 2  
Tenisz (Torino, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Parry - L. Bronzetti 07.11 10:45 2 - 0  
Tenisz (Velenje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Rikl - Alex. Shevchenko 07.11 10:00 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - M. Berrettini 07.11 15:00 3 - 1  
Wimbledon, férfi egyes 2021 07.11 19:00    
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski N / Krawczyk D - Salisbury J / Dart H 07.11 18:40 2 - 0  

 

2021.07.10.
3x3 Kosárlabda (Big 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
3 Headed Monsters - Tri State 07.10 21:00 50 - 39  
3s Company - Ball Hogs 07.10 22:40 41 - 50  
Aliens - Ghost Ballers 07.10 23:20 45 - 51  
Trilogy - Killer 3S 07.10 21:00 50 - 38  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Girevenkov - I. Soldatov 07.10 00:15 0 - 3  
A. Girevenkov - S. Martyukhin 07.10 23:15 2 - 3  
A. Ilin - K.N. Malahov 07.10 03:15 3 - 2  
A. Ilin - N. Sadovskiy 07.10 01:05 2 - 3  
A. Innazarov - A.M. Kuznetsov 07.10 11:45 2 - 3  
A. Innazarov - Sem. Korolev 07.10 13:15 1 - 3  
A. Kolmin - M. Chernyavskiy 07.10 08:00 3 - 2  
A. Kolmin - M. Chernyavskiy 07.10 10:00 0 - 3  
A. Kononenko - A. Kolmin 07.10 07:00 0 - 3  
A. Lobanov - Pav. Medvedev 07.10 14:45 3 - 1  
A. Mohnachev - A. Suslov 07.10 12:00 3 - 1  
A. Suslov - M. Marchenko 07.10 10:30 2 - 3  
A. Suslov - V. Dakhin 07.10 12:30 3 - 2  
A. Uvarov - A. Ilin 07.10 00:15 3 - 2  
A. Uvarov - A. Vlasov 07.10 01:30 0 - 3  
A. Vaschenko - I. Poletaev 07.10 14:45 1 - 3  
A. Vlasov - A. Ilin 07.10 02:20 0 - 3  
A. Vlasov - O. Kutuzov 07.10 22:45 1 - 3  
A.M. Kuznetsov - Sem. Korolev 07.10 11:15 1 - 3  
D. Balakin - Y.V. Lbov 07.10 23:15 2 - 3  
D. Sayanov - A. Girevenkov 07.10 01:45 0 - 3  
D. Sayanov - N. Zhurba 07.10 02:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - I. Tolmachev 07.10 09:15 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 07.10 07:45 2 - 3  
E. Anisimov - M. Sverdlov 07.10 16:00 0 - 3  
E. Glazun - M. Ilichev 07.10 11:15 0 - 3  
E. Masokin - E. Glazun 07.10 11:45 3 - 0  
E. Masokin - M. Ilichev 07.10 13:15 2 - 3  
E. Masokin - P. Semeshin 07.10 22:45 0 - 3  
I. Pandur - Kim Sen Ir 07.10 15:30 0 - 3  
I. Tolmachev - Vit. Pronin 07.10 08:15 3 - 2  
I. Valeriovich Nyrkov - G. Evglevskiy 07.10 15:15 0 - 3  
Ilya Novikov - N. Sukharnikov 07.10 03:00 1 - 3  
Ilya Novikov - S. Ogay 07.10 00:30 3 - 2  
K.N. Malahov - A. Vlasov 07.10 00:40 3 - 0  
Kim Sen Ir - E. Anisimov 07.10 15:00 2 - 3  
M. Chernyavskiy - A. Kononenko 07.10 08:30 3 - 0  
M. Chernyavskiy - O. Belugin 07.10 06:30 3 - 1  
M. Ilichev - Y. Shishko 07.10 12:15 1 - 3  
M. Marchenko - A. Mohnachev 07.10 13:00 0 - 3  
M. Marchenko - V. Dakhin 07.10 11:30 1 - 3  
M. Sverdlov - I. Pandur 07.10 14:30 3 - 0  
N. Sadovskiy - A. Uvarov 07.10 02:45 3 - 0  
N. Sadovskiy - K.N. Malahov 07.10 01:55 3 - 1  
N. Sukharnikov - V. Putilovsky 07.10 00:00 3 - 2  
N. Zhurba - I. Soldatov 07.10 01:15 0 - 3  
O. Belugin - A. Kolmin 07.10 09:00 0 - 3  
O. Belugin - A. Kononenko 07.10 07:30 3 - 2  
O. Kutuzov - D.M. Evlakhin 07.10 23:45 0 - 3  
Pav. Medvedev - V. Kalachev 07.10 15:45 0 - 3  
R. Agababyan - S. Muslikov 07.10 07:15 1 - 3  
S. Lanovenko - R. Agababyan 07.10 08:45 3 - 2  
S. Lanovenko - V. Klimentev 07.10 06:45 1 - 3  
S. Muslikov - S. Lanovenko 07.10 08:15 2 - 3  
S. Ogay - N. Sukharnikov 07.10 01:30 1 - 3  
S. Ogay - T. Turabekov 07.10 02:30 3 - 2  
T. Turabekov - V. Kalachev 07.10 22:30 3 - 0  
T. Turabekov - V. Putilovsky 07.10 01:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - I. Tolmachev 07.10 07:15 0 - 3  
V. Dakhin - A. Mohnachev 07.10 11:00 3 - 2  
V. Kalachev - A. Pravednov 07.10 23:30 0 - 3  
V. Kalachev - R. Pavlenko 07.10 15:15 1 - 3  
V. Klimentev - R. Agababyan 07.10 07:45 3 - 1  
V. Klimentev - S. Muslikov 07.10 09:15 0 - 3  
V. Putilovsky - Ilya Novikov 07.10 02:00 2 - 3  
Vit. Pronin - Dmi. Kolesnikov 07.10 09:45 3 - 0  
Vit. Pronin - V. Bazilevsky 07.10 08:45 0 - 3  
Y. Shishko - E. Glazun 07.10 12:45 1 - 3  
Y. Shishko - E. Masokin 07.10 10:45 2 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - St. Kilda 07.10 11:25 63 - 95  
Carlton - Geelong 07.10 08:35 44 - 70  
Hawthorn - Fremantle 07.10 05:45 46 - 108  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 07.10 11:00    
KIA Tigers - KT Wiz 07.10 11:00    
Kiwoom Heroes - NC Dinos 07.10 11:00    
Samsung Lions - Lotte Giants 07.10 11:00 3 - 2  
SSG Landers - Hanwha Eagles 07.10 11:00 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 07.10 10:00 4 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 07.10 11:00 3 - 1  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 07.10 09:00 2 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 07.10 07:00 6 - 2  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 07.10 11:00 1 - 8  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 07.10 10:30 0 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 07.10 02:00 7 - 5  
El Aguila de Veracruz - Bravos de Leon 07.10 02:00 1 - 0  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 07.10 02:00    
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 07.10 02:00 7 - 9  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 07.10 02:00 12 - 4  
Saraperos de Saltillo - Diablos Rojos del Mexico 07.10 02:00 2 - 3  
Sultanes de Monterrey - Rieleros de Aguascaliente 07.10 02:00 6 - 8  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 07.10 02:00 3 - 7  
Toros de Tijuana - Mariachis de Guadalajara 07.10 04:05 1 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Chicago WS 07.10 01:05 1 - 12  
Baltimore - Chicago WS (22:05) 07.10 22:05 3 - 8  
Boston - Philadelphia 07.10 01:10 11 - 5  
Boston - Philadelphia (22:10) 07.10 22:10 2 - 11  
Cleveland - Kansas City 07.10 01:10 2 - 1  
Houston - NY Yankees 07.10 02:10 0 - 4  
LA Dodgers - Arizona 07.10 04:10 2 - 5  
Miami - Atlanta 07.10 01:10 0 - 5  
Miami - Atlanta (22:10) 07.10 22:10 4 - 5  
Milwaukee - Cincinnati 07.10 02:10 0 - 2  
Minnesota - Detroit 07.10 02:10 4 - 2  
Minnesota - Detroit (20:10) 07.10 20:10 9 - 4  
NY Mets - Pittsburgh 07.10 01:10 13 - 4  
San Diego - Colorado 07.10 04:10 4 - 2  
San Francisco - Washington 07.10 03:45 5 - 3  
San Francisco - Washington (22:05) 07.10 22:05 10 - 4  
Seattle - LA Angels 07.10 04:10 7 - 3  
Tampa Bay - Toronto 07.10 01:10 7 - 1  
Tampa Bay - Toronto (19:10) 07.10 19:10 5 - 2  
Texas - Oakland 07.10 02:05 3 - 2  
Texas - Oakland (22:05) 07.10 22:05 4 - 8  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jim Williams - K. Painter 07.10 23:25 4 - 2  
Jim Williams - S. Hine 07.10 01:50 4 - 1  
Jos. Richardson - Mar. Adams 07.10 23:45 4 - 3  
K. Painter - N. Duff 07.10 00:40 0 - 4  
N. Duff - Jim Williams 07.10 00:00 2 - 4  
N. Duff - Way. Warren 07.10 01:35 0 - 4  
S. Hine - K. Painter 07.10 01:10 3 - 4  
Way. Warren - Jim Williams 07.10 00:55 4 - 1  
Way. Warren - Jos. Richardson 07.10 23:05 4 - 2  
Way. Warren - S. Hine 07.10 00:20 4 - 3  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - Paris Legion 07.10 21:15 3 - 0  
Florida Mutineers - Seattle Surge 07.10 22:25 3 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enterprise - Double Poney 07.10 20:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO, IEM Cologne, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Heroic 07.10 21:00 2 - 0  
Big - Team Liquid 07.10 16:45 2 - 0  
Faze Clan - Team Spirit 07.10 13:25 2 - 1  
Natus Vincere - Team Vitality 07.10 17:10 2 - 1  
Ninjas In Pyjamas - Virtus.pro 07.10 20:00 0 - 2  
Renegades - Furia eSports 07.10 13:25 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Pinnacle Cup,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Double Poney - Team Fiend 07.10 10:00 0 - 2  
Mibr - Lyngby Vikings 07.10 16:00 2 - 1  
X-Kom Ago - Coppenhagen Flames 07.10 13:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,The International,CNQ.Po)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Elephant.4Am 07.10 09:35 1 - 3  
Elephant.4Am - Team Magma 07.10 07:05 2 - 0  
E-Sport (Dota2,TheIntern,Westen EU Q,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Team Nigma 07.10 13:00 2 - 1  
Tundra Esports - OG 07.10 17:00 2 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Coldsiemens) - Italy (Gernaut) 07.10 09:24 3 - 3  
Belarus (Coldsiemens) - Poland (Hammer) 07.10 08:48 2 - 2  
Belarus (Coldsiemens) - Ukraine (Diamond) 07.10 10:00 6 - 8  
Italy (Gernaut) - Belarus (Coldsiemens) 07.10 07:36 2 - 0  
Poland (Hammer) - Belarus (Coldsiemens) 07.10 07:00 1 - 1  
Ukraine (Diamond) - Belarus (Coldsiemens) 07.10 08:12 3 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Miyagi) - Portugal (Cliff) 07.10 07:00 1 - 2  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 07.10 08:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 07.10 07:20 2 - 2  
France (Herculex) - Brazil (Miyagi) 07.10 06:00 0 - 2  
France (Herculex) - Norway (Nasmi) 07.10 08:00 2 - 2  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 07.10 07:40 2 - 4  
Mexico (Legolas) - Norway (Nasmi) 07.10 06:20 3 - 1  
Norway (Nasmi) - France (Herculex) 07.10 09:00 2 - 2  
Norway (Nasmi) - Scotland (Judoka) 07.10 08:20 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 07.10 09:20 3 - 0  
Scotland (Judoka) - Mexico (Legolas) 07.10 06:40 1 - 3  
E-Sport (KOG,World Cham Cup,Ph2 Q.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gank Gaming - Rogue Warriors 07.10 09:45 1 - 0  
Lgd Goose - Turnso Gaming 07.10 12:30 0 - 1  
Lgd Goose - Xianyou Gaming 07.10 14:00 1 - 0  
Mighty Tiger Gaming - Royal Never Give Up 07.10 09:00 1 - 0  
Mighty Tiger Gaming - Wanzhen Esports Club 07.10 10:15 1 - 0  
Royal Never Give Up - Super Club 07.10 10:40 1 - 0  
Super Club - Gank Gaming 07.10 12:00 0 - 1  
Talent Gaming - Gank Gaming 07.10 13:30 0 - 1  
Talent Gaming - Wanzhen Esports Club 07.10 11:30 1 - 0  
Turnso Gaming - Rogue Warriors 07.10 14:30 1 - 0  
Xianyou Gaming - Mighty Tiger Gaming 07.10 13:00 1 - 0  
Xianyou Gaming - Talent Gaming 07.10 15:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
INTZ eSports - Loud 07.10 19:00 0 - 1  
Red Canids - Flamengo eSports 07.10 19:55 1 - 0  
Rensga Esports - Netshoes Miners 07.10 20:55 1 - 0  
Vorax - Pain Gaming 07.10 18:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Life Esports - Damwon Gaming 07.10 13:00 0 - 2  
KT Rolster - Fredit Brion 07.10 10:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, LCL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Star Gaming - One Breath Gaming 07.10 15:55 1 - 0  
Crowcrowd - Rox 07.10 15:00 1 - 0  
Dragon Army - Unicorns of Love 07.10 17:05 0 - 1  
Vega Squadron - Ctrl Play 07.10 18:10 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Flyquest 07.10 01:00 0 - 1  
Golden Guardians - 100 Thieves 07.10 02:15 1 - 0  
Golden Guardians - Team Solomid 07.10 23:00 0 - 1  
Immortals - Evil Geniuses 07.10 03:10 0 - 1  
Team Dignitas - Team Liquid 07.10 04:10 0 - 1  
Team Solomid - Counter Logic Gaming 07.10 00:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LEC, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 - Mad Lions 07.10 17:45 0 - 1  
Fnatic - exceL eSports 07.10 19:55 1 - 0  
Misfits Gaming - Astralis 07.10 18:30 0 - 1  
Rogue - G2 Esports 07.10 20:45 0 - 1  
Team Vitality - SK Gaming 07.10 17:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LJL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axiz - Crest Gaming Act 07.10 07:15 0 - 1  
Axiz - Rascal Jester 07.10 09:45 1 - 0  
Crest Gaming Act - Burning Core 07.10 06:00 1 - 0  
DetonatioN FocusMe - Sengoku Gaming 07.10 13:30 1 - 0  
DetonatioN FocusMe - V3 Esports 07.10 11:00 1 - 0  
Fukuoka Softbank Hawks Ga - V3 Esports 07.10 12:15 1 - 0  
Rascal Jester - Burning Core 07.10 08:30 1 - 0  
Sengoku Gaming - Fukuoka Softbank Hawks Gaming 07.10 14:45 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LNG Esports - Estar Gaming 07.10 09:00 1 - 2  
Royal Never Give Up - Invictus Gaming 07.10 13:00 2 - 0  
TT Gaming - Edward Gaming 07.10 11:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Impunity - Berjaya Dragons 07.10 14:40    
J Team - Boom Esports 07.10 10:00 1 - 0  
J Team - Liyab Esports 07.10 11:50 1 - 0  
Liyab Esports - Hong Kong Attitude 07.10 13:40 0 - 1  
Machi E-Sports - Beyond Gaming 07.10 12:45 0 - 1  
PSG Talon - Alpha Esports 07.10 11:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5 Ronin - 1907 Fenerbahce Esports 07.10 12:55 1 - 0  
Galatasaray Esports - Galakticos 07.10 15:35    
Galatasaray Esports - Galakticos 07.10 19:00 1 - 0  
Nasr Turkey - Istanbul Wild Cats 07.10 14:40 1 - 0  
Supermassive Esports - Besiktas Esports Club 07.10 19:55 1 - 0  
Team Aurora - Dark Passage 07.10 13:45 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Ash) - Portland (Gatz) 07.10 21:30 50 - 45  
Brooklyn Nets (usedefault - LA Clippers (Zod) 07.10 10:00 34 - 42  
Brooklyn Nets (usedefault - Portland (Gatz) 07.10 07:36 34 - 43  
LA Clippers (Zod) - Brooklyn Nets (usedefault 07.10 08:12 42 - 36  
LA Clippers (Zod) - Milwaukee (Joker) 07.10 09:24 50 - 47  
LA Clippers (Zod) - Portland (Gatz) 07.10 07:00 44 - 54  
Milwaukee (Joker) - Brooklyn Nets (usedefault 07.10 08:48 51 - 41  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia (Dazai) - Milwaukee (Kodas) 07.10 05:00 51 - 58  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Chicago (Jimmy_Walker13) 07.10 06:30 73 - 53  
Miami (amuralex) - Cleveland (kotpirog131) 07.10 05:55 72 - 73  
New York (iehbr_) - Charlotte (Dankarakoz6) 07.10 11:20 66 - 72  
Toronto (Aplln7) - New York (iehbr_) 07.10 10:45    
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Zod) - Denver (Gatz) 07.10 11:00 47 - 40  
Portland (Joker) - Dallas (Zod) 07.10 11:36 49 - 55  
Portland (Joker) - Denver (Gatz) 07.10 12:12 48 - 49  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Reign - Boston Uprising 07.10 21:00 3 - 0  
Dallas Fuel - Houston Outlaws 07.10 00:00 3 - 0  
Hangzhou Spark - Shanghai Dragons 07.10 14:00 1 - 3  
Los Angeles Valiant - Chengdu Hunters 07.10 12:30 0 - 3  
New York Excelsior - Philadelphia Fusion 07.10 11:00 3 - 1  
Toronto Defiant - Dallas Fuel 07.10 22:25 1 - 3  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faze Clan - Team One Esports 07.10 20:20 0 - 1  
Furia Esports - Intz Esports Club 07.10 19:25 1 - 0  
Team Liquid - Santos E-sports 07.10 18:00 0 - 1  
W7m Gaming - Black Dragons E-sports 07.10 21:30 1 - 0  
E-Sport (R6S, Oceanic Nat., Reg.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Wildcard Gaming 07.10 12:00 1 - 0  
Pittsburgh Knights - Lfo 07.10 14:00 1 - 0  
Roflcopter Gg - Rhythm 07.10 11:00 1 - 0  
Team Bliss - Order 07.10 13:00 1 - 0  
E-Sport (R6S,Korean Open Summer,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - T1 07.10 07:00 0 - 1  
Damwon Gaming - Faust 07.10 10:00 1 - 0  
Sga Esports - Starrise 07.10 09:00 1 - 0  
Talon Esports - 5Pm Supremacy 07.10 08:00 1 - 0  
E-Sport (SC2, World Team League,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afreeca Freecs - Shopify Rebellion 07.10 12:00 5 - 7  
Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cascavel - ACBF Carlos Barbosa 07.10 19:30 2 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pato Branco - Praia Clube 07.10 22:00 5 - 2  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Stampede - Dunedin Thunder 07.10 08:45 6 - 0  
Kerékpár (Tour de France - 14. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - K. Elissonde 07.10 12:25 1 - 0  
J. Alaphilippe - W. van Aert 07.10 12:25 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - M. Cattaneo 07.10 12:25 0 - 1  
Mic. Woods - Dan. Martin 07.10 12:25 1 - 0  
S. Colbrelli - Mic. Matthews 07.10 12:25 1 - 0  
S. Higuita - R.A. Almeida Guerreiro 07.10 12:25 1 - 0  
T. Pogacar - J. Vingegaard 07.10 12:25 1 - 0  
Tour de France 2021 - 14. szakasz 07.10 17:15    
Tour de France 2021 - 14. szakasz - Top 3 07.10 17:15    
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Mali - U19Japán 07.10 13:30 104 - 66  
U19Puerto Rico - U19Dél-Korea 07.10 10:30 99 - 89  
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Litvánia - U19Argentína 07.10 14:00 107 - 81  
U19Spanyolország - U19Szenegál 07.10 11:00 83 - 67  
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19Lettország (Helyszín: Lettország) 07.10 16:30 89 - 44  
U19Irán - U19Törökország 07.10 19:30 61 - 84  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Szerbia 07.10 20:00 75 - 69  
U19Kanada - U19USA 07.10 17:00 86 - 92  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország 07.10 20:30 79 - 87  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország 07.10 17:30 80 - 75  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Atlanta 07.10 01:00 84 - 72  
Indiana - New York 07.10 01:00 82 - 69  
Las Vegas - Minnesota 07.10 04:30 67 - 77  
Phoenix - Seattle 07.10 03:00 85 - 77  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Taranaki Mountainairs 07.10 09:30 100 - 74  
Canterbury Rams - Nelson Giants 07.10 09:30 82 - 82, h.u. 95 - 90  
Manawatu Jets - Wellington Saints 07.10 09:30 80 - 103  
Krikett (ODI Series (ENG-PAK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Pakisztán 07.10 12:00    
Krikett (T20 Series (WI-AUS))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Indies - Ausztrália 07.10 01:30 1 - 0  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Brazília 07.10 14:45 32 - 25  
Spanyolország - Portugália 07.10 18:00 38 - 32  
Labdarúgás (Afrikai Konföderációs Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Kabylie 07.10 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Mitre Santiago del Estero 07.10 20:00 0 - 0  
Nueva Chicago - Alvarado 07.10 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Independiente de Mendoza 07.10 20:00 1 - 1  
Defensores de Belgrano - Tristan Suarez 07.10 20:00 1 - 6  
San Telmo - Gimnasia Jujuy 07.10 20:15 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Atl. Fenix 07.10 20:00 2 - 0  
CA San Miguel - Comunicaciones 07.10 20:00 2 - 0  
Canuelas - Defensores Unidos 07.10 20:00 1 - 3  
Talleres de Remedios - UAI Urquiza 07.10 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - San Jose de Oruro 07.10 20:30 3 - 0  
Real Potosi - The Strongest 07.10 20:30 1 - 3  
Real Tomayapo - Independiente Petrolero 07.10 01:30 0 - 2  
Royal Pari Santa Cruz - Jorge Wilstermann 07.10 23:00 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Cruzeiro MG 07.10 21:30 3 - 3  
Goiás - Nautico PE 07.10 02:30 0 - 1  
Londrina - Guarani SP 07.10 00:00 0 - 1  
Operario PR - Brasil de Pelotas 07.10 16:00 2 - 1  
Vasco da Gama RJ - Sampaio Correa MA 07.10 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altos PI - Santa Cruz PE 07.10 22:00 1 - 0  
Volta Redonda - Jacuipense 07.10 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirassol SP - Parana 07.10 20:00 0 - 3  
Oeste - Ituano 07.10 22:00 0 - 1  
Ypiranga RS - Novorizontino 07.10 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Bragantino 07.10 22:30 2 - 2  
Gremio RS - Internacional RS 07.10 21:30 0 - 0  
Palmeiras SP - Santos SP 07.10 21:30 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Rangers de Talca 07.10 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arturo Fernandez Vial - Coquimbo Unido 07.10 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Peru 07.10 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (COSAFA Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botswana - Lesotho 07.10 12:00 4 - 0  
Szváziföld - Zambia 07.10 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Seoul E-Land 07.10 13:00 0 - 2  
Gimcheon Sangmu - Anyang 07.10 12:00 2 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Dzjerzsinszk - Lokomotív Gomel 07.10 13:30 0 - 1  
Krumkacsi Minszk - Orsa 07.10 15:30 6 - 0  
Szlonyim-2017 - Lida 07.10 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Dinamo Breszt 07.10 15:30 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - Musan Salama 07.10 16:00 1 - 1  
KPV Kokkola - Klubi 04 07.10 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - TPV 07.10 16:00 5 - 0  
GrIFK - HJS Akatemia 07.10 16:00 1 - 2  
Jazz Pori - Vantaa JS 07.10 16:00 3 - 1  
PIF Pargas - Ilves 2 07.10 16:30 6 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - PS Kemi 07.10 16:00 2 - 1  
Narpes Kraft - Seinäjoen JK 2 07.10 16:00 1 - 2  
Rovaniemi PS 2 - VIFK 07.10 17:00 0 - 3  
Vaajakoski - OLS Oulu 07.10 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salvador - Curacao 07.10 23:00    
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Machine Sazi Tabriz 07.10 19:00 1 - 0  
Persepolis - Aluminium Arak 07.10 18:25 2 - 0  
Saipa Karaj - Esteghlal Tehran 07.10 17:20 0 - 2  
Sepahan - Sanat Naft Abadan 07.10 18:15 4 - 1  
Tractor Tabriz - Gol Gohar Sirjan 07.10 17:45 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kordrengir - Vestri 07.10 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kari Akranes - Magni 07.10 18:00 1 - 2  
KF Fjallabyggdar - Haukar 07.10 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujieda MYFC - Gainare Tottori 07.10 10:00 0 - 2  
Kagoshima Utd. - Kataller Toyama 07.10 12:00 2 - 2  
Vanraure Hachinohe - Kamatamare Sanuki 07.10 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oita Trinita - Urawa RD 07.10 12:00 1 - 0  
Vegalta Sendai - Sapporo 07.10 12:00 1 - 1  
Yokohama FM - Avispa Fukuoka 07.10 11:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Angeviolet Hiroshima 07.10 09:00 6 - 1  
Ehime FC - Yokohama Seagulls 07.10 08:00 0 - 4  
Iga Kunoichi - Harima Albion 07.10 09:00 2 - 1  
Orca Kamogawa - Sfida Setagaya 07.10 11:00 1 - 1  
Speranza Osaka-Takatsuki - Yamato Sylphid 07.10 08:00 2 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Aqaba - Shabab Al-Ordon 07.10 17:00 0 - 0  
Sahab - Al-Hussein (JOR) 07.10 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bamboutos de Mbouda - Eding Sport de Lekie 07.10 16:00 1 - 1  
Canon Sport de Yaounde - APEJES Academy 07.10 16:30 2 - 2  
Colombe Spor - UMS de Loum 07.10 14:30 0 - 0  
Dragon de Yaounde - Avion du Nkam 07.10 14:30 2 - 1  
Fortuna de Mfou - PWD Bamenda 07.10 16:30 2 - 1  
New Star de Douala - Astres de Douala 07.10 16:00 0 - 2  
Panthere Sport du Nde - Tonnerre Kalara de Yaounde 07.10 16:00 1 - 0  
Yong Sports Academy - Coton Sport de Garoua 07.10 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - FC Edmonton 07.10 20:00 2 - 1  
Pacific Langford - York Utd. 07.10 23:00 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dziugas Telsiai - Riteriai Vilnius 07.10 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Cincinnati - Columbus 07.10 01:30 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsdalen - Eidsvold Turn 07.10 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Tromsö 07.10 20:00 1 - 1  
Mjöndalen - Haugesund 07.10 18:00 3 - 0  
Rosenborg - Kristiansund 07.10 18:00 1 - 0  
Sandefjord - Sarpsborg 07.10 18:00 2 - 0  
Viking Stavanger - Strömsgodset 07.10 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Klepp 07.10 15:00 3 - 0  
Kolbotn - LSK Kvinner 07.10 15:00 1 - 2  
Lyn - Rosenborg 07.10 16:00 1 - 2  
Sandviken - Valerenga 07.10 15:00 3 - 0  
Stabaek - Arna-Björnar 07.10 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capalaba Bulldogs - Brisbane Strikers 07.10 11:15 1 - 0  
Magpies Crusaders Utd. - Gold Coast Knights 07.10 11:30 1 - 5  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide City FC - Campbelltown City 07.10 09:45 2 - 1  
Adelaide Croatia Raiders - Adelaide Blue Eagles 07.10 07:30 3 - 1  
Adelaide Olympic - Cumberland Utd. 07.10 10:30 1 - 1  
Adelaide Utd. 2 - South Adelaide FC 07.10 12:00 1 - 0  
North Eastern Metrostars - Adelaide Comets 07.10 12:00 2 - 2  
Sturt Lions - Croydon Kings 07.10 07:30 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Devonport City - Glenorchy Knights 07.10 06:15 4 - 0  
Launceston City - Clarence Zebras 07.10 08:30 2 - 0  
Olympia Warriors - Kingborough Lions 07.10 08:30 1 - 2  
Riverside Olympic - South Hobart 07.10 06:30 0 - 4  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armadale - Rockingham City 07.10 09:00 0 - 5  
Bayswater City - Perth SC 07.10 09:00 1 - 4  
Cockburn City - Perth Glory 2 07.10 09:00 1 - 1  
ECU Joondalup - Sorrento 07.10 09:00 2 - 3  
Gwelup Croatia - Balcatta 07.10 09:00 3 - 1  
Inglewood Utd. - Floreat Athena 07.10 09:00 4 - 2  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Racing Louisville 07.10 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akron Toljatti - SZKA Habarovszk 07.10 15:00 1 - 2  
Fakel Voronyezs - Baltika Kalinyingrád 07.10 17:00 3 - 3  
Kamaz - Alanyija Vlagyikavkaz 07.10 16:00 1 - 1  
Kubany Krasznodar - Torpedo Moszkva 07.10 16:30 1 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Olimp-Dolgoprudnyij 07.10 17:00 1 - 0  
Orenburg - Volgar Asztrahany 07.10 16:00 4 - 0  
Rotor Volgográd - Teksztilsik Ivanovo 07.10 18:00 0 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - FK Krasznodar 2 07.10 17:00 0 - 0  
Velesz Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 07.10 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Rubin Kazany 07.10 17:00 1 - 0  
CSZKA Moszkva - Rosztov 07.10 15:00 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zvezda-2005 Perm 07.10 11:00 0 - 1  
Kubanocska Krasznodar - Lokomotív Moszkva 07.10 16:30 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Atyra 07.10 20:30 1 - 3  
Rubio Nu - Tacuary Asuncion 07.10 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Román Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Univ. Craiova 1948 CS 07.10 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Stirling Albion 07.10 16:00 2 - 3  
Peterhead - Hearts 07.10 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin - Arbroath 07.10 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montrose - Brora Rangers 07.10 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Livingston 07.10 16:00 0 - 3  
Cowdenbeath - Raith Rovers 07.10 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Ayr Utd. 07.10 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Annan 07.10 16:00 1 - 1  
Queen of South - Queen's Park 07.10 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Kilbride - Kilmarnock 07.10 16:00 0 - 2  
Stranraer - Greenock Morton 07.10 16:00    
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - St. Mirren 07.10 16:00    
Partick Thistle - Dunfermline 07.10 16:00 2 - 4  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Ljungskile 07.10 16:00 1 - 1  
Lunds BK - Qviding 07.10 14:00 3 - 1  
Oskarshamn - Assyriska Turabdin 07.10 16:00 6 - 2  
Skövde - Linköping City 07.10 16:00 5 - 0  
Österlen - Utsikten 07.10 16:00 1 - 8  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Täby FK 07.10 14:00 5 - 1  
Gefle - IF Karlstad 07.10 19:00 2 - 1  
Hammarby Talang - Haninge 07.10 16:00 3 - 3  
Örebro Syrianska - Assyriska FF 07.10 16:00 4 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Varberg 07.10 17:30 2 - 1  
FF Malmö - Sirius 07.10 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diambars de Saly - AS Pikine 07.10 19:00 4 - 0  
Teungueth FC - Stade de Mbour 07.10 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - River Plate Montevideo 07.10 22:15 1 - 2  
Plaza Colonia - Sud América 07.10 20:00 1 - 0  
Villa Espanola - Dep. Maldonado 07.10 17:45 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Mexico Utd. - Colorado Springs 07.10 03:30 3 - 1  
Real Monarchs - El Paso 07.10 04:00 1 - 3  
Tulsa - Louisville City 07.10 22:00 3 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Atl. Venezuela 07.10 23:00 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Dep. Lara 07.10 01:00 4 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Gamba Osaka 07.10 16:00 2 - 1  
Tampines Rovers - Chiangrai Utd. 07.10 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Drogheda Utd. 07.10 20:30 1 - 1  
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - A.J. Allmendinger (Atlanta Credit Karma Money) 07.10 21:30 1 - 0  
J. Allgaier - D. Hemric (Atlanta Credit Karma Money) 07.10 21:30 1 - 0  
M. Annett - R. Herbst (Atlanta Credit Karma Money) 07.10 21:30    
M. Snider - Brand. Brown (Atlanta Credit Karma Money) 07.10 21:30 1 - 0  
N. Gragson - Bra. Jones (Atlanta Credit Karma Money) 07.10 21:30 1 - 0  
XFinity Series, Atlanta Credit Karma Money 250 2021 07.10 21:30    
XFinity Series, Atlanta Credit Karma Money 250 2021 - Top 3 07.10 21:30    
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Kempeleen Kiri 07.10 15:00 2 - 0  
Kiteen Pallo-90 - Koskenkorvan Urheilijat 07.10 14:00 0 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Mynamaen Vesa 07.10 16:00 2 - 0  
Kempeleen Kiri - Roihuttaret Helsinki 07.10 12:00 2 - 0  
Siilinjarven Pesis - Manse Tampere 07.10 15:00 0 - 2  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Old Glory DC - San Diego Legion 07.10 23:00 38 - 29  
Rugby Utd. New York - Houston Sabercats 07.10 20:00 54 - 19  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Sydney Roosters 07.10 11:35 16 - 22  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kanada 07.10 16:00 70 - 14  
Wales - Argentína 07.10 14:00 20 - 20  
Írország - USA 07.10 20:15 71 - 10  
Új-Zéland - Fidzsi-szigetek 07.10 09:05 57 - 23  
Röplabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Azerbajdzsán 07.10 18:00 3 - 0  
Norvégia - Egyiptom 07.10 15:00 2 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Argentína 07.10 17:30 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szerbia - U20Dominikai Köztársaság 07.10 15:00 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Thaiföld - U20USA 07.10 15:30 0 - 3  
U20Törökország - U20Oroszország 07.10 18:30 1 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Egyiptom - U20Fehéroroszország 07.10 20:30 2 - 3  
U20Olaszország - U20Lengyelország 07.10 18:00 3 - 1  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Argentína 07.10 20:30 3 - 1  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Liamin N / Myskiv T 07.10 17:15 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Tijan A / Younousse C 07.10 13:00 0 - 2  
Liamin N / Myskiv T - Boermans S / De Groot Y 07.10 14:00 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Boermans S / De Groot Y 07.10 18:30 1 - 2  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Bansley H / Wilkerson B 07.10 11:00 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Huberli T / Betschart N 07.10 15:00 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - SeixasFreitas/SolbergSalg 07.10 16:00 2 - 0  
Kociolek K / Wojtasik K - Graudina T / Kravcenoka A 07.10 10:00 0 - 2  
Tenisz (Ajaccio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - C. Chidekh 07.10 18:50 0 - 2  
P. Tsitsipas - L. Pourroy 07.10 21:20 2 - 1  
Tenisz (Almada, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Cox - D. Vale 07.10 12:20 2 - 0  
F. Coelho - J.L. Reis da Silva 07.10 10:30 2 - 0  
Tenisz (Amstelveen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Lemoine - A. Cadantu 07.10 13:20 2 - 1  
Yana Morderger - C. Ferrando 07.10 10:50 2 - 1  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Govortsova - N. Parrizas-Diaz 07.10 16:10 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mihalikova T / Rakhimova - Bjorklund M / Kung L 07.10 16:10 1 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Altmaier - Mar. Möller 07.10 11:00 2 - 0  
H. Laaksonen - D. Altmaier 07.10 15:30 0 - 2  
V. Kopriva - H. Laaksonen 07.10 11:00 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabanov I / Sabanov M - Walkow S / Zielinski J 07.10 13:30 1 - 2  
Tenisz (Budapest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - E. Gorgodze 07.10 14:40 1 - 2  
C. Bucsa - Drahota-Szabó D. 07.10 14:40 2 - 1  
Car. Alves - M. di Giuseppe 07.10 17:25 1 - 2  
J. Grabher - Tóth A.K. 07.10 12:20 2 - 0  
J.A. Cristian - Stollár F. 07.10 18:00 2 - 1  
K. Volynets - A. Lazaro Garcia 07.10 15:35 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - V. Duval 07.10 10:00 0 - 2  
M.B. Bulgaru - K. Gerlach 07.10 11:55 2 - 1  
O. Danilovic - I. Burillo Escorihuela 07.10 11:40 2 - 0  
P. Ormaechea - K. Bondarenko 07.10 10:00 2 - 0  
Z. Zlochova - J. Loeb 07.10 13:40 0 - 2  
Tenisz (Casinalbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arnaldi - F. Agamenone 07.10 20:30 0 - 2  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - Gálfi D. 07.10 14:20 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yastremska - E-G. Ruse 07.10 12:00 1 - 2  
J. Niemeier - A. Petkovic 07.10 14:20 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharma A / Van Der Hoek R - Barthel M / Minella M 07.10 17:40 2 - 0  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - E. Gulbis 07.10 14:00 2 - 0  
C. Taberner - N. Guttau 07.10 11:00 2 - 0  
D. Dzumhur - M. Marterer 07.10 15:55 1 - 2  
D. Masur - Dan. Petrovic 07.10 11:00 2 - 1  
F. Horansky - A. Molcan 07.10 14:35 0 - 2  
J. Kovalik - Zhizhen Zhang 07.10 12:50 0 - 2  
J.P. Varillas - J. Forejtek 07.10 16:20 2 - 0  
L. Lane - S. Nagal 07.10 12:40 0 - 2  
R. Molleker - S. Baez 07.10 15:15 0 - 2  
S. Diez - O. Otte 07.10 12:15 2 - 0  
T. Kamke - A. Giannessi 07.10 14:05 0 - 2  
T. Seyboth Wild - M. Rosenkranz 07.10 11:00 2 - 0  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Johnson H - Kuhn N / Lane L 07.10 18:05 2 - 0  
Vance J / Whiting T - Giannessi A / Taberner C 07.10 17:15 1 - 2  
Tenisz (Lisszabon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ell. Perez - O. Gadecki 07.10 12:00 2 - 0  
Lulu Sun - A. Kulikova 07.10 13:35 2 - 1  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Wessels - M. Tepavac 07.10 15:00 2 - 1  
R. Nijbör - N. Hardt 07.10 13:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M.F. Descotte - V. Vacherot 07.10 10:30 0 - 2  
Rin. Hijikata - O. Kumar 07.10 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raggi - V. Ryser 07.10 10:30 2 - 1  
E. Mandlik - Jul. Riera 07.10 10:30 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Kuznetsov - Yu Hsiou Hsu 07.10 08:50 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Mikulskyte - V. Koval 07.10 08:30 2 - 0  
S. Sharipova - A. Tikhonova 07.10 06:45 0 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Serdarusic - V. Sachko 07.10 15:00 0 - 2  
S. Caruso - T.M. Etcheverry 07.10 16:55 1 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etcheverry T M / Olivo R - Sachko V / Stricker D 07.10 22:05 1 - 2  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Peliwo - M. Karol 07.10 10:00    
M. Karol - D. Wenger 07.10 12:40 1 - 2  
T. Jirousek - R.A. Burruchaga 07.10 10:25 2 - 0  
Tenisz (Prokuplje, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Bojovic - D. Semenistaja 07.10 10:00 0 - 2  
N. Senic - A.G. Vasilescu 07.10 10:00 2 - 0  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - M.L. Carle 07.10 10:00 2 - 0  
Asia Muhammad - D. Hindova 07.10 13:45 2 - 0  
B. Miklova - N. Bains 07.10 12:30    
E. Bektas - En Shuo Liang 07.10 10:00 0 - 2  
I. Shinikova - R. Bhatia 07.10 13:20 2 - 0  
L. Klimovicova - A. Zakharova 07.10 15:05 0 - 2  
M. Kolodziejova - C. Perrin 07.10 13:55 0 - 2  
P. Kubikova - J.A. Burrage 07.10 11:15 0 - 2  
R. Sramkova - B. Palicova 07.10 12:40 2 - 0  
Sam. Murray - T. Valentova 07.10 11:15    
Tara Moore - Yue Yuan 07.10 11:20 0 - 2  
U. Radwanska - D. Salkova 07.10 10:00 2 - 0  
Tenisz (Salzburg-Anif, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - J.I. Londero 07.10 13:50 2 - 0  
N. Jarry - F. Bagnis 07.10 12:00 0 - 2  
Tenisz (Salzburg-Anif, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Galdos S - Galloway R / Lawson A 07.10 15:25 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Weis - F. Comesana 07.10 10:00 0 - 2  
D.N. Madaras - Hanwen Li 07.10 09:00 2 - 0  
Tenisz (Torino, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Bouzas Maneiro - D. Parry 07.10 14:00 0 - 2  
L. Bronzetti - Udvardy P. 07.10 10:55 2 - 1  
Tenisz (Velenje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cri. Rodriguez - Alex. Shevchenko 07.10 11:00 1 - 2  
P. Rikl - G. Lama 07.10 11:45 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Pavic M - Granollers M / Zeballos H 07.10 20:25 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Kar. Pliskova 07.10 15:00 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudermetova V / Vesnina E - Hsieh S W / Mertens E 07.10 17:10 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski N / Krawczyk D - Zhang S / Peers J 07.10 16:15 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Ramirez Sanchez - S. Barrera 07.10 05:00 1 - 0  
H.F. Tanajara Jr. - W. Zepeda 07.10 02:00 0 - 1  
Jos. Diaz Jr. - J. Fortuna 07.10 04:00 1 - 0  
Zach Parker - S. Husanov 07.10 20:50 1 - 0  

 

2021.07.09.
Asztalitenisz (Challenger Series, 27. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andr. Sitak - E. Chtchetinine 07.09 12:30 3 - 0  
Andr. Sitak - S. Suravajjula 07.09 09:50 0 - 3  
E. Chtchetinine - S. Suravajjula 07.09 15:30 3 - 1  
F. Kuzmin - D. Schwarzer 07.09 09:10 3 - 1  
F. Kuzmin - E. Chtchetinine 07.09 13:25 1 - 3  
F. Kuzmin - J. Chandra 07.09 14:50 0 - 3  
F. Kuzmin - S. Suravajjula 07.09 11:50 3 - 1  
J. Chandra - D. Schwarzer 07.09 11:10 3 - 0  
J. Chandra - S. Happek 07.09 08:30 3 - 0  
J. Chandra - S. Suravajjula 07.09 14:05 1 - 3  
S. Happek - V. Rakov 07.09 10:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ekzhanov - D. Tikhnenko 07.09 10:30 1 - 3  
A. Ekzhanov - E.V. Makarenkov 07.09 12:30 3 - 2  
A. Girevenkov - N. Zhurba 07.09 22:45 0 - 3  
A. Klavdenkov - I. Matveev 07.09 17:10 3 - 1  
A. Kolmin - Alb. Bogomolov 07.09 08:00 3 - 1  
A. Libackiy - E. Grishaev 07.09 12:15 0 - 3  
A. Silantev - D. Merzlikin 07.09 19:45 3 - 2  
A. Silantev - V. Melnikov 07.09 21:15 2 - 3  
A. Vlasov - N. Sadovskiy 07.09 23:50 1 - 3  
A. Zabrodin - N. Pashkov 07.09 16:15 3 - 1  
A.R. Kazakov - A. Ekzhanov 07.09 12:00 3 - 0  
Alb. Bogomolov - I. Sergeevich 07.09 06:30 1 - 3  
Alb. Bogomolov - Ser. Ovechkin 07.09 08:30 2 - 3  
Ale. Fedorov - V. Sinkovskiy 07.09 07:15 3 - 2  
D. Balakin - O. Kutuzov 07.09 02:45 3 - 2  
D. Balakin - Y.V. Lbov 07.09 01:45 3 - 1  
D. Merzlikin - V. Melnikov 07.09 19:15 1 - 3  
D. Petrochenko - I. Moshkov 07.09 21:20 3 - 1  
D. Petrochenko - S. Nikulin 07.09 07:45 3 - 2  
D. Petrochenko - V. Bazilevsky 07.09 09:15 3 - 2  
D. Tikhnenko - A.R. Kazakov 07.09 13:00 2 - 3  
D. Tikhnenko - E.V. Makarenkov 07.09 11:30 1 - 3  
D. Tikhnenko - V. Mishakin 07.09 20:00 3 - 0  
D. Tunitsyn - D. Petrochenko 07.09 20:30 3 - 0  
D.M. Evlakhin - D. Balakin 07.09 00:45 3 - 1  
D.M. Evlakhin - Y.V. Lbov 07.09 03:15 3 - 2  
E. Anisimov - M. Sverdlov 07.09 17:00 3 - 2  
E. Anisimov - S. Kulikov 07.09 15:30 3 - 0  
E. Grishaev - F. Ambrosimov 07.09 10:45 3 - 1  
E. Grishaev - I. Valeriovich Nyrkov 07.09 12:45 0 - 3  
E. Mishutin - D. Petrochenko 07.09 06:45 1 - 3  
E. Mishutin - S. Nikulin 07.09 08:45 2 - 3  
E.V. Makarenkov - A.R. Kazakov 07.09 11:00 2 - 3  
F. Ambrosimov - A. Libackiy 07.09 13:15 3 - 0  
F. Ambrosimov - I. Valeriovich Nyrkov 07.09 11:45 3 - 1  
I. Matveev - V. Bazilevsky 07.09 18:00 0 - 3  
I. Meteleshko - E. Anisimov 07.09 14:30 2 - 3  
I. Meteleshko - S. Kulikov 07.09 16:30 3 - 1  
I. Moshkov - D. Tunitsyn 07.09 21:45 0 - 3  
I. Moshkov - I. Soldatov 07.09 20:05 3 - 1  
I. Sergeevich - A. Kolmin 07.09 09:00 3 - 1  
I. Sergeevich - Ser. Ovechkin 07.09 07:30 3 - 1  
I. Soldatov - D. Petrochenko 07.09 22:10 3 - 1  
I. Soldatov - D. Sayanov 07.09 23:45 3 - 1  
I. Soldatov - D. Tunitsyn 07.09 20:55 3 - 1  
I. Tolmachev - A. Klavdenkov 07.09 17:35 3 - 0  
I. Tolmachev - I. Matveev 07.09 18:50 1 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - A. Libackiy 07.09 11:15 2 - 3  
K. Bystrushkin - N. Sadovskiy 07.09 13:15 1 - 3  
K. Churin - A.Y. Fedosov 07.09 03:00 1 - 3  
K. Churin - S. Ogay 07.09 00:30 1 - 3  
K.N. Malahov - A. Uvarov 07.09 23:25 3 - 2  
M. Sverdlov - I. Meteleshko 07.09 16:00 3 - 1  
N. Pashkov - O. Soldusov 07.09 14:45 3 - 2  
N. Pashkov - S. Lanin 07.09 16:45 1 - 3  
N. Sadovskiy - S. Burov 07.09 14:15 0 - 3  
N. Sukharnikov - T. Turabekov 07.09 22:30 1 - 3  
O. Kutuzov - V. Shirshov 07.09 01:15 3 - 0  
O. Soldusov - A. Zabrodin 07.09 17:15 0 - 3  
O. Soldusov - S. Lanin 07.09 15:45 3 - 0  
P. Semeshin - A.D. Volkov 07.09 03:15 2 - 3  
P. Semeshin - V. Safonov 07.09 00:45 3 - 1  
S. Burov - K. Bystrushkin 07.09 14:45 3 - 0  
S. Burov - V. Beliakov 07.09 12:45 3 - 1  
S. Kulikov - M. Sverdlov 07.09 15:00 3 - 0  
S. Kuzmin - D. Tikhnenko 07.09 19:00 1 - 3  
S. Lanin - A. Zabrodin 07.09 15:15 2 - 3  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 07.09 07:15 1 - 3  
S. Ogay - A.Y. Fedosov 07.09 01:30 2 - 3  
S. Ogay - T. Turabekov 07.09 02:30 0 - 3  
Ser. Ovechkin - A. Kolmin 07.09 07:00 1 - 3  
T. Turabekov - Ilya Novikov 07.09 23:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Klavdenkov 07.09 18:25 2 - 3  
V. Bazilevsky - E. Mishutin 07.09 08:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - I. Tolmachev 07.09 16:45 2 - 3  
V. Beliakov - K. Bystrushkin 07.09 13:45 0 - 2  
V. Beliakov - N. Sadovskiy 07.09 15:15 2 - 3  
V. Kasatkin - D. Tikhnenko 07.09 21:00 3 - 2  
V. Kasatkin - S. Kuzmin 07.09 19:30 1 - 3  
V. Mishakin - S. Kuzmin 07.09 20:30 0 - 3  
V. Mishakin - V. Kasatkin 07.09 18:30 3 - 1  
V. Nemashkalo - Ale. Fedorov 07.09 08:45 0 - 3  
V. Nemashkalo - V. Selkin 07.09 06:45 2 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 07.09 23:00 2 - 3  
V. Safonov - A.D. Volkov 07.09 01:45 3 - 2  
V. Safonov - N. Zhurba 07.09 02:45 0 - 3  
V. Selkin - Ale. Fedorov 07.09 07:45 3 - 2  
V. Selkin - V. Sinkovskiy 07.09 09:15 1 - 3  
V. Shirshov - D.M. Evlakhin 07.09 02:15 0 - 3  
V. Sinkovskiy - V. Nemashkalo 07.09 08:15 0 - 3  
Y.V. Lbov - V. Shirshov 07.09 00:15 3 - 0  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Simbine - T. Bromell (100 m, Monaco) 07.09 21:25 1 - 0  
Alison dos Santos - K. McMaster (400 m gátfutás, Monaco) 07.09 20:00    
B.T. Takele - Hill. Bor (3000 m akadályfutás, Monaco) 07.09 20:45 0 - 1  
C. Hussong - M. Andrejczyk (női gerelyhajítás, Monaco) 07.09 19:20 0 - 1  
F.C. Rotich - M. Arop (800 m, Monaco) 07.09 21:05 0 - 1  
I. Ivanyuk - G. Tamberi (magasugrás, Monaco) 07.09 19:50 1 - 0  
K. Nageotte - K. Stefanidi (női rúdugrás, Monaco) 07.09 19:20 1 - 0  
M. Tentoglou - T. Gayle (távolugrás, Monaco) 07.09 20:50 1 - 0  
R.M. Almanza - N. Goule (női 800 m, Monaco) 07.09 20:15 0 - 1  
S-A. Fraser-Pryce - S. Miller-Uibo (női 200 m, Monaco) 07.09 20:40 0 - 1  
Sif. Hassan - F.C. Kipyegon (női 1500 m, Monaco) 07.09 21:15 0 - 1  
Tim. Cheruiyot - Jakob Ingebrigtsen (1500 m, Monaco) 07.09 20:30 1 - 0  
W.M. Yavi - H. Kiyeng (női 3000 m akadályfutás, Monaco) 07.09 21:35 0 - 1  
Yul. Rojas - Sha. Ricketts (női hármasugrás, Monaco) 07.09 19:05 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Adelaide Crows 07.09 11:50 84 - 21  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 07.09 11:30    
KIA Tigers - KT Wiz 07.09 11:30 10 - 4  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 07.09 11:30    
Samsung Lions - Lotte Giants 07.09 11:30 5 - 9  
SSG Landers - Hanwha Eagles 07.09 11:30 3 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 07.09 10:45 1 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 07.09 11:00 0 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 07.09 10:45 3 - 1  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 07.09 11:00 4 - 1  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 07.09 10:30 4 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 07.09 02:00 9 - 6  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 07.09 02:00 9 - 1  
Mariachis de Guadalajara - Pericos de Puebla 07.09 02:00    
Olmecas de Tabasco - El Aguila de Veracruz 07.09 02:00 6 - 0  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca 07.09 02:00 2 - 1  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 07.09 02:00    
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 07.09 02:00 3 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 07.09 02:00 2 - 2  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 07.09 04:05 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 07.09 01:05    
Chicago Cubs - Philadelphia 07.09 02:05 0 - 8  
Chicago Cubs - St. Louis (20:20) 07.09 20:20 10 - 5  
Cleveland - Kansas City 07.09 01:10 7 - 4  
Milwaukee - Cincinnati 07.09 02:10 5 - 3  
Minnesota - Detroit 07.09 02:10 5 - 3  
NY Mets - Pittsburgh 07.09 01:10    
San Diego - Washington 07.09 03:10 9 - 8  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wawrzewski - Gary Stone 07.09 11:40 4 - 3  
D. Wawrzewski - K. Kay 07.09 14:35 4 - 2  
F. Sherrock - D. Wawrzewski 07.09 10:30 4 - 1  
F. Sherrock - Gary Stone 07.09 13:10 4 - 2  
F. Sherrock - Jos. Richardson 07.09 12:30 2 - 4  
Gary Stone - Jos. Richardson 07.09 14:15 2 - 4  
Gary Stone - K. Kay 07.09 12:15 1 - 4  
Jim Williams - K. Painter 07.09 23:05 0 - 4  
Jim Williams - N. Duff 07.09 00:55 4 - 3  
Jim Williams - Way. Warren 07.09 00:00 4 - 2  
Jos. Richardson - D. Wawrzewski 07.09 13:40 3 - 4  
Jos. Richardson - K. Kay 07.09 10:45 4 - 1  
Jos. Richardson - R. Rowlands 07.09 11:55 4 - 1  
K. Kay - F. Sherrock 07.09 11:25 1 - 4  
K. Kay - R. Rowlands 07.09 13:25 4 - 1  
K. Painter - Jim Williams 07.09 02:05 4 - 3  
K. Painter - Way. Warren 07.09 23:40 4 - 3  
N. Duff - K. Painter 07.09 00:20 2 - 4  
N. Duff - S. Hine 07.09 01:45 2 - 4  
R. Rowlands - D. Wawrzewski 07.09 12:50 2 - 4  
R. Rowlands - F. Sherrock 07.09 14:00 1 - 4  
R. Rowlands - Gary Stone 07.09 11:05 2 - 4  
S. Hine - N. Duff 07.09 23:20 4 - 2  
S. Hine - Way. Warren 07.09 00:40 2 - 4  
Way. Warren - K. Painter 07.09 01:25 4 - 3  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota Roekkr - Los Angeles Guerrillas 07.09 21:20 3 - 1  
New York Subliners - Los Angeles Thieves 07.09 22:40 2 - 3  
E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Double Poney - SKADE 07.09 16:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, IEM Cologne, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Faze Clan 07.09 13:30 2 - 0  
Big - G2 Esports 07.09 20:30 1 - 2  
Gambit Esports - Ninjas In Pyjamas 07.09 16:50 2 - 1  
Mousesports - Team Liquid 07.09 17:50 1 - 2  
Team Spirit - Heroic 07.09 13:30 1 - 2  
Virtus.pro - Complexity Gaming 07.09 23:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,RTP Arena Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberian Family - Native 2 Empire 07.09 12:15 1 - 0  
Movistar Riders - For The Win Esports 07.09 11:00 1 - 0  
Offset Esports - Exploit Esports 07.09 18:45 0 - 1  
Saw - Gtz Bulls Esports 07.09 17:30 1 - 0  
E-Sport (Dota2,The International,CNQ.Po)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Ehome 07.09 09:15 1 - 2  
Royal Never Give Up - Aster.aries 07.09 07:05 2 - 0  
Sparking Arrow Gaming - Team Magma 07.09 05:00 0 - 2  
Team Magma - Royal Never Give Up 07.09 13:15 2 - 1  
E-Sport (Dota2,TheIntern,Westen EU Q,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Tundra Esports 07.09 17:35 0 - 2  
Team Liquid - Chicken Fighters 07.09 11:00 2 - 1  
Team Liquid - Team Nigma 07.09 20:00 1 - 2  
Team Nigma - Spider Pigzs 07.09 15:25 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Escanor) - Ukraine (Coldsiemens) 07.09 07:36 1 - 6  
Italy (Kenp4chi) - Ukraine (Coldsiemens) 07.09 07:00 3 - 1  
Poland (Diamond) - Ukraine (Coldsiemens) 07.09 08:12 5 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Escanor) 07.09 09:24 5 - 1  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Kenp4chi) 07.09 08:48 1 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Diamond) 07.09 10:00 4 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Miyagi) - Chile (Poli) 07.09 10:20 1 - 1  
Brazil (Miyagi) - Portugal (Cliff) 07.09 07:00 3 - 1  
Chile (Poli) - Brazil (Miyagi) 07.09 06:40 1 - 1  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 07.09 08:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Norway (Nasmi) 07.09 11:40 3 - 2  
Chile (Poli) - Scotland (Judoka) 07.09 06:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Scotland (Judoka) 07.09 09:20 1 - 3  
France (Herculex) - Brazil (Miyagi) 07.09 06:00 0 - 0  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 07.09 11:20 1 - 1  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 07.09 10:40 2 - 3  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 07.09 07:40 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Brazil (Miyagi) 07.09 10:00 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Chile (Poli) 07.09 09:40 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 07.09 08:00 1 - 3  
Norway (Nasmi) - France (Herculex) 07.09 09:00 1 - 2  
Norway (Nasmi) - Scotland (Judoka) 07.09 08:20 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Brazil (Miyagi) 07.09 11:00 2 - 5  
Switzerland (Apollo) - Scotland (Judoka) 07.09 07:20 2 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Tottenham (Megapolice) 07.09 16:35 1 - 1  
Chelsea (Rattata 522) - Marseille (Fints) 07.09 10:50 3 - 3  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 07.09 17:50 2 - 1  
Dortmund (Confession) - Tottenham (Megapolice) 07.09 19:30 2 - 4  
Everton (Abeldos United) - Dortmund (Confession) 07.09 16:10 1 - 2  
Everton (Abeldos United) - Milan (Ab Ovo) 07.09 10:25 2 - 5  
Everton (Abeldos United) - Wolverhampton (Trader AC) 07.09 11:15 2 - 3  
M'gladbach (Bluemountst.) - Dortmund (Confession) 07.09 17:00 1 - 0  
M'gladbach (Bluemountst.) - Everton (Abeldos United) 07.09 19:05 2 - 3  
Marseille (Fints) - Everton (Abeldos United) 07.09 09:35 2 - 7  
Marseille (Fints) - Wolverhampton (Trader AC) 07.09 08:45 1 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Chelsea (Rattata 522) 07.09 09:10 2 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Marseille (Fints) 07.09 11:40 0 - 0  
Tottenham (Megapolice) - Everton (Abeldos United) 07.09 17:25 3 - 3  
Tottenham (Megapolice) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.09 18:15 3 - 0  
Wolverhampton (Trader AC) - Chelsea (Rattata 522) 07.09 10:00 4 - 0  
Wolverhampton (Trader AC) - Milan (Ab Ovo) 07.09 12:05 4 - 3  
E-Sport (KOG,World Cham Cup,Ph2 Q.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lgd Goose - Mighty Tiger Gaming 07.09 15:00 0 - 1  
Lgd Goose - Super Club 07.09 12:40 1 - 0  
Lgd Goose - Wanzhen Esports Club 07.09 11:15 0 - 1  
Rogue Warriors - Royal Never Give Up 07.09 12:00 1 - 0  
Royal Never Give Up - Gank Gaming 07.09 16:55 0 - 1  
Royal Never Give Up - Wanzhen Esports Club 07.09 14:15 0 - 1  
Super Club - Rogue Warriors 07.09 09:45 0 - 1  
Super Club - Xianyou Gaming 07.09 15:45 0 - 1  
Talent Gaming - Rogue Warriors 07.09 16:20 1 - 0  
Turnso Gaming - Gank Gaming 07.09 10:30 0 - 1  
Turnso Gaming - Wanzhen Esports Club 07.09 09:00 0 - 1  
Xianyou Gaming - Gank Gaming 07.09 13:30 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gen.g Esports - T1 07.09 10:00 0 - 2  
Sandbox Gaming - Afreeca Freecs 07.09 12:50 1 - 2  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Mammoth 07.09 12:00 1 - 0  
Gravitas - Dire Wolves 07.09 10:00 0 - 1  
Order - Legacy Esports 07.09 13:00 0 - 1  
Pentanet.gg - Peace 07.09 11:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LEC, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Astralis 07.09 21:40 1 - 0  
Mad Lions - exceL eSports 07.09 18:45 1 - 0  
Rogue - Misfits Gaming 07.09 20:50 1 - 0  
SK Gaming - FC Schalke 04 07.09 18:00 1 - 0  
Team Vitality - Fnatic 07.09 19:40 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LGD Gaming - Funplus Phoenix 07.09 13:00 0 - 2  
Suning Gaming - Oh My God 07.09 11:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Berjaya Dragons 07.09 13:00 1 - 0  
Impunity - Alpha Esports 07.09 14:00 1 - 0  
J Team - Machi E-Sports 07.09 15:10 0 - 1  
Liyab Esports - Berjaya Dragons 07.09 11:00 0 - 1  
PSG Talon - Beyond Gaming 07.09 10:00 1 - 0  
PSG Talon - Hong Kong Attitude 07.09 12:05 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers (Zod) - Milwaukee (Jema11) 07.09 08:12 40 - 44  
Milwaukee (Fosters23) - LA Clippers (Kodas) 07.09 21:30 41 - 45  
Milwaukee (Jema11) - Brooklyn (Hurricane) 07.09 07:00 48 - 51  
Milwaukee (Jema11) - Portland (Ash) 07.09 07:36 52 - 57  
Portland (Ash) - Brooklyn (Hurricane) 07.09 10:00 52 - 44  
Portland (Ash) - LA Clippers (Zod) 07.09 08:48 50 - 49  
Portland (Ash) - Milwaukee (Jema11) 07.09 09:24 48 - 51  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Fosters23) - Milwaukee (Ash) 07.09 14:30 39 - 48  
Brooklyn (Asap) - Atlanta (Fosters23) 07.09 16:54 61 - 55  
Brooklyn (Asap) - Philadelphia (Kodas) 07.09 16:18 49 - 55  
Milwaukee (Ash) - Philadelphia (Kodas) 07.09 15:06 55 - 39  
Philadelphia (Kodas) - Atlanta (Fosters23) 07.09 15:42 42 - 52  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte (Dankarakoz6) - Toronto (Aplln7) 07.09 16:35 56 - 63  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Cleveland (kotpirog131) 07.09 08:50 59 - 77  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Oklahoma C. (jordan1234) 07.09 07:05 69 - 50  
Cleveland (BossVlados0_0) - Denver (mi4eka) 07.09 10:10 91 - 77  
Cleveland (kotpirog131) - Toronto (Answer2208) 07.09 07:40 76 - 61  
Miami (TiGeR_triPoint) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.09 11:20 105 - 72  
Miami (TiGeR_triPoint) - Denver (mi4eka) 07.09 13:05 80 - 63  
Oklahoma C. (jordan1234) - Cleveland (kotpirog131) 07.09 05:55 68 - 84  
Oklahoma C. (jordan1234) - Toronto (Answer2208) 07.09 08:15 53 - 69  
Toronto (Answer2208) - Chicago (Jimmy_Walker13) 07.09 06:30 58 - 54  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Asap) - Denver (Kodas) 07.09 23:48 58 - 46  
Dallas (Jema11) - Portland (Zod) 07.09 14:00 44 - 46  
Denver (Hurricane) - Portland (Zod) 07.09 11:36 45 - 58  
Denver (Kodas) - Dallas (Asap) 07.09 22:00 56 - 40  
Denver (Kodas) - LA Clippers (Dazai) 07.09 23:12 58 - 66  
LA Clippers (Ash) - Dallas (Jema11) 07.09 13:24 61 - 50  
LA Clippers (Ash) - Portland (Zod) 07.09 12:48 45 - 54  
LA Clippers (Dazai) - Dallas (Asap) 07.09 22:36 45 - 57  
Portland (Zod) - Dallas (Jema11) 07.09 12:12 40 - 47  
Portland (Zod) - LA Clippers (Ash) 07.09 11:00 47 - 40  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu Hunters - Philadelphia Fusion 07.09 12:30 3 - 2  
Hangzhou Spark - New York Excelsior 07.09 11:00 3 - 2  
Los Angeles Gladiators - Toronto Defiant 07.09 22:30 3 - 0  
Shanghai Dragons - Los Angeles Valiant 07.09 15:00 3 - 0  
Washington Justice - London Spitfire 07.09 21:10 3 - 0  
E-Sport (R6S, Apac League, North Di.St2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Guts Gaming 07.09 13:50 0 - 1  
Fav Gaming - Fnatic 07.09 15:00 0 - 1  
T1 - Cyclops Athlete Gaming 07.09 11:30 0 - 1  
Talon Esports - Damwon Gaming 07.09 12:40 0 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose - Magnus Sorocaba 07.09 20:00 4 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cascavel - Joinville 07.09 00:00 2 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Brasilia - Minas Belo Horizonte 07.09 22:00 2 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 13. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Barthe - T. Pogacar 07.09 12:05 1 - 0  
C. Bol - A. Greipel 07.09 12:05 0 - 1  
D. Ballerini - K. Asgreen 07.09 12:05 1 - 0  
E. Mas Nicolau - R. Uran 07.09 12:05 0 - 1  
J. Vingegaard - R. Carapaz 07.09 12:05 1 - 0  
M. Cavendish - J. Philipsen 07.09 12:05 1 - 0  
N. Bouhanni - W. van Aert 07.09 12:05 1 - 0  
Tour de France 2021 - 13. szakasz 07.09 17:20    
Tour de France 2021 - 13. szakasz - Top 3 07.09 17:20    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Milwaukee (2.m.) 07.09 03:00 118 - 108  
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Irán - U19Mali 07.09 13:30 71 - 59  
U19Japán - U19Törökország 07.09 19:30 49 - 97  
U19Lettország - U19Dél-Korea 07.09 16:30 90 - 67  
U19Puerto Rico - U19Ausztrália 07.09 10:30 52 - 95  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Spanyolország 07.09 11:00 81 - 77  
U19Litvánia - U19Franciaország 07.09 14:00 69 - 69, h.u. 79 - 84  
U19Szenegál - U19USA 07.09 17:00 58 - 88  
U19Szerbia - U19Argentína 07.09 20:00 89 - 83  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland Sharks - Otago Nuggets 07.09 09:30 117 - 93  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucestershire - Middlesex 07.09 15:30 1 - 0  
Hampshire - Somerset 07.09 20:00 1 - 0  
Surrey - Kent 07.09 19:30 0 - 1  
Sussex - Essex 07.09 20:00 1 - 0  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Durham - Derbyshire 07.09 19:30 0 - 1  
Lancashire - Northamptonshire 07.09 19:30 1 - 0  
Worcestershire - Warwickshire 07.09 18:30 1 - 0  
Kézilabda (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svájc - U19Dánia 07.09 17:00 26 - 23  
U19Szlovénia - U19Németország 07.09 19:00 24 - 29  
Kézilabda (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovákia - U19Oroszország 07.09 15:00 27 - 35  
Kézilabda (U19 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Franciaország 07.09 13:00 14 - 24  
U19Montenegró - U19Ausztria 07.09 15:00 35 - 20  
Kézilabda (U19 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Magyarország 07.09 17:00 20 - 33  
U19Románia - U19Norvégia 07.09 19:00 36 - 22  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Brazília 07.09 20:15 36 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Brazília 07.09 18:30 34 - 31  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Villa San Carlos 07.09 20:00 1 - 0  
Dep. Merlo - Dep. Armenio 07.09 20:10 1 - 0  
Justo Jose de Urquiza - Atl. Los Andes 07.09 20:10 0 - 1  
Sacachispas - Atl. Colegiales 07.09 20:10 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Vila Nova GO 07.09 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Corinthians SP 07.09 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - Dep. Iquique 07.09 21:30 3 - 2  
San Marcos de Arica - Dep. Copiapo 07.09 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Magallanes - Union Espanola 07.09 18:00 0 - 1  
Everton Vina Del Mar - Nublense 07.09 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (COSAFA Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malawi - Zimbabwe 07.09 12:00 2 - 2  
Szenegál - Mozambik 07.09 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - Gualaceo 07.09 02:00 1 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - AEK Athén 07.09 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules Oulu - OTP 07.09 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PK-35 Helsinki - HPS 07.09 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Fram 07.09 21:15 0 - 2  
Fjölnir - Selfoss 07.09 21:15 2 - 1  
Thor Akureyri - Throttur Reykjavik 07.09 20:00 5 - 1  
Vikingur Olafsvik - Grindavik 07.09 21:15 2 - 2  
ÍBV - Grotta 07.09 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir F. - Fjardabyggd 07.09 21:15 2 - 0  
Reynir Sandgerdi - IR Reykjavik 07.09 21:15 1 - 1  
Throttur Vogar - Vesturbaer 07.09 21:15 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - HK Kopavogs 07.09 21:15 1 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jalil - Al-Faisaly (JOR) 07.09 19:30 1 - 3  
Al-Salt - Al-Baqaa 07.09 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Forge Hamilton 07.09 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noah Jurmala - BFC Daugavpils 07.09 17:00 1 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Nevezis Kedainiai 07.09 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerir - Riadi Salmi 07.09 18:00 2 - 0  
CA Khenifra - Widad Fes 07.09 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Atlanta Utd. 07.09 02:30 2 - 2  
New York RB - Philadelphia 07.09 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong City SC - Altona Magic 07.09 12:30 1 - 1  
Melbourne Knights - Oakleigh Cannons 07.09 11:30 1 - 1  
South Melbourne - Green Gully Cavaliers 07.09 11:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rjazany - Zenit Szentpétervár 07.09 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelty Hearts - Dundee Utd. 07.09 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Hamilton 07.09 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trollhättan - Vanersborg IF 07.09 19:00 4 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Racing Montevideo 07.09 01:45 1 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lala Caroni - Mineros de Guayana 07.09 00:15 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Carabobo 07.09 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia Maracaibo - Trujillanos Valera 07.09 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou FC - Port FC 07.09 16:00 1 - 5  
Kitchee Kowloon - Cerezo Osaka 07.09 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Athlone 07.09 20:45 0 - 1  
Cork City - Bray 07.09 20:45 2 - 2  
Galway Utd. - Cobh Ramblers 07.09 20:45 2 - 0  
Treaty Utd. - Shelbourne 07.09 20:45 1 - 1  
UC Dublin - Wexford Youths 07.09 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Waterford FC 07.09 18:45 0 - 1  
St. Patrick's - Derry City 07.09 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nasaf Qarshi - Mashal Mubarek 07.09 17:00 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Jyvaskylan Kirittaret 07.09 17:00 0 - 2  
Pesa Lappeenranta - Mynamaen Vesa 07.09 17:00 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Catalan Dragons 07.09 20:45 18 - 26  
Wakefield - St. Helens 07.09 20:45 14 - 30  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein FreeState C. - Mbombela Pumas 07.09 16:00 17 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - North Queensland Cowboys 07.09 11:55 46 - 18  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Grúzia 07.09 19:00    
Röplabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Egyiptom 07.09 15:00 0 - 3  
Lengyelország - Norvégia 07.09 18:00 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Brazília 07.09 14:30 0 - 3  
U20Hollandia - U20Ruanda 07.09 17:30 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Szerbia 07.09 18:00 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20USA 07.09 18:30 1 - 3  
U20Törökország - U20Thaiföld 07.09 15:30 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Fehéroroszország 07.09 15:00 3 - 0  
U20Olaszország - U20Egyiptom 07.09 20:30 3 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Argentína 07.09 17:00 2 - 3  
Szerbia - Olaszország 07.09 18:00 3 - 2  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boermans S / De Groot Y - Thole J / Wickler C 07.09 12:00 2 - 1  
Breer F / Krattiger M - Losiak B / Kantor P 07.09 13:00 0 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Tijan A / Younousse C 07.09 13:00 0 - 2  
Ehlers N / Fluggen L - Boermans S / De Groot Y 07.09 17:00 0 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Seidl R / Waller P 07.09 13:00 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Ehlers N / Fluggen L 07.09 12:00 0 - 2  
Liamin N / Myskiv T - Losiak B / Kantor P 07.09 19:00 2 - 1  
Liamin N / Myskiv T - Mol H N / Berntsen M 07.09 13:00 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Heidrich A / Gerson M 07.09 12:00 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Krasilnikov/Stoyanovskiy 07.09 16:00 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Krasilnikov/Stoyanovskiy 07.09 12:00 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Goncalves O/Oscar Schmidt 07.09 18:00 2 - 1  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarez Mendoza D / Lobat - Kociolek K / Wojtasik K 07.09 10:00 1 - 2  
Antonelli M / Da Rocha An - McNamara / McNamara 07.09 10:00 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Boebner E / Verge-Depre Z 07.09 11:00 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Baquerizo/Fernandez Stein 07.09 11:00 2 - 1  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Larsen Kolinske/Stockman 07.09 11:00 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Antonelli M / Da Rocha Antunes T 07.09 14:00 2 - 0  
Borger K / Sude J - Kociolek K / Wojtasik K 07.09 14:00 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Sponcil S / Claes K 07.09 15:00 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Bansley H / Wilkerson B 07.09 16:00 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Artacho M / Clancy T 07.09 17:00 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Barbosa Silva/Silva Ramos 07.09 15:00 1 - 2  
Laboureur C / Tillmann C - Humana-Paredes/Pavan 07.09 10:00 0 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Humana-Paredes/Pavan 07.09 14:00 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Menegatti M/Tóth O. 07.09 10:00 2 - 0  
SeixasFreitas/SolbergSalg - Makroguzova N / Kholomina 07.09 14:00 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Lehtonen R / Ahtiainen N 07.09 11:00 2 - 0  
Tenisz (Ajaccio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - M. Hamou 07.09 22:10 2 - 1  
G. Mpetshi Perricard - L. Pourroy 07.09 17:00 0 - 2  
J. Briand - C. Chidekh 07.09 20:30    
P. Tsitsipas - Lis. Rodriguez 07.09 18:35 2 - 0  
Tenisz (Almada, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coelho - A. Chepelev 07.09 10:30 2 - 0  
H. Wendelken - Dan. Cox 07.09 10:30 0 - 2  
J.L. Reis da Silva - D. Fernandez Flores 07.09 12:20 2 - 0  
U. Blanchet - D. Vale 07.09 12:25 0 - 2  
Tenisz (Amstelveen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - D. Papamichail 07.09 12:00 2 - 1  
C. Ferrando - B. Haas 07.09 14:40 2 - 1  
Q. Lemoine - S. Lamens 07.09 13:00 2 - 0  
Yana Morderger - Emma Navarro 07.09 11:30 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Parrizas-Diaz - M. Buzarnescu 07.09 11:00 2 - 0  
R. Peterson - O. Govortsova 07.09 13:05 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjorklund M / Kung L - Lister C / Routliffe E 07.09 15:05 2 - 1  
Peterson R / Sherif M - Mihalikova T / Rakhimova K 07.09 16:45    
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabanov I / Sabanov M - Sijsling I / Smits G 07.09 12:00 2 - 0  
Walkow S / Zielinski J - Romboli F/Vega Hernandez 07.09 13:00    
Tenisz (Casinalbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Agamenone - M. Pucinelli de Almeida 07.09 16:00 2 - 1  
M. Arnaldi - G. Brouwer 07.09 19:25 2 - 0  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - K. Bartone 07.09 11:55 2 - 0  
E. Jacquemot - A. Kalinina 07.09 17:30 1 - 2  
L. Jeanjean - Gálfi D. 07.09 13:10 0 - 2  
Qinwen Zheng - O. Dodin 07.09 14:30 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yastremska - S. Errani 07.09 14:45 2 - 0  
D.R. Collins - E-G. Ruse 07.09 12:00 1 - 2  
J. Niemeier - T. Zidansek 07.09 16:55 2 - 0  
Y. Bonaventure - A. Petkovic 07.09 18:30 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Minella M - Bara I / Errani S 07.09 20:20 2 - 1  
Panova A / Wachaczyk J - Paolini J / Teichmann J 07.09 13:00 1 - 2  
Tenisz (Lisszabon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Har. Kaji - O. Gadecki 07.09 14:05 0 - 2  
K. Swan - Ell. Perez 07.09 12:00    
Lulu Sun - Y. Cavalle-Reimers 07.09 14:10 2 - 0  
M. Stokke - A. Kulikova 07.09 12:00 0 - 2  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - M. Tepavac 07.09 11:00 0 - 2  
N. Hardt - J. Mridha 07.09 11:00 2 - 0  
R. Nijbör - M. Welte 07.09 14:00 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.C. March - O. Kumar 07.09 10:30 0 - 2  
H. Habib - M.F. Descotte 07.09 10:30 0 - 2  
Rin. Hijikata - A. Holmgren 07.09 10:30 2 - 0  
V. Vacherot - T. Atmane 07.09 12:25 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raggi - Ayu. Koshiishi 07.09 12:45 2 - 0  
A.E. Nefedova - V. Ryser 07.09 10:30 1 - 2  
E. Vanlangendonck - E. Mandlik 07.09 12:55 0 - 2  
Jul. Riera - Zoe Howard 07.09 13:40 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - Y. Oliel 07.09 10:30 2 - 0  
P. Bar Biryukov - B. Zhukayev 07.09 09:00 0 - 2  
Yu Hsiou Hsu - L. Catarina 07.09 07:00 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tikhonova - Pea. Plipuech 07.09 07:00 2 - 0  
I. Shymanovich - J. Mikulskyte 07.09 09:20 1 - 2  
V. Koval - V. Savinykh 07.09 07:45 2 - 0  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H.V.N. Rune - V. Sachko 07.09 15:00 0 - 2  
N. Fatic - T.M. Etcheverry 07.09 17:10 0 - 2  
S. Caruso - F. Cobolli 07.09 18:40 2 - 1  
T. Skatov - N. Serdarusic 07.09 14:00 1 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caruso S / Gaio F - Etcheverry T M / Olivo R 07.09 21:55 0 - 2  
Fatic N / Serdarusic N - Sachko V / Stricker D 07.09 19:10 0 - 2  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Cretu - D. Wenger 07.09 10:00 0 - 2  
I. Monzon - T. Jirousek 07.09 10:00 1 - 2  
R.A. Burruchaga - G. Loffhagen 07.09 10:00 2 - 0  
Tenisz (Prokuplje, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. Fernandez - J. Bojovic 07.09 10:40 0 - 2  
E. Reyngold - D. Semenistaja 07.09 09:00 0 - 2  
M. Bondarenko - N. Senic 07.09 09:00 0 - 2  
S. Sakellaridi - A.G. Vasilescu 07.09 09:00 0 - 2  
Tenisz (Salzburg-Anif, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - F. Coria 07.09 16:30 0 - 2  
F. Bagnis - D. Dzumhur 07.09 12:00 2 - 0  
J.I. Londero - P. Cuevas 07.09 18:00 2 - 0  
N. Jarry - J. Lehecka 07.09 13:20 2 - 0  
Tenisz (Salzburg-Anif, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erler A / Neuchrist M - Galloway R / Lawson A 07.09 15:00 0 - 2  
Molteni A / Vavassori A - Bagnis F / Galdos S 07.09 15:25 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fenty - F. Comesana 07.09 09:00 0 - 2  
G. Donev - Alex. Weis 07.09 10:30 1 - 2  
N. Frunza - Hanwen Li 07.09 11:00    
N. Mashtakov - D.N. Madaras 07.09 09:00 0 - 2  
Tenisz (Torino, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Ce - D. Parry 07.09 13:30 0 - 2  
S. Bandecchi - J. Bouzas Maneiro 07.09 11:50 0 - 2  
S. Nahimana - L. Bronzetti 07.09 10:00 0 - 2  
Y. In-Albon - Udvardy P. 07.09 12:15 1 - 2  
Tenisz (Velenje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Shevchenko - R. Joncour 07.09 13:45 2 - 0  
Cri. Rodriguez - L. Hampel 07.09 12:55 2 - 1  
H. Casanova - P. Rikl 07.09 11:00    
P. Goldsteiner - G. Lama 07.09 11:00 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - H. Hurkacz 07.09 14:30 3 - 1  
N. Djokovic - D. Shapovalov 07.09 17:30 3 - 0  
Wimbledon, férfi egyes 2021 - Döntőbe jut 07.09 21:00    
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S W / Mertens E - Aoyama S / Shibahara E 07.09 14:00 2 - 1  
Kudermetova V / Vesnina E - Dolehide C / Sanders S 07.09 16:10 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salisbury J / Dart H - Krawietz K / Peschke K 07.09 20:35 2 - 1  

 

2021.07.08.
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Lengyelország - U23Magyarország 07.08 15:55 21 - 13  
U23Magyarország - U23Szlovákia 07.08 14:05 13 - 14  
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Magyarország - U23Ausztria 07.08 12:50 16 - 17  
U23Oroszország - U23Magyarország 07.08 14:40 21 - 18  
Asztalitenisz (Challenger Series, 27. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andr. Sitak - D. Schwarzer 07.08 13:50 3 - 0  
Andr. Sitak - S. Happek 07.08 10:30 3 - 2  
D. Schwarzer - E. Chtchetinine 07.08 11:10 0 - 3  
D. Schwarzer - S. Suravajjula 07.08 08:30 0 - 3  
E. Chtchetinine - V. Rakov 07.08 14:30 1 - 3  
F. Kuzmin - J. Chandra 07.08 09:10 3 - 2  
F. Kuzmin - S. Happek 07.08 12:30 3 - 0  
J. Chandra - V. Rakov 07.08 11:50 3 - 1  
S. Suravajjula - E. Chtchetinine 07.08 13:10 0 - 3  
S. Suravajjula - V. Rakov 07.08 09:50 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - D. Korneev 07.08 13:15 1 - 3  
A. Aslanyan - I. Minchenkov 07.08 11:45 3 - 2  
A. Golyshev - A. Klavdenkov 07.08 09:15 3 - 2  
A. Golyshev - S. Homutov 07.08 07:45 2 - 3  
A. Ilin - N. Sadovskiy 07.08 00:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - A.Y. Lisov 07.08 08:15 3 - 1  
A. Lobanov - A. Aslanyan 07.08 10:45 1 - 3  
A. Lobanov - I. Minchenkov 07.08 12:45 1 - 3  
A. Serebrennikov - A.D. Volkov 07.08 02:15 2 - 3  
A. Shmakov - Dmi. Popov 07.08 08:15 1 - 3  
A. Silantev - V. Melnikov 07.08 19:15 3 - 0  
A. Slaschilin - F. Ambrosimov 07.08 12:15 1 - 3  
A. Uezdin - Z.Y. Tsybikov 07.08 00:00 1 - 3  
A. Uvarov - A. Ilin 07.08 01:45 3 - 1  
A. Uvarov - O. Pronin 07.08 02:45 3 - 0  
A. Zabrodin - A.V. Vorozheykin 07.08 07:00 3 - 0  
A.D. Volkov - E. Masokin 07.08 03:15 3 - 1  
A.D. Volkov - N. Zhurba 07.08 22:45 2 - 3  
A.D. Volkov - T. Yusipov 07.08 00:45 3 - 1  
A.V. Poprocky - V. Vologzhanin 07.08 17:15 3 - 2  
A.V. Poprocky - V. Zhigalov 07.08 15:45 3 - 2  
A.V. Vorozheykin - O. Belugin 07.08 08:00 0 - 3  
A.Y. Fedosov - T. Turabekov 07.08 22:30 3 - 0  
A.Y. Fedosov - Z.Y. Tsybikov 07.08 01:00 3 - 1  
A.Y. Lisov - A. Golyshev 07.08 06:45 1 - 3  
A.Y. Lisov - S. Homutov 07.08 08:45 2 - 3  
Ale. Alekseev - I. Zemit 07.08 21:00 1 - 3  
Ale. Alekseev - S. Kuzmin 07.08 19:30 3 - 0  
Alek. Kozlov - T. Razinkov 07.08 12:00 0 - 3  
B. Grebenyuk - I. Soldatov 07.08 21:15 3 - 0  
B. Grebenyuk - S. Nikulin 07.08 19:45 1 - 3  
D. Balakin - D.M. Evlakhin 07.08 16:45 2 - 3  
D. Balakin - K. Bystrushkin 07.08 14:45 3 - 0  
D. Ignatiev - A. Uezdin 07.08 03:00 2 - 3  
D. Ignatiev - D. Korneev 07.08 00:30 3 - 1  
D. Komarov - A. Silantev 07.08 19:45 2 - 3  
D. Komarov - V. Melnikov 07.08 21:15 3 - 2  
D. Korneev - A. Lobanov 07.08 12:15 3 - 1  
D. Korneev - A. Uezdin 07.08 01:30 0 - 3  
D. Korneev - A.Y. Fedosov 07.08 02:30 2 - 3  
D. Molodtsov - D. Balakin 07.08 16:15 3 - 2  
D. Sayanov - A. Serebrennikov 07.08 01:15 3 - 1  
D.M. Evlakhin - D. Molodtsov 07.08 15:15 3 - 1  
Dmi. Popov - M. Dukhin 07.08 06:45 2 - 3  
Dmi. Popov - V. Mishakin 07.08 08:45 3 - 0  
E. Masokin - A. Serebrennikov 07.08 00:15 0 - 3  
F. Ambrosimov - I. Poletaev 07.08 12:45 3 - 1  
F. Ambrosimov - R. Khomenko 07.08 10:45 3 - 2  
G. Karpovkin - A. Zabrodin 07.08 07:30 0 - 3  
G. Karpovkin - A.V. Vorozheykin 07.08 09:00 3 - 2  
I. Meteleshko - Kim Sen Ir 07.08 16:00 0 - 3  
I. Minchenkov - D. Korneev 07.08 11:15 3 - 0  
I. Pandur - I. Meteleshko 07.08 17:00 3 - 1  
I. Pandur - V. Nemashkalo 07.08 15:30 3 - 0  
I. Poletaev - A. Slaschilin 07.08 11:15 1 - 3  
I. Soldatov - V. Marshalov 07.08 20:15 1 - 3  
I. Zemit - V. Mishakin 07.08 20:00 3 - 1  
K. Bystrushkin - D. Molodtsov 07.08 17:15 2 - 3  
K. Bystrushkin - D.M. Evlakhin 07.08 15:45 1 - 3  
Kim Sen Ir - I. Pandur 07.08 14:30 3 - 0  
Kim Sen Ir - V. Nemashkalo 07.08 16:30 3 - 2  
M. Dukhin - A. Shmakov 07.08 09:15 3 - 2  
M. Dukhin - V. Mishakin 07.08 07:45 3 - 0  
N. Sadovskiy - V. Shirshov 07.08 02:15 1 - 3  
N. Zhurba - Alek. Kozlov 07.08 13:00 1 - 3  
N. Zhurba - P. Semeshin 07.08 11:30 3 - 1  
N. Zhurba - P. Semeshin 07.08 23:45 3 - 1  
O. Belugin - A. Zabrodin 07.08 08:30 0 - 3  
O. Belugin - G. Karpovkin 07.08 06:30 2 - 3  
O. Kutuzov - D.M. Evlakhin 07.08 23:45 1 - 3  
O. Pronin - N. Sadovskiy 07.08 01:15 1 - 3  
O.B. Manuylov - A.V. Poprocky 07.08 14:45 2 - 3  
O.B. Manuylov - V. Zhigalov 07.08 16:45 0 - 3  
P. Semeshin - Alek. Kozlov 07.08 11:00 0 - 3  
R. Khomenko - A. Slaschilin 07.08 13:15 3 - 2  
R. Khomenko - I. Poletaev 07.08 11:45 1 - 3  
S. Homutov - A. Klavdenkov 07.08 07:15 3 - 2  
S. Kuzmin - I. Zemit 07.08 19:00 0 - 3  
S. Nikulin - I. Soldatov 07.08 19:15 1 - 3  
S. Vardanyan - I. Soldatov 07.08 19:15    
T. Razinkov - N. Zhurba 07.08 10:30 3 - 0  
T. Razinkov - P. Semeshin 07.08 12:30 3 - 2  
T. Turabekov - K. Churin 07.08 23:30 3 - 1  
T. Yusipov - D. Sayanov 07.08 02:45 0 - 3  
T. Yusipov - E. Masokin 07.08 01:45 1 - 3  
V. Marshalov - B. Grebenyuk 07.08 18:45 3 - 2  
V. Marshalov - S. Nikulin 07.08 20:45 3 - 0  
V. Mishakin - A. Shmakov 07.08 07:15 3 - 0  
V. Mishakin - Ale. Alekseev 07.08 18:30 0 - 3  
V. Mishakin - S. Kuzmin 07.08 20:30 0 - 3  
V. Nemashkalo - I. Meteleshko 07.08 15:00 1 - 3  
V. Shirshov - A. Ilin 07.08 03:15 0 - 3  
V. Shirshov - A. Uvarov 07.08 00:45 0 - 3  
V. Shirshov - D. Balakin 07.08 23:15 1 - 3  
V. Vologzhanin - O.B. Manuylov 07.08 16:15 2 - 3  
V. Zhigalov - V. Vologzhanin 07.08 15:15 0 - 3  
Y.V. Lbov - O. Kutuzov 07.08 22:45 0 - 3  
Z.Y. Tsybikov - D. Ignatiev 07.08 02:00 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Melbourne Demons 07.08 11:40 55 - 86  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 07.08 11:30    
Hanwha Eagles - KIA Tigers 07.08 11:30    
Kiwoom Heroes - SSG Landers 07.08 11:30 3 - 9  
Lotte Giants - LG Twins 07.08 11:30    
Samsung Lions - KT Wiz 07.08 11:30 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 07.08 11:00 5 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 07.08 10:30 5 - 6  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 07.08 10:45 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 07.08 11:00 1 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 07.08 02:30 9 - 3  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 07.08 02:00 2 - 7  
Mariachis de Guadalajara - Pericos de Puebla 07.08 02:15 13 - 2  
Olmecas de Tabasco - El Aguila de Veracruz 07.08 03:00 4 - 1  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca 07.08 03:00 9 - 8  
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 07.08 02:30 4 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 07.08 02:00 3 - 4  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 07.08 04:05 5 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 07.08 03:40 6 - 4  
Arizona - Colorado 07.08 21:40 3 - 9  
Baltimore - Toronto 07.08 01:05 2 - 10  
Chicago Cubs - Philadelphia 07.08 02:05 8 - 3  
Houston - Oakland 07.08 02:10 4 - 3  
Houston - Oakland 07.08 20:10 1 - 2  
Miami - LA Dodgers 07.08 01:10 9 - 6  
Miami - LA Dodgers 07.08 18:10 1 - 6  
San Diego - Washington 07.08 04:10 5 - 15  
San Francisco - St. Louis 07.08 03:45 5 - 2  
Seattle - NY Yankees 07.08 04:10 4 - 5  
Seattle - NY Yankees 07.08 22:10 4 - 0  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wawrzewski - F. Sherrock 07.08 14:35 2 - 4  
D. Wawrzewski - Jos. Richardson 07.08 11:20 3 - 4  
D. Wawrzewski - R. Rowlands 07.08 12:15 4 - 1  
F. Sherrock - K. Kay 07.08 13:40 4 - 3  
F. Sherrock - R. Rowlands 07.08 11:10 4 - 0  
Gary Stone - D. Wawrzewski 07.08 13:25 4 - 2  
Gary Stone - F. Sherrock 07.08 11:55 1 - 4  
Gary Stone - R. Rowlands 07.08 14:00 4 - 0  
Jos. Richardson - F. Sherrock 07.08 12:30 4 - 1  
Jos. Richardson - Gary Stone 07.08 10:45 1 - 4  
K. Kay - D. Wawrzewski 07.08 10:30 3 - 4  
K. Kay - Gary Stone 07.08 12:50 2 - 4  
K. Kay - Jos. Richardson 07.08 14:15 4 - 0  
K. Painter - S. Hine 07.08 23:45 4 - 1  
R. Rowlands - Jos. Richardson 07.08 13:05 0 - 4  
R. Rowlands - K. Kay 07.08 11:40 1 - 4  
S. Hine - Jim Williams 07.08 23:05 4 - 2  
Way. Warren - N. Duff 07.08 23:25 2 - 4  
Darts (Players Championship 20 2021)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - P. Wright 07.08 17:40 2 - 7  
J.O. de Sousa - M. van Gerwen 07.08 17:40 2 - 7  
M. van Gerwen - P. Wright 07.08 18:15 2 - 8  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - London Royal Ravens 07.08 21:00 3 - 0  
OpTic Chicago - Paris Legion 07.08 22:30 3 - 0  
E-Sport (CSGO, IEM Cologne, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Complexity Gaming - G2 Esports 07.08 17:15 0 - 2  
Gambit Esports - Mousesports 07.08 13:30 2 - 1  
Natus Vincere - Renegades 07.08 20:20 2 - 1  
Ninjas In Pyjamas - Team Liquid 07.08 13:30 2 - 1  
Team Vitality - Furia eSports 07.08 19:50 2 - 0  
Virtus.pro - Big 07.08 17:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Pinnacle Cup,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - SKADE 07.08 16:00 2 - 0  
Mouz Nxt - Lyngby Vikings 07.08 13:25 2 - 0  
Sinners Esports - ENCE 07.08 19:00 2 - 1  
Young Ninjas - Mibr 07.08 10:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,The International,CNQ.Po)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aster.aries - Xtreme Gaming 07.08 08:20 2 - 0  
Elephant.4Am - Royal Never Give Up 07.08 13:10 2 - 1  
Phoenix Gaming - Aster.aries 07.08 13:05 1 - 2  
Sparking Arrow Gaming - Ehome 07.08 10:50 0 - 2  
Team Magma - CDEC Gaming 07.08 05:00 2 - 1  
Team Magma - Lbzs 07.08 11:05 2 - 0  
E-Sport (Dota2,TheIntern,Westen EU Q,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brame - Into The Breach 07.08 14:30 1 - 2  
Hellbear Smashers - Chicken Fighters 07.08 17:15 0 - 2  
Hellbear Smashers - Ghost Frogs 07.08 11:00 2 - 1  
Into The Breach - Spider Pigzs 07.08 20:00 1 - 2  
Spider Pigzs - Bald 07.08 13:30 2 - 1  
Team Nigma - OG 07.08 20:20 1 - 2  
Tundra Esports - Team Liquid 07.08 18:00 2 - 0  
Vikin.gg - Chicken Fighters 07.08 11:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Diamond) - Ukraine (Coldsiemens) 07.08 08:12 6 - 2  
Italy (Escanor) - Ukraine (Coldsiemens) 07.08 07:36 4 - 6  
Poland (Kenp4Chi) - Ukraine (Coldsiemens) 07.08 07:00 1 - 2  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Diamond) 07.08 10:00 3 - 6  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Escanor) 07.08 09:24 1 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Kenp4Chi) 07.08 08:48 2 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colombia (Gorilla) - England (Zeus) 07.08 11:40 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 07.08 08:00 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 07.08 10:40 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 07.08 06:20 3 - 3  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 07.08 07:20 2 - 2  
England (Zeus) - Colombia (Gorilla) 07.08 06:00 4 - 2  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 07.08 06:40 2 - 0  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 07.08 09:40 2 - 1  
England (Zeus) - Ivory Coast (Krouks) 07.08 11:20 3 - 1  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 07.08 07:40 3 - 0  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 07.08 10:20 3 - 2  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 07.08 08:20 0 - 0  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 07.08 11:00 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 07.08 10:00 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 07.08 09:20 0 - 2  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 07.08 08:40 3 - 2  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 07.08 09:00 3 - 3  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 07.08 07:00 2 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Chelsea (Rattata 522) 07.08 16:10 1 - 1  
Ajax (Xalinho) - Marseille (Fints) 07.08 10:25 1 - 0  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 07.08 11:15 6 - 4  
Ajax (Xalinho) - Wolverhampton (Trader AC) 07.08 18:40 4 - 1  
Chelsea (Rattata 522) - Wolverhampton (Trader AC) 07.08 17:50 2 - 0  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 07.08 19:05 3 - 3  
Dortmund (Confession) - Chelsea (Rattata 522) 07.08 17:00 2 - 1  
Everton (Abeldos United) - Milan (Ab Ovo) 07.08 08:45 1 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Dortmund (Confession) 07.08 18:15 2 - 0  
Marseille (Fints) - Everton (Abeldos United) 07.08 11:40 1 - 3  
Marseille (Fints) - Tottenham (Megapolice) 07.08 09:10 1 - 5  
Milan (Ab Ovo) - Marseille (Fints) 07.08 12:05 1 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 07.08 10:00 4 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 07.08 12:30 1 - 0  
Tottenham (Megapolice) - Everton (Abeldos United) 07.08 10:50 1 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - Dortmund (Confession) 07.08 15:45 1 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.08 16:35 2 - 2  
E-Sport (KOG,World Cham Cup,Ph2 Q.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gank Gaming - Mighty Tiger Gaming 07.08 15:10 1 - 0  
Gank Gaming - Wanzhen Esports Club 07.08 13:25 1 - 0  
Mighty Tiger Gaming - Rogue Warriors 07.08 14:05 1 - 0  
Rogue Warriors - Wanzhen Esports Club 07.08 12:00 1 - 0  
Royal Never Give Up - Xianyou Gaming 07.08 12:40 1 - 0  
Talent Gaming - Lgd Goose 07.08 16:05 0 - 1  
Talent Gaming - Super Club 07.08 14:45 1 - 0  
Turnso Gaming - Super Club 07.08 11:15 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DragonX - Fredit Brion 07.08 13:00 2 - 1  
KT Rolster - Hanwha Life Esports 07.08 09:55 1 - 2  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Misfits Premier 07.08 19:00 1 - 0  
Gameward - Team Bds 07.08 22:20 0 - 1  
Izidream - Team Mces 07.08 18:00 0 - 1  
Solary - Vitality Bee 07.08 21:15 0 - 1  
Team Ldlc - Karmine Corp 07.08 20:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rare Atom - TT Gaming 07.08 11:00 2 - 0  
TOP Esports - Victory Five 07.08 13:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Summer S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emonkeyz - Bcn Squad 07.08 17:55 0 - 1  
Movistar Riders - G2 Arctic 07.08 20:45 1 - 0  
Team Queso - Mad Lions Madrid 07.08 19:45 0 - 1  
Ucam Esports Club - S2V Esports 07.08 18:45 0 - 1  
Vodafone Giants - Cream Real Betis 07.08 21:40 0 - 1  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intz Academy - Rensga Academy 07.08 00:30 1 - 0  
Pain Academy - Flamengo Academy 07.08 02:00 0 - 1  
Vorax Academy - Kabum! Academy 07.08 01:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,Esport Balkan League,S9,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asus Rog Elite - Nexus Gaming 07.08 20:40 0 - 1  
Crvena Zvezda - NK Osijek Esport 07.08 19:45 1 - 0  
Split Raiders - X25 Esports 07.08 21:50 1 - 0  
Z10 ESHARK - Valiance 07.08 18:55 1 - 0  
E-Sport (LOL,HitpointMasters,GroupStage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eclot - Sinners Esports 07.08 21:20 1 - 0  
Esuba - Team Brute 07.08 20:25 1 - 0  
Inside Games - Dark Tigers 07.08 19:00 1 - 0  
Vikingekrig Esports - Inaequalis 07.08 18:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axolotl - Macko Esports 07.08 21:35 0 - 1  
Cyberground Gaming - Mkers 07.08 18:55 1 - 0  
Gaia Esports - Outplayed 07.08 19:35 0 - 1  
Samsung Morning Stars - Gg And Esports 07.08 20:35 1 - 0  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Euronics Gaming - Wave Esports 07.08 18:40 0 - 1  
FC Schalke 04 Evolution - Team Gamerlegion 07.08 17:55 1 - 0  
Mousesports - SK Gaming Prime 07.08 21:35 1 - 0  
Penta 1860 - E Wie Einfach E-Sports 07.08 19:40 1 - 0  
Unicorns of Love Sexy - Berlin International Gaming 07.08 20:40 0 - 1  
E-Sport (LOL,UK League Ch., Summer, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucent Esports - Mnm Gaming Academy 07.08 20:50 1 - 0  
Nvision Esports - Bulldog Esports 07.08 20:00 1 - 0  
Resolve - Enclave Gaming 07.08 22:00 1 - 0  
Viperio - London Esports 07.08 19:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bumblebee) - LA Clippers (Gatz) 07.08 10:00 57 - 51  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Jema11) 07.08 08:48 60 - 47  
Brooklyn (Bumblebee) - Portland (Hurricane) 07.08 09:24 54 - 57  
LA Clippers (Ash) - Portland (Fosters23) 07.08 21:30 39 - 35  
Milwaukee (Jema11) - Portland (Hurricane) 07.08 08:12 45 - 40  
Portland (Hurricane) - Brooklyn (Bumblebee) 07.08 07:36 41 - 51  
Portland (Hurricane) - LA Clippers (Gatz) 07.08 07:00 41 - 51  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Tranquil) - Philadelphia (Jema11) 07.08 15:42 39 - 41  
Philadelphia (Jema11) - Atlanta (Fosters23) 07.08 14:30 56 - 60  
Philadelphia (Jema11) - Milwaukee (Ash) 07.08 15:06 47 - 43  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Chicago (Jimmy_Walker13) 07.08 06:30 77 - 52  
Charlotte (Dankarakoz6) - Miami (TiGeR_triPoint) 07.08 11:20 68 - 73  
Charlotte (Dankarakoz6) - Minnesota (BigBabyMish) 07.08 13:05 67 - 105  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Cleveland (kotpirog131) 07.08 08:50 49 - 67  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Oklahoma C. (jordan1234) 07.08 07:05 67 - 66  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 07.08 07:40 60 - 77  
Denver (mi4eka) - Charlotte (Dankarakoz6) 07.08 10:45 75 - 50  
Miami (TiGeR_triPoint) - Denver (mi4eka) 07.08 12:30 82 - 59  
Miami (TiGeR_triPoint) - Minnesota (BigBabyMish) 07.08 10:10 55 - 85  
Minnesota (BigBabyMish) - Denver (mi4eka) 07.08 11:55 68 - 70  
Oklahoma C. (jordan1234) - Atlanta (nikitos349) 07.08 08:15 55 - 67  
Oklahoma C. (jordan1234) - Cleveland (kotpirog131) 07.08 05:55 59 - 79  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Dazai) - Denver (Asap) 07.08 23:12 40 - 61  
Dallas (Dazai) - Portland (Phabian) 07.08 23:48 66 - 63  
Denver (Bumblebee) - Dallas (Jema11) 07.08 12:48 38 - 53  
Denver (Bumblebee) - LA Clippers (Hurricane) 07.08 13:24 44 - 35  
LA Clippers (Hurricane) - Dallas (Jema11) 07.08 14:00 39 - 51  
LA Clippers (Hurricane) - Portland (Gatz) 07.08 11:00 36 - 42  
Portland (Gatz) - Dallas (Jema11) 07.08 11:36 62 - 53  
Portland (Gatz) - Denver (Bumblebee) 07.08 12:12 53 - 57  
Portland (Phabian) - Dallas (Dazai) 07.08 22:00 58 - 56  
Portland (Phabian) - Denver (Asap) 07.08 22:36 38 - 42  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Reign - London Spitfire 07.08 21:00 3 - 0  
Boston Uprising - Houston Outlaws 07.08 22:30 3 - 0  
E-Sport (R6S, GSA League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gc Esport - Team Secret 07.08 20:20 1 - 0  
Penta - G2 Esports 07.08 19:00 1 - 0  
Rogue - Ovation Esports 07.08 21:30 1 - 0  
Sissi State Punks - Team Goskilla 07.08 18:00 0 - 1  
E-Sport (R6S,APAC League South,Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
7th Heaven - Invictus Gaming 07.08 13:00 1 - 0  
Chiefs Esports Club - Pittsburgh Knights 07.08 10:40 1 - 0  
Q-confirm - Order 07.08 11:55 1 - 0  
Wildcard Gaming - Elevate 07.08 09:30 0 - 1  
E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Disrupt Gaming 07.08 01:10 0 - 1  
Spacestation Gaming - Team Solomid 07.08 02:00 1 - 0  
E-Sport (SC2, GSL Season, Code S GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parting - Solar 07.08 12:05 2 - 0  
Trap - Special 07.08 11:30 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2021 07.08 02:00    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Montreal (5.m.) 07.08 02:00 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2021, P. Sagan szakaszgyőzelmek száma 07.08 18:30    
Kerékpár (Tour de France - 12. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bol - A. Greipel 07.08 13:30 0 - 1  
E. Mas Nicolau - R. Uran 07.08 13:30 1 - 0  
J. Philipsen - N. Bouhanni 07.08 13:30 1 - 0  
J. Vingegaard - R. Carapaz 07.08 13:30 1 - 0  
M. Cavendish - W. van Aert 07.08 13:30 1 - 0  
P. Sagan - Mads Pedersen 07.08 13:30    
T. Pogacar - W. Kelderman 07.08 13:30 1 - 0  
Tour de France 2021 - 12. szakasz 07.08 17:35    
Tour de France 2021 - 12. szakasz - Top 3 07.08 17:35    
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 07.08 19:30 86 - 77  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 07.08 22:00 72 - 61  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Phoenix 07.08 04:00 84 - 84, h.u. 90 - 99  
Minnesota - Dallas 07.08 02:00 85 - 79  
Seattle - Los Angeles 07.08 04:00 71 - 62  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nelson Giants - Franklin Bulls 07.08 09:30 119 - 85  
Krikett (ODI Series (ENG-PAK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Pakisztán 07.08 14:00 1 - 0  
Kézilabda (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 07.08 19:30 31 - 17  
U19Németország - U19Svájc 07.08 17:00 30 - 23  
Kézilabda (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Portugália 07.08 15:00    
U19Svédország - U19Szlovákia 07.08 15:00 37 - 29  
Kézilabda (U19 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Horvátország 07.08 15:00 23 - 24  
U19Franciaország - U19Montenegró 07.08 13:00 29 - 20  
Kézilabda (U19 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Románia 07.08 17:00 27 - 19  
U19Norvégia - U19Csehország 07.08 19:00 25 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Spanyolország 07.08 19:00 32 - 31  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Paradou 07.08 21:30 2 - 1  
ASO Chlef - Medea 07.08 21:30 1 - 0  
Biskra - MC Alger 07.08 21:30 2 - 1  
ES Setif - Belouizdad 07.08 22:00 0 - 0  
Hussein Dey - Bordj Bou Arreridj 07.08 19:00 3 - 0  
NC Magra - Constantine 07.08 18:45 1 - 0  
Saoura - MC Oran 07.08 19:00 1 - 1  
USM Alger - Bel-Abbes 07.08 22:00 3 - 1  
WA Tlemcen - Relizane 07.08 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Sport Recife 07.08 00:15 1 - 1  
Atlético MG - Flamengo RJ 07.08 00:00 2 - 1  
Fluminense RJ - Ceara 07.08 02:30 0 - 0  
Internacional RS - Sao Paulo SP 07.08 02:30 0 - 2  
Palmeiras SP - Gremio RS 07.08 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Colo Colo 07.08 21:00 2 - 3  
Labdarúgás (Cosafa Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Szváziföld 07.08 15:00 1 - 0  
Zambia - Lesotho 07.08 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Chungnam Asan 07.08 12:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacaritas Pelileo - Atl. Santo Domingo 07.08 22:00 2 - 1  
Guayaquil SC - El Nacional Quito 07.08 02:00 3 - 1  
LDU Portoviejo - CA Porteno 07.08 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Al-Ahly (EGY) 07.08 21:00 0 - 2  
El Entag El Harby - Pyramids FC 07.08 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (EKL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Larne 07.08 20:00 0 - 1  
Birkirkara - La Fiorita 07.08 20:00 1 - 0  
College Europa - Zalgiris Kaunas 07.08 20:00 0 - 0  
Domzale - Hesperange 07.08 20:00 1 - 0  
Drita - Decic Tuzi 07.08 20:00 2 - 1  
Dundalk - Newtown 07.08 18:45 4 - 0  
Fehérvár - Ararat Jereván 07.08 20:00 1 - 1  
FH - Sligo 07.08 20:00 1 - 0  
Glentoran - TNS 07.08 19:45 1 - 1  
Honka - NSI Runavik 07.08 18:00 0 - 0  
Inter Turku - Puskás Akadémia 07.08 17:30 1 - 1  
Levadia Tallinn - St. Joseph's 07.08 18:30 3 - 1  
Liepaja - Struga Trim-Lum 07.08 16:00 1 - 1  
Maribor - Urartu 07.08 20:45 1 - 0  
Milsami Orhei - FK Sarajevo 07.08 19:00 0 - 0  
Noah Jereván - Kuopio PS 07.08 16:00 1 - 0  
Paide Linnameeskond - Slask Wroclaw 07.08 20:00 1 - 2  
Partizani Tirana - Sfintul Gheorghe 07.08 20:00 5 - 2  
Racing Luxembourg - Breidablik 07.08 19:00 2 - 3  
Rigas FS - KI Klaksvik 07.08 18:00 2 - 3  
Sant Julia - Gzira 07.08 18:00 0 - 0  
Shkupi Szkopje - Llapi 07.08 20:00 2 - 0  
Sileks Kratovo - Petrocub Hincesti 07.08 16:00 1 - 1  
Siroki Brijeg - Vllaznia 07.08 21:00 3 - 1  
Stjarnan - Bohemians Dublin 07.08 21:45 1 - 1  
Suduva Marijampole - Valmiera 07.08 18:00 2 - 1  
Sutjeska Niksic - Gagra 07.08 20:30 1 - 0  
Tre Penne - Dinamo Batumi 07.08 20:45 0 - 4  
Velez Mostar - Coleraine 07.08 20:30 2 - 1  
Zilina - Dila Gori 07.08 18:45 5 - 1  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Sport de Douala - Feutcheu de Bandjoun 07.08 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Ottawa - Pacific Langford 07.08 01:00 0 - 1  
York Utd. - Valour Winnipeg 07.08 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei Kungfu - Inner Mongolia FC 07.08 09:30 2 - 1  
Shanxi Longjin - Xi'an Wolves 07.08 09:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shaanxi Beyond - Hebei Zhuoao 07.08 09:30 0 - 1  
Yichuan Grand Tiger - Dongguan Guanlian 07.08 09:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Red Lions - Qingdao Youth Island 07.08 10:00 0 - 2  
Shanghai Jiading - Xiamen Egret Island 07.08 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - FAR Rabat 07.08 20:15 1 - 0  
Ittihad Tanger - RSB Berkane 07.08 22:30 0 - 2  
Moghreb Tetouan - FUS Rabat 07.08 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin - Los Angeles FC 07.08 03:00 0 - 2  
Chicago - Orlando 07.08 02:00 3 - 1  
Colorado Rapids - Minnesota 07.08 03:00 2 - 0  
Los Angeles Galaxy - Dallas 07.08 04:30 3 - 1  
Montreal - New York City FC 07.08 01:30 2 - 1  
New England - Toronto FC 07.08 01:00 2 - 3  
Seattle - Houston 07.08 03:00 2 - 0  
Vancouver - Salt Lake 07.08 04:00 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvik Halden - Kongsvinger 07.08 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Fram Larvik 07.08 19:00 2 - 1  
Kjelsas - Notodden 07.08 18:00 3 - 2  
Odd Grenland 2 - Flekkeröy 07.08 19:00 0 - 0  
Rosenborg 2 - Levanger 07.08 18:00 5 - 2  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Logan Lightning 07.08 11:30 1 - 2  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Santos Nazca 07.08 22:30 4 - 1  
Comerciantes Unidos - Dep. Llacuabamba 07.08 02:00 1 - 2  
Juan Aurich - FC Carlos Stein 07.08 20:00 1 - 1  
Sport Chavelines Juniors - Union Comercio 07.08 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Malmö - Torn 07.08 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Växjö 07.08 19:00 5 - 0  
Örebro - Hammarby 07.08 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Villa Teresa 07.08 01:15 1 - 1  
Danubio Montevideo - Uruguay Montevideo 07.08 19:00 1 - 0  
Rampla Juniors - Albion Montevideo 07.08 21:15 0 - 1  
Rocha FC - Juventud de Las Piedras 07.08 23:30 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Indy Eleven 07.08 01:30 1 - 1  
Austin Bold - Rio Grande Valley 07.08 03:00 1 - 1  
Charlotte Independence - New York RB 2 07.08 01:00 2 - 3  
FC Miami - Tampa Bay 07.08 01:30 2 - 1  
Sacramento - Oakland Roots 07.08 05:00 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UCV FC - Metropolitanos Caracas 07.08 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaya Iloilo - BG Pathum Utd. 07.08 12:00 0 - 1  
Ulsan - The Cong Hanoi 07.08 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - United City 07.08 16:00 2 - 3  
Daegu - Kawasaki Frontale 07.08 18:00 1 - 3  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Lapuan Virkia 07.08 17:00 1 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Canberra Raiders 07.08 11:50 16 - 30  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Argentína 07.08 17:00 0 - 3  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Hovmann Overgaa - Plavins M / Tocs E 07.08 09:00 1 - 2  
Crabb Trevor / Bourne T - Thole J / Wickler C 07.08 16:00 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Brouwer A / Meeuwsen R 07.08 10:00 0 - 2  
Dziadkou A / Piatrushka P - Carvalhaes/DaSilvaMariano 07.08 09:00 0 - 2  
Haussener Y / Metral Q - Ehlers N / Fluggen L 07.08 10:00 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Schalk C / Brunner T 07.08 15:00 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Brouwer A / Meeuwsen R 07.08 16:00 2 - 1  
Mol H N / Berntsen M - Grimalt E / Grimalt M 07.08 10:00 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Mol H N / Berntsen M 07.08 15:00 1 - 2  
Schalk C / Brunner T - Nolvak K / Tiisaar M 07.08 09:00 2 - 0  
Seidl R / Waller P - Plavins M / Tocs E 07.08 15:00 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Krasilnikov/Stoyanovskiy 07.08 15:00 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Ermacora/Pristauz-Telsnig 07.08 09:00 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Carvalhaes/DaSilvaMariano 07.08 17:00 2 - 0  
Van De Velde/Varenhorst - Ehlers N / Fluggen L 07.08 16:00 0 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Krasilnikov/Stoyanovskiy 07.08 10:00 1 - 2  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarez Mendoza D / Lobat - Keizer S / Meppelink M 07.08 11:00 0 - 2  
Antonelli M / Da Rocha An - Borger K / Sude J 07.08 12:00 0 - 2  
Artacho M / Clancy T - Graudina T / Kravcenoka A 07.08 11:00 1 - 2  
Arvaniti V / Karagkouni P - McNamara / McNamara 07.08 14:00 1 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Ludwig L / Kozuch M 07.08 14:00 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Bansley H / Wilkerson B 07.08 12:00 2 - 1  
Boebner E / Verge-Depre Z - Plesiutsching/Schutzenhof 07.08 13:00 2 - 0  
Day E / Hughes S - Baquerizo/Fernandez Stein 07.08 13:00 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Laboureur C / Tillmann C 07.08 11:00 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Stam K / Schoon R 07.08 13:00 2 - 1  
Kociolek K / Wojtasik K - Dabizha K / Rudykh D 07.08 14:00 2 - 1  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Behrens K / Ittlinger S 07.08 14:00 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - Huberli T / Betschart N 07.08 12:00 0 - 2  
Placette L / Richard A - Menegatti M/Tóth O. 07.08 13:00 0 - 2  
Quiggle C / Wheeler A - Larsen Kolinske/Stockman 07.08 12:00 1 - 2  
Sponcil S / Claes K - SeixasFreitas/SolbergSalg 07.08 11:00 1 - 2  
Tenisz (Ajaccio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Chidekh - R. Ortega-Olmedo 07.08 19:05 2 - 1  
C. Hemery - N. Tepmahc 07.08 21:20 2 - 0  
De Carvalho Cardoso Alves - J. Briand 07.08 09:00 1 - 2  
Hir. Moriya - P. Tsitsipas 07.08 14:30 1 - 2  
Kai. Uchida - G. Mpetshi Perricard 07.08 12:00 1 - 2  
L. Pourroy - Yan. Mertens 07.08 09:00 2 - 1  
Lis. Rodriguez - Toby Martin 07.08 17:30 2 - 0  
M. Brugnerotto - M. Hamou 07.08 19:00 0 - 2  
Tenisz (Almada, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chepelev - S. Carr 07.08 10:30    
D. Fernandez Flores - Tak. Niki 07.08 13:15 2 - 1  
D. Vale - B. Patael 07.08 12:55 2 - 0  
Dan. Cox - T. Fancutt 07.08 10:30 2 - 0  
F. Coelho - E. Noskin 07.08 13:50 2 - 0  
F. Rocha - U. Blanchet 07.08 12:10 0 - 2  
J.L. Reis da Silva - D. Batista 07.08 14:30 2 - 0  
M. Leote Prata - H. Wendelken 07.08 10:30 0 - 2  
Tenisz (Amstelveen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Prisacariu - D. Papamichail 07.08 14:10 0 - 2  
Emma Navarro - A. Parks 07.08 11:25 2 - 1  
I.L. Rosca - C. Ferrando 07.08 16:25 0 - 2  
L. Boskovic - B. Haas 07.08 16:00 0 - 2  
M. Zanevska - A. Cadantu 07.08 11:30 1 - 2  
T. Mrdeza - Yana Morderger 07.08 11:30 1 - 2  
V. Grammatikopoulou - S. Lamens 07.08 14:15 1 - 2  
Xiyu Wang - Q. Lemoine 07.08 14:10 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Buzarnescu - Bondár A. 07.08 11:00 2 - 0  
M. Sherif Abdelaziz - O. Govortsova 07.08 13:40 0 - 2  
N. Parrizas-Diaz - Claire Liu 07.08 15:55 2 - 0  
R. Peterson - A. Bolsova Zadoinov 07.08 13:55 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjorklund M / Kung L - Bondár A / Cristian J A 07.08 10:00    
Mihalikova T / Rakhimova - Gleason Q / Rompies J 07.08 11:00 2 - 0  
Thandi K / Zlochova Z - Lister C / Routliffe E 07.08 17:35 1 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Altmaier - E. Ymer 07.08 17:00 2 - 0  
J. Kovalik - H. Laaksonen 07.08 13:00 0 - 2  
Mar. Möller - Ben. Hassan 07.08 15:00 2 - 0  
V. Kopriva - Z. Bergs 07.08 15:00 2 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Sandkaulen T - Walkow S / Zielinski J 07.08 16:50 0 - 2  
Ehrat S / Gerch L - Romboli F/Vega Hernandez 07.08 13:00 0 - 2  
Hidalgo D / Martos Gornes - Sijsling I / Smits G 07.08 12:00 1 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Drzewiecki K / Zuk K 07.08 13:30    
Tenisz (Casinalbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arnaldi - Gia. Ferrari 07.08 13:00 2 - 0  
M. Pucinelli de Almeida - F. Maestrelli 07.08 10:45 2 - 0  
N. Sanchez-Izquierdo - G. Brouwer 07.08 11:15 0 - 2  
R. Balzerani - F. Agamenone 07.08 13:05 0 - 2  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Jacquemot - Yue Yuan 07.08 17:30 2 - 1  
E. Kostova - Gálfi D. 07.08 12:00 0 - 2  
K. Bartone - J. Fett 07.08 14:45    
L. Boisson - A. Kalinina 07.08 16:55 0 - 2  
L. Jeanjean - A. Danilina 07.08 11:50 2 - 0  
M. Rouvroy - O. Dodin 07.08 15:30 0 - 2  
O. Selekhmeteva - A. Hesse 07.08 13:35 0 - 2  
Qinwen Zheng - Y.L. Miyazaki 07.08 12:55 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - S. Errani 07.08 14:45 0 - 2  
A. Petkovic - Y. Putintseva 07.08 17:40 2 - 1  
A. Zaja - E-G. Ruse 07.08 16:15 0 - 2  
B. Pera - Y. Bonaventure 07.08 11:00 1 - 2  
D. Yastremska - M. Frech 07.08 20:10 2 - 0  
D.R. Collins - K. Kucova 07.08 11:00 2 - 1  
J. Niemeier - T. Korpatsch 07.08 13:05 2 - 1  
Kri. Pliskova - T. Zidansek 07.08 11:00 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korpatsch T / Zaja A - Paolini J / Teichmann J 07.08 18:10 0 - 2  
Marozava L / Voracova R - Panova A / Wachaczyk J 07.08 13:05 1 - 2  
Noha Akugue N / Lys E - Barthel M / Minella M 07.08 13:15 0 - 2  
Sharma A / Van Der Hoek R - Heisen V / Rosolska A 07.08 14:40 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Cabrera - Lulu Sun 07.08 15:00 1 - 2  
M. Stokke - I. Gamarra Martins 07.08 12:00 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - O. Helmi 07.08 12:00 2 - 1  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - S. Pontjodikromo 07.08 10:50 2 - 1  
H. Squire - A. Bovy 07.08 16:25    
J. Mridha - M. Netuschil 07.08 13:25 2 - 0  
L. Wessels - A. Donski 07.08 12:35 2 - 1  
M. Tepavac - M. Wiskandt 07.08 10:50    
M. Welte - N. Niedner 07.08 10:55 2 - 0  
N. Hardt - A. Metreveli 07.08 13:00 2 - 1  
R. Nijbör - T. Handel 07.08 11:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beckley - H. Habib 07.08 14:50    
A. Holmgren - A.L. Lingua Lavallen 07.08 10:30 2 - 0  
K. Pearson - M.F. Descotte 07.08 10:30 0 - 2  
M. Echargui - V. Vacherot 07.08 15:40 0 - 2  
O. Kumar - A. El Mihdawy 07.08 10:30 2 - 1  
P. Gregg - A.C. March 07.08 10:30 1 - 2  
Rin. Hijikata - T. Kiuamov 07.08 10:30 2 - 0  
T. Atmane - Y. Erel 07.08 10:30    
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raggi - G. Bestetti 07.08 13:55 2 - 0  
A. Rushiti - Jul. Riera 07.08 13:30 0 - 2  
A. Sysoeva - V. Ryser 07.08 12:15 0 - 2  
A.E. Nefedova - A. Gillan 07.08 13:30 2 - 0  
C. Bechri - Ayu. Koshiishi 07.08 12:30 0 - 2  
L. Pulchartova - Zoe Howard 07.08 12:45 0 - 2  
S. Colling - E. Mandlik 07.08 13:30 0 - 2  
V. Bhunu - E. Vanlangendonck 07.08 12:00 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Kuznetsov - Yan Bondarevskiy 07.08 09:30 2 - 0  
B. Zhukayev - J. Kubler 07.08 06:55 2 - 1  
D. Tashbulatov - L. Catarina 07.08 12:50 0 - 2  
E. Karlovskiy - O. Krutykh 07.08 07:00 2 - 1  
E. Leshem - Y. Oliel 07.08 09:35 0 - 2  
G. Lomakin - S. Fayziev 07.08 09:35 0 - 2  
P. Bar Biryukov - V. Manafov 07.08 07:00 2 - 1  
Yu Hsiou Hsu - M. Borisiouk 07.08 07:00 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eka. Ovcharenko - J. Mikulskyte 07.08 12:45 1 - 2  
I. Shymanovich - J. Cabaj Awad 07.08 10:55 2 - 0  
L. Pigossi - A. Tikhonova 07.08 10:10 0 - 2  
M. Bolkvadze - A. Charaeva 07.08 10:50 2 - 0  
S. Sharipova - A. Siskova 07.08 07:00 2 - 0  
S. Talbi - V. Savinykh 07.08 13:00 1 - 2  
V. Koval - M. Timofeeva 07.08 09:10 2 - 0  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G.M. Moroni - V. Sachko 07.08 17:00 1 - 2  
H.V.N. Rune - Luk. Klein 07.08 19:30 2 - 0  
N. Serdarusic - Zhizhen Zhang 07.08 14:00 2 - 0  
R. Olivo - T. Skatov 07.08 14:00 0 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caruso S / Gaio F - Babic Z / Fallert F 07.08 15:50 2 - 1  
Cazaux A / Furness E - Hermans M / Stevens B 07.08 10:00    
Etcheverry T M / Olivo R - Hermans M / Stevens B 07.08 18:00 2 - 1  
Fatic N / Serdarusic N - Vervoort M / Zeballos F 07.08 18:40    
Sachko V / Stricker D - Claverie L / Ricca G 07.08 21:50 2 - 1  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Palan - D. Wenger 07.08 10:00 0 - 2  
F. Peliwo - M. Soto 07.08 10:00 2 - 0  
G. Loffhagen - E. Vanshelboim 07.08 11:45    
I. Beloborodko - T. Jirousek 07.08 12:30 0 - 2  
I. Monzon - J. Penzlin 07.08 12:05 2 - 0  
L. Castelnuovo - R.A. Burruchaga 07.08 10:00 0 - 2  
M. Karol - J. Pospisil 07.08 09:55 2 - 0  
M. Miceli - C. Cretu 07.08 12:00 1 - 2  
Tenisz (Prokuplje, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Robbe - M. Bondarenko 07.08 09:00 0 - 2  
E. Reyngold - V. Mboko 07.08 09:00 2 - 0  
J. Estable - J. Bojovic 07.08 13:50 1 - 2  
M. Shusharina - A.G. Vasilescu 07.08 10:30 0 - 2  
Nagy A. - N. Senic 07.08 12:50 1 - 2  
S. Janicijevic - D. Semenistaja 07.08 10:50 0 - 2  
S. Sakellaridi - E. Meri 07.08 09:00    
T. Curovic - B.J. Fernandez 07.08 11:50 0 - 2  
Tenisz (Salzburg-Anif, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Petrovic - P. Cuevas 07.08 11:00 0 - 2  
J. Lehecka - Ale. Muller 07.08 13:00 2 - 0  
J.I. Londero - A. Vatutin 07.08 11:00 2 - 1  
N. Jarry - P. Heller 07.08 12:30 2 - 0  
Tenisz (Salzburg-Anif, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Galdos S - Aichhorn J / Ramskogler G 07.08 14:00 2 - 0  
Erler A / Neuchrist M - Doumbia S / Reboul F 07.08 17:00 2 - 0  
Huesler M A / Miedler L - Galloway R / Lawson A 07.08 17:25 0 - 2  
Molteni A / Vavassori A - Cerundolo F / Coria F 07.08 14:45 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - A. Fenty 07.08 11:10 1 - 2  
Hanwen Li - S.A. Ivanov 07.08 09:00    
N. Frunza - L. Sheyngezikht 07.08 09:00 2 - 0  
N. Mashtakov - A. Braynin 07.08 11:00 2 - 0  
O. Prihodko - F. Comesana 07.08 09:00 0 - 2  
Q. Folliot - D.N. Madaras 07.08 10:55 0 - 2  
S. Terziev - G. Donev 07.08 13:40 1 - 2  
T. Legout - Alex. Weis 07.08 12:15 1 - 2  
Tenisz (Torino, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Astakhova - L. Bronzetti 07.08 11:25    
D. Spiteri - Udvardy P. 07.08 13:30    
G. Ce - L. Pigato 07.08 11:40 2 - 0  
J. Bouzas Maneiro - L. Stefanini 07.08 10:00    
M.L. Carle - S. Nahimana 07.08 10:00 0 - 2  
S. Bandecchi - O.G. Simion 07.08 10:00 2 - 1  
Tenisz (Velenje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Shevchenko - M. Zukas 07.08 10:00 2 - 0  
B. Artnak - P. Rikl 07.08 10:00 1 - 2  
Cri. Rodriguez - P. Nejedly 07.08 11:25 2 - 0  
D. Dutra da Silva - L. Hampel 07.08 13:30    
H. Casanova - T.A. Kodat 07.08 13:20 2 - 0  
J.O. Gutierrez - P. Goldsteiner 07.08 11:45 1 - 2  
R. Joncour - U. Ignatik 07.08 15:00 2 - 1  
S. Prechtel - G. Lama 07.08 10:00 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Zeballos H - Bolelli S / Gonzalez M 07.08 15:20 3 - 0  
Mektic N / Pavic M - Ram R / Salisbury J 07.08 14:00 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Kerber 07.08 14:30 2 - 0  
Kar. Pliskova - A. Sabalenka 07.08 16:25 2 - 1  
Wimbledon, női egyes 2021 - Döntőbe jut 07.08 18:45    
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Broady N - Salisbury J / Dart H 07.08 19:15 1 - 2  
Klepac A / Rojer J-J - Skupski N / Krawczyk D 07.08 18:35 0 - 2  
Krawietz K / Peschke K - Dabrowski G / Pavic M 07.08 18:15 2 - 1  
Ram R / Mattek-Sands B - Krawietz K / Peschke K 07.08 12:00    
Roger-Vasselin/Melichar - Zhang S / Peers J 07.08 17:45 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Spanyolország 07.08 20:15 12 - 10  

 

2021.07.07.
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Magyarország - U23Ausztria 07.07 14:05 19 - 19  
U23Oroszország - U23Magyarország 07.07 15:55 21 - 7  
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Magyarország - U23Szlovákia 07.07 12:50 12 - 12  
U23Németország - U23Magyarország 07.07 14:40 19 - 17  
Asztalitenisz (Challenger Series, 27. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andr. Sitak - F. Kuzmin 07.07 12:10 1 - 3  
Andr. Sitak - J. Chandra 07.07 13:50 1 - 3  
Andr. Sitak - V. Rakov 07.07 08:30 0 - 3  
D. Schwarzer - V. Rakov 07.07 13:25 3 - 2  
F. Kuzmin - E. Chtchetinine 07.07 10:55 3 - 0  
F. Kuzmin - V. Rakov 07.07 14:30 3 - 0  
J. Chandra - E. Chtchetinine 07.07 12:35 1 - 3  
J. Chandra - S. Suravajjula 07.07 11:20 3 - 2  
S. Happek - D. Schwarzer 07.07 11:45 3 - 2  
S. Happek - E. Chtchetinine 07.07 15:10 2 - 3  
S. Happek - S. Suravajjula 07.07 13:00 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Girevenkov - Y. Merkushin 07.07 02:15 3 - 1  
A. Ilin - O. Pronin 07.07 22:45 3 - 1  
A. Klavdenkov - I. Matveev 07.07 09:15 0 - 3  
A. Klavdenkov - S. Simonov 07.07 07:45 0 - 3  
A. Serebrennikov - T. Yusipov 07.07 23:15 3 - 1  
A. Shmakov - I. Iskenderov 07.07 11:00 1 - 3  
A. Trushkin - A. Klavdenkov 07.07 06:45 3 - 0  
A. Trushkin - S. Simonov 07.07 08:45 1 - 3  
A. Uezdin - A.Y. Fedosov 07.07 22:30 2 - 3  
A. Uezdin - V. Putilovsky 07.07 16:15 3 - 0  
A. Vlasov - O. Pronin 07.07 00:15 3 - 1  
A. Zabrodin - G. Karpovkin 07.07 07:00 1 - 3  
A.D. Volkov - A. Girevenkov 07.07 00:15 3 - 2  
A.V. Poprocky - O. Belugin 07.07 15:45 0 - 3  
A.V. Poprocky - Ser. Ovechkin 07.07 17:15 1 - 3  
A.Y. Fedosov - D. Ignatiev 07.07 23:30 3 - 1  
A.Y. Fedosov - R. Pavlenko 07.07 02:30 3 - 0  
A.Y. Fedosov - T. Shatilov 07.07 01:30 3 - 0  
Ale. Alekseev - E.V. Makarenkov 07.07 19:30 3 - 1  
Ale. Alekseev - G. Bardyshev 07.07 21:00 3 - 2  
Alek. Kozlov - D.A. Mikheev 07.07 10:45 3 - 0  
Alek. Kozlov - E. Kalashnikov 07.07 12:45 3 - 2  
D. Sayanov - A. Girevenkov 07.07 01:15 3 - 1  
D. Sayanov - A.D. Volkov 07.07 23:45 3 - 2  
D. Tunitsyn - S. Nikulin 07.07 19:15 2 - 3  
D.A. Mikheev - E. Kalashnikov 07.07 11:45 1 - 3  
D.A. Mikheev - M. Ilichev 07.07 13:15 3 - 0  
Dmi. Bogdanov - E. Anisimov 07.07 08:45 3 - 0  
Dmi. Bogdanov - V. Sinkovskiy 07.07 06:45 2 - 3  
Dmi. Bogdanov - V. Sinkovskiy 07.07 10:15 1 - 3  
E. Anisimov - I. Pandur 07.07 07:15 2 - 3  
E. Grishaev - I. Poletaev 07.07 10:45 3 - 2  
E. Grishaev - Y. Bazhinov 07.07 12:45 0 - 3  
E. Kalashnikov - M. Ilichev 07.07 11:15 3 - 1  
E. Masokin - D. Sayanov 07.07 22:45 1 - 3  
E.A. Kupryakov - M. Pronkin 07.07 20:15 3 - 0  
E.V. Makarenkov - G. Bardyshev 07.07 19:00 0 - 3  
G. Bardyshev - I. Mikhaylov 07.07 20:00 3 - 2  
G. Karpovkin - A. Zabrodin 07.07 10:00 1 - 3  
G. Karpovkin - O. Belugin 07.07 08:00 3 - 1  
I. Iskenderov - V. Dakhin 07.07 12:00 0 - 3  
I. Matveev - A. Trushkin 07.07 08:15 1 - 3  
I. Meteleshko - S. Kulikov 07.07 15:30 1 - 3  
I. Meteleshko - V. Staroverov 07.07 17:00 3 - 0  
I. Mikhaylov - Ale. Alekseev 07.07 18:30 3 - 2  
I. Mikhaylov - E.V. Makarenkov 07.07 20:30 3 - 1  
I. Moshkov - D. Tunitsyn 07.07 20:45 1 - 3  
I. Moshkov - S. Vardanyan 07.07 18:45 3 - 0  
I. Pandur - Dmi. Bogdanov 07.07 08:15 0 - 3  
I. Poletaev - V.G. Evlampiev 07.07 13:15 1 - 3  
I. Poletaev - Y. Bazhinov 07.07 11:45 1 - 3  
K. Churin - V. Chahur 07.07 02:00 0 - 3  
K. Simonov - A.V. Poprocky 07.07 14:45 3 - 0  
K. Simonov - O. Belugin 07.07 16:45 2 - 3  
K.N. Malahov - A. Vlasov 07.07 03:15 3 - 1  
K.N. Malahov - O. Kutuzov 07.07 00:45 0 - 3  
M. Ilichev - Alek. Kozlov 07.07 12:15 3 - 1  
M. Pronkin - P. Pinkovskii 07.07 18:45 1 - 3  
M. Pronkin - Sem. Korolev 07.07 20:45 2 - 3  
N. Sadovskiy - A. Uvarov 07.07 23:15 3 - 2  
O. Belugin - A. Zabrodin 07.07 08:30 0 - 3  
O. Belugin - Ser. Ovechkin 07.07 06:30 3 - 1  
O. Belugin - Ser. Ovechkin 07.07 09:30 3 - 2  
O. Belugin - Ser. Ovechkin 07.07 15:15 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Vlasov 07.07 01:45 1 - 3  
O. Kutuzov - Y.V. Lbov 07.07 02:45 3 - 0  
O. Pronin - K.N. Malahov 07.07 02:15 1 - 3  
O. Pronin - V. Shirshov 07.07 23:45 1 - 3  
P. Pinkovskii - E.A. Kupryakov 07.07 21:15 3 - 2  
P. Pinkovskii - Sem. Korolev 07.07 19:45 2 - 3  
Pav. Medvedev - A. Uezdin 07.07 17:15 3 - 0  
Pav. Medvedev - Z.Y. Tsybikov 07.07 15:45 3 - 2  
R. Pavlenko - K. Churin 07.07 01:00 3 - 0  
S. Kulikov - V. Staroverov 07.07 15:00 1 - 3  
S. Muslikov - I. Meteleshko 07.07 14:30 3 - 1  
S. Muslikov - S. Kulikov 07.07 16:30 2 - 3  
S. Nikulin - I. Moshkov 07.07 20:15 3 - 2  
S. Simonov - A. Trushkin 07.07 10:15 3 - 0  
S. Simonov - I. Matveev 07.07 07:15 3 - 0  
S. Vardanyan - D. Tunitsyn 07.07 19:45 0 - 3  
S. Vardanyan - S. Nikulin 07.07 21:15 3 - 1  
Sem. Korolev - E.A. Kupryakov 07.07 19:15 3 - 1  
Ser. Ovechkin - A. Zabrodin 07.07 07:30 0 - 3  
Ser. Ovechkin - G. Karpovkin 07.07 09:00 0 - 3  
Ser. Ovechkin - K. Simonov 07.07 16:15 2 - 3  
T. Shatilov - K. Churin 07.07 00:00 1 - 3  
V. Chahur - A.Y. Fedosov 07.07 00:30 1 - 3  
V. Chahur - T. Shatilov 07.07 03:00 3 - 0  
V. Dakhin - A. Shmakov 07.07 12:30 2 - 3  
V. Dakhin - V.V. Kutin 07.07 10:30 3 - 2  
V. Putilovsky - Pav. Medvedev 07.07 14:45 3 - 1  
V. Putilovsky - Z.Y. Tsybikov 07.07 16:45 0 - 3  
V. Safonov - A.D. Volkov 07.07 01:45 3 - 2  
V. Safonov - D. Sayanov 07.07 02:45 3 - 0  
V. Sinkovskiy - E. Anisimov 07.07 07:45 2 - 3  
V. Sinkovskiy - I. Pandur 07.07 09:15 3 - 2  
V. Staroverov - S. Muslikov 07.07 16:00 3 - 0  
V.G. Evlampiev - E. Grishaev 07.07 12:15 3 - 0  
V.V. Kutin - A. Shmakov 07.07 11:30 1 - 3  
V.V. Kutin - I. Iskenderov 07.07 13:00 3 - 0  
Y. Bazhinov - V.G. Evlampiev 07.07 11:15 1 - 3  
Y. Merkushin - V. Safonov 07.07 00:45 0 - 3  
Y.V. Lbov - O. Pronin 07.07 01:15 3 - 0  
Z.Y. Tsybikov - A. Uezdin 07.07 15:15 3 - 2  
Z.Y. Tsybikov - D. Korneev 07.07 23:00 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 07.07 11:30 4 - 2  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 07.07 11:30 1 - 4  
Kiwoom Heroes - SSG Landers 07.07 11:30 8 - 2  
Lotte Giants - LG Twins 07.07 11:30    
Samsung Lions - KT Wiz 07.07 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 07.07 11:00 3 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 07.07 10:30 6 - 4  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 07.07 10:45 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 07.07 10:45 4 - 1  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 07.07 11:00 2 - 1  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 07.07 11:00 5 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 07.07 02:30 5 - 2  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 07.07 02:00 7 - 4  
Mariachis de Guadalajara - Pericos de Puebla 07.07 02:15 10 - 6  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca 07.07 03:00 11 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 07.07 02:00    
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 07.07 02:30 6 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 07.07 02:00 4 - 8  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 07.07 04:05 5 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 07.07 03:40 4 - 3  
Baltimore - Toronto 07.07 01:05 7 - 5  
Chicago Cubs - Philadelphia 07.07 02:05 10 - 15  
Houston - Oakland 07.07 02:10 9 - 6  
Kansas City - Cincinnati 07.07 02:10 7 - 6  
Kansas City - Cincinnati (20:10) 07.07 20:10 2 - 5  
LA Angels - Boston 07.07 03:38 5 - 3  
LA Angels - Boston (22:07) 07.07 22:07 5 - 4  
Miami - LA Dodgers 07.07 01:10 2 - 1  
Minnesota - Chicago WS 07.07 02:10 1 - 4  
Minnesota - Chicago WS (19:10) 07.07 19:10 1 - 6  
NY Mets - Milwaukee 07.07 01:10    
Pittsburgh - Atlanta 07.07 01:05 2 - 1  
Pittsburgh - Atlanta (18:35) 07.07 18:35 3 - 14  
San Diego - Washington 07.07 04:10 7 - 4  
San Francisco - St. Louis 07.07 03:45 5 - 6  
Seattle - NY Yankees 07.07 04:10 1 - 12  
Texas - Detroit 07.07 02:05 10 - 5  
Texas - Detroit (20:05) 07.07 20:05 3 - 5  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sherrock - Mar. Adams 07.07 13:40 1 - 4  
F. Sherrock - R. Rowlands 07.07 11:05 4 - 1  
Gary Stone - F. Sherrock 07.07 12:30 2 - 4  
Gary Stone - K. Painter 07.07 10:45 3 - 4  
K. Painter - F. Sherrock 07.07 11:55 4 - 1  
K. Painter - N. Duff 07.07 13:25 4 - 2  
K. Painter - R. Rowlands 07.07 14:00 4 - 1  
Mar. Adams - Gary Stone 07.07 14:20 3 - 4  
Mar. Adams - K. Painter 07.07 12:50 0 - 4  
Mar. Adams - N. Duff 07.07 10:30 4 - 0  
N. Duff - F. Sherrock 07.07 14:40 0 - 4  
N. Duff - Gary Stone 07.07 11:20 4 - 3  
N. Duff - R. Rowlands 07.07 12:15 4 - 1  
R. Rowlands - Gary Stone 07.07 13:05 1 - 4  
R. Rowlands - Mar. Adams 07.07 11:40 0 - 4  
Darts (Players Championship 19 2021)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - B. Dolan 07.07 17:55 2 - 7  
Ross Smith - B. Dolan 07.07 18:30 8 - 4  
Ryan Joyce - Ross Smith 07.07 17:55 2 - 7  
E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bankapepsi - SKADE 07.07 18:00 1 - 2  
Pact - Double Poney 07.07 20:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO, IEM Cologne, Play In)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Complexity Gaming - LDLC OL 07.07 16:45 2 - 0  
Evil Geniuses - Vici Gaming 07.07 13:30 2 - 0  
Mousesports - Evil Geniuses 07.07 20:00 2 - 0  
OG - Renegades 07.07 16:55 0 - 2  
Team Spirit - Sprout 07.07 20:00 2 - 1  
Team1 - Sprout 07.07 13:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Pinnacle Cup,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100pinggods - Coppenhagen Flames 07.07 13:00 1 - 2  
Double Poney - Entropiq 07.07 16:05 1 - 2  
Havu Gaming - Team Fiend 07.07 19:10 2 - 0  
X-Kom Ago - Team1 07.07 10:00    
E-Sport (Dota2,The International,CNQ.Po)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aster.aries - Ehome 07.07 12:55 0 - 2  
Elephant.4Am - Team Magma 07.07 05:30 2 - 0  
Lbzs - Royal Never Give Up 07.07 07:20 0 - 2  
Phoenix Gaming - Sparking Arrow Gaming 07.07 09:25 1 - 2  
E-Sport (Dota2,TheIntern,Westen EU Q,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicken Fighters - No Bounty Hunter 07.07 11:00 2 - 0  
Into The Breach - Hippomaniacs 07.07 12:55 2 - 0  
Spider Pigzs - Team Liquid 07.07 20:30 1 - 2  
Team Nigma - Hellbear Smashers 07.07 11:00 2 - 1  
Tundra Esports - Brame 07.07 18:25 2 - 0  
Vikin.gg - OG 07.07 14:30 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Kenp4Chi) - United States (Diamond) 07.07 07:36 4 - 5  
Russia (Natan) - United States (Diamond) 07.07 07:00 1 - 5  
Sweden (Hammer) - United States (Diamond) 07.07 08:12 3 - 11  
United States (Diamond) - Canada (Kenp4Chi) 07.07 09:24 4 - 3  
United States (Diamond) - Russia (Natan) 07.07 08:48 4 - 1  
United States (Diamond) - Sweden (Hammer) 07.07 10:00 5 - 0  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colombia (Gorilla) - Turkey (Rafa) 07.07 06:20 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 07.07 07:20 2 - 1  
England (Zeus) - Ivory Coast (Krouks) 07.07 11:20 3 - 0  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 07.07 07:40 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 07.07 06:00 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 07.07 09:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Poland (Johnybegood) 07.07 05:40 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Russia (Val) 07.07 06:40 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Turkey (Rafa) 07.07 11:00 2 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - United States (CaptainX) 07.07 12:00 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 07.07 11:40 2 - 6  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 07.07 09:20 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 07.07 08:20 0 - 2  
Russia (Val) - Ivory Coast (Krouks) 07.07 10:20 2 - 0  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 07.07 08:40 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Colombia (Gorilla) 07.07 10:40 1 - 0  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 07.07 08:00 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Ivory Coast (Krouks) 07.07 07:00 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Poland (Johnybegood) 07.07 09:40 5 - 2  
United States (CaptainX) - Turkey (Rafa) 07.07 10:00 0 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Rattata 522) - Marseille (Fints) 07.07 19:05 2 - 2  
Dortmund (Confession) - Chelsea (Rattata 522) 07.07 18:15 1 - 2  
Dortmund (Confession) - Marseille (Fints) 07.07 17:25 1 - 2  
Everton (Abeldos United) - Milan (Ab Ovo) 07.07 10:50 5 - 2  
Everton (Abeldos United) - Wolverhampton (Trader AC) 07.07 12:30 1 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Everton (Abeldos United) 07.07 09:10 3 - 3  
M'gladbach (Bluemountst.) - Milan (Ab Ovo) 07.07 11:40 2 - 3  
Marseille (Fints) - Ajax (Xalinho) 07.07 18:40 5 - 1  
Marseille (Fints) - Wolverhampton (Trader AC) 07.07 16:10 0 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 07.07 08:45 3 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Wolverhampton (Trader AC) 07.07 09:35 4 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Everton (Abeldos United) 07.07 10:00 1 - 1  
Tottenham (Megapolice) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.07 12:05 0 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - Ajax (Xalinho) 07.07 17:50 2 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - Dortmund (Confession) 07.07 19:30 6 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.07 10:25 2 - 0  
Wolverhampton (Trader AC) - Tottenham (Megapolice) 07.07 11:15 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afreeca Freecs - Nongshim Redforce 07.07 13:00 0 - 2  
Sandbox Gaming - Damwon Gaming 07.07 10:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Pentanet.gg 07.07 13:05 1 - 0  
Legacy Esports - Gravitas 07.07 10:00 0 - 1  
Mammoth - Order 07.07 10:50 0 - 1  
Peace - Chiefs Esports Club 07.07 12:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Karmine Corp 07.07 20:00 1 - 0  
Gameward - Team Ldlc 07.07 18:00 0 - 1  
Solary - Izidream 07.07 18:45 1 - 0  
Team Bds - Team Mces 07.07 22:00 1 - 0  
Vitality Bee - Misfits Premier 07.07 21:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Bilibili Gaming 07.07 12:50 1 - 2  
Royal Never Give Up - LGD Gaming 07.07 11:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
For The Win Esports - Karma Clan Esports 07.07 00:10 1 - 0  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bt Excel - Team Singularity 07.07 18:40 0 - 1  
Fnatic Rising - Godsent 07.07 21:40 1 - 0  
Granit Gaming - Resolve 07.07 20:35 0 - 1  
Kova Esports - Galaxy Racer Eu 07.07 17:55 0 - 1  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ago Rogue - Pdw 07.07 20:15 1 - 0  
Devils.one - Team Esca Gaming 07.07 18:15 0 - 1  
Gentlemens Gaming - Illuminar Gaming 07.07 17:20 0 - 1  
K1CK - Komil And Friends 07.07 19:15 1 - 0  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia Academy - Intz Academy 07.07 00:00 1 - 0  
Furia Academy - Netshoes Miners Academy 07.07 23:15 1 - 0  
Pain Academy - Kabum! Academy 07.07 01:00 1 - 0  
Red Academy - Loud Academy 07.07 22:10 1 - 0  
Vorax Academy - Netshoes Miners Academy 07.07 02:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gg And Esports - Mkers 07.07 18:55 1 - 0  
Macko Esports - Cyberground Gaming 07.07 19:40 0 - 1  
Outplayed - Axolotl 07.07 21:35 1 - 0  
Samsung Morning Stars - Gaia Esports 07.07 20:35 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Fosters23) - LA Clippers (Bumblebee) 07.07 08:12 46 - 42  
Brooklyn (Fosters23) - Milwaukee (Gatz) 07.07 08:48 44 - 37  
LA Clippers (Bumblebee) - Brooklyn (Fosters23) 07.07 10:00 44 - 47  
LA Clippers (Bumblebee) - Milwaukee (Gatz) 07.07 09:24 39 - 49  
Milwaukee (Gatz) - Brooklyn (Fosters23) 07.07 07:00 45 - 49  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Asap) - Milwaukee (Tranquil) 07.07 16:18 44 - 46  
Milwaukee (Tranquil) - Brooklyn (Asap) 07.07 14:30 45 - 29  
Milwaukee (Tranquil) - Philadelphia (Joker) 07.07 15:42 48 - 30  
Philadelphia (Joker) - Brooklyn (Asap) 07.07 15:06 42 - 52  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Toronto (Answer2208) 07.07 06:30 78 - 64  
Charlotte (Dankarakoz6) - LA Clippers (Rom1pr) 07.07 13:05 64 - 48  
Charlotte (Dankarakoz6) - New York (iehbr_) 07.07 11:20 74 - 57  
Cleveland (BossVlados0_0) - Charlotte (Dankarakoz6) 07.07 10:45 74 - 69  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 07.07 07:40 52 - 74  
LA Clippers (Rom1pr) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.07 11:55 63 - 73  
New York (iehbr_) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.07 12:30 67 - 91  
New York (iehbr_) - LA Clippers (Rom1pr) 07.07 10:10 53 - 73  
Oklahoma C. (jordan1234) - Cleveland (kotpirog131) 07.07 05:55 56 - 55  
Toronto (Answer2208) - Oklahoma C. (jordan1234) 07.07 07:05 72 - 56  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - Denver (Fosters23) 07.07 11:00 55 - 46  
Dallas (Gatz) - Portland (Bumblebee) 07.07 11:36 44 - 54  
Denver (Fosters23) - Dallas (Gatz) 07.07 12:48 37 - 38  
Denver (Tranquil) - Dallas (Phabian) 07.07 23:12 44 - 45  
LA Clippers (Zod) - Dallas (Gatz) 07.07 12:12 44 - 42  
LA Clippers (Zod) - Denver (Fosters23) 07.07 13:24 49 - 42  
Portland (Asap) - Denver (Tranquil) 07.07 23:48 42 - 44  
Portland (Bumblebee) - Denver (Fosters23) 07.07 14:00 44 - 46  
E-Sport (R6S, Apac League, North Di.St2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Fnatic 07.07 15:25 1 - 0  
Fav Gaming - Cyclops Athlete Gaming 07.07 14:20 0 - 1  
Guts Gaming - Damwon Gaming 07.07 12:55 0 - 1  
Talon Esports - T1 07.07 11:30 1 - 0  
E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxygen Esports - Susquehanna Soniqs 07.07 22:15 0 - 1  
Xset - Mirage 07.07 23:35 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France - 11. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Izaguirre Insausti - S. Higuita 07.07 12:00 0 - 1  
M. Cattaneo - Gui. Martin 07.07 12:00 0 - 1  
Mic. Woods - W. Poels 07.07 12:00 1 - 0  
S. Yates - J. Fuglsang 07.07 12:00 0 - 1  
T. Pogacar - R. Carapaz 07.07 12:00 1 - 0  
Tour de France 2021 - 11. szakasz 07.07 15:00    
Tour de France 2021 - 11. szakasz - Top 3 07.07 15:00    
V. Nibali - B. Mollema 07.07 12:00 0 - 1  
W. Kelderman - A. Lutsenko 07.07 12:00 0 - 1  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Milwaukee (1.m.) 07.07 03:00 118 - 105  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Törökország 07.07 16:30 76 - 74  
U19Dél-Korea - U19USA 07.07 19:30 60 - 132  
U19Franciaország - U19Mali 07.07 10:30 86 - 52  
U19Japán - U19Szerbia 07.07 11:00 86 - 89  
U19Kanada - U19Puerto Rico 07.07 20:00 86 - 56  
U19Litvánia - U19Irán 07.07 14:00 96 - 53  
U19Spanyolország - U19Ausztrália 07.07 13:30 86 - 73  
U19Szenegál - U19Lettország (Helyszín: Lettország) 07.07 17:00 57 - 44  
Labdarúgás (Agériai 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MCB Oued Sly - RC Arbaa 07.07 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cipolletti - Juventud Unida de SanLuis 07.07 19:00 0 - 1  
Club Bolivar - Villa Mitre 07.07 20:00 2 - 2  
Club Circulo Deportivo - Sansinena SD 07.07 20:00 2 - 1  
Estudiantes San Luis - Huracan Las Heras 07.07 20:30 2 - 1  
Ferro Carril General Pico - Desamparados 07.07 20:00 0 - 1  
Independ. de Chivilcoy - Atl. Camioneros 07.07 20:00 1 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Dep. Madryn 07.07 20:00 2 - 0  
Penarol de San Juan - Sol de Mayo 07.07 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Sportivo Belgrano 07.07 20:00 1 - 1  
Chaco For Ever - Central Norte Salta 07.07 20:30 2 - 2  
Douglas Haig - Defensores de Belgrano VR 07.07 19:45 0 - 2  
Gimnasia y Esgrima - Union de Sunchales 07.07 20:00 1 - 0  
Gualeguaychu - Sarmiento de Resistencia 07.07 20:00 1 - 1  
Racing de Cordoba - Crucero del Norte 07.07 20:00 3 - 0  
Sportivo Las Parejas - Def. de Pronunciamiento 07.07 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Legia Varsó 07.07 18:00 2 - 3  
Connah's Quay - Alashkert Jereván 07.07 20:00 2 - 2  
Dinamo Tbiliszi - Neftcsi Baku 07.07 18:00 1 - 2  
Dinamo Zágráb - Valur 07.07 19:00 3 - 2  
FF Malmö - Riga FC 07.07 19:00 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Sahtar Szoligorszk 07.07 19:00 1 - 0  
Maccabi Haifa - Kajrat Almati 07.07 19:00 1 - 1  
Slovan Bratislava - Shamrock Rovers 07.07 18:30 2 - 0  
Teuta Durres - Sheriff Tiraspol 07.07 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Botafogo RJ 07.07 02:30 2 - 1  
Cruzeiro MG - Coritiba 07.07 00:00 0 - 0  
Ponte Preta - Avai 07.07 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Juventude RS 07.07 23:00 1 - 0  
Bragantino - Cuiaba 07.07 23:00 1 - 1  
Fortaleza - America MG 07.07 23:00 4 - 0  
Santos SP - Athlético PR 07.07 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kolumbia 07.07 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cosafa Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Zimbabwe 07.07 12:00 0 - 0  
Szenegál - Namíbia 07.07 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Dánia 07.07 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cumbaya - America de Quito 07.07 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Aland Utd. 07.07 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Gold Cup-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guatemala - Guadeloupe 07.07 03:30 1 - 1  
Haiti - Bermuda-szigetek 07.07 01:00 4 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honda FC - Jubilo Iwata 07.07 11:30 1 - 4  
Juntendo Univ. - Thespakusatsu Gunma 07.07 12:00 2 - 2  
Kashima A. - Tochigi 07.07 12:00 3 - 0  
Kashiwa R. - Kyoto 07.07 11:00 1 - 2  
Oita Trinita - Fukui Utd. 07.07 12:00 2 - 0  
Sagan Tosu - Avispa Fukuoka 07.07 12:00 1 - 0  
Sapporo - Nagasaki 07.07 11:00 1 - 2  
Shimizu SP - Grulla Morioka 07.07 11:30 2 - 1  
Urawa RD - Sagamihara 07.07 12:00 1 - 0  
Vanraure Hachinohe - Shonan Bellmare 07.07 12:00 1 - 1  
Vissel Kobe - Tokushima 07.07 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehdat - Ramtha 07.07 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APEJES Academy - Coton Sport de Garoua 07.07 17:00 1 - 0  
Astres de Douala - Canon Sport de Yaounde 07.07 17:00 1 - 1  
Eding Sport de Lekie - Fortuna de Mfou 07.07 16:00 0 - 4  
New Star de Douala - Colombe Spor 07.07 15:00 0 - 3  
PWD Bamenda - Yafoot FC 07.07 15:00 0 - 0  
Stade Renard de Melong - Fovu de Baham 07.07 16:00 1 - 0  
Tonnerre Kalara de Yaound - Yong Sports Academy 07.07 15:00 2 - 0  
UMS de Loum - Panthere Sport du Nde 07.07 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hubei Istar - Guangxi Pingguo Haliao 07.07 09:30 0 - 3  
Shaoxing Keqiao Yuejia - Dandong Tengyue 07.07 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kína - Qingdao Manatee 07.07 09:30 0 - 2  
Wuxi Wuguo - Kunming ZHSFC 07.07 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hunan Billows - Yanbian Longding 07.07 10:00 1 - 0  
Quanzhou Yaxin - Sichuan Minzu 07.07 10:00 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - Chabab Mohammedia 07.07 20:15 1 - 1  
Wydad Casablanca - Rapide Oued Zem 07.07 22:30 2 - 0  
Youssoufia Berrechid - Renaissance Zemamra 07.07 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - Kwara Utd. 07.07 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Valerenga 2 07.07 16:00 2 - 2  
Baerum - Hödd 07.07 17:00 0 - 1  
Eidsvold Turn - Brattvag 07.07 18:00 2 - 0  
Florö - Moss 07.07 16:30 0 - 2  
Flöya - Asker 07.07 16:30 1 - 4  
Senja - Tromsdalen 07.07 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skeid - Nardo 07.07 17:00 2 - 1  
Vard Haugesund - Egersund 07.07 18:00 1 - 1  
Öygarden - Sotra 07.07 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - Union Huaral 07.07 22:30 1 - 1  
Molinos El Pirata - Cultural Santa Rosa 07.07 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tvaaker - Lindome 07.07 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Pitea 07.07 19:00 3 - 0  
Eskilstuna Utd. - AIK Stockholm 07.07 18:30 1 - 0  
Linköping - Häcken 07.07 18:00 0 - 3  
Vittsjö - Kristianstad 07.07 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Lulea - Umea FC 07.07 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Espanol - Atenas de San Carlos 07.07 23:00 0 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Pittsburgh 07.07 22:00 1 - 1  
Orange County SC - Tacoma Defiance 07.07 04:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Ratchaburi Mitr Phol 07.07 16:00 0 - 0  
Pohang - Nagoya GE 07.07 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangrai Utd. - Jeonbuk 07.07 18:00 1 - 3  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kempeleen Kiri - Hyvinkaan Tahko 07.07 17:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Pesa Lappeenranta 07.07 17:00 2 - 0  
Mynamaen Vesa - Seinäjoen Maila-Jussit 07.07 17:00 0 - 2  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newlands Western Province - Kimberley Griquas 07.07 15:45 28 - 30  
Rögbi (U20 Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Skócia 07.07 18:00 45 - 21  
U20Olaszország - U20Írország 07.07 15:00 23 - 30  
U20Wales - U20Anglia 07.07 21:00 3 - 45  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Franciaország 07.07 12:00 23 - 21  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Olaszország 07.07 19:00 3 - 2  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boermans S / De Groot Y - Ehlers N / Fluggen L 07.07 10:00 2 - 1  
Breer F / Krattiger M - Seidl R / Waller P 07.07 18:00 2 - 0  
Breer F / Krattiger M - Walkenhorst A / Winter S 07.07 12:00 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - HerreraAlepuz/Gav.Collado 07.07 12:00 0 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Nolvak K / Tiisaar M 07.07 11:00 2 - 1  
Crabb Trevor / Bourne T - Grimalt E / Grimalt M 07.07 09:00 2 - 1  
Ermacora/Pristauz-Telsnig - Heidrich A / Gerson M 07.07 11:00 0 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Crabb Trevor / Bourne T 07.07 17:00 2 - 1  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Mol H N / Berntsen M 07.07 09:00 2 - 1  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Seidl R / Waller P 07.07 12:00 1 - 2  
Liamin N / Myskiv T - Heidrich A / Gerson M 07.07 17:00 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Dziadkou A / Piatrushka P 07.07 10:00 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Samoilovs A / Smedins J 07.07 18:00 1 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Abell K / Hovmann Overgaard N 07.07 09:00 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Pedlow S / Schachter S 07.07 17:00 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Plavins M / Tocs E 07.07 09:00 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Carvalhaes/DaSilvaMariano 07.07 10:00 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Doppler C / Horst A 07.07 11:55 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - HerreraAlepuz/Gav.Collado 07.07 18:00 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Liamin N / Myskiv T 07.07 11:00 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Boermans S / De Groot Y 07.07 17:00 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Haussener Y / Metral Q 07.07 10:00 2 - 0  
Van De Velde/Varenhorst - Bryl M / Fijalek G 07.07 18:00 0 - 2  
Van De Velde/Varenhorst - Schalk C / Brunner T 07.07 11:00 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Da Rocha An - Day E / Hughes S 07.07 14:00 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Arvaniti V / Karagkouni P 07.07 16:00 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Stein - Borger K / Sude J 07.07 14:00 1 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Lehtonen R / Ahtiainen N 07.07 15:00 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Placette L / Richard A 07.07 13:00 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Quiggle C / Wheeler A 07.07 15:00 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Dabizha K / Rudykh D 07.07 16:00 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Alvarez Mendoza D / Lobato Herrero A 07.07 14:00 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Stam K / Schoon R 07.07 14:00 2 - 1  
Laboureur C / Tillmann C - Larsen Kolinske/Stockman 07.07 15:00 2 - 1  
Ludwig L / Kozuch M - Behrens K / Ittlinger S 07.07 15:00 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Kociolek K / Wojtasik K 07.07 16:00 2 - 1  
Menegatti M/Tóth O. - Bansley H / Wilkerson B 07.07 13:00 1 - 2  
SeixasFreitas/SolbergSalg - Plesiutsching/Schutzenhof 07.07 13:00 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Boebner E / Verge-Depre Z 07.07 13:00 2 - 0  
Tenisz (Ajaccio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Chidekh - A. Gola 07.07 09:00 2 - 0  
De Carvalho Cardoso Alves - M. Darras 07.07 10:30 2 - 0  
E. Crepaldi - G. Mpetshi Perricard 07.07 17:30 0 - 2  
Hir. Moriya - F. Bax 07.07 18:50 2 - 0  
Kai. Uchida - Eli. Coulibaly 07.07 19:30 2 - 0  
L. Pourroy - K. de Schepper 07.07 10:30 2 - 1  
L. Prod'homme - N. Tepmahc 07.07 17:30 0 - 2  
P. Tsitsipas - H. Jebens 07.07 21:05 2 - 1  
S. Agostini - R. Ortega-Olmedo 07.07 09:00 0 - 2  
Tenisz (Almada, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Batista - Nat. Rodrigues 07.07 15:40    
D. Fernandez Flores - L. Faria 07.07 12:30 2 - 1  
D. Jorda Sanchis - Tak. Niki 07.07 10:30 0 - 2  
E. Noskin - A. Fery 07.07 13:40    
E. Noskin - L. Castelletti 07.07 14:15 2 - 1  
M. Breysach - H. Wendelken 07.07 10:30 0 - 2  
M. de Krom - D. Vale 07.07 10:30 0 - 2  
N. Tajima - M. Leote Prata 07.07 12:30 0 - 2  
T. Das - S. Carr 07.07 12:20 0 - 2  
Tenisz (Amstelveen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - J. Grabher 07.07 10:00 2 - 1  
C. Ferrando - V. Meliss 07.07 14:25 2 - 0  
C. Paquet - D. Papamichail 07.07 11:55 1 - 2  
Ipek Öz - V. Grammatikopoulou 07.07 15:25 1 - 2  
J. Fourlis - L. Boskovic 07.07 16:10 0 - 2  
M. di Giuseppe - I.L. Rosca 07.07 09:55 1 - 2  
M. Zanevska - J. Garland 07.07 11:45 2 - 0  
N. Redelijk - Yana Morderger 07.07 10:00 0 - 2  
Q. Lemoine - R. Hogenkamp 07.07 14:05 2 - 1  
S. Lamens - E. Gorgodze 07.07 18:40 2 - 0  
Seo. Mendez - A. Prisacariu 07.07 13:50 0 - 2  
Tay. Morderger - B. Haas 07.07 11:30 1 - 2  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - M. Buzarnescu 07.07 11:00 0 - 2  
A. Bolsova Zadoinov - K. Volynets 07.07 13:15 2 - 0  
Bondár A. - A. Kalinskaya 07.07 11:00    
C.W. Hennemann - Claire Liu 07.07 13:45 0 - 2  
Leo. Kung - O. Govortsova 07.07 14:55 0 - 2  
M. Inglis - N. Parrizas-Diaz 07.07 11:00 1 - 2  
M. Sherif Abdelaziz - Kat. Kozlova 07.07 12:30 2 - 0  
R. Peterson - L. Arruabarrena-Vecino 07.07 12:20 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mihalikova T / Rakhimova - Kalinskaya A / Schmiedlova A K 07.07 14:25    
Peterson R / Sherif M - Kozlova K / Volynets K 07.07 16:00 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - V. Kopriva 07.07 17:50 1 - 2  
D. Altmaier - M. Vilella Martinez 07.07 13:15 2 - 0  
E. Ymer - Y. Hanfmann 07.07 15:40 2 - 1  
J. Kovalik - M. Jaziri 07.07 11:30 2 - 0  
N. Kuhn - H. Laaksonen 07.07 13:40 0 - 2  
S. Ehrat - Ben. Hassan 07.07 14:55 1 - 2  
S. Nagal - Mar. Möller 07.07 11:30 1 - 2  
Z. Bergs - T. Machac 07.07 15:10 2 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drzewiecki K / Zuk K - Kuhn N / Moeller M 07.07 17:15 2 - 0  
Kolar Z / Olivetti A - Hidalgo D / Martos Gornes S 07.07 11:30 1 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Diez S / Vilella Martinez M 07.07 10:00    
Sabanov I / Sabanov M - Gengel M / Langmajer D 07.07 17:50 2 - 1  
Walkow S / Zielinski J - Cerretani J / Zelenay I 07.07 13:35 2 - 0  
Tenisz (Casinalbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Capecchi - G. Brouwer 07.07 10:30 0 - 2  
F. Maestrelli - J. Ocleppo 07.07 13:00 2 - 0  
Gia. Ferrari - G. Fonio 07.07 10:35 2 - 0  
M. Arnaldi - A. Ragazzi 07.07 10:15 2 - 0  
M. Pucinelli de Almeida - Au. Virgili 07.07 10:00 2 - 0  
N. Sanchez-Izquierdo - S. Roncalli 07.07 20:30 2 - 1  
O. Giacalone - F. Agamenone 07.07 12:40 0 - 2  
R. Balzerani - A. Campo 07.07 14:55 2 - 0  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - E. Dartron 07.07 11:50 2 - 0  
D. Seguel - A. Kalinina 07.07 16:10 1 - 2  
J. Pieri - L. Boisson 07.07 19:00 0 - 2  
Jani R-L. - E. Jacquemot 07.07 14:10 1 - 2  
L. Papadakis - M. Rouvroy 07.07 14:35 0 - 2  
L. Wargnier - O. Dodin 07.07 17:10 0 - 2  
M. Trevisan - O. Selekhmeteva 07.07 11:50 1 - 2  
W. Falkowska - Yue Yuan 07.07 13:15 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - A. Petkovic 07.07 16:55 0 - 2  
A. Zaja - V. Tomova 07.07 13:30 2 - 1  
Car. Garcia - J. Niemeier 07.07 14:55 0 - 2  
E-G. Ruse - J.B. Teichmann 07.07 11:00 2 - 0  
I.M. Bara - Kri. Pliskova 07.07 13:20 0 - 2  
K. Kucova - M. Barthel 07.07 11:00 2 - 0  
M. Frech - M. Melnikova 07.07 11:00 2 - 0  
M. Minella - T. Korpatsch 07.07 13:05 0 - 2  
S. Errani - F. Ferro 07.07 18:50 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fomina A / Melnikova M - Panova A / Wachaczyk J 07.07 15:10 0 - 2  
Gerlach K / Hobgarski K - Heisen V / Rosolska A 07.07 15:40 1 - 2  
Kato M / Piter K - Korpatsch T / Zaja A 07.07 17:55 0 - 2  
Paolini J / Teichmann J - Dzalamidze N / Shinikova I 07.07 16:35 2 - 0  
Sharma A / Van Der Hoek R - Herrmann S / Matviyenko L 07.07 17:30 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zakharova - Har. Kaji 07.07 11:30 0 - 2  
Jun. Namigata - Ell. Perez 07.07 13:00 0 - 2  
K. Swan - R. Bhatia 07.07 14:55    
M. Jorge - A. Kulikova 07.07 11:30 0 - 2  
O. Gadecki - J. Ponchet 07.07 13:55 2 - 1  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Metreveli - G. Den Heijer 07.07 12:50 2 - 1  
C. Heyman - H. Squire 07.07 16:55 0 - 2  
D. Cukierman - M. Welte 07.07 14:30 0 - 2  
L. Wessels - Nik. Schell 07.07 15:00 2 - 0  
M. Netuschil - Ale. Gonzalez 07.07 13:50 2 - 1  
M. Steiner - A. Bovy 07.07 11:00 1 - 2  
N. Niedner - Tob. Simon 07.07 14:25    
R. Collignon - M. Tepavac 07.07 12:25    
T. Handel - D. Recek 07.07 11:00 2 - 1  
Y. Steinegger - S. Pontjodikromo 07.07 10:45 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pujol Navarro - M.F. Descotte 07.07 13:40 1 - 2  
G.M. Noce - A.C. March 07.07 13:45 1 - 2  
H. Habib - A. Binda 07.07 14:40 2 - 0  
I. Lopez Morillo - P. Gregg 07.07 13:55 1 - 2  
K. Pearson - F. Vilardo 07.07 15:10 2 - 0  
Kel. Stevenson - A. Beckley 07.07 15:20 1 - 2  
M. Echargui - Yunseok Jang 07.07 13:15    
Noah Lopez - A. Holmgren 07.07 13:00 0 - 2  
O. Kumar - A. Rai 07.07 12:40 2 - 1  
T. Kiuamov - S. Chikami 07.07 12:05 2 - 0  
Woo. Shin - V. Vacherot 07.07 11:55 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.E. Nefedova - M. Villet 07.07 10:30 2 - 1  
D. Hewitt - E. Mandlik 07.07 10:30 0 - 2  
E. Lindh Gallagher - V. Bhunu 07.07 10:30 0 - 2  
G. Pielet - G. Bestetti 07.07 10:30 1 - 2  
Jul. Riera - T. Fiquet 07.07 10:30 2 - 1  
S. Colling - Isa. Kruger 07.07 10:25 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - P. Bar Biryukov 07.07 09:10    
B. Zhukayev - S. Fomin 07.07 06:00 2 - 0  
G. Lomakin - S. Ayap 07.07 07:45 2 - 0  
M. Kalovelonis - L. Catarina 07.07 09:00 1 - 2  
O.A.D. Ayeni - J. Kubler 07.07 06:00 0 - 2  
P. Polansky - And. Kuznetsov 07.07 06:00 0 - 2  
Y. Oliel - Chun Hsin Tseng 07.07 13:10    
Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Siskova - S. Lansere 07.07 07:30 2 - 0  
A. Tikhonova - E. Yashina 07.07 09:40 2 - 1  
Eka. Ovcharenko - T. Pachkaleva 07.07 12:25 2 - 1  
G. Ainitdinova - Pea. Plipuech 07.07 12:25 0 - 2  
J. Mikulskyte - Y. Hatouka 07.07 09:40 2 - 1  
L. Pigossi - Val. Yushchenko 07.07 10:30 2 - 0  
M. Bolkvadze - N. Abduraimova 07.07 11:35 2 - 0  
M. Timofeeva - E. Kazionova 07.07 11:40 2 - 1  
M. Zakarlyuk - J. Cabaj Awad 07.07 10:30 0 - 2  
S. Sharipova - Hir. Kuwata 07.07 08:10 2 - 0  
S. Talbi - L. Glushko 07.07 07:25 2 - 1  
V. Morvayova - V. Savinykh 07.07 07:50 1 - 2  
Y. Dmitrichenko - A. Gabueva 07.07 10:30 0 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Stricker - T.M. Etcheverry 07.07 14:00 0 - 2  
Dim. Kuzmanov - N. Fatic 07.07 15:50 0 - 2  
F. Baldi - F. Cobolli 07.07 16:00 0 - 2  
S. Caruso - F. Forti 07.07 18:30 2 - 0  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babic Z / Fallert F - Altuna T / Barrientos N 07.07 14:00 2 - 1  
Bonadio R / Bortolotti M - Sachko V / Stricker D 07.07 19:20 0 - 2  
Claverie L / Ricca G - Gonzales R / Johnson H 07.07 18:05 2 - 0  
Cobolli F / Passaro F - Vervoort M / Zeballos F 07.07 20:30 1 - 2  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kachmazov - I. Monzon 07.07 10:00 0 - 2  
J. Penzlin - S. Puskar 07.07 13:30 2 - 0  
K. Minarik - D. Wenger 07.07 13:35 0 - 2  
L. Castelnuovo - J. Jermar 07.07 12:10 2 - 0  
M. Novansky - C. Cretu 07.07 10:00 1 - 2  
Peter Nad - J. Pospisil 07.07 10:00    
R.A. Burruchaga - T. Stodder 07.07 11:20 2 - 1  
T. Jirousek - F. Tenti 07.07 09:55 2 - 1  
Tenisz (Prokuplje, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Robbe - K.P. Bejenaru 07.07 10:30 2 - 1  
A.G. Vasilescu - P. Arshinkova 07.07 13:00 2 - 0  
C. Martinez Cirez - B.J. Fernandez 07.07 09:00    
D. Lodikova - E. Reyngold 07.07 09:00 0 - 2  
D. Semenistaja - A. Lantigua de la Nuez 07.07 12:50 2 - 1  
Ele. Milovanovic - E. Meri 07.07 09:00 0 - 2  
J. Bojovic - I. Gaspar 07.07 10:55 2 - 0  
S. Sakellaridi - M. Ristic 07.07 13:15 2 - 1  
T. Curovic - V. Dema 07.07 11:20 2 - 0  
Tenisz (Salzburg-Anif, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - C. Taberner 07.07 11:00 2 - 1  
F. Bagnis - H. Gaston 07.07 14:40 2 - 0  
M-A. Hüsler - F. Coria 07.07 14:00 1 - 2  
R. Carballes Baena - B. Rola 07.07 11:00 1 - 2  
Tenisz (Salzburg-Anif, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aichhorn J / Ramskogler G - Carballes Baena R / Galan D E 07.07 16:10    
Cerundolo F / Coria F - Brown D / Weissborn T 07.07 18:00 2 - 1  
Cornea V V / Merino A - Doumbia S / Reboul F 07.07 12:00 1 - 2  
Erler A / Neuchrist M - Vatutin A / Yevseyev D 07.07 16:25 2 - 0  
Galloway R / Lawson A - Molchanov D / Nedovyesov 07.07 13:55 2 - 0  
Molteni A / Vavassori A - Gaston H / Taberner C 07.07 17:15 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Added - S. Terziev 07.07 10:35 1 - 2  
D. Klok - A. Braynin 07.07 09:00 0 - 2  
M. Frinzi - G. Donev 07.07 10:50 0 - 2  
N. Frunza - Genov, Anthony 07.07 13:15 2 - 0  
N. Mashtakov - M.R. Marinescu 07.07 15:10 2 - 1  
Q. Folliot - A. Thanos 07.07 10:50 2 - 0  
S.A. Ivanov - M. Miladinovic 07.07 12:45 2 - 0  
T. Legout - D. Prodanov 07.07 09:00 2 - 0  
Vas. Dimitrov - L. Sheyngezikht 07.07 08:50 0 - 2  
Tenisz (Torino, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - C. Dinu 07.07 09:55 0 - 2  
Car. Alves - Y. In-Albon 07.07 13:05 0 - 2  
D. Astakhova - J. Markova 07.07 15:05 2 - 0  
F. Ganz - Udvardy P. 07.07 14:55 1 - 2  
J. Bouzas Maneiro - B. Gatica 07.07 10:00 2 - 0  
M. Pislak - S. Nahimana 07.07 12:40 0 - 2  
M.L. Carle - V. Bosio 07.07 14:50 2 - 1  
S. Bandecchi - A. Zantedeschi 07.07 10:00 2 - 0  
S. Rubini - D. Spiteri 07.07 12:50 0 - 2  
Tenisz (Velenje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Artnak - D. Biljesko 07.07 12:05 2 - 1  
Cri. Rodriguez - Sav. Danilov 07.07 13:15 2 - 0  
H. Casanova - M. Vianello 07.07 14:55 2 - 0  
J.O. Gutierrez - C. Bittoun Kouzmine 07.07 10:00 2 - 1  
P. Goldsteiner - G. Emersic Potocnik 07.07 10:00 2 - 0  
P. Nejedly - A. Bellifemine 07.07 14:25 2 - 0  
P. Rikl - D. Pichler 07.07 11:05 2 - 1  
S. Prechtel - N. Malesevic 07.07 12:45 2 - 0  
T. Kocevar-Desman - M. Zukas 07.07 10:00 0 - 2  
T.A. Kodat - D. Kekez 07.07 10:00 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - D. Shapovalov 07.07 14:00 2 - 3  
M. Berrettini - F. Auger Alliassime 07.07 17:50 3 - 1  
N. Djokovic - Fucsovics M. 07.07 14:30 3 - 0  
R. Federer - H. Hurkacz 07.07 17:15 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Gonzalez M - Klaasen R / Mclachlan B 07.07 12:00 3 - 0  
Cabal J S / Farah R - Ram R / Salisbury J 07.07 14:00 0 - 3  
Goransson A / Ruud C - Granollers M / Zeballos H 07.07 12:00 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Bouzkova M / Hradecka L 07.07 12:00 2 - 0  
Dolehide C / Sanders S - Chan H-C / Chan L 07.07 14:40 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Kudermetova V / Vesnina E 07.07 18:55 1 - 2  
Krunic A / Stojanovic N - Hsieh S W / Mertens E 07.07 12:00 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Broady N - Klaasen R / Jurak D 07.07 17:45 2 - 0  
Fery A / Moore T - Skupski N / Krawczyk D 07.07 17:20 0 - 2  
Gille S / Carter H - Dabrowski G / Pavic M 07.07 14:40 0 - 2  
Marach O / Kichenok L - Salisbury J / Dart H 07.07 18:30 1 - 2  
Zhang S / Peers J - Chan L / Dodig I 07.07 17:45 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liam Wilson - J. Noynay 07.07 11:00 0 - 1  
T. Tszyu - S. Spark 07.07 12:00 1 - 0  
Wade Ryan - T.T. O'Meley 07.07 10:00 1 - 0  

 

2021.07.06.
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Lengyelország - U23Magyarország 07.06 15:55 14 - 21  
U23Magyarország - U23Ausztria 07.06 14:05 15 - 16  
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Magyarország - U23Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 07.06 12:50 18 - 11  
U23Oroszország - U23Magyarország 07.06 14:40 14 - 11  
Asztalitenisz (Challenger Series, 27. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Schwarzer - A. Baciocchi 07.06 09:00 3 - 1  
D. Schwarzer - M. Kubik 07.06 12:20 0 - 3  
H. Desai - J. Chandra 07.06 14:35 3 - 0  
J. Chandra - A. Baciocchi 07.06 11:00 3 - 0  
J. Chandra - H. Desai 07.06 13:40 0 - 3  
J. Huzjak - H. Desai 07.06 09:40 0 - 3  
J. Huzjak - S. Suravajjula 07.06 13:00 3 - 2  
M. Kubik - A. Valuch 07.06 10:20 3 - 0  
M. Kubik - J. Huzjak 07.06 15:15 3 - 1  
S. Suravajjula - A. Valuch 07.06 11:40 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - R. Pavlenko 07.06 07:15 1 - 3  
A. Girevenkov - V. Safonov 07.06 23:15 2 - 3  
A. Ilin - D. Balakin 07.06 02:15 3 - 1  
A. Innazarov - Sem. Korolev 07.06 20:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - A.Y. Lisov 07.06 15:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - S. Homutov 07.06 17:15 0 - 3  
A. Kolmin - Alb. Bogomolov 07.06 08:00 3 - 1  
A. Lobanov - A. Aslanyan 07.06 08:45 3 - 2  
A. Lobanov - Ilya Novikov 07.06 06:45 0 - 3  
A. Mohnachev - Dmi. Popov 07.06 12:15 3 - 2  
A. Serebrennikov - A.D. Volkov 07.06 01:45 3 - 1  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 07.06 02:45 0 - 3  
A. Trushkin - A. Klavdenkov 07.06 14:45 2 - 3  
A. Trushkin - A.Y. Lisov 07.06 16:45 3 - 0  
A. Uezdin - S. Ogay 07.06 00:00 2 - 3  
A. Uvarov - D. Molodtsov 07.06 15:15 3 - 2  
A. Vlasov - Y.V. Lbov 07.06 22:45 1 - 3  
A.D. Volkov - Ale. Petrov 07.06 00:15 0 - 3  
A.D. Volkov - D. Sayanov 07.06 22:45 1 - 3  
A.R. Kazakov - A. Mohnachev 07.06 11:15 3 - 0  
A.Y. Lisov - S. Homutov 07.06 15:15 1 - 3  
Alb. Bogomolov - I. Sergeevich 07.06 08:30 1 - 3  
Alb. Bogomolov - M. Chernyavskiy 07.06 06:30 0 - 3  
Alek. Kozlov - D. Sayanov 07.06 12:30 2 - 3  
Alek. Kozlov - M. Ilichev 07.06 10:30 1 - 3  
B. Grebenyuk - V. Marshalov 07.06 20:15 2 - 3  
D. Balakin - D.M. Evlakhin 07.06 03:15 0 - 3  
D. Balakin - K.N. Malahov 07.06 00:45 3 - 1  
D. Molodtsov - I. Abelmasov 07.06 16:15 3 - 2  
D. Petrochenko - B. Grebenyuk 07.06 21:15 1 - 3  
D. Petrochenko - I. Soldatov 07.06 19:45 3 - 2  
D. Sayanov - E. Kalashnikov 07.06 11:00 1 - 3  
D. Sayanov - Y. Merkushin 07.06 23:45 3 - 2  
D. Tikhnenko - M. Dukhin 07.06 20:00 1 - 3  
D.M. Evlakhin - A. Ilin 07.06 00:15 3 - 1  
Dmi. Popov - A.R. Kazakov 07.06 12:45 3 - 1  
Dmi. Popov - I. Iskenderov 07.06 10:45 3 - 0  
E. Kalashnikov - Alek. Kozlov 07.06 12:00 3 - 1  
E.A. Kupryakov - A. Innazarov 07.06 21:15 1 - 3  
E.A. Kupryakov - P. Pinkovskii 07.06 19:45 3 - 0  
G. Bardyshev - I. Zemit 07.06 19:30    
I. Abelmasov - A. Uvarov 07.06 16:45 3 - 1  
I. Abelmasov - V. Beliakov 07.06 14:45 3 - 1  
I. Iskenderov - A. Mohnachev 07.06 13:15 3 - 0  
I. Iskenderov - A.R. Kazakov 07.06 11:45 3 - 2  
I. Meteleshko - R. Alov 07.06 08:15 0 - 3  
I. Sergeevich - A. Kolmin 07.06 07:00 2 - 3  
I. Soldatov - B. Grebenyuk 07.06 19:15 3 - 0  
I. Zemit - D. Tikhnenko 07.06 19:00 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Aslanyan 07.06 07:45 3 - 1  
Ilya Novikov - R. Pavlenko 07.06 09:15 1 - 3  
K. Churin - A.Y. Fedosov 07.06 23:00 0 - 3  
K. Simonov - O.B. Manuylov 07.06 12:15 3 - 1  
K.N. Malahov - D.M. Evlakhin 07.06 01:45 0 - 3  
K.N. Malahov - O. Pronin 07.06 02:45 3 - 2  
Kim Sen Ir - I. Meteleshko 07.06 07:15 3 - 2  
M. Chernyavskiy - A. Kolmin 07.06 09:00 3 - 2  
M. Chernyavskiy - I. Sergeevich 07.06 07:30 2 - 3  
M. Dukhin - G. Bardyshev 07.06 18:30    
M. Dukhin - I. Zemit 07.06 20:30 3 - 2  
M. Dukhin - V.V. Kutin 07.06 18:30 3 - 1  
M. Gusev - M. Sverdlov 07.06 16:30 1 - 3  
M. Gusev - V. Nemashkalo 07.06 14:30 3 - 0  
M. Ilichev - D. Sayanov 07.06 11:30 3 - 1  
M. Ilichev - E. Kalashnikov 07.06 13:00 0 - 3  
M. Sverdlov - V. Staroverov 07.06 15:00 3 - 2  
N. Sukharnikov - S. Ogay 07.06 01:00 3 - 1  
O. Pronin - O. Kutuzov 07.06 23:15 0 - 3  
O.B. Manuylov - Ser. Ovechkin 07.06 10:45 3 - 2  
O.B. Manuylov - V. Zhigalov 07.06 12:45 1 - 3  
P. Pinkovskii - A. Innazarov 07.06 19:15 0 - 3  
R. Alov - Kim Sen Ir 07.06 08:45 3 - 2  
R. Alov - S. Muslikov 07.06 06:45 3 - 1  
R. Pavlenko - A. Lobanov 07.06 08:15 3 - 1  
R. Pavlenko - V. Chahur 07.06 23:30 0 - 3  
S. Homutov - A. Trushkin 07.06 16:15 3 - 2  
S. Muslikov - I. Meteleshko 07.06 09:15 3 - 1  
S. Muslikov - Kim Sen Ir 07.06 07:45 1 - 3  
S. Ogay - V. Chahur 07.06 02:00 1 - 3  
Sem. Korolev - E.A. Kupryakov 07.06 18:45 1 - 3  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 07.06 20:45 3 - 2  
Ser. Ovechkin - K. Simonov 07.06 13:15 1 - 3  
Ser. Ovechkin - V. Zhigalov 07.06 11:45 1 - 3  
T. Shatilov - R. Pavlenko 07.06 22:30 0 - 3  
V. Beliakov - A. Uvarov 07.06 15:45 2 - 3  
V. Beliakov - D. Molodtsov 07.06 17:15 3 - 2  
V. Chahur - A. Uezdin 07.06 03:00 3 - 0  
V. Chahur - Z.Y. Tsybikov 07.06 00:30 0 - 3  
V. Marshalov - D. Petrochenko 07.06 18:45 1 - 3  
V. Marshalov - I. Soldatov 07.06 20:45 3 - 2  
V. Nemashkalo - M. Sverdlov 07.06 15:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - V. Staroverov 07.06 17:00 3 - 2  
V. Shirshov - D. Balakin 07.06 02:15    
V. Staroverov - M. Gusev 07.06 16:00 0 - 3  
V. Zhigalov - K. Simonov 07.06 11:15 1 - 3  
V.V. Kutin - D. Tikhnenko 07.06 21:00 1 - 3  
V.V. Kutin - I. Zemit 07.06 19:30 3 - 1  
Y. Merkushin - A. Serebrennikov 07.06 00:45 3 - 1  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 07.06 03:15 3 - 0  
Y.V. Lbov - K.N. Malahov 07.06 23:45 3 - 0  
Z.Y. Tsybikov - A. Uezdin 07.06 01:30 3 - 2  
Z.Y. Tsybikov - N. Sukharnikov 07.06 02:30 3 - 1  
Atlétika (Gyulai Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Stahl - A. Gudzius (diszkoszvetés) 07.06 18:10 1 - 0  
F.C. Rotich - Jam. Webb (800 m) 07.06 19:10 0 - 1  
Femke Bol - Sha. Little (női 400 m gátfutás) 07.06 18:10 1 - 0  
G. Holloway - R. Levy (110 m gátfutás) 07.06 18:00 1 - 0  
Gab. Cunningham - Bri. Anderson (női 100 m gátfutás) 07.06 17:55 1 - 0  
H.F. Zango - P. Pichardo (hármasugrás) 07.06 18:00 0 - 1  
I. Ivanyuk - G. Tamberi (magasugrás) 07.06 16:45 1 - 0  
J. Gatlin - A. Simbine (100 m síkfutás) 07.06 17:45 0 - 1  
K. Bednarek - E. Knighton (200 m) 07.06 18:45 1 - 0  
Kozák L. - L. Bogliolo (női 100 m gátfutás) 07.06 17:55 1 - 0  
M. Bekh-Romanchuk - N. Mironchyk-Ivanova (női távolugrás) 07.06 16:30 1 - 0  
M. Norman - W. van Niekerk (400 m síkfutás) 07.06 19:20    
N. Ogrodnikova - E. Gleadle (női gerelyhajítás) 07.06 15:30 1 - 0  
Nguyen A. - A. Irozuru (női távolugrás) 07.06 16:30 0 - 1  
S-A. Fraser-Pryce - E. Thompson-Herah (női 100 m síkfutás) 07.06 17:40 0 - 1  
She. Jackson - S. Miller-Uibo (női 200 m) 07.06 18:30 1 - 0  
Szilágyi R. - L. Jasiunaite (női gerelyhajítás) 07.06 15:30 0 - 1  
Szűcs V. - D. Bascou (110 m gátfutás) 07.06 18:00 1 - 0  
T. Walsh - F. Mihaljevic (súlylökés) 07.06 16:50 1 - 0  
W. Jonathas - Kay. Whitney (női 400 m síkfutás) 07.06 17:30 1 - 0  
Yas. Copello - K. Mowatt (400 m gátfutás) 07.06 18:20 1 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 07.06 11:30 3 - 7  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 07.06 11:30    
Kiwoom Heroes - SSG Landers 07.06 11:30 4 - 0  
Lotte Giants - LG Twins 07.06 11:30    
Samsung Lions - KT Wiz 07.06 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 07.06 10:45 11 - 3  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 07.06 11:00 4 - 3  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 07.06 11:00 2 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 07.06 11:00 2 - 4  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 07.06 10:30 1 - 5  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 07.06 11:00 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Philadelphia 07.06 02:05 3 - 13  
Kansas City - Cincinnati 07.06 02:10 2 - 6  
LA Angels - Boston 07.06 03:38 4 - 5  
Miami - LA Dodgers 07.06 00:40 5 - 4  
Minnesota - Chicago WS 07.06 01:10 8 - 5  
NY Mets - Milwaukee 07.06 01:10 4 - 2  
Pittsburgh - Atlanta 07.06 01:05 11 - 1  
San Diego - Washington 07.06 04:10 5 - 7  
San Francisco - St. Louis 07.06 00:05 3 - 5  
Tampa Bay - Cleveland 07.06 01:10 9 - 8  
Texas - Detroit 07.06 02:05 3 - 7  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Orrey - P. Strong 07.06 11:00 2 - 0  
M. Whyers - M. Orrey 07.06 10:00 2 - 1  
P. Strong - M. Whyers 07.06 09:00 1 - 2  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sherrock - K. Painter 07.06 14:05 4 - 3  
F. Sherrock - N. Duff 07.06 11:05 4 - 3  
F. Sherrock - R. Rowlands 07.06 12:50 4 - 1  
Gary Stone - F. Sherrock 07.06 13:25 3 - 4  
Gary Stone - K. Painter 07.06 11:25 4 - 0  
K. Painter - Mar. Adams 07.06 12:30 2 - 4  
K. Painter - N. Duff 07.06 13:05 4 - 1  
K. Painter - R. Rowlands 07.06 10:30 4 - 0  
Mar. Adams - F. Sherrock 07.06 12:00 4 - 1  
Mar. Adams - Gary Stone 07.06 10:45 3 - 4  
Mar. Adams - R. Rowlands 07.06 13:40 4 - 2  
N. Duff - Gary Stone 07.06 12:15 4 - 0  
N. Duff - Mar. Adams 07.06 14:20 2 - 4  
R. Rowlands - Gary Stone 07.06 14:40 4 - 1  
R. Rowlands - N. Duff 07.06 11:40 2 - 4  
Darts (Players Championship 18 2021)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. de Zwaan - S. Bunting 07.06 18:20 3 - 6  
J.O. de Sousa - C. Dobey 07.06 20:55 7 - 8  
J.O. de Sousa - D. Labanauskas 07.06 18:25 6 - 5  
J.O. de Sousa - R. Searle 07.06 20:15 7 - 6  
E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bankapepsi - Akuma 07.06 18:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, IEM Cologne, Play In)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - Mousesports 07.06 12:00 0 - 1  
Complexity Gaming - Vici Gaming 07.06 15:10 1 - 0  
Evil Geniuses - Faze Clan 07.06 15:00 0 - 1  
Faze Clan - Complexity Gaming 07.06 19:45 2 - 0  
LDLC OL - Bad News Bears 07.06 17:00 2 - 0  
Mibr - Renegades 07.06 20:20 0 - 2  
Ninjas In Pyjamas - LDLC OL 07.06 12:00 1 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Mousesports 07.06 16:55 2 - 0  
OG - Big 07.06 21:25 0 - 2  
OG - Team1 07.06 14:25 1 - 0  
Renegades - Team Vitality 07.06 13:10 0 - 1  
Sprout - Big 07.06 13:35 0 - 1  
Team Spirit - Mibr 07.06 12:00 1 - 0  
Team Spirit - Team Vitality 07.06 17:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Pinnacle Cup,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100pinggods - Entropiq 07.06 10:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Diamond) - Russia (Kenp4Chi) 07.06 09:24 4 - 3  
Canada (Diamond) - Sweden (Natan) 07.06 08:48 6 - 4  
Canada (Diamond) - United States (Hammer) 07.06 10:00 7 - 3  
Russia (Kenp4Chi) - Canada (Diamond) 07.06 07:36 2 - 3  
Sweden (Natan) - Canada (Diamond) 07.06 07:00 7 - 5  
United States (Hammer) - Canada (Diamond) 07.06 08:12 0 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 07.06 10:40 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 07.06 09:40 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Italy (Lio) 07.06 10:20 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 07.06 06:00 1 - 1  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 07.06 05:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Italy (Lio) 07.06 06:40 1 - 1  
Italy (Lio) - Belgium (Tommy) 07.06 10:00 2 - 4  
Italy (Lio) - Netherlands (Aibothard) 07.06 08:00 2 - 0  
Italy (Lio) - Portugal (Cliff) 07.06 09:00 0 - 2  
Italy (Lio) - Uruguay (Billiot) 07.06 07:00 0 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 07.06 07:20 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Italy (Lio) 07.06 09:20 0 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Ivory Coast (Krouks) 07.06 07:40 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 07.06 06:20 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 07.06 11:40 0 - 0  
Portugal (Cliff) - Italy (Lio) 07.06 08:40 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 07.06 11:00 1 - 0  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 07.06 08:20 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Italy (Lio) 07.06 11:20 1 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Everton (Abeldos United) 07.06 11:15 1 - 5  
Ajax (Xalinho) - Inter (Russia Today) 07.06 18:40 1 - 3  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 07.06 10:25 3 - 3  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 07.06 12:30 5 - 2  
Dortmund (Confession) - Tottenham (Megapolice) 07.06 10:50 0 - 2  
Everton (Abeldos United) - Dortmund (Confession) 07.06 10:00 1 - 0  
Everton (Abeldos United) - Milan (Ab Ovo) 07.06 12:05 2 - 1  
Inter (Russia Today) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.06 15:45 1 - 1  
Inter (Russia Today) - Milan (Ab Ovo) 07.06 16:35 2 - 4  
M'gladbach (Bluemountst.) - Marseille (Fints) 07.06 17:00 5 - 2  
Marseille (Fints) - Inter (Russia Today) 07.06 17:50 2 - 1  
Marseille (Fints) - Milan (Ab Ovo) 07.06 19:30 5 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Ajax (Xalinho) 07.06 17:25 1 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 07.06 09:10 3 - 0  
Milan (Ab Ovo) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.06 18:15 1 - 4  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 07.06 11:40 2 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 07.06 09:35 3 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Everton (Abeldos United) 07.06 08:45 1 - 3  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Chiefs Esports Club 07.06 10:40 0 - 1  
Gravitas - Pentanet.gg 07.06 12:10 1 - 0  
Mammoth - Legacy Esports 07.06 09:55 0 - 1  
Peace - Order 07.06 13:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming - Oh My God 07.06 12:55 2 - 0  
Estar Gaming - Victory Five 07.06 11:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Electronik Generation - Gtz Bulls 07.06 23:00 0 - 1  
Electronik Generation - Offset Esports 07.06 00:10 0 - 1  
Offset Esports - Boavista Fc 07.06 22:00 1 - 0  
White Dragons - Efive Esports 07.06 22:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Godsent - Nordavind 07.06 22:00 1 - 0  
Resolve - Bt Excel 07.06 20:00 1 - 0  
Riddle Esports - Fnatic Rising 07.06 21:10 1 - 0  
Team Singularity - Dusty 07.06 17:55 1 - 0  
Tricked Esport - Granit Gaming 07.06 18:50 0 - 1  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illuminar Gaming - Devils.one 07.06 19:55 1 - 0  
K1CK - Team Esca Gaming 07.06 18:45 0 - 1  
Komil And Friends - Ago Rogue 07.06 17:55 0 - 1  
Pdw - Gentlemens Gaming 07.06 17:10 1 - 0  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo Academy - Loud Academy 07.06 22:00 0 - 1  
Rensga Academy - Red Academy 07.06 23:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,Dutch League,Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lowlandlions - Team Echo Zulu 07.06 20:55 0 - 1  
Lowlandlions - Team Thrll 07.06 19:00 1 - 0  
Mcon Esports - Dynasty 07.06 19:55 1 - 0  
Mcon Esports - PSV Esports 07.06 21:45 0 - 1  
E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axolotl - Samsung Morning Stars 07.06 19:35 1 - 0  
Cyberground Gaming - Outplayed 07.06 18:50 0 - 1  
Gaia Esports - Gg And Esports 07.06 21:25 1 - 0  
Mkers - Macko Esports 07.06 20:30 0 - 1  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin International Gami - Penta 1860 07.06 20:55 1 - 0  
E Wie Einfach E-Sports - Euronics Gaming 07.06 18:55 1 - 0  
SK Gaming Prime - Unicorns of Love Sexy 07.06 21:50 0 - 1  
Team Gamerlegion - Mousesports 07.06 19:55 0 - 1  
Wave Esports - FC Schalke 04 Evolution 07.06 17:55 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Zod) - Portland (Gatz) 07.06 09:24 50 - 52  
LA Clippers (Fosters23) - Brooklyn (Zod) 07.06 08:48 67 - 60  
LA Clippers (Hurricane) - Portland (Bumblebee) 07.06 18:30 42 - 61  
Milwaukee (Joker) - Brooklyn (Zod) 07.06 10:00 44 - 45  
Milwaukee (Joker) - LA Clippers (Fosters23) 07.06 07:36 51 - 50  
Milwaukee (Joker) - Portland (Gatz) 07.06 07:00 38 - 40  
Portland (Gatz) - LA Clippers (Fosters23) 07.06 08:12 44 - 40  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Ash) - Philadelphia (Jema11) 07.06 16:18 48 - 50  
Brooklyn (Hurricane) - Atlanta (Ash) 07.06 15:06 46 - 45  
Brooklyn (Hurricane) - Milwaukee (Bumblebee) 07.06 14:30 52 - 46  
Milwaukee (Bumblebee) - Atlanta (Ash) 07.06 15:42 54 - 40  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Houston (mcdonals999) 07.06 06:30 80 - 77  
Boston (Shell_Doc) - LA Lakers (megasnake4) 07.06 17:10 68 - 84  
Charlotte (Dankarakoz6) - LA Clippers (Rom1pr) 07.06 10:45 61 - 65  
Chicago (macmafin8) - Boston (Shell_Doc) 07.06 18:55 75 - 70  
LA Clippers (Rom1pr) - Miami (TiGeR_triPoint) 07.06 11:20 51 - 65  
LA Clippers (Rom1pr) - Minnesota (BigBabyMish) 07.06 13:05 41 - 83  
LA Lakers (megasnake4) - Chicago (macmafin8) 07.06 17:45 92 - 78  
Miami (amuralex) - Cleveland (kotpirog131) 07.06 05:55 66 - 77  
Miami (TiGeR_triPoint) - Charlotte (Dankarakoz6) 07.06 12:30 82 - 73  
Miami (TiGeR_triPoint) - Minnesota (BigBabyMish) 07.06 10:10 66 - 79  
Minnesota (BigBabyMish) - Charlotte (Dankarakoz6) 07.06 11:55 94 - 57  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Joker) - Portland (Fosters23) 07.06 11:36 51 - 57  
Dallas (Tranquil) - Portland (Asap) 07.06 22:00 55 - 42  
Denver (Ash) - Dallas (Tranquil) 07.06 22:36 37 - 32  
Denver (Ash) - LA Clippers (Phabian) 07.06 23:48 52 - 34  
Denver (Ash) - Portland (Asap) 07.06 23:12 72 - 59  
Denver (Zod) - Dallas (Joker) 07.06 12:12 45 - 37  
Denver (Zod) - LA Clippers (Gatz) 07.06 13:24 38 - 32  
Denver (Zod) - Portland (Fosters23) 07.06 11:00 43 - 46  
Portland (Fosters23) - Denver (Zod) 07.06 12:48 46 - 41  
Portland (Fosters23) - LA Clippers (Gatz) 07.06 14:00 57 - 43  
E-Sport (R6S,APAC League South,Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Order 07.06 11:00 0 - 1  
Elevate - 7th Heaven 07.06 12:15 1 - 0  
Invictus Gaming - Q-confirm 07.06 13:45 1 - 0  
Pittsburgh Knights - Wildcard Gaming 07.06 09:30 1 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Tampa Bay (4.m.) 07.06 02:00 2 - 2  
Kerékpár (Tour de France - 10. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van Poppel - A. Greipel 07.06 13:05 0 - 1  
M. Cavendish - W. van Aert 07.06 13:05 1 - 0  
Mads Pedersen - C. Laporte 07.06 13:05 0 - 1  
N. Bouhanni - J. Philipsen 07.06 13:05 0 - 1  
P. Sagan - C. Bol 07.06 13:05 1 - 0  
S. Colbrelli - Mic. Matthews 07.06 13:05 0 - 1  
T. Pogacar - R. Carapaz 07.06 13:05 1 - 0  
Tour de France 2021 - 10. szakasz 07.06 17:45    
Tour de France 2021 - 10. szakasz - Top 3 07.06 17:45    
Kosárlabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Litvánia - U19Japán 07.06 14:00 95 - 63  
U19Szenegál - U19Kanada 07.06 11:00 56 - 85  
Kosárlabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Puerto Rico - U19Irán 07.06 20:00 68 - 81  
U19Szerbia - U19Lettország (Helyszín: Lettország) 07.06 17:00 71 - 70  
Kosárlabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Franciaország 07.06 13:30 52 - 89  
U19Dél-Korea - U19Spanyolország 07.06 10:30 48 - 99  
Kosárlabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19USA 07.06 19:30 66 - 87  
U19Törökország - U19Mali 07.06 16:30 58 - 54  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Dallas 07.06 01:00 99 - 96  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - AEK Athén (2.m.) 07.06 15:30 29 - 29  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Norvégia 07.06 19:00 28 - 28  
Magyarország - Montenegró 07.06 18:15 28 - 22  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Borac Banja Luka 07.06 19:00 3 - 1  
Flora Tallinn - Hibernians Paola 07.06 18:00 2 - 0  
Fola Esch - Lincoln Red Imps 07.06 19:30 2 - 2  
FTC - FC Prishtina 07.06 18:00 3 - 0  
Helsinki JK - Buducnost Podgorica 07.06 18:00 3 - 1  
Shkendija Tetovo - Mura 07.06 20:00 0 - 1  
Zalgiris Vilnius - Linfield 07.06 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paranaense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Londrina 07.06 20:20 1 - 1  
Labdarúgás (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Peru 07.06 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cosafa Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Botswana 07.06 17:00 1 - 0  
Szváziföld - Lesotho 07.06 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020, Hány gól lesz az Eb-n? 07.06 21:00    
Olaszország - Spanyolország 07.06 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (EKL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Podgorica - KF Laci 07.06 20:30 1 - 0  
Mons Calpe - FC Santa Coloma 07.06 17:50 1 - 1  
Mosta - Trnava 07.06 17:45 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves 2 - Honka 2 07.06 17:30 2 - 4  
Labdarúgás (Gold Cup-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinidad és Tobago - Francia Guyana 07.06 22:30 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Tractor Tabriz 07.06 16:45 2 - 1  
Foolad Khuzestan - Persepolis 07.06 18:40 0 - 0  
Gol Gohar Sirjan - Aluminium Arak 07.06 17:50 2 - 1  
Machine Sazi Tabriz - Mes Rafsanjan 07.06 16:30 3 - 0  
Paykan - Sepahan 07.06 17:20 1 - 1  
Sanat Naft Abadan - Nassaji Mazandaran 07.06 18:30 1 - 1  
Shahr Khodro Mashhad - Naft Masjed Soleyman 07.06 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - ÍBV 07.06 20:00 1 - 2  
Keflavik - Thor Akureyri 07.06 20:00 1 - 2  
Selfoss - Valur 07.06 22:00 1 - 2  
Stjarnan - Tindastoll 07.06 20:00 0 - 1  
Throttur Reykjavik - Breidablik 07.06 22:00 2 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Raja Casablanca 07.06 18:00 0 - 0  
Maghreb Fes - Mouloudia Oujda 07.06 20:15 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peninsula Power - Redlands Utd. 07.06 11:30 4 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Montevideo Wanderers 07.06 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Guangzhou FC 07.06 12:00 5 - 0  
Port FC - Kitchee Kowloon 07.06 16:00 1 - 1  
Motorsport (Forma-1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., M. Verstappen futamgyőzelmek száma 2021 07.06 12:00    
Motorsport (Forma-1., konstruktőr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Red Bull Racing futamgyőzelmek száma 2021 07.06 12:00    
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haminan Palloilijat - Joensuun Maila 07.06 17:00 0 - 1  
Pattijoen Raahe - Hyvinkaan Tahko 07.06 17:00 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fera Rauma - Lapuan Virkia 07.06 17:00 0 - 2  
Seinäjoen Maila-Jussit - Joensuun Maila 07.06 17:00 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Hovmann Overgaa - Bykanov R / Likholetov A 07.06 18:00 2 - 1  
Barthelemy O / Krou Y - Horl J / Kindl M F 07.06 14:00 1 - 2  
Dillier L / Hagenbuch S - Liamin N / Myskiv T 07.06 13:00 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Windisch J / Cottafava S 07.06 17:00 2 - 1  
Dziadkou A / Piatrushka P - Evans M / Kolinske W 07.06 18:00 2 - 1  
Horl J / Kindl M F - Walkenhorst A / Winter S 07.06 18:00    
HuertaPastor/MenendezOrt - Abell K / Hovmann Overgaard N 07.06 14:00 1 - 2  
Miszczuk m / Szalankiewic - Budinger C / Patterson C 07.06 12:00 1 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Koekelkoren D / Van Walle 07.06 17:00 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Mckelvie R / Stewart C 07.06 13:00 2 - 0  
O'Dea S / O'Dea B - Broch N / Sutterlin F 07.06 12:00 2 - 0  
O'Dea S / O'Dea B - Liamin N / Myskiv T 07.06 18:00 0 - 2  
Ohana N A / Faiga S - Bergmann P A / Harms Y 07.06 13:00 2 - 1  
Ringoen N G / Solhaug S O - Windisch J / Cottafava S 07.06 12:00 1 - 2  
Schalk C / Brunner T - Ohana N A / Faiga S 07.06 17:00 2 - 1  
Seidl R / Waller P - Budinger C / Patterson C 07.06 17:00 2 - 0  
Zurcher I / Jordan J - Evans M / Kolinske W 07.06 14:00 0 - 2  
Strandröplabda (Gstaad-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarez Mendoza D / Lobat - Lunde I / Olimstad E 07.06 16:00 2 - 1  
Arvaniti V / Karagkouni P - Makhno In / Makhno Ir 07.06 15:00 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - van Driel E / van Driel M 07.06 16:00 2 - 0  
Bianchin M / Scampoli C - Stam K / Schoon R 07.06 15:00 0 - 2  
Caluori L / Lutz A - Savonije L / Tolentino A 07.06 11:00 2 - 0  
Gusarova D / Nystrom Er - van Driel E / van Driel M 07.06 11:00 0 - 2  
Helland-hansen/Hjortland - Lehtonen R / Ahtiainen N 07.06 16:00 1 - 2  
Helland-hansen/Hjortland - Ozolina M / Skrastina L 07.06 11:00 2 - 0  
Placette L / Richard A - Davidova V / Lunina D 07.06 15:00 2 - 0  
Quiggle C / Wheeler A - GutierrezSoria/BelenCarro 07.06 15:00 2 - 1  
SeixasFreitas/SolbergSalg - Caluori L / Lutz A 07.06 16:00 2 - 0  
Tenisz (Ajaccio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bouquier - J. Briand 07.06 09:00 1 - 2  
C. Hemery - A. Garcian 07.06 10:30 2 - 0  
H. Pontico - M. Brugnerotto 07.06 17:30 1 - 2  
Lis. Rodriguez - B. Paliska 07.06 19:00 2 - 1  
Toby Martin - A. Bellier 07.06 09:00    
Tenisz (Almada, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Billy Harris - F. Rocha 07.06 15:50 0 - 2  
Dio. Marques - B. Patael 07.06 10:30 0 - 2  
J. Graca - Dan. Cox 07.06 14:20 0 - 2  
J.L. Reis da Silva - K. Cekirge 07.06 12:30 2 - 0  
L. Dussin - U. Blanchet 07.06 10:30 0 - 2  
P. Araujo - A. Chepelev 07.06 12:00 1 - 2  
R. Lambling - T. Fancutt 07.06 10:30 0 - 2  
T. Cacao - F. Coelho 07.06 12:30 0 - 2  
Tenisz (Amstelveen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emma Navarro - I. Burillo Escorihuela 07.06 14:20 2 - 0  
Lex. Stevens - A. Cadantu 07.06 13:20 0 - 2  
T. Mrdeza - E. Vedder 07.06 18:25 2 - 0  
Xiyu Wang - S. Waltert 07.06 15:20 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - C. Burel 07.06 10:30 2 - 1  
Bondár A. - K.K. Thandi 07.06 14:00 2 - 0  
F. Östlund - A. Kalinskaya 07.06 10:30 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - G. Gatto-Monticone 07.06 15:55 2 - 0  
Leo. Kung - D. Lopatetska 07.06 13:40 2 - 0  
M. Björklund - A. Bolsova Zadoinov 07.06 14:40 0 - 2  
M. Buzarnescu - Z. Zlochova 07.06 12:50 2 - 0  
M. Inglis - J.A. Cristian 07.06 10:30 2 - 1  
M. Sherif Abdelaziz - Fra. Jones 07.06 14:00 2 - 1  
N. Parrizas-Diaz - V. Lepchenko 07.06 10:30 2 - 0  
R. Peterson - G. Min 07.06 16:05 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjorklund M / Kung L - Ersoz V / Ostlund F 07.06 16:45 2 - 0  
Di Lorenzo F / Inglis M - Hennemann C W / Zaar L 07.06 15:30    
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - M. Jaziri 07.06 11:00 0 - 2  
B. Paire - G. Andreozzi 07.06 17:05 2 - 1  
Ben. Hassan - Day. Kelly 07.06 12:30 2 - 0  
D. Michalski - V. Kopriva 07.06 17:50 0 - 2  
K. Coppejans - T. Machac 07.06 11:00 0 - 2  
M. Rosenkranz - H. Laaksonen 07.06 11:00 0 - 2  
Mar. Möller - T. Gabashvili 07.06 12:30 2 - 0  
N. Kuhn - M. Zverev 07.06 17:25 2 - 0  
S. Ehrat - M. Moraing 07.06 12:35 2 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergs Z / Geerts M - Romboli F/Vega Hernandez 07.06 16:00 0 - 2  
Duran G / Sandkaulen T - Ehrenschneider N / Lane L 07.06 18:00 2 - 0  
Ehrat S / Gerch L - Balaji N / Margaroli L 07.06 19:15 2 - 0  
Gabashvili T / Kadhe A - Sijsling I / Smits G 07.06 19:10 0 - 2  
Tenisz (Casinalbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - F. Agamenone 07.06 11:35 0 - 2  
A. Massara - A. Ragazzi 07.06 09:30 0 - 2  
A. Obert - A. Campo 07.06 14:10 0 - 2  
Au. Virgili - F. Salomone 07.06 12:45 2 - 1  
D. Capecchi - P. Meis 07.06 15:05 2 - 1  
D. Galoppini - F. Maestrelli 07.06 10:00 0 - 2  
J. Berrettini - R. Balzerani 07.06 13:30    
M. Pucinelli de Almeida - L. Potenza 07.06 13:40 2 - 0  
M. Serafini - S. Roncalli 07.06 09:45 0 - 2  
O. Giacalone - G. Roveri Sidney 07.06 12:15 2 - 0  
Ped. Sakamoto - M. Arnaldi 07.06 16:20 0 - 2  
S. Battaglino - G. Brouwer 07.06 10:10 1 - 2  
T. Roggero - J. Ocleppo 07.06 11:45 0 - 2  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - Y.L. Miyazaki 07.06 18:00 1 - 2  
J. Loeb - A. Danilina 07.06 12:30 0 - 2  
K. Bartone - I. Fetecau 07.06 16:45    
M. Partaud - Gálfi D. 07.06 13:15 0 - 2  
Qinwen Zheng - M. Yerolymos 07.06 19:00 2 - 0  
S. Vögele - L. Jeanjean 07.06 14:50 0 - 2  
U. Eikeri - E. Kostova 07.06 13:45 1 - 2  
V. Strakhova - J. Fett 07.06 16:25 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - Y. Bonaventure 07.06 16:15 1 - 2  
B. Pera - K. Kawa 07.06 13:00 2 - 0  
J. Paolini - A. Konjuh 07.06 14:30 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I / Errani S - Lechemia E / Neel I 07.06 13:15 2 - 0  
Tenisz (Hamburg-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zaja - K. Gerlach 07.06 10:00 2 - 1  
E-G. Ruse - I. Shinikova 07.06 10:00 2 - 0  
K. Kucova - M. Minella 07.06 10:00 0 - 2  
M. Melnikova - K. Hobgarski 07.06 11:50 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Monnet - Y. Cavalle-Reimers 07.06 10:30 0 - 2  
E. Hamaliy - I. Gamarra Martins 07.06 11:35 0 - 2  
G. Drummy - J. Ponchet 07.06 17:10 1 - 2  
Jun. Namigata - O. Saez Larra 07.06 15:25 2 - 0  
L. Cabrera - O. Tjandramulia 07.06 15:20 2 - 0  
L. Cortez Llorca - Ell. Perez 07.06 13:40 0 - 2  
Mei Yamaguchi - Lulu Sun 07.06 16:45 1 - 2  
O. Gadecki - Mom. Kobori 07.06 19:05 2 - 0  
O. Helmi - Na-Lae Han 07.06 10:30 2 - 0  
P. Ozgen - M. Stokke 07.06 12:30 1 - 2  
Tenisz (Marburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donski - J. Jahn 07.06 18:40 2 - 0  
A. Lopez San Martin - G. Onclin 07.06 18:00 2 - 0  
J. Lenz - R. Nijbör 07.06 17:35    
J. Mridha - W. Leite 07.06 19:25 2 - 0  
M. Wiskandt - K. Jacquet 07.06 18:15 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jab. Stafford - A.L. Lingua Lavallen 07.06 12:30 0 - 2  
L. Krainer - A. El Mihdawy 07.06 10:00 0 - 2  
S. Vincent Ruggeri - Y. Erel 07.06 10:00 0 - 2  
S.F.A. Rodriguez Taverna - Rin. Hijikata 07.06 10:00 1 - 2  
T. Atmane - T. Farjat 07.06 10:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Koshiishi - Emma Davis 07.06 10:00 2 - 0  
C. Catini - A. Gillan 07.06 12:50 0 - 2  
E. Vanlangendonck - M. Gomez Pezuela Cano 07.06 13:00 2 - 0  
H.T. Black - A. Raggi 07.06 15:00    
L. Pulchartova - A. Droguet 07.06 13:45 2 - 1  
N. Zafeiri - A. Sysoeva 07.06 12:10 0 - 2  
S. Sewing - V. Ryser 07.06 11:40 0 - 2  
Zoe Howard - M. Ozeki 07.06 10:00 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Tashbulatov - D. Bezborodov 07.06 09:55 2 - 0  
O. Krutykh - Y. Murat 07.06 08:20 2 - 0  
Tung-Lin Wu - Yu Hsiou Hsu 07.06 11:10 1 - 2  
V. Manafov - B. Lock 07.06 11:15 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - I. Shymanovich 07.06 09:25 1 - 2  
Aru. Sagandikova - A. Charaeva 07.06 08:15 0 - 2  
V. Koval - Z. Kulambayeva 07.06 11:20 2 - 0  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cobolli - D. Popko 07.06 12:30 2 - 1  
F. Passaro - Zhizhen Zhang 07.06 17:30 1 - 2  
G.M. Moroni - E. Furness 07.06 14:15    
Luk. Klein - R. Bonadio 07.06 15:50 2 - 0  
N. Serdarusic - A. Pellegrino 07.06 11:00 2 - 0  
P. Cachin - N. Fatic 07.06 11:00 0 - 2  
R. Olivo - G. Zeppieri 07.06 11:00 2 - 1  
T. Fabbiano - H.V.N. Rune 07.06 14:50 1 - 2  
T. Skatov - L. Giustino 07.06 13:10 2 - 1  
V. Sachko - And. Martin 07.06 16:05 2 - 1  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borges N / Cabral F - Etcheverry T M / Olivo R 07.06 15:00    
Collarini A / Tirante T - Fatic N / Serdarusic N 07.06 17:25 0 - 2  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dhoe - D. Palan 07.06 09:55 0 - 2  
F. Peliwo - A. Barrena 07.06 10:00 2 - 0  
G. Loffhagen - B.I. Apostol 07.06 12:20 2 - 0  
I. Beloborodko - D. Siniakov 07.06 09:55 2 - 1  
J. von der Schulenburg - M. Soto 07.06 09:55 1 - 2  
M. Karol - M. Machala 07.06 13:25 2 - 0  
M. Kestelboim - M. Miceli 07.06 11:35 1 - 2  
O. Ovcharenko - E. Vanshelboim 07.06 13:00 0 - 2  
Tenisz (Prokuplje, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mrvic - J. Estable 07.06 11:30 0 - 2  
Doroteja Petrovic - M. Shusharina 07.06 13:25 0 - 2  
N. Palecek - M. Bondarenko 07.06 12:35 0 - 2  
N. Senic - A. Turati 07.06 14:40 2 - 1  
Nagy A. - Dra. Vukovic 07.06 15:10 2 - 0  
S. Janicijevic - J. Stamatova 07.06 12:50 2 - 0  
V. Mboko - K. Kuzmova 07.06 11:00 2 - 1  
Tenisz (Salzburg-Anif, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - A. Erler 07.06 12:10 2 - 1  
Ale. Muller - D.E. Galan Riveros 07.06 14:40 2 - 0  
D. Yevseyev - P. Cuevas 07.06 18:35 0 - 2  
E. Gulbis - Dan. Petrovic 07.06 14:20 0 - 2  
G. Melzer - F. Coria 07.06 11:00 0 - 2  
J. Aichhorn - J. Lehecka 07.06 17:00 0 - 2  
M-A. Hüsler - L. Rosol 07.06 11:00 2 - 0  
M. Viola - C. Taberner 07.06 11:00 0 - 2  
T. Monteiro - N. Jarry 07.06 13:20 1 - 2  
Taro Daniel - J.I. Londero 07.06 12:55 0 - 2  
Tenisz (Salzburg-Anif, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesler M A / Miedler L - Heller P / Vanneste J 07.06 16:10 2 - 0  
Martinez L D / Sitak A - Bagnis F / Galdos S 07.06 17:00 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ouakaa - Alex. Weis 07.06 09:30 0 - 2  
Ale. Lazarov - Dinev, Dinko 07.06 10:00 2 - 0  
C. Sinclair - D.N. Madaras 07.06 11:50 0 - 2  
F. Comesana - V. Kirkov 07.06 13:05 2 - 0  
Hanwen Li - F. Gill 07.06 09:00 2 - 1  
O. Prihodko - J.F. Angele 07.06 11:10 2 - 1  
Tenisz (Torino, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Parry - F. di Sarra 07.06 15:35 2 - 0  
L. Pigato - M.B. Bulgaru 07.06 16:30 2 - 0  
N. Brancaccio - L. Bronzetti 07.06 13:55 0 - 2  
O.G. Simion - C. Rosatello 07.06 14:00 2 - 0  
S. Cakarevic - L. Stefanini 07.06 13:55 0 - 2  
Tenisz (Velenje, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gautier - Alex. Shevchenko 07.06 14:00 0 - 2  
D. Dutra da Silva - M. Premzl 07.06 14:55 2 - 0  
D. Glinka - R. Joncour 07.06 12:10 1 - 2  
Fac. Juarez - U. Ignatik 07.06 14:20 1 - 2  
L. Hampel - A. Setkic 07.06 11:45 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Pavic M - Kubot L / Melo M 07.06 17:30 3 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Tomljanovic 07.06 17:30 2 - 0  
K. Muchova - A. Kerber 07.06 15:45 0 - 2  
Kar. Pliskova - V. Golubic 07.06 14:00 2 - 0  
O. Jabeur - A. Sabalenka 07.06 15:35 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gauff/McNally - Kudermetova V / Vesnina E 07.06 19:00 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qureshi A U H/ Kichenok N - Chan L / Dodig I 07.06 20:40 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Kanada 07.06 14:00 13 - 7  

 

2021.07.05.

Asztalitenisz (Challenger Series, 27. hét)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Baciocchi - A. Valuch 07.05 13:10 1 - 3  
A. Baciocchi - H. Desai 07.05 16:00 1 - 3  
A. Baciocchi - S. Suravajjula 07.05 18:40 2 - 3  
D. Schwarzer - A. Valuch 07.05 20:00 2 - 3  
D. Schwarzer - H. Desai 07.05 09:50 0 - 3  
D. Schwarzer - S. Suravajjula 07.05 11:50 0 - 3  
H. Desai - A. Valuch 07.05 18:00 3 - 0  
H. Desai - S. Suravajjula 07.05 21:20 3 - 0  
J. Chandra - A. Valuch 07.05 14:30 2 - 3  
J. Chandra - D. Schwarzer 07.05 17:20 3 - 0  
J. Chandra - M. Kubik 07.05 22:00 2 - 3  
J. Chandra - S. Suravajjula 07.05 09:10 3 - 2  
J. Huzjak - A. Baciocchi 07.05 20:40 3 - 1  
J. Huzjak - A. Valuch 07.05 08:30 3 - 1  
J. Huzjak - D. Schwarzer 07.05 13:50 0 - 3  
J. Huzjak - J. Chandra 07.05 11:10 3 - 0  
J. Huzjak - M. Kubik 07.05 19:20 2 - 3  
M. Kubik - A. Baciocchi 07.05 10:30 3 - 0  
M. Kubik - H. Desai 07.05 12:30 1 - 3  
M. Kubik - S. Suravajjula 07.05 16:40 3 - 1  

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Girevenkov - D.A. Mikheev 07.05 19:45 0 - 3  
A. Girevenkov - Y. Merkushin 07.05 21:15 3 - 1  
A. Golyshev - A. Klavdenkov 07.05 09:15 3 - 0  
A. Golyshev - V. Bazilevsky 07.05 07:45 2 - 3  
A. Ilin - K.N. Malahov 07.05 23:15 2 - 3  
A. Klavdenkov - Y.A. Gavrilov 07.05 08:15 3 - 2  
A. Lobanov - Pav. Medvedev 07.05 11:15 1 - 3  
A. Savinsky - V. Sinkovskiy 07.05 08:45 3 - 0  
A. Savinsky - V. Staroverov 07.05 06:45 3 - 2  
A. Serebrennikov - R. Pavlenko 07.05 02:45 3 - 1  
A. Serebrennikov - S. Martyukhin 07.05 01:45 2 - 3  
A. Sirotkin - A. Girevenkov 07.05 18:45 3 - 2  
A. Sirotkin - D.A. Mikheev 07.05 20:45 3 - 0  
A. Uezdin - N. Sukharnikov 07.05 22:30 3 - 1  
A. Uvarov - D. Balakin 07.05 00:15 3 - 0  
A. Zabrodin - A.V. Vorozheykin 07.05 09:00 3 - 1  
A. Zabrodin - I. Sergeevich 07.05 07:30 0 - 3  
A.D. Volkov - N. Zhurba 07.05 22:45 3 - 0  
A.R. Kazakov - G. Bardyshev 07.05 13:00 3 - 2  
A.R. Kazakov - V.V. Kutin 07.05 11:30 3 - 2  
A.V. Vorozheykin - O. Belugin 07.05 08:00 1 - 3  
A.Y. Fedosov - K. Churin 07.05 00:00 3 - 1  
Alb. Bogomolov - S. Lanin 07.05 16:15 3 - 1  
Ale. Petrov - A. Serebrennikov 07.05 23:15 3 - 2  
D. Balakin - Val. Sidorin 07.05 02:15 1 - 3  
D. Molodtsov - V. Beliakov 07.05 15:45 2 - 3  
D. Molodtsov - Y.V. Lbov 07.05 17:15 0 - 3  
D. Petrochenko - M. Andrusenko 07.05 13:15 1 - 3  
D. Petrochenko - S. Nikulin 07.05 11:45 3 - 1  
D. Sayanov - T. Turabekov 07.05 02:30 3 - 1  
D. Tunitsyn - S. Nikulin 07.05 19:15 0 - 3  
D.A. Mikheev - Y. Merkushin 07.05 19:15 1 - 3  
D.M. Evlakhin - O. Pronin 07.05 22:45 3 - 0  
E. Anisimov - V. Selkin 07.05 16:00 3 - 0  
E. Mishutin - D. Petrochenko 07.05 10:45 3 - 2  
E. Mishutin - S. Nikulin 07.05 12:45 3 - 2  
E.V. Makarenkov - S. Kuzmin 07.05 20:00 1 - 3  
G. Bardyshev - V. Dakhin 07.05 12:00 3 - 1  
I. Meteleshko - A. Savinsky 07.05 08:15 0 - 3  
I. Minchenkov - A. Lobanov 07.05 12:45 1 - 3  
I. Minchenkov - Ilya Novikov 07.05 10:45 3 - 0  
I. Moshkov - D. Tunitsyn 07.05 20:45 3 - 2  
I. Moshkov - I. Soldatov 07.05 18:45 0 - 3  
I. Pandur - E. Anisimov 07.05 17:00 1 - 3  
I. Pandur - M. Gusev 07.05 15:30 2 - 3  
I. Sergeevich - A.V. Vorozheykin 07.05 07:00 3 - 1  
I. Soldatov - D. Tunitsyn 07.05 19:45 1 - 3  
I. Soldatov - S. Nikulin 07.05 21:15 3 - 2  
Ilya Novikov - A. Lobanov 07.05 11:45 3 - 0  
Ilya Novikov - Pav. Medvedev 07.05 13:15 1 - 3  
K. Bystrushkin - D. Molodtsov 07.05 14:45 3 - 0  
K. Bystrushkin - V. Beliakov 07.05 16:45 3 - 0  
K. Churin - V. Putilovsky 07.05 02:00 3 - 1  
K. Simonov - Alb. Bogomolov 07.05 17:15 2 - 3  
K. Simonov - O. Soldusov 07.05 15:45 3 - 1  
M. Andrusenko - E. Mishutin 07.05 12:15 3 - 2  
M. Dukhin - E.V. Makarenkov 07.05 21:00 2 - 3  
M. Dukhin - V. Kasatkin 07.05 19:30 3 - 2  
M. Gusev - E. Anisimov 07.05 14:30 0 - 3  
N. Sukharnikov - V. Chahur 07.05 23:30 3 - 0  
N. Zhurba - Y. Merkushin 07.05 23:45 1 - 3  
O. Belugin - A. Zabrodin 07.05 06:30 0 - 3  
O. Belugin - I. Sergeevich 07.05 08:30 0 - 3  
O. Kutuzov - D. Balakin 07.05 01:15 3 - 1  
O. Pronin - D. Balakin 07.05 23:45 0 - 3  
O. Soldusov - Alb. Bogomolov 07.05 15:15 0 - 3  
Pav. Medvedev - I. Minchenkov 07.05 12:15 1 - 3  
R. Pavlenko - N. Zhurba 07.05 01:15 0 - 3  
S. Kuzmin - M. Dukhin 07.05 18:30 3 - 1  
S. Kuzmin - V. Kasatkin 07.05 20:30 2 - 3  
S. Lanin - K. Simonov 07.05 14:45 0 - 3  
S. Lanin - O. Soldusov 07.05 16:45 0 - 3  
S. Martyukhin - N. Zhurba 07.05 00:15 1 - 3  
S. Nikulin - I. Moshkov 07.05 20:15 3 - 2  
S. Nikulin - M. Andrusenko 07.05 11:15 3 - 1  
S. Ogay - Z.Y. Tsybikov 07.05 23:00 3 - 1  
T. Turabekov - K. Churin 07.05 01:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Klavdenkov 07.05 07:15 3 - 2  
V. Beliakov - Y.V. Lbov 07.05 15:15 1 - 3  
V. Dakhin - A.R. Kazakov 07.05 10:30 0 - 3  
V. Dakhin - V.V. Kutin 07.05 12:30 1 - 3  
V. Kasatkin - E.V. Makarenkov 07.05 19:00 3 - 0  
V. Putilovsky - A.Y. Fedosov 07.05 03:00 2 - 3  
V. Putilovsky - D. Sayanov 07.05 00:30 1 - 3  
V. Selkin - I. Pandur 07.05 15:00 0 - 3  
V. Selkin - M. Gusev 07.05 16:30 3 - 2  
V. Sinkovskiy - I. Meteleshko 07.05 07:15 3 - 1  
V. Staroverov - I. Meteleshko 07.05 09:15 0 - 3  
V. Staroverov - V. Sinkovskiy 07.05 07:45 0 - 3  
V.V. Kutin - G. Bardyshev 07.05 11:00 3 - 1  
Val. Sidorin - A. Uvarov 07.05 03:15 3 - 2  
Val. Sidorin - Y.V. Lbov 07.05 00:45 0 - 3  
Y. Merkushin - A. Sirotkin 07.05 20:15 2 - 3  
Y.A. Gavrilov - A. Golyshev 07.05 06:45 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - V. Bazilevsky 07.05 08:45 3 - 2  
Y.V. Lbov - A. Uvarov 07.05 01:45 0 - 3  
Y.V. Lbov - K. Bystrushkin 07.05 16:15 3 - 2  
Y.V. Lbov - O. Kutuzov 07.05 02:45 3 - 2  

Baseball (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KIA Tigers - Doosan Bears 07.05 11:30    
KT Wiz - Kiwoom Heroes 07.05 11:30 5 - 15  
LG Twins - Hanwha Eagles 07.05 11:30 7 - 6  
NC Dinos - Samsung Lions 07.05 11:30    
SSG Landers - Lotte Giants 07.05 11:30 10 - 4  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 07.05 10:45 8 - 1  

Baseball (Mexikói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Algodoneros Union Laguna - Rieleros de Aguascaliente 07.05 01:00 7 - 2  
El Aguila de Veracruz - Piratas de Campeche 07.05 01:00 4 - 7  
Generales de Durango - Toros de Tijuana 07.05 01:05 7 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 07.05 00:00 5 - 4  
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey 07.05 00:30 10 - 5  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 07.05 02:00 2 - 6  

Baseball (MLB)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arizona - San Francisco 07.05 03:10 2 - 5  

Bowls (Grand Prix)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mark Royal - S. Ashton 07.05 09:00 2 - 1  
S. Ashton - W. Willgress 07.05 10:00 0 - 2  
W. Willgress - Mark Royal 07.05 11:00 2 - 0  

Darts (Online Live League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Sherrock - Gary Stone 07.05 11:45 3 - 4  
F. Sherrock - Mar. Adams 07.05 13:15 1 - 4  
Gary Stone - Mar. Adams 07.05 14:30 4 - 3  
Gary Stone - N. Duff 07.05 13:00 2 - 4  
Gary Stone - R. Rowlands 07.05 10:30 4 - 2  
K. Painter - F. Sherrock 07.05 11:10 4 - 1  
K. Painter - Gary Stone 07.05 13:55 2 - 4  
Mar. Adams - K. Painter 07.05 12:40 4 - 3  
Mar. Adams - N. Duff 07.05 10:50 2 - 4  
N. Duff - F. Sherrock 07.05 14:10 4 - 3  
N. Duff - K. Painter 07.05 12:05 4 - 0  
N. Duff - R. Rowlands 07.05 13:30 4 - 2  
R. Rowlands - F. Sherrock 07.05 12:20 1 - 4  
R. Rowlands - K. Painter 07.05 14:50 4 - 1  
R. Rowlands - Mar. Adams 07.05 11:25 1 - 4  

Darts (Players Championship 17)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Barstow - Kea. Barry 07.05 15:30 3 - 6  
D. Chisnall - Jam. Wilson 07.05 15:50 6 - 4  
D. van den Bergh - P. Jacques 07.05 15:50 6 - 5  
J.O. de Sousa - D. van den Bergh 07.05 19:50 4 - 7  
Jas. Lowe - J. Jones 07.05 16:20 6 - 3  
Josh Payne - Andy Hamilton 07.05 16:20 6 - 4  
M. van Gerwen - Ger. Price 07.05 19:05 5 - 6  
R. Edhouse - Glen Durrant 07.05 15:25 6 - 0  
S. Bunting - D. van den Bergh 07.05 20:30 8 - 4  
S. Bunting - Ger. Price 07.05 19:50 7 - 5  

E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Double Poney - FATE Esports 07.05 16:00 2 - 0  
Pact - Enterprise 07.05 20:00 0 - 2  
SKADE - 1Win 07.05 20:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Saw - Movistar Riders 07.05 18:00 0 - 2  

E-Sport (CSGO,Pinnacle Cup,Swiss Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ENCE - Lyngby Vikings 07.05 13:00 2 - 0  
Endpoint - Mibr 07.05 19:00 2 - 1  
Mouz Nxt - SKADE 07.05 16:00 0 - 2  
Sinners Esports - Team Fiend 07.05 10:00 2 - 0  

E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Canada (Coldsiemens) - Russia (Gernaut) 07.05 10:00 4 - 3  
Canada (Coldsiemens) - Sweden (Kenp4chi) 07.05 09:24 1 - 2  
Canada (Coldsiemens) - United States (Rogi_Two) 07.05 08:48 4 - 3  
Russia (Gernaut) - Canada (Coldsiemens) 07.05 08:12 6 - 1  
Sweden (Kenp4chi) - Canada (Coldsiemens) 07.05 07:36 1 - 3  
United States (Rogi_Two) - Canada (Coldsiemens) 07.05 07:00 4 - 4  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 07.05 07:40 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 07.05 06:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 07.05 10:40 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 07.05 09:40 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Italy (Lio) 07.05 10:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 07.05 06:40 1 - 2  
Italy (Lio) - Belgium (Tommy) 07.05 10:00 1 - 1  
Italy (Lio) - Cameroon (Moic) 07.05 07:20 2 - 1  
Italy (Lio) - Netherlands (Aibothard) 07.05 08:00 1 - 0  
Italy (Lio) - Portugal (Cliff) 07.05 09:00 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Italy (Lio) 07.05 09:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 07.05 07:00 3 - 0  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 07.05 06:20 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 07.05 11:40 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Chile (Poli) 07.05 08:20 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Italy (Lio) 07.05 08:40 0 - 0  
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 07.05 11:00 1 - 0  
Uruguay (Billiot) - Italy (Lio) 07.05 11:20 2 - 0  

E-Sport (FIFA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arsenal (Tahcop73) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.05 11:40 2 - 2  
Arsenal (Tahcop73) - Milan (Ab Ovo) 07.05 09:10 2 - 5  
Atl. Madrid (Modfx) - Arsenal (Tahcop73) 07.05 12:05 2 - 2  
Atl. Madrid (Modfx) - Milan (Ab Ovo) 07.05 10:00 2 - 2  
Dortmund (Confession) - Everton (Abeldos United) 07.05 16:10 1 - 1  
Dortmund (Confession) - Marseille (Fints) 07.05 18:40 3 - 3  
Everton (Abeldos United) - Arsenal (Tahcop73) 07.05 10:25 2 - 1  
Everton (Abeldos United) - Atl. Madrid (Modfx) 07.05 11:15 3 - 3  
Everton (Abeldos United) - Marseille (Fints) 07.05 17:50 4 - 0  
Everton (Abeldos United) - Milan (Ab Ovo) 07.05 19:30 3 - 1  
M'gladbach (Bluemountst.) - Atl. Madrid (Modfx) 07.05 08:45 4 - 1  
M'gladbach (Bluemountst.) - Everton (Abeldos United) 07.05 09:35 0 - 0  
Marseille (Fints) - Milan (Ab Ovo) 07.05 16:35 2 - 2  
Marseille (Fints) - Tottenham (Megapolice) 07.05 15:45 2 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 07.05 17:25 0 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Everton (Abeldos United) 07.05 12:30 4 - 1  
Milan (Ab Ovo) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.05 10:50 1 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 07.05 18:15 2 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Dortmund (Confession) 07.05 19:05 2 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Everton (Abeldos United) 07.05 17:00 5 - 2  

E-Sport (LOL, LCK CL, Summer GS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Af Challengers - Dwg Kia Challengers 07.05 11:00 1 - 0  
Bro Challengers - Drx Challengers 07.05 13:00 0 - 1  
Gen Challengers - T1 Challengers 07.05 14:00 1 - 0  
Kt Challengers - Ns Challengers 07.05 12:00 0 - 1  
Lsb Challengers - Hle Challengers 07.05 10:00 0 - 1  

E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cloud9 - Team Solomid 07.05 00:30 0 - 1  
Team Dignitas - Immortals 07.05 02:10 0 - 1  
Team Liquid - Flyquest 07.05 01:30 1 - 0  

E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Infinity Esports - All Knights 07.05 02:00 1 - 0  
Isurus Gaming - Estral E-Sports 07.05 00:50 1 - 0  
Rainbow7 - Furious Gaming 07.05 03:00 1 - 0  
Xten Esports - Kaos Latin Gamers 07.05 00:00 1 - 0  

E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rare Atom - JD Gaming 07.05 14:00 1 - 2  
Rogue Warriors - Invictus Gaming 07.05 11:00 2 - 1  

E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boavista Fc - White Dragons 07.05 23:00 1 - 0  
Efive Esports - For The Win Esports 07.05 21:00 0 - 1  
Gtz Bulls - Karma Clan Esports 07.05 21:55 0 - 1  

E-Sport (LOL, LVP Superliga, Summer S.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
G2 Arctic - Bcn Squad 07.05 18:55 1 - 0  
Mad Lions Madrid - Cream Real Betis 07.05 19:45 0 - 1  
S2V Esports - Emonkeyz 07.05 17:55 1 - 0  
Ucam Esports Club - Movistar Riders 07.05 21:55 0 - 1  
Vodafone Giants.Spain - Team Queso 07.05 21:05 0 - 1  

E-Sport (LOL,BelgianLeague,Summer Split)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KRC Genk Esports - Starlan Gaming Club 07.05 18:55 1 - 0  
KRC Genk Esports - Team 7am 07.05 20:40 0 - 1  
KV Mechelen - Ion Squad 07.05 21:40 1 - 0  
KV Mechelen - Sector One 07.05 19:45 0 - 1  

E-Sport (LOL,Esport Balkan League,S9,GS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Crvena Zvezda - Asus Rog Elite 07.05 21:50 1 - 0  
NK Osijek Esport - Valiance 07.05 18:55 0 - 1  
Split Raiders - Nexus Gaming 07.05 20:50 1 - 0  
Z10 ESHARK - X25 Esports 07.05 19:50 1 - 0  

E-Sport (LOL,UK League Ch., Summer, GS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bulldog Esports - Lucent Esports 07.05 22:05 1 - 0  
Enclave Gaming - Nvision Esports 07.05 20:00 1 - 0  
London Esports - Mnm Gaming Academy 07.05 19:00 0 - 1  
Viperio - Resolve 07.05 21:05 0 - 1  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brooklyn (Ash) - LA Clippers (Jema11) 07.05 09:24 50 - 43  
Brooklyn (Ash) - Milwaukee (Gatz) 07.05 10:00 51 - 53  
Brooklyn (Bumblebee) - Portland (Jema11) 07.05 20:18 41 - 45  
LA Clippers (Jema11) - Milwaukee (Gatz) 07.05 07:00 36 - 39  
LA Clippers (Tranquil) - Brooklyn (Bumblebee) 07.05 20:54 34 - 46  
Milwaukee (Gatz) - LA Clippers (Jema11) 07.05 08:48 50 - 54  
Portland (Jema11) - LA Clippers (Tranquil) 07.05 21:30 41 - 42  

E-Sport (NBA, Eastern Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (Bumblebee) - Brooklyn (Ash) 07.05 15:42 57 - 40  
Atlanta (Bumblebee) - Milwaukee (Jema11) 07.05 16:18 37 - 43  
Atlanta (Bumblebee) - Philadelphia (Tranquil) 07.05 15:06 38 - 41  
Milwaukee (Jema11) - Atlanta (Bumblebee) 07.05 14:30 47 - 40  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boston (Shell_Doc) - New York (iehbr_) 07.05 10:10 62 - 75  
Brooklyn (ka4ika_dame) - Boston (Shell_Doc) 07.05 11:20 71 - 50  
Brooklyn (ka4ika_dame) - New York (iehbr_) 07.05 13:05 63 - 60  
Chicago (macmafin8) - Brooklyn (ka4ika_dame) 07.05 10:45 84 - 78  
Cleveland (kotpirog131) - Oklahoma C. (jordan1234) 07.05 08:15 68 - 59  
Cleveland (kotpirog131) - Toronto (Answer2208) 07.05 05:55 53 - 71  
Houston (mcdonals999) - Cleveland (kotpirog131) 07.05 07:05 78 - 57  
Houston (mcdonals999) - Toronto (Answer2208) 07.05 08:50 53 - 57  
Oklahoma C. (jordan1234) - Houston (mcdonals999) 07.05 06:30 37 - 57  
Toronto (Answer2208) - Oklahoma C. (jordan1234) 07.05 07:40 85 - 61  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Gatz) - Denver (Zod) 07.05 11:36 42 - 34  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Ash) 07.05 12:12 44 - 38  
Dallas (Tranquil) - Portland (Kodas) 07.05 23:12 43 - 34  
Denver (Azich) - Dallas (Tranquil) 07.05 22:36 40 - 48  
Denver (Azich) - Portland (Kodas) 07.05 23:48 45 - 60  
Denver (Zod) - Dallas (Gatz) 07.05 13:24 44 - 46  
Denver (Zod) - LA Clippers (Ash) 07.05 11:00 36 - 39  
LA Clippers (Ash) - Dallas (Gatz) 07.05 14:00 42 - 35  
LA Clippers (Ash) - Denver (Zod) 07.05 12:48 45 - 51  
Portland (Kodas) - Denver (Azich) 07.05 22:00 55 - 47  
Portland (Kodas) - LA Clippers (Asap) 07.05 22:36 56 - 53  

E-Sport (OW, Overwatch League, Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Washington Justice - Florida Mayhem 07.05 00:00 3 - 0  

E-Sport (R6S, European League, Stage 2)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bds Esport - G2 Esports 07.05 20:20 0 - 1  
Cowana Gaming - Trainhard Esport 07.05 21:30    
Natus Vincere - Virtus.pro 07.05 19:15 1 - 0  
Team Empire - Team Secret 07.05 18:00 1 - 0  
Team Vitality - Rogue 07.05 22:35 1 - 0  

E-Sport (SC2, GSL Season, Code S GrSt)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Maru - Ragnarok 07.05 11:40 2 - 1  
Ragnarok - Zoun 07.05 14:05 0 - 2  
sOs - Zoun 07.05 12:20 2 - 1  

Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cascavel - Marreco Francisco Beltrao 07.05 23:15 3 - 1  

Kosárlabda (Olimpiai-selejtező, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Csehország - Görögország 07.05 01:05 97 - 72  

Kosárlabda (vb-selejtező, Amerika,Acsoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bahama-szigetek - Salvador (Helyszín: Salvador) 07.05 03:30 87 - 79  
Costa Rica - Kuba 07.05 00:30 60 - 79  

Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Spanyolország - Irán 07.05 20:00 96 - 53  

Kosárlabda (WNBA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Las Vegas - Atlanta 07.05 00:00 118 - 95  
Los Angeles - Seattle 07.05 03:00 74 - 84  

Kézilabda (Válogatott mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Franciaország - Egyiptom 07.05 19:00 31 - 30  

Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Agropecuario Argentino - San Martin de Tucuman 07.05 20:00 0 - 1  
Alvarado - Chacarita Juniors 07.05 00:00 2 - 1  
Atl. Temperley - Dep. Riestra 07.05 20:00 1 - 0  
Estudiantes Buenos Aires - Atl. Atlanta 07.05 20:10 2 - 1  
Estudiantes Rio Cuarto - Gimnasia Mendoza 07.05 20:00 1 - 1  

Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine 07.05 19:00 1 - 0  

Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ituano - Figueirense 07.05 23:00 1 - 0  

Labdarúgás (Brazil bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gremio RS - Atlético GO 07.05 01:30 0 - 1  

Labdarúgás (Chilei Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Audax Italiano - Dep. Magallanes 07.05 21:00 3 - 0  
Colo Colo - La Serena 07.05 02:00 4 - 0  
Huachipato - Dep. Temuco 07.05 21:00 2 - 0  

Labdarúgás (Dél-koreai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jeonnam - Gyeongnam 07.05 12:30 0 - 0  
Seoul E-Land - Ansan Greeners 07.05 12:30 0 - 0  

Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hwacheon KSPO - Sejong Sportstoto 07.05 11:00 3 - 1  

Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ismaily - Al-Ittihad (EGY) 07.05 19:00 1 - 2  
Wadi Degla - Misr Lel Makasa 07.05 17:00 1 - 1  

Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CSZKA Moszkva - FC Köbenhavn 07.05 18:00 0 - 1  

Labdarúgás (Finn 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gnistan - Turku PS 07.05 17:30 0 - 0  

Labdarúgás (Finn 3., C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rovaniemi PS 2 - Seinäjoen JK 2 07.05 17:30 3 - 4  

Labdarúgás (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ilves - Haka 07.05 17:30 1 - 0  
Oulu - KTP 07.05 17:30 1 - 1  

Labdarúgás (Ghánai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aduana Stars - Ashanti Gold 07.05 12:00 1 - 0  

Labdarúgás (Iráni bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zob Ahan - Saipa Karaj 07.05 17:10 1 - 1  

Labdarúgás (Izlandi 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fram - Kordrengir 07.05 21:15 4 - 3  
Grindavik - Afturelding 07.05 21:15 3 - 3  
Grotta - Vikingur Olafsvik 07.05 21:15 3 - 2  
Selfoss - Thor Akureyri 07.05 20:00 1 - 1  
Throttur Reykjavik - ÍBV 07.05 20:00 0 - 1  

Labdarúgás (Izlandi 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Haukar - Kari Akranes 07.05 21:15 2 - 3  

Labdarúgás (Izlandi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KA Akureyri - KR 07.05 21:15 1 - 2  
Vikingur Reykjavik - ÍA Akranes 07.05 21:15 1 - 0  

Labdarúgás (Jordán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Maan - Al-Aqaba 07.05 19:30 1 - 0  

Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Edmonton - York Utd. 07.05 04:00 1 - 1  
Forge Hamilton - Pacific Langford 07.05 01:00 3 - 0  

Labdarúgás (MLS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Colorado Rapids - Seattle 07.05 03:00 1 - 1  
Dallas - Vancouver 07.05 02:30 2 - 2  
Los Angeles Galaxy - Kansas City 07.05 04:30 0 - 2  

Labdarúgás (Norvég 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Asane - Jerv 07.05 18:00 0 - 1  
Fredrikstad - KFUM Oslo 07.05 18:00 2 - 1  
Raufoss - Bryne 07.05 18:00 4 - 1  
Sandnes Ulf - Aalesund 07.05 20:00 0 - 0  
Sogndal - Strömmen 07.05 18:00 1 - 1  
Start - Ham-Kam 07.05 18:00 1 - 4  
Stjördals/Blink - Grorud 07.05 18:00 2 - 0  
Ullensaker/Kisa - Ranheim 07.05 18:00 1 - 1  

Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Valerenga 2 - Kvik Halden 07.05 18:00 1 - 1  

Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Notodden - Odd Grenland 2 07.05 19:00 1 - 0  
Rosenborg 2 - Arendal 07.05 16:00 0 - 4  

Labdarúgás (Norvég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kristiansund - Brann Bergen 07.05 19:00 3 - 2  

Labdarúgás (NWSL, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Orlando - North Carolina 07.05 00:00 0 - 2  

Labdarúgás (Paraguay 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ameliano Asuncion - Rubio Nu 07.05 20:45 1 - 0  

Labdarúgás (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Djurgarden - Örebro 07.05 19:00 3 - 0  
Göteborg - Elfsborg 07.05 19:00 0 - 1  

Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cerrito Montevideo - CA Rentistas 07.05 22:45 0 - 1  
Progreso Montevideo - Plaza Colonia 07.05 20:00 1 - 2  

Labdarúgás (USL Championship)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Colorado Springs - Real Monarchs 07.05 02:30 3 - 1  

Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Monagas Maturin - Caracas FC 07.05 02:30 2 - 2  

Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Carabobo - Yaracuyanos 07.05 00:15 0 - 1  

Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
The Cong Hanoi - BG Pathum Utd. (Helyszín: Pathum Thani) 07.05 16:00 1 - 3  
Ulsan - Kaya Iloilo 07.05 12:00 2 - 1  

Labdarúgás (Ázsiai BL, I csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beijing Guoan - Daegu 07.05 16:00 0 - 3  
United City - Kawasaki Frontale 07.05 16:00 0 - 2  

Pesapallo (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Vimpelin Veto - Seinäjoen Jymy-Jussit 07.05 17:00 2 - 0  

Rögbi (Angol Szuperliga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Warrington - Leeds Rhinos 07.05 20:45 16 - 22  

Rögbi (Major League Rugby)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
LA Giltnis - NOLA Gold 07.05 04:00 20 - 21  
Toronto Arrows - Old Glory DC 07.05 00:00 34 - 28  

Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Szerbia - Olaszország 07.05 20:00 3 - 2  

Tenisz (Bastad, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C.W. Hennemann - V. Ersoz 07.05 11:00 2 - 0  
K. Volynets - K. Rakhimova 07.05 12:30 2 - 0  
L. Zaar - Claire Liu 07.05 12:20 0 - 2  

Tenisz (Bastad, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arruabarrena-vecino L / B - Gatto-monticone G / Parrizas-dia 07.05 12:50 2 - 0  
Buzarnescu M / Lepchenko - Bondár A / Cristian J A 07.05 11:00 1 - 2  
Gleason Q / Rompies J - Gumulya B / Hsieh Y 07.05 11:00 2 - 1  

Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Altmaier - Z. Kolar 07.05 16:10 2 - 0  
E. Ymer - T. Kamke 07.05 18:25 2 - 0  
J. Kovalik - F. Horansky 07.05 15:35 2 - 0  
M. Vilella Martinez - R. Molleker 07.05 17:20 2 - 1  
S. Diez - Y. Hanfmann 07.05 15:55 1 - 2  
S. Nagal - M. Safwat 07.05 17:50 2 - 0  
Z. Bergs - M. Marterer 07.05 14:35 2 - 0  

Tenisz (Braunschweig-sel.,férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ben. Hassan - M. Rosenkranz 07.05 14:55 0 - 2  
Die. Hidalgo - Day. Kelly 07.05 11:30 1 - 2  
N. Ehrenschneider - S. Ehrat 07.05 11:30 1 - 2  
T. Sandkaulen - D. Michalski 07.05 11:30 0 - 2  

Tenisz (Casinalbo, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gia. Ferrari - F. Bergevi 07.05 21:20 2 - 0  
L. Parenti - G. Fonio 07.05 17:00 0 - 2  
N. Sanchez-Izquierdo - P. Rondoni 07.05 15:00 2 - 0  

Tenisz (Casinalbo-selejtező, ffi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
N. Inserra - F. Salomone 07.05 09:40 1 - 2  
P. Matuszewski - G. Roveri Sidney 07.05 09:30 1 - 2  

Tenisz (Hamburg-selejtező, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
E-G. Ruse - En Shuo Liang 07.05 12:35 2 - 0  
E. Lys - M. Minella 07.05 13:20 0 - 2  
K. Hobgarski - P. Ormaechea 07.05 15:15 2 - 0  
K. Kucova - Ste. Wagner 07.05 10:00 2 - 1  
K. Piter - K. Gerlach 07.05 10:00 0 - 2  
M. Frech - A. Zaja 07.05 10:00    
M. Melnikova - N. Akugue Noha 07.05 12:15    
S. Herrmann - I. Shinikova 07.05 12:55 0 - 2  

Tenisz (Lisszabon, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kulikova - Aki. Omae 07.05 17:10 2 - 0  
A. Zakharova - Eri Hozumi 07.05 18:35 2 - 0  
Har. Kaji - Har. Arakawa 07.05 19:10 2 - 0  
K. Swan - Shuyue Ma 07.05 17:35 2 - 0  
M. Jorge - S. Lanca 07.05 15:35 2 - 0  
R. Bhatia - C. Azadinho 07.05 16:05 2 - 0  

Tenisz (Perugia, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Arnaboldi - T.M. Etcheverry 07.05 16:40 0 - 2  
A. Collarini - F. Forti 07.05 18:55 1 - 2  
F. Baldi - N. Borges 07.05 15:55    
F. Gaio - Dim. Kuzmanov 07.05 21:00 1 - 2  
S. Caruso - L. Vanni 07.05 18:30 2 - 0  
Y. Maden - D.S. Stricker 07.05 18:50 0 - 2  

Tenisz (Perugia-selejtező, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Ritschard - N. Fatic 07.05 17:00 0 - 2  
F. Passaro - B. Bobrov 07.05 14:00 2 - 1  
G. Zeppieri - M. Perchicot 07.05 14:00 2 - 1  
T. Skatov - A. Cazaux 07.05 14:00 2 - 1  

Tenisz (Salzburg-Anif, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Rola - Den. Novak 07.05 18:05 2 - 0  
D. Dzumhur - F. Mena 07.05 17:05 2 - 0  
F. Bagnis - T. Seyboth Wild 07.05 14:05 2 - 0  
F. Cerundolo - P. Heller 07.05 12:35 1 - 2  
H. Gaston - M. Bachinger 07.05 15:40 2 - 0  
R. Carballes Baena - M. Neuchrist 07.05 15:00 2 - 1  

Tenisz (Salzburg-Anif-sel.,férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J. Lehecka - F.C. Jianu 07.05 11:00 2 - 0  
J. Vanneste - A. Erler 07.05 11:00 0 - 2  
N. Jarry - E. Ejupovic 07.05 11:30 2 - 1  

Tenisz (Weston, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
L. Draxl - Ste. Kozlov 07.05 17:00    

Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Shapovalov - R. Bautista-Agut 07.05 14:00 3 - 0  
F. Auger Alliassime - A. Zverev 07.05 15:50 3 - 2  
Fucsovics M. - A. Rublev 07.05 13:55 3 - 2  
K. Khachanov - S. Korda 07.05 12:00 3 - 2  
M. Berrettini - I. Ivashka 07.05 12:00 3 - 0  
N. Djokovic - C. Garin 07.05 14:30 3 - 0  
R. Federer - L. Sonego 07.05 18:30 3 - 0  

Tenisz (Wimbledon, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Behar A / Escobar G - Ram R / Salisbury J 07.05 13:10 0 - 3  
Cabal J S / Farah R - Purcell M / Saville L 07.05 16:25 3 - 1  
Glasspool L /Heliovaara H - Kubot L / Melo M 07.05 13:15    
Golubev A / Haase R - Bolelli S / Gonzalez M 07.05 16:45 0 - 3  
Klaasen R / Mclachlan B - Chardy J / Martin F 07.05 12:00 3 - 2  
Marach O / Qureshi A U H - Granollers M / Zeballos H 07.05 12:00 0 - 3  
Mektic N / Pavic M - Brkic T / Cacic N 07.05 14:15 3 - 1  
Munar J / Norrie C - Goransson A / Ruud C 07.05 18:00    

Tenisz (Wimbledon, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Barty - B. Krejcikova 07.05 14:00 2 - 0  
C. Gauff - A. Kerber 07.05 16:45 0 - 2  
E. Raducanu - A. Tomljanovic 07.05 21:00    
E. Rybakina - A. Sabalenka 07.05 12:00 1 - 2  
I. Swiatek - O. Jabeur 07.05 12:00 1 - 2  
Kar. Pliskova - L. Samsonova 07.05 14:00 2 - 0  
M. Keys - V. Golubic 07.05 16:10 0 - 2  
P. Badosa Gibert - K. Muchova 07.05 15:30 0 - 2  

Tenisz (Wimbledon, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aoyama S / Shibahara E - Siegemund L / Zvonareva V 07.05 12:00 2 - 0  
Bouzkova M / Hradecka L - Gracheva V / Kalashnikova O 07.05 14:00 2 - 0  
Dart H / Watson H - Chan H-C / Chan L 07.05 12:00 1 - 2  
Dolehide C / Sanders S - Kichenok N / Olaru R 07.05 16:30 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Kalinskaya A / Putintseva 07.05 12:00    
Krunic A / Stojanovic N - Fichman S / Olmos G 07.05 12:00    
Muhammad A / Pegula J - Hsieh S W / Mertens E 07.05 14:55 0 - 2  

Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Purcell M / Kostyuk M - Krawietz K / Peschke K 07.05 12:00    
Roger-Vasselin/Melichar - Kyrgios N / Williams V 07.05 17:15    
Shibahara E / Mclachlan B - Marach O / Kichenok L 07.05 18:00    
Vasilevski A/Rodionova Ar - Daniell M / Fichman S 07.05 12:00    
Zhang S / Peers J - Jebavy R / Vondrousova M 07.05 16:20 2 - 0  

Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Magyarország - Kanada 07.05 19:30 9 - 9  
Címkék: eredmények, tippmix,