Tippmix eredmények - 2021. február 22-28.

2021-02-22
Tippmix eredmények - 2021. február 22-28.
2021.02.26.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Klavdenkov - O. Nikiforov 02.26 07:15    
A. Serebrennikov - A. Uezdin 02.26 00:00 3 - 0  
A. Suntsov - D.M. Evlakhin 02.26 02:15 1 - 3  
A. Uezdin - N. Sukharnikov 02.26 01:00 1 - 3  
A. Yanshaev - D. Razinkov 02.26 07:15 3 - 2  
And. Andreev - I. Sergeevich 02.26 07:00    
D. Razinkov - S. Nikulin 02.26 05:45 0 - 3  
E. Ilyukhin - D.M. Evlakhin 02.26 00:45 3 - 0  
E. Ilyukhin - O. Kutuzov 02.26 01:45 2 - 3  
I. Meteleshko - V. Vologzhanin 02.26 06:30 2 - 3  
I. Sergeevich - I. Meteleshko 02.26 05:30 1 - 3  
I. Sergeevich - V. Vologzhanin 02.26 07:30    
K.S. Olshakov - S. Simonov 02.26 06:45 3 - 2  
M. Minkov - A. Suntsov 02.26 01:15 3 - 1  
N. Sukharnikov - A. Pravednov 02.26 02:00 0 - 3  
O. Kutuzov - M. Minkov 02.26 00:15 1 - 3  
O. Nikiforov - K.S. Olshakov 02.26 05:45 3 - 1  
O. Nikiforov - S. Simonov 02.26 07:45    
O. Shagarov - A.D. Volkov 02.26 02:15 3 - 0  
S. Simonov - A. Klavdenkov 02.26 06:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 02.26 06:15 3 - 1  
V. Marshalov - O. Shagarov 02.26 01:15 3 - 0  
V. Vologzhanin - And. Andreev 02.26 06:00 0 - 3  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 02.26 00:45 3 - 2  
Z.Y. Tsybikov - A. Pravednov 02.26 00:30 0 - 3  
Z.Y. Tsybikov - A. Serebrennikov 02.26 01:30 2 - 3  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - Florida Mutineers 02.26 00:00 3 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eclipse - Sapphirekelownadotcom 02.26 03:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, WESG, Brazil, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharks Esports - Furia Academy 02.26 01:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,SACloseQua.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9Z Team - Paqueta Gaming 02.26 01:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Gaming - Dragon Gaming 02.26 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quincy Crew - Undying 02.26 00:00 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sweden (Tangent) - Canada (Hammer) 02.26 07:00 5 - 0  
United States (Zazabak) - Canada (Hammer) 02.26 07:36 6 - 3  
E-Sport (FIFA, Battle Night Champ.Leag.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Inquisitor) - Paris SG (Kray) 02.26 07:20 2 - 2  
Liverpool (Meltosik) - Bayern München (Labotryas) 02.26 07:20 0 - 1  
Paris SG (Kray) - Real Mad. (Mr_Elidarius) 02.26 07:10 1 - 1  
E-Sport (FIFA, Battle Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Boulevard_Prospe - Man. Utd. (Dangerdim77) 02.26 07:24 4 - 1  
Man. City (Slezaintima) - Liverpool (Orlovsky1) 02.26 07:36 1 - 2  
Man. Utd. (Dangerdim77) - Tottenham (Rus_1995_Lan) 02.26 07:36 2 - 2  
Tottenham (Rus_1995_Lan) - Man. City (Slezaintima) 02.26 07:24 3 - 0  
E-Sport (FIFA, Battle Serie A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale (Kravark) - Atalanta (Lion) 02.26 07:30 0 - 1  
Lazio (Plevis) - Napoli (Nazario) 02.26 07:30 0 - 1  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Brazil (Crysis) 02.26 06:20 0 - 3  
Argentina (Carnage) - Scotland (Rafa) 02.26 07:00    
Argentina (Carnage) - Sweden (ChrisX) 02.26 05:00 2 - 0  
Australia (Kubrik) - China (Legolas) 02.26 02:20 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 02.26 01:40 2 - 0  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 02.26 03:40 2 - 4  
Brazil (Crysis) - Iceland (Ak) 02.26 05:00 3 - 1  
Brazil (Crysis) - Sweden (ChrisX) 02.26 06:00 0 - 2  
Brazil (Crysis) - Turkey (Pg) 02.26 07:00 2 - 3  
Bulgaria (Val) - Scotland (Rafa) 02.26 05:40 3 - 0  
China (Legolas) - France (Herculex) 02.26 02:00 1 - 4  
China (Legolas) - New Zealand (Moic) 02.26 00:00 5 - 2  
China (Legolas) - Paraguay (Marley) 02.26 03:00 1 - 2  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 02.26 01:00 3 - 3  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 02.26 07:20 5 - 2  
Denmark (Teok) - Bulgaria (Val) 02.26 06:20 2 - 1  
Denmark (Teok) - Wales (Pjo) 02.26 05:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - China (Legolas) 02.26 01:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 02.26 04:00 3 - 3  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 02.26 03:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Paraguay (Marley) 02.26 00:00 2 - 4  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 02.26 02:40 2 - 3  
France (Herculex) - Australia (Kubrik) 02.26 01:00 3 - 2  
France (Herculex) - New Zealand (Moic) 02.26 02:40 5 - 4  
France (Herculex) - Peru (Tanto) 02.26 01:40 4 - 2  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 02.26 03:40 6 - 1  
Iceland (Ak) - Turkey (Pg) 02.26 05:20 3 - 3  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 02.26 05:40 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Australia (Kubrik) 02.26 00:40 1 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - China (Legolas) 02.26 04:00 3 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Paraguay (Marley) 02.26 02:00 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Peru (Tanto) 02.26 03:00 2 - 1  
New Zealand (Moic) - Australia (Kubrik) 02.26 03:00 1 - 1  
New Zealand (Moic) - Egypt (Kasandra) 02.26 01:40 2 - 2  
New Zealand (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 02.26 00:20 1 - 3  
New Zealand (Moic) - Peru (Tanto) 02.26 04:00 2 - 1  
New Zealand (Moic) - South Africa (Ben) 02.26 00:40 0 - 3  
Paraguay (Marley) - France (Herculex) 02.26 00:40 3 - 1  
Paraguay (Marley) - New Zealand (Moic) 02.26 03:20    
Paraguay (Marley) - Peru (Tanto) 02.26 02:20 3 - 0  
Peru (Tanto) - Australia (Kubrik) 02.26 02:00 0 - 1  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 02.26 04:20 0 - 3  
Peru (Tanto) - Egypt (Kasandra) 02.26 01:00 0 - 1  
Peru (Tanto) - South Africa (Ben) 02.26 00:00 2 - 3  
Scotland (Rafa) - Brazil (Crysis) 02.26 07:20    
Scotland (Rafa) - Iceland (Ak) 02.26 06:20 3 - 0  
Scotland (Rafa) - Italy (Ang) 02.26 05:20 3 - 1  
South Africa (Ben) - China (Legolas) 02.26 00:20 6 - 2  
South Africa (Ben) - France (Herculex) 02.26 03:20    
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 02.26 01:20 3 - 2  
South Africa (Ben) - Paraguay (Marley) 02.26 04:20 2 - 2  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 02.26 02:20 1 - 0  
Sweden (ChrisX) - Italy (Ang) 02.26 06:40    
Sweden (ChrisX) - Wales (Pjo) 02.26 05:40 4 - 2  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 02.26 04:20 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 02.26 03:20    
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 02.26 02:40 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - New Zealand (Moic) 02.26 01:20 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 02.26 00:20 1 - 0  
Turkey (Pg) - Argentina (Carnage) 02.26 06:00 2 - 1  
Turkey (Pg) - Bulgaria (Val) 02.26 05:00 1 - 1  
Turkey (Pg) - Scotland (Rafa) 02.26 07:40    
Turkey (Pg) - Sweden (ChrisX) 02.26 07:20 3 - 1  
Wales (Pjo) - Italy (Ang) 02.26 06:00 1 - 2  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Sultan) - LA Lakers (Aphex) 02.26 07:00 60 - 51  
LA Clippers (Bumblebee) - Brooklyn (Sultan) 02.26 07:36    
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (mcdonals999) - Sacramento (broccolicabbage0) 02.26 05:15 61 - 69  
New Orleans Pelicans (bft - Memphis (mcdonals999) 02.26 06:25 54 - 70  
Phoenix (Answer2208) - Sacramento (broccolicabbage0) 02.26 05:50 67 - 61  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenville Swamp Rabbits - Allen Americans 02.26 01:05 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - New Jersey 02.26 01:00 3 - 3  
Columbus - Chicago 02.26 01:00 0 - 2  
Detroit - Nashville 02.26 01:30 5 - 2  
Florida - Dallas 02.26 01:00 3 - 2  
NY Islanders - Boston 02.26 01:00 7 - 2  
Ottawa - Calgary 02.26 01:00 6 - 1  
Tampa Bay - Carolina 02.26 01:00 3 - 1  
Vancouver - Edmonton 02.26 04:00 0 - 3  
Washington - Pittsburgh 02.26 01:00 5 - 2  
Winnipeg - Montreal 02.26 02:00 6 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - The Hawks 02.26 07:00    
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Flamengo 02.26 00:00 70 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Orlando 02.26 01:30 129 - 92  
Denver - Washington 02.26 03:00 110 - 112  
Memphis - LA Clippers 02.26 02:00 122 - 94  
Milwaukee - New Orleans 02.26 03:30 129 - 125  
New York - Sacramento 02.26 01:30 140 - 121  
Philadelphia - Dallas 02.26 01:00 111 - 97  
Labdarúgás (Brazil Alagoano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacyoba AL - CSA 02.26 00:00 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Sport Recife 02.26 01:30 2 - 0  
Atlético GO - Coritiba 02.26 01:30 3 - 1  
Atlético MG - Palmeiras SP 02.26 01:30 2 - 0  
Bahia BA - Santos SP 02.26 01:30 2 - 0  
Bragantino - Gremio RS 02.26 01:30 1 - 0  
Brazil bajnokság 2020/21 02.26 01:30    
Ceara - Botafogo RJ 02.26 01:30 2 - 1  
Fluminense RJ - Fortaleza 02.26 01:30 2 - 0  
Internacional RS - Corinthians SP 02.26 01:30 0 - 0  
Sao Paulo SP - Flamengo RJ 02.26 01:30 2 - 1  
Vasco da Gama RJ - Goiás 02.26 01:30 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Tolima 02.26 00:05 0 - 5  
Independiente Medellin - Dep. Cali 02.26 02:10 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tepatitlan - Pumas de Tabasco 02.26 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Tigres UANL 02.26 04:00 2 - 2  
Tenisz (Adelaide, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Swiatek - J.B. Teichmann 02.26 05:30    
Tenisz (Adelaide, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Krawczyk D - Christian K / Santamaria 02.26 03:30 2 - 0  
Tenisz (Cordoba, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T.M. Etcheverry - A. Ramos-Vinolas 02.26 00:25 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Zuk - H. Laaksonen 02.26 06:00 0 - 2  
M. McDonald - F.F. Silva 02.26 06:00    
Tenisz (Szingapúr, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. Ebden 02.26 07:00    
Tenisz (Szingapúr, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Bambridge L / Inglot D 02.26 05:00 2 - 0

 

2021.02.25.
Asztalitenisz (Challenger Series, 8. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Klein - D. Cheaib 02.25 11:50 2 - 3  
F. Sanchi - J. Martinko 02.25 08:30 1 - 3  
F. Sanchi - N. Wenger 02.25 11:10 3 - 0  
J. Martinko - D. Cheaib 02.25 09:50 3 - 0  
J. Martinko - N. Wenger 02.25 13:10 3 - 1  
Liang Qiu - Den. Klein 02.25 09:10 3 - 0  
Liang Qiu - M. Chamorro 02.25 12:30 3 - 1  
N. Wenger - D. Cheaib 02.25 14:30 0 - 3  
S. Happek - F. Sanchi 02.25 13:50 0 - 3  
S. Happek - M. Chamorro 02.25 10:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golyshev - A. Girevenkov 02.25 00:45 1 - 3  
A. Golyshev - R. Pavlenko 02.25 01:45 0 - 3  
A. Klavdenkov - I. Tolmachev 02.25 07:15 1 - 3  
A. Potapkov - D. Petrochenko 02.25 11:00 1 - 3  
A. Pravednov - A. Serebrennikov 02.25 21:30 2 - 3  
A. Pravednov - A. Uezdin 02.25 23:00 3 - 2  
A. Serebrennikov - N. Sukharnikov 02.25 22:30 3 - 2  
A. Silantev - S. Kaplan 02.25 18:15 2 - 3  
A. Suntsov - E. Ilyukhin 02.25 23:45 3 - 2  
A. Tsitselskiy - A. Girevenkov 02.25 02:15 1 - 3  
A. Uezdin - Z.Y. Tsybikov 02.25 22:00 3 - 2  
A. Zabrodin - M. Sverdlov 02.25 15:00 1 - 3  
A.D. Volkov - A. Tsitselskiy 02.25 01:15 3 - 0  
A.D. Volkov - V. Marshalov 02.25 23:15 3 - 2  
A.V. Poprocky - A.V. Vorozheykin 02.25 14:15 3 - 2  
A.V. Vorozheykin - V. Selkin 02.25 15:15 3 - 1  
Ale. Alekseev - A. Zabrodin 02.25 16:00 3 - 1  
Ale. Alekseev - S. Kulikov 02.25 14:30 1 - 3  
Alek. Kozlov - T. Turabekov 02.25 10:15 3 - 1  
And. Andreev - O. Belugin 02.25 07:30 2 - 3  
And. Andreev - P. Vshivkov 02.25 05:30 0 - 3  
D. Balakin - M. Minkov 02.25 02:15 1 - 3  
D. Komarov - A. Silantev 02.25 19:45 3 - 2  
D. Komarov - D. Merzlikin 02.25 17:45 3 - 1  
D. Merzlikin - A. Silantev 02.25 18:45 3 - 2  
D. Merzlikin - S. Kaplan 02.25 20:15 1 - 3  
D. Petrochenko - D.A. Mikheev 02.25 09:30 0 - 3  
D. Petrochenko - I. Afanasyev 02.25 11:30 3 - 0  
D. Sayanov - Z.Y. Tsybikov 02.25 01:00 1 - 3  
D. Tikhnenko - S. Kuzmin 02.25 19:00 2 - 3  
D.A. Mikheev - A. Potapkov 02.25 12:00 0 - 3  
D.A. Mikheev - I. Afanasyev 02.25 10:30 2 - 3  
D.M. Evlakhin - I. Abelmasov 02.25 15:15 2 - 3  
D.M. Evlakhin - M. Minkov 02.25 23:15 2 - 3  
E. Grishaev - O. Suharkov 02.25 12:15 3 - 1  
E. Grishaev - V.G. Evlampiev 02.25 10:45 1 - 3  
E. Mishutin - S. Nikulin 02.25 19:15 0 - 3  
E.S. Madan - A.V. Poprocky 02.25 14:45 3 - 1  
E.S. Madan - A.V. Vorozheykin 02.25 16:15 3 - 0  
I. Abelmasov - Ilya Novikov 02.25 15:45 3 - 2  
I. Abelmasov - O. Kutuzov 02.25 13:45 1 - 3  
I. Afanasyev - A. Potapkov 02.25 10:00 3 - 0  
I. Soldatov - E. Mishutin 02.25 18:15 0 - 3  
I. Tolmachev - S. Homutov 02.25 05:45 1 - 3  
I. Tolmachev - V. Tsvetkov 02.25 07:45 2 - 3  
Ilya Novikov - D.M. Evlakhin 02.25 14:15 3 - 2  
K. Churin - D. Balakin 02.25 01:15 3 - 0  
M. Ilichev - Alek. Kozlov 02.25 11:45 2 - 3  
M. Ilichev - N. Lyfenko 02.25 09:45 3 - 2  
M. Sverdlov - Ale. Alekseev 02.25 13:30 1 - 3  
M. Sverdlov - S. Kulikov 02.25 15:30 1 - 3  
N. Kurilchik - E. Grishaev 02.25 09:45 2 - 3  
N. Kurilchik - V.G. Evlampiev 02.25 11:45 2 - 3  
N. Lyfenko - Alek. Kozlov 02.25 10:45 3 - 1  
N. Lyfenko - T. Turabekov 02.25 12:15 2 - 3  
N. Sukharnikov - Z.Y. Tsybikov 02.25 23:30 3 - 2  
N. Zhurba - D. Sayanov 02.25 00:00 3 - 0  
O. Belugin - Ser. Ovechkin 02.25 06:00 1 - 3  
O. Kutuzov - D.M. Evlakhin 02.25 16:15 3 - 2  
O. Kutuzov - Ilya Novikov 02.25 14:45 3 - 2  
O. Pronin - D. Tikhnenko 02.25 18:00 0 - 3  
O. Shagarov - Y. Merkushin 02.25 23:45 1 - 3  
O. Suharkov - N. Kurilchik 02.25 11:15 3 - 2  
P. Vshivkov - O. Belugin 02.25 06:30 3 - 0  
P. Vshivkov - Ser. Ovechkin 02.25 08:00 1 - 3  
S. Homutov - A. Klavdenkov 02.25 08:15 1 - 3  
S. Homutov - V. Tsvetkov 02.25 06:45 3 - 0  
S. Kaplan - D. Komarov 02.25 19:15 3 - 1  
S. Kulikov - A. Zabrodin 02.25 14:00 3 - 0  
S. Kuzmin - O. Pronin 02.25 19:30 3 - 1  
S. Kuzmin - V. Chernov 02.25 17:30 2 - 3  
S. Nikulin - I. Soldatov 02.25 19:45 2 - 3  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 02.25 17:45 3 - 1  
S. Ogay - N. Sukharnikov 02.25 00:30 1 - 3  
S. Ogay - N. Zhurba 02.25 01:30 3 - 1  
Ser. Ovechkin - And. Andreev 02.25 07:00 1 - 3  
T. Turabekov - M. Ilichev 02.25 11:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - E. Mishutin 02.25 20:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - I. Soldatov 02.25 18:45 3 - 0  
V. Beliakov - K. Churin 02.25 00:15 1 - 3  
V. Chernov - A. Zirin 02.25 07:45 0 - 3  
V. Chernov - D. Tikhnenko 02.25 20:00 0 - 3  
V. Chernov - O. Pronin 02.25 18:30 1 - 3  
V. Marshalov - Y. Merkushin 02.25 22:15 2 - 3  
V. Nemashkalo - A. Zirin 02.25 06:45 0 - 3  
V. Selkin - A.V. Poprocky 02.25 15:45 0 - 3  
V. Selkin - E.S. Madan 02.25 13:45 3 - 2  
V. Tsvetkov - A. Klavdenkov 02.25 06:15 1 - 3  
V.G. Evlampiev - O. Suharkov 02.25 10:15 2 - 3  
Val. Sidorin - M. Minkov 02.25 00:45 3 - 1  
Val. Sidorin - V. Beliakov 02.25 01:45 3 - 0  
Z.Y. Tsybikov - N. Sukharnikov 02.25 02:00 3 - 0  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Huntsmen - Los Angeles Guerrillas 02.25 22:30 3 - 1  
Chicago Huntsmen - Toronto Ultra 02.25 00:00 3 - 1  
Minnesota Roekkr - New York Subliners 02.25 21:00 0 - 3  
E-Sport (CSGO, EDC, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Riders - Sprout 02.25 15:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eclipse - Watch This 02.25 03:00 2 - 0  
Oceanus Gaming - Extra Salt 02.25 03:00 0 - 2  
Rbg Esports - Secret Club 02.25 03:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, WESG, Brazil, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imperial Sportsbet - Bravos Gaming 02.25 22:00 2 - 0  
Paqueta Gaming - Sws Gaming 02.25 01:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,NACloseQua.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Salt - Oceanus Gaming 02.25 23:00 2 - 0  
Mythic - Rbg Esports 02.25 23:00 1 - 2  
Secret Club - Ggpr Esports 02.25 23:00    
Third Impact - Recon 5 02.25 23:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,SACloseQua.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9Z Team - Tropa Do Inguica 02.25 21:00 2 - 1  
Havan Liberty - Paqueta Gaming 02.25 21:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Snow Sweet Snow,Reg.Swiss)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100pinggods - Trident Clan 02.25 15:00 0 - 2  
Coppenhagen Flames - Onyx Esports 02.25 12:05 2 - 0  
Exploit Esports - Tricked eSport 02.25 09:00 0 - 2  
Havu Gaming - Lilmix 02.25 15:45 2 - 0  
Sinners Esports - X-Kom Ago 02.25 12:00 2 - 1  
Styldunow - Grond 02.25 09:05 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Snow Sweet Snow,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cascade Esports - Recast Gaming 02.25 13:00 0 - 2  
Hippomaniacs - Vikin.gg 02.25 16:00 0 - 2  
Noundying - Puckchamp 02.25 10:00    
Tequila - No Bounty Hunter 02.25 19:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - Vp.prodigy 02.25 14:55 2 - 1  
Imperial Pro Gaming - Puckchamp 02.25 11:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Spirit - Team Unique 02.25 18:05 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OceanicEspLeag.,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sincerely Fury - 1620 Kings 02.25 08:30 2 - 0  
Yes Chef - Your Soul is Mine 02.25 10:30 1 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
0-900 - Incubus Gaming 02.25 21:00    
Inverse - Hokori 02.25 18:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thunder Predator - Latam Defenders 02.25 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - 5Manmidas 02.25 21:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilgun - Yangon Galacticos 02.25 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neon Esports - T1 Gaming 02.25 12:00 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (natan) - Italy (Aphex) 02.25 07:36 5 - 6  
Italy (Aphex) - Poland (Hammer) 02.25 08:48 6 - 0  
Poland (Hammer) - Italy (Aphex) 02.25 07:00 0 - 6  
Ukraine (Diamond) - Italy (Aphex) 02.25 08:12 2 - 5  
E-Sport (FIFA, Battle BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Chellovekk) - Bayern Mün. (Boulevard_P) 02.25 18:52 2 - 1  
Barcelona (Chellovekk) - Liverpool (Upcake22) 02.25 19:28 0 - 0  
Barcelona (Chellovekk) - Paris SG (Olle) 02.25 20:16 1 - 1  
Barcelona (Chellovekk) - Real Madrid (Taka) 02.25 19:40 0 - 0  
Barcelona (Dangerdim77) - Bayern München (Nikkitta) 02.25 13:40 1 - 0  
Barcelona (Dangerdim77) - Liverpool (White_Boy1927) 02.25 14:04 4 - 2  
Barcelona (Dangerdim77) - Paris SG (Rus_1995_Lan) 02.25 15:28 1 - 3  
Barcelona (Dangerdim77) - Real Madrid (Slezaintima) 02.25 14:52 1 - 0  
Bayern Mün. (Boulevard_P) - Barcelona (Chellovekk) 02.25 19:52 1 - 2  
Bayern Mün. (Boulevard_P) - Liverpool (Upcake22) 02.25 20:16 0 - 1  
Bayern Mün. (Boulevard_P) - Paris SG (Olle) 02.25 19:04 0 - 1  
Bayern Mün. (Boulevard_P) - Real Madrid (Taka) 02.25 19:28 1 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Barcelona (Dangerdim77) 02.25 14:40 2 - 1  
Bayern München (Nikkitta) - Liverpool (White_Boy1927) 02.25 14:28 1 - 1  
Bayern München (Nikkitta) - Paris SG (Rus_1995_Lan) 02.25 13:52 2 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Real Madrid (Slezaintima) 02.25 15:16 3 - 2  
Liverpool (Upcake22) - Barcelona (Chellovekk) 02.25 20:28 1 - 0  
Liverpool (Upcake22) - Bayern Mün. (Boulevard_P) 02.25 19:16 0 - 0  
Liverpool (Upcake22) - Paris SG (Olle) 02.25 18:40 3 - 0  
Liverpool (Upcake22) - Real Madrid (Taka) 02.25 20:04 1 - 0  
Liverpool (White_Boy1927) - Barcelona (Dangerdim77) 02.25 15:04 1 - 0  
Liverpool (White_Boy1927) - Bayern München (Nikkitta) 02.25 15:28 1 - 1  
Liverpool (White_Boy1927) - Paris SG (Rus_1995_Lan) 02.25 14:16 2 - 2  
Liverpool (White_Boy1927) - Real Madrid (Slezaintima) 02.25 13:40 2 - 2  
Paris SG (Olle) - Barcelona (Chellovekk) 02.25 19:16 1 - 1  
Paris SG (Olle) - Bayern Mün. (Boulevard_P) 02.25 20:04 0 - 0  
Paris SG (Olle) - Liverpool (Upcake22) 02.25 19:40 0 - 0  
Paris SG (Olle) - Real Madrid (Taka) 02.25 18:52 0 - 2  
Paris SG (Rus_1995_Lan) - Barcelona (Dangerdim77) 02.25 14:28 2 - 1  
Paris SG (Rus_1995_Lan) - Bayern München (Nikkitta) 02.25 14:52 2 - 1  
Paris SG (Rus_1995_Lan) - Liverpool (White_Boy1927) 02.25 15:16 4 - 3  
Paris SG (Rus_1995_Lan) - Real Madrid (Slezaintima) 02.25 14:04 1 - 3  
Real Madrid (Slezaintima) - Barcelona (Dangerdim77) 02.25 13:52 4 - 1  
Real Madrid (Slezaintima) - Bayern München (Nikkitta) 02.25 14:16 1 - 1  
Real Madrid (Slezaintima) - Liverpool (White_Boy1927) 02.25 14:40 0 - 0  
Real Madrid (Slezaintima) - Paris SG (Rus_1995_Lan) 02.25 15:04 0 - 1  
Real Madrid (Taka) - Barcelona (Chellovekk) 02.25 18:40 1 - 1  
Real Madrid (Taka) - Bayern Mün. (Boulevard_P) 02.25 20:28 1 - 1  
Real Madrid (Taka) - Liverpool (Upcake22) 02.25 19:04 3 - 1  
Real Madrid (Taka) - Paris SG (Olle) 02.25 19:52 1 - 1  
E-Sport (FIFA, Battle Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Nazario) - Dortmund (Jkey) 02.25 10:40 0 - 1  
Bayern München (Nazario) - Leverkusen (Plevis) 02.25 09:52 2 - 3  
Bayern München (Nazario) - Mönchengladbach (D1psen) 02.25 10:16 2 - 0  
Bayern München (Nazario) - RB Leipzig (Kodak) 02.25 11:04 3 - 1  
Dortmund (Jkey) - Bayern München (Nazario) 02.25 09:40 1 - 1  
Dortmund (Jkey) - Leverkusen (Plevis) 02.25 11:04 0 - 1  
Dortmund (Jkey) - Mönchengladbach (D1psen) 02.25 11:28 3 - 3  
Dortmund (Jkey) - RB Leipzig (Kodak) 02.25 10:16 1 - 1  
Leverkusen (Plevis) - Bayern München (Nazario) 02.25 10:52 3 - 1  
Leverkusen (Plevis) - Dortmund (Jkey) 02.25 10:04 1 - 1  
Leverkusen (Plevis) - Mönchengladbach (D1psen) 02.25 09:40 1 - 2  
Leverkusen (Plevis) - RB Leipzig (Kodak) 02.25 11:28 0 - 3  
Mönchengladbach (D1psen) - Bayern München (Nazario) 02.25 11:16 3 - 0  
Mönchengladbach (D1psen) - Dortmund (Jkey) 02.25 10:28 2 - 2  
Mönchengladbach (D1psen) - Leverkusen (Plevis) 02.25 10:40 1 - 2  
Mönchengladbach (D1psen) - RB Leipzig (Kodak) 02.25 09:52 3 - 1  
RB Leipzig (Kodak) - Bayern München (Nazario) 02.25 10:04 0 - 2  
RB Leipzig (Kodak) - Dortmund (Jkey) 02.25 11:16 1 - 0  
RB Leipzig (Kodak) - Leverkusen (Plevis) 02.25 10:28 1 - 2  
RB Leipzig (Kodak) - Mönchengladbach (D1psen) 02.25 10:52 0 - 0  
E-Sport (FIFA, Battle Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Din. Kijev (Rus_1995_Lan) 02.25 12:06 0 - 1  
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Lokom. Moszkva (Nikkita) 02.25 13:18 1 - 2  
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Sahtar Don. (Dangerdim77) 02.25 12:54 1 - 2  
Din. Kijev (Rus_1995_Lan) - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 02.25 13:06 3 - 1  
Din. Kijev (Rus_1995_Lan) - Lokom. Moszkva (Nikkita) 02.25 12:42 3 - 1  
Din. Kijev (Rus_1995_Lan) - Sahtar Don. (Dangerdim77) 02.25 12:18 1 - 0  
Din. Kijev (Rus_1995_Lan) - Szpartak Mo.(Slezaintima) 02.25 11:54 1 - 0  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 02.25 12:18 2 - 2  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - Din. Kijev (Rus_1995_Lan) 02.25 11:42 0 - 2  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - Sahtar Don. (Dangerdim77) 02.25 12:30 0 - 2  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - Szpartak Mo.(Slezaintima) 02.25 13:06 1 - 0  
Sahtar Don. (Dangerdim77) - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 02.25 11:54 2 - 0  
Sahtar Don. (Dangerdim77) - Din. Kijev (Rus_1995_Lan) 02.25 13:18 2 - 0  
Sahtar Don. (Dangerdim77) - Szpartak Mo.(Slezaintima) 02.25 12:42 1 - 0  
Szpartak Mo.(Slezaintima) - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 02.25 12:30 2 - 1  
Szpartak Mo.(Slezaintima) - Din. Kijev (Rus_1995_Lan) 02.25 12:54 2 - 4  
Szpartak Mo.(Slezaintima) - Lokom. Moszkva (Nikkita) 02.25 12:06 0 - 0  
Szpartak Mo.(Slezaintima) - Sahtar Don. (Dangerdim77) 02.25 11:42 0 - 2  
E-Sport (FIFA, Battle EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Taka) - Leicester (Olle) 02.25 17:42 0 - 1  
Arsenal (Taka) - Leverkusen (Chellovekk) 02.25 16:30 1 - 4  
Arsenal (Taka) - Milan (Upcake22) 02.25 16:54 2 - 0  
Arsenal (Taka) - Napoli (Boulevard_Prospect) 02.25 18:18 1 - 1  
Leicester (Olle) - Arsenal (Taka) 02.25 16:42 2 - 1  
Leicester (Olle) - Leverkusen (Chellovekk) 02.25 17:06 4 - 1  
Leicester (Olle) - Milan (Upcake22) 02.25 17:30 3 - 0  
Leicester (Olle) - Napoli (Boulevard_Prospect) 02.25 17:54 0 - 0  
Leverkusen (Chellovekk) - Arsenal (Taka) 02.25 17:30 2 - 0  
Leverkusen (Chellovekk) - Leicester (Olle) 02.25 18:06 1 - 1  
Leverkusen (Chellovekk) - Milan (Upcake22) 02.25 17:18 4 - 0  
Leverkusen (Chellovekk) - Napoli (Boulevard_Prospect) 02.25 16:42 2 - 1  
Milan (Upcake22) - Arsenal (Taka) 02.25 17:54 1 - 1  
Milan (Upcake22) - Leicester (Olle) 02.25 16:30 2 - 0  
Milan (Upcake22) - Leverkusen (Chellovekk) 02.25 18:18 0 - 2  
Milan (Upcake22) - Napoli (Boulevard_Prospect) 02.25 17:06 2 - 1  
Napoli (Boulevard_Prospec - Arsenal (Taka) 02.25 17:18 4 - 2  
Napoli (Boulevard_Prospec - Leicester (Olle) 02.25 16:54 0 - 0  
Napoli (Boulevard_Prospec - Leverkusen (Chellovekk) 02.25 17:42 2 - 2  
Napoli (Boulevard_Prospec - Milan (Upcake22) 02.25 18:06 1 - 1  
E-Sport (FIFA, Battle FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Arcos) - Everton (Bombi1T0) 02.25 19:10 0 - 0  
Arsenal (Arcos) - West Ham (Dm1trena) 02.25 18:46 4 - 2  
Arsenal (Arcos) - Wolverhampton (Laikingd.) 02.25 19:34 1 - 1  
Everton (Bombi1T0) - Leicester City Fc (rebels) 02.25 19:34 2 - 0  
Everton (Bombi1T0) - West Ham (Dm1trena) 02.25 19:58 3 - 0  
Everton (Bombi1T0) - Wolverhampton (Laikingd.) 02.25 18:46 0 - 0  
Leicester City Fc (rebels - Arsenal (Arcos) 02.25 19:22 2 - 2  
Leicester City Fc (rebels - Wolverhampton (Laikingd.) 02.25 19:58 1 - 3  
West Ham (Dm1trena) - Arsenal (Arcos) 02.25 19:46 3 - 2  
West Ham (Dm1trena) - Everton (Bombi1T0) 02.25 18:58 4 - 1  
West Ham (Dm1trena) - Leicester City Fc (rebels) 02.25 19:10 0 - 2  
West Ham (Dm1trena) - Wolverhampton (Laikingd.) 02.25 18:22 1 - 1  
Wolverhampton (Laikingd.) - Arsenal (Arcos) 02.25 18:34 3 - 2  
Wolverhampton (Laikingd.) - Everton (Bombi1T0) 02.25 19:46 1 - 3  
Wolverhampton (Laikingd.) - Leicester City Fc (rebels) 02.25 18:58 1 - 0  
Wolverhampton (Laikingd.) - West Ham (Dm1trena) 02.25 19:22 0 - 0  
E-Sport (FIFA, Battle International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Chellovekk) - Brazil (Upcake22) 02.25 14:58 2 - 1  
Belgium (Chellovekk) - Germany (Taka) 02.25 15:10 1 - 2  
Belgium (Chellovekk) - Portugal (Boulevard_Pr.) 02.25 14:22 3 - 1  
Brazil (Upcake22) - France (Olle) 02.25 14:10 0 - 4  
Brazil (Upcake22) - Portugal (Boulevard_Pr.) 02.25 14:46 1 - 3  
France (Olle) - Belgium (Chellovekk) 02.25 14:46 2 - 0  
France (Olle) - Brazil (Upcake22) 02.25 15:10 1 - 3  
France (Olle) - Germany (Taka) 02.25 14:22 4 - 1  
Germany (Taka) - Belgium (Chellovekk) 02.25 14:10 5 - 0  
Germany (Taka) - Brazil (Upcake22) 02.25 14:34 2 - 3  
Portugal (Boulevard_Pr.) - France (Olle) 02.25 14:34 0 - 4  
Portugal (Boulevard_Pr.) - Germany (Taka) 02.25 14:58 3 - 1  
E-Sport (FIFA, Battle Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Dm1trena) - Liverpool (Rebels) 02.25 21:30 1 - 2  
Chelsea (Dm1trena) - Manchester City (Bombi1T0) 02.25 21:18 0 - 4  
Chelsea (Dm1trena) - Manchester Utd. (Laikingdast) 02.25 20:42 5 - 1  
Chelsea (Dm1trena) - Tottenham (Arcos) 02.25 22:06 0 - 4  
Chelsea (Olle) - Liverpool (Chellovekk) 02.25 12:36 1 - 2  
Chelsea (Olle) - Man. City (Boulevard_Pr.) 02.25 13:24 1 - 1  
Chelsea (Olle) - Manchester Utd. (Taka) 02.25 12:12 2 - 1  
Chelsea (Olle) - Tottenham (Upcake22) 02.25 13:00 1 - 1  
Chelsea (Rus_1995_Lan) - Liverpool (Slezaintima) 02.25 07:24 1 - 2  
Chelsea (Rus_1995_Lan) - Man. City (White_Boy1927) 02.25 08:36 0 - 0  
Chelsea (Rus_1995_Lan) - Man. Utd. (Dangerdim77) 02.25 07:48 1 - 2  
Chelsea (Rus_1995_Lan) - Tottenham (Nikkitta) 02.25 08:12 1 - 2  
Liverpool (Chellovekk) - Chelsea (Olle) 02.25 13:36 2 - 1  
Liverpool (Chellovekk) - Man. City (Boulevard_Pr.) 02.25 12:12 1 - 2  
Liverpool (Chellovekk) - Manchester Utd. (Taka) 02.25 13:00 2 - 0  
Liverpool (Chellovekk) - Tottenham (Upcake22) 02.25 12:48 1 - 1  
Liverpool (Rebels) - Manchester City (Bombi1T0) 02.25 20:54 2 - 2  
Liverpool (Rebels) - Manchester Utd. (Laikingdast) 02.25 22:18 2 - 2  
Liverpool (Rebels) - Tottenham (Arcos) 02.25 21:42 2 - 3  
Liverpool (Slezaintima) - Chelsea (Rus_1995_Lan) 02.25 08:24 0 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Man. City (White_Boy1927) 02.25 08:00 3 - 0  
Liverpool (Slezaintima) - Man. Utd. (Dangerdim77) 02.25 07:12 3 - 2  
Liverpool (Slezaintima) - Tottenham (Nikkitta) 02.25 07:36 3 - 1  
Man. City (Boulevard_Pr.) - Chelsea (Olle) 02.25 12:24 0 - 2  
Man. City (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Chellovekk) 02.25 13:12 3 - 1  
Man. City (Boulevard_Pr.) - Manchester Utd. (Taka) 02.25 12:48 2 - 5  
Man. City (Boulevard_Pr.) - Tottenham (Upcake22) 02.25 13:36 4 - 0  
Man. City (White_Boy1927) - Chelsea (Rus_1995_Lan) 02.25 07:36 1 - 1  
Man. City (White_Boy1927) - Liverpool (Slezaintima) 02.25 09:00 1 - 0  
Man. City (White_Boy1927) - Man. Utd. (Dangerdim77) 02.25 08:24 0 - 1  
Man. City (White_Boy1927) - Tottenham (Nikkitta) 02.25 08:48 2 - 2  
Man. Utd. (Dangerdim77) - Chelsea (Rus_1995_Lan) 02.25 08:48 1 - 1  
Man. Utd. (Dangerdim77) - Liverpool (Slezaintima) 02.25 08:12 1 - 2  
Man. Utd. (Dangerdim77) - Man. City (White_Boy1927) 02.25 07:24 0 - 0  
Man. Utd. (Dangerdim77) - Tottenham (Nikkitta) 02.25 07:00 3 - 3  
Manchester City (Bombi1T0 - Chelsea (Dm1trena) 02.25 22:18 1 - 0  
Manchester City (Bombi1T0 - Liverpool (Rebels) 02.25 21:54 2 - 2  
Manchester City (Bombi1T0 - Manchester Utd. (Laikingdast) 02.25 21:06 3 - 1  
Manchester Utd. (Laikingd - Chelsea (Dm1trena) 02.25 21:42 3 - 0  
Manchester Utd. (Laikingd - Liverpool (Rebels) 02.25 21:18 1 - 2  
Manchester Utd. (Laikingd - Manchester City (Bombi1T0) 02.25 22:06 3 - 0  
Manchester Utd. (Laikingd - Tottenham (Arcos) 02.25 20:54 3 - 1  
Manchester Utd. (Taka) - Chelsea (Olle) 02.25 13:12 3 - 1  
Manchester Utd. (Taka) - Liverpool (Chellovekk) 02.25 12:00 1 - 3  
Manchester Utd. (Taka) - Man. City (Boulevard_Pr.) 02.25 13:48 4 - 1  
Manchester Utd. (Taka) - Tottenham (Upcake22) 02.25 12:24 1 - 2  
Tottenham (Arcos) - Chelsea (Dm1trena) 02.25 21:06 3 - 1  
Tottenham (Arcos) - Liverpool (Rebels) 02.25 20:42 2 - 5  
Tottenham (Arcos) - Manchester City (Bombi1T0) 02.25 21:30 1 - 0  
Tottenham (Arcos) - Manchester Utd. (Laikingdast) 02.25 21:54 1 - 1  
Tottenham (Nikkitta) - Chelsea (Rus_1995_Lan) 02.25 07:12 0 - 0  
Tottenham (Nikkitta) - Liverpool (Slezaintima) 02.25 08:36 1 - 2  
Tottenham (Nikkitta) - Man. City (White_Boy1927) 02.25 07:48 0 - 1  
Tottenham (Nikkitta) - Man. Utd. (Dangerdim77) 02.25 08:00 2 - 4  
Tottenham (Upcake22) - Chelsea (Olle) 02.25 12:00 0 - 2  
Tottenham (Upcake22) - Liverpool (Chellovekk) 02.25 13:48 1 - 3  
Tottenham (Upcake22) - Man. City (Boulevard_Pr.) 02.25 12:36 1 - 2  
Tottenham (Upcake22) - Manchester Utd. (Taka) 02.25 13:24 1 - 2  
E-Sport (FIFA, Battle Serie A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Kodak) - Internazionale (Jkey) 02.25 09:06 1 - 3  
Atalanta (Kodak) - Milan (Plevis) 02.25 08:18 1 - 1  
Atalanta (Kodak) - Napoli (Nazario) 02.25 07:54 4 - 2  
Internazionale (Jkey) - Atalanta (Kodak) 02.25 08:06 1 - 1  
Internazionale (Jkey) - Lazio (D1psen) 02.25 09:18 2 - 2  
Internazionale (Jkey) - Milan (Plevis) 02.25 08:54 1 - 1  
Internazionale (Jkey) - Napoli (Nazario) 02.25 07:30 2 - 1  
Lazio (D1psen) - Atalanta (Kodak) 02.25 07:42 0 - 1  
Lazio (D1psen) - Internazionale (Jkey) 02.25 08:18 2 - 2  
Lazio (D1psen) - Milan (Plevis) 02.25 08:30 0 - 0  
Lazio (D1psen) - Napoli (Nazario) 02.25 09:06 3 - 0  
Milan (Plevis) - Atalanta (Kodak) 02.25 09:18 0 - 1  
Milan (Plevis) - Internazionale (Jkey) 02.25 07:54 2 - 1  
Milan (Plevis) - Lazio (D1psen) 02.25 07:30 2 - 1  
Napoli (Nazario) - Atalanta (Kodak) 02.25 08:54 0 - 2  
Napoli (Nazario) - Internazionale (Jkey) 02.25 08:30 0 - 1  
Napoli (Nazario) - Lazio (D1psen) 02.25 08:06 0 - 3  
Napoli (Nazario) - Milan (Plevis) 02.25 07:42 0 - 1  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Brazil (Crysis) 02.25 06:20 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Bulgaria (Val) 02.25 09:00 3 - 3  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 02.25 12:20 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 02.25 11:20 1 - 0  
Argentina (Carnage) - Scotland (Rafa) 02.25 07:00 3 - 3  
Argentina (Carnage) - Sweden (ChrisX) 02.25 05:00 5 - 1  
Argentina (Carnage) - Turkey (Pg) 02.25 13:20 4 - 2  
Argentina (Carnage) - Wales (Pjo) 02.25 08:00 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 02.25 23:40 2 - 4  
Australia (Kubrik) - France (Herculex) 02.25 23:20 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Ivory Coast (Krouks) 02.25 22:00 1 - 2  
Australia (Kubrik) - New Zealand (Moic) 02.25 20:00 3 - 4  
Australia (Kubrik) - Peru (Tanto) 02.25 21:00 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 02.25 19:00 3 - 3  
Brazil (Crysis) - Argentina (Carnage) 02.25 14:40 3 - 3  
Brazil (Crysis) - Bulgaria (Val) 02.25 10:20 2 - 3  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 02.25 08:00 3 - 1  
Brazil (Crysis) - Iceland (Ak) 02.25 05:00 3 - 2  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 02.25 09:00 4 - 1  
Brazil (Crysis) - Scotland (Rafa) 02.25 12:20 4 - 0  
Brazil (Crysis) - Sweden (ChrisX) 02.25 06:00 4 - 3  
Brazil (Crysis) - Turkey (Pg) 02.25 07:00 1 - 4  
Brazil (Crysis) - Wales (Pjo) 02.25 11:20 2 - 3  
Bulgaria (Val) - Argentina (Carnage) 02.25 10:40 1 - 3  
Bulgaria (Val) - Brazil (Crysis) 02.25 09:40 2 - 0  
Bulgaria (Val) - Denmark (Teok) 02.25 13:40 3 - 3  
Bulgaria (Val) - Iceland (Ak) 02.25 08:40 2 - 2  
Bulgaria (Val) - Italy (Ang) 02.25 12:40 2 - 0  
Bulgaria (Val) - Scotland (Rafa) 02.25 05:40 2 - 0  
Bulgaria (Val) - Sweden (ChrisX) 02.25 11:40 1 - 0  
Bulgaria (Val) - Turkey (Pg) 02.25 14:40 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Wales (Pjo) 02.25 06:40 1 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Colombia (Gorilla) 02.25 03:00 3 - 0  
Cameroon (Cobra4) - England (Zeus) 02.25 00:20 2 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Greece (Sarafou) 02.25 00:40 2 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 02.25 04:00 3 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Uruguay (Billiot) 02.25 01:40 3 - 2  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 02.25 02:40 2 - 0  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 02.25 01:00 1 - 3  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 02.25 01:40 3 - 1  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 02.25 03:40 2 - 1  
China (Legolas) - Australia (Kubrik) 02.25 20:40 3 - 4  
China (Legolas) - Egypt (Kasandra) 02.25 21:40 3 - 3  
China (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 02.25 18:40 2 - 3  
China (Legolas) - Peru (Tanto) 02.25 20:00 3 - 0  
China (Legolas) - South Africa (Ben) 02.25 22:40 3 - 0  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 02.25 01:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 02.25 03:40 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 02.25 02:20 0 - 4  
Czech Republic (Koko) - Cameroon (Cobra4) 02.25 03:20    
Czech Republic (Koko) - Chile (Poli) 02.25 00:40 2 - 4  
Czech Republic (Koko) - Russia (Gosas) 02.25 02:20 3 - 3  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 02.25 07:20 0 - 3  
Denmark (Teok) - Brazil (Crysis) 02.25 12:00 0 - 3  
Denmark (Teok) - Bulgaria (Val) 02.25 06:20 2 - 2  
Denmark (Teok) - Iceland (Ak) 02.25 13:00 4 - 1  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 02.25 14:00 1 - 0  
Denmark (Teok) - Scotland (Rafa) 02.25 11:20 0 - 0  
Denmark (Teok) - Sweden (ChrisX) 02.25 09:20 3 - 2  
Denmark (Teok) - Turkey (Pg) 02.25 08:20 2 - 2  
Denmark (Teok) - Wales (Pjo) 02.25 05:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 02.25 23:00 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - New Zealand (Moic) 02.25 20:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Peru (Tanto) 02.25 22:00 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 02.25 19:40 1 - 3  
England (Zeus) - Colombia (Gorilla) 02.25 00:40 4 - 2  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 02.25 02:00 2 - 1  
England (Zeus) - Ireland (Panica) 02.25 04:00 1 - 1  
England (Zeus) - Russia (Gosas) 02.25 03:00 3 - 0  
France (Herculex) - China (Legolas) 02.25 21:00 4 - 0  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 02.25 19:00 1 - 2  
France (Herculex) - Ivory Coast (Krouks) 02.25 23:00 2 - 4  
France (Herculex) - Paraguay (Marley) 02.25 22:00 3 - 1  
France (Herculex) - South Africa (Ben) 02.25 20:00 3 - 4  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 02.25 03:20    
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 02.25 04:20 1 - 2  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 02.25 01:20 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Ireland (Panica) 02.25 00:20 1 - 2  
Greece (Sarafou) - United States (CaptainX) 02.25 02:20 2 - 2  
Iceland (Ak) - Argentina (Carnage) 02.25 09:20 2 - 4  
Iceland (Ak) - Brazil (Crysis) 02.25 14:20 2 - 5  
Iceland (Ak) - Bulgaria (Val) 02.25 11:00 0 - 3  
Iceland (Ak) - Denmark (Teok) 02.25 06:40 3 - 1  
Iceland (Ak) - Italy (Ang) 02.25 07:40 3 - 6  
Iceland (Ak) - Scotland (Rafa) 02.25 13:20 2 - 1  
Iceland (Ak) - Sweden (ChrisX) 02.25 10:40 1 - 4  
Iceland (Ak) - Turkey (Pg) 02.25 05:20 3 - 2  
Iceland (Ak) - Wales (Pjo) 02.25 12:00 4 - 2  
Ireland (Panica) - Cameroon (Cobra4) 02.25 00:00 1 - 3  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 02.25 02:00 4 - 0  
Ireland (Panica) - Czech Republic (Koko) 02.25 03:00 0 - 2  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 02.25 01:00 3 - 1  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 02.25 08:40 3 - 5  
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 02.25 10:40 0 - 1  
Italy (Ang) - Bulgaria (Val) 02.25 08:00 1 - 2  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 02.25 05:40 2 - 3  
Italy (Ang) - Iceland (Ak) 02.25 11:40 4 - 2  
Italy (Ang) - Scotland (Rafa) 02.25 14:40 1 - 4  
Italy (Ang) - Sweden (ChrisX) 02.25 13:00 4 - 2  
Italy (Ang) - Turkey (Pg) 02.25 09:40 3 - 4  
Italy (Ang) - Wales (Pjo) 02.25 13:40 6 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 02.25 19:20 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - France (Herculex) 02.25 23:40 1 - 6  
Ivory Coast (Krouks) - New Zealand (Moic) 02.25 22:40 5 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - South Africa (Ben) 02.25 21:20 1 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 02.25 20:20 1 - 3  
New Zealand (Moic) - China (Legolas) 02.25 23:00 3 - 2  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 02.25 20:20 2 - 2  
New Zealand (Moic) - Paraguay (Marley) 02.25 19:00 1 - 3  
New Zealand (Moic) - Switzerland (Apollo) 02.25 21:20 2 - 2  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 02.25 21:20 2 - 2  
Paraguay (Marley) - China (Legolas) 02.25 19:40 1 - 2  
Paraguay (Marley) - Egypt (Kasandra) 02.25 22:20 3 - 2  
Paraguay (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 02.25 21:00 2 - 2  
Paraguay (Marley) - South Africa (Ben) 02.25 18:40 2 - 2  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 02.25 23:40 5 - 3  
Peru (Tanto) - France (Herculex) 02.25 21:40 3 - 3  
Peru (Tanto) - Ivory Coast (Krouks) 02.25 19:40 2 - 2  
Peru (Tanto) - New Zealand (Moic) 02.25 18:40 0 - 2  
Peru (Tanto) - Paraguay (Marley) 02.25 20:40 2 - 1  
Peru (Tanto) - Switzerland (Apollo) 02.25 22:40 2 - 1  
Russia (Gosas) - Colombia (Gorilla) 02.25 02:00 5 - 2  
Russia (Gosas) - Greece (Sarafou) 02.25 00:00 1 - 1  
Russia (Gosas) - Ireland (Panica) 02.25 04:20 1 - 3  
Russia (Gosas) - Uruguay (Billiot) 02.25 01:00 2 - 3  
Scotland (Rafa) - Argentina (Carnage) 02.25 12:40 0 - 2  
Scotland (Rafa) - Brazil (Crysis) 02.25 07:20 0 - 2  
Scotland (Rafa) - Bulgaria (Val) 02.25 14:00 4 - 4  
Scotland (Rafa) - Denmark (Teok) 02.25 09:40 1 - 3  
Scotland (Rafa) - Iceland (Ak) 02.25 06:20 2 - 0  
Scotland (Rafa) - Italy (Ang) 02.25 05:20 3 - 1  
Scotland (Rafa) - Sweden (ChrisX) 02.25 08:20 0 - 0  
Scotland (Rafa) - Turkey (Pg) 02.25 12:00 3 - 1  
Scotland (Rafa) - Wales (Pjo) 02.25 10:00 3 - 2  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 02.25 19:20 1 - 1  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 02.25 20:20 4 - 1  
South Africa (Ben) - New Zealand (Moic) 02.25 22:20 1 - 3  
South Africa (Ben) - Peru (Tanto) 02.25 23:20 3 - 1  
Sweden (ChrisX) - Argentina (Carnage) 02.25 14:20 1 - 3  
Sweden (ChrisX) - Brazil (Crysis) 02.25 13:20 3 - 3  
Sweden (ChrisX) - Bulgaria (Val) 02.25 07:40 2 - 3  
Sweden (ChrisX) - Denmark (Teok) 02.25 10:00 4 - 1  
Sweden (ChrisX) - Iceland (Ak) 02.25 09:00 2 - 2  
Sweden (ChrisX) - Italy (Ang) 02.25 06:40 3 - 3  
Sweden (ChrisX) - Scotland (Rafa) 02.25 11:00 1 - 0  
Sweden (ChrisX) - Turkey (Pg) 02.25 12:20 1 - 2  
Sweden (ChrisX) - Wales (Pjo) 02.25 05:40 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 02.25 22:20 3 - 0  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 02.25 19:20 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Paraguay (Marley) 02.25 23:20 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 02.25 21:40 2 - 3  
Turkey (Pg) - Argentina (Carnage) 02.25 06:00 2 - 3  
Turkey (Pg) - Brazil (Crysis) 02.25 12:40 2 - 2  
Turkey (Pg) - Bulgaria (Val) 02.25 05:00 2 - 1  
Turkey (Pg) - Denmark (Teok) 02.25 11:00 0 - 0  
Turkey (Pg) - Iceland (Ak) 02.25 13:40 4 - 1  
Turkey (Pg) - Italy (Ang) 02.25 10:00 2 - 2  
Turkey (Pg) - Scotland (Rafa) 02.25 07:40 4 - 4  
Turkey (Pg) - Sweden (ChrisX) 02.25 07:20 3 - 2  
Turkey (Pg) - Wales (Pjo) 02.25 08:40 4 - 2  
United States (CaptainX) - Cameroon (Cobra4) 02.25 01:20 2 - 4  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 02.25 04:20 1 - 2  
United States (CaptainX) - England (Zeus) 02.25 02:40 1 - 0  
United States (CaptainX) - Russia (Gosas) 02.25 00:20 3 - 1  
United States (CaptainX) - Uruguay (Billiot) 02.25 03:20    
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 02.25 04:00 3 - 4  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 02.25 00:00 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 02.25 03:40 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 02.25 02:40 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Ireland (Panica) 02.25 01:20 4 - 1  
Wales (Pjo) - Argentina (Carnage) 02.25 11:40 1 - 4  
Wales (Pjo) - Brazil (Crysis) 02.25 08:20 0 - 3  
Wales (Pjo) - Bulgaria (Val) 02.25 13:00 1 - 0  
Wales (Pjo) - Denmark (Teok) 02.25 14:20 4 - 2  
Wales (Pjo) - Iceland (Ak) 02.25 07:00 3 - 0  
Wales (Pjo) - Italy (Ang) 02.25 06:00 3 - 1  
Wales (Pjo) - Scotland (Rafa) 02.25 09:20 2 - 1  
Wales (Pjo) - Sweden (ChrisX) 02.25 14:00 3 - 3  
Wales (Pjo) - Turkey (Pg) 02.25 10:20 0 - 3  
E-Sport (FIFA, International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Dangerdim77) - England (Rus_1995_Lan) 02.25 10:58 1 - 2  
Argentina (Dangerdim77) - Italy (Slezaintima) 02.25 10:22 3 - 0  
Argentina (Dangerdim77) - Netherlands (White_B1927) 02.25 09:34 0 - 0  
Argentina (Dangerdim77) - Spain (Nikkitta) 02.25 09:10 1 - 1  
England (Rus_1995_Lan) - Argentina (Dangerdim77) 02.25 09:58 5 - 1  
England (Rus_1995_Lan) - Italy (Slezaintima) 02.25 09:34 2 - 0  
England (Rus_1995_Lan) - Netherlands (White_B1927) 02.25 10:46 4 - 0  
England (Rus_1995_Lan) - Spain (Nikkitta) 02.25 10:22 2 - 1  
Italy (Slezaintima) - Argentina (Dangerdim77) 02.25 09:22 0 - 1  
Italy (Slezaintima) - England (Rus_1995_Lan) 02.25 10:34 0 - 0  
Italy (Slezaintima) - Netherlands (White_B1927) 02.25 10:10 0 - 1  
Italy (Slezaintima) - Spain (Nikkitta) 02.25 09:46 0 - 2  
Netherlands (White_B1927) - Argentina (Dangerdim77) 02.25 10:34 0 - 3  
Netherlands (White_B1927) - England (Rus_1995_Lan) 02.25 09:46 2 - 0  
Netherlands (White_B1927) - Italy (Slezaintima) 02.25 09:10 2 - 1  
Netherlands (White_B1927) - Spain (Nikkitta) 02.25 10:58 2 - 2  
Spain (Nikkitta) - Argentina (Dangerdim77) 02.25 10:10 1 - 2  
Spain (Nikkitta) - England (Rus_1995_Lan) 02.25 09:22 3 - 0  
Spain (Nikkitta) - Italy (Slezaintima) 02.25 10:46 0 - 3  
Spain (Nikkitta) - Netherlands (White_B1927) 02.25 09:58 1 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATD Abeldos United - Milan (Ab Ovo) 02.25 09:50 1 - 1  
Bluemountstate - Fin Fints 02.25 18:05    
Bluemountstate - NFC Rattata 522 02.25 16:00    
Cfi Confession - ATD Abeldos United 02.25 09:25 2 - 2  
Cfi Confession - Milan (Ab Ovo) 02.25 09:00 0 - 4  
Fin Fints - NFC Rattata 522 02.25 15:10    
Fin Fints - Nht Newton Heath 02.25 17:40    
Meg Megapolice - ATD Abeldos United 02.25 07:45 3 - 0  
Meg Megapolice - Cfi Confession 02.25 10:40 1 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Meg Megapolice 02.25 11:30 0 - 4  
NFC Rattata 522 - Nht Newton Heath 02.25 16:50 2 - 4  
NFC Rattata 522 - Own Owned 02.25 18:30 4 - 1  
Nht Newton Heath - Bluemountstate 02.25 14:45    
Nht Newton Heath - Own Owned 02.25 15:35 2 - 3  
Own Owned - Bluemountstate 02.25 17:15    
Own Owned - Fin Fints 02.25 16:25    
E-Sport (LOL, CBLOL Academy Split 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intz Academy - Flamengo Academy 02.25 01:00 0 - 1  
Red Academy - Cruzeiro Academy 02.25 00:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Sandbox Gaming 02.25 11:45 2 - 0  
Nongshim Redforce - T1 02.25 09:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LFL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gameward - Izidream 02.25 18:00 1 - 0  
Karmine Corp - Gamersorigin 02.25 20:00 1 - 0  
Misfits Premier - Team Bds 02.25 21:00 0 - 1  
Team Ldlc - Team Mces 02.25 21:50 0 - 1  
Vitality Bee - Solary 02.25 18:50 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oh My God - Victory Five 02.25 10:00 0 - 2  
Rogue Warriors - Royal Never Give Up 02.25 12:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bcn Squad - G2 Arctic 02.25 20:00 0 - 1  
Cream Real Betis - Ucam Esports Club 02.25 21:00 0 - 1  
Emonkeyz - Mad Lions Madrid 02.25 17:55 0 - 1  
Movistar Riders - Giants.Spain 02.25 22:00 0 - 1  
Team Queso - S2V Esports 02.25 18:50 1 - 0  
E-Sport (LOL,HitpointMasters,GroupStage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esuba - Eclot 02.25 21:00 1 - 0  
Sinners Esports - Inaequalis 02.25 18:00 1 - 0  
Team Brute - Dark Tigers 02.25 20:00 1 - 0  
Vikingekrig Esports - Inside Games 02.25 19:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,PG Nationals Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macko Esports - Axolotl 02.25 21:00 1 - 0  
Mkers - Cyberground Gaming 02.25 19:00 1 - 0  
Samsung Morning Stars - Romulea Esport 02.25 22:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,PrimeLeag ProDivis,Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin International Gami - SK Gaming Prime 02.25 18:00 0 - 1  
E Wie Einfach E-Sports - Euronics Gaming 02.25 22:00 0 - 1  
FC Schalke 04 Evolution - AD Hoc Gaming 02.25 18:55 0 - 1  
Mousesports - Team Gamerlegion 02.25 20:00 1 - 0  
Unicorns of Love Sexy - Penta 1860 02.25 21:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Sultan) - Milwaukee (Bumblebee) 02.25 18:30 55 - 72  
Brooklyn Nets (Mcqueen) - LA Lakers (Goku) 02.25 08:12 62 - 50  
LA Clippers (88Fireburn) - Milwaukee (Bumblebee) 02.25 21:30 49 - 68  
LA Clippers (W1Nfatal) - LA Lakers (Goku) 02.25 07:36 73 - 74  
LA Lakers (Goku) - Brooklyn Nets (Mcqueen) 02.25 10:00 52 - 54  
LA Lakers (Goku) - LA Clippers (W1Nfatal) 02.25 09:24 39 - 48  
LA Lakers (Goku) - Milwaukee (Miller) 02.25 08:48 50 - 60  
Milwaukee (Miller) - LA Lakers (Goku) 02.25 07:00 52 - 54  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Sultan) - Brooklyn (88Fireburn) 02.25 15:06 45 - 61  
Atlanta (Sultan) - Philadelphia (Bumblebee) 02.25 14:30 50 - 67  
Brooklyn (88Fireburn) - Atlanta (Sultan) 02.25 16:54 76 - 50  
Milwaukee Bucks (kodas) - Atlanta (Sultan) 02.25 15:42 66 - 61  
Milwaukee Bucks (kodas) - Philadelphia (Bumblebee) 02.25 16:54 54 - 56  
Philadelphia (Bumblebee) - Atlanta (Sultan) 02.25 16:18 74 - 48  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (BFT360) - Golden State Warriors (to 02.25 23:05 57 - 44  
Boston (broccolicabbage0) - Philadelphia (nikitos349) 02.25 11:25 77 - 71  
Boston (broccolicabbage0) - Portland Trail Blazers (s 02.25 09:40 65 - 45  
Boston Celtics (dankarako - Miami (BigBabyMish) 02.25 17:00 47 - 57  
Charlotte (nikitos349) - New York (amuralex) 02.25 14:05 52 - 56  
Dallas (KingLeonAnd1) - New Orleans (megasnake4) 02.25 17:35 63 - 52  
Detroit (Answer2208) - Charlotte (nikitos349) 02.25 15:15 50 - 64  
Golden State Warriors (da - Boston (broccolicabbage0) 02.25 09:05 61 - 82  
Memphis Grizzlies (sm1t1q - Sacramento (staryy23) 02.25 05:50 58 - 71  
New Orleans (megasnake4) - Boston Celtics (dankarako 02.25 18:10 51 - 68  
New York (amuralex) - Detroit (Answer2208) 02.25 16:25 47 - 60  
New York (amuralex) - Oklahoma City (broccoli.) 02.25 14:40 62 - 77  
Oklahoma City (broccoli.) - Charlotte (nikitos349) 02.25 15:50 62 - 58  
Oklahoma City (broccoli.) - Detroit (Answer2208) 02.25 13:30 65 - 63  
Philadelphia (nikitos349) - Golden State Warriors (da 02.25 10:15 75 - 61  
Philadelphia (xDefab1ex) - Portland (Answer2208) 02.25 22:30 46 - 53  
Phoenix Suns (bft360) - New Orleans (toni_pytko) 02.25 06:25 49 - 52  
Portland Trail Blazers (s - Golden State Warriors (da 02.25 10:50 49 - 67  
Portland Trail Blazers (s - Philadelphia (nikitos349) 02.25 08:30 59 - 76  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Jiggling) - LA Clippers (Lovejoy) 02.25 23:48 44 - 50  
Dallas (Miller) - LA Clippers (Goku) 02.25 11:00 59 - 57  
Dallas (Miller) - Portland (W1Nfatal) 02.25 12:12 48 - 52  
LA Clippers (Goku) - Portland (W1Nfatal) 02.25 13:24 50 - 59  
LA Clippers (Lovejoy) - Portland (Asap) 02.25 22:36 50 - 38  
Los Angeles Lakers (kodas - LA Clippers (Lovejoy) 02.25 23:12 56 - 53  
Los Angeles Lakers (kodas - Portland (Asap) 02.25 22:00 59 - 52  
Los Angeles Lakers (Mcque - Portland (W1Nfatal) 02.25 12:48 49 - 31  
Portland (W1Nfatal) - Dallas (Miller) 02.25 14:00 54 - 56  
Portland (W1Nfatal) - LA Clippers (Goku) 02.25 11:36 63 - 51  
E-Sport (SC2, IEM XI - Shanghai, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cure - Parting 02.25 18:20 1 - 2  
Cure - Ragnarok 02.25 16:05 2 - 0  
Neeb - Cure 02.25 17:00 2 - 0  
Neeb - Ragnarok 02.25 15:00 1 - 2  
Parting - Neeb 02.25 16:05 2 - 0  
Parting - Stats 02.25 15:00 0 - 2  
Ragnarok - Parting 02.25 17:55 0 - 2  
Ragnarok - Stats 02.25 17:00 0 - 2  
Rogue - Cure 02.25 15:00 2 - 0  
Rogue - Neeb 02.25 17:55 2 - 0  
Rogue - Parting 02.25 17:00 1 - 2  
Rogue - Ragnarok 02.25 18:20 2 - 0  
Rogue - Stats 02.25 16:05 2 - 0  
Stats - Cure 02.25 17:55 1 - 2  
Stats - Neeb 02.25 18:20 2 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Habo 02.25 19:00 12 - 3  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Haladás 02.25 18:30 0 - 5  
Kecskemét - Berettyóújfalu 02.25 19:30 0 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Tyumeny 02.25 17:00 0 - 4  
KPRF Moszkva - Dinamo Szamara 02.25 17:30 4 - 2  
Uhta - Novaja Gener. Sziktivkar 02.25 17:00 2 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parrulo Ferrol - Murcia 02.25 18:30 1 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Lehigh Valley 02.25 00:00 4 - 4  
Colorado Eagles - Tucson 02.25 03:05 3 - 1  
Henderson - San Diego 02.25 04:00 4 - 2  
Laval - Manitoba 02.25 01:00 2 - 4  
Providence - Bridgeport 02.25 19:00 2 - 3  
Stockton - Toronto Marlies 02.25 02:00 4 - 2  
Texas Stars - Iowa 02.25 02:00    
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Kitzbühel 02.25 20:30 5 - 1  
Feldkirch - Asiago 02.25 19:30 1 - 3  
Jesenice - Renon/Ritten 02.25 20:00 4 - 2  
Lustenau - Gherdeina/Gröden 02.25 19:30 5 - 5  
Olimpija Ljubljana - Klagenfurt 2 02.25 20:15    
Salzburg 2 - Fassa 02.25 19:15 3 - 1  
Val Pusteria - Linz 2 02.25 20:00 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Sokolov 02.25 17:00 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Litvínov 02.25 18:00 2 - 4  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - South Carolina Stingrays 02.25 01:30 3 - 3  
Wheeling Nailers - Indy Fuel 02.25 01:10 1 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC-HKB - Újpest 02.25 17:00 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee - TUTO 02.25 17:30 7 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble 02.25 19:00 0 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz 2 - Almati 02.25 12:00 1 - 5  
Temirtau - Aktobe 02.25 14:00 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa 02.25 17:30 1 - 2  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk 02.25 17:00 2 - 2  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 02.25 18:30 1 - 2  
Jokerit - Amur Habarovszk 02.25 17:30 3 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva 02.25 17:00 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szeversztal Cserepovec 02.25 17:00 2 - 2  
Red Star Kunlun - Barisz 02.25 17:00 0 - 3  
SZKA Szentpétervár - Vityaz Podolszk 02.25 17:30 4 - 0  
Szocsi - Avtomobil. Jekatyerinburg 02.25 17:30 0 - 3  
Szpartak Moszkva - Szibir Novoszibirszk 02.25 17:30 2 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 02.25 15:00 3 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Unia Oswiecim (2.m.) 02.25 18:00 5 - 0  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ (2.m.) 02.25 18:00 3 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimp Riga - Liepaja 02.25 17:30 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga 2 - Almaz Cserepovec 02.25 12:00 1 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Rubin Tyumeny 2 02.25 13:00 4 - 0  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Lada Toljatti 2 02.25 13:00 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 02.25 03:00 3 - 3  
Colorado - Minnesota 02.25 03:00 2 - 6  
Philadelphia - NY Rangers 02.25 01:00 4 - 3  
St. Louis - Los Angeles 02.25 03:30 1 - 2  
Toronto - Calgary 02.25 01:00 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Iserlohn 02.25 20:30 2 - 3  
Ingolstadt - München 02.25 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Bratislava Capitals 02.25 18:45 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Langnau Tigers 02.25 19:45 0 - 1  
Lugano - Servette 02.25 19:45 2 - 6  
Zug - Bern 02.25 19:45 7 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Leksand 02.25 19:00 5 - 3  
HV 71 - Skelleftea 02.25 19:00 0 - 2  
Lulea - Frölunda 02.25 19:00 3 - 4  
Malmö - Djurgarden 02.25 19:00 3 - 1  
Växjö - Linköping 02.25 19:00 1 - 1  
Örebro - Rögle 02.25 19:00 5 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Dinamo Szentpétervár (3.m.) 02.25 16:30 1 - 2  
Dinamo MO - Jugra Hanti-Manszijszk (3.m.) 02.25 17:00 3 - 3  
Rosztov - Dizel Penza (3.m.) 02.25 17:30 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Rubin Tyumeny (3.m.) 02.25 15:00 2 - 1  
Kerékpár (UAE Tour, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Buchmann - H. Vanhoucke 02.25 08:50 0 - 1  
G. Bouchard - B. Hermans 02.25 08:50 0 - 1  
J. Almeida - S. Higuita 02.25 08:50 0 - 1  
S. Kuss - F. Stork 02.25 08:50 1 - 0  
T. Pogacar - A. Yates 02.25 08:50 1 - 0  
UAE Tour 2021, 5. szakasz 02.25 11:30    
V. Nibali - L. Meintjes 02.25 08:50 0 - 1  
W. Poels - D. Pozzovivo 02.25 08:50 1 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Utd. 02.25 09:30 73 - 82  
Sydney Kings - NZ Breakers 02.25 07:00 96 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerrado - Mogi das Cruzes 02.25 00:00 78 - 84  
Franca - Pato 02.25 18:00 109 - 68  
Sao Paulo - Minas 02.25 21:00 90 - 92  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keravnosz Nicosia - AEK Larnaka 02.25 17:15 80 - 70  
Omonia Nicosia - Paralimni 02.25 17:00 59 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Kolin 02.25 17:00 93 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Anyang 02.25 11:00 62 - 78  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Maccabi TA 02.25 20:30 72 - 70  
Olimpia Milano - Himki Moszkva 02.25 20:45 84 - 74  
Olympiakosz - CSZKA Moszkva 02.25 20:00 74 - 75  
Real Madrid - Zalgiris Kaunas 02.25 21:00 70 - 58  
Zenit Szentpétervár - Valencia 02.25 18:00 62 - 91  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Gorica 02.25 19:00 87 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Gliwice 02.25 20:05 80 - 72  
Zielona Gora - Starogard Gdanski 02.25 18:00 110 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 02.25 01:30 127 - 112  
Chicago - Minnesota 02.25 02:00 119 - 119, h.u. 133 - 126  
Cleveland - Houston 02.25 01:30 112 - 96  
Indiana - Golden State 02.25 01:30 107 - 111  
Miami - Toronto 02.25 02:00 116 - 108  
New Orleans - Detroit 02.25 02:00 128 - 118  
Oklahoma City - San Antonio 02.25 02:00 102 - 99  
Phoenix - Charlotte 02.25 03:00 121 - 124  
Utah - LA Lakers 02.25 04:00 114 - 89  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieti - Ravenna 02.25 20:45 75 - 73  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Biella 02.25 18:30 103 - 99  
Treviglio - Verona 02.25 20:30 79 - 69  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Nika Sziktivkar 02.25 16:00 73 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Ciudad de La Laguna 02.25 12:00 61 - 66  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Napredak Aleksinac 02.25 16:00 92 - 79  
Sloga Kraljevo - Radnicki Kragujevac 02.25 19:00 86 - 81  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Sencur Kranj 02.25 19:00 67 - 60  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kairouan - US Ansar 02.25 15:00 74 - 53  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmit Bld. Spor - Cukurova 02.25 12:00 58 - 60  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odessza - Budivelnik 02.25 18:00 81 - 80  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trouville - Aguada (3.m.) 02.25 01:15 87 - 78  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Tartu Ulikool 02.25 18:00 96 - 54  
Liepajas Lauvas - Ogre 02.25 18:00 72 - 91  
Krikett (Dél-afrikai CSA T20 Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warriors - Knights 02.25 13:30 1 - 0  
Krikett (T20 Series (NZL-AUS))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Ausztrália 02.25 02:00 1 - 0  
Krikett (Új-zélandi Ford Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Kings - Auckland Aces 02.25 23:00 1 - 0  
Northern Knights - Central Stags 02.25 23:00 0 - 1  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Paris SG 02.25 20:45 28 - 27  
Szeged - Kielce 02.25 18:45 26 - 30  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Aalborg 02.25 17:00 27 - 29  
Nantes - Kiel 02.25 18:45 24 - 24  
PPD Zágráb - Veszprém 02.25 20:45 28 - 35  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Nordsjaelland 02.25 19:00 25 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SönderjyskE - Skanderborg 02.25 20:00 27 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Chartres 02.25 18:00 24 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - Haukar 02.25 19:00 30 - 28  
Selfoss - ÍBV 02.25 19:30 27 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Wybrzeze Gdansk 02.25 18:00 30 - 23  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - SSK Presov 02.25 17:00 29 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Melsungen 02.25 19:00 31 - 23  
Coburg - Minden 02.25 19:00 24 - 28  
Magdeburg - TUSEM Essen 02.25 19:00 34 - 28  
Wetzlar - Erlangen 02.25 19:00 28 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Mainz 02.25 19:30 34 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Szungul Sznyezsinszk 02.25 15:00 35 - 25  
SZGAU-Szaratov - SZKIF Krasznodar 02.25 15:30 34 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Lucs Moszkva 02.25 17:30 37 - 15  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madeira SAD - Aguas Santas 02.25 20:00 28 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - AX Puente Genil 02.25 20:00 26 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Obrero - Valladolid 02.25 20:00 24 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Winterthur 02.25 19:15 23 - 29  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Topolcany - Povazska Bystrica 02.25 18:00 20 - 40  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Huracan - Estudiantes San Luis 02.25 21:10 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Sydney FC 02.25 11:35 2 - 6  
Western Sydney Wanderers - Melbourne City 02.25 09:05 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sumqayit 02.25 12:00 1 - 0  
Qarabag Baku - Sabayil 02.25 15:30 1 - 0  
Sabah Masazir - Keshla 02.25 14:30 1 - 1  
Zira - Neftcsi Baku 02.25 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Amazonense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manaus AM - Penarol AM 02.25 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Catarinense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - GE Juventus 02.25 00:30 2 - 0  
Concordia SC - Chapecoense 02.25 21:00 0 - 2  
Criciuma - Hercilio Luz SC 02.25 01:00 1 - 1  
EC Prospera - Joinville 02.25 20:00 0 - 1  
Marcilio Dias - Brusque 02.25 00:00 1 - 2  
Metropolitano SC - Figueirense 02.25 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salgueiro - Afogados da Ingazeira 02.25 00:00 1 - 0  
Santa Cruz PE - Vitoria PE 02.25 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Globo RN 02.25 01:45 2 - 0  
America FC - Forca e Luz RN 02.25 19:00 2 - 1  
Palmeira RN - Assu RN 02.25 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Silkeborg 02.25 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Ain (UAE) 02.25 14:30 2 - 1  
Al-Fujairah - Al-Ittihad (UAE) 02.25 14:30 0 - 3  
Al-Wasl - Al-Wahda 02.25 17:15 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Wadi Degla 02.25 16:00 2 - 1  
El Entag El Harby - ENPPI 02.25 13:30 0 - 0  
Pyramids FC - El Gouna 02.25 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Lille 02.25 18:55 2 - 1  
Antwerpen - Rangers (Ki jut tovább?) 02.25 18:55    
Arsenal - Benfica 02.25 18:55 3 - 2  
Benfica - Arsenal (Ki jut tovább?) 02.25 18:55    
Braga - Roma (Ki jut tovább? ) 02.25 21:00    
Crvena zvezda - Milan (Ki jut tovább?) 02.25 21:00    
Dinamo Kijev - FC Bruges (Ki jut tovább?) 02.25 21:00    
Dinamo Zágráb - FK Krasznodar 02.25 21:00 1 - 0  
FC Bruges - Dinamo Kijev 02.25 21:00 0 - 1  
FK Krasznodar - Dinamo Zágráb (Ki jut tovább?) 02.25 21:00    
Granada - Napoli (Ki jut tovább?) 02.25 18:55    
Hoffenheim - Molde 02.25 18:55 0 - 2  
Leicester - Slavia Praha 02.25 21:00 0 - 2  
Leverkusen - Young Boys 02.25 21:00 0 - 2  
Lille - Ajax (Ki jut tovább?) 02.25 18:55    
Maccabi TA - Sahtar Doneck (Ki jut tovább?) 02.25 18:55    
Manchester Utd. - Real Sociedad 02.25 21:00 0 - 0  
Milan - Crvena zvezda 02.25 21:00 1 - 1  
Molde - Hoffenheim (Ki jut tovább?) 02.25 18:55    
Napoli - Granada 02.25 18:55 2 - 1  
Olympiakosz - PSV (Ki jut tovább?) 02.25 21:00    
PSV - Olympiakosz 02.25 21:00 2 - 1  
Rangers - Antwerpen 02.25 18:55 5 - 2  
Real Sociedad - Manchester Utd. (Ki jut tovább?) 02.25 21:00    
Roma - Braga 02.25 21:00 3 - 1  
Sahtar Doneck - Maccabi TA 02.25 18:55 1 - 0  
Salzburg - Villarreal (Ki jut tovább?) 02.25 18:55    
Slavia Praha - Leicester (Ki jut tovább?) 02.25 21:00    
Villarreal - Salzburg 02.25 18:55 2 - 1  
Young Boys - Leverkusen (Ki jut tovább?) 02.25 21:00    
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dreams Dawu - Ashanti Gold 02.25 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Lobos UPNFM 02.25 02:00 5 - 1  
CD Vida - CD Marathon 02.25 00:15 0 - 1  
Real Espana - Honduras Progreso 02.25 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Bengaluru 02.25 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Liga-kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍBV 02.25 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Atl. Nacional Medellin 02.25 00:05 3 - 2  
Independiente SF - Boyaca Chico 02.25 02:10 2 - 0  
Jaguares de Cordoba - Dep. Pereira 02.25 22:00 2 - 0  
Once Caldas - Dep. Pasto 02.25 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besa Peje - Arberia 02.25 13:00 0 - 3  
Feronikeli - Drenica Skenderaj 02.25 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Guarani Asuncion 02.25 01:30 1 - 4  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TAS Casablanca - Wydad Temara 02.25 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Ittihad Tanger 02.25 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Correcaminos UAT 02.25 00:00 2 - 2  
Cancun FC - Tapatio 02.25 02:05 1 - 0  
Leones Negros UdeG - Atlante 02.25 04:05 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - UNAM Pumas 02.25 22:45 3 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Milsami Orhei 02.25 11:30 1 - 3  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamawa Utd. - Lobi Stars 02.25 16:00 1 - 0  
Heartland Owerri - Dakkada 02.25 16:00 2 - 1  
Katsina Utd. - MFM Lagos 02.25 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Rapid Bukarest 02.25 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kawkab - Al-Bukayriyah 02.25 13:50 2 - 1  
Al-Tai - Al-Adalh 02.25 14:10 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Mura 02.25 17:15 1 - 0  
ND Gorica - Aluminij Kidricevo 02.25 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Chonburi FC 02.25 13:00 5 - 1  
Rayong - BG Pathum Utd. 02.25 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Tunisien - US Monastir 02.25 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaraspor - Tuzlaspor 02.25 14:00 0 - 0  
Boluspor - Balikesirspor 02.25 11:30 0 - 0  
Bursaspor - Menemen Bld. Spor 02.25 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (U20AfrikaiNemKupája,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Burkina Faso - U20Uganda 02.25 20:00 0 - 0  
U20Kamerun - U20Ghána 02.25 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Ararat-Armenia 02.25 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Urartu 02.25 11:00 0 - 0  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Banfield - UPCN San Juan 02.25 19:00 2 - 3  
Paracao - UVT San Juan 02.25 22:00 3 - 2  
UPCN San Juan - Paracao 02.25 01:00 3 - 0  
Röplabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Trentino 02.25 19:30 1 - 3  
Röplabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Eczacibasi Istanbul 02.25 18:00 3 - 1  
Chemik Police - Vakifbank Istanbul 02.25 18:00 0 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marek Dupnica - Dobrudzsa Dobrics 02.25 16:30 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumenau - Minas 02.25 23:00 3 - 0  
Renata Campinas - Itapetininga 02.25 01:30 3 - 0  
Röplabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestsjaelland - Nordenskov 02.25 19:45 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pénzügyőr 02.25 20:00 2 - 3  
Kazincbarcika - Kecskemét 02.25 18:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Savo - ETTA 02.25 17:30 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OrPo - LiigaPloki 02.25 17:30 3 - 0  
Puijo - Viesti Salo 02.25 17:30 0 - 3  
Röplabda (Iráni bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saipa - Foolad Sirjan 02.25 14:30 0 - 3  
Shahrdari Varamin - Foolad Sepahan 02.25 11:30 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Lüneburg 02.25 19:00 0 - 3  
Friedrichshafen - Giesen 02.25 19:30 3 - 2  
Röplabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Amstetten 02.25 20:00 2 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Toggenburg (3.m.) 02.25 19:30 3 - 0  
Neuchatel - Lugano (3.m.) 02.25 20:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Maliye Piyango Ankara 02.25 13:00 2 - 3  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - R. O'Sullivan 02.25 20:00 1 - 6  
Neil Robertson - Kyr. Wilson 02.25 14:00 2 - 6  
Sífutás (vb, sprint)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb, sprint 2021 02.25 14:55    
vb, sprint 2021 - Top 3 02.25 11:10    
Sífutás (vb, sprint)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolshunov - Emil Iversen 02.25 09:50 1 - 0  
A. Terentev - Joni Maki 02.25 09:50 0 - 1  
F. Pellegrino - G. Retivykh 02.25 09:00 0 - 1  
J. Häggström - L. Vuorinen 02.25 09:50 0 - 1  
J.H. Klaebo - E. Valnes 02.25 09:50 1 - 0  
L. Chanavat - R. Jouve 02.25 09:00 0 - 1  
Osk. Svensson - P. Golberg 02.25 09:50 1 - 0  
Sífutás (vb, sprint, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb, sprint, női 2021 02.25 14:55    
vb, sprint, női 2021 - Top 3 02.25 11:10    
Sífutás (vb, sprint, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lampic - J. Sundling 02.25 09:00 0 - 1  
A.A. Stenseth - J. Diggins 02.25 09:00 1 - 0  
L. Svahn - M. Dahlqvist 02.25 09:00 0 - 1  
M.C. Falla - Y. Stupak 02.25 09:00 1 - 0  
N. Faehndrich - S. Björnsen 02.25 09:00 1 - 0  
S. Caldwell - A. Svendsen 02.25 09:00 0 - 1  
Tiril Udnes Weng - Lotte Udnes Weng 02.25 09:00 1 - 0  
Síugrás (vb, normálsánc, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb, normálsánc, női 2021 02.25 17:15    
Tenisz (Adelaide, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - J.B. Teichmann 02.25 01:30 1 - 2  
C. Gauff - S. Rogers 02.25 04:45 2 - 1  
D.R. Collins - I. Swiatek 02.25 09:00    
Sto. Sanders - B. Bencic 02.25 10:20 0 - 2  
Tenisz (Adelaide, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Santamaria - Duan Y-Y / Zheng S 02.25 06:50 2 - 0  
Myers A / Popovic I - Guarachi A / Krawczyk D 02.25 02:30 1 - 2  
Xu Y / Yang Z - Cabrera L / Inglis M 02.25 05:30 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.N. Madaras - A. Lopez San Martin 02.25 08:00 2 - 0  
F. Misolic - Hanwen Li 02.25 08:30 2 - 0  
J.P. Paz - G.A. Olivieri 02.25 08:00    
M. Pucinelli de Almeida - O. Krutykh 02.25 08:00 0 - 2  
O. Ovcharenko - Fac. Juarez 02.25 08:00 0 - 2  
R. Brancaccio - Bar. Cengiz 02.25 10:55 2 - 0  
S. Cuenin - M. Zukas 02.25 08:00 0 - 2  
Y. Oliel - Y. Erel 02.25 08:00 2 - 1  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Prisacariu - S. Herrmann 02.25 09:30 2 - 0  
D. Vidmanova - L. Ruppert 02.25 10:35 2 - 0  
Hir. Kuwata - N. Brancaccio 02.25 08:00 0 - 2  
J. Mikulskyte - Sohyun Park 02.25 08:00 1 - 2  
L. Karatancheva - V. Bosio 02.25 09:40 1 - 2  
M.E. Reasco Gonzalez - O.G. Simion 02.25 07:50 2 - 0  
S. Kimchi - S. Sakellaridi 02.25 09:35 0 - 2  
Tenisz (Boca Raton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ash. Krueger - V. Lepchenko 02.25 17:00 0 - 2  
Claire Liu - C. Harrison 02.25 19:20 2 - 0  
D. Papamichail - G. Talaba 02.25 18:20 1 - 2  
K. Volynets - U.M. Arconada 02.25 16:50 1 - 2  
M.C. Osorio Serrano - Car. Dolehide 02.25 16:50 2 - 0  
O. Govortsova - T. Mrdeza 02.25 20:40 1 - 2  
R. Montgomery - H. Baptiste 02.25 19:05 0 - 2  
S. Vickery - K. Sebov 02.25 17:00 0 - 2  
Tenisz (Cordoba, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - M. Cecchinato 02.25 23:00 2 - 0  
J.M. Cerundolo - M. Kecmanovic 02.25 20:20 2 - 1  
N. Jarry - B. Paire 02.25 01:05 0 - 2  
T. Monteiro - R. Carballes Baena 02.25 18:30 2 - 0  
Tenisz (Cordoba, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Gonzalez M - Brkic T / Cacic N 02.25 19:50 2 - 0  
Delbonis F / Londero J - Duran G / Molteni A 02.25 21:50 1 - 2  
Koepfer D / Sousa J - Marach O / Velotti A 02.25 18:30 2 - 0  
Krajicek A / Skugor F - Matos/Meligeni RodriguesA 02.25 23:55 1 - 2  
Tenisz (Gran Canaria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - N. Milojevic 02.25 16:20 0 - 2  
G.M. Moroni - F. Horansky 02.25 13:25 0 - 2  
L. Musetti - A. Molcan 02.25 12:00 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - A. Pellegrino 02.25 14:20 0 - 2  
Tenisz (Gran Canaria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Couacaud E / Guinard M - Giustino L / Trungelliti 02.25 12:00 1 - 2  
Drzewiecki K / Oliveira G - Bortolotti M / Pellegrino 02.25 17:40 2 - 1  
EsteveLobato/Garcia-Lopez - Glasspool L /Heliovaara H 02.25 18:00 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Coppejans/Martos Gornes 02.25 16:05 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - C. Sinclair 02.25 08:55 2 - 1  
A. Gautier - M. Echargui 02.25 11:55 2 - 1  
De Carvalho Cardoso Alves - D. Capecchi 02.25 10:35 1 - 2  
F. Agamenone - Ren. Tokuda 02.25 10:55 0 - 2  
J.F. Vidal Azorin - L. Marmousez 02.25 14:20 1 - 2  
Luk. Neumayer - Oli. Crawford 02.25 12:45    
O. Giacalone - A. Kotzen 02.25 13:25 2 - 0  
Stu. Parker - Naoki Nakagawa 02.25 12:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Vanlangendonck - V. Morvayova 02.25 11:55 0 - 2  
F. Curmi - O. Gavrila 02.25 09:00 2 - 0  
K.P. Bejenaru - N. Liauw A Fong 02.25 09:00 2 - 0  
M. Djakovic - A. Kulikova 02.25 09:00 1 - 2  
R. Ushijima - Y. Mansouri 02.25 10:30 2 - 0  
S. Scilipoti - M. Sholokhova 02.25 10:30 2 - 0  
V. Ryser - Y. Chikaraishi 02.25 09:00 2 - 0  
W. Falkowska - M. Yasar 02.25 09:00 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - E. Gerasimov 02.25 10:30 0 - 2  
A. Davidovich Fokina - H. Hurkacz 02.25 13:00 2 - 0  
D. Lajovic - Den. Novak 02.25 14:50 0 - 2  
J. Vesely - P. Gojowczyk 02.25 11:30 1 - 2  
R. Bautista-Agut - G. Barrere 02.25 19:00 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy/Vesely - Arends S / Vavassori A 02.25 15:40 2 - 0  
Kontinen H / Roger-Vassel - Humbert U / Tsonga J 02.25 16:45 2 - 0  
Lammons N / Withrow J - Arevalo M / Middelkoop M 02.25 14:15 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - A. Tikhonova 02.25 12:30 0 - 2  
Ber. Cengiz - E. Yashina 02.25 10:25 2 - 0  
I. de Vroome - Val. Yushchenko 02.25 13:10 0 - 2  
L. Gjorcheska - A. Zakharova 02.25 11:10 0 - 2  
U. Eikeri - I. Shinikova 02.25 09:00 1 - 2  
U. Radwanska - V. Strakhova 02.25 12:05 2 - 0  
Y. Hatouka - J. Cabaj Awad 02.25 09:00 2 - 0  
Tenisz (Naples, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - Cri. Rodriguez 02.25 15:50 0 - 2  
Ale. Gonzalez - M. Pecotic 02.25 18:10 2 - 0  
C. Denolly - Row. Phillips 02.25 18:20 2 - 0  
Die. Hidalgo - L. Wessels 02.25 19:10 2 - 0  
M. Damm - Evan Zhu 02.25 18:25 2 - 0  
M. Krueger - S. Kirchheimer 02.25 16:00 2 - 0  
Mic. Redlicki - G. Villanueva 02.25 15:50 1 - 2  
Zane Khan - Chr. Harrison 02.25 15:55 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - H. Laaksonen 02.25 06:00 1 - 2  
B. Schnur - P. Gunneswaran 02.25 06:00 1 - 2  
Jur. Rodionov - Tat. Ito 02.25 08:10 2 - 0  
M. Marterer - T. Machac 02.25 08:00 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istomin D / Yevseyev D - Polansky P / Schnur B 02.25 12:30 2 - 0  
Lenz J / Quiroz R - Grenier H / Muller A 02.25 09:25 2 - 0  
Metreveli A / Popko D - Pasha N / Schnur M 02.25 10:40 0 - 2  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - Y.L. Miyazaki 02.25 12:05 1 - 2  
C. Burel - Jia-Jing Lu 02.25 10:30 2 - 1  
C. Rosatello - Xinyu Wang 02.25 10:30 2 - 0  
D. Snigur - A. Hesse 02.25 13:10 2 - 0  
J. Fett - Gálfi D. 02.25 10:30 2 - 0  
J. Niemeier - P. Ozgen 02.25 12:25 0 - 2  
S. Lamens - J. Grabher 02.25 12:00 2 - 0  
Seo. Mendez - L. Brouleau 02.25 10:30 2 - 0  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - F. Cobolli 02.25 08:30 1 - 2  
G. Loffhagen - Yu Hsiou Hsu 02.25 08:30 0 - 2  
L. Claverie - Rio Noguchi 02.25 11:30 0 - 2  
P. Jubb - Shi. Imai 02.25 08:30 2 - 0  
R. Strombachs - F. Vilardo 02.25 10:35 2 - 0  
S. Shimabukuro - L. Krainer 02.25 10:35 1 - 2  
Yus. Takahashi - Jak. Paul 02.25 10:00 0 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya. Shimizu - J. Dürst 02.25 09:00 2 - 1  
Eri. Andreeva - Anast. Pribylova 02.25 12:20 2 - 1  
J. Zuger - S. Rutlauka 02.25 09:00 0 - 2  
L. Noskova - R. Ueda 02.25 11:15 2 - 0  
Mih. Imanishi - O. Helmi 02.25 10:40 1 - 2  
Miy. Inoue - Zoe Howard 02.25 10:00 2 - 0  
S. Ochsner - N. Broady 02.25 09:00 2 - 1  
T.G. Pedretti - A. Charaeva 02.25 11:30 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - R. Marcora 02.25 11:30 2 - 0  
M. Ebden - J. Millman 02.25 10:00 2 - 0  
Soon Woo Kwon - Yas. Uchiyama 02.25 13:30 2 - 0  
Y. Hanfmann - R. Albot 02.25 07:00 1 - 2  
Tenisz (Szingapúr, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N / Margaroli L - Martinez L D / Vega Herna 02.25 05:00 1 - 2  
Bambridge L / Inglot D - Cerretani J / Shamasdin A 02.25 06:35 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Raja P / Ramanathan R 02.25 05:00 2 - 0  
Tenisz (Vale do Lobo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. de Schepper - S. Fanselow 02.25 13:55 2 - 1  
L. Gerch - A. Escoffier 02.25 11:30 0 - 2  
M. Hamou - T. Lipovsek Puches 02.25 11:30 1 - 2  
M. Neuchrist - Gas. Elias 02.25 13:05 0 - 2  
Max Andrews - L. Poullain 02.25 16:40 0 - 2  
P. Araujo - V. Stouff 02.25 15:35 2 - 0  
Tak Khunn Wang - E. Furness 02.25 13:40 0 - 2  

 

2021.02.24.

Asztalitenisz (Challenger Series, 8. hét)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Den. Klein - J. Martinko 02.24 09:50 1 - 3  
Den. Klein - N. Wenger 02.24 11:50 3 - 0  
F. Sanchi - D. Cheaib 02.24 13:10 1 - 3  
Liang Qiu - D. Cheaib 02.24 14:30 0 - 3  
M. Chamorro - F. Sanchi 02.24 10:30 0 - 3  
M. Chamorro - J. Martinko 02.24 12:30 0 - 3  
M. Chamorro - N. Wenger 02.24 15:10 3 - 0  
S. Happek - D. Cheaib 02.24 08:30 0 - 3  
S. Happek - Den. Klein 02.24 13:50 0 - 3  
S. Happek - Liang Qiu 02.24 11:10 0 - 3  

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Chentsov - A. Shirshov 02.24 17:45 3 - 1  
A. Chentsov - Vla. Fedorov 02.24 19:45 3 - 1  
A. Girevenkov - A.D. Volkov 02.24 23:15 3 - 2  
A. Girevenkov - R. Pavlenko 02.24 21:45 0 - 3  
A. Golyshev - D. Petrochenko 02.24 01:45 0 - 3  
A. Klavdenkov - S. Homutov 02.24 08:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - S. Simonov 02.24 06:45 1 - 3  
A. Lobanov - N. Zhurba 02.24 14:15 3 - 1  
A. Pisar - A. Shmakov 02.24 07:45 0 - 3  
A. Pisar - R. Alov 02.24 05:45 0 - 3  
A. Pravednov - A. Uezdin 02.24 02:00 3 - 1  
A. Shirshov - Sem. Korolev 02.24 20:15 2 - 3  
A. Shirshov - Vla. Fedorov 02.24 18:45 1 - 3  
A. Shmakov - A. Zabrodin 02.24 06:15 3 - 2  
A. Slaschilin - G.V. Vahnin 02.24 10:15 3 - 1  
A. Tsitselskiy - A. Golyshev 02.24 23:45 1 - 3  
A. Yanshaev - E. Kryuchkov 02.24 19:15 3 - 2  
A. Zabrodin - A. Pisar 02.24 07:15 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Golyshev 02.24 22:15 2 - 3  
A.D. Volkov - R. Pavlenko 02.24 11:15 0 - 3  
Ale. Alekseev - E. Anisimov 02.24 15:00 1 - 3  
Alek. Kozlov - A. Lobanov 02.24 15:45 2 - 3  
Alek. Kozlov - V. Kalachev 02.24 13:45 1 - 3  
D. Balakin - Val. Sidorin 02.24 23:45 3 - 1  
D. Molodtsov - G. Bardyshev 02.24 02:15 3 - 1  
D. Petrochenko - Y. Merkushin 02.24 00:15 3 - 1  
D. Sayanov - S. Ogay 02.24 22:00 2 - 3  
D. Tunitsyn - A. Yanshaev 02.24 18:15 3 - 0  
D.A. Mikheev - A.D. Volkov 02.24 12:15 1 - 3  
D.A. Mikheev - I. Afanasyev 02.24 10:45 1 - 3  
D.M. Evlakhin - G. Bardyshev 02.24 00:45 1 - 3  
D.M. Evlakhin - O. Kutuzov 02.24 01:45 2 - 3  
E. Anisimov - Kim Sen Ir 02.24 15:30 3 - 1  
E. Anisimov - S. Kulikov 02.24 13:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - D. Molodtsov 02.24 01:15 2 - 3  
E. Kryuchkov - D. Tunitsyn 02.24 19:45 3 - 0  
E. Kryuchkov - I. Soldatov 02.24 17:45 0 - 3  
G. Karpovkin - I. Sergeevich 02.24 06:30 1 - 3  
G. Karpovkin - P. Vshivkov 02.24 08:00 3 - 1  
G.V. Vahnin - I. Buyanin 02.24 11:15 1 - 3  
I. Afanasyev - A.D. Volkov 02.24 10:15 1 - 3  
I. Buyanin - A. Slaschilin 02.24 11:45 3 - 1  
I. Buyanin - Y. Bazhinov 02.24 09:45 3 - 2  
I. Mikhaylov - S. Kuzmin 02.24 19:00 3 - 0  
I. Sergeevich - P. Vshivkov 02.24 06:00 3 - 2  
I. Soldatov - A. Yanshaev 02.24 20:15 0 - 3  
I. Soldatov - D. Tunitsyn 02.24 18:45 1 - 3  
I. Zemit - I. Mikhaylov 02.24 20:00 0 - 3  
I. Zemit - S. Burov 02.24 18:30 0 - 3  
K. Churin - Val. Sidorin 02.24 22:15 3 - 2  
K.N. Malahov - V.V. Kutin 02.24 12:00 3 - 2  
Kim Sen Ir - Ale. Alekseev 02.24 14:00 2 - 3  
M. Minchenkov - S. Simonov 02.24 07:45 1 - 3  
M. Minkov - K. Churin 02.24 23:15 0 - 3  
M. Minkov - V. Beliakov 02.24 21:45 3 - 1  
N. Lyfenko - A. Uezdin 02.24 00:30 3 - 0  
N. Lyfenko - T. Turabekov 02.24 01:30 3 - 1  
N. Sukharnikov - D. Sayanov 02.24 23:00 3 - 0  
N. Sukharnikov - N. Zhurba 02.24 21:30 0 - 3  
N. Zhurba - Alek. Kozlov 02.24 15:15 2 - 3  
N. Zhurba - Z.Y. Tsybikov 02.24 22:30 1 - 3  
O. Belugin - G. Karpovkin 02.24 05:30 3 - 2  
O. Belugin - I. Sergeevich 02.24 07:30 3 - 0  
O. Kutuzov - E. Ilyukhin 02.24 00:15 1 - 3  
P. Vshivkov - O. Belugin 02.24 07:00 3 - 0  
R. Alov - A. Shmakov 02.24 06:45 3 - 1  
R. Alov - A. Zabrodin 02.24 08:15 3 - 0  
R. Pavlenko - A. Tsitselskiy 02.24 22:45 1 - 3  
R. Pavlenko - D.A. Mikheev 02.24 09:45 0 - 3  
R. Pavlenko - I. Afanasyev 02.24 11:45 2 - 3  
S. Burov - I. Mikhaylov 02.24 18:00 2 - 3  
S. Homutov - M. Minchenkov 02.24 07:15 3 - 2  
S. Kulikov - Ale. Alekseev 02.24 16:00 3 - 0  
S. Kulikov - Kim Sen Ir 02.24 14:30 2 - 3  
S. Kuzmin - I. Zemit 02.24 17:30 3 - 1  
S. Kuzmin - S. Burov 02.24 19:30 0 - 3  
S. Simonov - S. Homutov 02.24 06:15 3 - 2  
Sem. Korolev - A. Chentsov 02.24 19:15 3 - 1  
T. Turabekov - V. Kalachev 02.24 00:00 0 - 3  
V. Beliakov - D. Balakin 02.24 22:45 2 - 3  
V. Chernov - K.N. Malahov 02.24 09:30 1 - 3  
V. Kalachev - A. Lobanov 02.24 14:45 3 - 2  
V. Kalachev - A. Pravednov 02.24 01:00 3 - 0  
V. Kalachev - N. Zhurba 02.24 16:15 1 - 3  
V.V. Kutin - V. Chernov 02.24 11:00 3 - 0  
Vla. Fedorov - Sem. Korolev 02.24 18:15 1 - 3  
Y. Bazhinov - A. Slaschilin 02.24 10:45 2 - 3  
Y. Bazhinov - G.V. Vahnin 02.24 12:15 1 - 3  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 02.24 01:15 3 - 1  
Z.Y. Tsybikov - S. Ogay 02.24 23:30 3 - 0  

Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Akilles Porvoo - JPS (1.m.) 02.24 18:00 6 - 3  
Veitera Lappeenranta - Narukera Pori (1.m.) 02.24 17:30 3 - 0  

Bandy (Orosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Moszkva - Volga Uljanovszk 02.24 11:00 9 - 4  
Murman Murmanszk - Barsz-Dinamo Kazany 02.24 16:30 4 - 4  
Rogyina Kirov - Bajkal Irkutszk 02.24 16:30 4 - 2  
Start Nyizsnyij Novgorod - Kuzbassz Kemerovo 02.24 16:30 5 - 3  
Sztroitel Sziktivkar - SZKA Nyeftjanyik 02.24 10:00 5 - 6  
Vodnyik Arhangelszk - Jenyiszej Krasznojarszk 02.24 17:00 7 - 6  

E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas Empire - London Royal Ravens 02.24 21:00 3 - 2  
Los Angeles Thieves - Seattle Surge 02.24 22:30 3 - 2  
Minnesota Roekkr - Seattle Surge 02.24 00:00 3 - 0  

E-Sport (CSGO, EDC, Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nemiga Gaming - Movistar Riders 02.24 12:00 0 - 2  
Sinners Esports - Sprout 02.24 15:00 1 - 2  

E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Animal Squad - Riot Gaming 02.24 10:00 0 - 2  
Ninja Esports Club - Sylyx 02.24 10:00 0 - 2  
Order - Vertex Esports Club 02.24 10:00 2 - 0  
Team Dynasty - Really Weird 02.24 10:00    

E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FATE Esports - Apeks 02.24 19:00 0 - 2  
Hellraisers - Team Gamerlegion 02.24 20:00    
LDLC OL - Anonymo Esports 02.24 19:00 1 - 2  
Nexus Gaming - Nemiga Gaming 02.24 19:00 1 - 2  
Sangal Esports - Alternate Attax 02.24 19:00 1 - 2  
X-Kom Ago - Pact 02.24 19:00    

E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ggpr Esports - Mythic 02.24 03:00 1 - 2  
Rise Esports Club - Extra Salt 02.24 03:00 1 - 2  
Triumph - Third Impact 02.24 03:00 2 - 1  

E-Sport (CSGO, WESG, Brazil, Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Havan Liberty - Santos E-Sports 02.24 22:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO,Snow Sweet Snow,Reg.Swiss)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
100pinggods - Grond 02.24 15:50 2 - 0  
Havu Gaming - Coppenhagen Flames 02.24 15:00 2 - 1  
Lilmix - Winstrike Team 02.24 18:15 0 - 2  
Onyx Esports - Case Esports 02.24 09:00 2 - 1  
Sinners Esports - Tricked eSport 02.24 12:20 2 - 0  
SKADE - X-Kom Ago 02.24 18:00 2 - 0  
Styldunow - Ambush Esport 02.24 09:00 2 - 1  
Trident Clan - Exploit Esports 02.24 12:00 2 - 1  

E-Sport (Dota2, Snow Sweet Snow,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B8 - Spider Pigzs 02.24 10:00 0 - 2  
Brame - Hellraisers 02.24 16:00 0 - 2  
Creepwave - Ivy 02.24 13:00 2 - 0  
Winstrike Team - Hellbear Smashers 02.24 19:00 1 - 2  

E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hellbear Smashers - Spider Pigzs 02.24 14:55 2 - 0  

E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
OG - Team Secret 02.24 17:55 1 - 2  

E-Sport (Dota2,OceanicEspLeag.,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Good Game No Remorse - Team Oracle 02.24 08:30 0 - 2  
Shadownet - Nebula 02.24 10:30 0 - 2  

E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Infamous - Egoboys 02.24 21:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Team Dogchamp - The Cut 02.24 03:00 0 - 2  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sadboys - 4 Zoomers 02.24 00:00 0 - 2  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Army Geniuses - Omega Esports 02.24 06:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Execration - 496 Gaming 02.24 09:10 2 - 1  
Fnatic - TNC Predator 02.24 12:30 2 - 1  

E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Poland (Natan) - Belarus (Diamond) 02.24 07:36 4 - 5  
Ukraine (Libra) - Belarus (Diamond) 02.24 07:00 0 - 1  

E-Sport (FIFA, Battle BL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barcelona (Olle) - Bayern Mün. (Chellovekk) 02.24 19:16 3 - 1  
Barcelona (Olle) - Liverpool (Taka) 02.24 18:52 0 - 0  
Barcelona (Olle) - Paris SG (Upcake22) 02.24 19:40 0 - 1  
Barcelona (Olle) - Real Madrid (Boulevard_P) 02.24 20:04 1 - 1  
Barcelona (Rus_1995_Lan) - Bayern Mün. (Slezaintima) 02.24 14:04 4 - 4  
Barcelona (Rus_1995_Lan) - Liverpool (Dangerdim77) 02.24 14:28 1 - 3  
Barcelona (Rus_1995_Lan) - Real Madrid (Orlovsky1) 02.24 15:16 2 - 1  
Bayern Mün. (Chellovekk) - Barcelona (Olle) 02.24 20:16 0 - 1  
Bayern Mün. (Chellovekk) - Liverpool (Taka) 02.24 19:40 1 - 3  
Bayern Mün. (Chellovekk) - Paris SG (Upcake22) 02.24 19:28 2 - 0  
Bayern Mün. (Chellovekk) - Real Madrid (Boulevard_P) 02.24 18:52 1 - 0  
Bayern Mün. (Slezaintima) - Barcelona (Rus_1995_Lan) 02.24 15:04 0 - 2  
Bayern Mün. (Slezaintima) - Liverpool (Dangerdim77) 02.24 13:52    
Bayern Mün. (Slezaintima) - Paris SG (Nikkitta) 02.24 14:16 1 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Barcelona (Rus_1995_Lan) 02.24 15:28 0 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Paris SG (Nikkitta) 02.24 15:40 2 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Real Madrid (Orlovsky1) 02.24 14:04 5 - 2  
Liverpool (Taka) - Barcelona (Olle) 02.24 19:52 5 - 1  
Liverpool (Taka) - Bayern Mün. (Chellovekk) 02.24 18:40 4 - 1  
Liverpool (Taka) - Paris SG (Upcake22) 02.24 19:04 1 - 0  
Liverpool (Taka) - Real Madrid (Boulevard_P) 02.24 20:28 2 - 2  
Paris SG (Nikkitta) - Barcelona (Rus_1995_Lan) 02.24 13:52 1 - 2  
Paris SG (Nikkitta) - Bayern Mün. (Slezaintima) 02.24 15:16 1 - 1  
Paris SG (Nikkitta) - Real Madrid (Orlovsky1) 02.24 14:28 5 - 3  
Paris SG (Upcake22) - Barcelona (Olle) 02.24 18:40 0 - 1  
Paris SG (Upcake22) - Bayern Mün. (Chellovekk) 02.24 20:28 2 - 3  
Paris SG (Upcake22) - Liverpool (Taka) 02.24 20:04 1 - 3  
Paris SG (Upcake22) - Real Madrid (Boulevard_P) 02.24 19:16 0 - 0  
Real Madrid (Boulevard_P) - Barcelona (Olle) 02.24 19:04 0 - 1  
Real Madrid (Boulevard_P) - Bayern Mün. (Chellovekk) 02.24 19:52 2 - 2  
Real Madrid (Boulevard_P) - Liverpool (Taka) 02.24 19:28 0 - 2  
Real Madrid (Boulevard_P) - Paris SG (Upcake22) 02.24 20:16 2 - 1  
Real Madrid (Orlovsky1) - Barcelona (Rus_1995_Lan) 02.24 14:16 1 - 4  
Real Madrid (Orlovsky1) - Bayern Mün. (Slezaintima) 02.24 13:40 1 - 4  
Real Madrid (Orlovsky1) - Liverpool (Dangerdim77) 02.24 15:04 3 - 2  
Real Madrid (Orlovsky1) - Paris SG (Nikkitta) 02.24 15:28 3 - 2  

E-Sport (FIFA, Battle Bundesliga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bayern München (Nazario) - Dortmund (Jkey) 02.24 10:40 2 - 1  
Bayern München (Nazario) - Leverkusen (Lion) 02.24 11:04 1 - 3  
Bayern München (Nazario) - Mönchengladbach (D1psen) 02.24 10:16 1 - 2  
Bayern München (Nazario) - RB Leipzig (Bombi1T0) 02.24 09:52 0 - 1  
Dortmund (Jkey) - Bayern München (Nazario) 02.24 09:40 1 - 0  
Dortmund (Jkey) - Leverkusen (Lion) 02.24 10:16 2 - 1  
Dortmund (Jkey) - Mönchengladbach (D1psen) 02.24 11:28 1 - 3  
Dortmund (Jkey) - RB Leipzig (Bombi1T0) 02.24 11:04 0 - 0  
Leverkusen (Lion) - Bayern München (Nazario) 02.24 10:04 0 - 0  
Leverkusen (Lion) - Dortmund (Jkey) 02.24 11:16 1 - 6  
Leverkusen (Lion) - Mönchengladbach (D1psen) 02.24 10:52 1 - 1  
Leverkusen (Lion) - RB Leipzig (Bombi1T0) 02.24 10:28 2 - 2  
Mönchengladbach (D1psen) - Bayern München (Nazario) 02.24 11:16 2 - 1  
Mönchengladbach (D1psen) - Dortmund (Jkey) 02.24 10:28 2 - 0  
Mönchengladbach (D1psen) - Leverkusen (Lion) 02.24 09:52 2 - 3  
Mönchengladbach (D1psen) - RB Leipzig (Bombi1T0) 02.24 10:40 1 - 3  
RB Leipzig (Bombi1T0) - Bayern München (Nazario) 02.24 10:52 2 - 0  
RB Leipzig (Bombi1T0) - Dortmund (Jkey) 02.24 10:04 0 - 1  
RB Leipzig (Bombi1T0) - Leverkusen (Lion) 02.24 11:28 3 - 0  
RB Leipzig (Bombi1T0) - Mönchengladbach (D1psen) 02.24 09:40 0 - 1  

E-Sport (FIFA, Battle Cis Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CSZKA Mo. (Dangerdim77) - Dinamo Kijev (Nikkitta) 02.24 11:30 1 - 4  
CSZKA Mo. (Dangerdim77) - Lok.Moszkva (Slezaintima) 02.24 12:42 1 - 5  
CSZKA Mo. (Dangerdim77) - Sahtar Don.(Rus_1995_Lan) 02.24 13:18 0 - 2  
CSZKA Mo. (Dangerdim77) - Szpartak Mo. (Orlovsky1) 02.24 11:54 5 - 1  
Dinamo Kijev (Nikkitta) - Lok.Moszkva (Slezaintima) 02.24 13:06 3 - 0  
Dinamo Kijev (Nikkitta) - Sahtar Don.(Rus_1995_Lan) 02.24 11:42 1 - 3  
Lok.Moszkva (Slezaintima) - CSZKA Mo. (Dangerdim77) 02.24 11:42 2 - 0  
Lok.Moszkva (Slezaintima) - Sahtar Don.(Rus_1995_Lan) 02.24 12:54 0 - 0  
Sahtar Don.(Rus_1995_Lan) - Dinamo Kijev (Nikkitta) 02.24 12:42 1 - 0  
Sahtar Don.(Rus_1995_Lan) - Lok.Moszkva (Slezaintima) 02.24 11:54 2 - 1  
Sahtar Don.(Rus_1995_Lan) - Szpartak Mo. (Orlovsky1) 02.24 13:06 6 - 2  
Szpartak Mo. (Orlovsky1) - CSZKA Mo. (Dangerdim77) 02.24 12:54 3 - 2  
Szpartak Mo. (Orlovsky1) - Dinamo Kijev (Nikkitta) 02.24 13:18 1 - 3  
Szpartak Mo. (Orlovsky1) - Lok.Moszkva (Slezaintima) 02.24 11:30 1 - 4  

E-Sport (FIFA, Battle EL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arsenal (Chellovekk) - Leicester (Upcake22) 02.24 17:18 1 - 1  
Arsenal (Chellovekk) - Leverkusen (Olle) 02.24 18:06 0 - 2  
Arsenal (Chellovekk) - Milan (Boulevard_Prosp.) 02.24 16:42 2 - 0  
Arsenal (Chellovekk) - Napoli (Taka) 02.24 17:30 1 - 2  
Leicester (Upcake22) - Arsenal (Chellovekk) 02.24 18:18 3 - 1  
Leicester (Upcake22) - Milan (Boulevard_Prosp.) 02.24 17:06 2 - 2  
Leicester (Upcake22) - Napoli (Taka) 02.24 17:54 1 - 0  
Leverkusen (Olle) - Arsenal (Chellovekk) 02.24 17:06 1 - 0  
Leverkusen (Olle) - Leicester (Upcake22) 02.24 17:30 0 - 1  
Leverkusen (Olle) - Milan (Boulevard_Prosp.) 02.24 17:54 0 - 0  
Leverkusen (Olle) - Napoli (Taka) 02.24 16:42 2 - 2  
Milan (Boulevard_Prosp.) - Arsenal (Chellovekk) 02.24 17:42 3 - 1  
Milan (Boulevard_Prosp.) - Leicester (Upcake22) 02.24 18:06 1 - 1  
Milan (Boulevard_Prosp.) - Leverkusen (Olle) 02.24 16:54 0 - 3  
Milan (Boulevard_Prosp.) - Napoli (Taka) 02.24 17:18 1 - 1  
Napoli (Taka) - Leicester (Upcake22) 02.24 16:54 3 - 1  
Napoli (Taka) - Leverkusen (Olle) 02.24 17:42 3 - 0  
Napoli (Taka) - Milan (Boulevard_Prosp.) 02.24 18:18 2 - 2  

E-Sport (FIFA, Battle FA Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arsenal (Hotshot) - Everton (Vrico) 02.24 19:34 0 - 2  
Arsenal (Hotshot) - Leicester (Arcos) 02.24 18:10 3 - 1  
Arsenal (Hotshot) - West Ham (Dm1trena) 02.24 19:58 1 - 0  
Arsenal (Hotshot) - Wolverhampton (Laikingd.) 02.24 18:46 0 - 1  
Everton (Vrico) - Arsenal (Hotshot) 02.24 18:34 0 - 1  
Everton (Vrico) - Leicester (Arcos) 02.24 19:22 3 - 0  
Everton (Vrico) - Wolverhampton (Laikingd.) 02.24 19:58 1 - 1  
Leicester (Arcos) - Arsenal (Hotshot) 02.24 19:10 0 - 1  
Leicester (Arcos) - Everton (Vrico) 02.24 18:22 0 - 0  
Leicester (Arcos) - West Ham (Dm1trena) 02.24 18:46 0 - 0  
Leicester (Arcos) - Wolverhampton (Laikingd.) 02.24 19:34 1 - 1  
West Ham (Dm1trena) - Arsenal (Hotshot) 02.24 18:58 0 - 2  
West Ham (Dm1trena) - Everton (Vrico) 02.24 19:10 2 - 1  
West Ham (Dm1trena) - Leicester (Arcos) 02.24 19:46 0 - 3  
Wolverhampton (Laikingd.) - Arsenal (Hotshot) 02.24 19:46 1 - 2  
Wolverhampton (Laikingd.) - Everton (Vrico) 02.24 18:58 0 - 0  
Wolverhampton (Laikingd.) - Leicester (Arcos) 02.24 18:34 2 - 1  
Wolverhampton (Laikingd.) - West Ham (Dm1trena) 02.24 19:22 1 - 4  

E-Sport (FIFA, Battle International)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belgium (Olle) - Brazil (Upcake22) 02.24 15:10 1 - 3  
Belgium (Olle) - France (Chellovekk) 02.24 14:46 1 - 3  
Belgium (Olle) - Germany (Boulevard_Pr.) 02.24 15:34 0 - 0  
Belgium (Olle) - Portugal (Taka) 02.24 14:22 2 - 1  
Brazil (Upcake22) - Belgium (Olle) 02.24 14:10 0 - 3  
Brazil (Upcake22) - France (Chellovekk) 02.24 15:58 1 - 0  
Brazil (Upcake22) - Germany (Boulevard_Pr.) 02.24 14:46 2 - 0  
Brazil (Upcake22) - Portugal (Taka) 02.24 15:34 1 - 1  
France (Chellovekk) - Belgium (Olle) 02.24 15:46 0 - 0  
France (Chellovekk) - Brazil (Upcake22) 02.24 14:58 2 - 2  
France (Chellovekk) - Germany (Boulevard_Pr.) 02.24 14:22 2 - 0  
France (Chellovekk) - Portugal (Taka) 02.24 15:10 2 - 1  
Germany (Boulevard_Pr.) - Belgium (Olle) 02.24 14:34 1 - 1  
Germany (Boulevard_Pr.) - Brazil (Upcake22) 02.24 15:46 0 - 1  
Germany (Boulevard_Pr.) - France (Chellovekk) 02.24 15:22 0 - 2  
Germany (Boulevard_Pr.) - Portugal (Taka) 02.24 14:58 4 - 3  
Portugal (Taka) - Belgium (Olle) 02.24 15:22 3 - 1  
Portugal (Taka) - Brazil (Upcake22) 02.24 14:34 0 - 1  
Portugal (Taka) - France (Chellovekk) 02.24 14:10 2 - 5  
Portugal (Taka) - Germany (Boulevard_Pr.) 02.24 15:58 1 - 3  

E-Sport (FIFA, Battle Premier League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chelsea (Dm1trena) - Liverpool (Arcos) 02.24 22:06 0 - 2  
Chelsea (Dm1trena) - Manchester City (Vrico) 02.24 21:30 1 - 0  
Chelsea (Dm1trena) - Manchester Utd. (Laikingdast) 02.24 20:42 0 - 4  
Chelsea (Dm1trena) - Tottenham (Hotshot) 02.24 21:18 3 - 2  
Chelsea (Nikkitta) - Liverpool (Orlovsky1) 02.24 07:48 2 - 4  
Chelsea (Nikkitta) - Man. City (Dangerdim77) 02.24 08:00 1 - 2  
Chelsea (Nikkitta) - Man. Utd. (Rus_1995_Lan) 02.24 07:12 4 - 1  
Chelsea (Nikkitta) - Tottenham (Slezaintima) 02.24 08:36 1 - 0  
Chelsea (Upcake22) - Liverpool (Chellovekk) 02.24 13:48 0 - 1  
Chelsea (Upcake22) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 02.24 12:36 1 - 4  
Chelsea (Upcake22) - Manchester City (Olle) 02.24 12:00 1 - 1  
Chelsea (Upcake22) - Tottenham (Taka) 02.24 13:24 2 - 2  
Liverpool (Arcos) - Chelsea (Dm1trena) 02.24 21:06 5 - 1  
Liverpool (Arcos) - Manchester City (Vrico) 02.24 20:42 2 - 0  
Liverpool (Arcos) - Manchester Utd. (Laikingdast) 02.24 21:54 1 - 0  
Liverpool (Arcos) - Tottenham (Hotshot) 02.24 21:30 3 - 0  
Liverpool (Chellovekk) - Chelsea (Upcake22) 02.24 12:48 2 - 0  
Liverpool (Chellovekk) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 02.24 12:12 1 - 1  
Liverpool (Chellovekk) - Manchester City (Olle) 02.24 13:36 2 - 1  
Liverpool (Chellovekk) - Tottenham (Taka) 02.24 13:00 3 - 1  
Liverpool (Orlovsky1) - Chelsea (Nikkitta) 02.24 08:48 2 - 2  
Liverpool (Orlovsky1) - Man. City (Dangerdim77) 02.24 08:24 4 - 1  
Liverpool (Orlovsky1) - Tottenham (Slezaintima) 02.24 07:00 3 - 3  
Man. City (Dangerdim77) - Chelsea (Nikkitta) 02.24 07:00 4 - 2  
Man. City (Dangerdim77) - Liverpool (Orlovsky1) 02.24 07:24 0 - 1  
Man. City (Dangerdim77) - Man. Utd. (Rus_1995_Lan) 02.24 08:48 0 - 0  
Man. City (Dangerdim77) - Tottenham (Slezaintima) 02.24 08:12 1 - 0  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Chelsea (Upcake22) 02.24 13:36 5 - 2  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Chellovekk) 02.24 13:12 2 - 3  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Manchester City (Olle) 02.24 12:24 1 - 2  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Tottenham (Taka) 02.24 12:48 0 - 1  
Man. Utd. (Rus_1995_Lan) - Chelsea (Nikkitta) 02.24 08:12 3 - 2  
Man. Utd. (Rus_1995_Lan) - Liverpool (Orlovsky1) 02.24 08:36 2 - 5  
Man. Utd. (Rus_1995_Lan) - Man. City (Dangerdim77) 02.24 07:48 2 - 2  
Man. Utd. (Rus_1995_Lan) - Tottenham (Slezaintima) 02.24 07:24 2 - 2  
Manchester City (Olle) - Chelsea (Upcake22) 02.24 13:00 0 - 0  
Manchester City (Olle) - Liverpool (Chellovekk) 02.24 12:36 3 - 1  
Manchester City (Olle) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 02.24 13:24 1 - 0  
Manchester City (Olle) - Tottenham (Taka) 02.24 12:12 1 - 1  
Manchester City (Vrico) - Chelsea (Dm1trena) 02.24 20:30 1 - 1  
Manchester City (Vrico) - Liverpool (Arcos) 02.24 21:42 1 - 1  
Manchester City (Vrico) - Manchester Utd. (Laikingdast) 02.24 22:18 2 - 2  
Manchester City (Vrico) - Tottenham (Hotshot) 02.24 20:54 0 - 2  
Manchester Utd. (Laikingd - Chelsea (Dm1trena) 02.24 21:42 2 - 0  
Manchester Utd. (Laikingd - Liverpool (Arcos) 02.24 20:54 2 - 0  
Manchester Utd. (Laikingd - Manchester City (Vrico) 02.24 21:18 0 - 3  
Manchester Utd. (Laikingd - Tottenham (Hotshot) 02.24 22:06 2 - 3  
Tottenham (Hotshot) - Chelsea (Dm1trena) 02.24 22:18 1 - 2  
Tottenham (Hotshot) - Liverpool (Arcos) 02.24 20:30 1 - 1  
Tottenham (Hotshot) - Manchester City (Vrico) 02.24 21:54 0 - 2  
Tottenham (Hotshot) - Manchester Utd. (Laikingdast) 02.24 21:06 1 - 1  
Tottenham (Slezaintima) - Liverpool (Orlovsky1) 02.24 08:00 2 - 1  
Tottenham (Slezaintima) - Man. City (Dangerdim77) 02.24 07:12 0 - 2  
Tottenham (Slezaintima) - Man. Utd. (Rus_1995_Lan) 02.24 08:24 0 - 0  
Tottenham (Taka) - Chelsea (Upcake22) 02.24 12:24 1 - 1  
Tottenham (Taka) - Liverpool (Chellovekk) 02.24 12:00 1 - 1  
Tottenham (Taka) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 02.24 13:48 0 - 3  
Tottenham (Taka) - Manchester City (Olle) 02.24 13:12 1 - 0  

E-Sport (FIFA, Battle Serie A)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atalanta (Bombi1t0) - Internazionale (Jkey) 02.24 07:54    
Atalanta (Bombi1t0) - Lazio (D1psen) 02.24 09:30 1 - 1  
Atalanta (Bombi1t0) - Milan (Lion) 02.24 09:18 1 - 0  
Atalanta (Bombi1t0) - Napoli (Nazario) 02.24 08:42 1 - 1  
Internazionale (Jkey) - Atalanta (Bombi1t0) 02.24 08:54 1 - 1  
Internazionale (Jkey) - Lazio (D1psen) 02.24 09:18 1 - 3  
Internazionale (Jkey) - Milan (Lion) 02.24 08:06 5 - 1  
Internazionale (Jkey) - Napoli (Nazario) 02.24 07:30 1 - 2  
Lazio (D1psen) - Atalanta (Bombi1t0) 02.24 08:30 1 - 2  
Lazio (D1psen) - Internazionale (Jkey) 02.24 08:18 1 - 2  
Lazio (D1psen) - Napoli (Nazario) 02.24 09:06 5 - 0  
Milan (Lion) - Atalanta (Bombi1t0) 02.24 08:18 2 - 3  
Milan (Lion) - Internazionale (Jkey) 02.24 09:06 1 - 1  
Milan (Lion) - Lazio (D1psen) 02.24 08:42 5 - 4  
Milan (Lion) - Napoli (Nazario) 02.24 07:54 4 - 0  
Napoli (Nazario) - Internazionale (Jkey) 02.24 08:30 0 - 0  
Napoli (Nazario) - Lazio (D1psen) 02.24 08:06 1 - 4  
Napoli (Nazario) - Milan (Lion) 02.24 08:54 1 - 4  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 02.24 12:20 5 - 3  
Austria (Kot) - Ecuador (Apollo) 02.24 10:20 3 - 3  
Austria (Kot) - Germany (General) 02.24 11:20 2 - 3  
Austria (Kot) - Mexico (Moebius) 02.24 13:20 2 - 2  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 02.24 05:00 1 - 3  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 02.24 06:20 4 - 2  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 02.24 09:00 3 - 0  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 02.24 08:00 2 - 2  
Austria (Kot) - Spain (Reaper) 02.24 07:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 02.24 07:20 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Ecuador (Apollo) 02.24 13:00 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 02.24 14:00 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Mexico (Moebius) 02.24 08:20 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 02.24 09:20 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 02.24 12:00 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 02.24 06:20 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Romania (Andre) 02.24 05:20 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Spain (Reaper) 02.24 11:20 1 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 02.24 20:20 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Colombia (Gorilla) 02.24 03:00 4 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Czech Republic (Koko) 02.24 19:00 3 - 1  
Cameroon (Cobra4) - England (Zeus) 02.24 00:20 1 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Greece (Sarafou) 02.24 00:40 0 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Ireland (Panica) 02.24 23:00 3 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 02.24 04:00 1 - 1  
Cameroon (Cobra4) - United States (CaptainX) 02.24 21:20 2 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Uruguay (Billiot) 02.24 01:40 2 - 0  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 02.24 02:40 0 - 3  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 02.24 01:00 2 - 1  
Chile (Poli) - Czech Republic (Koko) 02.24 22:00 3 - 0  
Chile (Poli) - England (Zeus) 02.24 23:00 1 - 3  
Chile (Poli) - Greece (Sarafou) 02.24 20:00 4 - 1  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 02.24 21:00 0 - 2  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 02.24 01:40 0 - 3  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 02.24 03:40 3 - 2  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 02.24 19:00 2 - 4  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Cobra4) 02.24 20:00 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 02.24 23:20 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 02.24 01:40 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - England (Zeus) 02.24 22:00 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 02.24 03:40 0 - 4  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 02.24 02:20 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Russia (Gosas) 02.24 21:00 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 02.24 19:00 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 02.24 23:40 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Cameroon (Cobra4) 02.24 03:20    
Czech Republic (Koko) - Chile (Poli) 02.24 00:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 02.24 21:20 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 02.24 21:00 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 02.24 18:40 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 02.24 19:40 0 - 0  
Czech Republic (Koko) - Russia (Gosas) 02.24 02:20 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 02.24 22:20 0 - 2  
Ecuador (Apollo) - Austria (Kot) 02.24 09:20 3 - 4  
Ecuador (Apollo) - Belgium (Tommy) 02.24 06:40 1 - 4  
Ecuador (Apollo) - Germany (General) 02.24 07:40 3 - 3  
Ecuador (Apollo) - Mexico (Moebius) 02.24 05:20 2 - 4  
Ecuador (Apollo) - Netherlands (Aibothard) 02.24 10:40 1 - 1  
Ecuador (Apollo) - Poland (Johnybegood) 02.24 14:20 2 - 2  
Ecuador (Apollo) - Portugal (Cliff) 02.24 11:00 2 - 4  
Ecuador (Apollo) - Romania (Andre) 02.24 12:00 2 - 2  
Ecuador (Apollo) - Spain (Reaper) 02.24 13:20 5 - 4  
England (Zeus) - Cameroon (Cobra4) 02.24 22:40 1 - 4  
England (Zeus) - Colombia (Gorilla) 02.24 00:40 3 - 1  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 02.24 02:00 1 - 0  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 02.24 21:20 1 - 0  
England (Zeus) - Ireland (Panica) 02.24 04:00 3 - 2  
England (Zeus) - Russia (Gosas) 02.24 03:00 2 - 2  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 02.24 20:20 1 - 1  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 02.24 19:20 1 - 0  
Germany (General) - Austria (Kot) 02.24 08:40 1 - 3  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 02.24 05:40 3 - 2  
Germany (General) - Ecuador (Apollo) 02.24 11:40 5 - 2  
Germany (General) - Mexico (Moebius) 02.24 09:40 1 - 1  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 02.24 13:00 4 - 4  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 02.24 10:40 1 - 3  
Germany (General) - Portugal (Cliff) 02.24 08:00 2 - 2  
Germany (General) - Romania (Andre) 02.24 13:40 1 - 4  
Germany (General) - Spain (Reaper) 02.24 14:40 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Cameroon (Cobra4) 02.24 22:20 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 02.24 03:20    
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 02.24 19:20 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 02.24 04:20 0 - 3  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 02.24 01:20 1 - 3  
Greece (Sarafou) - Ireland (Panica) 02.24 00:20 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Russia (Gosas) 02.24 23:20 1 - 3  
Greece (Sarafou) - United States (CaptainX) 02.24 02:20 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 02.24 20:20 1 - 3  
Ireland (Panica) - Cameroon (Cobra4) 02.24 00:00 1 - 1  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 02.24 02:00 1 - 3  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 02.24 20:40 3 - 3  
Ireland (Panica) - Czech Republic (Koko) 02.24 03:00 1 - 1  
Ireland (Panica) - England (Zeus) 02.24 18:40 2 - 2  
Ireland (Panica) - Greece (Sarafou) 02.24 22:40 2 - 1  
Ireland (Panica) - Russia (Gosas) 02.24 20:00 3 - 0  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 02.24 01:00 2 - 3  
Ireland (Panica) - Uruguay (Billiot) 02.24 21:40 2 - 0  
Mexico (Moebius) - Austria (Kot) 02.24 06:00 1 - 1  
Mexico (Moebius) - Belgium (Tommy) 02.24 11:00 3 - 3  
Mexico (Moebius) - Ecuador (Apollo) 02.24 13:40 2 - 2  
Mexico (Moebius) - Germany (General) 02.24 10:00 1 - 1  
Mexico (Moebius) - Netherlands (Aibothard) 02.24 07:20 2 - 3  
Mexico (Moebius) - Poland (Johnybegood) 02.24 12:40 1 - 1  
Mexico (Moebius) - Portugal (Cliff) 02.24 05:00 2 - 1  
Mexico (Moebius) - Romania (Andre) 02.24 08:40 1 - 1  
Mexico (Moebius) - Spain (Reaper) 02.24 07:40 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 02.24 14:20 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 02.24 10:00 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Ecuador (Apollo) 02.24 09:00 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 02.24 06:40 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Mexico (Moebius) 02.24 12:20 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 02.24 13:20 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 02.24 07:40 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Romania (Andre) 02.24 05:40 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Spain (Reaper) 02.24 11:00 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 02.24 14:40 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 02.24 08:00 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - Ecuador (Apollo) 02.24 05:00 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 02.24 09:00 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Mexico (Moebius) 02.24 07:00 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 02.24 06:00 4 - 3  
Poland (Johnybegood) - Portugal (Cliff) 02.24 10:20 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 02.24 11:20 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Spain (Reaper) 02.24 12:20 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Austria (Kot) 02.24 10:40 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 02.24 13:40 3 - 3  
Portugal (Cliff) - Ecuador (Apollo) 02.24 08:40 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Germany (General) 02.24 12:40 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Mexico (Moebius) 02.24 14:40 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 02.24 11:40 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Poland (Johnybegood) 02.24 09:40 4 - 4  
Portugal (Cliff) - Romania (Andre) 02.24 06:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 02.24 05:40 3 - 2  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 02.24 11:40 3 - 3  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 02.24 14:20 1 - 4  
Romania (Andre) - Ecuador (Apollo) 02.24 07:00 4 - 1  
Romania (Andre) - Germany (General) 02.24 06:00 2 - 3  
Romania (Andre) - Mexico (Moebius) 02.24 10:20 2 - 2  
Romania (Andre) - Netherlands (Aibothard) 02.24 14:00 2 - 3  
Romania (Andre) - Poland (Johnybegood) 02.24 08:20 0 - 2  
Romania (Andre) - Portugal (Cliff) 02.24 13:00 4 - 2  
Romania (Andre) - Spain (Reaper) 02.24 09:20 4 - 1  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 02.24 18:40 0 - 2  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 02.24 21:40 3 - 1  
Russia (Gosas) - Colombia (Gorilla) 02.24 02:00 3 - 0  
Russia (Gosas) - Czech Republic (Koko) 02.24 20:40 1 - 0  
Russia (Gosas) - England (Zeus) 02.24 19:40 2 - 3  
Russia (Gosas) - Greece (Sarafou) 02.24 00:00 2 - 1  
Russia (Gosas) - Ireland (Panica) 02.24 04:20 3 - 0  
Russia (Gosas) - United States (CaptainX) 02.24 22:40 1 - 3  
Russia (Gosas) - Uruguay (Billiot) 02.24 01:00 4 - 2  
Spain (Reaper) - Austria (Kot) 02.24 12:40 0 - 2  
Spain (Reaper) - Belgium (Tommy) 02.24 09:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Ecuador (Apollo) 02.24 06:20 4 - 3  
Spain (Reaper) - Germany (General) 02.24 05:20 1 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Moebius) 02.24 12:00 0 - 4  
Spain (Reaper) - Netherlands (Aibothard) 02.24 08:20 0 - 1  
Spain (Reaper) - Poland (Johnybegood) 02.24 07:20 3 - 2  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 02.24 14:00 2 - 3  
Spain (Reaper) - Romania (Andre) 02.24 10:00 4 - 4  
United States (CaptainX) - Cameroon (Cobra4) 02.24 01:20 1 - 4  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 02.24 19:20 1 - 3  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 02.24 04:20 2 - 1  
United States (CaptainX) - England (Zeus) 02.24 02:40 1 - 4  
United States (CaptainX) - Greece (Sarafou) 02.24 21:40 5 - 2  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 02.24 22:20 3 - 3  
United States (CaptainX) - Russia (Gosas) 02.24 00:20 0 - 4  
United States (CaptainX) - Uruguay (Billiot) 02.24 03:20    
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Cobra4) 02.24 20:40 3 - 0  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 02.24 04:00 4 - 2  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 02.24 23:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 02.24 00:00 4 - 2  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 02.24 03:40 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 02.24 02:40 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ireland (Panica) 02.24 01:20 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Russia (Gosas) 02.24 22:00 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - United States (CaptainX) 02.24 19:40 1 - 3  

E-Sport (FIFA, International B)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Argentina (Rus_1995_Lan) - England (Nikkitta) 02.24 10:22 1 - 1  
Argentina (Rus_1995_Lan) - Italy (Orlovsky1) 02.24 10:46 4 - 2  
Argentina (Rus_1995_Lan) - Netherlands (Dangerdim77) 02.24 09:58 0 - 0  
Argentina (Rus_1995_Lan) - Spain (Slezaintima) 02.24 09:34 2 - 3  
England (Nikkitta) - Argentina (Rus_1995_Lan) 02.24 09:22 3 - 1  
England (Nikkitta) - Italy (Orlovsky1) 02.24 09:58 1 - 1  
England (Nikkitta) - Netherlands (Dangerdim77) 02.24 10:10 0 - 1  
England (Nikkitta) - Spain (Slezaintima) 02.24 10:46 4 - 0  
Italy (Orlovsky1) - Argentina (Rus_1995_Lan) 02.24 09:46 2 - 5  
Italy (Orlovsky1) - England (Nikkitta) 02.24 10:58 0 - 3  
Italy (Orlovsky1) - Netherlands (Dangerdim77) 02.24 10:34 2 - 3  
Italy (Orlovsky1) - Spain (Slezaintima) 02.24 09:10 3 - 2  
Netherlands (Dangerdim77) - Argentina (Rus_1995_Lan) 02.24 10:58 2 - 0  
Netherlands (Dangerdim77) - England (Nikkitta) 02.24 09:10 0 - 0  
Netherlands (Dangerdim77) - Italy (Orlovsky1) 02.24 09:34 5 - 3  
Netherlands (Dangerdim77) - Spain (Slezaintima) 02.24 10:22 3 - 0  
Spain (Slezaintima) - Argentina (Rus_1995_Lan) 02.24 10:34 1 - 3  
Spain (Slezaintima) - England (Nikkitta) 02.24 09:46 2 - 3  
Spain (Slezaintima) - Italy (Orlovsky1) 02.24 10:10 1 - 4  
Spain (Slezaintima) - Netherlands (Dangerdim77) 02.24 09:22 4 - 0  

E-Sport (FIFA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ATD Abeldos United - Meg Megapolice 02.24 07:45 3 - 1  
Bluemountstate - ATD Abeldos United 02.24 09:50 0 - 5  
Cfi Confession - Milan (Ab Ovo) 02.24 14:45 0 - 0  
Cfi Confession - NFC Rattata 522 02.24 15:35 1 - 1  
Fin Fints - Cfi Confession 02.24 16:50 0 - 1  
Fin Fints - NFC Rattata 522 02.24 18:30 2 - 1  
Meg Megapolice - Bluemountstate 02.24 09:00 3 - 2  
Meg Megapolice - Nht Newton Heath 02.24 11:05 1 - 4  
Milan (Ab Ovo) - Fin Fints 02.24 16:00 1 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Own Owned 02.24 18:05 4 - 2  
NFC Rattata 522 - Milan (Ab Ovo) 02.24 17:15 2 - 2  
NFC Rattata 522 - Own Owned 02.24 16:25 2 - 1  
Nht Newton Heath - ATD Abeldos United 02.24 10:40 4 - 0  
Nht Newton Heath - Bluemountstate 02.24 08:10 2 - 0  
Own Owned - Cfi Confession 02.24 17:40 4 - 1  
Own Owned - Fin Fints 02.24 15:10 1 - 1  

E-Sport (LOL, CBLOL Academy Split 1)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Flamengo Academy - Kabum! Academy 02.24 01:00 1 - 0  
Furia Academy - Pain Academy 02.24 21:00 1 - 0  
Kabum! Academy - Rensga Academy 02.24 23:00 0 - 1  
Rensga Academy - Vorax Academy 02.24 00:00 0 - 1  
Vorax Academy - Loud Academy 02.24 22:00 1 - 0  

E-Sport (LOL, LFL, Spring Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gameward - Solary 02.24 18:55 0 - 1  
Karmine Corp - Misfits Premier 02.24 21:00 1 - 0  
Team Ldlc - Gamersorigin 02.24 22:00 1 - 0  
Team Mces - Izidream 02.24 18:00 1 - 0  
Vitality Bee - Team Bds 02.24 20:00 1 - 0  

E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Team WE - Estar Gaming 02.24 12:50 2 - 0  
TT Gaming - Rare Atom 02.24 10:00 1 - 2  

E-Sport (LOL, LPLOL, Spring Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Karma Clan Esports - For The Win Esports 02.24 00:00 0 - 1  

E-Sport (LOL, Ultraliga Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ago Rogue - 7More7 Pompa Team 02.24 18:15 1 - 0  
Devils.one - K1CK 02.24 20:30 1 - 0  
Team Esca Gaming - Gentlemens Gaming 02.24 17:25 1 - 0  

E-Sport (LOL,PG Nationals Spring Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Axolotl - Samsung Morning Stars 02.24 20:00 0 - 1  
Cyberground Gaming - Macko Esports 02.24 19:00 0 - 1  
Outplayed - Mkers 02.24 22:00 0 - 1  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brooklyn (Bumblebee) - LA Clippers (Miller) 02.24 08:48 73 - 52  
Brooklyn (Bumblebee) - LA Lakers (Kub_07) 02.24 10:00 59 - 45  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Sultan) 02.24 09:24 69 - 61  
LA Clippers (Miller) - Brooklyn (Bumblebee) 02.24 07:00 60 - 72  
LA Clippers (Miller) - Milwaukee (Sultan) 02.24 08:12 59 - 67  
LA Lakers (Kub_07) - Brooklyn (Bumblebee) 02.24 08:12 43 - 59  
LA Lakers (Kub_07) - LA Clippers (Miller) 02.24 07:36 38 - 41  
LA Lakers (Kub_07) - Milwaukee (Sultan) 02.24 08:48 50 - 55  
Milwaukee (Sultan) - Brooklyn (Bumblebee) 02.24 07:36 68 - 76  
Milwaukee (Sultan) - LA Lakers (Kub_07) 02.24 07:00 52 - 44  

E-Sport (NBA, Eastern Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (88Fireburn) - Philadelphia (Bumblebee) 02.24 16:54 41 - 60  
Brooklyn (Aphex) - Atlanta (88Fireburn) 02.24 15:42 50 - 47  
Brooklyn (Aphex) - Milwaukee (Asap) 02.24 15:06 50 - 47  
Brooklyn (Aphex) - Philadelphia (Bumblebee) 02.24 16:18 54 - 72  
Milwaukee (Asap) - Atlanta (88Fireburn) 02.24 14:30 41 - 53  
Philadelphia (Bumblebee) - Milwaukee (Asap) 02.24 17:30 64 - 42  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Charlotte (mcdonals999) - New York (daniil_1509) 02.24 14:40 48 - 52  
Charlotte (mcdonals999) - Oklahoma C. (Answer2208) 02.24 16:25 52 - 54  
Detroit (nikitos349) - Charlotte (mcdonals999) 02.24 14:05 49 - 53  
Houston (Sm1T1Q) - San Antonio (staryy23) 02.24 10:50 71 - 64  
Houston (Sm1T1Q) - Utah (nikitos349) 02.24 08:30 55 - 75  
Memphis (BFT360) - New Orleans (jordan1234) 02.24 06:25 57 - 46  
Memphis (megasnake4) - Phoenix (Rom1pr) 02.24 17:00 65 - 63  
Miami (broccolicabbage0) - Houston (Sm1T1Q) 02.24 09:40 69 - 60  
Miami (broccolicabbage0) - Utah (nikitos349) 02.24 11:25 60 - 67  
New York (daniil_1509) - Detroit (nikitos349) 02.24 15:50 58 - 78  
New York (daniil_1509) - Oklahoma City (Answer2208) 02.24 13:30 54 - 66  
Oklahoma City (Answer2208) - Detroit (nikitos349) 02.24 15:15 67 - 69  
Sacramento (broccolicab.) - Phoenix (Jimmy_Walker13) 02.24 05:50 61 - 56  
San Antonio (groma_07) - New York (KingLeonAnd1) 02.24 17:35 51 - 42  
San Antonio (staryy23) - Miami (broccolicabbage0) 02.24 09:05 48 - 66  
Utah (nikitos349) - San Antonio (staryy23) 02.24 10:15 72 - 56  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Bumblebee) - LA Clippers (Kub_07) 02.24 14:00 58 - 39  
Dallas (Bumblebee) - LA Lakers (Sultan) 02.24 13:24 73 - 65  
Dallas (Bumblebee) - Portland (Miller) 02.24 12:48 59 - 62  
Dallas (Tranquil) - LA Clippers (Kodas) 02.24 22:00 50 - 35  
Dallas (Tranquil) - Portland (Asap) 02.24 22:36 44 - 43  
LA Clippers (Kub_07) - Portland (Miller) 02.24 11:36 45 - 55  
LA Lakers (Sultan) - LA Clippers (Kub_07) 02.24 11:00 58 - 45  
Portland (Miller) - LA Lakers (Sultan) 02.24 12:12 45 - 37  

E-Sport (SC2, IEM XI - Shanghai, Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Astrea - Dream 02.24 17:10 1 - 2  
Astrea - Zest 02.24 15:00 2 - 1  
Dream - HeRoMaRinE 02.24 18:10 1 - 2  
Dream - Reynor 02.24 15:00 0 - 2  
HeRoMaRinE - Astrea 02.24 16:00 2 - 0  
HeRoMaRinE - Reynor 02.24 17:10 1 - 2  
Reynor - Astrea 02.24 18:55 2 - 1  
Reynor - Zest 02.24 18:10 0 - 2  
Trap - Astrea 02.24 18:10 1 - 2  
Trap - Dream 02.24 18:55 2 - 1  
Trap - HeRoMaRinE 02.24 15:00 1 - 2  
Trap - Reynor 02.24 16:00 1 - 2  
Trap - Zest 02.24 17:10 1 - 2  
Zest - Dream 02.24 16:00 2 - 0  
Zest - HeRoMaRinE 02.24 18:55 2 - 0  

Floorball (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Liberec - Pardubice 02.24 20:00 9 - 7  

Floorball (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Indians Espoo - Classic Tampere 02.24 17:30 5 - 9  

Floorball (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Pixbo Wallenstam - Linköping 02.24 19:30 10 - 1  

Floorball (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Karlstad - Lund 02.24 18:30 9 - 4  

Futsal (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chrudim - FTZS Liberec 02.24 19:00 8 - 2  
Dynamo Ceske Budejovice - Ceska Lipa 02.24 19:00 3 - 2  
Interobal Plzen - Sparta Praha 02.24 20:10 5 - 1  

Futsal (Orosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Uhta - Novaja Gener. Sziktivkar 02.24 17:00 0 - 2  

Futsal (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Portimonense - Benfica 02.24 20:30 3 - 3  
Sporting CP - Candoso 02.24 19:00 6 - 3  

Jégkorong (AHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rockford - Cleveland 02.24 01:00 3 - 2  
Stockton - Toronto Marlies 02.24 02:00 1 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 02.24 23:00 4 - 2  

Jégkorong (Cseh 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Havirov - Frydek-Mistek 02.24 17:00 1 - 4  
Jihlava - Slavia Trebic 02.24 17:30 3 - 3  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi 02.24 18:00 9 - 2  
Kolin - Poruba 02.24 18:00 4 - 4  
Litomerice - Slavia Praha 02.24 17:00 7 - 4  
Sumperk - Sokolov 02.24 18:00 0 - 5  
Vrchlabi - Kadan 02.24 16:00 7 - 4  
Vsetin - Prostejov 02.24 17:30 5 - 1  
Zubr Prerov - Benatky nad Jizerou 02.24 16:00 2 - 0  

Jégkorong (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Plzen - Liberec 02.24 16:30 3 - 3  

Jégkorong (ECHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kansas City Mavericks - Wichita Thunder 02.24 02:05 3 - 3  

Jégkorong (Erste Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brassó - Gyergyói HK 02.24 17:30 3 - 3  
Fehérvári Titánok - Vasas 02.24 18:30 2 - 5  

Jégkorong (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
HIFK - Lukko 02.24 17:30 1 - 0  
SaiPa - Lahti Pelicans 02.24 17:30 2 - 2  
Tappara - JYP 02.24 17:30 2 - 2  
Turku PS - Kärpät 02.24 17:30 3 - 4  
Ässät - Kalpa 02.24 17:30 3 - 3  

Jégkorong (Kazah bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gornyak Rudnyij - Bejbarisz Atirau 02.24 12:00 3 - 5  
Nomad - Jertisz Pavlodar 02.24 08:00 5 - 2  

Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
GKS Katowice - Unia Oswiecim (1.m.) 02.24 18:00 0 - 8  
GKS Tychy - Sanok (2.m.) 02.24 18:00 3 - 1  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ (1.m.) 02.24 18:00 2 - 0  
Torun - Comarch Cracovia (2.m.) 02.24 18:30 0 - 2  

Jégkorong (Lett bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinaburga Daugavpils - HS Riga 02.24 18:00 3 - 3  
Mogo Riga - Zemgale/LLU 02.24 18:15 0 - 2  

Jégkorong (MHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belije Medvegyi Cseljab. - Szarmati Orenburg 02.24 14:00 3 - 4  
Dinamo Moszkva 2 - SZKA-1946 02.24 17:00 3 - 6  
Dinamo Riga 2 - Almaz Cserepovec 02.24 17:30 1 - 4  

Jégkorong (NHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Columbus - Chicago 02.24 01:00 5 - 5  
Detroit - Nashville 02.24 01:30 0 - 2  
Florida - Dallas 02.24 23:00 0 - 3  
New Jersey - Buffalo 02.24 01:00 1 - 4  
Ottawa - Montreal 02.24 01:00 4 - 4  
Tampa Bay - Carolina 02.24 23:00 3 - 0  
Vancouver - Edmonton 02.24 04:00 3 - 4  
Washington - Pittsburgh 02.24 01:00 2 - 2  

Jégkorong (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Köln - Krefeld 02.24 20:30 4 - 4  
Nürnberg - Mannheim 02.24 18:30 3 - 4  

Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bratislava Capitals - Dornbirn (Helyszín: Dornbirn) 02.24 19:15 3 - 3  

Jégkorong (QMJHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cape Breton Eagles - Halifax Mooseheads 02.24 00:00 3 - 3  

Jégkorong (Svájci 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Biasca Ticino - Langenthal 02.24 19:30 1 - 3  
Kloten - Visp 02.24 19:45 5 - 4  
Olten - Winterthur 02.24 19:45 9 - 2  
Sierre - GCK Lions 02.24 20:00 7 - 2  
Thurgau - Ajoie 02.24 20:00 3 - 4  
Zug 2 - Chaux-de-Fonds 02.24 19:45 2 - 3  

Jégkorong (Svéd 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AIK - Timra 02.24 19:00 0 - 8  
Almtuna - Västeras 02.24 19:00 1 - 3  
Kristianstad - Björklöven 02.24 19:00 0 - 6  
MODO - Mora 02.24 18:00 6 - 6  
Södertälje - Tingsryd 02.24 19:00 3 - 1  
Västervik - Karlskoga 02.24 19:00 6 - 3  

Jégkorong (Szlovák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Levice - Humenne 02.24 17:00 4 - 1  
Povazska Bystrica - Trnava 02.24 18:00 3 - 4  
Skalica - Dubnica 02.24 17:00 4 - 5  
Spisska Nova Ves - Topolcany 02.24 17:00 1 - 1  
Zilina - Martin 02.24 17:30 2 - 1  

Kerékpár (UAE Tour, 4. szakasz)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Dekker - E. Viviani 02.24 08:45 1 - 0  
G. Nizzolo - C. Bol 02.24 08:45 1 - 0  
P. Ackerman - F. Gaviria 02.24 08:45 1 - 0  
P. Bauhaus - M. Moschetti 02.24 08:45 0 - 1  
Sam Bennett - C. Ewan 02.24 08:45 1 - 0  
UAE Tour 2021, 4. szakasz 02.24 11:30    

Kosárlabda (ABA Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana 02.24 20:00 88 - 95  

Kosárlabda (Balkán Liga, F csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
TFT Szkopje - Beroe Stara Zagora 02.24 19:00 83 - 87  

Kosárlabda (Brazil bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Pinheiros - BC Brasilia 02.24 21:00 52 - 97  
Unifacisa - Caxias do Sul 02.24 18:00 88 - 83  

Kosárlabda (Brit Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Surrey - London Lions 02.24 19:00 97 - 98  

Kosárlabda (Ciprusi bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 02.24 16:00 78 - 71  

Kosárlabda (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aarhus Bears - Bakken Aarhus 02.24 18:30 77 - 114  

Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 02.24 11:00 99 - 96  

Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 02.24 11:00 64 - 86  

Kosárlabda (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KTP Kotka - Kauhajoen Karhu 02.24 17:30 71 - 96  
Lahti - Kouvot Kouvola 02.24 17:30 99 - 82  
Tampere Pyrintö - Nokia 02.24 17:30 103 - 93  

Kosárlabda (Francia bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bourges - Tarbes 02.24 20:00 83 - 48  
Charnay-les-Macon - Villeneuve d'Ascq Lille 02.24 20:00 76 - 55  
Flammes Carolo Ardennes - Roche Vendee 02.24 20:00 59 - 68  
St-Amand Hainaut - Lattes Montpellier 02.24 19:00 52 - 71  

Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Breidablik - KR Reykjavik 02.24 20:15 74 - 49  
Fjölnir - Keflavik 02.24 19:15 85 - 86  
Valur Reykjavik - Haukar 02.24 21:15 79 - 64  

Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bydgoszcz - Gorzow 02.24 17:00 77 - 68  
Poznan - Lublin 02.24 18:30 87 - 72  

Kosárlabda (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lietkabelis Panevezys - Alytaus Dzukija 02.24 17:15 93 - 85  

Kosárlabda (Magyar Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cegléd - PEAC-Pécs 02.24 13:00 52 - 53  
Győr - Diósgyőr 02.24 15:30 71 - 74  
Ludovika-Csata - Sopron 02.24 20:30 53 - 88  
TFSE-MTK - Szekszárd 02.24 18:00 75 - 75  

Kosárlabda (NBA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brooklyn - Sacramento 02.24 01:30 127 - 118  
Cleveland - Atlanta 02.24 01:00 112 - 111  
Dallas - Boston 02.24 01:30 110 - 107  
Denver - Portland 02.24 04:00 111 - 106  
LA Clippers - Washington 02.24 04:00 135 - 116  
Milwaukee - Minnesota 02.24 02:00 139 - 112  
New York - Golden State 02.24 01:30 106 - 114  
Orlando - Detroit 02.24 01:00 93 - 105  
Toronto - Philadelphia 02.24 01:30 102 - 109  

Kosárlabda (Német 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bremerhaven - Jena 02.24 19:30 79 - 89  
Heidelberg - Hagen 02.24 19:30 85 - 84  
Leverkusen - Artland 02.24 19:30 92 - 89  
Nürnberg - Paderborn 02.24 18:00 75 - 75, h.u. 89 - 83  

Kosárlabda (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
S. Oliver Würzburg - Giessen 02.24 19:00 101 - 82  

Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Pistoia - Napoli 02.24 18:00 51 - 65  

Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Assigeco Piacenza - Tortona 02.24 20:30 68 - 75  
Bergamo - Urania Milano 02.24 20:30 85 - 55  
Mantova - Casale Monferrato 02.24 18:00 90 - 63  

Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Magnolia Campobasso - Famila Schio 02.24 18:00 63 - 68  
PB63 Battipaglia - Vigarano 02.24 18:30 91 - 88  

Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Qazeres Extremadura - Estudiantes 02.24 20:00 56 - 59  
Valencia - Girona 02.24 19:30 58 - 55  

Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hogsbo - Uppsala 02.24 19:00 83 - 61  

Kosárlabda (Szerb bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sloboda Uzice - Vojvodina 02.24 18:00 67 - 68  

Krikett (Dél-afrikai CSA T20 Challenge)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Titans - Warriors 02.24 09:00 0 - 1  

Krikett (Pakisztáni Szuperliga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Karachi Kings - Islamabad Utd. 02.24 15:00 0 - 1  

Kézilabda (BL, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Breszt Meskov - Porto 02.24 18:45    
Elverum - Vardar Szkopje 02.24 18:45 32 - 35  

Kézilabda (BL, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Celje - Barcelona 02.24 20:45 29 - 32  

Kézilabda (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KP Brno - Koprivnice 02.24 18:00 34 - 30  
Zubri - Nove Veseli 02.24 19:00 25 - 25  

Kézilabda (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Holstebro - Skjern 02.24 20:30 38 - 30  
Lemvig - Ringsted 02.24 18:30 27 - 23  

Kézilabda (Dán bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Herning-Ikast - Ajax Köbenhavn 02.24 19:00 27 - 23  
Horsens - Randers 02.24 18:30 24 - 29  
Skanderborg - Nyköbing F. 02.24 19:30 27 - 35  
Vendsyssel - Viborg 02.24 19:30 24 - 30  

Kézilabda (EL, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Toulouse - Csehovszkije Medvegyi 02.24 17:00 29 - 32  

Kézilabda (EL, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nimes - Füchse Berlin 02.24 18:45 22 - 24  

Kézilabda (EL, D csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Trebnje - GOG 02.24 17:00 27 - 30  

Kézilabda (Francia Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chambray Touraine - Brest 02.24 19:00 31 - 32  
Merignac - Nice 02.24 19:00 28 - 28  
Metz - Issy Paris 02.24 20:00 30 - 22  

Kézilabda (Izraeli bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nes Tziona - Hapoel Kiryat Ono 02.24 19:00 28 - 27  

Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jaroslaw - Piotrcovia Piotrkow 02.24 17:00 25 - 25  

Kézilabda (Magyar Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Balatonfüred - Budakalász 02.24 18:00 35 - 22  

Kézilabda (MOL Liga, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
DAC - Zlín 02.24 18:00 32 - 28  

Kézilabda (NB I, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kisvárda - Boglári Akadémia 02.24 18:00 29 - 27  
Mosonmagyaróvár - Győr 02.24 18:30 20 - 33  
MTK - FTC 02.24 18:30 25 - 34  
Vác - Debrecen 02.24 18:00 32 - 28  
Érd - Siófok 02.24 16:00 32 - 37  

Kézilabda (Német 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Elbflorenz - Aue 02.24 19:30 21 - 29  

Kézilabda (Román bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dunarea Braila - Univ. Cluj 02.24 14:45 30 - 24  
Slatina - Mioveni 02.24 09:15 25 - 22  
Zalau - Prahova Ploiesti 02.24 12:00 22 - 16  

Kézilabda (Spanyol bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Quabit Guadalajara - Huesca 02.24 20:00 30 - 31  

Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, B csop)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cordoba - Remudas Gran Canaria 02.24 20:00 26 - 29  

Kézilabda (Svéd 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hammarby - AIK Stockholm 02.24 19:00 33 - 22  
Kungalv - Kärra 02.24 19:00 29 - 22  

Kézilabda (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Malmö - Hallby 02.24 19:00 33 - 26  
Ystad IF - Skövde 02.24 19:00 30 - 30  

Kézilabda (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kristianstad - Skövde 02.24 19:00 30 - 25  
Sävehof - Lugi 02.24 19:00 32 - 22  

Kézilabda (Szlovén bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gorenje Velenje - Loka 02.24 18:00 24 - 24  
Gradec - Ribnica 02.24 19:00 26 - 30  
Krka Novo Mesto - Izola 02.24 20:00 25 - 25  
Maribor - Ormoz 02.24 19:30 28 - 31  

Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Hilal (SUD) - TP Mazembe 02.24 14:00 0 - 0  

Labdarúgás (Angol Liga 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Forest Green - Southend 02.24 19:00 1 - 3  
Walsall - Newport 02.24 18:30 0 - 1  

Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barnsley - Stoke 02.24 20:00 2 - 0  
Blackburn - Watford 02.24 20:45 2 - 3  
Bournemouth - Cardiff 02.24 20:45 1 - 2  
Brentford - Sheffield Wed. 02.24 20:00 3 - 0  
Preston - QPR 02.24 20:45 0 - 0  
Swansea - Coventry 02.24 20:00 1 - 0  

Labdarúgás (Argentin Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lanus - Real Pilar 02.24 01:10 3 - 1  

Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Melbourne Victory - Wellington Phoenix 02.24 09:05 2 - 0  

Labdarúgás (BL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atalanta - Real Madrid 02.24 21:00 0 - 1  
Mönchengladbach - Manchester City 02.24 21:00 0 - 2  

Labdarúgás (Brazil Amazonense)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sao Raimundo AM - Fast Clube AM 02.24 20:30 1 - 0  

Labdarúgás (Brazil Baiano)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alagoinhas - Vitória BA 02.24 20:00 1 - 2  
Doce Mel - Bahia BA 02.24 22:00 0 - 2  
Jacuipense - Unirb BA 02.24 20:00 0 - 0  

Labdarúgás (Brazil Pernambucano)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Vera Cruz PE - Sport Recife 02.24 23:00 1 - 3  

Labdarúgás (Brazil Potiguar)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Potiguar RN - Santa Cruz RN 02.24 19:30 0 - 2  

Labdarúgás (Bundesliga 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dynamo Dresden - Bayern München Amatőr 02.24 19:00 1 - 1  

Labdarúgás (Ciprusi 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Achironasz Liopetriosz - Akritasz Hlorakasz 02.24 14:00 6 - 2  
Alki Oroklini - PAEEK 02.24 14:00 1 - 2  
Arisz Limasszol - Ipszonasz 02.24 14:00 1 - 0  
Kourisz Erimisz - Digenisz Morfosz 02.24 14:00 3 - 1  
Omonia Aradipposz - ASIL Liszisz 02.24 14:00 2 - 2  
Omonia Pszevda - Zakakiosz 02.24 14:00 1 - 1  
Othellosz Athienosz - Oniszilosz Szotira 02.24 14:00 2 - 2  
THOI Lakatamia - Agia Napa 02.24 14:00 0 - 2  
Xilotimbosz - Anagenniszi Derinia 02.24 14:00 2 - 1  

Labdarúgás (Ciprusi Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
APOEL Nicosia - Omonia Nicosia 02.24 17:30 1 - 1  
Karmiotissza Polemidion - Anorthoszisz Famaguszta 02.24 15:00 1 - 2  

Labdarúgás (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jablonec - Slovacko 02.24 14:00 0 - 3  
Zlín - Mladá Boleslav 02.24 16:00 2 - 1  

Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Supersport Utd. - Orlando Pirates 02.24 16:00 1 - 1  
TS Galaxy - Bloemfontein Celtic 02.24 14:00 1 - 0  

Labdarúgás (Eb-selejtező, női, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Olaszország - Izrael 02.24 17:30 12 - 0  

Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aswan - Sohag SC 02.24 13:30 3 - 1  

Labdarúgás (EL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Tottenham - Wolfsberg 02.24 18:00 4 - 0  
Wolfsberg - Tottenham (Ki jut tovább?) 02.24 18:00    

Labdarúgás (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nimes - Lorient 02.24 19:00 1 - 0  

Labdarúgás (Ghánai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aduana Stars - Inter Allies 02.24 16:00 2 - 1  
Ebusua Dwarfs - King Faisal 02.24 16:00 1 - 0  
Legon Cities - Elmina Sharks 02.24 19:00 2 - 0  
Liberty Professionals - Hearts of Oak 02.24 16:00 0 - 1  
Medeama Tarkwa - Techiman Eleven Wonders 02.24 16:00 2 - 0  
WAFA Sogakope - Karela Utd. 02.24 16:00 3 - 1  

Labdarúgás (Görög 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Doxa Drama - Ergotelisz Iraklio 02.24 14:00 1 - 0  

Labdarúgás (Görög bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Larissza - Lamia 02.24 16:15 0 - 1  

Labdarúgás (Holland bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Groningen - Feyenoord 02.24 18:45 0 - 0  
Willem II - ADO Den Haag 02.24 16:30 1 - 1  

Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Motagua - CD Real Sociedad 02.24 23:30 2 - 0  
Real de Minas - Platense 02.24 22:00 1 - 4  

Labdarúgás (Horvát Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sibenik - Istra 02.24 17:00 0 - 2  

Labdarúgás (Indiai I-Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Churchill Brothers - NEROCA 02.24 09:30 1 - 0  
Indian Arrows - TRAU FC 02.24 14:30 1 - 5  

Labdarúgás (Indiai Szuperliga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Odisha - Mumbai City 02.24 15:00 1 - 6  

Labdarúgás (Izraeli bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bnei Yehuda TA - Ironi Kiryat Shmona 02.24 18:15 1 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Beitar Jerusalem 02.24 19:00 0 - 1  

Labdarúgás (Kenyai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AFC Leopards Nairobi - Ulinzi Stars 02.24 13:00 1 - 0  
Mathare Utd. - Wazito Machakos 02.24 13:00 1 - 1  
Sofapaka Machakos - Kenya CB 02.24 13:00 2 - 2  
Western Stima - Nairobi City Stars 02.24 13:00 0 - 2  
Zoo Kericho - Kakamega Homeboyz 02.24 13:00 1 - 1  

Labdarúgás (Kolumbiai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cortulua - Real San Andres 02.24 23:00 1 - 0  

Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
América de Cali - Envigado 02.24 20:00 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Millonarios 02.24 02:00 2 - 0  
Rionegro Aguilas - Dep. La Equidad 02.24 22:00 1 - 2  

Labdarúgás (Koszovói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Prishtina - Drita 02.24 13:00 2 - 0  
Gjilani - Ballkani 02.24 13:00 1 - 1  
Trepca '89 Mitrovica - Llapi 02.24 13:00 1 - 0  

Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Vallejo Trujillo - Caracas FC 02.24 23:15 0 - 0  
Liverpool Montevideo - Univ. Catolica de Quito 02.24 01:30 2 - 1  

Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Differdange - Union Titus Petange 02.24 19:30 2 - 2  
Etzella Ettelbruck - Hesperange 02.24 19:30 0 - 0  
FC Rodange - Progres Niederkorn 02.24 19:30 0 - 2  
Racing Luxembourg - Dudelange 02.24 19:30 1 - 2  

Labdarúgás (Magyar Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
DVSC - Siófok 02.24 16:00 1 - 1  
FTC - Fehérvár 02.24 17:30 1 - 2  
Haladás - Kisvárda 02.24 17:00 0 - 1  
Paks - Budafok 02.24 13:00 2 - 4  
Puskás Akadémia - Újpest 02.24 16:00 1 - 2  
Tállya - MTK 02.24 13:00 1 - 4  
ZTE - Honvéd 02.24 14:00 1 - 1  

Labdarúgás (Mexikói 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cimarrones de Sonora - Dorados de Sinaloa 02.24 04:05 2 - 0  
Tampico Madero - Mineros de Zacatecas 02.24 02:05 4 - 0  
Tlaxcala - Venados 02.24 00:00 0 - 0  

Labdarúgás (Máltai Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hibernians Paola - Zejtun 02.24 19:30 3 - 0  

Labdarúgás (Nemzetközi torna, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hollandia - Németország 02.24 18:30 2 - 1  

Labdarúgás (Nigériai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Enyimba - Akwa Utd. 02.24 16:00 1 - 1  
Kano Pillars - Sunshine Stars 02.24 16:00 1 - 0  
Kwara Utd. - Abia Warriors 02.24 16:00 1 - 1  
Nasarawa Utd. - Ifeanyi Ubah 02.24 16:00 3 - 0  
Plateau Utd. - Jigawa Golden Stars 02.24 16:00 3 - 0  
Warri Wolves - Rivers Utd. 02.24 16:00 1 - 0  
Wikki Tourists - Enugu Rangers 02.24 16:00 2 - 1  

Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Giessen - Elversberg 02.24 15:30 0 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - RW Koblenz 02.24 18:00 0 - 2  
TSV Steinbach - Aalen 02.24 14:00 3 - 3  

Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bonner SC - Wiedenbrück 02.24 19:30 1 - 2  
Oberhausen - SV Straelen 02.24 19:30 1 - 0  
Wuppertal - Aachen 02.24 18:00 1 - 0  

Labdarúgás (Olasz C, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Olbia - Pro Sesto 02.24 12:30 5 - 0  

Labdarúgás (Olasz C, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Paganese - Catania 02.24 14:30 0 - 0  

Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Guairena - Libertad Asuncion 02.24 23:00 1 - 0  

Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cosmos Serravalle - Domagnano 02.24 20:45 1 - 1  

Labdarúgás (SheBelieves Cup, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kanada - Brazília 02.24 22:00 0 - 2  

Labdarúgás (Skót bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
St. Mirren - Motherwell 02.24 19:00 0 - 0  

Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ferrol - Celta Vigo B 02.24 17:00 2 - 0  
Guijuelo - Zamora 02.24 17:00 0 - 1  

Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Numancia - Cultural Leonesa 02.24 16:00 0 - 2  

Labdarúgás (Spanyol bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barcelona - Elche 02.24 19:00 3 - 0  

Labdarúgás (Svájci bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Vaduz - Luzern 02.24 18:15 1 - 1  

Labdarúgás (Svájci Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Grasshoppers - Lausanne 02.24 17:30 2 - 0  

Labdarúgás (Szlovén bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Celje - Bravo Ljubljana 02.24 17:30 2 - 3  
Olimpija Ljubljana - Domzale 02.24 15:30 0 - 0  
Tabor Sezana - Maribor 02.24 13:30 0 - 4  

Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Buriram Utd. - Chiangrai Utd. 02.24 13:00 1 - 0  
Nakhon Ratchasima - Samut Prakan 02.24 12:00 0 - 0  
Police Tero - Sukhothai 02.24 12:00 2 - 0  
Prachuap - Ratchaburi Mitr Phol 02.24 12:30 1 - 1  

Labdarúgás (Török 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Adanaspor - Giresunspor 02.24 11:30 0 - 4  
Akhisar - Istanbulspor 02.24 17:00 0 - 1  
Samsunspor - Eskisehirspor 02.24 14:00 6 - 1  

Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
24 Erzincanspor - Usakspor 02.24 11:00 2 - 0  
Amedspor - Zonguldak Kömürspor 02.24 11:00 2 - 0  
Ankara Demirspor - Sariyer 02.24 11:00 1 - 0  
Ergene Velimese - Manisa FK 02.24 11:00 0 - 2  
Hekimoglu Trabzon - Sanliurfaspor 02.24 11:00 6 - 2  
Inegölspor - Kocaelispor 02.24 11:00 2 - 2  
Nigde Anadolu - Corum 02.24 11:00 0 - 0  

Labdarúgás (Török 3., Vörös csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
1922 Konyaspor - Pendikspor 02.24 11:00 1 - 3  
Etimesgut Bld. Spor - Bayburt 02.24 11:00 3 - 1  
Eyüpspor - Mamak 02.24 11:00 4 - 0  
Pazarspor - Sakaryaspor 02.24 11:00 2 - 3  

Labdarúgás (Ugandai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kitara - URA 02.24 14:00 2 - 3  
Uganda Police FC - Onduparaka 02.24 14:00 3 - 1  
UPDF - Mbarara City FC 02.24 14:00 2 - 0  

Labdarúgás (Örmény bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lori Vanadzor - Alashkert Jereván 02.24 11:00 0 - 1  
Shirak Gyumri - FC Van 02.24 11:00 0 - 0  

Röplabda (Argentin bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Once Unidos - Obras San Juan 02.24 22:00 0 - 3  
Once Unidos - Union Vecinal de Trinidad San Juan 02.24 01:00 0 - 3  

Röplabda (BL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belchatow - Zenit Kazany 02.24 20:30 1 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Kedzierzyn-Kozle 02.24 18:00 1 - 3  

Röplabda (BL, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Scandicci - Conegliano 02.24 17:30 2 - 3  

Röplabda (Bolgár bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beroe Stara Zagora - Slavia Szófia 02.24 15:00 1 - 3  

Röplabda (Brazil bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sada Cruzeiro - America Volei 02.24 23:00 3 - 0  
Taubate Funvic - Caramuru Ponta Grossa 02.24 23:00 3 - 0  
Uberlandia - Guarulhos 02.24 21:00 3 - 1  

Röplabda (Brazil bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Pinheiros - Fluminense 02.24 00:00 2 - 3  
Sao Caetano - Barueri 02.24 00:00 0 - 3  
Sao Jose Dos Pinhais - Curitiba 02.24 00:00 0 - 3  

Röplabda (CEV Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Moszkva - Montpellier 02.24 17:00 3 - 1  
Zenit Szentpétervár - Maaseik 02.24 17:30 3 - 1  

Röplabda (CEV Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Monza - Tent Obrenovac 02.24 18:00 3 - 0  

Röplabda (Challenge Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Halkbank Ankara - Revivre Milano 02.24 15:30 1 - 3  
Lvi Praha - Ziraat Bankasi Ankara 02.24 17:10 3 - 0  

Röplabda (Challenge Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alba Blaj - Kaposvár 02.24 17:00 3 - 0  

Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hwaseong IBK - Incheon Heungkuk 02.24 11:00 3 - 0  

Röplabda (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Karelian Hurmos - ETTA 02.24 17:30 1 - 3  

Röplabda (Finn bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kangasala - Vampula Huittinen 02.24 17:30 3 - 0  

Röplabda (Francia Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Vandoeuvre-Nancy - St-Raphael 02.24 19:00 3 - 0  

Röplabda (Görög bajnokság,női,A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arisz - Amazonesz Nea Erithrea 02.24 18:00 3 - 1  
Ilisziakosz - Panathinaikosz 02.24 17:00 0 - 3  
Lamia - Markopoulo 02.24 17:00 0 - 3  

Röplabda (Holland bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Orion Doetinchem - Computerplan VCN 02.24 20:00 3 - 0  

Röplabda (Holland bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sneek - Laudame Financials 02.24 20:00 3 - 0  

Röplabda (Iráni bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Shahdab Yazd - Haraz Amol (1.m.) 02.24 11:30 1 - 3  
Shahrdari Urmia - Shahrdari Gonbad (1.m.) 02.24 14:30 3 - 2  

Röplabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jastrzebski Wegiel - Zawiercie 02.24 15:00 1 - 3  

Röplabda (MEVZA Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mladost Zágráb - ACH Ljubljana 02.24 17:00 3 - 2  

Röplabda (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Düren - Herrsching 02.24 19:00 3 - 0  

Röplabda (Német bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Straubing - Potsdam 02.24 19:30 0 - 3  
Stuttgart - Dresden 02.24 18:00 3 - 0  

Röplabda (Olasz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Trentino - Chieri 02.24 18:30 2 - 3  

Röplabda (Orosz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Leningradka Szentpétervár - Dinamo Krasznodar 02.24 16:00 0 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Dinamo Moszkva 02.24 18:00 1 - 3  
Tulica Tula - Mincsanka Minszk 02.24 16:00 0 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Metar Cseljabinszk 02.24 14:00 3 - 0  

Röplabda (Portugál bajnokság, felsőház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Esmoriz - Caldas da Rainha 02.24 20:00 3 - 0  

Röplabda (Spanyol bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ushuaia Ibiza - Emeve Lugo 02.24 19:00 2 - 3  

Röplabda (Svájci bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Amriswil - Luzern (3.m.) 02.24 19:00 3 - 1  
Chenois Genf - Basel (3.m.) 02.24 20:00 3 - 0  
Schönenwerd - Jona (3.m.) 02.24 19:00 2 - 3  

Röplabda (Svájci bajnokság,női,rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cheseaux - Düdingen 02.24 20:00 1 - 3  
Schaffhausen - Franches-Montagnes (3.m.) 02.24 19:00 3 - 0  

Röplabda (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Engelholm - Hylte/Halmstad 02.24 19:00 3 - 0  

Röplabda (Szerb bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Partizan Belgrád - Spartak Subotica 02.24 18:00 3 - 2  
Radnicki Kragujevac - Ribnica Kraljevo 02.24 17:00 3 - 0  

Röplabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
VKP Bratislava - Kosice (5.m.) 02.24 18:00 1 - 3  

Röplabda (Török bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bursa BBSK - Arkas Izmir 02.24 13:00 1 - 3  
Tokat Plevne - Istanbul BBSK 02.24 14:30 3 - 1  

Snooker (Players Championship)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jor. Brown - J. Higgins 02.24 14:00 0 - 6  
M. Selby - M.J. Williams 02.24 14:00 6 - 4  
S. Bingham - B. Hawkins 02.24 20:00 2 - 6  

Tenisz (Adelaide, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Barty - D.R. Collins 02.24 09:00 0 - 2  
C. McHale - A. Sevastova 02.24 01:30 0 - 2  
E. Mertens - A. Sevastova 02.24 01:30    
J.B. Teichmann - Qiang Wang 02.24 03:25 2 - 1  
M. Inglis - I. Swiatek 02.24 10:20 0 - 2  
Mis. Doi - B. Bencic 02.24 03:20 0 - 2  
P. Martic - C. Gauff 02.24 04:55 1 - 2  
Y. Putintseva - Sto. Sanders 02.24 05:40 1 - 2  

Tenisz (Adelaide, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aiava D / Sharma A - Guarachi A / Krawczyk D 02.24 01:30 0 - 2  
Gadecki O / Tomljanovic A - Christian K / Santamaria 02.24 09:50 0 - 2  
Hradecka L / Klepac A - Carter H / Stefani L 02.24 08:10 0 - 2  

Tenisz (Antalya, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bar. Cengiz - S. Pontjodikromo 02.24 07:50 2 - 1  
D. Wassermann - G.A. Olivieri 02.24 10:25 0 - 2  
F. Misolic - B. Patael 02.24 12:25 2 - 1  
K. Kirci - D.N. Madaras 02.24 11:00 0 - 2  
M. Ilhan - J.P. Paz 02.24 11:00    
M. Pucinelli de Almeida - J.L. Reis da Silva 02.24 10:35 2 - 0  
M. Zukas - M. Veldheer 02.24 12:25 2 - 0  
N. Mejia - O. Ovcharenko 02.24 08:00 1 - 2  
O. Krutykh - P. Cachin 02.24 08:00 2 - 0  
P. Nouza - A. Lopez San Martin 02.24 08:00 0 - 2  
R. Brancaccio - T.A. Kodat 02.24 08:00 2 - 1  
Y. Oliel - A. Cohen 02.24 11:30 2 - 0  
Yunseong Chung - S. Cuenin 02.24 07:55 1 - 2  

Tenisz (Antalya, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Prisacariu - C. Dinu 02.24 08:00 2 - 1  
A. Samudio - L. Karatancheva 02.24 10:35 0 - 2  
A. Vangelova - S. Kimchi 02.24 09:45 1 - 2  
Hir. Kuwata - I. Gamarra Martins 02.24 11:45 2 - 0  
L. Ruppert - D. Lopatetska 02.24 12:35 2 - 1  
Lex. Stevens - V. Bosio 02.24 11:55 0 - 2  
M. Caregaro - S. Kimchi 02.24 09:40    
M.F. Herazo Gonzalez - D. Vismane 02.24 07:50 2 - 0  
N. Brancaccio - N. Daubnerova 02.24 12:20 2 - 0  
N. Khirin - O.G. Simion 02.24 12:45 1 - 2  
S. Sakellaridi - C. Skamlova 02.24 13:10 2 - 0  

Tenisz (Boca Raton, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kalinina - D. Papamichail 02.24 20:30    
A. Lazaro Garcia - Car. Dolehide 02.24 16:00 1 - 2  
A.S. Sanchez - D. Papamichail 02.24 21:00 1 - 2  
B. Haddad Maia - C. Harrison 02.24 19:00 1 - 2  
E. Gorgodze - Ash. Krueger 02.24 16:00 0 - 2  
Gab. Price - M.C. Osorio Serrano 02.24 22:10 0 - 2  
K. Volynets - E. Mandlik 02.24 20:40 2 - 0  
M. Bolkvadze - U.M. Arconada 02.24 17:55 0 - 2  
N. Bains - G. Talaba 02.24 21:35 0 - 2  
O. Govortsova - M. Mateas 02.24 22:40 2 - 1  
R. Montgomery - Jov. Jovic 02.24 19:45 2 - 0  
R. Sramkova - V. Lepchenko 02.24 16:00 1 - 2  
Rob. Anderson - K. Sebov 02.24 16:40    
S. Vickery - J. Loeb 02.24 18:55 2 - 1  
T. Mrdeza - K. Swan 02.24 15:50    
W. Osuigwe - Claire Liu 02.24 19:00 0 - 2  

Tenisz (Cordoba, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Bagnis - F. Delbonis 02.24 23:10 2 - 0  
F. Cerundolo - G. Mager 02.24 00:25 2 - 1  
F. Coria - F. Cerundolo 02.24 21:05 2 - 1  
M.T. Barrios Vera - J. Kovalik 02.24 18:30 1 - 2  
P. Sousa - F. Delbonis 02.24 01:55 0 - 2  
T. Monteiro - Joao Menezes 02.24 02:40 2 - 0  

Tenisz (Cordoba, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Coria F / Dellien H - Matos R / Meligeni Rodrigues Alves F 02.24 23:30 0 - 2  
Duran G / Molteni A - Demoliner M / Gonzalez S 02.24 18:30 2 - 0  
Krajicek A / Skugor F - Carballes-Baena R / Ramos-Vinolas A 02.24 19:40 2 - 0  

Tenisz (Gran Canaria, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Kavcic - R. Bonadio 02.24 14:35 1 - 2  
K. Coppejans - M. Trungelliti 02.24 11:00 1 - 2  
L. Musetti - A. Marti Pujolras 02.24 11:00 2 - 0  
S. Diez - A. Giannessi 02.24 13:00 2 - 0  
T. Robredo - E. Couacaud 02.24 12:55 0 - 2  

Tenisz (Gran Canaria, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Coppejans/Martos Gornes - Giannessi A / Napolitano S 02.24 18:05 2 - 0  
Couacaud E / Guinard M - Milojevic N / Petrovic D 02.24 17:00    
Couacaud E / Guinard M - Serdarusic N / Vrbensky M 02.24 16:15 2 - 1  
Diez S / Moroni G - Bortolotti M / Pellegrino A 02.24 17:45 0 - 2  
Ortega-olmedo R / Roca Ba - EsteveLobato/Garcia-Lopez 02.24 17:30 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Endler M / Menendez-maceiras A 02.24 13:40 2 - 1  

Tenisz (Monasztir, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Dougaz - Stu. Parker 02.24 09:00 0 - 2  
A. Kotzen - D. Michalski 02.24 08:55 2 - 0  
C. Sinclair - C. Negritu 02.24 09:00 2 - 0  
De Carvalho Cardoso Alves - G. Onclin 02.24 11:35 2 - 0  
Dlimi, Yassine - Naoki Nakagawa 02.24 09:00 0 - 2  
K. Kawachi - Ren. Tokuda 02.24 12:15 0 - 2  
L. Marmousez - C. Sanchez Jover 02.24 12:25 2 - 1  
M. Echargui - A. Ouakaa 02.24 11:30    
O. Giacalone - K. Wehnelt 02.24 10:40 2 - 0  
Oli. Crawford - E. Dalla Valle 02.24 12:25 2 - 0  

Tenisz (Monasztir, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Jocovic - O. Gavrila 02.24 10:30 0 - 2  
A. Raggi - W. Falkowska 02.24 13:30 0 - 2  
E. Vanlangendonck - N. Sokovic 02.24 13:25 2 - 0  
F. Bilardo - V. Morvayova 02.24 10:30    
I.G. Ghioroaie - K.P. Bejenaru 02.24 11:00 1 - 2  
R. Ushijima - Oli. Gram 02.24 09:00 2 - 0  
Y. Mansouri - F. Brugnone 02.24 09:00 2 - 1  

Tenisz (Montpellier, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Bonzi - D. Goffin 02.24 19:05 1 - 2  
B. Zapata Miralles - A. Davidovich Fokina 02.24 10:30 1 - 2  
G. Barrere - N. Basilashvili 02.24 13:15 2 - 0  
J. Sinner - A. Bedene 02.24 13:00 1 - 2  
L. Sonego - S. Korda 02.24 10:30 2 - 0  
T. Griekspoor - U. Humbert 02.24 15:55 1 - 2  

Tenisz (Montpellier, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Goransson A / Pel D - Erlich J / Vasilevski A 02.24 19:30 1 - 2  
Kontinen H / Roger-Vassel - Hurkacz H / Walkow S 02.24 14:55 2 - 1  
Lammons N / Withrow J - Martin F / Simon G 02.24 17:55 2 - 1  
Nielsen F / Puetz T - Jebavy/Vesely 02.24 16:25 1 - 2  

Tenisz (Moszkva, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Gasanova - S. Talbi 02.24 09:00 2 - 0  
D. Kruzhkova - Val. Yushchenko 02.24 13:45    
E. Bychkova - A. Tikhonova 02.24 14:45 0 - 2  
J. Cabaj Awad - T. Lukas 02.24 09:00 2 - 0  
J. Pieri - I. Shinikova 02.24 12:10 1 - 2  
O. Doroshina - V. Koval 02.24 11:45 2 - 1  
S. Lansere - Ber. Cengiz 02.24 15:45 0 - 2  
U. Eikeri - A. Silich 02.24 12:05 2 - 0  
U. Radwanska - T. Curovic 02.24 09:00 2 - 1  
V. Strakhova - M. Marfutina 02.24 15:25 2 - 1  
Y. Bartashevich - E. Yashina 02.24 12:35 1 - 2  
Y. Hatouka - E. Maklakova 02.24 09:00 2 - 1  

Tenisz (Naples, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Ritschard - D. Dutra da Silva 02.24 15:55 2 - 0  
Ale. Gomez - M. Pecotic 02.24 22:15 0 - 2  
Alex Rybakov - Evan Zhu 02.24 19:35    
C. Denolly - S. Bangoura 02.24 20:15 2 - 1  
C. Langmo - Mic. Redlicki 02.24 17:40 1 - 2  
D. Novikov - Cri. Rodriguez 02.24 19:00 0 - 2  
Die. Hidalgo - N. Chappell 02.24 15:50 2 - 1  
Fle. Scott - S. Kirchheimer 02.24 17:35 0 - 2  
G. Villanueva - Dar. King 02.24 17:50 2 - 0  
J. Witten - Zane Khan 02.24 15:55 0 - 2  
J.C. Aragone - M. Damm 02.24 20:30 1 - 2  
L. Wessels - B. Fratangelo 02.24 19:45 2 - 1  
M. Krueger - G. Nanda 02.24 17:40 2 - 0  
M. Whitehouse - Chr. Harrison 02.24 19:25 0 - 2  
P. Toledo Bague - Ale. Gonzalez 02.24 16:00 0 - 2  
Row. Phillips - C. Tabur 02.24 16:00 2 - 0  

Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Tashbulatov - P. Gunneswaran 02.24 09:30 0 - 2  
F.F. Silva - P. Kotov 02.24 09:35 2 - 1  
K. Zuk - Tung-Lin Wu 02.24 08:20    
M. Klizan - U. Blanch 02.24 12:10 2 - 1  
M. McDonald - D. Istomin 02.24 11:00 2 - 0  
T. Machac - E. Donskoy 02.24 06:20 2 - 1  
Tat. Ito - V. Manafov 02.24 06:25 2 - 0  

Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lenz J / Quiroz R - Nedelko I / Peniston R 02.24 14:55 2 - 0  
Marterer M / Rola B - Grenier H / Muller A 02.24 05:00 0 - 2  
Metreveli A / Popko D - Bondarevskiy Y / Palan D 02.24 05:00 2 - 0  
Molchanov D / Nedovyesov - Ayap S / Ozernoy D 02.24 08:25 2 - 0  

Tenisz (Poitiers, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Hartono - M. Yerolymos 02.24 11:15 2 - 0  
C. Rosatello - J. Belgraver 02.24 10:00 2 - 0  
D. Snigur - S. Bandecchi 02.24 13:00 2 - 1  
F. Di Sarra - A. Hesse 02.24 10:00 1 - 2  
J. Fett - T. Smitkova 02.24 11:45 2 - 1  
J. Grabher - M. Benoit 02.24 14:40 2 - 0  
L. Jeanjean - L. Brouleau 02.24 12:25 0 - 2  
M. Bassols Ribera - P. Ozgen 02.24 12:10 0 - 2  
S. Janicijevic - Jia-Jing Lu 02.24 10:00 0 - 2  
V. Tomova - S. Lamens 02.24 13:55 1 - 2  
Y.L. Miyazaki - Xiaodi You 02.24 10:00 2 - 0  

Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
E. Eremin - F. Passaro 02.24 11:30 2 - 1  
F. Vilardo - S. Rawat 02.24 08:30 2 - 0  
F. Zakaryia - R. Strombachs 02.24 11:35 0 - 2  
G. Loffhagen - M. Spec 02.24 08:30 2 - 0  
J. Draper - A. McHugh 02.24 09:20 1 - 2  
Jak. Paul - J. Pinnington Jones 02.24 11:55 2 - 1  
Jum. Yamasaki - Shi. Imai 02.24 13:25 0 - 2  
K. Friberg - Rio Noguchi 02.24 15:00 0 - 2  
L. Claverie - F. Corwin 02.24 16:40 2 - 0  
L. Krainer - E. Eldiyar Uulu 02.24 09:40 2 - 0  
P. Jubb - L. Nardi 02.24 15:05 2 - 0  
S. Shimabukuro - N. Hardt 02.24 13:20 2 - 1  
S. Vincent Ruggeri - F. Cobolli 02.24 09:45 1 - 2  
T. Saito - Yu Hsiou Hsu 02.24 08:30 0 - 2  
Yus. Takahashi - M. Sureshkumar 02.24 16:30 2 - 1  

Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anast. Pribylova - S. Samir 02.24 09:20 2 - 0  
Aya. Shimizu - M. Dalakishvili 02.24 08:00 2 - 0  
C. Roemer - Eri. Andreeva 02.24 15:00 0 - 2  
D. Plekhanova - N. Broady 02.24 15:15 0 - 2  
E.T. Cadar - O. Helmi 02.24 08:00 0 - 2  
Eden Silva - Miy. Inoue 02.24 14:00    
J. Dürst - A. Bissett 02.24 11:35 2 - 0  
J. Saner - Miy. Inoue 02.24 16:25 1 - 2  
J. Zuger - A. Zolotareva 02.24 08:00 2 - 1  
M. Ayukawa - Zoe Howard 02.24 10:25 1 - 2  
Mih. Imanishi - M. Ozeki 02.24 15:15 2 - 1  
R. Ueda - E. Sema 02.24 12:20 2 - 1  
S. Ochsner - E. Alvisi 02.24 17:00 2 - 1  
S. Rutlauka - Stollár F. 02.24 13:25 2 - 0  
T.G. Pedretti - A. Vecic 02.24 09:40 2 - 1  

Tenisz (Szingapúr, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Bublik - A. Celikbilek 02.24 11:00 2 - 0  
Adr. Andreev - A. Popyrin 02.24 12:10 1 - 2  
M. Cressy - Y. Nishioka 02.24 09:15 0 - 2  
R. Marcora - E. Gulbis 02.24 07:00 2 - 0  
Soon Woo Kwon - T-S. Kwiatkowski 02.24 05:00 2 - 1  
Taro Daniel - M. Cilic 02.24 08:30 0 - 2  
Y. Bhambri - M. Ebden 02.24 07:25 0 - 2  

Tenisz (Szingapúr, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Albot R / Duckworth J - Ebden M / Smith J-P 02.24 11:10    
Bambridge L / Inglot D - Hanfmann Y / Millman J 02.24 05:00 2 - 0  
Bhambri Y / Nedunchezhiya - Ebden M / Smith J-P 02.24 03:00    
Eubanks C / Kwiatkowski T - Ebden M / Smith J-P 02.24 10:50 0 - 2  
Kwon S / Uchiyama Y - Raja P / Ramanathan R 02.24 10:30    

Tenisz (Vale do Lobo, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Avidzba - A. Escoffier 02.24 16:00 0 - 2  
A. Bellier - S. Fanselow 02.24 18:00 0 - 2  
D. Added - K. de Schepper 02.24 11:30 1 - 2  
G. Lopez Villasenor - P. Araujo 02.24 13:10 0 - 2  
K. Tamm - Gas. Elias 02.24 16:15 0 - 2  
L. Faria - E. Furness 02.24 11:30 0 - 2  
L. Gerch - Que. Robert 02.24 16:05 2 - 1  
L. Poullain - T. Cacao 02.24 13:00 2 - 0  
M. Hamou - B. Paliska 02.24 11:30 2 - 0  
M. Martineau - L. Patino 02.24 15:25 1 - 2  
M. Neuchrist - K. Cekirge 02.24 14:10 2 - 0  
T. Torres - T. Lipovsek Puches 02.24 15:00 0 - 2  
Tak Khunn Wang - U. Blanchet 02.24 13:00 2 - 0  
V. Stouff - Tob. Simon 02.24 11:30    

Vízilabda (Euroliga, női, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Roma - Dunaújváros 02.24 18:30 11 - 11  

 

2021.02.23.
Asztalitenisz (Challenger Series, 8. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - E. Chtchetinine 02.23 09:00 3 - 0  
D. Cheaib - J. Martinko 02.23 12:20 2 - 3  
D. Cheaib - Liang Qiu 02.23 15:15 2 - 3  
Den. Klein - E. Chtchetinine 02.23 11:00 1 - 3  
Den. Klein - J. Huzjak 02.23 13:40 3 - 1  
E. Chtchetinine - D. Cheaib 02.23 16:00 2 - 3  
F. Wetzel - Flo. Bluhm 02.23 13:00 0 - 3  
F. Wetzel - J. Huzjak 02.23 09:40 3 - 1  
Flo. Bluhm - Liang Qiu 02.23 11:40 3 - 2  
J. Martinko - E. Chtchetinine 02.23 14:35 3 - 0  
J. Martinko - Liang Qiu 02.23 10:20 3 - 2  
J. Martinko - Liang Qiu 02.23 16:40 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - A.Y. Lisov 02.23 07:15 1 - 3  
A. Arutiunyan - I. Tolmachev 02.23 07:45 0 - 3  
A. Chentsov - A. Shirshov 02.23 19:45 3 - 1  
A. Chentsov - Sem. Korolev 02.23 17:45 2 - 3  
A. Duka - A. Merezhko 02.23 06:30 0 - 3  
A. Duka - Alb. Bogomolov 02.23 08:00 3 - 2  
A. Kolmin - A. Zabrodin 02.23 16:00 2 - 3  
A. Kolmin - S. Muslikov 02.23 14:30 2 - 3  
A. Kononenko - A. Duka 02.23 05:30 3 - 1  
A. Kononenko - A. Merezhko 02.23 07:30 1 - 3  
A. Merezhko - Alb. Bogomolov 02.23 06:00 0 - 3  
A. Potapkov - B. Grebenyuk 02.23 11:00 0 - 3  
A. Pravednov - N. Lyfenko 02.23 23:30 1 - 3  
A. Shirshov - P. Pinkovskii 02.23 18:15 3 - 0  
A. Sirotkin - A. Potapkov 02.23 12:00 3 - 1  
A. Sirotkin - I. Minchenkov 02.23 10:30 3 - 1  
A. Uezdin - T. Turabekov 02.23 21:30 3 - 2  
A. Uezdin - V. Kalachev 02.23 23:00 1 - 3  
A. Vlasov - D. Tikhnenko 02.23 18:30 3 - 2  
A. Vlasov - O. Pronin 02.23 20:00 0 - 3  
A. Yakovlev - A. Kolmin 02.23 13:30 3 - 2  
A. Yakovlev - S. Muslikov 02.23 15:30 1 - 3  
A. Yanshaev - A. Yudin 02.23 07:15 3 - 1  
A. Yudin - S. Nikulin 02.23 05:45 3 - 2  
A. Yudin - V. Bazilevsky 02.23 07:45 1 - 3  
A. Zabrodin - A. Yakovlev 02.23 15:00 0 - 3  
A. Zirin - Pav. Medvedev 02.23 09:45 0 - 3  
A. Zirin - V. Staroverov 02.23 11:45 3 - 1  
A.D. Volkov - A. Golyshev 02.23 23:45 2 - 3  
A.V. Poprocky - K. Bushuev 02.23 10:15 1 - 3  
A.Y. Lisov - I. Tolmachev 02.23 06:45 3 - 1  
Alb. Bogomolov - A. Kononenko 02.23 07:00 3 - 1  
B. Grebenyuk - A. Sirotkin 02.23 09:30 2 - 3  
B. Grebenyuk - I. Minchenkov 02.23 11:30 1 - 3  
D. Balakin - D.M. Evlakhin 02.23 00:45 3 - 0  
D. Molodtsov - D.M. Evlakhin 02.23 23:45 3 - 1  
D. Petrochenko - A.D. Volkov 02.23 22:45 3 - 1  
D. Tikhnenko - O. Pronin 02.23 18:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - E. Kryuchkov 02.23 17:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 02.23 19:45 2 - 3  
E. Ilyukhin - D.M. Evlakhin 02.23 22:15 3 - 1  
E. Kalashnikov - V. Marshalov 02.23 01:15 3 - 2  
E. Kryuchkov - S. Nikulin 02.23 18:45 3 - 0  
E. Kryuchkov - V. Bazilevsky 02.23 20:15 1 - 3  
G. Bardyshev - E. Ilyukhin 02.23 23:15 0 - 3  
G. Bardyshev - K. Churin 02.23 00:15 0 - 3  
G. Bardyshev - O. Kutuzov 02.23 21:45 1 - 3  
I. Minchenkov - A. Potapkov 02.23 10:00 3 - 2  
I. Tolmachev - K.S. Olshakov 02.23 05:45 3 - 2  
Ilya Novikov - M. Minkov 02.23 16:15 0 - 3  
K. Bushuev - Serg. Vladimirovich Che 02.23 11:15 1 - 3  
K. Churin - V. Chahur 02.23 01:15 3 - 1  
K.S. Olshakov - A. Arutiunyan 02.23 06:15 1 - 3  
K.S. Olshakov - A.Y. Lisov 02.23 08:15 3 - 2  
M. Minkov - S. Maksakov 02.23 15:15 2 - 3  
N. Zhurba - S. Ogay 02.23 00:00 3 - 1  
O. Kutuzov - D. Molodtsov 02.23 22:45 3 - 0  
O. Pronin - V. Shirshov 02.23 19:00 3 - 0  
O.B. Manuylov - A.V. Poprocky 02.23 10:45 3 - 2  
O.B. Manuylov - K. Bushuev 02.23 12:15 3 - 2  
P. Pinkovskii - A. Chentsov 02.23 19:15 0 - 3  
Pav. Medvedev - V. Nemashkalo 02.23 12:15 0 - 3  
Pav. Medvedev - V. Staroverov 02.23 10:45 3 - 1  
S. Maksakov - Ilya Novikov 02.23 13:45 3 - 1  
S. Muslikov - A. Zabrodin 02.23 14:00 3 - 1  
S. Nikulin - A. Yanshaev 02.23 08:15 0 - 3  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 02.23 06:45 0 - 3  
S. Ogay - Z.Y. Tsybikov 02.23 01:00 3 - 1  
Sem. Korolev - A. Shirshov 02.23 18:45 1 - 3  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 02.23 20:15 2 - 3  
Serg. Vladimirovich Che - A.V. Poprocky 02.23 11:45 1 - 3  
Serg. Vladimirovich Che - O.B. Manuylov 02.23 09:45 0 - 3  
T. Turabekov - A. Pravednov 02.23 22:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 02.23 19:15 0 - 3  
V. Chahur - D.M. Evlakhin 02.23 02:15 3 - 2  
V. Kalachev - N. Lyfenko 02.23 22:00 2 - 3  
V. Marshalov - D. Petrochenko 02.23 02:15 3 - 2  
V. Nemashkalo - A. Zirin 02.23 11:15 2 - 3  
V. Safonov - D. Petrochenko 02.23 00:45 0 - 3  
V. Shirshov - A. Vlasov 02.23 17:30 0 - 3  
V. Shirshov - D. Tikhnenko 02.23 19:30 3 - 2  
V. Staroverov - V. Nemashkalo 02.23 10:15 3 - 0  
Y. Merkushin - A. Golyshev 02.23 22:15 0 - 3  
Z.Y. Tsybikov - V. Kalachev 02.23 02:00 0 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Motala 02.23 19:00 6 - 3  
Edsbyn - Sirius 02.23 19:00 8 - 7  
Sandviken - Hammarby 02.23 19:00 8 - 7  
Tellus - Bollnäs 02.23 19:00 6 - 4  
Vanersborg - AIK Stockholm 02.23 19:00 3 - 4  
Vetlanda - Västeras 02.23 19:00 7 - 7  
Villa Lidköping - Frillesas 02.23 19:00 10 - 4  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Mutineers - Paris Legion 02.23 21:00 0 - 3  
London Royal Ravens - New York Subliners 02.23 22:30 0 - 3  
E-Sport (CSGO, EDC, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinners Esports - Hellraisers 02.23 12:00 2 - 1  
Sprout - Saw 02.23 16:10 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caught Off Guard - Order 02.23 10:00 0 - 2  
Chiefs Esports Club - Chupapi Munanyo 02.23 10:00    
Simplicity - Rooster 02.23 10:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Nexus Gaming 02.23 19:00 2 - 0  
FATE Esports - Winstrike Team 02.23 19:00 0 - 2  
LDLC OL - X-Kom Ago 02.23 19:00 2 - 1  
Singularity Esports - Apeks 02.23 19:00 0 - 2  
Sprout - Pact 02.23 20:00    
Wisla Krakow - Saw 02.23 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Elgiganten Ligaen,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpha Gaming - Aalborg Rebels 02.23 21:00 1 - 0  
Alpha Gaming - Esimed Esports 02.23 18:00 1 - 0  
Alpha Gaming - Tricked eSport 02.23 20:00 0 - 1  
Esimed Esports - Atlando 02.23 21:00 0 - 1  
Esimed Esports - Coppenhagen Flames 02.23 19:00 0 - 1  
Esimed Esports - Lyngby Vikings 02.23 20:00 1 - 0  
Lyngby Vikings - Aalborg Rebels 02.23 22:00 1 - 0  
Lyngby Vikings - Masonic 02.23 19:00 1 - 0  
Lyngby Vikings - Tricked eSport 02.23 21:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,Snow Sweet Snow,Reg.Swiss)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grond - Ambush Esport 02.23 09:00 2 - 0  
Havu Gaming - Case Esports 02.23 12:00 2 - 0  
Onyx Esports - Exploit Esports 02.23 12:00 0 - 2  
Sinners Esports - Lilmix 02.23 18:30 0 - 2  
SKADE - Trident Clan 02.23 18:30 2 - 0  
Styldunow - Coppenhagen Flames 02.23 09:00 1 - 2  
Tricked eSport - Winstrike Team 02.23 15:00 0 - 2  
X-Kom Ago - 100pinggods 02.23 15:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Snow Sweet Snow,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creepwave - Winstrike Team 02.23 12:55 2 - 1  
Hellraisers - Recast Gaming 02.23 10:00 2 - 0  
Tequila - Cascade Esports 02.23 16:15 2 - 1  
Vikin.gg - Brame 02.23 19:40 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
No Bounty Hunter - Brame 02.23 14:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
High Coast Esports - Team Nigma 02.23 17:55 0 - 2  
Team Liquid - Alliance 02.23 20:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - Xtreme Gaming 02.23 06:00    
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Aster - Lbzs 02.23 09:00 2 - 0  
Team Magma - Invictus Gaming 02.23 12:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Felt - Arkosh Gaming 02.23 00:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Joker) - United States (Diamond) 02.23 07:00 6 - 3  
Russia (Sam) - United States (Diamond) 02.23 07:36 7 - 7  
E-Sport (FIFA, Battle BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Rus_1995_Lan) - Bayern München (Olle) 02.23 18:40 1 - 0  
Barcelona (Rus_1995_Lan) - Liverpool (Boulevard_Pr.) 02.23 19:16 1 - 1  
Barcelona (Rus_1995_Lan) - Paris SG (Taka) 02.23 20:04 1 - 3  
Barcelona (Rus_1995_Lan) - Real Madrid (Chellovekk) 02.23 20:28 1 - 4  
Bayern München (Olle) - Barcelona (Rus_1995_Lan) 02.23 19:40 1 - 1  
Bayern München (Olle) - Liverpool (Boulevard_Pr.) 02.23 20:04 1 - 2  
Bayern München (Olle) - Paris SG (Taka) 02.23 18:52 2 - 1  
Bayern München (Olle) - Real Madrid (Chellovekk) 02.23 19:16 0 - 0  
Liverpool (Boulevard_Pr.) - Barcelona (Rus_1995_Lan) 02.23 20:16 2 - 1  
Liverpool (Boulevard_Pr.) - Bayern München (Olle) 02.23 19:04 0 - 0  
Liverpool (Boulevard_Pr.) - Paris SG (Taka) 02.23 19:28 1 - 0  
Liverpool (Boulevard_Pr.) - Real Madrid (Chellovekk) 02.23 19:52 1 - 2  
Liverpool (Dm1trena) - Real Madrid (Foggy) 02.23 14:28 0 - 0  
Paris SG (Slezaintima) - Barcelona (White_Boy1927) 02.23 14:16 1 - 0  
Paris SG (Taka) - Barcelona (Rus_1995_Lan) 02.23 19:04 1 - 2  
Paris SG (Taka) - Bayern München (Olle) 02.23 19:52 1 - 3  
Paris SG (Taka) - Liverpool (Boulevard_Pr.) 02.23 20:28 2 - 1  
Paris SG (Taka) - Real Madrid (Chellovekk) 02.23 18:40 1 - 2  
Real Madrid (Chellovekk) - Barcelona (Rus_1995_Lan) 02.23 19:28 2 - 2  
Real Madrid (Chellovekk) - Bayern München (Olle) 02.23 20:16 3 - 0  
Real Madrid (Chellovekk) - Liverpool (Boulevard_Pr.) 02.23 18:52 2 - 1  
Real Madrid (Chellovekk) - Paris SG (Taka) 02.23 19:40 3 - 1  
E-Sport (FIFA, Battle Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayer Leverkusen (strateg - Dortmund (Driller) 02.23 10:40 2 - 2  
Bayer Leverkusen (strateg - Mönchengladbach (Lion) 02.23 11:04 0 - 2  
Bayer Leverkusen (strateg - RB Leipzig (Kravark) 02.23 09:52 0 - 5  
Bayern München (Nazario) - Bayer Leverkusen (strateg) 02.23 11:16 1 - 0  
Bayern München (Nazario) - Dortmund (Driller) 02.23 10:28 0 - 0  
Bayern München (Nazario) - Mönchengladbach (Lion) 02.23 09:52 2 - 2  
Bayern München (Nazario) - RB Leipzig (Kravark) 02.23 10:40 1 - 4  
Dortmund (Driller) - Bayer Leverkusen (strateg) 02.23 09:40 2 - 0  
Dortmund (Driller) - Bayern München (Nazario) 02.23 11:28 0 - 0  
Dortmund (Driller) - RB Leipzig (Kravark) 02.23 11:04 1 - 0  
Mönchengladbach (Lion) - Bayern München (Nazario) 02.23 10:52 1 - 1  
Mönchengladbach (Lion) - Dortmund (Driller) 02.23 11:16 2 - 2  
Mönchengladbach (Lion) - RB Leipzig (Kravark) 02.23 10:28 1 - 4  
RB Leipzig (Kravark) - Bayer Leverkusen (strateg) 02.23 10:52 1 - 1  
RB Leipzig (Kravark) - Bayern München (Nazario) 02.23 09:40 4 - 0  
RB Leipzig (Kravark) - Mönchengladbach (Lion) 02.23 11:28 0 - 1  
E-Sport (FIFA, Battle Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Dm1trena) - Din. Kijev (Slezaintima) 02.23 11:54 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Dm1trena) - Sahtar D. (White_Boy1927) 02.23 12:42 4 - 2  
CSZKA Moszkva (Dm1trena) - Szpartak Moszkva (Foggy) 02.23 12:18 1 - 1  
Din. Kijev (Slezaintima) - CSZKA Moszkva (Dm1trena) 02.23 12:54 1 - 1  
Din. Kijev (Slezaintima) - Sahtar D. (White_Boy1927) 02.23 12:06 4 - 0  
Din. Kijev (Slezaintima) - Szpartak Moszkva (Foggy) 02.23 11:42 1 - 1  
Lok. Moszkva (Orlovsky1) - CSZKA Moszkva (Dm1trena) 02.23 12:06    
Lok. Moszkva (Orlovsky1) - Din. Kijev (Slezaintima) 02.23 11:30    
Sahtar D. (White_Boy1927) - CSZKA Moszkva (Dm1trena) 02.23 11:42 1 - 1  
Sahtar D. (White_Boy1927) - Din. Kijev (Slezaintima) 02.23 13:06 2 - 1  
Sahtar D. (White_Boy1927) - Lok. Moszkva (Orlovsky1) 02.23 12:18    
Szpartak Moszkva (Foggy) - CSZKA Moszkva (Dm1trena) 02.23 13:18 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Foggy) - Din. Kijev (Slezaintima) 02.23 12:42 0 - 2  
Szpartak Moszkva (Foggy) - Sahtar D. (White_Boy1927) 02.23 11:30 1 - 2  
E-Sport (FIFA, Battle EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Olle) - Leicester (Taka) 02.23 16:42 3 - 1  
Arsenal (Olle) - Leverkusen (Rus_1995_Lan) 02.23 17:30 2 - 2  
Arsenal (Olle) - Milan (Chellovekk) 02.23 17:06 1 - 2  
Arsenal (Olle) - Napoli (Boulevard_Prospect) 02.23 17:54 1 - 0  
Leicester (Taka) - Arsenal (Olle) 02.23 17:42 4 - 2  
Leicester (Taka) - Milan (Chellovekk) 02.23 16:30 1 - 5  
Leicester (Taka) - Napoli (Boulevard_Prospect) 02.23 18:18 1 - 1  
Leverkusen (Rus_1995_Lan) - Leicester (Taka) 02.23 17:54 2 - 3  
Leverkusen (Rus_1995_Lan) - Milan (Chellovekk) 02.23 18:18 6 - 0  
Milan (Chellovekk) - Arsenal (Olle) 02.23 18:06 1 - 1  
Milan (Chellovekk) - Leicester (Taka) 02.23 17:30 1 - 0  
Milan (Chellovekk) - Leverkusen (Rus_1995_Lan) 02.23 17:18 0 - 0  
Napoli (Boulevard_Prospec - Arsenal (Olle) 02.23 16:54 1 - 1  
Napoli (Boulevard_Prospec - Leicester (Taka) 02.23 17:18 1 - 1  
Napoli (Boulevard_Prospec - Leverkusen (Rus_1995_Lan) 02.23 18:06 1 - 2  
Napoli (Boulevard_Prospec - Milan (Chellovekk) 02.23 17:42 1 - 1  
E-Sport (FIFA, Battle FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Kodak) - Everton (Plevis) 02.23 18:46 4 - 0  
Arsenal (Kodak) - Leicester (Hotshot) 02.23 19:10 2 - 1  
Arsenal (Kodak) - West Ham (Vrico) 02.23 18:22 2 - 1  
Arsenal (Kodak) - Wolverhampton (Rebels) 02.23 19:34 0 - 0  
Everton (Plevis) - Arsenal (Kodak) 02.23 19:46 1 - 1  
Everton (Plevis) - Leicester (Hotshot) 02.23 18:58 2 - 1  
Everton (Plevis) - West Ham (Vrico) 02.23 19:10 1 - 2  
Leicester (Hotshot) - Arsenal (Kodak) 02.23 18:10 1 - 0  
Leicester (Hotshot) - Everton (Plevis) 02.23 19:58 1 - 0  
Leicester (Hotshot) - West Ham (Vrico) 02.23 19:34 2 - 1  
Leicester (Hotshot) - Wolverhampton (Rebels) 02.23 18:46 1 - 2  
West Ham (Vrico) - Arsenal (Kodak) 02.23 19:22    
West Ham (Vrico) - Leicester (Hotshot) 02.23 18:34 1 - 3  
West Ham (Vrico) - Wolverhampton (Rebels) 02.23 19:58 1 - 2  
Wolverhampton (Rebels) - Arsenal (Kodak) 02.23 18:34 1 - 1  
Wolverhampton (Rebels) - Everton (Plevis) 02.23 19:22    
Wolverhampton (Rebels) - Leicester (Hotshot) 02.23 19:46 0 - 1  
Wolverhampton (Rebels) - West Ham (Vrico) 02.23 18:58 1 - 0  
E-Sport (FIFA, Battle International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Rus_1995_Lan) - Brazil (Taka) 02.23 15:34 2 - 2  
Belgium (Rus_1995_Lan) - Germany (Chellovekk) 02.23 15:58 3 - 1  
Brazil (Taka) - France (Olle) 02.23 15:22 2 - 4  
Brazil (Taka) - Germany (Chellovekk) 02.23 14:10 1 - 3  
Brazil (Taka) - Portugal (boulevard_prospect) 02.23 15:58 3 - 0  
France (Olle) - Belgium (Rus_1995_Lan) 02.23 15:10 1 - 1  
France (Olle) - Brazil (Taka) 02.23 14:22 0 - 1  
France (Olle) - Germany (Chellovekk) 02.23 14:46 0 - 1  
France (Olle) - Portugal (boulevard_prospect) 02.23 15:34 1 - 0  
Germany (Chellovekk) - Belgium (Rus_1995_Lan) 02.23 14:58 2 - 1  
Germany (Chellovekk) - Brazil (Taka) 02.23 15:10 4 - 2  
Germany (Chellovekk) - France (Olle) 02.23 15:46 4 - 1  
Portugal (boulevard_prosp - Belgium (Rus_1995_Lan) 02.23 15:46 1 - 0  
Portugal (boulevard_prosp - Germany (Chellovekk) 02.23 15:22 0 - 1  
E-Sport (FIFA, Battle Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Kodak) - Manchester City (Rebels) 02.23 21:54 3 - 0  
Chelsea (Kodak) - Manchester Utd. (Hotshot) 02.23 21:30 1 - 1  
Chelsea (Slezaintima) - Man. City (Dm1trena) 02.23 08:24 2 - 0  
Chelsea (Slezaintima) - Man. Utd. (White_Boy1927) 02.23 07:36 0 - 3  
Chelsea (Taka) - Liverpool (Olle) 02.23 13:12 2 - 7  
Chelsea (Taka) - Man. City (Rus_1995_Lan) 02.23 12:24 0 - 2  
Chelsea (Taka) - Man. Utd. (Chellovekk) 02.23 12:00 6 - 2  
Chelsea (Taka) - Tottenham (Boulevard Pr.) 02.23 13:48 2 - 1  
Liverpool (Olle) - Chelsea (Taka) 02.23 12:12 1 - 0  
Liverpool (Olle) - Man. City (Rus_1995_Lan) 02.23 13:00 0 - 3  
Liverpool (Olle) - Man. Utd. (Chellovekk) 02.23 12:36 2 - 2  
Liverpool (Olle) - Tottenham (Boulevard Pr.) 02.23 13:24 0 - 1  
Liverpool (Vrico) - Chelsea (Kodak) 02.23 21:42 1 - 1  
Liverpool (Vrico) - Manchester City (Rebels) 02.23 22:18 1 - 1  
Liverpool (Vrico) - Manchester Utd. (Hotshot) 02.23 20:54 0 - 1  
Man. City (Dm1trena) - Chelsea (Slezaintima) 02.23 07:24 0 - 0  
Man. City (Dm1trena) - Man. Utd. (White_Boy1927) 02.23 08:12 2 - 1  
Man. City (Dm1trena) - Tottenham (Orlovsky1) 02.23 08:36 4 - 3  
Man. City (Rus_1995_Lan) - Chelsea (Taka) 02.23 13:24 4 - 1  
Man. City (Rus_1995_Lan) - Liverpool (Olle) 02.23 12:00 3 - 0  
Man. City (Rus_1995_Lan) - Man. Utd. (Chellovekk) 02.23 13:48 0 - 0  
Man. City (Rus_1995_Lan) - Tottenham (Boulevard Pr.) 02.23 12:36 2 - 1  
Man. Utd. (Chellovekk) - Chelsea (Taka) 02.23 13:00 1 - 2  
Man. Utd. (Chellovekk) - Liverpool (Olle) 02.23 13:36 0 - 0  
Man. Utd. (Chellovekk) - Man. City (Rus_1995_Lan) 02.23 12:48 0 - 0  
Man. Utd. (Chellovekk) - Tottenham (Boulevard Pr.) 02.23 12:12 2 - 0  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Chelsea (Slezaintima) 02.23 08:36 2 - 3  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Tottenham (Orlovsky1) 02.23 07:48 4 - 1  
Manchester City (Rebels) - Chelsea (Kodak) 02.23 20:54 2 - 0  
Manchester City (Rebels) - Liverpool (Vrico) 02.23 21:18 0 - 0  
Manchester City (Rebels) - Manchester Utd. (Hotshot) 02.23 22:06 1 - 1  
Manchester City (Rebels) - Tottenham (Plevis) 02.23 21:42 1 - 1  
Manchester Utd. (Hotshot) - Liverpool (Vrico) 02.23 21:54 1 - 3  
Manchester Utd. (Hotshot) - Manchester City (Rebels) 02.23 21:06 0 - 2  
Manchester Utd. (Hotshot) - Tottenham (Plevis) 02.23 22:18 1 - 1  
Tottenham (Boulevard Pr.) - Chelsea (Taka) 02.23 12:48 1 - 2  
Tottenham (Boulevard Pr.) - Liverpool (Olle) 02.23 12:24 1 - 1  
Tottenham (Boulevard Pr.) - Man. City (Rus_1995_Lan) 02.23 13:36 2 - 0  
Tottenham (Boulevard Pr.) - Man. Utd. (Chellovekk) 02.23 13:12 1 - 3  
Tottenham (Orlovsky1) - Man. City (Dm1trena) 02.23 07:36 0 - 1  
Tottenham (Orlovsky1) - Man. Utd. (White_Boy1927) 02.23 08:48 1 - 3  
Tottenham (Plevis) - Chelsea (Kodak) 02.23 22:06 0 - 0  
E-Sport (FIFA, Battle Serie A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Driller) - Milan (Kravark) 02.23 08:54 0 - 0  
Atalanta (Driller) - Napoli (Nazario) 02.23 09:18 3 - 0  
Internazionale (Strateg) - Atalanta (Driller) 02.23 08:30 0 - 0  
Internazionale (Strateg) - Lazio (Lion) 02.23 08:54 0 - 0  
Internazionale (Strateg) - Milan (Kravark) 02.23 07:42 0 - 2  
Lazio (Lion) - Atalanta (Driller) 02.23 09:06 4 - 1  
Lazio (Lion) - Internazionale (Strateg) 02.23 07:54 2 - 3  
Lazio (Lion) - Milan (Kravark) 02.23 08:18 1 - 1  
Lazio (Lion) - Napoli (Nazario) 02.23 08:42 4 - 1  
Milan (Kravark) - Atalanta (Driller) 02.23 07:54 1 - 1  
Milan (Kravark) - Internazionale (Strateg) 02.23 08:42 0 - 1  
Milan (Kravark) - Lazio (Lion) 02.23 09:18 1 - 1  
Napoli (Nazario) - Atalanta (Driller) 02.23 08:18 3 - 1  
Napoli (Nazario) - Internazionale (Strateg) 02.23 09:06 0 - 1  
Napoli (Nazario) - Lazio (Lion) 02.23 07:42 0 - 2  
Napoli (Nazario) - Milan (Kravark) 02.23 08:30 1 - 1  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Bulgaria (Val) 02.23 00:00 5 - 1  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 02.23 02:00 2 - 2  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 02.23 01:00 0 - 0  
Argentina (Carnage) - Turkey (Pg) 02.23 03:00 3 - 3  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 02.23 12:20 4 - 4  
Austria (Kot) - Ecuador (apollo) 02.23 10:20 3 - 2  
Austria (Kot) - Germany (General) 02.23 11:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Mexico (Moebius) 02.23 13:20 1 - 2  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 02.23 05:00 2 - 3  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 02.23 06:20 2 - 4  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 02.23 09:00 3 - 0  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 02.23 08:00 1 - 3  
Austria (Kot) - Spain (Reaper) 02.23 07:00 4 - 1  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 02.23 07:20 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Ecuador (apollo) 02.23 13:00 4 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 02.23 14:00 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Mexico (Moebius) 02.23 08:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 02.23 09:20 3 - 3  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 02.23 12:00 4 - 1  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 02.23 06:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Romania (Andre) 02.23 05:20 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Spain (Reaper) 02.23 11:20 3 - 2  
Brazil (Crysis) - Argentina (Carnage) 02.23 04:20 5 - 4  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 02.23 00:00    
Brazil (Crysis) - Scotland (Rafa) 02.23 02:00 1 - 3  
Brazil (Crysis) - Wales (Pjo) 02.23 01:00 3 - 1  
Bulgaria (Val) - Brazil (Crysis) 02.23 04:00 2 - 4  
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 02.23 00:20 1 - 4  
Bulgaria (Val) - Italy (Ang) 02.23 00:40    
Bulgaria (Val) - Scotland (Rafa) 02.23 03:00 1 - 3  
Bulgaria (Val) - Wales (Pjo) 02.23 01:40 1 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Argentina (Carnage) 02.23 04:00 2 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Brazil (Crysis) 02.23 03:00 1 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 02.23 20:20 3 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Czech Republic (Koko) 02.23 19:00 1 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Ireland (Panica) 02.23 23:00 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Scotland (Rafa) 02.23 00:40    
Cameroon (Cobra4) - Turkey (Pg) 02.23 02:00 2 - 5  
Cameroon (Cobra4) - United States (CaptainX) 02.23 21:20 2 - 2  
Chile (Poli) - Czech Republic (Koko) 02.23 22:00 2 - 2  
Chile (Poli) - England (Zeus) 02.23 23:00 1 - 1  
Chile (Poli) - Greece (Sarafou) 02.23 20:00 1 - 2  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 02.23 21:00 3 - 1  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 02.23 19:00 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Cobra4) 02.23 20:00 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 02.23 23:20 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - England (Zeus) 02.23 22:00 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Russia (Gosas) 02.23 21:00 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 02.23 19:00 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 02.23 23:40 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 02.23 21:20 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 02.23 21:00 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 02.23 18:40 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 02.23 19:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - United States (CaptainX) 02.23 23:40 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 02.23 22:20 2 - 2  
Denmark (Teok) - Brazil (Crysis) 02.23 01:40 3 - 2  
Denmark (Teok) - Bulgaria (Val) 02.23 02:40 2 - 2  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 02.23 03:40 1 - 3  
Denmark (Teok) - Scotland (Rafa) 02.23 01:00 2 - 1  
Ecuador (apollo) - Austria (Kot) 02.23 09:20 3 - 2  
Ecuador (apollo) - Belgium (Tommy) 02.23 06:40 2 - 3  
Ecuador (apollo) - Germany (General) 02.23 07:40 1 - 2  
Ecuador (apollo) - Mexico (Moebius) 02.23 05:20 2 - 2  
Ecuador (apollo) - Netherlands (Aibothard) 02.23 10:40 3 - 3  
Ecuador (apollo) - Poland (Johnybegood) 02.23 14:20 3 - 3  
Ecuador (apollo) - Portugal (Cliff) 02.23 11:00 0 - 2  
Ecuador (apollo) - Romania (Andre) 02.23 12:00 2 - 5  
Ecuador (apollo) - Spain (Reaper) 02.23 13:20 2 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Belgium (Tommy) 02.23 06:40    
Ecuador (Mitchef) - Germany (General) 02.23 07:40    
Ecuador (Mitchef) - Mexico (Moebius) 02.23 05:20    
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 02.23 00:20 0 - 3  
England (Zeus) - Bulgaria (Val) 02.23 01:20 2 - 2  
England (Zeus) - Cameroon (Cobra4) 02.23 02:40 4 - 1  
England (Zeus) - Cameroon (Cobra4) 02.23 22:40 3 - 0  
England (Zeus) - Chile (Poli) 02.23 23:40 2 - 1  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 02.23 21:20 2 - 2  
England (Zeus) - Scotland (Rafa) 02.23 04:20 2 - 3  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 02.23 20:20 3 - 3  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 02.23 19:20 4 - 2  
England (Zeus) - Wales (Pjo) 02.23 03:20    
Germany (General) - Austria (Kot) 02.23 08:40 3 - 1  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 02.23 05:40 3 - 1  
Germany (General) - Ecuador (apollo) 02.23 11:40 3 - 2  
Germany (General) - Mexico (Moebius) 02.23 09:40 4 - 2  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 02.23 13:00 2 - 0  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 02.23 10:40 1 - 5  
Germany (General) - Portugal (Cliff) 02.23 08:00 1 - 2  
Germany (General) - Romania (Andre) 02.23 13:40 0 - 1  
Germany (General) - Spain (Reaper) 02.23 14:40 3 - 4  
Greece (Sarafou) - Cameroon (Cobra4) 02.23 22:20 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 02.23 19:20 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Russia (Gosas) 02.23 23:20 2 - 4  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 02.23 20:20 3 - 2  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 02.23 20:40 1 - 0  
Ireland (Panica) - England (Zeus) 02.23 18:40 1 - 1  
Ireland (Panica) - Greece (Sarafou) 02.23 22:40 2 - 1  
Ireland (Panica) - Russia (Gosas) 02.23 20:00 2 - 1  
Ireland (Panica) - Uruguay (Billiot) 02.23 21:40 2 - 0  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 02.23 00:20 4 - 1  
Italy (Ang) - Cameroon (Cobra4) 02.23 01:20 3 - 2  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 02.23 03:20    
Italy (Ang) - England (Zeus) 02.23 02:20 1 - 3  
Italy (Ang) - Turkey (Pg) 02.23 04:20 2 - 2  
Mexico (Moebius) - Austria (Kot) 02.23 06:00 3 - 2  
Mexico (Moebius) - Belgium (Tommy) 02.23 11:00 0 - 0  
Mexico (Moebius) - Ecuador (apollo) 02.23 13:40 3 - 0  
Mexico (Moebius) - Germany (General) 02.23 10:00 3 - 2  
Mexico (Moebius) - Netherlands (Aibothard) 02.23 07:20 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Poland (Johnybegood) 02.23 12:40 4 - 3  
Mexico (Moebius) - Portugal (Cliff) 02.23 05:00 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Romania (Andre) 02.23 08:40 2 - 4  
Mexico (Moebius) - Spain (Reaper) 02.23 07:40 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 02.23 14:20 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 02.23 10:00 3 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Ecuador (apollo) 02.23 09:00 4 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 02.23 06:40 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Mexico (Moebius) 02.23 12:20 4 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 02.23 13:20 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 02.23 07:40 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Romania (Andre) 02.23 05:40 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Spain (Reaper) 02.23 11:00 3 - 0  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 02.23 14:40 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 02.23 08:00 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Ecuador (apollo) 02.23 05:00 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Ecuador (Mitchef) 02.23 05:00    
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 02.23 09:00 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Mexico (Moebius) 02.23 07:00 3 - 0  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 02.23 06:00 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Portugal (Cliff) 02.23 10:20 4 - 2  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 02.23 11:20 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Spain (Reaper) 02.23 12:20 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Austria (Kot) 02.23 10:40 0 - 4  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 02.23 13:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Ecuador (apollo) 02.23 08:40 4 - 2  
Portugal (Cliff) - Germany (General) 02.23 12:40 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Mexico (Moebius) 02.23 14:40 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 02.23 11:40 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Poland (Johnybegood) 02.23 09:40 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Romania (Andre) 02.23 06:40 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 02.23 05:40 3 - 3  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 02.23 11:40 0 - 1  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 02.23 14:20 2 - 3  
Romania (Andre) - Ecuador (apollo) 02.23 07:00 4 - 3  
Romania (Andre) - Ecuador (Mitchef) 02.23 07:00    
Romania (Andre) - Germany (General) 02.23 06:00 2 - 4  
Romania (Andre) - Mexico (Moebius) 02.23 10:20 0 - 2  
Romania (Andre) - Netherlands (Aibothard) 02.23 14:00 1 - 4  
Romania (Andre) - Poland (Johnybegood) 02.23 08:20 3 - 1  
Romania (Andre) - Portugal (Cliff) 02.23 13:00 4 - 2  
Romania (Andre) - Spain (Reaper) 02.23 09:20 2 - 4  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 02.23 18:40 1 - 3  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 02.23 21:40 3 - 3  
Russia (Gosas) - Czech Republic (Koko) 02.23 20:40 1 - 3  
Russia (Gosas) - England (Zeus) 02.23 19:40 1 - 3  
Russia (Gosas) - United States (CaptainX) 02.23 22:40 1 - 3  
Scotland (Rafa) - Argentina (Carnage) 02.23 02:20 4 - 3  
Scotland (Rafa) - Italy (Ang) 02.23 03:40 2 - 2  
Scotland (Rafa) - Turkey (Pg) 02.23 01:40 3 - 2  
Spain (Reaper) - Austria (Kot) 02.23 12:40 2 - 3  
Spain (Reaper) - Belgium (Tommy) 02.23 09:40 3 - 1  
Spain (Reaper) - Ecuador (apollo) 02.23 06:20 3 - 0  
Spain (Reaper) - Ecuador (Mitchef) 02.23 06:20    
Spain (Reaper) - Germany (General) 02.23 05:20 2 - 3  
Spain (Reaper) - Mexico (Moebius) 02.23 12:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - Netherlands (Aibothard) 02.23 08:20 1 - 3  
Spain (Reaper) - Poland (Johnybegood) 02.23 07:20 2 - 4  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 02.23 14:00 1 - 2  
Spain (Reaper) - Romania (Andre) 02.23 10:00 2 - 2  
Turkey (Pg) - Brazil (Crysis) 02.23 02:20 0 - 4  
Turkey (Pg) - Bulgaria (Val) 02.23 03:20    
Turkey (Pg) - Denmark (Teok) 02.23 00:40 1 - 4  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 02.23 19:20 1 - 1  
United States (CaptainX) - Czech Republic (Koko) 02.23 23:20 2 - 0  
United States (CaptainX) - Greece (Sarafou) 02.23 21:40 1 - 1  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 02.23 22:20 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Cobra4) 02.23 20:40 1 - 4  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 02.23 23:00 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Russia (Gosas) 02.23 22:00 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - United States (CaptainX) 02.23 19:40 2 - 3  
Wales (Pjo) - Argentina (Carnage) 02.23 01:20 4 - 1  
Wales (Pjo) - Cameroon (Cobra4) 02.23 03:40 4 - 1  
Wales (Pjo) - Denmark (Teok) 02.23 04:00 2 - 3  
Wales (Pjo) - Italy (Ang) 02.23 02:40 2 - 2  
Wales (Pjo) - Turkey (Pg) 02.23 00:00    
E-Sport (FIFA, International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (White_Boy1927) - England (Slezaintima) 02.23 10:46 4 - 2  
Argentina (White_Boy1927) - Netherlands (Dm1trena) 02.23 09:22 3 - 2  
Argentina (White_Boy1927) - Spain (Orlovsky1) 02.23 09:58 4 - 2  
England (Slezaintima) - Argentina (White_Boy1927) 02.23 09:46 2 - 3  
England (Slezaintima) - Italy (Foggy) 02.23 09:22 2 - 1  
England (Slezaintima) - Netherlands (Dm1trena) 02.23 10:34 1 - 1  
Italy (Foggy) - Argentina (White_Boy1927) 02.23 09:10 1 - 1  
Italy (Foggy) - England (Slezaintima) 02.23 10:22 2 - 4  
Italy (Foggy) - Netherlands (Dm1trena) 02.23 10:58 2 - 2  
Italy (Foggy) - Spain (Orlovsky1) 02.23 09:34 1 - 1  
Netherlands (Dm1trena) - Argentina (White_Boy1927) 02.23 10:22 2 - 2  
Netherlands (Dm1trena) - England (Slezaintima) 02.23 09:34 2 - 1  
Netherlands (Dm1trena) - Italy (Foggy) 02.23 09:58 2 - 4  
Netherlands (Dm1trena) - Spain (Orlovsky1) 02.23 10:46 4 - 3  
Spain (Orlovsky1) - Argentina (White_Boy1927) 02.23 10:58 1 - 3  
Spain (Orlovsky1) - England (Slezaintima) 02.23 09:10 1 - 5  
Spain (Orlovsky1) - Italy (Foggy) 02.23 10:34 3 - 2  
Spain (Orlovsky1) - Netherlands (Dm1trena) 02.23 09:46 1 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATD Abeldos United - Fin Fints 02.23 08:10 1 - 4  
ATD Abeldos United - Milan (Ab Ovo) 02.23 10:40 1 - 2  
Cfi Confession - ATD Abeldos United 02.23 11:05 2 - 1  
Cfi Confession - Fin Fints 02.23 09:00 2 - 3  
Fin Fints - Milan (Ab Ovo) 02.23 09:50 3 - 3  
Fin Fints - Xal Xalinho Fc 02.23 11:30 3 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Cfi Confession 02.23 07:45 5 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Xal Xalinho Fc 02.23 08:35 2 - 3  
Xal Xalinho Fc - ATD Abeldos United 02.23 09:25 4 - 4  
Xal Xalinho Fc - Cfi Confession 02.23 10:15 1 - 1  
E-Sport (LOL, CBLOL Academy Split 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intz Academy - Red Academy 02.23 22:00 0 - 1  
Loud Academy - Furia Academy 02.23 21:00 0 - 1  
Pain Academy - Cruzeiro Academy 02.23 23:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCK CL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Af Challengers - Kt Challengers 02.23 12:00 0 - 1  
Dwg Kia Challengers - Bro Challengers 02.23 10:00 0 - 1  
Gen Challengers - T1 Challengers 02.23 09:00 1 - 0  
Hle Challengers - Lsb Challengers 02.23 13:30 0 - 1  
Ns Challengers - Drx Challengers 02.23 11:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilibili Gaming - Edward Gaming 02.23 10:00 0 - 2  
TOP Esports - LNG Esports 02.23 12:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LPLOL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista Fc - Efive Esports 02.23 23:00 1 - 0  
Boavista Fc - White Dragons 02.23 00:00 0 - 1  
Gtz Bulls - Electronik Generation 02.23 21:00 0 - 1  
White Dragons - Offset Esports 02.23 22:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentlemens Gaming - Ago Rogue 02.23 18:25 0 - 1  
Illuminar Gaming - Devils.one 02.23 19:25 1 - 0  
Team Esca Gaming - K1CK 02.23 20:30 0 - 1  
E-Sport (LOL,Dutch League,Spring Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lowlandlions - Dynasty 02.23 21:00 0 - 1  
Lowlandlions - PSV Esports 02.23 19:00 0 - 1  
Team Thrll - Mcon Esports 02.23 20:00 0 - 1  
Team Thrll - Team Echo Zulu 02.23 22:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,PrimeLeag ProDivis,Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Hoc Gaming - Berlin International Gaming 02.23 19:00 0 - 1  
Euronics Gaming - FC Schalke 04 Evolution 02.23 21:00 0 - 1  
Penta 1860 - E Wie Einfach E-Sports 02.23 22:15 0 - 1  
SK Gaming Prime - Mousesports 02.23 18:00 1 - 0  
Team Gamerlegion - Unicorns of Love Sexy 02.23 19:50 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Kub_07) - Memphis (Aphex) 02.23 08:12 42 - 44  
Cleveland (Kub_07) - New Orleans (Sultan) 02.23 08:48 45 - 50  
Cleveland (Kub_07) - Orlando (Miller) 02.23 07:36 44 - 41  
Cleveland (Sultan) - Memphis (88Fireburn) 02.23 19:06 64 - 72  
Cleveland (Sultan) - Orlando (Bumblebee) 02.23 18:30 50 - 61  
Memphis (88Fireburn) - New Orleans (Lilbudek) 02.23 20:18 45 - 48  
Memphis (88Fireburn) - Orlando (Bumblebee) 02.23 21:30 50 - 58  
Memphis (Aphex) - New Orleans (Sultan) 02.23 09:24 57 - 47  
New Orleans (Lilbudek) - Cleveland (Sultan) 02.23 19:42 56 - 57  
New Orleans (Lilbudek) - Orlando (Bumblebee) 02.23 20:54 50 - 43  
New Orleans (Sultan) - Cleveland (Kub_07) 02.23 07:00 49 - 56  
New Orleans (Sultan) - Orlando (Miller) 02.23 10:00 61 - 64  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Bulls (Lilbudek) - Cleveland (Bumblebee) 02.23 16:54 46 - 55  
Chicago Bulls (Lilbudek) - Orlando (88Fireburn) 02.23 14:30 53 - 40  
Chicago Bulls (Lilbudek) - Washington (Sultan) 02.23 15:42 43 - 52  
Cleveland (Bumblebee) - Chicago Bulls (Lilbudek) 02.23 15:06 54 - 53  
Cleveland (Bumblebee) - Washington (Sultan) 02.23 16:18 67 - 54  
Orlando (88Fireburn) - Cleveland (Bumblebee) 02.23 17:30 34 - 48  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (Jimmy_Walker13) - Philadelphia 76ers (amura 02.23 15:50 48 - 64  
Boston (Jimmy_Walker13) - Portland (Answer2208) 02.23 13:30 54 - 69  
Boston (toni_pytko) - Golden State (BFT360) 02.23 23:05 50 - 63  
Dallas (Dankarakoz6) - Portland (groma07) 02.23 17:35 67 - 60  
Dallas (Dankarakoz6) - Portland (groma07) 02.23 21:15 80 - 62  
Golden State (Sm1T1Q) - Boston (Jimmy_Walker13) 02.23 14:40 44 - 60  
Golden State (Sm1T1Q) - Portland (Answer2208) 02.23 16:25 54 - 57  
Houston (toni_pytko) - Miami (nikitos349) 02.23 06:25 49 - 67  
Memphis (nikitos349) - Sacramento (mcdonals999) 02.23 10:15 69 - 61  
New Orleans (Sm1T1Q) - Memphis (nikitos349) 02.23 08:30 48 - 58  
New Orleans (Sm1T1Q) - Sacramento (mcdonals999) 02.23 10:50 68 - 65  
New Orleans Pelicans (rom - Phoenix Suns (pelmeshkabig) 02.23 17:00 75 - 82  
Philadelphia 76ers (amura - Golden State (Sm1T1Q) 02.23 14:05 60 - 47  
Phoenix (broccolicabbage) - Memphis (nikitos349) 02.23 11:25 68 - 62  
Phoenix (broccolicabbage) - New Orleans (Sm1T1Q) 02.23 09:40 69 - 50  
Portland (Answer2208) - Philadelphia 76ers (amura 02.23 15:15 68 - 55  
Portland (groma07) - New Orleans Pelicans (rom1pr) 02.23 18:10 87 - 56  
Portland (groma07) - Phoenix Suns (pelmeshkabig) 02.23 19:55 58 - 54  
Portland (Xdefab1Ex) - Philadelphia (Jimmy_W.13) 02.23 22:30 61 - 47  
Sacramento (mcdonals999) - Phoenix (broccolicabbage) 02.23 09:05 46 - 58  
Utah (broccolicabbage0) - San Antonio (staryy23) 02.23 05:50 69 - 57  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Aphex) - New Orleans (Kub_07) 02.23 14:00 45 - 39  
Memphis (Aphex) - Sacramento (Miller) 02.23 12:48 55 - 46  
Memphis (Aphex) - Utah (Sultan) 02.23 13:24 52 - 50  
New Orleans (Kodas) - Memphis (Asap) 02.23 23:12 49 - 57  
New Orleans (Kodas) - Utah Jazz (lilbudek) 02.23 22:36 53 - 52  
New Orleans (Kub_07) - Memphis (Aphex) 02.23 12:12 40 - 44  
Sacramento (Miller) - Memphis (Aphex) 02.23 11:00 63 - 58  
Sacramento (Tranquil) - New Orleans (Kodas) 02.23 22:00 58 - 39  
Utah (Sultan) - Memphis (Aphex) 02.23 11:36 47 - 60  
Utah Jazz (lilbudek) - Sacramento (Tranquil) 02.23 23:12 29 - 46  
E-Sport (SC2, IEM XI - Shanghai, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunny - Dark 02.23 15:00 0 - 2  
Bunny - Innovation 02.23 19:00 0 - 2  
Dark - Innovation 02.23 17:15 2 - 0  
Dark - Time 02.23 18:00 2 - 0  
Innovation - Special 02.23 15:45 2 - 1  
Innovation - Time 02.23 15:00 2 - 0  
Serral - Bunny 02.23 17:15 2 - 0  
Serral - Dark 02.23 16:30 0 - 2  
Serral - Innovation 02.23 18:00 2 - 0  
Serral - Special 02.23 15:00 2 - 0  
Serral - Time 02.23 19:00 2 - 0  
Special - Bunny 02.23 18:00 0 - 2  
Special - Dark 02.23 19:00 0 - 2  
Time - Bunny 02.23 16:30 2 - 0  
Time - Special 02.23 16:55 2 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melnik - Usti nad Labem 02.23 20:30 5 - 4  
Slavia Praha - Svarog Teplice 02.23 20:00 3 - 5  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GSF Gliwice - AZS Wilanow Varsó 02.23 19:30 3 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Real San Giuseppe 02.23 20:00 5 - 6  
Came Dosson - Meta Catania 02.23 20:30 7 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Torp. Nyizsnyij Novgorod 02.23 11:00 6 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Valdepenas 02.23 19:00 6 - 2  
Murcia - Jaen 02.23 18:00 3 - 0  
Ribera Navarra - Osasuna Magna 02.23 20:00 0 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Manitoba 02.23 01:00 2 - 2  
Rockford - Cleveland 02.23 01:00 3 - 7  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Vipiteno/Sterzing 02.23 19:30 4 - 1  
Jesenice - Salzburg 2 02.23 20:00 7 - 3  
Klagenfurt 2 - Olimpija Ljubljana 02.23 19:00 1 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Karlovy Vary 02.23 18:00 3 - 1  
Liberec - Motor Ceske Budejovice 02.23 17:00 4 - 2  
Mountfield HK - Pardubice 02.23 17:20 2 - 1  
Olomouc - Litvínov 02.23 17:00 1 - 2  
Vitkovice - Mladá Boleslav 02.23 16:30 3 - 2  
Zlín - Trinec 02.23 17:30 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 02.23 18:00 3 - 1  
Herlev Eagles - Esbjerg 02.23 20:30 0 - 5  
Sönderjyske - Rungsted 02.23 19:00 4 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Gyergyói HK 02.23 17:30 7 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk 02.23 16:45 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Tappara 02.23 17:30 3 - 0  
Ilves - Kärpät 02.23 17:30 0 - 1  
Jukurit - Lahti Pelicans 02.23 17:30 4 - 4  
JYP - Turku PS 02.23 17:30 3 - 3  
Kookoo - HIFK 02.23 17:30 2 - 2  
Vaasan Sport - Kalpa 02.23 17:30 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cergy-Pontoise - Rouen 02.23 20:30 2 - 7  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Rudnyij - Bejbarisz Atirau 02.23 12:00 3 - 5  
Nomad - Jertisz Pavlodar 02.23 08:00 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Barisz 02.23 12:30 3 - 3  
Dinamo Minszk - Amur Habarovszk 02.23 17:30 5 - 6  
Dinamo Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 02.23 15:00 6 - 0  
Dinamo Riga - Szalavat Julajev Ufa 02.23 18:30 1 - 3  
Jokerit - Vityaz Podolszk 02.23 17:30 3 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod 02.23 11:00 4 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Metallurg Magnyitogorszk 02.23 15:00 1 - 0  
Szeversztal Cserepovec - CSZKA Moszkva 02.23 15:00 0 - 3  
Szpartak Moszkva - Szocsi 02.23 15:00 6 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Szibir Novoszibirszk 02.23 13:00 2 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Sanok (1.m.) 02.23 18:00 5 - 0  
Torun - Comarch Cracovia (1.m.) 02.23 18:30 2 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Liepaja 02.23 18:00 2 - 6  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva 2 - SZKA-1946 02.23 11:00 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 02.23 03:00 4 - 3  
Carolina - Tampa Bay 02.23 01:00 2 - 4  
Colorado - Las Vegas 02.23 03:00 0 - 3  
Florida - Dallas 02.23 01:00    
NY Islanders - Buffalo 02.23 01:00 3 - 2  
San Jose - Minnesota 02.23 04:30 2 - 6  
St. Louis - Los Angeles 02.23 02:00 0 - 3  
Toronto - Calgary 02.23 01:00    
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Heilbronn 02.23 19:30 4 - 3  
Tölzer Löwen - Kassel 02.23 19:30 0 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Wolfsburg 02.23 20:30 2 - 2  
Iserlohn - Bremerhaven 02.23 18:30 1 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Linz 02.23 19:15 5 - 2  
Villach - Graz 02.23 19:15 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 02.23 20:15 4 - 3  
Vienna Capitals - Salzburg 02.23 19:15 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Lausanne 02.23 19:45 1 - 4  
Davos - Langnau Tigers 02.23 19:45 3 - 1  
Servette - Zug 02.23 19:45 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Tingsryd 02.23 19:00 3 - 1  
Södertälje - Vita Hästen 02.23 19:00 5 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 02.23 19:00    
Frölunda - Oskarshamn 02.23 19:00    
Linköping - Skelleftea 02.23 19:00 2 - 5  
Rögle - Färjestad 02.23 19:40 0 - 4  
Örebro - Djurgarden 02.23 19:00 1 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Tambov (2.m.) 02.23 09:00 3 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Cselmet Cseljabinszk (2.m.) 02.23 15:00 4 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Zvezda Csehov (2.m.) 02.23 11:00 6 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Rjazany (2.m.) 02.23 15:00 2 - 0  
Kerékpár (UAE Tour, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - A. Lutsenko 02.23 09:25 1 - 0  
D. Pozzovivo - V. Nibali 02.23 09:25 0 - 1  
F. Masnada - M. Cattaneo 02.23 09:25 0 - 1  
H. Vanhoucke - Valter A. 02.23 09:25 1 - 0  
J. Almeida - S. Higuita 02.23 09:25 0 - 1  
T. Pogacar - A. Yates 02.23 09:25 1 - 0  
UAE Tour 2021, 3. szakasz 02.23 11:30    
W. Poels - E. Buchmann 02.23 09:25 0 - 1  
Kosárlabda (Amerika bajnokság-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Venezuela 02.23 03:10 44 - 61  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - South East Melbourne (Helyszín: Melbourne) 02.23 09:30 99 - 94  
Sydney Kings - Perth 02.23 07:00 106 - 113  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Crvena zvezda 02.23 19:00 75 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Landerneau Bretagne 02.23 19:00 75 - 59  
Nantes Reze - ASVEL Lyon 02.23 20:00 49 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Politechnika Gdansk - Arka Gdynia 02.23 19:30 75 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Memphis 02.23 02:30 102 - 92  
Houston - Chicago 02.23 02:00 100 - 120  
LA Lakers - Washington 02.23 04:00 115 - 115, h.u. 124 - 127  
Oklahoma City - Miami 02.23 03:00 94 - 108  
Phoenix - Portland 02.23 03:00 132 - 100  
Utah - Charlotte 02.23 03:00 132 - 110  
Kosárlabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamara - Rodnyiki Izsevszk 02.23 15:00 93 - 83  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Klosterneuburg 02.23 19:00 77 - 72  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Murcia - Granada 02.23 18:00 68 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - P. Avenida 02.23 19:30 57 - 80  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguada - Trouville (2.m.) 02.23 02:00 96 - 94  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Valmiera 02.23 16:00 104 - 69  
Krikett (Dél-afrikai CSA T20 Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lions - Knights 02.23 13:30 1 - 0  
Warriors - Cape Cobras 02.23 09:00 0 - 1  
Krikett (Pakisztáni Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peshawar Zalmi - Multan Sultans 02.23 15:00 1 - 0  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Kielce 02.23 18:45 37 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Aalborg 02.23 20:45 28 - 26  
Nantes - PPD Zágráb 02.23 20:45 30 - 28  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Plzen 02.23 20:15 38 - 32  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HOJ - Skaering 02.23 19:00 30 - 29  
Skovbakken - Ajax Köbenhavn 02.23 19:00 28 - 32  
Vendsyssel - Skive 02.23 20:00 23 - 36  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Odense 02.23 18:30 18 - 22  
Silkeborg - Holstebro 02.23 17:00 27 - 25  
Kézilabda (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Wisla Plock 02.23 20:45 32 - 27  
Fivers Margareten - Metalurg Szkopje 02.23 20:45 45 - 30  
Kézilabda (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Dinamo Bukarest 02.23 18:45 32 - 29  
Sporting CP - Kristianstad 02.23 20:45 27 - 26  
Kézilabda (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Alingsas 02.23 18:45 36 - 21  
Nexe Nasice - CSZKA Moszkva 02.23 18:45 32 - 31  
Kézilabda (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Trebnje (Helyszín: Szlovénia) 02.23 18:45 32 - 31  
Tatabánya - Schaffhausen 02.23 18:45 30 - 32  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimpar - Dormagen 02.23 19:00 25 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - AGU-Adjif 02.23 08:00 22 - 22  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Linz 02.23 18:00 31 - 22  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atzgersdorf - Hypo Niederösterreich 02.23 19:00 18 - 33  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Povoa de Varzim - Benfica 02.23 21:30 17 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Municipal Craiova 02.23 12:15 28 - 23  
CSM Bukarest - Magura Cisnadiei 02.23 17:30 31 - 25  
Danubius Galati - Ramnicu Valcea 02.23 09:30 20 - 33  
Rapid Bukarest - Gloria Buzau 02.23 15:00 24 - 25  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanela - HIF Karlskrona 02.23 19:00 30 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Aranäs 02.23 19:00 26 - 28  
IFK Ystad - Lugi 02.23 19:00 28 - 26  
Önnered - Sävehof 02.23 19:00 27 - 24  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Merrikh - Vita Club 02.23 14:00 1 - 4  
Simba SC - Al-Ahly (EGY) 02.23 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Horoya Conakry 02.23 17:00 0 - 0  
Petroleos de Luanda - Wydad Casablanca 02.23 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - Esperance de Tunis 02.23 20:00 1 - 1  
Teungueth - El Zamalek 02.23 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Wigan 02.23 20:00 1 - 2  
Charlton - Burton 02.23 20:00 1 - 2  
Crewe - Accrington 02.23 20:00 2 - 0  
Hull City - Ipswich 02.23 20:00 0 - 1  
Lincoln - Swindon 02.23 20:00 2 - 2  
Northampton - Rochdale 02.23 20:00 0 - 0  
Oxford Utd. - Portsmouth 02.23 20:00 0 - 1  
Plymouth - Peterborough 02.23 20:30 0 - 3  
Shrewsbury - Milton Keynes Dons 02.23 20:00 4 - 2  
Sunderland - Fleetwood 02.23 20:00 2 - 0  
Wimbledon - Gillingham 02.23 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Scunthorpe 02.23 20:00 2 - 0  
Bradford - Leyton 02.23 20:00 1 - 0  
Cambridge Utd. - Cheltenham 02.23 20:00 0 - 1  
Carlisle - Tranmere 02.23 20:00 2 - 3  
Colchester - Exeter 02.23 20:00 1 - 2  
Grimsby - Crawley 02.23 20:00 2 - 1  
Harrogate Town - Mansfield 02.23 20:00 1 - 0  
Morecambe - Salford City 02.23 19:30 2 - 1  
Oldham - Barrow 02.23 20:00 0 - 1  
Port Vale - Stevenage 02.23 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Norwich 02.23 20:00 1 - 3  
Derby County - Huddersfield 02.23 20:00 2 - 0  
Luton - Millwall 02.23 20:45 1 - 1  
Middlesbrough - Bristol City 02.23 20:00 1 - 3  
Rotherham - Nottingham 02.23 20:45 0 - 1  
Wycombe - Reading 02.23 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Bromley 02.23 20:45 1 - 1  
Chesterfield - Altrincham 02.23 20:45 1 - 0  
Dag & Red - Sutton Utd. 02.23 20:00 1 - 2  
King's Lynn Town - Barnet 02.23 20:45 5 - 1  
Maidenhead Utd. - Aldershot 02.23 20:00 2 - 4  
Solihull Moors - Torquay 02.23 20:00 1 - 2  
Stockport - Notts County 02.23 20:45 0 - 0  
Wealdstone - Eastleigh 02.23 20:45 0 - 0  
Wrexham - Hartlepool 02.23 20:00 0 - 0  
Yeovil - Weymouth 02.23 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - San Lorenzo 02.23 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Sydney FC 02.23 09:05 3 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Chelsea 02.23 21:00 0 - 1  
Lazio - Bayern München 02.23 21:00 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil Amazonense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional AM - Manaus AM 02.23 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Sao Paulo SP 02.23 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Cearense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Guarany CE 02.23 19:30 2 - 0  
Icasa CE - Pacajus 02.23 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Heidenheim 02.23 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Trinec 02.23 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamontville Golden Arrows - Black Leopards 02.23 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Szlovénia 02.23 17:00 0 - 9  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Moldova 02.23 15:00 1 - 0  
Spanyolország - Lengyelország 02.23 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Finnország 02.23 18:00 0 - 5  
Skócia - Portugália 02.23 16:10 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Románia 02.23 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - Ashmoun 02.23 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Annecy 02.23 20:00 0 - 0  
Creteil - SC Lyon 02.23 20:00 0 - 2  
Laval - Cholet 02.23 18:00 0 - 0  
Le Mans - Boulogne 02.23 18:00 3 - 0  
Orleans - Stade Briochin 02.23 20:00 0 - 0  
Sete - Quevilly Rouen 02.23 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Helmond 02.23 21:00 2 - 2  
Volendam - Ajax 2 02.23 18:45 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosk Dubrovnik - Slaven Belupo 02.23 14:00 1 - 4  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Real Kashmir 02.23 09:30 1 - 3  
Mohammedan SC - Chennai City 02.23 14:30 2 - 1  
Sudeva Delhi FC - Gokulam Kerala 02.23 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Northeast Utd. 02.23 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Sektzia Nes Tziona 02.23 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Umm-Salal 02.23 14:45 1 - 0  
Al-Sailiya - Al-Khor 02.23 17:15 1 - 1  
Al-Wakrah - Qatar SC 02.23 17:15 0 - 0  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandari Mombasa - Vihiga Utd. 02.23 13:00 5 - 0  
Tusker Meru - Nzoia Sugar 02.23 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Atlético FC Cali 02.23 00:00 0 - 2  
Fortaleza Cota - Valledupar 02.23 23:30 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Alianza Petrolera 02.23 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Al-Qadsia 02.23 17:20 2 - 2  
Al-Salmiyah - Al-Nasr (KUW) 02.23 14:55 1 - 3  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Diósgyőr 02.23 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Chivas Guadalajara 02.23 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Petrocub Hincesti 02.23 11:30 1 - 9  
Dacia Buiucani - Floresti 02.23 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - Jezero Plav 02.23 14:00 0 - 0  
FK Podgorica - Buducnost Podgorica 02.23 16:00 0 - 1  
Sutjeska Niksic - Iskra Danilovgrad 02.23 15:00 2 - 2  
Titograd Podgorica - OFK Petrovac 02.23 17:00 1 - 0  
Zeta Golubovci - Rudar Pljevlja 02.23 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg Amatőr - Schott Mainz 02.23 14:00 4 - 1  
Pirmasens - Bayern Alzenau 02.23 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - VfB Homberg 02.23 19:30 0 - 0  
Schalke Amatőr - Wegberg-Beeck 02.23 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn 1913 - Kapfenberg 02.23 18:30 3 - 1  
Lafnitz - FC Juniors OÖ 02.23 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - WSG Tirol 02.23 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Oliveirense - Vilafranquense 02.23 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál b., női, alsóház, Dél)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damaiense - A-dos-Francos 02.23 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Southampton 02.23 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - Metaloglobus Bukarest 02.23 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Ayr Utd. 02.23 20:00    
Inverness CT - Alloa 02.23 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Xamax 02.23 18:15 4 - 0  
Winterthur - Kriens 02.23 18:15 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain (KSA) - Damac 02.23 14:10 1 - 1  
Al-Batin - Al-Qadisiyah 02.23 13:45 2 - 2  
Al-Fateh - Al-Ettifaq 02.23 16:20 2 - 3  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Faisaly (KSA) 02.23 17:00 1 - 3  
Al-Nassr - Al-Hilal (KSA) 02.23 18:35 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sered - Nitra 02.23 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Muangthong Utd. - Port FC 02.23 12:30 2 - 1  
Trat - Suphanburi 02.23 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Altinordu 02.23 17:00 1 - 3  
Bandirmaspor - Keciörengücü 02.23 12:00 1 - 1  
Ümraniyespor - Adana Demirspor 02.23 11:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busoga Utd. - Villa Kampala 02.23 14:00 1 - 1  
Kyetume Mukono - Bright Stars FC 02.23 11:00 2 - 2  
MYDA - Express Kampala 02.23 14:00 1 - 4  
Vipers Kitende - BUL Jinja 02.23 14:00 1 - 0  
Wakiso Giants - Kampala City FC 02.23 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Progreso Montevideo 02.23 23:15 2 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovákia 02.23 18:30 1 - 0  
Franciaország - Svájc 02.23 21:10 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Cliftonville 02.23 20:45 1 - 2  
Carrick - Coleraine 02.23 20:45 0 - 2  
Cliftonville - Ballymena Utd. 02.23 20:45 2 - 1  
Dungannon - Glenavon 02.23 20:45 1 - 2  
Linfield - Glentoran 02.23 20:45 0 - 1  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad de Buenos Aires - UPCN San Juan 02.23 01:00 1 - 3  
Defensores de Banfield - Ciudad de Buenos Aires 02.23 22:00 1 - 3  
Röplabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Perugia 02.23 18:00 3 - 0  
Röplabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Novara 02.23 15:00 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Sesi Bauru 02.23 20:30 2 - 3  
Sesc RJ - Minas 02.23 23:00 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Galatasaray 02.23 18:00 3 - 2  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Mladost Zágráb 02.23 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Kalinyingrád - Dinamo Moszkva 02.23 18:00 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - Sokol Wien (1.m.) 02.23 19:30 3 - 0  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - Mar. Gould 02.23 14:00 6 - 3  
Neil Robertson - Lu Ning 02.23 14:00 6 - 1  
R. O'Sullivan - Ding Junhui 02.23 20:00 6 - 5  
Zhou Yuelong - B. Hawkins 02.23 20:00 5 - 6  
Tenisz (Adelaide, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - Mis. Doi 02.23 06:10 1 - 2  
J. Paolini - C. Gauff 02.23 03:20 1 - 2  
J.B. Teichmann - K. Mladenovic 02.23 01:30 2 - 0  
M. Brengle - I. Swiatek 02.23 04:05 0 - 2  
P. Martic - L. Samsonova 02.23 01:30 2 - 1  
S. Rogers - J. Konta 02.23 10:20 2 - 0  
S. Stosur - M. Inglis 02.23 05:40 1 - 2  
Sto. Sanders - A. Tomljanovic 02.23 09:00 2 - 0  
Y. Putintseva - L. Siegemund 02.23 08:55 2 - 0  
Tenisz (Adelaide, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fichman S / Gauff C - Duan Y-Y / Zheng S 02.23 10:55 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fac. Juarez - D. Veremeychuk 02.23 10:00 2 - 0  
Hanwen Li - D. Pichler 02.23 10:00 2 - 0  
Y. Erel - G. Kravchenko 02.23 10:00 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M.E. Reasco Gonzalez - G. Miccio 02.23 10:00 2 - 0  
N. Potocnik - J. Mikulskyte 02.23 10:00 1 - 2  
S. Herrmann - I. Soylu 02.23 10:00 2 - 0  
Sohyun Park - M.A. Uyar 02.23 10:00 2 - 0  
Tenisz (Boca Raton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Baptiste - V. Flink 02.23 21:10 2 - 1  
Tenisz (Cordoba, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - F. Coria 02.23 19:30 0 - 2  
H. Dellien - M. Cecchinato 02.23 19:30 1 - 2  
J.A. Munar Clar - N. Jarry 02.23 00:35 1 - 2  
J.I. Londero - A. Ramos-Vinolas 02.23 23:15 1 - 2  
J.M. Cerundolo - T. Seyboth Wild 02.23 21:20 2 - 0  
R. Carballes Baena - J. Sousa 02.23 19:30 2 - 0  
T.M. Etcheverry - And. Martin 02.23 21:50 2 - 0  
Tenisz (Gran Canaria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - O.M. Endler 02.23 11:00 2 - 0  
A. Pellegrino - G. Garcia-Lopez 02.23 18:20 2 - 0  
C. Lestienne - A. Menendez-Maceiras 02.23 13:20 2 - 0  
E. Couacaud - C. Taberner 02.23 15:40    
E. Nava - S. Diez 02.23 11:00 1 - 2  
G.M. Moroni - M. Guinard 02.23 14:15 2 - 0  
J. Barranco Cosano - N. Milojevic 02.23 13:20 1 - 2  
L. Giustino - R. Ortega-Olmedo 02.23 11:00 1 - 2  
S. Napolitano - A. Giannessi 02.23 12:00 0 - 2  
Tenisz (Gran Canaria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drzewiecki K / Oliveira G - Horansky F / Molcan A 02.23 17:10 2 - 1  
Giustino L / Trungelliti - Doumbia S / Reboul F 02.23 15:30 2 - 1  
Marrero Curbelo I/ Nava E - Glasspool L /Heliovaara H 02.23 16:20 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - Ryo. Tanuma 02.23 12:10 2 - 0  
A. Gautier - N. Tajima 02.23 09:00 2 - 0  
Con. Schmitz - J.F. Vidal Azorin 02.23 09:00 1 - 2  
J. Thirouin - D. Capecchi 02.23 11:05 0 - 2  
J.B. Torres - F. Agamenone 02.23 09:00 0 - 2  
Luk. Neumayer - Pre. Brown 02.23 11:35 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sanz-Llaneza Fernandez - M. Sholokhova 02.23 08:55 0 - 2  
Amy Zhu - S. Scilipoti 02.23 11:30 0 - 2  
Ev. Ramirez - A. Kulikova 02.23 11:05 1 - 2  
K. Dmitruk - F. Curmi 02.23 13:15 0 - 2  
M. Djakovic - Sin. Kraus 02.23 12:55 2 - 0  
M. Yasar - A. Moratelli 02.23 13:55 2 - 0  
V. Ryser - B. Marinkovic 02.23 09:00 2 - 1  
Y. Chikaraishi - N. Palecek 02.23 10:30 2 - 1  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - Gil. Simon 02.23 14:45 2 - 1  
E. Gerasimov - A. Murray 02.23 19:00 2 - 0  
L. Pouille - B. Bonzi 02.23 12:55 0 - 2  
M. Ymer - J. Vesely 02.23 13:30 0 - 2  
P. Gojowczyk - J-L. Struff 02.23 12:00 2 - 0  
T. Griekspoor - M. Giron 02.23 10:30 2 - 1  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davidovich Fok/Zapata Mir - Arevalo M / Middelkoop M 02.23 10:30 0 - 2  
Golubev A / Nys H - Humbert U / Tsonga J 02.23 17:35 0 - 2  
Lajovic D / Lopez M - Arends S / Vavassori A 02.23 14:45 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. de Vroome - L. Boskovic 02.23 14:10 2 - 1  
L. Gjorcheska - L. Bronzetti 02.23 12:50 2 - 1  
V. Grammatikopoulou - A. Zakharova 02.23 13:20 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - B. Schnur 02.23 09:35 1 - 2  
B. Bobrov - K. Zuk 02.23 05:00 0 - 2  
D. Istomin - D. Yevseyev 02.23 07:00 2 - 1  
D. Popko - U. Blanch 02.23 08:15 1 - 2  
Jur. Rodionov - J. Lenz 02.23 12:40    
P. Kotov - B. Rola 02.23 06:15 2 - 0  
P. Polansky - M. Marterer 02.23 11:10 0 - 2  
R. Peniston - B. Gojo 02.23 05:00 1 - 2  
R. Quiroz - H. Laaksonen 02.23 15:00 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobrov B / Zakharov A - Pasha N / Schnur M 02.23 15:45 0 - 2  
Ferreira Silva F / Machac - Istomin D / Yevseyev D 02.23 12:00 1 - 2  
Gojo B / Stebe C-M - Pasha N / Schnur M 02.23 05:00    
Lomakin G / Manafov V - Kotov P / Wu T-l 02.23 13:35 1 - 2  
Skatov T / Tashbulatov D - Polansky P / Schnur B 02.23 14:15 0 - 2  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bucsa - Seo. Mendez 02.23 11:00    
C. Burel - D. Marcinkevica 02.23 15:30 2 - 0  
D. Parry - Xinyu Wang 02.23 14:15    
J. Niemeier - T. Andrianjafitrimo 02.23 11:00 2 - 1  
S. Djoubri - Gálfi D. 02.23 11:00 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J-P. Smith - R. Albot 02.23 07:35 1 - 2  
J. Duckworth - Y. Hanfmann 02.23 11:00 0 - 2  
S. Mochizuki - A. Celikbilek 02.23 12:30 0 - 2  
Yas. Uchiyama - M. Polmans 02.23 05:00 2 - 1  
Tenisz (Szingapúr, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Shamasdin A - Bublik A / Polmans M 02.23 09:00 2 - 0  
Galloway R / Lawson A - Daniel T / Jung J 02.23 06:10 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - King E / Reese H 02.23 09:25 2 - 0  
Martinez L D / Vega Herna - Bopanna R / Mclachlan B 02.23 05:00 2 - 0  

 

2021.02.22.
Asztalitenisz (Challenger Series, 8. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - Flo. Bluhm 02.22 11:50 3 - 0  
D. Cheaib - J. Huzjak 02.22 09:50 3 - 1  
D. Cheaib - Liang Qiu 02.22 20:00 2 - 3  
Den. Klein - D. Cheaib 02.22 17:20 0 - 3  
Den. Klein - Flo. Bluhm 02.22 09:10 3 - 2  
Den. Klein - J. Martinko 02.22 22:00 1 - 3  
Den. Klein - Liang Qiu 02.22 14:30 1 - 3  
E. Chtchetinine - Flo. Bluhm 02.22 18:40 3 - 0  
E. Chtchetinine - J. Huzjak 02.22 16:00 3 - 1  
E. Chtchetinine - Liang Qiu 02.22 13:10 1 - 3  
F. Wetzel - D. Cheaib 02.22 13:50 2 - 3  
F. Wetzel - Den. Klein 02.22 11:10 1 - 3  
F. Wetzel - E. Chtchetinine 02.22 20:40 0 - 3  
F. Wetzel - J. Martinko 02.22 19:20 0 - 3  
F. Wetzel - Liang Qiu 02.22 08:30 1 - 3  
J. Huzjak - Flo. Bluhm 02.22 21:20 0 - 3  
J. Huzjak - Liang Qiu 02.22 18:00 1 - 3  
J. Martinko - E. Chtchetinine 02.22 10:30 3 - 2  
J. Martinko - Flo. Bluhm 02.22 16:40 3 - 1  
J. Martinko - J. Huzjak 02.22 12:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - D.A. Mikheev 02.22 17:45 2 - 3  
A. Afanasiyev - Y. Troyanov 02.22 19:45 2 - 3  
A. Girevenkov - V. Safonov 02.22 02:15 2 - 3  
A. Kolmin - A. Savinsky 02.22 05:45 1 - 3  
A. Kolmin - Vla. Zubkov 02.22 07:45 3 - 2  
A. Kononenko - A. Merezhko 02.22 14:45 2 - 3  
A. Lobanov - E. Glazun 02.22 11:15 3 - 0  
A. Merezhko - V. Demidov 02.22 14:15 3 - 0  
A. Sadkov - E. Anisimov 02.22 15:00 3 - 0  
A. Savinsky - V. Sinkovskiy 02.22 08:15 3 - 0  
A. Savinsky - Vla. Zubkov 02.22 06:45 1 - 3  
A. Slashchev - A. Suslov 02.22 11:30 1 - 3  
A. Slashchev - V. Nemashkalo 02.22 09:30 2 - 3  
A. Suslov - V.V. Kutin 02.22 10:00 3 - 1  
A. Tretyakov - A. Lobanov 02.22 10:15 2 - 3  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 02.22 11:15 3 - 1  
A. Yudin - A. Yanshaev 02.22 12:15 2 - 3  
A. Yudin - E. Kryuchkov 02.22 10:45 3 - 2  
A.R. Kazakov - Ale. Kuznetsov 02.22 14:45 1 - 3  
A.R. Kazakov - D. Balakin 02.22 16:15 3 - 2  
Ale. Kuznetsov - D. Balakin 02.22 14:15 3 - 0  
B. Grebenyuk - A. Afanasiyev 02.22 19:15 1 - 3  
D. Balakin - G. Bardyshev 02.22 15:15 3 - 0  
D. Molodtsov - V. Kalachev 02.22 01:15 1 - 3  
D. Petrochenko - E. Kalashnikov 02.22 01:45 3 - 1  
D. Petrochenko - V. Safonov 02.22 00:45 2 - 3  
D.A. Mikheev - B. Grebenyuk 02.22 20:15 0 - 3  
D.A. Mikheev - Y. Troyanov 02.22 18:45 3 - 2  
D.M. Evlakhin - G. Bardyshev 02.22 21:45 2 - 3  
D.M. Evlakhin - K. Churin 02.22 23:15 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - A. Yudin 02.22 09:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - E. Kryuchkov 02.22 11:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - I. Moshkov 02.22 19:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 02.22 17:45 3 - 0  
E. Anisimov - M. Gusev 02.22 15:30 3 - 0  
E. Anisimov - M. Sverdlov 02.22 13:30 1 - 3  
E. Glazun - A. Tretyakov 02.22 11:45 3 - 0  
E. Glazun - M. Ilichev 02.22 09:45 1 - 3  
E. Kalashnikov - T. Yusipov 02.22 00:15 3 - 2  
E. Kalashnikov - V. Safonov 02.22 22:15 0 - 3  
E. Kryuchkov - A. Yanshaev 02.22 10:15 3 - 1  
E. Voronkov - A. Kononenko 02.22 13:45 0 - 3  
E. Voronkov - A. Merezhko 02.22 15:45 3 - 1  
G. Bardyshev - A.R. Kazakov 02.22 13:45 3 - 2  
G. Bardyshev - Ale. Kuznetsov 02.22 15:45 2 - 3  
G. Bardyshev - V. Chahur 02.22 22:45 1 - 3  
I. Meteleshko - Ser. Ovechkin 02.22 06:00 1 - 3  
I. Moshkov - A. Yanshaev 02.22 18:15 1 - 3  
Ilya Novikov - E. Ilyukhin 02.22 00:45 2 - 3  
Ilya Novikov - M. Minkov 02.22 01:45 3 - 0  
K. Churin - D. Balakin 02.22 22:15 3 - 1  
K.S. Olshakov - S. Simonov 02.22 06:15 0 - 3  
M. Chernyavskiy - I. Meteleshko 02.22 07:30 3 - 1  
M. Chernyavskiy - V. Selkin 02.22 05:30 3 - 2  
M. Gusev - A. Sadkov 02.22 14:00 3 - 2  
M. Ilichev - A. Lobanov 02.22 12:15 3 - 0  
M. Ilichev - A. Tretyakov 02.22 10:45 2 - 3  
M. Minkov - D. Molodtsov 02.22 00:15 1 - 3  
M. Sverdlov - A. Sadkov 02.22 16:00 0 - 3  
M. Sverdlov - M. Gusev 02.22 14:30 3 - 1  
N. Sukharnikov - A. Uezdin 02.22 02:00 1 - 3  
N. Zhurba - S. Ogay 02.22 00:00 3 - 2  
N. Zhurba - Z.Y. Tsybikov 02.22 22:30 1 - 3  
O. Nikiforov - K.S. Olshakov 02.22 07:45 3 - 0  
O. Nikiforov - Y.A. Gavrilov 02.22 05:45 3 - 0  
O. Pronin - V. Chernov 02.22 20:00 0 - 3  
O. Pronin - V. Zhulyabin 02.22 18:30 0 - 3  
S. Kuzmin - O. Pronin 02.22 17:30 3 - 1  
S. Kuzmin - V. Zhulyabin 02.22 19:30 1 - 3  
S. Ogay - N. Sukharnikov 02.22 01:00 3 - 2  
S. Simonov - O. Nikiforov 02.22 07:15 3 - 2  
Ser. Ovechkin - M. Chernyavskiy 02.22 07:00 3 - 0  
T. Turabekov - A. Uezdin 02.22 00:30 3 - 1  
T. Turabekov - N. Zhurba 02.22 01:30 0 - 3  
T. Yusipov - A. Girevenkov 02.22 01:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 02.22 20:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - I. Moshkov 02.22 18:45 0 - 3  
V. Chahur - D. Balakin 02.22 23:45 3 - 2  
V. Chernov - S. Kuzmin 02.22 19:00 3 - 1  
V. Demidov - E. Voronkov 02.22 15:15 0 - 3  
V. Kalachev - E. Ilyukhin 02.22 02:15 3 - 0  
V. Kalachev - N. Zhurba 02.22 21:30 2 - 3  
V. Kalachev - S. Ogay 02.22 23:00 3 - 1  
V. Marshalov - V. Safonov 02.22 23:45 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Suslov 02.22 10:30 0 - 3  
V. Nemashkalo - V.V. Kutin 02.22 12:00 2 - 3  
V. Selkin - I. Meteleshko 02.22 06:30 1 - 3  
V. Selkin - Ser. Ovechkin 02.22 08:00 1 - 3  
V. Sinkovskiy - A. Kolmin 02.22 07:15 1 - 3  
V. Zhulyabin - V. Chernov 02.22 18:00 3 - 2  
V.V. Kutin - A. Slashchev 02.22 11:00 3 - 1  
Vla. Zubkov - V. Sinkovskiy 02.22 06:15 2 - 3  
Y. Troyanov - B. Grebenyuk 02.22 18:15 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - S. Simonov 02.22 08:15 3 - 1  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - Toronto Ultra 02.22 22:30 3 - 1  
Florida Mutineers - Los Angeles Guerrillas 02.22 21:00 3 - 1  
Minnesota Roekkr - New York Subliners 02.22 00:00    
E-Sport (CSGO, EDC, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budapest Five - Movistar Riders 02.22 16:20 0 - 2  
Nemiga Gaming - Forze 02.22 13:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Elgiganten Ligaen,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aab Esport - Agf Esport Academy 02.22 20:00 1 - 0  
Aalborg Rebels - Esimed Esports 02.22 21:00 0 - 1  
AGF Esport - Aab Esport 02.22 19:00 0 - 1  
Agf Esport Academy - Masonic 02.22 18:00 0 - 1  
Alpha Gaming - AGF Esport 02.22 21:00 0 - 1  
Astralis Talent - Lyngby Vikings 02.22 21:00 1 - 0  
Atlando - Lyngby Vikings 02.22 22:00 0 - 1  
Campus Vejle Flammen - Alpha Gaming 02.22 20:00 0 - 1  
Coppenhagen Flames - Tricked eSport 02.22 18:00    
Esimed Esports - Campus Vejle Flammen 02.22 22:00    
Masonic - Astralis Talent 02.22 19:00 0 - 1  
Tricked eSport - Atlando 02.22 19:00 1 - 0  
Tricked eSport - Esimed Esports 02.22 20:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO,Snow Sweet Snow,Reg.Swiss)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambush Esport - X-Kom Ago 02.22 12:00 0 - 2  
Case Esports - Trident Clan 02.22 15:00 0 - 2  
Lilmix - Grond 02.22 12:00 2 - 1  
Sinners Esports - Coppenhagen Flames 02.22 18:00 2 - 1  
SKADE - Exploit Esports 02.22 15:05 2 - 0  
Styldunow - 100pinggods 02.22 09:00 0 - 2  
Tricked eSport - Onyx Esports 02.22 09:00 2 - 0  
Winstrike Team - Havu Gaming 02.22 18:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Snow Sweet Snow,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellbear Smashers - Spider Pigzs 02.22 16:00 2 - 0  
No Bounty Hunter - Hippomaniacs 02.22 13:00 2 - 0  
Noundying - Ivy 02.22 16:00    
Puckchamp - B8 02.22 19:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meta4Pro - Creepwave 02.22 17:55    
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winstrike Team - B8 02.22 14:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorillaz Pride - Infinity Esports 02.22 21:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CDEC Gaming - Dynasty 02.22 09:00 2 - 0  
Sparking Arrow Gaming - Dragon Gaming 02.22 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Simply Toobased - Jiang Hu 02.22 00:00    
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Undying 02.22 00:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoyo - Zerotwo 02.22 12:00 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Joker) - United States (Diamond) 02.22 08:12 7 - 4  
Russia (Scrate) - United States (Diamond) 02.22 07:36 6 - 1  
Sweden (Sam) - United States (Diamond) 02.22 07:00 3 - 7  
United States (Diamond) - Sweden (Sam) 02.22 08:48 6 - 1  
E-Sport (FIFA, Battle BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Slezaintima) - Liverpool (White_Boy1927) 02.22 14:16    
Barcelona (Slezaintima) - Paris SG (Orlovsky1) 02.22 14:40    
Barcelona (Slezaintima) - Real Mad. (Rus_1995_Lan) 02.22 15:04    
Barcelona (Taka) - Bayern München (Upcake22) 02.22 19:04    
Barcelona (Taka) - Paris SG (Boulevard_Prospect) 02.22 20:28    
Barcelona (Taka) - Real Madrid (Olle) 02.22 19:52    
Bayern München (Upcake22) - Barcelona (Taka) 02.22 20:04    
Bayern München (Upcake22) - Paris SG (Boulevard_Prospect) 02.22 19:16    
Bayern München (Upcake22) - Real Madrid (Olle) 02.22 18:40    
Liverpool (White_Boy1927) - Barcelona (Slezaintima) 02.22 15:16    
Liverpool (White_Boy1927) - Paris SG (Orlovsky1) 02.22 14:28    
Liverpool (White_Boy1927) - Real Mad. (Rus_1995_Lan) 02.22 13:52    
Paris SG (Boulevard_Prosp - Barcelona (Taka) 02.22 19:28    
Paris SG (Boulevard_Prosp - Bayern München (Upcake22) 02.22 20:16    
Paris SG (Boulevard_Prosp - Real Madrid (Olle) 02.22 19:04    
Paris SG (Orlovsky1) - Barcelona (Slezaintima) 02.22 13:40    
Paris SG (Orlovsky1) - Liverpool (White_Boy1927) 02.22 15:28    
Paris SG (Orlovsky1) - Real Mad. (Rus_1995_Lan) 02.22 14:16    
Real Mad. (Rus_1995_Lan) - Barcelona (Slezaintima) 02.22 14:04    
Real Mad. (Rus_1995_Lan) - Liverpool (White_Boy1927) 02.22 14:52    
Real Mad. (Rus_1995_Lan) - Paris SG (Orlovsky1) 02.22 15:16    
Real Madrid (Olle) - Barcelona (Taka) 02.22 18:52    
Real Madrid (Olle) - Bayern München (Upcake22) 02.22 19:40    
Real Madrid (Olle) - Paris SG (Boulevard_Prospect) 02.22 20:04    
E-Sport (FIFA, Battle Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayer Leverkusen (strateg - Bayern München (Nazario) 02.22 10:16    
Bayer Leverkusen (strateg - Dortmund (Driller) 02.22 10:40    
Bayer Leverkusen (strateg - Mönchengladbach (Lion) 02.22 11:04    
Bayern München (Nazario) - Bayer Leverkusen (strateg) 02.22 11:16    
Bayern München (Nazario) - Dortmund (Driller) 02.22 10:28    
Bayern München (Nazario) - RB Leipzig (Kravark) 02.22 10:40    
Dortmund (Driller) - Bayern München (Nazario) 02.22 11:28    
Dortmund (Driller) - Mönchengladbach (Lion) 02.22 10:16    
Dortmund (Driller) - RB Leipzig (Kravark) 02.22 11:04    
Mönchengladbach (Lion) - Bayer Leverkusen (strateg) 02.22 10:04    
Mönchengladbach (Lion) - Bayern München (Nazario) 02.22 10:52    
Mönchengladbach (Lion) - Dortmund (Driller) 02.22 11:16    
Mönchengladbach (Lion) - RB Leipzig (Kravark) 02.22 10:28    
RB Leipzig (Kravark) - Bayer Leverkusen (strateg) 02.22 10:52    
RB Leipzig (Kravark) - Dortmund (Driller) 02.22 10:04    
RB Leipzig (Kravark) - Mönchengladbach (Lion) 02.22 11:28    
E-Sport (FIFA, Battle Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 02.22 12:18    
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Lokomotív Moszkva (Laikingdast) 02.22 12:30    
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Sahtar Doneck (Slezaintima) 02.22 13:06    
Dinamo Kijev (Orlovsky1) - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 02.22 13:18    
Dinamo Kijev (Orlovsky1) - Lokomotív Moszkva (Laikingdast) 02.22 12:54    
Dinamo Kijev (Orlovsky1) - Szpartak Mo. (Rus_1995_L) 02.22 12:06    
Lokomotív Moszkva (Laikin - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 02.22 11:54    
Lokomotív Moszkva (Laikin - Sahtar Doneck (Slezaintima) 02.22 12:42    
Lokomotív Moszkva (Laikin - Szpartak Mo. (Rus_1995_L) 02.22 13:18    
Sahtar Doneck (Slezaintim - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 02.22 12:06    
Sahtar Doneck (Slezaintim - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 02.22 12:30    
Sahtar Doneck (Slezaintim - Szpartak Mo. (Rus_1995_L) 02.22 12:54    
Szpartak Mo. (Rus_1995_L) - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 02.22 12:42    
Szpartak Mo. (Rus_1995_L) - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 02.22 13:06    
Szpartak Mo. (Rus_1995_L) - Lokomotív Moszkva (Laikingdast) 02.22 12:18    
Szpartak Mo. (Rus_1995_L) - Sahtar Doneck (Slezaintima) 02.22 11:54    
E-Sport (FIFA, Battle EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Upcake22) - Leicester (Boulevard_Prospect) 02.22 17:06    
Arsenal (Upcake22) - Leverkusen (Taka) 02.22 17:54    
Arsenal (Upcake22) - Milan (Olle) 02.22 16:30    
Arsenal (Upcake22) - Napoli (Chellovekk) 02.22 18:18    
Leicester (Boulevard_Pros - Arsenal (Upcake22) 02.22 18:06    
Leicester (Boulevard_Pros - Leverkusen (Taka) 02.22 17:18    
Leicester (Boulevard_Pros - Milan (Olle) 02.22 16:54    
Leicester (Boulevard_Pros - Napoli (Chellovekk) 02.22 17:42    
Leverkusen (Taka) - Arsenal (Upcake22) 02.22 16:54    
Leverkusen (Taka) - Leicester (Boulevard_Prospect) 02.22 18:18    
Leverkusen (Taka) - Milan (Olle) 02.22 17:42    
Leverkusen (Taka) - Napoli (Chellovekk) 02.22 16:30    
Milan (Olle) - Arsenal (Upcake22) 02.22 17:30    
Milan (Olle) - Leicester (Boulevard_Prospect) 02.22 17:54    
Milan (Olle) - Leverkusen (Taka) 02.22 16:42    
Milan (Olle) - Napoli (Chellovekk) 02.22 17:06    
Napoli (Chellovekk) - Arsenal (Upcake22) 02.22 17:18    
Napoli (Chellovekk) - Leverkusen (Taka) 02.22 17:30    
Napoli (Chellovekk) - Milan (Olle) 02.22 18:06    
E-Sport (FIFA, Battle FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Hotshot) - Everton (Kodak) 02.22 18:10    
Arsenal (Hotshot) - Leicester (Vrico) 02.22 19:34    
Arsenal (Hotshot) - West Ham (Rebels) 02.22 18:46    
Arsenal (Hotshot) - Wolverhampton Wanderers (plevis) 02.22 19:58    
Everton (Kodak) - Arsenal (Hotshot) 02.22 19:10    
Everton (Kodak) - Leicester (Vrico) 02.22 18:22    
Everton (Kodak) - West Ham (Rebels) 02.22 19:34    
Everton (Kodak) - Wolverhampton Wanderers (plevis) 02.22 18:46    
Leicester (Vrico) - Arsenal (Hotshot) 02.22 18:34    
Leicester (Vrico) - Everton (Kodak) 02.22 19:22    
Leicester (Vrico) - West Ham (Rebels) 02.22 19:58    
West Ham (Rebels) - Arsenal (Hotshot) 02.22 19:46    
West Ham (Rebels) - Everton (Kodak) 02.22 18:34    
West Ham (Rebels) - Leicester (Vrico) 02.22 18:58    
West Ham (Rebels) - Wolverhampton Wanderers (plevis) 02.22 19:22    
Wolverhampton Wanderers ( - Arsenal (Hotshot) 02.22 18:58    
Wolverhampton Wanderers ( - Everton (Kodak) 02.22 19:46    
Wolverhampton Wanderers ( - Leicester (Vrico) 02.22 19:10    
E-Sport (FIFA, Battle International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Taka) - Brazil (Boulevard_Prosp.) 02.22 15:58    
Belgium (Taka) - France (Upcake22) 02.22 14:34    
Belgium (Taka) - Germany (Olle) 02.22 15:22    
Belgium (Taka) - Portugal (Chellovekk) 02.22 14:10    
Brazil (Boulevard_Prosp.) - Belgium (Taka) 02.22 14:58    
Brazil (Boulevard_Prosp.) - France (Upcake22) 02.22 15:46    
Brazil (Boulevard_Prosp.) - Germany (Olle) 02.22 14:34    
Brazil (Boulevard_Prosp.) - Portugal (Chellovekk) 02.22 15:22    
France (Upcake22) - Belgium (Taka) 02.22 15:34    
France (Upcake22) - Brazil (Boulevard_Prosp.) 02.22 14:46    
France (Upcake22) - Germany (Olle) 02.22 14:10    
France (Upcake22) - Portugal (Chellovekk) 02.22 15:58    
Germany (Olle) - Belgium (Taka) 02.22 14:22    
Germany (Olle) - Brazil (Boulevard_Prosp.) 02.22 15:34    
Germany (Olle) - France (Upcake22) 02.22 15:10    
Germany (Olle) - Portugal (Chellovekk) 02.22 14:46    
Portugal (Chellovekk) - Belgium (Taka) 02.22 15:10    
Portugal (Chellovekk) - Brazil (Boulevard_Prosp.) 02.22 14:22    
Portugal (Chellovekk) - France (Upcake22) 02.22 14:58    
Portugal (Chellovekk) - Germany (Olle) 02.22 15:46    
E-Sport (FIFA, Battle Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Boulevard_Prospe - Liverpool (Upcake22) 02.22 13:36    
Chelsea (Boulevard_Prospe - Manchester City (Taka) 02.22 12:48    
Chelsea (Boulevard_Prospe - Manchester Utd. (Olle) 02.22 12:24    
Chelsea (Boulevard_Prospe - Tottenham (Chellovekk) 02.22 13:12    
Chelsea (Hotshot) - Liverpool (Rebels) 02.22 21:06    
Chelsea (Hotshot) - Manchester City (Plevis) 02.22 22:18    
Chelsea (Hotshot) - Manchester Utd. (Vrico) 02.22 21:54    
Chelsea (Hotshot) - Tottenham (Kodak) 02.22 20:30    
Chelsea (Orlovsky1) - Liverpool (Rus_1995_Lan) 02.22 07:36    
Chelsea (Orlovsky1) - Man. City (White_Boy1927) 02.22 08:48    
Chelsea (Orlovsky1) - Tottenham (Laikingdast) 02.22 08:24    
Liverpool (Rebels) - Chelsea (Hotshot) 02.22 22:06    
Liverpool (Rebels) - Manchester City (Plevis) 02.22 21:42    
Liverpool (Rebels) - Manchester Utd. (Vrico) 02.22 21:18    
Liverpool (Rebels) - Tottenham (Kodak) 02.22 20:54    
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Chelsea (Orlovsky1) 02.22 08:36    
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Man. City (White_Boy1927) 02.22 08:12    
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Man. Utd. (Slezaintima) 02.22 07:24    
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Tottenham (Laikingdast) 02.22 07:48    
Liverpool (Upcake22) - Chelsea (Boulevard_Prospect) 02.22 12:36    
Liverpool (Upcake22) - Manchester City (Taka) 02.22 13:24    
Liverpool (Upcake22) - Manchester Utd. (Olle) 02.22 12:00    
Liverpool (Upcake22) - Tottenham (Chellovekk) 02.22 13:48    
Man. City (White_Boy1927) - Chelsea (Orlovsky1) 02.22 07:48    
Man. City (White_Boy1927) - Man. Utd. (Slezaintima) 02.22 08:36    
Man. City (White_Boy1927) - Tottenham (Laikingdast) 02.22 08:00    
Man. Utd. (Slezaintima) - Chelsea (Orlovsky1) 02.22 08:00    
Man. Utd. (Slezaintima) - Liverpool (Rus_1995_Lan) 02.22 08:24    
Man. Utd. (Slezaintima) - Man. City (White_Boy1927) 02.22 07:36    
Manchester City (Plevis) - Manchester Utd. (Vrico) 02.22 21:30    
Manchester City (Plevis) - Tottenham (Kodak) 02.22 22:06    
Manchester City (Taka) - Chelsea (Boulevard_Prospect) 02.22 13:48    
Manchester City (Taka) - Liverpool (Upcake22) 02.22 12:24    
Manchester City (Taka) - Manchester Utd. (Olle) 02.22 13:12    
Manchester City (Taka) - Tottenham (Chellovekk) 02.22 12:00    
Manchester Utd. (Olle) - Chelsea (Boulevard_Prospect) 02.22 13:24    
Manchester Utd. (Olle) - Liverpool (Upcake22) 02.22 13:00    
Manchester Utd. (Olle) - Manchester City (Taka) 02.22 12:12    
Manchester Utd. (Olle) - Tottenham (Chellovekk) 02.22 12:36    
Manchester Utd. (Vrico) - Chelsea (Hotshot) 02.22 20:54    
Manchester Utd. (Vrico) - Liverpool (Rebels) 02.22 22:18    
Manchester Utd. (Vrico) - Tottenham (Kodak) 02.22 21:42    
Tottenham (Chellovekk) - Chelsea (Boulevard_Prospect) 02.22 12:12    
Tottenham (Chellovekk) - Liverpool (Upcake22) 02.22 12:48    
Tottenham (Chellovekk) - Manchester City (Taka) 02.22 13:00    
Tottenham (Chellovekk) - Manchester Utd. (Olle) 02.22 13:36    
Tottenham (Kodak) - Chelsea (Hotshot) 02.22 21:30    
Tottenham (Kodak) - Liverpool (Rebels) 02.22 21:54    
Tottenham (Kodak) - Manchester Utd. (Vrico) 02.22 20:42    
Tottenham (Laikingdast) - Chelsea (Orlovsky1) 02.22 07:24    
Tottenham (Laikingdast) - Liverpool (Rus_1995_Lan) 02.22 08:48    
Tottenham (Laikingdast) - Man. Utd. (Slezaintima) 02.22 08:12    
E-Sport (FIFA, Battle Serie A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Driller) - Lazio (Lion) 02.22 08:06    
Atalanta (Driller) - Milan (Kravark) 02.22 08:54    
Atalanta (Driller) - Napoli (Nazario) 02.22 09:18    
Internazionale (Strateg) - Lazio (Lion) 02.22 08:54    
Internazionale (Strateg) - Milan (Kravark) 02.22 07:42    
Internazionale (Strateg) - Napoli (Nazario) 02.22 08:06    
Lazio (Lion) - Atalanta (Driller) 02.22 09:06    
Lazio (Lion) - Internazionale (Strateg) 02.22 07:54    
Lazio (Lion) - Milan (Kravark) 02.22 08:18    
Lazio (Lion) - Napoli (Nazario) 02.22 08:42    
Milan (Kravark) - Atalanta (Driller) 02.22 07:54    
Milan (Kravark) - Internazionale (Strateg) 02.22 08:42    
Milan (Kravark) - Lazio (Lion) 02.22 09:18    
Milan (Kravark) - Napoli (Nazario) 02.22 07:30    
Napoli (Nazario) - Atalanta (Driller) 02.22 08:18    
Napoli (Nazario) - Internazionale (Strateg) 02.22 09:06    
Napoli (Nazario) - Lazio (Lion) 02.22 07:42    
Napoli (Nazario) - Milan (Kravark) 02.22 08:30    
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Brazil (Crysis) 02.22 20:00    
Argentina (Carnage) - Bulgaria (Val) 02.22 00:00    
Argentina (Carnage) - Cameroon (Cobra4) 02.22 18:40    
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 02.22 02:00    
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 02.22 01:00    
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 02.22 22:40    
Argentina (Carnage) - Scotland (Rafa) 02.22 20:40    
Argentina (Carnage) - Turkey (Pg) 02.22 03:00    
Argentina (Carnage) - Wales (Pjo) 02.22 21:40    
Brazil (Crysis) - Argentina (Carnage) 02.22 04:20    
Brazil (Crysis) - Bulgaria (Val) 02.22 18:40    
Brazil (Crysis) - Cameroon (Cobra4) 02.22 19:40    
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 02.22 21:40    
Brazil (Crysis) - England (Zeus) 02.22 22:40    
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 02.22 00:00    
Brazil (Crysis) - Scotland (Rafa) 02.22 02:00    
Brazil (Crysis) - Turkey (Pg) 02.22 20:40    
Brazil (Crysis) - Wales (Pjo) 02.22 01:00    
Bulgaria (Val) - Argentina (Carnage) 02.22 23:00    
Bulgaria (Val) - Brazil (Crysis) 02.22 04:00    
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 02.22 00:20    
Bulgaria (Val) - Denmark (Teok) 02.22 20:20    
Bulgaria (Val) - England (Zeus) 02.22 21:20    
Bulgaria (Val) - Italy (Ang) 02.22 00:40    
Bulgaria (Val) - Scotland (Rafa) 02.22 03:00    
Bulgaria (Val) - Turkey (Pg) 02.22 19:00    
Bulgaria (Val) - Wales (Pjo) 02.22 01:40    
Cameroon (Cobra4) - Argentina (Carnage) 02.22 04:00    
Cameroon (Cobra4) - Brazil (Crysis) 02.22 03:00    
Cameroon (Cobra4) - Bulgaria (Val) 02.22 22:40    
Cameroon (Cobra4) - Denmark (Teok) 02.22 23:40    
Cameroon (Cobra4) - England (Zeus) 02.22 20:20    
Cameroon (Cobra4) - Italy (Ang) 02.22 21:20    
Cameroon (Cobra4) - Turkey (Pg) 02.22 02:00    
Cameroon (Cobra4) - Wales (Pjo) 02.22 19:20    
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 02.22 13:40    
Chile (Poli) - Czech Republic (Koko) 02.22 09:40    
Chile (Poli) - Ecuador (Mitchef) 02.22 13:00    
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 02.22 11:40    
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 02.22 08:40    
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 02.22 14:40    
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 02.22 10:40    
Chile (Poli) - Sweden (ChrisX) 02.22 05:40    
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 02.22 08:00    
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 02.22 06:00    
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 02.22 10:20    
Colombia (Gorilla) - Ecuador (Mitchef) 02.22 14:00    
Colombia (Gorilla) - Iceland (Ak) 02.22 07:00    
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 02.22 11:40    
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 02.22 09:20    
Colombia (Gorilla) - Russia (Gosas) 02.22 08:20    
Colombia (Gorilla) - Sweden (ChrisX) 02.22 14:20    
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 02.22 13:00    
Czech Republic (Koko) - Chile (Poli) 02.22 10:00    
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 02.22 08:40    
Czech Republic (Koko) - Ecuador (Mitchef) 02.22 07:20    
Czech Republic (Koko) - Iceland (Ak) 02.22 13:40    
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 02.22 06:00    
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 02.22 07:40    
Czech Republic (Koko) - Russia (Gosas) 02.22 12:40    
Czech Republic (Koko) - Sweden (ChrisX) 02.22 11:00    
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 02.22 05:00    
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 02.22 21:00    
Denmark (Teok) - Brazil (Crysis) 02.22 01:40    
Denmark (Teok) - Bulgaria (Val) 02.22 02:40    
Denmark (Teok) - Cameroon (Cobra4) 02.22 23:00    
Denmark (Teok) - England (Zeus) 02.22 03:40    
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 02.22 20:00    
Denmark (Teok) - Scotland (Rafa) 02.22 01:00    
Denmark (Teok) - Turkey (Pg) 02.22 22:00    
Denmark (Teok) - Wales (Pjo) 02.22 19:00    
Ecuador (Mitchef) - Chile (Poli) 02.22 06:40    
Ecuador (Mitchef) - Colombia (Gorilla) 02.22 05:40    
Ecuador (Mitchef) - Czech Republic (Koko) 02.22 12:20    
Ecuador (Mitchef) - Iceland (Ak) 02.22 09:00    
Ecuador (Mitchef) - Ireland (Panica) 02.22 14:20    
Ecuador (Mitchef) - Netherlands (Aibothard) 02.22 11:00    
Ecuador (Mitchef) - Russia (Gosas) 02.22 13:20    
Ecuador (Mitchef) - Sweden (ChrisX) 02.22 10:00    
Ecuador (Mitchef) - Uruguay (Billiot) 02.22 07:40    
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 02.22 22:20    
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 02.22 00:20    
England (Zeus) - Bulgaria (Val) 02.22 01:20    
England (Zeus) - Cameroon (Cobra4) 02.22 02:40    
England (Zeus) - Denmark (Teok) 02.22 19:20    
England (Zeus) - Italy (Ang) 02.22 21:40    
England (Zeus) - Scotland (Rafa) 02.22 04:20    
England (Zeus) - Turkey (Pg) 02.22 23:20    
England (Zeus) - Wales (Pjo) 02.22 03:20    
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 02.22 07:40    
Iceland (Ak) - Colombia (Gorilla) 02.22 12:00    
Iceland (Ak) - Czech Republic (Koko) 02.22 05:20    
Iceland (Ak) - Ecuador (Mitchef) 02.22 10:40    
Iceland (Ak) - Ireland (Panica) 02.22 09:20    
Iceland (Ak) - Netherlands (Aibothard) 02.22 13:20    
Iceland (Ak) - Russia (Gosas) 02.22 14:20    
Iceland (Ak) - Sweden (ChrisX) 02.22 06:40    
Iceland (Ak) - Uruguay (Billiot) 02.22 11:00    
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 02.22 11:20    
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 02.22 08:00    
Ireland (Panica) - Czech Republic (Koko) 02.22 13:20    
Ireland (Panica) - Ecuador (Mitchef) 02.22 05:00    
Ireland (Panica) - Iceland (Ak) 02.22 10:20    
Ireland (Panica) - Netherlands (Aibothard) 02.22 07:00    
Ireland (Panica) - Russia (Gosas) 02.22 06:20    
Ireland (Panica) - Sweden (ChrisX) 02.22 12:20    
Ireland (Panica) - Uruguay (Billiot) 02.22 09:00    
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 02.22 00:20    
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 02.22 23:20    
Italy (Ang) - Bulgaria (Val) 02.22 22:20    
Italy (Ang) - Cameroon (Cobra4) 02.22 01:20    
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 02.22 03:20    
Italy (Ang) - England (Zeus) 02.22 02:20    
Italy (Ang) - Scotland (Rafa) 02.22 19:20    
Italy (Ang) - Turkey (Pg) 02.22 04:20    
Italy (Ang) - Wales (Pjo) 02.22 20:20    
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 02.22 05:20    
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 02.22 10:00    
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 02.22 12:00    
Netherlands (Aibothard) - Ecuador (Mitchef) 02.22 08:20    
Netherlands (Aibothard) - Iceland (Ak) 02.22 06:20    
Netherlands (Aibothard) - Ireland (Panica) 02.22 12:40    
Netherlands (Aibothard) - Russia (Gosas) 02.22 07:20    
Netherlands (Aibothard) - Sweden (ChrisX) 02.22 09:40    
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 02.22 14:00    
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 02.22 09:00    
Russia (Gosas) - Colombia (Gorilla) 02.22 11:20    
Russia (Gosas) - Czech Republic (Koko) 02.22 07:00    
Russia (Gosas) - Ecuador (Mitchef) 02.22 06:00    
Russia (Gosas) - Iceland (Ak) 02.22 05:00    
Russia (Gosas) - Ireland (Panica) 02.22 14:40    
Russia (Gosas) - Netherlands (Aibothard) 02.22 12:20    
Russia (Gosas) - Sweden (ChrisX) 02.22 08:00    
Russia (Gosas) - Uruguay (Billiot) 02.22 10:20    
Scotland (Rafa) - Argentina (Carnage) 02.22 02:20    
Scotland (Rafa) - Brazil (Crysis) 02.22 21:00    
Scotland (Rafa) - Bulgaria (Val) 02.22 20:00    
Scotland (Rafa) - Cameroon (Cobra4) 02.22 22:00    
Scotland (Rafa) - Denmark (Teok) 02.22 23:20    
Scotland (Rafa) - England (Zeus) 02.22 19:00    
Scotland (Rafa) - Italy (Ang) 02.22 03:40    
Scotland (Rafa) - Turkey (Pg) 02.22 01:40    
Scotland (Rafa) - Wales (Pjo) 02.22 23:40    
Sweden (ChrisX) - Chile (Poli) 02.22 14:00    
Sweden (ChrisX) - Colombia (Gorilla) 02.22 05:20    
Sweden (ChrisX) - Czech Republic (Koko) 02.22 08:20    
Sweden (ChrisX) - Ecuador (Mitchef) 02.22 09:20    
Sweden (ChrisX) - Iceland (Ak) 02.22 13:00    
Sweden (ChrisX) - Ireland (Panica) 02.22 07:20    
Sweden (ChrisX) - Netherlands (Aibothard) 02.22 11:20    
Sweden (ChrisX) - Russia (Gosas) 02.22 12:00    
Sweden (ChrisX) - Uruguay (Billiot) 02.22 06:20    
Turkey (Pg) - Argentina (Carnage) 02.22 19:40    
Turkey (Pg) - Brazil (Crysis) 02.22 02:20    
Turkey (Pg) - Bulgaria (Val) 02.22 03:20    
Turkey (Pg) - Cameroon (Cobra4) 02.22 21:00    
Turkey (Pg) - Denmark (Teok) 02.22 00:40    
Turkey (Pg) - England (Zeus) 02.22 23:40    
Turkey (Pg) - Italy (Ang) 02.22 18:40    
Turkey (Pg) - Scotland (Rafa) 02.22 21:20    
Turkey (Pg) - Wales (Pjo) 02.22 22:20    
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 02.22 12:40    
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 02.22 06:40    
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 02.22 14:40    
Uruguay (Billiot) - Ecuador (Mitchef) 02.22 11:40    
Uruguay (Billiot) - Iceland (Ak) 02.22 08:40    
Uruguay (Billiot) - Ireland (Panica) 02.22 10:40    
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 02.22 05:40    
Uruguay (Billiot) - Russia (Gosas) 02.22 09:40    
Uruguay (Billiot) - Sweden (ChrisX) 02.22 13:40    
Wales (Pjo) - Argentina (Carnage) 02.22 01:20    
Wales (Pjo) - Brazil (Crysis) 02.22 22:00    
Wales (Pjo) - Bulgaria (Val) 02.22 20:40    
Wales (Pjo) - Cameroon (Cobra4) 02.22 03:40    
Wales (Pjo) - Denmark (Teok) 02.22 04:00    
Wales (Pjo) - England (Zeus) 02.22 19:40    
Wales (Pjo) - Italy (Ang) 02.22 02:40    
Wales (Pjo) - Scotland (Rafa) 02.22 23:00    
Wales (Pjo) - Turkey (Pg) 02.22 00:00    
E-Sport (FIFA, International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (slezaintima) - England (Orlovsky1) 02.22 10:10    
Argentina (slezaintima) - Italy (Rus_1995_Lan) 02.22 10:34    
Argentina (slezaintima) - Spain (laikingdast) 02.22 09:22    
England (Orlovsky1) - Argentina (slezaintima) 02.22 09:10    
England (Orlovsky1) - Netherlands (White_B1927) 02.22 10:58    
England (Orlovsky1) - Spain (laikingdast) 02.22 10:34    
Italy (Rus_1995_Lan) - England (Orlovsky1) 02.22 10:46    
Italy (Rus_1995_Lan) - Netherlands (White_B1927) 02.22 10:22    
Netherlands (White_B1927) - Argentina (slezaintima) 02.22 10:46    
Netherlands (White_B1927) - Italy (Rus_1995_Lan) 02.22 09:22    
Netherlands (White_B1927) - Spain (laikingdast) 02.22 10:10    
Spain (laikingdast) - Argentina (slezaintima) 02.22 10:22    
Spain (laikingdast) - Italy (Rus_1995_Lan) 02.22 10:58    
Spain (laikingdast) - Netherlands (White_B1927) 02.22 09:10    
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATD Abeldos United - Bluemountstate 02.22 10:15    
ATD Abeldos United - Cfi Confession 02.22 15:10    
ATD Abeldos United - Milan (Ab Ovo) 02.22 09:25    
ATD Abeldos United - Xal Xalinho Fc 02.22 17:40    
Bluemountstate - Dallas Starz 02.22 09:00    
Bluemountstate - Milan (Ab Ovo) 02.22 11:05    
Cfi Confession - Nht Newton Heath 02.22 18:30    
Cfi Confession - Xal Xalinho Fc 02.22 16:50    
Dallas Starz - ATD Abeldos United 02.22 11:30    
Dallas Starz - Own Owned 02.22 09:50    
Fin Fints - ATD Abeldos United 02.22 18:05    
Fin Fints - Cfi Confession 02.22 16:00    
Milan (Ab Ovo) - Dallas Starz 02.22 08:10    
Milan (Ab Ovo) - Own Owned 02.22 10:40    
Nht Newton Heath - ATD Abeldos United 02.22 16:25    
Nht Newton Heath - Fin Fints 02.22 17:15    
Own Owned - ATD Abeldos United 02.22 08:35    
Own Owned - Bluemountstate 02.22 07:45    
Xal Xalinho Fc - Fin Fints 02.22 14:45    
Xal Xalinho Fc - Nht Newton Heath 02.22 15:35    
E-Sport (FIFA, Night Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City (Hotshot) - Manchester Utd. (Jkey) 02.22 00:04    
Tottenham (Arcos) - Liverpool (Vrico) 02.22 00:04    
E-Sport (LOL, LCK CL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Af Challengers - Dwg Kia Challengers 02.22 11:00 1 - 0  
Bro Challengers - Ns Challengers 02.22 13:00 0 - 1  
Drx Challengers - Gen Challengers 02.22 12:00 1 - 0  
Kt Challengers - Hle Challengers 02.22 10:00 1 - 0  
T1 Challengers - Lsb Challengers 02.22 09:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCS, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Counter Logic Gaming 02.22 02:15 1 - 0  
Team Liquid - Cloud9 02.22 01:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LLA, Opening Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isurus Gaming - Furious Gaming 02.22 01:25 1 - 0  
Rainbow7 - All Knights 02.22 02:45 0 - 1  
Xten Esports - Infinity Esports 02.22 00:35 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Team WE 02.22 12:00 0 - 2  
Suning Gaming - JD Gaming 02.22 10:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LPLOL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Efive Esports - For The Win Esports 02.22 22:00 0 - 1  
Electronik Generation - Karma Clan Esports 02.22 21:00 0 - 1  
Offset Esports - Gtz Bulls 02.22 23:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bcn Squad - Giants.Spain 02.22 18:45 1 - 0  
Emonkeyz - Cream Real Betis 02.22 20:50 1 - 0  
G2 Arctic - S2V Esports 02.22 19:50 0 - 1  
Mad Lions Madrid - Movistar Riders 02.22 21:55 0 - 1  
Ucam Esports Club - Team Queso 02.22 17:55 0 - 1  
E-Sport (LOL,Belgian Leag.,Spring Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4Elements Esports - KV Mechelen 02.22 21:00 0 - 1  
4Elements Esports - Team 7am 02.22 19:00 1 - 0  
Sector One - Ion Squad 02.22 22:00 0 - 1  
Sector One - KRC Genk Esports 02.22 20:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,UK League Champion,Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demise - Resolve 02.22 21:00 0 - 1  
Enclave Gaming - Barrage Academy 02.22 20:00 1 - 0  
London Esports - Bulldog Esports 02.22 22:00 1 - 0  
Mnm Gaming Academy - Nvision Esports 02.22 19:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Miller) - New Orleans (Sultan) 02.22 07:36 56 - 61  
Cleveland (Miller) - Orlando (Bad_Trip) 02.22 08:12 44 - 54  
Memphis (W1Nfatal) - Cleveland (Miller) 02.22 07:00 45 - 49  
Memphis (W1Nfatal) - New Orleans (Sultan) 02.22 10:00 55 - 45  
Orlando (Bad_Trip) - Memphis (W1Nfatal) 02.22 09:24 56 - 49  
Orlando (Bad_Trip) - New Orleans (Sultan) 02.22 08:48 73 - 47  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Iamdevilwalk) - Orlando (Bepado) 02.22 16:54 47 - 61  
Orlando (Bepado) - Chicago (Bad_Trip) 02.22 15:42 58 - 58  
Orlando (Bepado) - Washington (Kub_07) 02.22 16:18 56 - 47  
Washington (Kub_07) - Chicago (Bad_Trip) 02.22 15:06 57 - 63  
Washington (Kub_07) - Cleveland (Iamdevilwalk) 02.22 17:30 35 - 46  
Washington (Kub_07) - Orlando (Bepado) 02.22 14:30 33 - 46  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (Jimmy_Walker13) - Portland (broccolicabb.) 02.22 09:05 50 - 58  
Detroit (broccolicabbage0 - Oklahoma City (staryy23) 02.22 05:50 66 - 51  
Golden State (Sm1T1Q) - Boston (Jimmy_Walker13) 02.22 10:50 53 - 71  
Golden State (Sm1T1Q) - Philadelphia (nikitos349) 02.22 08:30 42 - 65  
Memphis (nikitos349) - Phoenix (mcdonals999) 02.22 14:40 60 - 59  
Memphis (nikitos349) - Sacramento (Answer2208) 02.22 16:25 72 - 61  
New York (Sm1T1Q) - Charlotte (BFT360) 02.22 06:25 54 - 50  
Philadelphia (nikitos349) - Boston (Jimmy_Walker13) 02.22 10:15 72 - 51  
Phoenix (mcdonals999) - Sacramento (Answer2208) 02.22 13:30 41 - 54  
Portland (broccolicabb.) - Golden State (Sm1T1Q) 02.22 09:40 77 - 58  
Portland (broccolicabb.) - Philadelphia (nikitos349) 02.22 11:25 65 - 61  
Portland Trail Blazers (B - Dallas Mavericks (bigbaby 02.22 17:00 67 - 74  
Sacramento (Answer2208) - New Orleans (amuralex) 02.22 15:15 54 - 67  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Bad_Trip) - Sacramento (W1Nfatal) 02.22 13:24 57 - 65  
Memphis (Bad_Trip) - Utah (Sultan) 02.22 12:48 52 - 68  
New Orleans (Kodas) - Memphis (Tranquil) 02.22 23:12 34 - 61  
New Orleans (Kodas) - Utah (Asap) 02.22 22:00 63 - 65  
New Orleans (Miller) - Memphis (Bad_Trip) 02.22 12:12 53 - 52  
New Orleans (Miller) - Utah (Sultan) 02.22 11:36 55 - 59  
Sacramento (Jiggling) - Memphis (Tranquil) 02.22 23:48 38 - 35  
Sacramento (Jiggling) - New Orleans (Kodas) 02.22 22:36 44 - 46  
Sacramento (W1Nfatal) - New Orleans (Miller) 02.22 11:00 50 - 44  
Sacramento (W1Nfatal) - Utah (Sultan) 02.22 14:00 59 - 42  
E-Sport (SC2, IEM XI - Shanghai, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ByuN - Maru 02.22 15:00 1 - 2  
ByuN - Solar 02.22 18:35 0 - 2  
Clem - ByuN 02.22 16:00 2 - 0  
Clem - Solar 02.22 19:45 1 - 2  
Maru - Clem 02.22 18:35 2 - 0  
Maru - Showtime 02.22 19:45 2 - 0  
Showtime - ByuN 02.22 17:25 0 - 2  
Showtime - Clem 02.22 15:00 0 - 2  
Solar - Maru 02.22 17:25 0 - 2  
Solar - Showtime 02.22 16:00 2 - 1  
TY - ByuN 02.22 19:45 2 - 0  
TY - Clem 02.22 17:25 0 - 2  
TY - Maru 02.22 16:00 2 - 0  
TY - Showtime 02.22 18:35 2 - 1  
TY - Solar 02.22 15:00 2 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 02.22 20:00 1 - 6  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - DEAC 02.22 18:30 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Henderson 02.22 02:00 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Vasas 02.22 18:00 7 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno 02.22 17:30 1 - 3  
Lokomotív Orsa - Mogiljev 02.22 17:00 2 - 0  
Metallurg Zslobin - Nyeman Grodno 02.22 17:00 3 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Almati 02.22 12:00 4 - 1  
Temirtau - Barisz 2 02.22 09:00 4 - 4  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Aktobe 02.22 12:00 0 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Vityaz Podolszk 02.22 17:30 5 - 1  
Red Star Kunlun - SZKA Szentpétervár 02.22 15:00 3 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - SZKA-Varjagi 02.22 04:00 5 - 4  
Dinamo Riga 2 - Vityaz Podolszk 2 02.22 17:30 0 - 7  
Krasznaja Armija - Kapitan Sztupino 02.22 11:00 5 - 1  
Krilja Szovjetov Moszkva - Dinamo Szentpétervár 2 02.22 11:00 7 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 02.22 01:30 7 - 3  
Ottawa - Montreal 02.22 01:00 2 - 2  
Vancouver - Winnipeg 02.22 04:00 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Frankfurt Löwen 02.22 19:30 2 - 2  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 02.22 19:30 3 - 3  
Landshut - Ravensburg 02.22 19:30 3 - 8  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Straubing - München 02.22 19:30 4 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 02.22 19:45 3 - 3  
GCK Lions - Thurgau 02.22 20:00 2 - 5  
Visp - Sierre 02.22 19:45 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Ambri 02.22 19:45 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Västeras 02.22 19:00 6 - 2  
Vita Hästen - Mora 02.22 19:00 3 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Barsz Kazany 2 (2.m.) 02.22 15:00 5 - 2  
Dizel Penza - Rosztov (2.m.) 02.22 15:00 4 - 1  
Gornyak Ucsali - Tambov (1.m.) 02.22 09:00 3 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Cselmet Cseljabinszk (1.m.) 02.22 15:00 1 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo MO (2.m.) 02.22 13:00 5 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Zvezda Csehov (1.m.) 02.22 11:00 4 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Rjazany (1.m.) 02.22 15:00 6 - 0  
Rubin Tyumeny - Torosz Nyeftekamszk (2.m.) 02.22 13:00 3 - 1  
Kerékpár (UAE Tour, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dowsett - M. Brandle 02.22 10:00 0 - 1  
J. Almeida - M. van der Poel 02.22 10:00    
M. Bjerg - H. Tanfield 02.22 10:00 1 - 0  
M. Sobrero - L. Craddock 02.22 10:00 0 - 1  
S. Bissegger - J. van Emden 02.22 10:00 1 - 0  
T. de Gendt - D.F. Martinez 02.22 10:00 0 - 1  
T. Pogacar - M. Cattaneo 02.22 10:00 1 - 0  
UAE Tour 2021, 2. szakasz 02.22 11:30    
Kosárlabda (Amerika bajnokság-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Argentína 02.22 02:10 65 - 99  
Kolumbia - Argentína 02.22 23:30 71 - 63  
Kosárlabda (Amerika bajnokság-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Uruguay 02.22 20:30 77 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Cairns 02.22 09:30 88 - 81  
The Hawks - NZ Breakers 02.22 07:00 102 - 88  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Incheon S-Birds 02.22 11:00 95 - 80  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Észak-Macedónia 02.22 15:00 84 - 86  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Csehország 02.22 15:30 86 - 91  
Dánia - Litvánia (Helyszín: Litvánia) 02.22 18:30 76 - 77  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Hollandia 02.22 15:00 74 - 59  
Törökország - Horvátország 02.22 18:00 84 - 78  
Kosárlabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ukrajna (Helyszín: Kijev) 02.22 18:00 63 - 97  
Kosárlabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Nagy-Britannia 02.22 17:00 73 - 94  
Montenegró - Németország 02.22 20:00 82 - 75  
Kosárlabda (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Bosznia-Hercegovina 02.22 15:30 61 - 80  
Lettország - Görögország 02.22 18:30 82 - 82, h.u. 94 - 97  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Olimpia Milano 02.22 18:00 79 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Ironi Naharia 02.22 20:00 107 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Denver 02.22 01:30 123 - 115  
Cleveland - Oklahoma City 02.22 01:00 101 - 117  
LA Clippers - Brooklyn 02.22 02:00 108 - 112  
Milwaukee - Sacramento 02.22 03:00 128 - 115  
New York - Minnesota 02.22 01:00 103 - 99  
Orlando - Detroit 02.22 01:00 105 - 96  
Toronto - Philadelphia 02.22 01:00 110 - 103  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Uppsala 02.22 19:35 60 - 62  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Mladost Zemun 02.22 16:00 90 - 104  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Hammamet - JS Kairouan 02.22 15:00 39 - 102  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Nesibe Aydin 02.22 14:00 58 - 60  
Cankaya Univ. - Galatasaray 02.22 12:00 66 - 65  
Izmit Bld. Spor - Antakya Hatay 02.22 15:00 96 - 97  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Irak 02.22 18:00 80 - 77  
Libanon - India 02.22 15:00 99 - 71  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Sri Lanka 02.22 09:00 107 - 37  
Krikett (Ausztrál Marsh One-Day Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasmania Tigers - Queensland Bulls 02.22 00:00 0 - 1  
Krikett (Dél-afrikai CSA T20 Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Knights - Cape Cobras 02.22 09:00 1 - 0  
Titans - Lions 02.22 13:30 0 - 1  
Krikett (Pakisztáni Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahore Qalandars - Quetta Gladiators 02.22 15:00 1 - 0  
Krikett (T20 Series (NZL-AUS))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Ausztrália 02.22 07:00 1 - 0  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Esbjerg 02.22 20:00 27 - 29  
Kézilabda (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Montpellier 02.22 19:00 26 - 36  
Kézilabda (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - HIFK 02.22 18:00 29 - 21  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Haukar 02.22 19:00 26 - 29  
Selfoss - Grotta 02.22 20:30 20 - 26  
Valur - Afturelding 02.22 20:40 30 - 21  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Dabas 02.22 16:00 29 - 19  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockerau - Wiener Neustadt 02.22 20:20 28 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zuazo Barakaldo - San Jose Obrero 02.22 20:00 26 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallby - Guif 02.22 19:00 25 - 30  
Redbergslids - Varberg 02.22 19:00 33 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Heid 02.22 19:00 22 - 26  
Önnered - Kungalv 02.22 19:00 20 - 26  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Central Cordoba SDE 02.22 23:15 1 - 2  
CA Huracan - Union SF 02.22 23:15 1 - 1  
Newell's - Boca Juniors 02.22 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - OH Leuven 02.22 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Lokomotív Szófia 02.22 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Botev Plovdiv 02.22 16:30 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Alagoano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olhodaguense - Alianca AL 02.22 00:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Bragantino 02.22 00:30 0 - 0  
Palmeiras SP - Atlético GO 02.22 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Holstein Kiel 02.22 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wehen - Uerdingen 02.22 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - Ermisz Aradippou 02.22 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Herediano 02.22 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - FC Köbenhavn 02.22 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Dep. Cuenca 02.22 00:00 4 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Nasr (UAE) 02.22 17:30 0 - 3  
Bani Yas - Shabab Al-Ahli (UAE) 02.22 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Smouha - Al-Masry 02.22 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceramica Cleopatra - Ghazl El Mahallah 02.22 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Caen 02.22 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Comunicaciones - CSD Xelaju 02.22 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Panathinaikosz 02.22 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Go Ahead Eagles 02.22 18:45 0 - 3  
Utrecht 2 - Cambuur 02.22 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek 2 - Dragovoljac 02.22 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyderabad - ATK Mohun Bagan 02.22 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Raanana 02.22 19:00 3 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Hadera 02.22 18:45 3 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Ashkelon 02.22 19:30 4 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Duhail 02.22 14:45 1 - 2  
Al-Kharaitiyat - Al-Rayyan 02.22 17:15 0 - 3  
Al-Sadd - Al-Arabi (QAT) 02.22 17:15 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Llaneros FC 02.22 20:00 2 - 1  
Itagui Leones - Barranquilla FC 02.22 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - América de Cali 02.22 02:10 2 - 2  
Independiente SF - Independiente Medellin 02.22 00:05 0 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fahaheel - Al-Kuwait 02.22 17:45 3 - 3  
Al-Sahel (KUW) - Al-Shabab (KUW) 02.22 14:55 2 - 1  
Khaitan - Kazma 02.22 14:55 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Warta Poznan 02.22 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Puebla 02.22 00:00 1 - 1  
Tigres UANL - Tijuana 02.22 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Crotone 02.22 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Carpi 02.22 21:00 3 - 0  
Ravenna - Feralpisalo 02.22 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Suwaiq - Dhofar 02.22 14:25 0 - 0  
Oman FC - Bahla 02.22 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Krilja Szovjetov Szamara 02.22 12:30 0 - 4  
Ufa - Ural Jekatyerinburg 02.22 10:00    
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza de Panama City - Sp. San Miguelito 02.22 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 02.22 00:45 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Mafra 02.22 17:00 2 - 0  
Feirense - Académica 02.22 22:00 1 - 0  
Varzim - Covilha 02.22 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Porto 02.22 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Crystal Palace 02.22 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton 2 - Manchester Utd. 2 02.22 20:00 3 - 1  
Leicester 2 - Brighton 2 02.22 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley 2 - Middlesbrough 2 02.22 15:00 3 - 2  
Newcastle 2 - West Bromwich 2 02.22 15:00 3 - 2  
Wolverhampton 2 - Crystal Palace 2 02.22 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UTA Arad - Botosani 02.22 16:30 0 - 0  
Viitorul Constanta - Politehnica Iasi 02.22 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Tecla - AD Chalatenango 02.22 00:00 3 - 2  
Labdarúgás (SheBelieves Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kanada 02.22 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Oviedo 02.22 19:00 2 - 2  
Zaragoza - Alcorcon 02.22 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Sevilla 02.22 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Degerfors 02.22 19:00 0 - 1  
Utsikten - Falkenberg 02.22 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazem - Al-Khaleej Saihat 02.22 14:00 1 - 0  
Al-Jeel - Al-Fayha 02.22 13:40 0 - 4  
Al-Sahel - Jeddah 02.22 16:10 0 - 2  
Al-Shoulla - Arar 02.22 13:50 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Raed 02.22 14:10 0 - 3  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ahli (KSA) 02.22 18:35 3 - 0  
Al-Wehda (KSA) - Al-Taawoun 02.22 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Novi Pazar 02.22 15:00 1 - 0  
Macva Sabac - Radnicki Nis 02.22 15:00 0 - 2  
Topolya SC - Bacska Palanka 02.22 15:00 3 - 0  
Vozdovac - Rad Belgrád 02.22 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Rizespor 02.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (U20AfrikaiNemzetekKupája,C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ghána - U20Gambia 02.22 20:00 1 - 2  
U20Tanzánia - U20Marokkó 02.22 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Dnipro-1 02.22 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio Montevideo - CA Cerro 02.22 21:00 2 - 1  
Dep. Maldonado - Plaza Colonia 02.22 23:15 1 - 1  
Nacional Montevideo - Fenix Montevideo 02.22 00:00 2 - 2  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Unidos - Paracao 02.22 01:00 3 - 1  
Paracao - Defensores de Banfield 02.22 22:00 1 - 3  
Union Vecinal de Trinidad - Obras San Juan 02.22 19:00 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renata Campinas - Guarulhos 02.22 01:30 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BRB/Brasilia - Osasco 02.22 23:30 0 - 3  
Röplabda (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Karlovarsko 02.22 17:40 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slepsk Suwalki - Trefl Gdansk 02.22 17:30 3 - 1  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kecskemét 02.22 18:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Inegol Bld. Spor 02.22 13:00 3 - 0  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - S. Bingham 02.22 20:00 5 - 6  
Kyr. Wilson - Ryan Day 02.22 20:00 6 - 1  
Tenisz (Adelaide, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - Car. Garcia 02.22 01:30 2 - 0  
O. Gadecki - Qiang Wang 02.22 03:10 0 - 2  
S. Rogers - V. Kudermetova 02.22 04:50 2 - 0  
Saisai Zheng - D.R. Collins 02.22 09:00 0 - 2  
Tenisz (Adelaide, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Xu Y / Yang Z 02.22 07:15 1 - 2  
Fourlis J / Woolcock B - Cabrera L / Inglis M 02.22 08:45 0 - 2  
Mattek-sands B / Muhammad - Hradecka L / Klepac A 02.22 08:50 0 - 2  
Perez E / Stosur S - Carter H / Stefani L 02.22 11:00 1 - 2  
Rodionova Ar / Sanders S - Myers A / Popovic I 02.22 07:15 1 - 2  
Tenisz (Adelaide-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gauff - K. Juvan 02.22 03:05 2 - 1  
C. McHale - M. Inglis 02.22 03:50 1 - 2  
J. Paolini - A. Sharma 02.22 05:25 2 - 1  
M. Brengle - Ell. Perez 02.22 06:00 2 - 0  
Mis. Doi - L. Samsonova 02.22 01:30 0 - 2  
Sto. Sanders - C. McNally 02.22 01:30 2 - 0  
Tenisz (Cordoba, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - J. Kovalik 02.22 22:30 1 - 2  
Tenisz (Cordoba, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Koepfer D / Sousa J 02.22 20:45 0 - 2  
Marach O / Velotti A - Kecmanovic M / Mager G 02.22 21:55 2 - 1  
Monroe N / Sitak A - Arneodo R / Paire B 02.22 23:55 1 - 2  
Monteiro T / Romboli F - Delbonis F / Londero J 02.22 20:30 0 - 2  
Tenisz (Cordoba-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ugo Carabelli - M.T. Barrios Vera 02.22 18:30 0 - 2  
F. Bagnis - Ped. Sakamoto 02.22 18:30 2 - 0  
J.M. Cerundolo - Joao Menezes 02.22 20:25 2 - 0  
T.M. Etcheverry - E. Escobedo 02.22 18:30 2 - 0  
Tenisz (Gran Canaria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gimeno Valero - M. Trungelliti 02.22 15:30 1 - 2  
Dan. Petrovic - K. Coppejans 02.22 15:20 0 - 2  
F. Gaio - B. Kavcic 02.22 16:20 0 - 2  
Gon. Oliveira - F. Horansky 02.22 14:00 1 - 2  
N. Kuhn - R. Bonadio 02.22 16:45 0 - 2  
N. Serdarusic - T. Robredo 02.22 17:55 0 - 2  
Tenisz (Gran Canaria-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - N. Sanchez-Izquierdo 02.22 11:00 2 - 0  
M. Guinard - E. Ejupovic 02.22 13:20 2 - 0  
M. Vrbensky - A. Marti Pujolras 02.22 13:00 1 - 2  
O. Roca Batalla - E. Nava 02.22 11:00 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - S. Korda 02.22 19:00 0 - 2  
L. Sonego - H. Gaston 02.22 16:05 2 - 1  
N. Gombos - U. Humbert 02.22 14:30 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Vasilevski A - Sharan D / Zelenay I 02.22 13:05 2 - 0  
Goransson A / Pel D - Goffin D / Pouille L 02.22 16:30 2 - 1  
Tenisz (Montpellier-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - T. Griekspoor 02.22 12:25 0 - 2  
G. Barrere - B. van de Zandschulp 02.22 10:30 2 - 1  
K. Jacquet - B. Zapata Miralles 02.22 12:00 0 - 2  
L. Lacko - P. Gojowczyk 02.22 10:30 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - K. Zuk 02.22 11:10    
F.F. Silva - S. Ofner 02.22 08:55 2 - 0  
M. Klizan - T. Skatov 02.22 10:30 2 - 1  
M. Kukushkin - M. McDonald 02.22 14:00 0 - 2  
Tung-Lin Wu - H. Grenier 02.22 09:50 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Nedelko - R. Peniston 02.22 05:00 0 - 2  
O. Nedovyesov - V. Manafov 02.22 06:40 1 - 2  
P. Kotov - A. Zakharov 02.22 05:00 2 - 1  
R. Quiroz - B. Bobrov 02.22 07:10 1 - 2  
Tenisz (Szingapúr, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Eubanks - A. Popyrin 02.22 11:20 0 - 2  
Jas. Jung - M. Cressy 02.22 07:00 0 - 2  
L.G.M. Harris - Adr. Andreev 02.22 07:20 1 - 2  
M. Mmoh - Y. Nishioka 02.22 13:25 1 - 2  
Taro Daniel - R. Ramanathan 02.22 05:00 2 - 1  
Tenisz (Szingapúr, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alam S / Hobbs R - Balaji N / Margaroli L 02.22 10:00 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,