Tippmix eredmények - 2021. augusztus 2-8.

2021-08-02
Tippmix eredmények - 2021. augusztus 2-8.
2021.08.08.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Toronto 08.08 01:00 20 - 23  
Edmonton - Ottawa 08.08 04:00 12 - 16  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Agapov - A.M. Kuznetsov 08.08 11:30 3 - 1  
A. Agapov - S. Bilyuga 08.08 13:00 0 - 3  
A. Aslanyan - R. Pavlenko 08.08 22:30 3 - 1  
A. Girevenkov - D. Sayanov 08.08 22:45 3 - 0  
A. Ilin - A.M. Kuznetsov 08.08 12:30 2 - 3  
A. Klavdenkov - D. Petrochenko 08.08 21:15 0 - 3  
A. Klavdenkov - I. Moshkov 08.08 19:45 2 - 3  
A. Kolmin - M. Glushkov 08.08 08:00 3 - 0  
A. Merezhko - A. Kolmin 08.08 07:00 3 - 1  
A. Savinsky - O.N. Kharlakin 08.08 08:45 3 - 1  
A. Savinsky - V. Klimentev 08.08 06:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - A. Tsitselskiy 08.08 01:45 1 - 3  
A. Serebrennikov - E. Kalashnikov 08.08 02:45 2 - 3  
A. Shirshov - E.A. Kupryakov 08.08 15:45 3 - 0  
A. Shirshov - M. Cheklin 08.08 17:15 3 - 0  
A. Slaschilin - A. Vaschenko 08.08 12:45 3 - 2  
A. Slaschilin - I. Matveev 08.08 14:15 3 - 1  
A. Slaschilin - I. Valeriovich Nyrkov 08.08 10:45 3 - 1  
A. Slashchev - V. Shirshov 08.08 23:15 1 - 3  
A. Tsitselskiy - R. Kobytov 08.08 00:15 1 - 3  
A. Uvarov - P.V. Khramkov 08.08 20:15 3 - 2  
A. Vaschenko - I. Matveev 08.08 11:15 1 - 3  
A. Vlasov - O. Kutuzov 08.08 00:45 1 - 3  
A.M. Kuznetsov - S. Bilyuga 08.08 11:00 1 - 3  
D. Balakin - V. Shirshov 08.08 00:15 1 - 3  
D. Petrochenko - V. Marshalov 08.08 20:15 2 - 3  
D. Sayanov - A. Serebrennikov 08.08 23:45 1 - 3  
D. Sayanov - K. Churin 08.08 01:00 3 - 2  
D. Tikhnenko - S. Kuzmin 08.08 19:00 3 - 1  
D.M. Evlakhin - K. Churin 08.08 00:00 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - E. Golovachev 08.08 16:45 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - O. Nikiforov 08.08 14:45 0 - 3  
E. Anisimov - I. Meteleshko 08.08 16:00 3 - 0  
E. Golovachev - I. Tolmachev 08.08 15:15 3 - 2  
E. Golovachev - Y.A. Gavrilov 08.08 08:15 2 - 3  
E. Ilyukhin - D.M. Evlakhin 08.08 03:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - V. Kalachev 08.08 00:30 2 - 3  
E. Kalashnikov - R. Kobytov 08.08 01:15 3 - 2  
E.A. Kupryakov - M. Cheklin 08.08 15:15 1 - 3  
I. Afanasyev - A. Serebrennikov 08.08 00:45 2 - 3  
I. Matveev - A. Slaschilin 08.08 12:15 1 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 08.08 16:30 0 - 3  
I. Meteleshko - S. Muslikov 08.08 14:30 0 - 3  
I. Moshkov - D. Petrochenko 08.08 19:15 3 - 0  
I. Pandur - E. Anisimov 08.08 15:00 3 - 2  
I. Tolmachev - Dmi. Kolesnikov 08.08 16:15 3 - 2  
I. Valeriovich Nyrkov - A. Vaschenko 08.08 11:45 0 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - I. Matveev 08.08 13:15 1 - 3  
Igor Kovalev - Ilya Novikov 08.08 10:45 0 - 3  
Ilya Novikov - V. Putilovsky 08.08 13:15 1 - 3  
K. Churin - E. Ilyukhin 08.08 02:00 0 - 3  
M. Cheklin - P. Pinkovskii 08.08 16:15 3 - 1  
M. Dukhin - D. Tikhnenko 08.08 20:30 0 - 3  
M. Dukhin - V. Chernov 08.08 18:30 2 - 3  
M. Glushkov - A. Merezhko 08.08 08:30 2 - 3  
M. Glushkov - O. Belugin 08.08 06:30 0 - 3  
N. Sadovskiy - A. Uvarov 08.08 21:15 3 - 1  
N. Sadovskiy - S. Maksakov 08.08 19:45 1 - 3  
N. Sadovskiy - S. Myagkov 08.08 22:45 3 - 0  
O. Belugin - A. Kolmin 08.08 09:00 0 - 3  
O. Belugin - A. Merezhko 08.08 07:30 1 - 3  
O. Kutuzov - Y.V. Lbov 08.08 02:15 3 - 1  
O. Nikiforov - E. Golovachev 08.08 15:45 3 - 0  
O. Nikiforov - I. Tolmachev 08.08 17:15 3 - 2  
O.N. Kharlakin - V. Staroverov 08.08 07:15 3 - 1  
P. Pinkovskii - A. Shirshov 08.08 14:45 0 - 3  
P. Pinkovskii - E.A. Kupryakov 08.08 16:45 3 - 1  
P.V. Khramkov - N. Sadovskiy 08.08 18:45 3 - 0  
P.V. Khramkov - S. Maksakov 08.08 20:45 3 - 1  
R. Kobytov - I. Afanasyev 08.08 02:15 3 - 1  
R. Pavlenko - N. Sukharnikov 08.08 23:30 3 - 1  
S. Bilyuga - A. Ilin 08.08 12:00 3 - 2  
S. Kuzmin - M. Dukhin 08.08 20:00 2 - 3  
S. Maksakov - A. Uvarov 08.08 19:15 3 - 0  
S. Muslikov - E. Anisimov 08.08 17:00 1 - 3  
S. Muslikov - I. Pandur 08.08 15:30 0 - 3  
S. Myagkov - A. Ilin 08.08 23:45 3 - 1  
S. Ogay - T. Turabekov 08.08 23:00 0 - 3  
S.Y. Skotnikov - E. Golovachev 08.08 07:15 2 - 3  
V. Chernov - D. Tikhnenko 08.08 19:30 3 - 2  
V. Chernov - S. Kuzmin 08.08 21:00 1 - 3  
V. Kalachev - D. Sayanov 08.08 02:30 1 - 3  
V. Kalachev - D.M. Evlakhin 08.08 01:30 1 - 3  
V. Klimentev - O.N. Kharlakin 08.08 07:45 1 - 3  
V. Klimentev - V. Staroverov 08.08 09:15 1 - 3  
V. Marshalov - A. Klavdenkov 08.08 18:45 0 - 3  
V. Marshalov - I. Moshkov 08.08 20:45 3 - 1  
V. Putilovsky - Igor Kovalev 08.08 12:15 2 - 3  
V. Shirshov - A. Vlasov 08.08 01:55 3 - 2  
V. Staroverov - A. Savinsky 08.08 08:15 0 - 3  
Vit. Pronin - E. Golovachev 08.08 09:15 2 - 3  
Vit. Pronin - S.Y. Skotnikov 08.08 07:45 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - S.Y. Skotnikov 08.08 08:45 3 - 0  
Y.A. Gavrilov - Vit. Pronin 08.08 06:45 0 - 3  
Y.V. Lbov - V. Shirshov 08.08 01:15 2 - 3  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amos Kipruto - S. Lemma (maraton) 08.08 00:00    
Eliud Kipchoge - L. Cherono (maraton) 08.08 00:00 1 - 0  
Olimpia 2020, maraton 08.08 02:45    
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Brisbane Lions 08.08 09:10 54 - 118  
Hawthorn - Collingwood 08.08 06:10 97 - 78  
Western Bulldogs - Essendon 08.08 07:20 84 - 97  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo (2.m.) 08.08 20:00 7 - 5  
Leones de Yucatan - El Aguila de Veracruz (1.m.) 08.08 01:00 15 - 3  
Mariachis de Guadalajara - Algodoneros Union Laguna (1.m.) 08.08 01:30 13 - 4  
Pericos de Puebla - Olmecas de Tabasco (1.m.) 08.08 02:00 2 - 1  
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova (1.m.) 08.08 02:00 4 - 5  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente (1.m.) 08.08 04:05 1 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 08.08 01:20 2 - 3  
Atlanta - Washington (19:20) 08.08 19:20 5 - 4  
Baltimore - Tampa Bay 08.08 01:05 3 - 12  
Baltimore - Tampa Bay (19:05) 08.08 19:05 6 - 9  
Cincinnati - Pittsburgh 08.08 01:10 11 - 3  
Cincinnati - Pittsburgh (19:10) 08.08 19:10 3 - 2  
Cleveland - Detroit 08.08 01:10 1 - 2  
Cleveland - Detroit (19:10) 08.08 19:10 7 - 5  
Colorado - Miami 08.08 02:10 7 - 4  
Colorado - Miami (21:10) 08.08 21:10 13 - 8  
Houston - Minnesota 08.08 01:10 4 - 0  
Houston - Minnesota (20:10) 08.08 20:10 5 - 7  
LA Dodgers - LA Angels 08.08 03:10 5 - 3  
LA Dodgers - LA Angels (22:10) 08.08 22:10 8 - 2  
Milwaukee - San Francisco 08.08 01:10 6 - 9  
Milwaukee - San Francisco (20:10) 08.08 20:10 4 - 5  
NY Yankees - Seattle 08.08 19:05 0 - 2  
Oakland - Texas 08.08 22:07 6 - 3  
Philadelphia - NY Mets 08.08 19:05 3 - 0  
San Diego - Arizona 08.08 02:40 6 - 2  
San Diego - Arizona (22:10) 08.08 22:10 2 - 0  
St. Louis - Kansas City 08.08 01:15 5 - 2  
St. Louis - Kansas City (20:15) 08.08 20:15 5 - 6  
Toronto - Boston (19:07) 08.08 19:07 9 - 8  
E-Sport (CSGO, CBCS Elite League, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paqueta Gaming - Mibr 08.08 21:20 0 - 2  
Sharks Esports - Mibr 08.08 00:55 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Weplay Academy League,PlI)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic Rising - Natus Vincere Junior 08.08 19:00 2 - 0  
E-Sport (Dota 2,BTSProSer.America,Cl.Q.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noping E-Sports - Teamteam 08.08 22:00 2 - 1  
Team Unknown - Simply Toobased 08.08 01:45 0 - 2  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - Galaxy Racer Esports 08.08 09:55 2 - 0  
Fnatic - Team Smg 08.08 07:55 0 - 2  
OB Esports X Neon - Execration 08.08 15:20 1 - 1  
T1 Gaming - OB Esports X Neon 08.08 12:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Pit, China, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Royal Never Give Up 08.08 13:15 1 - 2  
Psg.lgd - Elephant.4Am 08.08 11:05 0 - 2  
Team Aster - Sparking Arrow Gaming 08.08 08:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Champions L. Season 1,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Spirit - Hellbear Smashers 08.08 20:50 3 - 1  
Team Unique - Hellbear Smashers 08.08 17:00 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Coldsiemens) - Italy (Escanor) 08.08 10:00 3 - 2  
Belarus (Coldsiemens) - Poland (Sam) 08.08 09:24 2 - 4  
Belarus (Coldsiemens) - Ukraine (Tangent) 08.08 08:48 0 - 4  
Italy (Escanor) - Belarus (Coldsiemens) 08.08 08:12 3 - 4  
Poland (Sam) - Belarus (Coldsiemens) 08.08 07:36 4 - 5  
Ukraine (Tangent) - Belarus (Coldsiemens) 08.08 07:00 2 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - France (Herculex) 08.08 06:40 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 08.08 09:40 0 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 08.08 07:40 1 - 3  
France (Herculex) - Germany (General) 08.08 08:40 2 - 4  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 08.08 09:20 3 - 3  
Germany (General) - Cameroon (Moic) 08.08 08:20 0 - 1  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 08.08 07:20 2 - 1  
Germany (General) - France (Herculex) 08.08 09:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - France (Herculex) 08.08 08:00 2 - 2  
E-Sport (KOG, World Champion Cup,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AG Super Play - Mighty Tiger Gaming 08.08 10:20 2 - 3  
Qghappy - Hero Jiuj 08.08 13:30 1 - 3  
Talent Gaming - Ghost Owl Gaming 08.08 08:00 3 - 0  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo eSports - Red Canids 08.08 18:00 0 - 3  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gen.g Esports - Damwon Gaming 08.08 09:55 0 - 2  
T1 - DragonX 08.08 12:05 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ctrl Play - Vega Squadron 08.08 16:05 1 - 0  
Dragon Army - Ctrl Play 08.08 19:00 1 - 0  
One Breath Gaming - Black Star Gaming 08.08 15:00 0 - 1  
Rox - Crowcrowd 08.08 19:50 0 - 1  
Unicorns of Love - Dragon Army 08.08 17:00 1 - 0  
Vega Squadron - Rox 08.08 17:45 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCS Championship, Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Team Liquid 08.08 22:00 1 - 3  
E-Sport (LOL, LJL, Summer Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axiz - Crest Gaming Act 08.08 11:00 3 - 0  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estral E-Sports - Furious Gaming 08.08 00:00 0 - 1  
Infinity Esports - Estral E-Sports 08.08 03:00 1 - 0  
Isurus Gaming - Infinity Esports 08.08 01:00 1 - 0  
Rainbow7 - Furious Gaming 08.08 02:00 0 - 1  
Rainbow7 - Isurus Gaming 08.08 04:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Edward Gaming 08.08 13:20 2 - 1  
Team WE - TOP Esports 08.08 11:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tricked Esport - Fnatic Rising 08.08 17:55 3 - 2  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1907 Fenerbahce Esports - 5 Ronin 08.08 12:55 0 - 1  
Dark Passage - Team Aurora 08.08 15:35 1 - 0  
Galakticos - Galatasaray Esports 08.08 14:00 1 - 0  
Nasr Turkey - Istanbul Wild Cats 08.08 16:30 0 - 1  
Supermassive Esports - Besiktas Esports Club 08.08 17:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,Hitpoint Masters, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esuba - Sinners Esports 08.08 18:30 3 - 1  
E-Sport (LOL,PCS,SummerSeason,Tiebreak)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beyond Gaming - Machi E-Sports 08.08 12:10 1 - 0  
J Team - Boom Esports 08.08 11:00 0 - 1  
Liyab Esports - Impunity 08.08 10:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,Prime L,Pro Div,Summer Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penta 1860 - Berlin International Gaming 08.08 17:55 0 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bumblebee) - LA Clippers (Ash) 08.08 08:12 48 - 43  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Fosters23) 08.08 08:48 44 - 50  
Brooklyn (Bumblebee) - Portland (Zod) 08.08 07:36 47 - 51  
LA Clippers (Ash) - Brooklyn (Bumblebee) 08.08 10:00 65 - 75  
LA Clippers (Ash) - Milwaukee (Fosters23) 08.08 09:24 40 - 49  
Milwaukee (Fosters23) - Brooklyn (Bumblebee) 08.08 07:00 45 - 36  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston (mcdonals999) - Miami (amuralex) 08.08 07:40 85 - 67  
Miami (amuralex) - Philadelphia (toni_pytko) 08.08 06:30 68 - 41  
Miami (TiGeR_triPoint) - Charlotte (Dankarakoz6) 08.08 10:10 91 - 72  
Philadelphia (toni_pytko) - Houston (mcdonals999) 08.08 08:50 50 - 76  
Philadelphia (toni_pytko) - Toronto (Answer2208) 08.08 07:05 68 - 94  
Toronto (Answer2208) - Miami (amuralex) 08.08 08:15 95 - 98  
Utah (St0rm05151) - Denver (BeLikeAlmighty) 08.08 10:45 41 - 72  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Zod) - Denver (Ash) 08.08 11:00 48 - 54  
LA Clippers (Fosters23) - Denver (Ash) 08.08 11:36 47 - 51  
E-Sport (OW, OW League, Countdown Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Reign - Dallas Fuel 08.08 22:50 3 - 1  
Boston Uprising - Florida Mayhem 08.08 21:00 1 - 3  
Chengdu Hunters - New York Excelsior 08.08 13:10 3 - 1  
Philadelphia Fusion - Seoul Dynasty 08.08 11:00 2 - 3  
Shanghai Dragons - Guangzhou Charge 08.08 14:00 3 - 1  
Toronto Defiant - Washington Justice 08.08 01:00 3 - 0  
E-Sport (SC2, DH Masters Fall, Europe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clem - Maxpax 08.08 18:15 2 - 0  
Gerald - Strange 08.08 18:15 2 - 1  
Harstem - Sortof 08.08 17:00 2 - 0  
HeRoMaRinE - Elazer 08.08 19:15 2 - 0  
Lambo - Serral 08.08 20:30 0 - 2  
MaNa - Krystianer 08.08 17:00 2 - 1  
MarineLorD - Shadown 08.08 20:30 2 - 0  
PtitDrogo - Ziggy 08.08 19:15 2 - 0  
Reynor - Showtime 08.08 17:00 1 - 2  
Skillous - Bly 08.08 18:15 0 - 2  
Uthermal - Denver 08.08 19:15 1 - 2  
E-Sport (SC2,DHMast.Fall,NorAm.Gro.Sta.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jonsnow - Antis 08.08 22:50 0 - 2  
Jonsnow - Rob 08.08 00:30 2 - 1  
Masa - Epic 08.08 21:30 2 - 1  
Neeb - Disk 08.08 00:30 2 - 0  
Neeb - Nina 08.08 22:50 2 - 0  
Scarlett - Astrea 08.08 21:30 2 - 1  
Trigger - Semper 08.08 21:30 2 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Blumenau 08.08 16:00 4 - 4  
Golf (Hero Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hero Open 2021 08.08 19:00    
Golf (St. Jude Invitational)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ancer - Cam. Smith (4. kör) 08.08 19:50 68 - 72  
Dan. Berger - T. Hatton (4. kör) 08.08 19:10 66 - 73  
Har. English - B. Dechambeau (4. kör) 08.08 20:00 73 - 74  
Jus. Thomas - R. McIlroy (4. kör) 08.08 18:15 72 - 66  
Paul Casey - Dus. Johnson (4. kör) 08.08 19:30 67 - 70  
S. Scheffler - I. Poulter (4. kör) 08.08 19:40 74 - 72  
W. Zalatoris - L. Oosthuizen (4. kör) 08.08 19:20 69 - 74  
Jégkorong (Fehérorosz Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Dinamo Molodecsno 08.08 13:00 4 - 4  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk 08.08 16:00 0 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - Avangard Omszk 08.08 16:30 0 - 1  
Kosárlabda (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valdivia - Puerto Varas (3.m.) 08.08 01:00 74 - 62  
Kosárlabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia, női 2020 08.08 04:30    
Olimpia, női 2020 - USA nélkül 08.08 04:30    
Kosárlabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Japán 08.08 04:30 90 - 75  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quebradillas - Santucre 08.08 02:00 108 - 86  
Kosárlabda (U19 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Olaszország 08.08 17:00 69 - 69, h.u. 73 - 81  
U19USA - U19Ausztrália 08.08 20:00 99 - 59  
Kosárlabda (U19 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Tajvan 08.08 20:30 65 - 56  
U19Magyarország - U19Oroszország 08.08 17:30 56 - 70  
Kosárlabda (U19 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Spanyolország 08.08 14:00 22 - 83  
U19Dél-Korea - U19Franciaország 08.08 11:00 35 - 92  
Kosárlabda (U19 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Kanada 08.08 14:30 71 - 79  
U19Japán - U19Mali 08.08 11:30 57 - 67  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Fehéroroszország 08.08 18:30 92 - 83  
Krikett (The Hundred)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oval Invincibles - Trent Rockets 08.08 20:00 1 - 0  
Kézilabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia, női 2020 08.08 08:00    
Olimpia, női 2020 - Top 3 08.08 08:00    
Kézilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svédország 08.08 04:00 36 - 19  
Orosz csapat - Franciaország 08.08 08:00 25 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Nottingham 08.08 17:30 2 - 1  
Fulham - Middlesbrough 08.08 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Atl. Temperley 08.08 21:00 1 - 0  
Alvarado - Dep. Riestra 08.08 00:00 2 - 1  
Chacarita Juniors - Nueva Chicago 08.08 19:00 2 - 3  
Estudiantes Buenos Aires - Belgrano de Cordoba 08.08 20:35 0 - 0  
Mitre Santiago del Estero - San Martin de Tucuman 08.08 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Defensores de Belgrano 08.08 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cipolletti - Olimpo Bahia Blanca 08.08 20:00 1 - 1  
Club Circulo Deportivo - Dep. Madryn 08.08 20:00 0 - 1  
Desamparados - Atl. Camioneros 08.08 20:00 0 - 0  
Estudiantes San Luis - Club Bolivar 08.08 20:00 0 - 0  
Independ. de Chivilcoy - Penarol de San Juan 08.08 20:00 0 - 1  
Sansinena SD - Juventud Unida de SanLuis 08.08 20:00 1 - 0  
Villa Mitre - Huracan Las Heras 08.08 20:00 3 - 3  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Douglas Haig - Racing de Cordoba 08.08 19:45 0 - 0  
Gualeguaychu - Crucero del Norte 08.08 20:00 1 - 0  
Sarmiento de Resistencia - Defensores de Belgrano VR 08.08 20:30 4 - 1  
Sportivo Belgrano - Def. de Pronunciamiento 08.08 21:00 1 - 2  
Sportivo Las Parejas - Chaco For Ever 08.08 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Argentinos Juniors 08.08 23:00 1 - 1  
Gimnasia LP - Atl. Tucuman 08.08 18:30 1 - 0  
Godoy Cruz - River Plate 08.08 01:15 2 - 1  
Vélez Sarsfield - Colón 08.08 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Seraing 08.08 18:30 3 - 0  
OH Leuven - Charleroi 08.08 16:00 1 - 1  
Oostende - Gent 08.08 21:00 1 - 0  
Standard Liege - Antwerpen 08.08 13:30 2 - 5  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA 1948 Szófia 2 - Szeptemvri Szófia 08.08 18:30 0 - 3  
Hebar Pazardzsik - Szozopol 08.08 17:00 2 - 1  
Jantra Gabrovo - Minior Pernik 08.08 17:00 0 - 1  
Levszki Lom - Sp. Szvoge 08.08 17:00 0 - 1  
Liteksz Lovecs - Neftocsimik Burgasz 08.08 19:00 2 - 0  
Marek Dupnica - Szpartak Várna 08.08 17:00 1 - 1  
Marica Plovdiv - Sztrumszka Szlava 08.08 17:00 1 - 1  
Szeptemvri Simitli - Etar Veliko Tarnovo 08.08 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Ludogorec Razgrad 08.08 20:00    
Levszki Szófia - Arda Kardzsali 08.08 20:00    
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Palmaflor Vinto 08.08 23:15 2 - 1  
Nacional Potosi - Independiente Petrolero 08.08 01:30 1 - 2  
Real Tomayapo - Jorge Wilstermann 08.08 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Posusje - Borac Banja Luka 08.08 16:55 1 - 0  
Radnik Bijeljina - Velez Mostar 08.08 19:00 1 - 1  
Rudar Prijedor - FK Sarajevo 08.08 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Avai 08.08 00:00 0 - 0  
Vila Nova GO - Sampaio Correa MA 08.08 02:30 0 - 2  
Vitória BA - Vasco da Gama RJ 08.08 00:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Paysandu 08.08 23:00 2 - 1  
Manaus AM - Volta Redonda 08.08 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Parana 08.08 00:00 1 - 0  
Oeste - Figueirense 08.08 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Fluminense RJ 08.08 21:00 1 - 0  
Ceara - Atlético GO 08.08 23:15 0 - 0  
Cuiaba - Bahia BA 08.08 02:00 1 - 1  
Flamengo RJ - Internacional RS 08.08 23:15 0 - 4  
Juventude RS - Atlético MG 08.08 21:00 1 - 2  
Palmeiras SP - Fortaleza 08.08 02:00 2 - 3  
Santos SP - Corinthians SP 08.08 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Havelse 08.08 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - Dep. Santa Cruz 08.08 17:00 0 - 1  
San Marcos de Arica - Rangers de Talca 08.08 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Audax Italiano 08.08 21:00 0 - 1  
Colo Colo - Curico Unido 08.08 23:30 2 - 0  
Santiago Wanderers - Huachipato 08.08 18:30 1 - 4  
Univ.Catolica de Santiago - La Serena 08.08 02:00 4 - 3  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Alajuelense - Cartagines 08.08 03:00 2 - 3  
Municipal Grecia - ADR Jicaral 08.08 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Vlasim 08.08 17:00 2 - 1  
Varnsdorf - Sparta Praha 2 08.08 17:00 3 - 1  
Zizkov - Pribram 08.08 10:15 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen 2 - Sokol Hostoun 08.08 10:30 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 2 - Slovan Velvary 08.08 10:15 0 - 0  
Dukla Praha 2 - Pardubice 2 08.08 10:15 3 - 2  
Mladá Boleslav 2 - Chlumec 08.08 10:15 2 - 2  
Sokol Brozany - Prepere 08.08 17:00 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava 2 - Frydek-Mistek 08.08 10:00 2 - 0  
Slovacko 2 - Olomouc 2 08.08 10:15 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Bohemians 1905 08.08 16:00 2 - 2  
Pardubice - Mladá Boleslav 08.08 16:00 1 - 1  
Plzen - Slovacko 08.08 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Hobro 08.08 13:30 1 - 1  
Vendsyssel - Nyköbing 08.08 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - FA 2000 08.08 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus GF 08.08 18:00 2 - 0  
FC Köbenhavn - Bröndby 08.08 16:00 4 - 2  
Randers - Sönderjyske 08.08 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Aalborg 08.08 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Ansan Greeners 08.08 13:00 4 - 3  
Gimcheon Sangmu - Gyeongnam 08.08 13:00 0 - 0  
Jeonnam - Daejeon Citizen 08.08 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Gwangju 08.08 13:00 1 - 0  
Incheon - Suwon City 08.08 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9 de Octubre Guayaquil - Tecnico Univ. Ambato 08.08 23:30 0 - 1  
Aucas Quito - Orense Machala 08.08 21:00 0 - 0  
Barcelona Guayaquil - Guayaquil City 08.08 03:00 2 - 1  
Univ. Catolica de Quito - LDU Quito 08.08 00:30 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Al-Mokawloon Arab 08.08 21:00 3 - 1  
Aswan - El Entag El Harby 08.08 19:00 2 - 2  
El Gaish Talaea - Pyramids FC 08.08 21:00 1 - 1  
El Gouna - National Bank of Egypt SC 08.08 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovicsi - Sahtar Petrikov 08.08 17:30 0 - 2  
Orsa - Volna Pinszk 08.08 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Ruh Breszt 08.08 19:00 2 - 0  
Slavia Mozír - BATE Boriszov 08.08 14:30 1 - 2  
Torpedo Zogyino - Lokomotív Gomel 08.08 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Torino 08.08 18:00 2 - 1  
Barcelona - Juventus 08.08 21:30 3 - 0  
Feyenoord - Atl. Madrid 08.08 17:00 2 - 1  
Liverpool - Ath. Bilbao 08.08 17:30 1 - 1  
Napoli - Ascoli 08.08 17:30 2 - 1  
Parma - Internazionale 08.08 19:00 0 - 2  
Real Madrid - Milan 08.08 18:30 0 - 0  
Tottenham - Arsenal 08.08 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - NSI Runavik 08.08 16:00 1 - 1  
B68 Toftir - EB Streymur 08.08 16:00 2 - 1  
KI Klaksvik - Vikingur Gota 08.08 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - JIPPO 08.08 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PeKa - Kiffen 08.08 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GBK Kokkola - Hercules Oulu 08.08 17:30 1 - 5  
OLS Oulu - Narpes Kraft 08.08 17:30 3 - 0  
Vaajakoski - Rovaniemi PS 2 08.08 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Inter Turku 08.08 15:00 1 - 0  
Honka - Ilves 08.08 17:30 4 - 1  
Kuopio PS - Lahti 08.08 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PK-35 Vantaa - JyPK 08.08 16:00 5 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Clermont 08.08 15:00 0 - 2  
Metz - Lille 08.08 17:00 3 - 3  
Montpellier - Marseille 08.08 20:45 2 - 3  
Nice - Reims 08.08 15:00 0 - 0  
Rennes - Lens 08.08 13:00 1 - 1  
St-Etienne - Lorient 08.08 15:00 1 - 1  
Strasbourg - Angers 08.08 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - FC Samtredia 08.08 19:00 3 - 1  
Dinamo Tbiliszi - Saburtalo Tbiliszi 08.08 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua GFC - CSD Xelaju 08.08 02:00 4 - 0  
Dep. Guastatoya - Dep. Iztapa 08.08 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Ajax 2 08.08 12:15 2 - 0  
Venlo - NAC Breda 08.08 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Real Sociedad - CD Olimpia 08.08 23:00 0 - 3  
CD Vida - Lobos UPNFM 08.08 03:15 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragovoljac - Osijek 08.08 18:55 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Foolad Khuzestan 08.08 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Fylkir 08.08 21:15 1 - 1  
KR - FH 08.08 21:15 1 - 1  
Leiknir R. - Valur 08.08 19:00 1 - 0  
Vikingur Reykjavik - KA Akureyri 08.08 19:00 2 - 2  
ÍA Akranes - HK Kopavogs 08.08 21:15 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya 08.08 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astres de Douala - Tonnerre Kalara de Yaounde 08.08 14:30 0 - 1  
Canon Sport de Yaounde - Coton Sport de Garoua 08.08 14:00 1 - 1  
New Star de Douala - Panthere Sport du Nde 08.08 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Valour Winnipeg 08.08 22:00 1 - 0  
Forge Hamilton - Atl. Ottawa 08.08 19:00 2 - 0  
Pacific Langford - FC Edmonton 08.08 00:30 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turan - Kaszpij Aktau 08.08 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Atlético FC Cali 08.08 22:30 1 - 1  
Boca Juniors de Cali - Real Santander 08.08 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 08.08 00:30 2 - 0  
Dep. La Equidad - Independiente Medellin 08.08 23:00 0 - 0  
Millonarios - Independiente SF 08.08 03:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cangzhou - Shenzhen FC 08.08 12:00 2 - 1  
Chongqing Liangjiang - Guangzhou FC 08.08 14:00 1 - 5  
Guangzhou City - Shandong Taishan 08.08 12:00 1 - 3  
Qingdao FC - Henan Songshan 08.08 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Olsztyn 08.08 15:00 1 - 0  
LKS Lodz - Skra Czestochowa 08.08 18:00 3 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Widzew Lodz 08.08 12:40 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Sokol Ostroda 08.08 19:30 4 - 0  
Motor Lublin - Ruch Chorzow 08.08 20:00 1 - 2  
Pogon Siedlce - Slask Wroclaw 2 08.08 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Piast Gliwice 08.08 15:00 1 - 0  
Slask Wroclaw - Lechia Gdansk 08.08 20:00 1 - 1  
Wisla Krakkó - Rakow Czestochowa 08.08 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Auda - METTA/LU 08.08 13:00 3 - 1  
Rezekne/BJSS - Albatroz SC/FS Jelgava 08.08 15:00 0 - 3  
Tukums - Riga FC 08.08 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etzella Ettelbruck - Victoria Rosport 08.08 16:00 1 - 3  
Jeunesse Esch - Hamm Benfica 08.08 16:00 5 - 0  
Mondorf-les-Bains - Fola Esch 08.08 16:00 2 - 0  
Union Titus Petange - UNA Strassen 08.08 17:00 1 - 2  
US Hostert - FC Rodange 08.08 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Sabah FA 08.08 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Puebla 08.08 02:00 2 - 0  
Chivas Guadalajara - Juarez 08.08 00:00 2 - 2  
Tigres UANL - Santos Laguna 08.08 04:00 1 - 1  
UNAM Pumas - Atl. San Luis 08.08 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Kansas City 08.08 03:00 0 - 0  
Columbus - Atlanta Utd. 08.08 01:30 2 - 3  
Dallas - Austin 08.08 02:30 2 - 0  
FC Cincinnati - Orlando 08.08 01:30 1 - 1  
Minnesota - Houston 08.08 02:00 2 - 0  
Portland - Salt Lake 08.08 04:30 3 - 2  
Toronto FC - New York City FC 08.08 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Floresti 08.08 19:00 4 - 1  
Sfintul Gheorghe - Zimbru Chisinau 08.08 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutjeska Niksic - Jezero Plav 08.08 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DVSC - Újpest 08.08 17:45 2 - 2  
Puskás Akadémia - Paks 08.08 20:00 1 - 6  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Siófok 08.08 19:00 1 - 1  
Budafok - Csákvár 08.08 19:00 1 - 2  
Budaörs - Szolnok 08.08 17:30 2 - 3  
Dorog - Békéscsaba 08.08 17:30 2 - 1  
Haladás - Győr 08.08 19:00 1 - 1  
Kecskemét - Soroksár 08.08 19:00 5 - 2  
Szeged GA - III. kerületi TVE 08.08 19:00 3 - 0  
Szentlőrinc - Pécs 08.08 17:30 1 - 1  
Tiszakécske - Nyíregyháza 08.08 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Esteli - Real Madriz 08.08 03:00 3 - 0  
Walter Ferretti - CD Ocotal 08.08 04:00 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Tromsö 08.08 18:00 2 - 3  
Molde - Haugesund 08.08 18:00 5 - 4  
Sandefjord - Lilleström 08.08 18:00 1 - 1  
Stabaek - Sarpsborg 08.08 20:00 3 - 1  
Viking Stavanger - Kristiansund 08.08 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Croatia - West Canberra Wanderers 08.08 07:00 5 - 0  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valentine FC - Lake Macquarie 08.08 06:30    
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NJ/NY Gotham FC - North Carolina 08.08 01:00 0 - 1  
OL Reign - Houston 08.08 04:00 5 - 1  
Racing Louisville - Kansas City 08.08 21:00 3 - 1  
Washington - Portland 08.08 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Hamburg 08.08 18:30 1 - 2  
Elversberg - Mainz 08.08 15:30 1 - 1  
Jena - 1. FC Köln 08.08 15:30 1 - 1  
Meppen - Hertha BSC 08.08 15:30 0 - 1  
Münster - Wolfsburg 08.08 15:30 1 - 1  
Rostock - Heidenheim 08.08 18:30 1 - 1  
RW Koblenz - Regensburg 08.08 15:30 0 - 3  
Türkgücü München - Union Berlin 08.08 15:30 0 - 1  
VfL Oldenburg - Düsseldorf 08.08 15:30 0 - 5  
Villingen - Schalke 08.08 15:30 1 - 4  
Waldhof Mannheim - E. Frankfurt 08.08 15:30 2 - 0  
Würzburg - Freiburg 08.08 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lichtenberg - Chemnitz 08.08 14:05 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Alessandria 08.08 20:30 0 - 0  
Perugia - Südtirol 08.08 19:00 1 - 0  
Ternana - Avellino 08.08 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyija Vlagyikavkaz - Kubany Krasznodar 08.08 18:00 3 - 2  
Baltika Kalinyingrád - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.08 18:00 0 - 0  
Fakel Voronyezs - Akron Toljatti 08.08 17:00 1 - 0  
Metallurg Lipeck - Rotor Volgográd 08.08 15:00 0 - 1  
SZKA Habarovszk - FK Krasznodar 2 08.08 11:00 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Velesz Moszkva 08.08 17:00 0 - 2  
Teksztilsik Ivanovo - Jenyiszej Krasznojarszk 08.08 15:00 0 - 1  
Tom Tomszk - Orenburg 08.08 12:00 1 - 2  
Torpedo Moszkva - Olimp-Dolgoprudnyij 08.08 18:00 1 - 0  
Volgar Asztrahany - Kamaz 08.08 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Rosztov - Anzsi Mahacskala 08.08 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula 2 - Szahalin 08.08 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 08.08 19:00 2 - 1  
Himki - Rosztov 08.08 16:30 1 - 1  
Rubin Kazany - Akhmat Groznij 08.08 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horn - Rapid Wien Amatőr 08.08 10:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Wolfsberg 08.08 17:00 3 - 0  
Salzburg - Austria Wien 08.08 17:00 1 - 0  
WSG Tirol - LASK 08.08 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WSG Tirol Amatőr - Schwaz 08.08 10:30 2 - 0  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RW Rankweil - Egg 08.08 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Chiriqui - San Francisco La Chorrera 08.08 01:00 1 - 1  
CD Universitario - Veraguas FC 08.08 01:00 2 - 1  
Independiente La Chorrera - Herrera FC 08.08 00:00 1 - 3  
Sp. San Miguelito - Alianza de Panama City 08.08 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Independiente FBC 08.08 16:00 3 - 1  
General Caballero JLM - CS 2 de Mayo 08.08 16:00 2 - 1  
Sp. Iteno - Fernando de la Mora 08.08 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Sp. Luqueno 08.08 23:00 0 - 1  
Cerro Porteno - Guairena 08.08 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Sport Boys Callao 08.08 20:15 0 - 2  
Cusco - Alianza Atlético 08.08 18:00 3 - 0  
Univ. San Martin - Alianza Lima 08.08 22:30 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estrela Amadora - Mafra 08.08 12:00 0 - 2  
Rio Ave - Académica 08.08 15:00 5 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Portimonense 08.08 16:30 0 - 1  
Pacos Ferreira - Famalicao 08.08 21:30 2 - 0  
Porto - Belenenses 08.08 19:00 2 - 0  
Tondela - Santa Clara 08.08 16:30 3 - 0  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Univ. Cluj 08.08 11:00 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Dinamo Bukarest 08.08 18:00 1 - 0  
FCS Bukarest - Gaz Metan Medias 08.08 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Aguila - CD FAS 08.08 03:00 1 - 1  
Jocoro - 11 Deportivo 08.08 23:15 3 - 4  
Municipal Limeno - Luis Angel Firpo 08.08 02:30 1 - 1  
Pl.Municipal Zacatecoluca - Alianza San Salvador 08.08 23:15 2 - 2  
Santa Tecla - Isidro Metapan 08.08 03:00 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - FC Dundee 08.08 16:00 6 - 0  
Hibernian - Ross County 08.08 16:00 3 - 0  
Livingston - Aberdeen 08.08 16:00 1 - 2  
St. Johnstone - Motherwell 08.08 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur 08.08 14:15 1 - 1  
Stade Ouchy - Vaduz 08.08 14:15 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Servette 08.08 16:30 5 - 1  
Lugano - St. Gallen 08.08 14:15 2 - 1  
Luzern - FC Zürich 08.08 16:30 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Jönköping Södra 08.08 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - AIK Stockholm 08.08 15:00 1 - 4  
Elfsborg - Degerfors 08.08 17:30 3 - 0  
Göteborg - Hammarby 08.08 17:30 0 - 0  
Häcken - Östersund 08.08 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - IMT Novi Belgrád 08.08 20:00 1 - 0  
Graficar Belgrád - Mladost Novi Sad 08.08 17:30 0 - 0  
Zlatibor Cajetina - Timok Zajecar 08.08 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolubara Lazarevac - Cukaricki 08.08 18:55 3 - 1  
Novi Pazar - Partizan Belgrád 08.08 21:00 1 - 4  
Vojvodina - Vozdovac 08.08 18:55 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Lion City Sailors 08.08 11:30 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rohoznik - FC Kosice 08.08 11:00 1 - 7  
Slovan Bratislava 2 - Puchov 08.08 10:30 1 - 1  
Zilina 2 - Petrzalka 08.08 10:30 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sered - DAC 08.08 20:00 1 - 0  
Zilina - Pohronie 08.08 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Myjava 08.08 10:30 2 - 0  
Trnava - Petrzalka 08.08 11:00 0 - 1  
Union Nove Zamky - Zilina 08.08 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija - Brezice 08.08 17:30 2 - 2  
Krsko - Fuzinar Ravne 08.08 17:30 2 - 2  
Nafta - Roltek Dob 08.08 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Mura 08.08 20:15 1 - 1  
Tabor Sezana - Olimpija Ljubljana 08.08 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alians Lipova Dolina - Volyn Lutszk 08.08 16:00 0 - 0  
Niva Ternopil - Olimpik Doneck 08.08 16:45 0 - 0  
Podillia Khmelnitszki - VPK-Agro Sevcsenkivka 08.08 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - FC Lviv 08.08 18:30 4 - 1  
Zorya Luganszk - Dinamo Kijev 08.08 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerrito Montevideo - Nacional Montevideo 08.08 23:00 2 - 0  
Liverpool Montevideo - Villa Espanola 08.08 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - Hartford 08.08 03:00 4 - 2  
El Paso - Austin Bold 08.08 03:30 3 - 0  
Las Vegas - Phoenix Rising 08.08 04:30 2 - 2  
Louisville City - Kansas City 2 08.08 01:30 4 - 1  
Oklahoma City Energy - Memphis 08.08 02:30 4 - 1  
Orange County SC - Los Angeles Galaxy 2 08.08 04:00 2 - 3  
San Diego Loyal - Real Monarchs 08.08 04:30 0 - 1  
Tacoma Defiance - Oakland Roots 08.08 22:30 3 - 1  
Tulsa - Birmingham Legion 08.08 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tucson - North Texas SC 08.08 04:00 0 - 2  
Greenville Triumph - South Georgia Tormenta 08.08 01:00 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa Acarigua - Dep. Tachira 08.08 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Struga Trim-Lum 08.08 20:00 1 - 1  
Bregalnica Stip - Shkupi Szkopje 08.08 17:30 0 - 0  
Makedonije GP - Pelister Bitola 08.08 17:30 1 - 0  
Rabotnicki Szkopje - Borec Veles 08.08 17:30 1 - 0  
Renova - FK Szkopje 08.08 17:30 1 - 1  
Tikves Kavadarci - Shkendija Tetovo 08.08 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu - Nomme Kalju 08.08 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - St. Patrick's 08.08 16:00 1 - 4  
Shamrock Rovers - Longford Town 08.08 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Van Csarencavan - Ararat Jereván 08.08 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Turon Jajpan 08.08 17:00 2 - 2  
Sogdiana - Navbahor Namangan 08.08 17:00 1 - 0  
MMA (UFC 265, Houston)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menifield - Ed Herman 08.08 02:25 1 - 0  
Bob. Green - Raf. Fiziev 08.08 03:35 0 - 1  
Der. Lewis - C. Gane 08.08 06:15 0 - 1  
Johnny Munoz Jr. - Jam. Simmons 08.08 00:00 1 - 0  
Jose Aldo - Ped. Munhoz 08.08 05:40 1 - 0  
K. Kowalkiewicz - J. Penne (női) 08.08 02:00 0 - 1  
Man. Kape - Ode Osbourne 08.08 01:35 1 - 0  
Miles Johns - And. dos Santos 08.08 01:05 1 - 0  
Song Yadong - Cas. Kenney 08.08 04:00 1 - 0  
Tec. Torres - Ang. Hill (női) 08.08 04:45 1 - 0  
Vic. Leonardo - Mel. Gato (női) 08.08 00:35 0 - 1  
Vic. Luque - M. Chiesa 08.08 05:20 1 - 0  
Vin. Morales - Dra. Rodriguez 08.08 03:05 1 - 0  
Motorsport (Indycar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indycar, Nashville Big Machine Music City 2021 08.08 23:30    
Indycar, Nashville Big Machine Music City 2021 - Top 3 08.08 23:30    
Motorsport (Indycar futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Rossi - P. O'Ward (Nashville) 08.08 19:00 0 - 1  
C. Herta - Sco. Dixon (Nashville) 08.08 19:00 0 - 1  
F. Rosenqvist - R. Grosjean (Nashville) 08.08 19:00 1 - 0  
J. Newgarden - Will Power (Nashville) 08.08 19:00 1 - 0  
R. Veekay - G. Rahal (Nashville) 08.08 19:00 0 - 1  
Motorsport (Moto2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Stájer Nagydíj 2021 08.08 12:20    
Moto2, Stájer Nagydíj 2021 - Top 3 08.08 12:20    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - Aug. Fernandez (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 12:20 1 - 0  
F. di Giannantonio - S. Chantra (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 12:20 0 - 1  
Jake Dixon - Joe Roberts (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 12:20 1 - 0  
L. Dalla Porta - T. Lüthi (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 09:10 1 - 0  
M. Schrötter - X. Vierge (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 09:10 0 - 1  
Raul Fernandez - S. Lowes (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 09:10 1 - 0  
Remy Gardner - M. Bezzecchi (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 09:10 0 - 1  
Motorsport (Moto3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Stájer Nagydíj 2021 08.08 11:00    
Moto3, Stájer Nagydíj 2021 - Top 3 08.08 11:00    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Migno - X. Artigas (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 08:40    
D. Oncu - I. Guevara (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 11:00 0 - 1  
G. Rodrigo - Tat. Suzuki (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 11:00 0 - 1  
J. Alcoba - D. Foggia (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 11:00 1 - 0  
J. McPhee - D. Binder (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 11:00 0 - 1  
P. Acosta - J. Masia (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 11:00 1 - 0  
Ric. Rossi - F. Salac (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 11:00 0 - 1  
Ser. Garcia - R. Fenati (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 11:00 1 - 0  
Motorsport (MotoGP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Stájer Nagydíj 2021 08.08 14:00    
MotoGP, Stájer Nagydíj 2021 - Top 3 08.08 14:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Marquez - D. Petrucci (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 14:00 1 - 0  
D. Pedrosa - V. Rossi (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 14:00 1 - 0  
F. Bagnaia - F. Quartararo (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 09:40 0 - 1  
J. Mir - M. Vinales (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 09:40 1 - 0  
Jack Miller - J. Zarco (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 14:00 0 - 1  
Jor. Martin - A. Rins (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 09:40 1 - 0  
Pol Espargaro - B. Binder (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 14:00 0 - 1  
Tak. Nakagami - Ale. Espargaro (Stájer Nagydíj, futam) 08.08 14:00 1 - 0  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buescher - A. Almirola (Watkins Glen) 08.08 21:00 0 - 1  
C. Custer - Aus. Dillon (Watkins Glen) 08.08 21:00 0 - 1  
D. Hamlin - J. Logano (Watkins Glen) 08.08 21:00 1 - 0  
Dar. Wallace Jr. - Ryan Newman (Watkins Glen) 08.08 21:00 1 - 0  
K. Harvick - B. Keselowski (Watkins Glen) 08.08 21:00 1 - 0  
M. Dibenedetto - C. Briscoe (Watkins Glen) 08.08 21:00 0 - 1  
M. McDowell - Dan. Suarez (Watkins Glen) 08.08 21:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - Kyle Busch (Watkins Glen) 08.08 21:00 1 - 0  
R. Blaney - Alex Bowman (Watkins Glen) 08.08 21:00 1 - 0  
T. Reddick - R. Chastain (Watkins Glen) 08.08 21:00 1 - 0  
W. Byron - Kurt Busch (Watkins Glen) 08.08 21:00 1 - 0  
Motorsport (Superbike futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bautista - L. Haslam (Cseh Nagydíj) 08.08 15:15 1 - 0  
M. Rinaldi - A. Bassani (Cseh Nagydíj) 08.08 15:15 1 - 0  
T. Razgatlioglu - S. Redding (Cseh Nagydíj) 08.08 15:15 0 - 1  
T. Sykes - M. van der Mark (Cseh Nagydíj) 08.08 15:15 0 - 1  
Motorsport (WatkinsGlen,Go Bowling at Glen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Watkins Glen, Go Bowling at The Glen 2021 08.08 21:00    
Olimpia (érmek) (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020, Ki nyeri a legtöbb aranyérmet? 08.08 10:00    
Olimpia (érmek) (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hány aranyérmet szerez? 08.08 07:30    
Magyarország - Hány aranyérmet szerez? 08.08 07:30    
Magyarország - Hány aranyérmet szerez? 08.08 07:30    
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatran Pallo-Veikot - Haminan Palloilijat 08.08 16:00 1 - 1  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Batley - Featherstone 08.08 16:00 13 - 28  
Halifax - Newcastle Thunder 08.08 16:00 14 - 12  
London Broncos - Toulouse Olympique 08.08 16:00 6 - 66  
Swinton - Oldham 08.08 16:00 22 - 22  
Whitehaven - Dewsbury 08.08 16:00 20 - 18  
York City - Widnes 08.08 16:00 34 - 20  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wakefield 08.08 16:00 22 - 18  
Leigh Centurions - Hull KR 08.08 19:30 28 - 34  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Canterbury 08.08 06:35 35 - 24  
Bay of Plenty - Tasman 08.08 04:05 14 - 27  
North Harbour - Waikato 08.08 04:05 15 - 28  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Wests Tigers 08.08 05:50 16 - 28  
Gold Coast Titans - North Queensland Cowboys 08.08 08:05 36 - 14  
Röplabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia, női 2020 08.08 06:30    
Olimpia, női 2020 - Top 3 08.08 06:30    
Röplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - USA 08.08 06:30 0 - 3  
Dél-Korea - Szerbia 08.08 02:00 0 - 3  
Strandröplabda (Szófia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Dal Corso G / Marchetto T 08.08 11:00 1 - 2  
Dal Corso G / Marchetto T - Boehle D / Van Werkhoven M 08.08 16:00 1 - 2  
Veretiuk D / Yarzutkin A - Boehle D / Van Werkhoven M 08.08 12:00 0 - 2  
Strandröplabda (Szófia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bianchin M / They C - Hollas H / Soomets L 08.08 15:00 0 - 2  
Breidenbach S / Scampoli - Bianchin M / They C 08.08 10:00 1 - 2  
Breidenbach S / Scampoli - Gruszczynska J / Legieta K 08.08 13:00 2 - 0  
Tenisz (Bydgoszcz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Astakhova - N.M. Schunk 08.08 11:25 1 - 2  
Tenisz (Concord, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Frech - R. Zarazua 08.08 21:05 2 - 0  
Tenisz (Concord, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Voskoboeva G / Zvonareva - Plipuech P / Rompies J 08.08 17:00 1 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cerundolo - T.M. Etcheverry 08.08 13:00 2 - 0  
Tenisz (Decatur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - E. Spizzirri 08.08 19:00 0 - 2  
Tenisz (Frederiksberg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mar. Eriksson - J. Mridha 08.08 12:00 0 - 2  
Tenisz (Frederiksberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bayerlova - N. Khirin 08.08 10:00 2 - 0  
Tenisz (Grodzisk Mazow., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Poljak - Piros Zs. 08.08 10:00 0 - 2  
P. Cias - Shi. Mochizuki 08.08 10:00 1 - 2  
Shi. Mochizuki - Piros Zs. 08.08 14:30 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cri. Rodriguez - Jose Pereira 08.08 17:00 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Folliot - J.F. Vidal Azorin 08.08 10:00 1 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T.N. Smith - D. Cherubini 08.08 10:00 2 - 0  
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sherif Abdelaziz - A. Petkovic 08.08 16:00 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - T. Machac 08.08 13:00 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bobrov - V. Durasovic 08.08 10:00 0 - 2  
D. Ajdukovic - J. Pospisil 08.08 11:45 2 - 0  
Jes. de Jong - T. Gentzsch 08.08 10:00 2 - 0  
M. Perchicot - N. Hardt 08.08 13:55 1 - 2  
Mar. Möller - Ben. Hassan 08.08 11:10 2 - 1  
N. Fatic - P. Tsitsipas 08.08 14:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Potenza - M. Bellucci 08.08 09:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Helmi - A. Parazinskaite 08.08 09:30 2 - 0  
Tenisz (Montreal-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - K. Rakhimova 08.08 19:35 2 - 0  
A. van Uytvanck - J. Niemeier 08.08 20:15 2 - 1  
Ann Li - O. Dodin 08.08 19:00 0 - 2  
Car. Garcia - Kri. Ahn 08.08 18:00 2 - 0  
H. Dart - C. McHale 08.08 17:00 2 - 1  
H. Watson - C. Burel 08.08 20:00 1 - 2  
K. Mladenovic - A. Potapova 08.08 22:25 0 - 2  
T. Martincova - P. Hercog 08.08 17:00 2 - 0  
Tenisz (Parnu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kirkin - M. Siimar 08.08 10:00 2 - 1  
Tenisz (Parnu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kanepi - A. Siskova 08.08 12:25 2 - 0  
Tenisz (Pescara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grymalska - A. Turati 08.08 17:00 2 - 1  
Tenisz (Pitesti, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - H. Casanova 08.08 10:00 2 - 1  
Tenisz (Prága-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Paulson - C. Gomez-Herrera 08.08 11:40 0 - 2  
Adr. Andreev - A. Setkic 08.08 14:00 2 - 0  
F. Diaz Acosta - M. Pecotic 08.08 14:00 2 - 0  
G. Blancaneaux - N. Alvarez Varona 08.08 12:00 2 - 0  
K. Jacquet - D. Kalenichenko 08.08 11:30 0 - 2  
M. Gengel - Emi. Nava 08.08 13:20 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - D.R. Collins 08.08 03:00 0 - 2  
E. Mertens - D. Kasatkina 08.08 00:15 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Stefani L - Jurak D / Klepac A 08.08 23:00 0 - 2  
Dabrowski G / Stefani L - Perez E / Peschke K 08.08 04:10 2 - 1  
Tenisz (San Marino-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Shevchenko - M. Donati 08.08 11:45 2 - 1  
E. Ejupovic - F. Forti 08.08 10:00 0 - 2  
F. Maestrelli - J. Ocleppo 08.08 12:10 0 - 2  
G. Zeppieri - Vla. Orlov 08.08 10:00 1 - 2  
M. Arnaldi - N. Sanchez-Izquierdo 08.08 14:10 1 - 2  
M. Mazza - M. Martineau 08.08 10:00 2 - 1  
O. Luz - J.O. Gutierrez 08.08 14:50 2 - 0  
P. Kotov - L. Vanni 08.08 13:10 2 - 0  
Tenisz (Toronto-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - D.E. Galan Riveros 08.08 19:05 2 - 0  
Emi. Gomez - R. Berankis 08.08 18:50 0 - 2  
F. Tiafoe - E. Ruusuvuori 08.08 18:00 0 - 2  
P. Polansky - J. Duckworth 08.08 17:00 1 - 2  
Tom. Paul - L. Broady 08.08 17:00 2 - 0  
Y. Nishioka - F. Lopez 08.08 19:35 2 - 0  
Y. Nishioka - M. Mmoh 08.08 00:10 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - M. McDonald 08.08 00:00 1 - 2  
M. McDonald - J. Sinner 08.08 23:00 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Mclachlan B - Skupski N / Venus M 08.08 20:00 2 - 0  
Korda S / Sinner J - Skupski N / Venus M 08.08 00:00 0 - 2  
Tenisz (Wetzlar, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Heller - C. Heyman 08.08 12:00 2 - 1  
Tenisz (Xativa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Montes-de La Torre - F. Passaro 08.08 18:00 1 - 2  
Tenisz (Újvidék, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Comesana - F. Misolic 08.08 11:00 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brian Yang - Vic. Svendsen 08.08 10:00 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lundgaard D / Thyrri M - Corvee L / Labar R 08.08 10:20 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Christophersen - J.D. Jakobsen 08.08 10:20 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magelund A / Ravn F - Ponnappa A / Reddy N S 08.08 10:40 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nohr N / Magelund A - Bay J / Lundgaard S 08.08 10:00 0 - 2  
Vízilabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Szerbia 08.08 09:30 10 - 13  
Horvátország - USA 08.08 04:00 14 - 11  
Magyarország - Spanyolország 08.08 06:40 9 - 5  
Montenegró - Olaszország 08.08 02:30 14 - 14  
Olimpia - Magyarország férfi vagy női csapata végez előrébb? 08.08 07:30    
Olimpia - Magyarország hányadik helyen végez? 08.08 07:30    
Olimpia - Magyarország vagy Spanyolország végez előrébb? 08.08 07:30    
Olimpia 2020 08.08 09:30    
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jalolov - R. Torrez Jr. (+91 kg) 08.08 08:15 1 - 0  
Keys. Davis - Andy Cruz (63 kg) 08.08 07:15 0 - 1  
Ökölvívás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K.A. Harrington - B. Ferreira (női 60 kg) 08.08 07:00 1 - 0  
Lau. Price - Qian Li (női 75 kg) 08.08 07:45 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Devon - Luc. Santamaria 08.08 02:00 0 - 1  
E. Stanionis - L. Collazo 08.08 03:00    
G.J. Maestre Perez - Myk. Fox 08.08 02:00 1 - 0  

 

2021.08.07.
3x3 Kosárlabda (Big 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aliens - Power 08.07 21:00 50 - 45  
Ghost Ballers - Trilogy 08.07 19:00 34 - 51  
Tri State - Ball Hogs 08.07 18:00 50 - 47  
Triplets - Killer 3S 08.07 21:30 38 - 51  
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - British Columbia 08.07 03:30 33 - 29  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - E. Ilyukhin 08.07 02:00 1 - 3  
A. Chumikov - I. Afanasyev 08.07 11:15 3 - 1  
A. Girevenkov - E. Kalashnikov 08.07 00:45 0 - 3  
A. Girevenkov - R. Kobytov 08.07 03:15 3 - 2  
A. Innazarov - A. Shirshov 08.07 12:45 1 - 3  
A. Innazarov - M. Cheklin 08.07 10:45 3 - 1  
A. Klavdenkov - D. Petrochenko 08.07 18:45 1 - 3  
A. Klavdenkov - E. Mishutin 08.07 20:45 3 - 2  
A. Merezhko - M. Chernyavskiy 08.07 07:00 0 - 3  
A. Shirshov - P. Pinkovskii 08.07 11:15 3 - 0  
A. Silantev - E. Kabanov 08.07 20:45 3 - 0  
A. Silantev - K. Puzankov 08.07 18:45 2 - 3  
A. Skrebnev - A. Tregub 08.07 13:00 1 - 3  
A. Skrebnev - M. Marchenko 08.07 11:30 1 - 3  
A. Suntsov - V. Shirshov 08.07 01:15 1 - 3  
A. Tregub - O. Pronin 08.07 12:00 1 - 3  
A. Tsitselskiy - A. Chumikov 08.07 12:45 3 - 2  
A. Tsitselskiy - E. Kalashnikov 08.07 22:45 0 - 3  
A. Tsitselskiy - M. Ilichev 08.07 10:45 3 - 2  
A. Uvarov - D. Balakin 08.07 03:15 3 - 1  
A. Uvarov - Y.V. Lbov 08.07 00:45 3 - 0  
A. Vaschenko - I. Poletaev 08.07 16:15 3 - 0  
Ale. Alekseev - M. Dukhin 08.07 20:00 3 - 0  
B. Grebenyuk - A. Klavdenkov 08.07 20:15 2 - 3  
D. Balakin - V. Shirshov 08.07 00:15 3 - 2  
D. Balakin - Y.V. Lbov 08.07 22:45 1 - 3  
D. Korneev - N. Sukharnikov 08.07 01:30 0 - 3  
D. Korneev - Pav. Medvedev 08.07 15:15 3 - 2  
D. Korneev - Val. Sidorin 08.07 02:30 2 - 3  
D. Petrochenko - B. Grebenyuk 08.07 21:15 3 - 2  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 08.07 23:30 3 - 1  
D. Sayanov - V. Safonov 08.07 01:15 0 - 3  
D. Tikhnenko - Ale. Alekseev 08.07 21:00 1 - 3  
D. Tikhnenko - I. Zemit 08.07 19:30 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - S.Y. Skotnikov 08.07 08:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - Vit. Pronin 08.07 06:45 0 - 3  
E. Anisimov - S. Muslikov 08.07 16:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - D. Korneev 08.07 00:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - N. Sukharnikov 08.07 03:00 1 - 3  
E. Kabanov - I. Elistratov 08.07 19:15 1 - 3  
E. Kalashnikov - D. Sayanov 08.07 02:45 3 - 1  
E. Kalashnikov - I. Afanasyev 08.07 23:45 3 - 2  
E. Kalashnikov - R. Kobytov 08.07 01:45 3 - 2  
I. Afanasyev - A. Tsitselskiy 08.07 12:15 2 - 3  
I. Elistratov - A. Silantev 08.07 20:15 1 - 3  
I. Matveev - A. Vaschenko 08.07 15:15 3 - 1  
I. Meteleshko - E. Anisimov 08.07 15:00 1 - 3  
I. Poletaev - I. Matveev 08.07 16:45 3 - 2  
I. Poletaev - R. Khomenko 08.07 14:45 0 - 3  
I. Zemit - Ale. Alekseev 08.07 19:00 3 - 1  
Igor Kovalev - D. Korneev 08.07 15:45 3 - 0  
Igor Kovalev - Pav. Medvedev 08.07 17:15 3 - 1  
K. Churin - V. Kalachev 08.07 23:00 3 - 2  
K. Puzankov - E. Kabanov 08.07 19:45 3 - 1  
K. Puzankov - I. Elistratov 08.07 21:15 0 - 3  
M. Cheklin - A. Shirshov 08.07 11:45 3 - 1  
M. Cheklin - P. Pinkovskii 08.07 13:15 3 - 1  
M. Chernyavskiy - M. Glushkov 08.07 08:00 3 - 1  
M. Dukhin - D. Tikhnenko 08.07 18:30 0 - 3  
M. Dukhin - I. Zemit 08.07 20:30 0 - 3  
M. Glushkov - A. Merezhko 08.07 08:30 0 - 3  
M. Glushkov - P. Vshivkov 08.07 06:30 3 - 0  
M. Ilichev - A. Chumikov 08.07 11:45 3 - 1  
M. Ilichev - I. Afanasyev 08.07 13:15 2 - 3  
M. Marchenko - A. Tregub 08.07 11:00 0 - 3  
N. Sukharnikov - A. Aslanyan 08.07 00:00 1 - 3  
O. Nikiforov - Dmi. Kolesnikov 08.07 08:15 3 - 0  
O. Pronin - A. Skrebnev 08.07 10:30 2 - 3  
O. Pronin - M. Marchenko 08.07 12:30 3 - 1  
P. Pinkovskii - A. Innazarov 08.07 12:15 3 - 2  
P. Vshivkov - A. Merezhko 08.07 07:30 2 - 3  
P. Vshivkov - M. Chernyavskiy 08.07 09:00 3 - 2  
Pav. Medvedev - V. Kalachev 08.07 16:15 3 - 2  
R. Agababyan - V. Rudenko 08.07 07:15 2 - 3  
R. Khomenko - A. Vaschenko 08.07 17:15 1 - 3  
R. Khomenko - I. Matveev 08.07 15:45 3 - 1  
R. Kobytov - A. Serebrennikov 08.07 23:15 3 - 1  
R. Kobytov - V. Safonov 08.07 00:15 3 - 0  
S. Muslikov - I. Meteleshko 08.07 16:30 3 - 2  
S. Muslikov - V. Staroverov 08.07 14:30 1 - 3  
S.Y. Skotnikov - O. Nikiforov 08.07 07:15 0 - 3  
V. Kalachev - D. Korneev 08.07 16:45 3 - 0  
V. Kalachev - Igor Kovalev 08.07 14:45 1 - 3  
V. Klimentev - R. Agababyan 08.07 07:45 3 - 2  
V. Klimentev - V. Rudenko 08.07 09:15 2 - 3  
V. Rudenko - V. Staroverov 08.07 08:15 1 - 3  
V. Rudenko - V. Staroverov 08.07 10:15 1 - 3  
V. Safonov - A. Girevenkov 08.07 02:15 3 - 0  
V. Shirshov - A. Uvarov 08.07 02:15 1 - 3  
V. Shirshov - O. Kutuzov 08.07 23:15 3 - 2  
V. Staroverov - E. Anisimov 08.07 17:00 1 - 3  
V. Staroverov - I. Meteleshko 08.07 15:30 3 - 0  
V. Staroverov - R. Agababyan 08.07 08:45 0 - 3  
V. Staroverov - V. Klimentev 08.07 06:45 3 - 1  
Val. Sidorin - A. Aslanyan 08.07 01:00 0 - 3  
Vit. Pronin - O. Nikiforov 08.07 09:15 3 - 2  
Vit. Pronin - S.Y. Skotnikov 08.07 07:45 3 - 1  
Y.V. Lbov - A. Suntsov 08.07 02:45 2 - 3  
Y.V. Lbov - A. Vlasov 08.07 23:45 2 - 3  
Y.V. Lbov - D. Balakin 08.07 01:45 3 - 2  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ingebrigtsen - A. Kipsang (1500 m) 08.07 13:40 1 - 0  
J. Weber - J. Vadlejch (gerelyhajítás) 08.07 13:00 0 - 1  
Jamaika - Lengyelország (4x400 m) 08.07 14:50 0 - 1  
N. Chopra - A. Nadeem (gerelyhajítás) 08.07 13:00 1 - 0  
Olimpia 2020, 1500 m 08.07 13:40    
Olimpia 2020, 4x400 m 08.07 14:50    
Olimpia 2020, gerelyhajítás 08.07 13:00    
T. Cheruiyot - J. Ingebrigtsen (1500 m) 08.07 13:40 0 - 1  
USA - Jamaika (4x400 m) 08.07 14:50 1 - 0  
Atlétika (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - Lengyelország (női 4x400 m) 08.07 14:30 0 - 1  
Let. Gidey - Hel. Obiri (női 10000 m) 08.07 12:45 1 - 0  
M. Lasitskene - Vas. Cunningham (női magasugrás) 08.07 12:35 1 - 0  
Olimpia 2020, női 10000 m 08.07 12:45    
Olimpia 2020, női 4x400 m 08.07 14:30    
Olimpia 2020, női magasugrás 08.07 12:35    
Olimpia 2020, női maraton 08.07 00:00    
Sif. Hassan - Hel. Obiri (női 10000 m) 08.07 12:45 1 - 0  
Sif. Hassan - Let. Gidey (női 10000 m) 08.07 12:45 1 - 0  
USA - Jamaika (női 4x400 m) 08.07 14:30 1 - 0  
Y. Mahuchikh - N. McDermott (női magasugrás) 08.07 12:35 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Port Adelaide 08.07 11:40 51 - 55  
Carlton - Gold Coast Suns 08.07 05:45 57 - 76  
Richmond - North Melbourne Kangaroos 08.07 08:35 89 - 56  
St. Kilda - Sydney Swans 08.07 11:40 93 - 64  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo (1.m.) 08.07 23:00 2 - 12  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 08.07 01:20 8 - 4  
Baltimore - Tampa Bay 08.07 01:05 6 - 10  
Chicago Cubs - Chicago WS 08.07 20:20 0 - 4  
Cincinnati - Pittsburgh 08.07 01:10 10 - 0  
Cleveland - Detroit 08.07 01:10 6 - 1  
Colorado - Miami 08.07 02:40 14 - 2  
Houston - Minnesota 08.07 02:10 4 - 5  
LA Dodgers - LA Angels 08.07 04:10 3 - 4  
Milwaukee - San Francisco 08.07 02:10 2 - 1  
NY Yankees - Seattle 08.07 01:05 3 - 2  
NY Yankees - Seattle (19:05) 08.07 19:05 5 - 4  
Oakland - Texas 08.07 03:40 4 - 1  
Oakland - Texas (22:07) 08.07 22:07 12 - 3  
Philadelphia - NY Mets 08.07 01:05 4 - 2  
Philadelphia - NY Mets (22:15) 08.07 22:15 5 - 3  
San Diego - Arizona 08.07 04:10 5 - 8  
St. Louis - Kansas City 08.07 02:15 4 - 2  
Toronto - Boston 08.07 01:07 12 - 4  
Baseball (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020 08.07 12:00    
Baseball (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Dél-Korea 08.07 05:00 10 - 6  
Dél-Korea - Dominikai Köztársaság 08.07 05:00 6 - 10  
Japán - USA 08.07 12:00 2 - 0  
USA - Japán 08.07 12:00 0 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Uni-President Lions 08.07 11:05    
Wei Chuan Dragons - Chinatrust Brothers 08.07 11:05    
Birkózás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Conyedo Ruano - S. Karadeniz (szabadfogás 97 kg) 08.07 13:10 1 - 0  
A. Sadulaev - Kyle Snyder (szabadfogás 97 kg) 08.07 13:20 1 - 0  
D. Niyazbekov - B. Bajrang (szabadfogás 65 kg) 08.07 12:40 0 - 1  
Muszukajev I. - G. Rashidov (szabadfogás 65 kg) 08.07 12:30 0 - 1  
Muszukajev I. - Szabadfogás 65 kg 08.07 12:00    
Muszukajev I. - T. Tumur Ochir (szabadfogás 65 kg) 08.07 11:45 1 - 0  
Olimpia 2020, szabadfogás 65 kg 08.07 11:45    
Olimpia 2020, szabadfogás 97 kg 08.07 11:45    
S. Sharifov - R. Salas Perez (szabadfogás 97 kg) 08.07 13:00 0 - 1  
Tak. Otoguro - H. Aliyev (szabadfogás 65 kg) 08.07 12:50 1 - 0  
Birkózás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Tsogt Ochir - M. Stadnik (női 50 kg) 08.07 13:55 0 - 1  
O. Livach - S. Hildebrandt (női 50 kg) 08.07 14:05 0 - 1  
Olimpia 2020, női 50 kg 08.07 11:45    
Y. Susaki - Yanan Sun (női 50 kg) 08.07 14:15 1 - 0  
E-Sport (CSGO, CBCS Elite League, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mibr - Kg Network 08.07 00:35 2 - 0  
Paqueta Gaming - Bravos Gaming 08.07 21:20 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Weplay Academy League,PlI)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis Talent - Vp.prodigy 08.07 16:00 0 - 2  
E-Sport (Dota 2,BTSProSer.America,Cl.Q.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia Jovem - Infamous 08.07 22:00 2 - 1  
Teamteam - Arkosh Gaming 08.07 01:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - Army Geniuses 08.07 09:55 2 - 0  
Fnatic - OB Esports X Neon 08.07 07:55 2 - 0  
Motivade.trust Gaming - Galaxy Racer Esports 08.07 13:50 1 - 1  
T1 Gaming - Army Geniuses 08.07 11:50 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Pit, China, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Aster.aries 08.07 08:55 2 - 0  
Psg.lgd - Vici Gaming 08.07 14:55 2 - 1  
Royal Never Give Up - Team Aster 08.07 11:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Champions L. Season 1,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Spirit - Team Unique 08.07 20:00 2 - 0  
Tundra Esports - Hellbear Smashers 08.07 17:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Sam) - Poland (Coldsiemens) 08.07 07:36 7 - 3  
Italy (Tangent) - Poland (Coldsiemens) 08.07 07:00 1 - 3  
Poland (Coldsiemens) - Belarus (Sam) 08.07 09:24 0 - 5  
Poland (Coldsiemens) - Italy (Tangent) 08.07 08:48 2 - 4  
Poland (Coldsiemens) - Ukraine (Kenp4Chi) 08.07 10:00 3 - 2  
Ukraine (Kenp4Chi) - Poland (Coldsiemens) 08.07 08:12 3 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 08.07 07:40 0 - 3  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 08.07 06:40 2 - 4  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 08.07 08:20 1 - 0  
France (Herculex) - Germany (General) 08.07 08:40 0 - 0  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 08.07 09:20 1 - 2  
Germany (General) - France (Herculex) 08.07 09:00 1 - 2  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 08.07 09:40 0 - 0  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 08.07 06:20 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 08.07 07:20 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - France (Herculex) 08.07 08:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 08.07 07:00 1 - 2  
E-Sport (KOG, World Champion Cup,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AG Super Play - Douyu Gaming 08.07 14:00 3 - 1  
eStar Pro - Gank Gaming 08.07 08:00 3 - 1  
Qghappy - TOP Esports 08.07 10:45 2 - 3  
E-Sport (LOL, Balkan League, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Z10 ESHARK - Crvena Zvezda 08.07 14:00 3 - 2  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rensga Esports - Loud 08.07 18:00 3 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nongshim Redforce - Afreeca Freecs 08.07 10:00 0 - 2  
Sandbox Gaming - Fredit Brion 08.07 12:30 2 - 1  
E-Sport (LOL, LCL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Star Gaming - Unicorns of Love 08.07 18:00 0 - 1  
Crowcrowd - Dragon Army 08.07 18:50 1 - 0  
Crowcrowd - One Breath Gaming 08.07 16:40 0 - 1  
One Breath Gaming - Vega Squadron 08.07 19:50 0 - 1  
Rox - Black Star Gaming 08.07 15:45 0 - 1  
Unicorns of Love - Ctrl Play 08.07 15:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCS Championship, Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Team Dignitas 08.07 23:00 3 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - TT Gaming 08.07 11:00 2 - 1  
Royal Never Give Up - Bilibili Gaming 08.07 13:30 1 - 2  
E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beyond Gaming - Alpha Esports 08.07 14:30 1 - 0  
J Team - Boom Esports 08.07 09:00 1 - 0  
J Team - Hong Kong Attitude 08.07 15:10 0 - 1  
J Team - Impunity 08.07 13:35 1 - 0  
Liyab Esports - Alpha Esports 08.07 12:00 1 - 0  
Machi E-Sports - Boom Esports 08.07 10:50 1 - 0  
PSG Talon - Berjaya Dragons 08.07 09:50 1 - 0  
E-Sport (LOL, PG Nationals Summer, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macko Esports - Outplayed 08.07 19:00 3 - 1  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas Esports Club - 1907 Fenerbahce Esports 08.07 12:40 0 - 1  
Dark Passage - Supermassive Esports 08.07 17:10 1 - 0  
Galatasaray Esports - Nasr Turkey 08.07 13:45 1 - 0  
Istanbul Wild Cats - 5 Ronin 08.07 15:05 0 - 1  
Team Aurora - Galakticos 08.07 16:10 0 - 1  
E-Sport (LOL,Hitpoint Masters, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinners Esports - Eclot 08.07 18:30 3 - 2  
E-Sport (LOL,LVPSuperligaOrange, Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Arctic - Ucam Esports Club 08.07 18:00 2 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Thunder) - Portland (Bad_Trip) 08.07 07:36 42 - 43  
LA Clippers (Zod) - Brooklyn (Thunder) 08.07 08:12 39 - 43  
LA Clippers (Zod) - Milwaukee (Jema11) 08.07 09:24 36 - 49  
LA Clippers (Zod) - Portland (Bad_Trip) 08.07 07:00 46 - 47  
Portland (Bad_Trip) - LA Clippers (Zod) 08.07 08:48 59 - 44  
Portland (Bad_Trip) - Milwaukee (Jema11) 08.07 10:00 50 - 60  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte (broccolicabb.) - Portland (staryy23) 08.07 08:15 82 - 54  
Denver (BeLikeAlmighty) - Minnesota (BigBabyMish) 08.07 10:45 63 - 97  
Minnesota (BigBabyMish) - LA Clippers (Rom1pr) 08.07 11:20 112 - 98  
Portland (staryy23) - Atlanta (nikitos349) 08.07 06:30 51 - 75  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers (Zod) - Portland (Thunder) 08.07 12:12 39 - 35  
Portland (Thunder) - Dallas (Bad_Trip) 08.07 11:36 46 - 53  
Portland (Thunder) - Denver (Jema11) 08.07 11:00 46 - 49  
E-Sport (OW, OW League, Countdown Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu Hunters - Guangzhou Charge 08.07 14:00 3 - 1  
Dallas Fuel - London Spitfire 08.07 21:00 3 - 1  
Florida Mayhem - Atlanta Reign 08.07 23:00 2 - 3  
New York Excelsior - Philadelphia Fusion 08.07 11:00 1 - 3  
Seoul Dynasty - Shanghai Dragons 08.07 12:30 2 - 3  
E-Sport (SC2, DH Masters Fall, Europe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazer - PtitDrogo 08.07 18:35 1 - 2  
Hellraiser - MarineLorD 08.07 19:45 0 - 2  
HeRoMaRinE - Lilbow 08.07 18:00 2 - 0  
Lambo - Shadown 08.07 20:20 2 - 1  
Maxpax - Skillous 08.07 17:00 2 - 1  
E-Sport (SC2,DHMast.Fall,NorAm.Gro.Sta.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antis - Namshar 08.07 23:50 0 - 2  
Antis - Nina 08.07 00:35 0 - 2  
Astrea - Mcanning 08.07 22:50 2 - 0  
Namshar - Rob 08.07 00:00 2 - 0  
PiLiPiLi - Nina 08.07 23:35 2 - 1  
Scarlett - Semper 08.07 23:00 2 - 0  
Trigger - Epic 08.07 22:00 1 - 2  
Vindicta - Masa 08.07 22:00 0 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intelli Paraiso - Corinthians 08.07 01:00 1 - 1  
Golf (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia, női 2020 08.07 10:00    
Golf (St. Jude Invitational)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ancer - I. Poulter (3. kör) 08.07 19:50 67 - 67  
Dan. Berger - Car. Ortiz (3. kör) 08.07 19:10 67 - 73  
Har. English - Cam. Smith (3. kör) 08.07 20:00 65 - 65  
Kevin Na - R. McIlroy (3. kör) 08.07 16:10 67 - 66  
L. Oosthuizen - B. Dechambeau (3. kör) 08.07 19:30 68 - 63  
S. Scheffler - Sam Burns (3. kör) 08.07 19:40 67 - 70  
W. Zalatoris - Jim Herman (3. kör) 08.07 19:20 67 - 73  
Jégkorong (Fehérorosz Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Mogiljev 08.07 16:00 5 - 2  
Vityebszk - Lokomotív Orsa 08.07 13:00 2 - 6  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szocsi - Avangard Omszk 08.07 16:30 0 - 2  
Traktor Cseljabinszk - SZKA Szentpétervár 08.07 12:00 1 - 0  
Kajak-kenu (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bart - S. Tarnovschi (C1 1000 m) 08.07 04:50 0 - 1  
Adolf B. - S. Tarnovschi (C1 1000 m, elődöntő) 08.07 02:50 0 - 1  
Ausztrália - Szlovákia (K4 500 m) 08.07 05:35 0 - 1  
I. Queiroz dos Santos - S. Brendel (C1 1000 m) 08.07 04:50 1 - 0  
M. Fuksa - C-R. Scheibner (C1 1000 m) 08.07 04:50 1 - 0  
Magyarország - Fehéroroszország (K4 500 m) 08.07 05:35 0 - 1  
Magyarország - K4 500 m 08.07 05:35    
Magyarország - Orosz csapat (K4 500 m) 08.07 05:35 0 - 1  
Németország - Spanyolország (K4 500 m) 08.07 05:35 1 - 0  
Olimpia 2020, C1 1000 m 08.07 04:39    
Olimpia 2020, K4 500 m 08.07 05:19    
Kajak-kenu (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balla/Takács - Jahn/Koch (női C2 500 m) 08.07 04:35 0 - 1  
Balla/Takács - Női C2 500 m 08.07 04:35    
Luzan/Chetverikova - Vincent/Vincent-Lapointe (női C2 500 m) 08.07 04:35 1 - 0  
Magyarország - Fehéroroszország (női K4 500 m) 08.07 05:15 1 - 0  
Magyarország - Lengyelország (női K4 500 m) 08.07 05:15 1 - 0  
Magyarország - Női K4 500 m 08.07 05:15    
Németország - Fehéroroszország (női K4 500 m) 08.07 05:15 0 - 1  
Olimpia 2020, női C2 500 m 08.07 04:22    
Olimpia 2020, női K4 500 m 08.07 05:15    
Új-Zéland - Lengyelország (női K4 500 m) 08.07 05:15 0 - 1  
Kosárlabda (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Temuco - Las Animas (3.m.) 08.07 23:00 65 - 83  
Kosárlabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020 08.07 04:30    
Olimpia 2020 - Top 3 08.07 04:30    
Olimpia 2020 - USA nélkül 08.07 04:30    
Kosárlabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Franciaország 08.07 09:00 76 - 91  
Kosárlabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 08.07 04:30 82 - 87  
Szlovénia - Ausztrália 08.07 13:00 93 - 107  
Kosárlabda (U19 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19Egyiptom 08.07 17:15 99 - 28  
U19Olaszország - U19USA 08.07 20:30 37 - 96  
Kosárlabda (U19 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Argentína 08.07 20:00 73 - 42  
U19Tajvan - U19Magyarország (Helyszín: Magyarország) 08.07 17:30 42 - 99  
Kosárlabda (U19 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Brazília 08.07 14:30 84 - 52  
U19Spanyolország - U19Dél-Korea 08.07 11:30 87 - 37  
Kosárlabda (U19 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Japán 08.07 14:00 82 - 83  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Lettország (Helyszín: Lettország) 08.07 18:30 72 - 108  
Krikett (T20 Series (BAN-AUS))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Ausztrália 08.07 14:00 0 - 1  
Krikett (The Hundred)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Brave - Northern Superchargers 08.07 20:00 1 - 0  
Kézilabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020 08.07 14:00    
Olimpia 2020 - Top 3 08.07 14:00    
Kézilabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Spanyolország 08.07 10:00 31 - 33  
Franciaország - Dánia 08.07 14:00 25 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Milton Keynes Dons 08.07 16:00 3 - 3  
Cambridge Utd. - Oxford Utd. 08.07 16:00 1 - 1  
Charlton - Sheffield Wed. 08.07 18:30 0 - 0  
Crewe - Cheltenham 08.07 16:00 1 - 1  
Doncaster - Wimbledon 08.07 16:00 1 - 2  
Fleetwood - Portsmouth 08.07 16:00 0 - 1  
Gillingham - Lincoln 08.07 16:00 1 - 1  
Ipswich - Morecambe 08.07 16:00 2 - 2  
Rotherham - Plymouth 08.07 16:00 2 - 0  
Shrewsbury - Burton 08.07 16:00 0 - 1  
Sunderland - Wigan 08.07 16:00 2 - 1  
Wycombe - Accrington 08.07 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Colchester 08.07 16:00 0 - 0  
Exeter - Bradford 08.07 16:00 0 - 0  
Forest Green - Sutton Utd. 08.07 16:00 2 - 1  
Harrogate Town - Rochdale 08.07 16:00 3 - 2  
Hartlepool - Crawley 08.07 16:00 1 - 0  
Mansfield - Bristol Rovers 08.07 16:00 2 - 1  
Northampton - Port Vale 08.07 16:00 1 - 0  
Oldham - Newport 08.07 16:00 0 - 1  
Salford City - Leyton 08.07 16:00 1 - 1  
Scunthorpe - Swindon 08.07 16:00 1 - 3  
Stevenage - Barrow 08.07 16:00 1 - 0  
Tranmere - Walsall 08.07 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Swansea 08.07 16:00 2 - 1  
Bristol City - Blackpool 08.07 16:00 1 - 1  
Cardiff - Barnsley 08.07 16:00 1 - 1  
Derby County - Huddersfield 08.07 16:00 1 - 1  
Luton - Peterborough 08.07 16:00 3 - 0  
Preston - Hull City 08.07 16:00 1 - 4  
QPR - Millwall 08.07 16:00 1 - 1  
Sheffield Utd. - Birmingham 08.07 21:00 0 - 1  
Stoke - Reading 08.07 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Manchester City 08.07 18:15 1 - 0  
Manchester City - Leicester 08.07 18:15 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Estudiantes Rio Cuarto 08.07 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - San Martin SJ 08.07 20:00 1 - 0  
Gimnasia Jujuy - Atl. Guemes 08.07 20:00 1 - 1  
Guillermo Brown - Villa Dalmine 08.07 20:30 1 - 1  
Tristan Suarez - Dep. Moron 08.07 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Atl. Los Andes 08.07 20:00 0 - 0  
CA San Miguel - Dep. Merlo 08.07 18:10 1 - 0  
Comunicaciones - Atl. Acassuso 08.07 20:00 1 - 0  
Defensores Unidos - Argentino de Quilmes 08.07 20:00 1 - 1  
Dep. Armenio - Sacachispas 08.07 20:00 0 - 0  
UAI Urquiza - Canuelas 08.07 20:00 0 - 2  
Villa San Carlos - Justo Jose de Urquiza 08.07 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril General Pico - Sol de Mayo 08.07 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Central Norte Salta 08.07 20:00 2 - 3  
Gimnasia Tiro de Salta - Union de Sunchales 08.07 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Talleres Cordoba 08.07 18:30 0 - 1  
CA Huracan - Lanus 08.07 23:00 0 - 1  
Newell's - Atl. Platense 08.07 02:15 1 - 0  
Sarmiento - Rosario Central 08.07 00:00 1 - 0  
Union SF - San Lorenzo 08.07 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Saint-Gilloise 08.07 16:15 0 - 3  
Kortrijk - Genk 08.07 20:45 1 - 2  
Mechelen - Eupen 08.07 18:30 1 - 3  
St. Truiden - Zulte Waregem 08.07 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 08.07 20:00 0 - 2  
Botev Plovdiv - Slavia Szófia 08.07 17:45 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Santa Cruz - Oriente Petrolero 08.07 21:00 0 - 0  
San Jose de Oruro - The Strongest 08.07 23:15 0 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leotar Trebinje - Tuzla City 08.07 17:00 0 - 2  
Sloboda Tuzla - Siroki Brijeg 08.07 19:00 0 - 0  
Zrinjski Mostar - Zeljeznicar Sarajevo 08.07 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusque - Cruzeiro MG 08.07 16:00 1 - 2  
Coritiba - Goiás 08.07 00:30 1 - 1  
Guarani SP - Brasil de Pelotas 08.07 00:00 2 - 0  
Nautico PE - Confianca 08.07 21:30 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altos PI - Ferroviario CE 08.07 01:00 1 - 1  
Floresta - Santa Cruz PE 08.07 22:00 0 - 2  
Tombense - Jacuipense 08.07 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novorizontino - Ituano 08.07 22:00 0 - 0  
Ypiranga RS - Mirassol SP 08.07 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Sao Paulo SP 08.07 23:00 1 - 2  
Sport Recife - Bragantino 08.07 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Copiapo - AC Barnechea 08.07 18:30 1 - 1  
Dep. Iquique - Dep. Temuco 08.07 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Universidad de Chile 08.07 21:00 1 - 3  
Union Espanola - Nublense 08.07 23:30 3 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Guanacaste - Guadalupe FC 08.07 22:00 0 - 1  
AD San Carlos - Perez Zeledon 08.07 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Trinec 08.07 10:15 3 - 0  
Lisen - Usti nad Labem 08.07 17:00 0 - 0  
Opava - Vyskov 08.07 17:00 1 - 0  
Prostejov - Brno 08.07 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loko Vltavin - Slavia Praha 2 08.07 10:15 1 - 1  
Motorlet Praha - Karlovy Vary 08.07 10:15 0 - 3  
Pisek - Domazlice 08.07 10:15 1 - 3  
Povltavska FA - SK Benesov 08.07 10:30 1 - 1  
Rakovnik - Admira Praha 08.07 10:15 1 - 1  
Vysehrad - Pribram 2 08.07 10:15 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec 2 - Usti nad Orlici 08.07 10:15 2 - 0  
Teplice 2 - FC Hradec Kralove 2 08.07 11:00 0 - 3  
Zbuzany - Liberec 2 08.07 10:15 1 - 0  
Zivanice - SK Zapy 08.07 17:00 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolni Benesov - Unicov 08.07 16:00 0 - 3  
Jihlava 2 - Blansko 08.07 10:15 1 - 2  
Otrokovice - Uhersky Brod 08.07 10:15 0 - 1  
Slovan Rosice - Slavia Kromeriz 08.07 16:30 1 - 2  
Vratimov - Zlín 2 08.07 10:15 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Ostrava 08.07 16:00 1 - 3  
FC Hradec Kralove - Liberec 08.07 16:00 1 - 1  
Slavia Praha - Olomouc 08.07 19:00    
Sparta Praha - Karvina 08.07 16:00 2 - 0  
Zlín - Teplice 08.07 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jammerbugt - Fredericia 08.07 14:00    
Lyngby - Esbjerg 08.07 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Dán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Brabrand 08.07 13:00 0 - 1  
Kolding IF - Thisted 08.07 13:00 0 - 1  
Middelfart - Aarhus Fremad 08.07 14:00 1 - 1  
Skive - Naestved 08.07 14:45 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGF Aarhus - Hjörring 08.07 12:30 2 - 5  
Köge - Thy-Thisted 08.07 14:30 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan I'Park 08.07 13:00 1 - 1  
Seoul E-Land - Chungnam Asan 08.07 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mokpo City - Gyeongju KHNP 08.07 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Daegu 08.07 12:00 2 - 1  
Seongnam - Pohang 08.07 13:00 1 - 0  
Suwon Bluewings - Jeju 08.07 13:00 0 - 0  
Ulsan - Gangwon 08.07 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Manta FC 08.07 02:00 1 - 0  
Mushuc Runa - Independiente del Valle 08.07 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Ceramica Cleopatra 08.07 21:00 4 - 0  
El Zamalek - Ghazl El Mahallah 08.07 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi Minszk - Naftan 08.07 17:30 1 - 0  
Szlonyim-2017 - Dnyepr Mogiljev 08.07 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Nyeman Grodno 08.07 14:00 0 - 4  
Szluck - Dinamo Minszk 08.07 16:00 0 - 4  
Vityebszk - Arszenál Dzjerzsinszk 08.07 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Roma 08.07 22:00 5 - 2  
Brentford - Valencia 08.07 18:30 2 - 1  
Brighton - Getafe 08.07 20:00 0 - 2  
Crystal Palace - Watford 08.07 16:00 3 - 1  
Elche - Levante 08.07 21:00 1 - 2  
Fiorentina - Espanyol 08.07 19:00 0 - 0  
Hellas Verona - Sampdoria 08.07 19:00 0 - 1  
Leeds - Villarreal 08.07 20:00 2 - 2  
Mallorca - Cagliari 08.07 20:30 1 - 0  
Manchester Utd. - Everton 08.07 13:45 4 - 0  
Newcastle - Norwich 08.07 15:00 3 - 0  
Southampton - Ath. Bilbao 08.07 16:00 1 - 3  
Twente - Lazio 08.07 19:30 0 - 1  
West Ham - Atalanta 08.07 16:00 2 - 0  
Wolverhampton - Celta Vigo 08.07 13:45 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Rovaniemi PS 08.07 13:00 3 - 2  
Gnistan - Jaro 08.07 14:00 0 - 1  
Klubi 04 - Musan Salama 08.07 13:00 4 - 0  
KPV Kokkola - Mikkeli MP 08.07 16:00 1 - 0  
Turku PS - PK-35 08.07 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantis - MiPK 08.07 16:00 0 - 1  
KaPa - Myllykoski PA 08.07 16:00 2 - 3  
Keski Uusimaa - NJS 08.07 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka 2 - GrIFK 08.07 16:00 3 - 0  
Ilves 2 - EPS 08.07 14:00 2 - 1  
Jazz Pori - KaaPo Kaarina 08.07 16:00 1 - 0  
TPV - SalPa 08.07 17:30 0 - 2  
Vantaa JS - PIF Pargas 08.07 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OTP - JBK Pietarsaari 08.07 16:00 3 - 2  
VIFK - JJK Jyväskylä 08.07 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Helsinki JK 08.07 16:00 0 - 1  
Oulu - Mariehamn 08.07 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Honka 08.07 17:00 2 - 1  
HPS - Ilves 08.07 17:30 1 - 4  
PK-35 Helsinki - Aland Utd. 08.07 13:00 1 - 4  
TiPS - Kuopio PS 08.07 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Quevilly Rouen 08.07 19:00 1 - 3  
Auxerre - AC Ajaccio 08.07 19:00 0 - 0  
Caen - Sochaux 08.07 15:00 1 - 2  
Dijon - Rodez Aveyron 08.07 19:00 1 - 1  
Dunkerque - Niort 08.07 19:00 1 - 2  
Grenoble - Guingamp 08.07 19:00 0 - 0  
Le Havre - Paris FC 08.07 19:00 1 - 2  
Pau - Toulouse 08.07 19:00 0 - 1  
Valenciennes - Nimes 08.07 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Brest 08.07 17:00 1 - 1  
Troyes - Paris SG 08.07 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - Shukura Kobuleti 08.07 18:00 1 - 0  
Samgurali Tskaltubo - Dila Gori 08.07 15:30 1 - 3  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coban Imperial - Solola FC 08.07 23:00 0 - 0  
Dep. Achuapa - Dep. Malacateco 08.07 21:00 0 - 0  
Santa Lucia Cotzumalguapa - CSD Municipal 08.07 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Roda 08.07 16:30 0 - 3  
Labdarúgás (Holland Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 08.07 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Hajduk Split 08.07 21:00 1 - 3  
Slaven Belupo - Sibenik 08.07 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Olafsvik - ÍBV 08.07 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Vesturbaer 08.07 16:00 0 - 2  
IR Reykjavik - Magni 08.07 16:00 1 - 1  
Reynir Sandgerdi - Leiknir F. 08.07 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Bnei Sakhnin 08.07 19:00 1 - 2  
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona 08.07 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Beitar Jerusalem 08.07 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - York Utd. 08.07 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Kazah Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szdjuszsor-8 - Kizil-Zsar 08.07 12:00 2 - 3  
Labdarúgás (Kazah Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maktaaral - Atirau 08.07 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzsajik Oral - Aktobe 08.07 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres Bogota - Orsomarso Palmira 08.07 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Once Caldas 08.07 22:00 1 - 0  
Atl. Huila - Dep. Quindio 08.07 03:05 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shaanxi Changan - Guizhou FC 08.07 11:30 4 - 1  
Wuhan Three Towns - Nanjing City FC 08.07 14:00 2 - 2  
Zibo Cuju - Kunshan 08.07 13:35 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Chrobry Glogow 08.07 20:30 0 - 2  
KS Polkowice - Sandecja Nowy Sacz 08.07 18:00 0 - 2  
Miedz Legnica - GKS Katowice 08.07 12:40 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garbarnia Krakkó - Radunia Stezyca 08.07 15:00 1 - 0  
GKS Belchatow - Znicz Pruszkow 08.07 17:00 3 - 2  
KKS Kalisz - Wigry Suwalki 08.07 18:00 1 - 0  
Lech Poznan 2 - Wisla Pulawy 08.07 17:00 4 - 1  
Olimpia Elblag - Hutnik Krakkó 08.07 19:45 1 - 0  
Pogon Grodzisk Mazowiecki - Stal Rzeszow 08.07 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Stal Mielec 08.07 17:30 1 - 0  
Jagiellonia Bialystok - TBB Nieciecza 08.07 15:00 1 - 0  
Legia Varsó - Zaglebie Lubin 08.07 20:00    
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Smiltene/BJSS - Liepaja 08.07 19:00 0 - 3  
Spartaks Jurmala - BFC Daugavpils 08.07 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hegelmann Litauen - Dainava Alytus 08.07 16:00 1 - 1  
Suduva Marijampole - Panevezys 08.07 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Luxembourg - Hesperange 08.07 19:30 0 - 3  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuala Lumpur Utd. - Petaling Jaya CFC 08.07 15:00 1 - 0  
Penang - Melaka Utd. 08.07 15:00 2 - 1  
Terengganu - Pahang 08.07 15:00 2 - 0  
UiTM Shah Alam - Perak 08.07 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mazatlan FC - Monterrey 08.07 02:00 1 - 1  
Necaxa - Cruz Azul 08.07 04:05 1 - 2  
Tijuana - Dep. Toluca 08.07 04:05 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Tigres UANL 08.07 19:00 0 - 4  
Cruz Azul - UNAM Pumas 08.07 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Balti - Petrocub Hincesti 08.07 19:00 2 - 4  
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto Tiraspol 08.07 19:00 7 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - Rudar Pljevlja 08.07 20:00 3 - 0  
Iskra Danilovgrad - Buducnost Podgorica 08.07 20:00 2 - 1  
Mornar Bar - FK Podgorica 08.07 20:30 3 - 1  
OFK Petrovac - Zeta Golubovci 08.07 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - ZTE 08.07 17:45 3 - 2  
MTK - Honvéd 08.07 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - LSK Kvinner 08.07 15:00 3 - 4  
Klepp - Avaldsnes 08.07 16:00 0 - 4  
Lyn - Sandviken 08.07 15:00 1 - 2  
Stabaek - Rosenborg 08.07 15:00 2 - 5  
Valerenga - Kolbotn 08.07 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Olympic - Gungahlin Utd. 08.07 07:00 2 - 3  
Monaro Panthers - Belconnen Utd. 08.07 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamstown Rosebud - Edgeworth FC 08.07 06:30    
Lambton Jaffas - Charlestown Azzurri 08.07 06:30    
Weston Workers - Newcastle Olympic 08.07 07:00    
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Comets - Croydon Kings 08.07 07:30 1 - 0  
Adelaide Olympic - Adelaide Blue Eagles 08.07 10:30 4 - 2  
Adelaide Utd. 2 - Adelaide City FC 08.07 12:00 2 - 4  
Cumberland Utd. - South Adelaide FC 08.07 07:30 0 - 4  
Sturt Lions - Adelaide Croatia Raiders 08.07 07:30 4 - 1  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Devonport City - Glenorchy Knights 08.07 06:15 1 - 1  
Launceston City - Clarence Zebras 08.07 06:30 2 - 0  
Olympia Warriors - Kingborough Lions 08.07 08:30 1 - 2  
Riverside Olympic - South Hobart 08.07 06:30 0 - 4  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babelsberg - Fürth 08.07 18:30 2 - 2  
Bayreuth - Bielefeld 08.07 15:30 3 - 6  
Dynamo Berlin - VfB Stuttgart 08.07 15:30 0 - 6  
E. Norderstedt - Hannover 08.07 15:30 0 - 4  
Greifswald - Augsburg 08.07 15:30 2 - 4  
Lokomotív Leipzig - Leverkusen 08.07 15:30 0 - 3  
Magdeburg - St. Pauli 08.07 18:30 2 - 3  
Osnabrück - Bremen 08.07 15:30 2 - 0  
Sandhausen - RB Leipzig 08.07 15:30 0 - 4  
Ulm - Nürnberg 08.07 18:30 0 - 1  
Wehen - Dortmund 08.07 20:45 0 - 3  
Weiche Flensburg - Holstein Kiel 08.07 15:30 0 - 0  
Wuppertal - Bochum 08.07 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illertissen - Bayern München Amatőr 08.07 14:00 1 - 1  
Pipinsried - Memmingen 08.07 17:00 1 - 2  
Schalding-Heining - Eichstatt 08.07 17:00 1 - 3  
Schweinfurt - Nürnberg Amatőr 08.07 14:00 1 - 1  
TSV Buchbach - Aubstadt 08.07 17:00 1 - 1  
TSV Rain/Lech - Fürth Amatőr 08.07 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemie Leipzig - Tasmania Berlin 08.07 14:00 2 - 0  
Fürstenwalde - Berliner AK 07 08.07 13:00 1 - 4  
Rathenow - FC Eilenburg 08.07 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Catanzaro 08.07 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020 08.07 13:30    
Olimpia 2020 - Top 3 08.07 13:30    
Labdarúgás (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Spanyolország 08.07 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biolog Novokubanszk - Legion Mahacskala 08.07 16:00 0 - 0  
Cser. Novorosszijszk - Szpartak Nalcsik 08.07 18:00 1 - 1  
Dinamo Mahacskala - Kubany-Holding 08.07 16:30 1 - 1  
Dinamo Sztavropol - Csajka Peszcsanokopszkoje 08.07 17:00 1 - 1  
Rotor Volgográd 2 - Alanyija Vlagyikavkaz 2 08.07 18:00 1 - 1  
Tuapsze - Druzsba Majkop 08.07 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 2/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Zenit Szentpétervár 2 08.07 16:00 2 - 0  
FK Tver - Leningradec 08.07 16:00 3 - 0  
Kajrat Moszkva - Luki-Energija 08.07 13:00 3 - 0  
Kraszava Ogyincovo - Baltika Kalinyingrád 2 08.07 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 2/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Dzerzsinszk - Olimp Dolgoprudnyij 2 08.07 15:00 2 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 2 08.07 17:00 3 - 0  
Znamja Truda - Murom 08.07 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki 2 - Rogyina Moszkva 08.07 12:00 3 - 0  
Kvant Obninszk - SZKA Habarovszk 2 08.07 12:00 3 - 0  
Szaturn Ramenszkoje - Pereszvet Podolszk 08.07 17:00 2 - 1  
Sztrogino Moszkva - Kolomna 08.07 12:00 4 - 0  
Znamja Noginszk - FK Szaranszk 08.07 13:00 0 - 5  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rjazany - Dinamo Vlagyivosztok 08.07 16:00 0 - 2  
Szaljut Belgorod - Dinamo Brjanszk 08.07 17:00 0 - 2  
Szokol Szaratov - Avangard Kurszk 08.07 17:00 3 - 1  
Zenit Penza - Fakel Voronyezs 2 08.07 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Novoszibirszk - Cseljabinszk 08.07 13:00 1 - 2  
Lada Toljatti - Zenit-Izsevszk 08.07 15:00 2 - 1  
Noszta Novotrojick - Dinamo Barnaul 08.07 15:00 0 - 2  
Orenburg 2 - Irtis Omszk 08.07 11:00 1 - 1  
Tyumeny - Szpartak Tujmazi 08.07 15:00 4 - 3  
Volga Uljanovszk - Amkar Perm 08.07 16:00 0 - 0  
Zvezda Perm - Torpedo Miassz 08.07 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Krilja Szovjetov Szamara 08.07 16:30 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 08.07 19:00 1 - 2  
Zenit Szentpétervár - FK Krasznodar 08.07 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Moszkva 08.07 18:00 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Csertanovo Moszkva 08.07 10:00 1 - 1  
Rosztov - Kubanocska Krasznodar 08.07 17:00 2 - 1  
Rubin Kazany - Rjazany 08.07 14:00 0 - 1  
Zvezda-2005 Perm - Zenit Szentpétervár 08.07 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juniors OÖ - Dornbirn 1913 08.07 14:30 5 - 2  
Wacker Innsbruck - Lafnitz 08.07 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Hartberg 08.07 17:00 4 - 3  
Ried - Admira Wacker 08.07 17:00 2 - 1  
Sturm Graz - Altach 08.07 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker Amatőr - Mauerwerk 08.07 17:30 3 - 1  
Leobendorf - Wiener SK 08.07 18:00 1 - 1  
Twl Elektra - Bruck/Leitha 08.07 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsberg Amatőr - Weindorf St. Anna 08.07 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tauro - Plaza Amador 08.07 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulgencio Yegros - Sp. Trinidense 08.07 16:00 0 - 1  
Guarani de Trinidad - General Diaz 08.07 20:45 1 - 0  
Rubio Nu - Resistencia Asuncion 08.07 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Olimpia Asuncion 08.07 01:30 3 - 1  
Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 08.07 23:15 1 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molinos El Pirata - Juan Aurich 08.07 01:00 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - C. Mannucci Trujillo 08.07 22:30 0 - 1  
Dep. Binacional - UTC de Cajamarca 08.07 20:15 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Covilha 08.07 20:30 1 - 2  
Porto B - Trofense 08.07 19:00 2 - 2  
Varzim - Chaves 08.07 15:00 2 - 2  
Viseu - Casa Pia 08.07 11:45 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Estoril 08.07 13:45 0 - 2  
Marítimo - Braga 08.07 21:30 0 - 2  
Moreirense - Benfica 08.07 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braila - FC Brassó 08.07 10:00 0 - 0  
Metaloglobus Bukarest - Petrolul Ploiesti 08.07 12:00 1 - 0  
Politehnica Iasi - Concordia Chiajna 08.07 10:00 0 - 1  
Ripensia Timisoara - Unirea Dej 08.07 10:00 0 - 0  
Unirea 2004 Slobozia - Viitorul Selimbar 08.07 10:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - FC Univ. Craiova SA 08.07 17:30 1 - 2  
Arges Pitesti - Rapid Bukarest 08.07 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Marte - Chalatenango 08.07 23:00 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Rangers 08.07 13:30 1 - 0  
St. Mirren - Hearts 08.07 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - East Fife 08.07 16:00 3 - 1  
Dumbarton - Airdrieonians 08.07 16:00 2 - 2  
Falkirk - Peterhead 08.07 16:00 2 - 1  
Montrose - Clyde 08.07 16:00 2 - 2  
Queen's Park - Cove Rangers 08.07 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Stenhousemuir 08.07 16:00 2 - 2  
Cowdenbeath - Elgin 08.07 16:00 3 - 1  
Forfar - Edinburgh City 08.07 16:00 2 - 0  
Stirling Albion - Kelty Hearts 08.07 16:00 1 - 3  
Stranraer - Annan 08.07 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Arbroath 08.07 16:00 2 - 2  
Dunfermline - Partick Thistle 08.07 16:00 0 - 3  
Hamilton - Greenock Morton 08.07 16:00 0 - 1  
Inverness CT - Raith Rovers 08.07 16:00 1 - 0  
Queen of South - Kilmarnock 08.07 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Yverdon 08.07 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lausanne 08.07 20:30 3 - 1  
Sion - Young Boys 08.07 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Sundsvall 08.07 17:00 1 - 1  
Värnamo - AFC Eskilstuna 08.07 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - FF Malmö 08.07 17:30 0 - 0  
Örebro - Mjällby 08.07 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Kabel Novi Sad 08.07 17:30 3 - 0  
Macva Sabac - Buducnost Dobanovci 08.07 20:00 1 - 0  
Rad Belgrád - Sremska Mitrovica 08.07 20:00 0 - 0  
Zarkovo - Zeleznicar Pancevo 08.07 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Proleter Novi Sad 08.07 21:00 3 - 0  
Mladost Lucani - Spartak Subotica 08.07 18:55 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Lions - Hougang Utd. 08.07 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Podbrezova 08.07 17:00 2 - 3  
Bardejov - Komarno 08.07 17:00 1 - 4  
FK Humenne - Samorin 08.07 17:00 3 - 1  
Namestovo - Skalica 08.07 17:00 0 - 0  
Slavoj Trebisov - Dubnica 08.07 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemplin Michalovce - Trencin 08.07 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beltinci - Primorje Ajdovscina 08.07 17:30 0 - 0  
Jadran Dekani - Ptuj Drava 08.07 17:30 1 - 2  
ND Gorica - Bilje 08.07 18:30 3 - 2  
Rogaska - Rudar Velenje 08.07 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Maribor 08.07 20:15 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Avangard Kramatorszk 08.07 17:30 2 - 0  
Girnyik-Sport - Krivbász 08.07 15:30 1 - 2  
Kremin Kremincsuk - Polisszja Zsitomir 08.07 15:30 0 - 3  
Prikarpattya Ivano-Frank. - Metaliszt Harkiv 08.07 17:30 1 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Mariupol 08.07 18:30 2 - 1  
Ruh Lviv - Veresz Rivne 08.07 16:00 2 - 1  
Sahtar Doneck - Olekszandria 08.07 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Montevideo - Villa Teresa 08.07 22:15 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Montevideo - Torque Montevideo 08.07 20:00 3 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Pittsburgh 08.07 01:30 2 - 3  
Loudoun Utd. - Charlotte Independence 08.07 01:00 0 - 0  
New York RB 2 - Tampa Bay 08.07 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Valencia Maracay - Puerto Cabello 08.07 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Hermanos Colmenarez 08.07 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Llanelli 08.07 15:30 5 - 0  
Flint Town - Bala Town 08.07 15:30 1 - 1  
Gresford - Bangor City 08.07 15:30 0 - 1  
Penrhyncoch - TNS 08.07 15:30 2 - 1  
Trefelin BGC - Risca Utd. 08.07 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dergview - Institute 08.07 16:00 5 - 0  
Loughgall - Dundela 08.07 16:00 3 - 0  
Newry City - Knockbreda 08.07 16:00 3 - 0  
Queens Univ. - HW Welders 08.07 16:00 0 - 5  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Kuressaare 08.07 15:00 3 - 0  
Paide Linnameeskond - Viljandi Tulevik 08.07 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Athlone 08.07 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Finn Harps 08.07 20:45 0 - 1  
Waterford FC - Bohemians Dublin 08.07 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urartu Jereván - Sevan Jereván 08.07 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Qizilqum Zarafshon 08.07 17:00 1 - 1  
Lokomotív Taskent - AGMK Olmaliq 08.07 17:00 1 - 1  
Metallurg Bekobod - Surkhon Termez 08.07 17:00 0 - 1  
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
XfinitySeries, Watkins Glen,Skrewball Peanut Butter 2021 08.07 22:00    
Olimpia (érmek) (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hány érmet szerez? 08.07 06:00    
Magyarország - Hány érmet szerez? 08.07 07:00    
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Catalan Dragons 08.07 15:30 34 - 12  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newlands Western Province - Bloemfontein FreeState C. 08.07 14:30 40 - 39  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Southland 08.07 06:35 26 - 19  
Taranaki - Hawke's Bay 08.07 04:05 33 - 19  
Wellington - Northland 08.07 04:05 54 - 7  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Melbourne Storm 08.07 11:35 18 - 28  
New Zealand Warriors - Cronulla Sharks 08.07 07:00 18 - 16  
Sydney Roosters - Penrith Panthers 08.07 09:30 14 - 20  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Ausztrália 08.07 09:05 33 - 25  
Röplabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020 08.07 06:30    
Olimpia 2020 - Top 3 08.07 06:30    
Röplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília 08.07 06:30 3 - 2  
Franciaország - Orosz csapat 08.07 14:15 3 - 2  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Csehország 08.07 17:00 0 - 3  
Magyarország - Hollandia 08.07 19:30 0 - 3  
Strandröplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol A B / Sorum C S - Krasilnikov/Stoyanovskiy 08.07 04:30 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Tijan A / Younousse C 08.07 03:00 0 - 2  
Strandröplabda (Szófia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bello/Bello - Veretiuk D / Yarzutkin A 08.07 13:50 0 - 2  
Boehle D / Van Werkhoven - Mewhirter T / Roberts A 08.07 13:50 2 - 0  
Dos Santos Silva A / Terr - Veretiuk D / Yarzutkin A 08.07 17:00 0 - 2  
Strandröplabda (Szófia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollas H / Soomets L - Bisgaard S N / Windeleff C 08.07 15:30 2 - 1  
Priem E / Reinders I - Gruszczynska J / Legieta K 08.07 15:30 1 - 2  
Tenisz (Bolzano, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arnaldi - Alex. Weis 08.07 11:00 2 - 0  
Tenisz (Bydgoszcz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gerlach - D. Astakhova 08.07 13:00 1 - 2  
N.M. Schunk - T. Smitkova 08.07 11:50 2 - 0  
Tenisz (Concord, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Brengle - R. Zarazua 08.07 20:00 1 - 2  
M. Frech - Kat. Scott 08.07 00:55 2 - 1  
M. Frech - V. Zvonareva 08.07 22:35 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - F. Cerundolo 08.07 17:05 1 - 2  
T.M. Etcheverry - M-A. Hüsler 08.07 19:55 2 - 1  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luz O / Matos R - Galdos S / Olivo R 08.07 15:00 2 - 0  
Tenisz (Decatur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - P. Jubb 08.07 18:45    
E. Spizzirri - Alex Rybakov 08.07 16:45 2 - 0  
Tenisz (Frederiksberg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Mridha - B. Hannestad 08.07 14:00 2 - 1  
Mar. Eriksson - A. Holmgren 08.07 13:05 2 - 1  
Tenisz (Frederiksberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Ruppert - N. Khirin 08.07 11:00 1 - 2  
M. Bayerlova - A. Robbe 08.07 10:50 2 - 0  
Tenisz (Grodzisk Mazow., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Poljak - A. Pavlasek 08.07 13:55 2 - 1  
D. Poljak - M. Dembek 08.07 09:25 2 - 1  
G. Soares Klier - T.A. Kodat 08.07 09:00 1 - 2  
I. Beloborodko - P. Cias 08.07 12:00 0 - 2  
M. Rajski - Shi. Mochizuki 08.07 12:25    
T.A. Kodat - Piros Zs. 08.07 14:00 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cri. Rodriguez - G. Lama 08.07 17:00 2 - 1  
R. Rodriguez-Pace - J. Pereira 08.07 17:00 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.F. Vidal Azorin - J.B. Torres 08.07 10:00 2 - 1  
Q. Folliot - S. Battaglino 08.07 11:50 2 - 1  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cherubini - B. Matusova 08.07 10:00 2 - 0  
S. Samir - T.N. Smith 08.07 10:00 1 - 2  
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - A. Petkovic 08.07 16:15 0 - 2  
M. Sherif Abdelaziz - M. Buzarnescu 08.07 14:00 2 - 0  
Tenisz (Kolozsvár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Juvan K - Piter K / Sherif M 08.07 17:50 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Jaziri - A. Molcan 08.07 11:30 0 - 2  
T. Machac - B. van de Zandschulp 08.07 12:35 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux G / Janvier M - Jebavy R / Zelenay I 08.07 15:00 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Glinka - M. Bellucci 08.07 09:30 0 - 2  
L. Potenza - H. Habib 08.07 09:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parazinskaite - Ayu. Koshiishi 08.07 09:30 2 - 0  
G. Poznikhirenko - O. Helmi 08.07 09:30    
Tenisz (Montreal-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - M. Inglis 08.07 18:30 2 - 1  
A. van Uytvanck - M. Ninomiya 08.07 21:35 2 - 0  
Ann Li - M. Kupres 08.07 20:45 2 - 0  
B. Pera - H. Dart 08.07 17:00 1 - 2  
Car. Garcia - F. Abanda 08.07 19:35 2 - 0  
E. Webley-Smith - C. Burel 08.07 20:30 0 - 2  
H. Watson - K. Sebov 08.07 20:10 2 - 0  
Har. Tan - P. Hercog 08.07 17:00 0 - 2  
J. Niemeier - A. Sharma 08.07 22:15 2 - 0  
K. Mladenovic - L. Kichenok 08.07 21:35 2 - 0  
Kay. Cross - O. Dodin 08.07 19:35 0 - 2  
L. Sleeth - A. Potapova 08.07 22:10 1 - 2  
M. Collard - K. Rakhimova 08.07 18:10 0 - 2  
N. Melichar - Kri. Ahn 08.07 18:10 1 - 2  
R. Lacasse - C. McHale 08.07 17:00 0 - 2  
T. Martincova - D. Schuurs 08.07 17:00 2 - 0  
Tenisz (Parnu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kirkin - S. Roncalli 08.07 11:30 2 - 0  
M. Siimar - Vla. Ivanov 08.07 11:00 2 - 1  
Tenisz (Parnu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kanepi - Ber. Cengiz 08.07 13:20 2 - 0  
O. Oliynykova - A. Siskova 08.07 10:55 0 - 2  
Tenisz (Pescara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grymalska - E. Arango 08.07 18:05 2 - 1  
M.L. Carle - A. Turati 08.07 13:30 0 - 2  
Tenisz (Pitesti, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - G.A. Boitan 08.07 09:55 2 - 1  
N.D. Ionel - H. Casanova 08.07 13:10 1 - 2  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - Shuai Zhang 08.07 01:30 2 - 1  
D.R. Collins - E. Rybakina 08.07 04:00 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bektas E / Moore T - Jurak D / Klepac A 08.07 00:00 0 - 2  
Dabrowski G / Stefani L - Krueger A / Montgomery R 08.07 06:15 2 - 0  
McNally C / Vandeweghe C - Jurak D / Klepac A 08.07 22:00 0 - 2  
Tenisz (Telavi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Prihodko - Yan Bondarevskiy 08.07 08:30 2 - 0  
Tenisz (Toronto-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - P. Polansky 08.07 17:00 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - B. Bonzi 08.07 23:20 2 - 1  
F. Tiafoe - J.J. Wolf 08.07 20:10 2 - 1  
I. Marchenko - J. Duckworth 08.07 17:00 0 - 2  
L. Broady - A. Popyrin 08.07 17:00 2 - 1  
L. Musetti - Emi. Gomez 08.07 21:00    
M. Cressy - F. Lopez 08.07 22:35 0 - 2  
M. Giron - B. Schnur 08.07 18:35 0 - 2  
M. Purcell - Emi. Gomez 08.07 23:00 1 - 2  
N. Gombos - R. Berankis 08.07 19:00 0 - 2  
S. Diez - E. Ruusuvuori 08.07 17:00 0 - 2  
Tom. Paul - L. Draxl 08.07 19:00 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sinner - J. Brooksby 08.07 22:00 2 - 0  
L.G.M. Harris - K. Nishikori 08.07 01:00 0 - 2  
M. McDonald - D. Kudla 08.07 03:15 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Melo M - Klaasen R / Mclachlan B 08.07 21:00 0 - 2  
Tenisz (Wetzlar, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pichler - P. Heller 08.07 13:00 1 - 2  
H. Mayot - C. Heyman 08.07 16:10 0 - 2  
Tenisz (Xativa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gautier - I. Montes-de La Torre 08.07 18:00 1 - 2  
C. Lopez Montagud - F. Passaro 08.07 16:55 1 - 2  
Tenisz (Újvidék, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Navone - F. Comesana 08.07 11:00 1 - 2  
Valkusz M. - F. Misolic 08.07 11:00 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brian Yang - A. Merkle 08.07 10:40    
F. Burestedt - Chirag Sen 08.07 10:00 2 - 1  
Lakshya Sen - Brian Yang 08.07 16:20 1 - 2  
Lakshya Sen - Chr. Popov 08.07 10:20 2 - 1  
Vic. Svendsen - F. Burestedt 08.07 16:20 2 - 0  
Vic. Svendsen - Sub. Dey 08.07 10:40 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunn A / Hall A - Kraemer K H / Rindshoej M 08.07 11:00 2 - 0  
Dunn A / Hall A - Lundgaard D / Thyrri M 08.07 17:00    
Garaga K P / Panjala V V - Corvee L / Labar R 08.07 17:00 1 - 2  
Garaga K P / Panjala V V - Eipe J / Kjaer R 08.07 11:00 2 - 0  
Kolding/Soegaard Mortens. - Corvee L / Labar R 08.07 11:00    
Lundgaard D / Thyrri M - Hansson J / Z-bexell M 08.07 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Schulz - A. Kashyap 08.07 10:20 0 - 2  
J.D. Jakobsen - A. Kashyap 08.07 16:40 2 - 0  
L. Christophersen - Iris Wang 08.07 16:40 2 - 1  
L. Christophersen - Leo. Huet 08.07 10:40 2 - 1  
S.K. Priya Kudaravalli - J.D. Jakobsen 08.07 10:20 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anthonisen N P / Graverse - Ponnappa A / Reddy N S 08.07 11:20 1 - 2  
Finne-Ipsen J / Surrow M - Ponnappa A / Reddy N S 08.07 17:20 0 - 2  
Magelund A / Ravn F - Lundgaard S / Poulsen M 08.07 17:20 2 - 0  
Magnusson J / Nistad C - Lundgaard S / Poulsen M 08.07 11:20 1 - 2  
Sjoo M / Sjoo T - Finne-Ipsen J / Surrow M 08.07 11:20 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay J / Lundgaard S - Kraemer K H / Kudsk A C 08.07 16:00 2 - 0  
Kraemer K H / Kudsk A C - Hall A / Macpherson J 08.07 10:00    
Nohr N / Magelund A - Rawat D / Ponnappa A 08.07 10:00 2 - 0  
Nohr N / Magelund A - Thyrri M / Surrow M 08.07 16:00 2 - 0  
Soendergaard A /Finne-IpJ - Bay J / Lundgaard S 08.07 10:20 0 - 2  
Thyrri M / Surrow M - Grimley M / Torrance C 08.07 10:00 2 - 0  
Vízilabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztrália 08.07 04:00 7 - 14  
Kína - Kanada 08.07 02:30 7 - 16  
Magyarország - Orosz csapat 08.07 06:40 11 - 9  
Olimpia, női - Magyarország hányadik helyen végez? 08.07 09:00    
Olimpia, női 2020 08.07 09:30    
Spanyolország - USA 08.07 09:30 5 - 14  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paalam - Galal Yafai (52 kg) 08.07 07:00 0 - 1  
O. Khyzhniak - Heb. Sousa (75 kg) 08.07 07:45 0 - 1  
Ökölvívás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Surmeneli - Hong Gu (női 69 kg) 08.07 08:15 1 - 0  
B.N. Cakiroglu - S.Z. Krasteva (női 51 kg) 08.07 07:15 0 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Wardley - Nick Webb 08.07 20:00 1 - 0  
K. Galahad - J. Dickens 08.07 20:00 1 - 0  
Öttusa (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jos. Choong - V. Prades (egyéni) 08.07 07:30 1 - 0  
Kasza R. - E. Bustos (egyéni) 08.07 07:30 1 - 0  
Kasza R. - Egyéni 08.07 07:30    
Marosi Á. - A. Lifanov (egyéni) 08.07 07:30 1 - 0  
Marosi Á. - Egyéni 08.07 07:30    
Marosi Á. - J. Cooke (egyéni) 08.07 07:30 1 - 0  
Marosi Á. - Kasza R. (egyéni) 08.07 07:30 1 - 0  
Olimpia 2020 08.07 12:30    

 

2021.08.06.
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Lengyelország - U23Magyarország 08.06 17:15 21 - 16  
U23Németország - U23Magyarország 08.06 19:05 21 - 17  
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Magyarország - U23Ausztria 08.06 17:50 9 - 9  
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winnipeg - Hamilton 08.06 02:30 19 - 6  
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Dallas 08.06 02:00 16 - 3  
Asztalitenisz (Challenger Series, 31.hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Tschanz - Elia Schmid 08.06 15:30 2 - 3  
C. Tschanz - L. Bosbach 08.06 10:30 3 - 1  
D. Cheaib - Elia Schmid 08.06 14:05 2 - 3  
D. Zech - C. Tschanz 08.06 08:30 0 - 3  
D. Zech - Elia Schmid 08.06 11:10 0 - 3  
E. Chtchetinine - C. Tschanz 08.06 13:25 2 - 3  
E. Chtchetinine - D. Cheaib 08.06 14:50 1 - 3  
J. Christmann - D. Cheaib 08.06 12:30 0 - 3  
J. Christmann - E. Chtchetinine 08.06 09:50 0 - 3  
N. Wenger - E. Chtchetinine 08.06 11:50 0 - 3  
N. Wenger - Elia Schmid 08.06 09:10 0 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020, férfi csapat 08.06 15:30    
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Japán 08.06 04:00 1 - 3  
Kína - Németország 08.06 12:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - T. Boll 08.06 13:30 3 - 1  
Sangsu Lee - Tom. Harimoto 08.06 06:00    
Woojin Jang - Jun Mizutani 08.06 05:30 0 - 3  
Woojin Jang - Tom. Harimoto 08.06 04:30 1 - 3  
Xin Xu - D. Ovtcharov 08.06 14:30    
Youngsik Jeoung - Koki Niwa 08.06 05:00 3 - 0  
Zhendong Fan - D. Ovtcharov 08.06 13:00 3 - 2  
Zhendong Fan - P. Franziska 08.06 14:00    
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoung Y / Lee S - Mizutani J / Niwa K 08.06 04:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - D. Korneev 08.06 23:00 3 - 0  
A. Golyshev - Dmi. Kolesnikov 08.06 16:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - D. Razinkov 08.06 08:45 3 - 0  
A. Klavdenkov - S. Nikulin 08.06 06:45 1 - 3  
A. Kolmin - I. Sergeevich 08.06 08:00 1 - 3  
A. Komarov - S. Kuzmin 08.06 12:00 3 - 0  
A. Monakov - D. Komarov 08.06 19:15 0 - 3  
A. Suntsov - A. Uvarov 08.06 23:45 3 - 1  
A. Yudin - I. Moshkov 08.06 18:45 0 - 3  
A. Yudin - V. Marshalov 08.06 20:45 3 - 0  
A. Zabrodin - A. Kolmin 08.06 07:00 1 - 3  
A.D. Volkov - A.Y. Fedosov 08.06 03:15 1 - 3  
A.Y. Fedosov - N. Zhurba 08.06 00:15 3 - 2  
A.Y. Lisov - A. Golyshev 08.06 17:15 1 - 3  
A.Y. Lisov - S.Y. Skotnikov 08.06 15:45 3 - 2  
Ale. Alekseev - V. Kasatkin 08.06 20:00 3 - 0  
D. Balakin - A. Suntsov 08.06 22:45 0 - 3  
D. Ignatiev - K. Churin 08.06 00:00 3 - 2  
D. Komarov - E. Kabanov 08.06 20:15 3 - 0  
D. Petrochenko - A. Klavdenkov 08.06 08:15 1 - 3  
D. Razinkov - D. Petrochenko 08.06 07:15 3 - 1  
D. Sayanov - A. Girevenkov 08.06 23:45 0 - 3  
D. Tunitsyn - A. Yudin 08.06 20:15 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - A.Y. Lisov 08.06 14:45 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - S.Y. Skotnikov 08.06 16:45 0 - 3  
Dmi. Popov - A. Komarov 08.06 11:00 2 - 3  
E. Grishaev - V.G. Evlampiev 08.06 13:15 0 - 3  
E. Grishaev - Y. Bazhinov 08.06 11:45 2 - 3  
E. Kabanov - A. Monakov 08.06 20:45 3 - 2  
E. Kalashnikov - N. Zhurba 08.06 01:15 3 - 0  
E. Voronkov - N. Pashkov 08.06 14:45 2 - 3  
E. Voronkov - S. Lanin 08.06 16:45 3 - 1  
E.V. Makarenkov - Ale. Alekseev 08.06 21:00 1 - 3  
E.V. Makarenkov - I. Mikhaylov 08.06 19:30 2 - 3  
I. Abelmasov - V. Beliakov 08.06 12:45 2 - 3  
I. Abelmasov - Y.V. Lbov 08.06 10:45 3 - 2  
I. Meteleshko - M. Sverdlov 08.06 16:30 1 - 3  
I. Meteleshko - R. Alov 08.06 08:15 1 - 3  
I. Meteleshko - V. Nemashkalo 08.06 14:30 3 - 2  
I. Mikhaylov - Ale. Alekseev 08.06 19:00 2 - 3  
I. Moshkov - D. Tunitsyn 08.06 21:15 3 - 0  
I. Moshkov - V. Marshalov 08.06 19:45 3 - 2  
I. Poletaev - E. Grishaev 08.06 10:45 1 - 3  
I. Poletaev - Y. Bazhinov 08.06 12:45 2 - 3  
I. Sergeevich - A. Zabrodin 08.06 08:30 2 - 3  
I. Sergeevich - Ser. Ovechkin 08.06 06:30 3 - 0  
K. Bystrushkin - I. Abelmasov 08.06 12:15 3 - 0  
K. Churin - O. Shagarov 08.06 02:00 0 - 3  
M. Sverdlov - V. Staroverov 08.06 15:00 2 - 3  
N. Pashkov - S. Lanin 08.06 15:45 0 - 3  
N. Pashkov - V. Zhigalov 08.06 17:15 0 - 3  
N. Sukharnikov - Val. Sidorin 08.06 22:30 2 - 3  
N. Zhurba - A.D. Volkov 08.06 02:15 1 - 3  
O. Kutuzov - S. Myagkov 08.06 02:45 3 - 1  
O. Kutuzov - Y.V. Lbov 08.06 01:45 1 - 3  
O. Shagarov - D. Ignatiev 08.06 03:00 2 - 3  
O. Shagarov - R. Pavlenko 08.06 00:30 3 - 2  
O.N. Kharlakin - I. Meteleshko 08.06 07:15 1 - 3  
R. Alov - O.N. Kharlakin 08.06 08:45 3 - 2  
R. Alov - V. Sinkovskiy 08.06 06:45 3 - 2  
R. Kobytov - D. Sayanov 08.06 22:45 0 - 3  
R. Pavlenko - D. Ignatiev 08.06 01:30 1 - 3  
R. Pavlenko - T. Turabekov 08.06 02:30 3 - 0  
S. Burov - O. Kutuzov 08.06 00:45 3 - 2  
S. Burov - Y.V. Lbov 08.06 03:15 3 - 0  
S. Kuzmin - Dmi. Popov 08.06 12:30 0 - 3  
S. Kuzmin - V.V. Kutin 08.06 10:30 3 - 2  
S. Lanin - V. Zhigalov 08.06 15:15 3 - 2  
S. Myagkov - V. Shirshov 08.06 01:15 1 - 3  
S. Nikulin - D. Petrochenko 08.06 09:15 1 - 3  
S. Nikulin - D. Razinkov 08.06 07:45 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - A. Golyshev 08.06 15:15 1 - 3  
Ser. Ovechkin - A. Kolmin 08.06 09:00 1 - 3  
Ser. Ovechkin - A. Zabrodin 08.06 07:30 1 - 3  
T. Turabekov - K. Churin 08.06 01:00 3 - 0  
V. Beliakov - K. Bystrushkin 08.06 11:15 1 - 3  
V. Kasatkin - E.V. Makarenkov 08.06 18:30 3 - 2  
V. Kasatkin - I. Mikhaylov 08.06 20:30 2 - 3  
V. Marshalov - D. Tunitsyn 08.06 19:15 1 - 3  
V. Nemashkalo - M. Sverdlov 08.06 15:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - V. Staroverov 08.06 17:00 0 - 3  
V. Safonov - E. Kalashnikov 08.06 23:15 0 - 3  
V. Shirshov - S. Burov 08.06 02:15 2 - 3  
V. Shirshov - Y.V. Lbov 08.06 23:15 3 - 0  
V. Sinkovskiy - I. Meteleshko 08.06 09:15 1 - 3  
V. Sinkovskiy - O.N. Kharlakin 08.06 07:45 0 - 3  
V. Staroverov - I. Meteleshko 08.06 16:00 3 - 2  
V. Zhigalov - E. Voronkov 08.06 16:15 3 - 0  
V.G. Evlampiev - I. Poletaev 08.06 12:15 2 - 3  
V.V. Kutin - A. Komarov 08.06 13:00 0 - 3  
V.V. Kutin - Dmi. Popov 08.06 11:30 1 - 3  
Val. Sidorin - E. Ilyukhin 08.06 23:30 2 - 3  
Y. Bazhinov - V.G. Evlampiev 08.06 11:15 3 - 2  
Y.V. Lbov - K. Bystrushkin 08.06 13:15 1 - 3  
Y.V. Lbov - V. Beliakov 08.06 11:45 1 - 3  
Y.V. Lbov - V. Shirshov 08.06 00:15 0 - 3  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kiprui Cheptegei - N.K. Kimeli (5000 m) 08.06 14:00 1 - 0  
Jamaika - Kanada (4x100 m) 08.06 15:45 0 - 1  
M. Katir - J. Kiplimo (5000 m) 08.06 14:00 0 - 1  
Olaszország - Nagy-Britannia (4x100 m) 08.06 15:45 1 - 0  
Olimpia 2020, 4x100 m 08.06 15:50    
Olimpia 2020, 5000 m 08.06 14:00    
Atlétika (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brigid Kosgei - R. Chepngetich (női maraton) 08.06 23:00 1 - 0  
F. Chepngetich Kipyegon - Sif. Hassan (női 1500 m) 08.06 14:50 1 - 0  
Hong Liu - Jiayu Yang (női 20 km gyaloglás) 08.06 09:30 1 - 0  
Jamaika - USA (női 4x100 m) 08.06 15:25 1 - 0  
L. Muir - F. Gebreezibeher (női 1500 m) 08.06 14:50 1 - 0  
L.C. Salpeter - Birhane Dibaba (női maraton) 08.06 23:00 1 - 0  
M. Andrejczyk - C. Hussong (női gerelyhajítás) 08.06 13:50 1 - 0  
M. Malone - Huihui Lyu (női gerelyhajítás) 08.06 13:50 0 - 1  
M. Paulino - S.A. McPherson (női 400 m síkfutás) 08.06 14:35 1 - 0  
Olimpia 2020, női 1500 m 08.06 14:50    
Olimpia 2020, női 400 m síkfutás 08.06 14:35    
Olimpia 2020, női 4x100 m 08.06 15:30    
Olimpia 2020, női gerelyhajítás 08.06 13:50    
S. Miller-Uibo - S.A. McPherson (női 400 m síkfutás) 08.06 14:35 1 - 0  
Shijie Qieyang - G. Morejon (női 20 km gyaloglás) 08.06 09:30 1 - 0  
USA - Nagy-Britannia (női 4x100 m) 08.06 15:25 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Greater Western Sydney 08.06 11:50 65 - 84  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Rieleros de Aguascaliente 08.06 02:15 2 - 9  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 08.06 03:00 5 - 3  
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 08.06 02:00 7 - 4  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 08.06 03:00 1 - 2  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 08.06 02:30 7 - 0  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 08.06 02:00 8 - 7  
Tigres de Quintana Roo - El Aguila de Veracruz 08.06 02:00 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Chicago WS 08.06 20:20 6 - 8  
Chicago WS - Kansas City 08.06 02:10 2 - 3  
Cincinnati - Pittsburgh 08.06 01:10 7 - 4  
Houston - Minnesota 08.06 02:10 3 - 5  
NY Yankees - Seattle 08.06 01:05 5 - 3  
St. Louis - Atlanta 08.06 02:15 4 - 8  
Toronto - Cleveland 08.06 01:07 3 - 0  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 08.06 12:35    
Wei Chuan Dragons - Fubon Guardians 08.06 12:05 3 - 3  
Birkózás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sadulaev - R. Salas Perez (szabadfogás 97 kg) 08.06 11:35 1 - 0  
B. Abdurakhmonov - D. Kaisanov (szabadfogás 74 kg) 08.06 12:40 1 - 0  
G. Petriashvili - G.D. Steveson (szabadfogás 125 kg) 08.06 13:20 0 - 1  
G. Rashidov - Tak. Otoguro (szabadfogás 65 kg) 08.06 11:15 0 - 1  
H. Aliyev - B. Bajrang (szabadfogás 65 kg) 08.06 11:25 1 - 0  
K.D. Dake - F. Chamizo Marquez (szabadfogás 74 kg) 08.06 12:30 1 - 0  
M. Kadimagomedov - Zau. Sidakov (szabadfogás 74 kg) 08.06 12:50 0 - 1  
Muszukajev I. - A.A. Destribats (szabadfogás 65 kg) 08.06 04:50 1 - 0  
Olimpia 2020, szabadfogás 125 kg 08.06 12:30    
Olimpia 2020, szabadfogás 74 kg 08.06 12:30    
S. Karadeniz - Kyle Snyder (szabadfogás 97 kg) 08.06 11:45 0 - 1  
T. Akgul - Lkhagvagerel Munkhtur (szabadfogás 125 kg) 08.06 13:10 1 - 0  
Tak. Otoguro - Muszukajev I. (szabadfogás 65 kg) 08.06 05:40 1 - 0  
Zhiwei Deng - A.H. Zare (szabadfogás 125 kg) 08.06 13:00 0 - 1  
Birkózás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.E. Essombe Tiako - B. Bat Ochir (női 53 kg) 08.06 14:05 0 - 1  
J.G. Winchester - V. Kaladzinskaya (női 53 kg) 08.06 13:55 0 - 1  
M. Stadnik - Yui Susaki (női 50 kg) 08.06 11:55 0 - 1  
Olimpia 2020, női 53 kg 08.06 13:55    
Qianyu Pang - Mayu Mukaida (női 53 kg) 08.06 14:15 0 - 1  
Yanan Sun - S.A. Hildebrandt (női 50 kg) 08.06 12:05 1 - 0  
E-Sport (CSGO, CBCS Elite League, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharks Esports - Havan Liberty 08.06 22:20 2 - 0  
Sws Gaming - Bravos Gaming 08.06 01:00 0 - 2  
E-Sport (Dota 2,BTSProSer.America,Cl.Q.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokori - Noping E-Sports 08.06 22:00 2 - 1  
Infamous - Simply Toobased 08.06 00:15 2 - 0  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - Execration 08.06 12:10 0 - 2  
Fnatic - T1 Gaming 08.06 09:55 0 - 2  
Motivade.trust Gaming - Execration 08.06 14:20 0 - 2  
Team Smg - Army Geniuses 08.06 08:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Champions L. Season 1,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fantastic.five - Khan 08.06 14:00 0 - 2  
Hellbear Smashers - V-gaming 08.06 20:00 2 - 0  
Spider Pigzs - Winstrike Team 08.06 11:00 1 - 2  
Tundra Esports - Puckchamp 08.06 17:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Coldsiemens) - Italy (Diamond) 08.06 10:00 4 - 5  
Belarus (Coldsiemens) - Poland (Hammer) 08.06 09:24 7 - 1  
Belarus (Coldsiemens) - Ukraine (Sam) 08.06 08:48 2 - 5  
Italy (Diamond) - Belarus (Coldsiemens) 08.06 08:12 3 - 1  
Poland (Hammer) - Belarus (Coldsiemens) 08.06 07:36 0 - 1  
Ukraine (Sam) - Belarus (Coldsiemens) 08.06 07:00 2 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 08.06 09:40 3 - 0  
Belgium (Tommy) - France (Herculex) 08.06 12:00 2 - 3  
France (Herculex) - Austria (Kot) 08.06 10:20 0 - 2  
France (Herculex) - United States (CaptainX) 08.06 07:40 2 - 1  
Germany (General) - France (Herculex) 08.06 09:00 2 - 1  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 08.06 11:20 3 - 0  
Portugal (Cliff) - Austria (Kot) 08.06 08:20 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 08.06 11:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 08.06 11:00 3 - 3  
Portugal (Cliff) - United States (CaptainX) 08.06 09:20 0 - 3  
Portugal (Cliff) - Uruguay (Billiot) 08.06 08:40 1 - 3  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 08.06 10:40 1 - 3  
United States (CaptainX) - Cameroon (Moic) 08.06 07:20 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Moic) 08.06 10:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - France (Herculex) 08.06 08:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 08.06 07:00 4 - 3  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Bayern Mün. (Im Not Over) 08.06 15:45 5 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Dortmund (Confession) 08.06 19:05 3 - 4  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Milan (Ab Ovo) 08.06 17:00 1 - 3  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 08.06 18:40 2 - 0  
Dortmund (Confession) - Milan (Ab Ovo) 08.06 16:10 3 - 0  
Everton (Abeldos United) - Bayern Mün. (Im Not Over) 08.06 18:15 7 - 0  
Everton (Abeldos United) - Dortmund (Confession) 08.06 17:25 1 - 1  
Everton (Abeldos United) - Milan (Ab Ovo) 08.06 08:45 3 - 2  
Everton (Abeldos United) - Wolverhampton (Trader AC) 08.06 10:50 10 - 1  
Liverpool (Cskoni) - Everton (Abeldos United) 08.06 11:40 0 - 7  
Liverpool (Cskoni) - M'gladbach (Bluemountst.) 08.06 12:05 0 - 1  
M'gladbach (Bluemountst.) - Everton (Abeldos United) 08.06 09:10 0 - 5  
M'gladbach (Bluemountst.) - Wolverhampton (Trader AC) 08.06 10:00 3 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Ajax (Xalinho) 08.06 17:50 1 - 4  
Milan (Ab Ovo) - Everton (Abeldos United) 08.06 19:30 4 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Liverpool (Cskoni) 08.06 11:15 0 - 4  
Milan (Ab Ovo) - M'gladbach (Bluemountst.) 08.06 10:25 1 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - Liverpool (Cskoni) 08.06 12:30 1 - 5  
Wolverhampton (Trader AC) - Milan (Ab Ovo) 08.06 09:35 2 - 3  
E-Sport (KOG, World Champion Cup,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
eStar Pro - TOP Esports 08.06 11:00 3 - 0  
Mighty Tiger Gaming - Ghost Owl Gaming 08.06 08:00 3 - 2  
Talent Gaming - Douyu Gaming 08.06 13:55 3 - 2  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DragonX - KT Rolster 08.06 10:00 1 - 2  
T1 - Gen.g Esports 08.06 13:30 2 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LGD Gaming - Victory Five 08.06 11:00 2 - 0  
Rogue Warriors - JD Gaming 08.06 13:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong Attitude - Alpha Esports 08.06 10:00 1 - 0  
Liyab Esports - Beyond Gaming 08.06 11:00 0 - 1  
Liyab Esports - Impunity 08.06 12:35 1 - 0  
Machi E-Sports - Berjaya Dragons 08.06 13:45 1 - 0  
PSG Talon - Impunity 08.06 14:40 1 - 0  
E-Sport (LOL,LVPSuperligaOrange, Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Riders - Vodafone Giants 08.06 18:00    
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Joker) - LA Clippers (Jema11) 08.06 07:00 38 - 36  
Brooklyn (Joker) - Milwaukee (Ash) 08.06 07:36 38 - 35  
Brooklyn (Joker) - Portland (Zod) 08.06 10:00 42 - 44  
LA Clippers (Jema11) - Brooklyn (Joker) 08.06 08:48 48 - 46  
LA Clippers (Jema11) - Milwaukee (Ash) 08.06 08:12 45 - 34  
Milwaukee (Ash) - Brooklyn (Joker) 08.06 09:24 58 - 47  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Ash) - Brooklyn (Tranquil) 08.06 16:18 43 - 56  
Atlanta (Ash) - Philadelphia (Fosters23) 08.06 17:30 37 - 44  
Brooklyn (Tranquil) - Atlanta (Ash) 08.06 14:30 51 - 41  
Brooklyn (Tranquil) - Milwaukee (Gatz) 08.06 15:42 32 - 36  
Brooklyn (Tranquil) - Philadelphia (Fosters23) 08.06 16:54 41 - 40  
Milwaukee (Gatz) - Atlanta (Ash) 08.06 15:06 49 - 46  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Houston (mcdonals999) 08.06 08:50 72 - 55  
Dallas (pelmeshkabig) - Miami (TiGeR_triPoint) 08.06 11:55 67 - 99  
Houston (mcdonals999) - Toronto (Answer2208) 08.06 07:40 85 - 66  
LA Clippers (Rom1pr) - Miami (TiGeR_triPoint) 08.06 12:30 60 - 69  
Memphis (Oglilpolyana) - Atlanta (Antoxacreative) 08.06 16:35 55 - 52  
Miami (amuralex) - Toronto (Answer2208) 08.06 08:15 96 - 90  
Miami (TiGeR_triPoint) - Minnesota (BigBabyMish) 08.06 10:45 60 - 81  
Minnesota (BigBabyMish) - Dallas (pelmeshkabig) 08.06 13:05 101 - 76  
Minnesota (BigBabyMish) - LA Clippers (Rom1pr) 08.06 11:20 109 - 77  
Utah (St0rm05151) - Boston (Shell_Doc) 08.06 17:10 51 - 61  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Phabian) - Portland (Azich) 08.06 22:36 54 - 48  
Dallas (Zod) - Denver (Joker) 08.06 12:12 38 - 32  
Dallas (Zod) - LA Clippers (Ash) 08.06 11:00 50 - 55  
Dallas (Zod) - Portland (Jema11) 08.06 13:24 34 - 39  
Denver (Joker) - Dallas (Zod) 08.06 14:00 33 - 41  
Denver (Joker) - LA Clippers (Ash) 08.06 11:36 46 - 61  
Denver (Tranquil) - Dallas (Phabian) 08.06 23:12 42 - 25  
Denver (Tranquil) - Portland (Azich) 08.06 22:00 53 - 37  
LA Clippers (Dazai) - Dallas (Phabian) 08.06 23:48 45 - 44  
Portland (Jema11) - Dallas (Zod) 08.06 11:36 49 - 51  
Portland (Jema11) - Denver (Joker) 08.06 12:48 55 - 47  
E-Sport (NHL, Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis (Hammer) - Toronto (Coldsiemens) 08.06 11:36 0 - 5  
Tampa Bay (Sam) - Toronto (Coldsiemens) 08.06 11:00 4 - 8  
E-Sport (OW, OW League, Countdown Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Spitfire - Toronto Defiant 08.06 21:00 1 - 3  
Vancouver Titans - Boston Uprising 08.06 22:45 3 - 0  
E-Sport (SC2, DH Masters Fall, Europe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DnS - Shadown 08.06 17:40 0 - 2  
Showtime - GunGFuBanDa 08.06 19:40 2 - 0  
Sortof - MaNa 08.06 18:15 0 - 2  
E-Sport (SC2,DHMast.Fall,NorAm.Gro.Sta.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antis - PiLiPiLi 08.06 00:00 2 - 0  
Epic - Astrea 08.06 22:45 0 - 2  
Jonsnow - Disk 08.06 23:10 0 - 2  
Masa - Trigger 08.06 22:00 2 - 0  
Mcanning - Semper 08.06 22:50 2 - 1  
Namshar - Disk 08.06 01:00 2 - 0  
Neeb - Jonsnow 08.06 00:00 2 - 0  
Neeb - PiLiPiLi 08.06 23:55 2 - 0  
Rob - Nina 08.06 01:00 0 - 2  
Scarlett - Vindicta 08.06 22:00 2 - 0  
Gyeplabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia, női 2020 08.06 12:00    
Olimpia, női 2020 - Top 3 08.06 12:00    
Gyeplabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Argentína 08.06 12:00 3 - 1  
Nagy-Britannia - India 08.06 03:30 4 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt - Junoszt Minszk 08.06 18:00 4 - 2  
Nyeman Grodno - Dinamo Molodecsno 08.06 18:00 3 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.06 14:00 3 - 3  
Vityaz Podolszk - Red Star Kunlun 08.06 13:00 3 - 3  
Kajak-kenu (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adolf B. - R. Varga (C1 1000 m, előfutam) 08.06 02:55 1 - 0  
Fejes D. - C. Chirila (C1 1000 m, előfutam) 08.06 02:40 0 - 1  
Karate (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hárspataki K.G. - A. Abdelaziz (75 kg) 08.06 10:05 1 - 0  
Hárspataki K.G. - K. Nishimura (75 kg) 08.06 11:40 1 - 0  
Hárspataki K.G. - R. Aghayev (75 kg) 08.06 14:00 0 - 1  
Hárspataki K.G. - S. Horuna (75 kg) 08.06 11:38    
Hárspataki K.G. - Th. Scott (75 kg) 08.06 10:38 0 - 1  
Kosárlabda (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Quilpue - Espanol de Talca (2.m.) 08.06 02:00 74 - 48  
Universidad de Concepcion - Puente Alto (2.m.) 08.06 00:00 81 - 62  
Kosárlabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Franciaország 08.06 13:00 87 - 71  
USA - Szerbia 08.06 06:40 79 - 59  
Krikett (T20 Series (BAN-AUS))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Ausztrália 08.06 14:00 1 - 0  
Krikett (The Hundred)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Welsh Fire - Trent Rockets 08.06 20:00 0 - 1  
Kézilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Svédország 08.06 10:00 29 - 27  
Norvégia - Orosz csapat 08.06 14:00 26 - 27  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kabylie - WA Tlemcen 08.06 22:00 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - West Bromwich 08.06 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - San Telmo 08.06 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Cercle Bruges 08.06 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Botev Vraca 08.06 17:45 1 - 2  
CSZKA 1948 Szófia - Lokomotív Szófia 08.06 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Aurora Cochabamba 08.06 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Operario PR 08.06 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Flamengo RJ 08.06 02:30 0 - 1  
Juazeirense - Santos SP 08.06 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Arturo Fernandez Vial 08.06 02:00 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Comunicaciones - 11 Deportivo 08.06 04:00 1 - 1  
Hankook Verdes Utd. - Santos de Guapiles 08.06 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Dukla Praha 08.06 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlucin - Vrchovina 08.06 19:00 1 - 2  
Znojmo - Velke Mezirici 08.06 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Helsingör 08.06 19:00 0 - 1  
Hvidovre - Fremad Amager 08.06 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Vejle 08.06 20:30 4 - 1  
Silkeborg - Viborg 08.06 18:30 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Kolding 08.06 18:30 5 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JäPS - PEPO 08.06 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HJS Akatemia - Tampere Ilves-Kissat 08.06 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Chambly 08.06 19:00 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Villefranche-Beaujolais 08.06 19:00 1 - 1  
Chateauroux - Cholet 08.06 19:00 2 - 0  
Concarneau - Red Star FC 08.06 19:00 2 - 0  
Creteil - Avranches 08.06 19:00 0 - 0  
Laval - Orleans 08.06 19:00 1 - 2  
Le Mans - Stade Briochin 08.06 19:00 1 - 0  
Sedan - Annecy 08.06 19:00 1 - 1  
Sete - Bastia-Borgo 08.06 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Nantes 08.06 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Helmond 08.06 20:00 2 - 0  
Dordrecht - PSV 2 08.06 20:00 1 - 1  
Excelsior - Oss 08.06 20:00 0 - 1  
FC Eindhoven - Volendam 08.06 20:00 2 - 2  
Telstar - Emmen 08.06 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Thor Akureyri 08.06 20:00 2 - 0  
Grindavik - Vestri 08.06 20:00 1 - 2  
Throttur Reykjavik - Kordrengir 08.06 21:15 0 - 3  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Throttur Vogar 08.06 21:15 1 - 2  
KF Fjallabyggdar - Völsungur Husavik 08.06 21:15 2 - 2  
Njardvik - Kari Akranes 08.06 21:15 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Fylkir 08.06 21:15 1 - 2  
Stjarnan - Thor Akureyri 08.06 20:00 1 - 1  
Tindastoll - Breidablik 08.06 21:15 1 - 3  
Valur - ÍBV 08.06 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Yokohama FM 08.06 12:00 2 - 3  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly (JOR) - Sahab 08.06 19:30 1 - 2  
Al-Hussein (JOR) - FC Maan 08.06 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APEJES Academy - Yong Sports Academy 08.06 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Cartagena - Fortaleza Cota 08.06 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Jaguares de Cordoba 08.06 03:00 2 - 0  
Envigado - Atl. Bucaramanga 08.06 00:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu Rongcheng - Liaoning Shenyang Urban 08.06 10:30 2 - 0  
Meizhou Hakka - Heilongjiang Ice City 08.06 13:35 2 - 3  
Sichuan Jiuniu - Jiangxi Beidamen 08.06 14:00 3 - 0  
Xinjiang Tianshan - Suzhou Dongwu 08.06 13:35 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Pro - Shanghai Port 08.06 14:30 0 - 5  
Hebei FC - Beijing Guoan 08.06 14:30 0 - 0  
Shanghai Shenhua - Changchun Yatai 08.06 12:30 1 - 2  
Wuhan FC - Tianjin Tigers 08.06 10:30 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Odra Opole 08.06 20:30 0 - 3  
Resovia Rzeszow - GKS Tychy 08.06 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Warta Poznan 08.06 18:00 0 - 4  
Lech Poznan - Cracovia Krakkó 08.06 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dziugas Telsiai - Nevezis Kedainiai 08.06 17:00 2 - 0  
Zalgiris Kaunas - Riteriai Vilnius 08.06 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tapatio - Pumas de Tabasco 08.06 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Leon 08.06 04:05 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Gyirmót 08.06 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broadmeadow Magic - Maitland FC 08.06 12:00    
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Eastern Metrostars - Campbelltown City 08.06 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Darmstadt 08.06 20:45 1 - 1  
Dynamo Dresden - Paderborn 08.06 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 Rosenheim - SV Heimstetten 08.06 19:00 0 - 2  
Unterhaching - Eltersdorf 08.06 19:00 2 - 0  
Viktoria Aschaffenburg - Burghausen 08.06 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia, női 2020 08.06 04:00    
Olimpia, női 2020 - Top 3 08.06 04:00    
Labdarúgás (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Kanada 08.06 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Japán 08.06 11:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesszentuki - Masuk Pjatigorszk 08.06 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 2/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yenisey 2 Krasnoyarsk - Kazanka Moszkva 08.06 08:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa - Lokomotív Moszkva 08.06 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Vorwärts Steyr 08.06 18:30 3 - 0  
Austria Lustenau - Liefering 08.06 18:30 2 - 1  
Austria Wien Amatőr - Grazer AK 08.06 18:30 0 - 0  
BW Linz - St. Pölten 08.06 20:25 1 - 1  
Kapfenberg - FAC Wien 08.06 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vienna - Drassburg 08.06 19:00 4 - 1  
Marchfeld Donauauen - Wiener Viktoria 08.06 19:30 1 - 3  
Neusiedl am See - Traiskirchen 08.06 19:00 1 - 3  
Wiener Neustadt - Stripfing/Weiden 08.06 19:30 0 - 4  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allerheiligen - Gleisdorf 08.06 19:00 2 - 2  
Bad Gleichenberg - Ried Amatőr 08.06 19:00 2 - 1  
Deutschlandsberg - Wels FC 08.06 19:00 7 - 1  
Hertha Wels - Treibach 08.06 19:00 2 - 1  
Spittal/Drau - Union Gurten 08.06 19:00 0 - 2  
Vöcklamarkt - Sturm Graz Amatőr 08.06 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kufstein - SV Hall 08.06 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hohenems - Lauterach 08.06 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ameliano Asuncion - Tacuary Asuncion 08.06 21:00 1 - 3  
Sp. San Lorenzo - Dep. Capiata 08.06 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Sport Chavelines Juniors 08.06 01:00 2 - 2  
Comerciantes Unidos - Dep. Coopsol 08.06 20:15 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Ayacucho 08.06 18:00 0 - 1  
Huancayo - Sporting Cristal 08.06 22:30 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Vizela 08.06 21:15 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - UTA Arad 08.06 17:30 2 - 1  
Mioveni - CFR Cluj 08.06 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Aarau 08.06 20:30 1 - 2  
Xamax - Kriens 08.06 20:30 4 - 0  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Loznica 08.06 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Napredak Krusevac 08.06 20:00 1 - 0  
Radnicki 1923 - Radnik Surdulica 08.06 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Tanjong Pagar Utd. 08.06 13:45 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlate Moravce - Senica 08.06 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Triglav Kranj 08.06 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Celje 08.06 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaliszt 1925 - Csernomorec Odessza 08.06 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Danubio Montevideo 08.06 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Largo Melo - Penarol Montevideo 08.06 23:00 0 - 1  
Progreso Montevideo - CA Rentistas 08.06 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tacoma Defiance - Sacramento 08.06 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New England 2 - North Carolina 08.06 01:00 3 - 0  
Toronto FC 2 - Richmond Kickers 08.06 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - UCV FC 08.06 22:00 1 - 0  
Monagas Maturin - Lala Caroni 08.06 01:00 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Penybont 08.06 21:00 1 - 1  
Airbus Broughton - Buckley Town 08.06 20:45 3 - 2  
Ammanford - Cardiff Met Univ. 08.06 20:45 0 - 4  
Conwy Borough - Holywell Town 08.06 20:45 1 - 3  
Prestatyn - Cefn Druids 08.06 20:45 3 - 0  
Ruthin Town - Caernarfon 08.06 20:00 0 - 3  
Undy Athletic - Swansea Univ. 08.06 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legion Tallinn - Parnu Vaprus 08.06 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Wexford Youths 08.06 20:30 3 - 1  
Galway Utd. - Cork City 08.06 20:45 2 - 3  
Treaty Utd. - Cabinteely 08.06 20:45 1 - 4  
UC Dublin - Shelbourne 08.06 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Drogheda Utd. 08.06 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - BKMA Vagharsapat 08.06 17:00 3 - 2  
Noravank Jeghegnadzsor - Pjunyik Jereván 08.06 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mashal Mubarek - Bunyodkor 08.06 17:00 1 - 1  
Pakhtakor - Nasaf Qarshi 08.06 17:00 1 - 0  
Olimpia (érmek) (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hány érmet szerez? 08.06 14:00    
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Castleford 08.06 20:45 18 - 32  
Wigan - Salford 08.06 20:45 16 - 6  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Durban Sharks - Pretoria Bulls 08.06 19:00 35 - 28  
Kimberley Griquas - Johannesburg Golden Lions 08.06 14:30 42 - 45  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Counties Manukau 08.06 09:05 39 - 21  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - St. George Illawarra 08.06 10:00 20 - 12  
Parramatta Eels - South Sydney Rabbitohs 08.06 12:05 12 - 40  
Röplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dél-Korea 08.06 14:00 3 - 0  
Szerbia - USA 08.06 06:00 0 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hamilton - Lee Walker 08.06 13:30 3 - 1  
Ant. Hamilton - R. Lawler 08.06 14:00 2 - 2  
C. Wakelin - D. Womersley 08.06 18:00 2 - 2  
C. Wakelin - M. Mann 08.06 13:00 0 - 3  
J. Trump - Ant. Hamilton 08.06 19:00 3 - 1  
J. Trump - Lee Walker 08.06 18:00 3 - 1  
J. Trump - R. Lawler 08.06 13:00 3 - 1  
Lee Walker - R. Lawler 08.06 18:30 3 - 1  
M. Mann - D. Womersley 08.06 19:00 2 - 2  
Mark Allen - C. Wakelin 08.06 18:30 3 - 0  
Mark Allen - D. Womersley 08.06 13:30 3 - 0  
Mark Allen - M. Mann 08.06 14:00 2 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Ross A / Klineman A 08.06 04:30 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Heidrich/Verge-Depre 08.06 03:00 0 - 2  
Strandröplabda (Szófia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Kalchev D / Mehandzhiyski D 08.06 11:50 2 - 0  
Boag M / Brewster T - Boehle D / Van Werkhoven M 08.06 13:30 0 - 2  
Dal Corso G / Marchetto T - Bello/Bello 08.06 12:40 2 - 0  
Kolaric L / Milic M - Kolev H / Kostov N 08.06 12:40 2 - 0  
Mewhirter T / Roberts A - Canet A / Rotar T 08.06 11:50 0 - 2  
Strandröplabda (Szófia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidenbach S / Scampoli - Hollas H / Soomets L 08.06 15:05 2 - 1  
Dinova A / Koleva S - Starikov S / Dave A 08.06 15:50 0 - 2  
Kalfinova Y / Nikolova S - Einarsdottir E / Jonsdottir B G 08.06 15:05    
Klinke L / Ottens L - Kindova D / Kyoseva S 08.06 14:20 2 - 0  
Mishonova I / Nikolova D - Bisgaard S N / Windeleff C 08.06 16:35 0 - 2  
Priem E / Reinders I - Bentele M / Zobrist S 08.06 15:50 2 - 1  
Savonije L / Tolentino A - Brailko V / Skrastina L 08.06 16:35 0 - 2  
Tenisz (Bolzano, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arnaboldi - Alex. Weis 08.06 12:25 1 - 2  
R. Brancaccio - M. Arnaldi 08.06 10:30    
Tenisz (Bydgoszcz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Monnet - D. Astakhova 08.06 11:40 0 - 2  
N.M. Schunk - A. Prisacariu 08.06 10:00 2 - 0  
T. Smitkova - A. Zakharova 08.06 09:55 2 - 1  
Tenisz (Concord, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bucsa - M. Brengle 08.06 17:00 0 - 2  
R. Zarazua - Su-Wei Hsieh 08.06 19:00 2 - 1  
V. Zvonareva - M. Bolkvadze 08.06 21:55 2 - 1  
Tenisz (Concord, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arconada U / Bucsa C - Raina A / Barthel M 08.06 20:30 2 - 1  
Bondarenko K / Maria T - Plipuech P / Rompies J 08.06 00:25 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cerundolo - G. Zeppieri 08.06 13:00 2 - 1  
M-A. Hüsler - M.T. Barrios Vera 08.06 15:20 2 - 1  
S. Travaglia - A. Collarini 08.06 17:50 0 - 2  
T.M. Etcheverry - J.P. Varillas 08.06 19:15 2 - 1  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Olivo R - Kolar Z / Martinez L 08.06 15:25 2 - 1  
Luz O / Matos R - King E / Schnur M 08.06 13:30 2 - 0  
Tenisz (Decatur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Rybakov - G. Brouwer 08.06 17:00 2 - 0  
Can. Kingsley - A. McHugh 08.06 19:50 0 - 2  
K. Ozolins - P. Jubb 08.06 17:00 1 - 2  
Yunseong Chung - E. Spizzirri 08.06 19:10 0 - 2  
Tenisz (Frederiksberg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hannestad - J. Ingildsen 08.06 11:00 2 - 1  
J. Mridha - C. Sigsgaard 08.06 11:00 2 - 0  
M. Veldheer - A. Holmgren 08.06 14:40 0 - 2  
Mar. Eriksson - V. Kirkov 08.06 12:50 2 - 0  
Tenisz (Frederiksberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.C. Svendsen - N. Khirin 08.06 13:45 1 - 2  
S.N. Samavati - L. Ruppert 08.06 10:50 1 - 2  
Sohyun Park - M. Bayerlova 08.06 13:45 0 - 2  
Taylor Ng - A. Robbe 08.06 11:00 1 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lama - P. Martin Tiffon 08.06 17:00 2 - 0  
J.S. Gomez - J. Pereira 08.06 17:00 1 - 2  
L. Patino - Cri. Rodriguez 08.06 17:00 0 - 2  
R. Rodriguez-Pace - I. Ribeiro Marcondes 08.06 17:00 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.L. Lingua Lavallen - S. Battaglino 08.06 10:00 1 - 2  
J.B. Torres - O. Ovcharenko 08.06 10:00 2 - 0  
L. Bocchi - J.F. Vidal Azorin 08.06 12:50 1 - 2  
L. Krainer - Q. Folliot 08.06 11:55 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Matusova - Z. Kulambayeva 08.06 10:00    
D. Cherubini - M.E. Reasco Gonzalez 08.06 10:00 2 - 0  
L. Alhussein Abdel Aziz - T.N. Smith 08.06 10:00 0 - 2  
S. Samir - Y. Ezzat 08.06 12:00 2 - 1  
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - A. Krunic 08.06 14:15 0 - 2  
Kri. Pliskova - M. Buzarnescu 08.06 12:30 0 - 2  
M. Sherif Abdelaziz - K. Kucova 08.06 11:00 2 - 0  
Seo. Mendez - A. Petkovic 08.06 17:30    
Tenisz (Kolozsvár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A / Eikeri U - Piter K / Sherif M 08.06 14:00 0 - 2  
Panova A / Wachaczyk J - Dzalamidze N / Juvan K 08.06 15:55 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - A. Ritschard 08.06 13:40 2 - 0  
K. Majchrzak - A. Molcan 08.06 13:00 0 - 2  
M. Jaziri - M. Polmans 08.06 12:00 2 - 0  
T. Machac - G. Melzer 08.06 15:00 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Zelenay I - Drzewiecki K / Majchrzak 08.06 16:15 2 - 0  
Polmans M / Reid M - Blancaneaux G / Janvier M 08.06 15:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - L. Potenza 08.06 09:30 1 - 2  
D. Glinka - Chak Lam Coleman Wong 08.06 09:30 2 - 1  
H. Habib - E. Crepaldi 08.06 09:30 2 - 1  
T. Fancutt - M. Bellucci 08.06 09:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parazinskaite - A.E. Nefedova 08.06 09:30 2 - 1  
G. Poznikhirenko - N. Bouzo Zanotti 08.06 09:30 2 - 1  
O. Helmi - L. Proctor 08.06 09:30 2 - 1  
R. Kingsley - Ayu. Koshiishi 08.06 09:30 0 - 2  
Tenisz (Parnu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kirkin - Luke Johnson 08.06 10:00 2 - 0  
K. Raisma - M. Siimar 08.06 13:10    
Vla. Ivanov - O. Virtanen 08.06 10:00 2 - 1  
Y. Sabanin - S. Roncalli 08.06 13:00 0 - 2  
Tenisz (Parnu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Siskova - G. Gatto-Monticone 08.06 10:00 2 - 1  
Ber. Cengiz - V. Morvayova 08.06 11:30 2 - 0  
J. Mikulskyte - O. Oliynykova 08.06 12:30 0 - 2  
K. Kanepi - Sin. Kraus 08.06 16:00 2 - 1  
Tenisz (Pescara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fita Boluda - A. Turati 08.06 17:20 0 - 2  
A. Grymalska - V. Jimenez Kasintseva 08.06 13:55 2 - 1  
A. Zantedeschi - E. Arango 08.06 14:00 1 - 2  
N. Berberovic - M.L. Carle 08.06 16:40 0 - 2  
Tenisz (Pitesti, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - G.A. Boitan 08.06 10:00 0 - 2  
Chun Hsin Tseng - D.N. Madaras 08.06 11:35 2 - 1  
M. Tepavac - H. Casanova 08.06 09:00 0 - 2  
N.D. Ionel - S. Gima 08.06 11:05 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Claire Liu - E. Rybakina 08.06 01:50 1 - 2  
D. Kasatkina - M. Linette 08.06 20:00 2 - 1  
D.R. Collins - S. Stephens 08.06 04:00 2 - 1  
E. Mertens - Y. Putintseva 08.06 22:35 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
McNally C / Vandeweghe C - Savinykh V / Yastremska D 08.06 06:25    
Perez E / Peschke K - Hozumi E / Zhang S 08.06 00:00 2 - 0  
Tenisz (Telavi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Erel - O. Prihodko 08.06 08:30 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - M. McDonald 08.06 01:05 0 - 2  
J. Millman - J. Brooksby 08.06 20:00 0 - 2  
J. Sinner - Ste. Johnson 08.06 21:25 2 - 0  
R. Nadal - L.G.M. Harris 08.06 01:00 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Minaur A / Millman J - Daniell M / Melo M 08.06 22:20 1 - 2  
Korda S / Sinner J - Kyrgios N / Tiafoe F 08.06 01:00 2 - 0  
Norrie C / Saville L - Skupski N / Venus M 08.06 02:25 0 - 2  
Tenisz (Wetzlar, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Heyman - A. Vatutin 08.06 14:00 2 - 0  
Con. Schmitz - P. Heller 08.06 17:55 1 - 2  
D. Pichler - H. Squire 08.06 12:55 2 - 1  
L. Wessels - H. Mayot 08.06 15:45 0 - 2  
Tenisz (Xativa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gautier - B. Winter Lopez 08.06 17:00 2 - 0  
C. Lopez Montagud - Ale. Garcia 08.06 18:30    
F. Passaro - C. Sanchez Jover 08.06 17:00 2 - 1  
Tenisz (Újvidék, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Biljesko - F. Comesana 08.06 11:00 0 - 2  
F. Misolic - P. Boscardin Dias 08.06 11:00 2 - 0  
T. Paroulek - M. Navone 08.06 11:00    
Valkusz M. - G. Srbljak 08.06 12:50 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - L. Claerbout 08.06 09:40 0 - 2  
A. Lanier - A. Merkle 08.06 11:20 0 - 2  
A. R. Dwicahyo - A. Mishra 08.06 10:10 2 - 1  
Brian Yang - A. R. Dwicahyo 08.06 16:20 2 - 1  
Brian Yang - Kim Bruun 08.06 09:40 2 - 0  
Chirag Sen - T. Rouxel 08.06 11:20 2 - 1  
Chr. Popov - R. Messerschmidt 08.06 09:20 2 - 0  
D.J. Holm - Sub. Dey 08.06 10:00 1 - 2  
J. Kweekel - Chirag Sen 08.06 16:40 1 - 2  
J. Kweekel - S.P. Singh 08.06 10:20 2 - 0  
J. Louda - Vic. Svendsen 08.06 10:10 0 - 2  
J. Oldorff - F. Burestedt 08.06 16:00 0 - 2  
L. Claerbout - A. Merkle 08.06 16:20 1 - 2  
Lakshya Sen - A. Mahmoud 08.06 10:45 2 - 1  
Lakshya Sen - K. George 08.06 19:30 2 - 0  
M. Moreels - J. Oldorff 08.06 11:20 0 - 2  
M. Rogalski - Jeppe Bruun 08.06 10:45 2 - 0  
M. Rogalski - Sub. Dey 08.06 17:00 0 - 2  
M. Thögersen - S. Hald 08.06 10:10 2 - 0  
M. Thögersen - Vic. Svendsen 08.06 16:20 0 - 2  
M.E. Christophersen - Mag. Johannesen 08.06 10:45 2 - 0  
N. Karunaratne - K. George 08.06 09:35 0 - 2  
T. Künzi - F. Burestedt 08.06 10:00 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arora U / Sharma Sau - Kolding/Soegaard Mortens. 08.06 14:30 0 - 2  
Boe W K / Kjaer C F - Garaga K P / Panjala V V 08.06 12:40 0 - 2  
Garaga K P / Panjala V V - Hess D / Pistorius J 08.06 17:20 2 - 0  
Grimley C / Grimley M - Eipe J / Kjaer R 08.06 17:20 0 - 2  
Janacek J / Svejda T - Hansson J / Z-bexell M 08.06 14:30 1 - 2  
Kaisti A / Paul J - Kral O / Mendrek A 08.06 13:50 0 - 2  
Lundgaard D / Thyrri M - Magee J / Reynolds P 08.06 17:40 2 - 0  
Sharma Shi / Kona T - Magee J / Reynolds P 08.06 12:40 0 - 2  
Soendergaard A / Toft J - Corvee L / Labar R 08.06 13:00 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kashyap - L. Kjaersfeldt 08.06 17:00 2 - 0  
A. Kashyap - T. Svabikova 08.06 13:50 2 - 0  
A. Schulz - Jor. Hart 08.06 17:00 2 - 0  
C. Lassaux - S.K. Priya Kudaravalli 08.06 18:50 1 - 2  
C. Lassaux - Szőke M. 08.06 12:40 2 - 0  
F. Saponara Rivva - Jor. Hart 08.06 13:15 0 - 2  
G. Mahulette - J.D. Jakobsen 08.06 16:40 0 - 2  
G. Mahulette - M. Stoliarenko 08.06 12:40 2 - 0  
H. Neiman - Sándorházi V. 08.06 12:40 0 - 2  
Iris Wang - R. Darragh 08.06 19:30 2 - 0  
L. Christophersen - P. Buhrova 08.06 17:00 2 - 0  
Leo. Huet - A. Pillai 08.06 18:50 2 - 0  
Leo. Huet - T. Hemanth 08.06 12:00 2 - 0  
N. Perminova - Sándorházi V. 08.06 18:10 1 - 2  
P. Buhrova - Gonda D. 08.06 10:20 2 - 0  
R. Darragh - K. Tomalova 08.06 12:20 2 - 0  
R. Stern - A. Schulz 08.06 13:15 0 - 2  
S.K. Priya Kudaravalli - Y. Hoyaux 08.06 12:20 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casier O / Hoyaux Y - Jille D / Tirtosentono A 08.06 15:45 0 - 2  
Ekelund S / Melgaard E - Macpherson J / Torrance C 08.06 13:20 1 - 2  
Kuhl R / Tuvesson J - Sjoo M / Sjoo T 08.06 15:10 0 - 2  
Pilgaard S / Ryberg A S - Jager A / Kuspert S S 08.06 15:45 2 - 1  
Sjoo M / Sjoo T - Ivorra N / Leal C 08.06 20:45 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalestrup F / Steffensen - Van Nieuwkerke J / Jaques 08.06 09:35 0 - 2  
Ivancic M / Polanc P - Mueller N A / Stern R 08.06 09:00 2 - 1  
Kaisti A / Basova A - Mikkelsen M / Soeby Hanse 08.06 09:00 0 - 2  
Nohr N / Magelund A - Mikkelsen M / Soeby Hanse 08.06 16:20 2 - 1  
Reynolds P / Darragh R - Soendergaard A /Finne-IpJ 08.06 09:00 0 - 2  
Scheiel P / Volkmann F - Grimley M / Torrance C 08.06 09:00 0 - 2  
Smilowski P / Adamek W - Grimley M / Torrance C 08.06 16:00 1 - 2  
Soendergaard A /Finne-IpJ - Pistorius J / Jaeger A 08.06 17:35 2 - 0  
Stoffersen M / Ekelund S - Bay J / Lundgaard S 08.06 17:35 0 - 2  
Van Der Lecq T / Jille D - Espersen R / Busch C 08.06 09:20 2 - 0  
Van Der Lecq T / Jille D - Hall A / Macpherson J 08.06 16:20 0 - 2  
Van Nieuwkerke J / Jaques - Kraemer K H / Kudsk A C 08.06 17:00 0 - 2  
VestergaardM/AnthonisenNP - Bugtrup S / Bergstein I 08.06 09:00 2 - 1  
Vízilabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Magyarország 08.06 08:30 9 - 6  
Montenegró - Horvátország 08.06 07:00 10 - 12  
Olaszország - USA 08.06 11:20 6 - 7  
Olimpia - Magyarország vagy Szerbia végez előrébb? 08.06 07:00    
Szerbia - Spanyolország 08.06 12:50 10 - 9  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Cruz - H. Garside (63 kg) 08.06 07:45 1 - 0  
Keys. Davis - H. Bachkov (63 kg) 08.06 07:30 1 - 0  
M. Gadzhimagomedov - J. la Cruz (91 kg) 08.06 08:05 0 - 1  
Ökölvívás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lau. Price - N. Fontijn (női 75 kg) 08.06 07:00 1 - 0  
Z. Magomedalieva - Qian Li (női 75 kg) 08.06 07:15 0 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee McGregor - V. Legrand 08.06 21:00 1 - 0  
M.J. Conlan - T.J. Doheny 08.06 21:00 1 - 0  
Öttusa (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gulyás M. - E. Clouvel (női egyéni) 08.06 07:30 0 - 1  
Gulyás M. - E. Micheli (női egyéni) 08.06 07:30 1 - 0  
Gulyás M. - Kovács S. (női egyéni) 08.06 07:30 0 - 1  
Gulyás M. - Női egyéni 08.06 07:30    
K. French - L. Asadauskaite (női egyéni) 08.06 07:30 1 - 0  
Kovács S. - N. Coyle (női egyéni) 08.06 07:30 1 - 0  
Kovács S. - Női egyéni 08.06 07:30    
Olimpia, női 2020 08.06 12:30    

 

2021.08.05.
3x3 Kosárlabda (Big 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aliens - Enemies 08.05 23:40 50 - 42  
Bivouac - Killer 3S 08.05 22:40 30 - 50  
Ghost Ballers - 3s Company 08.05 22:00 50 - 38  
Power - Tri State 08.05 22:20 50 - 47  
Trilogy - Ball Hogs 08.05 23:00 43 - 50  
Triplets - 3 Headed Monsters 08.05 23:20 51 - 45  
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Szlovákia - U23Magyarország 08.05 17:50 18 - 16  
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - U23Magyarország 08.05 19:15 21 - 7  
U23Magyarország - U23Szlovákia 08.05 17:25 15 - 14  
Asztalitenisz (Challenger Series, 31.hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - L. Bosbach 08.05 14:30 3 - 0  
D. Zech - L. Bosbach 08.05 11:50 1 - 3  
E. Chtchetinine - D. Cheaib 08.05 13:10 1 - 3  
E. Chtchetinine - L. Bosbach 08.05 09:50 3 - 0  
Elia Schmid - D. Cheaib 08.05 11:10 1 - 3  
Elia Schmid - E. Chtchetinine 08.05 08:30 0 - 3  
J. Christmann - C. Tschanz 08.05 10:30 3 - 1  
J. Christmann - Elia Schmid 08.05 13:50 0 - 3  
N. Wenger - C. Tschanz 08.05 12:30 0 - 3  
N. Wenger - D. Zech 08.05 09:10 2 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020, női csapat 08.05 15:30    
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Japán 08.05 12:30 3 - 0  
Németország - Hongkong 08.05 04:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Wang M - Hirano M / Ishikawa K 08.05 12:30 3 - 1  
X.Shan/Solja - Doo H K / Lee H C 08.05 04:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Miu Hirano 08.05 13:30 3 - 0  
Meng Chen - Mima Ito 08.05 14:00    
P. Solja - Hoi Kem Doo 08.05 05:00 0 - 3  
Xiaona Shan - W.Y.M. Soo 08.05 05:30 0 - 3  
Ying Han - W.Y.M. Soo 08.05 04:30 1 - 3  
Yingsha Sun - Kas. Ishikawa 08.05 14:30    
Yingsha Sun - Mima Ito 08.05 13:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Batalov - A. Trushkin 08.05 08:15 3 - 0  
A. Girevenkov - E. Kalashnikov 08.05 13:00 3 - 2  
A. Girevenkov - T. Razinkov 08.05 11:30 2 - 3  
A. Ilin - N. Sadovskiy 08.05 03:15 1 - 3  
A. Ilin - Y.V. Lbov 08.05 00:45 3 - 0  
A. Klavdenkov - I. Soldatov 08.05 19:15 2 - 3  
A. Kolmin - A.V. Vorozheykin 08.05 07:30 3 - 2  
A. Kolmin - O. Belugin 08.05 09:00 3 - 1  
A. Libackiy - I. Poletaev 08.05 12:15 2 - 3  
A. Lobanov - I. Minchenkov 08.05 11:45 2 - 3  
A. Lobanov - V. Putilovsky 08.05 13:15 3 - 2  
A. Merezhko - O. Soldusov 08.05 15:45 3 - 1  
A. Merezhko - O.B. Manuylov 08.05 17:15 1 - 3  
A. Shmakov - A. Zirin 08.05 09:15 1 - 3  
A. Shmakov - D. Tikhnenko 08.05 07:45 3 - 0  
A. Slaschilin - A. Libackiy 08.05 11:15 2 - 3  
A. Trushkin - V. Tsvetkov 08.05 08:45 3 - 2  
A. Trushkin - Y.A. Gavrilov 08.05 06:45 3 - 2  
A. Uvarov - O. Kutuzov 08.05 01:15 3 - 0  
A. Zhelubenkov - I. Elistratov 08.05 21:15 3 - 0  
A. Zirin - E.V. Makarenkov 08.05 08:15 1 - 3  
A.D. Volkov - A.Y. Fedosov 08.05 00:15 1 - 3  
A.V. Vorozheykin - O. Belugin 08.05 07:00 3 - 2  
A.Y. Fedosov - E. Kalashnikov 08.05 02:15 3 - 0  
A.Y. Fedosov - E. Kalashnikov 08.05 22:45 2 - 3  
Alb. Bogomolov - A. Kolmin 08.05 06:30 0 - 3  
Alb. Bogomolov - A.V. Vorozheykin 08.05 08:30 0 - 3  
B. Grebenyuk - A. Klavdenkov 08.05 19:45 3 - 1  
B. Grebenyuk - I. Soldatov 08.05 21:15 2 - 3  
D. Ignatiev - T. Turabekov 08.05 22:30 2 - 3  
D. Sayanov - A.Y. Fedosov 08.05 01:15 0 - 3  
D. Tikhnenko - A. Zirin 08.05 07:15 2 - 3  
D. Tikhnenko - I. Mikhaylov 08.05 21:00 3 - 2  
D. Tikhnenko - V. Chernov 08.05 19:30 3 - 1  
D.A. Mikheev - A. Girevenkov 08.05 10:30 1 - 3  
D.A. Mikheev - T. Razinkov 08.05 12:30 1 - 3  
D.M. Evlakhin - E. Ilyukhin 08.05 02:00 3 - 2  
E. Anisimov - V. Vologzhanin 08.05 16:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - S. Ogay 08.05 03:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - Val. Sidorin 08.05 00:30 2 - 3  
E. Kabanov - A. Zhelubenkov 08.05 18:45 2 - 3  
E. Kalashnikov - A.D. Volkov 08.05 03:15 2 - 3  
E. Kalashnikov - D.A. Mikheev 08.05 12:00 3 - 1  
E. Kalashnikov - V. Safonov 08.05 00:45 3 - 0  
E. Voronkov - A. Merezhko 08.05 14:45 0 - 3  
E. Voronkov - O. Soldusov 08.05 16:45 3 - 1  
E.V. Makarenkov - A. Shmakov 08.05 06:45 3 - 2  
E.V. Makarenkov - D. Tikhnenko 08.05 08:45 1 - 3  
I. Abelmasov - K. Bystrushkin 08.05 14:45 3 - 2  
I. Abelmasov - Vit. Demchenko 08.05 16:45 3 - 2  
I. Elistratov - E. Kabanov 08.05 20:15 3 - 2  
I. Mikhaylov - S. Kuzmin 08.05 20:00 2 - 3  
I. Minchenkov - V. Putilovsky 08.05 11:15 1 - 3  
I. Poletaev - A. Slaschilin 08.05 12:45 2 - 3  
I. Poletaev - Y. Bazhinov 08.05 10:45 3 - 2  
K. Bystrushkin - V. Beliakov 08.05 17:15 0 - 3  
K. Bystrushkin - Vit. Demchenko 08.05 15:45 3 - 1  
K. Churin - R. Pavlenko 08.05 23:00 0 - 3  
M. Gusev - E. Anisimov 08.05 17:00 0 - 3  
M. Gusev - M. Sverdlov 08.05 15:30 3 - 1  
M. Sverdlov - E. Anisimov 08.05 15:00 2 - 3  
N. Sadovskiy - O. Kutuzov 08.05 00:15 3 - 2  
O. Belugin - Alb. Bogomolov 08.05 08:00 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Ilin 08.05 02:15 3 - 2  
O. Soldusov - O.B. Manuylov 08.05 15:15 3 - 0  
O.B. Manuylov - E. Voronkov 08.05 16:15 1 - 3  
Pav. Bondarenko - A. Lobanov 08.05 10:45 3 - 0  
Pav. Bondarenko - I. Minchenkov 08.05 12:45 2 - 3  
S. Kuzmin - D. Tikhnenko 08.05 18:30 2 - 3  
S. Kuzmin - V. Chernov 08.05 20:30 3 - 1  
S. Myagkov - S. Burov 08.05 23:45 0 - 3  
S. Ogay - D.M. Evlakhin 08.05 00:00 0 - 3  
T. Razinkov - E. Kalashnikov 08.05 11:00 2 - 3  
T. Turabekov - D.M. Evlakhin 08.05 01:00 2 - 3  
T. Turabekov - O. Shagarov 08.05 23:30 3 - 1  
V. Beliakov - I. Abelmasov 08.05 16:15 3 - 2  
V. Putilovsky - Pav. Bondarenko 08.05 12:15 3 - 1  
V. Safonov - A.D. Volkov 08.05 01:45 3 - 1  
V. Safonov - D. Sayanov 08.05 02:45 2 - 3  
V. Shirshov - O. Kutuzov 08.05 23:15 3 - 1  
V. Tsvetkov - A. Batalov 08.05 07:15 2 - 3  
V. Vologzhanin - M. Gusev 08.05 14:30 2 - 3  
V. Vologzhanin - M. Sverdlov 08.05 16:30 3 - 0  
Val. Sidorin - S. Ogay 08.05 01:30 1 - 3  
Val. Sidorin - T. Turabekov 08.05 02:30 1 - 3  
Vit. Demchenko - V. Beliakov 08.05 15:15 1 - 3  
Y. Bazhinov - A. Libackiy 08.05 13:15 3 - 1  
Y. Bazhinov - A. Slaschilin 08.05 11:45 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - A. Batalov 08.05 09:15 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - V. Tsvetkov 08.05 07:45 2 - 3  
Y.V. Lbov - A. Uvarov 08.05 02:45 0 - 3  
Y.V. Lbov - N. Sadovskiy 08.05 01:45 1 - 3  
Y.V. Lbov - S. Myagkov 08.05 22:45 3 - 1  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. Zambrano - M. Norman (400 m síkfutás) 08.05 14:00 1 - 0  
D. Romani - P. Otterdahl (súlylökés) 08.05 04:05 1 - 0  
Dev. Allen - R. Levy (110 m gátfutás) 08.05 04:55 0 - 1  
H. Parchment - A. Manga (110 m gátfutás) 08.05 04:55 1 - 0  
J. Kovacs - T. Walsh (súlylökés) 08.05 04:05 1 - 0  
Mas. Kawano - Sat. Maruo (50 km gyaloglás) 08.05 22:30 1 - 0  
Olimpia 2020, 110 m gátfutás 08.05 04:55    
Olimpia 2020, 400 m síkfutás 08.05 14:00    
Olimpia 2020, hármasugrás 08.05 04:00    
Olimpia 2020, súlylökés 08.05 04:05    
Olimpia 2020, tízpróba 08.05 14:40    
P. Karlström - Kaihua Wang (20 km gyaloglás) 08.05 09:30 0 - 1  
P. Pichardo - H.F. Zango (hármasugrás) 08.05 04:00 1 - 0  
S. Gardiner - Kir. James (400 m síkfutás) 08.05 14:00 1 - 0  
T. Yamanishi - V. Mizinov (20 km gyaloglás) 08.05 09:30 1 - 0  
Will Claye - Yaming Zhu (hármasugrás) 08.05 04:00 0 - 1  
Y. Diniz - Matej Tóth (50 km gyaloglás) 08.05 22:30 0 - 1  
Atlétika (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nageotte - Anz. Sidorova (női rúdugrás) 08.05 12:00 1 - 0  
K. Stefanidi - H. Bradshaw (női rúdugrás) 08.05 12:00 0 - 1  
Olimpia 2020, női hétpróba 08.05 14:30    
Olimpia 2020, női rúdugrás 08.05 12:00    
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Generales de Durango 08.05 02:00    
Bravos de Leon - Rieleros de Aguascaliente 08.05 02:00 1 - 8  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 08.05 02:00 3 - 4  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 08.05 02:30 13 - 0  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 08.05 02:00 1 - 2  
Tigres de Quintana Roo - El Aguila de Veracruz 08.05 02:00 1 - 14  
Toros de Tijuana - Mariachis de Guadalajara 08.05 04:05    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 08.05 03:40 1 - 7  
Arizona - San Francisco (21:40) 08.05 21:40 4 - 5  
Chicago WS - Kansas City 08.05 02:10 1 - 9  
Colorado - Chicago Cubs 08.05 02:40 2 - 3  
Colorado - Chicago Cubs (21:10) 08.05 21:10 6 - 5  
Detroit - Boston 08.05 01:10 1 - 4  
Detroit - Boston (19:10) 08.05 19:10 8 - 1  
LA Dodgers - Houston 08.05 03:40 7 - 5  
Miami - NY Mets 08.05 01:10 3 - 5  
Miami - NY Mets (18:10) 08.05 18:10 4 - 2  
NY Yankees - Baltimore 08.05 01:05 10 - 3  
St. Louis - Atlanta 08.05 02:15 4 - 7  
Texas - LA Angels 08.05 02:05 1 - 2  
Texas - LA Angels (20:05) 08.05 20:05 0 - 5  
Toronto - Cleveland 08.05 01:07 8 - 6  
Washington - Philadelphia 08.05 01:05 5 - 9  
Washington - Philadelphia (22:05) 08.05 22:05 6 - 7  
Baseball (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - USA 08.05 12:00 2 - 7  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 08.05 12:35 4 - 7  
Birkózás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Chamizo Marquez - M. Kadimagomedov (szabadfogás 74 kg) 08.05 11:15 0 - 1  
G. Petriashvili - A.H. Zare (szabadfogás 125 kg) 08.05 11:35 1 - 0  
G.D. Steveson - Monkhtoriin Lkhagvagerel(szabadfogás 125 kg) 08.05 11:45 1 - 0  
G.V. Vangelov - N. Sanayev (szabadfogás 57 kg) 08.05 12:30 0 - 1  
H. Yazdani - D.M. Taylor III (szabadfogás 86 kg) 08.05 13:20 0 - 1  
J. Shapiev - A. Naifonov (szabadfogás 86 kg) 08.05 13:00 0 - 1  
K. Ravi - Z. Uguev (szabadfogás 57 kg) 08.05 12:50 0 - 1  
M. Amine - D. Punia (szabadfogás 86 kg) 08.05 13:10 1 - 0  
Olimpia 2020, szabadfogás 57 kg 08.05 12:30    
Olimpia 2020, szabadfogás 86 kg 08.05 12:30    
T.P. Gilman - R. Atrinagharchi (szabadfogás 57 kg) 08.05 12:40 1 - 0  
Zau. Sidakov - D. Kaisanov (szabadfogás 74 kg) 08.05 11:25 1 - 0  
Birkózás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bat Ochir - Mayu Mukaida (női 53 kg) 08.05 12:05 0 - 1  
K. Boldsaikhan - H. Maroulis (női 57 kg) 08.05 13:55 0 - 1  
Olimpia 2020, női 57 kg 08.05 13:55    
R. Kawai - I. Kurachkina (női 57 kg) 08.05 14:15 1 - 0  
V. Kaladzinskaya - Qianyu Pang (női 53 kg) 08.05 11:55 0 - 1  
V. Koblova - E. Nikolova (női 57 kg) 08.05 14:05 0 - 1  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Arkley - Dan. Brown 08.05 11:00 2 - 0  
Dan. Brown - P. Strong 08.05 09:00 2 - 0  
P. Strong - B. Arkley 08.05 10:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, CBCS Elite League, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paqueta Gaming - Detona Gaming 08.05 22:20 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Elite Series,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Brugge Esports - Lowlandlions 08.05 20:45 1 - 1  
Sector One - mCon esports 08.05 19:00 1 - 1  
E-Sport (Dota 2,BTSProSer.America,Cl.Q.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkosh Gaming - Noping E-Sports 08.05 00:30 0 - 2  
Furia Jovem - Team Unknown 08.05 22:10 2 - 0  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - Army Geniuses 08.05 12:40 0 - 2  
Galaxy Racer Esports - Execration 08.05 14:50 0 - 2  
Motivade.trust Gaming - Army Geniuses 08.05 10:40 2 - 0  
Motivade.trust Gaming - Team Smg 08.05 08:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2,Champions L. Season 1,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicken Fighters - Puckchamp 08.05 11:00 1 - 2  
Hellbear Smashers - Team Spirit 08.05 17:00 1 - 2  
Nemiga Gaming - V-gaming 08.05 14:25 0 - 2  
Team Unique - Tundra Esports 08.05 20:00 2 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Ensen) - Poland (Diamond) 08.05 08:12 6 - 8  
Italy (Hammer) - Poland (Diamond) 08.05 07:36 4 - 6  
Poland (Diamond) - Belarus (Ensen) 08.05 10:00 4 - 1  
Poland (Diamond) - Italy (Hammer) 08.05 09:24 2 - 3  
Poland (Diamond) - Ukraine (Sam) 08.05 08:48 2 - 3  
Ukraine (Sam) - Poland (Diamond) 08.05 07:00 1 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Miyagi) - Norway (Nasmi) 08.05 10:00 2 - 0  
Brazil (Miyagi) - Spain (Reaper) 08.05 07:20 5 - 1  
Brazil (Miyagi) - Switzerland (Apollo) 08.05 08:00 3 - 3  
Chile (Poli) - Brazil (Miyagi) 08.05 08:40 3 - 2  
Chile (Poli) - Spain (Reaper) 08.05 11:00 2 - 2  
Denmark (Spex) - Switzerland (Apollo) 08.05 09:00 4 - 2  
England (Zeus) - Russia (Val) 08.05 23:40 0 - 2  
Italy (Lio) - Netherlands (Aibothard) 08.05 23:00 1 - 3  
Norway (Nasmi) - Brazil (Miyagi) 08.05 07:40 2 - 3  
Norway (Nasmi) - Spain (Reaper) 08.05 12:20 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 08.05 23:20 2 - 3  
Scotland (Judoka) - Spain (Reaper) 08.05 08:20 3 - 3  
Spain (Reaper) - Brazil (Miyagi) 08.05 11:20 1 - 3  
Spain (Reaper) - Chile (Poli) 08.05 07:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Scotland (Judoka) 08.05 09:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 08.05 10:40 3 - 3  
Switzerland (Apollo) - Brazil (Miyagi) 08.05 09:20 1 - 4  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Bayern Mün. (Im Not Over) 08.05 18:40 2 - 5  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 08.05 16:10 2 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Dortmund (Confession) 08.05 15:45 3 - 1  
Bayern Mün. (Im Not Over) - M'gladbach (Bluemountst.) 08.05 16:35 3 - 3  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 08.05 19:05 2 - 2  
Dortmund (Confession) - Milan (Ab Ovo) 08.05 17:00 1 - 0  
Everton (Abeldos United) - Liverpool (Cskoni) 08.05 10:00 4 - 1  
Everton (Abeldos United) - Tottenham (Megapolice) 08.05 12:05 2 - 2  
Liverpool (Cskoni) - RB Leipzig (Dallas Stars) 08.05 10:50 4 - 4  
Liverpool (Cskoni) - Wolverhampton (Trader AC) 08.05 12:30 2 - 1  
M'gladbach (Bluemountst.) - Ajax (Xalinho) 08.05 17:25 4 - 1  
M'gladbach (Bluemountst.) - Dortmund (Confession) 08.05 18:15 3 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Bayern Mün. (Im Not Over) 08.05 17:50 3 - 2  
Milan (Ab Ovo) - M'gladbach (Bluemountst.) 08.05 19:30 3 - 3  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Wolverhampton (Trader AC) 08.05 09:35 4 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Liverpool (Cskoni) 08.05 09:10 5 - 2  
Tottenham (Megapolice) - RB Leipzig (Dallas Stars) 08.05 11:40 1 - 0  
Wolverhampton (Trader AC) - Everton (Abeldos United) 08.05 11:15 6 - 3  
Wolverhampton (Trader AC) - Tottenham (Megapolice) 08.05 10:25 2 - 1  
E-Sport (KOG, World Champion Cup,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AG Super Play - Rogue Warriors 08.05 12:05 3 - 1  
Douyu Gaming - Ghost Owl Gaming 08.05 08:00 3 - 0  
Hero Jiuj - Wanzhen Esports Club 08.05 10:25 3 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredit Brion - Damwon Gaming 08.05 10:00 0 - 2  
Hanwha Life Esports - Sandbox Gaming 08.05 12:30 0 - 2  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Rare Atom 08.05 14:45 1 - 2  
LNG Esports - Edward Gaming 08.05 12:00 1 - 2  
TT Gaming - Ultra Prime 08.05 09:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berjaya Dragons - Alpha Esports 08.05 13:30 1 - 0  
Hong Kong Attitude - Beyond Gaming 08.05 10:00 1 - 0  
Impunity - Berjaya Dragons 08.05 15:30 0 - 1  
J Team - Beyond Gaming 08.05 12:15 0 - 1  
Machi E-Sports - Liyab Esports 08.05 14:45 1 - 0  
PSG Talon - Boom Esports 08.05 11:10 1 - 0  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intz Academy - Furia Academy 08.05 01:00 1 - 0  
Loud Academy - Flamengo Academy 08.05 02:00 0 - 1  
Netshoes Miners Academy - Vorax Academy 08.05 00:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,Hitpoint Masters, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inside Games - Eclot 08.05 18:00 0 - 3  
E-Sport (LOL,LFL Summer Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Misfits Premier - Solary 08.05 18:00 3 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Fosters23) - LA Clippers (Bad_Trip) 08.05 08:12 53 - 31  
Brooklyn (Fosters23) - Milwaukee (Gatz) 08.05 08:48 48 - 34  
Brooklyn (Fosters23) - Portland (Zod) 08.05 07:36 40 - 41  
LA Clippers (Bad_Trip) - Brooklyn (Fosters23) 08.05 10:00 34 - 55  
LA Clippers (Bad_Trip) - Milwaukee (Gatz) 08.05 09:24 28 - 36  
Milwaukee (Gatz) - Brooklyn (Fosters23) 08.05 07:00 38 - 40  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Jema11) - Brooklyn (MrPanda) 08.05 15:06 37 - 42  
Atlanta (Jema11) - Milwaukee (Bumblebee) 08.05 15:42 43 - 51  
Atlanta (Jema11) - Philadelphia (Joker) 08.05 16:18 55 - 63  
Brooklyn (MrPanda) - Atlanta (Jema11) 08.05 16:54 49 - 43  
Brooklyn (MrPanda) - Milwaukee (Bumblebee) 08.05 14:30 48 - 44  
Milwaukee (Bumblebee) - Atlanta (Jema11) 08.05 17:30 54 - 34  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Chicago (Jimmy_Walker13) 08.05 08:50 64 - 72  
Boston (Shell_Doc) - Memphis (Oglilpolyana) 08.05 17:45 32 - 62  
Brooklyn (ka4ika_dame) - Cleveland (BossVlados0_0) 08.05 10:10 67 - 80  
Brooklyn (ka4ika_dame) - LA Clippers (Rom1pr) 08.05 12:30 68 - 70  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 08.05 06:30 89 - 77  
Dallas (pelmeshkabig) - Brooklyn (ka4ika_dame) 08.05 11:20 95 - 55  
Dallas (pelmeshkabig) - Cleveland (BossVlados0_0) 08.05 13:05 76 - 84  
LA Clippers (Rom1pr) - Dallas (pelmeshkabig) 08.05 10:45 68 - 75  
LA Lakers (megasnake4) - Boston (Shell_Doc) 08.05 17:10 72 - 54  
Memphis (Oglilpolyana) - Atlanta (Antoxacreative) 08.05 16:35 63 - 34  
Miami (amuralex) - Chicago (Jimmy_Walker13) 08.05 05:55 58 - 67  
Miami (amuralex) - Cleveland (kotpirog131) 08.05 08:15 53 - 78  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - Denver (Fosters23) 08.05 11:00 40 - 37  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Zod) 08.05 14:00 38 - 45  
Dallas (Gatz) - Portland (Bad_Trip) 08.05 11:36 42 - 29  
Dallas (Tranquil) - LA Clippers (Phabian) 08.05 23:12 40 - 23  
Denver (Dazai) - Dallas (Tranquil) 08.05 23:48 43 - 56  
Denver (Fosters23) - Dallas (Gatz) 08.05 12:48 38 - 39  
Denver (Fosters23) - Portland (Bad_Trip) 08.05 12:12 46 - 38  
LA Clippers (Phabian) - Denver (Dazai) 08.05 22:36 48 - 47  
LA Clippers (Zod) - Denver (Fosters23) 08.05 13:24 41 - 42  
E-Sport (R6S, GSA League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Rogue 08.05 20:00 0 - 1  
Ovation Esports - Penta 08.05 21:15 1 - 0  
Team Goskilla - Gc Esport 08.05 22:30 0 - 1  
Team Secret - Sissi State Punks 08.05 18:15 1 - 0  
E-Sport (SC2,DHMast.Fall,NorAm.Gro.Sta.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Epic - Vindicta 08.05 23:00 0 - 2  
Mcanning - Trigger 08.05 23:00 1 - 2  
Namshar - Jonsnow 08.05 00:00 0 - 2  
Neeb - Antis 08.05 01:00 2 - 1  
Nina - Disk 08.05 01:00 2 - 0  
Rob - PiLiPiLi 08.05 00:00 1 - 2  
Scarlett - Masa 08.05 22:00 2 - 1  
Semper - Astrea 08.05 22:00 0 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaragua - Joacaba 08.05 00:00 3 - 5  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marechal - Real Brasilia 08.05 23:00 3 - 2  
Tubarao - Pato Branco 08.05 02:00 3 - 1  
Gyeplabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020 08.05 12:00    
Gyeplabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 08.05 12:00 1 - 1  
Németország - India 08.05 03:30 4 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Mogiljev 08.05 18:00 1 - 1  
Himik Novopolock - Lokomotív Orsa 08.05 18:00 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Olomouc 08.05 17:00 3 - 1  
SZKA Szentpétervár - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.05 18:30 3 - 3  
Kajak-kenu (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Béke/Varga - Brown/Imrie (K2 1000 m) 08.05 05:50 0 - 1  
Béke/Varga - K2 1000 m 08.05 05:50    
Csizmadia K. - K1 200 m 08.05 04:40    
Csizmadia K. - M. Maldonis (K1 200 m) 08.05 04:40 1 - 0  
Csizmadia K. - P. Menning (K1 200 m) 08.05 04:40 1 - 0  
Hoff/Schopf - Van Der Westhuyzen/Green (K2 1000 m) 08.05 05:50 0 - 1  
Nádas/Kopasz - Anoshkin/Spesivtsev (K2 1000 m) 08.05 05:50 1 - 0  
Nádas/Kopasz - Béke/Varga (K2 1000 m) 08.05 05:50 1 - 0  
Nádas/Kopasz - Dostal/Slouf (K2 1000 m) 08.05 05:50 0 - 1  
Nádas/Kopasz - K2 1000 m 08.05 05:50    
Olimpia 2020, K1 200 m 08.05 04:27    
Olimpia 2020, K2 1000 m 08.05 05:55    
Tótka S. - K1 200 m 08.05 04:40    
Tótka S. - L. Heath (K1 200 m) 08.05 04:40 1 - 0  
Tótka S. - M. Beaumont (K1 200 m) 08.05 04:40 1 - 0  
Kajak-kenu (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balla V. - M. Mailliard (női C1 200 m, elődöntő) 08.05 02:40 0 - 1  
Csipes T. - L. Stensils (K1 női 500 m) 08.05 05:25 1 - 0  
Csipes T. - Női K1 500 m 08.05 05:25    
Csipes T. - V. Khudzenka (K1 női 500 m) 08.05 05:25 1 - 0  
Kozák D. - Csipes T. (K1 női 500 m) 08.05 05:25 0 - 1  
Kozák D. - E.A. Jörgensen (K1 női 500 m) 08.05 05:25 0 - 1  
Kozák D. - Női K1 500 m 08.05 05:25    
Nev. Harrison - L. Vincent-Lapointe (női C1 200 m) 08.05 04:55 1 - 0  
Olimpia 2020, női C1 200 m 08.05 04:43    
Olimpia 2020, női K1 500 m 08.05 05:08    
Takács K. - A. Nazdrova (női C1 200 m, elődöntő) 08.05 02:50 0 - 1  
Kosárlabda (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Quilpue - Espanol de Talca (1.m.) 08.05 00:00 61 - 61, h.u. 71 - 66  
Universidad de Concepcion - Puente Alto (1.m.) 08.05 02:00 62 - 62, h.u. 73 - 72  
Kosárlabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovénia 08.05 13:00 90 - 89  
USA - Ausztrália 08.05 06:15 97 - 78  
Kézilabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Egyiptom 08.05 10:00 27 - 23  
Spanyolország - Dánia 08.05 14:00 23 - 27  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - River Plate 08.05 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - San Jose de Oruro 08.05 01:00 4 - 0  
Royal Pari Santa Cruz - Guabira Montero 08.05 21:00 1 - 1  
The Strongest - Real Tomayapo 08.05 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Athlético PR 08.05 00:15 2 - 2  
Bahia BA - Atlético MG 08.05 02:30 2 - 1  
Vasco da Gama RJ - Sao Paulo SP 08.05 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Huachipato 08.05 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Samaritaine - CD Universitario 08.05 02:00    
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Atl. Santo Domingo 08.05 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (EKL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Qarabag Baku 08.05 19:00 1 - 1  
Breidablik - Aberdeen 08.05 21:00 2 - 3  
CSZKA Szófia - Osijek 08.05 19:00 4 - 2  
Cukaricki - Hammarby 08.05 21:00 3 - 1  
Dinamo Batumi - Sivasspor 08.05 19:00 1 - 2  
Elfsborg - Velez Mostar 08.05 18:45 1 - 1  
FC Prishtina - Bodö/Glimt 08.05 20:00 2 - 1  
Gent - Rigas FS 08.05 20:30 2 - 2  
Hibernian - Rijeka 08.05 20:45 1 - 1  
KF Laci - Anderlecht 08.05 19:00 0 - 3  
Kolosz Kovalivka - Sahtar Karaganda 08.05 20:00 0 - 0  
Kuopio PS - FC Asztana 08.05 18:00 1 - 1  
Lokomotív Plovdiv - FC Köbenhavn 08.05 18:00 1 - 1  
Luzern - Feyenoord 08.05 20:30 0 - 3  
Maccabi Haifa - HB Torshavn 08.05 19:00 7 - 2  
Pacos Ferreira - Larne 08.05 20:00 4 - 0  
Rakow Czestochowa - Rubin Kazany 08.05 21:00 0 - 0  
Riga FC - Hibernians Paola 08.05 19:00 0 - 1  
Rosenborg - Domzale 08.05 19:00 6 - 1  
Santa Clara - Olimpija Ljubljana 08.05 22:30 2 - 0  
Shamrock Rovers - Teuta Durres 08.05 21:00 1 - 0  
Slask Wroclaw - Hapoel Beer Sheva 08.05 20:00 2 - 1  
Szocsi - Partizan Belgrád 08.05 18:00 1 - 1  
TNS - Plzen 08.05 20:45 4 - 2  
Tobol Kostanaj - Zilina 08.05 18:00 0 - 1  
Trabzonspor - Molde 08.05 19:30 3 - 3  
Trnava - Maccabi TA 08.05 20:15 0 - 0  
Vitesse - Dundalk 08.05 19:00 2 - 2  
Vojvodina - LASK 08.05 19:00 0 - 1  
Újpest - Basel 08.05 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - St. Johnstone 08.05 20:00 1 - 1  
Jablonec - Celtic 08.05 17:45 2 - 4  
Kajrat Almati - Alashkert Jereván 08.05 16:00 0 - 0  
Lincoln Red Imps - Slovan Bratislava 08.05 18:00 1 - 3  
Mura - Zalgiris Vilnius 08.05 20:00 0 - 0  
Omonia Nicosia - Flora Tallinn 08.05 18:00 1 - 0  
Rapid Wien - Anorthoszisz Famaguszta 08.05 20:30 3 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arosa SC - Ferrol 08.05 20:00 0 - 1  
Don Benito - CD Badajoz 08.05 20:30 1 - 2  
Jerez Industrial - Xerez 08.05 20:30 2 - 2  
Silla CF - Torrent Cf 08.05 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Seinäjoen JK 08.05 23:00    
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Fjölnir 08.05 21:15 2 - 0  
Grotta - Selfoss 08.05 21:15 2 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehdat - Al-Baqaa 08.05 17:00 5 - 0  
Ramtha - Al-Aqaba 08.05 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bamboutos de Mbouda - PWD Bamenda 08.05 16:00 2 - 2  
Panthere Sport du Nde - Canon Sport de Yaounde 08.05 16:00 0 - 1  
Tonnerre Kalara de Yaound - New Star de Douala 08.05 16:30 1 - 2  
UMS de Loum - Coton Sport de Garoua 08.05 16:00 0 - 0  
Yafoot FC - Union Sport de Douala 08.05 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - York Utd. 08.05 01:00 0 - 1  
Pacific Langford - Valour Winnipeg 08.05 03:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Millonarios 08.05 03:05 1 - 0  
Boca Juniors de Cali - Dep. Pereira 08.05 22:00 0 - 1  
Llaneros FC - Boyaca Chico 08.05 22:00 2 - 2  
Once Caldas - Independiente Medellin 08.05 00:40 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Beijing Technology FC 08.05 13:35 0 - 1  
Nantong Zhiyun - Zhejiang FC 08.05 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cangzhou - Guangzhou City 08.05 12:00 0 - 2  
Chongqing Liangjiang - Qingdao FC 08.05 14:00 1 - 0  
Guangzhou FC - Henan Songshan 08.05 14:00 2 - 0  
Shandong Taishan - Shenzhen FC 08.05 12:00 4 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Correcaminos UAT - Tepatitlan 08.05 04:05 2 - 1  
Mineros de Zacatecas - Leones Negros UdeG 08.05 00:00 2 - 1  
Venados - Tlaxcala 08.05 02:05 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin - Houston 08.05 03:00 3 - 2  
Chicago - New York City FC 08.05 02:00 0 - 0  
Columbus - D.C. United 08.05 01:30 2 - 4  
Los Angeles FC - Kansas City 08.05 04:30 1 - 4  
Los Angeles Galaxy - Salt Lake 08.05 04:30 1 - 0  
Montreal - Atlanta Utd. 08.05 01:30 2 - 2  
New England - Nashville 08.05 01:00 0 - 0  
New York RB - FC Cincinnati 08.05 02:00 0 - 0  
Orlando - Inter Miami 08.05 02:00 1 - 1  
Philadelphia - Toronto FC 08.05 01:30 3 - 0  
Portland - San Jose 08.05 04:30 1 - 1  
Seattle - Dallas 08.05 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 08.05 10:00 3 - 4  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Santa Rosa - Union Comercio 08.05 20:00 0 - 1  
Dep. Llacuabamba - FC Carlos Stein 08.05 22:30 2 - 1  
Santos Nazca - Union Huaral 08.05 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Sport Boys Callao 08.05 00:00 2 - 0  
Alianza Lima - AD Cantolao 08.05 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unirea Constanta - Hermannstadt 08.05 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OFK Olovary - SK Badin Obcianske Zdruzenie 08.05 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Juventud de Las Piedras 08.05 22:30 4 - 1  
Central Espanol - Uruguay Montevideo 08.05 17:30 1 - 3  
Defensor Montevideo - Rampla Juniors 08.05 20:00 1 - 0  
Racing Montevideo - Villa Teresa 08.05 01:00    
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Colorado Springs 08.05 03:00 2 - 1  
Birmingham Legion - Atlanta Utd. 2 08.05 02:00 3 - 1  
El Paso - FC San Antonio 08.05 03:00 2 - 0  
Hartford - FC Miami 08.05 01:00 1 - 1  
Oakland Roots - Phoenix Rising 08.05 04:00 0 - 1  
Real Monarchs - Rio Grande Valley 08.05 04:00 0 - 3  
Tulsa - Indy Eleven 08.05 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Caracas FC 08.05 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Zulia Maracaibo 08.05 23:00 2 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kempeleen Kiri - Pattijoen Raahe 08.05 17:00 2 - 0  
Manse Tampere - Seinäjoen Jymy-Jussit 08.05 17:00 2 - 0  
Sotkamon Jymy - Kouvolan Pallonlyojat 08.05 17:00 1 - 1  
Vimpelin Veto - Koskenkorvan Urheilijat 08.05 17:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Kempeleen Kiri 08.05 17:00 1 - 1  
Roihuttaret Helsinki - Lapuan Virkia 08.05 17:00 0 - 1  
Seinäjoen Maila-Jussit - Manse Tampere 08.05 17:00 0 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Brisbane Broncos 08.05 11:50 28 - 20  
Röplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Orosz csapat 08.05 06:00 1 - 3  
Franciaország - Argentína 08.05 14:00 3 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Azerbajdzsán 08.05 19:30 3 - 2  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - V. Fedoseev 08.05 14:00 1 - 0  
S. Karjakin - J-K. Duda 08.05 14:00 0 - 1  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hicks - Dav. Lilley 08.05 19:00 1 - 3  
D.B. Gilbert - Jamie Wilson 08.05 18:00 3 - 0  
D.B. Gilbert - L. Highfield 08.05 19:00 3 - 0  
D.B. Gilbert - San. Lam 08.05 13:00 3 - 1  
Jamie Wilson - San. Lam 08.05 18:30 2 - 2  
Joe O'Connor - A. Hicks 08.05 13:00 2 - 2  
Joe O'Connor - Dav. Lilley 08.05 18:00 0 - 3  
L. Highfield - Jamie Wilson 08.05 13:30 3 - 0  
L. Highfield - San. Lam 08.05 14:00 3 - 1  
Zhao Xintong - A. Hicks 08.05 14:00 3 - 1  
Zhao Xintong - Dav. Lilley 08.05 13:30 2 - 2  
Zhao Xintong - Joe O'Connor 08.05 18:30 1 - 3  
Squash (British National Champ., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Kennedy - Tes. Evans 08.05 20:15 3 - 1  
S-J. Perry - Emi. Whitlock 08.05 18:30 3 - 1  
Squash (British National Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joel Makin - Dec. James 08.05 19:15 3 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Graudina T / Kravcenoka A 08.05 03:00 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Ross A / Klineman A 08.05 02:00 0 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol A B / Sorum C S - Plavins M / Tocs E 08.05 14:00 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Krasilnikov/Stoyanovskiy 08.05 15:00 0 - 2  
Tenisz (Bolzano, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Weis - A. Gola 08.05 12:25 2 - 0  
F. Arnaboldi - M. Bortolotti 08.05 10:00 2 - 0  
M. Arnaldi - L. Vanni 08.05 09:55 2 - 1  
R. Brancaccio - A. Picchione 08.05 09:55 2 - 1  
Tenisz (Bydgoszcz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ferrando - N. Potocnik 08.05 10:00 1 - 2  
D. Astakhova - Z. Sonmez 08.05 14:55 2 - 0  
D. Jakupovic - C. Monnet 08.05 12:50 0 - 2  
I. Shymanovich - A. Zakharova 08.05 10:00 1 - 2  
K. Gerlach - Y. Lizarazo 08.05 12:40 2 - 1  
M. Kolodziejova - T. Smitkova 08.05 10:00 1 - 2  
M. Kubka - A. Prisacariu 08.05 15:45 1 - 2  
N.M. Schunk - Yana Morderger 08.05 13:00 2 - 1  
Tenisz (Concord, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Dolehide - Kat. Scott 08.05 22:50 1 - 2  
R. Zarazua - G. Min 08.05 21:20 2 - 0  
Sto. Sanders - M. Frech 08.05 23:00 0 - 2  
V. Zvonareva - V. Lepchenko 08.05 21:20 2 - 0  
Tenisz (Concord, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang S / Whittle S - Raina A / Barthel M 08.05 21:25 0 - 2  
Kulikov A / Valdes R - Arconada U / Bucsa C 08.05 23:20 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Forti - A. Collarini 08.05 12:00 0 - 2  
F. Gaio - T.M. Etcheverry 08.05 18:00 0 - 2  
S. Travaglia - T.A. Tirante 08.05 14:45 2 - 1  
Z. Kolar - J.P. Varillas 08.05 12:00 1 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Olivo R - Aragone J / Barrientos N 08.05 16:10 2 - 0  
King E / Schnur M - Forti F / Zeppieri G 08.05 17:05 2 - 1  
Luz O / Matos R - Cerundolo F / Cerundolo J M 08.05 13:30 2 - 0  
Merino A / Ugo Carabelli - Kolar Z / Martinez L 08.05 18:20 0 - 2  
Tenisz (Decatur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - P. Chrysochos 08.05 18:30 2 - 1  
E. Spizzirri - Alf. Perez 08.05 20:35 2 - 1  
J. Kubler - Can. Kingsley 08.05 16:45 1 - 2  
Jum. Yamasaki - Yunseong Chung 08.05 19:55 0 - 2  
K. Ozolins - Shi. Imai 08.05 16:50 2 - 1  
P. Jubb - Yu Hsiou Hsu 08.05 17:00 2 - 1  
S. Bangoura - Alex Rybakov 08.05 19:40 0 - 2  
Yus. Takahashi - G. Brouwer 08.05 17:00 0 - 2  
Tenisz (Frederiksberg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Holmgren - S. Prechtel 08.05 14:25 2 - 1  
C. Sigsgaard - D. de Jonge 08.05 12:25 2 - 0  
J. Ingildsen - M. Zukas 08.05 10:00 2 - 0  
J. Mridha - O. Moraing 08.05 15:00 2 - 0  
M. Veldheer - P. Kovapitukted 08.05 12:00 2 - 1  
Mar. Eriksson - N. Slavic 08.05 12:20 2 - 0  
R. Nijbör - B. Hannestad 08.05 12:00 1 - 2  
S. Kopp - V. Kirkov 08.05 10:00 1 - 2  
Tenisz (Frederiksberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carrillo Marin - Taylor Ng 08.05 10:00 0 - 2  
D. Semenistaja - S.N. Samavati 08.05 11:45 0 - 2  
H. Viller Möller - M. Bayerlova 08.05 09:55 0 - 2  
J.C. Svendsen - T. Jaruskova 08.05 14:35 2 - 0  
L. Ruppert - L. Pulchartova 08.05 09:55 2 - 1  
Mar. Bondarenko - A. Robbe 08.05 09:50 1 - 2  
N. Khirin - O. Tjandramulia 08.05 13:00 2 - 1  
Sohyun Park - E. Seibold 08.05 13:25 2 - 1  
Tenisz (Grodzisk Mazow., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Orlikowski - D. Michalski 08.05 09:00 0 - 2  
F. Peliwo - G. Soares Klier 08.05 10:30 0 - 2  
G. Matuszewski - A. Pavlasek 08.05 09:00 0 - 2  
I. Beloborodko - D. Taczala 08.05 09:00 2 - 0  
M. Kasnikowski - Piros Zs. 08.05 10:35 1 - 2  
P. Cias - P. Bachmaier 08.05 15:15 2 - 0  
Ped. Sakamoto - G. Revelli 08.05 09:00 2 - 1  
W. Leite - Shi. Mochizuki 08.05 10:30 1 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Guillen Meza - I. Ribeiro Marcondes 08.05 16:30 0 - 2  
B. Pujol Navarro - Cri. Rodriguez 08.05 16:25 1 - 2  
G. Lama - A. Hoyos Franco 08.05 19:05 2 - 0  
J. Pereira - J.A. Hernandez Serrano 08.05 16:30 2 - 0  
J.B. Panta Herreros - J.S. Gomez 08.05 18:20 0 - 2  
L. Patino - D. Palan 08.05 18:00 2 - 0  
M. Mora - P. Martin Tiffon 08.05 16:30 1 - 2  
R. Rodriguez-Pace - Jav. Gonzalez 08.05 18:20    
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Asrawy - J.F. Vidal Azorin 08.05 12:00 1 - 2  
A.L. Lingua Lavallen - F. Zakaryia 08.05 09:45 2 - 0  
J.B. Torres - K. Saitoh 08.05 10:00 2 - 0  
L. Bocchi - N. Seateun 08.05 12:15 2 - 1  
L. Krainer - C. Bittoun Kouzmine 08.05 11:20 2 - 0  
M. de Boes - Q. Folliot 08.05 12:15    
M. Erhard - O. Ovcharenko 08.05 11:40 0 - 2  
S. Battaglino - I. Monzon 08.05 10:00 2 - 1  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Iordache - Z. Kulambayeva 08.05 11:30 1 - 2  
A. Thommen - T.N. Smith 08.05 10:00 1 - 2  
B. Matusova - A. Samudio 08.05 10:00 2 - 0  
D. Cherubini - A. El Sayed 08.05 10:00 2 - 0  
L. Alhussein Abdel Aziz - A. El Aouni 08.05 10:00 2 - 0  
S. Samir - A. Mozgaleva 08.05 12:15 2 - 0  
Sat. Sama - M.E. Reasco Gonzalez 08.05 10:00 0 - 2  
Y. Ezzat - A. Chlpac 08.05 12:50 2 - 1  
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Bara - K. Kucova 08.05 11:25 1 - 2  
Kri. Pliskova - K. Kawa 08.05 10:00 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Buzarnescu 08.05 14:50 0 - 2  
M. Sherif Abdelaziz - A. Eala 08.05 10:00 2 - 0  
Tenisz (Kolozsvár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A / Eikeri U - Simion O G / Talaba G 08.05 12:15 2 - 0  
Fomina A / Yashina E - Dzalamidze N / Juvan K 08.05 15:15 1 - 2  
Kawa K / Voracova R - Piter K / Sherif M 08.05 13:50 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Svrcina - A. Molcan 08.05 12:00 0 - 2  
E. Furness - G. Melzer 08.05 13:20 0 - 2  
K. Majchrzak - M. Safwat 08.05 12:00 2 - 0  
T. Machac - N. Milojevic 08.05 13:10 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Kadhe A - Blancaneaux G / Janvier M 08.05 12:00 0 - 2  
Drzewiecki K / Majchrzak - Romboli F/Vega Hernandez 08.05 18:20 2 - 0  
Gonzales R / Johnson H - Jebavy R / Zelenay I 08.05 18:20 1 - 2  
Polmans M / Reid M - Griekspoor T / Stevens B 08.05 13:35 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - O. Kumar 08.05 09:30 2 - 0  
A. Massara - L. Potenza 08.05 09:30 1 - 2  
Chak Lam Coleman Wong - M.F. Descotte 08.05 11:30 2 - 1  
H. Habib - M.N. Martinez 08.05 09:30 2 - 1  
H.D. Boyer - D. Glinka 08.05 09:20 0 - 2  
M. Bellucci - K. Montsi 08.05 10:50 2 - 0  
S. Banthia - E. Crepaldi 08.05 09:30 0 - 2  
T. Fancutt - R. Kawakami 08.05 11:45 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parazinskaite - K. Voznyak 08.05 09:30 2 - 1  
Ayu. Koshiishi - Das. Ivanova 08.05 09:30 2 - 0  
G. Poznikhirenko - M.G. Rivera Corado 08.05 12:30 2 - 0  
Kat. Kozarov - L. Proctor 08.05 10:55 0 - 2  
N. Bouzo Zanotti - A. Rey Garcia 08.05 11:15 2 - 0  
Noe. Zeballos - R. Kingsley 08.05 11:35 1 - 2  
O. Helmi - G. Pielet 08.05 11:15 2 - 0  
Tenisz (Parnu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kirkin - A. Kotzen 08.05 12:30 2 - 0  
M. Mikula - O. Virtanen 08.05 13:20 1 - 2  
M. Siimar - B. Lock 08.05 11:45 2 - 0  
P. Goldsteiner - S. Roncalli 08.05 09:00 0 - 2  
P. Valsecchi - Luke Johnson 08.05 08:55 1 - 2  
T. Babelis - K. Raisma 08.05 09:55 0 - 2  
Vla. Ivanov - S. Troost 08.05 09:00 2 - 1  
Tenisz (Parnu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ber. Cengiz - M. Nuudi 08.05 08:55 2 - 0  
J. Mikulskyte - A. Laboutkova 08.05 12:50 2 - 1  
K. Kanepi - E. Shalimova 08.05 14:00 2 - 0  
L. Vehvilainen - G. Gatto-Monticone 08.05 12:00 0 - 2  
O. Oliynykova - L. Salden 08.05 10:30 2 - 0  
Sin. Kraus - E. Malygina 08.05 11:15 2 - 0  
V. Morvayova - Stollár F. 08.05 11:10 2 - 0  
Tenisz (Pescara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Turati - D. Spiteri 08.05 14:25 2 - 0  
A. Zantedeschi - G. Crescenzi 08.05 15:05 2 - 0  
C. Dinu - A. Fita Boluda 08.05 11:00 0 - 2  
C. Rosatello - N. Berberovic 08.05 12:00 1 - 2  
E. Arango - N. Brancaccio 08.05 12:55 2 - 1  
Har. Kaji - M.L. Carle 08.05 18:05 0 - 2  
M. Colmegna - A. Grymalska 08.05 15:35 0 - 2  
V. Jimenez Kasintseva - I.L. Rosca 08.05 11:55 2 - 0  
Tenisz (Pitesti, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - D.A. Tomescu 08.05 15:25 2 - 0  
Chun Hsin Tseng - V.A. Dancu 08.05 08:30 2 - 1  
G.A. Boitan - Fac. Juarez 08.05 08:25 2 - 0  
M. Tepavac - M-A. Jecan 08.05 13:25 2 - 0  
N.D. Ionel - M. Echargui 08.05 11:05 2 - 1  
S. Gima - N. Frunza 08.05 14:20 2 - 1  
V. Royer - H. Casanova 08.05 10:25 1 - 2  
V.A. Dumitru - D.N. Madaras 08.05 16:55 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - A. Konjuh 08.05 01:30 0 - 2  
A. Tomljanovic - Y. Putintseva 08.05 20:00 1 - 2  
E. Mertens - K. Mladenovic 08.05 22:50 2 - 1  
Shuai Zhang - M. Keys 08.05 04:00 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krueger A / Montgomery R - Pattinama K./van der Hoek 08.05 05:55 2 - 0  
Mcnally C / Vandeweghe C - Routliffe E / Sutjiadi A 08.05 00:00 2 - 1  
Tenisz (Telavi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Donev - Yan Bondarevskiy 08.05 08:30    
Jul. Cash - O. Prihodko 08.05 08:30 0 - 2  
Y. Erel - G. Lomakin 08.05 08:25 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - Bra. Nakashima 08.05 20:00 2 - 1  
J. Brooksby - F. Auger Alliassime 08.05 22:15 2 - 0  
J. Sinner - S. Korda 08.05 20:00 2 - 0  
K. Nishikori - C. Norrie 08.05 22:35 2 - 1  
M. McDonald - B. Paire 08.05 00:10 2 - 1  
R. Berankis - Ste. Johnson 08.05 20:00 0 - 2  
R. Nadal - J. Sock 08.05 01:15 2 - 1  
R. Opelka - J. Millman 08.05 21:20 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Middelkoop M - Daniell M / Melo M 08.05 01:40 0 - 2  
Klaasen R / Mclachlan B - Dimitrov G / Paul T 08.05 22:40    
Kyrgios N / Tiafoe F - Bopanna R / Dodig I 08.05 04:35 2 - 1  
Martin F / Purcell M - Skupski N / Venus M 08.05 02:45 0 - 2  
Tenisz (Wetzlar, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Heyman - M. Rosenkranz 08.05 13:35 2 - 0  
D. Pichler - D. Cukierman 08.05 12:40 2 - 0  
Day. Kelly - Con. Schmitz 08.05 15:55 0 - 2  
G. Kravchenko - P. Heller 08.05 11:00 0 - 2  
L. Hampel - A. Vatutin 08.05 11:00 0 - 2  
L. Wessels - M.C. Romios 08.05 11:00 2 - 0  
T. Handel - H. Squire 08.05 11:00 1 - 2  
Tenisz (Xativa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gautier - M. Perez Pena 08.05 17:00 2 - 1  
Ale. Garcia - F. Tenti 08.05 17:00 2 - 0  
Alex Martinez - B. Winter Lopez 08.05 16:55    
C. Lopez Montagud - M. Damas 08.05 18:30 2 - 0  
F. Passaro - F. Tabacco 08.05 09:55 2 - 0  
I. Lopez Morillo - M. Minin 08.05 10:00 2 - 0  
I. Montes-de La Torre - A. Marti Pujolras 08.05 10:00 2 - 0  
J. Pinnington Jones - C. Sanchez Jover 08.05 19:10 0 - 2  
Tenisz (Újvidék, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Misolic - M. Novansky 08.05 16:40 2 - 0  
J.P. Paz - D. Biljesko 08.05 16:35    
M. Navone - M. Ilhan 08.05 14:00 2 - 0  
M. Spec - G. Srbljak 08.05 16:20 0 - 2  
Madarász G. - F. Comesana 08.05 14:00 0 - 2  
P. Boscardin Dias - B. Malla 08.05 14:00 2 - 1  
T. Paroulek - C. Broom 08.05 13:55 2 - 1  
Valkusz M. - Fajta P. 08.05 15:30    
Vízilabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 08.05 11:20 10 - 10  
Kína - Hollandia 08.05 07:00 6 - 13  
Olimpia,női - Magyarország vagy Spanyolország végez előrébb? 08.05 12:50    
Orosz csapat - USA 08.05 08:30 11 - 15  
Spanyolország - Magyarország 08.05 12:50 8 - 6  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ragan - A. Batyrgaziev (57 kg) 08.05 08:35 0 - 1  
Galal Yafai - S. Bibossinov (52 kg) 08.05 07:45 1 - 0  
Heb. Sousa - G. Bakshi (75 kg) 08.05 08:15 1 - 0  
O. Khyzhniak - E. Marcial (75 kg) 08.05 08:00 1 - 0  
R. Tanaka - C. Paalam (52 kg) 08.05 07:30 0 - 1  
Ökölvívás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ferreira - M.M.J. Potkonen (női 60 kg) 08.05 07:15 1 - 0  
K.A. Harrington - S. Seesondee (női 60 kg) 08.05 07:00 1 - 0  

 

2021.08.04.
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Lengyelország - U23Ausztria 08.04 17:15 19 - 14  
U23Oroszország - U23Magyarország 08.04 16:25 21 - 10  
U23Szlovákia - U23Magyarország 08.04 18:15 14 - 16  
3x3 Kosárlabda (U23 Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Oroszország - U23Magyarország 08.04 19:40 21 - 13  
Asztalitenisz (Challenger Series, 31.hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Tschanz - D. Cheaib 08.04 15:10 3 - 1  
C. Tschanz - E. Chtchetinine 08.04 12:30 0 - 3  
C. Tschanz - Elia Schmid 08.04 10:30 2 - 3  
D. Zech - D. Cheaib 08.04 11:50 1 - 3  
D. Zech - E. Chtchetinine 08.04 09:50 0 - 3  
Elia Schmid - L. Bosbach 08.04 13:10 3 - 2  
J. Christmann - D. Zech 08.04 13:50 3 - 2  
J. Christmann - N. Wenger 08.04 11:10 1 - 3  
N. Wenger - D. Cheaib 08.04 09:10 0 - 3  
N. Wenger - L. Bosbach 08.04 14:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Németország 08.04 12:30 2 - 3  
Kína - Dél-Korea 08.04 07:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jun Mizutani - T. Boll 08.04 13:30 1 - 3  
Long Ma - Sangsu Lee 08.04 08:30 3 - 2  
Tom. Harimoto - D. Ovtcharov 08.04 13:00 3 - 1  
Tom. Harimoto - P. Franziska 08.04 14:00 3 - 2  
Zhendong Fan - Woojin Jang 08.04 08:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ma L / Xu X - Jeoung Y / Lee S 08.04 07:30 3 - 0  
Mizutani J / Niwa K - Boll T / Franziska P 08.04 12:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Németország 08.04 03:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - P. Solja 08.04 04:00 3 - 1  
Yingsha Sun - Ying Han 08.04 03:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - O. Shagarov 08.04 02:00 3 - 1  
A. Girevenkov - A.D. Volkov 08.04 02:45 3 - 1  
A. Girevenkov - Y. Merkushin 08.04 01:45 0 - 3  
A. Ilin - A. Vlasov 08.04 03:15 3 - 2  
A. Ilin - D. Balakin 08.04 00:45 3 - 0  
A. Kolmin - A.V. Poprocky 08.04 17:15 3 - 2  
A. Kolmin - N. Pashkov 08.04 15:45 3 - 0  
A. Savinsky - Dmi. Bogdanov 08.04 07:45 0 - 3  
A. Savinsky - O.N. Kharlakin 08.04 09:15 3 - 0  
A. Shmakov - R. Astreev 08.04 10:30 3 - 0  
A. Shmakov - V. Chernov 08.04 12:30 0 - 3  
A. Trushkin - A.Y. Lisov 08.04 06:45 3 - 1  
A. Trushkin - S. Simonov 08.04 08:45 0 - 3  
A. Tsitselskiy - I. Afanasyev 08.04 02:15 3 - 1  
A. Uvarov - A. Ilin 08.04 02:15 3 - 1  
A. Uvarov - A. Ilin 08.04 23:45 3 - 1  
A. Vlasov - A. Uvarov 08.04 00:15 2 - 3  
A. Zabrodin - O. Belugin 08.04 07:00 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Tsitselskiy 08.04 01:15 3 - 2  
A.D. Volkov - D. Sayanov 08.04 22:45 1 - 3  
A.V. Poprocky - S. Lanin 08.04 16:15 3 - 1  
A.V. Vorozheykin - A. Zabrodin 08.04 07:30 1 - 3  
A.V. Vorozheykin - O. Belugin 08.04 09:00 2 - 3  
A.Y. Fedosov - M. Ilichev 08.04 10:45 3 - 1  
A.Y. Fedosov - T. Razinkov 08.04 12:45 3 - 0  
A.Y. Fedosov - V. Safonov 08.04 23:15 2 - 3  
A.Y. Lisov - S. Homutov 08.04 09:15 1 - 3  
A.Y. Lisov - S. Simonov 08.04 07:45 0 - 3  
Ale. Alekseev - I. Mikhaylov 08.04 19:30 3 - 1  
Ale. Alekseev - I. Zemit 08.04 21:00 2 - 3  
Alek. Kozlov - A.Y. Fedosov 08.04 12:15 0 - 3  
D. Balakin - A. Vlasov 08.04 01:45 3 - 0  
D. Balakin - S. Myagkov 08.04 02:45 3 - 2  
D. Razinkov - D. Tunitsyn 08.04 19:45 1 - 3  
D. Razinkov - I. Soldatov 08.04 21:15 0 - 3  
D. Sayanov - E. Kalashnikov 08.04 23:45 2 - 3  
D. Sayanov - R. Pavlenko 08.04 02:30 1 - 3  
D. Tunitsyn - I. Soldatov 08.04 19:15 3 - 2  
D.M. Evlakhin - Pav. Medvedev 08.04 16:15 1 - 3  
D.M. Evlakhin - Val. Sidorin 08.04 23:00 0 - 3  
Dmi. Bogdanov - O.N. Kharlakin 08.04 07:15 2 - 3  
E. Anisimov - S. Muslikov 08.04 16:00 3 - 2  
E. Grishaev - V.G. Evlampiev 08.04 13:15 0 - 3  
E. Grishaev - Y. Bazhinov 08.04 11:45 0 - 3  
E.A. Kupryakov - S. Kaplan 08.04 19:45 3 - 2  
E.A. Kupryakov - Sem. Korolev 08.04 21:15 1 - 3  
E.E. Markelov - D. Razinkov 08.04 18:45 0 - 3  
E.E. Markelov - D. Tunitsyn 08.04 20:45 0 - 3  
Edu. Tsvetkov - A. Savinsky 08.04 06:45 2 - 3  
Edu. Tsvetkov - Dmi. Bogdanov 08.04 08:45 2 - 3  
I. Afanasyev - A. Girevenkov 08.04 00:45 0 - 3  
I. Afanasyev - Y. Merkushin 08.04 03:15 3 - 0  
I. Mikhaylov - I. Zemit 08.04 19:00 1 - 3  
I. Poletaev - E. Grishaev 08.04 10:45 3 - 0  
I. Poletaev - Y. Bazhinov 08.04 12:45 1 - 3  
I. Soldatov - E.E. Markelov 08.04 20:15 2 - 3  
I. Zemit - M. Dukhin 08.04 20:00 3 - 2  
M. Dukhin - Ale. Alekseev 08.04 18:30 3 - 2  
M. Dukhin - I. Mikhaylov 08.04 20:30 0 - 3  
M. Ilichev - Alek. Kozlov 08.04 13:15 3 - 0  
M. Ilichev - T. Razinkov 08.04 11:45 1 - 3  
N. Pashkov - A.V. Poprocky 08.04 15:15 3 - 1  
N. Sadovskiy - A. Uvarov 08.04 22:45 3 - 0  
O. Belugin - P. Vshivkov 08.04 08:00 0 - 3  
O. Kutuzov - Y.V. Lbov 08.04 23:15 2 - 3  
O. Shagarov - D. Sayanov 08.04 00:30 3 - 2  
O. Shagarov - T. Turabekov 08.04 03:00 3 - 2  
O.N. Kharlakin - Edu. Tsvetkov 08.04 08:15 2 - 3  
P. Pinkovskii - E.A. Kupryakov 08.04 18:45 2 - 3  
P. Pinkovskii - S. Kaplan 08.04 20:45 3 - 1  
P. Vshivkov - A. Zabrodin 08.04 08:30 1 - 3  
P. Vshivkov - A.V. Vorozheykin 08.04 06:30 3 - 1  
Pav. Bondarenko - D.M. Evlakhin 08.04 17:15 3 - 2  
Pav. Medvedev - Pav. Bondarenko 08.04 14:45 3 - 1  
R. Astreev - V. Chernov 08.04 11:30 0 - 3  
R. Astreev - V.V. Kutin 08.04 13:00 2 - 3  
R. Pavlenko - A. Aslanyan 08.04 01:00 3 - 0  
S. Homutov - A. Trushkin 08.04 08:15 0 - 3  
S. Kaplan - Sem. Korolev 08.04 19:15 3 - 1  
S. Lanin - A. Kolmin 08.04 14:45 3 - 1  
S. Lanin - N. Pashkov 08.04 16:45 3 - 2  
S. Muslikov - V. Nemashkalo 08.04 16:30 0 - 3  
S. Muslikov - V. Staroverov 08.04 14:20 3 - 1  
S. Myagkov - A. Uvarov 08.04 01:15 0 - 3  
S. Ogay - T. Turabekov 08.04 22:30 2 - 3  
S. Simonov - S. Homutov 08.04 07:15 3 - 1  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 08.04 20:15 2 - 3  
T. Razinkov - Alek. Kozlov 08.04 11:15 3 - 0  
T. Turabekov - E. Ilyukhin 08.04 23:30 3 - 1  
V. Chernov - V.V. Kutin 08.04 11:00 1 - 3  
V. Nemashkalo - E. Anisimov 08.04 15:00 2 - 3  
V. Staroverov - E. Anisimov 08.04 17:00 3 - 2  
V. Staroverov - V. Nemashkalo 08.04 15:30 3 - 1  
V.G. Evlampiev - I. Poletaev 08.04 12:15 0 - 3  
V.V. Kutin - A. Shmakov 08.04 12:00 0 - 3  
Y. Bazhinov - V.G. Evlampiev 08.04 11:15 0 - 3  
Y. Merkushin - A. Tsitselskiy 08.04 00:15 3 - 2  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Grasse - N. Lyles (200 m) 08.04 14:55 1 - 0  
E. Knighton - K. Bednarek (200 m) 08.04 14:55 0 - 1  
E.K. Korir - P. Dobek (800 m) 08.04 14:00 1 - 0  
F.C. Rotich - N. Amos (800 m) 08.04 14:00 1 - 0  
Olimpia 2020, 200 m 08.04 14:55    
Olimpia 2020, 800 m 08.04 14:05    
Olimpia 2020, kalapácsvetés 08.04 13:15    
P. Fajdek - R. Winkler (kalapácsvetés) 08.04 13:15 1 - 0  
Rivasz-Tóth N. - C. Mrzyglod (gerelyhajítás, selejtező) 08.04 02:05 0 - 1  
Szűcs V. - David King (110 m gátfutás, elődöntő) 08.04 04:15 1 - 0  
W. Nowicki - M. Kokhan (kalapácsvetés) 08.04 13:15 1 - 0  
Atlétika (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Femke Bol - D. Muhammad (női 400 m gátfutás) 08.04 04:30 0 - 1  
Hyvin Kiyeng Jepkemoi - B.Chepkoech(női 3000 m akadályfutás) 08.04 13:00 1 - 0  
Olimpia 2020, női 3000 m akadályfutás 08.04 13:00    
Olimpia 2020, női 400 m gátfutás 08.04 04:30    
S. McLaughlin - D. Muhammad (női 400 m gátfutás) 08.04 04:30 1 - 0  
S. McLaughlin - Femke Bol (női 400 m gátfutás) 08.04 04:30 1 - 0  
W.M. Yavi - E. Coburn (női 3000 m akadályfutás) 08.04 13:00 1 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Generales de Durango 08.04 02:30 9 - 2  
Bravos de Leon - Rieleros de Aguascaliente 08.04 02:15 7 - 6  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 08.04 03:00 0 - 10  
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 08.04 02:00    
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 08.04 03:00    
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 08.04 02:30 11 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 08.04 03:00 3 - 4  
Tigres de Quintana Roo - El Aguila de Veracruz 08.04 02:00 1 - 5  
Toros de Tijuana - Mariachis de Guadalajara 08.04 04:00 9 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 08.04 03:40 3 - 1  
Chicago WS - Kansas City 08.04 02:10 7 - 1  
Cincinnati - Minnesota 08.04 01:10 5 - 7  
Cincinnati - Minnesota (18:35) 08.04 18:35 6 - 5  
Colorado - Chicago Cubs 08.04 02:40 13 - 6  
Detroit - Boston 08.04 01:10 4 - 2  
LA Dodgers - Houston 08.04 04:10 0 - 3  
Miami - NY Mets 08.04 01:10 5 - 4  
Milwaukee - Pittsburgh 08.04 02:10 5 - 8  
Milwaukee - Pittsburgh (20:10) 08.04 20:10 4 - 2  
NY Yankees - Baltimore 08.04 01:05 13 - 1  
Oakland - San Diego 08.04 03:40 1 - 8  
Oakland - San Diego (21:37) 08.04 21:37 5 - 4  
St. Louis - Atlanta 08.04 02:15 1 - 6  
Tampa Bay - Seattle 08.04 01:10 2 - 4  
Tampa Bay - Seattle (19:10) 08.04 19:10 4 - 3  
Texas - LA Angels 08.04 02:05 3 - 11  
Toronto - Cleveland 08.04 01:07 7 - 2  
Washington - Philadelphia 08.04 01:05 4 - 5  
Baseball (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Japán 08.04 12:00 2 - 5  
USA - Dominikai Köztársaság 08.04 05:00 3 - 1  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 08.04 12:35 2 - 1  
Wei Chuan Dragons - Fubon Guardians 08.04 12:35 1 - 0  
Birkózás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Surkov - M.I. El-Sayed (kötöttfogás 67 kg) 08.04 12:40 0 - 1  
D.M. Kudla - M. Metwally (kötöttfogás 87 kg) 08.04 13:10 1 - 0  
D.M. Taylor III - D. Punia (szabadfogás 86 kg) 08.04 11:52 1 - 0  
F. Staebler - R. Zoidze (kötöttfogás 67 kg) 08.04 12:30 1 - 0  
H. Yazdani - A. Naifonov (szabadfogás 86 kg) 08.04 11:40 1 - 0  
Korpási B. - Kötöttfogás 67 kg 08.04 11:50    
Lőrincz V. - Kötöttfogás 87 kg 08.04 12:00    
Lőrincz V. - Z. Beleniuk (kötöttfogás 87 kg) 08.04 13:33 0 - 1  
M.R. Geraei - P. Nasibov (kötöttfogás 67 kg) 08.04 12:55 1 - 0  
N. Sanayev - K. Ravi (szabadfogás 57 kg) 08.04 11:15 0 - 1  
Olimpia 2020, kötöttfogás 67 kg 08.04 11:15    
Olimpia 2020, kötöttfogás 87 kg 08.04 11:15    
R. Atrinagharchi - Z. Uguev (szabadfogás 57 kg) 08.04 11:30 0 - 1  
Z. Datunashvili - I. Huklek (kötöttfogás 87 kg) 08.04 13:21 1 - 0  
Birkózás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grigorjeva - I. Koliadenko (női 62 kg) 08.04 13:55 0 - 1  
A. Tynybekova - Yukako Kawai (női 62 kg) 08.04 14:15 0 - 1  
I. Kurachkina - E. Nikolova (női 57 kg) 08.04 12:07 1 - 0  
L. Ovcharova - T.M. Yusein (női 62 kg) 08.04 14:05 0 - 1  
Olimpia 2020, női 62 kg 08.04 11:15    
R. Kawai - H. Maroulis (női 57 kg) 08.04 11:57 1 - 0  
Sastin M. - Női szabadfogás 62 kg 08.04 11:50    
Darts (Players Championship 23 2021)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - J. Clayton 08.04 17:40 2 - 7  
Jam. Hughes - P. Wright 08.04 17:40 5 - 7  
P. Wright - J. Clayton 08.04 18:20 8 - 7  
E-Sport (Dota 2,BTSProSer.America,Cl.Q.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teamteam - Hokori 08.04 22:10 0 - 2  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motivade.trust Gaming - OB Esports X Neon 08.04 10:50 1 - 1  
OB Esports X Neon - Galaxy Racer Esports 08.04 08:00 0 - 2  
T1 Gaming - Execration 08.04 15:50 1 - 1  
T1 Gaming - Team Smg 08.04 13:40 1 - 1  
E-Sport (Dota2,Champions L. Season 1,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellbear Smashers - Chicken Fighters 08.04 11:00 2 - 1  
Puckchamp - Team Spirit 08.04 14:00 0 - 2  
Team Unique - Nemiga Gaming 08.04 17:00 2 - 0  
V-gaming - Tundra Esports 08.04 20:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Ensen) - Ukraine (Coldsiemens) 08.04 08:12 6 - 2  
Italy (Hammer) - Ukraine (Coldsiemens) 08.04 07:36 1 - 1  
Poland (Kenp4Chi) - Ukraine (Coldsiemens) 08.04 07:00 3 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Ensen) 08.04 10:00 1 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Hammer) 08.04 09:24 2 - 4  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Kenp4Chi) 08.04 08:48 2 - 6  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denmark (Spex) - Spain (Reaper) 08.04 10:00 1 - 3  
Norway (Nasmi) - Chile (Poli) 08.04 10:20 1 - 3  
Scotland (Judoka) - Egypt (Kasandra) 08.04 07:20 2 - 0  
Scotland (Judoka) - Norway (Nasmi) 08.04 09:00 0 - 1  
Spain (Reaper) - Brazil (Miyagi) 08.04 11:20 3 - 3  
Spain (Reaper) - Chile (Poli) 08.04 07:00 1 - 2  
Spain (Reaper) - Denmark (Spex) 08.04 07:40 1 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 08.04 08:00 1 - 3  
Spain (Reaper) - Scotland (Judoka) 08.04 09:40 0 - 0  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 08.04 10:40 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Brazil (Miyagi) 08.04 09:20 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Chile (Poli) 08.04 08:20 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Denmark (Spex) 08.04 08:40 2 - 4  
Switzerland (Apollo) - Greece (Mars) 08.04 11:40 2 - 0  
Switzerland (Apollo) - Norway (Nasmi) 08.04 11:00 3 - 0  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Tottenham (Megapolice) 08.04 16:35 5 - 0  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Liverpool (Cskoni) 08.04 12:05 1 - 4  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Tottenham (Megapolice) 08.04 10:00 3 - 0  
Dortmund (Confession) - M'gladbach (Bluemountst.) 08.04 17:00 3 - 3  
Dortmund (Confession) - Wolverhampton (Trader AC) 08.04 19:05 4 - 3  
Everton (Abeldos United) - Bayern Mün. (Im Not Over) 08.04 08:45 6 - 3  
Everton (Abeldos United) - M'gladbach (Bluemountst.) 08.04 09:35 3 - 2  
Liverpool (Cskoni) - Everton (Abeldos United) 08.04 11:40 4 - 4  
Liverpool (Cskoni) - Tottenham (Megapolice) 08.04 09:10 1 - 4  
M'gladbach (Bluemountst.) - Ajax (Xalinho) 08.04 17:50 3 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Bayern Mün. (Im Not Over) 08.04 11:15 2 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Liverpool (Cskoni) 08.04 10:25 0 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Tottenham (Megapolice) 08.04 19:30 0 - 0  
Tottenham (Megapolice) - Dortmund (Confession) 08.04 18:15 4 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Everton (Abeldos United) 08.04 10:50 3 - 3  
Tottenham (Megapolice) - M'gladbach (Bluemountst.) 08.04 12:30 1 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Wolverhampton (Trader AC) 08.04 17:25 1 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - Ajax (Xalinho) 08.04 18:40 5 - 3  
Wolverhampton (Trader AC) - M'gladbach (Bluemountst.) 08.04 16:10 1 - 2  
E-Sport (KOG, World Champion Cup,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
eStar Pro - Wanzhen Esports Club 08.04 10:30 3 - 0  
Gank Gaming - Qghappy 08.04 12:30 1 - 3  
Rogue Warriors - Mighty Tiger Gaming 08.04 08:00 1 - 3  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Gravitas 08.04 12:55 1 - 0  
Legacy Esports - Dire Wolves 08.04 11:50 0 - 1  
Peace - Mammoth 08.04 10:00 1 - 0  
Pentanet.gg - Order 08.04 10:45 0 - 1  
E-Sport (LOL, LJL, Summer Tiebreaker)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rascal Jester - DetonatioN FocusMe 08.04 13:00 0 - 1  
V3 Esports - Axiz 08.04 12:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Victory Five 08.04 13:00 2 - 0  
TT Gaming - Suning Gaming 08.04 11:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season, Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Esca Gaming - Illuminar Gaming 08.04 17:25 1 - 3  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kabum! Academy - Pain Academy 08.04 22:00 1 - 0  
Pain Academy - Netshoes Miners Academy 08.04 01:35 1 - 0  
Red Academy - Rensga Academy 08.04 23:00 1 - 0  
Rensga Academy - Loud Academy 08.04 00:00 0 - 1  
Vorax Academy - Intz Academy 08.04 01:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,LFL Summer Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Solary - Team Ldlc 08.04 18:00 3 - 2  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bad_Trip) - Portland (Zod) 08.04 07:36 28 - 50  
Milwaukee (Ash) - Brooklyn (Bad_Trip) 08.04 10:00 36 - 30  
Milwaukee (Ash) - Portland (Zod) 08.04 08:48 56 - 51  
Portland (Zod) - Brooklyn (Bad_Trip) 08.04 09:24 48 - 32  
Portland (Zod) - LA Clippers (MrPanda) 08.04 08:12 57 - 50  
Portland (Zod) - Milwaukee (Ash) 08.04 07:00 47 - 52  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Bumblebee) - Milwaukee (Ash) 08.04 15:42 46 - 52  
Brooklyn (Joker) - Atlanta (Bumblebee) 08.04 16:54 43 - 42  
Brooklyn (Joker) - Milwaukee (Ash) 08.04 14:30 40 - 49  
Milwaukee (Ash) - Brooklyn (Joker) 08.04 16:18 38 - 35  
Philadelphia (Jema11) - Milwaukee (Ash) 08.04 15:06 54 - 44  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Antoxacreative) - Memphis (Oglilpolyana) 08.04 17:10 55 - 48  
Atlanta (nikitos349) - Houston (mcdonals999) 08.04 05:55 80 - 59  
Brooklyn (ka4ika_dame) - Chicago (macmafin8) 08.04 16:35 73 - 66  
Charlotte (broccolicabb.) - Miami (amuralex) 08.04 06:30 75 - 65  
Denver (BeLikeAlmighty) - Miami (TiGeR_triPoint) 08.04 11:55 91 - 81  
LA Clippers (Rom1pr) - Denver (BeLikeAlmighty) 08.04 13:05 63 - 70  
LA Clippers (Rom1pr) - Minnesota (BigBabyMish) 08.04 11:20 61 - 83  
Miami (TiGeR_triPoint) - LA Clippers (Rom1pr) 08.04 10:45 84 - 56  
Minnesota (BigBabyMish) - Denver (BeLikeAlmighty) 08.04 10:10 92 - 71  
Minnesota (BigBabyMish) - Miami (TiGeR_triPoint) 08.04 12:30 137 - 134  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (MrPanda) - Denver (Zod) 08.04 14:00 50 - 51  
Dallas (MrPanda) - LA Clippers (Ash) 08.04 11:36 55 - 45  
Denver (Phabian) - Dallas Mavericks (uncleba 08.04 22:36 39 - 45  
Denver (Phabian) - Portland (Azich) 08.04 23:12 39 - 48  
Denver (Zod) - Dallas (MrPanda) 08.04 12:12 46 - 43  
Denver (Zod) - LA Clippers (Ash) 08.04 11:00 49 - 45  
Denver (Zod) - Portland (Bad_Trip) 08.04 13:24 45 - 36  
LA Clippers (Tranquil) - Denver (Phabian) 08.04 22:00 50 - 29  
Portland (Azich) - Dallas Mavericks (uncleba 08.04 23:48 39 - 47  
Portland (Bad_Trip) - Dallas (MrPanda) 08.04 12:48 41 - 58  
E-Sport (NHL, Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Coldsiemens) - Toronto (Kenp4Chi) 08.04 12:48 0 - 1  
St. Louis (Hammer) - Dallas (Coldsiemens) 08.04 11:36 4 - 7  
Tampa Bay (Ensen) - Dallas (Coldsiemens) 08.04 12:12 4 - 3  
Toronto (Kenp4Chi) - Dallas (Coldsiemens) 08.04 11:00 6 - 3  
E-Sport (SC2, DH Masters Fall, Europe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harstem - Showtime 08.04 21:00 0 - 2  
Hellraiser - DnS 08.04 19:00 2 - 0  
HeRoMaRinE - Denver 08.04 17:00 2 - 1  
Lambo - MarineLorD 08.04 20:00 0 - 2  
PtitDrogo - Uthermal 08.04 18:00 1 - 2  
Reynor - GunGFuBanDa 08.04 21:00 2 - 0  
Ziggy - Lilbow 08.04 17:00 0 - 2  
E-Sport (SC2,DH Masters Fall,China,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coffee - Macsed 08.04 16:00 2 - 0  
Time - Wanted 08.04 14:00 2 - 1  
E-Sport (SC2,DHMast.Fall,NorAm.Gro.Sta.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrea - Trigger 08.04 23:00 2 - 0  
Disk - PiLiPiLi 08.04 01:00 2 - 1  
Mcanning - Masa 08.04 22:00 1 - 2  
Neeb - Namshar 08.04 01:00 2 - 0  
Nina - Jonsnow 08.04 01:00 2 - 0  
Nina - Namshar 08.04 00:00 0 - 1  
Rob - Antis 08.04 01:00 0 - 2  
Scarlett - Epic 08.04 22:00 2 - 0  
Semper - Vindicta 08.04 23:00 2 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACMF Campo Mourao - Foz Cataratas 08.04 22:00 2 - 2  
Gyeplabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - India 08.04 12:00 2 - 1  
Hollandia - Nagy-Britannia 08.04 03:30 5 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt - Lida 08.04 18:00 1 - 1  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 08.04 18:30 2 - 6  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szocsi - SZKA Szentpétervár 08.04 18:30 0 - 3  
Kajak-kenu (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Béke/Varga - Malfesi/Jourdenais (K2 1000 m, negyeddöntő) 08.04 06:25 1 - 0  
Kajak-kenu (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balla V. - A. Chetverikova (C1 női 200 m, előfutam) 08.04 03:10 1 - 0  
Balla V. - Kat. Reid (C1 női 200 m, negyeddöntő) 08.04 05:35 1 - 0  
Takács K. - S. Stamenova (C1 női 200 m, előfutam) 08.04 03:30 1 - 0  
Kosárlabda (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Animas - Temuco (2.m.) 08.04 02:00 76 - 65  
Puerto Varas - Valdivia (2.m.) 08.04 00:00 77 - 86  
Kosárlabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 08.04 06:40 55 - 79  
Japán - Belgium 08.04 10:20 86 - 85  
Kína - Szerbia 08.04 03:00 70 - 77  
Spanyolország - Franciaország 08.04 14:00 64 - 67  
Krikett (T20 Series (BAN-AUS))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Ausztrália 08.04 14:00 1 - 0  
Krikett (The Hundred)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Phoenix - Oval Invincibles 08.04 20:00 1 - 0  
Kézilabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia, női - Magyarország hányadik helyen végez? 08.04 16:00    
Olimpia,női - Magyarország vagy Hollandia végez előrébb? 08.04 16:00    
Olimpia,női - Magyarország vagy Spanyolország végez előrébb? 08.04 16:00    
Olimpia,női - Magyarország vagy Svédország végez előrébb? 08.04 16:00    
Kézilabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Hollandia 08.04 13:45 32 - 22  
Montenegró - Orosz csapat 08.04 02:30 26 - 32  
Norvégia - Magyarország 08.04 06:15 26 - 22  
Svédország - Dél-Korea 08.04 10:00 39 - 30  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Independiente Avellaneda 08.04 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Legia Varsó 08.04 20:00 1 - 1  
FTC - Slavia Praha 08.04 20:00 2 - 0  
Szpartak Moszkva - Benfica 08.04 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv 2 - Levszki Lom 08.04 19:00 3 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - Hebar Pazardzsik 08.04 17:30 2 - 4  
Jantra Gabrovo - Marek Dupnica 08.04 17:00 0 - 0  
Montana - Liteksz Lovecs 08.04 19:00 1 - 1  
Sp. Szvoge - Dobrudzsa Dobrics 08.04 17:00 0 - 1  
Szeptemvri Szófia - Szpartak Várna 08.04 17:00 4 - 2  
Szozopol - Ludogorec Razgrad 2 08.04 18:00 1 - 1  
Sztrumszka Szlava - CSZKA 1948 Szófia 2 08.04 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Blooming Santa Cruz 08.04 21:00 5 - 1  
Independiente Petrolero - Real Potosi 08.04 02:30 2 - 1  
Nacional Potosi - Real Santa Cruz 08.04 00:15 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusque - Coritiba 08.04 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ituano - Criciuma 08.04 22:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Fortaleza 08.04 21:30 0 - 1  
Gremio RS - Vitória BA 08.04 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - San Marcos de Arica 08.04 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Cobresal 08.04 02:30 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diriangen - CD Marathon 08.04 04:00 0 - 1  
Santa Lucia Cotzumalguapa - Metropolitan FA San Juan 08.04 02:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1908 Amager - Nyköbing 08.04 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Seongnam 08.04 12:30 1 - 0  
Suwon City - Jeonbuk 08.04 12:30 1 - 0  
Ulsan - Daegu 08.04 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Guayaquil SC 08.04 02:00 2 - 0  
CA Porteno - Independiente Juniors 08.04 22:00 2 - 1  
LDU Portoviejo - Gualaceo 08.04 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pyramids FC - Ismaily 08.04 19:00 2 - 2  
Wadi Degla - Al-Ahly (EGY) 08.04 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Belsina Bobrujszk 08.04 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Leeds 08.04 20:15 4 - 0  
Belenenses - Roma 08.04 12:00 1 - 3  
Cadiz - Atl. Madrid 08.04 20:00 1 - 1  
Chelsea - Tottenham 08.04 20:45 2 - 2  
Fenerbahce - Dinamo Kijev 08.04 18:00 1 - 1  
Leicester - Villarreal 08.04 20:45 3 - 2  
Salzburg - Barcelona 08.04 19:00 2 - 1  
Valencia - Milan 08.04 20:30 0 - 0  
Wisla Krakkó - Napoli 08.04 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Bayern München 08.04 21:00 2 - 4  
Paris SG - Roma 08.04 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - EPS 08.04 17:30 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Gol Gohar Sirjan 08.04 17:00 2 - 1  
Foolad Khuzestan - Malavan Anzali 08.04 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - HK Kopavogs 08.04 21:15 2 - 4  
Stjarnan - ÍA Akranes 08.04 21:15 4 - 0  
Valur - KR 08.04 21:15 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva 08.04 19:30 0 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Jerusalem 08.04 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Albirex Niigata 08.04 11:00 3 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jalil - Al-Jazeera (JOR) 08.04 19:30 3 - 0  
Al-Salt - Shabab Al-Ordon 08.04 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colombe Spor - Astres de Douala 08.04 14:30 0 - 0  
Dragon de Yaounde - Fortuna de Mfou 08.04 16:30 1 - 2  
Fovu de Baham - Eding Sport de Lekie 08.04 16:00 1 - 2  
Stade Renard de Melong - Avion du Nkam 08.04 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - FC Edmonton 08.04 03:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Atl. Nacional Medellin 08.04 03:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Santander - Boyaca Patriotas 08.04 22:00 3 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Valmiera 08.04 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense RJ - Cerro Porteno 08.04 00:15 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petaling Jaya CFC - Terengganu 08.04 15:00 0 - 3  
Sabah FA - Kuala Lumpur Utd. 08.04 14:15 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Cimarrones de Sonora 08.04 02:05 0 - 1  
Celaya - Tampico Madero 08.04 00:00 0 - 0  
Dorados de Sinaloa - Atl. Morelia 08.04 04:05 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Asker 08.04 18:00 1 - 2  
Brattvag - Kvik Halden 08.04 14:00 3 - 1  
Eidsvold Turn - Alta 08.04 19:00 4 - 0  
Flöya - Senja 08.04 19:00 1 - 1  
Kongsvinger - Hödd 08.04 18:00 1 - 0  
Tromsdalen - Moss 08.04 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levanger - Odd Grenland 2 08.04 16:00 3 - 0  
Nardo - Fram Larvik 08.04 16:00 2 - 0  
Sotra - Arendal 08.04 16:00 4 - 1  
Öygarden - Vard Haugesund 08.04 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raufoss IL - Kongsvinger 08.04 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rjazany - Szahalin 08.04 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noszta Novotrojick - Irtis Omszk 08.04 16:00 1 - 4  
Orenburg 2 - Dinamo Barnaul 08.04 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Olimp-Dolgoprudnyij 08.04 18:00 2 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Akron Toljatti 08.04 14:00 2 - 1  
Kamaz - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.04 17:00 1 - 0  
Metallurg Lipeck - Teksztilsik Ivanovo 08.04 16:00 1 - 0  
Torpedo Moszkva - SZKA Habarovszk 08.04 18:00 0 - 0  
Velesz Moszkva - Tom Tomszk 08.04 17:00 0 - 0  
Volgar Asztrahany - Kubany Krasznodar 08.04 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egg - Admira Dornbirn 08.04 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Dep. Binacional 08.04 19:00 0 - 3  
Melgar - Cusco 08.04 21:30 2 - 2  
Sporting Cristal - Universitario de Deportes 08.04 02:30 2 - 2  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA Steaua Bukarest - Csíkszereda 08.04 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD FAS - Jocoro 08.04 23:30 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasalund - Helsingborg 08.04 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocha FC - Albion Montevideo 08.04 22:30 0 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jyvaskylan Kirittaret - Porin Pesakarhut 08.04 17:00 1 - 1  
Mynamaen Vesa - Fera Rauma 08.04 17:00 0 - 1  
Pesa Lappeenranta - Lapuan Virkia 08.04 17:00 0 - 2  
Siilinjarven Pesis - Joensuun Maila 08.04 17:00 0 - 2  
Röplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Orosz csapat 08.04 14:30 3 - 1  
Dominikai Köztársaság - USA 08.04 06:00 0 - 3  
Dél-Korea - Törökország 08.04 02:00 3 - 2  
Szerbia - Olaszország 08.04 10:00 3 - 0  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pagett - R. Muir 08.04 19:00 1 - 3  
Chen Zifan - M. Collumb 08.04 18:30 2 - 2  
Jam. Jones - Chen Zifan 08.04 13:30 3 - 1  
Jam. Jones - M. Collumb 08.04 14:00 2 - 2  
Mark King - A. Pagett 08.04 13:00 3 - 1  
Mark King - R. Muir 08.04 18:00 2 - 2  
Mat. Stevens - A. Pagett 08.04 14:00 1 - 3  
Mat. Stevens - Mark King 08.04 18:30 3 - 1  
Mat. Stevens - R. Muir 08.04 13:30 3 - 1  
S. Murphy - Chen Zifan 08.04 18:00 3 - 1  
S. Murphy - Jam. Jones 08.04 19:00 2 - 2  
S. Murphy - M. Collumb 08.04 13:00 3 - 0  
Squash (British National Champ., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hutton - Tes. Evans 08.04 20:15 0 - 3  
L. Turmel - G. Kennedy 08.04 18:30 1 - 3  
S-J. Perry - R. Chadwick 08.04 14:45 3 - 0  
Squash (British National Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Waller - Pat. Rooney 08.04 19:15 3 - 2  
Dec. James - Greg Lobban 08.04 13:45 3 - 1  
Joel Makin - Nat. Lake 08.04 15:30 3 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plavins M / Tocs E - Cerutti A / Morais Filho 08.04 03:00 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Mol A B / Sorum C S 08.04 02:00 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Krasilnikov/Stoyanovskiy 08.04 14:00 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Lupo D / Nicolai P 08.04 15:00 2 - 0  
Tenisz (Bolzano, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Capecchi - A. Picchione 08.04 09:00 0 - 2  
E. Ejupovic - M. Arnaldi 08.04 11:00 0 - 2  
F. Arnaboldi - A. Basso 08.04 09:00 2 - 0  
F. Arnaboldi - G. Tabacco 08.04 12:05 2 - 0  
Lis. Rodriguez - L. Vanni 08.04 12:10 0 - 2  
P. Tsitsipas - A. Gola 08.04 10:25 0 - 2  
R. Balzerani - Alex. Weis 08.04 10:35 0 - 2  
R. Brancaccio - E. Maggioli 08.04 09:00 2 - 1  
Tenisz (Bydgoszcz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Prisacariu - A. Tikhonova 08.04 16:30 2 - 0  
C. Ferrando - J. Markova 08.04 09:55 2 - 0  
D. Jakupovic - Car. Alves 08.04 11:40 2 - 0  
D. Marcinkevica - N.M. Schunk 08.04 11:15 0 - 2  
K. Gerlach - Tay. Morderger 08.04 09:55 2 - 0  
Mei Yamaguchi - I. Shymanovich 08.04 14:50 0 - 2  
N. Potocnik - Su Jeong Jang 08.04 14:30 2 - 0  
S. Herrmann - C. Monnet 08.04 10:00 0 - 2  
S. Kimchi - D. Astakhova 08.04 16:55 1 - 2  
T. Smitkova - W. Baszak 08.04 10:00 2 - 1  
Y. Lizarazo - A. Kubareva 08.04 17:10 2 - 0  
Yana Morderger - Z. Bednarz 08.04 15:40 2 - 0  
Z. Sonmez - Ya-Hsuan Lee 08.04 16:25 2 - 0  
Tenisz (Concord, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - Su-Wei Hsieh 08.04 21:20 0 - 2  
C. Bucsa - U.M. Arconada 08.04 18:40 2 - 0  
Lulu Sun - M. Brengle 08.04 17:00 1 - 2  
M. Bolkvadze - G. Minnen 08.04 19:15 2 - 0  
Tenisz (Concord, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arconada U / Bucsa C - Gleason Q / Loeb J 08.04 22:00 2 - 0  
Bondarenko K / Maria T - Hsu C-y / Marino R 08.04 20:20 2 - 0  
Cabrera L / Inglis M - Raina A / Barthel M 08.04 17:00 1 - 2  
Cabrera L / Inglis M - Raina A / Silva E 08.04 17:00    
Kulikov A / Valdes R - Harrison C / Murray Sharan S 08.04 23:00 2 - 1  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - J.P. Varillas 08.04 11:00 0 - 2  
C. Ugo Carabelli - M-A. Hüsler 08.04 16:45 0 - 2  
F. Cerundolo - L. Giustino 08.04 15:00 2 - 0  
G. Zeppieri - R. Bonadio 08.04 11:00 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - G.M. Moroni 08.04 19:00 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Barrientos N - Galloway R / Lawson A 08.04 11:00 2 - 0  
Cuevas M / Dellien H - Forti F / Zeppieri G 08.04 14:20 0 - 2  
De Gasper G / Rossi A - Galdos S / Olivo R 08.04 12:35 0 - 2  
Halys Q / Simon G - Kolar Z / Martinez L 08.04 12:45 1 - 2  
King E / Schnur M - Baldi F / Pellegrino A 08.04 12:30 2 - 1  
Menezes J / Tirante T - Collarini A / Etcheverry T M 08.04 14:00    
Menezes J / Tirante T - Merino A / Ugo Carabelli C 08.04 19:00    
Tenisz (Decatur, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kovacevic - Jum. Yamasaki 08.04 23:50 1 - 2  
A. McHugh - D. Sweeny 08.04 18:10 2 - 0  
Alf. Perez - Shu. Sekiguchi 08.04 20:05 2 - 0  
Blu Baker - Can. Kingsley 08.04 15:50 1 - 2  
G. Brouwer - S.K. Mukund 08.04 22:00 2 - 1  
G. Nanda - P. Jubb 08.04 16:00 1 - 2  
Gon. Villanueva - P. Chrysochos 08.04 22:30 0 - 2  
J. Kubler - T. Schoolkate 08.04 17:45 2 - 0  
Kai. Uchida - K. Ozolins 08.04 20:25 0 - 2  
M. Pervolarakis - Yu Hsiou Hsu 08.04 16:00 0 - 2  
Pre. Brown - E. Spizzirri 08.04 18:55 0 - 2  
Rin. Hijikata - Yus. Takahashi 08.04 18:25 0 - 2  
S. Bangoura - Rio Noguchi 08.04 22:15 2 - 0  
S. Montsi - Alex Rybakov 08.04 19:25    
Shi. Imai - F. Corwin 08.04 15:50 2 - 0  
Yunseong Chung - N. Ponwith 08.04 20:45 2 - 0  
Tenisz (Frederiksberg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raynel - N. Slavic 08.04 09:55 1 - 2  
B. Hannestad - G. Decamps 08.04 09:50 2 - 0  
D. Böhler - A. Holmgren 08.04 09:50 0 - 2  
E. Moller - J. Ingildsen 08.04 11:40 0 - 2  
J. Mridha - A. Ötzbach 08.04 14:05 2 - 0  
M. Ruzgas - V. Kirkov 08.04 10:00 0 - 2  
M. Veldheer - P. Hjorth 08.04 13:05 2 - 0  
R. Nijbör - L. Rivera 08.04 11:25 2 - 0  
Tenisz (Frederiksberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carrillo Marin - E. Gemovic 08.04 09:55 2 - 1  
A. Vangelova - E. Seibold 08.04 12:55 0 - 2  
H. Viller Möller - R. Munk Mortensen 08.04 12:00 2 - 0  
K. Rinaldo Persson - N. Khirin 08.04 11:35 0 - 2  
M. Matoula - M. Bayerlova 08.04 11:55 0 - 2  
Naho Sato - J.C. Svendsen 08.04 13:45 1 - 2  
S.N. Samavati - M. Bougrat 08.04 14:15 2 - 0  
Sohyun Park - V. Krebs Hyllested 08.04 14:35 2 - 0  
Tenisz (Grodzisk Mazow., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Bachmaier - M. Gengel 08.04 17:00 2 - 0  
R. Rumler - Shi. Mochizuki 08.04 17:30 1 - 2  
S. Ilnytskyy - M. Kasnikowski 08.04 17:00 0 - 2  
V. Vlkovsky - M. Rajski 08.04 18:45 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Huertas del Pino Cord. - A. Hoyos Franco 08.04 19:00 0 - 2  
E. Lacalle - M. Mora 08.04 16:30 0 - 2  
E. Vanshelboim - R. Rodriguez-Pace 08.04 16:30 1 - 2  
G. Lama - Con. Huertas del Pino 08.04 19:20 2 - 0  
J. Pereira - J.V. Goncalves Ceolin 08.04 19:30 2 - 0  
J.B. Panta Herreros - M. Kessler 08.04 18:00 2 - 0  
Jav. Gonzalez - J.S. Zabala Vargas 08.04 16:30 2 - 0  
N. Schachter - D. Palan 08.04 16:30 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.L. Lingua Lavallen - D. Bagnolini 08.04 11:20 2 - 0  
D. Sumizawa - I. Monzon 08.04 14:45 0 - 2  
F. Zakaryia - L. Aboian 08.04 09:30 2 - 0  
G. Heide - M. Erhard 08.04 12:55 0 - 2  
G.M. Noce - C. Bittoun Kouzmine 08.04 09:30 1 - 2  
I. Carou - J.F. Vidal Azorin 08.04 09:30 1 - 2  
K-M. Maamoun - L. Krainer 08.04 11:10 0 - 2  
K. Saitoh - M. Vankan 08.04 15:30 2 - 0  
L. Bocchi - S. Pieri 08.04 14:55 2 - 1  
L. Tomasetto - N. Seateun 08.04 16:25 0 - 2  
N. Kashirin - A. Asrawy 08.04 12:50 0 - 2  
O. Ovcharenko - M. Perchicot 08.04 12:00 2 - 0  
S.R. Prabodh - M. de Boes 08.04 09:30 0 - 2  
Vla. Ivanov - Q. Folliot 08.04 09:30 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chlpac - M.P. Perez Garcia 08.04 15:45 2 - 1  
A. El Aouni - A. Badawi 08.04 14:05 2 - 1  
A. El Sayed - A. Axyanova 08.04 12:00    
A. Mozgaleva - I. Faltinger 08.04 09:30 2 - 0  
A. Radojevic - A. Samudio 08.04 13:45 0 - 2  
A. Sukhotina - D. Cherubini 08.04 09:25 0 - 2  
B. Matusova - R. Azziz 08.04 13:20    
E.A. Camerano - A. Iordache 08.04 13:50 1 - 2  
L. Alhussein Abdel Aziz - C. Fornasieri 08.04 14:20 2 - 0  
M. Refaat - T.N. Smith 08.04 14:30 0 - 2  
M. Stakusic - Z. Kulambayeva 08.04 16:25 1 - 2  
N. Hesham - A. Thommen 08.04 09:30 1 - 2  
R. Atik - Sat. Sama 08.04 11:20    
S. Samir - C. Sauvant 08.04 13:15 2 - 0  
Y. Ezzat - Z. Kardava 08.04 11:05 2 - 0  
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - A. Bogdan 08.04 11:50 2 - 0  
J.A. Cristian - A. Petkovic 08.04 13:35 0 - 2  
K. Juvan - A-K. Schmiedlova 08.04 10:00 0 - 2  
L. Tsurenko - Seo. Mendez 08.04 15:30    
Tenisz (Kolozsvár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ArruabarrenaVecino/Mitu - Fomina A / Yashina E 08.04 10:00 0 - 2  
Bogdan A / Cristian J A - Bara I M / Buzarnescu M 08.04 17:30 2 - 1  
Bogdan E / Shinikova I - Kawa K / Voracova R 08.04 11:40 0 - 2  
Dzalamidze N / Juvan K - Bulgaru M B / Fetecau I 08.04 13:15 2 - 1  
Piter K / Sherif M - Krunic A / Marozava L 08.04 15:00 2 - 0  
Simion O G / Talaba G - Kalashnikova O / Mihalikova T 08.04 16:50 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - B. Gojo 08.04 13:50 2 - 1  
B. van de Zandschulp - Luk. Klein 08.04 13:45 2 - 1  
M. Jaziri - F. Horansky 08.04 12:00 2 - 0  
M. Marterer - M. Polmans 08.04 12:00 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Kadhe A - Popko D / Sachko V 08.04 12:00 2 - 0  
Drzewiecki K / Majchrzak - Majsajdr L / Zahradka M 08.04 16:30 2 - 0  
Gonzales R / Johnson H - Lehecka J / Machac T 08.04 13:20    
Haase R / Martin A - Jebavy R / Zelenay I 08.04 15:00 0 - 2  
Polmans M / Reid M - Agamenone F / Ficovich J P 08.04 16:40 2 - 1  
Svrcina D / Vesely J - Romboli F/Vega Hernandez 08.04 10:00    
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - D. Baird 08.04 09:30 2 - 0  
A. Rai - E. Crepaldi 08.04 09:30    
Chak Lam Coleman Wong - K. Pearson 08.04 17:00 2 - 1  
D. Glinka - N. Tajima 08.04 17:00    
D. Innocenti - S. Banthia 08.04 09:30 0 - 2  
J.B. Otegui - L. Potenza 08.04 09:30    
K. Montsi - S.F.A. Rodriguez Taverna 08.04 18:45 2 - 0  
M. Bellucci - J. Brumm 08.04 19:25 2 - 0  
M. Dellavedova - R. Kawakami 08.04 19:30 1 - 2  
M.N. Martinez - Mar. Dimitrov 08.04 09:30 2 - 0  
N. Turchetti - A. Massara 08.04 09:30    
O. Kumar - P. Marino 08.04 09:30 2 - 0  
S. Shimabukuro - H. Habib 08.04 09:25 1 - 2  
T. Fancutt - J. Paris 08.04 17:25 2 - 0  
T. Ichikawa - M.F. Descotte 08.04 17:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raggi - A. Parazinskaite 08.04 11:25 1 - 2  
A. Rey Garcia - Miy. Inoue 08.04 18:50 2 - 0  
C. Bechri - Ayu. Koshiishi 08.04 11:05 0 - 2  
G. Pielet - F. Ben Hassen 08.04 18:00 2 - 0  
G. Poznikhirenko - A. Cirotte 08.04 20:10 2 - 0  
H. Baharmus - R. Kingsley 08.04 10:55 0 - 2  
K. Voznyak - B.O. Quadre 08.04 10:50    
Kat. Kozarov - R. Ueda 08.04 19:20 2 - 0  
L. Proctor - J. Failla 08.04 11:30 2 - 1  
Mar. Drazic - A.E. Nefedova 08.04 11:40 0 - 2  
N. Bouzo Zanotti - W. Boubaker 08.04 18:45 2 - 0  
Noe. Zeballos - K. Pierre-Louis 08.04 12:00 2 - 1  
O. Helmi - F. Prati 08.04 19:30 2 - 0  
S. Lanca - M.G. Rivera Corado 08.04 19:25 0 - 2  
T. Fiquet - Das. Ivanova 08.04 10:30 1 - 2  
Tenisz (Parnu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Guerrieri - J. Seeman 08.04 18:00 2 - 1  
Arv. Nordquist - P. Valsecchi 08.04 10:25 0 - 2  
E. Kirkin - O. Weightman 08.04 10:35 2 - 1  
Iiro Vasa - O. Virtanen 08.04 12:10 0 - 2  
J. Tverijonas - A. Kotzen 08.04 11:05 1 - 2  
K. Raisma - M. Lajal 08.04 15:55 2 - 1  
L. Rottoli - Luke Johnson 08.04 14:05 1 - 2  
M. Fellin - S. Roncalli 08.04 08:50 0 - 2  
M. Mikula - P.O. Fellin 08.04 14:30 2 - 0  
M. Siimar - V. Gaubas 08.04 12:15 2 - 1  
P. Goldsteiner - A.G. Mandma 08.04 09:00 2 - 0  
P. Niklas-Salminen - Y. Sabanin 08.04 10:30 0 - 2  
P. Wörner - B. Lock 08.04 17:10 0 - 2  
R. Joncour - T. Babelis 08.04 12:10 0 - 2  
S. Troost - Eero Vasa 08.04 15:30 2 - 0  
Vla. Ivanov - M. Welte 08.04 11:20 2 - 1  
Tenisz (Parnu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Laboutkova - Car. Romeo 08.04 18:00 2 - 0  
A. Siskova - V. Meliss 08.04 18:55 2 - 0  
Ber. Cengiz - L. Kubre 08.04 10:35 2 - 0  
E. Kazionova - O. Oliynykova 08.04 15:30 0 - 2  
E. Malygina - K. Bartone 08.04 14:25    
I. Dapkute - M. Nuudi 08.04 17:25 0 - 2  
J. Avdeeva - G. Gatto-Monticone 08.04 09:00    
J. Mikulskyte - I. Daujotaite 08.04 09:00 2 - 0  
L. Vehvilainen - K. Saar 08.04 16:45 2 - 0  
M.L. Kaul - V. Morvayova 08.04 09:00 1 - 2  
P. Bakhmutkina - L. Salden 08.04 17:25 0 - 2  
R. Bhosale - E. Shalimova 08.04 14:00 0 - 2  
Sin. Kraus - M. Klaffner 08.04 15:55 2 - 0  
Stollár F. - V. Strakhova 08.04 14:45 2 - 0  
Tenisz (Pescara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fita Boluda - A. Moratelli 08.04 13:55 2 - 1  
A. Grymalska - A. Zucchini 08.04 11:30 2 - 0  
A. Simone - A. Turati 08.04 14:30 0 - 2  
C. Rosatello - N. Fossa Huergo 08.04 13:05    
E. Arango - A. Schaefer 08.04 13:30 2 - 0  
F. di Sarra - M. Colmegna 08.04 18:50    
L. Jeanjean - G. Crescenzi 08.04 15:10    
M. Caregaro - A. Zantedeschi 08.04 15:20 1 - 2  
V. Jimenez Kasintseva - V. Bosio 08.04 11:30 2 - 0  
Tenisz (Pitesti, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - S. Terziev 08.04 07:55 2 - 0  
G.A. Boitan - C. Tabur 08.04 11:00 2 - 0  
M-A. Jecan - Ray Ho 08.04 10:00 2 - 0  
M. Tepavac - Fetisleam, Edris 08.04 11:50 2 - 0  
N. Frunza - Vla. Orlov 08.04 11:00 2 - 0  
N.D. Ionel - Bog. Pavel 08.04 09:20 2 - 0  
Toby Martin - V.A. Dancu 08.04 09:30 0 - 2  
V. Royer - F. Vilardo 08.04 12:55 2 - 0  
V.A. Dumitru - B. Borza 08.04 13:25 2 - 0  
Vlad. Filip - D.N. Madaras 08.04 08:00 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - A. Anisimova 08.04 01:35 2 - 1  
C. McNally - S. Stephens 08.04 04:05 0 - 2  
D. Kasatkina - Car. Garcia 08.04 22:10 2 - 1  
D.R. Collins - S. Rogers 08.04 05:50 2 - 0  
M. Linette - P. Martic 08.04 20:00 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Stefani L - Christian K / Rodionova Ar 08.04 20:00 2 - 1  
Perez E / Peschke K - Lechemia E / Neel I 08.04 21:50 2 - 0  
Stearns P / Zamarripa M - Bektas E / Moore T 08.04 00:30 1 - 2  
Tenisz (Telavi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bakshi - G. Lomakin 08.04 08:30 1 - 2  
A. Ingarao - O. Prihodko 08.04 08:30 0 - 2  
A. Philippov - G. Donev 08.04 10:45 0 - 2  
Jul. Cash - S. Purtseladze 08.04 10:50 2 - 0  
M. Miceli - Yan Bondarevskiy 08.04 10:40 1 - 2  
Y. Erel - M. Fufygin 08.04 08:30 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - K. Nishikori 08.04 23:40 0 - 2  
Bra. Nakashima - Dan. Evans 08.04 20:00 2 - 0  
E. Ymer - J. Millman 08.04 20:00 0 - 2  
F. Tiafoe - J. Brooksby 08.04 02:40 0 - 2  
G. Dimitrov - I. Ivashka 08.04 23:00 0 - 2  
J. Sinner - E. Ruusuvuori 08.04 22:30 2 - 0  
M. Kecmanovic - R. Berankis 08.04 00:50 0 - 2  
M. McDonald - N. Kyrgios 08.04 01:00 2 - 0  
R. Opelka - D.E. Galan Riveros 08.04 21:45 2 - 0  
Ste. Johnson - A. De Minaur 08.04 20:00 2 - 1  
T. Sandgren - L.G.M. Harris 08.04 22:20    
T.H. Fritz - D. Kudla 08.04 20:00 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Mclachlan B - Bublik A / Golubev A 08.04 01:10 2 - 0  
Korda S / Sinner J - Paire B / Withrow J 08.04 00:50 2 - 1  
Peers J / Polasek F - De Minaur A / Millman J 08.04 23:50 1 - 2  
Tenisz (Wetzlar, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Heyman - G. Onclin 08.04 10:00 2 - 0  
Con. Schmitz - J. Rother 08.04 14:30 2 - 0  
D. Cukierman - L. Gerch 08.04 11:55 2 - 1  
Day. Kelly - G.A. Hidalgo 08.04 11:55 2 - 1  
G. Kravchenko - L.J. Rodriguez 08.04 11:55 2 - 1  
H. Mayot - K. Wehnelt 08.04 10:00 2 - 1  
J. Lenz - D. Pichler 08.04 16:30 0 - 2  
L. Hampel - O. Torski 08.04 15:10 2 - 0  
L. Wessels - G. Hussey 08.04 11:30 2 - 0  
M. Kestelboim - M. Rosenkranz 08.04 10:00 0 - 2  
M.C. Romios - M. Wiskandt 08.04 14:55 2 - 0  
Mar. Möller - P. Heller 08.04 10:00 0 - 2  
T. Handel - A. Bulitski 08.04 14:10 2 - 0  
Tenisz (Xativa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barroso Campos - M. Perez Pena 08.04 10:00 1 - 2  
A. Chepelev - F. Tabacco 08.04 10:40 1 - 2  
A. Gautier - A. Roglan 08.04 18:50 2 - 0  
A. Manzanera Pertusa - Alex Martinez 08.04 20:20 0 - 2  
Ale. Garcia - U. Blanchet 08.04 09:00 2 - 1  
B. Winter Lopez - K. de Schepper 08.04 10:00 2 - 0  
Billy Harris - C. Lopez Montagud 08.04 18:30 1 - 2  
D. Fernandez Flores - I. Montes-de La Torre 08.04 09:00 0 - 2  
E. Lavagno - F. Passaro 08.04 11:35 0 - 2  
I. Lopez Morillo - J. Molino 08.04 11:50 2 - 0  
J. Martinez Martinez - C. Sanchez Jover 08.04 17:00    
M. Alcala Gurri - J. Pinnington Jones 08.04 09:00 1 - 2  
M. Damas - D. Merida Aguilar 08.04 16:55 2 - 1  
Tenisz (Újvidék, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kijametovic - B. Malla 08.04 14:05 0 - 2  
A. Tomas - M. Navone 08.04 11:45 0 - 2  
D. Biljesko - A. Ouakaa 08.04 09:55 2 - 1  
F. Misolic - L. Pavlovic 08.04 13:20 2 - 0  
G. Srbljak - Nagy P. 08.04 12:00 2 - 1  
J.P. Paz - A. Mihailovic 08.04 12:00 2 - 0  
M. Miladinovic - T. Paroulek 08.04 15:30 0 - 2  
M. Spec - Roko Horvat 08.04 11:40    
Madarász G. - M. Macura 08.04 10:00 2 - 0  
Ste. Popovic - F. Comesana 08.04 16:15 0 - 2  
V. Aboian - C. Broom 08.04 10:00 0 - 2  
Valkusz M. - M. Drinic 08.04 10:00 2 - 0  
Vik. Jovic - Fajta P. 08.04 13:20 0 - 2  
Vízilabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Montenegró 08.04 08:30 10 - 4  
Magyarország - Horvátország 08.04 12:50 15 - 11  
Olaszország - Szerbia 08.04 11:20 6 - 10  
Olimpia - Magyarország vagy Horvátország végez előrébb? 08.04 07:00    
Olimpia - Magyarország vagy Olaszország végez előrébb? 08.04 07:00    
USA - Spanyolország 08.04 07:00 8 - 12  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jalolov - Fra. Clarke (+91 kg) 08.04 08:00 1 - 0  
B. Whittaker - Arl. Lopez (81 kg) 08.04 08:35 0 - 1  
R. Torrez Jr. - K. Kunkabayev (+91 kg) 08.04 08:15 1 - 0  
Ökölvívás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Surmeneli - L. Borgohain (női 69 kg) 08.04 07:30 1 - 0  
B.N. Cakiroglu - H-W. Huang (női 51 kg) 08.04 07:00 1 - 0  
Osh. Jones - Hong Gu (női 69 kg) 08.04 07:45 0 - 1  
T. Namiki - S.Z. Krasteva (női 51 kg) 08.04 07:15 0 - 1  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Wellbrock - M-A. Olivier (10 km) 08.04 23:30 1 - 0  
Rasovszky K. - 10 km 08.04 23:30    
Rasovszky K. - F. Weertman (10 km) 08.04 23:30 1 - 0  
Rasovszky K. - M-A. Olivier (10 km) 08.04 23:30 1 - 0  

 

2021.08.03.
Asztalitenisz (Challenger Series, 31. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Semenov - C. Tschanz 08.03 09:00 3 - 1  
A. Semenov - J. Huzjak 08.03 12:20 3 - 1  
C. Tschanz - D. Chambers 08.03 16:00 2 - 3  
D. Chambers - A. Semenov 08.03 15:15 1 - 3  
D. Chambers - N. Wenger 08.03 11:40 3 - 1  
D. Cheaib - A. Semenov 08.03 16:40 3 - 1  
D. Cheaib - C. Tschanz 08.03 14:35 3 - 0  
J. Christmann - D. Chambers 08.03 13:00 2 - 3  
J. Christmann - D. Cheaib 08.03 09:40 0 - 3  
J. Huzjak - N. Wenger 08.03 10:20 2 - 3  
L. Bosbach - C. Tschanz 08.03 11:00 0 - 3  
L. Bosbach - D. Cheaib 08.03 13:40 0 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Svédország 08.03 03:00 3 - 1  
Tajvan - Németország 08.03 07:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C-A / Chuang C-Y - Boll T / Franziska P 08.03 07:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chien-An Chen - T. Boll 08.03 08:30 0 - 3  
Chih-Yuan Chuang - D. Ovtcharov 08.03 09:30 0 - 3  
Yun-Ju Lin - D. Ovtcharov 08.03 08:00 3 - 2  
Yun-Ju Lin - P. Franziska 08.03 09:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Németország 08.03 03:00 2 - 3  
Hongkong - Japán 08.03 12:30 0 - 3  
Kína - Szingapúr 08.03 07:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Wang M - Lin Y / Yu M 08.03 07:30 3 - 0  
Lee H C / Soo W Y M - Hirano M / Ishikawa K 08.03 12:30 0 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Ching Lee - Miu Hirano 08.03 13:30 0 - 3  
Hoi Kem Doo - Kas. Ishikawa 08.03 14:30    
Hoi Kem Doo - Mima Ito 08.03 13:00 1 - 3  
Manyu Wang - Ye Lin 08.03 08:30 3 - 1  
Meng Chen - Tianwei Feng 08.03 09:30    
W.Y.M. Soo - Mima Ito 08.03 14:00    
Yingsha Sun - Mengyu Yu 08.03 09:00    
Yingsha Sun - Tianwei Feng 08.03 08:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - D. Sayanov 08.03 23:00 3 - 1  
A. Batalov - A. Golyshev 08.03 14:45 3 - 2  
A. Batalov - O. Nikiforov 08.03 16:45 3 - 0  
A. Golyshev - I. Tolmachev 08.03 17:15 1 - 3  
A. Golyshev - O. Nikiforov 08.03 15:45 3 - 1  
A. Innazarov - M. Pronkin 08.03 18:45 0 - 3  
A. Innazarov - S. Kaplan 08.03 20:45 2 - 3  
A. Komarov - A. Zirin 08.03 10:45 1 - 3  
A. Komarov - A.R. Kazakov 08.03 12:45 2 - 3  
A. Lobanov - Ilya Novikov 08.03 08:45 3 - 1  
A. Lobanov - V. Putilovsky 08.03 06:45 1 - 3  
A. Mohnachev - A. Komarov 08.03 12:15 3 - 0  
A. Savinsky - Edu. Tsvetkov 08.03 07:15 3 - 2  
A. Suntsov - Y.V. Lbov 08.03 01:15 1 - 3  
A. Tsitselskiy - A. Girevenkov 08.03 23:15 2 - 3  
A. Uvarov - D. Balakin 08.03 23:15 3 - 0  
A. Yudin - B. Grebenyuk 08.03 18:45 3 - 2  
A. Yudin - I. Moshkov 08.03 20:45 3 - 0  
A. Zabrodin - M. Chernyavskiy 08.03 09:00 1 - 3  
A. Zabrodin - P. Vshivkov 08.03 07:30 3 - 0  
A. Zirin - A. Mohnachev 08.03 13:15 3 - 1  
A. Zirin - A.R. Kazakov 08.03 11:45 3 - 2  
A.D. Volkov - A.Y. Fedosov 08.03 00:15 3 - 1  
A.D. Volkov - I. Afanasyev 08.03 23:45 3 - 2  
A.R. Kazakov - A. Mohnachev 08.03 11:15 3 - 1  
A.V. Poprocky - N. Pashkov 08.03 12:45 0 - 3  
A.V. Poprocky - O.B. Manuylov 08.03 10:45 3 - 0  
B. Grebenyuk - I. Moshkov 08.03 19:45 3 - 1  
B. Grebenyuk - S. Nikulin 08.03 21:15 1 - 3  
D. Sayanov - M. Ilichev 08.03 11:30 3 - 0  
D. Sayanov - R. Kobytov 08.03 13:00 3 - 2  
D. Sayanov - S. Ogay 08.03 01:00 3 - 2  
D.A. Mikheev - D. Sayanov 08.03 10:30 3 - 1  
D.A. Mikheev - M. Ilichev 08.03 12:30 3 - 0  
D.M. Evlakhin - S. Ogay 08.03 00:00 3 - 0  
E. Ilyukhin - D.M. Evlakhin 08.03 03:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 08.03 00:30 1 - 3  
Edu. Tsvetkov - I. Pandur 08.03 08:15 3 - 2  
I. Moshkov - S. Nikulin 08.03 19:15 0 - 3  
I. Pandur - A. Savinsky 08.03 08:45 3 - 1  
I. Pandur - V. Nemashkalo 08.03 06:45 3 - 0  
I. Sergeevich - A. Zabrodin 08.03 06:30 3 - 0  
I. Sergeevich - P. Vshivkov 08.03 08:30 3 - 1  
I. Tolmachev - A. Batalov 08.03 16:15 0 - 3  
Ilya Novikov - T. Turabekov 08.03 07:15 1 - 3  
K.N. Malahov - S. Burov 08.03 16:45 1 - 3  
K.N. Malahov - V. Beliakov 08.03 14:45 3 - 1  
M. Chernyavskiy - I. Sergeevich 08.03 08:00 3 - 2  
M. Dukhin - V. Chernov 08.03 21:00 3 - 0  
M. Gusev - S. Muslikov 08.03 15:30 3 - 2  
M. Gusev - V. Staroverov 08.03 17:00 0 - 3  
M. Ilichev - R. Kobytov 08.03 11:00 2 - 3  
M. Pronkin - S. Kaplan 08.03 19:45 0 - 3  
M. Pronkin - Sem. Korolev 08.03 21:15 0 - 3  
M. Sverdlov - M. Gusev 08.03 14:30 3 - 0  
M. Sverdlov - S. Muslikov 08.03 16:30 3 - 2  
N. Pashkov - O. Belugin 08.03 11:15 3 - 1  
N. Sadovskiy - O. Kutuzov 08.03 03:15 1 - 3  
N. Sadovskiy - S. Myagkov 08.03 00:45 3 - 0  
N. Zhurba - A.D. Volkov 08.03 01:45 2 - 3  
N. Zhurba - V. Safonov 08.03 02:45 2 - 3  
O. Belugin - A.V. Poprocky 08.03 12:15 2 - 3  
O. Kutuzov - Y.V. Lbov 08.03 00:15 3 - 2  
O. Nikiforov - I. Tolmachev 08.03 15:15 3 - 1  
O.B. Manuylov - N. Pashkov 08.03 11:45 1 - 3  
O.B. Manuylov - O. Belugin 08.03 13:15 2 - 3  
P. Vshivkov - M. Chernyavskiy 08.03 07:00 0 - 3  
R. Kobytov - D.A. Mikheev 08.03 12:00 0 - 3  
R. Pavlenko - D. Sayanov 08.03 02:30 2 - 3  
R. Pavlenko - D.M. Evlakhin 08.03 01:30 3 - 0  
R. Pavlenko - O. Shagarov 08.03 23:30 0 - 3  
S. Burov - Vit. Demchenko 08.03 15:15 3 - 0  
S. Kaplan - Sem. Korolev 08.03 19:15 2 - 3  
S. Kuzmin - M. Dukhin 08.03 18:30 3 - 2  
S. Muslikov - V. Staroverov 08.03 15:00 1 - 3  
S. Myagkov - A. Ilin 08.03 23:45 3 - 1  
S. Myagkov - A. Suntsov 08.03 02:45 2 - 3  
S. Myagkov - O. Kutuzov 08.03 01:45 3 - 2  
S. Nikulin - A. Yudin 08.03 20:15 3 - 1  
S. Ogay - E. Ilyukhin 08.03 02:00 0 - 3  
Sem. Korolev - A. Innazarov 08.03 20:15 0 - 3  
T. Turabekov - A. Lobanov 08.03 08:15 0 - 3  
V. Beliakov - S. Burov 08.03 15:45 0 - 3  
V. Beliakov - Vit. Demchenko 08.03 17:15 3 - 1  
V. Chernov - S. Kuzmin 08.03 20:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - A. Savinsky 08.03 07:45 3 - 2  
V. Nemashkalo - Edu. Tsvetkov 08.03 09:15 3 - 1  
V. Putilovsky - Ilya Novikov 08.03 07:45 3 - 1  
V. Putilovsky - T. Turabekov 08.03 09:15 2 - 3  
V. Safonov - A.Y. Fedosov 08.03 01:15 1 - 3  
V. Staroverov - M. Sverdlov 08.03 16:00 3 - 1  
Vit. Demchenko - K.N. Malahov 08.03 16:15 1 - 3  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 08.03 03:15 3 - 2  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 08.03 22:45 3 - 0  
Y. Merkushin - N. Zhurba 08.03 00:45 1 - 3  
Y.V. Lbov - N. Sadovskiy 08.03 02:15 3 - 1  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alison dos Santos - Abd. Samba (400 m gát) 08.03 05:15    
K. Warholm - Rai Benjamin (400 m gát) 08.03 05:15    
Olimpia 2020, 400 m gátfutás 08.03 05:20    
Olimpia 2020, rúdugrás 08.03 12:20    
P. Lisek - Thiago Braz (rúdugrás) 08.03 12:20 0 - 1  
R. Lavillenie - Chr. Nilsen (rúdugrás) 08.03 12:20 0 - 1  
Szögi I. - A. Miellet (1500 m, előfutam) 08.03 02:05    
Szűcs V. - M. Obasuyi (110 m gátfutás, előfutam) 08.03 12:10 1 - 0  
Atlétika (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athing Mu - N. Goule (női 800 m) 08.03 14:25 1 - 0  
B. Reese - Tara Davis (női távolugrás) 08.03 03:50    
Bro. Andersen - Wang Zheng (női kalapácsvetés) 08.03 13:35 0 - 1  
Dea. Price - A. Wlodarczyk (női kalapácsvetés) 08.03 13:35 0 - 1  
E. Thompson-Herah - S-A. Fraser-Pryce (női 200 m) 08.03 14:50 1 - 0  
Gab. Thomas - S. Miller-Uibo (női 200 m) 08.03 14:50 1 - 0  
H. Alemu - Rae. Rogers (női 800 m) 08.03 14:25 0 - 1  
M. Mihambo - I. Spanovic (női távolugrás) 08.03 03:50    
Olimpia 2020, női 200 m 08.03 14:50    
Olimpia 2020, női 800 m 08.03 14:25    
Olimpia 2020, női kalapácsvetés 08.03 13:35    
Olimpia 2020, női távolugrás 08.03 03:50    
Szilágyi R. - Mac. Little (női gerelyhajítás, selejtező) 08.03 02:20    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 08.03 03:40 8 - 11  
Miami - NY Mets 08.03 01:10 6 - 3  
Milwaukee - Pittsburgh 08.03 02:10 6 - 2  
NY Yankees - Baltimore 08.03 01:05 1 - 7  
Tampa Bay - Seattle 08.03 01:10 2 - 8  
Texas - LA Angels 08.03 02:05 4 - 1  
Washington - Philadelphia 08.03 01:05 5 - 7  
Baseball (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Dominikai Köztársaság 08.03 12:00 6 - 7  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 08.03 12:35    
Wei Chuan Dragons - Fubon Guardians 08.03 12:35 5 - 9  
Birkózás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Savolainen - M. Hadi Saravi (kötöttfogás 97 kg) 08.03 13:20 0 - 1  
I. Huklek - Z. Beleniuk (kötöttfogás 87 kg) 08.03 11:55 0 - 1  
Korpási B. - K. Aslanyan (kötöttfogás 67 kg) 08.03 05:15    
Lőrincz T. - A. Makhmudov (kötöttfogás 77 kg) 08.03 13:00 1 - 0  
Lőrincz T. - Kötöttfogás 77 kg 08.03 09:30    
Lőrincz V. - A. Azisbekov (kötöttfogás 87 kg) 08.03 04:30    
Lőrincz V. - D.M. Kudla (kötöttfogás 87 kg) 08.03 06:00    
Lőrincz V. - K. Maskevich (kötöttfogás 87 kg) 08.03 04:30 1 - 0  
Lőrincz V. - M. Metwally (kötöttfogás 87 kg) 08.03 11:35 1 - 0  
M. Evloev - A. Aleksanyan (kötöttfogás 97 kg) 08.03 13:20 1 - 0  
Olimpia 2020, kötöttfogás 77 kg 08.03 12:30    
Olimpia 2020, kötöttfogás 97 kg 08.03 12:30    
P. Nasibov - M.I. El-Sayed (kötöttfogás 67 kg) 08.03 11:25 1 - 0  
R. Huseynov - K. Chalyan (kötöttfogás 77 kg) 08.03 12:40 1 - 0  
R. Zoidze - M.R. Geraei (kötöttfogás 67 kg) 08.03 11:15 0 - 1  
S. Yabiku - M.A. Geraei (kötöttfogás 77 kg) 08.03 12:30 1 - 0  
Szőke A. - G. Melia (kötöttfogás 97 kg) 08.03 04:00    
Szőke A. - Kötöttfogás 97 kg 08.03 12:00    
Szőke A. - T. Michalik (kötöttfogás 97 kg) 08.03 13:10 0 - 1  
Birkózás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tynybekova - I. Koliadenko (női 62 kg) 08.03 12:05 1 - 0  
M. Zhumanazarova - B. Soronzonbold (női 68 kg) 08.03 14:05 1 - 0  
Olimpia 2020, női 68 kg 08.03 13:55    
S. Dosho - A. Cherkasova (női 68 kg) 08.03 13:55 0 - 1  
Sastin M. - K.T. Incze (női 62 kg) 08.03 04:35    
T. Mensah - B. Oborududu (női 68 kg) 08.03 14:15 1 - 0  
Yukako Kawai - T.M. Yusein (női 62 kg) 08.03 12:15 1 - 0  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Billy Jackson - R. Elmore 08.03 09:00 2 - 0  
Cra. Newton - Billy Jackson 08.03 11:00 2 - 0  
R. Elmore - Cra. Newton 08.03 10:00 0 - 2  
Darts (Players Championship 22)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - John Brown 08.03 13:45 6 - 0  
D. van den Bergh - P. Wright 08.03 17:30 4 - 7  
Kea. Barry - L. Peters 08.03 13:50 6 - 3  
Kee. Brown - Mic. Mansell 08.03 14:05 6 - 5  
L. Humphries - T. Evetts 08.03 13:35 0 - 6  
M. Lukeman - R. Searle 08.03 17:30 0 - 7  
P. Wright - A. Soutar 08.03 15:35 6 - 5  
P. Wright - R. Searle 08.03 18:10 7 - 8  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - Motivade.trust Gaming 08.03 09:55 2 - 0  
Galaxy Racer Esports - Army Geniuses 08.03 14:30 1 - 1  
Motivade.trust Gaming - T1 Gaming 08.03 12:20 2 - 0  
Team Smg - Execration 08.03 08:00 1 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Kenp4chi) - Poland (Escanor) 08.03 07:36 10 - 2  
Italy (Hammer) - Poland (Escanor) 08.03 08:12 6 - 2  
Poland (Escanor) - Belarus (Kenp4chi) 08.03 09:24 2 - 8  
Poland (Escanor) - Italy (Hammer) 08.03 10:00 2 - 5  
Poland (Escanor) - Ukraine (Sam) 08.03 08:48 2 - 4  
Russia (Gernaut) - Sweden (Diamond) 08.03 15:42 4 - 3  
Sweden (Diamond) - Canada (Sam) 08.03 16:18 3 - 3  
Sweden (Diamond) - United States (Hammer) 08.03 16:54 4 - 2  
Ukraine (Sam) - Poland (Escanor) 08.03 07:00 5 - 5  
United States (Hammer) - Sweden (Diamond) 08.03 15:06 3 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Miyagi) - Chile (Poli) 08.03 09:40 1 - 2  
Brazil (Miyagi) - Norway (Nasmi) 08.03 10:00 2 - 1  
Brazil (Miyagi) - Spain (Reaper) 08.03 07:20 3 - 2  
Brazil (Miyagi) - Switzerland (Apollo) 08.03 08:00 1 - 0  
Chile (Poli) - Egypt (Kasandra) 08.03 11:40 1 - 2  
Chile (Poli) - Spain (Reaper) 08.03 11:00 3 - 1  
Denmark (Spex) - Egypt (Kasandra) 08.03 10:40 3 - 0  
Denmark (Spex) - Scotland (Judoka) 08.03 07:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 08.03 09:00 2 - 1  
Norway (Nasmi) - Brazil (Miyagi) 08.03 07:40 2 - 3  
Norway (Nasmi) - Denmark (Spex) 08.03 09:20 1 - 2  
Norway (Nasmi) - Scotland (Judoka) 08.03 08:40 2 - 1  
Scotland (Judoka) - Denmark (Spex) 08.03 11:20 2 - 2  
Scotland (Judoka) - Spain (Reaper) 08.03 08:20 2 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Liverpool (Cskoni) 08.03 19:05 4 - 1  
Ajax (Xalinho) - Wolverhampton (Trader AC) 08.03 17:00 3 - 5  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Ajax (Xalinho) 08.03 18:15 4 - 3  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Dortmund (Confession) 08.03 10:50 1 - 5  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Liverpool (Cskoni) 08.03 12:30 4 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Liverpool (Cskoni) 08.03 17:25 4 - 3  
Dortmund (Confession) - Liverpool (Cskoni) 08.03 09:35 4 - 1  
Dortmund (Confession) - Tottenham (Megapolice) 08.03 08:45 1 - 1  
Everton (Abeldos United) - Bayern Mün. (Im Not Over) 08.03 09:10 3 - 4  
Everton (Abeldos United) - Dortmund (Confession) 08.03 11:40 8 - 1  
Liverpool (Cskoni) - Everton (Abeldos United) 08.03 10:25 2 - 4  
Liverpool (Cskoni) - M'gladbach (Bluemountst.) 08.03 18:40 4 - 1  
Liverpool (Cskoni) - Tottenham (Megapolice) 08.03 11:15 1 - 3  
Liverpool (Cskoni) - Wolverhampton (Trader AC) 08.03 16:10 2 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Bayern Mün. (Im Not Over) 08.03 16:35 3 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Bayern Mün. (Im Not Over) 08.03 10:00 3 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Everton (Abeldos United) 08.03 12:05 1 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - Bayern Mün. (Im Not Over) 08.03 19:30 6 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - M'gladbach (Bluemountst.) 08.03 17:50 0 - 4  
E-Sport (LOL, Balkan League, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena Zvezda - Valiance 08.03 18:00 3 - 2  
E-Sport (LOL, LCK CL, Summer GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Af Challengers - Ns Challengers 08.03 13:00 1 - 0  
Bro Challengers - Lsb Challengers 08.03 14:00 0 - 1  
Gen Challengers - Dwg Kia Challengers 08.03 12:00 1 - 0  
Kt Challengers - Drx Challengers 08.03 11:00 1 - 0  
T1 Challengers - Hle Challengers 08.03 10:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Order 08.03 09:55 0 - 1  
Mammoth - Dire Wolves 08.03 10:40 0 - 1  
Peace - Gravitas 08.03 12:50 0 - 1  
Pentanet.gg - Legacy Esports 08.03 11:45 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - Team WE 08.03 12:55 2 - 1  
TOP Esports - Oh My God 08.03 11:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic Rising - Team Singularity 08.03 18:00 3 - 2  
E-Sport (LOL, PG Nationals Summer, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Outplayed - Axolotl 08.03 18:55 3 - 0  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season, Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ago Rogue - Pdw 08.03 17:25 0 - 3  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo Academy - Kabum! Academy 08.03 22:00 1 - 0  
Furia Academy - Red Academy 08.03 23:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,DutchLeague,Summer Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Echo Zulu - Mcon Esports 08.03 19:00 1 - 3  
E-Sport (LOL,LVPSuperligaOrange, Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mad Lions Madrid - Ucam Esports Club 08.03 18:00 0 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bad_Trip) - LA Clippers (Bumblebee) 08.03 10:00 45 - 72  
Brooklyn (Bad_Trip) - Milwaukee (Fosters23) 08.03 09:24 31 - 46  
Brooklyn (Bad_Trip) - Portland (Gatz) 08.03 08:48 33 - 85  
LA Clippers (Bumblebee) - Brooklyn (Bad_Trip) 08.03 08:12 58 - 48  
LA Clippers (Bumblebee) - Portland (Gatz) 08.03 07:36 58 - 49  
Milwaukee (Fosters23) - LA Clippers (Bumblebee) 08.03 07:00 43 - 37  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Jema11) - Brooklyn (Kodas) 08.03 15:06 53 - 50  
Atlanta (Jema11) - Milwaukee (Joker) 08.03 16:18 42 - 38  
Atlanta (Jema11) - Philadelphia (Ash) 08.03 15:42 43 - 49  
Milwaukee (Joker) - Atlanta (Jema11) 08.03 14:30 34 - 36  
Milwaukee (Joker) - Brooklyn (Kodas) 08.03 17:30 71 - 64  
Philadelphia (Ash) - Milwaukee (Joker) 08.03 16:54 52 - 50  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (Shell_Doc) - San Antonio (Ole-G420) 08.03 11:55 67 - 64  
Brooklyn (ka4ika_dame) - Cleveland (BossVlados0_0) 08.03 16:35 64 - 72  
Charlotte (Dankarakoz6) - Boston (Shell_Doc) 08.03 13:05 75 - 62  
Charlotte (Dankarakoz6) - Chicago (macmafin8) 08.03 11:20 80 - 64  
Chicago (macmafin8) - Boston (Shell_Doc) 08.03 10:10 93 - 83  
Chicago (macmafin8) - San Antonio (Ole-G420) 08.03 12:30 87 - 75  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 08.03 06:30 77 - 61  
LA Lakers (megasnake4) - Utah (St0rm05151) 08.03 17:10 67 - 73  
Miami (amuralex) - Charlotte (broccolicabb.) 08.03 05:55 84 - 73  
San Antonio (Ole-G420) - Charlotte (Dankarakoz6) 08.03 10:45 55 - 45  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Fosters23) 08.03 12:12 46 - 41  
Dallas (Gatz) - Portland (Bad_Trip) 08.03 11:00 41 - 32  
Dallas (Phabian) - Denver (Kodas) 08.03 22:00 31 - 42  
Dallas (Phabian) - LA Clippers (Dazai) 08.03 22:36 49 - 43  
Denver (Bumblebee) - Dallas (Gatz) 08.03 11:36 57 - 50  
Denver (Kodas) - Dallas (Phabian) 08.03 23:48 45 - 31  
Denver (Kodas) - LA Clippers (Dazai) 08.03 23:12 41 - 45  
Portland (Bad_Trip) - Dallas (Gatz) 08.03 12:48 45 - 47  
Portland (Bad_Trip) - Denver (Bumblebee) 08.03 14:00 52 - 67  
Portland (Bad_Trip) - LA Clippers (Fosters23) 08.03 13:24 38 - 43  
E-Sport (SC2, DH Masters Fall, Europe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clem - Bly 08.03 21:00 2 - 0  
Goblin - Gerald 08.03 20:00 0 - 2  
GunGFuBanDa - Harstem 08.03 19:00 2 - 0  
Kas - Krystianer 08.03 17:00 1 - 2  
Maxpax - Stephano 08.03 21:00 2 - 0  
Reynor - Sortof 08.03 18:00 2 - 0  
Showtime - MaNa 08.03 19:00 2 - 1  
Skillous - Strange 08.03 20:00 2 - 0  
E-Sport (SC2,DHMast.Fall,NorAm.Gro.Sta.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrea - Masa 08.03 22:00 2 - 0  
Disk - Antis 08.03 23:50 1 - 0  
Masa - Semper 08.03 23:00 2 - 0  
Neeb - Rob 08.03 23:50 1 - 0  
PiLiPiLi - Jonsnow 08.03 23:50 0 - 1  
Scarlett - Mcanning 08.03 22:00 2 - 0  
Scarlett - Trigger 08.03 23:00 2 - 0  
Trigger - Vindicta 08.03 22:00 2 - 1  
Vindicta - Astrea 08.03 23:00 0 - 2  
Gyeplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Németország 08.03 12:00 3 - 1  
India - Belgium 08.03 03:30 2 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Vityebszk 08.03 18:00 5 - 3  
Himik Novopolock - Metallurg Zslobin 08.03 18:00 0 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barsz Kazany 08.03 17:00 1 - 2  
Sparta Praha - Karlovy Vary 08.03 17:00 2 - 2  
Szocsi - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.03 18:30 2 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Avangard Omszk 08.03 14:00 6 - 3  
Vitkovice - Pardubice 08.03 17:30 0 - 4  
Kajak-kenu (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Schopf - F. Pimenta (K1 1000 m) 08.03 05:20    
Kopasz B. - F. Pimenta (K1 1000 m) 08.03 05:20    
Kopasz B. - J. Dostal (K1 1000 m) 08.03 05:20    
Kopasz B. - J. Schopf (K1 1000 m) 08.03 05:20    
Kopasz B. - K1 1000 m 08.03 05:20    
Liu/Zheng - Brendel/Hecker (C2 1000 m) 08.03 04:50    
Olimpia 2020, C2 1000 m 08.03 04:53    
Olimpia 2020, K1 1000 m 08.03 05:21    
TorresMadri/JorgeEnriqu-NascimGodm/QueirozSantos(C2 1000 m) 08.03 04:50    
Varga Á. - A. Peters (K1 1000 m) 08.03 05:20    
Varga Á. - J. Dostal (K1 1000 m) 08.03 05:20    
Varga Á. - K1 1000 m 08.03 05:20    
Kajak-kenu (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csipes/Medveczky - Hering-Pradler/Dietze (női K2 500 m) 08.03 05:45    
Csipes/Medveczky - Női K2 500 m 08.03 05:45    
Kozák/Bodonyi - Carrington/Regal (női K2 500 m) 08.03 05:45    
Kozák/Bodonyi - Csipes/Medveczky (női K2 500 m) 08.03 05:45    
Kozák/Bodonyi - Női K2 500 m 08.03 05:45    
Kárász A. - L. Stensils (női K1 200 m) 08.03 04:35    
Kárász A. - Női K1 200 m 08.03 04:35    
L. Carrington - E.A. Jörgensen (K1 női 200 m) 08.03 04:35    
Lucz D. - E.A. Jörgensen (női K1 200 m) 08.03 04:35    
Lucz D. - M. Walczykiewicz (női K1 200 m) 08.03 04:35    
Lucz D. - Női K1 200 m 08.03 04:35    
Olimpia 2020, női K1 200 m 08.03 04:37    
Olimpia 2020, női K2 500 m 08.03 05:46    
Kosárlabda (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Animas - Temuco (1.m.) 08.03 00:00 81 - 63  
Puerto Varas - Valdivia (1.m.) 08.03 02:00 79 - 83  
Kosárlabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 08.03 14:00 97 - 59  
Olaszország - Franciaország 08.03 10:20 75 - 84  
Spanyolország - USA 08.03 06:40 81 - 95  
Szlovénia - Németország 08.03 03:00 94 - 70  
Krikett (T20 Series (BAN-AUS))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Ausztrália 08.03 14:00 1 - 0  
Krikett (The Hundred)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Spirit - Northern Superchargers 08.03 19:30 0 - 1  
Kézilabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 08.03 10:00 31 - 25  
Franciaország - Bahrein 08.03 02:30 42 - 28  
Németország - Egyiptom 08.03 13:45 26 - 31  
Svédország - Spanyolország 08.03 06:15 33 - 34  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Kabylie 08.03 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Vélez Sarsfield 08.03 02:15 0 - 0  
Estudiantes LP - Arsenal Sarandí 08.03 00:00 4 - 0  
Rosario Central - Aldosivi 08.03 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Young Boys 08.03 20:00 1 - 1  
Crvena zvezda - Sheriff Tiraspol 08.03 21:00 1 - 1  
FF Malmö - Rangers 08.03 19:00 2 - 1  
Genk - Sahtar Doneck 08.03 20:00 1 - 2  
Olympiakosz - Ludogorec Razgrad 08.03 21:00 1 - 1  
PSV - Midtjylland 08.03 20:00 3 - 0  
Sparta Praha - Monaco 08.03 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minior Pernik - Szeptemvri Simitli 08.03 17:00 4 - 2  
Neftocsimik Burgasz - Marica Plovdiv 08.03 17:30 3 - 4  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmaflor Vinto - Bolivar La Paz 08.03 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Ypiranga RS 08.03 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Dep. Santa Cruz 08.03 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Santiago Wanderers 08.03 02:30 2 - 1  
Nublense - O'Higgins 08.03 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Hobro 08.03 18:00 0 - 0  
Hellerup - B93 Köbenhavn 08.03 18:00 1 - 2  
Naesby - Fredericia 08.03 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacaritas Pelileo - Cumbaya 08.03 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Olmedo 08.03 02:00 4 - 0  
Labdarúgás (EKL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Dublin - PAOK 08.03 20:45 2 - 1  
Linfield - Fola Esch 08.03 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Helsinki JK 08.03 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - Turku PS 08.03 17:30 0 - 1  
Mikkeli MP - Vaasa PS 08.03 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JyPK - Ilves 08.03 18:00 0 - 4  
PK-35 Helsinki - Honka 08.03 17:30 0 - 0  
PK-35 Vantaa - Helsinki JK 08.03 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Leiknir R. 08.03 21:15 0 - 0  
KA Akureyri - Keflavik 08.03 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa 08.03 19:00 2 - 3  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Nof Hagalil 08.03 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vegalta Sendai - Gamba Osaka 08.03 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Real Cartagena 08.03 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Dep. Pereira 08.03 03:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Wuhan FC 08.03 14:30 2 - 1  
Changchun Yatai - Shanghai Port 08.03 12:30 2 - 1  
Shanghai Shenhua - Hebei FC 08.03 10:30 0 - 0  
Tianjin Tigers - Dalian Pro 08.03 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melaka Utd. - Johor DT 08.03 15:00 0 - 1  
Perak - Penang 08.03 15:00 3 - 5  
Selangor - UiTM Shah Alam 08.03 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Queretaro 08.03 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Leon 08.03 02:00 2 - 1  
Juarez - Atlas de Guadalajara 08.03 04:00 0 - 3  
Santos Laguna - Tijuana 08.03 04:00 0 - 0  
Tigres UANL - Necaxa 08.03 02:00 8 - 1  
UNAM Pumas - Monterrey 08.03 00:00 0 - 3  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aubstadt - Viktoria Aschaffenburg 08.03 18:30 4 - 0  
Augsburg Amatőr - 1860 Rosenheim 08.03 19:00 3 - 1  
Burghausen - Schweinfurt 08.03 19:00 5 - 2  
Eichstatt - Pipinsried 08.03 18:30 1 - 0  
Eltersdorf - Schalding-Heining 08.03 19:00 1 - 1  
Fürth Amatőr - TSV Buchbach 08.03 18:30 0 - 3  
Illertissen - TSV Rain/Lech 08.03 19:00 1 - 1  
Memmingen - Bayern München Amatőr 08.03 19:30 0 - 4  
Nürnberg Amatőr - Bayreuth 08.03 18:00 0 - 3  
SV Heimstetten - Unterhaching 08.03 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Spanyolország 08.03 13:00 0 - 0  
Mexikó - Brazília 08.03 10:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pölten - Rapid Wien Amatőr 08.03 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grödig - SAK 1914 Salzburg 08.03 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Pacoba - Tacuary Asuncion 08.03 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Univ. San Martin 08.03 00:00 1 - 0  
C. Mannucci Trujillo - Huancayo 08.03 22:30 1 - 1  
Cienciano - Dep. Municipal 08.03 02:30 2 - 3  
UTC de Cajamarca - C. Vallejo Trujillo 08.03 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Cluj - ASUPolitechnika Timisoara 08.03 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Yverdon 08.03 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Öster 08.03 19:00 1 - 0  
Örgryte - GAIS 08.03 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annagh Utd. - Knockbreda 08.03 20:45 4 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Siilinjarven Pesis 08.03 17:00 2 - 1  
Kankaanpaan Maila - Imatran Pallo-Veikot 08.03 17:00 2 - 0  
Koskenkorvan Urheilijat - Manse Tampere 08.03 17:00 1 - 2  
Kouvolan Pallonlyojat - Hyvinkaan Tahko 08.03 17:00 1 - 2  
Seinäjoen Jymy-Jussit - Kempeleen Kiri 08.03 17:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kempeleen Kiri - Seinäjoen Maila-Jussit 08.03 17:00 0 - 2  
Röplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Brazília 08.03 06:00 0 - 3  
Kanada - Orosz csapat 08.03 02:00 0 - 3  
Lengyelország - Franciaország 08.03 14:30 2 - 3  
Olaszország - Argentína 08.03 10:00 2 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ash. Carty - Fra. Patrick 08.03 18:00 2 - 2  
Ash. Carty - L. Kleckers 08.03 13:00 3 - 1  
J.R. Clarke - L. Heathcote 08.03 13:30 2 - 2  
J.R. Clarke - R. McGuigan 08.03 14:00 3 - 0  
L. Heathcote - R. McGuigan 08.03 18:30 3 - 0  
L. Kleckers - Fra. Patrick 08.03 19:00 3 - 1  
Mat. Selt - Ash. Carty 08.03 18:30 3 - 1  
Mat. Selt - Fra. Patrick 08.03 13:30 2 - 2  
Mat. Selt - L. Kleckers 08.03 14:00 2 - 2  
Yan Bingtao - J.R. Clarke 08.03 19:00 3 - 1  
Yan Bingtao - L. Heathcote 08.03 18:00 3 - 1  
Yan Bingtao - R. McGuigan 08.03 13:00 3 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Heidrich/Verge-Depre 08.03 03:00 1 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Bansley H / Wilkerson B 08.03 14:00 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Artacho M / Clancy T 08.03 15:00 1 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Ross A / Klineman A 08.03 02:00 0 - 2  
Tenisz (Bolzano, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gola - J. Jahn 08.03 15:50 2 - 1  
A. Picchione - N. Alvarez Varona 08.03 09:00 2 - 0  
Alex. Weis - D. Dutra da Silva 08.03 10:30 2 - 0  
Art. Reymond - J.O. Gutierrez 08.03 20:35 2 - 1  
E. Ejupovic - F. Maestrelli 08.03 08:50 2 - 0  
E. Maggioli - K. Kivattsev 08.03 18:15 2 - 1  
Gia. Ferrari - L. Vanni 08.03 19:00 1 - 2  
Lis. Rodriguez - Au. Virgili 08.03 22:15 2 - 1  
M. Bortolotti - L. Castagnola 08.03 18:20 2 - 1  
M. Mazza - D. Capecchi 08.03 14:10 1 - 2  
P. Rondoni - M. Arnaldi 08.03 08:50 1 - 2  
P. Tsitsipas - J. Greif 08.03 17:35 2 - 0  
R. Balzerani - Dom. Graf 08.03 14:15 2 - 0  
R. Brancaccio - A. Pecci 08.03 16:10 2 - 0  
R. di Nocera - G. Tabacco 08.03 20:25 0 - 2  
Tenisz (Bydgoszcz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kolodziejova - A. Rame 08.03 14:05 2 - 0  
N. Hanatani - A. Zakharova 08.03 13:40 0 - 2  
W.J. Forys - M. Kubka 08.03 15:15 0 - 2  
Tenisz (Concord, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - Su-Wei Hsieh 08.03 19:55 0 - 2  
Car. Dolehide - Rob. Anderson 08.03 16:00 2 - 0  
Kat. Scott - Lau. Davis 08.03 17:45 2 - 0  
M. Bolkvadze - V. Duval 08.03 17:50 2 - 1  
R. Marino - M. Frech 08.03 16:00 0 - 2  
R. Zarazua - A. Glatch 08.03 22:00 2 - 1  
Sto. Sanders - A. Parks 08.03 19:05 2 - 0  
T. Maria - V. Lepchenko 08.03 20:55 0 - 2  
U.M. Arconada - J. Loeb 08.03 16:00 2 - 1  
V. Zvonareva - En Shuo Liang 08.03 21:20 2 - 0  
Tenisz (Concord, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang S / Whittle S - Anderson R / Gumulya B 08.03 20:30 2 - 1  
Plipuech P / Rompies J - Collens B / Hu V 08.03 22:40 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - G. Zeppieri 08.03 12:25 1 - 2  
F. Cerundolo - Ale. Gonzalez 08.03 10:30 2 - 0  
F. Gaio - F. Meligeni Rodrigues A. 08.03 15:45 2 - 1  
H. Dellien - C. Ugo Carabelli 08.03 10:30 0 - 2  
Joao Menezes - M.T. Barrios Vera 08.03 12:20 1 - 2  
L. Nardi - F. Forti 08.03 12:15 0 - 2  
M-A. Hüsler - R. Marcora 08.03 10:30 2 - 0  
Q. Halys - T.A. Tirante 08.03 14:50 0 - 2  
S. Travaglia - P. Kotov 08.03 18:15 2 - 0  
T.M. Etcheverry - R. Olivo 08.03 13:45 2 - 1  
Z. Kolar - P. Lorenzi 08.03 19:35 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerundolo F / Cerundolo J - Serena L / Valentino D 08.03 16:50 2 - 0  
Luz O / Matos R - Motti A / Ocleppo J 08.03 17:35 2 - 0  
Tenisz (Frederiksberg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sigsgaard - G. Ricca 08.03 11:45 2 - 0  
D. de Jonge - P. Kypson 08.03 11:20 2 - 0  
G. Den Ouden - S. Kopp 08.03 12:55 0 - 2  
Mar. Eriksson - G. Loffhagen 08.03 15:05 2 - 1  
O. Moraing - Gia. Ross 08.03 14:45 2 - 1  
P. Kovapitukted - V.F. Pape 08.03 13:50 2 - 0  
S. Prechtel - K. Friberg 08.03 12:05 2 - 0  
Tenisz (Frederiksberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jaskova - O. Tjandramulia 08.03 12:40 0 - 2  
A.G. Vasilescu - D. Semenistaja 08.03 09:55 0 - 2  
D. Vidmanova - T. Jaruskova 08.03 10:00 1 - 2  
E. Welker - L. Ruppert 08.03 14:50 0 - 2  
Eri Shimizu - A. Robbe 08.03 09:50 0 - 2  
L. Pulchartova - M.F. Herazo Gonzalez 08.03 10:00 2 - 1  
M.P. Nugroho - Taylor Ng 08.03 10:00 0 - 2  
V. Dema - Mar. Bondarenko 08.03 10:00 0 - 2  
Tenisz (Grodzisk Mazow., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Diaz Acosta - Y. Wojcik 08.03 12:30 2 - 0  
Marozsán F. - Piros Zs. 08.03 13:40 0 - 2  
P. Nejedly - M. Dembek 08.03 11:00    
Piotr Grynkowski - P. Cias 08.03 11:00 0 - 2  
T.A. Kodat - F. Kolasinski 08.03 14:30 2 - 0  
W. Leite - D. Kellovsky 08.03 15:35 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.C. March - P. Martin Tiffon 08.03 19:10 0 - 2  
And. Andrade - A. Guillen Meza 08.03 16:30 0 - 2  
B. Pujol Navarro - Alex. Canter 08.03 16:30 2 - 0  
B. Vilicich - J.S. Gomez 08.03 18:45 0 - 2  
I. Ribeiro Marcondes - Die. Hidalgo 08.03 18:00    
J.A. Hernandez Serrano - Nic. Alvarez 08.03 16:30 2 - 1  
M. Vernier - Cri. Rodriguez 08.03 16:30 1 - 2  
R. Quiroz - L. Patino 08.03 18:45 0 - 2  
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - I.M. Bara 08.03 11:05 0 - 2  
A. Cornet - M. Sherif Abdelaziz 08.03 12:45 0 - 2  
A. Dulgheru - A. Petkovic 08.03 17:30    
A. Eala - P. Ormaechea 08.03 14:25 2 - 0  
A. Krunic - Yuki Naito 08.03 12:45    
B. Szabo - K. Kawa 08.03 11:05 0 - 2  
C. Buyukakcay - K. Kucova 08.03 09:30 0 - 2  
J. Fett - Seo. Mendez 08.03 16:10 0 - 2  
Jani R-L. - J.A. Cristian 08.03 14:50 0 - 2  
M. Buzarnescu - V. Tomova 08.03 09:30 2 - 0  
M. Trevisan - Kri. Pliskova 08.03 12:55 0 - 2  
Udvardy P. - A. Bogdan 08.03 14:30 0 - 2  
V. Kuzmova - A-K. Schmiedlova 08.03 09:30 0 - 2  
Tenisz (Kolozsvár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grammatikopoul/Zimmermann - Bondár A / Eikeri U 08.03 16:20 0 - 2  
Kuzmova V / Rosolska A - Panova A / Wachaczyk J 08.03 16:10 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - J. Lehecka 08.03 14:30 2 - 1  
B. van de Zandschulp - V. Sachko 08.03 10:30 2 - 0  
D. Vega Hernandez - M. Jaziri 08.03 12:20 0 - 2  
E. Furness - T. van Rijthoven 08.03 12:10 2 - 1  
G. Melzer - And. Martin 08.03 14:00 2 - 1  
J. Forejtek - D. Svrcina 08.03 10:30 0 - 2  
J. Vesely - M. Jaziri 08.03 11:50    
K. Majchrzak - D. Popko 08.03 10:30 2 - 0  
N. Milojevic - D. Siniakov 08.03 17:10 2 - 0  
R. Haase - A. Molcan 08.03 12:05 0 - 2  
T. Machac - E. Couacaud 08.03 18:05 2 - 1  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forejtek J / Vrbensky M - Griekspoor T / Stevens B 08.03 15:35 1 - 2  
Paulson A / Rikl P - Blancaneaux G / Janvier M 08.03 14:00 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Rakki - D.M. Lopez 08.03 10:30 2 - 0  
Tenisz (Parnu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kanepi - S.B. Grey 08.03 14:00 2 - 0  
Tenisz (Pescara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Spiteri - B. Turati 08.03 15:55 2 - 0  
G. Topalova - M.L. Carle 08.03 11:55 1 - 2  
Har. Kaji - L. Hietaranta 08.03 12:00 2 - 1  
M. Kilnarova - I.L. Rosca 08.03 12:00 1 - 2  
N. Brancaccio - S. Rubini 08.03 18:25 2 - 0  
P. Joukanen - N. Berberovic 08.03 14:50 0 - 2  
Tenisz (Pitesti, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I.A. Chirita - D.A. Tomescu 08.03 12:20 0 - 2  
M. Echargui - J. Thirouin 08.03 15:30 2 - 0  
S. Gima - C. Sinclair 08.03 14:15    
S. Palosi - Fac. Juarez 08.03 12:00 1 - 2  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - C. Vandeweghe 08.03 01:15 2 - 0  
D. Vekic - Y. Putintseva 08.03 21:00 0 - 2  
D. Yastremska - Claire Liu 08.03 22:55 1 - 2  
E. Bektas - Car. Garcia 08.03 05:40 0 - 2  
E. Raducanu - Shuai Zhang 08.03 04:00 0 - 2  
K. Mladenovic - Na-Lae Han 08.03 19:00 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Zhang S - Jones M / Scotty E 08.03 23:00 2 - 1  
Tenisz (Telavi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Liaonenka - Jul. Cash 08.03 11:55 0 - 2  
A. Metreveli - Jul. Cash 08.03 09:50    
A. Zgirovsky - G. Lomakin 08.03 09:35 1 - 2  
B. Zhukayev - A. Philippov 08.03 06:25 1 - 2  
Iss. Okamura - A. Bakshi 08.03 09:45 0 - 2  
M. Borisiouk - G. Donev 08.03 11:45 0 - 2  
M. De Rossi - M. Miceli 08.03 11:05 0 - 2  
M. Fufygin - Velcz Zs. 08.03 11:00 2 - 0  
N. Davlianidze - S. Purtseladze 08.03 06:30 1 - 2  
O. Bielinskyi - Yan Bondarevskiy 08.03 11:45 0 - 2  
R.A. Burruchaga - O. Prihodko 08.03 13:10 0 - 2  
T. Khabibulin - G. Tsivadze 08.03 10:05 2 - 0  
Y. Erel - O. Horak 08.03 09:25 2 - 0  
Z. Tkemaladze - D. Spasibo 08.03 08:05 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - F. Auger Alliassime 08.03 22:40 1 - 2  
Bra. Nakashima - A. Popyrin 08.03 20:00 2 - 0  
D. Kudla - F. Lopez 08.03 20:00 2 - 1  
E. Ymer - Jor. Thompson 08.03 21:40 2 - 1  
Emi. Gomez - V. Pospisil 08.03 01:05 1 - 2  
J. Sock - Y. Nishioka 08.03 02:50    
K. Nishikori - S. Querrey 08.03 01:00 2 - 0  
M. Giron - C. Norrie 08.03 23:10 0 - 2  
P. Gunneswaran - E. Ruusuvuori 08.03 20:00 1 - 2  
Ste. Johnson - R. Ramanathan 08.03 21:30 2 - 0  
T. Sandgren - J. Duckworth 08.03 20:00 2 - 1  
V. Pospisil - S. Korda 08.03 21:50 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrie C / Saville L - Gille S / Vliegen J 08.03 00:25 2 - 0  
Querrey S / Sock J - Dimitrov G / Paul T 08.03 23:30 0 - 2  
Tenisz (Wetzlar, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gomez - A. Vatutin 08.03 18:30 0 - 2  
H. Squire - Ben. Hassan 08.03 18:10 2 - 0  
Tenisz (Xativa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Hernandez - A. Marti Pujolras 08.03 18:30 1 - 2  
Garmendia Olasagasti, Ini - F. Tenti 08.03 11:00 0 - 2  
M. Minin - N. Serra Sanchez 08.03 16:55 2 - 0  
Tenisz (Újvidék, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luka Pavlovic - M. Ilhan 08.03 14:10 0 - 2  
M. Novansky - P. Pjevcevic 08.03 13:50 2 - 0  
P. Boscardin Dias - D. Kekez 08.03 14:40 2 - 0  
Torna (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020, korlát 08.03 10:00    
Olimpia 2020, nyújtó 08.03 11:39    
Torna (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020, női gerenda 08.03 10:50    
Vitorlázás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berecz Zs. - Finn dingi 08.03 07:30    
Berecz Zs. - Finn dingi 08.03 07:30    
Berecz Zs. - J. Cardona Mendez (Finn dingi) 08.03 07:30 1 - 0  
Berecz Zs. - J. Junior (Finn dingi) 08.03 07:30 1 - 0  
Vízilabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Orosz csapat 08.03 12:50 8 - 9  
Hollandia - Magyarország 08.03 11:20 11 - 14  
Kanada - USA 08.03 07:00 5 - 16  
Olimpia,női - Magyarország vagy Ausztrália végez előrébb? 08.03 15:00    
Olimpia,női - Magyarország vagy Hollandia végez előrébb? 08.03 15:00    
Spanyolország - Kína 08.03 08:30 11 - 7  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Teixeira - J. la Cruz (91 kg) 08.03 11:50 0 - 1  
Andy Cruz - W. de Oliveira (63 kg) 08.03 11:15 1 - 0  
D. Ragan - S. Takyi (57 kg) 08.03 04:30    
G. Escobar Mascunano - S. Bibossinov (52 kg) 08.03 10:45 0 - 1  
H. Bachkov - E. Abduraimov (63 kg) 08.03 05:00    
Keys. Davis - G. Mamedov (63 kg) 08.03 04:45    
Laz. Alvarez - A. Batyrgaziev (57 kg) 08.03 11:00 0 - 1  
M. Gadzhimagomedov - D. Nyika (91 kg) 08.03 05:15    
P. McCormack - R. Iglesias (69 kg) 08.03 12:05 0 - 1  
S. Zoirov - C. Paalam (52 kg) 08.03 04:15    
Y. Veitia - Galal Yafai (52 kg) 08.03 10:30 0 - 1  
Y.H. Martinez Rivas - R. Tanaka (52 kg) 08.03 04:00    
Ökölvívás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ferreira - R. Kodirova (női 60 kg) 08.03 10:00 1 - 0  
E. Yildiz - M.M.J. Potkonen (női 60 kg) 08.03 10:15 0 - 1  
K.A. Harrington - I. Khelif (női 60 kg) 08.03 05:35    
N. Petecio - Sena Irie (női 57 kg) 08.03 06:05 0 - 1  
Úszás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hal. Anderson - A.M. Cunha (10 km női) 08.03 23:30 0 - 1  
Olasz A. - Leo. Beck (10 km női) 08.03 23:30 1 - 0  
Olasz A. - Női 10 km 08.03 23:30    

 

2021.08.02.
Asztalitenisz (Challenger Series, 31. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Semenov - D. Chambers 08.02 11:50 1 - 3  
A. Semenov - D. Cheaib 08.02 09:50 0 - 3  
A. Semenov - N. Wenger 08.02 20:00 3 - 2  
C. Tschanz - D. Chambers 08.02 18:40 1 - 3  
C. Tschanz - D. Cheaib 08.02 16:00 0 - 3  
C. Tschanz - N. Wenger 08.02 13:10 3 - 0  
D. Cheaib - D. Chambers 08.02 21:20 1 - 3  
D. Cheaib - N. Wenger 08.02 18:00 3 - 0  
J. Christmann - A. Semenov 08.02 13:50 1 - 3  
J. Christmann - C. Tschanz 08.02 20:40 0 - 3  
J. Christmann - J. Huzjak 08.02 19:20 1 - 3  
J. Christmann - L. Bosbach 08.02 11:10 3 - 1  
J. Christmann - N. Wenger 08.02 08:30 3 - 1  
J. Huzjak - C. Tschanz 08.02 10:30 3 - 2  
J. Huzjak - D. Chambers 08.02 16:40 2 - 3  
L. Bosbach - A. Semenov 08.02 17:20 2 - 3  
L. Bosbach - D. Chambers 08.02 09:10 3 - 2  
L. Bosbach - J. Huzjak 08.02 22:00 0 - 3  
L. Bosbach - N. Wenger 08.02 14:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dél-Korea 08.02 07:30 0 - 3  
Japán - Ausztrália 08.02 03:00 3 - 0  
Kína - Franciaország 08.02 12:30 3 - 0  
USA - Svédország 08.02 03:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Tsuboi - Youngsik Jeoung 08.02 08:30 2 - 3  
H. Calderano - Sangsu Lee 08.02 09:00    
H. Calderano - Woojin Jang 08.02 08:00 0 - 3  
Long Ma - S. Gauzy 08.02 14:30    
V. Ishiy - Woojin Jang 08.02 09:30    
Xin Xu - E. Lebesson 08.02 13:30 3 - 0  
Zhendong Fan - S. Gauzy 08.02 13:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Olimpia, csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ma L / Xu X - Cassin A / Lebesson E 08.02 12:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Lengyelország 08.02 03:00 3 - 0  
Franciaország - Szingapúr 08.02 03:00 0 - 3  
Hongkong - Románia 08.02 07:30 3 - 1  
Tajvan - Japán 08.02 12:30 0 - 3  
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Ching Lee - Eli. Samara 08.02 08:30 3 - 0  
Hoi Kem Doo - B. Szőcs 08.02 08:00 3 - 0  
Hoi Kem Doo - D. Monteiro Dodean 08.02 09:00 3 - 0  
Hsien-Tzu Cheng - Mima Ito 08.02 14:00    
I-Ching Cheng - Kas. Ishikawa 08.02 14:30    
I-Ching Cheng - Mima Ito 08.02 13:00 0 - 3  
Szu-Yu Chen - Miu Hirano 08.02 13:30 1 - 3  
W.Y.M. Soo - B. Szőcs 08.02 09:30    
Asztalitenisz (Olimpia, női csapat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheng H-T / Chen S-Y - Hirano M / Ishikawa K 08.02 12:30 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - T. Turabekov 08.02 00:00 3 - 0  
A. Batalov - I. Tolmachev 08.02 07:15 3 - 0  
A. Girevenkov - A.Y. Fedosov 08.02 02:15 1 - 3  
A. Ilin - S. Myagkov 08.02 01:45 3 - 2  
A. Ilin - Y.V. Lbov 08.02 02:45 3 - 0  
A. Klavdenkov - D. Petrochenko 08.02 13:15 2 - 3  
A. Klavdenkov - S. Nikulin 08.02 11:45 1 - 3  
A. Kolmin - A.V. Vorozheykin 08.02 07:30 3 - 1  
A. Kolmin - P. Vshivkov 08.02 16:15 3 - 1  
A. Kolmin - Ser. Ovechkin 08.02 09:00 3 - 0  
A. Komarov - A.R. Kazakov 08.02 10:30 3 - 1  
A. Komarov - V.V. Kutin 08.02 12:30 3 - 0  
A. Krotkov - A. Kolmin 08.02 17:15 1 - 3  
A. Krotkov - S. Lanin 08.02 15:45 3 - 1  
A. Lobanov - I. Minchenkov 08.02 11:45 2 - 3  
A. Lobanov - Ilya Novikov 08.02 13:15 3 - 2  
A. Mohnachev - A. Komarov 08.02 12:00 3 - 1  
A. Sirotkin - E. Glazun 08.02 20:45 3 - 1  
A. Sirotkin - I. Afanasyev 08.02 18:45 0 - 3  
A. Slashchev - I. Abelmasov 08.02 15:45 0 - 3  
A. Slashchev - K. Bystrushkin 08.02 17:15 3 - 1  
A. Suntsov - N. Sadovskiy 08.02 23:45 1 - 3  
A.D. Volkov - V. Safonov 08.02 22:45 0 - 3  
A.R. Kazakov - A. Mohnachev 08.02 13:00 2 - 3  
A.R. Kazakov - V.V. Kutin 08.02 11:30 3 - 0  
A.V. Vorozheykin - Ser. Ovechkin 08.02 07:00 3 - 0  
A.Y. Fedosov - E. Kalashnikov 08.02 00:45 3 - 0  
A.Y. Fedosov - N. Zhurba 08.02 23:15 3 - 1  
A.Y. Fedosov - Y. Merkushin 08.02 03:15 2 - 3  
B. Grebenyuk - D. Petrochenko 08.02 19:15 2 - 3  
D. Petrochenko - D. Razinkov 08.02 12:15 3 - 0  
D. Petrochenko - D. Tunitsyn 08.02 20:15 2 - 3  
D. Razinkov - A. Klavdenkov 08.02 10:45 2 - 3  
D. Razinkov - S. Nikulin 08.02 12:45 3 - 1  
D. Sayanov - A. Aslanyan 08.02 03:00 1 - 3  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 08.02 23:30 3 - 0  
D. Tikhnenko - S. Kuzmin 08.02 20:00 3 - 1  
D. Tunitsyn - B. Grebenyuk 08.02 20:45 2 - 3  
D. Tunitsyn - I. Soldatov 08.02 18:45 3 - 2  
D.M. Evlakhin - D. Sayanov 08.02 22:30 1 - 3  
E. Anisimov - I. Pandur 08.02 16:00 3 - 1  
E. Glazun - R. Kobytov 08.02 19:15 3 - 1  
E. Kalashnikov - Y. Merkushin 08.02 01:45 3 - 0  
Edu. Tsvetkov - V. Sinkovskiy 08.02 07:15 3 - 1  
I. Abelmasov - K. Bystrushkin 08.02 15:15 3 - 2  
I. Afanasyev - E. Glazun 08.02 19:45 1 - 3  
I. Afanasyev - R. Kobytov 08.02 21:15 3 - 1  
I. Mikhaylov - D. Tikhnenko 08.02 19:00 3 - 2  
I. Minchenkov - Ilya Novikov 08.02 11:15 3 - 2  
I. Pandur - M. Gusev 08.02 16:30 1 - 3  
I. Pandur - V. Nemashkalo 08.02 14:30 3 - 1  
I. Sergeevich - A. Kolmin 08.02 06:30 1 - 3  
I. Sergeevich - A.V. Vorozheykin 08.02 08:30 3 - 1  
I. Soldatov - B. Grebenyuk 08.02 19:45 1 - 3  
I. Soldatov - D. Petrochenko 08.02 21:15 2 - 3  
I. Tolmachev - V. Tsvetkov 08.02 08:15 3 - 0  
I. Zemit - D. Tikhnenko 08.02 21:00 3 - 2  
I. Zemit - I. Mikhaylov 08.02 19:30 3 - 2  
Ilya Novikov - Pav. Medvedev 08.02 12:15 2 - 3  
K. Bystrushkin - K.N. Malahov 08.02 16:15 3 - 0  
K.N. Malahov - A. Slashchev 08.02 14:45 0 - 3  
K.N. Malahov - I. Abelmasov 08.02 16:45 3 - 0  
M. Gusev - E. Anisimov 08.02 15:00 0 - 3  
N. Zhurba - S. Ogay 08.02 02:30 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Suntsov 08.02 22:45 2 - 3  
O. Kutuzov - V. Shirshov 08.02 02:15 0 - 3  
O.N. Kharlakin - Edu. Tsvetkov 08.02 07:45 3 - 2  
O.N. Kharlakin - V. Sinkovskiy 08.02 09:15 0 - 3  
P. Vshivkov - A. Krotkov 08.02 14:45 1 - 3  
P. Vshivkov - S. Lanin 08.02 16:45 3 - 2  
Pav. Medvedev - A. Lobanov 08.02 10:45 3 - 2  
Pav. Medvedev - I. Minchenkov 08.02 12:45 3 - 2  
R. Kobytov - A. Sirotkin 08.02 20:15 3 - 1  
R. Pavlenko - A. Aslanyan 08.02 01:30    
S. Homutov - A. Batalov 08.02 07:45 0 - 3  
S. Homutov - I. Tolmachev 08.02 09:15 3 - 0  
S. Kuzmin - I. Mikhaylov 08.02 20:30 3 - 1  
S. Kuzmin - I. Zemit 08.02 18:30 2 - 3  
S. Lanin - A. Kolmin 08.02 15:15 3 - 2  
S. Myagkov - O. Kutuzov 08.02 00:15 3 - 2  
S. Nikulin - D. Petrochenko 08.02 11:15 1 - 3  
S. Ogay - R. Pavlenko 08.02 23:00 3 - 1  
S. Ogay - T. Turabekov 08.02 01:00 2 - 3  
Ser. Ovechkin - I. Sergeevich 08.02 08:00 0 - 3  
T. Turabekov - D. Sayanov 08.02 02:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - E. Anisimov 08.02 17:00 1 - 3  
V. Nemashkalo - M. Gusev 08.02 15:30 3 - 1  
V. Safonov - Y. Merkushin 08.02 23:45 3 - 2  
V. Shirshov - A. Ilin 08.02 00:45 3 - 1  
V. Shirshov - S. Myagkov 08.02 03:15 3 - 0  
V. Sinkovskiy - V. Staroverov 08.02 08:15 3 - 1  
V. Staroverov - Edu. Tsvetkov 08.02 08:45 2 - 3  
V. Staroverov - O.N. Kharlakin 08.02 06:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - A. Batalov 08.02 08:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - S. Homutov 08.02 06:45 3 - 2  
V.V. Kutin - A. Mohnachev 08.02 11:00 1 - 3  
Y. Merkushin - A. Girevenkov 08.02 00:15 0 - 3  
Y.V. Lbov - O. Kutuzov 08.02 01:15 3 - 0  
Y.V. Lbov - S. Myagkov 08.02 23:15 3 - 1  
Atlétika (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Wale - A. Kibiwott (3000 m akadályfutás) 08.02 14:15 1 - 0  
Halász B. - D. Haugh (kalapácsvetés) 08.02 10:00 0 - 1  
Halász B. - Kalapácsvetés 08.02 10:00    
Halász B. - Q. Bigot (kalapácsvetés) 08.02 10:00 0 - 1  
J.M. Echevarria - M. Tentoglou (távolugrás) 08.02 03:20    
Juv. Harrison - Yuki Hashioka (távolugrás) 08.02 03:20    
Olimpia 2020, 3000 m akadályfutás 08.02 14:15    
Olimpia 2020, távolugrás 08.02 03:20    
S. El Bakkali - L. Girma (3000 m akadályfutás) 08.02 14:15 1 - 0  
Atlétika (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bri. Anderson - Ken. Harrison (női 100 m gát) 08.02 04:45    
Hel. Obiri - A.J. Tirop (női 5000 m) 08.02 14:40 1 - 0  
J. Camacho-Quinn - Bri. Anderson (női 100 m gát) 08.02 04:45    
Olimpia 2020, női 100 m gátfutás 08.02 04:50    
Olimpia 2020, női 5000 m 08.02 14:40    
Olimpia 2020, női diszkoszvetés 08.02 13:00    
Sif. Hassan - G. Tsegay (női 5000 m) 08.02 14:40 1 - 0  
V. Allman - Yai. Perez (női diszkoszvetés) 08.02 13:00 1 - 0  
Yai. Perez - S. Perkovic (női diszkoszvetés) 08.02 13:00 1 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 08.02 02:00 5 - 10  
El Aguila de Veracruz - Olmecas de Tabasco 08.02 01:00 1 - 4  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 08.02 01:05 10 - 14  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 08.02 00:00 9 - 12  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 08.02 01:00 4 - 3  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 08.02 00:30 17 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Boston 08.02 01:08 3 - 2  
Toronto - Cleveland 08.02 21:07 2 - 5  
Baseball (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Dél-Korea 08.02 05:00 1 - 11  
Japán - USA 08.02 12:00 7 - 6  
Birkózás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mirzazadeh - R. Kayaalp (kötöttfogás 130 kg) 08.02 13:00 0 - 1  
K. Fumita - L. Orta Sanchez (kötöttfogás 60 kg) 08.02 12:50 0 - 1  
Lőrincz T. - M.A. Geraei (kötöttfogás 77 kg) 08.02 11:15 1 - 0  
Lőrincz T. - S. Yabiku (kötöttfogás 77 kg) 08.02 05:40    
Lőrincz T. - Z. Ait Ouagram (kötöttfogás 77 kg) 08.02 04:30    
M. Evloev - Szőke A. (kötöttfogás 97 kg) 08.02 05:45    
M. Lopez - I. Kajaia (kötöttfogás 130 kg) 08.02 13:20 1 - 0  
Olimpia 2020, kötöttfogás 130 kg 08.02 11:15    
Olimpia 2020, kötöttfogás 60 kg 08.02 11:15    
S. Emelin - V. Ciobanu (kötöttfogás 60 kg) 08.02 12:40 1 - 0  
S. Semenov - Y. Acosta (kötöttfogás 130 kg) 08.02 13:10 1 - 0  
S. Walihan - L. Temirov (kötöttfogás 60 kg) 08.02 12:30 1 - 0  
Szőke A. - A. Omarov (kötöttfogás 97 kg) 08.02 04:35    
Birkózás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gray - A. Rotter-Focken (női 76 kg) 08.02 14:10 0 - 1  
Olimpia 2020, női 76 kg 08.02 13:55    
Qian Zhou - H. Minagawa (női 76 kg) 08.02 14:05 1 - 0  
Y. Adar - A. Medet Kyzy (női 76 kg) 08.02 13:55 1 - 0  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Brown - P. Strong 08.02 10:00    
J. Greenslade - Dan. Brown 08.02 09:00    
P. Strong - J. Greenslade 08.02 11:00 0 - 2  
Darts (Players Championship 21 2021)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Heta - K. Ratajski 08.02 17:55 7 - 2  
Ger. Price - D. Heta 08.02 18:30 8 - 7  
Ian White - Ger. Price 08.02 17:55 3 - 7  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - OB Esports X Neon 08.02 15:00    
T1 Gaming - Galaxy Racer Esports 08.02 08:00 0 - 2  
Team Smg - Galaxy Racer Esports 08.02 10:05 0 - 2  
Team Smg - OB Esports X Neon 08.02 12:35 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicken Fighters - V-gaming 08.02 14:00 0 - 2  
Team Unique - Spider Pigzs 08.02 20:00 2 - 1  
Winstrike Team - Fantastic.five 08.02 17:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Escanor) - Ukraine (Diamond) 08.02 08:12 4 - 7  
Canada (Escanor) - Sweden (Kenp4chi) 08.02 16:54 2 - 6  
Canada (Escanor) - United States (Sam) 08.02 16:18 1 - 6  
Italy (Sam) - Ukraine (Diamond) 08.02 07:00 1 - 3  
Poland (Kenp4Chi) - Ukraine (Diamond) 08.02 07:36 4 - 7  
Russia (Gernaut) - Canada (Escanor) 08.02 15:42 7 - 4  
Ukraine (Diamond) - Belarus (Escanor) 08.02 10:00 8 - 6  
Ukraine (Diamond) - Italy (Sam) 08.02 08:48 2 - 3  
Ukraine (Diamond) - Poland (Kenp4Chi) 08.02 09:24 2 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Miyagi) - Norway (Nasmi) 08.02 10:00 0 - 1  
Brazil (Miyagi) - Spain (Reaper) 08.02 07:20 4 - 0  
Brazil (Miyagi) - Switzerland (Apollo) 08.02 08:00 1 - 2  
Chile (Poli) - Brazil (Miyagi) 08.02 08:40 1 - 4  
Chile (Poli) - Spain (Reaper) 08.02 11:00 1 - 2  
Denmark (Spex) - Scotland (Judoka) 08.02 07:00 1 - 1  
Denmark (Spex) - Switzerland (Apollo) 08.02 09:00 0 - 3  
Norway (Nasmi) - Chile (Poli) 08.02 10:20 1 - 0  
Scotland (Judoka) - Brazil (Miyagi) 08.02 11:40 0 - 2  
Scotland (Judoka) - Spain (Reaper) 08.02 08:20 3 - 1  
Spain (Reaper) - Brazil (Miyagi) 08.02 11:20 1 - 2  
Spain (Reaper) - Denmark (Spex) 08.02 07:40 1 - 2  
Spain (Reaper) - Scotland (Judoka) 08.02 09:40 2 - 0  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 08.02 10:40 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Brazil (Miyagi) 08.02 09:20 3 - 2  
E-Sport (LOL, Balkan League, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Z10 ESHARK - Split Raiders 08.02 18:00 3 - 2  
E-Sport (LOL, Belgian League, Summer Pl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sector One - KRC Genk Esports 08.02 19:00 3 - 2  
E-Sport (LOL, LCK CL, Summer GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drx Challengers - Af Challengers 08.02 12:00 1 - 0  
Hle Challengers - Dwg Kia Challengers 08.02 10:00 1 - 0  
Kt Challengers - Bro Challengers 08.02 13:00 1 - 0  
Lsb Challengers - T1 Challengers 08.02 11:00 0 - 1  
Ns Challengers - Gen Challengers 08.02 14:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - 100 Thieves 08.02 00:45 1 - 0  
Flyquest - Counter Logic Gaming 08.02 02:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isurus Gaming - Furious Gaming 08.02 03:00 1 - 0  
Kaos Latin Gamers - Estral E-Sports 08.02 02:00 0 - 1  
Rainbow7 - Infinity Esports 08.02 00:00 0 - 1  
Xten Esports - All Knights 08.02 01:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rare Atom - Suning Gaming 08.02 13:40 2 - 1  
Ultra Prime - Bilibili Gaming 08.02 11:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, LPLOL, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karma Clan Esports - White Dragons 08.02 21:00 3 - 2  
E-Sport (LOL,LVPSuperligaOrange, Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cream Real Betis - Vodafone Giants 08.02 18:00 2 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Gatz) - LA Clippers (MrPanda) 08.02 10:00 43 - 49  
Brooklyn (Gatz) - Milwaukee (Bumblebee) 08.02 07:00 53 - 50  
Brooklyn (Gatz) - Portland (Bad_Trip) 08.02 07:36 53 - 41  
LA Clippers (MrPanda) - Brooklyn (Gatz) 08.02 08:12 47 - 53  
LA Clippers (MrPanda) - Milwaukee (Bumblebee) 08.02 09:24 38 - 50  
Milwaukee (Bumblebee) - Brooklyn (Gatz) 08.02 08:48 59 - 49  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Fosters23) - Brooklyn (Thunder) 08.02 16:18 36 - 31  
Atlanta (Fosters23) - Milwaukee (Kodas) 08.02 16:54 59 - 57  
Atlanta (Fosters23) - Philadelphia (Joker) 08.02 17:30 52 - 45  
Brooklyn (Thunder) - Atlanta (Fosters23) 08.02 14:30 45 - 44  
Brooklyn (Thunder) - Milwaukee (Kodas) 08.02 15:42 41 - 30  
Milwaukee (Kodas) - Atlanta (Fosters23) 08.02 15:06 40 - 44  
Philadelphia (Asap) - Atlanta (Dazai) 08.02 05:00 64 - 47  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Houston (mcdonals999) 08.02 05:55 57 - 63  
Boston (Shell_Doc) - Brooklyn (ka4ika_dame) 08.02 12:30 73 - 83  
Boston (Shell_Doc) - Charlotte (Dankarakoz6) 08.02 10:10 81 - 63  
Brooklyn (ka4ika_dame) - Chicago (macmafin8) 08.02 10:45 93 - 56  
Charlotte (Dankarakoz6) - Brooklyn (ka4ika_dame) 08.02 11:55 71 - 82  
Chicago (macmafin8) - Boston (Shell_Doc) 08.02 11:20 89 - 75  
Chicago (macmafin8) - Charlotte (Dankarakoz6) 08.02 13:05 79 - 70  
LA Lakers (megasnake4) - Memphis (Oglilpolyana) 08.02 17:45 74 - 54  
Memphis (Oglilpolyana) - Atlanta (Antoxacreative) 08.02 16:35 47 - 39  
San Antonio (Ole-G420) - LA Lakers (megasnake4) 08.02 17:10 73 - 103  
Toronto (Answer2208) - Miami (amuralex) 08.02 06:30 59 - 69  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Azich) - Portland (Phabian) 08.02 23:48 50 - 47  
Dallas (Bumblebee) - LA Clippers (Bad_Trip) 08.02 12:12 52 - 29  
Dallas (Bumblebee) - Portland (Gatz) 08.02 12:48 60 - 64  
Denver (Dazai) - Dallas (Azich) 08.02 23:12 52 - 55  
Denver (MrPanda) - LA Clippers (Bad_Trip) 08.02 11:00 65 - 39  
LA Clippers (Bad_Trip) - Dallas (Bumblebee) 08.02 14:00 39 - 56  
LA Clippers (Bad_Trip) - Portland (Gatz) 08.02 13:24 36 - 44  
Portland (Gatz) - LA Clippers (Bad_Trip) 08.02 11:36 52 - 25  
E-Sport (OW, OW League, Countdown Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Gladiators - Washington Justice 08.02 00:00 3 - 0  
Gyeplabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - India 08.02 05:00 0 - 1  
Hollandia - Új-Zéland 08.02 11:30 3 - 0  
Németország - Argentína 08.02 02:30 0 - 3  
Spanyolország - Nagy-Britannia 08.02 14:00 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk 08.02 18:30 3 - 2  
Junoszt Minszk - Lida 08.02 18:00 7 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barsz Kazany 08.02 17:00 2 - 4  
Kajak-kenu (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adolf/Fejes - Altukhov/Ianchuk (C2 1000 m) 08.02 08:30 0 - 1  
Adolf/Fejes - C2 1000 m 08.02 08:30    
Varga Á. - R. Anoshkin (K1 1000 m) 08.02 08:30 1 - 0  
Kosárlabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 08.02 06:40 82 - 93  
Nigéria - Japán 08.02 03:00 83 - 102  
Olimpia, női, B csoport 2020 08.02 06:40    
Kosárlabda (Olimpia, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Puerto Rico 08.02 14:00 96 - 69  
Kína - Belgium 08.02 10:20 74 - 62  
Olimpia, női, C csoport 2020 08.02 14:00    
Krikett (The Hundred)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oval Invincibles - Welsh Fire 08.02 19:30 1 - 0  
Kézilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Angola 08.02 02:00 31 - 31  
Hollandia - Montenegró 08.02 12:30 30 - 29  
Norvégia - Japán 08.02 14:30 37 - 25  
Olimpia, női, A csoport 2020 08.02 14:30    
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Brazília 08.02 04:00 29 - 22  
Magyarország - Svédország 08.02 09:15 26 - 23  
Olimpia, női - Magyarország hány gólt szerez a B csoportban? 08.02 09:15    
Olimpia, női - Magyarország továbbjut a B csoportból? 08.02 09:15    
Olimpia, női, B csoport 2020 08.02 09:15    
Olimpia,női-Magyarország hány pontot szerez a B csoportban? 08.02 09:15    
Spanyolország - Orosz csapat 08.02 07:15 31 - 34  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Atl. Atlanta 08.02 20:10 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Instituto Cordoba 08.02 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Justo Jose de Urquiza - Defensores Unidos 08.02 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Central Cordoba SDE 08.02 21:45 1 - 1  
Patronato Parana - Newell's 08.02 21:45 0 - 0  
San Lorenzo - Banfield 08.02 01:15 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Botev Plovdiv 08.02 17:45 2 - 0  
Pirin Blagoevgrad - Beroe Stara Zagora 08.02 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Velez Mostar - Rudar Prijedor 08.02 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - America MG 08.02 01:30 1 - 1  
Ceara - Fortaleza 08.02 01:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Würzburg - Verl 08.02 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Magallanes - Dep. Copiapo 08.02 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Serena - Antofagasta 08.02 20:30 1 - 1  
Melipilla - Colo Colo 08.02 02:00 2 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Nordsjaelland 08.02 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Aucas Quito 08.02 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Nyeman Grodno 08.02 17:50 1 - 3  
Gomel - BATE Boriszov 08.02 19:50 2 - 2  
Isloch Minszk - Sahtar Szoligorszk 08.02 16:00 0 - 1  
Vityebszk - Torpedo Zogyino 08.02 19:50 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - KI Klaksvik 08.02 20:00 0 - 4  
Vikingur Gota - B36 Torshavn 08.02 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PK-35 - Klubi 04 08.02 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - VIFK 08.02 17:30 0 - 1  
JJK Jyväskylä - Seinäjoen JK 2 08.02 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Honka 08.02 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Grenoble 08.02 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Mexikó 08.02 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Vikingur Reykjavik 08.02 21:15 4 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Okayama 08.02 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Atl. Ottawa 08.02 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza Cota - Boca Juniors de Cali 08.02 21:00 3 - 0  
Orsomarso Palmira - Llaneros FC 08.02 23:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Atl. Huila 08.02 03:10 2 - 0  
Once Caldas - Millonarios 08.02 01:05 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangxi Beidamen - Wuhan Three Towns 08.02 11:30 0 - 4  
Liaoning Shenyang Urban - Zibo Cuju 08.02 13:35 0 - 1  
Nanjing City FC - Shaanxi Changan 08.02 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou FC - Cangzhou 08.02 12:00 5 - 2  
Henan Songshan - Chongqing Liangjiang 08.02 12:00 1 - 0  
Qingdao FC - Shandong Taishan 08.02 14:00 0 - 5  
Shenzhen FC - Guangzhou City 08.02 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - Chojniczanka Chojnice 08.02 18:00 0 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Wisla Plock 08.02 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 08.02 18:00 3 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Cruz Azul 08.02 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Chicago 08.02 00:00 1 - 1  
Toronto FC - Nashville 08.02 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Haladás 08.02 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Jalapa - CD Ocotal 08.02 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - Sunshine Stars 08.02 17:00 1 - 1  
Kano Pillars - Wikki Tourists 08.02 17:00 1 - 0  
Nasarawa Utd. - Enugu Rangers 08.02 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 08.02 00:00 3 - 1  
Houston - NJ/NY Gotham FC 08.02 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Rathenow 08.02 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Svédország 08.02 13:00 0 - 1  
USA - Kanada 08.02 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Tuapsze 08.02 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Szocsi 08.02 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Guairena 08.02 01:15 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Academica Clinceni 08.02 20:30 3 - 1  
Sepsi OSK - Mioveni 08.02 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Ayr Utd. 08.02 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Värnamo 08.02 19:00 0 - 3  
Sundsvall - Brage 08.02 19:00 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Halmstad 08.02 19:00 1 - 0  
Göteborg - Norrköping 08.02 19:00 1 - 2  
Sirius - Örebro 08.02 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Topolya SC - Kolubara Lazarevac 08.02 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Podillia Khmelnitszki 08.02 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingulec Petrove - Zorya Luganszk 08.02 18:30 1 - 5  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - Dep. Maldonado 08.02 01:30 2 - 0  
Villa Espanola - Cerrito Montevideo 08.02 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - Charleston 08.02 01:30 3 - 2  
Los Angeles Galaxy 2 - San Diego Loyal 08.02 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Lauderdale CF - North Carolina 08.02 01:30 2 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermanos Colmenarez - Estudiantes de Merida 08.02 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Noah Jereván 08.02 17:00 7 - 1  
Sevan Jereván - Van Csarencavan 08.02 15:00 5 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sotkamon Jymy - Vimpelin Veto 08.02 17:00 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Huddersfield 08.02 20:45 16 - 34  
Hull FC - St. Helens 08.02 20:45 10 - 42  
Hull KR - Catalan Dragons 08.02 20:45 16 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Gold Coast Titans 08.02 10:00 6 - 34  
Cronulla Sharks - Manly-Warringah SeaEagles 08.02 12:05 22 - 40  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kenya 08.02 14:45 3 - 0  
Japán - Dominikai Köztársaság 08.02 12:40 1 - 3  
Olimpia, női, A csoport 2020 08.02 14:45    
Szerbia - Dél-Korea 08.02 02:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Argentína 08.02 09:25 3 - 0  
Olimpia, női, B csoport 2020 08.02 09:25    
Orosz csapat - Törökország 08.02 07:20 2 - 3  
USA - Olaszország 08.02 04:05 3 - 2  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Fedoseev - S. Karjakin 08.02 14:00 0 - 1  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hugill - J. Astley 08.02 19:00 3 - 0  
Jim. Robertson - Jim. White 08.02 14:00 2 - 2  
Jim. Robertson - S. Maddocks 08.02 13:30 3 - 0  
Joe Perry - Jim. Robertson 08.02 19:00 1 - 3  
Joe Perry - Jim. White 08.02 13:00 3 - 0  
Joe Perry - S. Maddocks 08.02 18:00 3 - 0  
S. Maddocks - Jim. White 08.02 18:30 0 - 3  
S. Maguire - A. Hugill 08.02 14:00 1 - 3  
S. Maguire - J. Astley 08.02 13:30 2 - 2  
S. Maguire - Sunny Akani 08.02 18:30 0 - 3  
Sunny Akani - A. Hugill 08.02 13:00 2 - 2  
Sunny Akani - J. Astley 08.02 18:00 2 - 2  
Sportlövészet (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Péni I. - P. Gorsa (Puska összetett, 50 m) 08.02 09:50 0 - 1  
Péni I. - Puska összetett (50m) 08.02 09:50    
Strandröplabda (Olimpia, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EcheverriaBen./MartinezO. - Ross A / Klineman A 08.02 02:00 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Baquerizo/Fernandez Stein 08.02 03:00 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - Lupo D / Nicolai P 08.02 10:00 0 - 2  
Gibb J / Bourne T - Thole J / Wickler C 08.02 15:00 1 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Plavins M / Tocs E 08.02 06:00 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Krasilnikov/Stoyanovskiy 08.02 11:00 0 - 2  
RubioCamargo/GaxiolaLeyva - Cerutti A / Morais Filho 08.02 14:00 0 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Grimalt E / Grimalt M 08.02 07:00 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta, férfi egyes 2021 08.02 05:00    
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Thompson J - Opelka R / Sinner J 08.02 01:15 1 - 2  
Tenisz (Concord, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - C. Bucsa 08.02 19:45 0 - 2  
L. Cabrera - B. Haddad Maia 08.02 20:15 1 - 2  
Leo. Kung - G. Minnen 08.02 19:20 0 - 2  
Lulu Sun - Kur. Nara 08.02 19:00 2 - 0  
M. Inglis - M. Brengle 08.02 21:20    
S. Whittle - G. Min 08.02 20:45 0 - 2  
Tenisz (Concord, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S-W / Hsieh Y-C - Davis L / Mchale C 08.02 22:35 2 - 0  
Voskoboeva G / Zvonareva - Kung L / Zarazua R 08.02 22:35 2 - 0  
Tenisz (Concord-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - En Shuo Liang 08.02 17:45 1 - 2  
M. Bolkvadze - Sop. Chang 08.02 16:00 2 - 0  
Rob. Anderson - Victoria Hu 08.02 16:00 2 - 0  
V. Duval - Sam. Murray 08.02 17:30 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - Ant. Hoang 08.02 15:40 2 - 0  
G.M. Moroni - Gil. Simon 08.02 20:35 2 - 0  
L. Giustino - F. Baldi 08.02 15:50 2 - 1  
R. Bonadio - J.M. Cerundolo 08.02 23:40 2 - 1  
Tenisz (Cordenons-selejt., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - G. Piraino 08.02 13:55 2 - 0  
C. Ugo Carabelli - N. Fatic 08.02 11:00 2 - 1  
T. Skatov - F. Forti 08.02 13:00 1 - 2  
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E-G. Ruse - L. Tsurenko 08.02 17:35 0 - 2  
E.C.A. Tiron - L. Arruabarrena-Vecino 08.02 11:55 0 - 2  
K. Juvan - M. Melnikova 08.02 10:30 2 - 0  
Tenisz (Kolozsvár-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - M.B. Bulgaru 08.02 16:00 2 - 0  
G. Talaba - A. Dulgheru 08.02 12:35 1 - 2  
J. Fett - V.I.G. Popa Teiusanu 08.02 10:45 2 - 0  
P. Ormaechea - L. Stefanini 08.02 16:05 2 - 1  
Udvardy P. - A.S. Sanchez 08.02 10:30 2 - 1  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - F. Horansky 08.02 15:40 0 - 2  
B. Gojo - T. Griekspoor 08.02 18:50 2 - 0  
J.P. Ficovich - M. Safwat 08.02 18:30 0 - 2  
M. Janvier - Luk. Klein 08.02 16:55 0 - 2  
M. Marterer - S. Nagal 08.02 17:30 2 - 0  
M. Vrbensky - M. Polmans 08.02 15:35 1 - 2  
Tenisz (Liberec-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Siniakov - D. Vega Hernandez 08.02 12:35 2 - 0  
E. Furness - R. Molleker 08.02 10:30 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - S. Stephens 08.02 19:00    
A. Sevastova - P. Martic 08.02 19:00 0 - 2  
M. Bouzkova - A. Konjuh 08.02 22:15 1 - 2  
M. Linette - L. Pattinama Kerkhove 08.02 20:30 2 - 0  
V. Kudermetova - C. Vandeweghe 08.02 19:00    
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anisimova A / Potapova A - Jurak D / Klepac A 08.02 22:50 1 - 2  
Savinykh V / Yastremska D - Olmos G / Santamaria S 08.02 21:00 2 - 0  
Tenisz (San Jose-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - R. Montgomery 08.02 00:05 2 - 0  
Tenisz (Telavi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Metreveli - Ale. Lazarov 08.02 08:00 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - I. Ivashka 08.02 22:20 0 - 2  
Kev. Anderson - J. Brooksby 08.02 21:45 0 - 2  
M. Giron - I. Marchenko 08.02 21:50 2 - 1  
M. Krueger - R. Berankis 08.02 20:00 0 - 2  
Tom. Paul - D.E. Galan Riveros 08.02 20:00 0 - 2  
Yas. Uchiyama - A. Seppi 08.02 20:00 1 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Cordon - A.S. Ginting 08.02 13:00 0 - 2  
Vik. Axelsen - Long Chen 08.02 13:50 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Kim S Y / Kong H Y 08.02 06:00 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Chen Q / Jia Y F 08.02 06:50 2 - 0  
Torna (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020, gyűrű 08.02 10:00    
Olimpia 2020, ugrás 08.02 11:51    
Torna (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020, női talaj 08.02 11:00    
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - USA 08.02 04:30 14 - 5  
Japán - Dél-Afrika 08.02 11:20 24 - 9  
Magyarország - Olaszország 08.02 03:00 5 - 5  
Olimpia, A csoport 2020 08.02 11:20    
Olimpia, Magyarország hány gólt szerez az A csoportban? 08.02 03:00    
Olimpia, Magyarország hány pontot szerez az A csoportban? 08.02 03:00    
Vízilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kazahsztán 08.02 12:50 15 - 7  
Olimpia, B csoport 2020 08.02 12:50    
Spanyolország - Horvátország 08.02 08:30 8 - 4  
Szerbia - Montenegró 08.02 07:00 13 - 6  
Címkék: eredmények, tippmix,