Tippmix eredmények - 2021. április 19-25.

2021-04-19
Tippmix eredmények - 2021. április 19-25.
2021.04.25.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - F. Ambrosimov 04.25 17:15 0 - 3  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 04.25 15:45 3 - 0  
A. Chentsov - M. Pronkin 04.25 16:45 3 - 0  
A. Girevenkov - T. Yusipov 04.25 01:45 0 - 3  
A. Ilin - D. Balakin 04.25 01:15 3 - 1  
A. Ilin - I. Mikhaylov 04.25 23:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 04.25 08:45 3 - 0  
A. Pravednov - D. Sayanov 04.25 03:00 3 - 1  
A. Pravednov - R. Pavlenko 04.25 00:30 3 - 1  
A. Shmakov - D. Bogdanov 04.25 07:45 3 - 0  
A. Shmakov - M. Marchenko 04.25 09:15 3 - 2  
A. Tsitselskiy - T. Razinkov 04.25 02:15 3 - 2  
A. Uezdin - N. Zhurba 04.25 22:30 1 - 3  
A. Uvarov - S. Bilyuga 04.25 11:00 2 - 3  
A. Vlasov - D. Balakin 04.25 00:15 3 - 0  
A.M. Kuznetsov - A. Uvarov 04.25 12:30 3 - 0  
A.M. Kuznetsov - E. Ilyukhin 04.25 10:30 3 - 1  
Ale. Alekseev - V. Nemashkalo 04.25 16:00 3 - 0  
Alek. Kozlov - N. Zhurba 04.25 13:15 3 - 1  
Alek. Kozlov - S. Ogay 04.25 11:45 3 - 1  
And. Andreev - O. Belugin 04.25 08:30 1 - 3  
And. Andreev - V. Selkin 04.25 06:30 3 - 2  
D. Balakin - Pav. Medvedev 04.25 21:15 3 - 2  
D. Balakin - S. Maksakov 04.25 19:45 0 - 3  
D. Balakin - V. Chahur 04.25 02:15 3 - 2  
D. Bogdanov - M. Marchenko 04.25 07:15 1 - 3  
D. Razinkov - E. Mishutin 04.25 20:15 3 - 0  
D. Sayanov - V. Putilovsky 04.25 00:00 2 - 3  
D. Tikhnenko - V. Chernov 04.25 21:00 1 - 3  
D. Tikhnenko - V. Staroverov 04.25 19:30 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - A. Klavdenkov 04.25 08:15 3 - 0  
E. Glazun - Alek. Kozlov 04.25 10:45 3 - 0  
E. Glazun - S. Ogay 04.25 12:45 3 - 0  
E. Ilyukhin - A. Uvarov 04.25 11:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - S. Bilyuga 04.25 13:00 3 - 2  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 04.25 14:45 0 - 3  
E. Kryuchkov - I. Poletaev 04.25 16:45 0 - 3  
E. Mishutin - E.E. Markelov 04.25 20:45 3 - 2  
E. Mishutin - N. Lyfenko 04.25 18:45 3 - 0  
E.A. Kupryakov - I. Buyanin 04.25 12:45 3 - 2  
E.A. Kupryakov - I. Kirpitnev 04.25 10:45 0 - 3  
E.E. Markelov - D. Razinkov 04.25 19:15 3 - 0  
F. Ambrosimov - E. Kryuchkov 04.25 16:15 3 - 2  
I. Buyanin - R. Arutiunov 04.25 11:15 2 - 3  
I. Kirpitnev - I. Buyanin 04.25 11:45 2 - 3  
I. Kirpitnev - R. Arutiunov 04.25 13:15 3 - 2  
I. Poletaev - F. Ambrosimov 04.25 15:15 1 - 3  
I. Tolmachev - Dmi. Kolesnikov 04.25 09:15 3 - 2  
I. Tolmachev - V. Bazilevsky 04.25 07:45 3 - 0  
K. Churin - V. Kalachev 04.25 23:00 0 - 3  
K.N. Malahov - A. Ilin 04.25 02:45 3 - 2  
K.N. Malahov - A. Vlasov 04.25 01:45 0 - 3  
M. Chernyavskiy - And. Andreev 04.25 08:00 3 - 2  
M. Gusev - Ale. Alekseev 04.25 17:00 1 - 3  
M. Gusev - Vla. Zubkov 04.25 15:30 3 - 0  
M. Minkov - V. Shirshov 04.25 23:45 3 - 0  
M. Pronkin - Vla. Shirokov 04.25 15:15 3 - 0  
N. Lyfenko - D. Razinkov 04.25 21:15 3 - 2  
N. Lyfenko - E.E. Markelov 04.25 19:45 3 - 1  
N. Zhurba - E. Glazun 04.25 12:15 0 - 3  
N. Zhurba - P. Semeshin 04.25 23:30 1 - 3  
O.N. Kharlakin - A. Shmakov 04.25 06:45 1 - 3  
O.N. Kharlakin - D. Bogdanov 04.25 08:45 2 - 3  
Pav. Medvedev - V. Chahur 04.25 20:15 1 - 3  
R. Arutiunov - E.A. Kupryakov 04.25 12:15 0 - 3  
R. Pavlenko - D. Sayanov 04.25 01:30 2 - 3  
R. Pavlenko - T. Turabekov 04.25 02:30 2 - 3  
S. Bilyuga - A.M. Kuznetsov 04.25 12:00 3 - 1  
S. Maksakov - Pav. Medvedev 04.25 19:15 2 - 3  
S. Ogay - N. Zhurba 04.25 11:15 0 - 3  
T. Razinkov - A. Girevenkov 04.25 00:45 3 - 0  
T. Razinkov - T. Yusipov 04.25 03:15 0 - 3  
T. Turabekov - V. Putilovsky 04.25 01:00 2 - 3  
T. Yusipov - A. Tsitselskiy 04.25 00:15 3 - 2  
T. Yusipov - V. Safonov 04.25 23:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 04.25 07:15 2 - 3  
V. Chahur - A. Vlasov 04.25 03:15 3 - 0  
V. Chahur - D. Balakin 04.25 18:45 3 - 1  
V. Chahur - K.N. Malahov 04.25 00:45 3 - 0  
V. Chahur - S. Maksakov 04.25 20:45 3 - 2  
V. Chernov - V. Mishakin 04.25 20:00 1 - 3  
V. Mishakin - D. Tikhnenko 04.25 18:30 2 - 3  
V. Mishakin - V. Staroverov 04.25 20:30 3 - 0  
V. Nemashkalo - M. Gusev 04.25 14:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - Vla. Zubkov 04.25 16:30 3 - 2  
V. Rakhmanov - M. Pronkin 04.25 15:45 3 - 0  
V. Rakhmanov - Vla. Shirokov 04.25 17:15 1 - 3  
V. Selkin - M. Chernyavskiy 04.25 09:00 3 - 2  
V. Selkin - O. Belugin 04.25 07:30 3 - 0  
V. Staroverov - V. Chernov 04.25 19:00 3 - 0  
Vla. Shirokov - A. Chentsov 04.25 16:15 3 - 1  
Vla. Zubkov - Ale. Alekseev 04.25 15:00 2 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Essendon 04.25 07:20 85 - 109  
Hawthorn - Adelaide Crows 04.25 04:30 102 - 99  
Port Adelaide - St. Kilda 04.25 10:40 93 - 39  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 04.25 07:00 0 - 10  
Hanwha Eagles - LG Twins 04.25 07:00 0 - 8  
KIA Tigers - Samsung Lions 04.25 07:00 2 - 3  
Kiwoom Heroes - SSG Landers 04.25 07:00 4 - 3  
KT Wiz - Lotte Giants 04.25 07:00 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 04.25 07:00 7 - 5  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 04.25 10:30 4 - 3  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 04.25 07:00 8 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 04.25 06:00 8 - 5  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 04.25 07:00 4 - 4  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 04.25 06:00 8 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 04.25 01:20    
Baltimore - Oakland 04.25 01:05 2 - 7  
Baltimore - Oakland (19:05) 04.25 19:05 8 - 1  
Boston - Seattle 04.25 19:10 5 - 3  
Chicago Cubs - Milwaukee 04.25 20:20 0 - 6  
Chicago WS - Texas 04.25 01:10 2 - 1  
Chicago WS - Texas 04.25 20:10 8 - 4  
Cleveland - NY Yankees 04.25 00:10 1 - 2  
Cleveland - NY Yankees (19:10) 04.25 19:10 7 - 3  
Colorado - Philadelphia 04.25 02:10 5 - 7  
Colorado - Philadelphia (21:10) 04.25 21:10 12 - 2  
Detroit - Kansas City 04.25 19:10 0 - 4  
Houston - LA Angels 04.25 20:10 2 - 4  
LA Dodgers - San Diego 04.25 03:10 5 - 4  
Minnesota - Pittsburgh 04.25 20:10 2 - 6  
NY Mets - Washington 04.25 19:10 4 - 0  
San Francisco - Miami 04.25 03:05 2 - 5  
San Francisco - Miami (22:05) 04.25 22:05 4 - 3  
St. Louis - Cincinnati 04.25 20:15 5 - 2  
Tampa Bay - Toronto 04.25 00:10 5 - 3  
Tampa Bay - Toronto (19:10) 04.25 19:10 0 - 1  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Fubon Guardians 04.25 08:05 0 - 9  
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 04.25 08:05 5 - 7  
Birkózás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Labazanov - Fritsch R.A. (kötöttfogás, 72 kg) 04.25 19:10 0 - 1  
Kiss B. - M. Evloev (kötöttfogás, 97 kg) 04.25 20:20 0 - 1  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Davis - S. Fisher 04.25 00:00 4 - 1  
Jar. Cole - J. Davis 04.25 00:55 4 - 3  
M. Gillet - Jar. Cole 04.25 00:15 3 - 4  
Ric. North - M. Gillet 04.25 01:10 4 - 1  
S. Fisher - Ric. North 04.25 00:35 2 - 4  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - New York Subliners 04.25 22:30 2 - 3  
Chicago Huntsmen - Seattle Surge 04.25 00:00 3 - 0  
Los Angeles Thieves - London Royal Ravens 04.25 21:00 3 - 1  
E-Sport (CSGO, Eleague Spring, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brute - Cryptova 04.25 15:20 2 - 0  
Eeriness - Esuba 04.25 13:00 0 - 2  
Entropiq - Enterprise 04.25 18:00 1 - 1  
Team Sampi - Sinners Esports 04.25 20:15 0 - 2  
E-Sport (CSGO, ESL UK Premiership)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Chetz Esports 04.25 18:30 2 - 0  
Team Xenex - Umx 04.25 15:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anonymo Esports - SKADE 04.25 09:50 1 - 2  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bd.echo - Bravos Gaming 04.25 00:40 0 - 1  
Bd.echo - Meta Gaming 04.25 19:30 1 - 0  
INTZ eSports - Sws Gaming 04.25 19:30 0 - 1  
Isurus - Havan Liberty 04.25 20:40 0 - 1  
Mibr - Sharks Esports 04.25 18:20 0 - 1  
Paqueta Gaming - Furious Gaming 04.25 20:40 1 - 0  
Santos E-Sports - Bravos Gaming 04.25 18:20 0 - 1  
Sharks Esports - Havan Liberty 04.25 01:30 1 - 0  
Sws Gaming - Jaguares Esports 04.25 00:40 1 - 0  
E-Sport (CSGO,FunsparkUlti,GrFinal,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Forze 04.25 17:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Perfect World L., Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Onethree - Checkmate 04.25 09:00 2 - 0  
Vici Gaming - Team Renewal 04.25 11:50 2 - 0  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Team Aster 04.25 10:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prosti Esli - Fantastic.five 04.25 11:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Gambit Esports 04.25 15:00 2 - 0  
Winstrike Team - Team Spirit 04.25 17:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SG E-Sports - Thunder Predator 04.25 00:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lbzs - Dragon Gaming 04.25 09:30 2 - 0  
Phoenix Gaming - Demon Slayer 04.25 06:15 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Royal Never Give Up 04.25 12:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Manmidas - Felt 04.25 00:00 2 - 1  
Team Dogchamp - Pecado Squad Gaming 04.25 03:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penta Ace - Black N Yellow 04.25 21:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Sam) - Ukraine (Coldsiemens) 04.25 09:24 5 - 1  
Poland (Tangent) - Ukraine (Coldsiemens) 04.25 08:48 6 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Sam) 04.25 07:36 2 - 2  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Diamond) 04.25 08:12 0 - 2  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Tangent) 04.25 07:00 1 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Austria (Kot) 04.25 12:00 2 - 4  
Australia (Kubrik) - Chile (Poli) 04.25 10:00 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Colombia (Gorilla) 04.25 08:40 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Greece (Sarafou) 04.25 05:40 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Netherlands (Aibothard) 04.25 11:40 0 - 3  
Australia (Kubrik) - Poland (Johnybegood) 04.25 11:00 1 - 4  
Austria (Kot) - Australia (Kubrik) 04.25 05:00 2 - 1  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 04.25 09:00 0 - 1  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 04.25 12:20 0 - 3  
Austria (Kot) - Germany (General) 04.25 07:20 2 - 2  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 04.25 07:00 1 - 0  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 04.25 10:40 2 - 0  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 04.25 10:00 3 - 2  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 04.25 08:00 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 04.25 21:00 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 04.25 02:00 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 04.25 01:00 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 04.25 22:40 0 - 2  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 04.25 04:00 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 04.25 23:20 3 - 3  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 04.25 04:20 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 04.25 00:20 2 - 2  
Chile (Poli) - Australia (Kubrik) 04.25 08:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 04.25 08:40 1 - 1  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 04.25 09:20 1 - 2  
Chile (Poli) - Germany (General) 04.25 11:40 1 - 2  
Chile (Poli) - Greece (Sarafou) 04.25 12:40 0 - 3  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 04.25 05:20 0 - 0  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 04.25 11:00 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Australia (Kubrik) 04.25 09:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 04.25 05:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 04.25 08:00 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 04.25 10:40 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 04.25 05:20 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 04.25 07:20 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 04.25 10:00 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 04.25 03:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 04.25 03:00 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 04.25 02:00 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 04.25 21:40 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 04.25 21:20 3 - 3  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 04.25 22:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 04.25 01:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 04.25 23:20 1 - 2  
Germany (General) - Australia (Kubrik) 04.25 11:20 4 - 1  
Germany (General) - Austria (Kot) 04.25 10:20 1 - 0  
Germany (General) - Chile (Poli) 04.25 06:00 2 - 2  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 04.25 07:40 1 - 4  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 04.25 09:40 3 - 4  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 04.25 05:40 1 - 3  
Germany (General) - United States (CaptainX) 04.25 12:00 0 - 0  
Greece (Sarafou) - Australia (Kubrik) 04.25 12:20 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 04.25 11:20 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 04.25 05:00 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 04.25 11:40 2 - 0  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 04.25 09:20 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 04.25 07:20 3 - 3  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 04.25 08:20 3 - 3  
Greece (Sarafou) - United States (CaptainX) 04.25 09:00 4 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 04.25 22:20 0 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 04.25 22:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (Legolas) 04.25 03:40 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 04.25 01:40 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - South Africa (Ben) 04.25 02:40 0 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 04.25 00:20 0 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Marley) 04.25 03:20 5 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 04.25 21:20 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 04.25 23:40 4 - 4  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 04.25 23:00 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 04.25 20:40 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 04.25 00:40 2 - 1  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 04.25 01:40 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 04.25 04:00 0 - 1  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 04.25 02:20 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 04.25 22:40 3 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Australia (Kubrik) 04.25 06:00 5 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 04.25 12:00 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 04.25 10:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 04.25 08:20 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 04.25 11:00 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 04.25 09:00 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - United States (CaptainX) 04.25 05:00 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 04.25 07:40 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 04.25 10:40 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 04.25 11:20 3 - 3  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 04.25 12:40 1 - 0  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 04.25 09:40 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 04.25 08:00 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 04.25 06:00 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 04.25 02:40 3 - 0  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 04.25 03:20 3 - 0  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 04.25 00:00 3 - 4  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 04.25 00:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 04.25 22:00 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 04.25 01:00 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Sweden (Marley) 04.25 21:00 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 04.25 04:20 3 - 0  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 04.25 21:40 4 - 0  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 04.25 04:20 2 - 1  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 04.25 22:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 04.25 23:20 2 - 1  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 04.25 02:20 2 - 1  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 04.25 03:00 2 - 2  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 04.25 23:40 3 - 2  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 04.25 01:20 2 - 1  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 04.25 01:40 0 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 04.25 02:20 2 - 1  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 04.25 01:20 1 - 3  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 04.25 21:20 3 - 2  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 04.25 23:40 1 - 2  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 04.25 23:00 0 - 1  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 04.25 22:00 1 - 3  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 04.25 21:00 3 - 2  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 04.25 20:40 0 - 2  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 04.25 00:00 2 - 2  
Sweden (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 04.25 21:40 1 - 2  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 04.25 22:20 3 - 0  
Sweden (Marley) - Portugal (Cliff) 04.25 03:40 1 - 2  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 04.25 00:40 1 - 1  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 04.25 02:00 1 - 3  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 04.25 02:40 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 04.25 00:40 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 04.25 01:00 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 04.25 04:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 04.25 03:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 04.25 20:40 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 04.25 00:00 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 04.25 03:20 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 04.25 23:00 2 - 1  
United States (CaptainX) - Australia (Kubrik) 04.25 10:20 4 - 1  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 04.25 09:20 4 - 1  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 04.25 07:40 1 - 3  
United States (CaptainX) - Germany (General) 04.25 05:20 1 - 2  
United States (CaptainX) - Greece (Sarafou) 04.25 08:40 1 - 2  
United States (CaptainX) - Netherlands (Aibothard) 04.25 12:40 1 - 2  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 04.25 12:20 3 - 4  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AG Super Play - TOP Esports 04.25 14:00 3 - 2  
Hero Jiuj - Lgd Goose 04.25 09:00 1 - 3  
Turnso Gaming - Rogue Warriors 04.25 11:00 2 - 3  
E-Sport (LOL,LCS Proving Grounds Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
No Org - 100 Thieves Academy 04.25 00:00 3 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bumblebee) - LA Clippers (Ash) 04.25 10:00 56 - 54  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Fosters23) 04.25 07:00 51 - 45  
Brooklyn (Bumblebee) - Portland (Lastsamurai) 04.25 09:24 48 - 57  
LA Clippers (Ash) - Brooklyn (Bumblebee) 04.25 08:12 52 - 49  
LA Clippers (Ash) - Milwaukee (Fosters23) 04.25 07:36 43 - 48  
Milwaukee (Fosters23) - Brooklyn (Bumblebee) 04.25 08:48 47 - 44  
Milwaukee (Fosters23) - LA Clippers (Ash) 04.25 09:24 45 - 50  
Milwaukee (Fosters23) - Portland (Lastsamurai) 04.25 08:12 48 - 42  
Portland (Lastsamurai) - Brooklyn (Bumblebee) 04.25 07:36 58 - 53  
Portland (Lastsamurai) - LA Clippers (Ash) 04.25 08:48 51 - 53  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Ash) - Milwaukee (Lastsamurai) 04.25 14:30 48 - 41  
Brooklyn (Gatz) - Philadelphia (Jema11) 04.25 14:30 48 - 47  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas Mavericks (daniil_ - Phoenix (amuralex) 04.25 10:40 67 - 55  
Toronto (kotpirog131) - New Orleans (toni_pytko) 04.25 07:25 65 - 51  
Utah (broccolicabbage0) - Miami (nikitos349) 04.25 06:50 59 - 69  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Bumblebee) - Denver (Ash) 04.25 14:00 46 - 50  
Dallas (Bumblebee) - LA Clippers (Lastsamurai) 04.25 13:24 64 - 52  
Dallas (Bumblebee) - Portland (Fosters23) 04.25 11:00 49 - 57  
Dallas (Iamdevilwalk) - LA Clippers (Kodas) 04.25 23:12 55 - 58  
Dallas (Iamdevilwalk) - Portland (Dazai) 04.25 23:48 54 - 51  
Denver (Ash) - Dallas (Bumblebee) 04.25 12:12 54 - 41  
Denver (Ash) - LA Clippers (Lastsamurai) 04.25 11:00 48 - 40  
Denver (Ash) - Portland (Fosters23) 04.25 11:36 55 - 53  
LA Clippers (Lastsamurai) - Dallas (Bumblebee) 04.25 11:36 51 - 52  
LA Clippers (Lastsamurai) - Denver (Ash) 04.25 12:48 37 - 50  
Portland (Fosters23) - Dallas (Bumblebee) 04.25 12:48 51 - 44  
Portland (Fosters23) - Denver (Ash) 04.25 13:24 49 - 41  
Portland (Fosters23) - LA Clippers (Lastsamurai) 04.25 12:12 59 - 56  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston Uprising - Dallas Fuel 04.25 22:00 0 - 3  
Chengdu Hunters - Philadelphia Fusion 04.25 12:30 1 - 3  
Hangzhou Spark - New York Excelsior 04.25 11:00 1 - 3  
Houston Outlaws - London Spitfire 04.25 21:00 3 - 0  
Vancouver Titans - Washington Justice 04.25 23:30 1 - 3  
Washington Justice - Dallas Fuel 04.25 00:00 3 - 1  
E-Sport (R6S, European League, Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - G2 Esports 04.25 19:45 0 - 1  
Team Empire - Team Secret 04.25 17:15 1 - 0  
Team Vitality - Cowana Gaming 04.25 21:00 1 - 0  
Trainhard Esport - Rogue 04.25 16:00 1 - 0  
Virtus.pro - Bds Esport 04.25 18:30 1 - 0  
E-Sport (Rocket,RLCS Spring,NA,Reg.Ev.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nrg Esports - Oxygen Esports 04.25 22:45 4 - 3  
Nrg Esports - Rogue 04.25 19:00 4 - 2  
Oxygen Esports - Shopify Rebellion 04.25 20:00 4 - 1  
Spacestation Gaming - Alpine Esports 04.25 21:00 4 - 2  
Team Envy - Ghost Gaming 04.25 21:55 4 - 0  
E-Sport (SC, Afreeca Starleague,Rof16)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shuttle - Mini 04.25 12:45 0 - 1  
Zero - Mong 04.25 12:00 1 - 0  
E-Sport (SC2, World Team League, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Good Game Gaming - Kaizi Gaming 04.25 13:00 3 - 4  
Shopify Rebellion - Dragon Phoenix Gaming 04.25 14:45 3 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Slavia Praha (3.m.) 04.25 20:15 4 - 4  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojnice - Komprachcice 04.25 18:00 3 - 5  
Lebork - GSF Gliwice 04.25 17:00 4 - 2  
Leszno - Piast Gliwice 04.25 17:00 2 - 2  
Pniewy - Torun 04.25 14:00 2 - 0  
Futsal (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesaro - Feldi Eboli 04.25 18:00 5 - 3  
Futsal (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Csíkszereda (4.m.) 04.25 14:30 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Cordoba 04.25 12:00 1 - 2  
Golf (Gran Canaria Lopesan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria Lopesan Open 2021 04.25 15:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 04.25 02:00 0 - 2  
Cleveland - Chicago Wolves 04.25 22:00 4 - 2  
Iowa - Rockford 04.25 01:00 3 - 5  
Lehigh Valley - Binghamton 04.25 01:05 3 - 2  
San Diego - Henderson 04.25 02:00 4 - 1  
Syracuse - Rochester 04.25 01:00 5 - 3  
Syracuse - Utica 04.25 21:00 7 - 1  
Tucson - Colorado Eagles 04.25 22:00 1 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 04.25 23:00 6 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester - Sheffield 04.25 20:00 3 - 5  
Nottingham - Coventry 04.25 15:00 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Jihlava (5.m.) 04.25 17:00 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Aalborg (5.m.) 04.25 15:00 2 - 4  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen Americans - Utah Grizzlies 04.25 21:05 1 - 2  
Florida Everblades - Jacksonville Icemen 04.25 01:00 4 - 4  
Greenville Swamp Rabbits - South Carolina Stingrays 04.25 21:05 2 - 2  
Indy Fuel - Orlando Solar Bears 04.25 21:05 8 - 2  
Kansas City Mavericks - Wichita Thunder 04.25 02:05 2 - 2  
South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits 04.25 00:05 1 - 3  
Wheeling Nailers - Fort Wayne Komets 04.25 22:10 5 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Lahti Pelicans (5.m.) 04.25 15:00 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Las Vegas 04.25 03:00 1 - 5  
Calgary - Montreal 04.25 01:00 5 - 2  
Detroit - Dallas 04.25 01:00 1 - 1  
Florida - Carolina 04.25 01:00 3 - 3  
Los Angeles - Arizona 04.25 04:00 0 - 4  
NY Islanders - Washington 04.25 01:00 3 - 6  
Pittsburgh - Boston 04.25 21:00 1 - 0  
San Jose - Minnesota 04.25 03:00 3 - 6  
Vancouver - Ottawa 04.25 04:00 4 - 2  
Winnipeg - Toronto 04.25 01:00 1 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen (2.m.) 04.25 18:30 0 - 4  
Kaufbeuren - Freiburg (2.m.) 04.25 17:00 6 - 3  
Jégkorong (QMJHL, a rájátszásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 04.25 00:00 4 - 2  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagueneens Chicoutimi - Sherbrooke Phoenix (2.m.) 04.25 01:00 6 - 3  
Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic (2.m.) 04.25 01:00 7 - 1  
Val-d'Or Foreurs - Baie-Comeau Drakkar (1.m.) 04.25 01:00 7 - 2  
Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies (2.m.) 04.25 22:00 6 - 3  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Galati (3.m.) 04.25 17:30 7 - 4  
Gyergyói HK - Brassó (3.m.) 04.25 17:30 3 - 8  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Rapperswil (1.m.) 04.25 20:00 6 - 1  
Zürich Lions - Servette (1.m.) 04.25 20:00 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Växjö (3.m.) 04.25 14:00 0 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Németország 04.25 16:00 2 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Prince Albert Raiders 04.25 02:00 4 - 4  
Kelowna Rockets - Vancouver Giants 04.25 04:05 4 - 3  
Portland Winterhawks - Seattle Thunderbirds 04.25 02:05 6 - 3  
Kerékpár (Liege-Bastogne-Liege)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - Mic. Woods 04.25 10:00 1 - 0  
J. Alaphilippe - T. Pidcock 04.25 10:00 0 - 0  
J. Fuglsang - B. Tulett 04.25 10:00 1 - 0  
Liege-Bastogne-Liege 2021 04.25 15:00    
M. Kwiatkowski - J. Almeida 04.25 10:00 1 - 0  
M. Schachmann - W. Barguil 04.25 10:00 1 - 0  
P. Roglic - T. Pogacar 04.25 10:00 0 - 1  
R. Carapaz - A. Yates 04.25 10:00 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spars Sarajevo - Podgorica 04.25 16:00 74 - 59  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Regatas Corrientes - San Martin Corrientes (3.m.) 04.25 15:30 60 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - South East Melbourne 04.25 07:00    
Cairns - South East Melbourne 04.25 09:00 66 - 86  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Antwerpen 04.25 15:00 83 - 76  
Mechelen - Charleroi Spirou 04.25 15:00 86 - 69  
Okapi Aalstar - Limburg 04.25 15:00 83 - 50  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Csernomorec Burgasz (2.m.) 04.25 16:00 91 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Cearense (2.m.) 04.25 00:00 82 - 58  
Mogi das Cruzes - Unifacisa (3.m.) 04.25 19:00 94 - 85  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Leicester 04.25 18:00 65 - 97  
Glasgow - London Lions 04.25 16:00 68 - 73  
Manchester Giants - Bristol 04.25 18:00 81 - 83  
Newcastle - Surrey 04.25 18:00 87 - 82  
Plymouth - Sheffield 04.25 16:00 79 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Pardubice (1.m.) 04.25 17:45 92 - 87  
Nymburk - Usti nad Labem (1.m.) 04.25 17:00 99 - 61  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis (3.m.) 04.25 06:40 112 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Parma Permszkij Kraj 04.25 17:00 85 - 76  
Ostrow Wielkopolski - Ironi Ness Ziona (Helyszín: Izrael) 04.25 20:00 74 - 82  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - Salon Vilpas (5.m.) 04.25 17:00 92 - 73  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evreux - Lille 04.25 16:00 75 - 63  
Nantes - Nancy 04.25 17:00 78 - 70  
Rouen - Gries-Oberhoffen 04.25 17:00 83 - 89  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Roanne 04.25 18:00 87 - 74  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Periszteri - Larissza 04.25 16:00 80 - 56  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OA Chania - Zografou 04.25 12:00 61 - 55  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Skrljevo 04.25 17:00 85 - 80  
Hermes Zágráb - Zabok 04.25 17:00 88 - 103  
Zadar - Split 04.25 17:00 78 - 58  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR Reykjavik - Haukar 04.25 21:15 69 - 72  
Tindastoll - Thor Porlakshofn 04.25 20:15 92 - 91  
Valur - Thor Akureyri 04.25 22:15 99 - 68  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Bnei Herzeliya 04.25 18:00 90 - 85  
Hapoel TA - Hapoel Haifa 04.25 19:00 71 - 80  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka - Ehime 04.25 07:00 100 - 64  
Kumamoto - Nara 04.25 07:00 93 - 88  
Nagoya Eagles - Kagawa 04.25 07:00 86 - 72  
Saga Ballooners - Nishinomiya 04.25 08:05 98 - 98, h.u. 106 - 111  
Sendai - Gunma 04.25 06:00 93 - 80  
Yamagata - Earthfriends Tokyo Z 04.25 05:00 83 - 67  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Toyama 04.25 06:05 83 - 104  
Chiba - Yokohama 04.25 08:05 70 - 63  
Hiroshima - Shiga 04.25 06:35 75 - 82  
Mikawa Seahorses - Shimane 04.25 07:05 86 - 94  
Tochigi Utsunomiya Brex - Kawasaki Brave Thunders 04.25 09:05 67 - 75  
Tokyo Alvark - Akita 04.25 08:05 93 - 75  
Tokyo Sunrockers - Hokkaido 04.25 07:05 98 - 83  
Toyohashi Neophoenix - Osaka 04.25 07:05 79 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Slask Wroclaw (3.m.) 04.25 14:30 76 - 76, h.u. 85 - 86  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Liepajas Lauvas (1.m.) 04.25 13:00 99 - 60  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Prienai 04.25 16:00 82 - 86  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Neptunas Klaipeda 04.25 15:30 72 - 86  
Siauliai - Zalgiris Kaunas 04.25 16:00 86 - 105  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Szekszárd (1.m.) 04.25 15:45 80 - 57  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Phoenix 04.25 21:30 128 - 119  
Charlotte - Boston 04.25 19:00 125 - 104  
Dallas - LA Lakers 04.25 02:30 108 - 93  
Denver - Houston 04.25 04:00 129 - 116  
Indiana - Detroit 04.25 01:00 115 - 109  
Miami - Chicago 04.25 02:00 106 - 101  
New Orleans - San Antonio 04.25 02:00 108 - 110  
Portland - Memphis 04.25 22:00 113 - 120  
Utah - Minnesota 04.25 03:00 96 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin 04.25 18:00 62 - 100  
Skyliners Frankfurt - MitteldeutscherSyntainics 04.25 15:00 76 - 81  
Telekom Bonn - Chemnitz 04.25 15:00 86 - 62  
Kosárlabda (Olasz 2., Azúrkék csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Pistoia 04.25 18:00 83 - 90  
Mantova - Ravenna 04.25 18:00 81 - 76  
Trapani - Cento 04.25 12:00 80 - 61  
Kosárlabda (Olasz 2., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Forli 04.25 18:00 79 - 70  
Torino - Cuore Napoli 04.25 17:00 72 - 72, h.u. 75 - 85  
Tortona - Scafati 04.25 20:45 69 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., Fekete csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Biella 04.25 18:00 77 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., Sárga csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Eurobasket Roma 04.25 17:00 77 - 56  
Verona - Ferrara 04.25 18:00 91 - 68  
Kosárlabda (Olasz 2., Sötétkék csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - San Severo 04.25 13:00 75 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Brescia 04.25 20:30 89 - 94  
Fortitudo Bologna - Cantu 04.25 20:30 75 - 68  
Sassari - Reggio Emilia 04.25 20:30 89 - 82  
Varese - Trieste 04.25 20:30 73 - 79  
Venezia - Treviso 04.25 20:30 82 - 62  
VL Pesaro - Olimpia Milano 04.25 12:00 81 - 88  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Oberwart (3.m.) 04.25 20:15 84 - 90  
Kapfenberg - Wels (3.m.) 04.25 17:30 82 - 58  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica de Coimbra - Galitos Barreiro 04.25 18:00 87 - 86  
Ovarense - Esgueira 04.25 18:00 73 - 63  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imortal Albufeira - Lusitania (2.m.) 04.25 18:00 102 - 84  
Porto - CAB Madeira (2.m.) 04.25 16:00 77 - 64  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCMU Pitesti - Steaua Bukarest 04.25 17:00 103 - 75  
CSU Sibiu - U-Banca Cluj 04.25 20:00 84 - 94  
Kosárlabda (Spanyol 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oviedo - Alicante 04.25 12:00 63 - 62  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Gernika Bizkaia 04.25 20:00 91 - 43  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Obradoiro Monbus 04.25 17:00 88 - 87  
Fuenlabrada - Real Madrid 04.25 18:30 76 - 90  
Gran Canaria - San Pablo Burgos 04.25 13:00 83 - 74  
MoraBanc Andorra - Barcelona 04.25 12:30 63 - 79  
Valencia - Bilbao 04.25 20:00 99 - 90  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Alvik (4.m.) 04.25 15:45 76 - 66  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoutai TBT - Pauian Archiland 04.25 09:00 74 - 78  
Taiwan Beer - Bank of Taiwan 04.25 11:00 77 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Türk Telekom - Tofas Bursa 04.25 14:15 87 - 95  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Nesibe Aydin (2.m.) 04.25 15:00 70 - 68  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harkiv - Budivelnik 04.25 12:00 99 - 126  
Himik Juzsnij - Dnipro 04.25 13:00 66 - 47  
Kijev-Basket - Cserkaszi 04.25 15:00 90 - 67  
Prometej Kamjanszke - Mikolaiv 04.25 15:00 111 - 90  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malvin - Urunday Univ. 04.25 02:15 91 - 82  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broncos De Caracas - Diablos de Miranda 04.25 02:05 90 - 85  
Centauros de Portuguesa - Indios de Caracas 04.25 23:15 48 - 68  
Cocodrilos de Caracas - Heroes de Falcon 04.25 19:05 70 - 61  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Tsmoki-Minszk 04.25 13:00 74 - 109  
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 04.25 13:00 85 - 84  
Himki Moszkva - Avtodor Szaratov 04.25 13:00 80 - 84  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kalev/Cramo 04.25 13:00 89 - 94  
UNIKSZ Kazany - Lok.Kubany Krasznodar 04.25 13:00 77 - 98  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franklin Bulls - Auckland Huskies 04.25 09:30 96 - 99  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai Super Kings - Royal Chall. Bangalore 04.25 12:00 1 - 0  
Sunrisers Hyderabad - Delhi Capitals 04.25 16:00 0 - 1  
Krikett (T20 Series (ZIM-PAK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbabwe - Pakisztán 04.25 11:00 0 - 1  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Zubri 04.25 15:00 37 - 38  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Lovosice (3.m.) 04.25 10:15 33 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - GOG 04.25 20:00 34 - 34  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Skjern 04.25 18:00 27 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Horsens 04.25 14:00 26 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Chartres 04.25 17:00 28 - 29  
Ivry - Pays d'Aix 04.25 16:30 23 - 22  
Paris SG - Nantes 04.25 17:00 24 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - ÍBV 04.25 18:00 29 - 30  
Haukar - KA Akureyri 04.25 18:00 32 - 23  
Selfoss - IR 04.25 18:00 28 - 23  
Thor Akureyri - Valur 04.25 18:00 25 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wybrzeze Gdansk 04.25 13:00 30 - 26  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 04.25 18:00 29 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Elblag 04.25 15:00 23 - 23  
Ruch Chorzow - Kobierzyce 04.25 18:00 29 - 40  
Zaglebie Lubin - Piotrcovia Piotrkow 04.25 14:30 28 - 21  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Duslo Sala 04.25 18:00 32 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Csurgó 04.25 18:00 26 - 26  
Eger - Budakalász 04.25 18:00 25 - 25  
Gyöngyös - Szeged 04.25 17:00 27 - 31  
Orosháza - Cegléd 04.25 14:00 25 - 23  
Tatabánya - Veszprémi KKFT 04.25 18:00 27 - 19  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 04.25 15:00 35 - 26  
Mosonmagyaróvár - Kisvárda 04.25 18:00 27 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Bergischer HC 04.25 16:00    
Erlangen - Magdeburg 04.25 16:00 30 - 28  
Melsungen - Flensburg 04.25 13:30 30 - 32  
Nordhorn-Lingen - Wetzlar 04.25 16:00 29 - 30  
TUSEM Essen - Kiel 04.25 16:00 27 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Halle-Neustadt 04.25 16:00 31 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - AGU-Adjif 04.25 12:00 36 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Lada Toljatti 04.25 15:00 29 - 30  
Zvezda Zvenyigorod - Asztrahanocska 04.25 16:00 24 - 31  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atzgersdorf - Ferlach 04.25 16:00 42 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanjoanense - Sporting CP 04.25 16:00 23 - 31  
Kézilabda (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Horta 04.25 16:00 33 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Quabit Guadalajara 04.25 12:30 28 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Kabylie 04.25 23:30 0 - 5  
Belouizdad - Saoura 04.25 23:30 2 - 1  
Bordj Bou Arreridj - MC Alger 04.25 23:30 0 - 2  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Santa Coloma - Penya Encarnada 04.25 11:30 9 - 0  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sant Julia - FC Santa Coloma 04.25 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Brighton 04.25 15:00 2 - 0  
Birmingham - Reading 04.25 15:00 1 - 1  
Manchester Utd. - Tottenham 04.25 13:30 4 - 1  
West Ham - Everton 04.25 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Luton 04.25 14:00 2 - 3  
Reading - Swansea 04.25 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol Liga-kupa 2020/21 04.25 17:30    
Manchester City - Tottenham 04.25 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Nueva Chicago 04.25 21:00 0 - 0  
Dep. Maipu - Alvarado 04.25 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Independiente de Mendoza 04.25 19:00 2 - 2  
San Telmo - Villa Dalmine 04.25 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canuelas - Dep. Flandria 04.25 20:30 0 - 2  
Justo Jose de Urquiza - Talleres de Remedios 04.25 18:30 2 - 1  
Sacachispas - CA San Miguel 04.25 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Camioneros - Juventud Unida de SanLuis 04.25 20:30 0 - 1  
Club Bolivar - Independ. de Chivilcoy 04.25 20:30 0 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Ferro Carril General Pico 04.25 21:00 2 - 1  
Penarol de San Juan - Club Circulo Deportivo 04.25 21:00 2 - 2  
Sol de Mayo - Desamparados 04.25 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Norte Salta - Gimnasia Tiro de Salta 04.25 21:30 1 - 1  
Chaco For Ever - Gualeguaychu 04.25 20:45 5 - 0  
Defensores de Belgrano VR - Def. de Pronunciamiento 04.25 21:00 1 - 0  
Gimnasia y Esgrima - Sportivo Las Parejas 04.25 21:00 1 - 0  
Racing de Cordoba - Boca Unidos 04.25 21:00 2 - 0  
Union de Sunchales - Sportivo Belgrano 04.25 23:00 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Arsenal Sarandí 04.25 18:30 0 - 1  
Lanus - Vélez Sarsfield 04.25 16:00 1 - 2  
Racing Club - Colón 04.25 20:45 2 - 1  
River Plate - San Lorenzo 04.25 23:00 1 - 2  
Union SF - Independiente 04.25 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Perth Glory 04.25 06:05    
Wellington Phoenix - Adelaide Utd. 04.25 08:10 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Qarabag Baku 04.25 15:00 0 - 5  
Keshla - Sabayil 04.25 16:00 1 - 0  
Sabah Masazir - Neftcsi Baku 04.25 17:15 2 - 2  
Zira - Sumqayit 04.25 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse Kempenzonen - RWD Molenbeek 04.25 18:00 0 - 3  
Saint-Gilloise - Deinze 04.25 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Genk 04.25 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Chelsea 04.25 17:00 2 - 1  
Paris SG - Barcelona 04.25 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minior Pernik - Sztrumszka Szlava 04.25 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Arda Kardzsali 04.25 18:45 4 - 0  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 04.25 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Tomayapo - Blooming Santa Cruz 04.25 21:00 2 - 1  
San Jose de Oruro - Guabira Montero 04.25 00:15 0 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Siroki Brijeg 04.25 19:00 2 - 1  
Tuzla City - Radnik Bijeljina 04.25 15:00 2 - 0  
Zeljeznicar Sarajevo - Olimpic Sarajevo 04.25 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Alagoano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacyoba AL - Olhodaguense 04.25 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Amazonense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional AM - Atl. Cliper AM 04.25 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AA Napoli - Bahia BA 04.25 20:00 2 - 2  
Flamengo RJ - Internacional RS 04.25 23:00 0 - 1  
Palmeiras SP - Cruzeiro MG 04.25 01:00 4 - 2  
Labdarúgás (Brazil Catarinense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercilio Luz SC - Chapecoense 04.25 21:00 0 - 0  
Joinville - Brusque 04.25 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Copa Nordeste,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Bahia BA 04.25 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Gaucho)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EC Pelotas RS - SER Caxias do Sul 04.25 02:00 1 - 1  
Internacional RS - Bento Goncalves RS 04.25 02:00 5 - 0  
Juventude RS - Brasil de Pelotas 04.25 02:00 2 - 1  
Novo Hamburgo - Sao Jose RS 04.25 02:00 1 - 3  
Sao Luiz RS - Aimore RS 04.25 02:00 0 - 0  
Ypiranga RS - Gremio RS 04.25 02:00 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil Goiano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anapolis GO - Vila Nova GO 04.25 21:00 0 - 3  
Goiás - Atlético GO 04.25 21:00 0 - 3  
Ipora GO - Gremio Anapolis GO 04.25 20:30 0 - 0  
Jataiense GO - Aparecidense 04.25 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil Mineiro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athletic Club SJDR - Atlético MG 04.25 00:00 0 - 1  
Boa - Caldense MG 04.25 21:00 2 - 0  
Coimbra MG - Uberlandia 04.25 21:00 2 - 2  
Cruzeiro MG - Patrocinense 04.25 21:00 4 - 0  
Tombense - Pouso Alegre 04.25 21:00 2 - 0  
URT MG - America MG 04.25 21:00 0 - 5  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Rio Branco PR 04.25 21:00 2 - 0  
Maringa PR - Operario PR 04.25 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salgueiro - Vitoria PE 04.25 21:00 1 - 1  
Santa Cruz PE - Sete de Setembro PE 04.25 21:00 0 - 2  
Vera Cruz PE - Central PE 04.25 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Santa Cruz RN 04.25 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Bielefeld 04.25 18:00 5 - 0  
RB Leipzig - VfB Stuttgart 04.25 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Regensburg - Hamburg 04.25 13:30 1 - 1  
Sandhausen - Hannover 04.25 13:30 4 - 2  
St. Pauli - Fürth 04.25 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Lübeck 04.25 13:00 1 - 0  
Wehen - Duisburg 04.25 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - San Marcos de Arica 04.25 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad de Chile 04.25 22:00 1 - 0  
O'Higgins - Dep. Union La Calera 04.25 00:00 1 - 0  
Santiago Wanderers - Nublense 04.25 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - APOEL Nicosia 04.25 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - AEK Larnaka 04.25 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Sporting San Jose 04.25 23:00 1 - 2  
Dep. Alajuelense - Cartagines 04.25 03:00 4 - 1  
Municipal Grecia - Guadalupe FC 04.25 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - MAS Taborsko 04.25 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slavia Praha 04.25 18:30 0 - 0  
Brno - Teplice 04.25 14:00 0 - 0  
Karvina - Pribram 04.25 14:00 0 - 1  
Sparta Praha - Opava 04.25 16:00 4 - 2  
Zlín - Pardubice 04.25 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Skive 04.25 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Thisted 04.25 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Naestved 04.25 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Aalborg 04.25 14:00 1 - 0  
OB Odense - Lyngby 04.25 18:00 2 - 0  
Sönderjyske - Vejle 04.25 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - FC Köbenhavn 04.25 20:00 1 - 2  
Bröndby - Randers 04.25 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Cape Umoya Utd. 04.25 15:00 0 - 2  
Pretoria Univ. - Pretoria Callies 04.25 15:00 0 - 0  
Richards Bay - Sekhukhune Utd. 04.25 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Lamontville Golden Arrows 04.25 15:00 0 - 0  
Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs 04.25 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chungnam Asan - Gimcheon Sangmu 04.25 06:30 1 - 2  
Seoul E-Land - Anyang 04.25 06:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong - Gimhae City 04.25 07:00 1 - 0  
Mokpo City - Paju Citizen 04.25 08:00 1 - 1  
Pyeongtaek Citizen - Ulsan Citizen 04.25 07:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Ulsan 04.25 07:00 0 - 0  
Seongnam - Suwon Bluewings 04.25 12:00 0 - 1  
Suwon City - FC Seoul 04.25 09:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Delfin Manta 04.25 03:00    
LDU Quito - Macara Ambato 04.25 00:30    
Tecnico Univ. Ambato - Mushuc Runa 04.25 20:00    
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouake - Stella d'Adjame 04.25 18:00 0 - 1  
Racing Club Dabidjan - SOL FC 04.25 20:00 1 - 1  
Tanda - SO Armee 04.25 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Szlonyim-2017 04.25 17:00 1 - 1  
Lokomotív Gomel - Arszenál Dzjerzsinszk 04.25 13:00 1 - 2  
Volna Pinszk - Shakhtar Petrikov 04.25 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Torpedo Zogyino 04.25 19:45 1 - 1  
Isloch Minszk - BATE Boriszov 04.25 14:45 1 - 4  
Sahtar Szoligorszk - Ruh Breszt 04.25 16:45 4 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - EB Streymur 04.25 16:00 2 - 1  
Vestur Sorvagur - Vikingur Gota 04.25 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Monaco 04.25 17:05 0 - 1  
Lens - Nimes 04.25 15:00 2 - 1  
Lorient - Bordeaux 04.25 15:00 4 - 1  
Lyon - Lille 04.25 21:00 2 - 3  
Nice - Montpellier 04.25 13:00 3 - 1  
Rennes - Dijon 04.25 15:00 5 - 1  
Strasbourg - Nantes 04.25 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aduana Stars - Elmina Sharks 04.25 17:00 2 - 1  
Ashanti Gold - Bechem Utd. 04.25 17:00 4 - 0  
Inter Allies - King Faisal 04.25 17:00 0 - 1  
Karela Utd. - Hearts of Oak 04.25 17:00 1 - 1  
Legon Cities - Dreams Dawu 04.25 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
College 1975 - Glacis Utd. 04.25 16:00 0 - 2  
Manchester 62 - Europa Point 04.25 18:30 4 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi 04.25 16:00 1 - 1  
Samgurali Tskaltubo - Dinamo Tbiliszi 04.25 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua GFC - Dep. Guastatoya 04.25 19:30 0 - 0  
CSD Xelaju - CSD Sacachispas 04.25 23:30 3 - 1  
Dep. Malacateco - Coban Imperial 04.25 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Arisz 04.25 16:15 1 - 1  
Olympiakosz - AEK Athén 04.25 18:30 2 - 0  
PAOK - Panathinaikosz 04.25 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volendam - Telstar 04.25 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Ajax 04.25 12:15 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - F. Sittard 04.25 14:30 0 - 3  
Ajax - AZ Alkmaar 04.25 14:30 2 - 0  
Emmen - Heracles 04.25 12:15 3 - 1  
Feyenoord - Vitesse 04.25 16:45 0 - 0  
Twente - Utrecht 04.25 16:45 1 - 2  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Motagua 04.25 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Rudes 04.25 17:00 0 - 2  
Croatia Zmijavci - Inter Zapresic 04.25 17:00 2 - 1  
Medimurje - Kustosija 04.25 17:00 0 - 4  
Orijent - Radnik Sesvete 04.25 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Hajduk Split 04.25 20:00 2 - 0  
Rijeka - Osijek 04.25 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aegir - Uppsveitir 04.25 19:00 4 - 0  
Vatnaliljur - IH Hafnarfjördur 04.25 19:00 2 - 3  
ÍBV - Reynir Sandgerdi 04.25 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Hadera 04.25 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Petah Tikva 04.25 18:00 0 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi TA 04.25 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blaublitz Akita - Mito 04.25 06:00 1 - 0  
JEF United Chiba - Sagamihara 04.25 07:00 0 - 1  
Matsumoto Yamaga - Thespakusatsu Gunma 04.25 07:00 1 - 0  
Nagasaki - Tokyo Verdy 04.25 07:00 1 - 1  
Okayama - Kitakyushu 04.25 07:00 1 - 0  
Omiya Ardija - Machida Zelvia 04.25 07:00 0 - 1  
Ryukyu - Kofu 04.25 10:00 1 - 0  
Yamagata - Jubilo Iwata 04.25 07:00 1 - 0  
Yamaguchi - Kyoto 04.25 07:00 0 - 2  
Zweigen Kanazawa - Tochigi 04.25 07:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azul Claro Numazu - Fujieda MYFC 04.25 06:00 1 - 1  
Gainare Tottori - Kamatamare Sanuki 04.25 06:00 1 - 0  
Imabari - Yokohama SCC 04.25 06:00 1 - 1  
Kagoshima Utd. - Tegevajaro Miyazaki 04.25 06:00 1 - 0  
Kataller Toyama - Gifu 04.25 07:00 1 - 0  
Roasso Kumamoto - Vanraure Hachinohe 04.25 07:00 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shimizu SP - Shonan Bellmare 04.25 07:00 1 - 1  
Urawa RD - Oita Trinita 04.25 09:00 3 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon SSU Yokohama - Angeviolet Hiroshima 04.25 06:00 4 - 1  
Orca Kamogawa - Harima Albion 04.25 06:00 0 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shabab Al-Ordon - Sahab 04.25 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APEJES Academy - Tonnerre Kalara de Yaounde 04.25 16:00 1 - 2  
Astres de Douala - Panthere Sport du Nde 04.25 14:30 2 - 0  
Avion du Nkam - Fovu de Baham 04.25 14:30 0 - 2  
Bamboutos de Mbouda - Dragon de Yaounde 04.25 16:00 4 - 1  
Feutcheu de Bandjoun - Yafoot FC 04.25 16:00 1 - 0  
New Star de Douala - Canon Sport de Yaounde 04.25 16:30 0 - 1  
PWD Bamenda - Eding Sport de Lekie 04.25 16:00 1 - 0  
Union Sport de Douala - Fortuna de Mfou 04.25 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Union Magdalena 04.25 22:00 1 - 1  
Fortaleza Cota - Itagui Leones 04.25 02:30 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Independiente SF 04.25 22:30 3 - 1  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballkani - Gjilani 04.25 15:00 1 - 0  
Drita - FC Prishtina 04.25 15:00 1 - 2  
Llapi - Trepca '89 Mitrovica 04.25 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fahaheel - Al-Nasr (KUW) 04.25 21:00 1 - 2  
Al-Salmiyah - Al-Qadsia 04.25 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kunshan - Beijing Sport Univ. 04.25 13:35 2 - 2  
Meizhou Hakka - Xinjiang Tianshan 04.25 13:35 2 - 1  
Nanjing City FC - Nantong Zhiyun 04.25 09:00 1 - 1  
Sichuan Jiuniu - Shaanxi Changan 04.25 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Olsztyn 04.25 12:40 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan 2 - Blekitni Stargard Szczec. 04.25 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Legia Varsó 04.25 17:30 0 - 1  
Stal Mielec - Pogon Szczecin 04.25 15:00 1 - 0  
Warta Poznan - Jagiellonia Bialystok 04.25 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Rigas FS 04.25 16:15 0 - 3  
Spartaks Jurmala - Ventspils 04.25 14:00    
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Zalgiris Kaunas 04.25 12:00 1 - 5  
Panevezys - Suduva Marijampole 04.25 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fola Esch - Hesperange 04.25 16:00 2 - 2  
Progres Niederkorn - Victoria Rosport 04.25 16:00 3 - 2  
Racing Luxembourg - Differdange 04.25 16:00 3 - 0  
UNA Strassen - FC Rodange 04.25 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perak - Melaka Utd. 04.25 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid 04.25 00:00 0 - 1  
Mouloudia Oujda - Moghreb Tetouan 04.25 00:00 1 - 2  
Rapide Oued Zem - FUS Rabat 04.25 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Chivas Guadalajara 04.25 02:00 0 - 1  
Cruz Azul - Atl. San Luis 04.25 00:00 3 - 2  
Tigres UANL - Monterrey 04.25 04:15 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Cruz Azul 04.25 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Chicago 04.25 02:00 3 - 1  
Colorado Rapids - Austin 04.25 03:00 1 - 3  
Los Angeles FC - Seattle 04.25 00:00 1 - 1  
Los Angeles Galaxy - New York RB 04.25 23:30 3 - 2  
Minnesota - Salt Lake 04.25 02:00 1 - 2  
New England - D.C. United 04.25 02:00 1 - 0  
Philadelphia - Inter Miami 04.25 02:00 1 - 2  
Portland - Houston 04.25 04:30 2 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - Zeta Golubovci 04.25 17:00 3 - 1  
FK Podgorica - Iskra Danilovgrad 04.25 19:00 1 - 0  
OFK Petrovac - Rudar Pljevlja 04.25 14:00 3 - 1  
Sutjeska Niksic - Jezero Plav 04.25 16:00 0 - 0  
Titograd Podgorica - Buducnost Podgorica 04.25 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Paks 04.25 14:30 2 - 9  
Fehérvár - FTC 04.25 17:00 1 - 2  
Honvéd - Mezőkövesd 04.25 19:30 2 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra - Diósgyőr 04.25 15:30 1 - 4  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Kaposvár 04.25 17:00 3 - 1  
Budaörs - Békéscsaba 04.25 17:00 1 - 0  
DVSC - Kazincbarcika 04.25 17:00 3 - 1  
Gyirmót - Dorog 04.25 17:00 3 - 1  
Haladás - Csákvár 04.25 17:00 0 - 1  
Siófok - Győr 04.25 17:00 2 - 2  
Szeged GA - Soroksár 04.25 17:00 2 - 0  
Szentlőrinc - DEAC 04.25 17:00 0 - 0  
Szolnok - Nyíregyháza 04.25 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Managua - Diriangen 04.25 03:00 0 - 1  
Juventus Managua - CD Ocotal 04.25 23:00 3 - 1  
Real Madriz - Chinandega 04.25 03:00 2 - 0  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blacktown City - Sydney FC 2 04.25 07:00 3 - 0  
Rockdale Ilinden - Sydney Utd. 04.25 07:00 0 - 0  
Sydney Olympic - Northbridge FC 04.25 08:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamstown Rosebud - Lambton Jaffas 04.25 06:30 0 - 3  
Valentine FC - Broadmeadow Magic 04.25 06:30 0 - 4  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Frankfurt 04.25 14:00 0 - 3  
Sand - Bremen 04.25 14:00 6 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - RW Koblenz 04.25 14:00 1 - 1  
Mainz Amatőr - Elversberg 04.25 14:00 1 - 5  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Bologna 04.25 20:45 5 - 0  
Benevento - Udinese 04.25 12:30 2 - 4  
Cagliari - Roma 04.25 18:00 3 - 2  
Fiorentina - Juventus 04.25 15:00 1 - 1  
Internazionale - Hellas Verona 04.25 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pontedera 04.25 15:00 2 - 2  
Como - Alessandria 04.25 15:00 2 - 1  
Lucchese - Lecco 04.25 15:00 1 - 0  
Olbia - Novara 04.25 15:00 3 - 3  
Pergolettese - Giana Erminio 04.25 15:00 0 - 0  
Pistoiese - Grosseto 04.25 15:00 0 - 1  
Pro Patria - Livorno 04.25 15:00 2 - 2  
Pro Sesto - Renate 04.25 15:00 0 - 0  
U23Juventus - Carrarese 04.25 15:00 1 - 0  
Vercelli - Piacenza 04.25 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Ravenna 04.25 20:30 1 - 1  
Carpi - Padova 04.25 20:30 0 - 1  
Fano - Triestina 04.25 20:30 1 - 1  
Fermana - Virtus Verona 04.25 20:30 0 - 1  
Imolese - Gubbio 04.25 20:30 1 - 0  
Mantova - Pesaro 04.25 20:30 0 - 1  
Modena - Legnago 04.25 20:30 3 - 0  
Perugia - Matelica 04.25 20:30 2 - 0  
Sambenedettese - Feralpisalo 04.25 20:30 0 - 0  
Südtirol - Cesena 04.25 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Teramo 04.25 17:30 0 - 0  
Bisceglie - Vibonese 04.25 17:30 1 - 0  
Catania - Casertana 04.25 17:30 3 - 0  
Juve Stabia - Foggia 04.25 17:30 3 - 0  
Monopoli - Ternana 04.25 17:30 2 - 4  
Paganese - Potenza 04.25 17:30 0 - 0  
Palermo - Cavese 04.25 17:30 3 - 2  
Turris - Bari 04.25 17:30 3 - 0  
Viterbese - Catanzaro 04.25 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Roma 04.25 12:30 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazanka Moszkva - Torpedo Vlagyimir 04.25 17:00 3 - 1  
Zenit Szentpétervár 2 - Olimp-Dolgoprudnyij 04.25 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Arszenál Tula 04.25 15:30 1 - 0  
Rubin Kazany - FK Krasznodar 04.25 18:00 0 - 1  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 04.25 15:30 1 - 0  
Ufa - Szocsi 04.25 13:00 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorwärts Steyr - Lafnitz 04.25 10:30 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - WSG Tirol 04.25 14:30 4 - 0  
Sturm Graz - LASK 04.25 17:00 3 - 1  
Wolfsberg - Salzburg 04.25 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horn - Vorderland 04.25 10:00 0 - 2  
Landhaus/Austria Wien - Neulengbach 04.25 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herrera FC - Atl. Chiriqui 04.25 01:00 3 - 0  
Plaza Amador - Sp. San Miguelito 04.25 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guairena - Cerro Porteno 04.25 23:45 0 - 1  
Olimpia Asuncion - Guarani Asuncion 04.25 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitario de Deportes - Sporting Cristal 04.25 22:30 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Vilafranquense 04.25 21:30 3 - 0  
Cova Piedade - Uniao Oliveirense 04.25 16:00 0 - 0  
Viseu - Porto B 04.25 12:15 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál b., női, alsóház, Dél)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damaiense - CF Benfica 04.25 17:00 3 - 0  
Estoril - A-dos-Francos 04.25 17:00 5 - 0  
Ouriense - Amora 04.25 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál b.,női,alsóház,Észak)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - UR Cadima 04.25 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - FC Famalicao 04.25 17:00 3 - 1  
Clube Condeixa - Marítimo 04.25 12:00 0 - 2  
Sporting CP - Albergaria 04.25 17:00 8 - 0  
Torreense - Braga 04.25 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Marítimo 04.25 16:00 0 - 1  
Braga - Sporting CP 04.25 21:00 0 - 1  
Rio Ave - Pacos Ferreira 04.25 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - West Bromwich 04.25 20:00 2 - 2  
Leeds - Manchester Utd. 04.25 15:00 0 - 0  
Wolverhampton - Burnley 04.25 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Román 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unirea 2004 Slobozia - Petrolul Ploiesti 04.25 11:30 1 - 1  
Viitorul Targu Jiu - CSM Resita 04.25 11:00 4 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Politehnica Iasi 04.25 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Academica Clinceni 04.25 18:15 2 - 1  
FCS Bukarest - Sepsi OSK 04.25 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Chalatenango - Santa Tecla 04.25 02:00 1 - 1  
Atl. Marte - Jocoro 04.25 23:00 1 - 1  
CD FAS - 11 Deportivo 04.25 23:30 2 - 3  
Isidro Metapan - Sonsonate 04.25 03:15 5 - 2  
Luis Angel Firpo - Alianza San Salvador 04.25 22:30 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hibernian 04.25 17:10 3 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Dundee Utd. 04.25 15:30 0 - 3  
Rangers - St. Johnstone 04.25 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Leganes 04.25 18:15 1 - 2  
Mirandes - Almería 04.25 16:00 1 - 1  
Oviedo - Girona 04.25 14:00 0 - 1  
Tenerife - Castellon 04.25 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Covadonga - Coruxo 04.25 12:00 2 - 3  
Lealtad - Guijuelo 04.25 12:00 2 - 3  
Oviedo B - Pontevedra 04.25 18:00 0 - 0  
Sp. Gijón B - Salamanca UDS 04.25 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ejea - Leioa 04.25 12:00 2 - 1  
Haro Deportivo - Alavés B 04.25 17:00 2 - 0  
Izarra - Barakaldo 04.25 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orihuela - Prat 04.25 18:00 0 - 0  
Pena Deportiva - Olot 04.25 12:00 2 - 1  
Valencia B - L'Hospitalet 04.25 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Ejido - Marino 04.25 11:00 4 - 0  
Granada B - Las Palmas B 04.25 11:00 0 - 1  
Lorca Deportiva - Rec. Huelva 04.25 12:00 2 - 1  
Yeclano Deportivo - Marbella 04.25 11:30 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Las Rozas 04.25 12:00 0 - 0  
Socuellamos - Poblense 04.25 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Zamora 04.25 16:30 3 - 0  
Cultural Leonesa - Unionistas de Salamanca 04.25 18:00 1 - 2  
Valladolid B - Celta Vigo B 04.25 11:30 0 - 5  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Ath. Bilbao B 04.25 17:00 2 - 1  
SD Logrones - Real Sociedad B 04.25 17:00 1 - 1  
Tudelano - Amorebieta 04.25 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Barcelona B 04.25 17:00 1 - 2  
UD Ibiza - FC Andorra 04.25 12:00 2 - 1  
Villarreal B - Gimnastic 04.25 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Algeciras 04.25 17:00 3 - 0  
Linares - San Fernando 04.25 18:00 1 - 1  
UCAM Murcia - Atl. Sanluqueno 04.25 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Internacional de Madrid 04.25 18:00 1 - 0  
Talavera de la Reina - San Sebastian Reyes 04.25 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marino Luanco - Deportivo La Coruna 04.25 17:00 0 - 0  
Numancia - Compostela 04.25 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - R. Santander 04.25 12:00 2 - 4  
Tarazona - Arenas de Getxo 04.25 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante B - Badalona 04.25 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Tamaraceite 04.25 12:00 1 - 1  
Real Murcia - Linense 04.25 18:00 0 - 0  
Sevilla B - Cadiz B 04.25 11:30 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Don Benito - Atl. Baleares 04.25 12:00 1 - 4  
Merida - Rayo Majadahonda 04.25 18:00 1 - 1  
Villanovense - Navalcarnero 04.25 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Atl. Madrid 04.25 21:00 2 - 1  
Celta Vigo - Osasuna 04.25 18:30 2 - 1  
Huesca - Getafe 04.25 14:00 0 - 2  
Sevilla - Granada 04.25 18:30 2 - 1  
Villarreal - Barcelona 04.25 16:15 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - EDF Logrono 04.25 11:30 2 - 1  
Deportivo La Coruna - Valencia 04.25 12:00 1 - 1  
Huelva - Espanyol 04.25 12:00 2 - 1  
Madrid CFF - Real Madrid 04.25 12:00 0 - 2  
Santa Teresa - Eibar 04.25 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Servette 04.25 16:00 0 - 1  
Luzern - FC Zürich 04.25 16:00 3 - 1  
Young Boys - Sion 04.25 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - GAIS 04.25 15:00 0 - 0  
Landskrona - Akropolis IF 04.25 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IF Karlstad - Örebro Syrianska 04.25 13:00 0 - 2  
Sandviken - Pitea 04.25 15:00 1 - 0  
Täby FK - Lulea 04.25 15:00 1 - 1  
Umea FC - Haninge 04.25 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Hammarby 04.25 17:30 2 - 0  
FF Malmö - Östersund 04.25 17:30 1 - 1  
Kalmar - Örebro 04.25 15:00 1 - 0  
Norrköping - Halmstad 04.25 15:00 2 - 1  
Varberg - Djurgarden 04.25 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Eskilstuna Utd. 04.25 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazem - Al-Jabalain 04.25 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Taawoun - Al-Fateh 04.25 21:00 3 - 4  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolubara Lazarevac - Radnicki Pirot 04.25 18:00 2 - 1  
Trajal Krusevac - IMT Novi Belgrád 04.25 16:30 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Crvena zvezda 04.25 17:00 1 - 5  
Partizan Belgrád - Spartak Subotica 04.25 19:30 2 - 1  
Radnik Surdulica - Radnicki Nis 04.25 14:30 0 - 0  
Vojvodina - Metalac Gornji Milanovac 04.25 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Albirex Niigata Singapore 04.25 14:30 1 - 4  
Young Lions - Geylang 04.25 14:30 2 - 4  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrzalka - Komarno 04.25 10:30 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Slovan Bratislava 04.25 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Dekani - Ptuj Drava 04.25 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Tabor Sezana 04.25 15:00 0 - 2  
Mura - Olimpija Ljubljana 04.25 17:15 3 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - CS Sfaxien 04.25 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Ümraniyespor 04.25 19:30 0 - 2  
Akhisar - Altay Izmir 04.25 19:30 2 - 0  
Altinordu - Giresunspor 04.25 19:30 0 - 0  
Ankaraspor - Bandirmaspor 04.25 19:30 3 - 2  
Balikesirspor - Keciörengücü 04.25 19:30 1 - 2  
Boluspor - Samsunspor 04.25 19:30 0 - 2  
Bursaspor - Istanbulspor 04.25 19:30 1 - 2  
Menemen Bld. Spor - Eskisehirspor 04.25 19:30 2 - 1  
Tuzlaspor - Adana Demirspor 04.25 19:30 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kasimpasa 04.25 19:30 3 - 2  
Gazisehir Gaziantep - Erzurum Bld. Spor 04.25 15:00 2 - 3  
Istanbul Basaksehir - Alanyaspor 04.25 15:00 0 - 0  
Yeni Malatyaspor - Ankaragücü 04.25 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Onduparaka - Kampala City FC 04.25 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Obolon Kijev 04.25 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Ingulec Petrove 04.25 16:00 5 - 0  
Olekszandria - Sahtar Doneck 04.25 16:00 2 - 0  
Zorya Luganszk - Olimpik Doneck 04.25 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Louisville City - Atlanta Utd. 2 04.25 01:30 2 - 0  
Oklahoma City Energy - Tulsa 04.25 02:30 1 - 3  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Texas SC - Fort Lauderdale CF 04.25 02:30 4 - 2  
Richmond Kickers - Greenville Triumph 04.25 00:30 0 - 1  
Union Omaha - South Georgia Tormenta 04.25 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Gran Valencia Maracay 04.25 22:00 0 - 2  
Puerto Cabello - Dep. La Guaira 04.25 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Struga Trim-Lum 04.25 13:00 2 - 3  
Pelister Bitola - Renova 04.25 13:00 1 - 0  
Shkendija Tetovo - Borec Veles 04.25 13:00 3 - 1  
Shkupi Szkopje - Rabotnicki Szkopje 04.25 13:00 2 - 0  
Vardar Szkopje - Belasica Strumica 04.25 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Levadia Tallinn 04.25 14:00 0 - 0  
Nomme Kalju - Tammeka Tartu 04.25 18:00 4 - 1  
Parnu Vaprus - Paide Linnameeskond 04.25 12:00 1 - 3  
Trans Narva - Kuressaare 04.25 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Ararat Jereván 04.25 14:00 1 - 2  
Urartu - Ararat-Armenia 04.25 17:00 0 - 0  
MMA (UFC 261, Florida)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Oliveira - Ran. Brown 04.25 03:35 0 - 1  
Ant. Smith - J. Crute 04.25 04:00 1 - 0  
Danaa Batgerel - K. Natividad 04.25 01:40 1 - 0  
Dwi. Grant - S. Sekulic 04.25 03:00 1 - 0  
K. Usman - J. Masvidal 04.25 06:00 1 - 0  
Karl Roberson - Bre. Allen 04.25 02:35 0 - 1  
Na Liang - A. Carnelossi (női) 04.25 00:00 0 - 1  
P. Sabatini - T. Connelly 04.25 02:00 1 - 0  
Qileng Aori - Jeff. Molina 04.25 00:40 0 - 1  
Rodrigo Kazula Vargas - Rong Zhu 04.25 01:10 1 - 0  
Uri. Hall - C. Weidman 04.25 04:40 1 - 0  
Val. Shevchenko - Jes. Andrade (női) 04.25 05:05 1 - 0  
Weili Zhang - R. Namajunas (női) 04.25 05:35 0 - 1  
Motorsport (Formula-E)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Formula-E, Valencia 2. verseny 2021 04.25 14:04    
Motorsport (Indycar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indycar, St. Petersburg 2021 04.25 18:30    
Motorsport (Indycar, St. Petersburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Palou - R. Veekay 04.25 14:05 0 - 1  
C. Herta - J. Newgarden 04.25 14:05 1 - 0  
S. Bourdais - A. Rossi 04.25 14:05 1 - 0  
S. Pagenaud - P. O'Ward 04.25 14:05 1 - 0  
Sco. Dixon - J. Harvey 04.25 14:05 0 - 1  
W. Power - F. Rosenqvist 04.25 14:05 1 - 0  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - M. Truex Jr. (Talladega) 04.25 20:00 1 - 0  
Alex Bowman - W. Byron (Talladega) 04.25 20:00 0 - 1  
Aus. Dillon - C. Bell (Talladega) 04.25 20:00 1 - 0  
Dar. Wallace Jr. - R. Stenhouse Jr. (Talladega) 04.25 20:00 1 - 0  
J. Logano - D. Hamlin (Talladega) 04.25 20:00 0 - 1  
Kyle Busch - K. Harvick (Talladega) 04.25 20:00 0 - 1  
R. Blaney - Cha. Elliott (Talladega) 04.25 20:00 1 - 0  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Talladega Geico 500 2021 04.25 20:00    
Nascar, Talladega Geico 500 2021 - Top 3 04.25 20:00    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Bath 04.25 16:00 39 - 29  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Dewsbury 04.25 20:30 35 - 14  
Featherstone - Whitehaven 04.25 16:00 48 - 14  
Halifax - Toulouse Olympique 04.25 16:00 34 - 44  
Newcastle Thunder - Sheffield Eagles 04.25 18:15 24 - 16  
Swinton - York City 04.25 13:45 16 - 64  
Rögbi (Angol RFU Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Ealing 04.25 16:00 48 - 20  
Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Tigers - Wynnum Manly Seagulls 04.25 09:00 14 - 22  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NOLA Gold 04.25 01:00 38 - 28  
LA Giltnis - San Diego Legion 04.25 03:00 45 - 17  
Old Glory DC - New England Free Jacks 04.25 21:30 35 - 22  
Rugby Utd. New York - Toronto Arrows 04.25 20:00 12 - 53  
Utah Warriors - Houston Sabercats 04.25 03:00 50 - 43  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - New Zealand Warriors 04.25 10:15 42 - 20  
Sydney Roosters - St. George Illawarra 04.25 08:05 34 - 10  
Wests Tigers - Manly-Warringah SeaEagles 04.25 05:45 6 - 40  
Rögbi (Super Rugby Aotearoa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Auckland Blues 04.25 05:35 29 - 6  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Chaumont (3.m.) 04.25 21:00 3 - 2  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Mulhouse (Helyszín: Mulhouse) 04.25 15:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurosped Vroomshoop - FAST 04.25 15:30 0 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Draisma Apeldoorn - Groningen Lycurgus (3.m.) 04.25 15:00 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Modena 04.25 18:00 1 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Weiz - Klagenfurt (2.m.) 04.25 17:30 3 - 2  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - J. Trump 04.25 11:00    
S. Bingham - Jam. Jones 04.25 11:00    
Strandröplabda (Cancun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boermans S / De Groot Y - Rossi E/Carambula Raurich 04.25 18:00 0 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Losiak B / Kantor P 04.25 16:00 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Lupo D / Nicolai P 04.25 19:00 2 - 0  
Van De Velde/Varenhorst - Cerutti A / Morais Filho 04.25 17:00 1 - 2  
Strandröplabda (Cancun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Artacho M / Clancy T 04.25 00:00 1 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Sweat B / Walsh Jennings 04.25 00:00 1 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Plesiutsching/Schutzenhof 04.25 21:00 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Sponcil S / Claes K 04.25 20:00 2 - 0  
Laboureur C / Tillmann C - Borger K / Sude J 04.25 00:00 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Borger K / Sude J 04.25 23:00 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Wang F / Xia X 04.25 22:00 2 - 1  
Seixas De Freitas B / Sol - Bieneck V / Schneider I 04.25 00:00 1 - 2  
Tenisz (Angers, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Catarina - M. Guinard 04.25 13:30 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marozsán F. - C. Heyman 04.25 11:25 1 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Soboleva - S. Nahimana 04.25 09:25 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona, férfi egyes 2021 04.25 20:00    
R. Nadal - S. Tsitsipas 04.25 16:00 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Krawietz K / Tecau H 04.25 13:00 2 - 0  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - M. Berrettini 04.25 17:00 1 - 2  
Belgrád, férfi egyes 2021 04.25 20:00    
Tenisz (Estoril-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - C. Alcaraz Garfia 04.25 13:55 0 - 2  
J.A. Munar Clar - F.F. Silva 04.25 15:50 2 - 0  
P. Martinez Portero - M-A. Hüsler 04.25 13:00 2 - 0  
R. Carballes Baena - N. Borges 04.25 12:00 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - S. Cirstea 04.25 16:00 0 - 2  
Isztambul, női egyes 2021 04.25 20:00    
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudermetova V / Mertens E - Hibino N / Ninomiya M 04.25 19:00 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oli. Crawford - D. Michalski 04.25 11:00 2 - 1  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Samir - M. Timofeeva 04.25 11:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ribeiro Marcondes - C. Negritu 04.25 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P.M. Hourigan - M. Kilnarova 04.25 10:25 2 - 0  
Tenisz (München-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - M. McDonald 04.25 11:00 0 - 2  
C-M. Stebe - Den. Novak 04.25 12:30 2 - 0  
N. Gombos - D.E. Galan Riveros 04.25 12:00 0 - 2  
R. Berankis - I. Ivashka 04.25 11:00 1 - 2  
Tenisz (Oeiras, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - Su Jeong Jang 04.25 10:50 2 - 1  
Tenisz (Ostrava-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Paulson - Luk. Klein 04.25 12:00 1 - 2  
A. Pavlasek - M. Jaziri 04.25 15:35 2 - 1  
H. Grenier - L. Miedler 04.25 13:55    
M. Vrbensky - A. Molcan 04.25 12:00 0 - 2  
O. Otte - T. Bellucci 04.25 14:40 2 - 0  
R. Molleker - D. Svrcina 04.25 13:40 2 - 1  
S.K. Mukund - M. Moraing 04.25 12:00 0 - 2  
Tenisz (Róma 2-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Meligeni Rodrigues A. - L. Claverie 04.25 10:00 2 - 0  
I. Sijsling - A. Vatutin 04.25 13:05 2 - 0  
M. Gigante - P. Krstin 04.25 11:15 2 - 1  
R. Bonadio - P. Kotov 04.25 11:30 2 - 0  
T. Kamke - N. Serdarusic 04.25 11:20    
T. Lamasine - T. Lipovsek Puches 04.25 10:00 2 - 0  
V. Galovic - E. Karlovskiy 04.25 10:00 0 - 2  
Z. Bergs - D. Ajdukovic 04.25 12:55 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Gaston - A. Pellegrino 04.25 14:00 1 - 2  
Tenisz (Sibenik, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pichler - A. Setkic 04.25 11:00 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Sabalenka 04.25 14:00 2 - 1  
Stuttgart, női egyes 2021 04.25 18:00    
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawczyk D / Mattek-sands - Barty A / Brady J 04.25 17:00 1 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brooksby - B. Fratangelo 04.25 19:35 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luz O / Matos R - Bangoura S / Young D 04.25 18:00 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Berlanga - Dem. Nicholson 04.25 04:00 1 - 0  
E. Navarrete - Chr. Diaz 04.25 04:00 1 - 0  

 

2021.04.24.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - I. Minchenkov 04.24 12:15 2 - 3  
A. Chentsov - Vla. Fedorov 04.24 12:45 1 - 3  
A. Chentsov - Vla. Shirokov 04.24 10:45 3 - 1  
A. Ekzhanov - A. Slashchev 04.24 12:00 1 - 3  
A. Golyshev - O. Shagarov 04.24 01:15 0 - 3  
A. Ilin - V. Chahur 04.24 23:45 0 - 3  
A. Klavdenkov - Dmi. Kolesnikov 04.24 07:15 2 - 3  
A. Merezhko - M. Chernyavskiy 04.24 08:30 0 - 3  
A. Merezhko - O. Belugin 04.24 06:30 1 - 3  
A. Pravednov - S. Ogay 04.24 03:00 3 - 0  
A. Pravednov - V. Putilovsky 04.24 00:30 1 - 3  
A. Slashchev - E.V. Makarenkov 04.24 10:30 3 - 2  
A. Slashchev - Y.V. Lbov 04.24 12:30 3 - 2  
A. Suntsov - A. Vlasov 04.24 03:15 3 - 1  
A. Suntsov - D. Balakin 04.24 00:45 0 - 3  
A. Tsitselskiy - A. Girevenkov 04.24 23:15 2 - 3  
A. Vlasov - A. Ilin 04.24 22:45 2 - 3  
A. Vlasov - E. Ilyukhin 04.24 00:15 1 - 3  
A. Yakovlev - M. Sverdlov 04.24 14:30 1 - 3  
A. Yakovlev - S. Muslikov 04.24 16:30 3 - 2  
A. Yanshaev - A. Klavdenkov 04.24 08:45 0 - 3  
A. Yanshaev - S. Simonov 04.24 06:45 1 - 3  
A. Yudin - E.E. Markelov 04.24 19:15 0 - 3  
D. Balakin - A. Vlasov 04.24 01:45 1 - 3  
D. Balakin - K.N. Malahov 04.24 23:15 0 - 3  
D. Balakin - O. Pronin 04.24 02:45 3 - 1  
D. Fedorov - A. Zhelubenkov 04.24 21:15 2 - 3  
D. Fedorov - D. Merzlikin 04.24 19:45 3 - 1  
D. Korneev - A. Pravednov 04.24 02:00 1 - 3  
D. Merzlikin - A. Zhelubenkov 04.24 19:15 2 - 3  
D. Razinkov - A. Yudin 04.24 20:45 3 - 2  
D. Razinkov - E. Mishutin 04.24 18:45 3 - 2  
D. Sayanov - T. Turabekov 04.24 22:30 1 - 3  
D. Tikhnenko - S. Burov 04.24 19:30 3 - 1  
D. Tikhnenko - V. Chernov 04.24 21:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 04.24 08:15 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Suntsov 04.24 02:15 3 - 1  
E. Kharchenko - K. Churin 04.24 15:15 3 - 1  
E. Mishutin - A. Yudin 04.24 19:45 1 - 3  
E. Mishutin - E.E. Markelov 04.24 21:15 0 - 3  
E.A. Kupryakov - I. Poletaev 04.24 14:45 0 - 3  
E.A. Kupryakov - R. Khomenko 04.24 16:45 3 - 0  
E.E. Markelov - D. Razinkov 04.24 20:15 3 - 2  
E.V. Makarenkov - A. Ekzhanov 04.24 13:00 0 - 3  
E.V. Makarenkov - Y.V. Lbov 04.24 11:30 0 - 3  
I. Iskenderov - O.N. Kharlakin 04.24 08:45 3 - 1  
I. Iskenderov - V. Sinkovskiy 04.24 06:45 3 - 1  
I. Minchenkov - M. Aleksandrovskiy 04.24 12:45 3 - 0  
I. Minchenkov - Y. Shishko 04.24 10:45 2 - 3  
I. Poletaev - R. Khomenko 04.24 15:45 0 - 3  
I. Poletaev - Y. Bazhinov 04.24 17:15 3 - 1  
Ilya Novikov - E. Kharchenko 04.24 15:45 3 - 2  
Ilya Novikov - K. Churin 04.24 17:15 3 - 2  
K. Churin - P. Semeshin 04.24 16:15 1 - 3  
M. Aleksandrovskiy - A. Afanasiyev 04.24 11:15 1 - 3  
M. Chernyavskiy - V. Vologzhanin 04.24 07:00 0 - 3  
M. Marchenko - I. Iskenderov 04.24 08:15 3 - 2  
M. Sverdlov - S. Muslikov 04.24 15:30 3 - 2  
M. Sverdlov - Vla. Zubkov 04.24 17:00 0 - 3  
O. Belugin - M. Chernyavskiy 04.24 07:30 1 - 3  
O. Belugin - V. Vologzhanin 04.24 09:00 0 - 3  
O. Pronin - E. Ilyukhin 04.24 01:15 0 - 3  
O. Shagarov - T. Yusipov 04.24 02:15 1 - 3  
O.N. Kharlakin - M. Marchenko 04.24 07:15 1 - 3  
P. Semeshin - E. Kharchenko 04.24 16:45 0 - 3  
P. Semeshin - Ilya Novikov 04.24 14:45 3 - 0  
R. Khomenko - Y. Bazhinov 04.24 15:15 2 - 3  
S. Burov - V. Chernov 04.24 19:00 3 - 2  
S. Muslikov - Vla. Zubkov 04.24 15:00 2 - 3  
S. Ogay - D. Korneev 04.24 00:00 1 - 3  
S. Simonov - A. Klavdenkov 04.24 07:45 3 - 2  
S. Simonov - Dmi. Kolesnikov 04.24 09:15 3 - 1  
T. Turabekov - A. Pravednov 04.24 23:30 2 - 3  
T. Yusipov - V. Safonov 04.24 00:45 3 - 0  
V. Chernov - V. Mishakin 04.24 20:00 1 - 3  
V. Mishakin - D. Tikhnenko 04.24 18:30 3 - 2  
V. Mishakin - S. Burov 04.24 20:30 0 - 3  
V. Putilovsky - N. Zhurba 04.24 02:30 1 - 3  
V. Putilovsky - R. Pavlenko 04.24 23:00 1 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 04.24 01:30 1 - 3  
V. Rakhmanov - A. Chentsov 04.24 12:15 3 - 1  
V. Sinkovskiy - M. Marchenko 04.24 09:15 3 - 0  
V. Sinkovskiy - O.N. Kharlakin 04.24 07:45 1 - 3  
V. Vologzhanin - A. Merezhko 04.24 08:00 0 - 3  
Vla. Fedorov - V. Rakhmanov 04.24 11:15 0 - 3  
Vla. Shirokov - V. Rakhmanov 04.24 13:15 2 - 3  
Vla. Shirokov - Vla. Fedorov 04.24 11:45 0 - 3  
Vla. Zubkov - A. Yakovlev 04.24 16:00 2 - 3  
Y. Bazhinov - E.A. Kupryakov 04.24 16:15 3 - 2  
Y. Shishko - A. Afanasiyev 04.24 13:15 3 - 1  
Y. Shishko - M. Aleksandrovskiy 04.24 11:45 3 - 2  
Y.V. Lbov - A. Ekzhanov 04.24 11:00 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Brisbane Lions 04.24 08:35 85 - 103  
Fremantle - North Melbourne Kangaroos 04.24 12:15 99 - 48  
Geelong - West Coast Eagles 04.24 05:45 136 - 39  
Gold Coast Suns - Sydney Swans 04.24 05:45 100 - 60  
Melbourne Demons - Richmond 04.24 11:25 82 - 48  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 04.24 10:00 9 - 6  
Hanwha Eagles - LG Twins 04.24 07:00 19 - 5  
KIA Tigers - Samsung Lions 04.24 10:00 4 - 8  
Kiwoom Heroes - SSG Landers 04.24 07:00 4 - 5  
KT Wiz - Lotte Giants 04.24 10:00 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 04.24 07:00 13 - 1  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 04.24 10:30 4 - 3  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 04.24 07:00 3 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 04.24 07:00 11 - 9  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 04.24 07:00 5 - 3  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 04.24 07:00 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 04.24 01:20 5 - 4  
Baltimore - Oakland 04.24 01:05 1 - 3  
Boston - Seattle 04.24 01:10 6 - 5  
Boston - Seattle (19:10) 04.24 19:10 2 - 8  
Chicago Cubs - Milwaukee 04.24 20:20 3 - 4  
Chicago WS - Texas 04.24 02:10 9 - 7  
Cleveland - NY Yankees 04.24 01:10 3 - 5  
Colorado - Philadelphia 04.24 02:40 5 - 4  
Detroit - Kansas City 04.24 01:10 2 - 6  
Detroit - Kansas City (19:10) 04.24 19:10 1 - 2  
Houston - LA Angels 04.24 02:10 5 - 4  
Houston - LA Angels (22:10) 04.24 22:10 16 - 2  
LA Dodgers - San Diego 04.24 04:10 1 - 6  
Minnesota - Pittsburgh 04.24 02:10 2 - 0  
Minnesota - Pittsburgh (20:10) 04.24 20:10 2 - 6  
NY Mets - Washington 04.24 01:10 6 - 0  
NY Mets - Washington (22:05) 04.24 22:05 1 - 7  
San Francisco - Miami 04.24 03:45 5 - 3  
St. Louis - Cincinnati 04.24 02:15 5 - 4  
St. Louis - Cincinnati (20:15) 04.24 22:35 2 - 0  
Tampa Bay - Toronto 04.24 01:10 3 - 5  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Wei Chuan Dragons 04.24 11:05 7 - 5  
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 04.24 11:05 3 - 2  
Birkózás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiss B. - M. Stadub (kötöttfogás, 97 kg) 04.24 17:40 1 - 0  
S. Bolkvadze - Fritsch R.A. (kötöttfogás, 72 kg) 04.24 17:05 1 - 0  
Y.E. Basar - Lőrincz T. (kötöttfogás, 77 kg) 04.24 19:15 0 - 1  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Davis - M. Gillet 04.24 22:30 2 - 4  
J. Kelling - Mar. Adams 04.24 01:00 1 - 4  
Jar. Cole - Ric. North 04.24 23:40 4 - 3  
M. Gillet - N. Girvan 04.24 00:40 4 - 2  
M. Gillet - S. Fisher 04.24 23:20 2 - 4  
Mar. Adams - S. Fisher 04.24 00:20 4 - 3  
N. Girvan - J. Kelling 04.24 00:05 1 - 4  
Ric. North - J. Davis 04.24 23:05 4 - 0  
S. Fisher - Jar. Cole 04.24 22:50 1 - 4  
S. Fisher - M. Gillet 04.24 01:20 1 - 4  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota Roekkr - Florida Mutineers 04.24 22:30 1 - 3  
Paris Legion - Los Angeles Guerrillas 04.24 21:00 0 - 3  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Ninjas - Lyngby Vikings 04.24 09:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detona Gaming - INTZ eSports 04.24 00:40 1 - 0  
Furious Gaming - INTZ eSports 04.24 22:20    
Isurus - Santos E-Sports 04.24 23:20 0 - 0  
Mibr - Detona Gaming 04.24 22:20    
Paqueta Gaming - Bd.echo 04.24 00:40 0 - 1  
Paqueta Gaming - Keyd Stars 04.24 23:30 1 - 0  
Sharks Esports - Sws Gaming 04.24 01:50 1 - 0  
E-Sport (CSGO,FunsparkUlti,GrFinal,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forze - Extra Salt 04.24 17:30 1 - 2  
Havu Gaming - Big 04.24 14:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Perfect World L., Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - New Happy 04.24 09:00 2 - 0  
Tyloo - D13 04.24 12:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Team Magma 04.24 12:30 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Positive Fire Games,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nemiga Gaming - Chicken Fighters 04.24 15:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikin.gg - Hippomaniacs 04.24 14:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - Team Nigma 04.24 21:30 2 - 1  
Team Secret - Tundra Esports 04.24 18:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incubus Gaming - Gorillaz Pride 04.24 18:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Infinity Esports 04.24 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Smg - Motivade.trust Gaming 04.24 06:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilgun - T1 Gaming 04.24 12:25 0 - 2  
TNC Predator - Neon Esports 04.24 09:00 2 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Italy (Tangent) - Ukraine (Coldsiemens) 04.24 08:48 4 - 2  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Diamond) 04.24 08:12 2 - 7  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Tangent) 04.24 07:00 2 - 6  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Nadker) 04.24 07:36 0 - 5  
E-Sport (ESL UK Premiership)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chetz Esports - Mac&biggarlicdips 04.24 18:30 2 - 0  
Umx - Audacity Esports 04.24 15:00 2 - 1  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 04.24 04:20 4 - 3  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 04.24 03:20 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Ireland (Panica) 04.24 00:00 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 04.24 02:40 1 - 0  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 04.24 00:20 0 - 1  
Australia (Kubrik) - Austria (Kot) 04.24 12:00 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Chile (Poli) 04.24 10:00 4 - 1  
Australia (Kubrik) - Colombia (Gorilla) 04.24 08:40 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Greece (Sarafou) 04.24 05:40 2 - 3  
Australia (Kubrik) - Netherlands (Aibothard) 04.24 11:40 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Poland (Johnybegood) 04.24 11:00 4 - 3  
Austria (Kot) - Australia (Kubrik) 04.24 05:00 3 - 0  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 04.24 09:00 0 - 3  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 04.24 12:20 3 - 1  
Austria (Kot) - Germany (General) 04.24 07:20 2 - 3  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 04.24 10:40 2 - 2  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 04.24 10:00 3 - 2  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 04.24 08:00 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 04.24 21:00 5 - 2  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 04.24 22:40 0 - 1  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 04.24 23:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Australia (Kubrik) 04.24 08:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 04.24 08:40 3 - 0  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 04.24 09:20 3 - 3  
Chile (Poli) - Germany (General) 04.24 11:40 1 - 3  
Chile (Poli) - Greece (Sarafou) 04.24 12:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 04.24 05:20 3 - 2  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 04.24 11:00 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Australia (Kubrik) 04.24 09:40 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 04.24 05:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 04.24 08:00 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 04.24 10:40 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 04.24 05:20 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 04.24 07:20 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 04.24 10:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 04.24 01:00 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 04.24 04:00 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 04.24 00:40 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 04.24 00:00 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 04.24 03:00 2 - 4  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 04.24 01:20 2 - 4  
Denmark (Teok) - Ireland (Panica) 04.24 03:00 0 - 1  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 04.24 03:40 1 - 2  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 04.24 02:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 04.24 21:40 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 04.24 21:20 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 04.24 22:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 04.24 23:20 3 - 1  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 04.24 03:40 2 - 2  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 04.24 02:40 1 - 0  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 04.24 00:00 1 - 1  
England (Zeus) - Russia (Val) 04.24 00:40 3 - 0  
Germany (General) - Australia (Kubrik) 04.24 11:20 4 - 0  
Germany (General) - Austria (Kot) 04.24 10:20 1 - 1  
Germany (General) - Chile (Poli) 04.24 06:00 3 - 2  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 04.24 07:40 1 - 2  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 04.24 09:40 0 - 2  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 04.24 05:40 2 - 1  
Germany (General) - United States (CaptainX) 04.24 12:00 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Australia (Kubrik) 04.24 12:20 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 04.24 11:20 3 - 3  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 04.24 05:00 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 04.24 11:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 04.24 09:20 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 04.24 07:20 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 04.24 08:20 1 - 1  
Greece (Sarafou) - United States (CaptainX) 04.24 09:00 0 - 2  
Ireland (Panica) - Argentina (Carnage) 04.24 01:40 2 - 1  
Ireland (Panica) - England (Zeus) 04.24 03:20 0 - 3  
Ireland (Panica) - Russia (Val) 04.24 02:40 0 - 2  
Ireland (Panica) - Turkey (Rafa) 04.24 03:40 1 - 2  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 04.24 00:20 1 - 1  
Italy (Ang) - England (Zeus) 04.24 04:20 0 - 2  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 04.24 02:00 2 - 4  
Italy (Ang) - Russia (Val) 04.24 04:00 3 - 1  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 04.24 01:00 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 04.24 22:20 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 04.24 22:00 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 04.24 21:20 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 04.24 23:40 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 04.24 23:00 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 04.24 20:40 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 04.24 22:40 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Australia (Kubrik) 04.24 06:00 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 04.24 12:00 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 04.24 10:20 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 04.24 08:20 2 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 04.24 11:00 4 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 04.24 09:00 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - United States (CaptainX) 04.24 05:00 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Australia (Kubrik) 04.24 07:00 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 04.24 07:40 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 04.24 10:40 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 04.24 11:20 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 04.24 12:40 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 04.24 09:40 0 - 4  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 04.24 08:00 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 04.24 06:00 2 - 3  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 04.24 22:00 3 - 3  
Portugal (Cliff) - Sweden (Marley) 04.24 21:00 2 - 2  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 04.24 02:20 2 - 3  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 04.24 01:20 2 - 1  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 04.24 04:20 1 - 1  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 04.24 21:40 2 - 2  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 04.24 22:40 1 - 2  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 04.24 23:20 2 - 2  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 04.24 23:40 0 - 0  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 04.24 21:20 2 - 2  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 04.24 23:40 1 - 1  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 04.24 23:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 04.24 22:00 3 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 04.24 21:00 3 - 1  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 04.24 20:40 0 - 2  
Sweden (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 04.24 21:40 4 - 2  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 04.24 22:20 0 - 1  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 04.24 20:40 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 04.24 23:00 0 - 2  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 04.24 00:40 3 - 1  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 04.24 02:20 0 - 1  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 04.24 01:40 4 - 2  
United States (CaptainX) - Australia (Kubrik) 04.24 10:20 3 - 0  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 04.24 09:20 3 - 0  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 04.24 07:40 2 - 1  
United States (CaptainX) - Germany (General) 04.24 05:20 2 - 3  
United States (CaptainX) - Greece (Sarafou) 04.24 08:40 1 - 1  
United States (CaptainX) - Netherlands (Aibothard) 04.24 12:40 3 - 4  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 04.24 12:20 2 - 1  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Douyu Gaming - GK Gaming 04.24 09:00 1 - 3  
Talent Gaming - eStar Pro 04.24 11:00 3 - 1  
Team We - Royal Never Give Up 04.24 14:00 2 - 3  
E-Sport (LOL,LCS Proving Grounds Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses Academy - 100 Thieves Academy 04.24 00:00 1 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Gatz) - LA Clippers (Lastsamurai) 04.24 08:12 53 - 46  
Brooklyn (Gatz) - Portland (Ash) 04.24 09:24 53 - 47  
LA Clippers (Lastsamurai) - Brooklyn (Gatz) 04.24 10:00 44 - 54  
LA Clippers (Lastsamurai) - Milwaukee (Bumblebee) 04.24 07:36 40 - 49  
LA Clippers (Lastsamurai) - Portland (Ash) 04.24 08:48 44 - 56  
Milwaukee (Bumblebee) - LA Clippers (Lastsamurai) 04.24 09:24 47 - 52  
Portland (Ash) - Brooklyn (Gatz) 04.24 07:36 47 - 43  
Portland (Ash) - LA Clippers (Lastsamurai) 04.24 07:00 56 - 45  
Portland (Ash) - Milwaukee (Bumblebee) 04.24 08:12 43 - 39  
Portland (Lastsamurai) - Milwaukee (Gatz) 04.24 21:30 53 - 51  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Bumblebee) - Milwaukee (Gatz) 04.24 14:30 48 - 53  
Philadelphia (Ash) - Brooklyn (Lastsamurai) 04.24 14:30 45 - 39  
Philadelphia (Tranquil) - Atlanta (Joker) 04.24 05:00 52 - 45  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Lastsamurai) - LA Clippers (Ash) 04.24 12:48 48 - 52  
Denver (Gatz) - Dallas (Lastsamurai) 04.24 12:12 53 - 57  
Denver (Gatz) - LA Clippers (Ash) 04.24 13:24 51 - 44  
Denver (Gatz) - Portland (Bumblebee) 04.24 12:48 50 - 44  
Denver (Joker) - Portland (Iamdevilwalk) 04.24 23:48 48 - 49  
LA Clippers (Ash) - Dallas (Lastsamurai) 04.24 11:00 57 - 46  
LA Clippers (Ash) - Denver (Gatz) 04.24 11:36 46 - 40  
LA Clippers (Dazai) - Denver (Joker) 04.24 22:36 44 - 50  
LA Clippers (Dazai) - Portland (Iamdevilwalk) 04.24 23:12 57 - 55  
Portland (Bumblebee) - Dallas (Lastsamurai) 04.24 13:24 60 - 55  
Portland (Bumblebee) - Denver (Gatz) 04.24 11:00 49 - 51  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston Uprising - Los Angeles Gladiators 04.24 22:30 0 - 3  
Chengdu Hunters - New York Excelsior 04.24 11:00 3 - 0  
Houston Outlaws - Paris Eternal 04.24 21:00 3 - 1  
Philadelphia Fusion - Hangzhou Spark 04.24 12:10 3 - 1  
E-Sport (R6S, European League, Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Cowana Gaming 04.24 21:00 0 - 1  
G2 Esports - Rogue 04.24 19:45 0 - 1  
Natus Vincere - Team Empire 04.24 17:15 1 - 0  
Team Vitality - Trainhard Esport 04.24 16:00 0 - 1  
Virtus.pro - Team Secret 04.24 18:30 1 - 0  
E-Sport (Rocket,RLCS Spring,NA,Reg.Ev.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpine Esports - Oxygen Esports 04.24 21:20 0 - 3  
Faze Clan - Stromboli 04.24 21:00 3 - 0  
G2 Esports - Susquehanna Soniqs 04.24 19:50 3 - 0  
Ghost Gaming - Continuum 04.24 19:00 3 - 1  
Rogue - Xset 04.24 20:25 3 - 0  
Spacestation Gaming - Shopify Rebellion 04.24 19:50 3 - 1  
Team Envy - Charlotte Phoenix 04.24 20:45 3 - 0  
Version1 - Nrg Esports 04.24 19:00 2 - 3  
E-Sport (SC2, World Team League, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpha X - Team Exon 04.24 14:20 4 - 2  
Team Liquid - Team LaoPaoer 04.24 13:00 6 - 0  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Wiler-Ersigen 04.24 17:00 3 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thorengruppen Umea - Pixbo Wallenstam 04.24 15:15 5 - 4  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Chorzow 04.24 12:00 8 - 1  
Brzeg - AZS Katowice 04.24 16:00 4 - 0  
MOKS Bialystok - AZS Wilanow Varsó 04.24 18:00 2 - 3  
Futsal (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Acqua & Sapone 04.24 20:45 4 - 4  
Pesaro - Lido di Ostia 04.24 16:00 7 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcr Caxinas - Leoes Porto Salvo 04.24 18:00 5 - 1  
Belenenses - Quinta dos Lombos 04.24 19:30 6 - 4  
Benfica - Braga 04.24 18:00 4 - 2  
Burinhosa - Modicus Sandim 04.24 18:00 1 - 8  
Candoso - Azemeis 04.24 18:00 8 - 4  
Electrico - Sporting CP 04.24 18:00 1 - 2  
Portimonense - Fundao 04.24 18:00 1 - 4  
Viseu - Dinamo Sanjoanense 04.24 18:00 2 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Peniscola 04.24 18:30 5 - 4  
Murcia - Antequera 04.24 17:00 5 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Laval 04.24 01:00 0 - 3  
Binghamton - Lehigh Valley 04.24 01:00 2 - 4  
Cleveland - Chicago Wolves 04.24 22:00 4 - 4  
Hartford - Bridgeport 04.24 19:00 3 - 4  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 04.24 19:00 3 - 1  
Iowa - Rockford 04.24 02:00 3 - 2  
Manitoba - Stockton 04.24 20:00 3 - 0  
Rochester - Utica 04.24 01:05 5 - 7  
Tucson - Colorado Eagles 04.24 04:00 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Asiago (3.m.) 04.24 20:00 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Manchester 04.24 15:00 6 - 3  
Sheffield - Nottingham 04.24 20:00 4 - 4  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen Americans - Utah Grizzlies 04.24 02:05 2 - 4  
Florida Everblades - Jacksonville Icemen 04.24 01:30 1 - 4  
Fort Wayne Komets - Wheeling Nailers 04.24 02:00 5 - 2  
South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits 04.24 01:05 2 - 4  
Tulsa Oilers - Rapid City Rush 04.24 02:05 5 - 6  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Kokkolan Hermes (3.m.) 04.24 15:00 5 - 9  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Arlan Koksetau (5.m.) 04.24 13:00 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - CSZKA Moszkva (4.m.) 04.24 16:00 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Boston 04.24 01:00 6 - 4  
Calgary - Montreal 04.24 03:00 4 - 2  
Chicago - Nashville 04.24 02:00 1 - 3  
Los Angeles - Minnesota 04.24 04:00 2 - 4  
NY Rangers - Philadelphia 04.24 01:00 4 - 1  
Pittsburgh - New Jersey 04.24 18:30 4 - 2  
St. Louis - Colorado 04.24 21:00 5 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilbronn - Kassel (2.m.) 04.24 17:00 2 - 8  
Ravensburg - Tölzer Löwen (2.m.) 04.24 18:00 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Wolfsburg (3.m.) 04.24 17:30 2 - 2  
Eisbären Berlin - Iserlohn (3.m.) 04.24 17:30 5 - 3  
Mannheim - Straubing (3.m.) 04.24 17:30 3 - 3  
Jégkorong (QMJHL, a rájátszásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Moncton Wildcats 04.24 00:00 5 - 2  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagueneens Chicoutimi - Sherbrooke Phoenix (1.m.) 04.24 01:00 4 - 2  
Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic (1.m.) 04.24 01:00 0 - 1  
Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies (1.m.) 04.24 01:00 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Kloten (4.m.) 04.24 19:45 4 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Skelleftea (2.m.) 04.24 15:15 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Michalovce (6.m.) 04.24 17:00 3 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Novokuznyeck (5.m.) 04.24 14:00 1 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ausztria 04.24 18:40 7 - 2  
Szlovákia - Németország 04.24 20:15 3 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Victoria Royals 04.24 04:00 3 - 2  
Kelowna Rockets - Prince George Cougars 04.24 04:05 5 - 1  
Moose Jaw Warriors - Regina Pats 04.24 04:00 1 - 4  
Winnipeg Ice - Saskatoon Blades 04.24 00:00 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Studentski Centar 04.24 19:00 85 - 86  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra Hawks - Sydney Kings 04.24 12:00 69 - 69, h.u. 75 - 79  
Melbourne Utd. - Adelaide 04.24 09:30 92 - 78  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Balkan Botevgrad (2.m.) 04.24 18:00 86 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Pato (2.m.) 04.24 21:00 81 - 81, h.u. 89 - 84  
Mogi das Cruzes - Unifacisa (2.m.) 04.24 01:00 84 - 95  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang (2.m.) 04.24 07:00 71 - 73  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Fos-sur-Mer 04.24 15:00 79 - 79, h.u. 88 - 89  
Antibes - Paris BC 04.24 15:00 66 - 88  
Denain - Vichy-Clermont 04.24 15:00 90 - 81  
Quimper - Souffelweyersheim 04.24 15:00 84 - 73  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - ASVEL Lyon-Villeurbanne 04.24 19:00 61 - 77  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Flammes Carolo Ardennes 04.24 16:15 75 - 74  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marouszi - Dafni Dafniou Haidari 04.24 16:00 80 - 56  
Pagrati - Iakasz Nafplio 04.24 16:00 125 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Panathinaikosz 04.24 16:15 61 - 83  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Giannina 04.24 15:30 72 - 57  
PAOK - Olympiakosz 04.24 13:00 63 - 70  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KAZL - ZKK Zágráb 04.24 17:45 74 - 54  
Pozega - Zadar 04.24 16:00 98 - 55  
Split - Rijeka 04.24 15:15 68 - 75  
Kosárlabda (Horvát bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pula - Mursa Osijek 04.24 17:00 99 - 89  
Sibenik - Medvescak Zágráb 04.24 19:00 55 - 74  
Tresnjevka - Ragusa Dubrovnik 04.24 17:00 64 - 74  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Valur Reykjavik 04.24 21:15 64 - 74  
Haukar - Breidablik 04.24 18:00 74 - 68  
Keflavik - Snaefell 04.24 18:00 91 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Eilat 04.24 19:45 93 - 88  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 04.24 19:30 78 - 82  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka - Ehime 04.24 08:00 78 - 79  
Koshigaya - Ibaraki 04.24 07:00 88 - 88, h.u. 105 - 103  
Kumamoto - Nara 04.24 10:00 82 - 92  
Nagoya Eagles - Kagawa 04.24 11:00 89 - 83  
Saga Ballooners - Nishinomiya 04.24 11:00 93 - 71  
Yamagata - Earthfriends Tokyo Z 04.24 10:00 66 - 77  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Toyama 04.24 10:05 85 - 83  
Chiba - Yokohama 04.24 08:05 91 - 83  
Hiroshima - Shiga 04.24 06:35 80 - 88  
Mikawa Seahorses - Shimane 04.24 07:05 84 - 84, h.u. 102 - 106  
Tochigi Utsunomiya Brex - Kawasaki Brave Thunders 04.24 09:05 57 - 58  
Tokyo Alvark - Akita 04.24 08:05 90 - 77  
Tokyo Sunrockers - Hokkaido 04.24 10:05 92 - 64  
Toyohashi Neophoenix - Osaka 04.24 10:05 90 - 90, h.u. 101 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Legia Varsó (2.m.) 04.24 20:30 84 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Rytas Vilnius 04.24 16:20 82 - 88  
Lietkabelis Panevezys - Nevezis Kedainiai 04.24 17:15 88 - 95  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pécs 04.24 18:00 91 - 68  
Kecskemét - ZTE 04.24 17:00 83 - 63  
Oroszlány - Jászberény 04.24 18:00 92 - 96  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 04.24 01:30 118 - 103  
Brooklyn - Boston 04.24 01:30 109 - 104  
Charlotte - Cleveland 04.24 02:00 108 - 102  
Golden State - Denver 04.24 04:00 118 - 97  
Houston - LA Clippers 04.24 02:00 104 - 109  
Milwaukee - Philadelphia 04.24 21:30 132 - 94  
New York - Toronto 04.24 19:00 120 - 103  
Oklahoma City - Washington 04.24 02:00 109 - 129  
Portland - Memphis 04.24 04:00 128 - 130  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Braunschweig 04.24 20:30 64 - 77  
Crailsheim - Vechta 04.24 20:30 98 - 81  
Giessen - Ludwigsburg 04.24 18:00 80 - 89  
Oldenburg - Ulm 04.24 18:00 75 - 93  
Kosárlabda (Olasz 2., Sárga csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urania Milano - Chieti 04.24 17:00 73 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., Sötétkék csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Latina 04.24 18:00 70 - 69  
Kosárlabda (Olasz bajn.,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Sassari (3.m.) 04.24 18:00 65 - 73  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk (2.m.) 04.24 14:00 90 - 73  
Nika Sziktivkar - MBA Moszkva (3.m.) 04.24 18:00 58 - 68  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Oliveirense (2.m.) 04.24 20:00 88 - 89  
Sporting CP - Vitoria Guimaraes (2.m.) 04.24 16:00 85 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Murcia - Caceres 04.24 20:00 80 - 64  
Kosárlabda (Spanyol 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Valladolid 04.24 18:00 78 - 91  
Granada - Breogan Lugo 04.24 19:00 97 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Girona 04.24 20:30 87 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Murcia 04.24 18:00 78 - 88  
Joventut Badalona - Iberostar Tenerife 04.24 20:45 90 - 85  
Manresa - Estudiantes 04.24 18:00 102 - 101  
Unicaja Malaga - Zaragoza 04.24 20:45 78 - 101  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Boncourt 04.24 17:30 100 - 61  
Neuchatel - Monthey 04.24 18:00 76 - 83  
Nyon - Genf 04.24 17:30 48 - 90  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Nässjö (2.m.) 04.24 18:05 82 - 94  
Lulea - Jamtland (2.m.) 04.24 16:05 61 - 84  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Piestanske Cajky (3.m.) 04.24 18:00 82 - 70  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Inter Bratislava (1.m.) 04.24 19:00 85 - 65  
Spisska Nova Ves - Svit (1.m.) 04.24 17:00 93 - 83  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Polzela 04.24 18:00 93 - 75  
Zlatorog Lasko - Triglav Kranj 04.24 18:00 79 - 71  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 04.24 18:00 99 - 72  
Rogaska - Podcetrtek 04.24 19:00 95 - 75  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos 04.24 11:00 67 - 75  
Taiwan Beer - Jeoutai TBT 04.24 09:00 82 - 95  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Ormanspor 04.24 14:15 104 - 89  
Buyukcekmece - Gaziantepspor 04.24 12:00 71 - 90  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cancrejeros de Monagas - Taurinos de Aragua 04.24 19:05 56 - 55  
Gigantes de Guayana - Supersonicos de Miranda 04.24 16:05 91 - 85  
Heroes de Falcon - Diablos de Miranda 04.24 01:45 73 - 87  
Spartans Distrito Capital - Gladiadores de Anzoategui 04.24 23:15 68 - 72  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Tartu Ulikool (3.m.) 04.24 18:00 83 - 55  
TTU Tallinn - Rakvere Tarvas (2.m.) 04.24 16:00 69 - 71  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago Nuggets - Wellington Saints 04.24 09:30 73 - 95  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rajasthan Royals - Kolkata Knight Riders 04.24 16:00 1 - 0  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jicin - Koprivnice 04.24 18:00 31 - 34  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malomerice - KP Brno 04.24 11:00 33 - 23  
Nove Veseli - Hranice 04.24 14:00 33 - 30  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Dukla Praha (3.m.) 04.24 10:10 27 - 29  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Esbjerg 04.24 14:00 25 - 33  
Silkeborg - Herning-Ikast 04.24 14:30 27 - 37  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Viborg 04.24 18:00 23 - 29  
Nyköbing F. - Odense 04.24 16:10 25 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Mors-Thy 04.24 14:00 34 - 38  
Ribe-Esbjerg - Fredericia 04.24 14:30 29 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Holstebro 04.24 15:00 21 - 20  
Kézilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - AEK Athén 04.24 14:00 31 - 31  
Ystad IF - Anorthosis Famagusta 04.24 15:00 26 - 22  
Kézilabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimäen Cocks - Dicken (3.m.) 04.24 15:00 27 - 25  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Cherbourg Manche 04.24 19:00 23 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Tremblay 04.24 18:00 34 - 22  
Nimes - Cesson 04.24 18:00 29 - 27  
Toulouse - St. Raphael 04.24 20:30 32 - 27  
Kézilabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Brest 04.24 20:00 23 - 29  
Nantes - Nice 04.24 18:00 33 - 27  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Afturelding 04.24 21:30 35 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Stal Mielec 04.24 13:00 29 - 27  
Kalisz - Kielce 04.24 13:30 28 - 33  
Kwidzyn - Tarnow 04.24 17:00 29 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Jaroslaw 04.24 16:00 30 - 26  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SSK Presov - Olomouc 04.24 15:00 26 - 34  
Zlín - Michalovce 04.24 17:00 23 - 38  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dabas 04.24 18:00 26 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Siófok 04.24 16:00 44 - 24  
MTK - Érd 04.24 18:00 33 - 33  
Szombathely - FTC 04.24 16:00 22 - 42  
Vác - Békéscsaba 04.24 18:00 41 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürstenfeldbruck - Lübbecke 04.24 19:30 21 - 22  
Gummersbach - Ferndorf 04.24 18:00 30 - 28  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wuppertal - Lintfort 04.24 18:45 22 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - R-N. Löwen Kronau 04.24 18:30 28 - 34  
Stuttgart - Göppingen 04.24 20:30 28 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Rosengarten-Buchholz 04.24 19:00 34 - 20  
Mainz - Oldenburg 04.24 16:00 24 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Gaia 04.24 19:00 30 - 19  
Boa Hora - Aguas Santas 04.24 17:30 19 - 26  
Maia - ABC Braga 04.24 19:00 24 - 23  
Porto - Belenenses 04.24 20:00 42 - 27  
Povoa de Varzim - Boavista 04.24 20:00 37 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Bidasoa Irun 04.24 17:00 29 - 31  
Cisne BM - Atl. Valladolid 04.24 20:00 25 - 30  
Ciudad Encantada - Nava 04.24 19:00 24 - 24  
Sinfin - Puerto Sagunto 04.24 18:00 34 - 31  
Villa de Aranda - Barcelona 04.24 16:00 22 - 39  
Kézilabda (Spanyol bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - San Jose Obrero 04.24 18:00 20 - 21  
Morvedre - Pereda 04.24 19:30 25 - 24  
Porrino - Puerto del Carmen 04.24 18:00 31 - 16  
Tenerife - Zuazo Barakaldo 04.24 21:00 30 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Malaga 04.24 18:00 23 - 23  
Granollers - Bera Bera 04.24 18:45 22 - 32  
La Calzada Gijon - Atl. Guardes 04.24 19:00 19 - 23  
Remudas Gran Canaria - Valladolid 04.24 18:30 34 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Kristianstad (3.m.) 04.24 16:00 23 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Crvenka 04.24 18:30 26 - 24  
Proleter Zrenjanin - Obilic Belgrád 04.24 18:00 32 - 27  
Spartak Vojput - Samot Arandjelovac 04.24 18:00 23 - 21  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Metaloplastika Sabac 04.24 18:00 32 - 24  
Rudar Kostolac - Dubocica 04.24 19:00 27 - 26  
Vojvodina - Zeleznicar Nis 04.24 17:30 36 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izola - Krka Novo Mesto 04.24 18:00 30 - 30  
Loka - Koper 04.24 17:00 29 - 28  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teuta Durres - KF Tirana 04.24 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Algériai 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Khroub - USM Khenchela 04.24 16:00 0 - 1  
CA Batna - Tadjenanet 04.24 16:00 1 - 0  
El Eulma - NRB Teleghma 04.24 16:00 2 - 2  
US Chaouia - MSP Batna 04.24 16:00 3 - 1  
USM Annaba - MO Constantine 04.24 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Aknoun - CR Beni Thour 04.24 16:00 1 - 2  
MO Bejaia - RC Kouba 04.24 16:00 1 - 1  
USM Blida - JSM Bejaia 04.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Algériai 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASM Oran - JSM Tiaret 04.24 16:00 1 - 1  
ZR Temouchent - IRB El Kerma 04.24 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Bristol City 04.24 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Shrewsbury 04.24 16:00 0 - 1  
Charlton - Peterborough 04.24 16:00 0 - 1  
Crewe - Rochdale 04.24 16:00 1 - 1  
Doncaster - Fleetwood 04.24 16:00 0 - 1  
Gillingham - Northampton 04.24 16:00 2 - 2  
Ipswich - Wimbledon 04.24 16:00 0 - 0  
Lincoln - Hull City 04.24 16:00 1 - 2  
Milton Keynes Dons - Swindon 04.24 16:00 5 - 0  
Oxford Utd. - Plymouth 04.24 16:00 3 - 1  
Portsmouth - Bristol Rovers 04.24 14:00 1 - 0  
Sunderland - Accrington 04.24 16:00 3 - 3  
Wigan - Burton 04.24 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Stevenage 04.24 16:00 0 - 1  
Carlisle - Harrogate Town 04.24 16:00 1 - 1  
Cheltenham - Colchester 04.24 16:00 1 - 0  
Crawley - Forest Green 04.24 16:00 0 - 0  
Exeter - Newport 04.24 16:00 0 - 0  
Morecambe - Bolton 04.24 16:00 0 - 1  
Oldham - Grimsby 04.24 16:00 1 - 2  
Port Vale - Bradford 04.24 16:00 2 - 1  
Salford City - Mansfield 04.24 16:00 2 - 0  
Scunthorpe - Walsall 04.24 16:00 0 - 2  
Southend - Leyton 04.24 16:00 2 - 1  
Tranmere - Barrow 04.24 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Rotherham 04.24 16:00 1 - 0  
Blackburn - Huddersfield 04.24 16:00 5 - 2  
Bournemouth - Brentford 04.24 13:30 0 - 1  
Cardiff - Wycombe 04.24 16:00 2 - 1  
Coventry - Preston 04.24 16:00 0 - 1  
Derby County - Birmingham 04.24 16:00 1 - 2  
Middlesbrough - Sheffield Wed. 04.24 16:00 3 - 1  
Nottingham - Stoke 04.24 16:00 1 - 1  
QPR - Norwich 04.24 16:00 1 - 3  
Watford - Millwall 04.24 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Wealdstone 04.24 16:00 2 - 0  
Altrincham - Barnet 04.24 16:00 2 - 3  
Boreham - Stockport 04.24 16:00 0 - 3  
Eastleigh - Sutton Utd. 04.24 18:20 1 - 0  
Halifax - Bromley 04.24 16:00 1 - 2  
King's Lynn Town - Dag & Red 04.24 16:00 0 - 3  
Maidenhead Utd. - Woking 04.24 16:00 2 - 1  
Solihull Moors - Yeovil 04.24 16:00 5 - 1  
Torquay - Notts County 04.24 16:00 2 - 2  
Wrexham - Chesterfield 04.24 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Estudiantes Buenos Aires 04.24 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Gimnasia Jujuy 04.24 19:00 1 - 0  
Club Almagro - Guillermo Brown 04.24 20:00 2 - 2  
Defensores de Belgrano - San Martin SJ 04.24 21:00 1 - 1  
Ferro Carril Oeste - Barracas Central 04.24 20:30 2 - 1  
Santamarina Tandil - Brown de Adrogue 04.24 20:00 0 - 0  
Tristan Suarez - Instituto Cordoba 04.24 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino de Quilmes - UAI Urquiza 04.24 20:30 2 - 3  
Atl. Acassuso - Dep. Merlo 04.24 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Madryn - Villa Mitre 04.24 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Sarmiento de Resistencia 04.24 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Banfield 04.24 20:45 1 - 1  
CA Huracan - Boca Juniors 04.24 23:00 0 - 2  
Godoy Cruz - Central Cordoba SDE 04.24 02:15 1 - 0  
Patronato Parana - Sarmiento 04.24 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Sydney FC 04.24 09:05 2 - 2  
Macarthur FC - Melbourne City 04.24 11:10 1 - 1  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hidd - Al-Rifaa 04.24 21:00 0 - 2  
Al-Muharraq - Al-Ahli Manama 04.24 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Seraing 04.24 20:00 1 - 3  
Westerlo - FC Bruges 2 04.24 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalst - Charleroi 04.24 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Standard Liege 04.24 14:00 6 - 0  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Jantra Gabrovo 04.24 16:00 0 - 1  
Sp. Szvoge - Szeptemvri Simitli 04.24 14:15 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Slavia Szófia 04.24 16:45 1 - 1  
Montana - Beroe Stara Zagora 04.24 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Potosi - Royal Pari Santa Cruz 04.24 01:30 2 - 1  
Oriente Petrolero - Always Ready La Paz 04.24 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj 04.24 15:00 1 - 0  
Velez Mostar - Krupa na Vrbasu 04.24 15:00 2 - 1  
Zrinjski Mostar - FK Sarajevo 04.24 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Alagoano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASA - Coruripe AL 04.24 22:00 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil Amazonense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amazonas AM - Sao Raimundo AM 04.24 22:05 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kindermann - Gremio RS 04.24 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil Copa Nordeste,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Vitória BA 04.24 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Tuna Luso PA 04.24 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Parana 04.24 21:00 5 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani SP - Palmeiras SP 04.24 01:00 1 - 2  
Novorizontino - Santos SP 04.24 03:15 1 - 0  
Sao Paulo SP - Santo André 04.24 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Retro FC - Sport Recife 04.24 22:45 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Hoffenheim 04.24 15:30 1 - 1  
Leverkusen - E. Frankfurt 04.24 18:30 3 - 1  
Mainz - Bayern München 04.24 15:30 2 - 1  
Union Berlin - Bremen 04.24 15:30 3 - 1  
Wolfsburg - Dortmund 04.24 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Heidenheim 04.24 13:00 3 - 1  
Osnabrück - Holstein Kiel 04.24 13:00 1 - 3  
Paderborn - Düsseldorf 04.24 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Hallescher FC 04.24 14:00 0 - 3  
Ingolstadt - Zwickau 04.24 14:00 3 - 2  
Kaiserslautern - Unterhaching 04.24 14:00 3 - 2  
Meppen - Rostock 04.24 14:00 2 - 3  
Türkgücü München - Uerdingen 04.24 14:00 0 - 2  
Waldhof Mannheim - 1860 München 04.24 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Cobresal 04.24 18:00 2 - 1  
Curico Unido - Everton Vina Del Mar 04.24 02:00 1 - 1  
La Serena - Union Espanola 04.24 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Achironasz Liopetriosz - Kourisz Erimisz 04.24 15:00 3 - 3  
Alki Oroklini - Omonia Pszevda 04.24 15:00 6 - 0  
Othellosz Athienosz - Zakakiosz 04.24 15:00 5 - 0  
THOI Lakatamia - Omonia Aradipposz 04.24 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karmiotissza Polemidion - Pafosz 04.24 16:00 0 - 6  
Paralimni - Nea Szalamina Famaguszta 04.24 18:30 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blansko - Jihlava 04.24 17:00 1 - 3  
Dukla Praha - Vlasim 04.24 17:00 1 - 1  
Prostejov - Chrudim 04.24 17:00 1 - 1  
Trinec - Vysehrad 04.24 17:00 3 - 0  
Usti nad Labem - FC Hradec Kralove 04.24 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Jablonec 04.24 14:00 0 - 2  
Mladá Boleslav - Liberec 04.24 16:00 0 - 1  
Olomouc - Ostrava 04.24 14:00 0 - 2  
Plzen - Slovacko 04.24 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Hvidovre 04.24 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Fredericia 04.24 13:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Brabrand 04.24 14:00 4 - 1  
B93 Köbenhavn - Middelfart 04.24 15:00 1 - 0  
Dalum - SFB Oure 04.24 14:00 1 - 0  
Frem - Naesby 04.24 15:00 1 - 1  
Sydvest - Holbaek 04.24 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - KFUM Roskilde 04.24 15:00 2 - 0  
FA 2000 - Nyköbing 04.24 13:45 2 - 3  
Skovshoved - AB Gladsaxe 04.24 15:00 1 - 4  
Tarnby - Slagelse BI 04.24 14:00 0 - 2  
Vanlöse - Hilleröd 04.24 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Kolding 04.24 14:00 1 - 1  
Köge - Nordsjaelland 04.24 16:00 5 - 0  
Thy-Thisted - Bröndby 04.24 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - TS Galaxy 04.24 17:00 2 - 1  
Black Leopards - Supersport Utd. 04.24 15:00 1 - 1  
Cape Town City - Tshakhuma 04.24 17:00 3 - 0  
Moroka Swallows - Orlando Pirates 04.24 17:00 1 - 1  
Stellenbosch - Bloemfontein Celtic 04.24 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Daejeon Citizen 04.24 09:00 1 - 0  
Busan I'Park - Jeonnam 04.24 11:30 0 - 1  
Gyeongnam - Bucheon 04.24 06:30 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan City - Gyeongju KHNP 04.24 08:00 0 - 2  
Cheongju - Changwon City 04.24 08:00 3 - 0  
Daejeon Korail - Gimpo Citizen 04.24 08:00 2 - 0  
Gangneung City - Busan Transport 04.24 08:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Jeonbuk 04.24 12:00 1 - 1  
Gwangju - Daegu 04.24 09:30 0 - 1  
Pohang - Jeju 04.24 07:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9 de Octubre Guayaquil - Dep. Cuenca 04.24 02:00    
Manta FC - Independiente del Valle 04.24 22:00    
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Pyramids FC 04.24 21:30 0 - 2  
ENPPI - Al-Ahly (EGY) 04.24 21:30 1 - 3  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Africa Sports d'Abidjan - Academie FAD 04.24 17:30 1 - 2  
ES Bafing - Gagnoa 04.24 20:00 1 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Naftan 04.24 15:00 1 - 1  
Dnyepr Mogiljev - Baranovicsi 04.24 17:00 1 - 0  
Orsa - Krumkacsi Minszk 04.24 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Vityebszk 04.24 13:00 0 - 0  
Energetik-BGU Minszk - Nyeman Grodno 04.24 15:00 1 - 1  
FK Minszk - Dinamo Minszk 04.24 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Honka 04.24 14:00 4 - 2  
Inter Turku - Kuopio PS 04.24 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hps - PK-35 Helsinki 04.24 11:00 1 - 6  
Ilves - Aland Utd. 04.24 14:00 0 - 3  
JyPK - Honka 04.24 15:00 0 - 1  
PK-35 Vantaa - Kuopio PS 04.24 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Amiens 04.24 20:00 2 - 2  
Auxerre - Dunkerque 04.24 20:00 2 - 1  
Chambly - Nancy 04.24 20:00 1 - 1  
Guingamp - Paris FC 04.24 20:00 0 - 0  
Rodez Aveyron - Le Havre 04.24 20:00 1 - 1  
Sochaux - Caen 04.24 20:00 1 - 0  
Toulouse - Pau 04.24 18:00    
Troyes - Grenoble 04.24 15:00 3 - 1  
Valenciennes - Niort 04.24 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Sete 04.24 20:00 1 - 2  
Laval - Concarneau 04.24 20:00 1 - 0  
SC Lyon - Boulogne 04.24 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Paris SG 04.24 17:00 1 - 3  
St-Etienne - Brest 04.24 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Lyon 04.24 15:15 0 - 5  
Paris FC - Fleury 91 04.24 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asante Kotoko - Medeama Tarkwa 04.24 17:00 1 - 2  
Ebusua Dwarfs - Accra Great Olympics 04.24 20:00 4 - 1  
Liberty Professionals - Berekum Chelsea 04.24 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln Red Imps - St. Joseph's 04.24 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Samtredia - FC Telavi 04.24 14:00 2 - 1  
Lokomotív Tbiliszi - Saburtalo Tbiliszi 04.24 16:00 0 - 1  
Shukura Kobuleti - Dila Gori 04.24 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iztapa - CSD Municipal 04.24 20:00 0 - 0  
Santa Lucia Cotzumalguapa - Dep. Sanarate 04.24 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Lamia 04.24 18:30 0 - 0  
Giannina - Panetolikosz 04.24 14:00 0 - 1  
Larissza - OFI 04.24 16:15 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Zwolle 04.24 16:30 0 - 2  
PSV - Groningen 04.24 18:45 1 - 0  
Sparta Rotterdam - Venlo 04.24 18:45 2 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pegasus Kowloon - Eastern SC 04.24 09:00 0 - 1  
Resources Capital - Happy Valley 04.24 11:30 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragovoljac - Hajduk Split 2 04.24 17:00 2 - 1  
Dubrava - Solin 04.24 14:55 1 - 2  
Dugopolje - Opatija 04.24 17:00 0 - 0  
Junak Sinj - Dinamo Zágráb 2 04.24 17:00 0 - 0  
Osijek 2 - Bijelo Brdo 04.24 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Lokomotív Zágráb 04.24 19:05 4 - 2  
Sibenik - Slaven Belupo 04.24 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Khooshe Talaee - Gol Reyhan 04.24 17:45 4 - 1  
Malavan Anzali - Kheybar Khorramabad 04.24 18:00 0 - 2  
Pars Jonoubi Jam - Fajr Sepasi 04.24 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berserkir - KFS 04.24 16:00 4 - 4  
Dalvik/Reynir - UMF Samherjar 04.24 16:00 7 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 04.24 17:00 1 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Netanya 04.24 17:00 0 - 1  
Hapoel TA - Beitar Jerusalem 04.24 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Albirex Niigata 04.24 07:00 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Sagan Tosu 04.24 07:00 1 - 2  
Kashima A. - Vissel Kobe 04.24 10:00 1 - 1  
Kashiwa R. - Tokushima 04.24 09:00 5 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Avispa Fukuoka 04.24 07:00 1 - 2  
Sapporo - Vegalta Sendai 04.24 06:00 2 - 1  
Yokohama FM - Yokohama FC 04.24 07:00 5 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime FC - Sfida Setagaya 04.24 05:00 0 - 4  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Maan - Al-Baqaa 04.24 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Katari QFA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Qatar SC 04.24 21:00 3 - 0  
Al-Shahaniya - Al-Markhiya 04.24 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzsajik Oral - Aktobe 04.24 12:00 1 - 0  
Kizil-Zsar - Zsetiszu Taldikorgan 04.24 11:00 3 - 0  
Ordabaszi Simkent - Kajszar Kizilorda 04.24 13:00 4 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Millonarios 04.24 22:30 1 - 2  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arberia - Besa Peje 04.24 15:00 2 - 1  
Drenica Skenderaj - Feronikeli 04.24 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Al-Shabab (KUW) 04.24 21:00 1 - 0  
Al-Sahel (KUW) - Kazma 04.24 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wuhan Three Towns - Beijing Technology FC 04.24 13:30 3 - 1  
Zibo Cuju - Zhejiang FC 04.24 13:35 0 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - GKS Tychy 04.24 16:00 1 - 0  
GKS Jastrzebie - TBB Nieciecza 04.24 16:00 0 - 0  
Korona Kielce - LKS Lodz 04.24 12:40 1 - 2  
Radomiak Radom - Odra Opole 04.24 19:10 1 - 0  
Resovia Rzeszow - Zaglebie Sosnowiec 04.24 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Motor Lublin 04.24 18:00 0 - 1  
GKS Katowice - Skra Czestochowa 04.24 18:30 2 - 1  
Hutnik Krakkó - Garbarnia Krakkó 04.24 16:00 2 - 0  
KS Polkowice - Olimpia Elblag 04.24 13:00 2 - 1  
Pogon Siedlce - Znicz Pruszkow 04.24 17:00 2 - 2  
Sokol Ostroda - Slask Wroclaw 2 04.24 17:00 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Plock 04.24 15:00 0 - 2  
Wisla Krakkó - Cracovia Krakkó 04.24 20:00 0 - 0  
Zaglebie Lubin - Piast Gliwice 04.24 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Gornik Leczna 04.24 11:15 1 - 6  
Medyk Konin - APLG Gdansk 04.24 12:00 3 - 0  
Slask Wroclaw - Bydgoszcz 04.24 12:00 1 - 0  
UJ Krakkó - Olimpia Szczecin 04.24 11:00 3 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Valmiera 04.24 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai 04.24 16:00 1 - 1  
Nevezis Kedainiai - Dainava Alytus 04.24 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Terengganu 04.24 16:00 0 - 1  
Penang - Pahang 04.24 16:00 3 - 0  
UiTM Shah Alam - Petaling Jaya CFC 04.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Hassania Agadir 04.24 00:00 0 - 2  
Renaissance Zemamra - Maghreb Fes 04.24 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mazatlan FC - Leon 04.24 04:35 4 - 3  
Puebla - UNAM Pumas 04.24 02:30 0 - 0  
Tijuana - Necaxa 04.24 04:06 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Atlas de Guadalajara 04.24 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Orlando 04.24 01:30 1 - 1  
Nashville - Montreal 04.24 20:00 2 - 2  
New York City FC - FC Cincinnati 04.24 19:00 5 - 0  
San Jose - Dallas 04.24 21:30 3 - 1  
Toronto FC - Vancouver 04.24 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Dacia Buiucani 04.24 14:00 3 - 0  
Sheriff Tiraspol - Sfintul Gheorghe 04.24 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Diósgyőr 04.24 17:00 0 - 1  
Puskás Akadémia - ZTE 04.24 14:45 1 - 4  
Újpest - MTK 04.24 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belconnen Utd. - Monaro Panthers 04.24 07:00 2 - 1  
Canberra Croatia - West Canberra Wanderers 04.24 07:00 0 - 1  
Canberra Olympic - Gungahlin Utd. 04.24 07:00 2 - 2  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marconi Stallions - Druitt Town Rangers 04.24 10:00 0 - 2  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlestown Azzurri - Edgeworth FC 04.24 06:30 0 - 2  
Maitland FC - Weston Workers 04.24 11:30 0 - 1  
Newcastle Olympic - Lake Macquarie 04.24 11:30 3 - 2  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarence Zebras - Kingborough Lions 04.24 06:15 1 - 2  
Devonport City - Olympia Warriors 04.24 06:15 2 - 2  
Glenorchy Knights - South Hobart 04.24 08:30 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altona Magic - Bentleigh Greens 04.24 10:30 0 - 2  
Avondale FC - Dandenong Thunder 04.24 07:00 2 - 1  
Heidelberg Utd. - Port Melbourne Sharks 04.24 07:00 3 - 1  
Hume City - St. Albans Saints 04.24 09:30 6 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astoria Walldorf - FSV Frankfurt 04.24 14:00 3 - 1  
Bahlinger - Homburg 04.24 14:00 1 - 2  
Bayern Alzenau - Pirmasens 04.24 14:00 2 - 5  
Hoffenheim Amatőr - Schott Mainz 04.24 14:00 3 - 1  
Offenbach - E. Stadtallendorf 04.24 14:00 4 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Hessen Kassel 04.24 14:00 2 - 3  
TSG Balingen - VfB Stuttgart Amatőr 04.24 14:00 1 - 3  
TSV Steinbach - Giessen 04.24 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahlen - Oberhausen 04.24 14:00 1 - 1  
Bonner SC - Bergisch Gladbach 04.24 14:00 1 - 2  
Dortmund Amatőr - Schalke Amatőr 04.24 14:00 3 - 3  
Essen - VfB Homberg 04.24 14:00 4 - 1  
Lotte - Wuppertal 04.24 14:00 1 - 0  
Wegberg-Beeck - Fortuna Köln 04.24 14:00 1 - 3  
Wiedenbrück - SV Straelen 04.24 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Spezia 04.24 15:00 2 - 0  
Parma - Crotone 04.24 18:00 3 - 4  
Sassuolo - Sampdoria 04.24 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pordenone - Pisa 04.24 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Internazionale 04.24 12:30 4 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akron Toljatti - Alanyija Vlagyikavkaz 04.24 14:00 1 - 2  
Baltika Kalinyingrád - Dinamo Brjanszk 04.24 18:00 2 - 0  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Csertanovo Moszkva 04.24 15:00 1 - 1  
Fakel Voronyezs - Volgar Asztrahany 04.24 15:00 1 - 1  
FK Krasznodar 2 - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 04.24 15:00 1 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Moszkva 2 04.24 12:00 4 - 2  
Orenburg - Nyizsnyij Novgorod 04.24 12:00 2 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Krilja Szovjetov Szamara 04.24 13:00 2 - 2  
SZKA Habarovszk - Tom Tomszk 04.24 07:00 1 - 1  
Torpedo Moszkva - Teksztilsik Ivanovo 04.24 15:00 2 - 1  
Velesz Moszkva - Irtis Omszk 04.24 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Znamja Truda - FK Szmolenszk 04.24 13:00 0 - 1  
Zvezda Szentpétervár - FK Tver 04.24 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Himki 04.24 18:00 0 - 1  
Tambov - Lokomotív Moszkva 04.24 18:00 2 - 5  
Ural Jekatyerinburg - Akhmat Groznij 04.24 13:00 1 - 1  
Zenit Szentpétervár - Rotor Volgográd 04.24 15:30 6 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Csertanovo Moszkva 04.24 11:00 1 - 0  
Lokomotív Moszkva - Zenit Szentpétervár 04.24 13:00 2 - 0  
Rjazany - Zvezda-2005 Perm 04.24 14:00 0 - 1  
Rosztov - Jenyiszej Krasznojarszk 04.24 14:00 0 - 0  
Rubin Kazany - Kubanocska Krasznodar 04.24 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn 1913 - FC Juniors OÖ 04.24 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Austria Wien 04.24 17:00 0 - 2  
Altach - Hartberg 04.24 17:00 2 - 2  
Ried - St. Pölten 04.24 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altenmarkt - Bergheim 04.24 14:15 0 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza de Panama City - Costa del Este 04.24 00:00 1 - 3  
Arabe Unido - Tauro 04.24 23:00 0 - 1  
San Francisco La Chorrera - CD Universitario 04.24 02:00 0 - 0  
Veraguas FC - Independiente La Chorrera 04.24 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - 12 de Octubre Itaugua 04.24 01:00 0 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Sport Boys Callao 04.24 18:00 1 - 0  
Alianza Lima - C. Vallejo Trujillo 04.24 22:30 2 - 2  
Ayacucho - Cienciano 04.24 01:00 1 - 1  
Melgar - Univ. San Martin 04.24 20:15 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Chaves 04.24 12:00 2 - 1  
Leixoes - Feirense 04.24 16:00 1 - 4  
Mafra - Covilha 04.24 21:30 2 - 2  
Varzim - Vizela 04.24 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Newcastle 04.24 13:30 1 - 1  
Sheffield Utd. - Brighton 04.24 21:00 1 - 0  
West Ham - Chelsea 04.24 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton 2 - Brighton 2 04.24 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Slatina - Farul Constanta 04.24 10:00 1 - 3  
Pandurii Targu Jiu - Ripensia Timisoara 04.24 10:00 0 - 3  
Univ. Cluj - Metaloglobus Bukarest 04.24 10:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASUPolitechnika Timisoara - Csíkszereda 04.24 11:30 0 - 1  
Rapid Bukarest - Mioveni 04.24 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Arges Pitesti 04.24 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Univ. Craiova 1948 CS 04.24 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Aguila - Municipal Limeno 04.24 23:30 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Motherwell 04.24 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Dumbarton 04.24 16:00 2 - 1  
Peterhead - Clyde 04.24 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Cove Rangers 04.24 16:00 2 - 2  
Partick Thistle - Airdrieonians 04.24 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Annan 04.24 16:00 1 - 0  
Stenhousemuir - Cowdenbeath 04.24 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Stirling Albion 04.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Queen of South 04.24 16:00 0 - 0  
Dundee - Raith Rovers 04.24 16:00 2 - 1  
Dunfermline - Arbroath 04.24 16:00 4 - 3  
Greenock Morton - Alloa 04.24 16:00 1 - 1  
Hearts - Inverness CT 04.24 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Las Palmas 04.24 18:15 4 - 0  
Malaga - Fuenlabrada 04.24 16:00 0 - 1  
Ponferradina - Lugo 04.24 20:30 2 - 0  
UD Logrones - Cartagena 04.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atzeneta - Espanyol B 04.24 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarrobledo - Atl. Madrid B 04.24 17:00 0 - 2  
Villarrubia - Getafe B 04.24 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UD Extremadura - Real Madrid B 04.24 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langreo - Ferrol 04.24 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna B - Laredo 04.24 16:30 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Nucia - Lleida 04.24 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Levante 04.24 14:00 1 - 0  
Real Madrid - Betis 04.24 21:00 0 - 0  
Valencia - Alavés 04.24 18:30 1 - 1  
Valladolid - Cadiz 04.24 16:15 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Real Sociedad 04.24 11:00 2 - 2  
Rayo Vallecano - Sevilla 04.24 16:45 3 - 2  
Tenerife - Levante 04.24 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Wil 04.24 18:15 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cham - Yverdon 04.24 16:00 1 - 3  
YF Juventus - Etoile Carouge 04.24 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Basel 04.24 20:30 3 - 3  
St. Gallen - Vaduz 04.24 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Norrby 04.24 15:00 2 - 0  
Trelleborg - Örgryte 04.24 13:00 1 - 1  
Värnamo - Brage 04.24 15:00 1 - 0  
Öster - Falkenberg 04.24 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Oskarshamn 04.24 15:00 1 - 1  
Lindome - Linköping City 04.24 13:00 3 - 2  
Ljungskile - Skövde 04.24 16:00 2 - 1  
Qviding - IFK Malmö 04.24 13:00 0 - 0  
Trollhättan - Lund 04.24 16:00 2 - 2  
Utsikten - Assyriska Turabdin 04.24 16:00 2 - 2  
Vanersborg IF - Torn 04.24 14:00 1 - 2  
Österlen - Tvaaker 04.24 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Sylvia Norrköping 04.24 16:00 3 - 1  
Sollentuna FF - Brommapojkarna 04.24 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Sirius 04.24 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Linköping 04.24 16:00 1 - 2  
Kristianstad - Djurgarden 04.24 14:00 2 - 1  
Rosengard - Hammarby 04.24 14:00 3 - 1  
Örebro - Vittsjö 04.24 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kawkab - Jeddah 04.24 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Zarkovo 04.24 16:00 2 - 0  
Buducnost Dobanovci - Graficar Belgrád 04.24 16:00 1 - 1  
Dubocica - Dinamo Vranje 04.24 16:00 1 - 2  
Jagodina - Sremska Mitrovica 04.24 16:00 1 - 3  
Loznica - Kabel Novi Sad 04.24 16:00 0 - 0  
Zeleznicar Pancevo - Sloga Kraljevo 04.24 16:00 1 - 0  
Zemun - Radnicki 1923 04.24 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Macva Sabac 04.24 15:00 2 - 0  
Mladost Lucani - Topolya SC 04.24 15:00 2 - 1  
Napredak Krusevac - Proleter Novi Sad 04.24 15:00 5 - 0  
Rad Belgrád - Bacska Palanka 04.24 15:00 3 - 0  
Vozdovac - Cukaricki 04.24 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Lion City Sailors 04.24 14:30 0 - 1  
Tanjong Pagar United - Tampines Rovers 04.24 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - FC Kosice 04.24 16:30 2 - 0  
Dubnica - Bardejov 04.24 16:30 2 - 2  
Podbrezova - Puchov 04.24 16:30 4 - 2  
Slavoj Trebisov - Poprad 04.24 16:30 3 - 0  
Zilina 2 - Liptovsky Mikulas 04.24 16:30 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - Nitra 04.24 17:00 0 - 0  
Ruzomberok - Sered 04.24 15:30 2 - 1  
Senica - Zemplin Michalovce 04.24 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Trencin 04.24 17:00 2 - 0  
Zlate Moravce - DAC 04.24 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Maribor 04.24 16:15 0 - 1  
Domzale - Celje 04.24 18:00 3 - 1  
Koper - ND Gorica 04.24 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EGS Gafsa - CO Medenine 04.24 14:30 1 - 2  
Hammam-Lif - ES Jerba Midoun 04.24 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Galatasaray 04.24 19:30 0 - 1  
Besiktas - Kayserispor 04.24 19:30 3 - 1  
Denizlispor - Sivasspor 04.24 19:30 1 - 1  
Konyaspor - Hatayspor 04.24 12:30 0 - 0  
Trabzonspor - Karagümrük 04.24 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bright Stars FC - URA 04.24 14:00 0 - 0  
BUL Jinja - Busoga Utd. 04.24 15:00 0 - 1  
Mbarara City FC - Villa Kampala 04.24 15:00 2 - 1  
Uganda Police FC - MYDA 04.24 15:00 6 - 1  
UPDF - Kitara 04.24 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kramatorszk - Metaliszt 1925 04.24 14:00 0 - 1  
Girnyik-Sport - Krisztal Herszon 04.24 15:00 3 - 0  
Kremin Kremincsuk - Polisszja Zsitomir 04.24 15:00 0 - 2  
Niva Ternopil - Prikarpattya Ivano-Frank. 04.24 14:00 2 - 1  
Veresz Rivne - MFC Mikolaiv 04.24 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Minaj 04.24 16:00 3 - 0  
FC Lviv - Deszna Csernyigov 04.24 18:30 1 - 0  
Kolosz Kovalivka - Vorszkla Poltava 04.24 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trujillanos Valera - Zamora Barinas 04.24 01:00 0 - 4  
Zulia Maracaibo - Dep. Tachira 04.24 22:00 5 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Dinh - Long An 04.24 12:00 1 - 2  
Dak Lak - Thanh Hoa 04.24 10:30 3 - 0  
Hai Phong - Binh Phuoc 04.24 13:00 0 - 0  
Quang Nam - Saigon FC 04.24 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haverfordwest - Flint Town 04.24 15:30 0 - 0  
Newtown - Cefn Druids 04.24 15:30 5 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Barry Town 04.24 15:30 1 - 0  
Penybont - Caernarfon 04.24 15:30 2 - 0  
TNS - Connah's Quay 04.24 18:15 1 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isztiklol Dusanbe - Al-Hilal (KSA) 04.24 21:00 4 - 1  
Shabab Al-Ahli (UAE) - AGMK Olmaliq 04.24 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Shorta 04.24 19:45 2 - 1  
Esteghlal Tehran - Al-Duhail 04.24 22:15 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sileks Kratovo - Akademija Pandev 04.24 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Coleraine 04.24 16:00 1 - 2  
Cliftonville - Carrick 04.24 16:00 5 - 0  
Dungannon - Crusaders 04.24 16:00 0 - 2  
Glenavon - Linfield 04.24 18:30 3 - 2  
Warrenpoint - Portadown 04.24 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legion Tallinn - Viljandi Tulevik 04.24 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Bray 04.24 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Drogheda Utd. 04.24 19:00 2 - 1  
Sligo - Derry City 04.24 19:00 0 - 1  
Waterford FC - Longford Town 04.24 19:00 1 - 0  
MMA (KSW 60, Lodz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Ilic - Adr. Dudek 04.24 17:00 1 - 0  
Ale. Rola - Kar. Wojcik (női) 04.24 17:00 0 - 1  
Izu Ugonoh - M. Samociuk 04.24 17:00 0 - 1  
J. Wiklacz - P. Surdyn 04.24 17:00 1 - 0  
K. Klaczek - V. Barborik 04.24 17:00 0 - 1  
K. Koziorzebski - I. Surdu 04.24 17:00 0 - 1  
M. Sobiech - P. Kaczmarczyk 04.24 17:00 0 - 1  
Mar. Ziolkowski - M. Kazieczko 04.24 17:00 1 - 0  
P. de Fries - T. Narkun 04.24 17:00 1 - 0  
Motorsport (Formula-E)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Formula-E, Valencia 1. verseny 2021 04.24 15:00    
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - Har. Burton (Talladega) 04.24 22:00 1 - 0  
A.J. Allmendinger - J. Haley (Talladega) 04.24 22:00 1 - 0  
J. Allgaier - Ty Dillon (Talladega) 04.24 22:00 1 - 0  
M. Annett - Jeb Burton (Talladega) 04.24 22:00 0 - 1  
N. Gragson - D. Hemric (Talladega) 04.24 22:00 1 - 0  
Nascar Xfinity, Talladega Ag-Pro 300 2021 04.24 22:00    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Newcastle 04.24 16:00 35 - 24  
Leicester - Northampton Saints 04.24 16:00 18 - 23  
London Irish - Harlequin 04.24 13:30 21 - 25  
Worcester - Sale 04.24 16:00 32 - 35  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Batley - Widnes 04.24 17:00 48 - 16  
London Broncos - Oldham 04.24 15:00 38 - 24  
Rögbi (Angol RFU Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornish - Ampthill 04.24 14:30 18 - 20  
Hartpury - Coventry 04.24 14:00 24 - 47  
Jersey - Nottingham 04.24 16:00 55 - 12  
Richmond - Doncaster 04.24 16:00 12 - 40  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Warrington 04.24 18:00 8 - 24  
Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mackay Cutters - Souths Logan Magpies 04.24 10:00 10 - 60  
Northern Pride - Norths Devils 04.24 09:30 12 - 13  
Redcliffe Dolphins - Tweed Heads Seagulls 04.24 10:00 16 - 28  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Castres 04.24 17:45    
Brive - La Rochelle 04.24 17:45    
Lyon - Clermont 04.24 14:45 41 - 30  
Stade de France - Section Paloise 04.24 17:45 46 - 32  
Toulon - Agen 04.24 17:45    
Toulouse - Racing-Metro 04.24 21:05 34 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Canterbury Bulldogs 04.24 09:30 12 - 18  
North Queensland Cowboys - Canberra Raiders 04.24 11:35 26 - 24  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Waratahs - Melbourne Rebels 04.24 11:45 25 - 36  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Chaumont (2.m.) 04.24 21:00 3 - 2  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Mulhouse (Helyszín: Mulhouse) 04.24 18:00 1 - 3  
Istres - Mougins 04.24 15:00 3 - 1  
Röplabda (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peelpush Meijel - Laudame Financials 04.24 16:30 3 - 0  
Röplabda (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sliedrecht - Apollo 8 04.24 15:00 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen Lycurgus - Draisma Apeldoorn (2.m.) 04.24 14:00 1 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mursa Osijek - Mladost Zágráb (2.m.) 04.24 17:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - LKS Lodz (5.m.) 04.24 14:45 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Stuttgart (5.m.) 04.24 14:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Perugia (4.m.) 04.24 18:00 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol Wien - Ried (2.m.) 04.24 17:00 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Guaguas (3.m.) 04.24 18:30 1 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Gislaved (2.m.) 04.24 15:00 3 - 0  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - A. Giri 04.24 13:00 0 - 1  
Hao Wang - I. Nepomniachtchi 04.24 13:00 0 - 1  
Liren Ding - A. Grischuk 04.24 13:00 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - K. Alekseenko 04.24 13:00 1 - 0  
Strandröplabda (Cancun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aahman D / Hellvig J - Brouwer A / Meeuwsen R 04.24 03:00 0 - 2  
Boermans S / De Groot Y - Rubio Camargo J L /GaxioL 04.24 22:00 2 - 0  
Boermans S / De Groot Y - Samoilovs A / Smedins J 04.24 01:00 0 - 2  
Breer F / Krattiger M - Pedlow S / Schachter S 04.24 04:00 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Heidrich A / Gerson M 04.24 02:00 0 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Lupo D / Nicolai P 04.24 22:00 0 - 2  
Cardenas Valdez J A / Esp - Semenov K / Leshukov I 04.24 03:00 0 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Loyola Stein/Souto Major 04.24 01:00 2 - 0  
Crabb Trevor / Bourne T - Krasilnikov/Stoyanovskiy 04.24 21:00 2 - 0  
Gibb J / Crabb Taylor - Lupo D / Nicolai P 04.24 03:00 1 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Ehlers N / Fluggen L 04.24 03:00 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - O' Gorman G / Saxton B 04.24 02:00 2 - 1  
Loyola Stein/Souto Major - Harms Y / Thole J 04.24 21:00 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Van De Velde/Varenhorst 04.24 01:00 2 - 0  
O' Gorman G / Saxton B - HerreraAlepuz/Gav.Collado 04.24 22:00 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Dalhausser P / Lucena N 04.24 02:00 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Semenov K / Leshukov I 04.24 21:00 1 - 2  
Rossi E/Carambula Raurich - Tijan A / Younousse C 04.24 02:00 2 - 1  
Rubio Camargo J L /GaxioL - Goncalves O/Oscar Schmidt 04.24 04:00 2 - 0  
Seidl R / Waller P - Harms Y / Thole J 04.24 04:00 0 - 2  
Szalankiewicz J / Rudol M - Crabb Trevor / Bourne T 04.24 01:00 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Brouwer A / Meeuwsen R 04.24 22:00 2 - 0  
Van De Velde/Varenhorst - Breer F / Krattiger M 04.24 21:00 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - HerreraAlepuz/Gav.Collado 04.24 04:00 1 - 2  
Strandröplabda (Cancun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Seixas De Freitas B / Solberg Salga 04.24 17:00 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Larsen Kolinske/Stockman 04.24 18:00 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Boebner E / Verge-Depre Z 04.24 23:10 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Hermannova B / Slukova M 04.24 16:00 0 - 2  
Boebner E / Verge-Depre Z - Graudina T / Kravcenoka A 04.24 18:00 2 - 1  
EcheverriaBenit/SanchezV. - Gallay A / Pereyra F 04.24 19:00 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Kociolek K / Wojtasik K 04.24 00:00 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Bansley H / Wilkerson B 04.24 16:00 2 - 0  
Ishii M / Murakami M - Kociolek K / Wojtasik K 04.24 19:00 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Huberli T / Betschart N 04.24 17:00 0 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Ishii M / Murakami M 04.24 00:00 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Keizer S / Meppelink M 04.24 23:10 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Barbosa Silva/Silva Ramos 04.24 17:00 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Ishii M / Murakami M 04.24 23:10 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Wang F / Xia X 04.24 17:00 0 - 2  
Quintero Prec./Torres Gar - Borger K / Sude J 04.24 18:00 0 - 2  
Revuelta M / Orellana Z - Bieneck V / Schneider I 04.24 19:00 0 - 2  
Revuelta M / Orellana Z - Plesiutsching/Schutzenhof 04.24 00:00 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Laboureur C / Tillmann C 04.24 16:00 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - EcheverriaBenit/SanchezV. 04.24 23:10 2 - 0  
Stam K / Schoon R - Sponcil S / Claes K 04.24 16:00 2 - 1  
van Driel E / van Driel M - Sweat B / Walsh Jennings 04.24 18:00 0 - 2  
Wang F / Xia X - Bieneck V / Schneider I 04.24 00:00 2 - 0  
Tenisz (Angers, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - L. Catarina 04.24 14:00 1 - 2  
E. Nava - B. Crepatte 04.24 10:00    
G. Mpetshi Perricard - M. Guinard 04.24 16:40 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marozsán F. - F. Forti 04.24 09:30 2 - 1  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Soboleva - Y. In-Albon 04.24 09:30 2 - 1  
Z. Falkner - S. Nahimana 04.24 09:25 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sinner - S. Tsitsipas 04.24 13:30 0 - 2  
R. Nadal - P. Carreno-Busta 04.24 16:00 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ram R / Salisbury J - Krawietz K / Tecau H 04.24 17:50 1 - 2  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - A. Karatsev 04.24 17:00 1 - 2  
Taro Daniel - M. Berrettini 04.24 20:55 1 - 2  
Tenisz (Belgrád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Sabanov I / Sabanov M 04.24 15:00 0 - 2  
Tenisz (Estoril-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F.F. Silva - Bra. Nakashima 04.24 17:10 2 - 0  
J.A. Munar Clar - T. Fabbiano 04.24 16:45 2 - 0  
J.I. Londero - C. Taberner 04.24 15:20    
Joao Domingues - C. Taberner 04.24 15:30 0 - 2  
M-A. Hüsler - P. Sousa 04.24 14:00 2 - 0  
N. Borges - L. Broady 04.24 12:00 2 - 0  
P. Martinez Portero - B. van de Zandschulp 04.24 14:00 2 - 1  
R. Carballes Baena - H. Laaksonen 04.24 13:00 2 - 0  
T. Griekspoor - C. Alcaraz Garfia 04.24 15:05 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - V. Kudermetova 04.24 14:00 2 - 0  
Marta Kostyuk - S. Cirstea 04.24 16:00 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kania-ChodunP/Wachaczyk J - Hibino N / Ninomiya M 04.24 12:00 0 - 2  
Kudermetova V / Mertens E - Pavlyuchenkova A / Potapo 04.24 18:00 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Winter Lopez - Oli. Crawford 04.24 11:00 0 - 2  
D. Michalski - D. Capecchi 04.24 11:00 2 - 1  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Avanesyan - M. Timofeeva 04.24 11:00 1 - 2  
S. Samir - C. Hoste Ferrer 04.24 11:00 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ribeiro Marcondes - J.O. Gutierrez 04.24 11:30 2 - 0  
O. Giacalone - C. Negritu 04.24 11:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kilnarova - L. Noskova 04.24 11:30 2 - 1  
P.M. Hourigan - Tóth A.K. 04.24 11:30 2 - 0  
Tenisz (München-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - Jur. Rodionov 04.24 11:00 2 - 0  
K. Majchrzak - I. Ivashka 04.24 12:15 0 - 2  
M. Zverev - D.E. Galan Riveros 04.24 13:00 0 - 2  
N. Gombos - S. Nagal 04.24 14:15 2 - 1  
P. Gojowczyk - M. McDonald 04.24 11:00 0 - 2  
P. Gunneswaran - Den. Novak 04.24 14:15 1 - 2  
R. Berankis - M.H. Rehberg 04.24 12:25 2 - 1  
Yui. Sugita - C-M. Stebe 04.24 15:30 0 - 2  
Tenisz (Oeiras, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - D. Parry 04.24 11:00    
J. Grabher - Su Jeong Jang 04.24 13:40 0 - 2  
L. Boskovic - G. Gatto-Monticone 04.24 11:00    
S. Waltert - A. Kalinina 04.24 16:05 0 - 2  
Su Jeong Jang - Seo. Mendez 04.24 18:00 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - V. Kopriva 04.24 14:10 2 - 1  
J.P. Varillas - H. Gaston 04.24 12:10 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Lorenzi P / Varillas J 04.24 16:05 2 - 0  
Tenisz (Sibenik, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - S. Prechtel 04.24 12:05 2 - 1  
D. Pichler - D. Kekez 04.24 10:00 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - E. Svitolina 04.24 15:30 2 - 1  
A. Sabalenka - S. Halep 04.24 18:30 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heisen V / Wang Y - Barty A / Brady J 04.24 19:00 0 - 2  
Krawczyk D / Mattek-sands - N.Kichenok/Olaru 04.24 13:00 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - D. Kudla 04.24 16:30 2 - 0  
J. Brooksby - F. Mena 04.24 16:30 2 - 1  
Vízilabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - OSC 04.24 19:15 14 - 11  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB I, női 2020/21 04.24 16:30    
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Dunaújváros (3.m.) 04.24 16:30 7 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Bentley - Fel. Cash 04.24 22:00 0 - 1  

 

2021.04.23.
Asztalitenisz (Olimpiai selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Matelova - P. Pavade 04.23 12:00 2 - 4  
Jieni Shao - P. Trifonova 04.23 12:50 4 - 0  
Asztalitenisz (Olimpiai selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Habesohn - R. Sipos 04.23 13:40 1 - 4  
P. Gionis - Alv. Robles 04.23 14:30 3 - 4  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - Y.A. Gavrilov 04.23 08:15 2 - 3  
A. Golyshev - B. Grebenyuk 04.23 01:15 3 - 0  
A. Golyshev - T. Yusipov 04.23 23:45 3 - 0  
A. Ilin - D. Molodtsov 04.23 02:45 3 - 1  
A. Ilin - M. Minkov 04.23 01:45 3 - 1  
A. Klavdenkov - A. Yanshaev 04.23 15:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - I. Tolmachev 04.23 17:15 1 - 3  
A. Libackiy - V.G. Evlampiev 04.23 12:15 3 - 0  
A. Slaschilin - A. Libackiy 04.23 11:15 3 - 2  
A. Toporkov - D. Komarov 04.23 19:15 3 - 2  
A. Vlasov - O. Pronin 04.23 22:45 3 - 0  
A. Yanshaev - I. Tolmachev 04.23 15:15 3 - 2  
A. Zirin - A.R. Kazakov 04.23 10:30 3 - 0  
A. Zirin - M. Dukhin 04.23 12:30 2 - 3  
A.D. Volkov - V. Safonov 04.23 00:45 3 - 1  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 04.23 03:15 3 - 2  
A.R. Kazakov - M. Dukhin 04.23 11:30 3 - 0  
A.R. Kazakov - Y.V. Lbov 04.23 13:00 2 - 3  
A.Y. Lisov - A. Klavdenkov 04.23 14:45 3 - 0  
A.Y. Lisov - A. Yanshaev 04.23 16:45 2 - 3  
B. Grebenyuk - A.D. Volkov 04.23 02:15 3 - 0  
D. Balakin - I. Mikhaylov 04.23 10:45 2 - 3  
D. Balakin - K.N. Malahov 04.23 12:45 3 - 0  
D. Ignatiev - N. Zhurba 04.23 00:30 0 - 3  
D. Ignatiev - T. Turabekov 04.23 03:00 2 - 3  
D. Korneev - V. Putilovsky 04.23 23:00 3 - 1  
D. Merzlikin - A. Toporkov 04.23 19:45 2 - 3  
D. Merzlikin - D. Komarov 04.23 21:15 0 - 3  
D. Molodtsov - O. Kutuzov 04.23 01:15 3 - 0  
D. Petrochenko - D. Razinkov 04.23 08:45 3 - 1  
D. Petrochenko - E. Mishutin 04.23 06:45 1 - 3  
D. Petrochenko - I. Soldatov 04.23 21:15 2 - 3  
D. Petrochenko - M. Andrusenko 04.23 19:45 3 - 1  
D. Razinkov - N. Lyfenko 04.23 07:15 3 - 0  
D.M. Evlakhin - A. Ilin 04.23 00:45 3 - 2  
D.M. Evlakhin - M. Minkov 04.23 03:15 3 - 1  
E. Anisimov - M. Gusev 04.23 15:30 2 - 3  
E. Anisimov - Vla. Zubkov 04.23 17:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - D. Balakin 04.23 23:15 3 - 1  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 04.23 09:15 0 - 3  
E. Kryuchkov - O. Nikiforov 04.23 07:45 2 - 3  
E. Mishutin - D. Razinkov 04.23 07:45 1 - 3  
E. Mishutin - N. Lyfenko 04.23 09:15 3 - 1  
I. Mikhaylov - K.N. Malahov 04.23 11:45 3 - 0  
I. Mikhaylov - V. Beliakov 04.23 13:15 1 - 3  
I. Moshkov - D. Petrochenko 04.23 18:45 3 - 1  
I. Moshkov - M. Andrusenko 04.23 20:45 3 - 1  
I. Poletaev - A. Libackiy 04.23 13:15 3 - 1  
I. Poletaev - A. Slaschilin 04.23 11:45 0 - 3  
I. Sergeevich - Ser. Ovechkin 04.23 07:00 3 - 0  
I. Soldatov - I. Moshkov 04.23 20:15 1 - 3  
I. Tolmachev - A.Y. Lisov 04.23 16:15 3 - 0  
I. Zemit - S. Kuzmin 04.23 20:30 1 - 3  
I. Zemit - V. Chernov 04.23 18:30 3 - 2  
K. Simonov - O. Soldusov 04.23 15:15 3 - 0  
K.N. Malahov - V. Beliakov 04.23 11:15 1 - 3  
M. Andrusenko - I. Soldatov 04.23 19:15 1 - 3  
M. Dukhin - Y.V. Lbov 04.23 11:00 0 - 3  
M. Gusev - Vla. Zubkov 04.23 15:00 2 - 3  
M. Minkov - O. Kutuzov 04.23 00:15 3 - 1  
N. Lyfenko - D. Petrochenko 04.23 08:15 3 - 1  
N. Zhurba - A. Pravednov 04.23 23:30 3 - 1  
N. Zhurba - S. Martyukhin 04.23 02:30 2 - 3  
N. Zhurba - T. Turabekov 04.23 01:30 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 04.23 07:15 3 - 2  
O. Pronin - A. Suntsov 04.23 23:45 3 - 2  
O. Shagarov - V. Safonov 04.23 23:15 0 - 3  
O. Soldusov - S. Lanovenko 04.23 16:15 3 - 1  
P. Vshivkov - I. Sergeevich 04.23 08:30 2 - 3  
P. Vshivkov - V. Selkin 04.23 06:30 0 - 3  
S. Kuzmin - V. Staroverov 04.23 19:00 3 - 1  
S. Lanovenko - K. Simonov 04.23 16:45 3 - 0  
S. Lanovenko - Ser. Ovechkin 04.23 14:45 3 - 0  
S. Martyukhin - S. Ogay 04.23 01:00 3 - 0  
S. Ogay - D. Ignatiev 04.23 02:00 2 - 3  
Ser. Ovechkin - K. Simonov 04.23 15:45 0 - 3  
Ser. Ovechkin - O. Soldusov 04.23 17:15 3 - 2  
Ser. Ovechkin - P. Vshivkov 04.23 08:00 3 - 0  
T. Turabekov - S. Ogay 04.23 00:00 3 - 1  
V. Beliakov - D. Balakin 04.23 12:15 1 - 3  
V. Chernov - S. Kuzmin 04.23 19:30 1 - 3  
V. Chernov - V. Staroverov 04.23 21:00 3 - 2  
V. Nemashkalo - E. Anisimov 04.23 14:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - M. Gusev 04.23 16:30 3 - 2  
V. Safonov - A. Golyshev 04.23 02:45 0 - 3  
V. Safonov - Y. Merkushin 04.23 01:45 0 - 3  
V. Selkin - I. Sergeevich 04.23 07:30 3 - 0  
V. Selkin - Ser. Ovechkin 04.23 09:00 3 - 1  
V. Staroverov - I. Zemit 04.23 20:00 2 - 3  
V.G. Evlampiev - A. Slaschilin 04.23 12:45 3 - 2  
V.G. Evlampiev - I. Poletaev 04.23 10:45 3 - 0  
Vla. Zubkov - V. Nemashkalo 04.23 16:00 3 - 0  
Y. Merkushin - B. Grebenyuk 04.23 00:15 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - E. Kryuchkov 04.23 06:45 3 - 2  
Y.A. Gavrilov - O. Nikiforov 04.23 08:45 1 - 3  
Y.V. Lbov - A. Zirin 04.23 12:00 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Western Bulldogs 04.23 11:50 65 - 104  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 04.23 11:30 5 - 1  
Hanwha Eagles - LG Twins 04.23 11:30 1 - 2  
KIA Tigers - Samsung Lions 04.23 11:30 4 - 1  
Kiwoom Heroes - SSG Landers 04.23 11:30 5 - 9  
KT Wiz - Lotte Giants 04.23 11:30 5 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 04.23 11:00 1 - 7  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 04.23 10:30 6 - 4  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 04.23 10:45 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 04.23 10:45 2 - 3  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 04.23 11:00 1 - 6  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 04.23 11:00 2 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Seattle 04.23 01:10 3 - 7  
Chicago Cubs - Milwaukee (20:20) 04.23 20:20 15 - 2  
Chicago Cubs - NY Mets 04.23 01:40 4 - 3  
Cleveland - NY Yankees 04.23 00:10 3 - 6  
Houston - LA Angels 04.23 02:10 8 - 2  
LA Dodgers - San Diego 04.23 04:10 2 - 3  
San Francisco - Miami 04.23 03:45 3 - 0  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Wei Chuan Dragons 04.23 12:35 2 - 0  
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 04.23 12:35 1 - 3  
Birkózás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M.F. Widmayer - Lőrincz T. (kötöttfogás, 77 kg) 04.23 16:45 0 - 1  
Sastin M. - I. Koliadenko (női 62kg) 04.23 19:10 0 - 1  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Hazel - F. Sherrock 04.23 13:50 4 - 1  
Ben Hazel - J. Davis 04.23 14:25 3 - 4  
Ben Hazel - Jar. Cole 04.23 10:30 0 - 4  
C. Hammond - Ben Hazel 04.23 15:25 4 - 3  
C. Hammond - J. Davis 04.23 12:10 2 - 4  
C. Hammond - Jar. Cole 04.23 14:10 2 - 4  
F. Sherrock - C. Hammond 04.23 13:05 4 - 3  
F. Sherrock - Jar. Cole 04.23 15:10 4 - 2  
F. Sherrock - Wes Newton 04.23 11:50 4 - 1  
J. Davis - F. Sherrock 04.23 15:55 4 - 1  
J. Davis - Wes Newton 04.23 13:30 4 - 3  
J. Kelling - M. Gillet 04.23 01:05 2 - 4  
J. Kelling - S. Fisher 04.23 23:25 2 - 4  
Jar. Cole - J. Davis 04.23 12:50 4 - 0  
Jar. Cole - Wes Newton 04.23 16:10 4 - 3  
M. Gillet - J. Kelling 04.23 22:45 4 - 3  
Mar. Adams - M. Gillet 04.23 23:40 3 - 4  
Mar. Adams - N. Girvan 04.23 00:40 4 - 3  
N. Girvan - Mar. Adams 04.23 23:10 2 - 4  
N. Girvan - S. Fisher 04.23 01:20 1 - 4  
S. Fisher - J. Kelling 04.23 00:15 4 - 3  
S. Fisher - N. Girvan 04.23 22:30 4 - 1  
Wes Newton - Ben Hazel 04.23 12:30 4 - 3  
Wes Newton - C. Hammond 04.23 14:45 4 - 2  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Huntsmen - London Royal Ravens 04.23 22:30 3 - 1  
Los Angeles Thieves - Seattle Surge 04.23 21:00 3 - 2  
E-Sport (CSGO, EDC, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Game Agents - Dbl Poney 04.23 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESL Masters Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Riders - Saw 04.23 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere Junior - Izako Boars 04.23 09:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGF Esport - Mad Lions 04.23 09:00 0 - 2  
Izako Boars - Galaxy Racer Esports 04.23 15:00 2 - 0  
Lyngby Vikings - LDLC OL 04.23 12:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos Gaming - Keyd Stars 04.23 23:30 1 - 0  
Havan Liberty - Jaguares Esports 04.23 22:20 1 - 0  
Isurus - Bears Esports 04.23 23:30    
Mibr - Furious Gaming 04.23 22:20 1 - 0  
Santos E-Sports - Meta Gaming 04.23 23:30 1 - 0  
E-Sport (CSGO,FunsparkUlti,GrFinal,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Complexity Gaming - Big 04.23 17:30 0 - 2  
Team Dignitas - Havu Gaming 04.23 14:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Perfect World L., Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - D13 04.23 12:00 2 - 0  
Vici Gaming - Checkmate 04.23 09:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, ESL Meisterschaft, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astronauts - True Pumpers 04.23 21:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vici Gaming - Royal Never Give Up 04.23 10:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Positive Fire Games,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicken Fighters - V-gaming 04.23 21:00 2 - 1  
Ghost Frogs - Chicken Fighters 04.23 15:00 0 - 2  
Into The Breach - V-gaming 04.23 12:00 0 - 2  
Vikin.gg - Nemiga Gaming 04.23 18:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trident Clan - Nemiga Gaming 04.23 11:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus.pro - Puckchamp 04.23 18:00 2 - 0  
Winstrike Team - Team Unique 04.23 14:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egoboys - Omega Gaming 04.23 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - Team Unknown 04.23 21:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lbzs - Xtreme Gaming 04.23 06:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Sparking Arrow Gaming 04.23 09:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Undying - Simply Toobased 04.23 00:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Italy (Diamond) - Ukraine (Coldsiemens) 04.23 08:12 2 - 1  
Poland (Tangent) - Ukraine (Coldsiemens) 04.23 07:36 4 - 1  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Brazil (Crysis) 04.23 01:00 1 - 0  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 04.23 04:20 1 - 0  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 04.23 03:20 3 - 3  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 04.23 21:00 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Ireland (Panica) 04.23 00:00 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 04.23 02:40 3 - 3  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 04.23 22:00 1 - 3  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 04.23 00:20 2 - 0  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 04.23 02:20 0 - 2  
Brazil (Crysis) - Ireland (Panica) 04.23 01:20 2 - 2  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 04.23 01:40 2 - 0  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 04.23 05:20 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 04.23 10:20 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 04.23 09:20 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 04.23 07:00 1 - 3  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 04.23 12:20 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 04.23 07:40 2 - 4  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 04.23 12:40 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 04.23 08:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 04.23 20:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Brazil (Crysis) 04.23 03:20    
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 04.23 01:00 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 04.23 23:00 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 04.23 04:00 4 - 0  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 04.23 00:40 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 04.23 00:00 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 04.23 03:00 2 - 3  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 04.23 21:40 2 - 3  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 04.23 23:20 3 - 0  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 04.23 01:20 1 - 1  
Denmark (Teok) - Ireland (Panica) 04.23 03:00 2 - 1  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 04.23 03:40 1 - 3  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 04.23 21:20 2 - 3  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 04.23 02:00 2 - 4  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 04.23 12:00 2 - 0  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 04.23 11:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 04.23 10:20 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 04.23 06:00 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 04.23 05:40 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 04.23 06:40 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 04.23 09:40 4 - 0  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 04.23 07:40 2 - 2  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 04.23 03:40 2 - 3  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 04.23 02:00 2 - 0  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 04.23 02:40 1 - 3  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 04.23 00:00 0 - 2  
England (Zeus) - Ireland (Panica) 04.23 21:40 3 - 1  
England (Zeus) - Italy (Ang) 04.23 20:40 1 - 3  
England (Zeus) - Russia (Val) 04.23 00:40 2 - 0  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 04.23 22:20 2 - 2  
Ireland (Panica) - Argentina (Carnage) 04.23 01:40 0 - 2  
Ireland (Panica) - Brazil (Crysis) 04.23 00:20 2 - 1  
Ireland (Panica) - Czech Republic (Koko) 04.23 21:20 2 - 2  
Ireland (Panica) - Denmark (Teok) 04.23 22:00 0 - 2  
Ireland (Panica) - England (Zeus) 04.23 03:20 1 - 1  
Ireland (Panica) - Italy (Ang) 04.23 22:20 2 - 3  
Ireland (Panica) - Russia (Val) 04.23 02:40 1 - 3  
Ireland (Panica) - Turkey (Rafa) 04.23 03:40 3 - 0  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 04.23 22:40 2 - 2  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 04.23 00:20 1 - 2  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 04.23 21:00 1 - 1  
Italy (Ang) - England (Zeus) 04.23 04:20 0 - 0  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 04.23 02:00 1 - 2  
Italy (Ang) - Russia (Val) 04.23 04:00 3 - 0  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 04.23 01:00 0 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (Legolas) 04.23 12:00 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 04.23 10:00 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - South Africa (Ben) 04.23 11:00 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 04.23 08:40 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Marley) 04.23 11:40 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 04.23 05:40 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 04.23 08:00 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 04.23 07:20 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 04.23 05:00 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 04.23 09:00 3 - 2  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 04.23 10:00 4 - 2  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 04.23 12:20 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 04.23 10:40 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 04.23 07:00 3 - 0  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 04.23 11:00 4 - 4  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 04.23 11:40 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 04.23 08:20 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 04.23 08:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 04.23 06:20 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 04.23 09:20 4 - 0  
Portugal (Cliff) - Sweden (Marley) 04.23 05:20 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 04.23 12:40 1 - 1  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 04.23 02:20 1 - 4  
Russia (Val) - Brazil (Crysis) 04.23 03:00    
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 04.23 01:20 4 - 1  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 04.23 04:20 3 - 1  
Russia (Val) - England (Zeus) 04.23 23:40 2 - 2  
Russia (Val) - Ireland (Panica) 04.23 22:40 3 - 1  
Russia (Val) - Italy (Ang) 04.23 21:40 2 - 2  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 04.23 23:20 3 - 3  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 04.23 06:00 3 - 3  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 04.23 12:40 1 - 3  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 04.23 07:00 2 - 0  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 04.23 07:40 4 - 1  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 04.23 10:40 1 - 1  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 04.23 11:20 3 - 1  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 04.23 08:00 2 - 3  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 04.23 09:40 3 - 1  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 04.23 10:00 3 - 1  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 04.23 10:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 04.23 09:40 4 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 04.23 05:40 3 - 2  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 04.23 08:00 3 - 0  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 04.23 07:20 1 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 04.23 05:20 3 - 2  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 04.23 05:00 1 - 2  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 04.23 08:20 4 - 0  
Sweden (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 04.23 06:00 3 - 2  
Sweden (Marley) - Portugal (Cliff) 04.23 12:00 2 - 3  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 04.23 09:00 2 - 2  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 04.23 10:20 1 - 1  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 04.23 11:00 2 - 4  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 04.23 09:00 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 04.23 09:20 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 04.23 12:20 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 04.23 11:20 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 04.23 05:00 2 - 4  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 04.23 08:20 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 04.23 11:40 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 04.23 07:20 1 - 3  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 04.23 00:40 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Brazil (Crysis) 04.23 04:00    
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 04.23 22:40 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 04.23 23:00 3 - 2  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 04.23 02:20 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Ireland (Panica) 04.23 20:40 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 04.23 23:40 2 - 2  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 04.23 01:40 4 - 0  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Meg Megapolice 04.23 17:25 2 - 2  
Ajax (Xalinho) - Roma (Xavi Iniestavic) 04.23 18:15 3 - 2  
ATD Abeldos United - Milan (Ab Ovo) 04.23 10:50 1 - 4  
ATD Abeldos United - Real Madrid (Arukonda) 04.23 12:30 3 - 4  
Bluemountstate - Ajax (Xalinho) 04.23 19:30 2 - 3  
Bluemountstate - Cfi Confession 04.23 17:50 1 - 5  
Cfi Confession - Ajax (Xalinho) 04.23 16:35 1 - 2  
Cfi Confession - Roma (Xavi Iniestavic) 04.23 15:45 3 - 2  
Fin Fints - ATD Abeldos United 04.23 10:00 3 - 3  
Fin Fints - NFC Rattata 522 04.23 12:05 3 - 0  
Meg Megapolice - Bluemountstate 04.23 16:10 1 - 0  
Meg Megapolice - Bluemountstate 04.23 21:50 2 - 0  
Meg Megapolice - Cfi Confession 04.23 18:40 4 - 5  
Milan (Ab Ovo) - Fin Fints 04.23 08:45 5 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Real Madrid (Arukonda) 04.23 09:35 2 - 4  
NFC Rattata 522 - ATD Abeldos United 04.23 09:10 1 - 3  
NFC Rattata 522 - Milan (Ab Ovo) 04.23 11:40 3 - 2  
Real Madrid (Arukonda) - Fin Fints 04.23 11:15 0 - 3  
Real Madrid (Arukonda) - NFC Rattata 522 04.23 10:25 0 - 0  
Roma (Xavi Iniestavic) - Bluemountstate 04.23 17:00 0 - 1  
Roma (Xavi Iniestavic) - Meg Megapolice 04.23 19:05 2 - 5  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming Mobile - Vici Gaming 04.23 14:00 3 - 2  
Hero Jiuj - Turnso Gaming 04.23 11:00 1 - 3  
E-Sport (LOL,European M.,Spring,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bt Excel - Cream Real Betis 04.23 18:50 1 - 0  
Bt Excel - Karmine Corp 04.23 19:50 0 - 1  
Cream Real Betis - Karmine Corp 04.23 16:25 0 - 1  
FC Schalke 04 Evolution - Bt Excel 04.23 17:15 0 - 1  
FC Schalke 04 Evolution - Cream Real Betis 04.23 20:30 1 - 0  
FC Schalke 04 Evolution - Karmine Corp 04.23 18:10 0 - 1  
E-Sport (LOL,LCS Proving Grounds Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 Academy - No Org 04.23 00:00 3 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (BLM_Mamba) - LA Clippers (Fosters23) 04.23 07:36 40 - 38  
Brooklyn (BLM_Mamba) - Milwaukee (Zod) 04.23 08:48 44 - 40  
Brooklyn (BLM_Mamba) - Portland (Ash) 04.23 08:12 37 - 41  
LA Clippers (Fosters23) - Brooklyn (BLM_Mamba) 04.23 09:24 41 - 30  
LA Clippers (Fosters23) - Milwaukee (Zod) 04.23 08:12 48 - 41  
LA Clippers (Fosters23) - Portland (Ash) 04.23 07:00 47 - 41  
Milwaukee (Zod) - Brooklyn (BLM_Mamba) 04.23 07:00 42 - 37  
Milwaukee (Zod) - LA Clippers (Fosters23) 04.23 10:00 45 - 36  
Milwaukee (Zod) - Portland (Ash) 04.23 07:36 0 - 0  
Portland (Ash) - Brooklyn (BLM_Mamba) 04.23 10:00 49 - 66  
Portland (Ash) - LA Clippers (Fosters23) 04.23 08:48 44 - 41  
Portland (Ash) - Milwaukee (Zod) 04.23 09:24 47 - 43  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Joker) - Atlanta (Ash) 04.23 14:30 49 - 45  
Brooklyn (Joker) - Philadelphia (Jema11) 04.23 16:54 38 - 34  
Milwaukee (Tranquil) - Atlanta (Ash) 04.23 15:06 35 - 34  
Philadelphia (Jema11) - Milwaukee (Tranquil) 04.23 16:18 41 - 34  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (BossVlados0_0) - Dallas (pelmeshkabig) 04.23 15:20 69 - 58  
Boston (BossVlados0_0) - Utah (TiGeR_triPoint) 04.23 13:00 48 - 59  
Dallas (pelmeshkabig) - LA Lakers (koalko_) 04.23 13:35 67 - 60  
LA Lakers (koalko_) - Utah (TiGeR_triPoint) 04.23 15:55 41 - 80  
New Orleans (Sm1T1Q) - Miami (nikitos349) 04.23 11:15 62 - 66  
New York (jordan1234) - Indiana (Jimmy_Walker13) 04.23 06:50 46 - 52  
San Antonio (kirillzagay) - New York (jordan1234) 04.23 05:40 60 - 56  
San Antonio (kirillzagay) - Washington (toni_pytko) 04.23 07:25 62 - 44  
Toronto (BFT360) - New Orleans (Sm1T1Q) 04.23 12:25 71 - 62  
Toronto (BFT360) - Utah (kotpirog131) 04.23 10:40 62 - 49  
Utah (kotpirog131) - Miami (nikitos349) 04.23 11:50 61 - 73  
Utah (kotpirog131) - New Orleans (Sm1T1Q) 04.23 09:30 75 - 62  
Utah (TiGeR_triPoint) - Dallas (pelmeshkabig) 04.23 14:45 53 - 49  
Washington (toni_pytko) - Indiana (Jimmy_Walker13) 04.23 06:15 44 - 62  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Fosters23) - Denver (Ash) 04.23 11:00 49 - 38  
Dallas (Fosters23) - LA Clippers (BLM_Mamba) 04.23 13:24 42 - 38  
Dallas (Fosters23) - Portland (Zod) 04.23 12:12 50 - 46  
Denver (Ash) - Dallas (Fosters23) 04.23 12:48 46 - 39  
Denver (Ash) - LA Clippers (BLM_Mamba) 04.23 14:00 50 - 44  
Denver (Ash) - Portland (Zod) 04.23 13:24 36 - 42  
Denver (Tranquil) - LA Clippers (Asap) 04.23 22:36 55 - 60  
Denver (Tranquil) - Portland (Dazai) 04.23 22:00 50 - 34  
LA Clippers (Asap) - Dallas (Joker) 04.23 23:48 35 - 47  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Dallas (Fosters23) 04.23 11:36 39 - 42  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Denver (Ash) 04.23 12:12 58 - 41  
Portland (Dazai) - LA Clippers (Asap) 04.23 23:12 58 - 71  
Portland (Zod) - Dallas (Fosters23) 04.23 14:00 45 - 42  
Portland (Zod) - Denver (Ash) 04.23 11:36 50 - 47  
Portland (Zod) - LA Clippers (BLM_Mamba) 04.23 11:00 45 - 59  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Gladiators - London Spitfire 04.23 22:30 3 - 0  
Paris Eternal - Vancouver Titans 04.23 21:00 3 - 1  
E-Sport (Rocket,RLCS Spring,NA,Reg.Ev.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
72PC - Continuum 04.23 00:45 2 - 3  
Alpine Esports - Teamexe 04.23 00:45 3 - 1  
Charlotte Phoenix - 72PC 04.23 01:30 3 - 0  
Charlotte Phoenix - Continuum 04.23 21:55 3 - 1  
Faze Clan - 72PC 04.23 00:00 3 - 0  
Faze Clan - Charlotte Phoenix 04.23 21:10 0 - 0  
Faze Clan - Continuum 04.23 01:30 3 - 2  
G2 Esports - Alpine Esports 04.23 18:45 0 - 3  
G2 Esports - Nrg Esports 04.23 19:50 3 - 2  
G2 Esports - Teamexe 04.23 00:00 3 - 0  
G2 Esports - Xset 04.23 00:45 3 - 2  
Ghost Gaming - Ostyn 04.23 22:40 3 - 0  
Ghost Gaming - Stromboli 04.23 01:30 3 - 0  
Kansas City Pioneers - Ostyn 04.23 01:30    
Kansas City Pioneers - Stromboli 04.23 00:00    
Nrg Esports - Alpine Esports 04.23 00:00 3 - 2  
Nrg Esports - Teamexe 04.23 01:30 3 - 0  
Nrg Esports - Xset 04.23 18:50 3 - 2  
Oxygen Esports - Volt Esports 04.23 00:45 3 - 0  
Rogue - Oxygen Esports 04.23 18:50 1 - 3  
Rogue - Susquehanna Soniqs 04.23 20:40 3 - 2  
Rogue - Version1 04.23 00:45 3 - 2  
Rogue - Volt Esports 04.23 00:00 3 - 0  
Shopify Rebellion - Ghost Gaming 04.23 21:30 3 - 1  
Spacestation Gaming - 72PC 04.23 20:55 3 - 0  
Spacestation Gaming - Charlotte Phoenix 04.23 00:45 3 - 2  
Spacestation Gaming - Continuum 04.23 00:00 3 - 0  
Spacestation Gaming - Faze Clan 04.23 22:20 3 - 2  
Stromboli - Ostyn 04.23 00:45 3 - 2  
Susquehanna Soniqs - Oxygen Esports 04.23 00:00 2 - 3  
Susquehanna Soniqs - Version1 04.23 19:00 1 - 3  
Susquehanna Soniqs - Volt Esports 04.23 01:30 3 - 0  
Team Envy - Ghost Gaming 04.23 00:45 3 - 2  
Team Envy - Ostyn 04.23 00:00 3 - 0  
Team Envy - Shopify Rebellion 04.23 23:10 3 - 1  
Team Envy - Stromboli 04.23 21:00 3 - 0  
Version1 - Oxygen Esports 04.23 01:30 3 - 0  
Version1 - Volt Esports 04.23 20:30 3 - 0  
Xset - Alpine Esports 04.23 01:30 1 - 3  
Xset - Teamexe 04.23 19:40 3 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTZS Liberec - Chrudim (2.m.) 04.23 20:00 1 - 4  
Helas Brno - Svarog Teplice (2.m.) 04.23 19:30 2 - 3  
Slavia Praha - Sparta Praha (2.m.) 04.23 20:00 4 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Ribera Navarra 04.23 19:00 2 - 3  
Jaen - Burela 04.23 21:00 4 - 3  
Osasuna Magna - Cartagena 04.23 20:00 3 - 4  
Parrulo Ferrol - Barcelona 04.23 18:00 0 - 2  
Santa Coloma - Palma Futsal 04.23 20:00 5 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henderson - Bakersfield 04.23 03:00 1 - 4  
Manitoba - Stockton 04.23 01:00 5 - 2  
Tucson - Colorado Eagles 04.23 03:30 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Trinec (4.m.) 04.23 17:00 0 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted (4.m.) 04.23 19:30 5 - 2  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City Mavericks - Wichita Thunder 04.23 02:05 1 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Tappara (4.m.) 04.23 17:30 2 - 3  
Lahti Pelicans - Turku PS (4.m.) 04.23 17:30 5 - 3  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 (5.m.) 04.23 18:00 7 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Boston 04.23 01:00 1 - 5  
Detroit - Dallas 04.23 01:30 7 - 3  
Florida - Carolina 04.23 01:00 2 - 4  
NY Islanders - Washington 04.23 01:00 0 - 0  
NY Rangers - Philadelphia 04.23 01:00 2 - 3  
Pittsburgh - New Jersey 04.23 01:00 5 - 1  
St. Louis - Colorado 04.23 02:00 2 - 4  
Tampa Bay - Columbus 04.23 01:00 3 - 1  
Vancouver - Ottawa 04.23 04:00 0 - 3  
Winnipeg - Toronto 04.23 01:00 3 - 5  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen (1.m.) 04.23 19:30 4 - 2  
Freiburg - Kaufbeuren (1.m.) 04.23 19:30 6 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug (6.m.) 04.23 20:00 0 - 1  
Zürich Lions - Lausanne (6.m.) 04.23 20:00 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Skelleftea (1.m.) 04.23 19:00 3 - 2  
Växjö - Örebro (2.m.) 04.23 19:00 0 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Fehéroroszország 04.23 17:00 6 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes 04.23 22:00 6 - 3  
Edmonton Oil Kings - Medicine Hat Tigers 04.23 03:00 3 - 0  
Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades 04.23 00:00 4 - 0  
Prince George Cougars - Kamloops Blazers 04.23 04:00 1 - 4  
Regina Pats - Swift Current Broncos 04.23 04:00 2 - 4  
Spokane Chiefs - Everett Silvertips 04.23 03:10 0 - 5  
Kerékpár (Tour of the Alps)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour of the Alps 2021 04.23 16:00    
Kerékpár (Tour of the Alps, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Osorio - D. Pozzovivo 04.23 12:15 1 - 0  
Dan. Martin - P. Bilbao 04.23 12:15 0 - 1  
G. Moscon - L.L. Sanchez Gil 04.23 12:15 1 - 0  
M. Fabbro - D.F. Martinez 04.23 12:15 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - R. Bardet 04.23 12:15 0 - 1  
R.A. Almeida Guerreiro - G. Brambilla 04.23 12:15 1 - 0  
S. Yates - A. Vlasov 04.23 12:15 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podgorica - Spars Sarajevo (1.m.) 04.23 17:00 64 - 72  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - San Lorenzo (2.m.) 04.23 20:30 78 - 98  
San Martin Corrientes - Regatas Corrientes (2.m.) 04.23 23:00 80 - 80, h.u. 94 - 92  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Cairns 04.23 11:30 68 - 70  
Perth - Brisbane 04.23 13:30 92 - 74  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mechelen 04.23 20:30 75 - 73  
Limburg - Liege 04.23 20:30 89 - 63  
Mons - Leuven 04.23 20:30 63 - 69  
Oostende - Okapi Aalstar 04.23 20:30    
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Jambol (1.m.) 04.23 18:00 92 - 62  
Rilszki Szportiszt - Szpartak Pleven (1.m.) 04.23 17:30 100 - 71  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Caxias do Sul (2.m.) 04.23 22:00 74 - 73  
Pato - Corinthians Paulista (1.m.) 04.23 01:00 61 - 90  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Plymouth 04.23 20:30 75 - 96  
Leicester - Glasgow 04.23 20:30 93 - 67  
Surrey - Sheffield 04.23 19:00 78 - 86  
Worcester - Newcastle 04.23 20:00 92 - 87  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants (2.m.) 04.23 12:00 92 - 74  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zenit Szentpétervár (2.m.) 04.23 21:00 66 - 66, h.u. 81 - 78  
CSZKA Moszkva - Fenerbahce (2.m.) 04.23 19:00 78 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Ostrow Wielkopolski 04.23 17:00 66 - 77  
Parma Permszkij Kraj - Ironi Ness Ziona (Helyszín: Izrael) 04.23 14:00 80 - 81  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salon Vilpas - Kauhajoen Karhu (4.m.) 04.23 17:30 92 - 81  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - St-Quentin 04.23 19:00 94 - 91  
Nancy - St-Chamond 04.23 17:00 92 - 88  
Nantes - Poitiers 04.23 19:00 86 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Cholet 04.23 20:00 77 - 83  
Bourg - Chalon sur Saone 04.23 20:00 88 - 85  
Metropolitans Levallois - Le Mans 04.23 19:00 76 - 76, h.u. 101 - 92  
Orleans - Nanterre 04.23 20:00 89 - 98  
Strasbourg - Monaco 04.23 21:00 70 - 82  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Puntamika Zadar 04.23 18:00 70 - 80  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Njardvik 04.23 20:15 91 - 94  
Keflavik - Stjarnan 04.23 22:15 100 - 81  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koshigaya - Ibaraki 04.23 12:00 77 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Chouzhou - Liaoning (2.m.) 04.23 13:35 117 - 122  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Valmiera (5.m.) 04.23 17:00 66 - 59  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Fehérvár (3.m.) 04.23 18:00 97 - 82  
NB I 2020/21 - Szeged vagy Atomerőmű jut tovább? 04.23 18:00    
NB I 2020/21 - Szombathely vagy Körmend jut tovább? 04.23 18:00    
Szeged - Atomerőmű (3.m.) 04.23 18:00 96 - 94  
Szolnok - Sopron (3.m.) 04.23 18:00 82 - 61  
Szombathely - Körmend (3.m.) 04.23 18:00 104 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Phoenix 04.23 01:00 99 - 86  
Chicago - Charlotte 04.23 03:00 108 - 91  
Dallas - LA Lakers 04.23 03:30 115 - 110  
Milwaukee - Philadelphia 04.23 01:00 124 - 117  
Orlando - New Orleans 04.23 01:00 100 - 135  
San Antonio - Detroit 04.23 02:30 106 - 91  
Kosárlabda (Német 2., felsőház, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Artland 04.23 19:30 86 - 81  
Leverkusen - Rostock 04.23 18:00 85 - 77  
Kosárlabda (Német 2., felsőház, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirchheim - Heidelberg 04.23 20:00 83 - 89  
Schwenningen - Bremerhaven 04.23 19:00 71 - 80  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - S. Oliver Würzburg 04.23 19:00 95 - 83  
Kosárlabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Keltern (2.m.) 04.23 19:00 65 - 86  
Kosárlabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Temp-Szumz Revda - Runa Moszkva 04.23 15:00 68 - 78  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk (1.m.) 04.23 16:00 89 - 81  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imortal Albufeira - Lusitania (1.m.) 04.23 20:00 94 - 81  
Porto - CAB Madeira (1.m.) 04.23 19:30 105 - 53  
Kosárlabda (Spanyol 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Melilla 04.23 20:00 81 - 70  
Real Canoe - Tizona Burgos 04.23 19:00 90 - 82  
Kosárlabda (Spanyol 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Palencia 04.23 19:30 87 - 76  
Mallorca-Palma - Leyma Coruna 04.23 19:00 65 - 75  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvik - Lulea (3.m.) 04.23 20:05 81 - 84  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Köping (2.m.) 04.23 18:05 86 - 76  
Södertälje - Umea (2.m.) 04.23 17:05 82 - 69  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pauian Archiland - Bank of Taiwan 04.23 14:00 85 - 77  
Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 04.23 12:00 83 - 61  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Ternopil 04.23 17:00 97 - 83  
Kijev-Basket - Mikolaiv 04.23 18:00 80 - 68  
Zaporizzsja - Harkiv 04.23 17:00 102 - 79  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Malvin 04.23 02:15 89 - 81  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cocodrilos de Caracas - Spartans Distrito Capital 04.23 01:45 83 - 88  
Condores del Zulia - Cancrejeros de Monagas 04.23 20:05 81 - 73  
Taurinos de Aragua - Guaiqueries de Margarita 04.23 22:45 59 - 76  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tartu Ulikool - Rapla (2.m.) 04.23 17:00 54 - 74  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kings Punjab - Mumbai Indians 04.23 16:00 1 - 0  
Krikett (T20 Series (ZIM-PAK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbabwe - Pakisztán 04.23 11:00 1 - 0  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Strasbourg Schiltigheim 04.23 20:30 29 - 30  
Selestat - Saran 04.23 20:30 27 - 34  
Valence - Billere 04.23 20:15 31 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Istres 04.23 20:00 30 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Gornik Zabrze 04.23 20:15 20 - 29  
Piotrkow Trybunalski - Wisla Plock 04.23 18:30 23 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Veszprém 04.23 18:00 22 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Konstanz 04.23 19:00 27 - 27  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - Dinamo Cseljabinszk 04.23 15:30 30 - 33  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madeira SAD - Benfica 04.23 18:30 27 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Huesca 04.23 18:30 27 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Lugi (3.m.) 04.23 18:00 40 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gradec - Dobova 04.23 19:00 33 - 31  
Maribor - Ribnica 04.23 20:30 29 - 28  
MRK Ljubljana - Ormoz 04.23 19:00 28 - 34  
Slovan Ljubljana - Trebnje 04.23 18:30 29 - 38  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Villa San Carlos 04.23 20:30 2 - 1  
Atl. Los Andes - Comunicaciones 04.23 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Cipolletti 04.23 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Western Sydney Wanderers 04.23 11:05 5 - 4  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busaiteen - Al-Najma Manama 04.23 21:00 2 - 2  
East Riffa - Malkiya Club 04.23 21:00 3 - 0  
Manama Club - Al-Budaiya 04.23 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WS Woluwe - Genk 04.23 20:30 2 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - FC Bruges 04.23 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liteksz Lovecs - Pirin Blagoevgrad 04.23 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Cserno More Várna 04.23 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Amazonense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Cliper AM - Nacional AM 04.23 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Caetano SP - Ponte Preta 04.23 03:15 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - 1. FC Köln 04.23 20:30 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Erzgebirge Aue 04.23 18:30 0 - 2  
Karlsruhe - Würzburg 04.23 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viktoria Köln - Verl 04.23 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Derinia - Agia Napa 04.23 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Doxa Katokopia 04.23 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Arsenal Sarandí 04.23 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Huancayo 04.23 02:30 5 - 1  
River Plate Asuncion - Corinthians SP 04.23 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Palestino 04.23 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Dep. Tolima 04.23 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Lanus 04.23 00:15 0 - 1  
Gremio RS - Dep. La Equidad 04.23 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos de Guapiles - Herediano 04.23 03:00 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lisen - Zizkov 04.23 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Vendsyssel 04.23 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Esbjerg 04.23 19:00 1 - 0  
Silkeborg - Viborg 04.23 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jammerbugt - VSK Aarhus 04.23 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Hellerup 04.23 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Baroka 04.23 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Independiente Juniors 04.23 02:00 4 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aswan - El Gouna 04.23 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír - Szluck 04.23 19:00 3 - 1  
Szmorgon - Szputnyik Recsica 04.23 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TiPS - Helsinki JK 04.23 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annecy - Red Star FC 04.23 19:00 0 - 0  
Avranches - Bourg-Peronnas 04.23 18:00 1 - 0  
Bastia-Borgo - Quevilly Rouen 04.23 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Marseille 04.23 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltar Lions - College Europa 04.23 20:29 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Nijmegen 04.23 21:00 0 - 1  
AZ Alkmaar 2 - Cambuur 04.23 21:00 2 - 4  
De Graafschap - Almere City 04.23 21:00 2 - 2  
Den Bosch - Roda 04.23 21:00 7 - 0  
Dordrecht - Maastricht 04.23 21:00 0 - 1  
Helmond - FC Eindhoven 04.23 18:45 1 - 0  
NAC Breda - Excelsior 04.23 18:45 1 - 2  
PSV 2 - Oss 04.23 21:00    
Utrecht 2 - Go Ahead Eagles 04.23 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Willem II - RKC Waalwijk 04.23 18:45 1 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern District - Lee Man Warriors 04.23 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gol Gohar Sirjan - Sanat Naft Abadan 04.23 18:10 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellidi - IR Reykjavik 04.23 21:15 2 - 3  
KB - Throttur Reykjavik 04.23 21:15 1 - 6  
KFG Gardabaer - Alftanes 04.23 22:00 0 - 2  
Léttir - Vidir Gardur 04.23 21:15 1 - 2  
Smari - Grindavik 04.23 21:15 1 - 4  
Vesturbaer - Throttur Vogar 04.23 21:15 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kfar Qasem - Hapoel Petah Tikva 04.23 15:00 0 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Umm Al Fahm 04.23 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Iksal 04.23 15:00 6 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Nof Hagalil 04.23 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Talents Hadera - Hapoel Petah Tikva 04.23 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Aqaba - Al-Salt 04.23 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Katari QFA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Khor 04.23 21:00 2 - 5  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Kajrat Almati 04.23 14:00 1 - 0  
Kaszpij Aktau - Taraz 04.23 12:00 1 - 0  
Sahtar Karaganda - FC Asztana 04.23 13:00 0 - 1  
Tobol Kostanaj - Turan 04.23 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Atl. Huila 04.23 23:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Tigres Bogota 04.23 02:40 3 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Khaitan - Al-Kuwait 04.23 21:00 1 - 5  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei FC - Wuhan FC 04.23 12:00 1 - 1  
Shanghai Shenhua - Beijing Guoan 04.23 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Sandecja Nowy Sacz 04.23 16:00 0 - 2  
Widzew Lodz - Gornik Leczna 04.23 17:40 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwalki 04.23 19:30 1 - 1  
Stal Rzeszow - KKS Kalisz 04.23 13:00 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Lech Poznan 04.23 20:30 1 - 0  
Rakow Czestochowa - Slask Wroclaw 04.23 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense RJ - River Plate 04.23 00:00 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Independiente SF 04.23 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Univ.Catolica de Santiago 04.23 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Zalgiris Vilnius 04.23 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - Kuala Lumpur 04.23 16:00 3 - 2  
Selangor - Sabah FA 04.23 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tapatio - Tlaxcala 04.23 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Pachuca 04.23 23:00 1 - 0  
Queretaro - Tijuana 04.23 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Petrocub Hincesti 04.23 14:00 0 - 0  
Floresti - Codru Lozova 04.23 14:00 2 - 1  
Zimbru Chisinau - Speranta Nisporeni 04.23 15:00 6 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Pécs 04.23 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Esteli - Juventus Managua 04.23 03:00 4 - 0  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apia Leichhardt - Wollongong Wolves 04.23 11:30 2 - 1  
Manly Utd. - Sutherland Sharks 04.23 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Launceston City - Riverside Olympic 04.23 11:30 3 - 2  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong City SC - South Melbourne 04.23 12:30 1 - 1  
Green Gully Cavaliers - Melbourne Knights 04.23 12:00 2 - 2  
Oakleigh Cannons - Eastern Lions SC 04.23 12:30 4 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Essen-Schönebeck 04.23 19:15 2 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln Amatőr - Aachen 04.23 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogyina Moszkva - Murom 04.23 11:00 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kurszk - Fakel Voronyezs 2 04.23 15:00 0 - 0  
Himik-Arszenál - Rjazany 04.23 13:00 0 - 2  
Himki 2 - Metallurg Lipeck 04.23 12:00 0 - 1  
Kaluga - Szaturn Ramenszkoje 04.23 16:00 1 - 0  
Kvant Obninszk - Krasznyij Szmolenszk 04.23 16:00 1 - 1  
Metallurg Vidnoje - Szaljut Belgorod 04.23 16:00 0 - 5  
Szokol Szaratov - Znamja Noginszk 04.23 17:00 1 - 0  
Sztrogino Moszkva - Szahalin 04.23 12:00 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Amstetten 04.23 18:30 1 - 1  
FAC Wien - Austria Lustenau 04.23 18:30 1 - 0  
Grazer AK - Rapid Wien Amatőr 04.23 18:30 1 - 1  
Horn - BW Linz 04.23 18:30 1 - 2  
Kapfenberg - Liefering 04.23 18:30 0 - 3  
Wacker Innsbruck - Austria Klagenfurt 04.23 20:25 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - UTC de Cajamarca 04.23 20:15 0 - 1  
Dep. Municipal - Dep. Binacional 04.23 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Casa Pia 04.23 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Everton 04.23 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn 2 - Derby County 2 04.23 20:00 0 - 2  
Manchester Utd. 2 - Chelsea 2 04.23 20:00 4 - 2  
Tottenham 2 - Liverpool 2 04.23 13:00 4 - 1  
West Ham 2 - Manchester City 2 04.23 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough 2 - Aston Villa 2 04.23 16:00 4 - 1  
West Bromwich 2 - Stoke 2 04.23 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Román 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Aerostar Bacau 04.23 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Dinamo Bukarest 04.23 19:30 4 - 1  
UTA Arad - Hermannstadt 04.23 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Sp. Gijón 04.23 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Stade Ouchy 04.23 19:00 2 - 1  
Grasshoppers - Thun 04.23 20:00 3 - 1  
Schaffhausen - Xamax 04.23 19:00 3 - 0  
Winterthur - Aarau 04.23 20:00 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hudiksvall - Gefle 04.23 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Växjö 04.23 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatibor Cajetina - Novi Pazar 04.23 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava 2 - Samorin 04.23 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Rizespor 04.23 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyetume Mukono - Wakiso Giants 04.23 15:00 3 - 2  
Vipers Kitende - Express Kampala 04.23 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - VPK-Agro Sevcsenkivka 04.23 16:00 2 - 0  
Volyn Lutszk - Alians Lipova Dolina 04.23 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Ruh Lviv 04.23 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Atl. Venezuela 04.23 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Dep. Lara 04.23 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermanos Colmenarez - Estudiantes de Merida 04.23 00:15 4 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Can Tho - Binh Duong 04.23 12:00 1 - 1  
Da Nang - Ba Ria Vung Tau 04.23 12:00 1 - 0  
Hoang Anh Gia Lai - An Giang 04.23 12:00 2 - 1  
Hong Linh Ha Tinh - Cong An Nhan Dan 04.23 13:00 4 - 2  
Pho Hien - Song Lam Nghe An 04.23 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cardiff Met Univ. 04.23 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakhtakor - Al-Sharjah 04.23 20:00 1 - 1  
Tractor Tabriz - Al-Quwa Al-Jawiya 04.23 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Foolad Khuzestan 04.23 20:00 2 - 0  
Al-Wehdat - Al-Sadd 04.23 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Wahda 04.23 16:30 0 - 1  
Goa - Persepolis 04.23 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Larne 04.23 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Wexford Youths 04.23 20:45 3 - 0  
Cabinteely - Shelbourne 04.23 20:45 1 - 3  
Galway Utd. - UC Dublin 04.23 20:45 2 - 2  
Treaty Utd. - Cork City 04.23 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - St. Patrick's 04.23 18:45 0 - 2  
Shamrock Rovers - Bohemians Dublin 04.23 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shirak Gyumri - FC Van 04.23 14:00 1 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Exeter 04.23 20:45 12 - 20  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wakefield 04.23 20:45 20 - 14  
Hull KR - Leeds Rhinos 04.23 19:00 26 - 6  
Salford - Leigh Centurions 04.23 19:00 34 - 8  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - South Sydney Rabbitohs 04.23 10:00 30 - 40  
Parramatta Eels - Brisbane Broncos 04.23 11:55 46 - 6  
Rögbi (Super Rugby Aotearoa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waikato Chiefs - Wellington Hurricanes 04.23 09:05 26 - 24  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Force - Queensland Reds 04.23 11:45 30 - 27  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Liren Ding 04.23 13:00 1 - 0  
A. Grischuk - M. Vachier-Lagrave 04.23 13:00 1 - 0  
I. Nepomniachtchi - F. Caruana 04.23 13:00 0.5 - 0.5  
K. Alekseenko - Hao Wang 04.23 13:00 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Cancun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Loyola Stein/Souto Major 04.23 17:00 0 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Virgen J / Ontiveros L 04.23 18:00 2 - 1  
Cerutti A / Morais Filho - Aahman D / Hellvig J 04.23 17:00 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Harms Y / Thole J 04.23 18:00 2 - 0  
Ehlers N / Fluggen L - Samoilovs A / Smedins J 04.23 16:00 0 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - Szalankiewicz J / Rudol M 04.23 17:00 0 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - O' Gorman G / Saxton B 04.23 19:00 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Heidrich A / Gerson M 04.23 18:00 0 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Boermans S / De Groot Y 04.23 16:00 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Crabb Trevor / Bourne T 04.23 17:00 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Seidl R / Waller P 04.23 18:00 2 - 1  
Rossi E/Carambula Raurich - Breer F / Krattiger M 04.23 19:00 2 - 0  
Rubio Camargo J L /GaxioL - Losiak B / Kantor P 04.23 19:00 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Pedlow S / Schachter S 04.23 19:00 2 - 0  
Van De Velde/Varenhorst - Semenov K / Leshukov I 04.23 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Cancun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Placette L / Richard A 04.23 23:00 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Stam K / Schoon R 04.23 22:00 1 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Gallay A / Pereyra F 04.23 23:00 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Quintero Prec./Torres Gar 04.23 21:00 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Laboureur C / Tillmann C 04.23 22:00 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Borger K / Sude J 04.23 21:00 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - van Driel E / van Driel M 04.23 21:00 2 - 0  
Larsen Kolinske/Stockman - Sponcil S / Claes K 04.23 22:00 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - EcheverriaBenit/SanchezV. 04.23 23:00 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Boebner E / Verge-Depre Z 04.23 22:00 2 - 0  
Seixas De Freitas B / Sol - Keizer S / Meppelink M 04.23 23:00 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Bansley H / Wilkerson B 04.23 21:00 0 - 2  
Strandröplabda (Cancun-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aahman D / Hellvig J - Ermacora/Pristauz-Telsnig 04.23 01:00 2 - 0  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Seidl R / Waller P 04.23 01:00 0 - 2  
Boermans S / De Groot Y - Windisch J / Cottafava S 04.23 01:00 2 - 1  
Breer F / Krattiger M - Nolvak K / Tiisaar M 04.23 00:00 2 - 0  
Capogrosso N / Azaad J A - Losiak B / Kantor P 04.23 01:00 1 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Abbiati A / Andreatta T 04.23 00:00 2 - 0  
Szalankiewicz J / Rudol M - Kuvichka D / Kislytsyn A 04.23 00:00 2 - 1  
Tenisz (Angers, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - M. Guinard 04.23 13:10    
C. Denolly - L. Catarina 04.23 11:00 0 - 2  
Chun Hsin Tseng - M. Hamou 04.23 15:00 2 - 1  
G. Mpetshi Perricard - A. Lopez San Martin 04.23 11:00 2 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Forti - S. Mitsui 04.23 11:05 2 - 1  
J. Vanneste - Marozsán F. 04.23 09:00 0 - 2  
O. Ovcharenko - C. Heyman 04.23 09:00 1 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Soboleva - V. Ryser 04.23 09:00 2 - 0  
Mis. Matsuda - Z. Falkner 04.23 09:00 0 - 2  
S. Nahimana - N. Brancaccio 04.23 08:55 2 - 0  
Y. In-Albon - Eri. Andreeva 04.23 09:00 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - P. Carreno-Busta 04.23 18:05 1 - 2  
F. Auger Alliassime - S. Tsitsipas 04.23 14:25 0 - 2  
J. Sinner - A. Rublev 04.23 12:30 2 - 0  
R. Nadal - C. Norrie 04.23 16:05 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcaraz C / Carreno Busta - Chardy J / Martin F 04.23 11:00    
Cabal J S / Farah R - Chardy J / Martin F 04.23 14:00 2 - 0  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - G. Mager 04.23 19:35 2 - 0  
F. Krajinovic - M. Berrettini 04.23 13:00 0 - 2  
N. Djokovic - M. Kecmanovic 04.23 14:45 2 - 0  
Taro Daniel - F. Delbonis 04.23 17:00 2 - 1  
Tenisz (Belgrád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Brkic T / Cacic N 04.23 13:00 2 - 0  
Sabanov I / Sabanov M - Berrettini M / Vavassori A 04.23 16:15 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - Marta Kostyuk 04.23 12:00 1 - 2  
E. Mertens - K. Siniakova 04.23 16:20 2 - 0  
S. Cirstea - F. Ferro 04.23 14:40 0 - 0  
V. Kudermetova - A. Bogdan 04.23 18:15 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vesnina E / Zvonareva V - Hibino N / Ninomiya M 04.23 13:00 0 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Winter Lopez - A. Barrena 04.23 13:30 2 - 0  
D. Capecchi - J.I. Galarza 04.23 11:00 2 - 0  
Oli. Crawford - J.F. Vidal Azorin 04.23 11:00 2 - 1  
S. Mochizuki - D. Michalski 04.23 11:00 1 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amiraghyan - C. Hoste Ferrer 04.23 13:00 1 - 2  
S. Samir - S. Ambrosio 04.23 11:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Negritu - Yunseong Chung 04.23 17:30    
I. Ribeiro Marcondes - S. Yitbarek 04.23 16:00    
J.O. Gutierrez - J. Mridha 04.23 16:00 2 - 0  
O. Giacalone - L. Grigelis 04.23 17:00 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vismane - Tóth A.K. 04.23 16:00 0 - 2  
L. Noskova - E. Vedder 04.23 16:00 2 - 1  
P.M. Hourigan - S.J. Visscher 04.23 16:00 2 - 0  
Reb. Masarova - M. Kilnarova 04.23 16:00 1 - 2  
Tenisz (Oeiras, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - E. Guerrero Alvarez 04.23 10:55 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - S. Ofner 04.23 13:05 2 - 1  
E. Ymer - J.P. Varillas 04.23 11:00 0 - 2  
T. Lamasine - H. Gaston 04.23 11:00 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Arneodo R / Couacaud E 04.23 13:20 2 - 0  
Galloway R / Lawson A - Lorenzi P / Varillas J 04.23 15:15 0 - 2  
Tenisz (Salinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ugo Carabelli - A. Menendez-Maceiras 04.23 17:00 2 - 0  
N. Jarry - T.A. Tirante 04.23 19:00 2 - 0  
N. Mejia - M.T. Barrios Vera 04.23 19:30 2 - 1  
T. van Rijthoven - A. Celikbilek 04.23 17:00 1 - 2  
Tenisz (Salinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reyes-Varela / Romboli - Hidalgo D / Mansouri S 04.23 21:00 2 - 1  
Tenisz (Sibenik, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - Madarász G. 04.23 11:45 2 - 0  
L. Bocchi - D. Pichler 04.23 10:00 0 - 2  
M. Poljicak - D. Kekez 04.23 11:40 0 - 2  
S. Prechtel - A. Erler 04.23 10:00 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Kar. Pliskova 04.23 14:00 2 - 1  
A. Sabalenka - A. Kontaveit 04.23 21:20 2 - 1  
E. Alexandrova - S. Halep 04.23 19:55 0 - 2  
E. Svitolina - P. Kvitova 04.23 17:00 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heisen V / Wang Y - Kerber A / Petkovic A 04.23 15:30 2 - 0  
N.Kichenok/Olaru - Barthel M / Friedsam A-L 04.23 14:00 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - T-S. Kwiatkowski 04.23 19:35 2 - 0  
F.C. Jianu - D. Kudla 04.23 20:00 1 - 2  
J. Brooksby - M. Mmoh 04.23 18:00 0 - 0  
M. Torpegaard - F. Mena 04.23 18:00 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Young D - Pasha N / Schnur M 04.23 22:55 2 - 1  
Luz O / Matos R - Mena F / Menezes J 04.23 21:25 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gago - G. McDonnell 04.23 21:00    
K. Lejarraga - Jez Smith 04.23 20:00 1 - 0  

 

2021.04.22.
Asztalitenisz (Olimpiai selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Toliou - S. Altinkaya 04.22 12:00 2 - 4  
D. Trigolos - K. Strazar 04.22 13:40 4 - 2  
G. Piccolin - D. Srebrnjak 04.22 12:50 4 - 3  
I. Lupulesku - M. Skov Petersen 04.22 12:50 2 - 4  
Nad. Bogdanova - P. Pavade 04.22 13:40 2 - 4  
O. Yilmaz - C. Kallberg 04.22 12:00 2 - 4  
S. Surjan - A. Tofant 04.22 14:30 4 - 3  
Asztalitenisz (Olimpiai selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Oláh - A. Putuntica 04.22 17:00 3 - 4  
F. Lambiet - E. Glod 04.22 16:10 4 - 1  
I. Sgouropoulos - A. Khanin 04.22 14:30 1 - 4  
M. Bobocica - J. Cantero 04.22 15:20 4 - 2  
O. Ionescu - T. Israeli 04.22 15:20 4 - 0  
Szudi Á. - Tob. Rasmussen 04.22 17:00 1 - 4  
Asztalitenisz (Olimpiai-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szudi Á. - J. Dyjas 04.22 21:40 0 - 4  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - S. Homutov 04.22 08:15 3 - 2  
A. Girevenkov - E. Kalashnikov 04.22 00:45 3 - 2  
A. Golyshev - A.D. Volkov 04.22 01:15 3 - 0  
A. Golyshev - A.D. Volkov 04.22 23:45 3 - 0  
A. Kolmin - M. Gusev 04.22 15:30 2 - 3  
A. Kolmin - S. Kulikov 04.22 17:00 3 - 2  
A. Lobanov - V. Kalachev 04.22 11:15 1 - 3  
A. Potapkov - M. Ilichev 04.22 10:30 0 - 3  
A. Potapkov - T. Razinkov 04.22 12:30 3 - 1  
A. Slashchev - Y.V. Lbov 04.22 07:15 2 - 3  
A. Toporkov - A. Zhelubenkov 04.22 19:15 3 - 1  
A. Uezdin - N. Zhurba 04.22 02:00 3 - 1  
A. Yakovlev - A. Kolmin 04.22 14:30 3 - 2  
A. Yakovlev - M. Gusev 04.22 16:30 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Girevenkov 04.22 02:15 1 - 3  
A.V. Poprocky - N. Pashkov 04.22 14:45 3 - 0  
A.V. Poprocky - P. Vshivkov 04.22 16:45 0 - 3  
A.V. Vorozheykin - A.V. Poprocky 04.22 16:15 3 - 2  
Alb. Bogomolov - G. Karpovkin 04.22 07:00 2 - 3  
Alb. Bogomolov - G. Karpovkin 04.22 10:00 2 - 3  
And. Andreev - Alb. Bogomolov 04.22 08:30 2 - 3  
And. Andreev - Ser. Ovechkin 04.22 06:30 2 - 3  
B. Grebenyuk - V. Safonov 04.22 23:15 3 - 2  
D. Korneev - A. Lobanov 04.22 11:45 0 - 3  
D. Korneev - D. Sayanov 04.22 01:30 2 - 3  
D. Korneev - V. Kalachev 04.22 02:30 3 - 1  
D. Merzlikin - A. Toporkov 04.22 19:45 0 - 3  
D. Merzlikin - A. Zhelubenkov 04.22 21:15 3 - 1  
D. Molodtsov - D.M. Evlakhin 04.22 23:45 0 - 3  
D. Molodtsov - I. Mikhaylov 04.22 01:15 3 - 0  
D. Petrochenko - I. Soldatov 04.22 21:15 0 - 3  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 04.22 19:45 1 - 3  
D. Sayanov - A. Lobanov 04.22 12:45 3 - 0  
D. Sayanov - A. Uezdin 04.22 00:00 3 - 1  
D. Sayanov - D. Korneev 04.22 10:45 2 - 3  
D. Tikhnenko - V. Chernov 04.22 19:00 3 - 0  
D.A. Mikheev - A. Potapkov 04.22 12:00 3 - 1  
D.M. Evlakhin - O. Kutuzov 04.22 15:15 3 - 1  
E. Grishaev - I. Buyanin 04.22 12:45 0 - 3  
E. Grishaev - O. Suharkov 04.22 10:45 3 - 0  
E. Kalashnikov - A. Golyshev 04.22 02:45 3 - 0  
E.V. Makarenkov - A. Slashchev 04.22 07:45 1 - 3  
E.V. Makarenkov - Y.V. Lbov 04.22 09:15 1 - 3  
G. Karpovkin - And. Andreev 04.22 08:00 3 - 0  
I. Abelmasov - D.M. Evlakhin 04.22 16:45 3 - 1  
I. Abelmasov - V. Shirshov 04.22 14:45 3 - 2  
I. Buyanin - V.G. Evlampiev 04.22 11:15 3 - 1  
I. Mikhaylov - O. Pronin 04.22 02:15 3 - 0  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 04.22 09:15 3 - 2  
I. Poletaev - O. Nikiforov 04.22 07:45 3 - 1  
I. Soldatov - S. Nikulin 04.22 20:15 2 - 3  
K.N. Malahov - I. Mikhaylov 04.22 00:15 1 - 3  
M. Gusev - S. Kulikov 04.22 15:00 3 - 0  
M. Ilichev - D.A. Mikheev 04.22 13:00 3 - 2  
M. Ilichev - T. Razinkov 04.22 11:30 0 - 3  
M. Minkov - D. Molodtsov 04.22 22:45 1 - 3  
N. Lyfenko - I. Soldatov 04.22 19:15 3 - 2  
N. Pashkov - A.V. Vorozheykin 04.22 17:15 3 - 1  
N. Pashkov - P. Vshivkov 04.22 15:45 2 - 3  
N. Zhurba - D. Korneev 04.22 00:30 2 - 3  
N. Zhurba - D. Sayanov 04.22 03:00 3 - 2  
O. Kutuzov - A. Ilin 04.22 23:15 0 - 3  
O. Kutuzov - I. Abelmasov 04.22 16:15 3 - 0  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 04.22 07:15 0 - 3  
O. Pronin - K.N. Malahov 04.22 03:15 1 - 3  
O. Pronin - V. Chahur 04.22 00:45 3 - 1  
O. Suharkov - I. Buyanin 04.22 11:45 2 - 3  
O. Suharkov - V.G. Evlampiev 04.22 13:15 3 - 2  
P. Vshivkov - A.V. Vorozheykin 04.22 15:15 0 - 3  
S. Burov - A. Slashchev 04.22 08:45 0 - 3  
S. Burov - D. Tikhnenko 04.22 19:30 2 - 3  
S. Burov - E.V. Makarenkov 04.22 06:45 3 - 0  
S. Burov - E.V. Makarenkov 04.22 09:45 3 - 1  
S. Burov - V. Chernov 04.22 21:00 3 - 2  
S. Homutov - I. Poletaev 04.22 06:45 0 - 3  
S. Homutov - O. Nikiforov 04.22 08:45 2 - 3  
S. Kulikov - A. Yakovlev 04.22 16:00 1 - 3  
S. Kuzmin - D. Tikhnenko 04.22 20:30 2 - 3  
S. Kuzmin - S. Burov 04.22 18:30 3 - 2  
S. Martyukhin - D. Ignatiev 04.22 23:30 3 - 0  
S. Nikulin - D. Petrochenko 04.22 18:45 3 - 1  
S. Nikulin - N. Lyfenko 04.22 20:45 2 - 3  
S. Ogay - N. Zhurba 04.22 23:00 3 - 0  
Ser. Ovechkin - Alb. Bogomolov 04.22 07:30 1 - 3  
Ser. Ovechkin - And. Andreev 04.22 09:30 3 - 1  
Ser. Ovechkin - G. Karpovkin 04.22 09:00 3 - 1  
T. Razinkov - D.A. Mikheev 04.22 11:00 3 - 1  
T. Turabekov - S. Martyukhin 04.22 22:30 0 - 3  
V. Chahur - D. Molodtsov 04.22 02:45 3 - 1  
V. Chahur - K.N. Malahov 04.22 01:45 3 - 1  
V. Chernov - S. Kuzmin 04.22 20:00 3 - 0  
V. Kalachev - A. Uezdin 04.22 01:00 2 - 3  
V. Kalachev - D. Sayanov 04.22 12:15 1 - 3  
V. Shirshov - D.M. Evlakhin 04.22 15:45 0 - 3  
V. Shirshov - O. Kutuzov 04.22 17:15 3 - 0  
V.G. Evlampiev - E. Grishaev 04.22 12:15 3 - 0  
Y. Merkushin - A. Golyshev 04.22 22:45 1 - 3  
Y.V. Lbov - A. Slashchev 04.22 10:15 3 - 2  
Y.V. Lbov - S. Burov 04.22 08:15 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 04.22 11:30 3 - 8  
LG Twins - KIA Tigers 04.22 11:30 2 - 3  
Lotte Giants - Doosan Bears 04.22 11:30 1 - 13  
NC Dinos - KT Wiz 04.22 11:30 5 - 11  
Samsung Lions - SSG Landers 04.22 11:30 6 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 04.22 11:00 4 - 7  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 04.22 10:45 0 - 1  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 04.22 10:45 8 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 04.22 10:45 1 - 3  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 04.22 11:00 7 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 04.22 01:40 3 - 6  
Chicago Cubs - NY Mets 04.22 01:40 16 - 4  
Cincinnati - Arizona (18:35) 04.22 18:35 11 - 14  
Cleveland - Chicago WS 04.22 00:10    
Detroit - Pittsburgh (19:10) 04.22 19:10 2 - 4  
Kansas City - Tampa Bay 04.22 02:10 9 - 8  
NY Yankees - Atlanta 04.22 00:35 1 - 4  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 04.22 12:35 3 - 5  
Fubon Guardians - Wei Chuan Dragons 04.22 12:35 2 - 3  
Birkózás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sastin M. - K. Madrowska (női 62 kg) 04.22 17:10    
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Hazel - C. Hammond 04.22 11:05 1 - 4  
Ben Hazel - Wes Newton 04.22 13:45 4 - 2  
C. Hammond - F. Sherrock 04.22 13:10 4 - 0  
C. Hammond - Wes Newton 04.22 11:40 1 - 4  
F. Sherrock - Ben Hazel 04.22 12:30 4 - 1  
F. Sherrock - J. Davis 04.22 10:45 4 - 1  
J. Davis - Ben Hazel 04.22 11:55 3 - 4  
J. Davis - C. Hammond 04.22 14:00 2 - 4  
J. Davis - Jar. Cole 04.22 13:25 4 - 1  
J. Kelling - N. Girvan 04.22 23:40 2 - 4  
Jar. Cole - Ben Hazel 04.22 14:40 4 - 1  
Jar. Cole - C. Hammond 04.22 12:15 4 - 1  
Jar. Cole - F. Sherrock 04.22 11:25 4 - 1  
M. Gillet - Mar. Adams 04.22 23:55 4 - 3  
M. Gillet - S. Fisher 04.22 22:30 0 - 4  
Mar. Adams - J. Kelling 04.22 22:45 1 - 4  
N. Girvan - M. Gillet 04.22 23:05 4 - 2  
S. Fisher - Mar. Adams 04.22 23:20 1 - 4  
Wes Newton - F. Sherrock 04.22 14:15 4 - 3  
Wes Newton - J. Davis 04.22 12:50 3 - 4  
Wes Newton - Jar. Cole 04.22 10:30 4 - 1  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - J. Wade 04.22 22:45 6 - 6  
Glen Durrant - Rob Cross 04.22 20:10 5 - 7  
J. Clayton - M. van Gerwen 04.22 21:00 7 - 3  
J.O. de Sousa - P. Wright 04.22 22:05 6 - 6  
N. Aspinall - G. Anderson 04.22 21:30 7 - 2  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas Empire - Paris Legion 04.22 21:00 3 - 1  
Toronto Ultra - Florida Mutineers 04.22 22:30 3 - 0  
E-Sport (CSGO, ESL Masters Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Offset Esports - Veloxgg 04.22 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Riders - Offset Esports 04.22 09:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Republeague, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ex-winstrike Team - Saw 04.22 14:00 1 - 0  
Sprout - Coppenhagen Flames 04.22 15:30 1 - 0  
Young Ninjas - Sinners Esports 04.22 18:30 0 - 1  
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izako Boars - Nordavind 04.22 09:00 2 - 0  
LDLC OL - M1 Eden 04.22 12:00 2 - 1  
Lyngby Vikings - Club Brugge Esports 04.22 09:00 2 - 1  
Mad Lions - Case Esports 04.22 12:00 1 - 2  
Team Fiend - Galaxy Racer Esports 04.22 15:00 2 - 0  
Young Ninjas - AGF Esport 04.22 15:00 0 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL ANZ Champ.,St.2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Vertex Esports Club 04.22 10:00 2 - 0  
Order - Chiefs Esports Club 04.22 12:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Tt Willhaben 04.22 20:30 1 - 0  
BIG Academy - No Limit Gaming 04.22 20:30 0 - 1  
Cowana Gaming - Penta 04.22 21:30    
No Limit Gaming - BIG Academy 04.22 19:30 1 - 0  
Penta - Cowana Gaming 04.22 22:15    
Tt Willhaben - Alternate Attax 04.22 19:15 0 - 1  
E-Sport (CSGO,FunsparkUlti,GrFinal,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Evil Geniuses 04.22 17:30 2 - 0  
Virtus.pro - Havu Gaming 04.22 14:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Perfect World L., Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Renewal - Checkmate 04.22 09:00 0 - 2  
Tyloo - Invictus Gaming 04.22 12:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, ESL Meisterschaft, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brame - 404 Multigaming 04.22 19:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Positive Fire Games,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicken Fighters - No Bounty Hunter 04.22 12:00 2 - 1  
Nemiga Gaming - Into The Breach 04.22 21:00 2 - 1  
Vikin.gg - Ghost Frogs 04.22 18:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fantastic.five - Hellraisers 04.22 11:55 0 - 2  
Team Empire - Prosti Esli 04.22 14:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Extremum 04.22 17:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewmates - Inverse 04.22 21:10 2 - 0  
Latam Defenders - Binomistas 04.22 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokori - Noping E-Sports 04.22 00:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Penta Ace 04.22 21:00    
Quincy Crew - Black N Yellow 04.22 21:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motivade.trust Gaming - 496 Gaming 04.22 06:00 2 - 0  
South Built Esports - Team Mystery 04.22 08:30 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Neon Esports 04.22 12:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Sam) - Italy (Hammer) 04.22 07:00 6 - 5  
Italy (Hammer) - Belarus (Sam) 04.22 08:48 3 - 6  
Italy (Hammer) - Poland (Tangent) 04.22 09:24 2 - 5  
Italy (Hammer) - Ukraine (Natan) 04.22 10:00 6 - 5  
Poland (Tangent) - Italy (Hammer) 04.22 07:36 3 - 1  
Ukraine (Natan) - Italy (Hammer) 04.22 08:12 3 - 7  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 04.22 21:00 0 - 1  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 04.22 22:00 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Austria (Kot) 04.22 03:40 0 - 2  
Australia (Kubrik) - Chile (Poli) 04.22 01:40 0 - 0  
Australia (Kubrik) - Colombia (Gorilla) 04.22 00:20 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Netherlands (Aibothard) 04.22 03:20 3 - 2  
Australia (Kubrik) - Poland (Johnybegood) 04.22 02:40 2 - 1  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 04.22 00:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 04.22 04:00 3 - 1  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 04.22 02:20 1 - 3  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 04.22 01:40 3 - 2  
Brazil (Crysis) - Argentina (Carnage) 04.22 23:40 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Czech Republic (Koko) 04.22 21:00 2 - 3  
Brazil (Crysis) - England (Zeus) 04.22 22:00 1 - 0  
Brazil (Crysis) - Russia (Val) 04.22 23:00 2 - 0  
Brazil (Crysis) - Turkey (Rafa) 04.22 21:20 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 04.22 05:20 3 - 3  
Cameroon (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 04.22 10:20 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 04.22 09:20 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 04.22 07:00 3 - 3  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 04.22 12:20 3 - 3  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 04.22 07:40 4 - 2  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 04.22 12:40 3 - 0  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 04.22 08:40 4 - 3  
Chile (Poli) - Australia (Kubrik) 04.22 00:00 2 - 1  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 04.22 00:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 04.22 01:00 1 - 3  
Chile (Poli) - Germany (General) 04.22 03:20 2 - 4  
Chile (Poli) - Greece (Sarafou) 04.22 04:20 3 - 0  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 04.22 02:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Australia (Kubrik) 04.22 01:20 1 - 4  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 04.22 02:20 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 04.22 01:40 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 04.22 20:40 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 04.22 23:00 1 - 1  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 04.22 21:40 1 - 4  
Denmark (Teok) - Brazil (Crysis) 04.22 22:20 0 - 2  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 04.22 23:20 0 - 2  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 04.22 21:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 04.22 12:00 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 04.22 11:20 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 04.22 10:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 04.22 06:00 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 04.22 05:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 04.22 06:40 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 04.22 09:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 04.22 07:40 3 - 4  
England (Zeus) - Ireland (Panica) 04.22 21:40 3 - 1  
England (Zeus) - Italy (Ang) 04.22 20:40 3 - 3  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 04.22 22:20 1 - 3  
Germany (General) - Australia (Kubrik) 04.22 03:00 3 - 3  
Germany (General) - Austria (Kot) 04.22 02:00 4 - 1  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 04.22 01:20 3 - 0  
Germany (General) - United States (CaptainX) 04.22 03:40 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Australia (Kubrik) 04.22 04:00 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 04.22 03:00 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 04.22 03:20 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 04.22 01:00 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 04.22 00:00 1 - 3  
Greece (Sarafou) - United States (CaptainX) 04.22 00:40 3 - 1  
Ireland (Panica) - Czech Republic (Koko) 04.22 21:20 1 - 3  
Ireland (Panica) - Denmark (Teok) 04.22 22:00 3 - 3  
Ireland (Panica) - Italy (Ang) 04.22 22:20 1 - 2  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 04.22 22:40 2 - 3  
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 04.22 23:20 1 - 5  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 04.22 21:00 1 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 04.22 06:40 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 04.22 06:20 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (Legolas) 04.22 12:00 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 04.22 10:00 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - South Africa (Ben) 04.22 11:00 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 04.22 08:40 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Marley) 04.22 11:40 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 04.22 05:40 3 - 0  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 04.22 08:00 0 - 3  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 04.22 07:20 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 04.22 05:00 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 04.22 09:00 1 - 0  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 04.22 10:00 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 04.22 12:20 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 04.22 10:40 0 - 0  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 04.22 07:00 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 04.22 03:40 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 04.22 02:00 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 04.22 00:00 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 04.22 02:40 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 04.22 00:40 4 - 2  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 04.22 02:20 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 04.22 03:00 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 04.22 04:20 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 04.22 01:20 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 04.22 11:00 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 04.22 11:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 04.22 08:20 2 - 4  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 04.22 08:40 2 - 4  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 04.22 06:20 4 - 2  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 04.22 09:20 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Sweden (Marley) 04.22 05:20 3 - 0  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 04.22 12:40 1 - 1  
Russia (Val) - England (Zeus) 04.22 23:40 0 - 3  
Russia (Val) - Ireland (Panica) 04.22 22:40 1 - 3  
Russia (Val) - Italy (Ang) 04.22 21:40 1 - 4  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 04.22 23:20 2 - 2  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 04.22 06:00 4 - 1  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 04.22 12:40 1 - 2  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 04.22 07:00 3 - 0  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 04.22 07:40 0 - 3  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 04.22 10:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 04.22 11:20 1 - 1  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 04.22 08:00 2 - 2  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 04.22 09:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 04.22 10:00 1 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 04.22 10:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 04.22 09:40 1 - 3  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 04.22 05:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 04.22 08:00 3 - 1  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 04.22 07:20 3 - 1  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 04.22 06:20 1 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 04.22 05:20 1 - 3  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 04.22 05:00 3 - 3  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 04.22 08:20 2 - 1  
Sweden (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 04.22 06:00 2 - 2  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 04.22 06:40 1 - 2  
Sweden (Marley) - Portugal (Cliff) 04.22 12:00 2 - 2  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 04.22 09:00 1 - 3  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 04.22 10:20 3 - 2  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 04.22 11:00 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 04.22 09:00 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 04.22 09:20 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 04.22 12:20 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 04.22 11:20 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 04.22 05:00 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 04.22 08:20 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 04.22 11:40 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 04.22 07:20 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 04.22 22:40 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 04.22 23:00 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Ireland (Panica) 04.22 20:40 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 04.22 23:40 1 - 3  
United States (CaptainX) - Australia (Kubrik) 04.22 02:00 4 - 2  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 04.22 01:00 2 - 2  
United States (CaptainX) - Greece (Sarafou) 04.22 00:20 0 - 3  
United States (CaptainX) - Netherlands (Aibothard) 04.22 04:20 1 - 1  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 04.22 04:00 1 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Meg Megapolice 04.22 09:35 1 - 5  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 04.22 08:45 3 - 4  
ATD Abeldos United - Fin Fints 04.22 19:05 3 - 2  
ATD Abeldos United - Real Madrid (Arukonda) 04.22 17:00 4 - 3  
Bluemountstate - ATD Abeldos United 04.22 18:15 1 - 0  
Bluemountstate - Fin Fints 04.22 17:25 0 - 1  
Cfi Confession - Ajax (Xalinho) 04.22 10:50 2 - 1  
Cfi Confession - Meg Megapolice 04.22 12:30 5 - 2  
Fin Fints - NFC Rattata 522 04.22 18:40 3 - 4  
Fin Fints - Real Madrid (Arukonda) 04.22 16:10 4 - 3  
Meg Megapolice - Milan (Ab Ovo) 04.22 11:15 3 - 3  
Meg Megapolice - Milan (Ab Ovo) 04.22 13:40 2 - 2  
Meg Megapolice - Roma (Xavi Iniestavic) 04.22 10:25 2 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Cfi Confession 04.22 10:00 1 - 4  
Milan (Ab Ovo) - Roma (Xavi Iniestavic) 04.22 12:05 4 - 3  
NFC Rattata 522 - ATD Abeldos United 04.22 15:45 2 - 4  
NFC Rattata 522 - Bluemountstate 04.22 16:35 2 - 3  
Real Madrid (Arukonda) - Bluemountstate 04.22 19:30 2 - 2  
Real Madrid (Arukonda) - NFC Rattata 522 04.22 17:50 2 - 1  
Roma (Xavi Iniestavic) - Ajax (Xalinho) 04.22 11:40 3 - 0  
Roma (Xavi Iniestavic) - Cfi Confession 04.22 09:10 1 - 5  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GK Gaming - TOP Esports 04.22 14:00 3 - 1  
Mighty Tiger Gaming - Kuaishow Gaming 04.22 11:00 3 - 2  
E-Sport (LOL,European M.,Spring,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illuminar Gaming - Macko Esports 04.22 20:55 0 - 1  
Illuminar Gaming - Macko Esports 04.22 22:20 0 - 1  
Illuminar Gaming - Mousesports 04.22 19:10 0 - 1  
Illuminar Gaming - Ucam Esports Club 04.22 17:15 0 - 1  
Macko Esports - Mousesports 04.22 18:15 1 - 0  
Macko Esports - Ucam Esports Club 04.22 20:00 0 - 1  
Mousesports - Macko Esports 04.22 22:45 0 - 0  
Mousesports - Ucam Esports Club 04.22 16:25 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Zod) - Milwaukee (Hurricane) 04.22 10:00 47 - 42  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Brooklyn (Zod) 04.22 09:24 37 - 42  
Milwaukee (Hurricane) - LA Clippers (BLM_Mamba) 04.22 07:00 39 - 50  
Portland (Fosters23) - Brooklyn (Zod) 04.22 08:48 46 - 43  
Portland (Fosters23) - LA Clippers (BLM_Mamba) 04.22 08:12 46 - 44  
Portland (Fosters23) - Milwaukee (Hurricane) 04.22 07:36 51 - 50  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (BLM_Mamba) - Brooklyn (Tranquil) 04.22 16:18 58 - 45  
Atlanta (BLM_Mamba) - Philadelphia (Jema11) 04.22 15:06 36 - 44  
Brooklyn (Tranquil) - Atlanta (BLM_Mamba) 04.22 14:30 45 - 38  
Brooklyn (Tranquil) - Philadelphia (Jema11) 04.22 17:30 39 - 49  
Milwaukee (Asap) - Brooklyn (Tranquil) 04.22 16:54 44 - 48  
Philadelphia (Jema11) - Brooklyn (Tranquil) 04.22 15:42 43 - 44  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Sm1T1Q) - Sacramento (nikitos349) 04.22 11:15 49 - 71  
Chicago (broccolicabbage) - Atlanta (Sm1T1Q) 04.22 12:25 77 - 62  
Chicago (broccolicabbage) - Memphis (kotpirog131) 04.22 10:40 71 - 76  
LA Lakers (Rom1pr) - Milwaukee (Dankarakoz6) 04.22 13:35 60 - 61  
Memphis (kotpirog131) - Atlanta (Sm1T1Q) 04.22 09:30 74 - 60  
Memphis (kotpirog131) - Sacramento (nikitos349) 04.22 11:50 62 - 74  
Miami (amuralex) - New Orleans (toni_pytko) 04.22 07:25 59 - 47  
Milwaukee (Dankarakoz6) - Boston (BigBabyMish) 04.22 15:55 55 - 80  
New Orleans (toni_pytko) - Utah (BFT360) 04.22 06:15 65 - 48  
Philadelphia (BossVlados0 - Boston (BigBabyMish) 04.22 13:00 58 - 54  
Philadelphia (BossVlados0 - LA Lakers (Rom1pr) 04.22 15:20 70 - 57  
Sacramento (nikitos349) - Chicago (broccolicabbage) 04.22 10:05 74 - 64  
Toronto (jordan1234) - Utah (BFT360) 04.22 06:50 43 - 56  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (BLM_Mamba) - Denver (Fosters23) 04.22 14:00 37 - 40  
Dallas (BLM_Mamba) - LA Clippers (Hurricane) 04.22 12:48 43 - 32  
Denver (Fosters23) - Dallas (BLM_Mamba) 04.22 12:12 37 - 46  
Denver (Fosters23) - LA Clippers (Hurricane) 04.22 11:36 42 - 39  
LA Clippers (Hurricane) - Dallas (BLM_Mamba) 04.22 11:00 35 - 43  
LA Clippers (Hurricane) - Denver (Fosters23) 04.22 13:24 44 - 37  
E-Sport (OW, Overwatch Cont. S., China)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Chaser - The One Winner 04.22 12:00 3 - 2  
E-Sport (R6S, GSA League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Gc Esport 04.22 22:45    
Penta - Team Secret 04.22 21:30    
E-Sport (R6S, Russian Major League, GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ma4 - Ded Inside 04.22 20:30 1 - 0  
Povezlo-povezlo - Reimei Esports 04.22 21:45 0 - 1  
Team Empire - 43rti 04.22 18:00 1 - 0  
Varazze - Team Empire 04.22 19:15 0 - 1  
E-Sport (SC2,GSL Season,Code S,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hurricane - Maru 04.22 11:30 1 - 3  
Innovation - Trap 04.22 12:50 2 - 3  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orzel Jelcz-Laskowice - Komprachcice 04.22 19:00 3 - 4  
Futsal (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Came Dosson 04.22 20:45 2 - 1  
Feldi Eboli - Sandro Abate Avellino 04.22 16:00 2 - 0  
Lido di Ostia - Signor Prestito CMB 04.22 13:30 2 - 2  
Pesaro - Pescara 04.22 11:00 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - KPRF Moszkva 04.22 15:30 1 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Laval 04.22 01:00 4 - 5  
Grand Rapids - Cleveland 04.22 01:00 2 - 1  
Lehigh Valley - Hershey 04.22 01:05 1 - 6  
Providence - Hartford 04.22 19:00 1 - 3  
Rochester - Syracuse 04.22 01:05 6 - 7  
San Jose Barracuda - San Diego 04.22 03:00 2 - 6  
Utica - Binghamton 04.22 01:00 3 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Olimpija Ljubljana (2.m.) 04.22 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Sheffield 04.22 20:00 5 - 7  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kladno (4.m.) 04.22 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Trinec (3.m.) 04.22 18:30 3 - 0  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Carolina Stingrays - Jacksonville Icemen 04.22 01:05 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokkolan Hermes - Imatra Ketterä (2.m.) 04.22 17:30 2 - 7  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Lukko (3.m.) 04.22 17:30 2 - 5  
Kalpa - Tappara (3.m.) 04.22 17:30 1 - 2  
Kärpät - HIFK (3.m.) 04.22 17:30 2 - 5  
Lahti Pelicans - Turku PS (3.m.) 04.22 15:00 2 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - CSZKA Moszkva (3.m.) 04.22 18:30 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Minnesota 04.22 03:00 1 - 4  
Chicago - Nashville 04.22 01:00 4 - 4  
Edmonton - Montreal 04.22 04:00 3 - 4  
Las Vegas - San Jose 04.22 03:30 5 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassel - Heilbronn (1.m.) 04.22 19:30 6 - 4  
Tölzer Löwen - Ravensburg (1.m.) 04.22 19:30 6 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - München (2.m.) 04.22 19:30 4 - 4  
Iserlohn - Eisbären Berlin (2.m.) 04.22 19:30 0 - 6  
Straubing - Mannheim (2.m.) 04.22 19:30 1 - 3  
Wolfsburg - Bremerhaven (2.m.) 04.22 19:30 3 - 2  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Gyergyói HK (2.m.) 04.22 17:30 6 - 4  
Galati - Csíkszereda (2.m.) 04.22 17:30 4 - 7  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Ajoie (3.m.) 04.22 19:45 2 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Örebro (1.m.) 04.22 20:00 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Michalovce - Poprad (5.m.) 04.22 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Csehország 04.22 17:15 0 - 5  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Swift Current Broncos - Brandon Wheat Kings 04.22 00:00 1 - 6  
Victoria Royals - Vancouver Giants 04.22 04:05 3 - 5  
Winnipeg Ice - Moose Jaw Warriors 04.22 04:00 5 - 5  
Kerékpár (Tour of the Alps, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vlasov - J.A. Cepeda 04.22 10:50 1 - 0  
D.F. Martinez - I.R. Sosa 04.22 10:50 1 - 0  
Dan. Martin - P. Bilbao 04.22 10:50 0 - 1  
H. Carthy - N.A. Quintana Rojas 04.22 10:50 0 - 1  
J. Hindley - R. Bardet 04.22 10:50 0 - 1  
R.A. Almeida Guerreiro - G. Bouchard 04.22 10:50 1 - 0  
S. Yates - P. Sivakov 04.22 10:50 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MZT Szkopje - Mladost Zemun 04.22 12:00 92 - 86  
Sloboda Uzice - Studentski Centar 04.22 16:00 80 - 90  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Quimsa (2.m.) 04.22 20:30 80 - 90  
Gimnasia CR - Boca Juniors (2.m.) 04.22 23:00 70 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South East Melbourne - Sydney Kings 04.22 11:30 81 - 101  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Burgasz - Academic Bultex Plovdiv (1.m.) 04.22 18:00 77 - 95  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Franca (1.m.) 04.22 22:00 64 - 82  
Unifacisa - Mogi das Cruzes (1.m.) 04.22 00:00 70 - 77  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Glasgow 04.22 19:00 85 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Nymburk 04.22 17:45 74 - 99  
Opava - USK Praha 04.22 18:00 97 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Decin 04.22 18:00 83 - 77  
Usti nad Labem - Svitavy 04.22 18:00 74 - 74  
Kosárlabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Svendborg (1.m.) 04.22 18:30 106 - 90  
Horsens - Randers (1.m.) 04.22 18:45 98 - 88  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang (1.m.) 04.22 12:00 67 - 75  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Real Madrid (2.m.) 04.22 19:00 91 - 68  
Olimpia Milano - Bayern München (2.m.) 04.22 20:45 80 - 69  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gries-Oberhoffen - Evreux 04.22 20:00 70 - 71  
Kosárlabda (Holland bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere - Apollo Amsterdam 04.22 19:30 74 - 93  
Aris Leeuwarden - Hague Royals 04.22 20:00 61 - 63  
Kosárlabda (Holland bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Den Helder 04.22 20:00 107 - 58  
Feyenoord - Donar Groningen 04.22 20:00 80 - 99  
Landstede Zwolle - ZZ Leiden 04.22 20:00 58 - 79  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Split 04.22 18:00 77 - 71  
Zadar - GKK Sibenik 04.22 19:00 98 - 83  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - IR Reykjavik 04.22 21:15 104 - 94  
Höttur - Valur 04.22 20:15 91 - 95  
Thor Porlakshofn - KR Reykjavik 04.22 22:15 84 - 76  
Tindastoll - Thor Akureyri 04.22 21:15 117 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Gilboa Galil 04.22 18:20 68 - 83  
Hapoel Holon - Maccabi Rishon 04.22 20:15 99 - 94  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong - Guangdong (2.m) 04.22 13:35 112 - 118  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Slask Wroclaw (1.m.) 04.22 20:30 84 - 72  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Ogre (4.m.) 04.22 18:00 64 - 86  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Prienai 04.22 18:00 92 - 81  
Zalgiris Kaunas - Alytaus Dzukija 04.22 17:50 92 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago 04.22 01:00 121 - 105  
Dallas - Detroit 04.22 02:30 127 - 117  
Houston - Utah 04.22 02:00 89 - 112  
Indiana - Oklahoma City 04.22 01:00 122 - 116  
LA Clippers - Memphis 04.22 04:00 117 - 105  
New York - Atlanta 04.22 02:00 122 - 122, h.u. 137 - 127  
Philadelphia - Phoenix 04.22 01:00 113 - 116  
Portland - Denver 04.22 04:00 105 - 106  
Sacramento - Minnesota 04.22 04:00 128 - 125  
San Antonio - Miami 04.22 02:30 87 - 107  
Toronto - Brooklyn 04.22 01:00 114 - 103  
Washington - Golden State 04.22 01:00 118 - 114  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Braunschweig 04.22 19:00 82 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marburg - Herne (1.m.) 04.22 19:00 82 - 41  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Bologna - Sesto San Giovanni (3.m.) 04.22 19:00 64 - 56  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oberwart - Gmunden (2.m.) 04.22 19:00 80 - 86  
Wels - Kapfenberg (2.m.) 04.22 19:00 74 - 83  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Oliveirense (1.m.) 04.22 19:30 95 - 89  
Sporting CP - Vitoria Guimaraes (1.m.) 04.22 19:30 94 - 58  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - P. Avenida 04.22 20:00 55 - 77  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Nässjö (1.m.) 04.22 20:05 96 - 88  
Lulea - Jamtland (1.m.) 04.22 18:05 89 - 84  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Sencur Kranj 04.22 18:00 84 - 70  
Podcetrtek - Olimpija Ljubljana 04.22 19:00 57 - 73  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cathay Life - Chunghwa Telecom 04.22 13:40 90 - 36  
Taiwan Power - Taiyuan 04.22 12:00 50 - 57  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bigua de Villa Biarritz - CA Penarol 04.22 02:15 92 - 93  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indios de Caracas - Cancrejeros de Monagas 04.22 01:45 64 - 57  
Llaneros de Guarico - Gladiadores de Anzoategui 04.22 22:05 64 - 70  
Supersonicos de Miranda - Centauros de Portuguesa 04.22 22:45 58 - 68  
Trotamundos de Carabobo - Gigantes de Guayana 04.22 20:05 60 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Zielona Gora 04.22 17:00 88 - 82  
Jenyiszej Krasznojarszk - UNIKSZ Kazany 04.22 14:30 77 - 84  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Parnu (2.m.) 04.22 18:00 68 - 78  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Chall. Bangalore - Rajasthan Royals 04.22 16:00 1 - 0  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Limoges 04.22 20:00 28 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - FH 04.22 21:30 30 - 34  
Grotta - KA Akureyri 04.22 18:00 33 - 37  
Kézilabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Kiryat Ono (2.m.) 04.22 18:00 28 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - TUSEM Essen 04.22 19:00 31 - 28  
Burgdorf-Hannover - Wetzlar 04.22 19:00 25 - 24  
Flensburg - Ludwigshafen-Friesenheim 04.22 19:00 35 - 29  
Melsungen - Kiel 04.22 19:00 26 - 32  
Nordhorn-Lingen - Minden 04.22 19:00 20 - 22  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szungul Sznyezsinszk - Donszkije Kazaki Taganrog 04.22 15:30 29 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitoria - Horta 04.22 21:30 32 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Basel 04.22 19:15 27 - 23  
St. Gallen - Endingen 04.22 19:15 35 - 29  
Suhr Aarau - Kriens 04.22 19:15 26 - 22  
Thun - Winterthur 04.22 19:15 28 - 33  
Labdarúgás (Afrikai Konföd. Kupa, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (LBY) - Enyimba 04.22 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Santa Coloma - CE Carroi 04.22 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Utd. - Wellington Phoenix 04.22 11:05 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - CSZKA 1948 Szófia 04.22 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil Alagoano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - CSE 04.22 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Amazonense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol AM - Princesa dos Solimoes 04.22 21:00 1 - 2  
Sao Raimundo AM - Amazonas AM 04.22 02:35 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Baiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juazeirense - Vitória BA 04.22 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AA Napoli - Flamengo RJ 04.22 20:00 0 - 0  
Ferroviaria SP - Corinthians SP 04.22 01:00 0 - 1  
Gremio RS - Cruzeiro MG 04.22 01:00 2 - 1  
Minas ICESP - Sao Jose dos Campos 04.22 20:00 0 - 1  
Santos SP - Sao Paulo SP 04.22 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Catarinense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusque - EC Prospera 04.22 02:30 3 - 1  
Chapecoense - Metropolitano SC 04.22 02:30 5 - 0  
Criciuma - Avai 04.22 02:30 0 - 1  
Figueirense - Marcilio Dias 04.22 02:30 0 - 0  
GE Juventus - Concordia SC 04.22 02:30 2 - 1  
Hercilio Luz SC - Joinville 04.22 02:30 4 - 3  
Labdarúgás (Brazil Goiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anapolis GO - Gremio Anapolis GO 04.22 20:30 1 - 0  
Aparecidense - Goianesia GO 04.22 20:30 1 - 0  
Crac GO - Itumbiara GO 04.22 20:30 2 - 2  
Goiás - Ipora GO 04.22 20:30 0 - 2  
Jaragua GO - Vila Nova GO 04.22 20:30 2 - 0  
Jataiense GO - Atlético GO 04.22 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino Para PA - Tapajos 04.22 15:00 2 - 2  
Carajas - Paragominas 04.22 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Cascavel CR 04.22 21:00 3 - 1  
Cascavel PR - Cianorte PR 04.22 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional de Limeira - Ituano 04.22 02:00 1 - 0  
Mirassol SP - Botafogo SP 04.22 03:15 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandhausen - Hamburg 04.22 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Huachipato 04.22 00:15 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Independiente 04.22 02:30 1 - 3  
Torque Montevideo - Bahia BA 04.22 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Jorge Wilstermann 04.22 00:15 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Emelec Guayaquil 04.22 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Alajuelense - ADR Jicaral 04.22 04:00 3 - 0  
Guadalupe FC - Perez Zeledon 04.22 00:00 0 - 1  
Municipal Grecia - AD San Carlos 04.22 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Horsens 04.22 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Randers 04.22 17:45 2 - 0  
Midtjylland - FC Köbenhavn 04.22 20:15 4 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Chacaritas Pelileo 04.22 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Wadi Degla 04.22 21:30 1 - 0  
El Entag El Harby - El Zamalek 04.22 21:30 0 - 2  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Sacachispas - Santa Lucia Cotzumalguapa 04.22 03:00 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Utrecht 04.22 18:45 1 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Platense 04.22 03:00 5 - 0  
CD Vida - Motagua 04.22 01:15 1 - 1  
Real Espana - Lobos UPNFM 04.22 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminium Arak - Paykan 04.22 18:30 1 - 1  
Naft Masjed Soleyman - Mes Rafsanjan 04.22 18:30 1 - 0  
Nassaji Mazandaran - Sepahan 04.22 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Njardvik - KH Hlidarendi 04.22 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Afula 04.22 19:30 4 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Gamba Osaka 04.22 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramtha - Al-Jalil 04.22 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fovu de Baham - PWD Bamenda 04.22 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors de Cali - Valledupar 04.22 22:15 4 - 1  
Real Cartagena - Llaneros FC 04.22 02:40 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Pro - Changchun Yatai 04.22 12:00 1 - 2  
Tianjin Tigers - Shanghai Port 04.22 14:00 1 - 6  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Defensa Justicia 04.22 02:00 1 - 1  
Universitario de Deportes - Palmeiras SP 04.22 02:00 2 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Strongest - Boca Juniors 04.22 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Racing Club 04.22 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - LDU Quito 04.22 04:00 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Cerro Porteno 04.22 04:00 0 - 2  
Dep. La Guaira - Atlético MG 04.22 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Cancun FC 04.22 02:15 2 - 1  
Tepatitlan - Dorados de Sinaloa 04.22 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Chivas Guadalajara 04.22 04:10 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cooma Tigers - Tuggeranong Utd. 04.22 11:00 3 - 3  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floreat Athena - Cockburn City 04.22 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup, női, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Washington 04.22 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup,női,Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Kansas City 04.22 00:30 1 - 1  
Portland - OL Reign 04.22 04:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Lazio 04.22 20:45 5 - 2  
Roma - Atalanta 04.22 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Juventus - Olbia 04.22 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente La Chorrera - Herrera FC 04.22 00:00 1 - 3  
Tauro - Plaza Amador 04.22 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Famalicao 04.22 18:00 0 - 3  
Portimonense - Benfica 04.22 20:00 1 - 5  
Porto - Guimaraes 04.22 22:00 1 - 0  
Tondela - Nacional Madeira 04.22 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - West Bromwich 04.22 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Iasi - Voluntari 04.22 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - FCS Bukarest 04.22 19:15 0 - 2  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
11 Deportivo - Atl. Marte 04.22 23:30 1 - 1  
Alianza San Salvador - CD FAS 04.22 03:30 1 - 1  
Santa Tecla - Isidro Metapan 04.22 03:00 3 - 1  
Sonsonate - CD Aguila 04.22 03:15 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Huesca 04.22 19:00 2 - 0  
Barcelona - Getafe 04.22 22:00 5 - 2  
Granada - Eibar 04.22 21:00 4 - 1  
Real Sociedad - Celta Vigo 04.22 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Young Boys 04.22 20:30 1 - 2  
Servette - Sion 04.22 18:15 3 - 5  
Labdarúgás (Tunéziai 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Hammam Sousse - ES Zarzis 04.22 14:30 2 - 1  
SS Sfaxien - AS Gabes 04.22 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
24 Erzincanspor - Nigde Anadolu 04.22 13:00 0 - 2  
Amedspor - Ankara Demirspor 04.22 13:00 0 - 2  
Gümüshanespor - Sariyer 04.22 14:00 0 - 3  
Hacettepe - Corum 04.22 14:00 1 - 1  
Hekimoglu Trabzon - Inegölspor 04.22 14:00 2 - 2  
Kahramanmarasspor - Ergene Velimese 04.22 14:00 2 - 0  
Sanliurfaspor - Afjet Afyonspor 04.22 14:00 1 - 0  
Usakspor - Kocaelispor 04.22 14:00 2 - 0  
Zonguldak Kömürspor - Manisa FK 04.22 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 3., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodrumspor - Bayburt 04.22 13:00 2 - 3  
Eyüpspor - Sivas Bld. Spor 04.22 14:00 3 - 1  
Karacabey Bld. Spor - Serik Bld. Spor 04.22 14:00 2 - 2  
Kirklarelispor - Kastamonuspor 04.22 14:00 3 - 0  
Kirsehir Bld. Spor - Elazigspor 04.22 14:00 3 - 0  
Mamak - Pendikspor 04.22 14:00 1 - 6  
Pazarspor - Turgutluspor 04.22 14:00 2 - 0  
Sakaryaspor - Karabükspor 04.22 14:00 3 - 1  
Tarsus Idman Yurdu - 1922 Konyaspor 04.22 14:00 2 - 2  
Vanspor - Etimesgut Bld. Spor 04.22 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Gazisehir Gaziantep 04.22 15:00 3 - 2  
Kasimpasa - Istanbul Basaksehir 04.22 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lala Caroni - Caracas FC 04.22 22:00 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - St. Helens 04.22 20:45 10 - 18  
Wigan - Castleford 04.22 19:00 22 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Newcastle Knights 04.22 11:50 24 - 6  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Modena 04.22 18:00 0 - 3  
Revivre Milano - Verona 04.22 19:00 3 - 1  
Röplabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hylte/Halmstad - Falkenberg (2.m.) 04.22 17:00 3 - 0  
Strandröplabda (Cancun-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Haussener Y / Metral Q 04.22 17:00 2 - 0  
Aye Q / Gauthier-Rat A - O'Dea S /o'Dea B 04.22 19:00 2 - 1  
Bello/Bello - Ermacora/Pristauz-Telsnig 04.22 19:00 1 - 2  
Berntsen M / Ringoen N G - Windisch J / Cottafava S 04.22 18:00 0 - 2  
Bouter J / Penninga R - Aahman D / Hellvig J 04.22 19:00 1 - 2  
Breer F / Krattiger M - Garcia Betancourt L A / Leonardo Bla 04.22 16:00 2 - 0  
Capogrosso N / Azaad J A - SarabiaDelgado/StephensZ 04.22 18:00 2 - 0  
Crabb Trevor / Bourne T - Ohana N A / Faiga S 04.22 16:00 2 - 1  
Evans M / Kolinske W - Szalankiewicz J / Rudol M 04.22 17:00 0 - 2  
Kruk M / Miszczuk M - Nolvak K / Tiisaar M 04.22 16:00 0 - 2  
Kuvichka D / Kislytsyn A - Grimalt E / Grimalt M 04.22 17:00 2 - 1  
Liamin N / Myskiv T - Boermans S / De Groot Y 04.22 18:00 0 - 2  
Lopez Alvarado D A / Mora - Losiak B / Kantor P 04.22 18:00 0 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Brinck J S / Thomsen D 04.22 17:00 2 - 0  
Plantinga M / Nusbaum A - Seidl R / Waller P 04.22 19:00 1 - 2  
Strandröplabda (Cancun-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahtiainen N / Parkkinen A - Galindo A / Galindo C 04.22 20:00    
AlbarranCastro/Gutier.Guz - Dabizha K / Rudykh D 04.22 22:00 0 - 2  
Arvaniti V / Karagkouni P - Cortes Sanchez / Cruz P 04.22 21:00 2 - 0  
Caluori L / Lutz A - Lunde I / Helland-Hansen S 04.22 20:00 0 - 2  
Dumbauskaite I / Grudzins - EcheverriaBenit/SanchezV. 04.22 20:00 0 - 2  
Fujii S / Suzuki Y - Bocharova M / Ganenko A 04.22 23:00 0 - 2  
Gordon J / Marcelle S - Boebner E / Verge-Depre Z 04.22 22:00 0 - 2  
Hjortland A G T / Olimsta - van Iersel M R / Ypma P 04.22 22:00 2 - 1  
Ishitsubo S / Shiba A - Bethancourt G./Giron Boes 04.22 23:00 2 - 0  
Klinger D / Klinger R - Chamereau A / Vieira C 04.22 21:00 0 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - van Driel E / van Driel M 04.22 23:00 0 - 2  
Placette L / Richard A - Starikov S / Dave A 04.22 22:00 2 - 0  
Stam K / Schoon R - Tamayo M D / Martinez Ort 04.22 21:00 2 - 0  
Tenisz (Angers, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - S. Fanselow 04.22 15:30 2 - 1  
C. Denolly - K. de Schepper 04.22 13:00 2 - 1  
Chun Hsin Tseng - A. Fils 04.22 17:25 2 - 0  
D. Added - M. Guinard 04.22 13:25 1 - 2  
G. Mpetshi Perricard - E. Kirkin 04.22 15:45 2 - 0  
P. Martin Tiffon - A. Cazaux 04.22 11:00 0 - 2  
T. Legout - M. Hamou 04.22 18:20 0 - 2  
V. Stouff - L. Catarina 04.22 11:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Maggioli - C. Heyman 04.22 10:20 0 - 2  
F. Forti - A. Basso 04.22 12:55 2 - 1  
J. Vanneste - S. Vincent Ruggeri 04.22 11:25 2 - 0  
P. Wörner - Marozsán F. 04.22 10:55 0 - 2  
S. Mitsui - B. Bobrov 04.22 12:15 2 - 1  
T. Cacao - O. Ovcharenko 04.22 09:00 1 - 2  
Y. Oliel - F. Arnaboldi 04.22 10:30 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Soboleva - L. Papadakis 04.22 12:55    
F. Bilardo - Eri. Andreeva 04.22 13:35 0 - 2  
N. Brancaccio - D. Lopatetska 04.22 11:30 2 - 0  
N. Zeballos - V. Ryser 04.22 09:00 1 - 2  
P. Kudermetova - Mis. Matsuda 04.22 08:50 0 - 2  
S. Nahimana - M. Mettraux 04.22 09:00 2 - 0  
T. Cvetkovic - Z. Falkner 04.22 08:50 0 - 2  
Y. In-Albon - M. Pislak 04.22 09:00 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - S. Tsitsipas 04.22 13:45 0 - 2  
A. Ramos-Vinolas - A. Rublev 04.22 11:00 1 - 2  
B. Zapata Miralles - P. Carreno-Busta 04.22 18:40 0 - 2  
C. Norrie - D. Goffin 04.22 14:50 0 - 0  
D. Shapovalov - F. Auger Alliassime 04.22 11:00 0 - 2  
D.S. Schwartzman - C. Moutet 04.22 16:30 2 - 0  
R. Bautista-Agut - J. Sinner 04.22 12:40 0 - 2  
R. Nadal - K. Nishikori 04.22 16:00 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Evans D / Skupski N 04.22 15:00 2 - 0  
Dodig I / Murray J - Ram R / Salisbury J 04.22 16:25 0 - 2  
Peers J / Saville L - Krawietz K / Tecau H 04.22 13:00 0 - 2  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - A. Bedene 04.22 19:00 2 - 1  
A. Popyrin - G. Mager 04.22 17:10 0 - 2  
F. Delbonis - D. Lajovic 04.22 14:30 2 - 1  
J. Millman - Taro Daniel 04.22 12:00 1 - 2  
Tenisz (Belgrád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Millman J / Smith J 04.22 15:40 2 - 0  
Berrettini M / Vavassori - Bambridge L / Inglot D 04.22 14:00 2 - 0  
Brkic T / Cacic N - Bolelli S / Gonzalez M 04.22 12:00 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - B. Krejcikova 04.22 18:35 2 - 0  
E. Mertens - V. Golubic 04.22 12:30 2 - 1  
V. Kudermetova - K. Kanepi 04.22 15:05 2 - 0  
V. Zvonareva - F. Ferro 04.22 16:50 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudermetova V / Mertens E - Jakupovic D / Sizikova Y 04.22 18:00 2 - 1  
Marozava L / Mitu A - Kania-ChodunP/Wachaczyk J 04.22 12:30 1 - 2  
Pavlyuchenkova A / Potapo - Golubic V / Panova A 04.22 16:20 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ragazzi - D. Capecchi 04.22 10:00 0 - 2  
B. Winter Lopez - A. Asrawy 04.22 10:00 2 - 0  
E. Lavagno - A. Barrena 04.22 11:50 0 - 2  
F. Passaro - D. Michalski 04.22 13:00 0 - 2  
J.F. Vidal Azorin - B. Malla 04.22 10:00 2 - 1  
Oli. Crawford - L. Sorrentino 04.22 11:25 2 - 0  
S. Mochizuki - C. Lopez Montagud 04.22 10:00    
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zolotareva - A. Amiraghyan 04.22 10:00 1 - 2  
E. Avanesyan - T.N. Smith 04.22 12:40 2 - 0  
J. Jebawy - S. Ambrosio 04.22 11:35 0 - 2  
L. Tran - N. Kolar 04.22 12:50 0 - 2  
M. Timofeeva - N. Liauw A Fong 04.22 11:50 2 - 0  
O. Gavrila - C. Hoste Ferrer 04.22 10:00 0 - 2  
S. Samir - Eri Shimizu 04.22 11:55 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bouquier - L. Grigelis 04.22 13:50 0 - 2  
C. Negritu - C. Langmo 04.22 12:35 2 - 0  
E. Coulibaly - Yunseong Chung 04.22 12:15 0 - 2  
J.O. Gutierrez - Vik. Jovic 04.22 10:30 2 - 0  
O. Giacalone - A. Donski 04.22 10:30 2 - 1  
S. Yitbarek - M. Dembek 04.22 10:30 2 - 1  
Shi. Imai - I. Ribeiro Marcondes 04.22 12:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amy Zhu - S.J. Visscher 04.22 10:30 1 - 2  
D. Vismane - D. Hindova 04.22 10:30 2 - 0  
Das. Ivanova - Reb. Masarova 04.22 12:05 0 - 2  
E. Vedder - Mih. Imanishi 04.22 12:55 2 - 0  
L. Noskova - Sta. Fung 04.22 10:30 2 - 0  
Oli. Gram - M. Kilnarova 04.22 12:20 0 - 2  
P.M. Hourigan - R. Saigo 04.22 10:30 2 - 0  
Tóth A.K. - D. Lodikova 04.22 13:00 2 - 0  
Tenisz (Oeiras, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - L. Boskovic 04.22 13:40 2 - 0  
B. Haddad Maia - E. Guerrero Alvarez 04.22 12:55 1 - 2  
C. Monnet - I. Shinikova 04.22 12:35 1 - 2  
C. Paquet - M. Melnikova 04.22 16:00 1 - 2  
C. Paquet - S. Lansere 04.22 10:50 2 - 1  
D. Parry - M. Minella 04.22 16:15 0 - 2  
J. Grabher - I. Shinikova 04.22 18:10 2 - 1  
J. Grabher - M. Bassols Ribera 04.22 13:55 2 - 0  
R. Marino - S. Herrmann 04.22 11:45 2 - 0  
R. Marino - Su Jeong Jang 04.22 19:00 1 - 2  
S. Waltert - R.G. Serban 04.22 15:40 2 - 0  
Seo. Mendez - L. Bronzetti 04.22 16:00 2 - 0  
Su Jeong Jang - G. Gatto-Monticone 04.22 11:00    
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - F. Cobolli 04.22 11:00 2 - 0  
B. Tomic - V. Kopriva 04.22 11:00 0 - 2  
G. Zeppieri - S. Ofner 04.22 11:00 0 - 2  
L. Giustino - S. Stakhovsky 04.22 11:00 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Couacaud E - Gabashvili T / Giustino L 04.22 14:45 2 - 0  
Doumbia S / Reboul F - Barrere G / Olivetti A 04.22 12:40 2 - 0  
Galloway R / Lawson A - Glasspool L /Heliovaara H 04.22 12:45 2 - 1  
Pellegrino A / Zeppieri G - Lorenzi P / Varillas J 04.22 14:15 0 - 2  
Tenisz (Salinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Casanova - N. Mejia 04.22 19:10 0 - 2  
J. Sels - M.T. Barrios Vera 04.22 19:05 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - A. Celikbilek 04.22 17:00 1 - 2  
T. van Rijthoven - A. Dougaz 04.22 17:00 2 - 0  
Tenisz (Salinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Galdos S - Alvarez N / Tirante T 04.22 18:55 2 - 1  
Celikbilek A / Orlov V - Aragone J / Quiroz R 04.22 20:20 0 - 2  
Hidalgo D / Mansouri S - Martinez L / Menendez-Mac 04.22 20:35 2 - 1  
Reyes-Varela / Romboli - Arias B / Zeballos F 04.22 17:00 2 - 1  
Reyes-Varela / Romboli - Barrientos N / Galdos S 04.22 22:45 2 - 0  
Tenisz (Sibenik, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rogic Hadzali - Madarász G. 04.22 09:55 0 - 2  
A. Setkic - S. Cuenin 04.22 11:15 2 - 0  
C. Sigsgaard - D. Pichler 04.22 10:00 0 - 2  
F. Vilardo - D. Kekez 04.22 10:00 0 - 2  
K. Jacquet - S. Prechtel 04.22 10:00 1 - 2  
L. Marmousez - L. Bocchi 04.22 11:40 0 - 2  
M. Miceli - A. Erler 04.22 12:15 0 - 2  
S. Beaupain - M. Poljicak 04.22 11:45 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - A-L. Friedsam 04.22 14:10 2 - 0  
B. Bencic - E. Alexandrova 04.22 20:20 0 - 2  
E. Svitolina - A. Kerber 04.22 18:30 0 - 0  
J. Ostapenko - Kar. Pliskova 04.22 11:30 1 - 2  
M. Vondrousova - S. Halep 04.22 17:00 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Friedsam A-L - Kalashnikova/Kudryavtseva 04.22 16:55 2 - 0  
Barty A / Brady J - Xu Y F / Zhang S 04.22 15:30 2 - 0  
Krawczyk D / Mattek-sands - Fichman S / Olmos G 04.22 13:30 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - D. Kudla 04.22 18:50 1 - 2  
B. Fratangelo - Yos. Watanuki 04.22 19:20    
F.C. Jianu - Joao Menezes 04.22 18:25 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - Jas. Jung 04.22 21:30 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Novikov D - Mena F / Menezes J 04.22 21:30 1 - 2  
Luz O / Matos R - Sakamoto P / Seyboth Wild 04.22 20:00    
Pasha N / Schnur M - Huey T / Verbeek S 04.22 17:00 2 - 1  
Pavic A / Roelofse R - Bangoura S / Young D 04.22 17:00 1 - 2  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Jadran Herceg Novi 04.22 14:00 13 - 11  
FTC - Tbiliszi 04.22 16:30 15 - 11  
Waspo Hannover - Brescia 04.22 19:00 10 - 18  

 

2021.04.21.
Asztalitenisz (Olimpiai-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Oláh - Szudi Á. 04.21 20:10 2 - 4  
Szudi Á. - A. Putuntica 04.21 15:10 4 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Agapov - A. Zirin 04.21 12:30 3 - 1  
A. Duka - P. Vshivkov 04.21 07:00 1 - 3  
A. Golyshev - A. Girevenkov 04.21 23:45 2 - 3  
A. Kononenko - A. Duka 04.21 08:30 3 - 1  
A. Kononenko - Alb. Bogomolov 04.21 06:30 2 - 3  
A. Lobanov - A. Uezdin 04.21 16:15 1 - 3  
A. Sadkov - V. Chernov 04.21 19:00 0 - 3  
A. Shmakov - Edu. Tsvetkov 04.21 07:45 3 - 1  
A. Shmakov - Vla. Zubkov 04.21 09:15 2 - 3  
A. Suntsov - E. Ilyukhin 04.21 00:15 2 - 3  
A. Tsitselskiy - E. Kalashnikov 04.21 11:15 0 - 3  
A. Uezdin - Alek. Kozlov 04.21 14:45 3 - 2  
A. Uezdin - D. Korneev 04.21 23:00 3 - 0  
A. Uezdin - T. Turabekov 04.21 16:45 3 - 1  
A. Zirin - A.R. Kazakov 04.21 11:00 3 - 2  
A.D. Volkov - B. Grebenyuk 04.21 00:45 1 - 3  
A.D. Volkov - E. Kalashnikov 04.21 23:15 3 - 1  
A.D. Volkov - O. Shagarov 04.21 03:15 1 - 3  
A.R. Kazakov - A. Agapov 04.21 12:00 1 - 3  
Alb. Bogomolov - A. Duka 04.21 07:30 2 - 3  
Alb. Bogomolov - P. Vshivkov 04.21 09:00 1 - 3  
Ale. Alekseev - E. Anisimov 04.21 17:00 3 - 2  
Ale. Alekseev - M. Sverdlov 04.21 15:30 1 - 3  
Alek. Kozlov - A. Lobanov 04.21 17:15 2 - 3  
Alek. Kozlov - T. Turabekov 04.21 15:45 2 - 3  
B. Grebenyuk - E. Kalashnikov 04.21 02:45 3 - 2  
B. Grebenyuk - O. Shagarov 04.21 01:45 2 - 3  
D. Ignatiev - S. Martyukhin 04.21 00:00 1 - 3  
D. Molodtsov - O. Pronin 04.21 23:45 3 - 0  
D. Razinkov - D. Tunitsyn 04.21 19:45 1 - 3  
D. Razinkov - N. Lyfenko 04.21 21:15 1 - 3  
D. Sayanov - V. Kalachev 04.21 22:30 3 - 0  
D. Tunitsyn - N. Lyfenko 04.21 19:15 3 - 0  
D.A. Mikheev - A. Tsitselskiy 04.21 11:45 3 - 2  
D.A. Mikheev - E. Kalashnikov 04.21 13:15 3 - 1  
E. Anisimov - V. Nemashkalo 04.21 16:00 3 - 0  
E. Ilyukhin - I. Ramenskiy 04.21 02:15 3 - 1  
E. Kalashnikov - M. Ilichev 04.21 12:15 3 - 0  
E. Kalashnikov - Y. Merkushin 04.21 01:15 1 - 3  
E. Kryuchkov - S. Simonov 04.21 08:15 3 - 2  
Edu. Tsvetkov - Vla. Zubkov 04.21 07:15 3 - 2  
G. Bardyshev - A.R. Kazakov 04.21 13:00    
I. Iskenderov - A. Shmakov 04.21 06:45 3 - 2  
I. Iskenderov - Edu. Tsvetkov 04.21 08:45 3 - 0  
I. Mikhaylov - V. Chahur 04.21 23:15 1 - 3  
I. Moshkov - D. Razinkov 04.21 18:45 1 - 3  
I. Moshkov - D. Tunitsyn 04.21 20:45 1 - 3  
I. Poletaev - R. Arutiunov 04.21 10:45 2 - 3  
I. Poletaev - R. Khomenko 04.21 12:45 3 - 0  
I. Ramenskiy - A. Suntsov 04.21 03:15 3 - 1  
I. Ramenskiy - M. Minkov 04.21 00:45 0 - 3  
I. Tolmachev - E. Kryuchkov 04.21 09:15 0 - 3  
I. Tolmachev - V. Bazilevsky 04.21 07:45 0 - 3  
I. Zemit - A. Sadkov 04.21 20:30 3 - 0  
I. Zemit - V. Staroverov 04.21 18:30 3 - 0  
K.N. Malahov - D. Molodtsov 04.21 22:45 2 - 3  
M. Dukhin - A.R. Kazakov 04.21 13:00 0 - 3  
M. Ilichev - A. Tsitselskiy 04.21 12:45 1 - 3  
M. Ilichev - D.A. Mikheev 04.21 10:45 0 - 3  
M. Minkov - A. Suntsov 04.21 01:45 3 - 2  
M. Minkov - O. Pronin 04.21 02:45 3 - 2  
M. Sverdlov - E. Anisimov 04.21 15:00 3 - 1  
N. Lyfenko - I. Moshkov 04.21 20:15 0 - 3  
O. Pronin - E. Ilyukhin 04.21 01:15 2 - 3  
O. Shagarov - Y. Merkushin 04.21 00:15 1 - 3  
P. Pinkovskii - Sem. Korolev 04.21 19:45 0 - 3  
P. Pinkovskii - V. Rakhmanov 04.21 21:15 3 - 1  
P. Semeshin - D. Ignatiev 04.21 03:00 3 - 2  
P. Semeshin - T. Turabekov 04.21 00:30 1 - 3  
P. Vshivkov - A. Kononenko 04.21 08:00 2 - 3  
R. Arutiunov - R. Khomenko 04.21 11:45 0 - 3  
R. Arutiunov - Y. Bazhinov 04.21 13:15 3 - 1  
R. Khomenko - Y. Bazhinov 04.21 11:15 2 - 3  
R. Pavlenko - A. Uezdin 04.21 16:15    
S. Martyukhin - P. Semeshin 04.21 02:00 3 - 2  
S. Ogay - S. Martyukhin 04.21 01:00 3 - 2  
S. Simonov - I. Tolmachev 04.21 06:45 1 - 3  
S. Simonov - V. Bazilevsky 04.21 08:45 3 - 0  
Sem. Korolev - V. Rakhmanov 04.21 19:15 3 - 2  
T. Turabekov - A. Lobanov 04.21 15:15 3 - 1  
T. Turabekov - D. Ignatiev 04.21 01:30 2 - 3  
T. Turabekov - S. Ogay 04.21 02:30 0 - 3  
V. Bazilevsky - E. Kryuchkov 04.21 07:15 2 - 3  
V. Chernov - I. Zemit 04.21 20:00 3 - 2  
V. Kalachev - N. Zhurba 04.21 23:30 0 - 3  
V. Nemashkalo - Ale. Alekseev 04.21 14:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - M. Sverdlov 04.21 16:30 0 - 3  
V. Staroverov - A. Sadkov 04.21 19:30 3 - 0  
V. Staroverov - V. Chernov 04.21 21:00 1 - 3  
Vla. Zubkov - I. Iskenderov 04.21 08:15 1 - 3  
Y. Bazhinov - I. Poletaev 04.21 12:15 2 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 04.21 11:30 4 - 3  
LG Twins - KIA Tigers 04.21 11:30 7 - 3  
Lotte Giants - Doosan Bears 04.21 11:30 10 - 9  
NC Dinos - KT Wiz 04.21 11:30 4 - 3  
Samsung Lions - SSG Landers 04.21 11:30 14 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 04.21 10:45 6 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 04.21 11:00 4 - 1  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 04.21 11:00 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 04.21 11:00 1 - 1  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 04.21 10:45 1 - 7  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 04.21 10:45 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 04.21 01:10 4 - 2  
Chicago Cubs - NY Mets 04.21 01:40 3 - 1  
Cincinnati - Arizona 04.21 00:40 4 - 5  
Cleveland - Chicago WS 04.21 00:10 5 - 8  
Colorado - Houston 04.21 02:40 6 - 2  
Colorado - Houston (21:10) 04.21 21:10 6 - 3  
Detroit - Pittsburgh 04.21 00:40    
Kansas City - Tampa Bay 04.21 02:10 7 - 14  
LA Angels - Texas 04.21 03:38 6 - 2  
LA Angels - Texas (22:07) 04.21 22:07 4 - 7  
Miami - Baltimore 04.21 00:40 5 - 7  
Miami - Baltimore (19:10) 04.21 19:10 3 - 0  
NY Yankees - Atlanta 04.21 00:35 3 - 1  
Oakland - Minnesota 04.21 00:30 7 - 0  
Oakland - Minnesota (21:37) 04.21 21:37 13 - 12  
Philadelphia - San Francisco 04.21 01:05 7 - 10  
Philadelphia - San Francisco (19:05) 04.21 19:05 6 - 5  
San Diego - Milwaukee 04.21 04:10 0 - 6  
San Diego - Milwaukee (22:10) 04.21 22:10 2 - 4  
Washington - St. Louis 04.21 01:05 3 - 2  
Washington - St. Louis (22:05) 04.21 22:05 1 - 0  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 04.21 12:35 3 - 6  
Fubon Guardians - Wei Chuan Dragons 04.21 12:35 1 - 2  
Birkózás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Khotsianivskyi - Ligeti D. (Szabadfogás, 125 kg) 04.21 18:00 1 - 0  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alan Norris - C. Hammond 04.21 12:55 4 - 3  
Alan Norris - N. Girvan 04.21 10:30 0 - 4  
Alan Norris - Ric. North 04.21 14:35 0 - 4  
Ben Hazel - Alan Norris 04.21 13:55 0 - 4  
Ben Hazel - J. Kelling 04.21 11:05 3 - 4  
C. Hammond - Ben Hazel 04.21 11:55 3 - 4  
C. Hammond - J. Kelling 04.21 14:15 2 - 4  
C. Hammond - N. Girvan 04.21 13:30 4 - 3  
J. Kelling - Alan Norris 04.21 11:45 4 - 0  
J. Kelling - Ric. North 04.21 13:15 4 - 2  
N. Girvan - Ben Hazel 04.21 14:45 4 - 1  
N. Girvan - J. Kelling 04.21 12:20 2 - 4  
N. Girvan - Ric. North 04.21 11:25 3 - 4  
Ric. North - Ben Hazel 04.21 12:35 3 - 4  
Ric. North - C. Hammond 04.21 10:45 4 - 2  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - D. van den Bergh 04.21 20:50 5 - 7  
J. Wade - J. Clayton 04.21 22:10 7 - 2  
M. van Gerwen - J.O. de Sousa 04.21 21:35 7 - 4  
P. Wright - Glen Durrant 04.21 22:40 7 - 1  
Rob Cross - N. Aspinall 04.21 20:10 5 - 7  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilmix - Sangal Esports 04.21 09:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO, LPL Pro League, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exsto Gaming - Caught Off Guard 04.21 13:30 2 - 0  
Riot Gaming - Bizarre Gaming 04.21 11:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Republeague, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Caronte Gaming 04.21 14:00 1 - 0  
Entropiq - Anonymo Esports 04.21 13:00 0 - 1  
Esuba - Team Sampi 04.21 17:10 1 - 0  
SKADE - Movistar Riders 04.21 15:50 1 - 0  
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambush Esport - Lyngby Vikings 04.21 09:00 0 - 2  
Izako Boars - Esports Club Kyiv 04.21 09:00 2 - 1  
K23 - Young Ninjas 04.21 18:00 2 - 0  
LDLC OL - Galaxy Racer Esports 04.21 12:15 1 - 2  
M1 Eden - Case Esports 04.21 12:00 0 - 2  
Mad Lions - Club Brugge Esports 04.21 16:00 2 - 0  
SKADE - AGF Esport 04.21 18:00 2 - 0  
Team Fiend - Nordavind 04.21 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,FunsparkUlti,GrFinal,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Salt - Team Dignitas 04.21 18:00 2 - 0  
Forze - Complexity Gaming 04.21 14:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Kayzr League,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4Elements Esports - Team Unique 04.21 19:00    
Lowlandlions - Fullshock 04.21 21:00    
mCon esports - Exalty 04.21 22:00    
Zarans Jeans - Umx Gaming 04.21 20:00    
E-Sport (CSGO,Perfect World L., Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D13 - New Happy 04.21 09:00 2 - 0  
Vici Gaming - Onethree 04.21 11:30 2 - 0  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Team Magma 04.21 10:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Positive Fire Games,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cascade Esports - V-gaming 04.21 15:00 1 - 2  
Fantastic.five - Cyberlife 04.21 21:00 2 - 0  
HF - Azimut 04.21 12:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghost Frogs - Bald 04.21 21:30 2 - 0  
Hippomaniacs - High Coast Esports 04.21 15:00    
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Nigma - Team Liquid 04.21 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Unknown - Thunder Predator 04.21 21:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkosh Gaming - D2 Hustlers 04.21 03:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - The Cut 04.21 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Mystery - Team Smg 04.21 06:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - Fnatic 04.21 11:15 2 - 0  
Omega Esports - TNC Predator 04.21 09:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Sam) - Italy (Hammer) 04.21 07:36 5 - 3  
Italy (Hammer) - Belarus (Sam) 04.21 09:24 4 - 5  
Italy (Hammer) - Poland (Rogi_Two) 04.21 08:48 2 - 7  
Italy (Hammer) - Ukraine (Natan) 04.21 10:00 6 - 1  
Poland (Rogi_Two) - Italy (Hammer) 04.21 07:00 7 - 7  
Ukraine (Natan) - Italy (Hammer) 04.21 08:12 2 - 7  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Brazil (Crysis) 04.21 09:20 4 - 3  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 04.21 12:40 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 04.21 11:40 1 - 2  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 04.21 05:20 1 - 2  
Argentina (Carnage) - Ireland (Panica) 04.21 08:20 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 04.21 11:00 2 - 3  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 04.21 08:40 1 - 0  
Australia (Kubrik) - Austria (Kot) 04.21 03:40 1 - 4  
Australia (Kubrik) - Chile (Poli) 04.21 01:40 4 - 1  
Australia (Kubrik) - Colombia (Gorilla) 04.21 00:20 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Germany (General) 04.21 22:00 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Greece (Sarafou) 04.21 21:20 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Netherlands (Aibothard) 04.21 03:20 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Poland (Johnybegood) 04.21 02:40 2 - 1  
Australia (Kubrik) - United States (CaptainX) 04.21 22:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Australia (Kubrik) 04.21 20:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 04.21 00:40 1 - 0  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 04.21 04:00 2 - 2  
Austria (Kot) - Germany (General) 04.21 23:00 3 - 2  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 04.21 22:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 04.21 02:20 5 - 3  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 04.21 01:40 3 - 1  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 04.21 23:40 2 - 1  
Brazil (Crysis) - Argentina (Carnage) 04.21 08:00 2 - 2  
Brazil (Crysis) - Czech Republic (Koko) 04.21 05:20 1 - 2  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 04.21 10:40 2 - 3  
Brazil (Crysis) - Ireland (Panica) 04.21 09:40 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 04.21 10:00 2 - 0  
Brazil (Crysis) - Turkey (Rafa) 04.21 05:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Australia (Kubrik) 04.21 00:00 2 - 1  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 04.21 00:20 0 - 4  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 04.21 01:00 3 - 1  
Chile (Poli) - Germany (General) 04.21 03:20 1 - 1  
Chile (Poli) - Greece (Sarafou) 04.21 04:20 0 - 4  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 04.21 21:00 0 - 0  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 04.21 22:00 1 - 0  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 04.21 02:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Australia (Kubrik) 04.21 01:20 1 - 0  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 04.21 21:20 3 - 2  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 04.21 23:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 04.21 02:20 1 - 0  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 04.21 21:00 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 04.21 22:00 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 04.21 23:00 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 04.21 01:40 2 - 4  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 04.21 05:00 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Brazil (Crysis) 04.21 11:40 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 04.21 09:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 04.21 07:20 1 - 4  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 04.21 12:20 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 04.21 09:00 2 - 4  
Czech Republic (Koko) - Russia (Gosas) 04.21 08:20    
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 04.21 11:20 3 - 4  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 04.21 06:00 2 - 4  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 04.21 07:40 1 - 2  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 04.21 09:40 1 - 2  
Denmark (Teok) - Ireland (Panica) 04.21 11:20 1 - 2  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 04.21 12:00 0 - 2  
Denmark (Teok) - Russia (Gosas) 04.21 05:40 0 - 2  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 04.21 10:20 0 - 2  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 04.21 12:00 0 - 2  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 04.21 10:20 1 - 3  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 04.21 11:00 1 - 1  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 04.21 08:20 3 - 0  
England (Zeus) - Ireland (Panica) 04.21 06:00 1 - 3  
England (Zeus) - Italy (Ang) 04.21 05:00 1 - 2  
England (Zeus) - Russia (Gosas) 04.21 09:00    
England (Zeus) - Russia (Val) 04.21 09:00 1 - 2  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 04.21 06:40 2 - 1  
Germany (General) - Australia (Kubrik) 04.21 03:00 1 - 0  
Germany (General) - Austria (Kot) 04.21 02:00 1 - 2  
Germany (General) - Chile (Poli) 04.21 21:40 0 - 2  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 04.21 22:20 2 - 0  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 04.21 23:20 2 - 5  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 04.21 01:20 2 - 2  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 04.21 21:20 1 - 2  
Germany (General) - United States (CaptainX) 04.21 03:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Australia (Kubrik) 04.21 04:00 2 - 0  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 04.21 03:00 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 04.21 20:40 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 04.21 03:20 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 04.21 01:00 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 04.21 23:00 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 04.21 00:00 2 - 2  
Greece (Sarafou) - United States (CaptainX) 04.21 00:40 2 - 1  
Ireland (Panica) - Argentina (Carnage) 04.21 10:00 1 - 2  
Ireland (Panica) - Brazil (Crysis) 04.21 08:40 1 - 2  
Ireland (Panica) - Czech Republic (Koko) 04.21 05:40 1 - 2  
Ireland (Panica) - England (Zeus) 04.21 11:40 2 - 1  
Ireland (Panica) - Russia (Gosas) 04.21 11:00    
Ireland (Panica) - Russia (Val) 04.21 11:00 3 - 1  
Ireland (Panica) - Turkey (Rafa) 04.21 12:00 0 - 2  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 04.21 07:00 4 - 3  
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 04.21 07:40 4 - 1  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 04.21 08:40 0 - 3  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 04.21 05:20 0 - 0  
Italy (Ang) - England (Zeus) 04.21 12:40 3 - 3  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 04.21 10:20 3 - 4  
Italy (Ang) - Russia (Gosas) 04.21 12:20    
Italy (Ang) - Russia (Val) 04.21 12:20 1 - 1  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 04.21 09:20 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Australia (Kubrik) 04.21 21:40 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 04.21 22:20 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 04.21 03:40 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 04.21 02:00 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 04.21 00:00 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 04.21 02:40 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 04.21 00:40 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - United States (CaptainX) 04.21 20:40 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - Australia (Kubrik) 04.21 22:40 2 - 4  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 04.21 23:20 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 04.21 02:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 04.21 03:00 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 04.21 04:20 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 04.21 01:20 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 04.21 23:40 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 04.21 21:40 0 - 2  
Russia (Gosas) - Argentina (Carnage) 04.21 10:40    
Russia (Gosas) - Brazil (Crysis) 04.21 11:20    
Russia (Gosas) - Czech Republic (Koko) 04.21 09:40    
Russia (Gosas) - Denmark (Teok) 04.21 12:40    
Russia (Gosas) - England (Zeus) 04.21 08:00    
Russia (Gosas) - Italy (Ang) 04.21 06:00 3 - 1  
Russia (Gosas) - Turkey (Rafa) 04.21 07:40    
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 04.21 10:40 2 - 3  
Russia (Val) - Brazil (Crysis) 04.21 11:20 2 - 1  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 04.21 09:40 2 - 1  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 04.21 12:40 1 - 0  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 04.21 07:40 3 - 0  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 04.21 09:00 0 - 0  
Turkey (Rafa) - Brazil (Crysis) 04.21 12:20 1 - 4  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 04.21 07:00 4 - 2  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 04.21 07:20 2 - 3  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 04.21 10:40 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Ireland (Panica) 04.21 05:00 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 04.21 08:00 0 - 3  
Turkey (Rafa) - Russia (Gosas) 04.21 10:00    
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 04.21 10:00 2 - 3  
United States (CaptainX) - Australia (Kubrik) 04.21 02:00 4 - 2  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 04.21 01:00 3 - 2  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 04.21 22:40 1 - 2  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 04.21 23:20 2 - 1  
United States (CaptainX) - Germany (General) 04.21 21:00 2 - 1  
United States (CaptainX) - Greece (Sarafou) 04.21 00:20 4 - 4  
United States (CaptainX) - Netherlands (Aibothard) 04.21 04:20 3 - 1  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 04.21 04:00 2 - 0  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - ATD Abeldos United 04.21 12:30 1 - 3  
Ajax (Xalinho) - NFC Rattata 522 04.21 10:50 3 - 3  
ATD Abeldos United - Milan (Ab Ovo) 04.21 11:15 3 - 0  
ATD Abeldos United - Real Madrid (Arukonda) 04.21 10:25 2 - 1  
Bluemountstate - Cfi Confession 04.21 19:05 1 - 2  
Bluemountstate - Meg Megapolice 04.21 17:00 0 - 0  
Cfi Confession - Meg Megapolice 04.21 16:10 1 - 1  
Cfi Confession - Roma (Xavi Iniestavic) 04.21 18:40 2 - 2  
Fin Fints - Bluemountstate 04.21 18:15 2 - 2  
Fin Fints - Cfi Confession 04.21 17:25 3 - 3  
Meg Megapolice - Fin Fints 04.21 19:30 1 - 1  
Meg Megapolice - Roma (Xavi Iniestavic) 04.21 17:50 2 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Ajax (Xalinho) 04.21 10:00 4 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Real Madrid (Arukonda) 04.21 12:05 1 - 2  
NFC Rattata 522 - ATD Abeldos United 04.21 09:35 0 - 3  
NFC Rattata 522 - Milan (Ab Ovo) 04.21 08:45 3 - 2  
Real Madrid (Arukonda) - Ajax (Xalinho) 04.21 09:10 0 - 4  
Real Madrid (Arukonda) - NFC Rattata 522 04.21 11:40 0 - 0  
Roma (Xavi Iniestavic) - Bluemountstate 04.21 15:45 1 - 2  
Roma (Xavi Iniestavic) - Fin Fints 04.21 16:35 0 - 2  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Douyu Gaming - Talent Gaming 04.21 14:00 3 - 2  
Edward Gaming Mobile - Royal Never Give Up 04.21 11:00 1 - 3  
E-Sport (LOL,European M.,Spring,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthosis Famagusta Espo - Berlin International Gaming 04.21 18:25 0 - 1  
Anorthosis Famagusta Espo - K1CK 04.21 20:15 0 - 1  
K1CK - Berlin International Gaming 04.21 23:20 0 - 1  
Mkers - Anorthosis Famagusta Esports 04.21 22:15 0 - 1  
Mkers - Berlin International Gaming 04.21 21:15 0 - 1  
Mkers - K1CK 04.21 19:15 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Hurricane) - LA Clippers (BLM_Mamba) 04.21 07:00 28 - 43  
Brooklyn (Hurricane) - Milwaukee (Zod) 04.21 08:12 58 - 48  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Brooklyn (Hurricane) 04.21 08:48 53 - 44  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Milwaukee (Zod) 04.21 09:24 37 - 45  
LA Clippers (MrPanda) - Brooklyn (Jema11) 04.21 21:30 55 - 58  
Milwaukee (Zod) - Brooklyn (Hurricane) 04.21 10:00 57 - 44  
Portland (Gatz) - Brooklyn (Hurricane) 04.21 07:36 56 - 50  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Jema11) - Brooklyn (Fosters23) 04.21 14:30 39 - 47  
Atlanta (Jema11) - Milwaukee (Hurricane) 04.21 16:54 50 - 47  
Atlanta (Jema11) - Philadelphia (MrPanda) 04.21 15:42 53 - 47  
Brooklyn (Fosters23) - Atlanta (Jema11) 04.21 16:18 54 - 48  
Philadelphia (MrPanda) - Brooklyn (Fosters23) 04.21 15:06 56 - 48  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (BossVlados0_0) - Indiana (TiGeR_triPoint) 04.21 13:00 54 - 42  
Chicago (BossVlados0_0) - Minnesota (BigBabyMish) 04.21 15:20 50 - 45  
Indiana (nikitos349) - New York (broccolicabbage0) 04.21 10:05 65 - 53  
Indiana (TiGeR_triPoint) - Minnesota (BigBabyMish) 04.21 14:45 51 - 65  
LA Lakers (kirillzagay) - Brooklyn Nets (xdefab1ex) 04.21 23:30 66 - 54  
Memphis (groma07) - Chicago (BossVlados0_0) 04.21 14:10 57 - 48  
Memphis (groma07) - Indiana (TiGeR_triPoint) 04.21 15:55 80 - 86  
Minnesota (BigBabyMish) - Memphis (groma07) 04.21 13:35 66 - 42  
New Orleans (amuralex) - Toronto (kotpirog131) 04.21 05:40 72 - 56  
New Orleans (amuralex) - Utah (nikitos349) 04.21 07:25 64 - 70  
New York (broccolicab.) - San Antonio (Sm1T1Q) 04.21 12:25 76 - 62  
New York (broccolicabbage0) - Washington (kotpirog131) 04.21 10:40 66 - 54  
San Antonio (Sm1T1Q) - Indiana (nikitos349) 04.21 11:15 63 - 69  
Toronto (kotpirog131) - Miami (broccolicabbage0) 04.21 06:50 53 - 65  
Utah (nikitos349) - Miami (broccolicabbage0) 04.21 06:15 57 - 52  
Washington (kotpirog131) - Indiana (nikitos349) 04.21 11:50 76 - 63  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Zod) 04.21 12:48 30 - 44  
Dallas (Gatz) - Portland (Hurricane) 04.21 11:36 56 - 64  
Dallas (Joker) - LA Clippers (Asap) 04.21 22:00 46 - 50  
Denver (BLM_Mamba) - LA Clippers (Zod) 04.21 13:24 36 - 46  
Denver (Tranquil) - LA Clippers (Asap) 04.21 22:36 50 - 35  
LA Clippers (Zod) - Portland (Hurricane) 04.21 14:00 55 - 57  
Portland (Hurricane) - Denver (BLM_Mamba) 04.21 11:00 40 - 48  
Portland (Hurricane) - LA Clippers (Zod) 04.21 12:12 48 - 59  
E-Sport (NHL, Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh (Aphex) - New Jersey (Hammer) 04.21 21:30 5 - 7  
E-Sport (OW, Overwatch Cont. S., China)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Chaser - Bilibili Gaming 04.21 12:00 2 - 3  
The One Winner - First Fabulous Fighter 04.21 14:10 3 - 1  
E-Sport (R6S, PG Nationals Spring, GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberground Gaming - Totem Esports 04.21 19:00 1 - 0  
Italian Gaming Project - Notorious Legion 04.21 19:00 0 - 1  
Macko Esports - Mkers 04.21 19:00 0 - 1  
Outplayed - Hmble 04.21 19:00 1 - 0  
E-Sport (R6S,Nordic Championship,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exen Esports - Kova Esports 04.21 19:00 0 - 1  
High Coast Esports - Ambush 04.21 18:00 1 - 0  
Riddle Esports - Chaos Esports Club 04.21 21:00 0 - 1  
Skade - Granit Gaming 04.21 20:00 0 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Melnik (1.m.) 04.21 20:00 1 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - AZS Wilanow Varsó 04.21 16:00 12 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - KPRF Moszkva 04.21 15:30 10 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Cleveland 04.21 01:00 5 - 3  
Henderson - Bakersfield 04.21 03:00 1 - 4  
San Jose Barracuda - San Diego 04.21 03:00 1 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester - Nottingham 04.21 20:00 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kladno (3.m.) 04.21 17:30 2 - 5  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen Americans - Wichita Thunder 04.21 02:05 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - IPK 04.21 17:30 0 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Szarjarka Karaganda (4.m.) 04.21 13:00 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Boston 04.21 00:30 0 - 2  
Dallas - Detroit 04.21 02:30 5 - 2  
Florida - Columbus 04.21 01:00 5 - 1  
Los Angeles - Anaheim 04.21 04:00 4 - 1  
NY Islanders - NY Rangers 04.21 01:00 6 - 1  
Pittsburgh - New Jersey 04.21 01:00 7 - 6  
Tampa Bay - Carolina 04.21 01:00 1 - 4  
Vancouver - Toronto 04.21 03:00 6 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Servette (5.m.) 04.21 20:00 0 - 5  
Lausanne - Zürich Lions (5.m.) 04.21 20:00 5 - 2  
Lugano - Rapperswil (5.m.) 04.21 20:00 3 - 3  
Zug - Bern (5.m.) 04.21 20:00 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Slovan Bratislava (5.m.) 04.21 19:00 1 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Novokuznyeck - Jugra Hanti-Manszijszk (4.m.) 04.21 14:00 7 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Lettország 04.21 16:00 0 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Kelowna Rockets 04.21 04:00 6 - 2  
Regina Pats - Saskatoon Blades 04.21 02:00 4 - 2  
Kerékpár (La Fleche Wallonne)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Hirschi 04.21 11:15 0 - 0  
B. Cosnefroy - Mic. Woods 04.21 11:15 0 - 1  
J. Alaphilippe - T. Pidcock 04.21 11:15 1 - 0  
J. Fuglsang - D. Gaudu 04.21 11:15 0 - 1  
La Fleche Wallonne 2021 04.21 14:15    
M. Kwiatkowski - D. Ulissi 04.21 11:15 0 - 0  
P. Roglic - T. Pogacar 04.21 11:15 0 - 0  
R. Carapaz - M. Vansevenant 04.21 11:15 1 - 0  
Kerékpár (Tour of the Alps, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour of the Alps, 3. szakasz 2021 04.21 23:00    
Kerékpár (Tour of the Alps, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vlasov - J. Hindley 04.21 09:50 1 - 0  
D.F. Martinez - I.R. Sosa 04.21 09:50 1 - 0  
L.L. Sanchez Gil - T. Gallopin 04.21 09:50 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - R. Bardet 04.21 09:50 0 - 1  
R. Guerreiro - G. Brambilla 04.21 09:50 1 - 0  
S. Yates - P. Sivakov 04.21 09:50 0 - 1  
T. Pinot - C. Froome 04.21 09:50 1 - 0  
Valter A. - T. Traeen 04.21 09:50 0 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podgorica - Borac Banja Luka 04.21 12:00 77 - 65  
Zlatibor Cajetina - Spars Sarajevo 04.21 16:00 74 - 82  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Regatas Corrientes - San Martin Corrientes (1.m.) 04.21 20:30 75 - 56  
San Lorenzo - Instituto Cordoba (1.m.) 04.21 23:00 103 - 76  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Beroe Stara Zagora (1.m.) 04.21 17:00 94 - 58  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Bauru (1.m.) 04.21 21:00 65 - 75  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Leicester 04.21 19:00 86 - 81  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keravnosz Nicosia - AEK Larnaka (5.m.) 04.21 18:00 65 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants (1.m.) 04.21 12:00 85 - 75  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zenit Szentpétervár (1.m.) 04.21 21:00 74 - 76  
CSZKA Moszkva - Fenerbahce (1.m.) 04.21 19:00 92 - 76  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - Salon Vilpas (3.m.) 04.21 17:30 83 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon - Flammes Carolo Ardennes 04.21 19:00 66 - 58  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marouszi - Filipposz Veria 04.21 15:00 99 - 78  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - OA Chania 04.21 11:00 86 - 56  
Zografou - Panathinaikosz 04.21 19:00 44 - 68  
Kosárlabda (Holland bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yoast Utd. - BA Limburg 04.21 20:00 86 - 79  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava Zágráb - Cibona Zágráb 04.21 19:30 73 - 109  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Fjölnir 04.21 21:15 69 - 79  
Skallagrimur - Keflavik 04.21 21:15 76 - 64  
Snaefell - Haukar 04.21 21:15 72 - 92  
Valur Reykjavik - KR Reykjavik 04.21 22:15 106 - 52  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koshigaya - Sendai 04.21 12:00 63 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Hokkaido 04.21 12:05 99 - 46  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins 04.21 12:35 85 - 87  
Tochigi Utsunomiya Brex - Akita 04.21 12:25 104 - 73  
Tokyo Alvark - Yokohama 04.21 10:30 78 - 82  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Zhejiang Chouzhou (1.m.) 04.21 13:35 119 - 103  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valmiera - Liepajas Lauvas (4.m.) 04.21 18:00 79 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 04.21 17:30 103 - 90  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - ZTE 04.21 18:00 90 - 91  
Oroszlány - Kaposvár 04.21 18:00 99 - 92  
Pécs - Kecskemét 04.21 18:00 73 - 83  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludovika-Csata - Vasas (3.m.) 04.21 16:00 75 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 04.21 01:30 112 - 96  
New Orleans - Brooklyn 04.21 01:30 129 - 134  
New York - Charlotte 04.21 01:30 109 - 97  
Portland - LA Clippers 04.21 04:00 112 - 113  
Sacramento - Minnesota 04.21 04:00 120 - 134  
Kosárlabda (Német 2., felsőház, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Schwenningen 04.21 19:00 93 - 79  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Brose Bamberg 04.21 19:00 82 - 78  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Ferrara 04.21 17:15 88 - 82  
San Severo - Chieti 04.21 21:00 63 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajn.,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Sassari (2.m.) 04.21 18:00 67 - 64  
Lucca - PB63 Battipaglia (2.m.) 04.21 18:00 68 - 45  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Trento 04.21 20:30 94 - 76  
Virtus Bologna - Treviso 04.21 20:00 97 - 68  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova - Dinamo Bukarest 04.21 17:30 78 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Valencia 04.21 20:15 64 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Bilbao 04.21 21:15 86 - 67  
San Pablo Burgos - Zaragoza 04.21 18:30 95 - 98  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genf - Massagno 04.21 19:30 84 - 67  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Köping (1.m.) 04.21 18:05 84 - 71  
Södertälje - Umea (1.m.) 04.21 20:05 93 - 63  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - SKP B. Bystrica (3.m.) 04.21 18:00 75 - 54  
Piestanske Cajky - Ruzomberok (2.m.) 04.21 18:00 75 - 64  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - Poprad (3.m.) 04.21 19:00 63 - 49  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - Lucenec (3.m.) 04.21 17:00 85 - 68  
Svit - Prievidza (3.m.) 04.21 19:00 92 - 83  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Triglav Kranj 04.21 19:30 74 - 64  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Rogaska 04.21 20:30 73 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Besiktas 04.21 18:15 89 - 104  
Darussafaka - Socar Petkimspor 04.21 16:00 99 - 78  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Kijev-Basket 04.21 17:00 77 - 87  
Prometej Kamjanszke - Harkiv 04.21 17:30 104 - 68  
Ternopil - Cserkaszi 04.21 18:00 88 - 79  
Zaporizzsja - Dnipro 04.21 17:00 68 - 62  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brillantes de Maracaibo - Cocodrilos de Caracas 04.21 22:45 68 - 71  
Guaiqueries de Margarita - Gigantes de Guayana 04.21 01:45 72 - 66  
Heroes de Falcon - Broncos De Caracas 04.21 20:05 65 - 81  
Trotamundos de Carabobo - Centauros de Portuguesa 04.21 22:05 74 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Nyizsnyij Novgorod 04.21 18:00 86 - 84  
Tsmoki-Minszk - Himki Moszkva 04.21 18:00 65 - 81  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kings Punjab - Sunrisers Hyderabad 04.21 12:00 0 - 1  
Kolkata Knight Riders - Chennai Super Kings 04.21 16:00 0 - 1  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Plzen (2.m.) 04.21 17:00 28 - 28  
Lovosice - Karvina (2.m.) 04.21 20:15 28 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - SönderjyskE 04.21 18:30 32 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aalborg 04.21 20:30 26 - 30  
Kézilabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dicken - Riihimäen Cocks (2.m.) 04.21 18:15 20 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Dunkerque 04.21 18:00 29 - 29  
St. Raphael - Nantes 04.21 20:30 26 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - FTC 04.21 16:00 21 - 33  
Cegléd - Eger 04.21 18:00 27 - 20  
Csurgó - Tatabánya 04.21 18:00 28 - 28  
Dabas - Komló 04.21 19:55 24 - 26  
Szeged - Balatonfüred 04.21 18:00 29 - 19  
Veszprémi KKFT - Orosháza 04.21 18:00 28 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Győr 04.21 16:00 26 - 38  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Ferndorf 04.21 19:30 26 - 27  
Gummersbach - Rimpar 04.21 19:00 33 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanjoanense - Madeira SAD 04.21 21:30 28 - 28  
Kézilabda (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - ABC Braga 04.21 21:00 34 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Focsani 04.21 15:00 19 - 30  
Buzau - CSM Botosani 04.21 09:15 29 - 25  
Fagaras - Baia Mare 04.21 12:15 23 - 28  
Potaissa Turda - CSM Bukarest 04.21 14:50 29 - 25  
Steaua Bukarest - Politehnica Timisoara 04.21 17:25 29 - 29  
Suceava - Dobrogea Constanta 04.21 12:00 21 - 22  
Vaslui - Resita 04.21 09:30 37 - 33  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Szlovénia 04.21 21:45 21 - 21  
Svédország - Ukrajna 04.21 18:10 22 - 26  
Szerbia - Szlovákia 04.21 18:00 32 - 25  
Észak-Macedónia - Románia 04.21 17:00 20 - 35  
Labdarúgás (Afrikai Konföd. Kupa, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - ES Setif 04.21 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Konföd. Kupa, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coton Sport de Garoua - Kabylie 04.21 15:00 1 - 2  
NAPSA Stars - RSB Berkane 04.21 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Konföd. Kupa, C csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASC Jaraaf - Etoile du Sahel 04.21 18:00 1 - 0  
Salitas FC - CS Sfaxien 04.21 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Konföd. Kupa, D csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Namungo - Raja Casablanca 04.21 15:00 0 - 3  
Nkana - Pyramids FC 04.21 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penya Encarnada - UE Engordany 04.21 20:30 0 - 4  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Chelsea 04.21 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Nottingham 04.21 20:45 1 - 1  
Huddersfield - Barnsley 04.21 20:45 0 - 1  
Luton - Reading 04.21 20:45 0 - 0  
Millwall - Bournemouth 04.21 19:00 1 - 4  
Rotherham - Middlesbrough 04.21 19:00 1 - 2  
Stoke - Coventry 04.21 20:00 2 - 3  
Wycombe - Bristol City 04.21 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitre Santiago del Estero - Gimnasia Mendoza 04.21 02:10 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan Las Heras - Estudiantes Rio Cuarto 04.21 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Zira 04.21 16:30 1 - 2  
Sumqayit - Qarabag Baku 04.21 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Carszko Szelo Szófia 04.21 15:00 0 - 1  
CSZKA Szófia - Montana 04.21 17:15 6 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Levszki Szófia 04.21 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Tuzla City 04.21 17:00 3 - 1  
Klis Buturovic Polje - Borac Banja Luka 04.21 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Alagoano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianca AL - CSA 04.21 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Amazonense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JC AM - Manaus AM 04.21 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Internacional RS 04.21 20:00 0 - 2  
Kindermann - Palmeiras SP 04.21 20:00 0 - 3  
Real Brasilia - Botafogo RJ 04.21 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Gaucho)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SER Caxias do Sul - Ypiranga RS 04.21 01:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Castanhal 04.21 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Azuriz PR 04.21 22:40 1 - 1  
Londrina - Toledo PR 04.21 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria SP - Guarani SP 04.21 02:30 1 - 2  
Novorizontino - Santo André 04.21 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz PE - Salgueiro 04.21 23:45 0 - 0  
Vera Cruz PE - Retro FC 04.21 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Potiguar RN 04.21 20:30 2 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Mainz 04.21 20:30 0 - 1  
Dortmund - Union Berlin 04.21 20:30 2 - 0  
Hoffenheim - Mönchengladbach 04.21 20:30 3 - 2  
VfB Stuttgart - Wolfsburg 04.21 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - St. Pauli 04.21 18:30 2 - 0  
Hannover - Regensburg 04.21 18:30 3 - 1  
Heidenheim - Bochum 04.21 18:30 0 - 2  
Paderborn - Osnabrück 04.21 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübeck - Ingolstadt 04.21 19:00 1 - 1  
Meppen - Magdeburg 04.21 19:00 1 - 2  
Rostock - Wehen 04.21 19:00 1 - 1  
Saarbrücken - Waldhof Mannheim 04.21 19:00 5 - 0  
Unterhaching - Türkgücü München 04.21 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xilotimbosz - Alki Oroklini 04.21 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Olympiakosz Nicosia 04.21 17:00 0 - 1  
APOEL Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 04.21 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Rosario Central 04.21 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Athlético PR 04.21 02:30 0 - 1  
Metropolitanos Caracas - Melgar 04.21 00:15 2 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Newell's 04.21 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagines - Sporting San Jose 04.21 04:00 0 - 1  
Limon - Dep. Saprissa 04.21 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - FC Hradec Kralove 04.21 17:00 2 - 3  
Dukla Praha - Blansko 04.21 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Liberec 04.21 15:00 0 - 2  
Pardubice - Sparta Praha 04.21 17:00 2 - 2  
Pribram - Bohemians 1905 04.21 15:00 1 - 4  
Slavia Praha - Zlín 04.21 19:30 2 - 1  
Slovacko - Brno 04.21 15:00 4 - 2  
Teplice - Plzen 04.21 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - OB Odense 04.21 18:00 3 - 2  
Lyngby - Sönderjyske 04.21 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Bröndby 04.21 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Nordsjaelland 04.21 17:30 3 - 1  
Kolding - Köge 04.21 19:00 3 - 1  
Thy-Thisted - Hjörring 04.21 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Kings - Richards Bay 04.21 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Mamelodi Sundowns 04.21 15:00 0 - 0  
Black Leopards - Stellenbosch 04.21 15:00 0 - 0  
Kaizer Chiefs - Cape Town City 04.21 17:00 1 - 2  
Supersport Utd. - Lamontville Golden Arrows 04.21 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Suwon Bluewings 04.21 12:30 1 - 0  
Jeju - FC Seoul 04.21 12:30 2 - 1  
Seongnam - Incheon 04.21 12:30 1 - 3  
Ulsan - Jeonbuk 04.21 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - Gualaceo 04.21 22:00 1 - 0  
CA Porteno - Guayaquil SC 04.21 02:00 3 - 4  
LDU Portoviejo - Cumbaya 04.21 22:00 1 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Smouha 04.21 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Torpedo Zogyino 04.21 19:45 4 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Isloch Minszk 04.21 17:45 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villefranche-Beaujolais - Creteil 04.21 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Monaco 04.21 21:10 0 - 2  
Paris SG - Angers 04.21 18:45 5 - 0  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Dinamo Batumi 04.21 13:00 0 - 2  
Merani Martvili - Torpedo Kutaisi 04.21 13:00 0 - 0  
Merani Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 04.21 12:00 2 - 5  
Shukura Kobuleti - Dinamo Tbiliszi 04.21 11:00 1 - 0  
Sioni Bolnisi - FC Samtredia 04.21 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coban Imperial - CSD Xelaju 04.21 19:00 0 - 0  
CSD Municipal - CSD Comunicaciones 04.21 23:00 0 - 1  
Dep. Achuapa - Antigua GFC 04.21 20:00 1 - 2  
Dep. Guastatoya - Dep. Malacateco 04.21 23:00 0 - 0  
Dep. Sanarate - Dep. Iztapa 04.21 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Ergotelisz Iraklio 04.21 14:30 0 - 3  
Ionikosz Nikea - Hania 04.21 14:30 1 - 1  
Karaiszkakisz Arta - Diagorasz 04.21 14:30 2 - 1  
Trikala - OF Ierapetra 04.21 14:30 0 - 0  
Xanthi - Panahaiki 04.21 14:30 4 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 04.21 20:30 1 - 1  
Arisz - PAOK 04.21 18:30 0 - 1  
Olympiakosz - Aszterasz Tripolisz 04.21 16:15 1 - 0  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Marathon - Real de Minas 04.21 23:06 3 - 2  
CD Real Sociedad - Honduras Progreso 04.21 23:30 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split 2 - Orijent 04.21 17:00 3 - 3  
Inter Zapresic - Medimurje 04.21 17:00 1 - 0  
Kustosija - Dugopolje 04.21 17:00 1 - 0  
Opatija - Junak Sinj 04.21 17:00 1 - 0  
Radnik Sesvete - Dubrava 04.21 17:00 1 - 2  
Rudes - Croatia Zmijavci 04.21 17:00 2 - 1  
Solin - Cibalia 04.21 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Rijeka 04.21 18:05 1 - 2  
Lokomotív Zágráb - Varazdin 04.21 16:00 4 - 0  
Osijek - Dinamo Zágráb 04.21 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayka Babol - Qashqai Shiraz 04.21 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi TA 04.21 19:30 0 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Beitar TA Bat Yam 04.21 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Matsumoto Yamaga 04.21 12:00 3 - 1  
Jubilo Iwata - Omiya Ardija 04.21 12:00 3 - 2  
Kitakyushu - Yamaguchi 04.21 12:00 0 - 0  
Kofu - Sagamihara 04.21 12:00 2 - 0  
Machida Zelvia - Ryukyu 04.21 12:00 3 - 0  
Mito - JEF United Chiba 04.21 12:00 0 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Okayama 04.21 12:00 1 - 0  
Tochigi - Albirex Niigata 04.21 12:00 2 - 2  
Tokyo Verdy - Kyoto 04.21 11:00 0 - 2  
Yamagata - Nagasaki 04.21 12:00 1 - 3  
Zweigen Kanazawa - Blaublitz Akita 04.21 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gainare Tottori - Gifu 04.21 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagan Tosu - Avispa Fukuoka 04.21 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oita Trinita - FC Tokyo 04.21 12:00 0 - 1  
Vissel Kobe - Tokushima 04.21 11:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Shonan Bellmare 04.21 11:00 1 - 1  
Yokohama FC - Urawa RD 04.21 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai 04.21 12:00 0 - 1  
Shimizu SP - Yokohama FM 04.21 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avion du Nkam - Eding Sport de Lekie 04.21 16:00 0 - 3  
Canon Sport de Yaounde - Colombe Spor 04.21 16:30 3 - 1  
Dragon de Yaounde - Feutcheu de Bandjoun 04.21 14:30 0 - 2  
Panthere Sport du Nde - APEJES Academy 04.21 16:00 2 - 2  
Stade Renard de Melong - Union Sport de Douala 04.21 16:00 1 - 0  
Tonnerre Kalara de Yaound - UMS de Loum 04.21 14:30 1 - 1  
Yafoot FC - Fortuna de Mfou 04.21 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Katari QFA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shamal - Al-Kharaitiyat 04.21 21:00 2 - 3  
Labdarúgás (Katari QFA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lusail Club - Al-Sailiya 04.21 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Magdalena - Dep. Quindio 04.21 02:40 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real San Andres - Itagui Leones 04.21 22:15 2 - 0  
Labdarúgás (Koszovói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llapi - FC Prishtina 04.21 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadsia - Al-Nasr (KUW) 04.21 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Songshan - Shenzhen FC 04.21 14:00 1 - 2  
Qingdao FC - Cangzhou 04.21 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - TBB Nieciecza 04.21 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garbarnia Krakkó - Motor Lublin 04.21 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Wisla Plock 04.21 20:30 1 - 0  
Jagiellonia Bialystok - Stal Mielec 04.21 18:00 3 - 3  
Piast Gliwice - Legia Varsó 04.21 20:30 0 - 1  
Zaglebie Lubin - Wisla Krakkó 04.21 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Internacional RS 04.21 00:15 2 - 0  
Dep. Tachira - Olimpia Asuncion 04.21 00:15 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos SP - Barcelona Guayaquil 04.21 00:15 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Sao Paulo SP 04.21 02:30 0 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Nacional Montevideo 04.21 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Flamengo RJ 04.21 02:30 2 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Nevezis Kedainiai 04.21 19:00 5 - 2  
Hegelmann Litauen - Zalgiris Kaunas 04.21 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etzella Ettelbruck - Dudelange 04.21 19:30 0 - 3  
FC Rodange - Racing Luxembourg 04.21 19:30 0 - 4  
Hesperange - Progres Niederkorn 04.21 19:30 1 - 1  
Victoria Rosport - Union Titus Petange 04.21 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - Wydad Casablanca 04.21 00:00 1 - 4  
Labdarúgás (Mexikói 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cimarrones de Sonora - Venados 04.21 04:15 2 - 2  
Mineros de Zacatecas - Alebrijes de Oaxaca 04.21 02:00 6 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jezero Plav - Titograd Podgorica 04.21 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iskra Danilovgrad - Decic Tuzi 04.21 19:30 0 - 0  
Zeta Golubovci - Buducnost Podgorica 04.21 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Puskás Akadémia 04.21 17:30 2 - 1  
Mezőkövesd - Fehérvár 04.21 20:00 1 - 3  
MTK - Kisvárda 04.21 15:15 0 - 1  
Paks - Honvéd 04.21 20:15 2 - 0  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Strikers - Capalaba Bulldogs 04.21 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup, női, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - North Carolina 04.21 00:00 4 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Bayern München 04.21 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elversberg - Aalen 04.21 18:30 2 - 1  
Hessen Kassel - Bahlinger 04.21 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wuppertal - Wegberg-Beeck 04.21 19:30 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Torino 04.21 20:45 1 - 1  
Crotone - Sampdoria 04.21 20:45 0 - 1  
Genoa - Benevento 04.21 20:45 2 - 2  
Juventus - Parma 04.21 20:45 3 - 1  
Milan - Sassuolo 04.21 18:30 1 - 2  
Spezia - Internazionale 04.21 20:45 1 - 1  
Udinese - Cagliari 04.21 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vercelli - Lecco 04.21 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Monopoli 04.21 15:00 1 - 0  
Juve Stabia - Catanzaro 04.21 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Sztavropol - Cser. Novorosszijszk 04.21 17:00 1 - 1  
FK Mahacskala - Biolog Novokubanszk 04.21 15:00 1 - 0  
Forte Taganrog - SZKA Rosztov 04.21 14:00 1 - 1  
Masuk Pjatigorszk - Legion Mahacskala 04.21 15:00 0 - 0  
Tuapsze - FK Krasznodar 3 04.21 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Dimitrovgrad - Orenburg 2 04.21 14:00 0 - 1  
Lada Toljatti - Noszta Novotrojick 04.21 14:00 1 - 1  
Tyumeny - Zenit-Izsevszk 04.21 16:00 2 - 0  
Ural Jekatyerinburg 2 - Krilja Szovj. Szamara 2 04.21 09:00 1 - 1  
Zvezda Perm - Kamaz 04.21 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Krilja Szovjetov Szamara 04.21 15:00 0 - 0  
Lokomotív Moszkva - CSZKA Moszkva 04.21 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK - Rapid Wien 04.21 20:30 1 - 1  
Sturm Graz - Wolfsberg 04.21 18:30 0 - 1  
WSG Tirol - Salzburg 04.21 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Chiriqui - San Francisco La Chorrera 04.21 02:00 3 - 0  
Costa del Este - Arabe Unido 04.21 02:00 0 - 0  
Sp. San Miguelito - Alianza de Panama City 04.21 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 04.21 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Boavista 04.21 20:00 2 - 1  
Marítimo - Rio Ave 04.21 18:00 1 - 0  
Santa Clara - Moreirense 04.21 16:30 0 - 0  
Sporting CP - Belenenses 04.21 22:15 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Manchester City 04.21 21:15 1 - 2  
Tottenham - Southampton 04.21 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Román 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Targu Jiu - Petrolul Ploiesti 04.21 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - Chindia Targoviste 04.21 15:45 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Univ. Craiova 1948 CS 04.21 18:00 1 - 1  
Sepsi OSK - CFR Cluj 04.21 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jocoro - Luis Angel Firpo 04.21 23:30 2 - 2  
Municipal Limeno - AD Chalatenango 04.21 23:00 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Motherwell 04.21 19:00 0 - 1  
Kilmarnock - Dundee Utd. 04.21 20:45 3 - 0  
Ross County - St. Mirren 04.21 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 04.21 20:45 1 - 1  
Hibernian - Livingston 04.21 19:00 2 - 1  
St. Johnstone - Rangers 04.21 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Rangers 04.21 20:35 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Tenerife 04.21 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Villarreal 04.21 21:00 2 - 1  
Betis - Ath. Bilbao 04.21 20:00 0 - 0  
Cadiz - Real Madrid 04.21 22:00 0 - 3  
Elche - Valladolid 04.21 21:00 1 - 1  
Levante - Sevilla 04.21 19:00 0 - 1  
Osasuna - Valencia 04.21 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madrid CFF - Real Madrid 04.21 19:00 1 - 1  
Real Sociedad - Atl. Madrid 04.21 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellinzona - Sion 2 04.21 19:30 1 - 0  
Munsingen - Basel 2 04.21 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - St. Gallen 04.21 20:30 2 - 0  
Luzern - Lausanne 04.21 18:15 1 - 0  
Vaduz - Basel 04.21 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Radnik Surdulica 04.21 17:00 2 - 1  
Vojvodina - Partizan Belgrád 04.21 19:05 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavoj Trebisov - Podbrezova 04.21 16:30 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Bravo Ljubljana 04.21 20:00 3 - 2  
Olimpija Ljubljana - Koper 04.21 16:45 6 - 2  
Tabor Sezana - Mura 04.21 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Jerba Midoun - CO Medenine 04.21 14:30 1 - 1  
Hammam-Lif - EGS Gafsa 04.21 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Denizlispor 04.21 15:00 1 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Yeni Malatyaspor 04.21 15:00 1 - 0  
Galatasaray - Trabzonspor 04.21 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mbarara City FC - Kampala City FC 04.21 15:00 0 - 0  
Villa Kampala - URA 04.21 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Minaj 04.21 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Dinamo Kijev 04.21 15:00 0 - 3  
Olekszandria - Zorya Luganszk 04.21 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Shabab Al-Ahli (UAE) 04.21 21:00 2 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Isztiklol Dusanbe 04.21 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Esteghlal Tehran 04.21 19:45 4 - 3  
Al-Shorta - Al-Ahli (KSA) 04.21 22:15 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Parnu Vaprus 04.21 16:30 2 - 1  
Levadia Tallinn - Trans Narva 04.21 19:00 3 - 2  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 04.21 18:30 2 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Istres 04.21 19:00 3 - 0  
Nantes - St-Raphael 04.21 19:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Cannes (1.m.) 04.21 19:00 3 - 1  
Röplabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Draisma Apeldoorn - Groningen Lycurgus (1.m.) 04.21 20:00 2 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Mursa Osijek (1.m.) 04.21 17:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Verva Varsó (3.m.) 04.21 17:30 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Dresden (4.m.) 04.21 18:00 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Civitanova (3.m.) 04.21 20:30 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Weiz (1.m.) 04.21 19:30 3 - 1  
Ried - Sokol Wien (1.m.) 04.21 20:00 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Aich/Dob (4.m.) 04.21 20:20 3 - 1  
Röplabda (Román bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - Jolidon Cluj 04.21 14:00 3 - 0  
Tirgu Mures - Galati 04.21 17:00 3 - 1  
Röplabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hylte/Halmstad - Engelholm (2.m.) 04.21 19:00 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ziraat Bankasi Ankara (4.m.) 04.21 15:00 2 - 3  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - Liren Ding 04.21 13:00 0.5 - 0.5  
Hao Wang - A. Grischuk 04.21 13:00 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - K. Alekseenko 04.21 13:00 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - A. Giri 04.21 13:00 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M.J. Williams - Sam Craigie 04.21 11:00 10 - 4  
Tenisz (Angers, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - L. Poullain 04.21 12:10 2 - 0  
A. Lopez San Martin - B. Crepatte 04.21 15:20 2 - 0  
C. Denolly - J.S. Tatlot 04.21 12:10 2 - 1  
K. de Schepper - T. Droguet 04.21 09:55 2 - 0  
M. Martineau - L. Catarina 04.21 11:30 0 - 2  
Mar. Eriksson - P. Martin Tiffon 04.21 13:55 0 - 2  
P. Faivre - D. Added 04.21 10:00 1 - 2  
R. Roumane - M. Hamou 04.21 16:30    
S. Fanselow - N. Sanchez-Izquierdo 04.21 17:05 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yoshimura - E. Maggioli 04.21 11:00 0 - 2  
F. Forti - M. Erhard 04.21 09:00 2 - 0  
Fajta P. - F. Arnaboldi 04.21 12:00 0 - 2  
Gia. Ferrari - O. Ovcharenko 04.21 10:20 0 - 2  
I. Sergeyev - A. Basso 04.21 09:00    
M. Rosenkranz - S. Vincent Ruggeri 04.21 09:00 1 - 2  
P. Wörner - D. Siniakov 04.21 10:45 2 - 0  
S. Gima - Marozsán F. 04.21 10:50 0 - 2  
Y. Oliel - N.D. Ionel 04.21 09:00 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Shalimova - M. Mettraux 04.21 12:30 1 - 2  
Eri. Andreeva - M. Partaud 04.21 13:00 2 - 0  
F. Sziedat - F. Bilardo 04.21 11:20 0 - 2  
N. Brancaccio - M. Rouvroy 04.21 12:15 2 - 0  
N. Zeballos - D. Soke 04.21 11:20 2 - 0  
S. Akita - A.K. Soboleva 04.21 10:50 0 - 2  
T. Cvetkovic - A. Gabric 04.21 12:00 2 - 0  
V. Gudelj - M. Pislak 04.21 09:00 0 - 2  
Y. In-Albon - I. Yoruk 04.21 08:55 2 - 0  
Z. Falkner - V. Koval 04.21 13:50 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Bublik 04.21 12:45 2 - 0  
A. Mannarino - A. Ramos-Vinolas 04.21 11:00 0 - 2  
C. Moutet - Dan. Evans 04.21 14:25 2 - 1  
D.S. Schwartzman - F. Tiafoe 04.21 18:45 2 - 1  
F. Fognini - B. Zapata Miralles 04.21 15:10 0 - 0  
F. Gaio - A. Rublev 04.21 11:00 0 - 2  
J.A. Munar Clar - S. Tsitsipas 04.21 12:45 0 - 2  
Jor. Thompson - P. Carreno-Busta 04.21 13:55 0 - 2  
K. Nishikori - C. Garin 04.21 17:00 2 - 1  
L. Musetti - F. Auger Alliassime 04.21 11:00 1 - 2  
R. Nadal - I. Ivashka 04.21 16:00 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Herbert P-H / Mahut N 04.21 19:45 2 - 0  
Chardy J / Martin F - Mannarino A / Paire B 04.21 17:50 2 - 1  
Lopez F / Lopez M - Dodig I / Murray J 04.21 19:45 0 - 2  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - M. Kecmanovic 04.21 12:00 1 - 2  
F. Krajinovic - N. Milojevic 04.21 19:45 2 - 0  
M. Cecchinato - M. Berrettini 04.21 18:00 0 - 2  
N. Djokovic - Soon Woo Kwon 04.21 16:30 2 - 0  
Tenisz (Belgrád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Middelkoop M - Brkic T / Cacic N 04.21 13:00 0 - 2  
Bedene A / Sharan D - Sabanov I / Sabanov M 04.21 16:25 0 - 2  
Kecmanovic M / Lajovic D - Bolelli S / Gonzalez M 04.21 16:45 0 - 2  
Millman J / Smith J - Demoliner M / Gonzalez S 04.21 13:00 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - S. Cirstea 04.21 16:00 0 - 2  
K. Siniakova - K. Mladenovic 04.21 18:00 2 - 1  
M. Kostyuk - D. Kasatkina 04.21 12:00 2 - 0  
Qiang Wang - A. Konjuh 04.21 13:50 0 - 2  
Z. Diyas - K. Kanepi 04.21 10:00 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danilina A / Rakhimova K - Jakupovic D / Sizikova Y 04.21 15:50 1 - 2  
Gumulya B / Rompies J - Hibino N / Ninomiya M 04.21 14:35 0 - 2  
Kania-ChodunP/Wachaczyk J - Arruabarrena L / Voracova 04.21 10:00 2 - 0  
Kudermetova V / Mertens E - Buyukakcay C / Ozgen P 04.21 13:20 2 - 0  
Liang E-S / Zheng S - Vesnina E / Zvonareva V 04.21 11:25 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Asrawy - G.M. Ortenzi 04.21 15:20 2 - 1  
A. Barrena - C. Sanchez Jover 04.21 12:40 2 - 1  
D. Capecchi - M. Fellin 04.21 11:25 2 - 0  
E. Lavagno - O. Kolisnyk 04.21 13:25 2 - 0  
F. Passaro - A. El Mihdawy 04.21 17:10 2 - 0  
F. Zakaryia - L. Sorrentino 04.21 12:05 0 - 2  
J.I. Galarza - K. Wehnelt 04.21 16:45 2 - 0  
J.P. Paz - A. Ragazzi 04.21 15:40 1 - 2  
K-M. Maamoun - B. Winter Lopez 04.21 09:55 0 - 2  
L. Giacomini - D. Michalski 04.21 16:55 1 - 2  
S. Chikami - B. Malla 04.21 13:10 1 - 2  
S. De La Fuente - C. Lopez Montagud 04.21 17:05 1 - 2  
S. Mochizuki - J.I. Alcalde 04.21 14:05 2 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hoste Ferrer - A. Laboutkova 04.21 10:00 2 - 1  
Dra. Vukovic - L. Tran 04.21 15:25 0 - 2  
E. Avanesyan - B. Matusova 04.21 12:30 2 - 0  
H. Abouelsaad - T.N. Smith 04.21 13:45 0 - 2  
J. Jebawy - C. Ngounoue 04.21 09:55 2 - 1  
L. Alhussein Abdel Aziz - Eri Shimizu 04.21 14:30 1 - 2  
L. Romero Gormaz - C. Martinez Cirez 04.21 15:10 0 - 2  
M. Klaffner - A. Zolotareva 04.21 10:00 0 - 2  
M. Timofeeva - M. Hoedt 04.21 14:15 2 - 0  
N. Liauw A Fong - L. Brunskog 04.21 13:25 2 - 0  
Nad. Keller - N. Kawaguchi 04.21 10:00    
O. Gavrila - Y. Kulikova 04.21 09:55 2 - 0  
S. Ambrosio - M. Delai 04.21 10:00 2 - 1  
S. Samir - I. Haverlag 04.21 16:00 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evan Zhu - E. Coulibaly 04.21 10:30 0 - 2  
G. Ricca - Yunseong Chung 04.21 10:30 0 - 2  
G. Soares Klier - A. Donski 04.21 10:30 1 - 2  
G.O. Iradukunda - I. Ribeiro Marcondes 04.21 14:35 1 - 2  
J.O. Gutierrez - Ben. Pietri 04.21 12:20 2 - 0  
Ji. Vasa - M. Dembek 04.21 10:30 1 - 2  
L. Tessa - L. Grigelis 04.21 14:00 0 - 2  
M. Neuchrist - A. Bouquier 04.21 13:40 1 - 2  
Mir. Martinez - J. Mridha 04.21 12:00 0 - 2  
S. Yitbarek - P. Boscardin Dias 04.21 10:30 2 - 0  
Shi. Imai - S. Polukhin 04.21 10:25 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wildgruber - R. Saigo 04.21 14:25 1 - 2  
B.O. Quadre - Sta. Fung 04.21 13:10 0 - 2  
D. Hindova - N. Gadient 04.21 10:30 2 - 0  
D. Lodikova - J. Zuger 04.21 12:25 2 - 0  
D. Vismane - J. Kolodynska 04.21 14:30 2 - 0  
Das. Ivanova - G. Carbonaro 04.21 13:15 2 - 0  
E. Vedder - A. Bertoloni 04.21 12:05 2 - 0  
P.M. Hourigan - Emma Davis 04.21 10:30 2 - 0  
Tenisz (Oeiras, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - M. Zanevska 04.21 13:00    
E. Webley-Smith - M. Minella 04.21 10:55 0 - 2  
Jani R-L. - Seo. Mendez 04.21 14:45 0 - 2  
L. Boskovic - Chi. Muramatsu 04.21 14:30 2 - 0  
Na-Lae Han - B. Haddad Maia 04.21 12:45 1 - 2  
Nat. Kostic - D. Parry 04.21 11:00 0 - 2  
O. Saez Larra - E. Guerrero Alvarez 04.21 12:25 0 - 2  
R.G. Serban - M. Benoit 04.21 11:00 2 - 1  
Xiyu Wang - S. Waltert 04.21 11:00 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - R. Bemelmans 04.21 11:00 2 - 0  
G. Andreozzi - E. Ymer 04.21 10:00 1 - 2  
L. Giustino - F. Horansky 04.21 11:00 2 - 0  
P. Lorenzi - T. Lamasine 04.21 13:50 1 - 2  
R. Marcora - J.P. Varillas 04.21 12:30 0 - 2  
T. Kokkinakis - H. Gaston 04.21 16:35 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Collarini A / Dellien H - Barrere G / Olivetti A 04.21 15:00 0 - 2  
Gabashvili T / Giustino L - Andreozzi G / Duran G 04.21 15:30 2 - 1  
Giallanza A / Iannini F - Glasspool L /Heliovaara H 04.21 14:00 0 - 2  
Goransson A / Monroe N - Doumbia S / Reboul F 04.21 13:55 0 - 2  
Lorenzi P / Varillas J - Lammons N / Withrow J 04.21 18:00 2 - 1  
Molchanov D / Nedovyesov - Arneodo R / Couacaud E 04.21 13:55 0 - 2  
Pellegrino A / Zeppieri G - Cobolli F / Gigante M 04.21 12:20 2 - 1  
Reid M / Stakhovsky S - Galloway R / Lawson A 04.21 11:00 0 - 2  
Tenisz (Salinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - Chr. Eubanks 04.21 17:00 2 - 0  
C. Ugo Carabelli - Tak Khunn Wang 04.21 19:00 2 - 0  
Shu. Sekiguchi - N. Jarry 04.21 17:00 0 - 2  
T.A. Tirante - Kev. King 04.21 18:30 2 - 0  
Tenisz (Salinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Galdos S - Sels J / Van Rijthoven T 04.21 17:00 2 - 1  
Barrios VeraMT/TabiloA - Hidalgo D / Mansouri S 04.21 20:20    
Dougaz M A / Lock B - Celikbilek A / Orlov V 04.21 18:55 1 - 2  
Johnson H / Johnson Y - Aragone J / Quiroz R 04.21 20:00 0 - 2  
Sekiguchi S / Uchida K - Martinez L / Menendez-mac 04.21 21:00 0 - 2  
Tenisz (Sibenik, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rogic Hadzali - B. Barun 04.21 14:40 2 - 0  
A. Setkic - P. Goldsteiner 04.21 13:20 2 - 0  
D. Kekez - A. Gautier 04.21 12:30 2 - 0  
G. Srbljak - A. Erler 04.21 15:20 0 - 2  
K. Ivanovski - L. Bocchi 04.21 11:20 1 - 2  
K. Jacquet - K. Tamm 04.21 09:55 2 - 1  
L. Wessels - S. Beaupain 04.21 10:00 1 - 2  
M. Jakic - M. Poljicak 04.21 15:00 0 - 2  
Madarász G. - Yan. Mertens 04.21 14:05 2 - 1  
S. Prechtel - F. Nincevic 04.21 10:00 2 - 0  
T. Heger - M. Miceli 04.21 10:00 0 - 2  
U. Blanchet - C. Sigsgaard 04.21 12:30 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - L. Siegemund 04.21 18:50 2 - 0  
A. Kerber - E. Gorgodze 04.21 14:05 2 - 0  
A. Kontaveit - S. Kenin 04.21 17:00 2 - 0  
J. Ostapenko - S. Vögele 04.21 13:25 2 - 0  
M. Bouzkova - M. Vondrousova 04.21 15:30 0 - 2  
M. Sakkari - P. Kvitova 04.21 20:30 1 - 2  
T. Korpatsch - Kar. Pliskova 04.21 11:30 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - N.Kichenok/Olaru 04.21 19:20 0 - 2  
Krawczyk D / Mattek-sands - Gracheva V / Paar L-I 04.21 11:30 2 - 0  
Middendorf J / Noha Akugu - Xu Y F / Zhang S 04.21 17:35 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Rybakov - D. Kudla 04.21 01:20 1 - 2  
F. Mena - B. Schnur 04.21 18:35 2 - 1  
Ped. Sakamoto - M. Torpegaard 04.21 22:00 1 - 2  
Ryan Harrison - M. Mmoh 04.21 21:00 0 - 2  
T. Seyboth Wild - J. Brooksby 04.21 22:40 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Nedunchezhiy - Huey T / Verbeek S 04.21 19:10 0 - 2  
Bangoura S / Young D - King E / Reese H 04.21 00:40 2 - 1  
Damm M / Kodat T A - Sakamoto P / Seyboth Wild 04.21 03:10 0 - 2  
Ebden M / Novikov D - Polansky P / Schnur B 04.21 00:50 2 - 0  
Luz O / Matos R - Jung J / Krueger M 04.21 17:00 2 - 1  
Mena F / Menezes J - Kudla D / Kwiatkowski T 04.21 23:50 2 - 0  
Popko D / Yevseyev D - Pasha N / Schnur M 04.21 18:00 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Recco 04.21 20:15 11 - 12  
Olympiakosz - Marseille 04.21 17:45 11 - 7  
Ortigia - Spandau Berlin 04.21 15:15 8 - 8  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - FTC (Helyszín: Budapest) 04.21 19:00 7 - 8  
Brescia - Jadran Herceg Novi 04.21 16:30 6 - 7  
Tbiliszi - Waspo Hannover 04.21 14:00 6 - 7  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - UVSE (2.m.) 04.21 17:30 8 - 8  
FTC - BVSC (2.m.) 04.21 12:00 12 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Lazio 04.21 20:00 9 - 7  

 

 

 

2021.04.20.
Asztalitenisz (Challenger Series, 16. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Klein - F. Sanchi 04.20 09:00 3 - 1  
Den. Klein - J. Martinko 04.20 12:20 1 - 3  
E. Chtchetinine - D. Rinderer 04.20 13:40 2 - 3  
E. Chtchetinine - F. Sanchi 04.20 11:00 2 - 3  
J. Huzjak - D. Cheaib 04.20 11:40 0 - 3  
J. Martinko - D. Cheaib 04.20 10:20 2 - 3  
M. Henninger - D. Rinderer 04.20 09:40 2 - 3  
M. Henninger - J. Huzjak 04.20 13:00 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duka - A.V. Vorozheykin 04.20 11:15 3 - 2  
A. Golyshev - E. Kalashnikov 04.20 01:15 3 - 2  
A. Innazarov - M. Pronkin 04.20 18:45 0 - 3  
A. Innazarov - Sem. Korolev 04.20 20:45 2 - 3  
A. Kolmin - S. Kulikov 04.20 17:00 2 - 3  
A. Kolmin - S. Muslikov 04.20 15:30 1 - 3  
A. Potapkov - I. Minchenkov 04.20 12:00 0 - 3  
A. Savinsky - D. Bogdanov 04.20 07:45 3 - 1  
A. Savinsky - V. Sinkovskiy 04.20 09:15 3 - 1  
A. Suntsov - O. Pronin 04.20 22:45 3 - 0  
A. Yakovlev - A. Kolmin 04.20 14:30 3 - 1  
A. Yakovlev - S. Muslikov 04.20 16:30 3 - 1  
A. Zirin - V. Chernov 04.20 11:15 3 - 1  
A.D. Volkov - V. Safonov 04.20 00:45 3 - 2  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 04.20 03:15 1 - 3  
A.V. Vorozheykin - O.B. Manuylov 04.20 12:15 3 - 1  
And. Andreev - I. Sergeevich 04.20 08:30 0 - 3  
And. Andreev - V. Selkin 04.20 06:30 2 - 3  
D. Bogdanov - V. Sinkovskiy 04.20 07:15 0 - 3  
D. Ignatiev - S. Ogay 04.20 22:30 3 - 2  
D. Molodtsov - A. Vlasov 04.20 17:15 3 - 0  
D. Molodtsov - I. Abelmasov 04.20 15:45 3 - 1  
D. Tikhnenko - S. Kuzmin 04.20 20:00 3 - 2  
D.A. Mikheev - A. Potapkov 04.20 13:00 3 - 1  
D.A. Mikheev - M. Ilichev 04.20 11:30 1 - 3  
D.M. Evlakhin - I. Ramenskiy 04.20 02:15 1 - 3  
E. Ilyukhin - M. Minkov 04.20 23:15 2 - 3  
E. Kalashnikov - A.D. Volkov 04.20 02:15 2 - 3  
E.A. Kupryakov - Y.A. Gavrilov 04.20 08:15 2 - 3  
E.E. Markelov - S. Nikulin 04.20 21:15 3 - 2  
E.E. Markelov - V. Marshalov 04.20 19:45 2 - 3  
Edu. Tsvetkov - A. Savinsky 04.20 06:45 3 - 0  
Edu. Tsvetkov - D. Bogdanov 04.20 08:45 3 - 2  
G. Bardyshev - D. Tikhnenko 04.20 19:00 0 - 3  
I. Abelmasov - A. Vlasov 04.20 15:15 3 - 2  
I. Minchenkov - D.A. Mikheev 04.20 10:30 1 - 3  
I. Minchenkov - M. Ilichev 04.20 12:30 2 - 3  
I. Ramenskiy - O. Kutuzov 04.20 00:45 3 - 2  
I. Ramenskiy - V. Chahur 04.20 03:15 1 - 3  
I. Sergeevich - M. Chernyavskiy 04.20 07:00 1 - 3  
K. Churin - S. Martyukhin 04.20 02:00 1 - 3  
M. Andrusenko - E.E. Markelov 04.20 18:45 2 - 3  
M. Andrusenko - V. Marshalov 04.20 20:45 2 - 3  
M. Chernyavskiy - And. Andreev 04.20 08:00 3 - 2  
M. Ilichev - A. Potapkov 04.20 11:00 3 - 2  
M. Pronkin - Sem. Korolev 04.20 19:45 2 - 3  
N. Zhurba - K. Churin 04.20 00:00 3 - 0  
O. Belugin - A. Duka 04.20 11:45 2 - 3  
O. Belugin - A.V. Vorozheykin 04.20 13:15 1 - 3  
O. Kutuzov - V. Chahur 04.20 01:45 3 - 1  
O. Kutuzov - V. Shirshov 04.20 02:45 3 - 2  
O. Pronin - I. Ramenskiy 04.20 23:45 3 - 2  
O. Shagarov - E. Kalashnikov 04.20 22:45 1 - 3  
O.B. Manuylov - A. Duka 04.20 12:45 3 - 0  
O.B. Manuylov - O. Belugin 04.20 10:45 3 - 2  
R. Pavlenko - N. Zhurba 04.20 01:30 1 - 3  
R. Pavlenko - S. Ogay 04.20 02:30 3 - 1  
S. Burov - D. Tikhnenko 04.20 21:00 3 - 1  
S. Burov - G. Bardyshev 04.20 19:30 3 - 0  
S. Homutov - E.A. Kupryakov 04.20 07:15 1 - 3  
S. Kulikov - A. Yakovlev 04.20 16:00 0 - 3  
S. Kuzmin - G. Bardyshev 04.20 20:30 3 - 0  
S. Kuzmin - S. Burov 04.20 18:30 3 - 0  
S. Martyukhin - N. Zhurba 04.20 03:00 3 - 0  
S. Martyukhin - R. Pavlenko 04.20 00:30 2 - 3  
S. Martyukhin - T. Turabekov 04.20 23:00 1 - 3  
S. Muslikov - S. Kulikov 04.20 15:00 3 - 1  
S. Nikulin - M. Andrusenko 04.20 20:15 2 - 3  
S. Ogay - K. Churin 04.20 01:00 3 - 1  
S. Ogay - P. Semeshin 04.20 23:30 0 - 3  
V. Bazilevsky - E.A. Kupryakov 04.20 09:15 3 - 2  
V. Bazilevsky - S. Homutov 04.20 07:45 3 - 2  
V. Chahur - D.M. Evlakhin 04.20 00:15 0 - 3  
V. Chernov - V. Mishakin 04.20 12:15 3 - 2  
V. Marshalov - S. Nikulin 04.20 19:15 2 - 3  
V. Mishakin - A. Zirin 04.20 12:45 2 - 3  
V. Mishakin - Y.V. Lbov 04.20 10:45 0 - 3  
V. Safonov - A. Golyshev 04.20 02:45 2 - 3  
V. Safonov - Y. Merkushin 04.20 01:45 3 - 1  
V. Selkin - I. Sergeevich 04.20 07:30 3 - 0  
V. Selkin - M. Chernyavskiy 04.20 09:00 3 - 2  
V. Shirshov - D.M. Evlakhin 04.20 01:15 3 - 2  
V. Sinkovskiy - Edu. Tsvetkov 04.20 08:15 0 - 3  
Y. Merkushin - B. Grebenyuk 04.20 23:15 3 - 2  
Y. Merkushin - E. Kalashnikov 04.20 00:15 3 - 2  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 04.20 08:45 3 - 0  
Y.V. Lbov - A. Zirin 04.20 11:45 3 - 0  
Y.V. Lbov - V. Chernov 04.20 13:15 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 04.20 11:30 7 - 3  
LG Twins - KIA Tigers 04.20 11:30 3 - 6  
Lotte Giants - Doosan Bears 04.20 11:30 10 - 5  
NC Dinos - KT Wiz 04.20 11:30 2 - 5  
Samsung Lions - SSG Landers 04.20 11:30 7 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 04.20 11:00 1 - 2  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 04.20 10:45 0 - 0  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 04.20 10:45 5 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 04.20 10:45 8 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 04.20 11:00 6 - 4  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 04.20 11:00 11 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Tampa Bay 04.20 02:10 1 - 4  
LA Angels - Texas 04.20 03:38 4 - 6  
Philadelphia - San Francisco 04.20 01:05 0 - 2  
San Diego - Milwaukee 04.20 04:10 1 - 3  
Seattle - LA Dodgers 04.20 04:10 4 - 3  
Seattle - LA Dodgers (22:10) 04.20 22:10 0 - 1  
Washington - St. Louis 04.20 01:05 5 - 12  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 04.20 12:35 3 - 6  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 04.20 12:35 4 - 1  
Birkózás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kozyrev - Ligeti D. (Szabadfogás, 125kg) 04.20 17:35 1 - 0  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alan Norris - J. Kelling 04.20 13:55 1 - 4  
Alan Norris - R. Thornton 04.20 12:00 4 - 2  
Alan Norris - Ric. North 04.20 10:45 2 - 4  
C. Hammond - Alan Norris 04.20 12:50 2 - 4  
C. Hammond - J. Kelling 04.20 10:30 1 - 4  
C. Hammond - N. Girvan 04.20 13:25 1 - 4  
J. Kelling - N. Girvan 04.20 11:40 0 - 4  
J. Kelling - Ric. North 04.20 14:35 3 - 4  
N. Girvan - Alan Norris 04.20 14:20 4 - 2  
N. Girvan - Ric. North 04.20 12:25 2 - 4  
R. Thornton - C. Hammond 04.20 14:10 4 - 1  
R. Thornton - J. Kelling 04.20 13:05 2 - 4  
R. Thornton - N. Girvan 04.20 11:05 0 - 4  
Ric. North - C. Hammond 04.20 11:20 4 - 0  
Ric. North - R. Thornton 04.20 13:45 4 - 1  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glen Durrant - J.O. de Sousa 04.20 20:10 4 - 7  
M. van Gerwen - G. Anderson 04.20 23:00 6 - 6  
N. Aspinall - J. Clayton 04.20 21:35 6 - 6  
P. Wright - J. Wade 04.20 22:10 4 - 7  
Rob Cross - D. van den Bergh 04.20 20:55 4 - 7  
E-Sport (CSGO, ESL Masters Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caronte Gaming - Case Esports 04.20 19:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Anonymo Esports 04.20 09:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO, LPL Pro League, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Animal Squad 04.20 11:00 2 - 0  
Dire Wolves - Paradox Gaming 04.20 13:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGF Esport - Team Fiend 04.20 18:00 2 - 1  
Ambush Esport - M1 Eden 04.20 12:40 0 - 2  
Club Brugge Esports - Izako Boars 04.20 09:00 2 - 1  
Esports Club Kyiv - Nordavind 04.20 09:00 1 - 2  
Galaxy Racer Esports - Lyngby Vikings 04.20 12:00 2 - 1  
K23 - LDLC OL 04.20 18:00 2 - 0  
SKADE - Case Esports 04.20 15:40 2 - 0  
Young Ninjas - Mad Lions 04.20 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,North Am.,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levitate Esports - Imperium Esports 04.20 02:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,FunsparkUlti,GrFinal,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Extra Salt 04.20 14:00 1 - 2  
Evil Geniuses - Heroic 04.20 17:30    
Evil Geniuses - Team Dignitas 04.20 17:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Perfect World L., Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Renewal - Onethree 04.20 11:40 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Positive Fire Games,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicken Fighters - Into The Breach 04.20 21:00 0 - 2  
Fantastic.five - Nemiga Gaming 04.20 18:30 0 - 2  
Ghost Frogs - Cascade Esports 04.20 15:30 2 - 1  
Vikin.gg - HF 04.20 12:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - OG 04.20 21:15 2 - 1  
Team Secret - Hellbear Smashers 04.20 17:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CDEC Gaming - Demon Slayer 04.20 08:50 2 - 0  
Team Magma - Dragon Gaming 04.20 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Sparking Arrow Gaming 04.20 11:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Electronic Boys - Pecado Squad Gaming 04.20 00:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Rogi_Two) - Italy (Aphex) 04.20 07:00 5 - 3  
Italy (Aphex) - Belarus (Rogi_Two) 04.20 08:48 1 - 0  
Italy (Aphex) - Poland (Sam) 04.20 09:24 5 - 4  
Italy (Aphex) - Ukraine (Diamond) 04.20 10:00 4 - 3  
Poland (Sam) - Italy (Aphex) 04.20 07:36 7 - 4  
Ukraine (Diamond) - Italy (Aphex) 04.20 08:12 5 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Brazil (Crysis) 04.20 09:20 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 04.20 12:40 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 04.20 11:40 3 - 3  
Argentina (Carnage) - Ireland (Panica) 04.20 08:20 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 04.20 11:00 4 - 2  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 04.20 08:40 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 04.20 00:40 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 04.20 01:40 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Germany (General) 04.20 22:00 1 - 0  
Australia (Kubrik) - Greece (Sarafou) 04.20 21:20 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 04.20 04:00 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 04.20 02:20 2 - 1  
Australia (Kubrik) - United States (CaptainX) 04.20 22:20 1 - 4  
Austria (Kot) - Australia (Kubrik) 04.20 20:40 1 - 2  
Austria (Kot) - Germany (General) 04.20 23:00 1 - 2  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 04.20 22:40 1 - 2  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 04.20 23:40 3 - 2  
Brazil (Crysis) - Argentina (Carnage) 04.20 08:00 2 - 1  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 04.20 10:40 4 - 1  
Brazil (Crysis) - England (Zeus) 04.20 06:20 2 - 2  
Brazil (Crysis) - Ireland (Panica) 04.20 09:40 1 - 3  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 04.20 10:00 6 - 1  
Brazil (Crysis) - Russia (Val) 04.20 07:20 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 04.20 00:20 4 - 3  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 04.20 00:00 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 04.20 04:20 2 - 4  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 04.20 02:40 2 - 3  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 04.20 01:00 3 - 0  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 04.20 03:20 3 - 1  
Chile (Poli) - Australia (Kubrik) 04.20 03:40 0 - 3  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 04.20 01:40 1 - 1  
Chile (Poli) - Egypt (Kasandra) 04.20 02:40 1 - 0  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 04.20 21:00 1 - 0  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 04.20 22:00 1 - 3  
Chile (Poli) - Spain (Reaper) 04.20 00:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Switzerland (Apollo) 04.20 03:20 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 04.20 21:20 3 - 0  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 04.20 23:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 04.20 21:00 0 - 0  
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 04.20 22:00 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 04.20 23:00 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Brazil (Crysis) 04.20 11:40 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 04.20 09:20 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 04.20 07:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 04.20 12:20 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 04.20 09:00 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 04.20 08:20 4 - 3  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 04.20 11:20 3 - 2  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 04.20 07:40 2 - 3  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 04.20 09:40 2 - 2  
Denmark (Teok) - Ireland (Panica) 04.20 11:20 1 - 4  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 04.20 12:00 0 - 3  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 04.20 10:20 0 - 4  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 04.20 02:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 04.20 01:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 04.20 03:00 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 04.20 04:20 3 - 0  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 04.20 12:00 3 - 2  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 04.20 10:20 0 - 2  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 04.20 11:00 3 - 1  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 04.20 08:20 1 - 2  
England (Zeus) - Russia (Val) 04.20 09:00 1 - 0  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 04.20 06:40 3 - 1  
Germany (General) - Chile (Poli) 04.20 21:40 3 - 2  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 04.20 22:20 3 - 2  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 04.20 23:20 0 - 2  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 04.20 21:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 04.20 20:40 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 04.20 23:00 2 - 1  
Ireland (Panica) - Argentina (Carnage) 04.20 10:00 2 - 3  
Ireland (Panica) - Brazil (Crysis) 04.20 08:40 0 - 3  
Ireland (Panica) - England (Zeus) 04.20 11:40 1 - 3  
Ireland (Panica) - Russia (Val) 04.20 11:00 2 - 2  
Ireland (Panica) - Turkey (Rafa) 04.20 12:00 4 - 4  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 04.20 07:00 3 - 1  
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 04.20 07:40 1 - 1  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 04.20 08:40 1 - 2  
Italy (Ang) - England (Zeus) 04.20 12:40 1 - 1  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 04.20 10:20 4 - 1  
Italy (Ang) - Russia (Val) 04.20 12:20 0 - 0  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 04.20 09:20 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 04.20 03:00 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Chile (Poli) 04.20 04:00 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 04.20 00:00 3 - 2  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 04.20 00:40 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 04.20 03:20    
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 04.20 01:00 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Australia (Kubrik) 04.20 21:40 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 04.20 22:20 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - United States (CaptainX) 04.20 20:40 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Australia (Kubrik) 04.20 22:40 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 04.20 23:20 4 - 2  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 04.20 23:40 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 04.20 21:40 3 - 2  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 04.20 10:40 1 - 1  
Russia (Val) - Brazil (Crysis) 04.20 11:20 1 - 2  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 04.20 09:40 1 - 1  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 04.20 12:40 4 - 2  
Russia (Val) - England (Zeus) 04.20 08:00 2 - 1  
Russia (Val) - Ireland (Panica) 04.20 07:00 2 - 2  
Russia (Val) - Italy (Ang) 04.20 06:00 2 - 2  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 04.20 07:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 04.20 01:00 2 - 1  
South Africa (Ben) - Chile (Poli) 04.20 02:00 2 - 0  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 04.20 04:00 2 - 1  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 04.20 00:20 1 - 3  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 04.20 04:20 2 - 1  
Spain (Reaper) - Chile (Poli) 04.20 01:20 1 - 2  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 04.20 01:40 1 - 4  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 04.20 02:20 4 - 1  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 04.20 02:00 2 - 2  
Sweden (Marley) - Chile (Poli) 04.20 03:00 2 - 2  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 04.20 03:40 2 - 1  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 04.20 01:20 1 - 0  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 04.20 03:40 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 04.20 00:40 0 - 4  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 04.20 02:40 4 - 4  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 04.20 02:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 04.20 00:00 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 04.20 09:00 2 - 3  
Turkey (Rafa) - Brazil (Crysis) 04.20 12:20 2 - 3  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 04.20 07:00 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 04.20 07:20 2 - 1  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 04.20 10:40 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 04.20 08:00 3 - 0  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 04.20 10:00 3 - 1  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 04.20 22:40 2 - 0  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 04.20 23:20 2 - 2  
United States (CaptainX) - Germany (General) 04.20 21:00 1 - 3  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Fin Fints 04.20 18:15 1 - 3  
Ajax (Xalinho) - Meg Megapolice 04.20 17:25 0 - 4  
ATD Abeldos United - Ajax (Xalinho) 04.20 16:35 4 - 2  
ATD Abeldos United - Fin Fints 04.20 15:45 0 - 0  
Bluemountstate - Ajax (Xalinho) 04.20 19:30 0 - 3  
Bluemountstate - ATD Abeldos United 04.20 17:50    
Cfi Confession - NFC Rattata 522 04.20 11:15 3 - 3  
Cfi Confession - Roma (Xavi Iniestavic) 04.20 10:25 3 - 2  
Fin Fints - Bluemountstate 04.20 17:00 4 - 1  
Fin Fints - Meg Megapolice 04.20 19:05 0 - 3  
Meg Megapolice - ATD Abeldos United 04.20 18:40 1 - 1  
Meg Megapolice - Bluemountstate 04.20 16:10 3 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Cfi Confession 04.20 12:30 5 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Real Madrid (Arukonda) 04.20 10:50 2 - 2  
NFC Rattata 522 - Milan (Ab Ovo) 04.20 10:00 2 - 3  
NFC Rattata 522 - Roma (Xavi Iniestavic) 04.20 12:05 0 - 1  
Real Madrid (Arukonda) - Cfi Confession 04.20 09:35 3 - 3  
Real Madrid (Arukonda) - NFC Rattata 522 04.20 08:45 1 - 2  
Roma (Xavi Iniestavic) - Milan (Ab Ovo) 04.20 09:10 0 - 6  
Roma (Xavi Iniestavic) - Real Madrid (Arukonda) 04.20 11:40 5 - 2  
E-Sport (LOL,European M.,Spring,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Arctic - Ago Rogue 04.20 20:55 1 - 0  
G2 Arctic - Misfits Premier 04.20 19:55 0 - 1  
G2 Arctic - Suppup Esports 04.20 16:25 1 - 0  
Misfits Premier - Ago Rogue 04.20 17:15 1 - 0  
Suppup Esports - Ago Rogue 04.20 19:00 1 - 0  
Suppup Esports - Misfits Premier 04.20 18:15 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (BLM_Mamba) - LA Clippers (Zod) 04.20 09:24 36 - 40  
LA Clippers (Zod) - Brooklyn (BLM_Mamba) 04.20 07:36 40 - 45  
LA Clippers (Zod) - Milwaukee (Gatz) 04.20 07:00 40 - 45  
LA Clippers (Zod) - Portland (Joker) 04.20 10:00 55 - 46  
Milwaukee (Gatz) - Brooklyn (BLM_Mamba) 04.20 08:12 30 - 41  
Milwaukee (Gatz) - LA Clippers (Zod) 04.20 08:48 51 - 50  
Milwaukee (Gatz) - Portland (Joker) 04.20 07:36 41 - 39  
Portland (Joker) - Brooklyn (BLM_Mamba) 04.20 07:00 37 - 42  
Portland (Joker) - LA Clippers (Zod) 04.20 08:12 52 - 51  
Portland (Joker) - Milwaukee (Gatz) 04.20 09:24 60 - 78  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Joker) - Brooklyn (Tranquil) 04.20 15:42 51 - 57  
Atlanta (Joker) - Milwaukee (Asap) 04.20 14:30 36 - 46  
Atlanta (Joker) - Philadelphia (BLM_Mamba) 04.20 16:54 36 - 40  
Brooklyn (Tranquil) - Milwaukee (Asap) 04.20 15:06 57 - 54  
Brooklyn (Tranquil) - Philadelphia (BLM_Mamba) 04.20 14:30 47 - 35  
Milwaukee (Asap) - Atlanta (Joker) 04.20 16:18 60 - 43  
Milwaukee (Asap) - Philadelphia (BLM_Mamba) 04.20 17:30 36 - 46  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Dankarakoz6) - Minnesota (TiGeR_triPoint) 04.20 15:55 55 - 57  
Atlanta (Dankarakoz6) - New York (BossVlados0_0) 04.20 14:10 54 - 53  
Atlanta (Sm1T1Q) - Sacramento (nikitos349) 04.20 11:15 57 - 68  
Chicago (broccolicabbage0) - Atlanta (Sm1T1Q) 04.20 12:25 58 - 67  
Chicago (broccolicabbage0) - Memphis (BFT360) 04.20 10:40 70 - 55  
Indiana (kotpirog131) - Washington (jordan1234) 04.20 06:50 53 - 56  
Memphis (BFT360) - Atlanta (Sm1T1Q) 04.20 09:30 80 - 84  
Memphis (BFT360) - Sacramento (nikitos349) 04.20 11:50 60 - 79  
Miami (iehbr_) - Atlanta (Dankarakoz6) 04.20 13:35 47 - 61  
Minnesota (TiGeR_triPoint) - Miami (iehbr_) 04.20 14:45 86 - 43  
New York (BossVlados0_0) - Miami (iehbr_) 04.20 15:20 59 - 39  
New York (toni_pytko) - San Antonio (Sm1T1Q) 04.20 07:25 66 - 63  
San Antonio (Sm1T1Q) - Washington (jordan1234) 04.20 06:15 63 - 58  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Zod) - Denver (Joker) 04.20 14:00 40 - 36  
Dallas (Zod) - LA Clippers (Gatz) 04.20 11:00 56 - 55  
Dallas (Zod) - Portland (BLM_Mamba) 04.20 11:36 51 - 45  
Denver (Dazai) - Portland (Tranquil) 04.20 23:48 42 - 63  
Denver (Joker) - Dallas (Zod) 04.20 12:12 37 - 44  
Denver (Joker) - LA Clippers (Gatz) 04.20 13:24 45 - 51  
Denver (Joker) - Portland (BLM_Mamba) 04.20 11:00 34 - 37  
LA Clippers (Gatz) - Dallas (Zod) 04.20 12:48 48 - 53  
LA Clippers (Gatz) - Denver (Joker) 04.20 11:36 60 - 40  
LA Clippers (Gatz) - Portland (BLM_Mamba) 04.20 12:12 41 - 52  
LA Clippers (Kodas) - Portland (Tranquil) 04.20 23:12 43 - 61  
Portland (BLM_Mamba) - Denver (Joker) 04.20 12:48 43 - 40  
Portland (BLM_Mamba) - LA Clippers (Gatz) 04.20 14:00 48 - 42  
E-Sport (OW,Contenders Season CN,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilibili Gaming - First Fabulous Fighter 04.20 14:00 3 - 2  
Team Chaser - The One Winner 04.20 12:00 3 - 2  
E-Sport (OW,Overwatch Contend.Korea GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O2 Blast - Team Cc 04.20 13:30 2 - 3  
T1 - Talon Esports 04.20 12:00 1 - 3  
E-Sport (R6S, Russian Major League, GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
43rti - Varazze 04.20 19:15 1 - 0  
Ded Inside - Povezlo-povezlo 04.20 21:45 0 - 1  
Reimei Esports - Ma4 04.20 20:30 1 - 0  
Virtus.pro - Team Empire 04.20 18:00 0 - 1  
E-Sport (R6S,Nordic Championship,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaos Esports Club - Ambush 04.20 20:00 0 - 1  
High Coast Esports - Granit Gaming 04.20 19:00 1 - 0  
Riddle Esports - Kova Esports 04.20 18:00 1 - 0  
Skade - Exen Esports 04.20 21:00    
E-Sport (Rocket,RLCSSpring,NA,The Grid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eunited - Faze Clan 04.20 00:00 3 - 2  
Faze Clan - Alpine Esports 04.20 01:50 3 - 0  
Faze Clan - Oxygen Esports 04.20 00:55 3 - 2  
G2 Esports - Alpine Esports 04.20 00:55 3 - 2  
G2 Esports - Kansas City Pioneers 04.20 23:00 2 - 4  
Kansas City Pioneers - Xset 04.20 00:00 3 - 1  
La Familia - Rogue 04.20 00:00 0 - 3  
Nrg Esports - G2 Esports 04.20 00:00 3 - 2  
Oxygen Esports - Team Envy 04.20 00:00 3 - 1  
Pittsburgh Knights - Susquehanna Soniqs 04.20 00:00 3 - 0  
Rogue - Charlotte Phoenix 04.20 01:50 0 - 3  
Rogue - Pittsburgh Knights 04.20 00:55 1 - 3  
Spacestation Gaming - Eunited 04.20 00:55 3 - 1  
Susquehanna Soniqs - Kansas City Pioneers 04.20 00:55 0 - 3  
Team Envy - Charlotte Phoenix 04.20 00:55 3 - 2  
Team Envy - Eunited 04.20 01:50 2 - 3  
Version1 - La Familia 04.20 00:55 3 - 2  
Version1 - Oxygen Esports 04.20 01:50 3 - 2  
Xset - Nrg Esports 04.20 00:55 3 - 1  
Xset - Version1 04.20 23:00 4 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svarog Teplice - Helas Brno (1.m.) 04.20 20:00 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Providence 04.20 19:00 4 - 1  
Syracuse - Utica 04.20 01:00 6 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Asiago (1.m.) 04.20 20:00 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield - Coventry 04.20 20:00 5 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Aalborg (3.m.) 04.20 19:30 5 - 0  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Kokkolan Hermes (1.m.) 04.20 16:00 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät (2.m.) 04.20 17:30 4 - 4  
Lukko - Ilves (2.m.) 04.20 15:00 4 - 1  
Tappara - Kalpa (2.m.) 04.20 17:30 3 - 3  
Turku PS - Lahti Pelicans (2.m.) 04.20 15:00 2 - 0  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Szarjarka Karaganda (3.m.) 04.20 13:00 2 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Avangard Omszk (2.m.) 04.20 18:30 3 - 0  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Dinamo Moszkva 2 (4.m.) 04.20 18:00 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Minnesota 04.20 03:00 2 - 5  
Calgary - Ottawa 04.20 03:00 2 - 4  
Dallas - Detroit 04.20 01:30 2 - 2  
Edmonton - Montreal 04.20 03:00 4 - 1  
Florida - Columbus 04.20 01:00 4 - 2  
Las Vegas - San Jose 04.20 04:00 2 - 2  
Nashville - Chicago 04.20 02:00 5 - 2  
Tampa Bay - Carolina 04.20 01:00 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Wolfsburg (1.m.) 04.20 20:30 4 - 2  
Eisbären Berlin - Iserlohn (1.m.) 04.20 19:30 3 - 4  
Mannheim - Straubing (1.m.) 04.20 18:30 2 - 2  
München - Ingolstadt (1.m.) 04.20 20:30 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt (5.m.) 04.20 19:30 3 - 5  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Kloten (2.m.) 04.20 19:45 5 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Lulea (7.m.) 04.20 19:00 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Michalovce (4.m.) 04.20 17:00 5 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Novokuznyeck - Jugra Hanti-Manszijszk (3.m.) 04.20 14:00 3 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Lettország 04.20 20:15 1 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels 04.20 03:00 3 - 2  
Moose Jaw Warriors - Prince Albert Raiders 04.20 04:00 5 - 2  
Swift Current Broncos - Winnipeg Ice 04.20 00:00 2 - 5  
Vancouver Giants - Prince George Cougars 04.20 04:00 2 - 1  
Victoria Royals - Kelowna Rockets 04.20 04:05 2 - 7  
Kerékpár (Tour of the Alps, 2. szakasz )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pozzovivo - J. Hindley 04.20 12:15 0 - 1  
Dan. Martin - P. Bilbao 04.20 12:15 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - H. Carthy 04.20 12:15 0 - 1  
P. Sivakov - A. Vlasov 04.20 12:15 1 - 0  
R. Bardet - M. Fabbro 04.20 12:15 1 - 0  
S. Yates - T. Pinot 04.20 12:15 1 - 0  
Tour of the Alps, 2. szakasz 2021 04.20 23:00    
Valter A. - H. Pernsteiner 04.20 12:15 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Olimpija Ljubljana 04.20 20:30 93 - 83  
Krka Novo Mesto - Crvena zvezda 04.20 18:30 57 - 98  
Kosárlabda (ABA Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - MZT Szkopje 04.20 12:00 95 - 75  
Studentski Centar - Sloboda Uzice 04.20 16:00 96 - 92  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Gimnasia CR (1.m.) 04.20 20:30 79 - 70  
Quimsa - Comunicaciones Mercedes (1.m.) 04.20 23:00 84 - 76  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Limburg 04.20 20:30 75 - 78  
Oostende - Mechelen 04.20 20:30 94 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - USK Praha 04.20 17:00 116 - 54  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Real Madrid (1.m.) 04.20 19:00 90 - 63  
Olimpia Milano - Bayern München (1.m.) 04.20 20:45 79 - 78  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Denain 04.20 19:00 83 - 89  
Gries-Oberhoffen - Aix Maurienne 04.20 20:00 89 - 83  
Poitiers - Rouen 04.20 20:00 59 - 87  
Souffelweyersheim - Evreux 04.20 20:00 68 - 67  
St-Chamond - Quimper 04.20 19:00 78 - 86  
St-Quentin - Paris BC 04.20 19:00 85 - 71  
Vichy-Clermont - Antibes 04.20 19:00 86 - 94  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Pau Orthez 04.20 19:00 106 - 90  
Bourg - Cholet 04.20 20:00 93 - 61  
Dijon - Nanterre 04.20 20:00 78 - 67  
Gravelines - Orleans 04.20 18:00 64 - 77  
Le Mans - Chalon sur Saone 04.20 18:00 98 - 78  
Le Portel - Boulazac 04.20 18:00 81 - 77  
Limoges - Strasbourg 04.20 20:00 68 - 81  
Metropolitans Levallois - Monaco 04.20 19:00 78 - 85  
Roanne - Reims 04.20 19:00 98 - 83  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Panathinaikosz 04.20 14:00 66 - 100  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Puntamika Zadar 04.20 19:00 105 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Naharia 04.20 17:00 123 - 60  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Shandong (1.m.) 04.20 13:35 117 - 99  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Latvijas Univ. (3.m.) 04.20 18:00 82 - 60  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija 04.20 17:00 57 - 71  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena 04.20 17:50 97 - 79  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szeged (2.m.) 04.20 18:00 69 - 92  
Fehérvár - DEAC (2.m.) 04.20 17:00 114 - 105  
Körmend - Szombathely (2.m.) 04.20 18:00 80 - 97  
Sopron - Szolnok (2.m.) 04.20 18:00 94 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 04.20 01:30 96 - 102  
Denver - Memphis 04.20 03:00 116 - 116, h.u. 139 - 137  
Detroit - Cleveland 04.20 01:00 109 - 105  
Indiana - San Antonio 04.20 02:00 94 - 109  
LA Lakers - Utah 04.20 04:00 97 - 111  
Miami - Houston 04.20 02:00 113 - 91  
Milwaukee - Phoenix 04.20 02:00 116 - 116, h.u. 127 - 128  
Philadelphia - Golden State 04.20 01:30 96 - 107  
Washington - Oklahoma City 04.20 02:00 119 - 107  
Kosárlabda (Német 2., felsőház, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Jena 04.20 18:00 99 - 84  
Rostock - Artland 04.20 19:30 78 - 66  
Kosárlabda (Német 2., felsőház, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirchheim - Bremerhaven 04.20 20:00 105 - 102  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ragusa - Empoli (2.m.) 04.20 18:30 78 - 76  
Kosárlabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralmas Jekatyerinburg - Temp-Szumz Revda 04.20 16:00 95 - 77  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Nika Sziktivkar (2.m.) 04.20 18:00 82 - 73  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Monthey 04.20 20:00 96 - 60  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Alvik (2.m.) 04.20 19:35 73 - 92  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cathay Life - Taiwan Power 04.20 13:40 76 - 53  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikolaiv - Budivelnik 04.20 18:00 71 - 79  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos de Miranda - Llaneros de Guarico 04.20 22:05 78 - 53  
Taurinos de Aragua - Condores del Zulia 04.20 22:45 72 - 58  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Parma Permszkij Kraj 04.20 12:00 69 - 51  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - TTU Tallinn (1.m.) 04.20 17:00 86 - 75  
Rapla - Tartu Ulikool (1.m.) 04.20 19:00 67 - 77  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi Capitals - Mumbai Indians 04.20 16:00 1 - 0  
Kézilabda (EL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Montpellier 04.20 20:45 31 - 23  
Magdeburg - Kristianstad 04.20 18:45 39 - 31  
R-N. Löwen Kronau - Csehovszkije Medvegyi 04.20 18:45 37 - 27  
Wisla Plock - GOG 04.20 20:45 31 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Chambery 04.20 19:00 21 - 26  
Toulouse - Paris SG 04.20 20:00 28 - 40  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Zaglebie Lubin 04.20 18:00 32 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Aue 04.20 18:00 28 - 24  
Kézilabda (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SG Westwien - Graz 04.20 18:00 33 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Buzau 04.20 11:55 28 - 29  
Baia Mare - Steaua Bukarest 04.20 14:50 25 - 29  
CSM Botosani - Vaslui 04.20 09:25 24 - 30  
CSM Bukarest - Suceava 04.20 12:15 33 - 28  
Dobrogea Constanta - Dinamo Bukarest 04.20 17:25 24 - 22  
Focsani - Politehnica Timisoara 04.20 15:00 26 - 20  
Resita - Potaissa Turda 04.20 09:15 30 - 33  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Montenegró 04.20 17:00 24 - 26  
Lengyelország - Ausztria 04.20 18:00 26 - 29  
Németország - Portugália 04.20 17:30 34 - 23  
Oroszország - Törökország 04.20 18:30 45 - 24  
Svájc - Csehország 04.20 20:15 22 - 28  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - Belouizdad 04.20 23:30 1 - 3  
Labdarúgás (Algériai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hussein Dey - Ain M'Lila 04.20 16:30 4 - 0  
Medea - ASO Chlef 04.20 16:30 2 - 1  
NC Magra - Constantine 04.20 16:30 3 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Aston Villa 04.20 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Doncaster 04.20 20:00 2 - 1  
Bristol Rovers - Milton Keynes Dons 04.20 20:00 0 - 2  
Burton - Lincoln 04.20 20:00 0 - 1  
Fleetwood - Crewe 04.20 20:45 0 - 2  
Hull City - Sunderland 04.20 20:45 2 - 2  
Northampton - Ipswich 04.20 20:00 3 - 0  
Peterborough - Gillingham 04.20 20:45 0 - 1  
Plymouth - Charlton 04.20 20:45 0 - 6  
Rochdale - Blackpool 04.20 20:00 1 - 0  
Shrewsbury - Wigan 04.20 20:00 1 - 2  
Swindon - Portsmouth 04.20 19:00 3 - 1  
Wimbledon - Oxford Utd. 04.20 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Port Vale 04.20 20:00 0 - 2  
Bolton - Carlisle 04.20 20:00 1 - 0  
Bradford - Tranmere 04.20 20:00 0 - 1  
Colchester - Southend 04.20 20:00 2 - 0  
Forest Green - Exeter 04.20 20:00 0 - 0  
Grimsby - Morecambe 04.20 20:00 0 - 3  
Harrogate Town - Oldham 04.20 20:00 0 - 3  
Leyton - Cambridge Utd. 04.20 20:00 2 - 4  
Mansfield - Scunthorpe 04.20 20:00 3 - 0  
Newport - Crawley 04.20 20:00 2 - 0  
Stevenage - Cheltenham 04.20 20:00 0 - 1  
Walsall - Salford City 04.20 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Cardiff 04.20 19:00 1 - 1  
Norwich - Watford 04.20 19:00 0 - 1  
Preston - Derby County 04.20 20:00 3 - 0  
Sheffield Wed. - Blackburn 04.20 20:00 1 - 0  
Swansea - QPR 04.20 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - King's Lynn Town 04.20 20:00 1 - 1  
Boreham - Barnet 04.20 20:45 0 - 0  
Chesterfield - Halifax 04.20 20:45 1 - 2  
Wealdstone - Maidenhead Utd. 04.20 20:45 0 - 6  
Woking - Torquay 04.20 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzsali - Etar Veliko Tarnovo 04.20 17:15 3 - 2  
Cserno More Várna - Botev Plovdiv 04.20 19:30 1 - 0  
Slavia Szófia - Botev Vraca 04.20 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Gaucho)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bento Goncalves RS - Juventude RS 04.20 01:00 2 - 2  
Sao Jose RS - EC Pelotas RS 04.20 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente PA - Paysandu 04.20 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Ponte Preta 04.20 01:00 2 - 0  
Sao Bento - Sao Caetano SP 04.20 03:15 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - RB Leipzig 04.20 18:30 2 - 1  
Bayern München - Leverkusen 04.20 20:30 2 - 0  
Bielefeld - Schalke 04.20 20:30 1 - 0  
E. Frankfurt - Augsburg 04.20 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Nürnberg 04.20 18:30 0 - 1  
Fürth - Braunschweig 04.20 18:30 3 - 0  
Würzburg - Darmstadt 04.20 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Viktoria Köln 04.20 19:00 1 - 1  
Duisburg - Kaiserslautern 04.20 19:00 2 - 2  
Hallescher FC - Verl 04.20 19:00 1 - 1  
Zwickau - Bayern München Amatőr 04.20 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Copiapo - Dep. Temuco 04.20 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Union Espanola 04.20 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Olomouc 04.20 15:00 2 - 2  
Jablonec - Karvina 04.20 17:00 3 - 0  
Ostrava - Mladá Boleslav 04.20 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Moroka Swallows 04.20 17:00 1 - 1  
Chippa Utd. - Baroka 04.20 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Gwangju 04.20 12:00 0 - 1  
Pohang - Suwon City 04.20 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manta FC - Delfin Manta 04.20 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - Ceramica Cleopatra 04.20 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Valenciennes 04.20 20:00 3 - 1  
Caen - Dunkerque 04.20 20:00 1 - 1  
Chateauroux - Rodez Aveyron 04.20 20:00 1 - 1  
Grenoble - Sochaux 04.20 20:00 2 - 0  
Guingamp - Chambly 04.20 20:00 1 - 0  
Nancy - AC Ajaccio 04.20 20:00 2 - 0  
Niort - Troyes 04.20 20:00 0 - 3  
Paris FC - Clermont 04.20 20:00 0 - 1  
Pau - Auxerre 04.20 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Laval 04.20 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canet Roussillon - Montpellier 04.20 21:00 1 - 2  
Vallieres - Toulouse 04.20 18:45 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bijelo Brdo - Dragovoljac 04.20 14:55 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sibenik - HNK Gorica 04.20 17:00 1 - 1  
Slaven Belupo - Hajduk Split 04.20 19:05 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Shalem - Hapoel TA 04.20 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Sapporo 04.20 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hussein (JOR) - Shabab Al-Ordon 04.20 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (Katari QFA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Markhiya - Qatar SC 04.20 21:00 2 - 2  
Al-Shahaniya - Al-Gharafa 04.20 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Katari QFA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muaidar - Al-Wakrah 04.20 21:00 1 - 0  
Al-Wakrah - Al-Muaidar 04.20 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KUW) - Al-Salmiyah 04.20 21:00 2 - 1  
Kazma - Al-Arabi (KUW) 04.20 21:00 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Liangjiang - Shandong Taishan 04.20 14:00 0 - 2  
Guangzhou FC - Guangzhou City 04.20 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Radomiak Radom 04.20 17:40 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Znicz Pruszkow - KS Polkowice 04.20 14:15    
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Lechia Gdansk 04.20 20:30 3 - 0  
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 04.20 18:00 1 - 0  
Slask Wroclaw - Podbeskidzie Bielsko-B. 04.20 20:30 4 - 3  
Warta Poznan - Rakow Czestochowa 04.20 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Panevezys 04.20 20:00 2 - 0  
Suduva Marijampole - Dainava Alytus 04.20 18:00 3 - 1  
Zalgiris Vilnius - Dziugas Telsiai 04.20 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Juarez 04.20 04:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Puebla 04.20 02:00 1 - 2  
Monterrey - América 04.20 00:00 1 - 1  
Tijuana - Tigres UANL 04.20 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Újpest 04.20 20:00 3 - 0  
ZTE - Budafok 04.20 17:30 5 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern Alzenau - Freiburg Amatőr 04.20 18:00 1 - 3  
E. Stadtallendorf - Sonnenhof Grossaspach 04.20 19:00 0 - 2  
Giessen - TSG Balingen 04.20 18:00 3 - 0  
Homburg - Mainz Amatőr 04.20 18:00 2 - 2  
Pirmasens - FSV Frankfurt 04.20 19:00 0 - 1  
RW Koblenz - Astoria Walldorf 04.20 19:00 3 - 2  
Schott Mainz - Offenbach 04.20 19:00 2 - 4  
VfB Stuttgart Amatőr - Hoffenheim Amatőr 04.20 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Fiorentina 04.20 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Empoli 04.20 17:00    
Brescia - SPAL Ferrara 04.20 19:00    
Cremonese - Reggina 04.20 19:00    
Entella - Vicenza 04.20 19:00    
Frosinone - Pisa 04.20 17:00    
Lecce - Cittadella 04.20 19:00    
Reggiana - Pordenone 04.20 19:00    
Salernitana - Monza 04.20 16:00    
Venezia - Chievo 04.20 19:00    
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Szpartak Nalcsik 04.20 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Barnaul - Volga Uljanovszk 04.20 13:00 0 - 1  
FK Novoszibirszk - Volna Nyizsegorodszk 04.20 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - BW Linz 04.20 18:30 0 - 2  
Liefering - FC Juniors OÖ 04.20 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Admira Wacker 04.20 18:30 0 - 1  
Austria Wien - Ried 04.20 20:30 2 - 2  
Hartberg - St. Pölten 04.20 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Universitario - Veraguas FC 04.20 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Farense 04.20 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Brighton 04.20 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - UTA Arad 04.20 20:30 0 - 1  
Hermannstadt - Astra Giurgiu 04.20 15:45 1 - 3  
Viitorul Constanta - Gaz Metan Medias 04.20 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - East Fife 04.20 20:45 2 - 0  
Dumbarton - Partick Thistle 04.20 20:45 0 - 2  
Forfar - Clyde 04.20 20:45 1 - 3  
Montrose - Cove Rangers 04.20 20:45 1 - 0  
Peterhead - Falkirk 04.20 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Stranraer 04.20 20:45 0 - 2  
Annan - Stenhousemuir 04.20 20:45 5 - 1  
Brechin - Cowdenbeath 04.20 20:45 0 - 0  
Queen's Park - Elgin 04.20 20:45 0 - 0  
Stirling Albion - Edinburgh City 04.20 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Hearts 04.20 20:05 0 - 0  
Inverness CT - Dundee 04.20 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Tenerife 04.20 15:00 6 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Grasshoppers 04.20 19:00 2 - 2  
Stade Ouchy - Schaffhausen 04.20 20:00 2 - 1  
Wil - Aarau 04.20 20:00 7 - 0  
Xamax - Kriens 04.20 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Örgryte 04.20 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jabalain - Al-Khaleej Saihat 04.20 21:10 2 - 0  
Al-Nojoom - Al-Tai 04.20 20:40 0 - 3  
Al-Sahel - Al-Hazem 04.20 20:35 2 - 4  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brda - Primorje Ajdovscina 04.20 17:00 3 - 2  
Kalcer Radomlje - Krka Novo Mesto 04.20 17:00 1 - 1  
Ptuj Drava - Nafta 04.20 17:00 4 - 5  
Roltek Dob - Smartno 04.20 17:00 2 - 1  
Rudar Velenje - Beltinci 04.20 17:00 0 - 1  
Triglav Kranj - Fuzinar Ravne 04.20 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Aluminij Kidricevo 04.20 15:00 0 - 1  
Maribor - Domzale 04.20 17:15 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hatayspor - Antalyaspor 04.20 18:00 3 - 2  
Karagümrük - Göztepe Izmír 04.20 15:00 1 - 1  
Kayserispor - Genclerbirligi 04.20 15:00 2 - 2  
Rizespor - Konyaspor 04.20 15:00 5 - 3  
Sivasspor - Besiktas 04.20 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bright Stars FC - Express Kampala 04.20 15:00 2 - 1  
BUL Jinja - UPDF 04.20 15:00 4 - 3  
Kyetume Mukono - Busoga Utd. 04.20 15:00 1 - 0  
Onduparaka - MYDA 04.20 15:00 2 - 3  
Uganda Police FC - Kitara 04.20 15:00 4 - 1  
Vipers Kitende - Wakiso Giants 04.20 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kramatorszk - Kremin Kremincsuk 04.20 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Haverfordwest 04.20 20:45 6 - 1  
Cefn Druids - Aberystwyth 04.20 20:45 0 - 3  
Flint Town - Newtown 04.20 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Penybont 04.20 20:45 3 - 3  
Caernarfon - TNS 04.20 20:45 0 - 2  
Connah's Quay - Bala Town 04.20 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Quwa Al-Jawiya - Tractor Tabriz 04.20 17:00 0 - 0  
Al-Sharjah - Pakhtakor 04.20 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Wehdat 04.20 20:00 3 - 1  
Foolad Khuzestan - Al-Nassr 04.20 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Rayyan 04.20 16:30 3 - 2  
Persepolis - Goa 04.20 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Glentoran 04.20 20:45 0 - 2  
Portadown - Larne 04.20 20:45 2 - 1  
Warrenpoint - Glenavon 04.20 20:45 3 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu - Legion Tallinn 04.20 18:00 0 - 1  
Viljandi Tulevik - Flora Tallinn 04.20 17:45 3 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Dublin - Sligo 04.20 20:45 1 - 3  
Derry City - Dundalk 04.20 20:45 1 - 1  
Drogheda Utd. - Shamrock Rovers 04.20 20:45 0 - 1  
Longford Town - Finn Harps 04.20 20:45 0 - 0  
St. Patrick's - Waterford FC 04.20 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Noah Jereván 04.20 13:00 1 - 1  
Ararat Jereván - Ararat-Armenia 04.20 16:30 2 - 0  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Rzeszow (4.m.) 04.20 20:30 3 - 1  
LKS Lodz - Radomka Radom (4.m.) 04.20 17:30 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Conegliano (2.m.) 04.20 20:30 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Arges Pitesti 04.20 17:00 3 - 1  
Jolidon Cluj - Tirgu Mures 04.20 14:00 0 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gislaved - Örebro (1.m.) 04.20 19:00 1 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örkelljunga - Sollentuna (1.m.) 04.20 19:00 2 - 3  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Hao Wang 04.20 13:00 1 - 0  
A. Grischuk - I. Nepomniachtchi 04.20 13:00 0.5 - 0.5  
K. Alekseenko - F. Caruana 04.20 13:00 0.5 - 0.5  
Liren Ding - M. Vachier-Lagrave 04.20 13:00 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mark Allen - Lyu Haotian 04.20 11:00 10 - 2  
Strandröplabda (Cancun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol A B / Sorum C S - Tijan A / Younousse C 04.20 21:30 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Ermacora/Pristauz-Telsnig 04.20 19:00 2 - 0  
Strandröplabda (Cancun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Antunes T D R / Lima T 04.20 02:00 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Antunes T D R / Lima T 04.20 23:00 1 - 2  
Laboureur C / Tillmann C - Bednarczuk/Santos Lisboa 04.20 20:00 0 - 2  
Laboureur C / Tillmann C - Humana-Paredes/Pavan 04.20 01:00 0 - 2  
Tenisz (Angers, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Weis - V. Stouff 04.20 12:35 1 - 2  
Chun Hsin Tseng - A. Bellier 04.20 11:20 2 - 0  
E. Kirkin - L. Dussin 04.20 11:30 2 - 0  
G. Kravchenko - A. Fils 04.20 15:10 1 - 2  
L. Vanni - M. Guinard 04.20 17:35 1 - 2  
T. Legout - J. Briand 04.20 10:00 2 - 1  
V. Durasovic - G. Mpetshi Perricard 04.20 13:15 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Sendogan - S. Mitsui 04.20 12:35 1 - 2  
Jum. Yamasaki - B. Bobrov 04.20 09:00 0 - 2  
K. Kirci - C. Heyman 04.20 10:30 0 - 2  
L. Nardi - Rio Noguchi 04.20 13:35 1 - 2  
T. Cacao - O. Krutykh 04.20 09:00 2 - 1  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vidmanova - D. Lopatetska 04.20 10:30 0 - 2  
K. Dmitruk - L. Papadakis 04.20 09:00 0 - 2  
Mis. Matsuda - S. Sakellaridi 04.20 09:00 2 - 0  
R. Kölzer - P. Kudermetova 04.20 09:00 0 - 2  
V. Ryser - N. Radisic 04.20 11:25 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - A. Bublik 04.20 14:35 1 - 2  
A. Ramos-Vinolas - H.V.N. Rune 04.20 11:00 2 - 1  
C. Alcaraz Garfia - F. Tiafoe 04.20 15:55 0 - 2  
D. Köpfer - C. Moutet 04.20 11:00 0 - 2  
D. Shapovalov - J. Chardy 04.20 17:45 2 - 0  
E. Gerasimov - J. Sinner 04.20 20:00 0 - 2  
F. Lopez - L. Musetti 04.20 14:30 0 - 2  
Jor. Thompson - R. Gasquet 04.20 11:00 2 - 1  
K. Khachanov - C. Norrie 04.20 19:40 1 - 2  
P-H. Herbert - D. Goffin 04.20 16:20 0 - 2  
R. Bautista-Agut - P. Andujar 04.20 18:00 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evans D / Skupski N - Kontinen/Roger-Vasselin 04.20 13:55 2 - 1  
Garin C / Pella G - Ram R / Salisbury J 04.20 12:50 0 - 2  
Krawietz K / Tecau H - Granollers M / Zeballos H 04.20 15:40 2 - 0  
Peers J / Saville L - Melo M / Rojer J J 04.20 17:35 2 - 0  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - J.I. Londero 04.20 12:00 2 - 0  
F. Bagnis - M. Kecmanovic 04.20 14:25 0 - 2  
F. Cerundolo - A. Popyrin 04.20 20:00 1 - 2  
G. Mager - L. Djere 04.20 18:35 2 - 0  
L. Djere - J.I. Londero 04.20 11:00    
P. Cuevas - E. Ruusuvuori 04.20 13:40    
R. Berankis - F. Delbonis 04.20 12:00 1 - 2  
S. Korda - A. Bedene 04.20 20:25 1 - 2  
Soon Woo Kwon - R. Carballes Baena 04.20 12:00 2 - 0  
Tenisz (Belgrád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Vavassori - Molteni A / Nielsen F 04.20 13:30 2 - 0  
Mektic N / Pavic M - Behar A / Escobar G 04.20 11:00    
Sabanov I / Sabanov M - Klaasen R / Mclachlan B 04.20 17:25 2 - 0  
Sitak A / Travaglia S - Behar A / Escobar G 04.20 15:20 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - B. Krejcikova 04.20 16:00 1 - 2  
E. Mertens - L. Arruabarrena-Vecino 04.20 12:30 2 - 0  
F. Ferro - P. Martic 04.20 18:50 2 - 0  
K. Mladenovic - B. Haas 04.20 10:00 2 - 0  
K. Mladenovic - Saisai Zheng 04.20 10:00    
K. Rakhimova - M. Kostyuk 04.20 10:00 0 - 2  
Kat. Kozlova - S. Cirstea 04.20 11:25 0 - 2  
Nao Hibino - A. Bogdan 04.20 11:55 0 - 2  
T. Mrdeza - D. Kasatkina 04.20 10:00 0 - 2  
V. Kudermetova - B. Pera 04.20 13:25 2 - 1  
V. Zvonareva - P. Hercog 04.20 13:40 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Lechemia E - Marozava L / Mitu A 04.20 17:05 0 - 2  
Kato M / Piter K - Golubic V / Panova A 04.20 16:40 1 - 2  
Pavlyuchenkova A / Potapo - Haas B / Wang Q 04.20 15:10 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Langmo - A. Ouakaa 04.20 15:25 2 - 0  
D. Kalenichenko - C. Negritu 04.20 13:15 0 - 2  
K. Ozolins - Vik. Jovic 04.20 11:00 1 - 2  
P.A. Tailleu - T. Sharma 04.20 11:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ukolova - Mih. Imanishi 04.20 13:15 1 - 2  
Amy Zhu - J. Stamatova 04.20 11:00 2 - 0  
E. Sema - L. Noskova 04.20 14:55 0 - 2  
Oli. Gram - S. Akid 04.20 16:20 2 - 0  
S.J. Visscher - I.G. Ghioroaie 04.20 11:00 2 - 0  
Tóth A.K. - T. Gancev 04.20 14:30 2 - 0  
Y. Mansouri - M. Kilnarova 04.20 12:55 0 - 2  
Tenisz (Oeiras, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.F. Santos - E. Webley-Smith 04.20 11:00 1 - 2  
C. Monnet - M. Jorge 04.20 14:05 2 - 0  
Car. Alves - Fra. Jorge 04.20 16:00 1 - 2  
G. Ce - D. Parry 04.20 12:45 0 - 2  
G. Poznikhirenko - S. Waltert 04.20 11:00 0 - 2  
M. Bassols Ribera - V. Jimenez Kasintseva 04.20 14:25 2 - 1  
O. Parres Azcoitia - S. Herrmann 04.20 12:00 0 - 2  
R.G. Serban - J. Dürst 04.20 12:35 2 - 0  
S. Lamens - Seo. Mendez 04.20 11:00 0 - 2  
S. Shapatava - O. Saez Larra 04.20 11:00 0 - 2  
Su Jeong Jang - Ji-Hee Choi 04.20 12:35 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - T. Lamasine 04.20 18:05 0 - 2  
B. Gojo - R. Marcora 04.20 12:20 0 - 2  
E. Couacaud - E. Ymer 04.20 11:50 0 - 2  
F. Cobolli - A. Vukic 04.20 17:00    
G. Barrere - G. Andreozzi 04.20 11:05 0 - 2  
G. Zeppieri - S. Napolitano 04.20 13:20 2 - 0  
P. Lorenzi - Y. Maden 04.20 13:05 2 - 1  
S. Diez - A. Pellegrino 04.20 13:45 1 - 2  
S. Stakhovsky - M. Bourgue 04.20 13:40 2 - 1  
T. Kokkinakis - Jay Clarke 04.20 10:00 2 - 0  
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - V. Kopriva 04.20 10:00 0 - 2  
F. Cobolli - H. Grenier 04.20 10:00 2 - 1  
Tenisz (Salinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Die. Hidalgo - N. Mejia 04.20 17:50 1 - 2  
Emi. Gomez - H. Casanova 04.20 20:55 1 - 2  
F. Diaz Acosta - M.T. Barrios Vera 04.20 18:15 0 - 2  
J.C. Aragone - A. Celikbilek 04.20 19:15 0 - 2  
M. Gengel - Tak Khunn Wang 04.20 16:30 0 - 2  
N. Chappell - R. Ortega-Olmedo 04.20 17:50 0 - 2  
S. Mansouri - A. Dougaz 04.20 16:30 0 - 2  
Yas. Uchiyama - T. van Rijthoven 04.20 16:30    
Tenisz (Salinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez A / Ore J - Alvarez N / Tirante T 04.20 19:45 0 - 2  
Reyes-Varela / Romboli - Gonzalez A / March A 04.20 22:40 2 - 0  
Rojas J / Suarez O - Arias B / Zeballos F 04.20 21:05 0 - 2  
Tenisz (Sibenik, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - L. Marmousez 04.20 16:30 0 - 2  
F. Vilardo - P. Michnev 04.20 14:40 2 - 0  
M. Breysach - D. Pichler 04.20 14:15 0 - 2  
Mar. Möller - S. Cuenin 04.20 13:05 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - Shuai Zhang 04.20 21:20 2 - 0  
E. Alexandrova - K. Muchova 04.20 11:30 2 - 1  
J. Brady - P. Kvitova 04.20 19:25 0 - 2  
J. Middendorf - A. Kontaveit 04.20 14:05 0 - 2  
L. Siegemund - M. Barthel 04.20 17:00 2 - 1  
U. Eikeri - A-L. Friedsam 04.20 16:00 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Kenin S - Fichman S / Olmos G 04.20 17:35 1 - 2  
Kerber A / Petkovic A - Kichenok L / Ostapenko J 04.20 14:00 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - R. Olivo 04.20 20:40 2 - 1  
D. Popko - F.C. Jianu 04.20 21:55 1 - 2  
I. Karlovic - B. Fratangelo 04.20 19:40 1 - 2  
J. Brooksby - M. Damm 04.20 22:30 2 - 1  
J. Sock - Jas. Jung 04.20 16:00 1 - 2  
R. Cid Subervi - Joao Menezes 04.20 16:00 0 - 2  
Ryan Harrison - Don. Young 04.20 16:00 2 - 1  
Ryan Harrison - M. Ebden 04.20 16:00    
T-S. Kwiatkowski - M. Krueger 04.20 18:45 2 - 1  
Yos. Watanuki - A. Velotti 04.20 18:55 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cid Subervi R / Geerts M - Pavic A / Roelofse R 04.20 23:00 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Spandau Berlin 04.20 17:45 8 - 5  
Ortigia - Jug Dubrovnik 04.20 15:15 9 - 11  
Recco - Olympiakosz 04.20 20:15 13 - 6  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Brescia 04.20 19:00 10 - 9  
FTC - Waspo Hannover 04.20 14:00 13 - 9  
Jadran Herceg Novi - Tbiliszi 04.20 16:30 10 - 13  

 

2021.04.19.
Asztalitenisz (Challenger Series, 16. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Rinderer - D. Cheaib 04.19 18:00 0 - 3  
D. Rinderer - J. Huzjak 04.19 21:20 3 - 2  
Den. Klein - D. Cheaib 04.19 20:00 3 - 0  
Den. Klein - D. Rinderer 04.19 09:50 3 - 1  
Den. Klein - J. Huzjak 04.19 11:50 3 - 0  
E. Chtchetinine - D. Cheaib 04.19 14:30 1 - 3  
E. Chtchetinine - Den. Klein 04.19 17:20 2 - 3  
E. Chtchetinine - J. Huzjak 04.19 09:10 1 - 3  
E. Chtchetinine - J. Martinko 04.19 22:00 1 - 3  
F. Sanchi - D. Cheaib 04.19 13:10 2 - 3  
F. Sanchi - D. Rinderer 04.19 16:00 3 - 1  
F. Sanchi - J. Huzjak 04.19 18:40 1 - 3  
J. Martinko - D. Rinderer 04.19 12:30 3 - 1  
J. Martinko - F. Sanchi 04.19 10:30 3 - 1  
J. Martinko - J. Huzjak 04.19 16:40 3 - 0  
M. Henninger - Den. Klein 04.19 13:50 1 - 3  
M. Henninger - E. Chtchetinine 04.19 11:10 1 - 3  
M. Henninger - F. Sanchi 04.19 20:40 0 - 3  
M. Henninger - J. Martinko 04.19 19:20 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Girevenkov - A. Tsitselskiy 04.19 21:15 3 - 0  
A. Girevenkov - Y. Troyanov 04.19 19:45 3 - 1  
A. Golyshev - A.D. Volkov 04.19 23:45 3 - 0  
A. Lobanov - Ilya Novikov 04.19 12:45 3 - 0  
A. Lobanov - V. Putilovsky 04.19 10:45 2 - 3  
A. Mohnachev - V.V. Kutin 04.19 11:00 1 - 3  
A. Tsitselskiy - B. Grebenyuk 04.19 01:45 1 - 3  
A. Tsitselskiy - V. Safonov 04.19 02:45 0 - 3  
A. Uezdin - P. Semeshin 04.19 00:30 1 - 3  
A. Uezdin - T. Shatilov 04.19 03:00 0 - 3  
A. Zabrodin - I. Iskenderov 04.19 08:15 1 - 3  
A.V. Poprocky - Ser. Ovechkin 04.19 15:15 3 - 1  
A.V. Vorozheykin - A.V. Poprocky 04.19 16:45 3 - 2  
A.V. Vorozheykin - G. Karpovkin 04.19 14:45 3 - 2  
A.Y. Lisov - K.S. Olshakov 04.19 08:45 0 - 3  
Ale. Alekseev - E. Anisimov 04.19 16:00 0 - 3  
B. Grebenyuk - T. Yusipov 04.19 00:15 3 - 0  
D. Petrochenko - E. Mishutin 04.19 12:45 3 - 0  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 04.19 10:45 1 - 3  
D. Razinkov - E.E. Markelov 04.19 19:45 0 - 3  
D. Razinkov - I. Soldatov 04.19 21:15 3 - 1  
D.M. Evlakhin - O. Kutuzov 04.19 23:15 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - K.S. Olshakov 04.19 07:45 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 04.19 09:15 3 - 1  
E. Anisimov - M. Sverdlov 04.19 16:30 1 - 3  
E. Anisimov - S. Kulikov 04.19 14:30 1 - 3  
E. Ilyukhin - I. Mikhaylov 04.19 00:15 3 - 1  
E. Kalashnikov - V. Safonov 04.19 23:15 3 - 0  
E. Mishutin - S. Nikulin 04.19 11:15 1 - 3  
E.E. Markelov - I. Soldatov 04.19 19:15 3 - 1  
G. Bardyshev - V. Mishakin 04.19 20:00 3 - 1  
G. Karpovkin - A.V. Poprocky 04.19 15:45 2 - 3  
G. Karpovkin - O. Belugin 04.19 08:00 3 - 2  
G. Karpovkin - Ser. Ovechkin 04.19 17:15 3 - 0  
I. Iskenderov - I. Meteleshko 04.19 06:45 3 - 0  
I. Iskenderov - V. Sinkovskiy 04.19 08:45 3 - 0  
I. Meteleshko - V. Sinkovskiy 04.19 07:45 0 - 3  
I. Mikhaylov - I. Ramenskiy 04.19 02:15 3 - 0  
I. Moshkov - D. Razinkov 04.19 18:45 3 - 0  
I. Moshkov - E.E. Markelov 04.19 20:45 3 - 0  
I. Ramenskiy - E. Ilyukhin 04.19 03:15 3 - 0  
I. Ramenskiy - M. Minkov 04.19 00:45 3 - 2  
I. Sergeevich - G. Karpovkin 04.19 07:00 3 - 1  
I. Soldatov - I. Moshkov 04.19 20:15 2 - 3  
I. Zemit - G. Bardyshev 04.19 19:00 0 - 3  
Ilya Novikov - R. Pavlenko 04.19 11:15 1 - 3  
K. Churin - R. Pavlenko 04.19 23:00 1 - 3  
K.N. Malahov - Pav. Medvedev 04.19 17:15 2 - 3  
K.N. Malahov - V. Beliakov 04.19 15:45 3 - 2  
K.S. Olshakov - V. Bazilevsky 04.19 07:15 0 - 3  
M. Dukhin - A. Mohnachev 04.19 11:30 2 - 3  
M. Dukhin - V.V. Kutin 04.19 13:00 3 - 1  
M. Minkov - E. Ilyukhin 04.19 01:45 3 - 1  
M. Minkov - K.N. Malahov 04.19 14:45 0 - 3  
M. Minkov - V. Beliakov 04.19 16:45 3 - 2  
M. Minkov - V. Shirshov 04.19 02:45 3 - 1  
M. Sverdlov - Ale. Alekseev 04.19 15:00 0 - 3  
N. Lyfenko - E. Mishutin 04.19 11:45 3 - 0  
N. Lyfenko - S. Nikulin 04.19 13:15 1 - 3  
N. Zhurba - S. Ogay 04.19 22:30 2 - 3  
N. Zhurba - T. Turabekov 04.19 01:00 2 - 3  
O. Belugin - I. Sergeevich 04.19 08:30 0 - 3  
O. Belugin - Ser. Ovechkin 04.19 06:30 3 - 0  
P. Semeshin - N. Zhurba 04.19 02:30 0 - 3  
P. Semeshin - T. Shatilov 04.19 01:30 3 - 1  
Pav. Medvedev - M. Minkov 04.19 16:15 3 - 1  
R. Pavlenko - A. Lobanov 04.19 12:15 2 - 3  
S. Kulikov - Ale. Alekseev 04.19 17:00 3 - 0  
S. Kulikov - M. Sverdlov 04.19 15:30 2 - 3  
S. Kuzmin - G. Bardyshev 04.19 21:00 3 - 0  
S. Kuzmin - I. Zemit 04.19 19:30 0 - 3  
S. Nikulin - D. Petrochenko 04.19 12:15 2 - 3  
S. Ogay - S. Martyukhin 04.19 23:30 3 - 0  
S.A. Andreev - A. Mohnachev 04.19 12:30 0 - 3  
S.A. Andreev - M. Dukhin 04.19 10:30 3 - 0  
Ser. Ovechkin - A.V. Vorozheykin 04.19 16:15 3 - 2  
Ser. Ovechkin - G. Karpovkin 04.19 09:00 1 - 3  
Ser. Ovechkin - I. Sergeevich 04.19 07:30 3 - 2  
T. Shatilov - T. Turabekov 04.19 00:00 1 - 3  
T. Turabekov - A. Uezdin 04.19 02:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - A.Y. Lisov 04.19 08:15 2 - 3  
V. Beliakov - Pav. Medvedev 04.19 15:15 3 - 2  
V. Chahur - V. Shirshov 04.19 22:45 3 - 0  
V. Mishakin - I. Zemit 04.19 20:30 1 - 3  
V. Mishakin - S. Kuzmin 04.19 18:30 1 - 3  
V. Putilovsky - Ilya Novikov 04.19 11:45 3 - 1  
V. Putilovsky - R. Pavlenko 04.19 13:15 2 - 3  
V. Safonov - T. Yusipov 04.19 01:15 3 - 2  
V. Shirshov - I. Mikhaylov 04.19 01:15 2 - 3  
V. Shirshov - I. Ramenskiy 04.19 23:45 3 - 1  
V. Sinkovskiy - A. Zabrodin 04.19 07:15 3 - 2  
V.V. Kutin - S.A. Andreev 04.19 12:00 3 - 1  
Y. Merkushin - A. Golyshev 04.19 22:45 3 - 2  
Y. Troyanov - A. Tsitselskiy 04.19 19:15 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago WS 04.19 17:10 11 - 4  
Chicago Cubs - Atlanta 04.19 01:08 4 - 13  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alan Norris - C. Hammond 04.19 12:30 4 - 1  
Alan Norris - N. Girvan 04.19 10:45 4 - 3  
C. Hammond - R. Thornton 04.19 11:05 3 - 4  
C. Hammond - Ric. North 04.19 13:40 0 - 4  
J. Kelling - Alan Norris 04.19 11:25 2 - 4  
J. Kelling - C. Hammond 04.19 14:35 4 - 1  
J. Kelling - R. Thornton 04.19 12:15 0 - 4  
N. Girvan - C. Hammond 04.19 11:55 3 - 4  
N. Girvan - J. Kelling 04.19 13:25 4 - 3  
N. Girvan - R. Thornton 04.19 14:00 4 - 1  
R. Thornton - Alan Norris 04.19 13:05 0 - 4  
R. Thornton - Ric. North 04.19 11:40 4 - 1  
Ric. North - Alan Norris 04.19 14:15 4 - 3  
Ric. North - J. Kelling 04.19 10:30 4 - 0  
Ric. North - N. Girvan 04.19 12:50 4 - 1  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glen Durrant - M. van Gerwen 04.19 22:10 3 - 7  
J. Clayton - D. van den Bergh 04.19 21:30 3 - 7  
J.O. de Sousa - J. Wade 04.19 20:50 7 - 5  
N. Aspinall - P. Wright 04.19 22:45 7 - 3  
Rob Cross - G. Anderson 04.19 20:10 5 - 7  
E-Sport (CSGO, EDC, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangal Esports - Budapest Five 04.19 15:00 2 - 0  
Tarczynskiproteinteam - Budapest Five 04.19 12:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDLC OL - Pact 04.19 09:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Triumph - Bad News Bears 04.19 02:00 2 - 3  
E-Sport (CSGO,ESL ANZ Champ.,St.2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riot Gaming - Paradox Gaming 04.19 10:00 0 - 2  
Simplicityaus - Dynastyesc 04.19 12:20 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL Benelux Summer Ch.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4Elements Esports - mCon esports 04.19 21:00 0 - 1  
Club Brugge Esports - Project Eversio 04.19 19:00 1 - 0  
Jointheforce - Icewolves Esports 04.19 19:45    
Lyngby Vikings - Lowlandlions 04.19 22:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Penta 04.19 21:30 0 - 1  
Entropy Gaming - Esport Rhein-Neckar 04.19 20:30    
Esport Rhein-Neckar - Entropy Gaming 04.19 19:15    
Penta - Alternate Attax 04.19 22:35 1 - 0  
Sissi State Punks - Unicorns of Love 04.19 19:15 1 - 0  
Sprout - Touch The Crown 04.19 21:40 1 - 0  
Touch The Crown - Sprout 04.19 22:20 0 - 1  
Unicorns of Love - Sissi State Punks 04.19 20:40 1 - 0  
E-Sport (CSGO,FunsparkUlti,GrFinal,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Complexity Gaming - Havu Gaming 04.19 17:30 2 - 0  
Virtus.pro - Forze 04.19 14:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,SpringSw.Sp.,Reg.Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambush Esport - Case Esports 04.19 18:30 1 - 2  
Dbl Poney - Case Esports 04.19 18:00    
Galaxy Racer Esports - Mad Lions 04.19 15:00 1 - 2  
K23 - Izako Boars 04.19 09:00 2 - 0  
LDLC OL - Club Brugge Esports 04.19 15:10 2 - 1  
Nordavind - AGF Esport 04.19 12:00 1 - 2  
SKADE - M1 Eden 04.19 12:00 2 - 0  
Team Fiend - Esports Club Kyiv 04.19 09:00 2 - 0  
Young Ninjas - Lyngby Vikings 04.19 18:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - Team Magma 04.19 10:00    
E-Sport (Dota2, Positive Fire Games,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberlife - Cascade Esports 04.19 15:00 1 - 2  
Into The Breach - Azimut 04.19 21:00 2 - 0  
Nemiga Gaming - V-gaming 04.19 18:00 2 - 0  
No Bounty Hunter - HF 04.19 12:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikin.gg - No Bounty Hunter 04.19 18:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B8 - Notechies 04.19 15:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incubus Gaming - Egoboys 04.19 21:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Felt - D2 Hustlers 04.19 03:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quincy Crew - Simply Toobased 04.19 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - Cignal Ultra 04.19 12:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Hammer) - Ukraine (Aphex) 04.19 07:00 5 - 1  
Italy (Diamond) - Ukraine (Aphex) 04.19 08:12 4 - 1  
Poland (Sam) - Ukraine (Aphex) 04.19 07:36 8 - 3  
Ukraine (Aphex) - Belarus (Hammer) 04.19 08:48 6 - 2  
Ukraine (Aphex) - Italy (Diamond) 04.19 10:00 1 - 5  
Ukraine (Aphex) - Poland (Sam) 04.19 09:24 5 - 7  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 04.19 00:40 0 - 2  
Australia (Kubrik) - Chile (Poli) 04.19 20:40 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 04.19 01:40 3 - 2  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 04.19 22:40 2 - 1  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 04.19 23:40 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 04.19 04:00 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 04.19 23:00 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 04.19 02:20 1 - 0  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 04.19 09:40 2 - 1  
Austria (Kot) - Germany (General) 04.19 06:00 2 - 2  
Austria (Kot) - Greece (Pantovits) 04.19 05:40    
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 04.19 05:40 3 - 2  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 04.19 07:40    
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 04.19 10:20 0 - 1  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 04.19 11:20 2 - 3  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 04.19 07:40 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 04.19 10:40 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 04.19 06:20 1 - 0  
Belgium (Tommy) - Greece (Pantovits) 04.19 07:20    
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 04.19 07:20 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 04.19 09:20    
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 04.19 05:40 1 - 0  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 04.19 10:00 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 04.19 09:40 2 - 0  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 04.19 05:20 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 04.19 00:20 0 - 3  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 04.19 00:00 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 04.19 22:00 2 - 3  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 04.19 04:20 4 - 2  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 04.19 02:40 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 04.19 01:00 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 04.19 03:20 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 04.19 21:00 4 - 1  
Chile (Poli) - Australia (Kubrik) 04.19 03:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 04.19 01:40 3 - 2  
Chile (Poli) - Egypt (Kasandra) 04.19 02:40 2 - 0  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 04.19 21:20 2 - 0  
Chile (Poli) - South Africa (Ben) 04.19 22:20 1 - 0  
Chile (Poli) - Spain (Reaper) 04.19 00:20 1 - 2  
Chile (Poli) - Sweden (Marley) 04.19 22:00 2 - 2  
Chile (Poli) - Switzerland (Apollo) 04.19 03:20 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 04.19 08:20 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 04.19 10:20 3 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 04.19 12:00 3 - 2  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 04.19 09:00 0 - 0  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 04.19 11:00    
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 04.19 05:00 4 - 1  
Colombia (Gorilla) - Portugal (Cliff) 04.19 06:00 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 04.19 11:00 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 04.19 23:20 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 04.19 02:20 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Chile (Poli) 04.19 22:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 04.19 01:20    
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 04.19 21:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 04.19 03:00 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 04.19 04:20    
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 04.19 23:40 0 - 0  
Germany (Burton) - Greece (Sarafou) 04.19 08:20    
Germany (General) - Austria (Kot) 04.19 11:40 2 - 1  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 04.19 09:20 3 - 1  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 04.19 05:20 3 - 1  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 04.19 08:40 3 - 0  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 04.19 11:00 1 - 3  
Germany (General) - Portugal (Cliff) 04.19 08:20 2 - 0  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 04.19 12:40 1 - 3  
Greece (Pantovits) - Ivory Coast (Krouks) 04.19 07:40    
Greece (Pantovits) - Netherlands (Aibothard) 04.19 06:00    
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 04.19 12:40 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 04.19 14:40    
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 04.19 11:20 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 04.19 13:20    
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 04.19 08:00 1 - 3  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 04.19 10:00    
Greece (Sarafou) - Germany (Burton) 04.19 12:40    
Greece (Sarafou) - Germany (General) 04.19 10:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 04.19 07:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 04.19 09:40    
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 04.19 06:00 4 - 2  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 04.19 08:00    
Greece (Sarafou) - Portugal (Cliff) 04.19 09:00    
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 04.19 09:40 3 - 4  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 04.19 11:40    
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 04.19 07:20 0 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 04.19 12:20 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 04.19 10:40 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 04.19 09:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 04.19 10:00 0 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 04.19 12:00    
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 04.19 05:00 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 04.19 03:00 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 04.19 20:40 2 - 0  
Mexico (Legolas) - Chile (Poli) 04.19 04:00 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 04.19 00:00 1 - 1  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 04.19 00:40 3 - 0  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 04.19 03:20 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 04.19 01:00 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 04.19 23:00 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 04.19 05:20 3 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 04.19 07:40 3 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 04.19 12:40 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 04.19 07:00 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 04.19 12:20 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 04.19 14:20    
Netherlands (Aibothard) - Ivory Coast (Krouks) 04.19 09:20 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 04.19 10:20 3 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 04.19 08:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 04.19 08:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Colombia (Gorilla) 04.19 11:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Germany (General) 04.19 10:00 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Greece (Sarafou) 04.19 11:00 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Greece (Sarafou) 04.19 13:00    
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 04.19 12:00 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 04.19 06:40 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Uruguay (Billiot) 04.19 05:40 1 - 3  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 04.19 01:00 3 - 4  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 04.19 22:40 1 - 3  
South Africa (Ben) - Chile (Poli) 04.19 02:00 1 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 04.19 04:00 1 - 2  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 04.19 00:20 3 - 0  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 04.19 23:20 2 - 1  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 04.19 21:00 0 - 1  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 04.19 04:20 1 - 0  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 04.19 21:20 1 - 3  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 04.19 23:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Chile (Poli) 04.19 01:20 3 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 04.19 23:00 0 - 3  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 04.19 21:00 3 - 3  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 04.19 01:40 1 - 1  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 04.19 02:20 2 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 04.19 22:00 4 - 2  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 04.19 02:00 3 - 1  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 04.19 21:40 2 - 0  
Sweden (Marley) - Chile (Poli) 04.19 03:00 1 - 2  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 04.19 21:20 2 - 1  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 04.19 23:20 1 - 0  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 04.19 03:40 1 - 3  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 04.19 22:20 1 - 2  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 04.19 01:20 4 - 3  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 04.19 22:20 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 04.19 03:40 4 - 2  
Switzerland (Apollo) - Chile (Poli) 04.19 21:40 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 04.19 00:40 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 04.19 02:40 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 04.19 20:40 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 04.19 02:00 2 - 0  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 04.19 00:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 04.19 09:20 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 04.19 11:40 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 04.19 07:20 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 04.19 05:00 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 04.19 08:20 4 - 1  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 04.19 10:20    
Uruguay (Billiot) - Ivory Coast (Krouks) 04.19 11:20 4 - 1  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 04.19 09:00 4 - 2  
Uruguay (Billiot) - Portugal (Cliff) 04.19 12:20 2 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Bluemountstate 04.19 18:40 2 - 0  
Ajax (Xalinho) - Cfi Confession 04.19 16:10 5 - 3  
ATD Abeldos United - Ajax (Xalinho) 04.19 17:25 1 - 1  
ATD Abeldos United - Milan (Ab Ovo) 04.19 18:15 2 - 2  
Bluemountstate - ATD Abeldos United 04.19 16:35 2 - 2  
Bluemountstate - Milan (Ab Ovo) 04.19 15:45 0 - 5  
Cfi Confession - ATD Abeldos United 04.19 19:30 0 - 3  
Cfi Confession - Bluemountstate 04.19 17:50 2 - 1  
Fin Fints - Meg Megapolice 04.19 11:40 3 - 1  
Fin Fints - Sporting CP (Legion) 04.19 09:10 3 - 2  
Meg Megapolice - Real Madrid (Arukonda) 04.19 08:45 2 - 1  
Meg Megapolice - Roma (Xavi Iniestavic) 04.19 09:35 1 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Ajax (Xalinho) 04.19 19:05 2 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Cfi Confession 04.19 17:00 2 - 2  
Real Madrid (Arukonda) - Fin Fints 04.19 12:05 0 - 5  
Real Madrid (Arukonda) - Sporting CP (Legion) 04.19 10:00 1 - 5  
Roma (Xavi Iniestavic) - Fin Fints 04.19 10:25 3 - 5  
Roma (Xavi Iniestavic) - Real Madrid (Arukonda) 04.19 11:15 5 - 3  
Sporting CP (Legion) - Meg Megapolice 04.19 10:50 1 - 1  
Sporting CP (Legion) - Roma (Xavi Iniestavic) 04.19 12:30 0 - 8  
E-Sport (LOL,LCS Proving Grounds Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses Prodigies - 100 Thieves Academy 04.19 00:00 0 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Ash) - LA Clippers (BLM_Mamba) 04.19 10:00 41 - 43  
Brooklyn (Ash) - Portland (Hurricane) 04.19 09:24 58 - 52  
LA Clippers (Ash) - Milwaukee (Gatz) 04.19 21:30 40 - 52  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Brooklyn (Ash) 04.19 08:12 60 - 48  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Portland (Hurricane) 04.19 08:48 43 - 39  
Milwaukee (Fosters23) - Portland (Hurricane) 04.19 08:12 49 - 40  
Portland (Hurricane) - Brooklyn (Ash) 04.19 07:36 42 - 45  
Portland (Hurricane) - LA Clippers (BLM_Mamba) 04.19 07:00 47 - 44  
Portland (Hurricane) - Milwaukee (Fosters23) 04.19 10:00 41 - 52  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Gatz) - Brooklyn (Jema11) 04.19 15:06 43 - 52  
Atlanta (Gatz) - Philadelphia (Ash) 04.19 15:42 60 - 61  
Brooklyn (Jema11) - Atlanta (Gatz) 04.19 16:54 55 - 47  
Brooklyn (Jema11) - Philadelphia (Ash) 04.19 14:30 52 - 40  
Milwaukee (MrPanda) - Atlanta (Gatz) 04.19 14:30 55 - 49  
Milwaukee (MrPanda) - Brooklyn (Jema11) 04.19 17:30 47 - 49  
Philadelphia (Ash) - Brooklyn (Jema11) 04.19 16:18 43 - 53  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (mcdonals999) - Phoenix (nikitos349) 04.19 11:15 63 - 60  
Chicago (Rom1pr) - LA Lakers (koalko_) 04.19 14:45 89 - 55  
Dallas (Answer2208) - Boston (mcdonals999) 04.19 09:30 51 - 65  
Dallas (Answer2208) - Phoenix (nikitos349) 04.19 11:50 50 - 64  
LA Lakers (koalko_) - New Orleans (Shell_Doc) 04.19 13:35 55 - 85  
Miami (broccolicabbage0) - New Orleans (jordan1234) 04.19 06:50 64 - 42  
New Orleans (Shell_Doc) - Chicago (Rom1pr) 04.19 15:55 57 - 45  
Philadelphia (iehbr_) - Chicago (Rom1pr) 04.19 13:00 76 - 61  
Philadelphia (iehbr_) - LA Lakers (koalko_) 04.19 15:20 51 - 76  
Phoenix (nikitos349) - Denver (broccolicabbage0) 04.19 10:05 74 - 64  
Toronto (toni_pytko) - Utah (Sm1T1Q) 04.19 07:25 39 - 45  
Utah (Sm1T1Q) - New Orleans (jordan1234) 04.19 06:15 55 - 39  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Dazai) - LA Clippers (Kodas) 04.19 22:36 46 - 50  
Dallas (Fosters23) - Denver (Ash) 04.19 11:00 29 - 47  
Dallas (Fosters23) - LA Clippers (Hurricane) 04.19 12:12 53 - 42  
Dallas (Fosters23) - Portland (BLM_Mamba) 04.19 13:24 43 - 38  
Denver (Asap) - LA Clippers (Kodas) 04.19 23:48 49 - 56  
Denver (Ash) - Dallas (Fosters23) 04.19 12:48 37 - 43  
Denver (Ash) - LA Clippers (Hurricane) 04.19 13:24 49 - 41  
Denver (Ash) - Portland (BLM_Mamba) 04.19 14:00 46 - 53  
LA Clippers (Hurricane) - Dallas (Fosters23) 04.19 14:00 40 - 48  
LA Clippers (Hurricane) - Denver (Ash) 04.19 11:36 41 - 53  
LA Clippers (Kodas) - Portland (Tranquil) 04.19 23:12 53 - 56  
Portland (BLM_Mamba) - Denver (Ash) 04.19 12:12 55 - 40  
Portland (Tranquil) - Dallas (Dazai) 04.19 22:00 52 - 40  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Defiant - Atlanta Reign 04.19 00:00 3 - 2  
E-Sport (OW,Overwatch Contend.Korea GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Runaway - Team Diamond 04.19 13:15 3 - 0  
E-Sport (R6S, European League, Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Bds Esport 04.19 20:30 0 - 1  
Natus Vincere - Rogue 04.19 21:45 1 - 0  
Team Vitality - Team Secret 04.19 23:00 0 - 1  
Trainhard Esport - Team Empire 04.19 18:00 0 - 1  
Virtus.pro - Cowana Gaming 04.19 19:15 0 - 1  
E-Sport (Rocket,RLCSSpring,NA,The Grid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpine Esports - Spacestation Gaming 04.19 23:55 0 - 3  
Charlotte Phoenix - Version1 04.19 23:55 3 - 1  
Kansas City Pioneers - Pittsburgh Knights 04.19 23:00 3 - 1  
Spacestation Gaming - Nrg Esports 04.19 23:00 3 - 2  
Susquehanna Soniqs - La Familia 04.19 23:00 3 - 1  
Xset - G2 Esports 04.19 23:00 1 - 3  
E-Sport (SC2,GSL Season,Code S,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunny - Dream 04.19 11:30 0 - 3  
Rogue - Zest 04.19 12:45 3 - 2  
Futsal (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Aramis 04.19 20:00 6 - 0  
Újpest - Nyírgyulaj 04.19 20:45 1 - 5  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Haladás 04.19 20:00 2 - 1  
Kecskemét - Veszprém 04.19 19:00 4 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henderson - Tucson 04.19 02:00 2 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Manchester 04.19 20:00 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Liberec (2.m.) 04.19 17:00 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät (1.m.) 04.19 17:30 3 - 2  
Lukko - Ilves (1.m.) 04.19 15:00 5 - 3  
Tappara - Kalpa (1.m.) 04.19 17:30 1 - 0  
Turku PS - Lahti Pelicans (1.m.) 04.19 15:00 3 - 5  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Dinamo Moszkva 2 (3.m.) 04.19 18:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - NY Islanders 04.19 00:30 0 - 0  
Vancouver - Toronto 04.19 01:00 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug (4.m.) 04.19 20:00 6 - 2  
Rapperswil - Lugano (4.m.) 04.19 20:00 3 - 1  
Servette - Fribourg (4.m.) 04.19 20:00 4 - 0  
Zürich Lions - Lausanne (4.m.) 04.19 20:00 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Björklöven (2.m.) 04.19 19:30 7 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Skelleftea (6.m.) 04.19 20:00 3 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Michalovce (3.m.) 04.19 18:00 2 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Litvánia 04.19 16:30 8 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Portland Winterhawks 04.19 01:05 6 - 2  
Kamloops Blazers - Vancouver Giants 04.19 03:00 0 - 4  
Lethbridge Hurricanes - Edmonton Oil Kings 04.19 03:00 3 - 5  
Prince Albert Raiders - Regina Pats 04.19 04:00 3 - 4  
Spokane Chiefs - Tri-City Americans 04.19 02:10    
Winnipeg Ice - Brandon Wheat Kings 04.19 00:00 4 - 4  
Kerékpár (Tour of the Alps)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour of the Alps, 1. szakasz 2021 04.19 23:00    
Kerékpár (Tour of the Alps, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vendrame - F. Felline 04.19 11:55 0 - 1  
G. Brambilla - F. Grosschartner 04.19 11:55 1 - 0  
L.L. Sanchez Gil - T. Gallopin 04.19 11:55 1 - 0  
N. Tesfazion - E. Battaglin 04.19 11:55 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - D. Pozzovivo 04.19 11:55 1 - 0  
P. Bilbao - R. Bardet 04.19 11:55 1 - 0  
R. Guerreiro - N. Schultz 04.19 11:55 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Borac Cacak 04.19 18:00 74 - 86  
Kosárlabda (ABA Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Podgorica (Helyszín: Podgorica) 04.19 12:00 90 - 86  
Spars Sarajevo - Zlatibor Cajetina 04.19 16:00 79 - 82  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Nantes 04.19 20:00 84 - 84, h.u. 98 - 92  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi TA 04.19 18:20 85 - 78  
Hapoel Holon - Hapoel Jerusalem 04.19 20:05 103 - 94  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Haifa 04.19 18:00 100 - 70  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Zhejiang Guangsha 04.19 09:00 105 - 98  
Zhejiang Chouzhou - Qingdao 04.19 13:35 111 - 98  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Valmiera (3.m.) 04.19 17:00 77 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Portland 04.19 01:00 109 - 101  
Dallas - Sacramento 04.19 01:30 107 - 121  
LA Clippers - Minnesota 04.19 04:00 124 - 105  
Orlando - Houston 04.19 01:00 110 - 114  
Toronto - Oklahoma City 04.19 01:00 112 - 106  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Hamburg 04.19 20:30 98 - 97  
Oldenburg - Brose Bamberg 04.19 18:30 100 - 99  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Costa Masnaga (2.m.) 04.19 19:00 92 - 69  
Virtus Bologna - Sesto San Giovanni (2.m.) 04.19 19:00 69 - 57  
Kosárlabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamara - Runa Moszkva 04.19 17:00 91 - 73  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Nika Sziktivkar (1.m.) 04.19 18:00 73 - 67  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest 04.19 15:30 85 - 84  
Univ. Craiova - U-Banca Cluj 04.19 18:15 82 - 77  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ezzahra - JS Kairouan (3.m.) 04.19 14:00 65 - 60  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucaneros de La Guaira - Spartans Distrito Capital 04.19 22:05 42 - 79  
Llaneros de Guarico - Heroes de Falcon 04.19 02:05 79 - 71  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Kalev Tallinn (1.m.) 04.19 18:00 88 - 76  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai Super Kings - Rajasthan Royals 04.19 16:00 1 - 0  
Kézilabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzliya - Hapoel Ashdod (2.m.) 04.19 18:30 33 - 38  
Hapoel Kiryat Ono - Hapoel Ramat Hasharon (2.m.) 04.19 19:30 27 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - AX Puente Genil 04.19 19:30 37 - 21  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Belgrano de Cordoba 04.19 23:00 2 - 0  
Nueva Chicago - San Martin de Tucuman 04.19 19:00 0 - 1  
Quilmes - Agropecuario Argentino 04.19 23:00 0 - 0  
Tigre - Dep. Maipu 04.19 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Atl. Guemes 04.19 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sportivo Las Parejas - Racing de Cordoba 04.19 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Atl. Platense 04.19 23:00 0 - 1  
Colón - Godoy Cruz 04.19 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deinze - Westerlo 04.19 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebar Pazardzsik - Gorna Orjahovica 04.19 14:00 2 - 1  
Jantra Gabrovo - Sp. Szvoge 04.19 16:00 0 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Dobrudzsa Dobrics 04.19 18:30 4 - 0  
Szeptemvri Simitli - Ludogorec Razgrad 2 04.19 16:00 1 - 1  
Szeptemvri Szófia - Sozopol 04.19 16:00 4 - 0  
Sztrumszka Szlava - Lokomotív Szófia 04.19 16:15 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras SP - Ferroviaria SP 04.19 01:00 2 - 2  
Sao Jose dos Campos - Kindermann 04.19 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Gaucho)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Sao Luiz RS 04.19 01:00 1 - 0  
Gremio RS - Novo Hamburgo 04.19 01:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Goiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ipora GO - Jaragua GO 04.19 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Palmeiras SP 04.19 01:00 0 - 0  
Corinthians SP - Ituano 04.19 03:00 2 - 0  
Santos SP - Internacional de Limeira 04.19 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santa Cruz - Universidad de Concepcion 04.19 00:00 2 - 2  
San Luis de Quillota - Rangers de Talca 04.19 00:00 0 - 1  
Santiago Morning - Dep. Magallanes 04.19 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Pafosz 04.19 16:00 0 - 2  
Nea Szalamina Famaguszta - Karmiotissza Polemidion 04.19 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD San Carlos - Santos de Guapiles 04.19 02:00 1 - 0  
Dep. Saprissa - Dep. Alajuelense 04.19 00:00 0 - 5  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Midtjylland 04.19 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Tecnico Univ. Ambato 04.19 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quevilly Rouen - Annecy 04.19 18:30 1 - 1  
SC Bastia - SC Lyon 04.19 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Larissza 04.19 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - De Graafschap 04.19 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arman Gohar Sirjan - Malavan Anzali 04.19 17:15 2 - 1  
Esteghlal Khuzestan - Esteghlal Mollasani 04.19 17:45 3 - 1  
Fajr Sepasi - Mes Kerman 04.19 17:30 0 - 1  
Gol Reyhan - Chooka Talesh 04.19 17:45 1 - 1  
Havadar Tehran - Khooshe Talaee 04.19 17:45 1 - 3  
Kheybar Khorramabad - Pars Jonoubi Jam 04.19 17:45 3 - 1  
Shahin Bushehr - Navad Urmia 04.19 17:30 0 - 0  
Shahrdari Astara - Baadraan Tehran 04.19 17:45 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Kfar Qasem 04.19 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Jerusalem 04.19 18:00 1 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Sektzia Nes Tziona 04.19 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Bnei Yehuda TA 04.19 19:15 2 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baqaa - Al-Faisaly (JOR) 04.19 21:30 0 - 3  
Labdarúgás (Katari QFA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Mesaimeer 04.19 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Sahtar Karaganda 04.19 13:00 0 - 3  
Kajrat Almati - Tobol Kostanaj 04.19 15:00 2 - 2  
Turan - Kaszpij Aktau 04.19 15:00 2 - 2  
Zsetiszu Taldikorgan - Ordabaszi Simkent 04.19 11:00 0 - 4  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kuwait - Al-Sahel (KUW) 04.19 21:00 3 - 2  
Khaitan - Al-Fahaheel 04.19 21:00 2 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valmiera - Spartaks Jurmala 04.19 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Ittihad Tanger 04.19 00:00 0 - 0  
Maghreb Fes - Chabab Mohammedia 04.19 00:00 1 - 1  
Youssoufia Berrechid - FAR Rabat 04.19 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Pachuca 04.19 04:06 0 - 1  
Santos Laguna - Dep. Toluca 04.19 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Santos Laguna 04.19 23:00 1 - 0  
Leon - Atl. San Luis 04.19 23:00 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Portland 04.19 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Managua FC - Juventus Managua 04.19 02:00 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Triestina - Südtirol 04.19 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Arouca 04.19 19:00 1 - 2  
Vizela - Benfica B 04.19 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Liverpool 04.19 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn 2 - Liverpool 2 04.19 20:00 2 - 2  
Leicester 2 - Southampton 2 04.19 20:00 7 - 1  
West Ham 2 - Everton 2 04.19 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoke 2 - Newcastle 2 04.19 20:00 2 - 1  
Wolverhampton 2 - West Bromwich 2 04.19 13:00