Tippmix eredmények - 2021. április 12-18.

2021-04-12
Tippmix eredmények - 2021. április 12-18.
2021.04.18.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Girevenkov - T. Yusipov 04.18 02:15 1 - 3  
A. Golyshev - A. Girevenkov 04.18 01:15 3 - 1  
A. Innazarov - Sem. Korolev 04.18 15:45 2 - 3  
A. Innazarov - V. Rakhmanov 04.18 17:15 3 - 1  
A. Kolmin - I. Pandur 04.18 07:45 1 - 3  
A. Kolmin - S. Muslikov 04.18 09:15 2 - 3  
A. Lobanov - Igor Kovalev 04.18 11:15 3 - 0  
A. Merezhko - V. Selkin 04.18 09:00 2 - 3  
A. Pravednov - K. Churin 04.18 02:30 3 - 2  
A. Sadkov - V. Staroverov 04.18 19:00 1 - 3  
A. Vlasov - D. Balakin 04.18 20:15 3 - 1  
A. Vlasov - E. Ilyukhin 04.18 02:15 0 - 3  
A. Zabrodin - S. Kulikov 04.18 15:00 1 - 3  
A.M. Kuznetsov - V. Shirshov 04.18 10:30 3 - 1  
A.Y. Lisov - E. Kryuchkov 04.18 09:15 0 - 3  
B. Grebenyuk - V. Safonov 04.18 22:45 3 - 2  
D. Balakin - S. Maksakov 04.18 18:45 1 - 3  
D. Balakin - Val. Sidorin 04.18 20:45 1 - 3  
D. Sayanov - V. Putilovsky 04.18 00:00 3 - 0  
D.M. Evlakhin - V. Chahur 04.18 01:45 2 - 3  
D.M. Evlakhin - Val. Sidorin 04.18 02:45 2 - 3  
E. Glazun - A. Lobanov 04.18 11:45 3 - 1  
E. Glazun - Igor Kovalev 04.18 13:15 3 - 1  
E. Golovachev - S. Homutov 04.18 15:15 3 - 1  
E. Ilyukhin - D.M. Evlakhin 04.18 00:45 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Chahur 04.18 03:15 2 - 3  
E. Ilyukhin - V. Shirshov 04.18 22:45 3 - 1  
E. Kryuchkov - K.S. Olshakov 04.18 08:15 0 - 3  
E. Mishutin - S. Nikulin 04.18 18:45 1 - 3  
E. Mishutin - V. Marshalov 04.18 20:45 0 - 3  
E.A. Kupryakov - E. Golovachev 04.18 15:45 0 - 3  
E.A. Kupryakov - S. Homutov 04.18 17:15 3 - 2  
I. Buyanin - I. Poletaev 04.18 11:15 3 - 0  
I. Meteleshko - A. Zabrodin 04.18 16:30 3 - 2  
I. Meteleshko - Vla. Zubkov 04.18 14:30 0 - 3  
I. Mikhaylov - M. Minkov 04.18 23:15 0 - 3  
I. Poletaev - R. Arutiunov 04.18 12:15 3 - 2  
I. Soldatov - E. Mishutin 04.18 20:15 3 - 1  
Igor Kovalev - N. Zhurba 04.18 12:15 3 - 1  
K. Churin - V. Putilovsky 04.18 01:00 1 - 3  
K.K. Nosov - E. Golovachev 04.18 16:45 3 - 2  
K.K. Nosov - E.A. Kupryakov 04.18 14:45 0 - 3  
K.S. Olshakov - Dmi. Kolesnikov 04.18 08:45 3 - 2  
M. Chernyavskiy - O. Belugin 04.18 08:30 3 - 2  
N. Zhurba - A. Lobanov 04.18 12:45 2 - 3  
N. Zhurba - A. Uezdin 04.18 23:30 3 - 1  
N. Zhurba - E. Glazun 04.18 10:45 1 - 3  
O. Pronin - A.M. Kuznetsov 04.18 12:00    
O. Shagarov - A. Golyshev 04.18 02:45 2 - 3  
O. Suharkov - I. Buyanin 04.18 11:45 3 - 2  
O. Suharkov - I. Poletaev 04.18 13:15 3 - 2  
P. Ziuzikov - O. Pronin 04.18 11:00 3 - 1  
R. Arutiunov - I. Buyanin 04.18 12:45 0 - 3  
R. Arutiunov - O. Suharkov 04.18 10:45 1 - 3  
S. Burov - A. Sadkov 04.18 19:30 3 - 0  
S. Burov - V. Staroverov 04.18 21:00 3 - 0  
S. Homutov - K.K. Nosov 04.18 16:15 0 - 3  
S. Kulikov - I. Meteleshko 04.18 16:00 3 - 2  
S. Maksakov - A. Vlasov 04.18 21:15 3 - 1  
S. Maksakov - Val. Sidorin 04.18 19:45 0 - 3  
S. Muslikov - Vla. Zubkov 04.18 08:15 2 - 3  
S. Nikulin - I. Soldatov 04.18 21:15 1 - 3  
S. Nikulin - V. Marshalov 04.18 19:45 3 - 2  
Sem. Korolev - V. Rakhmanov 04.18 15:15 3 - 1  
T. Shatilov - N. Zhurba 04.18 22:30 0 - 3  
T. Turabekov - P. Semeshin 04.18 23:00 3 - 0  
T. Yusipov - A. Tsitselskiy 04.18 23:15 2 - 3  
T. Yusipov - O. Shagarov 04.18 00:45 3 - 0  
V. Chahur - A. Vlasov 04.18 00:15 3 - 2  
V. Kalachev - A. Pravednov 04.18 00:30 3 - 1  
V. Kalachev - D. Sayanov 04.18 03:00 1 - 3  
V. Marshalov - I. Soldatov 04.18 19:15 1 - 3  
V. Mishakin - A. Sadkov 04.18 20:30 3 - 2  
V. Mishakin - S. Burov 04.18 18:30 3 - 0  
V. Putilovsky - V. Kalachev 04.18 02:00 1 - 3  
V. Rakhmanov - Vla. Fedorov 04.18 16:15 1 - 3  
V. Selkin - M. Chernyavskiy 04.18 08:00 1 - 3  
V. Shirshov - I. Ramenskiy 04.18 23:45 1 - 3  
V. Shirshov - O. Pronin 04.18 12:45 3 - 2  
V. Shirshov - P. Ziuzikov 04.18 11:30 0 - 3  
V. Staroverov - V. Mishakin 04.18 20:00 2 - 3  
Val. Sidorin - A. Vlasov 04.18 01:15 3 - 1  
Val. Sidorin - A. Vlasov 04.18 19:15 3 - 2  
Vla. Fedorov - A. Innazarov 04.18 14:45 3 - 1  
Vla. Fedorov - Sem. Korolev 04.18 16:45 1 - 3  
Vla. Zubkov - A. Zabrodin 04.18 15:30 3 - 0  
Vla. Zubkov - I. Pandur 04.18 08:45 1 - 3  
Vla. Zubkov - S. Kulikov 04.18 17:00 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Fremantle 04.18 05:10 72 - 84  
Geelong - North Melbourne Kangaroos 04.18 08:40 77 - 47  
Hawthorn - Melbourne Demons 04.18 07:20 54 - 104  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - Kiwoom Heroes 04.18 07:00 10 - 2  
LG Twins - Doosan Bears 04.18 07:00 1 - 9  
Lotte Giants - Samsung Lions 04.18 07:00 0 - 7  
NC Dinos - Hanwha Eagles 04.18 07:00 3 - 11  
SSG Landers - KIA Tigers 04.18 07:00 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 04.18 07:00 2 - 4  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 04.18 07:00 10 - 7  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 04.18 07:00 2 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 04.18 07:00 1 - 4  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 04.18 06:00 2 - 3  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 04.18 06:00 4 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Cleveland 04.18 19:10 3 - 6  
Colorado - NY Mets (21:10) 04.18 21:10 1 - 2  
Kansas City - Toronto (20:10) 04.18 20:10 2 - 0  
LA Angels - Minnesota 04.18 03:07    
Miami - San Francisco 04.18 00:10 7 - 6  
Miami - San Francisco (19:10) 04.18 19:10 0 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh 04.18 01:10 7 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh (20:10) 04.18 20:10 5 - 6  
NY Yankees - Tampa Bay 04.18 19:05 2 - 4  
Oakland - Detroit 04.18 22:07 3 - 2  
Philadelphia - St. Louis 04.18 19:05 2 - 0  
San Diego - LA Dodgers 04.18 02:40 0 - 2  
San Diego - LA Dodgers (22:10) 04.18 22:10 5 - 2  
Seattle - Houston 04.18 03:10 0 - 1  
Seattle - Houston (22:10) 04.18 22:10 7 - 2  
Texas - Baltimore 04.18 01:05 1 - 6  
Texas - Baltimore (20:35) 04.18 20:35 1 - 0  
Washington - Arizona 04.18 19:05 2 - 5  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Beveridge - K. Burness 04.18 00:30 2 - 4  
Greg Ritchie - C. Whitehead 04.18 00:50 4 - 2  
K. Burness - R. Burnett 04.18 01:05 3 - 4  
R. Burnett - Greg Ritchie 04.18 00:15 4 - 1  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordavind - ENCE 04.18 15:25 2 - 0  
Nordavind - SKADE 04.18 19:00 0 - 2  
Young Ninjas - SKADE 04.18 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Order - Chiefs Esports Club 04.18 12:00 3 - 1  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Fiend - Coppenhagen Flames 04.18 09:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO,BlastPremier,Spring,Showd)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Team Spirit 04.18 15:30 2 - 1  
Heroic - Gambit Esports 04.18 19:55 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Australia,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caught Off Guard - Lese Esports 04.18 12:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Europe,Relegation)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blink - Alternate Attax 04.18 19:00 0 - 2  
Lyngby Vikings - Sangal Esports 04.18 20:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,North Am.,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levitate Esports - Big Chillin 04.18 03:30 1 - 2  
Recon 5 Black - Pdhm Gaming 04.18 03:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Div,EU,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saw - Ex-winstrike Team 04.18 19:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - Rbg Esports 04.18 02:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Empire - Fantastic.five 04.18 11:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - Team Spirit 04.18 18:10 0 - 2  
Team Unique - Puckchamp 04.18 14:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Team Unknown 04.18 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Gaming - Xtreme Gaming 04.18 08:55 2 - 0  
Team Magma - Demon Slayer 04.18 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Ehome 04.18 12:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkosh Gaming - Electronic Boys 04.18 03:00 2 - 0  
Wind And Rain - D2 Hustlers 04.18 00:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - The Cut 04.18 21:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Russia (Coldsiemens) - Canada (Hammer) 04.18 08:48 3 - 6  
Russia (Coldsiemens) - Sweden (Tangent) 04.18 09:24 0 - 4  
Sweden (Tangent) - Russia (Coldsiemens) 04.18 07:36 6 - 0  
United States (Diamond) - Russia (Coldsiemens) 04.18 08:12 4 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Chile (Poli) 04.18 20:40 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 04.18 22:40 3 - 2  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 04.18 23:40 2 - 0  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 04.18 23:00 3 - 3  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 04.18 09:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Germany (General) 04.18 06:00 3 - 3  
Austria (Kot) - Greece (Pantovits) 04.18 05:40    
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 04.18 05:40 0 - 0  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 04.18 07:40 0 - 0  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 04.18 10:20 4 - 0  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 04.18 12:00 1 - 2  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 04.18 11:20 3 - 1  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 04.18 07:40 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 04.18 10:40 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 04.18 08:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Greece (Pantovits) 04.18 07:20    
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 04.18 07:20 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 04.18 09:20 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 04.18 05:40 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 04.18 10:00 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 04.18 09:40 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 04.18 05:20 0 - 0  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 04.18 02:20 1 - 0  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 04.18 01:20 2 - 2  
Brazil (Crysis) - Poland (Johnybegood) 04.18 01:40 3 - 0  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 04.18 22:00 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 04.18 21:00 3 - 0  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 04.18 21:20 0 - 1  
Chile (Poli) - South Africa (Ben) 04.18 22:20 3 - 1  
Chile (Poli) - Sweden (Marley) 04.18 22:00 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 04.18 08:20 3 - 2  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 04.18 10:20 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 04.18 12:00 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Greece (Pantovits) 04.18 09:00    
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 04.18 09:00 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 04.18 11:00    
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 04.18 05:00 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Portugal (Cliff) 04.18 06:00 0 - 0  
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 04.18 11:00 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Brazil (Crysis) 04.18 03:20    
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 04.18 01:00 3 - 3  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 04.18 04:00 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 04.18 00:40 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 04.18 00:00 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 04.18 03:00 1 - 3  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 04.18 01:20 0 - 3  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 04.18 03:00 2 - 0  
Denmark (Teok) - Poland (Johnybegood) 04.18 03:40 2 - 3  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 04.18 02:00 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 04.18 23:20 4 - 2  
Egypt (Kasandra) - Chile (Poli) 04.18 22:40 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 04.18 21:40 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 04.18 23:40 2 - 1  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 04.18 02:00 1 - 3  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 04.18 02:40 5 - 1  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 04.18 00:00 2 - 1  
England (Zeus) - Russia (Val) 04.18 00:40 3 - 1  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 04.18 03:40 1 - 1  
Germany (Burton) - Greece (Sarafou) 04.18 08:20    
Germany (General) - Austria (Kot) 04.18 11:40 4 - 1  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 04.18 09:20 3 - 1  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 04.18 05:20 0 - 2  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 04.18 08:40 1 - 3  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 04.18 11:00 0 - 2  
Germany (General) - Portugal (Cliff) 04.18 08:20 1 - 3  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 04.18 12:40 0 - 2  
Greece (Pantovits) - Austria (Kot) 04.18 12:40    
Greece (Pantovits) - Belgium (Tommy) 04.18 11:20    
Greece (Pantovits) - Colombia (Gorilla) 04.18 08:00    
Greece (Pantovits) - Germany (General) 04.18 10:40    
Greece (Pantovits) - Ivory Coast (Krouks) 04.18 07:40    
Greece (Pantovits) - Netherlands (Aibothard) 04.18 06:00    
Greece (Pantovits) - Portugal (Cliff) 04.18 07:00    
Greece (Pantovits) - Uruguay (Billiot) 04.18 09:40    
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 04.18 12:40 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 04.18 14:40    
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 04.18 11:20 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 04.18 13:20    
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 04.18 08:00 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 04.18 10:00 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Germany (Burton) 04.18 12:40    
Greece (Sarafou) - Germany (General) 04.18 10:40 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 04.18 07:40 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 04.18 09:40 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 04.18 06:00 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 04.18 08:00 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Portugal (Cliff) 04.18 07:00 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Portugal (Cliff) 04.18 09:00 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 04.18 09:40 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 04.18 11:40    
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 04.18 00:20 2 - 0  
Italy (Ang) - England (Zeus) 04.18 03:20    
Italy (Ang) - Russia (Val) 04.18 02:40 2 - 2  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 04.18 03:40 3 - 2  
Italy (Ang) - United States (CaptainX) 04.18 01:40 1 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 04.18 07:20 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 04.18 12:20 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 04.18 10:40 3 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 04.18 09:00 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Pantovits) 04.18 10:00    
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 04.18 10:00 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 04.18 12:00    
Ivory Coast (Krouks) - Netherlands (Aibothard) 04.18 08:00 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 04.18 05:00 3 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Uruguay (Billiot) 04.18 07:00 3 - 4  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 04.18 20:40 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 04.18 23:00 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 04.18 05:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 04.18 07:40 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 04.18 12:40 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 04.18 07:00 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Pantovits) 04.18 12:20    
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 04.18 12:20 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 04.18 14:20    
Netherlands (Aibothard) - Ivory Coast (Krouks) 04.18 09:20 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 04.18 10:20 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 04.18 08:40 3 - 0  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 04.18 00:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 04.18 04:20 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - Italy (Ang) 04.18 02:00 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 04.18 04:00 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 04.18 01:00 0 - 3  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 04.18 08:40 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Colombia (Gorilla) 04.18 11:40 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Germany (General) 04.18 10:00 0 - 3  
Portugal (Cliff) - Greece (Pantovits) 04.18 11:00    
Portugal (Cliff) - Greece (Sarafou) 04.18 11:00 1 - 4  
Portugal (Cliff) - Greece (Sarafou) 04.18 13:00    
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 04.18 12:00 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Uruguay (Billiot) 04.18 05:40 1 - 1  
Russia (Val) - Brazil (Crysis) 04.18 03:00 3 - 1  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 04.18 01:20 2 - 2  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 04.18 04:20 2 - 3  
Russia (Val) - United States (CaptainX) 04.18 02:20 1 - 1  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 04.18 22:40 0 - 1  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 04.18 23:20 2 - 2  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 04.18 21:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 04.18 21:20 2 - 0  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 04.18 23:40 0 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 04.18 23:00 3 - 0  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 04.18 21:00 3 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 04.18 22:00 0 - 1  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 04.18 21:40 3 - 2  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 04.18 21:20 1 - 1  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 04.18 23:20 1 - 3  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 04.18 22:20 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 04.18 22:20 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Chile (Poli) 04.18 21:40 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 04.18 20:40 2 - 2  
Turkey (Rafa) - Brazil (Crysis) 04.18 04:00 3 - 2  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 04.18 02:20 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 04.18 01:40 2 - 2  
Turkey (Rafa) - United States (CaptainX) 04.18 00:40 3 - 1  
United States (CaptainX) - Brazil (Crysis) 04.18 01:00 1 - 3  
United States (CaptainX) - Czech Republic (Koko) 04.18 04:20 2 - 3  
United States (CaptainX) - Denmark (Teok) 04.18 03:20    
United States (CaptainX) - Italy (Ang) 04.18 00:00 1 - 4  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 04.18 02:40 1 - 3  
United States (CaptainX) - Turkey (Rafa) 04.18 00:20 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 04.18 09:20 4 - 2  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 04.18 11:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 04.18 07:20 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 04.18 05:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Greece (Pantovits) 04.18 08:20    
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 04.18 08:20 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 04.18 10:20 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Ivory Coast (Krouks) 04.18 11:20 4 - 2  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 04.18 09:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Portugal (Cliff) 04.18 12:20 3 - 1  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hero Jiuj - AG Super Play 04.18 12:00 0 - 3  
Qghappy - Turnso Gaming 04.18 14:00 1 - 3  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 1, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pain Gaming - Vorax 04.18 18:00 3 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Royal Never Give Up 04.18 11:00 1 - 3  
E-Sport (LOL, PCS, Spring, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSG Talon - Beyond Gaming 04.18 11:00 3 - 0  
E-Sport (LOL,LCS Proving Grounds Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses Academy - Team Solomid Academy 04.18 00:00 3 - 1  
E-Sport (LOL,VCS,Spring Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saigon Buffalo - GAM Esports 04.18 12:00 1 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Hurricane) - LA Clippers (Joker) 04.18 08:48 52 - 60  
Brooklyn (Hurricane) - Milwaukee (Jema11) 04.18 07:36 50 - 45  
Brooklyn (Hurricane) - Portland (Gatz) 04.18 08:12 37 - 48  
LA Clippers (Joker) - Milwaukee (Jema11) 04.18 10:00 56 - 61  
LA Clippers (Joker) - Portland (Gatz) 04.18 07:36 42 - 51  
Milwaukee (Jema11) - LA Clippers (Joker) 04.18 08:12 60 - 50  
Portland (Gatz) - LA Clippers (Joker) 04.18 09:24 57 - 41  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (broccolicabbage0) - Phoenix (Answer2208) 04.18 10:40 60 - 53  
Dallas (Sm1T1Q) - Boston (broccolicabbage0) 04.18 10:05 51 - 66  
Denver (toni_pytko) - Dallas (Sm1T1Q) 04.18 11:15 56 - 67  
Miami (nikitos349) - Toronto (kotpirog131) 04.18 07:25 67 - 48  
Phoenix (Answer2208) - Dallas (Sm1T1Q) 04.18 11:50 73 - 63  
Phoenix (Answer2208) - Denver (toni_pytko) 04.18 09:30 74 - 60  
Utah (mcdonals999) - New Orleans (amuralex) 04.18 06:50    
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Kodas) - LA Clippers (Asap) 04.18 22:00 53 - 52  
Denver (Tranquil) - LA Clippers (Asap) 04.18 22:36 54 - 58  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu Hunters - Shanghai Dragons 04.18 12:30 3 - 0  
Dallas Fuel - Los Angeles Gladiators 04.18 00:30 3 - 1  
Florida Mayhem - Vancouver Titans 04.18 22:30 3 - 1  
Guangzhou Charge - Seoul Dynasty 04.18 11:00 0 - 3  
Houston Outlaws - San Francisco Shock 04.18 21:00 3 - 2  
Philadelphia Fusion - Los Angeles Valiant 04.18 13:40 3 - 0  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Dragons E-sports - Santos E-sports 04.18 22:00 0 - 1  
Faze Clan - Furia Esports 04.18 18:00 1 - 0  
Intz Esports Club - W7m Gaming 04.18 19:00 1 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Team One Esports 04.18 20:00 1 - 0  
Team Liquid - Mibr 04.18 23:00 0 - 1  
E-Sport (R6S, Japan League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyclops Athlete Gaming - Team Northeption 04.18 06:30 2 - 0  
Reject - Fav Gaming 04.18 11:00 1 - 2  
E-Sport (R6S, Korean Open Spring, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sga Esports - Damwon Gaming 04.18 12:00 3 - 1  
E-Sport (SC2, World Team League, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizi Gaming - Team Nv 04.18 14:30 3 - 4  
Team Gp - Team Exon 04.18 13:00 3 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Endre (5.m.) 04.18 12:30 2 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lubawa - Leszno 04.18 16:00 3 - 2  
Torun - Orzel Jelcz-Laskowice 04.18 18:00 3 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Tyumeny 04.18 13:00 1 - 5  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szinara Jekatyerinburg 04.18 12:00 3 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante 04.18 17:00 6 - 3  
Ribera Navarra - Inter Movistar 04.18 12:30 5 - 4  
Golf (RBC Heritage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bezuidenhout - C. Conners (4. kör) 04.18 19:30 73 - 68  
C. Morikawa - S. Cink (4. kör) 04.18 20:10 72 - 70  
Cha. Hoffman - M. McNealy (4. kör) 04.18 19:10 71 - 67  
H. Varner III - Mat. Fitzpatrick (4. kör) 04.18 19:40 66 - 68  
K. Streelman - Dan. Berger (4. kör) 04.18 19:20 73 - 70  
Matt Wallace - E. Grillo (4. kör) 04.18 20:00 73 - 68  
Sungjae Im - Webb Simpson (4. kör) 04.18 19:50 72 - 70  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 04.18 05:00 5 - 1  
Grand Rapids - Iowa 04.18 01:00 3 - 3  
Henderson - Tucson 04.18 04:00 4 - 3  
Rockford - Chicago Wolves 04.18 01:00 3 - 3  
San Jose Barracuda - Texas Stars 04.18 03:00 4 - 2  
Syracuse - Wilkes-Barre/Scranton 04.18 01:00 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield - Manchester 04.18 17:00 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Jihlava (2.m.) 04.18 18:00 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Liberec (1.m.) 04.18 18:00 6 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted (2.m.) 04.18 12:00 2 - 3  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - Greenville Swamp Rabbits 04.18 01:00 0 - 3  
Indy Fuel - Fort Wayne Komets 04.18 01:05 0 - 4  
Jacksonville Icemen - South Carolina Stingrays 04.18 21:00 1 - 2  
Rapid City Rush - Allen Americans 04.18 03:05 1 - 4  
South Carolina Stingrays - Jacksonville Icemen 04.18 00:05 3 - 3  
Wheeling Nailers - Fort Wayne Komets 04.18 22:10 5 - 3  
Wichita Thunder - Tulsa Oilers 04.18 02:05 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Avangard Omszk (1.m.) 04.18 17:00 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Las Vegas 04.18 22:00 2 - 5  
Arizona - St. Louis 04.18 00:00 3 - 2  
Boston - Washington 04.18 18:00 6 - 3  
Buffalo - Pittsburgh 04.18 21:00 4 - 2  
Carolina - Nashville 04.18 01:00 3 - 1  
Dallas - Columbus 04.18 02:00 5 - 1  
Detroit - Chicago 04.18 01:00 0 - 4  
Minnesota - San Jose 04.18 02:00 5 - 2  
New Jersey - NY Rangers 04.18 21:00 3 - 5  
Tampa Bay - Florida 04.18 01:00 3 - 5  
Winnipeg - Edmonton 04.18 01:00 0 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Eisbären Berlin 04.18 14:30 5 - 5  
Bremerhaven - Nürnberg 04.18 14:30 4 - 2  
Iserlohn - Ingolstadt 04.18 14:30 3 - 0  
Mannheim - Krefeld 04.18 14:30 4 - 2  
München - Düsseldorf 04.18 14:30 6 - 1  
Schwenningen - Köln 04.18 14:30 5 - 3  
Wolfsburg - Straubing 04.18 14:30 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano (4.m.) 04.18 17:30 1 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Moncton Wildcats 04.18 20:00 5 - 3  
Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 04.18 00:00 4 - 9  
Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 04.18 00:00 1 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Ajoie (1.m.) 04.18 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Björklöven (1.m.) 04.18 18:00 3 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 (5.m.) 04.18 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zvolen (4.m.) 04.18 18:00 2 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Észtország 04.18 20:15 6 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors 04.18 00:00 4 - 1  
Edmonton Oil Kings - Lethbridge Hurricanes 04.18 03:00 5 - 5  
Portland Winterhawks - Seattle Thunderbirds 04.18 02:00 3 - 1  
Prince George Cougars - Kelowna Rockets 04.18 04:00 5 - 7  
Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers 04.18 03:00 2 - 5  
Saskatoon Blades - Swift Current Broncos 04.18 04:00 2 - 2  
Kerékpár (Amstel Gold Race)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstel Gold Race 2021 04.18 15:40    
Kerékpár (Amstel Gold Race)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aranburu - S. Higuita 04.18 12:00 1 - 0  
A. Valverde - M. Schachmann 04.18 12:00 0 - 1  
J. Alaphilippe - T. Pidcock 04.18 12:00 0 - 1  
J. Fuglsang - M. Valgren 04.18 12:00 0 - 1  
Mic. Matthews - D. Impey 04.18 12:00 1 - 0  
P. Roglic - M. Hirschi 04.18 12:00 0 - 1  
W. van Aert - M. Trentin 04.18 12:00 1 - 0  
Kerékpár (Volta Valenciana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta Valenciana 2021 04.18 12:45    
Volta Valenciana, 5. szakasz 2021 04.18 15:00    
Kerékpár (Volta Valenciana, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Decker - B. Welten 04.18 15:00 0 - 1  
A. Demare - C. Ewan 04.18 15:00 1 - 0  
A. Molenaar - M. De Poorter 04.18 15:00 1 - 0  
Col. Joyce - E.A. Avila Vanegas 04.18 15:00 1 - 0  
M. Aristi - J. Guarnieri 04.18 15:00 0 - 1  
T. Dupont - J. Aberasturi Izaga 04.18 15:00 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Buducnost Podgorica 04.18 17:00 100 - 92  
Olimpija Ljubljana - Crvena zvezda 04.18 17:00 72 - 89  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Illawarra Hawks 04.18 07:00 87 - 76  
Perth - NZ Breakers 04.18 09:00 78 - 83  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Okapi Aalstar 04.18 15:00 99 - 90  
Charleroi Spirou - Oostende 04.18 15:00 60 - 76  
Phoenix Brussels - Liege 04.18 15:00 72 - 88  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Plymouth 04.18 18:00 69 - 86  
Glasgow - Newcastle 04.18 16:00 83 - 85  
London Lions - Bristol 04.18 15:30 85 - 74  
Sheffield - Worcester 04.18 16:00 69 - 69, h.u. 91 - 88  
Surrey - Manchester Giants 04.18 15:00 77 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Jekatyerinburg 04.18 18:00 68 - 78  
Sopron - Fenerbahce (Helyszín: Isztambul) 04.18 14:00 58 - 64  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salon Vilpas - Kauhajoen Karhu (2.m.) 04.18 15:30 93 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Limoges 04.18 18:15 66 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Lattes Montpellier 04.18 12:30 79 - 82  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Panathinaikosz 04.18 16:00 68 - 74  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eleftheria Moszhato - Eszperidesz Kallithea 04.18 12:00 69 - 77  
Giannina - Olympiakosz 04.18 12:00 53 - 103  
Panathinaikosz - Zografou 04.18 12:00 88 - 61  
Kosárlabda (Holland bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - Feyenoord 04.18 14:00 87 - 77  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - KAZL 04.18 17:30 59 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel TA 04.18 19:00 89 - 99  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Earthfriends Tokyo Z - Aomori 04.18 08:00 99 - 75  
Fukushima - Yamagata 04.18 06:30 88 - 72  
Gunma - Koshigaya 04.18 07:00 86 - 78  
Ibaraki - Sendai 04.18 07:00 104 - 86  
Kagawa - Kumamoto 04.18 06:00 84 - 95  
Nara - Saga Ballooners 04.18 07:00 87 - 81  
Nishinomiya - Fukuoka 04.18 07:00 103 - 94  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Albirex Niigata 04.18 07:05 91 - 59  
Hokkaido - Tokyo Alvark 04.18 06:05 70 - 71  
Kawasaki Brave Thunders - Chiba 04.18 09:05 80 - 73  
Shiga - Nagoya Dolphins 04.18 07:05 72 - 92  
Shimane - Hiroshima 04.18 06:35 72 - 58  
Yokohama - Tokyo Sunrockers 04.18 07:05 71 - 85  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Beijing Ducks 04.18 09:00 104 - 103  
Xinjiang - Shandong 04.18 13:35 101 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Polkowice (5.m.) 04.18 18:00 97 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis Panevezys - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 04.18 17:15 98 - 90  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 04.18 16:20 72 - 88  
Prienai - Siauliai 04.18 15:00 90 - 89  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TFSE-MTK - PEAC-Pécs (2.m.) 04.18 18:00 62 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 04.18 19:00 129 - 117  
Boston - Golden State 04.18 02:30 119 - 114  
Chicago - Cleveland 04.18 02:00 106 - 96  
Miami - Brooklyn 04.18 21:30 109 - 107  
Milwaukee - Memphis 04.18 03:00 115 - 128  
New York - New Orleans 04.18 19:00 103 - 103, h.u. 122 - 112  
Phoenix - San Antonio 04.18 04:00 85 - 111  
Washington - Detroit 04.18 02:00 121 - 100  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Chieti 04.18 18:00 86 - 68  
Latina - Pistoia 04.18 18:00 69 - 77  
San Severo - Forli 04.18 17:00 85 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajn.,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PB63 Battipaglia - Lucca (1.m.) 04.18 18:00 64 - 87  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Sassari 04.18 12:00 82 - 94  
Brindisi - Cremona 04.18 20:45 67 - 78  
Cantu - Reggio Emilia 04.18 19:30 71 - 72  
Treviso - Varese 04.18 18:30 94 - 103  
Trieste - VL Pesaro 04.18 17:00 101 - 88  
Venezia - Fortitudo Bologna 04.18 18:00 92 - 76  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Ath. Constanta 04.18 15:00 75 - 69  
Steaua Bukarest - Univ. Craiova (Helyszín: Craiova) 04.18 19:15 70 - 70, h.u. 78 - 85  
Targu Jiu - Voluntari 04.18 18:00 80 - 99  
Timisoara - Focsani 04.18 17:00 93 - 68  
U-Banca Cluj - Dinamo Bukarest 04.18 16:30 79 - 63  
Kosárlabda (Spanyol 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Girona 04.18 12:00 73 - 71  
Kosárlabda (Spanyol 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leyma Coruna - Granada 04.18 18:00 82 - 66  
Mallorca-Palma - Oviedo 04.18 12:00 80 - 77  
Valladolid - Alicante 04.18 12:30 85 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - San Pablo Burgos 04.18 17:00 83 - 94  
Estudiantes - Betis 04.18 12:15 82 - 96  
Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga 04.18 21:00 79 - 61  
Obradoiro Monbus - Gran Canaria 04.18 17:00 89 - 88  
Real Madrid - Joventut Badalona 04.18 18:30 101 - 92  
Zaragoza - Gipuzkoa 04.18 20:00 99 - 71  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Nyon 04.18 16:00 78 - 70  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Podcetrtek 04.18 18:00 103 - 76  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoutai TBT - Bank of Taiwan 04.18 10:00 76 - 80  
Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 04.18 08:00 55 - 98  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - ES Goulette 04.18 16:00 79 - 64  
Etoile Sportive du Sahel - AS Hammamet 04.18 14:00 78 - 63  
JS Menzah - US Ansar 04.18 14:00 78 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Socar Petkimspor - Türk Telekom 04.18 16:15 65 - 71  
Tofas Bursa - Darussafaka 04.18 14:15 101 - 89  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserkaszi - Budivelnik 04.18 15:00 83 - 99  
Harkiv - Kijev-Basket 04.18 12:00 72 - 75  
Mikolaiv - Himik Juzsnij 04.18 16:00 74 - 77  
Odessza - Dnipro 04.18 15:00 59 - 93  
Zaporizzsja - Prometej Kamjanszke 04.18 13:00 74 - 63  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Olimpia - Aguada 04.18 02:30 92 - 76  
Sportivo Capitol - Defensor Sporting 04.18 00:15 80 - 94  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broncos De Caracas - Gladiadores de Anzoategui 04.18 23:15 85 - 76  
Cancrejeros de Monagas - Supersonicos de Miranda 04.18 16:05 77 - 84  
Cocodrilos de Caracas - Bucaneros de La Guaira 04.18 02:05 83 - 67  
Condores del Zulia - Indios de Caracas 04.18 19:05 72 - 87  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi Capitals - Kings Punjab 04.18 16:00 1 - 0  
Royal Chall. Bangalore - Kolkata Knight Riders 04.18 12:00 1 - 0  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubri - Frydek-Mistek 04.18 18:00 33 - 34  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Lovosice (1.m.) 04.18 10:15 29 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skjern 04.18 20:00 41 - 32  
Holstebro - Skanderborg 04.18 18:00 34 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Chambery 04.18 16:00 21 - 22  
Istres - Ivry 04.18 17:00 30 - 28  
Nantes - Dunkerque 04.18 17:00 43 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Kwidzyn 04.18 16:00 31 - 20  
Wybrzeze Gdansk - Tarnow 04.18 14:00 23 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - Hamm-Westfalen 04.18 17:00 22 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Kiel 04.18 16:00 22 - 33  
Flensburg - Bergischer HC 04.18 16:00 29 - 22  
Göppingen - Nordhorn-Lingen 04.18 16:00 26 - 26  
Magdeburg - Melsungen 04.18 13:30 31 - 27  
Minden - Erlangen 04.18 16:00    
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - ABC Braga 04.18 16:00 36 - 24  
Kézilabda (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ccr Alto Moinho - Benfica 04.18 18:30 21 - 35  
Sporting CP - CDC Sao Paio Oleiros 04.18 19:30 41 - 16  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Focsani 04.18 18:25 23 - 28  
Dinamo Bukarest - CSM Bukarest 04.18 13:30 28 - 22  
Fagaras - Dobrogea Constanta 04.18 17:30 26 - 36  
Politehnica Timisoara - Baia Mare 04.18 10:00 21 - 23  
Potaissa Turda - CSM Botosani 04.18 12:00 37 - 34  
Suceava - Resita 04.18 14:45 25 - 19  
Vaslui - Bacau 04.18 16:00 29 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Sinfin 04.18 12:00 33 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Basel 04.18 17:00 31 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Sävehof (2.m.) 04.18 15:00 22 - 34  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Celje 04.18 17:30 29 - 28  
Kézilabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmir - Beykoz Bld. Spor 04.18 14:00 27 - 35  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Magyarország (Helyszín: Érd) 04.18 13:00 12 - 41  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Southampton 04.18 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Coventry Utd. 04.18 13:30 5 - 1  
Brighton - Bristol City 04.18 15:00 1 - 0  
Everton - Durham 04.18 15:00 2 - 1  
Leicester - Liverpool 04.18 15:00 1 - 0  
Reading - Tottenham 04.18 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Barnsley 04.18 16:00 2 - 0  
Rotherham - Birmingham 04.18 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Dep. Riestra 04.18 18:30 2 - 2  
Estudiantes Buenos Aires - Estudiantes Rio Cuarto 04.18 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Club Almagro 04.18 20:00 4 - 1  
Guillermo Brown - Santamarina Tandil 04.18 21:00 0 - 0  
San Martin SJ - San Telmo 04.18 21:30 5 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones - Argentino de Quilmes 04.18 20:30 2 - 0  
Defensores Unidos - Atl. Fenix 04.18 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cipolletti - Penarol de San Juan 04.18 21:00 3 - 0  
Club Circulo Deportivo - Olimpo Bahia Blanca 04.18 20:30 0 - 0  
Ferro Carril General Pico - Dep. Madryn 04.18 22:00 0 - 3  
Independ. de Chivilcoy - Estudiantes San Luis 04.18 20:30 2 - 1  
Juventud Unida de SanLuis - Club Bolivar 04.18 21:00 1 - 0  
Villa Mitre - Sol de Mayo 04.18 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Chaco For Ever 04.18 21:00 1 - 1  
Douglas Haig - Gimnasia y Esgrima 04.18 20:30 0 - 1  
Gimnasia Tiro de Salta - Crucero del Norte 04.18 21:30 2 - 0  
Gualeguaychu - Central Norte Salta 04.18 20:30 3 - 3  
Sarmiento de Resistencia - Union de Sunchales 04.18 23:15 0 - 0  
Sportivo Belgrano - Defensores de Belgrano VR 04.18 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Racing Club 04.18 18:30 2 - 1  
Estudiantes LP - Gimnasia LP 04.18 20:45 0 - 0  
Independiente - Defensa Justicia 04.18 23:00 1 - 0  
Newell's - Patronato Parana 04.18 01:15 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macarthur FC - Newcastle Jets 04.18 10:10 2 - 2  
Perth Glory - Wellington Phoenix 04.18 12:15 1 - 3  
Sydney FC - Adelaide Utd. 04.18 08:05 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Mouscron-Peruwelz 04.18 18:00 4 - 2  
Kortrijk - Mechelen 04.18 18:00 1 - 4  
OH Leuven - Waasland Beveren 04.18 18:00 1 - 2  
Oostende - Cercle Bruges 04.18 18:00 1 - 1  
St. Truiden - Anderlecht 04.18 18:00 0 - 1  
Standard Liege - Beerschot Wilrijk 04.18 18:00 3 - 0  
Zulte Waregem - Gent 04.18 18:00 2 - 7  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Paris SG 04.18 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - CSZKA Szófia 04.18 17:30 2 - 1  
Levszki Szófia - Ludogorec Razgrad 04.18 19:45 0 - 3  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpic Sarajevo - Zrinjski Mostar 04.18 15:00 0 - 3  
Radnik Bijeljina - Zeljeznicar Sarajevo 04.18 17:00 1 - 1  
Siroki Brijeg - Velez Mostar 04.18 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Alagoano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olhodaguense - ASA 04.18 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Baiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alagoinhas - Jacuipense 04.18 21:00 2 - 2  
Bahia BA - Bahia de Feira 04.18 21:00 1 - 0  
Fluminense de Feira - Doce Mel 04.18 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Bahia BA 04.18 20:00 0 - 0  
Cruzeiro MG - Real Brasilia 04.18 22:00 1 - 1  
Flamengo RJ - Minas ICESP 04.18 20:00 1 - 1  
Internacional RS - Santos SP 04.18 01:00 1 - 1  
Sao Paulo SP - Gremio RS 04.18 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Catarinense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Hercilio Luz SC 04.18 21:00 2 - 0  
Concordia SC - Criciuma 04.18 21:00 0 - 0  
EC Prospera - Figueirense 04.18 21:00 1 - 0  
Joinville - Brusque 04.18 21:00 0 - 0  
Marcilio Dias - Chapecoense 04.18 21:00 2 - 2  
Metropolitano SC - GE Juventus 04.18 21:00 3 - 3  
Labdarúgás (Brazil Copa Nordeste,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Sampaio Correa MA 04.18 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Goiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goianesia GO - Goiás 04.18 21:00 1 - 1  
Gremio Anapolis GO - Jataiense GO 04.18 21:00 1 - 2  
Itumbiara GO - Anapolis GO 04.18 21:00 0 - 1  
Vila Nova GO - Aparecidense 04.18 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Mineiro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Boa 04.18 21:00 2 - 1  
Caldense MG - Athletic Club SJDR 04.18 00:00 0 - 0  
Patrocinense - URT MG 04.18 21:00 0 - 1  
Pouso Alegre - Cruzeiro MG 04.18 16:00 1 - 0  
Uberlandia - Tombense 04.18 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguia de Maraba - Remo 04.18 21:00 1 - 1  
Bragantino Para PA - Paragominas 04.18 15:00 4 - 4  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Toledo PR 04.18 21:00 5 - 1  
Parana - Londrina 04.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Mirassol SP 04.18 01:00 2 - 1  
Novorizontino - Ferroviaria SP 04.18 03:15 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afogados da Ingazeira - Vera Cruz PE 04.18 21:00 2 - 1  
Nautico PE - Santa Cruz PE 04.18 21:00 2 - 1  
Salgueiro - Retro FC 04.18 21:00 1 - 0  
Sete de Setembro PE - Sport Recife 04.18 23:00 0 - 2  
Vitoria PE - Central PE 04.18 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America FC - ABC 04.18 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Bremen 04.18 15:30 4 - 1  
Mainz - Hertha BSC 04.18 18:00    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Hannover 04.18 13:30 4 - 3  
Osnabrück - Düsseldorf 04.18 13:30 0 - 3  
Regensburg - Heidenheim 04.18 13:30 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Meppen 04.18 13:00 0 - 0  
Waldhof Mannheim - Lübeck 04.18 14:00 3 - 2  
Wehen - Unterhaching 04.18 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Marcos de Arica - Cobreloa 04.18 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Santiago Wanderers 04.18 17:00 2 - 1  
Dep. Union La Calera - Audax Italiano 04.18 02:30 1 - 1  
Everton Vina Del Mar - Colo Colo 04.18 21:00 0 - 2  
O'Higgins - La Serena 04.18 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - THOI Lakatamia 04.18 15:00 3 - 0  
Omonia Pszevda - Akritasz Hlorakasz 04.18 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Apollon Limasszol 04.18 16:00 1 - 2  
Olympiakosz Nicosia - AEK Larnaka 04.18 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Municipal Grecia 04.18 23:00 1 - 0  
Herediano - Cartagines 04.18 04:00 1 - 2  
Perez Zeledon - Limon 04.18 01:00 3 - 2  
Sporting San Jose - Guadalupe FC 04.18 02:00 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Trinec 04.18 17:00 1 - 0  
Jihlava - Dukla Praha 04.18 17:00 0 - 1  
MAS Taborsko - Blansko 04.18 17:00 1 - 0  
Vlasim - Varnsdorf 04.18 17:00 0 - 0  
Vysehrad - Prostejov 04.18 15:00 0 - 1  
Zizkov - Usti nad Labem 04.18 10:15 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 04.18 14:00 1 - 2  
Liberec - Slavia Praha 04.18 16:00 0 - 1  
Sparta Praha - Slovacko 04.18 18:30 1 - 0  
Zlín - Pribram 04.18 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovacko - Liberec 04.18 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Helsingör 04.18 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thisted - Brabrand 04.18 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Vanlöse 04.18 13:00 2 - 1  
Naestved - FA 2000 04.18 13:00 0 - 0  
Slagelse BI - Brönshöj 04.18 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Lyngby 04.18 14:00 1 - 3  
OB Odense - Sönderjyske 04.18 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aarhus GF 04.18 18:00 2 - 2  
FC Köbenhavn - Nordsjaelland 04.18 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sekhukhune Utd. - Jomo Cosmos 04.18 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Maritzburg Utd. 04.18 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Tshakhuma 04.18 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Chungnam Asan 04.18 06:30 2 - 1  
Jeonnam - Gimcheon Sangmu 04.18 09:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimhae City - Paju Citizen 04.18 08:00 0 - 1  
Hwaseong - Pyeongtaek Citizen 04.18 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Seongnam 04.18 09:30 1 - 0  
Suwon Bluewings - Ulsan 04.18 07:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Univ. Catolica de Quito 04.18 20:00 0 - 1  
Guayaquil City - LDU Quito 04.18 03:00 2 - 2  
Independiente del Valle - 9 de Octubre Guayaquil 04.18 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Al-Ahly (EGY) 04.18 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gagnoa - Academie FAD 04.18 17:30 1 - 3  
Racing Club Dabidjan - Bouake 04.18 20:00 1 - 1  
Tanda - ASEC Mimosas 04.18 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Dzjerzsinszk - Shakhtar Petrikov 04.18 17:00 2 - 0  
Belsina Bobrujszk - Volna Pinszk 04.18 13:00 0 - 2  
Krumkacsi Minszk - Lokomotív Gomel 04.18 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Gomel 04.18 13:00 1 - 2  
Ruh Breszt - Szmorgon 04.18 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Ilves 04.18 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Monaco 04.18 17:05 0 - 3  
Brest - Lens 04.18 15:00 1 - 1  
Dijon - Nice 04.18 15:00 2 - 0  
Nantes - Lyon 04.18 21:00 1 - 2  
Nimes - Strasbourg 04.18 15:00 1 - 1  
Paris SG - St-Etienne 04.18 13:00 3 - 2  
Reims - Metz 04.18 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berekum Chelsea - Ebusua Dwarfs 04.18 17:00 2 - 1  
Hearts of Oak - Inter Allies 04.18 20:00 1 - 0  
Medeama Tarkwa - Legon Cities 04.18 17:00 2 - 1  
Techiman Eleven Wonders - Liberty Professionals 04.18 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Europa Point - College 1975 04.18 18:30 0 - 6  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua GFC - CSD Municipal 04.18 19:30 1 - 1  
CSD Comunicaciones - Dep. Sanarate 04.18 02:00 3 - 0  
CSD Xelaju - Dep. Guastatoya 04.18 23:30 1 - 1  
Dep. Malacateco - Dep. Achuapa 04.18 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania - Apollon Larissza 04.18 13:00 2 - 1  
Karaiszkakisz Arta - Doxa Drama 04.18 13:45 1 - 1  
Panahaiki - Ergotelisz Iraklio 04.18 13:45 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Aszterasz Tripolisz 04.18 16:15 3 - 1  
Panathinaikosz - Arisz 04.18 14:00 1 - 2  
PAOK - Olympiakosz 04.18 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Vitesse 04.18 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras Progreso - CD Olimpia 04.18 03:15 0 - 5  
Lobos UPNFM - Platense 04.18 00:00 0 - 0  
Motagua - Real Espana 04.18 04:00 1 - 0  
Real de Minas - CD Vida 04.18 01:00 2 - 2  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hongkong Rangers - Southern District 04.18 09:00 1 - 2  
Pegasus Kowloon - Resources Capital 04.18 11:30 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Istra 04.18 19:05 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Haifa 04.18 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Ashdod 04.18 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi BE Hefer - Hapoel Raanana 04.18 19:30 1 - 5  
Maccabi Netanya - Ramat Hasharon 04.18 19:45 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagamihara - Jubilo Iwata 04.18 06:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Urawa RD 04.18 08:00 1 - 0  
Gamba Osaka - Shimizu SP 04.18 10:00 0 - 0  
Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 04.18 07:00 1 - 1  
Nagoya GE - Sagan Tosu 04.18 08:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harima Albion - Ehime FC 04.18 06:00 0 - 1  
NGU Loveledge Nagoya - Iga Kunoichi 04.18 07:00 0 - 2  
Sfida Setagaya - Yokohama Seagulls 04.18 07:00 1 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahab - FC Maan 04.18 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Kizil-Zsar 04.18 12:00 3 - 1  
Kajszar Kizilorda - Atirau 04.18 15:00 1 - 1  
Taraz - Akzsajik Oral 04.18 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Fortaleza Cota 04.18 00:40 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Tolima 04.18 22:30 2 - 0  
Atl. Bucaramanga - Rionegro Aguilas 04.18 22:30 4 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Boyaca Patriotas 04.18 22:30 7 - 1  
Boyaca Chico - Jaguares de Cordoba 04.18 22:30 0 - 0  
Dep. La Equidad - Independiente SF 04.18 22:30 1 - 2  
Dep. Pereira - Dep. Pasto 04.18 22:30 4 - 2  
Millonarios - Dep. Cali 04.18 22:30 3 - 1  
Once Caldas - Independiente Medellin 04.18 23:30 2 - 0  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feronikeli - Ballkani 04.18 15:00 0 - 2  
Trepca '89 Mitrovica - Drita 04.18 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odra Opole - Korona Kielce 04.18 12:40 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Belchatow 04.18 12:40 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice 04.18 17:50 0 - 2  
Olimpia Grudziadz - Pogon Siedlce 04.18 17:00 1 - 2  
Slask Wroclaw 2 - Stal Rzeszow 04.18 13:00 3 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Cracovia Krakkó 04.18 17:30 0 - 0  
Stal Mielec - Zaglebie Lubin 04.18 12:30 0 - 2  
Wisla Plock - Jagiellonia Bialystok 04.18 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - UJ Krakkó 04.18 12:15 1 - 5  
Gornik Leczna - APLG Gdansk 04.18 14:00 7 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Rigas FS 04.18 13:00 3 - 3  
Ventspils - Liepaja 04.18 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Progres Niederkorn - Fola Esch 04.18 16:00 1 - 1  
UNA Strassen - Etzella Ettelbruck 04.18 16:00 1 - 1  
Union Titus Petange - Hesperange 04.18 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melaka Utd. - Selangor 04.18 16:00 2 - 3  
Petaling Jaya CFC - Penang 04.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Renaissance Zemamra 04.18 00:00 1 - 2  
Olympique de Safi - Rapide Oued Zem 04.18 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Cruz Azul 04.18 04:05 1 - 1  
Atl. San Luis - Puebla 04.18 00:00 1 - 4  
Chivas Guadalajara - Tijuana 04.18 02:00 2 - 0  
UNAM Pumas - Tigres UANL 04.18 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New England 04.18 02:30 2 - 2  
Columbus - Philadelphia 04.18 23:30 0 - 0  
D.C. United - New York City FC 04.18 02:00 2 - 1  
Dallas - Colorado Rapids 04.18 02:00 0 - 0  
Inter Miami - Los Angeles Galaxy 04.18 21:00 2 - 3  
Los Angeles FC - Austin 04.18 00:00 2 - 0  
Nashville - FC Cincinnati 04.18 02:30 2 - 2  
New York RB - Kansas City 04.18 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Fehérvár 04.18 17:30 2 - 3  
Puskás Akadémia - MTK 04.18 15:15 3 - 0  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra - FTC 04.18 15:00 1 - 5  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Kazincbarcika 04.18 17:00 3 - 2  
Békéscsaba - Haladás 04.18 17:00 1 - 2  
Csákvár - Szentlőrinc 04.18 17:00 1 - 2  
DEAC - Ajka 04.18 17:00 0 - 1  
Dorog - Szolnok 04.18 17:00    
Győr - DVSC 04.18 20:00 2 - 4  
Kaposvár - Vasas 04.18 17:00 1 - 2  
Nyíregyháza - Siófok 04.18 17:00 1 - 2  
Pécs - Szeged GA 04.18 17:00 1 - 1  
Soroksár - Gyirmót 04.18 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal - Real Madriz 04.18 03:00 1 - 1  
Chinandega - Junior de Managua 04.18 23:00 2 - 1  
Diriangen - Walter Ferretti 04.18 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gungahlin Utd. - Cooma Tigers 04.18 07:00 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC 2 - Apia Leichhardt 04.18 10:30 2 - 3  
Wollongong Wolves - Blacktown City 04.18 06:30 0 - 5  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broadmeadow Magic - Weston Workers 04.18 06:30 2 - 0  
Maitland FC - Charlestown Azzurri 04.18 08:30 3 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar 2 - Capalaba Bulldogs 04.18 10:15 6 - 1  
Olympic Brisbane - Sunshine Coast Wanderers 04.18 10:00 0 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Leverkusen 04.18 14:00 2 - 1  
Essen-Schönebeck - Meppen 04.18 14:00 3 - 1  
Frankfurt - Sand 04.18 14:00 4 - 0  
Potsdam - Duisburg 04.18 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oberhausen - Dortmund Amatőr 04.18 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Juventus 04.18 15:00 1 - 0  
Bologna - Spezia 04.18 15:00 4 - 1  
Lazio - Benevento 04.18 15:00 5 - 3  
Milan - Genoa 04.18 12:30 2 - 1  
Napoli - Internazionale 04.18 20:45 1 - 1  
Torino - Roma 04.18 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Napoli 04.18 12:30 4 - 0  
Sassuolo - Juventus 04.18 12:30 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pergolettese 04.18 20:30 1 - 0  
Carrarese - Lucchese 04.18 20:30 3 - 1  
Giana Erminio - Pro Patria 04.18 20:30 1 - 1  
Grosseto - Pro Sesto 04.18 17:30 2 - 1  
Lecco - Olbia 04.18 15:00 1 - 1  
Livorno - Como 04.18 17:30 1 - 2  
Novara - Pistoiese 04.18 20:30 3 - 2  
Piacenza - Albinoleffe 04.18 17:30 1 - 3  
Renate - U23Juventus 04.18 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Imolese 04.18 20:30 0 - 2  
Feralpisalo - Carpi 04.18 17:30 6 - 1  
Gubbio - Mantova 04.18 15:00 0 - 0  
Legnago - Arezzo 04.18 15:00 1 - 1  
Matelica - Fano 04.18 15:00 0 - 0  
Modena - Padova 04.18 17:30 3 - 0  
Pesaro - Fermana 04.18 20:30 1 - 1  
Virtus Verona - Sambenedettese 04.18 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Palermo 04.18 15:00 2 - 2  
Casertana - Juve Stabia 04.18 12:30 2 - 3  
Catanzaro - Catania 04.18 12:30 2 - 0  
Foggia - Paganese 04.18 15:00 0 - 1  
Potenza - Monopoli 04.18 17:30 2 - 1  
Teramo - Bisceglie 04.18 17:30 2 - 0  
Virtus Francavilla - Viterbese 04.18 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazanka Moszkva - FK Tver 04.18 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs 2 - Szokol Szaratov 04.18 14:00 1 - 1  
Kaluga - Avangard Kurszk 04.18 14:00 2 - 0  
Krasznyij Szmolenszk - Himik-Arszenál 04.18 13:00 0 - 0  
Metallurg Lipeck - Kvant Obninszk 04.18 15:00 5 - 0  
Szaljut Belgorod - Szahalin 04.18 14:00 2 - 1  
Szaturn Ramenszkoje - Rjazany 04.18 16:00 0 - 0  
Sztrogino Moszkva - Himki 2 04.18 12:00 2 - 1  
Znamja Noginszk - Metallurg Vidnoje 04.18 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Tambov 04.18 13:00 4 - 0  
Szocsi - CSZKA Moszkva 04.18 15:30 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Ufa 04.18 18:00 0 - 3  
Ural Jekatyerinburg - Rubin Kazany 04.18 11:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 04.18 13:00 3 - 0  
Kubanocska Krasznodar - Csertanovo Moszkva 04.18 14:00 1 - 1  
Zvezda-2005 Perm - Lokomotív Moszkva 04.18 10:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Grazer AK 04.18 10:30 3 - 0  
Rapid Wien Amatőr - Horn 04.18 11:30 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Sturm Graz 04.18 17:00 0 - 0  
Salzburg - LASK 04.18 14:30 2 - 0  
Wolfsberg - WSG Tirol 04.18 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altenmarkt - Wacker Innsbruck 04.18 11:00 1 - 4  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza de Panama City - Herrera FC 04.18 01:00 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Libertad Asuncion 04.18 23:45 0 - 3  
River Plate Asuncion - Sol de America 04.18 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Académica 04.18 12:15 0 - 3  
Chaves - Viseu 04.18 21:30 2 - 1  
Penafiel - Cova Piedade 04.18 15:00 2 - 2  
Porto B - Estoril 04.18 16:00 2 - 2  
Uniao Oliveirense - Mafra 04.18 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál b., női, alsóház, Dél)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-dos-Francos - Damaiense 04.18 17:00 0 - 2  
Amora - Estoril 04.18 17:00 0 - 1  
CF Benfica - Ouriense 04.18 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál b.,női,alsóház,Észak)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Boavista 04.18 17:00 0 - 1  
Ovarense - Fiaes 04.18 17:00 6 - 0  
UR Cadima - Valadares Gaia 04.18 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albergaria - Torreense 04.18 17:00 2 - 1  
Braga - Benfica 04.18 19:00 1 - 2  
FC Famalicao - Clube Condeixa 04.18 15:00 2 - 1  
Sporting CP - Marítimo 04.18 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Portimonense 04.18 16:00 0 - 1  
Nacional Madeira - Porto 04.18 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Fulham 04.18 14:30 1 - 1  
Manchester Utd. - Burnley 04.18 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham 2 - Chelsea 2 04.18 14:00 1 - 4  
Labdarúgás (Román 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ripensia Timisoara - Univ. Cluj 04.18 10:00 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - Politehnica Iasi 04.18 12:30 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Academica Clinceni 04.18 17:30 3 - 0  
FCS Bukarest - Botosani 04.18 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Chalatenango - Sonsonate 04.18 02:00 2 - 1  
Alianza San Salvador - Jocoro 04.18 03:15 4 - 0  
CD FAS - Atl. Marte 04.18 23:30 4 - 3  
Isidro Metapan - CD Aguila 04.18 03:15 1 - 1  
Luis Angel Firpo - 11 Deportivo 04.18 22:30 1 - 0  
Municipal Limeno - Santa Tecla 04.18 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Celtic 04.18 16:00 2 - 0  
Stranraer - Hibernian 04.18 13:15 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Mirandes 04.18 14:00 1 - 0  
Cartagena - Tenerife 04.18 18:15 0 - 0  
UD Logrones - Rayo Vallecano 04.18 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guijuelo - Sp. Gijón B 04.18 12:00 1 - 0  
Pontevedra - Lealtad 04.18 17:00 0 - 0  
Salamanca UDS - Covadonga 04.18 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Mutilvera 04.18 19:30 0 - 0  
Barakaldo - Haro Deportivo 04.18 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olot - Orihuela 04.18 17:00 1 - 3  
Prat - Valencia B 04.18 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbella - Lorca Deportiva 04.18 20:00 2 - 1  
Rec. Huelva - Granada B 04.18 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe B - Socuellamos 04.18 12:00 0 - 0  
Las Rozas - Villarrubia 04.18 12:00 1 - 1  
Poblense - Villarrobledo 04.18 12:00 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Burgos 04.18 12:00 1 - 1  
Zamora - Cultural Leonesa 04.18 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad B - Tudelano 04.18 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Villarreal B 04.18 19:00 3 - 2  
FC Andorra - Alcoyano 04.18 19:00 0 - 0  
Gimnastic - UD Ibiza 04.18 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - UCAM Murcia 04.18 12:00 1 - 1  
Atl. Sanluqueno - Linares 04.18 18:00 0 - 2  
San Fernando - Betis B 04.18 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional de Madrid - UD Extremadura 04.18 18:00 1 - 0  
San Sebastian Reyes - Badajoz 04.18 12:00 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Compostela - Langreo 04.18 17:00 1 - 1  
Deportivo La Coruna - Numancia 04.18 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Union Irun - Ebro 04.18 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Hercules 04.18 19:30 1 - 2  
Lleida - Levante B 04.18 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz B - Cordoba 04.18 12:00 2 - 0  
Linense - Sevilla B 04.18 17:00 3 - 1  
Tamaraceite - Real Murcia 04.18 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Merida 04.18 12:00 2 - 1  
Navalcarnero - Don Benito 04.18 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Huesca 04.18 16:15 1 - 0  
Atl. Madrid - Eibar 04.18 16:15 5 - 0  
Betis - Valencia 04.18 18:30 2 - 2  
Cadiz - Celta Vigo 04.18 18:30 0 - 0  
Getafe - Real Madrid 04.18 21:00 0 - 0  
Levante - Villarreal 04.18 21:00 1 - 5  
Osasuna - Elche 04.18 14:00 2 - 0  
Real Sociedad - Sevilla 04.18 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Betis 04.18 12:00 1 - 1  
Sevilla - Atl. Madrid 04.18 11:30 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyol Kupa 2020/21 04.18 00:00    
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Servette 04.18 16:00 5 - 0  
Lausanne - Vaduz 04.18 16:00 2 - 1  
Young Boys - Lugano 04.18 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Grasshoppers 04.18 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Sundsvall 04.18 15:00 2 - 1  
Öster - Landskrona 04.18 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska FF - IF Karlstad 04.18 16:00 1 - 3  
Pitea - Hammarby Talang Ff 04.18 16:15 2 - 2  
Sylvia Norrköping - Sollentuna FF 04.18 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Kalmar 04.18 15:00 0 - 1  
Djurgarden - Norrköping 04.18 17:30 1 - 0  
Häcken - FF Malmö 04.18 15:00 1 - 2  
Sirius - Halmstad 04.18 17:30 1 - 0  
Östersund - Örebro 04.18 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Kristianstad 04.18 15:00 1 - 1  
Hammarby - Häcken 04.18 14:00 0 - 1  
Linköping - Rosengard 04.18 17:00 0 - 1  
Vittsjö - Pitea 04.18 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Vranje - Zarkovo 04.18 16:00 2 - 0  
Dubocica - Zeleznicar Pancevo 04.18 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Indija 04.18 13:00 0 - 0  
Novi Pazar - Cukaricki 04.18 13:00 1 - 3  
Proleter Novi Sad - Mladost Lucani 04.18 19:00 0 - 1  
Radnicki Nis - Javor Ivanjica 04.18 19:00 0 - 0  
Spartak Subotica - Napredak Krusevac 04.18 19:00 0 - 2  
Topolya SC - Vozdovac 04.18 19:00 4 - 1  
Zlatibor Cajetina - Rad Belgrád 04.18 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lion City Sailors - Balestier Khalsa 04.18 14:30 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - Petrzalka 04.18 10:30 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlate Moravce - Zilina 04.18 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CPC FC - NTUS 04.18 10:00 1 - 1  
Hang Yuen - Taichung Futuro 04.18 10:00 1 - 0  
Tatung FC - Taiwan Power 04.18 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Gabes - ES Hammam Sousse 04.18 14:30 0 - 1  
ES Zarzis - SS Sfaxien 04.18 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Sfaxien - Etoile du Sahel 04.18 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Altinordu 04.18 15:00 1 - 1  
Eskisehirspor - Balikesirspor 04.18 12:30 0 - 3  
Istanbulspor - Menemen Bld. Spor 04.18 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazisehir Gaziantep - Kasimpasa 04.18 15:00 2 - 2  
Istanbul Basaksehir - Fenerbahce 04.18 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kampala City FC - Villa Kampala 04.18 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingulec Petrove - Ruh Lviv 04.18 13:00 0 - 0  
Kolosz Kovalivka - Dnipro-1 04.18 18:30 1 - 1  
Mariupol - Olimpik Doneck 04.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Georgia Tormenta - Fort Lauderdale CF 04.18 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Yaracuyanos 04.18 00:30 1 - 2  
Gran Valencia Maracay - Carabobo 04.18 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Da Nang 04.18 12:00 1 - 0  
Hoang Anh Gia Lai - Hanoi FC 04.18 12:00 1 - 0  
Nam Dinh - Ho Chi Minh FC 04.18 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Isztiklol Dusanbe 04.18 21:00 2 - 3  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Hilal (KSA) 04.18 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Duhail 04.18 19:45 1 - 1  
Al-Shorta - Esteghlal Tehran 04.18 22:15    
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Vardar Szkopje 04.18 13:00 3 - 0  
Belasica Strumica - Shkendija Tetovo 04.18 13:00 0 - 3  
Borec Veles - Shkupi Szkopje 04.18 13:00 0 - 1  
Rabotnicki Szkopje - Makedonije GP 04.18 13:00 2 - 2  
Struga Trim-Lum - Pelister Bitola 04.18 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 04.18 14:00 0 - 4  
Nomme Kalju - Parnu Vaprus 04.18 18:00 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Las Vegas 24)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arlovski - C. Sherman 04.18 05:55 1 - 0  
A. Hubbard - Dak. Bush 04.18 02:00 1 - 0  
A.R. Alhassan - J. Malkoun 04.18 05:15 0 - 1  
Ale. Romanov - J. Espino 04.18 03:30 1 - 0  
B. Fabinski - G. Meerschaert 04.18 02:40 0 - 1  
J. Penne - L. Godinez (női) 04.18 03:00 1 - 0  
Jer. Stephens - Dra. Klose 04.18 05:00    
Luis Pena - Alex Munoz 04.18 04:00 1 - 0  
R.L. Ramos - B. Algeo 04.18 04:00    
Rob. Whittaker - K. Gastelum 04.18 06:30 1 - 0  
T. Gravely - A. Birchak 04.18 01:00 1 - 0  
Tra. Cortez - J. Kish (női) 04.18 04:45 1 - 0  
Z. Fairn dos Santos - Jos. Nunes (női) 04.18 01:20    
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Emilia Romagna, futam) 04.18 15:00 1 - 0  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Emilia Romagna, futam) 04.18 15:00 0 - 1  
F. Alonso - E. Ocon (Emilia Romagna, futam) 04.18 15:00 0 - 1  
Geo. Russell - N. Latifi (Emilia Romagna, futam) 04.18 15:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Emilia Romagna, futam) 04.18 15:00 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Emilia Romagna, futam) 04.18 15:00 0 - 1  
L. Stroll - S. Vettel (Emilia Romagna, futam) 04.18 15:00 1 - 0  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Emilia Romagna, futam) 04.18 15:00 1 - 0  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Emilia Romagna, futam) 04.18 15:00 1 - 0  
V. Bottas - S. Perez (Emilia Romagna, futam) 04.18 15:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,EmiliaRo ND 2021-Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes? 04.18 15:00    
F1,EmR-Ugyanaz nyeri: futam+időmérő+leggyorsabb kör 04.18 15:00    
Forma-1, EmiliaRom ND 2021 - Hány versenyző ér el helyezést? 04.18 15:00    
Forma-1., Emilia Rom. Nagydíj 2021 - Leggyorsabb kör (futam) 04.18 15:00    
Forma-1., Emilia Romagna Nagydíj 2021 04.18 15:00    
Forma-1., Emilia Romagna Nagydíj 2021 - Top 3 04.18 15:00    
Forma-1., Emilia Romagna Nagydíj 2021 - Top 6 04.18 15:00    
Forma-1., Emilia Romagna ND 2021 - Futamgyőztes konstruktőr 04.18 15:00    
Motorsport (Moto2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Portugál Nagydíj 2021 04.18 15:30    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ai Ogura - Aug. Fernandez (Portugál ND, futam) 04.18 11:00 0 - 1  
C. Beaubier - N. Bulega (Portugál ND, futam) 04.18 11:00 1 - 0  
H. Garzo - A. Arenas (Portugál ND, futam) 04.18 11:00 1 - 0  
Jake Dixon - F. di Giannantonio (Portugál ND, futam) 04.18 11:00 0 - 1  
M. Bezzecchi - A. Canet (Portugál ND, futam) 04.18 15:30 0 - 1  
Raul Fernandez - Joe Roberts (Portugál ND, futam) 04.18 11:00 1 - 0  
Remy Gardner - S. Lowes (Portugál ND, futam) 04.18 15:30 1 - 0  
Motorsport (Moto3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Portugál Nagydíj 2021 04.18 12:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Migno - D. Foggia (Portugál ND, futam) 04.18 12:20 0 - 1  
G. Rodrigo - Ser. Garcia (Portugál ND, futam) 04.18 12:20 1 - 0  
J. Alcoba - J. McPhee (Portugál ND, futam) 04.18 10:00 1 - 0  
N. Antonelli - I. Guevara (Portugál ND, futam) 04.18 10:00 1 - 0  
P. Acosta - J. Masia (Portugál ND, futam) 04.18 12:20 1 - 0  
X. Artigas - Tat. Suzuki (Portugál ND, futam) 04.18 10:00 0 - 1  
Motorsport (MotoGP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Portugál Nagydíj 2021 04.18 14:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rins - J. Mir (Portugál ND, futam) 04.18 14:00 0 - 1  
Ale. Espargaro - Pol Espargaro (Portugál ND, futam) 04.18 14:00 1 - 0  
Alex Marquez - B. Binder (Portugál ND, futam) 04.18 14:00 0 - 1  
F. Bagnaia - Mig. Oliveira (Portugál ND, futam) 04.18 10:30 1 - 0  
F. Morbidelli - M. Vinales (Portugál ND, futam) 04.18 10:30 1 - 0  
F. Quartararo - Marc Marquez (Portugál ND, futam) 04.18 10:30 1 - 0  
Jack Miller - J. Zarco (Portugál ND, futam) 04.18 14:00 0 - 1  
V. Rossi - E. Bastianini (Portugál ND, futam) 04.18 14:00 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aus. Dillon - Kurt Busch (Richmond) 04.18 21:00 1 - 0  
B. Keselowski - Kyle Larson (Richmond) 04.18 21:00 1 - 0  
C. Bell - Alex Bowman (Richmond) 04.18 21:00 0 - 1  
D. Hamlin - M. Truex Jr. (Richmond) 04.18 21:00 1 - 0  
J. Logano - Cha. Elliott (Richmond) 04.18 21:00 1 - 0  
Kyle Busch - K. Harvick (Richmond) 04.18 21:00 1 - 0  
R. Blaney - W. Byron (Richmond) 04.18 21:00 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Richmond Toyota Owners 400 2021 04.18 23:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Richmond Toyota Owners 400 2021 - Top 3 04.18 23:00    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Leicester 04.18 16:00 21 - 20  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Halifax 04.18 18:15 27 - 26  
Swinton - Featherstone 04.18 13:45 6 - 36  
Whitehaven - Newcastle Thunder 04.18 16:00 29 - 20  
York City - Sheffield Eagles 04.18 20:30 14 - 20  
Rögbi (Angol RFU Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ampthill - Hartpury 04.18 14:00 43 - 41  
Doncaster - Saracens 04.18 16:00 15 - 50  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Warrington 04.18 16:00 14 - 14  
Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Souths Logan Magpies - Norths Devils 04.18 07:00 22 - 39  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Gilgronis - Atlanta 04.18 02:00 17 - 15  
Houston Sabercats - LA Giltnis 04.18 02:00 35 - 48  
Rugby Utd. New York - Old Glory DC 04.18 20:30 38 - 34  
San Diego Legion - Utah Warriors 04.18 01:00 31 - 29  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Canterbury Bulldogs 04.18 08:05 30 - 18  
St. George Illawarra - New Zealand Warriors 04.18 06:00 14 - 20  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Rebels - Canberra Brumbies 04.18 06:00 20 - 26  
Röplabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Marienlyst (3.m.) 04.18 15:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC-BME - Kazincbarcika (5.m.) 04.18 18:00 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Vasas (5.m.) 04.18 18:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Chaumont (3.m.) 04.18 17:00 2 - 3  
Röplabda (Görög Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Finikasz Szyrosz 04.18 19:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Kedzierzyn-Kozle (2.m.) 04.18 17:30 3 - 1  
Verva Varsó - Belchatow (2.m.) 04.18 14:45 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Padova 04.18 18:00 3 - 1  
Piacenza - Ravenna 04.18 18:00 3 - 1  
Verona - Cisterna Latina 04.18 18:00 3 - 1  
Vibo Valentia - Revivre Milano 04.18 18:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Perugia (2.m.) 04.18 18:00 2 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Linz/Steg (2.m.) 04.18 17:35 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aich/Dob - Holding Graz (3.m.) 04.18 20:20 1 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Esmoriz (3.m.) 04.18 16:00 2 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stiinta Bukarest - Brassó 04.18 11:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stiinta Bacau - Rapid Bukarest 04.18 14:00 0 - 3  
Voluntari - Lugoj 04.18 17:30 3 - 2  
Röplabda (Román bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Medgidia 04.18 13:00 3 - 1  
Dinamo Bukarest - Targoviste 04.18 16:30 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - IBSA Las Palmas (4.m.) 04.18 17:00 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guaguas - Almería (2.m.) 04.18 19:00 3 - 0  
Röplabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Hylte/Halmstad (1.m.) 04.18 17:00 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ziraat Bankasi Ankara - Fenerbahce (3.m.) 04.18 19:30 3 - 1  
Strandröplabda (Cancun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Krattiger M - Brouwer A / Meeuwsen R 04.18 17:00 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Gibb J / Crabb Taylor 04.18 23:00 0 - 2  
Carvalhaes G A / Da Silva - Dalhausser P / Lucena N 04.18 17:00 2 - 1  
Cerutti A / Morais Filho - Harms Y / Thole J 04.18 18:00 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Cerutti A / Morais Filho 04.18 23:00 2 - 1  
Ehlers N / Fluggen L - Losiak B / Kantor P 04.18 19:00 2 - 1  
Gibb J / Crabb Taylor - Heidrich A / Gerson M 04.18 18:00 2 - 0  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Crabb Trevor / Bourne T 04.18 17:00 1 - 2  
Haussener Y / Metral Q - Liamin N / Myskiv T 04.18 16:00 2 - 1  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Loyola Stein/Souto Major 04.18 16:00 2 - 0  
Liamin N / Myskiv T - Perusic O / Schweiner D 04.18 23:00 1 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Semenov K / Leshukov I 04.18 16:00 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Samoilovs A / Smedins J 04.18 19:00 1 - 2  
Rossi E/Carambula Raurich - Ermacora/Pristauz-Telsnig 04.18 17:00 1 - 2  
Rubio Camargo J L /GaxioL - Nolvak K / Tiisaar M 04.18 19:00 0 - 2  
Schalk C / Brunner T - Lupo D / Nicolai P 04.18 16:00 0 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Nolvak K / Tiisaar M 04.18 23:00 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Perusic O / Schweiner D 04.18 19:00 1 - 2  
Windisch J / Cottafava S - O' Gorman G / Saxton B 04.18 18:00 2 - 0  
Strandröplabda (Cancun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Hermannova B / Slukova M 04.18 02:00 2 - 1  
Arvaniti V / Karagkouni P - Wang F / Xia X 04.18 03:00 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Plesiutsching/Schutzenhof 04.18 21:00 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Sweat B / Walsh Jennings 04.18 00:00 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Arvaniti V / Karagkouni P 04.18 22:00 1 - 2  
EcheverriaBenit/SanchezV. - Gallay A / Pereyra F 04.18 03:00 2 - 0  
GutierrezSoria/BelenCarro - Antunes T D R / Lima T 04.18 01:00 0 - 2  
GutierrezSoria/BelenCarro - Artacho M / Clancy T 04.18 21:00 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Larsen Kolinske/Stockman 04.18 01:00 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Laboureur C / Tillmann C 04.18 00:00 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - EcheverriaBenit/SanchezV. 04.18 22:00 0 - 2  
Kociolek K / Wojtasik K - Barbosa Silva/Silva Ramos 04.18 22:00 1 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Barbosa Silva/Silva Ramos 04.18 03:00 0 - 1  
Laboureur C / Tillmann C - Ishii M / Murakami M 04.18 21:00 2 - 0  
Larsen Kolinske/Stockman - Suzuki C / Sakaguchi Y 04.18 22:00 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Behrens K / Ittlinger S 04.18 01:00 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - Kociolek K / Wojtasik K 04.18 01:00 2 - 0  
Quintero Preciado M J / T - Borger K / Sude J 04.18 02:00 0 - 2  
Revuelta M / Orellana Z - Ishii M / Murakami M 04.18 03:00 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Bansley H / Wilkerson B 04.18 00:00 2 - 1  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Plesiutsching/Schutzenhof 04.18 02:00 0 - 2  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Baquerizo/Fernandez Stein 04.18 02:00 2 - 1  
Sweat B / Walsh Jennings - Borger K / Sude J 04.18 21:00 1 - 2  
Tamayo M D / Martinez Ort - Keizer S / Meppelink M 04.18 00:00 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Soboleva - N. Brancaccio 04.18 09:20 2 - 0  
Tenisz (Barcelona-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - And. Kuznetsov 04.18 11:00 0 - 2  
B. Zapata Miralles - P. Cachin 04.18 14:25 2 - 0  
C. Gimeno Valero - T. Griekspoor 04.18 15:00 1 - 2  
H.V.N. Rune - P. Gojowczyk 04.18 12:30 2 - 1  
I. Ivashka - F. Gaio 04.18 11:00 2 - 0  
T. Fabbiano - S. Nagal 04.18 12:25 0 - 2  
Tenisz (Barcelona-sel., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannarino A / Paire B - Daniell M / Oswald P 04.18 14:00 2 - 1  
Tenisz (Belgrád-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - Yui. Sugita 04.18 15:00 2 - 0  
F. Bagnis - E. Donskoy 04.18 17:20 2 - 0  
G. Mager - B. Bonzi 04.18 17:20 2 - 1  
H. Medjedovic - D.E. Galan Riveros 04.18 17:10 2 - 0  
J. Kovalik - F. Cerundolo 04.18 19:20 0 - 2  
J. Sousa - Bra. Nakashima 04.18 15:00 2 - 0  
M. Miladinovic - Taro Daniel 04.18 15:30 0 - 2  
R. Carballes Baena - D. Dzumhur 04.18 18:40    
Tenisz (Calvi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Savinykh - S. Bandecchi 04.18 14:00 2 - 0  
Tenisz (Charleston 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston 2, női egyes 2021 04.18 20:00    
O. Jabeur - A. Sharma 04.18 20:00 1 - 2  
Tenisz (Charleston 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perez E / Sanders S - Baptiste H / Mcnally C 04.18 18:00 1 - 2  
Tenisz (Isztambul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - N. Parrizas-Diaz 04.18 12:25 1 - 2  
Har. Tan - L. Arruabarrena-Vecino 04.18 11:00 0 - 2  
J.A. Cristian - C. Bucsa 04.18 11:00 0 - 2  
K. Rakhimova - M. Bolkvadze 04.18 11:00 2 - 0  
N. Bartunkova - A. Gasanova 04.18 12:40 1 - 2  
T. Mrdeza - I. Burillo Escorihuela 04.18 12:55 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Passaro - G. Dambrosi 04.18 10:30 2 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Avanesyan - Eri Shimizu 04.18 10:30 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - A. Cazaux 04.18 13:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Coulibaly - M. Neuchrist 04.18 11:30 2 - 1  
F. Agamenone - S. Polukhin 04.18 16:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zuger - M. Kilnarova 04.18 10:30 2 - 0  
M. Kempen - A. Kubareva 04.18 10:30 2 - 1  
M. Kempen - J. Zuger 04.18 14:30 1 - 2  
Tenisz (Monte-Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monte-Carlo, férfi egyes 2021 04.18 14:30    
Tenisz (Monte-Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Tsitsipas - A. Rublev 04.18 14:30 2 - 0  
Tenisz (Monte-Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evans D / Skupski N - Mektic N / Pavic M 04.18 12:00 1 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - J. Brooksby 04.18 17:00 0 - 2  
Tenisz (Reus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nava - M. Martineau 04.18 11:00 1 - 2  
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - D. Spinnato 04.18 10:00 2 - 0  
M. Gigante - H. Grenier 04.18 11:20 1 - 2  
M. Trungelliti - P. Kotov 04.18 10:00 2 - 1  
V. Kopriva - Tung-Lin Wu 04.18 12:25 2 - 0  
Tenisz (Salinas-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - J.B. Panta Herreros 04.18 21:10 2 - 0  
G. Brymer - Yus. Takahashi 04.18 18:55 0 - 2  
Gon. Villanueva - F. Corwin 04.18 17:00 2 - 1  
M. Perchicot - B. Lock 04.18 20:00 2 - 1  
Tak Khunn Wang - D. Poljak 04.18 17:00 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Vanshelboim - I. Gakhov 04.18 07:00 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Curovic - J. Aney 04.18 06:55 1 - 2  
Tenisz (Split 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bourgue - K. Zuk 04.18 11:30 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - E. Gorgodze 04.18 13:05 2 - 0  
A. Moratelli - U. Eikeri 04.18 14:30 0 - 2  
N. Akugue Noha - N.M. Schunk 04.18 13:10 0 - 2  
S. Vögele - K. Gerlach 04.18 14:30 2 - 0  
T. Korpatsch - J. Middendorf 04.18 11:00 1 - 2  
V. Gracheva - M. Barthel 04.18 11:00 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sav. Danilov - Y. Erel 04.18 10:55 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kovacevic - F.C. Jianu 04.18 21:30 1 - 2  
Alex Rybakov - M. Geerts 04.18 23:40 2 - 0  
Don. Young - Evan King 04.18 22:00 2 - 0  
O. Luz - B. Kuzuhara 04.18 23:40 2 - 0  
R. Matos - S. Bangoura 04.18 21:30 0 - 2  
Vízilabda (LEN Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mataro - Kirishi 04.18 14:00 8 - 10  
Roma - Sabadell (Helyszín: Barcelona) 04.18 11:30 5 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Andrade - Liam Williams 04.18 00:00 1 - 0  
Tony Harrison - Bry. Perella 04.18 00:00    

 

2021.04.17.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - A. Girevenkov 04.17 11:45 1 - 3  
A. Afanasiyev - Y. Shishko 04.17 13:15 3 - 2  
A. Chumikov - A. Afanasiyev 04.17 10:45 3 - 0  
A. Chumikov - A. Girevenkov 04.17 12:45 3 - 2  
A. Duka - A. Kononenko 04.17 08:30 1 - 3  
A. Ekzhanov - A. Slashchev 04.17 12:30 0 - 3  
A. Ekzhanov - V. Mishakin 04.17 10:30 3 - 2  
A. Girevenkov - O. Shagarov 04.17 23:15 3 - 2  
A. Girevenkov - Y. Shishko 04.17 11:15 1 - 3  
A. Golyshev - T. Yusipov 04.17 23:45 3 - 1  
A. Kononenko - A. Merezhko 04.17 07:00 0 - 3  
A. Merezhko - A. Duka 04.17 08:00 0 - 3  
A. Pravednov - D. Sayanov 04.17 02:00 1 - 3  
A. Slaschilin - I. Kirpitnev 04.17 16:15 3 - 0  
A. Slashchev - A.R. Kazakov 04.17 11:00 3 - 2  
A. Suntsov - A. Vlasov 04.17 03:15 3 - 1  
A. Suntsov - D. Balakin 04.17 00:45 2 - 3  
A. Vlasov - D.M. Evlakhin 04.17 23:15 2 - 3  
A. Vlasov - V. Shirshov 04.17 00:15 0 - 3  
A. Yakovlev - Ale. Alekseev 04.17 15:00 3 - 1  
A. Yudin - D. Razinkov 04.17 21:15 3 - 1  
A. Yudin - E. Mishutin 04.17 19:45 0 - 3  
A.R. Kazakov - A. Ekzhanov 04.17 12:00 1 - 3  
Ale. Alekseev - M. Sverdlov 04.17 16:00 2 - 3  
B. Grebenyuk - T. Yusipov 04.17 01:15 3 - 2  
D. Balakin - A. Vlasov 04.17 01:45 3 - 2  
D. Balakin - Val. Sidorin 04.17 02:45 1 - 3  
D. Fedorov - D. Merzlikin 04.17 19:15 3 - 1  
D. Merzlikin - E. Kabanov 04.17 20:15 2 - 3  
D. Razinkov - M. Andrusenko 04.17 20:15 1 - 3  
D. Sayanov - K. Churin 04.17 22:30 3 - 1  
D. Sayanov - R. Pavlenko 04.17 00:30 0 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 04.17 03:00 3 - 0  
D. Tikhnenko - K.N. Malahov 04.17 19:30 1 - 3  
D. Tikhnenko - V. Chernov 04.17 21:00 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 04.17 07:15 3 - 1  
E. Kabanov - D. Fedorov 04.17 20:45 3 - 0  
E. Kharchenko - Igor Kovalev 04.17 14:45 3 - 1  
E. Kharchenko - R. Pavlenko 04.17 16:45 2 - 3  
E. Mishutin - D. Razinkov 04.17 19:15 1 - 3  
I. Kirpitnev - I. Valeriovich Nyrkov 04.17 16:45 2 - 3  
I. Meteleshko - M. Marchenko 04.17 07:45 1 - 3  
I. Meteleshko - V. Sinkovskiy 04.17 09:15 3 - 0  
I. Pandur - I. Meteleshko 04.17 06:45 1 - 3  
I. Pandur - M. Marchenko 04.17 08:45 1 - 3  
I. Tolmachev - Dmi. Kolesnikov 04.17 07:45 3 - 0  
I. Tolmachev - V. Bazilevsky 04.17 09:15 3 - 1  
I. Valeriovich Nyrkov - A. Slaschilin 04.17 15:15 0 - 3  
I. Zemit - D. Tikhnenko 04.17 18:30 3 - 2  
I. Zemit - K.N. Malahov 04.17 20:30 0 - 3  
Igor Kovalev - R. Pavlenko 04.17 15:45 3 - 1  
Igor Kovalev - V. Kalachev 04.17 17:15 2 - 3  
K. Churin - V. Kalachev 04.17 23:30 2 - 3  
K.N. Malahov - V. Chernov 04.17 19:00 1 - 3  
K.S. Olshakov - Dmi. Kolesnikov 04.17 08:45 2 - 3  
K.S. Olshakov - I. Tolmachev 04.17 06:45 3 - 1  
M. Andrusenko - A. Yudin 04.17 18:45 2 - 3  
M. Andrusenko - E. Mishutin 04.17 20:45 0 - 3  
M. Gusev - A. Yakovlev 04.17 15:30 3 - 1  
M. Gusev - Ale. Alekseev 04.17 17:00 3 - 1  
M. Marchenko - V. Sinkovskiy 04.17 07:15 3 - 2  
M. Sverdlov - A. Yakovlev 04.17 16:30 2 - 3  
M. Sverdlov - M. Gusev 04.17 14:30 1 - 3  
P. Vshivkov - A. Kononenko 04.17 07:30 3 - 0  
P. Vshivkov - A. Merezhko 04.17 09:00 1 - 3  
R. Khomenko - A. Slaschilin 04.17 17:15 2 - 3  
R. Khomenko - I. Valeriovich Nyrkov 04.17 15:45 3 - 1  
R. Pavlenko - S. Ogay 04.17 01:30 3 - 0  
R. Pavlenko - T. Turabekov 04.17 02:30 3 - 0  
R. Pavlenko - V. Kalachev 04.17 15:15 3 - 0  
S. Ogay - A. Pravednov 04.17 00:00 3 - 2  
T. Razinkov - B. Grebenyuk 04.17 02:45 3 - 1  
T. Turabekov - A. Pravednov 04.17 01:00 0 - 3  
T. Yusipov - Y. Merkushin 04.17 02:15 3 - 1  
V. Bazilevsky - K.S. Olshakov 04.17 08:15 2 - 3  
V. Chahur - Val. Sidorin 04.17 22:45 3 - 0  
V. Chernov - I. Zemit 04.17 20:00 1 - 3  
V. Kalachev - E. Kharchenko 04.17 16:15 3 - 2  
V. Mishakin - A. Slashchev 04.17 11:30 1 - 3  
V. Mishakin - A.R. Kazakov 04.17 13:00 0 - 3  
V. Putilovsky - A. Pravednov 04.17 23:00 3 - 0  
V. Shirshov - A. Suntsov 04.17 02:15 1 - 3  
V. Sinkovskiy - I. Pandur 04.17 08:15 0 - 3  
Val. Sidorin - E. Ilyukhin 04.17 23:45 2 - 3  
Val. Sidorin - V. Shirshov 04.17 01:15 3 - 1  
Vla. Fedorov - Sem. Korolev 04.17 12:45 3 - 1  
Vla. Fedorov - Vla. Shirokov 04.17 10:45 0 - 3  
Vla. Shirokov - Sem. Korolev 04.17 11:45 3 - 0  
Y. Merkushin - T. Razinkov 04.17 00:45 1 - 3  
Y. Shishko - A. Chumikov 04.17 12:15 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Essendon 04.17 11:25 102 - 45  
Carlton - Port Adelaide 04.17 11:25 68 - 96  
Sydney Swans - Greater Western Sydney 04.17 08:35 69 - 71  
Western Bulldogs - Gold Coast Suns 04.17 08:35 118 - 56  
Aussie Rules (AFL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Brisbane Lions 04.17 06:00 20 - 38  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - Kiwoom Heroes 04.17 10:00 8 - 5  
LG Twins - Doosan Bears 04.17 10:00 1 - 3  
Lotte Giants - Samsung Lions 04.17 10:00 0 - 12  
NC Dinos - Hanwha Eagles 04.17 10:00 14 - 4  
SSG Landers - KIA Tigers 04.17 07:00 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 04.17 07:00 4 - 1  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 04.17 07:00 2 - 7  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 04.17 10:45 1 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 04.17 07:00 5 - 0  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 04.17 07:00    
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 04.17 07:00 2 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago WS 04.17 01:10    
Boston - Chicago WS 04.17 22:05 7 - 4  
Chicago Cubs - Atlanta 04.17 20:20 13 - 4  
Cincinnati - Cleveland 04.17 01:10 10 - 3  
Cincinnati - Cleveland (22:10) 04.17 22:10 3 - 2  
Colorado - NY Mets 04.17 02:40    
Kansas City - Toronto 04.17 02:10    
LA Angels - Minnesota 04.17 03:38 10 - 3  
Miami - San Francisco 04.17 01:10 4 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh 04.17 02:10 1 - 6  
NY Yankees - Tampa Bay 04.17 01:05 2 - 8  
NY Yankees - Tampa Bay (19:05) 04.17 19:05 3 - 6  
Oakland - Detroit 04.17 03:40 3 - 0  
Oakland - Detroit (22:07) 04.17 22:07 7 - 0  
Philadelphia - St. Louis 04.17 01:05 9 - 2  
Philadelphia - St. Louis (22:05) 04.17 22:05 4 - 9  
San Diego - LA Dodgers 04.17 04:10 6 - 11  
Seattle - Houston 04.17 04:10 6 - 5  
Texas - Baltimore 04.17 02:05 2 - 5  
Washington - Arizona 04.17 01:05 1 - 0  
Washington - Arizona (19:05) 04.17 19:05 6 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 04.17 11:05 1 - 13  
Wei Chuan Dragons - Fubon Guardians 04.17 11:05 7 - 0  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alan Norris - N. Girvan 04.17 00:15 4 - 2  
C. Menzies - Alan Norris 04.17 00:50 4 - 0  
C. Whitehead - D. Beveridge 04.17 23:55 4 - 3  
C. Whitehead - R. Burnett 04.17 22:30 3 - 4  
D. Beveridge - Greg Ritchie 04.17 22:50 0 - 4  
Greg Ritchie - K. Burness 04.17 23:40 1 - 4  
K. Burness - C. Whitehead 04.17 23:05 4 - 0  
N. Girvan - R. Burnett 04.17 01:05 2 - 4  
R. Burnett - D. Beveridge 04.17 00:30 4 - 3  
R. Burnett - D. Beveridge 04.17 23:20 2 - 4  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paradox Gaming - Chiefs Esports Club 04.17 12:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,BlastPremier,Spring,Showd)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9Z Team - Heroic 04.17 15:30 0 - 2  
Furia eSports - Gambit Esports 04.17 18:05 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Elisa Invitational,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apeks - SKADE 04.17 16:00 1 - 2  
Dbl Poney - ENCE 04.17 20:15 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Australia,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bbbmbcbs - Caught Off Guard 04.17 12:30 2 - 1  
Simplicity - Villain Esports 04.17 12:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Europe,Relegation)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Hellraisers 04.17 19:00 2 - 0  
Movistar Riders - Blink 04.17 17:00 2 - 0  
Sangal Esports - FATE Esports 04.17 20:00 2 - 0  
Sinners Esports - Lyngby Vikings 04.17 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Div,EU,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ex-winstrike Team - X-Kom Ago 04.17 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rbg Esports - High Coast Esports 04.17 02:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Oceanic League, Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sadboys V2 - Old 'n Bad 04.17 10:00 3 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bald - High Coast Esports 04.17 15:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brame - Tundra Esports 04.17 18:00 2 - 0  
Team Secret - Team Nigma 04.17 21:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorillaz Pride - Binomistas 04.17 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - Thunder Predator 04.17 01:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Positive Fire Games,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberlife - Burning Fire 04.17 18:00 2 - 0  
Into The Breach - Hippomaniacs 04.17 21:00 2 - 1  
Qwerty - Burning Fire 04.17 12:00 0 - 2  
TechPromBiz - Into The Breach 04.17 21:00    
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - South Built Esports 04.17 06:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilgun - Boom Esports 04.17 09:00 0 - 2  
T1 Gaming - Omega Esports 04.17 11:55 1 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 04.17 09:00 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Chile (Poli) 04.17 05:00 0 - 2  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 04.17 10:00 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 04.17 07:00 1 - 1  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 04.17 08:00 2 - 0  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 04.17 12:20 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 04.17 07:20 0 - 3  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 04.17 10:40 4 - 1  
Brazil (Crysis) - Czech Republic (Koko) 04.17 21:00 1 - 0  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 04.17 02:20 4 - 1  
Brazil (Crysis) - England (Zeus) 04.17 22:00 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 04.17 01:20 3 - 2  
Brazil (Crysis) - Poland (Johnybegood) 04.17 01:40    
Brazil (Crysis) - Russia (Val) 04.17 23:00 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Turkey (Rafa) 04.17 21:20 2 - 0  
Brazil (Crysis) - United States (CaptainX) 04.17 23:40 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 04.17 08:40 1 - 4  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 04.17 08:20 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 04.17 12:40 2 - 0  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 04.17 11:00 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 04.17 09:20 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 04.17 11:40 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 04.17 05:20 4 - 3  
Chile (Poli) - Australia (Kubrik) 04.17 12:00 3 - 2  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 04.17 10:00 1 - 3  
Chile (Poli) - Egypt (Kasandra) 04.17 11:00 1 - 0  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 04.17 05:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Spain (Reaper) 04.17 08:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Switzerland (Apollo) 04.17 11:40 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Brazil (Crysis) 04.17 03:20    
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 04.17 01:00 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 04.17 23:00 0 - 3  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 04.17 04:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 04.17 00:40 4 - 0  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 04.17 00:00 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 04.17 03:00 2 - 4  
Czech Republic (Koko) - United States (CaptainX) 04.17 20:40 1 - 1  
Denmark (Teok) - Brazil (Crysis) 04.17 22:20 3 - 1  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 04.17 23:20 1 - 3  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 04.17 01:20 2 - 4  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 04.17 03:00 0 - 1  
Denmark (Teok) - Poland (Johnybegood) 04.17 03:40 1 - 2  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 04.17 21:20 2 - 3  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 04.17 02:00 3 - 1  
Denmark (Teok) - United States (CaptainX) 04.17 21:40 2 - 0  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 04.17 07:40 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 04.17 10:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Chile (Poli) 04.17 07:00 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 04.17 09:40 1 - 0  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 04.17 06:00 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 04.17 11:20 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 04.17 12:40 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 04.17 08:00 3 - 3  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 04.17 02:00 1 - 1  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 04.17 02:40 3 - 2  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 04.17 00:00 4 - 2  
England (Zeus) - Italy (Ang) 04.17 21:40 4 - 2  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 04.17 20:40 4 - 1  
England (Zeus) - Russia (Val) 04.17 00:40 1 - 1  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 04.17 22:20 3 - 1  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 04.17 03:40 3 - 1  
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 04.17 00:20 0 - 3  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 04.17 21:20 3 - 1  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 04.17 22:00 1 - 1  
Italy (Ang) - England (Zeus) 04.17 03:20 1 - 5  
Italy (Ang) - Poland (Johnybegood) 04.17 22:20 3 - 0  
Italy (Ang) - Russia (Val) 04.17 02:40 0 - 2  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 04.17 03:40 3 - 3  
Italy (Ang) - United States (CaptainX) 04.17 01:40 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 04.17 11:20 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 04.17 05:00 3 - 0  
Mexico (Legolas) - Chile (Poli) 04.17 12:20 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 04.17 08:20 0 - 0  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 04.17 09:00 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 04.17 11:40 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 04.17 09:20 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 04.17 07:20 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Brazil (Crysis) 04.17 23:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 04.17 00:20 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Denmark (Teok) 04.17 21:00 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 04.17 04:20 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Italy (Ang) 04.17 02:00 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 04.17 04:00 4 - 3  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 04.17 01:00 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 04.17 22:40 2 - 1  
Russia (Val) - Brazil (Crysis) 04.17 03:00 1 - 2  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 04.17 01:20 1 - 4  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 04.17 04:20 1 - 2  
Russia (Val) - England (Zeus) 04.17 23:40 2 - 1  
Russia (Val) - Italy (Ang) 04.17 22:40 2 - 2  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 04.17 21:40 4 - 0  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 04.17 23:20 0 - 3  
Russia (Val) - United States (CaptainX) 04.17 02:20 3 - 1  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 04.17 09:20 2 - 3  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 04.17 07:00 0 - 0  
South Africa (Ben) - Chile (Poli) 04.17 10:20 1 - 3  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 04.17 12:20 2 - 1  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 04.17 08:40 0 - 1  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 04.17 07:40 1 - 0  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 04.17 05:20 0 - 0  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 04.17 12:40 2 - 0  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 04.17 05:40 3 - 1  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 04.17 08:00 0 - 3  
Spain (Reaper) - Chile (Poli) 04.17 09:40 2 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 04.17 07:20 2 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 04.17 05:20 1 - 2  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 04.17 10:00 3 - 2  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 04.17 10:40 1 - 2  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 04.17 10:20 2 - 3  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 04.17 06:00 0 - 2  
Sweden (Marley) - Chile (Poli) 04.17 11:20 2 - 1  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 04.17 05:40 1 - 3  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 04.17 07:40 1 - 1  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 04.17 12:00 1 - 1  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 04.17 09:40 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 04.17 12:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Chile (Poli) 04.17 06:00 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 04.17 09:00 1 - 0  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 04.17 11:00 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 04.17 05:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 04.17 10:20 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 04.17 08:20 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Brazil (Crysis) 04.17 04:00 2 - 4  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 04.17 22:40 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 04.17 23:00 4 - 2  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 04.17 02:20 2 - 3  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 04.17 20:40 1 - 4  
Turkey (Rafa) - Poland (Johnybegood) 04.17 23:40 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 04.17 01:40 4 - 3  
Turkey (Rafa) - United States (CaptainX) 04.17 00:40 2 - 1  
United States (CaptainX) - Brazil (Crysis) 04.17 01:00 0 - 2  
United States (CaptainX) - Czech Republic (Koko) 04.17 04:20 1 - 1  
United States (CaptainX) - Denmark (Teok) 04.17 03:20    
United States (CaptainX) - England (Zeus) 04.17 21:00 2 - 3  
United States (CaptainX) - Italy (Ang) 04.17 00:00 0 - 1  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 04.17 02:40 1 - 3  
United States (CaptainX) - Russia (Val) 04.17 22:00 2 - 3  
United States (CaptainX) - Turkey (Rafa) 04.17 00:20 3 - 1  
E-Sport (LOL, PCS, Spring, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beyond Gaming - Machi E-Sports 04.17 11:00 3 - 2  
E-Sport (LOL,European M.,Spring,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthosis Famagusta Espo - Berlin International Gaming 04.17 20:55 0 - 1  
Bt Excel - Cream Real Betis 04.17 16:25 1 - 0  
FC Schalke 04 Evolution - Karmine Corp 04.17 17:10 0 - 1  
Illuminar Gaming - Macko Esports 04.17 19:05 1 - 0  
Mkers - K1CK 04.17 19:55 1 - 0  
Mousesports - Ucam Esports Club 04.17 18:05 0 - 1  
E-Sport (LOL,LCL,Spring Season,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicorns of Love - Crowcrowd 04.17 15:00 3 - 1  
E-Sport (LOL,LCS Proving Grounds Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves Academy - Golden Guardians Academy 04.17 02:35 2 - 1  
Team Solomid Academy - Flyquest Academy 04.17 00:00 2 - 1  
E-Sport (LOL,TCL,Winter Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Wild Cats - 1907 Fenerbahce Esports 04.17 13:00 3 - 1  
E-Sport (LOL,VCS,Spring Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerberus Esports - Team Secret 04.17 12:00 2 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Hurricane) 04.17 08:48 51 - 47  
LA Clippers (Gatz) - Brooklyn (Bumblebee) 04.17 08:12 38 - 46  
LA Clippers (Gatz) - Milwaukee (Hurricane) 04.17 07:36 36 - 38  
Milwaukee (Hurricane) - LA Clippers (Gatz) 04.17 09:24 37 - 55  
Portland (Fosters23) - Milwaukee (Hurricane) 04.17 21:30 46 - 39  
Portland (Joker) - LA Clippers (Gatz) 04.17 07:00 42 - 54  
Portland (Joker) - Milwaukee (Hurricane) 04.17 10:00 57 - 46  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Kodas) - Denver (Tranquil) 04.17 23:12 33 - 40  
Denver (Gatz) - Portland (Bumblebee) 04.17 12:12 44 - 51  
Denver (Tranquil) - LA Clippers (Iamdevilw.) 04.17 22:00 50 - 36  
LA Clippers (Iamdevilw.) - Dallas (Kodas) 04.17 22:36 60 - 50  
LA Clippers (Iamdevilw.) - Denver (Tranquil) 04.17 23:48 42 - 48  
LA Clippers (Joker) - Denver (Gatz) 04.17 11:00 40 - 53  
LA Clippers (Joker) - Portland (Bumblebee) 04.17 11:36 53 - 51  
Portland (Bumblebee) - Dallas (Hurricane) 04.17 12:48 37 - 51  
E-Sport (OW, Overwatch League, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Reign - Florida Mayhem 04.17 22:50 1 - 3  
Guangzhou Charge - Shanghai Dragons 04.17 11:00 0 - 3  
Los Angeles Valiant - Chengdu Hunters 04.17 12:30 1 - 3  
Philadelphia Fusion - Seoul Dynasty 04.17 14:00 3 - 1  
Toronto Defiant - Vancouver Titans 04.17 21:00 3 - 1  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Dragons E-sports - Mibr 04.17 19:55 0 - 1  
Furia Esports - W7m Gaming 04.17 18:00 1 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Intz Esports Club 04.17 20:50 0 - 1  
Team Liquid - Santos E-sports 04.17 19:00 1 - 0  
E-Sport (R6S, Japan League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eva:e - Sengoku Gaming 04.17 11:00 0 - 2  
E-Sport (R6S, Korean Open Spring, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Sga Esports 04.17 10:00 1 - 2  
Talon Esports - Damwon Gaming 04.17 07:00 0 - 2  
E-Sport (R6S, Russian Major League, GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
43rti - Povezlo-povezlo 04.17 20:30 1 - 0  
Ma4 - Varazze 04.17 18:00 1 - 0  
Team Empire - Reimei Esports 04.17 19:20 1 - 0  
Virtus.pro - Ded Inside 04.17 21:40    
E-Sport (SC2, World Team League, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragon Phoenix Gaming - Alpha X 04.17 14:15 4 - 2  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Malans (6.m.) 04.17 17:00 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Thorengruppen Umea (4.m.) 04.17 17:00 5 - 10  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Helas Brno 04.17 19:00 1 - 7  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Katowice - Chojnice 04.17 16:00 5 - 2  
Chorzow - Pniewy 04.17 12:00 3 - 3  
GSF Gliwice - Bielsko-Biala 04.17 17:00 1 - 14  
Komprachcice - Lebork 04.17 19:00 3 - 4  
Piast Gliwice - Brzeg 04.17 18:00 5 - 0  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Tyumeny 04.17 15:00 2 - 4  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra 04.17 15:00 2 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szinara Jekatyerinburg 04.17 14:00 2 - 4  
Uhta - KPRF Moszkva 04.17 14:00 2 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Electrico 04.17 18:00 7 - 4  
Braga - Burinhosa 04.17 18:00 2 - 4  
Dinamo Sanjoanense - Candoso 04.17 18:00 3 - 10  
Fundao - Benfica 04.17 18:00 3 - 6  
Leoes Porto Salvo - Belenenses 04.17 18:00 2 - 1  
Modicus Sandim - Viseu 04.17 18:00 6 - 7  
Quinta dos Lombos - Portimonense 04.17 18:00 5 - 2  
Sporting CP - Adcr Caxinas 04.17 22:00 4 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Parrulo Ferrol 04.17 20:30 3 - 5  
Cartagena - Zaragoza 04.17 17:00 7 - 0  
Palma Futsal - Osasuna Magna 04.17 12:00 5 - 4  
Peniscola - Santa Coloma 04.17 18:00 2 - 2  
Golf (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aus. Bautista - A. Meronk (3. kör) 04.17 12:50 71 - 79  
Cha. Hanna - J. Luiten (3. kör) 04.17 13:00 75 - 69  
Jac. Kruyswijk - Max. Kieffer (3. kör) 04.17 13:20 70 - 68  
John Catlin - Ale. Canizares (3. kör) 04.17 13:40 71 - 70  
Jus. Walters - M. Kaymer (3. kör) 04.17 13:30 74 - 69  
R. Karlberg - D. Drysdale (3. kör) 04.17 12:40 74 - 76  
Ric. Mansell - S. Chowrasia (3. kör) 04.17 13:10 73 - 73  
Golf (RBC Heritage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ancer - S. Lowry (3. kör) 04.17 19:20 70 - 72  
B. Horschel - Wes. Bryan (3. kör) 04.17 19:40 71 - 75  
C. Conners - S. Cink (3. kör) 04.17 20:10 72 - 69  
C. Morikawa - Sungjae Im (3. kör) 04.17 19:50 67 - 69  
Cam. Smith - E. Grillo (3. kör) 04.17 20:00 74 - 69  
H. Varner III - T. Hoge (3. kör) 04.17 19:30 69 - 73  
W. Zalatoris - Mat. Fitzpatrick (3. kör) 04.17 19:10 71 - 68  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Rochester 04.17 22:00 6 - 3  
Grand Rapids - Iowa 04.17 01:00 5 - 4  
Hartford - Bridgeport 04.17 19:00 0 - 4  
Hershey - Binghamton 04.17 19:00 6 - 3  
Ontario Reign - Bakersfield 04.17 03:00 0 - 1  
San Jose Barracuda - Texas Stars 04.17 03:00 5 - 3  
Stockton - Belleville 04.17 22:00 1 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 04.17 00:00 3 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Asiago (5.m.) 04.17 17:30 1 - 2  
Olimpija Ljubljana - Lustenau (5.m.) 04.17 19:30 5 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Nottingham 04.17 20:00 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Jihlava (1.m.) 04.17 18:00 3 - 3  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - Greenville Swamp Rabbits 04.17 01:30 2 - 4  
Fort Wayne Komets - Wheeling Nailers 04.17 02:00 6 - 2  
South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 04.17 01:05 3 - 5  
Tulsa Oilers - Wichita Thunder 04.17 02:05 3 - 0  
Utah Grizzlies - Kansas City Mavericks 04.17 03:10 1 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Arlan Koksetau (2.m.) 04.17 13:00 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Las Vegas 04.17 04:00 0 - 4  
Boston - NY Islanders 04.17 01:00 3 - 0  
Buffalo - Pittsburgh 04.17 21:00 2 - 3  
Colorado - Los Angeles 04.17 03:00    
Minnesota - San Jose 04.17 02:00 3 - 2  
Montreal - Calgary 04.17 00:00 2 - 1  
Montreal - Ottawa 04.17 22:00 0 - 4  
NY Rangers - New Jersey 04.17 18:30 6 - 3  
Philadelphia - Washington 04.17 18:30 3 - 6  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Breton Eagles - Charlottetown Islanders 04.17 00:00 2 - 3  
Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titans 04.17 00:00 4 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Servette (3.m.) 04.17 20:00 3 - 8  
Lausanne - Zürich Lions (3.m.) 04.17 20:00 0 - 3  
Lugano - Rapperswil (3.m.) 04.17 20:00 2 - 2  
Zug - Bern (3.m.) 04.17 20:00 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Lulea (5.m.) 04.17 15:15 1 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zvolen (3.m.) 04.17 18:00 2 - 5  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Novokuznyeck (2.m.) 04.17 14:00 1 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Fehéroroszország 04.17 16:00 2 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels 04.17 03:00 4 - 2  
Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 04.17 03:05 3 - 5  
Victoria Royals - Prince George Cougars 04.17 04:05 2 - 5  
Winnipeg Ice - Swift Current Broncos 04.17 02:00 5 - 4  
Kerékpár (Volta Valenciana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta Valenciana, 4. szakasz 2021 04.17 23:55    
Kerékpár (Volta Valenciana, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Rosskopf - M. Sheffield 04.17 13:00 0 - 1  
M. Scotson - N.F. Oliveira 04.17 13:00 0 - 1  
T. Guernalec - E. Mas Nicolau 04.17 13:00 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Obras Sanitarias (2.m.) 04.17 23:00 80 - 62  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South East Melbourne - Adelaide 04.17 09:30 81 - 90  
Sydney Kings - Cairns 04.17 12:00 89 - 84  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Jambol 04.17 17:00 101 - 77  
Cserno More Várna - Levszki Szófia 04.17 15:00 57 - 110  
Csernomorec Burgasz - Szpartak Pleven 04.17 18:00 95 - 75  
Rilszki Szportiszt - Beroe Stara Zagora 04.17 18:00 109 - 67  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Keravnosz Nicosia (4.m.) 04.17 17:00 72 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Decin 04.17 17:00 75 - 82  
Usti nad Labem - Hradec Kralove 04.17 17:00 83 - 86  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Kolin 04.17 17:10 101 - 79  
Pardubice - Nymburk 04.17 17:00 52 - 99  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Fos-sur-Mer 04.17 13:45 78 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - ASVEL Lyon-Villeurbanne 04.17 18:00 67 - 95  
Cholet - Strasbourg 04.17 20:00 90 - 97  
Nanterre - Chalon sur Saone 04.17 18:00 97 - 84  
Orleans - Le Mans 04.17 20:00 79 - 87  
Pau Orthez - Metropolitans Levallois 04.17 19:00 93 - 98  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Marouszi 04.17 17:00 64 - 63  
Kavala - Filipposz Veria 04.17 16:00 64 - 70  
Triton Szepolia - Pagrati 04.17 16:00 66 - 73  
Kosárlabda (Holland bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere - Aris Leeuwarden 04.17 19:30 76 - 86  
Apollo Amsterdam - Yoast Utd. 04.17 16:00 71 - 83  
BA Limburg - Hague Royals 04.17 20:00 75 - 49  
Kosárlabda (Holland bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Helder - Donar Groningen 04.17 19:30 64 - 105  
ZZ Leiden - Den Bosch 04.17 20:00 78 - 86  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Dubrava Zágráb 04.17 16:30 97 - 58  
Skrljevo - Vrijednosnice Osijek 04.17 17:30 92 - 77  
Zabok - GKK Sibenik 04.17 19:00 100 - 98  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Split 04.17 18:00 51 - 63  
ZKK Zágráb - Pozega 04.17 18:00 73 - 67  
Kosárlabda (Horvát bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zágráb - Pula 04.17 18:00 93 - 79  
Mursa Osijek - Tresnjevka 04.17 18:00 57 - 76  
Ragusa Dubrovnik - Sibenik 04.17 16:00 60 - 65  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Earthfriends Tokyo Z - Aomori 04.17 10:00 84 - 81  
Ehime - Nagoya Eagles 04.17 07:00 84 - 108  
Fukushima - Yamagata 04.17 09:00 73 - 91  
Gunma - Koshigaya 04.17 10:00 86 - 69  
Ibaraki - Sendai 04.17 10:00 102 - 93  
Kagawa - Kumamoto 04.17 11:00 84 - 80  
Nishinomiya - Fukuoka 04.17 10:00 112 - 79  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Albirex Niigata 04.17 07:05 79 - 76  
Hokkaido - Tokyo Alvark 04.17 08:05 69 - 70  
Kawasaki Brave Thunders - Chiba 04.17 11:05 87 - 85  
Shiga - Nagoya Dolphins 04.17 10:05 83 - 80  
Shimane - Hiroshima 04.17 11:35 82 - 67  
Toyama - Tochigi Utsunomiya Brex 04.17 07:05 81 - 107  
Yokohama - Tokyo Sunrockers 04.17 06:05 66 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao - Sichuan 04.17 13:35 93 - 91  
Zhejiang Guangsha - Jilin 04.17 09:00 105 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Legia Varsó (3.m.) 04.17 17:55 95 - 87  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Ogre (2.m.) 04.17 14:00 82 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Nevezis Kedainiai 04.17 16:20 92 - 73  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Pécs 04.17 18:00 72 - 98  
Kaposvár - Kecskemét 04.17 18:00 57 - 71  
ZTE - Oroszlány 04.17 18:00 93 - 91  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Ludovika-Csata (2.m.) 04.17 18:00 59 - 73  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Fehérvár (1.m.) 04.17 18:00 81 - 96  
Szeged - Atomerőmű (1.m.) 04.17 18:00 105 - 83  
Szolnok - Sopron (1.m.) 04.17 18:00 89 - 81  
Szombathely - Körmend (1.m.) 04.17 18:00 97 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Charlotte 04.17 01:30 130 - 115  
Chicago - Memphis 04.17 02:00 115 - 126  
Dallas - New York 04.17 03:30 109 - 117  
Detroit - Oklahoma City 04.17 01:00 110 - 104  
Houston - Denver 04.17 02:00 99 - 128  
LA Lakers - Utah 04.17 22:30 110 - 110, h.u. 127 - 115  
Minnesota - Miami 04.17 02:00 119 - 111  
Philadelphia - LA Clippers 04.17 01:00 106 - 103  
San Antonio - Portland 04.17 02:30 106 - 107  
Toronto - Orlando 04.17 01:30 113 - 102  
Washington - New Orleans 04.17 01:00 105 - 105, h.u. 117 - 115  
Kosárlabda (Német 2., felsőház, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Leverkusen 04.17 19:30 84 - 102  
Jena - Rostock 04.17 18:00 85 - 81  
Kosárlabda (Német 2., felsőház, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Heidelberg 04.17 19:00 92 - 92, h.u. 96 - 100  
Schwenningen - Kirchheim 04.17 18:00 86 - 68  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Trapani 04.17 20:30 67 - 55  
Orzinuovi - Casale Monferrato 04.17 18:30 74 - 77  
Verona - Torino 04.17 18:00 75 - 75, h.u. 82 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajn.,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Broni (1.m.) 04.17 16:00 74 - 60  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Virtus Bologna 04.17 20:15 94 - 84  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klosterneuburg - UBI Graz (4.m.) 04.17 20:15 67 - 48  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Oberwart (1.m.) 04.17 20:15 104 - 79  
Kapfenberg - Wels (1.m.) 04.17 17:30 85 - 73  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica de Coimbra - Barreirense 04.17 16:00 111 - 56  
CAB Madeira - Lusitania 04.17 16:00 87 - 81  
Galitos Barreiro - Esgueira 04.17 16:00 74 - 92  
Imortal Albufeira - Porto 04.17 16:00 93 - 93, h.u. 99 - 95  
Maia - Benfica 04.17 16:00 95 - 84  
Oliveirense - Sporting CP 04.17 16:00 87 - 76  
Ovarense - Vitoria Guimaraes 04.17 16:00 81 - 81, h.u. 108 - 118  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - Targu Jiu (Helyszín: Targu Jiu) 04.17 18:00 59 - 86  
Csíkszereda - Timisoara (Helyszín: Temesvár) 04.17 18:00 76 - 93  
Focsani - CSM Oradea 04.17 15:00 59 - 83  
Voluntari - Galati 04.17 15:00 92 - 62  
Kosárlabda (Spanyol 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Real Murcia 04.17 12:00 61 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Castello 04.17 19:00 77 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Manresa 04.17 18:00 97 - 89  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boncourt - Monthey 04.17 17:30 88 - 71  
Massagno - Fribourg 04.17 17:30 63 - 83  
Neuchatel - Lugano 04.17 18:00 97 - 86  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvik - Lulea (1.m.) 04.17 14:00 101 - 88  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Piestanske Cajky (1.m.) 04.17 17:00 74 - 56  
SKP B. Bystrica - Kosice (2.m.) 04.17 18:00 59 - 57  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spisska Nova Ves - UMB B. Bystrica 04.17 18:00 43 - 59  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Triglav Kranj - Sentjur 04.17 18:00 64 - 84  
Zlatorog Lasko - Polzela 04.17 20:00 60 - 77  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Rogaska 04.17 19:00 87 - 90  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pauian Archiland - Yulon Luxgen Dinos 04.17 08:00 85 - 74  
Taiwan Beer - Jeoutai TBT 04.17 10:00 67 - 83  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Nabeulien - US Monastir 04.17 13:00 68 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fethiye Bld. Spor - Buyukcekmece 04.17 12:00 83 - 70  
Galatasaray - Bursaspor 04.17 14:15 106 - 93  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Penarol - Hebraica Macabi 04.17 02:15 79 - 79, h.u. 96 - 90  
Nacional - Goes 04.17 22:00 66 - 78  
Kosárlabda (vb-selejtező, Közép-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - Guyana 04.17 00:00 107 - 87  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucaneros de La Guaira - Diablos de Miranda 04.17 01:45 60 - 70  
Centauros de Portuguesa - Guaiqueries de Margarita 04.17 19:05 64 - 102  
Gigantes de Guayana - Taurinos de Aragua 04.17 16:05 96 - 79  
Spartans Distrito Capital - Diablos de Miranda 04.17 23:15 74 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - UNIKSZ Kazany 04.17 15:00 74 - 87  
Kalev/Cramo - Himki Moszkva 04.17 16:00 91 - 84  
Lok.Kubany Krasznodar - CSZKA Moszkva 04.17 12:00 103 - 94  
Nyizsnyij Novgorod - Zenit Szentpétervár 04.17 17:00 62 - 70  
Parma Permszkij Kraj - Avtodor Szaratov 04.17 14:30 93 - 100  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai Indians - Sunrisers Hyderabad 04.17 16:00 1 - 0  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Malomerice 04.17 10:00 25 - 23  
Nove Veseli - KP Brno 04.17 17:00 26 - 30  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Dukla Praha (1.m.) 04.17 12:30 31 - 23  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HOJ - Skive 04.17 14:30 26 - 22  
Midtjylland - Nyborg 04.17 14:30 29 - 27  
Nordsjaelland - Skaering 04.17 14:30 39 - 25  
Odense - Tonder 04.17 14:30 23 - 29  
Otterup - Ajax Köbenhavn 04.17 14:30 28 - 29  
Skovbakken - Sydhavsörne 04.17 14:30 37 - 29  
Vendsyssel - Grindsted 04.17 14:30 21 - 34  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Lemvig 04.17 14:00 30 - 30  
Mors-Thy - Ribe-Esbjerg 04.17 14:00 21 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - SönderjyskE 04.17 18:00 36 - 27  
Kézilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Gorenje Velenje 04.17 18:00 31 - 29  
Anorthosis Famagusta - Ystad IF 04.17 19:15 26 - 24  
Kézilabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimäen Cocks - Dicken (1.m.) 04.17 15:00 31 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Montpellier 04.17 20:30 31 - 28  
Tremblay - Toulouse 04.17 16:00 26 - 31  
Kézilabda (Görög bajnokság, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Arisz Nikea 04.17 17:00 26 - 21  
Kézilabda (Görög bajnokság, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Pylea 04.17 17:00 30 - 22  
Feakasz Kerkyra - PAOK 04.17 14:00 24 - 35  
Zafirakisz Naousza - Edessza 04.17 17:00 27 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Gwardia Opole 04.17 18:00 30 - 24  
Stal Mielec - Piotrkow Trybunalski 04.17 18:00 29 - 35  
Wisla Plock - Kalisz 04.17 14:30 30 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Veszprém 04.17 17:00 26 - 31  
Cegléd - Budakalász 04.17 18:00 22 - 27  
Gyöngyös - Dabas 04.17 18:00 28 - 22  
Komló - FTC 04.17 18:00 27 - 29  
Orosháza - Csurgó 04.17 18:00 27 - 29  
Tatabánya - Szeged 04.17 19:00 24 - 31  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Fürstenfeldbruck 04.17 19:30 31 - 25  
Eisenach - Grosswallstadt 04.17 19:30    
Ferndorf - Konstanz 04.17 19:30 24 - 24  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herrenberg - Rödertal 04.17 20:00 30 - 18  
Kirchhof - Freiburg 04.17 18:00 31 - 25  
Solingen-Gräfrath - Lintfort 04.17 18:15 27 - 24  
Waiblingen - Nord Harrislee 04.17 18:30 32 - 29  
Zwickau - Nürtingen 04.17 17:00 19 - 16  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Burgdorf-Hannover 04.17 20:30 33 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Akbuzat Ufa 04.17 15:00 39 - 28  
CSZKA Moszkva - Donszkije Kazaki Taganrog 04.17 15:00 31 - 19  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Dinamo Cseljabinszk 04.17 16:00 24 - 20  
SZKIF Krasznodar - Permszkije Medvegyi 04.17 13:00 23 - 29  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Bregenz 04.17 19:30 34 - 30  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Krems 04.17 17:30 26 - 26  
SG Westwien - Ferlach 04.17 19:30 34 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Povoa de Varzim 04.17 19:00 31 - 27  
Benfica - Boa Hora 04.17 16:00 32 - 25  
Boavista - Avanca 04.17 19:00 26 - 34  
Gaia - Maia 04.17 19:00 28 - 21  
Horta - Sanjoanense 04.17 22:00 31 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Ademar Leon 04.17 20:30 25 - 29  
Atl. Valladolid - Benidorm 04.17 19:00 38 - 30  
Huesca - Granollers 04.17 12:00 28 - 31  
Logrono La Rioja - Ciudad Encantada 04.17 19:00    
Nava - AX Puente Genil 04.17 17:00 26 - 25  
Quabit Guadalajara - Villa de Aranda 04.17 18:30 25 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Schaffhausen 04.17 18:00 37 - 26  
Thun - Bern 04.17 17:00 30 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Skövde (2.m.) 04.17 16:00 27 - 33  
Kézilabda (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvenka - Novi Pazar 04.17 18:00 26 - 30  
Kikinda - Crvena zvezda 04.17 18:00 31 - 30  
Obilic Belgrád - Spartak Vojput 04.17 18:30 32 - 23  
Samot Arandjelovac - Proleter Zrenjanin 04.17 19:00 29 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Vojvodina 04.17 19:00 25 - 29  
Dubocica - Zeleznicar Nis 04.17 18:00 26 - 26  
Rudar Kostolac - Partizan Belgrád 04.17 19:00 31 - 32  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Povazska Bystrica - Kosice Crows (3.m.) 04.17 18:00 34 - 23  
Tatran Presov - HK Kosice (3.m.) 04.17 18:00 35 - 20  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loka - Gradec 04.17 18:00 22 - 24  
Ormoz - Maribor 04.17 19:00 29 - 29  
Ribnica - Izola 04.17 18:00 31 - 29  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 04.17 20:10 27 - 27  
Portugália - Németország 04.17 21:30 27 - 32  
Románia - Észak-Macedónia 04.17 17:00 33 - 22  
Szlovákia - Szerbia 04.17 18:00 19 - 26  
Szlovénia - Izland 04.17 17:30 24 - 14  
Ukrajna - Svédország 04.17 16:00 14 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Spanyolország 04.17 16:10 27 - 23  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Tirana - Kastrioti Kruje 04.17 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Algériai 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MO Constantine - AS Khroub 04.17 16:00 2 - 2  
MSP Batna - USM Annaba 04.17 16:00 0 - 1  
NRB Teleghma - Chelghoum Laid 04.17 16:00 2 - 0  
Tadjenanet - El Eulma 04.17 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JSM Bejaia - MO Bejaia 04.17 16:00 1 - 0  
RC Arbaa - El Harrach 04.17 16:00 2 - 0  
RC Kouba - WR Msila 04.17 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IRB El Kerma - CRB Ain Ouessara 04.17 16:00 1 - 1  
OM Arzew - MCB Oued Sly 04.17 16:00 2 - 2  
RC Oued Rhiou - ASM Oran 04.17 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Manchester City 04.17 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Sunderland 04.17 13:30 1 - 0  
Bristol Rovers - Lincoln 04.17 13:30 0 - 1  
Burton - Plymouth 04.17 13:30 1 - 1  
Charlton - Ipswich 04.17 13:30 0 - 0  
Hull City - Fleetwood 04.17 13:30 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Portsmouth 04.17 13:30 1 - 0  
Oxford Utd. - Gillingham 04.17 18:30 3 - 2  
Rochdale - Accrington 04.17 13:30 3 - 1  
Shrewsbury - Doncaster 04.17 13:30 0 - 2  
Wigan - Crewe 04.17 13:30 2 - 0  
Wimbledon - Swindon 04.17 18:30 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Port Vale 04.17 13:30 0 - 0  
Colchester - Walsall 04.17 18:30 2 - 1  
Exeter - Southend 04.17 13:30 0 - 0  
Forest Green - Scunthorpe 04.17 13:30 3 - 2  
Grimsby - Bolton 04.17 13:30 2 - 1  
Harrogate Town - Bradford 04.17 13:30 2 - 1  
Leyton - Barrow 04.17 13:30 2 - 0  
Morecambe - Oldham 04.17 13:30 4 - 3  
Newport - Cambridge Utd. 04.17 13:30 0 - 1  
Stevenage - Mansfield 04.17 13:30 0 - 1  
Tranmere - Salford City 04.17 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Millwall 04.17 13:30 0 - 0  
Luton - Watford 04.17 13:30 1 - 0  
Middlesbrough - QPR 04.17 13:30 1 - 2  
Norwich - Bournemouth 04.17 21:00 1 - 3  
Nottingham - Huddersfield 04.17 13:30 0 - 2  
Sheffield Wed. - Bristol City 04.17 13:30 1 - 1  
Stoke - Preston 04.17 13:30 0 - 0  
Swansea - Wycombe 04.17 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Sutton Utd. 04.17 17:30 0 - 4  
Barnet - Aldershot 04.17 13:30 3 - 1  
Chesterfield - Bromley 04.17 13:30 1 - 2  
Dag & Red - Solihull Moors 04.17 13:30 3 - 2  
Halifax - King's Lynn Town 04.17 13:15 4 - 2  
Notts County - Eastleigh 04.17 13:30 0 - 1  
Stockport - Maidenhead Utd. 04.17 13:30 2 - 2  
Wealdstone - Hartlepool 04.17 13:30 2 - 7  
Woking - Wrexham 04.17 13:30 0 - 4  
Yeovil - Boreham 04.17 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - Dep. Moron 04.17 20:30 1 - 0  
Brown de Adrogue - Defensores de Belgrano 04.17 20:00 0 - 3  
Gimnasia Jujuy - Tristan Suarez 04.17 22:00 2 - 0  
Instituto Cordoba - Ferro Carril Oeste 04.17 20:30 2 - 2  
Villa Dalmine - Atl. All Boys 04.17 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA San Miguel - Atl. Acassuso 04.17 20:30 2 - 0  
Dep. Armenio - Atl. Los Andes 04.17 19:00 1 - 0  
Dep. Merlo - Canuelas 04.17 20:30 2 - 1  
UAI Urquiza - Justo Jose de Urquiza 04.17 20:30 1 - 2  
Villa San Carlos - Atl. Colegiales 04.17 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Desamparados - Huracan Las Heras 04.17 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Atl. Tucuman 04.17 23:00 3 - 1  
Central Cordoba SDE - River Plate 04.17 02:30 0 - 5  
San Lorenzo - Argentinos Juniors 04.17 20:45 1 - 1  
Sarmiento - Lanus 04.17 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Melbourne Victory 04.17 11:10 7 - 0  
Western Utd. - Central Coast Mariners 04.17 09:05 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Sabah Masazir 04.17 16:00 0 - 0  
Neftcsi Baku - Zira 04.17 18:15 4 - 0  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hidd - Al-Muharraq 04.17 21:00 1 - 0  
East Riffa - Al-Ahli Manama 04.17 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RWD Molenbeek - Lommel 04.17 20:00 2 - 5  
Seraing - Lierse Kempenzonen 04.17 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Genk 04.17 20:45 3 - 2  
Charleroi - Eupen 04.17 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Genk 04.17 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - FC Bruges 04.17 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzsali - Beroe Stara Zagora 04.17 19:00 1 - 0  
Botev Plovdiv - Slavia Szófia 04.17 16:45 0 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Borac Banja Luka 04.17 19:00 0 - 2  
Krupa na Vrbasu - Sloboda Tuzla 04.17 15:00 1 - 0  
Mladost Doboj Kakanj - Tuzla City 04.17 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Alagoano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruripe AL - Murici AL 04.17 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Amazonense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manaus AM - Princesa dos Solimoes 04.17 22:05 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Baiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unirb BA - Vitória da Conquista 04.17 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Copa Nordeste,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - CRB 04.17 21:00 4 - 0  
Fortaleza - CSA 04.17 21:00 2 - 1  
Vitória BA - Altos PI 04.17 23:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Gaucho)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SER Caxias do Sul - Gremio RS 04.17 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Goiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Crac GO 04.17 23:30 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Mineiro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Coimbra MG 04.17 22:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tapajos - Paysandu 04.17 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Operario PR 04.17 21:00 0 - 4  
Rio Branco PR - Cianorte PR 04.17 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians SP - Sao Bento 04.17 01:00 1 - 1  
Palmeiras SP - Sao Paulo SP 04.17 03:00 0 - 1  
Ponte Preta - Santos SP 04.17 01:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bielefeld 04.17 15:30 0 - 0  
Freiburg - Schalke 04.17 15:30 4 - 0  
Leverkusen - 1. FC Köln 04.17 18:30 3 - 0  
Mönchengladbach - E. Frankfurt 04.17 15:30 4 - 0  
Union Berlin - VfB Stuttgart 04.17 15:30 2 - 1  
Wolfsburg - Bayern München 04.17 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Würzburg 04.17 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Duisburg 04.17 14:00    
Kaiserslautern - Saarbrücken 04.17 14:00 2 - 1  
Magdeburg - Zwickau 04.17 14:00 0 - 0  
Türkgücü München - 1860 München 04.17 14:00 0 - 2  
Verl - Uerdingen 04.17 14:00 3 - 0  
Viktoria Köln - Hallescher FC 04.17 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Coquimbo Unido 04.17 18:00 0 - 1  
Union San Felipe - Puerto Montt 04.17 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Nublense 04.17 00:00 5 - 3  
Univ.Catolica de Santiago - Curico Unido 04.17 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASIL Liszisz - Ipszonasz 04.17 15:00 3 - 1  
Digenisz Morfosz - Arisz Limasszol 04.17 15:00 0 - 2  
PAEEK - Anagenniszi Derinia 04.17 15:00 3 - 1  
Zakakiosz - Xilotimbosz 04.17 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - APOEL Nicosia 04.17 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Omonia Nicosia 04.17 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Lisen 04.17 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Ceske Budejovice 04.17 16:00 3 - 0  
Mladá Boleslav - Opava 04.17 14:00 2 - 0  
Olomouc - Teplice 04.17 16:00 1 - 1  
Plzen - Jablonec 04.17 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotiva Brno - Plzen 04.17 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Hobro 04.17 15:00 0 - 0  
Vendsyssel - Hvidovre 04.17 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Silkeborg 04.17 13:15 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holbaek - Frem 04.17 14:00 3 - 0  
Jammerbugt - Aarhus Fremad 04.17 14:00 3 - 0  
Middelfart - Dalum 04.17 14:00 0 - 1  
Naesby - B93 Köbenhavn 04.17 14:00 1 - 1  
SFB Oure - Holstebro 04.17 13:00 3 - 2  
VSK Aarhus - Sydvest 04.17 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hilleröd - Skovshoved 04.17 14:00 1 - 0  
Nyköbing - KFUM Roskilde 04.17 15:00 2 - 1  
Tarnby - Roskilde 04.17 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Hjörring 04.17 14:00 4 - 1  
Köge - Thy-Thisted 04.17 16:00 3 - 0  
Nordsjaelland - Kolding 04.17 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASA Aarhus - B93 Köbenhavn 04.17 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pretoria Callies - Chippa Utd. 04.17 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Ansan Greeners 04.17 09:00 0 - 1  
Daejeon Citizen - Seoul E-Land 04.17 06:30 2 - 1  
Gyeongnam - Busan I'Park 04.17 11:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimpo Citizen - Busan Transport 04.17 08:00 1 - 2  
Gyeongju KHNP - Daejeon Korail 04.17 08:00 1 - 1  
Mokpo City - Cheonan City 04.17 08:00 2 - 1  
Ulsan Citizen - Yangju Citizen 04.17 08:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Daegu 04.17 09:30 0 - 1  
Gwangju - Pohang 04.17 12:00 0 - 1  
Incheon - Jeju 04.17 09:30 0 - 3  
Suwon City - Gangwon 04.17 07:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Orense Machala 04.17 22:00 1 - 0  
Mushuc Runa - Barcelona Guayaquil 04.17 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghazl El Mahallah - Pyramids FC 04.17 21:30 2 - 2  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Bafing - ASI d'Abengourou 04.17 17:30 1 - 2  
USC Bassam - Africa Sports d'Abidjan 04.17 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Lida 04.17 17:00 1 - 1  
Naftan - Baranovicsi 04.17 13:00 2 - 0  
Szlonyim-2017 - Orsa 04.17 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Energetik-BGU Minszk 04.17 17:00 2 - 1  
Nyeman Grodno - FK Minszk 04.17 15:00 0 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Slavia Mozír 04.17 19:00 4 - 1  
Torpedo Zogyino - Dinamo Breszt 04.17 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - JyPK 04.17 13:00 4 - 1  
PK-35 Vantaa - Aland Utd. 04.17 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Niort 04.17 20:00 3 - 0  
Auxerre - Nancy 04.17 20:00 3 - 2  
Chambly - Amiens 04.17 20:00 2 - 0  
Clermont - Le Havre 04.17 15:00 1 - 1  
Dunkerque - Grenoble 04.17 20:00 1 - 1  
Rodez Aveyron - Paris FC 04.17 20:00 2 - 2  
Sochaux - Pau 04.17 20:00 1 - 1  
Toulouse - Chateauroux 04.17 20:00 1 - 0  
Troyes - Caen 04.17 15:00 1 - 0  
Valenciennes - Guingamp 04.17 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Stade Briochin 04.17 20:00 2 - 1  
Concarneau - Bastia-Borgo 04.17 19:00 3 - 1  
Red Star FC - Cholet 04.17 20:00 3 - 0  
Sete - Laval 04.17 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rennes 04.17 12:45 0 - 3  
Marseille - Lorient 04.17 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Guingamp 04.17 14:30 0 - 2  
Issy-les-Moulineaux - Montpellier 04.17 14:30 0 - 3  
Reims - Dijon 04.17 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elmina Sharks - WAFA Sogakope 04.17 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
College Europa - Lynx FC 04.17 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Dinamo Batumi 04.17 16:00 2 - 1  
Samgurali Tskaltubo - Torpedo Kutaisi 04.17 14:00 2 - 1  
Shuqura - FC Telavi 04.17 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iztapa - CSD Sacachispas 04.17 20:00 4 - 0  
Santa Lucia Cotzumalguapa - Coban Imperial 04.17 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz - Trikala 04.17 13:45 2 - 0  
Levadiakosz - Ionikosz Nikea 04.17 13:45 1 - 2  
OF Ierapetra - Xanthi 04.17 13:45 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Atromitosz Periszteri 04.17 14:00 1 - 1  
Panetolikosz - Apollon Szmirnisz 04.17 16:15 1 - 0  
Volosz NFC - Giannina 04.17 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Almere City 04.17 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Real Sociedad - CD Marathon 04.17 23:15 1 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern SC - Lee Man Warriors 04.17 09:00 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Radnik Sesvete 04.17 16:30 2 - 0  
Croatia Zmijavci - Medimurje 04.17 16:30 4 - 2  
Dugopolje - Inter Zapresic 04.17 16:30 1 - 1  
Junak Sinj - Kustosija 04.17 16:30 1 - 0  
Orijent - Bijelo Brdo 04.17 16:30 0 - 0  
Osijek 2 - Opatija 04.17 16:30 1 - 0  
Rudes - Solin 04.17 16:30 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Lokomotív Zágráb 04.17 19:05 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Iksal - Beitar TA Bat Yam 04.17 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Kfar Saba 04.17 17:00 3 - 0  
Maccabi Netanya - Hapoel TA 04.17 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona 04.17 19:30 4 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Beer Sheva 04.17 17:45 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa 04.17 07:00 1 - 0  
Blaublitz Akita - Yamagata 04.17 06:00 0 - 0  
JEF United Chiba - Tochigi 04.17 07:00 0 - 0  
Kyoto - Kitakyushu 04.17 07:00 6 - 1  
Matsumoto Yamaga - Kofu 04.17 07:00 3 - 3  
Nagasaki - Machida Zelvia 04.17 07:00 0 - 3  
Okayama - Mito 04.17 09:00 1 - 2  
Omiya Ardija - Ehime 04.17 07:00 0 - 1  
Ryukyu - Tokyo Verdy 04.17 10:00 2 - 0  
Yamaguchi - Thespakusatsu Gunma 04.17 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - FC Tokyo 04.17 07:00 1 - 0  
Oita Trinita - Kashiwa R. 04.17 07:00 0 - 1  
Shonan Bellmare - Vissel Kobe 04.17 08:00 0 - 0  
Tokushima - Kashima A. 04.17 07:00 0 - 1  
Yokohama FC - Vegalta Sendai 04.17 07:00 2 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Salt - Al-Jazeera (JOR) 04.17 21:30 3 - 2  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APEJES Academy - Colombe Spor 04.17 15:00 2 - 1  
Astres de Douala - UMS de Loum 04.17 17:00 1 - 1  
Canon Sport de Yaounde - Tonnerre Kalara de Yaounde 04.17 17:00 0 - 0  
Eding Sport de Lekie - Dragon de Yaounde 04.17 15:00 2 - 2  
Feutcheu de Bandjoun - PWD Bamenda 04.17 16:00 1 - 2  
Fovu de Baham - Bamboutos de Mbouda 04.17 16:00 3 - 1  
Union Sport de Douala - Avion du Nkam 04.17 15:00 0 - 4  
Yafoot FC - Stade Renard de Melong 04.17 17:00 1 - 1  
Yong Sports Academy - Panthere Sport du Nde 04.17 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Cortulua 04.17 22:30 3 - 3  
Valledupar - Atlético FC Cali 04.17 22:00 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Envigado 04.17 02:40 1 - 1  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjilani - Llapi 04.17 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Puszcza Niepolomice 04.17 12:40 0 - 0  
Resovia Rzeszow - Olsztyn 04.17 15:00 1 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Widzew Lodz 04.17 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garbarnia Krakkó - Sokol Ostroda 04.17 15:00 2 - 1  
Olimpia Elblag - Lech Poznan 2 04.17 16:00 3 - 1  
Skra Czestochowa - Hutnik Krakkó 04.17 16:00 0 - 1  
Wigry Suwalki - Bytovia Bytow 04.17 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Piast Gliwice 04.17 15:00 2 - 2  
Rakow Czestochowa - Lech Poznan 04.17 17:30 3 - 1  
Wisla Krakkó - Warta Poznan 04.17 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 04.17 12:15 1 - 3  
GKS Katowice - Slask Wroclaw 04.17 13:00 2 - 1  
Olimpia Szczecin - UKS Lodz 04.17 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - BFC Daugavpils 04.17 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hegelmann Litauen - Banga Gargzdai 04.17 14:00 0 - 1  
Panevezys - Nevezis Kedainiai 04.17 12:00 4 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamm Benfica - Victoria Rosport 04.17 16:00 5 - 0  
Jeunesse Esch - FC Rodange 04.17 19:30 2 - 1  
Racing Luxembourg - US Hostert 04.17 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perak - Kedah 04.17 16:00 1 - 1  
Sabah FA - UiTM Shah Alam 04.17 15:15 4 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - RSB Berkane 04.17 00:00 1 - 2  
Moghreb Tetouan - Raja Casablanca 04.17 00:00 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mazatlan FC - Atlas de Guadalajara 04.17 04:30 0 - 0  
Necaxa - Queretaro 04.17 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Necaxa 04.17 17:00 3 - 1  
Mazatlan FC - Pachuca 04.17 17:00 0 - 2  
UNAM Pumas - Queretaro 04.17 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - San Jose 04.17 02:00 2 - 1  
Montreal - Toronto FC 04.17 20:00 4 - 2  
Orlando - Atlanta Utd. 04.17 21:00 0 - 0  
Seattle - Minnesota 04.17 03:30 4 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - FK Podgorica 04.17 18:00 1 - 2  
Iskra Danilovgrad - Sutjeska Niksic 04.17 17:00 0 - 0  
Jezero Plav - Decic Tuzi 04.17 14:00 1 - 0  
OFK Petrovac - Titograd Podgorica 04.17 16:00 0 - 0  
Rudar Pljevlja - Zeta Golubovci 04.17 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - FTC 04.17 17:00 0 - 0  
Paks - ZTE 04.17 19:30 1 - 1  
Újpest - Mezőkövesd 04.17 14:45 3 - 0  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Kelen 04.17 16:00 4 - 0  
MTK - Szent Mihály SE 04.17 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Olympic - Belconnen Utd. 04.17 07:00 3 - 0  
Monaro Panthers - West Canberra Wanderers 04.17 09:30 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Druitt Town Rangers - Sydney Utd. 04.17 11:00 0 - 0  
Marconi Stallions - Sydney Olympic 04.17 10:00 0 - 0  
Northbridge FC - Manly Utd. 04.17 07:00 3 - 4  
Sutherland Sharks - Rockdale Ilinden 04.17 07:30 0 - 4  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamstown Rosebud - Valentine FC 04.17 06:30 6 - 3  
Edgeworth FC - Newcastle Olympic 04.17 09:00 0 - 1  
Lambton Jaffas - Lake Macquarie 04.17 06:30 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Utd. - Queensland Lions 04.17 10:30 0 - 4  
Logan Lightning - Gold Coast Knights 04.17 08:15 1 - 2  
Magpies Crusaders Utd. - Peninsula Power 04.17 11:30 0 - 6  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide City FC - Adelaide Blue Eagles 04.17 09:30 1 - 0  
Adelaide Croatia Raiders - Adelaide Comets 04.17 07:30 1 - 4  
Adelaide Olympic - South Adelaide FC 04.17 10:30 1 - 3  
Adelaide Utd. 2 - Croydon Kings 04.17 06:00 0 - 1  
Sturt Lions - Campbelltown City 04.17 07:30 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong Thunder - Hume City 04.17 11:00 4 - 3  
Eastern Lions SC - Heidelberg Utd. 04.17 07:00 0 - 1  
South Melbourne - St. Albans Saints 04.17 09:00 2 - 0  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armadale - Balcatta 04.17 09:00 1 - 1  
Bayswater City - Floreat Athena 04.17 09:00 1 - 4  
Cockburn City - Perth SC 04.17 09:00 0 - 3  
ECU Joondalup - Rockingham City 04.17 09:00 2 - 0  
Gwelup Croatia - Perth Glory 2 04.17 09:00 1 - 1  
Inglewood Utd. - Sorrento 04.17 09:00 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup,női,Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OL Reign - Houston 04.17 04:00 0 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hoffenheim 04.17 18:30 2 - 3  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Homburg 04.17 14:00 1 - 1  
Astoria Walldorf - Elversberg 04.17 14:00 1 - 4  
Bahlinger - E. Stadtallendorf 04.17 14:00 1 - 0  
Freiburg Amatőr - Pirmasens 04.17 14:00 1 - 0  
FSV Frankfurt - RW Koblenz 04.17 14:00 1 - 2  
Hoffenheim Amatőr - Giessen 04.17 14:00 2 - 2  
Mainz Amatőr - Hessen Kassel 04.17 14:00 2 - 1  
Offenbach - VfB Stuttgart Amatőr 04.17 14:00 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Schott Mainz 04.17 14:00 1 - 4  
TSV Steinbach - Bayern Alzenau 04.17 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Wegberg-Beeck 04.17 14:00 1 - 1  
Bergisch Gladbach - Wiedenbrück 04.17 14:00 0 - 0  
Mönchengladbach Amatőr - Ahlen 04.17 14:00 1 - 0  
Rödinghausen - Bonner SC 04.17 14:00 0 - 0  
SV Straelen - Essen 04.17 14:00 0 - 2  
VfB Homberg - Lotte 04.17 14:00 3 - 1  
Wuppertal - 1. FC Köln Amatőr 04.17 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Parma 04.17 20:45 4 - 3  
Crotone - Udinese 04.17 15:00 1 - 2  
Sampdoria - Hellas Verona 04.17 15:00 3 - 1  
Sassuolo - Fiorentina 04.17 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Chievo 04.17 16:00 1 - 0  
Empoli - Brescia 04.17 14:00 4 - 2  
Monza - Cremonese 04.17 14:00 2 - 1  
Pescara - Entella 04.17 14:00    
Pisa - Cosenza 04.17 14:00 3 - 0  
Pordenone - Frosinone 04.17 18:00 2 - 0  
Reggina - Reggiana 04.17 14:00 2 - 1  
Salernitana - Venezia 04.17 14:00 2 - 1  
Vicenza - Lecce 04.17 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Internazionale 04.17 12:30 1 - 2  
Empoli - Florentia 04.17 15:00 6 - 2  
Fiorentina - Roma 04.17 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Perugia 04.17 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vibonese - Avellino 04.17 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyija Vlagyikavkaz - Torpedo Moszkva 04.17 16:00 1 - 1  
Csertanovo Moszkva - SZKA Habarovszk 04.17 14:00 0 - 4  
Dinamo Brjanszk - FK Krasznodar 2 04.17 15:00 2 - 1  
Irtis Omszk - Baltika Kalinyingrád 04.17 13:00 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Orenburg 04.17 12:00 1 - 2  
Krilja Szovjetov Szamara - Fakel Voronyezs 04.17 13:00 5 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Akron Toljatti 04.17 15:00 3 - 2  
Nyizsnyij Novgorod - Csajka Peszcsanokopszkoje 04.17 15:00 2 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Volgar Asztrahany 04.17 13:00 2 - 0  
Teksztilsik Ivanovo - Sinnyik Jaroszlavl 04.17 14:00 0 - 0  
Tom Tomszk - Velesz Moszkva 04.17 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Csita - Zvezda Szentpétervár 04.17 08:00 0 - 2  
FK Szmolenszk - Rogyina Moszkva 04.17 16:00 0 - 2  
Kolomna - Leningradec 04.17 12:00 1 - 1  
Luki-Energija - Torpedo Vlagyimir 04.17 16:00 2 - 1  
Murom - Olimp-Dolgoprudnyij 04.17 15:00 0 - 2  
Znamja Truda - Dinamo Moszkva 2 04.17 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Barnaul - Volna Nyizsegorodszk 04.17 12:00 1 - 0  
FK Novoszibirszk - Volga Uljanovszk 04.17 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Himki 04.17 13:00 3 - 1  
FK Krasznodar - Zenit Szentpétervár 04.17 18:00 2 - 2  
Lokomotív Moszkva - Rosztov 04.17 15:30 4 - 1  
Rotor Volgográd - Dinamo Moszkva 04.17 15:30 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rjazany - Rosztov 04.17 14:00 4 - 1  
Zenit Szentpétervár - Rubin Kazany 04.17 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Liefering 04.17 14:30 0 - 3  
Austria Wien Amatőr - Wacker Innsbruck 04.17 14:30 0 - 2  
BW Linz - Vorwärts Steyr 04.17 14:30 5 - 0  
FC Juniors OÖ - FAC Wien 04.17 14:30 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Hartberg 04.17 17:00 0 - 1  
Ried - Altach 04.17 17:00 0 - 0  
St. Pölten - Austria Wien 04.17 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa del Este - CD Universitario 04.17 01:00 0 - 0  
Independiente La Chorrera - Plaza Amador 04.17 02:00 1 - 0  
Sp. San Miguelito - Atl. Chiriqui 04.17 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Guarani Asuncion 04.17 02:15 1 - 1  
Guairena - Olimpia Asuncion 04.17 00:00 1 - 2  
Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 04.17 23:45 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Varzim 04.17 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Marítimo 04.17 19:00 2 - 0  
Benfica - Gil Vicente 04.17 19:00 1 - 2  
Guimaraes - Santa Clara 04.17 16:30 1 - 0  
Moreirense - Tondela 04.17 16:30 2 - 3  
Rio Ave - Braga 04.17 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - West Ham 04.17 13:30 3 - 2  
Wolverhampton - Sheffield Utd. 04.17 21:15 1 - 0  
Labdarúgás (Román 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aerostar Bacau - Viitorul Targu Jiu 04.17 10:00 1 - 5  
CSM Resita - Concordia Chiajna 04.17 10:00 2 - 0  
Farul Constanta - Comuna Recea 04.17 10:00 3 - 1  
Metaloglobus Bukarest - CSM Slatina 04.17 10:00 1 - 0  
Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau 04.17 11:30 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Hermannstadt 04.17 14:00 2 - 0  
Gaz Metan Medias - Voluntari 04.17 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 CS - Sepsi OSK 04.17 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Livingston 04.17 18:30 1 - 1  
Kilmarnock - Montrose 04.17 12:45 3 - 1  
St. Johnstone - Clyde 04.17 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Falkirk 04.17 13:00 2 - 0  
East Fife - Peterhead 04.17 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Brechin 04.17 13:00 3 - 0  
Cowdenbeath - Stirling Albion 04.17 13:00 1 - 5  
Edinburgh City - Queen's Park 04.17 13:00 2 - 3  
Elgin - Albion Rovers 04.17 13:00 2 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Raith Rovers 04.17 13:00 1 - 2  
Arbroath - Ayr Utd. 04.17 13:00 4 - 0  
Dunfermline - Queen of South 04.17 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Mallorca 04.17 16:00 1 - 0  
Las Palmas - Malaga 04.17 18:15 1 - 1  
Lugo - Alcorcon 04.17 14:00 1 - 3  
Sp. Gijón - Oviedo 04.17 18:15 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Oviedo B 04.17 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Izarra 04.17 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Hospitalet - Atzeneta 04.17 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas B - El Ejido 04.17 13:00 0 - 1  
Marino - Yeclano Deportivo 04.17 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unionistas de Salamanca - Valladolid B 04.17 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Calahorra 04.17 16:30 0 - 0  
Ath. Bilbao B - SD Logrones 04.17 15:45 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid B - Talavera de la Reina 04.17 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Marino Luanco 04.17 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Laredo - Tarazona 04.17 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Majadahonda - Villanovense 04.17 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Ath. Bilbao 04.17 11:00 2 - 5  
Espanyol - Rayo Vallecano 04.17 11:00 2 - 2  
Levante - Huelva 04.17 14:00 2 - 2  
Real Sociedad - EDF Logrono 04.17 12:45 3 - 1  
Tenerife - Santa Teresa 04.17 13:00 3 - 1  
Valencia - Madrid CFF 04.17 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 04.17 21:30 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Wil 04.17 18:15 1 - 0  
Kriens - Schaffhausen 04.17 18:15 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brühl - YF Juventus 04.17 16:00 1 - 1  
Etoile Carouge - Köniz 04.17 17:00 4 - 2  
FC Zürich 2 - Sion 2 04.17 16:00 0 - 4  
Yverdon - Rapperswil 04.17 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - FC Zürich 04.17 18:15 2 - 2  
St. Gallen - Luzern 04.17 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - St. Gallen 04.17 18:00 0 - 1  
Servette - FC Zürich 04.17 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Akropolis IF 04.17 13:00 3 - 0  
Brage - Falkenberg 04.17 15:00 0 - 1  
GAIS - Västeras SK 04.17 15:00 1 - 0  
Vasalund - Trelleborg 04.17 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin - Vanersborg IF 04.17 13:00 1 - 4  
IFK Malmö - Lindome 04.17 13:00 2 - 0  
Linköping City - Utsikten 04.17 16:00 1 - 3  
Lund - Atvidaberg 04.17 16:00 1 - 1  
Oskarshamn - Torn 04.17 15:00 5 - 1  
Skövde - Österlen 04.17 16:00 1 - 0  
Tvaaker - Qviding 04.17 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Umea FC 04.17 17:00 2 - 0  
Gefle - Dalkurd 04.17 13:00 1 - 2  
Lulea - Sandviken 04.17 16:00 0 - 2  
Örebro Syrianska - Hudiksvall 04.17 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Mjällby 04.17 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 04.17 15:00 1 - 0  
Växjö - AIK Stockholm 04.17 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Damac 04.17 20:35 1 - 1  
Al-Wehda (KSA) - Al-Ettifaq 04.17 21:10 0 - 1  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASC Jaraaf - Stade de Mbour 04.17 19:00 0 - 0  
Teungueth FC - Douanes Dakar 04.17 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kabel Novi Sad - Zemun 04.17 16:00 1 - 0  
Radnicki Pirot - Loznica 04.17 16:00 2 - 1  
Sloga Kraljevo - Jagodina 04.17 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Radnik Surdulica 04.17 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Young Lions 04.17 14:30 1 - 1  
Tanjong Pagar United - Albirex Niigata Singapore 04.17 14:30 0 - 6  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Slovan Bratislava 2 04.17 11:00 2 - 1  
FC Kosice - Dubnica 04.17 16:30 5 - 0  
Komarno - Slavoj Trebisov 04.17 16:30 2 - 1  
Liptovsky Mikulas - Podbrezova 04.17 16:30 1 - 1  
Poprad - Zilina 2 04.17 16:30 1 - 6  
Puchov - Skalica 04.17 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Senica 04.17 17:00 0 - 3  
Ruzomberok - Pohronie 04.17 15:30 1 - 0  
Sered - Zemplin Michalovce 04.17 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Trencin 04.17 17:00 2 - 0  
Slovan Bratislava - Trnava 04.17 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Domzale 04.17 15:00 2 - 2  
Koper - Tabor Sezana 04.17 20:00 1 - 0  
ND Gorica - Olimpija Ljubljana 04.17 17:15 0 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CO Medenine - Hammam-Lif 04.17 14:30 1 - 1  
EGS Gafsa - ES Jerba Midoun 04.17 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Giresunspor 04.17 18:00 3 - 0  
Keciörengücü - Tuzlaspor 04.17 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Erzurum Bld. Spor 04.17 12:30 2 - 3  
Göztepe Izmír - Galatasaray 04.17 18:00 1 - 3  
Trabzonspor - Hatayspor 04.17 15:00 1 - 1  
Yeni Malatyaspor - Alanyaspor 04.17 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busoga Utd. - Uganda Police FC 04.17 15:00 2 - 1  
Express Kampala - Mbarara City FC 04.17 14:00 1 - 1  
MYDA - Bright Stars FC 04.17 15:00 0 - 3  
UPDF - Kyetume Mukono 04.17 15:00 4 - 2  
Wakiso Giants - Onduparaka 04.17 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krisztal Herszon - Avangard Kramatorszk 04.17 15:00 1 - 2  
Metaliszt 1925 - Volyn Lutszk 04.17 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minaj - Deszna Csernyigov 04.17 13:00 3 - 1  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 04.17 18:30 0 - 1  
Vorszkla Poltava - Zorya Luganszk 04.17 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New England 2 - Richmond Kickers 04.17 23:00 0 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Ucv FC 04.17 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Trujillanos Valera 04.17 01:15 4 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Dinh - Thanh Hoa 04.17 12:00 0 - 1  
Saigon FC - Hai Phong 04.17 14:15 0 - 0  
Song Lam Nghe An - Hong Linh Ha Tinh 04.17 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Cardiff Met Univ. 04.17 18:15 1 - 2  
Newtown - Haverfordwest 04.17 18:15 5 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Caernarfon 04.17 18:15 5 - 2  
Connah's Quay - Barry Town 04.17 18:15 1 - 0  
TNS - Penybont 04.17 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Quwa Al-Jawiya - Pakhtakor 04.17 17:00 0 - 0  
Tractor Tabriz - Al-Sharjah 04.17 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Sadd 04.17 20:00 3 - 1  
Foolad Khuzestan - Al-Wehdat 04.17 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Persepolis 04.17 19:00 1 - 3  
Al-Wahda - Goa 04.17 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renova - Sileks Kratovo 04.17 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Ballymena Utd. 04.17 18:30 2 - 1  
Portadown - Cliftonville 04.17 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva 04.17 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - St. Patrick's 04.17 19:00 1 - 1  
Shamrock Rovers - Longford Town 04.17 19:00 2 - 1  
Sligo - Finn Harps 04.17 19:00 1 - 0  
MMA (Bellator 257, Connecticut)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cor. Anderson - D. Yagshimuradov 04.17 03:00 1 - 0  
P. Daley - S. Homasi 04.17 03:00 1 - 0  
Vad. Nemkov - Phil Davis 04.17 03:00 1 - 0  
Veta Arteaga - Des. Yanez (női) 04.17 03:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Emilia Romagna, időmérő) 04.17 14:00 1 - 0  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Emilia Romagna, időmérő) 04.17 14:00 1 - 0  
F. Alonso - E. Ocon (Emilia Romagna, időmérő) 04.17 14:00 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Emilia Romagna, időmérő) 04.17 14:00 1 - 0  
L. Stroll - S. Vettel (Emilia Romagna, időmérő) 04.17 14:00 1 - 0  
M. Verstappen - L. Hamilton (Emilia Romagna, időmérő) 04.17 14:00 0 - 1  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Emilia Romagna, időmérő) 04.17 14:00 1 - 0  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Emilia Romagna, időmérő) 04.17 14:00 1 - 0  
V. Bottas - S. Perez (Emilia Romagna, időmérő) 04.17 14:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Emilia Romagna Nagydíj 2021, időmérő 04.17 14:00    
Forma-1., Emilia Romagna Nagydíj 2021, időmérő - Top 3 04.17 14:00    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - London Wasps 04.17 13:30 43 - 13  
Harlequin - Worcester 04.17 18:00 50 - 26  
Newcastle - Bristol 04.17 18:00 17 - 34  
Sale - Gloucester 04.17 13:30 25 - 22  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Batley - Oldham 04.17 13:45 48 - 10  
Widnes - Dewsbury 04.17 18:15 14 - 22  
Rögbi (Angol RFU Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedford - Richmond 04.17 17:15 38 - 10  
Ealing - Jersey 04.17 14:00 64 - 17  
Nottingham - Cornish 04.17 13:30 22 - 33  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Salford 04.17 18:00 42 - 6  
Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Queensland Capras - Mackay Cutters 04.17 11:00 20 - 28  
Ipswich Jets - Brisbane Tigers 04.17 09:00 12 - 36  
Townsville Blackhawks - Northern Pride 04.17 10:00 26 - 30  
Tweed Heads Seagulls - Burleigh Bears 04.17 07:30 16 - 12  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Toulouse 04.17 14:45 26 - 24  
La Rochelle - Lyon 04.17 21:05 38 - 23  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Olaszország 04.17 18:00 20 - 41  
Írország - Franciaország 04.17 15:15 15 - 56  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NOLA Gold - New England Free Jacks 04.17 22:00 30 - 29  
Toronto Arrows - Seattle Seawolves 04.17 18:00 52 - 7  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Parramatta Eels 04.17 11:35 10 - 35  
Manly-Warringah SeaEagles - Gold Coast Titans 04.17 07:00 36 - 0  
South Sydney Rabbitohs - Wests Tigers 04.17 09:30 14 - 14  
Rögbi (Super Rugby Aotearoa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waikato Chiefs - Canterbury Crusaders 04.17 09:05 26 - 25  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Force - Sydney Waratahs 04.17 11:45 31 - 30  
Röplabda (Balti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saaremaa - Selver Tallinn 04.17 17:00 2 - 3  
Tartu - Jekabpils Lusi 04.17 14:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Taubate Funvic (2.m.) 04.17 00:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Seoul Woori (5.m.) 04.17 07:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Terville Florange 04.17 17:00 3 - 2  
Istres - Mougins 04.17 18:00 3 - 1  
Mulhouse - Paris SC 04.17 18:00 3 - 1  
Nantes - Cannes 04.17 20:00 3 - 2  
Vandoeuvre-Nancy - Beziers 04.17 19:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Cambrai (2.m.) 04.17 18:00 3 - 2  
Montpellier - Chaumont (2.m.) 04.17 18:00 3 - 1  
Röplabda (Görög Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - PAOK 04.17 16:00 3 - 1  
Olympiakosz - Finikasz Szyrosz 04.17 19:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Laudame Financials - Eurosped Vroomshoop 04.17 15:00 3 - 1  
Röplabda (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo 8 - Sliedrecht 04.17 17:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SSS Barneveld - Taurus Houten 04.17 17:00 1 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Mladost Kastela (3.m.) 04.17 16:30 3 - 0  
Mursa Osijek - Split (3.m.) 04.17 17:00 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - LKS Lodz (3.m.) 04.17 14:45 2 - 3  
Rzeszow - Chemik Police (3.m.) 04.17 17:30 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Stuttgart (3.m.) 04.17 16:30 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Novara (1.m.) 04.17 20:30 3 - 2  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol Wien - Klagenfurt (3.m.) 04.17 17:00 3 - 2  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol/Post - TI Volley (2.m.) 04.17 14:00 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Waldviertel (2.m.) 04.17 19:00 0 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Esmoriz (2.m.) 04.17 16:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Unirea Dej 04.17 10:00 3 - 2  
Univ. Cluj - Dinamo Bukarest (Helyszín: Bukarest) 04.17 12:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UVT Timisoara - Brassó 04.17 11:00 3 - 1  
Röplabda (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Steaua Bukarest 04.17 17:00 3 - 1  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugoj - Stiinta Bacau 04.17 17:30 3 - 0  
Rapid Bukarest - Voluntari 04.17 14:00 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medgidia - Dinamo Bukarest 04.17 16:30 3 - 0  
Targoviste - Alba Blaj 04.17 13:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - IBSA Las Palmas (3.m.) 04.17 19:00 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guaguas - Almería (1.m.) 04.17 19:00 3 - 1  
Röplabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Engelholm - Hylte/Halmstad (1.m.) 04.17 16:00 1 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - Mark Joyce 04.17 11:00 10 - 4  
Strandröplabda (Cancun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Nolvak K / Tiisaar M 04.17 23:00 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Schalk C / Brunner T 04.17 20:00 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Losiak B / Kantor P 04.17 22:00 2 - 1  
Ehlers N / Fluggen L - Carvalhaes G A / Da Silva Mariano A 04.17 22:00 1 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - Haussener Y / Metral Q 04.17 21:00 0 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Mol H N / Berntsen M 04.17 23:00 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Liamin N / Myskiv T 04.17 21:00 1 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Windisch J / Cottafava S 04.17 21:00 2 - 0  
Loyola Stein/Souto Major - O' Gorman G / Saxton B 04.17 21:00 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Harms Y / Thole J 04.17 20:00 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Ermacora/Pristauz-Telsnig 04.17 22:00 0 - 2  
Rossi E/Carambula Raurich - Virgen J / Ontiveros L 04.17 22:00 2 - 0  
Rubio Camargo J L /GaxioL - Breer F / Krattiger M 04.17 23:00 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Crabb Trevor / Bourne T 04.17 23:00 1 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Tijan A / Younousse C 04.17 20:00 2 - 0  
Strandröplabda (Cancun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Ishii M / Murakami M 04.17 19:00 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Tamayo M D / Martinez Ort 04.17 16:00 1 - 2  
Baquerizo/Fernandez Stein - Laboureur C / Tillmann C 04.17 17:00 0 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Behrens K / Ittlinger S 04.17 19:00 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Silva Bigi/Lopes Pereira 04.17 17:00 2 - 0  
Borger K / Sude J - Bansley H / Wilkerson B 04.17 16:00 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Keizer S / Meppelink M 04.17 16:00 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - EcheverriaBenit/SanchezV. 04.17 18:00 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Suzuki C / Sakaguchi Y 04.17 17:00 2 - 0  
Larsen Kolinske/Stockman - Gallay A / Pereyra F 04.17 18:00 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Kubickova M / Kvapilova M 04.17 19:00 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Arvaniti V / Karagkouni P 04.17 18:00 2 - 0  
Revuelta M / Orellana Z - GutierrezSoria/BelenCarro 04.17 19:00 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Quintero Preciado M J / Torres Garcia 04.17 16:00 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Plesiutsching/Schutzenhof 04.17 17:00 2 - 1  
Wang F / Xia X - Kociolek K / Wojtasik K 04.17 18:00 0 - 2  
Strandröplabda (Cancun-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bocharova M / Ganenko A - GutierrezSoria/BelenCarro 04.17 01:00 0 - 2  
Gruszczynska J / Wachowic - Behrens K / Ittlinger S 04.17 01:00 1 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Lehtonen R / Ahtiainen N 04.17 01:00 2 - 0  
Placette L / Richard A - Arvaniti V / Karagkouni P 04.17 00:00 0 - 2  
Sponcil S / Claes K - Silva Bigi/Lopes Pereira 04.17 00:00 0 - 2  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Dumbauskaite I / Grudzinskaite G 04.17 00:00 2 - 1  
van Iersel M R / Ypma P - EcheverriaBenit/SanchezV. 04.17 00:00 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gia. Ferrari - D. Galoppini 04.17 09:30 2 - 0  
S. Kopp - N. Frunza 04.17 09:20 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Soboleva - A. Rame 04.17 09:30 2 - 0  
N. Brancaccio - A. Carreras 04.17 09:30 2 - 0  
Tenisz (Barcelona-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Kuznetsov - Ant. Hoang 04.17 11:20 2 - 1  
Den. Novak - B. van de Zandschulp 04.17 10:00 0 - 2  
I. Ivashka - M. Cressy 04.17 11:40 2 - 0  
I. Marchenko - S. Nagal 04.17 15:25 1 - 2  
M. Kukushkin - C. Gimeno Valero 04.17 13:40 0 - 2  
M. Safwat - P. Gojowczyk 04.17 10:00 0 - 2  
M. Ymer - H.V.N. Rune 04.17 10:00 0 - 2  
P. Cachin - H. Laaksonen 04.17 13:10 2 - 1  
P. Martinez Portero - M-A. Hüsler 04.17 14:10    
T. Fabbiano - M-A. Hüsler 04.17 15:00 2 - 0  
T. Griekspoor - Jur. Rodionov 04.17 13:40 2 - 0  
T. Robredo - F. Gaio 04.17 11:20 0 - 2  
T. Sandgren - B. Zapata Miralles 04.17 15:35 1 - 2  
Tenisz (Barcelona-sel., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Mannarino A / Paire B 04.17 17:50 0 - 2  
Marrero/Robredo - Daniell M / Oswald P 04.17 16:30 0 - 2  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Carballes Baena - D. Dzumhur 04.17 12:00 2 - 0  
Tenisz (Belgrád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Molteni A - Brkic T / Cacic N 04.17 14:10 2 - 0  
Tenisz (Calvi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bandecchi - L. Stefanini 04.17 17:35 2 - 0  
V. Savinykh - A. Hesse 04.17 12:30 2 - 0  
Tenisz (Charleston 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - M.C. Osorio Serrano 04.17 21:45 2 - 0  
O. Jabeur - D. Kovinic 04.17 20:00 2 - 0  
Tenisz (Charleston 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechemia E / Neel I - Baptiste H / Mcnally C 04.17 18:00 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - Xinyu Wang 04.17 15:25    
A. Sevastova - A. Raina 04.17 12:55 2 - 0  
E. Svitolina - Yuki Naito 04.17 10:00 2 - 1  
H. Watson - M. Zacarias 04.17 12:30 0 - 2  
I.M. Bara - M. Trevisan 04.17 13:00    
K. Bertens - Xiyu Wang 04.17 13:00    
K. Boulter - G. Olmos 04.17 17:10 2 - 0  
M. Buzarnescu - E. Cocciaretto 04.17 15:50 0 - 2  
M. Frech - L. Pigossi 04.17 12:00 2 - 1  
M. Kostyuk - Chi. Muramatsu 04.17 12:30    
M.L. Carle - Y. Putintseva 04.17 17:10    
N. Podoroska - E. Rybakina 04.17 15:25 0 - 2  
N. Stojanovic - L.A. Fernandez 04.17 10:50 1 - 2  
U. Radwanska - Car. Alves 04.17 15:20    
Tenisz (Fed Kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carle M L / Podoroska N - Danilina A / Shvedova Y 04.17 20:15 0 - 2  
Rus A / Schuurs D - Xu Y F / Zhang S 04.17 17:40 2 - 0  
Tenisz (Isztambul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - Z. Sonmez 04.17 17:10 2 - 0  
Ber. Cengiz - L. Arruabarrena-Vecino 04.17 10:00 0 - 2  
D. Jakupovic - C. Bucsa 04.17 10:00 0 - 2  
Har. Tan - Gálfi D. 04.17 10:00 2 - 1  
I. Burillo Escorihuela - En Shuo Liang 04.17 17:30 2 - 0  
I. Fetecau - A. Gasanova 04.17 19:00    
Ipek Öz - N. Parrizas-Diaz 04.17 17:35 0 - 2  
J.A. Cristian - P. Ozgen 04.17 13:40 2 - 0  
K. Rakhimova - T. Andrianjafitrimo 04.17 12:35 2 - 1  
Leo. Kung - N. Bartunkova 04.17 15:25 1 - 2  
O. Dodin - T. Mrdeza 04.17 14:45 1 - 2  
Y. Hatouka - M. Bolkvadze 04.17 13:30 0 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dambrosi - D. Michalski 04.17 10:30 2 - 1  
L. Sorrentino - F. Passaro 04.17 10:30 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zolotareva - Eri Shimizu 04.17 10:30 1 - 2  
S. Samir - E. Avanesyan 04.17 10:30 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - D. Pichler 04.17 13:00 2 - 0  
E. Ejupovic - A. Erler 04.17 14:55 0 - 2  
Tenisz (Monte-Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - C. Ruud 04.17 14:55 2 - 0  
Dan. Evans - S. Tsitsipas 04.17 13:30 0 - 2  
Tenisz (Monte-Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Evans D / Skupski N 04.17 16:40 1 - 2  
Granollers M / Zeballos H - Mektic N / Pavic M 04.17 11:30 1 - 2  
Tenisz (Oeiras, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - E. Guerrero Alvarez 04.17 11:00 2 - 0  
C. Burel - Fra. Jones 04.17 12:45 2 - 1  
C. Burel - G. Garcia Perez 04.17 18:00 2 - 1  
G. Garcia Perez - D. Papamichail 04.17 12:40 2 - 0  
P. Hercog - A. Kalinina 04.17 16:05 2 - 1  
P. Hercog - L. Bronzetti 04.17 10:50 2 - 0  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Harrison - J. Brooksby 04.17 17:00 0 - 2  
D. Kudla - R. Cid Subervi 04.17 18:50 2 - 1  
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison C / Novikov D - Krueger M / Sock J 04.17 21:10 1 - 2  
Tenisz (Reus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Martin Tiffon - M. Martineau 04.17 11:35 1 - 2  
S. Mochizuki - E. Nava 04.17 10:00 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chepelev - E. Vanshelboim 04.17 07:25 1 - 2  
J.F. Vidal Azorin - I. Gakhov 04.17 07:30 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Laskevich - J. Aney 04.17 07:30 0 - 2  
M. Dalakishvili - T. Curovic 04.17 07:30 0 - 2  
Tenisz (Split 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - K. Zuk 04.17 11:00 1 - 2  
Q. Halys - M. Bourgue 04.17 13:10    
Tenisz (Split 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrere G / Olivetti A - Walkow S / Zielinski J 04.17 15:00 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - Ste. Wagner 04.17 15:25 2 - 1  
A. Moratelli - T. Lukas 04.17 19:55 2 - 0  
E. Gorgodze - I. de Vroome 04.17 16:15 2 - 0  
J. Middendorf - J. Fett 04.17 10:00 2 - 1  
K. Gerlach - L-I. Paar 04.17 17:55 2 - 0  
M. Caregaro - M. Barthel 04.17 12:25 0 - 2  
M. Gasparyan - N. Akugue Noha 04.17 13:45 0 - 2  
N.M. Schunk - D. Seguel 04.17 14:25 2 - 0  
S. Vögele - A. Zaja 04.17 18:00 2 - 0  
T. Korpatsch - A. Vecic 04.17 10:00 2 - 1  
U. Eikeri - A. Lottner 04.17 19:35 2 - 1  
V. Gracheva - B. Mattek-Sands 04.17 12:20 2 - 0  
Yafan Wang - T. Lukas 04.17 19:35    
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Spec - Y. Erel 04.17 11:45 0 - 2  
N. Tajima - Sav. Danilov 04.17 10:00 0 - 2  
Vízilabda (LEN Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mataro - Roma 04.17 11:30 9 - 6  
Sabadell - Kirishi 04.17 14:00 12 - 18  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - BVSC 04.17 11:00 13 - 20  
Honvéd - FTC 04.17 19:00 7 - 12  
Miskolc - Vasas 04.17 20:00 3 - 9  
Szentes - Kaposvár 04.17 18:00 9 - 8  
Tatabánya - KSI 04.17 16:00 9 - 11  
UVSE - Szeged 04.17 12:30 15 - 8  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - FTC (1.m.) 04.17 17:00 7 - 7  
UVSE - Dunaújváros (1.m.) 04.17 20:45 11 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metanopoli - Florentia 04.17 16:00 10 - 9  
Roma - Quinto 04.17 15:00 5 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság,felsőház,E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Telimar - Trieste 04.17 15:00 10 - 10  

 

2021.04.16.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duka - I. Sergeevich 04.16 08:30 1 - 3  
A. Kolmin - S. Muslikov 04.16 16:00 1 - 3  
A. Libackiy - A. Slaschilin 04.16 11:15 3 - 2  
A. Merezhko - M. Chernyavskiy 04.16 16:15 3 - 0  
A. Mohnachev - G. Bardyshev 04.16 13:00 1 - 3  
A. Mohnachev - Y. Zaycev 04.16 11:30 3 - 2  
A. Pravednov - R. Pavlenko 04.16 23:00 3 - 0  
A. Slaschilin - Y. Bazhinov 04.16 12:15 3 - 0  
A. Vlasov - Val. Sidorin 04.16 22:45 3 - 1  
A. Yudin - D. Tunitsyn 04.16 19:15 3 - 1  
A.D. Volkov - O. Shagarov 04.16 03:15 3 - 1  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 04.16 00:45 3 - 1  
And. Andreev - A. Merezhko 04.16 17:15 3 - 1  
And. Andreev - V. Demidov 04.16 15:45 0 - 3  
B. Grebenyuk - Y. Merkushin 04.16 23:45 3 - 1  
D. Ignatiev - S. Martyukhin 04.16 00:30 3 - 1  
D. Ignatiev - V. Putilovsky 04.16 03:00 3 - 0  
D. Komarov - D. Merzlikin 04.16 21:15 2 - 3  
D. Merzlikin - E. Kabanov 04.16 20:15 3 - 1  
D. Molodtsov - O. Pronin 04.16 00:15 3 - 1  
D. Razinkov - E. Mishutin 04.16 08:45 3 - 0  
D. Razinkov - S. Nikulin 04.16 06:45 3 - 1  
D. Tunitsyn - I. Moshkov 04.16 20:15 3 - 2  
D.M. Evlakhin - D. Molodtsov 04.16 03:15 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - E. Kryuchkov 04.16 15:15 3 - 0  
E. Anisimov - A. Kolmin 04.16 17:00 2 - 3  
E. Anisimov - I. Meteleshko 04.16 15:30 1 - 3  
E. Kabanov - D. Komarov 04.16 18:45 1 - 3  
E. Kalashnikov - A.D. Volkov 04.16 02:15 1 - 3  
E. Kryuchkov - K.S. Olshakov 04.16 16:15 1 - 3  
E. Mishutin - N. Lyfenko 04.16 07:15 3 - 2  
E.A. Kupryakov - I. Poletaev 04.16 09:15 3 - 1  
E.A. Kupryakov - Y.A. Gavrilov 04.16 07:45 3 - 2  
G. Bardyshev - V.V. Kutin 04.16 12:00 1 - 3  
G. Karpovkin - A. Duka 04.16 08:00 1 - 3  
I. Buyanin - A. Libackiy 04.16 11:45 3 - 1  
I. Buyanin - A. Slaschilin 04.16 13:15 3 - 2  
I. Meteleshko - A. Kolmin 04.16 15:00 3 - 1  
I. Mikhaylov - Pav. Medvedev 04.16 12:45 3 - 0  
I. Mikhaylov - V. Beliakov 04.16 10:45 0 - 3  
I. Moshkov - A. Yudin 04.16 20:45 1 - 3  
I. Moshkov - V. Marshalov 04.16 18:45 2 - 3  
I. Poletaev - V. Tsvetkov 04.16 08:15 3 - 1  
I. Sergeevich - G. Karpovkin 04.16 07:00 1 - 3  
I. Zemit - S. Kuzmin 04.16 19:30 3 - 0  
I. Zemit - V. Chernov 04.16 21:00 3 - 1  
K. Churin - D. Ignatiev 04.16 02:00 0 - 3  
K.S. Olshakov - Dmi. Kolesnikov 04.16 16:45 0 - 3  
K.S. Olshakov - V. Bazilevsky 04.16 14:45 3 - 1  
M. Chernyavskiy - And. Andreev 04.16 14:45 3 - 1  
M. Chernyavskiy - V. Demidov 04.16 16:45 2 - 3  
M. Minkov - O. Pronin 04.16 01:15 3 - 0  
N. Lyfenko - D. Razinkov 04.16 08:15 0 - 3  
O. Kutuzov - I. Mikhaylov 04.16 12:15 3 - 0  
O. Pronin - D.M. Evlakhin 04.16 02:15 2 - 3  
O. Shagarov - E. Kalashnikov 04.16 00:15 0 - 3  
P. Vshivkov - G. Karpovkin 04.16 09:00 0 - 3  
P. Vshivkov - I. Sergeevich 04.16 07:30 2 - 3  
Pav. Medvedev - O. Kutuzov 04.16 11:15 3 - 1  
S. Kuzmin - V. Chernov 04.16 19:00 2 - 3  
S. Martyukhin - T. Turabekov 04.16 02:30 3 - 0  
S. Martyukhin - V. Putilovsky 04.16 01:30 3 - 2  
S. Muslikov - E. Anisimov 04.16 14:30 0 - 3  
S. Muslikov - I. Meteleshko 04.16 16:30 1 - 3  
S. Nikulin - E. Mishutin 04.16 07:45 3 - 0  
S. Nikulin - N. Lyfenko 04.16 09:15 3 - 2  
S. Ogay - T. Turabekov 04.16 22:30 2 - 3  
T. Turabekov - D. Sayanov 04.16 23:30 3 - 2  
T. Turabekov - K. Churin 04.16 01:00 3 - 0  
T. Yusipov - T. Razinkov 04.16 23:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 04.16 15:45 2 - 3  
V. Bazilevsky - E. Kryuchkov 04.16 17:15 0 - 3  
V. Beliakov - O. Kutuzov 04.16 13:15 0 - 3  
V. Beliakov - Pav. Medvedev 04.16 11:45 0 - 3  
V. Chernov - V. Mishakin 04.16 20:00 3 - 2  
V. Demidov - A. Merezhko 04.16 15:15 1 - 3  
V. Marshalov - A. Yudin 04.16 19:45 3 - 1  
V. Marshalov - D. Tunitsyn 04.16 21:15 2 - 3  
V. Mishakin - I. Zemit 04.16 18:30 0 - 3  
V. Mishakin - S. Kuzmin 04.16 20:30 3 - 2  
V. Putilovsky - K. Churin 04.16 00:00 2 - 3  
V. Safonov - E. Kalashnikov 04.16 01:15 3 - 1  
V. Shirshov - D. Balakin 04.16 23:15 3 - 1  
V. Tsvetkov - E.A. Kupryakov 04.16 06:45 0 - 3  
V. Tsvetkov - Y.A. Gavrilov 04.16 08:45 3 - 1  
V.V. Kutin - A. Mohnachev 04.16 10:30 2 - 3  
V.V. Kutin - Y. Zaycev 04.16 12:30 3 - 1  
Val. Sidorin - A. Suntsov 04.16 23:45 3 - 0  
Y. Bazhinov - A. Libackiy 04.16 12:45 3 - 1  
Y. Bazhinov - I. Buyanin 04.16 10:45 2 - 3  
Y. Merkushin - O. Shagarov 04.16 01:45 2 - 3  
Y. Merkushin - V. Safonov 04.16 02:45 3 - 2  
Y. Zaycev - G. Bardyshev 04.16 11:00 3 - 0  
Y.A. Gavrilov - I. Poletaev 04.16 07:15 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Collingwood 04.16 12:10 103 - 76  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - Kiwoom Heroes 04.16 11:30 8 - 4  
LG Twins - Doosan Bears 04.16 11:30 1 - 0  
Lotte Giants - Samsung Lions 04.16 11:30 9 - 3  
NC Dinos - Hanwha Eagles 04.16 12:00 9 - 1  
SSG Landers - KIA Tigers 04.16 11:30 6 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 04.16 10:45 1 - 4  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 04.16 11:00 3 - 3  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 04.16 10:45 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 04.16 11:00 3 - 7  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 04.16 11:00 2 - 0  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 04.16 10:45 0 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Atlanta 04.16 20:20 2 - 5  
LA Dodgers - Colorado 04.16 04:10 7 - 5  
Oakland - Detroit 04.16 03:40 8 - 4  
Tampa Bay - Texas 04.16 01:10 4 - 6  
Washington - Arizona 04.16 01:05 6 - 11  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 04.16 12:35 4 - 5  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 04.16 12:35 5 - 1  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alan Norris - D. Beveridge 04.16 00:30 2 - 4  
Alan Norris - R. Burnett 04.16 23:40 4 - 1  
B. Bates - C. Whitehead 04.16 13:50 2 - 4  
B. Bates - D. Parletti 04.16 12:05 3 - 4  
B. Bates - M. Gillet 04.16 10:50 3 - 4  
C. Menzies - N. Girvan 04.16 23:20 4 - 0  
C. Menzies - R. Burnett 04.16 00:50 0 - 4  
C. Whitehead - Greg Ritchie 04.16 11:50 4 - 2  
C. Whitehead - M. Gillet 04.16 14:45 2 - 4  
D. Beveridge - Alan Norris 04.16 23:05 4 - 0  
D. Beveridge - C. Menzies 04.16 23:55 2 - 4  
D. Parletti - C. Whitehead 04.16 13:00 1 - 4  
D. Parletti - Greg Ritchie 04.16 11:10 3 - 4  
D. Parletti - Jamie Clark 04.16 14:10 2 - 4  
Greg Ritchie - B. Bates 04.16 14:25 4 - 2  
Greg Ritchie - M. Gillet 04.16 12:25 4 - 2  
Jamie Clark - B. Bates 04.16 12:45 4 - 0  
Jamie Clark - C. Whitehead 04.16 10:30 2 - 4  
Jamie Clark - Greg Ritchie 04.16 13:10 4 - 2  
M. Gillet - D. Parletti 04.16 13:35 4 - 2  
M. Gillet - Jamie Clark 04.16 11:30 4 - 3  
N. Girvan - C. Menzies 04.16 00:15 1 - 4  
N. Girvan - D. Beveridge 04.16 22:30 0 - 4  
R. Burnett - C. Menzies 04.16 22:45 4 - 1  
E-Sport (CSGO, EDC, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangal Esports - Budapest Five 04.16 13:00 1 - 0  
Sinners Esports - Tarczynskiproteinteam 04.16 12:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Dire Wolves 04.16 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,BlastPremier,Spring,Showd)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - G2 Esports 04.16 15:30 1 - 2  
Team Spirit - Team Dignitas 04.16 20:50 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Elisa Invitational,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dbl Poney - Tricked eSport 04.16 16:10 1 - 0  
ENCE - Tricked eSport 04.16 19:00 2 - 0  
ENCE - Young Ninjas 04.16 14:00 0 - 1  
Young Ninjas - Dbl Poney 04.16 17:30 1 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA PD,Europe,Relegation)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Sinners Esports 04.16 19:00 0 - 2  
Blink - FATE Esports 04.16 21:00 2 - 1  
Hellraisers - Lyngby Vikings 04.16 14:00 0 - 2  
Sangal Esports - Movistar Riders 04.16 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Div,EU,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
X-Kom Ago - Wisla Krakow 04.16 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - Triumph 04.16 02:00 1 - 2  
High Coast Esports - Ggpr Esports 04.16 02:00 2 - 0  
Rbg Esports - Recon 5 04.16 02:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,SpringSw.Sp.,Reg.Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis Talent - Lyngby Vikings 04.16 19:25 0 - 2  
Case Esports - Exploit Esports 04.16 16:00 2 - 1  
Dbl Poney - Alternate Attax 04.16 12:00 2 - 1  
Esports Club Kyiv - 100pinggods 04.16 09:00 2 - 1  
Honoris - M1 Eden 04.16 15:00 0 - 2  
Kova Esports - Galaxy Racer Esports 04.16 09:00 0 - 2  
Nordavind - Lemondogs 04.16 12:20 2 - 0  
Team Fiend - Blink 04.16 18:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, ESL Meisterschaft, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivy - Tt Willhaben 04.16 21:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Oceanic League, Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Old 'n Bad - Nebula 04.16 11:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trident Clan - Hellraisers 04.16 12:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extremum - Winstrike Team 04.16 17:55 1 - 2  
Team Spirit - Natus Vincere 04.16 14:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incubus Gaming - Inverse 04.16 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokori - Infinity Esports 04.16 21:30 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Positive Fire Games,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burning Fire - V-gaming 04.16 18:00 0 - 2  
Cascade Esports - Nemiga Gaming 04.16 12:00 0 - 2  
Qwerty - Cyberlife 04.16 21:00 0 - 2  
Smaracis Esports - Family Team 04.16 15:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Royal Never Give Up 04.16 09:10 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black N Yellow - Simply Toobased 04.16 00:00 1 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 04.16 09:00 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Chile (Poli) 04.16 05:00 2 - 4  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 04.16 10:00 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 04.16 07:00 0 - 3  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 04.16 08:00 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 04.16 12:20 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 04.16 07:20 4 - 1  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 04.16 10:40 2 - 2  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 04.16 01:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 04.16 02:00 2 - 1  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 04.16 03:40 0 - 2  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 04.16 03:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 04.16 02:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 04.16 01:40 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 04.16 01:20 0 - 0  
Brazil (Crysis) - Czech Republic (Koko) 04.16 21:00 2 - 1  
Brazil (Crysis) - England (Zeus) 04.16 22:00 1 - 2  
Brazil (Crysis) - Russia (Val) 04.16 23:00 3 - 1  
Brazil (Crysis) - Turkey (Rafa) 04.16 21:20 1 - 2  
Brazil (Crysis) - United States (CaptainX) 04.16 23:40 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 04.16 08:40 3 - 4  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 04.16 08:20 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 04.16 12:40 3 - 1  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 04.16 11:00 4 - 4  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 04.16 09:20 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 04.16 11:40 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 04.16 05:20 3 - 0  
Chile (Poli) - Australia (Kubrik) 04.16 12:00 3 - 1  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 04.16 10:00 3 - 0  
Chile (Poli) - Egypt (Kasandra) 04.16 11:00 0 - 2  
Chile (Poli) - Mexico (Legolas) 04.16 05:40 2 - 2  
Chile (Poli) - South Africa (Ben) 04.16 06:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Spain (Reaper) 04.16 08:40 1 - 1  
Chile (Poli) - Switzerland (Apollo) 04.16 11:40 4 - 1  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 04.16 00:00 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 04.16 02:00 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 04.16 03:40 2 - 4  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 04.16 00:40 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 04.16 02:40 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 04.16 23:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - United States (CaptainX) 04.16 20:40 1 - 3  
Denmark (Teok) - Brazil (Crysis) 04.16 22:20 0 - 3  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 04.16 23:20 2 - 3  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 04.16 21:20 2 - 3  
Denmark (Teok) - United States (CaptainX) 04.16 21:40 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 04.16 07:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 04.16 10:40 0 - 4  
Egypt (Kasandra) - Chile (Poli) 04.16 07:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 04.16 09:40 4 - 3  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 04.16 06:00 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 04.16 11:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 04.16 12:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 04.16 08:00 3 - 1  
England (Zeus) - Italy (Ang) 04.16 21:40 3 - 1  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 04.16 20:40 3 - 2  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 04.16 22:20 4 - 1  
Germany (General) - Austria (Kot) 04.16 03:20 3 - 1  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 04.16 01:00 2 - 3  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 04.16 00:20 3 - 1  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 04.16 02:40 4 - 1  
Germany (General) - Portugal (Cliff) 04.16 00:00 2 - 1  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 04.16 04:20 2 - 4  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 04.16 04:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 04.16 03:00 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 04.16 02:20 1 - 3  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 04.16 01:20 0 - 0  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 04.16 21:20 5 - 2  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 04.16 22:00 0 - 1  
Italy (Ang) - Poland (Johnybegood) 04.16 22:20 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 04.16 04:00 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 04.16 02:20 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 04.16 00:40 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 04.16 01:40 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 04.16 11:20 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 04.16 05:00 3 - 3  
Mexico (Legolas) - Chile (Poli) 04.16 12:20 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 04.16 08:20 3 - 3  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 04.16 09:00 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 04.16 11:40 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 04.16 09:20 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 04.16 07:20 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 04.16 04:20 1 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 04.16 04:00 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Ivory Coast (Krouks) 04.16 01:00 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 04.16 02:00 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 04.16 00:20 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - Brazil (Crysis) 04.16 23:20 0 - 4  
Poland (Johnybegood) - Denmark (Teok) 04.16 21:00 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 04.16 22:40 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 04.16 00:20 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Colombia (Gorilla) 04.16 03:20    
Portugal (Cliff) - Germany (General) 04.16 01:40 0 - 3  
Portugal (Cliff) - Greece (Sarafou) 04.16 02:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 04.16 03:40 2 - 3  
Russia (Val) - England (Zeus) 04.16 23:40 3 - 2  
Russia (Val) - Italy (Ang) 04.16 22:40 3 - 1  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 04.16 21:40 4 - 1  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 04.16 23:20 2 - 4  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 04.16 09:20 2 - 3  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 04.16 07:00 2 - 1  
South Africa (Ben) - Chile (Poli) 04.16 10:20 1 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 04.16 12:20 1 - 2  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 04.16 08:40 1 - 3  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 04.16 07:40 0 - 0  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 04.16 05:20 1 - 1  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 04.16 12:40 1 - 2  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 04.16 05:40 2 - 3  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 04.16 08:00 3 - 2  
Spain (Reaper) - Chile (Poli) 04.16 09:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 04.16 07:20 3 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 04.16 05:20 3 - 0  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 04.16 10:00 2 - 3  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 04.16 10:40 3 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 04.16 06:20 3 - 4  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 04.16 10:20 1 - 4  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 04.16 06:00 0 - 2  
Sweden (Marley) - Chile (Poli) 04.16 11:20 1 - 2  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 04.16 05:40 1 - 1  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 04.16 07:40 1 - 3  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 04.16 12:00 0 - 1  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 04.16 06:40 2 - 1  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 04.16 09:40 2 - 0  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 04.16 06:40 3 - 4  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 04.16 12:00 1 - 5  
Switzerland (Apollo) - Chile (Poli) 04.16 06:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 04.16 09:00 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 04.16 11:00 5 - 4  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 04.16 05:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 04.16 10:20 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 04.16 08:20 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 04.16 22:40 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 04.16 23:00 1 - 0  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 04.16 20:40 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Poland (Johnybegood) 04.16 23:40 2 - 1  
United States (CaptainX) - England (Zeus) 04.16 21:00 0 - 4  
United States (CaptainX) - Russia (Val) 04.16 22:00 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 04.16 01:00 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 04.16 03:20 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 04.16 00:00 3 - 0  
Uruguay (Billiot) - Ivory Coast (Krouks) 04.16 03:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 04.16 00:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Portugal (Cliff) 04.16 04:00 2 - 0  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 04.16 18:15 2 - 2  
Ajax (Xalinho) - Paris SG (Raticate 522) 04.16 17:25 0 - 1  
Atl. Madrid (Vamos Ez1d) - Bluemountstate 04.16 09:35 2 - 2  
Atl. Madrid (Vamos Ez1d) - RB Leipzig (Dallas Stars) 04.16 08:45 3 - 2  
Bluemountstate - RB Leipzig (Dallas Stars) 04.16 11:15 0 - 3  
Bluemountstate - Roma (Xavi Iniestavic) 04.16 10:25 1 - 3  
Cfi Confession - Ajax (Xalinho) 04.16 16:35 1 - 0  
Cfi Confession - Milan (Ab Ovo) 04.16 15:45 0 - 1  
Milan (Ab Ovo) - NFC Rattata 522 04.16 17:00 2 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Paris SG (Raticate 522) 04.16 19:05 6 - 1  
NFC Rattata 522 - Ajax (Xalinho) 04.16 19:30 0 - 5  
NFC Rattata 522 - Cfi Confession 04.16 17:50 1 - 4  
Paris SG (Raticate 522) - Cfi Confession 04.16 18:40 1 - 4  
Paris SG (Raticate 522) - NFC Rattata 522 04.16 16:10 2 - 0  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Real Madrid (Arukonda) 04.16 10:00 2 - 3  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Roma (Xavi Iniestavic) 04.16 12:05 3 - 3  
Real Madrid (Arukonda) - Atl. Madrid (Vamos Ez1d) 04.16 10:50 4 - 2  
Real Madrid (Arukonda) - Bluemountstate 04.16 12:30 3 - 4  
Roma (Xavi Iniestavic) - Atl. Madrid (Vamos Ez1d) 04.16 11:40 1 - 1  
Roma (Xavi Iniestavic) - Real Madrid (Arukonda) 04.16 09:10 1 - 3  
E-Sport (LOL, PCS, Spring, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSG Talon - Beyond Gaming 04.16 11:00 3 - 0  
E-Sport (LOL,European M.,Spring,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Arctic - Suppup Esports 04.16 19:05 0 - 1  
Illuminar Gaming - Mousesports 04.16 20:00 1 - 0  
K1CK - Berlin International Gaming 04.16 17:10 0 - 1  
Macko Esports - Ucam Esports Club 04.16 21:05 0 - 1  
Misfits Premier - Ago Rogue 04.16 18:10 1 - 0  
Mkers - Anorthosis Famagusta Esports 04.16 16:30 1 - 0  
E-Sport (LOL,LCS Proving Grounds Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 Academy - Evil Geniuses Academy 04.16 00:00 2 - 0  
Evil Geniuses Prodigies - No Org 04.16 01:40 0 - 2  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Zod) - LA Clippers (Bumblebee) 04.16 07:36 53 - 49  
Brooklyn (Zod) - Milwaukee (Gatz) 04.16 07:00 39 - 32  
LA Clippers (Bumblebee) - Brooklyn (Zod) 04.16 09:24 37 - 50  
LA Clippers (Bumblebee) - Milwaukee (Gatz) 04.16 10:00 53 - 44  
Milwaukee (Gatz) - Brooklyn (Zod) 04.16 08:48 55 - 46  
Milwaukee (Gatz) - Portland (Joker) 04.16 07:36 46 - 37  
Portland (Joker) - Brooklyn (Zod) 04.16 08:12 48 - 47  
Portland (Joker) - LA Clippers (Bumblebee) 04.16 07:00 45 - 43  
Portland (Joker) - Milwaukee (Gatz) 04.16 09:24 48 - 54  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Jema11) - Milwaukee (Ash) 04.16 14:30 47 - 46  
Brooklyn (Jema11) - Philadelphia (Fosters23) 04.16 16:54 57 - 47  
Philadelphia (Fosters23) - Atlanta (Tranquil) 04.16 16:18 43 - 52  
Philadelphia (Fosters23) - Brooklyn (Jema11) 04.16 15:06 56 - 61  
Philadelphia (Fosters23) - Milwaukee (Ash) 04.16 15:42 44 - 49  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Hawks (tiger_trip - Sacramento (BigBabyMish) 04.16 14:10 61 - 76  
Los Angeles Lakers (kotpi - Brooklyn Nets (broccolica 04.16 11:50 69 - 79  
Los Angeles Lakers (kotpi - Los Angeles Clippers (mcd 04.16 09:30 64 - 68  
Miami (broccolicabbage0) - Toronto Raptors (sm1t1q) 04.16 06:50 60 - 40  
Milwaukee (nikitos349) - Los Angeles Clippers (mcd 04.16 12:25 63 - 50  
Milwaukee (nikitos349) - Los Angeles Lakers (kotpi 04.16 10:40 75 - 80  
New Orleans (kotpirog131) - Toronto Raptors (sm1t1q) 04.16 06:15 72 - 64  
New Orleans Pelicans (ant - Atlanta Hawks (tiger_tripoint) 04.16 13:35 37 - 84  
Sacramento (BigBabyMish) - New Orleans Pelicans (antoxacreat 04.16 15:20 71 - 44  
Sacramento (BigBabyMish) - Portland (BossVlados0_0) 04.16 13:00 81 - 58  
Utah (nikitos349) - Miami (broccolicabbage0) 04.16 08:45 84 - 61  
Utah (nikitos349) - New Orleans (kotpirog131) 04.16 07:25 77 - 60  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Joker) - Denver (Bumblebee) 04.16 11:00 39 - 41  
Dallas (Joker) - Portland (Gatz) 04.16 13:24 53 - 72  
Dallas (Tranquil) - Denver (Ash) 04.16 22:00 40 - 42  
Denver (Ash) - Portland (Dazai) 04.16 22:36 62 - 44  
Denver (Bumblebee) - Dallas (Joker) 04.16 12:48 45 - 43  
Denver (Bumblebee) - Portland (Gatz) 04.16 14:00 45 - 49  
LA Clippers (Asap) - Portland (Dazai) 04.16 23:48 63 - 65  
Los Angeles Clippers (Zod - Dallas (Joker) 04.16 14:00 40 - 37  
Los Angeles Clippers (Zod - Portland (Gatz) 04.16 11:00 41 - 55  
Portland (Gatz) - Dallas (Joker) 04.16 11:36 46 - 59  
Portland (Gatz) - Denver (Bumblebee) 04.16 12:12 41 - 54  
Portland (Gatz) - Los Angeles Clippers (Zod 04.16 12:48 39 - 49  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mibr - Team One Esports 04.16 21:00 0 - 1  
Team Liquid - Black Dragons E-sports 04.16 19:00 0 - 1  
Team One Esports - Furia Esports 04.16 18:00 0 - 1  
W7m Gaming - Faze Clan 04.16 20:00 0 - 1  
E-Sport (R6S,Apac League,North Div.,St1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyclops Athlete Gaming - Cloud9 04.16 14:40 0 - 1  
Damwon Gaming - Fav Gaming 04.16 12:30 0 - 1  
Fnatic - Talon Esports 04.16 13:40 1 - 0  
Guts Gaming - T1 04.16 15:50 1 - 0  
E-Sport (SC2, World Team League, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Good Game Gaming - Team Liquid 04.16 14:30 3 - 4  
Invictus Gaming - Shopify Rebellion 04.16 13:00 1 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endre - Pixbo Wallenstam (4.m.) 04.16 18:00 4 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Storvreta (6.m.) 04.16 18:30 6 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melnik - FTZS Liberec 04.16 20:30 2 - 6  
Slavia Praha - Dynamo Ceske Budejovice 04.16 20:00 12 - 1  
Svarog Teplice - Sparta Praha 04.16 20:00 6 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Meta Catania 04.16 19:00 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra 04.16 18:00 4 - 3  
Uhta - KPRF Moszkva 04.16 18:00 6 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Jaen 04.16 19:00 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Chicago Wolves 04.16 01:00    
Henderson - Tucson 04.16 04:00 1 - 1  
Ontario Reign - San Diego 04.16 03:00 1 - 1  
Providence - Utica 04.16 21:00 6 - 2  
Stockton - Belleville 04.16 01:00 2 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Sheffield 04.16 20:00 4 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Aalborg (1.m.) 04.16 19:30 3 - 0  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville Icemen - Orlando Solar Bears 04.16 01:00 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kookoo (2.m.) 04.16 17:30 2 - 3  
Kärpät - Vaasan Sport (2.m.) 04.16 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Arlan Koksetau (1.m.) 04.16 15:00 2 - 3  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 (2.m.) 04.16 18:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Islanders 04.16 01:00 4 - 1  
Carolina - Nashville 04.16 01:00 4 - 1  
Dallas - Columbus 04.16 02:30 4 - 1  
Detroit - Chicago 04.16 01:30 4 - 1  
NY Rangers - New Jersey 04.16 01:00 4 - 0  
Pittsburgh - Philadelphia 04.16 01:00 1 - 1  
Tampa Bay - Florida 04.16 01:00 2 - 2  
Toronto - Winnipeg 04.16 01:00 2 - 5  
Washington - Buffalo 04.16 01:00 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Augsburg 04.16 19:30 5 - 3  
Eisbären Berlin - Mannheim 04.16 19:30 1 - 3  
Ingolstadt - Bremerhaven 04.16 19:30 2 - 2  
München - Iserlohn 04.16 19:30 4 - 2  
Nürnberg - Köln 04.16 19:30 3 - 2  
Schwenningen - Krefeld 04.16 19:30 5 - 5  
Straubing - Wolfsburg 04.16 19:30 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt (3.m.) 04.16 19:30 2 - 0  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Björklöven (7.m.) 04.16 19:00 5 - 8  
Jégkorong (Szlovák 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Spisska Nova Ves (5.m.) 04.16 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Michalovce - Poprad (2.m.) 04.16 18:00 2 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Novokuznyeck (1.m.) 04.16 16:00 4 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Fehéroroszország 04.16 17:00 1 - 5  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lethbridge Hurricanes - Edmonton Oil Kings 04.16 03:00 0 - 4  
Prince Albert Raiders - Moose Jaw Warriors 04.16 04:00 2 - 0  
Saskatoon Blades - Regina Pats 04.16 00:00 4 - 1  
Vancouver Giants - Victoria Royals 04.16 04:00 4 - 0  
Kerékpár (Volta Valenciana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta Valenciana, 3. szakasz 2021 04.16 23:55    
Kerékpár (Volta Valenciana, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abn. Gonzalez - J.D. Alba Bolivar 04.16 10:00 1 - 0  
E. Gesbert - J. Lastra 04.16 10:00 1 - 0  
E. Mas Nicolau - R. Rochas 04.16 10:00 1 - 0  
J. Hivert - A. Molenaar 04.16 10:00 0 - 1  
S. Kung - M. Scotson 04.16 10:00 1 - 0  
Sav. Novikov - N. Brown 04.16 10:00 1 - 0  
V. Lafay - N. Berhane 04.16 10:00 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Split 04.16 16:00 77 - 71  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia CR - Hispano Americano (1.m.) 04.16 00:00 81 - 69  
Hispano Americano - Gimnasia CR (2.m.) 04.16 23:00 45 - 84  
Obras Sanitarias - Comunicaciones Mercedes (1.m.) 04.16 20:30 70 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Brisbane 04.16 11:30 91 - 71  
Perth - Illawarra Hawks 04.16 13:30 83 - 69  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Antwerpen 04.16 20:30 80 - 74  
Mons - Charleroi Spirou 04.16 20:30 94 - 82  
Okapi Aalstar - Mechelen 04.16 20:30 88 - 67  
Phoenix Brussels - Leuven 04.16 20:30 88 - 98  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Sheffield 04.16 20:30 80 - 80, h.u. 91 - 96  
Glasgow - Manchester Giants 04.16 20:30 83 - 101  
London Lions - Surrey 04.16 19:00 92 - 84  
Newcastle - Leicester 04.16 20:30 90 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Hradec Kralove (3.m.) 04.16 17:00 105 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Goyang (4.m.) 04.16 12:00 87 - 77  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Jekatyerinburg 04.16 15:00 84 - 88  
P. Avenida - Sopron 04.16 20:00 72 - 61  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - St-Quentin 04.16 19:00 89 - 86  
Antibes - Nantes 04.16 20:00 76 - 67  
Denain - St-Chamond 04.16 20:00 74 - 78  
Paris BC - Evreux 04.16 20:30 92 - 79  
Poitiers - Vichy-Clermont 04.16 20:00 85 - 91  
Quimper - Gries-Oberhoffen 04.16 19:00 81 - 78  
Rouen - Souffelweyersheim 04.16 19:00 77 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Roanne 04.16 18:00 79 - 77  
Reims - Gravelines 04.16 20:00 87 - 70  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puntamika Zadar - Alkar Sinj 04.16 18:00 87 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Holon 04.16 12:45 84 - 76  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Nagoya Eagles 04.16 12:00 73 - 96  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toyama - Tochigi Utsunomiya Brex 04.16 12:05 62 - 119  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong - Guangzhou 04.16 13:35 119 - 107  
Shenzhen - Beijing Ducks 04.16 09:00 97 - 108  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Zielona Gora (3.m.) 04.16 20:25 75 - 80  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valmiera - Liepajas Lauvas (2.m.) 04.16 18:00 73 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Prienai 04.16 17:50 90 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 04.16 01:30 109 - 120  
Cleveland - Golden State 04.16 02:00 101 - 119  
LA Lakers - Boston 04.16 04:00 113 - 121  
Phoenix - Sacramento 04.16 04:00 122 - 114  
Utah - Indiana 04.16 21:00 119 - 111  
Kosárlabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Herne (2.m.) 04.16 18:00 66 - 62  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Masnaga - Venezia (1.m.) 04.16 20:00 58 - 78  
Sesto San Giovanni - Virtus Bologna (1.m.) 04.16 20:00 87 - 59  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Csíkszereda 04.16 17:15 92 - 56  
Kosárlabda (Spanyol 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Lleida 04.16 20:00 88 - 70  
Tizona Burgos - Huesca 04.16 19:00 82 - 75  
Kosárlabda (Spanyol 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palencia - Almansa 04.16 19:30 62 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Ensino Lugo (2.m.) 04.16 17:00 82 - 54  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Pablo Burgos - Joventut Badalona 04.16 18:30 86 - 78  
Valencia - Obradoiro Monbus 04.16 21:15 97 - 82  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Jamtland 04.16 19:04 105 - 86  
Södertälje - Fryshuset 04.16 19:04 88 - 76  
Umea - Lulea 04.16 19:04 84 - 102  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Samorin (2.m.) 04.16 17:30 65 - 63  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Helios Domzale 04.16 19:00 81 - 66  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taiwan Beer - Pauian Archiland 04.16 12:00 84 - 89  
Yulon Luxgen Dinos - Bank of Taiwan 04.16 14:00 82 - 80  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Ternopil 04.16 18:00 79 - 87  
Harkiv - Kijev-Basket 04.16 19:00 87 - 74  
Prometej Kamjanszke - Cserkaszi 04.16 17:00 70 - 62  
Zaporizzsja - Mikolaiv 04.16 17:00 95 - 63  
Kosárlabda (vb-selejtező, Közép-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Jamaika 04.16 00:00 67 - 69  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broncos De Caracas - Llaneros de Guarico 04.16 22:05 85 - 77  
Gigantes de Guayana - Centauros de Portuguesa 04.16 01:45 61 - 63  
Indios de Caracas - Taurinos de Aragua 04.16 20:05 71 - 75  
Trotamundos de Carabobo - Cancrejeros de Monagas 04.16 22:45 62 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Jenyiszej Krasznojarszk 04.16 18:00 74 - 81  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kings Punjab - Chennai Super Kings 04.16 16:00 0 - 1  
Krikett (T20 Series (RSA-PAK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrikai Köztársaság - Pakisztán 04.16 14:30 0 - 1  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Dijon 04.16 20:30 27 - 24  
Besancon - Massy Essonne 04.16 20:15 30 - 31  
Billere - Selestat 04.16 19:00 32 - 29  
Nancy - Cavigal Nice 04.16 20:30 34 - 32  
Strasbourg Schiltigheim - Cherbourg Manche 04.16 20:15 30 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Cesson 04.16 20:00 26 - 27  
St. Raphael - Nimes 04.16 20:00 30 - 34  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - IR 04.16 21:30    
Grotta - Thor Akureyri 04.16 20:20    
Haukar - FH 04.16 22:00    
KA Akureyri - ÍBV 04.16 20:00    
Selfoss - Fram 04.16 21:30    
Kézilabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Rishon Lezion - Nes Tziona (1.m.) 04.16 14:00 32 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Chrobry Glogow 04.16 18:00 32 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Veszprémi KKFT 04.16 18:00 23 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Aue 04.16 19:30 28 - 26  
Hamburg - Lübeck-Schwartau 04.16 20:00 28 - 28  
Lübbecke - Hüttenberg 04.16 19:30 32 - 25  
Rimpar - Wilhelmshaven 04.16 20:00    
Kézilabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Bärnbach/Köflach 04.16 19:00 30 - 26  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tirol Schwaz - Fivers Margareten 04.16 18:30 36 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Madeira SAD 04.16 20:00 35 - 16  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Cisne BM 04.16 19:30 43 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Endingen 04.16 19:25 38 - 26  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlohovec - Sala 04.16 18:30 30 - 38  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - MRK Ljubljana 04.16 20:00 36 - 30  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország 04.16 18:10 29 - 29  
Magyarország - Olaszország 04.16 16:05 46 - 19  
Montenegró - Fehéroroszország 04.16 18:00 29 - 23  
Törökország - Oroszország 04.16 16:30 23 - 35  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Brazília 04.16 20:00 24 - 21  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JSM Skikda - MC Alger 04.16 17:00 1 - 0  
NC Magra - Belouizdad 04.16 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - MC Oran 04.16 23:30 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterborough - Northampton 04.16 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - Cheltenham 04.16 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Derby County 04.16 19:00 2 - 1  
Reading - Cardiff 04.16 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Atl. Temperley 04.16 02:10 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres de Remedios - Sacachispas 04.16 23:00 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Rosario Central 04.16 22:15 0 - 1  
Talleres Cordoba - Union SF 04.16 20:00 3 - 0  
Vélez Sarsfield - CA Huracan 04.16 23:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Brisbane Roar 04.16 11:05 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Qarabag Baku 04.16 16:00 1 - 1  
Sumqayit - Gabala 04.16 18:15 2 - 0  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Budaiya - Al-Najma Manama 04.16 21:00 1 - 1  
Busaiteen - Al-Rifaa 04.16 21:00 1 - 1  
Manama Club - Malkiya Club 04.16 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges 2 - Saint-Gilloise 04.16 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA 1948 Szófia - Cserno More Várna 04.16 18:30 0 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - Botev Vraca 04.16 16:15 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 de Julho PI - Cuiaba 04.16 00:00 0 - 0  
Avai - Cascavel PR 04.16 00:00 2 - 0  
Joinville - Atlético GO 04.16 02:30 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente PA - Carajas 04.16 21:00 2 - 0  
Tuna Luso PA - Itupiranga 04.16 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional de Limeira - Bragantino 04.16 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - Assu RN 04.16 20:00 5 - 0  
Potiguar RN - Forca e Luz RN 04.16 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Hoffenheim 04.16 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Paderborn 04.16 18:30 0 - 0  
Darmstadt - Fürth 04.16 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Rostock 04.16 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melipilla - Palestino 04.16 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paralimni - Doxa Katokopia 04.16 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Real Esteli 04.16 02:00 1 - 0  
Monterrey - Atl. Pantoja 04.16 04:00 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Ostrava 04.16 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Kolding IF 04.16 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Esbjerg 04.16 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Avarta 04.16 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Aalborg 04.16 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon City - Gangneung City 04.16 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cumbaya - America de Quito 04.16 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gouna - ENPPI 04.16 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szputnyik Recsica - Isloch Minszk 04.16 17:00 1 - 5  
Vityebszk - Szluck 04.16 19:45 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Orleans 04.16 19:00 0 - 2  
Le Mans - Avranches 04.16 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Montpellier 04.16 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Great Olympics - Asante Kotoko 04.16 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCB Magpies - Manchester 62 04.16 20:30 4 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 04.16 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Helmond 04.16 20:00 4 - 1  
Dordrecht - Den Bosch 04.16 20:00 2 - 6  
FC Eindhoven - Ajax 2 04.16 20:00 3 - 0  
Nijmegen - AZ Alkmaar 2 04.16 18:00 3 - 2  
Oss - Maastricht 04.16 20:00 2 - 2  
Roda - NAC Breda 04.16 20:00 3 - 3  
Telstar - Excelsior 04.16 20:00 1 - 1  
Utrecht 2 - Volendam 04.16 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happy Valley - Kitchee Kowloon 04.16 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Hajduk Split 2 04.16 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Osijek 04.16 20:30 0 - 1  
HNK Gorica - Slaven Belupo 04.16 18:05 0 - 1  
Varazdin - Sibenik 04.16 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Maccabi Ahi Nazareth 04.16 15:00 5 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Raanana 04.16 15:00 1 - 0  
Hapoel Umm Al Fahm - Hapoel Kfar Shalem 04.16 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan 04.16 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Yokohama FM 04.16 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jalil - Al-Aqaba 04.16 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Katari QFA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Markhiya 04.16 22:15 2 - 3  
Qatar SC - Al-Shahaniya 04.16 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Katari QFA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Umm-Salal - Al-Muaidar 04.16 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Atl. Bucaramanga 04.16 02:40 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres Bogota - Barranquilla FC 04.16 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Arka Gdynia 04.16 17:40 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Slask Wroclaw 04.16 20:30 1 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Pogon Szczecin 04.16 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Bolivar La Paz 04.16 02:30 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Zalgiris Kaunas 04.16 19:00 0 - 1  
Dziugas Telsiai - Riteriai Vilnius 04.16 16:00 1 - 4  
Zalgiris Vilnius - Suduva Marijampole 04.16 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - Johor DT 04.16 16:00 0 - 2  
Terengganu - Kuala Lumpur 04.16 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Sale - KAC Kenitra 04.16 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Mouloudia Oujda 04.16 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Morelia - Tepatitlan 04.16 04:05 2 - 2  
Celaya - Tapatio 04.16 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Chivas Guadalajara 04.16 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dacia Buiucani - Zimbru Chisinau 04.16 12:00 1 - 1  
Petrocub Hincesti - Milsami Orhei 04.16 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Diósgyőr 04.16 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Győr 04.16 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Redlands Utd. - Brisbane Strikers 04.16 11:30 3 - 2  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Eastern Metrostars - Cumberland Utd. 04.16 12:45 2 - 3  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bentleigh Greens - Oakleigh Cannons 04.16 12:15 1 - 0  
Dandenong City SC - Green Gully Cavaliers 04.16 12:30 1 - 1  
Melbourne Knights - Altona Magic 04.16 11:30 2 - 1  
Port Melbourne Sharks - Avondale FC 04.16 11:45 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup, női, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Racing Louisville 04.16 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup,női,Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Portland 04.16 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SPAL Ferrara - Ascoli 04.16 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Rosztov - Masuk Pjatigorszk 04.16 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamaz - Tyumeny 04.16 17:30 3 - 0  
Krilja Szovj. Szamara 2 - Cseljabinszk 04.16 12:00 1 - 2  
Noszta Novotrojick - Lada Dimitrovgrad 04.16 13:00 2 - 1  
Orenburg 2 - Lada Toljatti 04.16 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Kapfenberg 04.16 18:00 1 - 1  
Lafnitz - Dornbirn 1913 04.16 20:25 8 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UTC de Cajamarca - Melgar 04.16 01:00 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vilafranquense - Leixoes 04.16 21:30 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Pacos Ferreira 04.16 19:45 2 - 0  
Farense - Sporting CP 04.16 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Tottenham 04.16 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton 2 - Derby County 2 04.16 20:00 3 - 1  
Manchester City 2 - Manchester Utd. 2 04.16 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa 2 - Leeds 2 04.16 20:00 1 - 2  
Middlesbrough 2 - Fulham 2 04.16 15:00 1 - 0  
Norwich 2 - Sunderland 2 04.16 14:00 2 - 3  
Reading 2 - Burnley 2 04.16 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Dinamo Bukarest 04.16 19:30 0 - 0  
UTA Arad - Viitorul Constanta 04.16 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Dundee Utd. 04.16 20:45 0 - 1  
Motherwell - Greenock Morton 04.16 20:00 0 - 0  
St. Mirren - Inverness CT 04.16 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Sabadell 04.16 19:00 2 - 2  
Girona - Zaragoza 04.16 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Chiasso 04.16 19:00 3 - 1  
Thun - Xamax 04.16 20:00 0 - 0  
Winterthur - Stade Ouchy 04.16 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trollhättan - Ljungskile 04.16 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Batin 04.16 21:10 0 - 0  
Al-Qadisiyah - Al-Raed 04.16 20:35 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Vojvodina 04.16 16:00 1 - 2  
Macva Sabac - Partizan Belgrád 04.16 18:05 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - Geylang 04.16 14:30 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Maribor 04.16 16:45 0 - 0  
Mura - Celje 04.16 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Rizespor 04.16 18:00 2 - 3  
Besiktas - Ankaragücü 04.16 18:00 2 - 2  
Genclerbirligi - Sivasspor 04.16 15:00 2 - 3  
Konyaspor - Kayserispor 04.16 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitara - Vipers Kitende 04.16 15:00 0 - 3  
URA - BUL Jinja 04.16 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Girnyik-Sport 04.16 15:00 1 - 1  
Kremin Kremincsuk - Csernomorec Odessza 04.16 15:00 1 - 1  
MFC Mikolaiv - Obolon Kijev 04.16 15:00 5 - 3  
Niva Ternopil - Veresz Rivne 04.16 15:00 0 - 1  
Polisszja Zsitomir - Alians Lipova Dolina 04.16 15:00 1 - 2  
VPK-Agro Sevcsenkivka - Prikarpattya Ivano-Frank. 04.16 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Olekszandria 04.16 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Metropolitanos Caracas 04.16 22:00 3 - 2  
Monagas Maturin - Mineros de Guayana 04.16 02:10 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - CD Hermanos Colmenarez 04.16 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Cong Hanoi - Than Quang Ninh 04.16 14:15 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Flint Town 04.16 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Dungannon 04.16 20:45 1 - 1  
Coleraine - Glentoran 04.16 20:30 1 - 1  
Crusaders - Glenavon 04.16 20:45 6 - 1  
Larne - Warrenpoint 04.16 21:00 5 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legion Tallinn - Kuressaare 04.16 18:00 1 - 0  
Tammeka Tartu - Viljandi Tulevik 04.16 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Athlone 04.16 20:30 1 - 2  
Cork City - Shelbourne 04.16 20:45 1 - 3  
Galway Utd. - Treaty Utd. 04.16 20:45 1 - 1  
UC Dublin - Cabinteely 04.16 20:45 4 - 1  
Wexford Youths - Cobh Ramblers 04.16 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Drogheda Utd. 04.16 20:45 1 - 1  
Waterford FC - Bohemians Dublin 04.16 18:45 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Bunyodkor 04.16 15:15 2 - 1  
Navbahor Namangan - FK Turon 04.16 15:05 0 - 0  
MMA (Bellator 257, Connecticut)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Bozinyan - D. Jackson 04.16 23:45 1 - 0  
J. Anglickas - G. Milliard 04.16 23:45 1 - 0  
Jul. Budd - Dayana Silva (női) 04.16 23:45 1 - 0  
K. Albrektsson - Vik. Nemkov 04.16 23:45 1 - 0  
L. Gibson Jr. - M. Surin 04.16 23:45 1 - 0  
P. Carvalho - Jay Jay Wilson 04.16 23:30 0 - 1  
R. Daniels - P. Stanonik 04.16 23:45 1 - 0  
S. Mowry - Shaun Asher 04.16 23:45 1 - 0  
Saul Rogers - M. Burnell 04.16 23:45 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - London Irish 04.16 20:45 44 - 26  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Leigh Centurions 04.16 19:00 52 - 16  
Hull KR - Huddersfield 04.16 20:45 25 - 24  
St. Helens - Wakefield 04.16 19:00 34 - 6  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Bayonne 04.16 20:45 43 - 33  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Sydney Roosters 04.16 11:55 20 - 4  
Newcastle Knights - Cronulla Sharks 04.16 10:00 26 - 22  
Rögbi (Super Rugby Aotearoa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Auckland Blues 04.16 09:05 35 - 29  
Röplabda (Balti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saaremaa - Jekabpils Lusi 04.16 15:00 3 - 1  
Selver Tallinn - Tartu 04.16 18:00 3 - 0  
Röplabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Karlovarsko (4.m.) 04.16 20:20 3 - 1  
Röplabda (Görög Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thira - PAOK 04.16 19:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unirea Dej - Dinamo Bukarest (Helyszín: Bukarest) 04.16 12:00 0 - 3  
Univ. Cluj - Baia Mare 04.16 10:00 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stiinta Bukarest - UVT Timisoara 04.16 12:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Craiova 04.16 17:00 1 - 3  
Zalau - Galati 04.16 14:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugoj - Rapid Bukarest (Helyszín: Bukarest) 04.16 17:30 3 - 2  
Stiinta Bacau - Voluntari 04.16 14:00 2 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Dinamo Bukarest (Helyszín: Bukarest) 04.16 16:30 3 - 0  
Targoviste - Medgidia 04.16 13:00 3 - 0  
Strandröplabda (Cancun-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethancourt G./Giron Boes - Lehtonen R / Ahtiainen N 04.16 19:00 0 - 2  
Bocharova M / Ganenko A - Caluori L / Lutz A 04.16 18:00 2 - 0  
Boebner E / Verge-Depre Z - EcheverriaBenit/SanchezV. 04.16 17:00 0 - 2  
Cortes Sanchez / Cruz P - Behrens K / Ittlinger S 04.16 19:00 0 - 2  
Dumbauskaite I / Grudzins - Dabizha K / Rudykh D 04.16 17:00 2 - 1  
Gruszczynska J / Wachowic - Chamereau A / Vieira C 04.16 19:00 2 - 1  
Klinger D / Klinger R - Arvaniti V / Karagkouni P 04.16 16:00 0 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Starikov S / Dave A 04.16 19:00 2 - 1  
Parkkinen A / Prihti V - Silva Bigi/Lopes Pereira 04.16 16:00 0 - 2  
Placette L / Richard A - Stam K / Schoon R 04.16 16:00 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - AlbarranCastro/Gutier.Guz 04.16 16:00 2 - 0  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Lunde I / Helland-Hansen S 04.16 17:00 2 - 0  
Tamayo M D / Martinez Ort - Gordon J / Marcelle S 04.16 18:00 2 - 0  
van Driel E / van Driel M - GutierrezSoria/BelenCarro 04.16 18:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Galoppini - A. Massara 04.16 09:00 2 - 0  
Füle M. - Gia. Ferrari 04.16 10:40 0 - 2  
S. Kopp - M. Arnaldi 04.16 09:00 2 - 1  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Soboleva - L. Pigato 04.16 10:30 2 - 0  
N. Brancaccio - S. Sakellaridi 04.16 11:45 2 - 0  
S. Nahimana - A. Carreras 04.16 08:55 1 - 2  
V. Koval - A. Rame 04.16 09:00 0 - 2  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - J. Kovalik 04.16 14:45 2 - 1  
R. Carballes Baena - L. Broady 04.16 12:00 2 - 1  
Tenisz (Belgrád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Cacic N - Bagnis F / Cerundolo F 04.16 19:15 2 - 0  
Erlich J / Vasilevski A - Duran G / Molteni A 04.16 17:20 1 - 2  
Tenisz (Calvi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - A. Albie 04.16 11:00 2 - 0  
J. Pieri - S. Bandecchi 04.16 15:55 0 - 2  
L. Stefanini - J. Suvrijn 04.16 13:00 2 - 0  
V. Savinykh - V. Morvayova 04.16 14:30 2 - 0  
Tenisz (Charleston 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - L. Fruhvirtova 04.16 22:45 2 - 0  
C. Tauson - M.C. Osorio Serrano 04.16 21:30    
Emma Navarro - L. Fruhvirtova 04.16 01:45 0 - 2  
O. Jabeur - Nao Hibino 04.16 20:25 2 - 0  
S. Rogers - D. Kovinic 04.16 19:00 0 - 2  
Tenisz (Charleston 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baptiste H / Mcnally C - Gumulya B / Rompies J 04.16 19:00 2 - 0  
Lechemia E / Neel I - Broady N / Sharma A 04.16 03:30 2 - 1  
Perez E / Sanders S - Wachaczyk J / Zarazua R 04.16 19:55 2 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - Xiyu Wang 04.16 14:20 1 - 2  
A. Sevastova - K.K. Thandi 04.16 19:30 2 - 0  
E. Svitolina - Chi. Muramatsu 04.16 10:00 2 - 0  
H. Watson - G. Olmos 04.16 16:50 2 - 0  
I.M. Bara - E. Cocciaretto 04.16 14:30 0 - 2  
J. Ostapenko - A. Raina 04.16 17:00 2 - 1  
K. Bertens - Xinyu Wang 04.16 13:00 2 - 0  
K. Boulter - M. Zacarias 04.16 14:45 2 - 0  
M. Buzarnescu - M. Trevisan 04.16 16:15 1 - 2  
M. Frech - Car. Alves 04.16 14:00 2 - 0  
M. Kostyuk - Yuki Naito 04.16 11:45 2 - 0  
M.L. Carle - E. Rybakina 04.16 18:15 2 - 1  
N. Podoroska - Y. Putintseva 04.16 15:45 1 - 2  
N. Stojanovic - R. Marino 04.16 16:50 0 - 2  
O. Danilovic - L.A. Fernandez 04.16 14:00 1 - 2  
U. Radwanska - L. Pigossi 04.16 15:45 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Vilicich - L. Sorrentino 04.16 10:30 1 - 2  
C. Lopez Montagud - D. Michalski 04.16 10:30 1 - 2  
E. Lavagno - F. Passaro 04.16 10:30 0 - 2  
L. Krainer - G. Dambrosi 04.16 10:30 1 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zolotareva - N. Kolar 04.16 10:30 2 - 0  
E. Seibold - E. Avanesyan 04.16 10:30 0 - 2  
N. Liauw A Fong - Eri Shimizu 04.16 10:30 0 - 2  
S. Samir - L. Romero Gormaz 04.16 10:30 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - M. Vrbensky 04.16 11:55 2 - 0  
D. Pichler - T. Handel 04.16 15:00 2 - 0  
E. Ejupovic - P. Heller 04.16 12:45 2 - 0  
M. Welte - A. Erler 04.16 11:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - S. Djoubri 04.16 10:30 2 - 0  
J. Zuger - P.M. Hourigan 04.16 10:30 2 - 0  
M. Kempen - L. Noskova 04.16 10:30 2 - 0  
M. Kilnarova - Mih. Imanishi 04.16 10:25 2 - 0  
Tenisz (Monte-Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - R. Nadal 04.16 17:30 2 - 1  
C. Ruud - F. Fognini 04.16 15:30 2 - 0  
Dan. Evans - D. Goffin 04.16 12:20 2 - 1  
S. Tsitsipas - A. Davidovich Fokina 04.16 11:00    
Tenisz (Monte-Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Fognini F / Schwartzman D 04.16 19:00 2 - 0  
Evans D / Skupski N - Klaasen R / Mclachlan B 04.16 17:15 2 - 1  
Garin C / Pella G - Granollers M / Zeballos H 04.16 11:00 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Mektic N / Pavic M 04.16 12:15 0 - 2  
Tenisz (Oeiras, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - S. Lamens 04.16 14:20 2 - 1  
C. Burel - J. Niemeier 04.16 16:55 2 - 0  
D. Papamichail - G. Minnen 04.16 11:25 2 - 0  
D. Snigur - L. Bronzetti 04.16 13:20 0 - 2  
Fra. Jones - M. Bassols Ribera 04.16 14:50 2 - 0  
G. Garcia Perez - R. Sramkova 04.16 11:30 2 - 0  
Nat. Kostic - E. Guerrero Alvarez 04.16 11:30 0 - 2  
P. Hercog - A. Dulgheru 04.16 14:00 2 - 1  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brooksby - Zane Khan 04.16 19:20 2 - 0  
J. Sock - Chr. Harrison 04.16 17:00 0 - 2  
M. Mmoh - D. Kudla 04.16 19:10 0 - 2  
R. Cid Subervi - B. Schnur 04.16 17:00    
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison C / Novikov D - Aragone J / Martinez L D 04.16 20:55 2 - 0  
Krueger M / Sock J - Bangoura S / Ore J 04.16 21:05 2 - 0  
Tenisz (Reus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Martineau - J.S. Tatlot 04.16 11:00 2 - 1  
N. Borges - E. Nava 04.16 12:50 0 - 2  
P. Martin Tiffon - T. Droguet 04.16 14:40 2 - 0  
S. Mochizuki - J. Nikles 04.16 10:00 2 - 1  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chepelev - N. Mashtakov 04.16 09:30 2 - 1  
E. Vanshelboim - D. Wenger 04.16 07:00 2 - 1  
J.F. Vidal Azorin - A. Campo 04.16 09:30    
L. Tomasetto - I. Gakhov 04.16 06:55 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tikhonova - T. Curovic 04.16 07:00 0 - 2  
E. Makarova - E. Laskevich 04.16 08:55 0 - 2  
J. Aney - G. Ainitdinova 04.16 06:55 2 - 0  
V. Olyanovskaya - M. Dalakishvili 04.16 08:55 0 - 2  
Tenisz (Split 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - C. Ilkel 04.16 11:00 2 - 0  
K. Zuk - A. Vukic 04.16 11:00 2 - 0  
M. Bourgue - M. Basic 04.16 12:55 2 - 1  
Q. Halys - T. Kokkinakis 04.16 12:15 2 - 0  
Tenisz (Split 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrere G / Olivetti A - Galloway R / Lawson A 04.16 14:05 2 - 1  
Walkow S / Zielinski J - Golubev A / Nedovyesov A 04.16 15:30 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sharipov - Sav. Danilov 04.16 10:00 0 - 2  
M. Spec - A. Zakharov 04.16 09:55 2 - 0  
Y. Erel - S. Agabigun 04.16 11:30 2 - 0  

 

2021.04.15.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - Y.A. Gavrilov 04.15 08:15 0 - 3  
A. Libackiy - I. Poletaev 04.15 11:15 3 - 0  
A. Lobanov - S. Martyukhin 04.15 10:45 2 - 3  
A. Slaschilin - A. Libackiy 04.15 11:45 3 - 2  
A. Slaschilin - I. Poletaev 04.15 13:15 3 - 1  
A. Slashchev - G. Bardyshev 04.15 09:15 3 - 2  
A. Slashchev - M. Dukhin 04.15 07:45 3 - 2  
A. Toporkov - E. Kabanov 04.15 20:15 2 - 3  
A. Uezdin - S. Ogay 04.15 03:00 3 - 2  
A. Uezdin - V. Putilovsky 04.15 00:30 2 - 3  
A. Yakovlev - E. Anisimov 04.15 16:30 3 - 0  
A. Yakovlev - M. Gusev 04.15 14:30 3 - 2  
A. Zhelubenkov - A. Toporkov 04.15 19:15 3 - 0  
A.D. Volkov - E. Kalashnikov 04.15 00:15 3 - 2  
A.V. Poprocky - S. Lanovenko 04.15 15:15 3 - 2  
A.V. Vorozheykin - A.V. Poprocky 04.15 16:45 3 - 1  
A.V. Vorozheykin - Ser. Ovechkin 04.15 14:45 0 - 3  
Alb. Bogomolov - Ser. Ovechkin 04.15 08:30 3 - 2  
Alb. Bogomolov - V. Vologzhanin 04.15 06:30 2 - 3  
Alek. Kozlov - A. Lobanov 04.15 11:45 2 - 3  
Alek. Kozlov - S. Martyukhin 04.15 13:15 2 - 3  
D. Molodtsov - M. Minkov 04.15 22:45 1 - 3  
D. Tikhnenko - K.N. Malahov 04.15 19:30 3 - 2  
D. Tikhnenko - V. Staroverov 04.15 21:00 3 - 1  
D.A. Mikheev - I. Minchenkov 04.15 12:00 1 - 3  
D.M. Evlakhin - D. Molodtsov 04.15 14:45 0 - 3  
E. Anisimov - S. Kulikov 04.15 15:00 0 - 3  
E. Ilyukhin - M. Minkov 04.15 01:15 3 - 2  
E. Kabanov - A. Zhelubenkov 04.15 20:45 0 - 3  
E. Kabanov - V. Kazakov 04.15 18:45 0 - 3  
E. Kalashnikov - Y. Merkushin 04.15 23:15 2 - 3  
E.E. Markelov - N. Lyfenko 04.15 19:15 3 - 1  
E.V. Makarenkov - A. Slashchev 04.15 06:45 1 - 3  
E.V. Makarenkov - M. Dukhin 04.15 08:45 3 - 1  
G. Bardyshev - E.V. Makarenkov 04.15 08:15 3 - 1  
G. Karpovkin - Alb. Bogomolov 04.15 08:00 3 - 1  
G. Karpovkin - V. Vologzhanin 04.15 10:00 1 - 3  
I. Minchenkov - M. Ilichev 04.15 10:30 1 - 3  
I. Minchenkov - Y. Troyanov 04.15 12:30 2 - 3  
I. Poletaev - O. Suharkov 04.15 12:15 3 - 2  
I. Soldatov - E.E. Markelov 04.15 19:45 3 - 1  
I. Soldatov - N. Lyfenko 04.15 21:15 3 - 0  
Ilya Novikov - A. Lobanov 04.15 12:45 1 - 3  
Ilya Novikov - Alek. Kozlov 04.15 11:15 0 - 3  
K. Churin - S. Martyukhin 04.15 23:00 0 - 3  
K.N. Malahov - V. Staroverov 04.15 19:00 3 - 0  
M. Andrusenko - E.E. Markelov 04.15 20:45 3 - 0  
M. Andrusenko - I. Soldatov 04.15 18:45 1 - 3  
M. Dukhin - G. Bardyshev 04.15 07:15 1 - 3  
M. Gusev - E. Anisimov 04.15 15:30 1 - 3  
M. Gusev - S. Kulikov 04.15 17:00 3 - 1  
M. Ilichev - D.A. Mikheev 04.15 13:00 3 - 1  
M. Ilichev - Y. Troyanov 04.15 11:30 1 - 3  
M. Minchenkov - A. Arutiunyan 04.15 09:15 3 - 1  
M. Minchenkov - S. Homutov 04.15 07:45 2 - 3  
M. Minchenkov - S. Homutov 04.15 10:15 3 - 0  
M. Minkov - D.M. Evlakhin 04.15 23:45 1 - 3  
M. Minkov - V. Chahur 04.15 02:15 2 - 3  
N. Lyfenko - A.D. Volkov 04.15 01:45 3 - 1  
N. Lyfenko - M. Andrusenko 04.15 20:15 2 - 3  
N. Lyfenko - V. Safonov 04.15 02:45 3 - 0  
O. Kutuzov - E. Ilyukhin 04.15 02:45 1 - 3  
O. Kutuzov - Val. Sidorin 04.15 01:45 3 - 2  
O. Shagarov - V. Safonov 04.15 22:45 3 - 2  
O. Suharkov - A. Libackiy 04.15 12:45 3 - 1  
O. Suharkov - A. Slaschilin 04.15 10:45 2 - 3  
R. Pavlenko - A. Uezdin 04.15 02:00 3 - 2  
S. Homutov - A. Arutiunyan 04.15 07:15 1 - 3  
S. Kulikov - A. Yakovlev 04.15 16:00 2 - 3  
S. Lanovenko - A.V. Vorozheykin 04.15 16:15 3 - 1  
S. Martyukhin - Ilya Novikov 04.15 12:15 3 - 0  
S. Martyukhin - R. Pavlenko 04.15 01:00 1 - 3  
S. Ogay - R. Pavlenko 04.15 00:00 3 - 0  
Ser. Ovechkin - A.V. Poprocky 04.15 15:45 1 - 3  
Ser. Ovechkin - Alb. Bogomolov 04.15 09:30 3 - 2  
Ser. Ovechkin - G. Karpovkin 04.15 07:00 2 - 3  
Ser. Ovechkin - S. Lanovenko 04.15 17:15 0 - 3  
T. Turabekov - D. Ignatiev 04.15 23:30 3 - 0  
V. Chahur - O. Kutuzov 04.15 00:45 3 - 2  
V. Kazakov - A. Toporkov 04.15 21:15 1 - 3  
V. Kazakov - A. Zhelubenkov 04.15 19:45 3 - 2  
V. Mishakin - D. Tikhnenko 04.15 18:30 0 - 3  
V. Mishakin - K.N. Malahov 04.15 20:30 2 - 3  
V. Putilovsky - S. Martyukhin 04.15 02:30 1 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 04.15 01:30 0 - 3  
V. Putilovsky - T. Turabekov 04.15 22:30 1 - 3  
V. Safonov - A.D. Volkov 04.15 23:45 1 - 3  
V. Safonov - E. Kalashnikov 04.15 01:15 3 - 0  
V. Staroverov - V. Mishakin 04.15 20:00 3 - 2  
V. Vologzhanin - G. Karpovkin 04.15 09:00 3 - 2  
V. Vologzhanin - Ser. Ovechkin 04.15 07:30 2 - 3  
Val. Sidorin - M. Minkov 04.15 00:15 3 - 2  
Y. Troyanov - D.A. Mikheev 04.15 11:00 3 - 0  
Y.A. Gavrilov - A. Arutiunyan 04.15 09:45 2 - 3  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 04.15 08:45 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Kilda - Richmond 04.15 11:20 48 - 134  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 04.15 11:30 3 - 8  
KIA Tigers - Lotte Giants 04.15 11:30 10 - 5  
Kiwoom Heroes - LG Twins 04.15 11:30 4 - 6  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 04.15 11:30 4 - 0  
SSG Landers - NC Dinos 04.15 11:30 9 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 04.15 11:00 4 - 0  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 04.15 10:30 2 - 1  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 04.15 10:45 5 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 04.15 11:00 4 - 3  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 04.15 11:00 3 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 04.15 01:20 5 - 6  
Atlanta - Miami (18.20) 04.15 18:20 7 - 6  
Baltimore - Seattle 04.15 01:05    
Chicago WS - Cleveland 04.15 02:10 8 - 0  
Chicago WS - Cleveland (20:10) 04.15 20:10 2 - 4  
Houston - Detroit 04.15 01:10 4 - 6  
LA Dodgers - Colorado 04.15 04:10 4 - 2  
Minnesota - Boston 04.15 19:10 4 - 3  
NY Mets - Philadelphia 04.15 01:10 5 - 1  
NY Mets - Philadelphia (18:10) 04.15 18:10    
Pittsburgh - San Diego 04.15 00:35 5 - 1  
Pittsburgh - San Diego (18:35) 04.15 18:35 3 - 8  
Tampa Bay - Texas 04.15 01:10 1 - 5  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wei Chuan Dragons - Rakuten Monkeys 04.15 12:35 0 - 11  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alan Norris - C. Menzies 04.15 22:45 1 - 4  
B. Bates - Greg Ritchie 04.15 10:45 0 - 4  
B. Bates - Jamie Clark 04.15 12:30 2 - 4  
C. Menzies - D. Beveridge 04.15 23:40 2 - 4  
C. Whitehead - B. Bates 04.15 11:20 4 - 2  
C. Whitehead - D. Parletti 04.15 12:15 4 - 1  
C. Whitehead - Jamie Clark 04.15 14:35 4 - 1  
D. Beveridge - R. Burnett 04.15 23:05 4 - 3  
D. Parletti - B. Bates 04.15 13:10 4 - 0  
D. Parletti - M. Gillet 04.15 11:40 2 - 4  
Greg Ritchie - C. Whitehead 04.15 13:25 4 - 1  
Greg Ritchie - D. Parletti 04.15 14:00 4 - 0  
Greg Ritchie - Jamie Clark 04.15 11:55 4 - 1  
Jamie Clark - D. Parletti 04.15 11:05 4 - 2  
Jamie Clark - M. Gillet 04.15 13:40 4 - 0  
M. Gillet - B. Bates 04.15 14:15 4 - 1  
M. Gillet - C. Whitehead 04.15 10:30 4 - 1  
M. Gillet - Greg Ritchie 04.15 12:50 3 - 4  
N. Girvan - Alan Norris 04.15 23:20 3 - 4  
R. Burnett - Alan Norris 04.15 23:55 4 - 2  
R. Burnett - N. Girvan 04.15 22:30 4 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budapest Five - Movistar Riders 04.15 15:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Riot Gaming 04.15 09:00 2 - 0  
Dire Wolves - Vertex Esports Club 04.15 12:00 2 - 0  
Order - Paradox Gaming 04.15 12:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FATE Esports - Pact 04.15 21:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESL ANZ Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Dynastyesc 04.15 13:30 2 - 0  
Order - Simplicityaus 04.15 10:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESL Masters Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Case Esports - Xtrfy Enjoy.it 04.15 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Loot, Closed Qualifier)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere Junior - Case Esports 04.15 09:50 2 - 1  
E-Sport (CSGO,BlastPremier,Spring,Showd)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saw - Heroic 04.15 15:30 0 - 2  
Team Vitality - 9Z Team 04.15 18:05 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Elisa Invitational,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apeks - Nordavind 04.15 17:00 0 - 1  
Havu Gaming - Apeks 04.15 14:00 0 - 1  
Havu Gaming - SKADE 04.15 19:00 0 - 2  
SKADE - Nordavind 04.15 15:30 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Div,EU,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ex-winstrike Team - Saw 04.15 19:00 1 - 2  
Nemiga Gaming - Wisla Krakow 04.15 19:00 1 - 2  
Sprout - X-Kom Ago 04.15 19:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - High Coast Esports 04.15 02:00 2 - 0  
Rbg Esports - Triumph 04.15 02:00 0 - 2  
Recon 5 - Mythic 04.15 02:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Cowana Gaming 04.15 19:15 1 - 0  
BIG Academy - Tt Willhaben 04.15 19:15 0 - 1  
Cowana Gaming - Alternate Attax 04.15 20:00 0 - 1  
No Limit Gaming - Penta 04.15 21:30 1 - 0  
Penta - No Limit Gaming 04.15 22:30 0 - 1  
Tt Willhaben - BIG Academy 04.15 20:10 1 - 0  
E-Sport (CSGO,SpringSw.Sp.,Reg.Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby Vikings - Astralis Talent 04.15 15:00 2 - 0  
Singularity Esports - AGF Esport 04.15 15:00 0 - 2  
SKADE - Onyx Esports 04.15 09:00 2 - 1  
Team Fiend - Blink 04.15 09:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, ESL Meisterschaft, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hehe United - Plan B Esports 04.15 19:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Team Magma 04.15 10:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Oceanic League, Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sadboys V2 - Old 'n Bad 04.15 10:00 2 - 1  
Yes Chef - Nebula 04.15 13:25 1 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B8 - Prosti Esli 04.15 15:00 1 - 2  
Nemiga Gaming - Notechies 04.15 11:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus.pro - Gambit Esports 04.15 18:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewmates - Gorillaz Pride 04.15 21:50 1 - 2  
Latam Defenders - Omega Gaming 04.15 18:30 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noping E-Sports - SG E-Sports 04.15 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Positive Fire Games,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cascade Esports - Family Team 04.15 12:00 2 - 1  
Nemiga Gaming - Family Team 04.15 21:00 2 - 0  
Smaracis Esports - Cascade Esports 04.15 18:00 0 - 2  
Smaracis Esports - Nemiga Gaming 04.15 15:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Undying - The Cut 04.15 21:50 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Built Esports - Army Geniuses 04.15 08:15 2 - 1  
Team Smg - Galaxy Racer Esports 04.15 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Execration 04.15 12:00 2 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Sam) - United States (Coldsiemens) 04.15 07:00 3 - 1  
Russia (Tangent) - United States (Coldsiemens) 04.15 07:36 5 - 0  
Sweden (Diamond) - United States (Coldsiemens) 04.15 08:12 6 - 4  
United States (Coldsiemens) - Canada (Sam) 04.15 08:48 3 - 5  
United States (Coldsiemens) - Russia (Tangent) 04.15 09:24 0 - 4  
United States (Coldsiemens) - Sweden (Diamond) 04.15 10:00 1 - 7  
E-Sport (FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Diablo) - Tottenham (Indra13_27) 04.15 23:24 1 - 1  
Manchester Utd. (Yoshi) - Napoli (Member) 04.15 23:52 2 - 0  
Manchester Utd. (Yoshi) - Tottenham (Indra13_27) 04.15 23:38 3 - 0  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 04.15 22:20 3 - 3  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 04.15 01:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Germany (General) 04.15 21:40 3 - 1  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 04.15 21:20 3 - 0  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 04.15 02:00 3 - 0  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 04.15 03:40 2 - 0  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 04.15 03:00 2 - 1  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 04.15 23:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 04.15 02:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 04.15 22:00 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 04.15 23:40 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 04.15 23:00 0 - 1  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 04.15 21:20 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 04.15 01:40 5 - 2  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 04.15 01:20 2 - 0  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 04.15 21:00 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Czech Republic (Koko) 04.15 05:20 1 - 2  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 04.15 10:40 4 - 2  
Brazil (Crysis) - England (Zeus) 04.15 06:20 1 - 0  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 04.15 09:40 3 - 2  
Brazil (Crysis) - Poland (Johnybegood) 04.15 10:00 1 - 0  
Brazil (Crysis) - Russia (Val) 04.15 07:20 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Turkey (Rafa) 04.15 05:40 1 - 1  
Brazil (Crysis) - United States (CaptainX) 04.15 08:00 5 - 1  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 04.15 00:00 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 04.15 02:00 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 04.15 03:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 04.15 00:40 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 04.15 22:20 1 - 4  
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 04.15 20:40 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Portugal (Cliff) 04.15 21:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 04.15 02:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Brazil (Crysis) 04.15 11:40 3 - 4  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 04.15 09:20 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 04.15 07:20 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 04.15 12:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 04.15 09:00 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 04.15 08:20 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 04.15 11:20 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - United States (CaptainX) 04.15 05:00 3 - 2  
Denmark (Teok) - Brazil (Crysis) 04.15 06:40 1 - 1  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 04.15 07:40 0 - 3  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 04.15 09:40 1 - 0  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 04.15 11:20 0 - 1  
Denmark (Teok) - Poland (Johnybegood) 04.15 12:00 4 - 0  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 04.15 05:40 2 - 2  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 04.15 10:20 1 - 1  
Denmark (Teok) - United States (CaptainX) 04.15 06:00 3 - 0  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 04.15 10:20 1 - 3  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 04.15 11:00 1 - 1  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 04.15 08:20 1 - 0  
England (Zeus) - Italy (Ang) 04.15 06:00 0 - 2  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 04.15 05:00 2 - 1  
England (Zeus) - Russia (Val) 04.15 09:00 3 - 1  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 04.15 06:40 2 - 2  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 04.15 12:00 2 - 0  
Germany (General) - Austria (Kot) 04.15 03:20    
Germany (General) - Belgium (Tommy) 04.15 01:00 3 - 4  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 04.15 21:00 1 - 0  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 04.15 22:00 2 - 3  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 04.15 00:20 3 - 1  
Germany (General) - Netherlands (Aibothard) 04.15 02:40 4 - 0  
Germany (General) - Portugal (Cliff) 04.15 00:00 2 - 1  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 04.15 04:20 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 04.15 04:20 2 - 0  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 04.15 03:00 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 04.15 23:40 0 - 0  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 04.15 02:20 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 04.15 23:20 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 04.15 21:40 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Portugal (Cliff) 04.15 22:40 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 04.15 01:20 1 - 3  
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 04.15 08:40 2 - 2  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 04.15 05:40 3 - 3  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 04.15 06:20 0 - 0  
Italy (Ang) - England (Zeus) 04.15 11:40 3 - 2  
Italy (Ang) - Poland (Johnybegood) 04.15 06:40 4 - 2  
Italy (Ang) - Russia (Val) 04.15 11:00 1 - 3  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 04.15 12:00 3 - 3  
Italy (Ang) - United States (CaptainX) 04.15 10:00 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 04.15 23:00 0 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 04.15 04:00 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 04.15 02:20 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 04.15 00:40 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 04.15 01:40 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Netherlands (Aibothard) 04.15 23:40 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 04.15 20:40 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Uruguay (Billiot) 04.15 22:40 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 04.15 21:00 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 04.15 23:20 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 04.15 04:20 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 04.15 22:40 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 04.15 04:00 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Ivory Coast (Krouks) 04.15 01:00 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 04.15 02:00 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 04.15 00:20 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Brazil (Crysis) 04.15 07:40 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 04.15 08:40 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Denmark (Teok) 04.15 05:20 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 04.15 12:40 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - Italy (Ang) 04.15 10:20 4 - 3  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 04.15 12:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 04.15 09:20 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 04.15 07:00 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Austria (Kot) 04.15 22:00 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 04.15 00:20 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Colombia (Gorilla) 04.15 03:20    
Portugal (Cliff) - Germany (General) 04.15 01:40 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Greece (Pantovits) 04.15 02:40    
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 04.15 03:40 2 - 4  
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 04.15 22:20 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Uruguay (Billiot) 04.15 21:20 1 - 3  
Russia (Val) - Brazil (Crysis) 04.15 11:20 0 - 0  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 04.15 09:40 0 - 3  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 04.15 12:40 1 - 1  
Russia (Val) - England (Zeus) 04.15 08:00 0 - 1  
Russia (Val) - Italy (Ang) 04.15 07:00 2 - 0  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 04.15 06:00 1 - 1  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 04.15 07:40 2 - 0  
Russia (Val) - United States (CaptainX) 04.15 10:40 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Brazil (Crysis) 04.15 12:20 1 - 3  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 04.15 07:00 3 - 0  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 04.15 07:20 3 - 2  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 04.15 10:40 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 04.15 05:00 2 - 2  
Turkey (Rafa) - Poland (Johnybegood) 04.15 08:00 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 04.15 10:00 1 - 1  
Turkey (Rafa) - United States (CaptainX) 04.15 09:00 3 - 2  
United States (CaptainX) - Brazil (Crysis) 04.15 09:20 1 - 3  
United States (CaptainX) - Czech Republic (Koko) 04.15 12:40 1 - 1  
United States (CaptainX) - Denmark (Teok) 04.15 11:40 2 - 0  
United States (CaptainX) - England (Zeus) 04.15 05:20 3 - 2  
United States (CaptainX) - Italy (Ang) 04.15 08:20 3 - 4  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 04.15 11:00 2 - 3  
United States (CaptainX) - Russia (Val) 04.15 06:20 2 - 3  
United States (CaptainX) - Turkey (Rafa) 04.15 08:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 04.15 01:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 04.15 03:20 4 - 2  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 04.15 23:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 04.15 20:40 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 04.15 00:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ivory Coast (Krouks) 04.15 03:00 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 04.15 00:40 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Portugal (Cliff) 04.15 04:00 3 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Monaco (Tabula Rasa) 04.15 16:35 4 - 2  
Ajax (Xalinho) - Real Madrid (Arukonda) 04.15 15:45 4 - 4  
Bluemountstate - Ajax (Xalinho) 04.15 17:50 3 - 4  
Bluemountstate - Monaco (Tabula Rasa) 04.15 19:30 5 - 0  
Cfi Confession - Meg Megapolice 04.15 10:00 3 - 2  
Cfi Confession - Milan (Ab Ovo) 04.15 12:05 2 - 2  
Meg Megapolice - Roma (Xavi Iniestavic) 04.15 12:30 3 - 0  
Meg Megapolice - Sporting CP (Legion) 04.15 10:50 6 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Meg Megapolice 04.15 09:10 3 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Sporting CP (Legion) 04.15 11:40 4 - 1  
Monaco (Tabula Rasa) - NFC Rattata 522 04.15 17:25 1 - 3  
Monaco (Tabula Rasa) - Real Madrid (Arukonda) 04.15 18:15 2 - 2  
NFC Rattata 522 - Ajax (Xalinho) 04.15 18:40 1 - 4  
NFC Rattata 522 - Bluemountstate 04.15 16:10 1 - 2  
Real Madrid (Arukonda) - Bluemountstate 04.15 17:00 2 - 2  
Real Madrid (Arukonda) - NFC Rattata 522 04.15 19:05 1 - 5  
Roma (Xavi Iniestavic) - Cfi Confession 04.15 11:15 4 - 3  
Roma (Xavi Iniestavic) - Milan (Ab Ovo) 04.15 10:25 1 - 4  
Sporting CP (Legion) - Cfi Confession 04.15 08:45 1 - 5  
Sporting CP (Legion) - Roma (Xavi Iniestavic) 04.15 09:35 3 - 3  
E-Sport (LOL,European M.,Spring,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthosis Famagusta Espo - K1CK 04.15 20:05 1 - 0  
Bt Excel - Karmine Corp 04.15 16:20 0 - 1  
FC Schalke 04 Evolution - Cream Real Betis 04.15 17:05 0 - 1  
G2 Arctic - Ago Rogue 04.15 18:15 0 - 1  
Mkers - Berlin International Gaming 04.15 21:10 0 - 1  
Suppup Esports - Misfits Premier 04.15 19:15 1 - 0  
E-Sport (LOL,LCS Proving Grounds Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves Academy - Immortals Academy 04.15 00:00 2 - 1  
Zoos Gaming - Golden Guardians Academy 04.15 02:50 0 - 2  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Gatz) - LA Clippers (Jema11) 04.15 21:30 49 - 48  
Brooklyn (Zod) - LA Clippers (Gatz) 04.15 10:00 45 - 52  
Brooklyn (Zod) - Milwaukee (Bumblebee) 04.15 07:00 59 - 67  
Brooklyn (Zod) - Portland (BLM_Mamba) 04.15 07:36 48 - 52  
LA Clippers (Gatz) - Brooklyn (Zod) 04.15 08:12 35 - 45  
LA Clippers (Gatz) - Milwaukee (Bumblebee) 04.15 09:24 43 - 50  
LA Clippers (Gatz) - Portland (BLM_Mamba) 04.15 07:00 38 - 51  
Milwaukee (Bumblebee) - Brooklyn (Zod) 04.15 08:48 44 - 47  
Milwaukee (Bumblebee) - LA Clippers (Gatz) 04.15 07:36 62 - 69  
Milwaukee (Bumblebee) - Portland (BLM_Mamba) 04.15 08:12 46 - 37  
Portland (BLM_Mamba) - Brooklyn (Zod) 04.15 09:24 51 - 46  
Portland (BLM_Mamba) - LA Clippers (Gatz) 04.15 08:48 49 - 55  
Portland (BLM_Mamba) - Milwaukee (Bumblebee) 04.15 10:00 42 - 63  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia (Tranquil) - Brooklyn (Jema11) 04.15 14:30 44 - 46  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (jordan1234) - Phoenix (kotpirog131) 04.15 07:25 48 - 54  
Brooklyn (TiGeR_triPoint) - LA Clippers (iehbr_) 04.15 13:00 71 - 58  
Denver (toni_pytko) - Dallas (Jimmy_Walker13) 04.15 06:50 52 - 65  
LA Clippers (iehbr_) - Milwaukee (BigBabyMish) 04.15 14:45 34 - 85  
LA Lakers (BossVlados0_0) - Brooklyn (TiGeR_triPoint) 04.15 14:10 52 - 53  
Milwaukee (BigBabyMish) - LA Lakers (BossVlados0_0) 04.15 13:35 57 - 52  
New York (nikitos349) - San Antonio (kotpirog131) 04.15 10:40 71 - 53  
New York (nikitos349) - Washington (Sm1T1Q) 04.15 12:25 73 - 53  
Phoenix (kotpirog131) - Dallas (Jimmy_Walker13) 04.15 06:15 62 - 58  
San Antonio (kotpirog131) - Indiana (broccolicabbage) 04.15 11:50 65 - 72  
San Antonio (kotpirog131) - Washington (Sm1T1Q) 04.15 09:30 56 - 52  
Washington (Sm1T1Q) - Indiana (broccolicabbage) 04.15 11:15 41 - 61  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - Denver (BLM_Mamba) 04.15 11:00 47 - 45  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Bumblebee) 04.15 13:24 48 - 53  
Dallas (Gatz) - Portland (Zod) 04.15 12:12 52 - 44  
Dallas (Lovejoy) - Denver (Tranquil) 04.15 23:12 41 - 45  
Denver (BLM_Mamba) - Dallas (Gatz) 04.15 12:48 49 - 40  
Denver (BLM_Mamba) - LA Clippers (Bumblebee) 04.15 14:00 53 - 55  
Denver (BLM_Mamba) - Portland (Zod) 04.15 13:24 49 - 53  
Denver (Tranquil) - Portland (Dazai) 04.15 22:00 53 - 40  
LA Clippers (Bumblebee) - Dallas (Gatz) 04.15 11:36 41 - 54  
LA Clippers (Bumblebee) - Denver (BLM_Mamba) 04.15 12:12 46 - 48  
LA Clippers (Bumblebee) - Portland (Zod) 04.15 12:48 50 - 65  
Portland (Dazai) - Dallas (Lovejoy) 04.15 22:36 45 - 49  
Portland (Dazai) - Denver (Tranquil) 04.15 23:48 41 - 49  
Portland (Zod) - Dallas (Gatz) 04.15 14:00 51 - 44  
Portland (Zod) - Denver (BLM_Mamba) 04.15 11:36 41 - 48  
E-Sport (OW, Overwatch Cont. S., China)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilibili Gaming - Team Cat 04.15 12:45 3 - 0  
First Fabulous Fighter - The One Winner 04.15 10:20 3 - 2  
E-Sport (R6S, Russian Major League, GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
43rti - Virtus.pro 04.15 19:15 1 - 0  
Reimei Esports - Ded Inside 04.15 21:45 1 - 0  
Team Empire - Ma4 04.15 18:00 1 - 0  
Varazze - Povezlo-povezlo 04.15 20:30 1 - 0  
E-Sport (R6S,APAC League,South Div,St.1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
7th Heaven - Q-confirm 04.15 11:40 1 - 0  
Order - Chiefs Esports Club 04.15 09:30 0 - 1  
Pittsburgh Knights - Elevate 04.15 10:35 0 - 1  
Wildcard Gaming - Giants Gaming 04.15 12:50 0 - 1  
E-Sport (SC2, GSL Season, Code S GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
sOs - Zest 04.15 12:10 2 - 1  
Trap - Armani 04.15 11:30 2 - 0  
Futsal (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona 04.15 20:00 6 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hartford 04.15 19:00 2 - 4  
Colorado Eagles - Bakersfield 04.15 03:05 6 - 2  
Hershey - Lehigh Valley 04.15 01:00    
Rochester - Cleveland 04.15 00:05 3 - 5  
Stockton - Belleville 04.15 01:00 2 - 4  
Texas Stars - San Jose Barracuda 04.15 02:00 2 - 4  
Utica - Syracuse 04.15 01:00 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Jesenice (4.m.) 04.15 19:00 2 - 2  
Lustenau - Olimpija Ljubljana (4.m.) 04.15 19:30 2 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester - Coventry 04.15 20:00 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Liberec (7.m.) 04.15 17:00 1 - 2  
Trinec - Mladá Boleslav (7.m.) 04.15 19:00 3 - 0  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - Greenville Swamp Rabbits 04.15 01:30 4 - 1  
South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 04.15 01:05 6 - 7  
Utah Grizzlies - Kansas City Mavericks 04.15 03:10 4 - 4  
Wheeling Nailers - Indy Fuel 04.15 01:10 3 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Imatra Ketterä (2.m.) 04.15 17:30 5 - 5  
Kokkolan Hermes - Jokipojat (2.m.) 04.15 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Ilves (1.m.) 04.15 17:30 1 - 4  
Vaasan Sport - Kärpät (1.m.) 04.15 17:30 2 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Avangard Omszk (7.m.) 04.15 18:00 3 - 3  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 (1.m.) 04.15 18:00 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Las Vegas 04.15 04:00 2 - 6  
Montreal - Calgary 04.15 01:00 1 - 4  
Ottawa - Winnipeg 04.15 01:00 2 - 3  
San Jose - Anaheim 04.15 04:30 1 - 4  
St. Louis - Colorado 04.15 01:30 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Iserlohn 04.15 19:30 2 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titans 04.15 00:00 1 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug (2.m.) 04.15 20:00 6 - 2  
Rapperswil - Lugano (2.m.) 04.15 20:00 4 - 1  
Servette - Fribourg (2.m.) 04.15 20:00 3 - 1  
Zürich Lions - Lausanne (2.m.) 04.15 20:00 5 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Brynäs (4.m.) 04.15 19:30 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Skelleftea (4.m.) 04.15 19:00 1 - 4  
Örebro - Leksand (4.m.) 04.15 19:00 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Michalovce - Poprad (1.m.) 04.15 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztria 04.15 20:45 0 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Winnipeg Ice 04.15 04:00 5 - 3  
Kamloops Blazers - Prince George Cougars 04.15 04:00 5 - 0  
Portland Winterhawks - Spokane Chiefs 04.15 02:00 3 - 3  
Swift Current Broncos - Saskatoon Blades 04.15 00:00 0 - 3  
Kerékpár (Volta Valenciana, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Welten - M. Aristi 04.15 10:00 0 - 1  
C. Ewan - A. Demare 04.15 10:00 0 - 1  
E. Mas Nicolau - N.F. Oliveira 04.15 10:00 0 - 1  
J. Aberasturi Izaga - S. Consonni 04.15 10:00 0 - 1  
J. Degenkolb - A. Riou 04.15 10:00 0 - 1  
J. Lastra - E. Gesbert 04.15 10:00 0 - 1  
J. van Genechten - A. De Decker 04.15 10:00 0 - 1  
Volta Valenciana, 2. szakasz 2021 04.15 23:55    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - South East Melbourne 04.15 11:30 97 - 90  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Burgasz - Cserno More Várna 04.15 18:00 97 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang (3.m.) 04.15 12:00 63 - 72  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - Tampere Pyrintö 04.15 18:00 84 - 65  
Kauhajoen Karhu - Salon Vilpas (1.m.) 04.15 17:00 89 - 96  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Cholet 04.15 20:00 85 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charnay-les-Macon - Flammes Carolo Ardennes 04.15 20:00 79 - 77  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Limoges 04.15 19:00 84 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Gilboa Galil 04.15 20:00 91 - 107  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ibaraki - Koshigaya 04.15 12:00 101 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Arka Gdynia (4.m.) 04.15 19:00 69 - 69, h.u. 79 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Ostrow Wielkopolski (2.m., Helyszín:Ostrow W.) 04.15 17:35 67 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Lietkabelis Panevezys 04.15 17:00 97 - 87  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - TFSE-MTK (1.m.) 04.15 18:00 65 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Cleveland 04.15 01:00 90 - 103  
Chicago - Orlando 04.15 02:00 106 - 115  
Denver - Miami 04.15 04:00 123 - 106  
Detroit - LA Clippers 04.15 02:00 98 - 100  
Houston - Indiana 04.15 03:00 124 - 132  
Memphis - Dallas 04.15 03:30 113 - 114  
New Orleans - New York 04.15 02:00 106 - 116  
Oklahoma City - Golden State 04.15 03:00 109 - 147  
Philadelphia - Brooklyn 04.15 01:00 123 - 117  
Sacramento - Washington 04.15 04:00 111 - 123  
Toronto - San Antonio 04.15 01:30 117 - 112  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Ragusa (1.m.) 04.15 19:00 54 - 60  
Kosárlabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Temp-Szumz Revda - Uralmas Jekatyerinburg 04.15 15:00 76 - 80  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Timisoara - CSM Oradea 04.15 19:15 67 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Estudiantes 04.15 18:30 96 - 92  
Betis - Murcia 04.15 18:30 55 - 84  
Manresa - Zaragoza 04.15 21:15 92 - 82  
Unicaja Malaga - Bilbao 04.15 21:15 88 - 74  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ezzahra - JS Kairouan 04.15 14:00 74 - 74, h.u. 7 - 10  
US Monastir - Stade Nabeulien 04.15 14:00 77 - 58  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Bahcesehir Koleji 04.15 18:15 83 - 77  
Socar Petkimspor - Tofas Bursa 04.15 16:00 62 - 83  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Odessza 04.15 18:00 91 - 65  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguada - Sportivo Capitol 04.15 02:30 82 - 87  
Goes - Defensor Sporting 04.15 00:15 55 - 67  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cocodrilos de Caracas - Gladiadores de Anzoategui 04.15 22:45 92 - 72  
Heroes de Falcon - Gladiadores de Anzoategui 04.15 01:45 69 - 82  
Spartans Distrito Capital - Brillantes de Maracaibo 04.15 20:05 74 - 67  
Supersonicos de Miranda - Condores del Zulia 04.15 22:05 84 - 68  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rajasthan Royals - Delhi Capitals 04.15 16:00 1 - 0  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Balingen-Weilstetten 04.15 19:00 26 - 18  
Kiel - Bergischer HC 04.15 19:00 33 - 30  
Ludwigshafen-Friesenheim - Stuttgart 04.15 19:00 28 - 24  
TUSEM Essen - Flensburg 04.15 19:00 28 - 29  
Wetzlar - Füchse Berlin 04.15 19:00 29 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Amicitia Zürich 04.15 19:15 29 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Spanyolország 04.15 20:15 30 - 27  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Setif - Kabylie 04.15 23:30 1 - 0  
Labdarúgás (Andorrai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Santa Coloma - Atletic d'Escaldes 04.15 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Coventry 04.15 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - Racing Club 04.15 02:10 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liteksz Lovecs - Szeptemvri Szófia 04.15 16:00 2 - 3  
Ludogorec Razgrad 2 - Jantra Gabrovo 04.15 16:00 3 - 0  
Sozopol - Szeptemvri Simitli 04.15 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Lokomotív Plovdiv 04.15 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Baiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitória BA - Doce Mel 04.15 00:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Gaucho)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aimore RS - Internacional RS 04.15 02:30 1 - 6  
Labdarúgás (Brazil Goiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Aparecidense 04.15 02:30 1 - 1  
Jataiense GO - Anapolis GO 04.15 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Botafogo RJ 04.15 02:30 1 - 1  
America FC - Cruzeiro MG 04.15 02:30 0 - 1  
America MG - Ferroviario CE 04.15 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ituano - Botafogo SP 04.15 03:00 1 - 2  
Sao Caetano SP - Novorizontino 04.15 01:00 0 - 2  
Sao Paulo SP - Guarani SP 04.15 02:30 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Vitoria PE 04.15 02:30 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - CD Olimpia 04.15 02:00 0 - 1  
Philadelphia - Dep. Saprissa 04.15 02:00 4 - 0  
Toronto FC - Leon 04.15 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Torque Montevideo 04.15 00:15 0 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perez Zeledon - Municipal Grecia 04.15 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Jihlava 04.15 14:30 2 - 4  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Aarhus GF 04.15 19:00 1 - 1  
Sönderjyske - Midtjylland 04.15 16:30 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Kaizer Chiefs 04.15 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates 04.15 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-amerikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras SP - Defensa Justicia 04.15 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil Sc - El Nacional Quito 04.15 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - Emelec Guayaquil 04.15 00:00 2 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - El Gaish Talaea 04.15 21:30 1 - 1  
Wadi Degla - Al-Ittihad (EGY) 04.15 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Roma (Ki jut tovább?) 04.15 21:00    
Arsenal - Slavia Praha (Ki jut tovább?) 04.15 21:00    
Dinamo Zágráb - Villarreal (Ki jut tovább?) 04.15 21:00    
Granada - Manchester Utd. (Ki jut tovább?) 04.15 21:00    
Manchester Utd. - Granada 04.15 21:00 2 - 0  
Roma - Ajax 04.15 21:00 1 - 1  
Slavia Praha - Arsenal 04.15 21:00 0 - 4  
Villarreal - Dinamo Zágráb 04.15 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASEC Mimosas - Racing Club Dabidjan 04.15 20:00 1 - 1  
Bouake - Tanda 04.15 17:30 2 - 0  
SOL FC - SO Armee 04.15 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Samtredia - Saburtalo Tbiliszi 04.15 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Sacachispas - CSD Comunicaciones 04.15 03:00 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shahr Khodro Mashhad - Zob Ahan 04.15 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Real San Andres 04.15 02:40 1 - 3  
Valledupar - Boca Juniors de Cali 04.15 00:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sahel (KUW) - Khaitan 04.15 21:00 0 - 2  
Al-Salmiyah - Kazma 04.15 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Libertad Asuncion 04.15 02:30 4 - 1  
Gremio RS - Independiente del Valle 04.15 00:15 1 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Fehérvár 04.15 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones Negros UdeG - Alebrijes de Oaxaca 04.15 00:00 1 - 1  
Pumas de Tabasco - Cancun FC 04.15 04:05 1 - 2  
Venados - Atlante 04.15 02:05 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Tigres UANL 04.15 04:00 2 - 3  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Sfintul Gheorghe 04.15 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madriz - Managua FC 04.15 03:00 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup, női, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Sky Blue 04.15 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monopoli - Casertana 04.15 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biolog Novokubanszk - Dinamo Sztavropol 04.15 15:00 0 - 1  
Cser. Novorosszijszk - Anzsi Mahacskala 04.15 17:00 4 - 1  
Druzsba Majkop - Forte Taganrog 04.15 15:00 2 - 5  
FK Krasznodar 3 - Inter Cserkesszk 04.15 14:00 2 - 2  
Kubany-Holding - Kubany Krasznodar 04.15 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arabe Unido - San Francisco La Chorrera 04.15 23:00 1 - 1  
Veraguas FC - Tauro 04.15 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Ayacucho 04.15 18:00 0 - 1  
C. Vallejo Trujillo - C. Mannucci Trujillo 04.15 01:00 2 - 1  
Univ. San Martin - Universitario de Deportes 04.15 22:30 0 - 1  
Labdarúgás (Román 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASUPolitechnika Timisoara - Rapid Bukarest 04.15 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Román Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - FCS Bukarest 04.15 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Dumbarton 04.15 20:00 0 - 1  
Partick Thistle - Montrose 04.15 20:00 5 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stranraer - Stenhousemuir 04.15 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Ain (KSA) 04.15 20:50 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaraspor - Altay Izmir 04.15 15:00 2 - 2  
Boluspor - Ümraniyespor 04.15 12:30 1 - 4  
Bursaspor - Bandirmaspor 04.15 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Hekimoglu Trabzon 04.15 12:00 3 - 3  
Ankara Demirspor - Sancaktepe 04.15 14:00 2 - 1  
Corum - Usakspor 04.15 14:00 0 - 1  
Ergene Velimese - Amedspor 04.15 14:00 2 - 0  
Inegölspor - 24 Erzincanspor 04.15 14:00 0 - 0  
Kocaelispor - Sanliurfaspor 04.15 14:00 2 - 1  
Manisa FK - Hacettepe 04.15 14:00 0 - 0  
Nigde Anadolu - Kahramanmarasspor 04.15 14:00 4 - 1  
Sariyer - Zonguldak Kömürspor 04.15 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 3., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1922 Konyaspor - Eyüpspor 04.15 13:00 0 - 1  
Bayburt - Karacabey Bld. Spor 04.15 13:00 0 - 0  
Elazigspor - Bodrumspor 04.15 14:00 4 - 3  
Etimesgut Bld. Spor - Kirklarelispor 04.15 14:00 2 - 1  
Kastamonuspor - Tarsus Idman Yurdu 04.15 14:00 2 - 0  
Pendikspor - Kirsehir Bld. Spor 04.15 14:00 2 - 1  
Serik Bld. Spor - Sakaryaspor 04.15 14:00 0 - 3  
Turgutluspor - Vanspor 04.15 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - AGMK Olmaliq 04.15 21:00 2 - 2  
Isztiklol Dusanbe - Shabab Al-Ahli (UAE) 04.15 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Shorta 04.15 19:45 2 - 0  
Esteghlal Tehran - Al-Ahli (KSA) 04.15 22:15 5 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Noah Jereván 04.15 16:00 2 - 3  
Ararat-Armenia - Shirak Gyumri 04.15 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Metallurg Bekobod 04.15 13:15 0 - 1  
Nasaf Qarshi - Surkhon Termez 04.15 15:20 6 - 0  
Sogdiana - Mashal Mubarek 04.15 15:20 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Wigan 04.15 20:45 6 - 19  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Penrith Panthers 04.15 11:50 12 - 20  
Röplabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Hebar Pazardzsik (3.m.) 04.15 17:30 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taubate Funvic - Minas (1.m.) 04.15 00:00 3 - 2  
Röplabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marienlyst - Gentofte (2.m.) 04.15 19:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Incheon Air Jumbos (4.m.) 04.15 08:30 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - MAFC-BME (4.m.) 04.15 18:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MTK (4.m.) 04.15 19:00 1 - 3  
DVTK Miskolc - MTK Budapest 04.15 19:00 1 - 3  
Szt. Benedek-Balatonfüred - Újpest (4.m.) 04.15 16:00 0 - 3  
Vasas - Kaposvár (4.m.) 04.15 18:30 0 - 3  
Röplabda (Fehérorosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribuzhje Brest - Mincsanka Minszk 04.15 16:30 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Berlin RV (3.m.) 04.15 18:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Piacenza 04.15 19:30 1 - 3  
Revivre Milano - Verona 04.15 19:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Dinamo Bukarest (Helyszín: Bukarest) 04.15 10:00 0 - 3  
Univ. Cluj - Unirea Dej 04.15 12:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Craiova - Galati 04.15 17:00 1 - 3  
Steaua Bukarest - Zalau 04.15 13:00 2 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düdingen - Neuchatel (4.m.) 04.15 18:00 2 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hylte/Halmstad - Örebro (3.m.) 04.15 19:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ziraat Bankasi Ankara (2.m.) 04.15 19:00 3 - 0  
Galatasaray - Arkas Izmir (2.m.) 04.15 14:00 3 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Massara - A. Basso 04.15 10:20 2 - 1  
Cheong-Eui Kim - E. Graziani 04.15 10:45 2 - 1  
Füle M. - S. Palosi 04.15 11:30 2 - 1  
Gia. Ferrari - M. Vernier 04.15 08:50 2 - 0  
I. Sergeyev - M. Arnaldi 04.15 09:00 0 - 2  
K. Friberg - S. Kopp 04.15 10:35 0 - 2  
O. Krutykh - D. Galoppini 04.15 11:10 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zakharova - A.K. Soboleva 04.15 13:10 0 - 2  
G. Topalova - N. Brancaccio 04.15 13:40 0 - 2  
L. Cortez Llorca - S. Nahimana 04.15 09:00 0 - 2  
L. Pigato - A.A. Rosca 04.15 09:00 2 - 0  
N. Fossa Huergo - A. Carreras 04.15 14:20 1 - 2  
O. Gadecki - S. Sakellaridi 04.15 09:00 0 - 2  
T. Cvetkovic - A. Rame 04.15 11:05 1 - 2  
V. Koval - So-Ra Lee 04.15 09:00 2 - 1  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - F. Bagnis 04.15 16:10 2 - 1  
L. Broady - Bra. Nakashima 04.15 12:50 2 - 1  
R. Carballes Baena - B. Rola 04.15 14:40 2 - 0  
Taro Daniel - D. Dzumhur 04.15 12:20 0 - 2  
Tenisz (Belgrád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Molteni A - Begemann A / Vavassori A 04.15 20:40 2 - 0  
Erlich J / Vasilevski A - Sitak A / Vega Hernandez 04.15 16:40 2 - 0  
Goransson A / O'Mara J - Bagnis F / Cerundolo F 04.15 21:25 0 - 2  
Jebavy R / Zelenay I - Brkic T / Cacic N 04.15 19:00 0 - 2  
Medjedovic H / Topo M - Jebavy R / Zelenay I 04.15 11:00 0 - 2  
Troicki V / Zekic M - Brkic T / Cacic N 04.15 11:00 0 - 2  
Tenisz (Calvi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - L. Nguyen Tan 04.15 11:00 2 - 0  
A. Bertoloni - V. Morvayova 04.15 12:35 0 - 2  
A. Hesse - E. Jacquemot 04.15 11:00 2 - 0  
E. Cascino - J. Suvrijn 04.15 12:30 0 - 2  
J. Pieri - C. De Bernardi 04.15 14:30 2 - 1  
M. Yerolymos - L. Stefanini 04.15 12:50 0 - 2  
T. Sugnaux - S. Bandecchi 04.15 11:00 0 - 2  
V. Savinykh - M. Noel 04.15 16:45 2 - 0  
Tenisz (Charleston 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - M.C. Osorio Serrano 04.15 19:00 1 - 2  
F. di Lorenzo - Nao Hibino 04.15 00:45 0 - 2  
M. Brengle - A. Sharma 04.15 23:00 1 - 2  
O. Jabeur - A. Parks 04.15 21:55 2 - 0  
Tenisz (Charleston 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loeb J / Routliffe E - Wachaczyk J / Zarazua R 04.15 18:25 0 - 2  
Perez E / Sanders S - Piter K / Wang Y 04.15 17:00 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.N. Madaras - C. Lopez Montagud 04.15 14:30    
F. Passaro - F. Misolic 04.15 15:30 2 - 0  
L. Krainer - M. Donati 04.15 15:20 2 - 1  
L. Petrovic - L. Sorrentino 04.15 14:30 0 - 2  
R. Kawakami - G. Dambrosi 04.15 15:45 1 - 2  
S. Roncalli - D. Michalski 04.15 14:30 0 - 2  
S.K. Mukund - B. Vilicich 04.15 14:30 0 - 2  
Y. Laurent - E. Lavagno 04.15 14:30 1 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zolotareva - T.N. Smith 04.15 13:00 2 - 1  
E. Seibold - Victoria Hu 04.15 12:55 2 - 1  
Eri Shimizu - Sohyun Park 04.15 13:00 2 - 1  
L. Romero Gormaz - M. Delai 04.15 13:00 2 - 1  
N. Liauw A Fong - Y. Ezzat 04.15 16:30 2 - 1  
S. Samir - T. Londol 04.15 12:55 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - Yan. Mertens 04.15 12:00 2 - 1  
D. Added - A. Cazaux 04.15 15:00    
D. Pichler - A. Mannapov 04.15 12:30    
E. Ejupovic - N. Visker 04.15 13:55 2 - 0  
Mar. Eriksson - M. Welte 04.15 12:00 0 - 2  
S. Ehrat - M. Vrbensky 04.15 13:45 0 - 2  
Tak Khunn Wang - P. Heller 04.15 12:00 0 - 2  
Tob. Simon - T. Handel 04.15 15:25 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Coulibaly - O. Giacalone 04.15 10:30 2 - 0  
F. Agamenone - D. Kalenichenko 04.15 13:25 2 - 0  
G. Soares Klier - L. Grigelis 04.15 10:25 2 - 0  
M. Neuchrist - A. Escoffier 04.15 10:20 2 - 1  
M. Pervolarakis - Ben. Pietri 04.15 11:30    
S. Polukhin - De Carvalho Cardoso Alves 04.15 11:30 2 - 0  
S. Shimabukuro - G. Ricca 04.15 10:25 2 - 0  
Shi. Imai - Mir. Martinez 04.15 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - A. Wildgruber 04.15 11:30 2 - 0  
C. Bechri - P.M. Hourigan 04.15 10:30 0 - 2  
D. Lodikova - S. Djoubri 04.15 10:30 0 - 2  
J. Zuger - C. Vlasselaer 04.15 13:05 2 - 0  
L. Noskova - I.G. Ghioroaie 04.15 11:30 2 - 1  
M. Kempen - R. Saigo 04.15 11:30 2 - 0  
M. Kilnarova - Sin. Kraus 04.15 13:40 2 - 1  
Sta. Fung - Mih. Imanishi 04.15 11:30 1 - 2  
Tenisz (Monte-Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - R. Bautista-Agut 04.15 16:50 2 - 1  
C. Ruud - P. Carreno-Busta 04.15 17:00 2 - 1  
D. Goffin - A. Zverev 04.15 13:00 2 - 0  
F. Fognini - F. Krajinovic 04.15 15:10 2 - 0  
G. Dimitrov - R. Nadal 04.15 15:30 0 - 2  
L. Pouille - A. Davidovich Fokina 04.15 11:00 0 - 2  
N. Djokovic - Dan. Evans 04.15 13:00 0 - 2  
S. Tsitsipas - C. Garin 04.15 11:00 2 - 0  
Tenisz (Monte-Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Mektic N / Pavic M 04.15 13:20 1 - 2  
Cabal J S / Farah R - Auger-Aliassime/Hurkacz 04.15 12:00 2 - 0  
Dodig I / Polasek F - Evans D / Skupski N 04.15 15:50 1 - 2  
Tenisz (Oeiras, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - M. Melnikova 04.15 13:25 2 - 1  
D. Snigur - Fra. Jorge 04.15 14:00 2 - 1  
E. Guerrero Alvarez - C. Paquet 04.15 12:45 2 - 1  
E. Hamaliy - R. Sramkova 04.15 12:00 0 - 2  
G. Garcia Perez - M. Zanevska 04.15 12:30 2 - 1  
J. Niemeier - M. Bolkvadze 04.15 15:20 2 - 1  
L. Bronzetti - M. Minella 04.15 13:20 2 - 0  
Nat. Kostic - I. Burillo Escorihuela 04.15 13:40 2 - 1  
P. Hercog - E. Gorgodze 04.15 15:05    
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kovacevic - Chr. Harrison 04.15 16:00 0 - 2  
Chr. Eubanks - M. Mmoh 04.15 16:00 1 - 2  
P. Gunneswaran - J. Sock 04.15 18:30 0 - 2  
T. van Rijthoven - D. Kudla 04.15 17:35 1 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Jong J / Verbeek S - Aragone J / Martinez L D 04.15 17:35 1 - 2  
Harrison C / Novikov D - Bhambri Y / Ebden M 04.15 18:55    
Krueger M / Sock J - Ritschard A / Rybakov A 04.15 20:45 2 - 0  
Menezes / Seyboth Wild - Bangoura S / Ore J 04.15 16:00 1 - 2  
Tenisz (Reus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Esteve Lobato - P. Martin Tiffon 04.15 17:00 1 - 2  
E. Nava - M. Perchicot 04.15 14:20 2 - 1  
J. Nikles - M. Damas 04.15 10:00 2 - 0  
J.S. Tatlot - J. Barranco Cosano 04.15 11:10 2 - 1  
M. Martineau - G. Kravchenko 04.15 14:00 2 - 0  
N. Borges - A. Marti Pujolras 04.15 16:30 2 - 0  
S. Mochizuki - A. Fils 04.15 10:00 2 - 0  
T. Droguet - N. Sanchez-Izquierdo 04.15 12:05 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Campo - S. Fayziev 04.15 08:15 2 - 0  
D. Klok - I. Gakhov 04.15 06:00 0 - 2  
D. Tashbulatov - L. Tomasetto 04.15 08:30 0 - 2  
E. Vanshelboim - S. Kutybaev 04.15 06:00 2 - 0  
F. Bertuccioli - A. Chepelev 04.15 05:55 0 - 2  
G. Lomakin - N. Mashtakov 04.15 08:20 0 - 2  
J.F. Vidal Azorin - A. Braynin 04.15 06:00 2 - 1  
Tenisz (Shymkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kuznetsova - T. Curovic 04.15 10:00 0 - 2  
A. Tikhonova - V. Kalinina 04.15 06:00 2 - 0  
E. Laskevich - V. Dema 04.15 07:45 2 - 0  
J. Aney - A. Ureke 04.15 09:40 2 - 0  
M. Ignatjeva - G. Ainitdinova 04.15 09:40 0 - 2  
V. Olyanovskaya - A. Silich 04.15 07:35 2 - 0  
Y. Dmitrichenko - M. Dalakishvili 04.15 11:00 1 - 2  
Tenisz (Split 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - Z. Kolar 04.15 11:00 2 - 0  
M. Basic - A. Collarini 04.15 11:00 2 - 0  
M. Marterer - K. Zuk 04.15 11:00 0 - 2  
P. Cachin - Q. Halys 04.15 12:50 0 - 2  
Tenisz (Split 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajdukovic D / Nincevic F - Walkow S / Zielinski J 04.15 14:35 0 - 2  
Galloway R / Lawson A - Doumbia S / Reboul F 04.15 12:55 2 - 0  
Kolar Z / Rosol L - Golubev A / Nedovyesov A 04.15 15:00 1 - 2  
Molchanov D / Reid M - Barrere G / Olivetti A 04.15 13:00 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bittoun Kouzmine - A. Zakharov 04.15 11:45 0 - 2  
D. Glinka - M. Sharipov 04.15 11:00 0 - 2  
Jak. Paul - M. Spec 04.15 09:00 1 - 2  
M. Minin - Sav. Danilov 04.15 15:40 0 - 2  
N. Tajima - M. Deviatiarov 04.15 09:00 2 - 0  
P. Rikl - Y. Erel 04.15 14:00 0 - 2  

 

2021.04.14.
Asztalitenisz (Olimpiai-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Cordero - Nat. Cummings 04.14 00:00 4 - 0  
L. Ovelar - Rhe. Chung 04.14 00:00 4 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golyshev - A. Potapkov 04.14 10:45 3 - 0  
A. Golyshev - B. Grebenyuk 04.14 12:45 3 - 1  
A. Golyshev - O. Shagarov 04.14 01:15 3 - 2  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 04.14 19:15 3 - 1  
A. Klavdenkov - I. Tolmachev 04.14 07:45 0 - 3  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 04.14 09:15 3 - 2  
A. Merezhko - Alb. Bogomolov 04.14 08:00 1 - 3  
A. Potapkov - B. Grebenyuk 04.14 11:45 0 - 3  
A. Potapkov - I. Afanasyev 04.14 13:15 2 - 3  
A. Sadkov - I. Zemit 04.14 19:30 1 - 3  
A. Sadkov - S. Burov 04.14 21:00 1 - 3  
A. Savinsky - A. Shmakov 04.14 08:15 3 - 2  
A. Shmakov - E. Anisimov 04.14 06:45 1 - 3  
A. Shmakov - I. Iskenderov 04.14 08:45 3 - 0  
A. Slaschilin - Y. Bazhinov 04.14 12:15 3 - 0  
A. Uezdin - Alek. Kozlov 04.14 14:45 3 - 0  
A. Uezdin - V. Kalachev 04.14 16:45 3 - 2  
A.D. Volkov - O. Shagarov 04.14 00:15 3 - 0  
A.D. Volkov - V. Safonov 04.14 22:45 3 - 1  
Alb. Bogomolov - O. Belugin 04.14 06:30 3 - 0  
Alb. Bogomolov - P. Vshivkov 04.14 08:30 3 - 0  
Ale. Alekseev - S. Muslikov 04.14 16:00 3 - 2  
Alek. Kozlov - T. Turabekov 04.14 17:15 3 - 2  
Alek. Kozlov - V. Kalachev 04.14 15:45 2 - 3  
B. Grebenyuk - I. Afanasyev 04.14 11:15 3 - 2  
D. Balakin - E. Ilyukhin 04.14 01:45 1 - 3  
D. Ignatiev - T. Shatilov 04.14 00:00 3 - 0  
D. Petrochenko - I. Moshkov 04.14 20:15 1 - 3  
D. Razinkov - D. Petrochenko 04.14 21:15 3 - 0  
D. Razinkov - E.E. Markelov 04.14 19:45 3 - 0  
Dmi. Popov - Y.V. Lbov 04.14 11:00 2 - 3  
E. Anisimov - A. Savinsky 04.14 09:15 2 - 3  
E. Anisimov - I. Iskenderov 04.14 07:45 1 - 3  
E. Ilyukhin - I. Mikhaylov 04.14 00:15 0 - 3  
E. Kalashnikov - N. Lyfenko 04.14 23:15 2 - 3  
E.E. Markelov - D. Petrochenko 04.14 19:15 3 - 1  
I. Afanasyev - A. Golyshev 04.14 12:15 1 - 3  
I. Iskenderov - A. Savinsky 04.14 07:15 1 - 3  
I. Mikhaylov - I. Ramenskiy 04.14 02:15 2 - 3  
I. Moshkov - D. Razinkov 04.14 18:45 3 - 1  
I. Moshkov - E.E. Markelov 04.14 20:45 0 - 3  
I. Poletaev - A. Slaschilin 04.14 13:15 1 - 3  
I. Poletaev - R. Arutiunov 04.14 11:45 2 - 3  
I. Ramenskiy - D. Balakin 04.14 00:45 3 - 2  
I. Ramenskiy - E. Ilyukhin 04.14 03:15 0 - 3  
I. Tolmachev - V. Bazilevsky 04.14 07:15 0 - 3  
I. Zemit - S. Burov 04.14 19:00 2 - 3  
Ilya Novikov - D. Ignatiev 04.14 01:30 1 - 3  
Ilya Novikov - K. Churin 04.14 02:30 2 - 3  
K. Churin - T. Shatilov 04.14 01:00 2 - 3  
K.N. Malahov - Dmi. Popov 04.14 12:30 3 - 1  
K.N. Malahov - V.V. Kutin 04.14 10:30 3 - 0  
M. Sverdlov - Ale. Alekseev 04.14 15:00 3 - 1  
O. Belugin - A. Merezhko 04.14 09:00 0 - 3  
O. Belugin - P. Vshivkov 04.14 07:30 3 - 1  
P. Vshivkov - A. Merezhko 04.14 07:00 3 - 2  
R. Arutiunov - A. Slaschilin 04.14 11:15 2 - 3  
R. Pavlenko - V. Putilovsky 04.14 23:00 3 - 0  
S. Burov - V. Chernov 04.14 20:00 1 - 3  
S. Kulikov - Ale. Alekseev 04.14 17:00 3 - 1  
S. Kulikov - M. Sverdlov 04.14 15:30 2 - 3  
S. Martyukhin - A. Uezdin 04.14 23:30 0 - 3  
S. Muslikov - M. Sverdlov 04.14 16:30 1 - 3  
S. Muslikov - S. Kulikov 04.14 14:30 2 - 3  
S. Ogay - S. Martyukhin 04.14 22:30 1 - 3  
S. Simonov - A. Klavdenkov 04.14 06:45 3 - 0  
S. Simonov - I. Tolmachev 04.14 08:45 3 - 0  
T. Shatilov - V. Kalachev 04.14 02:00 1 - 3  
T. Turabekov - A. Uezdin 04.14 16:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - S. Simonov 04.14 08:15 1 - 3  
V. Chernov - A. Sadkov 04.14 18:30 1 - 3  
V. Chernov - I. Zemit 04.14 20:30 3 - 1  
V. Kalachev - D. Ignatiev 04.14 03:00 1 - 3  
V. Kalachev - Ilya Novikov 04.14 00:30 3 - 1  
V. Kalachev - T. Turabekov 04.14 15:15 3 - 2  
V. Rakhmanov - A. Innazarov 04.14 19:45 3 - 2  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 04.14 21:15 3 - 1  
V.V. Kutin - Dmi. Popov 04.14 11:30 2 - 3  
V.V. Kutin - Y.V. Lbov 04.14 13:00 0 - 3  
Val. Sidorin - E. Ilyukhin 04.14 22:45 0 - 3  
Y. Bazhinov - I. Poletaev 04.14 10:45 1 - 3  
Y. Bazhinov - R. Arutiunov 04.14 12:45 3 - 2  
Y. Merkushin - A. Golyshev 04.14 02:45 3 - 0  
Y.V. Lbov - K.N. Malahov 04.14 12:00 1 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 04.14 11:30 3 - 1  
KIA Tigers - Lotte Giants 04.14 11:30 3 - 2  
Kiwoom Heroes - LG Twins 04.14 11:30 2 - 13  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 04.14 11:30 2 - 6  
SSG Landers - NC Dinos 04.14 11:30 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 04.14 11:00 4 - 1  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 04.14 10:45 2 - 1  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 04.14 11:00 2 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 04.14 11:00 6 - 0  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 04.14 10:30 7 - 3  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 04.14 10:45 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 04.14 01:20 8 - 14  
Chicago WS - Cleveland 04.14 02:10 0 - 2  
Houston - Detroit 04.14 02:10 2 - 8  
Kansas City - LA Angels 04.14 02:10 3 - 2  
Kansas City - LA Angels (20:10) 04.14 20:10 6 - 1  
LA Dodgers - Colorado 04.14 04:10 7 - 0  
Milwaukee - Chicago Cubs 04.14 01:40 2 - 3  
Milwaukee - Chicago Cubs (19:40) 04.14 19:40 7 - 0  
Pittsburgh - San Diego 04.14 00:35 8 - 4  
San Francisco - Cincinnati 04.14 03:45 7 - 6  
San Francisco - Cincinnati (21:45) 04.14 21:45 3 - 0  
St. Louis - Washington 04.14 01:45 14 - 3  
St. Louis - Washington (19:15) 04.14 19:15 0 - 6  
Tampa Bay - Texas 04.14 01:10 3 - 8  
Toronto - NY Yankees 04.14 01:07 7 - 3  
Toronto - NY Yankees (19:07) 04.14 19:07 5 - 4  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 04.14 12:35 3 - 0  
Wei Chuan Dragons - Chinatrust Brothers 04.14 12:35 4 - 6  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Menzies - Jamie Clark 04.14 13:40 4 - 1  
C. Menzies - K. Burness 04.14 11:05 4 - 1  
D. Beveridge - C. Menzies 04.14 11:55 4 - 3  
D. Beveridge - Greg Ritchie 04.14 13:25 3 - 4  
D. Beveridge - K. Burness 04.14 14:00 0 - 4  
D. Parletti - C. Menzies 04.14 12:30 4 - 3  
D. Parletti - D. Beveridge 04.14 10:45 2 - 4  
Greg Ritchie - C. Menzies 04.14 14:35 4 - 0  
Greg Ritchie - D. Parletti 04.14 11:20 4 - 1  
Greg Ritchie - K. Burness 04.14 12:15 2 - 4  
Jamie Clark - D. Beveridge 04.14 12:50 0 - 4  
Jamie Clark - D. Parletti 04.14 14:15 4 - 3  
Jamie Clark - Greg Ritchie 04.14 10:30 4 - 2  
K. Burness - D. Parletti 04.14 13:05 4 - 3  
K. Burness - Jamie Clark 04.14 11:40 4 - 3  
E-Sport (CSGO, EDC, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SKADE - Dbl Poney 04.14 13:10 1 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izako Boars - Blink 04.14 20:30 3 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Paradox Gaming 04.14 12:00 1 - 2  
Order - Dire Wolves 04.14 12:00 2 - 1  
Riot Gaming - Sylyx 04.14 12:00 2 - 0  
Vertex Esports Club - Rooster 04.14 12:00    
E-Sport (CSGO, Loot, Closed Qualifier)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis Talent - Case Esports 04.14 09:50 1 - 2  
E-Sport (CSGO,BlastPremier,Spring,Showd)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia eSports - Mibr 04.14 18:05    
Nasr Esports - Gambit Esports 04.14 15:05 0 - 2  
Team Spirit - Extra Salt 04.14 12:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Div,EU,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anonymo Esports - Wisla Krakow 04.14 19:00 1 - 2  
Ex-winstrike Team - Nemiga Gaming 04.14 19:00 2 - 0  
Saw - Sprout 04.14 19:00 2 - 0  
X-Kom Ago - Apeks 04.14 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - Recon 5 04.14 02:00 2 - 0  
Extra Salt - Rebirth Esports 04.14 02:00    
High Coast Esports - Mythic 04.14 02:00 2 - 0  
Oceanus Gaming - High Coast Esports 04.14 02:00    
Rbg Esports - Bad News Bears 04.14 02:00    
Triumph - Ggpr Esports 04.14 02:00 2 - 0  
Triumph - Mythic 04.14 02:00    
E-Sport (CSGO,SpringSw.Sp.,Reg.Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illuminar Gaming - Honoris 04.14 09:00 1 - 2  
Izako Boars - M1 Eden 04.14 09:00 2 - 1  
Mad Lions - Exploit Esports 04.14 15:00 2 - 0  
Offset Esports - Case Esports 04.14 15:35 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Oceanic League, Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Good Game No Remorse - Nebula 04.14 13:30 1 - 2  
Yes Chef - 1620 Kings 04.14 10:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghost Frogs - Creepwave 04.14 21:00    
Ghost Frogs - Into The Breach 04.14 21:30 2 - 1  
Hippomaniacs - No Bounty Hunter 04.14 15:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Liquid - Alliance 04.14 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Hokori 04.14 21:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Positive Fire Games,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hippomaniacs - HF 04.14 17:55 1 - 2  
Qwerty - V-gaming 04.14 12:00 1 - 2  
TechPromBiz - HF 04.14 15:00 0 - 2  
V-gaming - Cyberlife 04.14 21:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Manmidas - Pecado Squad Gaming 04.14 03:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Penta Ace 04.14 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cignal Ultra - Motivade.trust Gaming 04.14 06:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilgun - Omega Esports 04.14 09:00 1 - 2  
TNC Predator - Execration 04.14 12:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Natan) - United States (coldsiemen 04.14 07:00 7 - 2  
Russia (Tangent) - United States (coldsiemen 04.14 07:36 3 - 1  
Sweden (Diamond) - United States (coldsiemen 04.14 08:12 5 - 1  
United States (coldsiemen - Sweden (Diamond) 04.14 10:00 2 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 04.14 01:40 3 - 1  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 04.14 00:40 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 04.14 04:00 4 - 3  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 04.14 02:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 04.14 22:20 0 - 1  
Austria (Kot) - Germany (General) 04.14 21:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 04.14 21:20    
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 04.14 23:20 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 04.14 22:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 04.14 23:40 2 - 4  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 04.14 23:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 04.14 21:20 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 04.14 21:00 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Czech Republic (Koko) 04.14 05:20 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 04.14 10:40 0 - 2  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 04.14 09:40 2 - 0  
Brazil (Crysis) - Poland (Johnybegood) 04.14 10:00 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Russia (Val) 04.14 07:20 3 - 2  
Brazil (Crysis) - United States (CaptainX) 04.14 08:00 3 - 0  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 04.14 22:20 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 04.14 20:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Portugal (Cliff) 04.14 21:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Brazil (Crysis) 04.14 11:40 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 04.14 09:20 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 04.14 07:20 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 04.14 12:20 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 04.14 09:00 3 - 3  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 04.14 08:20 0 - 3  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 04.14 11:20 1 - 4  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 04.14 07:40 2 - 0  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 04.14 09:40 1 - 2  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 04.14 11:20 1 - 0  
Denmark (Teok) - Poland (Johnybegood) 04.14 12:00 4 - 3  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 04.14 05:40 1 - 2  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 04.14 12:20 1 - 1  
Denmark (Teok) - United States (CaptainX) 04.14 06:00 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 04.14 01:20 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 04.14 02:20 1 - 0  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 04.14 03:00 4 - 1  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 04.14 04:20 2 - 2  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 04.14 12:20 2 - 1  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 04.14 11:00 3 - 2  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 04.14 08:20 2 - 0  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 04.14 05:00 2 - 2  
England (Zeus) - Russia (Val) 04.14 09:00 1 - 3  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 04.14 06:40 1 - 2  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 04.14 12:00 4 - 2  
France (Herculex) - Australia (Kubrik) 04.14 01:00 1 - 1  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 04.14 04:00 0 - 2  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 04.14 00:20 3 - 3  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 04.14 02:00 2 - 0  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 04.14 04:20 4 - 2  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 04.14 21:00 3 - 2  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 04.14 22:00 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 04.14 23:40 3 - 3  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 04.14 23:20 3 - 3  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 04.14 21:40    
Greece (Sarafou) - Portugal (Cliff) 04.14 22:40 0 - 3  
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 04.14 08:40 1 - 3  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 04.14 06:20 1 - 0  
Italy (Ang) - England (Zeus) 04.14 11:40 4 - 1  
Italy (Ang) - Russia (Val) 04.14 11:00 3 - 1  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 04.14 12:00 3 - 3  
Italy (Ang) - United States (CaptainX) 04.14 10:00 0 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 04.14 23:00 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Netherlands (Aibothard) 04.14 23:40 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 04.14 20:40 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Uruguay (Billiot) 04.14 22:40 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 04.14 03:00 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 04.14 00:00 2 - 0  
Mexico (Legolas) - France (Herculex) 04.14 00:40 4 - 4  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 04.14 04:00 0 - 1  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 04.14 03:20 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 04.14 01:00 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 04.14 21:00 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 04.14 23:20 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Germany (General) 04.14 22:40 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Brazil (Crysis) 04.14 07:40 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 04.14 08:40 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 04.14 12:40 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Italy (Ang) 04.14 12:20 3 - 0  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 04.14 12:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 04.14 09:20 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 04.14 07:00 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 04.14 03:40 2 - 4  
Portugal (Cliff) - Austria (Kot) 04.14 22:00 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 04.14 02:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 04.14 22:20 1 - 4  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 04.14 01:40 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 04.14 00:20 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 04.14 03:20 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Uruguay (Billiot) 04.14 21:20 0 - 2  
Russia (Val) - Brazil (Crysis) 04.14 11:20 1 - 2  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 04.14 09:40 1 - 2  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 04.14 12:40 1 - 3  
Russia (Val) - England (Zeus) 04.14 08:00 2 - 1  
Russia (Val) - Italy (Ang) 04.14 07:00 0 - 3  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 04.14 07:40 2 - 0  
Russia (Val) - United States (CaptainX) 04.14 10:40 1 - 1  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 04.14 00:20 0 - 2  
South Africa (Ben) - France (Herculex) 04.14 02:40 2 - 2  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 04.14 04:20 2 - 1  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 04.14 00:00 0 - 2  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 04.14 01:00 1 - 1  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 04.14 03:20 0 - 0  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 04.14 01:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 04.14 01:20 1 - 3  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 04.14 02:20 0 - 2  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 04.14 02:00 0 - 1  
Sweden (Marley) - France (Herculex) 04.14 03:40 4 - 3  
Sweden (Marley) - Portugal (Cliff) 04.14 03:00 0 - 3  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 04.14 01:20 4 - 3  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 04.14 00:40 1 - 0  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 04.14 02:40 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 04.14 03:40 0 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 04.14 02:00 4 - 2  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 04.14 00:00 3 - 0  
Turkey (Rafa) - Brazil (Crysis) 04.14 12:20 0 - 0  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 04.14 07:00 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 04.14 07:20 1 - 3  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 04.14 10:40 1 - 4  
Turkey (Rafa) - Poland (Johnybegood) 04.14 08:00 3 - 4  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 04.14 10:00 3 - 1  
Turkey (Rafa) - United States (CaptainX) 04.14 09:00 3 - 2  
United States (CaptainX) - Brazil (Crysis) 04.14 09:20 2 - 4  
United States (CaptainX) - Czech Republic (Koko) 04.14 12:40 2 - 3  
United States (CaptainX) - Denmark (Teok) 04.14 11:40 3 - 1  
United States (CaptainX) - Italy (Ang) 04.14 08:20 1 - 4  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 04.14 11:00 3 - 3  
United States (CaptainX) - Turkey (Rafa) 04.14 08:40 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 04.14 23:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 04.14 20:40 2 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Bluemountstate 04.14 17:50 3 - 4  
Ajax (Xalinho) - Real Madrid (Arukonda) 04.14 19:30 2 - 1  
Bluemountstate - Meg Megapolice 04.14 15:45 0 - 2  
Bluemountstate - Real Madrid (Arukonda) 04.14 16:35 2 - 1  
Cfi Confession - Milan (Ab Ovo) 04.14 09:10 3 - 2  
Cfi Confession - Pnz Im Not Over 04.14 11:40 4 - 1  
Meg Megapolice - Ajax (Xalinho) 04.14 17:00 2 - 2  
Meg Megapolice - Roma (Xavi Iniestavic) 04.14 19:05 4 - 0  
Milan (Ab Ovo) - NFC Rattata 522 04.14 12:30 3 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Pnz Im Not Over 04.14 10:50 3 - 1  
NFC Rattata 522 - Cfi Confession 04.14 10:25 1 - 4  
NFC Rattata 522 - Own Owned 04.14 11:15 3 - 1  
Own Owned - Cfi Confession 04.14 12:05 2 - 2  
Own Owned - Milan (Ab Ovo) 04.14 10:00 0 - 1  
Pnz Im Not Over - NFC Rattata 522 04.14 09:35 1 - 0  
Pnz Im Not Over - Own Owned 04.14 08:45 1 - 5  
Real Madrid (Arukonda) - Meg Megapolice 04.14 18:15 2 - 3  
Real Madrid (Arukonda) - Roma (Xavi Iniestavic) 04.14 17:25 1 - 2  
Roma (Xavi Iniestavic) - Ajax (Xalinho) 04.14 16:10 1 - 1  
Roma (Xavi Iniestavic) - Bluemountstate 04.14 18:40 4 - 1  
E-Sport (LOL,European M.,Spring,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cream Real Betis - Karmine Corp 04.14 17:10 0 - 1  
FC Schalke 04 Evolution - Bt Excel 04.14 16:25 1 - 0  
G2 Arctic - Misfits Premier 04.14 21:05 0 - 1  
Illuminar Gaming - Ucam Esports Club 04.14 19:10 0 - 1  
Macko Esports - Mousesports 04.14 18:05 0 - 1  
Suppup Esports - Ago Rogue 04.14 20:30 0 - 1  
E-Sport (LOL,LCS Proving Grounds Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrage.na - Team Solomid Academy 04.14 00:00 0 - 2  
Team Dignitas Academy - Flyquest Academy 04.14 01:45 0 - 2  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (BLM_Mamba) - LA Clippers (Gatz) 04.14 08:48 45 - 47  
Brooklyn (BLM_Mamba) - Milwaukee (Zod) 04.14 09:24 33 - 43  
Brooklyn (BLM_Mamba) - Portland (Bumblebee) 04.14 10:00 46 - 67  
LA Clippers (Gatz) - Brooklyn (BLM_Mamba) 04.14 07:00 42 - 49  
LA Clippers (Gatz) - Milwaukee (Zod) 04.14 08:12 40 - 49  
LA Clippers (Gatz) - Portland (Bumblebee) 04.14 09:24 53 - 40  
Milwaukee (Zod) - Brooklyn (BLM_Mamba) 04.14 07:36 50 - 54  
Milwaukee (Zod) - LA Clippers (Gatz) 04.14 10:00 54 - 44  
Milwaukee (Zod) - Portland (Bumblebee) 04.14 07:00 44 - 56  
Portland (Bumblebee) - Brooklyn (BLM_Mamba) 04.14 08:12 52 - 40  
Portland (Bumblebee) - Milwaukee (Zod) 04.14 08:48 58 - 49  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Jema11) - Brooklyn (MrPanda) 04.14 15:42 55 - 62  
Atlanta (Jema11) - Milwaukee (Fosters23) 04.14 16:54 40 - 52  
Atlanta (Jema11) - Philadelphia (BLM_Mamba) 04.14 14:30 47 - 42  
Brooklyn (MrPanda) - Atlanta (Jema11) 04.14 17:30 58 - 53  
Brooklyn (MrPanda) - Milwaukee (Fosters23) 04.14 14:30 42 - 47  
Brooklyn (MrPanda) - Philadelphia (BLM_Mamba) 04.14 15:06 60 - 71  
Milwaukee (Fosters23) - Brooklyn (MrPanda) 04.14 16:18 46 - 54  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn Nets (Sm1T1Q) - LA Clippers (broccolic.) 04.14 11:15 49 - 67  
Charlotte Hornets (toni_p - Cleveland Cavaliers (kiri 04.14 06:50 57 - 65  
Houston (jordan1234) - Oklahoma C. (kotpirog131) 04.14 07:25 46 - 62  
LA Clippers (broccolic.) - Milwaukee Bucks (nikitos3 04.14 10:05 54 - 65  
Los Angeles Lakers (bft36 - Brooklyn Nets (Sm1T1Q) 04.14 09:30 68 - 54  
Los Angeles Lakers (bft36 - LA Clippers (broccolic.) 04.14 11:50 65 - 70  
Memphis (broccolicabbage) - Chicago Bulls (nikitos349 04.14 16:15 76 - 65  
Milwaukee Bucks (nikitos3 - Brooklyn Nets (Sm1T1Q) 04.14 12:25 62 - 46  
Milwaukee Bucks (nikitos3 - Los Angeles Lakers (bft36 04.14 10:40 66 - 57  
Oklahoma C. (kotpirog131) - Cleveland Cavaliers (kiri 04.14 06:15 60 - 67  
Sacramento (Answer2208) - Memphis (broccolicabbage) 04.14 14:30 67 - 77  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - Denver (Bumblebee) 04.14 13:24 47 - 49  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (BLM_Mamba) 04.14 11:00 38 - 48  
Dallas (Tranquil) - Denver (Asap) 04.14 22:36 51 - 35  
Dallas (Tranquil) - Portland (Dazai) 04.14 22:00 50 - 30  
Denver (Bumblebee) - Dallas (Gatz) 04.14 11:36 41 - 54  
Denver (Bumblebee) - Portland (Zod) 04.14 12:48 56 - 45  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Dallas (Gatz) 04.14 12:48 41 - 51  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Denver (Bumblebee) 04.14 14:00 57 - 45  
LA Clippers (Lovejoy) - Dallas (Tranquil) 04.14 23:12 38 - 40  
Portland (Zod) - Denver (Bumblebee) 04.14 11:00 51 - 48  
Portland (Zod) - LA Clippers (BLM_Mamba) 04.14 11:36 47 - 53  
E-Sport (R6S,Apac League,North Div.,St1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyclops Athlete Gaming - Damwon Gaming 04.14 12:30 1 - 0  
Fnatic - T1 04.14 14:45 1 - 0  
Guts Gaming - Fav Gaming 04.14 15:40 1 - 0  
Talon Esports - Cloud9 04.14 13:30 0 - 1  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Wiler-Ersigen (5.m.) 04.14 19:00 2 - 4  
Malans - Köniz (5.m.) 04.14 20:00 3 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thorengruppen Umea - Mora (3.m.) 04.14 18:00 7 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Mullsjö (5.m.) 04.14 18:00 6 - 6  
Futsal (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Örményország 04.14 19:00 5 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Görögország 04.14 17:00 4 - 0  
Futsal (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Szerbia 04.14 18:00 1 - 3  
Románia - Észak-Macedónia 04.14 18:00 9 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Csehország 04.14 16:15 8 - 5  
Portugália - Norvégia 04.14 19:00 4 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Eagles - Bakersfield 04.14 03:05 2 - 6  
Iowa - Rockford 04.14 02:00 4 - 1  
San Diego - Ontario Reign 04.14 04:00 7 - 4  
San Jose Barracuda - Texas Stars 04.14 03:00 2 - 7  
Utica - Syracuse 04.14 01:00 5 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Manchester 04.14 20:00 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Buffalo 04.14 01:00 2 - 2  
Dallas - Florida 04.14 02:30 2 - 2  
Minnesota - Arizona 04.14 20:00 5 - 2  
Nashville - Tampa Bay 04.14 02:00 7 - 2  
New Jersey - NY Rangers 04.14 01:00 0 - 3  
Toronto - Calgary 04.14 01:30 2 - 2  
Washington - Philadelphia 04.14 01:00 6 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Nürnberg 04.14 18:30 3 - 3  
Köln - Straubing 04.14 20:30 4 - 5  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Saint John Sea Dogs 04.14 00:00 2 - 9  
Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 04.14 00:00 8 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Ajoie (6.m.) 04.14 19:45 1 - 5  
Olten - Kloten (6.m.) 04.14 19:45 0 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Karlskoga (6.m.) 04.14 19:00 1 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Rögle (4.m.) 04.14 19:00 1 - 6  
Färjestad - Växjö (4.m.) 04.14 19:00 3 - 3  
Lulea - Skelleftea (3.m.) 04.14 19:00 1 - 0  
Örebro - Leksand (3.m.) 04.14 19:00 7 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Slovan Bratislava (2.m.) 04.14 18:00 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Spokane Chiefs 04.14 04:05 3 - 4  
Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings 04.14 00:00 3 - 8  
Regina Pats - Prince Albert Raiders 04.14 04:00 2 - 4  
Seattle Thunderbirds - Tri-City Americans 04.14 03:05 4 - 2  
Kerékpár (De Brabantse Pijl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Senechal - Y. Lampaert 04.14 12:30 0 - 1  
J. Stuyven - A. Turgis 04.14 12:30 1 - 0  
M. Mohoric - B. Jungels 04.14 12:30 1 - 0  
M. Trentin - G. van Avermaet 04.14 12:30 1 - 0  
R. Carapaz - Simon Carr 04.14 12:30 0 - 1  
S. Colbrelli - C. Laporte 04.14 12:30 0 - 1  
W. van Aert - Mic. Matthews 04.14 12:30 1 - 0  
Kerékpár (De Brabantse Pijl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Brabantse Pijl 2021 04.14 12:30    
Kerékpár (Volta Valenciana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta Valenciana, 1. szakasz 2021 04.14 12:45    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Igokea 04.14 20:00 92 - 64  
Crvena zvezda - Olimpija Ljubljana 04.14 18:00 82 - 81  
Zadar - Cibona Zágráb 04.14 16:00 97 - 92  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Adelaide 04.14 11:30 91 - 88  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Jambol 04.14 18:00 75 - 83  
Szpartak Pleven - Rilszki Szportiszt 04.14 17:30 67 - 96  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Paulistano 04.14 00:30 78 - 78, h.u. 92 - 97  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Cheshire 04.14 19:00 87 - 61  
Plymouth - Surrey 04.14 20:30 106 - 82  
Kosárlabda (Champ. League Americas, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Sao Paulo 04.14 00:40 75 - 58  
Real Esteli - Flamengo 04.14 03:10 80 - 84  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keravnosz Nicosia - AEK Larnaka (3.m.) 04.14 18:00 87 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Hradec Kralove 04.14 18:00 100 - 74  
Svitavy - Usti nad Labem 04.14 17:00 80 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Brno 04.14 17:45 90 - 69  
Opava - Pardubice 04.14 18:00 99 - 89  
USK Praha - Nymburk 04.14 18:00 80 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Goyang (3.m.) 04.14 12:00 67 - 89  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Panathinaikosz 04.14 19:00 93 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Bologna - UNIKSZ Kazany (3.m.) 04.14 20:45 100 - 107  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Monaco 04.14 18:30 78 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Amand Hainaut - Nantes Reze 04.14 19:00 98 - 66  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Pszihiko 04.14 16:00 61 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavrio - Iraklisz 04.14 16:00 105 - 77  
Promitheasz Patra - AEK Athén 04.14 19:00 80 - 78  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lefkada - Eleftheria Moszhato 04.14 14:00 56 - 77  
OA Chania - Panathinaikosz 04.14 12:30 68 - 85  
PAOK - Giannina 04.14 13:00 76 - 60  
Zografou - Dafni 04.14 19:00 44 - 40  
Kosárlabda (Horvát bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sibenik - Pula 04.14 18:30 89 - 71  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yamagata - Aomori 04.14 12:00 80 - 71  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Toyama 04.14 12:05 90 - 90, h.u. 101 - 108  
Albirex Niigata - Hokkaido 04.14 12:05 81 - 73  
Kyoto - Shinshu 04.14 12:05 74 - 71  
Mikawa Seahorses - Shiga 04.14 12:05 82 - 88  
Nagoya Dolphins - Shimane 04.14 12:05 78 - 83  
Tochigi Utsunomiya Brex - Yokohama 04.14 12:25 77 - 71  
Tokyo Sunrockers - Chiba 04.14 12:05 91 - 85  
Toyohashi Neophoenix - Ryukyu Okinawa 04.14 12:05 80 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Arka Gdynia (3.m.) 04.14 19:00 74 - 59  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Ostrow Wielkopolski (1.m.) 04.14 14:55 80 - 85  
Zielona Gora - Slask Wroclaw (2.m.) 04.14 20:05 87 - 76  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Latvijas Univ. (1.m.) 04.14 18:00 60 - 44  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Zalgiris Kaunas 04.14 17:15 78 - 95  
Neptunas Klaipeda - Juventus Utena 04.14 18:00 89 - 91  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Nevezis Kedainiai 04.14 17:30 84 - 71  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Jászberény 04.14 17:00 87 - 65  
Pécs - Oroszlány 04.14 18:00 91 - 98  
ZTE - Kaposvár 04.14 18:00 98 - 90  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludovika-Csata - Vasas (1.m.) 04.14 16:00 91 - 93  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr (2.m.) 04.14 18:30 74 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - LA Lakers 04.14 02:00 93 - 101  
Indiana - LA Clippers 04.14 01:30 115 - 126  
Minnesota - Milwaukee 04.14 22:30 105 - 130  
Phoenix - Miami 04.14 04:00 106 - 86  
Portland - Boston 04.14 04:00 115 - 116  
Toronto - Atlanta 04.14 01:30 103 - 108  
Utah - Oklahoma City 04.14 03:00 106 - 96  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Vechta 04.14 19:00 104 - 76  
Chemnitz - Crailsheim 04.14 19:00 73 - 85  
Hamburg - Oldenburg 04.14 20:30 80 - 74  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieti - Stella Azzurra Roma 04.14 18:00 63 - 61  
Rieti - Ferrara 04.14 20:00 79 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orzinuovi - Urania Milano 04.14 20:30 57 - 77  
Torino - Bergamo 04.14 19:00 72 - 54  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cantu 04.14 19:30 69 - 74  
Cremona - Fortitudo Bologna 04.14 19:00 82 - 74  
Sassari - Olimpia Milano 04.14 20:45 73 - 85  
Trento - Trieste 04.14 20:00 81 - 69  
Varese - Venezia 04.14 18:30 75 - 77  
VL Pesaro - Brindisi 04.14 18:00 62 - 86  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UBI Graz - Klosterneuburg (3.m.) 04.14 20:15 51 - 58  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Hallmann Vienna (5.m.) 04.14 19:00 97 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Barcelona 04.14 21:15 74 - 92  
San Pablo Burgos - Gipuzkoa 04.14 21:15 79 - 90  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - SKP B. Bystrica (1.m.) 04.14 18:00 81 - 59  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - Poprad (1.m.) 04.14 19:00 79 - 47  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Kijev-Basket 04.14 18:00 90 - 79  
Prometej Kamjanszke - Mikolaiv 04.14 17:00 110 - 82  
Zaporizzsja - Cserkaszi 04.14 17:00 78 - 69  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebraica Macabi - Nacional 04.14 00:15 83 - 86  
Malvin - Bigua de Villa Biarritz 04.14 02:30 91 - 95  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos de Miranda - Cocodrilos de Caracas 04.14 22:05 78 - 83  
Indios de Caracas - Supersonicos de Miranda 04.14 22:45 61 - 64  
Taurinos de Aragua - Centauros de Portuguesa 04.14 20:05 73 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 04.14 19:00 64 - 69  
Parma Permszkij Kraj - Zenit Szentpétervár 04.14 16:30 78 - 76  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunrisers Hyderabad - Royal Chall. Bangalore 04.14 16:00 0 - 1  
Krikett (T20 Series (RSA-PAK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrikai Köztársaság - Pakisztán 04.14 14:30 0 - 1  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Zubri (5.m.) 04.14 18:30 29 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Kolding 04.14 20:00 37 - 29  
Kézilabda (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kronon Grodno - SZKA Minszk 2 04.14 16:30    
SZKA Minszk - Gomel 04.14 15:00 37 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Pays d'Aix 04.14 20:00 26 - 27  
St. Raphael - Dunkerque 04.14 20:30 23 - 27  
Tremblay - Creteil 04.14 18:00 26 - 21  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Veszprém 04.14 18:00 28 - 39  
Tatabánya - Budakalász 04.14 18:00 31 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamm-Westfalen - Konstanz 04.14 17:00 26 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Kausztik Volgográd 04.14 18:30 30 - 29  
SZGAU-Szaratov - Dinamo Asztrahany 04.14 16:30 34 - 29  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Linz 04.14 19:00 28 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Benfica 04.14 22:00 23 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Atl. Valladolid 04.14 20:00 28 - 31  
Sinfin - Ademar Leon 04.14 19:00 31 - 29  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kosice - Tatran Presov (2.m.) 04.14 18:00 18 - 31  
Kosice Crows - Povazska Bystrica (2.m.) 04.14 18:00 15 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Gorenje Velenje 04.14 17:30 23 - 25  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teuta Durres - Skenderbeu 04.14 16:00 0 - 2  
Vllaznia - KF Laci 04.14 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Andorrai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Club d'Escaldes - Sant Julia 04.14 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin de Tucuman - Chacarita Juniors 04.14 00:15 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Macarthur FC 04.14 11:35 3 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Manchester City 04.14 21:00 1 - 2  
Liverpool - Real Madrid 04.14 21:00 0 - 0  
Manchester City - Dortmund (Ki jut tovább?) 04.14 21:00    
Real Madrid - Liverpool (Ki jut tovább?) 04.14 21:00    
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minior Pernik - Pirin Blagoevgrad 04.14 15:00 1 - 1  
Neftocsimik Burgasz - Sztrumszka Szlava 04.14 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - CSZKA Szófia 04.14 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Amazonense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional AM - JC AM 04.14 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Goiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ipora GO - Vila Nova GO 04.14 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cianorte PR - Santa Cruz PE 04.14 00:00 1 - 0  
CSA - Remo 04.14 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Mineiro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Tombense 04.14 21:00 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Branco PR - Londrina 04.14 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria SP - Corinthians SP 04.14 01:00 2 - 1  
Santo André - Sao Bento 04.14 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central PE - Afogados da Ingazeira 04.14 20:00 1 - 1  
Vera Cruz PE - Salgueiro 04.14 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Hannover 04.14 18:30    
Osnabrück - Regensburg 04.14 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Achironasz Liopetriosz - Alki Oroklini 04.14 15:00 1 - 1  
Akritasz Hlorakasz - Agia Napa 04.14 15:00 1 - 1  
Anagenniszi Derinia - ASIL Liszisz 04.14 15:00 1 - 0  
Arisz Limasszol - Zakakiosz 04.14 15:00 2 - 0  
Ipszonasz - Digenisz Morfosz 04.14 15:00 1 - 4  
Oniszilosz Szotira - PAEEK 04.14 17:00 1 - 3  
Othellosz Athienosz - Omonia Aradipposz 04.14 15:00 1 - 0  
THOI Lakatamia - Omonia Pszevda 04.14 15:00 4 - 2  
Xilotimbosz - Kourisz Erimisz 04.14 15:00 4 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - APOEL Nicosia 04.14 16:00 1 - 0  
Olympiakosz Nicosia - AEL Limasszol 04.14 18:30 4 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Dep. Alajuelense 04.14 00:00 1 - 0  
Cruz Azul - Arcahaie 04.14 04:00 8 - 0  
Portland - CD Marathon 04.14 02:00 5 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Cerro Largo Melo 04.14 02:30 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blansko - Vlasim 04.14 16:30 2 - 0  
FC Hradec Kralove - MAS Taborsko 04.14 16:30 3 - 0  
Lisen - Dukla Praha 04.14 16:30 3 - 0  
Usti nad Labem - Vysehrad 04.14 16:00 1 - 0  
Varnsdorf - Chrudim 04.14 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Sparta Praha 04.14 18:00 1 - 0  
Plzen - Zlín 04.14 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TS Sporting - Sekhukhune Utd. 04.14 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Chungnam Asan 04.14 12:00 0 - 1  
Busan Transport - Gwangju 04.14 12:00 2 - 2  
Cheongju - Gangwon 04.14 12:00 1 - 2  
Daejeon Citizen - Suwon Bluewings 04.14 12:00 1 - 2  
FC Seoul - Seoul E-Land 04.14 12:30 0 - 1  
Gimcheon Sangmu - Jeju 04.14 12:00 1 - 0  
Gimhae City - Bucheon 04.14 12:00 1 - 1  
Gyeongnam - Mokpo City 04.14 12:00 1 - 1  
Incheon - Anyang 04.14 12:00 0 - 3  
Pocheon - Yangju Citizen 04.14 12:00 0 - 2  
Seongnam - Busan I'Park 04.14 12:00 1 - 0  
Suwon City - Jeonnam 04.14 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacaritas Pelileo - Atl. Santo Domingo 04.14 22:00 1 - 0  
Independiente Juniors - Gualaceo 04.14 22:00 2 - 0  
LDU Portoviejo - CA Porteno 04.14 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Macara Ambato 04.14 19:15 2 - 0  
LDU Quito - Manta FC 04.14 21:30 1 - 0  
Olmedo - Dep. Cuenca 04.14 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pyramids FC - Misr Lel Makasa 04.14 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Al-Nasr (EGY) 04.14 21:30 2 - 1  
El Zamalek - Haras El Hodood 04.14 21:30 3 - 1  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academie FAD - ASI d'Abengourou 04.14 17:30 1 - 0  
Africa Sports d'Abidjan - San Pedro 04.14 20:00 1 - 1  
USC Bassam - Gagnoa 04.14 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - IF Fuglafjördur 04.14 20:00 6 - 1  
TB Tvöroyri - Vestur Sorvagur 04.14 17:00 2 - 4  
Vikingur Gota - KI Klaksvik 04.14 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Amiens 04.14 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Red Star FC 04.14 18:45 1 - 1  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coban Imperial - Dep. Iztapa 04.14 19:00 2 - 2  
CSD Municipal - Dep. Malacateco 04.14 23:00 3 - 0  
Dep. Achuapa - CSD Xelaju 04.14 20:00 1 - 1  
Dep. Guastatoya - Santa Lucia Cotzumalguapa 04.14 23:00 1 - 1  
Dep. Sanarate - Antigua GFC 04.14 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Rijeka 04.14 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Tokushima 04.14 11:00 1 - 2  
Kawasaki Frontale - Avispa Fukuoka 04.14 12:00 3 - 1  
Nagoya GE - Sanfrecce Hiroshima 04.14 12:30 1 - 0  
Sagan Tosu - Gamba Osaka 04.14 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coton Sport de Garoua - Canon Sport de Yaounde 04.14 17:00 2 - 0  
Dragon de Yaounde - PWD Bamenda 04.14 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Zsetiszu Taldikorgan 04.14 14:00 2 - 2  
Kaszpij Aktau - Kajrat Almati 04.14 12:00 1 - 1  
Ordabaszi Simkent - FC Asztana 04.14 11:00 1 - 4  
Tobol Kostanaj - Kajszar Kizilorda 04.14 13:00 1 - 0  
Turan - Taraz 04.14 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Once Caldas 04.14 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llaneros FC - Real Cartagena 04.14 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fahaheel - Al-Qadsia 04.14 21:00 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - Radomiak Radom 04.14 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - KKS Kalisz 04.14 17:00 2 - 3  
Chojniczanka Chojnice - Slask Wroclaw 2 04.14 19:30 6 - 0  
Hutnik Krakkó - Blekitni Stargard Szczec. 04.14 16:30 4 - 1  
Lech Poznan 2 - Znicz Pruszkow 04.14 13:00 2 - 5  
Motor Lublin - Wigry Suwalki 04.14 18:00 0 - 1  
Sokol Ostroda - Skra Czestochowa 04.14 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Rakow Czestochowa 04.14 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos SP - San Lorenzo 04.14 02:30 2 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fola Esch - Dudelange 04.14 19:30 5 - 0  
Hesperange - UNA Strassen 04.14 19:30 7 - 0  
Mondorf-les-Bains - Jeunesse Esch 04.14 19:30 2 - 3  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Újpest 04.14 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cimarrones de Sonora - Correcaminos UAT 04.14 04:05 2 - 0  
Tampico Madero - Dorados de Sinaloa 04.14 02:05 0 - 0  
Tlaxcala - Mineros de Zacatecas 04.14 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Olympic - Wollongong Wolves 04.14 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Bayern Alzenau 04.14 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Ahlen 04.14 19:30 1 - 1  
SV Straelen - 1. FC Köln Amatőr 04.14 19:30 0 - 3  
Wuppertal - Mönchengladbach Amatőr 04.14 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olbia - Como 04.14 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Foggia 04.14 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Csita - Zenit Szentpétervár 2 04.14 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grazer AK - FC Juniors OÖ 04.14 18:30 3 - 0  
Rapid Wien Amatőr - BW Linz 04.14 20:30 2 - 5  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Cienciano 04.14 20:15 0 - 2  
Huancayo - Alianza Lima 04.14 22:30 0 - 0  
Sporting Cristal - Dep. Municipal 04.14 01:00 3 - 1  
Labdarúgás (Román 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comuna Recea - Metaloglobus Bukarest 04.14 10:00 3 - 1  
Concordia Chiajna - Aerostar Bacau 04.14 16:00 3 - 1  
CSM Slatina - Ripensia Timisoara 04.14 11:00 0 - 0  
Gloria Buzau - Unirea 2004 Slobozia 04.14 16:00 0 - 0  
Univ. Cluj - Pandurii Targu Jiu 04.14 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - Mioveni 04.14 15:30 1 - 5  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 CS - Viitorul Targu Jiu 04.14 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Mirandes 04.14 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., felsőház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Fernando - Linares 04.14 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etoile Carouge - Sion 2 04.14 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - St. Gallen 04.14 18:00 1 - 2  
Kriens - Servette 04.14 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazem - Al-Shoulla 04.14 21:00 1 - 0  
Al-Jeel - Al-Jabalain 04.14 20:35 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - DAC 04.14 13:30 3 - 2  
Slovan Bratislava - Petrzalka 04.14 15:30 5 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Sfaxien - Olympique de Beja 04.14 14:30 0 - 0  
US Monastir - Etoile du Sahel 04.14 14:30 3 - 1  
US Tataouine - Esperance de Tunis 04.14 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Akhisar 04.14 15:00 3 - 1  
Balikesirspor - Istanbulspor 04.14 18:00 1 - 2  
Menemen Bld. Spor - Samsunspor 04.14 12:30 2 - 2  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bright Stars FC - Wakiso Giants 04.14 15:00 3 - 2  
Uganda Police FC - UPDF 04.14 15:00 3 - 0  
Villa Kampala - Express Kampala 04.14 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - AL Quwa AL Jawiya 04.14 20:00 1 - 0  
Pakhtakor - Tractor Tabriz 04.14 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Foolad Khuzestan 04.14 20:00 1 - 1  
Al-Wehdat - Al-Nassr 04.14 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Al-Rayyan 04.14 19:00 0 - 0  
Persepolis - Al-Wahda 04.14 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Borec Veles 04.14 13:00 2 - 1  
Pelister Bitola - Sileks Kratovo 04.14 13:00 3 - 2  
Shkendija Tetovo - Akademija Pandev 04.14 13:00 1 - 0  
Shkupi Szkopje - Belasica Strumica 04.14 13:00 0 - 1  
Struga Trim-Lum - Rabotnicki Szkopje 04.14 13:00 1 - 1  
Vardar Szkopje - Renova 04.14 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Urartu 04.14 14:30 1 - 0  
FC Van - Pjunyik Jereván 04.14 12:30 0 - 3  
Röplabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maaseik - Roeselare (4.m.) 04.14 20:30 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holte - Gentofte (3.m.) 04.14 19:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Incheon Air Jumbos (3.m.) 04.14 08:30 3 - 0  
Röplabda (Fehérorosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kommunalnik Mogile - Minchanka-2 04.14 11:00 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SC - Cannes 04.14 19:00 3 - 2  
St-Raphael - Venelles 04.14 19:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambrai - Cannes (1.m.) 04.14 19:00 1 - 3  
Chaumont - Montpellier (1.m.) 04.14 20:00 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - PAOK 04.14 16:00 3 - 0  
Panathinaikosz - Finikasz Szyrosz 04.14 19:00 0 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Kastela - Mladost Zágráb (2.m.) 04.14 20:15 3 - 2  
Split - Mursa Osijek (2.m.) 04.14 19:00 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Verva Varsó (1.m.) 04.14 17:30 2 - 3  
Kedzierzyn-Kozle - Jastrzebski Wegiel (1.m.) 04.14 20:30 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Dresden (2.m.) 04.14 18:00 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisterna Latina - Modena 04.14 17:00 2 - 3  
Ravenna - Vibo Valentia 04.14 19:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Civitanova (1.m.) 04.14 17:30 1 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Sokol Wien (2.m.) 04.14 18:30 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz/Steg - Holding Graz (1.m.) 04.14 17:35 3 - 1  
TI Volley - Sokol/Post (1.m.) 04.14 19:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - Amstetten (1.m.) 04.14 19:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chenois Genf - Amriswil (4.m.) 04.14 20:00 3 - 0  
Schönenwerd - Lausanne (3.m.) 04.14 19:00 3 - 1  
Röplabda (Svájci bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Aesch Pfeffingen (2.m.) 04.14 20:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Mesto nad Vahom - Nitra (4.m.) 04.14 19:00    
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - THY Istanbul (2.m.) 04.14 14:00 2 - 3  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - A. Ursenbacher 04.14 12:00 10 - 4  
Bai Langning - Mar. Gould 04.14 12:00 5 - 10  
C. Wakelin - Xiao Guodong 04.14 12:00 10 - 7  
I. Figueiredo - Mark Joyce 04.14 12:00 7 - 10  
L. Brecel - S. Bingham 04.14 12:00 5 - 10  
Ryan Day - Ric. Walden 04.14 12:00 5 - 10  
S. Hallworth - Gary Wilson 04.14 12:00 3 - 10  
Zhao Xintong - Sam Craigie 04.14 12:00 9 - 10  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - T. Cacao 04.14 10:40 2 - 0  
A. Massara - S. Vincent Ruggeri 04.14 13:05 2 - 0  
Cen. Aksu - Gia. Ferrari 04.14 09:00 0 - 2  
E. Graziani - V. Korolev 04.14 10:45 2 - 0  
I. Sergeyev - Con. Schmitz 04.14 12:30 2 - 1  
M. Arnaldi - Marozsán F. 04.14 08:55 2 - 0  
M. Ilhan - Cheong-Eui Kim 04.14 10:55 0 - 2  
M. Vernier - B. Patael 04.14 10:05 2 - 0  
O. Prihodko - E. Poritzky 04.14 13:30    
O. Prihodko - S. Palosi 04.14 14:55 0 - 2  
Rio Noguchi - Füle M. 04.14 14:45 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aksu - T. Cvetkovic 04.14 10:15 0 - 2  
A. Rame - M. Partaud 04.14 10:55 2 - 1  
A. Zakharova - S. Kimchi 04.14 09:00 2 - 0  
E. Shalimova - N. Fossa Huergo 04.14 09:00 0 - 2  
Eri. Andreeva - A. Carreras 04.14 09:00 0 - 2  
Mis. Matsuda - A.K. Soboleva 04.14 10:40 0 - 2  
S. Sakellaridi - G.A. Craciun 04.14 09:00 2 - 0  
Sem. Aksu - O. Gadecki 04.14 08:50 0 - 2  
So-Ra Lee - R. Kölzer 04.14 10:40 2 - 1  
V. Koval - D. Turkmen 04.14 09:00 2 - 0  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - A. Giannessi 04.14 10:45    
B. Rola - B. Bonzi 04.14 16:20 2 - 0  
Bra. Nakashima - H. Dellien 04.14 15:15 2 - 0  
D. Dzumhur - P. Kohlschreiber 04.14 14:05 2 - 0  
Gon. Oliveira - B. Bonzi 04.14 12:35    
H. Medjedovic - F. Bagnis 04.14 12:15 0 - 2  
J. Kovalik - F. Gaio 04.14 13:00 2 - 0  
M. Bachinger - Ant. Hoang 04.14 10:30    
M. Trungelliti - Dan. Petrovic 04.14 10:45 2 - 0  
R. Carballes Baena - A. Rinderknech 04.14 10:30 2 - 0  
R. Carballes Baena - M. Trungelliti 04.14 15:55 2 - 0  
S. Ofner - L. Broady 04.14 12:55 1 - 2  
Taro Daniel - Ant. Hoang 04.14 17:10 2 - 0  
Tenisz (Belgrád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Cerundolo F - Bambridge L / Inglot D 04.14 18:55 2 - 1  
Begemann A / Vavassori A - Lammons N / Withrow J 04.14 17:50 2 - 0  
Glasspool L /Heliovaara H - Sitak A / Vega Hernandez 04.14 15:35 1 - 2  
Gonzalez S / Sharan D - Erlich J / Vasilevski A 04.14 14:35 0 - 2  
Miladinovic M / Tepavac M - Goransson A / O'Mara J 04.14 20:15 0 - 2  
Monroe N / Smith J-P - Duran G / Molteni A 04.14 18:25 1 - 2  
Tenisz (Calvi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - K. Le Bihan 04.14 13:30 2 - 0  
C. Rosatello - A. Bertoloni 04.14 11:35 1 - 2  
E. Jacquemot - G. Desperrier 04.14 13:30 2 - 1  
J. Suvrijn - T. Andrianjafitrimo 04.14 18:05 2 - 0  
L. Brouleau - C. De Bernardi 04.14 11:35    
L. Stefanini - L. Gjorcheska 04.14 09:55 2 - 0  
M. Noel - A. Robbe 04.14 11:15 2 - 0  
M. Yerolymos - L. Wargnier 04.14 10:00 2 - 0  
T. Sugnaux - C.B. Mohr 04.14 10:00    
V. Meliss - E. Cascino 04.14 14:20 0 - 2  
V. Savinykh - A. Droguet 04.14 15:10 2 - 0  
Tenisz (Charleston 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - C. Tauson 04.14 22:50 0 - 2  
D. Kovinic - Lau. Davis 04.14 19:00 2 - 1  
L. Fruhvirtova - A. Cornet 04.14 00:20    
S. Rogers - Claire Liu 04.14 21:25 2 - 0  
Tenisz (Charleston 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bektas E / Moore T - Wachaczyk J / Zarazua R 04.14 19:00 0 - 2  
Broady N / Sharma A - Doi M / Hibino N 04.14 20:15    
Broady N / Sharma A - Fruhvirtova L / Martincov 04.14 20:15    
Chang S / Navarro E - Baptiste H / Mcnally C 04.14 22:00 0 - 2  
Lechemia E / Neel I - Gleason Q / Sanchez M 04.14 20:10 2 - 1  
Rodionova Ar/van Der Hoek - Loeb J / Routliffe E 04.14 19:00    
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barrena - M. Donati 04.14 16:20 0 - 2  
A. Jurajda - E. Lavagno 04.14 14:25 0 - 2  
B. Vilicich - I.D. Abd Hazli 04.14 16:55 2 - 0  
C. Lopez Montagud - A. Musialek 04.14 17:10 2 - 1  
D. Capecchi - L. Krainer 04.14 14:30 1 - 2  
D.N. Madaras - B. Winter Lopez 04.14 17:40 2 - 0  
F. Gill - D. Michalski 04.14 14:30 1 - 2  
F. Misolic - L. Giacomini 04.14 16:45 2 - 1  
F. Passaro - Piotr Grynkowski 04.14 14:30 2 - 0  
G. Dambrosi - J.I. Galarza 04.14 14:30 2 - 0  
J.P. Paz - Y. Laurent 04.14 14:30 1 - 2  
L. Sorrentino - Art. Reymond 04.14 14:30 2 - 1  
R. Kawakami - Oleg Khotkov 04.14 16:50 2 - 0  
S. Roncalli - Luke Johnson 04.14 16:00 2 - 1  
S.K. Mukund - Kel. Stevenson 04.14 17:55 2 - 0  
You. Abdellatif - L. Petrovic 04.14 20:00 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amiraghyan - L. Brunskog 04.14 22:05 2 - 0  
A. Zolotareva - J. Jebawy 04.14 14:30 2 - 0  
B. Matusova - Eri Shimizu 04.14 21:20 0 - 2  
Dra. Vukovic - N. Liauw A Fong 04.14 23:00 0 - 2  
E. Lene - E. Avanesyan 04.14 20:00 1 - 2  
Ele. Milovanovic - Victoria Hu 04.14 20:20 0 - 2  
G. Ceschi - M. Delai 04.14 22:00 0 - 2  
K. Novakova - L. Romero Gormaz 04.14 20:00 1 - 2  
S. Ambrosio - Sohyun Park 04.14 21:15 0 - 2  
S. Samir - L. Alhussein Abdel Aziz 04.14 21:35 2 - 0  
T. Londol - B. Szabo 04.14 20:00 2 - 1  
T.N. Smith - M. Refaat 04.14 22:20 2 - 0  
Y. Ezzat - Z. Kardava 04.14 23:20 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - M. Netuschil 04.14 12:30 2 - 0  
D. Added - P. Wörner 04.14 12:00 2 - 1  
L. Wessels - N. Visker 04.14 12:00 0 - 2  
M. Welte - P. Rondoni 04.14 14:15 2 - 1  
R. Molleker - E. Ejupovic 04.14 16:35 1 - 2  
S. Prechtel - Tob. Simon 04.14 14:25 1 - 2  
T. Handel - J. Lehecka 04.14 12:00 2 - 1  
V. Safranek - D. Pichler 04.14 14:20    
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bouquier - De Carvalho Cardoso Alves 04.14 11:30 0 - 2  
A. Ouakaa - L. Grigelis 04.14 10:30 0 - 2  
Ben. Pietri - A. Guerrieri 04.14 13:00 2 - 1  
C. Negritu - S. Polukhin 04.14 14:05 0 - 2  
G.O. Iradukunda - A. Escoffier 04.14 12:15 0 - 2  
M. Dembek - E. Coulibaly 04.14 10:25 1 - 2  
M. Mikula - Mir. Martinez 04.14 10:25 0 - 2  
M. Neuchrist - Y. Kawahashi 04.14 11:40 2 - 1  
M. Pervolarakis - S. Hodkin 04.14 11:30 2 - 0  
Nik. Schell - G. Ricca 04.14 10:30 0 - 2  
P. Boscardin Dias - F. Agamenone 04.14 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wildgruber - A. Osborne 04.14 10:30 2 - 0  
Amy Zhu - Sta. Fung 04.14 13:00 0 - 2  
C. Bechri - Oli. Gram 04.14 11:30 2 - 0  
J. Stamatova - R. Saigo 04.14 11:30 0 - 2  
J. Zuger - Evi. Ramirez 04.14 13:00 2 - 1  
L. Noskova - Emma Davis 04.14 14:20 2 - 0  
M. Djakovic - S. Djoubri 04.14 11:30 0 - 2  
M. Kempen - G. Crescenzi 04.14 10:30 2 - 0  
N. Radovanovic - C. Vlasselaer 04.14 13:00 0 - 2  
Y. Saigo - Mih. Imanishi 04.14 13:30    
Tenisz (Monte-Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - L. Pouille 04.14 13:00 1 - 2  
A. Rublev - S. Caruso 04.14 11:00 2 - 0  
D. Goffin - M. Cecchinato 04.14 12:55 2 - 0  
D.S. Schwartzman - C. Ruud 04.14 12:40 0 - 2  
Dan. Evans - H. Hurkacz 04.14 14:00 2 - 0  
F. Delbonis - R. Nadal 04.14 14:25 0 - 2  
F. Fognini - Jor. Thompson 04.14 11:00 2 - 0  
F. Krajinovic - J.I. Londero 04.14 13:00 2 - 0  
G. Dimitrov - J. Chardy 04.14 11:00 2 - 0  
J. Millman - C. Garin 04.14 11:00 0 - 2  
K. Khachanov - P. Carreno-Busta 04.14 15:20 0 - 2  
L. Sonego - A. Zverev 04.14 16:05 0 - 2  
N. Djokovic - J. Sinner 04.14 12:25 2 - 0  
Tom. Paul - R. Bautista-Agut 04.14 14:15 0 - 2  
Tenisz (Monte-Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Dimitrov G / Goffin D 04.14 16:25 2 - 0  
Demoliner M / Medvedev D - Dimitrov G / Goffin D 04.14 11:00    
Fognini F / Schwartzman D - Koolhof W / Kubot L 04.14 15:30 2 - 1  
Herbert P-H / Mahut N - Kontinen/Roger-Vasselin 04.14 16:55 2 - 0  
Khachanov K / Rublev A - Granollers M / Zeballos H 04.14 17:30 0 - 2  
Klaasen R / Mclachlan B - Ram R / Salisbury J 04.14 17:15 2 - 1  
Tsitsipas P / Tsitsipas S - Garin C / Pella G 04.14 14:10 0 - 2  
Tenisz (Oeiras, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jani R-L. - G. Minnen 04.14 16:00    
K. Volynets - C. Buyukakcay 04.14 17:30    
M. di Giuseppe - D. Papamichail 04.14 16:45 0 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - B. Schnur 04.14 20:30 0 - 2  
J. Brooksby - A. Celikbilek 04.14 20:15 2 - 0  
T. Seyboth Wild - R. Cid Subervi 04.14 17:50 0 - 2  
Zane Khan - Yas. Uchiyama 04.14 17:55 2 - 0  
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Martinez L D - Mcdonald M / Redlicki M 04.14 16:00 2 - 1  
Krueger M / Sock J - Pavic A / Roelofse R 04.14 19:15 2 - 0  
Kudla D / Kwiatkowski T - Bhambri Y / Ebden M 04.14 17:35 0 - 2  
Pasha N / Schnur M - De Jong J / Verbeek S 04.14 16:00 0 - 2  
Reyes-Varela / Romboli - Harrison C / Novikov D 04.14 16:00 1 - 2  
Tenisz (Reus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - A. Fils 04.14 10:00 1 - 2  
C. Denolly - S. Mochizuki 04.14 14:35 0 - 2  
E. Nava - Cri. Rodriguez 04.14 12:00 2 - 1  
G. Kravchenko - K. de Schepper 04.14 17:15 2 - 1  
M. Alcala Gurri - M. Perchicot 04.14 13:25 0 - 2  
M. Damas - T. Skatov 04.14 10:00 2 - 1  
N. Borges - I. Lopez Morillo 04.14 12:15 2 - 0  
P. Vives Marcos - J.S. Tatlot 04.14 16:30 0 - 2  
S. Cuenin - J. Barranco Cosano 04.14 10:00 0 - 2  
T. Droguet - A. Bellier 04.14 13:55 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Campo - M. Tryakshin 04.14 12:40 2 - 1  
A. Chepik - N. Mashtakov 04.14 09:30 1 - 2  
B. Zhukayev - A. Chepelev 04.14 06:00 0 - 2  
E. Vanshelboim - A. Ingarao 04.14 05:55 2 - 1  
F. Mikkelsen - D. Wenger 04.14 07:35 0 - 2  
I. Liutarevich - I. Gakhov 04.14 13:15 0 - 2  
J. Gibbens - S. Fayziev 04.14 14:45 0 - 2  
K. Kolganov - D. Klok 04.14 10:45 0 - 2  
L. Tomasetto - Y. Yerdilda 04.14 12:05 2 - 0  
M. Whitehouse - D. Tashbulatov 04.14 09:00 0 - 2  
N. Kashirin - S. Kutybaev 04.14 12:05 0 - 2  
S. Ayap - A. Braynin 04.14 11:30    
V. Manafov - F. Bertuccioli 04.14 06:00 0 - 2  
Y. Shyla - G. Lomakin 04.14 07:50 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Nupbay - A. Kuznetsova 04.14 09:15 0 - 2  
A. Poplavska - G. Ainitdinova 04.14 14:05 0 - 2  
A. Silich - M. Maslenkova 04.14 07:15 2 - 0  
A. Tikhonova - V. Bokova 04.14 07:25 2 - 0  
A. Ureke - Tat. Nikolenko 04.14 12:45 2 - 1  
D. Baidaulet - Aru. Sagandikova 04.14 12:05 2 - 0  
E. Laskevich - M. Mettraux 04.14 10:50 2 - 0  
E. Makarova - E. Meri 04.14 09:25    
K. Kuzmova - V. Kalinina 04.14 09:25 1 - 2  
L. Bekmetova - Y. Dmitrichenko 04.14 07:25 0 - 2  
M. Dalakishvili - K. Laskutova 04.14 06:00    
M. Krupenina - M. Ignatjeva 04.14 12:30 0 - 2  
S. Sharipova - V. Olyanovskaya 04.14 05:55    
V. Dema - E. Yashina 04.14 10:50 2 - 0  
Z. Kulambayeva - J. Aney 04.14 14:05 1 - 2  
Z. Rustemova - T. Curovic 04.14 06:00 0 - 2  
Tenisz (Split 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - H. Gaston 04.14 12:15 2 - 1  
G. Barrere - P. Cachin 04.14 10:30 0 - 2  
M. Bourgue - Joao Domingues 04.14 15:00 2 - 0  
N. Serdarusic - E. Ymer 04.14 10:30 1 - 2  
T. Kokkinakis - F. Horansky 04.14 10:30 2 - 0  
Tenisz (Split 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrere G / Olivetti A - Sabanov I / Sabanov M 04.14 16:40 2 - 1  
Doumbia S / Reboul F - Jakic M / Krolo K 04.14 14:00 2 - 0  
Drzewiecki K / Masur D - Ajdukovic D / Nincevic F 04.14 17:40 0 - 2  
Galloway R / Lawson A - Cerretani J / Halys Q 04.14 15:30 2 - 0  
Kolar Z / Rosol L - Margaroli L / Shamasdin A 04.14 16:50 2 - 0  
Molchanov D / Reid M - Coppejans/Martos Gornes 04.14 12:45 2 - 0  
Walkow S / Zielinski J - Raja P / Weissborn T-S 04.14 15:00 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Noskin - A. Zakharov 04.14 11:55 1 - 2  
I. Beloborodko - K. Kravchuk 04.14 09:00 1 - 2  
J. Satral - D. Glinka 04.14 15:10 0 - 2  
M. Ratniuk - M. Deviatiarov 04.14 09:00 1 - 2  
M. Spec - O.A.D. Ayeni 04.14 11:15 2 - 0  
N. Tajima - A. Wolfschmidt 04.14 13:55 2 - 0  
Vla. Ivanov - C. Bittoun Kouzmine 04.14 12:40 1 - 2  
Y. Erel - A. Cozbinov 04.14 09:00 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Miskolc 04.14 20:00 21 - 12  
Debrecen - Kaposvár 04.14 18:00 11 - 13  
Eger - Pécs 04.14 13:00 18 - 11  
FTC - UVSE 04.14 20:00 14 - 8  
KSI - Szentes 04.14 12:45 9 - 13  
OSC - Honvéd 04.14 19:30 10 - 10  
Szeged - Tatabánya 04.14 11:30 11 - 9  
Vasas - Szolnok 04.14 20:00 9 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság,felsőház,F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salerno - Ortigia 04.14 15:00 10 - 10  
Savona - Brescia 04.14 15:00 11 - 17  

 

2021.04.13.
Asztalitenisz (Challenger Series, 15.hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Semenov - M. Henninger 04.13 11:40 0 - 3  
D. Cheaib - Den. Klein 04.13 16:40 3 - 2  
D. Cheaib - E. Chtchetinine 04.13 12:20 3 - 0  
D. Cheaib - Flo. Bluhm 04.13 14:20 3 - 0  
D. Cheaib - J. Huzjak 04.13 09:00 3 - 1  
Den. Klein - E. Chtchetinine 04.13 15:00 3 - 1  
Den. Klein - J. Huzjak 04.13 11:00 3 - 2  
Den. Klein - M. Chamorro 04.13 13:40 3 - 0  
E. Chtchetinine - M. Henninger 04.13 10:20 3 - 1  
Flo. Bluhm - A. Semenov 04.13 13:00 3 - 0  
Flo. Bluhm - M. Chamorro 04.13 09:40 3 - 2  
Asztalitenisz (Olimpiai-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Edghill - Mon. Munoz 04.13 23:15 3 - 4  
Leyla Gomez - P. Medina 04.13 23:15 2 - 4  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 04.13 09:15 1 - 3  
A. Arutiunyan - M. Minchenkov 04.13 07:45 3 - 0  
A. Davydov - V. Beliakov 04.13 15:15 0 - 3  
A. Golyshev - Y. Merkushin 04.13 01:15 3 - 1  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 04.13 21:15 3 - 2  
A. Innazarov - V. Rakhmanov 04.13 19:45 2 - 3  
A. Kolmin - Kim Sen Ir 04.13 16:00 3 - 1  
A. Shmakov - V. Sinkovskiy 04.13 08:45 1 - 3  
A. Shmakov - Vla. Zubkov 04.13 06:45 3 - 2  
A. Suntsov - D.M. Evlakhin 04.13 03:15 3 - 1  
A. Suntsov - V. Chahur 04.13 00:45 1 - 3  
A. Uezdin - D. Sayanov 04.13 03:00 3 - 0  
A. Uezdin - R. Pavlenko 04.13 00:30 0 - 3  
A. Yakovlev - A. Kolmin 04.13 15:00 3 - 2  
A. Zabrodin - A. Kolmin 04.13 17:00 1 - 3  
A. Zabrodin - A. Shmakov 04.13 08:15 0 - 3  
A. Zabrodin - A. Yakovlev 04.13 15:30 1 - 3  
A. Zirin - Dmi. Popov 04.13 12:15 0 - 3  
A.D. Volkov - A. Golyshev 04.13 22:45 0 - 3  
A.D. Volkov - R. Kobytov 04.13 03:15 3 - 0  
A.D. Volkov - V. Safonov 04.13 00:45 3 - 1  
A.R. Kazakov - A. Zirin 04.13 13:15 2 - 3  
A.R. Kazakov - Y.V. Lbov 04.13 11:45 3 - 1  
D. Ignatiev - K. Churin 04.13 22:30 3 - 0  
D. Petrochenko - I. Soldatov 04.13 19:15 3 - 1  
D. Sayanov - S. Ogay 04.13 00:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - S. Kuzmin 04.13 19:00 3 - 1  
D.A. Mikheev - R. Kobytov 04.13 12:00 3 - 2  
D.M. Evlakhin - O. Pronin 04.13 00:15 3 - 1  
Dmi. Popov - A.R. Kazakov 04.13 10:45 3 - 1  
Dmi. Popov - Y.V. Lbov 04.13 12:45 3 - 2  
E. Kryuchkov - S. Homutov 04.13 08:15 3 - 1  
E.E. Markelov - D. Petrochenko 04.13 20:45 1 - 3  
E.E. Markelov - S. Nikulin 04.13 18:45 3 - 1  
G. Karpovkin - O.B. Manuylov 04.13 11:15 3 - 0  
I. Abelmasov - A. Davydov 04.13 15:45 1 - 3  
I. Abelmasov - V. Beliakov 04.13 17:15 3 - 1  
I. Afanasyev - D.A. Mikheev 04.13 13:00 3 - 2  
I. Afanasyev - M. Ilichev 04.13 11:30 0 - 3  
I. Mikhaylov - D. Balakin 04.13 23:15 0 - 3  
I. Sergeevich - M. Chernyavskiy 04.13 08:00 3 - 2  
I. Soldatov - E.E. Markelov 04.13 20:15 1 - 3  
K. Churin - V. Kalachev 04.13 23:30 1 - 3  
K.N. Malahov - D. Tikhnenko 04.13 20:30 3 - 1  
K.N. Malahov - S. Burov 04.13 18:30 3 - 1  
Kim Sen Ir - A. Yakovlev 04.13 16:30 1 - 3  
Kim Sen Ir - A. Zabrodin 04.13 14:30 1 - 3  
M. Chernyavskiy - P. Vshivkov 04.13 08:30 3 - 1  
M. Chernyavskiy - V. Selkin 04.13 06:30 1 - 3  
M. Ilichev - D.A. Mikheev 04.13 11:00 2 - 3  
M. Minchenkov - E. Kryuchkov 04.13 07:15 1 - 3  
O. Belugin - G. Karpovkin 04.13 12:45 3 - 2  
O. Belugin - Ser. Ovechkin 04.13 10:45 3 - 2  
O. Kutuzov - O. Pronin 04.13 01:15 3 - 0  
O. Pronin - A. Suntsov 04.13 02:15 3 - 0  
O. Shagarov - Y. Merkushin 04.13 23:15 1 - 3  
O.B. Manuylov - O. Belugin 04.13 12:15 3 - 2  
P. Vshivkov - I. Sergeevich 04.13 07:00 2 - 3  
R. Kobytov - I. Afanasyev 04.13 10:30 0 - 3  
R. Kobytov - M. Ilichev 04.13 12:30 3 - 1  
R. Kobytov - Y. Merkushin 04.13 00:15 3 - 2  
R. Pavlenko - D. Sayanov 04.13 01:30 3 - 2  
R. Pavlenko - T. Turabekov 04.13 02:30 3 - 0  
S. Burov - D. Tikhnenko 04.13 19:30 3 - 1  
S. Burov - S. Kuzmin 04.13 21:00 3 - 1  
S. Homutov - M. Minchenkov 04.13 08:45 2 - 3  
S. Kuzmin - K.N. Malahov 04.13 20:00 2 - 3  
S. Nikulin - D. Petrochenko 04.13 19:45 2 - 3  
S. Nikulin - I. Soldatov 04.13 21:15 1 - 3  
S. Ogay - A. Uezdin 04.13 02:00 3 - 1  
Ser. Ovechkin - G. Karpovkin 04.13 11:45 2 - 3  
Ser. Ovechkin - O.B. Manuylov 04.13 13:15 3 - 1  
T. Shatilov - Ilya Novikov 04.13 23:00 3 - 2  
V. Chahur - D.M. Evlakhin 04.13 01:45 3 - 1  
V. Chahur - O. Kutuzov 04.13 02:45 3 - 0  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 04.13 19:15 2 - 3  
V. Safonov - R. Kobytov 04.13 01:45 1 - 3  
V. Selkin - I. Sergeevich 04.13 09:00 3 - 2  
V. Selkin - P. Vshivkov 04.13 07:30 3 - 1  
V. Sinkovskiy - A. Zabrodin 04.13 07:15 2 - 3  
Vla. Zubkov - A. Zabrodin 04.13 09:15 3 - 1  
Vla. Zubkov - V. Sinkovskiy 04.13 07:45 3 - 2  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 04.13 02:15 1 - 3  
Y.V. Lbov - A. Zirin 04.13 11:15 1 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 04.13 11:30 7 - 8  
KIA Tigers - Lotte Giants 04.13 11:30 0 - 8  
Kiwoom Heroes - LG Twins 04.13 11:30 8 - 2  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 04.13 11:30 4 - 3  
SSG Landers - NC Dinos 04.13 11:30 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 04.13 11:00    
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 04.13 10:30 5 - 1  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 04.13 10:45 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 04.13 11:00 4 - 7  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 04.13 10:45 2 - 3  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 04.13 11:00 2 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Oakland 04.13 03:40 5 - 9  
Arizona - Oakland (21:40) 04.13 21:40 5 - 7  
Atlanta - Miami 04.13 01:20 3 - 5  
Baltimore - Seattle 04.13 01:05    
Chicago WS - Cleveland 04.13 02:10 4 - 3  
Houston - Detroit 04.13 02:10 2 - 6  
Kansas City - LA Angels 04.13 02:10 3 - 10  
Milwaukee - Chicago Cubs 04.13 01:40 6 - 3  
Minnesota - Boston 04.13 20:10 2 - 4  
NY Mets - Philadelphia 04.13 01:10    
Pittsburgh - San Diego 04.13 00:55 2 - 6  
San Francisco - Cincinnati 04.13 03:45 0 - 3  
St. Louis - Washington 04.13 01:45 2 - 5  
Tampa Bay - Texas 04.13 01:10 1 - 0  
Toronto - NY Yankees 04.13 01:07 1 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 04.13 12:35 10 - 0  
Wei Chuan Dragons - Chinatrust Brothers 04.13 12:35 6 - 1  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Menzies - D. Beveridge 04.13 14:00 4 - 0  
C. Menzies - Greg Ritchie 04.13 11:05 4 - 3  
C. Menzies - K. Burness 04.13 12:50 1 - 4  
D. Beveridge - Greg Ritchie 04.13 13:05 4 - 1  
D. Beveridge - Jamie Clark 04.13 12:30 4 - 0  
D. Parletti - C. Menzies 04.13 13:25 3 - 4  
D. Parletti - D. Beveridge 04.13 11:25 2 - 4  
Greg Ritchie - D. Parletti 04.13 12:15 4 - 1  
Greg Ritchie - Jamie Clark 04.13 14:15 0 - 4  
Jamie Clark - C. Menzies 04.13 11:55 1 - 4  
Jamie Clark - K. Burness 04.13 13:40 2 - 4  
K. Burness - D. Parletti 04.13 14:35 3 - 4  
K. Burness - Greg Ritchie 04.13 11:40 4 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Order - Riot Gaming 04.13 12:00    
Rooster - Paradox Gaming 04.13 12:00    
Sylyx - Dire Wolves 04.13 12:00 0 - 2  
Vertex Esports Club - Chiefs Esports Club 04.13 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA Premier Div., AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apeks - Nemiga Gaming 04.13 19:00 0 - 2  
Ex-winstrike Team - X-Kom Ago 04.13 19:00 2 - 1  
Saw - Anonymo Esports 04.13 19:00 2 - 0  
Wisla Krakow - Sprout 04.13 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESL Masters Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veloxgg - Fuark 04.13 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Loot, Closed Qualifier)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis Talent - Natus Vincere Junior 04.13 09:50 0 - 2  
Case Esports - Gtz Bulls Esports 04.13 13:10 2 - 0  
E-Sport (CSGO,BlastPremier,Spring,Showd)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - OG 04.13 12:30 0 - 2  
Endpoint - G2 Esports 04.13 15:40 0 - 2  
Team Dignitas - Team Liquid 04.13 18:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL Championnat Nat.-Gr.S)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dbl Poney - Ubiteam 04.13 23:00 1 - 0  
Wonderkids - Exalty 04.13 22:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL Mistrzostwa Polski,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pact - Illuminar Gaming 04.13 18:30 1 - 0  
Pact - Illuminar Gaming 04.13 19:25    
Team Esca Gaming - Izako Boars 04.13 20:30 0 - 0  
Team Esca Gaming - Izako Boars 04.13 22:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO,SpringSw.Sp.,Reg.Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dbl Poney - Ambush Esport 04.13 15:40 2 - 0  
LDLC OL - Alternate Attax 04.13 15:30 2 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Team Magma 04.13 10:00    
E-Sport (Dota2, Oceanic League, Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Good Game No Remorse - Old 'n Bad 04.13 13:20 0 - 2  
Yes Chef - Sadboys V2 04.13 09:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikin.gg - Lvlup 04.13 15:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Brame 04.13 21:45 2 - 0  
Tundra Esports - Hellbear Smashers 04.13 18:05 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Positive Fire Games,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TechPromBiz - Hippomaniacs 04.13 21:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lbzs - Demon Slayer 04.13 06:30 2 - 0  
Phoenix Gaming - Dragon 04.13 09:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparking Arrow Gaming - Royal Never Give Up 04.13 11:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Dogchamp - Felt 04.13 00:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Sam) - Ukraine (Diamond) 04.13 07:36 4 - 4  
Italy (Libra) - Ukraine (Diamond) 04.13 07:00 9 - 2  
Poland (Hammer) - Ukraine (Diamond) 04.13 08:12 3 - 5  
Ukraine (Diamond) - Belarus (Sam) 04.13 09:24 4 - 3  
Ukraine (Diamond) - Italy (Libra) 04.13 08:48 1 - 7  
Ukraine (Diamond) - Poland (Hammer) 04.13 10:00 6 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 04.13 01:40 4 - 2  
Australia (Kubrik) - France (Herculex) 04.13 23:40 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 04.13 22:40 1 - 4  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 04.13 20:40 2 - 4  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 04.13 00:40 3 - 4  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 04.13 04:00 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 04.13 23:00 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 04.13 02:20 0 - 3  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 04.13 09:20 3 - 1  
Austria (Kot) - Cameroon (Moic) 04.13 08:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 04.13 05:20 3 - 1  
Austria (Kot) - Ireland (Panica) 04.13 08:40 3 - 2  
Austria (Kot) - Italy (Ang) 04.13 11:00 4 - 2  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 04.13 12:40 1 - 4  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 04.13 11:40 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 04.13 08:00 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Cameroon (Moic) 04.13 09:40 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 04.13 07:20 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 04.13 05:40 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Italy (Ang) 04.13 10:00 3 - 3  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 04.13 05:20 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 04.13 10:40 0 - 0  
Cameroon (Moic) - Austria (Kot) 04.13 10:00 2 - 4  
Cameroon (Moic) - Belgium (Tommy) 04.13 08:40 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 04.13 11:40 2 - 0  
Cameroon (Moic) - Colombia (Gorilla) 04.13 11:00 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Ireland (Panica) 04.13 12:00 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 04.13 05:40 2 - 3  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 04.13 12:00 2 - 2  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 04.13 10:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 04.13 06:00 1 - 1  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 04.13 09:00 1 - 1  
Chile (Poli) - Italy (Ang) 04.13 05:00 1 - 2  
Chile (Poli) - Ivory Coast (Krouks) 04.13 11:00 0 - 3  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 04.13 08:20 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 04.13 10:40 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 04.13 11:20 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Moic) 04.13 07:00 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 04.13 08:00 2 - 4  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 04.13 07:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Italy (Ang) 04.13 06:00 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 04.13 09:40 3 - 0  
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 04.13 12:40 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 04.13 23:20 5 - 2  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 04.13 21:40 3 - 3  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 04.13 01:20 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 04.13 22:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 04.13 02:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 04.13 03:00 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 04.13 04:20 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 04.13 23:40 3 - 4  
France (Herculex) - Australia (Kubrik) 04.13 01:00 2 - 1  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 04.13 04:00 2 - 4  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 04.13 00:20 2 - 1  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 04.13 02:00 0 - 3  
France (Herculex) - South Africa (Ben) 04.13 22:40 1 - 0  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 04.13 23:20 3 - 2  
France (Herculex) - Sweden (Marley) 04.13 21:00 1 - 0  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 04.13 04:20 1 - 2  
Ireland (Panica) - Austria (Kot) 04.13 09:00 4 - 0  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 04.13 12:20 3 - 2  
Ireland (Panica) - Cameroon (Moic) 04.13 05:00 3 - 0  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 04.13 10:40 3 - 2  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 04.13 10:00 4 - 1  
Ireland (Panica) - Italy (Ang) 04.13 08:00 1 - 1  
Ireland (Panica) - Ivory Coast (Krouks) 04.13 07:00 1 - 3  
Ireland (Panica) - Uruguay (Billiot) 04.13 07:20 0 - 0  
Italy (Ang) - Austria (Kot) 04.13 07:00 2 - 2  
Italy (Ang) - Belgium (Tommy) 04.13 07:40 4 - 3  
Italy (Ang) - Cameroon (Moic) 04.13 10:20 4 - 1  
Italy (Ang) - Chile (Poli) 04.13 12:40 4 - 0  
Italy (Ang) - Colombia (Gorilla) 04.13 12:20 3 - 2  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 04.13 09:20 1 - 2  
Italy (Ang) - Ivory Coast (Krouks) 04.13 08:40 3 - 1  
Italy (Ang) - Uruguay (Billiot) 04.13 05:20 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 04.13 05:00 3 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 04.13 11:40 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 04.13 12:20 5 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Chile (Poli) 04.13 07:20 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 04.13 08:20 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Ireland (Panica) 04.13 11:20 1 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Italy (Ang) 04.13 09:00 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Uruguay (Billiot) 04.13 09:20 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 04.13 03:00 2 - 4  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 04.13 00:00 2 - 0  
Mexico (Legolas) - France (Herculex) 04.13 00:40 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 04.13 04:00 3 - 2  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 04.13 20:40 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 04.13 03:20 3 - 4  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 04.13 01:00 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 04.13 23:00 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 04.13 03:40 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 04.13 02:40 1 - 3  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 04.13 22:20 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 04.13 21:20 2 - 3  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 04.13 01:40 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 04.13 00:20 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Sweden (Marley) 04.13 22:00 0 - 0  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 04.13 03:20 4 - 0  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 04.13 00:20 2 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 04.13 22:00 0 - 1  
South Africa (Ben) - France (Herculex) 04.13 02:40 2 - 2  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 04.13 04:20 2 - 1  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 04.13 00:00 3 - 2  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 04.13 01:00 1 - 0  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 04.13 03:20 2 - 2  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 04.13 21:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 04.13 21:20 2 - 0  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 04.13 23:00 0 - 3  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 04.13 01:40 0 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 04.13 21:00 0 - 1  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 04.13 01:20 2 - 3  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 04.13 23:40 1 - 1  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 04.13 02:20 1 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 04.13 22:00 4 - 3  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 04.13 02:00 4 - 2  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 04.13 21:20 1 - 1  
Sweden (Marley) - France (Herculex) 04.13 03:40 0 - 3  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 04.13 23:20 1 - 4  
Sweden (Marley) - Portugal (Cliff) 04.13 03:00 1 - 1  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 04.13 21:40 2 - 2  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 04.13 22:20 0 - 1  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 04.13 01:20 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 04.13 22:20 4 - 2  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 04.13 00:40 3 - 0  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 04.13 20:40 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 04.13 02:40 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 04.13 21:40 3 - 0  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 04.13 03:40 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 04.13 02:00 3 - 0  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 04.13 00:00 4 - 3  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 04.13 06:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Moic) 04.13 11:20 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 04.13 09:40 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 04.13 05:40 2 - 0  
Uruguay (Billiot) - Ireland (Panica) 04.13 10:20 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Italy (Ang) 04.13 12:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ivory Coast (Krouks) 04.13 07:40 2 - 3  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Bluemountstate 04.13 10:25 0 - 0  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 04.13 11:15 1 - 4  
ATD Abeldos United - Ajax (Xalinho) 04.13 12:30 1 - 1  
ATD Abeldos United - Meg Megapolice 04.13 10:50 2 - 3  
Bluemountstate - ATD Abeldos United 04.13 09:10 2 - 2  
Bluemountstate - Meg Megapolice 04.13 11:40 0 - 2  
Fin Fints - NFC Rattata 522 04.13 18:15 3 - 2  
Meg Megapolice - Ajax (Xalinho) 04.13 09:35 1 - 4  
Meg Megapolice - Milan (Ab Ovo) 04.13 08:45 3 - 1  
Milan (Ab Ovo) - ATD Abeldos United 04.13 10:00 1 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Bluemountstate 04.13 12:05 0 - 2  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming - Royal Never Give Up 04.13 11:00 2 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bumblebee) - LA Clippers (Zod) 04.13 08:48 55 - 53  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Gatz) 04.13 07:36 42 - 30  
Brooklyn (Bumblebee) - Portland (BLM_Mamba) 04.13 08:12 38 - 48  
LA Clippers (Zod) - Brooklyn (Bumblebee) 04.13 07:00 54 - 50  
LA Clippers (Zod) - Milwaukee (Gatz) 04.13 10:00 45 - 40  
LA Clippers (Zod) - Portland (BLM_Mamba) 04.13 07:36 40 - 52  
Milwaukee (Gatz) - Brooklyn (Bumblebee) 04.13 09:24 57 - 50  
Milwaukee (Gatz) - LA Clippers (Zod) 04.13 08:12 33 - 31  
Milwaukee (Gatz) - Portland (BLM_Mamba) 04.13 07:00 48 - 51  
Portland (BLM_Mamba) - Brooklyn (Bumblebee) 04.13 10:00 58 - 52  
Portland (BLM_Mamba) - LA Clippers (Zod) 04.13 09:24 44 - 42  
Portland (BLM_Mamba) - Milwaukee (Gatz) 04.13 08:48 32 - 47  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (BLM_Mamba) - Brooklyn (Fosters23) 04.13 17:30 53 - 44  
Atlanta (BLM_Mamba) - Milwaukee (Jema11) 04.13 16:18 48 - 53  
Atlanta (BLM_Mamba) - Philadelphia 76ers (mrpan 04.13 16:54 51 - 50  
Brooklyn (Fosters23) - Atlanta (BLM_Mamba) 04.13 15:42 48 - 44  
Brooklyn (Fosters23) - Milwaukee (Jema11) 04.13 15:06 54 - 46  
Milwaukee (Jema11) - Atlanta (BLM_Mamba) 04.13 14:30 49 - 47  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Hawks (jimmy_walk - Sacramento (broccolicabbage0) 04.13 11:15 50 - 53  
Charlotte (mcdonals999) - Oklahoma City (broccoli.) 04.13 17:25 47 - 65  
Chicago (kotpirog131) - Atlanta Hawks (jimmy_walk 04.13 09:30 58 - 55  
Chicago (kotpirog131) - Sacramento (broccolicabbage0) 04.13 11:50 66 - 76  
Houston Rockets (answer22 - Cleveland (nikitos349) 04.13 16:50 70 - 57  
Los Angeles Lakers (toni_ - Brooklyn Nets (Sm1T1Q) 04.13 06:50 66 - 76  
Memphis (kotpirog131) - Chicago (amuralex) 04.13 23:30 54 - 60  
Memphis (nikitos349) - Atlanta Hawks (jimmy_walk 04.13 12:25 68 - 49  
Memphis (nikitos349) - Chicago (kotpirog131) 04.13 10:40 71 - 60  
Oklahoma City (broccoli.) - Cleveland (nikitos349) 04.13 16:15 56 - 51  
Sacramento (broccolicabba - Memphis (nikitos349) 04.13 10:05 60 - 64  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (BLM_Mamba) - LA Clippers (Bumblebee) 04.13 14:00 62 - 55  
Dallas (BLM_Mamba) - Portland (Gatz) 04.13 12:48 54 - 47  
Dallas (Lovejoy) - Portland (Dazai) 04.13 22:00 56 - 50  
Denver (Zod) - LA Clippers (Bumblebee) 04.13 11:00 54 - 49  
Denver (Zod) - Portland (Gatz) 04.13 14:00 63 - 55  
LA Clippers (Bumblebee) - Denver (Zod) 04.13 12:48 51 - 52  
LA Clippers (Kodas) - Dallas (Lovejoy) 04.13 23:12 54 - 47  
Portland (Gatz) - Dallas (BLM_Mamba) 04.13 11:00 51 - 56  
Portland (Gatz) - LA Clippers (Bumblebee) 04.13 13:24 52 - 64  
E-Sport (NHL, Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis (Libra) - Dallas (Diamond) 04.13 11:00 5 - 4  
Tampa Bay (Sam) - Dallas (Diamond) 04.13 11:36 10 - 8  
Toronto (Hammer) - Dallas (Diamond) 04.13 12:12 3 - 4  
E-Sport (OW,Overwatch Contend.Korea GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Runaway - Talon Esports 04.13 12:00 0 - 3  
Team BM - Team Cc 04.13 13:25 0 - 3  
E-Sport (R6S, Russian Major League, GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
43rti - Povezlo-povezlo 04.13 21:45 1 - 0  
Ma4 - Varazze 04.13 18:00 1 - 0  
Team Empire - Reimei Esports 04.13 19:15 1 - 0  
Virtus.pro - Ded Inside 04.13 20:30 1 - 0  
E-Sport (R6S,APAC League,South Div,St.1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elevate - 7th Heaven 04.13 09:30 1 - 0  
Giants Gaming - Pittsburgh Knights 04.13 12:15 0 - 1  
Order - Wildcard Gaming 04.13 10:55 1 - 0  
Q-confirm - Chiefs Esports Club 04.13 13:40 0 - 1  
E-Sport (Rocket,RLCSSpring,Europe,Grid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dignitas - Endpoint 04.13 17:00 4 - 3  
Solary - Team Liquid 04.13 17:00 4 - 1  
E-Sport (SC,Afreeca Starl., Round Of 24)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mini - Hani 04.13 12:00 1 - 0  
Mong - Miso 04.13 12:35 1 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Endre (3.m.) 04.13 20:00 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Kalmarsund (4.m.) 04.13 18:00 4 - 5  
Futsal (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Szlovákia 04.13 17:30 0 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Magyarország 04.13 17:00 5 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Belgium 04.13 17:10 3 - 2  
Olaszország - Montenegró 04.13 18:30 2 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hartford 04.13 19:00 4 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Asiago (3.m.) 04.13 20:30 3 - 5  
Olimpija Ljubljana - Lustenau (3.m.) 04.13 18:00 1 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Sheffield 04.13 20:00 4 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Sparta Praha (6.m.) 04.13 17:00 2 - 2  
Mladá Boleslav - Trinec (6.m.) 04.13 17:00 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - IPK (1.m.) 04.13 17:30 4 - 3  
Jokipojat - Kokkolan Hermes (1.m.) 04.13 17:30 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasan Sport 04.13 17:30 4 - 0  
Hämeenlinna - SaiPa 04.13 17:30 4 - 4  
Jukurit - Lahti Pelicans 04.13 17:30 2 - 2  
JYP - Kookoo 04.13 17:30 1 - 4  
Lukko - Turku PS 04.13 17:30 3 - 0  
Tappara - Kärpät 04.13 17:30 4 - 2  
Ässät - Kalpa 04.13 17:30 1 - 6  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barsz Kazany (6.m.) 04.13 18:00 0 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimp Riga - Zemgale/LLU (4.m.) 04.13 18:40 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Detroit 04.13 01:00 1 - 3  
Colorado - Arizona 04.13 03:00 4 - 2  
Columbus - Chicago 04.13 01:00 3 - 3  
Los Angeles - Las Vegas 04.13 04:00 2 - 4  
Minnesota - St. Louis 04.13 02:00    
Montreal - Toronto 04.13 01:00 4 - 2  
Ottawa - Winnipeg 04.13 01:00 4 - 2  
San Jose - Anaheim 04.13 04:30 0 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf 04.13 18:30 1 - 7  
Bremerhaven - Ingolstadt 04.13 20:30 5 - 2  
Iserlohn - Schwenningen 04.13 20:30 2 - 2  
Krefeld - Mannheim 04.13 20:30 0 - 0  
Wolfsburg - München 04.13 20:30 5 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano (2.m.) 04.13 19:30 5 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Servette (1.m.) 04.13 20:00 2 - 1  
Lausanne - Zürich Lions (1.m.) 04.13 20:00 2 - 2  
Lugano - Rapperswil (1.m.) 04.13 20:00 6 - 2  
Zug - Bern (1.m.) 04.13 20:00 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Västervik - Timra (6.m.) 04.13 19:00 0 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Rögle (3.m.) 04.13 19:00 0 - 5  
Färjestad - Växjö (3.m.) 04.13 19:00 0 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spisska Nova Ves - Zilina (4.m.) 04.13 18:00 1 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Slovan Bratislava (1.m.) 04.13 18:00 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winnipeg Ice - Regina Pats 04.13 02:00 3 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Perth 04.13 11:30 72 - 72, h.u. 79 - 85  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Oostende 04.13 20:00 74 - 86  
Okapi Aalstar - Mons 04.13 20:30 67 - 67, h.u. 73 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Cerrado 04.13 21:45 81 - 69  
Pinheiros - Campo Mourao 04.13 19:00 84 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - USK Praha (2.m.) 04.13 16:30 68 - 100  
Kosárlabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Aarhus Bears (3.m.) 04.13 18:30 135 - 69  
Horsens - Herlev (3.m.) 04.13 18:45 92 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom (2.m.) 04.13 12:00 83 - 77  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denain - Antibes 04.13 20:00 79 - 77  
Evreux - St-Chamond 04.13 19:00 79 - 71  
Fos-sur-Mer - Blois 04.13 19:00 66 - 69  
Gries-Oberhoffen - Nantes 04.13 20:00 91 - 85  
Lille - Rouen 04.13 20:00 80 - 76  
Souffelweyersheim - Quimper 04.13 20:00 68 - 66  
St-Quentin - Vichy-Clermont 04.13 19:00 101 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Bourg 04.13 20:00 68 - 81  
Le Mans - Le Portel 04.13 20:00 90 - 61  
Limoges - Dijon 04.13 19:00 69 - 103  
Roanne - Pau Orthez 04.13 19:00 72 - 80  
Strasbourg - Nanterre 04.13 20:00 86 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon - Bourges 04.13 19:00 76 - 75  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Puntamika Zadar 04.13 17:00 86 - 58  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao - Beijing Royal Fighters 04.13 13:35 106 - 99  
Shandong - Nanjing Tongxi 04.13 09:00 114 - 106  
Shanghai Sharks - Zhejiang Chouzhou 04.13 09:00 103 - 113  
Tianjin - Liaoning 04.13 05:00 106 - 114  
Xinjiang - Guangzhou 04.13 13:35 94 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Slask Wroclaw (1.m.) 04.13 20:05 97 - 90  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Valmiera (1.m.) 04.13 17:00 90 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Philadelphia 04.13 01:30 95 - 113  
Golden State - Denver 04.13 04:00 116 - 107  
Memphis - Chicago 04.13 03:00 101 - 90  
Minnesota - Brooklyn 04.13 22:00    
New Orleans - Sacramento 04.13 03:00 117 - 110  
New York - LA Lakers 04.13 01:30 111 - 96  
Orlando - San Antonio 04.13 02:00 97 - 120  
Phoenix - Houston 04.13 04:00 126 - 120  
Utah - Washington 04.13 03:00 121 - 125  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ulm 04.13 19:00 93 - 99  
Braunschweig - Ludwigsburg 04.13 20:30 71 - 107  
Giessen - Alba Berlin 04.13 20:30 96 - 102  
Mitteldeutscher Syntainics - Göttingen 04.13 19:00 85 - 99  
Telekom Bonn - Bayern München 04.13 18:30 71 - 89  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Iberostar Tenerife 04.13 21:15 84 - 76  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fryshuset - Köping 04.13 19:04 81 - 94  
Norrköping - Nässjö 04.13 18:04 92 - 95  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Napredak Aleksinac 04.13 18:00 92 - 90  
Metalac Farmakom - OKK Belgrád 04.13 18:00 91 - 72  
Radnicki Kragujevac - Sloga Kraljevo 04.13 18:00 95 - 90  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Himik Juzsnij 04.13 18:00 98 - 80  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Olimpia - CA Penarol 04.13 02:30 77 - 78  
Urunday Univ. - Trouville 04.13 00:15 87 - 84  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broncos De Caracas - Bucaneros de La Guaira 04.13 22:45 91 - 83  
Condores del Zulia - Trotamundos de Carabobo 04.13 22:05 73 - 77  
Llaneros de Guarico - Brillantes de Maracaibo 04.13 20:05 73 - 63  
Trotamundos de Carabobo - Indios de Caracas 04.13 01:45 77 - 49  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolkata Knight Riders - Mumbai Indians 04.13 16:00 0 - 1  
Kézilabda (EL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - R-N. Löwen Kronau 04.13 18:45 33 - 32  
GOG - Wisla Plock 04.13 18:45 30 - 27  
Kristianstad - Magdeburg 04.13 18:45 28 - 34  
Montpellier - Füchse Berlin 04.13 20:45 32 - 29  
Kézilabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BK-46 - Dicken (5.m.) 04.13 18:00 26 - 28  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saran - Angers 04.13 19:00 37 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Nantes 04.13 20:30 33 - 32  
Paris SG - Istres 04.13 16:00 39 - 26  
Toulouse - Cesson 04.13 20:00 30 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferndorf - Gummersbach 04.13 19:30 27 - 25  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Bregenz 04.13 19:00 22 - 33  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horta - Porto 04.13 13:00 28 - 35  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bidasoa Irun 04.13 18:00 35 - 27  
Cisne BM - Granollers 04.13 20:00 26 - 34  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Accrington 04.13 20:00 0 - 0  
Crewe - Portsmouth 04.13 19:00 0 - 0  
Doncaster - Burton 04.13 20:00 0 - 3  
Lincoln - Milton Keynes Dons 04.13 20:00 4 - 0  
Oxford Utd. - Shrewsbury 04.13 20:00 4 - 1  
Rochdale - Swindon 04.13 20:00 2 - 1  
Wigan - Sunderland 04.13 19:00 2 - 1  
Wimbledon - Ipswich 04.13 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Exeter 04.13 20:00 2 - 1  
Bradford - Crawley 04.13 20:00 0 - 2  
Harrogate Town - Leyton 04.13 20:00 2 - 2  
Morecambe - Scunthorpe 04.13 19:30 4 - 1  
Newport - Carlisle 04.13 20:00 0 - 0  
Salford City - Bolton 04.13 20:00 0 - 1  
Walsall - Tranmere 04.13 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Bournemouth 04.13 18:30 1 - 2  
Rotherham - QPR 04.13 20:00 3 - 1  
Sheffield Wed. - Swansea 04.13 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chesterfield - Boreham 04.13 20:45 0 - 0  
Dag & Red - Eastleigh 04.13 20:00 2 - 0  
Halifax - Wrexham 04.13 20:00 0 - 4  
Solihull Moors - Notts County 04.13 20:00 2 - 1  
Stockport - King's Lynn Town 04.13 20:00 4 - 0  
Sutton Utd. - Torquay 04.13 20:00 0 - 1  
Weymouth - Aldershot 04.13 20:45 0 - 3  
Woking - Bromley 04.13 20:45 3 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Nueva Chicago 04.13 02:10 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Vélez Sarsfield 04.13 02:15 2 - 0  
CA Huracan - Sarmiento 04.13 00:00 3 - 0  
Lanus - Newell's 04.13 00:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Perth Glory 04.13 11:05 1 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Porto 04.13 21:00 0 - 1  
Paris SG - Bayern München 04.13 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Szvoge - Hebar Pazardzsik 04.13 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Arda Kardzsali 04.13 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Catarinense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Metropolitano SC 04.13 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Goiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio Anapolis GO - Itumbiara GO 04.13 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - CRB 04.13 21:45 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo SP - Bragantino 04.13 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karmiotissza Polemidion - Ethnikosz Ahnasz 04.13 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Slovacko 04.13 14:30 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Portugália 04.13 16:00 0 - 0  
Svájc - Csehország 04.13 20:00 1 - 1  
Észak-Írország - Ukrajna 04.13 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9 de Octubre Guayaquil - Guayaquil City 04.13 21:30 4 - 0  
Barcelona Guayaquil - Aucas Quito 04.13 00:00    
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Sete 04.13 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baadraan Tehran - Arman Gohar Sirjan 04.13 14:00 2 - 0  
Chooka Talesh - Esteghlal Khuzestan 04.13 14:15 1 - 3  
Esteghlal Mollasani - Kheybar Khorramabad 04.13 14:30 0 - 1  
Khooshe Talaee - Shahin Bushehr 04.13 14:15 0 - 1  
Malavan Anzali - Rayka Babol 04.13 14:15 1 - 0  
Mes Kerman - Shahrdari Astara 04.13 14:15 2 - 0  
Navad Urmia - Fajr Sepasi 04.13 14:15 0 - 1  
Qashqai Shiraz - Havadar Tehran 04.13 14:15 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kizil-Zsar - Aktobe 04.13 10:00 1 - 2  
Sahtar Karaganda - Akzsajik Oral 04.13 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Atl. Bucaramanga 04.13 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Al-Kuwait 04.13 21:00 1 - 0  
Al-Nasr (KUW) - Al-Shabab (KUW) 04.13 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Dainava Alytus 04.13 18:00 2 - 0  
Panevezys - Hegelmann Litauen 04.13 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Puebla 04.13 04:00 1 - 3  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elversberg - E. Stadtallendorf 04.13 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Empoli 04.13 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Kamerun 04.13 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező, női, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Dél-Korea 04.13 10:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovj. Szamara 2 - Dinamo Barnaul 04.13 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Austria Klagenfurt 04.13 18:10 1 - 6  
Dornbirn 1913 - Austria Lustenau 04.13 20:25 2 - 0  
FAC Wien - Vorwärts Steyr 04.13 18:30 0 - 1  
Horn - Wacker Innsbruck 04.13 18:30 2 - 3  
Kapfenberg - Lafnitz 04.13 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - River Plate Asuncion 04.13 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cusco - Sport Boys Callao 04.13 20:15 2 - 2  
Dep. Binacional - Alianza Huanuco 04.13 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mafra - Casa Pia 04.13 21:30 0 - 4  
Labdarúgás (Román 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - FC Univ. Craiova SA 04.13 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Dinamo Bukarest 04.13 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Forfar 04.13 20:00 3 - 1  
Partick Thistle - Clyde 04.13 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Cowdenbeath 04.13 20:00 0 - 0  
Edinburgh City - Brechin 04.13 20:00 2 - 1  
Queen's Park - Annan 04.13 20:00 1 - 0  
Stenhousemuir - Elgin 04.13 20:00 2 - 0  
Stirling Albion - Stranraer 04.13 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Dundee 04.13 19:00 0 - 0  
Queen of South - Raith Rovers 04.13 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Luzern 04.13 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Helsingborg 04.13 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Ohud Medina 04.13 20:35 1 - 1  
Al-Khaleej Saihat - Al-Fayha 04.13 20:30 0 - 5  
Al-Sahel - Hajer Al-Ahsa 04.13 20:30 4 - 1  
Al-Tai - Al-Bukayriyah 04.13 21:05 2 - 1  
Jeddah - Najran 04.13 21:10 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Kosice - Trencin 04.13 13:30 3 - 0  
Zlate Moravce - Zilina 04.13 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Bravo Ljubljana 04.13 17:15 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Adana Demirspor 04.13 18:00 0 - 1  
Giresunspor - Keciörengücü 04.13 18:00 2 - 1  
Tuzlaspor - Eskisehirspor 04.13 12:30 5 - 2  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BUL Jinja - Kyetume Mukono 04.13 15:00 1 - 1  
Mbarara City FC - MYDA 04.13 15:00 2 - 1  
Onduparaka - Kitara 04.13 15:00 2 - 1  
URA - Kampala City FC 04.13 15:00 2 - 0  
Vipers Kitende - Busoga Utd. 04.13 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kanada 04.13 20:15 0 - 2  
Franciaország - USA 04.13 21:10 0 - 2  
Hollandia - Ausztrália 04.13 18:30 5 - 0  
Lengyelország - Svédország 04.13 18:30 2 - 4  
Magyarország - Bosznia-Hercegovina 04.13 14:00 0 - 0  
Németország - Norvégia 04.13 16:00 3 - 1  
Olaszország - Izland 04.13 16:00 1 - 1  
Spanyolország - Mexikó 04.13 19:00 3 - 0  
Szlovénia - Szlovákia 04.13 11:30 5 - 0  
Wales - Dánia 04.13 20:15 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Newtown 04.13 20:45 2 - 2  
Flint Town - Cefn Druids 04.13 20:45 5 - 0  
Haverfordwest - Aberystwyth 04.13 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - TNS 04.13 20:45 0 - 6  
Caernarfon - Connah's Quay 04.13 20:45 1 - 6  
Penybont - Bala Town 04.13 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Coleraine 04.13 20:45 2 - 2  
Portadown - Dungannon 04.13 20:45 1 - 0  
Warrenpoint - Carrick 04.13 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Shamrock Rovers 04.13 20:45 0 - 2  
Röplabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Middelfart (2.m.) 04.13 19:30 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Liga 2020/21 04.13 17:30    
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Liga, női 2020/21 04.13 13:00    
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pénzügyőr (4.m.) 04.13 17:30 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mougins - Venelles 04.13 19:00 1 - 3  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SC - Istres 04.13 18:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Rzeszow (2.m.) 04.13 17:30 3 - 2  
LKS Lodz - Radomka Radom (2.m.) 04.13 20:30 2 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ub - Tent Obrenovac (5.m.) 04.13 17:00 3 - 2  
Röplabda (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Presov 04.13 13:00 0 - 3  
Svidnik - Kosice 04.13 16:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Fenerbahce (2.m.) 04.13 18:30 3 - 0  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - Tian Pengfei 04.13 12:00 7 - 10  
Jam. Jones - Li Hang 04.13 12:00 10 - 5  
Lu Ning - Liang Wenbo 04.13 12:00 7 - 10  
Lyu Haotian - Chang Bingyu 04.13 12:00 10 - 6  
Mark Davis - J.R. Clarke 04.13 12:00 10 - 8  
Mat. Selt - Sco. Donaldson 04.13 12:00 10 - 3  
R. Milkins - K. Maflin 04.13 12:00 4 - 10  
Zhou Yuelong - L. Highfield 04.13 12:00 7 - 10  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Galoppini - E. Maggioli 04.13 09:00 2 - 1  
Jum. Yamasaki - K. Friberg 04.13 09:00 0 - 2  
L. Malgaroli - B. Bobrov 04.13 10:50 1 - 2  
O. Krutykh - M.N. Turker 04.13 08:55 2 - 0  
S. Kopp - Fajta P. 04.13 09:00 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Charaeva - L. Cortez Llorca 04.13 09:00 0 - 2  
G. Topalova - P. Arshinkova 04.13 14:50 2 - 1  
L. Pigato - R. Zelnickova 04.13 13:15 2 - 0  
N. Brancaccio - P. Kudermetova 04.13 14:35 2 - 0  
N. Radisic - S. Nahimana 04.13 10:45 0 - 2  
N. Zeballos - A.A. Rosca 04.13 11:50 0 - 2  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Nakashima - E. Benchetrit 04.13 10:00 2 - 1  
O. Otte - H. Medjedovic 04.13 10:00 1 - 2  
T. Griekspoor - H. Dellien 04.13 10:00 0 - 2  
Tenisz (Calvi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - A. Moratelli 04.13 17:45 2 - 1  
J. Pieri - J. Belgraver 04.13 16:05 2 - 0  
L. Nguyen Tan - M.B. Bulgaru 04.13 14:00 2 - 0  
M. Helgo - S. Bandecchi 04.13 14:00 1 - 2  
V. Morvayova - S. Rubini 04.13 16:20 2 - 1  
Tenisz (Charleston 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - G. Min 04.13 19:35 2 - 0  
A. Tomljanovic - R. Zarazua 04.13 00:00 2 - 0  
C. McHale - S. Errani 04.13 21:10 2 - 0  
Claire Liu - Sto. Sanders 04.13 17:00 2 - 1  
D. Kovinic - V. Tomova 04.13 19:05 2 - 0  
Kri. Ahn - F. di Lorenzo 04.13 19:00 0 - 2  
M.C. Osorio Serrano - M. Linette 04.13 20:40 2 - 1  
O. Jabeur - S. Vögele 04.13 21:25 2 - 0  
T. Martincova - Emma Navarro 04.13 22:50    
Yafan Wang - A. Sharma 04.13 17:00 0 - 2  
Tenisz (Charleston 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gumulya B / Rompies J - Christian K/Santamaria S 04.13 23:05 2 - 1  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - B. Crepatte 04.13 17:10 2 - 0  
A. Mannapov - P. Marjanovic 04.13 17:20 2 - 0  
L. Gerch - S. Ehrat 04.13 17:05 0 - 2  
Mar. Eriksson - C. Heyman 04.13 15:15 2 - 1  
P. Heller - V. Durasovic 04.13 18:40 2 - 0  
Tak Khunn Wang - Mar. Möller 04.13 15:30 2 - 0  
Yan. Mertens - J. Vanneste 04.13 15:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soares Klier - Hanif, Kamran 04.13 14:25 2 - 0  
O. Giacalone - K. E. Immler 04.13 12:00 2 - 0  
S. Shimabukuro - R. Strombachs 04.13 10:30 2 - 0  
S. Suntic - D. Kalenichenko 04.13 10:30 0 - 2  
Shi. Imai - Evan Zhu 04.13 11:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - A. Karunaratne 04.13 13:40 2 - 1  
A. Ukolova - I.G. Ghioroaie 04.13 13:20 0 - 2  
D. Lodikova - Y. Mansouri 04.13 10:30 2 - 1  
F. Arcidiacono - Sin. Kraus 04.13 11:30 1 - 2  
S.J. Visscher - P.M. Hourigan 04.13 10:30 1 - 2  
Tenisz (Monte-Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - M. Berrettini 04.13 16:05 2 - 0  
A. Popyrin - P. Andujar 04.13 14:15 2 - 1  
A. Ramos-Vinolas - J. Sinner 04.13 11:00 0 - 2  
F. Delbonis - A. Mannarino 04.13 11:00 2 - 0  
F. Fognini - M. Kecmanovic 04.13 11:00 2 - 0  
F. Krajinovic - N. Basilashvili 04.13 16:35    
G. Dimitrov - J-L. Struff 04.13 14:50 2 - 0  
G. Pella - L. Pouille 04.13 11:00 0 - 2  
H.V.N. Rune - C. Ruud 04.13 14:35 0 - 2  
K. Khachanov - L. Djere 04.13 15:45 2 - 0  
L. Sonego - Fucsovics M. 04.13 15:55 2 - 0  
M. Cecchinato - D. Köpfer 04.13 11:00 2 - 0  
S. Travaglia - P. Carreno-Busta 04.13 16:30 0 - 2  
S. Tsitsipas - A. Karatsev 04.13 14:25 2 - 0  
T.H. Fritz - R. Bautista-Agut 04.13 14:10 0 - 2  
Tenisz (Monte-Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo R / Nys H 04.13 16:00    
De Minaur A / Peers J - Klaasen R / Mclachlan B 04.13 13:00 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - Evans D / Skupski N 04.13 16:35 1 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Bolelli S / Sinner J 04.13 14:20 2 - 0  
Mannarino A / Paire B - Koolhof W / Kubot L 04.13 14:55 0 - 2  
Tenisz (Oeiras, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - T. Lukas 04.13 17:30 2 - 0  
D. Parry - O. Saez Larra 04.13 19:20 0 - 2  
F. Di Sarra - V. Grammatikopoulou 04.13 17:30 0 - 2  
I. Shinikova - K. Volynets 04.13 17:30 0 - 2  
S. Herrmann - D. Papamichail 04.13 17:30 1 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kovacevic - R. Quiroz 04.13 19:50 2 - 1  
Chr. Harrison - M. McDonald 04.13 16:00 2 - 0  
Joao Menezes - D. Kudla 04.13 16:00 0 - 2  
M. Krueger - T. van Rijthoven 04.13 20:00 0 - 2  
M. Mmoh - M. Damm 04.13 22:20 2 - 1  
M. Torpegaard - R. Cid Subervi 04.13 16:00 0 - 2  
P. Gunneswaran - M. Ebden 04.13 18:20 2 - 0  
P. Polansky - Yas. Uchiyama 04.13 17:20 1 - 2  
Ste. Johnson - Chr. Eubanks 04.13 21:00 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - A. Celikbilek 04.13 18:05 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - U. Blanch 04.13 16:00    
T. Seyboth Wild - F. Mena 04.13 16:00 2 - 0  
Yos. Watanuki - J. Sock 04.13 19:40 0 - 2  
Zane Khan - Kev. King 04.13 17:25 2 - 1  
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Ore J - King E / Reese H 04.13 21:40 2 - 0  
Menezes / Seyboth Wild - Fratangelo B / Jung J 04.13 20:00 2 - 1  
Ritschard A / Rybakov A - Balaji N S / Nedunchezhiy 04.13 21:40 2 - 1  
Tenisz (Reus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Esteve Lobato - D. Merida Aguilar 04.13 16:30 2 - 1  
J. Nikles - J. Garcia Mestre 04.13 11:05 2 - 0  
K. Jacquet - N. Sanchez-Izquierdo 04.13 12:45 0 - 2  
P. Toledo Bague - A. Marti Pujolras 04.13 13:35 1 - 2  
Tho. Laurent - P. Martin Tiffon 04.13 15:05    
Tenisz (Split 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kekez - A. Vukic 04.13 13:30 0 - 2  
K. Zuk - L. Rosol 04.13 15:45 2 - 0  
Luk. Klein - H. Gaston 04.13 15:15 1 - 2  
M. Basic - D. Istomin 04.13 15:25 2 - 0  
S. Diez - M. Marterer 04.13 13:30 0 - 2  
Z. Kolar - M. Polmans 04.13 13:30 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jak. Paul - S. Freund 04.13 09:00 2 - 0  
M. Minin - B. Pokotilov 04.13 12:30 2 - 1  
M. Sharipov - M. Lorens 04.13 15:00 2 - 0  
P. Bar Biryukov - K. Saplin 04.13 11:00 2 - 0  
P. Rikl - A. Safonov 04.13 13:30 2 - 0  

 

2021.04.12.
Asztalitenisz (Challenger Series, 15.hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - A. Semenov 04.12 11:50 3 - 0  
D. Cheaib - M. Chamorro 04.12 09:50 3 - 1  
D. Cheaib - M. Henninger 04.12 20:00 3 - 0  
Den. Klein - A. Semenov 04.12 09:10 1 - 3  
Den. Klein - D. Cheaib 04.12 17:20 3 - 0  
Den. Klein - E. Chtchetinine 04.12 22:00 3 - 2  
Den. Klein - M. Henninger 04.12 14:30 3 - 0  
E. Chtchetinine - A. Semenov 04.12 16:40 2 - 3  
E. Chtchetinine - J. Huzjak 04.12 10:30 3 - 1  
E. Chtchetinine - M. Chamorro 04.12 12:30 3 - 1  
Flo. Bluhm - D. Cheaib 04.12 13:50 0 - 3  
Flo. Bluhm - Den. Klein 04.12 11:10 1 - 3  
Flo. Bluhm - E. Chtchetinine 04.12 19:20 0 - 3  
Flo. Bluhm - J. Huzjak 04.12 20:40 3 - 0  
Flo. Bluhm - M. Henninger 04.12 08:30 3 - 0  
J. Huzjak - A. Semenov 04.12 18:40 2 - 3  
J. Huzjak - M. Chamorro 04.12 16:00 3 - 1  
J. Huzjak - M. Henninger 04.12 13:10 3 - 2  
M. Chamorro - A. Semenov 04.12 21:20 1 - 3  
M. Chamorro - M. Henninger 04.12 18:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duka - A.V. Vorozheykin 04.12 16:45 0 - 3  
A. Duka - O. Belugin 04.12 08:00 1 - 3  
A. Girevenkov - A. Sirotkin 04.12 19:15 3 - 1  
A. Golyshev - A.D. Volkov 04.12 23:45 3 - 0  
A. Golyshev - B. Grebenyuk 04.12 01:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - S. Simonov 04.12 08:15 1 - 3  
A. Lobanov - Ilya Novikov 04.12 11:15 3 - 1  
A. Mohnachev - E.V. Makarenkov 04.12 12:30 3 - 0  
A. Mohnachev - M. Dukhin 04.12 10:30 3 - 2  
A. Sadkov - V. Chernov 04.12 19:00 1 - 3  
A. Tsitselskiy - A. Girevenkov 04.12 19:45 3 - 2  
A. Tsitselskiy - A. Sirotkin 04.12 21:15 3 - 1  
A. Tsitselskiy - B. Grebenyuk 04.12 00:15 0 - 3  
A. Uezdin - K. Churin 04.12 03:00 3 - 1  
A. Uezdin - T. Turabekov 04.12 00:30 3 - 0  
A. Zabrodin - I. Iskenderov 04.12 08:15 1 - 3  
A.G. Frolov - I. Abelmasov 04.12 16:45 3 - 1  
A.G. Frolov - Pav. Medvedev 04.12 14:45 3 - 0  
A.V. Poprocky - A. Duka 04.12 16:15 0 - 3  
A.V. Vorozheykin - A.V. Poprocky 04.12 15:15 3 - 2  
A.Y. Lisov - A. Klavdenkov 04.12 07:15 3 - 2  
B. Grebenyuk - R. Kobytov 04.12 02:15 3 - 2  
D. Molodtsov - O. Kutuzov 04.12 03:15 0 - 1  
D. Molodtsov - V. Chahur 04.12 00:45 1 - 3  
D. Petrochenko - S. Nikulin 04.12 10:45 2 - 3  
D. Petrochenko - T. Razinkov 04.12 12:45 3 - 0  
D. Razinkov - N. Lyfenko 04.12 19:15 3 - 0  
D. Sayanov - T. Turabekov 04.12 22:30 1 - 3  
D.M. Evlakhin - O. Kutuzov 04.12 22:45 3 - 1  
E. Anisimov - M. Sverdlov 04.12 15:30 0 - 3  
E. Anisimov - Vla. Zubkov 04.12 17:00 3 - 0  
E.V. Makarenkov - V.V. Kutin 04.12 11:00 2 - 3  
I. Abelmasov - V. Beliakov 04.12 15:15 3 - 1  
I. Iskenderov - I. Meteleshko 04.12 06:45 2 - 3  
I. Iskenderov - Vla. Zubkov 04.12 08:45 1 - 3  
I. Meteleshko - A. Zabrodin 04.12 09:15 2 - 3  
I. Meteleshko - Vla. Zubkov 04.12 07:45 1 - 3  
I. Mikhaylov - M. Minkov 04.12 01:15 1 - 3  
I. Moshkov - D. Razinkov 04.12 20:45 3 - 2  
I. Moshkov - I. Soldatov 04.12 18:45 2 - 3  
I. Sergeevich - A. Duka 04.12 07:00 3 - 1  
I. Soldatov - D. Razinkov 04.12 19:45 3 - 1  
I. Soldatov - N. Lyfenko 04.12 21:15 0 - 3  
I. Tolmachev - A. Klavdenkov 04.12 09:15 3 - 2  
I. Tolmachev - A.Y. Lisov 04.12 07:45 0 - 3  
Ilya Novikov - P. Semeshin 04.12 12:15 1 - 3  
K. Churin - P. Semeshin 04.12 00:00 0 - 3  
M. Dukhin - E.V. Makarenkov 04.12 11:30 0 - 3  
M. Dukhin - V.V. Kutin 04.12 13:00 3 - 1  
M. Minkov - D. Molodtsov 04.12 02:15 0 - 3  
M. Sverdlov - Vla. Zubkov 04.12 15:00 3 - 1  
N. Lyfenko - D. Petrochenko 04.12 12:15 3 - 2  
N. Lyfenko - I. Moshkov 04.12 20:15 0 - 3  
O. Belugin - A.V. Poprocky 04.12 17:15 1 - 3  
O. Belugin - A.V. Vorozheykin 04.12 15:45 3 - 1  
O. Belugin - I. Sergeevich 04.12 08:30 2 - 3  
O. Belugin - Ser. Ovechkin 04.12 06:30 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Suntsov 04.12 23:45 0 - 3  
O. Kutuzov - M. Minkov 04.12 00:15 3 - 2  
O. Pronin - V. Chahur 04.12 23:15 0 - 3  
P. Semeshin - A. Lobanov 04.12 12:45 3 - 2  
P. Semeshin - A. Uezdin 04.12 02:00 3 - 2  
P. Semeshin - S. Ogay 04.12 10:45 3 - 1  
Pav. Medvedev - I. Abelmasov 04.12 15:45 3 - 2  
Pav. Medvedev - V. Beliakov 04.12 17:15 1 - 3  
R. Kobytov - A. Golyshev 04.12 22:45 2 - 3  
R. Kobytov - A. Tsitselskiy 04.12 03:15 3 - 2  
R. Kobytov - V. Safonov 04.12 00:45 3 - 2  
S. Kuzmin - A. Sadkov 04.12 20:30 2 - 3  
S. Kuzmin - V. Staroverov 04.12 18:30 3 - 1  
S. Muslikov - E. Anisimov 04.12 14:30 2 - 3  
S. Muslikov - M. Sverdlov 04.12 16:30 3 - 2  
S. Nikulin - N. Lyfenko 04.12 13:15 2 - 3  
S. Nikulin - T. Razinkov 04.12 11:45 3 - 1  
S. Ogay - A. Lobanov 04.12 11:45 0 - 3  
S. Ogay - Ilya Novikov 04.12 13:15 1 - 3  
S. Ogay - P. Semeshin 04.12 01:00 3 - 2  
S. Ogay - R. Pavlenko 04.12 23:00 2 - 3  
S. Simonov - A.Y. Lisov 04.12 08:45 3 - 0  
S. Simonov - I. Tolmachev 04.12 06:45 2 - 3  
Ser. Ovechkin - A. Duka 04.12 09:00 2 - 3  
Ser. Ovechkin - I. Sergeevich 04.12 07:30 2 - 3  
T. Razinkov - N. Lyfenko 04.12 11:15 1 - 3  
T. Turabekov - A. Uezdin 04.12 23:30 3 - 1  
T. Turabekov - K. Churin 04.12 01:30 2 - 3  
T. Turabekov - S. Ogay 04.12 02:30 3 - 2  
V. Beliakov - A.G. Frolov 04.12 16:15 1 - 3  
V. Chahur - I. Mikhaylov 04.12 02:45 3 - 0  
V. Chahur - O. Kutuzov 04.12 01:45 2 - 3  
V. Chernov - S. Kuzmin 04.12 20:00 3 - 0  
V. Safonov - A. Golyshev 04.12 02:45 2 - 3  
V. Safonov - A. Tsitselskiy 04.12 01:45 3 - 0  
V. Staroverov - A. Sadkov 04.12 19:30 2 - 3  
V. Staroverov - V. Chernov 04.12 21:00 1 - 3  
V.V. Kutin - A. Mohnachev 04.12 12:00 3 - 1  
Vla. Zubkov - A. Zabrodin 04.12 07:15 3 - 0  
Vla. Zubkov - S. Muslikov 04.12 16:00 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Safonov 04.12 23:15 1 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 04.12 01:08 6 - 7  
Minnesota - Boston 04.12 20:10    
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Menzies - D. Parletti 04.12 11:40 4 - 3  
C. Menzies - Jamie Clark 04.12 13:05 4 - 3  
D. Beveridge - C. Menzies 04.12 11:05 3 - 4  
D. Beveridge - D. Parletti 04.12 13:40 0 - 4  
D. Parletti - Greg Ritchie 04.12 12:50 1 - 4  
D. Parletti - Jamie Clark 04.12 14:20 4 - 3  
D. Parletti - K. Burness 04.12 10:30 0 - 4  
Greg Ritchie - C. Menzies 04.12 14:00 3 - 4  
Greg Ritchie - D. Beveridge 04.12 11:55 4 - 2  
Greg Ritchie - K. Burness 04.12 13:25 0 - 4  
Jamie Clark - D. Beveridge 04.12 12:30 2 - 4  
Jamie Clark - Greg Ritchie 04.12 10:45 4 - 3  
K. Burness - C. Menzies 04.12 12:15 2 - 4  
K. Burness - D. Beveridge 04.12 14:35 4 - 2  
K. Burness - Jamie Clark 04.12 11:20 2 - 4  
E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinners Esports - Blink 04.12 20:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESL ANZ Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Riot Gaming 04.12 10:00 2 - 0  
Paradox Gaming - Vertex Esports Club 04.12 12:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL Benelux Summer Ch.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Brugge Esports - 4Elements Esports 04.12 22:00 1 - 0  
Lowlandlions - Project Eversio 04.12 19:00 0 - 1  
Lyngby Vikings - Jointheforce 04.12 21:00 1 - 0  
mCon esports - Icewolves Esports 04.12 20:30 1 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL Championnat Nat.-Gr.S)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambush Esport - The Dice 04.12 20:00 1 - 0  
LDLC OL - Myinsanity 04.12 21:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL Mistrzostwa Polski,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anonymo Esports - X-Kom Ago 04.12 18:30 1 - 0  
Anonymo Esports - X-Kom Ago 04.12 19:30 1 - 0  
Honoris - Pompa Team 04.12 20:30 1 - 0  
Honoris - Pompa Team 04.12 21:30 1 - 0  
Wisla Krakow - Tarczynskiproteinteam 04.12 16:30 1 - 0  
Wisla Krakow - Tarczynskiproteinteam 04.12 17:25 1 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropy Gaming - Sprout 04.12 19:15 0 - 1  
Esport Rhein-Neckar - Unicorns of Love 04.12 20:10 0 - 1  
Sissi State Punks - Touch The Crown 04.12 21:30 1 - 0  
Sprout - Entropy Gaming 04.12 20:00 1 - 0  
Touch The Crown - Sissi State Punks 04.12 22:25 0 - 1  
Unicorns of Love - Esport Rhein-Neckar 04.12 19:15 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESLUKPremier,Spring,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audacity Esports - Zarans Jeans 04.12 23:00 1 - 0  
Aura - Mac&biggarlicdips 04.12 21:00 0 - 1  
Chetz Esports - Endpoint 04.12 22:00 1 - 0  
Team Xenex - Umx 04.12 20:00 1 - 0  
E-Sport (Dota2, ESL Meisterschaft, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esport Rhein-neckar - Brame 04.12 21:00 0 - 2  
Esport Rhein-neckar - Brame 04.12 22:00    
Sfd-gaming - 404 Multigaming 04.12 19:00    
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Team Magma 04.12 10:00    
E-Sport (Dota2,Champions L. Season 1,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brame - Vikin.gg 04.12 17:55 0 - 2  
Team Spirit - High Coast Esports 04.12 14:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egoboys - Binomistas 04.12 21:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CDEC Gaming - Xtreme Gaming 04.12 08:50 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
496 Gaming - South Built Esports 04.12 12:00 1 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Brazil (Crysis) 04.12 03:20    
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 04.12 01:00 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard) 04.12 04:00 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Poland (Johnybegood) 04.12 00:40 4 - 2  
Argentina (Carnage) - Russia (Gosas) 04.12 00:00 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 04.12 03:00 1 - 1  
Australia (Kubrik) - France (Herculex) 04.12 23:40 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 04.12 22:40 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 04.12 20:40 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 04.12 23:00 2 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 04.12 09:20 0 - 2  
Austria (Kot) - Cameroon (Moic) 04.12 08:20 2 - 3  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 04.12 05:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Ireland (Panica) 04.12 08:40 3 - 4  
Austria (Kot) - Italy (Ang) 04.12 11:00 2 - 4  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 04.12 12:40 3 - 3  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 04.12 11:40 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 04.12 08:00 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Cameroon (Moic) 04.12 09:40 1 - 0  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 04.12 07:20 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 04.12 05:40 3 - 3  
Belgium (Tommy) - Italy (Ang) 04.12 10:00 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 04.12 05:20 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 04.12 10:40 1 - 1  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 04.12 02:20 3 - 1  
Brazil (Crysis) - Netherlands (Aibothard) 04.12 01:20 2 - 0  
Brazil (Crysis) - Poland (Johnybegood) 04.12 01:40 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Austria (Kot) 04.12 10:00 3 - 0  
Cameroon (Moic) - Belgium (Tommy) 04.12 08:40 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 04.12 11:40 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Colombia (Gorilla) 04.12 11:00 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Ireland (Panica) 04.12 12:00 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 04.12 05:40 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Uruguay (Billiot) 04.12 06:20 1 - 2  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 04.12 12:00 2 - 0  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 04.12 10:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 04.12 06:00 3 - 2  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 04.12 09:00 1 - 1  
Chile (Poli) - Italy (Ang) 04.12 05:00 0 - 3  
Chile (Poli) - Ivory Coast (Krouks) 04.12 11:00 0 - 3  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 04.12 08:20 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 04.12 10:40 3 - 2  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 04.12 11:20 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 04.12 08:00 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 04.12 07:40 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Italy (Ang) 04.12 06:00 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 04.12 09:40 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 04.12 12:40 2 - 2  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 04.12 01:20 1 - 3  
Denmark (Teok) - Netherlands (Aibothard) 04.12 03:00 3 - 1  
Denmark (Teok) - Poland (Johnybegood) 04.12 03:40 2 - 4  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 04.12 02:00 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 04.12 23:20 4 - 2  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 04.12 21:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 04.12 22:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 04.12 23:40 3 - 2  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 04.12 02:40 2 - 3  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 04.12 02:00 4 - 0  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 04.12 00:00 3 - 4  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 04.12 03:40 2 - 0  
England (Zeus) - Russia (Val) 04.12 00:40 1 - 2  
France (Herculex) - South Africa (Ben) 04.12 22:40 1 - 2  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 04.12 23:20 4 - 3  
France (Herculex) - Sweden (Marley) 04.12 21:00 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 04.12 04:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Brazil (Crysis) 04.12 01:00 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Denmark (Teok) 04.12 03:20    
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 04.12 00:00 1 - 4  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 04.12 02:40 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 04.12 00:20 1 - 4  
Ireland (Panica) - Austria (Kot) 04.12 09:00 2 - 2  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 04.12 12:20 4 - 0  
Ireland (Panica) - Cameroon (Moic) 04.12 05:00 1 - 2  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 04.12 10:40 2 - 2  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 04.12 10:00 3 - 2  
Ireland (Panica) - Italy (Ang) 04.12 08:00 2 - 2  
Ireland (Panica) - Uruguay (Billiot) 04.12 07:20 4 - 2  
Italy (Ang) - Austria (Kot) 04.12 07:00 2 - 1  
Italy (Ang) - Belgium (Tommy) 04.12 07:40 2 - 2  
Italy (Ang) - Cameroon (Moic) 04.12 10:20 3 - 2  
Italy (Ang) - Chile (Poli) 04.12 12:40 2 - 2  
Italy (Ang) - Colombia (Gorilla) 04.12 12:20 1 - 2  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 04.12 09:20 0 - 1  
Italy (Ang) - Ivory Coast (Krouks) 04.12 08:40 1 - 1  
Italy (Ang) - Uruguay (Billiot) 04.12 05:20 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 04.12 05:00 2 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 04.12 11:40 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 04.12 12:20 3 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Chile (Poli) 04.12 07:20 0 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 04.12 08:20 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Ireland (Panica) 04.12 11:20 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Italy (Ang) 04.12 09:00 0 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Uruguay (Billiot) 04.12 09:20 3 - 3  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 04.12 20:40 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 04.12 23:00 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Brazil (Crysis) 04.12 00:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - England (Zeus) 04.12 03:20 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 04.12 01:40 0 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Val) 04.12 02:40 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 04.12 03:40 3 - 5  
Poland (Johnybegood) - Argentina (Carnage) 04.12 00:20 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 04.12 04:20 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 04.12 02:00 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Russia (Val) 04.12 04:00 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 04.12 01:00 0 - 1  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 04.12 22:20 1 - 4  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 04.12 21:20 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Sweden (Marley) 04.12 22:00 3 - 3  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 04.12 01:20 2 - 1  
Russia (Val) - Brazil (Crysis) 04.12 03:00 0 - 1  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 04.12 04:20 2 - 1  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 04.12 02:20 3 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 04.12 22:00 1 - 1  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 04.12 21:00 0 - 2  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 04.12 21:20 2 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 04.12 23:00 3 - 2  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 04.12 21:00 1 - 0  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 04.12 23:40 3 - 0  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 04.12 22:00 2 - 3  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 04.12 21:20 2 - 2  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 04.12 23:20 2 - 3  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 04.12 21:40 1 - 0  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 04.12 22:20 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 04.12 22:20 2 - 4  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 04.12 20:40 4 - 2  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 04.12 21:40 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Brazil (Crysis) 04.12 04:00 1 - 4  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 04.12 02:20 4 - 2  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 04.12 00:40 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Russia (Gosas) 04.12 01:40 4 - 1  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 04.12 06:00 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 04.12 06:40 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Moic) 04.12 11:20 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 04.12 09:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 04.12 05:40 0 - 4  
Uruguay (Billiot) - Ireland (Panica) 04.12 10:20 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Italy (Ang) 04.12 12:00 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Ivory Coast (Krouks) 04.12 07:40 2 - 3  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATD Abeldos United - Nht Newton Heath 04.12 11:15 4 - 1  
ATD Abeldos United - Roma (Xavi Iniestavic) 04.12 10:25 1 - 1  
Bluemountstate - Fin Fints 04.12 19:05 1 - 1  
Bluemountstate - Real Madrid (Arukonda) 04.12 17:00 3 - 2  
Cfi Confession - Bluemountstate 04.12 18:15 2 - 0  
Cfi Confession - Fin Fints 04.12 17:25 2 - 1  
Fin Fints - NFC Rattata 522 04.12 18:40 2 - 1  
Fin Fints - Real Madrid (Arukonda) 04.12 16:10 2 - 1  
Meg Megapolice - ATD Abeldos United 04.12 12:30 4 - 3  
Meg Megapolice - Milan (Ab Ovo) 04.12 10:50 3 - 2  
Milan (Ab Ovo) - ATD Abeldos United 04.12 09:35 3 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Nht Newton Heath 04.12 08:45 1 - 3  
NFC Rattata 522 - Bluemountstate 04.12 15:45 1 - 1  
NFC Rattata 522 - Cfi Confession 04.12 16:35 4 - 1  
Nht Newton Heath - Meg Megapolice 04.12 10:00 2 - 3  
Nht Newton Heath - Roma (Xavi Iniestavic) 04.12 12:05 1 - 4  
Real Madrid (Arukonda) - Cfi Confession 04.12 19:30 3 - 4  
Real Madrid (Arukonda) - NFC Rattata 522 04.12 17:50 2 - 2  
Roma (Xavi Iniestavic) - Meg Megapolice 04.12 09:10 4 - 2  
Roma (Xavi Iniestavic) - Milan (Ab Ovo) 04.12 11:40 2 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Zod) - Milwaukee (Ash) 04.12 07:36 50 - 56  
Brooklyn (Zod) - Portland (MrPanda) 04.12 10:00 46 - 47  
LA Clippers (Gatz) - Brooklyn (Zod) 04.12 08:48 37 - 30  
LA Clippers (Gatz) - Milwaukee (Ash) 04.12 08:12 50 - 57  
LA Clippers (Gatz) - Portland (MrPanda) 04.12 07:36 43 - 50  
Milwaukee (Ash) - Brooklyn (Zod) 04.12 09:24 52 - 39  
Milwaukee (Ash) - LA Clippers (Gatz) 04.12 10:00 56 - 42  
Milwaukee (Ash) - Portland (MrPanda) 04.12 08:48 53 - 51  
Portland (Jema11) - Milwaukee (Gatz) 04.12 21:30 37 - 38  
Portland (MrPanda) - Brooklyn (Zod) 04.12 08:12 50 - 48  
Portland (MrPanda) - LA Clippers (Gatz) 04.12 09:24 54 - 48  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Bumblebee) - Brooklyn (Fosters23) 04.12 17:30 49 - 55  
Brooklyn (Fosters23) - Milwaukee (Jema11) 04.12 16:18 50 - 39  
Brooklyn (Fosters23) - Philadelphia (Gatz) 04.12 15:06 42 - 45  
Milwaukee (Jema11) - Atlanta (Bumblebee) 04.12 15:06 61 - 48  
Milwaukee (Jema11) - Brooklyn (Fosters23) 04.12 14:30 44 - 46  
Philadelphia (Gatz) - Atlanta (Bumblebee) 04.12 14:30 52 - 44  
Philadelphia (Gatz) - Brooklyn (Fosters23) 04.12 16:54 43 - 46  
Philadelphia (Gatz) - Milwaukee (Jema11) 04.12 15:42 44 - 46  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (nikitos349) - Boston (mcdonals999) 04.12 15:05 65 - 53  
Denver (broccolicabbage0) - Dallas (nikitos349) 04.12 16:15 70 - 80  
LA Clippers (kotpirog131) - LA Lakers (jordan1234) 04.12 08:45 52 - 44  
LA Clippers (kotpirog131) - Milwaukee (Sm1T1Q) 04.12 06:15 67 - 58  
LA Lakers (jordan1234) - Brooklyn (toni_pytko) 04.12 05:40 78 - 53  
LA Lakers (jordan1234) - LA Clippers (kotpirog131) 04.12 07:25 53 - 61  
Miami (Sm1T1Q) - New Orleans (Jimmy_W.13) 04.12 12:25 57 - 73  
Miami (Sm1T1Q) - Utah (kotpirog131) 04.12 10:40 55 - 63  
New Orleans (Jimmy_W.13) - New York (broccolicab.) 04.12 11:15 57 - 63  
New York (broccolicab.) - Miami (Sm1T1Q) 04.12 10:05 54 - 56  
Phoenix (Answer2208) - Denver (broccolicabbage0) 04.12 14:30 58 - 65  
Utah (kotpirog131) - New Orleans (Jimmy_W.13) 04.12 09:30 70 - 61  
Utah (kotpirog131) - New York (broccolicab.) 04.12 11:50 64 - 71  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (MrPanda) 04.12 11:36 52 - 54  
Dallas (Gatz) - Portland (Zod) 04.12 12:48 38 - 43  
Denver (Ash) - Dallas (Gatz) 04.12 14:00 43 - 70  
Denver (Ash) - LA Clippers (MrPanda) 04.12 12:48 43 - 48  
Denver (Ash) - Portland (Zod) 04.12 13:24 50 - 63  
Denver (Kodas) - Portland (Lovejoy) 04.12 23:12 56 - 58  
LA Clippers (Asap) - Denver (Kodas) 04.12 23:48 57 - 62  
LA Clippers (MrPanda) - Dallas (Gatz) 04.12 13:24 49 - 39  
LA Clippers (MrPanda) - Portland (Zod) 04.12 12:12 44 - 41  
Portland (Lovejoy) - Dallas (Dazai) 04.12 22:00 61 - 54  
Portland (Lovejoy) - LA Clippers (Asap) 04.12 22:36 62 - 58  
Portland (Zod) - Dallas (Gatz) 04.12 11:00 41 - 46  
Portland (Zod) - Denver (Ash) 04.12 11:36 59 - 55  
Portland (Zod) - LA Clippers (MrPanda) 04.12 14:00 63 - 61  
E-Sport (OW,Overwatch Contend.Korea GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gen.G Esports - Team Diamond 04.12 13:20 1 - 3  
O2 Blast - Starlight Gaming 04.12 12:00 3 - 0  
E-Sport (R6S, European League, Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Rogue 04.12 20:30 1 - 0  
Cowana Gaming - Team Secret 04.12 23:00 1 - 0  
G2 Esports - Team Empire 04.12 19:15 0 - 1  
Natus Vincere - Team Vitality 04.12 21:45 0 - 1  
Virtus.pro - Trainhard Esport 04.12 18:00 1 - 0  
E-Sport (R6S, Korean Open Spring, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Faust 04.12 14:45 2 - 0  
Sga Esports - T1 04.12 12:00 2 - 0  
E-Sport (Rocket,RLCSSpring,Europe,Grid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantide Wave - Giants Gaming 04.12 18:00 2 - 3  
Dignitas - Atlantide Wave 04.12 19:00 3 - 0  
Dignitas - Solary 04.12 20:00 2 - 3  
Dignitas - Wylde 04.12 18:00 1 - 3  
Endpoint - Rix.gg 04.12 18:00 3 - 2  
Galaxy Racer - Endpoint 04.12 20:00 1 - 3  
Galaxy Racer - Wylde 04.12 19:00 2 - 3  
German Amigos - Renault Vitality 04.12 19:00 3 - 1  
Giants Gaming - Howard 04.12 19:00 3 - 2  
Giants Gaming - Wylde 04.12 17:00 3 - 1  
Guild Esports - Endpoint 04.12 19:00 0 - 3  
Guild Esports - German Amigos 04.12 18:00 1 - 3  
Howard - TOP Blokes 04.12 18:00 3 - 1  
Rix.gg - Guild Esports 04.12 17:00 3 - 2  
Rix.gg - Solary 04.12 19:00 3 - 2  
Solary - Galaxy Racer 04.12 18:00 1 - 3  
Team Bds - German Amigos 04.12 17:00 3 - 0  
Team Bds - Renault Vitality 04.12 18:00 3 - 2  
Team Liquid - Renault Vitality 04.12 20:00 3 - 1  
Team Liquid - Team Singularity 04.12 18:00 2 - 3  
Team Singularity - Howard 04.12 17:00 3 - 1  
Team Singularity - Team Bds 04.12 19:00 2 - 3  
TOP Blokes - Atlantide Wave 04.12 20:00 3 - 0  
TOP Blokes - Team Liquid 04.12 19:00 3 - 1  
E-Sport (SC2, GSL Season, Code S GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innovation - Dark 04.12 12:05 0 - 2  
Rogue - Zoun 04.12 11:30 2 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Storvreta (4.m.) 04.12 18:30 4 - 12  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - FTZS Liberec 04.12 20:00 5 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Grúzia 04.12 16:00 3 - 0  
Futsal (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Svájc 04.12 21:00 14 - 0  
Szlovénia - Lettország 04.12 18:30 5 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Portugália 04.12 19:30 1 - 7  
Golf (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
US Masters 2021 04.12 00:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Belleville 04.12 23:00 5 - 1  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 04.12 00:00 1 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kärpät 04.12 17:30 1 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva (6.m.) 04.12 18:30 0 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Colorado 04.12 00:00 1 - 4  
Boston - Washington 04.12 01:00 1 - 8  
Nashville - Dallas 04.12 02:00 2 - 2  
New Jersey - Pittsburgh 04.12 01:00 2 - 5  
NY Islanders - NY Rangers 04.12 01:00 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - München 04.12 20:30 1 - 6  
Krefeld - Schwenningen 04.12 18:30 1 - 2  
Nürnberg - Düsseldorf 04.12 18:30 5 - 5  
Wolfsburg - Ingolstadt 04.12 18:30 6 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal (5.m.) 04.12 19:45 2 - 4  
Kloten - Olten (5.m.) 04.12 19:45 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Björklöven (5.m.) 04.12 19:00 4 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 (3.m.) 04.12 19:30 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Örebro (2.m.) 04.12 19:00 1 - 2  
Skelleftea - Lulea (2.m.) 04.12 19:00 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spisska Nova Ves - Zilina (3.m.) 04.12 18:00 1 - 5  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Szentpétervár (7.m.) 04.12 16:00 1 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Saskatoon Blades 04.12 04:00 2 - 3  
Prince Albert Raiders - Swift Current Broncos 04.12 00:00 4 - 2  
Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds 04.12 01:05 2 - 3  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin Corrientes - Platense (3.m.) 04.12 00:00 85 - 68  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Brisbane 04.12 11:30 98 - 89  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Phoenix Brussels 04.12 20:30 92 - 86  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Csernomorec Burgasz 04.12 18:00 76 - 72  
Kosárlabda (Champ. League Americas, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Real Esteli (Helyszín: Esteli) 04.12 03:10 95 - 98  
Sao Paulo - Flamengo 04.12 00:40 66 - 75  
Kosárlabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Vaerlose (3.m.) 04.12 19:00 99 - 91  
Svendborg - Naestved (3.m.) 04.12 19:00 102 - 97  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Incheon Elephants (2.m.) 04.12 12:00 77 - 85  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Panathinaikosz 04.12 19:00 112 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Reims 04.12 18:00 94 - 76  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Cibona Zágráb 04.12 20:00 77 - 73  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Bnei Herzeliya 04.12 18:00 92 - 77  
Hapoel Holon - Hapoel Eilat 04.12 18:00 80 - 73  
Hapoel Jerusalem - Maccabi TA 04.12 20:15 76 - 100  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Fujian 04.12 06:30 125 - 92  
Jiangsu Dragons - Jilin 04.12 13:35 94 - 111  
Sichuan - Shenzhen 04.12 13:35 108 - 115  
Zhejiang Guangsha - Shanxi 04.12 09:00 100 - 102  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - New Orleans 04.12 01:00 109 - 116  
Dallas - San Antonio 04.12 02:00 117 - 119  
LA Clippers - Detroit 04.12 04:00 131 - 124  
Memphis - Indiana 04.12 02:00 125 - 132  
Minnesota - Chicago 04.12 02:00 121 - 117  
New York - Toronto 04.12 02:00 102 - 96  
Orlando - Milwaukee 04.12 01:00 87 - 124  
Portland - Miami 04.12 04:00 98 - 107  
Kosárlabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralmas Jekatyerinburg - Temp-Szumz Revda 04.12 16:00 69 - 76  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - CSM Oradea 04.12 18:00 78 - 93  
Voluntari - Timisoara 04.12 15:00 87 - 62  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Mladost Zemun 04.12 18:00 81 - 82  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DS Grombalia - JS Kairouan 04.12 16:00 67 - 76  
US Monastir - Stade Nabeulien 04.12 16:00 90 - 61  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Tofas Bursa 04.12 18:00 87 - 85  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brillantes de Maracaibo - Heroes de Falcon 04.12 20:05 69 - 63  
Bucaneros de La Guaira - Llaneros de Guarico 04.12 22:45 82 - 69  
Guaiqueries de Margarita - Condores del Zulia 04.12 22:05 78 - 60  
Spartans Distrito Capital - Broncos De Caracas 04.12 02:05 85 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 04.12 19:00 89 - 83  
Tsmoki-Minszk - Lok.Kubany Krasznodar 04.12 18:00 75 - 101  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rajasthan Royals - Kings Punjab 04.12 16:00 0 - 1  
Krikett (T20 Series (RSA-PAK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrikai Köztársaság - Pakisztán 04.12 14:30 1 - 0  
Kézilabda (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Rehovot - Nes Tziona 04.12 19:00 32 - 33  
Maccabi TA - Hapoel Kiryat Ono 04.12 19:00 32 - 35  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Veszprémi KKFT 04.12 17:30 25 - 25  
Magyar Kupa, 2020/21 04.12 19:45    
Veszprém - Szeged 04.12 19:45 28 - 26  
Labdarúgás (Afrikai Konföd. Kupa, C csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salitas FC - ASC Jaraaf 04.12 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Mitre Santiago del Estero 04.12 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guemes - Barracas Central 04.12 00:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Villa San Carlos 04.12 22:10 1 - 0  
Justo Jose de Urquiza - Comunicaciones 04.12 20:30 4 - 2  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Colón 04.12 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Antwerpen 04.12 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Etar Veliko Tarnovo 04.12 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Independiente Petrolero 04.12 21:00 1 - 0  
Real Potosi - San Jose de Oruro 04.12 01:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Velez Mostar - FK Sarajevo 04.12 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Amazonense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Raimundo AM - Penarol AM 04.12 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Goiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anapolis GO - Atlético GO 04.12 21:00 0 - 3  
Crac GO - Jataiense GO 04.12 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carajas - Aguia de Maraba 04.12 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani SP - Corinthians SP 04.12 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Leverkusen 04.12 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - Wehen 04.12 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Santiago Morning 04.12 23:00 3 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - O'Higgins 04.12 02:00 1 - 2  
Curico Unido - Antofagasta 04.12 23:15 1 - 1  
Nublense - Cobresal 04.12 18:00 3 - 1  
Palestino - Everton Vina Del Mar 04.12 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - Ermisz Aradippou 04.12 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Aalborg 04.12 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Mamelodi Sundowns 04.12 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orense Machala - Mushuc Runa 04.12 21:30 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Toulouse 04.12 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Samgurali Tskaltubo 04.12 12:00 2 - 0  
FC Telavi - Dila Gori 04.12 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Comunicaciones - Dep. Malacateco 04.12 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Lamia 04.12 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Telstar 04.12 20:00 1 - 1  
AZ Alkmaar 2 - Dordrecht 04.12 20:00 4 - 0  
Maastricht - Roda 04.12 20:00 2 - 4  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motagua - Honduras Progreso 04.12 00:00 5 - 2  
Real de Minas - Real Espana 04.12 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern SC - Hongkong Rangers 04.12 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb 2 - Orijent 04.12 16:30 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Gol Gohar Sirjan 04.12 15:00 0 - 2  
Sepahan - Naft Masjed Soleyman 04.12 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Hapoel Acre 04.12 18:00 4 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Petah Tikva 04.12 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Ramat Gan 04.12 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Haifa 04.12 19:30 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Junior de Barranquilla 04.12 00:40 0 - 0  
Independiente SF - Millonarios 04.12 03:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Gornik Zabrze 04.12 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Nevezis Kedainiai 04.12 19:00 4 - 0  
Suduva Marijampole - Dziugas Telsiai 04.12 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Pumas de Tabasco 04.12 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Santos Laguna 04.12 02:00 1 - 0  
Tijuana - Mazatlan FC 04.12 04:06 2 - 3  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrocub Hincesti - Zimbru Chisinau 04.12 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Jalapa - Diriangen 04.12 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Blue Eagles - Adelaide Croatia Raiders 04.12 12:45 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Sassuolo 04.12 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Pisa 04.12 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viterbese - Casertana 04.12 21:00 5 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volgar Asztrahany - Krilja Szovjetov Szamara 04.12 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva 2 - Kolomna 04.12 15:00 5 - 2  
FK Tver - Murom 04.12 15:00 4 - 1  
Leningradec - Znamja Truda 04.12 14:00 2 - 1  
Olimp-Dolgoprudnyij - Kazanka Moszkva 04.12 17:00 2 - 0  
Rogyina Moszkva - Luki-Energija 04.12 12:00 4 - 0  
Torpedo Vlagyimir - FK Szmolenszk 04.12 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki 2 - Szaljut Belgorod 04.12 12:00 1 - 3  
Metallurg Vidnoje - Fakel Voronyezs 2 04.12 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Rotor Volgográd 04.12 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Guairena 04.12 02:30 2 - 1  
Sp. Luqueno - Cerro Porteno 04.12 00:15 3 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Ayacucho 04.12 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viseu - Vizela 04.12 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Everton 04.12 21:15 0 - 0  
West Bromwich - Southampton 04.12 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea 2 - Southampton 2 04.12 20:00 3 - 1  
Derby County 2 - Arsenal 2 04.12 20:00 2 - 3  
Leicester 2 - Tottenham 2 04.12 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley 2 - Norwich 2 04.12 15:00 2 - 2  
Crystal Palace 2 - Stoke 2 04.12 14:00 2 - 2  
Sunderland 2 - West Bromwich 2 04.12 14:00 2 - 3  
Wolverhampton 2 - Newcastle 2 04.12 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Iasi - Hermannstadt 04.12 16:30 1 - 0  
Viitorul Constanta - Gaz Metan Medias 04.12 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Castellon 04.12 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Sevilla 04.12 21:00 3 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras SK - AFC Eskilstuna 04.12 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby Talang Ff - Dalkurd 04.12 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Degerfors 04.12 19:00 2 - 0  
Kalmar - Östersund 04.12 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Dobanovci - Sloga Kraljevo 04.12 16:00 1 - 0  
Jagodina - Dubocica 04.12 16:00 1 - 1  
Kolubara Lazarevac - Graficar Belgrád 04.12 19:00 1 - 0  
Loznica - IMT Novi Belgrád 04.12 16:00 1 - 2  
Zeleznicar Pancevo - Dinamo Vranje 04.12 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Bacska Palanka 04.12 16:00 1 - 0  
Napredak Krusevac - Macva Sabac 04.12 18:00 2 - 0  
Rad Belgrád - Novi Pazar 04.12 18:00 3 - 2  
Radnik Surdulica - Metalac Gornji Milanovac 04.12 18:00 1 - 2  
Vojvodina - Zlatibor Cajetina 04.12 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Denizlispor 04.12 18:00 3 - 2  
Fenerbahce - Gazisehir Gaziantep 04.12 18:00 3 - 1  
Kasimpasa - Yeni Malatyaspor 04.12 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Da Nang 04.12 13:00 0 - 0  
Hoang Anh Gia Lai - Nam Dinh 04.12 12:00 4 - 3  
Song Lam Nghe An - Binh Duong 04.12 12:00 2 - 0  
Thanh Hoa - Ho Chi Minh FC 04.12 12:00 1 - 1  
Röplabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebar Pazardzsik - Neftocsimik Burgasz (2.m.) 04.12 16:00 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazanlak - Marica Plovdiv (1.m.) 04.12 16:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovarsko - Ceske Budejovice (3.m.) 04.12 17:10 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Seoul Woori (2.m.) 04.12 12:00 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC-BME - Kazincbarci