Tippmix eredmények - 2020. június 29. - július 5.

2020-06-29
Tippmix eredmények - 2020. június 29. - július 5.
2020.07.04.
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Grigoryan - G. Gevorgyan 07.04 05:00 3 - 2  
G. Tovmasyan - A. Mkrtchyan 07.04 05:20 0 - 3  
K. Sargsyan - D. Hrutyunyan 07.04 05:40 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 07.04 06:00 3 - 0  
D. Merzlikin - P. Pinkovskii 07.04 01:00 3 - 1  
D. Molodtsov - A. Serebrennikov 07.04 00:30 2 - 3  
I. Elistratov - Kir. Abramov 07.04 01:30 0 - 3  
Kir. Abramov - P. Pinkovskii 07.04 00:30 3 - 0  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 07.04 06:00 2 - 3  
S.Y. Skotnikov - V. Bazilevsky 07.04 06:30 3 - 2  
V. Zhulyabin - N. Sukharnikov 07.04 06:30 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - And. Zaitsev 07.04 03:50 3 - 1  
A. Chaplyanka - D. Arzanov 07.04 01:50 3 - 2  
A. Chaplyanka - V. Zaychenko 07.04 00:20 3 - 1  
And. Zaitsev - V. Zaychenko 07.04 04:50 3 - 2  
D. Arzanov - And. Zaitsev 07.04 00:50 3 - 0  
D. Arzanov - V. Zaychenko 07.04 02:50 3 - 0  
M. Marchuk - A. Matcyk 07.04 03:15 1 - 3  
M. Tsikhotskiy - M. Marchuk 07.04 02:15 3 - 2  
M. Tsikhotskiy - O. Pinchuk 07.04 00:15 1 - 3  
O. Pinchuk - A. Matcyk 07.04 01:15 3 - 2  
O. Semenets - A. Chaplyanka 07.04 04:20 1 - 3  
O. Semenets - And. Zaitsev 07.04 02:20 2 - 3  
O. Semenets - D. Arzanov 07.04 03:20 2 - 3  
O. Semenets - V. Zaychenko 07.04 01:20 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alek. Rodin - S. Kalenik 07.04 03:10 2 - 3  
Baseball (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boer - Matagalpa (1.m.) 07.04 02:00 7 - 2  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljutyije Vepri - Gorjacsije (3x10 perc) 07.04 01:50 3 - 2  
Ognenyije Panteri - Gorjacsije (3x10 perc) 07.04 02:50 2 - 1  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 07.04 03:50 3 - 2  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 07.04 00:50 3 - 2  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 07.04 06:00 5 - 4  
Ice Gang - Six Trolls (3x10 perc) 07.04 00:15 3 - 5  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Fujian 07.04 06:00    
Tenisz (All American Team Cup,ffi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - T.H. Fritz 07.04 00:00 2 - 0  
Ste. Johnson - R. Opelka 07.04 01:30 2 - 1

 

2020.07.03.
Asztalitenisz (Challenger Series, 27. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Chtchetinine - E. Schmid 07.03 08:30 3 - 0  
E. Chtchetinine - M. de Saintilan 07.03 14:05 3 - 0  
E. Chtchetinine - S. Uribe 07.03 11:10 3 - 0  
E. Schmid - E. Chtchetinine 07.03 14:50 0 - 3  
Flo. Bluhm - E. Schmid 07.03 13:25 2 - 3  
Flo. Bluhm - M. de Saintilan 07.03 11:50 0 - 3  
Flo. Bluhm - S. Uribe 07.03 09:10 3 - 0  
M. Chamorro - M. de Saintilan 07.03 09:50 2 - 3  
M. Chamorro - S. Happek 07.03 12:30 3 - 2  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vardanian - K. Papyan 07.03 12:20 0 - 3  
D. Vardanian - R. Gaibakyan 07.03 10:20 0 - 3  
E. Antonyan - N. Nikoghosyan 07.03 20:40 1 - 3  
E. Grigoryan - G. Gevorgyan 07.03 05:00 2 - 3  
G. Tovmasyan - E. Grigoryan 07.03 05:40 0 - 3  
H. Harutyunyan - R. Gaibakyan 07.03 09:40 3 - 2  
K. Altunyan - K. Sargsyan 07.03 06:20 2 - 3  
K. Papyan - R. Gaibakyan 07.03 13:00 3 - 1  
K. Sargsyan - G. Baghdasaryan 07.03 05:20 2 - 3  
Tra. Jokaklian - G. Baghdasaryan 07.03 04:40 0 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Simonyan - M. Stepanyan 07.03 19:20 0 - 3  
A. Simonyan - Man. Ghazaryan 07.03 16:00 1 - 3  
M. Stepanyan - A. Simonyan 07.03 16:40 3 - 2  
M. Stepanyan - Man. Ghazaryan 07.03 17:20 3 - 1  
M. Stepanyan - R. Parsadanyan 07.03 17:40 3 - 2  
Man. Ghazaryan - A. Simonyan 07.03 18:00 3 - 0  
Man. Ghazaryan - M. Stepanyan 07.03 15:20 3 - 1  
Man. Ghazaryan - R. Parsadanyan 07.03 18:20 3 - 1  
R. Parsadanyan - M. Stepanyan 07.03 15:40 3 - 1  
R. Parsadanyan - Man. Ghazaryan 07.03 16:20 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - S. Homutov 07.03 08:00 3 - 0  
A. Arutiunyan - S. Homutov 07.03 09:00 3 - 1  
A. Frolov - Kir. Abramov 07.03 11:30 0 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 07.03 16:00 0 - 3  
A. Gribkov - S.Y. Skotnikov 07.03 14:00 1 - 3  
A. Pravednov - D. Petrochenko 07.03 07:30 3 - 1  
A. Pravednov - D. Petrochenko 07.03 09:30 2 - 3  
A. Pravednov - D. Sayanov 07.03 19:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - A. Skrebnev 07.03 23:30 0 - 3  
A. Skrebnev - D. Lavrinenko 07.03 10:00 1 - 3  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 07.03 12:00 3 - 1  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 07.03 14:30 0 - 3  
A.D. Volkov - S. Nikulin 07.03 08:00 3 - 1  
D. Lavrinenko - A. Serebrennikov 07.03 22:30 0 - 3  
D. Lavrinenko - A. Skrebnev 07.03 13:30 3 - 1  
D. Lavrinenko - D. Molodtsov 07.03 12:30 2 - 3  
D. Lavrinenko - V. Nemashkalo 07.03 11:00 3 - 1  
D. Merzlikin - A. Frolov 07.03 12:30 3 - 1  
D. Merzlikin - A. Frolov 07.03 13:00 1 - 3  
D. Merzlikin - I. Elistratov 07.03 00:30 1 - 3  
D. Merzlikin - I. Elistratov 07.03 11:00 0 - 3  
D. Merzlikin - P. Pinkovskii 07.03 22:30 3 - 0  
D. Molodtsov - A. Skrebnev 07.03 11:30 1 - 3  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 07.03 13:00 3 - 0  
D. Petrochenko - D. Sayanov 07.03 08:00 3 - 1  
D. Petrochenko - N. Zhurba 07.03 06:00 3 - 2  
D. Sayanov - A. Pravednov 07.03 06:30 2 - 3  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 07.03 18:00 2 - 3  
D. Sayanov - N. Zhurba 07.03 20:00 1 - 3  
Dan. Andreev - Demic Ying 07.03 15:00 0 - 3  
Dan. Andreev - Vla. Petrov 07.03 16:30 2 - 3  
Demic Ying - Vla. Petrov 07.03 14:30 3 - 2  
Demic Ying - Vla. Petrov 07.03 17:30 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - B. Grebenyuk 07.03 19:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - A. Pravednov 07.03 20:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Pravednov 07.03 21:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - N. Zhurba 07.03 19:00 3 - 1  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 07.03 07:30 3 - 1  
I. Elistratov - A. Frolov 07.03 10:30 2 - 3  
I. Elistratov - Kir. Abramov 07.03 13:30 3 - 2  
I. Elistratov - Kir. Abramov 07.03 22:00 3 - 1  
I. Matveev - I. Poletaev 07.03 19:00    
I. Minchenkov - Igor Smirnov 07.03 11:00 2 - 3  
I. Pandur - S. Kuzmin 07.03 16:00 1 - 3  
I. Pandur - V. Zhulyabin 07.03 14:00 0 - 3  
I. Poletaev - G.V. Vahnin 07.03 08:30 3 - 0  
I. Poletaev - G.V. Vahnin 07.03 09:30 3 - 1  
I. Poletaev - S. Homutov 07.03 07:00 0 - 3  
Igor Smirnov - T. Yusipov 07.03 22:30 3 - 0  
Ilya Novikov - I. Pandur 07.03 15:30 2 - 3  
Ilya Novikov - I. Pandur 07.03 17:00 3 - 0  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 07.03 10:00 3 - 2  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 07.03 23:00 3 - 2  
Kir. Abramov - I. Elistratov 07.03 12:00 2 - 3  
N. Sukharnikov - I. Pandur 07.03 00:00 3 - 2  
N. Zhurba - A. Pravednov 07.03 08:30 2 - 3  
N. Zhurba - A. Pravednov 07.03 18:30 0 - 3  
N. Zhurba - D. Sayanov 07.03 07:00 1 - 3  
N. Zhurba - D. Sayanov 07.03 21:00 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Gribkov 07.03 15:30 3 - 2  
O. Shagarov - I. Minchenkov 07.03 10:00 2 - 3  
O. Shagarov - Igor Smirnov 07.03 12:00 3 - 2  
P. Pinkovskii - I. Elistratov 07.03 23:30 2 - 3  
P. Pinkovskii - Kir. Abramov 07.03 00:00 2 - 3  
S. Homutov - G.V. Vahnin 07.03 06:30 0 - 3  
S. Homutov - I. Matveev 07.03 18:00 3 - 0  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 07.03 14:30 3 - 0  
S. Kuzmin - N. Sukharnikov 07.03 01:30 3 - 0  
S. Kuzmin - V. Zhulyabin 07.03 17:30 3 - 1  
S. Nikulin - Dmi. Kolesnikov 07.03 18:00 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - A. Yanshaev 07.03 00:30 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - A. Yanshaev 07.03 15:00 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - O. Nikiforov 07.03 16:30 2 - 3  
T. Yusipov - I. Minchenkov 07.03 23:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 07.03 00:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 07.03 10:30 0 - 3  
V. Zhulyabin - I. Pandur 07.03 01:00 2 - 3  
V. Zhulyabin - Ilya Novikov 07.03 16:30 2 - 3  
V. Zhulyabin - S. Kuzmin 07.03 00:30 0 - 3  
V. Zhulyabin - S. Kuzmin 07.03 15:00 0 - 3  
Vla. Petrov - Vla. Shirokov 07.03 15:30 3 - 2  
Vla. Shirokov - Dan. Andreev 07.03 14:00 3 - 2  
Vla. Shirokov - Dan. Andreev 07.03 17:00    
Vla. Shirokov - Demic Ying 07.03 16:00 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dombrovskyi - A. Buberenko 07.03 16:30 3 - 1  
A. Dombrovskyi - A. Yurkov 07.03 21:30 1 - 3  
A. Goncharuk - A. Troian 07.03 08:20 2 - 3  
A. Goncharuk - D. Khairov 07.03 11:50 1 - 3  
A. Goncharuk - K. Klymenko 07.03 12:50 3 - 0  
A. Goncharuk - V. Melnykov 07.03 10:20 2 - 3  
A. Hrytsai - I. Oranskiy 07.03 20:55 3 - 0  
A. Likhitsky - A. Sulim 07.03 14:25 3 - 1  
A. Likhitsky - Rom. Makarenko 07.03 08:55 3 - 2  
A. Likhitsky - S. Tkachev 07.03 11:25 3 - 2  
A. Melchenko - I. Parnyvoda 07.03 15:45 1 - 3  
A. Melchenko - Ole. Ivchuk 07.03 18:15 3 - 1  
A. Melchenko - Y. Tkachenko 07.03 21:15 0 - 3  
A. Naida - R. Khripun 07.03 13:05 3 - 0  
A. Naida - R. Solomko 07.03 11:35 3 - 2  
A. Naida - Ser. Sokolov 07.03 07:05 3 - 0  
A. Naida - Yur. Kolesnik 07.03 10:05 3 - 1  
A. Rybka - M. Mosyuk 07.03 08:00 3 - 2  
A. Rybka - Via. Diachenko 07.03 13:30 3 - 1  
A. Troian - D. Khairov 07.03 13:20 3 - 2  
A. Yurkov - A. Buberenko 07.03 20:00 3 - 2  
D. Chernyshov - Yur. Reva 07.03 12:45 3 - 0  
E. Gudimenko - A. Buberenko 07.03 14:30 3 - 1  
E. Gudimenko - A. Dombrovskyi 07.03 17:30 3 - 1  
E. Gudimenko - A. Yurkov 07.03 16:00 3 - 1  
E. Gudimenko - F. Balbas 07.03 20:30 3 - 2  
E. Gudimenko - R. Kapinus 07.03 19:00 3 - 0  
F. Balbas - A. Buberenko 07.03 18:30 3 - 1  
F. Balbas - A. Dombrovskyi 07.03 19:30 3 - 2  
F. Balbas - A. Yurkov 07.03 15:00 3 - 2  
F. Balbas - R. Kapinus 07.03 17:00 3 - 0  
I. Hudushyn - A. Goncharuk 07.03 13:50 0 - 3  
I. Hudushyn - A. Troian 07.03 09:20 0 - 3  
I. Hudushyn - D. Khairov 07.03 07:50 3 - 1  
I. Hudushyn - K. Klymenko 07.03 10:50 0 - 3  
I. Hudushyn - V. Melnykov 07.03 12:20 1 - 3  
I. Kanunnikov - A. Rybka 07.03 11:30 0 - 3  
I. Kanunnikov - I. Kozachuk 07.03 13:00 1 - 3  
I. Kanunnikov - M. Mosyuk 07.03 10:00 0 - 3  
I. Kanunnikov - V. Chornobab 07.03 08:30 2 - 3  
I. Kozachuk - A. Rybka 07.03 09:30 3 - 2  
I. Kozachuk - M. Mosyuk 07.03 12:00 1 - 3  
I. Kozachuk - V. Chornobab 07.03 07:30 1 - 3  
I. Kozachuk - Via. Diachenko 07.03 11:00 0 - 3  
I. Parnyvoda - Ole. Ivchuk 07.03 21:45 0 - 3  
I. Parnyvoda - Y. Tkachenko 07.03 16:45 3 - 0  
Iur. Bondarenko - A. Melchenko 07.03 17:15 3 - 2  
Iur. Bondarenko - I. Parnyvoda 07.03 19:45 0 - 3  
Iur. Bondarenko - Ole. Ivchuk 07.03 15:15 3 - 2  
Iur. Bondarenko - Y. Tkachenko 07.03 18:45 0 - 3  
K. Klymenko - A. Troian 07.03 14:50 3 - 0  
K. Klymenko - D. Khairov 07.03 09:50 3 - 1  
K. Seliuk - D. Chernyshov 07.03 08:45 3 - 1  
K. Seliuk - S. Lukianchuk 07.03 13:15 3 - 0  
K. Seliuk - S. Solomko 07.03 10:15 2 - 3  
K. Seliuk - V. Volkovskyi 07.03 11:45 3 - 0  
K. Seliuk - Yur. Reva 07.03 07:15 3 - 2  
Kyr. Yurchenko - O. Degtyarov 07.03 18:50 3 - 0  
Kyr. Yurchenko - V. Korovychenko 07.03 20:50 3 - 1  
M. Mosyuk - V. Chornobab 07.03 14:00 3 - 1  
M. Mosyuk - Via. Diachenko 07.03 09:00 3 - 0  
M. Zholubak - Kyr. Yurchenko 07.03 19:50 3 - 0  
M. Zholubak - O. Degtyarov 07.03 21:20 3 - 0  
M. Zholubak - V. Korovychenko 07.03 18:20 3 - 2  
N. Korniyenko - Kyr. Yurchenko 07.03 21:50 1 - 3  
N. Korniyenko - M. Zholubak 07.03 22:50 1 - 3  
N. Korniyenko - O. Degtyarov 07.03 20:20 3 - 0  
N. Korniyenko - V. Korovychenko 07.03 19:20 0 - 3  
O. Degtyarov - V. Korovychenko 07.03 22:20 2 - 3  
O. Gomilko - A. Hrytsai 07.03 22:25 3 - 1  
O. Gomilko - I. Oranskiy 07.03 17:25 3 - 1  
Ole. Ivchuk - Y. Tkachenko 07.03 20:15 1 - 3  
R. Kapinus - A. Buberenko 07.03 21:00 1 - 3  
R. Kapinus - A. Dombrovskyi 07.03 15:30 3 - 1  
R. Kapinus - A. Yurkov 07.03 18:00 2 - 3  
R. Khripun - R. Solomko 07.03 09:35 2 - 3  
R. Khripun - Ser. Sokolov 07.03 11:05 0 - 3  
R. Khripun - Yur. Kolesnik 07.03 12:05 1 - 3  
R. Solomko - Ser. Sokolov 07.03 13:35 3 - 2  
R. Solomko - V. Makarov 07.03 10:35 0 - 3  
R. Solomko - Yur. Kolesnik 07.03 08:05 0 - 3  
Rom. Makarenko - A. Sulim 07.03 09:55 2 - 3  
Rom. Makarenko - S. Tkachev 07.03 14:55 3 - 2  
S. Lukianchuk - D. Chernyshov 07.03 07:45 1 - 3  
S. Lukianchuk - S. Solomko 07.03 12:15 2 - 3  
S. Lukianchuk - V. Volkovskyi 07.03 09:45 1 - 3  
S. Lukianchuk - Yur. Reva 07.03 11:15 3 - 1  
S. Pitsyk - A. Hrytsai 07.03 15:55 3 - 1  
S. Pitsyk - I. Oranskiy 07.03 19:25 3 - 1  
S. Pitsyk - O. Gomilko 07.03 20:25 0 - 3  
S. Pitsyk - V. Kobets 07.03 17:55 0 - 3  
S. Solomko - D. Chernyshov 07.03 14:15 2 - 3  
S. Solomko - Yur. Reva 07.03 09:15 3 - 1  
S. Tkachev - A. Sulim 07.03 13:25 3 - 0  
Ser. Kaminskiy - A. Likhitsky 07.03 10:25 2 - 3  
Ser. Kaminskiy - A. Sulim 07.03 11:55 1 - 3  
Ser. Kaminskiy - Rom. Makarenko 07.03 12:55 1 - 3  
Ser. Kaminskiy - S. Tkachev 07.03 08:25 1 - 3  
V. Bilobrov - A. Melchenko 07.03 19:15 3 - 2  
V. Bilobrov - I. Parnyvoda 07.03 17:45 3 - 1  
V. Bilobrov - Iur. Bondarenko 07.03 20:45 0 - 3  
V. Bilobrov - Ole. Ivchuk 07.03 16:15 1 - 3  
V. Bilobrov - Y. Tkachenko 07.03 14:45 3 - 0  
V. Chornobab - Via. Diachenko 07.03 12:30 0 - 3  
V. Kobets - A. Hrytsai 07.03 18:55 3 - 2  
V. Kobets - I. Oranskiy 07.03 21:55 3 - 1  
V. Kobets - O. Gomilko 07.03 16:25 2 - 3  
V. Makarov - Ser. Sokolov 07.03 12:35 3 - 1  
V. Melnykov - A. Troian 07.03 11:20 3 - 2  
V. Melnykov - D. Khairov 07.03 14:20 3 - 2  
V. Melnykov - K. Klymenko 07.03 08:50 3 - 2  
V. Volkovskyi - D. Chernyshov 07.03 10:45 2 - 3  
V. Volkovskyi - S. Solomko 07.03 08:15 3 - 1  
V. Volkovskyi - Yur. Reva 07.03 13:45 3 - 1  
Vla. Litvinov - A. Hrytsai 07.03 16:55 3 - 0  
Vla. Litvinov - I. Oranskiy 07.03 15:25 2 - 3  
Vla. Litvinov - O. Gomilko 07.03 18:25 2 - 3  
Vla. Litvinov - S. Pitsyk 07.03 21:25 3 - 2  
Vla. Litvinov - V. Kobets 07.03 19:55 3 - 1  
Y. Kurischenko - A. Likhitsky 07.03 12:25 1 - 3  
Y. Kurischenko - A. Sulim 07.03 07:55 3 - 1  
Y. Kurischenko - Rom. Makarenko 07.03 10:55 2 - 3  
Y. Kurischenko - S. Tkachev 07.03 09:25 3 - 0  
Y. Kurischenko - Ser. Kaminskiy 07.03 13:55 3 - 2  
Yur. Kolesnik - Ser. Sokolov 07.03 09:05 1 - 3  
Yur. Kolesnik - V. Makarov 07.03 14:05 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrova - A. Trofimova 07.03 18:40 3 - 1  
A. Lapa - T. Yaroshenko 07.03 17:05 3 - 1  
A. Mydvetskaya - J. Trigub 07.03 13:40 3 - 0  
A. Mydvetskaya - S. Yureneva 07.03 08:10 3 - 0  
A. Mydvetskaya - Y. Mikhailik 07.03 10:40 3 - 0  
E. Gubskaya - A. Lapa 07.03 16:05 2 - 3  
E. Gubskaya - T. Yaroshenko 07.03 14:35 3 - 1  
L. Andreeva - A. Dubrova 07.03 16:40 3 - 2  
L. Andreeva - A. Trofimova 07.03 15:40 3 - 0  
L. Andreeva - N. Schekotikhina 07.03 18:10 0 - 3  
L. Andreeva - T. Shelest 07.03 19:10 3 - 2  
N. Schekotikhina - A. Dubrova 07.03 15:10 3 - 1  
N. Schekotikhina - A. Trofimova 07.03 17:10 3 - 0  
O. Borodacheva - A. Lapa 07.03 18:05 3 - 2  
O. Borodacheva - E. Gubskaya 07.03 19:05 1 - 3  
O. Borodacheva - T. Yaroshenko 07.03 15:35 3 - 0  
R. Kurdova - A. Mydvetskaya 07.03 09:40 0 - 3  
R. Kurdova - J. Trigub 07.03 11:10 3 - 0  
R. Kurdova - S. Yureneva 07.03 12:10 3 - 2  
R. Kurdova - Y. Mikhailik 07.03 07:40 2 - 3  
S. Yureneva - J. Trigub 07.03 09:10 3 - 1  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 07.03 14:10 3 - 2  
T. Shelest - A. Dubrova 07.03 17:40 3 - 1  
T. Shelest - A. Trofimova 07.03 14:40 0 - 3  
T. Shelest - N. Schekotikhina 07.03 16:10 1 - 3  
V. Pryshchepa - A. Mydvetskaya 07.03 11:40 2 - 3  
V. Pryshchepa - R. Kurdova 07.03 13:10 3 - 2  
V. Pryshchepa - S. Yureneva 07.03 10:10 0 - 3  
V. Pryshchepa - Y. Mikhailik 07.03 08:40 3 - 1  
Y. Mikhailik - J. Trigub 07.03 12:40 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - D. Pesternikov 07.03 20:35 0 - 3  
A. Chermensky - Ole. Kovalov 07.03 03:05 3 - 2  
A. Govorunets - A. Synytsia 07.03 17:35 3 - 2  
A. Grabskiy - Ole. Metla 07.03 08:30 1 - 3  
A. Grabskiy - P. Cherednichenko 07.03 10:50 1 - 3  
A. Khvysiuk - A. Michalus 07.03 00:15 3 - 1  
A. Khvysiuk - V. Trachuk 07.03 02:15 3 - 0  
A. Khvysiuk - V. Trachuk 07.03 04:15 3 - 2  
A. Kotik - D. Vahta 07.03 11:15 0 - 3  
A. Kotik - N. Gritsienko 07.03 12:25 0 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 07.03 08:55 1 - 3  
A. Kotik - V. Yunchyk 07.03 10:05 2 - 3  
A. Maksimchuk - A. Grabskiy 07.03 11:25 3 - 0  
A. Maksimchuk - Ole. Metla 07.03 10:15 3 - 0  
A. Maksimchuk - P. Cherednichenko 07.03 09:05 3 - 2  
A. Maksimchuk - V. Mykhailenko 07.03 12:35 2 - 3  
A. Matcyk - A. Khvysiuk 07.03 02:45 1 - 3  
A. Matcyk - A. Michalus 07.03 01:45 1 - 3  
A. Matcyk - V. Trachuk 07.03 00:45 0 - 3  
A. Michalus - V. Salivonchyk 07.03 01:15 3 - 0  
A. Molochko - A. Scherinskiy 07.03 18:40 3 - 0  
A. Molochko - A. Skyba 07.03 14:35 3 - 0  
A. Molochko - I. Gubarev 07.03 16:20 3 - 1  
A. Nesterenko - D. Belanchik 07.03 10:35 3 - 1  
A. Selin - D. Derevinskyi 07.03 16:45 2 - 3  
A. Shkurupii - A. Chermensky 07.03 02:05 2 - 3  
A. Shkurupii - Ser. Ponomarenko 07.03 00:05 3 - 2  
D. Kryshtal - A. Selin 07.03 15:00 3 - 2  
D. Kryshtal - D. Derevinskyi 07.03 06:50 3 - 1  
D. Kryshtal - Dm. Lebed 07.03 09:10 3 - 1  
D. Kryshtal - K. Yehorov 07.03 16:10 2 - 3  
D. Kryshtal - S. Kinash 07.03 11:30 2 - 3  
D. Pysar - O. Didukh 07.03 11:40 3 - 0  
D. Pysar - V. Lyevshyn 07.03 09:20 2 - 3  
D. Pysar - Y. Prishchepa 07.03 07:35 1 - 3  
D. Simonchuk - A. Baklykov 07.03 15:55 0 - 3  
D. Simonchuk - D. Pesternikov 07.03 18:15 0 - 3  
D. Vahta - V. Nechyporuk 07.03 10:40 0 - 3  
D. Vahta - V. Yunchyk 07.03 08:20 1 - 3  
Dm. Lebed - A. Selin 07.03 18:30 2 - 3  
Dm. Lebed - D. Derevinskyi 07.03 10:55 3 - 1  
I. Gubarev - A. Scherinskiy 07.03 15:10 3 - 1  
I. Gubarev - A. Skyba 07.03 17:30 3 - 0  
I. Kunda - A. Synytsia 07.03 19:55 1 - 3  
I. Petryshyn - P. Tsolik 07.03 12:30 3 - 0  
I. Petryshyn - R. Vakarash 07.03 09:00 3 - 2  
I. Petryshyn - V. Aksenin 07.03 11:20 0 - 3  
I. Petryshyn - V. Ivasiv 07.03 10:10 0 - 3  
K. Yehorov - A. Selin 07.03 12:40 1 - 3  
K. Yehorov - D. Derevinskyi 07.03 17:55 3 - 1  
K. Yehorov - Dm. Lebed 07.03 08:00 0 - 3  
M. Ovcharenko - A. Elkhov 07.03 16:05 3 - 2  
M. Ovcharenko - N. Maleev 07.03 16:40 3 - 1  
M. Ovcharenko - S. Skachenko 07.03 17:50 1 - 3  
M. Samaray - A. Molochko 07.03 19:15 2 - 3  
M. Samaray - A. Scherinskiy 07.03 16:55 1 - 3  
M. Samaray - A. Skyba 07.03 15:45 3 - 0  
M. Samaray - I. Gubarev 07.03 18:05 0 - 3  
M. Tsikhotskiy - A. Matcyk 07.03 22:45 3 - 0  
M. Zakladnyi - O. Stasevskiy 07.03 13:20 2 - 3  
M. Zakladnyi - P. Kolesnik 07.03 07:30 3 - 2  
M. Zakladnyi - S. Kiulo 07.03 09:50 1 - 3  
M. Zakladnyi - V. Naku 07.03 14:30 3 - 0  
M. Zhuravlov - M. Rubtsov 07.03 20:50 3 - 1  
M. Zhuravlov - R. Onischenko 07.03 22:40 0 - 3  
M. Zhuravlov - Y. Ivanica 07.03 21:30 2 - 3  
N. Gritsienko - D. Vahta 07.03 09:30 3 - 1  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 07.03 07:45 3 - 0  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 07.03 11:50 3 - 1  
N. Haievyi - S. Maslyanka 07.03 20:05 2 - 3  
N. Maleev - A. Elkhov 07.03 14:55 0 - 3  
N. Maleev - A. Elkhov 07.03 18:25 1 - 3  
N. Mosiuk - A. Baklykov 07.03 19:25 2 - 3  
N. Mosiuk - D. Pesternikov 07.03 15:20 2 - 3  
N. Mosiuk - D. Simonchuk 07.03 17:05 3 - 0  
N. Odarenko - A. Nesterenko 07.03 11:10 2 - 3  
N. Odarenko - D. Belanchik 07.03 08:50 2 - 3  
N. Odarenko - V. Medvedenko 07.03 12:20 1 - 3  
N. Odarenko - Y. Truten 07.03 10:00 2 - 3  
O. Bindas - A. Baklykov 07.03 17:40 3 - 0  
O. Bindas - D. Pesternikov 07.03 16:30 1 - 3  
O. Bindas - N. Mosiuk 07.03 20:00 0 - 3  
O. Didukh - Y. Prishchepa 07.03 12:50 0 - 3  
O. Moshynskyy - U. Shevcov 07.03 10:50 3 - 0  
O. Moshynskyy - V. Hladun 07.03 08:30 3 - 1  
O. Tytyunnik - M. Rubtsov 07.03 21:25 2 - 3  
O. Tytyunnik - R. Onischenko 07.03 22:00 2 - 3  
O. Tytyunnik - Y. Ivanica 07.03 22:35 1 - 3  
Ole. Metla - P. Cherednichenko 07.03 13:10 3 - 1  
P. Kolesnik - O. Stasevskiy 07.03 16:50 1 - 3  
P. Tsolik - R. Vakarash 07.03 07:50 2 - 3  
P. Tsolik - V. Aksenin 07.03 09:35 3 - 0  
P. Tsolik - V. Ivasiv 07.03 11:55 1 - 3  
R. Dereha - M. Zakladnyi 07.03 15:40 3 - 0  
R. Dereha - O. Stasevskiy 07.03 08:40 2 - 3  
R. Dereha - P. Kolesnik 07.03 10:25 3 - 1  
R. Dereha - S. Kiulo 07.03 13:55 0 - 3  
R. Dereha - V. Naku 07.03 12:10 3 - 2  
R. Dereha - V. Volokhov 07.03 17:25 3 - 0  
Rus. Ivanov - A. Chermensky 07.03 00:35 3 - 0  
Rus. Ivanov - A. Shkurupii 07.03 02:35 0 - 3  
Rus. Ivanov - Ser. Ponomarenko 07.03 01:35 1 - 3  
S. Dibrova - A. Govorunets 07.03 16:25 0 - 3  
S. Dibrova - A. Synytsia 07.03 14:40 1 - 3  
S. Dibrova - I. Kunda 07.03 18:45 3 - 1  
S. Gergelyuk - A. Govorunets 07.03 18:10 0 - 3  
S. Gergelyuk - A. Synytsia 07.03 15:50 3 - 2  
S. Gergelyuk - I. Kunda 07.03 17:00 0 - 3  
S. Gergelyuk - S. Dibrova 07.03 19:20 3 - 1  
S. Kinash - A. Selin 07.03 07:25 0 - 3  
S. Kinash - D. Derevinskyi 07.03 13:15 3 - 1  
S. Kinash - Dm. Lebed 07.03 14:25 3 - 0  
S. Kinash - K. Yehorov 07.03 09:45 1 - 3  
S. Kiulo - O. Stasevskiy 07.03 18:00 3 - 1  
S. Kiulo - P. Kolesnik 07.03 12:45 3 - 0  
S. Kiulo - V. Naku 07.03 08:05 3 - 1  
S. Pokydko - A. Selin 07.03 10:20 0 - 3  
S. Pokydko - D. Derevinskyi 07.03 08:35 3 - 0  
S. Pokydko - D. Kryshtal 07.03 17:20 2 - 3  
S. Pokydko - Dm. Lebed 07.03 12:05 1 - 3  
S. Pokydko - K. Yehorov 07.03 13:50 1 - 3  
S. Pokydko - S. Kinash 07.03 15:35 1 - 3  
S. Rutskiy - N. Haievyi 07.03 15:25 3 - 1  
S. Rutskiy - S. Maslyanka 07.03 17:45 3 - 1  
S. Skachenko - A. Elkhov 07.03 17:15 3 - 1  
S. Skachenko - N. Maleev 07.03 15:30 2 - 3  
S. Skachenko - N. Maleev 07.03 19:00 3 - 0  
Ser. Maksimiv - N. Haievyi 07.03 17:10 3 - 0  
Ser. Maksimiv - S. Maslyanka 07.03 16:00 3 - 1  
Ser. Maksimiv - S. Rutskiy 07.03 18:20 0 - 3  
Ser. Maksimiv - V. Zharskiy 07.03 19:30 0 - 3  
Ser. Ponomarenko - Ole. Kovalov 07.03 01:05 3 - 0  
V. Aksenin - R. Vakarash 07.03 10:45 3 - 2  
V. Aksenin - V. Ivasiv 07.03 08:25 0 - 3  
V. Efimov - D. Pysar 07.03 12:15 2 - 3  
V. Efimov - O. Didukh 07.03 09:55 3 - 1  
V. Efimov - V. Lyevshyn 07.03 11:05 3 - 0  
V. Efimov - Y. Prishchepa 07.03 08:45 0 - 3  
V. Hladun - U. Shevcov 07.03 13:10 1 - 3  
V. Ivasiv - R. Vakarash 07.03 13:05 1 - 3  
V. Lyevshyn - O. Didukh 07.03 08:10 2 - 3  
V. Lyevshyn - Y. Prishchepa 07.03 10:30 1 - 3  
V. Medvedenko - A. Nesterenko 07.03 09:25 3 - 2  
V. Medvedenko - Y. Truten 07.03 11:45 3 - 0  
V. Mykhailenko - A. Grabskiy 07.03 09:40 3 - 1  
V. Mykhailenko - Ole. Metla 07.03 12:00 2 - 3  
V. Mykhailenko - P. Cherednichenko 07.03 07:55 2 - 3  
V. Naku - O. Stasevskiy 07.03 11:00 1 - 3  
V. Naku - P. Kolesnik 07.03 18:35 3 - 2  
V. Tarnavsky - O. Moshynskyy 07.03 09:40 2 - 3  
V. Tarnavsky - U. Shevcov 07.03 07:55 3 - 1  
V. Tarnavsky - V. Hladun 07.03 12:00 3 - 1  
V. Trachuk - V. Salivonchyk 07.03 03:15 3 - 0  
V. Volokhov - M. Zakladnyi 07.03 11:35 3 - 0  
V. Volokhov - O. Stasevskiy 07.03 06:55 3 - 2  
V. Volokhov - P. Kolesnik 07.03 15:05 3 - 2  
V. Volokhov - S. Kiulo 07.03 16:15 3 - 0  
V. Volokhov - V. Naku 07.03 09:15 2 - 3  
V. Yunchyk - V. Nechyporuk 07.03 13:00 3 - 2  
V. Zharskiy - N. Haievyi 07.03 18:55 3 - 0  
V. Zharskiy - S. Maslyanka 07.03 14:50 3 - 0  
V. Zharskiy - S. Rutskiy 07.03 16:35 3 - 2  
Y. Abroskin - O. Moshynskyy 07.03 11:25 3 - 0  
Y. Abroskin - U. Shevcov 07.03 09:05 3 - 0  
Y. Abroskin - V. Hladun 07.03 10:15 3 - 0  
Y. Abroskin - V. Tarnavsky 07.03 12:35 3 - 0  
Y. Ivanica - M. Rubtsov 07.03 22:05 2 - 3  
Y. Ivanica - R. Onischenko 07.03 20:55 3 - 1  
Y. Truten - D. Belanchik 07.03 12:55 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Reitspies - A. Gavlas 07.03 09:15 3 - 0  
D. Reitspies - F. Kojic 07.03 11:45 2 - 3  
D. Reitspies - T. Pucar 07.03 10:30 2 - 3  
F. Zeljko - M. Horejsi 07.03 08:50 3 - 0  
J. Seibert - F. Kojic 07.03 08:25 0 - 3  
J. Seibert - F. Zeljko 07.03 10:05 1 - 3  
J. Seibert - M. Horejsi 07.03 12:35 1 - 3  
M. Horejsi - A. Gavlas 07.03 10:55 2 - 3  
T. Pucar - A. Gavlas 07.03 12:10 1 - 3  
T. Tregler - F. Kojic 07.03 09:40 3 - 1  
T. Tregler - F. Zeljko 07.03 11:20 1 - 3  
T. Tregler - T. Pucar 07.03 08:00 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - A. Shapoval 07.03 12:15 3 - 0  
A. Averyanov - E. Nechitaylo 07.03 13:15 1 - 3  
A. Doroshenko - A. Averyanov 07.03 07:45 0 - 3  
A. Doroshenko - A. Shapoval 07.03 09:45 1 - 3  
A. Doroshenko - E. Nechitaylo 07.03 08:45 0 - 3  
A. Fedorchenko - S. Zemyancev 07.03 12:00 3 - 0  
A. Fedorchenko - Yev. Masko 07.03 08:30 2 - 3  
A. Grishchenko - Oleks. Kovalchuk 07.03 18:00 0 - 3  
A. Grishchenko - R. Pirvelli 07.03 20:00 0 - 3  
A. Grishchenko - V. Sazhnev 07.03 14:30 0 - 3  
A. Ivashkin - D. Aseev 07.03 14:00 3 - 1  
A. Ivashkin - N. Trofimov 07.03 15:00 3 - 1  
A. Ivashkin - V. Ratushniak 07.03 16:00 0 - 3  
A. Mashtakov - Alek. Rodin 07.03 20:45 3 - 2  
A. Mashtakov - S. Kalenik 07.03 21:55 2 - 3  
A. Mashtakov - V. Khorolsky 07.03 23:05 3 - 2  
A. Panyushkin - A. Grishchenko 07.03 16:30 3 - 2  
A. Panyushkin - Oleks. Kovalchuk 07.03 18:30 3 - 1  
A. Panyushkin - Tym. Turchenko 07.03 14:30 0 - 3  
A. Shapoval - A. Averyanov 07.03 09:15 3 - 1  
A. Shapoval - A. Doroshenko 07.03 12:45 3 - 0  
A. Shapoval - E. Nechitaylo 07.03 08:15 1 - 3  
D. Kebalo - D. Nemchenko 07.03 20:15 3 - 0  
D. Kebalo - M. Varchenko 07.03 16:45 3 - 0  
D. Lukander - V. Dyakov 07.03 10:00 1 - 3  
D. Nemchenko - I. Glivenko 07.03 15:15 3 - 2  
D. Nemchenko - R. Tsubera 07.03 18:45 2 - 3  
D. Turchenko - A. Shtaer 07.03 21:00 0 - 3  
D. Turchenko - P. Moroz 07.03 23:20 3 - 1  
D. Turchenko - V. Isakov 07.03 22:10 2 - 3  
E. Nechitaylo - A. Averyanov 07.03 10:15 3 - 1  
I. Glivenko - D. Kebalo 07.03 13:45 3 - 0  
I. Glivenko - O. Pavlyuk 07.03 17:15 3 - 0  
I. Kutniy - A. Grishchenko 07.03 14:00 3 - 1  
I. Kutniy - A. Panyushkin 07.03 17:30 2 - 3  
I. Kutniy - K. Moroz 07.03 15:30 2 - 3  
I. Kutniy - V. Sazhnev 07.03 19:00 0 - 3  
I. Trydukh - Kir. Deynega 07.03 09:00 0 - 3  
I. Trydukh - O. Liushnia 07.03 08:00 2 - 3  
K. Moroz - A. Grishchenko 07.03 18:30 3 - 0  
K. Moroz - A. Panyushkin 07.03 13:30 3 - 1  
K. Moroz - R. Pirvelli 07.03 15:00 2 - 3  
K. Moroz - V. Sazhnev 07.03 17:00 3 - 1  
Kir. Deynega - I. Trydukh 07.03 12:00 3 - 2  
Kir. Deynega - Maks. Deynega 07.03 08:30 3 - 2  
Kir. Deynega - O. Liushnia 07.03 07:30 0 - 3  
M. Varchenko - O. Pavlyuk 07.03 19:45 3 - 1  
M. Varchenko - R. Tsubera 07.03 16:15 1 - 3  
Maks. Deynega - O. Liushnia 07.03 12:30 1 - 3  
N. Plakhteev - V. Boychuk 07.03 00:15 3 - 1  
N. Trofimov - D. Aseev 07.03 16:30 2 - 3  
O. Liushnia - Maks. Deynega 07.03 09:30 1 - 3  
O. Obrazkov - P. Plyushch 07.03 02:50 1 - 3  
O. Pavlyuk - D. Nemchenko 07.03 15:45 3 - 2  
O. Pavlyuk - P. Babenko 07.03 19:15 0 - 3  
Oleks. Kovalchuk - I. Kutniy 07.03 15:00 3 - 2  
Oleks. Kovalchuk - K. Moroz 07.03 20:00 3 - 2  
Oleks. Kovalchuk - Tym. Turchenko 07.03 16:30 3 - 1  
P. Babenko - I. Glivenko 07.03 17:45 2 - 3  
P. Babenko - M. Varchenko 07.03 14:15 3 - 1  
P. Moroz - A. Shtaer 07.03 22:45 2 - 3  
P. Moroz - V. Isakov 07.03 21:35 2 - 3  
R. Cherevko - Yev. Masko 07.03 09:30 3 - 2  
R. Pirvelli - A. Panyushkin 07.03 15:30 3 - 2  
R. Pirvelli - I. Kutniy 07.03 17:00 2 - 3  
R. Pirvelli - Oleks. Kovalchuk 07.03 13:30 2 - 3  
R. Pirvelli - Tym. Turchenko 07.03 19:00 0 - 3  
R. Tsubera - D. Kebalo 07.03 18:15 3 - 2  
R. Tsubera - P. Babenko 07.03 14:45 3 - 1  
S. Kalenik - Alek. Rodin 07.03 23:40 1 - 3  
S. Zemyancev - A. Fedorchenko 07.03 09:00 0 - 3  
S. Zemyancev - R. Cherevko 07.03 08:00 3 - 2  
Tym. Turchenko - A. Grishchenko 07.03 16:00 3 - 1  
Tym. Turchenko - I. Kutniy 07.03 19:30 3 - 1  
Tym. Turchenko - K. Moroz 07.03 18:00 0 - 3  
V. Dyakov - D. Lukander 07.03 13:00 3 - 2  
V. Dyakov - Y. Kievskiy 07.03 12:00 2 - 3  
V. Isakov - A. Shtaer 07.03 23:55 3 - 1  
V. Khorolsky - Alek. Rodin 07.03 22:30 3 - 1  
V. Khorolsky - S. Kalenik 07.03 21:20 0 - 3  
V. Ratushniak - D. Aseev 07.03 15:30 3 - 1  
V. Ratushniak - N. Trofimov 07.03 14:30 0 - 3  
V. Sazhnev - A. Panyushkin 07.03 19:30 3 - 0  
V. Sazhnev - Oleks. Kovalchuk 07.03 16:00 3 - 1  
V. Sazhnev - R. Pirvelli 07.03 17:30 3 - 2  
V. Sazhnev - Tym. Turchenko 07.03 14:00 3 - 2  
Vit. Gusev - O. Obrazkov 07.03 01:05 2 - 3  
Y. Bratukhin - D. Lukander 07.03 08:30 3 - 1  
Y. Bratukhin - Y. Kievskiy 07.03 09:30 3 - 1  
Y. Kievskiy - D. Lukander 07.03 08:00 3 - 2  
Y. Kievskiy - V. Dyakov 07.03 09:00 2 - 3  
Y. Kievskiy - Y. Bratukhin 07.03 12:30 3 - 1  
Y. Sokoltsov - P. Plyushch 07.03 00:30 0 - 3  
Yev. Masko - R. Cherevko 07.03 12:30 1 - 3  
Yur. Rybakov - D. Kushko 07.03 00:50 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Essendon 07.03 11:50 48 - 63  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 07.03 11:30 2 - 1  
KT Wiz - Kiwoom Heroes 07.03 11:30 3 - 2  
Lotte Giants - SK Wyverns 07.03 11:30 4 - 7  
NC Dinos - KIA Tigers 07.03 11:30 2 - 8  
Samsung Lions - LG Twins 07.03 11:30 9 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 07.03 11:00    
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 07.03 11:00 4 - 5  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 07.03 11:00 5 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 07.03 11:00 1 - 4  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 07.03 11:00 4 - 4  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 07.03 11:00 3 - 1  
Baseball (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteli - Chontales (1.m.) 07.03 22:00 10 - 8  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 07.03 12:35 8 - 15  
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers 07.03 12:35 3 - 9  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koltsov - D. Parletti 07.03 15:55 5 - 2  
B. Koltsov - J. Justicia 07.03 12:45 5 - 3  
B. Koltsov - Kea. Barry 07.03 16:45 5 - 4  
D. Parletti - Kea. Barry 07.03 14:40 0 - 5  
D. Parletti - Mar. Adams 07.03 12:20 2 - 5  
J. Justicia - D. Parletti 07.03 11:30 5 - 4  
J. Justicia - Jar. Cole 07.03 14:00 2 - 5  
Jar. Cole - B. Koltsov 07.03 17:10 1 - 5  
Jar. Cole - D. Parletti 07.03 13:10 5 - 0  
Jar. Cole - Mar. Adams 07.03 16:20 3 - 5  
Kea. Barry - Jar. Cole 07.03 17:35 5 - 4  
Kea. Barry - Mar. Adams 07.03 13:35 3 - 5  
Mar. Adams - B. Koltsov 07.03 15:05 5 - 2  
Mar. Adams - J. Justicia 07.03 11:55 5 - 1  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 07.03 12:50 2 - 3  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.03 15:50 3 - 7  
Ledovij Deszant - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.03 17:50 2 - 6  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.03 13:50 3 - 6  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 07.03 02:50 6 - 6  
Ljutyije Vepri - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 07.03 00:50 3 - 6  
Ognenyije Panteri - Gorjacsije (3x10 perc) 07.03 01:50 1 - 5  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.03 16:50 8 - 3  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.03 14:50 1 - 2  
Zvukovaja Ataka - Gorjacsije (3x10perc) 07.03 03:50 0 - 2  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Six Trolls (3x10 perc) 07.03 20:00 2 - 5  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 07.03 11:50 2 - 5  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 07.03 10:40 4 - 3  
Four Icebreakers - Armored Fighters (3x10 perc) 07.03 23:15 2 - 4  
Four Icebreakers - Ice Gang (3x10 perc) 07.03 19:00 3 - 5  
Ice Gang - Armored Fighters (3x10 perc) 07.03 22:10 0 - 3  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 07.03 00:15 3 - 1  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 07.03 08:20 3 - 5  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 07.03 09:30 4 - 3  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 07.03 07:10 5 - 3  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 07.03 06:00 5 - 3  
Six Trolls - Four Icebreakers (3x10 perc) 07.03 21:10 1 - 4  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Beijing Ducks 07.03 09:30 75 - 95  
Jiangsu Dragons - Guangdong 07.03 14:00 81 - 129  
Nanjing Tongxi - Xinjiang 07.03 13:35 85 - 99  
Shandong - Jilin 07.03 10:00 80 - 91  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Helsinki - Vantaa 07.03 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Wycombe 07.03 20:30 1 - 4  
Portsmouth - Oxford Utd. 07.03 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Millwall 07.03 21:15 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Dunav Ruse 07.03 20:00 3 - 1  
Botev Vraca - Arda Kardzsali 07.03 17:45 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Carioca,SerieA,Taca Rio)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Madureira 07.03 01:00 1 - 0  
Volta Redonda - Resende RJ 07.03 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Pardubice 07.03 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Kolding IF 07.03 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thisted - Avarta 07.03 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Horsens 07.03 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír - Szluck 07.03 16:00 3 - 1  
Szmolevicsi - Dinamo Breszt 07.03 18:00 3 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn 2 - AB Argir 2 07.03 21:00 2 - 2  
FC Hoyvik - KI Klaksvik 2 07.03 20:15 2 - 3  
NSI Runavik 2 - B68 Toftir 07.03 21:00 3 - 1  
Vestur Sorvagur - Vikingur Gota 2 07.03 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantis - Klubi 04 07.03 18:00 3 - 4  
TPV - KaaPo Kaarina 07.03 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiisto - GBK Kokkola 07.03 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PK-35 Vantaa - Helsinki JK 07.03 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 07.03 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Afturelding 07.03 21:15 1 - 0  
Keflavik - Leiknir R. 07.03 21:15 1 - 2  
Magni - Leiknir F. 07.03 21:15 0 - 2  
ÍBV - Vikingur Olafsvik 07.03 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR Reykjavik - Dalvik/Reynir 07.03 21:15 3 - 4  
Selfoss - Völsungur Husavik 07.03 21:00 2 - 1  
Throttur Vogar - Haukar 07.03 21:15 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - ÍA Akranes 07.03 22:00 1 - 4  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Prishtina - Drenica Skenderaj 07.03 20:00 1 - 0  
Vushtrria - Flamurtari Prishtina 07.03 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sacz 07.03 17:40 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Chrobry Glogow 07.03 20:10 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Arka Gdynia 07.03 20:30 1 - 1  
LKS Lodz - Wisla Krakkó 07.03 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tukums - METTA/LU 07.03 17:00 1 - 3  
Valmiera - Spartaks Jurmala 07.03 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Jonava 07.03 18:00 0 - 1  
Dziugas Telsiai - Riteriai Vilnius 2 07.03 17:00 1 - 1  
FA Siauliai - Hegelmann Litauen 07.03 18:00 0 - 4  
Nevezis Kedainiai - Minija 2017 07.03 16:30 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Zalgiris Kaunas 07.03 19:00 0 - 2  
Zalgiris Vilnius - Banga Gargzdai 07.03 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Floresti 07.03 17:00 3 - 1  
Sheriff Tiraspol - Speranta Nisporeni 07.03 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Sogndal 07.03 18:00 1 - 4  
Grorud - Lilleström 07.03 18:00 0 - 1  
Ham-Kam - Kongsvinger 07.03 20:30 2 - 3  
KFUM Oslo - Jerv 07.03 18:00 2 - 1  
Sandnes Ulf - Öygarden 07.03 18:00 4 - 3  
Stjördals/Blink - Ranheim 07.03 18:00 2 - 3  
Tromsö - Raufoss 07.03 18:00 1 - 0  
Ullensaker/Kisa - Strömmen 07.03 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trondheims-Örn - LSK Kvinner 07.03 19:45 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Croydon Kings - Adelaide Blue Eagles 07.03 12:45 3 - 3  
Modbury Jets - Adelaide Croatia Raiders 07.03 12:45 2 - 4  
North Eastern Metrostars - Adelaide Comets 07.03 12:00 5 - 4  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayswater City - Perth SC 07.03 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Ascoli 07.03 21:00 0 - 1  
Cremonese - Pescara 07.03 21:00 1 - 0  
Crotone - Benevento 07.03 21:00 3 - 0  
Entella - Chievo 07.03 21:00 1 - 1  
Frosinone - Spezia 07.03 21:00 2 - 1  
Perugia - Pordenone 07.03 21:00 1 - 2  
Pisa - Cittadella 07.03 18:45 2 - 0  
Salernitana - Juve Stabia 07.03 21:00 2 - 1  
Trapani - Livorno 07.03 21:00 2 - 1  
Venezia - Empoli 07.03 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Horn 07.03 18:30 1 - 3  
Liefering - Austria Lustenau 07.03 18:30 4 - 2  
Vorwärts Steyr - Ried 07.03 20:25 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Clara - Marítimo 07.03 20:15 0 - 1  
Labdarúgás (Román 2., ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turris Turnu Magurele - Arges Pitesti 07.03 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Univ. Craiova 1948 07.03 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Zaragoza 07.03 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Mallorca 07.03 22:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Lausanne 07.03 20:30 5 - 4  
Stade Ouchy - Winterthur 07.03 18:15 2 - 2  
Vaduz - Grasshoppers 07.03 18:15 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Akropolis IF 07.03 19:00 3 - 1  
Trelleborg - Sundsvall 07.03 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Celje 07.03 18:00 1 - 2  
Domzale - Tabor Sezana 07.03 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szíriai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jaish (SYR) - Al-Taliya 07.03 16:00 1 - 1  
Al-Jazeera (SYR) - Al-Shorta (SYR) 07.03 16:00 1 - 2  
Al-Karama - Al-Ittihad (SYR) 07.03 16:00 1 - 1  
Al-Nawair - Al-Fotuwa 07.03 16:00 1 - 2  
Al-Sahel (SYR) - Al-Wathba 07.03 16:00 1 - 2  
Al-Wahda (SYR) - Jableh 07.03 16:00 1 - 1  
Tishreen - Hutteen 07.03 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Gazisehir Gaziantep 07.03 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Vorszkla Poltava 07.03 18:00 2 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - St. George Illawarra 07.03 10:00 22 - 16  
Parramatta Eels - North Queensland Cowboys 07.03 11:55 42 - 4  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queensland Reds - Sydney Waratahs 07.03 11:05 32 - 26  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Panathinaikosz (2.m.) 07.03 18:00 0 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Air Force - Ural Military 07.03 05:00 3 - 1  
Ural Raiders - Ural University 07.03 07:00 3 - 0  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Red Fox - Ural Mountains 07.03 11:00 1 - 3  
Ural Stars - Ural Energy 07.03 09:00 3 - 0  
Strandröplabda (German Cup, Düsseldorf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Rubensam KR / Stautz A 07.03 13:00 2 - 1  
Borger K / Christ C - Overlander L / Schmitt N 07.03 19:00 2 - 1  
Gernert M / Schulz S - Borger K / Christ C 07.03 15:00 2 - 0  
Grune A L / Schneider I - Behrens K / Ittlinger S 07.03 18:00 0 - 2  
Klinke L / Ottens L - Overlander L / Schmitt N 07.03 14:00 2 - 0  
Kortzinger L/Schneider S - Gernert M / Schulz S 07.03 17:00 1 - 2  
Kortzinger L/Schneider S - Grune A L / Schneider I 07.03 12:00 0 - 2  
Rubensam KR / Stautz A - Klinke L / Ottens L 07.03 16:00 0 - 2  
Tenisz (All American Team Cup,ffi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Querrey - F. Tiafoe 07.03 18:00 0 - 2  
T. Sandgren - Tom. Paul 07.03 20:20 2 - 1  
Tenisz (Austrian Champion.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - L. Hampel 07.03 16:05 2 - 1  
L. Miedler - S. Ofner 07.03 14:55 0 - 2  
Tenisz (Austrian Champions., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Glanzer - S. Kraus 07.03 12:00 0 - 2  
M. Antonitsch - J. Grabher 07.03 12:00 0 - 2  
Tenisz (Eastern European Ch.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - B. Marinkovic 07.03 12:00 2 - 0  
D. Kovinic - K. Piter 07.03 14:00 2 - 0  
I. Shinikova - Nat. Kostic 07.03 12:00 2 - 0  
M. Drazic - C. Anil 07.03 10:00 2 - 0  
N. Berberovic - B. Klincov 07.03 14:00    
V. Tomova - L. Gjorcheska 07.03 10:00 2 - 0  
Tenisz (German Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Klasen - N. Rivkin 07.03 10:00 2 - 0  
A. Wirges - J. Jebawy 07.03 11:55 2 - 0  
J. Middendorf - L. Matviyenko 07.03 14:00 2 - 0  
J. Wachaczyk - L. Schaeder 07.03 12:00 2 - 1  
K. Hering - V. Wolff 07.03 11:20 2 - 0  
K. Kanev - S. Müller 07.03 10:00 0 - 2  
L. Ponomar - J.L.S. Steur 07.03 13:15 2 - 0  
L. Siegemund - J. Niemeier 07.03 16:10 2 - 1  
M. Barthel - N.M. Schunk 07.03 09:00 2 - 1  
N.M. Schunk - K. Gerlach 07.03 16:20 0 - 2  
R. Kölzer - M. Hodzic 07.03 14:45 2 - 0  
T. Korpatsch - A. Zaja 07.03 15:55    
Tenisz (GST MatchPlay, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Giron - B. Klahn 07.03 00:00 1 - 2  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lomakin - M. Hurrion 07.03 23:30 2 - 1  
Mit. Johnson - J.A. Ore 07.03 14:00 0 - 2  
Mit. Johnson - R. Shane 07.03 17:40 0 - 2  
R. Shane - J.A. Ore 07.03 22:00 2 - 0  
T. Carnevale-Miino - G. Lomakin 07.03 19:30 1 - 2  
T. Mercier - M. Hurrion 07.03 15:30 1 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogunov, Evgeniy - Vasiliev, Viktor 07.03 08:30 0 - 2  
Vasiliev, Viktor - Bogunov, Evgeniy 07.03 07:00 1 - 2  
Tenisz (LTA British Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gray - T. Samuel 07.03 13:15 2 - 0  
Billy Harris - S. Hodkin 07.03 15:05 2 - 0  
J. Gray - A. Matusevich 07.03 15:00 2 - 1  
L. Glasspool - J. Paris 07.03 13:30 2 - 0  
Luke Johnson - A. Canter 07.03 16:50 2 - 0  
M. Whitehouse - C. Broom 07.03 13:25 2 - 1  
T. Martin - A. Fery 07.03 16:25 0 - 2  
Tenisz (LTA British Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rajecki - Y.L. Miyazaki 07.03 12:00 0 - 2  
N. Broady - J.A. Burrage 07.03 15:45 0 - 2  
Tenisz (Nat. Tour Israel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gaponenko - L. Goldenberg 07.03 11:35 2 - 0  
D. Cukierman - M. Bulis 07.03 10:15 2 - 1  
E. Leshem - Y. Guberman 07.03 10:15 2 - 0  
Roi Ginat - Y. Oliel 07.03 13:15 0 - 2  
Tenisz (Nat. Tour Israel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bereznyak - K. Koldobski 07.03 09:00 2 - 0  
Tenisz (Nat. Tour Italy, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - C. Taberner 07.03 18:30 2 - 0  
M. Gigante - V. Galovic 07.03 22:15 1 - 2  
Tenisz (Nat. Tour Italy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lud. Samsonova - L. Bronzetti 07.03 16:00 2 - 0  
S. Rubini - N. Brancaccio 07.03 16:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gomez - D. Popko 07.03 14:00 2 - 0  
C. Altamirano - F. Corwin 07.03 18:00 0 - 2  
D. Popko - J. Arconada 07.03 15:50 2 - 1  
E. Karlovskiy - S. Riffice 07.03 15:35 1 - 2  
I. Nedelko - G. Brymer 07.03 19:30 0 - 2  
N. Chappell - Kee. Smith 07.03 20:55 1 - 2  
Seb. Murillo - Mic. Redlicki 07.03 14:00 0 - 2  
Tenisz (Winners Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Bara - E.G. Ruse 07.03 14:00 0 - 2  
J.A. Cristian - I-C. Begu 07.03 15:55 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 07.03 08:20 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S 07.03 10:20 1 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.03 11:00 2 - 0  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Solaris Sibenik - Jug Dubrovnik (2.m.) 07.03 21:00 6 - 16  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alb. Bell - M. Bernaldez 07.03 02:00 1 - 0  
J. Pedraza Gonzalez - M. LesPierre 07.03 02:00 1 - 0  

 

2020.07.02.
Asztalitenisz (Challenger Series, 27. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flo. Bluhm - E. Chtchetinine 07.02 09:10 3 - 2  
Flo. Bluhm - E. Schmid 07.02 12:30 3 - 0  
M. Chamorro - E. Schmid 07.02 10:30 0 - 3  
M. Chamorro - S. Uribe 07.02 13:50 0 - 3  
M. de Saintilan - S. Happek 07.02 13:10 1 - 3  
S. Happek - Miguel Wong 07.02 14:30 3 - 0  
S. Uribe - M. de Saintilan 07.02 08:30 3 - 2  
S. Uribe - S. Happek 07.02 11:10 1 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sahakyan - E. Antonyan 07.02 19:20 0 - 3  
A. Sahakyan - N. Nikoghosyan 07.02 21:00 0 - 3  
D. Vardanian - R. Gaibakyan 07.02 12:00 0 - 3  
E. Antonyan - G. Malkhasyan 07.02 20:40 3 - 2  
E. Antonyan - N. Nikoghosyan 07.02 17:40 3 - 1  
G. Malkhasyan - E. Antonyan 07.02 15:00 3 - 1  
G. Malkhasyan - N. Nikoghosyan 07.02 19:40 2 - 3  
H. Harutyunyan - R. Gaibakyan 07.02 11:20 3 - 0  
K. Papyan - D. Vardanian 07.02 08:40 3 - 1  
M. Hovanhannisyan - D. Vardanian 07.02 13:20 2 - 3  
M. Hovanhannisyan - K. Papyan 07.02 10:20 0 - 3  
M. Hovanhannisyan - R. Gaibakyan 07.02 14:00 1 - 3  
N. Nikoghosyan - A. Sahakyan 07.02 15:20 3 - 0  
R. Gaibakyan - K. Papyan 07.02 09:40 3 - 1  
R. Galoyan - A. Sahakyan 07.02 20:20 2 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bakhchajyan - H. Khachatryan 07.02 15:40 2 - 3  
E. Bakhchajyan - M. Galstyan 07.02 15:00 3 - 0  
E. Bakhchajyan - M. Galstyan 07.02 21:40 0 - 3  
E. Bakhchajyan - M. Hovhannisyan 07.02 17:20 3 - 0  
E. Bakhchajyan - M. Hovhannisyan 07.02 22:20 3 - 0  
H. Khachatryan - E. Bakhchajyan 07.02 18:20 3 - 1  
M. Galstyan - E. Bakhchajyan 07.02 19:40 0 - 3  
M. Galstyan - M. Hovhannisyan 07.02 21:00 0 - 3  
M. Hovhannisyan - E. Bakhchajyan 07.02 20:20 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 07.02 14:30 1 - 3  
A. Frolov - Dan. Andreev 07.02 18:30 3 - 2  
A. Frolov - Demic Ying 07.02 06:30 3 - 0  
A. Frolov - Demic Ying 07.02 21:30 3 - 1  
A. Gribkov - A. Yanshaev 07.02 12:30 0 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 07.02 22:30 3 - 2  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 07.02 11:00 3 - 1  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 07.02 13:00 3 - 1  
A. Pravednov - E. Ilyukhin 07.02 00:00 3 - 0  
A. Serebrennikov - A. Skrebnev 07.02 20:00 1 - 3  
A. Serebrennikov - D. Lavrinenko 07.02 18:00 3 - 1  
A. Serebrennikov - V. Nemashkalo 07.02 06:30 2 - 3  
A. Skrebnev - A. Serebrennikov 07.02 07:00 1 - 3  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 07.02 08:30 3 - 2  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 07.02 18:30 1 - 3  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 07.02 11:30 1 - 3  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 07.02 23:30 2 - 3  
A.D. Volkov - B. Grebenyuk 07.02 14:30 0 - 3  
A.D. Volkov - Dmi. Kolesnikov 07.02 01:30 1 - 3  
B. Grebenyuk - Dmi. Kolesnikov 07.02 15:30 0 - 3  
B. Grebenyuk - S. Nikulin 07.02 00:30 3 - 1  
B. Grebenyuk - S. Nikulin 07.02 01:00 1 - 3  
D. Lavrinenko - A. Skrebnev 07.02 19:00 3 - 1  
D. Lavrinenko - V. Nemashkalo 07.02 20:30 1 - 3  
D. Merzlikin - Kir. Abramov 07.02 23:00 1 - 3  
D. Merzlikin - P. Pinkovskii 07.02 11:30 3 - 2  
D. Molodtsov - A. Serebrennikov 07.02 08:00 2 - 3  
D. Molodtsov - A. Skrebnev 07.02 06:00 2 - 3  
D. Petrochenko - N. Zhurba 07.02 14:30 3 - 1  
D. Sayanov - D. Petrochenko 07.02 00:30 0 - 3  
D. Sayanov - D. Petrochenko 07.02 15:00 0 - 3  
D. Sayanov - N. Zhurba 07.02 16:30 3 - 2  
D. Sayanov - N. Zhurba 07.02 17:00 2 - 3  
Dan. Andreev - Vla. Shirokov 07.02 19:30 0 - 3  
Demic Ying - A. Frolov 07.02 19:00 0 - 3  
Demic Ying - Dan. Andreev 07.02 20:30 3 - 2  
Demic Ying - G.V. Vahnin 07.02 09:00 1 - 3  
Demic Ying - Vla. Shirokov 07.02 07:30 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 07.02 00:00 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 07.02 16:00 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 07.02 14:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - D. Petrochenko 07.02 16:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - D. Petrochenko 07.02 17:30 1 - 3  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 07.02 14:00 3 - 1  
G.V. Vahnin - A. Frolov 07.02 07:00 0 - 3  
G.V. Vahnin - Demic Ying 07.02 08:30 1 - 3  
I. Elistratov - D. Merzlikin 07.02 12:30 3 - 1  
I. Elistratov - Kir. Abramov 07.02 00:30 1 - 3  
I. Elistratov - Kir. Abramov 07.02 11:00 3 - 0  
I. Elistratov - P. Pinkovskii 07.02 23:30 2 - 3  
I. Matveev - A. Arutiunyan 07.02 16:00 1 - 3  
I. Matveev - S. Homutov 07.02 14:00 0 - 3  
I. Minchenkov - Igor Smirnov 07.02 20:30 3 - 1  
I. Minchenkov - O. Shagarov 07.02 19:00 0 - 3  
I. Pandur - N. Sukharnikov 07.02 11:00 0 - 3  
I. Pandur - S. Kuzmin 07.02 12:30 0 - 3  
I. Pandur - S. Kuzmin 07.02 22:30 0 - 3  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 07.02 17:30 1 - 3  
I. Poletaev - I. Matveev 07.02 15:30 3 - 2  
Igor Smirnov - T. Yusipov 07.02 19:30 3 - 0  
Ilya Novikov - I. Pandur 07.02 10:00 3 - 2  
Ilya Novikov - I. Pandur 07.02 13:00 3 - 1  
Ilya Novikov - N. Sukharnikov 07.02 12:00 0 - 3  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 07.02 10:30 3 - 0  
Kir. Abramov - I. Elistratov 07.02 01:30 2 - 3  
Kir. Abramov - I. Elistratov 07.02 22:30 3 - 0  
N. Sukharnikov - S. Kuzmin 07.02 10:30 3 - 1  
N. Sukharnikov - S. Kuzmin 07.02 13:30 3 - 2  
N. Sukharnikov - V. Zhulyabin 07.02 22:00 3 - 0  
N. Zhurba - E. Ilyukhin 07.02 15:30 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Gribkov 07.02 10:00 3 - 2  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 07.02 13:30 0 - 3  
O. Nikiforov - V. Bazilevsky 07.02 12:00 3 - 1  
O. Shagarov - Igor Smirnov 07.02 08:30 3 - 1  
O. Shagarov - Igor Smirnov 07.02 18:30 2 - 3  
O. Shagarov - T. Yusipov 07.02 07:00 3 - 1  
P. Pinkovskii - D. Merzlikin 07.02 22:00 0 - 3  
P. Pinkovskii - I. Elistratov 07.02 10:00 1 - 3  
P. Pinkovskii - Kir. Abramov 07.02 12:00 1 - 3  
P. Pinkovskii - Vla. Petrov 07.02 01:00 3 - 1  
S. Homutov - A. Arutiunyan 07.02 15:00 2 - 3  
S. Homutov - I. Poletaev 07.02 16:30 2 - 3  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 07.02 11:30 3 - 0  
S. Kuzmin - N. Sukharnikov 07.02 23:30 3 - 2  
S. Nikulin - A.D. Volkov 07.02 15:00 1 - 3  
S. Nikulin - B. Grebenyuk 07.02 16:30 3 - 2  
S. Nikulin - B. Grebenyuk 07.02 17:00 3 - 2  
S.Y. Skotnikov - A. Gribkov 07.02 23:00 0 - 3  
T. Yusipov - I. Minchenkov 07.02 18:00 3 - 0  
T. Yusipov - Igor Smirnov 07.02 06:30 3 - 0  
T. Yusipov - Igor Smirnov 07.02 09:00 3 - 2  
T. Yusipov - O. Shagarov 07.02 20:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 07.02 10:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - S.Y. Skotnikov 07.02 22:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - A. Serebrennikov 07.02 19:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 07.02 07:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 07.02 09:40 3 - 1  
V. Zhulyabin - I. Pandur 07.02 23:00 3 - 2  
Vla. Petrov - P. Pinkovskii 07.02 00:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 07.02 08:00 3 - 2  
Vla. Shirokov - A. Frolov 07.02 09:30 3 - 2  
Vla. Shirokov - A. Frolov 07.02 20:00 3 - 2  
Vla. Shirokov - Dan. Andreev 07.02 21:00 3 - 1  
Vla. Shirokov - Demic Ying 07.02 18:00 0 - 3  
Vla. Shirokov - G.V. Vahnin 07.02 06:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Buberenko - A. Yurkov 07.02 20:50 0 - 3  
A. Buberenko - F. Balbas 07.02 18:50 2 - 3  
A. Fedorchenko - A. Yolkin 07.02 11:25 2 - 3  
A. Fedorchenko - K. Kirsanov 07.02 09:55 1 - 3  
A. Fedorchenko - R. Malinka 07.02 08:55 0 - 3  
A. Fedorchenko - Yev. Masko 07.02 12:25 3 - 1  
A. Levshin - A. Lukatsky 07.02 07:30 3 - 1  
A. Levshin - N. Korniyenko 07.02 12:00 1 - 3  
A. Levshin - P. Kilyakin 07.02 09:30 3 - 1  
A. Levshin - V. Voronenkov 07.02 11:00 1 - 3  
A. Lukatsky - V. Voronenkov 07.02 12:30 1 - 3  
A. Paniotov - D. Shukin 07.02 08:35 3 - 0  
A. Paniotov - I. Trydukh 07.02 13:05 2 - 3  
A. Paniotov - R. Hnoievoi 07.02 10:05 3 - 2  
A. Paniotov - R. Khripun 07.02 11:35 1 - 3  
A. Paniotov - Yevhen Kyi 07.02 07:05 3 - 2  
A. Scherbak - Den. Ivchenko 07.02 19:35 3 - 1  
A. Scherbak - Kir. Ivchenko 07.02 15:05 3 - 0  
A. Scherbak - M. Balakiriev 07.02 18:35 3 - 0  
A. Scherbak - Ser. Sokolov 07.02 17:05 2 - 3  
A. Sulim - S. Tkachev 07.02 19:25 3 - 2  
A. Sulim - Ser. Kaminskiy 07.02 20:25 3 - 1  
A. Sulim - Y. Kurischenko 07.02 17:55 3 - 0  
A. Sulim - Yur. Kolesnik 07.02 15:55 3 - 0  
A. Yolkin - K. Kirsanov 07.02 08:25 3 - 1  
A. Yolkin - R. Malinka 07.02 10:25 3 - 2  
D. Bortsov - A. Scherbak 07.02 20:35 3 - 1  
D. Bortsov - Den. Ivchenko 07.02 17:35 0 - 3  
D. Bortsov - Kir. Ivchenko 07.02 16:05 3 - 2  
D. Bortsov - M. Balakiriev 07.02 14:35 0 - 3  
D. Bortsov - Ser. Sokolov 07.02 19:05 1 - 3  
D. Chernyshov - A. Tanchuk 07.02 20:15 3 - 0  
D. Gudimenko - A. Buberenko 07.02 21:50 3 - 1  
D. Gudimenko - A. Yurkov 07.02 19:20 0 - 3  
D. Gudimenko - F. Balbas 07.02 20:20 2 - 3  
D. Gudimenko - Y. Kerusenko 07.02 22:50 3 - 1  
D. Shukin - Yevhen Kyi 07.02 12:35 2 - 3  
D. Zaporozhets - D. Demchuk 07.02 14:20 3 - 1  
D. Zaporozhets - L. Dynaburg 07.02 08:50 1 - 3  
D. Zaporozhets - V. Polishchuk 07.02 11:20 3 - 2  
Den. Ivchenko - M. Balakiriev 07.02 16:35 3 - 0  
F. Balbas - A. Yurkov 07.02 22:20 3 - 1  
I. Trydukh - D. Shukin 07.02 07:35 3 - 2  
I. Trydukh - R. Hnoievoi 07.02 12:05 0 - 3  
I. Trydukh - R. Khripun 07.02 09:35 1 - 3  
I. Trydukh - Yevhen Kyi 07.02 11:05 3 - 1  
I. Udovenko - A. Tanchuk 07.02 14:45 3 - 2  
I. Udovenko - D. Chernyshov 07.02 16:15 1 - 3  
I. Udovenko - O. Leonenko 07.02 20:45 3 - 2  
I. Udovenko - V. Smyk 07.02 19:15 3 - 1  
I. Udovenko - Yur. Reva 07.02 17:45 1 - 3  
K. Kirsanov - R. Malinka 07.02 11:55 2 - 3  
Kir. Ivchenko - M. Balakiriev 07.02 20:05 1 - 3  
Kyr. Yurchenko - I. Kanunnikov 07.02 18:30 1 - 3  
Kyr. Yurchenko - M. Zholubak 07.02 19:30 1 - 3  
Kyr. Yurchenko - V. Bochkovskiy 07.02 17:00 2 - 3  
Kyr. Yurchenko - Via. Diachenko 07.02 15:00 3 - 1  
L. Dynaburg - D. Demchuk 07.02 09:50 0 - 3  
L. Dynaburg - V. Polishchuk 07.02 14:50 3 - 2  
M. Shulepov - A. Levshin 07.02 13:00 2 - 3  
M. Shulepov - A. Lukatsky 07.02 08:30 1 - 3  
M. Shulepov - N. Korniyenko 07.02 10:00 3 - 0  
M. Shulepov - P. Kilyakin 07.02 11:30 3 - 1  
M. Shulepov - V. Voronenkov 07.02 07:00 3 - 2  
M. Zholubak - I. Kanunnikov 07.02 16:30 3 - 2  
M. Zholubak - Via. Diachenko 07.02 21:30 3 - 2  
N. Korniyenko - A. Lukatsky 07.02 14:00 3 - 2  
N. Korniyenko - V. Voronenkov 07.02 09:00 3 - 1  
O. Leonenko - A. Tanchuk 07.02 18:45 3 - 0  
O. Leonenko - D. Chernyshov 07.02 15:15 3 - 2  
O. Leonenko - V. Smyk 07.02 17:15 3 - 0  
O. Leonenko - Yur. Reva 07.02 19:45 3 - 2  
P. Khalupenko - D. Demchuk 07.02 11:50 3 - 0  
P. Khalupenko - D. Zaporozhets 07.02 10:20 0 - 3  
P. Khalupenko - L. Dynaburg 07.02 12:50 2 - 3  
P. Khalupenko - V. Polishchuk 07.02 08:20 3 - 0  
P. Kilyakin - A. Lukatsky 07.02 10:30 2 - 3  
P. Kilyakin - N. Korniyenko 07.02 08:00 2 - 3  
P. Kilyakin - V. Voronenkov 07.02 13:30 3 - 2  
R. Hnoievoi - D. Shukin 07.02 14:05 3 - 1  
R. Hnoievoi - Yevhen Kyi 07.02 09:05 3 - 0  
R. Khripun - D. Shukin 07.02 10:35 0 - 3  
R. Khripun - R. Hnoievoi 07.02 08:05 2 - 3  
R. Khripun - Yevhen Kyi 07.02 13:35 0 - 3  
Rom. Makarenko - A. Sulim 07.02 21:25 2 - 3  
Rom. Makarenko - S. Tkachev 07.02 15:25 3 - 2  
Rom. Makarenko - Ser. Kaminskiy 07.02 18:25 3 - 1  
Rom. Makarenko - Y. Kurischenko 07.02 19:55 3 - 2  
Rom. Makarenko - Yur. Kolesnik 07.02 16:55 3 - 0  
Ser. Kaminskiy - S. Tkachev 07.02 17:25 3 - 0  
Ser. Kaminskiy - Yur. Kolesnik 07.02 22:25 1 - 3  
Ser. Sokolov - Den. Ivchenko 07.02 15:35 3 - 2  
Ser. Sokolov - Kir. Ivchenko 07.02 18:05 3 - 0  
Ser. Sokolov - M. Balakiriev 07.02 21:05 0 - 3  
V. Bochkovskiy - I. Kanunnikov 07.02 21:00 2 - 3  
V. Bochkovskiy - M. Zholubak 07.02 15:30 1 - 3  
V. Bochkovskiy - Via. Diachenko 07.02 18:00 3 - 0  
V. Chornobab - I. Kanunnikov 07.02 14:30 3 - 0  
V. Chornobab - Kyr. Yurchenko 07.02 20:30 3 - 1  
V. Chornobab - M. Zholubak 07.02 17:30 2 - 3  
V. Chornobab - V. Bochkovskiy 07.02 19:00 3 - 2  
V. Chornobab - Via. Diachenko 07.02 16:00 0 - 3  
V. Polishchuk - D. Demchuk 07.02 13:20 0 - 3  
V. Smyk - A. Tanchuk 07.02 21:15 1 - 3  
V. Smyk - D. Chernyshov 07.02 18:15 2 - 3  
V. Smyk - Yur. Reva 07.02 15:45 2 - 3  
Via. Diachenko - I. Kanunnikov 07.02 20:00 3 - 1  
Y. Akimov - D. Demchuk 07.02 07:50 3 - 1  
Y. Akimov - D. Zaporozhets 07.02 12:20 0 - 3  
Y. Akimov - L. Dynaburg 07.02 10:50 0 - 3  
Y. Akimov - P. Khalupenko 07.02 13:50 3 - 1  
Y. Akimov - V. Polishchuk 07.02 09:20 3 - 2  
Y. Kerusenko - A. Buberenko 07.02 19:50 2 - 3  
Y. Kerusenko - A. Yurkov 07.02 18:20 3 - 2  
Y. Kerusenko - F. Balbas 07.02 21:20 2 - 3  
Y. Kurischenko - S. Tkachev 07.02 21:55 3 - 2  
Y. Kurischenko - Ser. Kaminskiy 07.02 16:25 0 - 3  
Y. Kurischenko - Yur. Kolesnik 07.02 18:55 3 - 0  
Yev. Masko - A. Yolkin 07.02 09:25 3 - 2  
Yev. Masko - K. Kirsanov 07.02 10:55 3 - 2  
Yev. Masko - R. Malinka 07.02 07:55 3 - 2  
Yur. Kolesnik - S. Tkachev 07.02 20:55 3 - 0  
Yur. Reva - A. Tanchuk 07.02 16:45 2 - 3  
Yur. Reva - D. Chernyshov 07.02 21:45 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Izhakovskaya - Ana. Kozak 07.02 13:40 3 - 2  
I. Izhakovskaya - N. Harmash 07.02 08:10 3 - 0  
I. Izhakovskaya - S. Yureneva 07.02 10:40 1 - 3  
J. Trigub - A. Mydvetskaya 07.02 16:40 3 - 1  
J. Trigub - R. Kurdova 07.02 21:40 2 - 3  
K. Varava - I. Izhakovskaya 07.02 09:40 0 - 3  
K. Varava - S. Yureneva 07.02 07:40 1 - 3  
N. Harmash - Ana. Kozak 07.02 09:10 2 - 3  
N. Harmash - S. Yureneva 07.02 14:10 0 - 3  
N. Kovtun - Ole. Kuznets 07.02 08:15 3 - 0  
N. Kovtun - S. Tsoma 07.02 10:45 1 - 3  
N. Kovtun - V. Kovalenko 07.02 13:45 3 - 1  
O. Kolosovska - N. Kovtun 07.02 09:45 1 - 3  
O. Kolosovska - S. Tsoma 07.02 07:45 1 - 3  
O. Kolosovska - V. Kovalenko 07.02 11:15 3 - 1  
O. Tsiupko - A. Mydvetskaya 07.02 14:40 1 - 3  
O. Tsiupko - J. Trigub 07.02 17:40 3 - 0  
O. Tsiupko - R. Kurdova 07.02 16:10 1 - 3  
O. Tsiupko - V. Pryshchepa 07.02 20:40 3 - 2  
O. Tsiupko - Y. Mikhailik 07.02 19:10 3 - 2  
Ole. Kuznets - V. Kovalenko 07.02 09:15 1 - 3  
R. Kurdova - A. Mydvetskaya 07.02 20:10 1 - 3  
Rom. Faflei - N. Kovtun 07.02 11:45 1 - 3  
Rom. Faflei - O. Kolosovska 07.02 13:15 3 - 2  
Rom. Faflei - Ole. Kuznets 07.02 10:15 3 - 0  
Rom. Faflei - S. Tsoma 07.02 08:45 3 - 0  
Rom. Faflei - V. Kovalenko 07.02 07:15 3 - 0  
S. Tsoma - V. Kovalenko 07.02 12:45 3 - 2  
S. Yureneva - Ana. Kozak 07.02 12:40 3 - 0  
Tat. Yugan - Ana. Kozak 07.02 07:10 3 - 2  
Tat. Yugan - I. Izhakovskaya 07.02 11:40 2 - 3  
Tat. Yugan - N. Harmash 07.02 10:10 3 - 0  
Tat. Yugan - S. Yureneva 07.02 08:40 1 - 3  
V. Pryshchepa - A. Mydvetskaya 07.02 18:40 1 - 3  
V. Pryshchepa - J. Trigub 07.02 19:40 3 - 2  
V. Pryshchepa - R. Kurdova 07.02 15:10 3 - 1  
V. Pryshchepa - Y. Mikhailik 07.02 17:10 3 - 2  
Y. Mikhailik - A. Mydvetskaya 07.02 21:10 2 - 3  
Y. Mikhailik - J. Trigub 07.02 15:40 3 - 2  
Y. Mikhailik - R. Kurdova 07.02 18:10 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chermensky - A. Shkurupii 07.02 00:35 2 - 3  
A. Chermensky - Rus. Ivanov 07.02 02:35 1 - 3  
A. Chermensky - Ser. Ponomarenko 07.02 01:35 1 - 3  
A. Khvysiuk - V. Salivonchyk 07.02 22:45 1 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 07.02 08:20 3 - 0  
A. Kotik - V. Yunchyk 07.02 10:40 1 - 3  
A. Levadniy - A. Molochko 07.02 08:45 1 - 3  
A. Levadniy - E. Pismenniy 07.02 09:55 3 - 2  
A. Levadniy - O. Belskyi 07.02 11:05 3 - 1  
A. Levadniy - Y. Teterya 07.02 12:15 2 - 3  
A. Limonov - B. Kogut 07.02 17:55 3 - 0  
A. Limonov - B. Sinkevych 07.02 17:20 3 - 1  
A. Limonov - P. Skok 07.02 16:45 2 - 3  
A. Matcyk - V. Salivonchyk 07.02 23:45 3 - 1  
A. Michalus - V. Trachuk 07.02 23:15 0 - 3  
A. Nesterenko - V. Medvedenko 07.02 12:55 3 - 0  
A. Scherinskiy - A. Molochko 07.02 17:30 2 - 3  
A. Scherinskiy - A. Skyba 07.02 15:10 3 - 1  
A. Shkurupii - Ole. Kovalov 07.02 03:05 3 - 2  
A. Shkurupii - Ole. Kovalov 07.02 22:35 3 - 0  
A. Skyba - A. Molochko 07.02 19:50 2 - 3  
B. Kogut - P. Skok 07.02 17:25 0 - 3  
B. Sinkevych - A. Tuzhylin 07.02 16:50 0 - 3  
D. Belanchik - A. Nesterenko 07.02 11:45 3 - 2  
D. Belanchik - L. Baziyan 07.02 09:25 3 - 2  
D. Belanchik - V. Medvedenko 07.02 07:40 3 - 0  
D. Pesternikov - D. Simonchuk 07.02 20:00 1 - 3  
D. Pesternikov - N. Mosiuk 07.02 17:40 3 - 0  
D. Pesternikov - O. Bindas 07.02 16:30 3 - 1  
D. Pesternikov - R. Rybachuk 07.02 18:50 3 - 0  
D. Simonchuk - N. Mosiuk 07.02 19:25 1 - 3  
D. Simonchuk - O. Bindas 07.02 15:20 3 - 0  
D. Simonchuk - R. Rybachuk 07.02 17:05 3 - 0  
D. Vahta - A. Kotik 07.02 11:15 0 - 3  
D. Vahta - N. Gritsienko 07.02 12:25 3 - 1  
D. Vahta - V. Nechyporuk 07.02 10:05 1 - 3  
D. Vahta - V. Yunchyk 07.02 08:55 3 - 2  
E. Pismenniy - A. Molochko 07.02 12:50 3 - 1  
I. Gubarev - A. Molochko 07.02 14:35 0 - 3  
I. Gubarev - A. Scherinskiy 07.02 16:20 1 - 3  
I. Gubarev - A. Skyba 07.02 18:40 3 - 1  
I. Semeniuk - O. Kostiuk 07.02 02:45 3 - 2  
I. Semeniuk - S. Hilitukha 07.02 00:45 3 - 0  
I. Semeniuk - S. Stelmashchuk 07.02 01:45 3 - 0  
I. Yanishevskiy - P. Stets 07.02 13:20 1 - 3  
I. Zharko - M. Polosa 07.02 20:10 3 - 0  
Ivan May - D. Yaremchuk 07.02 07:50 3 - 1  
Ivan May - V. Didukh 07.02 11:55 3 - 0  
Ivan May - V. Verbyany 07.02 09:35 3 - 2  
L. Baziyan - A. Nesterenko 07.02 08:15 1 - 3  
L. Baziyan - V. Medvedenko 07.02 10:35 1 - 3  
M. Rubtsov - A. Brezitskiy 07.02 19:40 0 - 3  
M. Rubtsov - M. Zhuravlov 07.02 20:50 3 - 2  
M. Rubtsov - O. Tytyunnik 07.02 20:15 3 - 0  
M. Rubtsov - R. Onischenko 07.02 21:25 3 - 1  
M. Samaray - A. Molochko 07.02 15:45 3 - 0  
M. Samaray - A. Scherinskiy 07.02 18:05 3 - 2  
M. Samaray - A. Skyba 07.02 16:55 3 - 2  
M. Samaray - I. Gubarev 07.02 19:15 2 - 3  
M. Zhuravlov - A. Brezitskiy 07.02 20:20 3 - 1  
M. Zhuravlov - O. Tytyunnik 07.02 19:10 1 - 3  
N. Danilyuk - D. Yaremchuk 07.02 09:00 2 - 3  
N. Danilyuk - Ivan May 07.02 12:30 0 - 3  
N. Danilyuk - V. Didukh 07.02 10:10 0 - 3  
N. Danilyuk - V. Verbyany 07.02 11:20 0 - 3  
N. Gritsienko - A. Kotik 07.02 09:30 3 - 1  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 07.02 11:50 3 - 0  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 07.02 07:45 3 - 1  
N. Haievyi - S. Maslyanka 07.02 17:45 3 - 0  
N. Haievyi - V. Zharskiy 07.02 15:25 2 - 3  
N. Mosiuk - O. Bindas 07.02 20:35 3 - 2  
N. Odarenko - A. Nesterenko 07.02 10:00 3 - 1  
N. Odarenko - D. Belanchik 07.02 12:20 1 - 3  
N. Odarenko - L. Baziyan 07.02 11:10 3 - 0  
N. Odarenko - V. Medvedenko 07.02 08:50 0 - 3  
N. Zinov - D. Halai 07.02 19:55 0 - 3  
O. Belskyi - A. Molochko 07.02 10:30 2 - 3  
O. Belskyi - E. Pismenniy 07.02 08:10 2 - 3  
O. Kostiuk - S. Hilitukha 07.02 02:15 3 - 1  
O. Kostiuk - S. Stelmashchuk 07.02 00:15 3 - 1  
O. Obidnyi - I. Yanishevskiy 07.02 11:00 2 - 3  
O. Obidnyi - P. Stets 07.02 14:30 3 - 0  
O. Tytyunnik - A. Brezitskiy 07.02 21:30 2 - 3  
P. Skok - A. Tuzhylin 07.02 18:00 1 - 3  
R. Onischenko - A. Brezitskiy 07.02 19:05 1 - 3  
R. Onischenko - M. Zhuravlov 07.02 19:45 3 - 1  
R. Onischenko - O. Tytyunnik 07.02 20:55 3 - 1  
R. Rybachuk - N. Mosiuk 07.02 15:55 1 - 3  
R. Rybachuk - O. Bindas 07.02 18:15 1 - 3  
R. Timchenko - I. Zharko 07.02 15:30 1 - 3  
R. Timchenko - M. Polosa 07.02 17:50 3 - 2  
Rus. Ivanov - A. Shkurupii 07.02 02:05 1 - 3  
Rus. Ivanov - Ole. Kovalov 07.02 23:35 3 - 2  
Rus. Ivanov - Ser. Ponomarenko 07.02 00:05 3 - 1  
S. Hilitukha - Rus. Novak 07.02 03:15 3 - 0  
S. Rutskiy - N. Haievyi 07.02 18:20 3 - 1  
S. Rutskiy - S. Maslyanka 07.02 16:00 3 - 0  
S. Rutskiy - Ser. Maksimiv 07.02 19:30 3 - 2  
S. Rutskiy - V. Zharskiy 07.02 17:10 2 - 3  
S. Stelmashchuk - Rus. Novak 07.02 01:15 0 - 3  
S. Udovichenko - D. Halai 07.02 15:50 3 - 2  
S. Udovichenko - N. Zinov 07.02 17:00 2 - 3  
S. Udovichenko - V. Shvidkiy 07.02 19:20 3 - 2  
S. Udovichenko - Via. Sereda 07.02 18:10 3 - 2  
Ser. Maksimiv - N. Haievyi 07.02 16:35 0 - 3  
Ser. Maksimiv - S. Maslyanka 07.02 14:50 3 - 2  
Ser. Maksimiv - V. Zharskiy 07.02 18:55 0 - 3  
Ser. Ponomarenko - A. Chermensky 07.02 23:05 1 - 3  
Ser. Ponomarenko - Ole. Kovalov 07.02 01:05 2 - 3  
T. Torrisi - V. Tarnavsky 07.02 13:10 0 - 3  
U. Shevcov - T. Torrisi 07.02 12:00 3 - 1  
U. Shevcov - V. Hladun 07.02 09:40 2 - 3  
U. Shevcov - V. Tarnavsky 07.02 07:55 3 - 2  
V. Didukh - D. Yaremchuk 07.02 13:05 3 - 0  
V. Hladun - T. Torrisi 07.02 08:30 3 - 1  
V. Hladun - V. Tarnavsky 07.02 10:50 3 - 2  
V. Ivchenko - I. Zharko 07.02 17:15 0 - 3  
V. Ivchenko - M. Polosa 07.02 16:05 3 - 1  
V. Ivchenko - R. Timchenko 07.02 18:25 3 - 0  
V. Ivchenko - Y. Bratukhin 07.02 19:35 0 - 3  
V. Nechyporuk - V. Yunchyk 07.02 13:00 3 - 1  
V. Shvidkiy - D. Halai 07.02 14:40 2 - 3  
V. Shvidkiy - N. Zinov 07.02 18:45 3 - 1  
V. Shvidkiy - Via. Sereda 07.02 16:25 3 - 1  
V. Verbyany - D. Yaremchuk 07.02 10:45 2 - 3  
V. Verbyany - V. Didukh 07.02 08:25 0 - 3  
V. Yarovoy - I. Yanishevskiy 07.02 08:40 2 - 3  
V. Yarovoy - O. Obidnyi 07.02 12:10 0 - 3  
V. Yarovoy - P. Stets 07.02 06:55 0 - 3  
V. Yarovoy - Yuriy Tarasov 07.02 13:55 3 - 2  
V. Zharskiy - S. Maslyanka 07.02 20:05 3 - 1  
Via. Sereda - D. Halai 07.02 17:35 2 - 3  
Via. Sereda - N. Zinov 07.02 15:15 1 - 3  
Y. Abroskin - T. Torrisi 07.02 10:15 3 - 0  
Y. Abroskin - U. Shevcov 07.02 12:35 3 - 1  
Y. Abroskin - V. Hladun 07.02 11:25 0 - 3  
Y. Abroskin - V. Tarnavsky 07.02 09:05 1 - 3  
Y. Bratukhin - I. Zharko 07.02 19:00 3 - 1  
Y. Bratukhin - M. Polosa 07.02 14:55 3 - 0  
Y. Bratukhin - R. Timchenko 07.02 16:40 3 - 1  
Y. Teterya - A. Molochko 07.02 07:35 2 - 3  
Y. Teterya - E. Pismenniy 07.02 11:40 3 - 1  
Y. Teterya - O. Belskyi 07.02 09:20 0 - 3  
Yuriy Tarasov - I. Yanishevskiy 07.02 07:30 0 - 3  
Yuriy Tarasov - O. Obidnyi 07.02 09:50 0 - 3  
Yuriy Tarasov - P. Stets 07.02 11:35 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - U. Palamarchuk 07.02 09:10 1 - 3  
G. Telnaya - V. Andrushchenko 07.02 15:00 2 - 3  
L. Zaytseva - G. Telnaya 07.02 08:00 3 - 0  
L. Zaytseva - U. Palamarchuk 07.02 14:25 3 - 2  
L. Zaytseva - V. Andrushchenko 07.02 10:55 0 - 3  
N. Khmelevskaia - G. Telnaya 07.02 12:40 2 - 3  
N. Khmelevskaia - L. Zaytseva 07.02 09:45 3 - 0  
N. Khmelevskaia - U. Palamarchuk 07.02 11:30 3 - 0  
N. Khmelevskaia - V. Andrushchenko 07.02 07:25 3 - 1  
Tat. Tatianina - G. Telnaya 07.02 10:20 3 - 2  
Tat. Tatianina - L. Zaytseva 07.02 12:05 3 - 0  
Tat. Tatianina - N. Khmelevskaia 07.02 13:50 3 - 0  
Tat. Tatianina - U. Palamarchuk 07.02 06:50 3 - 1  
Tat. Tatianina - V. Andrushchenko 07.02 08:35 3 - 1  
V. Andrushchenko - U. Palamarchuk 07.02 13:15 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Reitspies - F. Zeljko 07.02 08:50 3 - 0  
D. Reitspies - M. Horejsi 07.02 10:05 1 - 3  
F. Kojic - A. Gavlas 07.02 10:30 1 - 3  
F. Kojic - F. Zeljko 07.02 12:35 3 - 0  
F. Kojic - M. Horejsi 07.02 14:15 3 - 1  
F. Zeljko - A. Gavlas 07.02 13:50 2 - 3  
J. Seibert - A. Gavlas 07.02 08:00 1 - 3  
J. Seibert - D. Reitspies 07.02 11:20 0 - 3  
J. Seibert - T. Pucar 07.02 13:25 2 - 3  
J. Seibert - T. Tregler 07.02 09:40 0 - 3  
T. Pucar - F. Kojic 07.02 09:15 3 - 1  
T. Pucar - F. Zeljko 07.02 10:55 3 - 2  
T. Pucar - M. Horejsi 07.02 12:10 3 - 1  
T. Tregler - A. Gavlas 07.02 11:45 1 - 3  
T. Tregler - D. Reitspies 07.02 13:00 2 - 3  
T. Tregler - M. Horejsi 07.02 08:25 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - B. Oleksenko 07.02 13:30 2 - 3  
A. Borodachev - D. Turchenko 07.02 15:00 1 - 3  
A. Borodachev - Kir. Deynega 07.02 17:00 0 - 3  
A. Borodachev - M. Butkov 07.02 18:30 3 - 0  
A. Grishchenko - A. Borodachev 07.02 18:00 2 - 3  
A. Grishchenko - M. Butkov 07.02 16:00 3 - 2  
A. Grishchenko - Maks. Deynega 07.02 19:30 0 - 3  
A. Ivashkin - N. Trofimov 07.02 15:30 3 - 0  
A. Ivashkin - V. Ratushniak 07.02 14:30 0 - 3  
A. Starski - R. Lazebny 07.02 11:30 3 - 1  
A. Starski - V. Khorolsky 07.02 11:00 1 - 3  
B. Oleksenko - A. Grishchenko 07.02 14:30 0 - 3  
B. Oleksenko - M. Butkov 07.02 16:30 3 - 1  
B. Oleksenko - Vl. Metelskiy 07.02 18:30 3 - 2  
D. Aseev - A. Ivashkin 07.02 16:00 3 - 2  
D. Aseev - N. Trofimov 07.02 14:00 3 - 2  
D. Aseev - V. Ratushniak 07.02 15:00 3 - 2  
D. Kebalo - I. Sukovatiy 07.02 20:15 2 - 3  
D. Kebalo - R. Tsubera 07.02 16:45 0 - 3  
D. Kushko - N. Plakhteev 07.02 22:30 2 - 3  
D. Kushko - Yur. Rybakov 07.02 21:20 3 - 1  
D. Turchenko - A. Grishchenko 07.02 19:00 3 - 0  
D. Turchenko - B. Oleksenko 07.02 15:30 2 - 3  
D. Turchenko - Maks. Deynega 07.02 17:00 0 - 3  
D. Turchenko - Vl. Metelskiy 07.02 13:30 3 - 0  
I. Akimov - A. Starski 07.02 13:00 1 - 3  
I. Akimov - R. Lazebny 07.02 10:30 0 - 3  
I. Akimov - V. Khorolsky 07.02 12:00 1 - 3  
I. Glivenko - D. Kebalo 07.02 13:45 0 - 3  
I. Glivenko - O. Naplokov 07.02 17:15 3 - 2  
I. Sukovatiy - I. Glivenko 07.02 15:15 1 - 3  
I. Sukovatiy - M. Varchenko 07.02 18:45 1 - 3  
K. Moroz - R. Pirvelli 07.02 10:30 2 - 3  
K. Moroz - V. Burylov 07.02 11:00 1 - 3  
Kir. Deynega - A. Grishchenko 07.02 14:00 3 - 2  
Kir. Deynega - B. Oleksenko 07.02 19:30 3 - 2  
Kir. Deynega - D. Turchenko 07.02 17:30 3 - 2  
Kir. Deynega - Vl. Metelskiy 07.02 16:00 3 - 1  
M. Butkov - D. Turchenko 07.02 20:00 3 - 0  
M. Butkov - Kir. Deynega 07.02 14:30 2 - 3  
M. Butkov - Vl. Metelskiy 07.02 18:00 3 - 0  
M. Varchenko - D. Kebalo 07.02 18:15 2 - 3  
M. Varchenko - O. Pavlyuk 07.02 14:45 3 - 0  
Maks. Deynega - A. Borodachev 07.02 15:30 2 - 3  
Maks. Deynega - B. Oleksenko 07.02 17:30 3 - 0  
Maks. Deynega - Kir. Deynega 07.02 19:00 0 - 3  
Maks. Deynega - M. Butkov 07.02 14:00 3 - 2  
N. Trofimov - A. Ivashkin 07.02 18:30 3 - 1  
O. Naplokov - I. Sukovatiy 07.02 15:45 3 - 1  
O. Naplokov - O. Pavlyuk 07.02 19:15 2 - 3  
O. Obrazkov - Vit. Gusev 07.02 21:35 3 - 1  
O. Obrazkov - Y. Sokoltsov 07.02 22:45 3 - 0  
O. Pavlyuk - I. Glivenko 07.02 17:45 3 - 2  
O. Pavlyuk - R. Tsubera 07.02 14:15 3 - 1  
P. Plyushch - O. Obrazkov 07.02 23:20 3 - 0  
P. Plyushch - Vit. Gusev 07.02 22:10 3 - 0  
P. Plyushch - Y. Sokoltsov 07.02 21:00 3 - 1  
R. Pirvelli - K. Moroz 07.02 11:30 1 - 3  
R. Pirvelli - V. Burylov 07.02 12:00 3 - 2  
R. Tsubera - M. Varchenko 07.02 16:15 0 - 3  
R. Tsubera - O. Naplokov 07.02 19:45 1 - 3  
V. Boychuk - D. Kushko 07.02 23:05 3 - 1  
V. Boychuk - N. Plakhteev 07.02 20:45 2 - 3  
V. Boychuk - Yur. Rybakov 07.02 21:55 1 - 3  
V. Gorchakov - V. Grushko 07.02 12:30 3 - 0  
V. Gorchakov - V. Isakov 07.02 11:30 0 - 3  
V. Grushko - V. Isakov 07.02 10:30 1 - 3  
V. Khorolsky - R. Lazebny 07.02 12:30 2 - 3  
V. Panin - V. Misevra 07.02 02:00 2 - 3  
V. Ratushniak - A. Ivashkin 07.02 17:30 3 - 0  
V. Ratushniak - D. Aseev 07.02 18:00 1 - 3  
V. Ratushniak - N. Trofimov 07.02 16:30 3 - 1  
V. Sazhnev - K. Moroz 07.02 12:30 1 - 3  
Vit. Gusev - Y. Sokoltsov 07.02 23:55 3 - 0  
Vl. Metelskiy - A. Borodachev 07.02 20:00 3 - 0  
Vl. Metelskiy - A. Grishchenko 07.02 16:30 1 - 3  
Vl. Metelskiy - Maks. Deynega 07.02 15:00 0 - 3  
Y. Kravchenko - V. Misevra 07.02 00:50 3 - 0  
Yur. Rybakov - N. Plakhteev 07.02 23:40 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Litovchenko - Vik. Zaytseva 07.02 11:15 2 - 3  
M. Litovchenko - Yul. Orobinskaya 07.02 12:45 2 - 3  
Vik. Zaytseva - Yul. Orobinskaya 07.02 11:45 0 - 3  
Yar. Lesnaya - Vik. Zaytseva 07.02 12:15 1 - 3  
Yar. Lesnaya - Yul. Orobinskaya 07.02 10:45 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - St. Kilda 07.02 11:40 55 - 73  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 07.02 11:30 7 - 1  
Kiwoom Heroes - Doosan Bears 07.02 11:30 10 - 7  
LG Twins - KT Wiz 07.02 11:30 3 - 4  
NC Dinos - Lotte Giants 07.02 11:30 9 - 7  
Samsung Lions - SK Wyverns 07.02 11:30 6 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 07.02 11:00 4 - 2  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 07.02 11:00 9 - 5  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 07.02 11:00 5 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 07.02 11:00 9 - 8  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 07.02 11:00 9 - 5  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 07.02 11:00 5 - 8  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 07.02 12:35 3 - 4  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - Dav. Evans 07.02 16:20 5 - 1  
Andy Jenkins - M. Webster 07.02 13:10 5 - 2  
Andy Jenkins - Sco. Mitchell 07.02 17:10 5 - 4  
Dav. Evans - R. Edhouse 07.02 11:55 5 - 2  
Dav. Evans - Sco. Mitchell 07.02 15:05 4 - 5  
M. Warburton - Andy Jenkins 07.02 17:35 5 - 2  
M. Warburton - Dav. Evans 07.02 13:35 3 - 5  
M. Warburton - R. Edhouse 07.02 15:30 4 - 5  
M. Webster - Dav. Evans 07.02 12:20 4 - 5  
M. Webster - M. Warburton 07.02 14:40 3 - 5  
R. Edhouse - Andy Jenkins 07.02 14:00 2 - 5  
R. Edhouse - M. Webster 07.02 11:30 5 - 4  
Sco. Mitchell - M. Warburton 07.02 16:45 2 - 5  
Sco. Mitchell - M. Webster 07.02 15:55 5 - 2  
Sco. Mitchell - R. Edhouse 07.02 12:45 0 - 5  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.02 13:50 2 - 0  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.02 17:50 6 - 8  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.02 15:50 2 - 4  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 07.02 12:50 3 - 8  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.02 14:50 4 - 4  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.02 16:50 6 - 6  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 07.02 06:00 7 - 3  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 07.02 07:10 4 - 5  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 07.02 09:30 4 - 4  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 07.02 08:20 3 - 5  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.02 22:10 2 - 3  
Ice Gang - Six Trolls (3x10 perc) 07.02 21:10 4 - 1  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 07.02 10:40 4 - 5  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 07.02 11:50 5 - 4  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 07.02 20:00 3 - 3  
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 07.02 23:15 5 - 3  
Six Trolls - Four Icebreakers (3x10 perc) 07.02 19:00 5 - 2  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Ashdod 07.02 17:00 85 - 80  
Maccabi Haifa - Ironi Naharia 07.02 17:15 66 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Jerusalem 07.02 18:20 81 - 93  
Maccabi Rishon - Maccabi TA 07.02 20:15 92 - 90  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Sichuan 07.02 14:00 78 - 73  
Liaoning - Zhejiang Guangsha 07.02 13:35 110 - 125  
Qingdao - Shanghai Sharks 07.02 09:30 83 - 126  
Shanxi - Tianjin 07.02 10:00 97 - 79  
Zhejiang Chouzhou - Nanjing Tongxi 07.02 05:00 114 - 97  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Nelson Giants 07.02 09:30 89 - 97  
Otago Nuggets - Franklin Bulls 07.02 07:30 79 - 85  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bylis Ballsh - KF Tirana 07.02 17:45 2 - 1  
Kukesi - Teuta Durres 07.02 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Middlesbrough 07.02 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Cserno More Várna 07.02 19:45 1 - 4  
Etar Veliko Tarnovo - Vitosa Bistrica 07.02 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Carioca,SerieA,Taca Rio)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo RJ - Boavista RJ 07.02 02:30 2 - 0  
Macae RJ - Fluminense RJ 07.02 22:30 0 - 0  
Portuguesa RJ - Botafogo RJ 07.02 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Heidenheim 07.02 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Trinec 07.02 17:00 5 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Hvidovre 07.02 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEPO - MiPK 07.02 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Vaajakoski 07.02 17:30 2 - 1  
KuFu-98 - OLS Oulu 07.02 17:30 5 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Rovaniemi PS 07.02 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Saburtalo Tbiliszi 07.02 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Thor Akureyri 07.02 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Fjallabyggdar - Kari Akranes 07.02 21:15 3 - 2  
Kordrengir - Njardvik 07.02 21:15 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Maccabi Ahi Nazareth 07.02 19:30 0 - 0  
Hapoel Afula - Hapoel Nof Hagalil 07.02 19:30 2 - 1  
Hapoel Ashkelon - Umm al-Fahm 07.02 19:30 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Katamon 07.02 19:30 1 - 3  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ramat Hasharon 07.02 19:30 3 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Rishon Lezion 07.02 19:30 5 - 2  
Kfar Qasem - Maccabi Petah Tikva 07.02 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Hadera 07.02 19:15 3 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Sektzia Nes Tziona 07.02 19:15 1 - 0  
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba 07.02 19:15 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Podbeskidzie Bielsko-B. 07.02 18:10 1 - 1  
Olsztyn - Olimpia Grudziadz 07.02 20:40 2 - 0  
Radomiak Radom - Wigry Suwalki 07.02 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Molde 07.02 18:00 2 - 2  
Sarpsborg - Brann Bergen 07.02 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - North Carolina 07.02 04:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Napoli 07.02 19:30 2 - 0  
Roma - Udinese 07.02 21:45 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Wolfsberg 07.02 18:30 3 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Liverpool 07.02 21:15 4 - 0  
Sheffield Utd. - Tottenham 07.02 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Dinamo Bukarest 07.02 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Alcorcon 07.02 20:00 1 - 1  
Huesca - Las Palmas 07.02 19:30 1 - 0  
Rayo Vallecano - Malaga 07.02 21:45 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Osasuna 07.02 19:30 0 - 2  
Real Madrid - Getafe 07.02 22:00 1 - 0  
Real Sociedad - Espanyol 07.02 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Luzern 07.02 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasalund - Sollentuna FF 07.02 19:00 6 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Sirius 07.02 19:00 1 - 2  
Göteborg - AIK Stockholm 07.02 19:00 1 - 0  
Hammarby - Varberg 07.02 19:00 1 - 0  
Helsingborg - Mjällby 07.02 19:00 0 - 1  
Örebro - Häcken 07.02 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Karagümrük 07.02 19:00 0 - 5  
Istanbulspor - Akhisar 07.02 19:00 0 - 1  
Ümraniyespor - Eskisehirspor 07.02 16:30 3 - 0  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn 2 - Vandra Vaprus 07.02 17:30 1 - 2  
Kohtla-Jarve - Maardu Linnameeskond 07.02 18:00 0 - 4  
Levadia Tallinn 2 - Parnu JK 07.02 17:30 3 - 1  
Nomme Utd. - Parnu Vaprus 07.02 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Alashkert Jereván 07.02 18:00 0 - 0  
Noah Jereván - Ararat Jereván 07.02 16:00 1 - 0  
Shirak Gyumri - Lori Vanadzor 07.02 15:30 0 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Nasaf Qarshi 07.02 17:00 2 - 1  
Bukhoro - Metallurg Bekobod 07.02 16:00 1 - 4  
Navbahor Namangan - Sogdiana 07.02 17:00 2 - 0  
Pakhtakor - Surkhon Termez 07.02 17:00 3 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Sydney Roosters 07.02 11:50 25 - 25  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Finikasz Szyrosz (2.m.) 07.02 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut-Pro - Plamya-Pro 07.02 09:50 3 - 1  
Enerdzhi-Pro - Payp-Pro 07.02 11:15 1 - 3  
Molot-Pro - Eagles-Pro 07.02 15:30 2 - 3  
Uragan-Pro - Legion-Pro 07.02 13:30 3 - 0  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Air Force - Ural Academy 07.02 07:00 0 - 3  
Ural Military - Ural Raiders 07.02 05:00 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Energy - Ural Mountains 07.02 11:00 1 - 3  
Ural Stars - Ural Red Fox 07.02 09:00 1 - 3  
Sakk (Chessable Masters (rapid))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Nepomniachtchi - A. Giri (rapid) 07.02 16:00 1 - 2  
Strandröplabda (German Cup, Düsseldorf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Christ C - Behrens K / Ittlinger S 07.02 19:00 0 - 2  
Borger K / Christ C - Grune A L / Schneider I 07.02 14:00 2 - 1  
Gernert M / Schulz S - Klinke L / Ottens L 07.02 13:00 1 - 2  
Grune A L / Schneider I - Klinke L / Ottens L 07.02 17:00 1 - 2  
Kortzinger L/Schneider S - Overlander L / Schmitt N 07.02 18:00 2 - 0  
Overlander L / Schmitt N - Behrens K / Ittlinger S 07.02 15:00 0 - 2  
Rubensam KR / Stautz A - Gernert M / Schulz S 07.02 16:00 1 - 2  
Tenisz (Austrian Champion.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - L. Miedler 07.02 11:30 1 - 2  
Den. Novak - G. Ramskogler 07.02 15:10 2 - 0  
Jur. Rodionov - L. Hampel 07.02 15:10 0 - 2  
Tenisz (Austrian Champions., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Glanzer - Tam. Kostic 07.02 10:00 2 - 0  
S. Kraus - I. Dshandshgava 07.02 10:00 2 - 0  
Y. Neuwirth - J. Grabher 07.02 10:45 1 - 2  
Tenisz (Bradenton Tennis Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Korda - P. Lorenzi 07.02 16:00 1 - 2  
Tenisz (Eastern European Ch.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - D. Joksovic 07.02 11:05 0 - 2  
D. Radanovic - A. Vandelova 07.02 15:55 2 - 0  
K. Piter - B. Marinkovic 07.02 13:55 2 - 0  
L. Gjorcheska - C. Anil 07.02 12:05 2 - 0  
N. Berberovic - B. Bonic 07.02 10:00 2 - 0  
Nat. Kostic - B. Klincov 07.02 20:00 2 - 0  
Tenisz (German Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Klasen - N. Rivkin 07.02 10:55 2 - 0  
A. Zaja - L. Matviyenko 07.02 17:15 2 - 1  
C. Werner - N.M. Schunk 07.02 09:00    
J. Jebawy - A. Wirges 07.02 13:00 0 - 2  
J. Niemeier - R. Kölzer 07.02 17:15 2 - 0  
J. Wachaczyk - S. Müller 07.02 12:00 2 - 1  
K. Hering - J.L.S. Steur 07.02 13:45 2 - 0  
L. Matviyenko - J. Middendorf 07.02 09:30 0 - 2  
L. Ponomar - V. Wolff 07.02 16:25 2 - 0  
L. Schaeder - K. Kanev 07.02 10:00 2 - 0  
L. Siegemund - M. Hodzic 07.02 14:15 2 - 0  
M. Barthel - K. Gerlach 07.02 10:10 1 - 2  
T. Korpatsch - J. Middendorf 07.02 14:50 2 - 1  
Tenisz (GST MatchPlay, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Giron - Z. Svajda 07.02 00:00 2 - 0  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cle. Harper - D. Metz 07.02 18:15 2 - 0  
G. Goldhoff - Mit. Johnson 07.02 22:15 2 - 0  
G. Goldhoff - N. Schachter 07.02 19:10 0 - 2  
J.A. Ore - Cle. Harper 07.02 20:20 0 - 2  
N. Schachter - Mit. Johnson 07.02 15:20 2 - 0  
Tenisz (LTA British Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barnett - Alice Gillan 07.02 18:35 2 - 0  
Eliz Maloney - Y.L. Miyazaki 07.02 18:05 1 - 2  
Fre. Christie - J.A. Burrage 07.02 19:45 0 - 2  
S.B. Grey - N. Broady 07.02 21:25 0 - 2  
Tiff. William - Eden Silva 07.02 17:10 0 - 2  
Tenisz (Nat. Tour Israel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Smilansky - Roi Ginat 07.02 09:00 0 - 2  
J. Hasson - Y. Oliel 07.02 10:25 0 - 2  
Tenisz (Nat. Tour Israel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Khirin - S. Kimchi 07.02 11:40 2 - 0  
Tenisz (Nat. Tour Italy, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Giustino - C. Taberner 07.02 18:00 1 - 2  
L. Sonego - R. Brancaccio 07.02 21:00 2 - 0  
R. Bonadio - M. Gigante 07.02 15:40 0 - 2  
V. Galovic - P. Andujar 07.02 18:30 2 - 0  
Tenisz (Nat. Tour Italy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Bronzetti - M. Paoletti 07.02 15:05 2 - 0  
Lud. Samsonova - F. Di Sarra 07.02 12:00 2 - 0  
N. Brancaccio - L. Stefanini 07.02 10:00 2 - 1  
S. Rubini - P. Ormaechea 07.02 13:35 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - S. Riffice 07.02 14:00 2 - 1  
I. Nedelko - H.D. Boyer 07.02 18:00 2 - 0  
Kee. Smith - C. Altamirano 07.02 21:25 2 - 0  
Mar. Redlicki - G. Brymer 07.02 23:20 0 - 2  
N. Chappell - F. Corwin 07.02 19:20 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanna Chang - A. Gamiz 07.02 21:45 1 - 2  
M. Manasse - Sop. Chang 07.02 23:00 0 - 2  
S. Sewing - D. Khazaniuk 07.02 17:45 2 - 0  
V. Lepchenko - M.J. Portillo Ramirez 07.02 16:30 2 - 1  
Tenisz (Winners Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G.A. Craciun - E.G. Ruse 07.02 16:00 0 - 2  
I-C. Begu - M.B. Bulgaru 07.02 17:35 2 - 0  
I.M. Bara - G.A. Craciun 07.02 10:00 2 - 0  
M.B. Bulgaru - J.A. Cristian 07.02 11:55 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 07.02 09:00 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S 07.02 09:40 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Papyan 07.02 10:20 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.02 11:00 0 - 2  

 

2020.07.01.
Asztalitenisz (Challenger Series, 27. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Chtchetinine - M. de Saintilan 07.01 09:50 2 - 3  
E. Chtchetinine - S. Happek 07.01 11:50 3 - 2  
E. Schmid - M. de Saintilan 07.01 12:30 0 - 3  
E. Schmid - S. Happek 07.01 15:10 3 - 0  
E. Schmid - S. Uribe 07.01 10:30 3 - 1  
Flo. Bluhm - Miguel Wong 07.01 14:30 3 - 0  
Flo. Bluhm - S. Happek 07.01 09:10 3 - 1  
M. Chamorro - E. Chtchetinine 07.01 13:50 0 - 3  
M. Chamorro - Flo. Bluhm 07.01 11:10 1 - 3  
M. Chamorro - Miguel Wong 07.01 08:30 3 - 0  
S. Uribe - Miguel Wong 07.01 13:10 3 - 0  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sahakyan - R. Galoyan 07.01 20:00 3 - 1  
D. Ghotanyan - K. Papyan 07.01 14:20 2 - 3  
D. Ghotanyan - R. Gaibakyan 07.01 08:20 0 - 3  
E. Antonyan - A. Sahakyan 07.01 18:00 3 - 0  
E. Antonyan - G. Malkhasyan 07.01 21:40 3 - 0  
E. Antonyan - N. Nikoghosyan 07.01 16:00 3 - 2  
E. Antonyan - N. Nikoghosyan 07.01 22:00 3 - 1  
G. Malkhasyan - N. Nikoghosyan 07.01 15:00 0 - 3  
H. Harutyunyan - D. Ghotanyan 07.01 07:20 3 - 2  
K. Papyan - D. Ghotanyan 07.01 13:40 1 - 3  
K. Papyan - R. Gaibakyan 07.01 11:40 2 - 3  
N. Nikoghosyan - A. Sahakyan 07.01 17:20 0 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Simonyan - M. Stepanyan 07.01 12:20 1 - 3  
A. Simonyan - Mil. Gazaryan 07.01 08:20 3 - 0  
E. Bakhchajyan - M. Galstyan 07.01 15:00 3 - 0  
E. Bakhchajyan - M. Hovhannisyan 07.01 17:20 3 - 1  
M. Hovhannisyan - M. Galstyan 07.01 18:00 0 - 3  
M. Hovhannisyan - M. Galstyan 07.01 21:20 3 - 0  
M. Stepanyan - A. Simonyan 07.01 07:20 3 - 0  
M. Stepanyan - Mil. Gazaryan 07.01 09:40 3 - 0  
M. Stepanyan - R. Parsadanyan 07.01 11:40 0 - 3  
Mil. Gazaryan - A. Simonyan 07.01 14:00 3 - 0  
R. Parsadanyan - M. Stepanyan 07.01 08:40 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - Dan. Andreev 07.01 08:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - Dan. Andreev 07.01 18:30 2 - 3  
A. Arutiunyan - I. Matveev 07.01 07:00 0 - 3  
A. Frolov - Demic Ying 07.01 14:30 0 - 3  
A. Gribkov - O. Nikiforov 07.01 19:00 1 - 3  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 07.01 20:30 2 - 3  
A. Pravednov - D. Petrochenko 07.01 10:30 3 - 0  
A. Pravednov - D. Sayanov 07.01 22:00 2 - 3  
A. Serebrennikov - A. Skrebnev 07.01 16:30 0 - 3  
A. Serebrennikov - D. Lavrinenko 07.01 01:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - D. Molodtsov 07.01 00:30 3 - 1  
A. Serebrennikov - D. Molodtsov 07.01 15:00 0 - 3  
A. Skrebnev - D. Lavrinenko 07.01 15:30 1 - 3  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 07.01 06:00 1 - 3  
A. Yanshaev - S.Y. Skotnikov 07.01 08:00 0 - 3  
A.D. Volkov - B. Grebenyuk 07.01 10:30 3 - 0  
A.D. Volkov - S. Nikulin 07.01 22:30 3 - 2  
B. Grebenyuk - A.D. Volkov 07.01 23:00 1 - 3  
B. Grebenyuk - Dmi. Kolesnikov 07.01 11:30 0 - 3  
D. Lavrinenko - A. Serebrennikov 07.01 14:00 3 - 1  
D. Lavrinenko - D. Molodtsov 07.01 16:00 3 - 0  
D. Merzlikin - Kir. Abramov 07.01 01:30 3 - 2  
D. Merzlikin - Vla. Petrov 07.01 00:00 3 - 0  
D. Molodtsov - A. Skrebnev 07.01 14:30 3 - 1  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 07.01 01:00 3 - 0  
D. Petrochenko - A. Pravednov 07.01 23:30 2 - 3  
D. Petrochenko - Igor Smirnov 07.01 11:30 3 - 0  
D. Petrochenko - Igor Smirnov 07.01 13:00 2 - 3  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 07.01 23:00 3 - 0  
Dan. Andreev - A. Arutiunyan 07.01 21:30 3 - 1  
Dan. Andreev - I. Matveev 07.01 09:30 3 - 0  
Dan. Andreev - I. Matveev 07.01 19:30 3 - 0  
Dan. Andreev - I. Poletaev 07.01 07:30 3 - 0  
Demic Ying - A. Frolov 07.01 17:30 0 - 3  
Demic Ying - Vla. Shirokov 07.01 15:30 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 07.01 12:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - B. Grebenyuk 07.01 22:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 07.01 10:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Pravednov 07.01 11:00 3 - 0  
E. Ilyukhin - A. Pravednov 07.01 13:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - D. Petrochenko 07.01 12:30 1 - 3  
E. Ilyukhin - D. Petrochenko 07.01 22:30 1 - 3  
G.V. Vahnin - A. Frolov 07.01 15:00 0 - 3  
G.V. Vahnin - Demic Ying 07.01 16:30 1 - 3  
I. Elistratov - P. Pinkovskii 07.01 23:00 3 - 1  
I. Elistratov - Vla. Petrov 07.01 11:30 3 - 1  
I. Matveev - A. Arutiunyan 07.01 20:00 0 - 3  
I. Matveev - Dan. Andreev 07.01 06:30 1 - 3  
I. Matveev - S. Homutov 07.01 18:00 2 - 3  
I. Minchenkov - T. Yusipov 07.01 14:00 3 - 1  
I. Minchenkov - V. Safonov 07.01 00:00 3 - 2  
I. Pandur - Ilya Novikov 07.01 19:00 1 - 3  
I. Pandur - N. Sukharnikov 07.01 20:30 2 - 3  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 07.01 09:00 3 - 0  
I. Poletaev - I. Matveev 07.01 08:00 2 - 3  
Igor Smirnov - A. Pravednov 07.01 12:00 0 - 3  
Igor Smirnov - E. Ilyukhin 07.01 10:00 2 - 3  
Ilya Novikov - N. Sukharnikov 07.01 08:30 2 - 3  
Ilya Novikov - N. Sukharnikov 07.01 18:30 2 - 3  
Ilya Novikov - V. Zhulyabin 07.01 07:00 3 - 2  
Kir. Abramov - I. Elistratov 07.01 12:30 3 - 2  
Kir. Abramov - P. Pinkovskii 07.01 11:00 3 - 1  
Kir. Abramov - Vla. Petrov 07.01 23:30 3 - 0  
N. Sukharnikov - S. Kuzmin 07.01 07:30 3 - 2  
N. Sukharnikov - V. Zhulyabin 07.01 19:30 3 - 2  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 07.01 09:00 0 - 3  
O. Nikiforov - S.Y. Skotnikov 07.01 07:00 0 - 3  
O. Nikiforov - V. Bazilevsky 07.01 08:30 1 - 3  
O. Nikiforov - V. Bazilevsky 07.01 18:30 1 - 3  
O. Shagarov - I. Minchenkov 07.01 15:30 3 - 0  
P. Pinkovskii - I. Elistratov 07.01 10:30 3 - 2  
P. Pinkovskii - Kir. Abramov 07.01 00:30 0 - 3  
P. Pinkovskii - Kir. Abramov 07.01 22:30 1 - 3  
P. Pinkovskii - Vla. Petrov 07.01 01:00 3 - 0  
S. Homutov - A. Arutiunyan 07.01 19:00 2 - 3  
S. Homutov - Dan. Andreev 07.01 20:30 0 - 3  
S. Homutov - I. Matveev 07.01 21:00 2 - 3  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 07.01 06:00 3 - 0  
S. Kuzmin - V. Zhulyabin 07.01 08:00 1 - 3  
S. Nikulin - A.D. Volkov 07.01 11:00 2 - 3  
S. Nikulin - B. Grebenyuk 07.01 12:30 1 - 3  
S. Nikulin - Dmi. Kolesnikov 07.01 23:30 2 - 3  
S.Y. Skotnikov - A. Gribkov 07.01 18:00 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - O. Nikiforov 07.01 20:00 3 - 0  
S.Y. Skotnikov - V. Bazilevsky 07.01 06:30 3 - 0  
S.Y. Skotnikov - V. Bazilevsky 07.01 09:30 0 - 3  
T. Yusipov - O. Shagarov 07.01 16:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 07.01 07:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - S.Y. Skotnikov 07.01 19:30 3 - 1  
V. Nemashkalo - D. Lavrinenko 07.01 00:00 0 - 3  
V. Zhulyabin - I. Pandur 07.01 18:00 3 - 1  
V. Zhulyabin - Ilya Novikov 07.01 20:00 0 - 3  
V. Zhulyabin - N. Sukharnikov 07.01 06:30 0 - 3  
Vla. Petrov - I. Elistratov 07.01 22:00 1 - 3  
Vla. Petrov - Kir. Abramov 07.01 10:00 0 - 3  
Vla. Petrov - P. Pinkovskii 07.01 12:00 0 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 07.01 16:00 0 - 3  
Vla. Shirokov - G.V. Vahnin 07.01 14:00 3 - 1  
Vla. Shirokov - G.V. Vahnin 07.01 17:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - E. Kovpak 07.01 12:00 3 - 0  
A. Aliyev - V. Merzlikin 07.01 07:30 3 - 2  
A. Aliyev - Vadim Ishchuk 07.01 11:00 3 - 2  
A. Aliyev - Y. Muliukin 07.01 09:30 3 - 2  
A. Chepurnyi - V. Vlasenko 07.01 12:45 3 - 2  
A. Levshin - P. Kilyakin 07.01 20:00 1 - 3  
A. Lukatsky - A. Levshin 07.01 15:00 1 - 3  
A. Lukatsky - M. Shulepov 07.01 17:00 3 - 0  
A. Lukatsky - N. Korniyenko 07.01 19:30 3 - 1  
A. Lukatsky - P. Kilyakin 07.01 18:30 3 - 0  
A. Mishchenko - Oleks. Kovalchuk 07.01 14:55 1 - 3  
A. Mishchenko - P. Babenko 07.01 09:55 2 - 3  
A. Nadoporozhsky - V. Kurchitsky 07.01 08:15 3 - 0  
A. Nadoporozhsky - V. Vlasenko 07.01 13:45 1 - 3  
A. Paniotov - D. Shukin 07.01 18:05 3 - 0  
A. Paniotov - M. Balakiriev 07.01 21:05 2 - 3  
A. Paniotov - R. Hnoievoi 07.01 15:35 2 - 3  
A. Rybka - I. Kanunnikov 07.01 17:50 3 - 1  
A. Rybka - V. Chornobab 07.01 23:20 2 - 3  
A. Rybka - Via. Diachenko 07.01 20:20 3 - 0  
A. Yolkin - N. Trofimov 07.01 12:35 0 - 3  
D. Havrysh - A. Mishchenko 07.01 10:55 3 - 0  
D. Havrysh - Oleks. Kovalchuk 07.01 09:25 3 - 1  
D. Havrysh - P. Babenko 07.01 07:55 3 - 0  
D. Havrysh - R. Malinka 07.01 13:55 1 - 3  
D. Havrysh - R. Pirvelli 07.01 12:25 3 - 1  
D. Kalachevskiy - Via. Diachenko 07.01 17:20 1 - 3  
D. Shukin - M. Balakiriev 07.01 20:05 3 - 0  
E. Gudimenko - I. Fedoryshyn 07.01 12:50 3 - 2  
E. Gudimenko - O. Hrymovskyi 07.01 11:50 2 - 3  
E. Gudimenko - R. Kapinus 07.01 10:20 3 - 0  
E. Gudimenko - Vol. Sedin 07.01 08:20 2 - 3  
E. Kovpak - V. Merzlikin 07.01 14:00 0 - 3  
E. Kovpak - Vadim Ishchuk 07.01 09:00 2 - 3  
I. Fedoryshyn - O. Hrymovskyi 07.01 09:50 3 - 2  
I. Fedoryshyn - Vol. Sedin 07.01 14:50 2 - 3  
I. Kanunnikov - V. Chornobab 07.01 18:50 1 - 3  
I. Kanunnikov - Via. Diachenko 07.01 23:50 3 - 2  
I. Trydukh - A. Paniotov 07.01 17:05 3 - 2  
I. Trydukh - D. Shukin 07.01 15:05 0 - 3  
I. Trydukh - M. Balakiriev 07.01 18:35 1 - 3  
I. Trydukh - R. Hnoievoi 07.01 19:35 0 - 3  
K. Samokysh - A. Rybka 07.01 21:20 3 - 2  
K. Samokysh - I. Kanunnikov 07.01 19:50 3 - 1  
K. Samokysh - V. Chornobab 07.01 16:50 3 - 1  
K. Samokysh - Via. Diachenko 07.01 18:20 2 - 3  
M. Shulepov - A. Levshin 07.01 18:00 3 - 2  
M. Shulepov - N. Korniyenko 07.01 15:30 1 - 3  
M. Shulepov - P. Kilyakin 07.01 21:00 1 - 3  
M. Teteruk - A. Chepurnyi 07.01 07:45 1 - 3  
M. Teteruk - A. Nadoporozhsky 07.01 09:45 1 - 3  
M. Teteruk - V. Kurchitsky 07.01 12:15 3 - 0  
M. Teteruk - V. Vlasenko 07.01 11:15 2 - 3  
N. Korniyenko - A. Levshin 07.01 21:30 3 - 0  
N. Korniyenko - P. Kilyakin 07.01 16:30 0 - 3  
O. Zhyrnov - E. Gudimenko 07.01 13:50 1 - 3  
O. Zhyrnov - I. Fedoryshyn 07.01 10:50 3 - 2  
O. Zhyrnov - O. Hrymovskyi 07.01 07:50 2 - 3  
O. Zhyrnov - R. Kapinus 07.01 12:20 2 - 3  
O. Zhyrnov - Vol. Sedin 07.01 09:20 2 - 3  
Oleks. Kovalchuk - P. Babenko 07.01 13:25 3 - 1  
R. Derypaska - A. Yolkin 07.01 14:05 3 - 0  
R. Derypaska - N. Trofimov 07.01 09:05 2 - 3  
R. Hnoievoi - D. Shukin 07.01 21:35 1 - 3  
R. Hnoievoi - M. Balakiriev 07.01 16:35 3 - 0  
R. Kapinus - I. Fedoryshyn 07.01 08:50 2 - 3  
R. Kapinus - O. Hrymovskyi 07.01 14:20 0 - 3  
R. Kapinus - Vol. Sedin 07.01 11:20 0 - 3  
R. Kuvaiev - I. Oranskiy 07.01 20:55 2 - 3  
R. Malinka - A. Mishchenko 07.01 12:55 3 - 2  
R. Malinka - Oleks. Kovalchuk 07.01 08:25 3 - 1  
R. Malinka - P. Babenko 07.01 11:55 3 - 0  
R. Malinka - R. Pirvelli 07.01 10:25 3 - 0  
R. Pirvelli - A. Mishchenko 07.01 08:55 2 - 3  
R. Pirvelli - Oleks. Kovalchuk 07.01 11:25 0 - 3  
R. Pirvelli - P. Babenko 07.01 14:25 3 - 1  
S. Chernayvskiy - A. Chepurnyi 07.01 08:45 2 - 3  
S. Chernayvskiy - A. Nadoporozhsky 07.01 11:45 0 - 3  
S. Chernayvskiy - M. Teteruk 07.01 13:15 0 - 3  
S. Chernayvskiy - V. Kurchitsky 07.01 10:15 3 - 1  
S. Chernayvskiy - V. Vlasenko 07.01 07:15 0 - 3  
S. Pitsyk - I. Oranskiy 07.01 19:25 3 - 0  
S. Pitsyk - R. Kuvaiev 07.01 15:55 3 - 1  
S. Pitsyk - V. Kobets 07.01 17:55 3 - 2  
S. Pitsyk - Y. Sokoltsov 07.01 20:25 3 - 2  
T. Voytekhov - A. Yolkin 07.01 08:35 2 - 3  
T. Voytekhov - N. Trofimov 07.01 07:05 0 - 3  
T. Voytekhov - R. Derypaska 07.01 10:05 3 - 2  
T. Voytekhov - V. Korovychenko 07.01 13:05 3 - 2  
T. Voytekhov - Yev. Masko 07.01 11:35 0 - 3  
V. Evtodiy - A. Aliyev 07.01 13:00 3 - 0  
V. Evtodiy - E. Kovpak 07.01 10:00 3 - 0  
V. Evtodiy - V. Merzlikin 07.01 08:30 1 - 3  
V. Evtodiy - Vadim Ishchuk 07.01 07:00 3 - 1  
V. Evtodiy - Y. Muliukin 07.01 11:30 3 - 1  
V. Kobets - I. Oranskiy 07.01 21:55 2 - 3  
V. Kobets - R. Kuvaiev 07.01 18:55 3 - 0  
V. Kobets - Y. Sokoltsov 07.01 16:25 1 - 3  
V. Korovychenko - A. Yolkin 07.01 07:35 2 - 3  
V. Korovychenko - N. Trofimov 07.01 11:05 2 - 3  
V. Korovychenko - R. Derypaska 07.01 12:05 2 - 3  
V. Korovychenko - Yev. Masko 07.01 09:35 1 - 3  
V. Kurchitsky - A. Chepurnyi 07.01 14:15 2 - 3  
V. Kurchitsky - V. Vlasenko 07.01 09:15 3 - 0  
V. Merzlikin - Vadim Ishchuk 07.01 12:30 3 - 0  
V. Voronenkov - A. Levshin 07.01 16:00 3 - 2  
V. Voronenkov - A. Lukatsky 07.01 20:30 2 - 3  
V. Voronenkov - M. Shulepov 07.01 19:00 0 - 3  
V. Voronenkov - N. Korniyenko 07.01 17:30 0 - 3  
V. Voronenkov - P. Kilyakin 07.01 14:30 3 - 2  
Via. Diachenko - V. Chornobab 07.01 22:20 1 - 3  
Vla. Litvinov - I. Oranskiy 07.01 15:25 3 - 1  
Vla. Litvinov - R. Kuvaiev 07.01 16:55 3 - 0  
Vla. Litvinov - S. Pitsyk 07.01 21:25 3 - 1  
Vla. Litvinov - V. Kobets 07.01 19:55 3 - 2  
Vla. Litvinov - Y. Sokoltsov 07.01 18:25 3 - 1  
Vol. Sedin - O. Hrymovskyi 07.01 13:20 3 - 1  
Y. Muliukin - E. Kovpak 07.01 08:00 3 - 2  
Y. Muliukin - V. Merzlikin 07.01 10:30 3 - 1  
Y. Muliukin - Vadim Ishchuk 07.01 13:30 0 - 3  
Y. Sokoltsov - I. Oranskiy 07.01 17:25 2 - 3  
Y. Sokoltsov - R. Kuvaiev 07.01 22:25 3 - 2  
Yev. Masko - A. Yolkin 07.01 10:35 3 - 0  
Yev. Masko - N. Trofimov 07.01 13:35 3 - 0  
Yev. Masko - R. Derypaska 07.01 08:05 2 - 3  
Yevhen Kyi - A. Paniotov 07.01 19:05 3 - 2  
Yevhen Kyi - D. Shukin 07.01 16:05 2 - 3  
Yevhen Kyi - I. Trydukh 07.01 20:35 3 - 0  
Yevhen Kyi - M. Balakiriev 07.01 14:35 3 - 0  
Yevhen Kyi - R. Hnoievoi 07.01 17:35 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ana. Kozak - I. Izhakovskaya 07.01 15:40 0 - 3  
Ana. Kozak - N. Harmash 07.01 21:10 2 - 3  
Ana. Kozak - Tat. Yugan 07.01 18:10 1 - 3  
I. Izhakovskaya - N. Harmash 07.01 16:40 1 - 3  
I. Izhakovskaya - Tat. Yugan 07.01 21:40 0 - 3  
K. Zharkova - I. Tiutiunyk 07.01 09:40 1 - 3  
K. Zharkova - Tam. Kravchuk 07.01 07:40 3 - 2  
M. Malyuta - I. Tiutiunyk 07.01 08:10 0 - 3  
N. Kovtun - O. Kolosovska 07.01 20:45 0 - 3  
N. Kovtun - Ole. Kuznets 07.01 16:15 3 - 0  
N. Kovtun - Rom. Faflei 07.01 17:45 1 - 3  
N. Kovtun - S. Tsoma 07.01 14:45 2 - 3  
N. Kovtun - V. Kovalenko 07.01 19:15 3 - 1  
N. Ostrovska - Ana. Kozak 07.01 17:10 0 - 3  
N. Ostrovska - I. Izhakovskaya 07.01 19:40 0 - 3  
N. Ostrovska - N. Harmash 07.01 18:40 1 - 3  
N. Ostrovska - Tat. Yugan 07.01 15:10 0 - 3  
N. Svydnytska - Ana. Kozak 07.01 19:10 1 - 3  
N. Svydnytska - I. Izhakovskaya 07.01 17:40 3 - 2  
N. Svydnytska - N. Harmash 07.01 14:40 3 - 2  
N. Svydnytska - N. Ostrovska 07.01 20:40 3 - 1  
N. Svydnytska - Tat. Yugan 07.01 16:10 3 - 1  
O. Kolosovska - Ole. Kuznets 07.01 15:15 3 - 0  
O. Kolosovska - Rom. Faflei 07.01 19:45 3 - 2  
O. Kolosovska - S. Tsoma 07.01 18:45 3 - 1  
O. Kolosovska - V. Kovalenko 07.01 17:15 1 - 3  
Ole. Kuznets - S. Tsoma 07.01 20:15 0 - 3  
Rom. Faflei - Ole. Kuznets 07.01 21:45 3 - 0  
Rom. Faflei - S. Tsoma 07.01 16:45 3 - 1  
T. Dyakun - I. Tiutiunyk 07.01 07:10 3 - 2  
T. Dyakun - K. Zharkova 07.01 08:40 0 - 3  
T. Dyakun - Tam. Kravchuk 07.01 10:10 3 - 2  
Tam. Kravchuk - I. Tiutiunyk 07.01 11:10 1 - 3  
Tat. Yugan - N. Harmash 07.01 20:10 3 - 0  
V. Kovalenko - Ole. Kuznets 07.01 18:15 3 - 0  
V. Kovalenko - Rom. Faflei 07.01 15:45 3 - 1  
V. Kovalenko - S. Tsoma 07.01 21:15 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bondarchuk - A. Molochko 07.01 18:40 3 - 1  
A. Bondarchuk - M. Ulianchych 07.01 16:20 3 - 0  
A. Bondarchuk - Vad. Sidorenko 07.01 14:35 3 - 1  
A. Chermensky - Ole. Kovalov 07.01 23:35 0 - 3  
A. Levadniy - Y. Teterya 07.01 12:50 1 - 3  
A. Limonov - A. Tuzhylin 07.01 18:00 3 - 0  
A. Molochko - A. Levadniy 07.01 09:20 3 - 2  
A. Molochko - Vad. Sidorenko 07.01 19:50 3 - 2  
A. Molochko - Y. Teterya 07.01 10:30 3 - 0  
A. Myrza - O. Volynets 07.01 10:00 1 - 3  
A. Myrza - V. Kazmirchuk 07.01 11:10 2 - 3  
A. Myrza - V. Krivenko 07.01 12:48 2 - 3  
A. Myrza - Y. Holoborodko 07.01 08:50 3 - 1  
A. Savchenko - S. Melkumyan 07.01 02:15 3 - 1  
A. Savchenko - V. Tuchkevych 07.01 00:15 1 - 3  
A. Selin - D. Baystryuchenko 07.01 03:05 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Savchenko 07.01 02:45 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - S. Melkumyan 07.01 00:45 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 07.01 01:45 3 - 2  
B. Kogut - A. Limonov 07.01 17:25 1 - 3  
B. Kogut - A. Tuzhylin 07.01 15:35 3 - 2  
B. Kogut - P. Skok 07.01 16:15 2 - 3  
B. Omelchuk - Leon. Ivanov 07.01 13:10 3 - 2  
B. Sinkevych - A. Limonov 07.01 16:45 3 - 0  
B. Sinkevych - A. Tuzhylin 07.01 16:10 0 - 3  
B. Sinkevych - B. Kogut 07.01 17:55 1 - 3  
B. Sinkevych - P. Skok 07.01 17:20 2 - 3  
D. Kryshtal - D. Baystryuchenko 07.01 01:05 3 - 0  
D. Lohosha - A. Guchok 07.01 07:45 1 - 3  
D. Lohosha - I. Kundeus 07.01 11:50 2 - 3  
D. Lohosha - M. Tovkach 07.01 09:30 3 - 2  
D. Rusin - M. Polosa 07.01 19:00 3 - 1  
D. Rusin - R. Timchenko 07.01 16:40 3 - 2  
D. Rusin - Y. Bratukhin 07.01 14:55 3 - 0  
D. Yaremchuk - I. May 07.01 13:05 3 - 0  
Den. Vakulenko - E. Rubtsov 07.01 19:45 0 - 3  
Den. Vakulenko - I. Kozyr 07.01 19:05 3 - 1  
Den. Vakulenko - M. Laevsky 07.01 20:55 0 - 3  
E. Pismenniy - A. Levadniy 07.01 11:40 3 - 2  
E. Pismenniy - A. Molochko 07.01 08:10 1 - 3  
E. Pismenniy - Y. Teterya 07.01 07:35 0 - 3  
E. Rubtsov - I. Kozyr 07.01 20:20 3 - 0  
E. Rubtsov - M. Laevsky 07.01 19:10 0 - 3  
I. Bivinis - I. Bortnikov 07.01 17:05 3 - 2  
I. Bivinis - I. Demchuk 07.01 19:25 3 - 2  
I. Bivinis - P. Chyzh 07.01 15:20 3 - 1  
I. Bortnikov - I. Demchuk 07.01 15:55 1 - 3  
I. Bortnikov - P. Chyzh 07.01 18:15 2 - 3  
I. Demchuk - P. Chyzh 07.01 20:35 2 - 3  
I. Krivoy - I. Bivinis 07.01 20:00 3 - 1  
I. Krivoy - I. Bortnikov 07.01 18:50 3 - 2  
I. Krivoy - I. Demchuk 07.01 17:40 3 - 2  
I. Krivoy - P. Chyzh 07.01 16:30 3 - 0  
I. Kundeus - A. Guchok 07.01 13:00 1 - 3  
I. Semeniuk - Rus. Novak 07.01 23:45 3 - 1  
I. Solovyov - D. Halai 07.01 15:50 3 - 2  
I. Solovyov - N. Zinov 07.01 18:10 3 - 0  
I. Solovyov - S. Udovichenko 07.01 17:00 0 - 3  
I. Solovyov - V. Shvidkiy 07.01 19:20 1 - 3  
K. Yehorov - A. Selin 07.01 02:05 3 - 1  
K. Yehorov - D. Kryshtal 07.01 00:05 3 - 0  
K. Yehorov - O. Semenets 07.01 04:05 1 - 3  
M. Laevsky - I. Kozyr 07.01 21:30 2 - 3  
M. Polosa - Y. Bratukhin 07.01 20:10 1 - 3  
M. Tovkach - A. Guchok 07.01 10:40 1 - 3  
M. Tovkach - I. Kundeus 07.01 08:20 3 - 0  
M. Ulianchych - A. Molochko 07.01 15:10 1 - 3  
M. Ulianchych - Vad. Sidorenko 07.01 17:30 3 - 1  
N. Danilyuk - D. Yaremchuk 07.01 11:55 1 - 3  
N. Danilyuk - V. Verbyany 07.01 09:35 3 - 2  
N. Sidorak - Y. Vorsulyak 07.01 20:05 3 - 1  
N. Zinov - D. Halai 07.01 17:35 1 - 3  
N. Zinov - S. Udovichenko 07.01 16:25 3 - 2  
O. Belskyi - A. Levadniy 07.01 09:55 0 - 3  
O. Belskyi - A. Molochko 07.01 11:05 0 - 3  
O. Belskyi - E. Pismenniy 07.01 12:15 0 - 3  
O. Belskyi - Y. Teterya 07.01 08:45 0 - 3  
O. Gerasimov - P. Stets 07.01 07:30 2 - 3  
O. Kostiuk - Rus. Novak 07.01 22:45 2 - 3  
O. Obidnyi - I. Yanishevskiy 07.01 06:55 2 - 3  
O. Obidnyi - P. Stets 07.01 08:40 3 - 1  
O. Obidnyi - V. Yarovoy 07.01 12:10 3 - 2  
O. Obidnyi - Yuriy Tarasov 07.01 10:25 3 - 0  
O. Semenets - A. Selin 07.01 00:35 3 - 0  
O. Semenets - D. Kryshtal 07.01 01:35 3 - 1  
O. Semenets - K. Yehorov 07.01 02:35 2 - 3  
O. Volynets - Y. Holoborodko 07.01 12:55 3 - 0  
P. Skok - A. Limonov 07.01 15:40 3 - 2  
P. Skok - A. Tuzhylin 07.01 16:50 1 - 3  
P. Stets - I. Yanishevskiy 07.01 13:20 0 - 3  
R. Timchenko - M. Polosa 07.01 15:30 2 - 3  
R. Timchenko - Y. Bratukhin 07.01 17:50 1 - 3  
R. Vakarash - N. Sidorak 07.01 18:55 2 - 3  
R. Vakarash - V. Ivasiv 07.01 16:35 2 - 3  
R. Vakarash - Y. Vorsulyak 07.01 14:50 3 - 1  
Rus. Ivanov - Ole. Kovalov 07.01 22:35 3 - 0  
S. Akhlamov - B. Omelchuk 07.01 10:15 2 - 3  
S. Akhlamov - Leon. Ivanov 07.01 09:05 1 - 3  
S. Akhlamov - V. Kizian 07.01 11:25 3 - 1  
S. Akhlamov - V. Palamarchuk 07.01 12:35 2 - 3  
S. Melkumyan - Ale. Medvedev 07.01 03:15 3 - 1  
S. Stelmashchuk - S. Hilitukha 07.01 23:15 1 - 3  
S. Udovichenko - D. Halai 07.01 19:55 3 - 2  
Ser. Ponomarenko - A. Shkurupii 07.01 23:05 2 - 3  
V. Aksenin - N. Sidorak 07.01 17:10 1 - 3  
V. Aksenin - R. Vakarash 07.01 19:30 2 - 3  
V. Aksenin - V. Ivasiv 07.01 18:20 3 - 1  
V. Aksenin - Y. Vorsulyak 07.01 16:00 3 - 0  
V. Didukh - D. Yaremchuk 07.01 10:10 1 - 3  
V. Didukh - N. Danilyuk 07.01 12:30 2 - 3  
V. Didukh - V. Verbyany 07.01 11:20 1 - 3  
V. Ivasiv - N. Sidorak 07.01 15:25 0 - 3  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 07.01 17:45 3 - 0  
V. Ivchenko - D. Rusin 07.01 19:35 1 - 3  
V. Ivchenko - M. Polosa 07.01 17:15 0 - 3  
V. Ivchenko - R. Timchenko 07.01 18:25 3 - 1  
V. Ivchenko - Y. Bratukhin 07.01 16:05 0 - 3  
V. Kazmirchuk - O. Volynets 07.01 08:15 3 - 1  
V. Kazmirchuk - Y. Holoborodko 07.01 10:35 3 - 0  
V. Kizian - B. Omelchuk 07.01 08:30 3 - 2  
V. Kizian - Leon. Ivanov 07.01 10:50 3 - 0  
V. Krivenko - O. Volynets 07.01 11:45 3 - 2  
V. Krivenko - V. Kazmirchuk 07.01 09:25 0 - 3  
V. Krivenko - Y. Holoborodko 07.01 07:40 3 - 1  
V. Palamarchuk - B. Omelchuk 07.01 12:00 3 - 1  
V. Palamarchuk - Leon. Ivanov 07.01 07:55 1 - 3  
V. Palamarchuk - V. Kizian 07.01 09:40 3 - 1  
V. Shvidkiy - D. Halai 07.01 14:40 0 - 3  
V. Shvidkiy - N. Zinov 07.01 15:15 0 - 3  
V. Shvidkiy - S. Udovichenko 07.01 18:45 3 - 2  
V. Tuchkevych - Ale. Medvedev 07.01 01:15 3 - 1  
V. Verbyany - I. May 07.01 10:45 0 - 3  
V. Yarovoy - I. Yanishevskiy 07.01 14:30 2 - 3  
V. Yarovoy - P. Stets 07.01 11:00 2 - 3  
V. Yarovoy - Yuriy Tarasov 07.01 08:05 2 - 3  
Vad. Kubov - A. Bondarchuk 07.01 19:15 3 - 2  
Vad. Kubov - A. Molochko 07.01 16:55 1 - 3  
Vad. Kubov - M. Ulianchych 07.01 18:05 3 - 2  
Vad. Kubov - Vad. Sidorenko 07.01 15:45 3 - 0  
Val. Bondar - A. Guchok 07.01 08:55 2 - 3  
Val. Bondar - D. Lohosha 07.01 12:25 1 - 3  
Val. Bondar - I. Kundeus 07.01 10:05 2 - 3  
Val. Bondar - M. Tovkach 07.01 11:15 0 - 3  
Vit. Vovk - Den. Vakulenko 07.01 21:25 3 - 0  
Vit. Vovk - E. Rubtsov 07.01 20:50 3 - 1  
Vit. Vovk - I. Kozyr 07.01 19:40 3 - 0  
Vit. Vovk - M. Laevsky 07.01 20:15 3 - 1  
Yuriy Tarasov - I. Yanishevskiy 07.01 09:15 1 - 3  
Yuriy Tarasov - P. Stets 07.01 15:05 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - N. Khmelevskaia 07.01 09:45 3 - 2  
G. Telnaya - Tat. Tatianina 07.01 12:40 3 - 1  
G. Telnaya - U. Palamarchuk 07.01 07:25 3 - 0  
G. Telnaya - V. Andrushchenko 07.01 11:30 1 - 3  
L. Zaytseva - G. Telnaya 07.01 13:50 1 - 3  
L. Zaytseva - N. Khmelevskaia 07.01 12:05 3 - 2  
L. Zaytseva - Tat. Tatianina 07.01 10:20 2 - 3  
L. Zaytseva - U. Palamarchuk 07.01 08:35 0 - 3  
L. Zaytseva - V. Andrushchenko 07.01 06:50 0 - 3  
N. Khmelevskaia - U. Palamarchuk 07.01 10:55 3 - 2  
N. Khmelevskaia - V. Andrushchenko 07.01 14:25 0 - 3  
Tat. Tatianina - U. Palamarchuk 07.01 15:00 3 - 0  
Tat. Tatianina - V. Andrushchenko 07.01 09:10 3 - 2  
U. Palamarchuk - V. Andrushchenko 07.01 13:15 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - A. Naida 07.01 10:30 2 - 3  
A. Borodachev - M. Butkov 07.01 09:30 3 - 1  
A. Borodachev - Tym. Turchenko 07.01 11:00 3 - 1  
A. Burdakov - D. Kushko 07.01 15:30 1 - 3  
A. Burdakov - V. Boychuk 07.01 15:00 1 - 3  
A. Ermolaev - A. Shapoval 07.01 09:30 1 - 3  
A. Ermolaev - S. Vavrenyuk 07.01 08:30 3 - 0  
A. Ermolaev - Yur. Novikov 07.01 07:30 1 - 3  
A. Goloveshkin - V. Khorolsky 07.01 19:45 0 - 3  
A. Goloveshkin - V. Krokhmal 07.01 16:15 0 - 3  
A. Khoroshko - R. Lazebny 07.01 15:15 3 - 0  
A. Khoroshko - V. Krokhmal 07.01 18:45 1 - 3  
A. Naida - A. Borodachev 07.01 07:30 3 - 2  
A. Naida - M. Butkov 07.01 08:30 3 - 0  
A. Naida - Tym. Turchenko 07.01 12:00 2 - 3  
A. Shapoval - A. Ermolaev 07.01 12:30 3 - 0  
A. Shapoval - S. Vavrenyuk 07.01 08:00 1 - 3  
A. Shapoval - Yur. Novikov 07.01 09:00 3 - 1  
Alek. Rodin - A. Goloveshkin 07.01 14:15 0 - 3  
Alek. Rodin - R. Lazebny 07.01 17:45 0 - 3  
D. Lukander - Y. Zakharov 07.01 00:50 3 - 0  
D. Lukander - Yur. Rybakov 07.01 01:25 3 - 1  
Dmit. Kim - I. Chernetskiy 07.01 19:30 3 - 2  
Dmit. Kim - O. Obrazkov 07.01 16:00 0 - 3  
Dmit. Kim - Vlad. Surzhik 07.01 18:00 0 - 3  
E. Khurtak - R. Yushko 07.01 21:00 1 - 3  
E. Yunusov - A. Goloveshkin 07.01 16:45 3 - 0  
E. Yunusov - A. Khoroshko 07.01 20:15 3 - 2  
I. Chernetskiy - Ivan Diachenko 07.01 17:30 2 - 3  
I. Chernetskiy - O. Obrazkov 07.01 14:00 2 - 3  
I. Chernetskiy - T. Bonishchuk 07.01 19:00 1 - 3  
I. Chernetskiy - Vlad. Surzhik 07.01 15:30 3 - 0  
Ivan Diachenko - Dmit. Kim 07.01 14:30 1 - 3  
Ivan Diachenko - O. Obrazkov 07.01 16:30 1 - 3  
Ivan Diachenko - P. Plyushch 07.01 03:25 2 - 3  
Ivan Diachenko - S. Sarma 07.01 00:30 3 - 0  
Ivan Diachenko - Vla. Kovalenko 07.01 18:30 3 - 2  
M. Butkov - A. Borodachev 07.01 12:30 2 - 3  
M. Butkov - A. Naida 07.01 11:30 1 - 3  
M. Butkov - Tym. Turchenko 07.01 10:00 1 - 3  
O. Lytvynenko - Ser. Marchenko 07.01 21:35 1 - 3  
O. Obrazkov - T. Bonishchuk 07.01 14:30 3 - 1  
O. Obrazkov - Vit. Gusev 07.01 20:00 3 - 1  
O. Obrazkov - Vla. Kovalenko 07.01 18:00 3 - 0  
P. Plyushch - S. Sarma 07.01 01:40 3 - 0  
P. Plyushch - V. Gaynyuk 07.01 01:05 3 - 2  
R. Lazebny - E. Yunusov 07.01 13:45 0 - 3  
R. Lazebny - V. Khorolsky 07.01 17:15 2 - 3  
R. Rafikov - A. Burdakov 07.01 16:00 3 - 2  
R. Rafikov - D. Kushko 07.01 14:00 3 - 1  
R. Rafikov - V. Boychuk 07.01 14:30 3 - 1  
S. Vavrenyuk - A. Ermolaev 07.01 11:30 3 - 1  
S. Vavrenyuk - A. Shapoval 07.01 11:00 1 - 3  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 07.01 10:00 2 - 3  
T. Bonishchuk - Dmit. Kim 07.01 14:00 3 - 1  
T. Bonishchuk - Ivan Diachenko 07.01 19:30 3 - 1  
T. Bonishchuk - Vit. Gusev 07.01 17:30 2 - 3  
T. Bonishchuk - Vla. Kovalenko 07.01 16:00 1 - 3  
Tym. Turchenko - A. Borodachev 07.01 08:00 3 - 2  
Tym. Turchenko - A. Naida 07.01 09:00 3 - 0  
V. Boychuk - D. Kushko 07.01 16:30 3 - 2  
V. Gaynyuk - S. Sarma 07.01 02:50 3 - 2  
V. Khorolsky - A. Khoroshko 07.01 15:45 2 - 3  
V. Khorolsky - Alek. Rodin 07.01 19:15 0 - 3  
V. Krokhmal - Alek. Rodin 07.01 14:45 1 - 3  
V. Krokhmal - E. Yunusov 07.01 18:15 0 - 3  
V. Misevra - Y. Kravchenko 07.01 21:20 3 - 2  
V. Pasternak - D. Lukander 07.01 03:10 1 - 3  
V. Pasternak - Y. Zakharov 07.01 02:00 2 - 3  
V. Pasternak - Yur. Rybakov 07.01 00:15 1 - 3  
V. Strelets - Y. Kravchenko 07.01 21:55 3 - 0  
Vit. Gusev - Dmit. Kim 07.01 19:00 1 - 3  
Vit. Gusev - I. Chernetskiy 07.01 17:00 3 - 2  
Vit. Gusev - Ivan Diachenko 07.01 15:30 2 - 3  
Vit. Gusev - Vla. Kovalenko 07.01 13:30 3 - 2  
Vla. Kovalenko - Dmit. Kim 07.01 16:30 3 - 1  
Vla. Kovalenko - I. Chernetskiy 07.01 15:00 1 - 3  
Vla. Kovalenko - Vlad. Surzhik 07.01 20:00 3 - 0  
Vlad. Surzhik - Ivan Diachenko 07.01 13:30 0 - 3  
Vlad. Surzhik - O. Obrazkov 07.01 18:30 3 - 2  
Vlad. Surzhik - T. Bonishchuk 07.01 17:00 0 - 3  
Vlad. Surzhik - Vit. Gusev 07.01 15:00 3 - 1  
Y. Zakharov - Yur. Rybakov 07.01 02:35 3 - 1  
Yur. Novikov - A. Ermolaev 07.01 10:30 3 - 2  
Yur. Novikov - A. Shapoval 07.01 12:00 0 - 3  
Yur. Novikov - S. Vavrenyuk 07.01 13:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gubskaya - I. Grushko 07.01 09:30 1 - 3  
E. Gubskaya - Vik. Guseva 07.01 11:00 2 - 3  
E. Gubskaya - Yevg. Severina 07.01 10:30 0 - 3  
I. Grushko - Vik. Guseva 07.01 12:30 3 - 1  
I. Grushko - Yevg. Severina 07.01 11:30 0 - 3  
T. Yaroshenko - Vik. Zaytseva 07.01 08:45 3 - 1  
T. Yaroshenko - Yar. Lesnaya 07.01 07:45 1 - 3  
T. Yaroshenko - Yul. Orobinskaya 07.01 09:45 3 - 0  
Vik. Guseva - E. Gubskaya 07.01 08:00 3 - 1  
Vik. Guseva - Yevg. Severina 07.01 09:00 1 - 3  
Vik. Zaytseva - T. Yaroshenko 07.01 11:45 2 - 3  
Vik. Zaytseva - Yar. Lesnaya 07.01 10:15 2 - 3  
Vik. Zaytseva - Yul. Orobinskaya 07.01 11:15 3 - 1  
Yar. Lesnaya - T. Yaroshenko 07.01 10:45 3 - 1  
Yar. Lesnaya - Vik. Zaytseva 07.01 13:15 3 - 2  
Yar. Lesnaya - Yul. Orobinskaya 07.01 12:15 0 - 3  
Yevg. Severina - E. Gubskaya 07.01 07:30 3 - 2  
Yevg. Severina - I. Grushko 07.01 08:30 3 - 2  
Yevg. Severina - Vik. Guseva 07.01 12:00 3 - 2  
Yul. Orobinskaya - T. Yaroshenko 07.01 12:45 3 - 2  
Yul. Orobinskaya - Vik. Zaytseva 07.01 08:15 1 - 3  
Yul. Orobinskaya - Yar. Lesnaya 07.01 09:15 3 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 07.01 11:30 4 - 3  
Kiwoom Heroes - Doosan Bears 07.01 11:30 5 - 14  
LG Twins - KT Wiz 07.01 11:30 5 - 11  
NC Dinos - Lotte Giants 07.01 11:30 6 - 2  
Samsung Lions - SK Wyverns 07.01 11:30 7 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 07.01 11:00 6 - 3  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 07.01 11:00 4 - 3  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 07.01 11:00 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 07.01 11:00 0 - 4  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 07.01 11:00 0 - 6  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 07.01 11:00 5 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 07.01 12:35 0 - 20  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 07.01 12:35 7 - 2  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koltsov - Kea. Barry 07.01 11:55 5 - 3  
B. Koltsov - Mar. Adams 07.01 15:05 5 - 4  
D. Parletti - B. Koltsov 07.01 16:20 5 - 3  
D. Parletti - Jar. Cole 07.01 13:10 5 - 4  
D. Parletti - Mar. Adams 07.01 17:10 2 - 5  
J. Justicia - B. Koltsov 07.01 13:35 4 - 5  
J. Justicia - D. Parletti 07.01 17:35 5 - 1  
J. Justicia - Kea. Barry 07.01 15:30 3 - 5  
Jar. Cole - B. Koltsov 07.01 12:20 5 - 3  
Jar. Cole - J. Justicia 07.01 14:40 5 - 3  
Kea. Barry - D. Parletti 07.01 14:00 5 - 1  
Kea. Barry - Jar. Cole 07.01 11:30 5 - 3  
Mar. Adams - J. Justicia 07.01 16:45 5 - 2  
Mar. Adams - Jar. Cole 07.01 15:55 5 - 1  
Mar. Adams - Kea. Barry 07.01 12:45 5 - 4  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisztrije Riszi - Ognenyije Panteri(3x10 perc) 07.01 19:50 6 - 2  
Bisztrije Riszi - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 07.01 16:50 4 - 1  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.01 10:50 3 - 8  
Gladiator - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 07.01 06:50 7 - 5  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 07.01 08:50 4 - 3  
Gorjacsije - Vojnij Suomi (3x10 perc) 07.01 05:50 6 - 1  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.01 13:50 8 - 6  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.01 14:50 2 - 4  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 07.01 12:50 4 - 2  
Ognenyije Panteri - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 07.01 17:50 7 - 3  
Sznyeznyije Medvegyi - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 07.01 21:50 7 - 6  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.01 15:50 5 - 5  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.01 11:50 2 - 4  
Vojnij Suomi - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 07.01 07:50 8 - 5  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 07.01 22:50 6 - 3  
Zsolotyije Drakonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 07.01 20:50 2 - 7  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri(3x10 perc) 07.01 18:50 4 - 5  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Gilboa Galil 07.01 18:25 83 - 95  
Ironi Ness Ziona - Hapoel TA 07.01 18:30 75 - 105  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Guangzhou 07.01 13:35 96 - 72  
Guangdong - Beijing Royal Fighters 07.01 14:00 136 - 91  
Jiangsu Dragons - Fujian 07.01 10:00 96 - 107  
Qingdao - Zhejiang Guangsha 07.01 05:00 88 - 100  
Shanghai Sharks - Xinjiang 07.01 09:30 77 - 108  
Sichuan - Shenzhen 07.01 06:00 76 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyol bajnokság 2019/20 07.01 00:00    
Spanyol bajnokság 2019/20 07.01 00:00    
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu Jets - Canterbury Rams 07.01 09:30 108 - 93  
Taranaki Mountainairs - Otago Nuggets 07.01 07:30 107 - 81  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Gymkhana - Empire CC 07.01 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Huddersfield 07.01 19:00 0 - 3  
Nottingham - Bristol City 07.01 19:00 1 - 0  
Preston - Derby County 07.01 18:00 0 - 1  
Sheffield Wed. - West Bromwich 07.01 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Lokomotív Plovdiv 07.01 18:15 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Carioca,SerieA,Taca Rio)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangu RJ - Cabofriense 07.01 20:15 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Duisburg 07.01 19:00 2 - 2  
Braunschweig - Waldhof Mannheim 07.01 19:00 3 - 2  
Hallescher FC - Kaiserslautern 07.01 19:00 1 - 1  
Ingolstadt - Magdeburg 07.01 19:00 0 - 2  
Münster - Meppen 07.01 19:00 0 - 3  
Rostock - Uerdingen 07.01 19:00 1 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - 1860 München 07.01 19:00 2 - 4  
Unterhaching - Jena 07.01 19:00 2 - 2  
Viktoria Köln - Würzburg 07.01 19:00 5 - 1  
Zwickau - Chemnitz 07.01 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseh Kupa 2019/20 07.01 20:00    
Cseh Kupa 2019/20 07.01 20:00    
Liberec - Sparta Praha 07.01 20:15 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Nyköbing 07.01 18:00 4 - 0  
Roskilde - Vendsyssel 07.01 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Vejgaard 07.01 19:00 1 - 3  
FA 2000 - Ringköbing 07.01 19:00 1 - 1  
Hilleröd - Naesby 07.01 19:00 2 - 0  
Holbaek - Sydvest 07.01 19:00 0 - 2  
Skovshoved - Dalum 07.01 19:00 1 - 1  
Slagelse BI - VSK Aarhus 07.01 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Middelfart 07.01 19:00 1 - 2  
Brönshöj - Brabrand 07.01 19:00 1 - 1  
Frem - Jammerbugt 07.01 18:00 0 - 1  
Hellerup - Aarhus Fremad 07.01 19:00 1 - 5  
Helsingör - AB Gladsaxe 07.01 19:00 3 - 1  
Vanlöse - Thisted 07.01 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 07.01 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daegu 07.01 12:00 0 - 2  
Busan I'Park - Hwaseong 07.01 12:00 4 - 0  
Daejeon Citizen - Ansan Greeners 07.01 12:00 2 - 0  
Gangwon - Gangneung City 07.01 12:00 1 - 1  
Gimhae City - Gyeongju KHNP 07.01 12:00 0 - 2  
Gwangju - Gimpo Citizen 07.01 12:00 1 - 1  
Jeju - Seoul E-Land 07.01 12:00 2 - 2  
Jeonnam - Gyeongnam 07.01 12:00 4 - 0  
Pohang - Gyeongju Citizen 07.01 12:30 1 - 0  
Seongnam - Chungnam Asan 07.01 12:30 1 - 0  
Suwon City - Incheon 07.01 12:30 2 - 2  
Ulsan Citizen - Sangju Sangmu 07.01 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Honka 07.01 17:30 1 - 1  
HIFK - Kuopio PS 07.01 17:30 0 - 3  
Ilves - Mariehamn 07.01 17:30 4 - 3  
Lahti - Helsinki JK 07.01 17:30 0 - 4  
Seinäjoen JK - Turku PS 07.01 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - OFI 07.01 20:30 2 - 1  
Panathinaikosz - Arisz 07.01 18:15 2 - 0  
PAOK - AEK Athén 07.01 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Dinamo Zágráb 07.01 18:55 0 - 1  
Osijek - Rijeka 07.01 21:05 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Selfoss 07.01 21:15 1 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Bnei Yehuda TA 07.01 19:15 0 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 07.01 19:30 1 - 4  
Maccabi TA - Beitar Jerusalem 07.01 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajrat Almati - Zsetiszu Taldikorgan 07.01 14:00 3 - 0  
Kajszar Kizilorda - Taraz 07.01 16:00 1 - 1  
Kizil-Zsar - Okzsetpesz Koksetau 07.01 14:00 3 - 1  
Ordabaszi Simkent - Sahtar Karaganda 07.01 16:00 0 - 1  
Tobol Kostanaj - Kaszpij Aktau 07.01 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - TBB Nieciecza 07.01 20:40 1 - 0  
Puszcza Niepolomice - Miedz Legnica 07.01 17:40 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - Gornik Leczna 07.01 17:00 1 - 2  
Bytovia Bytow - Skra Czestochowa 07.01 18:00 1 - 1  
GKS Katowice - KS Polkowice 07.01 18:00 1 - 2  
Gryf Wejherowo - Stal Rzeszow 07.01 17:00 0 - 2  
Olimpia Elblag - Pogon Siedlce 07.01 16:00 1 - 0  
Resovia Rzeszow - Garbarnia Krakkó 07.01 17:00 1 - 2  
Stal Stalowa Wola - Lech Poznan 2 07.01 17:00 2 - 1  
Widzew Lodz - Elana Torun 07.01 20:05 1 - 1  
Znicz Pruszkow - Legionovia Legionowo 07.01 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Mongol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulaanbaatar City - Erchim 07.01 12:00 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Mjöndalen 07.01 18:00 1 - 3  
Haugesund - Start 07.01 18:00 1 - 0  
Odd Grenland - Bodö/Glimt 07.01 18:00 0 - 4  
Rosenborg - Valerenga 07.01 20:30 1 - 1  
Stabaek - Strömsgodset 07.01 18:00 2 - 0  
Viking Stavanger - Sandefjord 07.01 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OL Reign - Sky Blue 07.01 04:00 0 - 0  
Portland - Chicago 07.01 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Cagliari 07.01 19:30 1 - 1  
Fiorentina - Sassuolo 07.01 21:45 1 - 3  
Hellas Verona - Parma 07.01 21:45 3 - 2  
Internazionale - Brescia 07.01 19:30 6 - 0  
Lecce - Sampdoria 07.01 21:45 1 - 2  
SPAL Ferrara - Milan 07.01 21:45 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Avellino 07.01 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Akhmat Groznij 07.01 16:30 1 - 3  
Rosztov - FK Krasznodar 07.01 19:00 1 - 1  
Szocsi - Dinamo Moszkva 07.01 19:00 1 - 1  
Tambov - Zenit Szentpétervár 07.01 16:30 1 - 2  
Ufa - Rubin Kazany 07.01 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - LASK 07.01 20:30 3 - 1  
Salzburg - Sturm Graz 07.01 20:30 5 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Tondela 07.01 20:00 1 - 1  
Sporting CP - Gil Vicente 07.01 22:15 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Norwich 07.01 19:00 4 - 0  
Bournemouth - Newcastle 07.01 19:00 1 - 4  
Everton - Leicester 07.01 19:00 2 - 1  
West Ham - Chelsea 07.01 21:15 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Sepsi OSK 07.01 16:00 1 - 0  
Voluntari - Chindia Targoviste 07.01 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Sp. Gijón 07.01 19:30 1 - 0  
Lugo - Numancia 07.01 19:30 3 - 1  
Oviedo - Mirandes 07.01 19:30 1 - 0  
Ponferradina - Fuenlabrada 07.01 21:45 0 - 3  
UD Extremadura - R. Santander 07.01 21:45 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Granada 07.01 19:30 0 - 2  
Betis - Villarreal 07.01 22:00 0 - 2  
Valencia - Ath. Bilbao 07.01 19:30 0 - 2  
Valladolid - Levante 07.01 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Chiasso 07.01 18:15 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Basel 07.01 18:15 2 - 1  
Thun - FC Zürich 07.01 20:30 3 - 2  
Xamax - St. Gallen 07.01 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Landskrona 07.01 19:00 0 - 3  
Lund - Eskilsminne 07.01 19:00 3 - 1  
Motala AIF - Assyriska Turabdin 07.01 19:00 2 - 3  
Oskarshamn - Linköping City 07.01 19:00 1 - 0  
Skövde - Qviding 07.01 19:30 3 - 1  
Torn - Lindome 07.01 19:00 3 - 0  
Tvaaker - Trollhättan 07.01 20:00 2 - 1  
Värnamo - Utsikten 07.01 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - IFK Berga 07.01 17:30 3 - 0  
Haninge - Nyköping 07.01 20:00 4 - 0  
Lulea - Gefle 07.01 16:00 1 - 4  
Sandviken - Täby FK 07.01 19:00 2 - 2  
Team TG - Karlslund 07.01 15:00 2 - 1  
Örebro Syrianska - Brommapojkarna 07.01 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Djurgarden 07.01 19:00 1 - 0  
Kalmar - Östersund 07.01 19:00 1 - 2  
Norrköping - Elfsborg 07.01 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Slovan Bratislava 07.01 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Osmanlispor 07.01 19:00 3 - 0  
Boluspor - Hatayspor 07.01 16:30 1 - 0  
Erzurum Bld. Spor - Adana Demirspor 07.01 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
An Giang - Binh Phuoc 07.01 10:30 0 - 1  
Dak Lak - Fico Tay Ninh 07.01 10:30 1 - 0  
Sanna Khanh Hoa - Pho Hien 07.01 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Viljandi Tulevik 07.01 18:00 3 - 0  
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 07.01 18:30 1 - 1  
Paide Linnameeskond - Tammeka Tartu 07.01 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Gandzasar Kapan 07.01 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Bunyodkor 07.01 16:00 0 - 0  
Kokand - Mashal Mubarek 07.01 16:00 2 - 0  
Lokomotív Taskent - Qizilqum Zarafshon 07.01 16:00 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Panathinaikosz (1.m.) 07.01 16:00 3 - 2  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut-Pro - Payp-Pro 07.01 08:20 1 - 3  
Empire-Pro - Alliance-Pro 07.01 13:15 3 - 1  
Lions-Pro - Titans-Pro 07.01 11:30 2 - 3  
Plamya-Pro - Enerdzhi-Pro 07.01 10:00 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Energy - Ural City 07.01 11:00 3 - 0  
Ural Eurasia - Ural Red Fox 07.01 09:00 1 - 3  
Sakk (Chessable Masters (rapid))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - Liren Ding (rapid) 07.01 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (German Cup, Düsseldorf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barber N / Overlander L - Stautz A / Welsch L 07.01 16:00    
Behrens K / Tillmann C - Kortzinger L/Schneider S 07.01 19:00 1 - 2  
Gernert M / Schulz S - Grune A L / Schneider I 07.01 16:00 1 - 2  
Klinke L / Ottens L - Behrens K / Tillmann C 07.01 15:00 0 - 2  
Klinke L / Ottens L - Borger K / Christ C 07.01 18:00 2 - 0  
Klinke L / Ottens L - Borger K / Muller S 07.01 18:00    
Kortzinger L/Schneider S - Borger K / Christ C 07.01 14:00 2 - 1  
Kortzinger L/Schneider S - Borger K / Muller S 07.01 14:00    
Stautz A / Welsch L - Grune A L / Schneider I 07.01 13:00 0 - 2  
Tenisz (Austrian Champion.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - P. Goldsteiner 07.01 14:30 2 - 0  
D. Pichler - T. Statzberger 07.01 13:45 2 - 0  
Jur. Rodionov - G. Schmidt 07.01 15:30 2 - 1  
Luk. Neumayer - L. Miedler 07.01 15:40 0 - 2  
Tenisz (Austrian Champions., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michalitsch - M. Antonitsch 07.01 16:55 0 - 2  
B. Stummer - J. Grabher 07.01 12:15 1 - 2  
S. Kraus - A. Gross 07.01 16:25 2 - 0  
Tenisz (Czech Elite Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - K. Muchova 07.01 16:00 2 - 1  
B. Strycova - T. Martincova 07.01 13:50 2 - 1  
K. Siniakova - Kri. Pliskova 07.01 12:00 2 - 0  
Tenisz (Eastern European Ch.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vandelova - M. Djakovic 07.01 11:00 0 - 2  
B. Klincov - B. Bonic 07.01 10:00    
B. Marinkovic - D. Joksovic 07.01 16:10 0 - 2  
I. Shinikova - N. Berberovic 07.01 12:00 2 - 1  
V. Tomova - M. Drazic 07.01 14:35 2 - 0  
Tenisz (German Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Klasen - J. Jebawy 07.01 11:00 2 - 0  
A. Wirges - N. Rivkin 07.01 12:45 0 - 2  
C. Schultheiss - K. Hering 07.01 12:45 1 - 2  
L. Ponomar - J.L.S. Steur 07.01 13:55 0 - 2  
L. Schaeder - J. Wachaczyk 07.01 10:00 0 - 2  
R. Kölzer - M. Hodzic 07.01 16:00 2 - 0  
S. Müller - K. Kanev 07.01 14:00 0 - 2  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cerretani - J.A. Ore 07.01 18:40 0 - 2  
J.A. Ore - R. Shane 07.01 22:00 1 - 2  
M. Hurrion - M. Braswell 07.01 20:40 0 - 2  
R. Shane - J. Cerretani 07.01 15:20 1 - 2  
S. Storch - M. Braswell 07.01 14:00 0 - 2  
S. Storch - M. Hurrion 07.01 17:05 2 - 0  
Tenisz (Nat. Tour Israel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cohen - J. Hasson 07.01 09:00 0 - 2  
O. Amoyal - R. Amar 07.01 11:30 1 - 2  
Tenisz (Nation.Tour Italy, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - P. Rondoni 07.01 13:50 2 - 1  
F. Forti - V. Galovic 07.01 16:55 0 - 2  
L. Giustino - A. Vavassori 07.01 15:05 2 - 1  
L. Nardi - P. Andujar 07.01 22:20 1 - 2  
L. Sonego - L. Grigelis 07.01 18:45 2 - 0  
M. Gigante - T. Fabbiano 07.01 11:45 2 - 1  
R. Bonadio - G.M. Moroni 07.01 12:00 2 - 1  
R. Brancaccio - L. Vanni 07.01 18:25 2 - 0  
Tenisz (National Tour Italy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zantedeschi - P. Ormaechea 07.01 09:00 0 - 2  
C. Ferrando - N. Brancaccio 07.01 10:00 0 - 1  
L. Stefanini - E. Cocciaretto 07.01 09:00 2 - 0  
Lud. Samsonova - C. Scala 07.01 18:15 2 - 0  
M. Caregaro - L. Bronzetti 07.01 18:35 0 - 2  
M. Paoletti - B. Turati 07.01 18:30 2 - 1  
S. Rubini - A. Turati 07.01 11:15 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Altamirano - H.D. Boyer 07.01 18:00 2 - 1  
D. Popko - L. Draxl 07.01 16:55 1 - 2  
E. Karlovskiy - D. Popko 07.01 14:00 1 - 2  
G. Brymer - F. Corwin 07.01 21:50 0 - 2  
J. Arconada - Ale. Gomez 07.01 15:35 1 - 2  
Mic. Redlicki - S. Riffice 07.01 14:00 0 - 2  
N. Chappell - Mar. Redlicki 07.01 22:15 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 07.01 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S 07.01 13:00 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Papyan 07.01 08:20 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.01 10:20 2 - 1  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Solaris Sibenik (1.m.) 07.01 19:00 17 - 6  
Mladost Zágráb - Jadran Split (1.m.) 07.01 20:30 13 - 12  

 

2020.06.30.
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Gevorgyan - D. Hrutyunyan 06.30 04:00 3 - 0  
G. Malkhasyan - D. Vardanian 06.30 20:40 2 - 3  
H. Harutyunyan - D. Ghotanyan 06.30 08:40 3 - 1  
N. Nikoghosyan - D. Vardanian 06.30 19:20 1 - 3  
R. Gaibakyan - D. Ghotanyan 06.30 10:00 1 - 3  
S. Parsadanyan - K. Sargsyan 06.30 03:40 3 - 1  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bakhchajyan - M. Hovhannisyan 06.30 20:40 2 - 3  
H. Khachatryan - E. Bakhchajyan 06.30 17:00 3 - 0  
M. Galstyan - E. Bakhchajyan 06.30 22:00 1 - 3  
M. Galstyan - M. Hovhannisyan 06.30 16:40 3 - 2  
M. Galstyan - M. Hovhannisyan 06.30 21:40 0 - 3  
M. Hovhannisyan - E. Bakhchajyan 06.30 16:00 3 - 0  
M. Hovhannisyan - E. Bakhchajyan 06.30 22:40 2 - 3  
M. Hovhannisyan - H. Khachatryan 06.30 17:40 3 - 2  
M. Hovhannisyan - M. Galstyan 06.30 19:40 3 - 0  
R. Vardanyan - H. Khachatryan 06.30 16:20 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - S. Homutov 06.30 15:30 3 - 2  
A. Frolov - Demic Ying 06.30 06:30 3 - 0  
A. Frolov - G.V. Vahnin 06.30 18:30 3 - 0  
A. Frolov - Vla. Shirokov 06.30 09:30 3 - 1  
A. Gribkov - A. Yanshaev 06.30 00:00 3 - 1  
A. Gribkov - A. Yanshaev 06.30 01:30 0 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 06.30 16:00 3 - 1  
A. Gribkov - O. Nikiforov 06.30 17:30 3 - 1  
A. Gribkov - S.Y. Skotnikov 06.30 14:00 2 - 3  
A. Pravednov - D. Petrochenko 06.30 07:30 3 - 2  
A. Pravednov - D. Sayanov 06.30 19:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - D. Lavrinenko 06.30 23:00 3 - 1  
A. Skrebnev - D. Lavrinenko 06.30 10:00 1 - 3  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 06.30 12:00 2 - 3  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 06.30 14:30 1 - 3  
A.D. Volkov - V. Bazilevsky 06.30 18:30 1 - 3  
D. Lavrinenko - A. Skrebnev 06.30 13:00 3 - 2  
D. Lavrinenko - D. Molodtsov 06.30 12:30 2 - 3  
D. Lavrinenko - D. Molodtsov 06.30 22:30 3 - 0  
D. Lavrinenko - V. Nemashkalo 06.30 11:00 0 - 3  
D. Merzlikin - I. Elistratov 06.30 00:00 1 - 3  
D. Merzlikin - I. Elistratov 06.30 12:00 2 - 3  
D. Merzlikin - P. Pinkovskii 06.30 22:00 3 - 2  
D. Merzlikin - Vla. Petrov 06.30 10:00 3 - 0  
D. Molodtsov - A. Skrebnev 06.30 11:30 3 - 2  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 06.30 13:30 3 - 1  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 06.30 23:30 3 - 1  
D. Petrochenko - A. Pravednov 06.30 09:00 3 - 2  
D. Petrochenko - D. Sayanov 06.30 08:00 3 - 1  
D. Petrochenko - Igor Smirnov 06.30 06:00 0 - 3  
D. Sayanov - A. Pravednov 06.30 06:30 3 - 0  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 06.30 18:00 2 - 3  
D. Sayanov - Igor Smirnov 06.30 20:00 0 - 3  
Dan. Andreev - A. Frolov 06.30 07:00 2 - 3  
Dan. Andreev - Demic Ying 06.30 08:30 3 - 1  
Dan. Andreev - Demic Ying 06.30 09:00 0 - 3  
Demic Ying - A. Frolov 06.30 19:00 1 - 3  
Demic Ying - G.V. Vahnin 06.30 20:30 3 - 1  
Demic Ying - G.V. Vahnin 06.30 21:00 2 - 3  
Demic Ying - Vla. Petrov 06.30 00:30 1 - 3  
Demic Ying - Vla. Shirokov 06.30 07:30 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 06.30 08:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 06.30 20:00 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 06.30 18:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Pravednov 06.30 20:30 1 - 3  
E. Ilyukhin - Igor Smirnov 06.30 19:00 2 - 3  
G.V. Vahnin - Vla. Shirokov 06.30 19:30 1 - 3  
I. Elistratov - D. Merzlikin 06.30 01:30 1 - 3  
I. Elistratov - P. Pinkovskii 06.30 10:30 1 - 3  
I. Elistratov - Vla. Petrov 06.30 13:00 3 - 1  
I. Matveev - A. Arutiunyan 06.30 16:30 3 - 1  
I. Matveev - I. Poletaev 06.30 15:00 2 - 3  
I. Minchenkov - T. Yusipov 06.30 22:00 3 - 1  
I. Pandur - S. Kuzmin 06.30 16:00 1 - 3  
I. Pandur - V. Zhulyabin 06.30 14:00 0 - 3  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 06.30 14:30 3 - 0  
Igor Smirnov - A. Pravednov 06.30 08:30    
Igor Smirnov - A. Pravednov 06.30 18:30 1 - 3  
Igor Smirnov - D. Sayanov 06.30 07:00 2 - 3  
Igor Smirnov - D. Sayanov 06.30 09:30 3 - 1  
Ilya Novikov - I. Pandur 06.30 15:30 3 - 2  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 06.30 23:30 2 - 3  
N. Sukharnikov - I. Pandur 06.30 00:00 0 - 3  
O. Nikiforov - A. Gribkov 06.30 15:30 0 - 3  
O. Shagarov - I. Minchenkov 06.30 12:00 3 - 1  
O. Shagarov - V. Safonov 06.30 10:00 3 - 2  
P. Pinkovskii - D. Merzlikin 06.30 11:30 2 - 3  
P. Pinkovskii - D. Merzlikin 06.30 13:30 1 - 3  
P. Pinkovskii - Vla. Petrov 06.30 23:00 3 - 1  
S. Homutov - I. Matveev 06.30 14:00 1 - 3  
S. Homutov - I. Poletaev 06.30 16:00 3 - 1  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 06.30 14:30 3 - 0  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 06.30 17:30 3 - 0  
S. Nikulin - A.D. Volkov 06.30 19:00 2 - 3  
S. Nikulin - Dmi. Kolesnikov 06.30 07:30 2 - 3  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 06.30 20:30 1 - 3  
S.Y. Skotnikov - A. Yanshaev 06.30 15:00 2 - 3  
S.Y. Skotnikov - A. Yanshaev 06.30 17:00 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - O. Nikiforov 06.30 16:30 2 - 3  
T. Yusipov - V. Safonov 06.30 23:00 0 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 06.30 19:30 1 - 3  
V. Bazilevsky - S.Y. Skotnikov 06.30 00:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Serebrennikov 06.30 22:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 06.30 10:30 0 - 3  
V. Safonov - I. Minchenkov 06.30 11:00 3 - 1  
V. Safonov - Val. Ivanov 06.30 22:30 2 - 3  
V. Zhulyabin - I. Pandur 06.30 01:00 3 - 0  
V. Zhulyabin - I. Pandur 06.30 17:00 3 - 2  
V. Zhulyabin - Ilya Novikov 06.30 16:30 1 - 3  
V. Zhulyabin - S. Kuzmin 06.30 00:30 2 - 3  
V. Zhulyabin - S. Kuzmin 06.30 15:00 1 - 3  
Vla. Petrov - I. Elistratov 06.30 11:00 0 - 3  
Vla. Petrov - Kir. Abramov 06.30 22:30 2 - 3  
Vla. Petrov - P. Pinkovskii 06.30 12:30 1 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 06.30 08:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 06.30 20:00 3 - 2  
Vla. Shirokov - A. Frolov 06.30 21:30 3 - 2  
Vla. Shirokov - Dan. Andreev 06.30 06:00 3 - 1  
Vla. Shirokov - Demic Ying 06.30 18:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - Vadim Ishchuk 06.30 20:00 2 - 3  
A. Kozachenko - O. Hrymovskyi 06.30 17:45 3 - 2  
A. Kozachenko - S. Chernayvskiy 06.30 20:45 2 - 3  
A. Kozachenko - V. Vlasenko 06.30 19:15 0 - 3  
A. Kozachenko - Vol. Sedin 06.30 16:15 2 - 3  
A. Krasutskyi - A. Obischenko 06.30 07:10 3 - 2  
A. Krasutskyi - I. Rubanka 06.30 11:40 0 - 3  
A. Krasutskyi - S. Skhabitsky 06.30 13:10 2 - 3  
A. Krasutskyi - V. Kolesnykov 06.30 08:40 3 - 2  
A. Krasutskyi - Y. Kokunin 06.30 10:10 2 - 3  
A. Likhitsky - A. Naida 06.30 12:55 3 - 1  
A. Likhitsky - Ser. Kaminskiy 06.30 08:25 3 - 2  
A. Likhitsky - Tym. Turchenko 06.30 11:55 3 - 0  
A. Likhitsky - Yur. Kolesnik 06.30 10:25 3 - 1  
A. Naida - Ser. Kaminskiy 06.30 14:55 1 - 3  
A. Naida - Tym. Turchenko 06.30 09:55 1 - 3  
A. Tkachenko - Pav. Kovalchuk 06.30 19:50 3 - 2  
A. Tkachenko - S. Burdelnyy 06.30 16:50 3 - 1  
A. Tkachenko - S. Solomko 06.30 22:50 0 - 3  
A. Tkachenko - V. Levytskyi 06.30 18:20 3 - 1  
A. Tkachenko - V. Vasko 06.30 21:20 0 - 3  
D. Havrysh - A. Panyushkin 06.30 15:25 2 - 3  
D. Havrysh - K. Kirsanov 06.30 21:25 0 - 3  
D. Havrysh - K. Moroz 06.30 16:55 2 - 3  
D. Havrysh - Oleks. Kovalchuk 06.30 19:55 2 - 3  
D. Havrysh - P. Babenko 06.30 18:25 2 - 3  
E. Kovpak - A. Aliyev 06.30 16:00 1 - 3  
E. Kovpak - M. Mrykh 06.30 17:30 3 - 0  
E. Kovpak - V. Evtodiy 06.30 20:30 3 - 1  
E. Kovpak - Vadim Ishchuk 06.30 14:30 3 - 1  
Evg. Ivanov - Dmit. Kim 06.30 08:35 0 - 3  
Evg. Ivanov - Vla. Kovalenko 06.30 10:05 3 - 1  
Evg. Ivanov - Y. Sokoltsov 06.30 13:05 1 - 3  
I. Hudushyn - M. Yakubov 06.30 13:50 3 - 2  
I. Hudushyn - O. Lymarenko 06.30 10:50 2 - 3  
I. Hudushyn - S. Semenets 06.30 09:20 3 - 2  
I. Hudushyn - Ste. Yakimenko 06.30 12:20 3 - 0  
I. Hudushyn - V. Kononikhin 06.30 07:50 3 - 0  
I. Rubanka - A. Obischenko 06.30 13:40 3 - 0  
I. Rubanka - V. Kolesnykov 06.30 10:40 3 - 0  
I. Rubanka - Y. Kokunin 06.30 08:10 1 - 3  
K. Kirsanov - A. Panyushkin 06.30 19:25 0 - 3  
K. Kirsanov - K. Moroz 06.30 15:55 3 - 2  
K. Kirsanov - Oleks. Kovalchuk 06.30 17:55 0 - 3  
K. Kirsanov - P. Babenko 06.30 20:25 1 - 3  
K. Moroz - A. Panyushkin 06.30 20:55 0 - 3  
M. Mrykh - A. Aliyev 06.30 21:30 1 - 3  
M. Yakubov - S. Semenets 06.30 08:20 1 - 3  
M. Yakubov - Ste. Yakimenko 06.30 10:20 3 - 0  
M. Yakubov - V. Kononikhin 06.30 11:50 3 - 0  
N. Trofimov - A. Yolkin 06.30 18:35 2 - 3  
N. Trofimov - T. Voytekhov 06.30 15:05 2 - 3  
N. Trofimov - V. Korovychenko 06.30 19:35 3 - 0  
N. Trofimov - Yev. Masko 06.30 17:05 0 - 3  
O. Hrymovskyi - A. Chepurnyi 06.30 16:45 3 - 0  
O. Hrymovskyi - Vol. Sedin 06.30 21:45 0 - 3  
O. Lymarenko - V. Kononikhin 06.30 09:50 3 - 0  
Oleks. Kovalchuk - A. Panyushkin 06.30 21:55 3 - 2  
Oleks. Kovalchuk - K. Moroz 06.30 18:55 0 - 3  
Oleks. Kovalchuk - P. Babenko 06.30 16:25 3 - 1  
P. Babenko - A. Panyushkin 06.30 17:25 0 - 3  
P. Babenko - K. Moroz 06.30 22:25 3 - 1  
Pav. Kovalchuk - S. Burdelnyy 06.30 18:50 3 - 1  
Pav. Kovalchuk - V. Levytskyi 06.30 23:50 1 - 3  
R. Derypaska - A. Yolkin 06.30 14:35 3 - 1  
R. Derypaska - N. Trofimov 06.30 20:35 2 - 3  
R. Derypaska - T. Voytekhov 06.30 16:05 3 - 2  
R. Derypaska - V. Korovychenko 06.30 17:35 3 - 2  
R. Derypaska - Yev. Masko 06.30 19:05 2 - 3  
Rom. Makarenko - A. Likhitsky 06.30 13:55 3 - 2  
Rom. Makarenko - A. Naida 06.30 10:55 3 - 0  
Rom. Makarenko - Ser. Kaminskiy 06.30 09:25 3 - 2  
Rom. Makarenko - Tym. Turchenko 06.30 07:55 3 - 2  
Rom. Makarenko - Yur. Kolesnik 06.30 12:25 1 - 3  
S. Chernayvskiy - A. Chepurnyi 06.30 18:45 2 - 3  
S. Chernayvskiy - V. Vlasenko 06.30 17:15 0 - 3  
S. Chernayvskiy - Vol. Sedin 06.30 15:15 3 - 1  
S. Semenets - V. Kononikhin 06.30 13:20 0 - 3  
S. Skhabitsky - A. Obischenko 06.30 11:10 3 - 1  
S. Skhabitsky - I. Rubanka 06.30 09:40 2 - 3  
S. Skhabitsky - V. Kolesnykov 06.30 07:40 3 - 0  
S. Skhabitsky - Y. Kokunin 06.30 12:10 3 - 2  
S. Solomko - Pav. Kovalchuk 06.30 21:50 1 - 3  
S. Solomko - S. Burdelnyy 06.30 20:50 2 - 3  
S. Solomko - V. Levytskyi 06.30 17:20 3 - 2  
S. Solomko - V. Vasko 06.30 19:20 3 - 2  
Ser. Kaminskiy - Tym. Turchenko 06.30 13:25 3 - 1  
Ste. Yakimenko - O. Lymarenko 06.30 08:50 0 - 3  
Ste. Yakimenko - S. Semenets 06.30 11:20 3 - 2  
Ste. Yakimenko - V. Kononikhin 06.30 14:20 3 - 1  
T. Voytekhov - A. Yolkin 06.30 20:05 3 - 0  
V. Evtodiy - A. Aliyev 06.30 15:00 3 - 0  
V. Evtodiy - Vadim Ishchuk 06.30 18:30 0 - 3  
V. Kolesnykov - A. Obischenko 06.30 12:40 1 - 3  
V. Korovychenko - A. Yolkin 06.30 16:35 3 - 1  
V. Korovychenko - T. Voytekhov 06.30 21:35 3 - 1  
V. Levytskyi - S. Burdelnyy 06.30 22:20 3 - 1  
V. Vasko - Pav. Kovalchuk 06.30 17:50 3 - 1  
V. Vasko - S. Burdelnyy 06.30 23:20 1 - 3  
V. Vasko - V. Levytskyi 06.30 20:20 1 - 3  
V. Vlasenko - O. Hrymovskyi 06.30 15:45 3 - 0  
V. Vlasenko - Vol. Sedin 06.30 18:15 3 - 2  
Vla. Kovalenko - Dmit. Kim 06.30 14:05 0 - 3  
Y. Kokunin - A. Obischenko 06.30 09:10 3 - 2  
Y. Kokunin - V. Kolesnykov 06.30 14:10 3 - 1  
Y. Muliukin - A. Aliyev 06.30 18:00 2 - 3  
Y. Muliukin - E. Kovpak 06.30 19:00 3 - 2  
Y. Muliukin - Vadim Ishchuk 06.30 21:00 2 - 3  
Y. Sokoltsov - Dmit. Kim 06.30 07:35 3 - 2  
Y. Sokoltsov - Vla. Kovalenko 06.30 12:05 1 - 3  
Yev. Masko - A. Yolkin 06.30 21:05 3 - 1  
Yev. Masko - T. Voytekhov 06.30 18:05 0 - 3  
Yev. Masko - V. Korovychenko 06.30 15:35 0 - 3  
Yur. Kolesnik - A. Naida 06.30 08:55 3 - 0  
Yur. Kolesnik - Ser. Kaminskiy 06.30 11:25 1 - 3  
Yur. Kolesnik - Tym. Turchenko 06.30 14:25 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - O. Tsiupko 06.30 07:45 3 - 2  
A. Mydvetskaya - S. Yureneva 06.30 09:45 3 - 1  
Anast. Efimova - G. Farladanska 06.30 07:00 1 - 3  
Anast. Efimova - V. Stepanovskaya 06.30 10:00 3 - 1  
Anast. Efimova - Ver. Gud 06.30 08:30 3 - 0  
I. Tiutiunyk - K. Zharkova 06.30 18:10 3 - 2  
I. Tiutiunyk - T. Dyakun 06.30 15:40 3 - 2  
I. Tiutiunyk - Tam. Kravchuk 06.30 21:10 3 - 1  
K. Zharkova - Tam. Kravchuk 06.30 20:10 3 - 1  
M. Malyuta - I. Tiutiunyk 06.30 19:10 0 - 3  
M. Malyuta - K. Zharkova 06.30 16:10 3 - 1  
M. Malyuta - T. Dyakun 06.30 17:40 0 - 3  
M. Malyuta - Tam. Kravchuk 06.30 14:40 3 - 0  
M. Malyuta - Y. Voloshyna 06.30 20:40 3 - 1  
O. Tsiupko - S. Yureneva 06.30 11:15 3 - 1  
T. Dyakun - K. Zharkova 06.30 21:40 3 - 2  
T. Dyakun - Tam. Kravchuk 06.30 16:40 3 - 1  
V. Pryshchepa - A. Mydvetskaya 06.30 10:45 0 - 3  
V. Pryshchepa - O. Tsiupko 06.30 09:15 3 - 0  
V. Pryshchepa - S. Yureneva 06.30 08:15 2 - 3  
V. Pryshchepa - Y. Mikhailik 06.30 11:45 1 - 3  
V. Stepanovskaya - G. Farladanska 06.30 11:00 3 - 2  
Ver. Gud - G. Farladanska 06.30 09:30 2 - 3  
Ver. Gud - V. Stepanovskaya 06.30 07:30 1 - 3  
Y. Mikhailik - A. Mydvetskaya 06.30 08:45 2 - 3  
Y. Mikhailik - O. Tsiupko 06.30 10:15 0 - 3  
Y. Mikhailik - S. Yureneva 06.30 07:15 3 - 0  
Y. Sozoniuk - Anast. Efimova 06.30 11:30 3 - 0  
Y. Sozoniuk - G. Farladanska 06.30 08:00 3 - 0  
Y. Sozoniuk - V. Stepanovskaya 06.30 09:00 3 - 1  
Y. Sozoniuk - Ver. Gud 06.30 10:30 3 - 1  
Y. Voloshyna - I. Tiutiunyk 06.30 17:10 0 - 3  
Y. Voloshyna - K. Zharkova 06.30 15:10 1 - 3  
Y. Voloshyna - T. Dyakun 06.30 19:40 0 - 3  
Y. Voloshyna - Tam. Kravchuk 06.30 18:40 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bondarchuk - M. Ulianchych 06.30 16:20 3 - 0  
A. Bondarchuk - Vad. Kubov 06.30 18:40 3 - 0  
A. Bondarchuk - Vad. Sidorenko 06.30 14:35 3 - 2  
A. Borysov - A. Reva 06.30 12:10 0 - 3  
A. Borysov - B. Buryak 06.30 13:55 3 - 1  
A. Borysov - O. Yarovoi 06.30 10:25 0 - 3  
A. Borysov - P. Vasylchuk 06.30 06:55 2 - 3  
A. Borysov - V. Shepel 06.30 08:40 3 - 1  
A. Chaplyanka - D. Baystryuchenko 06.30 01:35 1 - 3  
A. Chaplyanka - D. Kryshtal 06.30 00:35 3 - 1  
A. Chaplyanka - K. Yehorov 06.30 02:35 2 - 3  
A. Grabskiy - A. Maksimchuk 06.30 16:40 0 - 3  
A. Grabskiy - P. Cherednichenko 06.30 14:55 1 - 3  
A. Grabskiy - P. Kolesnik 06.30 19:00 3 - 1  
A. Guchok - D. Lohosha 06.30 03:15 3 - 1  
A. Guchok - V. Bosak 06.30 04:15 0 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 06.30 08:55 1 - 3  
A. Krysak - D. Lohosha 06.30 01:15 0 - 3  
A. Maksimchuk - P. Cherednichenko 06.30 17:50 1 - 3  
A. Maksimchuk - P. Kolesnik 06.30 15:30 3 - 2  
A. Reva - O. Yarovoi 06.30 08:05 2 - 3  
A. Reva - P. Vasylchuk 06.30 14:30 3 - 0  
A. Reva - V. Shepel 06.30 11:00 3 - 1  
A. Riabukhin - A. Yakovenko 06.30 09:45 3 - 0  
A. Riabukhin - Ole. Kovalov 06.30 07:25 1 - 3  
A. Riabukhin - S. Skachenko 06.30 12:40 3 - 1  
A. Riabukhin - Ser. Ponomarenko 06.30 11:30 3 - 2  
A. Savchenko - Ale. Medvedev 06.30 22:45 3 - 0  
A. Sydorenko - O. Furman 06.30 12:55 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - Ale. Medvedev 06.30 23:45 3 - 0  
A. Vakulin - A. Riabukhin 06.30 13:50 2 - 3  
A. Vakulin - A. Yakovenko 06.30 12:05 1 - 3  
A. Vakulin - Ole. Kovalov 06.30 08:35 2 - 3  
A. Vakulin - S. Skachenko 06.30 10:20 2 - 3  
A. Vakulin - Ser. Ponomarenko 06.30 06:50 2 - 3  
A. Yakovenko - Ole. Kovalov 06.30 10:55 2 - 3  
A. Yakovenko - S. Skachenko 06.30 08:00 3 - 1  
A. Yakovenko - Ser. Ponomarenko 06.30 14:25 0 - 3  
A. Zenyuk - I. Piskorskyu 06.30 10:45 3 - 1  
A. Zenyuk - Y. Kolos 06.30 08:25 3 - 1  
B. Buryak - A. Reva 06.30 09:50 2 - 3  
B. Buryak - O. Yarovoi 06.30 12:45 2 - 3  
B. Buryak - P. Vasylchuk 06.30 11:35 1 - 3  
B. Buryak - V. Shepel 06.30 07:30 0 - 3  
B. Panchenko - A. Govorunets 06.30 08:45 1 - 3  
B. Panchenko - O. Volynets 06.30 09:55 3 - 2  
B. Panchenko - S. Matviienko 06.30 11:05 1 - 3  
B. Panchenko - V. Krivenko 06.30 12:15 3 - 1  
D. Baystryuchenko - A. Selin 06.30 01:05 2 - 3  
D. Gabrelyan - A. Sydorenko 06.30 08:15 3 - 2  
D. Gabrelyan - O. Furman 06.30 10:35 3 - 1  
D. Kryshtal - A. Selin 06.30 03:05 0 - 1  
D. Kryshtal - A. Selin 06.30 23:05 3 - 1  
D. Simonchuk - N. Mosiuk 06.30 21:10 3 - 1  
D. Simonchuk - R. Rybachuk 06.30 19:25 3 - 2  
D. Simonchuk - S. Berezynskyi 06.30 16:30 3 - 2  
D. Vahta - A. Kotik 06.30 08:20 1 - 3  
D. Vahta - V. Nechyporuk 06.30 10:05 3 - 1  
D. Yaskov - M. Sokur 06.30 15:15 3 - 0  
D. Yaskov - S. Illiushchenko 06.30 17:35 3 - 0  
E. Rubtsov - Den. Vakulenko 06.30 19:05 2 - 3  
E. Rubtsov - I. Kozyr 06.30 19:45 3 - 2  
E. Rubtsov - Vit. Vovk 06.30 20:55 2 - 3  
E. Sazonov - A. Sydorenko 06.30 10:00 0 - 3  
E. Sazonov - D. Gabrelyan 06.30 11:10 0 - 3  
E. Sazonov - V. Paukov 06.30 12:20 0 - 3  
I. Fashchevskiy - A. Grabskiy 06.30 19:35 1 - 3  
I. Fashchevskiy - A. Maksimchuk 06.30 18:25 3 - 1  
I. Fashchevskiy - P. Cherednichenko 06.30 16:05 2 - 3  
I. Fashchevskiy - P. Kolesnik 06.30 17:15 3 - 2  
I. Kozyr - Den. Vakulenko 06.30 20:20 3 - 2  
I. Kozyr - Vit. Vovk 06.30 19:10 2 - 3  
I. Solovyov - A. Bondarchuk 06.30 19:15 1 - 3  
I. Solovyov - M. Ulianchych 06.30 18:05 1 - 3  
I. Solovyov - Vad. Kubov 06.30 16:55 1 - 3  
I. Solovyov - Vad. Sidorenko 06.30 15:45 2 - 3  
K. Yehorov - D. Baystryuchenko 06.30 00:05 1 - 3  
K. Yehorov - D. Baystryuchenko 06.30 22:35 0 - 3  
K. Yehorov - D. Kryshtal 06.30 02:05 3 - 2  
Leon. Ivanov - B. Omelchuk 06.30 13:10 3 - 0  
M. Laevsky - Den. Vakulenko 06.30 19:40 0 - 3  
M. Laevsky - E. Rubtsov 06.30 21:25 3 - 0  
M. Laevsky - I. Kozyr 06.30 20:50 3 - 1  
M. Laevsky - Vit. Vovk 06.30 20:15 0 - 3  
M. Presnyakov - A. Zenyuk 06.30 11:20 3 - 2  
M. Presnyakov - I. Piskorskyu 06.30 09:00 1 - 3  
M. Presnyakov - P. Pidleteichuk 06.30 12:30 0 - 3  
M. Presnyakov - Y. Kolos 06.30 10:10 3 - 1  
M. Sokur - S. Illiushchenko 06.30 19:55 3 - 1  
M. Tovkach - A. Guchok 06.30 00:45 1 - 3  
M. Tovkach - A. Krysak 06.30 01:45 3 - 2  
M. Tovkach - V. Bosak 06.30 02:45 0 - 3  
M. Ulianchych - Vad. Kubov 06.30 15:10 3 - 0  
M. Ulianchych - Vad. Sidorenko 06.30 17:30 1 - 3  
Max. Nikolenko - A. Krutko 06.30 16:50 3 - 0  
Max. Nikolenko - Naz. Kovalchuk 06.30 15:40 1 - 3  
N. Gritsienko - A. Kotik 06.30 10:40 1 - 3  
N. Gritsienko - A. Kotik 06.30 11:50 3 - 2  
N. Gritsienko - D. Vahta 06.30 09:30 1 - 3  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 06.30 07:45 3 - 0  
N. Mosiuk - D. Simonchuk 06.30 15:55 3 - 1  
N. Mosiuk - S. Berezynskyi 06.30 17:40 3 - 0  
N. Sidorak - R. Vakarash 06.30 14:50 3 - 0  
N. Sidorak - V. Aksenin 06.30 16:35 3 - 0  
N. Sidorak - Y. Vorsulyak 06.30 18:55 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - A. Krutko 06.30 18:00 3 - 0  
O. Semenets - D. Baystryuchenko 06.30 23:35 3 - 1  
O. Tkachenko - A. Krutko 06.30 16:10 3 - 1  
O. Tkachenko - Max. Nikolenko 06.30 17:20 1 - 3  
O. Tkachenko - Naz. Kovalchuk 06.30 16:45 3 - 2  
O. Tkachenko - S. Tsybulin 06.30 17:55 1 - 3  
O. Volynets - A. Govorunets 06.30 12:50 3 - 1  
O. Yarovoi - P. Vasylchuk 06.30 09:15 2 - 3  
O. Yarovoi - V. Shepel 06.30 15:05 2 - 3  
Ole. Kovalov - Ser. Ponomarenko 06.30 13:15 3 - 1  
P. Kolesnik - P. Cherednichenko 06.30 20:10 0 - 3  
P. Pidleteichuk - A. Zenyuk 06.30 09:35 3 - 0  
P. Pidleteichuk - I. Piskorskyu 06.30 07:50 2 - 3  
P. Pidleteichuk - Y. Kolos 06.30 11:55 3 - 2  
R. Rybachuk - D. Simonchuk 06.30 18:15 3 - 2  
R. Rybachuk - N. Mosiuk 06.30 17:05 3 - 0  
R. Rybachuk - N. Mosiuk 06.30 20:00 1 - 3  
R. Rybachuk - S. Berezynskyi 06.30 15:20 2 - 3  
S. Akhlamov - B. Omelchuk 06.30 09:05 3 - 1  
S. Akhlamov - Leon. Ivanov 06.30 10:15 2 - 3  
S. Akhlamov - V. Kizian 06.30 11:25 3 - 0  
S. Akhlamov - V. Palamarchuk 06.30 12:35 1 - 3  
S. Berezynskyi - D. Simonchuk 06.30 20:35 3 - 2  
S. Berezynskyi - N. Mosiuk 06.30 18:50 0 - 3  
S. Berezynskyi - R. Rybachuk 06.30 21:45 3 - 1  
S. Matviienko - A. Govorunets 06.30 10:30 3 - 1  
S. Matviienko - O. Volynets 06.30 08:10 0 - 3  
S. Skachenko - Ole. Kovalov 06.30 15:00 1 - 3  
S. Skachenko - Ser. Ponomarenko 06.30 09:10 0 - 3  
S. Tsybulin - A. Krutko 06.30 15:35 3 - 2  
S. Tsybulin - Max. Nikolenko 06.30 16:15 0 - 3  
S. Tsybulin - Naz. Kovalchuk 06.30 17:25 3 - 2  
V. Aksenin - R. Vakarash 06.30 17:45 1 - 3  
V. Aksenin - Y. Vorsulyak 06.30 15:25 0 - 3  
V. Bosak - A. Guchok 06.30 02:15 0 - 3  
V. Bosak - A. Krysak 06.30 00:15 3 - 0  
V. Ivasiv - N. Sidorak 06.30 19:30 1 - 3  
V. Ivasiv - R. Vakarash 06.30 16:00 3 - 1  
V. Ivasiv - V. Aksenin 06.30 18:20 3 - 1  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 06.30 17:10 3 - 0  
V. Kazmirchuk - D. Yaskov 06.30 18:10 1 - 3  
V. Kazmirchuk - M. Sokur 06.30 17:00 1 - 3  
V. Kazmirchuk - S. Illiushchenko 06.30 15:50 3 - 2  
V. Kazmirchuk - V. Protopopov 06.30 19:20 1 - 3  
V. Kizian - B. Omelchuk 06.30 10:50 0 - 3  
V. Kizian - Leon. Ivanov 06.30 08:30 3 - 2  
V. Krivenko - A. Govorunets 06.30 07:35 3 - 2  
V. Krivenko - O. Volynets 06.30 11:40 1 - 3  
V. Krivenko - S. Matviienko 06.30 09:20 0 - 3  
V. Palamarchuk - Leon. Ivanov 06.30 12:00 3 - 2  
V. Palamarchuk - V. Kizian 06.30 09:40 3 - 2  
V. Paukov - A. Sydorenko 06.30 11:45 1 - 3  
V. Paukov - D. Gabrelyan 06.30 09:25 1 - 3  
V. Paukov - O. Furman 06.30 07:40 3 - 0  
V. Protopopov - D. Yaskov 06.30 16:25 1 - 3  
V. Protopopov - M. Sokur 06.30 18:45 1 - 3  
V. Protopopov - S. Illiushchenko 06.30 14:40 2 - 3  
V. Shepel - P. Vasylchuk 06.30 13:20 3 - 1  
V. Tuchkevych - S. Melkumyan 06.30 23:20 2 - 3  
Vad. Kubov - Vad. Sidorenko 06.30 19:50 3 - 1  
Vit. Vovk - Den. Vakulenko 06.30 21:30 0 - 3  
Y. Kolos - I. Piskorskyu 06.30 13:05 2 - 3  
Y. Vorsulyak - R. Vakarash 06.30 20:05 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - D. Reitspies 06.30 09:15 3 - 0  
A. Gavlas - F. Olivares 06.30 11:25 3 - 0  
A. Gavlas - J. Vrablik 06.30 12:50 3 - 1  
F. Olivares - D. Reitspies 06.30 13:10 0 - 3  
F. Onderka - D. Reitspies 06.30 11:45 2 - 3  
M. Horejsi - F. Onderka 06.30 13:40 2 - 3  
M. Horejsi - J. Vrablik 06.30 08:25 1 - 3  
M. Horejsi - O. Bajger 06.30 10:05 3 - 0  
M. Olejnik - F. Olivares 06.30 08:00 3 - 0  
M. Olejnik - J. Vrablik 06.30 09:40 2 - 3  
M. Olejnik - O. Bajger 06.30 12:30 3 - 0  
O. Bajger - F. Onderka 06.30 08:50 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alistratov - A. Goradze 06.30 18:00 3 - 0  
A. Alistratov - G. Morgun 06.30 16:30 3 - 0  
A. Alistratov - S. Alekseev 06.30 17:30 3 - 0  
A. Borodachev - A. Shtaer 06.30 14:30 3 - 0  
A. Borodachev - D. Derevinskyi 06.30 16:30 0 - 3  
A. Borodachev - M. Butkov 06.30 18:30 3 - 1  
A. Doroshenko - A. Shapoval 06.30 13:00 3 - 1  
A. Doroshenko - Yur. Novikov 06.30 10:30 3 - 0  
A. Goloveshkin - R. Lazebny 06.30 13:45 0 - 3  
A. Goloveshkin - Yur. Medvedev 06.30 17:15 3 - 2  
A. Goradze - A. Alistratov 06.30 15:00 3 - 2  
A. Goradze - G. Morgun 06.30 14:00 3 - 1  
A. Goradze - S. Alekseev 06.30 16:00 3 - 1  
A. Ivashkin - D. Aseev 06.30 12:30 3 - 0  
A. Ivashkin - D. Matveev 06.30 11:30 3 - 1  
A. Ivashkin - M. Mosyuk 06.30 10:00 3 - 0  
A. Shapoval - A. Doroshenko 06.30 10:00 3 - 0  
A. Shapoval - S. Vavrenyuk 06.30 11:00 1 - 3  
A. Shapoval - Yur. Novikov 06.30 11:30 2 - 3  
A. Shtaer - D. Derevinskyi 06.30 16:00 3 - 2  
A. Shtaer - V. Solovey 06.30 19:30 0 - 3  
A. Shtaer - Vl. Metelskiy 06.30 18:00 2 - 3  
B. Oleksenko - A. Borodachev 06.30 14:00 3 - 1  
B. Oleksenko - A. Shtaer 06.30 19:00 3 - 2  
B. Oleksenko - M. Butkov 06.30 13:30 2 - 3  
B. Oleksenko - V. Solovey 06.30 17:00 0 - 3  
D. Aseev - A. Ivashkin 06.30 09:30 3 - 2  
D. Aseev - D. Matveev 06.30 10:30 0 - 3  
D. Aseev - M. Mosyuk 06.30 11:00 0 - 3  
D. Derevinskyi - B. Oleksenko 06.30 20:00 3 - 0  
D. Derevinskyi - Den. Lebedev 06.30 14:30 3 - 1  
D. Derevinskyi - M. Butkov 06.30 18:00 1 - 3  
D. Lukander - V. Pasternak 06.30 23:40 3 - 0  
D. Matveev - A. Ivashkin 06.30 08:30 0 - 3  
Den. Lebedev - A. Borodachev 06.30 19:30 2 - 3  
Den. Lebedev - A. Shtaer 06.30 15:30 3 - 2  
Den. Lebedev - B. Oleksenko 06.30 17:30 1 - 3  
Den. Lebedev - M. Butkov 06.30 16:00 1 - 3  
E. Yunusov - A. Goloveshkin 06.30 15:15 3 - 1  
E. Yunusov - S. Kalenik 06.30 18:45 2 - 3  
G. Morgun - A. Alistratov 06.30 19:30 0 - 3  
G. Morgun - A. Goradze 06.30 17:00 1 - 3  
G. Morgun - S. Alekseev 06.30 18:30 3 - 2  
I. Akimov - S. Kalenik 06.30 16:15 0 - 3  
I. Akimov - Yur. Medvedev 06.30 19:45 2 - 3  
M. Butkov - A. Shtaer 06.30 16:30 3 - 1  
M. Butkov - V. Solovey 06.30 15:00 1 - 3  
M. Butkov - Vl. Metelskiy 06.30 20:00 3 - 1  
M. Mosyuk - D. Aseev 06.30 08:00 3 - 0  
M. Mosyuk - D. Matveev 06.30 09:00 1 - 3  
P. Plyushch - Ivan Diachenko 06.30 23:55 0 - 3  
R. Lazebny - E. Yunusov 06.30 20:15 0 - 3  
R. Lazebny - I. Akimov 06.30 16:45 3 - 2  
S. Alekseev - A. Alistratov 06.30 14:30 0 - 3  
S. Alekseev - A. Goradze 06.30 19:00 0 - 3  
S. Alekseev - G. Morgun 06.30 15:30 3 - 2  
S. Kalenik - R. Lazebny 06.30 18:15 0 - 3  
S. Kalenik - V. Krokhmal 06.30 14:45 3 - 0  
S. Sarma - Ivan Diachenko 06.30 21:00 1 - 3  
S. Sarma - P. Plyushch 06.30 22:10 3 - 1  
S. Sarma - V. Gaynyuk 06.30 23:20 0 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Doroshenko 06.30 09:00 1 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Shapoval 06.30 08:00 3 - 1  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 06.30 12:30 1 - 3  
V. Gaynyuk - Ivan Diachenko 06.30 22:45 3 - 2  
V. Gaynyuk - P. Plyushch 06.30 21:35 3 - 0  
V. Krokhmal - A. Goloveshkin 06.30 17:45 1 - 3  
V. Krokhmal - I. Akimov 06.30 14:15 3 - 2  
V. Solovey - A. Borodachev 06.30 17:30 1 - 3  
V. Solovey - D. Derevinskyi 06.30 14:00 0 - 3  
V. Solovey - Den. Lebedev 06.30 19:00 0 - 3  
V. Solovey - Vl. Metelskiy 06.30 15:30 1 - 3  
Vit. Gusev - S. Sarma 06.30 02:50 2 - 3  
Vl. Metelskiy - A. Borodachev 06.30 13:30 3 - 1  
Vl. Metelskiy - B. Oleksenko 06.30 15:00 1 - 3  
Vl. Metelskiy - D. Derevinskyi 06.30 18:30 1 - 3  
Vl. Metelskiy - Den. Lebedev 06.30 17:00 3 - 0  
Y. Zakharov - D. Lukander 06.30 21:20 3 - 2  
Y. Zakharov - V. Pasternak 06.30 22:30 3 - 1  
Yur. Medvedev - E. Yunusov 06.30 15:45 3 - 2  
Yur. Medvedev - V. Krokhmal 06.30 19:15 3 - 2  
Yur. Novikov - A. Shapoval 06.30 08:30 2 - 3  
Yur. Novikov - S. Vavrenyuk 06.30 09:30 0 - 3  
Yur. Rybakov - D. Lukander 06.30 21:55 1 - 3  
Yur. Rybakov - V. Pasternak 06.30 20:45 3 - 2  
Yur. Rybakov - Y. Zakharov 06.30 23:05 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krasilova - A. Lapa 06.30 08:30 0 - 3  
A. Lapa - A. Krasilova 06.30 11:30 3 - 0  
A. Lapa - A. Stefanyuk 06.30 12:30 2 - 3  
A. Lapa - E. Gubskaya 06.30 10:00 2 - 3  
A. Stefanyuk - A. Krasilova 06.30 10:30 3 - 2  
A. Stefanyuk - A. Lapa 06.30 09:30 0 - 3  
A. Stefanyuk - E. Gubskaya 06.30 11:00 3 - 1  
E. Gubskaya - A. Krasilova 06.30 09:00 3 - 0  
E. Gubskaya - A. Stefanyuk 06.30 08:00 3 - 1  
M. Dotsenko - N. Schekotikhina 06.30 08:15 3 - 2  
M. Dotsenko - Vik. Zaytseva 06.30 12:45 3 - 0  
M. Dotsenko - Y. Emelyanenko 06.30 09:15 3 - 2  
N. Schekotikhina - M. Dotsenko 06.30 11:15 3 - 1  
N. Schekotikhina - Vik. Zaytseva 06.30 11:45 3 - 0  
N. Schekotikhina - Y. Emelyanenko 06.30 10:15 3 - 0  
Vik. Zaytseva - M. Dotsenko 06.30 09:45 3 - 1  
Vik. Zaytseva - N. Schekotikhina 06.30 08:45 3 - 0  
Vik. Zaytseva - Y. Emelyanenko 06.30 07:45 3 - 0  
Y. Emelyanenko - N. Schekotikhina 06.30 13:15 3 - 0  
Y. Emelyanenko - Vik. Zaytseva 06.30 10:45 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 06.30 11:30    
Kiwoom Heroes - Doosan Bears 06.30 11:30 11 - 2  
LG Twins - KT Wiz 06.30 11:30 4 - 3  
NC Dinos - Lotte Giants 06.30 11:30 8 - 10  
Samsung Lions - SK Wyverns 06.30 11:30 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 06.30 11:00 5 - 0  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 06.30 11:00    
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 06.30 11:00 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 06.30 11:00 1 - 1  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 06.30 11:00 3 - 2  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 06.30 11:00 15 - 4  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 06.30 12:35 7 - 2  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - R. Edhouse 06.30 14:40 4 - 5  
Andy Jenkins - Sco. Mitchell 06.30 12:20 5 - 0  
Dav. Evans - Andy Jenkins 06.30 15:55 5 - 1  
Dav. Evans - M. Warburton 06.30 12:45 5 - 3  
Dav. Evans - R. Edhouse 06.30 16:45 5 - 4  
M. Warburton - Andy Jenkins 06.30 11:35 1 - 5  
M. Warburton - M. Webster 06.30 14:00 4 - 5  
M. Webster - Andy Jenkins 06.30 13:10 3 - 5  
M. Webster - Dav. Evans 06.30 17:10 1 - 5  
M. Webster - Sco. Mitchell 06.30 16:20 3 - 5  
R. Edhouse - M. Warburton 06.30 15:30 4 - 5  
R. Edhouse - M. Webster 06.30 17:35 1 - 5  
R. Edhouse - Sco. Mitchell 06.30 13:35 5 - 2  
Sco. Mitchell - Dav. Evans 06.30 15:05 2 - 5  
Sco. Mitchell - M. Warburton 06.30 11:55 3 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Valdepenas 06.30 15:30 3 - 3  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 06.30 17:50 5 - 5  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 06.30 13:50 1 - 5  
Gladiator - Gorjacsije (3x10 perc) 06.30 08:50 6 - 6  
Gladiator - Vojnij Suomi (3x10 perc) 06.30 05:50 8 - 2  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi(3x10 perc) 06.30 06:50 7 - 3  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.30 14:50 6 - 2  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.30 12:50 4 - 4  
Ledovij Deszant - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.30 11:50 6 - 4  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 06.30 15:50 6 - 4  
Ognenyije Panteri - Bisztrije Riszi (3x10 perc) 06.30 19:50 4 - 3  
Ognenyije Panteri - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 06.30 16:50 4 - 2  
Reaktivnyije Bizonyij - Zsolotyije Drakonyij(3x10 perc) 06.30 22:50 5 - 1  
Sznyeznyije Medvegyi - Csernyije Grifonyij(3x10 perc) 06.30 23:50 1 - 0  
Sznyeznyije Medvegyi - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 06.30 20:50 6 - 1  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.30 10:50 5 - 6  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 06.30 21:50 3 - 4  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 06.30 18:50 5 - 5  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Xinjiang 06.30 05:00 83 - 76  
Fujian - Shenzhen 06.30 06:00 106 - 99  
Jilin - Jiangsu Dragons 06.30 10:00 102 - 105  
Nanjing Tongxi - Liaoning 06.30 13:35 107 - 120  
Shanxi - Shandong 06.30 14:00 103 - 102  
Zhejiang Chouzhou - Beijing Ducks 06.30 09:30 90 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Baskonia Vitoria 06.30 20:00 67 - 69  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nelson Giants - Franklin Bulls 06.30 09:30 69 - 75  
Taranaki Mountainairs - Auckland Huskies 06.30 07:30 93 - 109  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Blackburn 06.30 19:00 2 - 0  
Cardiff - Charlton 06.30 19:00 0 - 0  
Leeds - Luton 06.30 20:45 1 - 1  
Millwall - Swansea 06.30 18:00 1 - 1  
QPR - Fulham 06.30 19:30 1 - 2  
Reading - Brentford 06.30 19:00 0 - 3  
Wigan - Stoke 06.30 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Dep. Alajuelense 06.30 04:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Skive 06.30 19:00 2 - 1  
Köge - Vejle 06.30 18:00 2 - 1  
Naestved - Viborg 06.30 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Hajduk Split 06.30 21:05 3 - 1  
Lokomotív Zágráb - Varazdin 06.30 18:55 2 - 0  
Slaven Belupo - Istra 06.30 18:55 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Valur 06.30 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Beer Sheva 06.30 19:15 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Stal Mielec 06.30 20:40 1 - 2  
Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 06.30 15:00 0 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Zaglebie Sosnowiec 06.30 16:00 1 - 1  
Warta Poznan - Chrobry Glogow 06.30 17:40 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Riga FC 06.30 17:00 0 - 3  
Liepaja - Rigas FS 06.30 19:00 2 - 5  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Atmosfera Mazeikiai 06.30 19:00 3 - 0  
FSK Radviliskis - Jonava 06.30 18:45 1 - 5  
Kazlu Ruda Silas - Vilnius BFA 06.30 18:00 2 - 3  
Vytis Vilnius - Dziugas Telsiai 06.30 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrocub Hincesti - Sfintul Gheorghe 06.30 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - OFK Petrovac 06.30 20:00 1 - 1  
Grbalj Radanovici - Kom Podgorica 06.30 20:00 0 - 1  
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci 06.30 20:00 3 - 1  
Sutjeska Niksic - Rudar Pljevlja 06.30 20:00 2 - 0  
Titograd Podgorica - FK Podgorica 06.30 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Utah (Helyszín: Utah) 06.30 18:30 3 - 3  
Labdarúgás (Német Regionalliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Verl - Lokomotív Leipzig 06.30 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Juventus 06.30 21:45 1 - 3  
Torino - Lazio 06.30 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giana Erminio - Olbia 06.30 20:00 1 - 1  
Imolese - Arzignano 06.30 17:30 0 - 0  
Pergolettese - Pianese 06.30 17:30 3 - 3  
Picerno - Rende 06.30 18:00 3 - 0  
Ravenna - Fano 06.30 18:30 0 - 1  
Sicula Leonzio - Bisceglie 06.30 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Virtus Francavilla 06.30 20:30 3 - 2  
Catanzaro - Teramo 06.30 20:30 0 - 0  
Novara - Albinoleffe 06.30 20:30 0 - 0  
Padova - Sambenedettese 06.30 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 06.30 19:30 2 - 0  
Lokomotív Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 06.30 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - St. Pölten 06.30 20:30 0 - 3  
Altach - Austria Wien 06.30 20:30 1 - 2  
Mattersburg - WSG Tirol 06.30 20:30 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Portimonense 06.30 18:00 0 - 1  
Guimaraes - Setúbal 06.30 20:15 2 - 0  
Rio Ave - Braga 06.30 22:30 4 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Manchester Utd. 06.30 21:15 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Hermannstadt 06.30 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Cadiz 06.30 21:45 0 - 0  
Tenerife - Deportivo 06.30 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 06.30 22:00 2 - 2  
Leganes - Sevilla 06.30 21:00 0 - 3  
Mallorca - Celta Vigo 06.30 19:30 5 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Wil 06.30 20:30 4 - 1  
Lausanne - Stade Ouchy 06.30 20:30 0 - 0  
Schaffhausen - Vaduz 06.30 18:15 2 - 2  
Winterthur - Aarau 06.30 18:15 5 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Young Boys 06.30 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sylvia Norrköping - Karlstad BK 06.30 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Altinordu 06.30 18:00 0 - 0  
Giresunspor - Bursaspor 06.30 19:00 0 - 1  
Keciörengücü - Menemen Bld. Spor 06.30 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prykarpattya Ivano-Frank. - Csernomorec Odessza 06.30 17:00 0 - 1  
Volyn Lutszk - Obolon Kijev 06.30 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Dinh - Dong Thap 06.30 11:30 2 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Saigon FC 06.30 14:15 0 - 1  
Hong Linh Ha Tinh - Binh Duong 06.30 13:00 1 - 1  
Nam Dinh - Song Lam Nghe An 06.30 13:00 3 - 0  
Thanh Hoa - Than Quang Ninh 06.30 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva 06.30 18:30 3 - 1  
Legion Tallinn - Kalev Tallinn 06.30 18:00 0 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Finikasz Szyrosz (1.m.) 06.30 18:00 2 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance-Pro - Lions-Pro 06.30 11:15 3 - 1  
Eagles-Pro - Legion-Pro 06.30 13:15 2 - 3  
Molot-Pro - Uragan-Pro 06.30 15:15 1 - 3  
Titans-Pro - Empire-Pro 06.30 09:35 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Elevation - Ural Military 06.30 05:00 3 - 1  
Ural Raiders - Ural Academy 06.30 07:00 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural City - Ural Red Fox 06.30 11:10 3 - 1  
Ural Stars - Ural Eurasia 06.30 09:40 0 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Csehország 06.30 20:30 3 - 0  
Strandröplabda (German Cup, Düsseldorf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barber N / Overlander L - Borger K / Muller S 06.30 12:00 1 - 2  
Behrens K / Tillmann C - Gernert M / Schulz S 06.30 19:00 0 - 2  
Behrens K / Tillmann C - Grune A L / Schneider I 06.30 13:00 1 - 2  
Borger K / Muller S - Stautz A / Welsch L 06.30 17:00 2 - 0  
Gernert M / Schulz S - Kortzinger L/Schneider S 06.30 15:00 2 - 1  
Grune A L / Schneider I - Barber N / Overlander L 06.30 16:00 1 - 2  
Klinke L / Ottens L - Stautz A / Welsch L 06.30 14:00 2 - 1  
Kortzinger L/Schneider S - Klinke L / Ottens L 06.30 18:00 2 - 1  
Tenisz (Czech Elite Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kri. Pliskova - E. Alexandrova 06.30 12:00 2 - 1  
M. Vondrousova - P. Kvitova 06.30 13:30 2 - 0  
N. Bartunkova - L. Fruhvirtova 06.30 15:00 1 - 2  
Tenisz (Eastern European Ch.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - B. Marinkovic 06.30 16:15 2 - 0  
D. Radanovic - M. Djakovic 06.30 13:10 2 - 0  
I. Jorovic - A. Vandelova 06.30 20:00 2 - 0  
I. Shinikova - B. Klincov 06.30 16:05 1 - 2  
K. Piter - D. Joksovic 06.30 11:20 2 - 0  
N. Kostic - B. Bonic 06.30 10:00 2 - 1  
V. Tomova - C. Anil 06.30 15:20 2 - 0  
Tenisz (German Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zaja - J. Middendorf 06.30 16:05 2 - 0  
C. Schultheiss - J.L.S. Steur 06.30 10:00 1 - 2  
J. Jebawy - N. Rivkin 06.30 13:05 0 - 2  
J. Niemeier - M. Hodzic 06.30 15:20 2 - 0  
J. Wachaczyk - T. Lukic 06.30 14:00    
K. Gerlach - N.M. Schunk 06.30 14:10 0 - 2  
L. Ponomar - K. Hering 06.30 12:40 2 - 0  
L. Schaeder - S. Müller 06.30 10:00 2 - 0  
L. Siegemund - R. Kölzer 06.30 11:40 2 - 0  
M. Barthel - C. Werner 06.30 16:40 2 - 1  
T. Korpatsch - L. Matviyenko 06.30 14:30 2 - 0  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cerretani - G. Goldhoff 06.30 19:55 0 - 2  
J. Wojcik - D. Metz 06.30 14:00 2 - 0  
N. Schachter - J. Cerretani 06.30 15:50 2 - 0  
Tenisz (Nation.Tour Italy, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - R. Brancaccio 06.30 15:45 0 - 2  
A. Vavassori - M. Bortolotti 06.30 10:25 2 - 0  
C. Taberner - A. Pellegrino 06.30 15:10 2 - 1  
G.M. Ortenzi - G.M. Moroni 06.30 12:00 0 - 2  
K. Kivattsev - P. Andujar 06.30 18:35 0 - 2  
L. Darderi - T. Fabbiano 06.30 10:25 0 - 2  
L. Giustino - F. Arnaboldi 06.30 14:05 2 - 0  
L. Sonego - F. Passaro 06.30 21:10 2 - 0  
L. Vanni - G. Fonio 06.30 12:45 2 - 0  
Tenisz (National Tour Israel,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Akler - M. Tahan 06.30 14:35 1 - 2  
Tenisz (National Tour Italy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fed. Rossi - A. Turati 06.30 09:00 0 - 2  
I. Lavino - D. Spiteri 06.30 09:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - D. Popko 06.30 14:00 1 - 2  
A. Tabilo - L. Draxl 06.30 16:45 2 - 0  
Evan King - A. El Mihdawy 06.30 14:00 2 - 0  
F. Corwin - Josh. Ortlip 06.30 20:40 2 - 0  
J. Arconada - N. Mejia 06.30 15:35 1 - 2  
N. Chappell - C. Altamirano 06.30 18:00 0 - 2  
O. Kumar - Mar. Redlicki 06.30 23:05 1 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanna Chang - Sop. Chang 06.30 19:15 1 - 1  
K. Hance - P. Montez 06.30 00:30 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 06.30 12:20 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S 06.30 08:20 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Papyan 06.30 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan 06.30 11:40 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 06.30 10:20 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan 06.30 13:00 2 - 0  

 

2020.06.29.
Asztalitenisz (CChallenger Series, 27. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - Edu. Gonzalez 06.29 15:20 4 - 0  
D. Cheaib - M. Henninger 06.29 17:10 4 - 2  
Edu. Gonzalez - D. Cheaib 06.29 14:20 0 - 4  
Edu. Gonzalez - N. Wenger 06.29 10:40 4 - 2  
M. Henninger - D. Cheaib 06.29 09:50 4 - 2  
M. Henninger - Edu. Gonzalez 06.29 11:40 4 - 2  
M. Henninger - N. Wenger 06.29 13:30 1 - 4  
M. Henninger - N. Wenger 06.29 16:10 4 - 1  
N. Wenger - D. Cheaib 06.29 12:30 1 - 4  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sahakyan - A. Mkrtchyan 06.29 03:40 0 - 3  
D. Vardanian - E. Antonyan 06.29 18:00 3 - 0  
Davit Avakimyan - A. Sahakyan 06.29 04:40 3 - 0  
E. Antonyan - N. Nikoghosyan 06.29 16:40 3 - 1  
E. Grigoryan - A. Mkrtchyan 06.29 05:00 1 - 3  
G. Baghdasaryan - K. Altunyan 06.29 05:40 0 - 3  
G. Baghdasaryan - Parsadanyan, Samvel 06.29 05:00 0 - 3  
G. Gevorgyan - G. Baghdasaryan 06.29 04:20 3 - 1  
G. Gevorgyan - K. Sargsyan 06.29 05:20 3 - 1  
H. Harutyunyan - D. Ghotanyan 06.29 11:20 3 - 0  
K. Papyan - D. Ghotanyan 06.29 07:20 3 - 2  
K. Sargsyan - Tra. Jokaklian 06.29 04:00 3 - 0  
M. Hovanhannisyan - E. Antonyan 06.29 18:20 3 - 2  
M. Hovanhannisyan - N. Nikoghosyan 06.29 20:20 3 - 1  
N. Nikoghosyan - D. Vardanian 06.29 15:20 1 - 3  
R. Gaibakyan - D. Ghotanyan 06.29 13:20 3 - 0  
R. Gaibakyan - K. Papyan 06.29 11:40 3 - 1  
R. Galoyan - E. Grigoryan 06.29 04:20 3 - 0  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Simonyan - M. Stepanyan 06.29 13:40 2 - 3  
A. Simonyan - Mil. Gazaryan 06.29 12:20 3 - 2  
A. Simonyan - R. Parsadanyan 06.29 13:00 0 - 3  
E. Bakhchajyan - H. Khachatryan 06.29 15:40 2 - 3  
E. Bakhchajyan - M. Galstyan 06.29 16:40 3 - 2  
E. Bakhchajyan - M. Hovhannisyan 06.29 17:20 3 - 0  
H. Khachatryan - M. Galstyan 06.29 18:20 3 - 0  
H. Khachatryan - R. Vardanyan 06.29 17:00 3 - 0  
M. Galstyan - R. Vardanyan 06.29 16:00 0 - 3  
M. Hovhannisyan - H. Khachatryan 06.29 16:20 0 - 3  
M. Hovhannisyan - M. Galstyan 06.29 19:40 3 - 2  
M. Stepanyan - Man. Ghazaryan 06.29 12:40 2 - 3  
Man. Ghazaryan - Mil. Gazaryan 06.29 07:20 3 - 1  
R. Parsadanyan - M. Stepanyan 06.29 14:40 1 - 3  
R. Parsadanyan - Man. Ghazaryan 06.29 08:40 3 - 0  
R. Parsadanyan - Mil. Gazaryan 06.29 09:20 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Matveev 06.29 20:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 06.29 06:00 3 - 1  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 06.29 19:00 0 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 06.29 08:00 3 - 2  
A. Frolov - Dan. Andreev 06.29 15:00 0 - 3  
A. Frolov - G.V. Vahnin 06.29 16:30 3 - 1  
A. Gribkov - S.Y. Skotnikov 06.29 10:30 3 - 2  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 06.29 22:00 3 - 0  
A. Pravednov - E. Ilyukhin 06.29 00:00 1 - 3  
A. Serebrennikov - A. Skrebnev 06.29 20:00 2 - 3  
A. Serebrennikov - D. Lavrinenko 06.29 18:00 3 - 2  
A. Serebrennikov - V. Nemashkalo 06.29 06:30 3 - 2  
A. Skrebnev - A. Serebrennikov 06.29 07:00 0 - 3  
A. Skrebnev - A. Serebrennikov 06.29 21:30 0 - 3  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 06.29 08:30 3 - 0  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 06.29 09:00 3 - 1  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 06.29 18:30 3 - 1  
A. Yanshaev - A. Gribkov 06.29 11:00 3 - 1  
A. Yanshaev - S.Y. Skotnikov 06.29 12:30 3 - 0  
A. Yanshaev - S.Y. Skotnikov 06.29 22:30 3 - 2  
A.D. Volkov - S. Nikulin 06.29 14:30 1 - 3  
D. Lavrinenko - A. Skrebnev 06.29 19:00 1 - 3  
D. Lavrinenko - V. Nemashkalo 06.29 20:30 0 - 3  
D. Merzlikin - Demic Ying 06.29 22:00 3 - 1  
D. Merzlikin - I. Elistratov 06.29 00:00 2 - 3  
D. Merzlikin - I. Elistratov 06.29 12:00 3 - 2  
D. Merzlikin - Vla. Petrov 06.29 10:00 3 - 0  
D. Molodtsov - A. Serebrennikov 06.29 08:00 3 - 1  
D. Molodtsov - A. Serebrennikov 06.29 09:30 0 - 3  
D. Molodtsov - A. Skrebnev 06.29 06:00 2 - 3  
D. Petrochenko - Igor Smirnov 06.29 14:30 3 - 2  
D. Petrochenko - Igor Smirnov 06.29 17:30 3 - 1  
D. Sayanov - D. Petrochenko 06.29 00:30 1 - 3  
D. Sayanov - D. Petrochenko 06.29 15:00 0 - 3  
D. Sayanov - Igor Smirnov 06.29 16:30 3 - 2  
Dan. Andreev - G.V. Vahnin 06.29 14:30 1 - 3  
Dan. Andreev - G.V. Vahnin 06.29 17:00 3 - 1  
Demic Ying - D. Merzlikin 06.29 11:30 3 - 2  
Demic Ying - I. Elistratov 06.29 23:00 3 - 1  
Demic Ying - Vla. Petrov 06.29 13:00 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 06.29 16:00 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 06.29 17:00 0 - 3  
E. Ilyukhin - D. Petrochenko 06.29 16:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 06.29 14:00 3 - 2  
G.V. Vahnin - Vla. Shirokov 06.29 15:30 0 - 3  
I. Elistratov - D. Merzlikin 06.29 13:30 2 - 3  
I. Elistratov - Demic Ying 06.29 10:30 3 - 2  
I. Elistratov - Vla. Petrov 06.29 22:30 3 - 0  
I. Matveev - A. Arutiunyan 06.29 07:30 3 - 0  
I. Matveev - A. Arutiunyan 06.29 09:30 3 - 0  
I. Matveev - S. Homutov 06.29 19:30 3 - 1  
I. Minchenkov - T. Yusipov 06.29 19:30 3 - 1  
I. Pandur - N. Sukharnikov 06.29 11:00 3 - 1  
I. Pandur - N. Sukharnikov 06.29 13:00 3 - 1  
I. Pandur - S. Kuzmin 06.29 12:30 1 - 3  
I. Pandur - S. Kuzmin 06.29 22:30 0 - 3  
I. Poletaev - I. Matveev 06.29 08:30 1 - 3  
I. Poletaev - S. Homutov 06.29 07:00 3 - 2  
Igor Smirnov - E. Ilyukhin 06.29 15:30 3 - 1  
Ilya Novikov - I. Pandur 06.29 10:00 3 - 2  
Ilya Novikov - N. Sukharnikov 06.29 12:00 3 - 0  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 06.29 13:30 2 - 3  
N. Sukharnikov - S. Kuzmin 06.29 10:30 1 - 3  
N. Sukharnikov - V. Zhulyabin 06.29 22:00 3 - 2  
O. Nikiforov - A. Gribkov 06.29 12:00 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 06.29 10:00 0 - 3  
O. Shagarov - I. Minchenkov 06.29 08:30 0 - 3  
O. Shagarov - I. Minchenkov 06.29 18:30 3 - 2  
O. Shagarov - T. Yusipov 06.29 07:00 3 - 1  
O. Shagarov - T. Yusipov 06.29 09:00 2 - 3  
S. Homutov - I. Matveev 06.29 06:30 3 - 0  
S. Homutov - I. Poletaev 06.29 20:00 3 - 1  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 06.29 11:30 0 - 3  
S. Kuzmin - N. Sukharnikov 06.29 23:30 1 - 3  
S. Nikulin - Dmi. Kolesnikov 06.29 15:30 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - A. Gribkov 06.29 23:30 2 - 3  
S.Y. Skotnikov - O. Nikiforov 06.29 11:30 1 - 3  
T. Yusipov - I. Minchenkov 06.29 06:30 3 - 1  
T. Yusipov - O. Shagarov 06.29 20:00 2 - 3  
T. Yusipov - V. Safonov 06.29 18:00 3 - 1  
T. Yusipov - V. Safonov 06.29 21:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 06.29 23:00 0 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 06.29 00:00 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Serebrennikov 06.29 19:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 06.29 07:30 1 - 3  
V. Safonov - I. Minchenkov 06.29 20:30 3 - 1  
V. Safonov - O. Shagarov 06.29 19:00 0 - 3  
V. Zhulyabin - I. Pandur 06.29 23:00 3 - 2  
Vla. Petrov - D. Merzlikin 06.29 23:30 1 - 3  
Vla. Petrov - Demic Ying 06.29 00:30 0 - 3  
Vla. Petrov - Demic Ying 06.29 12:30 2 - 3  
Vla. Petrov - I. Elistratov 06.29 11:00 0 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 06.29 14:00 0 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 06.29 17:30 1 - 3  
Vla. Shirokov - Dan. Andreev 06.29 16:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avgustov - A. Zapletniuk 06.29 08:45 1 - 3  
A. Avgustov - R. Pomin 06.29 13:15 3 - 0  
A. Avgustov - V. Varchenko 06.29 07:15 3 - 0  
A. Avgustov - V. Volkovskyi 06.29 11:45 3 - 0  
A. Avgustov - Y. Akimov 06.29 10:15 0 - 3  
A. Droshchynskyi - A. Yurkov 06.29 09:00 0 - 3  
A. Droshchynskyi - V. Zholubak 06.29 14:00 0 - 3  
A. Holomoz - Dmit. Kim 06.29 21:35 3 - 2  
A. Holomoz - O. Melashenko 06.29 16:35 3 - 1  
A. Hrytsai - A. Holomoz 06.29 15:35 1 - 3  
A. Hrytsai - Dmit. Kim 06.29 18:05 3 - 1  
A. Hrytsai - O. Melashenko 06.29 21:05 3 - 2  
A. Kozachenko - A. Chepurnyi 06.29 22:20 0 - 3  
A. Likhitsky - A. Naida 06.29 17:55 3 - 1  
A. Likhitsky - Rom. Makarenko 06.29 19:25 3 - 2  
A. Likhitsky - Ser. Kaminskiy 06.29 20:25 3 - 2  
A. Likhitsky - Tym. Turchenko 06.29 15:55 2 - 3  
A. Nadoporozhsky - A. Chepurnyi 06.29 16:50 2 - 3  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 06.29 18:20 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - S. Chernayvskiy 06.29 22:50 1 - 3  
A. Nadoporozhsky - V. Vlasenko 06.29 19:50 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - Vol. Sedin 06.29 21:20 3 - 0  
A. Naida - Rom. Makarenko 06.29 21:55 0 - 3  
A. Naida - Ser. Kaminskiy 06.29 16:25 0 - 3  
A. Obischenko - Ole. Ivchuk 06.29 14:10 1 - 3  
A. Obischenko - V. Bereza 06.29 09:10 1 - 3  
A. Stroilov - G. Poturidis 06.29 14:40 2 - 3  
A. Stroilov - O. Bryzhevatyi 06.29 16:10 0 - 3  
A. Stroilov - O. Hryshyn 06.29 19:10 2 - 3  
A. Stroilov - V. Obukhov 06.29 17:40 3 - 2  
A. Stroilov - Y. Gusak 06.29 20:40 2 - 3  
A. Sydorenko - V. Leonov 06.29 09:05 2 - 3  
A. Sydorenko - Vit. Sydorenko 06.29 14:05 3 - 0  
A. Troian - K. Klymenko 06.29 20:15 3 - 1  
A. Voronetskyi - D. Kunchurov 06.29 14:50 0 - 3  
A. Zapletniuk - V. Varchenko 06.29 12:45 3 - 0  
A. Zayets - A. Droshchynskyi 06.29 10:00 3 - 2  
A. Zayets - A. Yurkov 06.29 07:00 1 - 3  
A. Zayets - Alex. Budnikov 06.29 13:00 2 - 3  
A. Zayets - P. Lavrinenko 06.29 11:30 3 - 1  
A. Zayets - V. Zholubak 06.29 08:30 3 - 0  
Alex. Budnikov - A. Droshchynskyi 06.29 12:00 3 - 0  
Alex. Budnikov - A. Yurkov 06.29 11:00 0 - 3  
Alex. Budnikov - P. Lavrinenko 06.29 09:30 2 - 3  
Alex. Budnikov - V. Zholubak 06.29 07:30 2 - 3  
And. Kurtenko - A. Obischenko 06.29 08:10 1 - 3  
And. Kurtenko - Ole. Ivchuk 06.29 10:40 3 - 1  
And. Kurtenko - V. Bereza 06.29 13:40 2 - 3  
B. Havryliuk - A. Obischenko 06.29 10:10 3 - 0  
B. Havryliuk - And. Kurtenko 06.29 11:40 3 - 2  
B. Havryliuk - Ole. Ivchuk 06.29 08:40 1 - 3  
B. Havryliuk - V. Bereza 06.29 07:10 0 - 3  
B. Havryliuk - V. Vakhrushev 06.29 13:10 3 - 0  
D. Khairov - A. Troian 06.29 21:45 3 - 1  
D. Khairov - K. Klymenko 06.29 16:45 3 - 2  
D. Kunchurov - I. Gatsenko 06.29 13:20 3 - 1  
D. Shukin - R. Hnoievoi 06.29 08:55 3 - 0  
D. Shukin - Ser. Sokolov 06.29 14:25 0 - 3  
Dmit. Kim - O. Melashenko 06.29 20:05 3 - 0  
Evg. Ivanov - A. Holomoz 06.29 17:35 0 - 3  
Evg. Ivanov - A. Hrytsai 06.29 19:05 2 - 3  
Evg. Ivanov - Dmit. Kim 06.29 16:05 0 - 3  
Evg. Ivanov - I. Starodubskyi 06.29 20:35 0 - 3  
Evg. Ivanov - O. Melashenko 06.29 14:35 3 - 0  
I. Starodubskyi - A. Holomoz 06.29 19:35 3 - 1  
I. Starodubskyi - A. Hrytsai 06.29 17:05 2 - 3  
I. Starodubskyi - Dmit. Kim 06.29 15:05 1 - 3  
I. Starodubskyi - O. Melashenko 06.29 18:35 0 - 3  
O. Bryzhevatyi - G. Poturidis 06.29 20:10 3 - 0  
O. Hryshyn - G. Poturidis 06.29 21:10 3 - 0  
O. Hryshyn - O. Bryzhevatyi 06.29 18:10 2 - 3  
O. Hryshyn - V. Obukhov 06.29 15:40 2 - 3  
O. Ponomarenko - D. Kunchurov 06.29 09:20 3 - 2  
O. Ponomarenko - I. Gatsenko 06.29 07:50 3 - 0  
O. Ponomarenko - Oleg Ilin 06.29 13:50 3 - 0  
O. Ponomarenko - V. Mukhin 06.29 12:20 0 - 3  
O. Yurenev - A. Troian 06.29 18:15 3 - 0  
O. Yurenev - D. Khairov 06.29 15:45 2 - 3  
O. Yurenev - K. Klymenko 06.29 21:15 1 - 3  
Ole. Ivchuk - V. Bereza 06.29 12:40 3 - 0  
Oleg Ilin - A. Voronetskyi 06.29 12:50 3 - 0  
Oleg Ilin - D. Kunchurov 06.29 08:20 3 - 0  
Oleg Ilin - I. Gatsenko 06.29 11:50 2 - 3  
Oleg Ilin - V. Mukhin 06.29 10:20 2 - 3  
P. Lavrinenko - A. Droshchynskyi 06.29 08:00 2 - 3  
P. Lavrinenko - A. Yurkov 06.29 13:30 0 - 3  
P. Lavrinenko - V. Zholubak 06.29 10:30 2 - 3  
R. Hnoievoi - Ser. Sokolov 06.29 09:55 3 - 1  
R. Pomin - A. Zapletniuk 06.29 07:45 3 - 1  
R. Pomin - V. Varchenko 06.29 11:15 3 - 1  
R. Pomin - V. Volkovskyi 06.29 09:45 3 - 1  
R. Pomin - Y. Akimov 06.29 12:15 3 - 0  
S. Chernayvskiy - A. Chepurnyi 06.29 20:50 1 - 3  
S. Chernayvskiy - A. Kozachenko 06.29 17:20 3 - 1  
S. Chernayvskiy - V. Vlasenko 06.29 21:50 3 - 2  
S. Chernayvskiy - Vol. Sedin 06.29 19:20 0 - 3  
S. Ushakov - A. Sydorenko 06.29 12:05 3 - 1  
S. Ushakov - Ser. Popov 06.29 09:35 3 - 2  
S. Ushakov - V. Leonov 06.29 11:05 3 - 0  
S. Ushakov - Vit. Sydorenko 06.29 07:35 3 - 1  
S. Yatsenko - A. Troian 06.29 16:15 3 - 1  
S. Yatsenko - D. Khairov 06.29 17:45 3 - 2  
S. Yatsenko - K. Klymenko 06.29 14:45 1 - 3  
S. Yatsenko - O. Yurenev 06.29 19:15 1 - 3  
S. Yatsenko - V. Melnykov 06.29 20:45 3 - 2  
Ser. Kaminskiy - Rom. Makarenko 06.29 17:25 1 - 3  
Ser. Kaminskiy - Tym. Turchenko 06.29 22:25 0 - 3  
Ser. Popov - V. Leonov 06.29 13:35 1 - 3  
Tym. Turchenko - Rom. Makarenko 06.29 20:55 1 - 3  
V. Melnykov - A. Troian 06.29 15:15 3 - 1  
V. Melnykov - D. Khairov 06.29 19:45 1 - 3  
V. Melnykov - K. Klymenko 06.29 18:45 3 - 1  
V. Melnykov - O. Yurenev 06.29 17:15 1 - 3  
V. Merzlikin - D. Shukin 06.29 12:25 2 - 3  
V. Merzlikin - R. Hnoievoi 06.29 10:55 1 - 3  
V. Merzlikin - Ser. Sokolov 06.29 07:55 3 - 0  
V. Merzlikin - Yevhen Kyi 06.29 13:55 2 - 3  
V. Mukhin - D. Kunchurov 06.29 11:20 3 - 0  
V. Mukhin - I. Gatsenko 06.29 14:20 3 - 0  
V. Obukhov - G. Poturidis 06.29 16:40 3 - 0  
V. Obukhov - O. Bryzhevatyi 06.29 21:40 2 - 3  
V. Panasenko - A. Likhitsky 06.29 21:25 1 - 3  
V. Panasenko - A. Naida 06.29 19:55 1 - 3  
V. Panasenko - Rom. Makarenko 06.29 15:25 3 - 2  
V. Panasenko - Ser. Kaminskiy 06.29 18:25 3 - 2  
V. Panasenko - Tym. Turchenko 06.29 16:55 3 - 2  
V. Reva - A. Sydorenko 06.29 10:05 2 - 3  
V. Reva - S. Ushakov 06.29 13:05 0 - 3  
V. Reva - Ser. Popov 06.29 11:35 3 - 1  
V. Reva - V. Leonov 06.29 07:05 2 - 3  
V. Reva - Vit. Sydorenko 06.29 08:35 3 - 1  
V. Vakhrushev - A. Obischenko 06.29 12:10 3 - 0  
V. Vakhrushev - And. Kurtenko 06.29 09:40 3 - 0  
V. Vakhrushev - Ole. Ivchuk 06.29 07:40 0 - 3  
V. Vakhrushev - V. Bereza 06.29 11:10 0 - 3  
V. Vlasenko - A. Chepurnyi 06.29 18:50 3 - 1  
V. Vlasenko - A. Kozachenko 06.29 23:50 1 - 3  
V. Volkovskyi - A. Zapletniuk 06.29 10:45 3 - 0  
V. Volkovskyi - V. Varchenko 06.29 13:45 3 - 0  
V. Volkovskyi - Y. Akimov 06.29 08:15 3 - 0  
V. Zholubak - A. Yurkov 06.29 12:30 1 - 3  
Vit. Sydorenko - V. Leonov 06.29 12:35 1 - 3  
Vol. Sedin - A. Chepurnyi 06.29 23:20 1 - 3  
Vol. Sedin - A. Kozachenko 06.29 20:20 3 - 2  
Vol. Sedin - V. Vlasenko 06.29 17:50 2 - 3  
Y. Akimov - A. Zapletniuk 06.29 14:15 3 - 2  
Y. Akimov - V. Varchenko 06.29 09:15 3 - 1  
Y. Gusak - G. Poturidis 06.29 18:40 3 - 1  
Y. Gusak - O. Bryzhevatyi 06.29 15:10 2 - 3  
Y. Gusak - O. Hryshyn 06.29 17:10 3 - 0  
Y. Gusak - V. Obukhov 06.29 19:40 3 - 1  
Yevhen Kyi - D. Shukin 06.29 10:25 3 - 1  
Yevhen Kyi - R. Hnoievoi 06.29 12:55 3 - 2  
Yevhen Kyi - Ser. Sokolov 06.29 11:55 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - G. Farladanska 06.29 17:00 1 - 3  
A. Mydvetskaya - Ver. Gud 06.29 15:00 3 - 1  
Anast. Efimova - A. Mydvetskaya 06.29 16:00 0 - 3  
Anast. Efimova - G. Farladanska 06.29 14:30 3 - 1  
Anast. Efimova - Ver. Gud 06.29 17:30 2 - 3  
V. Stepanovskaya - A. Mydvetskaya 06.29 18:00 3 - 1  
V. Stepanovskaya - Anast. Efimova 06.29 19:00 3 - 2  
V. Stepanovskaya - G. Farladanska 06.29 15:30 2 - 3  
V. Stepanovskaya - Ver. Gud 06.29 16:30 3 - 0  
Ver. Gud - G. Farladanska 06.29 18:30 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - N. Mosiuk 06.29 18:15 2 - 3  
A. Baklykov - S. Berezynskyi 06.29 17:05 1 - 3  
A. Baklykov - S. Berezynskyi 06.29 20:00 3 - 2  
A. Borysov - A. Brezitskiy 06.29 12:45 0 - 3  
A. Borysov - A. Reva 06.29 11:35 0 - 3  
A. Borysov - B. Buryak 06.29 09:50 3 - 2  
A. Borysov - P. Vasylchuk 06.29 07:30 0 - 3  
A. Brezitskiy - A. Reva 06.29 09:15 2 - 3  
A. Brezitskiy - P. Vasylchuk 06.29 15:05 3 - 1  
A. Chaplyanka - A. Selin 06.29 23:35 3 - 0  
A. Isaev - P. Tsolik 06.29 20:05 0 - 3  
A. Kotik - D. Vahta 06.29 09:30 3 - 1  
A. Kotik - V. Nechyporuk 06.29 10:40 3 - 0  
A. Kotik - V. Nechyporuk 06.29 13:35 0 - 3  
A. Krutko - Max. Nikolenko 06.29 15:35 1 - 3  
A. Krysak - A. Guchok 06.29 23:15 3 - 1  
A. Maksimchuk - P. Kolesnik 06.29 20:10 1 - 3  
A. Myrza - D. Yaskov 06.29 18:05 3 - 2  
A. Myrza - S. Illiushchenko 06.29 19:15 3 - 2  
A. Myrza - V. Protopopov 06.29 16:55 3 - 1  
A. Myrza - Y. Voitenko 06.29 15:45 2 - 3  
A. Synytsia - A. Govorunets 06.29 07:40 2 - 3  
A. Synytsia - B. Panchenko 06.29 09:25 0 - 3  
A. Synytsia - S. Matviienko 06.29 11:45 3 - 1  
A. Vakulin - A. Yakovenko 06.29 13:50 1 - 3  
A. Vakulin - D. Alekseenko 06.29 08:35 3 - 0  
A. Vakulin - Ole. Kovalov 06.29 10:20 1 - 3  
A. Vakulin - S. Skachenko 06.29 06:50 1 - 3  
A. Vakulin - Ser. Ponomarenko 06.29 12:05 3 - 2  
A. Velchev - A. Gamyanin 06.29 10:15 3 - 0  
A. Velchev - V. Kibanov 06.29 16:05 3 - 0  
A. Yakovenko - D. Alekseenko 06.29 07:25 3 - 2  
A. Yakovenko - Ole. Kovalov 06.29 12:40 1 - 3  
A. Yakovenko - S. Skachenko 06.29 11:30 2 - 3  
A. Yakovenko - Ser. Ponomarenko 06.29 09:45 1 - 3  
And. Herasymenko - F. Balbas 06.29 09:55 3 - 1  
And. Herasymenko - Vad. Sidorenko 06.29 08:45 3 - 1  
And. Herasymenko - Via. Sereda 06.29 07:35 3 - 0  
Artem Derevianko - M. Zhuravlov 06.29 20:15 3 - 0  
Artem Derevianko - O. Tytyunnik 06.29 21:25 1 - 3  
Artem Derevianko - P. Pugach 06.29 20:50 3 - 0  
Artem Derevianko - V. Volokhov 06.29 19:40 0 - 3  
B. Buryak - A. Brezitskiy 06.29 08:05 2 - 3  
B. Buryak - A. Reva 06.29 14:30 0 - 3  
B. Buryak - P. Vasylchuk 06.29 11:00 0 - 3  
B. Panchenko - A. Govorunets 06.29 10:35 3 - 2  
B. Panchenko - S. Matviienko 06.29 08:15 3 - 1  
D. Alekseenko - S. Skachenko 06.29 13:15 1 - 3  
D. Baystryuchenko - D. Kryshtal 06.29 23:05 2 - 3  
D. Simonchuk - A. Baklykov 06.29 21:45 0 - 3  
D. Simonchuk - S. Berezynskyi 06.29 18:50 3 - 1  
D. Vahta - N. Gritsienko 06.29 10:05 3 - 1  
D. Vahta - V. Nechyporuk 06.29 08:20 3 - 2  
D. Vahta - V. Nechyporuk 06.29 12:25 3 - 1  
D. Yaskov - V. Protopopov 06.29 15:10 0 - 3  
D. Yaskov - Y. Voitenko 06.29 17:30 1 - 3  
F. Balbas - Vad. Sidorenko 06.29 08:10 0 - 3  
F. Balbas - Vad. Sidorenko 06.29 13:25 1 - 3  
F. Balbas - Via. Sereda 06.29 09:20 3 - 2  
F. Balbas - Via. Sereda 06.29 12:15 3 - 0  
I. Fashchevskiy - A. Maksimchuk 06.29 17:15 2 - 3  
I. Fashchevskiy - O. Stasevskiy 06.29 19:35 1 - 3  
I. Fashchevskiy - P. Cherednichenko 06.29 18:25 3 - 1  
I. Fashchevskiy - P. Kolesnik 06.29 16:05 2 - 3  
I. Petryshyn - A. Isaev 06.29 18:55 3 - 0  
I. Petryshyn - P. Tsolik 06.29 14:50 0 - 3  
I. Petryshyn - V. Van 06.29 16:35 3 - 0  
I. Piskorskyu - A. Zenyuk 06.29 10:45 2 - 3  
I. Piskorskyu - P. Pidleteichuk 06.29 08:25 2 - 3  
K. Yehorov - A. Selin 06.29 22:35 3 - 2  
M. Presnyakov - A. Zenyuk 06.29 09:00 3 - 0  
M. Presnyakov - I. Piskorskyu 06.29 11:20 3 - 2  
M. Presnyakov - P. Pidleteichuk 06.29 10:10 2 - 3  
M. Presnyakov - Y. Kolos 06.29 12:30 3 - 1  
M. Tovkach - D. Lohosha 06.29 23:45 2 - 3  
M. Uchen - V. Paukov 06.29 19:55 3 - 2  
M. Zhuravlov - V. Volokhov 06.29 21:30 2 - 3  
N. Gritsienko - A. Kotik 06.29 13:00 3 - 2  
N. Gritsienko - D. Vahta 06.29 14:10 3 - 0  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 06.29 11:15 1 - 3  
N. Mosiuk - D. Simonchuk 06.29 16:30 3 - 1  
N. Mosiuk - S. Berezynskyi 06.29 21:10 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - O. Tkachenko 06.29 15:40 3 - 0  
O. Furman - A. Sydorenko 06.29 18:10 0 - 3  
O. Furman - S. Panchenko 06.29 19:20 0 - 3  
O. Savenkov - A. Isaev 06.29 17:10 3 - 1  
O. Savenkov - I. Petryshyn 06.29 19:30 1 - 3  
O. Savenkov - P. Tsolik 06.29 16:00 0 - 3  
O. Savenkov - V. Van 06.29 18:20 3 - 0  
O. Stasevskiy - A. Maksimchuk 06.29 19:00 3 - 1  
O. Stasevskiy - P. Cherednichenko 06.29 16:40 3 - 0  
O. Stasevskiy - P. Kolesnik 06.29 14:55 3 - 0  
O. Tytyunnik - M. Zhuravlov 06.29 20:55 0 - 3  
O. Tytyunnik - P. Pugach 06.29 19:45 2 - 3  
O. Tytyunnik - V. Volokhov 06.29 19:05 2 - 3  
O. Yarovoi - A. Borysov 06.29 13:55 3 - 1  
O. Yarovoi - A. Brezitskiy 06.29 10:25 1 - 3  
O. Yarovoi - A. Reva 06.29 06:55 3 - 0  
O. Yarovoi - B. Buryak 06.29 12:10 1 - 3  
O. Yarovoi - P. Vasylchuk 06.29 08:40 3 - 1  
Ole. Kovalov - D. Alekseenko 06.29 15:00 3 - 0  
Ole. Kovalov - S. Skachenko 06.29 09:10 3 - 2  
P. Cherednichenko - A. Maksimchuk 06.29 15:30 1 - 3  
P. Cherednichenko - P. Kolesnik 06.29 17:50 1 - 3  
P. Pidleteichuk - A. Zenyuk 06.29 13:05 3 - 1  
P. Pugach - M. Zhuravlov 06.29 19:10 3 - 1  
P. Pugach - V. Volokhov 06.29 20:20 3 - 0  
P. Vasylchuk - A. Reva 06.29 13:20 0 - 3  
S. Berezynskyi - D. Simonchuk 06.29 17:40 0 - 3  
S. Berezynskyi - N. Mosiuk 06.29 15:55 0 - 3  
S. Gergelyuk - A. Govorunets 06.29 08:50 1 - 3  
S. Gergelyuk - A. Synytsia 06.29 12:20 0 - 3  
S. Gergelyuk - B. Panchenko 06.29 11:10 0 - 3  
S. Gergelyuk - S. Matviienko 06.29 10:00 1 - 3  
S. Illiushchenko - D. Yaskov 06.29 16:20 0 - 3  
S. Illiushchenko - V. Protopopov 06.29 18:40 0 - 3  
S. Illiushchenko - Y. Voitenko 06.29 14:35 3 - 2  
S. Matviienko - A. Govorunets 06.29 12:55 2 - 3  
S. Panchenko - M. Uchen 06.29 18:45 0 - 3  
S. Panchenko - V. Paukov 06.29 14:40 3 - 1  
S. Sklifos - A. Gamyanin 06.29 07:55 0 - 3  
S. Sklifos - A. Velchev 06.29 11:25 2 - 3  
S. Sklifos - V. Kalinichenko 06.29 13:10 3 - 1  
S. Sklifos - V. Kibanov 06.29 09:40 1 - 3  
S. Sklifos - Y. Gorkavenko 06.29 14:55 0 - 3  
Ser. Ponomarenko - D. Alekseenko 06.29 10:55 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - Ole. Kovalov 06.29 08:00 3 - 2  
Ser. Ponomarenko - S. Skachenko 06.29 14:25 3 - 2  
V. Bosak - D. Lohosha 06.29 22:45 3 - 1  
V. Kalinichenko - A. Gamyanin 06.29 15:30 1 - 3  
V. Kalinichenko - A. Velchev 06.29 09:05 2 - 3  
V. Kalinichenko - V. Kibanov 06.29 12:00 3 - 1  
V. Kibanov - A. Gamyanin 06.29 14:20 0 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 06.29 08:55 3 - 1  
V. Protopopov - Y. Voitenko 06.29 19:50 0 - 3  
V. Van - A. Isaev 06.29 15:25 1 - 3  
V. Van - P. Tsolik 06.29 17:45 2 - 3  
Vad. Sidorenko - And. Herasymenko 06.29 12:50 3 - 2  
Vad. Sidorenko - Via. Sereda 06.29 10:30 3 - 2  
Vad. Sidorenko - Via. Sereda 06.29 11:40 3 - 2  
Via. Sereda - And. Herasymenko 06.29 14:00 3 - 0  
Y. Gorkavenko - A. Gamyanin 06.29 12:35 2 - 3  
Y. Gorkavenko - A. Velchev 06.29 13:45 1 - 3  
Y. Gorkavenko - V. Kalinichenko 06.29 10:50 3 - 0  
Y. Gorkavenko - V. Kibanov 06.29 08:30 0 - 3  
Y. Kolos - A. Zenyuk 06.29 07:50 1 - 3  
Y. Kolos - I. Piskorskyu 06.29 09:35 0 - 3  
Y. Kolos - P. Pidleteichuk 06.29 11:55 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - F. Onderka 06.29 10:05 3 - 0  
A. Gavlas - O. Bajger 06.29 08:50 3 - 0  
F. Olivares - F. Onderka 06.29 12:10 3 - 1  
F. Olivares - J. Vrablik 06.29 09:15 3 - 2  
F. Olivares - O. Bajger 06.29 10:55 0 - 3  
J. Vrablik - D. Reitspies 06.29 10:30 3 - 0  
J. Vrablik - F. Onderka 06.29 14:15 3 - 1  
J. Vrablik - O. Bajger 06.29 12:35 3 - 2  
M. Horejsi - A. Gavlas 06.29 11:20 0 - 3  
M. Horejsi - D. Reitspies 06.29 08:00 1 - 3  
M. Horejsi - F. Olivares 06.29 13:25 3 - 0  
M. Horejsi - M. Olejnik 06.29 09:40 3 - 0  
M. Olejnik - A. Gavlas 06.29 13:00 1 - 3  
M. Olejnik - D. Reitspies 06.29 11:45 2 - 3  
M. Olejnik - F. Onderka 06.29 08:25 3 - 0  
O. Bajger - D. Reitspies 06.29 13:50 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Derevinskyi - D. Turchenko 06.29 02:15 2 - 3  
D. Derevinskyi - Den. Stepanov 06.29 03:25 1 - 3  
D. Derevinskyi - V. Solovey 06.29 00:30 3 - 2  
D. Turchenko - V. Solovey 06.29 02:50 3 - 1  
Den. Stepanov - D. Turchenko 06.29 01:05 3 - 0  
Den. Stepanov - V. Solovey 06.29 01:40 0 - 3  
E. Yunusov - V. Khorolsky 06.29 03:10 3 - 2  
S. Kalenik - R. Lazebny 06.29 02:35 1 - 3  
V. Khorolsky - R. Lazebny 06.29 01:25 1 - 3  
V. Khorolsky - S. Kalenik 06.29 00:50 3 - 2  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koltsov - D. Parletti 06.29 15:55 5 - 2  
B. Koltsov - J. Justicia 06.29 12:45 5 - 3  
B. Koltsov - Kea. Barry 06.29 16:45 2 - 5  
D. Parletti - Kea. Barry 06.29 14:40 5 - 3  
D. Parletti - Mar. Adams 06.29 12:20 0 - 5  
J. Justicia - D. Parletti 06.29 11:30 4 - 5  
J. Justicia - Jar. Cole 06.29 14:00 3 - 5  
Jar. Cole - B. Koltsov 06.29 17:10 3 - 5  
Jar. Cole - D. Parletti 06.29 13:10 5 - 3  
Jar. Cole - Mar. Adams 06.29 16:20 5 - 2  
Kea. Barry - J. Justicia 06.29 15:30 5 - 1  
Kea. Barry - Jar. Cole 06.29 17:35 5 - 4  
Kea. Barry - Mar. Adams 06.29 13:35 5 - 4  
Mar. Adams - B. Koltsov 06.29 15:05 5 - 2  
Mar. Adams - J. Justicia 06.29 11:55 5 - 1  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Gladiator (3x10 perc) 06.29 07:50 7 - 4  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 06.29 16:50 2 - 3  
Bisztrije Riszi - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 06.29 18:50 0 - 5  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.29 12:50 7 - 4  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 06.29 14:50 5 - 2  
Gladiator - Vojnij Suomi (3x10 perc) 06.29 06:50 4 - 5  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 06.29 05:50 6 - 4  
Gorjacsije - Vojnij Suomi (3x10 perc) 06.29 08:50 10 - 2  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.29 10:50 4 - 4  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.29 15:50 4 - 4  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 06.29 11:50 3 - 3  
Ljutyije Vepri - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 06.29 19:50 1 - 4  
Ognenyije Panteri - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 06.29 17:50 2 - 2  
Sznyeznyije Medvegyi - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 06.29 21:50 5 - 8  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.29 13:50 5 - 8  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 06.29 20:50 1 - 7  
Zsolotyije Drakonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 06.29 22:50 2 - 6  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel TA 06.29 17:30 81 - 84  
Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod 06.29 17:15 93 - 87  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Naharia 06.29 17:30 87 - 82  
Maccabi Haifa - Ironi Ness Ziona 06.29 17:20 94 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Jerusalem 06.29 20:15 86 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Zhejiang Chouzhou 06.29 09:30 107 - 111  
Liaoning - Qingdao 06.29 13:35 109 - 81  
Shandong - Sichuan 06.29 10:00 95 - 77  
Tianjin - Guangdong 06.29 14:00 98 - 126  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton - Exeter 06.29 20:30 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzsali - Botev Plovdiv 06.29 20:00 1 - 0  
Dunav Ruse - Botev Vraca 06.29 17:45 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil Carioca,SerieA,Taca Rio)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense RJ - Volta Redonda 06.29 00:00 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Jihlava 06.29 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Lyngby 06.29 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeun Sangmu - Sejong Sportstoto 06.29 12:00 0 - 2  
Gyeongju - Seoul City 06.29 12:00 4 - 1  
Hwacheon KSPO - Suwon 06.29 12:00 0 - 2  
Incheon - Changnyeong 06.29 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Larissza 06.29 19:00 3 - 0  
Volosz NFC - Lamia 06.29 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Saipa Karaj 06.29 18:30 1 - 1  
Foolad Khuzestan - Machine Sazi Tabriz 06.29 18:30 2 - 1  
Sepahan - Gol Gohar Sirjan 06.29 18:15 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Fjölnir 06.29 21:15 3 - 1  
Fylkir - Grotta 06.29 21:15 2 - 0  
Vikingur Reykjavik - FH 06.29 21:15 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Acre 06.29 19:30 0 - 2  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula 06.29 19:30 1 - 4  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ashkelon 06.29 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Bnei Sakhnin 06.29 19:30 0 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Kfar Qasem 06.29 19:30 2 - 4  
Hapoel Rishon Lezion - Beitar TA Bat Yam 06.29 19:30 0 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan 06.29 16:30 0 - 3  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballkani - Vushtrria 06.29 17:00 3 - 1  
FC Prishtina - Feronikeli 06.29 19:00 3 - 1  
Gjilani - Llapi 06.29 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Pogon Szczecin 06.29 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - METTA/LU 06.29 17:00 4 - 2  
Spartaks Jurmala - Ventspils 06.29 17:00 1 - 3  
Valmiera - Tukums 06.29 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vidzgiris Alytus - Minija 2017 06.29 17:00 2 - 6  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Crotone 06.29 21:00 1 - 1  
Benevento - Juve Stabia 06.29 21:00 1 - 0  
Chievo - Frosinone 06.29 21:00 2 - 0  
Cittadella - Perugia 06.29 21:00 2 - 0  
Cosenza - Trapani 06.29 21:00 2 - 2  
Livorno - Venezia 06.29 21:00 0 - 2  
Pescara - Empoli 06.29 21:00 1 - 1  
Pordenone - Entella 06.29 21:00 2 - 0  
Salernitana - Cremonese 06.29 18:45 3 - 3  
Spezia - Pisa 06.29 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Moreirense 06.29 18:00 0 - 1  
Marítimo - Benfica 06.29 19:00 2 - 0  
Pacos Ferreira - Porto 06.29 22:15 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Burnley 06.29 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - FCS Bukarest 06.29 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Rayo Vallecano 06.29 21:00 3 - 2  
Zaragoza - Huesca 06.29 21:45 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Real Sociedad 06.29 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Helsingborg 06.29 19:00 1 - 0  
Varberg - Falkenberg 06.29 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Kasimpasa 06.29 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kramatorszk - Kremin Kremincsuk 06.29 16:00 1 - 0  
Cserkascsinya - Metaliszt 1925 06.29 17:00 1 - 4  
Girnyik-Sport - Balkany Zorya 06.29 17:00 4 - 0  
Metalurg Zaporizzsja - Agrobiznesz Volocsiszk 06.29 17:00 1 - 3  
MFC Mikolaiv - Ruh Lviv 06.29 15:00 1 - 1  
Minaj - Ingulec Petrove 06.29 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bong da Hue - Can Tho 06.29 12:00 2 - 1  
Long An - Ba Ria Vung Tau 06.29 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Hoang Anh Gia Lai 06.29 12:00 0 - 0  
Ho Chi Minh FC - Da Nang 06.29 14:15 2 - 2  
Quang Nam - The Cong Hanoi 06.29 12:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eagles-Pro - Uragan-Pro 06.29 09:35 2 - 3  
Enerdzhi-Pro - Berkut-Pro 06.29 13:15 1 - 3  
Molot-Pro - Legion-Pro 06.29 15:15 0 - 3  
Payp-Pro - Plamya-Pro 06.29 11:15 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Raiders - Ural Military 06.29 05:00 3 - 2  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural City - Ural Mountains 06.29 09:00 1 - 3  
Ural Energy - Ural Eurasia 06.29 11:30 3 - 1  
Sakk (Chessable Masters (rapid))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hik. Nakamura - Liren Ding (rapid) 06.29 16:00 1 - 2  
Strandröplabda (German Cup, Düsseldorf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barber N / Overlander L - Klinke L / Ottens L 06.29 18:00 2 - 1  
Behrens K / Tillmann C - Barber N / Overlander L 06.29 12:00 0 - 2  
Borger K / Muller S - Gernert M / Schulz S 06.29 19:00 0 - 2  
Grune A L / Schneider I - Borger K / Muller S 06.29 14:00 0 - 2  
Grune A L / Schneider I - Kortzinger L/Schneider S 06.29 17:00 2 - 0  
Klinke L / Ottens L - Gernert M / Schulz S 06.29 15:00 2 - 0  
Kortzinger L/Schneider S - Stautz A / Welsch L 06.29 13:00 2 - 1  
Stautz A / Welsch L - Behrens K / Tillmann C 06.29 16:00 0 - 2  
Tenisz (Czech Elite Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Muchova - B. Strycova 06.29 12:00 2 - 1  
M. Vondrousova - E. Alexandrova 06.29 14:25 1 - 2  
T. Martincova - L. Fruhvirtova 06.29 14:30 2 - 1  
Tenisz (Eastern European Ch.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - D. Joksovic 06.29 14:35 2 - 0  
D. Radanovic - D. Herdzelas 06.29 16:00 2 - 0  
I. Jorovic - M. Djakovic 06.29 18:00 2 - 0  
I. Shinikova - B. Bonic 06.29 10:00 2 - 0  
K. Piter - B. Eraydin 06.29 16:00 2 - 0  
L. Gjorcheska - M. Drazic 06.29 11:10 2 - 0  
N. Kostic - N. Berberovic 06.29 12:00 2 - 1  
V. Tomova - T. Sretenovic 06.29 20:00 2 - 0  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Metz - S. Storch 06.29 18:25 0 - 2  
D. Metz - T. Carnevale-Miino 06.29 15:25 0 - 2  
R. Shane - J.A. Ore 06.29 19:35 0 - 2  
T. Carnevale-Miino - S. Storch 06.29 21:00 2 - 0  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivanov, Zlatomir - Trendafilov, Ivan 06.29 10:30 1 - 2  
Rumen Sevov - Adr. Mladenov 06.29 09:00 1 - 2  
Tenisz (Nation.Tour Italy, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ornago - P. Rondoni 06.29 13:45 0 - 2  
L. Musetti - R. Bonadio 06.29 21:00 1 - 2  
R. Balzerani - L. Grigelis 06.29 15:40 0 - 2  
Tenisz (National Tour Italy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arcidiacono - El. Alvisi 06.29 15:15 2 - 0  
F. Di Sarra - M.V. Viviani 06.29 15:20 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - A. El Mihdawy 06.29 14:00 2 - 0  
A. Tabilo - N. Mejia 06.29 15:30 2 - 0  
B. Schnur - O. Kumar 06.29 21:15 2 - 0  
C. Altamirano - B. Bobrov 06.29 22:40 2 - 0  
Evan King - D. Popko 06.29 14:00 1 - 2  
J. Arconada - L. Draxl 06.29 16:25 0 - 2  
Mar. Redlicki - B. Bobrov 06.29 00:35 2 - 1  
Mar. Redlicki - F. Corwin 06.29 19:40 0 - 2  
R. Sarmiento - N. Chappell 06.29 18:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - K. Hance 06.29 20:25 2 - 0  
A. Sysoeva - L. Stefani 06.29 18:25 0 - 2  
A.E. Nefedova - A. Parks 06.29 14:25 2 - 0  
E. Halbauer - A.E. Nefedova 06.29 20:10 1 - 2  
G. Olmos - A. Gamiz 06.29 01:25 0 - 2  
J. Elie - May. Aikawa 06.29 18:10 1 - 2  
K. Volynets - A. Gamiz 06.29 21:55 2 - 0  
K.R. Clousing - Das. Ivanova 06.29 17:00 0 - 2  
K.R. Clousing - S. Sewing 06.29 22:05 0 - 2  
Kat. Stewart - A. Parks 06.29 20:10 0 - 2  
P. Montez - K. Volynets 06.29 18:00 1 - 2  
Seo. Mendez - Das. Ivanova 06.29 21:40 0 - 2  
Seo. Mendez - S. Sewing 06.29 15:30 1 - 2  
Címkék: tippmix,