Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2020-10-16
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 16., péntek:

    M4 Sport

18.00: Kézilabda, férfi NB I, Ferencváros-Budakalász

20.00: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Ferencváros

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Köln

 

    Eurosport 1

12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 13. szakasz

19.45: Sznúker, Brit Open

 

    Eurosport 2

12.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

 

    Digisport 1

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Rennes

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-PSG

 

    ARENA 4

 9.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Derby County-Watford

 

 

október 17., szombat:

    M4 Sport

14.45: Labdarúgás, NB I, Budafok-Diósgyőr

17.00: Labdarúgás, NB I, Újpest-Mezőkövesd

19.30: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-MTK Budapest

 

    M4 Sport+

16.00: Kézilabda, női NB I, Siófok-Vác

17.45: Kézilabda férfi NB I, Gyöngyös-Veszprém

19.45: Futsal, NB I, FTC-MVFC Berettyóújfalu

 

    Sport 1

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Greuter Fürth-Hamburg

15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Rosztov-Don - Metz

17.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Győr-Valcea

23.00: Baseball, MLB, rájátszás

 

    Sport 2

12.00 és 14.15: Autósport, kamion Eb, 1. és 2. futam, Hungaroring

15.30: Autósport, WTCR, időmérő edzés, Hungaroring

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Bayern München

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Wolfsburg

 

    Eurosport 1

12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz

19.45: Sznúker, Brit Open, elődöntő

 

    Eurosport 2

 9.50: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 1. futam, Sölden

11.30: Kajak-kenu, vk, Ljubljana

13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

17.00: Sznúker, Brit Open, elődöntő

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Liverpool

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AC Milan

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Juventus

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Atalanta

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Lazio

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester United

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lorient

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

 

    Spíler1 TV

17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal

 

    Spíler2 TV

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Sevilla

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Cádiz

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Barcelona

 

    ARENA 4

 9.00 és 12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő edzés

13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Rangers

18.00: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, South Carolina-Auburn

21.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Florida-LSU

 

október 18., vasárnap:

    M4 Sport

14.30: Labdarúgás, NB I, Paks-ZTE

17.00: Labdarúgás, NB I, Budapaest Honvéd-MOL Fehérvár FC

 

    M4 Sport+

14.00: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Kaposvár

16.00: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Szeged

17.55: Kosárlabda, férfi NB I, Szekszárd-DVTK

20.00: Labdarúgás, NB II, DVSC-Dorog

 

    Sport 1

 4.00: Ökökvívás, profi gála, Vaszilij Lomacsenko-Teófimo López, Las Vegas

 8.30: Autósport, WTCR, 1. futam, Hungaroring

15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, CSM Bucuresti-Ferencváros

 

    Sport 2

 1.00: Küzdősport, UFC, Brian Ortega-Csan Szung Jung

11.30 és 16.00: Autósport, WTCR, 2. és 3. futam, Hungaroring

13.00 és 14.45: Autósport, kamion Eb, 3. és 4. futam, Hungaroring

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Union Berlin

 

    Eurosport 1

 9.45: Kerékpár, Flandriai körverseny, illtve Giro d'Italia, 15. szakasz, párhuzamos közvetítés

19.45: Sznúker, Brit Open, döntő

 

    Eurosport 2

 9.00: Autósport, WTCR, 1. futam, Hungaroring

10.00 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás

12.00: Autósport, WTCR, 2. futam, Hungaroring

15.30: Tenisz, ATP-torna, döntő, Szentpétervár

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sassuolo

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Fiorentina

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Parma

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Benevento

 

    Digisport 2

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lyon

15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Montpellier

17.25: Jégkorong, osztrál jégkorongliga, Hydro Fehérvár AV 19-Bolzano

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lens

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Cagliari

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nice

 

    Spíler1 TV

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Brighton

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-West Ham United

 

    Spíler2 TV

11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Osasuna

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Levante

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Valencia

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Valladolid

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Sociedad

 

    ARENA 4

11.00: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, futam

12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto2, futam

13.45: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, futam

15.15: Kézilabda, francia bajnokság, Toulouse-Dunkerque

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Cleveland Browns

22.25: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Green Bay Packers

 

Forrás: MTI