Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2020-10-09
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a magyar televíziókban:

 

október 9., péntek:

    M4 Sport

10.45 és 14.45: Forma-1, Eifel Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

17.45: Röplabda, férfi Extraliga, Kaposvár-Kecskemét

20.00: Futsal, NB I, Dunaferr-Ferencváros

 

    Sport 2

20.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

22.00: Baseball, MLB, rájátszás

 

    Eurosport 1

10.55: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

12.55: Kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz

 

    Digisport 1

19.10: Jégkorong, ICE liga, alapszakasz, Fehérvár AV19-Dornbirn

 

    Arena 4

 9.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

20.00: Darts, World Grand Prix

 

október 10., szombat:

    M4 Sport

11.45 és 14.45: Forma-1, Eifel Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő

17.00: Kézilabda, férfi NB I, Csurgó-Orosháza

19.00: Labdarúgás, a MOL Magyar Kupa sorsolása

 

    M4 Sport+

14.00: Jégkorong, Erste Liga, UTE-Csíkszereda

16.30: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-OSC Újbuda

18.00: Kosárlabda, női NB I, Sopron-Szekszárd

19.45: Röplabda, női Extraliga, Vasas-Nyíregyháza

 

    Sport 1

 3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 5. mérkőzés, Los Angeles Lakers-Miami Heat

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-Ljubljana

17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győri-Odense

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Spanyolország-Svájc

 

    Sport 2

16.15: Autósport, túraautó-világkupa, Slovakiaring, időmérő

18.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Feröer-Lettország

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Ukrajna-Németország

 

    Eurosport 1

14.40: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz

 

    Arena 4

 9.00 és 12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő

17.00: Küzdősport, ketrecharc

20.00: Darts, World Grand Prix

 

október 11., vasárnap:

    M4 Sport

13.45: Forma-1, Eifel Nagydíj, futam

16.30: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Balatonfüred

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Szerbia-Magyarország

 

    M4 Sport+

14.00: Kosárlabda, férfi NB I, Oroszlány-Kaposvár

17.45: Jégkorong, Erste Liga, MAC HKB Újbuda-Gyergyó

 

    Sport 1

 8.15: Autósport, túraautó-világkupa, Slovakiaring, 1. futam

13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Esbjerg-FTC

16.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Dortmund-CSZKA Moszkva

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Franciaország-Portugália

 

    Sport 2

 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Adu-Dzabi

12.30 és 14.15: Autósport, túraautó-világkupa, Slovakiaring, 2. és 3. futam

17.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Anglia-Belgium

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Lengyelország-Olaszország

 

    Eurosport 1

 9.00: Autósport, túraautó-világkupa, Slovakiaring, 1. futam

11.25 és 14.40: Tenisz, Roland Garros

 

    Eurosport 2

12.30: Autósport, túraautó-világkupa, Slovakiaring, 2. futam

13.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 9. szakasz

 

    Digisport 1

17.25: Jégkorong, ICE liga, alapszakasz, Fehérvár AV19-Linz

 

    Arena 4

 0.00: Küzdősport, ketrecharc

 1.30: Amerikaifutball, NCAA

11.15, 12.45, 14.30 és 15.30: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP és MotoE futam

17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Montpellier-Nantes

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

 

Forrás: MTI