Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2020-10-30
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 30., péntek:

    M4 Sport

14.45: Úszás, Nemzetközi Úszóliga alapszakasz, 5. forduló, 1. nap, Budapest

19.45: Labdarúgás, női NB I, MTK Hungária-Diósgyőr

 

    Sport 1

 8.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan

18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-St. Pauli

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Stuttgart

 

    Sport 2

13.30 és 18.30: Sznúker, Championship League

 

    Eurosport 1

14.40: Kerékpár, Vuelta a Espana, 10. szakasz

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

 

    Spíler 1

17.55: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Blackburn Rovers-Manchester City

20.40: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Chelsea-Manchester United

 

    Spíler 2

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Cádiz

 

    Arena 4

13.00 és 20.00: Darts, Európa-bajnokság

 

október 31., szombat:

    M4 Sport

 9.45 és 13.45: Forma-1, Emilia Romagna Nagydíja, Imola, szabadedzés és időmérő

11.45: Úszás, Nemzetközi Úszóliga alapszakasz, 5. forduló, 2. nap, Budapest

16.45: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Mezőkövesd

19.15: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár-Ferencváros

 

    M4 Sport+

14.30: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Zalaegerszeg

17.00: Kosárlabda, férfi NB I, Szombathely-Pécs

19.00: Kosárlabda, férfi NB I, Szedeák-Debrecen

 

    Sport 1

13.00: Autósport, túraautó-világkupa, Spanyol Nagydíj, Alcaniz, időmérő edzés

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Bayern München

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-RB Leipzig

21.00: Ökölvívás, profi gála, London

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Braunschweig-Nürnberg

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Dortmund

 

    Eurosport 1

12.15: Kerékpár, Vuelta a Espana, 11. szakasz

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Manchester City

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma

20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Atalanta

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Brest

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Cagliari

 

    Spíler 1

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Chelsea

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-West Ham United

 

    Spíler 2

13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Huesca

16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla

18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Atlético Madrid

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-FC Barcelona

 

    Arena 4

13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Bristol City-Norwich City

17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, RB Salzburg-Tirol

20.00: Darts, Európa-bajnokság

 

november 1., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Forma-1, Emilia Romagna Nagydíja, Imola, futam

15.45: Labdarúgás, NB I, Újpest-MTK

18.15: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Diósgyőr

 

    M4 Sport+

13.45: Labdarúgás, NB I, Budafok-Paks

16.00: Futsal, NB I, Veszprém-Berettyóujfalu

18.45: Labdarúgás, NB II, Debreceni VSC-ETO FC Győr

 

    Sport 1

 1.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas

 8.15, 11.45 és 13.45: Autósport, túraautó-világkupa, Spanyol Nagydíj, Alcaníz, 1., 2. és 3. futam

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Leverkusen

17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Wolfsburg

 

    Sport 2

 0.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas

11.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Löwen-Balingen

16.00: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Wetzlar

 

    Eurosport 1

13.50: Kerékpár, Vuelta a Espana, 12. szakasz

 

    Eurosport 2

 9.00 és 12.00: Autósport, túraautó-világkupa, Spanyol Nagydíj, Alcaníz, 1. és 2. futam

11.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Trentino

14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Milan

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Juventus

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal

19.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Brighton

 

    Digisport 2

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Montpellier

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Everton

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Fiorentina

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genoa

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Lazio

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sassuolo

 

    Spíler 1

12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Southampton

 

    Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Elche

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Sociedad

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Levante

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Getafe

 

    ARENA 4

 0.30: Amerikaifutball, NCAA, Penn State-Ohio State

13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Rangers

17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Nantes-Créteil

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Baltimore Ravens-Pittsburgh Steelers

22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Chicago Bears-New Orleans Saints

 

Forrás: MTI