Tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2021-10-22
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 22., péntek:

    M4 Sport

10.55: Torna, világbajnokság, férfi egyéni összetett döntő, Kitakjúsu

15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Gyirmót

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Kisvárda

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-MOL Fehérvár

21.55: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 2. szabadedzés

 

    Sport 2

18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Genoa

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Spezia

 

    Eurosport 1

18.25: Pályakerék, világbajnokság, Roubaix

 

    Eurosport 2

17.55: Szabadstílusú sí, világkupa

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etiénne-Angers

 

    Digisport 2

11.30: Tenisz, WTA-torna, Tenerife

19.10: Jégkorong, ICE Liga, Fehérvár-Linz

 

    Digisport 3

18.00: Tenisz, WTA-torna, Tenerife

 

    Spíler 1

18.25: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Erzgebirge Aue-Ingolstadt

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Aston Villa

 

    Spíler 2

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Granada

 

    Arena 4

 9.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-vb, Emilia Romagna Nagydíj, Misano, szabadedzések

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Augsburg

 

október 23., szombat:

    M4 Sport

 8.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Peking

12.45: Torna, világbajnokság, férfi és női szerenkénti döntők, Kitakjúsu

20.00 és 23.00: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 3. szabadedzés és időmérő

 

    Sport 1

 1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz

 4.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Phoenix Suns

15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Brest Bretagne

17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-Győr

22.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas

 

    Sport 2

 2.00: Baseball, MLB, főcsoportdöntő, Houston Astros-Boston Red Sox

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Empoli

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Venezia

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AC Milan

 

    Eurosport 1

 9.50 és 13.05: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam, Sölden

14.55: Terepkerékpár, superprestige, Ruddervoorde

17.25: Pályakerék, világbajnokság, Roubaix

21.00: Terepkerékpár, USCX-sorozat, Cincinnati

 

    Eurosport 2

 5.30: Golf, PGA Tour

14.00: Kerékpár, Tour of Drenthe

17.55: Hódeszka, világkupa

20.00: Lovassport, Global Champions Tour, Samorin

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Watford

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester City

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Brest

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Clermont

 

    Digisport 3

16.00: Tenisz, WTA-torna, Tenerife

 

    Spíler 1

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Norwich

15.25: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Fürth

 

    Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Mallorca

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Alavés

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal

 

    Arena 4

 9.00 és 12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Emilia Romagna Nagydíj, Misano, szabadedzések és időmérkők

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Mönchengladbach

20.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Schalke-Dynamo Dresden

 

október 24., vasárnap:

    M4 Sport

 8.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Peking

13.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Puskás Akadémia

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Mezőkövesd

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MTK

21.00: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, futam

 

    M4 Sport+

15.30: Kosárlabda, női NB I, Győr-Szekszárd

17.30: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Balatonfüred

19.30: Röplabda, férfi Extraliga, Kaposvár-Pénzügyőr

 

    Sport 1

 2.00: Baseball, MLB, főcsoportdöntő

13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, CSM Bucuresti-Buducnost

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Odense-Krim Ljubljana

17.45: Kézilabda, női Európa-liga, selejtező, 1. forduló, visszavágó, MTK-Yalikavak

22.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Charlotte Hornets

 

    Sport 2

 0.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Cleveland Cavaliers-Atlanta Hawks

 4.30: Ökölvívás, profi gála, Atlanta

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Udinese

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Lazio

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Napoli

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus

 

    Eurosport 1

 9.50 és 13.20: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam, Sölden

13.20: Terepkerékpár, vk, Zonhoven

 

    Eurosport 2

 5.30: Golf, PGA Tour

12.00 és 15.00: Motorsport, motokrossz-vb, Trentino

17.00: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen

 

    Digisport 1

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lyon

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Tottenham

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Montpellier

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 2

10.55: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Metz

17.25: Jégkorong, ICE Liga, Fehérvár-Klagenfurt

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Strasbourg

17.00: Tenisz, WTA-torna, Tenerife

 

    Spíler 1

17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool

 

    Spíler 2

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Madrid

 

    Arena 4

11.00, 12.15 és 13.45 és 12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Emilia Romagna Nagydíj, Misano, Moto3, Moto2 és MotoGP futam

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Leverkusen

 

Forrás: MTI