Tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2022-01-21
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 21., péntek:

    M4 Sport

15.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Spanyolország-Orosz csapat

18.00: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Svédország-Lengyelország

20.30: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Norvégia-Németország

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Bologna

 

    Eurosport 1

 8.00: Tenisz, Australian Open

14.15: Sílövészet, világkupa, női 15 km, Antholz

15.50: Síugrás, világkupa, selejtező, Titisee Neustadt

19.45: Sznúker, Shoot Out

 

    Eurosport 2

 8.00: Tenisz, Australian Open

11.30: Alpesisí, világkupa, férfi lesiklás, Kitzbühel

13.45: Sznúker, Shoot Out

21.00: Golf, PGA Tour

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-St. Étienne

 

    Spíler 1

18.25: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Düsseldorf-Nürnberg

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Norwich City

 

    Spíler 2

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Betis

 

    ARENA4

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Bielefeld

 

január 22., szombat:

    M4 Sport

15.30: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Montenegró-Hollandia

18.00: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Franciaország-Izland

20.30: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Dánia-Horvátország

 

    M4 Sport+

14.00: Jégkorong, Magyar Kupa, elődöntő, DEAC-DVTK

17.15: Jégkorong, Magyar Kupa, elődöntő, Fehérvár-FTC

20.00: Kosárlabda, férfi NB I, OSE-Szedeák

 

    Sport 1

14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Fenerbahce

16.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, CSM Bucuresti-Dortmund

17.45: Kézilanbda, női Európa-liga, csoportkör, Vác-Viborg

 

    Sport 2

11.30: Labdarúgás, török bajnokság, Malatyaspor-Besiktas

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Udinese

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Venezia

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta

 

    Eurosport 1

 0.55: Tenisz, Australian Open

14.50: Sílövészet, világkupa, 4x6 km-es női váltó, Antholz

16.15: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt

19.45: Sznúker, Shoot Out

 

    Eurosport 2

 1.00: Tenisz, Australian Open

10.00: Alpesisí, világkupa, női lesiklás, Cortina d'Ampezzo

11.30: Alpesisí, világkupa, férfi lesiklás, Kitzbühel

13.00: Sílövészet, világkupa, férfi 15 km-es tömegstartos, Antholz

13.45: Sznúker, Shoot Out

21.00: Golf, PGA Tour

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Aston Villa

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Ham United

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Marseille

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Lille

 

    Spíler 1

16.25: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Dortmund

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester City

 

    Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Cádiz

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Mallorca

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

 

    ARENA4

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Stuttgart

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bochum-Köln

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Tennessee Titans-Cincinnati Bengals

 

január 23., vasárnap:

    M4 Sport

15.30: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Lengyelország-Orosz csapat

18.00: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Németország-Svédország

20.30: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Spanyolország-Norvégia

 

    M4 Sport+

14.00 és 17.15: Jégkorong, Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő

20.00: Futsal, férfi NB I, Haladás-Berettyóújfalu

 

    Sport 1

 1.00: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-Sacramento Kings

11.45: Kézilanbda, női Európa-liga, csoportkör, Cisnade-Lada

13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Esbjerg-FTC

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győr-Odense

19.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Los Angeles Clippers

 

    Sport 2

 4.00: Küzdősport, UFC Fight Night

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Fiorentina

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Salernitana

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Roma

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Juventus

 

    Eurosport 1

 0.55: Tenisz, Australian Open

15.15: Sílövészet, világkupa, női 12,5 km-es tömegstartos, Antholz

16.00: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt

19.45: Sznúker, Shoot Out

 

    Eurosport 2

 1.00: Tenisz, Australian Open

10.30 és 13.15: Alpesisí, világkupa, férfi műlesiklás, Kitzbühel

11.30: Alpesisí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Cortina d'Ampezzo

14.30: Sznúker, Shoot Out

21.00: Golf, PGA Tour

 

    Digisport 1

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Nice

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-Rennes

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Reims

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-trasbourg

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Monaco

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lorient

 

    ARENA4

 2.15: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Green Bay Packers-San Francisco 49ers

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Wolfsburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Bayern München

21.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Tampa Bay Buccaneers-Los Angeles Rams

 

    Spíler 1

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Bilbao

 

    Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Osasuna

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Elche

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Getafe

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Barcelona

 

Forrás: MTI