Tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2021-07-30
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 30., péntek:

    M4 Sport

 2.00: Olimpia, Tokió

16.30: Labdarúgás, Puskás-Suzuki Kupa, döntő, Felcsút

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Mezőkövesd

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót-MTK

 

    Duna

 2.00, 12.30: Olimpia, Tokió

11.30 és 15.00: Forma-1, Magyar Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

 

    Duna World

15.00: Labdarúgás, Puskás-Suzuki Kupa, a 3. helyért, Felcsút

 

    Eurosport 1

 2.00: Olimpia, Tokió

 

    Eurosport 2

 2.00: Olimpia, Tokió

 

    Aréna 4

18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Paderborn-Nürnberg

 

július 31., szombat:

    M4 Sport

 0.30: Olimpia, Tokió

17.30: Forma-3, Hungaroring, 2. sprintfutam

 

    Duna

 2.00 és 13.00: Olimpia, Tokió

12.00 és 15.00: Forma-1, Magyar Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő

 

    M4 Sport+

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Kisvárda

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Debrecen

 

    Sport 1

 1.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Tampa Bay Rays-Boston Red Sox

16.30: Autóverseny, W-series, Hungaroring, 3. futam

 

    Sport2

15.00: Lósport, Kincsem+

16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Brentford-West Ham

 

    Eurosport 1

 0.30: Olimpia, Tokió

 

    Eurosport 2

 2.00: Olimpia, Tokió

 

    Aréna 4

13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hannover-Hansa Rostock

20.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Fortuna Düsseldorf-Werder Bremen

 

augusztus 1., vasárnap:

    M4 Sport

 0.30: Olimpia, Tokió

 

    Duna

 2.00: Olimpia, Tokió

15.00: Forma-1, Magyar Nagydíj, futam

 

    M4 Sport+

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-MOL Fehérvár

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Puskás Akadémia

 

    Sport 1

 0.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas

 

    Sport2

15.00: Lósport, Kincsem+

 

    Eurosport 1

 2.00: Olimpia, Tokió

 

    Eurosport 2

 2.00: Olimpia, Tokió

 

    Aréna 4

 3.00: Küzdősport, ketrecharc

13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Kiel-Schalke

17.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Hibernian

 

Forrás: MTI