Tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2021-10-21
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 21., csütörtök:

    M4 Sport

10.45: Torna, világbajnokság, női egyéni összetett döntő, Kitakjúsú

18.00: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-Schio

20.00: Kosárlabda, férfi NB I, Kaposvár-DEAC

 

    Sport 1

18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Telekom Veszprém-Flensburg

 

    Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

 

    Eurosport 1

18.25: Pályakerék, világbajnokság, Roubaix

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

18.25: Kosárlabda, női Európa Kupa, csoportkör, DVTK-Sziktivkar

 

    Digisport 2

11.30 és 18.00: Tenisz, WTA-torna, Tenerife

 

    Digisport 3

17.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

 

    RTL+

18.30: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lazio-Olympique Marseille

20.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Napoli-Legia Warszawa

 

október 22., péntek:

    M4 Sport

10.55: Torna, világbajnokság, Kitakjúsu, férfi egyéni összetett döntő

15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-Gyirmót Győr FC

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Kisvárda Master Good

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-MOL Fehérvár FC

21.55: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 2. szabadedzés

 

    Sport 1

 4.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Golden State Warriors-Los Angeles Clippers

 

    Sport 2

 2.00: Baseball, MLB, főcsoportdöntő, Los Angeles Dodgers-Atlanta Braves

18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Genoa

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Spezia

 

    Eurosport 1

18.25: Pályakerék, világbajnokság, Roubaix

 

    Eurosport 2

 5.30: Golf, PGA Tour Champions

17.55: Szabadstílusú sí, világkupa

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etiénne-Angers

 

    Digisport 2

11.30: Tenisz, WTA-torna, Tenerife

19.10: Jégkorong, ICE Liga, Hydro Fehérvár AV19-Black Wings Linz

 

    Digisport 3

18.00: Tenisz, WTA-torna, Tenerife

 

    Spíler 1

18.25: Labdarúgás, német másodosztály, Erzgebirge Aue-Ingolstadt

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Aston Villa

 

    Spíler 2

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Granada

 

    Arena 4

 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Cleveland Browns-Denver Broncos

 9.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-vb, Emilia Romagna Nagydíj, Misano, szabadedzések

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Augsburg

 

Forrás: MTI