Tokió 2020 - A magyarok vasárnapi programja

2021-07-24
A magyarok vasárnapi programja a tokiói olimpián:

 

július 25., vasárnap (zárójelben a magyar idő):

 

    ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

14.00 (7.00): férfi és női egyes második forduló, Póta Georgina-Rachel Moret (svájci)

 

    CSELGÁNCS (Nippon Budokan)

11.00 (4.00): női 52 kg, Pupp Réka-Majlinda Kelmendi (koszovói) selejtező, nyolcaddöntő, negyeddöntő

17.00 (10.00): NŐI 52 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

    EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)

12.00 (5.00): negyeddöntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz)

 

    KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

21.30 (14.30): női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Franciaország

 

    SPORTLÖVÉSZET (ASZAKA LŐTÉR)

9.00 (2.00): női légpisztoly (Major Veronika) alapverseny

11.15 (4.15): DÖNTŐ

13.00 (6.00): férfi légpuska (Pekler Zalán, Péni István) alapverseny

15.30 (8.30): DÖNTŐ

 

    TENISZ (Ariake Teniszpark)

12.30 körül (5.30 körül): férfi egyes, 1. forduló: Fucsovics Márton-Hubert Hurkacz (lengyel, 7.)

 

    TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

13.20 (6.20): férfi egyes csoportmérkőzés: Krausz Gergely-Anthony Sinisuka Ginting (indonéz)

19.20 (12.20): női egyes csoportmérkőzés: Sárosi Laura-Ratchanok Intanon (thaiföldi)

 

    TORNA (Ariake Tornaközpont)

20.20 (13.20): női selejtező (Kovács Zsófia)

 

    ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)

10.30 (3.30): elődöntők, döntők

10.30 (3.30): FÉRFI 400 M VEGYES (d) (Verrasztó Dávid)

10.40 (3.40): női 100 m pillangó (ed)

10.52 (3.52): FÉRFI 400 M GYORS (d)

11.12 (4.12): NŐI 400 M VEGYES (d) (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória)

19.00 (12.00): előfutamok

19.12 (12.12): női 100 m hát (Burián Katalin)

19.24 (12.24): férfi 200 m gyors (Németh Nándor)

19.27 (12.27): férfi 200 m gyors (Kozma Dominik)

19.58 (12.58): férfi 100 m hát (Telegdy Ádám)

20.03 (13.03): férfi 100 m hát (Bohus Richárd)

20.24 (13.24): női 400 m gyors (Késely Ajna)

20.35 (13.35): férfi 4x100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)

 

    VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.05 (5.05): Laser Radial (Érdi Mária) 1-2. futam

14.35 (7.35): Laser Standard (Vadnai Benjamin) 1-2. futam

15.05 (8.05): női szörf (Cholnoky Sára) 1-3. futam

 

    VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)

9.00 (2.00): női tőr egyéni 64-es tábla - Pásztor Flóra-Meriem Mebarki (algériai)

10.25 (3.25): női tőr egyéni 32-es tábla - Kreiss Fanni-Martina Batini (olasz)

11.25 (4.25): női tőr egyéni 32-es tábla - Kondricz Kata-Alice Volpi (olasz)

11.55 (5.55): férfi párbajtőr egyéni 32-es tábla - Siklósi Gergely-Tung Csao (kínai)/Marc-Antoine Blais-Bélanger (kanadai)

18.00 (11.00): női tőr elődöntő

19.00 (12.00): férfi párbajtőr elődöntő

19.50 (12.50): női tőr bronzmérkőzés

20.20 (13.20): férfi párbajtőr bronzmérkőzés

20.45 (13.45): női tőr döntő

21.15 (14.15): férfi párbajtőr döntő

 

    VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

11.30 (4.30): férfi csoportmérkőzés, A csoport, 1. forduló: Magyarország-Görögország

 

Forrás: MTI