Tokió 2020 - A hétfői teljes műsor

2021-08-02
A tokiói olimpia hétfői teljes műsora:

 

augusztus 2., hétfő (zárójelben a magyar idő)

 

    ASZTALITENISZ (Tokiói Városi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): férfi és női csapatverseny, nyolcaddöntő

14.30-17.30 (7.30-10.30): férfi és női csapatverseny, negyeddöntő

19.30-22.30 (12.30-15.30): férfi és női csapatverseny, negyeddöntő

 

    ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 5

9.00-11.55 (2.00-4.55): férfi kalapácsvetés, selejtező; női 1500 m, előfutam; FÉRFI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ; női 200 m, előfutam; NŐI 100 M GÁT, DÖNTŐ

19.00-22.00 (12.00-15.00): női rúdugrás, selejtező; női 200 m, elődöntő; NŐI DISZKOSZVETÉS, DÖNTŐ; férfi 400 m, elődöntő; női 400 m gát, elődöntő; FÉRFI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ; NŐI 5000 M, DÖNTŐ

 

    BASEBALL (Jokohamai Stadion)

    rájátszás, második kör:

12.00 (5.00): Izrael-Koreai Köztársaság

19.00 (12.00): Japán-Egyesült Államok

 

    BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok) - 3

11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi kötöttfogás 60 kg és 130 kg vigaszág; női 76 kg, vigaszág; férfi kötöttfogás 77 kg és 97 kg, nyolcaddöntő és negyeddöntő; női 68 kg, nyolcaddöntő és negyeddöntő

18.15-22.00 (11.15-15.00): férfi kötöttfogás 77 kg és 97 kg, elődöntő; női 68 kg elődöntő; FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 60 KG és 130 KG, bronzmérkőzés és DÖNTŐ; NŐI 76 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ

 

    GYEPLABDA (Ói Gyeplabdastadion)

    női torna, negyeddöntő:

 9.30 (2.30): Németország-Argentína

12.00 (5.00): Ausztrália-India

18.30 (11.30): Hollandia - Új-Zéland

21.00 (14.00): Spanyolország - Nagy-Britannia

 

    KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)

9.30-13.25 (2.30-6.25): előfutamok - női K-1 200 m, férfi C-2 1000 m, férfi K-1 1000 m, női K-2 500 m, reményfutamok - női K-1 200 m, férfi C-2 1000 m, férfi K-1 1000 m, női K-2 500 m

 

    KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Stadion)

    női torna:

    A csoport:

9.00 (2.00): Koreai Köztársaság-Angola

19.30 (12.30): Hollandia-Montenegró

21.30 (14.30): Norvégia-Japán

    B csoport:

11.00 (4.00): Franciaország-Brazília

14.15 (7.15): Spanyolország-Orosz olimpiai csapat

16.15 (9.15): Magyarország-Svédország

    

    KOSÁRLABDA (Szaitama Szuper Aréna)

    női torna:

    B csoport:

10.00 (3.00): Nigéria-Japán

13.40 (6.40): Franciaország-Egyesült Államok

    C csoport:

17.20 (10.20): Kína-Belgium

21.00 (14.00): Ausztrália-Puerto Rico

 

    LABDARÚGÁS

    női torna, elődöntő:

17.00 (10.00): Egyesült Államok-Kanada (Ibaraki Kasima Stadion)

20.00 (13.00): Ausztrália-Svédország (Jokohamai Nemzetközi Stadion)

 

    LOVASSPORT (Lovas Park) - 2

17.00-22.25 (10.00-15.25): LOVASTUSA (díjugratás), egyéni selejtező és DÖNTŐ,  csapat DÖNTŐ

 

    MŰUGRÁS (Tokiói Vizes Központ)

15.00-17.30 (8.00-10.30): férfi 3 méteres műugrás, selejtező

 

    PÁLYAKERÉKPÁR (Izu Velodróm) - 1

15.30-18.30 (8.30-11.30): NŐI CSAPATSPRINT, selejtező, első forduló, helyosztók, DÖNTŐ; női csapat üldözéses verseny, selejtező; férfi csapat üldözéses verseny, selejtező

 

    RÖPLABDA (Ariake Aréna)

    női torna:

    A csoport

9.00 (2.00): Szerbia-Koreai Köztársaság

19.40 (12.40): Japán-Dominikai Köztársaság

21.45 (14.45): Brazília-Kenya

    B csoport:

11.05 (4.05): Egyesült Államok-Olaszország

14.20 (7.20): Orosz olimpiai csapat-Törökország

16.25 (9.25): Kína-Argentína

    

    SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér) - 2

8.30-18.00 (1.30-11.00): FÉRFI GYORSTÜZELŐ PISZTOLY, alapverseny 2. nap,  DÖNTŐ; FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA 3X40 LÖVÉSES ÖSSZETETT, alapverseny, DÖNTŐ

    

    STRANDRÖPLABDA (Siokaze Park)

9.00-22.50 (2.00-15.50): férfi és női nyolcaddöntők

 

    SÚLYEMELÉS (Tokiói Nemzetközi Fórum) - 2

11.50-14.00 (4.50-7.00): női 87 kg, B csoport, női +87 kg, B csoport

15.50-18.00 (8.50-11.00): NŐI 87 KG, A CSOPORT

19.50-22.00 (12.50-15.00): NŐI +87 KG, A CSOPORT

 

    SZINKRONÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)

19.30-21.45 (12.30-14.45): párosverseny, szabadprogram, selejtező

 

    TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont) - 2

13.00-15.30 (6.00-8.30): NŐI PÁROS bronzmérkőzés, DÖNTŐ

20.00-23.00 (13.00-16.00): FÉRFI EGYES bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

    TORNA (Ariake Tornaközpont) - 3

17.00-19.40 (10.00-12.40): SZERENKÉNTI DÖNTŐK - FÉRFIAK: GYŰRŰ, UGRÁS, NŐK: TALAJ

 

    VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő) - 2

12.05-18.00 (5.05-11.00): női és férfi 470-es, NŐI és FÉRFI 49-ES ÉREMFUTAM

 

    VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

    férfi torna:

    A csoport:

10.00 (3.00): Magyarország-Olaszország

11.30 (4.30): Görögország-Egyesült Államok

18.20 (11.20):    Japán - Dél-afrikai Köztársaság

    B csoport:

14.00 (7.00): Szerbia-Montenegró

15.30 (8.30): Spanyolország-Horvátország

19.50 (12.50): Ausztrália-Kazahsztán

 

 Forrás: MTI