Tippmix eredmények - 2021. szeptember 20-26.

2021-09-20
Tippmix eredmények - 2021. szeptember 20-26.

2021.09.26.

Amerikai foci (NFL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Buffalo - Washington 09.26 19:00 43 - 21  
Cleveland - Chicago 09.26 19:00 26 - 6  
Denver - NY Jets 09.26 22:05 26 - 0  
Detroit - Baltimore 09.26 19:00 17 - 19  
Jacksonville - Arizona 09.26 19:00 19 - 31  
Kansas City - LA Chargers 09.26 19:00 24 - 30  
LA Rams - Tampa Bay 09.26 22:25 34 - 24  
Las Vegas - Miami 09.26 22:05 25 - 25  
Minnesota - Seattle 09.26 22:25 30 - 17  
New England - New Orleans 09.26 19:00 13 - 28  
NY Giants - Atlanta 09.26 19:00 14 - 17  
Pittsburgh - Cincinnati 09.26 19:00 10 - 24  
Tennessee - Indianapolis 09.26 19:00 25 - 16  

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Arutiunyan - E. Golovachev 09.26 17:15 2 - 3  
A. Arutiunyan - K.S. Olshakov 09.26 15:45 2 - 3  
A. Aslanyan - V. Safonov 09.26 23:15 1 - 3  
A. Doncenko - M. Chernyavskiy 09.26 07:15 0 - 3  
A. Golyshev - E. Golovachev 09.26 09:15 3 - 1  
A. Golyshev - S. Homutov 09.26 07:45 3 - 1  
A. Kolmin - S. Kulikov 09.26 17:00 3 - 0  
A. Kolmin - V. Vologzhanin 09.26 15:30 1 - 3  
A. Komarov - I. Zemit 09.26 20:30 3 - 1  
A. Krotkov - A. Merezhko 09.26 06:30 2 - 3  
A. Krotkov - R. Agababyan 09.26 08:30 0 - 3  
A. Lobanov - Ilya Novikov 09.26 13:15 0 - 3  
A. Lobanov - V. Kalachev 09.26 11:45 0 - 3  
A. Merezhko - R. Agababyan 09.26 07:30 1 - 3  
A. Merezhko - V. Klimentev 09.26 09:00 3 - 0  
A. Pravednov - A.M. Kuznetsov 09.26 12:00 1 - 3  
A. Sadkov - A. Doncenko 09.26 08:45    
A. Uvarov - D. Tikhnenko 09.26 18:45 3 - 1  
A. Uvarov - P. Ziuzikov 09.26 20:45 1 - 3  
A. Vaschenko - G. Evglevskiy 09.26 10:45 0 - 3  
A. Vaschenko - I. Poletaev 09.26 12:45 0 - 3  
A. Vlasov - V. Shirshov 09.26 00:15 3 - 2  
A.M. Kuznetsov - S. Maksakov 09.26 12:30 3 - 2  
A.M. Kuznetsov - Vit. Demchenko 09.26 10:30 3 - 1  
Ale. Alekseev - A. Komarov 09.26 20:00 1 - 3  
Ale. Kuznetsov - D. Fedorov 09.26 16:45 3 - 2  
Ale. Kuznetsov - Vla. Fedorov 09.26 14:45 1 - 3  
D. Balakin - A. Uvarov 09.26 20:15 0 - 3  
D. Balakin - V. Shirshov 09.26 01:15 3 - 1  
D. Fedorov - S. Kaplan 09.26 15:15 2 - 3  
D. Sayanov - N. Lyfenko 09.26 02:45 3 - 1  
D. Tikhnenko - A. Vlasov 09.26 01:45 3 - 0  
D. Tikhnenko - D. Balakin 09.26 02:45 1 - 3  
D. Tikhnenko - P. Ziuzikov 09.26 19:45 0 - 3  
E. Golovachev - S.Y. Skotnikov 09.26 08:15 3 - 0  
E. Ilyukhin - N. Sadovskiy 09.26 02:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - V. Chahur 09.26 23:30 2 - 3  
E. Kalashnikov - D. Sayanov 09.26 00:45 3 - 1  
E. Kryuchkov - E. Mishutin 09.26 20:15 3 - 0  
E. Mishutin - I. Moshkov 09.26 18:45 0 - 3  
E. Mishutin - V. Marshalov 09.26 20:45 3 - 1  
G. Evglevskiy - I. Poletaev 09.26 11:45 3 - 0  
G. Evglevskiy - Y. Bazhinov 09.26 13:15 3 - 2  
I. Afanasyev - E. Kalashnikov 09.26 02:15 1 - 3  
I. Moshkov - E. Kryuchkov 09.26 21:15 0 - 3  
I. Moshkov - V. Marshalov 09.26 19:45 3 - 2  
I. Poletaev - Y. Bazhinov 09.26 11:15 0 - 3  
I. Ramenskiy - A. Vlasov 09.26 03:15 3 - 1  
I. Ramenskiy - D. Tikhnenko 09.26 00:45 1 - 3  
I. Zemit - Ale. Alekseev 09.26 19:00 1 - 3  
Ilya Novikov - V. Putilovsky 09.26 12:15 1 - 3  
K. Churin - Val. Sidorin 09.26 02:30 2 - 3  
K.S. Olshakov - E. Golovachev 09.26 15:15 3 - 0  
Kim Sen Ir - A. Kolmin 09.26 14:30 3 - 0  
Kim Sen Ir - V. Vologzhanin 09.26 16:30 0 - 3  
M. Chernyavskiy - V. Staroverov 09.26 08:15 3 - 0  
M. Minkov - K.N. Malahov 09.26 23:45 2 - 3  
N. Lyfenko - E. Kalashnikov 09.26 23:45 3 - 1  
N. Lyfenko - I. Afanasyev 09.26 01:15 3 - 2  
N. Sadovskiy - K. Churin 09.26 00:30 3 - 0  
P. Ziuzikov - D. Balakin 09.26 19:15 3 - 1  
R. Agababyan - V. Klimentev 09.26 07:00 3 - 2  
R. Pavlenko - N. Zhurba 09.26 23:00 2 - 3  
S. Homutov - E. Golovachev 09.26 07:15 2 - 3  
S. Kaplan - Ale. Kuznetsov 09.26 16:15 3 - 1  
S. Kulikov - Kim Sen Ir 09.26 16:00 1 - 3  
S. Maksakov - A. Pravednov 09.26 11:00 2 - 3  
S. Myagkov - O. Kutuzov 09.26 23:15 3 - 2  
S.Y. Skotnikov - A. Arutiunyan 09.26 14:45 3 - 0  
S.Y. Skotnikov - A. Golyshev 09.26 06:45 1 - 3  
S.Y. Skotnikov - K.S. Olshakov 09.26 16:45 1 - 3  
S.Y. Skotnikov - S. Homutov 09.26 08:45 1 - 3  
V. Kalachev - E. Ilyukhin 09.26 22:30 3 - 0  
V. Kalachev - Ilya Novikov 09.26 11:15 1 - 3  
V. Klimentev - A. Krotkov 09.26 08:00 2 - 3  
V. Marshalov - E. Kryuchkov 09.26 19:15 1 - 3  
V. Putilovsky - A. Lobanov 09.26 10:45 3 - 0  
V. Putilovsky - V. Kalachev 09.26 12:45 3 - 0  
V. Shirshov - I. Ramenskiy 09.26 02:15 0 - 3  
V. Shirshov - M. Minkov 09.26 22:45 0 - 3  
V. Staroverov - A. Doncenko 09.26 08:45 3 - 0  
V. Staroverov - V. Vologzhanin 09.26 06:45 3 - 1  
V. Vologzhanin - A. Doncenko 09.26 07:45 2 - 3  
V. Vologzhanin - M. Chernyavskiy 09.26 09:15 2 - 3  
V. Vologzhanin - S. Kulikov 09.26 15:00 3 - 2  
Val. Sidorin - E. Ilyukhin 09.26 01:00 2 - 3  
Vit. Demchenko - A. Pravednov 09.26 13:00 3 - 0  
Vit. Demchenko - S. Maksakov 09.26 11:30 3 - 0  
Vla. Fedorov - D. Fedorov 09.26 15:45 1 - 3  
Vla. Fedorov - S. Kaplan 09.26 17:15 0 - 3  
Y. Bazhinov - A. Vaschenko 09.26 12:15 3 - 2  
Y. Merkushin - N. Lyfenko 09.26 22:45 2 - 3  

Baseball (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Doosan Bears - Hanwha Eagles 09.26 07:00 5 - 3  
KIA Tigers - SSG Landers 09.26 07:00 6 - 5  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 09.26 07:00 11 - 2  
KT Wiz - LG Twins 09.26 07:00 0 - 4  
Samsung Lions - NC Dinos 09.26 07:00 1 - 0  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 09.26 06:00 4 - 1  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 09.26 06:00 1 - 1  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 09.26 06:00 4 - 8  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 09.26 10:30 16 - 0  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 09.26 07:00 8 - 10  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 09.26 07:00 3 - 4  

Baseball (MLB)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arizona - LA Dodgers 09.26 02:10 7 - 2  
Arizona - LA Dodgers (22:10) 09.26 22:10 0 - 3  
Baltimore - Texas 09.26 01:05 3 - 2  
Baltimore - Texas (19:05) 09.26 19:05 4 - 7  
Chicago Cubs - St. Louis 09.26 20:20 2 - 4  
Cincinnati - Washington 09.26 01:10 7 - 6  
Cincinnati - Washington (19:10) 09.26 19:10 9 - 2  
Cleveland - Chicago WS 09.26 01:15 6 - 0  
Cleveland - Chicago WS (19:10) 09.26 19:10 2 - 5  
Colorado - San Francisco 09.26 02:10 2 - 7  
Colorado - San Francisco (21:10) 09.26 21:10 2 - 6  
Detroit - Kansas City 09.26 00:10 5 - 1  
Detroit - Kansas City (18:10) 09.26 18:10 1 - 2  
LA Angels - Seattle 09.26 03:07 14 - 1  
LA Angels - Seattle (22:07) 09.26 22:07 1 - 5  
Milwaukee - NY Mets 09.26 01:10 2 - 1  
Milwaukee - NY Mets (20:10) 09.26 20:10 8 - 4  
Minnesota - Toronto 09.26 01:10 1 - 6  
Minnesota - Toronto (20:10) 09.26 20:10 2 - 5  
Oakland - Houston 09.26 22:07 4 - 3  
Philadelphia - Pittsburgh 09.26 19:05 0 - 6  
San Diego - Atlanta 09.26 01:15 8 - 10  
San Diego - Atlanta (22:10) 09.26 22:10 3 - 4  
Tampa Bay - Miami 09.26 00:10 7 - 3  
Tampa Bay - Miami (19:10) 09.26 19:10 3 - 2  

Darts (Gibraltar Darts Trophy)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Smith-Neale - K. Ratajski 09.26 14:00 2 - 6  
C. Rydz - B. Dolan 09.26 13:30 1 - 6  
Ger. Price - D. Heta 09.26 15:00 6 - 3  
Ger. Price - M. van Gerwen 09.26 20:10 6 - 5  
Ger. Price - N. Aspinall 09.26 21:40 7 - 3  
Gibraltar Darts Trophy 2021 09.26 23:00    
J. Wade - G. Clemens 09.26 16:00 6 - 3  
J. Wade - N. Aspinall 09.26 20:40 2 - 6  
J.O. de Sousa - M. Suljovic 09.26 14:30 1 - 6  
Joe Cullen - N. Aspinall 09.26 16:30 4 - 6  
K. Ratajski - M. Suljovic 09.26 19:35 2 - 6  
M. Suljovic - Ger. Price 09.26 22:25 0 - 8  
M. van Gerwen - D. Noppert 09.26 15:30 6 - 5  
S. Whitlock - B. Dolan 09.26 19:00 6 - 4  
S. Whitlock - M. Suljovic 09.26 21:05 5 - 7  
S. Whitlock - T. Evetts 09.26 13:00 6 - 4  

Darts (Online Live League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
G. Usher - Jim Williams 09.26 00:40 3 - 4  
Jim Williams - M. Warburton 09.26 00:00 1 - 4  
M. Dennant - Carl Wilkinson 09.26 00:20 4 - 2  

E-Sport (CSGO, Dreamhack Open Sept.,NA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Extra Salt - Godsent 09.26 23:15 2 - 3  
Godsent - Team1 09.26 00:55 2 - 1  

E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aura - Izako Boars 09.26 19:00 1 - 2  
Coalesce - Tricked eSport 09.26 20:00 2 - 1  
No Limit Gaming - SJ Gaming 09.26 19:00 2 - 1  
Pact - Masonic 09.26 19:00 1 - 2  
Team Unique - Offset Esports 09.26 20:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anonymo Esports - Wisla Krakow 09.26 19:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO, United Pro Series,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Esport Rhein-Neckar - Sissi State Punks 09.26 15:00 0 - 2  
Unicorns of Love - BIG Academy 09.26 12:00 2 - 1  

E-Sport (CSGO,BlastPr.FallSeries,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Complexity Gaming - Faze Clan 09.26 16:30 1 - 2  
Natus Vincere - Faze Clan 09.26 20:30 2 - 0  

E-Sport (CSGO,Dreamh.Open September,SA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
9Z Team - Sharks Esports 09.26 17:55 2 - 3  

E-Sport (CSGO,Dreamh.September,Oceania)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lookingfororg - Renegades 09.26 12:00 1 - 3  

E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Eu Reg., PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
X-Kom Ago - Lyngby Vikings 09.26 15:00 0 - 2  

E-Sport (Dota2,BTSProSeries,Americas PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D2 Hustlers - Hokori 09.26 00:30 2 - 1  
Infamous - D2 Hustlers 09.26 22:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2,BTSProSeries,SAAsia PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boom Esports - Team Smg 09.26 11:05 3 - 2  
Team Smg - Motivade.trust Gaming 09.26 09:00 2 - 0  

E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B8 - Qwerty 09.26 17:00 2 - 0  
Nemiga Gaming - Khan 09.26 14:00 0 - 2  
Puckchamp - Brame 09.26 20:00 0 - 2  

E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belarus (Rogi_Two) - Ukraine (Coldsiemens) 09.26 07:36 4 - 2  
Poland (Kenp4Chi) - Ukraine (Coldsiemens) 09.26 08:12 4 - 5  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Rogi_Two) 09.26 09:24 3 - 6  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Kenp4Chi) 09.26 10:00 3 - 7  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Austria (Kot) - Brazil (Miyagi) 09.26 06:20 2 - 0  
Brazil (Miyagi) - Greece (Mars) 09.26 08:00 1 - 0  
Brazil (Miyagi) - Ivory Coast (Krouks) 09.26 07:00 0 - 1  
Brazil (Miyagi) - Norway (Nasmi) 09.26 09:40 0 - 2  
Brazil (Miyagi) - Switzerland (Apollo) 09.26 07:40 4 - 2  
Greece (Mars) - Brazil (Miyagi) 09.26 09:00 1 - 1  
Norway (Nasmi) - Brazil (Miyagi) 09.26 08:20 2 - 3  
Norway (Nasmi) - Greece (Mars) 09.26 07:20 2 - 0  
Norway (Nasmi) - Spain (Aster) 09.26 09:20 0 - 2  
Spain (Aster) - Brazil (Miyagi) 09.26 05:40 2 - 1  
Spain (Aster) - Denmark (Spex) 09.26 06:40 1 - 3  

E-Sport (LOL,LCS Proving Gr.Summer,Pl.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Team Liquid Academy - Golden Guardians Academy 09.26 00:00 3 - 2  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (Fosters23) - Phoenix Suns (thunder) 09.26 09:24 47 - 36  
Phoenix Suns (thunder) - Miami (Zod) 09.26 10:00 34 - 37  
Utah (Gatz) - Atlanta (Fosters23) 09.26 08:12 36 - 34  
Utah (Gatz) - Miami (Zod) 09.26 07:36 38 - 33  
Utah (Gatz) - Phoenix Suns (thunder) 09.26 08:48 46 - 41  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Charlotte (broccolicabb.) - Cleveland (kotpirog131) 09.26 07:05 79 - 63  
Charlotte (broccolicabb.) - Miami (amuralex) 09.26 08:50 89 - 74  
Cleveland (kotpirog131) - Denver (daniil_1509) 09.26 08:15 94 - 85  
Cleveland (kotpirog131) - Miami (amuralex) 09.26 05:55 63 - 74  
Denver (daniil_1509) - Charlotte (broccolicabb.) 09.26 06:30 63 - 81  
Miami (amuralex) - Denver (daniil_1509) 09.26 07:40 87 - 68  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Phabian) - Phoenix Suns (Dazai) 09.26 22:36 46 - 42  
Dallas (Thunder) - Phoenix Suns (gatz) 09.26 11:00 37 - 50  
Denver (Tranquil) - Dallas (Phabian) 09.26 23:12 45 - 33  

E-Sport (OW,Overwatch Leag,Grand Finals)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Shanghai Dragons - Atlanta Reign 09.26 03:00 4 - 0  

E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 3)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Faze Clan - Ninjas In Pyjamas 09.26 21:00 1 - 0  
Furia Esports - Black Dragons E-sports 09.26 20:00 1 - 0  
Mibr - W7m Gaming 09.26 19:00 1 - 0  
Team One Esports - Intz Esports Club 09.26 18:00 1 - 0  

E-Sport (R6S, Japan League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Guts Gaming - Reject 09.26 06:30 2 - 0  
Sengoku Gaming - Cyclops Athlete Gaming 09.26 11:00 1 - 2  

E-Sport (SC, Afreeca Starleague,Rof16)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mini - 815 09.26 12:00 0 - 1  
Soma - Jyj 09.26 12:30 1 - 0  

Floorball (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Black Angels Praha - Sparta Praha 09.26 16:00 7 - 8  
Bohemians Praha - Otrokovice 09.26 13:00 8 - 2  
Liberec - Stresovice 09.26 14:00 5 - 10  
Pardubice - Mladá Boleslav 09.26 17:00 2 - 11  
Vitkovice - Hattrick Brno 09.26 18:00 15 - 3  

Floorball (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nurmon Jymy - Oilers Espoo 09.26 16:00 3 - 8  
OLS Oulu - Classic Tampere 09.26 17:00 5 - 14  
Steelers Hämeenlinna - LaSB 09.26 16:00 4 - 8  

Floorball (Norvég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fredrikstad - Sandnes 09.26 14:00 7 - 7  
NOR 92 Mjöndalen - Harstad 09.26 15:00 8 - 7  

Floorball (Svájci bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Köniz - Malans 09.26 16:30 8 - 5  
Langnau - Grasshoppers 09.26 17:00 9 - 12  
Rychenberg Winterthur - St. Gallen 09.26 17:00 7 - 6  
Thun - Uster 09.26 17:00 5 - 7  
Zug - Chur 09.26 17:00 5 - 5  

Floorball (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Djurgarden - IBK Dalen 09.26 16:00 4 - 8  
Linköping - Jönköping 09.26 13:00 10 - 3  

Floorball (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sirius - Lund 09.26 17:00 7 - 0  

Futsal (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Usti nad Labem - Dynamo Ceske Budejovice 09.26 19:00 4 - 2  

Futsal (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AZS Gdansk - Lebork 09.26 18:00 5 - 4  
Bielsko-Biala - AZS Wilanow Varsó 09.26 18:00 6 - 2  
Komprachcice - Leszno 09.26 19:00 2 - 0  
Pniewy - Piast Gliwice 09.26 16:00 1 - 2  

Futsal (vb, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Marokkó - Brazília 09.26 15:00 0 - 1  
Orosz csapat - Argentína 09.26 17:30 1 - 1  

Jégkorong (Brit Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Guildford - Manchester 09.26 19:00 3 - 0  
Nottingham - Dundee 09.26 17:00 2 - 1  
Sheffield - Cardiff 09.26 17:00 4 - 4  

Jégkorong (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kladno - Zlín 09.26 16:00 2 - 2  
Litvínov - Plzen 09.26 17:30 2 - 5  
Motor Ceske Budejovice - Mladá Boleslav 09.26 17:00 1 - 6  
Mountfield HK - Pardubice 09.26 17:20 5 - 2  
Olomouc - Liberec 09.26 17:00 3 - 1  
Sparta Praha - Brno 09.26 16:00 2 - 2  

Jégkorong (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Odense - Esbjerg 09.26 19:00 6 - 3  
Rungsted - Herning 09.26 17:15 0 - 2  

Jégkorong (Erste Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
DEAC - MAC-HKB 09.26 18:30 3 - 7  
Dunaújváros - Diósgyőr 09.26 17:00 1 - 3  
FTC - Újpest 09.26 19:15 4 - 1  
Győr - Fehérvári Titánok 09.26 17:30 2 - 1  

Jégkorong (Kazah bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barisz 2 - Jertisz Pavlodar 09.26 10:00 1 - 0  

Jégkorong (KHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barsz Kazany - Szpartak Moszkva 09.26 16:00 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Admiral Vlagyivosztok 09.26 16:00 4 - 0  

Jégkorong (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Podhale Nowy Targ - Jastrzebie 09.26 17:00 0 - 10  
Sanok - Zaglebie Sosnowiec 09.26 18:00 6 - 0  
Torun - GKS Tychy 09.26 17:00 2 - 3  
Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 09.26 17:00 2 - 3  

Jégkorong (MHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
SZKA-Varjagi - Dinamo Szentpétervár 2 09.26 12:00 2 - 2  

Jégkorong (NHL, előszezon)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Florida - Nashville 09.26 20:00 4 - 4  
St. Louis - Minnesota 09.26 02:00 6 - 2  
Toronto - Montreal 09.26 01:00 4 - 1  
Washington - Boston 09.26 23:00 2 - 2  

Jégkorong (Norvég 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Comet - Hasle-Lören 09.26 17:00 5 - 2  
Narvik - Furuset 09.26 16:00 2 - 1  
Nidaros - Haugesund 09.26 12:45 5 - 1  

Jégkorong (Norvég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ringerike - Frisk/Asker 09.26 17:00 3 - 3  
Storhamar - Grüner 09.26 15:00 5 - 1  

Jégkorong (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Augsburg - Ingolstadt 09.26 16:30 1 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Schwenningen 09.26 19:00 2 - 2  
Bremerhaven - München 09.26 14:00 1 - 3  
Iserlohn - Köln 09.26 14:00 5 - 5  
Krefeld - Eisbären Berlin 09.26 16:30 1 - 3  
Nürnberg - Straubing 09.26 19:00 6 - 3  
Wolfsburg - Mannheim 09.26 16:30 2 - 6  

Jégkorong (Osztrák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dornbirn - Klagenfurt 09.26 17:30 1 - 1  
Fehérvár - Villach 09.26 17:30 3 - 2  
Graz - Val Pusteria 09.26 17:30 5 - 2  
Olimpija Ljubljana - Linz 09.26 18:00 6 - 3  
Salzburg - Bratislava Capitals 09.26 16:30 5 - 2  
Südtirol Bolzano - Znojmo 09.26 18:30 3 - 1  

Jégkorong (Svájci bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Davos - Ambri 09.26 15:45 5 - 3  

Jégkorong (Szlovák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dubnica - Brezno 09.26 18:00 5 - 1  
Humenne - Skalica 09.26 17:30 1 - 4  
Martin - Povazska Bystrica 09.26 18:00 2 - 4  
Slovan Bratislava 2 - Zilina 09.26 17:00 3 - 6  
Topolcany - Trnava 09.26 17:00 5 - 0  
Ziar Nad Hronom - Levice 09.26 17:30 4 - 2  

Jégkorong (Szlovák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kosice - Slovan Bratislava 09.26 16:00 3 - 6  
Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 09.26 16:00 3 - 1  
Poprad - B. Bystrica 09.26 17:00 2 - 4  
Spisska Nova Ves - Presov 09.26 18:00 5 - 0  
Trencin - Michalovce 09.26 17:30 4 - 1  
Zvolen - Nitra 09.26 17:00 1 - 4  

Jégkorong (VHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AKM Tula - SZKA-Néva 09.26 16:00 1 - 4  
Rjazany - Metallurg Novokuznyeck 09.26 16:00 2 - 5  

Kerékpár (Országúti vb, mezőnyverseny)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Demare - C. Ewan 09.26 10:25 1 - 0  
A. Kristoff - J. Degenkolb 09.26 10:25 1 - 0  
G. Nizzolo - F. Senechal 09.26 10:25 0 - 1  
Joao Almeida - M. Hirschi 09.26 10:25 1 - 0  
K. Asgreen - M. Mohoric 09.26 10:25 0 - 1  
M. Valgren - M. Honore 09.26 10:25 1 - 0  
Magnus Cort Nielsen - M. Trentin 09.26 10:25    
Mic. Matthews - E. Hayter 09.26 10:25 1 - 0  
Országúti vb, mezőnyverseny 2021 09.26 20:00    
Országúti vb, mezőnyverseny 2021 - Top 3 09.26 20:00    
P. Roglic - T. Pogacar 09.26 10:25 0 - 1  
P. Sagan - Mads Pedersen 09.26 10:25 1 - 0  
R. Evenepoel - J. Stuyven 09.26 10:25 0 - 1  
S. Colbrelli - J. Alaphilippe 09.26 10:25 0 - 1  
T. Pidcock - M. Kwiatkowski 09.26 10:25 1 - 0  
W. van Aert - M. van der Poel 09.26 10:25 0 - 1  

Kosárlabda (ABA Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Buducnost Podgorica - FMP 09.26 19:00 82 - 72  
Mega Belgrád - Studentski Centar Podgor. 09.26 12:00 101 - 68  

Kosárlabda (Afrika bajnokság,női,rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kamerun - Szenegál 09.26 16:00 53 - 49  
Mali - Nigéria 09.26 19:00 59 - 70  

Kosárlabda (Argentin Super 20)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Comunicaciones Mercedes - Atenas Cordoba 09.26 00:00 68 - 83  
Ferro Carril Oeste - Obras Sanitarias 09.26 02:00 77 - 70  
Obera TC - Instituto Cordoba 09.26 02:30 81 - 96  
Penarol Mar del Plata - Boca Juniors 09.26 02:00 77 - 86  
Platense - Union De Santa Fe 09.26 00:00 99 - 68  
San Lorenzo - Hispano Americano 09.26 02:30 78 - 61  

Kosárlabda (Belga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Charleroi Spirou - Antwerpen 09.26 15:00 65 - 83  
Limburg - Mons 09.26 15:00 67 - 68  
Oostende - Leuven 09.26 14:00 79 - 56  
Phoenix Brussels - Okapi Aalstar 09.26 15:00 78 - 72  

Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Leicester - Surrey 09.26 17:00 96 - 80  
London Lions - Plymouth City 09.26 17:00 90 - 61  

Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cheshire - Manchester Giants 09.26 18:30 65 - 65, h.u. 72 - 78  
Glasgow - Sheffield 09.26 17:30 69 - 79  

Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KP Brno - Ostrava 09.26 18:30 68 - 52  

Kosárlabda (Francia Szuper Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Landes - Lattes Montpellier 09.26 15:30 69 - 79  

Kosárlabda (Fülöp-szk, Philippine Cup,ráj.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Magnolia Hotshots - RS Elasto Painters 09.26 08:00 81 - 70  
SM Beermen - NorthPort Batang Pier 09.26 10:35 88 - 87  

Kosárlabda (Görög Szuper Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lavrio - AEK Athén 09.26 15:30 67 - 86  
Panathinaikosz - Promitheasz Patra (Helyszín: Pátra) 09.26 20:00 92 - 83  

Kosárlabda (Holland bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Donar Groningen - Apollo Amsterdam 09.26 14:00 96 - 60  
Feyenoord - Aris Leeuwarden 09.26 14:30 69 - 66  
Hague Royals - BA Limburg 09.26 15:00 64 - 81  
Landstede Zwolle - Den Bosch 09.26 14:00 49 - 65  
ZZ Leiden - Yoast Utd. 09.26 15:00 104 - 82  

Kosárlabda (Horvát bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cedevita Junior - Furnir Dubrava 09.26 19:00 107 - 93  

Kosárlabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arka Gdynia - Slask Wroclaw 09.26 17:30 65 - 80  
Czarni Slupsk - Ostrow Wielkopolski 09.26 19:30 88 - 80  

Kosárlabda (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jonava - Alytaus Dzukija 09.26 16:20 85 - 63  
Neptunas Klaipeda - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 09.26 16:00 75 - 71  

Kosárlabda (Mexikói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Astros de Jalisco - Abejas de Leon 09.26 01:00 65 - 81  
Astros de Jalisco - Abejas de Leon 09.26 22:00 99 - 85  
Halcones Xalapa - Lenadores de Durango 09.26 02:00 82 - 82, h.u. 87 - 90  

Kosárlabda (NB I)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atomerőmű - Szolnok 09.26 19:30 67 - 90  
Pécs - DEAC 09.26 18:00 63 - 88  

Kosárlabda (NB I, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
TFSE-MTK - PEAC-Pécs 09.26 18:00 73 - 81  

Kosárlabda (Norvég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fröya - Fyllingen 09.26 15:00 79 - 56  
Tromsö - Ammerud 09.26 14:00 80 - 71  

Kosárlabda (Német 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hagen - Vechta 09.26 16:00 83 - 57  

Kosárlabda (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bayern München - Ulm 09.26 18:00 75 - 75, h.u. 83 - 86  
Giessen - Bayreuth 09.26 15:00 86 - 74  
Göttingen - Brose Bamberg 09.26 15:00 76 - 82  
Skyliners Frankfurt - Braunschweig 09.26 15:00 76 - 89  

Kosárlabda (Olasz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fortitudo Bologna - Reggio Emilia 09.26 18:15 80 - 81  
Sassari - VL Pesaro 09.26 18:00 75 - 73  
Tortona - Treviso 09.26 19:00 77 - 92  
Trento - Virtus Bologna 09.26 20:45 88 - 102  
Trieste - Brindisi 09.26 17:00 70 - 70, h.u. 84 - 82  
Varese - Brescia 09.26 17:15 75 - 72  
Venezia - Cremona 09.26 20:00 88 - 71  

Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arecibo - Quebradillas 09.26 02:00 75 - 77  
Gigantes de Carolina - Bayamon 09.26 02:00 99 - 100  
Humacao - Fajardo 09.26 02:00 82 - 90  
Ponce - Mayaguez 09.26 02:00 105 - 87  

Kosárlabda (Spanyol bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Betis - Manresa 09.26 12:30 64 - 106  
Fuenlabrada - MoraBanc Andorra 09.26 17:00 91 - 78  
Joventut Badalona - Baskonia Vitoria 09.26 18:30 72 - 61  
Real Madrid - Obradoiro Monbus 09.26 20:00 78 - 68  
Valencia - Murcia 09.26 12:30 86 - 91  

Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Valencia - IDK Gipuzkoa 09.26 18:00 77 - 48  
Zaragoza - Leganes 09.26 12:00 64 - 60  

Kosárlabda (Török bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bahcesehir Koleji - Besiktas 09.26 17:00 86 - 77  
Buyukcekmece - Galatasaray 09.26 12:00 87 - 95  
Darussafaka - Fenerbahce 09.26 19:15 65 - 75  
Socar Petkimspor - Karsiyaka 09.26 14:30 59 - 92  

Kosárlabda (Ukrán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cserkaszi - Budivelnik 09.26 14:00 90 - 85  
Prometej Kamjanszke - Zaporizzsja 09.26 15:00 89 - 74  

Kosárlabda (VTB Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CSZKA Moszkva - Zielona Gora 09.26 14:00 105 - 71  
Zenit Szentpétervár - Kalev/Cramo 09.26 16:00 75 - 60  

Kosárlabda (WNBA, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Minnesota - Chicago 09.26 23:00 76 - 89  
Seattle - Phoenix 09.26 21:00 73 - 73, h.u. 80 - 85  

Krikett (Indiai Premier Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chennai Super Kings - Kolkata Knight Riders 09.26 12:00 1 - 0  
Royal Chall. Bangalore - Mumbai Indians 09.26 16:00 1 - 0  

Krikett (Tri-Nation Series)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Omán - Pápua Új-Guinea 09.26 07:30 1 - 0  

Kézilabda (Balti Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dobele - Viljandi 09.26 13:00 22 - 24  
Dragunas Klaipeda - Tapa 09.26 13:00 40 - 32  
Kehra - Granitas Kaunas 09.26 13:00 26 - 27  
Ogre - Raasiku Mistra 09.26 12:00 30 - 37  
Polva Serviti - Alytaus 09.26 15:00 31 - 20  

Kézilabda (BL, női, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Esbjerg - Buducnost Podgorica 09.26 14:00 35 - 20  

Kézilabda (BL, női, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Győr - CSZKA Moszkva 09.26 16:00 32 - 22  
Metz - Kristiansand 09.26 16:00 23 - 18  
Sävehof - Odense 09.26 16:00 31 - 37  

Kézilabda (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Frydek-Mistek - Dukla Praha 09.26 18:00 26 - 26  

Kézilabda (Dán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Roskilde - Odder 09.26 13:30 24 - 23  

Kézilabda (Dán 2., női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ringsted - EH Aalborg 09.26 15:00 29 - 26  
Rödovre - AGF Arhus 09.26 15:00 21 - 20  

Kézilabda (Dán bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Skanderborg - Holstebro 09.26 16:00 24 - 21  

Kézilabda (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
GrIFK - HC Tallinn 09.26 15:00 27 - 20  

Kézilabda (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cesson - Saran 09.26 16:00 31 - 23  
Creteil - Paris SG 09.26 16:00 32 - 36  
Nantes - Montpellier 09.26 17:00 34 - 28  

Kézilabda (Görög bajnokság, 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arisz Nikea - Olympiakosz 09.26 18:30 25 - 35  

Kézilabda (Horvát bajnokság, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gorica - Porec 09.26 19:00 29 - 22  

Kézilabda (Horvát bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dugo Selo - Split 09.26 18:00 27 - 22  

Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kopavogs - Valur 09.26 18:00 17 - 23  

Kézilabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zaglebie Lubin - Piotrkow Trybunalski 09.26 12:15 32 - 25  

Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jaroslaw - Koszalin 09.26 17:00 21 - 20  

Kézilabda (MOL Liga, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ruch Chorzow - Duslo Sala 09.26 18:00 29 - 33  
Sokol Poruba - Olomouc 09.26 18:00 23 - 30  

Kézilabda (Norvég 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Oslo-Studentenes - Stavanger IF 09.26 16:30 29 - 34  

Kézilabda (Norvég 2., női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Algard - Randesund 09.26 18:00 31 - 20  
Fjellhammer - Gjerpen 09.26 16:00 15 - 31  
Nordstrand - Baerum TH 09.26 16:00 22 - 20  
Reistad - Charlottenlund 09.26 15:30 18 - 24  
Volda - Grane Arendal 09.26 16:00 31 - 23  

Kézilabda (Norvég bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Byasen - Romerike Ravens 09.26 18:00 18 - 15  
Flint - Molde 09.26 17:00 24 - 34  
Fredrikstad - Aker Oslo 09.26 16:00 34 - 32  

Kézilabda (Német 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Elbflorenz - TUSEM Essen 09.26 17:00 29 - 31  
Hamm-Westfalen - Aue 09.26 17:00 24 - 24  
Nordhorn-Lingen - Hüttenberg 09.26 17:00 34 - 30  

Kézilabda (Német 2., női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aldekerk - Leipzig 09.26 15:00 24 - 30  
Herrenberg - Waiblingen 09.26 18:00 22 - 27  

Kézilabda (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Magdeburg - DHfK Leipzig 09.26 14:00 30 - 28  
Melsungen - Lübbecke 09.26 16:00 23 - 22  
R-N. Löwen Kronau - Göppingen 09.26 16:00 37 - 32  
Stuttgart - Hamburg 09.26 16:00 26 - 34  
Wetzlar - Burgdorf-Hannover 09.26 16:00 38 - 16  

Kézilabda (Német bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Leverkusen - Oldenburg 09.26 16:00 26 - 25  

Kézilabda (Orosz bajnokság,női,B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ufa Alisza - Univ. Izsevszk 09.26 09:00 29 - 31  

Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
MGA Wien - Feldkirch 09.26 16:00 33 - 33  

Kézilabda (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Povoa de Varzim - Porto 09.26 16:00 22 - 33  

Kézilabda (Román bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Politehnica Timisoara - CSM Bukarest 09.26 10:00 28 - 29  
Suceava - Bacau 09.26 16:30 33 - 31  
Univ. Cluj - Buzau 09.26 16:00 24 - 29  
Vaslui - Baia Mare 09.26 17:00 26 - 31  

Kézilabda (Svájci bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Amicitia Zürich - Kriens 09.26 16:00 32 - 21  

Kézilabda (Svéd 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anderstorp - Kungalv 09.26 17:30 30 - 32  
Helsingborg - Torslanda 09.26 16:00 32 - 27  

Kézilabda (Szlovák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kupele Bojnice - Topolcany 09.26 10:30 25 - 24  

Labdarúgás (Albán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Partizani Tirana - Vllaznia 09.26 19:45 1 - 1  

Labdarúgás (Andorrai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CE Carroi - Ordino 09.26 13:30 1 - 5  
FC Santa Coloma - UE Engordany 09.26 16:00 1 - 1  
Inter Club d'Escaldes - Atletic d'Escaldes 09.26 18:30 0 - 0  
Sant Julia - UE Santa Coloma 09.26 11:00 1 - 2  

Labdarúgás (Angol bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arsenal - Manchester City 09.26 19:45 5 - 0  
Brighton - Aston Villa 09.26 15:00 0 - 1  
Manchester Utd. - Chelsea 09.26 13:30 1 - 6  
Tottenham - Reading 09.26 15:00 1 - 0  
West Ham - Leicester 09.26 16:00 4 - 0  

Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dep. Maipu - Atl. Atlanta 09.26 21:00 3 - 2  
Gimnasia Mendoza - Almirante Brown 09.26 20:10 3 - 3  

Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gimnasia Jujuy - Independiente de Mendoza 09.26 20:00 1 - 1  
Instituto Cordoba - Barracas Central 09.26 20:30 1 - 0  

Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Argentino de Quilmes - Dep. Merlo 09.26 20:00 0 - 2  

Labdarúgás (Argentin bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Central Cordoba SDE - River Plate 09.26 01:15 1 - 3  
Independiente Avellaneda - Godoy Cruz 09.26 23:00 1 - 4  
San Lorenzo - Defensa Justicia 09.26 20:45 2 - 1  
Union SF - Patronato Parana 09.26 18:30 2 - 0  

Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Floreat Athena - Adelaide Utd. 09.26 07:00 1 - 1  

Labdarúgás (Azeri bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sabah Masazir - Neftcsi Baku 09.26 15:00 1 - 2  
Sumqayit - Gabala 09.26 17:15 0 - 0  

Labdarúgás (Bahreini King's Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Hidd - Sitra Club 09.26 17:15 2 - 1  

Labdarúgás (Belga 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mouscron-Peruwelz - Westerlo 09.26 20:00 1 - 2  
Virton - Deinze 09.26 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Belga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Charleroi - Mechelen 09.26 21:00 0 - 2  
Genk - Seraing 09.26 21:00 3 - 0  
Gent - Cercle Bruges 09.26 16:00 2 - 1  
Oostende - Anderlecht 09.26 18:30 2 - 2  
Saint-Gilloise - Antwerpen 09.26 13:30 1 - 2  

Labdarúgás (Bolgár 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Botev Plovdiv 2 - Marek Dupnica 09.26 18:00 1 - 0  
Liteksz Lovecs - Dobrudzsa Dobrics 09.26 17:00 0 - 0  
Montana - Etar Veliko Tarnovo 09.26 17:00 0 - 2  
Neftocsimik Burgasz - Minior Pernik 09.26 16:00 1 - 3  
Sp. Szvoge - Szozopol 09.26 16:00 2 - 1  
Szeptemvri Szófia - Szeptemvri Simitli 09.26 16:00 7 - 0  
Szpartak Várna - Hebar Pazardzsik 09.26 12:30 1 - 0  
Sztrumszka Szlava - Jantra Gabrovo 09.26 16:00 1 - 0  

Labdarúgás (Bolgár bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CSZKA Szófia - Levszki Szófia 09.26 15:30 2 - 1  
Ludogorec Razgrad - Botev Vraca 09.26 18:15 3 - 1  

Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nacional Potosi - Real Potosi 09.26 21:00 4 - 2  
Real Tomayapo - Bolivar La Paz 09.26 23:15 1 - 3  

Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Posusje - Siroki Brijeg 09.26 15:00 2 - 2  
Zeljeznicar Sarajevo - Leotar Trebinje 09.26 17:00 1 - 0  
Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla 09.26 21:00 1 - 0  

Labdarúgás (Brazil 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Botafogo RJ - Sampaio Correa MA 09.26 23:15 2 - 0  
Coritiba - Guarani SP 09.26 02:00 1 - 0  
Cruzeiro MG - CSA 09.26 21:00 1 - 2  
Ponte Preta - Brasil de Pelotas 09.26 23:15 1 - 0  

Labdarúgás (Brazil bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
America MG - Flamengo RJ 09.26 16:00 1 - 1  
Athlético PR - Gremio RS 09.26 23:15 4 - 2  
Corinthians SP - Palmeiras SP 09.26 00:00 2 - 1  
Fluminense RJ - Bragantino 09.26 21:00 2 - 1  
Internacional RS - Bahia BA 09.26 21:00 2 - 0  
Juventude RS - Santos SP 09.26 21:00 3 - 0  
Sao Paulo SP - Atlético MG 09.26 02:00 0 - 0  
Sport Recife - Fortaleza 09.26 23:15 0 - 1  

Labdarúgás (Bundesliga 1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bochum - VfB Stuttgart 09.26 15:30 0 - 0  
Freiburg - Augsburg 09.26 17:30 3 - 0  

Labdarúgás (Bundesliga 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dynamo Dresden - Bremen 09.26 13:30 3 - 0  
Hamburg - Nürnberg 09.26 13:30 2 - 2  
Hannover - Sandhausen 09.26 13:30 1 - 2  

Labdarúgás (Bundesliga 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Türkgücü München - Dortmund Amatőr 09.26 13:00 2 - 1  
Zwickau - Freiburg Amatőr 09.26 14:00 0 - 0  

Labdarúgás (Chilei 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cobreloa - Arturo Fernandez Vial 09.26 19:00 1 - 2  
Dep. Copiapo - San Luis de Quillota 09.26 19:00 4 - 1  

Labdarúgás (Chilei bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Everton Vina Del Mar - Curico Unido 09.26 01:00 0 - 0  
Nublense - Santiago Wanderers 09.26 17:00 1 - 2  
Universidad de Chile - Colo Colo 09.26 21:30 1 - 3  

Labdarúgás (Ciprusi 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Achironasz Liopetriosz - Othellosz Athienosz 09.26 18:00 3 - 0  
ALS Omonia - Olympiasz Lympia 09.26 18:00 0 - 1  
Omonia Aradipposz - Akritasz Hlorakasz 09.26 18:00 1 - 3  

Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AEL Limasszol - Apollon Limasszol 09.26 18:00 0 - 1  
Omonia Nicosia - Pafosz 09.26 18:00 1 - 1  

Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AD San Carlos - Guadalupe FC 09.26 01:00 4 - 2  
Herediano - ADR Jicaral 09.26 04:00 1 - 0  
Municipal Grecia - Santos de Guapiles 09.26 19:00 3 - 2  
Sporting San Jose - Dep. Alajuelense 09.26 04:00 0 - 3  

Labdarúgás (Cseh 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
MAS Taborsko - Chrudim 09.26 16:30 1 - 0  
Prostejov - Opava 09.26 16:30 0 - 1  
Sparta Praha 2 - Vlasim 09.26 10:30 2 - 3  
Varnsdorf - Trinec 09.26 16:30 5 - 1  

Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jihlava 2 - Slovan Rosice 09.26 10:15 2 - 1  
Unicov - Olomouc 2 09.26 10:15 0 - 4  
Vrchovina - Slovacko 2 09.26 15:30 1 - 2  
Zlín 2 - Otrokovice 09.26 10:30 2 - 4  

Labdarúgás (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jablonec - Liberec 09.26 16:00 0 - 1  
Mladá Boleslav - Slovacko 09.26 16:00 3 - 5  
Slavia Praha - FC Hradec Kralove 09.26 19:00 4 - 1  
Teplice - Olomouc 09.26 16:00 0 - 0  

Labdarúgás (Cseh bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Pardubice - Plzen 09.26 11:00 3 - 3  
Slovacko - Liberec 09.26 14:00 2 - 0  

Labdarúgás (Dán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Horsens - Nyköbing 09.26 15:00 2 - 1  
Jammerbugt - Esbjerg 09.26 14:00 1 - 0  

Labdarúgás (Dán 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AB Gladsaxe - B93 Köbenhavn 09.26 13:00 1 - 2  

Labdarúgás (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bröndby - Aalborg 09.26 18:00 2 - 1  
Midtjylland - Randers 09.26 14:00 1 - 0  
Nordsjaelland - FC Köbenhavn 09.26 16:00 1 - 5  
Vejle - Silkeborg 09.26 20:00 2 - 4  
Viborg - OB Odense 09.26 14:00 1 - 1  

Labdarúgás (Dán bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aalborg - Kolding 09.26 13:00 0 - 2  
Thy-Thisted - Bröndby 09.26 15:00 3 - 1  

Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Marumo Gallants - Kaizer Chiefs 09.26 17:00 0 - 0  
Royal AM FC - TS Galaxy 09.26 15:00 4 - 2  

Labdarúgás (Dél-koreai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chungnam Asan - Jeonnam 09.26 11:30 0 - 0  
Gimcheon Sangmu - Daejeon Citizen 09.26 09:00 2 - 1  

Labdarúgás (Dél-koreai 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Busan Transport - Gimhae City 09.26 08:00 2 - 1  

Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Seongnam - Gangwon 09.26 09:30 2 - 0  
Suwon Bluewings - FC Seoul 09.26 08:00 0 - 2  

Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dep. Cuenca - Olmedo 09.26 21:00 5 - 0  
Guayaquil City - 9 de Octubre Guayaquil 09.26 00:30 0 - 1  
Macara Ambato - Delfin Manta 09.26 23:30 2 - 3  
Manta FC - LDU Quito 09.26 03:00 2 - 2  

Labdarúgás (Fehérorosz 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Baranovicsi - Dnyepr Mogiljev 09.26 16:00 2 - 2  
Lokomotív Gomel - Arszenál Dzjerzsinszk 09.26 14:00 0 - 3  
Volna Pinszk - Sahtar Petrikov 09.26 18:00 2 - 2  

Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Energetik-BGU Minszk - Vityebszk 09.26 17:00 2 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 09.26 19:30 1 - 0  
Szmorgon - Dinamo Minszk 09.26 15:00 0 - 5  

Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B36 Torshavn - EB Streymur 09.26 16:00 3 - 2  
B68 Toftir - NSI Runavik 09.26 18:00 0 - 1  

Labdarúgás (Finn 3., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KaPa - PEPO 09.26 14:00 3 - 1  

Labdarúgás (Finn 3., C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
GBK Kokkola - OTP 09.26 14:00 2 - 2  
Narpes Kraft - JBK Pietarsaari 09.26 14:00 4 - 0  
OLS Oulu - VIFK 09.26 12:30 5 - 2  

Labdarúgás (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Helsinki JK - Inter Turku 09.26 17:30 0 - 1  
Ilves - Honka 09.26 17:30 0 - 0  
Kuopio PS - HIFK 09.26 17:30 0 - 0  
Mariehamn - KTP 09.26 17:30 4 - 2  
Oulu - Haka 09.26 17:30 0 - 1  
Seinäjoen JK - Lahti 09.26 17:30 4 - 1  

Labdarúgás (Finn bajnokság, női, alsóház)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
PK-35 Helsinki - JyPK 09.26 14:00 1 - 2  

Labdarúgás (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bordeaux - Rennes 09.26 13:00 1 - 1  
Brest - Metz 09.26 15:00 1 - 2  
Clermont - Monaco 09.26 17:00 1 - 3  
Marseille - Lens 09.26 20:45 2 - 3  
Reims - Nantes 09.26 15:00 3 - 1  
Troyes - Angers 09.26 15:00 1 - 1  

Labdarúgás (Francia bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Paris SG - Paris FC 09.26 12:45 4 - 0  

Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dep. Nueva Concepcion - Dep. Malacateco 09.26 20:00 0 - 0  

Labdarúgás (Görög bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aszterasz Tripolisz - Olympiakosz 09.26 15:00 0 - 2  
Lamia - Panetolikosz 09.26 17:15 2 - 2  
Panathinaikosz - Volosz NFC 09.26 15:00 5 - 1  
PAOK - AEK Athén 09.26 19:30 2 - 0  

Labdarúgás (Görög Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Apollon Larissza - AE Larissza 09.26 15:00 0 - 3  
Kallithea - Episzkopi 09.26 15:00 1 - 1  
Karaiszkakisz Arta - Xanthi 09.26 15:00 0 - 2  

Labdarúgás (Holland 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
TEC - Koninklijke HFC 09.26 14:30 3 - 2  

Labdarúgás (Holland bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles 09.26 14:30 5 - 0  
Heerenveen - Twente 09.26 14:30 2 - 3  
Heracles - RKC Waalwijk 09.26 16:45 1 - 0  
Sparta Rotterdam - Cambuur 09.26 12:15 0 - 4  

Labdarúgás (Holland bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
PSV - Twente 09.26 12:15 2 - 1  

Labdarúgás (Horvát 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bijelo Brdo - Jarun 09.26 16:00 2 - 2  
Croatia Zmijavci - Opatija 09.26 16:00 3 - 0  
Orijent - Osijek 2 09.26 16:00 0 - 1  
Solin - Varazdin 09.26 16:00 0 - 2  

Labdarúgás (Horvát bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hajduk Split - Lokomotív Zágráb 09.26 19:05 1 - 0  
HNK Gorica - Rijeka 09.26 17:00 3 - 4  

Labdarúgás (Izraeli 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beitar TA Bat Yam - AS Ashdod 09.26 18:00 0 - 0  
Hapoel Acre - Sektzia Nes Tziona 09.26 18:00 1 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba 09.26 18:00 1 - 4  

Labdarúgás (Izraeli bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ashdod - Beitar Jerusalem 09.26 18:30 2 - 0  
Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva 09.26 19:15 2 - 0  
Maccabi Netanya - Hapoel Hadera 09.26 18:00 0 - 2  

Labdarúgás (Japán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Matsumoto Yamaga - Kitakyushu 09.26 06:30 2 - 1  
Mito - Zweigen Kanazawa 09.26 07:00 2 - 1  
Okayama - Blaublitz Akita 09.26 06:00 1 - 1  
Tokyo Verdy - Machida Zelvia 09.26 08:00 0 - 1  

Labdarúgás (Japán 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Imabari - Grulla Morioka 09.26 08:00 0 - 1  
Kamatamare Sanuki - Yokohama SCC 09.26 07:00 0 - 1  
Kataller Toyama - Gainare Tottori 09.26 06:00 0 - 2  
Roasso Kumamoto - Fukushima Utd. 09.26 07:00 1 - 0  
Tegevajaro Miyazaki - Azul Claro Numazu 09.26 06:00 2 - 1  

Labdarúgás (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cerezo Osaka - Kashima A. 09.26 08:00 1 - 2  
Gamba Osaka - Kashiwa R. 09.26 12:00 2 - 1  
Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 09.26 10:00 2 - 1  
Nagoya GE - Oita Trinita 09.26 09:00 1 - 0  
Sapporo - Sanfrecce Hiroshima 09.26 06:00 0 - 2  

Labdarúgás (Jordán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Faisaly (JOR) - Al-Aqaba 09.26 19:30 0 - 1  
Al-Hussein (JOR) - Al-Salt 09.26 17:00 2 - 4  
FC Maan - Al-Jazeera (JOR) 09.26 19:30 1 - 3  

Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Forge Hamilton - Pacific Langford 09.26 01:00 2 - 1  
York Utd. - Valour Winnipeg 09.26 20:00 2 - 1  

Labdarúgás (Katari bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Duhail - Al-Sailiya 09.26 15:45 5 - 0  
Al-Sadd - Al-Shamal 09.26 18:30 7 - 2  
Qatar SC - Al-Arabi (QAT) 09.26 18:30 0 - 2  

Labdarúgás (Kazah bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aktobe - Zsetiszu Taldikorgan 09.26 14:00 2 - 0  
Kizil-Zsar - Turan 09.26 12:00 0 - 1  
Sahtar Karaganda - Kajrat Almati 09.26 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Kolumbiai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cortulua - Bogota FC 09.26 23:00 0 - 0  
Union Magdalena - Barranquilla FC 09.26 22:30 3 - 0  

Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Bucaramanga - América de Cali 09.26 03:10 2 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Pasto 09.26 01:05 1 - 1  
Boyaca Patriotas - Dep. Tolima 09.26 21:00 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Millonarios 09.26 23:00 4 - 3  

Labdarúgás (Koszovói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Drita - Gjilani 09.26 15:00 0 - 2  
Feronikeli - FC Prishtina 09.26 15:00 0 - 4  

Labdarúgás (Kuvaiti Emír Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Kuwait - Kazma 09.26 19:00 2 - 1  

Labdarúgás (Kínai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beijing Sport Univ. - Wuhan Three Towns 09.26 13:35 0 - 1  
Heilongjiang Ice City - Shaanxi Changan 09.26 13:35 1 - 1  
Xinjiang Tianshan - Guizhou FC 09.26 10:30 1 - 1  

Labdarúgás (Lengyel 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Olsztyn - Miedz Legnica 09.26 15:00 3 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Resovia Rzeszow 09.26 12:40 2 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - LKS Lodz 09.26 18:00 0 - 1  

Labdarúgás (Lengyel 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chojniczanka Chojnice - Pogon Siedlce 09.26 16:00 3 - 0  
Olimpia Elblag - Lech Poznan 2 09.26 18:15 1 - 2  
Radunia Stezyca - Wisla Pulawy 09.26 15:00 2 - 2  
Stal Rzeszow - Znicz Pruszkow 09.26 19:00 3 - 1  
Wigry Suwalki - Slask Wroclaw 2 09.26 15:00 1 - 0  

Labdarúgás (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Slask Wroclaw - Wisla Plock 09.26 15:00 3 - 1  
TBB Nieciecza - Gornik Zabrze 09.26 12:30 3 - 1  
Wisla Krakkó - Pogon Szczecin 09.26 17:30 0 - 1  

Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bydgoszcz - UJ Krakkó 09.26 12:00 3 - 0  
Slask Wroclaw - GKS Katowice 09.26 12:00 3 - 1  

Labdarúgás (Lett bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
BFC Daugavpils - Valmiera 09.26 14:00 1 - 5  
Spartaks Jurmala - METTA/LU 09.26 15:00 1 - 0  

Labdarúgás (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai 09.26 12:00 1 - 1  
Suduva Marijampole - Banga Gargzdai 09.26 14:00 4 - 0  

Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dudelange - Etzella Ettelbruck 09.26 16:00 6 - 1  
FC Rodange - Fola Esch 09.26 16:00 1 - 2  
Hamm Benfica - Victoria Rosport 09.26 16:00 1 - 0  
Hesperange - UNA Strassen 09.26 16:00 0 - 1  
Jeunesse Esch - Mondorf-les-Bains 09.26 16:00 1 - 0  
Progres Niederkorn - Racing Luxembourg 09.26 16:00 0 - 2  
US Hostert - Union Titus Petange 09.26 16:00 0 - 1  
Wiltz - Differdange 09.26 16:00 2 - 1  

Labdarúgás (Marokkói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FAR Rabat - RSB Berkane 09.26 22:30 1 - 1  
Hassania Agadir - Wydad Casablanca 09.26 20:15 0 - 1  

Labdarúgás (Mexikói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
América - Chivas Guadalajara 09.26 04:00 0 - 0  
Atlas de Guadalajara - Leon 09.26 00:00 2 - 0  
Dep. Toluca - Atl. San Luis 09.26 19:00 1 - 2  
Tigres UANL - UNAM Pumas 09.26 02:00 0 - 0  

Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlas de Guadalajara - Cruz Azul 09.26 19:00 3 - 0  

Labdarúgás (MLS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chicago - Nashville 09.26 19:00 0 - 0  
Colorado Rapids - Toronto FC 09.26 02:00 0 - 0  
Columbus - Montreal 09.26 01:30 2 - 1  
D.C. United - FC Cincinnati 09.26 01:30 4 - 2  
Minnesota - Houston 09.26 02:00 2 - 0  
New England - Orlando 09.26 01:00 2 - 1  
New York City FC - New York RB 09.26 02:00 0 - 1  
Portland - Salt Lake 09.26 04:30 6 - 1  
San Jose - Los Angeles FC 09.26 04:00 2 - 0  
Vancouver - Dallas 09.26 04:00 1 - 0  

Labdarúgás (Moldáv bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Floresti - Milsami Orhei 09.26 15:00 0 - 3  
Petrocub Hincesti - FC Balti 09.26 18:00 3 - 0  

Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mornar Bar - Sutjeska Niksic 09.26 19:00 0 - 2  
OFK Petrovac - Buducnost Podgorica 09.26 20:00 2 - 3  

Labdarúgás (Máltai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gzira - Birkirkara 09.26 17:00 1 - 1  
Mosta - Balzan 09.26 21:00 2 - 1  
Sirens FC - Sliema Wanderers 09.26 19:00 2 - 2  

Labdarúgás (NB I)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FTC - Újpest 09.26 17:00 3 - 1  
Kisvárda - DVSC 09.26 14:15 2 - 1  

Labdarúgás (NB I, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Astra - FTC 09.26 16:00 0 - 3  

Labdarúgás (NB II)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Budafok - Haladás 09.26 17:00 0 - 2  
Békéscsaba - Diósgyőr 09.26 17:00 2 - 2  
Dorog - Budaörs 09.26 16:00 0 - 0  
Győr - Vasas 09.26 19:30 3 - 1  
III. kerületi TVE - Ajka 09.26 16:00 2 - 4  
Nyíregyháza - Csákvár 09.26 16:00 1 - 1  
Pécs - Siófok 09.26 17:00 0 - 1  
Szeged GA - Soroksár 09.26 17:00 2 - 0  
Szolnok - Kecskemét 09.26 17:00 2 - 2  
Tiszakécske - Szentlőrinc 09.26 17:00 1 - 2  

Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CD Ocotal - Real Esteli 09.26 02:00 1 - 2  
Real Madriz - Sebaco FC 09.26 03:00 3 - 3  

Labdarúgás (Norvég 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ham-Kam - Jerv 09.26 18:00 3 - 1  
Start - Fredrikstad 09.26 15:00 2 - 6  

Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brattvag - Tromsdalen 09.26 14:00 3 - 2  
Kvik Halden - Flöya 09.26 16:00 2 - 2  

Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Egersund - Kjelsas 09.26 15:00 3 - 1  
Notodden - Nardo 09.26 15:00 1 - 1  
Sotra - Flekkeröy 09.26 14:00 0 - 0  
Öygarden - Levanger 09.26 15:00 2 - 2  

Labdarúgás (Norvég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bodö/Glimt - Valerenga 09.26 20:00 1 - 0  
Brann Bergen - Kristiansund 09.26 18:00 3 - 1  
Haugesund - Odd Grenland 09.26 18:00 1 - 3  
Molde - Viking Stavanger 09.26 18:00 2 - 2  
Rosenborg - Mjöndalen 09.26 18:00 3 - 1  
Sandefjord - Stabaek 09.26 18:00 0 - 3  

Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Valerenga - LSK Kvinner 09.26 16:00 2 - 1  

Labdarúgás (NWSL, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chicago - Portland 09.26 02:00 2 - 1  
Racing Louisville - Houston 09.26 21:00 0 - 4  
Washington - Kansas City 09.26 23:00 2 - 1  

Labdarúgás (Német Kupa, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
1. FC Nürnberg - Frankfurt 09.26 15:00 0 - 5  

Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Münster - Wuppertal 09.26 14:00 0 - 0  

Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fürstenwalde - Babelsberg 09.26 13:00 1 - 4  
Lokomotív Leipzig - Germania Halberstadt 09.26 13:00 4 - 0  
VfB Auerbach - Hertha BSC Amatőr 09.26 13:00 3 - 2  

Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Holstein Kiel Amatőr - E. Norderstedt 09.26 14:00 4 - 4  
Ottensen - Hamburg Amatőr 09.26 14:00 2 - 1  

Labdarúgás (Olasz A)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Empoli - Bologna 09.26 15:00 4 - 2  
Juventus - Sampdoria 09.26 12:30 3 - 2  
Lazio - Roma 09.26 18:00 3 - 2  
Napoli - Cagliari 09.26 20:45 2 - 0  
Sassuolo - Salernitana 09.26 15:00 1 - 0  
Udinese - Fiorentina 09.26 15:00 0 - 1  

Labdarúgás (Olasz B)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Parma - Pisa 09.26 16:15 1 - 1  
Perugia - Alessandria 09.26 14:00 1 - 1  
Ternana - SPAL Ferrara 09.26 20:30 1 - 0  
Vicenza - Cremonese 09.26 20:30 0 - 1  

Labdarúgás (Olasz C, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Feralpisalo - U23Juventus 09.26 14:30 3 - 2  
Fiorenzuola - Seregno 09.26 17:30 2 - 3  
Giana Erminio - Albinoleffe 09.26 17:30 0 - 1  
Legnago - Südtirol 09.26 17:30    
Mantova - Piacenza 09.26 17:30 2 - 1  
Pergolettese - Virtus Verona 09.26 17:30 2 - 2  
Pro Patria - Padova 09.26 17:30 1 - 2  
Renate - Pro Sesto 09.26 17:30 3 - 0  
Triestina - Lecco 09.26 14:30 2 - 0  
Vercelli - Trento 09.26 14:30 1 - 1  

Labdarúgás (Olasz C, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Avellino - Potenza 09.26 14:30 1 - 0  
Bari - Paganese 09.26 14:30 1 - 1  
Campobasso - Andria 09.26 14:30 1 - 3  
Foggia - Juve Stabia 09.26 14:30 1 - 1  
Monterosi Tuscia - Palermo 09.26 14:30 1 - 1  
Picerno - Messina 09.26 14:30 2 - 1  
Taranto - Latina 09.26 14:30 2 - 0  
Vibonese - Turris 09.26 14:30 1 - 4  
Virtus Francavilla - Monopoli 09.26 14:30 3 - 1  

Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Biolog Novokubanszk - Forte Taganrog 09.26 13:00 0 - 0  
Cser. Novorosszijszk - Rotor Volgográd 2 09.26 18:00 4 - 0  
Dinamo Sztavropol - Tuapsze 09.26 13:00 5 - 1  
Legion Mahacskala - Kubany-Holding 09.26 14:00 0 - 0  
Masuk Pjatigorszk - Alanyija Vlagyikavkaz 2 09.26 15:30 4 - 1  
Szpartak Nalcsik - Druzsba Majkop 09.26 14:30 0 - 0  

Labdarúgás (Orosz 3., 2/A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Baltika Kalinyingrád 2 - Dinamo Szentpétervár 09.26 14:00 1 - 2  
FK Csita - FK Tver 09.26 08:00 0 - 2  
Leningradec - Kraszava Ogyincovo 09.26 14:00 2 - 1  

Labdarúgás (Orosz 3., 2/B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Csertanovo Moszkva - Himik Dzerzsinszk 09.26 12:00 1 - 0  
Dinamo Moszkva 2 - Volna Nyizsegorodszk 09.26 15:30 1 - 1  
Kazanka Moszkva - Znamja Truda 09.26 18:00 0 - 2  
Torpedo Vlagyimir - Sinnyik Jaroszlavl 09.26 15:00 0 - 2  

Labdarúgás (Orosz 3., 3/A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FK Szaranszk - Sztrogino Moszkva 09.26 17:00 0 - 1  
Kolomna - Szaturn Ramenszkoje 09.26 13:00 3 - 2  
Kvant Obninszk - Himki 2 09.26 15:00 0 - 0  
Rogyina Moszkva - Metallurg Vidnoje 09.26 15:00 5 - 0  
Znamja Noginszk - SZKA Habarovszk 2 09.26 14:00 1 - 0  

Labdarúgás (Orosz 3., 3/B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Avangard Kurszk - Dinamo Brjanszk 09.26 14:00 4 - 4  
Fakel Voronyezs 2 - Rjazany 09.26 14:00 0 - 3  
Kaluga - Zenit Penza 09.26 14:00 1 - 1  
Szahalin - Dinamo Vlagyivosztok 09.26 09:00 1 - 5  
Szaljut Belgorod - Szokol Szaratov 09.26 15:00 1 - 0  

Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Noszta Novotrojick - FK Novoszibirszk 09.26 13:00 0 - 1  
Szpartak Tujmazi - Cseljabinszk 09.26 13:00 2 - 2  
Torpedo Miassz - Ural Jekatyerinburg 2 09.26 12:00 2 - 1  
Zenit-Izsevszk - Tyumeny 09.26 13:00 0 - 4  
Zvezda Perm - Amkar Perm 09.26 14:00 1 - 3  

Labdarúgás (Orosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Moszkva - Rubin Kazany 09.26 13:00 2 - 0  
FK Krasznodar - Szocsi 09.26 18:00 3 - 0  
Rosztov - Akhmat Groznij 09.26 15:30 1 - 2  

Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lokomotív Moszkva - Rosztov 09.26 12:00 1 - 0  

Labdarúgás (Osztrák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Austria Wien Amatőr - Lafnitz 09.26 10:30 0 - 1  
Grazer AK - Wacker Innsbruck 09.26 10:30 3 - 1  

Labdarúgás (Osztrák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hartberg - Austria Wien 09.26 14:30 3 - 4  
LASK - Admira Wacker 09.26 14:30 3 - 1  
Rapid Wien - Sturm Graz 09.26 17:00 0 - 3  

Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
First Vienna - Südburgenland 09.26 14:00 7 - 0  
Vorderland - Neulengbach 09.26 10:00 1 - 1  

Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Stripfing/Weiden - Admira Wacker Amatőr 09.26 15:00 1 - 0  

Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Reichenau - Kitzbühel 09.26 10:30 3 - 0  
SV Telfs - SV Innsbruck 09.26 17:00 4 - 0  

Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hohenems - Wolfurt 09.26 16:00 3 - 1  

Labdarúgás (Panamai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Chiriqui - Arabe Unido 09.26 01:00 0 - 1  
Independiente La Chorrera - Alianza de Panama City 09.26 01:00 0 - 0  
Tauro - Herrera FC 09.26 02:00 1 - 1  
Veraguas FC - Sp. San Miguelito 09.26 01:00 2 - 0  

Labdarúgás (Paraguayi 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CS 2 de Mayo - Fernando de la Mora 09.26 20:45 0 - 0  
Fulgencio Yegros - Dep. Santani 09.26 16:00 2 - 1  
Sp. Iteno - Dep. Capiata 09.26 16:00 3 - 0  

Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cerro Porteno - Sp. Luqueno 09.26 02:15 0 - 1  
Nacional Asuncion - 12 de Octubre Itaugua 09.26 00:00 1 - 1  

Labdarúgás (Perui bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Vallejo Trujillo - Dep. Municipal 09.26 18:00 2 - 0  
Huancayo - Universitario de Deportes 09.26 22:30 1 - 3  
Melgar - Sport Boys Callao 09.26 20:15 1 - 0  

Labdarúgás (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Portimonense - Vizela 09.26 21:30 0 - 0  
Santa Clara - Braga 09.26 19:00 1 - 1  

Labdarúgás (Portugál bajnokság, női, Dél)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Amora - Marítimo 09.26 17:00 1 - 1  
Sporting CP - Benfica 09.26 18:00 5 - 1  

Labdarúgás (Portugál bajnokság, női, Észak)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Famalicao - Braga 09.26 16:00 0 - 2  
Gil Vicente - Clube Condeixa 09.26 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Portugál Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ARC Oleiros - Varzim 09.26 12:00 0 - 2  
Maria Fonte - Penafiel 09.26 16:00 0 - 1  
Vitoria Sernache - Rio Ave 09.26 15:00 1 - 3  

Labdarúgás (Premier Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arsenal - Tottenham 09.26 17:30 3 - 1  
Southampton - Wolverhampton 09.26 15:00 0 - 1  

Labdarúgás (Román 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna 09.26 10:00 0 - 1  
Unirea 2004 Slobozia - Hermannstadt 09.26 10:00 0 - 1  
Viitorul Targu Jiu - SSU Poli Timisoara 09.26 10:00 2 - 1  

Labdarúgás (Román bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Botosani - FC Univ. Craiova SA 09.26 17:00 1 - 1  
Farul Constanta - Mioveni 09.26 14:30 2 - 1  
UTA Arad - CFR Cluj 09.26 20:00 0 - 1  

Labdarúgás (Salvadori bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Marte - CD FAS 09.26 23:15 0 - 1  
CD Aguila - Luis Angel Firpo 09.26 02:30 1 - 1  
Isidro Metapan - Chalatenango 09.26 03:00 1 - 4  
Santa Tecla - 11 Deportivo 09.26 03:00 0 - 1  

Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Murata - La Fiorita 09.26 15:00 0 - 1  

Labdarúgás (Skót bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Celtic - Dundee Utd. 09.26 16:00 1 - 1  
Hibernian - St. Johnstone 09.26 16:00 1 - 0  
St. Mirren - Aberdeen 09.26 13:00 3 - 2  

Labdarúgás (Skót bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Celtic - Hibernian 09.26 13:30 2 - 1  
Hamilton - Glasgow City 09.26 17:00 1 - 3  
Hearts - Rangers 09.26 15:00 0 - 3  
Spartans - Aberdeen 09.26 14:00 0 - 0  

Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Raith Rovers - Partick Thistle 09.26 16:00 3 - 2  

Labdarúgás (Spanyol 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lugo - Zaragoza 09.26 20:30 1 - 1  
Mirandes - Leganes 09.26 14:00 1 - 2  
Oviedo - Girona 09.26 18:15 0 - 0  
Sp. Gijón - Malaga 09.26 16:00 2 - 1  
Valladolid - Alcorcon 09.26 21:00 2 - 0  

Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ath. Bilbao B - UD Logrones 09.26 12:00 3 - 1  
SD Logrones - Talavera de la Reina 09.26 17:00 3 - 2  
UD Extremadura - Rayo Majadahonda 09.26 17:00 3 - 2  
Unionistas de Salamanca - Deportivo La Coruna 09.26 12:00 2 - 1  
Zamora - Ferrol 09.26 12:00 0 - 1  

Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Albacete - Real Madrid B 09.26 12:00 2 - 0  
Atl. Baleares - Betis B 09.26 12:00 1 - 0  
Atl. Sanluqueno - Linares 09.26 17:00 0 - 2  
San Fernando - Sevilla B 09.26 17:00 2 - 3  
Villarreal B - UE Costa Brava 09.26 12:00 2 - 0  

Labdarúgás (Spanyol bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barcelona - Levante 09.26 16:15 3 - 0  
Betis - Getafe 09.26 21:00 2 - 0  
Mallorca - Osasuna 09.26 14:00 2 - 3  
Rayo Vallecano - Cadiz 09.26 18:30 3 - 1  
Real Sociedad - Elche 09.26 18:30 1 - 0  

Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Huelva - Atl. Madrid 09.26 12:00 0 - 3  
Levante - Betis 09.26 11:00 1 - 1  

Labdarúgás (Svájci bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Basel - FC Zürich 09.26 16:30 3 - 1  
Grasshoppers - Sion 09.26 16:30 3 - 1  
Luzern - Lugano 09.26 14:15 2 - 3  

Labdarúgás (Svéd 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Trelleborg - Värnamo 09.26 15:00 2 - 3  
Öster - Helsingborg 09.26 13:00 2 - 1  

Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ljungskile - Assyriska Turabdin 09.26 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Assyriska FF - Hammarby Talang 09.26 16:00 1 - 0  
Sollentuna FF - IFK Lulea 09.26 16:00 1 - 2  
Täby FK - Haninge 09.26 13:00 1 - 1  
Umea FC - Brommapojkarna 09.26 13:00 2 - 2  

Labdarúgás (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Häcken - Hammarby 09.26 17:30 1 - 1  
Mjällby - Elfsborg 09.26 15:00 4 - 0  
Norrköping - Varberg 09.26 17:30 2 - 1  
Östersund - Djurgarden 09.26 15:00 0 - 3  

Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Linköping - Eskilstuna Utd. 09.26 17:00 0 - 0  
Pitea - Vittsjö 09.26 14:00 1 - 1  
Rosengard - Kristianstad 09.26 16:00 1 - 1  
Örebro - AIK Stockholm 09.26 17:00 2 - 0  

Labdarúgás (Szerb 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bacska Palanka - Indija 09.26 15:00 0 - 0  
Graficar Belgrád - Zarkovo 09.26 15:00 3 - 0  
Macva Sabac - Sremska Mitrovica 09.26 19:00 0 - 3  
Mladost Novi Sad - Kabel Novi Sad 09.26 15:00 4 - 0  
Timok Zajecar - Rad Belgrád 09.26 15:00 1 - 1  
Zlatibor Cajetina - Javor Ivanjica 09.26 15:00 0 - 0  

Labdarúgás (Szerb bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Metalac Gornji Milanovac - Radnicki 1923 09.26 18:00 4 - 1  
Novi Pazar - Crvena zvezda 09.26 15:55 0 - 4  
Partizan Belgrád - Spartak Subotica 09.26 20:15 5 - 0  

Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Geylang - Lion City Sailors 09.26 11:30 0 - 3  
Young Lions - Tanjong Pagar Utd. 09.26 11:30 1 - 2  

Labdarúgás (Szlovák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Petrzalka - Podbrezova 09.26 10:30 0 - 1  
Slovan Bratislava 2 - Namestovo 09.26 10:30 3 - 0  

Labdarúgás (Szlovák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
DAC - Trnava 09.26 17:00 0 - 3  

Labdarúgás (Szlovák bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Bystrica - Myjava 09.26 10:30 1 - 6  
Petrzalka - Union Nove Zamky 09.26 18:00 3 - 2  
Ruzomberok - Slovan Bratislava 09.26 11:00 0 - 3  
Trnava - Nitra 09.26 11:00 4 - 2  

Labdarúgás (Szlovén 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bilje - Ptuj Drava 09.26 16:00 6 - 2  
Ilirija - Jadran Dekani 09.26 16:00 1 - 1  

Labdarúgás (Szlovén bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aluminij Kidricevo - Bravo Ljubljana 09.26 15:00 0 - 1  
Domzale - Maribor 09.26 17:00 3 - 3  
Mura - Koper 09.26 20:15 0 - 0  

Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chiangmai Utd. - Nakhon Ratchasima 09.26 13:00 1 - 1  
Police Tero - Samut Prakan 09.26 13:00 1 - 1  
Suphanburi - Port FC 09.26 13:00 2 - 1  

Labdarúgás (Török 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bandirmaspor - Altinordu 09.26 12:30 2 - 1  
Bursaspor - Ankaragücü 09.26 18:00 0 - 4  
Istanbulspor - Balikesirspor 09.26 15:00 1 - 0  
Menemen Bld. Spor - Eyüpspor 09.26 15:00 1 - 1  

Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Akhisar - 24 Erzincanspor 09.26 18:00 1 - 1  
Ankara Demirspor - Amedspor 09.26 14:00 0 - 1  
Eskisehirspor - Pazarspor 09.26 18:00 2 - 6  
Isparta 32 - Tarsus Idman Yurdu 09.26 18:00 1 - 0  
Karacabey Bld. Spor - Kirklarelispor 09.26 18:00 1 - 1  
Kirsehir Bld. Spor - Zonguldak Kömürspor 09.26 14:30 0 - 2  
Pendikspor - 1922 Konyaspor 09.26 15:00 2 - 0  
Usakspor - 1928 Bucaspor 09.26 15:00 1 - 2  

Labdarúgás (Török 3., Vörös csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Adiyamanspor - Hekimoglu Trabzon 09.26 12:00 0 - 1  
Afjet Afyonspor - Ankaraspor 09.26 18:00 2 - 1  
Ergene Velimese - Vanspor 09.26 15:00 1 - 2  
Etimesgut Bld. Spor - Sivas Bld. Spor 09.26 14:30 0 - 0  
Kahramanmarasspor - Bayburt 09.26 14:30 0 - 1  
Nigde Anadolu - Inegölspor 09.26 14:30 1 - 5  
Sakaryaspor - Bodrumspor 09.26 17:00 1 - 0  
Serik Bld. Spor - Sariyer 09.26 15:00 2 - 1  

Labdarúgás (Török bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Galatasaray - Göztepe Izmír 09.26 18:00 2 - 1  
Giresunspor - Kayserispor 09.26 12:30 1 - 1  
Hatayspor - Fenerbahce 09.26 15:00 1 - 2  
Istanbul Basaksehir - Rizespor 09.26 15:00 3 - 0  

Labdarúgás (Ukrán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Girnyik-Sport - FC Uzsgorod 09.26 12:15 0 - 0  
Krivbász - Metaliszt Harkiv 09.26 14:30 0 - 5  
Polisszja Zsitomir - Obolon Kijev 09.26 14:30 1 - 4  

Labdarúgás (Ukrán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Deszna Csernyigov - Metaliszt 1925 09.26 18:30 1 - 2  
Dnipro-1 - Zorya Luganszk 09.26 16:00 0 - 4  
Minaj - FC Lviv 09.26 13:00 1 - 2  

Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boston River - Penarol Montevideo 09.26 20:30 2 - 5  
Fenix Montevideo - Torque Montevideo 09.26 17:30 1 - 1  
Montevideo Wanderers - CA Rentistas 09.26 22:45 2 - 1  
Progreso Montevideo - Cerrito Montevideo 09.26 15:15 0 - 1  

Labdarúgás (USL Championship)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Birmingham Legion - Charlotte Independence 09.26 23:00 2 - 1  
Colorado Springs - Austin Bold 09.26 02:00 3 - 1  
FC Miami - Loudoun Utd. 09.26 01:30 6 - 1  
FC San Antonio - New Mexico Utd. 09.26 02:30 0 - 1  
Hartford - Tampa Bay 09.26 01:00 1 - 2  
Las Vegas - San Diego Loyal 09.26 04:00 2 - 4  
Memphis - Louisville City 09.26 02:00 1 - 1  
Orange County SC - Oakland Roots 09.26 04:00 2 - 1  
Pittsburgh - Charleston 09.26 01:00 3 - 3  
Rio Grande Valley - Atlanta Utd. 2 09.26 02:30 3 - 2  
Sacramento - Los Angeles Galaxy 2 09.26 23:00 0 - 2  
Tacoma Defiance - Phoenix Rising 09.26 04:00 1 - 2  

Labdarúgás (USL League One)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chattanooga Red Wolves - New England 2 09.26 01:00 0 - 1  
Forward Madison - Greenville Triumph 09.26 02:00 1 - 1  
North Carolina - North Texas SC 09.26 20:00 0 - 1  
Richmond Kickers - Toronto FC 2 09.26 00:30 1 - 0  
Union Omaha - FC Tucson 09.26 02:00 0 - 1  

Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Caracas FC - Metropolitanos Caracas 09.26 00:15 1 - 3  

Labdarúgás (Észak-macedón bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Akademija Pandev - Shkupi Szkopje 09.26 18:00 1 - 3  
Borec Veles - FK Szkopje 09.26 15:00 0 - 2  
Rabotnicki Szkopje - Pelister Bitola 09.26 15:00 1 - 1  
Renova - Bregalnica Stip 09.26 15:00 5 - 2  
Struga Trim-Lum - Shkendija Tetovo 09.26 15:00 1 - 1  

Labdarúgás (Észt bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nomme Kalju - Paide Linnameeskond 09.26 14:00 3 - 2  
Trans Narva - Kuressaare 09.26 15:50 2 - 2  
Viljandi Tulevik - Flora Tallinn 09.26 12:00 2 - 2  

Labdarúgás (Üzbég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AGMK Olmaliq - Surkhon Termez 09.26 15:30 1 - 0  
Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon 09.26 15:30 0 - 0  
Sogdiana - Metallurg Bekobod 09.26 13:15 2 - 0  

MMA (UFC 266, Las Vegas)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Volkanovski - Bri. Ortega 09.26 06:25 1 - 0  
C. Blaydes - J. Rozenstruik 09.26 04:35 1 - 0  
C. Brundage - Nic. Maximov 09.26 00:50 0 - 1  
Dan. Hooker - N. Haqparast 09.26 03:05 1 - 0  
Jes. Andrade - C. Calvillo (női) 09.26 04:00 1 - 0  
Jon. Pearce - O.A. Morales Ferrer 09.26 00:00 1 - 0  
Karl Roberson - Nic. Maximov 09.26 00:40    
M. Fiorot - M. Bueno Silva (női) 09.26 01:00    
M. Semelsberger - M. Sano 09.26 00:35 1 - 0  
Mar. Moraes - M. Dvalishvili 09.26 03:35 0 - 1  
R. Lawler - Nick Diaz 09.26 05:10 1 - 0  
R. Modafferi - Tai. Santos (női) 09.26 02:00 0 - 1  
S. Abdurakhimov - C. Daukaus 09.26 02:35 0 - 1  
U. Medic - Jal. Turner 09.26 01:30 0 - 1  
Val. Shevchenko - Lau. Murphy (női) 09.26 05:40 1 - 0  

Motorsport (Forma-1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F1, Orosz ND 2021 - Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes? 09.26 14:00    
F1,Orosz ND 2021-Hamilton és Norris is a dobogón végez? 09.26 14:00    
F1,Orosz ND 2021-Norris és Sainz is a dobogón végez? 09.26 14:00    
F1,OroszND2021-Ugyanaz nyeri:futam,időmérő,leggyorsabb kör 09.26 14:00    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2021 09.26 14:00    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2021 - Futamgyőztes konstruktőr 09.26 14:00    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2021 - Top 3 09.26 14:00    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2021 - Top 6 09.26 14:00    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2021, leggyorsabb kör (futam) 09.26 14:00    
Forma-1., Orosz ND 2021 - Hány versenyző ér el helyezést? 09.26 14:00    

Motorsport (Forma-1. futam párok)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Orosz Nagydíj, futam) 09.26 14:00 0 - 1  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Orosz Nagydíj, futam) 09.26 14:00 1 - 0  
F. Alonso - E. Ocon (Orosz Nagydíj, futam) 09.26 14:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Orosz Nagydíj, futam) 09.26 14:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Orosz Nagydíj, futam) 09.26 14:00 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Orosz Nagydíj, futam) 09.26 14:00 1 - 0  
L. Stroll - S. Vettel (Orosz Nagydíj, futam) 09.26 14:00 1 - 0  
M. Verstappen - S. Perez (Orosz Nagydíj, futam) 09.26 14:00 1 - 0  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Orosz Nagydíj, futam) 09.26 14:00 0 - 1  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Orosz Nagydíj, futam) 09.26 14:00 1 - 0  

Motorsport (Indycar)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Indycar, Grand Prix of Long Beach 2021 09.26 21:30    
Indycar, Grand Prix of Long Beach 2021 - Top 3 09.26 21:30    

Motorsport (Nascar Xfinity Series)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Cindric - J. Allgaier (Las Vegas) 09.26 01:30 0 - 1  
Bra. Jones - Sam Mayer (Las Vegas) 09.26 01:30 1 - 0  
D. Hemric - N. Gragson (Las Vegas) 09.26 01:30 0 - 1  
Har. Burton - Josh Berry (Las Vegas) 09.26 01:30 0 - 1  
R. Herbst - Ty Dillon (Las Vegas) 09.26 01:30 0 - 1  
Ty Gibbs - A.J. Allmendinger (Las Vegas) 09.26 01:30 0 - 1  

Motorsport (Nascar Xfinity Series)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
XFinity Series, Las Vegas - Alsco Uniforms 302 2021 09.26 01:30    
XFinity Series, Las Vegas - Alsco Uniforms 302 2021 - Top 3 09.26 01:30    

Motorsport (Superbike futam párok)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Bautista - L. Haslam (Jerez, 1. futam) 09.26 09:00 1 - 0  
A. Locatelli - A. Lowes (Jerez, 1. futam) 09.26 09:00 1 - 0  
S. Redding - M. Rinaldi (Jerez, 1. futam) 09.26 09:00 1 - 0  
T. Razgatlioglu - J. Rea (Jerez, 1. futam) 09.26 09:00 1 - 0  

Pesapallo (Finn bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Manse Tampere - Kouvolan Pallonlyojat (5.m.) 09.26 12:00 1 - 0  

Rögbi (Angol Premier Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
London Irish - Sale 09.26 16:00 31 - 31  

Rögbi (Ausztrál Queensland Cup, ráját)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Burleigh Bears - Souths Logan Magpies 09.26 07:05 16 - 4  

Rögbi (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Toulouse - Clermont 09.26 21:05 27 - 15  

Rögbi (NPC)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bay of Plenty - Taranaki 09.26 05:35 28 - 55  
Wellington - Hawke's Bay 09.26 03:05 28 - 31  

Rögbi (United Rugby Championship)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Newport Dragons - Ospreys 09.26 15:00 23 - 27  

Rögbi (World Series)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chile - Jamaika 09.26 18:55 29 - 7  
Chile - Spanyolország 09.26 22:36 12 - 29  
Dél-Afrika - Hongkong 09.26 18:25 46 - 0  
Jamaika - Mexikó 09.26 22:14 28 - 10  
Kenya - Dél-Afrika 09.26 21:42 7 - 33  
Kenya - Németország 09.26 18:00 24 - 17  
Nagy-Britannia - Kanada (Helyszín: Kanada) 09.26 21:20 22 - 12  
Nagy-Britannia - Írország 09.26 00:28 12 - 12  
Németország - Hongkong 09.26 20:58 21 - 7  
Spanyolország - Mexikó 09.26 19:20 40 - 0  
USA - Nagy-Britannia 09.26 17:20 19 - 21  
USA - Írország 09.26 20:36 19 - 0  
Írország - Hongkong 09.26 23:20 14 - 21  
Írország - Kanada (Helyszín: Kanada) 09.26 17:40 12 - 14  

Röplabda (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nordenskov - Aarhus 09.26 16:00 1 - 3  

Röplabda (Finn bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
LiigaPloki - Puijo 09.26 16:00 3 - 0  
Vampula Huittinen - WoVo Rovaniemi 09.26 16:00 3 - 0  

Röplabda (Lengyel bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Budowlani Lodz - Swiecie 09.26 14:45 3 - 0  
Rzeszow - Bielsko-Biala 09.26 17:00 3 - 2  

Röplabda (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Falkenberg - Sollentuna 09.26 16:00 3 - 1  
Hylte/Halmstad - Södertelge 09.26 16:30 3 - 0  
Uppsala - Habo 09.26 16:00 3 - 0  

Snooker (Scottish Open-selejtező)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
H. Vafaei Ayouri - Fan Zhengyi 09.26 11:00 4 - 2  
K. Maflin - Wu Yize 09.26 13:50 2 - 4  
L. Heathcote - I. Boiko 09.26 19:30 2 - 4  
Li Hang - Nig. Bond 09.26 14:00 4 - 0  
Lu Ning - Xu Si 09.26 11:00 1 - 4  
S. Vahedi - Rob. Williams 09.26 16:30 2 - 4  
San. Lam - J.R. Clarke 09.26 19:50 4 - 3  
Sunny Akani - L. Kleckers 09.26 17:00 4 - 0  

Squash (Netsuite Open)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Joel Makin - A. Farag 09.26 05:15 0 - 2  
T. Momen - M. Asal 09.26 03:45 0 - 2  

Squash (Netsuite Open, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Joel. King - H.E. Hammamy 09.26 00:15 2 - 0  
S-J. Perry - J. Chinappa 09.26 06:00 2 - 0  
Tes. Evans - A. Sobhy 09.26 04:30 0 - 2  

Tenisz (Ambato, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J.P. Varillas - T.A. Tirante 09.26 19:30 0 - 2  

Tenisz (Biel, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M-A. Hüsler - L. Broady 09.26 14:00 0 - 2  

Tenisz (Braga, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
T. Monteiro - N. Milojevic 09.26 11:55 2 - 0  

Tenisz (Bukarest, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J. Lehecka - F. Horansky 09.26 12:00 2 - 0  

Tenisz (Cancun, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J.F. Angele - G. Lopez Villasenor 09.26 17:00 2 - 0  

Tenisz (Cancun, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A.S. Rogers - Chr. Rosca 09.26 17:00 2 - 0  

Tenisz (Chicago-selejtező, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kalinskaya - M. Bolkvadze 09.26 17:00 2 - 0  
B. Haddad Maia - K. Kawa 09.26 18:25 2 - 0  
H. Dart - Mai Hontama 09.26 18:20 0 - 2  
K. Flipkens - R. Marino 09.26 20:05 2 - 1  
Kat. Kozlova - Pri. Hon 09.26 18:20 2 - 1  
M. Frech - B. Mattek-Sands 09.26 17:00 2 - 0  
M. Inglis - Asia Muhammad 09.26 17:00 2 - 1  
O. Govortsova - L. Cabrera 09.26 17:00 0 - 2  

Tenisz (Columbus, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ste. Kozlov - M. Purcell 09.26 18:55 2 - 1  

Tenisz (Columbus, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Xinyu Wang - N. Parrizas-Diaz 09.26 17:00 0 - 2  

Tenisz (Fayetteville, AR, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Juncheng Shang - M. Whitehouse 09.26 17:00 2 - 0  

Tenisz (Fort Worth, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
K. Kanepi - K. Day 09.26 16:30 2 - 0  

Tenisz (Johannesburg, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ala. Gray - M. Pervolarakis 09.26 11:30 2 - 1  

Tenisz (Johannesburg, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Charaeva - R. Hogenkamp 09.26 10:00    

Tenisz (Kairó, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
S. Roncalli - E. Lavagno 09.26 10:00 2 - 0  

Tenisz (Kairó, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Val. Yushchenko - A. Zolotareva 09.26 10:00 0 - 2  

Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Zverev - F. Auger-Aliassime 09.26 20:30    
D. Medvedev - D. Shapovalov 09.26 01:00 2 - 0  

Tenisz (Laver Cup, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rublev A / Tsitsipas S - Isner J / Kyrgios N 09.26 02:35 2 - 1  
Rublev A / Zverev A - Opelka R / Shapovalov D 09.26 18:00 2 - 1  

Tenisz (Lima-selejtező, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Gautier - N. Barrientos 09.26 21:50 0 - 2  
A. Huertas del Pino Cord. - Ale. Gonzalez 09.26 18:00 1 - 2  
C. Gomez-Herrera - L. Castelnuovo 09.26 22:50 2 - 0  
F. Zeballos - Evan King 09.26 19:30 2 - 1  
Ign. Buse - J.O. Gutierrez 09.26 21:50 0 - 2  
J. Nikles - G. Ballotta 09.26 23:20 2 - 0  
J. Thirouin - Gon. Villanueva 09.26 20:20 2 - 1  
M. Perchicot - J.B. Panta Herreros 09.26 18:00 0 - 2  

Tenisz (Lisszabon-selejtező,férfiegyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Bega - J. Berrettini 09.26 11:00 0 - 2  
C. Heyman - L. Gerch 09.26 12:45 1 - 2  
D. Michalski - G. Fonio 09.26 16:00 2 - 0  
H. Rocha - Ben. Hassan 09.26 16:20 0 - 2  
Kai. Uchida - B. Bobrov 09.26 17:45 0 - 2  
L. Faria - P. Heller 09.26 13:25 1 - 2  
M. Bortolotti - S. Fanselow 09.26 11:00 0 - 2  

Tenisz (Melilla, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Marti Pujolras - C. Lopez Montagud 09.26 13:30    
A. Marti Pujolras - Dan. Rincon 09.26 09:00 2 - 0  
M. Damas - C. Lopez Montagud 09.26 09:00 1 - 2  

Tenisz (Metz, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
H. Hurkacz - P. Carreno-Busta 09.26 15:30 2 - 0  

Tenisz (Metz, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hurkacz H / Zielinski J - Nys H / Rinderknech A 09.26 17:30 2 - 0  

Tenisz (Monasztir, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Li Tu - Ryo. Tanuma 09.26 10:30 2 - 1  

Tenisz (Monasztir, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
O. Helmi - C. Vlasselaer 09.26 10:30 2 - 0  

Tenisz (Murcia-selejtező, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Barroso Campos - M. Rosenkranz 09.26 14:10 0 - 2  
Alex Rybakov - D. Galoppini 09.26 11:00 2 - 0  
C. Denolly - Alex. Weis 09.26 15:30 2 - 1  
Emi. Nava - D. Merida Aguilar 09.26 11:00 2 - 0  
F. Passaro - J.F. Vidal Azorin 09.26 12:30 2 - 0  
M. Kestelboim - C. Sanchez Jover 09.26 11:00 1 - 2  
M. Sureshkumar - J. Mridha 09.26 12:40 0 - 2  
N. Alvarez Varona - M. Vernier 09.26 14:30 2 - 0  

Tenisz (Nagyszeben-sel., férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Hemery - K. Wehnelt 09.26 10:00    
M-A. Jecan - N.D. Ionel 09.26 12:45 0 - 2  
O. Krutykh - N. Frunza 09.26 13:10 0 - 2  
S. Palosi - D.N. Madaras 09.26 11:15    
U. Ignatik - O. Prihodko 09.26 09:30 0 - 2  
V.A. Dumitru - E. Ejupovic 09.26 11:40 0 - 2  
Y. Oliel - S. Gima 09.26 11:05 2 - 0  
Yan Bondarevskiy - D. Poljak 09.26 09:30 2 - 1  

Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J. Duckworth - Soon Woo Kwon 09.26 10:30 0 - 2  

Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gonzalez S / Molteni A - Erlich J / Vasilevski A 09.26 08:00 2 - 0  

Tenisz (Nur-Szultan,ffi egyes-végső gy)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nur-Szultan, férfi egyes 2021 09.26 18:00    

Tenisz (Nur-Szultan-selejt., női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Krunic - V. Strakhova 09.26 12:20 2 - 0  
E. Yashina - A. Zakharova 09.26 09:00 0 - 2  
K. Boulter - Sam. Murray 09.26 10:30 2 - 0  
L. Bronzetti - Y. Hatouka 09.26 09:15 1 - 2  
L. Tsurenko - U. Radwanska 09.26 07:00 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - M. Niculescu 09.26 09:00    

Tenisz (Orleans-selejtező, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Dubrivnyy - E. Karlovskiy 09.26 11:00 0 - 2  
A. Fils - And. Kuznetsov 09.26 12:50 1 - 2  
B. Schnur - G. Mpetshi Perricard 09.26 11:00 2 - 0  
H. Grenier - L. van Assche 09.26 12:25 2 - 0  
M. Janvier - M. Gengel 09.26 14:50 2 - 0  
M. Zverev - K. Jacquet 09.26 14:05 0 - 2  
Yan. Mertens - M. Viola 09.26 16:15 0 - 2  

Tenisz (Ostrava, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M. Sakkari - A. Kontaveit 09.26 14:30 0 - 2  
Ostrava, női egyes 2021 09.26 20:00    

Tenisz (Ostrava, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Christian K / Routliffe E - Mirza S / Zhang S 09.26 12:00 0 - 2  
Linette M / Pera B - Christian K / Routliffe E 09.26 10:00    

Tenisz (Pardubice, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Misolic - H. Squire 09.26 10:00 2 - 0  

Tenisz (Pirot, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Luka Pavlovic - C. Cretu 09.26 13:30 2 - 0  

Tenisz (Recife, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
G. Heide - Jose Pereira 09.26 15:30 2 - 0  

Tenisz (San Diego-selejtező, ffi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Holmgren - S. Caruso 09.26 20:30 1 - 2  
Chr. Eubanks - M. Krueger 09.26 04:10 2 - 1  
D. Köpfer - Dar. King 09.26 03:10    
Dar. King - Chr. Eubanks 09.26 22:05 0 - 2  
F. Gaio - D. Kudla 09.26 20:30 2 - 0  
Kev. Anderson - A. Bolt 09.26 23:55 1 - 2  
Kev. Anderson - J. Kubler 09.26 01:45 2 - 0  
O.A.D. Ayeni - A. Bolt 09.26 02:25 0 - 2  

Tenisz (Szófia-selejtező, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Celikbilek - D.E. Galan Riveros 09.26 14:40 2 - 1  
A. Donski - Jur. Rodionov 09.26 11:00 2 - 1  
A. Seppi - C. Ilkel 09.26 11:00 2 - 0  
E. Gerasimov - E. Donskoy 09.26 14:35 2 - 0  
K. Zuk - T. Machac 09.26 17:30 0 - 2  
M. Cecchinato - I. Marchenko 09.26 16:30 0 - 2  
M. Cressy - K. Majchrzak 09.26 12:40 1 - 2  
P. Martinez Portero - S.A. Ivanov 09.26 13:05 2 - 0  

Tenisz (Ulcinj, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
R. Cungu - S. Vincent Ruggeri 09.26 10:55 2 - 1  

Tenisz (Valencia, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Rus - M. Buzarnescu 09.26 11:30 2 - 0  

Tenisz (Wiesbaden, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Burel - Bondár A. 09.26 12:00 0 - 2  

Tollaslabda (Sudirman Cup, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
K. Vitidsarn - Sri. Kidambi 09.26 09:40 2 - 0  
Kwang Hee Heo - M. Weisskirchen 09.26 15:20 2 - 1  

Tollaslabda (Sudirman Cup, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Choi S / Seo S J - Lamsfuss M / Seidel M E 09.26 16:00 2 - 0  

Tollaslabda (Sudirman Cup, vegyes páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jordan P / Oktavianti M D - Alimov R / Davletova A 09.26 16:20 2 - 0  

Vízilabda (BL-selejtező)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jadran Herceg Novi - OSC 09.26 10:45 9 - 12  
Savona - Primorac Kotor 09.26 17:00 11 - 9  

 

2021.09.25.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Saskatchewan 09.25 04:30 24 - 31  
Toronto - Montreal 09.25 01:30 30 - 27  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - E. Kalashnikov 09.25 10:45 0 - 3  
A. Afanasiyev - Y. Shishko 09.25 12:45 1 - 3  
A. Aslanyan - V. Safonov 09.25 01:15 3 - 2  
A. Chumikov - A. Afanasiyev 09.25 12:15 3 - 0  
A. Girevenkov - N. Lyfenko 09.25 00:45 1 - 3  
A. Innazarov - M. Cheklin 09.25 11:15 0 - 3  
A. Kolmin - V. Sinkovskiy 09.25 09:15 2 - 3  
A. Kononenko - R. Agababyan 09.25 07:00 2 - 3  
A. Mohnachev - E. Anisimov 09.25 19:30 3 - 2  
A. Mohnachev - I. Mikhaylov 09.25 21:00 1 - 3  
A. Monakov - A. Silantev 09.25 20:45 2 - 3  
A. Monakov - D. Komarov 09.25 18:45 1 - 3  
A. Silantev - I. Elistratov 09.25 19:15 1 - 3  
A. Skrebnev - A. Suslov 09.25 12:30 1 - 3  
A. Skrebnev - I. Pandur 09.25 10:30 0 - 3  
A. Slaschilin - I. Matveev 09.25 15:15 3 - 1  
A. Slashchev - A. Suntsov 09.25 02:15 0 - 3  
A. Suntsov - D. Balakin 09.25 03:15 3 - 2  
A. Suntsov - D. Tikhnenko 09.25 00:45 3 - 1  
A. Suslov - O. Pronin 09.25 11:00 0 - 3  
A. Tsitselskiy - K. Churin 09.25 02:30 3 - 0  
A. Tsitselskiy - N. Sukharnikov 09.25 01:30 0 - 3  
A. Uvarov - A. Slashchev 09.25 01:15 3 - 1  
A. Vaschenko - A. Slaschilin 09.25 15:45 2 - 3  
A. Vaschenko - I. Matveev 09.25 17:15 1 - 3  
A. Vlasov - D. Balakin 09.25 22:45 3 - 1  
A. Yudin - S. Nikulin 09.25 19:15 2 - 3  
Ale. Kuznetsov - A. Innazarov 09.25 12:45 3 - 2  
D. Balakin - A. Slashchev 09.25 00:15 3 - 1  
D. Balakin - I. Ramenskiy 09.25 23:45 1 - 3  
D. Komarov - A. Silantev 09.25 19:45 2 - 3  
D. Komarov - I. Elistratov 09.25 21:15 0 - 3  
D. Korneev - Ilya Novikov 09.25 16:15 1 - 3  
D. Korneev - V. Chahur 09.25 02:00 3 - 1  
D. Petrochenko - A. Yudin 09.25 19:45 0 - 3  
D. Petrochenko - S. Nikulin 09.25 21:15 2 - 3  
D. Tikhnenko - A. Uvarov 09.25 02:45 2 - 3  
D. Tikhnenko - D. Balakin 09.25 01:45 0 - 3  
E. Anisimov - I. Mikhaylov 09.25 19:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - K. Churin 09.25 23:00 1 - 3  
E. Kalashnikov - A. Chumikov 09.25 13:15 3 - 0  
E. Kalashnikov - Y. Shishko 09.25 11:45 3 - 1  
E. Kharchenko - D. Korneev 09.25 17:15 2 - 3  
E. Mishutin - A. Yudin 09.25 20:45 2 - 3  
E. Mishutin - D. Petrochenko 09.25 18:45 3 - 2  
I. Afanasyev - D. Sayanov 09.25 23:15 0 - 3  
I. Elistratov - A. Monakov 09.25 20:15 3 - 0  
I. Lednev - A. Slaschilin 09.25 16:45 3 - 1  
I. Lednev - A. Vaschenko 09.25 14:45 3 - 0  
I. Matveev - I. Lednev 09.25 16:15 2 - 3  
I. Mikhaylov - V. Chernov 09.25 20:00 1 - 3  
I. Pandur - A. Suslov 09.25 11:30 1 - 3  
I. Pandur - O. Pronin 09.25 13:00 3 - 1  
Ilya Novikov - E. Kharchenko 09.25 14:45 2 - 3  
K. Churin - D. Korneev 09.25 01:00 1 - 3  
K.S. Olshakov - S. Homutov 09.25 09:15 1 - 3  
K.S. Olshakov - S.Y. Skotnikov 09.25 07:45 3 - 2  
M. Cheklin - Ale. Kuznetsov 09.25 12:15 3 - 1  
M. Chernyavskiy - M. Gusev 09.25 16:30 1 - 3  
M. Glushkov - A. Kononenko 09.25 08:30 1 - 3  
M. Glushkov - V. Klimentev 09.25 06:30 0 - 3  
M. Gusev - S. Kulikov 09.25 15:00 3 - 1  
M. Sverdlov - M. Gusev 09.25 15:30 1 - 3  
M. Sverdlov - S. Kulikov 09.25 17:00 3 - 1  
N. Lyfenko - A. Aslanyan 09.25 02:45 3 - 1  
N. Lyfenko - E. Kalashnikov 09.25 23:45 3 - 1  
N. Sukharnikov - D. Korneev 09.25 00:00 1 - 3  
O. Pronin - A. Skrebnev 09.25 12:00 2 - 3  
R. Agababyan - M. Glushkov 09.25 08:00 3 - 0  
S. Homutov - Y.A. Gavrilov 09.25 08:15 3 - 2  
S. Kulikov - M. Chernyavskiy 09.25 16:00 3 - 1  
S. Nikulin - E. Mishutin 09.25 20:15 2 - 3  
S.Y. Skotnikov - S. Homutov 09.25 07:15 3 - 2  
V. Chahur - A. Tsitselskiy 09.25 00:30 3 - 0  
V. Chahur - N. Sukharnikov 09.25 03:00 1 - 3  
V. Chernov - A. Mohnachev 09.25 18:30 3 - 1  
V. Chernov - E. Anisimov 09.25 20:30 3 - 1  
V. Klimentev - A. Kononenko 09.25 07:30 3 - 0  
V. Klimentev - R. Agababyan 09.25 09:00 3 - 2  
V. Nemashkalo - A. Kolmin 09.25 06:45 3 - 1  
V. Safonov - A. Girevenkov 09.25 02:15 3 - 0  
V. Shirshov - D. Tikhnenko 09.25 23:15 3 - 1  
V. Sinkovskiy - V. Nemashkalo 09.25 08:15 0 - 3  
Val. Sidorin - N. Sadovskiy 09.25 23:30 2 - 3  
Y. Shishko - A. Chumikov 09.25 11:15 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - K.S. Olshakov 09.25 06:45 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - S.Y. Skotnikov 09.25 08:45 3 - 0  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jorgic - Sangsu Lee 09.25 11:30 4 - 2  
L. Pitchford - H. Calderano 09.25 11:00 1 - 4  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drinkhall/Pitchford - An J / Cho S 09.25 14:30 1 - 3  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihee Jeon - Hina Hayata 09.25 10:00 3 - 4  
M. Pesotska - Hoi Kem Doo 09.25 10:30 0 - 4  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeon J / Yang H - Ando M / Nagasaki M 09.25 14:00 0 - 3  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Western Bulldogs 09.25 11:15 140 - 66  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 09.25 10:00 1 - 5  
KIA Tigers - SSG Landers 09.25 10:00 7 - 1  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 09.25 10:00 6 - 12  
KT Wiz - LG Twins 09.25 10:00 0 - 0  
Samsung Lions - NC Dinos 09.25 10:00 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 09.25 07:00 4 - 2  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 09.25 07:00 3 - 2  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 09.25 07:00 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 09.25 10:30 0 - 0  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 09.25 07:00 2 - 3  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 09.25 07:00 0 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 09.25 03:40 2 - 4  
Baltimore - Texas 09.25 01:05 5 - 8  
Boston - NY Yankees 09.25 01:10 3 - 8  
Boston - NY Yankees (22:10) 09.25 22:10 3 - 5  
Chicago Cubs - St. Louis (20:20) 09.25 20:20 5 - 8  
Cincinnati - Washington 09.25 01:10 8 - 7  
Cleveland - Chicago WS 09.25 01:10 0 - 1  
Colorado - San Francisco 09.25 02:10 2 - 7  
Detroit - Kansas City 09.25 01:10 1 - 3  
LA Angels - Seattle 09.25 03:38 5 - 6  
Milwaukee - NY Mets 09.25 02:10 5 - 1  
Minnesota - Toronto 09.25 02:10 3 - 1  
Oakland - Houston 09.25 03:40 14 - 2  
Oakland - Houston (22:07) 09.25 22:07 2 - 1  
Philadelphia - Pittsburgh 09.25 01:05 8 - 6  
Philadelphia - Pittsburgh (22:05) 09.25 22:05 3 - 0  
Tampa Bay - Miami 09.25 01:10 8 - 0  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 09.25 11:05 4 - 0  
Wei Chuan Dragons - Rakuten Monkeys 09.25 11:05 3 - 2  
Darts (Gibraltar Darts Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - Mer. King 09.25 13:35 6 - 1  
D. Heta - Adam Hunt 09.25 14:35 6 - 3  
D. Noppert - A. Harrysson 09.25 14:05 6 - 2  
D. van Duijvenbode - T. Evetts 09.25 13:00 5 - 6  
Dev. Petersen - G. Clemens 09.25 19:50 3 - 6  
Ger. Price - F. Hempel 09.25 20:50 6 - 1  
J. Clayton - A. Smith-Neale 09.25 19:00 4 - 6  
J. Wade - B. Krcmar 09.25 16:10 6 - 5  
J.O. de Sousa - K. Neyens 09.25 19:30 6 - 0  
Joe Cullen - J. Murnan 09.25 21:45 6 - 1  
K. Ratajski - R. Searle 09.25 16:40 6 - 3  
M. Suljovic - K. Huybrechts 09.25 15:10 6 - 5  
M. van Gerwen - Rob Cross 09.25 21:15 6 - 3  
Mic. Smith - S. Whitlock 09.25 15:45 2 - 6  
N. Aspinall - R. Edhouse 09.25 22:10 6 - 3  
P. Wright - C. Rydz 09.25 20:20 3 - 6  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Scutt - M. Dennant 09.25 23:05 0 - 4  
Carl Wilkinson - C. Scutt 09.25 23:40 3 - 4  
Jim Williams - Rob Collins 09.25 01:10 4 - 3  
M. Dennant - Jim Williams 09.25 01:55 3 - 4  
M. Warburton - G. Usher 09.25 23:20 4 - 1  
M. Warburton - Jim Williams 09.25 00:15 4 - 1  
M. Warburton - M. Dennant 09.25 00:50 4 - 2  
Mar. Thomas - M. Dennant 09.25 00:00 2 - 4  
Mar. Thomas - M. Warburton 09.25 01:35 1 - 4  
Rob Collins - Mar. Thomas 09.25 00:35 4 - 1  
E-Sport (CSGO, Dreamhack Open Sept.,NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pain Gaming - Extra Salt 09.25 21:10 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1Win - Aura 09.25 16:00 2 - 1  
Esports Club Kyiv - Bluejays International 09.25 19:00 2 - 0  
K23 - Dynamo Eclot 09.25 20:30    
Nasr Esports - Fantastic Seven 09.25 20:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eros - Cold Ass Riding 09.25 02:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, United Pro Series,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BIG Academy - Sissi State Punks 09.25 15:00 1 - 2  
Unicorns of Love - Esport Rhein-Neckar 09.25 12:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,BlastPr.FallSeries,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Complexity Gaming 09.25 16:30 2 - 1  
OG - Faze Clan 09.25 19:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Dreamh. Open September,NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Salt - Triumph 09.25 00:25 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Dreamh.Open September,SA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos Gaming - Sharks Esports 09.25 17:55 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Dreamh.September,Oceania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renegades - Order 09.25 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Eu Reg., PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bluejays International - X-Kom Ago 09.25 12:00 1 - 2  
Lyngby Vikings - Coppenhagen Flames 09.25 15:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,Americas PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noping E-Sports - Infamous 09.25 22:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,SAAsia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motivade.trust Gaming - Polaris Esports 09.25 14:00 2 - 0  
Team Smg - Boom Esports 09.25 11:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galactic Aliens - Brame 09.25 20:00 0 - 2  
Nemiga Gaming - Creepwave 09.25 17:00 0 - 2  
Puckchamp - Qwerty 09.25 14:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Diamond) - Poland (Coldsiemens) 09.25 08:12 2 - 4  
Italy (Rogi_Two) - Poland (Coldsiemens) 09.25 07:00 3 - 4  
Poland (Coldsiemens) - Belarus (Diamond) 09.25 10:00 3 - 3  
Poland (Coldsiemens) - Italy (Rogi_Two) 09.25 08:48 2 - 4  
Poland (Coldsiemens) - Ukraine (Kenp4Chi) 09.25 09:24 3 - 2  
Ukraine (Kenp4Chi) - Poland (Coldsiemens) 09.25 07:36 3 - 2  
E-Sport (FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan (Kit) - Lille (Void) 09.25 12:00 4 - 1  
E-Sport (LOL,LCS Proving Gr.Summer,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Immortals Academy - Golden Guardians Academy 09.25 00:00 1 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Bumblebee) - Phoenix (Joker) 09.25 09:24 42 - 55  
Miami Heat (jema11) - Phoenix (Joker) 09.25 08:48 46 - 45  
Phoenix (Joker) - Atlanta (Bumblebee) 09.25 07:36 48 - 43  
Utah (Zod) - Atlanta (Bumblebee) 09.25 07:00 45 - 42  
Utah (Zod) - Phoenix (Joker) 09.25 08:12 41 - 37  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte (Dankarakoz6) - San Antonio (Ole-G420) 09.25 10:45 65 - 86  
Houston (mcdonals999) - Portland (staryy23) 09.25 07:05 85 - 58  
Houston (mcdonals999) - Toronto (Answer2208) 09.25 08:50 78 - 59  
Houston (mcdonals999) - Toronto (Answer2208) 09.25 11:30 89 - 73  
New York (Sm1T1Q) - Houston (mcdonals999) 09.25 06:30 66 - 77  
Portland (staryy23) - New York (Sm1T1Q) 09.25 08:15 86 - 65  
Portland (staryy23) - Toronto (Answer2208) 09.25 05:55 68 - 56  
San Antonio (Ole-G420) - Cleveland (BossVlados0_0) 09.25 11:20 64 - 77  
Toronto (Answer2208) - New York (Sm1T1Q) 09.25 07:40 71 - 58  
Utah (St0rm05151) - Charlotte (Dankarakoz6) 09.25 11:55 79 - 62  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Tranquil) - Utah Jazz (phabian) 09.25 23:12 47 - 32  
Phoenix (Jema11) - Dallas (Bumblebee) 09.25 12:12 62 - 48  
Phoenix (Jema11) - Utah (Zod) 09.25 11:36 48 - 50  
Phoenix Suns (Dazai) - Denver (Tranquil) 09.25 22:36 36 - 53  
Phoenix Suns (Dazai) - Utah Jazz (phabian) 09.25 23:48 36 - 46  
Utah (Zod) - Dallas (Bumblebee) 09.25 11:00 45 - 38  
E-Sport (NHL, Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Rogi_Two) - Toronto (Coldsiemens) 09.25 11:00 1 - 2  
E-Sport (OW,Overwatch Leag,Grand Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco Shock - Atlanta Reign 09.25 03:00 1 - 3  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Dragons E-sports - Ninjas In Pyjamas 09.25 20:00 0 - 1  
Intz Esports Club - Santos E-sports 09.25 19:00 1 - 0  
Mibr - Team One Esports 09.25 18:00 0 - 1  
Team Liquid - W7m Gaming 09.25 21:00 1 - 0  
E-Sport (R6S, Camp. Sudam., St.3, GS.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9z Team - Malvinas Gaming 09.25 01:00 0 - 1  
Coscu Army - Furious Gaming 09.25 03:00 1 - 0  
Infamous Gaming - Leviatan Esports 09.25 02:00 0 - 1  
Newstar - Nocturns Gaming 09.25 04:00 1 - 0  
E-Sport (R6S, Japan League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crest Gaming Lst - Eva:e 09.25 06:30 2 - 0  
Fav Gaming - Team Northeption 09.25 10:30 2 - 0  
E-Sport (R6S, Oceanic Nat., Reg.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Order - Pittsburgh Knights 09.25 11:00 0 - 1  
Rhythm - Chiefs Esports Club 09.25 12:00 1 - 0  
Team Bliss - Wildcard Gaming 09.25 14:00 1 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Ostrava 09.25 19:00 5 - 13  
Chodov - SK Vinohrady 09.25 17:00 13 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Karhut Pori 09.25 17:30 5 - 3  
LaSB - Tiikerit 09.25 16:00 7 - 4  
Nurmon Jymy - Seinäjoki 09.25 16:00 7 - 10  
OLS Oulu - Turku PS 09.25 14:00 5 - 1  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Sveiva 09.25 15:00 6 - 7  
Fredrikstad - NOR 92 Mjöndalen 09.25 14:00 5 - 9  
Gjellerasen - Sandnes 09.25 16:30 7 - 9  
Greaker - Harstad 09.25 15:00 8 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Langnau 09.25 19:00 4 - 4  
Grasshoppers - Wiler-Ersigen 09.25 19:00 5 - 2  
Malans - Thun 09.25 18:00 14 - 2  
St. Gallen - Zug 09.25 18:00 3 - 7  
Uster - Rychenberg Winterthur 09.25 17:30 5 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Växjö 09.25 15:00 4 - 2  
Mullsjö - Kalmarsund 09.25 16:00 9 - 6  
Pixbo Wallenstam - Sirius 09.25 15:00 5 - 4  
Storvreta - Hagunda If 09.25 17:00 10 - 3  
Thorengruppen Umea - Falun 09.25 13:00 5 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Falun 09.25 17:00 4 - 5  
Malmö - Endre 09.25 12:00 6 - 7  
Nacka Wallenstam - Pixbo Wallenstam 09.25 16:00 2 - 9  
Thorengruppen Umea - Warberg 09.25 16:00 13 - 3  
Täby - Rönnby 09.25 14:00 5 - 4  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brzeg - MOKS Bialystok 09.25 16:00 2 - 2  
Chorzow - Torun 09.25 12:00 2 - 2  
Lubawa - Chojnice 09.25 16:00 9 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Jesenice 09.25 20:30 1 - 3  
Fassa - Vipiteno/Sterzing 09.25 20:30 4 - 5  
Kitzbühel - Gherdeina/Gröden 09.25 19:30 3 - 5  
Lustenau - Asiago 09.25 19:30 4 - 3  
Renon/Ritten - Klagenfurt 2 09.25 18:00 4 - 2  
Salzburg 2 - Zell am See 09.25 19:15 3 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Fife 09.25 20:00 2 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Kadan 09.25 17:00 5 - 2  
Prostejov - Frydek-Mistek 09.25 18:00 4 - 5  
Slavia Praha - Sumperk 09.25 17:00 5 - 4  
Slavia Trebic - Kolin 09.25 17:30 4 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Havirov 09.25 16:00 4 - 3  
Sokolov - Benatky nad Jizerou 09.25 17:00 4 - 1  
Vrchlabi - Jihlava 09.25 17:00 1 - 1  
Zubr Prerov - Vsetin 09.25 17:00 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rödovre 09.25 15:00 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Gomel 09.25 16:00 2 - 1  
Lokomotív Orsa - Mogiljev 09.25 16:00 3 - 0  
Vityebszk - Metallurg Zslobin 09.25 13:00 2 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FPS - Koovee 09.25 16:00 6 - 2  
Kajaanin Hokki - Jokipojat 09.25 16:00 5 - 3  
KeuPa - Imatra Ketterä 09.25 16:00 4 - 4  
Kiekko-Espoo - TUTO 09.25 19:00 4 - 1  
RoKi - IPK 09.25 16:00 2 - 2  
SaPKo - Kiekko-Vantaa 09.25 16:00 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 09.25 17:30 1 - 4  
Kalpa - Ilves 09.25 16:00 5 - 0  
Kärpät - Kookoo 09.25 16:00 2 - 1  
SaiPa - Lahti Pelicans 09.25 16:00 2 - 3  
Tappara - JYP 09.25 16:00 6 - 3  
Turku PS - Jukurit 09.25 16:00 2 - 1  
Ässät - Lukko 09.25 17:00 0 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Mulhouse 09.25 20:30 4 - 2  
Briancon - Amiens 09.25 20:00 3 - 3  
Cergy-Pontoise - Chamonix 09.25 20:30 10 - 3  
Gap - Rouen 09.25 20:30 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk 09.25 14:00 1 - 1  
Barisz - Szibir Novoszibirszk 09.25 13:00 1 - 1  
Dinamo Minszk - SZKA Szentpétervár 09.25 16:30 1 - 1  
Jokerit - Szocsi 09.25 15:00 4 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Szalavat Julajev Ufa 09.25 16:30 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - CSZKA Moszkva 09.25 14:00 4 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 09.25 16:00 4 - 2  
Vityaz Podolszk - Amur Habarovszk 09.25 16:00 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Mogo Riga 09.25 16:00 0 - 7  
Liepaja - HS Riga 09.25 12:00 8 - 0  
Zemgale/LLU - Prizma Riga 09.25 16:00 10 - 1  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjövik - Lorenskog 09.25 15:00 1 - 0  
Narvik - Furuset 09.25 16:00 7 - 1  
Nidaros - Haugesund 09.25 15:00 7 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 09.25 16:00 1 - 1  
Manglerud - Stjernen 09.25 16:00 1 - 6  
Stavanger - Valerenga 09.25 18:15 0 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Innsbruck 09.25 19:15 3 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Sierre 09.25 19:45 2 - 2  
Langenthal - Olten 09.25 17:30 0 - 2  
Thurgau - Chaux-de-Fonds 09.25 20:00 3 - 4  
Visp - GCK Lions 09.25 17:45 4 - 1  
Zug 2 - Winterthur 09.25 18:45 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Servette 09.25 19:45 3 - 3  
Biel - Langnau Tigers 09.25 19:45 1 - 4  
Fribourg - Zürich Lions 09.25 19:45 1 - 0  
Lugano - Bern 09.25 19:45 3 - 1  
Rapperswil - Zug 09.25 19:45 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Skelleftea 09.25 15:15 3 - 1  
Leksand - Linköping 09.25 15:15 3 - 3  
Lulea - Örebro 09.25 15:15 0 - 2  
Oskarshamn - Frölunda 09.25 18:00 2 - 2  
Växjö - Rögle 09.25 18:00 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Cselmet Cseljabinszk 09.25 16:00 2 - 1  
CSZK Szamara - Gornyak Ucsali 09.25 15:00 2 - 2  
Lada Toljatti - Zauralje Kurgan 09.25 15:00 3 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Torosz Nyeftekamszk 09.25 12:00 2 - 4  
Kerékpár (Országúti vb,női,mezőnyverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Moolman-Pasio - M.V. Garcia Canellas 09.25 12:20 1 - 0  
A. van Vleuten - E.L. Borghini 09.25 12:20 0 - 1  
D. Vollering - M. Cavalli 09.25 12:20 1 - 0  
E. Deignan - K. Niewiadoma 09.25 12:20 0 - 1  
L. Kopecky - L. Brennauer 09.25 12:20 0 - 1  
L. Lippert - C.U. Ludvig 09.25 12:20 0 - 1  
M. Vos - E. Balsamo 09.25 12:20 0 - 1  
Vas K.B. - A. Biannic 09.25 12:20 1 - 0  
Kerékpár (Országúti vb,női,mezőnyverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Országúti vb, női, mezőnyverseny 2021 09.25 16:45    
Országúti vb, női, mezőnyverseny 2021 - Top 3 09.25 16:45    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Borac Cacak 09.25 17:00 91 - 89  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 09.25 21:00 88 - 56  
Kosárlabda (Argentin Super 20)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - La Union Formosa 09.25 00:00 58 - 62  
Ferro Carril Oeste - Argentino Junin 09.25 02:30 77 - 66  
Gimnasia CR - Argentino Junin 09.25 23:30 82 - 73  
Gimnasia CR - Hispano Americano 09.25 02:30 94 - 91  
Instituto Cordoba - Comunicaciones Mercedes 09.25 02:30 86 - 59  
La Union Formosa - Ciclista Olimpico 09.25 21:30 77 - 89  
Penarol Mar del Plata - Union De Santa Fe 09.25 00:00 70 - 70, h.u. 80 - 77  
Platense - Obras Sanitarias 09.25 00:00 75 - 69  
Regatas Corrientes - Riachuelo de La Rioja 09.25 19:00 77 - 77, h.u. 90 - 92  
San Martin Corrientes - Quimsa 09.25 16:00 94 - 65  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Nymburk 09.25 18:00 74 - 92  
Jindrichuv Hradec - Hradec Kralove 09.25 18:00 75 - 82  
Kolin - Brno 09.25 17:45 80 - 89  
Opava - Olomoucko 09.25 18:00 101 - 93  
Ostrava - Pardubice 09.25 17:30 78 - 85  
USK Praha - Usti nad Labem 09.25 17:30 91 - 65  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - USK Praha 09.25 16:00 38 - 85  
Zabiny Brno - Trutnov 09.25 17:00 83 - 44  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amager - Herlev 09.25 13:00 69 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Philippine Cup,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Phoenix Fuelmasters 09.25 10:35 95 - 85  
Kosárlabda (Görög Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Lavrio 09.25 15:30 74 - 61  
Promitheasz Patra - AEK Athén 09.25 20:00 88 - 71  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Alkar Sinj 09.25 18:00 90 - 73  
Puntamika Zadar - GKK Sibenik 09.25 18:00 63 - 49  
Skrljevo - Zadar 09.25 18:00 90 - 79  
Zabok - Vrijednosnice Osijek 09.25 19:00 73 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Bydgoszcz 09.25 17:30 77 - 58  
Legia Varsó - Spojnia Stargard 09.25 15:30 84 - 86  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Prienai 09.25 16:00 88 - 75  
Rytas Vilnius - Siauliai 09.25 16:20 79 - 76  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Regia de Monterrey - Dorados de Chihuahua 09.25 03:00 82 - 82, h.u. 91 - 99  
Fuerza Regia de Monterrey - Dorados de Chihuahua 09.25 23:00 66 - 70  
Halcones Xalapa - Lenadores de Durango 09.25 03:00 88 - 87  
Plateros de Fresnillo - Libertadores de Queretaro 09.25 03:00 87 - 106  
Soles de Mexicali - Panteras de Aguascaliente 09.25 04:45 69 - 67  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Szombathely 09.25 19:00 66 - 98  
Nyíregyháza - Kecskemét 09.25 19:00 75 - 77  
Oroszlány - Körmend 09.25 18:00 72 - 78  
ZTE - Kaposvár 09.25 18:00 80 - 77  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BEAC - Cegléd 09.25 17:00 55 - 65  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nidaros - Gimle 09.25 14:30 60 - 93  
Oslo Tigers - Asker 09.25 17:00 71 - 92  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Tübingen 09.25 19:00 77 - 65  
Jena - Nürnberg 09.25 19:00 88 - 71  
Karlsruhe - Kirchheim 09.25 19:30 97 - 70  
Schwenningen - Bremerhaven 09.25 19:00 83 - 81  
Trier - Paderborn 09.25 19:30 89 - 75  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Oldenburg 09.25 20:30 79 - 78  
Crailsheim - S. Oliver Würzburg 09.25 18:00 111 - 84  
Ludwigsburg - Hamburg 09.25 20:30 88 - 87  
MitteldeutscherSyntainics - Heidelberg 09.25 18:00 74 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Olimpia Milano 09.25 20:00 63 - 73  
Kosárlabda (Portugál Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Imortal Albufeira 09.25 18:30 74 - 64  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayama - Santucre 09.25 02:00 89 - 79  
Humacao - San German 09.25 02:00 97 - 109  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Bilbao 09.25 18:00 89 - 79  
Barcelona - Breogan Lugo 09.25 18:00 78 - 69  
Unicaja Malaga - Gran Canaria 09.25 20:45 79 - 80  
Zaragoza - San Pablo Burgos 09.25 20:45 54 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Girona 09.25 18:30 63 - 67  
Estudiantes - Cadi La Seu d'Urgell 09.25 18:00 78 - 81  
Gernika Bizkaia - Gran Canaria 09.25 18:30 71 - 61  
P. Avenida - Ciudad de La Laguna 09.25 18:00 66 - 48  
Univ. Ferrol - Campus Promete 09.25 19:00 74 - 69  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvik - Marbo Kinna 09.25 15:00 81 - 64  
EOS Lund - Södertälje 09.25 14:30 87 - 74  
Helsingborg - Wetterbygden 09.25 15:00 63 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Merkezefendi Denizli 09.25 19:15 86 - 86, h.u. 94 - 93  
Bursaspor - Yalovaspor 09.25 17:00 86 - 85  
Gaziantepspor - Afyon Bld. Spor 09.25 14:30 85 - 86  
Türk Telekom - Tofas Bursa 09.25 12:00 72 - 74  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi Capitals - Rajasthan Royals 09.25 12:00 1 - 0  
Sunrisers Hyderabad - Kings Punjab 09.25 16:00 0 - 1  
Krikett (Tri-Nation Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pápua Új-Guinea - Skócia 09.25 07:30 0 - 1  
Kézilabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobele - Tapa 09.25 16:00 34 - 22  
Dragunas Klaipeda - Viljandi 09.25 13:00 23 - 27  
Kehra - Alytaus 09.25 13:00 27 - 25  
Latgols - Raasiku Mistra 09.25 13:00 23 - 33  
Polva Serviti - Granitas Kaunas 09.25 17:00 30 - 22  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Brest 09.25 18:00 30 - 27  
Podravka Koprivnica - CSM Bukarest 09.25 18:00 31 - 36  
Rosztov - FTC 09.25 16:00 19 - 20  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastamonu - Krim Ljubljana 09.25 16:00 23 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Zubri 09.25 10:00 21 - 30  
Karvina - Jicin 09.25 18:00 37 - 23  
Lovosice - Plzen 09.25 17:00 27 - 32  
Malomerice - Koprivnice 09.25 11:30 25 - 32  
Nove Veseli - KP Brno 09.25 17:00 32 - 26  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FIF - Otterup 09.25 15:30 29 - 26  
Grindsted - HÖJ 09.25 16:00 29 - 32  
Odense - Sydhavsörne 09.25 14:00 26 - 30  
Skaering - Ajax Köbenhavn 09.25 14:00 28 - 25  
Vendsyssel - Skovbakken 09.25 14:30 31 - 36  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hadsten - Lyngby 09.25 14:00 31 - 18  
Roskilde - Bjerringbro 09.25 15:30 30 - 37  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Skjern 09.25 14:00 30 - 34  
Mors-Thy - GOG 09.25 16:10 27 - 30  
Ringsted - Bjerringbro-Silkeborg 09.25 15:00 34 - 34  
Skanderborg - Aalborg 09.25 15:00 24 - 33  
SönderjyskE - Skive 09.25 15:00 27 - 28  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIFK - HIFK 09.25 13:00 26 - 19  
Riihimäen Cocks - HC Tallinn 09.25 15:00 27 - 21  
SIF - Dicken 09.25 18:15 17 - 27  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarrebourg - Strasbourg Schiltigheim 09.25 20:30 31 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Limoges 09.25 20:00 30 - 28  
Toulouse - Nancy 09.25 19:00 22 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Dijon 09.25 20:00 26 - 24  
Issy Paris - Nantes 09.25 19:00 21 - 20  
Merignac - Nice 09.25 20:00 25 - 25  
Kézilabda (Görög bajnokság, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionikosz Nea Filadelfia - AEK Athén 09.25 11:30 23 - 36  
Szalamina - Doukasz 09.25 17:25 20 - 37  
Kézilabda (Görög bajnokság, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Feakasz Kerkyra 09.25 17:00 27 - 25  
Edessza - Filipposz Veria 09.25 17:00 28 - 21  
Zafirakisz Naousza - Pylea 09.25 17:00 27 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Vinkovci 09.25 19:00 29 - 31  
Karlovac - Rudar Rude 09.25 19:00 26 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Varazdin 09.25 19:14 29 - 29  
Zamet - Moslavina Kutina 09.25 18:00 34 - 20  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Fram 09.25 18:30 32 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Chrobry Glogow 09.25 19:00 40 - 28  
Kielce - Kalisz 09.25 15:00 37 - 29  
Stal Mielec - Pogon Szczecin 09.25 17:00 27 - 30  
Wybrzeze Gdansk - Gwardia Opole 09.25 12:20 23 - 23  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hodonin - Slavia Praha 09.25 18:00 22 - 29  
Kynzvart - Sokol Pisek 09.25 16:00 30 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - NEKA 09.25 17:00 30 - 28  
Eger - Tatabánya 09.25 18:00 28 - 32  
Gyöngyös - FTC 09.25 18:00 26 - 23  
Szeged - Csurgó 09.25 17:00 33 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vác 09.25 17:00 23 - 33  
MTK - Mosonmagyaróvár 09.25 18:00 33 - 33  
Siófok - Szombathely 09.25 18:00 38 - 33  
Vasas - Kisvárda 09.25 17:00 23 - 30  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herulf Moss - Falk Horten 09.25 16:00 27 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Dormagen 09.25 19:30 28 - 27  
Ferndorf - Lübeck-Schwartau 09.25 19:00 27 - 28  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurpfalz-Bären Ketsch - Füchse Berlin 09.25 18:00 24 - 18  
Mainz - Nord Harrislee 09.25 19:30 32 - 26  
MTV Heide - Bremen 09.25 17:00 34 - 26  
Regensburg - Lintfort 09.25 19:30 26 - 26  
Solingen-Gräfrath - Wuppertal 09.25 18:15 32 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Kiel 09.25 20:30 20 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Bad Wildungen 09.25 19:00 41 - 23  
Halle-Neustadt - Buchholz-Rosengarten 09.25 19:00 31 - 18  
Metzingen - Neckarsulm 09.25 19:30 35 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Néva Szentpétervár 09.25 16:00 20 - 28  
Kausztik Volgográd - Permszkije Medvegyi 09.25 13:00 24 - 34  
SZGAU-Szaratov - Dinamo Asztrahany 09.25 14:00 33 - 31  
Szungul Sznyezsinszk - Akbuzat Ufa 09.25 13:00 21 - 32  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BT-Füchse - Vöslau 09.25 20:20 31 - 24  
Ferlach - Tirol Schwaz 09.25 20:15 19 - 24  
Fivers Margareten - Graz 09.25 18:00 39 - 32  
Linz - Bregenz 09.25 19:00 27 - 34  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - ABC Braga 09.25 19:00 34 - 31  
Belenenses - Boa Hora 09.25 19:00 30 - 27  
Maia - Gaia 09.25 20:30 22 - 30  
Vitoria - Sporting CP 09.25 16:00 21 - 33  
Xico Guimaraes - Sanjoanense 09.25 19:00 24 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Alexandria - Dinamo Bukarest 09.25 16:30 26 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Deva - Municipal Craiova 09.25 17:00 20 - 23  
Gloria Buzau - Ramnicu Valcea 09.25 10:00 25 - 21  
Magura Cisnadiei - Bistrita 09.25 17:00 32 - 30  
Mioveni - Zalau 09.25 11:00 16 - 18  
Slatina - Baia Mare 09.25 10:00 26 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Huesca 09.25 17:00 28 - 25  
Bidasoa Irun - Barcelona 09.25 15:00 26 - 32  
Ciudad Encantada - Morrazo Cangas 09.25 18:30 26 - 34  
Granollers - Anaitasuna 09.25 19:00 27 - 23  
Logrono La Rioja - Sinfin 09.25 19:00 38 - 30  
Nava - Antequera 09.25 18:30 24 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Atl. Guardes 09.25 19:30 24 - 19  
Granollers - Zuazo Barakaldo 09.25 16:30 30 - 29  
Morvedre - Sant Quirze 09.25 19:30 29 - 20  
Porrino - La Calzada Gijon 09.25 18:00 27 - 31  
Tenerife - Bera Bera 09.25 21:00 23 - 31  
Valladolid - Lanzarote Zonzamas 09.25 20:30 37 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Suhr Aarau 09.25 18:00 19 - 16  
Chenois Geneve - Thun 09.25 16:00 22 - 40  
Winterthur - Schaffhausen 09.25 17:00 30 - 33  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärra - Skanela 09.25 14:00 24 - 30  
Lindesberg - Vinslov 09.25 16:30 22 - 27  
Varberg - Tyresö 09.25 15:00 22 - 24  
Vasterasirsta HF - HIF Karlskrona 09.25 16:10 25 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Önnered 09.25 15:45 26 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Dinamo Pancevo 09.25 18:30 27 - 33  
Jugovic Kac - Novi Pazar 09.25 19:00 24 - 24  
Obilic Belgrád - Radnicki Kragujevac 09.25 20:00 24 - 20  
Vojvodina - Metaloplastika Sabac 09.25 18:00 32 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Zrenjanin - Dubocica 09.25 18:00 23 - 29  
Spartak Vojput - Rudar Kostolac 09.25 19:00 23 - 35  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlohovec - HK Kosice 09.25 18:00 30 - 23  
Povazska Bystrica - Nove Zamky 09.25 18:00 29 - 23  
Sala - Zahoraci Stupava/Malacky 09.25 18:00 30 - 23  
Slovan Modra - Kosice Crows 09.25 18:00 28 - 24  
Tatran Presov - SKP Bratislava 09.25 18:00 29 - 15  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Dobova 09.25 18:00 35 - 21  
Gradec - Maribor 09.25 19:00 29 - 22  
Ribnica - Ormoz 09.25 19:00 34 - 27  
Kézilabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmir - Mamak 09.25 14:00 35 - 32  
MYK - Beykoz Bld. Spor 09.25 16:30 21 - 38  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastrioti Kruje - KF Tirana 09.25 13:45 1 - 1  
Teuta Durres - Dinamo Tirana 09.25 13:45 0 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Birmingham 09.25 12:30 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Lincoln 09.25 16:00 1 - 2  
Cambridge Utd. - Fleetwood 09.25 16:00 2 - 2  
Charlton - Portsmouth 09.25 16:00 2 - 2  
Ipswich - Sheffield Wed. 09.25 16:00 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Wycombe 09.25 16:00 1 - 0  
Morecambe - Accrington 09.25 16:00 3 - 3  
Oxford Utd. - Gillingham 09.25 16:00 1 - 1  
Plymouth - Doncaster 09.25 16:00 2 - 1  
Rotherham - Crewe 09.25 16:00 1 - 1  
Shrewsbury - Wimbledon 09.25 16:00 2 - 1  
Sunderland - Bolton 09.25 16:00 1 - 0  
Wigan - Cheltenham 09.25 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - Bradford 09.25 16:00 2 - 1  
Forest Green - Tranmere 09.25 16:00 0 - 0  
Harrogate Town - Stevenage 09.25 16:00 0 - 0  
Hartlepool - Exeter 09.25 16:00 1 - 1  
Leyton - Mansfield 09.25 16:00 0 - 0  
Rochdale - Oldham 09.25 16:00 0 - 1  
Salford City - Northampton 09.25 16:00 2 - 2  
Scunthorpe - Port Vale 09.25 16:00 0 - 1  
Sutton Utd. - Carlisle 09.25 16:00 4 - 0  
Swindon - Colchester 09.25 16:00 0 - 0  
Walsall - Bristol Rovers 09.25 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Preston 09.25 16:00 0 - 0  
Blackburn - Cardiff 09.25 16:00 5 - 1  
Blackpool - Barnsley 09.25 16:00 1 - 0  
Bournemouth - Luton 09.25 16:00 2 - 1  
Bristol City - Fulham 09.25 16:00 1 - 1  
Nottingham - Millwall 09.25 16:00 1 - 1  
Reading - Middlesbrough 09.25 13:30 1 - 0  
Sheffield Utd. - Derby County 09.25 16:00 1 - 0  
Stoke - Hull City 09.25 16:00 2 - 0  
Swansea - Huddersfield 09.25 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Halifax 09.25 16:00 0 - 1  
Altrincham - Notts County 09.25 16:00 1 - 0  
Barnet - Weymouth 09.25 16:00 3 - 1  
Boreham - Yeovil 09.25 16:00 2 - 1  
Chesterfield - Torquay 09.25 18:20 2 - 2  
Dag & Red - Solihull Moors 09.25 16:00 5 - 1  
Dover - Bromley 09.25 16:00 0 - 1  
Eastleigh - Woking 09.25 16:00 3 - 2  
King's Lynn Town - Wealdstone 09.25 16:00 0 - 1  
Maidenhead Utd. - Grimsby 09.25 16:00 1 - 1  
Stockport - Wrexham 09.25 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Mitre Santiago del Estero 09.25 21:30 1 - 0  
Atl. Temperley - Chacarita Juniors 09.25 02:10 0 - 0  
Dep. Riestra - San Martin de Tucuman 09.25 18:30 0 - 0  
Estudiantes Rio Cuarto - Nueva Chicago 09.25 01:00 1 - 1  
Quilmes - Estudiantes Buenos Aires 09.25 19:10 2 - 1  
Tigre - Alvarado 09.25 23:10 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guemes - San Martin SJ 09.25 20:00 1 - 0  
Club Almagro - Villa Dalmine 09.25 20:30 1 - 2  
Ferro Carril Oeste - Guillermo Brown 09.25 20:30 0 - 0  
Santamarina Tandil - San Telmo 09.25 20:00 0 - 2  
Tristan Suarez - Atl. Rafaela 09.25 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - Talleres de Remedios 09.25 16:35 0 - 0  
Atl. Fenix - UAI Urquiza 09.25 20:00 1 - 1  
Atl. Los Andes - CA San Miguel 09.25 20:00 0 - 0  
Defensores Unidos - Comunicaciones 09.25 20:00 0 - 0  
Sacachispas - Canuelas 09.25 20:00 1 - 0  
Villa San Carlos - Dep. Armenio 09.25 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Gimnasia LP 09.25 18:30 1 - 3  
Arsenal Sarandí - Lanus 09.25 20:45 1 - 0  
Banfield - Atl. Tucuman 09.25 23:00 2 - 0  
Estudiantes LP - Atl. Platense 09.25 02:15 1 - 1  
Sarmiento - Vélez Sarsfield 09.25 00:00 0 - 1  
Talleres Cordoba - Rosario Central 09.25 20:45 4 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Qarabag Baku 09.25 15:00 1 - 1  
Sabayil - Zira 09.25 17:15 1 - 2  
Labdarúgás (Bahreini King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli Manama - Al-Ittifaq (BHR) 09.25 19:30 4 - 0  
Al-Budaiya - AL Khalidiyah 09.25 17:15 2 - 5  
Al-Muharraq - Malkiya Club 09.25 17:15 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RWD Molenbeek - Lommel 09.25 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Eupen 09.25 16:15 0 - 3  
Standard Liege - St. Truiden 09.25 20:45 1 - 2  
Zulte Waregem - Kortrijk 09.25 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA 1948 Szófia - Carszko Szelo Szófia 09.25 18:00 1 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Botev Plovdiv 09.25 15:15 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - Blooming Santa Cruz 09.25 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - FK Sarajevo 09.25 19:00 1 - 0  
Rudar Prijedor - Radnik Bijeljina 09.25 15:00 2 - 0  
Tuzla City - Velez Mostar 09.25 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusque - Vasco da Gama RJ 09.25 02:30 0 - 1  
Confianca - Operario PR 09.25 22:30 1 - 0  
CRB - Avai 09.25 23:30 1 - 2  
Goiás - Vila Nova GO 09.25 00:00 1 - 2  
Londrina - Vitória BA 09.25 21:00 1 - 0  
Remo - Nautico PE 09.25 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Floresta 09.25 22:00 0 - 1  
Jacuipense - Altos PI 09.25 22:00 3 - 2  
Paysandu - Manaus AM 09.25 22:00 2 - 0  
Santa Cruz PE - Botafogo PB 09.25 22:00 1 - 1  
Volta Redonda - Tombense 09.25 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Criciuma 09.25 22:00 2 - 1  
Ituano - Botafogo SP 09.25 22:00 0 - 0  
Mirassol SP - Novorizontino 09.25 22:00 0 - 1  
Parana - Oeste 09.25 20:00 4 - 0  
Sao Jose RS - Ypiranga RS 09.25 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Chapecoense 09.25 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - 1. FC Köln 09.25 15:30 1 - 1  
Hoffenheim - Wolfsburg 09.25 15:30 3 - 1  
Leverkusen - Mainz 09.25 15:30 1 - 0  
Mönchengladbach - Dortmund 09.25 18:30 1 - 0  
RB Leipzig - Hertha BSC 09.25 15:30 6 - 0  
Union Berlin - Bielefeld 09.25 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Düsseldorf 09.25 13:30 1 - 2  
Karlsruhe - St. Pauli 09.25 13:30 1 - 3  
Paderborn - Holstein Kiel 09.25 13:30 1 - 2  
Rostock - Schalke 09.25 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Waldhof Mannheim 09.25 14:00 0 - 0  
Kaiserslautern - Osnabrück 09.25 14:00 2 - 0  
Meppen - Saarbrücken 09.25 14:00 2 - 2  
Verl - 1860 München 09.25 14:00 1 - 1  
Viktoria Köln - Duisburg 09.25 14:00 4 - 2  
Würzburg - Wehen 09.25 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Antofagasta 09.25 17:00 2 - 0  
Dep. Union La Calera - O'Higgins 09.25 02:00 2 - 0  
Melipilla - Audax Italiano 09.25 22:30 1 - 1  
Union Espanola - La Serena 09.25 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Xilotimbosz 09.25 18:00 1 - 0  
ASIL Liszisz - Ermisz Aradippou 09.25 18:00 0 - 1  
Oniszilosz Szotira - Nea Szalamina Famaguszta 09.25 18:00 1 - 1  
Paralimni - Agia Napa 09.25 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 09.25 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Guanacaste - Cartagines 09.25 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lisen - Jihlava 09.25 16:30 2 - 1  
Pribram - Vyskov 09.25 16:30 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Admira Praha 09.25 10:30 0 - 0  
Kraluv Dvur - Pisek 09.25 10:30 0 - 0  
Motorlet Praha - Slavia Praha 2 09.25 10:15 1 - 3  
Povltavska FA - Vysehrad 09.25 10:30 3 - 3  
SK Benesov - Domazlice 09.25 10:15 5 - 3  
Sokol Hostoun - Rakovnik 09.25 10:30 2 - 0  
Sokolov - Loko Vltavin 09.25 10:15 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 2 - Dukla Praha 2 09.25 10:15 2 - 3  
Chlumec - Prepere 09.25 10:15 2 - 3  
FC Hradec Kralove 2 - Zbuzany 09.25 10:15 1 - 0  
Jablonec 2 - Sokol Brozany 09.25 10:15 1 - 3  
Liberec 2 - Zivanice 09.25 10:30 0 - 0  
Slovan Velvary - SK Zapy 09.25 15:30 1 - 1  
Usti nad Orlici - Pardubice 2 09.25 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blansko - Uhersky Brod 09.25 15:30 2 - 1  
Dolni Benesov - Znojmo 09.25 15:30 2 - 2  
Slavia Kromeriz - Hlucin 09.25 16:00 3 - 0  
Velke Mezirici - Frydek-Mistek 09.25 10:15 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Karvina 09.25 16:00 3 - 1  
Ostrava - Bohemians 1905 09.25 16:00 4 - 1  
Pardubice - Plzen 09.25 16:00 0 - 1  
Zlín - Sparta Praha 09.25 19:00 2 - 5  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotiva Brno - Slavia Praha 09.25 11:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Vendsyssel 09.25 15:00 1 - 0  
Lyngby - Hvidovre 09.25 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Hellerup 09.25 14:00 0 - 1  
FA 2000 - Aarhus Fremad 09.25 13:45 1 - 1  
Kolding IF - Skive 09.25 15:00 1 - 2  
Middelfart - Hilleröd 09.25 14:00 1 - 3  
Thisted - Naestved 09.25 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Köge 09.25 13:00 2 - 2  
Nordsjaelland - AGF Aarhus 09.25 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Baroka 09.25 15:00 1 - 0  
Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns 09.25 15:00 0 - 2  
Sekhukhune Utd. - Lamontville Golden Arrows 09.25 15:00 1 - 1  
Stellenbosch - Chippa Utd. 09.25 17:00 2 - 1  
Supersport Utd. - Maritzburg Utd. 09.25 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Anyang 09.25 09:00 1 - 0  
Bucheon - Gyeongnam 09.25 06:30 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon City - Mokpo City 09.25 12:00 1 - 3  
Cheonan City - Hwaseong 09.25 12:00 3 - 0  
Cheongju - Yangju Citizen 09.25 12:00 2 - 0  
Gangneung City - Pyeongtaek Citizen 09.25 12:00 1 - 0  
Gimpo Citizen - Paju Citizen 09.25 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Suwon City 09.25 12:00 0 - 0  
Jeonbuk - Incheon 09.25 12:00 2 - 0  
Pohang - Jeju 09.25 07:00 2 - 4  
Ulsan - Gwangju 09.25 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Tecnico Univ. Ambato 09.25 02:00 1 - 1  
Mushuc Runa - Orense Machala 09.25 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - ENPPI 09.25 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Naftan 09.25 16:00 4 - 0  
Lida - Szlonyim-2017 09.25 14:00 1 - 1  
Orsa - Krumkacsi Minszk 09.25 12:00 1 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Szluck 09.25 15:00 2 - 1  
Isloch Minszk - Torpedo Zogyino 09.25 13:00 0 - 0  
Ruh Breszt - BATE Boriszov 09.25 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantis - Myllykoski PA 09.25 14:00 6 - 0  
Kiffen - MiPK 09.25 14:00 3 - 1  
KuFu-98 - Keski Uusimaa 09.25 17:30 5 - 0  
PeKa - Lahden Reipas 09.25 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - Tampere Ilves-Kissat 09.25 14:00 1 - 1  
GrIFK - SalPa 09.25 14:00 3 - 4  
Honka 2 - HJS Akatemia 09.25 14:00 1 - 1  
Ilves 2 - Jazz Pori 09.25 14:00 3 - 2  
Vantaa JS - KaaPo Kaarina 09.25 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules Oulu - PS Kemi 09.25 17:00 5 - 0  
Rovaniemi PS 2 - JJK Jyväskylä 09.25 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HPS 09.25 17:30 4 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Honka 09.25 14:00 4 - 0  
Kuopio PS - PK-35 Vantaa 09.25 13:00 7 - 0  
TiPS - Aland Utd. 09.25 13:00 3 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SC Bastia - AC Ajaccio 09.25 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Lorient 09.25 21:00 1 - 1  
Paris SG - Montpellier 09.25 21:00 2 - 0  
St-Etienne - Nice 09.25 17:00 0 - 3  
Strasbourg - Lille 09.25 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - St-Etienne 09.25 16:30 0 - 4  
Fleury 91 - Soyaux 09.25 14:30 1 - 0  
Issy-les-Moulineaux - Bordeaux 09.25 14:30 0 - 1  
Reims - Montpellier 09.25 14:30 1 - 4  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Shukura Kobuleti 09.25 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coban Imperial - Dep. Iztapa 09.25 18:00 2 - 1  
Dep. Achuapa - Solola 09.25 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Treffers - ASWH 09.25 18:00 1 - 0  
GVVV - Sparta Rotterdam 2 09.25 14:30 0 - 3  
Ijsselmeervogels - Amsterdamsche FC 09.25 15:00 0 - 3  
Quick Boys - Noordwijk 09.25 15:00 4 - 2  
Rijnsburgse Boys - Spakenburg 09.25 15:00 3 - 1  
Scheveningen - Maassluis 09.25 14:30 0 - 3  
Volendam 2 - Katwijk 09.25 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Groningen 09.25 18:45 3 - 0  
Feyenoord - Nijmegen 09.25 21:00 5 - 3  
Utrecht - Zwolle 09.25 21:00 5 - 1  
Vitesse - F. Sittard 09.25 18:45 1 - 1  
Willem II - PSV 09.25 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Marathon - CD Vida 09.25 23:06 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Dubrava 09.25 16:00 2 - 0  
Dinamo Zágráb 2 - Rudes 09.25 16:00 0 - 0  
Inter Zapresic - Dugopolje 09.25 16:00 1 - 4  
Kustosija - Radnik Sesvete 09.25 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sibenik - Osijek 09.25 19:05 0 - 2  
Slaven Belupo - Dinamo Zágráb 09.25 17:00 1 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - PSIS Semarang 09.25 16:00 0 - 0  
Madura Utd. - PSS Sleman 09.25 10:15 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - HK Kopavogs 09.25 16:00 3 - 0  
Fylkir - Valur 09.25 16:00 0 - 6  
KA Akureyri - FH 09.25 16:00 2 - 2  
Keflavik - ÍA Akranes 09.25 16:00 2 - 3  
Stjarnan - KR 09.25 16:00 0 - 2  
Vikingur Reykjavik - Leiknir R. 09.25 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 09.25 19:30 2 - 0  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin 09.25 16:45 0 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Haifa 09.25 19:00 0 - 2  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Nof Hagalil 09.25 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kofu 09.25 07:00 1 - 0  
Ehime - Yamagata 09.25 12:00 0 - 4  
Jubilo Iwata - Ryukyu 09.25 12:00 2 - 0  
Kyoto - Tochigi 09.25 11:30 2 - 0  
Omiya Ardija - Sagamihara 09.25 07:00 1 - 0  
Thespakusatsu Gunma - JEF United Chiba 09.25 07:00 0 - 1  
Yamaguchi - Nagasaki 09.25 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kagoshima Utd. - Gifu 09.25 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Sagan Tosu 09.25 12:00 3 - 0  
FC Tokyo - Urawa RD 09.25 08:00 1 - 2  
Vegalta Sendai - Tokushima 09.25 07:00 0 - 1  
Yokohama FC - Yokohama FM 09.25 11:00 2 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahab - Al-Jalil 09.25 19:30 0 - 0  
Shabab Al-Ordon - Al-Wehdat 09.25 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Ottawa - Cavalry 09.25 22:30 3 - 1  
HFX Wanderers - FC Edmonton 09.25 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza Cota - Orsomarso Palmira 09.25 22:00 4 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Dep. Pereira 09.25 01:00 2 - 1  
Independiente SF - Envigado 09.25 21:00 3 - 1  
Once Caldas - Alianza Petrolera 09.25 03:00 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Junior de Barranquilla 09.25 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llapi - Drenica Skenderaj 09.25 15:00 1 - 1  
Ulpiana - Dukagjini 09.25 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu Rongcheng - Sichuan Jiuniu 09.25 13:35 2 - 1  
Kunshan - Beijing Technology FC 09.25 09:30 4 - 0  
Liaoning Shenyang Urban - Meizhou Hakka 09.25 13:35 2 - 4  
Nantong Zhiyun - Zibo Cuju 09.25 13:35 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Puszcza Niepolomice 09.25 18:00 2 - 0  
Chrobry Glogow - GKS Jastrzebie 09.25 20:30 2 - 0  
Odra Opole - GKS Katowice 09.25 12:40 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grodzisk Mazowiecki - Motor Lublin 09.25 13:00 1 - 1  
KKS Kalisz - Hutnik Krakkó 09.25 18:00 2 - 0  
Sokol Ostroda - Ruch Chorzow 09.25 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Rakow Czestochowa 09.25 20:00 2 - 3  
Stal Mielec - Radomiak Radom 09.25 15:00 1 - 0  
Warta Poznan - Zaglebie Lubin 09.25 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medyk Konin - Bielsko-Biala 09.25 12:00 4 - 1  
Olimpia Szczecin - APLG Gdansk 09.25 12:00 1 - 2  
Tarnovia Tarnow - Gornik Leczna 09.25 16:00 0 - 5  
UKS Lodz - Czarni Sosnowiec 09.25 10:15 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Liepaja 09.25 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Nevezis Kedainiai 09.25 12:00 2 - 0  
Zalgiris Vilnius - Riteriai Vilnius 09.25 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Mohammedia - Difaa El Jadidi 09.25 18:00 1 - 2  
Olympique de Safi - Mouloudia Oujda 09.25 20:15 1 - 1  
Youssoufia Berrechid - Rapide Oued Zem 09.25 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Cruz Azul 09.25 03:00 1 - 1  
Tijuana - Mazatlan FC 09.25 04:06 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mazatlan FC - América 09.25 03:00 0 - 0  
Queretaro - Atl. San Luis 09.25 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Atlanta Utd. 09.25 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Sheriff Tiraspol 09.25 15:00 0 - 7  
Zimbru Chisinau - Sfintul Gheorghe 09.25 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Podgorica - Decic Tuzi 09.25 19:00 1 - 1  
Jezero Plav - Rudar Pljevlja 09.25 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Hamrun 09.25 19:00 1 - 2  
Gudja - Valletta 09.25 17:00 2 - 0  
Hibernians Paola - St. Lucia 09.25 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Puskás Akadémia 09.25 19:30 0 - 0  
Gyirmót - Honvéd 09.25 17:00 2 - 4  
MTK - Mezőkövesd 09.25 14:45 1 - 0  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MTK 09.25 14:00 2 - 1  
Haladás - Soroksár 09.25 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Strömmen 09.25 15:00 3 - 2  
KFUM Oslo - Grorud 09.25 15:00 2 - 0  
Ranheim - Asane 09.25 15:00 2 - 2  
Sandnes Ulf - Stjördals/Blink 09.25 15:00 2 - 1  
Sogndal - Bryne 09.25 15:00 0 - 0  
Ullensaker/Kisa - Raufoss 09.25 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Senja 09.25 14:00 3 - 1  
Baerum - Moss 09.25 15:00 4 - 1  
Hödd - Asker 09.25 18:00 1 - 1  
Kongsvinger - Eidsvold Turn 09.25 15:00 6 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Skeid 09.25 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Tromsö 09.25 18:00 1 - 2  
Strömsgodset - Sarpsborg 09.25 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Klepp 09.25 14:00 3 - 1  
Avaldsnes - Rosenborg 09.25 15:00 0 - 1  
Kolbotn - Sandviken 09.25 15:00 1 - 3  
Stabaek - Lyn 09.25 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Capalaba Bulldogs 09.25 10:00 1 - 1  
Gold Coast Utd. - Magpies Crusaders Utd. 09.25 11:00 3 - 0  
Moreton Bay Utd. - Logan Lightning 09.25 11:30 3 - 4  
Olympic Brisbane - Redlands Utd. 09.25 10:00 1 - 1  
Peninsula Power - Brisbane Roar 2 09.25 09:00 2 - 1  
Queensland Lions - Brisbane Strikers 09.25 10:00 2 - 0  
Sunshine Coast Wanderers - Gold Coast Knights 09.25 10:00 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NJ/NY Gotham FC - North Carolina 09.25 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Sonnenhof Grossaspach 09.25 14:00 2 - 1  
Bahlinger - FSV Frankfurt 09.25 14:00 1 - 0  
Giessen - TSV Steinbach 09.25 14:00 1 - 3  
Hessen Kassel - RW Koblenz 09.25 14:00 2 - 0  
Mainz Amatőr - Offenbach 09.25 14:00 2 - 0  
Schott Mainz - Elversberg 09.25 14:00 3 - 3  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln Amatőr - Lotte 09.25 14:00 4 - 0  
Aachen - Mönchengladbach Amatőr 09.25 16:00 0 - 1  
Bonner SC - Düsseldorf Amatőr 09.25 14:00 0 - 3  
Lippstadt - Essen 09.25 14:00 1 - 2  
Oberhausen - Ahlen 09.25 14:00 4 - 0  
Schalke Amatőr - SV Straelen 09.25 14:00 1 - 1  
Uerdingen - Rödinghausen 09.25 14:00 1 - 2  
VfB Homberg - Fortuna Köln 09.25 14:00 0 - 0  
Wiedenbrück - Wegberg-Beeck 09.25 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - TSV Rain/Lech 09.25 14:00 3 - 1  
Eichstatt - Aubstadt 09.25 14:00 2 - 1  
Pipinsried - TSV Buchbach 09.25 14:00 0 - 5  
Schalding-Heining - Viktoria Aschaffenburg 09.25 14:00 2 - 0  
SV Heimstetten - Nürnberg Amatőr 09.25 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Chemie Leipzig 09.25 14:05 3 - 2  
Rathenow - Luckenwalde 09.25 13:00 0 - 1  
TB Berlin - Lichtenberg 09.25 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heider SV - Lübeck 09.25 14:00 0 - 2  
Phönix Lübeck - Weiche Flensburg 09.25 13:00 1 - 7  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Hildesheim 09.25 14:00 8 - 1  
Jeddeloh - HSC Hannover 09.25 15:00 1 - 1  
Oberneuland - Hannover Amatőr 09.25 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Hellas Verona 09.25 20:45 3 - 3  
Internazionale - Atalanta 09.25 18:00 2 - 2  
Spezia - Milan 09.25 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Brescia 09.25 14:00 2 - 3  
Cittadella - Lecce 09.25 14:00 1 - 2  
Como - Benevento 09.25 14:00 1 - 1  
Cosenza - Crotone 09.25 18:30 1 - 0  
Monza - Pordenone 09.25 14:00 3 - 1  
Reggina - Frosinone 09.25 16:15 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Napoli 09.25 14:30 0 - 0  
Juventus - Empoli 09.25 12:30 1 - 0  
Milan - Sassuolo 09.25 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Lucchese 09.25 14:30 3 - 1  
Carrarese - Fermana 09.25 14:30 1 - 0  
Grosseto - Gubbio 09.25 17:30 1 - 1  
Modena - Entella 09.25 17:30 1 - 2  
Olbia - Cesena 09.25 16:00 0 - 1  
Pesaro - Pistoiese 09.25 17:30 0 - 2  
Pescara - Viterbese 09.25 17:30 1 - 1  
Pontedera - Montevarchi 09.25 17:30 3 - 0  
Siena - Reggiana 09.25 17:30 0 - 2  
Teramo - Imolese 09.25 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akron Toljatti - Torpedo Moszkva 09.25 16:00 1 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Alanyija Vlagyikavkaz 09.25 18:00 1 - 1  
Fakel Voronyezs - Szpartak Moszkva 2 09.25 17:00 3 - 0  
Metallurg Lipeck - Teksztilsik Ivanovo 09.25 15:30 0 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - FK Krasznodar 2 09.25 17:00 4 - 1  
Orenburg - Jenyiszej Krasznojarszk 09.25 15:00 2 - 0  
Rotor Volgográd - Kamaz 09.25 15:00 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Velesz Moszkva 09.25 09:00 2 - 0  
Tom Tomszk - Kubany Krasznodar 09.25 11:00 2 - 1  
Volgar Asztrahany - Olimp-Dolgoprudnyij 09.25 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk 2 - Olimp Dolgoprudnyij 2 09.25 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Lokomotív Moszkva 09.25 13:00 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Ufa 09.25 18:00 2 - 0  
Zenit Szentpétervár - Krilja Szovjetov Szamara 09.25 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubanocska Krasznodar - Csertanovo Moszkva 09.25 15:00 2 - 0  
Rjazany - Jenyiszej Krasznojarszk 09.25 13:00 0 - 0  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 09.25 16:00 0 - 0  
Zvezda-2005 Perm - Rubin Kazany 09.25 10:00 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Rapid Wien Amatőr 09.25 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Austria Klagenfurt 09.25 17:00 0 - 4  
Wolfsberg - Salzburg 09.25 17:00 0 - 2  
WSG Tirol - Ried 09.25 17:00 4 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altenmarkt - Bergheim 09.25 13:45 3 - 1  
Wacker Innsbruck - Sturm Graz 09.25 10:30 1 - 4  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mauerwerk - Bruck/Leitha 09.25 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Weindorf St. Anna - Treibach 09.25 19:00 2 - 2  
Wolfsberg Amatőr - Bad Gleichenberg 09.25 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Anif - SV Kuchl 09.25 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SV Hall - WSG Tirol Amatőr 09.25 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Dornbirn - Egg 09.25 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ameliano Asuncion - Sp. San Lorenzo 09.25 16:00 3 - 0  
Atyra - Independiente FBC 09.25 16:00 2 - 1  
CA 3 de Febrero - Guarani de Trinidad 09.25 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Alianza Lima 09.25 22:30 1 - 3  
C. Mannucci Trujillo - Cienciano 09.25 20:15 1 - 3  
UTC de Cajamarca - Ayacucho 09.25 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Benfica 09.25 19:00 1 - 3  
Moreirense - Arouca 09.25 16:30 2 - 1  
Tondela - Famalicao 09.25 21:30 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság, női, Észak)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vilaverdense - Valadares Gaia 09.25 16:00 4 - 3  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpendorada - Académica 09.25 16:00 1 - 1  
Anadia - Coruchense 09.25 17:00 3 - 1  
Caldas - Amora 09.25 16:00 1 - 0  
Canelas 2010 - Casa Pia 09.25 16:00 2 - 4  
FC Ferreiras - Estrela Amadora 09.25 18:00 0 - 3  
Felgueiras - Chaves 09.25 21:00 2 - 0  
Ferreira de Aves - Viseu 09.25 16:00 0 - 0  
Fontinhas - Torreense 09.25 16:00 0 - 1  
Idanhense - Covilha 09.25 16:00 0 - 2  
Imortal - Vilafranquense 09.25 16:00 0 - 2  
Loures - Oriental Dragon 09.25 16:00 2 - 2  
Pevidem - Trofense 09.25 16:00 1 - 1  
Sacavenense - Fafe 09.25 16:00 0 - 4  
Sao Joao de Ver - Leixoes 09.25 15:00 1 - 1  
Sao Roque - Farense 09.25 17:00 0 - 3  
Sertanense - Mafra 09.25 16:00 0 - 1  
Uniao Oliveirense - Arronches Benfica 09.25 16:00 3 - 0  
Vianense - Setubal 09.25 12:00 0 - 2  
Vila Mea - Feirense 09.25 16:00 1 - 5  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Liverpool 09.25 18:30 3 - 3  
Chelsea - Manchester City 09.25 13:30 0 - 1  
Everton - Norwich 09.25 16:00 2 - 0  
Leeds - West Ham 09.25 16:00 1 - 2  
Leicester - Burnley 09.25 16:00 2 - 2  
Manchester Utd. - Aston Villa 09.25 13:30 0 - 1  
Watford - Newcastle 09.25 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City 2 - Arsenal 2 09.25 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braila - Univ. Cluj 09.25 10:00 0 - 3  
Csíkszereda - FC Buzau 09.25 10:00 2 - 3  
Metaloglobus Bukarest - Unirea Constanta 09.25 10:00 1 - 4  
Unirea Dej - Petrolul Ploiesti 09.25 12:00 1 - 3  
Viitorul Selimbar - Astra Giurgiu 09.25 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - Chindia Targoviste 09.25 16:00 0 - 0  
FCS Bukarest - Academica Clinceni 09.25 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jocoro - Alianza San Salvador 09.25 23:00 3 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Dundee - Rangers 09.25 16:00 0 - 1  
Hearts - Livingston 09.25 16:00 3 - 0  
Motherwell - Ross County 09.25 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Airdrieonians 09.25 16:00 1 - 0  
Dumbarton - Alloa 09.25 16:00 1 - 1  
East Fife - Clyde 09.25 16:00 0 - 2  
Montrose - Falkirk 09.25 16:00 2 - 2  
Queen's Park - Peterhead 09.25 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Edinburgh City 09.25 16:00 1 - 3  
Forfar - Albion Rovers 09.25 16:00 3 - 1  
Kelty Hearts - Stranraer 09.25 16:00 1 - 0  
Stenhousemuir - Elgin 09.25 16:00 1 - 2  
Stirling Albion - Cowdenbeath 09.25 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Greenock Morton 09.25 16:00 0 - 0  
Dunfermline - Hamilton 09.25 16:00 0 - 0  
Inverness CT - Queen of South 09.25 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Eibar 09.25 18:15 1 - 1  
Las Palmas - Ponferradina 09.25 18:15 2 - 1  
UD Ibiza - Burgos 09.25 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Celta Vigo B 09.25 17:00 1 - 0  
Cultural Leonesa - Valladolid B 09.25 17:00 4 - 2  
Real Union Irun - Badajoz 09.25 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Sabadell 09.25 17:00 0 - 0  
Cornella - Castellon 09.25 17:00 1 - 1  
UCAM Murcia - FC Andorra 09.25 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Atl. Madrid 09.25 14:00 1 - 0  
Real Madrid - Villarreal 09.25 21:00 0 - 0  
Sevilla - Espanyol 09.25 18:30 2 - 0  
Valencia - Ath. Bilbao 09.25 16:15 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Villarreal 09.25 17:00 2 - 0  
Barcelona - Valencia 09.25 12:00 8 - 0  
Eibar - Ath. Bilbao 09.25 11:00 1 - 2  
Madrid CFF - Rayo Vallecano 09.25 17:00 4 - 2  
Real Sociedad - Sevilla 09.25 16:00 2 - 0  
Tenerife - Real Madrid 09.25 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - Kriens 09.25 20:30 5 - 0  
Thun - Xamax 09.25 20:30 3 - 2  
Yverdon - Vaduz 09.25 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breitenrain - Bellinzona 09.25 16:00 3 - 2  
Etoile Carouge - Chiasso 09.25 20:00 0 - 3  
FC Zürich 2 - Young Boys 2 09.25 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lausanne 09.25 20:30 1 - 1  
Young Boys - St. Gallen 09.25 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 09.25 17:00 1 - 0  
FC Zürich - St. Gallen 09.25 18:30 1 - 0  
Grasshoppers - Lugano 09.25 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Falkenberg 09.25 13:00 0 - 0  
Jönköping Södra - Brage 09.25 17:00 0 - 0  
Landskrona - Norrby 09.25 15:00 1 - 0  
Vasalund - Akropolis IF 09.25 15:00 0 - 1  
Västeras SK - Sundsvall 09.25 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Lunds BK 09.25 16:00 2 - 1  
IFK Malmö - Trollhättan 09.25 16:00 0 - 1  
Linköping City - Qviding 09.25 15:00 0 - 1  
Skövde - Tvaaker 09.25 16:00 1 - 1  
Torn - Vanersborg IF 09.25 14:00 1 - 1  
Utsikten - Lindome 09.25 13:00 1 - 0  
Österlen - Oskarshamn 09.25 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Örebro Syrianska 09.25 13:00 1 - 2  
Hudiksvall - IF Karlstad 09.25 13:00 0 - 0  
Pitea IF - Sandviken 09.25 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Örebro 09.25 17:30 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Hammarby 09.25 15:00 2 - 1  
Växjö - Häcken 09.25 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Hazem 09.25 17:15 0 - 1  
Al-Raed - Al-Faisaly (KSA) 09.25 19:25 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolubara Lazarevac - Radnicki Nis 09.25 19:00 2 - 3  
Topolya SC - Vojvodina 09.25 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - B. Bystrica 09.25 15:30 0 - 1  
Komarno - FC Kosice 09.25 15:30 1 - 1  
Puchov - Samorin 09.25 15:30 2 - 1  
Zilina 2 - Rohoznik 09.25 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Slovan Bratislava 09.25 18:00 0 - 3  
Sered - Zemplin Michalovce 09.25 18:00 0 - 1  
Zilina - Ruzomberok 09.25 18:00 0 - 2  
Zlate Moravce - Liptovsky Mikulas 09.25 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brezice - Roltek Dob 09.25 19:00 0 - 2  
Fuzinar Ravne - Nafta 09.25 16:00 4 - 2  
ND Gorica - Beltinci 09.25 19:00 1 - 1  
Rudar Velenje - Krsko 09.25 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Kalcer Radomlje 09.25 20:15 2 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Buriram Utd. 09.25 12:30 2 - 0  
Chiangrai Utd. - Prachuap 09.25 13:00 1 - 2  
Khon Kaen Utd. - Chonburi FC 09.25 13:00 0 - 7  
Labdarúgás (Tunéziai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - CS Sfaxien 09.25 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Adanaspor 09.25 15:00 3 - 1  
Genclerbirligi - Boluspor 09.25 18:00 1 - 0  
Ümraniyespor - Manisa FK 09.25 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Török 3., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turgutluspor - Corum 09.25 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Gazisehir Gaziantep 09.25 18:00 4 - 0  
Antalyaspor - Yeni Malatyaspor 09.25 15:00 1 - 0  
Sivasspor - Karagümrük 09.25 12:30 4 - 0  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Podillia Khmelnitszki 09.25 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Mariupol 09.25 13:00 2 - 1  
Ruh Lviv - Dinamo Kijev 09.25 18:30 0 - 2  
Sahtar Doneck - Veresz Rivne 09.25 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Largo Melo - Liverpool Montevideo 09.25 20:30 3 - 0  
Plaza Colonia - Villa Espanola 09.25 00:00 4 - 0  
River Plate Montevideo - Dep. Maldonado 09.25 18:15 1 - 2  
Sud América - Nacional Montevideo 09.25 23:30 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City 2 - Tulsa 09.25 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertador - Dynamo Puerto 09.25 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UCV FC - Atl. Venezuela 09.25 00:15 4 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia Maracaibo - Estudiantes de Merida 09.25 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cefn Druids 09.25 15:30 4 - 1  
Airbus Broughton - Haverfordwest 09.25 15:30 1 - 2  
Bala Town - Pontypridd Town 09.25 15:30 5 - 0  
Cardiff Met Univ. - Barry Town 09.25 15:30 3 - 0  
Swansea Univ. - Bangor City 09.25 15:30 1 - 0  
Trefelin BGC - Connah's Quay 09.25 13:45 0 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Warrenpoint 09.25 16:00 1 - 0  
Coleraine - Ballymena Utd. 09.25 16:00 3 - 0  
Glenavon - Linfield 09.25 16:00 0 - 0  
Glentoran - Crusaders 09.25 16:00 0 - 3  
Larne - Carrick 09.25 18:30 0 - 0  
Portadown - Dungannon 09.25 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legion Tallinn - Levadia Tallinn 09.25 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Bray 09.25 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Andijan 09.25 13:00 1 - 1  
Pakhtakor - Turon Jajpan 09.25 15:30 3 - 1  
Motorsport (Forma-1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Orosz Nagydíj 2021 - Időmérő győztes konstruktőr 09.25 14:00    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2021, időmérő - Top 3 09.25 14:00    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2021,időmérő 09.25 14:00    
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.25 14:00 0 - 1  
Geo. Russell - N. Latifi (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.25 14:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.25 14:00 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.25 14:00 1 - 0  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.25 14:00 1 - 0  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.25 14:00 1 - 0  
S. Vettel - L. Stroll (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.25 14:00 0 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porin Pesakarhut - Jyvaskylan Kirittaret (4.m.) 09.25 13:00 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvolan Pallonlyojat - Manse Tampere (4.m.) 09.25 13:00 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Newcastle 09.25 16:00 13 - 20  
Exeter - Northampton Saints 09.25 16:00 24 - 26  
Harlequin - Worcester 09.25 16:00 35 - 29  
London Wasps - Bristol 09.25 16:00 44 - 8  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Brive 09.25 15:00 29 - 10  
La Rochelle - Biarritz 09.25 15:00 59 - 17  
Perpignan - Toulon 09.25 21:00 12 - 9  
Racing-Metro - Lyon 09.25 17:00 24 - 20  
Section Paloise - Montpellier 09.25 15:00 23 - 22  
Stade de France - Castres 09.25 15:00 34 - 10  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 09.25 12:05 27 - 8  
Új-Zéland - Dél-Afrika 09.25 09:05 19 - 17  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Northland 09.25 04:05 31 - 19  
Southland - Canterbury 09.25 06:05 16 - 16  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Penrith Panthers 09.25 08:00 6 - 10  
Rögbi (United Rugby Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Cape Town Stormers 09.25 14:00 22 - 18  
Edinburgh - Llanelli Scarlets 09.25 18:15 26 - 22  
Leinster - Pretoria Bulls 09.25 18:15 31 - 3  
Munster - Durban Sharks 09.25 20:35 42 - 17  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Hongkong 09.25 22:48 43 - 5  
Dél-Afrika - Mexikó 09.25 19:37 56 - 0  
Kanada - Hongkong 09.25 19:15 21 - 12  
Kanada - Mexikó 09.25 22:26 47 - 0  
Kenya - Chile 09.25 18:53 38 - 5  
Kenya - Spanyolország 09.25 22:04 26 - 12  
Nagy-Britannia - Jamaika 09.25 18:06 48 - 0  
Nagy-Britannia - Németország 09.25 21:17 10 - 19  
USA - Chile 09.25 21:42 33 - 5  
USA - Spanyolország 09.25 18:31 29 - 17  
Írország - Jamaika 09.25 20:55 38 - 7  
Írország - Németország 09.25 17:44 19 - 17  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Olomouc 09.25 17:00 0 - 3  
KP Brno - Ostrava 09.25 18:00 2 - 3  
Olymp Praha - VK Brno 09.25 17:00 3 - 2  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kangasala - Kuusamo 09.25 16:00 1 - 3  
OrPo - WoVo Rovaniemi 09.25 16:00 3 - 0  
Puijo - Nurmon Jymy 09.25 14:00 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Wroclaw 09.25 14:45 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Hypo Tirol 09.25 16:30 3 - 0  
Ried - Amstetten 09.25 18:00 2 - 3  
Sokol Wien - Hartberg 09.25 19:00 3 - 1  
Weiz - Waldviertel 09.25 19:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisamberg/Hollabrunn - Tirol Innsbruck 09.25 16:00 0 - 3  
Holding Graz - Hartberg 09.25 17:30 3 - 0  
Sokol/Post - Wildcats Klagenfurt 09.25 16:30 3 - 0  
TI Volley - Salzburg 09.25 16:30 3 - 2  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Floby 09.25 17:30 1 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Sollentuna 09.25 16:00 3 - 1  
Lund - Örebro 09.25 15:00 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Egyiptom - U21Thaiföld 09.25 15:00 1 - 3  
U21Olaszország - U21Csehország 09.25 18:00 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bahrein - U21Kuba 09.25 12:00 1 - 3  
U21Lengyelország - U21Bulgária (Helyszín: Bulgária) 09.25 18:00 3 - 1  
Röplabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Belgium 09.25 15:00 1 - 3  
U21Irán - U21Marokkó 09.25 18:00 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kanada - U21Oroszország 09.25 15:00 1 - 3  
Snooker (Scottish Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamie O'Neill - Jim. Robertson 09.25 17:45 1 - 4  
Joe O'Connor - Jam. Jones 09.25 17:00 2 - 4  
L. Highfield - Zhao Jianbo 09.25 11:00 0 - 4  
Liang Wenbo - E. Slessor 09.25 13:55 4 - 3  
Mark Davis - Mic. White 09.25 19:45 4 - 3  
Mat. Stevens - Si Jiahui 09.25 14:55 1 - 4  
Tian Pengfei - Ant. Hamilton 09.25 11:00 1 - 4  
Tom Ford - Pet. Lines 09.25 19:45 4 - 2  
Squash (Netsuite Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mar. Elshorbagy - P. Coll 09.25 23:30 1 - 2  
Moh. Elshorbagy - K.A. Gawad 09.25 22:00 2 - 1  
O. Mosaad - A. Farag 09.25 05:15 0 - 2  
Squash (Netsuite Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Whitlock - J. Chinappa 09.25 00:15 0 - 2  
N. Gohar - S. Hany 09.25 22:45 1 - 2  
N. Shahin - A. Sobhy 09.25 04:30 0 - 2  
S-J. Perry - R. Elaraby 09.25 06:00 2 - 0  
Tenisz (Ambato, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Varillas - J.P. Ficovich 09.25 20:45 2 - 0  
T.A. Tirante - F. Mena 09.25 18:00 2 - 1  
Tenisz (Ambato, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez A / Tirante T - Hidalgo D / Rodriguez C 09.25 22:15 1 - 2  
Tenisz (Biel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Broady - D.S. Stricker 09.25 12:00    
M-A. Hüsler - T. van Rijthoven 09.25 13:15 2 - 1  
Tenisz (Biel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Masur D - Huesler M-A / Stricker D 09.25 15:50    
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Milojevic - N. Sanchez-Izquierdo 09.25 15:30 2 - 0  
N. Sanchez-Izquierdo - Taro Daniel 09.25 12:00 2 - 0  
T. Monteiro - H. Gaston 09.25 13:35 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borges N / Cabral F - de Jong J / Stevens B 09.25 13:00 2 - 1  
Tenisz (Bukarest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - L. Giustino 09.25 10:00 2 - 1  
S. Travaglia - J. Lehecka 09.25 12:40 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marterer M / Rosol L - Gonzales R / Johnson H 09.25 14:40 1 - 2  
Tenisz (Cancun, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Gomez - J.F. Angele 09.25 17:00 0 - 2  
O. O'Hoisin - G. Lopez Villasenor 09.25 20:05 0 - 2  
Tenisz (Cancun, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Rogers - A. Rusova 09.25 21:10 2 - 1  
M.J. Portillo Ramirez - Chr. Rosca 09.25 17:00 1 - 2  
Tenisz (Chicago-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - W. Osuigwe 09.25 17:00 2 - 0  
B. Gatica - M. Bolkvadze 09.25 19:25 0 - 2  
B. Haddad Maia - N. Kichenok 09.25 23:05 2 - 0  
B. Mattek-Sands - A. Parks 09.25 19:05 2 - 0  
Cat. Harrison - R. Marino 09.25 21:35 1 - 2  
E. Bektas - Mai Hontama 09.25 21:00 0 - 2  
E. Shibahara - Asia Muhammad 09.25 18:35 0 - 2  
H. Dart - Q. Gleason 09.25 22:30 2 - 0  
I. Neel - K. Kawa 09.25 20:05 0 - 2  
K. Flipkens - M. Beckham 09.25 22:05 2 - 0  
Kat. Kozlova - N. Melichar 09.25 20:50 2 - 0  
M. Frech - A. Glatch 09.25 17:00 2 - 1  
M. Inglis - J. Wachaczyk 09.25 17:00 2 - 0  
O. Govortsova - A. Osabuohien 09.25 20:30 2 - 0  
Tara Moore - L. Cabrera 09.25 17:00 1 - 2  
U. Eikeri - Pri. Hon 09.25 22:25    
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - M. Purcell 09.25 20:25 0 - 2  
J.J. Wolf - Ste. Kozlov 09.25 18:00 1 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Lawson A - Kozlov S / Polansky P 09.25 00:25 1 - 2  
Kozlov S / Polansky P - Andrew L / Trotter J 09.25 22:25 2 - 0  
Tenisz (Columbus, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - Xinyu Wang 09.25 20:10 0 - 2  
Saisai Zheng - N. Parrizas-Diaz 09.25 17:00 1 - 2  
Tenisz (Columbus, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang Xinyu / Zheng S - Jakupovic D / Parrizas Di 09.25 22:45 2 - 0  
Tenisz (Fayetteville, AR, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G.A. Boitan - Juncheng Shang 09.25 17:00 0 - 2  
M. Whitehouse - H. Patten 09.25 16:50 2 - 1  
Tenisz (Fort Worth, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kanepi - Ale. Bozovic 09.25 16:30 2 - 1  
M.L. Carle - K. Day 09.25 16:30 0 - 2  
O. Orpana - Hina Inoue 09.25 17:00    
Tenisz (Johannesburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Carvalho Cardoso Alves - Ala. Gray 09.25 13:00 1 - 2  
M. Pervolarakis - B. Lock 09.25 10:00 2 - 0  
Tenisz (Johannesburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Vedder - A. Charaeva 09.25 10:00 0 - 2  
R. Hogenkamp - T. Andrianjafitrimo 09.25 11:55 2 - 1  
Tenisz (Jönköping, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Virtanen - V. Durasovic 09.25 10:55 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lavagno - Billy Harris 09.25 10:00 2 - 0  
G.M. Noce - S. Roncalli 09.25 11:40 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Capurro Taborda - A. Zolotareva 09.25 12:30 0 - 2  
Val. Yushchenko - G. Crescenzi 09.25 10:00 2 - 0  
Val. Yushchenko - L. Tran 09.25 10:00    
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D.S. Schwartzman 09.25 01:00 2 - 1  
A. Zverev - J. Isner 09.25 20:50 2 - 1  
S. Tsitsipas - N. Kyrgios 09.25 19:00 2 - 0  
Tenisz (Laver Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Zverev A - Isner J / Shapovalov D 09.25 04:00 1 - 2  
Tenisz (Melilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marti Pujolras - O. Mesquida Berg 09.25 13:20    
B. Winter Lopez - F. Andreu Garcia 09.25 11:30    
Dan. Rincon - Kir. Mishkin 09.25 14:10 2 - 0  
F. Andreu Garcia - Dan. Rincon 09.25 17:55    
L.J. Rodriguez - M. Damas 09.25 11:00 0 - 2  
M. Alcala Gurri - C. Lopez Montagud 09.25 12:05 1 - 2  
M. Damas - M. Gonzalez Fernandez 09.25 15:50 2 - 0  
M. Gonzalez Fernandez - I. Monzon 09.25 09:00 2 - 1  
M. Vernier - A. Manzanera Pertusa 09.25 11:05 1 - 2  
O. Mesquida Berg - D. Fernandez Flores 09.25 09:00 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - P. Carreno-Busta 09.25 15:55 0 - 2  
H. Hurkacz - P. Gojowczyk 09.25 14:00 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Mclachlan B - Hurkacz H / Zielinski J 09.25 18:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Li Tu - C. Negritu 09.25 10:30 2 - 0  
O. Brigida - Ryo. Tanuma 09.25 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vlasselaer - C. Bechri 09.25 10:30 2 - 0  
O. Helmi - Ele. Milovanovic 09.25 10:30 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - J. Duckworth 09.25 10:00 0 - 2  
Soon Woo Kwon - A. Bublik 09.25 12:20 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Vasilevski A - Arneodo R / Bonzi B 09.25 08:15 2 - 0  
Gonzalez S / Molteni A - Berankis R / Sitak A 09.25 08:00 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan-selejt., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabueva - Sam. Murray 09.25 12:40 0 - 2  
A. Krunic - D. Mishina 09.25 12:00 2 - 0  
E. Kazionova - A. Zakharova 09.25 07:15 0 - 2  
E. Webley-Smith - M. Niculescu 09.25 06:00 0 - 2  
G. Ainitdinova - Y. Hatouka 09.25 14:40 0 - 2  
K. Boulter - D. Baidaulet 09.25 15:15 2 - 0  
L. Bronzetti - Y. Sizikova 09.25 13:30    
L. Tsurenko - R. Bhosale 09.25 11:10 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - Tat. Nikolenko 09.25 06:00 2 - 1  
S. Chursina - U. Radwanska 09.25 10:20 0 - 2  
V. Savinykh - E. Yashina 09.25 08:45 1 - 2  
Y. Dmitrichenko - V. Strakhova 09.25 15:25    
Tenisz (Ostrava, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - P. Kvitova 09.25 16:10 2 - 0  
I. Swiatek - M. Sakkari 09.25 14:00 0 - 2  
Tenisz (Ostrava, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Ninomiya M - Mirza S / Zhang S 09.25 12:00 0 - 2  
Tenisz (Pardubice, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Vanshelboim - F. Misolic 09.25 13:10 0 - 2  
H. Squire - Alex. Weis 09.25 11:40 2 - 0  
Tenisz (Pirot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - F. Iannaccone 09.25 10:00 2 - 1  
A. Setkic - Luka Pavlovic 09.25 16:25    
K. Juhas - A. Chepelev 09.25 13:00 0 - 2  
S. Polukhin - Luka Pavlovic 09.25 10:00 0 - 2  
Tenisz (Recife, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ribeiro - G. Heide 09.25 16:00 0 - 2  
P. Boscardin Dias - Jose Pereira 09.25 18:00 0 - 2  
Tenisz (San Diego-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - S. Caruso 09.25 23:45 1 - 2  
Jor. Thompson - A. Holmgren 09.25 20:30 0 - 2  
Ste. Johnson - F. Gaio 09.25 20:30 1 - 2  
Z. Svajda - D. Kudla 09.25 23:30 1 - 2  
Tenisz (Santarém, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ell. Perez - R.G. Serban 09.25 14:45 0 - 2  
I. Shinikova - D. Snigur 09.25 13:00 0 - 2  
Tenisz (Ulcinj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F.E. Egea - R. Cungu 09.25 10:00 0 - 2  
S. Vincent Ruggeri - M. Navone 09.25 10:00 2 - 0  
Tenisz (Valencia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - Seo. Mendez 09.25 11:00 2 - 0  
M. Buzarnescu - A. Bolsova Zadoinov 09.25 13:15 2 - 0  
Tenisz (Vyshkovo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madarász G. - G. Kravchenko 09.25 10:00 2 - 1  
Tenisz (Wiesbaden, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - C. Perrin 09.25 12:00 2 - 0  
C. Burel - L. Gjorcheska 09.25 13:35 2 - 1  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Szintez Kazany 09.25 10:45 14 - 11  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - UVSE 09.25 17:00 15 - 6  
Debrecen - Pécs 09.25 16:00 5 - 7  
Szeged - Szentes 09.25 15:30 13 - 6  
Szolnok - Kaposvár 09.25 16:00 15 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joshua - O. Usyk 09.25 23:00 0 - 1  
F. Marku - M. Prodan 09.25 19:00 1 - 0  
J. O'Quinn - Saul Sanchez 09.25 02:00 0 - 1  
S.G. Martinez - Bri. Rose 09.25 21:00 1 - 0  

 

2021.09.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Carolina 09.24 02:20 9 - 24  
Asztalitenisz (Challenger Series, 38. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dupont - A. Valuch 09.24 12:30 2 - 3  
B. Dupont - D. Cheaib 09.24 09:50 3 - 1  
F. Bourrassaud - F. Kuzmin 09.24 14:05 3 - 0  
H. Nordberg - D. Cheaib 09.24 13:25 3 - 0  
H. Nordberg - F. Bourrassaud 09.24 15:30 2 - 3  
H. Nordberg - F. Kuzmin 09.24 11:10 3 - 1  
H. Nordberg - Sam. Amann 09.24 08:30 3 - 0  
J. Derit - D. Cheaib 09.24 11:50 1 - 3  
J. Derit - F. Kuzmin 09.24 09:10 3 - 2  
Sam. Amann - F. Bourrassaud 09.24 10:30 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - A. Girevenkov 09.24 23:45 3 - 0  
A. Golyshev - A.Y. Lisov 09.24 16:15 3 - 1  
A. Ilin - M. Minkov 09.24 03:15 2 - 3  
A. Ilin - O. Kutuzov 09.24 00:45 3 - 1  
A. Kolmin - A. Savinsky 09.24 06:45 1 - 3  
A. Kolmin - A. Zabrodin 09.24 08:45 3 - 0  
A. Komarov - Ale. Alekseev 09.24 20:30 3 - 1  
A. Krotkov - A.V. Vorozheykin 09.24 06:30 3 - 1  
A. Krotkov - P. Vshivkov 09.24 08:30 2 - 3  
A. Savinsky - A. Zabrodin 09.24 07:45 2 - 3  
A. Savinsky - Ale. Fedorov 09.24 09:15 3 - 2  
A. Serebrennikov - Y. Merkushin 09.24 01:15 3 - 2  
A. Silantev - I. Elistratov 09.24 20:15 0 - 3  
A. Slashchev - D. Tikhnenko 09.24 23:15 1 - 3  
A. Uvarov - A. Suntsov 09.24 23:45 3 - 1  
A. Yudin - D. Razinkov 09.24 18:45 3 - 0  
A. Yudin - V. Marshalov 09.24 20:45 3 - 1  
A. Zabrodin - Ale. Fedorov 09.24 07:15 3 - 1  
A. Zabrodin - M. Sverdlov 09.24 14:30 3 - 1  
A. Zabrodin - V. Nemashkalo 09.24 16:30 3 - 2  
A. Zirin - A.R. Kazakov 09.24 10:30 1 - 3  
A. Zirin - M. Dukhin 09.24 12:30 3 - 2  
A.D. Volkov - D. Sayanov 09.24 00:45 2 - 3  
A.D. Volkov - P. Semeshin 09.24 03:15 2 - 3  
A.R. Kazakov - M. Dukhin 09.24 11:30 1 - 3  
A.R. Kazakov - V. Rudenko 09.24 13:00 2 - 3  
A.V. Vorozheykin - P. Vshivkov 09.24 07:30 2 - 3  
A.V. Vorozheykin - Ser. Ovechkin 09.24 09:00 3 - 2  
A.Y. Lisov - K.S. Olshakov 09.24 16:45 1 - 3  
A.Y. Lisov - Ser. Morozov 09.24 14:45 2 - 3  
Ale. Alekseev - S. Kuzmin 09.24 19:00 3 - 0  
Ale. Fedorov - A. Kolmin 09.24 08:15 3 - 2  
D. Balakin - A. Uvarov 09.24 22:45 0 - 3  
D. Korneev - A. Tsitselskiy 09.24 23:00 1 - 3  
D. Petrochenko - S. Nikulin 09.24 08:15 1 - 3  
D. Razinkov - D. Petrochenko 09.24 09:15 0 - 3  
D. Razinkov - I. Moshkov 09.24 21:15 2 - 3  
D. Razinkov - V. Marshalov 09.24 19:45 3 - 2  
D. Razinkov - V.G. Sarkisov 09.24 07:45 3 - 2  
D. Sayanov - A. Serebrennikov 09.24 02:45 0 - 3  
D. Sayanov - P. Semeshin 09.24 01:45 3 - 1  
E. Voronkov - S. Lanin 09.24 14:45 1 - 3  
E. Voronkov - V. Klimentev 09.24 16:45 1 - 3  
I. Elistratov - K. Puzankov 09.24 20:45 3 - 0  
I. Elistratov - V. Melnikov 09.24 18:45 3 - 1  
I. Moshkov - A. Yudin 09.24 20:15 3 - 2  
I. Poletaev - A. Slaschilin 09.24 11:15 0 - 3  
K. Bystrushkin - K.N. Malahov 09.24 12:15 3 - 1  
K. Churin - V. Chahur 09.24 23:30 0 - 3  
K. Puzankov - A. Silantev 09.24 19:15 3 - 1  
K.N. Malahov - V. Beliakov 09.24 12:45 1 - 3  
K.N. Malahov - Vit. Demchenko 09.24 10:45 1 - 3  
K.S. Olshakov - A. Golyshev 09.24 15:15 0 - 3  
M. Dukhin - V. Rudenko 09.24 11:00 3 - 2  
M. Minkov - V. Shirshov 09.24 00:15 2 - 3  
M. Sverdlov - A. Kolmin 09.24 17:00 3 - 1  
M. Sverdlov - V. Nemashkalo 09.24 15:30 0 - 3  
N. Sadovskiy - N. Sukharnikov 09.24 03:00 3 - 2  
N. Sadovskiy - O. Shagarov 09.24 00:30 1 - 3  
N. Sukharnikov - K. Churin 09.24 22:30 3 - 1  
O. Belugin - E. Voronkov 09.24 16:15 3 - 0  
O. Kutuzov - M. Minkov 09.24 01:45 1 - 3  
O. Kutuzov - Y.V. Lbov 09.24 02:45 1 - 3  
O. Nikiforov - I. Poletaev 09.24 12:45 0 - 3  
O. Nikiforov - V.G. Evlampiev 09.24 10:45 3 - 0  
O. Shagarov - D. Ignatiev 09.24 02:30 3 - 2  
O. Shagarov - N. Sukharnikov 09.24 01:30 3 - 1  
P. Semeshin - Y. Merkushin 09.24 00:15 3 - 2  
P. Vshivkov - Ser. Ovechkin 09.24 07:00 3 - 0  
S. Kuzmin - A. Komarov 09.24 20:00 1 - 3  
S. Lanin - O. Belugin 09.24 17:15 3 - 2  
S. Lanin - V. Klimentev 09.24 15:45 1 - 3  
S. Nikulin - D. Razinkov 09.24 06:45 1 - 3  
S. Nikulin - V.G. Sarkisov 09.24 08:45 3 - 0  
Ser. Morozov - A. Golyshev 09.24 17:15 3 - 2  
Ser. Morozov - K.S. Olshakov 09.24 15:45 3 - 1  
Ser. Ovechkin - A. Krotkov 09.24 08:00 1 - 3  
V. Beliakov - K. Bystrushkin 09.24 11:15 0 - 3  
V. Klimentev - O. Belugin 09.24 15:15 0 - 3  
V. Marshalov - I. Moshkov 09.24 19:15 1 - 3  
V. Melnikov - A. Silantev 09.24 21:15 3 - 1  
V. Melnikov - K. Puzankov 09.24 19:45 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Kolmin 09.24 15:00 3 - 0  
V. Rudenko - A. Zirin 09.24 12:00 3 - 2  
V. Safonov - N. Lyfenko 09.24 23:15 2 - 3  
V. Shirshov - A. Ilin 09.24 02:15 2 - 3  
V.G. Evlampiev - A. Slaschilin 09.24 13:15 3 - 0  
V.G. Evlampiev - I. Poletaev 09.24 11:45 1 - 3  
V.G. Sarkisov - D. Petrochenko 09.24 07:15 1 - 3  
Vit. Demchenko - V. Beliakov 09.24 11:45 1 - 3  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 09.24 02:15 3 - 0  
Y.V. Lbov - V. Shirshov 09.24 01:15 3 - 2  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gacina - D. Jorgic 09.24 11:30 0 - 3  
B. Oláh - Sangsu Lee 09.24 11:00 1 - 3  
Chun Ting Wong - L. Pitchford 09.24 14:00 0 - 3  
S. Gauzy - H. Calderano 09.24 14:30 1 - 3  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
An J / Cho S - Lam S H / Ng P N 09.24 10:00 3 - 1  
Nuytinck C / Tokic B - Kizukuri Y / Yoshimura K 09.24 10:30 3 - 1  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.G. Kamath - Hoi Kem Doo 09.24 13:00 1 - 3  
Ando Minami - Hina Hayata 09.24 13:30 0 - 3  
Jihee Jeon - S. Sawettabut 09.24 10:30 3 - 2  
M. Pesotska - B. Takahashi 09.24 10:00 3 - 2  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ando M / Nagasaki M - Doo H K / Lee H C 09.24 10:00 3 - 0  
Balazova B / de Nutte S - Ho T T / Mischek K 09.24 10:30 2 - 3  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S / Choi H - Jang W / Jeon J 09.24 12:30 2 - 3  
Togami S / Hayata H - Wong/Doo 09.24 11:00 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 09.24 11:30 2 - 8  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 09.24 11:30 3 - 2  
KT Wiz - Hanwha Eagles 09.24 11:30 1 - 4  
LG Twins - Samsung Lions 09.24 11:30 11 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 09.24 11:00 1 - 4  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 09.24 11:00 3 - 4  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 09.24 10:45 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 09.24 10:30 3 - 0  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 09.24 10:45 2 - 9  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 09.24 10:45 6 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Texas 09.24 01:05 3 - 0  
Cincinnati - Washington 09.24 00:40 2 - 3  
LA Angels - Houston 09.24 03:38 3 - 2  
Minnesota - Toronto 09.24 01:40 7 - 2  
Philadelphia - Pittsburgh 09.24 01:05 12 - 6  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 09.24 12:35 5 - 3  
Wei Chuan Dragons - Rakuten Monkeys 09.24 12:05 6 - 8  
Darts (Gibraltar Darts Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harrysson - Kea. Barry 09.24 13:00 6 - 3  
Adam Hunt - G. Nentjes 09.24 14:00 6 - 0  
B. Koltsov - K. Huybrechts 09.24 21:05 2 - 6  
C. Rydz - Just. Hewitt 09.24 21:30 6 - 1  
D. Parody - K. Neyens 09.24 19:30 4 - 6  
J. Broton - A. Smith-Neale 09.24 14:30 1 - 6  
John Henderson - B. Krcmar 09.24 16:10 2 - 6  
Kovács P. - Rob Cross 09.24 15:30 4 - 6  
L. Humphries - G. Clemens 09.24 22:15 4 - 6  
M. Kleermaker - J. Murnan 09.24 13:30 5 - 6  
Mer. King - Galliano, Craig 09.24 16:35 6 - 0  
R. Edhouse - S. Beaton 09.24 21:45 6 - 4  
R. Searle - M. Schindler 09.24 20:10 6 - 5  
Ryan Murray - T. Evetts 09.24 14:55 5 - 6  
S. Bunting - F. Hempel 09.24 19:00 5 - 6  
Way. Jones - S. Whitlock 09.24 20:40 1 - 6  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aar. Turner - D. Pilgrim 09.24 11:05 0 - 4  
Aar. Turner - G. Usher 09.24 13:00 3 - 4  
Aar. Turner - Ric. North 09.24 14:00 0 - 4  
Carl Wilkinson - Aar. Turner 09.24 13:35 4 - 0  
Carl Wilkinson - Ric. North 09.24 11:20 4 - 2  
D. Pilgrim - Carl Wilkinson 09.24 12:20 4 - 3  
D. Pilgrim - T. Newell 09.24 14:15 2 - 4  
G. Usher - Carl Wilkinson 09.24 14:35 4 - 1  
G. Usher - D. Pilgrim 09.24 11:40 3 - 4  
Jim Williams - M. Warburton 09.24 00:40 3 - 4  
Jim Williams - Mar. Thomas 09.24 23:25 4 - 3  
M. Dennant - M. Warburton 09.24 00:05 3 - 4  
M. Dennant - Mar. Thomas 09.24 01:05 2 - 4  
M. Dennant - Rob Collins 09.24 23:05 2 - 4  
M. Warburton - Rob Collins 09.24 01:25 4 - 3  
Mar. Thomas - Jim Williams 09.24 01:50 4 - 3  
Mar. Thomas - Rob Collins 09.24 00:25 4 - 1  
Ric. North - D. Pilgrim 09.24 13:15 1 - 4  
Ric. North - G. Usher 09.24 10:30 1 - 4  
Ric. North - T. Newell 09.24 12:40 4 - 3  
Rob Collins - M. Dennant 09.24 02:10 2 - 4  
Rob Collins - M. Warburton 09.24 23:45 0 - 4  
T. Newell - Aar. Turner 09.24 12:00 4 - 3  
T. Newell - Carl Wilkinson 09.24 10:45 3 - 4  
T. Newell - G. Usher 09.24 13:50 2 - 4  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Wisla Krakow 09.24 19:00    
Saw - Sangal Esports 09.24 19:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chococheck - Mythic 09.24 03:00 2 - 1  
Party Astronauts - Big Chillin 09.24 02:00 2 - 0  
Third Impact - Team Verum 09.24 02:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Y-games Pro Series, Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Eclot - Sissi State Punks 09.24 16:00 2 - 0  
Enterprise - Budapest Five 09.24 19:00 3 - 2  
E-Sport (CSGO,BlastPr.FallSeries,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faze Clan - Complexity Gaming 09.24 20:30 0 - 2  
Natus Vincere - OG 09.24 16:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Dreamh. Open September,NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - Team1 09.24 21:10 0 - 2  
Mythic - Team1 09.24 01:03 0 - 2  
Triumph - Rbg Esports 09.24 00:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Dreamh.Open September,SA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharks Esports - Paqueta Gaming 09.24 17:55 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Dreamh.September,Oceania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rooster - Order 09.24 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Eu Reg., PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
00Nation - Coppenhagen Flames 09.24 15:00 1 - 2  
Lyngby Vikings - K23 09.24 12:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,Americas PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teamteam - Hokori 09.24 02:12 1 - 2  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,SAAsia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - Motivade.trust Gaming 09.24 11:00 0 - 2  
Nigma Galaxy - Polaris Esports 09.24 14:00    
Nigma Galaxy Sea - Polaris Esports 09.24 13:05 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galactic Aliens - Khan 09.24 17:00    
Puckchamp - Creepwave 09.24 20:00 0 - 2  
V-gaming - Qwerty 09.24 14:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Diamond) - Italy (Coldsiemens) 09.24 08:12 4 - 4  
Italy (Coldsiemens) - Belarus (Diamond) 09.24 10:00 7 - 1  
Italy (Coldsiemens) - Poland (Hammer) 09.24 08:48 7 - 2  
Italy (Coldsiemens) - Ukraine (Ensen) 09.24 09:24 5 - 1  
Poland (Hammer) - Italy (Coldsiemens) 09.24 07:00 3 - 5  
Ukraine (Ensen) - Italy (Coldsiemens) 09.24 07:36 5 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Belgium (Tommy) 09.24 10:20 1 - 0  
Argentina (Carnage) - Germany (General) 09.24 12:20 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Lio) 09.24 07:00 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 09.24 09:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 09.24 11:00 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 09.24 10:00 2 - 3  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 09.24 12:00 1 - 1  
England (Zeus) - Belgium (Tommy) 09.24 11:20 2 - 1  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 09.24 09:40 0 - 0  
England (Zeus) - Italy (Lio) 09.24 06:00 2 - 0  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 09.24 07:40 4 - 0  
England (Zeus) - Russia (Val) 09.24 10:20 2 - 2  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 09.24 06:40 0 - 1  
Germany (General) - Czech Republic (Koko) 09.24 08:00 3 - 1  
Germany (General) - England (Zeus) 09.24 12:40 1 - 3  
Germany (General) - Italy (Lio) 09.24 10:40 1 - 1  
Italy (Lio) - Belgium (Tommy) 09.24 08:20 0 - 1  
Italy (Lio) - England (Zeus) 09.24 11:40 4 - 3  
Italy (Lio) - Russia (Val) 09.24 08:40 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Argentina (Carnage) 09.24 09:00 1 - 2  
Russia (Val) - England (Zeus) 09.24 07:20 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 09.24 06:20 2 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Inter (Russia Today) 09.24 19:05 4 - 0  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Manchester City (Neo13) 09.24 17:00 0 - 4  
Chelsea (Rattata 522) - Ajax (Xalinho) 09.24 11:15 1 - 1  
Dortmund (Confession) - Bayern Mün. (Im Not Over) 09.24 18:15 2 - 2  
Dortmund (Confession) - Inter (Russia Today) 09.24 17:25 2 - 2  
Inter (Russia Today) - Manchester City (Neo13) 09.24 16:10 2 - 2  
Inter (Russia Today) - Milan (Ab Ovo) 09.24 18:40 3 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Chelsea (Rattata 522) 09.24 12:30 2 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Everton (Abeldos United) 09.24 10:50 0 - 2  
Manchester City (Neo13) - Dortmund (Confession) 09.24 19:30 4 - 1  
Manchester City (Neo13) - Milan (Ab Ovo) 09.24 17:50 0 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Bayern Mün. (Im Not Over) 09.24 15:45 3 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 09.24 16:35 1 - 2  
E-Sport (LOL,LCS Proving Gr.Summer,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Liquid Academy - 100 Thieves Academy 09.24 00:00 2 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Zod) - Miami (Bumblebee) 09.24 07:00 47 - 56  
Atlanta (Zod) - Phoenix (Jema11) 09.24 09:24 55 - 53  
Atlanta (Zod) - Utah Jazz (thunder) 09.24 08:12 43 - 36  
Miami (Bumblebee) - Phoenix (Jema11) 09.24 10:00 35 - 43  
Phoenix (Jema11) - Atlanta (Zod) 09.24 07:36 48 - 44  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Hawks (pirs) - Boston Celtics (horens) 09.24 15:42 48 - 37  
Atlanta Hawks (pirs) - Chicago Bulls (uncleban) 09.24 15:06 40 - 24  
Boston Celtics (horens) - Atlanta Hawks (pirs) 09.24 17:30 41 - 39  
Boston Celtics (horens) - Chicago Bulls (uncleban) 09.24 16:18 35 - 42  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Houston (mcdonals999) 09.24 06:30 73 - 89  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 09.24 07:40 59 - 75  
Dallas (pelmeshkabig) - Cleveland (BossVlados0_0) 09.24 17:10 62 - 77  
Denver (BeLikeAlmighty) - Philadelphia (Damian_Wh.) 09.24 11:55 80 - 70  
Houston (mcdonals999) - Oklahoma C. (jordan1234) 09.24 07:05 76 - 63  
LA Clippers (Rom1pr) - Denver (BeLikeAlmighty) 09.24 13:05 66 - 79  
LA Clippers (Rom1pr) - Minnesota (BigBabyMish) 09.24 11:20 59 - 67  
Miami (TiGeR_triPoint) - Utah (St0rm05151) 09.24 16:35 95 - 55  
Minnesota (BigBabyMish) - Denver (BeLikeAlmighty) 09.24 10:10 97 - 72  
Minnesota (BigBabyMish) - Philadelphia (Damian_Wh.) 09.24 12:30 88 - 56  
Oklahoma C. (jordan1234) - Cleveland (kotpirog131) 09.24 05:55 52 - 68  
Philadelphia (Damian_Wh.) - LA Clippers (Rom1pr) 09.24 10:45 59 - 69  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Azich) - Denver (Tranquil) 09.24 23:48 39 - 45  
Dallas (Thunder) - Denver (Bumblebee) 09.24 11:36 40 - 45  
Dallas (Thunder) - Phoenix (Zod) 09.24 14:00 41 - 48  
Dallas (Thunder) - Utah (Jema11) 09.24 11:00 52 - 61  
Denver (Bumblebee) - Phoenix (Zod) 09.24 12:48 38 - 44  
Denver (Tranquil) - Phoenix Suns (phabian) 09.24 23:12 57 - 35  
E-Sport (R6S, Camp. Sudam., St.3, GS.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coscu Army - 9z Team 09.24 01:00 0 - 1  
Infamous Gaming - Furious Gaming 09.24 04:00 0 - 1  
Leviatan Esports - Nocturns Gaming 09.24 03:00 0 - 1  
E-Sport (R6S, Oceanic Nat., Reg.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Overt - Wildcard Gaming 09.24 11:00 1 - 0  
Pittsburgh Knights - Team Bliss 09.24 13:00 1 - 0  
Rhythm - Order 09.24 14:00 0 - 1  
Roflcopter Gg - Chiefs Esports Club 09.24 12:00 0 - 1  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Slevik 09.24 19:30 6 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarnen - Köniz 09.24 20:00 3 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad - Mora 09.24 19:00 4 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Vlci Brno 09.24 20:30 7 - 2  
Svarog Teplice - FTZS Liberec 09.24 20:00 4 - 2  
Futsal (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Szerbia 09.24 19:00 2 - 2  
Spanyolország - Csehország 09.24 19:00 5 - 2  
Üzbegisztán - Irán 09.24 16:30 8 - 9  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Asiago 09.24 19:30 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Trinec 09.24 18:00 3 - 3  
Mladá Boleslav - Vitkovice 09.24 17:30 4 - 1  
Olomouc - Mountfield HK 09.24 18:00 2 - 3  
Pardubice - Motor Ceske Budejovice 09.24 18:00 3 - 2  
Plzen - Brno 09.24 17:30 5 - 5  
Zlín - Karlovy Vary 09.24 17:30 0 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 09.24 20:45 4 - 4  
Herning - Sönderjyske 09.24 19:00 7 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest 09.24 18:00 3 - 3  
Dunaújváros - Győr 09.24 18:00 1 - 5  
Gyergyói HK - Csíkszereda 09.24 17:30 7 - 7  
MAC-HKB - FTC 09.24 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Breszt 09.24 18:00 2 - 0  
Junoszt Minszk - Lida 09.24 18:00 3 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 09.24 18:00 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kokkolan Hermes 09.24 17:30 2 - 3  
IPK - Jokipojat 09.24 17:30 5 - 1  
Kajaanin Hokki - RoKi 09.24 17:30 4 - 1  
Kiekko-Vantaa - Kiekko-Espoo 09.24 17:30 1 - 1  
SaPKo - KeuPa 09.24 17:30 2 - 3  
TUTO - FPS 09.24 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Hämeenlinna 09.24 17:30 6 - 1  
JYP - SaiPa 09.24 17:30 1 - 3  
Lukko - Tappara 09.24 17:30 5 - 4  
Vaasan Sport - Kookoo 09.24 17:30 4 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Chamonix 09.24 20:30 4 - 1  
Bordeaux - Mulhouse 09.24 20:15 1 - 1  
Grenoble - Amiens 09.24 20:15 10 - 0  
Nice - Rouen 09.24 20:00 4 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Admiral Vlagyivosztok 09.24 18:00 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szpartak Moszkva 09.24 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Torun 09.24 18:30 4 - 3  
GKS Tychy - GKS Katowice 09.24 18:00 4 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 09.24 19:00 10 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Medvegyi Cseljab. - Avtomob. Jekatyerinburg 2 09.24 15:00 1 - 4  
Irbisz Kazany - Tolpar Ufa 09.24 12:00 3 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Rubin Tyumeny 2 09.24 12:30 5 - 2  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Omszkije Jasztrebi 09.24 14:00 8 - 2  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nidaros - Haugesund 09.24 19:30 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 09.24 19:30 6 - 4  
Eisbären Berlin - Wolfsburg 09.24 19:30 2 - 2  
Köln - Bietigheim/Bissingen 09.24 19:30 3 - 3  
Mannheim - Bremerhaven 09.24 19:30 1 - 0  
München - Düsseldorf 09.24 19:30 5 - 3  
Schwenningen - Nürnberg 09.24 19:30 8 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Bratislava Capitals 09.24 19:15 5 - 5  
Linz - Innsbruck 09.24 19:30 1 - 1  
Salzburg - Dornbirn 09.24 19:15 5 - 6  
Südtirol Bolzano - Olimpija Ljubljana 09.24 19:45 2 - 6  
Vienna Capitals - Fehérvár 09.24 19:15 3 - 4  
Villach - Val Pusteria 09.24 19:15 2 - 3  
Znojmo - Klagenfurt 09.24 18:30 6 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel 09.24 19:45 3 - 3  
Langnau Tigers - Rapperswil 09.24 19:45 4 - 5  
Lausanne - Davos 09.24 19:45 2 - 5  
Servette - Fribourg 09.24 19:45 1 - 3  
Zug - Ajoie 09.24 19:45 2 - 2  
Zürich Lions - Lugano 09.24 19:45 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Troja/Ljungby 09.24 19:00 4 - 2  
HV 71 - AIK 09.24 18:00 3 - 2  
Kristianstad - Karlskoga 09.24 19:00 1 - 2  
Södertälje - Björklöven 09.24 20:30 2 - 10  
Vita Hästen - Mora 09.24 19:00 3 - 3  
Västeras - Tingsryd 09.24 19:00 5 - 2  
Västervik - MODO 09.24 19:00 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brezno - Ziar Nad Hronom 09.24 18:00 3 - 2  
Levice - Martin 09.24 18:00 2 - 1  
Povazska Bystrica - Humenne 09.24 18:00 2 - 4  
Skalica - Topolcany 09.24 18:00    
Trnava - Slovan Bratislava 2 09.24 17:30 4 - 1  
Zilina - Dubnica 09.24 17:30 8 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hc 21 Presov - B. Bystrica 09.24 18:00 5 - 4  
Liptovsky Mikulas - Poprad 09.24 17:00 2 - 4  
Michalovce - Nove Zamky 09.24 16:30 4 - 3  
Nitra - Kosice 09.24 18:00 3 - 2  
Slovan Bratislava - Trencin 09.24 19:00 4 - 1  
Zvolen - Spisska Nova Ves 09.24 18:00 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AKM Tula - Dinamo Szentpétervár 09.24 18:00 0 - 2  
Rosztov - Himik Voszkreszenszk 09.24 18:30 4 - 5  
Tambov - SZKA-Néva 09.24 17:30 2 - 2  
Kerékpár (Országúti vb,U23 mezőnyverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fetter E. - Tob. Bayer 09.24 13:25 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Split 09.24 20:00 97 - 61  
Mornar - Cibona Zágráb 09.24 18:00 77 - 87  
Kosárlabda (Afrika bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Mali 09.24 18:00 51 - 52  
Nigéria - Szenegál 09.24 21:00 73 - 63  
Kosárlabda (Argentin Super 20)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciclista Olimpico - San Martin Corrientes 09.24 19:00 81 - 72  
Quimsa - Regatas Corrientes 09.24 21:30 90 - 88  
Riachuelo de La Rioja - Obera TC 09.24 16:00 87 - 79  
San Lorenzo - Boca Juniors 09.24 02:00 60 - 78  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Antwerpen 09.24 20:30 72 - 81  
Mechelen - Charleroi Spirou 09.24 20:30 82 - 68  
Mons - Leuven 09.24 20:30 71 - 68  
Okapi Aalstar - Liege 09.24 20:30 77 - 71  
Phoenix Brussels - Oostende 09.24 20:30 51 - 105  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Bristol 09.24 21:00 84 - 85  
Surrey - London Lions 09.24 20:30 85 - 86  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Glasgow 09.24 20:30 72 - 82  
Sheffield - Cheshire 09.24 20:30 64 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Hradec Kralove 09.24 19:30 66 - 69  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaerlose - Köbenhavn 09.24 19:30 100 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludovika-Csata - A3 Umea 09.24 20:30 77 - 62  
Kosárlabda (Fiba Africa Championship, Wome)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Angola 09.24 15:00 82 - 76  
Elefántcsontpart - Mozambik 09.24 12:00 57 - 59  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo Amsterdam - Hague Royals 09.24 20:00 47 - 46  
Aris Leeuwarden - Donar Groningen 09.24 20:00 81 - 80  
BA Limburg - Den Helder 09.24 20:00 64 - 61  
Den Bosch - ZZ Leiden 09.24 20:30 72 - 64  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Jerusalem 09.24 13:30 81 - 65  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Gliwice 09.24 17:30 99 - 85  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plateros de Fresnillo - Libertadores de Queretaro 09.24 03:00 79 - 86  
Soles de Mexicali - Panteras de Aguascaliente 09.24 04:45 75 - 67  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsberg - Baerum 09.24 19:00 79 - 72  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Rostock 09.24 19:30 95 - 85  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Fuenlabrada 09.24 21:30 95 - 86  
Manresa - Valencia 09.24 19:00 69 - 89  
MoraBanc Andorra - Real Madrid 09.24 21:30 58 - 86  
Murcia - Betis 09.24 19:00 88 - 66  
Obradoiro Monbus - Joventut Badalona 09.24 19:00 93 - 91  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamtland - Nässjö 09.24 20:04 92 - 80  
Lulea - Umea 09.24 19:04 96 - 78  
Norrköping - Fryshuset 09.24 19:04 101 - 65  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Visby - Lulea 09.24 18:30 52 - 96  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Odessza 09.24 17:00 66 - 58  
Ternopil - Kijev-Basket 09.24 18:00 72 - 83  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 09.24 02:00 81 - 64  
Phoenix - New York 09.24 04:00 83 - 82  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Chall. Bangalore - Chennai Super Kings 09.24 16:00 0 - 1  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Tonder 09.24 19:30 32 - 31  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gudme - SönderjyskE 09.24 19:30 21 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Holstebro 09.24 19:30 25 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Ajax Köbenhavn 09.24 17:30 32 - 24  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Cherbourg Manche 09.24 20:30 33 - 30  
Billere - Pontault-Combault 09.24 20:30 25 - 26  
Cavigal Nice - Dijon 09.24 20:30 35 - 29  
Ivry - Massy Essonne 09.24 20:30 28 - 32  
Selestat - Caen 09.24 20:30 38 - 27  
Valence - Tremblay 09.24 20:30 22 - 24  
Villeurbanne - Besancon 09.24 20:30 29 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Chartres 09.24 20:00 29 - 29  
St. Raphael - Dunkerque 09.24 20:00 29 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Besancon 09.24 20:00 25 - 26  
Toulon - Fleury Loiret 09.24 20:30 26 - 19  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Haukar 09.24 21:30 26 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Gornik Zabrze 09.24 20:00 19 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrcovia Piotrkow - Elblag 09.24 18:00 22 - 22  
Zaglebie Lubin - Kielce 09.24 20:00 29 - 25  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Michalovce - DAC 09.24 17:30 31 - 17  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Dabas 09.24 18:00 24 - 21  
Kecskemét - Veszprémi KKFT 09.24 18:00 19 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Budaörs 09.24 18:00 30 - 21  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Emsdetten 09.24 19:00 31 - 31  
Gummersbach - Dessau-Rosslauer 09.24 19:00 35 - 27  
Hagen - Eisenach 09.24 19:30 28 - 22  
Rimpar - Rostock 09.24 20:00 25 - 27  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürtingen - Göppingen 09.24 20:00 20 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Zwickau 09.24 19:30 25 - 18  
Blomberg-Lippe - Thüringer HC 09.24 19:30 29 - 32  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Bärnbach/Köflach 09.24 19:00 29 - 21  
Krems - SG Westwien 09.24 18:30 29 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Madeira SAD 09.24 17:30 34 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Dobrogea Constanta 09.24 15:00 19 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Ademar Leon 09.24 21:00 29 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Remudas Gran Canaria 09.24 21:00 27 - 39  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Lugi 09.24 19:00 28 - 23  
Hallby - Guif 09.24 19:00 25 - 28  
Hammarby - Malmö 09.24 19:00 36 - 26  
IFK Ystad - Kristianstad 09.24 19:00 24 - 24  
Skövde - Sävehof 09.24 19:00 27 - 30  
Önnered - Ystad IF 09.24 19:00 25 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Kristianstad 09.24 19:00 20 - 21  
Kärra - Skövde 09.24 19:30 23 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Koper 09.24 20:00 27 - 19  
MRK Ljubljana - Smartno 09.24 19:00 32 - 28  
Slovan Ljubljana - Loka 09.24 18:30 24 - 23  
Trebnje - SVIS Ivancna Gorica 09.24 19:00 30 - 27  
Kézilabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehir - Nilufer Bld. Spor 09.24 15:00 27 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Newport 09.24 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Peterborough 09.24 20:45 3 - 0  
West Bromwich - QPR 09.24 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Justo Jose de Urquiza - Dep. Flandria 09.24 20:10 2 - 1  
Labdarúgás (Bahreini King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Najma Manama - Busaiteen 09.24 17:15 3 - 0  
Al-Rifaa - Al-Hala Muharraq 09.24 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse Kempenzonen - Waasland Beveren 09.24 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - OH Leuven 09.24 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Arda Kardzsali 09.24 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Independiente Petrolero 09.24 01:30 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Botafogo RJ 09.24 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Bayern München 09.24 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Darmstadt 09.24 18:30 2 - 1  
Regensburg - Erzgebirge Aue 09.24 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Magdeburg 09.24 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Dep. Santa Cruz 09.24 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Palestino 09.24 23:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Derinia - Karmiotissza Polemidion 09.24 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopia - Ethnikosz Ahnasz 09.24 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Universitario - Motagua 09.24 04:00 2 - 2  
Santa Lucia Cotzumalguapa - Dep. Saprissa 09.24 02:00 0 - 2  
Santos de Guapiles - Plaza Amador 09.24 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Athlético PR 09.24 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Brno 09.24 18:00 1 - 6  
Zizkov - Dukla Praha 09.24 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribram 2 - Plzen 2 09.24 10:30 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav 2 - Teplice 2 09.24 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava 2 - Vratimov 09.24 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Hobro 09.24 19:00 2 - 2  
Köge - Fredericia 09.24 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moroka Swallows - Cape Town City 09.24 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Korail - Ulsan Citizen 09.24 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cumbaya - Independiente Juniors 09.24 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Dhafra 09.24 16:45 3 - 0  
Al-Sharjah - Al-Jazeera (UAE) 09.24 19:00 2 - 1  
Bani Yas - Ajman 09.24 16:45 0 - 2  
Emirates Club RAK - Al-Nasr (UAE) 09.24 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Smouha - Pyramids FC 09.24 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Breszt 09.24 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Valenciennes 09.24 21:00 0 - 1  
Nancy - Amiens 09.24 21:00 1 - 1  
Nimes - Le Havre 09.24 21:00 0 - 1  
Niort - Paris FC 09.24 21:00 4 - 1  
Pau - Dunkerque 09.24 21:00 1 - 2  
Quevilly Rouen - Guingamp 09.24 21:00 2 - 2  
Rodez Aveyron - Grenoble 09.24 21:00 1 - 1  
Sochaux - Auxerre 09.24 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Boulogne 09.24 19:00 1 - 0  
Bastia-Borgo - Red Star FC 09.24 19:00 2 - 2  
Cholet - Chambly 09.24 19:00 2 - 0  
Creteil - Laval 09.24 19:00 0 - 1  
Le Mans - Concarneau 09.24 19:00 1 - 1  
Sete - Bourg-Peronnas 09.24 19:00 2 - 5  
Stade Briochin - Annecy 09.24 19:00 1 - 2  
Villefranche-Beaujolais - Orleans 09.24 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Guingamp 09.24 18:30 4 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Samgurali Tskaltubo 09.24 19:00 3 - 0  
Dinamo Tbiliszi - FC Samtredia 09.24 19:00 5 - 1  
FC Telavi - Dila Gori 09.24 17:00 0 - 2  
Torpedo Kutaisi - Lokomotív Tbiliszi 09.24 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Roda 09.24 20:00 2 - 0  
Almere City - Dordrecht 09.24 20:00 2 - 2  
De Graafschap - Utrecht 2 09.24 20:00 2 - 2  
Emmen - Den Bosch 09.24 20:00 2 - 0  
Excelsior - PSV 2 09.24 20:00 3 - 0  
FC Eindhoven - NAC Breda 09.24 20:00 2 - 0  
Oss - Volendam 09.24 20:00 2 - 3  
Telstar - AZ Alkmaar 2 09.24 20:00 1 - 0  
Venlo - Helmond 09.24 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heerenveen 09.24 19:30 2 - 1  
VV Alkmaar - Feyenoord 09.24 19:30 1 - 2  
Zwolle - ADO Den Haag 09.24 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persebaya Surabaya - Bhayangkara Jakarta 09.24 13:15 0 - 1  
Persija Jakarta - Persela Lamongan 09.24 15:45 2 - 1  
Persiraja Banda Aceh - Persipura Jayapura 09.24 10:15 1 - 2  
Persita Tangerang - Bali Utd. 09.24 10:15 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestri - Kordrengir 09.24 18:15 3 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shimizu SP - Vissel Kobe 09.24 12:03 0 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baqaa - Ramtha 09.24 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Santander - Atlético FC Cali 09.24 22:15 0 - 2  
Labdarúgás (Kína 3., feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dongguan Guanlian - Qingdao Youth Island 09.24 09:00 1 - 3  
Xiamen Egret Island - Shanxi Longjin 09.24 09:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangxi Beidamen - Zhejiang FC 09.24 13:35 1 - 1  
Nanjing City FC - Suzhou Dongwu 09.24 10:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KS Polkowice - GKS Tychy 09.24 20:30 0 - 1  
Widzew Lodz - Skra Czestochowa 09.24 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garbarnia Krakkó - GKS Belchatow 09.24 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Lechia Gdansk 09.24 18:00 0 - 4  
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan 09.24 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Dainava Alytus 09.24 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maghreb Fes - FUS Rabat 09.24 20:15 1 - 1  
Olympique de Khouribga - Ittihad Tanger 09.24 18:00 1 - 0  
Raja Casablanca - Riadi Salmi 09.24 22:30 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Morelia - Alebrijes de Oaxaca 09.24 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Necaxa 09.24 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeta Golubovci - Iskra Danilovgrad 09.24 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Paks 09.24 20:00 2 - 5  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astoria Walldorf - Ulm 09.24 19:00 3 - 3  
Pirmasens - Homburg 09.24 19:00 0 - 1  
TSG Balingen - VfB Stuttgart Amatőr 09.24 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 Rosenheim - Bayreuth 09.24 19:00 1 - 5  
Eltersdorf - Burghausen 09.24 19:00 1 - 5  
Illertissen - Augsburg Amatőr 09.24 19:00 4 - 0  
Memmingen - Fürth Amatőr 09.24 19:30 3 - 3  
Unterhaching - Schweinfurt 09.24 19:00    
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altglienicke - Meuselwitz 09.24 19:00 1 - 0  
Dynamo Berlin - Chemnitz 09.24 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drochtersen/Assel - Altona 93 09.24 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rehden - Atlas Delmenhorst 09.24 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - FC Juniors OÖ 09.24 18:30 5 - 0  
BW Linz - Horn 09.24 18:30 3 - 1  
Kapfenberg - Vorwärts Steyr 09.24 18:30 1 - 3  
Liefering - Dornbirn 1913 09.24 18:30 4 - 2  
St. Pölten - Amstetten 09.24 18:10 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pölten - Landhaus/Austria Wien 09.24 20:30 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drassburg - Wiener Viktoria 09.24 19:30 0 - 2  
FC Vienna - Leobendorf 09.24 19:00 1 - 4  
Neusiedl am See - TWL Elektra 09.24 19:00 2 - 0  
Traiskirchen - Wiener SK 09.24 19:30 0 - 2  
Wiener Neustadt - Marchfeld Donauauen 09.24 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allerheiligen - Stadl-Paura 09.24 19:00 2 - 0  
Deutschlandsberg - Hertha Wels 09.24 19:00 2 - 2  
Elin Weiz - Ried Amatőr 09.24 19:00 4 - 2  
Gleisdorf - Union Gurten 09.24 19:00 0 - 4  
Vöcklamarkt - Spittal/Drau 09.24 19:00 0 - 2  
Wels FC - Kalsdorf 09.24 19:30 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Trinidense - Resistencia Asuncion 09.24 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. San Martin - C. Vallejo Trujillo 09.24 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Porto 09.24 22:15 1 - 2  
Sporting CP - Marítimo 09.24 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alverca - Vila Real 09.24 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton 2 - Leicester 2 09.24 20:00 2 - 1  
Chelsea 2 - Liverpool 2 09.24 20:00 4 - 3  
Everton 2 - Manchester Utd. 2 09.24 20:00 0 - 1  
Leeds 2 - Blackburn 2 09.24 20:00 4 - 4  
West Ham 2 - Crystal Palace 2 09.24 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham 2 - Newcastle 2 09.24 12:00 3 - 1  
Middlesbrough 2 - Nottingham 2 09.24 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Brassó - CSA Steaua Bukarest 09.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Bukarest - Voluntari 09.24 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Acquaviva - Cosmos Serravalle 09.24 21:15 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Kilmarnock 09.24 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Tenerife 09.24 21:00 3 - 1  
Real Sociedad B - Huesca 09.24 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Santander - Internacional de Madrid 09.24 21:00 2 - 0  
San Sebastian Reyes - Tudelano 09.24 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Linense 09.24 21:00 2 - 1  
Gimnastic - Alcoyano 09.24 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Schaffhausen 09.24 20:30 2 - 0  
Winterthur - Aarau 09.24 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - AFC Eskilstuna 09.24 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Damac 09.24 17:40 1 - 3  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Taawoun 09.24 19:25 1 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Tampines Rovers 09.24 13:45 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - Trencin 09.24 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Rogaska 09.24 18:00 0 - 1  
Triglav Kranj - Primorje Ajdovscina 09.24 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Muangthong Utd. - Ratchaburi Mitr Phol 09.24 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kocaelispor - Tuzlaspor 09.24 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Besiktas 09.24 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolosz Kovalivka - Vorszkla Poltava 09.24 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Dep. Lara 09.24 22:00 0 - 0  
Puerto Cabello - Gran Valencia Maracay 09.24 00:15 4 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Portuguesa Acarigua 09.24 02:30 4 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Prestatyn 09.24 20:45 3 - 0  
Cambrian & Clydach Vale - Penybont 09.24 21:00 1 - 3  
Colwyn Bay - Ruthin Town 09.24 20:45 5 - 1  
Conwy Borough - TNS 09.24 20:45 0 - 1  
Taffs Well - Llantwit Major 09.24 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballyclare Comrades 09.24 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Wexford Youths 09.24 20:45 0 - 2  
Cabinteely - Shelbourne 09.24 20:45 0 - 2  
Galway Utd. - UC Dublin 09.24 20:45 4 - 1  
Treaty Utd. - Cork City 09.24 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Dublin - Finn Harps 09.24 20:45 1 - 2  
Derry City - Longford Town 09.24 20:45 3 - 0  
Dundalk - Sligo 09.24 20:45 4 - 1  
St. Patrick's - Shamrock Rovers 09.24 20:45 0 - 1  
Waterford FC - Drogheda Utd. 09.24 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Ararat Jereván 09.24 16:30 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Leicester 09.24 20:45 26 - 33  
Rögbi (Angol Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Hull KR 09.24 20:45 0 - 19  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Waikato 09.24 09:05 22 - 39  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Manly-Warringah SeaEagles 09.24 11:50 36 - 16  
Rögbi (United Rugby Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Connacht 09.24 20:35 33 - 21  
Ulster - Glasgow Warriors 09.24 20:35 35 - 29  
Zebre - Johannesburg Lions 09.24 18:35 26 - 38  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - Bydgoszcz 09.24 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo-LO 09.24 15:00 3 - 1  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Kuzbassz Kemerovo 09.24 11:00 3 - 2  
Jugra Szurgut - Lokomotív Novoszibirszk 09.24 14:00 0 - 0  
Nyeftjanyik Orenburg - Fakel Novij Urengoj 09.24 14:00 3 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Zenit Kazany 09.24 16:00 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Thaiföld 09.24 15:00 3 - 0  
U21Egyiptom - U21Olaszország (Helyszín: Olaszország) 09.24 18:00 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kuba - U21Bulgária (Helyszín: Bulgária) 09.24 18:00 0 - 3  
U21Lengyelország - U21Bahrein 09.24 15:00 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Irán 09.24 18:00 3 - 2  
U21Marokkó - U21Belgium 09.24 15:00 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kanada - U21Brazília 09.24 12:00 0 - 3  
Snooker (Scottish Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - S. Lichtenberg 09.24 17:25 4 - 1  
Dua. Jones - Ian Burns 09.24 17:00 4 - 2  
F. O'Brien - Dav. Grace 09.24 14:00 4 - 2  
Gary Wilson - Cao Yupeng 09.24 19:45 4 - 1  
Ger. Greene - O. Lines 09.24 19:30 1 - 4  
J. Astley - Lee Walker 09.24 10:45 1 - 4  
Xiao Guodong - Fra. Patrick 09.24 11:00 4 - 3  
Zhao Xintong - Lei Peifan 09.24 14:00 2 - 4  
Zhou Yuelong - Lee Walker 09.24 11:00    
Squash (Netsuite Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joel Makin - S. Ghosal 09.24 23:30 2 - 0  
M. Hesham - M. Asal 09.24 22:00 0 - 2  
Moh. Elshorbagy - M. Abouelghar 09.24 03:45 2 - 1  
You. Ibrahim - P. Coll 09.24 05:15 0 - 2  
Squash (Netsuite Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Letourneau - S. Hany 09.24 00:15 0 - 2  
N. Gohar - H. Naughton 09.24 04:30 2 - 0  
O.B. Clyne - H.E. Hammamy 09.24 06:00 0 - 2  
Tes. Evans - O. Fiechter 09.24 22:45 2 - 0  
Tenisz (Ambato, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mena - A. Gautier 09.24 18:00 2 - 0  
J. Nikles - J.P. Ficovich 09.24 19:40 1 - 2  
J.P. Varillas - M. Zukas 09.24 19:45 2 - 0  
T.A. Tirante - G. Melzer 09.24 18:00 2 - 0  
Tenisz (Ambato, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez A / Tirante T - Martin A / Oliveira G 09.24 20:40    
Hidalgo D / Rodriguez C - Lenz J / Melzer G 09.24 21:45 2 - 0  
Tenisz (Biel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - M-A. Hüsler 09.24 15:55 1 - 2  
L. Broady - R. Ramanathan 09.24 12:35 2 - 0  
T. Kamke - D.S. Stricker 09.24 14:20 0 - 2  
T. van Rijthoven - J. Sousa 09.24 18:00 2 - 0  
Tenisz (Biel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Johnson L - Huesler M-A / Stricker D 09.24 19:40 0 - 2  
Huey T C / Nielsen F - Bemelmans R / Masur D 09.24 11:00 0 - 2  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - N. Milojevic 09.24 14:00 0 - 2  
H. Gaston - Jes. de Jong 09.24 11:30 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
de Jong J / Stevens B - Hermans M / Sijsling I 09.24 15:50 2 - 0  
Faria J / Faria L - Borges N / Cabral F 09.24 17:30 1 - 2  
Tenisz (Bukarest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - T. Kokkinakis 09.24 10:00 2 - 1  
L. Giustino - R. Bonadio 09.24 10:00 2 - 0  
N.D. Ionel - J. Lehecka 09.24 14:50 0 - 2  
S. Travaglia - V. Sachko 09.24 13:05 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Margaroli L - Marterer M / Rosol L 09.24 13:10 1 - 2  
Gonzales R / Johnson H - Jecan A / Tomescu D 09.24 11:35 2 - 0  
Tenisz (Cancun, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Gomez - J.A. Hernandez Serrano 09.24 17:00 2 - 1  
L. Britto - J.F. Angele 09.24 17:00 0 - 2  
Mil. Jones - G. Lopez Villasenor 09.24 21:30 0 - 2  
O. O'Hoisin - L. Telles 09.24 21:30 2 - 1  
Tenisz (Cancun, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rusova - S. Sewing 09.24 21:30    
A.S. Rogers - F. Brito 09.24 17:00 2 - 1  
Chr. Rosca - Vic. Rodriguez 09.24 17:00 2 - 1  
S. Kent - M.J. Portillo Ramirez 09.24 17:00    
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - A. Bolt 09.24 19:45 2 - 0  
M. Purcell - N. Mejia 09.24 22:20 2 - 1  
M. Torpegaard - Ste. Kozlov 09.24 17:00 1 - 2  
T. Sandgren - J.J. Wolf 09.24 19:40 1 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung Y / Hong S-C - Andrew L / Trotter J 09.24 23:00 0 - 2  
Tenisz (Columbus, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - C. Vandeweghe 09.24 21:15 0 - 2  
B. Haddad Maia - N. Parrizas-Diaz 09.24 17:00 1 - 2  
Lau. Davis - Saisai Zheng 09.24 17:00 1 - 2  
M. Brengle - Xinyu Wang 09.24 19:35 0 - 2  
Tenisz (Columbus, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakupovic D / Parrizas Di - Eikeri U / Lechemia E 09.24 21:25 2 - 1  
Wang Xinyu / Zheng S - Liang E / Marino R 09.24 22:45 2 - 1  
Tenisz (Fayetteville, AR, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G.A. Boitan - P. Vives Marcos 09.24 19:20 2 - 0  
H. Patten - P. Jubb 09.24 18:10 2 - 0  
M. Whitehouse - J. von der Schulenburg 09.24 16:50 2 - 0  
T.A. Kodat - Juncheng Shang 09.24 17:00 1 - 2  
Tenisz (Fort Worth, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Graham - Ale. Bozovic 09.24 16:30 0 - 2  
E. Arango - M.L. Carle 09.24 16:30 1 - 2  
K. Day - S. Vickery 09.24 16:30 2 - 1  
K. Kanepi - Emma Navarro 09.24 16:30 2 - 0  
Tenisz (Johannesburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beckley - De Carvalho Cardoso Alves 09.24 10:00 0 - 2  
Ala. Gray - K. Montsi 09.24 09:55 2 - 0  
K. Seelig - B. Lock 09.24 11:45 0 - 2  
Rio Noguchi - M. Pervolarakis 09.24 12:05 0 - 2  
Tenisz (Johannesburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Charaeva - J. Zuger 09.24 10:00 2 - 0  
E. Vedder - V. Bhunu 09.24 11:30 2 - 0  
J. Cabaj Awad - R. Hogenkamp 09.24 10:00 0 - 2  
M. Mutavdzic - T. Andrianjafitrimo 09.24 13:00 0 - 2  
Tenisz (Jönköping, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - O. Virtanen 09.24 10:00 0 - 2  
V. Durasovic - Shi. Imai 09.24 11:35 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Billy Harris - F. Passaro 09.24 10:00 2 - 1  
E. Maggioli - E. Lavagno 09.24 10:00 1 - 2  
Val. Aboian - G.M. Noce 09.24 13:25 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Crescenzi - A. Zucchini 09.24 12:35 2 - 1  
L. Alhussein Abdel Aziz - A. Zolotareva 09.24 10:00 1 - 2  
M. Capurro Taborda - D. Chiesa 09.24 10:00 2 - 0  
Val. Yushchenko - D. Cherubini 09.24 10:00 2 - 0  
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - R. Opelka 09.24 19:00 2 - 0  
M. Berrettini - F. Auger-Aliassime 09.24 21:15 2 - 1  
Tenisz (Melilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cohen - D. Fernandez Flores 09.24 12:00 1 - 2  
A. Manzanera Pertusa - J.D.H. Friend 09.24 12:50 2 - 1  
A. Marti Pujolras - M. Mansilla Diez 09.24 18:30 2 - 0  
A. Marti Pujolras - Noah Lopez 09.24 10:30 2 - 0  
D. Merida Aguilar - O. Mesquida Berg 09.24 11:00 1 - 2  
M. Damas - E. Butvilas 09.24 17:10 2 - 1  
M. Vernier - Fac. Yunis 09.24 13:25 2 - 1  
R. Kawakami - L.J. Rodriguez 09.24 14:55 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - A. Murray 09.24 15:40 2 - 0  
H.V.N. Rune - P. Carreno-Busta 09.24 19:25 1 - 2  
M. Giron - P. Gojowczyk 09.24 14:00 1 - 2  
N. Basilashvili - G. Monfils 09.24 18:00 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Mclachlan B - Barrere G / Pouille L 09.24 14:00 2 - 1  
Nys H / Rinderknech A - Brkic T / Cacic N 09.24 15:35 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Oradini - C. Negritu 09.24 10:00 1 - 2  
L. Marmousez - Ryo. Tanuma 09.24 09:55 0 - 2  
O. Brigida - G.O. Iradukunda 09.24 10:00 2 - 1  
U. Blanchet - Li Tu 09.24 10:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aksu - Ele. Milovanovic 09.24 11:40 1 - 2  
C. Bechri - Mia Mack 09.24 12:50 2 - 0  
C. Vlasselaer - Z. Desai 09.24 12:45 2 - 0  
O. Helmi - P. Jattavapornvanit 09.24 12:10 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - A. Bublik 09.24 15:15 0 - 2  
E. Ruusuvuori - I. Ivashka 09.24 08:00 1 - 2  
J. Duckworth - J. Millman 09.24 11:10 2 - 0  
L. Djere - Soon Woo Kwon 09.24 12:55 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Molteni A - Glasspool L /Heliovaara H 09.24 08:00 2 - 1  
Munar J / Polmans M - Erlich J / Vasilevski A 09.24 09:55 0 - 2  
Tenisz (Ostrava, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - B. Bencic 09.24 19:50 2 - 0  
I. Swiatek - E. Rybakina 09.24 15:50 2 - 0  
J.B. Teichmann - P. Kvitova 09.24 18:00 0 - 2  
M. Sakkari - T. Martincova 09.24 14:00 2 - 0  
Tenisz (Ostrava, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danilina A / Marozava L - Mirza S / Zhang S 09.24 12:00 1 - 2  
Tenisz (Pardubice, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Weis - M. Rajski 09.24 09:50    
F. Misolic - L. Nardi 09.24 11:10 2 - 0  
H. Squire - P. Nejedly 09.24 13:00 2 - 0  
R. Stanek - E. Vanshelboim 09.24 09:55 1 - 2  
Tenisz (Pirot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - D. Jorda Sanchis 09.24 10:00 2 - 0  
D. Palan - F. Iannaccone 09.24 10:00 0 - 2  
G. Srbljak - Luka Pavlovic 09.24 14:05 0 - 2  
K. Juhas - K. Minarik 09.24 11:45 2 - 1  
T. Jotovski - A. Chepelev 09.24 11:40 0 - 2  
Tenisz (Recife, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dutra da Silva - G. Heide 09.24 18:55 0 - 2  
E. Ribeiro - N. Zanellato 09.24 17:25 2 - 1  
Jose Pereira - M. Zormann da Silva 09.24 20:40 2 - 0  
P. Boscardin Dias - W. Leite 09.24 16:00 2 - 0  
Tenisz (Santarém, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Snigur - A. Tikhonova 09.24 12:50 2 - 0  
I. Shinikova - P. Ozgen 09.24 10:55 2 - 0  
R.G. Serban - Rob. Anderson 09.24 11:00 2 - 0  
V. Kuzmova - Ell. Perez 09.24 12:45 0 - 2  
Tenisz (Ulcinj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Navone - J.P. Paz 09.24 11:00 2 - 1  
R. Cungu - M. Houkes 09.24 14:15 2 - 0  
S. Vincent Ruggeri - A. Musialek 09.24 11:00 2 - 0  
T. Droguet - F.E. Egea 09.24 11:00 1 - 2  
Tenisz (Valencia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - D. Seguel 09.24 15:05 2 - 0  
Fra. Jones - A. Bolsova Zadoinov 09.24 12:55 0 - 2  
I.M. Bara - Seo. Mendez 09.24 16:50 1 - 2  
M. Buzarnescu - A. Gamiz 09.24 11:00 2 - 0  
Tenisz (Vyshkovo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Beloborodko - G. Kravchenko 09.24 12:00 0 - 2  
T. Compagnucci - A. Braynin 09.24 12:00 2 - 1  
Y. Wojcik - Madarász G. 09.24 12:00 0 - 2  
Tenisz (Wiesbaden, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Burel - A. Ignatik 09.24 16:20 2 - 0  
C. Perrin - Y. In-Albon 09.24 12:00 2 - 0  
L. Gjorcheska - F. di Sarra 09.24 13:25    
L. Stefanini - Bondár A. 09.24 12:00 0 - 2  
Tollaslabda (Polish Int., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Hart - Gonda D. 09.24 18:40 2 - 0  
Sándorházi V. - T. Hemanth 09.24 18:00 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Szintez Kazany 09.24 18:15 12 - 6  
OSC - Jadran Split 09.24 20:30 14 - 9  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Eger 09.24 20:00 17 - 11  
Vasas - Honvéd 09.24 20:00 9 - 9  

 

2021.09.23.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Hamilton 09.23 01:30 7 - 24  
Asztalitenisz (Challenger Series, 38. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valuch - F. Bourrassaud 09.23 14:30 3 - 1  
B. Dupont - F. Kuzmin 09.23 13:50 0 - 3  
B. Dupont - Sam. Amann 09.23 10:30 3 - 0  
D. Cheaib - A. Valuch 09.23 13:10 3 - 0  
D. Cheaib - F. Bourrassaud 09.23 09:50 3 - 0  
F. Kuzmin - A. Valuch 09.23 11:10 3 - 1  
F. Kuzmin - D. Cheaib 09.23 08:30 3 - 0  
H. Nordberg - F. Bourrassaud 09.23 11:50 1 - 3  
J. Derit - H. Nordberg 09.23 09:10 0 - 3  
J. Derit - Sam. Amann 09.23 12:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - A. Golyshev 09.23 07:15 1 - 3  
A. Girevenkov - A.D. Volkov 09.23 03:15 3 - 0  
A. Girevenkov - V. Safonov 09.23 00:45 0 - 3  
A. Golyshev - A.Y. Lisov 09.23 08:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - D. Tunitsyn 09.23 20:15 0 - 3  
A. Lobanov - I. Minchenkov 09.23 11:15 3 - 1  
A. Mohnachev - E. Anisimov 09.23 19:30 1 - 3  
A. Mohnachev - M. Marchenko 09.23 21:00 2 - 3  
A. Serebrennikov - A.D. Volkov 09.23 23:45 3 - 2  
A. Silantev - K. Puzankov 09.23 20:15 3 - 0  
A. Slaschilin - V.G. Evlampiev 09.23 11:15 1 - 3  
A. Vlasov - K.N. Malahov 09.23 00:45 0 - 3  
A. Vlasov - V. Shirshov 09.23 03:15 3 - 1  
A. Zirin - M. Marchenko 09.23 08:45 3 - 2  
A. Zirin - V. Rudenko 09.23 06:45 3 - 1  
A.D. Volkov - A.Y. Fedosov 09.23 00:15 3 - 0  
A.V. Vorozheykin - O.B. Manuylov 09.23 16:15 2 - 3  
A.Y. Fedosov - A. Girevenkov 09.23 02:15 1 - 3  
A.Y. Lisov - A. Arutiunyan 09.23 08:45 0 - 3  
Alb. Bogomolov - G. Karpovkin 09.23 06:30 1 - 3  
Alb. Bogomolov - O. Belugin 09.23 08:30 3 - 1  
D. Ignatiev - N. Sadovskiy 09.23 23:30 2 - 3  
D. Komarov - A. Silantev 09.23 19:15 3 - 2  
D. Petrochenko - A. Klavdenkov 09.23 19:15 2 - 3  
D. Tikhnenko - K. Bystrushkin 09.23 15:15 0 - 3  
D. Tunitsyn - D. Petrochenko 09.23 20:45 0 - 3  
D. Tunitsyn - S. Nikulin 09.23 18:45 3 - 1  
D.A. Mikheev - S. Vardanyan 09.23 13:00 3 - 1  
D.A. Mikheev - Y. Troyanov 09.23 11:30 1 - 3  
Dmi. Bogdanov - A. Zirin 09.23 08:15 0 - 3  
E. Anisimov - M. Marchenko 09.23 19:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - E. Masokin 09.23 01:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - N. Zhurba 09.23 02:30 2 - 3  
E. Masokin - V. Kalachev 09.23 00:00 3 - 0  
G. Karpovkin - O. Belugin 09.23 07:30 2 - 3  
G. Karpovkin - Ser. Ovechkin 09.23 09:00 0 - 3  
I. Afanasyev - A.Y. Fedosov 09.23 01:15 1 - 3  
I. Minchenkov - N. Sadovskiy 09.23 12:15 1 - 3  
I. Poletaev - A. Slaschilin 09.23 11:45 0 - 3  
I. Poletaev - V.G. Evlampiev 09.23 13:15 2 - 3  
I. Zemit - A. Mohnachev 09.23 18:30 1 - 3  
I. Zemit - E. Anisimov 09.23 20:30 0 - 3  
K. Bystrushkin - V. Beliakov 09.23 16:15 3 - 1  
K. Puzankov - D. Komarov 09.23 20:45 3 - 1  
K. Puzankov - V. Melnikov 09.23 18:45 2 - 3  
K. Simonov - A.V. Vorozheykin 09.23 15:15 3 - 0  
K.N. Malahov - M. Minkov 09.23 02:45 1 - 3  
K.N. Malahov - V. Shirshov 09.23 01:45 0 - 3  
Kim Sen Ir - V. Selkin 09.23 14:30 2 - 3  
Kim Sen Ir - V. Vologzhanin 09.23 16:30 0 - 3  
M. Chernyavskiy - Kim Sen Ir 09.23 16:00 3 - 0  
M. Marchenko - Dmi. Bogdanov 09.23 07:15 3 - 2  
M. Marchenko - I. Zemit 09.23 20:00 3 - 2  
M. Minkov - D. Tikhnenko 09.23 15:45 3 - 1  
M. Minkov - K. Bystrushkin 09.23 17:15 3 - 0  
M. Minkov - Y.V. Lbov 09.23 01:15 3 - 2  
M. Minkov - Y.V. Lbov 09.23 22:45 1 - 3  
N. Sadovskiy - A. Lobanov 09.23 12:45 3 - 2  
N. Sadovskiy - Pav. Medvedev 09.23 10:45 3 - 0  
N. Sukharnikov - D. Ignatiev 09.23 22:30 3 - 0  
N. Zhurba - V. Kalachev 09.23 01:00 3 - 0  
O. Belugin - Ser. Ovechkin 09.23 07:00 3 - 0  
O. Nikiforov - A. Slaschilin 09.23 12:45 2 - 3  
O. Nikiforov - I. Poletaev 09.23 10:45 3 - 0  
O.B. Manuylov - K. Simonov 09.23 16:45 3 - 0  
O.B. Manuylov - R. Agababyan 09.23 14:45 2 - 3  
P. Semeshin - A. Serebrennikov 09.23 22:45 3 - 0  
Pav. Medvedev - A. Lobanov 09.23 11:45 3 - 0  
Pav. Medvedev - I. Minchenkov 09.23 13:15 0 - 3  
R. Agababyan - A.V. Vorozheykin 09.23 17:15 3 - 2  
R. Agababyan - K. Simonov 09.23 15:45 1 - 3  
S. Nikulin - A. Klavdenkov 09.23 21:15 2 - 3  
S. Nikulin - D. Petrochenko 09.23 19:45 2 - 3  
S. Vardanyan - T. Razinkov 09.23 12:00 0 - 3  
Ser. Morozov - A. Arutiunyan 09.23 07:45 3 - 0  
Ser. Morozov - A. Golyshev 09.23 09:15 3 - 1  
Ser. Ovechkin - Alb. Bogomolov 09.23 08:00 1 - 3  
T. Razinkov - D.A. Mikheev 09.23 10:30 3 - 2  
T. Razinkov - Y. Troyanov 09.23 12:30 3 - 0  
V. Beliakov - D. Tikhnenko 09.23 16:45 0 - 3  
V. Beliakov - M. Minkov 09.23 14:45 3 - 2  
V. Chahur - E. Ilyukhin 09.23 00:30 3 - 0  
V. Chahur - E. Masokin 09.23 03:00 3 - 0  
V. Kalachev - V. Chahur 09.23 02:00 0 - 3  
V. Melnikov - A. Silantev 09.23 21:15 3 - 1  
V. Melnikov - D. Komarov 09.23 19:45 3 - 2  
V. Rudenko - Dmi. Bogdanov 09.23 09:15 3 - 1  
V. Rudenko - M. Marchenko 09.23 07:45 3 - 2  
V. Safonov - A.D. Volkov 09.23 01:45 3 - 1  
V. Safonov - I. Afanasyev 09.23 02:45 3 - 1  
V. Selkin - M. Chernyavskiy 09.23 17:00 1 - 3  
V. Selkin - V. Vologzhanin 09.23 15:30 3 - 1  
V. Shirshov - O. Kutuzov 09.23 23:15 1 - 3  
V. Shirshov - Y.V. Lbov 09.23 00:15 3 - 1  
V. Vologzhanin - M. Chernyavskiy 09.23 15:00 3 - 2  
V.G. Evlampiev - O. Nikiforov 09.23 12:15 3 - 1  
Y. Merkushin - D. Sayanov 09.23 23:15 3 - 1  
Y. Troyanov - S. Vardanyan 09.23 11:00 3 - 1  
Y.V. Lbov - A. Ilin 09.23 23:45 2 - 3  
Y.V. Lbov - A. Vlasov 09.23 02:15 0 - 3  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gacina - S. Gnanasekaran 09.23 10:00 3 - 0  
B. Oláh - Siu Hang Lam 09.23 17:30 3 - 1  
C. Akkuzu - D. Jorgic 09.23 11:30 1 - 3  
Chih-Yuan Chuang - D. Habesohn 09.23 14:00 3 - 2  
Chun Ting Wong - J. Geraldo 09.23 12:30 3 - 2  
D. Ovtcharov - Seungmin Cho 09.23 14:00 1 - 3  
G. Tsuboi - Jonghoon Lim 09.23 11:00 0 - 3  
J. Monteiro - R. Gárdos 09.23 13:30 1 - 3  
Jonghoon Lim - H. Calderano 09.23 16:00 1 - 3  
K. Jha - R. Walther 09.23 12:00 3 - 0  
Kaz. Yoshimura - Sangsu Lee 09.23 12:30 0 - 3  
Kwan Kit Ho - L. Pitchford 09.23 17:30 1 - 3  
M. Aguirre - H. Calderano 09.23 12:00 0 - 3  
S. Gauzy - Kri. Karlsson 09.23 16:30 3 - 0  
S. Gauzy - L. Pistej 09.23 10:30 3 - 1  
S. Togami - Kri. Karlsson 09.23 13:30 0 - 3  
Seungmin Cho - A. Gacina 09.23 16:30 0 - 3  
Siu Hang Lam - T. Pucar 09.23 09:30 3 - 0  
T. Apolonia - L. Pitchford 09.23 13:00 1 - 3  
Woojin Jang - B. Oláh 09.23 14:00 0 - 3  
Yang Wang - Kwan Kit Ho 09.23 12:30 2 - 3  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drinkhall/Pitchford - Gárdos R / Habesohn D 09.23 11:00 3 - 2  
Togami S / Uda Y - Duda B / Qiu D 09.23 10:30 3 - 1  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.G. Kamath - Mo Zhang 09.23 14:30 3 - 0  
Ando Minami - B. Balazova 09.23 14:00 3 - 0  
B. Takahashi - Ye Lin 09.23 13:00 3 - 0  
D. Meshref - Hyojoo Choi 09.23 13:30 0 - 3  
Hitomi Sato - Yubin Shin 09.23 11:30 2 - 3  
Ho Ching Lee - Hoi Kem Doo 09.23 17:00 2 - 3  
Ho Ching Lee - N. Shahsavari 09.23 10:00 3 - 0  
Hsien-Tzu Cheng - Hoi Kem Doo 09.23 09:30 0 - 3  
Hyojoo Choi - Hina Hayata 09.23 16:30 0 - 3  
Jian Zeng - Saki Shibata 09.23 14:30 1 - 3  
Jihee Jeon - Pei-Ling Su 09.23 13:00 3 - 0  
K. Mischek - Hina Hayata 09.23 13:00 0 - 3  
Miyu Nagasaki - A.G. Kamath 09.23 16:30 2 - 3  
S. Akula - Hyowon Suh 09.23 14:30 3 - 1  
S. Sawettabut - Jieni Shao 09.23 10:30 3 - 1  
S. Sawettabut - Wing Nam Ng 09.23 15:30 3 - 0  
Szu-Yu Chen - Miyu Nagasaki 09.23 12:30 0 - 3  
Wing Nam Ng - B. Eerland 09.23 11:00 3 - 0  
Xiaoxin Yang - Jia Nan Yuan 09.23 12:00 3 - 0  
Xiaoxin Yang - M. Pesotska 09.23 16:00 0 - 3  
Yu-Jh. Li - M. Pesotska 09.23 13:30 0 - 3  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen S-Y / Li Y-J - Lin Y / Zeng J 09.23 10:00 2 - 3  
Jeon J / Yang H - Goi R X / Wong X R 09.23 09:30 3 - 0  
Asztalitenisz (WTT SC Doha, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C-A / Chen S-Y - Lee S / Choi H 09.23 15:30 2 - 3  
Ishiy V / Takahashi B - Jang W / Jeon J 09.23 16:00 0 - 3  
Pitchford L / Ho T-T - Wong/Doo 09.23 15:30 1 - 3  
Togami S / Hayata H - Ho K K / Lee H C 09.23 15:30 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 09.23 11:30 1 - 3  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 09.23 11:30 4 - 1  
KT Wiz - Hanwha Eagles 09.23 11:30 3 - 1  
LG Twins - Samsung Lions 09.23 11:30 4 - 7  
SSG Landers - Lotte Giants 09.23 11:30 9 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 09.23 07:00 3 - 3  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 09.23 06:30 0 - 5  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 09.23 10:45 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 09.23 07:00 0 - 5  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 09.23 07:00 2 - 4  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 09.23 07:00 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 09.23 03:40 2 - 9  
Arizona - Atlanta (21:40) 09.23 21:40 6 - 4  
Boston - NY Mets 09.23 01:10 12 - 5  
Chicago Cubs - Minnesota 09.23 01:40 4 - 5  
Cleveland - Kansas City 09.23 00:10    
Colorado - LA Dodgers 09.23 02:40 10 - 5  
Colorado - LA Dodgers (21:10) 09.23 21:10 5 - 7  
LA Angels - Houston 09.23 03:38 5 - 9  
Miami - Washington 09.23 00:40 5 - 7  
Milwaukee - St. Louis 09.23 01:40 2 - 10  
Milwaukee - St. Louis (20:10) 09.23 20:10 5 - 8  
NY Yankees - Texas 09.23 01:05 7 - 3  
Oakland - Seattle 09.23 03:40 1 - 4  
Oakland - Seattle (21:37) 09.23 21:37 5 - 6  
Philadelphia - Baltimore 09.23 01:05 4 - 3  
San Diego - San Francisco 09.23 04:10 6 - 8  
San Diego - San Francisco (22:10) 09.23 22:10 7 - 6  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 09.23 12:35 6 - 2  
Fubon Guardians - Wei Chuan Dragons 09.23 12:35 2 - 0  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aar. Turner - Carl Wilkinson 09.23 11:40 2 - 4  
Aar. Turner - T. Newell 09.23 13:05 0 - 4  
Carl Wilkinson - D. Pilgrim 09.23 12:50 4 - 1  
Carl Wilkinson - G. Usher 09.23 10:30 4 - 3  
Carl Wilkinson - T. Newell 09.23 14:20 2 - 4  
D. Pilgrim - Aar. Turner 09.23 14:00 4 - 1  
D. Pilgrim - G. Usher 09.23 13:25 4 - 2  
D. Pilgrim - Ric. North 09.23 11:55 4 - 3  
G. Usher - Aar. Turner 09.23 12:20 4 - 2  
G. Usher - Ric. North 09.23 14:35 4 - 2  
G. Usher - T. Newell 09.23 11:20 4 - 1  
Jim Williams - M. Dennant 09.23 23:05 2 - 4  
M. Warburton - Mar. Thomas 09.23 23:20 4 - 1  
Ric. North - Aar. Turner 09.23 11:05 4 - 1  
Ric. North - Carl Wilkinson 09.23 13:40 3 - 4  
Rob Collins - Jim Williams 09.23 23:40 4 - 3  
T. Newell - D. Pilgrim 09.23 10:45 4 - 1  
T. Newell - Ric. North 09.23 12:35 3 - 4  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Young Ninjas 09.23 20:40 1 - 2  
Team Finest - Kova Esports 09.23 17:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K23 - Cowana Gaming 09.23 19:15 0 - 2  
Lilmix - Coalesce 09.23 19:00 2 - 1  
Mad Lions - Esports Club Kyiv 09.23 20:30 2 - 1  
Nasr Esports - Honoris 09.23 19:00 1 - 2  
Nemiga Gaming - No Limit Gaming 09.23 19:00 2 - 1  
Team Finest - Pact 09.23 20:45 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Wisla Krakow 09.23 16:00 1 - 2  
Saw - Apeks 09.23 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chococheck - Big Chillin 09.23 02:00 2 - 0  
Mythic - Onet4P 09.23 02:00 0 - 2  
Party Astronauts - Strife Esports 09.23 02:00 2 - 0  
Triumph - Third Impact 09.23 02:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESL Masters Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Riders - Exploit Esports 09.23 19:25 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Y-games Pro Series, Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Eclot - Enterprise 09.23 19:20 1 - 2  
Sissi State Punks - Budapest Five 09.23 16:00    
E-Sport (CSGO,Dreamh. Open September,NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - Mythic 09.23 01:00 2 - 0  
Bad News Bears - Pain Gaming 09.23 21:10 1 - 2  
Extra Salt - Godsent 09.23 21:10 0 - 2  
Rbg Esports - Godsent 09.23 00:25 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Dreamh.Open September,SA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9Z Team - Bravos Gaming 09.23 17:55 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Dreamh.September,Oceania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renegades - Lookingfororg 09.23 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL ANZ Champ.,St.2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Order - Exsto Gaming 09.23 10:00 2 - 0  
Vertex Esports Club - Ground Zero Gaming 09.23 12:25 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL UK Premiership Autumn)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chetz.royals - Feenix 09.23 21:55 0 - 1  
Endpoint - Reflexeu 09.23 20:45 1 - 0  
Victus - Havik Esports 09.23 19:30 1 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BIG Academy - Esport Rhein-Neckar 09.23 21:20 1 - 0  
Esport Rhein-Neckar - BIG Academy 09.23 22:30 0 - 1  
Playing Ducks - Sissi State Punks 09.23 20:10 0 - 1  
Sissi State Punks - Playing Ducks 09.23 19:15 1 - 0  
Unicorns of Love - Team Questionmark 09.23 19:15 1 - 0  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Eu Reg., PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Touch The Crown - Bluejays International 09.23 12:00 0 - 2  
X-Kom Ago - Havu Gaming 09.23 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Malta Vibes KO Series,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinners Esports - 1Win 09.23 16:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,V4FutureSportsFestival,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4Glory Esports - Infinite Gaming 09.23 16:00 2 - 0  
Budapest Five - Esuba 09.23 19:30    
Sinners Esports - Onyx Esports 09.23 19:30 2 - 0  
E-Sport (CSGONumber One Season2,St3GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambush Esport - 1Shot 09.23 20:00 0 - 0  
Infinite Gaming - For The Win Esports 09.23 19:00 1 - 0  
E-Sport (Dota2, ESL Meisterschaft, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivy - Plan B Esports 09.23 21:10 2 - 0  
Tt Willhaben - 404 Multigaming 09.23 19:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,Americas PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D2 Hustlers - 4 Zoomers 09.23 22:15 2 - 1  
Infamous - Teamteam 09.23 02:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BTSProSeries,SAAsia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Galaxy Racer Esports 09.23 14:00    
Boom Esports - Nigma Galaxy Sea 09.23 14:20 2 - 0  
Team Smg - Execration 09.23 11:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puckchamp - Nemiga Gaming 09.23 14:00 2 - 1  
V-gaming - Brame 09.23 17:00    
Winstrike Team - Creepwave 09.23 20:00 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Kenp4chi) - Italy (Coldsiemens) 09.23 07:36 5 - 2  
Italy (Coldsiemens) - Belarus (Kenp4chi) 09.23 09:24 4 - 4  
Italy (Coldsiemens) - Poland (Tangent) 09.23 08:48 3 - 3  
Italy (Coldsiemens) - Ukraine (Ensen) 09.23 10:00 6 - 3  
Poland (Tangent) - Italy (Coldsiemens) 09.23 07:00 2 - 3  
Ukraine (Ensen) - Italy (Coldsiemens) 09.23 08:12 2 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Italy (Lio) 09.23 07:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Argentina (Carnage) 09.23 06:40 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 09.23 10:00 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Germany (General) 09.23 09:00 1 - 1  
England (Zeus) - Belgium (Tommy) 09.23 11:20 4 - 0  
England (Zeus) - Italy (Lio) 09.23 06:00 2 - 2  
England (Zeus) - Russia (Val) 09.23 10:20 1 - 1  
Germany (General) - Italy (Lio) 09.23 10:40 1 - 2  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 09.23 09:40 1 - 0  
Germany (General) - Russia (Val) 09.23 07:40 1 - 4  
Italy (Lio) - Argentina (Carnage) 09.23 11:00 1 - 2  
Italy (Lio) - England (Zeus) 09.23 11:40 0 - 1  
Italy (Lio) - Germany (General) 09.23 06:20 2 - 3  
Italy (Lio) - Russia (Val) 09.23 08:40 4 - 3  
Italy (Lio) - Turkey (Rafa) 09.23 09:20 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 09.23 08:20 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Germany (General) 09.23 07:20 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Italy (Lio) 09.23 08:00 2 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Rattata 522) - Inter (Russia Today) 09.23 18:15 1 - 1  
Chelsea (Rattata 522) - Milan (Ab Ovo) 09.23 17:25 3 - 1  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 09.23 09:35 2 - 1  
Dortmund (Confession) - Everton (Abeldos United) 09.23 08:45 1 - 1  
Everton (Abeldos United) - Tottenham (Megapolice) 09.23 10:00 2 - 6  
Inter (Russia Today) - Manchester City (Neo13) 09.23 17:00 1 - 0  
Inter (Russia Today) - Milan (Ab Ovo) 09.23 19:05 0 - 1  
Manchester City (Neo13) - Chelsea (Rattata 522) 09.23 19:30 2 - 1  
Manchester City (Neo13) - Wolverhampton (Trader AC) 09.23 17:50 1 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Manchester City (Neo13) 09.23 16:10 4 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Wolverhampton (Trader AC) 09.23 18:40 3 - 0  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 09.23 12:30 1 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Dortmund (Confession) 09.23 10:50 1 - 6  
Wolverhampton (Trader AC) - Chelsea (Rattata 522) 09.23 16:35 0 - 0  
Wolverhampton (Trader AC) - Inter (Russia Today) 09.23 15:45 2 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Shag) - Miami (Gatz) 09.23 07:00 49 - 46  
Atlanta (Shag) - Utah (Bumblebee) 09.23 07:36 32 - 46  
Miami (Gatz) - Atlanta (Shag) 09.23 08:48 42 - 37  
Miami (Gatz) - Utah (Bumblebee) 09.23 08:12 51 - 43  
Phoenix Suns (thunder) - Miami (Gatz) 09.23 09:24 55 - 53  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Hawks (horens) - Boston Celtics (petard) 09.23 15:06 40 - 51  
Atlanta Hawks (horens) - Chicago Bulls (Fosters23) 09.23 15:42 41 - 50  
Atlanta Hawks (horens) - Miami Heat (Joker) 09.23 16:18 36 - 48  
Boston Celtics (petard) - Atlanta Hawks (horens) 09.23 16:54 43 - 44  
Boston Celtics (petard) - Chicago Bulls (Fosters23) 09.23 14:30 33 - 45  
Chicago Bulls (Fosters23) - Atlanta Hawks (horens) 09.23 17:30 44 - 41  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Antoxacreative) - Philadelphia (Damian_Wh.) 09.23 11:55 53 - 57  
Atlanta (nikitos349) - Miami (amuralex) 09.23 06:30 86 - 74  
Charlotte (broccolicabb.) - Cleveland (kotpirog131) 09.23 05:55 74 - 86  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 09.23 07:40 82 - 84  
LA Lakers (megasnake4) - Cleveland (BossVlados0_0) 09.23 17:10 74 - 106  
Memphis (Oglilpolyana) - Atlanta (Antoxacreative) 09.23 13:05 43 - 55  
Memphis (Oglilpolyana) - Minnesota (BigBabyMish) 09.23 11:20 53 - 84  
Miami (amuralex) - Charlotte (broccolicabb.) 09.23 07:05 72 - 80  
Miami (TiGeR_triPoint) - Brooklyn (ka4ika_dame) 09.23 16:35 78 - 48  
Minnesota (BigBabyMish) - Atlanta (Antoxacreative) 09.23 10:10 82 - 63  
Minnesota (BigBabyMish) - Philadelphia (Damian_Wh.) 09.23 12:30 90 - 62  
Philadelphia (Damian_Wh.) - Memphis (Oglilpolyana) 09.23 10:45 64 - 36  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Phabian) - Phoenix Suns (asap) 09.23 22:36 47 - 44  
Dallas (Phabian) - Utah Jazz (dazai) 09.23 22:00 58 - 40  
Dallas (Thunder) - Denver (Gatz) 09.23 13:24 43 - 54  
Dallas (Thunder) - Phoenix (Bumblebee) 09.23 11:00 49 - 50  
Dallas (Thunder) - Utah Jazz (shag) 09.23 12:12 37 - 42  
Denver (Gatz) - Utah Jazz (shag) 09.23 12:48 41 - 43  
Phoenix (Bumblebee) - Denver (Gatz) 09.23 14:00 45 - 62  
Phoenix Suns (asap) - Denver (Tranquil) 09.23 23:48 49 - 39  
Utah Jazz (dazai) - Phoenix Suns (asap) 09.23 23:12 59 - 51  
Utah Jazz (shag) - Phoenix (Bumblebee) 09.23 11:36 43 - 51  
E-Sport (OW,Overwatch Leag,Grand Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas Fuel - Chengdu Hunters 09.23 04:00 3 - 0  
San Francisco Shock - Philadelphia Fusion 09.23 02:30 3 - 2  
Shanghai Dragons - Los Angeles Gladiators 09.23 05:30 3 - 1  
Washington Justice - Atlanta Reign 09.23 01:00 0 - 3  
E-Sport (R6S, European League, Stage 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Virtus.pro 09.23 19:15 0 - 1  
Heroic - Team Vitality 09.23 23:00 0 - 1  
Rogue - Natus Vincere 09.23 21:45 1 - 0  
Team Empire - Bds Esport 09.23 20:40 0 - 1  
Team Secret - Cowana Gaming 09.23 18:00 0 - 1  
E-Sport (R6S, NAL Stage 3, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirage - Beastcoast 09.23 02:00 0 - 1  
Oxygen Esports - Spacestation Gaming 09.23 00:40 0 - 1  
E-Sport (R6S,ApacLeague,South Div.,St 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Chiefs Esports Club 09.23 13:45 0 - 1  
Elevate - Wildcard Gaming 09.23 09:30 0 - 1  
Order - Invictus Gaming 09.23 12:30 0 - 1  
Pittsburgh Knights - Q-Confirm 09.23 10:45 0 - 1  
Futsal (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Paraguay 09.23 16:30 6 - 1  
Brazília - Japán 09.23 19:00 4 - 2  
Kazahsztán - Thaiföld 09.23 16:30 7 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Salzburg 2 09.23 20:30 0 - 3  
Fassa - Bregenzerwald 09.23 20:30 5 - 0  
Klagenfurt 2 - Jesenice 09.23 19:00 1 - 4  
Lustenau - Kitzbühel 09.23 19:30 2 - 4  
Renon/Ritten - Gherdeina/Gröden 09.23 20:00 3 - 4  
Vipiteno/Sterzing - Merano 09.23 20:30 2 - 3  
Zell am See - Vienna Capitals 2 09.23 19:30 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Litvínov 09.23 18:30 6 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rungsted 09.23 20:15 3 - 1  
Herlev Eagles - Odense 09.23 18:00 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Gomel 09.23 18:00 2 - 2  
Lokomotív Orsa - Mogiljev 09.23 17:45 3 - 0  
Vityebszk - Metallurg Zslobin 09.23 18:00 0 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Kokkolan Hermes 09.23 17:30 6 - 5  
Koovee - Heinolan Peliitat 09.23 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS 09.23 17:30 1 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Rudnyij - Jertisz Pavlodar 09.23 15:00 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star Kunlun - Amur Habarovszk 09.23 18:30 0 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Riga 09.23 18:30 1 - 1  
SZKA Szentpétervár - Szalavat Julajev Ufa 09.23 18:30 2 - 4  
Szocsi - Dinamo Moszkva 09.23 18:30 0 - 4  
Traktor Cseljabinszk - CSZKA Moszkva 09.23 16:00 2 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Unia Oswiecim 09.23 18:00 2 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Medvegyi Cseljab. - Avtomob. Jekatyerinburg 2 09.23 11:00 1 - 5  
Dinamo Riga 2 - Tajfun Usszurijszk 09.23 17:30 3 - 4  
Irbisz Kazany - Tolpar Ufa 09.23 16:00 3 - 3  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Rubin Tyumeny 2 09.23 16:00 3 - 6  
Szputnyik Almetyevszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 09.23 16:00 3 - 2  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Omszkije Jasztrebi 09.23 13:30 7 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 09.23 19:00 4 - 1  
Grüner - Manglerud 09.23 19:00 2 - 1  
Sparta Sarpsborg - Ringerike 09.23 18:30 2 - 2  
Stjernen - Stavanger 09.23 18:00 1 - 2  
Valerenga - Lillehammer 09.23 18:30 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Iserlohn 09.23 19:30 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 09.23 19:00 6 - 4  
Frölunda - Leksand 09.23 19:00 2 - 4  
Linköping - Färjestad 09.23 19:00 0 - 4  
Malmö - Djurgarden 09.23 19:00 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Gornyak Ucsali 09.23 17:30 3 - 3  
CSZK Szamara - Zauralje Kurgan 09.23 17:00 1 - 2  
Dizel Penza - Cselmet Cseljabinszk 09.23 18:00 3 - 3  
Ermak Angarszk - Torosz Nyeftekamszk 09.23 13:00 5 - 5  
Lada Toljatti - Juzsnij Ural Orszk 09.23 17:00 3 - 2  
Omszkije Krilja - Izssztal Izsevszk 09.23 15:00 6 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Molot Perm 09.23 14:00 3 - 2  
Kosárlabda (Afrika bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Egyiptom 09.23 18:00 67 - 61  
Mali - Angola 09.23 21:00 74 - 53  
Nigéria - Elefántcsontpart 09.23 12:00 72 - 56  
Szenegál - Mozambik 09.23 15:00 74 - 46  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Horsens 09.23 19:15 104 - 89  
Naestved - Randers 09.23 19:15 96 - 94  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Valencia 09.23 19:30 65 - 65, h.u. 75 - 72  
Sepsi - Kayserispor 09.23 18:00 79 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eleftheria Moszhato - Bydgoszcz 09.23 18:00 48 - 57  
Elitzur Holon - Antakya Hatay 09.23 16:00 59 - 76  
Haukar - Uniao Azores 09.23 21:30 81 - 76  
Lefkada - PEAC-Pécs 09.23 18:00 63 - 80  
London Lions - Gran Canaria 09.23 20:30 76 - 46  
Lublin - Szpartak Moszkva 09.23 18:00 62 - 61  
Magnolia Campobasso - Ensino Lugo 09.23 20:00 65 - 64  
Sassari - Grengewald Hüschtert 09.23 20:30 85 - 67  
Ulriken Eagles - Liege 09.23 19:00 57 - 98  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM 09.23 08:00 79 - 66  
NorthPort Batang Pier - Alaska Aces 09.23 10:10 122 - 94  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Eilat 09.23 20:00 77 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Trefl Sopot 09.23 19:30 70 - 73  
Szczecin - Zielona Gora 09.23 17:30 84 - 84, h.u. 86 - 96  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Zalgiris Kaunas 09.23 17:30 81 - 81, h.u. 100 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Telekom Bonn 09.23 20:30 86 - 88  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guaynabo - Santucre 09.23 02:00 92 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Unicaja Malaga 09.23 21:30 87 - 82  
Bilbao - Zaragoza 09.23 19:00 76 - 100  
San Pablo Burgos - Breogan Lugo 09.23 21:30 62 - 87  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Harkiv 09.23 18:00 81 - 57  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - CSZKA Moszkva 09.23 18:30 44 - 92  
UNIKSZ Kazany - Lok.Kubany Krasznodar 09.23 18:00 96 - 87  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai Indians - Kolkata Knight Riders 09.23 16:00 0 - 1  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Motor Zaporozsje 09.23 18:45 36 - 25  
Kielce - Veszprém 09.23 18:45 32 - 29  
Paris SG - Dinamo Bukarest 09.23 20:45 41 - 30  
Porto - Flensburg 09.23 20:45 28 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Köbenhavn 09.23 19:00 28 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Pays d'Aix 09.23 20:15 30 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Plan de Cuques 09.23 20:00 37 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Grotta 09.23 21:30 25 - 22  
Fram - Selfoss 09.23 21:40 29 - 23  
KA Akureyri - Vikingur Reykjavik 09.23 21:30 23 - 18  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Lublin 09.23 19:00 29 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Kristiansand 09.23 18:00 33 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Magdeburg 09.23 19:05 17 - 28  
Bergischer HC - Stuttgart 09.23 19:05 26 - 25  
DHfK Leipzig - Hamburg 09.23 19:05 27 - 27  
Minden - Füchse Berlin 09.23 19:05 25 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - Stiinta Bukarest 09.23 16:00 32 - 18  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen 09.23 19:15 31 - 36  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kungalv 09.23 19:00 30 - 31  
VästerasIrsta - Sävehof 09.23 19:00 31 - 35  
Kézilabda (Ázsia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szíria - Hongkong 09.23 14:00 24 - 34  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Patronato Parana 09.23 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bahreini King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Riffa - Al-Bahrain 09.23 17:15 1 - 1  
Manama Club - Qalali Club 09.23 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gent 09.23 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marica Plovdiv - Slavia Szófia 09.23 15:00 1 - 3  
Minior Pernik - Cserno More Várna 09.23 12:00 0 - 2  
Szpartak Várna - Ludogorec Razgrad 09.23 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Oriente Petrolero 09.23 21:00 2 - 0  
Bolivar La Paz - Aurora Cochabamba 09.23 02:00 5 - 1  
Palmaflor Vinto - The Strongest 09.23 00:15 0 - 0  
Royal Pari Santa Cruz - Nacional Potosi 09.23 23:15 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Ponte Preta 09.23 02:30 1 - 2  
Vitória BA - Coritiba 09.23 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo SP - America MG 09.23 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Dep. Copiapo 09.23 02:00 2 - 1  
Rangers de Talca - Dep. Magallanes 09.23 00:00 1 - 1  
Union San Felipe - Universidad de Concepcion 09.23 23:30 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Marathon - Real Esteli 09.23 04:00 2 - 0  
CSD Comunicaciones - Alianza San Salvador 09.23 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Libertad Asuncion 09.23 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alleröd - Bröndby 09.23 19:45 1 - 8  
Frem - Aarhus GF 09.23 18:00 0 - 3  
Horsens - Silkeborg 09.23 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Wasl 09.23 16:45 1 - 1  
Al-Urooba - Al-Ain (UAE) 09.23 16:45 3 - 3  
Al-Wahda - Shabab Al-Ahli (UAE) 09.23 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionikosz Nikea - Giannina 09.23 17:15 0 - 0  
Volosz NFC - Atromitosz Periszteri 09.23 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Heracles 09.23 18:45 2 - 1  
Twente - AZ Alkmaar 09.23 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Victoria - Honduras Progreso 09.23 03:00 1 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - TIRA-Persikabo 09.23 13:15 0 - 3  
Persib Bandung - Pusamania Borneo 09.23 14:00 0 - 0  
Persik Kediri - PSM Makassar 09.23 10:15 2 - 3  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - ÍBV 09.23 19:30 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Raanana 09.23 19:00 1 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Afula 09.23 19:00 1 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Umm Al Fahm 09.23 19:00 0 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Kfar Qasem 09.23 19:00 0 - 0  
Maccabi Bnei Reine - Bnei Yehuda TA 09.23 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Atl. Huila 09.23 03:00 3 - 0  
Labdarúgás (Kína 3., feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangxi Pingguo Haliao - Shanghai Jiading 09.23 09:00 0 - 0  
Hebei Kungfu - Qingdao Manatee 09.23 09:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Cracovia Krakkó 09.23 17:30 0 - 0  
Slask Wroclaw - TBB Nieciecza 09.23 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo RJ - Barcelona Guayaquil 09.23 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ligák Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Leon 09.23 04:00 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pumas de Tabasco - Venados 09.23 02:05 1 - 1  
Tampico Madero - Cimarrones de Sonora 09.23 04:05 1 - 2  
Tlaxcala - Tepatitlan 09.23 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Dep. Toluca 09.23 02:06 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New England 09.23 02:00 2 - 3  
Inter Miami - Nashville 09.23 01:30 1 - 5  
New York RB - New York City FC 09.23 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Managua FC - CD Ocotal 09.23 01:00 3 - 1  
Walter Ferretti - Diriangen 09.23 04:00 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flöya - Valerenga 2 09.23 16:45 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Udinese 09.23 20:45 1 - 0  
Sampdoria - Napoli 09.23 18:30 0 - 4  
Torino - Lazio 09.23 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit-Izsevszk - CSZKA Moszkva 09.23 13:15 0 - 4  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Vlagyimir - Ural Jekatyerinburg 09.23 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Rapid Wien 09.23 20:30 1 - 1  
LASK - Stripfing/Weiden 09.23 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Dep. Binacional 09.23 20:15 1 - 2  
Alianza Huanuco - Universitario de Deportes 09.23 22:30 0 - 4  
Dep. Municipal - Huancayo 09.23 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real SC Queluz - Cova de Piedade 09.23 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Boavista 09.23 21:15 1 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Univ. Craiova - CFR Cluj 09.23 20:30 1 - 0  
Filiasi - UTA Arad 09.23 15:00 1 - 0  
Ripensia Timisoara - Dinamo Bukarest 09.23 17:45 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Raith Rovers 09.23 20:45 3 - 0  
Dundee Utd. - Hibernian 09.23 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Barcelona 09.23 22:00 0 - 0  
Granada - Real Sociedad 09.23 19:30 2 - 3  
Osasuna - Betis 09.23 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Grasshoppers 09.23 20:30 1 - 1  
Sion - Luzern 09.23 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Göteborg 09.23 19:00 3 - 0  
Kalmar - AIK Stockholm 09.23 19:00 1 - 1  
Mjällby - Halmstad 09.23 19:00 0 - 0  
Varberg - Häcken 09.23 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Al-Ahli (KSA) 09.23 17:30 2 - 0  
Al-Nassr - Al-Batin 09.23 17:25 1 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Hilal (KSA) 09.23 19:25 2 - 2  
Al-Tai - Al-Ettifaq 09.23 17:45 4 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Partizan Belgrád 09.23 17:50 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Aluminij Kidricevo 09.23 17:00 1 - 3  
Maribor - Celje 09.23 20:15 2 - 0  
Tabor Sezana - Mura 09.23 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kasimpasa 09.23 19:00 2 - 0  
Fenerbahce - Giresunspor 09.23 19:00 2 - 1  
Konyaspor - Trabzonspor 09.23 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alians Lipova Dolina - Minaj 09.23 18:00 3 - 2  
Epicentr Dunaivci - Metaliszt 1925 09.23 12:00 0 - 1  
Girnyik-Sport - FC Lviv 09.23 14:00 0 - 2  
Prikarpattya Ivano-Frank. - Csernomorec Odessza 09.23 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - CA Cerro 09.23 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Birmingham Legion 09.23 01:30 0 - 4  
Austin Bold - El Paso 09.23 03:00 2 - 2  
Charleston - New York RB 2 09.23 01:00 2 - 3  
Charlotte Independence - FC Miami 09.23 01:00 2 - 0  
Memphis - Indy Eleven 09.23 02:00 1 - 0  
Oakland Roots - San Diego Loyal 09.23 04:00 2 - 1  
Tacoma Defiance - Sacramento 09.23 04:00 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lala Caroni - Monagas Maturin 09.23 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Sevan Jereván 09.23 16:00 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Leeds Rhinos 09.23 20:45 0 - 8  
Röplabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Belogorje Belgorod 09.23 15:00 0 - 3  
Fakel Novij Urengoj - Sahtar Szoligorszk 09.23 14:00 3 - 2  
Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 09.23 17:30 1 - 3  
Zenit Kazany - Ural Ufa 09.23 16:00 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Egyiptom 09.23 15:00 3 - 1  
U21Thaiföld - U21Olaszország (Helyszín: Olaszország) 09.23 18:00 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kuba - U21Lengyelország 09.23 12:00 1 - 3  
Röplabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Marokkó 09.23 16:00 3 - 0  
U21Belgium - U21Irán 09.23 19:00 3 - 2  
Röplabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Oroszország - U21Brazília 09.23 15:00 3 - 2  
Squash (Netsuite Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mar. Elshorbagy - G. Marche 09.23 23:30 2 - 0  
Mig. Rodriguez - K.A. Gawad 09.23 22:00 1 - 2  
Squash (Netsuite Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joel. King - S. Sobhy 09.23 22:45 2 - 1  
Tenisz (Ambato, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gautier - And. Martin 09.23 17:00 2 - 0  
G. Melzer - J. Lenz 09.23 17:00 2 - 0  
L. Catarina - F. Mena 09.23 20:50 1 - 2  
T.A. Tirante - C. Gomez-Herrera 09.23 18:55 2 - 1  
Tenisz (Ambato, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castelnuovo L / Nikles J - Esteve Lobato/RocaBatalla 09.23 17:00 0 - 2  
Gomez A / Tirante T - Arias B / Zeballos F 09.23 23:20 2 - 0  
Gomez E / Quiroz R - Arias B / Zeballos F 09.23 19:05 1 - 2  
Lenz J / Melzer G - Gomez-Herrera C / Olivo R 09.23 22:05 2 - 1  
Martin A / Oliveira G - Esteve Lobato/RocaBatalla 09.23 20:10 2 - 0  
Mendoza A / Zukas M - Hidalgo D / Rodriguez C 09.23 22:00 1 - 2  
Merino A / Ore J A - Mendoza A / Zukas M 09.23 18:15 0 - 2  
Tenisz (Biel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - J. Sousa 09.23 16:30 0 - 2  
Alex. Shevchenko - A. Escoffier 09.23 13:00 0 - 2  
D.S. Stricker - H. Laaksonen 09.23 13:35 2 - 1  
E. Couacaud - M-A. Hüsler 09.23 12:20 0 - 2  
M. Moraing - R. Ramanathan 09.23 11:00 0 - 2  
Tenisz (Biel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Masur D - Janvier M / Kadhe A 09.23 16:20 2 - 0  
Huey T C / Nielsen F - Paul J / Steinegger Y 09.23 15:00 2 - 1  
Manafov V / Matuszewski P - Huesler M-A / Stricker D 09.23 17:55 0 - 2  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - M. Vrbensky 09.23 15:05    
N. Sanchez-Izquierdo - A. Collarini 09.23 11:00 2 - 0  
R. Haase - Taro Daniel 09.23 13:55 0 - 2  
S.F.A. Rodriguez Taverna - N. Milojevic 09.23 13:35 1 - 2  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobrov B / Ortega-olmedo - de Jong J / Stevens B 09.23 12:25 0 - 2  
Borges N / Cabral F - Collarini A / Vervoort M 09.23 16:05 2 - 0  
Doumbia S / Reboul F - Faria J / Faria L 09.23 16:15    
Hermans M / Sijsling I - Heller P / Vanneste J 09.23 11:00 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - T. Kokkinakis 09.23 10:00 1 - 2  
D.N. Madaras - J. Lehecka 09.23 11:40 0 - 2  
V. Kopriva - F. Horansky 09.23 10:00 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Cozbinov A - Gonzales R / Johnson H 09.23 13:00 1 - 2  
Cerretani J / Margaroli L - Cobolli F / Ocleppo J 09.23 15:25 2 - 0  
Ignatik U / Madaras D N - Marterer M / Rosol L 09.23 14:55 0 - 2  
Jecan A / Tomescu D - Erler A / Miedler L 09.23 16:10 2 - 1  
Tenisz (Cancun, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Yamacita - J.F. Angele 09.23 16:00 0 - 2  
F.A. Gomez - M.A. Dellien Velasco 09.23 16:00 2 - 0  
J. Flores - J.A. Hernandez Serrano 09.23 16:00 0 - 2  
L. Britto - I.J. Aramburu Contreras 09.23 19:05 2 - 0  
P. Gregg - G. Lopez Villasenor 09.23 16:00 0 - 2  
Tenisz (Cancun, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aki. James - M.J. Portillo Ramirez 09.23 16:00 0 - 2  
D. Semenistaja - A. Rusova 09.23 17:50 1 - 2  
Das. Ivanova - A.S. Rogers 09.23 17:55 1 - 2  
K-A. Weedon - S. Kent 09.23 17:35 1 - 2  
L. Proctor - Chr. Rosca 09.23 18:10 1 - 2  
Nats. Arakawa - S. Sewing 09.23 20:55 0 - 2  
R. Wijesundera - Vic. Rodriguez 09.23 16:00 0 - 2  
T. Malik - F. Brito 09.23 18:20 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evan King - J.J. Wolf 09.23 18:20 0 - 2  
J. Kubler - Ste. Kozlov 09.23 17:00 0 - 2  
P. Gunneswaran - M. Torpegaard 09.23 17:00 0 - 2  
T. Sandgren - G. Brouwer 09.23 19:20 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andrew L / Trotter J - King E / Withrow J 09.23 22:20 2 - 1  
Blumberg W / Schnur M - Chung Y / Hong S-C 09.23 20:55 1 - 2  
Galloway R / Lawson A - Galarneau A / Kovacevic A 09.23 21:00 2 - 0  
Nam J S / Song M-K - Kozlov S / Polansky P 09.23 22:45 1 - 2  
Tenisz (Columbus, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - Saisai Zheng 09.23 17:00 1 - 2  
B. Haddad Maia - Pri. Hon 09.23 19:25 2 - 0  
M. Bolkvadze - Xinyu Wang 09.23 18:35 1 - 2  
M. Brengle - L. Chirico 09.23 21:30 2 - 0  
Tenisz (Columbus, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglis M / Okamura K - Eikeri U / Lechemia E 09.23 22:50 0 - 2  
Jakupovic D / Parrizas Di - Loeb J / Muhammad A 09.23 16:00    
Tenisz (Fayetteville, AR, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Reco - P. Jubb 09.23 16:50 1 - 2  
H. Patten - A.M. Jong 09.23 17:00 2 - 0  
I. Montes-de La Torre - J. von der Schulenburg 09.23 20:20 0 - 2  
J. McNally - P. Vives Marcos 09.23 21:45 1 - 2  
Juncheng Shang - Finn Bass 09.23 17:00 2 - 0  
M. Whitehouse - F. Broska 09.23 18:40 2 - 0  
S. Bangoura - G.A. Boitan 09.23 19:45 0 - 2  
T. Paroulek - Z. Svajda 09.23 17:00    
T. Zink - F. Broska 09.23 01:10 0 - 2  
T.A. Kodat - L. Draxl 09.23 18:55    
Tenisz (Fort Worth, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Graham - M. Aristegui 09.23 16:00 2 - 0  
A. Lahey - M.L. Carle 09.23 17:30 1 - 2  
Ale. Bozovic - Cat. Harrison 09.23 19:15 2 - 0  
E. Arango - Iva. Popovic 09.23 16:00 2 - 1  
K. Day - M. Kessler 09.23 17:35 2 - 0  
K. Kanepi - Q. Gleason 09.23 17:10 2 - 0  
O. Orpana - Emma Navarro 09.23 16:00 0 - 2  
S. Daavettila - S. Vickery 09.23 16:00    
Tenisz (Johannesburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beckley - M. Efstathiou 09.23 10:30 2 - 0  
D. Cukierman - De Carvalho Cardoso Alves 09.23 09:00 1 - 2  
I. Ribeiro Marcondes - K. Seelig 09.23 09:00 1 - 2  
J. Beale - M. Pervolarakis 09.23 09:00    
K. Montsi - M. Kalovelonis 09.23 10:00 2 - 0  
Kel. Stevenson - B. Lock 09.23 10:00 0 - 2  
Rio Noguchi - V. Hunter 09.23 09:00 2 - 1  
S. Prechtel - Ala. Gray 09.23 09:00 0 - 2  
Tenisz (Johannesburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anshba - J. Cabaj Awad 09.23 10:30 0 - 2  
C. Simmonds - A. Charaeva 09.23 13:00    
E. Lys - J. Zuger 09.23 10:30    
E. Mandlik - E. Vedder 09.23 13:00 0 - 2  
J. Dürst - M. Mutavdzic 09.23 10:30 0 - 2  
Shi. Akita - R. Hogenkamp 09.23 10:30 0 - 2  
V. Bhunu - S. Lamens 09.23 11:30 2 - 0  
Z. Kruger - T. Andrianjafitrimo 09.23 12:00 0 - 2  
Tenisz (Jönköping, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - K. Sultanov 09.23 10:00 2 - 0  
Mar. Möller - V. Durasovic 09.23 10:00 1 - 2  
Ren. Tokuda - O. Virtanen 09.23 11:30 0 - 2  
Shi. Imai - F. Bergevi 09.23 11:30 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Sharma - F. Passaro 09.23 11:30 0 - 2  
B. Sanchez Martinez - S. Roncalli 09.23 11:30 0 - 2  
Billy Harris - Z. Eisinga 09.23 10:00 2 - 0  
E. Maggioli - A. Barrena 09.23 10:00 2 - 0  
G.M. Noce - M. Miceli 09.23 10:00 2 - 1  
R. Agarwal - E. Lavagno 09.23 11:30 0 - 2  
Val. Aboian - A. Picchione 09.23 10:00 2 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zucchini - B. Matusova 09.23 10:00 2 - 0  
A.G. Vasilescu - M. Capurro Taborda 09.23 11:30 0 - 2  
D. Cherubini - A. Ureke 09.23 11:30    
D. Tran - A. Zolotareva 09.23 10:00 1 - 2  
G. Crescenzi - V. Petrenko 09.23 11:30 2 - 1  
J. Gimbrere - D. Chiesa 09.23 11:30 1 - 2  
L. Alhussein Abdel Aziz - I. Lavino 09.23 10:00 2 - 1  
Val. Yushchenko - L-M. Rioux 09.23 10:00 2 - 1  
Tenisz (Melilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Schaer - I. Monzon 09.23 17:10 1 - 2  
V. Oliver Moratalla - C. Lopez Montagud 09.23 16:00 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Giron 09.23 14:00 0 - 2  
H. Hurkacz - L. Pouille 09.23 15:40 2 - 0  
N. Basilashvili - A. Davidovich Fokina 09.23 19:50 2 - 1  
P. Gojowczyk - K. Khachanov 09.23 14:00 2 - 0  
P. Kohlschreiber - G. Monfils 09.23 18:00 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reese H / Verbeek S - Brkic T / Cacic N 09.23 16:10 0 - 2  
Sabanov/Sabanov - Nys H / Rinderknech A 09.23 12:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Garcian - Ryo. Tanuma 09.23 15:00 0 - 2  
G. Ricca - G.O. Iradukunda 09.23 10:00 1 - 2  
K. Nishiwaki - G. Oradini 09.23 10:00 0 - 2  
Kento Takeuchi - C. Negritu 09.23 10:00 0 - 2  
L. Marmousez - Tak. Saito 09.23 10:00 2 - 0  
Li Tu - A. Rai 09.23 10:00 2 - 0  
O. Brigida - Kaz. Kawachi 09.23 10:00    
U. Blanchet - R. Matsumura 09.23 11:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Koevermans - Z. Desai 09.23 11:30 1 - 2  
C. Bechri - M. Villet 09.23 11:30 2 - 0  
C. Vlasselaer - B. Behulova 09.23 11:30    
E. Reyngold - A. Aksu 09.23 10:00 1 - 2  
Ele. Milovanovic - Mar. Drazic 09.23 11:30    
M. Komano - Mia Mack 09.23 15:00 1 - 2  
O. Helmi - E. Meri 09.23 11:30 2 - 0  
P. Jattavapornvanit - Hon. Kobayashi 09.23 11:30 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - E. Ruusuvuori 09.23 09:55 0 - 2  
E. Gerasimov - C. Taberner 09.23 13:15 1 - 2  
F. Krajinovic - J. Duckworth 09.23 12:10 0 - 2  
M. Kecmanovic - A. Bublik 09.23 14:00 1 - 2  
Soon Woo Kwon - D. Lajovic 09.23 08:00 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Bonzi B - Golubev A / Nedovyesov A 09.23 16:20 2 - 1  
Erlich J / Vasilevski A - Demoliner M / Matos R 09.23 09:50 2 - 1  
Goransson A / Vavassori A - Berankis R / Sitak A 09.23 11:25 1 - 2  
Pel D / Qureshi A - Glasspool L /Heliovaara H 09.23 08:00 0 - 2  
Tenisz (Ostrava, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.B. Teichmann - A. Riske 09.23 20:00 2 - 1  
M. Linette - E. Rybakina 09.23 12:00 1 - 2  
M. Sakkari - J. Ostapenko 09.23 13:55 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - B. Bencic 09.23 18:10 0 - 2  
T. Martincova - A. Pavlyuchenkova 09.23 15:35 2 - 0  
Tenisz (Ostrava, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Routliffe E - Heisen V / Voracova R 09.23 14:00 2 - 0  
Linette M / Pera B - Sharma A / Van Der Hoek R 09.23 15:15 2 - 0  
Tenisz (Pardubice, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Weis - Toby Martin 09.23 12:30 2 - 1  
D. Recek - A. Paulson 09.23 09:30 0 - 2  
D. Siniakov - E. Vanshelboim 09.23 14:30 1 - 2  
F. Misolic - A. Paulson 09.23 13:00 2 - 1  
M. Karol - H. Squire 09.23 13:15 0 - 2  
M.W. Donald - L. Nardi 09.23 13:15 0 - 2  
O. Giacalone - L. Nardi 09.23 09:30 0 - 2  
R. Stanek - M. Welte 09.23 11:00 2 - 0  
Toby Martin - L. Giacomini 09.23 09:30    
Tenisz (Pirot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - Vik. Jovic 09.23 11:30 2 - 0  
A. Tomas - T. Jotovski 09.23 13:00 0 - 2  
C. Cretu - G. Tabacco 09.23 13:00 2 - 0  
D. Klok - K. Juhas 09.23 10:00 0 - 2  
Luka Pavlovic - O. Ovcharenko 09.23 11:16 2 - 1  
N. Parizzia - F. Iannaccone 09.23 10:00 0 - 2  
T. Kocevar-Desman - S. Polukhin 09.23 13:00    
Tenisz (Recife, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dutra da Silva - L. Esquici 09.23 00:00 2 - 0  
E. Ribeiro - A. Gobernate 09.23 18:30 2 - 0  
J. Hinsching - W. Leite 09.23 17:35    
J.M. Nusdeo - G. Heide 09.23 15:30 0 - 2  
M. Zormann da Silva - J.O. Gutierrez 09.23 16:50 2 - 1  
N. Zanellato - J.E. Schiessl 09.23 15:30 2 - 0  
P. Boscardin Dias - E. Bianchini Bogo 09.23 15:30 2 - 0  
Tenisz (Santarém, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Robbe - Rob. Anderson 09.23 10:30 1 - 2  
A. Tikhonova - Eden Silva 09.23 12:00 2 - 0  
D. Snigur - Jia-Jing Lu 09.23 17:45 2 - 0  
I. Shinikova - A. Barnett 09.23 15:50 2 - 1  
Nat. Kostic - Ell. Perez 09.23 17:15 0 - 2  
P. Ozgen - T. Maria 09.23 10:30 2 - 1  
R.G. Serban - S. Djoubri 09.23 10:30 2 - 0  
V. Kuzmova - Z. Falkner 09.23 14:50 2 - 0  
Tenisz (Ulcinj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F.E. Egea - F. Gill 09.23 10:00 2 - 0  
M. Dellavedova - J.P. Paz 09.23 11:30 0 - 2  
M. Houkes - Gia. Ferrari 09.23 11:30 2 - 0  
M. Navone - T. Legout 09.23 10:00 2 - 0  
M. Samardzic - A. Musialek 09.23 11:30 0 - 2  
M. Serafini - R. Cungu 09.23 11:30 0 - 2  
S. Vincent Ruggeri - J. Moret 09.23 10:00 2 - 1  
T. Droguet - A. Massara 09.23 10:00    
Tenisz (Valencia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fita Boluda - D. Seguel 09.23 12:30 1 - 2  
A. Gamiz - E. Guerrero Alvarez 09.23 11:00 2 - 0  
A. Prisacariu - M. Buzarnescu 09.23 15:05 0 - 2  
A. Rus - I. Shymanovich 09.23 16:25 2 - 0  
Fra. Jones - D. Papamichail 09.23 12:30 2 - 0  
I.M. Bara - C. Paquet 09.23 11:00 2 - 1  
M. Gutierrez Carrasco - A. Bolsova Zadoinov 09.23 11:00 1 - 2  
Seo. Mendez - L. Romero Gormaz 09.23 20:00 2 - 0  
Tenisz (Vyshkovo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petrenko - L. Catani 09.23 09:00 1 - 2  
D. Veremeychuk - Myr. Bondar 09.23 10:30 2 - 0  
D.C. Ignat - A. Braynin 09.23 09:00 0 - 2  
F. Campana - Y. Wojcik 09.23 09:50 0 - 2  
I. Snitari - O. Prihodko 09.23 12:00 1 - 2  
L. Bocchi - N. Alosha Ushakov 09.23 10:30 2 - 0  
L. Bocchi - Y. Wojcik 09.23 16:35 1 - 2  
N. Hornitschek - Madarász G. 09.23 10:30 1 - 2  
T. Compagnucci - Ole. Stepanenko 09.23 12:00 2 - 0  
V. Vacherot - G. Kravchenko 09.23 11:42 0 - 2  
Tenisz (Wiesbaden, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ignatik - M. di Giuseppe 09.23 10:30 2 - 0  
A. Klasen - F. di Sarra 09.23 10:30 0 - 2  
C. Burel - L. Papadakis 09.23 14:40 2 - 1  
G. Gatto-Monticone - C. Perrin 09.23 12:00 0 - 2  
K. Gerlach - Y. In-Albon 09.23 12:00 0 - 2  
L. Stefanini - Ste. Wagner 09.23 13:30 2 - 1  
M. Melnikova - L. Gjorcheska 09.23 12:00 0 - 2  
V. Jimenez Kasintseva - Bondár A. 09.23 10:30    
Tollaslabda (Polish Int.,selejt., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pytel G. - K. Meusburger 09.23 13:20 0 - 2  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Jadran Split 09.23 16:30 11 - 19  
Jadran Herceg Novi - ENKA Isztambul 09.23 18:30 15 - 5  
OSC - Apollon Szmirnisz 09.23 09:00 15 - 8  
OSC - Szintez Kazany 09.23 20:30 15 - 12  
Terrassa - Montpellier 09.23 17:00 12 - 12  

 

2021.09.22.

Asztalitenisz (Challenger Series, 38. hét)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Dupont - F. Bourrassaud 09.22 08:30 0 - 3  
B. Dupont - H. Nordberg 09.22 13:50 0 - 3  
B. Dupont - J. Derit 09.22 11:10 3 - 0  
F. Kuzmin - F. Bourrassaud 09.22 13:10 1 - 3  
H. Nordberg - A. Valuch 09.22 11:50 3 - 0  
H. Nordberg - D. Cheaib 09.22 09:50 3 - 2  
J. Derit - A. Valuch 09.22 09:10 2 - 3  
J. Derit - F. Bourrassaud 09.22 14:30 0 - 3  
Sam. Amann - A. Valuch 09.22 15:10 0 - 3  
Sam. Amann - F. Kuzmin 09.22 10:30 0 - 3  

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Arutiunyan - A. Trushkin 09.22 08:15 3 - 1  
A. Batalov - O. Nikiforov 09.22 11:15 0 - 3  
A. Ilin - A. Suntsov 09.22 02:15 3 - 2  
A. Kolmin - S. Kulikov 09.22 15:00 2 - 3  
A. Merezhko - R. Agababyan 09.22 16:45 3 - 2  
A. Merezhko - S. Lanin 09.22 14:45 3 - 1  
A. Mohnachev - A. Shmakov 09.22 18:30 3 - 0  
A. Mohnachev - V. Chernov 09.22 20:30 3 - 1  
A. Shmakov - I. Mikhaylov 09.22 21:00 0 - 3  
A. Shmakov - V. Chernov 09.22 19:30 3 - 0  
A. Suntsov - D. Balakin 09.22 00:45 3 - 1  
A. Suntsov - K.N. Malahov 09.22 03:15 3 - 0  
A. Trushkin - S. Homutov 09.22 06:45 2 - 3  
A. Trushkin - Y.A. Gavrilov 09.22 08:45 3 - 2  
A. Tsitselskiy - E. Ilyukhin 09.22 01:00 3 - 1  
A. Yakovlev - A. Kolmin 09.22 15:30 1 - 3  
A. Yakovlev - S. Kulikov 09.22 17:00 3 - 1  
A.D. Volkov - D. Sayanov 09.22 00:45 3 - 2  
A.D. Volkov - I. Afanasyev 09.22 22:45 3 - 0  
A.V. Vorozheykin - O. Belugin 09.22 09:00 2 - 3  
A.V. Vorozheykin - P. Vshivkov 09.22 07:30 3 - 2  
A.Y. Fedosov - A.D. Volkov 09.22 02:15 2 - 3  
A.Y. Fedosov - N. Lyfenko 09.22 11:15 1 - 3  
A.Y. Fedosov - V. Safonov 09.22 23:15 3 - 1  
Ale. Fedorov - M. Sverdlov 09.22 08:15 2 - 3  
Alek. Kozlov - A.Y. Fedosov 09.22 12:45 3 - 1  
Alek. Kozlov - M. Ilichev 09.22 10:45 1 - 3  
D. Balakin - K.N. Malahov 09.22 01:45 0 - 3  
D. Balakin - Y.V. Lbov 09.22 02:45 3 - 0  
D. Razinkov - D. Tunitsyn 09.22 21:15 3 - 2  
D. Razinkov - V. Marshalov 09.22 19:45 3 - 0  
D. Sayanov - S. Martyukhin 09.22 02:45 0 - 3  
D. Tunitsyn - E. Kryuchkov 09.22 20:15 0 - 3  
E. Ilyukhin - V. Kalachev 09.22 02:00 1 - 3  
E. Kryuchkov - D. Razinkov 09.22 18:45 1 - 3  
E. Kryuchkov - V. Marshalov 09.22 20:45 3 - 0  
E. Masokin - N. Zhurba 09.22 22:30 2 - 3  
I. Afanasyev - A. Girevenkov 09.22 23:45 3 - 0  
I. Lednev - A. Batalov 09.22 12:45 1 - 3  
I. Lednev - Y. Bazhinov 09.22 10:45 2 - 3  
I. Mikhaylov - A. Mohnachev 09.22 20:00 0 - 3  
Ilya Novikov - Pav. Medvedev 09.22 15:45 2 - 3  
Ilya Novikov - V. Kalachev 09.22 17:15 1 - 3  
K.N. Malahov - A. Ilin 09.22 00:15 2 - 3  
M. Gusev - A. Kolmin 09.22 16:30 3 - 0  
M. Gusev - A. Yakovlev 09.22 14:30 3 - 1  
M. Ilichev - A.Y. Fedosov 09.22 11:45 3 - 2  
M. Ilichev - N. Lyfenko 09.22 13:15 2 - 3  
M. Minkov - A. Vlasov 09.22 23:45 2 - 3  
M. Sverdlov - O.N. Kharlakin 09.22 06:45 2 - 3  
M. Sverdlov - R. Alov 09.22 08:45 3 - 1  
N. Lyfenko - Alek. Kozlov 09.22 12:15 3 - 2  
N. Sukharnikov - E. Ilyukhin 09.22 00:00 3 - 1  
N. Zhurba - V. Chahur 09.22 23:30 2 - 3  
O. Belugin - V. Zhigalov 09.22 08:00 3 - 1  
O. Nikiforov - I. Lednev 09.22 12:15 0 - 3  
O. Shagarov - A. Tsitselskiy 09.22 02:30 3 - 0  
O. Shagarov - N. Sukharnikov 09.22 01:30 1 - 3  
O.N. Kharlakin - Ale. Fedorov 09.22 09:15 2 - 3  
O.N. Kharlakin - R. Alov 09.22 07:45 3 - 1  
P. Pinkovskii - Vla. Fedorov 09.22 19:45 3 - 2  
P. Pinkovskii - Vla. Shirokov 09.22 21:15 1 - 3  
P. Vshivkov - O. Belugin 09.22 07:00 0 - 3  
Pav. Medvedev - V. Kalachev 09.22 15:15 3 - 0  
R. Agababyan - Ser. Ovechkin 09.22 15:15 3 - 1  
R. Alov - Ale. Fedorov 09.22 07:15 3 - 1  
R. Astreev - V. Rudenko 09.22 13:00 3 - 2  
R. Astreev - V.V. Kutin 09.22 11:30 3 - 1  
S. Homutov - A. Arutiunyan 09.22 09:15 3 - 2  
S. Homutov - Y.A. Gavrilov 09.22 07:45 1 - 3  
S. Kulikov - M. Gusev 09.22 16:00 3 - 2  
S. Lanin - R. Agababyan 09.22 15:45 1 - 3  
S. Lanin - Ser. Ovechkin 09.22 17:15 3 - 2  
S. Martyukhin - A.Y. Fedosov 09.22 01:15 3 - 2  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 09.22 18:45 3 - 2  
Sem. Korolev - Vla. Fedorov 09.22 20:45 3 - 1  
Ser. Ovechkin - A. Merezhko 09.22 16:15 2 - 3  
V. Chernov - I. Mikhaylov 09.22 19:00 1 - 3  
V. Dakhin - R. Astreev 09.22 10:30 3 - 1  
V. Dakhin - V.V. Kutin 09.22 12:30 0 - 3  
V. Kalachev - E. Ilyukhin 09.22 23:00 0 - 3  
V. Kalachev - N. Sukharnikov 09.22 03:00 1 - 3  
V. Kalachev - O. Shagarov 09.22 00:30 0 - 3  
V. Kalachev - V. Putilovsky 09.22 16:15 1 - 3  
V. Marshalov - D. Tunitsyn 09.22 19:15 1 - 3  
V. Putilovsky - Ilya Novikov 09.22 14:45 3 - 1  
V. Putilovsky - Pav. Medvedev 09.22 16:45 1 - 3  
V. Rudenko - V. Dakhin 09.22 12:00 3 - 0  
V. Shirshov - M. Minkov 09.22 22:45 1 - 3  
V. Zhigalov - A.V. Vorozheykin 09.22 06:30 3 - 2  
V. Zhigalov - P. Vshivkov 09.22 08:30 3 - 1  
V.V. Kutin - V. Rudenko 09.22 11:00 1 - 3  
Vla. Fedorov - Vla. Shirokov 09.22 19:15 1 - 3  
Vla. Shirokov - Sem. Korolev 09.22 20:15 3 - 0  
Y. Bazhinov - A. Batalov 09.22 11:45 3 - 2  
Y. Bazhinov - O. Nikiforov 09.22 13:15 0 - 3  
Y.A. Gavrilov - A. Arutiunyan 09.22 07:15 3 - 1  
Y.V. Lbov - A. Ilin 09.22 01:15 2 - 3  
Y.V. Lbov - K.N. Malahov 09.22 23:15 0 - 3  

Asztalitenisz (WTT SC Doha, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Duda - B. Oláh 09.22 16:30 2 - 3  
C. Akkuzu - V. Ishiy 09.22 17:00 1 - 0  
Chien-An Chen - R. Walther 09.22 14:30 2 - 3  
E. Lebesson - J. Monteiro 09.22 16:30 0 - 1  
H. Desai - M. Aguirre 09.22 14:30 0 - 3  
Jaehyun An - Siu Hang Lam 09.22 17:30 2 - 3  
K. Skachkov - Kwan Kit Ho 09.22 16:30 1 - 3  
N. Alamiyan - J. Geraldo 09.22 13:30 0 - 3  
P. Drinkhall - D. Habesohn 09.22 16:30 2 - 3  
S. Togami - Dang Qiu 09.22 14:30 3 - 0  
Seungmin Cho - C. Nuytinck 09.22 15:30 3 - 0  
Yuk. Uda - T. Apolonia 09.22 15:00 1 - 3  

Asztalitenisz (WTT SC Doha, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ho K K / Wong C T - Duda B / Qiu D 09.22 18:00 0 - 1  
Lim J / Lee S - Nuytinck C / Tokic B 09.22 18:00 1 - 3  

Asztalitenisz (WTT SC Doha, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Haeun Yang - Hyojoo Choi 09.22 15:30 2 - 3  
Jian Zeng - Y.W. Huang 09.22 16:00 3 - 0  
Jieni Shao - O. Vorobeva 09.22 17:00 3 - 0  
K. Strazar - K. Mischek 09.22 17:00 0 - 1  
T. Kukulkova - S. Akula 09.22 16:00 2 - 3  
Tin Tin Ho - A.G. Kamath 09.22 17:30 1 - 3  
Yu-Jh. Li - R. Moret 09.22 14:00 3 - 1  

Asztalitenisz (WTT SC Doha, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chasselin P / Pavade P - Doo H K / Lee H C 09.22 15:30 0 - 3  
Jeon J / Yang H - Choi H / Lee Z 09.22 14:00 3 - 0  

Asztalitenisz (WTT SC Doha, vegyes páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ishiy V / Takahashi B - Olah B / Eerland B 09.22 14:30 3 - 1  
Pistej/Balazova - Chen C-A / Chen S-Y 09.22 17:30 0 - 1  
Wang Y / Kukulkova T - Jang W / Jeon J 09.22 18:00 0 - 3  

Baseball (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Doosan Bears - NC Dinos 09.22 07:00 8 - 0  
Hanwha Eagles - LG Twins 09.22 07:00 3 - 12  
KIA Tigers - KT Wiz 09.22 07:00 7 - 2  
Lotte Giants - Samsung Lions 09.22 07:00 17 - 8  
SSG Landers - Kiwoom Heroes 09.22 07:00 7 - 7  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 09.22 10:45 1 - 4  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 09.22 11:00 5 - 3  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 09.22 10:45 2 - 4  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 09.22 10:45 2 - 1  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 09.22 11:00 0 - 13  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 09.22 10:45 1 - 2  

Baseball (MLB)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arizona - Atlanta 09.22 03:40 1 - 6  
Boston - NY Mets 09.22 01:10 6 - 3  
Chicago Cubs - Minnesota 09.22 01:40 5 - 9  
Cincinnati - Pittsburgh 09.22 00:40 2 - 6  
Cincinnati - Pittsburgh (18:35) 09.22 18:35    
Cleveland - Kansas City 09.22 00:10 4 - 1  
Colorado - LA Dodgers 09.22 02:40 4 - 5  
Detroit - Chicago WS 09.22 19:10    
LA Angels - Houston 09.22 03:38 5 - 10  
Miami - Washington 09.22 00:40 1 - 7  
Milwaukee - St. Louis 09.22 01:40 1 - 2  
NY Yankees - Texas 09.22 01:05 7 - 1  
Oakland - Seattle 09.22 03:40 2 - 5  
Philadelphia - Baltimore 09.22 01:05 3 - 2  
San Diego - San Francisco 09.22 04:10 5 - 6  
Tampa Bay - Toronto 09.22 01:10 2 - 4  
Tampa Bay - Toronto (21:10) 09.22 21:10 7 - 1  

Baseball (Tajvani bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 09.22 12:35 3 - 9  
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 09.22 12:35 3 - 4  

Darts (Online Live League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aar. Turner - Carl Wilkinson 09.22 11:45 1 - 4  
Aar. Turner - Ric. North 09.22 13:05 2 - 4  
C. Scutt - Aar. Turner 09.22 14:00 4 - 0  
C. Scutt - M. Warburton 09.22 12:00 0 - 4  
C. Scutt - Mar. Thomas 09.22 13:25 4 - 0  
Carl Wilkinson - C. Scutt 09.22 12:50 2 - 4  
Carl Wilkinson - Mar. Thomas 09.22 10:30 2 - 4  
Carl Wilkinson - Ric. North 09.22 14:15 2 - 4  
M. Warburton - Aar. Turner 09.22 11:05 4 - 3  
M. Warburton - Carl Wilkinson 09.22 13:40 4 - 3  
Mar. Thomas - Aar. Turner 09.22 12:15 4 - 1  
Mar. Thomas - M. Warburton 09.22 14:35 4 - 1  
Mar. Thomas - Ric. North 09.22 11:30 2 - 4  
Ric. North - C. Scutt 09.22 10:45 2 - 4  
Ric. North - M. Warburton 09.22 12:30 0 - 4  

E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Double Poney - Team Fiend 09.22 17:00 2 - 1  
Sinners Esports - Apeks 09.22 20:00 0 - 2  

E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Team Unique - Ave 09.22 20:30 1 - 2  

E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bandits - Lese Esports 09.22 12:00    
Caught Off Guard - Fury 09.22 12:00 0 - 2  
Ground Zero Gaming - Vertex Esports Club 09.22 12:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Endpoint - LDLC OL 09.22 19:00 1 - 2  
Sangal Esports - Enterprise 09.22 19:00 2 - 0  
Saw - Blink 09.22 19:00 1 - 2  
SKADE - Movistar Riders 09.22 19:00 1 - 2  
SKADE - Wisla Krakow 09.22 15:00 2 - 0  
X-Kom Ago - Anonymo Esports 09.22 19:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Extra Salt - Ggpr Esports 09.22 02:00    
Pain Gaming - Big Chillin 09.22 02:00    
Party Astronauts - Onet4P 09.22 02:00    
Rbg Esports - Eros 09.22 02:00    
Strife Esports - Chococheck 09.22 03:00    

E-Sport (CSGO,BlastPr.FallSeries,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
G2 Esports - Big 09.22 16:30 0 - 2  

E-Sport (CSGO,Dreamh. Open September,NA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Extra Salt - Triumph 09.22 21:40 2 - 0  
Pain Gaming - Team1 09.22 21:10 2 - 1  

E-Sport (CSGO,Dreamh.Open September,SA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
9Z Team - Sharks Esports 09.22 17:55 2 - 0  
Paqueta Gaming - Bravos Gaming 09.22 17:55 1 - 2  

E-Sport (CSGO,Dreamh.September,Oceania)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Order - Lookingfororg 09.22 12:10 0 - 2  
Renegades - Rooster 09.22 08:55    

E-Sport (CSGO,Malta Vibes KO Series,PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Entropiq - 1Win 09.22 13:00 1 - 2  
Lyngby Vikings - Sinners Esports 09.22 16:00 0 - 2  

E-Sport (Dota2, ESL Meisterschaft, GS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Esport Rhein-Neckar - Project B 09.22 21:00 0 - 2  
True Pumpers - Hehe United 09.22 19:00 0 - 2  

E-Sport (Dota2,BTSProSeries,Americas PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hokori - 4gringos 09.22 00:30 2 - 1  
Noping E-Sports - D2 Hustlers 09.22 22:00 2 - 1  

E-Sport (Dota2,BTSProSeries,SAAsia PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Motivade.trust Gaming - Dreammakers 09.22 11:00 2 - 0  
OB Esports X Neon - Polaris Esports 09.22 13:05 1 - 2  

E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B8 - Brame 09.22 20:00 1 - 2  
Galactic Aliens - V-gaming 09.22 14:00 0 - 2  
Puckchamp - Winstrike Team 09.22 17:00 1 - 2  

E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belarus (Diamond) - Ukraine (Coldsiemens) 09.22 08:12 4 - 2  
Italy (Kenp4chi) - Ukraine (Coldsiemens) 09.22 07:00 7 - 3  
Poland (Ensen) - Ukraine (Coldsiemens) 09.22 07:36 1 - 5  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Diamond) 09.22 10:00 2 - 1  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Kenp4chi) 09.22 08:48 1 - 4  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Ensen) 09.22 09:24 4 - 4  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 09.22 11:00 2 - 2  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 09.22 08:20 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 09.22 11:40 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 09.22 09:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 09.22 09:00 3 - 2  
Italy (Lio) - Austria (Kot) 09.22 06:20 2 - 2  
Italy (Lio) - Cameroon (Moic) 09.22 08:00 1 - 3  
Italy (Lio) - Colombia (Gorilla) 09.22 07:20 2 - 2  
Italy (Lio) - Portugal (Cliff) 09.22 10:40 1 - 2  
Italy (Lio) - Scotland (Judoka) 09.22 09:40 0 - 1  
Italy (Lio) - Uruguay (Billiot) 09.22 10:00 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 09.22 07:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 09.22 06:00 0 - 3  
Portugal (Cliff) - Italy (Lio) 09.22 06:40 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 09.22 10:20 3 - 3  
Portugal (Cliff) - Scotland (Judoka) 09.22 11:20 1 - 4  
Scotland (Judoka) - Belgium (Tommy) 09.22 05:40 2 - 2  
Scotland (Judoka) - Italy (Lio) 09.22 08:40 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Moic) 09.22 07:00 0 - 1  

E-Sport (FIFA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajax (Xalinho) - Tottenham (Megapolice) 09.22 11:15 2 - 1  
Chelsea (Rattata 522) - Ajax (Xalinho) 09.22 09:35 3 - 4  
Dortmund (Confession) - Inter (Russia Today) 09.22 16:10 3 - 4  
Dortmund (Confession) - Milan (Ab Ovo) 09.22 18:40 1 - 2  
Inter (Russia Today) - Liverpool (Cskoni) 09.22 19:30 5 - 0  
Inter (Russia Today) - Milan (Ab Ovo) 09.22 17:50 1 - 4  
Liverpool (Cskoni) - Dortmund (Confession) 09.22 17:25 2 - 3  
Liverpool (Cskoni) - Manchester City (Neo13) 09.22 18:15 2 - 2  
Manchester City (Neo13) - Dortmund (Confession) 09.22 19:05 0 - 2  
Manchester City (Neo13) - Inter (Russia Today) 09.22 17:00 1 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Liverpool (Cskoni) 09.22 16:35 1 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Manchester City (Neo13) 09.22 15:45 2 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Wolverhampton (Trader AC) 09.22 10:00 1 - 6  
Wolverhampton (Trader AC) - Ajax (Xalinho) 09.22 12:30 2 - 5  
Wolverhampton (Trader AC) - Chelsea (Rattata 522) 09.22 10:50 1 - 2  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brooklyn (Shag) - LA Clippers (Bumblebee) 09.22 08:12 54 - 48  
Brooklyn (Shag) - Milwaukee (Zod) 09.22 07:36 29 - 35  
Brooklyn (Shag) - Portland (Thunder) 09.22 08:48 58 - 42  
LA Clippers (Bumblebee) - Brooklyn (Shag) 09.22 10:00 51 - 59  
LA Clippers (Bumblebee) - Portland (Thunder) 09.22 09:24 50 - 41  
Milwaukee (Zod) - LA Clippers (Bumblebee) 09.22 07:00 43 - 42  

E-Sport (NBA, Eastern Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (Thunder) - Brooklyn Nets (Petard) 09.22 14:30 35 - 38  
Brooklyn Nets (Petard) - Atlanta (Thunder) 09.22 16:18 44 - 48  
Brooklyn Nets (Petard) - Milwaukee Bucks (Horens) 09.22 15:42 47 - 57  
Philadelphia (Uncleban) - Brooklyn Nets (Petard) 09.22 16:54 60 - 48  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (nikitos349) - Charlotte (broccolicabb.) 09.22 11:30 87 - 85  
Atlanta (nikitos349) - Oklahoma C. (jordan1234) 09.22 06:30 81 - 60  
Charlotte (broccolicabb.) - Cleveland (kotpirog131) 09.22 05:55 65 - 75  
Chicago (macmafin8) - Memphis (Oglilpolyana) 09.22 16:35 75 - 70  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 09.22 07:40 63 - 73  
Cleveland (kotpirog131) - Charlotte (broccolicabb.) 09.22 10:10 69 - 82  
Oklahoma C. (jordan1234) - Charlotte (broccolicabb.) 09.22 07:05 67 - 75  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Bumblebee) - Denver (Zod) 09.22 12:48 36 - 43  
Dallas (Bumblebee) - LA Clippers (Thunder) 09.22 13:24 46 - 43  
Dallas (Bumblebee) - Portland (Shag) 09.22 14:00 60 - 45  
Dallas (Phabian) - Denver (Asap) 09.22 22:36 49 - 51  
Dallas (Phabian) - LA Clippers (Azich) 09.22 22:00 54 - 42  
Denver (Asap) - Portland (Tranquil) 09.22 23:48 32 - 47  
Denver (Zod) - Dallas (Bumblebee) 09.22 11:00 48 - 52  
LA Clippers (Azich) - Denver (Asap) 09.22 23:12 36 - 44  
LA Clippers (Thunder) - Dallas (Bumblebee) 09.22 11:36 28 - 47  

E-Sport (OW, OW League, Countdown Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chengdu Hunters - Atlanta Reign 09.22 05:30 3 - 2  
Dallas Fuel - Washington Justice 09.22 01:00 3 - 1  
Los Angeles Gladiators - Philadelphia Fusion 09.22 02:30 3 - 1  
Shanghai Dragons - San Francisco Shock 09.22 04:00 3 - 0  

E-Sport (R6S, NAL Stage 3, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Susquehanna Soniqs - Darkzero Esports 09.22 22:00 1 - 0  
Team Solomid - Disrupt Gaming 09.22 23:20 1 - 0  

E-Sport (R6S,Apac League,NorthDiv.,St.3)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cyclops Athlete Gaming - Guts Gaming 09.22 14:00 0 - 1  
Damwon Gaming - Fnatic 09.22 15:15 1 - 0  
Fav Gaming - T1 09.22 12:45 1 - 0  

Floorball (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Turku PS - Indians Espoo 09.22 17:30 5 - 8  

Futsal (vb, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Orosz csapat - Vietnám 09.22 16:30 3 - 2  
Venezuela - Marokkó 09.22 19:00 2 - 3  

Jégkorong (Alpok Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Asiago - Salzburg 2 09.22 20:30 3 - 2  

Jégkorong (Cseh 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Benatky nad Jizerou - Slavia Trebic 09.22 17:30 2 - 3  
Frydek-Mistek - Sokolov 09.22 18:00 1 - 4  
Havirov - Prostejov 09.22 17:30 3 - 4  
Jihlava - Zubr Prerov 09.22 17:30 3 - 1  
Kadan - Vrchlabi 09.22 18:00 2 - 4  
Kolin - Slavia Praha 09.22 18:00 4 - 3  
Sumperk - Litomerice 09.22 18:00 3 - 3  
Vsetin - Poruba 09.22 17:30 6 - 0  

Jégkorong (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mountfield HK - Trinec 09.22 18:00 2 - 3  

Jégkorong (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rödovre - Aalborg 09.22 18:00 1 - 9  

Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Molodecsno - Breszt 09.22 18:00 8 - 1  
Junoszt Minszk - Lida 09.22 18:00 6 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 09.22 18:00 2 - 1  

Jégkorong (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jukurit - Ässät 09.22 17:30 3 - 3  
Kookoo - Kalpa 09.22 17:30 7 - 4  
Tappara - Kärpät 09.22 17:30 2 - 2  
Turku PS - SaiPa 09.22 17:30 3 - 1  
Vaasan Sport - Lukko 09.22 17:30 4 - 0  

Jégkorong (Kazah bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aktobe - Torpedo Kamenogorszk 09.22 16:00 0 - 2  
Almaty - Szarjarka Karaganda 09.22 15:30 0 - 8  
Bejbarisz Atirau - Nomad 09.22 16:00 4 - 3  
Gornyak Rudnyij - Jertisz Pavlodar 09.22 15:00 5 - 0  
Temirtau - Kulager Petropavlovszk 09.22 15:00 0 - 4  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Arlan Koksetau 09.22 14:30 2 - 3  

Jégkorong (KHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Minszk 09.22 16:00 7 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Vityaz Podolszk 09.22 18:00 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Magnyitogorszk 09.22 14:30 1 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jokerit 09.22 18:30 2 - 4  

Jégkorong (Lett bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mogo Riga - Zemgale/LLU 09.22 18:15 6 - 0  
Olimp Riga - Liepaja 09.22 18:15 1 - 3  

Jégkorong (MHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Riga 2 - Tajfun Usszurijszk 09.22 17:30 2 - 3  
Lada Toljatti 2 - Szibirszkije Sznajperi 09.22 15:00 5 - 2  
Szarmati Orenburg - Kuznyeckije Medvegyi 09.22 16:00 5 - 1  

Jégkorong (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ingolstadt - Düsseldorf 09.22 19:30 4 - 4  
Iserlohn - München 09.22 19:30 1 - 1  
Straubing - Eisbären Berlin 09.22 19:30 0 - 4  

Jégkorong (Svájci 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Olten - Visp 09.22 19:45 4 - 3  

Jégkorong (Szlovák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dubnica - Trnava 09.22 18:00 6 - 5  
Humenne - Levice 09.22 17:30 4 - 1  
Martin - Hk Msk Indian Ziar Nad Hronom 09.22 18:00 1 - 4  
Slovan Bratislava B - Skalica 09.22 18:00 5 - 5  
Zilina - Hk Brezno 09.22 17:30 4 - 1  

Jégkorong (VHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AKM Tula - Rjazany 09.22 18:00 3 - 2  
Burany Voronyezs - Himik Voszkreszenszk 09.22 18:00 3 - 4  
Rosztov - SZKA-Néva 09.22 18:30 3 - 2  
Tambov - Dinamo Szentpétervár 09.22 17:30 5 - 4  

Kosárlabda (Afrika bajnokság,női,rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Angola - Zöld-foki-szigetek 09.22 21:00 82 - 65  
Egyiptom - Tunézia 09.22 12:00 85 - 36  
Elefántcsontpart - Guinea 09.22 15:00 81 - 50  
Kenya - Mozambik 09.22 18:00 50 - 72  

Kosárlabda (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brno - Jindrichuv Hradec 09.22 18:00 110 - 83  
Hradec Kralove - USK Praha 09.22 19:00 95 - 102  
Nymburk - Opava 09.22 18:00 82 - 82, h.u. 91 - 89  
Olomoucko - Kolin 09.22 18:00 87 - 98  
Pardubice - Decin 09.22 17:30 97 - 73  
Usti nad Labem - Ostrava 09.22 18:00 86 - 72  

Kosárlabda (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Svendborg - Aarhus Bears Academy 09.22 19:00 92 - 77  

Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Famila Schio - Bourges 09.22 19:30 69 - 57  
Szekszárd - Sepsi (Helyszín: Sepsiszentgyörgy) 09.22 18:00 54 - 54, h.u. 63 - 56  

Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Piestanske Cajky - Flammes Carolo Ardennes 09.22 18:00 62 - 74  

Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alaska Aces - SM Beermen 09.22 11:45 100 - 101  
NLEX Road Warriors - Meralco Bolts 09.22 09:00 101 - 104  

Kosárlabda (Görög Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ionikosz Nikea - Larissza 09.22 16:00 74 - 66  
Iraklisz - Olympiakosz 09.22 16:00 55 - 90  

Kosárlabda (Horvát bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cedevita Junior - Split 09.22 20:30 80 - 78  

Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Maccabi TA - Maccabi Rishon 09.22 20:00 87 - 68  

Kosárlabda (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nevezis Kedainiai - Juventus Utena 09.22 17:00 73 - 75  
Siauliai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 09.22 17:50 84 - 62  

Kosárlabda