Tippmix eredmények - 2021. október 25-31.

2021-10-25
Tippmix eredmények - 2021. október 25-31.
2021.10.31.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Saskatchewan 10.31 01:00 14 - 19  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Carolina 10.31 18:00 13 - 19  
Buffalo - Miami 10.31 18:00 26 - 11  
Chicago - San Francisco 10.31 18:00 22 - 33  
Cleveland - Pittsburgh 10.31 18:00 10 - 15  
Denver - Washington 10.31 21:25 17 - 10  
Detroit - Philadelphia 10.31 18:00 6 - 44  
Houston - LA Rams 10.31 18:00 22 - 38  
Indianapolis - Tennessee 10.31 18:00 31 - 31  
LA Chargers - New England 10.31 21:05 24 - 27  
New Orleans - Tampa Bay 10.31 21:25 36 - 27  
NY Jets - Cincinnati 10.31 18:00 34 - 31  
Seattle - Jacksonville 10.31 21:05 31 - 7  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - I. Moshkov 10.31 02:00 2 - 3  
A. Golyshev - S.Y. Skotnikov 10.31 16:15 3 - 0  
A. Golyshev - V. Bazilevsky 10.31 14:45 1 - 3  
A. Serebrennikov - Y. Merkushin 10.31 00:15 0 - 3  
A. Serebrennikov - Y. Merkushin 10.31 22:15 2 - 3  
A. Skrebnev - Dmi. Bogdanov 10.31 06:00 3 - 1  
A. Trushkin - A. Golyshev 10.31 13:45 3 - 2  
A. Trushkin - S. Homutov 10.31 06:15 2 - 3  
A. Trushkin - V. Bazilevsky 10.31 15:45 3 - 0  
B. Grebenyuk - M. Ilichev 10.31 15:00 3 - 2  
B. Grebenyuk - Y. Troyanov 10.31 22:30 3 - 2  
D. Ignatiev - I. Minchenkov 10.31 09:45 3 - 1  
D. Ignatiev - Igor Kovalev 10.31 11:45 3 - 0  
D. Tikhnenko - S. Ogay 10.31 11:00 3 - 2  
Dmi. Bogdanov - V.V. Kutin 10.31 07:00 3 - 1  
Dmi. Popov - Anton Gerasimov 10.31 20:00 3 - 0  
Dmi. Popov - O. Kutuzov 10.31 18:30 1 - 3  
E. Glazun - N. Sukharnikov 10.31 22:45 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Serebrennikov 10.31 02:00 0 - 3  
E. Ilyukhin - E. Glazun 10.31 21:45 3 - 0  
E. Ilyukhin - Igor Kovalev 10.31 00:45 2 - 3  
I. Minchenkov - Igor Kovalev 10.31 10:45 3 - 2  
I. Minchenkov - M. Aleksandrovskiy 10.31 12:15 3 - 0  
I. Moshkov - M. Andrusenko 10.31 00:30 3 - 2  
I. Moshkov - M. Andrusenko 10.31 23:00 3 - 1  
Igor Kovalev - A. Serebrennikov 10.31 01:45 2 - 3  
Igor Kovalev - M. Aleksandrovskiy 10.31 10:15 1 - 3  
Igor Kovalev - N. Sukharnikov 10.31 02:00 0 - 3  
Ilya Novikov - Dmi. Popov 10.31 17:30 1 - 3  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 10.31 19:30 2 - 3  
K.S. Olshakov - A. Trushkin 10.31 07:45 2 - 3  
K.S. Olshakov - Y.A. Gavrilov 10.31 05:45 0 - 3  
M. Aleksandrovskiy - D. Ignatiev 10.31 11:15 1 - 3  
M. Andrusenko - A. Aslanyan 10.31 22:00 3 - 2  
M. Andrusenko - B. Grebenyuk 10.31 02:00 2 - 3  
M. Andrusenko - M. Ilichev 10.31 01:30 1 - 3  
M. Ilichev - A. Aslanyan 10.31 00:00 2 - 3  
M. Ilichev - M. Andrusenko 10.31 15:30 3 - 2  
M. Ilichev - Y. Troyanov 10.31 13:30 3 - 2  
N. Sukharnikov - Y. Merkushin 10.31 01:15 3 - 0  
N. Sukharnikov - Y. Merkushin 10.31 23:45 0 - 3  
O. Pronin - V. Chernov 10.31 18:15 3 - 0  
P.V. Khramkov - D. Tikhnenko 10.31 10:00 3 - 1  
S. Homutov - K.S. Olshakov 10.31 07:15 3 - 1  
S. Homutov - Y.A. Gavrilov 10.31 09:15 3 - 2  
S. Ogay - P.V. Khramkov 10.31 11:30 3 - 0  
S. Ogay - V. Kalachev 10.31 09:30 3 - 0  
S.Y. Skotnikov - A. Trushkin 10.31 15:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - S.Y. Skotnikov 10.31 14:15 0 - 3  
V. Chernov - V. Mishakin 10.31 19:15 3 - 0  
V. Kalachev - D. Tikhnenko 10.31 12:00 3 - 1  
V. Kalachev - P.V. Khramkov 10.31 10:30 3 - 1  
V. Mishakin - O. Pronin 10.31 19:45 2 - 3  
V. Mishakin - V. Staroverov 10.31 17:45 0 - 3  
V. Staroverov - A. Skrebnev 10.31 06:30 1 - 3  
V. Staroverov - Dmi. Bogdanov 10.31 08:00 1 - 3  
V. Staroverov - O. Pronin 10.31 18:45 3 - 0  
V. Staroverov - V. Chernov 10.31 20:15 0 - 3  
V.V. Kutin - A. Skrebnev 10.31 07:30 3 - 0  
V.V. Kutin - V. Staroverov 10.31 05:30 3 - 1  
Y. Merkushin - E. Ilyukhin 10.31 02:00 3 - 1  
Y. Troyanov - A. Aslanyan 10.31 23:30 2 - 3  
Y. Troyanov - B. Grebenyuk 10.31 16:00 1 - 3  
Y. Troyanov - M. Andrusenko 10.31 14:30 3 - 0  
Y.A. Gavrilov - A. Trushkin 10.31 06:45 3 - 0  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 10.31 08:15 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFL 2021 10.31 06:00    
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Frillesas 10.31 15:00 9 - 3  
Baseball (Mexikói LMP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Naranjeros de Hermosillo 10.31 23:00 5 - 6  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Houston (4.m.) 10.31 02:00 3 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 10.31 10:05 4 - 2  
Rakuten Monkeys - Wei Chuan Dragons 10.31 10:05 3 - 4  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tiburones de la Guaira - Aguilas del Zulia 10.31 18:00 9 - 4  
Tigres de Aragua - Bravos de Margarita 10.31 22:07 4 - 6  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jim Williams - M. Warburton 10.31 00:15 4 - 2  
S. Griffiths - C. Scutt 10.31 00:35 4 - 3  
Darts (World Series Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - K. Huybrechts 10.31 14:00 10 - 8  
J. Clayton - D. van den Bergh 10.31 21:25 11 - 6  
J. Clayton - Ger. Price 10.31 15:00 10 - 9  
K. Ratajski - D. van den Bergh 10.31 19:00 8 - 11  
K. Ratajski - N. Zonneveld 10.31 12:55 10 - 6  
M. van Gerwen - J. Clayton 10.31 20:25 6 - 11  
M. van Gerwen - Mer. King 10.31 16:00 10 - 5  
World Series Finals 2021 10.31 23:00    
World Series Finals 2021 - Döntőbe jut 10.31 23:00    
E-Sport (CSGO, Fragleague, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dream Gaming - Esport Harte 10.31 16:30 2 - 1  
Dream Gaming - Wizard Esports 10.31 19:00 2 - 0  
Kappa Bar - Prima Esport 10.31 16:30 2 - 1  
Lemondogs - Nyyrikki Esports 10.31 16:30 0 - 2  
Lilmix - SJ Gaming 10.31 16:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, PGL Major, Legends Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Heroic 10.31 12:15 0 - 1  
Faze Clan - Coppenhagen Flames 10.31 11:00 0 - 1  
G2 Esports - Entropiq 10.31 13:45 2 - 0  
Gambit Esports - Virtus.pro 10.31 11:00 1 - 0  
MOUZ - ENCE 10.31 17:15 2 - 0  
Natus Vincere - Ninjas In Pyjamas 10.31 16:30 2 - 0  
Team Liquid - Furia eSports 10.31 12:15 0 - 1  
Team Vitality - Evil Geniuses 10.31 13:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESEA Advanced Division,EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Counterstrike Club Oglum - Enterprise 10.31 18:00 0 - 1  
Ex-Marlian Esports - Young Ninjas 10.31 16:00 1 - 0  
Nasr Esports - The Incas 10.31 20:00 1 - 0  
No Limit Gaming - Young Ninjas 10.31 21:00 1 - 0  
Rezist - Ex-Marlian Esports 10.31 18:00 1 - 0  
Sissi State Punks - Kappa Bar 10.31 20:30 1 - 0  
X-Gamer - Opaa Gaming 10.31 20:00 0 - 1  
Young Ninjas - Singularity Esports 10.31 18:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL MistrzostwaPolski,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ungentium - Pact 10.31 15:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D2 Hustlers - Arkosh Gaming 10.31 00:00 1 - 1  
Infamous - Arkosh Gaming 10.31 21:00 2 - 0  
Infamous - Simply Toobased 10.31 03:30 2 - 0  
Thunder Predator - 4 Zoomers 10.31 02:10 2 - 0  
Thunder Predator - Arkosh Gaming 10.31 22:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Omega Esports 10.31 08:00 2 - 0  
Execration - Army Geniuses 10.31 12:15 0 - 2  
OB Esports X Neon - Omega Esports 10.31 10:15 2 - 0  
Polaris Esports - Execration 10.31 15:25 1 - 1  
Polaris Esports - Yangon Galacticos 10.31 10:00    
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Rogi_Two) - Ukraine (Kenp4Chi) 10.31 07:00 3 - 2  
Italy (Nadker) - Ukraine (Kenp4Chi) 10.31 08:12 2 - 3  
Poland (Natan) - Ukraine (Kenp4Chi) 10.31 07:36 2 - 2  
Ukraine (Kenp4Chi) - Belarus (Rogi_Two) 10.31 08:48 2 - 4  
Ukraine (Kenp4Chi) - Italy (Nadker) 10.31 10:00 7 - 6  
Ukraine (Kenp4Chi) - Poland (Natan) 10.31 09:24 1 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denmark (Spex) - Wales (Ray) 10.31 09:40 1 - 1  
France (Herculex) - Greece (Mars) 10.31 08:00 4 - 1  
France (Herculex) - Norway (Nasmi) 10.31 07:00 3 - 3  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 10.31 09:00 3 - 1  
France (Herculex) - Wales (Ray) 10.31 10:40 2 - 0  
Greece (Mars) - France (Herculex) 10.31 09:20 1 - 2  
Greece (Mars) - Portugal (Cliff) 10.31 07:40 2 - 0  
Norway (Nasmi) - France (Herculex) 10.31 11:20 0 - 2  
Norway (Nasmi) - Portugal (Cliff) 10.31 11:40 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Greece (Mars) 10.31 10:00 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Scotland (Judoka) 10.31 07:20 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 10.31 08:40 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Greece (Mars) 10.31 11:00 3 - 2  
Wales (Ray) - Denmark (Spex) 10.31 08:20 0 - 1  
Wales (Ray) - Portugal (Cliff) 10.31 10:20 2 - 0  
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Douyu Gaming - Hero Jiuj 10.31 08:00 3 - 0  
Edward Gaming Mobile - Royal Never Give Up 10.31 10:00 3 - 1  
Mighty Tiger Gaming - AG Super Play 10.31 13:00 1 - 3  
E-Sport (LOL, LPLOL, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Offset Esports - Gtz Bulls 10.31 21:00 3 - 1  
E-Sport (LOL, World Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming - Gen.g Esports 10.31 13:00 3 - 2  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Shag) - Miami (Pirs) 10.31 07:00 39 - 31  
Atlanta (Shag) - Phoenix Suns (fasqer) 10.31 07:36 65 - 50  
Atlanta (Shag) - Utah Jazz (T1Tan) 10.31 10:00 54 - 43  
Miami (Pirs) - Atlanta (Shag) 10.31 08:48 36 - 54  
Miami (Pirs) - Phoenix Suns (fasqer) 10.31 08:12 47 - 33  
Phoenix Suns (fasqer) - Atlanta (Shag) 10.31 09:24 41 - 49  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Phabian) - Phoenix (Kyubi) 10.31 23:12 47 - 38  
Denver (Kodas) - Dallas (Phabian) 10.31 22:36 36 - 53  
Denver (Kodas) - Phoenix (Kyubi) 10.31 23:48 50 - 45  
Denver (Shag) - Dallas Mavericks (fasqer) 10.31 11:36 46 - 30  
Denver (Shag) - Phoenix (Pirs) 10.31 11:00 46 - 34  
E-Sport (Rocket,RLCS,NaFall,Reg.Event2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - True Neutral 10.31 19:30 4 - 1  
Team Envy - Nrg Esports 10.31 18:00 3 - 4  
E-Sport (SC,Afreeca Starleague,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zero - Hero (1990) 10.31 11:00 1 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Pardubice 10.31 14:00 6 - 5  
Chodov - Bohemians Praha 10.31 16:30 4 - 4  
Liberec - Vitkovice 10.31 17:00 5 - 6  
SK Vinohrady - Mladá Boleslav 10.31 16:00 2 - 6  
Sparta Praha - Ceska Lipa 10.31 18:00 6 - 3  
Stresovice - Otrokovice 10.31 17:00 8 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - OLS Oulu 10.31 16:00 3 - 3  
LaSB - Viikingit Helsinki 10.31 15:00 4 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Akerselva 10.31 16:00 8 - 0  
NOR 92 Mjöndalen - Tunet 10.31 17:00 4 - 11  
Sandnes - Sveiva 10.31 15:00 3 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta 10.31 16:00 4 - 4  
Hagunda If - Mullsjö 10.31 16:00 5 - 9  
IBK Dalen - Pixbo Wallenstam 10.31 18:00 5 - 11  
Jönköping - Helsingborg 10.31 14:00 6 - 9  
Växjö - Linköping 10.31 16:30 4 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endre - Mora 10.31 12:30 9 - 3  
Jönköping - Täby 10.31 18:00 1 - 5  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liqeni - Araz Naxcivan 10.31 13:00 6 - 6  
Uragan Ivano-Frankovszk - Galati 10.31 18:00 2 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Praia Clube 10.31 17:15 3 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Ceske Budejovice - Sparta Praha 10.31 19:00 5 - 6  
FTZS Liberec - Helas Brno 10.31 20:00 3 - 6  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojnice - MOKS Bialystok 10.31 18:00 2 - 2  
Komprachcice - Chorzow 10.31 18:00 5 - 1  
Leszno - Torun 10.31 18:00 7 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Came Dosson - Meta Catania 10.31 18:15 2 - 2  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MFK Rosztov - Norilszkij Nikel 10.31 12:00 2 - 4  
Golf (Bermuda Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bermuda Championship 2021 10.31 22:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbotsford - Ontario Reign 10.31 03:00 2 - 2  
Bridgeport - Hartford 10.31 20:00 1 - 5  
Bridgeport - Providence 10.31 01:00 6 - 4  
Grand Rapids - Chicago Wolves 10.31 21:00 3 - 6  
Grand Rapids - Milwaukee 10.31 01:00 4 - 1  
Hartford - Charlotte 10.31 01:00 2 - 3  
Henderson - Bakersfield 10.31 01:00 4 - 2  
Hershey - Cleveland 10.31 01:00 1 - 1  
Hershey - Cleveland (22:00) 10.31 22:00 3 - 3  
Lehigh Valley - Syracuse 10.31 01:05 2 - 2  
Manitoba - Iowa 10.31 20:00 1 - 4  
Springfield - Charlotte 10.31 19:05 5 - 3  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 10.31 01:05 3 - 3  
Stockton - Colorado Eagles 10.31 02:00 6 - 3  
Texas Stars - Rockford 10.31 02:00 3 - 4  
Tucson - San Diego 10.31 02:00 6 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guildford - Manchester 10.31 19:00 5 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Litomerice 10.31 16:00 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 10.31 17:20 2 - 3  
Karlovy Vary - Olomouc 10.31 15:30 2 - 2  
Liberec - Mladá Boleslav 10.31 16:00 2 - 2  
Litvínov - Kladno 10.31 17:30 4 - 3  
Mountfield HK - Zlín 10.31 16:00 4 - 1  
Plzen - Sparta Praha 10.31 16:30 6 - 3  
Vitkovice - Pardubice 10.31 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 10.31 15:00 8 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Metallurg Zslobin 10.31 12:40 1 - 2  
Junoszt Minszk - Mogiljev 10.31 15:00 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 10.31 12:00 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 10.31 17:00 2 - 0  
Angers - Anglet 10.31 18:00 6 - 2  
Cergy-Pontoise - Rouen 10.31 16:00 2 - 7  
Gap - Chamonix 10.31 18:30 5 - 1  
Grenoble - Briancon 10.31 15:15 6 - 1  
Nice - Mulhouse 10.31 18:00 3 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jertisz Pavlodar - Nomad 10.31 12:00 1 - 6  
Temirtau - Szarjarka Karaganda 10.31 12:00 0 - 8  
Torpedo Kamenogorszk - Arlan Koksetau 10.31 12:00 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szalavat Julajev Ufa 10.31 15:10 3 - 5  
Dinamo Riga - Dinamo Moszkva 10.31 16:00 4 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Szpartak Moszkva 10.31 15:00 4 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Sanok 10.31 18:30 5 - 3  
GKS Katowice - Unia Oswiecim 10.31 19:00 2 - 2  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ 10.31 17:00 6 - 1  
Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 10.31 17:00 7 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 10.31 09:00 2 - 2  
Krasznaja Armija - Atlant Moszkva 10.31 11:00 7 - 4  
Krilja Szovjetov Moszkva - Almaz Cserepovec 10.31 11:00 2 - 5  
Omszkije Jasztrebi - Loko-76 Jaroszlavl 10.31 08:00 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Montreal 10.31 21:00 4 - 2  
Boston - Florida 10.31 01:00 2 - 2  
Calgary - Philadelphia 10.31 03:00 4 - 0  
Carolina - Arizona 10.31 18:00 2 - 1  
Colorado - Minnesota 10.31 02:00 4 - 1  
Los Angeles - Buffalo 10.31 21:00 3 - 2  
New Jersey - Columbus 10.31 22:00 3 - 3  
Pittsburgh - New Jersey 10.31 01:00 2 - 4  
San Jose - Winnipeg 10.31 01:00 1 - 1  
St. Louis - Chicago 10.31 02:00 1 - 0  
Toronto - Detroit 10.31 01:00 5 - 4  
Vancouver - Edmonton 10.31 03:00 1 - 2  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Haugesund 10.31 13:00 11 - 6  
Furuset - Nidaros 10.31 12:45 3 - 8  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Dresden 10.31 18:30 1 - 2  
Bayreuth - Freiburg 10.31 17:00 4 - 2  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen 10.31 17:00 2 - 5  
Heilbronn - Kassel 10.31 18:30 7 - 5  
Kaufbeuren - Tölzer Löwen 10.31 17:00 2 - 3  
Landshut - Lausitzer Füchse 10.31 17:00 4 - 4  
Selber Wolfe - Ravensburg 10.31 17:00 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Bietigheim/Bissingen 10.31 14:00 8 - 2  
Köln - Krefeld 10.31 17:00 1 - 0  
Mannheim - Straubing 10.31 16:30 3 - 3  
Nürnberg - Iserlohn 10.31 14:00 4 - 3  
Schwenningen - Ingolstadt 10.31 19:00 2 - 4  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 10.31 14:00 4 - 4  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - North Bay Battalion 10.31 01:30 3 - 8  
Erie Otters - Flint Firebirds 10.31 01:00 2 - 6  
Guelph Storm - Sault Ste.Marie Greyhound 10.31 01:00 4 - 1  
Niagara Icedogs - Peterborough Petes 10.31 01:00 4 - 5  
Owen Sound Attack - Sarnia Sting 10.31 01:30 4 - 3  
Sudbury Wolves - North Bay Battalion 10.31 19:05 3 - 1  
Windsor Spitfires - Kitchener Rangers 10.31 01:05 3 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Linz 10.31 17:30 5 - 2  
Salzburg - Villach 10.31 16:30 5 - 2  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 10.31 18:00 1 - 0  
Vienna Capitals - Graz 10.31 17:30 4 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Breton Eagles - Gatineau Olympiques 10.31 19:00 2 - 5  
Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 10.31 00:00 3 - 3  
Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 10.31 19:00 4 - 3  
Sherbrooke Phoenix - Quebec Remparts 10.31 00:00 5 - 2  
Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies 10.31 21:00 1 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Langenthal 10.31 16:00 3 - 3  
Chaux-de-Fonds - Zug 2 10.31 17:45 4 - 6  
Kloten - Visp 10.31 15:00 5 - 1  
Olten - Thurgau 10.31 17:30 4 - 1  
Winterthur - GCK Lions 10.31 16:00 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Langnau Tigers 10.31 15:45 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Mora 10.31 15:00 1 - 5  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava 2 - Dubnica 10.31 12:00 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 10.31 17:00 3 - 4  
Michalovce - Trencin 10.31 16:00 1 - 5  
Nitra - Zvolen 10.31 18:00 1 - 5  
Slovan Bratislava - Kosice 10.31 16:00 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Szokol Krasznojarszk 10.31 14:00 2 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Juzsnij Ural Orszk 10.31 15:00 4 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Prince Albert Raiders 10.31 02:00 1 - 3  
Calgary Hitmen - Red Deer Rebels 10.31 21:00 2 - 3  
Kelowna Rockets - Victoria Royals 10.31 03:05 4 - 4  
Lethbridge Hurricanes - Winnipeg Ice 10.31 02:00 0 - 7  
Prince George Cougars - Kamloops Blazers 10.31 03:00 1 - 4  
Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings 10.31 02:00 3 - 3  
Regina Pats - Swift Current Broncos 10.31 02:00 7 - 3  
Spokane Chiefs - Everett Silvertips 10.31 03:05 1 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Mornar 10.31 17:00 85 - 69  
FMP - Zadar 10.31 12:00 83 - 76  
Split - Cibona Zágráb 10.31 19:00 77 - 76  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Manchester Giants 10.31 18:30 91 - 92  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - ETHA Engomi 10.31 17:00 84 - 71  
Omonia Nicosia - Akhilleusz Kaimakli 10.31 16:30 75 - 62  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Chomutov 10.31 17:00 52 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang 10.31 10:00 86 - 63  
Changwon Sakers - Seoul Knights 10.31 06:00 76 - 76, h.u. 85 - 88  
Wonju Dongbu - Goyang 10.31 10:00 68 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon Hana - Cheongju Stars 10.31 10:00 75 - 92  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokia - Salon Vilpas 10.31 16:00 100 - 97  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Orleans 10.31 19:00 99 - 74  
Monaco - Paris BC 10.31 17:00 100 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Iraklisz 10.31 19:00 55 - 70  
PAOK - Periszteri 10.31 16:00 86 - 87  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panathinaikosz 10.31 13:00 82 - 89  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Aris Leeuwarden 10.31 16:00 93 - 78  
Landstede Zwolle - Donar Groningen 10.31 14:00 63 - 75  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Eilat 10.31 19:00 94 - 86  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 10.31 20:00 104 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Guangzhou 10.31 04:00 94 - 95  
Ningbo Rockets - Shanxi 10.31 08:00 85 - 110  
Qingdao - Jiangsu Dragons 10.31 08:30 91 - 86  
Shanghai Sharks - Beijing Ducks 10.31 04:00 105 - 86  
Shenzhen - Sichuan 10.31 13:00 126 - 107  
Zhejiang Guangsha - Liaoning 10.31 12:35 100 - 112  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Dabrowa Gornicza 10.31 19:30 90 - 86  
Czarni Slupsk - Szczecin 10.31 17:30 77 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Polonia Varsó 10.31 16:00 74 - 80  
Lublin - Torun 10.31 18:00 83 - 47  
Sleza Wroclaw - Polkowice 10.31 17:00 71 - 71, h.u. 83 - 78  
Zaglebie Sosnowiec - Gorzow 10.31 17:00 62 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Siauliai 10.31 16:20 86 - 94  
Zalgiris Kaunas - Prienai 10.31 16:20 103 - 77  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abejas de Leon - Astros de Jalisco (3.m.) 10.31 02:00 72 - 84  
Lenadores de Durango - Fuerza Regia de Monterrey (3.m.) 10.31 02:00 94 - 97  
Libertadores de Queretaro - Soles de Mexicali (3.m.) 10.31 02:00 87 - 65  
Plateros de Fresnillo - Dorados de Chihuahua (3.m.) 10.31 02:00 88 - 77  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Kecskemét 10.31 19:45 81 - 63  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BEAC - Ludovika-Csata 10.31 17:00 61 - 86  
Szekszárd - PEAC-Pécs 10.31 18:30 89 - 74  
Szigetszentmiklós - Diósgyőr 10.31 18:00 65 - 96  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Utah 10.31 02:00 107 - 99  
Dallas - Sacramento 10.31 20:30 105 - 99  
Detroit - Orlando 10.31 01:00 110 - 103  
Golden State - Oklahoma City 10.31 02:00 103 - 82  
Indiana - Toronto 10.31 01:30 94 - 97  
Memphis - Miami 10.31 02:00 103 - 129  
Milwaukee - San Antonio 10.31 02:00 93 - 102  
Minnesota - Denver 10.31 02:00 91 - 93  
New Orleans - New York 10.31 01:00 117 - 123  
Philadelphia - Atlanta 10.31 01:30 122 - 94  
Phoenix - Cleveland 10.31 03:00 101 - 92  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fröya - Asker 10.31 17:00 96 - 67  
Fyllingen - Nidaros 10.31 15:00 79 - 58  
Kongsberg - Tromsö 10.31 14:30 73 - 78  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Itzehoe 10.31 18:00 113 - 88  
Trier - Vechta 10.31 17:00 69 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bayern München 10.31 15:00 78 - 87  
Brose Bamberg - Alba Berlin 10.31 18:00 89 - 101  
Göttingen - Oldenburg 10.31 15:00 95 - 85  
S. Oliver Würzburg - Giessen 10.31 15:00 82 - 69  
Kosárlabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herne - Hannover 10.31 16:00 48 - 72  
Osnabrück - Heidelberg 10.31 16:00 76 - 60  
Rheinland Lions - Freiburg 10.31 16:00 96 - 90  
Kosárlabda (Olasz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - AP Udine 10.31 18:00 75 - 85  
Cantu - Mantova 10.31 18:00 83 - 81  
Capo D'Orlando - Torino 10.31 12:00 60 - 72  
Chiusi - Fabriano 10.31 18:00 64 - 71  
Ferrara - San Severo 10.31 18:00 77 - 59  
Forli - Cento 10.31 18:00 74 - 72  
Frata Nardo - Chieti 10.31 18:00 65 - 72  
Latina - Eurobasket Roma 10.31 18:00 59 - 64  
Orzinuovi - Trapani 10.31 17:00 70 - 72  
Pistoia - Assigeco Piacenza 10.31 18:00 78 - 50  
Ravenna - Verona 10.31 18:00 57 - 70  
Stella Azzurra Roma - Scafati 10.31 18:00 61 - 63  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Fortitudo Bologna 10.31 17:30 97 - 81  
Olimpia Milano - Sassari 10.31 17:00 79 - 50  
Reggio Emilia - Cremona 10.31 12:00 58 - 64  
Treviso - Varese 10.31 20:45 96 - 78  
VL Pesaro - Trento 10.31 18:00 75 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Masnaga - Faenza 10.31 18:00 69 - 64  
Empoli - Sesto San Giovanni 10.31 18:00 59 - 52  
Magnolia Campobasso - Lucca 10.31 18:00 70 - 83  
San Martino di Lupari - Moncalieri 10.31 18:00 66 - 50  
Venezia - Virtus Bologna 10.31 19:00 37 - 75  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Noginszk 10.31 12:00 72 - 62  
Nagyezsda Orenburg - Rosztov-Don 10.31 13:00 77 - 66  
Nika Sziktivkar - Szamara 10.31 16:30 88 - 75  
Szpartak Moszkva - Jekatyerinburg 10.31 14:00 46 - 87  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz-Wels - UBI Graz 10.31 17:00 68 - 61  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica de Coimbra - Povoa/Monteadriano 10.31 17:00 62 - 73  
CAB Madeira - Lusitania 10.31 17:00 73 - 76  
Imortal Albufeira - Ovarense 10.31 19:30 94 - 75  
Porto - Benfica 10.31 19:00 81 - 71  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fajardo - Arecibo (4.m.) 10.31 02:00 81 - 84  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - Focsani 10.31 16:00 69 - 78  
Univ. Craiova - Csíkszereda 10.31 18:00 92 - 69  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraurgi - Estudiantes 10.31 17:00 88 - 72  
Mallorca-Palma - Alicante 10.31 19:15 67 - 67, h.u. 79 - 90  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Fuenlabrada 10.31 12:30 79 - 69  
Baskonia Vitoria - Real Madrid 10.31 18:30 65 - 83  
Breogan Lugo - Murcia 10.31 17:00 94 - 89  
Manresa - Bilbao 10.31 20:00 87 - 79  
Valencia - Betis 10.31 12:30 81 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Leganes 10.31 18:00 78 - 67  
Ensino Lugo - IDK Gipuzkoa 10.31 13:15 70 - 84  
Girona - Gran Canaria 10.31 18:05 64 - 60  
Valencia - Estudiantes 10.31 18:00 70 - 52  
Zaragoza - Gernika Bizkaia 10.31 12:15 58 - 57  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Neuchatel 10.31 16:00 73 - 70  
Boncourt - Genf 10.31 16:00 98 - 98, h.u. 100 - 106  
Massagno - Monthey 10.31 16:00 103 - 70  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - EOS Lund 10.31 16:00 99 - 63  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Dynamic Belgrád 10.31 13:00 84 - 89  
Zdravlje Leskovac - Tamis Pancevo 10.31 17:30 94 - 81  
Kosárlabda (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkin Raptors - Bangkok Tigers 10.31 12:00 57 - 80  
Nakhon Pathom MadGoat - Hitech Bangkok City 10.31 06:00 47 - 96  
Shoot It Banvas - Bangsaen Stingrays 10.31 08:00 69 - 77  
SWU - T-Rex 10.31 04:00 70 - 64  
TGE - Chaophraya Thunders 10.31 10:00 90 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Gaziantepspor 10.31 13:30 102 - 80  
Karsiyaka - Yalovaspor 10.31 16:00 79 - 73  
Tofas Bursa - Anadolu Efes 10.31 18:15 94 - 107  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Ormanspor 10.31 11:00 68 - 81  
Elazig Özel Idare - Izmit Bld. Spor 10.31 13:00 83 - 90  
Kayserispor - Antakya Hatay 10.31 14:00 93 - 94  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kijev-Basket - Himik Juzsnij 10.31 16:00 102 - 64  
Prometej Kamjanszke - Mikolaiv 10.31 15:00 92 - 79  
Ternopil - Odessza 10.31 14:00 67 - 75  
Zaporizzsja - BC Krivbas Kryvyi Rih 10.31 13:00 80 - 70  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguada - CA Penarol 10.31 02:00 84 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Tsmoki-Minszk 10.31 15:00 96 - 64  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Viimsi 10.31 16:00 74 - 82  
Rakvere Tarvas - Taltech Tallinn 10.31 18:00 62 - 92  
Krikett (T20 vb, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Namíbia 10.31 11:00 1 - 0  
India - Új-Zéland 10.31 15:00 0 - 1  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Podravka Koprivnica 10.31 14:00 38 - 14  
Esbjerg - Rosztov 10.31 14:00 25 - 18  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Odense 10.31 16:00 21 - 28  
Kastamonu - Metz 10.31 16:00 20 - 30  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odder - HÖJ 10.31 15:30 31 - 35  
Odense - Midtjylland 10.31 18:30 18 - 39  
Roskilde - Skaering 10.31 16:30 32 - 32  
Skovbakken - Ajax Köbenhavn 10.31 15:00 32 - 31  
Sydhavsörne - Grindsted 10.31 15:00 31 - 29  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHG Odense - Bjerringbro 10.31 14:00 33 - 36  
Gudme - Ringsted 10.31 16:00 21 - 27  
Lyngby - EH Aalborg 10.31 13:00 24 - 32  
Roskilde - AGF Arhus 10.31 14:00 32 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Nimes 10.31 17:00 29 - 29  
Nancy - Montpellier 10.31 15:00 30 - 33  
Kézilabda (Horvát bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesvete - Zamet 10.31 19:00 27 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Haukar 10.31 15:00 32 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze 10.31 13:00 27 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Piotrcovia Piotrkow 10.31 15:00 24 - 26  
Lublin - Kielce 10.31 18:30 40 - 32  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Stupava 10.31 18:00 47 - 16  
Zlín - Slavia Praha 10.31 16:00 31 - 33  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Gyöngyös 10.31 17:15 26 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Kisvárda 10.31 17:00 22 - 31  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Follo - Charlottenlund 10.31 19:00 29 - 30  
Vikhammer - Herulf Moss 10.31 17:30 25 - 29  
Viking HK - Falk Horten 10.31 16:00 26 - 29  
Kézilabda (Norvég 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjellhammer - Algard 10.31 15:30 21 - 34  
Levanger - Randesund 10.31 14:45 31 - 34  
Reistad - Nordstrand 10.31 15:30 40 - 33  
Volda - Baerum TH 10.31 18:00 26 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Arendal 10.31 17:00 22 - 40  
Fjellhammer - Elverum 10.31 18:00 24 - 30  
Halden - Drammen 10.31 18:00 34 - 30  
Kolstad - Haslum 10.31 18:00 20 - 30  
Naerbö - Runar 10.31 16:00 33 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Larvik 10.31 15:45 25 - 25  
Follo - Tertnes Bergen 10.31 16:00 22 - 28  
Molde - Sola 10.31 15:45 27 - 31  
Oppsal - Fredrikstad 10.31 18:00 23 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Hüttenberg 10.31 17:00 35 - 28  
Lübeck-Schwartau - Dormagen 10.31 16:00 26 - 21  
Rostock - Hagen 10.31 16:00 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Flensburg 10.31 14:00 30 - 30  
Lemgo - Füchse Berlin 10.31 16:00 27 - 28  
Magdeburg - Erlangen 10.31 16:00 28 - 27  
Wetzlar - Stuttgart 10.31 16:00 35 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Bietigheim 10.31 16:30 20 - 34  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Csehovszkije Medvegyi 10.31 12:00 26 - 32  
Dinamo Asztrahany - SZKIF Krasznodar 10.31 11:00 24 - 24  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Szungul Sznyezsinszk 10.31 15:00 29 - 21  
Permszkije Medvegyi - Donszkije Kazaki Taganrog 10.31 11:00 30 - 28  
SZGAU-Szaratov - Akbuzat Ufa 10.31 10:00 27 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Porto 10.31 16:00 24 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Nava 10.31 12:00 29 - 32  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AMO - Vinslov 10.31 16:15 36 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Höör 10.31 15:00 32 - 29  
Önnered - Kungalv 10.31 16:00 27 - 29  
Kézilabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Kragujevac - Jugovic Kac 10.31 16:30 31 - 27  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizani Tirana - Egnatia Rrogozhine 10.31 16:45 1 - 1  
Teuta Durres - Kastrioti Kruje 10.31 16:45 1 - 1  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletic d'Escaldes - CE Carroi 10.31 16:00 3 - 1  
Inter Club d'Escaldes - FC Santa Coloma 10.31 11:00 1 - 1  
Ordino - Sant Julia 10.31 13:30 0 - 1  
UE Santa Coloma - UE Engordany 10.31 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Quilmes 10.31 19:35 0 - 0  
Belgrano de Cordoba - Dep. Maipu 10.31 23:05 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Barracas Central 10.31 19:00 1 - 2  
Defensores de Belgrano - Ferro Carril Oeste 10.31 21:35 0 - 2  
Guillermo Brown - Independiente de Mendoza 10.31 20:00 0 - 2  
San Telmo - Tristan Suarez 10.31 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Justo Jose de Urquiza - Argentino de Quilmes 10.31 19:00 3 - 1  
Talleres de Remedios - Comunicaciones 10.31 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Camioneros - Villa Mitre 10.31 21:00 0 - 1  
Juventud Unida de SanLuis - Desamparados 10.31 21:00 2 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Independ. de Chivilcoy 10.31 20:30 2 - 1  
Penarol de San Juan - Estudiantes San Luis 10.31 20:30 1 - 0  
Sol de Mayo - Club Circulo Deportivo 10.31 01:30 4 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Norte Salta - Sportivo Las Parejas 10.31 22:00 1 - 0  
Chaco For Ever - Douglas Haig 10.31 22:00 1 - 0  
Crucero del Norte - Boca Unidos 10.31 21:00 1 - 1  
Def. de Pronunciamiento - Sarmiento de Resistencia 10.31 21:00 1 - 2  
Defensores de Belgrano VR - Gimnasia Tiro de Salta 10.31 21:00 1 - 1  
Racing de Cordoba - Gimnasia y Esgrima 10.31 21:00 1 - 0  
Union de Sunchales - Gualeguaychu 10.31 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Gimnasia LP 10.31 01:15 0 - 1  
Newell's - Independiente Avellaneda 10.31 22:00 1 - 0  
San Lorenzo - Godoy Cruz 10.31 19:45 1 - 0  
Union SF - Rosario Central 10.31 19:45 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabah Masazir 10.31 13:00 1 - 3  
Sumqayit - Sabayil 10.31 15:15 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deinze - Westerlo 10.31 16:00 2 - 1  
Lommel - RWD Molenbeek 10.31 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - OH Leuven 10.31 18:30 2 - 2  
Cercle Bruges - Antwerpen 10.31 16:00 0 - 1  
Gent - Saint-Gilloise 10.31 21:00 0 - 2  
Zulte Waregem - Genk 10.31 13:30 2 - 6  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA 1948 Szófia 2 - Minior Pernik 10.31 13:30 0 - 1  
Szeptemvri Szófia - Szozopol 10.31 13:30 5 - 0  
Szpartak Várna - Etar Veliko Tarnovo 10.31 13:30 3 - 1  
Sztrumszka Szlava - Botev Plovdiv 2 10.31 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Lokomotív Plovdiv 10.31 15:30 1 - 3  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 10.31 18:00 2 - 0  
Pirin Blagoevgrad - Carszko Szelo Szófia 10.31 13:15 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Royal Pari Santa Cruz 10.31 20:00 2 - 1  
Nacional Potosi - Aurora Cochabamba 10.31 22:15 0 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Posusje 10.31 17:00 3 - 0  
Siroki Brijeg - Sloboda Tuzla 10.31 19:00 0 - 0  
Tuzla City - Leotar Trebinje 10.31 13:00 4 - 0  
Velez Mostar - Radnik Bijeljina 10.31 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Paysandu 10.31 22:00 1 - 0  
Criciuma - Ituano 10.31 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ypiranga RS - Novorizontino 10.31 00:00 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Fortaleza 10.31 02:00 2 - 1  
Ceara - Fluminense RJ 10.31 20:00 1 - 0  
Flamengo RJ - Atlético MG 10.31 00:00 1 - 0  
Gremio RS - Palmeiras SP 10.31 20:00 1 - 3  
Juventude RS - Bahia BA 10.31 00:15 0 - 0  
Sao Paulo SP - Internacional RS 10.31 22:15 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Copa Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa SP - Botafogo SP 10.31 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - VfB Stuttgart 10.31 15:30 4 - 1  
Mönchengladbach - Bochum 10.31 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Regensburg 10.31 13:30 0 - 3  
Karlsruhe - Paderborn 10.31 13:30 2 - 4  
Rostock - Düsseldorf 10.31 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Würzburg 10.31 14:00 0 - 2  
Meppen - Türkgücü München 10.31 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Nublense 10.31 16:30 2 - 1  
O'Higgins - Univ.Catolica de Santiago 10.31 22:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Achironasz Liopetriosz - Akritasz Hlorakasz 10.31 13:30 0 - 1  
ALS Omonia - Alki Oroklini 10.31 13:30 0 - 2  
Ermisz Aradippou - Karmiotissza Polemidion 10.31 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Ethnikosz Ahnasz 10.31 16:00 1 - 0  
Olympiakosz Nicosia - Apollon Limasszol 10.31 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagines - Herediano 10.31 22:00 0 - 1  
Dep. Alajuelense - Dep. Saprissa 10.31 02:00 0 - 0  
Santos de Guapiles - Perez Zeledon 10.31 00:30 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha 2 - Dukla Praha 10.31 10:30 5 - 1  
Zizkov - Jihlava 10.31 10:15 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribram 2 - Motorlet Praha 10.31 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove 2 - Bohemians 1905 2 10.31 10:15 1 - 0  
Pardubice 2 - Mladá Boleslav 2 10.31 10:15 1 - 4  
SK Zapy - Teplice 2 10.31 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc 2 - Jihlava 2 10.31 10:15 3 - 1  
Slovacko 2 - Slovan Rosice 10.31 10:15 3 - 1  
Unicov - Blansko 10.31 10:15 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Pardubice 10.31 15:00 1 - 1  
Mladá Boleslav - FC Hradec Kralove 10.31 15:00 3 - 2  
Ostrava - Sparta Praha 10.31 15:00 2 - 2  
Slavia Praha - Plzen 10.31 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Plzen 10.31 10:30 3 - 1  
Sparta Praha - Slovacko 10.31 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Vendsyssel 10.31 14:00 4 - 0  
Fremad Amager - Hvidovre 10.31 14:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Aarhus Fremad 10.31 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Vejle 10.31 16:00 3 - 0  
Nordsjaelland - Aalborg 10.31 14:00 0 - 2  
Randers - Midtjylland 10.31 14:00 1 - 3  
Sönderjyske - Silkeborg 10.31 20:00 0 - 6  
Viborg - Bröndby 10.31 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thy-Thisted - Nordsjaelland 10.31 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uthongathi - JDR Stars 10.31 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Bucheon 10.31 07:00 4 - 1  
Chungnam Asan - Seoul E-Land 10.31 07:00 2 - 1  
Gimcheon Sangmu - Busan I'Park 10.31 07:00 2 - 2  
Gyeongnam - Daejeon Citizen 10.31 07:00 1 - 0  
Jeonnam - Ansan Greeners 10.31 07:00 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Transport - Daejeon Korail 10.31 07:00 0 - 1  
Gyeongju KHNP - Gangneung City 10.31 07:00 1 - 1  
Ulsan Citizen - Hwaseong 10.31 07:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Gangwon 10.31 11:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeju 10.31 06:00 0 - 5  
Ulsan - Suwon City 10.31 08:30 3 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Emelec Guayaquil 10.31 02:00 0 - 1  
Independiente del Valle - Olmedo 10.31 22:30 5 - 0  
Macara Ambato - Manta FC 10.31 00:30 1 - 2  
Mushuc Runa - Dep. Cuenca 10.31 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - National Bank of Egypt 10.31 19:00 1 - 0  
Ceramica Cleopatra - Ismaily 10.31 14:00 2 - 1  
El Gaish Talaea - El Zamalek 10.31 16:30 0 - 2  
Farco - Pyramids FC 10.31 16:30 1 - 2  
Misr Lel Makasa - El Gouna 10.31 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi Minszk - Dnyepr Mogiljev 10.31 13:00 1 - 1  
Orsa - Lida 10.31 15:00 2 - 1  
Sahtar Petrikov - Belsina Bobrujszk 10.31 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Sahtar Szoligorszk 10.31 12:30 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Mariehamn 10.31 14:00 2 - 0  
Lahti - Honka 10.31 14:00 2 - 3  
Oulu - KTP 10.31 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 10.31 16:00 0 - 3  
Inter Turku - Seinäjoen JK 10.31 16:00 2 - 5  
Kuopio PS - Helsinki JK 10.31 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nice 10.31 13:00 1 - 2  
Bordeaux - Reims 10.31 15:00 3 - 2  
Brest - Monaco 10.31 17:00 2 - 0  
Clermont - Marseille 10.31 20:45 0 - 1  
Montpellier - Nantes 10.31 15:00 2 - 0  
Strasbourg - Lorient 10.31 15:00 4 - 0  
Troyes - Rennes 10.31 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Paris SG 10.31 12:45 0 - 3  
Soyaux - Lyon 10.31 12:45 1 - 6  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - FC Telavi 10.31 17:00 4 - 0  
Torpedo Kutaisi - Dila Gori 10.31 14:15 0 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz 10.31 18:30 2 - 1  
Giannina - Aszterasz Tripolisz 10.31 18:30 1 - 1  
Lamia - Atromitosz Periszteri 10.31 14:00 2 - 2  
Panathinaikosz - OFI 10.31 16:15 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - F. Sittard 10.31 20:00 4 - 3  
Nijmegen - Groningen 10.31 14:30 3 - 0  
RKC Waalwijk - Cambuur 10.31 16:45 0 - 1  
Sparta Rotterdam - Feyenoord 10.31 12:15 0 - 1  
Utrecht - Willem II 10.31 16:45 5 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Feyenoord 10.31 12:15 1 - 2  
PSV - VV Alkmaar 10.31 12:15 1 - 0  
Zwolle - Ajax 10.31 12:15 1 - 3  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern SC - Hongkong Rangers 10.31 11:00 4 - 2  
Resources Capital - Southern District 10.31 08:30 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bijelo Brdo - Orijent 10.31 14:00 1 - 4  
Croatia Zmijavci - Radnik Sesvete 10.31 14:00 1 - 0  
Varazdin - Rudes 10.31 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Osijek 10.31 17:30    
Slaven Belupo - Hajduk Split 10.31 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - PSIS Semarang 10.31 14:45 0 - 0  
Persebaya Surabaya - Persiraja Banda Aceh 10.31 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arman Gohar Sirjan - Shahrdari Hamedan 10.31 12:15 0 - 0  
Baadraan Tehran - Vista Toorbin Tehran 10.31 12:15 0 - 1  
Esteghlal Mollasani - Pars Jonoubi Jam 10.31 13:00 2 - 1  
Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan 10.31 12:30 2 - 1  
Khooshe Talaee - Mes Shahr Babak 10.31 12:30 2 - 1  
Machine Sazi Tabriz - Shahrdari Astara 10.31 12:15 1 - 2  
Malavan Anzali - Qashqai Shiraz 10.31 12:15 1 - 0  
Saipa Karaj - Mes Kerman 10.31 12:15 2 - 1  
Shahin Bushehr - Rayka Babol 10.31 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Hadera 10.31 18:00 3 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Bnei Sakhnin 10.31 19:15 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Okayama - Albirex Niigata 10.31 05:00 1 - 1  
Tochigi - Yamagata 10.31 06:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azul Claro Numazu - Gifu 10.31 05:00 1 - 1  
Kagoshima Utd. - Roasso Kumamoto 10.31 06:00 1 - 0  
Kamatamare Sanuki - Imabari 10.31 06:00 0 - 0  
Nagano Parceiro - Gainare Tottori 10.31 05:00 3 - 2  
Tegevajaro Miyazaki - Fujieda MYFC 10.31 05:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacific Langford - York Utd. 10.31 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Wakrah 10.31 17:30 0 - 1  
Al-Sailiya - Umm-Salal 10.31 15:15 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Envigado 10.31 01:05 2 - 1  
Jaguares de Cordoba - Atl. Nacional Medellin 10.31 22:00 0 - 0  
Millonarios - Dep. La Equidad 10.31 02:00 0 - 1  
Once Caldas - Boyaca Patriotas 10.31 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Prishtina - Drenica Skenderaj 10.31 13:30 1 - 0  
Ulpiana - Ballkani 10.31 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Arka Gdynia 10.31 12:40 1 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Chrobry Glogow 10.31 18:00 2 - 1  
Puszcza Niepolomice - GKS Tychy 10.31 20:30 2 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Zaglebie Sosnowiec 10.31 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Lublin - Stal Rzeszow 10.31 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Rakow Czestochowa 10.31 15:00 0 - 0  
Legia Varsó - Pogon Szczecin 10.31 17:30 0 - 2  
Wisla Plock - Wisla Krakkó 10.31 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - BFC Daugavpils 10.31 12:30 3 - 1  
Rigas FS - Riga FC 10.31 12:30 0 - 0  
Valmiera - METTA/LU 10.31 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Dziugas Telsiai 10.31 14:00 2 - 2  
Zalgiris Kaunas - Dainava Alytus 10.31 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaerjeng - Wiltz 10.31 16:00 3 - 2  
Kehlen - Etzella Ettelbruck 10.31 16:00 0 - 4  
UNA Strassen - FC Rodange 10.31 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique Dcheira - RA Casablanca 10.31 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - FAR Rabat 10.31 20:30 0 - 3  
RSB Berkane - Ittihad Tanger 10.31 16:00 4 - 1  
Wydad Casablanca - Maghreb Fes 10.31 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Leon 10.31 19:00 0 - 0  
Pachuca - UNAM Pumas 10.31 02:00 1 - 1  
Queretaro - Santos Laguna 10.31 00:00 2 - 3  
Tigres UANL - Chivas Guadalajara 10.31 03:10 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Toronto FC 10.31 00:00 1 - 1  
D.C. United - Columbus 10.31 01:30 1 - 3  
Dallas - Austin 10.31 02:00 2 - 1  
Houston - Colorado Rapids 10.31 20:00 0 - 1  
Minnesota - Kansas City 10.31 18:00 2 - 1  
Orlando - Nashville 10.31 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Sfintul Gheorghe 10.31 12:00 0 - 1  
Petrocub Hincesti - Sheriff Tiraspol 10.31 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - Iskra Danilovgrad 10.31 13:00 1 - 1  
FK Podgorica - Buducnost Podgorica 10.31 16:00 1 - 2  
Mornar Bar - Zeta Golubovci 10.31 16:00 2 - 2  
OFK Petrovac - Jezero Plav 10.31 16:00 2 - 0  
Sutjeska Niksic - Rudar Pljevlja 10.31 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Gudja 10.31 15:00 1 - 0  
Floriana - Gzira 10.31 17:00 2 - 1  
Sliema Wanderers - Mosta 10.31 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - ZTE 10.31 14:30 5 - 0  
NB I, 11. forduló (6 mérkőzés) - Gólszám (17,5) 10.31 17:00    
NB I, 11. forduló (6 mérkőzés) - Gólszám (18,5) 10.31 17:00    
NB I, 11. forduló (6 mérkőzés) - Gólszám (19,5) 10.31 17:00    
Puskás Akadémia - Honvéd 10.31 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra - Győr 10.31 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Szentlőrinc 10.31 17:00 3 - 1  
Csákvár - Tiszakécske 10.31 17:00 0 - 1  
Győr - Budafok 10.31 17:00 1 - 0  
Kecskemét - III. kerületi TVE 10.31 13:00 2 - 0  
Pécs - Nyíregyháza 10.31 17:00 6 - 1  
Siófok - Szeged GA 10.31 13:00 0 - 0  
Soroksár - Budaörs 10.31 13:00 0 - 1  
Szolnok - Békéscsaba 10.31 17:00 1 - 1  
Vasas - Dorog 10.31 17:00 5 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Brattvag 10.31 16:00 3 - 3  
Eidsvold Turn - Flöya 10.31 16:00 2 - 0  
Florö - Tromsdalen 10.31 13:00 1 - 1  
Senja - Hödd 10.31 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Notodden - Levanger 10.31 14:30 2 - 2  
Rosenborg 2 - Egersund 10.31 14:30 6 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Sandefjord 10.31 18:00 1 - 0  
Odd Grenland - Mjöndalen 10.31 18:00 2 - 2  
Stabaek - Haugesund 10.31 18:00 2 - 1  
Strömsgodset - Molde 10.31 18:00 6 - 0  
Valerenga - Brann Bergen 10.31 20:00 1 - 0  
Viking Stavanger - Sarpsborg 10.31 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Valerenga 10.31 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, Queensland, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar 2 - Olympic Brisbane 10.31 09:00 0 - 3  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - OL Reign 10.31 02:00 0 - 3  
NJ/NY Gotham FC - Racing Louisville 10.31 20:00 1 - 1  
Portland - North Carolina 10.31 03:00 0 - 0  
Washington - Houston 10.31 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Sand 10.31 12:00 0 - 1  
Leverkusen - Hoffenheim 10.31 15:00 1 - 1  
Potsdam - 1. FC Köln 10.31 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elversberg - Sonnenhof Grossaspach 10.31 14:00 6 - 0  
Homburg - VfB Stuttgart Amatőr 10.31 14:00 0 - 0  
Offenbach - TSV Steinbach 10.31 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf Amatőr - Oberhausen 10.31 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Babelsberg 10.31 13:00 2 - 0  
Fürstenwalde - Luckenwalde 10.31 13:00 0 - 3  
Germania Halberstadt - Meuselwitz 10.31 13:00 0 - 3  
Jena - Chemnitz 10.31 14:05 1 - 1  
TB Berlin - Dynamo Berlin 10.31 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altona 93 - VfB Lübeck 10.31 14:00 0 - 3  
Ottensen - Drochtersen/Assel 10.31 14:00 1 - 3  
St. Pauli Amatőr - E. Norderstedt 10.31 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hildesheim - Atlas Delmenhorst 10.31 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Spezia 10.31 15:00 3 - 0  
Genoa - Venezia 10.31 15:00 0 - 0  
Internazionale - Udinese 10.31 12:30 2 - 0  
Roma - Milan 10.31 20:45 1 - 2  
Salernitana - Napoli 10.31 18:00 0 - 1  
Sassuolo - Empoli 10.31 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Milan 10.31 12:30 0 - 1  
Napoli - Sampdoria 10.31 14:30 0 - 1  
Roma - Sassuolo 10.31 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorenzuola - Mantova 10.31 17:30 0 - 0  
Giana Erminio - Pro Patria 10.31 17:30 1 - 1  
Lecco - Virtus Verona 10.31 17:30 2 - 2  
Padova - Albinoleffe 10.31 17:30 2 - 0  
Renate - Legnago 10.31 17:30 4 - 0  
Seregno - Pro Sesto 10.31 17:30 0 - 1  
Südtirol - U23Juventus 10.31 14:30 2 - 0  
Trento - Pergolettese 10.31 17:30 1 - 2  
Triestina - Feralpisalo 10.31 14:30 1 - 1  
Vercelli - Piacenza 10.31 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Pistoiese 10.31 14:30 0 - 0  
Entella - Imolese 10.31 14:30 2 - 0  
Fermana - Pontedera 10.31 14:30 1 - 0  
Grosseto - Pesaro 10.31 14:30 1 - 1  
Modena - Carrarese 10.31 14:30 2 - 0  
Montevarchi - Teramo 10.31 14:30 3 - 1  
Pescara - Olbia 10.31 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Messina - Campobasso 10.31 14:30 2 - 0  
Palermo - Avellino 10.31 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Musannah - Bahla 10.31 13:50 1 - 1  
Dhofar - Al-Rustaq 10.31 14:10 4 - 0  
Muscat - Oman FC 10.31 16:15 2 - 3  
Saham - Al-Ittihad (OMA) 10.31 13:50 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyija Vlagyikavkaz - FK Krasznodar 2 10.31 15:00 2 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Tom Tomszk 10.31 17:00 4 - 0  
Kubany Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 10.31 14:00 2 - 1  
Metallurg Lipeck - Orenburg 10.31 13:00 1 - 0  
Olimp-Dolgoprudnyij - Rotor Volgográd 10.31 12:00 2 - 2  
SZKA Habarovszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.31 08:00 3 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Torpedo Moszkva 10.31 18:00 0 - 1  
Teksztilsik Ivanovo - Kamaz 10.31 12:00 4 - 1  
Velesz Moszkva - Fakel Voronyezs 10.31 13:00 0 - 4  
Volgar Asztrahany - Akron Toljatti 10.31 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Mahacskala - Csajka Peszcsanokopszkoje 10.31 13:00 2 - 2  
Dinamo Sztavropol - Biolog Novokubanszk 10.31 12:00 1 - 0  
Forte Taganrog - Anzsi Mahacskala 10.31 14:00 1 - 0  
Kubany-Holding - Druzsba Majkop 10.31 13:00 3 - 1  
Rotor Volgográd 2 - Szpartak Nalcsik 10.31 12:00 0 - 3  
SZKA Rosztov - Legion Mahacskala 10.31 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - FK Csita 10.31 08:30 2 - 1  
FK Tver - Zvezda Szentpétervár 10.31 12:30 1 - 0  
Kraszava Ogyincovo - Kajrat Moszkva 10.31 14:00 0 - 0  
Leningradec - Zenit Szentpétervár 2 10.31 14:00 7 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Dzerzsinszk - Volna Nyizsegorodszk 10.31 12:30 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk 2 - Sinnyik Jaroszlavl 10.31 09:00 1 - 0  
Torpedo Vlagyimir - Dinamo Moszkva 2 10.31 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Szaranszk - Pereszvet Podolszk 10.31 16:00 3 - 2  
Kvant Obninszk - Rogyina Moszkva 10.31 09:00 1 - 2  
Sztrogino Moszkva - Himki 2 10.31 14:00 1 - 0  
Znamja Noginszk - Metallurg Vidnoje 10.31 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kurszk - Szaljut Belgorod 10.31 12:00 1 - 0  
Dinamo Brjanszk - Rjazany 10.31 13:00 1 - 1  
Kaluga - Arszenál Tula 2 10.31 12:00 1 - 1  
Szokol Szaratov - Dinamo Vlagyivosztok 10.31 15:00 2 - 2  
Zenit Penza - Szahalin 10.31 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Torpedo Miassz 10.31 11:00 1 - 2  
Orenburg 2 - Noszta Novotrojick 10.31 12:00 0 - 2  
Szpartak Tujmazi - Zenit-Izsevszk 10.31 12:00 4 - 0  
Ural Jekatyerinburg 2 - Amkar Perm 10.31 10:30 1 - 4  
Volga Uljanovszk - Tyumeny 10.31 15:00 3 - 2  
Zvezda Perm - Cseljabinszk 10.31 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Szocsi 10.31 14:30 1 - 2  
Himki - Ural Jekatyerinburg 10.31 17:00 0 - 0  
Ufa - Akhmat Groznij 10.31 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juniors OÖ - Amstetten 10.31 10:30 0 - 5  
St. Pölten - Austria Lustenau 10.31 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - LASK 10.31 17:00 3 - 2  
Sturm Graz - Wolfsberg 10.31 14:30 0 - 3  
WSG Tirol - Austria Wien 10.31 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau Amatőr - SW Bregenz 10.31 15:00 1 - 2  
Röthis - Rotenberg 10.31 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Chiriqui - Herrera FC 10.31 01:00 0 - 0  
Independiente La Chorrera - Veraguas FC 10.31 23:00 3 - 1  
Sp. San Miguelito - Plaza Amador 10.31 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 10.31 22:00 1 - 0  
Guarani Asuncion - Sp. Luqueno 10.31 01:15 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Universitario de Deportes 10.31 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estrela Amadora - Porto B 10.31 12:00 0 - 0  
Feirense - Casa Pia 10.31 17:00 1 - 1  
Mafra - Covilha 10.31 12:00 1 - 1  
Rio Ave - Viseu 10.31 15:00 1 - 2  
Varzim - Vilafranquense 10.31 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Sanjoanense 10.31 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amora - Sporting CP B 10.31 16:00 3 - 0  
Leiria - Oliveira Hospital 10.31 12:00 2 - 2  
Oriental Dragon - Torreense 10.31 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Santa Clara 10.31 19:00 2 - 1  
Famalicao - Vizela 10.31 21:30 1 - 1  
Marítimo - Gil Vicente 10.31 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - West Ham 10.31 17:30 1 - 4  
Norwich - Leeds 10.31 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton 2 - Aston Villa 2 10.31 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Petrolul Ploiesti 10.31 11:30 1 - 2  
Dunarea Calarasi - Csíkszereda 10.31 10:00 0 - 2  
Ripensia Timisoara - FC Buzau 10.31 10:00 0 - 0  
Unirea Dej - SSU Poli Timisoara 10.31 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Arges Pitesti 10.31 19:30 2 - 1  
Gaz Metan Medias - Academica Clinceni 10.31 14:00 1 - 1  
Sepsi OSK - Dinamo Bukarest 10.31 16:30 4 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Rangers 10.31 13:00 1 - 6  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Girona 10.31 14:00 1 - 2  
Oviedo - Malaga 10.31 16:00 2 - 1  
Valladolid - Eibar 10.31 18:15 2 - 0  
Zaragoza - Mirandes 10.31 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - San Sebastian Reyes 10.31 17:00 3 - 2  
Celta Vigo B - UD Logrones 10.31 12:00 0 - 1  
Internacional de Madrid - Unionistas de Salamanca 10.31 12:00 0 - 0  
Real Union Irun - R. Santander 10.31 17:00 1 - 2  
SD Logrones - Ath. Bilbao B 10.31 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Algeciras 10.31 12:00 0 - 0  
Castellon - Atl. Baleares 10.31 12:00 2 - 1  
FC Andorra - Cornella 10.31 17:00 2 - 1  
Linense - Atl. Sanluqueno 10.31 12:00 1 - 0  
Sabadell - UCAM Murcia 10.31 17:00 1 - 1  
Sevilla B - Gimnastic 10.31 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Betis 10.31 16:15 3 - 0  
Cadiz - Mallorca 10.31 14:00 1 - 1  
Getafe - Espanyol 10.31 18:30 2 - 1  
Real Sociedad - Ath. Bilbao 10.31 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Tenerife 10.31 12:00 1 - 1  
Atl. Madrid - Villarreal 10.31 12:00 3 - 0  
Barcelona - Real Sociedad 10.31 12:00 8 - 1  
Betis - Ath. Bilbao 10.31 11:00 4 - 2  
Levante - Huelva 10.31 11:00 0 - 0  
Madrid CFF - Eibar 10.31 18:00 1 - 3  
Rayo Vallecano - Sevilla 10.31 12:00 1 - 0  
Real Madrid - Valencia 10.31 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - YF Juventus 10.31 15:00 0 - 1  
Chiasso - Cham 10.31 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Luzern 10.31 16:30 1 - 1  
Lugano - Servette 10.31 16:30 2 - 1  
Sion - Grasshoppers 10.31 14:15 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Trelleborg 10.31 13:00 3 - 1  
Helsingborg - Brage 10.31 15:00 3 - 0  
Vasalund - Jönköping Södra 10.31 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trollhättan - Atvidaberg 10.31 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska FF - Sylvia Norrköping 10.31 13:00 3 - 2  
Hammarby Talang - Umea FC 10.31 14:00 1 - 0  
IF Karlstad - Gefle 10.31 16:00 2 - 2  
Pitea IF - Dalkurd 10.31 17:00 0 - 3  
Sandviken - IFK Lulea 10.31 15:00 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Elfsborg 10.31 15:00 3 - 2  
Örebro - Djurgarden 10.31 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Djurgarden 10.31 16:00 4 - 0  
Kristianstad - Växjö 10.31 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IMT Novi Belgrád - Graficar Belgrád 10.31 13:00 3 - 0  
Kabel Novi Sad - Javor Ivanjica 10.31 13:00 1 - 2  
Timok Zajecar - Bacska Palanka 10.31 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Cukaricki 10.31 18:30 2 - 0  
Radnicki 1923 - Crvena zvezda 10.31 13:30 0 - 3  
Vozdovac - Topolya SC 10.31 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - Zilina 2 10.31 10:30 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Slovan Bratislava 10.31 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Mura 10.31 17:00 1 - 0  
Domzale - Aluminij Kidricevo 10.31 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Nongbua Pitchaya 10.31 12:00 1 - 1  
Buriram Utd. - Muangthong Utd. 10.31 13:00 2 - 0  
Port FC - Chonburi FC 10.31 12:30 1 - 2  
Samut Prakan - Ratchaburi Mitr Phol 10.31 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Kocaelispor 10.31 17:00 1 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Balikesirspor 10.31 14:00 2 - 1  
Genclerbirligi - Istanbulspor 10.31 17:00 0 - 2  
Ümraniyespor - Tuzlaspor 10.31 11:30 2 - 1  
Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Demirspor - Tarsus Idman Yurdu 10.31 12:00 2 - 1  
Eskisehirspor - 24 Erzincanspor 10.31 17:00 1 - 0  
Karacabey Bld. Spor - 1922 Konyaspor 10.31 17:00 4 - 1  
Kirklarelispor - Zonguldak Kömürspor 10.31 12:00 2 - 1  
Kirsehir Bld. Spor - Akhisar 10.31 12:00 0 - 1  
Nazilli Bld. Spor - Isparta 32 10.31 12:00 2 - 0  
Sanliurfaspor - 1928 Bucaspor 10.31 15:00 2 - 1  
Usakspor - Pendikspor 10.31 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 3., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayburt - Vanspor 10.31 12:00 5 - 0  
Diyarbakir FK AS 1977 - Afjet Afyonspor 10.31 16:00 1 - 1  
Ergene Velimese - Adiyamanspor 10.31 12:00 2 - 1  
Etimesgut Bld. Spor - Corum 10.31 12:00 0 - 2  
Kahramanmarasspor - Ankaraspor 10.31 12:00 0 - 1  
Sariyer - Bodrumspor 10.31 12:00 1 - 2  
Serik Bld. Spor - Hekimoglu Trabzon 10.31 11:00 0 - 2  
Sivas Bld. Spor - Somaspor 10.31 12:00 2 - 3  
Turgutluspor - Inegölspor 10.31 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Göztepe Izmír 10.31 14:00 2 - 2  
Galatasaray - Gazisehir Gaziantep 10.31 17:00 2 - 0  
Kayserispor - Karagümrük 10.31 11:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kramatorszk - Girnyik-Sport 10.31 12:15 0 - 1  
Obolon Kijev - Podillia Khmelnitszki 10.31 16:45 1 - 0  
VPK-Agro Sevcsenkivka - Kremin Kremincsuk 10.31 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolosz Kovalivka - FC Lviv 10.31 13:00 0 - 1  
Metaliszt 1925 - Zorya Luganszk 10.31 18:30 1 - 6  
Ruh Lviv - Olekszandria 10.31 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Cerro Largo Melo 10.31 14:00 1 - 4  
Penarol Montevideo - Nacional Montevideo 10.31 20:00 0 - 0  
Torque Montevideo - Villa Espanola 10.31 01:30 5 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Charlotte Independence 10.31 02:00 1 - 1  
Birmingham Legion - Louisville City 10.31 01:30 0 - 1  
Charleston - FC Miami 10.31 01:00 0 - 4  
FC San Antonio - Colorado Springs 10.31 02:00 3 - 0  
Las Vegas - Tampa Bay 10.31 03:00 1 - 2  
Los Angeles Galaxy 2 - Orange County SC 10.31 03:30 0 - 1  
Memphis - Indy Eleven 10.31 01:00 3 - 0  
New Mexico Utd. - Real Monarchs 10.31 01:00 3 - 1  
Oakland Roots - Kansas City 2 10.31 03:00 1 - 0  
Phoenix Rising - Tacoma Defiance 10.31 03:30 1 - 1  
Pittsburgh - Hartford 10.31 01:00 0 - 0  
Rio Grande Valley - El Paso 10.31 02:00 4 - 1  
Sacramento - San Diego Loyal 10.31 03:30 1 - 1  
Tulsa - Oklahoma City Energy 10.31 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tucson - Richmond Kickers 10.31 03:00 4 - 2  
Forward Madison - Chattanooga Red Wolves 10.31 02:00 2 - 1  
North Carolina - Greenville Triumph 10.31 01:00 0 - 2  
North Texas SC - Union Omaha 10.31 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Dep. La Guaira 10.31 20:00 4 - 0  
Dep. Tachira - Monagas Maturin 10.31 22:30 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Hermanos Colmenarez 10.31 01:30 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 10.31 14:00 1 - 2  
Trans Narva - Flora Tallinn 10.31 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noah Jereván - BKMA Jereván 10.31 15:00 5 - 0  
Van Csarencavan - Alashkert Jereván 10.31 12:00 0 - 4  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar Cup - Martinsville 500 2021 10.31 23:00    
Nascar Cup - Martinsville 500 2021 - Top 3 10.31 23:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Bowman - Kurt Busch (Martinsville) 10.31 19:00 1 - 0  
C. Bell - K. Harvick (Martinsville) 10.31 19:00 0 - 1  
Cha. Elliott - D. Hamlin (Martinsville) 10.31 19:00 1 - 0  
J. Logano - B. Keselowski (Martinsville) 10.31 19:00 0 - 1  
M. Truex Jr. - Kyle Larson (Martinsville) 10.31 19:00 1 - 0  
R. Blaney - Kyle Busch (Martinsville) 10.31 19:00 0 - 1  
T. Reddick - A. Almirola (Martinsville) 10.31 19:00 0 - 1  
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. Allmendinger - J. Allgaier (Martinsville) 10.31 00:00 0 - 1  
D. Hemric - Josh Berry (Martinsville) 10.31 00:00 1 - 0  
Har. Burton - N. Gragson (Martinsville) 10.31 00:00 0 - 1  
Sam Mayer - Jeb Burton (Martinsville) 10.31 00:00 1 - 0  
Ty Gibbs - A. Cindric (Martinsville) 10.31 00:00 0 - 1  
XFinity Series, Martinsville, Dead on Tools 250 2021 10.31 01:55    
XFinity Series, Martinsville, Dead on Tools 250 2021 - Top 3 10.31 01:55    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Saracens 10.31 16:00 22 - 29  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Toulouse 10.31 21:05 27 - 18  
Röplabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Lukovit - Hebar Pazardzsik 10.31 16:30 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Sao Jose Dos Campos 10.31 01:00 3 - 1  
Sada Cruzeiro - Renata Campinas 10.31 00:00 3 - 0  
Sesi SP - America Volei 10.31 23:00 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasco - Fluminense 10.31 02:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Cheonan Skywalkers 10.31 06:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Suwon Hillstate 10.31 08:00 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Kistext 10.31 17:00 1 - 3  
Dunaújváros - Kaposvár 10.31 17:30 0 - 3  
Kecskemét - MAFC-BME 10.31 19:00 3 - 2  
Pénzügyőr - Kazincbarcika 10.31 18:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hurrikaani Loimaa - Valepa Sastamala 10.31 16:00 0 - 3  
Savo - Raision Loimu 10.31 16:00 3 - 1  
Tiikerit - Lakkapaa 10.31 16:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Plessis-Robinson 10.31 17:00 3 - 0  
Paris Volley - Poitevin Poitiers 10.31 16:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Cannes 10.31 17:00 3 - 1  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Booleans/Utrecht - Eurosped Vroomshoop 10.31 14:30 3 - 1  
Papendal/Arnhem - Laudame Financials 10.31 14:30 3 - 0  
Peelpush Meijel - FAST 10.31 15:30 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suntory Sunbirds - JTEKT Stings 10.31 08:05 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Olsztyn 10.31 20:30 0 - 3  
Resovia Rzeszow - Jastrzebski Wegiel 10.31 14:45 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Bydgoszcz 10.31 17:30 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Holding Graz 10.31 18:00 3 - 0  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Randaberg 10.31 13:00 0 - 3  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oslo - Randaberg 10.31 13:00 3 - 2  
Viking Bergen - Skjetten 10.31 15:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düren - Giesen 10.31 15:00 3 - 0  
Herrsching - Friedrichshafen 10.31 17:30 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Taranto 10.31 20:30 3 - 0  
Padova - Ravenna 10.31 18:00 3 - 2  
Trentino - Cucine Lube Civitanova 10.31 18:00 3 - 1  
Verona - Cisterna Latina 10.31 15:30 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Scandicci 10.31 17:00 2 - 3  
Casalmaggiore - Bergamo 10.31 17:00 0 - 3  
Cuneo - Vallefoglia 10.31 17:00 3 - 0  
Novara - Perugia 10.31 17:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Novoszibirszk - Zenit Szentpétervár 10.31 13:00 3 - 0  
Zenit Kazany - Nyeftjanyik Orenburg 10.31 15:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Mincsanka Minszk 10.31 15:00 1 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitoria Guimaraes - Clube Kairos 10.31 12:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Craiova - Steaua Bukarest 10.31 15:30 2 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugoj - Rapid Bukarest 10.31 17:30 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Emeve Lugo 10.31 16:00 3 - 2  
Sayre Mayser - Sant Cugat 10.31 14:00 2 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schönenwerd - Amriswil 10.31 16:30 1 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düdingen - Toggenburg 10.31 16:30 3 - 0  
Schaffhausen - Cheseaux 10.31 16:30 3 - 2  
Val de Travers - Genf 10.31 17:00 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Spartak Subotica 10.31 17:00 1 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeleznicar Lajkovac - Tent Obrenovac 10.31 18:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cizre Bld. Spor - Solhan Spor 10.31 13:00 3 - 1  
Fenerbahce - Galatasaray 10.31 13:00 1 - 3  
Halkbank Ankara - Altekma Izmir 10.31 12:00 3 - 2  
Sorgun Bld. Spor - Bursa BBSK 10.31 14:00 3 - 2  
Yeni Kiziltepe - Spor Toto Ankara 10.31 14:00 3 - 0  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krueger J-H. - P. Dion (1000 m, Nagoja) 10.31 07:40 0 - 1  
Kónya Zs. - C. Sarault (női 1000 m, Nagoja) 10.31 07:20 0 - 1  
Liu Shaoang - S. Elistratov (1000 m, Nagoja) 10.31 07:40 0 - 1  
Liu Shaolin S. - V. Bykanov (1000 m, Nagoja) 10.31 07:40 1 - 0  
Magyarország - Kanada (2000 m vegyes váltó, Nagoja) 10.31 08:50 1 - 0  
Magyarország - Olaszország (5000 m váltó, Nagoja) 10.31 09:40 1 - 0  
Snooker (European Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - Pet. Lines 10.31 15:30 5 - 0  
B. Hancorn - Ian Burns 10.31 20:00 1 - 5  
Bai Langning - A. Hugill 10.31 20:00 1 - 5  
Ger. Greene - And. Higginson 10.31 11:00 0 - 5  
J. Astley - S. Carrington 10.31 11:00 3 - 5  
Liang Wenbo - Joe O'Connor 10.31 15:30 5 - 2  
M. Holt - Wu Yize 10.31 20:00 4 - 5  
P. Devlin - H. Vafaei Ayouri 10.31 11:00 0 - 5  
Ric. Walden - E. Slessor 10.31 15:30 5 - 4  
Ryan Day - Dom. Dale 10.31 20:00 5 - 2  
T. Un-Nooh - Chen Zifan 10.31 15:30 5 - 3  
Xu Si - Lee Walker 10.31 11:00 5 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fel. Gill - Billy Harris 10.31 11:55 1 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Vicens Mas - Jul. Riera 10.31 08:30 1 - 2  
Tenisz (Austin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Björklund - K. Day 10.31 18:00 2 - 1  
Tenisz (Bergamo-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - F. Forti 10.31 10:00 2 - 0  
D. Ajdukovic - F. Misolic 10.31 13:05 1 - 2  
L. Potenza - M. Martineau 10.31 14:20 2 - 1  
M. Bellucci - N. Fatic 10.31 11:25 0 - 2  
N. Serdarusic - Piros Zs. 10.31 12:10 2 - 1  
P. Kotov - D. Yevseyev 10.31 14:55 2 - 0  
T. Kamke - Marozsán F. 10.31 10:00 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Nakashima - J. Sousa 10.31 15:00 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Capurro Taborda - M.B. Roldan Santander 10.31 18:25 2 - 0  
M. Sarno - L. Moyano 10.31 16:30 0 - 2  
Reb. Pereira - S. Faga 10.31 16:30 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - A. Zverev 10.31 14:00 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Ram R / Salisbury J 10.31 11:45 2 - 0  
Tenisz (Calabasas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Nanda - T. Boyer 10.31 01:00 1 - 2  
Rin. Hijikata - T. Boyer 10.31 21:00 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Harrison - A. Kadhe 10.31 16:00 2 - 0  
D. Kudla - T.A. Kodat 10.31 17:20 2 - 0  
I. Montes-de La Torre - J.C. Aragone 10.31 21:00 2 - 1  
M. Jaziri - Day. Kelly 10.31 19:00 2 - 1  
N. Chappell - Gia. Ross 10.31 20:40 2 - 0  
N. Lammons - G. Brouwer 10.31 16:00 0 - 2  
O. Kumar - M. Sasikumar 10.31 19:00 2 - 1  
R. Galloway - A. McHugh 10.31 17:00 1 - 2  
Tenisz (Courmayeur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - C. Tauson 10.31 17:00 2 - 0  
Tenisz (Eckental-selejtező, férfi egye)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - A. Dubrivnyy 10.31 11:35 2 - 0  
A. Setkic - C. Heyman 10.31 11:00 0 - 2  
H. Squire - Shi. Mochizuki 10.31 10:00 2 - 0  
L. Miedler - J. Haerteis 10.31 14:30 1 - 2  
M. Zverev - A. Mujakic 10.31 12:30 2 - 0  
O. Virtanen - Tob. Simon 10.31 12:55 0 - 2  
P. Florig - P. Heller 10.31 13:35    
U. Ignatik - Ben. Hassan 10.31 14:00 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dutra da Silva - Fac. Juarez 10.31 16:00 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gerlach - L. Pigossi 10.31 16:00 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cri. Rodriguez - J.B. Torres 10.31 19:30 0 - 2  
J.A. Hernandez Serrano - Ale. Gonzalez 10.31 17:00 0 - 2  
M.A. Dellien Velasco - M. Zukas 10.31 19:30 2 - 0  
N. Alvarez Varona - Francisco Castro 10.31 17:00 2 - 0  
N. Barrientos - Ale. Gomez 10.31 19:30 2 - 0  
Nic. Alvarez - F. Zeballos 10.31 17:00 2 - 0  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - O. Otte 10.31 14:00 0 - 2  
Tenisz (Karaganda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Morvayova - N. Abduraimova 10.31 06:55 1 - 2  
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolozsvár, női egyes 2021 10.31 23:00    
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - A. Kontaveit 10.31 16:30 0 - 2  
Tenisz (Kolozsvár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I M / Gorgodze E - Krunic A / Pattinama Kerk 10.31 14:30 2 - 1  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ste. Kozlov - J.J. Wolf 10.31 20:00 0 - 2  
Tenisz (Les Franq.Del Valles,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. In-Albon - M. Zanevska 10.31 10:55 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jarry - J.M. Cerundolo 10.31 20:00 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Merida Aguilar - D.A. Barreto Sanchez 10.31 11:30 2 - 0  
Tenisz (Midland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - B. Gumulya 10.31 17:00 2 - 0  
Cat. Harrison - A. Riley 10.31 19:35 2 - 0  
Dal. Hewitt - N. Hanatani 10.31 18:25 2 - 1  
Ell. Douglas - Pea. Plipuech 10.31 18:10 2 - 0  
Iva. Popovic - Sop. Chang 10.31 19:55 1 - 2  
K. Sebov - Q. Gleason 10.31 17:00 2 - 1  
Ka. Miller - A. Sutjiadi 10.31 20:25 0 - 2  
M. Benoit - E. Lella 10.31 17:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Mansouri - M. Bouzige 10.31 10:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karunaratne - K. Kanev 10.31 10:00 0 - 2  
Tenisz (Parnu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Niklas-Salminen - R. Bertola 10.31 10:55 0 - 2  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Waltert - C. Paquet 10.31 15:25 0 - 2  
Tenisz (Portimao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Jubb - L. Lokoli 10.31 12:00 2 - 1  
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Ymer 10.31 13:00 0 - 2  
D. Köpfer - M. Kecmanovic 10.31 14:25 0 - 2  
H. Gaston - L. Musetti 10.31 13:40 2 - 1  
J. Brooksby - R. Carballes Baena 10.31 16:00 2 - 1  
M. Giron - N. Gombos 10.31 11:00 2 - 0  
Tom. Paul - A. Popyrin 10.31 11:00 2 - 1  
Y. Nishioka - G. Mager 10.31 16:20 1 - 2  
Tenisz (Sarreguemines, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Onclin - D. Added 10.31 15:00 0 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hady Habib - Hoang Nam Ly 10.31 09:00 0 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eudice Wong Chong - Zhuoxuan Bai 10.31 08:55 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - T.H. Fritz 10.31 14:30 2 - 1  
Szentpétervár, férfi egyes 2021 10.31 21:00    
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Golubev A / Nys H 10.31 12:00 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ingildsen - V. Kirkov 10.31 15:00 1 - 2  
Tenisz (Tenerife-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - M. Damas 10.31 14:05    
A. Dougaz - N.D. Ionel 10.31 11:30 0 - 2  
A. Gautier - A. Soriano Barrera 10.31 11:30 2 - 1  
D. Michalski - E. Benchetrit 10.31 11:30 1 - 2  
F.C. Jianu - L. Gerch 10.31 12:55 2 - 0  
I. Marrero Curbelo - Alex. Shevchenko 10.31 15:50 0 - 2  
Vla. Orlov - G. Kravchenko 10.31 13:55 2 - 0  
Yan Bondarevskiy - T. Bellucci 10.31 16:25 2 - 0  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mis. Doi - H. Dart 10.31 17:45 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Tsuneyama - Tien Chen Chou 10.31 13:30 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ko S H / Shin B C 10.31 14:30 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Say. Takahashi 10.31 14:00 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Kim S Y / Kong H Y 10.31 13:00 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Christiansen M / Boeje A 10.31 15:00 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.I. Palmetta - Y.G. Solano 10.31 00:00 1 - 0  
C. Caraballo Rodriguez - Jonas Sultan 10.31 02:00 0 - 1  
J. Zepeda - Jos. Vargas 10.31 04:15 1 - 0  
Jamal James - Rad. Butaev 10.31 04:00 0 - 1  
Mic. Rivera - J.M. Romero 10.31 03:00 1 - 0  

 

2021.10.30.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Hamilton 10.30 03:45 23 - 39  
Ottawa - Calgary 10.30 01:00 13 - 26  
Toronto - British Columbia 10.30 22:00 23 - 23  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - M. Andrusenko 10.30 23:00 1 - 3  
A. Aslanyan - M. Ilichev 10.30 01:00 3 - 2  
A. Golyshev - S.Y. Skotnikov 10.30 17:15 3 - 2  
A. Golyshev - V. Bazilevsky 10.30 15:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - N. Sukharnikov 10.30 22:45 2 - 3  
A. Skrebnev - V. Mishakin 10.30 19:15 3 - 0  
A. Trushkin - S.Y. Skotnikov 10.30 06:45 3 - 2  
A. Trushkin - Y.A. Gavrilov 10.30 08:45 3 - 1  
B. Grebenyuk - A. Aslanyan 10.30 02:30 1 - 3  
B. Grebenyuk - I. Moshkov 10.30 01:30 3 - 1  
B. Grebenyuk - I. Moshkov 10.30 23:30 1 - 3  
D. Ignatiev - A. Serebrennikov 10.30 00:15 3 - 2  
D. Tikhnenko - O. Kutuzov 10.30 12:00 3 - 2  
Dmi. Bogdanov - A. Skrebnev 10.30 19:45 3 - 1  
Dmi. Bogdanov - V. Mishakin 10.30 21:15 1 - 3  
Dmi. Popov - D. Tikhnenko 10.30 11:00 3 - 2  
E. Glazun - M. Aleksandrovskiy 10.30 11:15 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Serebrennikov 10.30 01:15 2 - 3  
I. Minchenkov - E. Glazun 10.30 11:45 1 - 3  
I. Minchenkov - M. Aleksandrovskiy 10.30 13:15 1 - 3  
I. Moshkov - M. Ilichev 10.30 00:00 3 - 2  
I. Moshkov - M. Ilichev 10.30 16:00 1 - 3  
Ilya Novikov - S. Ogay 10.30 20:30 3 - 0  
Ilya Novikov - V. Kalachev 10.30 18:30 0 - 3  
K.S. Olshakov - A. Golyshev 10.30 14:45 0 - 3  
K.S. Olshakov - V. Bazilevsky 10.30 16:45 3 - 2  
M. Aleksandrovskiy - N. Sukharnikov 10.30 12:15 3 - 0  
M. Andrusenko - I. Moshkov 10.30 15:00 1 - 3  
M. Ilichev - B. Grebenyuk 10.30 22:30 1 - 3  
M. Ilichev - M. Andrusenko 10.30 16:30 2 - 3  
M. Ilichev - Y. Troyanov 10.30 02:00 3 - 0  
N. Sukharnikov - E. Glazun 10.30 12:45 1 - 3  
N. Sukharnikov - E. Ilyukhin 10.30 23:45 3 - 1  
N. Sukharnikov - I. Minchenkov 10.30 10:45 1 - 3  
N. Sukharnikov - Y. Merkushin 10.30 00:45 3 - 1  
O. Kutuzov - Dmi. Popov 10.30 12:30 1 - 3  
O. Kutuzov - P.V. Khramkov 10.30 10:30 1 - 3  
O. Pronin - A. Skrebnev 10.30 20:45 3 - 0  
O. Pronin - Dmi. Bogdanov 10.30 18:45 2 - 3  
P.V. Khramkov - D. Tikhnenko 10.30 13:00 1 - 3  
P.V. Khramkov - Dmi. Popov 10.30 11:30 2 - 3  
S. Homutov - A. Trushkin 10.30 08:15 3 - 0  
S.Y. Skotnikov - K.S. Olshakov 10.30 16:15 3 - 0  
S.Y. Skotnikov - S. Homutov 10.30 09:15 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - Y.A. Gavrilov 10.30 07:45 3 - 2  
V. Bazilevsky - S.Y. Skotnikov 10.30 15:15 2 - 3  
V. Chernov - V. Mishakin 10.30 08:00 2 - 3  
V. Kalachev - S. Ogay 10.30 19:30 1 - 3  
V. Mishakin - O. Pronin 10.30 20:15 0 - 3  
V. Mishakin - V.V. Kutin 10.30 08:30 3 - 1  
V. Staroverov - V. Chernov 10.30 09:00 0 - 3  
V. Staroverov - V.V. Kutin 10.30 07:30 3 - 1  
V.V. Kutin - V. Chernov 10.30 07:00 2 - 3  
Y. Merkushin - D. Ignatiev 10.30 01:45 3 - 0  
Y. Merkushin - Igor Kovalev 10.30 23:15 3 - 1  
Y. Troyanov - M. Andrusenko 10.30 15:30 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 10.30 07:15 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 10.30 10:00 3 - 5  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 10.30 10:00 1 - 6  
Lotte Giants - LG Twins 10.30 10:00 4 - 2  
NC Dinos - Samsung Lions 10.30 10:00 5 - 11  
SSG Landers - KT Wiz 10.30 10:00 3 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 10.30 07:00 3 - 5  
Baseball (Mexikói LMP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Naranjeros de Hermosillo 10.30 02:30 6 - 11  
Tomateros de Culiacan - Venados de Mazatlan 10.30 03:05 6 - 5  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Houston (3.m.) 10.30 02:09 2 - 0  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 10.30 11:05 5 - 6  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 10.30 11:05 6 - 4  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Aguilas del Zulia 10.30 00:00 2 - 0  
Caribes de Anzoategui - Leones de Caracas 10.30 00:00 7 - 10  
Tiburones de la Guaira - Bravos de Margarita 10.30 00:07 5 - 12  
Tigres de Aragua - Navegantes del Magallanes 10.30 00:00 5 - 7  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Scutt - R. Burnett 10.30 01:20 4 - 3  
C. Scutt - R. Thornton 10.30 23:55 4 - 2  
Jim Williams - C. Scutt 10.30 02:05 4 - 3  
M. Warburton - R. Furness 10.30 23:40 0 - 4  
M. Webster - Jim Williams 10.30 00:05 4 - 2  
M. Webster - R. Thornton 10.30 01:45 4 - 3  
R. Burnett - M. Webster 10.30 00:45 4 - 0  
R. Furness - Jim Williams 10.30 23:05 4 - 2  
R. Thornton - C. Scutt 10.30 00:20 4 - 1  
R. Thornton - Jim Williams 10.30 01:00 4 - 3  
R. Thornton - S. Griffiths 10.30 23:25 4 - 1  
Darts (World Series Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - J.O. de Sousa 10.30 20:30 6 - 3  
F. Sherrock - K. Ratajski 10.30 21:05 1 - 6  
G. Anderson - N. Zonneveld 10.30 19:30 4 - 6  
Ger. Price - D. van Duijvenbode 10.30 22:00 6 - 2  
J. Clayton - V. van der Voort 10.30 20:05 6 - 1  
M. Razma - Mer. King 10.30 19:10 0 - 6  
M. van Gerwen - M. Kuivenhoven 10.30 22:30 6 - 4  
P. Wright - K. Huybrechts 10.30 21:35 1 - 6  
E-Sport (CSGO, ESL Benelux Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Brugge Esports - Lowlandlions 10.30 10:10 2 - 0  
Club Brugge Esports - Project Eversio 10.30 18:30 2 - 0  
Project Eversio - Gamefist 10.30 13:40 2 - 0  
E-Sport (CSGO, PGL Major, Legends Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Coppenhagen Flames 10.30 17:50 0 - 1  
Evil Geniuses - Faze Clan 10.30 11:00 0 - 1  
Furia eSports - Astralis 10.30 14:45 0 - 1  
Furia eSports - MOUZ 10.30 21:45 1 - 0  
G2 Esports - Coppenhagen Flames 10.30 11:00 1 - 0  
G2 Esports - Faze Clan 10.30 17:50 1 - 0  
Gambit Esports - ENCE 10.30 12:15 1 - 0  
Gambit Esports - Entropiq 10.30 19:05 0 - 1  
Natus Vincere - Heroic 10.30 13:30 1 - 0  
Natus Vincere - Virtus.pro 10.30 20:20 1 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Astralis 10.30 22:05 1 - 0  
Ninjas In Pyjamas - MOUZ 10.30 14:45 1 - 0  
Team Liquid - ENCE 10.30 19:05 1 - 0  
Team Liquid - Entropiq 10.30 12:15 0 - 1  
Team Vitality - Heroic 10.30 20:15 0 - 1  
Team Vitality - Virtus.pro 10.30 13:30 0 - 1  
E-Sport (CSGO, UPS, Showdown, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Epic Dudes - Rezist 10.30 12:00 0 - 2  
Unicorns of Love - Team Skinport 10.30 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL MistrzostwaPolski,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Esca Gaming - Pact 10.30 15:55 0 - 2  
Wisla Krakow - Ungentium 10.30 19:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Arkosh Gaming 10.30 00:00 2 - 0  
Infamous - Hokori 10.30 05:15 2 - 0  
Thunder Predator - Hokori 10.30 03:15 2 - 0  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - OB Esports X Neon 10.30 11:00 1 - 0  
Nigma Galaxy Sea - Execration 10.30 13:00 1 - 1  
Polaris Esports - Army Geniuses 10.30 15:20 2 - 0  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Italy (Lio) 10.30 07:20 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 10.30 09:00 3 - 0  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 10.30 08:20 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Russia (Val) 10.30 09:20 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 10.30 07:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 10.30 08:00 2 - 2  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 10.30 06:00 3 - 1  
Russia (Val) - Italy (Lio) 10.30 06:20 2 - 0  
Sweden (Judge) - Argentina (Carnage) 10.30 07:40 0 - 2  
Sweden (Judge) - Italy (Lio) 10.30 09:40 3 - 3  
Sweden (Judge) - Russia (Val) 10.30 06:40 3 - 3  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 10.30 08:40 0 - 0  
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolves - eStar Pro 10.30 09:00 3 - 1  
E-Sport (LOL, LPLOL, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
For The Win Esports - Boavista Fc 10.30 21:00 3 - 0  
E-Sport (LOL, World Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T1 - Damwon Gaming 10.30 14:00 2 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Pirs) - Miami (Joker) 10.30 08:12 38 - 46  
Atlanta (Pirs) - Utah (Horens) 10.30 09:24 35 - 39  
Miami (Joker) - Atlanta (Pirs) 10.30 10:00 51 - 39  
Phoenix (Goku) - Atlanta (Pirs) 10.30 08:48 38 - 47  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Antoxacreative) - Utah (St0rm05151) 10.30 11:55 58 - 69  
Charlotte (broccolicabb.) - Houston (mcdonals999) 10.30 07:40 66 - 77  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 10.30 07:05 62 - 77  
Houston (mcdonals999) - Cleveland (kotpirog131) 10.30 06:30 64 - 77  
Philadelphia (Damian_Wh.) - Charlotte (Dankarakoz6) 10.30 11:20 68 - 62  
Utah (St0rm05151) - Philadelphia (Damian_Wh.) 10.30 10:45 55 - 73  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Pirs) - Utah (Goku) 10.30 11:00 58 - 38  
Denver (Kodas) - Phoenix (asap) 10.30 22:36 64 - 47  
Phoenix (asap) - Dallas (Kyubi) 10.30 23:48 40 - 42  
Phoenix (Horens) - Dallas (Pirs) 10.30 11:36 38 - 37  
Utah (Dazai) - Phoenix (asap) 10.30 23:12 35 - 67  
E-Sport (Rocket,RLCS,NaFall,Reg.Event2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Ghost Gaming 10.30 22:00 4 - 2  
Nrg Esports - Spacestation Gaming 10.30 19:00 4 - 2  
Team Envy - Version1 10.30 20:00 4 - 2  
True Neutral - Xset 10.30 21:00 4 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Hattrick Brno 10.30 17:00 2 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Seinäjoki 10.30 17:00 6 - 5  
Steelers Hämeenlinna - Oilers Espoo 10.30 17:00 5 - 13  
Tiikerit - OLS Oulu 10.30 16:00 4 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sarpsborg 10.30 14:00 7 - 12  
Harstad - Slevik 10.30 14:00 8 - 8  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Uster 10.30 19:00 5 - 5  
Köniz - Rychenberg Winterthur 10.30 18:00 6 - 4  
Langnau - St. Gallen 10.30 19:00 4 - 2  
Sarnen - Malans 10.30 18:00 1 - 8  
Thun - Chur 10.30 19:00 3 - 12  
Wiler-Ersigen - Zug 10.30 17:00 5 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmarsund - Djurgarden 10.30 16:00 8 - 3  
Sirius - Thorengruppen Umea 10.30 13:00 4 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad - Warberg 10.30 14:30 3 - 3  
Lund - Falun 10.30 16:00 4 - 4  
Nacka Wallenstam - Thorengruppen Umea 10.30 16:00 2 - 5  
Rönnby - Malmö 10.30 13:00 9 - 6  
Sirius - Pixbo Wallenstam 10.30 16:30 2 - 5  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Gooik - Szinara Jekatyerinburg 10.30 14:30 0 - 1  
Lucenec - Benfica 10.30 17:00 1 - 10  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACCS Asnieres Villeneuve - Atyrau 10.30 17:30 6 - 0  
Dobovec - Sporting CP 10.30 20:00 1 - 6  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Tyumeny 10.30 15:00 1 - 0  
Pesaro - Kajrat Almati 10.30 18:00 2 - 3  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Haladás 10.30 17:00 4 - 6  
St. Andrews - Bielsko-Biala 10.30 20:00 1 - 1  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diamant Linz - KMF FON 10.30 15:00 1 - 9  
MNK Olmissum - Leo Jereván 10.30 20:00 5 - 0  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Plus - Kampuksen Dynamo 10.30 16:30 1 - 9  
Mostar SG - Hovocubo 10.30 20:00 1 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joacaba - Blumenau 10.30 16:00 4 - 3  
Marechal - Sao Jose 10.30 00:00 2 - 0  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Wilanow Varsó - Piast Gliwice 10.30 12:00 3 - 5  
Lebork - Pniewy 10.30 18:00 0 - 1  
Legia Varsó - Brzeg 10.30 18:00 2 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L84 Torino - Real San Giuseppe 10.30 17:00 5 - 5  
Manfredonia - Signor Prestito Matera 10.30 16:00 3 - 7  
Olimpus Roma - Aniene 10.30 16:00 4 - 2  
Pescara - Polistena 10.30 15:00 8 - 1  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-tur Perm - Jugra 10.30 10:00 1 - 11  
Berkut Groznij - Novaja Gener. Sziktivkar 10.30 11:00 4 - 2  
Mfk Rostov - Norilszkij Nikel 10.30 13:00 0 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Candoso - Electrico 10.30 17:00 1 - 1  
Gcr Nunalvares - Fundao 10.30 17:00 1 - 2  
Modicus Sandim - Portimonense 10.30 19:00 2 - 2  
Scu Torreense - Braga 10.30 17:00 4 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Santa Coloma 10.30 20:00 5 - 1  
Jaen - Manzanares 10.30 18:30 3 - 2  
Ribera Navarra - Palma Futsal 10.30 18:30 0 - 4  
Valdepenas - Cartagena 10.30 17:00 3 - 1  
Zaragoza - Osasuna Magna 10.30 18:00 3 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbotsford - Ontario Reign 10.30 04:00 2 - 5  
Belleville - Toronto Marlies 10.30 01:00 2 - 5  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 10.30 01:00 2 - 2  
Laval - Rochester 10.30 01:00 3 - 4  
Laval - Rochester (19:00) 10.30 19:00 5 - 5  
Manitoba - Iowa 10.30 21:00 5 - 3  
Milwaukee - Chicago Wolves 10.30 02:00 2 - 4  
Providence - Charlotte 10.30 01:05 4 - 3  
San Jose Barracuda - Colorado Eagles 10.30 04:00 4 - 4  
Syracuse - Cleveland 10.30 01:00 2 - 2  
Toronto Marlies - Belleville 10.30 22:00 5 - 2  
Tucson - San Diego 10.30 03:00 1 - 5  
Utica - Lehigh Valley 10.30 01:00 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Kitzbühel 10.30 20:30 4 - 1  
Cortina - Merano 10.30 20:30 1 - 3  
Jesenice - Salzburg 2 10.30 18:00 3 - 3  
Klagenfurt 2 - Renon/Ritten 10.30 19:00 4 - 1  
Vienna Capitals 2 - Feldkirch 10.30 19:25 4 - 0  
Zell am See - Lustenau 10.30 19:30 1 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Nottingham 10.30 20:00 0 - 3  
Dundee - Guildford 10.30 20:00 7 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Zubr Prerov 10.30 17:00 3 - 0  
Frydek-Mistek - Vrchlabi 10.30 17:00 1 - 5  
Havirov - Litomerice 10.30 17:00 1 - 3  
Kadan - Jihlava 10.30 17:00 2 - 5  
Kolin - Poruba 10.30 17:00 2 - 1  
Prostejov - Slavia Trebic 10.30 18:00 1 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Praha 10.30 16:00 3 - 3  
Sumperk - Vsetin 10.30 17:00 2 - 7  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 10.30 20:15 7 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - DEAC 10.30 17:00 0 - 2  
MAC-HKB - Gyergyói HK 10.30 18:00 5 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Breszt 10.30 13:00 2 - 2  
Lokomotív Orsa - Nyeman Grodno 10.30 16:00 3 - 3  
Vityebszk - Lida 10.30 16:00 3 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FPS - SaPKo 10.30 16:00 4 - 0  
Heinolan Peliitat - RoKi 10.30 16:00 3 - 3  
Kajaanin Hokki - KeuPa 10.30 16:00 7 - 2  
Kiekko-Espoo - Jokipojat 10.30 16:00 4 - 2  
Kokkolan Hermes - Koovee 10.30 16:00 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 10.30 16:00 5 - 2  
Hämeenlinna - Kalpa 10.30 16:00 3 - 1  
JYP - Lukko 10.30 16:00 3 - 4  
SaiPa - Kärpät 10.30 15:00 1 - 3  
Tappara - Jukurit 10.30 16:00 3 - 5  
Vaasan Sport - Lahti Pelicans 10.30 16:00 1 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jertisz Pavlodar - Nomad 10.30 13:00 2 - 3  
Temirtau - Szarjarka Karaganda 10.30 13:00 4 - 4  
Torpedo Kamenogorszk - Arlan Koksetau 10.30 13:00 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Jokerit 10.30 09:00 1 - 4  
Amur Habarovszk - Barisz 10.30 09:00 0 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Red Star Kunlun 10.30 14:00 8 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Vityaz Podolszk 10.30 11:30 2 - 1  
Szocsi - Torp. Nyizsnyij Novgorod 10.30 16:30 2 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Barsz Kazany 10.30 14:00 5 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 10.30 09:30 0 - 3  
Dinamo Riga 2 - SZKA-Varjagi 10.30 12:00 4 - 4  
Molot Perm 2 - Jugra Hanti-Manszijszk 2 10.30 14:00 0 - 2  
Omszkije Jasztrebi - Loko-76 Jaroszlavl 10.30 09:00 0 - 0  
Szahalinszkije Akulj - Dinamo Moszkva 2 10.30 05:00 5 - 0  
Tajfun Usszurijszk - SZKA-1946 10.30 04:00 3 - 3  
Tolpar Ufa - Rubin Tyumeny 2 10.30 10:00 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Chicago 10.30 01:00 6 - 3  
Dallas - Ottawa 10.30 02:30 1 - 4  
Detroit - Florida 10.30 01:00 2 - 2  
Las Vegas - Anaheim 10.30 02:00 4 - 4  
Los Angeles - Montreal 10.30 22:00 5 - 2  
Nashville - NY Islanders 10.30 19:30 2 - 2  
NY Rangers - Columbus 10.30 01:00 4 - 0  
Washington - Arizona 10.30 01:00 2 - 0  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Haugesund 10.30 16:00 4 - 7  
Furuset - Nidaros 10.30 16:00 0 - 4  
Hasle-Lören - Lorenskog 10.30 16:00 1 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Frisk/Asker 10.30 16:00 4 - 7  
Manglerud - Valerenga 10.30 16:00 2 - 2  
Ringerike - Lillehammer 10.30 16:00 2 - 2  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 10.30 18:00 5 - 2  
Storhamar - Stjernen 10.30 16:00 2 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Flint Firebirds 10.30 01:00 1 - 2  
Guelph Storm - Owen Sound Attack 10.30 01:30 9 - 4  
Hamilton Bulldogs - Mississauga Steelheads 10.30 22:00 2 - 2  
Hamilton Bulldogs - Niagara Icedogs 10.30 01:00 6 - 4  
Kingston Frontenacs - Ottawa 67's 10.30 01:00 2 - 2  
Kitchener Rangers - Sault Ste.Marie Greyhound 10.30 01:30 4 - 5  
London Knights - Sarnia Sting 10.30 01:30 5 - 2  
Mississauga Steelheads - Barrie Colts 10.30 01:00 2 - 2  
Ottawa 67's - Kingston Frontenacs 10.30 20:00 3 - 4  
Sudbury Wolves - Oshawa Generals 10.30 01:05 0 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 10.30 19:15 5 - 8  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baie-Comeau Drakkar - Acadie-Bathurst Titans 10.30 01:00 6 - 4  
Blainville-Boisbriand Arm - Shawinigan Cataractes 10.30 01:30 4 - 5  
Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies 10.30 22:00 3 - 3  
Halifax Mooseheads - Gatineau Olympiques 10.30 00:00 2 - 3  
Moncton Wildcats - Cape Breton Eagles 10.30 00:00 6 - 4  
Sagueneens Chicoutimi - Acadie-Bathurst Titans 10.30 22:00 7 - 5  
Sagueneens Chicoutimi - Victoriaville Tigres 10.30 01:30 2 - 2  
Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 10.30 00:00 3 - 4  
Shawinigan Cataractes - Blainville-Boisbriand Arm 10.30 22:00 8 - 5  
Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 10.30 01:00 3 - 1  
Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic 10.30 01:00 4 - 1  
Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic (22:00) 10.30 22:00 3 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Ajoie 10.30 19:45 2 - 2  
Davos - Biel 10.30 19:45 8 - 0  
Fribourg - Zug 10.30 19:45 4 - 4  
Lausanne - Rapperswil 10.30 19:45 2 - 5  
Lugano - Servette 10.30 19:45 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - MODO 10.30 18:00 8 - 1  
Karlskoga - Västeras 10.30 18:00 3 - 3  
Kristianstad - Tingsryd 10.30 15:00 7 - 1  
Södertälje - HV 71 10.30 18:00 0 - 1  
Troja/Ljungby - Västervik 10.30 15:00 2 - 4  
Vita Hästen - AIK 10.30 15:00 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Frölunda 10.30 18:00 1 - 4  
Leksand - Timra 10.30 15:15 3 - 0  
Malmö - Linköping 10.30 15:15 5 - 1  
Oskarshamn - Lulea 10.30 18:00 2 - 5  
Rögle - Djurgarden 10.30 15:15 3 - 2  
Skelleftea - Brynäs 10.30 18:00 2 - 3  
Örebro - Växjö 10.30 18:00 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Rjazany 10.30 16:00 4 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Winnipeg Ice 10.30 03:00 3 - 1  
Everett Silvertips - Portland Winterhawks 10.30 04:05 3 - 3  
Lethbridge Hurricanes - Saskatoon Blades 10.30 03:00 4 - 3  
Moose Jaw Warriors - Medicine Hat Tigers 10.30 03:00 3 - 3  
Prince Albert Raiders - Brandon Wheat Kings 10.30 03:00 4 - 4  
Swift Current Broncos - Regina Pats 10.30 03:00 1 - 4  
Vancouver Giants - Kelowna Rockets 10.30 04:30 7 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Partizan Belgrád 10.30 19:00 68 - 86  
Igokea - Olimpija Ljubljana 10.30 17:00 83 - 101  
Krka Novo Mesto - Studentski Centar Podgor. 10.30 21:00 87 - 70  
Kosárlabda (Argentin, Super 20, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Gimnasia CR 10.30 16:00 80 - 66  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Burgasz - Jambol 10.30 18:00 110 - 78  
Rilszki Szportiszt - Szpartak Pleven 10.30 18:00 93 - 70  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Flamengo 10.30 01:00 73 - 86  
Mogi das Cruzes - Corinthians Paulista 10.30 21:10 70 - 69  
Pato - Paulistano 10.30 23:00 55 - 68  
Sao Paulo - BC Brasilia 10.30 01:00 85 - 66  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Bristol 10.30 19:00 84 - 85  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Anorthoszisz Famaguszta 10.30 18:30 90 - 57  
ENAD - Paralimni 10.30 18:30 60 - 72  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Usti nad Labem 10.30 18:00 85 - 77  
Hradec Kralove - Olomoucko 10.30 18:00 105 - 77  
Jindrichuv Hradec - Pardubice 10.30 18:00 92 - 90  
Kolin - Ostrava 10.30 17:45 105 - 81  
Opava - Decin 10.30 18:00 92 - 64  
USK Praha - Nymburk 10.30 17:30 78 - 104  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Hradec Kralove 10.30 17:00 98 - 66  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev - Aarhus Bears Academy 10.30 16:00 69 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Jeonju KCC Egis 10.30 11:00 96 - 74  
Seoul Thunders - Goyang 10.30 07:00 76 - 81  
Ulsan Mobis Phoebus - Changwon Sakers 10.30 07:00 80 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan BNK Sum - Asan Woori Wibee 10.30 07:00 58 - 88  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisons Loimaa - Lapuan Kobrat 10.30 16:00 64 - 72  
Korihait Uusikaupunki - Kouvot Kouvola 10.30 16:00 76 - 78  
Tampere Pyrintö - Lahti 10.30 16:00 90 - 100  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Quimper 10.30 20:00 80 - 61  
Boulazac - ASA 10.30 20:00 69 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Gravelines 10.30 20:30 66 - 81  
Le Mans - Limoges 10.30 20:00 77 - 72  
Nanterre - Reims 10.30 20:00 83 - 78  
Strasbourg - Pau Orthez 10.30 20:00 82 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon - Angers 10.30 20:00 90 - 57  
Charnay-les-Macon - Landerneau Bretagne 10.30 20:00 87 - 74  
Lattes Montpellier - Roche Vendee 10.30 18:30 86 - 70  
St-Amand Hainaut - Villeneuve d'Ascq Lille 10.30 20:00 60 - 63  
Tarbes - Flammes Carolo Ardennes 10.30 20:00 69 - 71  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni Dafniou Haidari - Amintasz Dafni 10.30 16:00 65 - 76  
Filipposz Veria - Korivosz Amaliada 10.30 16:00 66 - 60  
Marouszi - Pszihiko 10.30 16:00 71 - 68  
Pagrati - Kardica 10.30 16:00 69 - 108  
Panerythraikosz - Agrinio 10.30 16:00 90 - 67  
Triton Szepolia - Kavala 10.30 16:00 86 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Promitheasz Patra 10.30 16:00 59 - 71  
Arisz - Lavrio 10.30 16:00 69 - 73  
Ionikosz Nikea - AEK Athén 10.30 19:00 59 - 65  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BA Limburg - Feyenoord 10.30 20:00 49 - 74  
Den Helder - Yoast Utd. 10.30 19:30 79 - 65  
ZZ Leiden - Apollo Amsterdam 10.30 20:00 101 - 63  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Junior - Gorica 10.30 17:00 92 - 79  
Skrljevo - Puntamika Zadar 10.30 18:00 82 - 90  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Hapoel TA 10.30 19:00 90 - 76  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanjing Tongxi - Beijing Royal Fighters 10.30 09:00 101 - 108  
Tianjin - Fujian 10.30 13:35 106 - 87  
Xinjiang - Shandong 10.30 09:00 96 - 106  
Zhejiang Chouzhou - Guangdong 10.30 13:35 124 - 101  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Legia Varsó 10.30 15:30 76 - 83  
Slask Wroclaw - Trefl Sopot 10.30 17:30 77 - 67  
Torun - Ostrow Wielkopolski 10.30 19:30 105 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GTK Gdynia - Poznan 10.30 17:00 61 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Jonava 10.30 16:00 89 - 86  
Lietkabelis Panevezys - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 10.30 16:20 88 - 70  
Nevezis Kedainiai - Rytas Vilnius 10.30 15:30 68 - 100  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szeged 10.30 18:00 84 - 90  
DEAC - ZTE 10.30 18:00 88 - 66  
Körmend - Pécs 10.30 18:00 84 - 71  
Nyíregyháza - Kaposvár 10.30 16:00 90 - 82  
Sopron - Fehérvár 10.30 19:00 82 - 95  
Szombathely - Oroszlány 10.30 18:00 81 - 73  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Cegléd 10.30 16:30 92 - 56  
TFSE-MTK - Győr 10.30 18:00 65 - 75  
Vasas - PINKK-Pécs 10.30 18:00 76 - 51  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Indiana 10.30 01:30 105 - 98  
Denver - Dallas 10.30 04:00 106 - 75  
LA Lakers - Cleveland 10.30 04:30 113 - 101  
Miami - Charlotte 10.30 01:30 114 - 99  
New Orleans - Sacramento 10.30 02:00 109 - 113  
Portland - LA Clippers 10.30 04:00 111 - 92  
Toronto - Orlando 10.30 01:00 110 - 109  
Washington - Boston 10.30 23:00 103 - 103, h.u. 115 - 112  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammerud - Tromsö 10.30 17:00 80 - 95  
Fröya - Nidaros 10.30 16:00 86 - 68  
Gimle - Asker 10.30 18:00 73 - 72  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Ehingen 10.30 19:00 99 - 73  
Karlsruhe - Tübingen 10.30 19:30 75 - 85  
Kirchheim - Schwenningen 10.30 19:00 72 - 78  
Paderborn - Bremerhaven 10.30 19:30 89 - 115  
Rostock - Artland 10.30 19:30 79 - 69  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Braunschweig 10.30 20:30 79 - 79, h.u. 92 - 90  
MitteldeutscherSyntainics - Ludwigsburg 10.30 18:00 80 - 88  
Telekom Bonn - Chemnitz 10.30 20:30 76 - 67  
Ulm - Skyliners Frankfurt 10.30 18:00 80 - 88  
Kosárlabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Wasserburg 10.30 16:00 56 - 77  
Kosárlabda (Olasz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urania Milano - Treviglio 10.30 20:30 69 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Venezia 10.30 19:30 81 - 80  
Tortona - Virtus Bologna 10.30 20:00 93 - 76  
Trieste - Napoli 10.30 20:30 77 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Broni 10.30 19:00 68 - 37  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Dinamo Kurszk 10.30 15:00 54 - 78  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Klosterneuburg 10.30 20:00 93 - 51  
UBSC Graz - Oberwart 10.30 17:30 73 - 69  
Vienna Timberwolves - St. Pölten 10.30 17:30 78 - 80  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klosterneuburg - Vienna Utd. 10.30 16:00 68 - 40  
UBSC-DBBC Graz - Celovec 10.30 20:00 83 - 60  
Vienna Timberwolves - Basket Flames 10.30 14:30 67 - 65  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayamon - Guaynabo (3.m.) 10.30 02:00 71 - 82  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CSU Sibiu 10.30 17:00 85 - 80  
Voluntari - Galati 10.30 17:30 73 - 61  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Oviedo 10.30 18:00 72 - 83  
Granada - Huesca 10.30 20:00 101 - 70  
Leyma Coruna - Gipuzkoa 10.30 19:00 92 - 62  
Prat Joventut - Melilla 10.30 17:00 97 - 81  
Valladolid - Palencia 10.30 19:00 69 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Zaragoza 10.30 20:45 79 - 76  
Joventut Badalona - San Pablo Burgos 10.30 20:45 82 - 65  
MoraBanc Andorra - Unicaja Malaga 10.30 18:00 83 - 74  
Obradoiro Monbus - Tenerife 10.30 18:00 81 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Ciudad de La Laguna 10.30 18:00 62 - 53  
Bembibre - Cadi La Seu d'Urgell 10.30 18:15 60 - 54  
Univ. Ferrol - P. Avenida 10.30 17:00 44 - 66  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Swiss Central Luzern 10.30 17:00 85 - 96  
Nyon - Fribourg 10.30 17:30 55 - 83  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvik - Hogsbo 10.30 15:00 87 - 67  
Boras - A3 Umea 10.30 15:00 59 - 83  
Norrköping - Wetterbygden 10.30 15:00 75 - 66  
Visby - Södertälje 10.30 16:00 75 - 71  
Östersund - Helsingborg 10.30 15:00 83 - 64  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolubara Lazarevac - Zlatibor Cajetina 10.30 19:30 100 - 96  
Metalac Farmakom - Dunav Stari Banovci 10.30 19:00 74 - 64  
Radnicki Kragujevac - OKK Belgrád 10.30 19:30 80 - 80, h.u. 85 - 101  
Slodes - Sloboda Uzice 10.30 16:00 81 - 100  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Handlova 10.30 18:00 95 - 61  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - Kosice 10.30 18:00 40 - 76  
SKP B. Bystrica - Slovan Bratislava 10.30 18:00 71 - 39  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Podcetrtek 10.30 18:00 96 - 62  
Polzela - Sentjur 10.30 19:00 91 - 82  
Sencur Kranj - Zlatorog Lasko 10.30 19:00 104 - 85  
Kosárlabda (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Tigers - TGE 10.30 07:00 101 - 93  
Bangsaen Stingrays - SWU 10.30 11:00 82 - 71  
Chaophraya Thunders - Shoot It Banvas 10.30 13:00 68 - 78  
Hitech Bangkok City - Dunkin Raptors 10.30 05:00 81 - 53  
T-Rex - Nakhon Pathom MadGoat 10.30 09:00 66 - 77  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Menzah - Club Africain 10.30 18:00 82 - 87  
Stade Nabeulien - Ezzahra 10.30 18:00 48 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Merkezefendi Denizli 10.30 12:00 74 - 62  
Buyukcekmece - Socar Petkimspor 10.30 14:30 81 - 66  
Galatasaray - Bursaspor 10.30 17:00 99 - 84  
Türk Telekom - Bahcesehir Koleji 10.30 19:15 74 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Ankara - Antalya 07 10.30 14:00 65 - 75  
Cankaya Univ. - Cukurova 10.30 13:00 66 - 92  
Fenerbahce - Galatasaray 10.30 15:30 74 - 56  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Budivelnik 10.30 13:00 87 - 100  
Harkiv - Cserkaszi 10.30 12:00 79 - 59  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Olimpia - Defensor Sporting 10.30 02:15 87 - 63  
Bigua de Villa Biarritz - Sportivo Capitol 10.30 02:15 97 - 73  
Hebraica Macabi - Malvin 10.30 01:30 71 - 72  
Trouville - Urupan de Pando 10.30 02:15 76 - 77  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Ogre 10.30 14:00 63 - 82  
Liepajas Lauvas - VEF Riga 10.30 12:00 77 - 83  
Rapla - Kalev Tallinn 10.30 16:00 87 - 96  
Valmiera - Ventspils 10.30 16:00 70 - 80  
Krikett (T20 vb, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Anglia 10.30 16:00 0 - 1  
Dél-Afrika - Srí Lanka 10.30 12:00 1 - 0  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - FTC 10.30 18:00 26 - 30  
CSM Bukarest - Brest 10.30 16:00 29 - 30  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Sävehof 10.30 16:00 41 - 19  
Krim Ljubljana - Kristiansand 10.30 18:00 26 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Hranice 10.30 16:30 29 - 21  
Jicin - Plzen 10.30 18:00 26 - 32  
Karvina - Malomerice 10.30 18:00 38 - 31  
Zubri - Lovosice 10.30 18:00 41 - 29  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Otterup - Tonder 10.30 16:00 31 - 35  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SönderjyskE - Hadsten 10.30 16:00 26 - 22  
Vendsyssel - Rödovre 10.30 15:00 33 - 17  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Aalborg 10.30 16:10 30 - 31  
GOG - Kolding 10.30 16:00 32 - 27  
Mors-Thy - SönderjyskE 10.30 15:30 28 - 33  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIFK - Dicken 10.30 13:00 26 - 31  
HIFK - GrIFK 10.30 17:30 34 - 29  
Riihimäen Cocks - BK-46 10.30 15:00 36 - 33  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Sarrebourg 10.30 19:00 29 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Paris SG 10.30 20:30 24 - 35  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Nantes 10.30 20:00 34 - 30  
Bourg de Peage - Fleury Loiret 10.30 20:00 27 - 24  
Celles-sur-Belle - Toulon 10.30 20:30 20 - 19  
Kézilabda (Horvát bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Dubrava 10.30 19:00 40 - 27  
Porec - Karlovac 10.30 19:00 27 - 25  
Vinkovci - Umag 10.30 19:00 35 - 33  
Kézilabda (Horvát bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trogir - Varazdin 10.30 18:30 26 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tresnjevka Zagreb - Split 10.30 17:30 28 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kwidzyn 10.30 13:00 22 - 19  
Piotrkow Trybunalski - Gwardia Opole 10.30 19:00 26 - 33  
Stal Mielec - Chrobry Glogow 10.30 15:30 30 - 27  
Wisla Plock - Pogon Szczecin 10.30 14:00 38 - 25  
Wybrzeze Gdansk - Kielce 10.30 19:00 26 - 37  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroslaw - Zaglebie Lubin 10.30 19:00 23 - 31  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hodonin - Duslo Sala 10.30 17:00 27 - 29  
Kynzvart - Sokol Poruba 10.30 16:00 36 - 27  
Michalovce - Plzen 10.30 16:00 41 - 19  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Tatabánya 10.30 18:00 32 - 22  
Budakalász - Komló 10.30 17:00 26 - 25  
Dabas - FTC 10.30 18:00 29 - 30  
Eger - Veszprémi KKFT 10.30 18:00 27 - 35  
NEKA - Csurgó 10.30 16:00 29 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Fehérvár 10.30 18:00 27 - 27  
Vác - Vasas 10.30 18:00 40 - 32  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oslo-Studentenes - Viking TIF 10.30 15:30 24 - 36  
Kézilabda (Norvég 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grane Arendal - Gjerpen 10.30 16:00 20 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Sandefjord 10.30 18:00 26 - 30  
Nötteröy - Kristiansand 10.30 17:00 28 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Aker Oslo 10.30 16:00 33 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Aue 10.30 19:30 32 - 23  
Eisenach - Emsdetten 10.30 19:30 29 - 27  
Elbflorenz - Nordhorn-Lingen 10.30 19:30 26 - 27  
Ferndorf - Hamm-Westfalen 10.30 19:00 24 - 28  
Gummersbach - TUSEM Essen 10.30 18:00 29 - 23  
Rimpar - Ludwigshafen-Friesenheim 10.30 19:25 29 - 31  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldekerk - Füchse Berlin 10.30 17:30 24 - 39  
Kurpfalz-Bären Ketsch - Göppingen 10.30 18:00 24 - 27  
Mainz - Lintfort 10.30 19:30 27 - 26  
MTV Heide - Leipzig 10.30 17:00 35 - 33  
Nürtingen - Bremen 10.30 19:30 25 - 19  
Regensburg - Herrenberg 10.30 19:30 31 - 26  
Solingen-Gräfrath - Nord Harrislee 10.30 18:15 26 - 26  
Waiblingen - Wuppertal 10.30 17:55 27 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - DHfK Leipzig 10.30 18:30 30 - 20  
Lübbecke - Kiel 10.30 20:30 29 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Halle-Neustadt 10.30 18:00 25 - 28  
Buxtehude - Metzingen 10.30 16:00 36 - 31  
Thüringer HC - Bad Wildungen 10.30 18:00 31 - 26  
Zwickau - Blomberg-Lippe 10.30 18:00 24 - 31  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Vöslau 10.30 19:00 31 - 27  
Ferlach - BT-Füchse 10.30 19:00 19 - 27  
Krems - Bregenz 10.30 20:20 26 - 29  
Tirol Schwaz - Graz 10.30 18:00 29 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Aguas Santas 10.30 16:00 23 - 24  
Belenenses - Horta 10.30 16:30 30 - 24  
Benfica - Xico Guimaraes 10.30 15:30 34 - 18  
Gaia - Sanjoanense 10.30 19:00 22 - 23  
Maia - Madeira SAD 10.30 16:00 28 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Stiinta Bukarest 10.30 10:00 39 - 28  
Dunarea Braila - CSM Deva 10.30 12:00 32 - 20  
Magura Cisnadiei - Gloria Buzau 10.30 17:00 27 - 23  
Mioveni - Rapid Bukarest 10.30 10:00 27 - 28  
Slatina - Ramnicu Valcea 10.30 10:00 23 - 31  
Zalau - Bistrita 10.30 10:00 21 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Morrazo Cangas 10.30 19:00 29 - 33  
Atl. Valladolid - Sinfin 10.30 20:00 32 - 30  
AX Puente Genil - Bidasoa Irun 10.30 13:30 29 - 36  
Benidorm - Barcelona 10.30 12:00 25 - 26  
Huesca - Antequera 10.30 20:00 28 - 23  
Torrelavega - Ademar Leon 10.30 18:00 31 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Remudas Gran Canaria 10.30 20:00 22 - 29  
Granollers - Bera Bera 10.30 16:30 26 - 39  
Morvedre - Tenerife 10.30 19:30 26 - 24  
Porrino - Sant Quirze 10.30 18:00 29 - 29  
Valladolid - Malaga 10.30 17:00 29 - 30  
Zuazo Barakaldo - Lanzarote Zonzamas 10.30 17:15 26 - 18  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Helsingborg 10.30 16:00 26 - 31  
Skanela - Torslanda 10.30 15:00 22 - 22  
Varberg - Rimbo Roslagen 10.30 15:00 36 - 29  
Vasterasirsta HF - Lindesberg 10.30 14:00 34 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Kristianstad 10.30 15:00 19 - 29  
Hallby - Hammarby 10.30 16:00 32 - 37  
Önnered - IFK Ystad 10.30 16:00 25 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Kärra 10.30 14:00 31 - 20  
Skövde - Kristianstad 10.30 15:00 16 - 29  
VästerasIrsta - Lugi 10.30 16:00 31 - 21  
Kézilabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Zrenjanin - Partizan Belgrád 10.30 18:30 29 - 29  
Rudar Kostolac - Mokra Gora 10.30 19:00 36 - 21  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kosice - Nove Zamky 10.30 18:00 35 - 27  
Hlohovec - Topolcany 10.30 18:00 19 - 18  
Kosice Crows - Kupele Bojnice 10.30 15:00 25 - 18  
Sala - Povazska Bystrica 10.30 18:00 21 - 27  
Slovan Modra - Tatran Presov 10.30 18:00 26 - 46  
Zahoraci Stupava/Malacky - SKP Bratislava 10.30 18:30 18 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Dobova 10.30 19:00 28 - 23  
Loka - Maribor 10.30 20:00 30 - 22  
Ormoz - Gorenje Velenje 10.30 19:30 28 - 28  
Ribnica - Gradec 10.30 19:00 31 - 28  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Laci - Skenderbeu 10.30 13:45 2 - 0  
Vllaznia - KF Tirana 10.30 16:45 0 - 2  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - IRB Lakhdaria 10.30 16:00 1 - 1  
JSM Bejaia - Hamra Annaba 10.30 16:00 2 - 0  
JSM Skikda - NRB Teleghma 10.30 16:00 1 - 3  
MO Constantine - US Chaouia 10.30 16:00 0 - 1  
USM Annaba - CA Batna 10.30 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CR Temouchent - MC Saida 10.30 16:00 1 - 0  
GC Mascara - ASM Oran 10.30 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Oran - Paradou 10.30 16:00 2 - 4  
USM Alger - RC Arbaa 10.30 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Wimbledon 10.30 16:00 1 - 0  
Charlton - Doncaster 10.30 16:00 4 - 0  
Cheltenham - Sheffield Wed. 10.30 16:00 2 - 2  
Crewe - Milton Keynes Dons 10.30 16:00 1 - 4  
Fleetwood - Wycombe 10.30 16:00 3 - 3  
Gillingham - Accrington 10.30 16:00 0 - 0  
Lincoln - Shrewsbury 10.30 16:00 1 - 1  
Oxford Utd. - Morecambe 10.30 16:00 3 - 1  
Plymouth - Ipswich 10.30 16:00 2 - 1  
Portsmouth - Bolton 10.30 16:00 1 - 0  
Rotherham - Sunderland 10.30 16:00 5 - 1  
Wigan - Burton 10.30 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Rochdale 10.30 16:30 1 - 2  
Bradford - Forest Green 10.30 16:00 1 - 1  
Colchester - Scunthorpe 10.30 16:00 2 - 1  
Crawley - Port Vale 10.30 16:00 1 - 4  
Harrogate Town - Bristol Rovers 10.30 16:00 0 - 1  
Leyton - Hartlepool 10.30 16:00 5 - 0  
Mansfield - Tranmere 10.30 16:00 2 - 0  
Newport - Stevenage 10.30 16:00 5 - 0  
Northampton - Carlisle 10.30 15:00 3 - 0  
Oldham - Swindon 10.30 16:00 1 - 3  
Salford City - Exeter 10.30 16:00 1 - 2  
Sutton Utd. - Walsall 10.30 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Barnsley 10.30 16:00 2 - 1  
Derby County - Blackburn 10.30 16:00 1 - 2  
Fulham - West Bromwich 10.30 13:30 3 - 0  
Huddersfield - Millwall 10.30 16:00 1 - 0  
Hull City - Coventry 10.30 16:00 0 - 1  
Middlesbrough - Birmingham 10.30 16:00 0 - 2  
Preston - Luton 10.30 16:00 2 - 0  
Reading - Bournemouth 10.30 21:00 0 - 2  
Sheffield Utd. - Blackpool 10.30 16:00 0 - 1  
Stoke - Cardiff 10.30 16:00 3 - 3  
Swansea - Peterborough 10.30 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Aldershot 10.30 18:20 2 - 1  
Boreham - Southend 10.30 16:00 1 - 0  
Bromley - Halifax 10.30 16:00 0 - 0  
Dag & Red - Chesterfield 10.30 16:00 2 - 2  
Dover - Stockport 10.30 16:00 2 - 5  
Eastleigh - Maidenhead Utd. 10.30 16:00 1 - 0  
Grimsby - Notts County 10.30 16:00 0 - 1  
Solihull Moors - Yeovil 10.30 16:00 0 - 0  
Weymouth - King's Lynn Town 10.30 16:00 1 - 0  
Woking - Altrincham 10.30 16:00 3 - 2  
Wrexham - Torquay 10.30 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Estudiantes Buenos Aires 10.30 16:00 1 - 0  
Gimnasia Mendoza - Estudiantes Rio Cuarto 10.30 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Atl. All Boys 10.30 02:00 2 - 0  
San Martin SJ - Instituto Cordoba 10.30 22:00 1 - 0  
Santamarina Tandil - Dep. Moron 10.30 02:10 2 - 0  
Villa Dalmine - Gimnasia Jujuy 10.30 22:15 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Atl. Colegiales 10.30 20:05 1 - 1  
CA San Miguel - Dep. Armenio 10.30 20:00 0 - 1  
Canuelas - Atl. Fenix 10.30 20:00 2 - 2  
Dep. Flandria - Defensores Unidos 10.30 20:05 1 - 0  
Dep. Merlo - Villa San Carlos 10.30 20:00 3 - 1  
Sacachispas - Atl. Los Andes 10.30 20:05 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Madryn - Cipolletti 10.30 21:00 0 - 0  
Sansinena SD - Club Bolivar 10.30 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Lanus 10.30 02:15 0 - 1  
Arsenal Sarandí - Sarmiento 10.30 20:45 1 - 0  
Atl. Platense - Atl. Tucuman 10.30 20:45 4 - 1  
Banfield - Vélez Sarsfield 10.30 23:00 2 - 1  
Racing Club - Defensa Justicia 10.30 00:00 1 - 2  
Talleres Cordoba - CA Huracan 10.30 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Neftcsi Baku 10.30 16:30 4 - 0  
Zira - Keshla 10.30 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waasland Beveren - Lierse Kempenzonen 10.30 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Seraing 10.30 18:30 3 - 0  
Charleroi - Eupen 10.30 16:15 3 - 0  
St. Truiden - FC Bruges 10.30 20:45 1 - 2  
Standard Liege - Kortrijk 10.30 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrudzsa Dobrics - Hebar Pazardzsik 10.30 15:00 0 - 1  
Liteksz Lovecs - Szeptemvri Simitli 10.30 15:00 2 - 0  
Marica Plovdiv - Jantra Gabrovo 10.30 15:00 3 - 1  
Neftocsimik Burgasz - Sp. Szvoge 10.30 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Levszki Szófia 10.30 18:00 1 - 0  
Lokomotív Szófia - Botev Plovdiv 10.30 15:45 0 - 0  
Slavia Szófia - Botev Vraca 10.30 13:15 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Guabira Montero 10.30 23:15 2 - 1  
The Strongest - Blooming Santa Cruz 10.30 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Rudar Prijedor 10.30 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Londrina 10.30 23:45 0 - 2  
Operario PR - Avai 10.30 00:00 2 - 1  
Ponte Preta - Vitória BA 10.30 21:00 0 - 0  
Vasco da Gama RJ - CSA 10.30 02:30 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 3., D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manaus AM - Tombense 10.30 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Santos SP 10.30 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Copa Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Caetano SP - Sao Bernardo FC 10.30 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Mainz 10.30 15:30 1 - 2  
Dortmund - 1. FC Köln 10.30 15:30 2 - 0  
E. Frankfurt - RB Leipzig 10.30 18:30 1 - 1  
Freiburg - Fürth 10.30 15:30 3 - 1  
Leverkusen - Wolfsburg 10.30 15:30 0 - 2  
Union Berlin - Bayern München 10.30 15:30 2 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - St. Pauli 10.30 13:30 1 - 1  
Dynamo Dresden - Sandhausen 10.30 13:30 0 - 1  
Hamburg - Holstein Kiel 10.30 20:30 1 - 1  
Hannover - Erzgebirge Aue 10.30 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Freiburg Amatőr 10.30 14:00 6 - 0  
Braunschweig - Wehen 10.30 14:00 1 - 2  
Hallescher FC - Duisburg 10.30 14:00 2 - 1  
Viktoria Berlin - Dortmund Amatőr 10.30 14:00 2 - 1  
Waldhof Mannheim - Saarbrücken 10.30 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Everton Vina Del Mar 10.30 23:30 3 - 2  
Universidad de Chile - Curico Unido 10.30 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Derinia - Omonia Aradipposz 10.30 13:30 0 - 1  
ASIL Liszisz - Olympiasz Lympia 10.30 13:30 2 - 3  
Nea Szalamina Famaguszta - Agia Napa 10.30 14:30 4 - 1  
Oniszilosz Szotira - Othellosz Athienosz 10.30 13:30 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Arisz Limasszol 10.30 18:00 0 - 1  
Doxa Katokopia - APOEL Nicosia 10.30 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guadalupe FC - ADR Jicaral 10.30 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribram - Trinec 10.30 14:30 0 - 1  
Prostejov - Lisen 10.30 14:30 1 - 1  
Vyskov - Chrudim 10.30 10:15 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Praha - Vysehrad 10.30 10:15 0 - 2  
Domazlice - Kraluv Dvur 10.30 14:30 1 - 0  
SK Benesov - Sokol Hostoun 10.30 10:15 1 - 1  
Sokolov - Karlovy Vary 10.30 10:15 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chlumec - Liberec 2 10.30 10:15 2 - 3  
Prepere - Jablonec 2 10.30 10:30 2 - 1  
Usti nad Orlici - Slovan Velvary 10.30 14:30 0 - 2  
Zbuzany - Dukla Praha 2 10.30 10:15 0 - 1  
Zivanice - Sokol Brozany 10.30 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Vratimov 10.30 10:15 0 - 1  
Slavia Kromeriz - Vrchovina 10.30 17:30 3 - 1  
Uhersky Brod - Dolni Benesov 10.30 14:30 2 - 0  
Velke Mezirici - Zlín 2 10.30 10:15 7 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Slovacko 10.30 18:00 0 - 3  
Teplice - Liberec 10.30 15:00 1 - 2  
Zlín - Ceske Budejovice 10.30 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotiva Brno - Pardubice 10.30 11:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jammerbugt - Nyköbing 10.30 14:00 0 - 5  
Labdarúgás (Dán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Middelfart 10.30 14:00 1 - 1  
FA 2000 - AB Gladsaxe 10.30 13:45 1 - 1  
Hellerup - Thisted 10.30 14:00 0 - 1  
Skive - Hilleröd 10.30 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Hjörring 10.30 15:00 0 - 5  
Bröndby - Köge 10.30 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jomo Cosmos - Free State Stars 10.30 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Cape Town City 10.30 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimhae City - Yangju Citizen 10.30 08:00 3 - 0  
Mokpo City - Cheongju 10.30 08:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - FC Seoul 10.30 07:00 2 - 0  
Seongnam - Pohang 10.30 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - Jeonbuk 10.30 09:30 0 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Univ. Catolica de Quito 10.30 02:00 0 - 2  
Orense Machala - Tecnico Univ. Ambato 10.30 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emirátusok 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Jazira Hamra - Dibba Al-Hisn 10.30 14:50 0 - 1  
Gulf Heroes - Al-Arabi (UAE) 10.30 14:55 0 - 1  
Masafi - Hatta 10.30 14:50 0 - 0  
Masfout CSC - Al-Bataeh 10.30 14:50 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Future FC Kairó 10.30 17:30 3 - 2  
ENPPI - Al-Mokawloon Arab 10.30 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Dzjerzsinszk - Naftan 10.30 16:00 0 - 0  
Lokomotív Gomel - Baranovicsi 10.30 14:00 3 - 1  
Szlonyim-2017 - Volna Pinszk 10.30 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Zogyino - Slavia Mozír 10.30 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - B68 Toftir 10.30 15:00 0 - 1  
Vikingur Gota - KI Klaksvik 10.30 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Grenoble 10.30 19:00 0 - 1  
Dijon - Paris FC 10.30 19:00 0 - 1  
Dunkerque - Le Havre 10.30 19:00 1 - 0  
Nancy - Sochaux 10.30 19:00 0 - 0  
Nimes - Niort 10.30 19:00 1 - 2  
Pau - AC Ajaccio 10.30 19:00 1 - 0  
Rodez Aveyron - Quevilly Rouen 10.30 19:00 3 - 0  
SC Bastia - Amiens 10.30 19:00 0 - 0  
Toulouse - Guingamp 10.30 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Lens 10.30 21:00 2 - 1  
Metz - St-Etienne 10.30 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Guingamp 10.30 14:30 3 - 0  
Fleury 91 - Reims 10.30 16:30 1 - 0  
St-Etienne - Montpellier 10.30 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln Red Imps - Gibraltar Lions 10.30 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Olympiakosz 10.30 18:30 1 - 2  
PAOK - Apollon Szmirnisz 10.30 18:30 4 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - FC Eindhoven 10.30 16:30 3 - 4  
Oss - NAC Breda 10.30 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GVVV - Maassluis 10.30 14:30 0 - 2  
Katwijk - Noordwijk 10.30 15:30 2 - 0  
Scheveningen - ASWH 10.30 14:30 0 - 3  
Spakenburg - Quick Boys 10.30 15:00 1 - 3  
Sparta Rotterdam 2 - HHC Hardenberg 10.30 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Zwolle 10.30 21:00 3 - 2  
Heerenveen - Vitesse 10.30 20:00 1 - 2  
Heracles - Ajax 10.30 18:45 0 - 0  
PSV - Twente 10.30 16:30 5 - 2  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Dinamo Zágráb 2 10.30 15:00 3 - 0  
Kustosija - Cibalia 10.30 15:00 2 - 0  
Opatija - Jarun 10.30 15:00 0 - 1  
Solin - Dugopolje 10.30 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragovoljac - Sibenik 10.30 15:00 1 - 1  
HNK Gorica - Dinamo Zágráb 10.30 17:05 0 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - Persipura Jayapura 10.30 13:15 3 - 0  
Persik Kediri - Persija Jakarta 10.30 15:45 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Tractor Tabriz 10.30 16:30 1 - 0  
Sanat Naft Abadan - Fajr Sepasi 10.30 16:30 0 - 2  
Sepahan - Havadar Tehran 10.30 16:30 1 - 0  
Shahr Khodro Mashhad - Naft Masjed Soleyman 10.30 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Haifa 10.30 19:30 2 - 2  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Petah Tikva 10.30 18:00 1 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi TA 10.30 16:30 1 - 3  
Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva 10.30 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blaublitz Akita - Zweigen Kanazawa 10.30 06:00 1 - 1  
Ehime - Kyoto 10.30 07:00 0 - 1  
JEF United Chiba - Yamaguchi 10.30 07:00 0 - 0  
Kitakyushu - Sagamihara 10.30 07:00 1 - 2  
Nagasaki - Mito 10.30 07:00 2 - 1  
Omiya Ardija - Jubilo Iwata 10.30 07:00 1 - 2  
Ryukyu - Machida Zelvia 10.30 11:30 0 - 0  
Thespakusatsu Gunma - Matsumoto Yamaga 10.30 07:00 1 - 0  
Tokyo Verdy - Kofu 10.30 08:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grulla Morioka - Fukushima Utd. 10.30 06:00 2 - 1  
Kataller Toyama - Yokohama SCC 10.30 06:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Cerezo Osaka 10.30 06:05 2 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Valour Winnipeg 10.30 21:30 2 - 4  
Forge Hamilton - HFX Wanderers 10.30 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Rayyan 10.30 18:30 2 - 1  
Al-Duhail - Qatar SC 10.30 16:15 2 - 1  
Al-Sadd - Al-Ahli (QAT) 10.30 18:30 4 - 1  
Al-Shamal - Al-Khor 10.30 16:15 4 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kaszpij Aktau 10.30 12:00 1 - 5  
Akzsajik Oral - Tobol Kostanaj 10.30 12:00 0 - 2  
FC Asztana - Turan 10.30 12:00 1 - 1  
Kizil-Zsar - Ordabaszi Simkent 10.30 10:00 3 - 2  
Sahtar Karaganda - Atirau 10.30 10:00 3 - 1  
Taraz - Kajszar Kizilorda 10.30 10:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Itagui Leones 10.30 22:00 1 - 3  
Barranquilla FC - Tigres Bogota 10.30 23:00 2 - 0  
Bogota FC - Llaneros FC 10.30 22:00 2 - 1  
Boyaca Chico - Union Magdalena 10.30 22:00 1 - 0  
Fortaleza Cota - Cortulua 10.30 22:00 1 - 2  
Orsomarso Palmira - Real Cartagena 10.30 22:00 1 - 1  
Valledupar - Boca Juniors de Cali 10.30 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drita - Malisheva 10.30 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - GKS Katowice 10.30 12:40 0 - 0  
LKS Lodz - KS Polkowice 10.30 20:30 1 - 1  
Resovia Rzeszow - Widzew Lodz 10.30 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Sokol Ostroda 10.30 12:30 2 - 0  
Grodzisk Mazowiecki - Chojniczanka Chojnice 10.30 13:00 0 - 3  
Hutnik Krakkó - Wisla Pulawy 10.30 13:00 1 - 3  
Lech Poznan 2 - Wigry Suwalki 10.30 13:00 0 - 0  
Pogon Siedlce - Radunia Stezyca 10.30 14:00 4 - 1  
Ruch Chorzow - Olimpia Elblag 10.30 15:00 1 - 0  
Slask Wroclaw 2 - Znicz Pruszkow 10.30 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 10.30 17:30 0 - 0  
Jagiellonia Bialystok - Piast Gliwice 10.30 20:00 3 - 3  
TBB Nieciecza - Slask Wroclaw 10.30 12:30 4 - 3  
Warta Poznan - Lechia Gdansk 10.30 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Suduva Marijampole 10.30 12:00 0 - 3  
Zalgiris Vilnius - Hegelmann Litauen 10.30 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Progres Niederkorn - Hesperange 10.30 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Khenifra - Widad Fes 10.30 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Raja Casablanca 10.30 19:15 0 - 2  
FUS Rabat - Olympique de Khouribga 10.30 17:00 1 - 2  
Mouloudia Oujda - Riadi Salmi 10.30 21:30 2 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Puebla 10.30 04:00 0 - 2  
Necaxa - Mazatlan FC 10.30 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Miami - New York City FC 10.30 19:30 1 - 3  
New York RB - Montreal 10.30 22:00 1 - 0  
Salt Lake - San Jose 10.30 21:30 3 - 4  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Balti - Milsami Orhei 10.30 16:00 0 - 1  
Zimbru Chisinau - Floresti 10.30 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Hibernians Paola 10.30 15:00 1 - 1  
Hamrun - Sirens FC 10.30 19:00 1 - 0  
Valletta - St. Lucia 10.30 17:00 5 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - FTC 10.30 19:30 0 - 2  
Mezőkövesd - Újpest 10.30 14:45 2 - 2  
MTK - DVSC 10.30 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - MTK 10.30 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Baerum 10.30 15:00 4 - 0  
Kvik Halden - Moss 10.30 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Vard Haugesund 10.30 14:00 1 - 0  
Fram Larvik - Flekkeröy 10.30 14:00 1 - 1  
Kjelsas - Skeid 10.30 14:00 2 - 2  
Sotra - Öygarden 10.30 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Tromsö 10.30 16:00 1 - 1  
Rosenborg - Lilleström 10.30 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Chicago 10.30 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Frankfurt 10.30 13:30 4 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astoria Walldorf - Pirmasens 10.30 14:00 3 - 1  
Hessen Kassel - Bahlinger 10.30 15:00 1 - 1  
Hoffenheim Amatőr - TSG Balingen 10.30 14:00 1 - 2  
Mainz Amatőr - Schott Mainz 10.30 14:00 1 - 0  
RW Koblenz - Aalen 10.30 14:00 2 - 2  
Ulm - Giessen 10.30 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahlen - Mönchengladbach Amatőr 10.30 14:00 3 - 1  
Essen - Aachen 10.30 14:00 2 - 1  
Fortuna Köln - Uerdingen 10.30 14:00 4 - 0  
Rödinghausen - Lotte 10.30 14:00 3 - 0  
SV Straelen - 1. FC Köln Amatőr 10.30 14:00 1 - 2  
VfB Homberg - Lippstadt 10.30 14:00 3 - 2  
Wegberg-Beeck - Bonner SC 10.30 14:00 1 - 3  
Wuppertal - Wiedenbrück 10.30 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 Rosenheim - Fürth Amatőr 10.30 14:00 1 - 0  
Bayreuth - TSV Rain/Lech 10.30 14:00 1 - 0  
Pipinsried - Nürnberg Amatőr 10.30 14:00 0 - 1  
Schalding-Heining - Burghausen 10.30 14:00 1 - 0  
Viktoria Aschaffenburg - Illertissen 10.30 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Eilenburg - Tasmania Berlin 10.30 13:00 3 - 0  
Lokomotív Leipzig - Lichtenberg 10.30 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phönix Lübeck - Heider SV 10.30 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeddeloh - Lüneburg 10.30 15:00 2 - 0  
Oberneuland - Rehden 10.30 15:00 1 - 3  
VfB Oldenburg - Hannover Amatőr 10.30 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Lazio 10.30 15:00 2 - 2  
Hellas Verona - Juventus 10.30 18:00 2 - 1  
Torino - Sampdoria 10.30 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Lazio 10.30 12:30 2 - 0  
Internazionale - Juventus 10.30 14:30 1 - 2  
Pomigliano - Hellas Verona 10.30 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viterbese - Ancona 10.30 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Catanzaro 10.30 14:00 2 - 1  
Latina - Andria 10.30 14:30 1 - 0  
Monopoli - Monterosi Tuscia 10.30 14:30 2 - 0  
Paganese - Virtus Francavilla 10.30 14:30 2 - 1  
Picerno - Foggia 10.30 17:30 1 - 1  
Taranto - Potenza 10.30 17:30 2 - 1  
Turris - Juve Stabia 10.30 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Suwaiq - Al-Nasr (OMA) 10.30 17:15 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 2/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Znamja Truda 10.30 12:00 1 - 1  
Olimp Dolgoprudnyij 2 - Murom 10.30 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Habarovszk 2 - Szaturn Ramenszkoje 10.30 09:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Omszk - Dinamo Barnaul 10.30 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Krilja Szovjetov Szamara 10.30 18:00 0 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Lokomotív Moszkva 10.30 18:00 1 - 2  
Rubin Kazany - CSZKA Moszkva 10.30 13:00 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Rosztov 10.30 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Lokomotív Moszkva 10.30 15:00 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Szentpétervár 10.30 09:00 2 - 2  
Rjazany - Kubanocska Krasznodar 10.30 14:00 2 - 0  
Rubin Kazany - CSZKA Moszkva 10.30 12:00 0 - 3  
Zvezda-2005 Perm - Rosztov 10.30 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Kapfenberg 10.30 14:30 1 - 3  
BW Linz - FAC Wien 10.30 12:00 0 - 2  
Dornbirn 1913 - Grazer AK 10.30 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Hartberg 10.30 17:00 0 - 2  
Austria Klagenfurt - Admira Wacker 10.30 17:00 3 - 3  
Ried - Salzburg 10.30 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treibach - Union Gurten 10.30 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinzgau Saalfelden - SV Kuchl 10.30 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SV Innsbruck - Kitzbühel 10.30 14:30 0 - 7  
Wacker Innsbruck Amatőr - Reichenau 10.30 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Universitario - San Francisco La Chorrera 10.30 22:00 0 - 1  
Costa del Este - Alianza de Panama City 10.30 02:00 0 - 1  
Tauro - Arabe Unido 10.30 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Libertad Asuncion 10.30 23:00 0 - 1  
Nacional Asuncion - River Plate Asuncion 10.30 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Dep. Municipal 10.30 22:00 0 - 2  
Alianza Huanuco - Ayacucho 10.30 22:00 1 - 2  
C. Mannucci Trujillo - AD Cantolao 10.30 22:00 1 - 0  
Cusco - Huancayo 10.30 22:00 2 - 1  
Dep. Binacional - C. Vallejo Trujillo 10.30 22:00 0 - 0  
Sporting Cristal - Sport Boys Callao 10.30 22:00 1 - 1  
UTC de Cajamarca - Univ. San Martin 10.30 22:00 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Benfica B 10.30 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadia - Montalegre 10.30 16:00 0 - 2  
Canelas 2010 - Lusitania Lourosa 10.30 12:00 1 - 0  
Fafe - Uniao Oliveirense 10.30 21:45 0 - 0  
Felgueiras - Pevidem 10.30 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova de Piedade - Real SC Queluz 10.30 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Benfica 10.30 20:00 1 - 1  
Porto - Boavista 10.30 18:00 4 - 1  
Sporting CP - Guimaraes 10.30 22:15 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Brentford 10.30 16:00 3 - 1  
Leicester - Arsenal 10.30 13:30 0 - 2  
Liverpool - Brighton 10.30 16:00 2 - 2  
Manchester City - Crystal Palace 10.30 16:00 0 - 2  
Newcastle - Chelsea 10.30 16:00 0 - 3  
Tottenham - Manchester Utd. 10.30 18:30 0 - 3  
Watford - Southampton 10.30 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea 2 - Everton 2 10.30 14:00 1 - 1  
Liverpool 2 - Derby County 2 10.30 14:00 3 - 1  
Tottenham 2 - Manchester Utd. 2 10.30 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braila - Politehnica Iasi 10.30 10:00 0 - 2  
FC Brassó - Hermannstadt 10.30 12:00 1 - 2  
Unirea 2004 Slobozia - Unirea Constanta 10.30 10:00 2 - 0  
Viitorul Targu Jiu - Metaloglobus Bukarest 10.30 10:00 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Voluntari 10.30 20:30 1 - 0  
CS Univ. Craiova - Mioveni 10.30 18:00 5 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hearts 10.30 16:00 2 - 1  
Celtic - Livingston 10.30 16:00 0 - 0  
Dundee Utd. - St. Johnstone 10.30 16:00 0 - 1  
St. Mirren - FC Dundee 10.30 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Brora Rangers 10.30 16:00 1 - 0  
Elgin - Clydebank FC 10.30 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Airdrieonians 10.30 16:00 2 - 1  
Clyde - Falkirk 10.30 16:00 1 - 3  
Cove Rangers - Queen's Park 10.30 16:00 3 - 3  
East Fife - Dumbarton 10.30 16:00 2 - 1  
Peterhead - Montrose 10.30 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Cowdenbeath 10.30 16:00 1 - 0  
Kelty Hearts - Stirling Albion 10.30 16:00 1 - 1  
Stranraer - Forfar 10.30 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Dunfermline 10.30 16:00 4 - 2  
Greenock Morton - Hamilton 10.30 16:00 1 - 1  
Kilmarnock - Queen of South 10.30 16:00 4 - 0  
Partick Thistle - Inverness CT 10.30 16:00 0 - 0  
Raith Rovers - Ayr Utd. 10.30 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Ponferradina 10.30 21:00 0 - 1  
Huesca - Amorebieta 10.30 16:00 1 - 1  
Lugo - Sp. Gijón 10.30 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - UD Extremadura 10.30 19:00 2 - 0  
Deportivo La Coruna - Zamora 10.30 17:00 1 - 0  
Tudelano - Cultural Leonesa 10.30 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - San Fernando 10.30 19:00 1 - 0  
Betis B - UE Costa Brava 10.30 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Alavés 10.30 21:00 1 - 1  
Elche - Real Madrid 10.30 14:00 1 - 2  
Sevilla - Osasuna 10.30 16:15 2 - 0  
Valencia - Villarreal 10.30 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Stade Ouchy 10.30 18:00 1 - 0  
Schaffhausen - Wil 10.30 18:00 3 - 3  
Yverdon - Thun 10.30 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel 2 - Brühl 10.30 15:30 1 - 3  
Bellinzona - Bavois 10.30 17:45 2 - 0  
Etoile Carouge - FC Zürich 2 10.30 17:00 0 - 1  
Sion 2 - Breitenrain 10.30 14:45 3 - 7  
Stade Nyonnais - Rapperswil 10.30 17:00 1 - 0  
Young Boys 2 - Black Stars Basel 10.30 17:00 4 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Basel 10.30 20:30 3 - 3  
St. Gallen - Young Boys 10.30 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras SK - Örgryte 10.30 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Malmö - Vanersborg IF 10.30 16:00 1 - 1  
Lindome - Assyriska Turabdin 10.30 13:00 6 - 3  
Ljungskile - Linköping City 10.30 15:00 8 - 0  
Qviding - Lunds BK 10.30 13:00 2 - 1  
Skövde - Utsikten 10.30 13:00 3 - 3  
Torn - Oskarshamn 10.30 15:00 3 - 1  
Tvaaker - Österlen 10.30 13:00 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hudiksvall - Örebro Syrianska 10.30 16:00 2 - 3  
Sollentuna FF - Haninge 10.30 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Kalmar 10.30 17:30 1 - 4  
Sirius - FF Malmö 10.30 15:00 2 - 3  
Varberg - Östersund 10.30 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Vittsjö 10.30 13:00 1 - 0  
Hammarby - Linköping 10.30 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ettifaq - Damac 10.30 16:40 0 - 1  
Al-Fayha - Al-Nassr 10.30 18:50 1 - 1  
Al-Taawoun - Abha 10.30 17:05 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Mladost Lucani 10.30 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - FC Kosice 10.30 14:30 0 - 3  
Komarno - Slavoj Trebisov 10.30 14:30 4 - 1  
Namestovo - Petrzalka 10.30 14:30 1 - 3  
Puchov - Dubnica 10.30 14:30 1 - 2  
Skalica - Humenne 10.30 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - DAC 10.30 18:00 1 - 0  
Ruzomberok - Sered 10.30 18:00 3 - 1  
Zemplin Michalovce - Pohronie 10.30 18:00 0 - 2  
Zilina - Zlate Moravce 10.30 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilje - Brezice 10.30 14:00 2 - 0  
Krsko - Jadran Dekani 10.30 14:00 2 - 1  
Primorje Ajdovscina - ND Gorica 10.30 14:00 0 - 1  
Roltek Dob - Rogaska 10.30 14:00 2 - 1  
Rudar Velenje - Ilirija 10.30 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Bravo Ljubljana 10.30 17:00 1 - 1  
Tabor Sezana - Kalcer Radomlje 10.30 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangmai Utd. - BG Pathum Utd. 10.30 13:00 1 - 3  
Police Tero - Chiangrai Utd. 10.30 14:00 3 - 2  
Prachuap - Nakhon Ratchasima 10.30 13:00 1 - 2  
Suphanburi - Khon Kaen Utd. 10.30 12:30 2 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Samsunspor 10.30 12:30 2 - 0  
Eyüpspor - Ankaragücü 10.30 18:00 2 - 0  
Manisa FK - Boluspor 10.30 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Sivasspor 10.30 15:00 1 - 1  
Hatayspor - Besiktas 10.30 15:00 1 - 0  
Kasimpasa - Yeni Malatyaspor 10.30 12:30 2 - 0  
Konyaspor - Fenerbahce 10.30 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Krivbász 10.30 12:15 0 - 2  
Prikarpattya Ivano-Frank. - FC Uzsgorod 10.30 14:30 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingulec Petrove - Veresz Rivne 10.30 18:30 0 - 0  
Mariupol - Dinamo Kijev 10.30 13:00 2 - 3  
Sahtar Doneck - Deszna Csernyigov 10.30 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - River Plate Montevideo 10.30 15:15 1 - 2  
Montevideo Wanderers - Liverpool Montevideo 10.30 00:00 1 - 0  
Plaza Colonia - Progreso Montevideo 10.30 23:15 2 - 1  
Sud América - Dep. Maldonado 10.30 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loudoun Utd. - New York RB 2 10.30 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa Acarigua - Aragua Maracay 10.30 23:30 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afan Lido - Carmarthen 10.30 15:30 0 - 4  
Cwmbran Celtic - Llanelli 10.30 15:30 2 - 4  
Goytre Utd. - Pontypridd Town 10.30 15:30 0 - 1  
Swansea Univ. - Undy Athletic 10.30 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colwyn Bay - Holyhead Hotspur 10.30 15:30 4 - 3  
Gresford - Conwy Borough 10.30 15:30 2 - 2  
Ruthin Town - Holywell Town 10.30 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Barry Town 10.30 15:30 1 - 2  
Haverfordwest - Newtown 10.30 15:30 1 - 0  
Penybont - Bala Town 10.30 15:30 1 - 0  
TNS - Cardiff Met Univ. 10.30 15:30 5 - 0  
Labdarúgás (Észak-macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borec Veles - Rabotnicki Szkopje 10.30 14:00 0 - 1  
FK Szkopje - Renova 10.30 14:00 0 - 0  
Pelister Bitola - Makedonije GP 10.30 14:00 0 - 2  
Shkendija Tetovo - Tikves Kavadarci 10.30 14:00 1 - 1  
Struga Trim-Lum - Akademija Pandev 10.30 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Ballinamallard Utd. 10.30 16:00 5 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Larne 10.30 16:00 0 - 3  
Cliftonville - Glenavon 10.30 16:00 2 - 1  
Coleraine - Portadown 10.30 16:00 2 - 0  
Linfield - Dungannon 10.30 16:00 3 - 0  
Warrenpoint - Crusaders 10.30 16:00 2 - 4  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urartu Jereván - Ararat Jereván 10.30 17:30 1 - 1  
MMA (UFC 267, Abu Dhabi)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duraev - R. Kopylov 10.30 18:45 1 - 0  
Ale. Volkov - M. Tybura 10.30 21:05 1 - 0  
Ama. Ribas - V. Jandiroba (női) 10.30 19:35 1 - 0  
E. Zaleski dos Santos - Ben. St-Denis 10.30 18:10 1 - 0  
Hu Yaozong - A. Petroski 10.30 17:05 0 - 1  
I. Makhachev - Dan. Hooker 10.30 21:40 1 - 0  
Jan Blachowicz - Glo. Teixeira 10.30 22:55 0 - 1  
Li Jingliang - K. Chimaev 10.30 20:45 0 - 1  
M. Amirkhani - Ler. Murphy 10.30 17:30 0 - 1  
M. Ankalaev - V. Özdemir 10.30 20:00 1 - 0  
Mag. Mustafaev - Dam. Ismagulov 10.30 16:50    
Petr Yan - C. Sandhagen 10.30 22:05 1 - 0  
R.L. Ramos - Z. Tukhugov 10.30 19:10 0 - 1  
S. Gamzatov - M. Oleksiejczuk 10.30 17:50 0 - 1  
T. Ulanbekov - Allan Nascimento 10.30 16:30 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - London Wasps 10.30 16:00 17 - 27  
London Irish - Bristol 10.30 16:00 33 - 45  
Northampton Saints - Leicester 10.30 16:00 26 - 55  
Worcester - Sale 10.30 16:00 27 - 14  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Clermont 10.30 21:05 25 - 9  
Castres - Brive 10.30 15:00 23 - 22  
Montpellier - Lyon 10.30 17:00 30 - 8  
Perpignan - La Rochelle 10.30 15:00 22 - 13  
Section Paloise - Stade de France 10.30 15:00 18 - 9  
Toulon - Biarritz 10.30 15:00 13 - 9  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Waikato 10.30 05:35 33 - 37  
Manawatu - Hawke's Bay 10.30 08:05 31 - 40  
Southland - Northland 10.30 03:05 37 - 33  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Tonga 10.30 15:30 60 - 14  
Wales - Új-Zéland 10.30 18:15 16 - 54  
Röplabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selver Tallinn - RTU Jurmala 10.30 18:00 3 - 0  
Tartu - Biolars/Jelgava 10.30 19:00 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Rakovszki 1964 Szevlijevo 10.30 16:00 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Szófia - Beroe Stara Zagora 10.30 16:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumenau - Goiás 10.30 22:00 3 - 0  
Guarulhos - Uberlandia 10.30 23:00 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Curitiba 10.30 02:00 3 - 0  
Sesi Bauru - Sesc RJ 10.30 02:00 3 - 2  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Ostrava 10.30 16:00 3 - 1  
Ceske Budejovice - Kladno 10.30 17:00 3 - 1  
Karlovarsko - Lvi Praha 10.30 18:00 2 - 3  
Liberec - Zlín 10.30 18:00 3 - 0  
Odolena Voda - Beskydy 10.30 18:00 3 - 0  
Pribram - Usti nad Labem 10.30 17:00 3 - 1  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Frydek-Mistek 10.30 17:00 3 - 2  
VK Brno - Olymp Praha 10.30 18:30 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Middelfart 10.30 14:00 2 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Gentofte 10.30 16:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Ansan 10.30 07:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Hwaseong IBK 10.30 09:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Kaposvár 10.30 18:00 0 - 3  
Vasas - Nyíregyháza 10.30 17:00 3 - 1  
Újpest - Békéscsaba 10.30 18:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karelian Hurmos - Raision Loimu 10.30 16:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nurmon Jymy - Puijo 10.30 16:00 3 - 0  
OrPo - Kangasala 10.30 16:00 1 - 3  
Vampula Huittinen - LiigaPloki 10.30 16:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Toulouse 10.30 18:00 0 - 3  
Chaumont - Montpellier 10.30 20:00 3 - 2  
Nantes - Tourcoing 10.30 19:30 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Paris SC 10.30 20:00 3 - 1  
Evreux - Beziers 10.30 18:30 2 - 3  
Marcq-en-Baroeul - Vandoeuvre-Nancy 10.30 19:30 3 - 1  
St-Raphael - Mulhouse 10.30 19:00 1 - 3  
Venelles - Terville Florange 10.30 20:00 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finikasz Szyrosz - Olympiakosz 10.30 18:00 0 - 3  
OFI - Kifiszia 10.30 16:00 3 - 2  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilisziakosz - Easz Evozmosz 10.30 18:00 2 - 3  
Lamia - Thira 10.30 17:00 1 - 3  
Markopoulo - Arisz 10.30 17:00 0 - 3  
Thetisz Voula - AEK Athén 10.30 18:00 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Computerplan VCN - Nijmegen 10.30 16:00 0 - 3  
Draisma Apeldoorn - Groningen Lycurgus 10.30 20:00 3 - 1  
RECO ZVH - Papendal/Arnhem 10.30 19:30 3 - 2  
Sliedrecht - Orion Doetinchem 10.30 20:00 2 - 3  
SSS Barneveld - Taurus Houten 10.30 19:30 3 - 2  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apeldoorn - Sliedrecht 10.30 17:00 0 - 3  
Voltena - Springendal Set-Up'65 10.30 19:00 3 - 1  
Zwolle - Sneek 10.30 20:00 3 - 0  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marsonia Brod - Mursa Osijek 10.30 20:00 0 - 3  
Sisak - Centrometal Macinec 10.30 16:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Panasonic Panthers 10.30 07:00 1 - 3  
Nagoya Wolfdogs - FC Tokyo 10.30 06:00 3 - 0  
Oita Miyoshi - Toray Arrows 10.30 07:00 1 - 3  
Osaka Blazers - Nagano Tridents 10.30 06:00 3 - 1  
Suntory Sunbirds - JTEKT Stings 10.30 09:05 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himeji Victorina - NEC Red Rockets 10.30 06:00 1 - 3  
Hitachi Rivale - Denso Airybees 10.30 06:00 0 - 3  
Ishikawa Blue Cats - Saitama Ageo Medics 10.30 07:00 3 - 0  
JT Marvelous - Kurobe Aqua Fairies 10.30 05:05 3 - 1  
Okayama Seagulls - Toray Arrows 10.30 07:00 0 - 3  
Toyota Body Queenseis - Hisamitsu Springs 10.30 06:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Kedzierzyn-Kozle 10.30 14:45 2 - 3  
Slepsk Suwalki - Czarni Radom 10.30 20:30 1 - 3  
Trefl Gdansk - Stal Nysa 10.30 17:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - MKS Kalisz 10.30 17:00 3 - 0  
Opole - Bielsko-Biala 10.30 17:00 3 - 1  
Swiecie - Rzeszow 10.30 17:00 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OK Maribor - ACH Ljubljana 10.30 20:30 1 - 3  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koll - Randaberg 10.30 18:00 3 - 1  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Förde - Skjetten 10.30 16:00 3 - 0  
Koll - Randaberg 10.30 15:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Friedrichshafen 10.30 19:00 0 - 3  
Netzhoppers Bestensee - Berlin RV 10.30 17:30 1 - 3  
Utd. Frankfurt - Lüneburg 10.30 20:00 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Münster 10.30 18:00 3 - 1  
Schwerin - Vilsbiburg 10.30 19:00 3 - 0  
Straubing - Stuttgart 10.30 19:30 1 - 3  
Suhl Thüringen - Dresden 10.30 19:00 2 - 3  
Wiesbaden - Neuwied 10.30 19:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Vibo Valentia 10.30 20:30 3 - 0  
Piacenza - Milano 10.30 18:00 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Conegliano 10.30 20:30 2 - 3  
Trentino - Chieri 10.30 20:30 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Kuzbassz Kemerovo 10.30 17:00 3 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nyizsnyij Novgorod 10.30 14:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Leningradka Szentpétervár 10.30 11:00 0 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Uralocska Jekatyerinburg 10.30 18:00 3 - 0  
Metar Cseljabinszk - Lipetszk 10.30 14:00 3 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Proton Szaratov 10.30 17:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Tirol - Ried 10.30 18:00 0 - 3  
Sokol Wien - Amstetten 10.30 19:00 2 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - TI Volley 10.30 17:30 0 - 3  
Sokol/Post - Linz/Steg 10.30 16:30 3 - 0  
Tirol Innsbruck - Salzburg 10.30 18:00 3 - 0  
Wildcats Klagenfurt - Trofaiach/Eisenerz 10.30 19:00 3 - 0  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AA Espinho - Leixoes 10.30 19:00 0 - 3  
Esmoriz - Santo Tirso 10.30 18:00 3 - 0  
Espinho - Viana 10.30 17:00 3 - 2  
Sao Mamede - Caldas da Rainha 10.30 19:00 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Baia Mare 10.30 16:00 3 - 0  
Stiinta Bukarest - UVT Timisoara 10.30 12:00 3 - 0  
Unirea Dej - Rapid Bukarest 10.30 17:00 3 - 0  
Univ. Cluj - Olimpia Titanii 10.30 17:00 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stiinta Bacau - Dinamo Bukarest 10.30 16:00 3 - 1  
Turda - Medgidia 10.30 14:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Guaguas 10.30 19:30 3 - 1  
Conectabalear Manacor - Boiro 10.30 18:00 3 - 1  
Emeve Lugo - San Sadurnino 10.30 17:00 3 - 1  
Rio Duero Soria - Melilla 10.30 19:30 3 - 2  
Teruel - Uriba Palma 10.30 18:30 3 - 1  
Ushuaia Ibiza - Valencia 10.30 19:00 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Kiele Socuellamos 10.30 19:00 0 - 3  
Haris La Laguna - Alcobendas 10.30 18:00 3 - 1  
IBSA Las Palmas - Cajasol Juvasa 10.30 17:00 3 - 0  
Leganes - Haro Rioja 10.30 19:00 2 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chenois Genf - Lausanne 10.30 18:00 3 - 1  
Jona - Näfels 10.30 18:00 2 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Neuchatel 10.30 18:30 1 - 3  
Lugano - Franches-Montagnes 10.30 20:00 0 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sollentuna - Örkelljunga 10.30 17:00 3 - 1  
Uppsala - Södertelge 10.30 16:00 3 - 1  
Vingaker - Hylte/Halmstad 10.30 14:00 0 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gislaved - Lindesberg 10.30 14:00 3 - 0  
Linköping - Lund 10.30 15:00 3 - 0  
Sollentuna - Örebro 10.30 14:30 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Takovo Gornji Milanovac - Radnik Pozarevac 10.30 19:00 3 - 2  
Vojvodina - Nis 10.30 17:30 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Indjija 10.30 17:00 1 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - Myjava 10.30 20:00 3 - 1  
Presov - VKP Bratislava 10.30 17:00 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Mesto nad Vahom - Presov 10.30 18:00 3 - 0  
Pezinok - Nitra 10.30 14:00 0 - 3  
Slavia Bratislava - Brusno 10.30 16:00 3 - 1  
Vkp Bratislava - U19Szlovákia 10.30 19:00 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakirkoy Yesilyurt - Aydin Bld. Spor 10.30 13:30 1 - 3  
Bolu Bld. Spor - Sariyer Bld. 10.30 15:00 3 - 0  
Eczacibasi Istanbul - Ankara PTT 10.30 17:00 3 - 0  
Fenerbahce - Galatasaray 10.30 17:00 3 - 2  
Kuzey Boru Genclik - Sigorta Kadin 10.30 16:00 3 - 2  
Nilufer Bld. Spor - Vakifbank Istanbul 10.30 14:00 0 - 3  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J-H. Krueger - Q. Fercoq (1500 m, Nagoya) 10.30 08:10 1 - 0  
J-H. Krueger - Ziwei Ren (500 m, Nagoya) 10.30 10:15 0 - 1  
Jászapáti P. - T. Huot Marchand (női 500 m, Nagoya) 10.30 10:00 1 - 0  
Liu Shaoang - Dae Heon Hwang (500 m, Nagoya) 10.30 10:15 0 - 1  
Liu Shaolin S. - Dajing Wu (500 m, Nagoya) 10.30 10:15 1 - 0  
Snooker (European Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - O. Lines 10.30 20:00 5 - 0  
D.B. Gilbert - Jim. Robertson 10.30 15:30 5 - 4  
Dean Young - Dua. Jones 10.30 20:00 2 - 5  
J.R. Clarke - F. Ajaib 10.30 11:00 5 - 3  
Lu Ning - Pang Junxu 10.30 11:00 4 - 5  
Mark Allen - Sunny Akani 10.30 20:00 4 - 5  
N. Saengkham - Si Jiahui 10.30 11:00 5 - 0  
S. Hendry - Li Hang 10.30 15:30 3 - 5  
S. Maddocks - Jamie Wilson 10.30 11:00 5 - 0  
Tom Ford - R. Muir 10.30 20:00 5 - 3  
Z. Surety - Mat. Stevens 10.30 15:30 0 - 5  
Zhang Jiankang - Mark Joyce 10.30 15:30 5 - 4  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Paz - Fel. Gill 10.30 09:25 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arcidiacono - Jul. Riera 10.30 09:30    
R. Vicens Mas - M. Delai 10.30 11:00 2 - 0  
Tenisz (Austin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Collins - K. Day 10.30 18:00 1 - 2  
M. Björklund - F. Contreras Gomez 10.30 20:50 2 - 1  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - Bra. Nakashima 10.30 16:45 0 - 2  
M. Janvier - J. Sousa 10.30 15:00 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Caruso S / Gaio F 10.30 13:00 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Alcaraz Garfia - A. Zverev 10.30 14:00 0 - 2  
F. Tiafoe - J. Sinner 10.30 15:30 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peers J / Polasek F - Ram R / Salisbury J 10.30 18:10 1 - 2  
Tenisz (Calabasas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Brymer - G. Nanda 10.30 00:25 1 - 2  
Rin. Hijikata - N. Ponwith 10.30 23:00 2 - 0  
T. Boyer - J.F. Angele 10.30 04:30 2 - 1  
Tenisz (Courmayeur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Paolini - D. Vekic 10.30 18:45 0 - 2  
L. Samsonova - C. Tauson 10.30 16:00 1 - 2  
Tenisz (Courmayeur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang Xinyu / Zheng Saisai - Hozumi E / Zhang S 10.30 20:05 2 - 1  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fac. Juarez - J.B. Torres 10.30 17:00 2 - 0  
Oli. Crawford - D. Dutra da Silva 10.30 17:00    
Tenisz (Guayaquil, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gerlach - Car. Alves 10.30 18:40 2 - 1  
M.E. Reasco Gonzalez - L. Pigossi 10.30 19:05 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cressy - O. Otte 10.30 14:00 1 - 2  
Q. Halys - L. Lacko 10.30 16:10 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gengel M / Machac T - Begemann A / Zelenay I 10.30 17:30 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. de Vroome - E. Lys 10.30 12:30 0 - 2  
Tenisz (Karaganda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kazionova - N. Abduraimova 10.30 06:55 0 - 2  
V. Morvayova - S. Talbi 10.30 07:00 2 - 0  
Tenisz (Kiryat Motzkin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Glushko - J. Zuger 10.30 09:00 2 - 0  
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Peterson - A. Kontaveit 10.30 14:00 0 - 2  
S. Halep - Marta Kostyuk 10.30 16:00 2 - 0  
Tenisz (Kolozsvár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I M / Gorgodze E - Begu I-C / Mitu A 10.30 12:00 2 - 1  
Dzalamidze N / Juvan K - Krunic A / Pattinama Kerk 10.30 17:15 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Mmoh - J.J. Wolf 10.30 22:00 0 - 2  
Ste. Kozlov - A. Kovacevic 10.30 23:50 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumberg W / Schnur M - Jung J / King E 10.30 20:00 2 - 1  
Tenisz (Les Franq.Del Valles,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Stojanovic - M. Zanevska 10.30 16:15    
Y. In-Albon - Ari. Rodionova 10.30 16:15 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Varillas - J.M. Cerundolo 10.30 20:45 1 - 2  
J.P. Varillas - T.M. Etcheverry 10.30 02:20 2 - 0  
V. Kopriva - N. Jarry 10.30 19:00 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrios VeraMT/TabiloA - Galdos S / Oliveira G 10.30 23:25 1 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chak Lam Coleman Wong - D.A. Barreto Sanchez 10.30 15:45 1 - 2  
L. Bouquet - D. Merida Aguilar 10.30 14:00 0 - 2  
M. Damas - Vla. Ivanov 10.30 10:00    
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bouzige - S. Gueymard Wayenburg 10.30 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kanev - Mia Mack 10.30 10:30 2 - 0  
Yexin Ma - A. Karunaratne 10.30 10:30 0 - 2  
Z. Ni Ma - C. Bechri 10.30 11:00    
Tenisz (Parnu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Niklas-Salminen - S. Palosi 10.30 13:05 2 - 0  
Vla. Ivanov - R. Bertola 10.30 11:00 1 - 2  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - Har. Tan 10.30 13:55    
E. Jacquemot - S. Waltert 10.30 16:20 0 - 2  
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fils - A. Popyrin 10.30 14:55 0 - 2  
B. Bonzi - Y. Nishioka 10.30 21:35 0 - 2  
D. Köpfer - H. Mayot 10.30 20:55 2 - 1  
E. Gerasimov - M. Kecmanovic 10.30 18:35 0 - 2  
H. Laaksonen - G. Mager 10.30 23:00 1 - 2  
J. Brooksby - P. Gojowczyk 10.30 20:15 2 - 1  
Kev. Anderson - H. Gaston 10.30 12:05 1 - 2  
L. Pouille - L. Musetti 10.30 15:30 1 - 2  
L. van Assche - R. Carballes Baena 10.30 22:50 0 - 2  
M. Giron - Gil. Simon 10.30 12:25 2 - 1  
M. Ymer - C. Taberner 10.30 17:45 2 - 1  
N. Gombos - F. Coria 10.30 10:00 2 - 1  
P. Martinez Portero - A. Seppi 10.30 16:40 0 - 2  
Tom. Paul - S. Travaglia 10.30 10:00 2 - 1  
Tenisz (Sarreguemines, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Added - H. Voljacques 10.30 16:35 2 - 0  
J. Briand - G. Onclin 10.30 14:00 1 - 2  
Tenisz (Selva Gardena, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Vincent Ruggeri - L. Riedi 10.30 11:00 1 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoang Nam Ly - Kel. Stevenson 10.30 09:55 2 - 0  
K-M. Maamoun - Hady Habib 10.30 10:00    
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eudice Wong Chong - Eri Shimizu 10.30 10:00 2 - 0  
Ho Ching Wu - Zhuoxuan Bai 10.30 10:00 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - M. Cilic 10.30 15:15 0 - 2  
T.H. Fritz - J-L. Struff 10.30 13:00 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Nys H - Bopanna R / Shapovalov D 10.30 16:40 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryan Shane - J. Ingildsen 10.30 16:00 1 - 2  
V. Kirkov - H. Patten 10.30 15:55 2 - 1  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - H. Dart 10.30 21:15 1 - 2  
M. Zacarias - Mis. Doi 10.30 19:00 0 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internat., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Tze Yong Ng 10.30 16:00 0 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internat., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fikri M S / Maulana B - Kusumawardana/Rambitan 10.30 16:30 0 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internat.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midorikawa H / Saito N - Toft J / Graversen C 10.30 15:00 2 - 0  
Tollaslabda (BelgianInternational,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
W.C. Hsu - Riko Gunji 10.30 15:30 1 - 2  
Tollaslabda (BelgianInternational,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iwanaga R / Nakanishi K - Macpherson J / Torrance C 10.30 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tien Chen Chou - Kwang Hee Heo 10.30 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Ko S H / Shin B C 10.30 17:00 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Alfian F / Ardianto M R 10.30 11:00 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Se Young An 10.30 15:00 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - Say. Takahashi 10.30 10:30 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Fukushima Y / Higashino A 10.30 16:00 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Kim S Y / Kong H Y 10.30 10:30 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Boeje A - Tang C M / Tse Y S 10.30 16:30 2 - 0  
Puavaranukroh/Taerattanac - Higashino A / Watanabe Y 10.30 10:00 0 - 2  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - UVSE 10.30 18:00 12 - 7  
Pécs - Honvéd 10.30 20:00 12 - 10  
Szeged - FTC 10.30 17:00 8 - 12  
Szentes - Vasas 10.30 18:00 5 - 15  
Szolnok - Eger 10.30 16:00 13 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzio - Roma 10.30 16:30 7 - 7  
Catania - Ortigia 10.30 16:00 10 - 11  
Posillipo Napoli - Lazio 10.30 16:00 15 - 11  
Quinto - Telimar Palermo 10.30 15:00 7 - 14  
Savona - Salerno 10.30 14:00 12 - 7  
Trieste - Brescia 10.30 18:30 13 - 12  
Vízilabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Florentia 10.30 17:00 10 - 9  
Roma - Ekipe Orizzonte Catania 10.30 18:00 13 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Babic - Eric Molina 10.30 20:00 1 - 0  
Cha. Cameron - Mary McGee (női) 10.30 23:00 1 - 0  
Cra. Richards - M. Matyja 10.30 22:00 1 - 0  
Fanlong Meng - I. Duffus 10.30 00:00 1 - 0  

 

 2021.10.29.

Amerikai foci (NFL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arizona - Green Bay 10.29 02:20 21 - 24  

Asztalitenisz (Challenger Series, 43. hét)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Cheaib - P. Gauzy 10.29 09:10 3 - 0  
D. Cheaib - Sou. Saha 10.29 11:50 3 - 1  
Flo. Bluhm - A. Valuch 10.29 08:30 3 - 0  
Flo. Bluhm - P. Gauzy 10.29 11:10 3 - 1  
Liang Qiu - Flo. Bluhm 10.29 14:05 3 - 1  
S. Happek - Sou. Saha 10.29 09:50 3 - 2  
S. Happek - Xav. Dixon 10.29 12:30 3 - 1  

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Aslanyan - I. Moshkov 10.29 01:30 3 - 0  
A. Aslanyan - K.S. Olshakov 10.29 02:30 3 - 0  
A. Aslanyan - Y. Troyanov 10.29 23:30 3 - 2  
A. Golyshev - K.S. Olshakov 10.29 16:15 3 - 1  
A. Golyshev - S. Homutov 10.29 09:15 3 - 2  
A. Golyshev - V. Bazilevsky 10.29 07:45 2 - 3  
A. Golyshev - V. Bazilevsky 10.29 07:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - E. Glazun 10.29 11:15 3 - 2  
A. Serebrennikov - N. Sukharnikov 10.29 02:15 3 - 0  
A. Serebrennikov - Y. Merkushin 10.29 23:15 0 - 3  
A. Skrebnev - Dmi. Bogdanov 10.29 20:15 3 - 0  
A. Trushkin - A. Golyshev 10.29 06:45 3 - 2  
A. Trushkin - V. Bazilevsky 10.29 08:45 3 - 2  
B. Grebenyuk - M. Andrusenko 10.29 16:00 3 - 2  
B. Grebenyuk - Y. Troyanov 10.29 02:00 2 - 3  
D. Ignatiev - A. Serebrennikov 10.29 00:15 2 - 3  
D. Ignatiev - A. Serebrennikov 10.29 12:45 3 - 0  
D. Ignatiev - E. Ilyukhin 10.29 22:45 3 - 2  
D. Ignatiev - Y. Merkushin 10.29 10:45 3 - 2  
D. Tikhnenko - Ilya Novikov 10.29 19:00 1 - 3  
Dmi. Bogdanov - O. Pronin 10.29 20:45 1 - 3  
Dmi. Bogdanov - V.V. Kutin 10.29 18:45 1 - 3  
E. Glazun - D. Ignatiev 10.29 12:15 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Serebrennikov 10.29 01:15 1 - 3  
E. Ilyukhin - N. Sukharnikov 10.29 23:45 1 - 3  
I. Moshkov - A. Aslanyan 10.29 22:30 0 - 3  
I. Moshkov - B. Grebenyuk 10.29 00:00 3 - 0  
I. Moshkov - B. Grebenyuk 10.29 17:00 3 - 2  
I. Moshkov - Y. Troyanov 10.29 15:30 2 - 3  
Ilya Novikov - Anton Gerasimov 10.29 13:00 3 - 0  
Ilya Novikov - P.V. Khramkov 10.29 20:00 3 - 1  
Ilya Novikov - S. Ogay 10.29 11:30 3 - 1  
K.S. Olshakov - B. Grebenyuk 10.29 01:00 3 - 0  
K.S. Olshakov - V. Bazilevsky 10.29 16:45 3 - 0  
K.S. Olshakov - Y.A. Gavrilov 10.29 14:45 3 - 2  
M. Andrusenko - I. Moshkov 10.29 14:30 3 - 2  
M. Andrusenko - Y. Troyanov 10.29 16:30 3 - 0  
M. Ilichev - B. Grebenyuk 10.29 23:00 3 - 1  
N. Sukharnikov - D. Ignatiev 10.29 03:15 3 - 0  
N. Sukharnikov - Y. Merkushin 10.29 00:45 3 - 2  
O. Kutuzov - Ilya Novikov 10.29 10:30 0 - 3  
O. Kutuzov - S. Ogay 10.29 12:30 3 - 1  
O. Pronin - A. Skrebnev 10.29 19:15 1 - 3  
O. Pronin - V. Chernov 10.29 07:00 1 - 3  
P.V. Khramkov - Anton Gerasimov 10.29 18:30 3 - 2  
P.V. Khramkov - D. Tikhnenko 10.29 20:30 1 - 3  
S. Homutov - A. Trushkin 10.29 08:15 1 - 3  
V. Bazilevsky - A. Golyshev 10.29 15:15 1 - 3  
V. Bazilevsky - S. Homutov 10.29 07:15 0 - 3  
V. Chernov - V. Mishakin 10.29 08:00 0 - 3  
V. Mishakin - O. Pronin 10.29 08:30 1 - 3  
V. Mishakin - V. Staroverov 10.29 06:30 0 - 3  
V. Staroverov - O. Pronin 10.29 07:30 2 - 3  
V. Staroverov - V. Chernov 10.29 09:00 1 - 3  
V.V. Kutin - A. Skrebnev 10.29 21:15 3 - 1  
V.V. Kutin - O. Pronin 10.29 19:45 1 - 3  
Y. Merkushin - A. Serebrennikov 10.29 11:45 1 - 3  
Y. Merkushin - D. Ignatiev 10.29 01:45 3 - 2  
Y. Merkushin - E. Glazun 10.29 13:15 3 - 2  
Y. Merkushin - E. Ilyukhin 10.29 02:45 3 - 1  
Y. Troyanov - A. Aslanyan 10.29 00:30 3 - 2  
Y. Troyanov - B. Grebenyuk 10.29 15:00 3 - 0  
Y. Troyanov - I. Moshkov 10.29 03:00 0 - 3  
Y.A. Gavrilov - A. Golyshev 10.29 17:15 2 - 3  
Y.A. Gavrilov - V. Bazilevsky 10.29 15:45 3 - 0  

Bandy (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Broberg/Söderhamn - Motala 10.29 19:00 3 - 5  
Edsbyn - Frillesas 10.29 19:00 6 - 4  
Rattvik - AIK Stockholm 10.29 19:00 0 - 7  
Sandviken - Hammarby 10.29 19:00 7 - 6  
Tellus - Vetlanda 10.29 19:00 5 - 6  
Vanersborg - Sirius 10.29 19:00 6 - 4  
Västeras - Bollnäs 10.29 18:00 5 - 1  

Baseball (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KIA Tigers - Doosan Bears 10.29 11:30 5 - 11  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 10.29 11:30 4 - 2  
Lotte Giants - LG Twins 10.29 11:30 1 - 4  
NC Dinos - Samsung Lions 10.29 12:00 3 - 1  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 10.29 10:45 0 - 5  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 10.29 11:00 4 - 1  

Baseball (Tajvani bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fubon Guardians - Uni-President Lions 10.29 12:35 0 - 4  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 10.29 12:35 2 - 5  

Baseball (Venezuelai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bravos de Margarita - Caribes de Anzoategui 10.29 00:07 7 - 2  
Leones de Caracas - Cardenales de Lara 10.29 00:00 1 - 3  
Navegantes del Magallanes - Tiburones de la Guaira 10.29 00:00 4 - 3  

Darts (Online Live League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Scutt - M. Webster 10.29 23:25 2 - 4  
C. Scutt - R. Thornton 10.29 00:45 4 - 2  
Jim Williams - M. Webster 10.29 01:05 4 - 3  
Jim Williams - R. Burnett 10.29 23:05 4 - 2  
Jim Williams - R. Thornton 10.29 00:05 1 - 4  
M. Gillet - M. Warburton 10.29 11:05 2 - 4  
M. Gillet - Mar. Adams 10.29 14:05 2 - 4  
M. Gillet - N. Culleton 10.29 13:00 4 - 3  
M. Warburton - S. Griffiths 10.29 14:25 4 - 3  
M. Warburton - Sco. Williams 10.29 12:15 2 - 4  
M. Webster - C. Scutt 10.29 01:45 1 - 4  
M. Webster - R. Burnett 10.29 00:25 3 - 4  
Mar. Adams - M. Warburton 10.29 13:20 0 - 4  
Mar. Adams - N. Culleton 10.29 10:30 4 - 0  
Mar. Adams - S. Griffiths 10.29 12:35 3 - 4  
N. Culleton - M. Warburton 10.29 11:40 4 - 3  
N. Culleton - Sco. Williams 10.29 14:50 0 - 4  
R. Burnett - Jim Williams 10.29 02:05 1 - 4  
R. Burnett - R. Thornton 10.29 23:45 2 - 4  
R. Thornton - R. Burnett 10.29 01:25 4 - 3  
S. Griffiths - M. Gillet 10.29 11:55 4 - 3  
S. Griffiths - N. Culleton 10.29 13:50 1 - 4  
S. Griffiths - Sco. Williams 10.29 10:45 4 - 3  
Sco. Williams - M. Gillet 10.29 13:40 4 - 0  
Sco. Williams - Mar. Adams 10.29 11:20 4 - 2  

Darts (World Series Finals)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J. de Zwaan - D. van Duijvenbode 10.29 21:30 2 - 6  
J. Wade - Mer. King 10.29 20:35 0 - 6  
J.O. de Sousa - D. Noppert 10.29 22:30 6 - 2  
K. Huybrechts - Mic. Smith 10.29 19:05 6 - 3  
K. Ratajski - G. Clemens 10.29 19:30 6 - 3  
M. Kuivenhoven - John Henderson 10.29 20:05 6 - 2  
N. Aspinall - V. van der Voort 10.29 22:00 3 - 6  
N. Zonneveld - D. Chisnall 10.29 21:00 6 - 3  

E-Sport (CSGO, ESL Deutsche Meisters.PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
No Limit Gaming - Cowana Gaming 10.29 17:30 2 - 1  
Rezist - Sissi State Punks 10.29 21:30 2 - 1  

E-Sport (CSGO, PGL Major, Chall. Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Big - MOUZ 10.29 12:45 1 - 2  
Heroic - Movistar Riders 10.29 10:15 2 - 0  
Team Spirit - Astralis 10.29 16:35 0 - 2  

E-Sport (CSGO,ESL MistrzostwaPolski,PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M1 Eden - Pact 10.29 18:55 1 - 2  
Team Esca Gaming - Tarczynski Protein Team 10.29 16:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO,RedragonLatam,SouthernCo.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hawks - 9Z Academy 10.29 00:00 0 - 2  

E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Army Geniuses - Yangon Galacticos 10.29 15:15 1 - 1  
Nigma Galaxy Sea - OB Esports X Neon 10.29 11:00 2 - 0  
Yangon Galacticos - Motivade.trust Gaming 10.29 12:55 0 - 2  

E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belarus (Rogi_Two) - Italy (Coldsiemens) 10.29 07:00 1 - 0  
Italy (Coldsiemens) - Belarus (Rogi_Two) 10.29 08:48 2 - 1  
Italy (Coldsiemens) - Poland (Klicker10) 10.29 09:24 4 - 4  
Italy (Coldsiemens) - Ukraine (Ensen) 10.29 10:00 6 - 2  
Poland (Klicker10) - Italy (Coldsiemens) 10.29 07:36 5 - 3  
Ukraine (Ensen) - Italy (Coldsiemens) 10.29 08:12 1 - 4  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Argentina (Carnage) - Italy (Lio) 10.29 07:20 3 - 0  
Argentina (Carnage) - Poland (Johnybegood) 10.29 12:20 2 - 3  
Argentina (Carnage) - Sweden (Judge) 10.29 09:20 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 10.29 09:00 3 - 1  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 10.29 22:20 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Argentina (Carnage) 10.29 12:40 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 10.29 08:40 2 - 4  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 10.29 08:20 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Sweden (Judge) 10.29 11:40 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 10.29 07:00 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Italy (Lio) 10.29 10:40 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 10.29 08:00 1 - 3  
Italy (Lio) - Argentina (Carnage) 10.29 11:00 1 - 1  
Italy (Lio) - Colombia (Gorilla) 10.29 12:00 2 - 2  
Italy (Lio) - Czech Republic (Koko) 10.29 06:40 1 - 1  
Italy (Lio) - Poland (Johnybegood) 10.29 06:00 0 - 2  
Italy (Lio) - Russia (Val) 10.29 10:20 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 10.29 23:20 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 10.29 10:00 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Sweden (Judge) 10.29 06:20 2 - 1  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 10.29 05:40 1 - 2  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 10.29 09:40 3 - 2  
Spain (Aster) - Austria (Kot) 10.29 23:40 1 - 1  
Sweden (Judge) - Argentina (Carnage) 10.29 07:40 3 - 1  
Sweden (Judge) - Poland (Johnybegood) 10.29 11:20 2 - 2  

E-Sport (FIFA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Madrid (Modfx) - Everton (Abeldos United) 10.29 11:15 3 - 5  
Atl. Madrid (Modfx) - M'gladbach (Bluemountst.) 10.29 09:35    
Atl. Madrid (Modfx) - Paris SG (Raticate 522) 10.29 12:05 6 - 1  
Benfica (Russo Turista) - Inter (Saturn Rama) 10.29 19:05 1 - 1  
Benfica (Russo Turista) - Valencia (Henry FIFA TV) 10.29 17:00 3 - 0  
Chelsea (Rattata 522) - Benfica (Russo Turista) 10.29 15:45 4 - 2  
Inter (Saturn Rama) - Chelsea (Rattata 522) 10.29 18:40 1 - 3  
Inter (Saturn Rama) - Valencia (Henry FIFA TV) 10.29 16:10 2 - 2  
Paris SG (Raticate 522) - Benfica (Russo Turista) 10.29 18:15 3 - 3  
Paris SG (Raticate 522) - Everton (Abeldos United) 10.29 10:00 3 - 2  
Valencia (Henry FIFA TV) - Chelsea (Rattata 522) 10.29 17:50 0 - 3  
Valencia (Henry FIFA TV) - Paris SG (Raticate 522) 10.29 19:30 2 - 2  

E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AG Super Play - Talent Gaming 10.29 14:00 1 - 3  

E-Sport (LOL,Iberian Cup,Knockout Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Axolotl - Team Queso 10.29 20:30 2 - 1  
G2 Arctic - Astralis SB 10.29 18:00 2 - 0  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (Gatz) - Miami (Shag) 10.29 09:24 47 - 40  
Atlanta (Gatz) - Phoenix (T1tan) 10.29 08:48 39 - 36  
Atlanta (Gatz) - Utah (Horens) 10.29 10:00 60 - 52  
Miami (Shag) - Utah (Horens) 10.29 07:00 56 - 45  
Phoenix (T1tan) - Miami (Shag) 10.29 08:12 45 - 52  
Utah (Horens) - Phoenix (T1tan) 10.29 07:36 45 - 33  

E-Sport (NBA, Eastern Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (Dazai) - Chicago (Kyubi) 10.29 16:54 45 - 47  
Atlanta (Dazai) - Miami (Shag) 10.29 16:18 43 - 48  
Boston Celtics (grandpo) - Atlanta (Dazai) 10.29 15:42 32 - 42  
Boston Celtics (grandpo) - Miami (Shag) 10.29 15:06 35 - 47  
Chicago (Kyubi) - Boston Celtics (grandpo) 10.29 14:30 38 - 36  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (nikitos349) - Chicago (Jimmy_Walker13) 10.29 08:15 67 - 63  
Charlotte (broccolicabb.) - Chicago (Jimmy_Walker13) 10.29 07:40 85 - 78  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Cleveland (kotpirog131) 10.29 06:30 70 - 58  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 10.29 07:05 78 - 75  
LA Clippers (Rom1pr) - Denver (BeLikeAlmighty) 10.29 13:05 52 - 66  
LA Clippers (Rom1pr) - Minnesota (BigBabyMish) 10.29 11:20 42 - 81  
Minnesota (BigBabyMish) - Denver (BeLikeAlmighty) 10.29 10:10 102 - 83  
Minnesota (BigBabyMish) - Miami (TiGeR_triPoint) 10.29 12:30 96 - 73  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Horens) - Denver (Gatz) 10.29 12:12 31 - 45  
Dallas (Horens) - Utah Jazz (T1Tan) 10.29 11:36 47 - 44  
Denver (Gatz) - Dallas (Horens) 10.29 14:00 42 - 33  
Denver (Gatz) - Utah Jazz (T1Tan) 10.29 12:48 48 - 41  
Phoenix (Shag) - Dallas (Horens) 10.29 11:00 50 - 30  
Utah (Dazai) - Dallas (Phabian) 10.29 22:36 41 - 46  
Utah (Dazai) - Denver (Kyubi) 10.29 23:48 46 - 42  
Utah (Dazai) - Phoenix (asap) 10.29 23:12 40 - 56  
Utah Jazz (T1Tan) - Dallas (Horens) 10.29 13:24 48 - 36  

E-Sport (Rocket,RLCS,NaFall,Reg.Event2)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Faze Clan - Rbg Esports 10.29 19:00 3 - 0  
G2 Esports - Ghost Gaming 10.29 19:00 3 - 0  
Nrg Esports - Nefarious 10.29 19:00 3 - 0  
Spacestation Gaming - Eunited 10.29 19:00 3 - 1  
Team Envy - Susquehanna Soniqs 10.29 19:00 3 - 2  
True Neutral - Alpine Esports 10.29 19:00 3 - 1  
Version1 - Vibrance 10.29 19:00 1 - 3  
Xset - Rogue 10.29 19:00 3 - 0  

Floorball (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Happee Jyväskylä - Nurmon Jymy 10.29 17:30 11 - 4  
Oilers Espoo - Viikingit Helsinki 10.29 17:30 5 - 5  

Futsal (BL, 3. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kauno Zalgiris - Barcelona 10.29 18:00 1 - 7  
Viten Orsa - Levante 10.29 15:30 2 - 2  

Futsal (BL, 6. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Araz Naxcivan - Galati 10.29 13:00 5 - 3  
Uragan Ivano-Frankovszk - Liqeni 10.29 18:00 7 - 1  

Futsal (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ceska Lipa - Svarog Teplice 10.29 20:30 2 - 8  
Melnik - Slavia Praha 10.29 20:00 3 - 5  

Futsal (NB I)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kecskemét - DEAC 10.29 19:00 8 - 1  
Nyírgyulaj - Berettyóújfalu 10.29 18:00 2 - 6  
TFSE - Aramis 10.29 20:30 0 - 11  

Futsal (Olasz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Feldi Eboli - Napoli 10.29 20:30 3 - 6  
Sandro Abate Avellino - Petrarca Padova 10.29 20:30 4 - 6  

Futsal (Orosz Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A-tur Perm - Jugra 10.29 16:30 3 - 8  

Jégkorong (AHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Henderson - Bakersfield 10.29 20:00 2 - 3  
Texas Stars - Rockford 10.29 02:00 4 - 1  

Jégkorong (Alpok Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Linz 2 - Feldkirch 10.29 19:00 4 - 3  

Jégkorong (Brit Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nottingham - Belfast 10.29 20:30 0 - 5  

Jégkorong (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Karlovy Vary - Mountfield HK 10.29 17:30 1 - 4  
Kladno - Liberec 10.29 18:00 2 - 4  
Mladá Boleslav - Plzen 10.29 17:30 2 - 1  
Olomouc - Motor Ceske Budejovice 10.29 18:00 2 - 5  
Pardubice - Brno 10.29 18:00 2 - 2  
Trinec - Sparta Praha 10.29 17:00 4 - 2  
Vitkovice - Zlín 10.29 17:30 2 - 1  

Jégkorong (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Herlev Eagles - Herning 10.29 18:00 4 - 4  
Rungsted - Aalborg 10.29 20:15 2 - 2  

Jégkorong (Erste Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fehérvári Titánok - Csíkszereda 10.29 18:40 4 - 8  

Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Molodecsno - Gomel 10.29 18:00 6 - 1  
Junoszt Minszk - Metallurg Zslobin 10.29 17:55 3 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Mogiljev 10.29 18:00 5 - 2  

Jégkorong (Finn 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Imatra Ketterä - RoKi 10.29 17:30 8 - 2  
IPK - Kajaanin Hokki 10.29 17:30 1 - 4  
KeuPa - FPS 10.29 17:30 3 - 0  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 10.29 17:30 2 - 4  
TUTO - SaPKo 10.29 17:30 1 - 2  

Jégkorong (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ilves - Tappara 10.29 17:30 2 - 1  
Jukurit - Kärpät 10.29 17:30 3 - 1  
Kalpa - HIFK 10.29 17:30 3 - 3  
Kookoo - SaiPa 10.29 17:30 2 - 1  
Lahti Pelicans - Hämeenlinna 10.29 17:30 0 - 3  

Jégkorong (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anglet - Amiens 10.29 20:30 2 - 2  
Bordeaux - Cergy-Pontoise 10.29 20:30 2 - 3  
Gap - Grenoble 10.29 20:30 2 - 4  
Mulhouse - Chamonix 10.29 20:00 3 - 4  
Nice - Briancon 10.29 20:00 4 - 2  
Rouen - Angers 10.29 20:00 4 - 2  

Jégkorong (Kazah bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barisz 2 - Kulager Petropavlovszk 10.29 08:00 3 - 3  

Jégkorong (KHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa 10.29 18:30 2 - 1  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár 10.29 18:30 2 - 3  

Jégkorong (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 10.29 18:00 4 - 4  
Sanok - Jastrzebie 10.29 18:00 4 - 3  
Torun - GKS Katowice 10.29 18:30 2 - 1  

Jégkorong (MHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belije Medvegyi Cseljab. - Kuznyeckije Medvegyi 10.29 15:00 5 - 2  
Dinamo Riga 2 - SZKA-Varjagi 10.29 12:00 2 - 2  
Kapitan Sztupino - Novomoszkovszk Academy 10.29 18:00 1 - 1  
Molot Perm 2 - Jugra Hanti-Manszijszk 2 10.29 15:30 4 - 6  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Szibirszkije Sznajperi 10.29 14:00 3 - 1  
Tolpar Ufa - Rubin Tyumeny 2 10.29 15:00 11 - 0  
Vityaz Podolszk 2 - Szpartak Moszkva 2 10.29 18:00 2 - 5  

Jégkorong (NHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anaheim - Buffalo 10.29 04:00 3 - 3  
Carolina - Boston 10.29 01:00 3 - 0  
Los Angeles - Winnipeg 10.29 04:30 2 - 3  
Pittsburgh - Calgary 10.29 01:00 0 - 4  
San Jose - Montreal 10.29 04:30 0 - 4  
Seattle - Minnesota 10.29 04:00 4 - 1  
St. Louis - Colorado 10.29 02:00 3 - 4  
Tampa Bay - Arizona 10.29 01:00 5 - 1  
Vancouver - Philadelphia 10.29 04:00 1 - 2  

Jégkorong (Német 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dresden - Selber Wolfe 10.29 19:30 6 - 2  
Frankfurt Löwen - Bad Nauheim 10.29 19:30 2 - 3  
Freiburg - Heilbronn 10.29 19:30 3 - 7  
Kassel - Kaufbeuren 10.29 19:30 3 - 3  
Lausitzer Füchse - Bayreuth 10.29 19:30 6 - 0  
Ravensburg - Landshut 10.29 20:00 4 - 3  
Tölzer Löwen - Crimmitschau 10.29 19:30 2 - 4  

Jégkorong (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bietigheim/Bissingen - Mannheim 10.29 19:30 2 - 4  
Eisbären Berlin - Bremerhaven 10.29 19:30 5 - 2  
Krefeld - Augsburg 10.29 19:30 5 - 4  
München - Wolfsburg 10.29 19:30 2 - 4  
Straubing - Nürnberg 10.29 19:30 3 - 5  

Jégkorong (OHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barrie Colts - Sudbury Wolves 10.29 01:30 7 - 3  
North Bay Battalion - Oshawa Generals 10.29 01:00 2 - 3  
Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs 10.29 01:05 4 - 3  
Windsor Spitfires - Guelph Storm 10.29 01:30 6 - 3  

Jégkorong (Osztrák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dornbirn - Bratislava Capitals 10.29 19:15    
Klagenfurt - Innsbruck 10.29 19:15 1 - 4  
Olimpija Ljubljana - Linz 10.29 19:45 3 - 0  
Salzburg - Val Pusteria 10.29 19:15 1 - 1  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 10.29 19:45 3 - 2  
Vienna Capitals - Znojmo 10.29 19:15 3 - 2  
Villach - Graz 10.29 19:30 9 - 7  

Jégkorong (QMJHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Baie-Comeau Drakkar - Victoriaville Tigres 10.29 01:00 2 - 5  
Charlottetown Islanders - Gatineau Olympiques 10.29 00:00 2 - 0  
Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 10.29 00:00 3 - 2  
Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 10.29 01:00 1 - 2  
Rouyn-Noranda Huskies - Rimouski Oceanic 10.29 01:00 2 - 2  

Jégkorong (Svájci 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
GCK Lions - Biasca Ticino 10.29 20:00 2 - 4  
Langenthal - Olten 10.29 19:46 0 - 5  
Thurgau - Chaux-de-Fonds 10.29 20:00 3 - 1  
Visp - Sierre 10.29 19:45 4 - 1  
Zug 2 - Winterthur 10.29 19:00 3 - 5  

Jégkorong (Svájci bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajoie - Zürich Lions 10.29 19:45 4 - 3  
Biel - Lugano 10.29 19:45 4 - 1  
Langnau Tigers - Bern 10.29 19:45 1 - 5  
Rapperswil - Davos 10.29 19:45 4 - 1  
Zug - Ambri 10.29 19:45 2 - 0  

Jégkorong (Svéd 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
AIK - Södertälje 10.29 18:00 4 - 0  
HV 71 - Kristianstad 10.29 19:00 4 - 4  
MODO - Björklöven 10.29 20:30 5 - 2  
Mora - Karlskoga 10.29 19:00 5 - 2  
Tingsryd - Troja/Ljungby 10.29 19:00 5 - 3  
Västeras - Almtuna 10.29 19:00 4 - 0  
Västervik - Vita Hästen 10.29 19:00 5 - 2  

Jégkorong (Szlovák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dubnica - Zilina 10.29 18:00 2 - 2  
Humenne - Povazska Bystrica 10.29 17:30 4 - 1  
Martin - Levice 10.29 18:00 4 - 0  
Topolcany - Skalica 10.29 17:30 1 - 7  
Ziar Nad Hronom - Brezno 10.29 18:00 6 - 1  

Jégkorong (Szlovák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nitra - Kosice 10.29 18:00 3 - 5  
Nove Zamky - Michalovce 10.29 17:30 3 - 5  
Poprad - Liptovsky Mikulas 10.29 18:00    
Presov - B. Bystrica 10.29 18:00 2 - 1  
Slovan Bratislava - Trencin 10.29 18:00 6 - 1  
Spisska Nova Ves - Zvolen 10.29 18:00 3 - 4  

Jégkorong (VHL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barsz Kazany 2 - Omszkije Krilja 10.29 17:30 2 - 2  
CSZK Szamara - Szokol Krasznojarszk 10.29 17:00 1 - 5  
Lada Toljatti - Ermak Angarszk 10.29 17:00 2 - 2  

Kosárlabda (Argentin, Super 20, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Instituto Cordoba - San Martin Corrientes 10.29 02:10 80 - 70  

Kosárlabda (Brazil bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bauru - Rio Claro 10.29 01:00 77 - 65  
Mogi das Cruzes - Paulistano 10.29 01:00 77 - 72  
Pato - Corinthians Paulista 10.29 00:30 73 - 80  
Pinheiros - Franca 10.29 01:00 80 - 89  

Kosárlabda (Brit Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Leicester - Newcastle 10.29 20:30 100 - 77  
Sheffield - Manchester Giants 10.29 20:30 101 - 73  

Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Keravnosz Nicosia - Pafosz 10.29 18:30 78 - 69  

Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Seoul Knights - Daegu Pegasus 10.29 12:00 94 - 84  
Wonju Dongbu - Anyang 10.29 12:00 62 - 73  

Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Incheon S-Birds - Cheongju Stars 10.29 12:00 71 - 74  

Kosárlabda (Euroliga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas 10.29 19:30 94 - 60  
Monaco - CSZKA Moszkva 10.29 20:00 97 - 80  
Panathinaikosz - ASVEL Lyon-Villeurbanne 10.29 20:00 70 - 84  
UNIKSZ Kazany - Real Madrid 10.29 18:00 65 - 58  
Zenit Szentpétervár - Baskonia Vitoria 10.29 19:00 83 - 54  

Kosárlabda (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Helsinki Seagulls - Joensuun Kataja 10.29 17:30 85 - 71  
KTP Kotka - Kauhajoen Karhu 10.29 17:30 64 - 83  

Kosárlabda (Francia 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aix-Maurienne - Nancy 10.29 20:00 74 - 87  
Lille - Evreux 10.29 20:00 93 - 79  
Nantes - Chalon sur Saone 10.29 20:00 86 - 100  
Rouen - Denain 10.29 20:00 59 - 76  
St-Chamond - Antibes 10.29 20:00 81 - 70  
St-Quentin - Vichy-Clermont 10.29 20:00 66 - 66, h.u. 79 - 78  
Tours - Saint-Vallier 10.29 20:00 80 - 62  

Kosárlabda (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fos-sur-Mer - Le Portel 10.29 20:00 78 - 76  
Metropolitans Levallois - Dijon 10.29 20:30 87 - 74  
Roanne - Cholet 10.29 20:00 105 - 81  

Kosárlabda (Fülöp-szk, Philippine Cup,ráj.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Magnolia Hotshots - TNT KaTropa (5.m.) 10.29 12:00 79 - 94  

Kosárlabda (Horvát bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Furnir Dubrava - Cibona Zágráb 10.29 19:30 75 - 100  
Split - Zabok 10.29 18:00 81 - 68  
Vrijednosnice Osijek - GKK Sibenik 10.29 18:00    
Zadar - Alkar Sinj 10.29 17:00 92 - 90  

Kosárlabda (Izlandi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KR Reykjavik - Njardvik 10.29 22:15 91 - 75  
Thor Akureyri - Stjarnan 10.29 22:15 68 - 94  

Kosárlabda (Kínai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beijing Ducks - Qingdao 10.29 13:35 89 - 78  
Guangzhou - Ningbo Rockets 10.29 13:35 93 - 70  
Jiangsu Dragons - Shanghai Sharks 10.29 09:00 94 - 109  
Zhejiang Guangsha - Jilin 10.29 09:00 102 - 92  

Kosárlabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rosa Radom - Arka Gdynia 10.29 19:30 85 - 91  
Start Lublin - Spojnia Stargard 10.29 17:30 82 - 97  

Kosárlabda (NBA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chicago - New York 10.29 02:00 103 - 104  
Dallas - San Antonio 10.29 02:30 104 - 99  
Golden State - Memphis 10.29 04:00 98 - 98, h.u. 101 - 104  
Houston - Utah 10.29 02:00 91 - 122  
Philadelphia - Detroit 10.29 01:00 110 - 102  
Washington - Atlanta 10.29 01:00 122 - 111  

Kosárlabda (Német 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jena - Hagen 10.29 19:30 89 - 73  

Kosárlabda (Német bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hamburg - Heidelberg 10.29 20:30 81 - 75  

Kosárlabda (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Povoa/Monteadriano - Porto 10.29 21:00 60 - 67  

Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság,ráját.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arecibo - Fajardo (3.m.) 10.29 02:00 81 - 81, h.u. 98 - 91  

Kosárlabda (Román bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Targu Jiu - U-Banca Cluj 10.29 18:00 70 - 85  
Timisoara - Ploiesti 10.29 17:00 95 - 72  

Kosárlabda (Spanyol 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Caceres - Girona 10.29 20:45 62 - 59  
Castello - Lleida 10.29 20:45 89 - 89, h.u. 95 - 98  

Kosárlabda (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fryshuset - Jamtland 10.29 19:04 62 - 96  
Lulea - Södertälje 10.29 19:04 93 - 88  
Nässjö - Boras 10.29 19:04 104 - 90  
Umea - Norrköping 10.29 19:04 78 - 103  

Kosárlabda (Szlovák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Komarno - Svit 10.29 18:00 99 - 81  
Spisski Rytieri - Lucenec 10.29 18:00 84 - 75  

Kosárlabda (Ukrán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kijev-Basket - Odessza 10.29 19:00 90 - 65  
Ternopil - Himik Juzsnij 10.29 18:00 72 - 64  
Zaporizzsja - Mikolaiv 10.29 17:00 93 - 87  

Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Urunday Univ. - Goes 10.29 02:15 89 - 64  

Kosárlabda (Észt-Lett Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kalev/Cramo - Tartu Ulikool 10.29 18:00 86 - 36  

Krikett (T20 vb, 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
West Indies - Banglades 10.29 12:00 1 - 0  

Krikett (T20 vb, 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Afganisztán - Pakisztán 10.29 16:00 0 - 1  

Kézilabda (Cseh bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KP Brno - Koprivnice 10.29 19:15 34 - 28  

Kézilabda (Dán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fredericia - Ringsted 10.29 19:00 32 - 28  

Kézilabda (Dán bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Herning-Ikast - Holstebro 10.29 19:00 34 - 15  
Ringköbing - Skanderborg 10.29 19:00 28 - 20  

Kézilabda (Francia 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Billere - Dijon 10.29 20:30 32 - 30  
Cherbourg Manche - Ivry 10.29 20:30 27 - 32  
Pontault-Combault - Villeurbanne 10.29 20:30 28 - 30  
Selestat - Massy Essonne 10.29 20:30 27 - 28  
Strasbourg Schiltigheim - Besancon 10.29 20:15 30 - 33  
Tremblay - Cavigal Nice 10.29 20:30 25 - 24  
Valence - Angers 10.29 20:30 38 - 25  

Kézilabda (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chartres - Limoges 10.29 20:00 27 - 25  
Creteil - Cesson 10.29 20:00 25 - 31  
Saran - Nantes 10.29 20:00 28 - 30  
Toulouse - St. Raphael 10.29 20:00 29 - 28  

Kézilabda (Francia bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Merignac - Chambray Touraine 10.29 20:00 27 - 27  
Nice - Dijon 10.29 20:30 25 - 27  

Kézilabda (Horvát bajnokság, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
PPD Zágráb - Rudar Rude 10.29 17:30 30 - 20  

Kézilabda (Horvát bajnokság, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nexe Nasice - Bjelovar 10.29 19:00 42 - 25  

Kézilabda (Horvát bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zelina - Umag 10.29 20:00 22 - 30  

Kézilabda (Izlandi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FH - KA Akureyri 10.29 21:30 28 - 21  
Fram - ÍBV 10.29 20:00 28 - 32  
Haukar - Kopavogur 10.29 22:00 30 - 24  

Kézilabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Tarnow - Kalisz 10.29 20:00 26 - 31  

Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Koszalin - Elblag 10.29 18:15 26 - 23  

Kézilabda (NB I, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mosonmagyaróvár - Siófok 10.29 17:00 48 - 29  
Érd - Dunaújváros 10.29 18:00 26 - 29  

Kézilabda (Német bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Neckarsulm - Buchholz-Rosengarten 10.29 19:30 27 - 26  

Kézilabda (Orosz bajnokság,női,B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lucs Moszkva - Univ. Izsevszk 10.29 12:00 25 - 26  
Sztavropol - AGU-Adjif 10.29 17:00 28 - 27  

Kézilabda (Osztrák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hard - Linz 10.29 19:00 31 - 27  
SG Westwien - Fivers Margareten 10.29 18:30 29 - 29  

Kézilabda (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Benfica - Horta 10.29 20:30 38 - 26  
Boa Hora - Sporting CP 10.29 21:00 25 - 33  

Kézilabda (Spanyol bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Granollers - Logrono La Rioja 10.29 20:45 31 - 29  

Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
La Calzada Gijon - Atl. Guardes 10.29 21:00 23 - 22  

Kézilabda (Svéd 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kärra - Anderstorp 10.29 19:30 25 - 33  

Kézilabda (Svéd bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alingsas - Skövde 10.29 19:00 26 - 32  
Guif - Redbergslids 10.29 19:00 29 - 27  
Ystad IF - Sävehof 10.29 19:00 30 - 26  

Kézilabda (Szlovén bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Celje - MRK Ljubljana 10.29 19:00 31 - 25  
Smartno - SVIS Ivancna Gorica 10.29 19:00 23 - 30  

Labdarúgás (Albán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Tirana - Kukesi 10.29 19:45 0 - 1  

Labdarúgás (Algériai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
ASO Chlef - Medea 10.29 16:00 0 - 1  
Belouizdad - Constantine 10.29 16:00 1 - 1  
Biskra - Saoura 10.29 16:00 2 - 1  
Chelghoum Laid - Hussein Dey 10.29 16:00 0 - 1  
Kabylie - ES Setif 10.29 16:00 0 - 0  
NC Magra - MC Alger 10.29 16:00 0 - 0  
Relizane - WA Tlemcen 10.29 16:00 2 - 1  

Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
QPR - Nottingham 10.29 20:45 1 - 1  

Labdarúgás (Belga 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Virton - Mouscron-Peruwelz 10.29 20:00 0 - 2  

Labdarúgás (Belga bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Oostende - Mechelen 10.29 20:45 2 - 4  

Labdarúgás (Bolgár 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Montana - Marek Dupnica 10.29 18:00 1 - 0  

Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bolivar La Paz - Nacional Potosi 10.29 00:15 4 - 2  

Labdarúgás (Brazil 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brasil de Pelotas - Nautico PE 10.29 02:30 3 - 2  
Cruzeiro MG - Remo 10.29 02:30 1 - 3  
Sampaio Correa MA - Guarani SP 10.29 00:00 0 - 1  

Labdarúgás (Brazil bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bragantino - Sport Recife 10.29 00:00 3 - 0  

Labdarúgás (Bundesliga 1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hoffenheim - Hertha BSC 10.29 20:30 2 - 0  

Labdarúgás (Bundesliga 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Darmstadt - Nürnberg 10.29 18:30 2 - 0  
Heidenheim - Schalke 10.29 18:30 1 - 0  

Labdarúgás (Bundesliga 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Viktoria Köln - Magdeburg 10.29 19:00 1 - 0  

Labdarúgás (Chilei bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
La Serena - Huachipato 10.29 22:50 2 - 2  
Santiago Wanderers - Palestino 10.29 20:30 1 - 1  

Labdarúgás (Ciprusi 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Paralimni - Xilotimbosz 10.29 18:00 1 - 0  

Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Omonia Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 10.29 18:00 0 - 1  

Labdarúgás (CONCACAF BL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Monterrey - América 10.29 04:00 1 - 0  

Labdarúgás (Cseh 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brno - Vlasim 10.29 17:00 2 - 1  
Usti nad Labem - MAS Taborsko 10.29 18:00 2 - 2  

Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hlucin - Ostrava 2 10.29 18:00 2 - 0  

Labdarúgás (Dán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hobro - Esbjerg 10.29 19:00 2 - 6  
Lyngby - Helsingör 10.29 19:00 0 - 0  

Labdarúgás (Dán 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kolding IF - B93 Köbenhavn 10.29 19:00 1 - 2  

Labdarúgás (Dél-koreai 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Changwon City - Cheonan City 10.29 12:00 1 - 1  
Pyeongtaek Citizen - Gimpo Citizen 10.29 12:00 1 - 0  

Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Dhafra - Al-Wahda 10.29 16:15 1 - 3  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Ajman 10.29 18:30 2 - 0  
Emirates Club RAK - Al-Wasl 10.29 16:15 0 - 1  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Ain (UAE) 10.29 18:30 1 - 1  

Labdarúgás (Egyesült Arab Emirátusok 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Fujairah - Al-Taawon 10.29 14:50 1 - 1  
Al-Thaid - Al-Rams 10.29 14:50 3 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Hamriyah 10.29 14:50 4 - 1  

Labdarúgás (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Paris SG - Lille 10.29 21:00 2 - 1  

Labdarúgás (Holland 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
De Graafschap - ADO Den Haag 10.29 20:00 1 - 0  
Den Bosch - Utrecht 2 10.29 20:00 2 - 1  
Emmen - Venlo 10.29 20:00 1 - 0  
Volendam - Dordrecht 10.29 20:00 4 - 2  

Labdarúgás (Holland bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Twente - Heerenveen 10.29 19:30 8 - 0  

Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barito Putera - Persela Lamongan 10.29 13:15 1 - 1  

Labdarúgás (Izraeli 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hapoel Afula - Hapoel Kfar Saba 10.29 15:00 1 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan 10.29 15:00 1 - 1  
Hapoel Umm Al Fahm - Hapoel Rishon Lezion 10.29 15:00 2 - 2  
Kfar Qasem - AS Ashdod 10.29 15:00 3 - 1  
Sektzia Nes Tziona - Maccabi Bnei Reine 10.29 15:00 2 - 0  

Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dep. Tolima - América de Cali 10.29 03:10 0 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. Quindio 10.29 01:05 0 - 0  

Labdarúgás (Kínai FA Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Shanghai Port - Dalian Pro 10.29 13:30 0 - 0  
Shenzhen FC - Shanghai Shenhua 10.29 09:30 0 - 0  

Labdarúgás (Lengyel 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Korona Kielce - Odra Opole 10.29 20:30 2 - 1  
Olsztyn - Skra Czestochowa 10.29 18:00 0 - 1  

Labdarúgás (Lengyel 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Garbarnia Krakkó - KKS Kalisz 10.29 13:00 3 - 1  

Labdarúgás (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cracovia Krakkó - Radomiak Radom 10.29 18:00 1 - 2  
Stal Mielec - Lech Poznan 10.29 20:30 0 - 0  

Labdarúgás (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Riteriai Vilnius - Banga Gargzdai 10.29 17:00 0 - 0  

Labdarúgás (Marokkói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chabab Mohammedia - Hassania Agadir 10.29 19:15 2 - 0  
Youssoufia Berrechid - Olympique de Safi 10.29 21:30 0 - 0  

Labdarúgás (Mexikói 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atl. Morelia - Pumas de Tabasco 10.29 04:00 0 - 1  
Tepatitlan - Tampico Madero 10.29 00:00 1 - 1  

Labdarúgás (Mexikói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlas de Guadalajara - Tijuana 10.29 02:00 0 - 2  

Labdarúgás (NB I)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fehérvár - Paks 10.29 19:45 2 - 1  

Labdarúgás (Norvég 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fredrikstad - Asane 10.29 18:00 2 - 3  
Grorud - Bryne 10.29 15:00 4 - 2  
KFUM Oslo - Aalesund 10.29 15:00 2 - 4  
Raufoss - Ranheim 10.29 18:00 0 - 4  
Sandnes Ulf - Sogndal 10.29 18:00 0 - 2  
Start - Strömmen 10.29 18:00 3 - 2  
Stjördals/Blink - Jerv 10.29 18:00 2 - 2  
Ullensaker/Kisa - Ham-Kam 10.29 20:00 0 - 0  

Labdarúgás (NPL, Queensland, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Peninsula Power - Queensland Lions 10.29 11:45 0 - 1  

Labdarúgás (NWSL, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Racing Louisville - NJ/NY Gotham FC 10.29 01:30 1 - 1  

Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Münster - Schalke Amatőr 10.29 19:00 3 - 0  

Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bayern München Amatőr - Augsburg Amatőr 10.29 19:00 3 - 2  
Unterhaching - Aubstadt 10.29 19:00 1 - 0  

Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Altglienicke - Hertha BSC Amatőr 10.29 19:00 1 - 3  
Berliner AK 07 - Chemie Leipzig 10.29 19:00 3 - 0  

Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Weiche Flensburg - Holstein Kiel Amatőr 10.29 19:00 0 - 0  

Labdarúgás (Orosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zenit Szentpétervár - Dinamo Moszkva 10.29 18:00 4 - 1  

Labdarúgás (Osztrák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Horn - Wacker Innsbruck 10.29 18:30 0 - 2  
Lafnitz - Rapid Wien Amatőr 10.29 18:30 4 - 2  
Liefering - Vorwärts Steyr 10.29 18:30 1 - 1  

Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Allerheiligen - Deutschlandsberg 10.29 19:00 2 - 2  
Elin Weiz - Weindorf St. Anna 10.29 19:00 1 - 0  
Wels FC - Spittal/Drau 10.29 19:00 0 - 0  

Labdarúgás (Perui bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cienciano - Alianza Lima 10.29 22:00 1 - 1  

Labdarúgás (Portugál 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chaves - Trofense 10.29 19:00 0 - 0  

Labdarúgás (Portugál 3., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sao Joao de Ver - Guimaraes B 10.29 16:00 1 - 0  

Labdarúgás (Portugál 3., B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alverca - UD Santarem 10.29 20:30 3 - 1  

Labdarúgás (Portugál bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arouca - Tondela 10.29 21:15 2 - 0  

Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brighton 2 - Manchester City 2 10.29 20:00 1 - 1  
Leeds 2 - Arsenal 2 10.29 20:00 2 - 4  

Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Newcastle 2 - Norwich 2 10.29 20:00 2 - 2  

Labdarúgás (Román 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CSA Steaua Bukarest - Concordia Chiajna 10.29 16:30 0 - 0  

Labdarúgás (Román bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Botosani - Farul Constanta 10.29 19:30 0 - 2  

Labdarúgás (Spanyol 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Almería - Leganes 10.29 21:00 1 - 0  
Real Sociedad B - Las Palmas 10.29 21:00 0 - 1  

Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Rayo Majadahonda - Ferrol 10.29 21:00 0 - 2  
Talavera de la Reina - Valladolid B 10.29 19:00 0 - 2  

Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Linares - Barcelona B 10.29 21:00 1 - 2  
Real Madrid B - Villarreal B 10.29 19:00 2 - 1  

Labdarúgás (Svájci 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Vaduz - Aarau 10.29 20:30 2 - 1  
Xamax - Winterthur 10.29 20:30 1 - 1  

Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Täby FK - Brommapojkarna 10.29 19:00 3 - 0  

Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Ahli (KSA) - Al-Hilal (KSA) 10.29 18:50 1 - 1  
Al-Raed - Al-Batin 10.29 17:05 1 - 0  

Labdarúgás (Szlovák 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Podbrezova - Slovan Bratislava 2 10.29 16:00 5 - 0  

Labdarúgás (Szlovák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Trnava - Senica 10.29 17:00 2 - 1  

Labdarúgás (Szlovén 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nafta - Beltinci 10.29 18:00 1 - 0  
Triglav Kranj - Fuzinar Ravne 10.29 18:00 2 - 0  

Labdarúgás (Török bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Trabzonspor - Rizespor 10.29 19:00 2 - 1  

Labdarúgás (Ukrán 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Polisszja Zsitomir - Niva Ternopil 10.29 14:30 1 - 1  
Volyn Lutszk - Agrobiznesz Volocsiszk 10.29 16:30 0 - 1  

Labdarúgás (Uruguayi 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CA Cerro - Juventud de Las Piedras 10.29 00:45 2 - 1  
Defensor Montevideo - Villa Teresa 10.29 03:15 1 - 2  

Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CA Rentistas - Cerrito Montevideo 10.29 20:45 1 - 2  

Labdarúgás (USL League One)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Toronto FC 2 - New England 2 10.29 21:00 1 - 0  

Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Briton Ferry - Taffs Well 10.29 20:30 5 - 0  
Cambrian & Clydach Vale - Risca Utd. 10.29 20:30 5 - 0  

Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Llandudno FC - Prestatyn 10.29 20:30 3 - 0  

Labdarúgás (Walesi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aberystwyth - Flint Town 10.29 21:00 1 - 2  
Connah's Quay - Cefn Druids 10.29 20:45 4 - 0  

Labdarúgás (Észak-macedón bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Shkupi Szkopje - Bregalnica Stip 10.29 14:00 5 - 0  

Labdarúgás (Észak-Ír 1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ards - Newry City 10.29 20:45 1 - 1  

Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Carrick - Glentoran 10.29 20:45 0 - 2  

Labdarúgás (Ír 1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Athlone - Cobh Ramblers 10.29 20:45 1 - 2  
Cabinteely - Treaty Utd. 10.29 20:45 0 - 2  
Cork City - Galway Utd. 10.29 20:45 3 - 0  
Shelbourne - UC Dublin 10.29 20:45 1 - 1  
Wexford Youths - Bray 10.29 20:45 4 - 2  

Labdarúgás (Ír bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Derry City - Bohemians Dublin 10.29 20:45 1 - 1  
Dundalk - Waterford FC 10.29 20:45 1 - 0  
Longford Town - St. Patrick's 10.29 20:30 1 - 4  
Shamrock Rovers - Finn Harps 10.29 20:45 3 - 0  
Sligo - Drogheda Utd. 10.29 20:45 2 - 0  

Rögbi (Angol Premier Liga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gloucester - Exeter 10.29 20:45 13 - 16  

Rögbi (NPC)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Canterbury - Tasman 10.29 08:05 24 - 20  

Röplabda (Bolgár bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dunav Ruse - Dobrudzsa Dobrics 10.29 17:00 0 - 3  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 10.29 18:30 1 - 3  
Marek Dupnica - Lokomotív Plovdiv 10.29 16:30 3 - 0  
Neftocsimik Burgasz - DV Burgasz 10.29 16:00 3 - 0  
Pirin Razlog - Montana 10.29 17:00 3 - 1  

Röplabda (Bolgár bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CSZKA Szófia - DKS Várna 10.29 15:00 3 - 0  
Perun Várna - Kazanlak 10.29 15:00 0 - 3  

Röplabda (Brazil bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Minas - Valinhos 10.29 23:30 3 - 0  
Praia - Pinheiros 10.29 23:00 3 - 0  

Röplabda (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Uijeongbu KB Stars - Deajeon Blue Fangs 10.29 12:00 2 - 3  

Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gimcheon Expressway - Gwangju Peppers 10.29 12:00 3 - 0  

Röplabda (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Akaa - Vantaa 10.29 17:30 3 - 0  
TUTO - ETTA 10.29 17:30 3 - 0  

Röplabda (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nice - Narbonne 10.29 20:00 2 - 3  
Tours - Cambrai 10.29 20:00 3 - 0  

Röplabda (Görög bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
PAOK - Milonasz 10.29 18:15 3 - 0  

Röplabda (Horvát bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Centrometal Macinec - Rovinj 10.29 20:00 3 - 0  

Röplabda (Lengyel bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Projekt Varsó - Politechnika Lublin 10.29 20:30 3 - 1  

Röplabda (Lengyel bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Legionowo - Radomka Radom 10.29 17:30 3 - 0  

Röplabda (Német bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Potsdam - SW Erfurt 10.29 20:00 3 - 1  

Röplabda (Orosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo-LO - Ural Ufa 10.29 18:00 3 - 0  
Jugra Szurgut - Fakel Novij Urengoj 10.29 16:00 3 - 1  

Röplabda (Orosz bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Tulica Tula - Dinamo Krasznodar 10.29 17:00 3 - 0  

Röplabda (Osztrák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hartberg - Weiz 10.29 20:00 2 - 3  
Waldviertel - Klagenfurt 10.29 20:00 3 - 0  

Röplabda (Osztrák bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Holding Graz - Bisamberg/Hollabrunn 10.29 19:00 3 - 1  
Wildcats Klagenfurt - TI Volley 10.29 20:00 1 - 3  

Röplabda (Román bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zalau - Dinamo Bukarest 10.29 16:00 1 - 3  

Röplabda (Szerb bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ribnica Kraljevo - Spartak Ljig 10.29 19:00 3 - 0  

Röplabda (Szerb bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Crvena zvezda - Sremska Mitrovica 10.29 18:30 3 - 0  
Klek Zrenjanin - Ub 10.29 20:00 0 - 3  
Spartak Subotica - Jedinstvo Stara Pazova 10.29 19:00 1 - 3  

Röplabda (Szlovák bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Prievidza - Trencin 10.29 17:00 3 - 0  

Röplabda (Török bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ankara Karayollari - THY Istanbul 10.29 14:15 0 - 3  

Snooker (European Masters-selejtező)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Pagett - Zhang Anda 10.29 20:00 3 - 5  
All. Carter - M. O'Donnell 10.29 15:30 5 - 2  
Ant. Hamilton - Mark King 10.29 11:00 5 - 3  
Cao Yupeng - M. Georgiou 10.29 11:00 5 - 3  
Chang Bingyu - L. Highfield 10.29 11:00 0 - 5  
Gary Wilson - San. Lam 10.29 20:00 5 - 3  
J. Higgins - C. Wakelin 10.29 20:00 5 - 4  
Joe Perry - S. Hallworth 10.29 20:00 5 - 4  
Jor. Brown - A. Ursenbacher 10.29 15:30 5 - 2  
Mar. Gould - Ng On Yee 10.29 15:50 5 - 0  
Yan Bingtao - B. Woollaston 10.29 15:30 5 - 2  
Zhao Jianbo - M. Mann 10.29 11:00 4 - 5  

Tenisz (Antalya, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Billy Harris - T. Stodder 10.29 09:00 2 - 0  
J. Pinnington Jones - J.P. Paz 10.29 09:00 0 - 2  
R. Cungu - Fel. Gill 10.29 09:00 1 - 2  

Tenisz (Antalya, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J. Belgraver - Jul. Riera 10.29 10:30 0 - 2  
M. Delai - M. Spigarelli 10.29 08:50 2 - 0  
R. Vicens Mas - J. Stamatova 10.29 10:00 2 - 0  
S. Sewing - F. Arcidiacono 10.29 12:00 0 - 2  

Tenisz (Austin, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. van Nguyen - M. Björklund 10.29 17:55 0 - 2  
F. Contreras Gomez - Iva. Popovic 10.29 20:00 2 - 1  
K. Collins - Lulu Sun 10.29 18:00 2 - 0  

Tenisz (Brest, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bra. Nakashima - H. Laaksonen 10.29 11:30 2 - 0  
F. Gaio - J. Sousa 10.29 16:30 1 - 2  
L. van Assche - Ale. Muller 10.29 19:40 0 - 2  
M. Janvier - R. Gasquet 10.29 18:30    

Tenisz (Brest, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kolar Z / Vega Hernandez D - Caruso S / Gaio F 10.29 21:20 0 - 2  
Molchanov D / Nedovyesov - Doumbia S / Reboul F 10.29 14:30 0 - 2  

Tenisz (Bécs, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Alcaraz Garfia - M. Berrettini 10.29 14:00 2 - 1  
C. Ruud - J. Sinner 10.29 21:40 0 - 2  
F. Auger-Aliassime - A. Zverev 10.29 17:00 1 - 2  
F. Tiafoe - D.S. Schwartzman 10.29 19:25 2 - 0  

Tenisz (Bécs, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gille S / Koepfer D - Cabal J S / Farah R 10.29 16:00 1 - 2  

Tenisz (Calabasas, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
N. Ponwith - M. Basing 10.29 20:00 2 - 0  
O. Kumar - A.A. Ansari 10.29 01:20 2 - 0  
Rin. Hijikata - O. Kumar 10.29 22:05 2 - 0  

Tenisz (Courmayeur, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kalinskaya - L. Samsonova 10.29 13:45 0 - 2  
C. Tauson - Ann Li 10.29 18:00 2 - 1  
D. Vekic - Xinyu Wang 10.29 12:00 2 - 0  
D. Yastremska - J. Paolini 10.29 20:05 0 - 2  

Tenisz (Courmayeur, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hozumi E / Zhang S - Diatchenko V / Panova A 10.29 22:00 2 - 0  
Wang Xinyu / Zheng Saisai - Lechemia E / Santamaria S 10.29 15:30 2 - 0  

Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Dutra da Silva - P. Valsecchi 10.29 19:05 2 - 0  
J.A. Hernandez Serrano - Fac. Juarez 10.29 17:00 0 - 2  
J.B. Torres - M. Zukas 10.29 17:00 2 - 1  
Oli. Crawford - M.A. Dellien Velasco 10.29 17:00 2 - 0  

Tenisz (Guayaquil, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Car. Alves - M.F. Herazo Gonzalez 10.29 17:00 2 - 0  
K. Gerlach - Vic. Rodriguez 10.29 18:40 2 - 0  
M.E. Reasco Gonzalez - D. Herdzelas 10.29 21:35 2 - 1  

Tenisz (Ismaning, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J. Forejtek - Q. Halys 10.29 17:25 1 - 2  
M. Bachinger - L. Lacko 10.29 18:55 1 - 2  
M. Cressy - K. Zuk 10.29 12:30 2 - 1  
O. Otte - M. Marterer 10.29 15:05 2 - 1  

Tenisz (Ismaning, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Begemann A / Zelenay I - Walkow S / Zielinski J 10.29 15:40 2 - 1  
Gengel M / Machac T - Sancic A / Sitak A 10.29 14:00 2 - 1  

Tenisz (Isztambul, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
E. Lys - P. Ozgen 10.29 10:55 2 - 0  
I. de Vroome - C. Buyukakcay 10.29 13:00 2 - 1  

Tenisz (Karaganda, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M. Kubka - E. Kazionova 10.29 07:00 0 - 2  
M. Zakarlyuk - V. Morvayova 10.29 09:25 0 - 2  
N. Abduraimova - E. Malygina 10.29 07:00 2 - 1  
P. Kudermetova - S. Talbi 10.29 07:00 1 - 2  

Tenisz (Kiryat Motzkin, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
J. Zuger - Eri. Andreeva 10.29 09:00 2 - 1  
Mar. Bondarenko - L. Glushko 10.29 09:00 1 - 2  

Tenisz (Kolozsvár, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kalinina - A. Kontaveit 10.29 15:15 0 - 2  
E. Raducanu - Marta Kostyuk 10.29 18:25 0 - 2  
R. Peterson - L. Tsurenko 10.29 13:00 2 - 1  
S. Halep - J.A. Cristian 10.29 17:00 2 - 0  

Tenisz (Kolozsvár, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Niculescu M / Ruse E-G - Begu I-C / Mitu A 10.29 11:00 1 - 2  

Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kovacevic - Taro Daniel 10.29 23:20 2 - 0  
E. Escobedo - J.J. Wolf 10.29 22:05 0 - 2  
M. Mmoh - M. Torpegaard 10.29 20:00 2 - 1  
Ste. Kozlov - Emi. Gomez 10.29 21:35 2 - 0  

Tenisz (Las Vegas, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jung J / King E - Hach Verdugo/Reyes-Varela 10.29 20:00 2 - 1  
Lammons N / Withrow J - Blumberg W / Schnur M 10.29 23:55 0 - 2  
Lammons N / Withrow J - Mmoh M / Novikov D 10.29 00:00 2 - 0  

Tenisz (Les Franq.Del Valles,női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Lazaro Garcia - N. Stojanovic 10.29 13:20 0 - 2  
Gálfi D. - M. Zanevska 10.29 12:00 0 - 2  
L. Fruhvirtova - Ari. Rodionova 10.29 11:00 1 - 2  
Nat. Kostic - Y. In-Albon 10.29 13:35 1 - 2  

Tenisz (Lima, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cri. Rodriguez - N. Jarry 10.29 01:05 0 - 2  
H. Dellien - J.M. Cerundolo 10.29 23:10 1 - 2  
M.T. Barrios Vera - V. Kopriva 10.29 19:00 1 - 2  
N. Jarry - A. Tabilo 10.29 21:15 2 - 0  

Tenisz (Lima, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barrientos N / Gomez A - Galdos S / Oliveira G 10.29 19:00 1 - 2  
Casanova H / Collarini A - Barrios VeraMT/TabiloA 10.29 23:40 1 - 2  
Casanova H / Collarini A - Bueno G / Buse I 10.29 01:50 2 - 0  
Romboli F / Zeballos F - Barrios VeraMT/TabiloA 10.29 00:25 1 - 2  

Tenisz (Madrid, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Merida Aguilar - F. Andreu Garcia 10.29 09:30 2 - 0  
L. Bouquet - M. Chazal 10.29 09:30 2 - 0  
M. Mansilla Diez - Chak Lam Coleman Wong 10.29 09:30 0 - 2  
V. Gaubas - D.A. Barreto Sanchez 10.29 09:30 0 - 2  

Tenisz (Monasztir, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M. Bouzige - Dan. Rincon 10.29 10:30 2 - 0  
S. Gueymard Wayenburg - S. Beaupain 10.29 10:30 2 - 0  
S. Mansouri - Vik. Jovic 10.29 12:30 2 - 0  

Tenisz (Monasztir, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Karunaratne - A. Simone 10.29 10:30 2 - 0  
K. Kanev - Z. Ni Ma 10.29 10:30 2 - 0  
Mia Mack - G. Crescenzi 10.29 10:30 2 - 1  
Yexin Ma - L. Ciric-Bagaric 10.29 10:30 2 - 0  

Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kachmazov - M. Haliak 10.29 07:00 2 - 0  
F. Peliwo - B. Zhukayev 10.29 07:00 2 - 1  

Tenisz (Parnu, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Iiro Vasa - Vla. Ivanov 10.29 11:00 0 - 2  
O. Moraing - R. Bertola 10.29 13:10 0 - 2  
P. Niklas-Salminen - K. Raisma 10.29 12:45 2 - 1  
S. Palosi - Y. Wojcik 10.29 10:55 2 - 0  

Tenisz (Poitiers, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
K. von Deichmann - S. Waltert 10.29 14:10 1 - 2  
M. Bolkvadze - C. Paquet 10.29 12:10 1 - 2  
O. Dodin - E. Jacquemot 10.29 19:45 0 - 2  
R.G. Serban - Har. Tan 10.29 18:25 0 - 2  

Tenisz (Portimao, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chun Hsin Tseng - P. Jubb 10.29 13:10 0 - 2  
M. Arnaldi - L. Lokoli 10.29 13:15 1 - 2  
S. Fanselow - P. Chrysochos 10.29 11:30 2 - 0  
Vla. Orlov - M. Neuchrist 10.29 11:30 0 - 2  

Tenisz (Sarreguemines, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Added - L. Wessels 10.29 14:40 2 - 1  
G. Decamps - G. Onclin 10.29 18:55    
H. Voljacques - M. Breysach 10.29 19:50 2 - 1  
J. Briand - T. Schoolkate 10.29 11:30 2 - 1  

Tenisz (Selva Gardena, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
L. Riedi - T. Handel 10.29 16:00 2 - 1  
S. Vincent Ruggeri - M. Bellucci 10.29 14:00 2 - 0  

Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hady Habib - F. Vilardo 10.29 10:00 2 - 0  
Hoang Nam Ly - M. Miceli 10.29 10:00 2 - 0  
K-M. Maamoun - M. Efstathiou 10.29 10:00 2 - 1  
Kel. Stevenson - A. Asrawy 10.29 10:00 2 - 0  

Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Eri Shimizu - Hong Yi Cody Wong 10.29 10:00 2 - 0  
Eudice Wong Chong - S. Ambrosio 10.29 10:00 2 - 1  
Zhuoxuan Bai - L. Alhussein Abdel Aziz 10.29 09:55 2 - 0  
Zongyu Li - Ho Ching Wu 10.29 11:30 0 - 2  

Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Rublev - B. van de Zandschulp 10.29 18:00 0 - 2  
J-L. Struff - D. Shapovalov 10.29 13:30 2 - 0  
R. Bautista-Agut - M. Cilic 10.29 15:10 1 - 2  
T.H. Fritz - J. Millman 10.29 12:00 2 - 0  

Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gonzalez S / Molteni A - Golubev A / Nys H 10.29 13:30 0 - 2  
Murray J / Soares B - Daniell M / Demoliner M 10.29 19:50 2 - 0  

Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Cornut-Chauvinc - Ryan Shane 10.29 18:15 1 - 2  
B. Shelton - V. Kirkov 10.29 15:55 1 - 2  
H. Patten - S. Shimabukuro 10.29 15:55 2 - 0  
M.F. Descotte - J. Ingildsen 10.29 16:00 0 - 2  

Tenisz (Tyler, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. McNally - B. Haddad Maia 10.29 19:00 0 - 2  
H. Dart - Claire Liu 10.29 18:50 2 - 0  
M. Brengle - M. Zacarias 10.29 21:15 0 - 2  
Mis. Doi - K. Kawa 10.29 21:15 2 - 0  

Tollaslabda (Belgian Internat., férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Has. Shimono - A. Jayaram 10.29 10:40 0 - 2  
Kim Bruun - A. Jayaram 10.29 19:00 0 - 2  
Tze Yong Ng - L. Claerbout 10.29 10:20 2 - 0  
Tze Yong Ng - Yus. Onodera 10.29 19:30 2 - 1  

Tollaslabda (Belgian Internat., férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boe W K / Kjaer C F - Grimley C / Grimley M 10.29 10:20 2 - 1  
Boe W K / Kjaer C F - Kusumawardana/Rambitan 10.29 19:50 0 - 2  
Fikri M S / Maulana B - Charoenkitamorn C / Yordphaisong N 10.29 11:20 2 - 0  
Fikri M S / Maulana B - Man W C / Tee K W 10.29 19:30 2 - 0  
Inoue T / Mitsuhashi K - Kusumawardana/Rambitan 10.29 11:00 0 - 2  
Kaneko M / Kubota Y - Man W C / Tee K W 10.29 11:00 0 - 2  

Tollaslabda (Belgian Internat.,vegyes páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mairs G / Moore J - Yamashita K / Shinoya N 10.29 10:00 0 - 2  
Midorikawa H / Saito N - Hee Y K T / Tan W H 10.29 18:30 2 - 1  
Nishikawa Y / Ozaki S - Midorikawa H / Saito N 10.29 10:00 0 - 2  
Toft J / Graversen C - VestergaardM/AnthonisenNP 10.29 10:00 2 - 0  
Yamashita K / Shinoya N - Toft J / Graversen C 10.29 18:30 0 - 2  

Tollaslabda (BelgianInternational,női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kashyap - Riko Gunji 10.29 10:20 0 - 2  
Hir. Mizui - Rachel Chan 10.29 11:00 0 - 2  
P.K. Wardani - W.C. Hsu 10.29 10:40 0 - 2  
Rachel Chan - W.C. Hsu 10.29 19:10 0 - 2  
Shi. Saito - Yue Yann Jaslyn Hooi 10.29 10:40 1 - 2  
Yue Yann Jaslyn Hooi - Riko Gunji 10.29 18:50 0 - 2  

Tollaslabda (BelgianInternational,női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Busch C / Schulz A - Jongsathapornparn O / Muenwong P 10.29 11:20 0 - 2  
Cheong A C Y / Teoh M X - Macpherson J / Torrance C 10.29 11:20 1 - 2  
Corbett F / Lee A - Moore J / Williams V 10.29 11:20 0 - 2  
Iwanaga R / Nakanishi K - Jille D / Seinen C 10.29 11:00 2 - 1  
Jongsathapornparn O / Muenwong P - Iwanaga R / Nakanishi K 10.29 19:30 1 - 2  
Moore J / Williams V - Macpherson J / Torrance C 10.29 19:50 0 - 2  

Tollaslabda (French Open, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cheuk Yiu Lee - K. Tsuneyama 10.29 17:30 0 - 2  
Ken. Momota - S.H. Rhustavito 10.29 15:40 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Tien Chen Chou 10.29 14:40 1 - 2  
Lakshya Sen - Kwang Hee Heo 10.29 14:30 0 - 2  

Tollaslabda (French Open, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alfian F / Ardianto M R - Hoki T / Kobayashi Y 10.29 16:20 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ong Y S / Teo E Y 10.29 19:30 2 - 0  
Ko S H / Shin B C - Ahsan M / Setiawan H 10.29 14:50 2 - 1  
Rankireddy S / Shetty C - Chia A / Soh W Y 10.29 17:00 1 - 2  

Tollaslabda (French Open, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aka. Yamaguchi - P. Chochuwong 10.29 15:20 2 - 1  
B. Ongbumrungpan - S. Pusarla Venkata 10.29 17:10 0 - 2  
Say. Takahashi - R. Intanon 10.29 15:20 2 - 0  
Se Young An - Jia Min Yeo 10.29 16:20 2 - 0  

Tollaslabda (French Open, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Birch C / Smith L - Matsuyama N / Shida C 10.29 14:20 1 - 2  
Kititharakul/Prajongjai - Fukushima Y / Higashino A 10.29 15:00 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Stoeva G / Stoeva S 10.29 16:40 2 - 0  
Ramadhanti SFS / Sugiarto - Kim S Y / Kong H Y 10.29 16:50 0 - 2  

Tollaslabda (French Open, vegyes páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Higashino A / Watanabe Y - Chan P S / Goh L Y 10.29 16:00 2 - 0  
Jomkoh S / Paewsampran S - Christiansen M / Boeje A 10.29 15:00 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Goh S H / Lai S J 10.29 19:00 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Jordan P / Oktavianti M D 10.29 14:00 2 - 0  

Ökölvívás (Profi mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
L. Stanioch - Ryan Ford 10.29 22:00 1 - 0  
T. Kulakhmet - J.C. Abreu 10.29 21:00 0 - 1  

 

2021.10.28.
Asztalitenisz (Challenger Series, 43. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - Flo. Bluhm 10.28 09:10 3 - 1  
Flo. Bluhm - Liang Qiu 10.28 11:50 1 - 3  
P. Gauzy - Sou. Saha 10.28 08:30 1 - 3  
P. Gauzy - Xav. Dixon 10.28 11:10 3 - 1  
S. Happek - P. Gauzy 10.28 13:50 1 - 3  
Sou. Saha - Liang Qiu 10.28 09:50 3 - 2  
Sou. Saha - Xav. Dixon 10.28 13:10 3 - 2  
Xav. Dixon - Liang Qiu 10.28 14:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - N. Sukharnikov 10.28 12:15 3 - 1  
A. Golyshev - K.S. Olshakov 10.28 08:15 0 - 3  
A. Serebrennikov - Y. Merkushin 10.28 23:15 3 - 2  
A. Skrebnev - Dmi. Bogdanov 10.28 19:15 0 - 3  
A. Skrebnev - O. Pronin 10.28 07:30 0 - 3  
A. Skrebnev - V. Staroverov 10.28 09:00 3 - 2  
A. Trushkin - A. Golyshev 10.28 07:15 0 - 3  
B. Grebenyuk - A. Aslanyan 10.28 23:00 3 - 2  
B. Grebenyuk - M. Ilichev 10.28 16:00 3 - 2  
D. Ignatiev - E. Ilyukhin 10.28 22:45 3 - 1  
D. Tikhnenko - Ilya Novikov 10.28 11:00 3 - 1  
Dmi. Bogdanov - V.V. Kutin 10.28 20:15 0 - 3  
Dmi. Popov - D. Tikhnenko 10.28 12:30 3 - 1  
Dmi. Popov - S. Ogay 10.28 19:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Aslanyan 10.28 13:15 2 - 3  
E. Ilyukhin - M. Andrusenko 10.28 11:45 0 - 3  
E. Ilyukhin - N. Sukharnikov 10.28 23:45 1 - 3  
I. Moshkov - B. Grebenyuk 10.28 17:00 3 - 2  
I. Moshkov - K.S. Olshakov 10.28 22:30 1 - 3  
I. Moshkov - Y. Troyanov 10.28 15:30 3 - 1  
Ilya Novikov - Dmi. Popov 10.28 12:00 0 - 3  
J. Kutifel - M. Sulc 10.28 10:30 3 - 0  
J. Kutifel - Y. Kanera 10.28 09:00 0 - 3  
K.S. Olshakov - A. Trushkin 10.28 08:45 0 - 3  
K.S. Olshakov - V. Bazilevsky 10.28 16:45 3 - 0  
K.S. Olshakov - Y. Troyanov 10.28 23:30 3 - 0  
K.S. Olshakov - Y.A. Gavrilov 10.28 06:45 1 - 3  
M. Andrusenko - A. Aslanyan 10.28 11:15 2 - 3  
M. Ilichev - I. Moshkov 10.28 14:30 3 - 1  
M. Ilichev - Y. Troyanov 10.28 16:30 3 - 0  
M. Sulc - L. Protiva 10.28 09:30 3 - 2  
N. Sukharnikov - E. Ilyukhin 10.28 10:45 2 - 3  
N. Sukharnikov - M. Andrusenko 10.28 12:45 2 - 3  
O. Kutuzov - Dmi. Popov 10.28 18:30 1 - 3  
O. Kutuzov - S. Ogay 10.28 20:30 2 - 3  
O. Pronin - V. Staroverov 10.28 07:00 0 - 3  
R. Polovka - Rom. Zigo 10.28 14:00    
R. Polovka - V. Hruska 10.28 12:00 1 - 3  
S. Homutov - K.S. Olshakov 10.28 16:15 2 - 3  
V. Bazilevsky - S. Homutov 10.28 15:15 1 - 3  
V. Chernov - A. Skrebnev 10.28 19:45 3 - 2  
V. Chernov - Dmi. Bogdanov 10.28 21:15 2 - 3  
V. Hruska - Rom. Zigo 10.28 13:00 2 - 3  
V. Mishakin - A. Skrebnev 10.28 06:30 3 - 0  
V. Mishakin - O. Pronin 10.28 08:30 2 - 3  
V. Staroverov - V. Mishakin 10.28 08:00 3 - 1  
V.V. Kutin - A. Skrebnev 10.28 20:45 3 - 0  
V.V. Kutin - V. Chernov 10.28 18:45 3 - 0  
Vla. Jelinek - Y. Louda 10.28 22:00 3 - 0  
Y. Troyanov - B. Grebenyuk 10.28 15:00 3 - 0  
Y.A. Gavrilov - A. Golyshev 10.28 09:15 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - A. Trushkin 10.28 07:45 0 - 3  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 10.28 17:15 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - V. Bazilevsky 10.28 15:45 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - LG Twins 10.28 11:30 1 - 1  
Lotte Giants - KIA Tigers 10.28 11:30 3 - 5  
SSG Landers - Doosan Bears 10.28 11:30 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 10.28 11:00 7 - 0  
Baseball (Mexikói LMP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caneros De Los Mochis - Mayos de Navojoa 10.28 03:30 1 - 5  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Atlanta (2.m.) 10.28 02:09 7 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Wei Chuan Dragons 10.28 12:35 0 - 2  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas del Zulia - Tigres de Aragua 10.28 00:00 9 - 2  
Bravos de Margarita - Cardenales de Lara 10.28 00:07    
Tiburones de la Guaira - Caribes de Anzoategui 10.28 00:00    
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Scutt - Jim Williams 10.28 23:05 2 - 4  
M. Gillet - S. Griffiths 10.28 13:05 2 - 4  
M. Gillet - Sco. Williams 10.28 11:40 4 - 2  
M. Warburton - M. Gillet 10.28 14:00 3 - 4  
M. Warburton - Mar. Adams 10.28 12:00 4 - 2  
M. Warburton - N. Culleton 10.28 13:25 4 - 2  
Mar. Adams - M. Gillet 10.28 11:05 4 - 0  
Mar. Adams - Sco. Williams 10.28 13:40 3 - 4  
N. Culleton - M. Gillet 10.28 12:20 4 - 2  
N. Culleton - Mar. Adams 10.28 14:40 1 - 4  
N. Culleton - S. Griffiths 10.28 11:20 4 - 1  
R. Burnett - C. Scutt 10.28 23:40 3 - 4  
R. Thornton - M. Webster 10.28 23:20 2 - 4  
S. Griffiths - M. Warburton 10.28 10:45 4 - 3  
S. Griffiths - Mar. Adams 10.28 12:35 4 - 2  
Sco. Williams - M. Warburton 10.28 12:50 0 - 4  
Sco. Williams - N. Culleton 10.28 10:30 4 - 2  
Sco. Williams - S. Griffiths 10.28 14:25 2 - 4  
E-Sport (CSGO, PGL Major, Chall. Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Pain Gaming 10.28 17:30 2 - 0  
Big - ENCE 10.28 14:10 1 - 2  
Heroic - Entropiq 10.28 10:00 1 - 2  
MOUZ - Renegades 10.28 17:30 2 - 1  
Movistar Riders - Tyloo 10.28 13:45 2 - 1  
Virtus.pro - Team Spirit 10.28 10:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, ESL Meisterschaft, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivy - Project B 10.28 21:50 2 - 0  
Tt Willhaben - Esport Rhein-Neckar 10.28 19:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Klicker10) - Poland (Diamond) 10.28 07:00 0 - 7  
Italy (Ensen) - Poland (Diamond) 10.28 08:12 2 - 2  
Poland (Diamond) - Belarus (Klicker10) 10.28 08:48 1 - 8  
Poland (Diamond) - Italy (Ensen) 10.28 10:00 6 - 6  
Poland (Diamond) - Ukraine (Kenp4Chi) 10.28 09:24 6 - 3  
Ukraine (Kenp4Chi) - Poland (Diamond) 10.28 07:36 1 - 6  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 10.28 05:40 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - France (Herculex) 10.28 10:40 2 - 2  
Denmark (Spex) - Austria (Kot) 10.28 23:00 0 - 1  
France (Herculex) - Belgium (Tommy) 10.28 06:00 4 - 4  
France (Herculex) - Colombia (Gorilla) 10.28 06:40 3 - 2  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 10.28 11:00 3 - 2  
France (Herculex) - Spain (Aster) 10.28 09:00 4 - 2  
France (Herculex) - Uruguay (Billiot) 10.28 10:20 3 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Uruguay (Billiot) 10.28 09:20 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Portugal (Cliff) 10.28 08:40 2 - 0  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 10.28 07:20 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Spain (Aster) 10.28 08:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Uruguay (Billiot) 10.28 11:40 1 - 1  
Spain (Aster) - Belgium (Tommy) 10.28 07:00 3 - 3  
Spain (Aster) - France (Herculex) 10.28 08:00 3 - 1  
Spain (Aster) - Portugal (Cliff) 10.28 09:40 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - France (Herculex) 10.28 06:20 1 - 1  
Wales (Ray) - Denmark (Spex) 10.28 22:40 2 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Modfx) - Inter (Saturn Rama) 10.28 19:30 2 - 4  
Atl. Madrid (Modfx) - Manchester City (Neo13) 10.28 17:50 4 - 4  
Chelsea (Rattata 522) - Atl. Madrid (Modfx) 10.28 17:00 3 - 1  
Chelsea (Rattata 522) - M'gladbach (Bluemountst.) 10.28 19:05 3 - 2  
Everton (Abeldos United) - Valencia (Henry FIFA TV) 10.28 10:25 4 - 0  
Inter (Saturn Rama) - Chelsea (Rattata 522) 10.28 18:15 0 - 1  
Inter (Saturn Rama) - M'gladbach (Bluemountst.) 10.28 17:25 4 - 1  
M'gladbach (Bluemountst.) - Atl. Madrid (Modfx) 10.28 16:10 2 - 3  
M'gladbach (Bluemountst.) - Manchester City (Neo13) 10.28 18:40 1 - 4  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Tottenham (Megapolice) 10.28 10:00 2 - 0  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Valencia (Henry FIFA TV) 10.28 12:05 1 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Everton (Abeldos United) 10.28 12:30 1 - 3  
Valencia (Henry FIFA TV) - Tottenham (Megapolice) 10.28 09:10 2 - 5  
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GK Gaming - Wolves 10.28 14:00 3 - 2  
Turnso Gaming - Kuaishow Ytg Gaming 10.28 11:00 3 - 2  
E-Sport (LOL,Iberian Cup,Knockout Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
For The Win Esports - Mad Lions Madrid 10.28 20:30 1 - 2  
Movistar Riders - Outplayed 10.28 18:00 2 - 0  
E-Sport (LOL,PrimeLeaProDivWinterCupPO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 Evolution - Unicorns of Love Sexy 10.28 18:00 2 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami (Petard) - Phoenix (T1tan) 10.28 07:36 43 - 44  
Phoenix (T1tan) - Atlanta (Shag) 10.28 08:12 37 - 51  
Phoenix (T1tan) - Miami (Petard) 10.28 09:24 37 - 44  
Phoenix (T1tan) - Utah Jazz (Pahanini) 10.28 07:00 42 - 43  
Utah Jazz (Pahanini) - Miami (Petard) 10.28 10:00 46 - 42  
Utah Jazz (Pahanini) - Phoenix (T1tan) 10.28 08:48 29 - 50  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (Asap) - Chicago (Joker) 10.28 16:54 59 - 58  
Boston (Asap) - Miami (Gatz) 10.28 17:30 45 - 71  
Chicago (Joker) - Miami (Gatz) 10.28 14:30 41 - 35  
Miami (Gatz) - Atlanta (Thunder) 10.28 15:06 41 - 35  
Miami (Gatz) - Boston (Asap) 10.28 15:42 53 - 39  
Miami (Gatz) - Chicago (Joker) 10.28 16:18 37 - 32  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte (broccolicabb.) - Miami (amuralex) 10.28 07:40 63 - 66  
Cleveland (BossVlados0_0) - Denver (BeLikeAlmighty) 10.28 12:30 72 - 76  
Cleveland (BossVlados0_0) - Miami (TiGeR_triPoint) 10.28 10:10 66 - 75  
Cleveland (kotpirog131) - Charlotte (broccolicabb.) 10.28 08:50 61 - 65  
Denver (BeLikeAlmighty) - Minnesota (BigBabyMish) 10.28 10:45 70 - 89  
Houston (mcdonals999) - Miami (amuralex) 10.28 08:15 76 - 62  
Miami (amuralex) - Cleveland (kotpirog131) 10.28 06:30 62 - 66  
Miami (TiGeR_triPoint) - Denver (BeLikeAlmighty) 10.28 11:55 80 - 92  
Minnesota (BigBabyMish) - Cleveland (BossVlados0_0) 10.28 11:20 80 - 77  
Minnesota (BigBabyMish) - Miami (TiGeR_triPoint) 10.28 13:05 85 - 64  
Minnesota (BigBabyMish) - Miami (TiGeR_triPoint) 10.28 15:45 69 - 65  
New York (iehbr_) - Philadelphia (Damian_Wh.) 10.28 17:10 44 - 85  
Philadelphia (Damian_Wh.) - LA Lakers (megasnake4) 10.28 17:45 97 - 55  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Kodas) - Utah (Asap) 10.28 23:12 42 - 55  
Denver (Shag) - Utah (Petard) 10.28 11:00 57 - 39  
Phoenix (Kyubi) - Denver (Kodas) 10.28 22:00 48 - 46  
Phoenix (Kyubi) - Utah (Asap) 10.28 22:36 37 - 48  
Phoenix (Pahanini) - Denver (Shag) 10.28 13:24 50 - 43  
Utah (Asap) - Dallas (Phabian) 10.28 23:48 49 - 45  
Utah (Petard) - Dallas (T1tan) 10.28 11:36 12 - 12  
E-Sport (NHL, Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh (Ensen) - Buffalo (Gernaut) 10.28 21:30 5 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Liberec 10.28 17:00 4 - 8  
Ceska Lipa - Black Angels Praha 10.28 17:00 7 - 9  
Hattrick Brno - Stresovice 10.28 14:00 2 - 5  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 10.28 17:00 7 - 2  
Otrokovice - SK Vinohrady 10.28 18:00 8 - 9  
Pardubice - Chodov 10.28 16:00 2 - 13  
Vitkovice - Ostrava 10.28 17:00 6 - 7  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucenec - Halle-Gooik 10.28 18:00 1 - 7  
Szinara Jekatyerinburg - Benfica 10.28 15:30 1 - 5  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Sporting CP 10.28 17:30 1 - 8  
Dobovec - ACCS Asnieres Villeneuve 10.28 20:00 4 - 5  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesaro - Interobal Plzen 10.28 20:30 4 - 2  
Tyumeny - Kajrat Almati 10.28 17:30 3 - 3  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Bielsko-Biala 10.28 17:00 4 - 3  
St. Andrews - Hammarby 10.28 20:00 3 - 2  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Liqeni 10.28 13:00 4 - 6  
Uragan Ivano-Frankovszk - Araz Naxcivan 10.28 18:00 2 - 1  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KMF FON - Leo Jereván 10.28 15:00 2 - 3  
MNK Olmissum - Diamant Linz 10.28 20:00 6 - 0  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kampuksen Dynamo - Hovocubo 10.28 16:30 2 - 2  
Mostar SG - Dinamo Plus 10.28 20:00 9 - 3  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Kistarcsa 10.28 20:45 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Colorado Eagles 10.28 03:30 5 - 4  
Belleville - Rochester 10.28 01:00 7 - 3  
Grand Rapids - Chicago Wolves 10.28 01:00 0 - 3  
Hershey - Syracuse 10.28 01:00 2 - 2  
Laval - Toronto Marlies 10.28 01:30 5 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 10.28 01:05 4 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Gherdeina/Gröden 10.28 20:30 3 - 6  
Jesenice - Klagenfurt 2 10.28 19:00 5 - 2  
Lustenau - Fassa 10.28 19:30 2 - 1  
Renon/Ritten - Asiago 10.28 20:00 5 - 1  
Salzburg 2 - Vienna Capitals 2 10.28 19:15 6 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Rödovre 10.28 19:00 6 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Gyergyói HK 10.28 18:00 1 - 3  
Győr - Csíkszereda 10.28 19:00 3 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Nyeman Grodno 10.28 17:45 2 - 2  
Lokomotív Orsa - Lida 10.28 18:00 1 - 3  
Vityebszk - Breszt 10.28 18:00 4 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 10.28 17:30 5 - 2  
Kokkolan Hermes - TUTO 10.28 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz 2 - Kulager Petropavlovszk 10.28 08:00 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barisz 10.28 11:30 1 - 4  
Amur Habarovszk - Jokerit 10.28 11:00 1 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Vityaz Podolszk 10.28 16:00 5 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.28 18:00 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany 10.28 16:00 3 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Torp. Nyizsnyij Novgorod 10.28 18:30 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - CSZKA Moszkva 10.28 14:30 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Szocsi 10.28 18:30 1 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unia Oswiecim - GKS Tychy 10.28 18:00 4 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Almaz Cserepovec 10.28 05:00 3 - 2  
Belije Medvegyi Cseljab. - Kuznyeckije Medvegyi 10.28 15:00 4 - 1  
Kapitan Sztupino - Novomoszkovszk Academy 10.28 18:00 1 - 4  
Krilja Szovjetov Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 2 10.28 18:00 3 - 3  
Lada Toljatti 2 - Szputnyik Almetyevszk 10.28 15:00 3 - 10  
Szarmati Orenburg - Reaktor Nyizsnyekamszk 10.28 16:00 5 - 3  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Szibirszkije Sznajperi 10.28 10:00 4 - 0  
Vityaz Podolszk 2 - Szpartak Moszkva 2 10.28 18:00 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Toronto 10.28 01:30 2 - 2  
Dallas - Las Vegas 10.28 02:30 2 - 2  
Edmonton - Philadelphia 10.28 04:00 3 - 5  
Florida - Boston 10.28 01:00 4 - 1  
Washington - Detroit 10.28 01:00 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Ringerike 10.28 18:30 3 - 0  
Grüner - Storhamar 10.28 19:00 1 - 2  
Stjernen - Manglerud 10.28 18:30 3 - 1  
Valerenga - Stavanger 10.28 19:00 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Köln 10.28 19:30 2 - 5  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Owen Sound Attack - London Knights 10.28 01:00 1 - 4  
Saginaw Spirit - Flint Firebirds 10.28 01:05 4 - 1  
Sault Ste.Marie Greyhound - Kitchener Rangers 10.28 01:07 3 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drummondville Voltigeurs - Sagueneens Chicoutimi 10.28 01:00 6 - 1  
Quebec Remparts - Acadie-Bathurst Titans 10.28 01:00 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lausanne 10.28 19:45 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping 10.28 19:00 4 - 1  
Frölunda - Djurgarden 10.28 19:00 5 - 2  
Lulea - Färjestad 10.28 19:00 2 - 1  
Oskarshamn - Leksand 10.28 19:00 1 - 4  
Rögle - Skelleftea 10.28 19:00 5 - 2  
Timra - Örebro 10.28 19:00 3 - 3  
Växjö - Malmö 10.28 19:00 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Néva - Torosz Nyeftekamszk 10.28 18:00 5 - 3  
Tambov - AKM Tula 10.28 17:30 1 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Winnipeg Ice 10.28 03:00 2 - 3  
Portland Winterhawks - Seattle Thunderbirds 10.28 04:00 4 - 6  
Prince George Cougars - Victoria Royals 10.28 04:00 4 - 0  
Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors 10.28 03:00 6 - 2  
Kosárlabda (Argentin, Super 20, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia CR - La Union Formosa 10.28 23:30 71 - 66  
Instituto Cordoba - Obras Sanitarias 10.28 02:10 89 - 82  
Kosárlabda (Balkán Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kumanovo - Hapoel Galil Elyon 10.28 19:00 87 - 96  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Minas 10.28 01:00 75 - 83  
Cearense - Unifacisa 10.28 00:00 71 - 72  
Uniao Corinthians - Flamengo 10.28 01:30 76 - 87  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amager - Vaerlose 10.28 19:15 71 - 78  
Naestved - Svendborg 10.28 19:15 92 - 102  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 10.28 12:00 98 - 102  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon Hana - Yongin Blue Minx 10.28 12:00 57 - 74  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayern München 10.28 20:00 69 - 82  
Maccabi TA - Barcelona 10.28 20:05 85 - 68  
Olimpia Milano - Crvena zvezda 10.28 20:30 79 - 62  
Olympiakosz - Fenerbahce 10.28 20:00 67 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Panathinaikosz 10.28 17:30 87 - 56  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Horizont Minszk 10.28 18:00 50 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Crvena zvezda 10.28 18:00 73 - 80  
Nagyezsda Orenburg - Olympiakosz 10.28 16:00 88 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludovika-Csata - Nika Sziktivkar 10.28 20:30 73 - 73, h.u. 82 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Bourges 10.28 20:30 61 - 122  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ensino Lugo - Valencia 10.28 20:15 46 - 66  
Kangoeroes Mechelen - Namur 10.28 20:30 62 - 62, h.u. 66 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - KP Brno 10.28 21:30 61 - 80  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hague Royals - Aris Leeuwarden 10.28 20:00 62 - 73  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Keflavik 10.28 21:15 106 - 107  
Thor Porlakshofn - IR Reykjavik 10.28 20:15 105 - 93  
Tindastoll - Grindavik 10.28 21:15 77 - 86  
Valur - Vestri 10.28 22:15 74 - 67  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Zhejiang Chouzhou 10.28 09:00 90 - 100  
Shandong - Beijing Royal Fighters 10.28 14:00 95 - 105  
Shanxi - Xinjiang 10.28 09:30 93 - 101  
Shenzhen - Guangdong 10.28 13:35 90 - 106  
Sichuan - Tianjin 10.28 05:00 96 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Gliwice 10.28 17:30 102 - 82  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astros de Jalisco - Abejas de Leon (2.m.) 10.28 03:00 101 - 93  
Dorados de Chihuahua - Plateros de Fresnillo (2.m.) 10.28 04:00 96 - 76  
Fuerza Regia de Monterrey - Lenadores de Durango (2.m.) 10.28 03:00 108 - 80  
Soles de Mexicali - Libertadores de Queretaro (2.m.) 10.28 04:45 84 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 10.28 01:30 107 - 116  
Brooklyn - Miami 10.28 01:30 93 - 106  
LA Clippers - Cleveland 10.28 04:30 79 - 92  
Milwaukee - Minnesota 10.28 02:00 108 - 113  
New Orleans - Atlanta 10.28 01:30 99 - 102  
Oklahoma City - LA Lakers 10.28 02:00 123 - 115  
Orlando - Charlotte 10.28 01:00 111 - 120  
Phoenix - Sacramento 10.28 04:00 107 - 110  
Portland - Memphis 10.28 04:00 116 - 96  
Toronto - Indiana 10.28 01:30 118 - 100  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illiabum - CAB Madeira 10.28 22:00 69 - 58  
Lusitania - Oliveirense 10.28 22:30 81 - 74  
Ovarense - Academica de Coimbra 10.28 22:00 92 - 87  
Vitoria Guimaraes - Imortal Albufeira 10.28 17:00 74 - 77  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guaynabo - Bayamon (2.m.) 10.28 02:00 101 - 93  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tamis Pancevo - Novi Pazar 10.28 18:00 99 - 89  
Vojvodina - Mladost Zemun 10.28 18:00 88 - 72  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Cserkaszi 10.28 18:00 86 - 81  
Harkiv - Budivelnik 10.28 18:30 105 - 99  
Krikett (T20 vb, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Srí Lanka 10.28 16:00 1 - 0  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Elverum 10.28 18:45 27 - 30  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Veszprém 10.28 18:45 31 - 29  
Flensburg - Motor Zaporozsje 10.28 20:45 34 - 27  
Porto - Barcelona 10.28 20:45 33 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Lemvig 10.28 19:30 26 - 32  
Ribe-Esbjerg - Skanderborg 10.28 19:30 28 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Dunkerque 10.28 20:15 30 - 27  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Vikingur Reykjavik 10.28 22:15 28 - 19  
Stjarnan - Valur 10.28 21:30 36 - 33  
Kézilabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Dimona 10.28 18:30 37 - 32  
Maccabi Kiryat Motzkin - Hapoel Ashdod 10.28 19:00 31 - 36  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Minden 10.28 19:05 30 - 29  
R-N. Löwen Kronau - Balingen-Weilstetten 10.28 19:05 34 - 23  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyresö - Kungalv 10.28 17:00 28 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Malmö 10.28 19:00 26 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vojvodina 10.28 19:30 32 - 28  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Tienen 10.28 20:00 3 - 0  
Westerlo - Antwerpen 10.28 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Arda Kardzsali 10.28 18:00 2 - 0  
Szeptemvri Szófia - Etar Veliko Tarnovo 10.28 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Oriente Petrolero 10.28 02:30 1 - 1  
Real Tomayapo - San Jose de Oruro 10.28 00:15 1 - 0  
Royal Pari Santa Cruz - Palmaflor Vinto 10.28 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Ceara 10.28 00:00 1 - 1  
Santos SP - Fluminense RJ 10.28 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Copa Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Noroeste SP 10.28 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo RJ - Athlético PR 10.28 02:30 0 - 3  
Fortaleza - Atlético MG 10.28 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Colo Colo 10.28 23:00 2 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD San Carlos - Sporting San Jose 10.28 03:00 3 - 1  
Herediano - Santos de Guapiles 10.28 01:00 1 - 1  
Perez Zeledon - AD Guanacaste 10.28 04:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loko Vltavin - Povltavska FA 10.28 10:15 3 - 0  
Rakovnik - Pisek 10.28 10:15 2 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Aalborg 10.28 19:45 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Royal AM FC 10.28 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Barcelona Guayaquil 10.28 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Bani Yas 10.28 18:30 2 - 0  
Al-Nasr (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 10.28 16:15 0 - 3  
Al-Urooba - Al-Sharjah 10.28 16:15 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghazl El Mahallah - Al-Masry 10.28 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Red Star FC 10.28 19:00 1 - 0  
Le Mans - Orleans 10.28 19:00 0 - 0  
Sedan - Laval 10.28 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCB Magpies - Lynx FC 10.28 18:30 0 - 1  
St. Joseph's - Glacis Utd. 10.28 20:45 4 - 1  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gagra - Shukura Kobuleti 10.28 11:30 1 - 2  
Gareji Sagarejo - Saburtalo Tbiliszi 10.28 11:30 1 - 2  
Lokomotív Tbiliszi - Dinamo Batumi 10.28 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acheron Kanalaki - OFI 10.28 14:00 0 - 1  
Trikala - Niki Volosz 10.28 16:15 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Amatőr - Cambuur 10.28 18:45 0 - 5  
RKC Waalwijk - Willem II 10.28 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - Montreal 10.28 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Once Caldas 10.28 03:05 2 - 0  
Dep. Cali - Boyaca Patriotas 10.28 01:00 2 - 0  
Dep. Pasto - Atl. Huila 10.28 21:00 1 - 0  
Independiente SF - Jaguares de Cordoba 10.28 23:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan Jiuniu - Henan Songshan 10.28 13:30 0 - 0  
Wuhan FC - Shandong Taishan 10.28 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Swit Skolwin Szczecin - Legia Varsó 10.28 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Diósgyőr 10.28 19:30 3 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Wydad Casablanca 10.28 19:15 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Correcaminos UAT - Tapatio 10.28 02:05 2 - 2  
Dorados de Sinaloa - Venados 10.28 04:05 3 - 0  
Leones Negros UdeG - Tlaxcala 10.28 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Inter Miami 10.28 01:30 2 - 1  
Columbus - Orlando 10.28 01:30 3 - 2  
D.C. United - New York RB 10.28 01:30 1 - 0  
Dallas - Salt Lake 10.28 02:00 1 - 2  
FC Cincinnati - Nashville 10.28 01:30 3 - 6  
Kansas City - Los Angeles Galaxy 10.28 02:30 2 - 0  
New England - Colorado Rapids 10.28 01:00 1 - 0  
New York City FC - Chicago 10.28 01:30 1 - 0  
Portland - San Jose 10.28 04:00 2 - 0  
Toronto FC - Philadelphia 10.28 01:30 2 - 2  
Vancouver - Minnesota 10.28 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Viking Stavanger 10.28 18:00 0 - 2  
Sarpsborg - Valerenga 10.28 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Bologna 10.28 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Frosinone 10.28 18:00 1 - 1  
Ascoli - SPAL Ferrara 10.28 18:00 0 - 1  
Brescia - Lecce 10.28 18:00 1 - 1  
Cittadella - Parma 10.28 20:30 1 - 2  
Como - Pordenone 10.28 20:30 1 - 0  
Cremonese - Pisa 10.28 20:30 1 - 1  
Crotone - Benevento 10.28 20:30 0 - 2  
Perugia - Reggina 10.28 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Rapid Wien 10.28 18:00 0 - 3  
LASK - WSG Tirol 10.28 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Pacos Ferreira 10.28 21:15 0 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Buzau - Dunarea Calarasi 10.28 14:00 3 - 0  
FC Univ. Craiova SA - Sepsi OSK 10.28 17:00 0 - 1  
SSU Poli Timisoara - Rapid Bukarest 10.28 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Real Sociedad 10.28 19:00 0 - 2  
Granada - Getafe 10.28 20:00 1 - 1  
Levante - Atl. Madrid 10.28 21:30 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Elfsborg 10.28 19:00 1 - 2  
Göteborg - Djurgarden 10.28 19:00 3 - 0  
Halmstad - Örebro 10.28 19:00 1 - 1  
Norrköping - Mjällby 10.28 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazem - Al-Ittihad (KSA) 10.28 17:05 0 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Tai 10.28 18:50 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Metalac Gornji Milanovac 10.28 16:55 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Domzale 10.28 20:15 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Nigde Anadolu 10.28 19:45 3 - 0  
Altinordu - Tepecikspor 10.28 13:00 3 - 3  
Antalyaspor - Diyarbakir FK AS 1977 10.28 17:00 5 - 0  
Genclerbirligi - Pendikspor 10.28 13:00 3 - 1  
Tuzlaspor - 68 Aksarayspor 10.28 13:00 0 - 1  
Ümraniyespor - Kahramanmarasspor 10.28 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alians Lipova Dolina - FC Lviv 10.28 13:00 1 - 1  
Metaliszt Harkiv - Kolosz Kovalivka 10.28 18:30 1 - 0  
Ruh Lviv - Zorya Luganszk 10.28 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Albion Montevideo 10.28 03:15 1 - 2  
Central Espanol - Racing Montevideo 10.28 22:15 1 - 1  
Danubio Montevideo - Rampla Juniors 10.28 00:45 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - Tulsa 10.28 02:00 3 - 2  
Real Monarchs - Rio Grande Valley 10.28 03:00 1 - 3  
Labdarúgás (Üzbég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Qizilqum Zarafshon 10.28 15:15 3 - 2  
Bunyodkor - Surkhon Termez 10.28 15:15 2 - 1  
MMA (PFL 10, Florida)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Cappelozza - A. Delija 10.28 02:00 1 - 0  
C. Shields - Ab. Montes (női) 10.28 02:00 0 - 1  
Kay. Harrison - Tay. Guardado (női) 10.28 02:00 1 - 0  
R. Cooper - Magomed Kerimov 10.28 02:00 1 - 0  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Hebar Pazardzsik 10.28 16:30 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BRB/Brasilia - Unilife Maringa 10.28 22:00 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz/Steg - Cheseaux 10.28 18:30 3 - 2  
Riga VS - Hapoel Kfar Saba 10.28 16:00 1 - 3  
Schaffhausen - Ostrava 10.28 20:00 3 - 2  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Usti nad Labem 10.28 18:30 1 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Prerov 10.28 17:00 3 - 0  
Olymp Praha - Liberec 10.28 17:00 2 - 3  
Prostejov - Olomouc 10.28 18:00 1 - 3  
Sternberk - KP Brno 10.28 17:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Suwon Kepco 10.28 12:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Incheon Heungkuk 10.28 12:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hurrikaani Loimaa - ETTA 10.28 17:30 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai - Shandong 10.28 11:00 3 - 0  
Tianjin - Jiangsu 10.28 09:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawiercie - Cuprum Lubin 10.28 17:30 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo Kazany 10.28 18:30 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Arkas Izmir 10.28 16:00 3 - 2  
Snooker (European Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - I. Boiko 10.28 20:00 5 - 0  
Dav. Grace - Jac. Page 10.28 20:10 3 - 5  
Fan Zhengyi - R. McLeod 10.28 11:00 5 - 3  
G. Dott - Sco. Donaldson 10.28 15:30 5 - 3  
Jam. Jones - Tian Pengfei 10.28 11:00 5 - 4  
Kyr. Wilson - Lyu Haotian 10.28 15:30 5 - 2  
L. Brecel - B. Pinches 10.28 15:30 5 - 1  
M.J. Williams - Yuan Sijun 10.28 15:30    
Mark Lloyd - Yuan Sijun 10.28 15:30 4 - 5  
Rob. Williams - F. O'Brien 10.28 11:00 3 - 5  
S. Maguire - Ash. Carty 10.28 20:00 1 - 5  
S. Murphy - Mic. White 10.28 20:00    
S. Murphy - S. Blackwell 10.28 20:00 5 - 2  
Zhao Xintong - Aar. Hill 10.28 11:00 4 - 5  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Weis - R. Cungu 10.28 09:00 0 - 2  
Billy Harris - B. Ilkel 10.28 08:50 2 - 0  
J. Pinnington Jones - A. Bulitski 10.28 11:15 2 - 1  
M. Ilhan - Luk. Neumayer 10.28 08:50 0 - 2  
M. Ponce De Leon Gomila - Fel. Gill 10.28 09:00 0 - 2  
M. Vankan - J.P. Paz 10.28 09:00 0 - 2  
T. Stodder - B. Malla 10.28 09:00    
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Al Nabhani - J. Stamatova 10.28 11:15 1 - 2  
I. Lavino - F. Arcidiacono 10.28 11:20 0 - 2  
J. Belgraver - K. Diatlova 10.28 10:35 2 - 0  
M. Delai - Day. Back 10.28 10:55 2 - 0  
M. Hoedt - Jul. Riera 10.28 11:15 1 - 2  
R. van Bommel - M. Spigarelli 10.28 10:50 0 - 2  
R. Vicens Mas - L. Hietaranta 10.28 09:00 2 - 1  
S. Sewing - G. Squarcialupi 10.28 10:30    
Tenisz (Austin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Chavatipon - C. van Nguyen 10.28 20:55 0 - 2  
E. Bolton - K. Collins 10.28 18:00 1 - 2  
F. Contreras Gomez - A. Lahey 10.28 00:45 2 - 0  
Iva. Popovic - Dan. Lao 10.28 20:50 2 - 1  
K. Day - L. Cabrera 10.28 22:45 2 - 1  
Kat. Scott - Lulu Sun 10.28 18:00 1 - 2  
M. Inglis - C. Chavatipon 10.28 01:25    
M.S. Krywoj - Dan. Lao 10.28 01:30 0 - 2  
S. Vickery - F. Contreras Gomez 10.28 21:05 0 - 2  
T. Fiquet - M. Björklund 10.28 18:00 1 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - S. Travaglia 10.28 12:25 2 - 1  
Bra. Nakashima - B. Zapata Miralles 10.28 11:00 2 - 0  
H. Gaston - M. Janvier 10.28 18:55 1 - 2  
J. Sousa - K. de Schepper 10.28 16:35 2 - 0  
M. Guinard - L. van Assche 10.28 21:35 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caruso S / Gaio F - Monroe N / Nakashima B 10.28 15:30 2 - 1  
Doumbia S / Reboul F - Broady L / Johnson L 10.28 14:30 2 - 1  
Grenier H / Muller A - Kolar Z / Vega Hernandez D 10.28 17:10 0 - 2  
Molchanov D / Nedovyesov - Ferreira Silva F / Sousa J 10.28 19:45 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Zverev 10.28 18:30 1 - 2  
C. Ruud - L. Sonego 10.28 15:55 2 - 1  
Den. Novak - J. Sinner 10.28 16:50 0 - 2  
F. Auger-Aliassime - C. Norrie 10.28 13:00 2 - 1  
G. Monfils - D.S. Schwartzman 10.28 14:00 1 - 2  
S. Tsitsipas - F. Tiafoe 10.28 20:25 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassime F / Mies A - Ram R / Salisbury J 10.28 20:55 1 - 2  
Marach O / Oswald P - Peers J / Polasek F 10.28 18:55 1 - 2  
Mektic N / Pavic M - Gille S / Koepfer D 10.28 22:55 1 - 2  
Tenisz (Calabasas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Farren - N. Ponwith 10.28 21:50 1 - 2  
F. Corwin - T. Boyer 10.28 21:00 1 - 2  
G. Brymer - Kyle Kang 10.28 18:55 2 - 1  
J.F. Angele - Z. Svajda 10.28 19:00 2 - 1  
M. Basing - A. Sarkissian 10.28 22:10 2 - 1  
Rin. Hijikata - D. de Jonge 10.28 23:40 2 - 1  
T.A. Kodat - G. Nanda 10.28 18:55 1 - 2  
Tenisz (Courmayeur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Stefanini - J. Paolini 10.28 18:00 0 - 2  
M. Frech - Ann Li 10.28 19:40 1 - 2  
Saisai Zheng - D. Vekic 10.28 12:00 0 - 2  
Xinyu Wang - Shuai Zhang 10.28 13:50 2 - 0  
Tenisz (Courmayeur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diatchenko V / Panova A - Neel I / Rosolska A 10.28 21:55 2 - 1  
Lechemia E / Santamaria S - Bolsova A / Rakhimova K 10.28 19:00 2 - 1  
Piter K / Voracova R - Wang Xinyu / Zheng Saisai 10.28 17:00 1 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Arias - Fac. Juarez 10.28 16:55 0 - 2  
D. Dutra da Silva - A. Diaz Jalil 10.28 17:00 2 - 0  
J.A. Hernandez Serrano - Gon. Achondo 10.28 20:35 2 - 0  
J.B. Torres - R.J. Statham 10.28 18:20 2 - 0  
N. Buitrago - M.A. Dellien Velasco 10.28 17:00 0 - 2  
Oli. Crawford - A. Guillen Meza 10.28 17:00 2 - 0  
P. Valsecchi - A.C. March 10.28 18:35 2 - 1  
Tenisz (Guayaquil, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Alves - I. Martinich 10.28 17:00 2 - 0  
F. Astete - D. Herdzelas 10.28 20:00 0 - 2  
J. Kolodynska - L. Pigossi 10.28 17:00    
Kat. Jokic - Vic. Rodriguez 10.28 21:15 1 - 2  
M.E. Reasco Gonzalez - J. Jebawy 10.28 18:40 2 - 0  
R. Wijesundera - M.F. Herazo Gonzalez 10.28 18:35 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Forejtek - Y. Maden 10.28 17:30 2 - 1  
M. Cressy - O. Virtanen 10.28 13:00 2 - 1  
M. Rosenkranz - M. Marterer 10.28 14:25 0 - 2  
O. Otte - J. Lenz 10.28 13:00 2 - 0  
R. Bemelmans - Q. Halys 10.28 15:35 1 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gengel M / Machac T - Haase R / Hermans M 10.28 16:00 2 - 0  
Lenz J / Weissborn T - Walkow S / Zielinski J 10.28 18:05 0 - 2  
Marterer M / Sachko V - Begemann A / Zelenay I 10.28 19:35 0 - 2  
Sancic A / Sitak A - Cornea V V / Ramanathan R 10.28 19:40 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Turati - P. Ozgen 10.28 11:00 0 - 2  
C. Buyukakcay - Z. Sonmez 10.28 12:55 2 - 0  
I. de Vroome - J. Avdeeva 10.28 11:00 2 - 0  
I.G. Ghioroaie - E. Lys 10.28 10:55 0 - 2  
Tenisz (Karaganda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Soboleva - V. Morvayova 10.28 08:50 0 - 2  
Ber. Cengiz - P. Kudermetova 10.28 08:35 0 - 2  
E. Kazionova - J. Mikulskyte 10.28 08:40 2 - 0  
E. Malygina - E. Maklakova 10.28 06:50 2 - 0  
N. Abduraimova - E. Reyngold 10.28 07:50 2 - 0  
Tenisz (Kiryat Motzkin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parazinskaite - L. Glushko 10.28 09:00 0 - 2  
Eri. Andreeva - S. Kimchi 10.28 09:00 2 - 0  
J. Zuger - N. Radisic 10.28 09:00 2 - 0  
Mar. Bondarenko - F. Christie 10.28 09:00 2 - 0  
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - A. Kontaveit 10.28 18:30 0 - 2  
E. Raducanu - A. Bogdan 10.28 14:30 2 - 0  
I.M. Bara - R. Peterson 10.28 12:25 0 - 2  
M. Barthel - Marta Kostyuk 10.28 11:00 0 - 2  
S. Halep - V. Gracheva 10.28 17:00 2 - 0  
Tenisz (Kolozsvár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Juvan K - Kichenok L / Kostyuk M 10.28 14:00 2 - 1  
Fomina A / Yashina E - Bara I M / Gorgodze E 10.28 15:40 0 - 2  
Ignatik A / Prisacariu A - Krunic A / Pattinama Kerk 10.28 11:00 1 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - Ste. Kozlov 10.28 21:35 1 - 2  
D. Altmaier - A. Kovacevic 10.28 21:30 0 - 2  
J. Kubler - Emi. Gomez 10.28 23:35 1 - 2  
Tat. Ito - Taro Daniel 10.28 20:00 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumberg W / Schnur M - Roelofse R / Rungkat C 10.28 21:00 2 - 0  
Harrison C / Krueger M - Hach Verdugo/Reyes-Varela 10.28 20:00 0 - 2  
Jung J / King E - Galloway R / Lawson A 10.28 22:15 2 - 1  
Tenisz (Les Franq.Del Valles,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - Nat. Kostic 10.28 10:50 1 - 2  
D. Astakhova - Ari. Rodionova 10.28 11:00 1 - 2  
G. Maristany Zuleta - M. Zanevska 10.28 14:05 0 - 2  
Gálfi D. - A. Tikhonova 10.28 12:20 2 - 0  
I. Shinikova - Y. In-Albon 10.28 11:00 0 - 2  
Jani R-L. - A. Lazaro Garcia 10.28 15:55 0 - 2  
L. Fruhvirtova - E. Guerrero Alvarez 10.28 13:30 2 - 0  
N. Fossa Huergo - N. Stojanovic 10.28 13:55 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - J.M. Cerundolo 10.28 01:00 0 - 2  
G. Melzer - A. Tabilo 10.28 21:10 0 - 2  
J.P. Varillas - A. Collarini 10.28 23:30 2 - 0  
Jes. de Jong - T.M. Etcheverry 10.28 19:00 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etcheverry T M / Olivo R - Barrientos N / Gomez A 10.28 23:10 0 - 2  
Kopriva V / Merino A - Galdos S / Oliveira G 10.28 20:00 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Moro Canas - M. Mansilla Diez 10.28 11:30 1 - 2  
D.A. Barreto Sanchez - A. Metreveli 10.28 13:30 2 - 0  
F. Andreu Garcia - S. Micov 10.28 11:30 2 - 0  
J. Martinez Martinez - Chak Lam Coleman Wong 10.28 15:20 0 - 2  
K. Cekirge - D. Merida Aguilar 10.28 14:15 1 - 2  
L. Bouquet - S. Sakellaridi 10.28 11:30 2 - 0  
L. Ouahab - M. Chazal 10.28 13:35 0 - 2  
V. Gaubas - Vla. Ivanov 10.28 11:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ouakaa - S. Gueymard Wayenburg 10.28 13:25 1 - 2  
N. Seateun - M. Bouzige 10.28 10:50 0 - 2  
P. Pampanin - J. McCabe 10.28 14:00 0 - 2  
S. Beaupain - Sid. Rawat 10.28 13:05 2 - 1  
S. Cuenin - Dan. Rincon 10.28 14:00 1 - 2  
S. Mansouri - Tao Mu 10.28 12:25    
Vik. Jovic - Rob. Bertrand 10.28 11:20 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karunaratne - Nat. Arakawa 10.28 11:25 2 - 1  
G. Crescenzi - J. Ruggeri 10.28 10:30 2 - 1  
K. Kanev - Xin Gao 10.28 13:45 2 - 1  
L. Ciric-Bagaric - J. Luikham 10.28 10:30 2 - 0  
Sar. Iliev - Mia Mack 10.28 11:50 1 - 2  
Y. Schmucker - A. Simone 10.28 11:30 0 - 2  
Yexin Ma - N. Orlova 10.28 12:30    
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Peliwo - I. Denisov 10.28 09:15 2 - 0  
G. Lomakin - B. Zhukayev 10.28 08:30 0 - 2  
K. Kravchuk - A. Kachmazov 10.28 07:45    
P. Bar Biryukov - B. Bobrov 10.28 09:05 0 - 2  
S. Fomin - K. Sultanov 10.28 06:55 0 - 2  
Tenisz (Parnu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabaliauskas - R. Bertola 10.28 13:25 0 - 2  
F. Bergevi - Iiro Vasa 10.28 09:00 1 - 2  
Mik. Minakov - Y. Wojcik 10.28 11:00 0 - 2  
O. Moraing - A. Procopio 10.28 12:20 2 - 0  
P. Niklas-Salminen - G. Houghton 10.28 11:50 2 - 0  
R. Schaer - K. Raisma 10.28 09:00 0 - 2  
S. Palosi - Ben Jones 10.28 13:30 2 - 0  
T. Gentzsch - Vla. Ivanov 10.28 10:55 1 - 2  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - K. von Deichmann 10.28 12:00 1 - 2  
A. Barnett - E. Jacquemot 10.28 15:00 0 - 2  
A. Robbe - C. Paquet 10.28 14:00 0 - 2  
D. Snigur - R.G. Serban 10.28 10:00 1 - 2  
E. Cascino - Har. Tan 10.28 12:30 0 - 2  
M. Bolkvadze - J. Ponchet 10.28 10:00 2 - 1  
O. Dodin - A. Hartono 10.28 18:30 2 - 0  
S. Waltert - A. Hesse 10.28 17:05    
Tenisz (Portimao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - F. Coelho 10.28 11:00 2 - 0  
L. Faria - P. Jubb 10.28 14:20 1 - 2  
L. Lokoli - A. Matusevich 10.28 14:45 2 - 0  
M. Arnaldi - Stu. Parker 10.28 12:45 2 - 0  
M. Neuchrist - Ped. Araujo 10.28 12:30 2 - 0  
Michael Zhu - P. Chrysochos 10.28 15:35 0 - 2  
S. Fanselow - P. Llamas Ruiz 10.28 11:00 2 - 1  
Vla. Orlov - G. Falcao 10.28 13:35 2 - 0  
Tenisz (Sarreguemines, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bittoun Kouzmine - L. Wessels 10.28 10:30 0 - 2  
C. Hemery - J. Briand 10.28 19:35 0 - 2  
D. Added - H. Pontico 10.28 14:10 2 - 1  
G. Onclin - A. Bellier 10.28 14:25 2 - 1  
H. Mayot - G. Decamps 10.28 17:05 1 - 2  
M. Breysach - J. Sels 10.28 12:40 2 - 0  
Mar. Möller - H. Voljacques 10.28 12:40 0 - 2  
T. Schoolkate - A. Bouquier 10.28 10:30 2 - 1  
Tenisz (Selva Gardena, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Potenza - M. Bellucci 10.28 10:55 0 - 2  
M. Gigante - L. Riedi 10.28 13:00 0 - 2  
S. Vincent Ruggeri - Nik. Schell 10.28 11:00 2 - 0  
T. Handel - G. Dambrosi 10.28 14:20 2 - 1  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Asrawy - S. Roncalli 10.28 11:55 2 - 1  
F. Vilardo - E. Maggioli 10.28 10:00 2 - 1  
Hady Habib - S. Christodoulou 10.28 12:05 2 - 0  
I. Beloborodko - Hoang Nam Ly 10.28 10:00 0 - 2  
K-M. Maamoun - M. Mossur 10.28 12:35 2 - 0  
M. Efstathiou - L. Krainer 10.28 10:00 2 - 1  
Yuichiro Inui - M. Miceli 10.28 10:00 0 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brogan - L. Alhussein Abdel Aziz 10.28 10:00 1 - 2  
E.T. Cadar - Zongyu Li 10.28 13:30 0 - 2  
Eri Shimizu - D. Tran 10.28 13:30 2 - 0  
Eudice Wong Chong - So-Ra Lee 10.28 10:00 2 - 0  
Hong Yi Cody Wong - P. Kovapitukted 10.28 10:00    
Jiaqi Wang - Ho Ching Wu 10.28 12:25 0 - 2  
S. Ambrosio - D. Shauha 10.28 10:00 2 - 1  
Zhuoxuan Bai - N. Natsvlishvili 10.28 11:40 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - S. Korda 10.28 12:00 2 - 0  
J. Millman - A. Karatsev 10.28 12:00 2 - 0  
M. Cilic - K. Khachanov 10.28 15:25 2 - 1  
R. Bautista-Agut - M. McDonald 10.28 18:15 2 - 0  
T.H. Fritz - Tom. Paul 10.28 13:35 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Fritz T H / Paul T 10.28 16:00 2 - 1  
Khachanov K / Rublev A - Bopanna R / Shapovalov D 10.28 19:50 1 - 2  
Murray J / Soares B - Saville L / Smith J-P 10.28 13:45 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - Dan. Rodrigues 10.28 16:00 2 - 1  
A. Reco - J. Ingildsen 10.28 18:00 1 - 2  
B. Kuzuhara - H. Patten 10.28 16:00 0 - 2  
B. Shelton - D. Vale 10.28 18:50 2 - 1  
Eze. Clark - S. Shimabukuro 10.28 16:00 0 - 2  
J. McNally - V. Kirkov 10.28 17:50 0 - 2  
M.F. Descotte - And. Andrade 10.28 15:55 2 - 0  
Ryan Shane - C. Lakoseljac 10.28 18:00 2 - 0  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McNally - Ash. Krueger 10.28 00:10 2 - 0  
C. McNally - Cat. Harrison 10.28 17:55 2 - 0  
C. Perrin - B. Haddad Maia 10.28 20:50 0 - 2  
G. Min - K. Kawa 10.28 19:55 0 - 2  
H. Dart - T. Andrianjafitrimo 10.28 17:55 2 - 0  
K. Volynets - Claire Liu 10.28 17:50 1 - 2  
M. Brengle - A. Glatch 10.28 21:35 2 - 0  
M. Brengle - A. Sutjiadi 10.28 01:05 2 - 1  
M. Zacarias - Xiyu Wang 10.28 00:45 2 - 0  
Mis. Doi - Na-Lae Han 10.28 21:00 2 - 0  
W. Osuigwe - M. Zacarias 10.28 22:40 1 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internat., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - A. Merkle 10.28 17:00 2 - 1  
A. Jayaram - M.E. Christophersen 10.28 10:00 2 - 1  
A. Merkle - M. Moreels 10.28 10:30    
A.R. Dwicahyo - K. Schaefer 10.28 10:30 2 - 1  
A.R. Dwicahyo - Tze Yong Ng 10.28 17:00 0 - 2  
Has. Shimono - J. Kweekel 10.28 14:40 2 - 0  
June Wei Cheam - Kim Bruun 10.28 09:40    
L. Claerbout - F. Burestedt 10.28 10:20 2 - 0  
L. Wraber - Sub. Dey 10.28 10:10 1 - 2  
L.A. Montoya Navarro - L.E. Penalver 10.28 11:20 0 - 2  
M. Weisskirchen - Has. Shimono 10.28 09:20    
Riku Hatano - L. Claerbout 10.28 14:55 0 - 2  
Riku Hatano - S.K. Karunakaran 10.28 10:45 2 - 0  
Sir. Verma - J. Kweekel 10.28 09:55 1 - 2  
Tze Yong Ng - Vic. Svendsen 10.28 09:40 2 - 0  
Xiaodong Sheng - Kim Bruun 10.28 14:50 0 - 2  
Xiaodong Sheng - Vla. Malkov 10.28 09:35 2 - 0  
Tollaslabda (Belgian Internat., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y J / Yap R K - Clare M / Van Leeuwen E 10.28 13:40 2 - 1  
Charoenkitamorn C / Yordphaisong N - Lauritzen E/Vestergaard 10.28 19:30 2 - 0  
Datko M / Scheiel P - Soendergaard A / Toft J 10.28 13:10 0 - 2  
Easton R / Russ Z - Dias S / Goonethilleka B 10.28 13:40 2 - 0  
Fikri M S / Maulana B - Soendergaard A / Toft J 10.28 18:55 2 - 0  
Hanumaiah Raganatha/Surya - Low H Y / Weijie C 10.28 13:25 0 - 2  
Lauritzen E/Vestergaard M - Garaga K P / Panjala V V 10.28 13:20 2 - 1  
Man W C / Tee K W - Hee Y K T / Loh K H 10.28 18:00 2 - 1  
Trinkajee N/Viriyangkur T - Grimley C / Grimley M 10.28 18:20 0 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internat.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiu V / Gai J - Mairs G / Moore J 10.28 14:20 0 - 2  
Dias S / Sirimannage K - Christensen M E / Werge M 10.28 09:00 2 - 1  
Grimley C / O'Donnell E - Hee Y K T / Tan W H 10.28 09:00 0 - 2  
Kaisti A / Basova A - Chiu V / Gai J 10.28 09:20 1 - 2  
Midorikawa H / Saito N - Yuan J / Lee A 10.28 16:35 2 - 0  
Russ J / Tolman L - Kraemer K H / Kudsk A C 10.28 09:00 0 - 2  
Smilowski P / Adamek W - Toft J / Graversen C 10.28 09:00 0 - 2  
Toft J / Graversen C - Choong H J / Go P K 10.28 16:40 2 - 0  
Van Nieuwkerke J / Jaques - Dias S / Sirimannage K 10.28 16:00 0 - 2  
VestergaardM/AnthonisenNP - Scheiel P / Volkmann F 10.28 18:40 2 - 1  
Yuan J / Lee A - Birker P / Hochmeir K 10.28 09:20 2 - 0  
Tollaslabda (BelgianInternational,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demirbag - H. Karkaus 10.28 10:50 2 - 0  
A. Schulz - Yue Yann Jaslyn Hooi 10.28 13:00 1 - 2  
C. Lassaux - A. Kashyap 10.28 12:35 0 - 2  
Jen. Gai - J. Laurens 10.28 10:40 2 - 0  
K. Tomalova - Wen Yu Zhang 10.28 12:15 0 - 2  
Lau. Lam - Ira Sharma 10.28 10:40 2 - 0  
Lau. Lam - W.C. Hsu 10.28 16:55 1 - 2  
M. Agrey - Rachel Chan 10.28 11:25 0 - 2  
Nat. Shimoda - P.K. Wardani 10.28 17:40 0 - 2  
Nat. Shimoda - T. Svabikova 10.28 11:55 2 - 0  
Qi Xuan Eoon - A. Kashyap 10.28 17:40 1 - 2  
R. Kuhl - Fra. Corbett 10.28 11:25 1 - 2  
Rachel Chan - Jen. Gai 10.28 17:50 2 - 0  
Riko Gunji - N. Perminova 10.28 10:20 2 - 1  
Shi. Saito - G. Mahulette 10.28 13:00 2 - 0  
Sándorházi V. - M. Repiska 10.28 12:50 2 - 0  
T. Hemanth - P.K. Wardani 10.28 12:00 1 - 2  
W.C. Hsu - S.K. Priya Kudaravalli 10.28 12:00 2 - 0  
Wen Yu Zhang - Shi. Saito 10.28 17:15 0 - 2  
Yue Yann Jaslyn Hooi - Sándorházi V. 10.28 17:20 2 - 1  
Tollaslabda (BelgianInternational,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anthonisen N P / Graverse - Macpherson J / Torrance C 10.28 18:40 0 - 2  
Au Yeong S / Hochmeir K - Ivorra N / Leal C 10.28 13:45 2 - 0  
Bauer S / Volkmann F - Fankhauser N / Racloz C 10.28 14:00 0 - 2  
Busch C / Schulz A - Go P K / Yap L 10.28 20:05 2 - 0  
Cheng S H / Cheng S Y - Anthonisen N P / Graverse 10.28 14:50 0 - 2  
Corbett F / Lee A - Basova A / Fuchsova M 10.28 13:45 2 - 0  
Corbett F / Lee A - Boiarun A / Iakovleva A 10.28 18:40 2 - 1  
Hoshi C / Matsuda A - Cheong A C Y / Teoh M X 10.28 18:55 1 - 2  
Hoshi C / Matsuda A - Gani F V D / Miantoro J P 10.28 14:00 2 - 0  
Iwanaga R / Nakanishi K - O Donnell E / Tolman L 10.28 18:25 2 - 0  
Jaques L / Vandenhoucke F - O Donnell E / Tolman L 10.28 13:20 0 - 2  
Jongsathapornparn O / Muenwong P - Fankhauser N / Racloz C 10.28 20:05 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Tien Chen Chou 10.28 17:00 1 - 2  
Cheuk Yiu Lee - T. Rouxel 10.28 13:20 2 - 0  
Ken. Momota - R. Gemke 10.28 14:20 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Sou. Verma 10.28 19:00 2 - 0  
Lakshya Sen - Kean Yew Loh 10.28 16:20 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - K. Tsuneyama 10.28 13:10 0 - 2  
Sam. Verma - S.H. Rhustavito 10.28 16:00    
Tzu Wei Wang - Kwang Hee Heo 10.28 16:40 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Popov C / Popov T J 10.28 13:00 2 - 0  
Arjun M R / Kapila D - Rankireddy S / Shetty C 10.28 19:20 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Lamsfuss M / Seidel M E 10.28 19:00 2 - 0  
Hoki T / Kobayashi Y - Lane B / Vendy S 10.28 13:50 2 - 0  
Jomkoh S / Kedren K - Chia A / Soh W Y 10.28 19:20 0 - 2  
Ko S H / Shin B C - Koga A / Saito T 10.28 14:10 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Hemming C / Stallwood S 10.28 16:40 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Ahsan M / Setiawan H 10.28 13:40 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - E. Kosetskaya 10.28 16:00 2 - 0  
G.M. Tunjung - Jia Min Yeo 10.28 16:20 0 - 2  
K. Gilmour - B. Ongbumrungpan 10.28 16:20 0 - 2  
Line Christophersen - S. Pusarla Venkata 10.28 15:20 0 - 2  
P. Chochuwong - Yvonne Li 10.28 14:10 2 - 0  
Say. Takahashi - Aya Ohori 10.28 13:30 2 - 0  
Se Young An - L. Kjaersfeldt 10.28 16:00 2 - 0  
Yu Po Pai - R. Intanon 10.28 13:50 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruergaard M / Thygesen S - Fukushima Y / Higashino A 10.28 17:00 0 - 2  
Kititharakul/Prajongjai - Honderich R / Tsai K 10.28 15:00 2 - 0  
Lee M Y / Yap C W - Birch C / Smith L 10.28 19:00 1 - 2  
Lee S H / Shin S C - Marwah N V / Syaikah P 10.28 19:20 2 - 1  
Ramadhanti SFS / Sugiarto - Tan P K L / Thinaah M 10.28 17:00 2 - 0  
Stoeva G / Stoeva S - Boeje A / Poulsen M 10.28 19:00 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Kaneko Y / Matsutomo M 10.28 14:00 2 - 0  
Christiansen M / Boeje A - Ellis M / Smith L 10.28 13:10 2 - 1  
Goh S H / Lai S J - Alimov R / Davletova A 10.28 14:10 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Hoo P R / Cheah Y S 10.28 13:10 2 - 0  
Jomkoh S / Paewsampran S - Tan K M / Lai P J 10.28 13:30 2 - 1  
Nohr N / Magelund A - Tang C M / Tse Y S 10.28 14:40 0 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Jordan P / Oktavianti M D 10.28 13:50 1 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Piek S / Tabeling R 10.28 13:30 2 - 0  

 

2021.10.27.
Asztalitenisz (Challenger Series, 43. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valuch - P. Gauzy 10.27 10:30 1 - 3  
D. Cheaib - Liang Qiu 10.27 14:30 3 - 2  
D. Cheaib - Xav. Dixon 10.27 09:10 3 - 0  
Flo. Bluhm - Sou. Saha 10.27 09:50 3 - 0  
Flo. Bluhm - Xav. Dixon 10.27 11:50 2 - 3  
P. Gauzy - Liang Qiu 10.27 13:10 2 - 3  
S. Happek - Flo. Bluhm 10.27 13:50 1 - 3  
S. Happek - Liang Qiu 10.27 08:30 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - A. Trushkin 10.27 06:45 2 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 10.27 08:45 0 - 3  
A. Aslanyan - N. Sukharnikov 10.27 02:30 3 - 2  
A. Aslanyan - V. Kalachev 10.27 01:30 3 - 0  
A. Batalov - Y. Bazhinov 10.27 11:15 3 - 2  
A. Duka - N. Pashkov 10.27 16:15 1 - 3  
A. Ilin - Y.V. Lbov 10.27 01:15 3 - 0  
A. Lobanov - A. Pravednov 10.27 17:15 0 - 3  
A. Lobanov - V. Kalachev 10.27 15:15 1 - 3  
A. Savinsky - O.N. Kharlakin 10.27 06:45 1 - 3  
A. Savinsky - S. Muslikov 10.27 08:45 3 - 1  
A. Serebrennikov - Y. Troyanov 10.27 11:15 2 - 3  
A. Trushkin - S. Homutov 10.27 07:45 3 - 2  
A. Trushkin - V. Bazilevsky 10.27 09:15 3 - 1  
A. Vlasov - Y.V. Lbov 10.27 00:15 0 - 3  
A. Zabrodin - Kim Sen Ir 10.27 16:30 2 - 3  
A. Zabrodin - M. Chernyavskiy 10.27 14:30 0 - 3  
A. Zirin - V.V. Kutin 10.27 12:00 3 - 0  
Alb. Bogomolov - And. Andreev 10.27 08:00 3 - 0  
Alek. Kozlov - A. Serebrennikov 10.27 11:45 1 - 3  
Alek. Kozlov - Y. Troyanov 10.27 13:15 1 - 3  
And. Andreev - G. Karpovkin 10.27 06:30 3 - 1  
And. Andreev - O. Belugin 10.27 08:30 0 - 3  
D. Balakin - A. Vlasov 10.27 03:15 1 - 3  
D. Sayanov - A. Tsitselskiy 10.27 00:15 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Chahur 10.27 02:00 3 - 2  
E. Kalashnikov - D. Sayanov 10.27 01:45 3 - 0  
E. Kalashnikov - Y. Merkushin 10.27 02:45 3 - 2  
E. Mishutin - V. Marshalov 10.27 20:15 3 - 2  
Edu. Tsvetkov - A. Savinsky 10.27 08:15 3 - 1  
F. Ambrosimov - A. Batalov 10.27 12:45 2 - 3  
F. Ambrosimov - I. Poletaev 10.27 10:45 3 - 1  
G. Karpovkin - Alb. Bogomolov 10.27 09:00 2 - 3  
G. Karpovkin - O. Belugin 10.27 07:30 3 - 0  
I. Mikhaylov - S. Kuzmin 10.27 20:30 2 - 3  
I. Mikhaylov - V. Staroverov 10.27 18:30 1 - 3  
I. Pandur - A. Zirin 10.27 11:00 0 - 3  
I. Poletaev - A. Batalov 10.27 11:45 2 - 3  
I. Poletaev - Y. Bazhinov 10.27 13:15 2 - 3  
I. Soldatov - E. Mishutin 10.27 21:15 2 - 3  
I. Soldatov - S. Nikulin 10.27 19:45 1 - 3  
Kim Sen Ir - M. Sverdlov 10.27 15:00 1 - 3  
M. Cheklin - A. Slaschilin 10.27 20:45 1 - 3  
M. Cheklin - S. Kaplan 10.27 18:45 1 - 3  
M. Chernyavskiy - Kim Sen Ir 10.27 15:30 1 - 3  
M. Chernyavskiy - M. Sverdlov 10.27 17:00 1 - 3  
M. Ilichev - A. Serebrennikov 10.27 12:45 3 - 0  
M. Ilichev - Alek. Kozlov 10.27 10:45 1 - 3  
M. Minkov - A. Vlasov 10.27 01:45 3 - 2  
M. Sverdlov - A. Zabrodin 10.27 16:00 1 - 3  
N. Pashkov - P. Vshivkov 10.27 14:45 2 - 3  
N. Pashkov - V. Klimentev 10.27 16:45 3 - 0  
N. Sukharnikov - E. Ilyukhin 10.27 01:00 3 - 0  
O. Belugin - Alb. Bogomolov 10.27 07:00 0 - 3  
O.N. Kharlakin - Edu. Tsvetkov 10.27 09:15 0 - 3  
O.N. Kharlakin - S. Muslikov 10.27 07:45 1 - 3  
P. Vshivkov - A. Duka 10.27 17:15 3 - 1  
P. Vshivkov - V. Klimentev 10.27 15:45 3 - 0  
R. Astreev - A. Zirin 10.27 13:00 2 - 3  
R. Astreev - I. Pandur 10.27 11:30 1 - 3  
S. Homutov - V. Bazilevsky 10.27 07:15 1 - 3  
S. Kaplan - A. Slaschilin 10.27 19:45 3 - 0  
S. Kuzmin - V. Mishakin 10.27 19:00 3 - 1  
S. Muslikov - Edu. Tsvetkov 10.27 07:15 3 - 1  
S. Nikulin - E. Mishutin 10.27 19:15 3 - 1  
V. Bazilevsky - A. Arutiunyan 10.27 08:15 3 - 0  
V. Chahur - A. Aslanyan 10.27 00:30 2 - 3  
V. Chahur - V. Kalachev 10.27 03:00 3 - 0  
V. Kalachev - A. Pravednov 10.27 15:45 3 - 1  
V. Kalachev - E. Ilyukhin 10.27 00:00 3 - 0  
V. Klimentev - A. Duka 10.27 15:15 2 - 3  
V. Marshalov - I. Soldatov 10.27 18:45 2 - 3  
V. Marshalov - S. Nikulin 10.27 20:45 1 - 3  
V. Mishakin - I. Mikhaylov 10.27 20:00 0 - 3  
V. Staroverov - S. Kuzmin 10.27 19:30 0 - 3  
V. Staroverov - V. Mishakin 10.27 21:00 3 - 1  
V.V. Kutin - I. Pandur 10.27 12:30 1 - 3  
V.V. Kutin - R. Astreev 10.27 10:30 1 - 3  
Y. Bazhinov - F. Ambrosimov 10.27 12:15 3 - 0  
Y. Merkushin - A. Tsitselskiy 10.27 01:15 0 - 3  
Y. Troyanov - M. Ilichev 10.27 12:15 0 - 3  
Y.V. Lbov - D. Balakin 10.27 02:15 3 - 1  
Asztalitenisz (WTT Contender Tunisz,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Kallberg - S. de Nutte 10.27 17:00 3 - 1  
D. Meshref - S. Selvakumar 10.27 19:30 3 - 0  
D. Trigolos - Yuan Wan 10.27 16:30 3 - 0  
L. Bergström - M. Migot 10.27 20:00 3 - 1  
N. Mittelham - M. Batra 10.27 15:30 3 - 1  
S. Polcanova - G. Piccolin 10.27 16:00 3 - 0  
Asztalitenisz (WTTContenderTunisz,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Zeljko - M. Aguirre 10.27 21:00 3 - 0  
Fanbo Meng - Majoros B. 10.27 20:30 3 - 2  
Asztalitenisz (WTTContenderTunisz,férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecseki N / Szudi Á - Afanador B / Gonzalez D 10.27 11:00 3 - 2  
Piccolin J / Pinto D - Lebesson E / Cassin A 10.27 11:30 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - LG Twins 10.27 11:30 1 - 9  
Kiwoom Heroes - Samsung Lions 10.27 11:30 8 - 3  
KT Wiz - NC Dinos 10.27 11:30 6 - 9  
Lotte Giants - KIA Tigers 10.27 11:30 2 - 3  
SSG Landers - Doosan Bears 10.27 11:30 5 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 10.27 11:00 2 - 1  
Baseball (Mexikói LMP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caneros De Los Mochis - Mayos de Navojoa 10.27 03:30 5 - 10  
Charros de Jalisco - Tomateros de Culiacan 10.27 02:30 5 - 9  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Atlanta (1.m.) 10.27 02:09 2 - 6  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Wei Chuan Dragons 10.27 12:35 11 - 1  
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers 10.27 12:35 4 - 2  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas del Zulia - Tigres de Aragua 10.27 00:00 1 - 2  
Bravos de Margarita - Leones de Caracas 10.27 00:00 7 - 13  
Tiburones de la Guaira - Cardenales de Lara 10.27 00:00 0 - 9  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Scutt - Mar. Adams 10.27 11:20 4 - 0  
C. Scutt - R. Furness 10.27 12:15 4 - 2  
C. Scutt - Sco. Williams 10.27 14:35 2 - 4  
Mar. Adams - R. Thornton 10.27 10:45 4 - 0  
Mar. Adams - Sco. Williams 10.27 12:30 2 - 4  
R. Burnett - C. Scutt 10.27 10:30 4 - 1  
R. Burnett - Mar. Adams 10.27 14:15 4 - 1  
R. Burnett - R. Thornton 10.27 12:50 4 - 3  
R. Furness - Mar. Adams 10.27 13:05 4 - 1  
R. Furness - R. Burnett 10.27 11:40 4 - 3  
R. Thornton - C. Scutt 10.27 13:25 4 - 1  
R. Thornton - R. Furness 10.27 14:00 4 - 3  
R. Thornton - Sco. Williams 10.27 11:55 4 - 1  
Sco. Williams - R. Burnett 10.27 13:40 2 - 4  
Sco. Williams - R. Furness 10.27 11:05 3 - 4  
E-Sport (CSGO, Fireleague Iberia,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rvns Esports - Velox 10.27 19:15 0 - 2  
Saw Youngsters - Offset Esports 10.27 21:35 0 - 1  
E-Sport (CSGO, PGL Major, Chall. Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Godsent 10.27 15:15 2 - 0  
Big - Renegades 10.27 10:05 1 - 0  
ENCE - Mousesports 10.27 11:05 1 - 0  
Faze Clan - Virtus.pro 10.27 12:30 2 - 0  
Heroic - Coppenhagen Flames 10.27 12:45 1 - 2  
Movistar Riders - Entropiq 10.27 11:15 0 - 1  
Pain Gaming - Sharks Esports 10.27 16:15 2 - 1  
Team Spirit - Tyloo 10.27 10:05 1 - 0  
E-Sport (CSGO,ESEA Advanced Division,EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
2easy - Into The Breach 10.27 21:00 0 - 1  
5Puppies - Run Or Die 10.27 20:00 0 - 1  
Endpoint - Apeks Rebels 10.27 18:00    
Entropiq Prague - Counterstrike Club Oglum 10.27 20:00 1 - 0  
Fnatic Rising - Nexus Gaming 10.27 22:00    
Honoris - Dark Tigers 10.27 19:00 1 - 0  
Honoris - Rezist 10.27 17:00 0 - 1  
Infinite Gaming - hREDS 10.27 20:00 0 - 1  
No Limit Gaming - Club Brugge Esports 10.27 20:00 1 - 0  
Pact - Enginebr 10.27 20:00 1 - 0  
Skadegg - The Incas 10.27 17:00 1 - 0  
Team Unique - Offset Esports 10.27 18:00 1 - 0  
Tricked eSport - Touch The Crown 10.27 20:00 1 - 0  
Ungentium - Save's Esports 10.27 20:00 0 - 1  
X-Gamer - Entropiq Prague 10.27 18:00 0 - 1  
E-Sport (Dota2, ESL Meisterschaft, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
404 Multigaming - Plan B Esports 10.27 21:00 0 - 2  
True Pumpers - Katze 10.27 19:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Klicker10) - Italy (Coldsiemens) 10.27 07:36 2 - 4  
Italy (Coldsiemens) - Belarus (Klicker10) 10.27 09:24 5 - 2  
Italy (Coldsiemens) - Poland (Natan) 10.27 08:48 7 - 2  
Italy (Coldsiemens) - Ukraine (Ensen) 10.27 10:00 2 - 3  
Poland (Natan) - Italy (Coldsiemens) 10.27 07:00 2 - 5  
Ukraine (Ensen) - Italy (Coldsiemens) 10.27 08:12 2 - 8  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 10.27 08:40 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Spain (Aster) 10.27 05:40 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Uruguay (Billiot) 10.27 06:40 1 - 1  
France (Herculex) - Belgium (Tommy) 10.27 06:00 2 - 1  
France (Herculex) - Ivory Coast (Krouks) 10.27 12:00 2 - 2  
France (Herculex) - Spain (Aster) 10.27 09:00 4 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 10.27 08:20 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Cameroon (Moic) 10.27 11:40 1 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Poland (Johnybegood) 10.27 11:00 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 10.27 12:40 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Aster) 10.27 06:20 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 10.27 10:20 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 10.27 09:20 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Ivory Coast (Krouks) 10.27 07:00 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 10.27 07:40 2 - 3  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 10.27 07:20 2 - 2  
Spain (Aster) - France (Herculex) 10.27 08:00 2 - 1  
Spain (Aster) - Ivory Coast (Krouks) 10.27 10:40 3 - 0  
Spain (Aster) - Portugal (Cliff) 10.27 09:40 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 10.27 10:00 3 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Xavi Iniestav) - RB Leipzig (Dallas Stars) 10.27 10:50 2 - 7  
Barcelona (Xavi Iniestav) - Tottenham (Megapolice) 10.27 12:30 6 - 2  
Chelsea (Rattata 522) - Barcelona (Xavi Iniestav) 10.27 09:10 2 - 1  
Chelsea (Rattata 522) - RB Leipzig (Dallas Stars) 10.27 11:40 4 - 1  
Everton (Abeldos United) - M'gladbach (Bluemountst.) 10.27 16:10 4 - 2  
Everton (Abeldos United) - Paris SG (Raticate 522) 10.27 18:40 6 - 4  
Inter (Saturn Rama) - Valencia (Henry FIFA TV) 10.27 18:15 1 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Inter (Saturn Rama) 10.27 19:30 3 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Paris SG (Raticate 522) 10.27 17:50 5 - 1  
Paris SG (Raticate 522) - Valencia (Henry FIFA TV) 10.27 15:45 0 - 0  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Tottenham (Megapolice) 10.27 09:35 1 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Chelsea (Rattata 522) 10.27 10:25 0 - 2  
Valencia (Henry FIFA TV) - Everton (Abeldos United) 10.27 19:05 1 - 6  
Valencia (Henry FIFA TV) - M'gladbach (Bluemountst.) 10.27 17:00 2 - 2  
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming Mobile - Lgd Goose 10.27 13:40 3 - 1  
Vici Gaming - Royal Never Give Up 10.27 11:00 1 - 3  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Horens) - Miami (Fosters23) 10.27 08:12 35 - 44  
Atlanta (Horens) - Utah Jazz (T1Tan) 10.27 07:36 47 - 51  
Atlanta (Shag) - Utah (Thunder) 10.27 21:30 50 - 59  
Miami (Fosters23) - Utah Jazz (T1Tan) 10.27 08:48 46 - 34  
Phoenix (Pahanini) - Atlanta (Horens) 10.27 07:00 53 - 42  
Phoenix (Pahanini) - Utah Jazz (T1Tan) 10.27 10:00 42 - 37  
Utah Jazz (T1Tan) - Atlanta (Horens) 10.27 09:24 32 - 42  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Dazai) - Boston (Thunder) 10.27 16:18 40 - 43  
Atlanta (Dazai) - Chicago (Shag) 10.27 16:54 43 - 58  
Chicago (Shag) - Miami (Kodas) 10.27 14:30 56 - 43  
Miami (Kodas) - Atlanta (Dazai) 10.27 15:42 56 - 50  
Miami (Kodas) - Boston (Thunder) 10.27 15:06 43 - 39  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Charlotte (broccolicabb.) 10.27 05:55 94 - 92  
Atlanta (nikitos349) - Miami (amuralex) 10.27 08:15 69 - 59  
Charlotte (broccolicabb.) - Miami (amuralex) 10.27 07:40 75 - 58  
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349) 10.27 07:05 73 - 79  
Cleveland (kotpirog131) - Charlotte (broccolicabb.) 10.27 08:50 93 - 79  
Dallas (pelmeshkabig) - Chicago (macmafin8) 10.27 16:35 91 - 67  
LA Lakers (megasnake4) - Toronto (Aplln7) 10.27 11:55 74 - 69  
Memphis (Oglilpolyana) - LA Lakers (megasnake4) 10.27 13:05 43 - 76  
Memphis (Oglilpolyana) - Philadelphia (Damian_Wh.) 10.27 11:20 47 - 90  
Miami (amuralex) - Cleveland (kotpirog131) 10.27 06:30 59 - 72  
Philadelphia (Damian_Wh.) - LA Lakers (megasnake4) 10.27 10:10 87 - 71  
Philadelphia (Damian_Wh.) - Toronto (Aplln7) 10.27 12:30 66 - 48  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Kyubi) - Denver (Kodas) 10.27 22:00 37 - 47  
Dallas (Kyubi) - Phoenix (Dazai) 10.27 22:36 46 - 51  
Denver (Pahanini) - Dallas (Horens) 10.27 11:00 42 - 50  
Denver (Pahanini) - Phoenix (Fosters23) 10.27 11:36 38 - 43  
Phoenix (Dazai) - Utah (Phabian) 10.27 23:48 46 - 44  
Phoenix (Fosters23) - Dallas (Horens) 10.27 14:00 45 - 30  
Utah (Phabian) - Dallas (Kyubi) 10.27 23:12 48 - 35  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Steelers Hämeenlinna 10.27 17:30 7 - 1  
Turku PS - Karhut Pori 10.27 17:30 7 - 0  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Halle-Gooik 10.27 15:30 2 - 1  
Szinara Jekatyerinburg - Lucenec (Helyszín: Szlovákia) 10.27 18:00 3 - 0  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Dobovec (Helyszín: Szlovénia) 10.27 20:00 1 - 2  
Sporting CP - ACCS Asnieres Villeneuve 10.27 17:30 4 - 3  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauno Zalgiris - Viten Orsa 10.27 18:00 3 - 3  
Levante - Barcelona 10.27 15:30 2 - 9  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajrat Almati - Interobal Plzen 10.27 17:30 3 - 3  
Tyumeny - Pesaro (Helszín: Olaszország) 10.27 20:30 3 - 2  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Hammarby 10.27 17:00 7 - 2  
Haladás - St. Andrews (Helyszín: Málta) 10.27 20:00 6 - 2  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leo Jereván - Fc Diamant Linz 10.27 15:00 4 - 5  
MNK Olmissum - KMF FON 10.27 20:00 3 - 1  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hovocubo - Dinamo Plus 10.27 16:30 5 - 0  
Mostar SG - Kampuksen Dynamo 10.27 20:00 1 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Kitzbühel 10.27 19:30 5 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield - Coventry 10.27 20:30 3 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Sumperk 10.27 17:30 5 - 5  
Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 10.27 17:30 4 - 3  
Poruba - Benatky nad Jizerou 10.27 18:00 3 - 1  
Slavia Praha - Prostejov 10.27 16:00 4 - 1  
Slavia Trebic - Sokolov 10.27 17:30 3 - 2  
Vrchlabi - Havirov 10.27 18:00 2 - 0  
Vsetin - Kolin 10.27 17:30 7 - 1  
Zubr Prerov - Frydek-Mistek 10.27 18:00 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Esbjerg 10.27 20:15 4 - 4  
Odense - Rungsted 10.27 19:00 1 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Mogiljev 10.27 18:00 0 - 1  
Junoszt Minszk - Gomel 10.27 18:00 1 - 4  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin 10.27 17:45 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Turku PS 10.27 17:30 3 - 5  
Kärpät - Lahti Pelicans 10.27 17:30 2 - 2  
SaiPa - Ilves 10.27 17:30 2 - 4  
Tappara - Vaasan Sport 10.27 17:30 3 - 0  
Ässät - Kookoo 10.27 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jertisz Pavlodar - Arlan Koksetau 10.27 15:00 2 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Nomad 10.27 14:30 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - SZKA Szentpétervár 10.27 18:30 4 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Almaz Cserepovec 10.27 11:00 2 - 4  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Loko-76 Jaroszlavl 10.27 15:30 3 - 4  
Krilja Szovjetov Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 2 10.27 18:00 4 - 2  
Lada Toljatti 2 - Szputnyik Almetyevszk 10.27 12:00 1 - 1  
Omszkije Jasztrebi - Csajka Nyizsnyij Novgorod 10.27 15:00 3 - 4  
Szahalinszkije Akulj - SZKA-1946 10.27 10:00 0 - 2  
Szarmati Orenburg - Reaktor Nyizsnyekamszk 10.27 16:00 4 - 4  
Tajfun Usszurijszk - Dinamo Moszkva 2 10.27 11:00 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Winnipeg 10.27 04:00 3 - 4  
Colorado - Las Vegas 10.27 02:00 1 - 3  
Nashville - San Jose 10.27 02:30 3 - 1  
New Jersey - Calgary 10.27 01:00 3 - 5  
Pittsburgh - Tampa Bay 10.27 01:00 1 - 5  
Seattle - Montreal 10.27 04:00 5 - 1  
Vancouver - Minnesota 10.27 04:00 2 - 3  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furuset - Lorenskog 10.27 19:00 2 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Karlskoga 10.27 19:00 1 - 2  
Björklöven - Mora 10.27 19:00 8 - 2  
Kristianstad - AIK 10.27 19:00 3 - 1  
Södertälje - Västeras 10.27 19:00 2 - 5  
Troja/Ljungby - HV 71 10.27 19:00 3 - 6  
Vita Hästen - Tingsryd 10.27 19:00 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brezno - Zilina 10.27 18:00 1 - 7  
Levice - Humenne 10.27 18:00 5 - 4  
Povazska Bystrica - Topolcany 10.27 18:00 3 - 2  
Skalica - Slovan Bratislava 2 10.27 17:00 5 - 2  
Trnava - Dubnica 10.27 17:30 3 - 3  
Ziar Nad Hronom - Martin 10.27 18:00 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Szokol Krasznojarszk 10.27 17:30 1 - 4  
Cselmet Cseljabinszk - Rubin Tyumeny 10.27 16:00 1 - 1  
CSZK Szamara - Ermak Angarszk 10.27 17:00 2 - 1  
Dizel Penza - Omszkije Krilja 10.27 18:00 4 - 4  
Gornyak Ucsali - Zvezda Csehov 10.27 12:00 4 - 4  
Lada Toljatti - Metallurg Novokuznyeck 10.27 17:00 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Deer Rebels - Winnipeg Ice 10.27 03:00 1 - 3  
Kosárlabda (Argentin, Super 20, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - La Union Formosa 10.27 21:00 66 - 71  
Gimnasia CR - Quimsa 10.27 23:30 73 - 71  
San Martin Corrientes - Ferro Carril Oeste 10.27 18:30 65 - 57  
Kosárlabda (Balkán Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ibar Rozaje - Beroe Stara Zagora 10.27 17:00 78 - 94  
TFT Szkopje - Academic Bultex Plovdiv 10.27 19:00 75 - 83  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Tenerife 10.27 20:00 80 - 69  
Sassari - Prometej Kamjanszke 10.27 20:30 79 - 87  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Hapoel Jerusalem 10.27 20:00 76 - 65  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Franca 10.27 00:00 76 - 87  
Pinheiros - Rio Claro 10.27 01:00 86 - 75  
Sao Paulo - Cerrado 10.27 01:00 68 - 68, h.u. 76 - 78  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth City - Surrey 10.27 20:00 67 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Usti nad Labem 10.27 18:00 83 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Wonju Dongbu 10.27 12:00 82 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Busan BNK Sum 10.27 12:00 78 - 68  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - CSZKA Moszkva 10.27 20:00 70 - 68  
Panathinaikosz - Anadolu Efes 10.27 20:00 95 - 69  
UNIKSZ Kazany - Baskonia Vitoria 10.27 18:00 83 - 69  
Zenit Szentpétervár - Real Madrid 10.27 19:00 68 - 75  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - USK Praha 10.27 16:00 75 - 73  
MBA Moszkva - Szekszárd 10.27 18:00 65 - 62  
P. Avenida - Lattes Montpellier 10.27 20:30 88 - 67  
TTT Riga - Venezia 10.27 16:00 71 - 57  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Famila Schio 10.27 18:00 71 - 67  
Dinamo Kurszk - Girona 10.27 17:00 92 - 75  
Fenerbahce - Sopron 10.27 18:00 73 - 47  
Galatasaray - Landes 10.27 19:00 83 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitans Levallois - Slask Wroclaw 10.27 20:30 86 - 83  
MoraBanc Andorra - Trento 10.27 20:00 85 - 73  
Partizan Belgrád - Türk Telekom 10.27 20:30 85 - 59  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Valencia 10.27 19:00 71 - 70  
Olimpija Ljubljana - Bourg 10.27 20:00 91 - 79  
Virtus Bologna - Ulm 10.27 20:30 87 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Jenyiszej Krasznojarszk 10.27 19:00 94 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazig Özel Idare - Prometej Kamjanszke 10.27 17:30 66 - 78  
Sepsi - Győr 10.27 18:00 70 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Gorzow 10.27 17:00 106 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Elitzur Ramla 10.27 16:45 62 - 86  
PEAC-Pécs - Nesibe Aydin 10.27 18:00 78 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormanspor - Diósgyőr 10.27 15:00 81 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad de La Laguna - Fribourg 10.27 20:30 66 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Gernika Bizkaia 10.27 20:00 58 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Ruzomberok 10.27 20:30 51 - 55  
Liege - ASVEL Lyon 10.27 20:30 41 - 103  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Castors Braine 10.27 17:00 69 - 63  
Zabiny Brno - Keltern 10.27 18:00 90 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarbes - Villeneuve d'Ascq Lille 10.27 20:00 58 - 58, h.u. 78 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Donar Groningen 10.27 19:00 76 - 76, h.u. 85 - 89  
London Lions - Bayreuth 10.27 21:00 91 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rilszki Szportiszt - Kijev-Basket 10.27 18:00 96 - 80  
Trefl Sopot - Hapoel Eilat 10.27 19:00 85 - 88  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Benfica 10.27 18:00 81 - 81, h.u. 89 - 99  
Parma Permszkij Kraj - Den Bosch 10.27 16:30 67 - 52  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Hapoel Gilboa Galil 10.27 17:00 102 - 62  
Reggio Emilia - Zaragoza 10.27 20:30 76 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Iraklisz 10.27 19:00 88 - 65  
ZZ Leiden - Bahcesehir Koleji 10.27 20:30 69 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mons 10.27 20:00 77 - 63  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Tsmoki-Minszk 10.27 18:30 101 - 93  
Periszteri - Crailsheim 10.27 20:00 66 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Porto 10.27 20:30 71 - 61  
Szolnok - CSM Oradea 10.27 18:00 58 - 75  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Tampere Pyrintö 10.27 17:30 95 - 95, h.u. 101 - 106  
Nokia - Lahti 10.27 17:30 75 - 76  
Salon Vilpas - Bisons Loimaa 10.27 17:30 104 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Philippine Cup,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TNT KaTropa - Magnolia Hotshots (4.m.) 10.27 12:00 106 - 89  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Landstede Zwolle 10.27 19:45 76 - 80  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Grindavik 10.27 22:15 89 - 84  
Keflavik - Breidablik 10.27 21:15 80 - 59  
Skallagrimur - Njardvik 10.27 20:15 31 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Yokohama 10.27 12:05 63 - 70  
Gunma - Tokyo Sunrockers 10.27 12:05 85 - 92  
Mikawa Seahorses - Ibaraki 10.27 12:05 81 - 71  
Ryukyu Okinawa - Hiroshima 10.27 12:00 84 - 54  
Shiga - Kawasaki Brave Thunders 10.27 12:05 74 - 91  
Shimane - Kyoto 10.27 12:35 100 - 66  
Shinshu - Hokkaido 10.27 12:05 87 - 84  
Tochigi Utsunomiya Brex - Chiba 10.27 12:25 100 - 75  
Tokyo Alvark - Albirex Niigata 10.27 12:05 79 - 78  
Toyama - Osaka 10.27 12:05 82 - 67  
Toyohashi Neophoenix - Nagoya Dolphins 10.27 12:05 70 - 98  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Jiangsu Dragons 10.27 13:35 86 - 69  
Ningbo Rockets - Zhejiang Guangsha 10.27 13:35 75 - 121  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astros de Jalisco - Abejas de Leon (1.m.) 10.27 03:00 88 - 88, h.u. 95 - 96  
Dorados de Chihuahua - Plateros de Fresnillo (1.m.) 10.27 04:00 89 - 97  
Fuerza Regia de Monterrey - Lenadores de Durango (1.m.) 10.27 03:00 80 - 74  
Soles de Mexicali - Libertadores de Queretaro (1.m.) 10.27 04:45 84 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Houston 10.27 02:30 116 - 106  
New York - Philadelphia 10.27 01:30 112 - 99  
Oklahoma City - Golden State 10.27 02:00 98 - 106  
San Antonio - LA Lakers 10.27 02:30 114 - 114, h.u. 121 - 125  
Utah - Denver 10.27 04:00 122 - 110  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 10.27 13:00 68 - 69  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fajardo - Arecibo (2.m.) 10.27 02:00 83 - 82  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - Galati 10.27 18:00 71 - 71, h.u. 88 - 87  
Univ. Craiova - U-Banca Cluj 10.27 18:30 79 - 90  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hogsbo - Marbo Kinna 10.27 19:00 56 - 56, h.u. 59 - 69  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Zlatibor Cajetina 10.27 19:00 66 - 92  
Dynamic Belgrád - Zdravlje Leskovac 10.27 18:00 77 - 68  
OKK Belgrád - Sloga Kraljevo 10.27 17:00 87 - 95  
Radnicki Kragujevac - Kolubara Lazarevac 10.27 18:00 77 - 64  
Sloboda Uzice - Metalac Farmakom 10.27 19:00 90 - 70  
Vrsac - Slodes 10.27 18:00 105 - 79  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - US Ansar 10.27 18:00 78 - 66  
ES Rades - JS Kairouan 10.27 18:00 70 - 74  
US Monastir - Stade Nabeulien 10.27 18:00 79 - 65  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malvin - Aguada 10.27 02:15 71 - 83  
Krikett (T20 vb, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Banglades 10.27 12:00 1 - 0  
Krikett (T20 vb, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Namíbia 10.27 16:00 0 - 1  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PPD Zágráb - Montpellier 10.27 20:45 22 - 25  
Szeged - Aalborg 10.27 18:45 31 - 28  
Vardar Szkopje - Kiel 10.27 20:45 26 - 29  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Paris SG 10.27 18:45 38 - 33  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Dukla Praha 10.27 18:30 33 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Esbjerg 10.27 18:30 25 - 31  
Horsens - Silkeborg 10.27 19:00 28 - 31  
Nyköbing F. - Odense 10.27 20:30 22 - 31  
Randers - Köbenhavn 10.27 18:30 26 - 27  
Viborg - Ajax Köbenhavn 10.27 18:30 27 - 24  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dicken - SIF 10.27 18:15 35 - 18  
GrIFK - BK-46 10.27 18:00 23 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Issy Paris 10.27 20:30 36 - 21  
Plan de Cuques - Brest 10.27 20:45 23 - 33  
Kézilabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzliya - Hapoel Rishon Lezion 10.27 19:00 38 - 35  
Nes Tziona - Hapoel Kiryat Ono 10.27 19:00 40 - 38  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrcovia Piotrkow - Lublin 10.27 18:00 18 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Győr 10.27 18:00 15 - 36  
FTC - Debrecen 10.27 17:30 29 - 26  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottenlund - Sandnes 10.27 18:00 22 - 34  
Hallvard - Oslo-Studentenes 10.27 18:00 26 - 31  
Herulf Moss - Follo 10.27 18:30 28 - 32  
Viking TIF - Viking HK 10.27 18:00 33 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haslum - Fyllingen 10.27 18:30 32 - 32  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Rimpar 10.27 19:00 30 - 34  
Dormagen - Dessau-Rosslauer 10.27 19:30 23 - 27  
Emsdetten - Hagen 10.27 19:30 32 - 28  
Hamm-Westfalen - Elbflorenz 10.27 19:15 28 - 28  
Hüttenberg - Eisenach 10.27 19:30 30 - 28  
Nordhorn-Lingen - Bietigheim 10.27 19:30 25 - 24  
Rostock - Gummersbach 10.27 19:00 34 - 33  
TUSEM Essen - Ferndorf 10.27 19:30 30 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Leverkusen 10.27 19:30 30 - 24  
Oldenburg - Buxtehude 10.27 19:30 24 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Zvezda Zvenyigorod 10.27 17:00 33 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Cluj - Baia Mare 10.27 17:00 22 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Municipal Craiova 10.27 17:00 33 - 24  
CSM Deva - Magura Cisnadiei 10.27 17:00 18 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Elche 10.27 19:00 30 - 20  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Suhr Aarau 10.27 19:30 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Skara 10.27 19:00 33 - 30  
Sävehof - Heid 10.27 19:00 29 - 22  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Povazska Bystrica - Hlohovec 10.27 18:00 28 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Gradec 10.27 19:30 31 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Tottenham 10.27 20:45 0 - 1  
Leicester - Brighton 10.27 20:45 2 - 2  
Preston - Liverpool 10.27 20:45 0 - 2  
Stoke - Brentford 10.27 20:45 1 - 2  
West Ham - Manchester City 10.27 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - San Telmo 10.27 02:10 6 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Lommel 10.27 20:00 0 - 0  
Dender - Eupen 10.27 20:00 0 - 1  
FC Bruges - Deinze 10.27 20:45 3 - 0  
Francs Borains - Beerschot Wilrijk 10.27 20:30 0 - 4  
Lierse Kempenzonen - OH Leuven 10.27 20:45 1 - 2  
Raal La Louviere - Anderlecht 10.27 20:45 1 - 7  
Royal Knokke - Kortrijk 10.27 20:00 1 - 1  
Seraing - St. Truiden 10.27 20:00 2 - 2  
Sint-Eloois-Winkel - Genk 10.27 20:00 0 - 6  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Lom - CSZKA 1948 Szófia 2 10.27 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 10.27 18:00 1 - 0  
Slavia Szófia - Pirin Blagoevgrad 10.27 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Independiente Petrolero 10.27 21:00 2 - 2  
Real Potosi - Jorge Wilstermann 10.27 00:15 2 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Ljubic Prnjavor 10.27 17:30 1 - 0  
Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg 10.27 14:30 0 - 1  
Sloboda Tuzla - Zrinjski Mostar 10.27 14:00 1 - 1  
Zeljeznicar Sarajevo - Tuzla City 10.27 16:30 2 - 4  
Zvijezda Gradacac - Posusje 10.27 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Coritiba 10.27 00:00 1 - 1  
Goiás - Botafogo RJ 10.27 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Copa Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa SP - Votuporanguense 10.27 01:00 1 - 2  
XV de Novembro SP - Sao Caetano SP 10.27 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Dep. Saprissa 10.27 22:00 0 - 0  
Guadalupe FC - Cartagines 10.27 03:00 1 - 1  
Municipal Grecia - Dep. Alajuelense 10.27 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Olomouc 10.27 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Plzen 10.27 15:00 2 - 0  
Ostrava - FC Hradec Kralove 10.27 16:30 1 - 2  
Teplice - Sparta Praha 10.27 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Sönderjyske 10.27 19:45 0 - 0  
Middelfart - Randers 10.27 15:00 0 - 4  
Nordsjaelland - OB Odense 10.27 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sekhukhune Utd. - AmaZulu 10.27 17:30 2 - 0  
Stellenbosch - Marumo Gallants 10.27 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Daegu 10.27 12:00 0 - 1  
Ulsan - Jeonnam 10.27 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - Al-Ahly (EGY) 10.27 20:00 0 - 4  
Pyramids FC - Misr Lel Makasa 10.27 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 10.27 18:30 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Oulu 10.27 17:30 6 - 1  
KTP - Haka 10.27 17:30 2 - 4  
Mariehamn - Lahti 10.27 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - HIFK 10.27 17:30 1 - 0  
Ilves - Inter Turku 10.27 17:30 0 - 2  
Seinäjoen JK - Kuopio PS 10.27 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Briochin - Bastia-Borgo 10.27 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Marseille 10.27 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester 62 - College Europa 10.27 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Panathinaikosz 10.27 18:00 0 - 1  
Ilioupoli - Lamia 10.27 14:00 0 - 3  
Panahaiki - Panetolikosz 10.27 20:30 1 - 2  
Panszerraikosz - Volosz NFC 10.27 16:15 1 - 3  
Xanthi - Ionikosz Nikea 10.27 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Go Ahead Eagles 10.27 20:00 0 - 2  
Amsterdamsche FC - Heerenveen 10.27 20:00 1 - 2  
Capelle - Nijmegen 10.27 20:00 0 - 3  
F. Sittard - Oss 10.27 20:00 3 - 0  
Groningen - Helmond 10.27 21:00 4 - 0  
GVVV - Sparta Rotterdam 10.27 20:00 0 - 2  
Ijsselmeervogels - Excelsior 10.27 20:00 0 - 3  
OSS 20 - Twente 10.27 18:45 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bijelo Brdo - Dinamo Zágráb 10.27 15:00 2 - 3  
HNK Gorica - Mladost Zdralovi 10.27 15:00 2 - 0  
Rudar Labin - Istra 10.27 15:30 2 - 3  
Varazdin - Lokomotív Zágráb 10.27 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Persita Tangerang 10.27 13:15 2 - 2  
Bhayangkara Jakarta - Pusamania Borneo 10.27 10:15 2 - 1  
Persiraja Banda Aceh - Madura Utd. 10.27 10:15 1 - 2  
PSS Sleman - Bali Utd. 10.27 15:45 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminium Arak - Foolad Khuzestan 10.27 16:30 3 - 0  
Persepolis - Nassaji Mazandaran 10.27 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bney Arara 10.27 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Urawa RD 10.27 11:30 0 - 2  
Jubilo Iwata - Oita Trinita 10.27 12:00 0 - 2  
Kawasaki Frontale - Kashima A. 10.27 11:00 3 - 1  
Nagoya GE - Cerezo Osaka 10.27 11:00 0 - 3  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacific Langford - FC Edmonton 10.27 04:30 5 - 1  
Valour Winnipeg - HFX Wanderers 10.27 02:30 3 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajszar Kizilorda - Kajrat Almati 10.27 15:00 0 - 2  
Sahtar Karaganda - Taraz 10.27 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Independiente Medellin 10.27 01:00 3 - 0  
Dep. La Equidad - Rionegro Aguilas 10.27 23:00 2 - 2  
Dep. Pereira - Atl. Bucaramanga 10.27 03:05 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - TBB Nieciecza 10.27 19:30 1 - 1  
LKS Lodz - Zaglebie Lubin 10.27 20:30 0 - 1  
Pogon Siedlce - Motor Lublin 10.27 13:00 0 - 5  
Sleza Wroclaw - Gornik Zabrze 10.27 13:30 1 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Piast Gliwice 10.27 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BFC Daugavpils - Rigas FS 10.27 13:00 0 - 3  
Valmiera - Riga FC 10.27 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Panevezys 10.27 17:00 1 - 1  
Zalgiris Vilnius - Suduva Marijampole 10.27 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Újpest 10.27 18:00 1 - 2  
Csákvár - Pécs 10.27 18:00 2 - 0  
ESMTK - Békéscsaba 10.27 13:30 2 - 4  
Győr - Puskás Akadémia 10.27 17:00 1 - 0  
Haladás - Gyirmót 10.27 18:00 0 - 0  
Jászberény - Vasas 10.27 13:30 0 - 1  
Kecskemét - DVSC 10.27 18:00 1 - 1  
Kisvárda - MTK 10.27 17:00 4 - 1  
Szeged GA - Mezőkövesd 10.27 18:00 1 - 1  
Tököl - FTC 10.27 13:30 0 - 7  
ZTE - Honvéd 10.27 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riadi Salmi - RSB Berkane 10.27 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Atlante 10.27 00:00 0 - 0  
Cancun FC - Cimarrones de Sonora 10.27 04:05 2 - 2  
Mineros de Zacatecas - Celaya 10.27 02:05 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Seattle 10.27 04:30 3 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bokelj Kotor - Sutjeska Niksic 10.27 14:00 1 - 2  
Decic Tuzi - OFK Petrovac 10.27 14:00 2 - 0  
FK Podgorica - Zeta Golubovci 10.27 14:00 2 - 0  
Jezero Plav - Buducnost Podgorica 10.27 14:00 1 - 3  
Kom Podgorica - Iskra Danilovgrad 10.27 14:00 0 - 1  
Rudar Pljevlja - Arsenal Tivat 10.27 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moss - Tromsdalen 10.27 16:30 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Rosenborg 10.27 18:00 0 - 0  
Lilleström - Stabaek 10.27 18:00 3 - 0  
Mjöndalen - Kristiansund 10.27 18:00 5 - 0  
Molde - Bodö/Glimt 10.27 20:00 0 - 2  
Sandefjord - Strömsgodset 10.27 18:00 2 - 0  
Tromsö - Odd Grenland 10.27 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Augsburg 10.27 18:30 2 - 2  
Dynamo Dresden - St. Pauli 10.27 18:30 2 - 2  
Hannover - Düsseldorf 10.27 20:45 3 - 0  
Leverkusen - Karlsruhe 10.27 18:30 1 - 2  
Mönchengladbach - Bayern München 10.27 20:45 5 - 0  
Regensburg - Rostock 10.27 20:45 2 - 2  
VfB Stuttgart - 1. FC Köln 10.27 20:45 0 - 2  
Waldhof Mannheim - Union Berlin 10.27 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Homburg 10.27 19:00 3 - 3  
TSV Steinbach - Elversberg 10.27 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln Amatőr - Rödinghausen 10.27 14:00 2 - 3  
Düsseldorf Amatőr - Essen 10.27 19:30 3 - 3  
Lotte - Oberhausen 10.27 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Cottbus 10.27 19:00 0 - 1  
Lichtenberg - VfB Auerbach 10.27 19:00 1 - 1  
TB Berlin - Germania Halberstadt 10.27 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Hannover Amatőr 10.27 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Roma 10.27 20:45 1 - 2  
Empoli - Internazionale 10.27 20:45 0 - 2  
Juventus - Sassuolo 10.27 18:30 1 - 2  
Lazio - Fiorentina 10.27 20:45 1 - 0  
Sampdoria - Atalanta 10.27 18:30 1 - 3  
Udinese - Hellas Verona 10.27 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Ternana 10.27 18:00 3 - 1  
Vicenza - Monza 10.27 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - U23Juventus 10.27 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Masuk Pjatigorszk - Jesszentuki 10.27 15:00 7 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - FK Krasznodar 10.27 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamaz - Ural Jekatyerinburg 10.27 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Velesz Moszkva - Arszenál Tula 10.27 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Nyizsnyij Novgorod 10.27 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Moszkva - Rosztov 10.27 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyija Vlagyikavkaz - Ufa 10.27 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotor Volgográd - Akhmat Groznij 10.27 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Himki 10.27 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Krilja Szovjetov Szamara 10.27 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Kapfenberg 10.27 18:00 0 - 0  
St. Pölten - Salzburg 10.27 19:00 0 - 3  
Sturm Graz - Ried 10.27 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varzim - Benfica B 10.27 17:45 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Benfica 10.27 20:30 3 - 3  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - CS Univ. Craiova 10.27 17:00 0 - 4  
Voluntari - FCS Bukarest 10.27 20:00    
Labdarúgás (San Marinó-i Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murata - Virtus Acquaviva 10.27 20:45 0 - 0  
Tre Penne - Cosmos Serravalle 10.27 20:45 4 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Dundee - Ross County 10.27 20:45 0 - 5  
Hibernian - Celtic 10.27 20:45 1 - 3  
Livingston - Dundee Utd. 10.27 20:45 1 - 1  
Motherwell - St. Mirren 10.27 20:45 2 - 2  
Rangers - Aberdeen 10.27 20:45 2 - 2  
St. Johnstone - Hearts 10.27 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Rangers 2 10.27 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Valencia 10.27 20:00 4 - 1  
Mallorca - Sevilla 10.27 19:00 1 - 1  
Rayo Vallecano - Barcelona 10.27 19:00 1 - 0  
Real Madrid - Osasuna 10.27 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - St. Gallen 10.27 19:30 1 - 1  
Etoile Carouge - Basel 10.27 19:00 1 - 0  
Lugano - Young Boys 10.27 19:00 2 - 1  
Schaffhausen - Luzern 10.27 20:15 0 - 2  
Thun - Servette 10.27 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - AIK Stockholm 10.27 19:00 1 - 0  
Kalmar - Varberg 10.27 19:00 2 - 2  
Sirius - Hammarby 10.27 19:00 0 - 1  
Östersund - Häcken 10.27 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Draih - Al-Ain (KSA) 10.27 16:55 3 - 1  
Al-Khaleej Saihat - Al-Orubah 10.27 16:40 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graficar Belgrád - Sremska Mitrovica 10.27 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Surdulica - Crvena zvezda 10.27 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Proleter Novi Sad 10.27 14:30 1 - 1  
Javor Ivanjica - Macva Sabac 10.27 15:00 2 - 1  
Loznica - Cukaricki 10.27 14:30 1 - 0  
Mladost Lucani - Kolubara Lazarevac 10.27 17:00 2 - 3  
Novi Pazar - Buducnost Dobanovci 10.27 14:00 1 - 0  
Zeleznicar Pancevo - Napredak Krusevac 10.27 14:30 0 - 1  
Zlatibor Cajetina - Topolya SC 10.27 14:30 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Petrzalka 10.27 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribelce - Trencin 10.27 14:30 0 - 3  
Slavia Kosice - Slovan Bratislava 10.27 14:30 0 - 5  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Celje 10.27 15:00 0 - 0  
Mura - Bravo Ljubljana 10.27 17:00 1 - 1  
Olimpija Ljubljana - Koper 10.27 20:15 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Sivas Bld. Spor 10.27 13:00 3 - 1  
Ankaraspor - Inegölspor 10.27 13:00 2 - 0  
Balikesirspor - Alanya Kestelspor 10.27 13:00 0 - 2  
Bandirmaspor - Adliyespor 10.27 13:00 2 - 0  
Bodrumspor - Isparta 32 10.27 13:00 1 - 1  
Bursaspor - Ceyhan SK 10.27 17:00 6 - 1  
Denizlispor - Sile Yildizspor 10.27 13:00 1 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Nazilli Bld. Spor 10.27 14:30 0 - 0  
Istanbulspor - Ergene Velimese 10.27 13:00 5 - 0  
Karacabey Bld. Spor - Sanliurfaspor 10.27 13:00 1 - 2  
Kayserispor - Artvin Hopaspor 10.27 19:45 0 - 0  
Keciörengücü - Agrispor 10.27 12:30 0 - 0  
Kocaelispor - Bayburt 10.27 12:00 0 - 0  
Manisa FK - Fatsa Bld. Spor 10.27 13:00 1 - 0  
Menemen Bld. Spor - Karsiyaka 10.27 13:00 1 - 0  
Serik Bld. Spor - Pazarspor 10.27 12:30 7 - 0  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Sahtar Doneck 10.27 18:30 0 - 3  
LNZ Cserkaszi - Dnipro-1 10.27 17:00    
Mariupol - Dinamo Kijev 10.27 16:00 1 - 2  
Veresz Rivne - Vorszkla Poltava 10.27 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocha FC - Uruguay Montevideo 10.27 22:15 1 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Independence - Loudoun Utd. 10.27 23:30 1 - 0  
Hartford - Charleston 10.27 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Új-Zéland 10.27 01:30 1 - 0  
USA - Dél-Korea 10.27 02:00 6 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Tammeka Tartu 10.27 18:00 9 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Noah Jereván 10.27 12:00 0 - 0  
BKMA Jereván - Ararat-Armenia 10.27 14:30 2 - 3  
Pjunyik Jereván - Noravank Jeghegnadzsor 10.27 17:00 2 - 0  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Omargadzhiev - Jan. Silva 10.27 04:20 1 - 0  
K. Englund - Manuel Torres 10.27 02:40 0 - 1  
O. Kahlon - J. Basharat 10.27 03:20 0 - 1  
Qihui Yan - Karine Silva (női) 10.27 03:00 0 - 1  
Xiao Long - C. Quinonez 10.27 03:50 0 - 1  
Xie Bin - O. Murad 10.27 02:00 0 - 1  
MMA (PFL 10, Florida)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carlos Junior - M. Hamlet 10.27 22:30 1 - 0  
Chr. Wade - M. Khaibulaev 10.27 22:30 0 - 1  
D. Madge - Na. Williams 10.27 22:30 1 - 0  
Jul. Budd - Kai. Young (női) 10.27 22:30 1 - 0  
L. Radzhabov - R. Manfio 10.27 22:30 0 - 1  
O. Akhmedov - Jo. Young 10.27 22:30 0 - 1  
Röplabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - TTU 10.27 18:00 1 - 3  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovarsko - Mladost Zágráb 10.27 19:00 3 - 2  
Olympiakosz - Komarno 10.27 16:00 3 - 0  
Valepa Sastamala - Benfica 10.27 17:30 1 - 3  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ub - Olympiakosz 10.27 19:00 3 - 2  
Viteos Nuc - Prometej KamjanszkeDnipro 10.27 20:00 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusno - Lugoj 10.27 18:00 0 - 3  
Hapoel Kfar Saba - Riga VS 10.27 17:00 3 - 0  
Sliedrecht - Hermes Oostende 10.27 19:30 1 - 3  
Sokol/Post - Walfer 10.27 19:00 3 - 0  
TK Kaunas - Sok Mostar (Helyszín: Mostar) 10.27 18:00 3 - 0  
Vkp Bratislava - Thetisz Voula 10.27 17:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos 10.27 12:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Suwon Hillstate 10.27 12:00 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Viesti Salo 10.27 17:30 0 - 3  
Kangasala - Vampula Huittinen 10.27 17:30 3 - 0  
Kuusamo - WoVo Rovaniemi 10.27 17:30 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Volley - Tours 10.27 20:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Venelles 10.27 20:00 3 - 1  
Chamalieres - Terville Florange 10.27 20:00 3 - 2  
Marcq-en-Baroeul - France Avenir 10.27 20:00 3 - 0  
Nantes - Cannes 10.27 20:00 3 - 2  
Paris SC - Evreux 10.27 20:30 3 - 0  
St-Raphael - Le Cannet 10.27 20:00 0 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Mulhouse 10.27 19:30 1 - 3  
Röplabda (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Foolad Sepahan 10.27 14:30 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Guangdong 10.27 11:00 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan - Sichuan 10.27 07:00 3 - 0  
Zhejiang - Yunnan 10.27 07:00 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Shandong 10.27 11:00 1 - 3  
Tianjin - Shanghai 10.27 09:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - LKS Lodz 10.27 17:30 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OK Maribor - Kamnik 10.27 20:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altekma Izmir - Fenerbahce 10.27 16:00 0 - 3  
Bursa BBSK - Yeni Kiziltepe 10.27 16:00 3 - 0  
Solhan Spor - Halkbank Ankara 10.27 13:00 2 - 3  
Spor Toto Ankara - Afyon Bld. Spor 10.27 14:30 3 - 0  
Tokat Plevne - Cizre Bld. Spor 10.27 16:00 3 - 2  
Ziraat Bankasi Ankara - Sorgun Bld. Spor 10.27 17:00 3 - 0  
Snooker (European Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Steadman - A. Hicks 10.27 11:00 4 - 5  
Dav. Lilley - Yang Gao 10.27 15:30 2 - 5  
J. Lisowski - S. Lichtenberg 10.27 15:30 5 - 2  
Jak Jones - K. Doherty 10.27 20:00 5 - 2  
Jamie O'Neill - H. Miah 10.27 15:30 5 - 1  
K. Maflin - All. Taylor 10.27 20:00 5 - 2  
Mark Davis - R. Milkins 10.27 11:00 5 - 3  
Rea. Evans - L. Heathcote 10.27 20:00 2 - 5  
S. Bingham - Fra. Patrick 10.27 20:00 3 - 5  
Sam Craigie - S. Vahedi 10.27 11:00    
Xiao Guodong - L. Kleckers 10.27 11:00 5 - 0  
Zhou Yuelong - Jim. White 10.27 15:30 5 - 2  
Strandfoci (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Szpartak Moszkva 10.27 15:45 3 - 6  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bulitski - A. Binda 10.27 11:40 2 - 0  
Alex. Weis - R. Zusman 10.27 12:25 2 - 1  
B. Ilkel - J.Correia Passos do Carmo 10.27 08:55 2 - 1  
F. Gill - D. Wenger 10.27 11:25 2 - 0  
K. Kirci - R. Cungu 10.27 14:25 1 - 2  
Luk. Neumayer - N.D. Ionel 10.27 11:45 2 - 0  
M. Vankan - D. Klok 10.27 13:35 2 - 0  
O. Galimardanov - Nagy P. 10.27 08:55 2 - 0  
S. Agabigun - M. Ilhan 10.27 09:00 1 - 2  
Sav. Danilov - M. Ponce De Leon Gomila 10.27 13:15 1 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Al Nabhani - M. Ignatjeva 10.27 08:55 2 - 1  
I. Divac - G. Squarcialupi 10.27 09:00 0 - 2  
J. Belgraver - Yeong Won Jeong 10.27 09:00 2 - 0  
Jul. Riera - Ant. Schmidt 10.27 13:05 2 - 1  
K. Diatlova - D. Hrdinkova 10.27 10:40    
L. Hietaranta - N. Juric 10.27 11:55 2 - 1  
L. Pfeifer - M. Spigarelli 10.27 11:30 0 - 2  
L.E. Haseth - R. van Bommel 10.27 10:00 1 - 2  
M. Hoedt - V. Ersoz 10.27 10:20    
R. Cisovska - Day. Back 10.27 09:00 1 - 2  
R. Vicens Mas - B. Eraydin 10.27 09:00 2 - 1  
S. Sewing - L. Mair 10.27 13:30 2 - 1  
Tenisz (Austin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieh-Yu Hsu - K. Collins 10.27 20:55 0 - 2  
G. Talaba - E. Bolton 10.27 18:00 0 - 2  
Iva. Popovic - E. Shibahara 10.27 19:35 2 - 0  
Jia-Jing Lu - K. Sebov 10.27 23:40 0 - 2  
Lulu Sun - Tat. Maria 10.27 18:00 2 - 1  
M. Manasse - Kat. Scott 10.27 21:45 0 - 2  
M. Zamarripa - M. Björklund 10.27 19:55 1 - 2  
S. Hamner - C. van Nguyen 10.27 18:00 0 - 2  
S. Vickery - M. Partaud 10.27 22:00 2 - 1  
T. Fiquet - L. Dekmeijere 10.27 21:05 2 - 1  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - K. de Schepper 10.27 13:45 0 - 2  
F. Gaio - F.F. Silva 10.27 16:15 2 - 1  
F. Horansky - L. van Assche 10.27 12:30 0 - 2  
H.V.N. Rune - H. Laaksonen 10.27 21:25 0 - 2  
J. Sousa - H. Grenier 10.27 11:00 2 - 0  
T. Fabbiano - R. Gasquet 10.27 19:05 1 - 2  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Fallert F - Kolar Z / Vega Hernandez D 10.27 11:00 0 - 2  
Dougaz A / Safwat M - Caruso S / Gaio F 10.27 21:20 0 - 2  
Doumbia S / Reboul F - Guinard M / Hoang A 10.27 17:00 2 - 0  
Ferreira Silva F / Sousa J - Cabral F / Hoyt E 10.27 20:00 2 - 1  
Martineau M / Piros Zs - Grenier H / Muller A 10.27 15:30 0 - 2  
Molchanov D / Nedovyesov - Balaji N S / Sharan D 10.27 12:45 2 - 0  
Monroe N / Nakashima B - Olivetti A / Reid M 10.27 14:10 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - C. Alcaraz Garfia 10.27 17:30 0 - 2  
F. Fognini - D.S. Schwartzman 10.27 14:50 0 - 2  
G. Monfils - L. Musetti 10.27 15:25 2 - 0  
L. Sonego - C. Garin 10.27 13:00    
L. Sonego - D. Köpfer 10.27 13:10 2 - 0  
N. Basilashvili - M. Berrettini 10.27 19:55 1 - 2  
R. Opelka - J. Sinner 10.27 14:00 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Lopez F / Tsitsipas S 10.27 18:35 2 - 1  
Harris L / Tecau H - Ram R / Salisbury J 10.27 12:00 0 - 2  
Mahut N / Martin F - Garin C / Norrie C 10.27 13:00    
Mahut N / Martin F - Gille S / Koepfer D 10.27 21:00 0 - 2  
Melzer J / Zverev A - Peers J / Polasek F 10.27 16:45 0 - 2  
Tenisz (Calabasas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - T. Boyer 10.27 04:40 0 - 2  
A.A. Ansari - S. Kirchheimer 10.27 20:55 2 - 1  
Aidan Mayo - G. Nanda 10.27 02:45 0 - 2  
D. de Jonge - A. Fery 10.27 02:10 2 - 1  
E. Hadigian - J.F. Angele 10.27 21:20 0 - 2  
E. Quinn - A. Sarkissian 10.27 23:30 0 - 2  
F. Corwin - J. Sheehy 10.27 19:00 2 - 1  
G. Brymer - M. Shabaz 10.27 22:15 2 - 1  
K. Kang - G. Revelli 10.27 20:25 2 - 0  
M. Whitehouse - Z. Svajda 10.27 18:55 0 - 2  
N. Ponwith - A. Ilagan 10.27 02:40 2 - 0  
O. Kumar - Kee. Smith 10.27 00:45 2 - 1  
R. Joncour - M. Basing 10.27 21:00 1 - 2  
R. Sarmiento - C. Farren 10.27 19:00 0 - 2  
Rin. Hijikata - M. Rajski 10.27 19:00 2 - 0  
W. Trongcharoenchaikul - T.A. Kodat 10.27 04:30 0 - 2  
Tenisz (Courmayeur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - L. Samsonova 10.27 20:00 0 - 2  
A. Riske - A. Kalinskaya 10.27 18:00 1 - 2  
C. Tauson - G. Gatto-Monticone 10.27 16:00 2 - 0  
D. Yastremska - Kat. Kozlova 10.27 11:30 2 - 1  
K. Rakhimova - Ann Li 10.27 13:40 1 - 2  
Tenisz (Courmayeur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouzkova M / Hradecka L - Piter K / Voracova R 10.27 11:30 1 - 2  
Bronzetti L / Caregaro M - Diatchenko V / Panova A 10.27 21:30 0 - 2  
Kalashnikova O / Kato M - Hozumi E / Zhang S 10.27 16:00 0 - 2  
Neel I / Rosolska A - Kichenok N / Olaru R 10.27 13:35 2 - 1  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Diaz Jalil - B. Torres 10.27 20:20 2 - 0  
D. Dutra da Silva - Castro, Francisco 10.27 18:15 2 - 0  
Emi. Bowen - P. Valsecchi 10.27 19:55 0 - 2  
J.B. Torres - L. Patino 10.27 19:40 2 - 1  
M.A. Dellien Velasco - M. Vernier 10.27 17:00 2 - 1  
N. Buitrago - A. Hoyos Franco 10.27 17:00 2 - 1  
Pat. Alvarado - B. Arias 10.27 22:00 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. Fernandez - N. Echeverria Alam 10.27 17:00 2 - 1  
E. Seibold - Vic. Rodriguez 10.27 20:10 0 - 2  
Gab. Price - B. Collens 10.27 18:20    
J. Jebawy - J. Plazas 10.27 16:55 2 - 0  
J. Kolodynska - M. Tona 10.27 21:45 2 - 1  
K. Gerlach - A. Rusova 10.27 22:45 2 - 0  
M.P. Perez Garcia - L. Pigossi 10.27 19:55 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Squire - R. Bemelmans 10.27 14:20 0 - 2  
K. Zuk - A. Seppi 10.27 15:55 2 - 1  
L. Lacko - T. Machac 10.27 17:25 2 - 1  
M. Moraing - Y. Maden 10.27 12:30    
O. Otte - R. Haase 10.27 13:45 2 - 1  
T. van Rijthoven - M. Bachinger 10.27 19:25 1 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florig P / Rehberg M - Marterer M / Sachko V 10.27 18:15 0 - 2  
Huesler M-A / Margaroli L - Begemann A / Zelenay I 10.27 19:55 0 - 2  
Jebavy R / Nielsen F - Gengel M / Machac T 10.27 21:35 0 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Walkow S / Zielinski J 10.27 12:30 0 - 2  
Sancic A / Sitak A - Cozbinov A / Cressy M 10.27 15:30 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Siskova - A. Turati 10.27 13:10 0 - 2  
B. Schoofs - I.G. Ghioroaie 10.27 10:00 0 - 2  
C. Buyukakcay - A. Vecic 10.27 12:00 2 - 1  
D. Kudashova - P. Ozgen 10.27 10:00 1 - 2  
E. Lys - J. Maleckova 10.27 14:20 2 - 0  
I. de Vroome - S. Cakarevic 10.27 09:55 2 - 0  
J. Avdeeva - D. Jakupovic 10.27 12:40 2 - 0  
Z. Sonmez - A. Mert 10.27 15:15 2 - 0  
Tenisz (Karaganda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ber. Cengiz - Z. Kulambayeva 10.27 11:00 2 - 0  
D. Baidaulet - T. Curovic 10.27 09:30 0 - 2  
E. Makarova - E. Shalimova 10.27 10:20 2 - 0  
E. Maklakova - S. Lamens 10.27 07:00 2 - 0  
E. Malygina - S. Chursina 10.27 08:10 2 - 0  
E. Reyngold - Y. Dmitrichenko 10.27 12:20 2 - 1  
M. Kubka - V. Ryser 10.27 09:30 2 - 0  
M. Melnikova - G. Ainitdinova 10.27 06:50    
N. Saidenova - E. Kazionova 10.27 12:25    
P. Bakhmutkina - J. Mikulskyte 10.27 12:05 0 - 2  
P. Kudermetova - G. Poznikhirenko 10.27 10:20 2 - 0  
V. Morvayova - V. Koval 10.27 08:45 2 - 0  
V. Strakhova - N. Abduraimova 10.27 11:25 0 - 2  
Tenisz (Kiryat Motzkin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eri. Andreeva - J. Dürst 10.27 11:45 2 - 0  
F. Christie - J. Failla 10.27 09:00 2 - 1  
J. Zuger - M. Mutavdzic 10.27 11:20 2 - 1  
L. Glushko - E. Vedder 10.27 09:00 2 - 0  
M. Dagan Fruchtman - A. Parazinskaite 10.27 09:30 1 - 2  
Mar. Bondarenko - L. Petretic 10.27 11:50 2 - 0  
N. Radisic - C. Monnet 10.27 11:00 2 - 0  
S. Kimchi - A.S. Sanchez 10.27 09:00 2 - 0  
Tenisz (Kolozsvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - A-L. Friedsam 10.27 11:00 2 - 0  
A. Krunic - A. Kontaveit 10.27 12:25 0 - 2  
J.A. Cristian - A. Tomljanovic 10.27 19:05 2 - 0  
L. Tsurenko - A. Gasanova 10.27 17:00 2 - 0  
S. Halep - E-G. Ruse 10.27 14:30 2 - 0  
Tenisz (Kolozsvár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Friedsam A-L - Bara I M / Gorgodze E 10.27 14:15 0 - 2  
Begu I-C / Mitu A - Anshba A / Detiuc A 10.27 12:40 2 - 0  
Kichenok L / Kostyuk M - Danilina A / Eikeri U 10.27 11:00 2 - 1  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kovacevic - Chr. Eubanks 10.27 00:10 2 - 1  
A. Vukic - M. Mmoh 10.27 20:00 0 - 2  
C-M. Stebe - Emi. Gomez 10.27 01:15 0 - 2  
Day. Kelly - M. Torpegaard 10.27 20:00 0 - 2  
Don. Young - Tat. Ito 10.27 00:05 0 - 2  
J.J. Wolf - D. Kudla 10.27 20:00 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - E. Escobedo 10.27 22:00 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumberg W / Schnur M - Brodney Z / Dabic M 10.27 23:45 2 - 0  
Gonzales R / Johnson H - Hach Verdugo/Reyes-Varela 10.27 21:45 0 - 2  
Harrison C / Krueger M - Aragone J / Huey T 10.27 21:00 2 - 0  
Jung J / King E - Kudla D / Lindstedt R 10.27 23:20 2 - 0  
Kozlov S / Polansky P - Galloway R / Lawson A 10.27 21:25 0 - 2  
Lammons N / Withrow J - Sandgren T / Torpegaard M 10.27 23:00 2 - 0  
Roelofse R / Rungkat C - Atherton J / Ornberg A 10.27 00:40 2 - 0  
Vance J / Vance J - Mmoh M / Novikov D 10.27 23:15 0 - 2  
Tenisz (Les Franq.Del Valles,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Charaeva - M. Zanevska 10.27 10:00 1 - 2  
A. Rus - S. Bandecchi 10.27 16:55 2 - 1  
A. Tikhonova - D. Vismane 10.27 13:35 2 - 1  
Gálfi D. - C. Cervino Ruiz 10.27 16:35 2 - 1  
I. Shinikova - A. Carrillo Marin 10.27 13:20 2 - 0  
J. Garland - Nat. Kostic 10.27 11:45 0 - 2  
Jani R-L. - I. Khromacheva 10.27 09:50 2 - 0  
N. Fossa Huergo - C. Hoste Ferrer 10.27 12:55 2 - 0  
T. Mrdeza - D. Astakhova 10.27 10:00 0 - 2  
V. Tomova - L. Fruhvirtova 10.27 09:55 1 - 2  
Y. In-Albon - O. Danilovic 10.27 14:50 2 - 1  
Yue Yuan - G. Maristany Zuleta 10.27 14:20 1 - 2  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Melzer - J. Thirouin 10.27 00:10 2 - 0  
H. Dellien - N. Kicker 10.27 22:00 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - Gon. Villanueva 10.27 18:00 2 - 0  
V. Kopriva - T. Seyboth Wild 10.27 19:40 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrios VeraMT/TabiloA - Hidalgo D / Rodriguez C 10.27 22:45 2 - 1  
Bertran P / Panta J B - Etcheverry T M / Olivo R 10.27 19:00 0 - 2  
Bueno G / Buse I - Huertas Pino/Huertas Pino 10.27 01:35    
de Jong J / Stevens B - Barrientos N / Gomez A 10.27 20:45 1 - 2  
Krstin P / Kuzmanov D - Galdos S / Oliveira G 10.27 20:55    
Lazarov A / Pospisil J - Kopriva V / Merino A 10.27 22:05    
Luz O / Martinez L D - Casanova H / Collarini A 10.27 19:00 1 - 2  
Romboli F / Zeballos F - Castelnuovo L / Galarneau A 10.27 00:30 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pujol Navarro - D. Merida Aguilar 10.27 14:15 1 - 2  
Chak Lam Coleman Wong - C. Lopez Montagud 10.27 12:45 2 - 0  
D. Jorda Sanchis - A. Metreveli 10.27 11:30    
F. Andreu Garcia - P. Rodenas 10.27 14:40 2 - 1  
F. Passaro - K. Cekirge 10.27 10:00 0 - 2  
J. Caldes - S. Sakellaridi 10.27 10:00 0 - 2  
L. Marmousez - V. Gaubas 10.27 09:55 1 - 2  
M. Mansilla Diez - M. Alcala Gurri 10.27 12:30 2 - 1  
P. Toledo Bague - L. Bouquet 10.27 11:40 1 - 2  
S. Micov - M. Sureshkumar 10.27 11:45 2 - 1  
T. Babelis - J. Martinez Martinez 10.27 09:55 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ouakaa - N. Volonski 10.27 17:25 2 - 0  
Dan. Rincon - M. Echargui 10.27 12:00    
M. Darras - S. Cuenin 10.27 17:45 0 - 2  
Y. Wunderlich - P. Pampanin 10.27 17:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Melgers - C. Bechri 10.27 15:45 0 - 2  
J. Luikham - C. Catini 10.27 15:30 2 - 1  
J. Ruggeri - Mana Ayukawa 10.27 15:45 2 - 0  
N. Orlova - B. Kalva 10.27 15:45 2 - 0  
Nat. Arakawa - G. Ceschi 10.27 16:00 2 - 0  
Yas. Mansouri - Sar. Iliev 10.27 15:45 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kachmazov - I. Trunov 10.27 11:20 2 - 0  
A. Khairutdinov - S. Fomin 10.27 10:00 0 - 2  
B. Zhukayev - B. Lock 10.27 11:20 2 - 0  
D. Yevseyev - M. Kalovelonis 10.27 08:10 2 - 0  
E. Agafonov - P. Bar Biryukov 10.27 10:05 0 - 2  
G. Lomakin - Y. Yerdilda 10.27 07:00 2 - 0  
I. Denisov - A. Liaonenka 10.27 08:25 2 - 0  
J. Beale - S. Fayziev 10.27 11:15 0 - 2  
Jon. Baron - I. Liutarevich 10.27 08:50 0 - 2  
K. Kravchuk - A. Beckley 10.27 10:05 2 - 0  
M. Dembek - D. Ibragimov 10.27 07:00 2 - 0  
M. Haliak - O. Krutykh 10.27 11:50 2 - 0  
Tenisz (Parnu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Jones - D. Kellovsky 10.27 10:25 2 - 0  
D. Taczala - A. Procopio 10.27 09:00 1 - 2  
F. Bergevi - Eero Vasa 10.27 11:50 2 - 1  
Iiro Vasa - Tim. Stepanov 10.27 13:55 2 - 1  
M. Kamrowski - R. Bertola 10.27 17:35 0 - 2  
M. Mikula - Vla. Ivanov 10.27 10:10 0 - 2  
M. Murrand - G. Houghton 10.27 11:50 0 - 2  
Mik. Minakov - P. Schiavetti 10.27 12:15 2 - 0  
O. Moraing - M.W. Donald 10.27 14:05 2 - 0  
O. Ojakaar - K. Raisma 10.27 13:05 0 - 2  
P. Niklas-Salminen - M. Lajal 10.27 14:45 2 - 1  
Scott Duncan - R. Schaer 10.27 09:00 0 - 2  
T. Gentzsch - R. Vrzesinski 10.27 15:55 2 - 0  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Monnot - A. Robbe 10.27 18:40 1 - 2  
Babos T. - A. Albie 10.27 16:00 0 - 2  
E. Dartron - A. Barnett 10.27 10:00 1 - 2  
J. Ponchet - S. Nahimana 10.27 09:55 2 - 0  
K.K. Thandi - E. Cascino 10.27 16:45 0 - 2  
L. Salden - Har. Tan 10.27 11:30 0 - 2  
M. Bolkvadze - L. Jeanjean 10.27 15:30 2 - 0  
M. Noel - A. Hesse 10.27 13:00 0 - 2  
O. Dodin - S.B. Grey 10.27 17:55 2 - 1  
R.G. Serban - V. Muntean 10.27 12:50 2 - 1  
Sam. Murray - C. Paquet 10.27 14:15 0 - 2  
Tenisz (Portimao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donski - L. Lokoli 10.27 16:30 0 - 2  
Chun Hsin Tseng - P. Cias 10.27 13:25 2 - 0  
D. Quayle - P. Chrysochos 10.27 15:00 0 - 2  
F. Coelho - A. Ruscica 10.27 11:00 2 - 0  
F. Gil - P. Jubb 10.27 11:00 0 - 2  
G. Falcao - S. Donarski 10.27 12:30 2 - 0  
J. Berrettini - L. Faria 10.27 11:00 1 - 2  
J. Faria - Stu. Parker 10.27 17:35 0 - 2  
M. Arnaldi - L. Gerch 10.27 16:00 2 - 0  
Michael Zhu - A.F. Rubio Fierros 10.27 14:30 2 - 0  
Nao. Nakagawa - A. Matusevich 10.27 16:20 0 - 2  
P. Llamas Ruiz - Rio Noguchi 10.27 12:55 2 - 0  
Ped. Araujo - V. Durasovic 10.27 14:40 2 - 0  
S. Fanselow - M. Sadaoui 10.27 11:00 2 - 0  
Vla. Orlov - T. Cacao 10.27 13:20 2 - 0  
Yus. Takahashi - M. Neuchrist 10.27 14:20 0 - 2  
Tenisz (Sarreguemines, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raynel - M. Breysach 10.27 12:40 0 - 2  
C. Hemery - M. Welte 10.27 16:00 2 - 0  
D. Added - H. Pierre 10.27 12:50 2 - 1  
M. Beauge - L. Wessels 10.27 10:00 1 - 2  
T. Droguet - H. Voljacques 10.27 09:55 1 - 2  
Tak Khunn Wang - A. Bellier 10.27 10:00 1 - 2  
Tenisz (Selva Gardena, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ejupovic - S. Vincent Ruggeri 10.27 13:05 0 - 2  
F. Salomone - Nik. Schell 10.27 11:40 1 - 2  
G. Dambrosi - M. Veldheer 10.27 15:15 2 - 1  
K. Lemstra - M. Bellucci 10.27 10:00 0 - 2  
L. Potenza - F. Iannaccone 10.27 10:00 2 - 1  
L. Riedi - M. Serafini 10.27 14:00 2 - 1  
M. Gigante - M. Glöckler 10.27 17:30 2 - 0  
T. Handel - L. Sorrentino 10.27 16:05 2 - 0  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Asrawy - Hong-lin Fu 10.27 15:25 2 - 0  
Hady Habib - S. Sikharulidze 10.27 11:20 2 - 0  
K-M. Maamoun - D. Ostapenkov 10.27 10:00 2 - 0  
Kel. Stevenson - Chien Hsun Lo 10.27 13:55 2 - 0  
L. Cloes - E. Maggioli 10.27 11:15 0 - 2  
M. Efstathiou - Ali Habib 10.27 12:00 2 - 0  
M. Miceli - R. Nijbör 10.27 12:50 2 - 0  
O. Weightman - S. Roncalli 10.27 15:25 0 - 2  
P. Parson - M. Mossur 10.27 10:00 0 - 2  
S. Christodoulou - F. Zakaryia 10.27 12:50 2 - 1  
S. Pogosian - F. Vilardo 10.27 10:00 1 - 2  
S. Purtseladze - L. Krainer 10.27 11:25 0 - 2  
S. Zukauskas - Hoang Nam Ly 10.27 12:25 0 - 2  
Yuichiro Inui - L. Sheyngezikht 10.27 13:25 2 - 1  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brogan - I. Dapkute 10.27 12:50 2 - 0  
A. Feklistova - D. Tran 10.27 14:25 0 - 2  
A. Ureke - Zhuoxuan Bai 10.27 16:30 0 - 2  
D. Shauha - B. Matusova 10.27 13:30 2 - 1  
E.T. Cadar - T. Zelenko 10.27 11:40    
Eri Shimizu - A. Ulyashchenko 10.27 10:00 2 - 0  
Eudice Wong Chong - Xichen Zhao 10.27 10:00 2 - 0  
Fang An Lin - N. Natsvlishvili 10.27 15:45 0 - 2  
Hong Yi Cody Wong - G. Duca 10.27 10:00 2 - 0  
Jiaqi Wang - T. Gagoshidze 10.27 16:05 2 - 1  
Man Ying Maggie Ng - So-Ra Lee 10.27 10:00 0 - 2  
P. Kovapitukted - E. Lindh Gallagher 10.27 12:25    
S. Ambrosio - L. Salvi 10.27 13:05 2 - 0  
Yu Shan - L. Alhussein Abdel Aziz 10.27 12:05 0 - 2  
Zongyu Li - Yujiao Che 10.27 15:45 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - J-L. Struff 10.27 19:20 0 - 2  
A. Mannarino - K. Khachanov 10.27 15:50 0 - 2  
A. Rublev - I. Ivashka 10.27 17:30 2 - 0  
M. Cilic - A. Ramos-Vinolas 10.27 14:05 2 - 0  
P. Andujar - D. Shapovalov 10.27 12:00 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Middelkoop M - Daniell M / Demoliner M 10.27 13:35 1 - 2  
Behar A / Escobar G - Fritz T H / Paul T 10.27 15:20 0 - 2  
Brkic T / Cacic N - Gonzalez S / Molteni A 10.27 16:45 1 - 2  
Inglot D / Skupski K - Saville L / Smith J-P 10.27 12:00 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - C. Broom 10.27 21:30 2 - 0  
A. Knaff - S. Shimabukuro 10.27 15:55 1 - 2  
And. Andrade - A. Shelbayh 10.27 18:30 2 - 0  
Andr. Petrovic - Eze. Clark 10.27 16:00 0 - 2  
C. Lakoseljac - H.D. Boyer 10.27 16:20 2 - 1  
Col. Sinclair - Ryan Shane 10.27 16:00 1 - 2  
Dan. Rodrigues - J. van Emburgh 10.27 16:00 2 - 0  
G.O. Iradukunda - B. Kuzuhara 10.27 20:50 1 - 2  
J. Ingildsen - Can. Kingsley 10.27 21:55 2 - 1  
J. McNally - J. Anthrop 10.27 19:00 2 - 1  
L. Draxl - V. Kirkov 10.27 20:00 0 - 2  
L. Pourroy - D. Vale 10.27 21:35 1 - 2  
M. Kuhar - H. Patten 10.27 22:30 0 - 2  
M.F. Descotte - F. Rocha 10.27 16:20 2 - 0  
T. Fancutt - B. Shelton 10.27 19:25 0 - 2  
Y. Rihane - A. Reco 10.27 17:30 0 - 2