Tippmix eredmények - 2021. május 10-16.

2021-05-10
Tippmix eredmények - 2021. május 10-16.
2021.05.16.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - K.K. Nosov 05.16 16:15 2 - 3  
A. Chentsov - M. Pronkin 05.16 15:45 2 - 3  
A. Chentsov - P. Pinkovskii 05.16 17:15 3 - 0  
A. Klavdenkov - Dmi. Kolesnikov 05.16 07:15 3 - 2  
A. Kolmin - V. Nemashkalo 05.16 15:00 3 - 1  
A. Kononenko - G. Karpovkin 05.16 07:00 1 - 3  
A. Lobanov - A. Tretyakov 05.16 12:15 3 - 1  
A. Pravednov - D. Sayanov 05.16 00:00 2 - 3  
A. Serebrennikov - V. Chahur 05.16 23:45 3 - 1  
A. Slaschilin - E. Grishaev 05.16 12:15 3 - 0  
A. Tretyakov - A.Y. Fedosov 05.16 12:45 3 - 2  
A. Tretyakov - Alek. Kozlov 05.16 10:45 0 - 3  
A. Trushkin - A. Klavdenkov 05.16 07:45 3 - 2  
A. Trushkin - Dmi. Kolesnikov 05.16 09:15 3 - 1  
A. Tsitselskiy - E. Kalashnikov 05.16 22:45 3 - 1  
A. Vlasov - I. Mikhaylov 05.16 00:15 2 - 3  
A. Zabrodin - A. Kolmin 05.16 16:30 3 - 1  
A. Zabrodin - S. Muslikov 05.16 14:30 0 - 3  
A.Y. Fedosov - A. Lobanov 05.16 11:15 3 - 1  
A.Y. Fedosov - S. Ogay 05.16 23:00 0 - 3  
A.Y. Lisov - A. Klavdenkov 05.16 08:45 3 - 0  
A.Y. Lisov - A. Trushkin 05.16 06:45 3 - 0  
Alek. Kozlov - A. Lobanov 05.16 13:15 3 - 0  
Alek. Kozlov - A.Y. Fedosov 05.16 11:45 3 - 1  
D. Balakin - M. Minkov 05.16 21:15 1 - 3  
D. Balakin - S. Maksakov 05.16 19:45 0 - 3  
D. Molodtsov - I. Mikhaylov 05.16 01:15 3 - 1  
D. Sayanov - Pav. Bondarenko 05.16 02:00 3 - 0  
D. Tikhnenko - O. Pronin 05.16 19:00 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - A.Y. Lisov 05.16 08:15 3 - 0  
E. Golovachev - A. Arutiunyan 05.16 17:15 1 - 3  
E. Golovachev - E. Kryuchkov 05.16 15:45 3 - 1  
E. Grishaev - R. Arutiunov 05.16 10:45 2 - 3  
E. Grishaev - Y. Bazhinov 05.16 12:45 2 - 3  
E. Ilyukhin - E. Tyurin 05.16 13:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - V. Chahur 05.16 11:30 2 - 3  
E. Kalashnikov - A. Girevenkov 05.16 23:45 3 - 0  
E. Kalashnikov - V. Safonov 05.16 02:15 3 - 0  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 05.16 15:15 3 - 2  
E. Mishutin - I. Moshkov 05.16 20:45 3 - 2  
E. Mishutin - V. Marshalov 05.16 18:45 3 - 0  
E. Tyurin - P. Ziuzikov 05.16 12:00 2 - 3  
G. Bardyshev - D. Tikhnenko 05.16 19:30 0 - 3  
G. Bardyshev - O. Pronin 05.16 21:00 3 - 1  
G. Karpovkin - P. Vshivkov 05.16 08:00 3 - 1  
I. Buyanin - A. Chentsov 05.16 14:45 1 - 3  
I. Buyanin - M. Pronkin 05.16 16:45 3 - 2  
I. Mikhaylov - Val. Sidorin 05.16 02:15 3 - 0  
I. Moshkov - N. Lyfenko 05.16 19:15 3 - 1  
I. Pandur - O.N. Kharlakin 05.16 08:45 2 - 3  
I. Ramenskiy - A. Serebrennikov 05.16 22:45 2 - 3  
K.K. Nosov - E. Golovachev 05.16 14:45 1 - 3  
K.K. Nosov - E. Kryuchkov 05.16 16:45 1 - 3  
M. Chernyavskiy - A. Kononenko 05.16 07:30 3 - 1  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 05.16 09:00 3 - 1  
M. Marchenko - O.N. Kharlakin 05.16 07:45 3 - 1  
M. Marchenko - V. Sinkovskiy 05.16 09:15 2 - 3  
M. Minkov - Val. Sidorin 05.16 20:15 2 - 3  
N. Lyfenko - E. Mishutin 05.16 20:15 3 - 2  
N. Zhurba - T. Yusipov 05.16 02:45 1 - 3  
O. Kutuzov - M. Minkov 05.16 23:15 0 - 3  
O. Pronin - V. Mishakin 05.16 20:00 3 - 2  
O.N. Kharlakin - V. Sinkovskiy 05.16 07:15 3 - 0  
P. Pinkovskii - I. Buyanin 05.16 16:15 3 - 1  
P. Vshivkov - A. Kononenko 05.16 08:30 3 - 0  
P. Vshivkov - M. Chernyavskiy 05.16 06:30 3 - 2  
P. Ziuzikov - E. Ilyukhin 05.16 10:30 2 - 3  
P. Ziuzikov - V. Chahur 05.16 12:30 0 - 3  
Pav. Bondarenko - A. Pravednov 05.16 03:00 1 - 3  
Pav. Bondarenko - S. Martyukhin 05.16 00:30 0 - 3  
R. Arutiunov - A. Slaschilin 05.16 13:15 2 - 3  
R. Arutiunov - Y. Bazhinov 05.16 11:45 3 - 1  
S. Maksakov - M. Minkov 05.16 19:15 3 - 1  
S. Martyukhin - T. Turabekov 05.16 22:30 3 - 2  
S. Martyukhin - V. Kalachev 05.16 02:30 0 - 3  
S. Muslikov - A. Kolmin 05.16 15:30 3 - 2  
S. Muslikov - V. Nemashkalo 05.16 17:00 3 - 1  
T. Turabekov - Val. Sidorin 05.16 23:30 3 - 0  
V. Chahur - E. Tyurin 05.16 11:00 3 - 1  
V. Kalachev - D. Sayanov 05.16 01:00 1 - 3  
V. Marshalov - I. Moshkov 05.16 19:45 1 - 3  
V. Marshalov - N. Lyfenko 05.16 21:15 3 - 2  
V. Mishakin - D. Tikhnenko 05.16 20:30 3 - 2  
V. Mishakin - G. Bardyshev 05.16 18:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Zabrodin 05.16 16:00 3 - 2  
V. Safonov - N. Zhurba 05.16 00:45 1 - 3  
V. Safonov - Y. Merkushin 05.16 23:15 3 - 0  
V. Sinkovskiy - I. Pandur 05.16 08:15 3 - 2  
Val. Sidorin - D. Balakin 05.16 18:45 3 - 0  
Val. Sidorin - S. Maksakov 05.16 20:45 3 - 1  
Y. Bazhinov - A. Slaschilin 05.16 11:15 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Fremantle 05.16 05:10 68 - 61  
Melbourne Demons - Carlton 05.16 07:20 94 - 68  
West Coast Eagles - Adelaide Crows 05.16 08:40 106 - 76  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 05.16 07:00 5 - 1  
LG Twins - Samsung Lions 05.16 07:00    
Lotte Giants - KT Wiz 05.16 07:00    
NC Dinos - KIA Tigers 05.16 07:00    
SSG Landers - Doosan Bears 05.16 07:00    
SSG Landers - Doosan Bears 05.16 10:00    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 05.16 07:00 6 - 6  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 05.16 07:00 2 - 2  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 05.16 07:00 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 05.16 07:00 2 - 2  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 05.16 06:30 3 - 3  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 05.16 07:00 5 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 05.16 02:10 11 - 4  
Arizona - Washington (22:10) 05.16 22:10 0 - 3  
Baltimore - NY Yankees 05.16 01:05 2 - 8  
Baltimore - NY Yankees (19:05) 05.16 19:05 10 - 6  
Boston - LA Angels 05.16 19:10 5 - 6  
Chicago WS - Kansas City 05.16 01:10 1 - 5  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 05.16 20:10 4 - 3  
Colorado - Cincinnati 05.16 02:10 5 - 6  
Colorado - Cincinnati (21:10) 05.16 21:10 6 - 7  
Detroit - Chicago Cubs 05.16 19:10 1 - 5  
Houston - Texas 05.16 01:10 6 - 5  
Houston - Texas (20:10) 05.16 20:10 6 - 2  
LA Dodgers - Miami 05.16 03:10 7 - 0  
LA Dodgers - Miami (22:10) 05.16 22:10 2 - 3  
Milwaukee - Atlanta 05.16 01:10 1 - 5  
Milwaukee - Atlanta (20:10) 05.16 20:10 10 - 9  
Minnesota - Oakland (20:10) 05.16 20:10 6 - 7  
Pittsburgh - San Francisco 05.16 00:35 8 - 6  
Pittsburgh - San Francisco (19:05) 05.16 19:05 1 - 4  
San Diego - St. Louis 05.16 02:40 13 - 3  
Seattle - Cleveland 05.16 03:10 7 - 3  
Seattle - Cleveland (22:10) 05.16 22:10 3 - 2  
Tampa Bay - NY Mets 05.16 19:10 7 - 1  
Toronto - Philadelphia 05.16 01:37 4 - 0  
Toronto - Philadelphia (19:07) 05.16 19:07 10 - 8  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 05.16 11:05 0 - 5  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OpTic Chicago - Toronto Ultra 05.16 21:00 2 - 3  
E-Sport (CSGO, CS_summit 8, Closed Qual)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Salt - O Plano 05.16 23:30 2 - 0  
Pain Gaming - Rbg Esports 05.16 02:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Elisa Inv.,Reg.Swiss St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apeks - Sangal Esports 05.16 15:00 0 - 2  
Young Ninjas - Natus Vincere Junior 05.16 20:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Epic League Cis, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1Win - 100pinggods 05.16 13:00 2 - 0  
Forze - Nemiga Gaming 05.16 19:00 2 - 1  
Natus Vincere - Entropiq 05.16 16:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ninjas In Pyjamas - Hyenas 05.16 21:00    
Sprout - Faze Clan 05.16 18:05 2 - 1  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paqueta Gaming - Bravos Gaming 05.16 20:00 2 - 0  
Sharks Esports - Mibr 05.16 23:00 1 - 2  
Sharks Esports - Paqueta Gaming 05.16 00:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL MistrzostwaPolski,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honoris - X-Kom Ago 05.16 17:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Notechies - Fantastic.five 05.16 11:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Unique - Natus Vincere 05.16 14:55 2 - 1  
Virtus.pro - Winstrike Team 05.16 19:15 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thunder Predator - Infinity Esports 05.16 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Sparking Arrow Gaming 05.16 08:55 2 - 0  
Psg.lgd - Elephant.4Am 05.16 11:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Felt - Electronic Boys 05.16 03:00 2 - 0  
Wind And Rain - 5Manmidas 05.16 00:00    
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Simply Toobased - 4 Zoomers 05.16 21:10 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Diamond) - United States (Aphex) 05.16 09:24 7 - 3  
Russia (Natan) - United States (Aphex) 05.16 08:48 0 - 3  
Sweden (Coldsiemens) - United States (Aphex) 05.16 10:00 2 - 4  
United States (Aphex) - Canada (Diamond) 05.16 07:36 3 - 6  
United States (Aphex) - Russia (Natan) 05.16 07:00 0 - 8  
United States (Aphex) - Sweden (Coldsiemens) 05.16 08:12 5 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.16 23:20 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Germany (General) 05.16 22:40 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.16 23:40 2 - 2  
Austria (Kot) - Egypt (Kasandra) 05.16 11:40 3 - 1  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.16 08:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Mexico (Legolas) 05.16 08:40 1 - 2  
Austria (Kot) - South Africa (Ben) 05.16 11:00 1 - 2  
Austria (Kot) - Spain (Reaper) 05.16 09:20 3 - 4  
Austria (Kot) - Sweden (Marley) 05.16 05:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Switzerland (Apollo) 05.16 12:40 2 - 0  
Belgium (Tommy) - Cameroon (Moic) 05.16 00:40 0 - 4  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 05.16 00:00 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 05.16 02:00 1 - 4  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 05.16 03:40 3 - 2  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.16 02:40 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 05.16 04:20 2 - 0  
Cameroon (Moic) - Colombia (Gorilla) 05.16 03:00 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Ireland (Panica) 05.16 02:20 1 - 3  
Cameroon (Moic) - United States (CaptainX) 05.16 01:20 0 - 0  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.16 01:20 2 - 2  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 05.16 03:00 0 - 2  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 05.16 02:00 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 05.16 02:20 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 05.16 01:20 1 - 4  
Colombia (Gorilla) - Portugal (Cliff) 05.16 01:40    
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 05.16 23:00 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Germany (General) 05.16 20:40 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.16 22:40 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 05.16 06:00 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 05.16 11:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.16 10:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 05.16 12:00 1 - 0  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.16 09:40 4 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.16 07:40 1 - 1  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 05.16 21:20 1 - 2  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 05.16 21:40 1 - 1  
England (Zeus) - Russia (Val) 05.16 23:20 0 - 1  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 05.16 22:20 3 - 1  
Germany (General) - England (Zeus) 05.16 22:00 1 - 1  
Germany (General) - Russia (Val) 05.16 21:20 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 05.16 22:00 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 05.16 21:00 1 - 0  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 05.16 03:20 4 - 0  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 05.16 01:00 1 - 2  
Ireland (Panica) - Netherlands (Aibothard) 05.16 00:00 0 - 2  
Ireland (Panica) - Poland (Johnybegood) 05.16 00:20 1 - 1  
Ireland (Panica) - Portugal (Cliff) 05.16 02:40    
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 05.16 04:20 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.16 10:00 4 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Mexico (Legolas) 05.16 12:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 05.16 08:40 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Sweden (Marley) 05.16 11:40 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 05.16 05:40 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Austria (Kot) 05.16 09:00 1 - 4  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.16 07:20 3 - 0  
Mexico (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 05.16 05:00 1 - 1  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 05.16 08:00 3 - 2  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.16 12:20 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.16 10:40 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 05.16 03:20 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Cameroon (Moic) 05.16 02:40 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 05.16 00:20 3 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Ireland (Panica) 05.16 01:40 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 05.16 03:40 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 05.16 02:20 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Cameroon (Moic) 05.16 01:40 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 05.16 04:00 4 - 2  
Poland (Johnybegood) - Ireland (Panica) 05.16 00:40 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 05.16 02:00    
Portugal (Cliff) - Poland (Johnybegood) 05.16 01:00    
Portugal (Cliff) - United States (CaptainX) 05.16 00:20    
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 05.16 20:40 2 - 1  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.16 23:00 1 - 3  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 05.16 05:20 1 - 1  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 05.16 10:20 1 - 2  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 05.16 09:20 0 - 1  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 05.16 07:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 05.16 12:40 2 - 2  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 05.16 08:40 3 - 1  
Spain (Reaper) - Austria (Kot) 05.16 08:00 2 - 1  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.16 10:40 1 - 2  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 05.16 09:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.16 05:40 3 - 0  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 05.16 10:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.16 05:20 2 - 1  
Sweden (Marley) - Austria (Kot) 05.16 12:00 1 - 3  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.16 08:20 1 - 1  
Sweden (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 05.16 06:00 2 - 0  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 05.16 05:00 3 - 2  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.16 10:20 2 - 2  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.16 11:00 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Austria (Kot) 05.16 05:00 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.16 09:20 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 05.16 12:20 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.16 11:20 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 05.16 09:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.16 11:40 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.16 07:20 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 05.16 22:20 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Germany (General) 05.16 21:40 2 - 3  
United States (CaptainX) - Cameroon (Moic) 05.16 00:00 4 - 2  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.16 01:00 1 - 2  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.16 03:20 3 - 1  
United States (CaptainX) - Netherlands (Aibothard) 05.16 04:00 1 - 2  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 05.16 03:00 1 - 0  
United States (CaptainX) - Portugal (Cliff) 05.16 00:40    
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.16 23:00 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.16 21:20 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 05.16 23:40 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.16 21:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 05.16 22:00 1 - 4  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GK Gaming - AG Super Play 05.16 14:00 1 - 3  
Hero Jiuj - eStar Pro 05.16 09:00 2 - 3  
Qghappy - Kuaishow Gaming 05.16 11:00 3 - 2  
E-Sport (LOL,Mid-season Invit.,Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Damwon Gaming 05.16 18:15 0 - 1  
Cloud9 - Pentanet.gg 05.16 15:00 1 - 0  
Damwon Gaming - Mad Lions 05.16 16:35 1 - 0  
PSG Talon - Mad Lions 05.16 19:20 1 - 0  
Royal Never Give Up - Pentanet.gg 05.16 17:35 1 - 0  
Royal Never Give Up - PSG Talon 05.16 15:45 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Jema11) - LA Clippers (Tranquil) 05.16 07:00 50 - 42  
LA Clippers (Tranquil) - Portland (Ash) 05.16 09:24 31 - 42  
Milwaukee (Zod) - LA Clippers (Tranquil) 05.16 10:00 43 - 33  
Milwaukee (Zod) - Portland (Ash) 05.16 08:48 51 - 46  
Portland (Ash) - Brooklyn (Jema11) 05.16 08:12 63 - 65  
Portland (Ash) - LA Clippers (Tranquil) 05.16 07:36 42 - 56  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (Jimmy_Walker13) - Dallas (toni_pytko) 05.16 11:50 59 - 44  
Boston (Jimmy_Walker13) - Denver (amuralex) 05.16 09:30 65 - 76  
Denver (amuralex) - Dallas (toni_pytko) 05.16 11:15 66 - 48  
Phoenix (Sm1T1Q) - Boston (Jimmy_Walker13) 05.16 10:40 57 - 65  
San Antonio (nikitos349) - Washington (kotpirog131) 05.16 07:25 68 - 56  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Tranquil) - Denver (Jema11) 05.16 12:48 40 - 33  
LA Clippers (Ash) - Denver (Jema11) 05.16 12:12 42 - 35  
LA Clippers (Ash) - Portland (Zod) 05.16 11:00 52 - 43  
Portland (Zod) - Denver (Jema11) 05.16 11:36 49 - 57  
E-Sport (R6S,Six Invitational, Group S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giants Gaming - Mibr 05.16 12:00 0 - 1  
Giants Gaming - Oxygen Esports 05.16 18:00 0 - 1  
Mibr - Parabellum Esports 05.16 13:30 1 - 0  
Mkers - Mibr 05.16 16:30 0 - 1  
Mkers - Oxygen Esports 05.16 13:30 0 - 1  
Ninjas In Pyjamas - Spacestation Gaming 05.16 18:00 1 - 0  
Parabellum Esports - Team Solomid 05.16 15:00 0 - 1  
Spacestation Gaming - Mkers 05.16 12:00 0 - 1  
Spacestation Gaming - Oxygen Esports 05.16 15:00 0 - 1  
Team Solomid - Ninjas In Pyjamas 05.16 16:30 1 - 0  
E-Sport (SC,Afreeca Starleague,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hero (1990) - Snow 05.16 12:00 3 - 1  
E-Sport (SC2, World Team League, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpha X - Shopify Rebellion 05.16 14:00 4 - 2  
Team Nv - Team Liquid 05.16 15:35 5 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojnice - Chorzow 05.16 18:00 3 - 8  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Murcia 05.16 20:30 5 - 3  
Golf (Byron Nelson)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byron Nelson 2021 05.16 23:00    
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - USA 05.16 17:30 6 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Manitoba 05.16 01:00 3 - 2  
Belleville - Manitoba 05.16 22:00 6 - 1  
Chicago Wolves - Rockford 05.16 02:00 3 - 1  
Colorado Eagles - San Diego 05.16 03:05 2 - 2  
Grand Rapids - Cleveland 05.16 01:00 4 - 1  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 05.16 21:00 5 - 2  
Iowa - Texas Stars 05.16 01:00 2 - 3  
Lehigh Valley - Binghamton 05.16 21:05 3 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 05.16 01:05 1 - 1  
Rochester - Syracuse 05.16 01:05 3 - 5  
Rochester - Utica 05.16 23:05 2 - 1  
Tucson - Ontario Reign 05.16 23:00 4 - 9  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Wayne Komets - Indy Fuel 05.16 23:00 0 - 1  
Jacksonville Icemen - Florida Everblades 05.16 21:00 3 - 3  
Jacksonville Icemen - South Carolina Stingrays 05.16 01:00 2 - 4  
Kansas City Mavericks - Allen Americans 05.16 02:05 4 - 3  
Orlando Solar Bears - Florida Everblades 05.16 01:00 2 - 3  
Tulsa Oilers - Utah Grizzlies 05.16 23:05 3 - 6  
Wheeling Nailers - Greenville Swamp Rabbits 05.16 01:10 1 - 2  
Wheeling Nailers - Greenville Swamp Rabbits 05.16 22:10 3 - 6  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Minnesota (1.m.) 05.16 21:00 0 - 0  
Pittsburgh - NY Islanders (1.m.) 05.16 18:00 3 - 3  
Washington - Boston (1.m.) 05.16 01:15 2 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kassel (2.m.) 05.16 17:00 1 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Ukrajna 05.16 13:00 3 - 3  
Kerékpár (Giro d'Italia, 9. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Caruso - S. Yates 05.16 12:15 1 - 0  
Dina M. - P. Sagan 05.16 12:15 1 - 0  
E. Bernal - R. Evenepoel 05.16 12:15 1 - 0  
G. Ciccone - Dan. Martin 05.16 12:15 1 - 0  
G. Mader - R.A. Almeida Guerreiro 05.16 12:15 0 - 1  
Giro d´Italia 2021, 9. szakasz 05.16 15:15    
Giro d´Italia 2021, 9. szakasz - Top 3 05.16 15:15    
H. Carthy - A. Vlasov 05.16 12:15 0 - 1  
Joao Almeida - P. Bilbao 05.16 12:15 1 - 0  
Valter A. - T. Foss 05.16 12:15 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost Podgorica (1.m.) 05.16 18:30 82 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - South East Melbourne 05.16 07:00 83 - 94  
Sydney Kings - Adelaide 05.16 09:00 85 - 75  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Charleroi Spirou 05.16 15:00 90 - 83  
Liege - Antwerpen 05.16 15:00 74 - 89  
Mechelen - Phoenix Brussels 05.16 15:00 109 - 82  
Mons - Okapi Aalstar 05.16 15:00 72 - 70  
Oostende - Limburg 05.16 15:00 86 - 63  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Newcastle 05.16 18:30 66 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Nymburk (3.m.) 05.16 18:20 73 - 114  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poitiers - Nancy 05.16 17:00 68 - 103  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK (3.m.) 05.16 16:00 87 - 81  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Donar Groningen (1.m.) 05.16 16:00 97 - 76  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Porlakshofn - Thor Akureyri (1.m.) 05.16 21:15 95 - 76  
Valur - KR Reykjavik (1.m.) 05.16 22:15 87 - 87, h.u. 98 - 99  
Kosárlabda (Japán 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gunma - Koshigaya (2.m.) 05.16 06:00 83 - 71  
Ibaraki - Sendai (2.m.) 05.16 07:00 81 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Mikawa Seahorses (2.m.) 05.16 08:05 80 - 78  
Osaka - Kawasaki Brave Thunders (2.m.) 05.16 08:05 73 - 84  
Ryukyu Okinawa - Toyama (2.m.) 05.16 06:05 74 - 97  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis Panevezys (2.m.) 05.16 16:00 78 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Memphis 05.16 21:30 113 - 101  
Milwaukee - Miami 05.16 02:00 122 - 108  
New York - Boston 05.16 19:00 96 - 92  
San Antonio - Phoenix 05.16 20:00 121 - 123  
Toronto - Indiana 05.16 19:00 113 - 125  
Washington - Charlotte 05.16 19:00 115 - 110  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin 05.16 15:00 85 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., Azúrkék csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cento - Assigeco Piacenza 05.16 18:00 73 - 59  
Pistoia - Mantova 05.16 18:00 60 - 60, h.u. 86 - 78  
Ravenna - Trapani 05.16 12:00 85 - 59  
Kosárlabda (Olasz 2., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forli - Torino 05.16 17:00 56 - 93  
Scafati - AP Udine 05.16 18:00 86 - 80  
Kosárlabda (Olasz 2., Fekete csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Stella Azzurra Roma 05.16 17:00 79 - 79, h.u. 93 - 87  
Kosárlabda (Olasz 2., Sárga csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieti - Treviglio 05.16 18:00 55 - 83  
Eurobasket Roma - Verona 05.16 12:00 81 - 78  
Ferrara - Urania Milano 05.16 18:00 92 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Venezia (3.m.) 05.16 20:45 75 - 60  
Trento - Olimpia Milano (3.m.) 05.16 20:45 65 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Famila Schio (5.m.) 05.16 18:00 72 - 58  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Traiskirchen - Fürstenfeld 05.16 17:30 77 - 70  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Gmunden (4.m.) 05.16 20:15 83 - 90  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U-Banca Cluj - Galati (1.m.) 05.16 18:00 95 - 72  
Kosárlabda (Spanyol 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Girona 05.16 12:30 73 - 61  
Melilla - Lleida 05.16 12:30 67 - 61  
Ourense - Real Canoe 05.16 12:30 88 - 74  
Tizona Burgos - Real Murcia 05.16 12:30 75 - 88  
Kosárlabda (Spanyol 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Almansa 05.16 12:30 75 - 75, h.u. 85 - 81  
Leyma Coruna - Castello 05.16 12:30 82 - 82, h.u. 90 - 92  
Oviedo - Granada 05.16 12:30 78 - 83  
Palencia - Alicante 05.16 12:30 76 - 66  
Valladolid - Mallorca-Palma 05.16 12:30 85 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Unicaja Malaga 05.16 12:30 70 - 79  
Kosárlabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genf - Basel (3.m.) 05.16 16:00 70 - 73  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Nässjö (5.m.) 05.16 15:35 84 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Tofas Bursa (2.m.) 05.16 19:15 82 - 79  
Gaziantepspor - Anadolu Efes (2.m.) 05.16 17:00 67 - 83  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prometej Kamjanszke - Himik Juzsnij (2.m.) 05.16 15:00 91 - 79  
Zaporizzsja - Ternopil (2.m.) 05.16 13:00 74 - 70  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broncos de Caracas - Indios de Caracas 05.16 23:15 78 - 71  
Spartans Distrito Capital - Guaiqueries de Margarita 05.16 19:05 57 - 71  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - New York 05.16 20:00 65 - 73  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Huskies - Southland Sharks 05.16 05:00 87 - 102  
Bay Hawks - Nelson Giants 05.16 07:00 82 - 80  
Taranaki Mountainairs - Otago Nuggets 05.16 07:00 91 - 62  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Plzen (1.m.) 05.16 20:20 27 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Bjerringbro-Silkeborg 05.16 16:00 37 - 35  
SönderjyskE - Kolding 05.16 16:00 39 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Holstebro 05.16 16:00 36 - 38  
Skjern - Skanderborg 05.16 16:00 26 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - St. Raphael 05.16 16:00 31 - 26  
Istres - Nantes 05.16 17:00 26 - 33  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrovnik - Bjelovar 05.16 12:00 30 - 35  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - IR 05.16 16:00 33 - 27  
KA Akureyri - ÍBV 05.16 16:00 29 - 27  
Selfoss - Fram 05.16 16:00 32 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Gornik Zabrze 05.16 18:00 21 - 25  
Zaglebie Lubin - Tarnow 05.16 14:00 22 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroslaw - Kobierzyce 05.16 14:15 27 - 27  
Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow 05.16 18:00 40 - 28  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Győr 05.16 18:15 23 - 29  
Kisvárda - FTC 05.16 15:45 21 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosháza - Budakalász 05.16 18:00 25 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Érd 05.16 18:00 30 - 26  
Fehérvár - Boglári Akadémia 05.16 16:00 31 - 34  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Lübeck-Schwartau 05.16 17:00 34 - 26  
Bietigheim - Gummersbach 05.16 17:00 25 - 31  
Elbflorenz - Dessau-Rosslauer 05.16 17:00 28 - 29  
Hamburg - Ferndorf 05.16 17:00 27 - 30  
Konstanz - Fürstenfeldbruck 05.16 17:00 29 - 33  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wuppertal - Leipzig 05.16 15:30 32 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Flensburg 05.16 18:30 25 - 29  
Füchse Berlin - Göppingen 05.16 12:00 34 - 27  
Ludwigshafen-Friesenheim - Nordhorn-Lingen 05.16 12:00 26 - 28  
Magdeburg - DHfK Leipzig 05.16 14:05 33 - 34  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengarten-Buchholz - Bietigheim 05.16 17:15 22 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Dinamo Volgográd 05.16 09:00 26 - 36  
Univ. Izsevszk - Sztavropol 05.16 10:00 23 - 38  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - SZKIF Krasznodar 05.16 15:00 36 - 24  
CSZKA Moszkva - Dinamo Asztrahany 05.16 15:00 40 - 34  
Néva Szentpétervár - SZGAU-Szaratov 05.16 12:00 26 - 30  
Permszkije Medvegyi - Dinamo-Viktor Sztavropol 05.16 12:00 30 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Rosztov 05.16 16:30 30 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Boa Hora 05.16 17:00 24 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Dunarea Braila 05.16 13:30 34 - 26  
Gloria Buzau - Danubius Galati 05.16 16:10 30 - 27  
Magura Cisnadiei - Bistrita 05.16 10:00 21 - 19  
Mioveni - Zalau 05.16 11:00 20 - 25  
Municipal Craiova - Slatina 05.16 18:45 22 - 27  
Ramnicu Valcea - Prahova Ploiesti 05.16 16:30 37 - 24  
Univ. Cluj - Baia Mare 05.16 13:45 24 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Thun (3.m.) 05.16 17:00 25 - 31  
Schaffhausen - Bern (3.m.) 05.16 17:00 24 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Metaloplastika Sabac 05.16 18:00 30 - 31  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Gorenje Velenje 05.16 17:30 29 - 31  
Kézilabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmir - Köycegiz Bld. Spor 05.16 14:00 38 - 27  
Nilufer Bld. Spor - Spor Toto 05.16 13:00 24 - 28  
Labdarúgás (Afrikai Konföderációs Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coton Sport de Garoua - ASC Jaraaf 05.16 15:00 1 - 0  
CS Sfaxien - Kabylie 05.16 18:00 0 - 1  
Orlando Pirates - Raja Casablanca 05.16 15:00 1 - 1  
Pyramids FC - Enyimba 05.16 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Bordj Bou Arreridj 05.16 18:00 1 - 1  
Constantine - Paradou 05.16 18:00 0 - 1  
Hussein Dey - Biskra 05.16 18:00 1 - 1  
NC Magra - Ain M'Lila 05.16 17:00 3 - 2  
Relizane - ES Setif 05.16 17:00 2 - 2  
USM Alger - Saoura 05.16 18:00 2 - 0  
WA Tlemcen - ASO Chlef 05.16 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Engordany - CE Carroi 05.16 11:30 1 - 1  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Santa Coloma - Sant Julia 05.16 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockport - Torquay 05.16 13:15 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Gimnasia Mendoza 05.16 20:00 0 - 2  
Mitre Santiago del Estero - Agropecuario Argentino 05.16 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Dep. Moron 05.16 20:00 0 - 1  
Guillermo Brown - Ferro Carril Oeste 05.16 20:00 3 - 1  
San Martin SJ - Atl. Guemes 05.16 21:00 1 - 2  
San Telmo - Santamarina Tandil 05.16 20:00 2 - 2  
Villa Dalmine - Club Almagro 05.16 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Armenio - Villa San Carlos 05.16 20:00 1 - 1  
UAI Urquiza - Atl. Fenix 05.16 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Camioneros - Sol de Mayo 05.16 21:00 2 - 0  
Club Circulo Deportivo - Cipolletti 05.16 20:00 1 - 3  
Desamparados - Penarol de San Juan 05.16 20:00 3 - 3  
Huracan Las Heras - Club Bolivar 05.16 20:30 3 - 0  
Juventud Unida de SanLuis - Dep. Madryn 05.16 20:30 0 - 2  
Sansinena SD - Olimpo Bahia Blanca 05.16 19:30 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Def. de Pronunciamiento - Central Norte Salta 05.16 20:30 0 - 0  
Defensores de Belgrano VR - Crucero del Norte 05.16 21:00 4 - 1  
Gimnasia Tiro de Salta - Gimnasia y Esgrima 05.16 19:30 2 - 0  
Gualeguaychu - Douglas Haig 05.16 20:00 0 - 2  
Sarmiento de Resistencia - Racing de Cordoba 05.16 21:45 0 - 3  
Sportivo Belgrano - Chaco For Ever 05.16 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - River Plate 05.16 22:30 1 - 1  
Colón - Talleres Cordoba 05.16 02:00 1 - 1  
Vélez Sarsfield - Racing Club 05.16 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Brisbane Roar 05.16 10:10 1 - 0  
Melbourne City - Wellington Phoenix 05.16 08:05 2 - 2  
Perth Glory - Western Sydney Wanderers 05.16 12:15 5 - 1  
Labdarúgás (Bahreini Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Riffa - Al-Muharraq 05.16 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Antwerpen 05.16 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Standard Liege 05.16 16:00 3 - 1  
Oostende - Gent 05.16 13:30 0 - 4  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Barcelona 05.16 21:00 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - CSZKA 1948 Szófia 05.16 19:15 3 - 3  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Doboj Kakanj - FK Sarajevo 05.16 17:00 0 - 0  
Radnik Bijeljina - Olimpic Sarajevo 05.16 17:00 1 - 0  
Sloboda Tuzla - Siroki Brijeg 05.16 17:00 1 - 1  
Tuzla City - Velez Mostar 05.16 17:00 1 - 1  
Zeljeznicar Sarajevo - Borac Banja Luka 05.16 17:00 1 - 2  
Zrinjski Mostar - Krupa na Vrbasu 05.16 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Alagoano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianca AL - CSE 05.16 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Baiano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alagoinhas - Bahia de Feira 05.16 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Sao Jose dos Campos 05.16 20:00 1 - 1  
Cruzeiro MG - AA Napoli 05.16 22:00 3 - 0  
Santos SP - Palmeiras SP 05.16 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Carioca, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense RJ - Flamengo RJ 05.16 02:05 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Carioca,Taca Rio,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Vasco da Gama RJ 05.16 16:05 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Catarinense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marcilio Dias - Chapecoense 05.16 21:00 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil Gaucho, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional RS - Gremio RS 05.16 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Goiano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio Anapolis GO - Vila Nova GO 05.16 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Mineiro, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Atlético MG 05.16 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paraense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuna Luso PA - Paysandu 05.16 15:00 4 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paulista, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Ponte Preta 05.16 23:15 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paulista, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians SP - Palmeiras SP 05.16 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Nautico PE 05.16 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America FC - Globo RN 05.16 21:00 3 - 2  
Palmeira RN - Forca e Luz RN 05.16 20:00 0 - 1  
Potiguar RN - ABC 05.16 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Dortmund 05.16 18:00 1 - 3  
RB Leipzig - Wolfsburg 05.16 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Würzburg 05.16 15:30 1 - 2  
Darmstadt - Heidenheim 05.16 15:30 5 - 1  
Düsseldorf - Erzgebirge Aue 05.16 15:30 3 - 0  
Karlsruhe - Holstein Kiel 05.16 15:30 3 - 2  
Nürnberg - Bochum 05.16 15:30 1 - 1  
Osnabrück - Hamburg 05.16 15:30 3 - 2  
Paderborn - Fürth 05.16 15:30 2 - 4  
Sandhausen - Regensburg 05.16 15:30 2 - 0  
St. Pauli - Hannover 05.16 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Bayern München Amatőr 05.16 14:00 2 - 2  
Dynamo Dresden - Türkgücü München 05.16 14:00 4 - 0  
Hallescher FC - Wehen 05.16 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - Pafosz 05.16 17:00 1 - 2  
Paralimni - Ethnikosz Ahnasz 05.16 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - FC Hradec Kralove 05.16 17:00 1 - 1  
Vlasim - Chrudim 05.16 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 05.16 17:00 4 - 5  
Pardubice - Plzen 05.16 15:00 3 - 0  
Slavia Praha - Karvina 05.16 19:30 1 - 1  
Teplice - Ceske Budejovice 05.16 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Lokomotiva Brno 05.16 13:00 1 - 1  
Pardubice - Liberec 05.16 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Fremad Amager 05.16 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Fredericia 05.16 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Tarnby 05.16 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Horsens 05.16 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Nordsjaelland 05.16 18:00 3 - 1  
FC Köbenhavn - Bröndby 05.16 16:00 2 - 1  
Midtjylland - Randers 05.16 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Bröndby 05.16 14:00 1 - 2  
Kolding - Nordsjaelland 05.16 14:00 4 - 1  
Thy-Thisted - Köge 05.16 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - ASA Aarhus 05.16 14:00 4 - 1  
Odense - Aalborg 05.16 14:00 0 - 0  
VSK Aarhus - Sundby BK 05.16 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bizana Pondo Chiefs - Pretoria Callies 05.16 15:00 2 - 4  
Cape Town All Stars - Cape Umoya Utd. 05.16 15:00 1 - 0  
Free State Stars - Ajax Cape Town 05.16 15:00 3 - 1  
Jomo Cosmos - Richards Bay 05.16 15:00 1 - 1  
Pretoria Univ. - Real Kings 05.16 15:00 1 - 2  
Sekhukhune Utd. - Polokwane City 05.16 15:00 2 - 0  
Steenberg Utd. - JDR Stars 05.16 15:00 1 - 1  
TS Sporting - Uthongathi 05.16 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Gyeongnam 05.16 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon City - Gimhae City 05.16 08:00 1 - 2  
Gyeongju KHNP - Ulsan Citizen 05.16 08:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Daegu 05.16 07:00 1 - 2  
Ulsan - Suwon Bluewings 05.16 09:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Guayaquil City 05.16 02:00 1 - 0  
LDU Quito - Aucas Quito 05.16 23:30 1 - 3  
Manta FC - Macara Ambato 05.16 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Nasr (UAE) 05.16 17:35 2 - 1  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club Dabidjan - ASEC Mimosas 05.16 17:30 2 - 2  
SO Armee - SOL FC 05.16 20:00 0 - 0  
Tanda - Bouake 05.16 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Arszenál Dzjerzsinszk 05.16 13:00 2 - 0  
Dnyepr Mogiljev - Szlonyim-2017 05.16 15:00 3 - 1  
Volna Pinszk - Orsa 05.16 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Gomel 05.16 19:30 1 - 0  
Szluck - FK Minszk 05.16 15:30 2 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NSI Runavik - HB Torshavn 05.16 16:00 0 - 0  
Vikingur Gota - TB Tvöroyri 05.16 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - JIPPO 05.16 17:30 3 - 0  
Gnistan - Musan Salama 05.16 17:30 1 - 1  
Rovaniemi PS - PK-35 05.16 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - PK-35 Helsinki 05.16 16:00 5 - 0  
JyPK - PK-35 Vantaa 05.16 15:00 1 - 3  
Kuopio PS - TiPS 05.16 15:00 5 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lens 05.16 21:00 3 - 0  
Dijon - Nantes 05.16 21:00 0 - 4  
Lille - St-Etienne 05.16 21:00 0 - 0  
Lorient - Metz 05.16 21:00 2 - 1  
Marseille - Angers 05.16 21:00 3 - 2  
Monaco - Rennes 05.16 21:00 2 - 1  
Montpellier - Brest 05.16 21:00 0 - 0  
Nice - Strasbourg 05.16 21:00 0 - 2  
Nimes - Lyon 05.16 21:00 2 - 5  
Paris SG - Reims 05.16 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aduana Stars - Medeama Tarkwa 05.16 17:00 2 - 0  
Ashanti Gold - Accra Great Olympics 05.16 17:00 1 - 0  
Hearts of Oak - Elmina Sharks 05.16 20:00 2 - 0  
Inter Allies - Berekum Chelsea 05.16 17:00 5 - 0  
Karela Utd. - Techiman Eleven Wonders 05.16 17:00 2 - 0  
King Faisal - Bechem Utd. 05.16 17:00 3 - 1  
Liberty Professionals - Asante Kotoko 05.16 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Saburtalo Tbiliszi 05.16 16:00 4 - 1  
Dinamo Tbiliszi - FC Telavi 05.16 16:00 1 - 0  
Lokomotív Tbiliszi - FC Samtredia 05.16 16:00 3 - 1  
Samgurali Tskaltubo - Shukura Kobuleti 05.16 14:00 1 - 0  
Torpedo Kutaisi - Dila Gori 05.16 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Comunicaciones - Dep. Iztapa 05.16 02:00 1 - 1  
Dep. Guastatoya - Santa Lucia Cotzumalguapa 05.16 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz - Ionikosz Nikea 05.16 13:45 3 - 5  
Levadiakosz - Hania 05.16 13:45 3 - 0  
Xanthi - Ergotelisz Iraklio 05.16 13:45 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz 05.16 18:30 0 - 0  
Panathinaikosz - Olympiakosz 05.16 18:30 1 - 4  
PAOK - Aszterasz Tripolisz 05.16 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Heracles 05.16 14:30 5 - 0  
Feyenoord - RKC Waalwijk 05.16 14:30 3 - 0  
Heerenveen - Sparta Rotterdam 05.16 14:30 1 - 2  
Twente - ADO Den Haag 05.16 14:30 3 - 2  
Utrecht - PSV 05.16 14:30 1 - 1  
Venlo - Emmen 05.16 14:30 0 - 4  
Vitesse - Ajax 05.16 14:30 1 - 3  
Willem II - F. Sittard 05.16 14:30 2 - 1  
Zwolle - Groningen 05.16 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Resources Capital - Hongkong Rangers 05.16 11:30 0 - 6  
Southern District - Happy Valley 05.16 09:00 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Croatia Zmijavci - Opatija 05.16 17:30 1 - 3  
Dragovoljac - Cibalia 05.16 17:30 0 - 3  
Kustosija - Dinamo Zágráb 2 05.16 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Dinamo Zágráb 05.16 19:10 0 - 3  
Sibenik - Hajduk Split 05.16 17:05 0 - 2  
Varazdin - Rijeka 05.16 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Machine Sazi Tabriz 05.16 16:55 1 - 0  
Saipa Karaj - Paykan 05.16 16:55 1 - 2  
Sepahan - Mes Rafsanjan 05.16 15:45 5 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Fylkir 05.16 21:15 3 - 0  
Vikingur Reykjavik - Breidablik 05.16 21:15 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Mito 05.16 07:00 1 - 0  
Machida Zelvia - Albirex Niigata 05.16 08:00 2 - 1  
Omiya Ardija - Okayama 05.16 07:00 0 - 0  
Tokyo Verdy - Kitakyushu 05.16 08:00 2 - 0  
Yamagata - Ehime 05.16 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Utd. - Vanraure Hachinohe 05.16 07:00 2 - 0  
Grulla Morioka - Gifu 05.16 06:00 0 - 2  
Imabari - Kamatamare Sanuki 05.16 06:00 1 - 1  
Kataller Toyama - Azul Claro Numazu 05.16 07:00 3 - 0  
Roasso Kumamoto - Nagano Parceiro 05.16 07:00 2 - 0  
Yokohama SCC - Tegevajaro Miyazaki 05.16 06:00 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Urawa RD 05.16 10:00 0 - 3  
Kawasaki Frontale - Sapporo 05.16 08:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfida Setagaya - Speranza Osaka-Takatsuki 05.16 07:00 3 - 3  
Yamato Sylphid - Angeviolet Hiroshima 05.16 06:00 1 - 2  
Yokohama Seagulls - Iga Kunoichi 05.16 06:00 1 - 3  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahab - Ramtha 05.16 19:30 0 - 2  
Shabab Al-Ordon - FC Maan 05.16 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gor Mahia Nairobi - Nairobi City Stars 05.16 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arberia - Llapi 05.16 15:00 3 - 2  
Drenica Skenderaj - Drita 05.16 15:00 0 - 3  
Feronikeli - Besa Peje 05.16 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Ice City - Liaoning Shenyang Urban 05.16 09:30 1 - 0  
Nantong Zhiyun - Chengdu Rongcheng 05.16 13:35 1 - 2  
Wuhan Three Towns - Suzhou Dongwu 05.16 13:35 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Port - Dalian Pro 05.16 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - LKS Lodz 05.16 19:30 2 - 3  
Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sacz 05.16 19:10 3 - 0  
Widzew Lodz - TBB Nieciecza 05.16 12:40 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Rzeszow - Chojniczanka Chojnice 05.16 19:44 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Warta Poznan 05.16 17:30 0 - 1  
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk 05.16 17:30 2 - 1  
Lech Poznan - Gornik Zabrze 05.16 17:30 1 - 1  
Legia Varsó - Podbeskidzie Bielsko-B. 05.16 17:30 1 - 0  
Piast Gliwice - Wisla Krakkó 05.16 17:30 2 - 3  
Pogon Szczecin - Rakow Czestochowa 05.16 17:30 1 - 3  
Slask Wroclaw - Stal Mielec 05.16 17:30 1 - 1  
Wisla Plock - Zaglebie Lubin 05.16 17:30 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APLG Gdansk - UJ Krakkó 05.16 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Banga Gargzdai 05.16 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rodange - Fola Esch 05.16 16:00 2 - 1  
Mondorf-les-Bains - Wiltz 05.16 16:00 0 - 3  
Racing Luxembourg - Hamm Benfica 05.16 16:00 3 - 0  
UNA Strassen - Dudelange 05.16 16:00 2 - 6  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Mouloudia Oujda 05.16 18:00 0 - 3  
Hassania Agadir - Youssoufia Berrechid 05.16 22:30 2 - 1  
Maghreb Fes - RSB Berkane 05.16 20:15 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Dep. Toluca 05.16 03:05 3 - 1  
Puebla - Atlas de Guadalajara 05.16 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Montreal 05.16 01:00 1 - 0  
Colorado Rapids - Houston 05.16 03:00 3 - 1  
FC Cincinnati - Inter Miami 05.16 22:00 2 - 3  
Kansas City - Vancouver 05.16 20:00 3 - 0  
Minnesota - Dallas 05.16 02:00 1 - 0  
Philadelphia - New York RB 05.16 01:30 1 - 0  
Salt Lake - Nashville 05.16 03:30 0 - 0  
San Jose - Portland 05.16 04:00 0 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floresti - Sfintul Gheorghe 05.16 15:00 0 - 4  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Nyíregyháza 05.16 17:00 0 - 1  
Budaörs - DEAC 05.16 17:00 1 - 1  
DVSC - Haladás 05.16 18:30 4 - 2  
Gyirmót - Békéscsaba 05.16 18:30 4 - 0  
Kaposvár - Dorog 05.16 17:00 0 - 1  
NB II 2020/21 05.16 18:30    
NB II 2020/21 - DVSC nélkül 05.16 18:30    
Pécs - Soroksár 05.16 17:00 0 - 2  
Siófok - Szentlőrinc 05.16 17:00 1 - 1  
Szeged GA - Kazincbarcika 05.16 17:00 2 - 0  
Szolnok - Csákvár 05.16 17:00 2 - 1  
Vasas - Győr 05.16 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diriangen - Walter Ferretti 05.16 03:00 3 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dakkada - Akwa Utd. 05.16 17:00 0 - 2  
Enugu Rangers - Rivers Utd. 05.16 17:00 0 - 1  
Heartland Owerri - Katsina Utd. 05.16 17:00 2 - 0  
Kano Pillars - Adamawa Utd. 05.16 17:00 1 - 0  
Kwara Utd. - Plateau Utd. 05.16 17:00 2 - 0  
Lobi Stars - Ifeanyi Ubah 05.16 17:00 2 - 0  
Sunshine Stars - Jigawa Golden Stars 05.16 17:00 0 - 0  
Warri Wolves - MFM Lagos 05.16 17:00 0 - 2  
Wikki Tourists - Nasarawa Utd. 05.16 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Rosenborg 05.16 18:00 2 - 2  
Molde - Brann Bergen 05.16 20:00 4 - 0  
Sandefjord - Mjöndalen 05.16 18:00 0 - 3  
Sarpsborg - Haugesund 05.16 15:00 0 - 0  
Strömsgodset - Lilleström 05.16 18:00 3 - 1  
Valerenga - Kristiansund 05.16 15:00 1 - 2  
Viking Stavanger - Tromsö 05.16 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apia Leichhardt - Blacktown City 05.16 08:00 0 - 1  
Sydney FC 2 - Marconi Stallions 05.16 10:30 3 - 3  
Sydney Utd. - Sydney Olympic 05.16 07:00 3 - 1  
Wollongong Wolves - Rockdale Ilinden 05.16 06:30 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar 2 - Redlands Utd. 05.16 10:15 5 - 1  
Brisbane Strikers - Moreton Bay Utd. 05.16 10:00 1 - 4  
Queensland Lions - Peninsula Power 05.16 10:00 0 - 1  
Sunshine Coast Wanderers - Eastern Suburbs 05.16 08:15 3 - 1  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Albans Saints - Oakleigh Cannons 05.16 07:00 0 - 3  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OL Reign - North Carolina 05.16 04:00 0 - 0  
Sky Blue - Houston 05.16 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Frankfurt 05.16 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg Amatőr - E. Stadtallendorf 05.16 14:00 5 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf Amatőr - Oberhausen 05.16 14:00 2 - 2  
Lotte - 1. FC Köln Amatőr 05.16 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Crotone 05.16 15:00 1 - 1  
Fiorentina - Napoli 05.16 12:30 0 - 2  
Milan - Cagliari 05.16 20:45 0 - 0  
Parma - Sassuolo 05.16 18:00 1 - 3  
Udinese - Sampdoria 05.16 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Napoli 05.16 15:00 0 - 0  
Roma - Juventus 05.16 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Triestina - Virtus Verona 05.16 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Mahacskala - Dinamo Sztavropol 05.16 16:00 4 - 0  
Forte Taganrog - Jesszentuki 05.16 15:00 3 - 0  
Kubany Krasznodar - Anzsi Mahacskala 05.16 18:00 5 - 1  
Masuk Pjatigorszk - Biolog Novokubanszk 05.16 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Szpartak Moszkva 05.16 13:00 2 - 2  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 05.16 13:00 3 - 2  
Himki - Szocsi 05.16 13:00 0 - 0  
Lokomotív Moszkva - Ural Jekatyerinburg 05.16 13:00 1 - 0  
Rosztov - FK Krasznodar 05.16 13:00 1 - 3  
Rubin Kazany - Rotor Volgográd 05.16 13:00 1 - 1  
Ufa - Arszenál Tula 05.16 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Rapid Wien Amatőr 05.16 14:30 2 - 3  
Austria Klagenfurt - Horn 05.16 14:30 4 - 0  
Austria Lustenau - Liefering 05.16 14:30 2 - 4  
BW Linz - Austria Wien Amatőr 05.16 14:30 4 - 0  
FAC Wien - Grazer AK 05.16 14:30 2 - 2  
FC Juniors OÖ - Lafnitz 05.16 14:30 1 - 3  
Kapfenberg - Dornbirn 1913 05.16 14:30 0 - 1  
Vorwärts Steyr - Wacker Innsbruck 05.16 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK - Salzburg 05.16 17:00 2 - 5  
Sturm Graz - Rapid Wien 05.16 17:00 4 - 1  
WSG Tirol - Wolfsberg 05.16 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Südburgenland - Altenmarkt 05.16 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Guairena 05.16 02:00 1 - 1  
River Plate Asuncion - Cerro Porteno 05.16 23:45 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Melgar 05.16 18:00 2 - 1  
Cienciano - Univ. San Martin 05.16 01:00 0 - 1  
Sporting Cristal - Huancayo 05.16 22:30 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Benfica B 05.16 17:30 1 - 0  
Casa Pia - Varzim 05.16 16:00 3 - 0  
Covilha - Estoril 05.16 12:15 3 - 2  
Penafiel - Vizela 05.16 15:00 1 - 2  
Porto B - Feirense 05.16 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Ovarense 05.16 17:00 1 - 0  
Gil Vicente - Damaiense 05.16 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Sporting CP 05.16 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Santa Clara 05.16 18:00 0 - 2  
Famalicao - Nacional Madeira 05.16 16:00 3 - 0  
Marítimo - Guimaraes 05.16 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Aston Villa 05.16 13:00 3 - 2  
Everton - Sheffield Utd. 05.16 20:00 0 - 1  
Tottenham - Wolverhampton 05.16 15:05 2 - 0  
West Bromwich - Liverpool 05.16 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - Dinamo Bukarest 05.16 15:30 1 - 2  
UTA Arad - Gaz Metan Medias 05.16 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - FCS Bukarest 05.16 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luis Angel Firpo - Alianza San Salvador 05.16 23:00 1 - 2  
Santa Tecla - CD FAS 05.16 03:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Kilmarnock 05.16 13:00 0 - 2  
Motherwell - Ross County 05.16 13:00 1 - 2  
St. Mirren - Dundee Utd. 05.16 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartans - Rangers 05.16 17:10 0 - 5  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Rayo Vallecano 05.16 16:00 1 - 2  
Leganes - UD Logrones 05.16 21:30 3 - 0  
Mallorca - Alcorcon 05.16 20:45 2 - 0  
Sabadell - Tenerife 05.16 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Covadonga - Salamanca UDS 05.16 12:00 1 - 2  
Lealtad - Pontevedra 05.16 12:00 2 - 2  
Oviedo B - Coruxo 05.16 17:00 1 - 1  
Sp. Gijón B - Guijuelo 05.16 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ejea - Portugalete 05.16 12:00 1 - 2  
Haro Deportivo - Barakaldo 05.16 17:00 1 - 1  
Izarra - Leioa 05.16 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orihuela - Olot 05.16 11:30 1 - 3  
Pena Deportiva - Espanyol B 05.16 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 4. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Ejido - Las Palmas B 05.16 11:00 1 - 3  
Granada B - Rec. Huelva 05.16 11:30 1 - 0  
Lorca Deportiva - Marbella 05.16 12:00 2 - 3  
Yeclano Deportivo - Marino 05.16 11:30 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 5. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Atl. Madrid B 05.16 20:00 3 - 0  
Socuellamos - Getafe B 05.16 12:00 3 - 0  
Villarrobledo - Poblense 05.16 12:00 1 - 2  
Villarrubia - Las Rozas 05.16 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Real Union Irun 05.16 12:00 1 - 0  
Tarazona - Laredo 05.16 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Nucia - UE Llagostera 05.16 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Celta Vigo B 05.16 20:15 2 - 1  
Badajoz - Zamora 05.16 20:15 2 - 0  
UCAM Murcia - Barcelona B 05.16 12:00 2 - 2  
UD Ibiza - Real Madrid B 05.16 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Granada 05.16 18:30 4 - 2  
Ath. Bilbao - Real Madrid 05.16 18:30 0 - 1  
Atl. Madrid - Osasuna 05.16 18:30 2 - 1  
Barcelona - Celta Vigo 05.16 18:30 1 - 2  
Betis - Huesca 05.16 18:30 1 - 0  
Cadiz - Elche 05.16 18:30 1 - 3  
Getafe - Levante 05.16 18:30 2 - 1  
Real Sociedad - Valladolid 05.16 18:30 4 - 1  
Valencia - Eibar 05.16 18:30 4 - 1  
Villarreal - Sevilla 05.16 18:30 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EDF Logrono - Tenerife 05.16 11:00 2 - 1  
Levante - Santa Teresa 05.16 12:00 1 - 1  
Real Madrid - Eibar 05.16 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Tercera Div.,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Llanes - Tuilla 05.16 18:00 1 - 1  
Utebo FC - Barbastro 05.16 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Jönköping Södra 05.16 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska FF - Dalkurd 05.16 16:00 3 - 1  
IF Karlstad - Sandviken 05.16 16:00 1 - 3  
IFK Lulea - Hammarby Talang 05.16 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Djurgarden 05.16 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Örebro 05.16 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazem - Al-Bukayriyah 05.16 18:20 2 - 1  
Arar - Al-Adalh 05.16 18:40 0 - 0  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Pikine - Stade de Mbour 05.16 18:30 1 - 0  
ASC Niarry Tally - Teungueth FC 05.16 18:30 0 - 1  
Casa Sports de Ziguinchor - US Goree 05.16 18:30 2 - 2  
CNEPS Excellence - ASEC Ndiambour 05.16 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Hougang Utd. 05.16 11:30 2 - 5  
Lion City Sailors - Tanjong Pagar United 05.16 11:30 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Zilina 05.16 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Olimpija Ljubljana 05.16 17:15 4 - 0  
Domzale - Koper 05.16 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Török 3,rájátsz. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hekimoglu Trabzon - 24 Erzincanspor 05.16 15:00 3 - 0  
Kirsehir Bld. Spor - Kirklarelispor 05.16 15:00 0 - 0  
Kocaelispor - Ankara Demirspor 05.16 19:00 3 - 0  
Sakaryaspor - Vanspor 05.16 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kampala City FC - Kyetume Mukono 05.16 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alians Lipova Dolina - Obolon Kijev 05.16 15:00 1 - 0  
Krisztal Herszon - Prikarpattya Ivano-Frank. 05.16 14:00 0 - 1  
Metaliszt 1925 - Veresz Rivne 05.16 17:00 4 - 1  
Niva Ternopil - VPK-Agro Sevcsenkivka 05.16 15:00 1 - 2  
Polisszja Zsitomir - Avangard Kramatorszk 05.16 16:00 1 - 2  
Volyn Lutszk - Girnyik-Sport 05.16 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Fenix Montevideo 05.16 20:00 0 - 3  
Dep. Maldonado - Liverpool Montevideo 05.16 22:15 2 - 4  
Torque Montevideo - Sud América 05.16 00:30 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Pittsburgh 05.16 01:00 1 - 1  
New Mexico Utd. - Austin Bold 05.16 03:30 3 - 1  
Tacoma Defiance - Orange County SC 05.16 21:00 1 - 0  
Tampa Bay - Phoenix Rising 05.16 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Madison - North Carolina 05.16 02:00 1 - 0  
Greenville Triumph - Union Omaha 05.16 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Puerto Cabello 05.16 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Estudiantes de Merida 05.16 01:15 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Borec Veles 05.16 16:00 3 - 1  
Pelister Bitola - Belasica Strumica 05.16 16:00 2 - 0  
Renova - Rabotnicki Szkopje 05.16 16:00 1 - 1  
Shkendija Tetovo - Shkupi Szkopje 05.16 16:00 1 - 1  
Vardar Szkopje - Makedonije GP 05.16 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Paide Linnameeskond 05.16 14:00 0 - 0  
MMA (UFC 262, Houston)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andrea Lee - Ant. Shevchenko (női) 05.16 02:10 1 - 0  
C. Giagos - S. Soriano 05.16 00:30 1 - 0  
Cha. Oliveira - Mic. Chandler 05.16 06:25 1 - 0  
G. Mazany - P. Cachoeira (női) 05.16 01:30 0 - 1  
J. Wright - J. Pickett 05.16 02:35 1 - 0  
K. Chookagain - Viv. Araujo (női) 05.16 04:40 1 - 0  
Kev. Aguilar - T. Lutz 05.16 01:00 0 - 1  
L. Vannata - M. Grundy 05.16 02:55 1 - 0  
M. Schnell - R. Bontorin 05.16 05:15 0 - 1  
Ron. Souza - And. Muniz 05.16 03:30 0 - 1  
Sha. Burgos - Eds. Barboza 05.16 04:00 0 - 1  
Tony Ferguson - B. Dariush 05.16 05:45 0 - 1  
Motorsport (Moto2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Francia Nagydíj 2021 05.16 12:20    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - Aug. Fernandez (Francia ND, futam) 05.16 09:30 0 - 1  
Ai Ogura - M. Schrötter (Francia ND, futam) 05.16 09:30 0 - 1  
J. Navarro - X. Vierge (Francia ND, futam) 05.16 12:20 1 - 0  
Joe Roberts - F. di Giannantonio (Francia ND, futam) 05.16 09:30 0 - 1  
M. Bezzecchi - Remy Gardner (Francia ND, futam) 05.16 12:20 0 - 1  
Raul Fernandez - S. Lowes (Francia ND, futam) 05.16 12:20 1 - 0  
Motorsport (Moto3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Francia Nagydíj 2021 05.16 11:00    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Oncu - Ayu. Sasaki (Francia ND, futam) 05.16 11:00 0 - 1  
G. Rodrigo - N. Antonelli (Francia ND, futam) 05.16 11:00 1 - 0  
J. McPhee - A. Migno (Francia ND, futam) 05.16 11:00 1 - 0  
P. Acosta - J. Masia (Francia ND, futam) 05.16 11:00 1 - 0  
R. Fenati - D. Binder (Francia ND, futam) 05.16 11:00 1 - 0  
Tat. Suzuki - Ser. Garcia (Francia ND, futam) 05.16 11:00 0 - 1  
Motorsport (MotoGP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Francia Nagydíj 2021 05.16 14:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Espargaro - V. Rossi (Francia ND, futam) 05.16 14:00 0 - 1  
B. Binder - E. Bastianini (Francia ND, futam) 05.16 14:00 1 - 0  
J. Mir - A. Rins (Francia ND, futam) 05.16 14:00 0 - 1  
J. Zarco - Marc Marquez (Francia ND, futam) 05.16 14:00 1 - 0  
Jack Miller - F. Quartararo (Francia ND, futam) 05.16 14:00 1 - 0  
L. Savadori - L. Marini (Francia ND, futam) 05.16 14:00 0 - 1  
M. Vinales - F. Morbidelli (Francia ND, futam) 05.16 14:00 1 - 0  
Pol Espargaro - Mig. Oliveira (Francia ND, futam) 05.16 14:00 1 - 0  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Dover Drydene 400 2021 05.16 20:00    
Nascar, Dover Drydene 400 2021 - Top 3 05.16 20:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Bowman - W. Byron (Dover Drydene 400) 05.16 20:00 1 - 0  
B. Keselowski - J. Logano (Dover Drydene 400) 05.16 20:00 0 - 1  
C. Bell - R. Blaney (Dover Drydene 400) 05.16 20:00 0 - 1  
K. Harvick - D. Hamlin (Dover Drydene 400) 05.16 20:00 1 - 0  
Kyle Busch - Cha. Elliott (Dover Drydene 400) 05.16 20:00 0 - 1  
Kyle Larson - M. Truex Jr. (Dover Drydene 400) 05.16 20:00 1 - 0  
T. Reddick - Kurt Busch (Dover Drydene 400) 05.16 20:00 1 - 0  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - York City 05.16 16:00 14 - 35  
Rögbi (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suntory Sungoliath - Kubota Spears 05.16 06:10 26 - 9  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New England Free Jacks 05.16 02:00 33 - 18  
Austin Gilgronis - Rugby Utd. New York 05.16 02:00 16 - 9  
Houston Sabercats - Toronto Arrows 05.16 02:00 10 - 19  
LA Giltnis - Utah Warriors 05.16 04:00 38 - 27  
Old Glory DC - Seattle Seawolves 05.16 18:00 22 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Penrith Panthers 05.16 10:25 12 - 48  
Melbourne Storm - St. George Illawarra 05.16 08:05 44 - 18  
New Zealand Warriors - Parramatta Eels 05.16 05:50 18 - 34  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Ospreys 05.16 14:00 26 - 42  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Horvátország 05.16 16:00 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Szlovákia 05.16 16:00 3 - 1  
Svájc - Albánia 05.16 19:00 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Grúzia 05.16 17:00 3 - 0  
Görögország - Montenegró (Helyszín: Montenegró) 05.16 20:00 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Norvégia 05.16 16:00 3 - 0  
Magyarország - Portugália (Helyszín: Portugália) 05.16 19:00 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Svédország 05.16 16:30 3 - 1  
Ukrajna - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 05.16 13:30 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 05.16 16:00 3 - 2  
Izrael - Dánia 05.16 19:00 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lettország 05.16 17:00 3 - 0  
Szlovénia - Bosznia-Hercegovina (Helyszín: Bosznia-Herceg.) 05.16 20:00 3 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - N. Hardt 05.16 09:30 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Ce - C. Dinu 05.16 09:30 0 - 2  
Tenisz (Belgrád, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kri. Pliskova - O. Dodin 05.16 19:45 0 - 2  
N. Podoroska - Babos T. 05.16 17:45 2 - 1  
P. Badosa Gibert - A. Petkovic 05.16 16:10 2 - 0  
P.M. Tig - M. Buzarnescu 05.16 16:35 1 - 2  
Tenisz (Belgrád-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Radanovic - C. Bucsa 05.16 12:00 0 - 0  
J.A. Cristian - Jani R-L. 05.16 13:25 1 - 2  
K. Rakhimova - A. Gasanova 05.16 14:00 2 - 0  
M.C. Osorio Serrano - Xiaodi You 05.16 12:00 2 - 0  
V. Tomova - A. Konjuh 05.16 12:00 1 - 2  
Xiyu Wang - D. Seguel 05.16 13:50 2 - 0  
Tenisz (Biella 6-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cri. Rodriguez - T. van Rijthoven 05.16 14:50 0 - 2  
J. Lenz - F. Passaro 05.16 13:00 0 - 2  
L. Vanni - N. Serdarusic 05.16 12:30 2 - 0  
M. Zverev - G. Blancaneaux 05.16 11:00 2 - 0  
O. Giacalone - A. Santillan 05.16 11:00 0 - 0  
R. Slobodchikov - R. Bonadio 05.16 12:30    
T. Gabashvili - V. Galovic 05.16 14:10 0 - 2  
T.M. Etcheverry - G. Fonio 05.16 11:00 2 - 0  
Tenisz (Bonita Springs, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Volynets - I.M. Bara 05.16 18:50 2 - 1  
Tenisz (Genf-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - H. Laaksonen 05.16 11:40 1 - 2  
M. Cecchinato - D. Altmaier 05.16 14:00    
P. Gunneswaran - M. McDonald 05.16 10:30 1 - 2  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Leshem - Zane Khan 05.16 08:55 0 - 2  
Tenisz (Jeruzsálem, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Yashina - S. Kimchi 05.16 09:00 0 - 2  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - I. Khromacheva 05.16 10:55 1 - 2  
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - E. Donskoy 05.16 10:00 2 - 0  
Go Soeda - Ant. Hoang 05.16 10:00 0 - 2  
J. Sousa - R. Marcora 05.16 18:25 2 - 0  
K. Coppejans - A. Rinderknech 05.16 13:05 1 - 2  
K. Jacquet - T. Seyboth Wild 05.16 10:00 0 - 2  
L. Broady - K. Majchrzak 05.16 12:05 1 - 2  
M. Ymer - M. Klizan 05.16 12:10 2 - 1  
P. Polansky - A. Giannessi 05.16 11:40 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - Yunseong Chung 05.16 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - A. Kulikova 05.16 10:30 2 - 0  
Tenisz (Oeiras 3-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - M. Moraing 05.16 14:00 2 - 0  
E. Gulbis - D. Gimeno-Traver 05.16 14:35 2 - 0  
Emi. Gomez - A. Vatutin 05.16 12:00 2 - 1  
F. Cabral - A. Molcan 05.16 16:00 0 - 2  
Gon. Oliveira - M. Janvier 05.16 14:30 2 - 0  
M. Torpegaard - L. Faria 05.16 12:00 2 - 1  
R. Quiroz - H. Grenier 05.16 16:00 0 - 2  
T. Cacao - Z. Bergs 05.16 16:20 0 - 2  
Tenisz (Parma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Paolini - A. Anisimova 05.16 12:45 0 - 2  
Qiang Wang - Mis. Doi 05.16 13:55 2 - 1  
Su-Wei Hsieh - D. Kasatkina 05.16 11:00 0 - 2  
Tenisz (Parma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Perez E - Jurak D / Klepac A 05.16 17:30 0 - 2  
Guarachi A / Krawczyk D - Gorgodze E / Kalashnikova O 05.16 17:25 2 - 0  
Ninomiya M / Yang Z - Pieri J / Turati B 05.16 17:00 2 - 0  
Tenisz (Parma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - R. Marino 05.16 13:45 2 - 0  
A-L. Friedsam - L. Pattinama Kerkhove 05.16 15:15 2 - 1  
C. McNally - K. Zavatska 05.16 15:35 2 - 0  
L. Bronzetti - M. di Giuseppe 05.16 11:00 0 - 2  
L. Samsonova - L. Pigato 05.16 11:00 1 - 2  
P. Ormaechea - S. Vögele 05.16 12:45 2 - 1  
Tenisz (Prijedor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - N. Fatic 05.16 10:55 2 - 1  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Draper - M. Guinard 05.16 10:00 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - R. Nadal 05.16 17:00 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ram R / Salisbury J - Mektic N / Pavic M 05.16 15:00 0 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Róma, női egyes 2021 05.16 14:30    
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Swiatek - Kar. Pliskova 05.16 14:30 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fichman S / Olmos G - Aoyama S / Shibahara E 05.16 12:30 2 - 0  
Fichman S / Olmos G - Mladenovic K / Vondrousov 05.16 17:30 2 - 1  
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - C. Burel 05.16 10:00 1 - 2  
Tenisz (Salinas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bandecchi - L. Stefanini 05.16 17:00 0 - 2  
Tenisz (Troisdorf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Geerts - E. Ejupovic 05.16 14:00 0 - 2  
Tenisz (Valldoreix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - M. Cuevas 05.16 11:00 2 - 1  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB I, 2020/21 - OSC vagy FTC jut tovább? 05.16 14:05    
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - FTC (3.m.) 05.16 14:05 10 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Roman - R. Espinoza Franco 05.16 01:00 1 - 0  
Luis Nery - Bra. Figueroa 05.16 04:00 0 - 1  
S. Claggett - M. Germain 05.16 02:00 0 - 1  
Xav. Martinez - J.C. Burgos 05.16 03:00 1 - 0  

 

2021.05.15.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - A. Girevenkov 05.15 11:45 0 - 3  
A. Afanasiyev - Y. Troyanov 05.15 13:15 2 - 3  
A. Chentsov - P. Pinkovskii 05.15 11:15 1 - 3  
A. Chumikov - A. Afanasiyev 05.15 10:45 3 - 2  
A. Chumikov - A. Girevenkov 05.15 12:45 3 - 2  
A. Ekzhanov - A. Mohnachev 05.15 10:30 2 - 3  
A. Ekzhanov - V. Chernov 05.15 12:30 3 - 1  
A. Girevenkov - Y. Troyanov 05.15 11:15 0 - 3  
A. Innazarov - A. Chentsov 05.15 11:45 1 - 3  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 05.15 13:15 3 - 0  
A. Klavdenkov - Dmi. Kolesnikov 05.15 08:45 3 - 1  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 05.15 06:45 3 - 2  
A. Mohnachev - O. Pronin 05.15 13:00 3 - 1  
A. Mohnachev - V. Chernov 05.15 11:30 3 - 2  
A. Pravednov - D. Korneev 05.15 15:15 2 - 3  
A. Pravednov - Ilya Novikov 05.15 00:30 3 - 1  
A. Pravednov - T. Turabekov 05.15 03:00 3 - 0  
A. Pravednov - V. Kalachev 05.15 22:30 3 - 2  
A. Shmakov - V. Nemashkalo 05.15 07:15 3 - 1  
A. Silantev - D. Komarov 05.15 19:45 3 - 2  
A. Slaschilin - G. Evglevskiy 05.15 17:15 3 - 0  
A. Slaschilin - I. Poletaev 05.15 15:45 3 - 0  
A. Suntsov - A. Vlasov 05.15 01:45 1 - 3  
A. Suntsov - D. Balakin 05.15 02:45 3 - 1  
A. Tsitselskiy - T. Yusipov 05.15 00:45 3 - 2  
A. Tsitselskiy - V. Safonov 05.15 03:15 2 - 3  
A. Vlasov - D. Molodtsov 05.15 22:45 1 - 3  
A. Vlasov - V. Chahur 05.15 00:15 0 - 3  
A. Yakovlev - M. Sverdlov 05.15 16:30 2 - 3  
A. Yakovlev - V. Selkin 05.15 14:30 3 - 1  
B. Grebenyuk - M. Andrusenko 05.15 20:45 2 - 3  
B. Grebenyuk - N. Lyfenko 05.15 18:45 2 - 3  
D. Balakin - V. Chahur 05.15 01:15 1 - 3  
D. Korneev - D. Sayanov 05.15 01:00 2 - 3  
D. Korneev - P. Semeshin 05.15 16:15 1 - 3  
D. Molodtsov - Val. Sidorin 05.15 23:45 3 - 1  
D. Sayanov - A. Pravednov 05.15 02:00 3 - 0  
D. Sayanov - S. Martyukhin 05.15 23:00 3 - 2  
Demic Ying - A. Chentsov 05.15 12:45 0 - 3  
Demic Ying - A. Innazarov 05.15 10:45 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - I. Tolmachev 05.15 07:15 3 - 0  
E. Kabanov - A. Silantev 05.15 18:45 0 - 3  
E. Kabanov - D. Komarov 05.15 20:45 3 - 1  
E. Kalashnikov - N. Zhurba 05.15 01:15 3 - 2  
E. Kalashnikov - N. Zhurba 05.15 23:15 3 - 2  
G. Evglevskiy - M. Pronkin 05.15 16:15 0 - 3  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 05.15 07:30 0 - 3  
G. Karpovkin - S. Lanovenko 05.15 09:00 3 - 2  
I. Iskenderov - A. Shmakov 05.15 07:45 1 - 3  
I. Iskenderov - V. Nemashkalo 05.15 09:15 3 - 0  
I. Poletaev - G. Evglevskiy 05.15 15:15 3 - 0  
I. Soldatov - B. Grebenyuk 05.15 20:15 2 - 3  
I. Tolmachev - A. Klavdenkov 05.15 08:15 2 - 3  
Ilya Novikov - D. Korneev 05.15 02:30 2 - 3  
Ilya Novikov - T. Turabekov 05.15 01:30 3 - 0  
M. Andrusenko - I. Soldatov 05.15 19:15 1 - 3  
M. Chernyavskiy - S. Lanovenko 05.15 07:00 3 - 1  
M. Pronkin - A. Slaschilin 05.15 14:45 0 - 3  
M. Pronkin - I. Poletaev 05.15 16:45 0 - 3  
M. Sverdlov - S. Kulikov 05.15 15:00 3 - 0  
N. Lyfenko - I. Soldatov 05.15 21:15 3 - 1  
N. Lyfenko - M. Andrusenko 05.15 19:45 3 - 0  
N. Zhurba - A. Tsitselskiy 05.15 02:15 2 - 3  
O. Pronin - A. Ekzhanov 05.15 12:00 3 - 0  
O. Pronin - S. Burov 05.15 19:30 3 - 1  
O. Pronin - V. Chernov 05.15 21:00 3 - 1  
P. Pinkovskii - Demic Ying 05.15 12:15 3 - 1  
P. Semeshin - A. Pravednov 05.15 16:45 3 - 2  
P. Semeshin - S. Martyukhin 05.15 14:45 2 - 3  
S. Burov - V. Chernov 05.15 19:00 3 - 0  
S. Kulikov - A. Yakovlev 05.15 16:00 3 - 1  
S. Lanovenko - V. Vologzhanin 05.15 08:00 0 - 3  
S. Martyukhin - A. Pravednov 05.15 15:45 3 - 1  
S. Martyukhin - D. Korneev 05.15 17:15 0 - 3  
T. Turabekov - D. Sayanov 05.15 00:00 3 - 0  
T. Yusipov - E. Kalashnikov 05.15 02:45 2 - 3  
T. Yusipov - V. Safonov 05.15 01:45 1 - 3  
T. Yusipov - V. Safonov 05.15 23:45 1 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 05.15 07:45 1 - 3  
V. Bazilevsky - I. Tolmachev 05.15 09:15 3 - 1  
V. Chahur - Val. Sidorin 05.15 02:15 3 - 1  
V. Chernov - O. Pronin 05.15 11:00 3 - 1  
V. Chernov - V. Mishakin 05.15 20:00 3 - 1  
V. Kalachev - Pav. Bondarenko 05.15 23:30 1 - 3  
V. Klimentev - A. Shmakov 05.15 08:45 2 - 3  
V. Klimentev - I. Iskenderov 05.15 06:45 3 - 1  
V. Mishakin - O. Pronin 05.15 18:30 2 - 3  
V. Mishakin - S. Burov 05.15 20:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - V. Klimentev 05.15 08:15 3 - 0  
V. Safonov - N. Zhurba 05.15 00:15 1 - 3  
V. Selkin - M. Sverdlov 05.15 15:30 0 - 3  
V. Selkin - S. Kulikov 05.15 17:00 3 - 1  
V. Vologzhanin - G. Karpovkin 05.15 06:30 1 - 3  
V. Vologzhanin - M. Chernyavskiy 05.15 08:30 3 - 2  
Val. Sidorin - A. Suntsov 05.15 00:45 3 - 1  
Val. Sidorin - A. Vlasov 05.15 03:15 3 - 2  
Y. Troyanov - A. Chumikov 05.15 12:15 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Brisbane Lions 05.15 08:35 51 - 124  
Hawthorn - North Melbourne Kangaroos 05.15 06:10 80 - 87  
Port Adelaide - Western Bulldogs 05.15 11:40 77 - 96  
Richmond - Greater Western Sydney 05.15 11:25 87 - 83  
Sydney Swans - Collingwood 05.15 05:45 72 - 42  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 05.15 07:00 15 - 1  
LG Twins - Samsung Lions 05.15 10:00 14 - 4  
Lotte Giants - KT Wiz 05.15 10:00 4 - 5  
NC Dinos - KIA Tigers 05.15 07:00 7 - 3  
SSG Landers - Doosan Bears 05.15 10:00    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 05.15 07:00 0 - 5  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 05.15 07:00    
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 05.15 10:45 5 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 05.15 07:00 0 - 3  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 05.15 07:00 3 - 7  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 05.15 08:30 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 05.15 03:40 2 - 17  
Baltimore - NY Yankees 05.15 01:05 4 - 5  
Boston - LA Angels 05.15 01:10 4 - 3  
Boston - LA Angels (22:10) 05.15 22:10 9 - 0  
Colorado - Cincinnati 05.15 02:40 9 - 6  
Detroit - Chicago Cubs 05.15 01:10 2 - 4  
Detroit - Chicago Cubs (22:10) 05.15 22:10 9 - 8  
Houston - Texas 05.15 02:10 10 - 4  
LA Dodgers - Miami 05.15 04:10 9 - 6  
Milwaukee - Atlanta 05.15 02:10 3 - 6  
Minnesota - Oakland 05.15 02:10 1 - 6  
Minnesota - Oakland (22:05) 05.15 22:05 5 - 4  
Pittsburgh - San Francisco 05.15 00:35 3 - 2  
San Diego - St. Louis 05.15 04:10 5 - 4  
Seattle - Cleveland 05.15 04:10 7 - 3  
Tampa Bay - NY Mets 05.15 01:10 3 - 2  
Tampa Bay - NY Mets (19:10) 05.15 19:10 12 - 5  
Toronto - Philadelphia 05.15 01:37 1 - 5  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 05.15 11:05 3 - 2  
Wei Chuan Dragons - Chinatrust Brothers 05.15 11:05    
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas Empire - OpTic Chicago 05.15 21:00 0 - 3  
Los Angeles Thieves - London Royal Ravens 05.15 19:30 3 - 0  
New York Subliners - Florida Mutineers 05.15 01:30 3 - 0  
Toronto Ultra - Atlanta Faze 05.15 00:00 2 - 3  
E-Sport (CSGO, CS_summit 8, Closed Qual)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - Team1 05.15 23:30 2 - 0  
O Plano - Triumph 05.15 02:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Elisa Inv.,Reg.Swiss St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Case Esports - Club Brugge Esports 05.15 20:00 2 - 0  
Lilmix - Kova Esports 05.15 17:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Epic League Cis, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
In.game - Bankapepsi 05.15 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESL Deutsche Meisters.PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sprout - No Limit Gaming 05.15 12:30 2 - 0  
Sprout - Unicorns of Love 05.15 19:45 2 - 1  
Unicorns of Love - Alternate Attax 05.15 16:05 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Complexity Gaming - Fnatic 05.15 21:00 2 - 0  
Team Vitality - OG 05.15 18:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordavind - Team Finest 05.15 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meta Gaming - Bravos Gaming 05.15 01:00 1 - 2  
Mibr - Bravos Gaming 05.15 22:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL MistrzostwaPolski,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izako Boars - Honoris 05.15 16:00 1 - 2  
X-Kom Ago - Anonymo Esports 05.15 20:30 2 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Ehome 05.15 11:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicken Fighters - Lvlup 05.15 14:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - Hellbear Smashers 05.15 17:55 2 - 0  
OG - Team Nigma 05.15 20:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OEDL Fall Invit.,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Motivade.trust Gaming 05.15 07:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorillaz Pride - Latam Defenders 05.15 18:00 2 - 0  
Incubus Gaming - Omega Gaming 05.15 18:00    
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - SG E-Sports 05.15 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extremum - Hellbear Smashers 05.15 13:00 0 - 2  
Hellraisers - Puckchamp 05.15 16:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - Team Smg 05.15 06:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilgun - TNC Predator 05.15 08:55 2 - 0  
Omega Esports - Boom Esports 05.15 11:25 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Russia (Diamond) - Sweden (Nadker) 05.15 08:12 1 - 6  
Russia (Diamond) - United States (Natan) 05.15 07:36 5 - 3  
Sweden (Nadker) - Russia (Diamond) 05.15 10:00 3 - 2  
United States (Natan) - Russia (Diamond) 05.15 09:24 3 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.15 07:40 1 - 3  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 05.15 12:40 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Germany (General) 05.15 07:00 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 05.15 10:40 1 - 2  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.15 09:40 4 - 2  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.15 08:00 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.15 11:20 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Cameroon (Moic) 05.15 00:40 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 05.15 00:00 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 05.15 02:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 05.15 03:40 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 05.15 21:40 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 05.15 22:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 05.15 20:40    
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.15 02:40 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Belgium (Tommy) 05.15 23:40 2 - 4  
Cameroon (Moic) - Chile (Poli) 05.15 04:20 2 - 3  
Cameroon (Moic) - Colombia (Gorilla) 05.15 03:00 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Ireland (Panica) 05.15 02:20 2 - 4  
Cameroon (Moic) - Netherlands (Aibothard) 05.15 22:40 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Poland (Johnybegood) 05.15 23:20 0 - 4  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 05.15 21:40    
Cameroon (Moic) - United States (CaptainX) 05.15 01:20 1 - 2  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.15 01:20 0 - 1  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 05.15 21:20 1 - 2  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.15 22:20 0 - 3  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 05.15 21:40 3 - 1  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 05.15 03:00 1 - 1  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 05.15 02:00 4 - 0  
Chile (Poli) - Portugal (Cliff) 05.15 03:40 2 - 1  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 05.15 23:20 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 05.15 22:00 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Moic) 05.15 23:00 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 05.15 02:20 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 05.15 23:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 05.15 01:20 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 05.15 21:20 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - Portugal (Cliff) 05.15 01:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 05.15 21:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.15 10:00 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 05.15 07:20 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Germany (General) 05.15 05:00 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 05.15 09:00 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.15 07:00 1 - 4  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.15 10:40 1 - 4  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.15 12:20 1 - 1  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 05.15 05:40 1 - 3  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 05.15 10:20 2 - 1  
England (Zeus) - Germany (General) 05.15 11:20 4 - 2  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 05.15 06:00 0 - 0  
England (Zeus) - Russia (Val) 05.15 07:40 2 - 0  
England (Zeus) - Turkey (Rafa) 05.15 09:40 2 - 2  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 05.15 06:40 1 - 2  
Germany (General) - Argentina (Carnage) 05.15 11:00 2 - 1  
Germany (General) - Czech Republic (Koko) 05.15 12:00 1 - 2  
Germany (General) - England (Zeus) 05.15 06:20 1 - 1  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 05.15 10:00 2 - 1  
Germany (General) - Russia (Val) 05.15 05:40 1 - 3  
Germany (General) - Turkey (Rafa) 05.15 11:40 1 - 3  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 05.15 08:40 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 05.15 08:40 0 - 1  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 05.15 11:40 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 05.15 08:20 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 05.15 12:40 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Turkey (Rafa) 05.15 05:20 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 05.15 09:20 4 - 3  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 05.15 21:00 2 - 1  
Ireland (Panica) - Cameroon (Moic) 05.15 22:00 0 - 0  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 05.15 03:20 1 - 0  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 05.15 01:00 2 - 3  
Ireland (Panica) - Netherlands (Aibothard) 05.15 00:00 3 - 0  
Ireland (Panica) - Poland (Johnybegood) 05.15 00:20 0 - 2  
Ireland (Panica) - Portugal (Cliff) 05.15 02:40 1 - 2  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 05.15 04:20 0 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 05.15 03:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Cameroon (Moic) 05.15 02:40 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 05.15 22:00 1 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 05.15 00:20 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Ireland (Panica) 05.15 01:40 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 05.15 03:40 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 05.15 22:20    
Netherlands (Aibothard) - United States (CaptainX) 05.15 21:20 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 05.15 02:20 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - Cameroon (Moic) 05.15 01:40 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 05.15 23:00 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 05.15 04:00 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Ireland (Panica) 05.15 00:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 05.15 20:40 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Portugal (Cliff) 05.15 23:40    
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 05.15 22:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 05.15 04:20 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 05.15 04:00 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Chile (Poli) 05.15 21:00    
Portugal (Cliff) - Colombia (Gorilla) 05.15 23:20    
Portugal (Cliff) - Ireland (Panica) 05.15 22:40    
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 05.15 02:00 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Poland (Johnybegood) 05.15 01:00 2 - 1  
Portugal (Cliff) - United States (CaptainX) 05.15 00:20 1 - 0  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.15 08:20 1 - 1  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.15 11:20 1 - 1  
Russia (Val) - England (Zeus) 05.15 09:20 2 - 2  
Russia (Val) - Germany (General) 05.15 12:20 2 - 1  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 05.15 05:00 2 - 0  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.15 07:20 1 - 3  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.15 11:40 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.15 09:00 2 - 2  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 05.15 06:40 2 - 1  
Turkey (Rafa) - England (Zeus) 05.15 08:20 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Germany (General) 05.15 06:00 0 - 2  
Turkey (Rafa) - Greece (Sarafou) 05.15 12:00 0 - 1  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.15 11:00 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 05.15 10:20 2 - 1  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 05.15 23:00 3 - 1  
United States (CaptainX) - Cameroon (Moic) 05.15 00:00 0 - 1  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.15 01:00 4 - 3  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.15 03:20 2 - 4  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 05.15 20:40 3 - 4  
United States (CaptainX) - Netherlands (Aibothard) 05.15 04:00 5 - 2  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 05.15 03:00 1 - 2  
United States (CaptainX) - Portugal (Cliff) 05.15 00:40 1 - 0  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.15 07:20 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.15 05:40 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 05.15 10:40 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 05.15 09:40 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 05.15 08:00 0 - 1  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.15 05:20 2 - 1  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mighty Tiger Gaming - Lgd Goose 05.15 11:00 3 - 1  
Rogue Warriors - TOP Esports 05.15 13:55 3 - 1  
Talent Gaming - Douyu Gaming 05.15 09:00 3 - 0  
E-Sport (LOL,Mid-season Invit.,Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - PSG Talon 05.15 17:55 0 - 1  
Damwon Gaming - Cloud9 05.15 15:50 1 - 0  
Mad Lions - PSG Talon 05.15 19:40 1 - 0  
Mad Lions - Royal Never Give Up 05.15 16:50 0 - 1  
Pentanet.gg - Damwon Gaming 05.15 18:55 0 - 1  
Pentanet.gg - Royal Never Give Up 05.15 15:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Ash) - LA Clippers (Zod) 05.15 07:00 49 - 43  
Brooklyn (Ash) - Milwaukee (Hurricane) 05.15 08:12 51 - 41  
Brooklyn (Ash) - Portland (Joker) 05.15 07:36 54 - 48  
LA Clippers (Zod) - Brooklyn (Ash) 05.15 08:48 54 - 45  
Milwaukee (Hurricane) - Brooklyn (Ash) 05.15 10:00 44 - 47  
Portland (Joker) - Brooklyn (Ash) 05.15 09:24 48 - 50  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio Spurs (bigbab - Houston Rockets (tiger_tripoint) 05.15 13:00 62 - 68  
Washington (BossVlad.0_0) - Minnesota Timberwolves (groma07) 05.15 13:35 72 - 53  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Asap) - LA Clippers (Iamdevilw.) 05.15 22:36 60 - 40  
Dallas (Ash) - Denver (Hurricane) 05.15 12:12 49 - 51  
Dallas (Ash) - LA Clippers (Joker) 05.15 11:36 51 - 46  
Denver (Dazai) - LA Clippers (Iamdevilw.) 05.15 22:00 48 - 60  
Denver (Hurricane) - LA Clippers (Joker) 05.15 11:00 49 - 50  
LA Clippers (Iamdevilw.) - Denver (Dazai) 05.15 23:48 46 - 50  
LA Clippers (Iamdevilw.) - Portland (Lovejoy) 05.15 23:12 38 - 41  
Portland (Zod) - Dallas (Ash) 05.15 12:48 50 - 46  
E-Sport (R6S,Six Invitational, Group S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Cloud9 05.15 11:00 1 - 0  
Bds Esport - Cyclops Athlete Gaming 05.15 20:00 1 - 0  
Bds Esport - Team Liquid 05.15 12:30 1 - 0  
Cyclops Athlete Gaming - Team Empire 05.15 11:00 0 - 1  
Cyclops Athlete Gaming - Team One Esports 05.15 12:30 1 - 0  
Darkzero Esports - Cloud9 05.15 16:50 1 - 0  
Darkzero Esports - G2 Esports 05.15 18:30 0 - 1  
Faze Clan - Team Empire 05.15 15:30 0 - 1  
Faze Clan - Team One Esports 05.15 14:00 1 - 0  
Furia Esports - Darkzero Esports 05.15 21:30 0 - 1  
Furia Esports - Faze Clan 05.15 20:00 0 - 1  
Furia Esports - Team Empire 05.15 16:55 0 - 1  
G2 Esports - Cloud9 05.15 15:20 1 - 0  
G2 Esports - Team Liquid 05.15 13:50 0 - 1  
Team Liquid - Team One Esports 05.15 20:00 1 - 0  
E-Sport (SC2, World Team League, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afreeca Freecs - Good Game Gaming 05.15 14:00 5 - 1  
Team Gp - Dragon Phoenix Gaming 05.15 16:00 1 - 5  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Wilanow Varsó - Piast Gliwice 05.15 16:00 5 - 5  
Brzeg - GSF Gliwice 05.15 19:15 4 - 2  
Lebork - Torun 05.15 12:00 2 - 3  
Leszno - Komprachcice 05.15 20:00 8 - 7  
MOKS Bialystok - Lubawa 05.15 16:00 1 - 6  
Pniewy - Orzel Jelcz-Laskowice 05.15 18:00 3 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Meta Catania (3.m.) 05.15 20:00 1 - 2  
Pesaro - Signor Prestito CMB (3.m.) 05.15 20:00 8 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Jugra (2.m.) 05.15 13:00 0 - 0  
Norilszkij Nikel - Novaja Gener. Sziktivkar (2.m.) 05.15 12:30 5 - 3  
Szinara Jekatyerinburg - Torp. Nyizsnyij Novgorod (2.m.) 05.15 11:00 3 - 1  
Tyumeny - Dinamo Szamara (2.m.) 05.15 11:00 3 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga (2.m.) 05.15 21:30 8 - 3  
Fundao - Viseu (2.m.) 05.15 13:00 2 - 1  
Leoes Porto Salvo - Modicus Sandim (2.m.) 05.15 18:45 6 - 3  
Sporting CP - Portimonense (2.m.) 05.15 15:00 13 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Barcelona 05.15 12:00 2 - 2  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Santa Coloma (Helyszín: Santa Coloma) 05.15 21:00 2 - 1  
Levante - Murcia 05.15 18:30 3 - 3  
Golf (British Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Sullivan - D. Coupland (4. kör) 05.15 13:07 69 - 68  
British Masters 2021 05.15 18:00    
Chr. Wood - Jus. Harding (4. kör) 05.15 12:57 70 - 73  
D. Burmester - A. Meronk (4. kör) 05.15 13:37 70 - 69  
E. Molinari - E. Pepperell (4. kör) 05.15 13:47 71 - 73  
Mat. Schwab - R. MacIntyre (4. kör) 05.15 13:17 71 - 71  
Mik. Korhonen - D. Willett (4. kör) 05.15 12:47 67 - 70  
R. Bland - Jor. Smith (4. kör) 05.15 12:33 66 - 71  
Golf (Byron Nelson)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Noren - Sam Burns (3. kör) 05.15 20:00 70 - 69  
D. Redman - Kyoung-Hoon Lee (3. kör) 05.15 19:50 69 - 67  
J. Bramlett - Ted Potter (3. kör) 05.15 19:00 67 - 73  
J.J. Spaun - J. Spieth (3. kör) 05.15 19:40 72 - 66  
P. Kizzire - M. Kuchar (3. kör) 05.15 19:30 71 - 66  
Sea. Power - C. Schwartzel (3. kör) 05.15 19:20 67 - 66  
Wyn. Clark - Car. Ortiz (3. kör) 05.15 19:10 69 - 70  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - USA 05.15 17:30 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Manitoba 05.15 01:00 2 - 2  
Cleveland - Grand Rapids 05.15 01:00 6 - 4  
Colorado Eagles - San Diego 05.15 03:05 1 - 4  
Henderson - Bakersfield 05.15 22:00 2 - 3  
Hershey - Binghamton 05.15 19:00 3 - 2  
Iowa - Texas Stars 05.15 02:00 5 - 4  
Laval - Toronto Marlies 05.15 01:00 2 - 3  
Laval - Toronto Marlies (21:00) 05.15 21:00 2 - 2  
Rochester - Utica 05.15 01:05 0 - 1  
Rockford - Chicago Wolves 05.15 01:00 4 - 1  
Tucson - Ontario Reign 05.15 04:00 2 - 2  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Wayne Komets - Wheeling Nailers 05.15 02:00 2 - 1  
Jacksonville Icemen - South Carolina Stingrays 05.15 01:00 3 - 2  
Orlando Solar Bears - Florida Everblades 05.15 01:00 8 - 3  
Tulsa Oilers - Utah Grizzlies 05.15 02:05 2 - 2  
Wichita Thunder - Rapid City Rush 05.15 02:05 5 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Orosz csapat 05.15 15:00 4 - 0  
Svédország - Finnország 05.15 11:00 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Vancouver 05.15 21:30 1 - 4  
Winnipeg - Toronto 05.15 02:00 4 - 2  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Victoriaville Tigres - Blainville-Boisbriand Arm (5.m.) 05.15 22:00 9 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Kazahsztán 05.15 17:00    
Lettország - Svájc 05.15 18:00 1 - 2  
Románia - Franciaország 05.15 20:00 2 - 3  
Szlovénia - Ausztria 05.15 16:30 3 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Marchi - B. Mollema 05.15 12:40 0 - 1  
D. Caruso - S. Yates 05.15 12:40 1 - 0  
Dina M. - Chr. Hamilton 05.15 12:40 0 - 1  
E. Bernal - R. Evenepoel 05.15 12:40 0 - 1  
E. Buchmann - R. Bardet 05.15 12:40 0 - 1  
G. Ciccone - Dan. Martin 05.15 12:40 1 - 0  
Giro d´Italia 2021, 8. szakasz 05.15 15:00    
H. Carthy - A. Vlasov 05.15 12:40 0 - 1  
M. Soler Gimenez - D. Formolo 05.15 12:40 1 - 0  
Valter A. - T. Foss 05.15 12:40 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spars Sarajevo - Split (2.m.) 05.15 18:30 64 - 84  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quimsa - San Lorenzo (5.m.) 05.15 16:00 77 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Perth 05.15 09:30 90 - 102  
Illawarra Hawks - NZ Breakers 05.15 12:00 73 - 71  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Flamengo (3.m.) 05.15 20:15 58 - 69  
Sao Paulo - Minas (3.m.) 05.15 23:00 80 - 79  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Lattes Montpellier 05.15 18:30 72 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Monaco 05.15 14:00 92 - 68  
Le Mans - Dijon 05.15 18:00 80 - 86  
Nanterre - Gravelines 05.15 18:00 67 - 72  
Reims - Roanne 05.15 19:00 83 - 81  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Apollon Patra 05.15 17:00 58 - 64  
Dafni Dafniou Haidari - Kavala 05.15 16:00 77 - 69  
Filipposz Veria - Eleftheroupoli 05.15 16:00 77 - 92  
Marouszi - Triton Szepolia 05.15 16:00 85 - 80  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZZ Leiden - Landstede Zwolle (1.m.) 05.15 20:00 97 - 87  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava Zágráb - Dinamo Zágráb 05.15 18:00 76 - 72  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Tindastoll (1.m.) 05.15 22:15 79 - 71  
Stjarnan - Grindavik (1.m.) 05.15 20:15 90 - 72  
Kosárlabda (Japán 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gunma - Koshigaya (1.m.) 05.15 10:00 94 - 90  
Ibaraki - Sendai (1.m.) 05.15 07:00 73 - 56  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Mikawa Seahorses (1.m.) 05.15 08:05 105 - 76  
Osaka - Kawasaki Brave Thunders (1.m.) 05.15 08:05 75 - 95  
Ryukyu Okinawa - Toyama (1.m.) 05.15 06:05 92 - 75  
Tochigi Utsunomiya Brex - Tokyo Sunrockers (2.m.) 05.15 12:05 111 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Zalgiris Kaunas (2.m.) 05.15 15:30 81 - 100  
Prienai - Juventus Utena (2.m.) 05.15 16:00 80 - 87  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - DEAC (1.m.) 05.15 18:00 102 - 81  
Szolnok - Szombathely (1.m.) 05.15 18:45 80 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Chicago 05.15 19:00 105 - 91  
Dallas - Toronto 05.15 03:00 114 - 110  
Detroit - Denver 05.15 02:00 91 - 104  
Golden State - New Orleans 05.15 03:30 125 - 122  
Houston - LA Clippers 05.15 03:00 122 - 115  
Indiana - LA Lakers 05.15 19:00 115 - 122  
Memphis - Sacramento 05.15 03:00 107 - 106  
Minnesota - Boston 05.15 20:00 108 - 124  
New York - Charlotte 05.15 19:00 104 - 104, h.u. 118 - 109  
Oklahoma City - Utah 05.15 02:00 93 - 109  
Philadelphia - Orlando 05.15 02:00 122 - 97  
San Antonio - Phoenix 05.15 20:00 103 - 140  
Washington - Cleveland 05.15 01:00 120 - 105  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Alba Berlin 05.15 19:30 96 - 112  
Ulm - Bayern München (Helyszín: München) 05.15 16:00 84 - 84, h.u. 102 - 104  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Fuenlabrada 05.15 20:45 87 - 82  
Murcia - MoraBanc Andorra 05.15 18:00 76 - 79  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Jamtland (5.m.) 05.15 17:05 86 - 83  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Spisska Nova Ves (1.m.) 05.15 18:00 81 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Fenerbahce (2.m.) 05.15 17:15 79 - 98  
Türk Telekom - Karsiyaka (2.m.) 05.15 15:00 76 - 70  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Budivelnik (2.m.) 05.15 16:00 80 - 84  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod (3.m.) 05.15 14:00 79 - 75  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Connecticut 05.15 01:30 67 - 78  
Los Angeles - Dallas 05.15 04:30 71 - 94  
Minnesota - Phoenix 05.15 03:00 75 - 77  
New York - Indiana 05.15 01:00 90 - 87  
Seattle - Las Vegas 05.15 21:00 97 - 83  
Washington - Chicago 05.15 19:00 56 - 70  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Parnu (3.m.) 05.15 16:00 68 - 53  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu Jets - Otago Nuggets 05.15 09:30 80 - 80, h.u. 85 - 92  
Wellington Saints - Nelson Giants 05.15 09:30 95 - 69  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Jicin 05.15 15:00 31 - 34  
Koprivnice - Zubri 05.15 11:00 31 - 33  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malomerice - Hranice 05.15 11:00 26 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Lovosice (1.m.) 05.15 16:30 30 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense (2.m.) 05.15 16:00 27 - 28  
Viborg - Herning-Ikast (2.m.) 05.15 14:00 28 - 18  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Chambery 05.15 16:00 29 - 28  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 05.15 21:00 26 - 30  
Kézilabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Nantes 05.15 16:15 37 - 33  
Kézilabda (Görög bajnokság, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Arisz Nikea 05.15 17:00 22 - 21  
Ionikosz Nea Filadelfia - Diomidisz Argosz 05.15 15:00 29 - 35  
Kézilabda (Görög bajnokság, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Edessza 05.15 17:00 33 - 25  
Zafirakisz Naousza - Drama 05.15 17:00 28 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vinkovci - Umag 05.15 19:00 36 - 26  
Zamet - Gorica 05.15 20:00 32 - 30  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PPD Zágráb - Porec 05.15 17:00 31 - 16  
Sesvete - Varazdin 05.15 19:00 30 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dugo Selo - Sinj 05.15 19:00 35 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Thor Akureyri 05.15 18:00 27 - 21  
Haukar - FH 05.15 22:00 34 - 26  
Stjarnan - Valur 05.15 20:00 31 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wisla Plock 05.15 13:15 24 - 33  
Piotrkow Trybunalski - Pogon Szczecin 05.15 19:30 32 - 29  
Stal Mielec - Wybrzeze Gdansk 05.15 18:00 26 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrcovia Piotrkow - Elblag 05.15 15:00 31 - 29  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kisvárda 05.15 14:15 28 - 22  
FTC - Győr 05.15 16:45 25 - 29  
Kézilabda (MOL Liga, női, rájátszás (CZE))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Sokol Poruba 05.15 18:00 26 - 18  
Olomouc - Slavia Praha 05.15 17:30 27 - 25  
Kézilabda (MOL Liga, női, rájátszás (SVK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Duslo Sala (3.m.) 05.15 16:00 25 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Cegléd 05.15 18:00 35 - 24  
Dabas - Veszprém 05.15 18:00 29 - 39  
FTC - Szeged 05.15 18:15 28 - 36  
Komló - Csurgó 05.15 18:00 21 - 21  
Tatabánya - Eger 05.15 18:00 31 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Siófok 05.15 18:00 32 - 32  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Emsdetten 05.15 18:55 30 - 30  
Eisenach - Rimpar 05.15 19:30 26 - 17  
Lübbecke - Hamm-Westfalen 05.15 19:00 22 - 20  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Füchse Berlin 05.15 19:30 27 - 29  
Nord Harrislee - Lintfort 05.15 17:30 29 - 31  
Nürtingen - Rödertal 05.15 18:00 27 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Balingen-Weilstetten 05.15 18:30 38 - 34  
R-N. Löwen Kronau - Erlangen 05.15 20:30 26 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Leverkusen 05.15 18:00 26 - 26  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Rosengarten-Buchholz 05.15 12:00 19 - 22  
Metzingen - Bietigheim 05.15 14:30 23 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Lada Toljatti 05.15 16:00 34 - 29  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferlach - Hypo Niederösterreich 05.15 14:05 24 - 34  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferlach - Krems (2.m.) 05.15 19:30 24 - 37  
SG Westwien - Fivers Margareten (2.m.) 05.15 19:30 27 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság,alsóház,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Graz (2.m.) 05.15 19:00 30 - 32  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Vitoria 05.15 19:00 41 - 38  
Belenenses - Avanca 05.15 16:30 28 - 27  
Benfica - Porto 05.15 15:30 33 - 35  
Boavista - Sanjoanense 05.15 19:00 32 - 27  
Gaia - Madeira SAD 05.15 16:00 28 - 28  
Maia - Povoa de Varzim 05.15 18:00 21 - 18  
Sporting CP - Horta 05.15 19:00 34 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Magura Cisnadiei 05.15 11:00 27 - 23  
Bistrita - CSM Bukarest 05.15 13:30 25 - 29  
Danubius Galati - Mioveni 05.15 13:45 24 - 25  
Dunarea Braila - Ramnicu Valcea (Helyszín: Valcea) 05.15 10:00 23 - 29  
Prahova Ploiesti - Gloria Buzau 05.15 16:30 17 - 27  
Rapid Bukarest - Municipal Craiova 05.15 18:45 20 - 20  
Slatina - Univ. Cluj 05.15 16:10 31 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Ciudad Encantada 05.15 20:00 28 - 27  
Benidorm - Villa de Aranda 05.15 18:00 32 - 19  
Bidasoa Irun - AX Puente Genil 05.15 18:30 31 - 28  
Cisne BM - Sinfin 05.15 20:00 30 - 31  
Huesca - Anaitasuna 05.15 19:30 26 - 26  
Logrono La Rioja - Puerto Sagunto 05.15 19:00 31 - 28  
Nava - Morrazo Cangas 05.15 17:00 19 - 18  
Quabit Guadalajara - Ademar Leon 05.15 18:30 30 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Pereda 05.15 19:00 30 - 22  
Morvedre - Puerto del Carmen 05.15 19:00 34 - 23  
Porrino - Zuazo Barakaldo 05.15 20:00 31 - 28  
Tenerife - San Jose Obrero 05.15 18:00 23 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Valladolid 05.15 19:00 22 - 25  
Granollers - Atl. Guardes 05.15 19:00 26 - 25  
La Calzada Gijon - Malaga 05.15 19:00 24 - 23  
Kézilabda (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Endingen (3.m.) 05.15 16:00 29 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - St. Gallen (3.m.) 05.15 18:00 26 - 21  
Winterthur - Basel (3.m.) 05.15 20:15 28 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Sävehof (2.m.) 05.15 18:10 22 - 32  
Kézilabda (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Spartak Vojput 05.15 18:00 26 - 27  
Novi Pazar - Proleter Zrenjanin 05.15 18:00 39 - 35  
Obilic Belgrád - Kikinda 05.15 18:00 26 - 25  
Samot Arandjelovac - Crvenka 05.15 18:00 43 - 35  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubocica - Radnicki Kragujevac 05.15 19:00 34 - 25  
Vojvodina - Partizan Belgrád 05.15 17:30 28 - 20  
Zeleznicar Nis - Rudar Kostolac 05.15 20:00 32 - 26  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice Crows - HK Kosice (1.m.) 05.15 18:00 32 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Izola 05.15 18:00 35 - 18  
Dobova - Loka 05.15 19:00 24 - 23  
Krka Novo Mesto - Maribor 05.15 18:00 21 - 24  
Ribnica - MRK Ljubljana 05.15 18:00 30 - 32  
Trebnje - Gradec 05.15 20:30 33 - 20  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Mamelodi Sundowns 05.15 21:00 2 - 0  
Belouizdad - Esperance de Tunis 05.15 18:00 2 - 0  
Kaizer Chiefs - Simba SC 05.15 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol FA Kupa 2020/21 05.15 18:15    
Chelsea - Leicester 05.15 18:15 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Hartlepool 05.15 16:00 1 - 3  
Boreham - Wrexham 05.15 16:00 2 - 3  
Chesterfield - Wealdstone 05.15 16:00 0 - 0  
Dag & Red - Halifax 05.15 16:00 3 - 0  
Eastleigh - Barnet 05.15 16:00 3 - 0  
Maidenhead Utd. - Sutton Utd. 05.15 16:00 0 - 3  
Notts County - Bromley 05.15 16:00 2 - 2  
Solihull Moors - Woking 05.15 16:00 2 - 1  
Weymouth - Altrincham 05.15 16:00 2 - 1  
Yeovil - King's Lynn Town 05.15 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Buenos Aires - Quilmes 05.15 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - Instituto Cordoba 05.15 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA San Miguel - Atl. Los Andes 05.15 20:30 1 - 0  
Canuelas - Sacachispas 05.15 20:30 0 - 0  
Comunicaciones - Defensores Unidos 05.15 20:30 2 - 1  
Dep. Flandria - Justo Jose de Urquiza 05.15 19:00 2 - 0  
Dep. Merlo - Argentino de Quilmes 05.15 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril General Pico - Independ. de Chivilcoy 05.15 21:00 0 - 0  
Villa Mitre - Estudiantes San Luis 05.15 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Independiente 05.15 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Central Coast Mariners 05.15 11:10 0 - 1  
Western Utd. - Sydney FC 05.15 06:35 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Genk 05.15 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - OH Leuven 05.15 14:00 2 - 0  
FC Bruges - Standard Liege 05.15 16:00 5 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - CSZKA Szófia 05.15 19:00 2 - 0  
Ludogorec Razgrad - Arda Kardzsali 05.15 16:30 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil Alagoano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - CRB 05.15 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Amazonense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Raimundo AM - Manaus AM 05.15 22:05 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Minas ICESP 05.15 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Cearense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Cearense CE - Ferroviario CE 05.15 23:00 2 - 2  
Ceara - Fortaleza 05.15 21:00 0 - 2  
Crato CE - Pacajus 05.15 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paraense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Castanhal 05.15 22:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cianorte PR - Azuriz PR 05.15 16:30 1 - 0  
Londrina - Cascavel PR 05.15 16:30 0 - 0  
Parana - Operario PR 05.15 16:30 0 - 1  
Rio Branco PR - Coritiba 05.15 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paulista, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Palmeiras SP 05.15 00:30 0 - 1  
Sao Paulo SP - Ferroviaria SP 05.15 02:30 4 - 2  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz RN - Assu RN 05.15 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremen 05.15 15:30 2 - 0  
Bielefeld - Hoffenheim 05.15 15:30 1 - 1  
Freiburg - Bayern München 05.15 15:30 2 - 2  
Hertha BSC - 1. FC Köln 05.15 15:30 0 - 0  
Leverkusen - Union Berlin 05.15 15:30 1 - 1  
Mönchengladbach - VfB Stuttgart 05.15 15:30 1 - 2  
Schalke - E. Frankfurt 05.15 15:30 4 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Ingolstadt 05.15 14:00 1 - 5  
Uerdingen - Magdeburg 05.15 14:00 1 - 0  
Unterhaching - Rostock 05.15 14:00 0 - 1  
Verl - Waldhof Mannheim 05.15 14:00 0 - 1  
Viktoria Köln - Kaiserslautern 05.15 14:00 3 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Olympiakosz Nicosia 05.15 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blansko - Vysehrad 05.15 17:00 1 - 1  
Trinec - Prostejov 05.15 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Olomouc 05.15 15:00 1 - 2  
Ostrava - Zlín 05.15 17:00 4 - 2  
Pribram - Jablonec 05.15 17:00 1 - 0  
Slovacko - Bohemians 1905 05.15 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Slovacko 05.15 15:00 1 - 2  
Sparta Praha - Slavia Praha 05.15 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Vendsyssel 05.15 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg 05.15 15:00 0 - 4  
Silkeborg - Köge 05.15 13:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Frem 05.15 14:00 3 - 1  
Holbaek - Middelfart 05.15 14:00 1 - 2  
Naesby - Jammerbugt 05.15 14:00 0 - 1  
SFB Oure - Brabrand 05.15 13:00 1 - 3  
Sydvest - B93 Köbenhavn 05.15 13:00 0 - 2  
Thisted - Dalum 05.15 16:00 1 - 0  
VSK Aarhus - Holstebro 05.15 13:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Roskilde 05.15 15:00 0 - 4  
FA 2000 - Hilleröd 05.15 13:45 0 - 0  
KFUM Roskilde - Slagelse BI 05.15 13:30 1 - 2  
Nyköbing - AB Gladsaxe 05.15 15:00 3 - 0  
Vanlöse - Skovshoved 05.15 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tshakhuma - Maritzburg Utd. 05.15 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Sangmu - Daejeon Citizen 05.15 09:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Transport - Pyeongtaek Citizen 05.15 08:00 1 - 0  
Cheonan City - Paju Citizen 05.15 08:00 2 - 2  
Daejeon Korail - Hwaseong 05.15 09:00 2 - 0  
Gimpo Citizen - Cheongju 05.15 08:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Suwon City 05.15 09:30 0 - 0  
Incheon - Gwangju 05.15 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Mushuc Runa 05.15 02:00 1 - 2  
Olmedo - Independiente del Valle 05.15 21:00 1 - 3  
Univ. Catolica de Quito - Delfin Manta 05.15 23:30 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Al-Wahda 05.15 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - El Gaish Talaea 05.15 21:00 1 - 1  
Ceramica Cleopatra - Smouha 05.15 17:00 1 - 1  
Misr Lel Makasa - El Gouna 05.15 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASI d'Abengourou - Academie FAD 05.15 17:30 0 - 0  
San Pedro - Africa Sports d'Abidjan 05.15 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Krumkacsi Minszk 05.15 13:30 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Ruh Breszt 05.15 19:30 3 - 2  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 05.15 13:30 1 - 2  
Torpedo Zogyino - Isloch Minszk 05.15 17:30 3 - 3  
Vityebszk - Energetik-BGU Minszk 05.15 15:30 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Rovaniemi PS 2 05.15 18:00 0 - 2  
Vaajakoski - Hercules Oulu 05.15 15:45 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 05.15 16:00 1 - 1  
Oulu - Seinäjoen JK 05.15 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Clermont 05.15 20:00 2 - 1  
Chateauroux - AC Ajaccio 05.15 20:00 0 - 0  
Dunkerque - Toulouse 05.15 20:00 3 - 3  
Grenoble - Rodez Aveyron 05.15 20:00 1 - 0  
Le Havre - Troyes 05.15 20:00 3 - 2  
Nancy - Amiens 05.15 20:00 2 - 2  
Niort - Guingamp 05.15 20:00 0 - 2  
Paris FC - Chambly 05.15 20:00 3 - 0  
Pau - Valenciennes 05.15 20:00 4 - 3  
Sochaux - Auxerre 05.15 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia-Borgo - Creteil 05.15 18:00 3 - 0  
Boulogne - Quevilly Rouen 05.15 18:00 1 - 0  
Bourg-Peronnas - Cholet 05.15 18:00 4 - 1  
Concarneau - Avranches 05.15 18:00 2 - 1  
Laval - Orleans 05.15 18:00 0 - 0  
Le Mans - Annecy 05.15 18:00 3 - 2  
SC Bastia - Red Star FC 05.15 18:00 3 - 1  
Sete - Stade Briochin 05.15 18:00 0 - 1  
Villefranche-Beaujolais - SC Lyon 05.15 18:00 5 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WAFA Sogakope - Legon Cities 05.15 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons Calpe - College Europa 05.15 18:15 0 - 3  
Labdarúgás (Görög 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Karaiszkakisz Arta 05.15 13:45 2 - 2  
OF Ierapetra - Panahaiki 05.15 13:45 2 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Lamia 05.15 18:30 0 - 1  
Atromitosz Periszteri - Volosz NFC 05.15 18:30 1 - 0  
Larissza - Giannina 05.15 18:30 2 - 0  
OFI - Panetolikosz 05.15 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Nijmegen 05.15 21:00 0 - 4  
De Graafschap - Roda 05.15 18:45 2 - 3  
NAC Breda - Volendam 05.15 16:30 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dugopolje - Radnik Sesvete 05.15 17:30 0 - 1  
Inter Zapresic - Bijelo Brdo 05.15 17:30 2 - 1  
Junak Sinj - Solin 05.15 14:55 1 - 4  
Medimurje - Hajduk Split 2 05.15 17:30 1 - 6  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Slaven Belupo 05.15 17:00 1 - 0  
Lokomotív Zágráb - Osijek 05.15 19:05 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reynir Sandgerdi - KF Fjallabyggdar 05.15 18:00 0 - 2  
Throttur Vogar - Fjardabyggd 05.15 16:00 1 - 1  
Völsungur Husavik - IR Reykjavik 05.15 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Vestri 05.15 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Thor Akureyri 05.15 18:00 3 - 1  
Keflavik - Throttur Reykjavik 05.15 16:00 2 - 2  
Selfoss - Stjarnan 05.15 18:00 3 - 1  
Valur - Fylkir 05.15 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Thespakusatsu Gunma 05.15 07:00 1 - 0  
Kofu - Blaublitz Akita 05.15 07:00 1 - 0  
Matsumoto Yamaga - Zweigen Kanazawa 05.15 07:00 0 - 0  
Nagasaki - JEF United Chiba 05.15 07:00 2 - 2  
Ryukyu - Tochigi 05.15 11:00 4 - 2  
Yamaguchi - Sagamihara 05.15 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kagoshima Utd. - Fujieda MYFC 05.15 06:00 0 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Yokohama FM 05.15 08:00 5 - 3  
Kashiwa R. - FC Tokyo 05.15 09:00 0 - 4  
Oita Trinita - Sagan Tosu 05.15 09:00 1 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Tokushima 05.15 09:00 0 - 1  
Shimizu SP - Nagoya GE 05.15 07:00 0 - 3  
Vegalta Sendai - Avispa Fukuoka 05.15 07:00 0 - 1  
Vissel Kobe - Cerezo Osaka 05.15 09:00 1 - 1  
Yokohama FC - Shonan Bellmare 05.15 10:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime FC - Orca Kamogawa 05.15 06:00 0 - 1  
NGU Loveledge Nagoya - Cerezo Osaka 05.15 06:00 1 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hussein (JOR) - Al-Jalil 05.15 19:30 3 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Taraz 05.15 15:00 1 - 0  
Kizil-Zsar - Kaszpij Aktau 05.15 11:00 2 - 0  
Ordabaszi Simkent - Tobol Kostanaj 05.15 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandari Mombasa - Bidco Utd. 05.15 14:00 1 - 1  
Tusker Meru - Kenya CB 05.15 12:00 0 - 0  
Western Stima - Posta Rangers 05.15 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Nanjing City FC 05.15 09:00 0 - 1  
Beijing Technology FC - Guizhou FC 05.15 13:35 2 - 0  
Kunshan - Jiangxi Beidamen 05.15 13:35 6 - 0  
Xinjiang Tianshan - Zhejiang FC 05.15 13:35 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao FC - Chongqing Liangjiang 05.15 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Zaglebie Sosnowiec 05.15 17:00 1 - 0  
GKS Jastrzebie - Olsztyn 05.15 17:00 2 - 0  
Gornik Leczna - Odra Opole 05.15 16:00 1 - 1  
Korona Kielce - GKS Belchatow 05.15 17:00 3 - 0  
Miedz Legnica - GKS Tychy 05.15 12:40 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Wigry Suwalki 05.15 15:15 2 - 2  
Hutnik Krakkó - Motor Lublin 05.15 17:00 5 - 0  
KS Polkowice - Slask Wroclaw 2 05.15 17:00 2 - 2  
Lech Poznan 2 - KKS Kalisz 05.15 17:00 2 - 0  
Olimpia Grudziadz - Skra Czestochowa 05.15 17:00 2 - 0  
Pogon Siedlce - Garbarnia Krakkó 05.15 17:00 1 - 2  
Sokol Ostroda - Bytovia Bytow 05.15 17:00 1 - 1  
Znicz Pruszkow - Blekitni Stargard Szczec. 05.15 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Sosnowiec - Slask Wroclaw 05.15 11:00 4 - 1  
Medyk Konin - UKS Lodz 05.15 11:00 2 - 3  
Olimpia Szczecin - Bydgoszcz 05.15 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Dziugas Telsiai 05.15 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Sale - Ben Guerir 05.15 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - FAR Rabat 05.15 21:15 0 - 0  
Olympique de Safi - Ittihad Tanger 05.15 19:00 1 - 1  
Renaissance Zemamra - Chabab Mohammedia 05.15 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Morelia - Tepatitlan 05.15 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Chivas Guadalajara 05.15 00:00 0 - 0  
Monterrey - Tigres UANL 05.15 04:05 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Austin 05.15 21:30 2 - 0  
New York City FC - Toronto FC 05.15 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 05.15 17:00 2 - 3  
MTK - Astra 05.15 17:00 7 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Bryne 05.15 15:30 2 - 1  
Asane - Fredrikstad 05.15 18:00 2 - 3  
Ham-Kam - Stjördals/Blink 05.15 18:00 3 - 0  
Jerv - KFUM Oslo 05.15 18:00 1 - 1  
Ranheim - Grorud 05.15 18:00 1 - 0  
Sandnes Ulf - Start 05.15 20:00 1 - 2  
Sogndal - Ullensaker/Kisa 05.15 18:00 1 - 1  
Strömmen - Raufoss 05.15 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belconnen Utd. - Gungahlin Utd. 05.15 07:00 3 - 3  
Canberra Olympic - Canberra Croatia 05.15 07:00 2 - 5  
Monaro Panthers - Tuggeranong Utd. 05.15 09:30 2 - 2  
West Canberra Wanderers - Cooma Tigers 05.15 05:15 1 - 5  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutherland Sharks - Northbridge FC 05.15 07:30 1 - 5  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamstown Rosebud - Maitland FC 05.15 06:30 0 - 4  
Broadmeadow Magic - Lambton Jaffas 05.15 09:10 1 - 2  
Weston Workers - Lake Macquarie 05.15 09:00 1 - 3  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capalaba Bulldogs - Gold Coast Utd. 05.15 11:15 1 - 6  
Gold Coast Knights - Olympic Brisbane 05.15 09:30 0 - 2  
Magpies Crusaders Utd. - Logan Lightning 05.15 11:30 0 - 3  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Devonport City - Kingborough Lions 05.15 06:15 2 - 0  
Glenorchy Knights - Launceston City 05.15 08:30 5 - 0  
Olympia Warriors - South Hobart 05.15 06:15 1 - 4  
Riverside Olympic - Clarence Zebras 05.15 08:30 2 - 2  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avondale FC - South Melbourne 05.15 07:00 2 - 0  
Dandenong Thunder - Altona Magic 05.15 11:00 3 - 1  
Eastern Lions SC - Dandenong City SC 05.15 07:00 0 - 1  
Hume City - Heidelberg Utd. 05.15 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Louisville - Kansas City 05.15 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahlinger - Astoria Walldorf 05.15 14:00 2 - 2  
Bayern Alzenau - Schott Mainz 05.15 14:00 0 - 3  
Giessen - Pirmasens 05.15 14:00 1 - 0  
Hoffenheim Amatőr - Elversberg 05.15 14:00 0 - 2  
Offenbach - RW Koblenz 05.15 14:00 4 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - FSV Frankfurt 05.15 14:00 0 - 2  
TSG Balingen - Homburg 05.15 14:00 1 - 0  
TSV Steinbach - Hessen Kassel 05.15 14:00 1 - 1  
Ulm - VfB Stuttgart Amatőr 05.15 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahlen - Rödinghausen 05.15 14:00 2 - 1  
Bonner SC - VfB Homberg 05.15 14:00 2 - 1  
Essen - Aachen 05.15 14:00 2 - 1  
Fortuna Köln - Mönchengladbach Amatőr 05.15 14:00 0 - 1  
Lippstadt - Schalke Amatőr 05.15 14:00 2 - 0  
Wegberg-Beeck - Münster 05.15 14:00 2 - 1  
Wiedenbrück - Wuppertal 05.15 14:00 3 - 5  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Atalanta 05.15 15:00 3 - 4  
Juventus - Internazionale 05.15 18:00 3 - 2  
Roma - Lazio 05.15 20:45 2 - 0  
Spezia - Torino 05.15 15:00 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Empoli 05.15 15:00 2 - 1  
Internazionale - Florentia 05.15 15:00 0 - 2  
Sassuolo - Milan 05.15 12:30 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Paganese 05.15 17:30 2 - 1  
Ravenna - Legnago 05.15 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráj. a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Ternana 05.15 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akron Toljatti - Fakel Voronyezs 05.15 15:00 0 - 2  
Baltika Kalinyingrád - Krilja Szovjetov Szamara 05.15 12:00 0 - 1  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 05.15 15:00 1 - 0  
FK Krasznodar 2 - Volgar Asztrahany 05.15 15:00 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Irtis Omszk 05.15 12:00 2 - 1  
Orenburg - Dinamo Brjanszk 05.15 12:00 3 - 2  
SZKA Habarovszk - Alanyija Vlagyikavkaz 05.15 12:00 1 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Csertanovo Moszkva 05.15 13:00 4 - 3  
Tom Tomszk - Nyizsnyij Novgorod 05.15 15:00 1 - 1  
Torpedo Moszkva - Sinnyik Jaroszlavl 05.15 12:00 0 - 1  
Velesz Moszkva - Teksztilsik Ivanovo 05.15 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Rosztov - FK Krasznodar 3 05.15 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik-Arszenál - Szaljut Belgorod 05.15 14:00 0 - 4  
Krasznyij Szmolenszk - Metallurg Lipeck 05.15 13:00 2 - 0  
Kvant Obninszk - Znamja Noginszk 05.15 13:00 0 - 0  
Metallurg Vidnoje - Avangard Kurszk 05.15 14:00 3 - 1  
Rjazany - Sztrogino Moszkva 05.15 16:00 2 - 0  
Szahalin - Kaluga 05.15 08:00 1 - 1  
Szokol Szaratov - Szaturn Ramenszkoje 05.15 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zvezda-2005 Perm 05.15 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Ried 05.15 17:00 3 - 0  
Austria Wien - St. Pölten 05.15 17:00 2 - 1  
Hartberg - Admira Wacker 05.15 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wacker Innsbruck - Sturm Graz 05.15 10:30 0 - 5  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veraguas FC - CD Universitario 05.15 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Rubio Nu 05.15 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Sp. Luqueno 05.15 23:45 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Universitario de Deportes 05.15 22:30 3 - 3  
Dep. Binacional - C. Vallejo Trujillo 05.15 18:00 1 - 2  
Dep. Municipal - Cusco 05.15 20:15 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Leixoes 05.15 12:00 3 - 1  
Mafra - Arouca 05.15 17:00 0 - 1  
Vilafranquense - Cova Piedade 05.15 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP 05.15 19:00 4 - 3  
Boavista - Portimonense 05.15 16:30 1 - 0  
Farense - Tondela 05.15 16:30 1 - 0  
Rio Ave - Porto 05.15 21:30 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - West Ham 05.15 21:00 1 - 1  
Burnley - Leeds 05.15 13:30 0 - 4  
Southampton - Fulham 05.15 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Román 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comuna Recea - Unirea 2004 Slobozia 05.15 10:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Voluntari 05.15 15:30 0 - 3  
Politehnica Iasi - Hermannstadt 05.15 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 CS - CFR Cluj 05.15 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Celtic 05.15 13:30 0 - 0  
Rangers - Aberdeen 05.15 13:30 4 - 0  
St. Johnstone - Livingston 05.15 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Raith Rovers 05.15 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Albacete 05.15 21:00 1 - 1  
Castellon - Ponferradina 05.15 16:00 0 - 2  
Las Palmas - Zaragoza 05.15 21:00 0 - 2  
Lugo - Mirandes 05.15 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atzeneta - L'Hospitalet 05.15 17:30 1 - 2  
Valencia B - Prat 05.15 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna B - R. Santander 05.15 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., középház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules - Cornella 05.15 18:00 1 - 2  
Levante B - Lleida 05.15 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Calahorra 05.15 18:00 0 - 0  
Linares - Amorebieta 05.15 20:00 1 - 2  
Real Sociedad B - FC Andorra 05.15 20:00 1 - 1  
San Sebastian Reyes - Algeciras 05.15 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Ath. Bilbao 05.15 12:00 3 - 1  
Deportivo La Coruna - Espanyol 05.15 16:00 2 - 1  
Rayo Vallecano - Real Sociedad 05.15 18:30 1 - 2  
Sevilla - Madrid CFF 05.15 11:00 0 - 1  
Valencia - Betis 05.15 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Tercera Div.,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Roda - Silla CF 05.15 19:00 1 - 1  
CD Torrijos - CD Guadalajara 05.15 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
YF Juventus - Munsingen 05.15 16:00 5 - 2  
Labdarúgás (Svájci 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yverdon - Cham 05.15 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FC Zürich 05.15 20:30 4 - 0  
Lugano - Sion 05.15 20:30 3 - 1  
St. Gallen - Lausanne 05.15 20:30 5 - 0  
Vaduz - Servette 05.15 20:30 1 - 3  
Young Boys - Luzern 05.15 20:30 5 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Young Boys 05.15 16:00 6 - 2  
Grasshoppers - St. Gallen 05.15 19:00 1 - 1  
Lugano - Servette 05.15 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Örgryte 05.15 13:00 0 - 1  
Brage - Norrby 05.15 15:00 1 - 2  
Helsingborg - Öster 05.15 17:00 0 - 1  
Sundsvall - Vasalund 05.15 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin - Atvidaberg 05.15 16:00 0 - 3  
Linköping City - Ljungskile 05.15 16:00 1 - 1  
Lunds BK - Vanersborg IF 05.15 16:00 4 - 1  
Oskarshamn - Österlen 05.15 16:00 4 - 1  
Skövde - Trollhättan 05.15 13:00 1 - 3  
Tvaaker - IFK Malmö 05.15 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Hudiksvall 05.15 17:30 5 - 0  
Gefle - Haninge 05.15 19:00 1 - 1  
Sylvia Norrköping - Umea FC 05.15 16:00 0 - 2  
Örebro Syrianska - Täby FK 05.15 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Tai - Al-Kawkab 05.15 18:35 2 - 1  
Ohud Medina - Al-Jabalain 05.15 18:35 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Wehda (KSA) 05.15 17:55 2 - 3  
Al-Raed - Al-Taawoun 05.15 18:20 1 - 2  
Damac - Al-Ittihad (KSA) 05.15 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Dobanovci - Radnicki 1923 05.15 17:00 1 - 1  
Dubocica - IMT Novi Belgrád 05.15 17:00 1 - 0  
Jagodina - Kabel Novi Sad 05.15 17:00 2 - 3  
Kolubara Lazarevac - Borac 05.15 17:00 3 - 1  
Loznica - Zemun 05.15 17:00 6 - 0  
Sloga Kraljevo - Graficar Belgrád 05.15 17:00 1 - 3  
Zeleznicar Pancevo - Radnicki Pirot 05.15 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Proleter Novi Sad 05.15 13:30 0 - 5  
Javor Ivanjica - Cukaricki 05.15 13:30 1 - 2  
Metalac Gornji Milanovac - Novi Pazar 05.15 13:30 1 - 1  
Napredak Krusevac - Mladost Lucani 05.15 13:30 2 - 0  
Partizan Belgrád - Vozdovac 05.15 16:00 3 - 0  
Rad Belgrád - Macva Sabac 05.15 13:30 7 - 1  
Zlatibor Cajetina - Radnicki Nis 05.15 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Young Lions 05.15 11:30 2 - 1  
Tampines Rovers - Balestier Khalsa 05.15 11:30 5 - 1  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Podbrezova 05.15 17:00 0 - 1  
FC Kosice - Zilina 2 05.15 17:00 1 - 0  
Komarno - B. Bystrica 05.15 17:00 1 - 1  
Petrzalka - Dubnica 05.15 17:00 1 - 1  
Puchov - Liptovsky Mikulas 05.15 17:00 0 - 2  
Samorin - Skalica 05.15 17:00 1 - 2  
Slovan Bratislava 2 - Slavoj Trebisov 05.15 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Nitra 05.15 17:00 2 - 0  
Senica - Pohronie 05.15 17:00 0 - 0  
Zemplin Michalovce - Sered 05.15 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - DAC 05.15 18:00 1 - 1  
Zlate Moravce - Slovan Bratislava 05.15 17:00 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Brezice 05.15 17:00 2 - 0  
Roltek Dob - Krka Novo Mesto 05.15 17:00 3 - 4  
Smartno - Brda 05.15 17:00 3 - 0  
Triglav Kranj - Nafta 05.15 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Mura 05.15 20:00 0 - 0  
Bravo Ljubljana - Tabor Sezana 05.15 15:00 1 - 1  
Maribor - ND Gorica 05.15 16:45 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Alanyaspor 05.15 17:00 0 - 1  
Antalyaspor - Konyaspor 05.15 17:00 0 - 0  
Galatasaray - Yeni Malatyaspor 05.15 19:30 3 - 1  
Göztepe Izmír - Besiktas 05.15 19:30 1 - 2  
Hatayspor - Gazisehir Gaziantep 05.15 17:00 0 - 1  
Karagümrük - Denizlispor 05.15 17:00 5 - 1  
Kayserispor - Fenerbahce 05.15 19:30 1 - 2  
Rizespor - Istanbul Basaksehir 05.15 17:00 0 - 2  
Sivasspor - Kasimpasa 05.15 17:00 2 - 1  
Trabzonspor - Genclerbirligi 05.15 19:30 2 - 1  
Török bajnokság 2020/21 05.15 19:30    
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BUL Jinja - Bright Stars FC 05.15 15:00 0 - 1  
Express Kampala - UPDF 05.15 15:00 1 - 0  
Mbarara City FC - Onduparaka 05.15 15:00 2 - 1  
URA - Uganda Police FC 05.15 15:00 3 - 1  
Villa Kampala - Vipers Kitende 05.15 14:00 1 - 3  
Wakiso Giants - Kitara 05.15 15:00 7 - 2  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Csernomorec Odessza 05.15 15:00 1 - 0  
MFC Mikolaiv - Kremin Kremincsuk 05.15 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Boston River 05.15 22:15 1 - 0  
Villa Espanola - Progreso Montevideo 05.15 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Memphis 05.15 22:30 1 - 0  
Charleston - Charlotte Independence 05.15 01:00 0 - 3  
Kansas City 2 - Colorado Springs 05.15 02:00 0 - 4  
New York RB 2 - FC Miami 05.15 01:00 0 - 1  
Real Monarchs - Los Angeles Galaxy 2 05.15 03:00 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UCV FC - Lala Caroni 05.15 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Gran Valencia Maracay 05.15 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermanos Colmenarez - Zulia Maracaibo 05.15 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Flint Town 05.15 13:00 2 - 1  
Haverfordwest - Cefn Druids 05.15 13:00 2 - 0  
Newtown - Aberystwyth 05.15 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Caernarfon 05.15 13:00 3 - 2  
Penybont - Connah's Quay 05.15 13:00 0 - 2  
TNS - Bala Town 05.15 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dungannon - Ballymena Utd. 05.15 16:00 1 - 3  
Portadown - Carrick 05.15 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Coleraine 05.15 13:30 0 - 1  
Glentoran - Cliftonville 05.15 16:00 0 - 2  
Linfield - Larne 05.15 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu Vaprus - Levadia Tallinn 05.15 12:00 0 - 4  
Trans Narva - Legion Tallinn 05.15 15:00 0 - 3  
Viljandi Tulevik - Kuressaare 05.15 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Shelbourne 05.15 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Bohemians Dublin 05.15 19:00 0 - 2  
Shamrock Rovers - Derry City 05.15 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Ararat Jereván (Helyszín: Ararát-stadion 05.15 17:00 1 - 3  
Ararat Jereván - Alashkert Jereván 05.15 17:00 3 - 1  
Motorsport (Indycar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indycar, GRM Grand Prix 2021 05.15 21:00    
Motorsport (Indycar futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Palou - C. Herta (GRM Grand Prix) 05.15 16:45 1 - 0  
F. Rosenqvist - G. Rahal (GRM Grand Prix) 05.15 16:45 0 - 1  
J. Harvey - Will Power (GRM Grand Prix) 05.15 16:45 0 - 1  
P. O'Ward - F. Rosenqvist (GRM Grand Prix) 05.15 16:45 1 - 0  
S. McLaughlin - R. Veekay (GRM Grand Prix) 05.15 16:45 0 - 1  
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - J. Allgaier (Dover Drydene 200) 05.15 19:30 1 - 0  
D. Hemric - Bra. Jones (Dover Drydene 200) 05.15 19:30 1 - 0  
J.H. Nemechek - J. Haley (Dover Drydene 200) 05.15 19:30 0 - 0  
N. Gragson - Har. Burton (Dover Drydene 200) 05.15 19:30 0 - 1  
Nascar Xfinity, Dover Drydene 200 2021 05.15 20:00    
Ty Gibbs - A.J. Allmendinger (Dover Drydene 200) 05.15 19:30 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Harlequin 05.15 16:30 35 - 29  
London Wasps - Worcester 05.15 16:00 23 - 19  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Batley - London Broncos 05.15 15:00 6 - 40  
Rögbi (Angol RFU Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornish - Hartpury 05.15 16:30 52 - 26  
Jersey - Coventry 05.15 16:00 10 - 34  
Richmond - Nottingham 05.15 16:00 17 - 34  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Castres 05.15 14:45 20 - 16  
Clermont - Toulon 05.15 21:05 25 - 16  
La Rochelle - Agen 05.15 17:00 59 - 0  
Lyon - Brive 05.15 17:00 24 - 7  
Stade de France - Montpellier 05.15 17:00 32 - 10  
Toulouse - Bayonne 05.15 17:00 28 - 32  
Rögbi (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toyota Verblitz - Wild Knights 05.15 07:00 21 - 48  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego Legion - NOLA Gold 05.15 22:00 43 - 17  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Canberra Raiders 05.15 07:00 18 - 20  
Cronulla Sharks - South Sydney Rabbitohs 05.15 09:30 22 - 32  
Sydney Roosters - North Queensland Cowboys 05.15 11:45 30 - 16  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Zebre 05.15 18:15 34 - 27  
Edinburgh - Glasgow Warriors 05.15 20:35 24 - 31  
Johannesburg Lions - Cape Town Stormers 05.15 13:30 37 - 39  
Llanelli Scarlets - Cardiff 05.15 16:00 28 - 29  
Pretoria Bulls - Durban Sharks 05.15 18:15 43 - 9  
Rögbi (Super Rugby Trans-tasman)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Canberra Brumbies 05.15 09:05 31 - 29  
Melbourne Rebels - Auckland Blues 05.15 11:45 3 - 50  
Perth Force - Waikato Chiefs 05.15 13:55 19 - 20  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Svédország 05.15 16:00 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Szlovákia 05.15 19:00 1 - 3  
Románia - Svájc 05.15 16:00 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Montenegró (Helyszín: Montenegró) 05.15 20:00 0 - 3  
Görögország - Azerbajdzsán 05.15 17:00 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Fehéroroszország 05.15 16:00 1 - 3  
Norvégia - Portugália (Helyszín: Portugália) 05.15 19:00 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svájc 05.15 17:00 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Svédország 05.15 16:30 0 - 3  
Portugália - Ukrajna 05.15 13:30 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Ausztria (Helyszín: Ausztria) 05.15 20:20 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Koszovó 05.15 17:30 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 05.15 19:00 0 - 3  
Franciaország - Izrael 05.15 16:00 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Bosznia-Hercegovina (Helyszín: Bosznia-Herceg.) 05.15 20:00 0 - 3  
Szlovénia - Csehország 05.15 17:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peelpush Meijel - Eurosped Vroomshoop 05.15 16:30 3 - 0  
Springendal Set-Up'65 - Laudame Financials 05.15 17:00 3 - 2  
Röplabda (Holland bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Computerplan VCN - Taurus Houten 05.15 15:00 2 - 3  
Nijmegen - Papendal/Arnhem 05.15 16:00 3 - 1  
Reco Zvh Hs - SSS Barneveld 05.15 16:00 3 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Forti - N. Hardt 05.15 09:30 0 - 2  
O. Luz - A. Erler 05.15 09:30 1 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Ce - A. Zantedeschi 05.15 09:30 2 - 0  
P. Leykina - C. Dinu 05.15 09:30 0 - 2  
Tenisz (Belgrád-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dra. Vukovic - Xiaodi You 05.15 15:05 0 - 2  
Ele. Milovanovic - A. Gasanova 05.15 15:30 0 - 2  
J. Niemeier - A. Konjuh 05.15 11:00 1 - 2  
J.A. Cristian - T. Lukas 05.15 16:05 2 - 1  
Jani R-L. - A. Krunic 05.15 16:55 2 - 1  
K. Rakhimova - I. Sepa 05.15 16:30 2 - 0  
L. Salden - D. Seguel 05.15 14:15 0 - 2  
M.C. Osorio Serrano - Gálfi D. 05.15 13:00 2 - 1  
N. Parrizas-Diaz - D. Radanovic 05.15 11:00 0 - 2  
V. Tomova - P. Ozgen 05.15 12:25 2 - 0  
Xiyu Wang - L. Noskova 05.15 13:45 2 - 0  
Y. Hatouka - C. Bucsa 05.15 11:00 0 - 2  
Tenisz (Bonita Springs, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Fetecau - I.M. Bara 05.15 19:25 0 - 2  
K. Volynets - Hanna Chang 05.15 21:20 2 - 1  
Tenisz (Genf-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - C-M. Stebe 05.15 10:00 2 - 1  
I. Ivashka - Hanwen Li 05.15 10:00 2 - 0  
M-A. Hüsler - D. Altmaier 05.15 10:00 0 - 2  
M. Cecchinato - I. Marchenko 05.15 12:00 2 - 0  
M. Kukushkin - A. Tabilo 05.15 11:10 0 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - D.E. Galan Riveros 05.15 14:00 2 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Verbeek S - Lammons N / Withrow J 05.15 11:00 1 - 2  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - Zane Khan 05.15 09:30    
D. Palan - M. Gengel 05.15 09:00    
E. Leshem - Y. Oliel 05.15 09:30 2 - 0  
Tenisz (Jeruzsálem, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Yashina - T. Jaruskova 05.15 09:00    
L. Glushko - E. Yashina 05.15 09:00 1 - 2  
S. Kimchi - V. Ryser 05.15 11:00 2 - 0  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - T. Mrdeza 05.15 13:35 2 - 0  
O. Danilovic - I. Khromacheva 05.15 11:00 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - L. Sonego 05.15 22:00    
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Musetti - A. Giannessi 05.15 23:00    
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - M. Frinzi 05.15 10:30 2 - 0  
O. Kumar - Yunseong Chung 05.15 10:25 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - Mih. Imanishi 05.15 10:30 2 - 0  
O. Helmi - A. Kulikova 05.15 10:30 0 - 2  
R. Saigo - S. Hosogi 05.15 11:00    
Tenisz (Parma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - B. Turati 05.15 15:15 2 - 0  
A-L. Friedsam - Asia Muhammad 05.15 18:35 2 - 0  
A. Bogdan - V. Flink 05.15 12:30    
C. McNally - J. Pieri 05.15 17:00 2 - 0  
J. Grabher - L. Pattinama Kerkhove 05.15 17:05 0 - 2  
L. Pigato - Leo. Kung 05.15 12:50 2 - 1  
L. Samsonova - Ell. Perez 05.15 12:30 2 - 0  
M. di Giuseppe - K. Kawa 05.15 10:00 2 - 1  
N. Brancaccio - K. Zavatska 05.15 16:15 0 - 2  
P. Ormaechea - V. Flink 05.15 13:45 2 - 1  
R. Marino - A. Danilina 05.15 13:00 2 - 0  
R. Marino - G. Gatto-Monticone 05.15 13:00    
S. Rubini - S. Vögele 05.15 14:20 1 - 2  
Yafan Wang - L. Bronzetti 05.15 10:00 1 - 2  
Tenisz (Prijedor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - D. Yevseyev 05.15 16:30 2 - 0  
H. Medjedovic - N. Fatic 05.15 12:00 1 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - M. Guinard 05.15 13:10 0 - 2  
J. Draper - D. Svrcina 05.15 11:05 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - A. Rublev 05.15 11:00 2 - 1  
N. Djokovic - L. Sonego 05.15 18:30 2 - 1  
R. Opelka - R. Nadal 05.15 15:50 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Middelkoop M - Ram R / Salisbury J 05.15 16:25 0 - 2  
Peers J / Venus M - Mektic N / Pavic M 05.15 14:30 0 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gauff - I. Swiatek 05.15 15:55 0 - 2  
I. Swiatek - E. Svitolina 05.15 11:00 2 - 0  
Kar. Pliskova - P. Martic 05.15 13:30 2 - 1  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I / Errani S - Mladenovic K / Vondrousov 05.15 13:50 0 - 2  
Fichman S / Olmos G - Gauff C / Kudermetova V 05.15 19:15 2 - 1  
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Droguet - Har. Tan 05.15 10:00    
C. Burel - Bondár A. 05.15 13:10 2 - 1  
V. Golubic - A. Dulgheru 05.15 16:20 0 - 2  
Tenisz (Salinas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Timofeeva - L. Stefanini 05.15 16:55 1 - 2  
S. Bandecchi - C. Perrin 05.15 17:00 2 - 0  
Tenisz (Troisdorf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ejupovic - S. Fanselow 05.15 15:25 2 - 0  
M. Geerts - T. Stodder 05.15 13:00 2 - 1  
Tenisz (Valldoreix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - F. Diaz Acosta 05.15 11:00 2 - 1  
T. Cacao - M. Cuevas 05.15 11:00 1 - 2  
Tenisz (Zágráb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Varillas - S. Baez 05.15 10:00 1 - 2  
Tenisz (Zágráb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Nedovyesov A - King E / Reese H 05.15 12:25 0 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trieste - Ortigia 05.15 14:30 13 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Telimar 05.15 20:00 13 - 6  
Recco - Savona 05.15 16:30 19 - 4  
Vízilabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mataro - Sabadell (1.m.) 05.15 10:45 12 - 11  
Vízilabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - CN Barcelona (1.m.) 05.15 19:00 12 - 4  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalton Smith - L. Appleyard 05.15 19:00 1 - 0  
Gamal Yafai - Jas. Cunningham 05.15 19:00 0 - 1  
Ler. Richards - G. de Carolis 05.15 22:00 1 - 0  
Tommy McCarthy - Ale. Jur 05.15 19:00 1 - 0  

 

2021.05.14.
Asztalitenisz (ETTU Európa Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Levenko - Demeter L. 05.14 10:45 3 - 1  
A. Mattenet - A. Vilardell 05.14 16:55 3 - 0  
F. Kojic - Zs. Peto 05.14 10:00 3 - 1  
F. Wetzel - M. Rech Daldosso 05.14 16:50 2 - 3  
Szudi Á. - Gerold G. 05.14 11:15 0 - 3  
Szudi Á. - P. Korbel 05.14 20:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duka - A. Merezhko 05.14 15:45 2 - 3  
A. Duka - S. Lanovenko 05.14 17:15 1 - 3  
A. Girevenkov - A.D. Volkov 05.14 02:15 2 - 3  
A. Ilin - D.M. Evlakhin 05.14 03:15 1 - 3  
A. Ilin - E. Ilyukhin 05.14 00:45 3 - 1  
A. Klavdenkov - I. Tolmachev 05.14 15:15 3 - 0  
A. Libackiy - E.A. Kupryakov 05.14 12:15 3 - 2  
A. Merezhko - S. Lanovenko 05.14 15:15 3 - 2  
A. Slaschilin - A. Libackiy 05.14 13:15 3 - 0  
A. Slaschilin - R. Khomenko 05.14 11:45 1 - 3  
A. Slashchev - I. Zemit 05.14 20:00 3 - 1  
A. Vlasov - D. Balakin 05.14 22:45 1 - 3  
A. Yakovlev - E. Anisimov 05.14 14:30 3 - 0  
A. Yakovlev - M. Gusev 05.14 16:30 1 - 3  
A.D. Volkov - O. Shagarov 05.14 03:15 3 - 0  
A.R. Kazakov - V.V. Kutin 05.14 11:30 2 - 3  
A.R. Kazakov - Y.V. Lbov 05.14 13:00 1 - 3  
A.V. Vorozheykin - O. Belugin 05.14 08:00 3 - 0  
A.Y. Lisov - A. Klavdenkov 05.14 16:45 2 - 3  
A.Y. Lisov - K.S. Olshakov 05.14 14:45 3 - 0  
Ale. Alekseev - A. Yakovlev 05.14 16:00 0 - 3  
D. Balakin - Val. Sidorin 05.14 23:45 3 - 0  
D. Korneev - A. Pravednov 05.14 23:30 0 - 3  
D. Korneev - S. Ogay 05.14 01:00 1 - 3  
D. Merzlikin - V. Kazakov 05.14 19:15 1 - 3  
D. Petrochenko - D. Razinkov 05.14 08:15 1 - 3  
D. Razinkov - D. Tunitsyn 05.14 19:45 3 - 1  
D. Razinkov - E. Mishutin 05.14 06:45 3 - 1  
D. Razinkov - N. Lyfenko 05.14 08:45 2 - 3  
D. Razinkov - S. Nikulin 05.14 21:15 2 - 3  
D. Sayanov - Ilya Novikov 05.14 23:00 3 - 0  
D. Tunitsyn - S. Nikulin 05.14 19:15 3 - 2  
E. Anisimov - Ale. Alekseev 05.14 17:00 3 - 1  
E. Anisimov - M. Gusev 05.14 15:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - A. Serebrennikov 05.14 02:45 1 - 3  
E. Ilyukhin - D.M. Evlakhin 05.14 01:45 3 - 1  
E. Kabanov - D. Merzlikin 05.14 20:45 1 - 3  
E. Kalashnikov - A. Tsitselskiy 05.14 23:15 3 - 0  
E. Mishutin - D. Petrochenko 05.14 09:15 2 - 3  
E. Mishutin - N. Lyfenko 05.14 07:45 3 - 1  
E. Voronkov - A. Duka 05.14 14:45 1 - 3  
E. Voronkov - A. Merezhko 05.14 16:45 0 - 3  
E.A. Kupryakov - A. Slaschilin 05.14 10:45 3 - 1  
E.A. Kupryakov - R. Khomenko 05.14 12:45 1 - 3  
I. Mikhaylov - Pav. Medvedev 05.14 11:15 2 - 3  
I. Moshkov - D. Razinkov 05.14 18:45 0 - 3  
I. Moshkov - D. Tunitsyn 05.14 20:45 0 - 3  
I. Sergeevich - A.V. Vorozheykin 05.14 09:00 2 - 3  
I. Sergeevich - P. Vshivkov 05.14 07:30 0 - 3  
I. Tolmachev - A.Y. Lisov 05.14 16:15 1 - 3  
I. Zemit - S. Kuzmin 05.14 18:30 3 - 0  
I. Zemit - V. Kasatkin 05.14 20:30 2 - 3  
K. Churin - P. Semeshin 05.14 00:30 0 - 3  
K. Churin - T. Yusipov 05.14 03:00 0 - 3  
K.S. Olshakov - A. Klavdenkov 05.14 15:45 1 - 3  
K.S. Olshakov - I. Tolmachev 05.14 17:15 1 - 3  
M. Dukhin - A.R. Kazakov 05.14 10:30 1 - 3  
M. Dukhin - V.V. Kutin 05.14 12:30 2 - 3  
M. Gusev - Ale. Alekseev 05.14 15:00 2 - 3  
N. Lyfenko - D. Petrochenko 05.14 07:15 3 - 0  
N. Zhurba - T. Yusipov 05.14 23:45 3 - 1  
O. Belugin - I. Sergeevich 05.14 06:30 3 - 0  
O. Belugin - P. Vshivkov 05.14 08:30 2 - 3  
O. Kutuzov - I. Mikhaylov 05.14 11:45 3 - 1  
O. Kutuzov - Pav. Medvedev 05.14 13:15 2 - 3  
O. Nikiforov - S. Homutov 05.14 06:45 2 - 3  
O. Nikiforov - V. Tsvetkov 05.14 08:45 3 - 2  
O. Shagarov - A. Girevenkov 05.14 00:15 3 - 0  
P. Semeshin - D. Korneev 05.14 02:30 3 - 1  
P. Semeshin - T. Yusipov 05.14 01:30 3 - 1  
P. Vshivkov - A.V. Vorozheykin 05.14 07:00 3 - 0  
Pav. Medvedev - V. Beliakov 05.14 12:15 3 - 0  
R. Khomenko - A. Libackiy 05.14 11:15 3 - 2  
S. Homutov - V. Tsvetkov 05.14 07:45 2 - 3  
S. Homutov - Y.A. Gavrilov 05.14 09:15 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Slashchev 05.14 21:00 0 - 3  
S. Kuzmin - V. Kasatkin 05.14 19:30 3 - 0  
S. Lanovenko - E. Voronkov 05.14 16:15 3 - 0  
S. Nikulin - I. Moshkov 05.14 20:15 3 - 0  
S. Ogay - K. Churin 05.14 02:00 0 - 3  
T. Turabekov - D. Korneev 05.14 22:30 1 - 3  
T. Yusipov - S. Ogay 05.14 00:00 2 - 3  
V. Beliakov - I. Mikhaylov 05.14 12:45 3 - 0  
V. Beliakov - O. Kutuzov 05.14 10:45 0 - 3  
V. Chahur - A. Suntsov 05.14 23:15 1 - 3  
V. Kasatkin - A. Slashchev 05.14 19:00 0 - 3  
V. Kazakov - E. Kabanov 05.14 20:15 3 - 1  
V. Safonov - E. Kalashnikov 05.14 22:45 3 - 2  
V. Tsvetkov - Y.A. Gavrilov 05.14 07:15 0 - 3  
V.V. Kutin - Y.V. Lbov 05.14 11:00 0 - 3  
Y. Merkushin - A. Girevenkov 05.14 01:15 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - O. Nikiforov 05.14 08:15 3 - 2  
Y.V. Lbov - M. Dukhin 05.14 12:00 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Kilda - Geelong 05.14 11:50 47 - 68  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 05.14 11:30 1 - 6  
LG Twins - Samsung Lions 05.14 11:30 4 - 3  
Lotte Giants - KT Wiz 05.14 11:30 1 - 9  
NC Dinos - KIA Tigers 05.14 12:00 5 - 2  
SSG Landers - Doosan Bears 05.14 11:30 3 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 05.14 10:45 4 - 4  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 05.14 11:00 2 - 5  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 05.14 11:00 9 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 05.14 10:45 1 - 4  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 05.14 11:00 9 - 2  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 05.14 10:45 1 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 05.14 03:40 1 - 5  
Boston - Oakland 05.14 01:10 8 - 1  
Colorado - Cincinnati 05.14 02:40 13 - 8  
Houston - Texas 05.14 02:10 4 - 3  
Pittsburgh - San Francisco 05.14 00:35 1 - 3  
Seattle - Cleveland 05.14 04:10 2 - 4  
Tampa Bay - NY Yankees 05.14 01:10 9 - 1  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 05.14 12:35 2 - 4  
Wei Chuan Dragons - Chinatrust Brothers 05.14 12:05 9 - 0  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - Dallas Empire 05.14 00:00 3 - 0  
Florida Mutineers - Los Angeles Thieves 05.14 01:30 3 - 1  
Minnesota Roekkr - London Royal Ravens 05.14 21:00 0 - 3  
OpTic Chicago - Los Angeles Guerrillas 05.14 22:30 3 - 1  
E-Sport (CSGO, CS_summit 8, Closed Qual)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Salt - Godsent 05.14 23:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Elisa Inv.,Reg.Swiss St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - 777 Esports 05.14 17:00 1 - 2  
Dbl Poney - AGF Esport 05.14 20:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESL Deutsche Meisters.PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
No Limit Gaming - Sissi State Punks 05.14 17:00 2 - 1  
Unicorns of Love - Cowana Gaming 05.14 20:50 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Ex-north 05.14 22:50 2 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Anonymo Esports 05.14 18:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordavind - Gorillazzz 05.14 12:00 0 - 2  
Young Ninjas - Team Finest 05.14 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mibr - Havan Liberty 05.14 22:00 2 - 1  
Santos E-Sports - Paqueta Gaming 05.14 01:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Loot.Bet Season 7)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Fiend - ENCE 05.14 11:50 0 - 2  
E-Sport (CSGO,SpringSw.Sp.,Reg.Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100pinggods - AGF Esport 05.14 15:30 2 - 1  
Ambush Esport - Chetz Esports 05.14 12:00 2 - 0  
Case Esports - Caronte Gaming 05.14 15:00 0 - 2  
Gorillazzz - SJ Gaming 05.14 09:00 2 - 0  
Honoris - Izako Boars 05.14 18:00 0 - 2  
Masonic - Kova Esports 05.14 18:00 1 - 2  
Nasr Esports - Tricked eSport 05.14 09:00 2 - 1  
Sangal Esports - Infinite Gaming 05.14 13:05 2 - 0  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Elephant.4Am 05.14 08:00 2 - 0  
Invictus Gaming - Psg.lgd 05.14 10:10 1 - 2  
E-Sport (Dota2,ESL Meisterschaft,Playof)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hehe United - Euronics Gaming 05.14 19:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nemiga Gaming - B8 05.14 11:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extremum - Gambit Esports 05.14 18:30 1 - 2  
Puckchamp - Winstrike Team 05.14 14:50 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OEDL Fall Invit.,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Army Geniuses 05.14 09:30 1 - 2  
Reckoning Esports - Motivade.trust Gaming 05.14 13:15 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewmates - Omega Gaming 05.14 18:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - Infinity Esports 05.14 21:20 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicken Fighters - Lvlup 05.14 12:00 2 - 1  
Team Unique - Brame 05.14 18:00 2 - 0  
Vikin.gg - Team Spirit 05.14 15:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Aster - Ehome 05.14 06:00 0 - 2  
Vici Gaming - Royal Never Give Up 05.14 08:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sadboys - Quincy Crew 05.14 00:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Diamond) - Russia (Zazabak) 05.14 07:00 3 - 6  
Canada (Diamond) - Sweden (Tangent) 05.14 07:36 1 - 7  
Canada (Diamond) - United States (Libra) 05.14 08:12 1 - 4  
Russia (Zazabak) - Canada (Diamond) 05.14 08:48 2 - 2  
Sweden (Tangent) - Canada (Diamond) 05.14 09:24 5 - 0  
United States (Libra) - Canada (Diamond) 05.14 10:00 4 - 7  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.14 07:40 1 - 1  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 05.14 06:00 1 - 2  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 05.14 12:40 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Germany (General) 05.14 07:00 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou) 05.14 10:40 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.14 09:40 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.14 11:20 1 - 1  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 05.14 04:20 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 05.14 02:20 3 - 2  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 05.14 03:00 3 - 3  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 05.14 01:20 2 - 0  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 05.14 21:40 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 05.14 22:20 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 05.14 20:40 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 05.14 04:00 0 - 0  
Cameroon (Moic) - Belgium (Tommy) 05.14 23:40 0 - 3  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 05.14 01:00 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Netherlands (Aibothard) 05.14 22:40 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Poland (Johnybegood) 05.14 23:20 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 05.14 21:40 0 - 3  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 05.14 02:00 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 05.14 04:20 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 05.14 00:20 3 - 0  
Chile (Poli) - Cameroon (Moic) 05.14 21:20 1 - 3  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.14 22:20 2 - 3  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 05.14 21:40 1 - 1  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 05.14 23:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 05.14 22:00 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Moic) 05.14 23:00 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 05.14 23:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 05.14 21:20 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - United States (CaptainX) 05.14 21:00 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.14 10:00 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 05.14 08:00 4 - 1  
Czech Republic (Koko) - England (Zeus) 05.14 07:20 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Germany (General) 05.14 05:00 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 05.14 09:00 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.14 07:00 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.14 12:20 3 - 1  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 05.14 12:20 2 - 2  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 05.14 09:20 2 - 4  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 05.14 05:20 0 - 3  
Denmark (Teok) - Germany (General) 05.14 10:20 3 - 1  
Denmark (Teok) - Greece (Sarafou) 05.14 07:00 1 - 2  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 05.14 08:40 1 - 1  
Denmark (Teok) - Uruguay (Billiot) 05.14 07:40 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 05.14 03:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.14 02:00 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 05.14 03:00 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.14 01:20 0 - 1  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 05.14 05:40 0 - 1  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 05.14 10:20 3 - 1  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 05.14 12:00 2 - 1  
England (Zeus) - Germany (General) 05.14 11:20 2 - 1  
England (Zeus) - Greece (Sarafou) 05.14 06:00 2 - 0  
England (Zeus) - Russia (Val) 05.14 07:40 0 - 2  
England (Zeus) - Uruguay (Billiot) 05.14 06:40 3 - 2  
Germany (General) - Argentina (Carnage) 05.14 11:00 0 - 2  
Germany (General) - Czech Republic (Koko) 05.14 12:00 1 - 3  
Germany (General) - Denmark (Teok) 05.14 06:40 2 - 2  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 05.14 10:00 0 - 3  
Germany (General) - Russia (Val) 05.14 05:40 0 - 3  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 05.14 08:40 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 05.14 06:20 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 05.14 08:40 3 - 3  
Greece (Sarafou) - Denmark (Teok) 05.14 11:00 2 - 0  
Greece (Sarafou) - England (Zeus) 05.14 11:40 0 - 0  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 05.14 08:20 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Italy (Ang) 05.14 05:20    
Greece (Sarafou) - Russia (Val) 05.14 12:40 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot) 05.14 09:20 3 - 3  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 05.14 21:00 1 - 2  
Ireland (Panica) - Cameroon (Moic) 05.14 22:00 3 - 1  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 05.14 05:00    
Italy (Ang) - Germany (General) 05.14 06:00    
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 05.14 01:40 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 05.14 00:40 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.14 04:00 4 - 0  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.14 02:20 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 05.14 22:00 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 05.14 22:20 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - United States (CaptainX) 05.14 21:20 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 05.14 23:00 3 - 3  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 05.14 20:40 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - Portugal (Cliff) 05.14 23:40 4 - 0  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 05.14 22:40 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 05.14 02:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Chile (Poli) 05.14 21:00 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Colombia (Gorilla) 05.14 23:20 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 05.14 03:20 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Ireland (Panica) 05.14 22:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 05.14 00:20 5 - 0  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 05.14 00:00 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 05.14 01:00 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 05.14 04:20 2 - 3  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.14 08:20 1 - 4  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.14 11:20 2 - 0  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 05.14 09:00 1 - 1  
Russia (Val) - England (Zeus) 05.14 09:20 1 - 0  
Russia (Val) - Germany (General) 05.14 12:20 2 - 1  
Russia (Val) - Greece (Sarafou) 05.14 05:00 1 - 1  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.14 11:40 2 - 4  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 05.14 02:40 2 - 5  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 05.14 03:40 1 - 2  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 05.14 01:40 0 - 2  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 05.14 00:20 1 - 0  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 05.14 03:20 3 - 1  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 05.14 01:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.14 02:20 1 - 3  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 05.14 01:20 3 - 3  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 05.14 00:40 1 - 2  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.14 00:00 1 - 0  
Sweden (Marley) - Portugal (Cliff) 05.14 03:40 1 - 2  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.14 02:00 0 - 2  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.14 02:40 2 - 4  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 05.14 00:00 1 - 0  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 05.14 00:40 4 - 3  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.14 01:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.14 03:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 05.14 04:00 2 - 4  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.14 03:20 2 - 3  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 05.14 23:00 3 - 1  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 05.14 20:40 1 - 0  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.14 07:20 1 - 0  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.14 05:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Denmark (Teok) 05.14 10:00 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - England (Zeus) 05.14 10:40 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Germany (General) 05.14 09:40 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Greece (Sarafou) 05.14 08:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.14 05:20 2 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.14 19:05 1 - 4  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Milan (Ab Ovo) 05.14 18:40 3 - 0  
Dortmund (Confession) - Everton (Barcelona) 05.14 10:00 1 - 4  
Dortmund (Confession) - Inter (Russia Today) 05.14 12:05 4 - 2  
Everton (Barcelona) - Marseille (Fints) 05.14 10:50 0 - 4  
Inter (Russia Today) - Everton (Barcelona) 05.14 09:10 1 - 3  
Inter (Russia Today) - Marseille (Fints) 05.14 11:40 4 - 2  
Leicester (Legion) - Inter (Russia Today) 05.14 10:25 0 - 0  
Marseille (Fints) - Dortmund (Confession) 05.14 08:45 1 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Ajax (Xalinho) 05.14 15:45 3 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 05.14 16:35 2 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 05.14 18:15 3 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.14 17:25 3 - 1  
E-Sport (LOL,Mid-season Invit.,Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Mad Lions 05.14 19:35 0 - 1  
Damwon Gaming - Royal Never Give Up 05.14 15:00 0 - 1  
Mad Lions - Pentanet.gg 05.14 15:50 1 - 0  
PSG Talon - Damwon Gaming 05.14 17:00 0 - 1  
PSG Talon - Pentanet.gg 05.14 18:45 1 - 0  
Royal Never Give Up - Cloud9 05.14 18:00 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers (Ash) - Portland (Zod) 05.14 07:00 50 - 48  
Milwaukee (Scrate) - Brooklyn (Hurricane) 05.14 08:48 34 - 45  
Milwaukee (Scrate) - LA Clippers (Ash) 05.14 09:24 49 - 57  
Milwaukee (Scrate) - Portland (Zod) 05.14 08:12 41 - 49  
Portland (Fosters23) - Brooklyn (Ash) 05.14 21:30 60 - 52  
Portland (Zod) - Brooklyn (Hurricane) 05.14 07:36 49 - 39  
Portland (Zod) - Milwaukee (Scrate) 05.14 10:00 45 - 56  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Fosters23) - Philadelphia (Tranquil) 05.14 16:54 47 - 53  
Brooklyn (Gatz) - Atlanta (Fosters23) 05.14 16:18 57 - 70  
Brooklyn (Gatz) - Philadelphia (Tranquil) 05.14 15:42 50 - 40  
Philadelphia (Tranquil) - Atlanta (Fosters23) 05.14 15:06 47 - 48  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (Sm1T1Q) - Dallas (kotpirog131) 05.14 12:25 61 - 78  
Boston (Sm1T1Q) - Denver (daniil_1509) 05.14 10:40 63 - 47  
Dallas (groma07) - Utah (TiGeR_triPoint) 05.14 15:55 60 - 79  
Denver (BossVlados0_0) - Dallas (groma07) 05.14 13:35 62 - 50  
Denver (daniil_1509) - Phoenix (xDefab1ex) 05.14 11:50 71 - 66  
Miami (BFT360) - Utah (Jimmy_Walker13) 05.14 06:50 51 - 43  
Miami (BigBabyMish) - Denver (BossVlados0_0) 05.14 15:20 41 - 51  
New Orleans (toni_pytko) - Utah (Jimmy_Walker13) 05.14 06:15 54 - 67  
Toronto (jordan1234) - Miami (BFT360) 05.14 05:40 49 - 60  
Toronto (jordan1234) - New Orleans (toni_pytko) 05.14 07:25 54 - 51  
Utah (TiGeR_triPoint) - Denver (BossVlados0_0) 05.14 14:45 58 - 54  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Lovejoy) - Denver (Dazai) 05.14 23:48 53 - 42  
Dallas (Zod) - LA Clippers (Hurricane) 05.14 11:36 36 - 44  
LA Clippers (Asap) - Dallas (Lovejoy) 05.14 22:36 53 - 55  
LA Clippers (Asap) - Denver (Dazai) 05.14 23:12 62 - 44  
LA Clippers (Asap) - Portland (Tranquil) 05.14 22:00 41 - 54  
LA Clippers (Hurricane) - Dallas (Zod) 05.14 13:24 36 - 46  
LA Clippers (Hurricane) - Denver (Ash) 05.14 14:00 45 - 51  
LA Clippers (Hurricane) - Portland (Scrate) 05.14 11:00 48 - 54  
Portland (Scrate) - Dallas (Zod) 05.14 12:12 49 - 38  
Portland (Scrate) - LA Clippers (Hurricane) 05.14 12:48 59 - 57  
E-Sport (R6S,Six Invitational, Group S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giants Gaming - Mkers 05.14 16:30 1 - 0  
Giants Gaming - Parabellum Esports 05.14 21:00 0 - 1  
Giants Gaming - Team Solomid 05.14 18:00 1 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Mibr 05.14 15:00 0 - 1  
Ninjas In Pyjamas - Parabellum Esports 05.14 16:30 0 - 1  
Oxygen Esports - Ninjas In Pyjamas 05.14 19:30 0 - 1  
Oxygen Esports - Team Solomid 05.14 21:00 0 - 1  
Spacestation Gaming - Mibr 05.14 18:00 1 - 0  
Spacestation Gaming - Parabellum Esports 05.14 19:30 0 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svarog Teplice - Chrudim (4.m.) 05.14 19:00 3 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Jugra (1.m.) 05.14 18:30 3 - 1  
Norilszkij Nikel - Novaja Gener. Sziktivkar (1.m.) 05.14 13:30 4 - 1  
Szinara Jekatyerinburg - Torp. Nyizsnyij Novgorod (1.m.) 05.14 16:00 8 - 0  
Tyumeny - Dinamo Szamara (1.m.) 05.14 16:00 3 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Betis 05.14 19:30 5 - 3  
Golf (British Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Sullivan - B. Wiesberger (3. kör) 05.14 14:00 68 - 72  
Chr. Wood - D. Willett (3. kör) 05.14 13:25 68 - 68  
E. Pepperell - Jus. Harding (3. kör) 05.14 14:30 68 - 70  
J. Guerrier - Cal. Hill (3. kör) 05.14 14:40 72 - 70  
L. Canter - Mat. Schwab (3.kör) 05.14 12:55 71 - 67  
L. de Jager - G. Migliozzi (3. kör) 05.14 14:10 70 - 67  
R. MacIntyre - R. Bland (3. kör) 05.14 14:50 70 - 72  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henderson - Bakersfield 05.14 04:00 5 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Vancouver 05.14 03:00 4 - 1  
Colorado - Los Angeles 05.14 03:00 5 - 1  
St. Louis - Minnesota 05.14 02:00 7 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassel - Bietigheim/Bissingen (1.m.) 05.14 19:30 2 - 1  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Victoriaville Tigres (4.m.) 05.14 01:00 3 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Svájc 05.14 18:00 0 - 3  
Kerékpár (Giro d'Italia, 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - T. Merlier 05.14 12:50 1 - 0  
D. Grönewegen - M. Moschetti 05.14 12:50 0 - 1  
Dan. Martin - H. Carthy 05.14 12:50 1 - 0  
E. Bernal - A. Vlasov 05.14 12:50 1 - 0  
G. Nizzolo - E. Viviani 05.14 12:50 1 - 0  
Giro d´Italia 2021, 7. szakasz 05.14 15:00    
P. Sagan - F. Gaviria 05.14 12:50 0 - 1  
S. Yates - R. Evenepoel 05.14 12:50 1 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South East Melbourne - Cairns 05.14 11:30 106 - 77  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Leuven 05.14 20:30 65 - 55  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Temuco - Puerto Varas 05.14 00:00 85 - 83  
Valdivia - Las Animas 05.14 01:00 54 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Opava (4.m.) 05.14 17:45 108 - 84  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Souffelweyersheim 05.14 20:00 77 - 83  
Antibes - St-Chamond 05.14 20:00 88 - 79  
Blois - Gries-Oberhoffen 05.14 19:00 81 - 91  
Fos-sur-Mer - Lille 05.14 19:00 69 - 77  
Nancy - Denain 05.14 19:00 75 - 74  
Nantes - Evreux 05.14 19:00 81 - 84  
St-Quentin - Poitiers 05.14 19:00 110 - 81  
Vichy-Clermont - Quimper 05.14 19:00 88 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Boulazac 05.14 20:00 82 - 82, h.u. 92 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionikosz Nikea - Panathinaikosz (2.m.) 05.14 16:00 61 - 90  
Periszteri - Promitheasz Patra (2.m.) 05.14 19:00 79 - 90  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Zadar (2.m.) 05.14 17:00 65 - 86  
Puntamika Zadar - Gorica (2.m.) 05.14 18:00 54 - 56  
Kosárlabda (Izlandi bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Keflavik (1.m.) 05.14 20:15 77 - 63  
Valur Reykjavik - Fjölnir (1.m.) 05.14 22:15 90 - 49  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi Utsunomiya Brex - Tokyo Sunrockers (1.m.) 05.14 12:05 92 - 84  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Ventspils (3.m.) 05.14 18:00 93 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 05.14 01:30 116 - 93  
Charlotte - LA Clippers 05.14 01:00 90 - 113  
Chicago - Toronto 05.14 02:00 114 - 102  
Indiana - Milwaukee 05.14 01:00 133 - 142  
Memphis - Sacramento 05.14 02:00 116 - 110  
Miami - Philadelphia 05.14 01:30 106 - 94  
Minnesota - Denver 05.14 02:00 103 - 114  
New York - San Antonio 05.14 01:30 102 - 98  
Phoenix - Portland 05.14 04:00 118 - 117  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Trieste (2.m.) 05.14 20:45 86 - 54  
Olimpia Milano - Trento (2.m.) 05.14 19:00 93 - 79  
Venezia - Sassari (2.m.) 05.14 18:00 83 - 78  
Virtus Bologna - Treviso (2.m.) 05.14 20:45 88 - 83  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imortal Albufeira - Porto (3.m.) 05.14 20:00 68 - 97  
Kosárlabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Genf (2.m.) 05.14 19:30 77 - 75  
Boncourt - Fribourg (2.m.) 05.14 19:30 65 - 88  
Lugano - Massagno (2.m.) 05.14 19:30 74 - 74, h.u. 89 - 93  
Monthey - Neuchatel (2.m.) 05.14 19:30 74 - 88  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nässjö - Norrköping (4.m.) 05.14 19:35 89 - 79  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Rogaska (1.m.) 05.14 18:00 91 - 70  
Olimpija Ljubljana - Helios Domzale (1.m.) 05.14 20:30 89 - 58  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Gaziantepspor (1.m.) 05.14 17:00 96 - 73  
Tofas Bursa - Besiktas (1.m.) 05.14 19:15 90 - 92  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kijev-Basket - Cserkaszi (2.m.) 05.14 19:00 76 - 69  
Prometej Kamjanszke - Himik Juzsnij (1.m.) 05.14 17:00 82 - 69  
Zaporizzsja - Ternopil (1.m.) 05.14 17:00 83 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - UNIKSZ Kazany (2.m.) 05.14 20:00 79 - 90  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Rakvere Tarvas (5.m.) 05.14 17:00 84 - 81  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Auckland Huskies 05.14 09:30 88 - 78  
Franklin Bulls - Southland Sharks 05.14 09:30 82 - 73  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Billere 05.14 20:30 33 - 32  
Cherbourg Manche - Besancon 05.14 20:30 34 - 29  
Dijon - Valence 05.14 20:30 33 - 30  
Massy Essonne - Angers 05.14 20:30 42 - 37  
Nancy - Saran 05.14 20:30 29 - 32  
Strasbourg Schiltigheim - Sarrebourg 05.14 20:30 37 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Cesson 05.14 19:00 17 - 32  
Limoges - Chartres 05.14 18:00 29 - 27  
Nimes - Toulouse 05.14 20:00 34 - 35  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Kielce 05.14 18:15 20 - 31  
Gwardia Opole - Kwidzyn 05.14 19:15 34 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Dunaújváros 05.14 18:00 28 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Halle-Neustadt 05.14 18:00 31 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Lucs Moszkva 05.14 17:00 28 - 16  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Zvenyigorod - Kubany Krasznodar 05.14 18:00 26 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Tirol Schwaz (2.m.) 05.14 17:00 22 - 25  
Bärnbach/Köflach - Hard (2.m.) 05.14 18:30 29 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Remudas Gran Canaria - Bera Bera 05.14 22:00 21 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Slovan Ljubljana 05.14 19:00 29 - 27  
Labdarúgás (AFC Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahal FK - Ravshan 05.14 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (AFC Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altin Aszir Asgabat - Hudzsand (Helyszín: Tadzsikisztán) 05.14 18:05 2 - 2  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - Wydad Casablanca 05.14 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Atl. Temperley 05.14 22:10 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Tristan Suarez 05.14 02:10 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres de Remedios - Atl. Colegiales 05.14 20:30 1 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macarthur FC - Melbourne Victory 05.14 11:05 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabah Masazir 05.14 15:00 2 - 2  
Qarabag Baku - Keshla 05.14 17:00 2 - 0  
Sumqayit - Neftcsi Baku 05.14 17:00 0 - 1  
Zira - Sabayil 05.14 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - WS Woluwe 05.14 20:00 4 - 1  
Genk - Zulte Waregem 05.14 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Sztrumszka Szlava 05.14 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Botev Vraca 05.14 16:30 2 - 0  
Montana - Slavia Szófia 05.14 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Corinthians SP 05.14 01:00 2 - 8  
Labdarúgás (Brazil Paulista, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Botafogo SP 05.14 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Retro FC - Sete de Setembro PE 05.14 20:00    
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Palmeira RN 05.14 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saarbrücken - Meppen 05.14 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Bahia BA 05.14 00:15 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Melgar 05.14 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Corinthians SP 05.14 02:30 4 - 0  
River Plate Asuncion - Huancayo 05.14 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Newell's 05.14 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Dep. La Equidad 05.14 00:15 1 - 2  
Gremio RS - Lanus 05.14 00:15 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Zizkov 05.14 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Brno 05.14 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Hobro 05.14 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Naestved 05.14 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - OB Odense 05.14 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Porteno - Independiente Juniors 05.14 02:00 1 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - ENPPI 05.14 21:00 3 - 1  
Ghazl El Mahallah - Al-Masry 05.14 19:00 1 - 2  
Ismaily - Aswan 05.14 17:00 3 - 2  
National Bank of Egypt SC - Al-Mokawloon Arab 05.14 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szmorgon 05.14 19:00 2 - 0  
Szputnyik Recsica - Slavia Mozír 05.14 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - KTP 05.14 17:30 0 - 3  
Honka - Inter Turku 05.14 17:30 1 - 2  
Kuopio PS - Mariehamn 05.14 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VV Alkmaar - Heerenveen 05.14 19:30 3 - 3  
Zwolle - Excelsior/Barendrecht 05.14 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - ADO Den Haag 05.14 20:00 6 - 2  
Twente - Ajax 05.14 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arman Gohar Sirjan - Kheybar Khorramabad 05.14 17:20 1 - 0  
Baadraan Tehran - Gol Reyhan 05.14 15:45 2 - 1  
Esteghlal Mollasani - Navad Urmia 05.14 18:00 1 - 0  
Khooshe Talaee - Shahrdari Astara 05.14 15:45 2 - 1  
Malavan Anzali - Shahin Bushehr 05.14 16:00 0 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Havadar Tehran 05.14 17:45 1 - 0  
Qashqai Shiraz - Fajr Sepasi 05.14 15:45 0 - 1  
Rayka Babol - Esteghlal Khuzestan 05.14 15:45 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminium Arak - Shahr Khodro Mashhad 05.14 15:30 1 - 0  
Gol Gohar Sirjan - Zob Ahan 05.14 15:25 1 - 0  
Nassaji Mazandaran - Foolad Khuzestan 05.14 15:55 1 - 0  
Persepolis - Esteghlal Tehran 05.14 17:00 1 - 0  
Tractor Tabriz - Sanat Naft Abadan 05.14 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kari Akranes - Vesturbaer 05.14 21:15 4 - 4  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Grotta 05.14 21:15 1 - 0  
Kordrengir - Selfoss 05.14 21:15 1 - 3  
Vikingur Olafsvik - Afturelding 05.14 21:15 1 - 5  
ÍBV - Fram 05.14 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baqaa - Al-Aqaba 05.14 19:30 0 - 1  
Al-Faisaly (JOR) - Al-Jazeera (JOR) 05.14 19:30 2 - 1  
Al-Wehdat - Al-Salt 05.14 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kajszar Kizilorda 05.14 14:00 1 - 1  
Akzsajik Oral - Kajrat Almati 05.14 12:00 1 - 0  
FC Asztana - Zsetiszu Taldikorgan 05.14 16:00 1 - 0  
Sahtar Karaganda - Turan 05.14 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kariobangi Sharks - Kakamega Homeboyz 05.14 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Al-Sahel (KUW) 05.14 19:20 3 - 0  
Al-Nasr (KUW) - Al-Kuwait 05.14 19:20 0 - 2  
Al-Qadsia - Kazma 05.14 19:20 1 - 1  
Al-Salmiyah - Khaitan 05.14 19:20 0 - 3  
Al-Shabab (KUW) - Al-Fahaheel 05.14 19:20 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Sichuan Jiuniu 05.14 10:00 1 - 0  
Shaanxi Changan - Zibo Cuju 05.14 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou City - Cangzhou 05.14 14:00 0 - 0  
Shenzhen FC - Shandong Taishan 05.14 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Resovia Rzeszow 05.14 20:40 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BFC Daugavpils - Noah Jurmala 05.14 16:00 1 - 2  
Liepaja - Rigas FS 05.14 17:00 1 - 2  
Ventspils - Valmiera 05.14 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Olimpia Asuncion 05.14 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - LDU Quito 05.14 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Atlético MG 05.14 02:00 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Riteriai Vilnius 05.14 19:00 1 - 1  
Nevezis Kedainiai - Hegelmann Litauen 05.14 18:00 0 - 1  
Zalgiris Vilnius - Panevezys 05.14 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - América 05.14 02:00 3 - 1  
Santos Laguna - Monterrey 05.14 04:05 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Chicago 05.14 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - FK Podgorica 05.14 20:00 0 - 1  
Iskra Danilovgrad - Buducnost Podgorica 05.14 20:00 1 - 1  
Jezero Plav - OFK Petrovac 05.14 20:00 1 - 0  
Rudar Pljevlja - Sutjeska Niksic 05.14 20:00 0 - 2  
Zeta Golubovci - Titograd Podgorica 05.14 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Managua FC - Real Esteli 05.14 03:00 3 - 1  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Druitt Town Rangers - Manly Utd. 05.14 11:00 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bentleigh Greens - Melbourne Knights 05.14 12:30 5 - 1  
Port Melbourne Sharks - Green Gully Cavaliers 05.14 11:45 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki 2 - Fakel Voronyezs 2 05.14 12:00 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubanocska Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 05.14 15:00 1 - 0  
Rjazany - Csertanovo Moszkva 05.14 17:00 2 - 0  
Rosztov - Zenit Szentpétervár 05.14 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Oliveirense - Viseu 05.14 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Moreirense 05.14 22:15 2 - 1  
Pacos Ferreira - Gil Vicente 05.14 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Manchester City 05.14 21:00 3 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Viitorul Constanta 05.14 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Botosani 05.14 16:30 4 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Cartagena 05.14 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Winterthur 05.14 20:00 3 - 0  
Schaffhausen - Chiasso 05.14 20:00 1 - 1  
Stade Ouchy - Wil 05.14 20:00 3 - 0  
Thun - Aarau 05.14 20:00 1 - 3  
Xamax - Grasshoppers 05.14 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindome - Utsikten 05.14 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Rosengard 05.14 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Qadisiyah 05.14 20:00 1 - 0  
Al-Ain (KSA) - Al-Nassr 05.14 18:20 0 - 2  
Al-Ettifaq - Al-Shabab (KSA) 05.14 17:50 4 - 3  
Al-Faisaly (KSA) - Abha 05.14 18:15 2 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Al-Batin 05.14 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trajal Krusevac - Zarkovo 05.14 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Crvena zvezda 05.14 18:05 0 - 5  
Radnik Surdulica - Topolya SC 05.14 16:00 0 - 3  
Vojvodina - Spartak Subotica 05.14 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MYDA - Busoga Utd. 05.14 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tacoma Defiance - San Diego Loyal 05.14 04:00 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Monagas Maturin 05.14 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa Acarigua - Trujillanos Valera 05.14 01:15 5 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Warrenpoint 05.14 20:30 4 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Cabinteely 05.14 20:30 3 - 0  
Galway Utd. - Wexford Youths 05.14 20:45 1 - 0  
Treaty Utd. - Athlone 05.14 20:45 1 - 0  
UC Dublin - Cork City 05.14 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - St. Patrick's 05.14 20:45 3 - 1  
Finn Harps - Dundalk 05.14 18:45 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Bunyodkor 05.14 15:55 3 - 1  
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia C - Németország 05.14 18:30    
Németország - Észtország 05.14 14:00    
Szlovákia - Nagy-Britannia C 05.14 13:00    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Sale 05.14 20:45 20 - 24  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Wakefield 05.14 20:45 13 - 13  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Racing-Metro 05.14 20:45 29 - 35  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Brisbane Broncos 05.14 12:05 50 - 6  
Wests Tigers - Newcastle Knights 05.14 10:00 36 - 18  
Rögbi (Pro 14, Rainbow Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Ulster 05.14 21:15 21 - 17  
Munster - Connacht 05.14 19:00 20 - 24  
Rögbi (Super Rugby Trans-tasman)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Queensland Reds 05.14 09:05 40 - 19  
Sydney Waratahs - Wellington Hurricanes 05.14 11:45 48 - 64  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 05.14 19:30 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Románia (Helyszín: Románia) 05.14 16:00 1 - 3  
Szlovákia - Svájc 05.14 19:00 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Görögország 05.14 17:00 0 - 3  
Montenegró - Azerbajdzsán 05.14 20:00 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Magyarország 05.14 17:00 3 - 1  
Portugália - Fehéroroszország 05.14 20:00 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Észtország 05.14 17:00 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Portugália 05.14 13:30 0 - 3  
Svédország - Ukrajna 05.14 16:30 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Görögország 05.14 17:35 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Finnország 05.14 17:30 1 - 3  
Szlovákia - Koszovó 05.14 20:30 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 05.14 16:00 0 - 3  
Magyarország - Izrael 05.14 19:00 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Csehország 05.14 20:00 1 - 3  
Lettország - Szlovénia 05.14 17:00 1 - 3  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - T. Skatov 05.14 11:50 2 - 1  
J. Berrettini - F. Forti 05.14 10:55 1 - 2  
N. Hardt - Naoki Nakagawa 05.14 09:00 2 - 0  
O. Luz - D. Michalski 05.14 09:00 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zantedeschi - R. Cisovska 05.14 10:35 2 - 0  
F. Östlund - C. Dinu 05.14 09:00 0 - 2  
G. Ce - I. Yoruk 05.14 09:00 2 - 0  
Mis. Matsuda - P. Leykina 05.14 08:50 0 - 2  
Tenisz (Bonita Springs, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. di Lorenzo - Hanna Chang 05.14 23:00 0 - 2  
I.M. Bara - M. Frech 05.14 18:15 2 - 1  
M. Brengle - K. Volynets 05.14 23:55 0 - 2  
M. Sherif Abdelaziz - F. di Lorenzo 05.14 16:50 1 - 2  
Sto. Sanders - I. Fetecau 05.14 20:15 1 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - Den. Novak 05.14 13:35 2 - 1  
D.E. Galan Riveros - M. McDonald 05.14 15:40 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lammons N / Withrow J - Arends S / Sharan D 05.14 17:50 2 - 0  
Polmans M / Sitak A - Arends S / Sharan D 05.14 13:00 1 - 2  
Qureshi A / Vasilevski A - Goransson A / Verbeek S 05.14 12:00 0 - 2  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - F. Corwin 05.14 09:30 2 - 1  
E. Leshem - J. Roberts 05.14 11:40 2 - 0  
Y. Oliel - B. Patael 05.14 09:30 2 - 0  
Zane Khan - M. Gengel 05.14 09:30 2 - 0  
Tenisz (Jeruzsálem, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vlasselaer - S. Kimchi 05.14 10:20 1 - 2  
J. Dürst - L. Glushko 05.14 09:00 0 - 2  
V. Ryser - N. Khirin 05.14 09:00 2 - 1  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - M. Bassols Ribera 05.14 17:00 2 - 0  
G. Minnen - I. Khromacheva 05.14 12:15 0 - 2  
O. Danilovic - J. Pieri 05.14 12:15 2 - 0  
T. Mrdeza - E. Gorgodze 05.14 19:15 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - J. Beale 05.14 10:30 2 - 0  
M. Frinzi - A. Bellier 05.14 12:00 2 - 1  
O. Kumar - A. Donski 05.14 10:30 2 - 1  
S.F.A. Rodriguez Taverna - Yunseong Chung 05.14 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lodikova - A. Kulikova 05.14 10:30 0 - 2  
E. Sema - O. Helmi 05.14 10:30 1 - 2  
Mih. Imanishi - S.B. Grey 05.14 12:00 2 - 1  
Tenisz (Prijedor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rogic Hadzali - A. Setkic 05.14 13:00 1 - 2  
D. Kalenichenko - N. Fatic 05.14 12:40 0 - 2  
D. Yevseyev - Fajta P. 05.14 10:50 2 - 1  
H. Medjedovic - A. Tomas 05.14 11:00 2 - 0  
H. Medjedovic - Madarász G. 05.14 15:45    
J.L. Reis da Silva - A. Setkic 05.14 09:00 0 - 2  
K. Juhas - Madarász G. 05.14 10:15 0 - 2  
M. Pucinelli de Almeida - B. Barun 05.14 12:15 2 - 0  
M. Pucinelli de Almeida - N. Fatic 05.14 15:45 1 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Svrcina - L. Miedler 05.14 13:00 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - J. Draper 05.14 13:10 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - R. Nadal 05.14 12:00 0 - 0  
F. Delbonis - R. Opelka 05.14 10:00 0 - 2  
N. Djokovic - S. Tsitsipas 05.14 14:25    
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Middelkoop M - Koolhof W / Rojer J-J 05.14 10:00 2 - 1  
Krawietz K / Tecau H - Peers J / Venus M 05.14 13:20 0 - 2  
Mannarino A / Paire B - Mektic N / Pavic M 05.14 12:00 0 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - C. Gauff 05.14 14:45 0 - 0  
Kar. Pliskova - J. Ostapenko 05.14 12:00 2 - 1  
P. Martic - J. Pegula 05.14 10:00 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Chan H-C / Chan L 05.14 10:00 2 - 1  
Begu I / Errani S - Vesnina E / Zvonareva V 05.14 13:50 2 - 1  
Mladenovic K / Vondrousov - Krejcikova/Siniakova 05.14 12:15 2 - 1  
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - Bondár A. 05.14 17:00 1 - 2  
C. Burel - Kur. Nara 05.14 11:30 2 - 0  
K. Kucova - A. Dulgheru 05.14 11:30 0 - 2  
V. Golubic - B. Haddad Maia 05.14 14:30 2 - 1  
Tenisz (Salinas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - P.M. Hourigan 05.14 16:55 2 - 0  
L. Pigossi - L. Stefanini 05.14 18:45 0 - 2  
M. Timofeeva - Vic. Rodriguez 05.14 17:00 2 - 0  
S. Bandecchi - Mai Hontama 05.14 18:10 2 - 0  
Tenisz (Troisdorf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Geerts - L. Gerch 05.14 14:25 2 - 0  
T. Kocevar-Desman - T. Stodder 05.14 14:35 1 - 2  
Yan. Mertens - E. Ejupovic 05.14 13:00 0 - 2  
Tenisz (Valldoreix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - J.B. Otegui 05.14 10:00 2 - 1  
F. Diaz Acosta - A. Marti Pujolras 05.14 13:10 2 - 0  
M. Cuevas - L. Dussin 05.14 10:00 2 - 1  
R. Roumane - T. Cacao 05.14 12:35 0 - 2  
Tenisz (Zágráb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Cerundolo - J.P. Varillas 05.14 13:45    
M.T. Barrios Vera - S. Baez 05.14 16:00 0 - 2  
S. Baez - P. Martinez Portero 05.14 11:10 2 - 1  
Tenisz (Zágráb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajdukovic D / Nincevic F - Arneodo R / Olivetti A 05.14 11:30 0 - 2  
Golubev A / Nedovyesov A - Popko D / Tabilo A 05.14 11:50    
Jebavy R / Martin A - King E / Reese H 05.14 13:15 1 - 2  
Jung J / Soeda G - Walkow S / Zielinski J 05.14 12:10 0 - 2  
King E / Reese H - Arneodo R / Olivetti A 05.14 15:15 2 - 1  
Vízilabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Roma (1.m.) 05.14 16:00 11 - 7  
Plebiscito Padova - CSS Verona (1.m.) 05.14 16:00 10 - 15  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Piatkowska - J. Waguthii (női) 05.14 17:00 1 - 0  
M. Cieslak - Y. Kashinskiy 05.14 17:00 1 - 0  
P. Runowski - Lou. Greene 05.14 20:00    

 

2021.05.13.
Asztalitenisz (ETTU Európa Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mattenet - M. Rech Daldosso 05.13 11:25 3 - 2  
D. Habesohn - F. Cipin 05.13 10:05 3 - 0  
End. Diez - A. Levenko 05.13 13:25 1 - 3  
J. Piccolin - Lelkes Z. 05.13 19:10 3 - 0  
Ovi. Ionescu - Tom. Japec 05.13 11:05 3 - 1  
S. Mengel - Simovic, Miho 05.13 10:25 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golyshev - B. Grebenyuk 05.13 19:45 3 - 0  
A. Golyshev - D. Petrochenko 05.13 21:15 3 - 1  
A. Kolmin - A. Zabrodin 05.13 16:00 0 - 3  
A. Serebrennikov - A. Ilin 05.13 23:45 3 - 0  
A. Silantev - E. Kabanov 05.13 20:15 3 - 1  
A. Slaschilin - N. Kurilchik 05.13 12:15 3 - 0  
A. Slashchev - A. Zirin 05.13 08:45 3 - 1  
A. Slashchev - G. Bardyshev 05.13 06:45 3 - 1  
A. Suntsov - E. Ilyukhin 05.13 00:45 3 - 2  
A. Suntsov - I. Mikhaylov 05.13 03:15 2 - 3  
A. Uezdin - S. Ogay 05.13 00:30 1 - 3  
A. Uezdin - Val. Sidorin 05.13 03:00 1 - 3  
A. Zabrodin - Kim Sen Ir 05.13 16:30 3 - 0  
A. Zabrodin - M. Gusev 05.13 14:30 2 - 3  
A. Zirin - Y.V. Lbov 05.13 07:15 3 - 1  
A.D. Volkov - N. Zhurba 05.13 00:45 3 - 1  
A.V. Poprocky - P. Vshivkov 05.13 16:45 0 - 3  
A.V. Poprocky - S. Lanovenko 05.13 14:45 2 - 3  
Alb. Bogomolov - G. Karpovkin 05.13 07:00 0 - 3  
Alek. Kozlov - Ilya Novikov 05.13 11:45 1 - 3  
Alek. Kozlov - P. Semeshin 05.13 13:15 1 - 3  
And. Andreev - Alb. Bogomolov 05.13 07:30 3 - 1  
And. Andreev - G. Karpovkin 05.13 09:00 3 - 1  
Anton Gerasimov - E. Ilyukhin 05.13 23:15 2 - 3  
B. Grebenyuk - D. Petrochenko 05.13 19:15 0 - 3  
D. Komarov - A. Silantev 05.13 19:15 0 - 3  
D. Korneev - K. Churin 05.13 23:30 1 - 3  
D. Merzlikin - A. Silantev 05.13 21:15 1 - 3  
D. Merzlikin - D. Komarov 05.13 19:45 1 - 3  
D. Molodtsov - A. Suntsov 05.13 02:15 0 - 3  
D. Molodtsov - D.M. Evlakhin 05.13 17:15 2 - 3  
D. Petrochenko - I. Soldatov 05.13 20:15 0 - 3  
D. Sayanov - Alek. Kozlov 05.13 10:45 2 - 3  
D. Sayanov - Ilya Novikov 05.13 12:45 3 - 0  
D. Tikhnenko - G. Bardyshev 05.13 21:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - O. Pronin 05.13 19:30 3 - 0  
D.A. Mikheev - I. Minchenkov 05.13 10:30 3 - 1  
D.A. Mikheev - T. Razinkov 05.13 12:30 3 - 1  
D.M. Evlakhin - A. Serebrennikov 05.13 22:45 0 - 3  
D.M. Evlakhin - K.N. Malahov 05.13 16:15 3 - 0  
E. Grishaev - A. Slaschilin 05.13 11:15 1 - 3  
E. Ilyukhin - I. Mikhaylov 05.13 01:45 2 - 3  
E. Ilyukhin - M. Minkov 05.13 02:45 0 - 3  
E. Kabanov - D. Komarov 05.13 20:45 1 - 3  
E. Kabanov - D. Merzlikin 05.13 18:45 2 - 3  
G. Bardyshev - A. Zirin 05.13 07:45 3 - 1  
G. Bardyshev - S. Burov 05.13 20:00 0 - 3  
G. Bardyshev - Y.V. Lbov 05.13 09:15 3 - 1  
G. Karpovkin - O. Belugin 05.13 08:00 3 - 0  
I. Mikhaylov - D. Molodtsov 05.13 00:15 0 - 3  
I. Minchenkov - M. Ilichev 05.13 13:00 3 - 2  
I. Minchenkov - T. Razinkov 05.13 11:30 2 - 3  
I. Soldatov - A. Golyshev 05.13 18:45 2 - 3  
I. Soldatov - B. Grebenyuk 05.13 20:45 3 - 1  
Ilya Novikov - P. Semeshin 05.13 11:15 2 - 3  
K.N. Malahov - D. Molodtsov 05.13 14:45 3 - 2  
Kim Sen Ir - A. Kolmin 05.13 15:00 2 - 3  
M. Gusev - A. Kolmin 05.13 17:00 3 - 1  
M. Gusev - Kim Sen Ir 05.13 15:30 3 - 0  
M. Ilichev - D.A. Mikheev 05.13 12:00 2 - 3  
M. Minkov - D. Molodtsov 05.13 01:15 3 - 2  
N. Kurilchik - E. Grishaev 05.13 12:45 3 - 0  
N. Kurilchik - V.G. Evlampiev 05.13 10:45 2 - 3  
O. Belugin - A.V. Poprocky 05.13 16:15 3 - 0  
O. Belugin - Alb. Bogomolov 05.13 08:30 0 - 3  
O. Belugin - And. Andreev 05.13 06:30 3 - 1  
O. Nikiforov - V. Tsvetkov 05.13 08:45 2 - 3  
O. Pronin - G. Bardyshev 05.13 19:00 0 - 3  
O. Shagarov - Y. Merkushin 05.13 22:45 2 - 3  
P. Semeshin - D. Sayanov 05.13 12:15 3 - 2  
P. Vshivkov - O. Belugin 05.13 15:15 3 - 0  
S. Burov - D. Tikhnenko 05.13 18:30 3 - 0  
S. Burov - O. Pronin 05.13 20:30 2 - 3  
S. Homutov - O. Nikiforov 05.13 08:15 0 - 3  
S. Lanovenko - O. Belugin 05.13 17:15 3 - 1  
S. Lanovenko - P. Vshivkov 05.13 15:45 3 - 2  
S. Ogay - P. Semeshin 05.13 23:00 2 - 3  
S. Ogay - T. Turabekov 05.13 02:30 1 - 3  
S. Ogay - Val. Sidorin 05.13 01:30 1 - 3  
T. Razinkov - M. Ilichev 05.13 11:00 3 - 2  
T. Shatilov - A. Uezdin 05.13 02:00 2 - 3  
T. Turabekov - T. Shatilov 05.13 01:00 3 - 0  
T. Yusipov - D. Korneev 05.13 22:30 3 - 1  
T. Yusipov - Y. Merkushin 05.13 01:15 3 - 1  
V. Tsvetkov - S. Homutov 05.13 07:15 1 - 3  
V.G. Evlampiev - A. Slaschilin 05.13 13:15 3 - 0  
V.G. Evlampiev - E. Grishaev 05.13 11:45 2 - 3  
Val. Sidorin - T. Shatilov 05.13 00:00 0 - 3  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 05.13 02:15 3 - 0  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 05.13 23:45 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 05.13 09:15 2 - 3  
Y.A. Gavrilov - V. Tsvetkov 05.13 07:45 3 - 2  
Y.V. Lbov - A. Slashchev 05.13 08:15 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 05.13 11:30 13 - 14  
Hanwha Eagles - NC Dinos 05.13 11:30 2 - 4  
KIA Tigers - LG Twins 05.13 11:30 3 - 8  
KT Wiz - Samsung Lions 05.13 11:30 0 - 4  
Lotte Giants - SSG Landers 05.13 11:30 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 05.13 11:00 2 - 1  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 05.13 10:30    
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 05.13 10:45    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 05.13 03:40 2 - 3  
Atlanta - Toronto 05.13 01:20 1 - 4  
Atlanta - Toronto (18:20) 05.13 18:20 4 - 8  
Boston - Oakland 05.13 01:10 1 - 4  
Chicago WS - Minnesota 05.13 02:10 13 - 8  
Chicago WS - Minnesota (20:10) 05.13 20:10 4 - 2  
Detroit - Kansas City 05.13 01:10 4 - 2  
Detroit - Kansas City (19:10) 05.13 19:10 4 - 3  
Houston - LA Angels 05.13 02:10 9 - 1  
LA Dodgers - Seattle 05.13 04:10 7 - 1  
Milwaukee - St. Louis 05.13 01:40 4 - 1  
Milwaukee - St. Louis (19:40) 05.13 19:40 0 - 2  
Tampa Bay - NY Yankees 05.13 01:10 0 - 1  
Washington - Philadelphia 05.13 01:05 2 - 5  
Washington - Philadelphia (19:05) 05.13 19:05 5 - 1  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 05.13 12:35 7 - 4  
Uni-President Lions - Wei Chuan Dragons 05.13 12:35    
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Royal Ravens - Paris Legion 05.13 21:00 3 - 1  
Los Angeles Guerrillas - Seattle Surge 05.13 22:30 3 - 1  
E-Sport (CSGO, Elisa Inv.,Reg.Swiss St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby Vikings - Gorillazzz 05.13 17:00 1 - 2  
Nordavind - Astralis Talent 05.13 21:10 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big Chillin - Sapphirekelownadotcom 05.13 03:00 2 - 0  
Extra Salt - Qcclan 05.13 03:00 2 - 0  
Mythic - Third Impact 05.13 03:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Republeague, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caronte Gaming - Young Ninjas 05.13 16:15 1 - 2  
SKADE - Sprout 05.13 13:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinners Esports - Natus Vincere Junior 05.13 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharks Esports - Intz Academy 05.13 22:00    
Sharks Esports - INTZ eSports 05.13 22:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Loot.Bet Season 7)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Dignitas - ENCE 05.13 16:50 0 - 2  
Team Fiend - Entropiq 05.13 13:20 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Number One,Stage 2,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Brugge Esports - Ambush Esport 05.13 22:00 0 - 1  
Clutch Rayn - Myinsanity 05.13 20:00    
Grond - Waitfortag 05.13 21:00 1 - 0  
The Dice - Ambush Esport 05.13 20:00 0 - 1  
The Dice - Game Agents 05.13 19:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,SpringSw.Sp.,Reg.Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGF Esport - 100pinggods 05.13 09:00 0 - 2  
hREDS - Astralis Talent 05.13 15:00 2 - 1  
Kova Esports - Masonic 05.13 15:00 2 - 0  
Lyngby Vikings - 777 Esports 05.13 09:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Psg.lgd - Vici Gaming 05.13 08:00 2 - 1  
Team Aster - Invictus Gaming 05.13 11:15 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fantastic.five - Nemiga Gaming 05.13 11:50 2 - 0  
Hellraisers - Prosti Esli 05.13 14:55 2 - 0  
Team Empire - Trident Clan 05.13 12:00    
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus.pro - Team Spirit 05.13 17:55 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OEDL Fall Invit.,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motivade.trust Gaming - Yes Chef 05.13 10:45 2 - 0  
Reckoning Esports - Old 'n Bad 05.13 08:30 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorillaz Pride - Inverse 05.13 21:00 0 - 2  
Latam Defenders - Egoboys 05.13 18:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokori - Thunder Predator 05.13 00:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brame - Vikin.gg 05.13 16:00 0 - 2  
Team Unique - Chicken Fighters 05.13 13:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Undying 05.13 21:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Mystery - Cignal Ultra 05.13 06:00 2 - 0  
Team Smg - South Built Esports 05.13 08:15 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neon Esports - Fnatic 05.13 11:50 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Coldsiemens) - Sweden (Aphex) 05.13 10:00 2 - 6  
Russia (Hammer) - Sweden (Aphex) 05.13 08:48 2 - 8  
Sweden (Aphex) - Canada (Coldsiemens) 05.13 08:12 0 - 0  
Sweden (Aphex) - Russia (Hammer) 05.13 07:00 10 - 3  
Sweden (Aphex) - United States (Diamond) 05.13 07:36 1 - 4  
United States (Diamond) - Sweden (Aphex) 05.13 09:24 0 - 0  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 05.13 21:40 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 05.13 04:20 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 05.13 23:20 1 - 1  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 05.13 02:20 2 - 3  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 05.13 22:40 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 05.13 03:00 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 05.13 23:40 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 05.13 01:20 3 - 5  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 05.13 11:40 3 - 3  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 05.13 06:20 1 - 3  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 05.13 09:20 3 - 1  
Austria (Kot) - Germany (General) 05.13 08:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 05.13 11:00 2 - 4  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.13 08:20 4 - 2  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 05.13 12:40 2 - 3  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 05.13 05:20 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 05.13 06:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 05.13 05:40 0 - 0  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 05.13 06:40 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 05.13 10:20 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 05.13 12:00 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 05.13 11:20 1 - 0  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 05.13 07:40 4 - 3  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.13 09:40 0 - 3  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 05.13 04:00 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 05.13 21:00 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 05.13 01:00 4 - 3  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 05.13 22:40 1 - 1  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 05.13 02:00 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 05.13 23:20 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 05.13 04:20 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 05.13 00:20 3 - 1  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 05.13 10:40 2 - 3  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.13 12:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.13 11:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Germany (General) 05.13 07:40 3 - 3  
Chile (Poli) - Greece (Sarafou) 05.13 06:00 1 - 3  
Chile (Poli) - Ivory Coast (Krouks) 05.13 07:00 3 - 1  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 05.13 09:40 1 - 0  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 05.13 08:00 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 05.13 08:00 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 05.13 10:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 05.13 07:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 05.13 05:40 3 - 3  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 05.13 10:00 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 05.13 09:40 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 05.13 05:20 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 05.13 21:20 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 05.13 03:40 2 - 0  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.13 02:00 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 05.13 21:40 2 - 0  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 05.13 03:00 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 05.13 22:20 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.13 01:20 1 - 0  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.13 23:20 1 - 1  
Germany (General) - Austria (Kot) 05.13 09:00 4 - 3  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 05.13 07:20 4 - 3  
Germany (General) - Chile (Poli) 05.13 10:00 2 - 1  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 05.13 12:20 2 - 1  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 05.13 08:00 0 - 2  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 05.13 05:00 0 - 0  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 05.13 07:00 0 - 3  
Germany (General) - United States (CaptainX) 05.13 10:40 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 05.13 07:00 0 - 1  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 05.13 05:20 4 - 2  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 05.13 12:20 3 - 0  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 05.13 07:40 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 05.13 09:20 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 05.13 10:20 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 05.13 08:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - United States (CaptainX) 05.13 12:40 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.13 10:00 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Chile (Poli) 05.13 11:00 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 05.13 08:40 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 05.13 12:00 1 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Poland (Johnybegood) 05.13 05:40 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - United States (CaptainX) 05.13 11:40 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 05.13 01:40 1 - 0  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 05.13 23:40 2 - 4  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.13 23:00 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 05.13 00:40 2 - 4  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 05.13 20:40 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.13 04:00 2 - 4  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.13 02:20 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.13 22:40 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 05.13 05:00 0 - 0  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 05.13 09:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 05.13 08:20 4 - 2  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 05.13 11:40 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 05.13 11:20 3 - 3  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 05.13 09:00 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Ivory Coast (Krouks) 05.13 12:20 3 - 0  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 05.13 07:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 05.13 22:00 0 - 0  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 05.13 02:40 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 05.13 03:20 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 05.13 00:20 3 - 3  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 05.13 00:00 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 05.13 01:00 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Sweden (Marley) 05.13 21:00 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 05.13 04:20 0 - 3  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 05.13 02:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 05.13 22:20 2 - 0  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 05.13 22:00 3 - 3  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 05.13 03:40 1 - 2  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 05.13 01:40 1 - 2  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 05.13 00:20 3 - 2  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 05.13 03:20 1 - 3  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 05.13 21:20 3 - 4  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 05.13 23:00 3 - 2  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 05.13 01:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.13 02:20 1 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.13 21:20 1 - 3  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 05.13 23:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 05.13 01:20 0 - 3  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 05.13 22:00 1 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.13 21:00 3 - 2  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 05.13 00:40 1 - 4  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 05.13 20:40 0 - 0  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.13 00:00 1 - 1  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 05.13 22:20 1 - 1  
Sweden (Marley) - Portugal (Cliff) 05.13 03:40 2 - 3  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 05.13 21:40 3 - 2  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.13 02:00 2 - 3  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.13 02:40 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 05.13 00:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 05.13 00:40 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.13 01:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.13 03:00 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 05.13 20:40 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 05.13 04:00 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.13 03:20 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.13 23:00 1 - 2  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 05.13 12:00 0 - 1  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 05.13 08:20 3 - 2  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.13 09:00 0 - 3  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.13 10:20 4 - 2  
United States (CaptainX) - Greece (Sarafou) 05.13 05:00 0 - 3  
United States (CaptainX) - Ivory Coast (Krouks) 05.13 06:00 0 - 2  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 05.13 11:00 0 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Internazionale (Russia Today) 05.13 16:10 1 - 1  
Ajax (Xalinho) - M'gladbach (Bluemountst.) 05.13 18:40 3 - 0  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Milan (Ab Ovo) 05.13 12:05 3 - 3  
Bayern Mün. (Im Not Over) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.13 10:00 3 - 3  
Dortmund (Confession) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.13 11:15 2 - 2  
Dortmund (Confession) - Milan (Ab Ovo) 05.13 10:25 3 - 2  
Everton (Barcelona) - Ajax (Xalinho) 05.13 19:05 2 - 4  
Everton (Barcelona) - Internazionale (Russia Today) 05.13 17:00 2 - 0  
Internazionale (Russia To - M'gladbach (Bluemountst.) 05.13 17:50 1 - 0  
Internazionale (Russia To - Marseille (Fints) 05.13 19:30 1 - 3  
M'gladbach (Bluemountst.) - Everton (Barcelona) 05.13 15:45 3 - 3  
M'gladbach (Bluemountst.) - Marseille (Fints) 05.13 16:35 1 - 3  
Marseille (Fints) - Ajax (Xalinho) 05.13 17:25 3 - 3  
Marseille (Fints) - Everton (Barcelona) 05.13 18:15 2 - 2  
Milan (Ab Ovo) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.13 09:10 3 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 05.13 11:40 3 - 3  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Dortmund (Confession) 05.13 12:30 0 - 1  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Tottenham (Megapolice) 05.13 10:50 5 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.13 08:45 1 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Dortmund (Confession) 05.13 09:35 7 - 2  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (BLM_Mamba) - Milwaukee (Hurricane) 05.13 08:12 53 - 42  
Milwaukee (Hurricane) - Los Angeles Clippers (scr 05.13 07:00 39 - 32  
Milwaukee (Hurricane) - Portland (Tranquil) 05.13 09:24 43 - 44  
Portland (Gatz) - Milwaukee (Fosters23) 05.13 21:30 52 - 61  
Portland (Tranquil) - Brooklyn (BLM_Mamba) 05.13 08:48 46 - 49  
Portland (Tranquil) - Los Angeles Clippers (scr 05.13 10:00 60 - 56  
Portland (Tranquil) - Milwaukee (Hurricane) 05.13 07:36 51 - 44  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Gatz) - Philadelphia (BLM_Mamba) 05.13 16:18 49 - 44  
Milwaukee (Bumblebee) - Brooklyn (Fosters23) 05.13 14:30 52 - 46  
Philadelphia (BLM_Mamba) - Milwaukee (Bumblebee) 05.13 15:42 40 - 53  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Dankarakoz6) - Denver Nuggets (Tiger_Tri 05.13 14:10 56 - 73  
Dallas (Dankarakoz6) - Phoenix (BossVlados0_0) 05.13 15:55 56 - 67  
Denver Nuggets (Tiger_Tri - Phoenix (BossVlados0_0) 05.13 13:00 55 - 58  
LA Lakers (jordan1234) - Los Angeles Clippers (kir 05.13 07:25 67 - 60  
Miami (nikitos349) - Utah (broccolicabbage0) 05.13 11:15 64 - 66  
Milwaukee (kotpirog131) - Brooklyn Nets (jimmy_walk 05.13 06:50 66 - 62  
New Orleans (Sm1T1Q) - Miami (nikitos349) 05.13 12:25 47 - 66  
New Orleans (Sm1T1Q) - Toronto Raptors (mcdonals 05.13 10:40 52 - 66  
Phoenix (BossVlados0_0) - Utah (pelmeshkabig) 05.13 14:45 61 - 55  
Toronto Raptors (mcdonals - Miami (nikitos349) 05.13 09:30 46 - 61  
Toronto Raptors (mcdonals - Utah (broccolicabbage0) 05.13 11:50 70 - 73  
Utah (broccolicabbage0) - New Orleans (Sm1T1Q) 05.13 10:05 62 - 54  
Utah (pelmeshkabig) - Dallas (Dankarakoz6) 05.13 13:35 53 - 58  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas Mavericks (Scrate) - Denver (Tranquil) 05.13 12:12 38 - 41  
Dallas Mavericks (Scrate) - LA Clippers (Hurricane) 05.13 12:48 42 - 49  
Denver (Asap) - Portland (Joker) 05.13 22:36 50 - 53  
Denver (Tranquil) - Dallas Mavericks (Scrate) 05.13 14:00 49 - 54  
LA Clippers (Dazai) - Portland (Joker) 05.13 22:00 50 - 64  
LA Clippers (Hurricane) - Dallas Mavericks (Scrate) 05.13 11:00 44 - 38  
Portland (BLM_Mamba) - Dallas Mavericks (Scrate) 05.13 11:36 45 - 39  
Portland (Joker) - Dallas (Kodas) 05.13 23:12 51 - 56  
Portland (Joker) - LA Clippers (Dazai) 05.13 23:48 60 - 54  
E-Sport (R6S,Six Invitational, Group S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Faze Clan 05.13 15:20 1 - 0  
Bds Esport - G2 Esports 05.13 11:00 1 - 0  
Bds Esport - Team One Esports 05.13 17:00 1 - 0  
Cloud9 - Faze Clan 05.13 13:50 1 - 0  
Cloud9 - Team Empire 05.13 12:20 0 - 1  
Cyclops Athlete Gaming - Faze Clan 05.13 20:00 0 - 1  
Cyclops Athlete Gaming - G2 Esports 05.13 12:20 0 - 1  
Cyclops Athlete Gaming - Team Liquid 05.13 13:50 1 - 0  
Darkzero Esports - Team Empire 05.13 11:00 1 - 0  
Darkzero Esports - Team Liquid 05.13 20:00 0 - 1  
Darkzero Esports - Team One Esports 05.13 18:30 0 - 1  
Furia Esports - Cloud9 05.13 17:00 1 - 0  
Furia Esports - Team Liquid 05.13 15:20 0 - 1  
Furia Esports - Team One Esports 05.13 21:30 0 - 1  
Team Empire - G2 Esports 05.13 18:30 1 - 0  
E-Sport (SC2, World Team League, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Team LaoPaoer 05.13 13:00 6 - 0  
Team Exon - Kaizi Gaming 05.13 14:45 2 - 4  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Németország 05.13 18:30 3 - 1  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Németország 05.13 21:00 2 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Lehigh Valley 05.13 01:00 1 - 2  
Colorado Eagles - San Diego 05.13 03:05 2 - 1  
Grand Rapids - Chicago Wolves 05.13 01:00 0 - 7  
Iowa - Texas Stars 05.13 02:00 3 - 1  
Utica - Rochester 05.13 01:00 3 - 1  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - Jacksonville Icemen 05.13 01:30 3 - 2  
Kansas City Mavericks - Allen Americans 05.13 02:05 5 - 4  
South Carolina Stingrays - Indy Fuel 05.13 01:05 4 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 05.13 20:00 2 - 2  
Orosz csapat - Finnország 05.13 16:00 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Los Angeles 05.13 03:00 6 - 0  
Ottawa - Toronto 05.13 02:00 3 - 3  
San Jose - Las Vegas 05.13 03:00 0 - 6  
St. Louis - Minnesota 05.13 03:00 4 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 05.13 19:00 0 - 4  
Fehéroroszország - Kazahsztán 05.13 17:00 0 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Prince George Cougars 05.13 04:00 4 - 0  
Kelowna Rockets - Victoria Royals 05.13 04:00 3 - 2  
Kajak-kenu (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adolf/Fejes - Craciun/Craciun (C2 1000 m) 05.13 18:45 1 - 0  
Bodonyi A. - C. Tacchini (C1 1000 m) 05.13 11:20 0 - 1  
Béke/Varga - Vold/Vold (K2 1000m) 05.13 18:55 1 - 0  
Csizmadia K. - A.Seja (K1 200 m) 05.13 18:35 1 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia, 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Marchi - Valter A. 05.13 12:35 0 - 1  
D. Caruso - P. Bilbao 05.13 12:35 1 - 0  
Dina M. - L. Fortunato 05.13 12:35 0 - 1  
E. Bernal - A. Vlasov 05.13 12:35 1 - 0  
G. Ciccone - Dan. Martin 05.13 12:35 0 - 1  
Giro d´Italia 2021, 6. szakasz 05.13 15:00    
Giro d´Italia 2021, 6. szakasz - Top 3 05.13 15:00    
H. Carthy - D. Pozzovivo 05.13 12:35 1 - 0  
J.A. Cepeda - B. Mollema 05.13 12:35 0 - 1  
S. Yates - R. Evenepoel 05.13 12:35 0 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Quimsa (4.m.) 05.13 22:00 83 - 90  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Sydney Kings 05.13 11:30 93 - 70  
Perth - Melbourne Utd. 05.13 13:30 91 - 99  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Flamengo (2.m.) 05.13 01:45 75 - 81  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Newcastle 05.13 18:00 69 - 88  
London Lions - Plymouth 05.13 20:30 100 - 80  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanol de Talca - Leones de Quilpue 05.13 23:00 79 - 76  
Puerto Montt - Ancud 05.13 01:00 46 - 61  
Temuco - Las Animas 05.13 00:00 64 - 86  
Universidad de Concepcion - Univ.Catolica de Santiago 05.13 22:00 86 - 78  
Valdivia - Puerto Varas 05.13 00:00 98 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Opava (3.m.) 05.13 17:45 79 - 67  
Kosárlabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Bakken Aarhus (2.m.) 05.13 18:45 70 - 77  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon - Landes 05.13 17:00 73 - 77  
Bourges - Lattes Montpellier 05.13 20:00 73 - 74  
Kosárlabda (Görög bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz (1.m.) 05.13 14:00 72 - 70  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolosszosz Rodosz - Lavrio (2.m.) 05.13 14:30 84 - 88  
PAOK - AEK Athén (2.m.) 05.13 19:00 81 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis Panevezys - Neptunas Klaipeda (1.m.) 05.13 17:00 94 - 93  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 05.13 01:00 120 - 116  
Brooklyn - San Antonio 05.13 02:00 128 - 116  
Cleveland - Boston 05.13 02:00 102 - 94  
Dallas - New Orleans 05.13 03:00 125 - 107  
LA Lakers - Houston 05.13 04:30 124 - 122  
Utah - Portland 05.13 03:30 98 - 105  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Trieste (1.m.) 05.13 20:45 85 - 64  
Olimpia Milano - Trento (1.m.) 05.13 17:30 88 - 62  
Venezia - Sassari (1.m.) 05.13 18:00 81 - 81, h.u. 92 - 91  
Virtus Bologna - Treviso (1.m.) 05.13 19:00 91 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Venezia (4.m.) 05.13 19:30 67 - 65  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürstenfeld - Traiskirchen (1.m.) 05.13 17:30 76 - 71  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Kapfenberg (3.m.) 05.13 20:15 91 - 91, h.u. 109 - 98  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP (3.m.) 05.13 20:00 82 - 95  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Baskonia Vitoria 05.13 20:30 63 - 81  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamtland - Södertälje (4.m.) 05.13 18:05 79 - 51  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Darussafaka (1.m.) 05.13 19:15 85 - 85, h.u. 103 - 91  
Karsiyaka - Türk Telekom (1.m.) 05.13 17:00 82 - 79  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Budivelnik (1.m.) 05.13 18:00 68 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar (2.m.) 05.13 18:30 85 - 92  
Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva (2.m.) 05.13 18:30 76 - 72  
Parma Permszkij Kraj - Zenit Szentpétervár (2.m.) 05.13 16:30 62 - 98  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Rapla (4.m.) 05.13 18:00 71 - 74  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Flensburg 05.13 18:45 26 - 21  
Nantes - Veszprém 05.13 20:45 32 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - KA Akureyri 05.13 18:00 27 - 27  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirchhof - Nürtingen 05.13 16:00 26 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Füchse Berlin 05.13 19:00 27 - 27  
Göppingen - TUSEM Essen 05.13 19:00 35 - 27  
Lemgo - Stuttgart 05.13 19:00 35 - 29  
Ludwigshafen-Friesenheim - Bergischer HC 05.13 19:00 28 - 22  
Minden - Melsungen 05.13 19:00 30 - 30  
Wetzlar - Nordhorn-Lingen 05.13 19:00 35 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horta - ABC Braga 05.13 22:00 24 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Baia Mare 05.13 17:30 37 - 26  
Dunarea Braila - Bistrita 05.13 16:30 28 - 23  
Magura Cisnadiei - Slatina 05.13 13:45 27 - 28  
Mioveni - Prahova Ploiesti 05.13 09:30 26 - 22  
Municipal Craiova - Zalau 05.13 12:15 25 - 24  
Ramnicu Valcea - Gloria Buzau 05.13 15:00 34 - 23  
Univ. Cluj - Rapid Bukarest 05.13 11:00 24 - 35  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Schaffhausen (2.m.) 05.13 16:15 26 - 33  
Thun - Kriens (2.m.) 05.13 20:10 17 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Skuru (2.m.) 05.13 20:15 29 - 31  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apolonia Fier - Kukesi 05.13 16:00 0 - 3  
Kastrioti Kruje - Teuta Durres 05.13 16:00 1 - 2  
KF Laci - Skenderbeu 05.13 16:00 0 - 0  
Partizan Tirana - KF Tirana 05.13 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Godoy Cruz 05.13 19:10 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Adelaide Utd. 05.13 11:05 4 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - FC Bruges 05.13 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Oostende 05.13 13:30 2 - 1  
Standard Liege - Mechelen 05.13 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Botev Plovdiv 05.13 16:30 0 - 0  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 05.13 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Alagoano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Alianca AL 05.13 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Baiano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia de Feira - Bahia BA 05.13 02:30 3 - 0  
Juazeirense - Alagoinhas 05.13 00:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AA Napoli - Internacional RS 05.13 20:00 1 - 2  
Flamengo RJ - Santos SP 05.13 22:00 2 - 0  
Gremio RS - Bahia BA 05.13 20:00 4 - 2  
Palmeiras SP - Real Brasilia 05.13 21:00 4 - 0  
Sao Paulo SP - Botafogo RJ 05.13 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Catarinense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Figueirense 05.13 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Cearense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crato CE - Fortaleza 05.13 02:45 1 - 6  
Labdarúgás (Brazil Paraense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Tuna Luso PA 05.13 00:15 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paulista, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirassol SP - Guarani SP 05.13 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - Potiguar RN 05.13 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Regensburg 05.13 15:30 3 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Huachipato 05.13 00:15 1 - 2  
San Lorenzo - Rosario Central 05.13 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Jorge Wilstermann 05.13 02:30 2 - 2  
Ceara - Arsenal Sarandí 05.13 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Palestino 05.13 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD San Carlos - Dep. Saprissa 05.13 23:00 2 - 0  
ADR Jicaral - Cartagines 05.13 23:00 1 - 0  
Dep. Alajuelense - Guadalupe FC 05.13 23:00 0 - 0  
Herediano - Limon 05.13 23:00 2 - 0  
Perez Zeledon - Sporting San Jose 05.13 23:00 3 - 1  
Santos de Guapiles - Municipal Grecia 05.13 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Kolding 05.13 14:00 0 - 0  
Köge - Hjörring 05.13 16:00 1 - 1  
Nordsjaelland - Thy-Thisted 05.13 14:00 5 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - B93 Köbenhavn 05.13 14:00 1 - 0  
Sundby BK - Odense 05.13 12:00 0 - 6  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dán Kupa 2020/21 05.13 19:00    
Randers - Sönderjyske 05.13 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Atl. Santo Domingo 05.13 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASEC Mimosas - Stella d'Adjame 05.13 20:00 5 - 2  
Racing Club Dabidjan - SO Armee 05.13 17:30 0 - 3  
Tanda - SOL FC 05.13 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B68 Toftir - Vikingur Gota 05.13 17:00 2 - 2  
Vestur Sorvagur - KI Klaksvik 05.13 16:00 0 - 9  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Klubi 04 05.13 15:00 4 - 1  
JIPPO - Rovaniemi PS 05.13 15:00 1 - 2  
KPV Kokkola - Turku PS 05.13 15:00 1 - 1  
Mikkeli MP - Ekenas IF 05.13 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OTP FC - Närpes Kraft 05.13 15:00 4 - 0  
VIFK - JBK Pietarsaari 05.13 17:30 4 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia 2. 2020/21 05.13 10:00    
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vallieres - Monaco 05.13 21:15 1 - 5  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Great Olympics - Aduana Stars 05.13 20:00 2 - 3  
Asante Kotoko - Ebusua Dwarfs 05.13 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Joseph's - Lincoln Red Imps 05.13 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Willem II 05.13 14:30 1 - 4  
Ajax - Venlo 05.13 14:30 3 - 1  
Emmen - Heerenveen 05.13 14:30 3 - 1  
F. Sittard - Vitesse 05.13 14:30 3 - 3  
Groningen - AZ Alkmaar 05.13 14:30 0 - 0  
Heracles - Feyenoord 05.13 14:30 1 - 1  
PSV - Zwolle 05.13 14:30 4 - 2  
RKC Waalwijk - Twente 05.13 14:30 2 - 1  
Sparta Rotterdam - Utrecht 05.13 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Honduras Progreso 05.13 04:00 7 - 0  
Real Espana - Motagua 05.13 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chooka Talesh - Mes Kerman 05.13 15:45 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - Grindavik 05.13 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Keflavik 05.13 21:15 4 - 0  
FH - ÍA Akranes 05.13 21:15 5 - 1  
Stjarnan - Vikingur Reykjavik 05.13 21:15 2 - 3  
Valur - HK Kopavogs 05.13 21:15 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Beitar TA Bat Yam 05.13 16:30    
Maccabi Haifa - Maccabi TA 05.13 19:45    
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Spartaks Jurmala 05.13 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitario de Deportes - Defensa Justicia 05.13 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense RJ - Independiente SF 05.13 02:00 2 - 1  
Junior de Barranquilla - River Plate 05.13 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Sao Paulo SP 05.13 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Univ.Catolica de Santiago 05.13 00:00 0 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Nacional Montevideo 05.13 05:00 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Cerro Porteno 05.13 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Mohammedia - Moghreb Tetouan 05.13 00:00 0 - 0  
FAR Rabat - Maghreb Fes 05.13 00:00 3 - 2  
Raja Casablanca - FUS Rabat 05.13 00:00 1 - 1  
RSB Berkane - Renaissance Zemamra 05.13 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tepatitlan - Atl. Morelia 05.13 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Puebla 05.13 04:05 1 - 0  
Dep. Toluca - Cruz Azul 05.13 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Kansas City 05.13 02:30 1 - 0  
Inter Miami - Montreal 05.13 01:30 0 - 2  
Minnesota - Vancouver 05.13 03:00 1 - 0  
Philadelphia - New England 05.13 01:30 1 - 1  
San Jose - Seattle 05.13 04:30 0 - 1  
Toronto FC - Columbus 05.13 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Walter Ferretti - Diriangen 05.13 03:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Viking Stavanger 05.13 20:00 5 - 0  
Tromsö - Molde 05.13 18:00 3 - 3  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Német Kupa 2020/21 05.13 20:45    
RB Leipzig - Dortmund 05.13 20:45 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Hellas Verona 05.13 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Brescia 05.13 18:00 1 - 0  
Venezia - Chievo 05.13 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn 1913 - Vorwärts Steyr 05.13 10:30 3 - 1  
Rapid Wien Amatőr - Austria Wien Amatőr 05.13 10:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osztrák bajnokság 2020/21 05.13 11:00    
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente La Chorrera - Sp. San Miguelito 05.13 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Everton 05.13 19:00 0 - 0  
Manchester Utd. - Liverpool 05.13 21:15 2 - 4  
Labdarúgás (Román 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Univ. Craiova SA - Csíkszereda 05.13 16:30 0 - 0  
Rapid Bukarest - ASUPolitechnika Timisoara 05.13 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Betis 05.13 20:00 1 - 1  
Granada - Real Madrid 05.13 22:00 1 - 4  
Valladolid - Villarreal 05.13 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torn - Qviding 05.13 14:00 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea IF - Sollentuna FF 05.13 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - FF Malmö 05.13 18:30 1 - 1  
Halmstad - Mjällby 05.13 17:00 1 - 1  
Norrköping - Degerfors 05.13 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Pitea 05.13 15:00 4 - 3  
Vittsjö - AIK Stockholm 05.13 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Eskilstuna Utd. 05.13 14:15 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Koper 05.13 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Zorya Luganszk 05.13 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sacramento - Las Vegas 05.13 04:30 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yaracuyanos - Carabobo 05.13 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turon Jajpan - Qizilqum Zarafshon 05.13 15:45 0 - 1  
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország 05.13 18:30    
Fülöp-szigetek - Észtország 05.13 19:30    
Nagy-Britannia C - Hollandia 05.13 14:00    
Szlovákia - Japán 05.13 13:00    
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Fehéroroszország (Helyszín: Fehéroroszország) 05.13 17:00 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Spanyolország 05.13 17:35 0 - 3  
Norvégia - Görögország 05.13 20:20    
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Finnország 05.13 20:30 0 - 3  
Szlovákia - Montenegró 05.13 17:30 3 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - Vla. Ivanov 05.13 13:40 2 - 1  
D. Pichler - J. Berrettini 05.13 10:45 1 - 2  
D.N. Madaras - D. Michalski 05.13 11:35 1 - 2  
L. Borg - T. Skatov 05.13 12:15 0 - 2  
N. Hardt - M. Veldheer 05.13 09:00 2 - 0  
O. Luz - O.A.D. Ayeni 05.13 09:00 2 - 0  
S. Kopp - F. Forti 05.13 09:00 1 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ruzic - Mis. Matsuda 05.13 10:35 0 - 2  
A. Zantedeschi - S. Sakellaridi 05.13 09:00 2 - 0  
F. Östlund - M. Rouvroy 05.13 12:50 2 - 0  
G. Ce - C.W. Hennemann 05.13 09:00 2 - 1  
I. Yoruk - E. Malygina 05.13 09:00 2 - 0  
J. Avdeeva - C. Dinu 05.13 12:25 1 - 2  
O. Uslu - R. Cisovska 05.13 10:55 0 - 2  
P. Leykina - E. Meri 05.13 14:05 2 - 0  
Tenisz (Bonita Springs, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - Sto. Sanders 05.13 00:20 0 - 2  
Ash. Krueger - Sto. Sanders 05.13 19:55 1 - 2  
H. Baptiste - Xinyu Wang 05.13 01:35 0 - 2  
Hanna Chang - Xinyu Wang 05.13 17:55 2 - 1  
I.M. Bara - U.M. Arconada 05.13 18:20 2 - 1  
K. Volynets - R. Zarazua 05.13 15:55 2 - 0  
Kyo. Okamura - Hanna Chang 05.13 01:35 0 - 2  
M. Brengle - M. Björklund 05.13 17:55 2 - 0  
M. Frech - Y.L. Miyazaki 05.13 15:50 2 - 0  
O. Govortsova - Ash. Krueger 05.13 02:00 1 - 2  
V. Lepchenko - I. Fetecau 05.13 21:20    
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - S. Nagal 05.13 12:00 2 - 0  
Den. Novak - Taro Daniel 05.13 13:30 2 - 0  
M. McDonald - Joao Menezes 05.13 14:00 2 - 0  
P. Kohlschreiber - D.E. Galan Riveros 05.13 15:30 1 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudla D / Mcdonald M - Lammons N / Withrow J 05.13 18:30 0 - 2  
Matos/Meligeni RodriguesA - Goransson A / Verbeek S 05.13 12:00 0 - 2  
Qureshi A / Vasilevski A - Glasspool L / Reid M 05.13 17:45 2 - 0  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Skorilas - M. Gengel 05.13 12:35 0 - 2  
Aidan Mayo - B. Patael 05.13 12:15 0 - 2  
Ale. Lazarov - R. Stalder 05.13 10:25 2 - 1  
E. Leshem - Sahar Simon 05.13 12:00 2 - 0  
J. Roberts - M. Deviatiarov 05.13 09:00 2 - 0  
K. Cubelic - F. Corwin 05.13 09:00 0 - 2  
Y. Oliel - A. Cozbinov 05.13 09:30 2 - 1  
Zane Khan - J. Cash 05.13 10:30 2 - 0  
Tenisz (Jeruzsálem, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barnett - C. Vlasselaer 05.13 10:15 0 - 2  
E. Appleton - L. Glushko 05.13 09:00 0 - 2  
E. Yashina - M. Stoilkovska 05.13 13:25    
E.T. Cadar - T. Jaruskova 05.13 11:55 0 - 2  
Hir. Kuwata - J. Dürst 05.13 11:00 1 - 2  
N. Khirin - M. Sholokhova 05.13 09:00 2 - 1  
V. Ryser - Noa Major 05.13 12:05 2 - 0  
W. Baszak - S. Kimchi 05.13 09:00 0 - 2  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - O. Danilovic 05.13 15:30 1 - 2  
A. Rus - Nat. Kostic 05.13 12:20 2 - 0  
E. Gorgodze - V. Jimenez Kasintseva 05.13 18:10 2 - 0  
G. Minnen - S. Waltert 05.13 11:55 2 - 1  
I. Khromacheva - L. Arruabarrena-Vecino 05.13 09:55 2 - 1  
Kat. Kozlova - J. Pieri 05.13 10:00 1 - 2  
M. Bassols Ribera - M. Custic 05.13 14:05 2 - 0  
V. Kuzmova - T. Mrdeza 05.13 10:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donski - M. Pervolarakis 05.13 10:30 2 - 0  
A. Dougaz - Uisung Park 05.13 10:30 2 - 0  
B. Lock - M. Frinzi 05.13 12:30 0 - 2  
E. Crepaldi - Yunseong Chung 05.13 10:30 0 - 2  
J. Beale - F. Coelho 05.13 11:50 2 - 1  
S.F.A. Rodriguez Taverna - Bra. Holt 05.13 13:35 2 - 1  
T. Fancutt - A. Bellier 05.13 12:20 0 - 2  
Yus. Takahashi - O. Kumar 05.13 12:30 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - M.P. Perez Garcia 05.13 12:35 2 - 0  
D. Lodikova - F. Christie 05.13 10:30 2 - 0  
E. Sema - C. Catini 05.13 10:30 2 - 0  
F. Prati - A. Kulikova 05.13 10:20 0 - 2  
Hina Inoue - S.B. Grey 05.13 10:30 0 - 2  
Mih. Imanishi - Evi. Ramirez 05.13 13:20 2 - 0  
O. Helmi - Das. Ivanova 05.13 12:00 2 - 0  
Tenisz (Prijedor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Barun - B. Bajic 05.13 14:45    
Fajta P. - M. Miladinovic 05.13 12:05 2 - 1  
K. Juhas - F. Campana 05.13 13:40 2 - 1  
M. Nikolic - M. de Boes 05.13 09:00    
Marozsán F. - H. Medjedovic 05.13 12:05 0 - 2  
O. Virtanen - N. Fatic 05.13 10:40 0 - 2  
R. Kawakami - A. Setkic 05.13 09:50 0 - 2  
T. Jotovski - A. Tomas 05.13 11:50 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Agamenone - L. Miedler 05.13 13:00 0 - 2  
J. Draper - J. Satral 05.13 15:40 2 - 0  
J. Lehecka - Jes. de Jong 05.13 11:30 2 - 0  
M. Zverev - D. Svrcina 05.13 13:10    
R. Bonadio - H.V.N. Rune 05.13 14:35 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - P. Rikl 05.13 13:50 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - K. Nishikori 05.13 17:05 2 - 1  
D. Shapovalov - R. Nadal 05.13 14:00 1 - 2  
D. Thiem - L. Sonego 05.13 19:00 1 - 2  
F. Auger Alliassime - F. Delbonis 05.13 14:55 0 - 2  
M. Berrettini - S. Tsitsipas 05.13 12:00 0 - 2  
N. Djokovic - A. Davidovich Fokina 05.13 10:00 2 - 0  
R. Bautista-Agut - A. Rublev 05.13 20:15 0 - 2  
R. Opelka - A. Karatsev 05.13 10:00 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Koolhof W / Rojer J-J 05.13 10:00 1 - 2  
Daniell M / Oswald P - Mektic N / Pavic M 05.13 11:55 0 - 2  
Demoliner M / Medvedev D - Mannarino A / Paire B 05.13 13:55 0 - 2  
Fognini F / Musetti L - Arevalo M / Middelkoop M 05.13 11:40 1 - 2  
Granollers M / Zeballos H - Kubot L / Skugor F 05.13 15:20 2 - 1  
Klaasen R / Mclachlan B - Ram R / Salisbury J 05.13 17:40 0 - 2  
Krawietz K / Tecau H - Broady L / Murray A 05.13 15:25 2 - 0  
Peers J / Venus M - Dodig I / Polasek F 05.13 13:45 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - V. Kudermetova 05.13 11:30 2 - 0  
B. Krejcikova - I. Swiatek 05.13 11:45 1 - 2  
C. Gauff - A. Sabalenka 05.13 10:00 2 - 0  
E. Alexandrova - J. Pegula 05.13 10:00 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - E. Svitolina 05.13 18:00 0 - 2  
J. Ostapenko - A. Kerber 05.13 15:55 2 - 1  
Kar. Pliskova - V. Zvonareva 05.13 13:55 2 - 0  
N. Podoroska - P. Martic 05.13 11:25 1 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Krejcikova/Siniakova 05.13 17:05 0 - 2  
Gauff C / Kudermetova V - Dabrowski G / Muhammad A 05.13 14:30 2 - 0  
Hsieh S W / Mertens E - Fichman S / Olmos G 05.13 10:00 1 - 2  
Vesnina E / Zvonareva V - Melichar N / Schuurs D 05.13 17:55 2 - 1  
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - E.G. Ruse 05.13 11:45 2 - 0  
B. Haas - J. Grabher 05.13 16:45 2 - 0  
Bondár A. - C. Paquet 05.13 14:25 2 - 1  
C. Burel - M. Yerolymos 05.13 14:00 2 - 1  
D. Aiava - Kur. Nara 05.13 13:50 1 - 2  
D. Parry - B. Haddad Maia 05.13 13:10    
E.G. Ruse - M. di Giuseppe 05.13 10:00    
K. Kucova - K. Zimmermann 05.13 10:30 2 - 0  
V. Golubic - L. Boisson 05.13 11:15 2 - 0  
Tenisz (Salinas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gatica - Mai Hontama 05.13 16:00 0 - 2  
C. Perrin - Har. Arakawa 05.13 18:05 2 - 0  
I. Gamarra Martins - Vic. Rodriguez 05.13 16:00 0 - 2  
L. Pigossi - Carol Zhao 05.13 18:55 2 - 1  
L. Stefanini - Shi. Akita 05.13 19:20 2 - 0  
M. Timofeeva - I.L. Rosca 05.13 16:00 2 - 1  
P.M. Hourigan - M.E. Reasco Gonzalez 05.13 17:45 2 - 0  
S. Bandecchi - M.L. Carle 05.13 16:00 2 - 1  
Tenisz (Troisdorf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Added - T. Kocevar-Desman 05.13 11:00 0 - 2  
J.P. Paz - E. Ejupovic 05.13 13:05 0 - 2  
K. Wehnelt - L. Gerch 05.13 11:00 1 - 2  
L. Wessels - M. Vankan 05.13 13:45 2 - 1  
M. Geerts - R. Bertola 05.13 14:30 2 - 0  
M. Netuschil - S. Fanselow 05.13 15:25 0 - 2  
T. Stodder - L. van Assche 05.13 16:10 2 - 0  
Yan. Mertens - Luke Johnson 05.13 11:00 2 - 0  
Tenisz (Valldoreix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - J.S. Tatlot 05.13 10:00 2 - 0  
A. Marti Pujolras - J.O. Gutierrez 05.13 09:55 2 - 0  
F. Diaz Acosta - J. Nikles 05.13 10:00 2 - 0  
J.B. Otegui - M. Hamou 05.13 11:50 2 - 0  
L. Dussin - R. Agarwal 05.13 12:25 2 - 0  
M. Cuevas - I. Gakhov 05.13 11:30 2 - 1  
R. Roumane - N. Visker 05.13 12:10 2 - 1  
T. Cacao - M. Damm 05.13 10:00 2 - 1  
Tenisz (Zágráb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Seyboth Wild - M.T. Barrios Vera 05.13 10:00 0 - 2  
Vízilabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Vouliagmeni 05.13 19:00 14 - 6  
Vízilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Vouliagmeni (2.m.) 05.13 17:00 11 - 9  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - OSC (2.m.) 05.13 19:45 12 - 12  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz A. - G. Gabbrielleschi (női 10 km) 05.13 10:00 1 - 0  
Rasovszky K. - G. Paltrinieri (10 km) 05.13 14:00 0 - 1  

 

2021.05.12.
Asztalitenisz (ETTU Európa Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Korbel - F. Wetzel 05.12 19:40 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ilin - K.N. Malahov 05.12 02:15 2 - 3  
A. Innazarov - R. Khomenko 05.12 20:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - S. Simonov 05.12 08:45 2 - 3  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 05.12 06:45 3 - 1  
A. Lobanov - Pav. Bondarenko 05.12 16:15 3 - 2  
A. Potapkov - I. Minchenkov 05.12 12:45 3 - 0  
A. Potapkov - M. Ilichev 05.12 10:45 3 - 0  
A. Savinsky - D. Bogdanov 05.12 09:15 0 - 3  
A. Savinsky - E. Anisimov 05.12 07:45 3 - 2  
A. Yakovlev - M. Sverdlov 05.12 16:30 2 - 3  
A. Yakovlev - S. Muslikov 05.12 14:30 0 - 3  
A. Zirin - Dmi. Popov 05.12 12:00 2 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 05.12 00:15 1 - 3  
A.R. Kazakov - A. Zirin 05.12 13:00 1 - 3  
A.R. Kazakov - V.V. Kutin 05.12 11:30 3 - 2  
Alb. Bogomolov - G. Karpovkin 05.12 07:00 0 - 3  
Ale. Alekseev - A. Yakovlev 05.12 16:00 3 - 0  
D. Balakin - I. Ramenskiy 05.12 01:45 0 - 3  
D. Balakin - M. Minkov 05.12 02:45 3 - 2  
D. Bogdanov - Edu. Tsvetkov 05.12 08:15 3 - 2  
D. Ignatiev - D. Sayanov 05.12 03:00 2 - 3  
D. Ignatiev - V. Kalachev 05.12 00:30 1 - 3  
D. Molodtsov - E. Ilyukhin 05.12 23:15 3 - 1  
D. Petrochenko - D. Tunitsyn 05.12 20:15 3 - 1  
D. Razinkov - D. Petrochenko 05.12 19:15 3 - 2  
D. Sayanov - K. Churin 05.12 00:00 3 - 1  
D. Tunitsyn - D. Razinkov 05.12 20:45 1 - 3  
D. Tunitsyn - S. Nikulin 05.12 18:45 1 - 3  
Dmi. Popov - A.R. Kazakov 05.12 10:30 1 - 3  
Dmi. Popov - V.V. Kutin 05.12 12:30 3 - 1  
E. Anisimov - D. Bogdanov 05.12 07:15 3 - 1  
E. Grishaev - R. Arutiunov 05.12 10:45 3 - 0  
E. Grishaev - Y. Bazhinov 05.12 12:45 0 - 3  
Edu. Tsvetkov - A. Savinsky 05.12 06:45 0 - 3  
Edu. Tsvetkov - E. Anisimov 05.12 08:45 3 - 1  
G. Bardyshev - S. Kuzmin 05.12 19:30 1 - 3  
G. Bardyshev - V. Chernov 05.12 21:00 3 - 1  
G. Karpovkin - O. Belugin 05.12 08:00 3 - 0  
I. Mikhaylov - M. Minkov 05.12 22:45 1 - 3  
I. Minchenkov - T. Yusipov 05.12 11:15 3 - 1  
I. Ramenskiy - A. Ilin 05.12 00:15 3 - 2  
I. Tolmachev - A. Klavdenkov 05.12 08:15 3 - 1  
I. Zemit - G. Bardyshev 05.12 18:30 0 - 3  
I. Zemit - S. Kuzmin 05.12 20:30 3 - 0  
K. Churin - D. Ignatiev 05.12 02:00 1 - 3  
K.N. Malahov - D. Balakin 05.12 00:45 1 - 3  
K.N. Malahov - I. Ramenskiy 05.12 03:15 1 - 3  
M. Chernyavskiy - Alb. Bogomolov 05.12 07:30 3 - 1  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 05.12 09:00 3 - 0  
M. Ilichev - I. Minchenkov 05.12 11:45 3 - 0  
M. Ilichev - T. Yusipov 05.12 13:15 2 - 3  
M. Minkov - A. Ilin 05.12 01:15 3 - 2  
M. Minkov - A. Suntsov 05.12 23:45 1 - 3  
M. Sverdlov - Ale. Alekseev 05.12 15:00 3 - 0  
N. Zhurba - A.D. Volkov 05.12 01:45 0 - 3  
N. Zhurba - T. Yusipov 05.12 02:45 0 - 3  
O. Belugin - Alb. Bogomolov 05.12 08:30 3 - 0  
O. Belugin - M. Chernyavskiy 05.12 06:30 1 - 3  
Pav. Bondarenko - V. Kalachev 05.12 16:45 3 - 1  
R. Arutiunov - V.G. Evlampiev 05.12 13:15 0 - 3  
R. Arutiunov - Y. Bazhinov 05.12 11:45 3 - 2  
R. Khomenko - Vla. Fedorov 05.12 18:45 2 - 3  
S. Kuzmin - V. Chernov 05.12 19:00 1 - 3  
S. Muslikov - Ale. Alekseev 05.12 17:00 1 - 3  
S. Muslikov - M. Sverdlov 05.12 15:30 3 - 0  
S. Nikulin - D. Petrochenko 05.12 21:15 0 - 3  
S. Nikulin - D. Razinkov 05.12 19:45 1 - 3  
S. Simonov - I. Tolmachev 05.12 07:15 2 - 3  
T. Shatilov - S. Ogay 05.12 23:00 3 - 0  
T. Turabekov - A. Uezdin 05.12 23:30 3 - 0  
T. Turabekov - K. Churin 05.12 01:00 1 - 3  
T. Yusipov - A. Potapkov 05.12 12:15 1 - 3  
T. Yusipov - A.D. Volkov 05.12 23:45 3 - 1  
T. Yusipov - Y. Merkushin 05.12 01:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - I. Tolmachev 05.12 09:15 2 - 3  
V. Bazilevsky - S. Simonov 05.12 07:45 3 - 0  
V. Chernov - I. Zemit 05.12 20:00 1 - 3  
V. Kalachev - A. Lobanov 05.12 15:15 3 - 2  
V. Kalachev - D. Sayanov 05.12 01:30 2 - 3  
V. Kalachev - T. Turabekov 05.12 02:30 3 - 0  
V.G. Evlampiev - E. Grishaev 05.12 12:15 2 - 3  
V.V. Kutin - A. Zirin 05.12 11:00 0 - 3  
Val. Sidorin - T. Turabekov 05.12 22:30 0 - 3  
Vla. Fedorov - A. Innazarov 05.12 21:15 2 - 3  
Y. Bazhinov - V.G. Evlampiev 05.12 11:15 2 - 3  
Y. Merkushin - N. Zhurba 05.12 23:15 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 05.12 11:30 0 - 3  
Hanwha Eagles - NC Dinos 05.12 11:30 3 - 6  
KIA Tigers - LG Twins 05.12 11:30 5 - 3  
KT Wiz - Samsung Lions 05.12 11:30 5 - 7  
Lotte Giants - SSG Landers 05.12 11:30 2 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 05.12 11:00    
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 05.12 10:30 0 - 0  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 05.12 10:45 5 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 05.12 11:00 8 - 8  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 05.12 10:45 2 - 1  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 05.12 07:00 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 05.12 03:40 11 - 3  
Atlanta - Toronto 05.12 01:20 3 - 5  
Boston - Oakland 05.12 01:10 2 - 3  
Chicago WS - Minnesota 05.12 02:10 9 - 3  
Cleveland - Chicago Cubs 05.12 00:10 3 - 2  
Cleveland - Chicago Cubs (19:10) 05.12 19:10 2 - 1  
Colorado - San Diego 05.12 02:40 1 - 8  
Detroit - Kansas City 05.12 01:10 8 - 7  
Houston - LA Angels 05.12 02:10 5 - 1  
LA Dodgers - Seattle 05.12 04:10 6 - 4  
Milwaukee - St. Louis 05.12 01:40 1 - 6  
NY Mets - Baltimore 05.12 01:10 3 - 2  
NY Mets - Baltimore (18:10) 05.12 18:10 7 - 1  
Pittsburgh - Cincinnati 05.12 00:35 7 - 2  
Pittsburgh - Cincinnati (18:35) 05.12 18:35 1 - 5  
Tampa Bay - NY Yankees 05.12 01:10 1 - 3  
Washington - Philadelphia 05.12 01:05 2 - 6  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 05.12 12:35 5 - 4  
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers 05.12 12:35 4 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Animal Squad - Riot Gaming 05.12 12:00 2 - 1  
Dire Wolves - Vertex Esports Club 05.12 12:00 2 - 1  
Order - Rooster 05.12 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blink - Forze 05.12 19:00 1 - 2  
Izako Boars - Movistar Riders 05.12 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Faze Clan 05.12 21:00 2 - 1  
Heroic - Sprout 05.12 18:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Republeague, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Movistar Riders 05.12 14:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dbl Poney - Natus Vincere Junior 05.12 16:25 2 - 0  
Sinners Esports - Budapest Five 05.12 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Kayzr League,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exalty - 4Elements Esports 05.12 22:00 0 - 1  
Umx Gaming - Lowlandlions 05.12 19:00 1 - 0  
Zarans Jeans - Team Unique 05.12 20:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO,Loot.Bet Season 7)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENCE - SKADE 05.12 16:50 2 - 1  
Team Dignitas - Young Ninjas 05.12 13:20 2 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Vici Gaming 05.12 08:00 2 - 1  
Invictus Gaming - Vici Gaming 05.12 10:50 0 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bald - Hippomaniacs 05.12 15:00 2 - 0  
Vikin.gg - Ghost Frogs 05.12 21:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Secret - Team Liquid 05.12 18:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OEDL Fall Invit.,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Reckoning Esports 05.12 08:30 2 - 1  
Motivade.trust Gaming - Army Geniuses 05.12 12:10 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Unknown - Noping E-Sports 05.12 21:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellbear Smashers - Lvlup 05.12 11:55 1 - 2  
Puckchamp - Extremum 05.12 18:00 0 - 2  
Team Spirit - Hellraisers 05.12 15:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkosh Gaming - Pecado Squad Gaming 05.12 03:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penta Ace - The Cut 05.12 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motivade.trust Gaming - Team Mystery 05.12 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - T1 Gaming 05.12 10:40 0 - 2  
Neon Esports - Lilgun 05.12 08:55 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Rogi_Two) - Russia (Aphex) 05.12 08:48 3 - 7  
Russia (Aphex) - Canada (Rogi_Two) 05.12 07:00 2 - 2  
Russia (Aphex) - Sweden (Diamond) 05.12 08:12 2 - 1  
Russia (Aphex) - United States (Libra) 05.12 07:36 5 - 0  
Sweden (Diamond) - Russia (Aphex) 05.12 10:00 3 - 5  
Ukraine (Aphex) - Belarus (Hammer) 05.12 14:30 3 - 5  
United States (Libra) - Russia (Aphex) 05.12 09:24 1 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Ireland (Panica) 05.12 02:20 3 - 2  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.12 01:20 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.12 04:20 1 - 2  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.12 03:00 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 05.12 21:40 1 - 1  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 05.12 23:20 3 - 3  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 05.12 22:40 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 05.12 23:40 0 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 05.12 11:40 2 - 0  
Austria (Kot) - Chile (Poli) 05.12 06:20 3 - 2  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 05.12 09:20 1 - 2  
Austria (Kot) - Germany (General) 05.12 08:40 0 - 0  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 05.12 11:00 1 - 4  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.12 08:20 0 - 2  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 05.12 12:40 4 - 3  
Austria (Kot) - United States (CaptainX) 05.12 05:20 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 05.12 06:00 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 05.12 05:40 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 05.12 10:20 0 - 3  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 05.12 12:00 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 05.12 11:20 4 - 2  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 05.12 07:40 2 - 1  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.12 09:40 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 05.12 21:00 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 05.12 22:40 3 - 0  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 05.12 23:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 05.12 10:40 0 - 2  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.12 12:40 1 - 2  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.12 11:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Germany (General) 05.12 07:40 0 - 2  
Chile (Poli) - Greece (Sarafou) 05.12 06:00 2 - 1  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 05.12 09:40 3 - 2  
Chile (Poli) - United States (CaptainX) 05.12 08:00 1 - 4  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 05.12 08:00 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 05.12 10:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 05.12 07:20 0 - 0  
Colombia (Gorilla) - Germany (General) 05.12 05:40 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 05.12 10:00 3 - 0  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 05.12 09:40 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 05.12 05:20 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.12 01:40 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 05.12 00:40 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 05.12 02:20 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.12 04:00 1 - 0  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 05.12 04:00 0 - 3  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 05.12 01:00 1 - 0  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 05.12 04:20 1 - 1  
Denmark (Teok) - Netherlands (Aibothard) 05.12 02:00 1 - 2  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 05.12 00:20 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 05.12 21:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 05.12 21:40 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 05.12 22:20 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.12 23:20 4 - 2  
Germany (General) - Austria (Kot) 05.12 09:00 2 - 2  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 05.12 07:20 3 - 2  
Germany (General) - Chile (Poli) 05.12 10:00 4 - 2  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 05.12 12:20 2 - 4  
Germany (General) - Greece (Sarafou) 05.12 08:00 2 - 2  
Germany (General) - Ivory Coast (Krouks) 05.12 05:00 0 - 3  
Germany (General) - Poland (Johnybegood) 05.12 07:00 3 - 1  
Germany (General) - United States (CaptainX) 05.12 10:40 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 05.12 05:20 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 05.12 12:20 4 - 0  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 05.12 07:40 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 05.12 09:20 0 - 3  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 05.12 10:20 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 05.12 08:40 3 - 0  
Greece (Sarafou) - United States (CaptainX) 05.12 12:40 4 - 2  
Ireland (Panica) - Czech Republic (Koko) 05.12 00:20 0 - 2  
Ireland (Panica) - Denmark (Teok) 05.12 02:40 1 - 1  
Ireland (Panica) - Netherlands (Aibothard) 05.12 00:00 1 - 1  
Ireland (Panica) - Russia (Val) 05.12 04:20 4 - 2  
Ireland (Panica) - Turkey (Rafa) 05.12 03:20 0 - 3  
Ireland (Panica) - Uruguay (Billiot) 05.12 01:00 1 - 1  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 05.12 00:40 3 - 3  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 05.12 03:40 2 - 0  
Italy (Ang) - Russia (Val) 05.12 02:40 2 - 2  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 05.12 00:00 1 - 4  
Italy (Ang) - Uruguay (Billiot) 05.12 02:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.12 10:00 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Chile (Poli) 05.12 11:00 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 05.12 08:40 0 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 05.12 12:00 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Poland (Johnybegood) 05.12 05:40 0 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - United States (CaptainX) 05.12 11:40 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 05.12 23:40 1 - 1  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.12 23:00 1 - 2  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 05.12 20:40 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.12 22:40 2 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 05.12 02:40 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 05.12 03:40 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Ireland (Panica) 05.12 01:40 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Italy (Ang) 05.12 03:20 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 05.12 00:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 05.12 05:00 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 05.12 09:20 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 05.12 08:20 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 05.12 11:40 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 05.12 11:20 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 05.12 09:00 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Ivory Coast (Krouks) 05.12 12:20 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - United States (CaptainX) 05.12 07:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 05.12 22:00 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Sweden (Marley) 05.12 21:00 1 - 1  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.12 00:00 2 - 4  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.12 03:00 2 - 0  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 05.12 00:40 1 - 1  
Russia (Val) - Netherlands (Aibothard) 05.12 04:00 2 - 0  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.12 01:00 2 - 2  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.12 03:20 3 - 1  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 05.12 22:20 1 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 05.12 22:00 2 - 2  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 05.12 21:20 2 - 3  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 05.12 23:00 2 - 0  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.12 21:20 3 - 3  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 05.12 23:40 1 - 3  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 05.12 22:00 2 - 0  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.12 21:00 1 - 2  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 05.12 20:40 1 - 0  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 05.12 22:20 0 - 1  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 05.12 21:40 3 - 3  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 05.12 20:40 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.12 23:00 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 05.12 02:00 1 - 4  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 05.12 03:40 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 05.12 01:20 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Netherlands (Aibothard) 05.12 03:00 2 - 1  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 05.12 12:00 2 - 3  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 05.12 08:20 2 - 2  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.12 09:00 3 - 2  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.12 10:20 2 - 1  
United States (CaptainX) - Germany (General) 05.12 06:40 3 - 4  
United States (CaptainX) - Greece (Sarafou) 05.12 05:00 1 - 1  
United States (CaptainX) - Ivory Coast (Krouks) 05.12 06:00 3 - 0  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 05.12 11:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Denmark (Teok) 05.12 01:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 05.12 01:20 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 05.12 02:20 0 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.12 13:10 4 - 3  
Ajax (Xalinho) - Everton (Barcelona) 05.12 14:30 3 - 1  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Everton (Barcelona) 05.12 09:35 3 - 3  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Wolverhampton (Trader AC) 05.12 08:45 4 - 2  
Dortmund (Confession) - Milan (Ab Ovo) 05.12 18:20 4 - 1  
Everton (Barcelona) - Tottenham (Megapolice) 05.12 12:50 0 - 0  
Everton (Barcelona) - Wolverhampton (Trader AC) 05.12 13:30 8 - 1  
Marseille (Fints) - Dortmund (Confession) 05.12 17:00 2 - 2  
Marseille (Fints) - Milan (Ab Ovo) 05.12 19:00 3 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 05.12 09:10 2 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Bayern Mün. (Im Not Over) 05.12 13:50 0 - 0  
Wolverhampton (Trader AC) - Ajax (Xalinho) 05.12 10:00 3 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - Tottenham (Megapolice) 05.12 14:10 1 - 1  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Douyu Gaming - Mighty Tiger Gaming 05.12 12:50 4 - 0  
Turnso Gaming - Qghappy 05.12 09:00 1 - 4  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Tranquil) - LA Clippers (Fosters23) 05.12 07:36 46 - 37  
Brooklyn (Tranquil) - Portland (Bumblebee) 05.12 08:48 53 - 59  
LA Clippers (Fosters23) - Milwaukee (Scrate) 05.12 07:00 41 - 38  
LA Clippers (Fosters23) - Portland (Bumblebee) 05.12 10:00 46 - 47  
Milwaukee (Scrate) - Brooklyn (Tranquil) 05.12 08:12 38 - 43  
Milwaukee (Scrate) - Portland (Bumblebee) 05.12 09:24 43 - 49  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Jema11) - Brooklyn (Hurricane) 05.12 16:18 42 - 50  
Atlanta (Jema11) - Philadelphia (BLM_Mamba) 05.12 16:54 53 - 48  
Brooklyn (Hurricane) - Atlanta (Jema11) 05.12 14:30 52 - 59  
Milwaukee (Lovejoy) - Brooklyn (Hurricane) 05.12 15:06 38 - 35  
Philadelphia (BLM_Mamba) - Brooklyn (Hurricane) 05.12 15:42 41 - 50  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Sm1T1Q) - Chicago (mcdonals999) 05.12 10:40 54 - 58  
Atlanta (Sm1T1Q) - Sacramento (BFT360) 05.12 12:25 57 - 52  
Boston (Youngramaha) - Utah (St0rm05151) 05.12 13:00 75 - 59  
Chicago (mcdonals999) - Memphis (Jimmy_Walker13) 05.12 11:50 61 - 56  
Chicago (mcdonals999) - Sacramento (BFT360) 05.12 09:30 81 - 70  
Denver (Antoxacreative) - Boston (Youngramaha) 05.12 14:10 64 - 45  
Denver (Antoxacreative) - Utah (St0rm05151) 05.12 15:55 64 - 42  
New York (kotpirog131) - Indiana (amuralex) 05.12 06:50 62 - 51  
Sacramento (BFT360) - Memphis (Jimmy_Walker13) 05.12 11:15 65 - 63  
San Antonio (nikitos349) - Washington (kirillzagay) 05.12 07:25 64 - 59  
Washington (kirillzagay) - Indiana (amuralex) 05.12 06:15 51 - 61  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Fosters23) - LA Clippers (Tranquil) 05.12 13:24 48 - 44  
Dallas (Fosters23) - Portland (Scrate) 05.12 11:00 45 - 55  
Denver (Bumblebee) - Dallas (Fosters23) 05.12 12:12 47 - 50  
Denver (Bumblebee) - Portland (Scrate) 05.12 11:36 57 - 51  
Denver (Lovejoy) - Dallas (Joker) 05.12 22:36 58 - 48  
Denver (Lovejoy) - LA Clippers (Asap) 05.12 23:48 57 - 53  
LA Clippers (Asap) - Dallas (Joker) 05.12 23:12 58 - 55  
LA Clippers (Asap) - Denver (Lovejoy) 05.12 22:00 58 - 43  
LA Clippers (Tranquil) - Denver (Bumblebee) 05.12 12:48 55 - 38  
E-Sport (R6S,Six Invitational, Group S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giants Gaming - Ninjas In Pyjamas 05.12 15:00 0 - 1  
Giants Gaming - Spacestation Gaming 05.12 19:30 0 - 1  
Mibr - Team Solomid 05.12 16:20 0 - 1  
Ninjas In Pyjamas - Mkers 05.12 18:00 1 - 0  
Oxygen Esports - Mibr 05.12 19:30 0 - 1  
Parabellum Esports - Mkers 05.12 16:20 0 - 1  
Parabellum Esports - Oxygen Esports 05.12 15:00 0 - 1  
Spacestation Gaming - Team Solomid 05.12 18:00 0 - 1  
Team Solomid - Mkers 05.12 21:00 0 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Slavia Praha (3.m.) 05.12 19:00 5 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meta Catania - Acqua & Sapone (2.m.) 05.12 20:00 4 - 3  
Sandro Abate Avellino - Came Dosson (2.m.) 05.12 18:05 2 - 1  
Signor Prestito CMB - Pesaro (2.m.) 05.12 16:00 5 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Valdepenas 05.12 20:00 0 - 0  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Németország 05.12 18:30 5 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Németország 05.12 21:00 2 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Manitoba 05.12 01:00 3 - 3  
Cleveland - Grand Rapids 05.12 01:00 0 - 2  
Henderson - San Jose Barracuda 05.12 04:00 3 - 1  
Toronto Marlies - Laval 05.12 01:00 2 - 4  
Toronto Marlies - Laval (21:00) 05.12 21:00 3 - 2  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Carolina Stingrays - Indy Fuel 05.12 01:05 3 - 1  
Wichita Thunder - Kansas City Mavericks 05.12 02:05 5 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 05.12 20:00 1 - 2  
Svédország - Orosz csapat 05.12 16:00 4 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Edmonton 05.12 23:00 3 - 3  
Washington - Boston 05.12 01:00 2 - 1  
Winnipeg - Vancouver 05.12 02:00 5 - 0  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Charlottetown Islanders (3.m.) 05.12 01:00 1 - 2  
Blainville-Boisbriand Arm - Victoriaville Tigres (3.m.) 05.12 01:00 4 - 6  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Björklöven (5.m.) 05.12 19:30 5 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 05.12 19:00 3 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland Winterhawks - Tri-City Americans 05.12 02:00 5 - 3  
Vancouver Giants - Victoria Royals 05.12 04:00 6 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - D. Grönewegen 05.12 13:10 1 - 0  
E. Bernal - A. Vlasov 05.12 13:10 1 - 0  
G. Nizzolo - E. Viviani 05.12 13:10 1 - 0  
Giro d'Italia 2021, 5. szakasz 05.12 15:10    
J. Hindley - M. Landa Meana 05.12 13:10 1 - 0  
P. Sagan - D. Cimolai 05.12 13:10 1 - 0  
S. Yates - R. Evenepoel 05.12 13:10 1 - 0  
T. Merlier - F. Gaviria 05.12 13:10 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Spars Sarajevo (1.m.) 05.12 18:30 70 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South East Melbourne - NZ Breakers 05.12 11:30 91 - 82  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Oostende 05.12 20:30 58 - 87  
Mechelen - Mons 05.12 20:30 70 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Minas (2.m.) 05.12 23:00 90 - 85  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanol de Talca - Univ.Catolica de Santiago 05.12 23:00 64 - 73  
Quilicura - Puente Alto 05.12 22:00 68 - 66  
Universidad de Concepcion - Leones de Quilpue 05.12 23:00 57 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Brno (2.m.) 05.12 17:00 99 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Le Mans 05.12 19:00 89 - 75  
Chalon sur Saone - Nanterre 05.12 18:00 87 - 97  
Dijon - Monaco 05.12 20:00 86 - 83  
Gravelines - Le Portel 05.12 18:00 63 - 73  
Limoges - Orleans 05.12 19:00 70 - 70, h.u. 74 - 82  
Reims - Cholet 05.12 19:00 94 - 89  
Roanne - Boulazac 05.12 19:00 91 - 94  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kardica - Filipposz Veria 05.12 16:00 88 - 55  
Triton Szepolia - Pszihiko 05.12 16:00 88 - 82  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Ionikosz Nikea (1.m.) 05.12 19:00 102 - 64  
Promitheasz Patra - Periszteri (1.m.) 05.12 16:00 66 - 83  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Cibona Zágráb (2.m.) 05.12 18:00 71 - 87  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Prienai (1.m.) 05.12 17:00 86 - 72  
Zalgiris Kaunas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys (1.m.) 05.12 17:50 81 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Miami 05.12 01:30 121 - 129  
Charlotte - Denver 05.12 01:00 112 - 117  
Chicago - Brooklyn 05.12 02:00 107 - 115  
Detroit - Minnesota 05.12 01:00 100 - 119  
Golden State - Phoenix 05.12 04:00 122 - 116  
Indiana - Philadelphia 05.12 02:00 103 - 94  
LA Lakers - New York 05.12 04:00 91 - 91, h.u. 101 - 99  
Memphis - Dallas 05.12 02:00 133 - 104  
Milwaukee - Orlando 05.12 03:00 114 - 102  
Sacramento - Oklahoma City 05.12 04:00 122 - 106  
Toronto - LA Clippers 05.12 01:30 96 - 115  
Kosárlabda (Olasz 2., Azúrkék csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Ravenna 05.12 19:00 74 - 80  
Mantova - Cento 05.12 18:00 78 - 67  
Trapani - Pistoia 05.12 13:00 95 - 101  
Kosárlabda (Olasz 2., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Cuore Napoli 05.12 18:00 64 - 71  
Torino - Scafati 05.12 19:00 78 - 78, h.u. 89 - 95  
Tortona - Forli 05.12 20:00 62 - 62, h.u. 80 - 76  
Kosárlabda (Olasz 2., Fekete csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stella Azzurra Roma - Biella 05.12 20:30 87 - 75  
Kosárlabda (Olasz 2., Sárga csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Ferrara 05.12 20:30 82 - 84  
Urania Milano - Eurobasket Roma 05.12 12:30 86 - 78  
Verona - Chieti 05.12 18:00 84 - 49  
Kosárlabda (Olasz 2., Sötétkék csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Rieti 05.12 13:00 90 - 69  
Casale Monferrato - San Severo 05.12 18:00    
Orzinuovi - Latina 05.12 20:30 97 - 61  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCMU Pitesti - Dinamo Bukarest 05.12 16:00 100 - 75  
Kosárlabda (Spanyol 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Ourense 05.12 20:15 74 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Gran Canaria 05.12 18:30 71 - 92  
Unicaja Malaga - MoraBanc Andorra 05.12 21:15 85 - 92  
Kosárlabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Boncourt (1.m.) 05.12 19:30 105 - 53  
Genf - Basel (1.m.) 05.12 19:30 85 - 66  
Massagno - Lugano (1.m.) 05.12 19:30 107 - 68  
Neuchatel - Monthey (1.m.) 05.12 20:00 106 - 69  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nässjö - Norrköping (3.m.) 05.12 19:35 76 - 73  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kijev-Basket - Cserkaszi (1.m.) 05.12 18:00 91 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Zielona Gora (1.m.) 05.12 18:00 87 - 60  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Kalev/Cramo (2.m.) 05.12 18:00 80 - 85  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Barcelona 05.12 18:45 29 - 33  
Kiel - Paris SG 05.12 20:45 31 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SönderjyskE - Horsens (2.m.) 05.12 19:00 27 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Viborg (1.m.) 05.12 20:30 35 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Montpellier 05.12 18:00 29 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Amand - Dijon 05.12 20:00 27 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Brest 05.12 20:00 23 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalamina - Diomidisz Argosz 05.12 17:00 23 - 28  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Nexe Nasice 05.12 19:00 22 - 30  
Varazdin - PPD Zágráb 05.12 19:00 20 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Lublin 05.12 18:00 23 - 25  
Kobierzyce - Piotrcovia Piotrkow 05.12 16:30 29 - 21  
Koszalin - Zaglebie Lubin 05.12 19:00 22 - 21  
Ruch Chorzow - Jaroslaw 05.12 17:00 29 - 37  
Kézilabda (MOL Liga, női, rájátszás (SVK))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duslo Sala - DAC (2.m.) 05.12 18:00 30 - 28  
SSK Presov - Michalovce (2.m.) 05.12 18:00 15 - 35  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Szeged 05.12 18:00 26 - 44  
Orosháza - Balatonfüred 05.12 18:00 22 - 35  
Veszprémi KKFT - Tatabánya 05.12 18:00 25 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boglári Akadémia - Érd 05.12 16:00 28 - 26  
Fehérvár - Debrecen 05.12 18:00 20 - 33  
Kisvárda - Szombathely 05.12 18:00 24 - 24  
Siófok - MTK 05.12 18:00 34 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Eisenach 05.12 19:30 35 - 31  
Emsdetten - Hamburg 05.12 19:30 27 - 34  
Grosswallstadt - Aue 05.12 19:30 24 - 33  
Hamm-Westfalen - Dormagen 05.12 19:15 28 - 23  
Hüttenberg - Konstanz 05.12 19:30 25 - 19  
Lübeck-Schwartau - Lübbecke 05.12 19:30 33 - 30  
Rimpar - Ferndorf 05.12 19:55 27 - 23  
Wilhelmshaven - Bietigheim 05.12 20:00 29 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Dortmund 05.12 19:25 30 - 37  
Leverkusen - Kurpfalz-Bären Ketsch 05.12 19:55 26 - 25  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Donszkije Kazaki Taganrog 05.12 16:00 32 - 25  
Kausztik Volgográd - Akbuzat Ufa 05.12 17:00 28 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - CSZKA Moszkva 05.12 16:30 23 - 27  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Permszkije Medvegyi 05.12 18:00 31 - 25  
SZGAU-Szaratov - Néva Szentpétervár 05.12 15:30 34 - 33  
SZKIF Krasznodar - Csehovszkije Medvegyi 05.12 18:00 21 - 29  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Niederösterreich - Atzgersdorf 05.12 20:00 22 - 24  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fivers Margareten - SG Westwien (1.m.) 05.12 20:30 35 - 27  
Krems - Ferlach (1.m.) 05.12 19:00 34 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Logrono La Rioja - Ciudad Encantada 05.12 20:00 38 - 31  
Puerto Sagunto - Morrazo Cangas 05.12 19:30 24 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Granollers 05.12 19:30 26 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Winterthur (2.m.) 05.12 18:15 25 - 34  
St. Gallen - Suhr Aarau (2.m.) 05.12 19:30 27 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaloplastika Sabac - Dubocica 05.12 18:30 37 - 25  
Partizan Belgrád - Zeleznicar Nis 05.12 17:00 30 - 23  
Radnicki Kragujevac - Vojvodina 05.12 19:00 23 - 37  
Rudar Kostolac - Dinamo Pancevo 05.12 19:00 30 - 29  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Povazska Bystrica - Tatran Presov (2.m.) 05.12 18:00 14 - 30  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Celje 05.12 20:00 30 - 22  
Krka Novo Mesto - Trebnje 05.12 18:30 17 - 34  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Club d'Escaldes - Sant Julia 05.12 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Villa San Carlos 05.12 19:10 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Central Coast Mariners 05.12 11:05 0 - 0  
Perth Glory - Western Utd. 05.12 13:20 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Anderlecht 05.12 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - FC Bruges 05.12 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jantra Gabrovo - Minior Pernik 05.12 17:00 3 - 2  
Szeptemvri Szófia - Sp. Szvoge 05.12 13:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzsali - CSZKA 1948 Szófia 05.12 16:00 0 - 0  
CSZKA Szófia - Ludogorec Razgrad 05.12 18:30 4 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Santa Cruz - Real Potosi 05.12 21:00 4 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krupa na Vrbasu - Radnik Bijeljina 05.12 15:55 1 - 0  
Olimpic Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj 05.12 16:00 0 - 0  
Siroki Brijeg - Tuzla City 05.12 18:00 0 - 0  
Velez Mostar - Zeljeznicar Sarajevo 05.12 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Alagoano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - CSE 05.12 01:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kindermann - Cruzeiro MG 05.12 20:00 3 - 1  
Minas ICESP - Ferroviaria SP 05.12 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Cearense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Icasa CE - Ceara 05.12 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paraense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Castanhal 05.12 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Londrina 05.12 20:30 1 - 2  
Azuriz PR - Parana 05.12 20:30 0 - 0  
Cascavel PR - Rio Branco PR 05.12 20:30 0 - 0  
Coritiba - Cianorte PR 05.12 20:30 1 - 1  
Maringa PR - Toledo PR 05.12 20:30 2 - 0  
Operario PR - Cascavel CR 05.12 20:30 9 - 0  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assu RN - America FC 05.12 20:00 0 - 4  
Forca e Luz RN - Santa Cruz RN 05.12 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Hertha BSC 05.12 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Nea Szalamina Famaguszta 05.12 19:00 2 - 2  
Pafosz - Doxa Katokopia 05.12 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torque Montevideo - Independiente 05.12 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Athlético PR 05.12 00:15 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Emelec Guayaquil 05.12 00:15 2 - 0  
Talleres Cordoba - Dep. Tolima 05.12 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Plzen 05.12 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Hvidovre 05.12 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Silkeborg 05.12 19:00 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASA Aarhus - VSK Aarhus 05.12 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Cape Town City 05.12 15:00 0 - 0  
Chippa Utd. - Black Leopards 05.12 15:00 0 - 0  
Kaizer Chiefs - Moroka Swallows 05.12 17:00 1 - 1  
Maritzburg Utd. - Lamontville Golden Arrows 05.12 15:00 3 - 2  
Supersport Utd. - Tshakhuma 05.12 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - FC Seoul 05.12 13:00    
Gangwon - Ulsan 05.12 12:30 2 - 2  
Suwon Bluewings - Jeju 05.12 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Guayaquil SC 05.12 22:30 1 - 2  
Chacaritas Pelileo - Cumbaya 05.12 22:30 1 - 0  
LDU Portoviejo - Gualaceo 05.12 22:30 3 - 1  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academie FAD - San Pedro 05.12 18:00 0 - 2  
Africa Sports d'Abidjan - ASI d'Abengourou 05.12 20:00 1 - 2  
USC Bassam - ES Bafing 05.12 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PK-35 - Musan Salama 05.12 17:30 1 - 0  
Vaasa PS - Gnistan 05.12 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - PK-35 Helsinki 05.12 17:30 3 - 1  
Honka - Kuopio PS 05.12 16:00 1 - 3  
Ilves - JyPK 05.12 17:30    
PK-35 Vantaa - TiPS 05.12 18:00 3 - 5  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Pau 05.12 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 05.12 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bechem Utd. - Hearts of Oak 05.12 17:00 0 - 1  
Berekum Chelsea - Ashanti Gold 05.12 17:00 3 - 1  
Dreams Dawu - King Faisal 05.12 17:00 3 - 0  
Elmina Sharks - Karela Utd. 05.12 17:00 1 - 1  
Legon Cities - Liberty Professionals 05.12 20:00 2 - 1  
Medeama Tarkwa - WAFA Sogakope 05.12 17:00 1 - 2  
Techiman Eleven Wonders - Inter Allies 05.12 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lynx FC - Mons Calpe 05.12 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Samtredia - Dinamo Batumi 05.12 14:00 0 - 2  
Saburtalo Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 05.12 16:00 0 - 4  
Shukura Kobuleti - Lokomotív Tbiliszi 05.12 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iztapa - CSD Comunicaciones 05.12 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Panathinaikosz 05.12 18:30 0 - 0  
Aszterasz Tripolisz - AEK Athén 05.12 18:30 0 - 0  
Olympiakosz - PAOK 05.12 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - PSV 2 05.12 20:00 1 - 1  
Cambuur - NAC Breda 05.12 20:00 3 - 2  
De Graafschap - Helmond 05.12 20:00 0 - 0  
Excelsior - Go Ahead Eagles 05.12 20:00 0 - 1  
FC Eindhoven - Utrecht 2 05.12 20:00 2 - 2  
Maastricht - Den Bosch 05.12 20:00 3 - 1  
Nijmegen - Dordrecht 05.12 20:00 2 - 1  
Oss - Roda 05.12 20:00 2 - 0  
Telstar - Ajax 2 05.12 20:00 1 - 2  
Volendam - AZ Alkmaar 2 05.12 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bijelo Brdo - Medimurje 05.12 17:30 6 - 0  
Cibalia - Orijent 05.12 17:30 3 - 2  
Dinamo Zágráb 2 - Inter Zapresic 05.12 15:00 1 - 1  
Dubrava - Croatia Zmijavci 05.12 17:30 1 - 1  
Opatija - Kustosija 05.12 17:30 0 - 0  
Radnik Sesvete - Junak Sinj 05.12 17:30 4 - 3  
Solin - Osijek 2 05.12 17:30 4 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Varazdin 05.12 18:05 2 - 2  
Hajduk Split - HNK Gorica 05.12 20:10 4 - 0  
Slaven Belupo - Rijeka 05.12 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - KR 05.12 21:15 1 - 1  
KA Akureyri - Leiknir R. 05.12 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 05.12 11:00 1 - 2  
Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 05.12 12:00 2 - 2  
Nagoya GE - Kashima A. 05.12 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coton Sport de Garoua - UMS de Loum 05.12 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Itagui Leones 05.12 22:15    
Labdarúgás (Koszovói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukagjini - Llapi 05.12 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomiak Radom - TBB Nieciecza 05.12 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KS Polkowice - Olimpia Grudziadz 05.12 16:00 3 - 0  
Stal Rzeszow - Garbarnia Krakkó 05.12 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Palmeiras SP 05.12 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Internacional RS 05.12 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos SP - Boca Juniors 05.12 00:15 1 - 0  
The Strongest - Barcelona Guayaquil 05.12 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Racing Club 05.12 02:30 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Flamengo RJ 05.12 02:30 2 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dudelange - Racing Luxembourg 05.12 19:30 1 - 1  
Hesperange - Etzella Ettelbruck 05.12 19:30 5 - 2  
Wiltz - UNA Strassen 05.12 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Olympique de Safi 05.12 00:00 0 - 1  
Ittihad Tanger - Hassania Agadir 05.12 00:00 1 - 1  
Mouloudia Oujda - Rapide Oued Zem 05.12 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Valerenga 05.12 20:00 0 - 3  
Kristiansund - Bodö/Glimt 05.12 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf Amatőr - Münster 05.12 19:30 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Benevento 05.12 20:45 2 - 0  
Bologna - Genoa 05.12 20:45 0 - 2  
Cagliari - Fiorentina 05.12 18:30 0 - 0  
Internazionale - Roma 05.12 20:45 3 - 1  
Lazio - Parma 05.12 20:45 1 - 0  
Sampdoria - Spezia 05.12 20:45 2 - 2  
Sassuolo - Juventus 05.12 20:45 1 - 3  
Torino - Milan 05.12 20:45 0 - 7  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Dimitrovgrad - Volna Nyizsegorodszk 05.12 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 05.12 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - FAC Wien 05.12 18:30 0 - 2  
FC Juniors OÖ - BW Linz 05.12 18:30 1 - 0  
Grazer AK - Austria Lustenau 05.12 18:30 2 - 0  
Horn - Kapfenberg 05.12 18:30 2 - 1  
Lafnitz - Wacker Innsbruck 05.12 18:10 1 - 2  
Liefering - Austria Klagenfurt 05.12 20:25 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Rapid Wien 05.12 20:30 2 - 0  
Wolfsberg - LASK 05.12 18:30 0 - 4  
WSG Tirol - Sturm Graz 05.12 18:30 2 - 3  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa del Este - Veraguas FC 05.12 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Alianza Lima 05.12 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Famalicao 05.12 21:15 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Arsenal 05.12 21:15 0 - 1  
Labdarúgás (Román 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mioveni - Dunarea Calarasi 05.12 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Targu Jiu - Univ. Craiova 1948 CS 05.12 19:30 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Motherwell 05.12 19:00 2 - 2  
Kilmarnock - St. Mirren 05.12 20:45 3 - 3  
Ross County - Hamilton 05.12 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hibernian 05.12 20:45 0 - 1  
Celtic - St. Johnstone 05.12 19:30 4 - 0  
Livingston - Rangers 05.12 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Glasgow City 05.12 20:40 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Dundee 05.12 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., alsóház, 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Pena Deportiva 05.12 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Real Sociedad 05.12 22:00 2 - 1  
Celta Vigo - Getafe 05.12 20:00 1 - 0  
Huesca - Ath. Bilbao 05.12 20:00 1 - 0  
Sevilla - Valencia 05.12 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - St. Gallen 05.12 20:30 2 - 2  
Servette - Lausanne 05.12 18:15 1 - 4  
Sion - Luzern 05.12 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Östersund 05.12 18:30 2 - 0  
Häcken - Örebro 05.12 18:30 2 - 3  
Kalmar - Göteborg 05.12 18:30 0 - 0  
Sirius - Elfsborg 05.12 18:30 0 - 2  
Varberg - Hammarby 05.12 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Olimpija Ljubljana 05.12 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török 3,rájátsz. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
24 Erzincanspor - Hekimoglu Trabzon 05.12 15:00 2 - 0  
Ankara Demirspor - Kocaelispor 05.12 15:00 1 - 1  
Kirklarelispor - Kirsehir Bld. Spor 05.12 15:00 1 - 2  
Vanspor - Sakaryaspor 05.12 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitara - BUL Jinja 05.12 15:00 2 - 2  
Kyetume Mukono - Express Kampala 05.12 15:00 2 - 3  
Uganda Police FC - Kampala City FC 05.12 15:00 0 - 0  
Vipers Kitende - URA 05.12 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alians Lipova Dolina - Polisszja Zsitomir 05.12 17:00 4 - 2  
Volyn Lutszk - Prikarpattya Ivano-Frank. 05.12 16:00 2 - 0  
VPK-Agro Sevcsenkivka - Veresz Rivne 05.12 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New England 2 - Union Omaha 05.12 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn 05.12 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Navbahor Namangan - Surkhon Termez 05.12 15:40 2 - 0  
Pakhtakor - Kokand 05.12 15:50 3 - 0  
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia C - Görögország 05.12 18:30    
Németország - Kuvait 05.12 14:30    
Olaszország - Dánia 05.12 13:45    
Oroszország - Japán 05.12 13:00    
USA - Fülöp-szigetek 05.12 19:15    
Észtország - Nagy-Britannia 05.12 20:00    
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Fehéroroszország (Helyszín: Fehéroroszország) 05.12 17:00 1 - 3  
Röplabda (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Springendal Set-Up'65 - FAST 05.12 20:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Computerplan VCN - SSS Barneveld 05.12 19:30 2 - 3  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - A. Massara 05.12 13:35 2 - 0  
Bar. Cengiz - O.A.D. Ayeni 05.12 10:55 1 - 2  
D. Pichler - D. Blanch 05.12 09:00 2 - 0  
D.A. Nunez - F. Forti 05.12 12:00 0 - 2  
J. Berrettini - E. Eremin 05.12 11:15 2 - 1  
O. Luz - K. Saitoh 05.12 08:45 2 - 1  
P.Y. Bailly - D. Michalski 05.12 13:30 1 - 2  
S. Kopp - V. Vanta 05.12 11:00 2 - 1  
V. Korolev - T. Skatov 05.12 10:40 0 - 2  
Vla. Ivanov - A.M. Bejenaru 05.12 13:30 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - A. Ruzic 05.12 13:10 0 - 2  
C.W. Hennemann - N. Siedliska 05.12 10:40 2 - 0  
D. Turkmen - I. Yoruk 05.12 09:00 0 - 2  
E. Meri - Shuyue Ma 05.12 09:00 2 - 0  
F. Bilardo - S. Sakellaridi 05.12 08:50 0 - 2  
G. Ce - May. Aikawa 05.12 09:00 2 - 0  
J. Avdeeva - Sieg, Madison 05.12 10:50 2 - 0  
J. Saner - P. Leykina 05.12 11:10 1 - 2  
K. Rinaldo Persson - M. Rouvroy 05.12 09:00 0 - 2  
O. Uslu - M. Yasar 05.12 09:00 2 - 0  
R. Cisovska - Z. Sonmez 05.12 10:40 2 - 1  
Tenisz (Bonita Springs, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. di Lorenzo - Car. Dolehide 05.12 17:35 2 - 1  
I. Fetecau - Kri. Ahn 05.12 23:25 2 - 0  
I.M. Bara - D. Papamichail 05.12 23:45 2 - 0  
K. Volynets - H. Dart 05.12 16:00    
M. Björklund - Ari. Rodionova 05.12 20:25 2 - 1  
M. Brengle - R. Montgomery 05.12 21:00 2 - 0  
M. Sherif Abdelaziz - V. Duval 05.12 20:00 2 - 1  
S. Vickery - U.M. Arconada 05.12 18:10 0 - 2  
V. Cepede Royg - M. Frech 05.12 15:55 0 - 2  
V. Lapko - R. Zarazua 05.12 18:00 0 - 2  
W. Osuigwe - V. Lepchenko 05.12 22:30 0 - 2  
Y.L. Miyazaki - A. Sharma 05.12 16:00    
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - D.E. Galan Riveros 05.12 15:15 1 - 2  
Ant. Hoang - S. Nagal 05.12 10:30 1 - 2  
Den. Novak - M. Moraing 05.12 16:10 2 - 1  
Joao Menezes - Y. Hanfmann 05.12 14:30 2 - 0  
M. McDonald - K. Coppejans 05.12 12:45 2 - 1  
O. Otte - B. Zapata Miralles 05.12 10:30 0 - 2  
P. Kohlschreiber - Bra. Nakashima 05.12 11:40 2 - 1  
T.M. Etcheverry - Taro Daniel 05.12 12:20 0 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniel T / Zapata Miralle - Arends S / Sharan D 05.12 18:50 0 - 2  
Galan D / Griekspoor T - Lammons N / Withrow J 05.12 10:00    
Glasspool L / Reid M - Martinez L D / Vega Herna 05.12 18:50 2 - 1  
Masur D / Molchanov D - Goransson A / Verbeek S 05.12 14:10 0 - 2  
Polmans M / Sitak A - Begemann A / Brown D 05.12 16:30 2 - 0  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beckley - M. Deviatiarov 05.12 09:00 0 - 2  
A. Gaponenko - Sahar Simon 05.12 12:05 0 - 2  
A. Skorilas - Alex. Canter 05.12 14:35 2 - 0  
D. Salton - B. Patael 05.12 12:35 0 - 2  
E. Leshem - L. Castelnuovo 05.12 10:15 2 - 0  
J. Roberts - F. Bergevi 05.12 09:00 2 - 0  
K. Mayo - A. Cozbinov 05.12 11:35 1 - 2  
Kel. Stevenson - Aidan Mayo 05.12 10:40 0 - 2  
L. Lorusso - M. Gengel 05.12 12:00 0 - 2  
O. Kimhi - R. Stalder 05.12 10:40 0 - 2  
Roi Ginat - K. Cubelic 05.12 14:00 0 - 2  
Y. Oliel - S. Freund 05.12 09:00 2 - 0  
Zane Khan - L. Goldenberg 05.12 09:00 2 - 0  
Tenisz (Jeruzsálem, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barnett - E. Welker 05.12 09:00 2 - 0  
C. Vlasselaer - A. Husaric 05.12 11:05 2 - 0  
E. Yashina - Liam Oved 05.12 14:05 2 - 0  
Hir. Kuwata - S. Leon 05.12 11:45 2 - 1  
J. Dürst - K. Milenkovic 05.12 10:30 2 - 0  
M. Dagan Fruchtman - L. Glushko 05.12 12:55 0 - 2  
M. Stoilkovska - N. Nadel 05.12 12:55 2 - 0  
S. Kimchi - N. Stadler 05.12 10:40 2 - 0  
S. Milatova - E.T. Cadar 05.12 14:20 1 - 2  
V. Ryser - S. Bereznyak 05.12 09:00 2 - 1  
W. Baszak - K. Kanev 05.12 09:00 2 - 0  
Zoe Howard - E. Appleton 05.12 09:00 1 - 2  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Prisacariu - Nat. Kostic 05.12 10:00 0 - 2  
A. Rus - C. Buyukakcay 05.12 19:40 2 - 0  
E. Gorgodze - Xiaodi You 05.12 10:00 2 - 0  
M. Bassols Ribera - Fra. Jones 05.12 11:55 2 - 0  
M. Custic - Y. Bonaventure 05.12 12:10 2 - 1  
T. Mrdeza - M. Minella 05.12 12:20 2 - 0  
V. Jimenez Kasintseva - S. Vögele 05.12 13:55 2 - 1  
V. Kuzmova - C. Ferrando 05.12 10:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Ju Kim - M. Frinzi 05.12 13:55 0 - 2  
E. Crepaldi - F. Musitelli 05.12 11:50    
F. Coelho - Que. Robert 05.12 12:05    
J. Brumm - A. Bellier 05.12 11:40 0 - 2  
L. Potenza - Bra. Holt 05.12 12:00 1 - 2  
T. Fancutt - T. Farjat 05.12 10:30 2 - 0  
Uisung Park - Roy Smith 05.12 11:55 2 - 0  
Y. Kikuchi - O. Kumar 05.12 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bechri - S.B. Grey 05.12 13:00 0 - 2  
C. Catini - Wensveen, Sem 05.12 10:30 2 - 0  
Evi. Ramirez - G. Crescenzi 05.12 11:50 2 - 0  
F. Christie - A. Sukhotina 05.12 10:30 2 - 1  
H. Sakatsume - A. Kulikova 05.12 10:30 0 - 2  
K. Skachkova - Hina Inoue 05.12 13:40 0 - 2  
M.P. Perez Garcia - Z. Billon 05.12 12:30 2 - 0  
Mih. Imanishi - Oli. Gram 05.12 10:30 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - J. Draper 05.12 09:30 0 - 2  
A. Ritschard - F. Agamenone 05.12 09:30 1 - 2  
D. Svrcina - A. Paulson 05.12 11:10 2 - 0  
J. Satral - P. Cachin 05.12 09:30 2 - 1  
L. Bouquet - L. Miedler 05.12 09:30 1 - 2  
M. Zverev - P. Goldsteiner 05.12 09:30 2 - 1  
Mar. Eriksson - P. Rikl 05.12 11:30 0 - 2  
S.K. Mukund - V. Safranek 05.12 17:40    
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - D. Medvedev 05.12 14:05 2 - 0  
A. Zverev - H. Dellien 05.12 13:20 2 - 0  
C. Norrie - A. Davidovich Fokina 05.12 10:00 0 - 2  
D. Shapovalov - S. Travaglia 05.12 17:05 2 - 0  
D. Thiem - Fucsovics M. 05.12 10:00 2 - 1  
F. Delbonis - D. Goffin 05.12 14:10 2 - 0  
G. Mager - L. Sonego 05.12 12:20 0 - 2  
J-L. Struff - A. Rublev 05.12 11:40 0 - 0  
J. Sinner - R. Nadal 05.12 18:55 0 - 2  
M. Berrettini - J. Millman 05.12 17:10 2 - 0  
M. Cilic - S. Tsitsipas 05.12 15:05 0 - 2  
R. Bautista-Agut - C. Garin 05.12 10:00 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Middelkoop M - Evans D / Skupski N 05.12 12:50 2 - 0  
Bublik A / Garin C - Mektic N / Pavic M 05.12 14:10 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Fognini F / Musetti L 05.12 14:15 0 - 2  
De Minaur A / Struff J - Dodig I / Polasek F 05.12 16:15 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - Ram R / Salisbury J 05.12 19:25 1 - 2  
Gonzalez M / Martin F - Klaasen R / Mclachlan B 05.12 17:15 1 - 2  
Granollers M / Zeballos H - Molteni / Schwartzman D S 05.12 15:40 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Auger-Aliassime/Hurkacz 05.12 11:00    
Purcell M / Saville L - Broady L / Murray A 05.12 18:15 1 - 2  
Sonego L / Vavassori A - Mannarino A / Paire B 05.12 16:00 1 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - E. Svitolina 05.12 10:00 1 - 2  
A. Barty - Y. Shvedova 05.12 10:00 2 - 0  
A. Kerber - S. Halep 05.12 18:00 0 - 0  
Car. Garcia - V. Kudermetova 05.12 12:05 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - B. Pera 05.12 11:55 2 - 1  
J. Brady - E. Alexandrova 05.12 14:15    
J. Ostapenko - A. Tomljanovic 05.12 14:30 2 - 0  
J. Pegula - N. Osaka 05.12 11:35 2 - 0  
Kar. Pliskova - A. Sevastova 05.12 10:00 2 - 0  
M. Keys - I. Swiatek 05.12 15:40 0 - 2  
M. Sakkari - C. Gauff 05.12 10:00 1 - 2  
P. Martic - K. Mladenovic 05.12 13:45 2 - 0  
S. Kenin - B. Krejcikova 05.12 15:40 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - A. Sabalenka 05.12 12:50 0 - 2  
S. Williams - N. Podoroska 05.12 14:50 0 - 2  
V. Zvonareva - P. Kvitova 05.12 11:30 2 - 1  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Gatto-Monticone / Turati 05.12 17:50 2 - 0  
Jurak D / Klepac A - Chan H-C / Chan L 05.12 10:00 0 - 2  
Kudryavtseva A / Niculesc - Dabrowski G / Muhammad A 05.12 11:40 0 - 2  
Mladenovic K / Vondrousov - Hradecka L / Siegemund L 05.12 17:20 2 - 1  
Perez E / Zheng S - Begu I / Errani S 05.12 17:25 1 - 2  
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rame - D. Parry 05.12 15:00 0 - 2  
B. Haas - S. Janicijevic 05.12 09:00 2 - 0  
B. Haddad Maia - C. Bucsa 05.12 16:10 2 - 0  
Bondár A. - K. Gerlach 05.12 09:00 2 - 0  
C. Burel - M. Bolkvadze 05.12 13:00 2 - 1  
C. Paquet - O. Dodin 05.12 09:00 2 - 0  
E. Jacquemot - K. Zimmermann 05.12 11:10 0 - 2  
I. Shinikova - L. Boisson 05.12 13:00 0 - 2  
K. Kucova - T. Andrianjafitrimo 05.12 11:00 2 - 0  
M. Yerolymos - M. di Giuseppe 05.12 14:40 2 - 1  
O. Babel - J. Grabher 05.12 13:30 0 - 2  
V. Golubic - Tay. Morderger 05.12 11:05 2 - 0  
Tenisz (Salinas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - M.L. Carle 05.12 17:45 1 - 2  
A.S. Sanchez - M. Timofeeva 05.12 19:20 1 - 2  
Har. Arakawa - G. Poznikhirenko 05.12 18:15 2 - 0  
L. Stefanini - Jul. Riera 05.12 16:00 2 - 0  
M. Zakarlyuk - Carol Zhao 05.12 19:35 1 - 2  
M.E. Reasco Gonzalez - Aki. Omae 05.12 17:45 2 - 0  
Mai Hontama - Car. Alves 05.12 17:45 2 - 0  
S. Bandecchi - R. Mcadoo 05.12 16:00 2 - 0  
S. Sewing - B. Gatica 05.12 16:00 0 - 2  
Vic. Rodriguez - D. Marcinkevica 05.12 16:00 2 - 0  
Tenisz (Troisdorf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Con. Schmitz - T. Kocevar-Desman 05.12 11:00 1 - 2  
D. Added - M. Bellucci 05.12 11:00 2 - 1  
J.P. Paz - G. Onclin 05.12 16:05 2 - 1  
L. Wessels - G. Smits 05.12 13:40 2 - 0  
Luke Johnson - N. Walterscheid-Tukic 05.12 13:55 2 - 1  
M. Geerts - A. Bulitski 05.12 11:00 2 - 0  
M. Netuschil - A. Raynel 05.12 15:30 2 - 0  
M. Vankan - A. Mannapov 05.12 12:10 2 - 0  
O. Moraing - E. Ejupovic 05.12 15:00 0 - 2  
R. Bertola - A. Gautier 05.12 11:00 2 - 0  
T. Stodder - J.I. Galarza 05.12 13:10 2 - 1  
Yan. Mertens - M. Wiskandt 05.12 14:00 2 - 0  
Tenisz (Valldoreix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marti Pujolras - N. Alvarez Varona 05.12 14:05 2 - 1  
B. Kuzuhara - I. Gakhov 05.12 11:45 1 - 2  
F. Diaz Acosta - Tho. Laurent 05.12 10:00 2 - 0  
G. Kravchenko - N. Visker 05.12 10:00 0 - 2  
J. Barranco Cosano - A. Lopez San Martin 05.12 11:55 0 - 2  
J. Nikles - P. Toledo Bague 05.12 14:05 2 - 1  
J.B. Otegui - M. Gonzalez Fernandez 05.12 13:00 2 - 0  
L. Dussin - Dan. Rincon 05.12 09:55 2 - 0  
M. Alcala Gurri - M. Hamou 05.12 11:20 0 - 2  
M. Damas - J.O. Gutierrez 05.12 13:30 0 - 2  
M. Damm - Vla. Orlov 05.12 09:55 2 - 0  
R. Agarwal - O. Roca Batalla 05.12 15:25 2 - 1  
R. Roumane - R. Zusman 05.12 11:50 2 - 1  
Tenisz (Zágráb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - J.P. Varillas 05.12 11:10 0 - 2  
B. van de Zandschulp - A. Tabilo 05.12 11:00 2 - 1  
D. Dzumhur - S. Baez 05.12 16:45 1 - 2  
F. Coria - J.M. Cerundolo 05.12 12:00 0 - 2  
K. Zuk - P. Martinez Portero 05.12 15:20 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - And. Martin 05.12 13:15 2 - 1  
N. Milojevic - L. Mayer 05.12 13:00 2 - 0  
T. Seyboth Wild - B. Gojo 05.12 14:20 2 - 0  
Tenisz (Zágráb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babic Z / Fallert F - King E / Reese H 05.12 10:00 1 - 2  
Cerundolo J M / Olivo R - Jung J / Soeda G 05.12 15:40    
Doumbia S / Reboul F - Jung J / Soeda G 05.12 10:00    
Walkow S / Zielinski J - Golubev D / Tiurnev E 05.12 10:00 2 - 0  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Jug Dubrovnik (2.m.) 05.12 17:55 8 - 10  
Solaris Sibenik - Jadran Split 05.12 20:00 8 - 13  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Savona - Recco 05.12 15:00 6 - 14  
Telimar - Brescia 05.12 17:00 7 - 12  
Vízilabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Belgrád - Crvena zvezda (1.m.) 05.12 19:00 12 - 6  
Radnicki Kragujevac - Sabac (1.m.) 05.12 20:30 7 - 8  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rasovszky K. - G. Paltrinieri (5 km) 05.12 14:45 0 - 1  

 

2021.05.11.
Asztalitenisz (Challenger Series, 19. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Rossi - Den. Klein 05.11 14:35 2 - 3  
Car. Rossi - Flo. Bluhm 05.11 10:20 3 - 1  
Car. Rossi - J. Huzjak 05.11 16:00 3 - 1  
Den. Klein - F. Kuzmin 05.11 16:40 0 - 3  
Den. Klein - J. Huzjak 05.11 09:40 3 - 2  
Den. Klein - S. Amann 05.11 13:00 3 - 0  
J. Grauer - F. Kuzmin 05.11 11:00 0 - 3  
J. Grauer - J. Huzjak 05.11 13:40 0 - 3  
J. Huzjak - F. Kuzmin 05.11 15:15 0 - 3  
Mic. Engelhardt - Car. Rossi 05.11 12:20 0 - 3  
Mic. Engelhardt - F. Kuzmin 05.11 09:00 0 - 3  
S. Amann - Flo. Bluhm 05.11 11:40 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 05.11 09:15 0 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 05.11 07:45 0 - 3  
A. Duka - P. Vshivkov 05.11 08:00 0 - 3  
A. Ilin - D. Balakin 05.11 23:15 3 - 1  
A. Ilin - D.M. Evlakhin 05.11 00:15 3 - 1  
A. Mohnachev - A.R. Kazakov 05.11 13:15 1 - 3  
A. Mohnachev - Dmi. Popov 05.11 11:45 2 - 3  
A. Pisar - O.N. Kharlakin 05.11 07:15 3 - 1  
A. Potapkov - N. Zhurba 05.11 11:00 0 - 3  
A. Serebrennikov - D.M. Evlakhin 05.11 01:15 3 - 0  
A. Slashchev - O. Pronin 05.11 19:00 2 - 3  
A. Uezdin - Ilya Novikov 05.11 00:30 3 - 0  
A. Uezdin - S. Ogay 05.11 03:00 2 - 3  
A. Zabrodin - A. Pisar 05.11 08:45 1 - 3  
A. Zabrodin - Edu. Tsvetkov 05.11 06:45 2 - 3  
A.D. Volkov - T. Yusipov 05.11 22:45 3 - 0  
A.D. Volkov - V. Safonov 05.11 03:15 3 - 1  
A.R. Kazakov - M. Dukhin 05.11 12:15 3 - 1  
A.V. Poprocky - I. Sergeevich 05.11 12:45 1 - 3  
A.V. Poprocky - O.B. Manuylov 05.11 10:45 2 - 3  
A.V. Vorozheykin - A. Duka 05.11 09:00 1 - 3  
A.V. Vorozheykin - And. Andreev 05.11 07:30 1 - 3  
And. Andreev - A. Duka 05.11 07:00 3 - 0  
And. Andreev - A.V. Poprocky 05.11 12:15 2 - 3  
D. Sayanov - T. Turabekov 05.11 22:30 3 - 1  
D. Tikhnenko - A. Slashchev 05.11 19:30 0 - 3  
D. Tikhnenko - O. Pronin 05.11 21:00 0 - 3  
D.M. Evlakhin - I. Mikhaylov 05.11 02:15 1 - 3  
Dmi. Popov - A.R. Kazakov 05.11 11:15 2 - 3  
E. Anisimov - S. Kulikov 05.11 17:00 3 - 1  
E. Anisimov - V. Selkin 05.11 15:30 3 - 0  
E. Kalashnikov - A. Potapkov 05.11 11:30 3 - 2  
E. Kalashnikov - N. Zhurba 05.11 13:00 3 - 2  
Edu. Tsvetkov - A. Pisar 05.11 07:45 3 - 0  
Edu. Tsvetkov - O.N. Kharlakin 05.11 09:15 2 - 3  
I. Abelmasov - Pav. Medvedev 05.11 16:45 3 - 2  
I. Mikhaylov - A. Ilin 05.11 03:15 1 - 3  
I. Mikhaylov - O. Kutuzov 05.11 00:45 1 - 3  
I. Poletaev - Y.A. Gavrilov 05.11 08:15 2 - 3  
I. Ramenskiy - M. Minkov 05.11 22:45 3 - 2  
I. Sergeevich - And. Andreev 05.11 11:15 2 - 3  
I. Soldatov - N. Lyfenko 05.11 19:15 1 - 3  
Ilya Novikov - S. Ogay 05.11 01:30 1 - 3  
Ilya Novikov - Val. Sidorin 05.11 02:30 3 - 2  
K. Churin - V. Kalachev 05.11 23:00 1 - 3  
Kim Sen Ir - E. Anisimov 05.11 14:30 0 - 3  
Kim Sen Ir - V. Selkin 05.11 16:30 2 - 3  
M. Dukhin - A. Mohnachev 05.11 10:45 3 - 0  
M. Dukhin - Dmi. Popov 05.11 12:45 3 - 1  
M. Minkov - I. Abelmasov 05.11 16:15 3 - 1  
M. Minkov - K.N. Malahov 05.11 23:45 3 - 1  
N. Lyfenko - V. Marshalov 05.11 20:15 3 - 2  
N. Zhurba - T. Razinkov 05.11 12:00 3 - 2  
O. Kutuzov - A. Ilin 05.11 01:45 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Serebrennikov 05.11 02:45 2 - 3  
O. Pronin - S. Kuzmin 05.11 20:00 1 - 3  
O. Shagarov - A.D. Volkov 05.11 02:15 3 - 1  
O.B. Manuylov - And. Andreev 05.11 13:15 0 - 3  
O.B. Manuylov - I. Sergeevich 05.11 11:45 2 - 3  
O.N. Kharlakin - A. Zabrodin 05.11 08:15 3 - 1  
P. Vshivkov - A.V. Vorozheykin 05.11 06:30 3 - 1  
P. Vshivkov - And. Andreev 05.11 08:30 3 - 0  
Pav. Medvedev - M. Minkov 05.11 15:15 3 - 0  
R. Khomenko - A. Shirshov 05.11 19:15 1 - 3  
S. Homutov - I. Poletaev 05.11 07:15 3 - 1  
S. Kulikov - Kim Sen Ir 05.11 16:00 1 - 3  
S. Kuzmin - A. Slashchev 05.11 20:30 3 - 1  
S. Kuzmin - D. Tikhnenko 05.11 18:30 3 - 2  
S. Nikulin - I. Soldatov 05.11 19:45 3 - 2  
S. Nikulin - N. Lyfenko 05.11 21:15 3 - 1  
S. Ogay - T. Turabekov 05.11 00:00 1 - 3  
T. Razinkov - A. Potapkov 05.11 12:30 3 - 0  
T. Razinkov - E. Kalashnikov 05.11 10:30 1 - 3  
T. Turabekov - A. Uezdin 05.11 02:00 3 - 2  
T. Turabekov - D. Ignatiev 05.11 23:30 3 - 2  
T. Yusipov - O. Shagarov 05.11 01:15 3 - 0  
V. Marshalov - I. Soldatov 05.11 20:45 1 - 3  
V. Marshalov - S. Nikulin 05.11 18:45 3 - 2  
V. Rakhmanov - A. Shirshov 05.11 21:15 2 - 3  
V. Rakhmanov - R. Khomenko 05.11 19:45 0 - 3  
V. Safonov - O. Shagarov 05.11 00:15 2 - 3  
V. Selkin - S. Kulikov 05.11 15:00 3 - 1  
Val. Sidorin - T. Turabekov 05.11 01:00 2 - 3  
Y. Merkushin - N. Zhurba 05.11 23:15 3 - 2  
Y.A. Gavrilov - A. Arutiunyan 05.11 06:45 3 - 2  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 05.11 08:45 3 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 05.11 11:30 3 - 2  
Hanwha Eagles - NC Dinos 05.11 11:30 2 - 7  
KIA Tigers - LG Twins 05.11 11:30 7 - 1  
KT Wiz - Samsung Lions 05.11 11:30 9 - 6  
Lotte Giants - SSG Landers 05.11 11:30 6 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 05.11 11:00 4 - 4  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 05.11 10:45 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 05.11 11:00 1 - 4  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 05.11 10:45 1 - 9  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 05.11 11:00 3 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 05.11 03:40 5 - 2  
Baltimore - Boston 05.11 01:05 4 - 1  
Colorado - San Diego 05.11 02:40    
Houston - LA Angels 05.11 02:10 4 - 5  
Pittsburgh - Cincinnati 05.11 00:35 1 - 14  
San Francisco - Texas 05.11 03:45 3 - 1  
San Francisco - Texas (21:45) 05.11 21:45 4 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Wei Chuan Dragons 05.11 12:35 1 - 4  
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers 05.11 12:35 3 - 9  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paradox Gaming - Caught Off Guard 05.11 12:00 2 - 0  
Simplicity - Chupapi Munanyo 05.11 12:00 2 - 0  
Vertex Esports Club - Sylyx 05.11 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anonymo Esports - Movistar Riders 05.11 19:00 2 - 1  
Sinners Esports - Endpoint 05.11 19:00 2 - 0  
X-Kom Ago - Sprout 05.11 19:00    
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Complexity Gaming 05.11 18:00 2 - 0  
Fnatic - Mousesports 05.11 21:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, LPL Pro League, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Chiefs Esports Club 05.11 11:00 3 - 0  
E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexus Gaming - Offset Esports 05.11 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Loot.Bet Season 7)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - Endpoint 05.11 15:20 2 - 1  
Forze - Team Fiend 05.11 12:20 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Number One,Stage 2,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Brugge Esports - Game Agents 05.11 20:00 0 - 1  
Grond - Myinsanity 05.11 21:00    
The Dice - Ambush Esport 05.11 22:00    
Waitfortag - Clutch Rayn 05.11 19:00 0 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Psg.lgd - Elephant.4Am 05.11 09:55 2 - 0  
Psg.lgd - Team Magma 05.11 08:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Into The Breach - No Bounty Hunter 05.11 15:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellbear Smashers - Brame 05.11 18:00 1 - 2  
Tundra Esports - Alliance 05.11 21:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extremum - Team Spirit 05.11 16:00 0 - 2  
Vikin.gg - Team Unique 05.11 13:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Aster - Royal Never Give Up 05.11 11:55 2 - 1  
Vici Gaming - Ehome 05.11 08:50 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Manmidas - Electronic Boys 05.11 00:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Diamond) - United States (Aphex) 05.11 10:00 4 - 2  
Russia (Natan) - United States (Aphex) 05.11 08:48 2 - 7  
Sweden (Hammer) - United States (Aphex) 05.11 09:24 0 - 0  
United States (Aphex) - Canada (Diamond) 05.11 08:12 3 - 1  
United States (Aphex) - Russia (Natan) 05.11 07:00 4 - 2  
United States (Aphex) - Sweden (Hammer) 05.11 07:36 6 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.11 23:20 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 05.11 21:40 0 - 1  
Argentina (Carnage) - Ireland (Panica) 05.11 02:20 4 - 2  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 05.11 23:40 3 - 1  
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard) 05.11 22:40 2 - 0  
Argentina (Carnage) - Russia (Val) 05.11 01:20 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 05.11 04:20 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot) 05.11 03:00 0 - 3  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 05.11 06:00 2 - 3  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 05.11 12:40 4 - 3  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 05.11 07:40 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 05.11 10:40 2 - 3  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 05.11 07:00 2 - 3  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 05.11 11:20 1 - 4  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 05.11 08:00 1 - 1  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 05.11 09:40 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 05.11 12:20 1 - 1  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 05.11 05:20 2 - 0  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 05.11 09:20 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 05.11 07:00 1 - 2  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 05.11 10:20 2 - 0  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 05.11 07:40 2 - 0  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 05.11 12:40 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 05.11 08:40 4 - 2  
Czech Republic (Koko) - Argentina (Carnage) 05.11 01:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 05.11 23:40 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 05.11 00:40 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Italy (Ang) 05.11 02:20 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 05.11 20:40 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.11 22:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.11 23:00 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 05.11 04:00 2 - 0  
Denmark (Teok) - Argentina (Carnage) 05.11 04:00 3 - 2  
Denmark (Teok) - Czech Republic (Koko) 05.11 01:00 3 - 0  
Denmark (Teok) - Ireland (Panica) 05.11 22:40 2 - 3  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 05.11 04:20 0 - 1  
Denmark (Teok) - Netherlands (Aibothard) 05.11 02:00 3 - 2  
Denmark (Teok) - Russia (Val) 05.11 00:20 0 - 1  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 05.11 21:00 1 - 1  
Denmark (Teok) - Uruguay (Billiot) 05.11 23:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 05.11 05:40 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 05.11 12:00 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.11 10:20 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 05.11 06:00 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 05.11 11:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 05.11 06:40 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.11 09:40 2 - 0  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.11 07:40 1 - 0  
Ireland (Panica) - Argentina (Carnage) 05.11 22:00 0 - 2  
Ireland (Panica) - Czech Republic (Koko) 05.11 00:20 0 - 1  
Ireland (Panica) - Denmark (Teok) 05.11 02:40 0 - 1  
Ireland (Panica) - Italy (Ang) 05.11 21:00 4 - 3  
Ireland (Panica) - Netherlands (Aibothard) 05.11 00:00 0 - 0  
Ireland (Panica) - Russia (Val) 05.11 04:20 1 - 2  
Ireland (Panica) - Turkey (Rafa) 05.11 03:20 1 - 3  
Ireland (Panica) - Uruguay (Billiot) 05.11 01:00 0 - 1  
Italy (Ang) - Argentina (Carnage) 05.11 00:40 1 - 2  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 05.11 22:20 0 - 3  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 05.11 20:40 0 - 1  
Italy (Ang) - Ireland (Panica) 05.11 03:40 4 - 4  
Italy (Ang) - Netherlands (Aibothard) 05.11 21:40 3 - 1  
Italy (Ang) - Russia (Val) 05.11 02:40 3 - 2  
Italy (Ang) - Turkey (Rafa) 05.11 00:00 1 - 2  
Italy (Ang) - Uruguay (Billiot) 05.11 02:00 2 - 0  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 05.11 10:00 3 - 0  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 05.11 08:00 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.11 07:20 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 05.11 09:00 1 - 2  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 05.11 05:00 1 - 0  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.11 12:20 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.11 10:40 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.11 07:00 3 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 05.11 02:40 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 05.11 03:40 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Denmark (Teok) 05.11 22:20 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Ireland (Panica) 05.11 01:40 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Italy (Ang) 05.11 03:20 0 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Val) 05.11 21:20 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 05.11 22:00 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 05.11 00:20 0 - 0  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 05.11 06:20 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 05.11 11:00 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 05.11 11:40 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 05.11 08:40 1 - 3  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 05.11 08:20 2 - 4  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 05.11 09:20 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Sweden (Marley) 05.11 05:20 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 05.11 12:40 1 - 2  
Russia (Val) - Argentina (Carnage) 05.11 00:00 2 - 1  
Russia (Val) - Czech Republic (Koko) 05.11 03:00 0 - 0  
Russia (Val) - Denmark (Teok) 05.11 00:40 2 - 2  
Russia (Val) - Ireland (Panica) 05.11 20:40 2 - 4  
Russia (Val) - Italy (Ang) 05.11 23:00 3 - 0  
Russia (Val) - Netherlands (Aibothard) 05.11 04:00 0 - 1  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 05.11 01:00 1 - 2  
Russia (Val) - Uruguay (Billiot) 05.11 03:20 3 - 3  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 05.11 11:00 3 - 1  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 05.11 06:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 05.11 06:20 2 - 1  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 05.11 12:00 3 - 2  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 05.11 10:00 2 - 2  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 05.11 08:40 1 - 1  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 05.11 11:40 0 - 2  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 05.11 05:40 1 - 3  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 05.11 07:20 2 - 2  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 05.11 10:00 0 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.11 10:40 3 - 2  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.11 05:40 1 - 3  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 05.11 08:00 0 - 0  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 05.11 09:40 2 - 3  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 05.11 06:20 1 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.11 05:20 2 - 0  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 05.11 09:00 2 - 2  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 05.11 05:00 1 - 3  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.11 08:20 1 - 1  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 05.11 06:40 1 - 2  
Sweden (Marley) - Portugal (Cliff) 05.11 12:00 4 - 2  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 05.11 06:00 1 - 1  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.11 10:20 2 - 3  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.11 11:00 2 - 5  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 05.11 08:20 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 05.11 09:00 4 - 3  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.11 09:20 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.11 11:20 4 - 1  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 05.11 05:00 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 05.11 12:20 1 - 0  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.11 11:40 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.11 07:20 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.11 21:20 0 - 0  
Turkey (Rafa) - Czech Republic (Koko) 05.11 02:00 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Denmark (Teok) 05.11 03:40 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Ireland (Panica) 05.11 21:40 2 - 1  
Turkey (Rafa) - Italy (Ang) 05.11 01:20 2 - 2  
Turkey (Rafa) - Netherlands (Aibothard) 05.11 03:00 3 - 1  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.11 23:20 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 05.11 22:20 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.11 23:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.11 21:20 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Denmark (Teok) 05.11 01:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ireland (Panica) 05.11 23:40 0 - 0  
Uruguay (Billiot) - Italy (Ang) 05.11 22:00 0 - 3  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 05.11 01:20 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.11 21:00 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - Turkey (Rafa) 05.11 02:20 1 - 3  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Everton (Barcelona) 05.11 10:50 1 - 3  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 05.11 12:30 1 - 1  
Dortmund (Confession) - Everton (Barcelona) 05.11 11:40 1 - 2  
Everton (Barcelona) - Milan (Ab Ovo) 05.11 09:35 1 - 3  
Marseille (Fints) - Milan (Ab Ovo) 05.11 17:25 2 - 1  
Marseille (Fints) - Wolverhampton (Trader AC) 05.11 18:15 2 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 05.11 10:25 2 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Pnz Im Not Over 05.11 16:10 1 - 3  
Milan (Ab Ovo) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.11 11:15 3 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 05.11 18:40 3 - 4  
Pnz Im Not Over - Marseille (Fints) 05.11 19:30 4 - 1  
Pnz Im Not Over - Tottenham (Megapolice) 05.11 17:50 5 - 1  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Ajax (Xalinho) 05.11 10:00 0 - 0  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Dortmund (Confession) 05.11 12:05 1 - 5  
Tottenham (Megapolice) - Marseille (Fints) 05.11 16:35 1 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Wolverhampton (Trader AC) 05.11 15:45 2 - 1  
Wolverhampton (Trader AC) - Milan (Ab Ovo) 05.11 19:05 7 - 3  
Wolverhampton (Trader AC) - Pnz Im Not Over 05.11 17:00 3 - 3  
E-Sport (KOG, KPL Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lgd Goose - Royal Never Give Up 05.11 13:00 4 - 1  
TOP Esports - Hero Jiuj 05.11 09:00 3 - 4  
E-Sport (LOL,Mid-season Invit.,Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Cloud9 05.11 15:00 0 - 1  
DetonatioN FocusMe - Cloud9 05.11 18:05 0 - 1  
DetonatioN FocusMe - Damwon Gaming 05.11 19:00 0 - 1  
Infinity Esports - Cloud9 05.11 19:50 0 - 1  
Infinity Esports - Damwon Gaming 05.11 17:00 0 - 1  
Infinity Esports - DetonatioN FocusMe 05.11 16:05 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Fosters23) - LA Clippers (Bumblebee) 05.11 08:48 53 - 57  
Brooklyn (Fosters23) - Milwaukee (BLM_Mamba) 05.11 09:24 44 - 43  
Brooklyn (Fosters23) - Portland (Jema11) 05.11 08:12 61 - 54  
LA Clippers (Bumblebee) - Brooklyn (Fosters23) 05.11 07:00 47 - 44  
LA Clippers (Bumblebee) - Milwaukee (BLM_Mamba) 05.11 10:00 52 - 40  
Milwaukee (BLM_Mamba) - Brooklyn (Fosters23) 05.11 07:36 41 - 45  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Tranquil) - Milwaukee (Hurricane) 05.11 15:06 45 - 39  
Atlanta (Tranquil) - Philadelphia (Gatz) 05.11 16:18 52 - 47  
Brooklyn (Kodas) - Philadelphia (Gatz) 05.11 16:54 55 - 51  
Philadelphia (Gatz) - Atlanta (Tranquil) 05.11 14:30 43 - 52  
Philadelphia (Gatz) - Milwaukee (Hurricane) 05.11 15:42 37 - 44  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (BFT360) - LA Clippers (amuralex) 05.11 06:15 68 - 65  
Charlotte (BigBabyMish) - Toronto (pelmeshkabig) 05.11 14:45 53 - 52  
Chicago (TiGeR_triPoint) - Charlotte (BigBabyMish) 05.11 15:55 66 - 73  
Chicago (TiGeR_triPoint) - New York (BossVlados0_0) 05.11 14:10 64 - 50  
Indiana (mcdonals999) - San Antonio (broccolic.) 05.11 11:50 51 - 61  
Indiana (mcdonals999) - Washington (BFT360) 05.11 09:30 64 - 56  
LA Lakers (jordan1234) - Brooklyn (BFT360) 05.11 07:25 59 - 53  
Milwaukee (kotpirog131) - LA Clippers (amuralex) 05.11 06:50 56 - 45  
New York (BossVlados0_0) - Charlotte (BigBabyMish) 05.11 13:00 61 - 98  
New York (BossVlados0_0) - Toronto (pelmeshkabig) 05.11 15:20 51 - 69  
New York (Sm1T1Q) - Indiana (mcdonals999) 05.11 10:40 58 - 64  
New York (Sm1T1Q) - Washington (BFT360) 05.11 12:25 58 - 67  
San Antonio (broccolic.) - New York (Sm1T1Q) 05.11 10:05 58 - 53  
Toronto (pelmeshkabig) - Chicago (TiGeR_triPoint) 05.11 13:35 72 - 57  
Washington (BFT360) - San Antonio (broccolic.) 05.11 11:15 48 - 61  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Fosters23) - Denver (Jema11) 05.11 12:12 41 - 39  
Dallas (Fosters23) - Portland (Bumblebee) 05.11 12:48 51 - 44  
Denver (Jema11) - Dallas (Fosters23) 05.11 14:00 41 - 50  
Denver (Kodas) - Portland (Joker) 05.11 23:48 51 - 52  
LA Clippers (Asap) - Denver (Kodas) 05.11 22:36 49 - 59  
LA Clippers (Asap) - Portland (Joker) 05.11 23:12 48 - 53  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Dallas (Fosters23) 05.11 11:36 35 - 40  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Denver (Jema11) 05.11 11:00 38 - 41  
Portland (Bumblebee) - Denver (Jema11) 05.11 13:24 46 - 53  
E-Sport (OW,Contenders S2,Korea,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Cc - O2 Blast 05.11 12:00 2 - 4  
E-Sport (R6S,Six Invitational, Group S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Darkzero Esports 05.11 20:00 1 - 0  
Cloud9 - Cyclops Athlete Gaming 05.11 17:00 1 - 0  
Cloud9 - Team Liquid 05.11 18:40 0 - 1  
Cyclops Athlete Gaming - Furia Esports 05.11 20:00 0 - 1  
Darkzero Esports - Cyclops Athlete Gaming 05.11 15:30 1 - 0  
Darkzero Esports - Faze Clan 05.11 14:00 0 - 1  
Faze Clan - G2 Esports 05.11 21:30 1 - 0  
Furia Esports - Bds Esport 05.11 15:30 0 - 1  
Furia Esports - G2 Esports 05.11 14:00 1 - 0  
Team Empire - Bds Esport 05.11 18:00 1 - 0  
Team Empire - Team One Esports 05.11 19:15 1 - 0  
Team Liquid - Faze Clan 05.11 12:30 1 - 0  
Team Liquid - Team Empire 05.11 11:00 0 - 1  
Team One Esports - Cloud9 05.11 11:00 1 - 0  
Team One Esports - G2 Esports 05.11 12:30 1 - 0  
E-Sport (SC,Afreeca Starleague,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jyj - Zero 05.11 12:00 0 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Svarog Teplice (3.m.) 05.11 19:00 2 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Murcia 05.11 19:30 6 - 6  
Inter Movistar - Zaragoza 05.11 19:00 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Utica - Syracuse 05.11 01:00 3 - 0  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Solar Bears - Greenville Swamp Rabbits 05.11 01:00 0 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn bajnokság 2020/21 05.11 13:00    
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Lukko (4.m.) 05.11 15:00 2 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Islanders 05.11 01:00 2 - 2  
Chicago - Dallas 05.11 02:00 4 - 4  
Florida - Tampa Bay 05.11 01:00 4 - 0  
Las Vegas - Colorado 05.11 04:00 1 - 2  
Los Angeles - St. Louis 05.11 04:00 1 - 1  
Montreal - Edmonton 05.11 01:00 3 - 3  
Nashville - Carolina 05.11 02:00 5 - 0  
Philadelphia - New Jersey 05.11 01:00 4 - 2  
Winnipeg - Vancouver 05.11 02:00 1 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Bietigheim/Bissingen (5.m.) 05.11 19:30 2 - 4  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quebec Remparts - Sagueneens Chicoutimi (3.m.) 05.11 01:30 1 - 5  
Rimouski Oceanic - Val-d'Or Foreurs (3.m.) 05.11 19:00 2 - 8  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelowna Rockets - Kamloops Blazers 05.11 04:05 2 - 10  
Kerékpár (Giro d'Italia, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Formolo - A. Vlasov 05.11 12:05 0 - 1  
Dina M. - J. Narvaez 05.11 12:05 1 - 0  
G. Ciccone - C. Champoussin 05.11 12:05 1 - 0  
Giro d'Italia 2021, 4. szakasz 05.11 14:05    
J. Almeida - Dan. Martin 05.11 12:05 0 - 1  
M. Landa Meana - H. Carthy 05.11 12:05 1 - 0  
P. Bilbao - R. Evenepoel 05.11 12:05 0 - 1  
S. Yates - E. Bernal 05.11 12:05 0 - 1  
V. Lafay - Valter A. 05.11 12:05 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Igokea (3.m.) 05.11 18:30 76 - 53  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Quimsa (3.m.) 05.11 23:00 89 - 66  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra Hawks - Adelaide 05.11 11:30 71 - 66  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Okapi Aalstar 05.11 20:30 69 - 96  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Levszki Szófia (4.m.) 05.11 18:00 101 - 103  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Paulistano (1.m.) 05.11 01:45 92 - 69  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Newcastle 05.11 18:00 77 - 76  
London Lions - Plymouth 05.11 20:30 80 - 92  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Brno (1.m.) 05.11 17:15 85 - 64  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denain - Blois 05.11 20:00 68 - 77  
Evreux - Fos-sur-Mer 05.11 19:00 62 - 70  
Gries-Oberhoffen - Souffelweyersheim 05.11 20:00 97 - 92  
Lille - St-Quentin 05.11 20:00 101 - 86  
Paris BC - Nancy 05.11 19:00 83 - 69  
Quimper - Antibes 05.11 19:00 69 - 67  
Rouen - Nantes 05.11 19:00 76 - 90  
St-Chamond - Aix Maurienne 05.11 20:00 82 - 94  
Vichy-Clermont - Poitiers 05.11 19:00 85 - 79  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK (1.m.) 05.11 19:00 102 - 89  
Lavrio - Kolosszosz Rodosz (1.m.) 05.11 15:00 87 - 68  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Yoast Utd. 05.11 20:00 85 - 70  
Donar Groningen - Den Helder 05.11 19:30 105 - 79  
Landstede Zwolle - Feyenoord 05.11 19:30 83 - 82  
ZZ Leiden - BA Limburg 05.11 20:30 97 - 71  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Puntamika Zadar (1.m.) 05.11 17:00 89 - 83  
Zadar - GKK Sibenik (1.m.) 05.11 19:00 95 - 73  
Kosárlabda (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - VEF Riga (2.m.) 05.11 18:00 81 - 99  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 05.11 01:30 125 - 124  
Cleveland - Indiana 05.11 01:30 102 - 111  
Golden State - Utah 05.11 04:00 119 - 116  
Memphis - New Orleans 05.11 02:00 115 - 110  
Portland - Houston 05.11 04:00 140 - 129  
San Antonio - Milwaukee 05.11 02:30 146 - 125  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Göttingen 05.11 19:00 98 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Venezia (3.m.) 05.11 19:30 90 - 89  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CSU Sibiu 05.11 17:00 91 - 100  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Joventut Badalona 05.11 18:30 71 - 79  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamtland - Södertälje (3.m.) 05.11 19:35 83 - 54  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sentjur 05.11 19:00 80 - 81  
Krka Novo Mesto - Sencur Kranj 05.11 19:00 94 - 81  
Olimpija Ljubljana - Podcetrtek 05.11 19:30 103 - 55  
Rogaska - Polzela 05.11 19:00 90 - 72  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
US Ansar - AS Hammamet 05.11 14:00    
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Besiktas 05.11 16:00 80 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce (3.m.) 05.11 14:00 56 - 71  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cocodrilos de Caracas - Brillantes de Maracaibo 05.11 02:05 80 - 58  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod (1.m.) 05.11 18:30 84 - 59  
Lok.Kubany Krasznodar - Himki Moszkva (1.m.) 05.11 16:00 89 - 80  
Zenit Szentpétervár - Parma Permszkij Kraj (1.m.) 05.11 19:00 86 - 66  
Kosárlabda (WNBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Indiana 05.11 22:30 83 - 70  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Rakvere Tarvas (3.m.) 05.11 18:00 79 - 82  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Esbjerg (1.m.) 05.11 20:00 27 - 26  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nancy 05.11 20:30 29 - 30  
Pontault-Combault - Saran 05.11 19:30 23 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Tremblay 05.11 19:00 24 - 20  
Nimes - Chartres 05.11 20:00 34 - 20  
Pays d'Aix - Dunkerque 05.11 17:00 29 - 24  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Storhamar 05.11 19:15 34 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Dinamo Volgográd 05.11 13:00 37 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Asztrahanocska 05.11 18:00 25 - 24  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Bärnbach/Köflach (1.m.) 05.11 18:10 32 - 23  
Tirol Schwaz - Bregenz (1.m.) 05.11 20:20 25 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Potaissa Turda 05.11 14:50 26 - 30  
CSM Bukarest - Bacau 05.11 17:30 28 - 28  
Dobrogea Constanta - Buzau 05.11 12:10 30 - 27  
Focsani - Fagaras 05.11 12:00 32 - 22  
Politehnica Timisoara - Suceava 05.11 14:45 34 - 30  
Resita - CSM Botosani 05.11 09:30 31 - 30  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest 05.11 17:25 24 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skövde (1.m.) 05.11 20:10 27 - 27  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kabylie - MC Oran 05.11 23:30 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Yeovil 05.11 20:00 2 - 0  
Chesterfield - King's Lynn Town 05.11 20:45 4 - 1  
Maidenhead Utd. - Notts County 05.11 20:45 0 - 4  
Solihull Moors - Weymouth 05.11 20:00 2 - 1  
Stockport - Dag & Red 05.11 20:00 1 - 1  
Sutton Utd. - Woking 05.11 21:00 3 - 2  
Wealdstone - Bromley 05.11 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Almirante Brown 05.11 20:10 1 - 2  
Gimnasia Mendoza - Nueva Chicago 05.11 02:10 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WS Woluwe - Aalst 05.11 20:00 1 - 3  
Zulte Waregem - Charleroi 05.11 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Gent 05.11 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebar Pazardzsik - Dobrudzsa Dobrics 05.11 16:00 1 - 1  
Ludogorec Razgrad 2 - Gorna Orjahovica 05.11 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Beroe Stara Zagora 05.11 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Tomayapo - Aurora Cochabamba 05.11 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Zrinjski Mostar 05.11 20:00 2 - 1  
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla 05.11 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Cearense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Cearense CE - Pacajus 05.11 20:30 1 - 1  
Ferroviario CE - Caucaia 05.11 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians SP - Internacional de Limeira 05.11 21:00 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Salgueiro 05.11 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Dep. Santa Cruz 05.11 00:00 0 - 1  
Rangers de Talca - AC Barnechea 05.11 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Paralimni 05.11 18:00 4 - 2  
Labdarúgás (Dán 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Skive 05.11 19:00 3 - 0  
Vendsyssel - Kolding IF 05.11 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Helsingör 05.11 19:00 0 - 5  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Baroka 05.11 15:00 0 - 1  
Stellenbosch - Orlando Pirates 05.11 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Pohang 05.11 12:30 1 - 1  
Suwon City - Gwangju 05.11 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Manta FC 05.11 02:00 0 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain (UAE) - Hatta 05.11 20:00 1 - 0  
Al-Fujairah - Ajman 05.11 20:00 1 - 2  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Sharjah 05.11 20:00 1 - 0  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Khaleej Khor Fakkan 05.11 20:00 3 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 05.11 20:00 2 - 3  
Al-Wasl - Al-Dhafra 05.11 20:00 2 - 1  
Bani Yas - Al-Wahda 05.11 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Helsinki JK 05.11 17:30 0 - 3  
Lahti - Kuopio PS 05.11 17:30 2 - 4  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
College Europa - Gibraltar Lions 05.11 20:30 4 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Samgurali Tskaltubo 05.11 16:00 1 - 2  
FC Telavi - Torpedo Kutaisi 05.11 15:00 0 - 4  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - VV Alkmaar 05.11 19:30 3 - 2  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hongkong Rangers - Pegasus Kowloon 05.11 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Dragovoljac 05.11 14:55 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Lokomotív Zágráb 05.11 17:00 1 - 1  
Osijek - Sibenik 05.11 19:05 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Keflavik 05.11 21:15 0 - 0  
Thor Akureyri - Selfoss 05.11 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fahaheel - Al-Arabi (KUW) 05.11 20:30 1 - 5  
Al-Kuwait - Al-Qadsia 05.11 20:30 1 - 3  
Al-Sahel (KUW) - Al-Salmiyah 05.11 20:30 3 - 5  
Kazma - Al-Shabab (KUW) 05.11 20:30 1 - 1  
Khaitan - Al-Nasr (KUW) 05.11 20:30 4 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu Rongcheng - Beijing Sport Univ. 05.11 13:35 4 - 1  
Guizhou FC - Heilongjiang Ice City 05.11 09:30 0 - 1  
Liaoning Shenyang Urban - Wuhan Three Towns 05.11 13:35 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Pro - Tianjin Tigers 05.11 12:00 1 - 0  
Shanghai Port - Changchun Yatai 05.11 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - GKS Katowice 05.11 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Zalgiris Vilnius 05.11 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Dep. Toluca 05.11 01:00 3 - 0  
Monterrey - UNAM Pumas 05.11 04:30 2 - 1  
Tigres UANL - América 05.11 03:00 2 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dacia Buiucani - Petrocub Hincesti 05.11 15:00 1 - 2  
Speranta Nisporeni - Floresti 05.11 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Redlands Utd. 05.11 11:30 2 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TSG Balingen - Ulm 05.11 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Udinese 05.11 20:45 5 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - FK Mahacskala 05.11 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Csita - Luki-Energija 05.11 11:00 1 - 0  
Kazanka Moszkva - Zenit Szentpétervár 2 05.11 12:00 0 - 1  
Kolomna - Rogyina Moszkva 05.11 12:00 3 - 3  
Leningradec - FK Tver 05.11 12:00 1 - 0  
Murom - Zvezda Szentpétervár 05.11 17:00 2 - 2  
Olimp-Dolgoprudnyij - Dinamo Moszkva 2 05.11 15:00 2 - 0  
Torpedo Vlagyimir - Znamja Truda 05.11 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamaz - Noszta Novotrojick 05.11 17:30 3 - 1  
Krilja Szovj. Szamara 2 - Zvezda Perm 05.11 12:00 0 - 1  
Volga Uljanovszk - Lada Toljatti 05.11 16:00 5 - 0  
Zenit-Izsevszk - Orenburg 2 05.11 16:00 6 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Hartberg 05.11 20:30 3 - 1  
Ried - Admira Wacker 05.11 18:30 0 - 0  
St. Pölten - Altach 05.11 18:30 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Benfica 05.11 19:00 1 - 3  
Portugál bajnokság 2020/21 05.11 21:30    
Santa Clara - Rio Ave 05.11 17:00 1 - 0  
Sporting CP - Boavista 05.11 21:30 1 - 0  
Tondela - Belenenses 05.11 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Leicester 05.11 19:00 1 - 2  
Premier Liga 2020/21 05.11 21:00    
Southampton - Crystal Palace 05.11 21:15 3 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Astra Giurgiu 05.11 19:15 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Stranraer 05.11 20:45 1 - 0  
Edinburgh City - Elgin 05.11 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Cove Rangers 05.11 20:45 2 - 2  
Greenock Morton - Montrose 05.11 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Alavés 05.11 20:00 0 - 2  
Levante - Barcelona 05.11 22:00 3 - 3  
Osasuna - Cadiz 05.11 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Kriens 05.11 19:00 4 - 0  
Thun - Schaffhausen 05.11 20:00 1 - 0  
Wil - Chiasso 05.11 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 05.11 20:30 2 - 0  
Vaduz - Young Boys 05.11 18:15 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Öster - Sundsvall 05.11 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Erzurum Bld. Spor 05.11 19:30 2 - 3  
Besiktas - Karagümrük 05.11 19:30 1 - 2  
Denizlispor - Galatasaray 05.11 19:30 1 - 4  
Fenerbahce - Sivasspor 05.11 19:30 1 - 2  
Gazisehir Gaziantep - Rizespor 05.11 19:30 4 - 5  
Genclerbirligi - Göztepe Izmír 05.11 19:30 5 - 3  
Istanbul Basaksehir - Kayserispor 05.11 19:30 0 - 0  
Kasimpasa - Ankaragücü 05.11 19:30 3 - 1  
Konyaspor - Trabzonspor 05.11 16:00 1 - 1  
Yeni Malatyaspor - Hatayspor 05.11 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bright Stars FC - Mbarara City FC 05.11 15:00 3 - 1  
Busoga Utd. - Wakiso Giants 05.11 15:00 1 - 1  
Onduparaka - Villa Kampala 05.11 15:00 1 - 0  
UPDF - MYDA 05.11 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Dergview 05.11 20:45 5 - 0  
Glentoran - Crusaders 05.11 20:45 0 - 1  
Larne - Carrick 05.11 20:45 2 - 1  
Loughgall - Linfield 05.11 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legion Tallinn - Parnu Vaprus 05.11 17:00 7 - 1  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva 05.11 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noah Jereván - Shirak Gyumri 05.11 14:00 3 - 0  
Pjunyik Jereván - Ararat-Armenia 05.11 17:30 0 - 0  
Urartu - FC Van 05.11 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Metallurg Bekobod 05.11 15:50 1 - 3  
Sogdiana - Andijan 05.11 15:55 4 - 1  
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Hollandia 05.11 13:45    
Fülöp-szigetek - Nagy-Britannia B 05.11 13:00    
Kanada - Dél-Afrika 05.11 11:00    
Nagy-Britannia - Fehéroroszország 05.11 20:00    
Nagy-Britannia C - Dél-Afrika 05.11 19:15    
Szlovákia - Csehország 05.11 14:30    
USA - Ausztrália 05.11 18:30    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - La Rochelle 05.11 18:45 24 - 12  
Montpellier - Toulon 05.11 21:00 29 - 10  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Svájc 05.11 17:00 2 - 3  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.N. Madaras - B. Alabdullah 05.11 10:55 2 - 0  
L. Borg - F. Tenti 05.11 12:10 2 - 0  
M. Veldheer - S. Fomin 05.11 10:25 2 - 1  
O. Krutykh - Naoki Nakagawa 05.11 11:00 1 - 2  
Rio Noguchi - N. Hardt 05.11 11:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dinu - Ber. Cengiz 05.11 09:00 2 - 0  
Dab. Kim - A. Zantedeschi 05.11 13:20 0 - 2  
F. Östlund - M. Mutavdzic 05.11 14:20 2 - 0  
Mis. Matsuda - M. Arcangioli 05.11 14:20 2 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kirkin - Joao Menezes 05.11 12:25 1 - 2  
M. McDonald - A. Vukic 05.11 12:40 0 - 0  
M. Moraing - H. Laaksonen 05.11 14:20 2 - 0  
M. Polmans - D.E. Galan Riveros 05.11 11:00 0 - 2  
P. Gojowczyk - And. Kuznetsov 05.11 10:00    
P. Kohlschreiber - M. Janvier 05.11 11:00 2 - 0  
R. Molleker - Ant. Hoang 05.11 12:45 1 - 2  
T. Griekspoor - Y. Hanfmann 05.11 14:40 0 - 2  
T.M. Etcheverry - And. Kuznetsov 05.11 11:00 2 - 0  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - Al Tori, Samer 05.11 08:30 2 - 0  
J. Hasson - F. Corwin 05.11 09:40 1 - 2  
K. Montsi - J. Cash 05.11 08:30 1 - 2  
Tenisz (Jeruzsálem, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jebawy - N. Khirin 05.11 08:30 0 - 2  
M. Sholokhova - V. Morvayova 05.11 08:30 2 - 0  
N. Mishieva - Noa Major 05.11 08:30 0 - 2  
T. Jaruskova - A. Osborne 05.11 09:40 2 - 1  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - V. Diatchenko 05.11 12:55    
A. Mintegi Del Olmo - I. Khromacheva 05.11 11:25 0 - 2  
G. Maristany Zuleta - O. Danilovic 05.11 19:55 0 - 2  
G. Minnen - O. Saez Larra 05.11 10:00 2 - 0  
J. Pieri - Babos T. 05.11 10:00 2 - 1  
Kat. Kozlova - Chi. Muramatsu 05.11 10:00 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - K. Juvan 05.11 12:40 2 - 1  
S. Waltert - M. Barthel 05.11 12:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - G. Heide 05.11 10:25 2 - 0  
A. Elamin - M. Pervolarakis 05.11 11:55 0 - 2  
M. Kestelboim - Yunseong Chung 05.11 10:30 1 - 2  
M.F. Pereira - A. Donski 05.11 10:20 0 - 2  
S. Mitsui - J. Beale 05.11 13:30 1 - 2  
S.F.A. Rodriguez Taverna - A. Kachmazov 05.11 11:30 2 - 1  
Yus. Takahashi - M. Benchakroun 05.11 11:50 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - Emma Davis 05.11 10:25 2 - 0  
C. Vernet - Das. Ivanova 05.11 13:25 0 - 2  
D. Lodikova - E. Vanlangendonck 05.11 13:55 2 - 1  
E. Sema - Ayu. Koshiishi 05.11 10:30 2 - 0  
F. Prati - L. Mair 05.11 12:55 2 - 0  
L. Proctor - O. Helmi 05.11 12:55 1 - 2  
Tenisz (Prijedor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kalenichenko - M. Neuchrist 05.11 12:00 2 - 1  
D. Yevseyev - M. Bortolotti 05.11 11:35 2 - 0  
L. Giacomini - G. Soares Klier 05.11 14:35 2 - 1  
Madarász G. - A. Dubrivnyy 05.11 13:55 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lehecka - V. Durasovic 05.11 14:30 2 - 0  
M. Krumich - Chun Hsin Tseng 05.11 16:50 0 - 2  
N. Sanchez-Izquierdo - Jes. de Jong 05.11 11:30 1 - 2  
R. Bonadio - E. Furness 05.11 12:55 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - F. Duda 05.11 16:15 2 - 0  
V. Galovic - V. Kopriva 05.11 14:50 2 - 0  
V. Sachko - H.V.N. Rune 05.11 11:35 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - G. Dimitrov 05.11 10:00 2 - 0  
D. Shapovalov - K. Majchrzak 05.11 11:50 2 - 0  
D.S. Schwartzman - F. Auger Alliassime 05.11 15:20 0 - 2  
J. Millman - D. Lajovic 05.11 10:00 2 - 0  
K. Nishikori - P. Carreno-Busta 05.11 14:00    
L. Musetti - R. Opelka 05.11 13:10 0 - 2  
L. Sonego - G. Monfils 05.11 12:00 2 - 1  
M. Berrettini - N. Basilashvili 05.11 12:50 2 - 1  
N. Djokovic - T.H. Fritz 05.11 15:15 2 - 0  
R. Bautista-Agut - Tom. Paul 05.11 10:00 2 - 0  
R. Carballes Baena - C. Norrie 05.11 11:40 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cecchinato M / Travaglia - Koolhof W / Rojer J-J 05.11 13:40 1 - 2  
Khachanov K / Rublev A - Kubot L / Skugor F 05.11 10:00    
Krawietz K / Tecau H - Cilic M / Melo M 05.11 15:15 2 - 0  
Tsitsipas P / Tsitsipas S - Kubot L / Skugor F 05.11 14:20 0 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Cornet 05.11 16:35 2 - 0  
A. Tomljanovic - M. Vondrousova 05.11 15:20 2 - 0  
B. Pera - T. Zidansek 05.11 12:50 2 - 0  
Car. Garcia - E. Cocciaretto 05.11 12:05 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - A. Pavlyuchenkova 05.11 13:20    
G. Muguruza Blanco - P.M. Tig 05.11 15:10 2 - 0  
J. Konta - J. Ostapenko 05.11 20:15 0 - 2  
K. Mladenovic - B. Bencic 05.11 10:00 2 - 0  
K. Muchova - M. Keys 05.11 10:00    
L. Siegemund - N. Podoroska 05.11 10:00 1 - 2  
M. Trevisan - Y. Shvedova 05.11 10:00 1 - 2  
S. Stephens - M. Keys 05.11 10:00 1 - 2  
Saisai Zheng - B. Krejcikova 05.11 13:55 0 - 2  
V. Kudermetova - E. Mertens 05.11 12:45 2 - 1  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I / Errani S - Kenin S / Riske A 05.11 11:15    
Begu I / Errani S - Wang Q / Wang Y 05.11 11:40 2 - 1  
Garcia C / Podoroska N - Carter H / Stefani L 05.11 15:30 0 - 2  
Kasatkina D / Martic P - Chan H-C / Chan L 05.11 13:20 0 - 2  
Mattek-Sands B / Pegula J - Barty A / Brady J 05.11 10:00    
Mattek-Sands B / Pegula J - Fichman S / Olmos G 05.11 10:00 1 - 2  
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Droguet - E.G. Ruse 05.11 18:50 1 - 2  
A. Dulgheru - L-I. Paar 05.11 18:05    
D. Aiava - M. Gutierrez Carrasco 05.11 18:40 2 - 0  
En Shuo Liang - Kur. Nara 05.11 21:10 1 - 2  
Tenisz (Salinas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - V.A. San Martin Ramirez 05.11 21:45 2 - 0  
L. Pigossi - Fra. Jorge 05.11 20:40 2 - 0  
M. Kempen - I. Gamarra Martins 05.11 17:35 0 - 2  
P.M. Hourigan - A.C. Robles Cuellar 05.11 19:45 2 - 0  
Shi. Akita - J.A. Burrage 05.11 18:00 2 - 0  
Tenisz (Troisdorf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. van Assche - M. Perchicot 05.11 14:15 2 - 0  
M. Dietel - S. Fanselow 05.11 13:00 0 - 0  
M.H. Rehberg - L. Gerch 05.11 13:45 1 - 2  
T. Lipovsek Puches - K. Wehnelt 05.11 14:35 1 - 2  
Tenisz (Valldoreix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Rybakov - M. Cuevas 05.11 13:00 0 - 2  
P. Boscardin Dias - T. Cacao 05.11 13:00 0 - 2  
T. Legout - J.S. Tatlot 05.11 13:00 0 - 2  
Tenisz (Zágráb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - Go Soeda 05.11 10:00 2 - 0  
D. Popko - M.T. Barrios Vera 05.11 10:00 0 - 2  
E. Gulbis - B. Gojo 05.11 11:45 0 - 2  
J.P. Varillas - P. Sousa 05.11 10:00 2 - 0  
K. Zuk - Jur. Rodionov 05.11 15:45 2 - 1  
L. Mayer - F.F. Silva 05.11 12:05 2 - 1  
N. Serdarusic - P. Martinez Portero 05.11 14:30 1 - 2  
S. Baez - R. Ramanathan 05.11 12:00 2 - 0  
Tenisz (Zágráb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajdukovic D / Nincevic F - Coria F / Gomez E 05.11 18:00 2 - 0  
Golubev A / Nedovyesov A - Baez S / Seyboth Wild T 05.11 17:50 2 - 1  
Jebavy R / Martin A - Balaji N S / Ramanathan R 05.11 15:30 2 - 1  
Margaroli L / Safwat M - Arneodo R / Olivetti A 05.11 18:15 0 - 2  
Popko D / Tabilo A - Pasha N / Schnur M 05.11 13:35 2 - 1  
Vízilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Periszteri (1.m.) 05.11 19:30 8 - 6  
Vouliagmeni - Olympiakosz (1.m.) 05.11 17:30 6 - 11  

 

2021.05.10.
Asztalitenisz (Challenger Series, 19. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Rossi - F. Kuzmin 05.10 10:30 0 - 3  
Car. Rossi - J. Huzjak 05.10 12:30 3 - 1  
Car. Rossi - S. Amann 05.10 16:40 3 - 0  
Den. Klein - Car. Rossi 05.10 19:20 0 - 3  
Den. Klein - F. Kuzmin 05.10 20:40 1 - 3  
Den. Klein - Flo. Bluhm 05.10 08:30 3 - 1  
Den. Klein - J. Grauer 05.10 11:10 3 - 0  
Den. Klein - Mic. Engelhardt 05.10 13:50 3 - 2  
F. Kuzmin - Flo. Bluhm 05.10 13:10 0 - 3  
F. Kuzmin - J. Huzjak 05.10 16:00 0 - 3  
J. Grauer - Car. Rossi 05.10 22:00 0 - 3  
J. Grauer - Flo. Bluhm 05.10 14:30 0 - 3  
J. Grauer - Mic. Engelhardt 05.10 17:20 0 - 3  
J. Grauer - S. Amann 05.10 09:10 2 - 3  
J. Huzjak - Flo. Bluhm 05.10 18:00 3 - 1  
J. Huzjak - S. Amann 05.10 21:20 3 - 0  
Mic. Engelhardt - J. Huzjak 05.10 09:50 0 - 3  
Mic. Engelhardt - S. Amann 05.10 11:50 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duka - A. Merezhko 05.10 15:45 1 - 3  
A. Duka - V. Demidov 05.10 17:15 0 - 3  
A. Ekzhanov - E.V. Makarenkov 05.10 10:30 3 - 0  
A. Ekzhanov - V.V. Kutin 05.10 12:30 1 - 3  
A. Girevenkov - E. Kalashnikov 05.10 00:15 3 - 1  
A. Golyshev - E. Mishutin 05.10 11:45 3 - 2  
A. Golyshev - S. Nikulin 05.10 13:15 3 - 1  
A. Ilin - A. Serebrennikov 05.10 22:45 2 - 3  
A. Ilin - D. Balakin 05.10 17:15 0 - 3  
A. Ilin - E. Tyurin 05.10 15:45 3 - 1  
A. Ilin - M. Minkov 05.10 01:45 0 - 3  
A. Ilin - O. Kutuzov 05.10 02:45 3 - 0  
A. Lobanov - Igor Kovalev 05.10 12:15 3 - 0  
A. Merezhko - V. Demidov 05.10 15:15 3 - 2  
A. Serebrennikov - I. Mikhaylov 05.10 23:45 1 - 3  
A. Sirotkin - Y. Merkushin 05.10 20:15 3 - 1  
A. Slashchev - V. Chernov 05.10 19:00 3 - 0  
A. Vlasov - A. Ilin 05.10 14:45 1 - 3  
A. Vlasov - E. Tyurin 05.10 16:45 1 - 3  
A. Zirin - A. Ekzhanov 05.10 12:00 0 - 3  
A.V. Vorozheykin - I. Sergeevich 05.10 08:00 0 - 3  
B. Grebenyuk - D. Petrochenko 05.10 21:15 1 - 3  
B. Grebenyuk - D. Razinkov 05.10 19:45 0 - 3  
D. Balakin - A. Vlasov 05.10 16:15 2 - 3  
D. Petrochenko - E.E. Markelov 05.10 20:15 3 - 0  
D. Razinkov - D. Petrochenko 05.10 19:15 2 - 3  
D.M. Evlakhin - O. Kutuzov 05.10 23:15 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - K.S. Olshakov 05.10 06:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - S. Simonov 05.10 08:45 0 - 3  
E. Glazun - A. Sirotkin 05.10 21:15 3 - 0  
E. Glazun - I. Afanasyev 05.10 19:45 2 - 3  
E. Ilyukhin - V. Chahur 05.10 02:15 2 - 3  
E. Mishutin - S. Nikulin 05.10 11:15 0 - 3  
E. Tyurin - D. Balakin 05.10 15:15 1 - 3  
E.E. Markelov - A. Golyshev 05.10 10:45 0 - 3  
E.E. Markelov - B. Grebenyuk 05.10 18:45 3 - 1  
E.E. Markelov - D. Razinkov 05.10 20:45 3 - 1  
E.E. Markelov - E. Mishutin 05.10 12:45 0 - 3  
E.V. Makarenkov - A. Zirin 05.10 13:00 3 - 1  
E.V. Makarenkov - V.V. Kutin 05.10 11:30 2 - 3  
I. Afanasyev - A. Sirotkin 05.10 19:15 3 - 2  
I. Iskenderov - M. Marchenko 05.10 06:45 3 - 1  
I. Iskenderov - O.N. Kharlakin 05.10 08:45 2 - 3  
I. Sergeevich - M. Chernyavskiy 05.10 06:30 0 - 3  
I. Sergeevich - V. Vologzhanin 05.10 08:30 2 - 3  
I. Zemit - A. Slashchev 05.10 20:30 1 - 3  
I. Zemit - S. Burov 05.10 18:30 1 - 3  
Igor Kovalev - Ilya Novikov 05.10 10:45 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Lobanov 05.10 13:15 3 - 2  
K. Churin - S. Ogay 05.10 02:30 1 - 3  
K. Churin - T. Shatilov 05.10 01:30 0 - 3  
K.S. Olshakov - S. Simonov 05.10 07:45 2 - 3  
K.S. Olshakov - V. Bazilevsky 05.10 09:15 0 - 3  
M. Chernyavskiy - A.V. Vorozheykin 05.10 09:00 3 - 0  
M. Chernyavskiy - V. Vologzhanin 05.10 07:30 2 - 3  
M. Gusev - V. Nemashkalo 05.10 15:00 1 - 3  
M. Marchenko - O.N. Kharlakin 05.10 07:45 2 - 3  
M. Marchenko - V. Sinkovskiy 05.10 09:15 3 - 1  
M. Minkov - E. Ilyukhin 05.10 00:15 3 - 0  
M. Sverdlov - M. Gusev 05.10 16:30 3 - 0  
M. Sverdlov - S. Muslikov 05.10 14:30 1 - 3  
N. Zhurba - A. Girevenkov 05.10 01:45 3 - 0  
N. Zhurba - T. Yusipov 05.10 02:45 1 - 3  
O. Kutuzov - E. Ilyukhin 05.10 01:15 1 - 3  
O.N. Kharlakin - V. Sinkovskiy 05.10 07:15 3 - 1  
Pav. Bondarenko - K. Churin 05.10 00:30 3 - 0  
Pav. Bondarenko - T. Shatilov 05.10 03:00 3 - 0  
S. Burov - A. Slashchev 05.10 19:30 3 - 2  
S. Burov - V. Chernov 05.10 21:00 0 - 3  
S. Martyukhin - Pav. Bondarenko 05.10 02:00 3 - 0  
S. Muslikov - M. Gusev 05.10 15:30 2 - 3  
S. Muslikov - V. Nemashkalo 05.10 17:00 0 - 3  
S. Nikulin - E.E. Markelov 05.10 12:15 3 - 1  
S. Ogay - S. Martyukhin 05.10 01:00 0 - 3  
S. Ogay - Val. Sidorin 05.10 22:30 1 - 3  
S. Simonov - V. Bazilevsky 05.10 07:15 3 - 2  
T. Shatilov - S. Martyukhin 05.10 00:00 2 - 3  
T. Turabekov - Ilya Novikov 05.10 23:00 2 - 3  
T. Yusipov - A.D. Volkov 05.10 23:45 1 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 05.10 08:15 3 - 1  
V. Chahur - A. Ilin 05.10 00:45 3 - 0  
V. Chahur - M. Minkov 05.10 03:15 1 - 3  
V. Chernov - I. Zemit 05.10 20:00 2 - 3  
V. Demidov - V. Vologzhanin 05.10 16:15 3 - 2  
V. Nemashkalo - M. Sverdlov 05.10 16:00 3 - 2  
V. Safonov - T. Yusipov 05.10 22:45 1 - 3  
V. Sinkovskiy - I. Iskenderov 05.10 08:15 1 - 3  
V. Vologzhanin - A. Duka 05.10 14:45 3 - 1  
V. Vologzhanin - A. Merezhko 05.10 16:45 3 - 0  
V. Vologzhanin - A.V. Vorozheykin 05.10 07:00 1 - 3  
V.V. Kutin - A. Zirin 05.10 11:00 3 - 2  
Val. Sidorin - A. Uezdin 05.10 23:30 0 - 3  
Y. Merkushin - E. Glazun 05.10 18:45 1 - 3  
Y. Merkushin - I. Afanasyev 05.10 20:45 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 05.10 01:08 6 - 1  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - OG 05.10 21:00 2 - 0  
Team Vitality - Dbl Poney 05.10 18:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Blast Rising,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apeks - Offset Esports 05.10 16:10 2 - 1  
Coppenhagen Flames - Nexus Gaming 05.10 12:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Loot.Bet Season 7)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - LDLC OL 05.10 13:20 2 - 1  
Movistar Riders - Young Ninjas 05.10 09:50 0 - 2  
SKADE - Anonymo Esports 05.10 16:50 2 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Aster - Vici Gaming 05.10 10:45 1 - 2  
Vici Gaming - Elephant.4Am 05.10 08:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikin.gg - Bald 05.10 18:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fantastic.five - B8 05.10 15:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binomistas - Crewmates 05.10 21:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pinnacle Cup,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicken Fighters - Hellbear Smashers 05.10 18:00 2 - 0  
Hellraisers - Brame 05.10 15:00 0 - 2  
Lvlup - Puckchamp 05.10 12:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Magma - CDEC Gaming 05.10 08:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wind And Rain - Pecado Squad Gaming 05.10 03:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Undying - Penta Ace 05.10 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
496 Gaming - Army Geniuses 05.10 12:00 2 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Rogi_Two) - Ukraine (Aphex) 05.10 08:48 5 - 2  
Italy (Hammer) - Ukraine (Aphex) 05.10 09:24 3 - 4  
Poland (Coldsiemens) - Ukraine (Aphex) 05.10 10:00 4 - 1  
Ukraine (Aphex) - Belarus (Rogi_Two) 05.10 07:00 4 - 5  
Ukraine (Aphex) - Italy (Hammer) 05.10 07:36 3 - 5  
Ukraine (Aphex) - Poland (Coldsiemens) 05.10 08:12 5 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Czech Republic (Koko) 05.10 23:20 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Denmark (Teok) 05.10 21:40 2 - 1  
Argentina (Carnage) - Italy (Ang) 05.10 23:40 3 - 3  
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard) 05.10 22:40 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Cameroon (Moic) 05.10 06:00 3 - 2  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 05.10 12:40 3 - 2  
Australia (Kubrik) - Mexico (Legolas) 05.10 07:40 0 - 1  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 05.10 10:40 1 - 3  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 05.10 07:00 0 - 1  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 05.10 11:20 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Sweden (Marley) 05.10 08:00 1 - 0  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 05.10 09:40 0 - 2  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 05.10 03:20 0 - 1  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 05.10 01:00 2 - 1  
Austria (Kot) - Germany (General) 05.10 00:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 05.10 02:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 05.10 00:00 2 - 2  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 05.10 04:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Germany (General) 05.10 02:00 0 - 3  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 05.10 03:40 0 - 2  
Belgium (Tommy) - Ivory Coast (Krouks) 05.10 03:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - United States (CaptainX) 05.10 01:20 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Australia (Kubrik) 05.10 12:20 2 - 2  
Cameroon (Moic) - Egypt (Kasandra) 05.10 05:20 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 05.10 09:20 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Portugal (Cliff) 05.10 07:00 3 - 3  
Cameroon (Moic) - South Africa (Ben) 05.10 10:20 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Spain (Reaper) 05.10 07:40 3 - 3  
Cameroon (Moic) - Sweden (Marley) 05.10 12:40 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 05.10 08:40 4 - 3  
Chile (Poli) - Austria (Kot) 05.10 02:20 2 - 2  
Chile (Poli) - Belgium (Tommy) 05.10 04:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 05.10 03:00 4 - 2  
Chile (Poli) - Poland (Johnybegood) 05.10 01:20 0 - 0  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 05.10 02:20 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 05.10 01:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Krouks) 05.10 01:20 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Denmark (Teok) 05.10 23:40 0 - 3  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 05.10 20:40 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Russia (Val) 05.10 22:40 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 05.10 23:00 2 - 1  
Denmark (Teok) - Ireland (Panica) 05.10 22:40 3 - 1  
Denmark (Teok) - Turkey (Rafa) 05.10 21:00 0 - 2  
Denmark (Teok) - Uruguay (Billiot) 05.10 23:20 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 05.10 05:40 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Cameroon (Moic) 05.10 12:00 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 05.10 10:20 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 05.10 06:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 05.10 11:20 0 - 0  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 05.10 06:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Sweden (Marley) 05.10 09:40 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 05.10 07:40 0 - 2  
Germany (General) - Austria (Kot) 05.10 00:40 1 - 1  
Germany (General) - Chile (Poli) 05.10 01:40 3 - 2  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 05.10 04:00 1 - 1  
Germany (General) - United States (CaptainX) 05.10 02:20 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Chile (Poli) 05.10 04:00 2 - 0  
Greece (Sarafou) - Germany (General) 05.10 01:00 0 - 0  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 05.10 02:00 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 05.10 00:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - United States (CaptainX) 05.10 04:20 3 - 1  
Ireland (Panica) - Argentina (Carnage) 05.10 22:00 1 - 1  
Ireland (Panica) - Italy (Ang) 05.10 21:00 2 - 3  
Italy (Ang) - Czech Republic (Koko) 05.10 22:20 1 - 4  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 05.10 20:40 1 - 1  
Italy (Ang) - Netherlands (Aibothard) 05.10 21:40 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Austria (Kot) 05.10 01:40 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Chile (Poli) 05.10 02:40 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 05.10 00:20 2 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (General) 05.10 03:40 0 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - United States (CaptainX) 05.10 03:20 3 - 4  
Mexico (Legolas) - Australia (Kubrik) 05.10 10:00 1 - 2  
Mexico (Legolas) - Cameroon (Moic) 05.10 08:00 2 - 3  
Mexico (Legolas) - Egypt (Kasandra) 05.10 07:20 2 - 1  
Mexico (Legolas) - Portugal (Cliff) 05.10 09:00 1 - 3  
Mexico (Legolas) - South Africa (Ben) 05.10 05:00 0 - 1  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 05.10 12:20 0 - 1  
Mexico (Legolas) - Sweden (Marley) 05.10 10:40 1 - 3  
Mexico (Legolas) - Switzerland (Apollo) 05.10 07:00 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Denmark (Teok) 05.10 22:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Val) 05.10 21:20 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 05.10 22:00 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 05.10 01:00 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Chile (Poli) 05.10 00:00 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 05.10 03:20 4 - 2  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 05.10 03:00 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 05.10 00:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Ivory Coast (Krouks) 05.10 04:00 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 05.10 06:20 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Cameroon (Moic) 05.10 11:00 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 05.10 11:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Mexico (Legolas) 05.10 08:40 3 - 0  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 05.10 08:20 4 - 3  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 05.10 09:20 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Sweden (Marley) 05.10 05:20 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 05.10 12:40 3 - 0  
Russia (Val) - Ireland (Panica) 05.10 20:40 2 - 0  
Russia (Val) - Italy (Ang) 05.10 23:00 2 - 3  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 05.10 11:00 2 - 3  
South Africa (Ben) - Cameroon (Moic) 05.10 06:40 1 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 05.10 06:20 0 - 1  
South Africa (Ben) - Mexico (Legolas) 05.10 12:00 4 - 0  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 05.10 10:00 0 - 2  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 05.10 08:40 3 - 3  
South Africa (Ben) - Sweden (Marley) 05.10 11:40 1 - 1  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 05.10 05:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 05.10 07:20 3 - 2  
Spain (Reaper) - Cameroon (Moic) 05.10 10:00 1 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 05.10 10:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 05.10 05:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 05.10 08:00 2 - 3  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 05.10 09:40 2 - 3  
Spain (Reaper) - Sweden (Marley) 05.10 06:20 1 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 05.10 05:20 4 - 1  
Sweden (Marley) - Australia (Kubrik) 05.10 09:00 4 - 3  
Sweden (Marley) - Cameroon (Moic) 05.10 05:00 2 - 0  
Sweden (Marley) - Egypt (Kasandra) 05.10 08:20 0 - 3  
Sweden (Marley) - Mexico (Legolas) 05.10 06:40 1 - 1  
Sweden (Marley) - Portugal (Cliff) 05.10 12:00 2 - 1  
Sweden (Marley) - South Africa (Ben) 05.10 06:00 1 - 1  
Sweden (Marley) - Spain (Reaper) 05.10 10:20 1 - 1  
Sweden (Marley) - Switzerland (Apollo) 05.10 11:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 05.10 08:20 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Cameroon (Moic) 05.10 09:00 2 - 5  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 05.10 09:20 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Mexico (Legolas) 05.10 11:20 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 05.10 05:00 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 05.10 12:20 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 05.10 11:40 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Sweden (Marley) 05.10 07:20 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Argentina (Carnage) 05.10 21:20 1 - 2  
Turkey (Rafa) - Ireland (Panica) 05.10 21:40 2 - 2  
Turkey (Rafa) - Russia (Val) 05.10 23:20 1 - 1  
Turkey (Rafa) - Uruguay (Billiot) 05.10 22:20 1 - 1  
United States (CaptainX) - Austria (Kot) 05.10 03:40 3 - 0  
United States (CaptainX) - Belgium (Tommy) 05.10 00:00 2 - 1  
United States (CaptainX) - Chile (Poli) 05.10 00:40 4 - 1  
United States (CaptainX) - Colombia (Gorilla) 05.10 02:00 2 - 2  
United States (CaptainX) - Poland (Johnybegood) 05.10 02:40 0 - 1  
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage) 05.10 23:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 05.10 21:20 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ireland (Panica) 05.10 23:40 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Italy (Ang) 05.10 22:00 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Russia (Val) 05.10 21:00 0 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Barcelona (Xavi Iniestav) 05.10 17:00 2 - 0  
Barcelona (Xavi Iniestav) - Wolverhampton (Trader AC) 05.10 17:50 2 - 0  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 05.10 18:15 0 - 1  
Everton (Barcelona) - Pnz Im Not Over 05.10 12:05 2 - 1  
Everton (Barcelona) - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.10 10:00 1 - 2  
Marseille (Fints) - Everton (Barcelona) 05.10 08:45 0 - 0  
Pnz Im Not Over - Marseille (Fints) 05.10 11:40 2 - 1  
Pnz Im Not Over - RB Leipzig (Dallas Stars) 05.10 09:10 3 - 0  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Marseille (Fints) 05.10 10:50 0 - 2  
Wolverhampton (Trader AC) - Ajax (Xalinho) 05.10 15:45 0 - 4  
Wolverhampton (Trader AC) - Dortmund (Confession) 05.10 16:35 1 - 4  
E-Sport (LOL,Mid-season Invit.,Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Wild Cats - Mad Lions 05.10 15:00 1 - 0  
Istanbul Wild Cats - PSG Talon 05.10 16:50 0 - 1  
Pain Gaming - Istanbul Wild Cats 05.10 19:00 1 - 0  
Pain Gaming - Mad Lions 05.10 17:55 0 - 1  
Pain Gaming - PSG Talon 05.10 15:50 0 - 1  
PSG Talon - Mad Lions 05.10 20:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Ash) - Portland (Zod) 05.10 07:00 47 - 50  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Brooklyn (Ash) 05.10 10:00 49 - 40  
Milwaukee (Bumblebee) - Brooklyn (Ash) 05.10 09:24 42 - 53  
Milwaukee (Bumblebee) - LA Clippers (BLM_Mamba) 05.10 08:48 37 - 53  
Milwaukee (Bumblebee) - Portland (Zod) 05.10 08:12 39 - 38  
Portland (Zod) - LA Clippers (BLM_Mamba) 05.10 07:36 39 - 46  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Kodas) - Brooklyn (BLM_Mamba) 05.10 16:18 45 - 60  
Brooklyn (BLM_Mamba) - Atlanta (Kodas) 05.10 14:30 46 - 39  
Brooklyn (BLM_Mamba) - Milwaukee (Fosters23) 05.10 15:42 42 - 37  
Brooklyn (BLM_Mamba) - Philadelphia (Gatz) 05.10 15:06 52 - 46  
Milwaukee (Fosters23) - Atlanta (Kodas) 05.10 16:54 42 - 44  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (toni_pytko) - Chicago (nikitos349) 05.10 06:15 54 - 71  
Boston (amuralex) - Denver (nikitos349) 05.10 11:50 74 - 71  
Dallas (BossVlados0_0) - Denver (BigBabyMish) 05.10 13:00 56 - 72  
Dallas (kotpirog131) - Denver (nikitos349) 05.10 11:15 76 - 63  
Denver (BigBabyMish) - Utah (Rom1pr) 05.10 14:45 56 - 44  
Denver (nikitos349) - Phoenix (Sm1T1Q) 05.10 10:05 64 - 57  
Memphis (jordan1234) - Atlanta (toni_pytko) 05.10 07:25 49 - 40  
Memphis (jordan1234) - Sacramento (kotpirog131) 05.10 05:40 55 - 64  
Miami (pelmeshkabig) - Denver (BigBabyMish) 05.10 15:55 56 - 82  
Phoenix (Sm1T1Q) - Boston (amuralex) 05.10 10:40 49 - 68  
Phoenix (Sm1T1Q) - Dallas (kotpirog131) 05.10 12:25 57 - 71  
Sacramento (kotpirog131) - Chicago (nikitos349) 05.10 06:50 61 - 68  
Utah (Rom1pr) - Miami (pelmeshkabig) 05.10 13:35 66 - 69  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Ash) - Portland (Bumblebee) 05.10 11:36 47 - 45  
Dallas (Kodas) - Portland (Dazai) 05.10 23:48 55 - 62  
Denver (BLM_Mamba) - Portland (Bumblebee) 05.10 11:00 58 - 47  
LA Clippers (Asap) - Portland (Dazai) 05.10 23:12 55 - 68  
LA Clippers (Zod) - Dallas (Ash) 05.10 12:48 45 - 43  
LA Clippers (Zod) - Portland (Bumblebee) 05.10 14:00 61 - 63  
Portland (Bumblebee) - Dallas (Ash) 05.10 13:24 67 - 68  
Portland (Bumblebee) - LA Clippers (Zod) 05.10 12:12 42 - 52  
E-Sport (OW,Contenders S2,Korea,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T1 - O2 Blast 05.10 12:00 1 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pato Branco - Tubarao 05.10 23:00 3 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Interobal Plzen (2.m.) 05.10 20:15 2 - 4  
Futsal (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Aramis 05.10 20:45 4 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Rockford 05.10 21:00 6 - 5  
Texas Stars - Tucson 05.10 00:00 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Lukko (3.m.) 05.10 15:00 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Ottawa 05.10 02:00 6 - 1  
Chicago - Dallas 05.10 01:00 4 - 2  
Jégkorong (QMJHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Victoriaville Tigres - Blainville-Boisbriand Arm (2.m.) 05.10 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Timra (3.m.) 05.10 18:00    
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svéd bajnokság 2020/21 05.10 18:00    
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Rögle (5.m.) 05.10 20:00 6 - 2  
Jégkorong (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Jesenice (5.m.) 05.10 20:00 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince George Cougars - Kelowna Rockets 05.10 03:00 1 - 2  
Seattle Thunderbirds - Spokane Chiefs 05.10 02:05 3 - 0  
Tri-City Americans - Portland Winterhawks 05.10 01:05 1 - 9  
Kerékpár (Giro d'Italia, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pasqualon - A. Covi 05.10 12:20 1 - 0  
A. Vendrame - E. Battaglin 05.10 12:20 1 - 0  
C. Ewan - D. Dekker 05.10 12:20 0 - 1  
D. Ulissi - A. Bettiol 05.10 12:20 0 - 1  
Dina M. - E.A. Rubio Reyes 05.10 12:20 0 - 1  
F. Felline - N. Schultz 05.10 12:20 1 - 0  
P. Bevin - S. Consonni 05.10 12:20 1 - 0  
P. Sagan - G. Nizzolo 05.10 12:20 1 - 0  
Valter A. - G. Visconti 05.10 12:20 1 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d'Italia 2021, 3. szakasz 05.10 14:20    
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Rilszki Szportiszt (3.m.) 05.10 18:00 58 - 66  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Sao Paulo (1.m.) 05.10 23:00 70 - 88  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Quilpue - Puente Alto 05.10 01:00 79 - 79, h.u. 92 - 84  
Universidad de Concepcion - Espanol de Talca 05.10 00:00 75 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Kolin (2.m.) 05.10 15:15 87 - 68  
Kosárlabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Horsens (1.m.) 05.10 18:30 106 - 90  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höttur - Keflavik 05.10 21:15 62 - 74  
KR Reykjavik - IR Reykjavik 05.10 21:15 112 - 101  
Njardvik - Thor Porlakshofn 05.10 21:15 88 - 73  
Thor Akureyri - Haukar 05.10 21:15 96 - 87  
Tindastoll - Stjarnan 05.10 21:15 87 - 87, h.u. 96 - 102  
Valur - Grindavik 05.10 21:15 91 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Bnei Herzeliya 05.10 18:00 85 - 97  
Maccabi Haifa - Hapoel TA 05.10 19:00 88 - 92  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Shimane 05.10 12:05 90 - 92  
Chiba - Tokyo Sunrockers 05.10 11:05 104 - 83  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis Panevezys - Rytas Vilnius 05.10 17:50 85 - 79  
Nevezis Kedainiai - Siauliai 05.10 17:00 87 - 88  
Prienai - Zalgiris Kaunas 05.10 17:30 81 - 101  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Szolnok (4.m.) 05.10 18:15 83 - 86  
NB I 2020/21 - Szolnok vagy DEAC jut tovább? 05.10 18:15    
NB I 2020/21 - Szombathely vagy Szeged jut tovább? 05.10 18:00    
Szeged - Szombathely (4.m.) 05.10 18:00 91 - 98  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - New Orleans 05.10 01:00 110 - 112  
Cleveland - Dallas 05.10 01:00 97 - 124  
Detroit - Chicago 05.10 02:00 96 - 108  
LA Lakers - Phoenix 05.10 04:00 123 - 110  
Orlando - Minnesota 05.10 01:00 96 - 128  
Sacramento - Oklahoma City 05.10 04:00 126 - 98  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - VL Pesaro 05.10 20:45 86 - 84  
Brindisi - Varese 05.10 20:45 108 - 84  
Cantu - Sassari 05.10 20:45 106 - 101  
Olimpia Milano - Cremona 05.10 20:45 74 - 66  
Reggio Emilia - Venezia 05.10 20:45 65 - 71  
Trieste - Fortitudo Bologna 05.10 20:45 88 - 82  
Virtus Bologna - Trento 05.10 20:45 83 - 91  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Galati 05.10 14:00 96 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Fethiye Bld. Spor 05.10 16:00 83 - 93  
Bahcesehir Koleji - Socar Petkimspor 05.10 16:00 85 - 91  
Kosárlabda (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broncos de Caracas - Heroes de Falcon 05.10 19:05 78 - 57  
Condores del Zulia - Taurinos de Aragua 05.10 02:05 59 - 75  
Llaneros de Guarico - Diablos de Miranda 05.10 16:05 105 - 66  
Spartans Distrito Capital - Bucaneros de La Guaira 05.10 22:05 77 - 62  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Haukar 05.10 21:30 29 - 35  
Kézilabda (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashdod - Maccabi Rishon Lezion 05.10 19:00 25 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - Ufa Alisza 05.10 10:00 26 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lada Toljatti 05.10 14:00 29 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Resita 05.10 09:30 39 - 29  
Buzau - CSM Bukarest 05.10 14:50 30 - 26  
CSM Botosani - Focsani 05.10 12:10 25 - 32  
Dinamo Bukarest - Politehnica Timisoara 05.10 17:25 28 - 22  
Fagaras - Steaua Bukarest 05.10 11:00 19 - 29  
Suceava - Baia Mare 05.10 16:30 25 - 30  
Vaslui - Dobrogea Constanta 05.10 13:45 32 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Höör (1.m.) 05.10 20:10 29 - 22  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Alvarado 05.10 20:05 3 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guemes - Brown de Adrogue 05.10 01:00 1 - 1  
Defensores de Belgrano - San Telmo 05.10 22:10 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Justo Jose de Urquiza - Dep. Merlo 05.10 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Sarmiento 05.10 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Montana 05.10 17:00 1 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - Slavia Szófia 05.10 19:15 0 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Real Potosi 05.10 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians SP - Palmeiras SP 05.10 01:00 1 - 1  
Gremio RS - Santos SP 05.10 20:00 1 - 2  
Real Brasilia - Bahia BA 05.10 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitoria PE - Retro FC 05.10 20:00 0 - 5  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeira RN - Globo RN 05.10 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Nürnberg 05.10 20:30 5 - 2  
Holstein Kiel - Hannover 05.10 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldhof Mannheim - Hallescher FC 05.10 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Universidad de Concepcion 05.10 18:00 1 - 0  
Puerto Montt - Dep. Magallanes 05.10 18:00 1 - 1  
Santiago Morning - San Marcos de Arica 05.10 18:00 3 - 0  
Union San Felipe - Cobreloa 05.10 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Cobresal 05.10 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karmiotissza Polemidion - APOEL Nicosia 05.10 17:00 1 - 6  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 05.10 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting San Jose - Dep. Alajuelense 05.10 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Fredericia 05.10 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - FC Köbenhavn 05.10 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Anyang 05.10 12:30 3 - 2  
Busan I'Park - Daejeon Citizen 05.10 12:30 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongju - Seoul City 05.10 11:00 3 - 0  
Sejong Sportstoto - Incheon 05.10 09:30 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Tecnico Univ. Ambato 05.10 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Zamalek 05.10 21:30 1 - 1  
El Gouna - Aswan 05.10 21:30 1 - 1  
National Bank of Egypt SC - Ismaily 05.10 21:30 0 - 2  
Smouha - Wadi Degla 05.10 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Volna Pinszk 05.10 15:00 1 - 1  
Lokomotív Gomel - Orsa 05.10 17:00 2 - 1  
Szlonyim-2017 - Naftan 05.10 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annecy - Boulogne 05.10 20:45 4 - 0  
Avranches - Sete 05.10 20:45 2 - 2  
Cholet - Le Mans 05.10 20:45 2 - 2  
Creteil - Laval 05.10 20:45 2 - 1  
Orleans - Concarneau 05.10 20:45 3 - 1  
Quevilly Rouen - SC Bastia 05.10 20:45 0 - 1  
Red Star FC - Bastia-Borgo 05.10 20:45 2 - 1  
SC Lyon - Bourg-Peronnas 05.10 20:45 2 - 1  
Stade Briochin - Villefranche-Beaujolais 05.10 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Europa Point - Glacis Utd. 05.10 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchee Kowloon - Southern District 05.10 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Valur 05.10 21:15 0 - 0  
ÍBV - Breidablik 05.10 20:00 4 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramtha - Al-Hussein (JOR) 05.10 21:30 5 - 1  
Labdarúgás (Katari Emír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Rayyan 05.10 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanjing City FC - Kunshan 05.10 13:35 1 - 2  
Sichuan Jiuniu - Xinjiang Tianshan 05.10 12:00 2 - 1  
Suzhou Dongwu - Beijing Technology FC 05.10 13:35 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei FC - Shanghai Shenhua 05.10 12:00 1 - 1  
Wuhan FC - Beijing Guoan 05.10 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakow Czestochowa - Piast Gliwice 05.10 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Ventspils 05.10 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Wydad Casablanca 05.10 00:00 0 - 0  
Raja Casablanca - Maghreb Fes 05.10 00:00 1 - 0  
RSB Berkane - Moghreb Tetouan 05.10 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Pachuca 05.10 23:00 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Dep. Toluca 05.10 02:00 2 - 2  
Pachuca - Chivas Guadalajara 05.10 04:15 4 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Austin 05.10 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Ascoli 05.10 14:00 3 - 0  
Cittadella - Venezia 05.10 14:00 1 - 1  
Empoli - Lecce 05.10 14:00 2 - 1  
Monza - Brescia 05.10 14:00 0 - 2  
Pescara - Salernitana 05.10 14:00 0 - 3  
Pisa - Entella 05.10 14:00 3 - 2  
Pordenone - Cosenza 05.10 14:00 2 - 0  
Reggina - Frosinone 05.10 14:00 0 - 4  
SPAL Ferrara - Cremonese 05.10 14:00 1 - 0  
Vicenza - Reggiana 05.10 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biolog Novokubanszk - Tuapsze 05.10 16:00 4 - 1  
Cser. Novorosszijszk - Inter Cserkesszk 05.10 15:00 2 - 0  
FK Krasznodar 3 - Druzsba Majkop 05.10 15:00 1 - 0  
Jesszentuki - Masuk Pjatigorszk 05.10 12:00 1 - 4  
Kubany-Holding - Forte Taganrog 05.10 15:00 2 - 1  
Legion Mahacskala - SZKA Rosztov 05.10 15:30 0 - 0  
Szpartak Nalcsik - Kubany Krasznodar 05.10 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs 2 - Kvant Obninszk 05.10 14:00 3 - 2  
Kaluga - Himki 2 05.10 14:00 4 - 2  
Szahalin - Avangard Kurszk 05.10 08:00 0 - 1  
Szaljut Belgorod - Rjazany 05.10 14:00 0 - 2  
Szaturn Ramenszkoje - Metallurg Lipeck 05.10 16:00 1 - 2  
Szokol Szaratov - Metallurg Vidnoje 05.10 13:00 5 - 0  
Sztrogino Moszkva - Krasznyij Szmolenszk 05.10 12:00 5 - 0  
Znamja Noginszk - Himik-Arszenál 05.10 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Barnaul - Ural Jekatyerinburg 2 05.10 12:00 1 - 0  
FK Novoszibirszk - Cseljabinszk 05.10 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Himki 05.10 18:00 2 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Rosztov 05.10 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guairena - River Plate Asuncion 05.10 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Alianza Huanuco 05.10 20:00 1 - 0  
Universitario de Deportes - UTC de Cajamarca 05.10 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viseu - Vilafranquense 05.10 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Moreirense 05.10 19:00 1 - 2  
Porto - Farense 05.10 21:15 5 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Burnley 05.10 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester 2 - Liverpool 2 05.10 20:00 0 - 2  
Manchester Utd. 2 - Derby County 2 05.10 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland 2 - Stoke 2 05.10 14:00 1 - 1  
West Bromwich 2 - Norwich 2 05.10 15:00 3 - 2  
Wolverhampton 2 - Reading 2 05.10 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Chindia Targoviste 05.10 15:45 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Sepsi OSK 05.10 18:00 0 - 1  
FCS Bukarest - Academica Clinceni 05.10 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Fiorita - Tre Penne 05.10 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Leganes 05.10 19:00 1 - 1  
Sp. Gijón - Lugo 05.10 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Granada 05.10 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - Xamax 05.10 20:00 1 - 1  
Winterthur - Grasshoppers 05.10 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Akropolis IF 05.10 18:30 1 - 1  
Värnamo - GAIS 05.10 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - AIK Stockholm 05.10 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graficar Belgrád - Dubocica 05.10 17:00 1 - 1  
IMT Novi Belgrád - Zeleznicar Pancevo 05.10 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Tacoma Defiance 05.10 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Portuguesa Acarigua 05.10 00:15 0 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Alashkert Jereván 05.10 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Turon - AGMK Olmaliq 05.10 15:40 0 - 1  
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Izland 05.10 13:45    
Franciaország - Dánia 05.10 14:30    
Hollandia - Bosznia-Hercegovina 05.10 13:00    
Lengyelország - Kuvait 05.10 20:00    
Németország - Litvánia 05.10 19:15    
Spanyolország - Olaszország 05.10 18:25    
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Észtország 05.10 17:00 3 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - P. Gunneswaran 05.10 17:40 2 - 0  
D. Altmaier - Taro Daniel 05.10 16:30 0 - 2  
I. Marchenko - B. Zapata Miralles 05.10 13:25 0 - 2  
J. Vesely - O. Otte 05.10 14:00 0 - 2  
K. Coppejans - C. Taberner 05.10 18:20 2 - 0  
M-A. Hüsler - Bra. Nakashima 05.10 15:15 1 - 2  
P. Kohlschreiber - C-M. Stebe 05.10 15:00    
S. Nagal - D. Kudla 05.10 15:20 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kirkin - Z. Bergs 05.10 11:30 2 - 1  
Joao Menezes - M. Janvier 05.10 11:30 0 - 2  
M. Moraing - T.M. Etcheverry 05.10 13:50 2 - 0  
Q. Halys - A. Vukic 05.10 11:30 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - J-L. Struff 05.10 17:45 0 - 2  
D. Shapovalov - C. Ruud 05.10 11:00    
Dan. Evans - T.H. Fritz 05.10 10:00 0 - 2  
G. Mager - A. De Minaur 05.10 16:45 2 - 0  
G. Pella - Fucsovics M. 05.10 10:00    
H. Dellien - A. Mannarino 05.10 15:10 2 - 1  
H. Hurkacz - L. Musetti 05.10 19:00    
K. Khachanov - F. Delbonis 05.10 13:10 1 - 2  
K. Nishikori - F. Fognini 05.10 11:35 2 - 0  
L.G.M. Harris - C. Garin 05.10 14:45 0 - 2  
M. Cilic - A. Bublik 05.10 18:15 2 - 1  
M. Kecmanovic - A. Karatsev 05.10 11:15 0 - 2  
S. Travaglia - B. Paire 05.10 10:00 2 - 0  
U. Humbert - J. Sinner 05.10 13:35 0 - 2  
Y. Nishioka - Fucsovics M. 05.10 10:00 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Kontinen/Roger-Vasselin 05.10 17:30 2 - 1  
Bopanna R / Shapovalov D - Daniell M / Oswald P 05.10 16:00 0 - 2  
Fucsovics M / Ruud C - Evans D / Skupski N 05.10 11:00    
Murray J / Soares B - Demoliner M / Medvedev D 05.10 14:05 1 - 2  
Peers J / Venus M - Krajicek A / Marach O 05.10 12:00 2 - 0  
Puetz T / Zverev A - Kontinen/Roger-Vasselin 05.10 11:00    
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - I. Swiatek 05.10 13:20 0 - 0  
A. Sevastova - J.B. Teichmann 05.10 10:00 2 - 1  
C. McHale - V. Zvonareva 05.10 16:30 0 - 2  
D. Kasatkina - J. Pegula 05.10 14:40 0 - 2  
J. Brady - Shuai Zhang 05.10 13:15 2 - 0  
Kar. Pliskova - V. Williams 05.10 11:00    
M. Linette - P. Kvitova 05.10 11:35 1 - 2  
M. Sakkari - P. Hercog 05.10 14:40 2 - 1  
Marta Kostyuk - E. Alexandrova 05.10 12:15 0 - 2  
P. Martic - S. Rogers 05.10 10:00 2 - 1  
Qiang Wang - A. Anisimova 05.10 12:45 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - C. Giorgi 05.10 18:00 2 - 1  
Y. Putintseva - C. Gauff 05.10 10:00 1 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brancaccio N / Bronzetti - Gauff C / Kudermetova V 05.10 15:00 0 - 2  
Guarachi A / Krawczyk D - Mladenovic K / Vondrousova M 05.10 11:00 0 - 2  
Jurak D / Klepac A - N.Kichenok/Olaru 05.10 16:00 2 - 1  
Kichenok L / Ostapenko J - Gatto-Monticone / Turati 05.10 13:45 0 - 2  
Ninomiya M / Shvedova Y - Hradecka L / Siegemund L 05.10 12:30 1 - 2  
Xu Y F / Zhang S - Perez E / Zheng S 05.10 16:30 0 - 2  
Tenisz (Zágráb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - B. Bonzi 05.10 14:15 2 - 0  
A. Vidak - B. Rola 05.10 17:45 0 - 2  
B. van de Zandschulp - M. Mmoh 05.10 12:35 2 - 1  
F. Coria - M. Safwat 05.10 15:35 2 - 0  
J.M. Cerundolo - E. Donskoy 05.10 15:50 2 - 0  
Jas. Jung - And. Martin 05.10 15:55 0 - 0  
T. Seyboth Wild - R. Safiullin 05.10 17:30 2 - 1  
Yas. Uchiyama - N. Milojevic 05.10 12:30 0 - 2  
Tenisz (Zágráb-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - Tat. Ito 05.10 12:25 2 - 1  
Emi. Gomez - S. Baez 05.10 10:30 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - B. Kavcic 05.10 10:30 2 - 0  
Zhizhen Zhang - R. Ramanathan 05.10 10:30 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,