Tippmix eredmények - 2021. június 14-20.

2021-06-14
Tippmix eredmények - 2021. június 14-20.
2021.06.20.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chentsov - Vla. Fedorov 06.20 14:45 1 - 3  
A. Chentsov - Vla. Petrov 06.20 16:45 3 - 1  
A. Girevenkov - S. Martyukhin 06.20 00:15 3 - 2  
A. Ilin - A. Uvarov 06.20 23:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - K.S. Olshakov 06.20 08:15 1 - 3  
A. Kononenko - Alb. Bogomolov 06.20 06:30    
A. Kononenko - O. Belugin 06.20 08:30 1 - 3  
A. Pravednov - E. Ilyukhin 06.20 03:00 3 - 1  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 06.20 22:45 3 - 2  
A. Slashchev - A. Ilin 06.20 22:45 1 - 3  
A. Tretyakov - M. Aleksandrovskiy 06.20 12:15 3 - 2  
A. Vlasov - K.N. Malahov 06.20 03:15 2 - 3  
A. Vlasov - O. Kutuzov 06.20 00:45 2 - 3  
A. Yakovlev - Kim Sen Ir 06.20 16:00 0 - 3  
A. Zabrodin - A. Yakovlev 06.20 17:00 0 - 3  
A. Zabrodin - I. Meteleshko 06.20 15:30 3 - 2  
A.M. Kuznetsov - M. Davydov 06.20 12:30 3 - 0  
A.M. Kuznetsov - S. Maksakov 06.20 10:30 3 - 1  
D. Balakin - K.N. Malahov 06.20 20:15 3 - 2  
D.M. Evlakhin - A. Vlasov 06.20 02:15 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - A. Klavdenkov 06.20 07:15 3 - 2  
E. Golovachev - E. Kryuchkov 06.20 15:45 1 - 3  
E. Golovachev - I. Matveev 06.20 17:15 1 - 3  
E. Grishaev - I. Poletaev 06.20 10:45 3 - 2  
E. Grishaev - R. Arutiunov 06.20 12:45 1 - 3  
E. Ilyukhin - K. Churin 06.20 23:00 3 - 0  
E. Ilyukhin - V. Chahur 06.20 00:00 3 - 2  
E. Kalashnikov - A. Girevenkov 06.20 01:45 3 - 1  
E. Kalashnikov - N. Zhurba 06.20 02:45 2 - 3  
E. Kalashnikov - V. Safonov 06.20 23:15 1 - 3  
E. Kharchenko - A. Tretyakov 06.20 11:15 1 - 3  
E. Kryuchkov - I. Matveev 06.20 15:15 3 - 0  
E. Mishutin - I. Moshkov 06.20 18:45 1 - 3  
E. Mishutin - V. Marshalov 06.20 20:45 3 - 2  
G. Evglevskiy - I. Poletaev 06.20 10:45    
G. Evglevskiy - R. Arutiunov 06.20 12:45    
G. Karpovkin - A. Kononenko 06.20 08:00 3 - 0  
I. Matveev - K.K. Nosov 06.20 16:15 3 - 0  
I. Meteleshko - A. Yakovlev 06.20 15:00 0 - 3  
I. Mikhaylov - D.M. Evlakhin 06.20 01:15 3 - 2  
I. Mikhaylov - O. Kutuzov 06.20 23:15 0 - 3  
I. Moshkov - N. Lyfenko 06.20 21:15 1 - 3  
I. Moshkov - V. Marshalov 06.20 19:45 3 - 0  
I. Pandur - O.N. Kharlakin 06.20 08:15 2 - 3  
I. Poletaev - I. Valeriovich Nyrkov 06.20 13:15 3 - 2  
I. Poletaev - R. Arutiunov 06.20 11:45 1 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - E. Grishaev 06.20 12:15 0 - 3  
Ilya Novikov - A. Tretyakov 06.20 13:15 1 - 3  
Ilya Novikov - E. Kharchenko 06.20 11:45 1 - 3  
K. Bystrushkin - A.M. Kuznetsov 06.20 12:00 0 - 3  
K.K. Nosov - E. Golovachev 06.20 14:45 1 - 3  
K.K. Nosov - E. Kryuchkov 06.20 16:45 3 - 2  
K.N. Malahov - D.M. Evlakhin 06.20 00:15 3 - 1  
K.N. Malahov - P. Ziuzikov 06.20 20:45 0 - 3  
K.N. Malahov - V. Beliakov 06.20 18:45 3 - 2  
K.S. Olshakov - Dmi. Kolesnikov 06.20 08:45 3 - 0  
Kim Sen Ir - A. Zabrodin 06.20 14:30 0 - 3  
Kim Sen Ir - I. Meteleshko 06.20 16:30 3 - 1  
M. Aleksandrovskiy - E. Kharchenko 06.20 12:45 3 - 2  
M. Aleksandrovskiy - Ilya Novikov 06.20 10:45 3 - 2  
M. Cheklin - A. Chentsov 06.20 16:15 3 - 0  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 06.20 09:00 3 - 2  
M. Davydov - K. Bystrushkin 06.20 11:00 1 - 3  
M. Dukhin - V. Chernov 06.20 19:00 3 - 0  
N. Lyfenko - E. Mishutin 06.20 20:15 2 - 3  
N. Zhurba - S. Martyukhin 06.20 01:15 1 - 3  
N. Zhurba - S. Martyukhin 06.20 23:45 1 - 3  
O. Belugin - G. Karpovkin 06.20 06:30 3 - 1  
O. Kutuzov - I. Mikhaylov 06.20 02:45 3 - 0  
O. Kutuzov - K.N. Malahov 06.20 01:45 3 - 1  
O.N. Kharlakin - S. Muslikov 06.20 08:45 3 - 1  
O.N. Kharlakin - V. Selkin 06.20 06:45 3 - 2  
P. Ziuzikov - D. Balakin 06.20 19:15 3 - 0  
R. Arutiunov - I. Valeriovich Nyrkov 06.20 11:15 3 - 0  
S. Burov - M. Dukhin 06.20 19:30 2 - 3  
S. Burov - V. Chernov 06.20 21:00 3 - 0  
S. Maksakov - K. Bystrushkin 06.20 13:00 0 - 3  
S. Maksakov - M. Davydov 06.20 11:30 1 - 3  
S. Muslikov - I. Pandur 06.20 07:15 0 - 3  
S. Ogay - A. Uezdin 06.20 23:30 3 - 0  
T. Turabekov - V. Chahur 06.20 01:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - A. Klavdenkov 06.20 09:15 2 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 06.20 07:45 0 - 3  
V. Beliakov - D. Balakin 06.20 21:15 3 - 2  
V. Beliakov - P. Ziuzikov 06.20 19:45 3 - 2  
V. Chahur - A. Pravednov 06.20 02:00 3 - 1  
V. Chernov - V. Staroverov 06.20 20:00 3 - 1  
V. Marshalov - N. Lyfenko 06.20 19:15 1 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 06.20 22:30 0 - 3  
V. Selkin - I. Pandur 06.20 09:15 3 - 2  
V. Selkin - S. Muslikov 06.20 07:45 3 - 1  
V. Staroverov - M. Dukhin 06.20 20:30 2 - 3  
V. Staroverov - S. Burov 06.20 18:30 1 - 3  
Vla. Fedorov - M. Cheklin 06.20 17:15 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Essendon 06.20 07:20 73 - 86  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SSG Landers 06.20 10:00 3 - 4  
KT Wiz - Doosan Bears 06.20 10:00 4 - 1  
LG Twins - KIA Tigers 06.20 10:00 6 - 0  
Lotte Giants - Samsung Lions 06.20 10:00 8 - 7  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 06.20 10:00 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 06.20 07:00 1 - 2  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 06.20 06:00 2 - 1  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 06.20 07:00 10 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 06.20 06:00 1 - 1  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 06.20 06:00 3 - 3  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 06.20 06:00 0 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 06.20 01:00 4 - 5  
Bravos de Leon - Mariachis De Guadalajara 06.20 01:15 2 - 7  
Bravos de Leon - Mariachis De Guadalajara (20:15) 06.20 20:15 5 - 8  
El Aguila de Veracruz - Leones de Yucatan 06.20 01:00 9 - 8  
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco 06.20 00:00 5 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Sultanes de Monterrey 06.20 00:30    
Rieleros de Aguascaliente - Sultanes de Monterrey 06.20 19:00    
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 06.20 01:00 6 - 1  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 06.20 02:00 2 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 06.20 04:10 3 - 9  
Arizona - LA Dodgers (22:10) 06.20 22:10 8 - 9  
Atlanta - St. Louis 06.20 01:15    
Baltimore - Toronto 06.20 19:05 4 - 7  
Chicago Cubs - Miami 06.20 20:20 2 - 0  
Colorado - Milwaukee 06.20 03:10 5 - 6  
Colorado - Milwaukee (21:10) 06.20 21:10 6 - 7  
Houston - Chicago WS 06.20 01:15 7 - 3  
Houston - Chicago WS (20:10) 06.20 20:10 8 - 2  
Kansas City - Boston 06.20 20:10 7 - 3  
LA Angels - Detroit 06.20 04:07 8 - 3  
LA Angels - Detroit (22:07) 06.20 22:07 3 - 5  
NY Yankees - Oakland 06.20 19:05 2 - 1  
Pittsburgh - Cleveland 06.20 19:05 1 - 2  
San Diego - Cincinnati 06.20 01:15 7 - 5  
San Diego - Cincinnati (22:10) 06.20 22:10 3 - 2  
San Francisco - Philadelphia 06.20 22:05 11 - 2  
Seattle - Tampa Bay 06.20 04:10 6 - 5  
Seattle - Tampa Bay (22:10) 06.20 22:10 6 - 2  
Texas - Minnesota 06.20 20:35 2 - 4  
Washington - NY Mets (19:05) 06.20 19:05 5 - 2  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jam. Richardson - J. O'Shea 06.20 00:25 4 - 2  
Rob Collins - K. Burness 06.20 00:05 2 - 4  
Sha. McDonald - Rob Collins 06.20 00:45 4 - 1  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas Empire - OpTic Chicago 06.20 21:00 3 - 1  
Toronto Ultra - Atlanta Faze 06.20 01:30 1 - 3  
E-Sport (CSGO, Eleague Spring, Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enterprise - Team Sampi 06.20 13:00 1 - 2  
Sinners Esports - Entropiq 06.20 16:20 3 - 1  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENCE - Endpoint 06.20 20:00 2 - 1  
Team Fiend - Coppenhagen Flames 06.20 17:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Funspark Ulti, Eu, Pl. 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENCE - Hyenas 06.20 15:30 2 - 0  
Hyenas - K23 06.20 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,BlastPremierSp,Final,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - Natus Vincere 06.20 20:15 2 - 0  
Natus Vincere - G2 Esports 06.20 15:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,CIS RMR,Closed Qualifier)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K23 - 100pinggods 06.20 19:00 1 - 2  
Nemiga Gaming - Khan 06.20 16:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,DH Open June,Asia,Qualif.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Nkt - Team Renewal 06.20 13:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Dreamh.Op.June,NA,ClosedQ)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Triumph - X13 06.20 03:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, ESL One,Summer,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T1 Gaming - Alliance 06.20 13:55 2 - 0  
Virtus.pro - T1 Gaming 06.20 17:00 2 - 3  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Rogi_Two) - Ukraine (Coldsiemens) 06.20 09:24 3 - 3  
Italy (Escanor) - Ukraine (Coldsiemens) 06.20 10:00 0 - 5  
Poland (Sam) - Ukraine (Coldsiemens) 06.20 08:48 5 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Rogi_Two) 06.20 07:36 2 - 5  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Escanor) 06.20 08:12 6 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Sam) 06.20 07:00 2 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 06.20 08:00 2 - 0  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 06.20 06:40 3 - 1  
Germany (General) - Ireland (Panica) 06.20 08:20 2 - 4  
Ireland (Panica) - United States (CaptainX) 06.20 08:40 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 06.20 09:20 0 - 0  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 06.20 07:00 2 - 4  
Russia (Val) - Poland (Johnybegood) 06.20 09:00 2 - 1  
United States (CaptainX) - Greece (Sarafou) 06.20 07:20 1 - 1  
United States (CaptainX) - Ireland (Panica) 06.20 09:40 1 - 4  
E-Sport (KOG,KPL Spring Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talent Gaming - AG Super Play 06.20 13:00 4 - 3  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
INTZ eSports - Kabum Esports 06.20 18:00 0 - 1  
Loud - Vorax 06.20 20:15 0 - 1  
Netshoes Miners - Flamengo eSports 06.20 18:00    
Red Canids - Pain Gaming 06.20 21:10 0 - 1  
Rensga Esports - Furia Esports 06.20 19:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredit Brion - Hanwha Life Esports 06.20 12:50 1 - 2  
Sandbox Gaming - T1 06.20 10:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Flyquest 06.20 02:30 1 - 0  
Counter Logic Gaming - Evil Geniuses 06.20 00:00 1 - 0  
Counter Logic Gaming - Team Dignitas 06.20 22:00 1 - 0  
Golden Guardians - Team Liquid 06.20 03:30 0 - 1  
Team Liquid - 100 Thieves 06.20 23:00 0 - 1  
Team Solomid - Team Dignitas 06.20 01:20 1 - 0  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All Knights - Estral E-Sports 06.20 02:40 1 - 0  
Furious Gaming - Xten Esports 06.20 23:50 1 - 0  
Infinity Esports - Furious Gaming 06.20 00:00 1 - 0  
Isurus Gaming - Kaos Latin Gamers 06.20 01:40 1 - 0  
Rainbow7 - Xten Esports 06.20 00:40 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilibili Gaming - Suning Gaming 06.20 11:00 0 - 2  
LGD Gaming - JD Gaming 06.20 09:00 2 - 1  
LNG Esports - Royal Never Give Up 06.20 13:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galakticos - Besiktas Esports Club 06.20 15:00 1 - 0  
Galatasaray Esports - 1907 Fenerbahce Esports 06.20 16:20 1 - 0  
Istanbul Wild Cats - Dark Passage 06.20 13:45 1 - 0  
Nasr Turkey - 5 Ronin 06.20 12:55 1 - 0  
Team Aurora - Supermassive Esports 06.20 15:30 0 - 1  
E-Sport (LOL,UK League Ch., Summer, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulldog Esports - Viperio 06.20 20:00 1 - 0  
London Esports - Enclave Gaming 06.20 21:00 0 - 1  
Lucent Esports - Nvision Esports 06.20 19:00 0 - 1  
Mnm Gaming Academy - Resolve 06.20 22:00 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Gatz) - Milwaukee (Ash) 06.20 10:00 51 - 58  
Brooklyn (Gatz) - Portland (Zod) 06.20 09:24 46 - 44  
LA Clippers (Jema11) - Portland (Zod) 06.20 08:12 46 - 45  
Milwaukee (Ash) - Portland (Zod) 06.20 07:00 49 - 42  
Portland (Zod) - Brooklyn (Gatz) 06.20 07:36 45 - 40  
Portland (Zod) - Milwaukee (Ash) 06.20 08:48 43 - 47  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Gatz) - Milwaukee (Jema11) 06.20 14:30 53 - 50  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Toronto (Answer2208) 06.20 06:30 82 - 73  
Cleveland (BossVlados0_0) - Dallas (pelmeshkabig) 06.20 10:45 80 - 69  
Dallas (pelmeshkabig) - Minnesota (BigBabyMish) 06.20 11:20 88 - 79  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Jema11) - Denver (Zod) 06.20 12:12 51 - 42  
Denver (Zod) - Dallas (Jema11) 06.20 14:00 51 - 37  
Denver (Zod) - Portland (Gatz) 06.20 11:36 36 - 46  
LA Clippers (Ash) - Dallas (Jema11) 06.20 11:36 46 - 54  
LA Clippers (Ash) - Portland (Gatz) 06.20 12:12 47 - 43  
Portland (Gatz) - Dallas (Jema11) 06.20 11:00 49 - 48  
Portland (Gatz) - Denver (Zod) 06.20 13:24 36 - 39  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia Esports - Team One Esports 06.20 20:00 0 - 1  
Mibr - Ninjas In Pyjamas 06.20 19:00 0 - 1  
Santos E-sports - Intz Esports Club 06.20 18:00 1 - 0  
Team Liquid - Faze Clan 06.20 21:00 1 - 0  
E-Sport (R6S, Japan League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crest Gaming Lst - Reject 06.20 06:30 1 - 2  
Eva:e - Guts Gaming 06.20 10:45 0 - 2  
E-Sport (R6S,Korean Open Summer,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Pm Supremacy - Talon Esports 06.20 08:00 0 - 1  
Faust - Damwon Gaming 06.20 09:00 0 - 1  
Starrise - Sga Esports 06.20 10:00 0 - 1  
T1 - Cloud9 06.20 07:00 0 - 1  
E-Sport (SC2, Teamliquid Starleague, ME)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clem - Armani 06.20 15:10 3 - 0  
Dark - Clem 06.20 19:10 4 - 2  
Dark - HeRoMaRinE 06.20 16:05 3 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaragua - Umuarama 06.20 16:00 4 - 1  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Shonan Bellmare 06.20 08:30 5 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meta Catania - Pesaro (1.m.) 06.20 21:00 1 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Valdepenas (3.m.) 06.20 21:00 4 - 1  
Golf (Meijer Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meijer Classic, női 2021 06.20 22:00    
Golf (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bezuidenhout - X. Schauffele (4. kör) 06.20 21:00 76 - 71  
C. Morikawa - Dus. Johnson (4. kör) 06.20 21:11 70 - 74  
K. Streelman - Paul Casey (4. kör) 06.20 20:49 73 - 70  
L. Oosthuizen - Mac. Hughes (4. kör) 06.20 21:55 71 - 77  
Mat. Wolff - J. Rahm (4. kör) 06.20 21:22 74 - 67  
R. Henley - R. McIlroy (4. kör) 06.20 21:44 76 - 73  
S. Scheffler - B. Dechambeau (4. kör) 06.20 21:33 72 - 77  
Jégkorong (ECHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen Americans - Fort Wayne Komets (2.m.) 06.20 02:05 4 - 4  
Greenville Swamp Rabbits - South Carolina Stingrays (3.m.) 06.20 01:05 2 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Islanders - Tampa Bay (4.m.) 06.20 02:00 3 - 2  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Brazília 06.20 00:10 68 - 68, h.u. 82 - 87  
Puerto Rico - USA 06.20 03:10 59 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Melbourne Utd. (2.m.) 06.20 09:00 74 - 83  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancud - Las Animas 06.20 22:00 90 - 61  
Puente Alto - Espanol de Talca 06.20 00:00 91 - 86  
Puerto Varas - Puerto Montt 06.20 20:00 96 - 80  
Quilicura - Espanol de Talca 06.20 21:00 85 - 108  
Quilicura - Universidad de Concepcion 06.20 01:00 57 - 96  
Kosárlabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Szlovákia 06.20 21:00 93 - 61  
Svédország - Fehéroroszország 06.20 15:00 54 - 78  
Kosárlabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Szerbia 06.20 12:00 75 - 87  
Olaszország - Görögország 06.20 18:00 77 - 67  
Kosárlabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Szlovénia 06.20 12:00 81 - 91  
Törökország - Belgium 06.20 15:00 61 - 63  
Kosárlabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Horvátország 06.20 18:00 56 - 84  
Franciaország - Oroszország 06.20 20:45 85 - 59  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Blois 06.20 17:00 92 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Orleans 06.20 15:00 83 - 59  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Milwaukee (7.m.) 06.20 02:30 109 - 109, h.u. 111 - 115  
Phoenix - LA Clippers (1.m.) 06.20 21:30 120 - 114  
Kosárlabda (Olasz 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Rieti (4.m.) 06.20 16:00 86 - 75  
San Severo - Stella Azzurra Roma (5.m.) 06.20 20:15 68 - 74  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuore Napoli - AP Udine (1.m.) 06.20 20:45 72 - 56  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U-Banca Cluj - CSM Oradea (5.m.) 06.20 19:00 86 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Breogan Lugo (3.m.) 06.20 19:00 57 - 83  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bigua de Villa Biarritz - Nacional (4.m.) 06.20 01:00 88 - 56  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Szerbia 06.20 19:00 64 - 75  
Puerto Rico - Mexikó 06.20 16:00 75 - 72  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Olaszország 06.20 20:30 91 - 79  
Tunézia - Csehország 06.20 17:00 55 - 85  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Minnesota 06.20 02:00 95 - 77  
Los Angeles - New York 06.20 22:00    
Washington - Indiana 06.20 01:00 82 - 77  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Dél-Korea 06.20 09:00 82 - 77  
Indonézia - Thaiföld 06.20 05:30 86 - 69  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Tajvan 06.20 12:30 91 - 73  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Taranaki Mountainairs 06.20 07:00 92 - 68  
Manawatu Jets - Bay Hawks 06.20 05:00 61 - 89  
Otago Nuggets - Franklin Bulls 06.20 07:00 104 - 64  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucestershire - Hampshire 06.20 15:30    
Kent - Essex 06.20 15:30 1 - 0  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Durham - Warwickshire 06.20 15:30 1 - 0  
Northamptonshire - Leicestershire 06.20 15:30 0 - 1  
Yorkshire - Derbyshire 06.20 15:30 1 - 0  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Aalborg 06.20 16:00 32 - 31  
Skjern - GOG 06.20 13:30 31 - 26  
Kézilabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PPD Zágráb - Nexe Nasice 06.20 16:00 26 - 21  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Aue 06.20 16:55 24 - 25  
Elbflorenz - Bietigheim 06.20 17:00 33 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - TUSEM Essen 06.20 16:00 30 - 26  
Lemgo - Melsungen 06.20 16:00 28 - 30  
Ludwigshafen-Friesenheim - Kiel 06.20 13:30 20 - 29  
Minden - Göppingen 06.20 16:00 24 - 23  
Nordhorn-Lingen - Flensburg 06.20 16:00 28 - 38  
Labdarúgás (Afrikai Konföderációs Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coton Sport de Garoua - Kabylie 06.20 18:00 1 - 2  
Pyramids FC - Raja Casablanca 06.20 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Setif - Bordj Bou Arreridj 06.20 18:45 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartlepool - Torquay 06.20 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sansinena SD - Estudiantes San Luis 06.20 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Tiro de Salta - Sportivo Las Parejas 06.20 20:30 1 - 0  
Union de Sunchales - Central Norte Salta 06.20 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Macarthur FC 06.20 08:05 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico PE - Botafogo RJ 06.20 21:00 3 - 1  
Operario PR - Cruzeiro MG 06.20 00:00 2 - 1  
Sampaio Correa MA - Confianca 06.20 02:00 3 - 1  
Vila Nova GO - Coritiba 06.20 02:00 0 - 1  
Vitória BA - Brusque 06.20 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altos PI - Manaus AM 06.20 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Mirassol SP 06.20 23:00 1 - 1  
Oeste - Criciuma 06.20 00:00 0 - 0  
Ypiranga RS - Botafogo SP 06.20 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Atlético GO 06.20 23:15 2 - 1  
Bahia BA - Corinthians SP 06.20 21:00 0 - 0  
Flamengo RJ - Bragantino 06.20 02:00 2 - 3  
Fortaleza - Fluminense RJ 06.20 23:15 1 - 1  
Internacional RS - Ceara 06.20 21:00 1 - 1  
Palmeiras SP - America MG 06.20 16:00 2 - 1  
Santos SP - Sao Paulo SP 06.20 23:15 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians SP - Minas ICESP 06.20 01:00 5 - 0  
Cruzeiro MG - Bahia BA 06.20 22:00 4 - 0  
Sao Paulo SP - Real Brasilia 06.20 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Ecuador 06.20 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Gyeongnam 06.20 09:00 1 - 1  
Busan I'Park - Anyang 06.20 11:30 4 - 5  
Chungnam Asan - Jeonnam 06.20 09:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan City - Gangneung City 06.20 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan - Seongnam 06.20 09:00 2 - 2  
Labdarúgás (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020, A csoport 06.20 18:00    
Eb 2020, Olaszország hány pontot szerez az A csoportban? 06.20 21:00    
Eb 2020, Olaszország továbbjut az A csoportból? 06.20 18:00    
Eb2020,Melyik 2 csapat végez az első 2 helyen az A csop-ban? 06.20 18:00    
Olaszország - Wales 06.20 18:00 1 - 0  
Svájc - Törökország 06.20 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - El Nacional Quito 06.20 22:00 0 - 2  
Cumbaya - Chacaritas Pelileo 06.20 22:00 0 - 0  
Gualaceo - LDU Portoviejo 06.20 22:00 0 - 0  
Guayaquil SC - America de Quito 06.20 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Elefántcsont.bajnokság,felsőh.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASEC Mimosas - SO Armee 06.20 17:30 2 - 0  
San Pedro - Academie FAD 06.20 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KI Klaksvik - IF Fuglafjördur 06.20 16:00 4 - 0  
Vikingur Gota - Vestur Sorvagur 06.20 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - PK-35 06.20 15:00 1 - 1  
Klubi 04 - Gnistan 06.20 15:00 0 - 3  
KPV Kokkola - Musan Salama 06.20 15:00 1 - 2  
Mikkeli MP - JIPPO 06.20 17:30 4 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahden Reipas - KaPa 06.20 15:00 0 - 1  
PEPO - Myllykoski PA 06.20 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Hercules Oulu 06.20 15:00 2 - 0  
Narpes Kraft - GBK Kokkola 06.20 15:00 3 - 0  
PS Kemi - Vaajakoski 06.20 15:00 0 - 1  
Seinäjoen JK 2 - OLS Oulu 06.20 15:00 3 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - FH 06.20 21:15 4 - 0  
Fylkir - ÍA Akranes 06.20 19:00 3 - 1  
KA Akureyri - Valur 06.20 18:00 0 - 1  
Keflavik - Leiknir R. 06.20 21:15 1 - 0  
Stjarnan - HK Kopavogs 06.20 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitakyushu - Ehime 06.20 12:00 0 - 2  
Mito - Yamagata 06.20 11:00 0 - 1  
Sagamihara - Tokyo Verdy 06.20 08:00 0 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Machida Zelvia 06.20 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imabari - Gifu 06.20 09:00 3 - 0  
Nagano Parceiro - Kataller Toyama 06.20 07:00 4 - 0  
Roasso Kumamoto - Gainare Tottori 06.20 12:30 1 - 1  
Tegevajaro Miyazaki - Kamatamare Sanuki 06.20 08:00 2 - 2  
Yokohama SCC - Fujieda MYFC 06.20 06:00 4 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Vegalta Sendai 06.20 10:00 1 - 1  
Urawa RD - Shonan Bellmare 06.20 12:00 2 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angeviolet Hiroshima - Iga Kunoichi 06.20 07:00 1 - 4  
Harima Albion - Yokohama Seagulls 06.20 06:00 2 - 2  
Yamato Sylphid - Ehime FC 06.20 06:00 4 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Dep. Tolima 06.20 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Gornik Leczna 06.20 20:40 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Riteriai Vilnius 06.20 16:00 1 - 1  
Zalgiris Kaunas - Hegelmann Litauen 06.20 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Rapide Oued Zem 06.20 18:00 1 - 1  
Hassania Agadir - Maghreb Fes 06.20 22:30 1 - 1  
Youssoufia Berrechid - FUS Rabat 06.20 20:15 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Philadelphia 06.20 20:00 2 - 2  
Austin - San Jose 06.20 03:00 0 - 0  
Columbus - Chicago 06.20 01:30 2 - 0  
D.C. United - Inter Miami 06.20 02:00 1 - 0  
Dallas - Minnesota 06.20 02:30 1 - 1  
FC Cincinnati - Colorado Rapids 06.20 01:30 0 - 2  
Los Angeles FC - Houston 06.20 05:00 1 - 1  
Los Angeles Galaxy - Seattle 06.20 03:00 1 - 2  
New York City FC - New England 06.20 01:30 2 - 3  
Portland - Kansas City 06.20 04:30 2 - 1  
Toronto FC - Orlando 06.20 01:30 2 - 3  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dakkada - Enugu Rangers 06.20 17:00 1 - 1  
Enyimba - Nasarawa Utd. 06.20 17:00 0 - 0  
Ifeanyi Ubah - Heartland Owerri 06.20 17:00 2 - 1  
Jigawa Golden Stars - Kano Pillars 06.20 17:00 1 - 0  
Plateau Utd. - Warri Wolves 06.20 17:00 2 - 0  
Rivers Utd. - Katsina Utd. 06.20 17:00 1 - 0  
Sunshine Stars - Abia Warriors 06.20 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Asker 06.20 15:30 0 - 2  
Hödd - Senja 06.20 13:30 3 - 0  
Kongsvinger - Flöya 06.20 16:00 4 - 1  
Kvik Halden - Tromsdalen 06.20 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Nardo 06.20 13:00 3 - 0  
Levanger - Notodden 06.20 14:00 2 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Odd Grenland 06.20 18:00 1 - 3  
Haugesund - Kristiansund 06.20 18:00 3 - 0  
Mjöndalen - Strömsgodset 06.20 15:00 1 - 1  
Molde - Stabaek 06.20 18:00 2 - 1  
Rosenborg - Sarpsborg 06.20 18:00 0 - 1  
Tromsö - Lilleström 06.20 18:00 1 - 2  
Valerenga - Bodö/Glimt 06.20 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gungahlin Utd. - Canberra Olympic 06.20 07:15 4 - 0  
Tuggeranong Utd. - Cooma Tigers 06.20 07:00 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apia Leichhardt - Rockdale Ilinden 06.20 07:00 0 - 1  
Blacktown City - Sutherland Sharks 06.20 07:00 3 - 2  
Northbridge FC - Sydney Utd. 06.20 07:00 1 - 1  
Sydney FC 2 - Manly Utd. 06.20 10:30 2 - 2  
Sydney Olympic - Druitt Town Rangers 06.20 08:00 0 - 1  
Wollongong Wolves - Marconi Stallions 06.20 06:30 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlestown Azzurri - Adamstown Rosebud 06.20 06:30 3 - 3  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg Utd. - Green Gully Cavaliers 06.20 07:00 1 - 0  
St. Albans Saints - Bentleigh Greens 06.20 07:00 1 - 3  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 06.20 02:00 1 - 1  
Portland - Kansas City 06.20 22:00 1 - 0  
Racing Louisville - Houston 06.20 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Dep. Llacuabamba 06.20 02:00 3 - 0  
Sport Chavelines Juniors - Dep. Coopsol 06.20 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Rayo Vallecano 06.20 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Sevilla 06.20 11:00 2 - 0  
EDF Logrono - Atl. Madrid 06.20 11:30 0 - 2  
Levante - Valencia 06.20 13:30 1 - 1  
Real Sociedad - Barcelona 06.20 17:00 1 - 4  
Santa Teresa - Real Madrid 06.20 12:00 1 - 5  
Tenerife - Rayo Vallecano 06.20 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Tercera Div.,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arosa SC - Somozas 06.20 17:00 2 - 0  
UD San Fernando - CD Buzanada 06.20 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Falkenberg 06.20 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Malmö - Oskarshamn 06.20 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - AIK Stockholm 06.20 15:00 10 - 0  
Pitea - Hammarby 06.20 15:00 0 - 3  
Växjö - Djurgarden 06.20 13:00 0 - 0  
Örebro - Kristianstad 06.20 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szenegáli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Pikine - ASC Niarry Tally 06.20 19:00 1 - 0  
Casa Sports de Ziguinchor - CNEPS Excellence 06.20 19:00 0 - 0  
Dakar SC - Teungueth FC 06.20 19:00 0 - 2  
Stade de Mbour - ASC Jaraaf 06.20 19:00 2 - 1  
US Goree - Diambars de Saly 06.20 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - US Monastir 06.20 18:00 0 - 0  
CO Transports - CS Sfaxien 06.20 16:00    
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Rocha FC 06.20 15:30 0 - 0  
Racing Montevideo - Danubio Montevideo 06.20 17:45 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Dep. Maldonado 06.20 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Austin Bold 06.20 01:30    
FC San Antonio - Rio Grande Valley 06.20 02:30 1 - 1  
Hartford - Loudoun Utd. 06.20 01:00 2 - 1  
Kansas City 2 - Indy Eleven 06.20 23:00 1 - 2  
Las Vegas - Orange County SC 06.20 04:30 1 - 3  
Memphis - Oklahoma City Energy 06.20 02:30 0 - 1  
Oakland Roots - Sacramento 06.20 02:30    
San Diego Loyal - Phoenix Rising 06.20 04:30 2 - 1  
Tampa Bay - Pittsburgh 06.20 01:30 1 - 2  
Tulsa - Louisville City 06.20 02:00 2 - 3  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Madison - New England 2 06.20 02:00 0 - 2  
North Texas SC - FC Tucson 06.20 02:30 0 - 0  
Richmond Kickers - Union Omaha 06.20 00:30 1 - 1  
South Georgia Tormenta - Greenville Triumph 06.20 02:00 3 - 1  
Toronto FC 2 - Fort Lauderdale CF 06.20 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Metropolitanos Caracas 06.20 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Portuguesa Acarigua 06.20 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Kokand 06.20 17:00 0 - 1  
Nasaf Qarshi - Andijan 06.20 17:00 2 - 0  
Navbahor Namangan - Mashal Mubarek 06.20 17:00 2 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Las Vegas 29)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Camur - N. Negumereanu 06.20 00:35 0 - 1  
Ale. Oleinik - Ser. Spivak 06.20 02:45 0 - 1  
Chan Sung Jung - Dan Ige 06.20 03:15 1 - 0  
J. Erosa - Seungwoo Choi 06.20 01:50 0 - 1  
Mar. Vera - Dav. Grant 06.20 02:10 1 - 0  
Matt Brown - Dhi. Lima 06.20 01:00 1 - 0  
T. Means - Dan. Roberts 06.20 02:00    
V. Jandiroba - K. Murata (női) 06.20 00:05 1 - 0  
W. Turman - Bru. Silva 06.20 01:20 0 - 1  
W. Turman - Bruno Silva 06.20 01:30 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Francia Nagydíj, futam) 06.20 15:00 0 - 1  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Francia Nagydíj, futam) 06.20 15:00 0 - 1  
F. Alonso - E. Ocon (Francia Nagydíj, futam) 06.20 15:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Francia Nagydíj, futam) 06.20 15:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Francia Nagydíj, futam) 06.20 15:00 0 - 1  
M. Verstappen - L. Hamilton (Francia Nagydíj, futam) 06.20 15:00 1 - 0  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Francia Nagydíj, futam) 06.20 15:00 1 - 0  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Francia Nagydíj, futam) 06.20 15:00 1 - 0  
S. Vettel - L. Stroll (Francia Nagydíj, futam) 06.20 15:00 1 - 0  
V. Bottas - S. Perez (Francia Nagydíj, futam) 06.20 15:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1, FranciaND 2021 - Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes 06.20 15:00    
F1,Francia ND - Ugyanaz nyeri: futam időmérő leggyorsabb kör 06.20 15:00    
F1,Francia ND 2021-Hamilton és Bottas is dobogón végez? 06.20 15:00    
F1,Francia ND 2021-Hamilton és Verstappen is dobogón végez? 06.20 15:00    
F1,Francia ND 2021-Verstappen és Bottas is dobogón végez? 06.20 15:00    
Forma-1., Francia Nagydíj - Top 6 06.20 15:00    
Forma-1., Francia Nagydíj 2021 06.20 15:00    
Forma-1., Francia Nagydíj 2021 - Futamgyőztes konstruktőr 06.20 15:00    
Forma-1., Francia Nagydíj 2021 - Top 3 06.20 15:00    
Forma-1., Francia Nagydíj 2021, leggyorsabb kör (futam) 06.20 15:00    
Forma-1.,Francia ND 2021 - Hány versenyző ér el helyezést? 06.20 15:00    
Motorsport (Indycar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indycar, Elkhart Lake REV Group Grand Prix 2021 06.20 18:40    
Indycar, Elkhart Lake REV Group Grand Prix 2021 - Top 3 06.20 18:40    
Motorsport (Indycar futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Palou - Will Power (Elkhart Lake GP) 06.20 18:40 1 - 0  
J. Newgarden - C. Herta (Elkhart Lake GP) 06.20 18:40 0 - 1  
S. Bourdais - S. McLaughlin (Elkhart Lake GP) 06.20 18:40 0 - 1  
S. Pagenaud - G. Rahal (Elkhart Lake GP) 06.20 18:40 0 - 1  
Sco. Dixon - P. O'Ward (Elkhart Lake GP) 06.20 18:40 1 - 0  
Motorsport (Moto2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Német Nagydíj 2021 06.20 12:20    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - J. Navarro (Német Nagydíj, futam) 06.20 12:20 1 - 0  
Ai Ogura - Bo Bendsneyder (Német Nagydíj, futam) 06.20 09:10 0 - 1  
M. Bezzecchi - X. Vierge (Német Nagydíj, futam) 06.20 12:20 1 - 0  
M. Schrötter - Joe Roberts (Német Nagydíj, futam) 06.20 12:20 1 - 0  
Remy Gardner - Raul Fernandez (Német Nagydíj, futam) 06.20 12:20 1 - 0  
S. Chantra - T. Arbolino (Német Nagydíj, futam) 06.20 12:20 0 - 1  
S. Lowes - Aug. Fernandez (Német Nagydíj, futam) 06.20 12:20 1 - 0  
Motorsport (Moto3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Német Nagydíj 2021 06.20 11:00    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Guevara - X. Artigas (Német Nagydíj, futam) 06.20 11:00 0 - 1  
J. McPhee - D. Foggia (Német Nagydíj, futam) 06.20 11:00 0 - 1  
Kai. Toba - S. Nepa (Német Nagydíj, futam) 06.20 11:00 1 - 0  
N. Antonelli - D. Oncu (Német Nagydíj, futam) 06.20 11:00 1 - 0  
P. Acosta - J. Masia (Német Nagydíj, futam) 06.20 11:00 1 - 0  
R. Fenati - A. Migno (Német Nagydíj, futam) 06.20 11:00 0 - 1  
Tat. Suzuki - F. Salac (Német Nagydíj, futam) 06.20 11:00 1 - 0  
Motorsport (MotoGP)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Német Nagydíj 2021 06.20 14:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rins - J. Mir (Német Nagydíj, futam) 06.20 14:00 0 - 1  
Ale. Espargaro - F. Bagnaia (Német Nagydíj, futam) 06.20 09:40 0 - 1  
D. Petrucci - V. Rossi (Német Nagydíj, futam) 06.20 14:00 0 - 1  
F. Quartararo - Mig. Oliveira (Német Nagydíj, futam) 06.20 14:00 0 - 1  
J. Zarco - Jack Miller (Német Nagydíj, futam) 06.20 14:00 0 - 1  
Jor. Martin - B. Binder (Német Nagydíj, futam) 06.20 09:40 0 - 1  
M. Vinales - F. Morbidelli (Német Nagydíj, futam) 06.20 14:00 0 - 1  
Tak. Nakagami - Pol Espargaro (Német Nagydíj, futam) 06.20 14:00 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Nashville Ally 400 2021 06.20 21:30    
Nascar, Nashville Ally 400 2021 - Top 3 06.20 21:30    
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Kouvolan Pallonlyojat 06.20 15:00 0 - 1  
Imatran Pallo-Veikot - Seinäjoen Jymy-Jussit 06.20 16:00 1 - 2  
Manse Tampere - Siilinjarven Pesis 06.20 16:00 2 - 0  
Pattijoen Raahe - Koskenkorvan Urheilijat 06.20 16:00 2 - 1  
Vimpelin Veto - Haminan Palloilijat 06.20 15:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kempeleen Kiri - Mynamaen Vesa 06.20 16:00 1 - 2  
Seinäjoen Maila-Jussit - Roihuttaret Helsinki 06.20 16:00 2 - 1  
Siilinjarven Pesis - Hyvinkaan Tahko 06.20 13:00 0 - 2  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dewsbury - Featherstone 06.20 16:00 24 - 68  
London Broncos - Whitehaven 06.20 16:00 46 - 12  
Newcastle Thunder - Oldham 06.20 16:00 40 - 6  
Swinton - Halifax 06.20 16:00 4 - 34  
Widnes - Sheffield Eagles 06.20 16:00 30 - 20  
York City - Batley 06.20 16:00 20 - 22  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Houston Sabercats 06.20 02:00 33 - 15  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Manly-Warringah SeaEagles 06.20 08:05 24 - 56  
Parramatta Eels - Canterbury Bulldogs 06.20 06:00 36 - 10  
Röplabda (EL, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Észtország 06.20 17:00 0 - 3  
Ukrajna - Törökország 06.20 20:00 1 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 06.20 19:00 1 - 3  
Spanyolország - Csehország 06.20 16:00 3 - 2  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Kanada 06.20 19:30 3 - 0  
Brazília - Törökország 06.20 21:00 3 - 1  
Dominikai Köztársaság - Németország 06.20 10:00 3 - 2  
Dél-Korea - Hollandia 06.20 18:00 2 - 3  
Japán - Szerbia 06.20 15:00 3 - 0  
Kína - USA 06.20 12:00 3 - 0  
Oroszország - Lengyelország 06.20 16:00 2 - 3  
Thaiföld - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 06.20 13:00 1 - 3  
Strandröplabda (GerBeachTour-s.női, Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Behlen A / Krohn A 06.20 10:00 1 - 2  
Borger K / Sude J - Laboureur C / Schulz S 06.20 09:00 2 - 0  
Strandröplabda (GerBeachTour-selejt,Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erdmann J / Timmermann T - Bergmann P A/Pfretzschner 06.20 12:00 0 - 2  
Kaminski J / Meyer N - Hauschild L / Karpa M-J 06.20 11:00 2 - 0  
Kulzer S / Lorenz M - Just M / Wust L 06.20 12:00 0 - 2  
Schneider R / Wickler C - Huster P K / Wust M 06.20 11:00 2 - 0  
Tenisz (Aix-en-Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Guinard - C. Taberner 06.20 15:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lama - S. Polukhin 06.20 12:55 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bilardo - I.G. Ghioroaie 06.20 09:30 0 - 2  
Tenisz (Bad Homburg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - Mis. Doi 06.20 15:50 0 - 2  
A. Petkovic - S. Cirstea 06.20 18:00 2 - 0  
D. Kovinic - A. Anisimova 06.20 14:05 0 - 2  
K. Siniakova - V. Gracheva 06.20 13:55 2 - 0  
M. Guth - N. Podoroska 06.20 16:30 0 - 2  
P.M. Tig - M. Barthel 06.20 12:00 2 - 0  
R. Peterson - T. Korpatsch 06.20 15:35 1 - 2  
Tenisz (Bad Homburg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Klepac A - Kato M / Voracova R 06.20 17:05 2 - 0  
Tenisz (Bad Homburg-selejt., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zaja - J. Middendorf 06.20 11:00 2 - 0  
K. Piter - N.M. Schunk 06.20 11:00 2 - 1  
R. Bhatia - E. Yashina 06.20 14:10 0 - 2  
Y. Hatouka - K. Zimmermann 06.20 12:30 2 - 0  
Tenisz (Berlin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin, női egyes 2021 06.20 20:00    
L. Samsonova - B. Bencic 06.20 15:30 2 - 1  
Tenisz (Berlin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Schuurs D - Azarenka V / Sabalenka A 06.20 12:00 1 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham, női egyes 2021 06.20 21:00    
D. Kasatkina - O. Jabeur 06.20 14:30 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jabeur O / Perez E - Bouzkova M / Hradecka L 06.20 17:30 1 - 2  
Tenisz (Denain, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Ormaechea - Gálfi D. 06.20 13:45 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Kukushkin 06.20 15:30 0 - 2  
Ala. Gray - J. Duckworth 06.20 13:10 0 - 2  
I. Ivashka - M. Purcell 06.20 12:35 2 - 1  
N. Gombos - M. Ymer 06.20 14:55 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - C. McHale 06.20 15:30 1 - 2  
C. Giorgi - A. Tomljanovic 06.20 12:00 2 - 0  
M. Brengle - V. Golubic 06.20 17:50 1 - 2  
S. Rogers - B. Pera 06.20 13:45 1 - 2  
Shuai Zhang - Marta Kostyuk 06.20 12:00 1 - 2  
V. Zvonareva - K. Mladenovic 06.20 15:55 2 - 0  
Tenisz (Figueira Da Foz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ponchet - T. Andrianjafitrimo 06.20 11:30 1 - 2  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Nikles - L. Nardi 06.20 10:00 0 - 2  
Tenisz (Grasse, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - V. Royer 06.20 14:50 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle, férfi egyes 2021 06.20 22:00    
U. Humbert - A. Rublev 06.20 14:00 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassime/Hurkacz - Krawietz K / Tecau H 06.20 11:30 0 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London, férfi egyes 2021 06.20 22:00    
M. Berrettini - C. Norrie 06.20 14:30 2 - 1  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opelka R / Peers J - Herbert P-H / Mahut N 06.20 18:00 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Bouzas Maneiro - A. Hesse 06.20 11:45 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - A. Mannarino 06.20 18:25 0 - 2  
Jor. Thompson - P. Andujar 06.20 15:40 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Qureshi A U H - Goransson A / Ruud C 06.20 17:40 2 - 1  
Tenisz (Mallorca-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pouille - J. Sousa 06.20 15:50 2 - 0  
Luk. Klein - D. Istomin 06.20 13:30 2 - 1  
R. Albot - N. Kuhn 06.20 13:30 0 - 2  
R. Carballes Baena - Yos. Watanuki 06.20 13:30 2 - 1  
Tenisz (Milánó-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ajdukovic - S. Napolitano 06.20 13:00 2 - 0  
E. Ejupovic - J. Forejtek 06.20 14:50 1 - 2  
E. Furness - J. Berrettini 06.20 12:30 2 - 0  
F. Passaro - G. Zeppieri 06.20 11:00 0 - 2  
Gon. Oliveira - N. Fatic 06.20 12:30 1 - 2  
M. Vrbensky - L.E. Cattaneo 06.20 11:00 2 - 0  
N. Sanchez-Izquierdo - O. Luz 06.20 14:55 1 - 2  
S. Fanselow - C. Ugo Carabelli 06.20 15:15 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Darderi - S.F.A. Rodriguez Taverna 06.20 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kat. Kozarov - M.E. Reasco Gonzalez 06.20 10:30 1 - 2  
Tenisz (Nottingham 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - K. Majchrzak 06.20 12:00 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - Ari. Rodionova 06.20 11:00 2 - 0  
Tenisz (Stare Splavy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qinwen Zheng - A. Krunic 06.20 11:00 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam Lopez - I. Dogboe 06.20 02:00 0 - 1  
Angelo Leo - A. Alameda Lopez 06.20 03:00 1 - 0  

 

2021.06.19.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Doncenko - S. Lanovenko 06.19 09:15 1 - 3  
A. Doncenko - V. Nemashkalo 06.19 07:45 1 - 3  
A. Girevenkov - N. Zhurba 06.19 22:45 3 - 1  
A. Golovinskii - A. Monakov 06.19 20:45 3 - 1  
A. Golovinskii - V. Kazakov 06.19 18:45 3 - 0  
A. Ilin - A. Vlasov 06.19 00:15 3 - 0  
A. Innazarov - A. Chentsov 06.19 11:45 0 - 3  
A. Klavdenkov - K.S. Olshakov 06.19 08:15 0 - 3  
A. Kononenko - M. Chernyavskiy 06.19 08:00 0 - 3  
A. Monakov - D. Merzlikin 06.19 19:15 0 - 3  
A. Pravednov - D. Sayanov 06.19 00:00 0 - 3  
A. Slaschilin - I. Valeriovich Nyrkov 06.19 16:15 3 - 1  
A. Tregub - V. Chernov 06.19 11:00 1 - 3  
A. Uvarov - A. Ilin 06.19 01:45 2 - 3  
A. Vlasov - O. Pronin 06.19 02:15 3 - 2  
A. Zolotov - Y. Shishko 06.19 12:15 0 - 3  
A.R. Kazakov - A. Tregub 06.19 11:30 3 - 1  
A.R. Kazakov - V. Chernov 06.19 13:00 3 - 2  
Alb. Bogomolov - A. Kononenko 06.19 07:00 3 - 0  
Ale. Alekseev - E. Anisimov 06.19 15:30 2 - 3  
Ale. Alekseev - S. Kulikov 06.19 17:00 2 - 3  
B. Grebenyuk - N. Lyfenko 06.19 19:15 2 - 3  
D. Balakin - A. Vlasov 06.19 01:15 2 - 3  
D. Merzlikin - A. Golovinskii 06.19 20:15 3 - 1  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 06.19 21:15 0 - 3  
D. Sayanov - Val. Sidorin 06.19 02:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - S. Burov 06.19 19:00 2 - 3  
D.M. Evlakhin - O. Kutuzov 06.19 23:15 3 - 2  
Demic Ying - A. Chentsov 06.19 12:45 3 - 0  
Demic Ying - A. Innazarov 06.19 10:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Klavdenkov 06.19 07:15 0 - 3  
E. Anisimov - S. Kulikov 06.19 15:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - T. Turabekov 06.19 22:30 3 - 1  
E.A. Kupryakov - A. Slaschilin 06.19 17:15 2 - 3  
E.A. Kupryakov - G. Evglevskiy 06.19 15:45 3 - 1  
G. Evglevskiy - A. Slaschilin 06.19 15:15 1 - 3  
I. Mikhaylov - A. Vlasov 06.19 23:45 2 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - E.A. Kupryakov 06.19 14:45 1 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - G. Evglevskiy 06.19 16:45 1 - 3  
I. Zemit - D. Tikhnenko 06.19 20:30 0 - 3  
I. Zemit - V. Staroverov 06.19 18:30 3 - 1  
K. Churin - A. Pravednov 06.19 01:30 0 - 3  
K. Churin - S. Ogay 06.19 02:30 1 - 3  
K.N. Malahov - I. Mikhaylov 06.19 22:45 3 - 1  
K.S. Olshakov - Dmi. Kolesnikov 06.19 08:45 3 - 0  
K.S. Olshakov - V. Bazilevsky 06.19 06:45 1 - 3  
M. Andrusenko - B. Grebenyuk 06.19 20:45 3 - 0  
M. Andrusenko - D. Petrochenko 06.19 18:45 1 - 3  
M. Chernyavskiy - Alb. Bogomolov 06.19 08:30 3 - 2  
M. Chernyavskiy - P. Vshivkov 06.19 06:30 3 - 2  
M. Ilichev - A. Zolotov 06.19 11:15 3 - 1  
M. Marchenko - A. Tregub 06.19 12:30 3 - 0  
M. Marchenko - A.R. Kazakov 06.19 10:30 1 - 3  
M. Sverdlov - Ale. Alekseev 06.19 14:30 1 - 3  
M. Sverdlov - E. Anisimov 06.19 16:30 3 - 1  
N. Lyfenko - M. Andrusenko 06.19 20:15 3 - 2  
N. Zhurba - A. Serebrennikov 06.19 01:15 3 - 1  
O. Pronin - A. Ilin 06.19 03:15 1 - 3  
O. Pronin - A. Uvarov 06.19 00:45 1 - 3  
P. Vshivkov - A. Kononenko 06.19 09:00 3 - 1  
P. Vshivkov - Alb. Bogomolov 06.19 07:30 0 - 3  
Pav. Bondarenko - A. Aslanyan 06.19 16:45 3 - 1  
Pav. Bondarenko - S. Ogay 06.19 14:45 3 - 1  
Pav. Medvedev - Pav. Bondarenko 06.19 16:15 3 - 2  
R. Agababyan - A. Doncenko 06.19 06:45 1 - 3  
R. Agababyan - V. Nemashkalo 06.19 08:45 1 - 3  
S. Burov - I. Zemit 06.19 20:00 3 - 0  
S. Kulikov - M. Sverdlov 06.19 16:00 0 - 3  
S. Lanovenko - R. Agababyan 06.19 08:15 3 - 1  
S. Martyukhin - A. Serebrennikov 06.19 00:15 1 - 3  
S. Martyukhin - E. Kalashnikov 06.19 23:15 3 - 2  
S. Ogay - D. Sayanov 06.19 01:00 1 - 3  
S. Ogay - Pav. Medvedev 06.19 17:15 1 - 3  
T. Turabekov - A. Pravednov 06.19 23:30 0 - 3  
V. Bazilevsky - A. Klavdenkov 06.19 09:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 06.19 07:45 3 - 2  
V. Chernov - M. Marchenko 06.19 12:00 1 - 3  
V. Kazakov - A. Monakov 06.19 19:45 3 - 1  
V. Kazakov - D. Merzlikin 06.19 21:15 3 - 0  
V. Nemashkalo - S. Lanovenko 06.19 07:15 3 - 2  
V. Safonov - N. Zhurba 06.19 02:45 2 - 3  
V. Safonov - S. Martyukhin 06.19 01:45 2 - 3  
V. Staroverov - D. Tikhnenko 06.19 19:30 2 - 3  
V. Staroverov - S. Burov 06.19 21:00 2 - 3  
Val. Sidorin - A. Pravednov 06.19 03:00 1 - 3  
Val. Sidorin - K. Churin 06.19 00:30 3 - 1  
Y. Shishko - M. Ilichev 06.19 12:45 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Port Adelaide 06.19 05:45 31 - 81  
Greater Western Sydney - Carlton 06.19 11:25 102 - 66  
North Melbourne Kangaroos - Brisbane Lions 06.19 08:35 45 - 68  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SSG Landers 06.19 10:00 5 - 7  
LG Twins - KIA Tigers 06.19 10:00 7 - 2  
Lotte Giants - Samsung Lions 06.19 10:00 1 - 9  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 06.19 10:00 7 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 06.19 07:00 5 - 5  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 06.19 07:00 7 - 2  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 06.19 07:00    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 06.19 07:00 2 - 6  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 06.19 07:00 3 - 7  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 06.19 07:00 11 - 12  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 06.19 02:30 2 - 1  
Bravos de Leon - Mariachis De Guadalajara 06.19 02:15 7 - 13  
Generales de Durango - Toros de Tijuana 06.19 02:35    
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco 06.19 02:00 9 - 5  
Pericos de Puebla - Piratas de Campeche 06.19 02:00    
Rieleros de Aguascaliente - Sultanes de Monterrey 06.19 02:00 3 - 2  
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 06.19 02:30 3 - 5  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Leones de Yucatan 06.19 02:30    
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 06.19 02:00 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 06.19 03:40 0 - 3  
Atlanta - St. Louis 06.19 01:20 9 - 1  
Baltimore - Toronto 06.19 01:05 7 - 1  
Baltimore - Toronto (22:05) 06.19 22:05 7 - 10  
Chicago Cubs - Miami 06.19 02:05 2 - 10  
Chicago Cubs - Miami (20:20) 06.19 20:20 1 - 11  
Colorado - Milwaukee 06.19 02:40 6 - 5  
Houston - Chicago WS 06.19 02:10 2 - 1  
Kansas City - Boston 06.19 02:10 5 - 3  
Kansas City - Boston (22:10) 06.19 22:10 1 - 7  
LA Angels - Detroit 06.19 03:38 11 - 3  
NY Yankees - Oakland 06.19 01:05 3 - 5  
NY Yankees - Oakland (19:05) 06.19 19:05 7 - 5  
Pittsburgh - Cleveland 06.19 01:05 11 - 10  
Pittsburgh - Cleveland (22:05) 06.19 22:05 6 - 3  
San Diego - Cincinnati 06.19 04:10 8 - 2  
San Francisco - Philadelphia 06.19 03:45 5 - 3  
San Francisco - Philadelphia (22:05) 06.19 22:05 6 - 13  
Seattle - Tampa Bay 06.19 04:10 5 - 1  
Texas - Minnesota 06.19 02:05 5 - 7  
Texas - Minnesota (22:05) 06.19 22:05 2 - 3  
Washington - NY Mets 06.19 01:05 1 - 0  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. O'Shea - R. Burnett 06.19 23:45 2 - 4  
Jam. Richardson - Rob Collins 06.19 01:55 1 - 4  
K. Burness - K. Kay 06.19 00:45 4 - 3  
K. Burness - Sha. McDonald 06.19 23:20 3 - 4  
K. Kay - Jam. Richardson 06.19 00:05 2 - 4  
K. Kay - M. Webster 06.19 01:35 4 - 3  
M. Webster - Jam. Richardson 06.19 01:05 1 - 4  
M. Webster - Rob Collins 06.19 00:25 3 - 4  
R. Burnett - Jam. Richardson 06.19 23:05 1 - 4  
Rob Collins - K. Burness 06.19 01:20 1 - 4  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - Minnesota Roekkr 06.19 01:30 3 - 0  
Florida Mutineers - New York Subliners 06.19 19:30 2 - 3  
Seattle Surge - OpTic Chicago 06.19 21:00 2 - 3  
Toronto Ultra - Dallas Empire 06.19 00:00 3 - 2  
E-Sport (CSGO, EDC, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Brugge Esports - Sangal Esports 06.19 12:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Eleague Spring, Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinners Esports - Enterprise 06.19 13:15 2 - 0  
Team Sampi - Entropiq 06.19 15:25 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - Nordavind 06.19 20:30 0 - 2  
Young Ninjas - Sangal Esports 06.19 17:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Funspark Ulti, Eu, Pl. 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENCE - K23 06.19 15:00 2 - 0  
Entropiq - Hyenas 06.19 15:00    
E-Sport (CSGO,BlastPremierSp,Final,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - Natus Vincere 06.19 15:30 2 - 1  
Ninjas In Pyjamas - G2 Esports 06.19 19:15 1 - 2  
E-Sport (CSGO,CIS RMR,Closed Qualifier)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - Nemiga Gaming 06.19 16:00 2 - 1  
Esports Club Kyiv - 100pinggods 06.19 19:00 0 - 2  
Forze - K23 06.19 19:00 2 - 0  
Khan - Ex-Marlian Esports 06.19 16:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,DH Open June,Asia,Qualif.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huatzai - Checkmate 06.19 11:00 1 - 2  
Team Nkt - Checkmate 06.19 16:00 0 - 2  
Team Nkt - Team Renewal 06.19 11:00 2 - 1  
Team Renewal - Huatzai 06.19 16:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Dreamh.Op.June,NA,ClosedQ)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Counter Nature - Ggpr Esports 06.19 23:00 0 - 2  
Mythic - Third Impact 06.19 22:55 1 - 2  
Third Impact - Chococheck 06.19 03:00    
Triton - Ggpr Esports 06.19 03:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, ESL One,Summer,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - OG 06.19 20:30 2 - 0  
Alliance - Vikin.gg 06.19 13:55 2 - 0  
Quincy Crew - OG 06.19 14:00 0 - 2  
Virtus.pro - T1 Gaming 06.19 17:00 2 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Rogi_Two) - Ukraine (Diamond) 06.19 09:24 5 - 6  
Italy (Nadker) - Ukraine (Diamond) 06.19 10:00 5 - 5  
Poland (Sam) - Ukraine (Diamond) 06.19 08:48 6 - 8  
Ukraine (Diamond) - Belarus (Rogi_Two) 06.19 07:36 2 - 4  
Ukraine (Diamond) - Italy (Nadker) 06.19 08:12 7 - 7  
Ukraine (Diamond) - Poland (Sam) 06.19 07:00 7 - 4  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 06.19 09:40 2 - 2  
Argentina (Carnage) - Germany (General) 06.19 06:00 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Germany (General) 06.19 09:00 2 - 0  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 06.19 08:00 3 - 2  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 06.19 08:20 1 - 1  
England (Zeus) - Czech Republic (Koko) 06.19 06:40 1 - 1  
Germany (General) - Czech Republic (Koko) 06.19 08:40 0 - 2  
Germany (General) - United States (CaptainX) 06.19 09:20 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 06.19 07:40 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Germany (General) 06.19 07:00 1 - 1  
Russia (Val) - England (Zeus) 06.19 07:20 1 - 2  
United States (CaptainX) - England (Zeus) 06.19 06:20 0 - 2  
E-Sport (KOG,KPL Spring Season,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
eStar Pro - AG Super Play 06.19 13:00 0 - 4  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo eSports - Furia Esports 06.19 19:15 1 - 0  
Kabum Esports - Red Canids 06.19 21:20 0 - 1  
Netshoes Miners - INTZ eSports 06.19 21:00    
Pain Gaming - Loud 06.19 18:00 1 - 0  
Vorax - Rensga Esports 06.19 20:10 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afreeca Freecs - KT Rolster 06.19 12:50 2 - 1  
DragonX - Damwon Gaming 06.19 10:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Counter Logic Gaming 06.19 04:30 0 - 1  
Cloud9 - Evil Geniuses 06.19 00:00 0 - 1  
Cloud9 - Immortals 06.19 23:00 0 - 1  
Flyquest - Team Liquid 06.19 00:55 0 - 1  
Immortals - Team Solomid 06.19 02:00 0 - 1  
Team Dignitas - Golden Guardians 06.19 03:15 0 - 1  
E-Sport (LOL, LEC, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 - Mad Lions 06.19 18:30 0 - 1  
Fnatic - exceL eSports 06.19 19:30 1 - 0  
Misfits Gaming - Astralis 06.19 17:30 1 - 0  
Rogue - G2 Esports 06.19 20:40 0 - 1  
Team Vitality - SK Gaming 06.19 16:55 1 - 0  
E-Sport (LOL, LJL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axiz - V3 Esports 06.19 09:45 0 - 1  
Burning Core - Crest Gaming Act 06.19 14:45 1 - 0  
Crest Gaming Act - Fukuoka Softbank Hawks Gaming 06.19 11:00 1 - 0  
DetonatioN FocusMe - Rascal Jester 06.19 06:00 0 - 1  
Fukuoka Softbank Hawks Ga - Sengoku Gaming 06.19 12:15 1 - 0  
Rascal Jester - Axiz 06.19 07:15 1 - 0  
Sengoku Gaming - Burning Core 06.19 13:30 1 - 0  
V3 Esports - DetonatioN FocusMe 06.19 08:30 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming - Rogue Warriors 06.19 11:00 2 - 0  
TT Gaming - Funplus Phoenix 06.19 13:00 0 - 2  
Victory Five - Rare Atom 06.19 09:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galakticos - Dark Passage 06.19 14:00 1 - 0  
Galatasaray Esports - 5 Ronin 06.19 15:50 1 - 0  
Nasr Turkey - Besiktas Esports Club 06.19 13:00 1 - 0  
Supermassive Esports - Istanbul Wild Cats 06.19 16:55 1 - 0  
Team Aurora - 1907 Fenerbahce Esports 06.19 15:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Fosters23) - LA Clippers (Joker) 06.19 09:24 55 - 43  
Brooklyn (Fosters23) - Portland (Ash) 06.19 10:00 55 - 41  
Milwaukee (Jema11) - Brooklyn (Fosters23) 06.19 08:48 51 - 49  
Milwaukee (Jema11) - Portland (Ash) 06.19 09:24 51 - 46  
Portland (Ash) - Brooklyn (Fosters23) 06.19 08:12 53 - 47  
Portland (Ash) - LA Clippers (Joker) 06.19 07:00 39 - 35  
Portland (Ash) - Milwaukee (Jema11) 06.19 07:36 40 - 36  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Jema11) - Denver (Fosters23) 06.19 12:48 51 - 49  
Dallas (Jema11) - LA Clippers (Ash) 06.19 13:24 51 - 37  
Dallas (Jema11) - Portland (Joker) 06.19 12:12 57 - 46  
Denver (Fosters23) - LA Clippers (Ash) 06.19 14:00 47 - 45  
Denver (Fosters23) - Portland (Joker) 06.19 13:24 44 - 47  
LA Clippers (Ash) - Denver (Fosters23) 06.19 12:12 45 - 51  
LA Clippers (Ash) - Portland (Joker) 06.19 11:00 45 - 43  
LA Clippers (Phabian) - Dallas (Kodas) 06.19 23:48 41 - 55  
Portland (Dazai) - Dallas (Kodas) 06.19 23:12 56 - 59  
Portland (Dazai) - Denver (Tranquil) 06.19 22:00 37 - 44  
Portland (Dazai) - LA Clippers (Phabian) 06.19 22:36 56 - 45  
Portland (Joker) - Dallas (Jema11) 06.19 14:00 47 - 52  
Portland (Joker) - Denver (Fosters23) 06.19 11:36 42 - 46  
Portland (Joker) - LA Clippers (Ash) 06.19 12:48 45 - 56  
E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odyssey - Darkmode Esports 06.19 01:00 3 - 1  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faze Clan - Mibr 06.19 21:00 1 - 0  
Santos E-sports - Black Dragons E-sports 06.19 19:00 0 - 1  
Team Liquid - Ninjas In Pyjamas 06.19 18:00 0 - 1  
W7m Gaming - Team One Esports 06.19 20:00 0 - 1  
E-Sport (R6S, Japan League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fav Gaming - Sengoku Gaming 06.19 06:30 2 - 1  
Team Northeption - Cyclops Athlete Gaming 06.19 10:45 0 - 2  
E-Sport (R6S,Korean Open Summer,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Talon Esports 06.19 10:00 0 - 1  
Damwon Gaming - T1 06.19 08:00 0 - 1  
Sga Esports - Faust 06.19 07:00 0 - 1  
Starrise - 5Pm Supremacy 06.19 09:00 1 - 0  
E-Sport (SC2, Teamliquid Starleague, ME)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cure - Clem 06.19 17:00 3 - 2  
Neeb - Armani 06.19 18:10 2 - 3  
Reynor - Dark 06.19 15:10 3 - 2  
Serral - Zoun 06.19 21:30 3 - 0  
Time - Special 06.19 19:30 1 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubarao - Real Brasilia 06.19 16:30 4 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Norilszkij Nikel (4.m.) 06.19 13:00 2 - 8  
Tyumeny - Szinara Jekatyerinburg (4.m.) 06.19 12:00 4 - 8  
Jégkorong (ECHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen Americans - Fort Wayne Komets (1.m.) 06.19 02:05 5 - 2  
Greenville Swamp Rabbits - South Carolina Stingrays (2.m.) 06.19 01:05 5 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Las Vegas (3.m.) 06.19 02:00 2 - 2  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Puerto Rico (Helyszín: Puerto Rico) 06.19 03:10 61 - 65  
USA - Brazília 06.19 00:10 71 - 60  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancud - Puerto Varas 06.19 21:00 69 - 81  
Las Animas - Puerto Montt 06.19 20:00 92 - 62  
Leones de Quilpue - Univ.Catolica de Santiago 06.19 23:00 77 - 53  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denain - Rouen 06.19 19:30 76 - 54  
Kosárlabda (Görög 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eleftheroupoli - Amintasz Dafni 06.19 16:00 70 - 68  
Kardica - Apollon Patra 06.19 16:00 67 - 70  
Marouszi - Olympiakosz 06.19 16:00 94 - 96  
Pagrati - Panerythraikosz 06.19 16:00 71 - 81  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Porlakshofn - Keflavik (2.m.) 06.19 22:15 88 - 83  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia (6.m.) 06.19 01:30 99 - 104  
LA Clippers - Utah (6.m.) 06.19 04:00 131 - 119  
NBA 2020/21 - Utah vagy LA Clippers jut tovább? 06.19 04:00    
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Tortona (1.m.) 06.19 20:45 64 - 60  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Puerto Rico 06.19 19:00 77 - 69  
Mexikó - Szerbia 06.19 16:00 67 - 104  
Olaszország - Csehország 06.19 17:00 83 - 71  
Törökország - Oroszország 06.19 17:00 64 - 77  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Connecticut 06.19 20:00 91 - 81  
Los Angeles - Phoenix 06.19 04:30 66 - 80  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Dél-Korea 06.19 12:00 53 - 120  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Japán 06.19 08:30 90 - 84  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland Sharks - Franklin Bulls 06.19 09:30 101 - 69  
Wellington Saints - Taranaki Mountainairs 06.19 09:30 89 - 63  
Krikett (Pakisztáni Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Multan Sultans - Islamabad Utd. 06.19 20:00 0 - 1  
Quetta Gladiators - Karachi Kings 06.19 15:00 0 - 1  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aalborg 06.19 16:00 31 - 35  
Skjern - Mors-Thy 06.19 13:30 28 - 33  
Kézilabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - PPD Zágráb 06.19 17:00 17 - 29  
Nexe Nasice - Sesvete 06.19 19:30 26 - 20  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - Dormagen 06.19 19:30 24 - 23  
Emsdetten - Fürstenfeldbruck 06.19 19:00 36 - 34  
Ferndorf - Hüttenberg 06.19 18:30 28 - 31  
Gummersbach - Konstanz 06.19 18:00 28 - 21  
Hamm-Westfalen - Lübeck-Schwartau 06.19 19:15 31 - 22  
Rimpar - Lübbecke 06.19 19:30 29 - 23  
Wilhelmshaven - Grosswallstadt 06.19 19:30 25 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Bergischer HC 06.19 20:30 24 - 27  
Füchse Berlin - Balingen-Weilstetten 06.19 20:30 36 - 30  
R-N. Löwen Kronau - Magdeburg 06.19 18:30 22 - 27  
Stuttgart - Erlangen 06.19 20:30 25 - 27  
Wetzlar - DHfK Leipzig 06.19 20:30 29 - 26  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Al-Ahly (EGY) 06.19 18:00 0 - 1  
Wydad Casablanca - Kaizer Chiefs 06.19 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Algériai 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MO Constantine - El Eulma 06.19 17:00 0 - 1  
MSP Batna - CA Batna 06.19 17:00 1 - 0  
NRB Teleghma - US Chaouia 06.19 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Algériai 2., Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IRB Lakhdaria - USM Blida 06.19 17:00 1 - 0  
JSM Bejaia - Ben Aknoun 06.19 17:00 1 - 1  
RC Arbaa - MO Bejaia 06.19 17:00 2 - 0  
RC Kouba - WA Boufarik 06.19 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Algériai 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MCB Oued Sly - CRB Ain Ouessara 06.19 17:00 2 - 0  
RC Oued Rhiou - JSM Tiaret 06.19 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - Paradou 06.19 18:00 1 - 0  
MC Oran - MC Alger 06.19 18:00 2 - 1  
NC Magra - Bel-Abbes 06.19 18:00 1 - 0  
WA Tlemcen - Medea 06.19 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Camioneros - Olimpo Bahia Blanca 06.19 20:00 1 - 1  
Desamparados - Independ. de Chivilcoy 06.19 20:00 1 - 0  
Ferro Carril General Pico - Club Circulo Deportivo 06.19 20:00 4 - 1  
Huracan Las Heras - Dep. Madryn 06.19 20:00 0 - 1  
Juventud Unida de SanLuis - Penarol de San Juan 06.19 20:00 0 - 0  
Sol de Mayo - Club Bolivar 06.19 20:00 0 - 0  
Villa Mitre - Cipolletti 06.19 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Def. de Pronunciamiento - Racing de Cordoba 06.19 20:00 1 - 0  
Defensores de Belgrano VR - Chaco For Ever 06.19 20:45 0 - 1  
Gualeguaychu - Boca Unidos 06.19 20:30 1 - 1  
Sarmiento de Resistencia - Douglas Haig 06.19 20:30 1 - 0  
Sportivo Belgrano - Gimnasia y Esgrima 06.19 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Adelaide Utd. 06.19 11:05 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Goiás 06.19 02:30 2 - 1  
Guarani SP - Ponte Preta 06.19 23:30 1 - 0  
Vasco da Gama RJ - CRB 06.19 21:30 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floresta - Botafogo PB 06.19 20:30 0 - 0  
Paysandu - Volta Redonda 06.19 22:00 0 - 0  
Tombense - Ferroviario CE 06.19 01:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ituano - Parana 06.19 22:00 2 - 1  
Novorizontino - Sao Jose RS 06.19 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Santos SP 06.19 23:00 2 - 3  
Flamengo RJ - Kindermann 06.19 20:00 1 - 0  
Sao Jose dos Campos - Ferroviaria SP 06.19 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Uruguay 06.19 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Lokomotiva Brno 06.19 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Ansan Greeners 06.19 11:30 0 - 0  
Gimcheon Sangmu - Seoul E-Land 06.19 09:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimpo Citizen - Gimhae City 06.19 10:00 1 - 2  
Hwaseong - Changwon City 06.19 10:00 0 - 0  
Paju Citizen - Busan Transport 06.19 10:00 2 - 0  
Yangju Citizen - Gyeongju KHNP 06.19 10:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - FC Seoul 06.19 09:30 1 - 1  
Labdarúgás (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Lengyelország 06.19 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 06.19 15:00 1 - 1  
Portugália - Németország (Helyszín: Németország) 06.19 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Delfin Manta 06.19 23:00 3 - 5  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Lida 06.19 15:00 4 - 2  
Szlonyim-2017 - Sahtar Petrikov 06.19 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - BATE Boriszov 06.19 19:45 0 - 2  
Gomel - Isloch Minszk 06.19 15:45 2 - 0  
Torpedo Zogyino - Szputnyik Recsica 06.19 17:45 2 - 0  
Vityebszk - Ruh Breszt 06.19 13:45 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - B36 Torshavn 06.19 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiffen - Keski Uusimaa 06.19 13:00 2 - 4  
PeKa - KuFu-98 06.19 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - Honka 2 06.19 13:00 0 - 0  
Jazz Pori - HJS Akatemia 06.19 15:00 3 - 2  
SalPa - PIF Pargas 06.19 15:00 1 - 1  
Tampere Ilves-Kissat - Vantaa JS 06.19 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Honka 06.19 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 06.19 18:30 2 - 0  
Saburtalo Tbiliszi - FC Samtredia 06.19 17:30 4 - 0  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Olafsvik - Vestri 06.19 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR Reykjavik - Fjardabyggd 06.19 16:45 1 - 1  
KF Fjallabyggdar - Vesturbaer 06.19 18:00 0 - 2  
Leiknir F. - Throttur Vogar 06.19 16:00 1 - 2  
Reynir Sandgerdi - Magni 06.19 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Tindastoll 06.19 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - JEF United Chiba 06.19 12:00 1 - 0  
Kofu - Yamaguchi 06.19 11:00 2 - 2  
Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija 06.19 11:00 0 - 0  
Okayama - Ryukyu 06.19 12:00 3 - 0  
Tochigi - Nagasaki 06.19 11:00 0 - 2  
Zweigen Kanazawa - Kyoto 06.19 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grulla Morioka - Azul Claro Numazu 06.19 10:00 3 - 2  
Kagoshima Utd. - Vanraure Hachinohe 06.19 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Vissel Kobe 06.19 06:00 1 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa R. 06.19 12:00 1 - 0  
Sapporo - Oita Trinita 06.19 07:00 2 - 0  
Yokohama FC - FC Tokyo 06.19 11:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NGU Loveledge Nagoya - Orca Kamogawa 06.19 06:00 2 - 1  
Sfida Setagaya - Cerezo Osaka 06.19 06:00 2 - 4  
Speranza Osaka-Takatsuki - Nippon SSU Yokohama 06.19 05:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaszpij Aktau - Kajszar Kizilorda 06.19 16:00 2 - 4  
Tobol Kostanaj - Zsetiszu Taldikorgan 06.19 15:00 2 - 1  
Turan - Kajrat Almati 06.19 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KKS Kalisz - Skra Czestochowa 06.19 11:45 0 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Suduva Marijampole 06.19 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Mohammedia - RSB Berkane 06.19 22:30 2 - 0  
FAR Rabat - Mouloudia Oujda 06.19 18:00 1 - 0  
Olympique de Safi - Moghreb Tetouan 06.19 20:15 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB - Nashville 06.19 02:00 2 - 0  
Salt Lake - Vancouver 06.19 04:00 3 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Adamawa Utd. 06.19 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Moss 06.19 18:00 3 - 1  
Eidsvold Turn - Florö 06.19 15:00 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flekkeröy - Sotra 06.19 13:00 0 - 0  
Skeid - Arendal 06.19 16:00 1 - 2  
Vard Haugesund - Kjelsas 06.19 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Viking Stavanger 06.19 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Stabaek 06.19 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaro Panthers - Belconnen Utd. 06.19 09:30 2 - 2  
West Canberra Wanderers - Canberra Croatia 06.19 05:15 0 - 5  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Weston Workers - Valentine FC 06.19 09:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Blue Eagles - South Adelaide FC 06.19 07:30 0 - 1  
Adelaide City FC - Cumberland Utd. 06.19 09:30 5 - 0  
Adelaide Croatia Raiders - Adelaide Olympic 06.19 07:30 3 - 3  
Adelaide Utd. 2 - North Eastern Metrostars 06.19 07:00 0 - 2  
Campbelltown City - Croydon Kings 06.19 07:30 2 - 3  
Sturt Lions - Adelaide Comets 06.19 07:30 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarence Zebras - South Hobart 06.19 08:30 1 - 2  
Olympia Warriors - Glenorchy Knights 06.19 10:30 2 - 2  
Riverside Olympic - Kingborough Lions 06.19 06:30 4 - 4  
Labdarúgás (NPL, Victoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avondale FC - Dandenong City SC 06.19 07:00 3 - 0  
Dandenong Thunder - Eastern Lions SC 06.19 11:00 2 - 1  
Hume City - Melbourne Knights 06.19 09:30 2 - 3  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armadale - Perth Glory 2 06.19 09:00 0 - 0  
Balcatta - ECU Joondalup 06.19 09:00 0 - 2  
Bayswater City - Inglewood Utd. 06.19 09:00 3 - 6  
Perth SC - Gwelup Croatia 06.19 09:00 1 - 1  
Rockingham City - Sorrento 06.19 09:00 1 - 3  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - OL Reign 06.19 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havelse - Schweinfurt 06.19 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Tacuary Asuncion 06.19 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Cusco 06.19 22:00 3 - 2  
Union Comercio - Cultural Santa Rosa 06.19 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Deportivo La Coruna 06.19 11:00 3 - 1  
Eibar - Huelva 06.19 11:30 1 - 3  
Espanyol - Madrid CFF 06.19 11:00 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Tercera Div.,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beti Kozkor - CD Ardoi 06.19 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Örgryte 06.19 13:00 1 - 3  
Jönköping Södra - GAIS 06.19 17:00 1 - 0  
Norrby - Värnamo 06.19 15:00 2 - 0  
Vasalund - Landskrona 06.19 17:00 0 - 3  
Öster - AFC Eskilstuna 06.19 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin - Linköping City 06.19 16:00 1 - 2  
Lindome - Ljungskile 06.19 13:00 1 - 2  
Tvaaker - Skövde 06.19 16:00 0 - 2  
Utsikten - Atvidaberg 06.19 16:00 2 - 1  
Österlen - Trollhättan 06.19 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Örebro Syrianska 06.19 13:00 3 - 0  
Dalkurd - IF Karlstad 06.19 16:00 2 - 1  
Pitea IF - Assyriska FF 06.19 14:00 3 - 2  
Sandviken - Gefle 06.19 17:00 2 - 0  
Sollentuna FF - Hudiksvall 06.19 16:00 2 - 2  
Sylvia Norrköping - Haninge 06.19 16:00 5 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Nacional Montevideo 06.19 20:00 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Villa Espanola 06.19 22:15 3 - 0  
Progreso Montevideo - Cerro Largo Melo 06.19 17:15 0 - 0  
Sud América - River Plate Montevideo 06.19 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - FC Miami 06.19 01:00 2 - 1  
Real Monarchs - El Paso 06.19 04:00 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UCV FC - Atl. Venezuela 06.19 01:00 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Dep. Lara 06.19 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Treaty Utd. 06.19 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Metallurg Bekobod 06.19 17:00 2 - 0  
Pakhtakor - Sogdiana 06.19 17:00 0 - 0  
Turon Jajpan - Bunyodkor 06.19 17:00 0 - 3  
MMA (UFC Fight Night, Las Vegas 29)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Oneill - L. Procopio (női) 06.19 22:00 1 - 0  
J. Parisian - Roq. Martinez 06.19 23:00 1 - 0  
Joa. Silva - R. Glenn 06.19 22:45 0 - 1  
Kha. Williams - M. Semelsberger 06.19 23:35 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Francia Nagydíj, időmérő) 06.19 15:00 0 - 1  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Francia Nagydíj, időmérő) 06.19 15:00 0 - 1  
F. Alonso - E. Ocon (Francia Nagydíj, időmérő) 06.19 15:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Francia Nagydíj, időmérő) 06.19 15:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Francia Nagydíj, időmérő) 06.19 15:00 0 - 1  
L. Hamilton - M. Verstappen (Francia Nagydíj, időmérő) 06.19 15:00 0 - 1  
Mick Schumacher - N. Mazepin (Francia Nagydíj, időmérő) 06.19 15:00 1 - 0  
P. Gasly - Y. Tsunoda (Francia Nagydíj, időmérő) 06.19 15:00 1 - 0  
S. Vettel - L. Stroll (Francia Nagydíj, időmérő) 06.19 15:00 1 - 0  
V. Bottas - S. Perez (Francia Nagydíj, időmérő) 06.19 15:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1., nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Francia Nagydíj 2021, időmérő 06.19 15:00    
Forma-1., Francia Nagydíj 2021, időmérő - Top 3 06.19 15:00    
Forma-1., Francia ND 2021 - Időmérő győztes konstruktőr 06.19 15:00    
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
XFinity Series, Nashville Tennessee Lottery 250 2021 06.19 21:30    
XFinity Series, Nashville Tennessee Lottery 250 2021 - Top 3 06.19 21:30    
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kankaanpaan Maila - Siilinjarven Pesis 06.19 14:00 2 - 0  
Kiteen Pallo-90 - Seinäjoen Jymy-Jussit 06.19 14:00 1 - 0  
Sotkamon Jymy - Kempeleen Kiri 06.19 15:00 2 - 0  
Sotkamon Jymy - Kempeleen Kiri 06.19 15:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fera Rauma - Pesa Lappeenranta 06.19 17:00 2 - 0  
Joensuun Maila - Hyvinkaan Tahko 06.19 16:00 1 - 1  
Siilinjarven Pesis - Mynamaen Vesa 06.19 15:00 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Harlequin 06.19 14:30 31 - 31  
Exeter - Sale 06.19 17:30 40 - 30  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leigh Centurions - Hull FC 06.19 16:00 22 - 64  
Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Queensland Capras - Ipswich Jets 06.19 10:00 16 - 16  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kimberley Griquas - Durban Sharks 06.19 13:30 16 - 30  
Pretoria Bulls - Newlands Western Province 06.19 16:00 24 - 48  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Bordeaux 06.19 20:45 24 - 21  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rugby Utd. New York - Utah Warriors 06.19 20:30 28 - 29  
Toronto Arrows - NOLA Gold 06.19 22:30 12 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Wests Tigers 06.19 11:35 66 - 16  
Newcastle Knights - New Zealand Warriors 06.19 07:00 10 - 6  
St. George Illawarra - Canberra Raiders 06.19 09:30 22 - 20  
Rögbi (Pro14 Rainbow Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Pretoria Bulls 06.19 18:30 35 - 8  
Rögbi (Super Rugby Trans-Tasman, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Dunedin Highlanders 06.19 09:05 23 - 15  
Rögbi (U20 Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Franciaország 06.19 18:00 38 - 22  
U20Olaszország - U20Wales (Helyszín: Wales) 06.19 21:00 8 - 25  
U20Skócia - U20Írország 06.19 15:00 7 - 38  
Röplabda (EL, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Belgium (Helyszín: Belgium) 06.19 20:00 3 - 0  
Észtország - Törökország 06.19 17:00 2 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 06.19 19:00 0 - 3  
Spanyolország - Horvátország 06.19 16:00 1 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 06.19 21:00 3 - 2  
Brazília - Hollandia 06.19 19:30 3 - 0  
Dominikai Köztársaság - Szerbia 06.19 10:00 3 - 0  
Dél-Korea - Törökország 06.19 18:00 1 - 3  
Japán - Németország 06.19 13:00 3 - 1  
Kína - Lengyelország 06.19 16:00 3 - 0  
Thaiföld - Kanada 06.19 15:00 3 - 0  
USA - Oroszország 06.19 12:00 3 - 1  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Azerbajdzsán 06.19 11:15 4 - 4  
Portugália - Ukrajna 06.19 12:15 3 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lengyelország 06.19 14:00 3 - 4  
Svájc - Olaszország 06.19 18:15 5 - 6  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Törökország 06.19 15:30 8 - 2  
Oroszország - Spanyolország 06.19 19:30 5 - 5  
Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 06.19 14:00 1 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Románia 06.19 14:30 2 - 4  
Észtország - Svédország 06.19 11:15 3 - 2  
Tenisz (Aix-en-Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - K. Jacquet 06.19 15:15 2 - 1  
M. Guinard - E. Ymer 06.19 13:30 2 - 0  
Tenisz (Aix-en-Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Galloway R / Lawson A 06.19 17:45 2 - 1  
Tenisz (Almaty 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M.T. Barrios Vera - Jes. de Jong 06.19 10:30 0 - 2  
Tenisz (Almaty 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denolly/Menendez-Maceiras - Manafov V / Sachko V 06.19 07:30 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lama - P. Cias 06.19 09:30 2 - 0  
S. Polukhin - F. Llanes 06.19 09:25 2 - 1  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bilardo - J. Aney 06.19 09:30 2 - 1  
R. Vicens Mas - I.G. Ghioroaie 06.19 09:30 0 - 2  
Tenisz (Berlin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - B. Bencic 06.19 11:00 0 - 2  
L. Samsonova - V. Azarenka 06.19 16:00 2 - 0  
Tenisz (Berlin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Sabalenka A - Fichman S / Olmos G 06.19 17:50 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - O. Jabeur 06.19 12:00 0 - 2  
C. Vandeweghe - D. Kasatkina 06.19 17:05 0 - 2  
C. Vandeweghe - M. Bouzkova 06.19 13:10 2 - 0  
D. Kasatkina - T. Martincova 06.19 13:35 2 - 1  
H. Watson - D. Vekic 06.19 12:00 2 - 0  
H. Watson - O. Jabeur 06.19 15:35 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S W / Mertens E - Jabeur O / Perez E 06.19 18:15 1 - 2  
Kichenok L / Ninomiya M - Bouzkova M / Hradecka L 06.19 17:25 0 - 2  
Tenisz (Denain, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - Gálfi D. 06.19 14:00 0 - 2  
P. Ormaechea - Y. In-Albon 06.19 16:00 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F.C. Jianu - J. Duckworth 06.19 16:20 0 - 2  
G. Blancaneaux - M. Ymer 06.19 16:10 1 - 2  
I. Ivashka - J-P. Smith 06.19 12:00 2 - 0  
M. Purcell - Kev. Anderson 06.19 12:00 2 - 1  
N. Gombos - L. Maxted 06.19 14:30 2 - 0  
Soon Woo Kwon - Ala. Gray 06.19 14:05 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - Nao Hibino 06.19 16:30 2 - 0  
F. Ferro - V. Zvonareva 06.19 12:00 0 - 2  
Fra. Jones - B. Pera 06.19 14:25 0 - 2  
J.A. Burrage - K. Mladenovic 06.19 12:00 1 - 2  
Lau. Davis - A. Tomljanovic 06.19 14:55 0 - 2  
M. Linette - C. Giorgi 06.19 12:00 1 - 2  
S. Rogers - Car. Garcia 06.19 16:45 2 - 0  
S.B. Grey - V. Golubic 06.19 16:25 0 - 2  
Sam. Murray - Marta Kostyuk 06.19 14:50 0 - 2  
Shuai Zhang - P. Hercog 06.19 13:25 2 - 0  
Tenisz (Figueira Da Foz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eri Hozumi - J. Ponchet 06.19 12:00 0 - 2  
T. Andrianjafitrimo - M. Gutierrez Carrasco 06.19 12:00 2 - 0  
Tenisz (Forli, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - M. Moraing 06.19 17:30 1 - 2  
Tenisz (Forli, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Luz O - Cachin P / Ugo Carabelli 06.19 15:30 2 - 1  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Eremin - J. Nikles 06.19 17:00 0 - 2  
G. Fonio - L. Nardi 06.19 15:00 0 - 2  
Tenisz (Grasse, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Briand - A. Lopez San Martin 06.19 14:00    
V. Royer - F. Agamenone 06.19 16:20 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - N. Basilashvili 06.19 12:00 2 - 1  
F. Auger Alliassime - U. Humbert 06.19 14:30 1 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puetz T / Venus M - Auger-Aliassime/Hurkacz 06.19 18:00 0 - 2  
Tenisz (Jönköping, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Astakhova - L. Bronzetti 06.19 11:10 2 - 1  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - D. Shapovalov 06.19 15:45 2 - 0  
M. Berrettini - A. De Minaur 06.19 14:05 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Daniell M / Oswald P 06.19 13:00 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - Reb. Masarova 06.19 10:00 2 - 1  
J. Bouzas Maneiro - A. Lazaro Garcia 06.19 12:50    
Tenisz (Mallorca-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pouille - M.O. Ktiri 06.19 15:45 2 - 1  
M. Viola - J. Sousa 06.19 18:30 0 - 2  
N. Kuhn - P. Martinez Portero 06.19 11:00 2 - 0  
P. Cuevas - Luk. Klein 06.19 12:55 0 - 2  
R. Albot - M. Bachinger 06.19 11:00 2 - 1  
R. Carballes Baena - Dan. Rincon 06.19 14:25 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - D. Istomin 06.19 16:15 1 - 2  
Yos. Watanuki - D.E. Galan Riveros 06.19 13:45 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S.F.A. Rodriguez Taverna - A.L. Lingua Lavallen 06.19 10:30 2 - 1  
T. Cacao - L. Darderi 06.19 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lindh Gallagher - M.E. Reasco Gonzalez 06.19 13:25 1 - 2  
J. Defalco - Kat. Kozarov 06.19 12:05    
Tenisz (Nottingham 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - M. McDonald 06.19 18:40 2 - 0  
B. Bonzi - D. Dzumhur 06.19 12:00 2 - 0  
K. Majchrzak - B. Bonzi 06.19 16:30 2 - 0  
K. Majchrzak - D. Kudla 06.19 12:00 2 - 1  
M. McDonald - A. Matusevich 06.19 13:30 2 - 0  
R. Gasquet - A. Bolt 06.19 14:20    
Tenisz (Nottingham 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Hoang A - Polmans M / Reid M 06.19 18:45 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - G. Minnen 06.19 11:55 2 - 0  
A. van Uytvanck - R. Zarazua 06.19 15:00 2 - 1  
Ari. Rodionova - T. Pironkova 06.19 19:10    
Ari. Rodionova - Xiyu Wang 06.19 13:05 2 - 1  
E. Raducanu - T. Pironkova 06.19 13:35 0 - 2  
R. Zarazua - Xinyu Wang 06.19 12:00    
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - F. Coria 06.19 10:00 0 - 2  
Tenisz (Stare Splavy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - A. Cadantu 06.19 15:00 2 - 0  
Qinwen Zheng - L. Noskova 06.19 13:00 2 - 0  
Tenisz (Sumter, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Contreras Gomez - A. Parks 06.19 17:00 2 - 0  
M. Zacarias - P. Stearns 06.19 16:00 1 - 2  
Tenisz (Tulsa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G.A. Olivieri - S. Riffice 06.19 16:00 2 - 0  
Tollaslabda (Spanish Internat., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Louda - L.E. Penalver 06.19 10:20 2 - 0  
J. Louda - P. Abian 06.19 14:40 1 - 2  
P. Abian - Y. de Oliveira 06.19 10:20 2 - 0  
Tollaslabda (Spanish Internat., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clare M / Van Leeuwen E - Man W C / Tee K W 06.19 10:00 0 - 2  
Easton R / Russ Z - Corvee L / Labar R 06.19 09:40 0 - 2  
Man W C / Tee K W - Corvee L / Labar R 06.19 15:20 2 - 0  
Tollaslabda (Spanish Internat., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qi Xuan Eoon - Jin Wei Goh 06.19 09:20 0 - 2  
S. Kisona - Jin Wei Goh 06.19 14:20 2 - 0  
Y. Hoyaux - S. Kisona 06.19 09:20 0 - 2  
Tollaslabda (Spanish Internat., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez P / Usle L - Hopton J / Pugh J 06.19 10:00 2 - 1  
Rodriguez L / Setien A - Tirtosentono/van Der Aar 06.19 09:40 0 - 2  
Tirtosentono/van Der Aar - Lopez P / Usle L 06.19 15:00 2 - 0  
Tollaslabda (Spanish Internat.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hemming C / Pugh J - Birker P / Hochmeir K 06.19 09:00 2 - 0  
Kargaev R / Vorobeva V - Tee K W / Teoh M X 06.19 09:00 0 - 2  
Tee K W / Teoh M X - Hemming C / Pugh J 06.19 14:00 2 - 1  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Spanyolország 06.19 15:45 9 - 12  
Japán - Kazahsztán 06.19 14:00 18 - 10  
Oroszország - Kanada 06.19 17:30 10 - 8  
USA - Magyarország 06.19 19:15 14 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Cobbs - B. Solomon 06.19 21:30 1 - 0  
B. Melikuziev - G. Rosado 06.19 22:30 0 - 1  
J. Munguia - K. Szeremeta 06.19 23:30 1 - 0  
V. Feigenbutz - N. Lawal 06.19 20:00 1 - 0  

 

2021.06.18.

Asztalitenisz (Challenger Series, 24. hét)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Cheaib - F. Kuzmin 06.18 15:30 3 - 2  
D. Cheaib - S. Happek 06.18 13:25 3 - 1  
H. Desai - F. Kuzmin 06.18 14:05 2 - 3  
H. Zeptner - D. Cheaib 06.18 12:30 0 - 3  
H. Zeptner - F. Kuzmin 06.18 09:50 1 - 3  
M. Chamorro - C. Ligocki 06.18 10:30 3 - 0  
S. Amann - H. Desai 06.18 11:10 0 - 3  
S. Amann - M. Chamorro 06.18 08:30 0 - 3  
S. Happek - F. Kuzmin 06.18 11:50 2 - 3  
S. Happek - H. Desai 06.18 09:10 1 - 3  
S. Happek - H. Desai 06.18 14:50 0 - 3  

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Golovinskii - V. Melnikov 06.18 19:45 1 - 3  
A. Ilin - D. Balakin 06.18 22:45 3 - 0  
A. Klavdenkov - V. Tsvetkov 06.18 08:15 0 - 3  
A. Kolmin - A.V. Vorozheykin 06.18 07:00 3 - 2  
A. Libackiy - V.G. Evlampiev 06.18 12:15 2 - 3  
A. Pravednov - S. Ogay 06.18 22:30 3 - 0  
A. Serebrennikov - A.D. Volkov 06.18 02:15 3 - 0  
A. Serebrennikov - V. Safonov 06.18 23:15 3 - 2  
A. Shmakov - E.V. Makarenkov 06.18 10:30 0 - 3  
A. Shmakov - V.V. Kutin 06.18 12:30 3 - 2  
A. Vlasov - A. Uvarov 06.18 23:15 3 - 0  
A. Zirin - A. Shmakov 06.18 12:00 1 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.18 00:45 3 - 1  
A.V. Vorozheykin - O. Belugin 06.18 08:00 2 - 3  
A.Y. Fedosov - D. Sayanov 06.18 01:30 3 - 2  
A.Y. Fedosov - R. Pavlenko 06.18 02:30 1 - 3  
A.Y. Lisov - Dmi. Kolesnikov 06.18 15:45 3 - 0  
A.Y. Lisov - V. Bazilevsky 06.18 17:15 3 - 1  
Alb. Bogomolov - A. Kolmin 06.18 15:45 1 - 3  
Alb. Bogomolov - O. Belugin 06.18 17:15 1 - 3  
D. Balakin - O. Pronin 06.18 23:45 2 - 3  
D. Fedorov - A. Golovinskii 06.18 18:45 2 - 3  
D. Fedorov - V. Melnikov 06.18 20:45 3 - 1  
D. Ignatiev - A.Y. Fedosov 06.18 00:30 0 - 3  
D. Ignatiev - D. Sayanov 06.18 03:00 1 - 3  
D. Petrochenko - D. Razinkov 06.18 07:45 1 - 3  
D. Petrochenko - D. Tunitsyn 06.18 19:15 1 - 3  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 06.18 09:15 2 - 3  
D. Razinkov - N. Lyfenko 06.18 07:15 3 - 2  
D. Sayanov - K. Churin 06.18 23:00 3 - 0  
D. Sayanov - P. Semeshin 06.18 00:00 1 - 3  
D. Tunitsyn - V. Marshalov 06.18 20:15 3 - 0  
D.M. Evlakhin - I. Ramenskiy 06.18 00:15 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 06.18 15:15 3 - 0  
E. Ilyukhin - I. Ramenskiy 06.18 01:15 3 - 2  
E. Mishutin - D. Petrochenko 06.18 06:45 0 - 3  
E. Mishutin - D. Razinkov 06.18 08:45 1 - 3  
E. Tyurin - K.N. Malahov 06.18 12:15 1 - 3  
E.V. Makarenkov - A. Zirin 06.18 13:00 3 - 2  
E.V. Makarenkov - V.V. Kutin 06.18 11:30 1 - 3  
I. Meteleshko - V. Nemashkalo 06.18 15:00 3 - 0  
I. Mikhaylov - E. Tyurin 06.18 11:15 2 - 3  
I. Poletaev - A. Klavdenkov 06.18 07:15 3 - 2  
I. Ramenskiy - O. Pronin 06.18 02:15 3 - 1  
I. Sergeevich - A. Kolmin 06.18 07:30 2 - 3  
I. Sergeevich - A.V. Vorozheykin 06.18 09:00 1 - 3  
I. Tolmachev - A. Klavdenkov 06.18 09:15 3 - 2  
I. Tolmachev - I. Poletaev 06.18 07:45 2 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - A. Libackiy 06.18 11:15 3 - 2  
K.N. Malahov - I. Mikhaylov 06.18 12:45 3 - 0  
K.N. Malahov - Vit. Demchenko 06.18 10:45 3 - 1  
K.S. Olshakov - A.Y. Lisov 06.18 14:45 1 - 3  
K.S. Olshakov - Dmi. Kolesnikov 06.18 16:45 3 - 0  
Kim Sen Ir - I. Meteleshko 06.18 16:30 3 - 2  
Kim Sen Ir - M. Gusev 06.18 14:30 1 - 3  
M. Gusev - I. Meteleshko 06.18 15:30 3 - 1  
M. Gusev - V. Nemashkalo 06.18 17:00 1 - 3  
N. Lyfenko - E. Mishutin 06.18 08:15 3 - 2  
O. Belugin - A. Kolmin 06.18 08:30 3 - 2  
O. Belugin - I. Sergeevich 06.18 06:30 2 - 3  
O. Belugin - S. Lanin 06.18 16:15 3 - 1  
O. Kutuzov - D.M. Evlakhin 06.18 01:45 1 - 3  
O. Kutuzov - E. Ilyukhin 06.18 02:45 3 - 1  
O. Pronin - D.M. Evlakhin 06.18 03:15 2 - 3  
O. Pronin - O. Kutuzov 06.18 00:45 2 - 3  
P. Semeshin - D. Ignatiev 06.18 02:00 3 - 1  
R. Pavlenko - P. Semeshin 06.18 01:00 1 - 3  
S. Burov - V. Chernov 06.18 21:00 3 - 2  
S. Burov - V. Mishakin 06.18 19:30 3 - 1  
S. Lanin - A. Kolmin 06.18 16:45 0 - 3  
S. Lanin - Alb. Bogomolov 06.18 14:45 1 - 3  
S. Martyukhin - N. Zhurba 06.18 22:45 3 - 1  
S. Nikulin - D. Petrochenko 06.18 19:45 1 - 3  
S. Nikulin - D. Tunitsyn 06.18 21:15 2 - 3  
S. Ogay - Val. Sidorin 06.18 23:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - K.S. Olshakov 06.18 16:15 3 - 1  
V. Chernov - V. Kasatkin 06.18 20:00 3 - 0  
V. Kasatkin - S. Burov 06.18 18:30 1 - 3  
V. Kasatkin - V. Mishakin 06.18 20:30 3 - 0  
V. Marshalov - D. Petrochenko 06.18 20:45 0 - 3  
V. Marshalov - S. Nikulin 06.18 18:45 1 - 3  
V. Mishakin - V. Chernov 06.18 19:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - Kim Sen Ir 06.18 16:00 3 - 0  
V. Tsvetkov - I. Poletaev 06.18 08:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - I. Tolmachev 06.18 06:45 3 - 2  
V.G. Evlampiev - I. Valeriovich Nyrkov 06.18 12:45 3 - 0  
V.G. Evlampiev - Y. Bazhinov 06.18 10:45 2 - 3  
V.V. Kutin - A. Zirin 06.18 11:00 1 - 3  
Vit. Demchenko - E. Tyurin 06.18 13:15 3 - 0  
Vit. Demchenko - I. Mikhaylov 06.18 11:45 1 - 3  
Y. Bazhinov - A. Libackiy 06.18 13:15 3 - 2  
Y. Bazhinov - I. Valeriovich Nyrkov 06.18 11:45 3 - 1  

Aussie Rules (AFL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Geelong - Western Bulldogs 06.18 11:50 83 - 78  

Baseball (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hanwha Eagles - SSG Landers 06.18 11:30 4 - 3  
KT Wiz - Doosan Bears 06.18 11:30 3 - 11  
LG Twins - KIA Tigers 06.18 11:30 5 - 0  
Lotte Giants - Samsung Lions 06.18 11:30 7 - 4  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 06.18 12:00 5 - 0  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 06.18 11:00 7 - 1  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 06.18 10:30 5 - 2  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 06.18 10:45 4 - 7  

Baseball (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 06.18 11:00 1 - 2  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 06.18 10:45 0 - 5  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 06.18 11:00 2 - 5  

Baseball (Mexikói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 06.18 02:30 4 - 1  
Bravos de Leon - Piratas de Campeche 06.18 02:15 5 - 1  
Diablos Rojos del Mexico - Olmecas de Tabasco 06.18 02:00 1 - 7  
El Aguila de Veracruz - Tigres de Quintana Roo 06.18 02:30 14 - 6  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 06.18 02:35 3 - 10  
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan 06.18 02:00 2 - 7  
Mariachis De Guadalajara - Pericos de Puebla 06.18 02:15 5 - 9  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana 06.18 02:00 1 - 13  
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey 06.18 02:30 7 - 5  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Tigres de Quintana Roo 06.18 02:30    

Baseball (MLB)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta - St. Louis 06.18 01:20 4 - 0  
Colorado - Milwaukee 06.18 02:40 7 - 3  
Houston - Chicago WS 06.18 02:10 10 - 2  
LA Angels - Detroit 06.18 03:38 7 - 5  
NY Mets - Chicago Cubs 06.18 01:10 0 - 2  
San Diego - Cincinnati 06.18 02:40 6 - 4  
Seattle - Tampa Bay 06.18 04:10 6 - 5  
Toronto - NY Yankees 06.18 01:07 4 - 8  

Darts (Online Live League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Adr. Gray - J. O'Shea 06.18 11:30 1 - 4  
Adr. Gray - M. Warburton 06.18 13:30 1 - 4  
C. Hammond - Adr. Gray 06.18 10:45 3 - 4  
C. Hammond - M. Warburton 06.18 12:00 1 - 4  
C. Hammond - Ree. Robinson 06.18 13:50 4 - 1  
J. O'Shea - C. Hammond 06.18 12:35 4 - 1  
J. O'Shea - Ree. Robinson 06.18 10:30 0 - 4  
J. O'Shea - Sha. McDonald 06.18 13:05 3 - 4  
Jam. Richardson - K. Burness 06.18 23:05 2 - 4  
Jam. Richardson - K. Kay 06.18 00:50 4 - 1  
Jam. Richardson - M. Webster 06.18 00:00 4 - 3  
K. Burness - Jam. Richardson 06.18 01:45 2 - 4  
K. Burness - M. Webster 06.18 23:45 4 - 3  
K. Kay - K. Burness 06.18 00:20 2 - 4  
K. Kay - Rob Collins 06.18 01:25 2 - 4  
M. Warburton - J. O'Shea 06.18 14:05 0 - 4  
M. Warburton - Ree. Robinson 06.18 12:50 4 - 1  
M. Warburton - Sha. McDonald 06.18 11:10 2 - 4  
M. Webster - K. Burness 06.18 01:05 2 - 4  
Ree. Robinson - Adr. Gray 06.18 14:35 2 - 4  
Ree. Robinson - Sha. McDonald 06.18 11:45 1 - 4  
Rob Collins - K. Kay 06.18 23:20 4 - 3  
Rob Collins - M. Webster 06.18 00:35 1 - 4  
Sha. McDonald - Adr. Gray 06.18 12:20 4 - 0  
Sha. McDonald - C. Hammond 06.18 14:20 4 - 0  

E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Florida Mutineers - Los Angeles Guerrillas 06.18 22:30 3 - 0  
New York Subliners - Minnesota Roekkr 06.18 01:30 0 - 3  
OpTic Chicago - Dallas Empire 06.18 00:00 0 - 3  
Paris Legion - Seattle Surge 06.18 21:00 0 - 3  

E-Sport (CSGO, EDC, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sangal Esports - Tricked eSport 06.18 13:30 0 - 1  

E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Saw - Dbl Poney 06.18 20:00 2 - 0  
SKADE - 777 Esports 06.18 17:00 0 - 2  

E-Sport (CSGO, Funspark Ulti, Eu, Pl. 1)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Entropiq - Team Dignitas 06.18 12:00 2 - 0  
Hyenas - Lyngby Vikings 06.18 15:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
1Win - Anonymo Esports 06.18 15:50 1 - 2  
Apeks - Iberian Family 06.18 12:00 1 - 2  
Budapest Five - Hyenas 06.18 09:00 0 - 2  

E-Sport (CSGO,BlastPremierSp,Final,PO)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Big - Ninjas In Pyjamas 06.18 15:30 0 - 2  
Complexity Gaming - G2 Esports 06.18 18:30 1 - 2  

E-Sport (CSGO,CIS RMR,Closed Qualifier)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Entropiq - Khan 06.18 16:00 2 - 0  
Forze - Esports Club Kyiv 06.18 19:00 2 - 0  
K23 - 100pinggods 06.18 19:00 2 - 1  
Nemiga Gaming - Ex-Marlian Esports 06.18 16:00 2 - 0  

E-Sport (CSGO,Dreamh.Op.June,NA,ClosedQ)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chococheck - X13 06.18 03:00 0 - 2  
Counter Nature - X13 06.18 22:55 1 - 2  
Third Impact - Counter Nature 06.18 03:20 0 - 2  
Triumph - Mythic 06.18 22:55 2 - 0  

E-Sport (Dota2, ESL One,Summer,Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gambit Esports - Vikin.gg 06.18 19:55 0 - 2  
T1 Gaming - Quincy Crew 06.18 17:20 2 - 0  
Team Nigma - OG 06.18 19:55 1 - 2  
Virtus.pro - Alliance 06.18 13:55 2 - 1  

E-Sport (Dota2,Liga Pro Gaming,Playoff)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Infamous - Team Unknown 06.18 23:00 2 - 3  
Infinity Esports - Team Unknown 06.18 02:00 0 - 2  

E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belarus (Sam) - Ukraine (Diamond) 06.18 08:48 4 - 5  
Italy (Kenp4chi) - Ukraine (Diamond) 06.18 10:00 3 - 2  
Poland (Natan) - Ukraine (Diamond) 06.18 09:24 4 - 5  
Ukraine (Diamond) - Belarus (Sam) 06.18 07:00 5 - 3  
Ukraine (Diamond) - Italy (Kenp4chi) 06.18 08:12 3 - 4  
Ukraine (Diamond) - Poland (Natan) 06.18 07:36 6 - 7  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belgium (Tommy) - Germany (General) 06.18 06:20 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Ireland (Panica) 06.18 05:40 0 - 1  
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 06.18 07:20 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 06.18 10:00 2 - 1  
Chile (Poli) - Germany (General) 06.18 09:40 0 - 4  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 06.18 08:40 0 - 0  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 06.18 10:20 0 - 2  
Germany (General) - Colombia (Gorilla) 06.18 06:00 0 - 1  
Germany (General) - Ireland (Panica) 06.18 06:40 2 - 3  
Germany (General) - Italy (Lio) 06.18 09:00 1 - 0  
Germany (General) - Uruguay (Billiot) 06.18 05:00 3 - 0  
Ireland (Panica) - Germany (General) 06.18 10:40 2 - 3  
Italy (Lio) - Colombia (Gorilla) 06.18 07:00 1 - 0  
Italy (Lio) - Germany (General) 06.18 08:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Colombia (Gorilla) 06.18 12:20 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Italy (Lio) 06.18 08:20 0 - 4  
Mexico (Legolas) - Scotland (Judoka) 06.18 23:00 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 06.18 09:20 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Germany (General) 06.18 05:20 0 - 2  
Scotland (Judoka) - Norway (Nasmi) 06.18 23:40 2 - 3  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 06.18 23:20 4 - 3  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 06.18 07:40 2 - 2  

E-Sport (FIFA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajax (Xalinho) - Inter (Russia Today) 06.18 09:35 3 - 2  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 06.18 08:45 2 - 1  
Inter (Russia Today) - Milan (Ab Ovo) 06.18 11:15 4 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 06.18 10:00 0 - 4  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 06.18 10:50 2 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Inter (Russia Today) 06.18 12:30 1 - 0  

E-Sport (KOG,KPL Spring Season,Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hero Jiuj - Talent Gaming 06.18 13:00 4 - 1  

E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gen.g Esports - Nongshim Redforce 06.18 13:00 2 - 1  
Sandbox Gaming - Hanwha Life Esports 06.18 10:00 2 - 0  

E-Sport (LOL, LEC, Summer, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
G2 Esports - Astralis 06.18 22:00 1 - 0  
Mad Lions - exceL eSports 06.18 18:40 0 - 1  
Rogue - Misfits Gaming 06.18 19:50 1 - 0  
SK Gaming - FC Schalke 04 06.18 17:50 0 - 1  
Team Vitality - Fnatic 06.18 20:45 0 - 1  

E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Royal Never Give Up - Oh My God 06.18 11:00 1 - 2  
Suning Gaming - Estar Gaming 06.18 14:00 2 - 0  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brooklyn (Bumblebee) - LA Clippers (MrPanda) 06.18 09:24 52 - 38  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee (Fosters23) 06.18 07:00 55 - 58  
Brooklyn (Bumblebee) - Portland (Ash) 06.18 10:00 53 - 49  
LA Clippers (MrPanda) - Brooklyn (Bumblebee) 06.18 07:36 41 - 46  
LA Clippers (MrPanda) - Portland (Ash) 06.18 08:48 42 - 45  
Milwaukee (Fosters23) - LA Clippers (MrPanda) 06.18 08:12 41 - 38  

E-Sport (NBA, Eastern Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (Ash) - Brooklyn (Asap) 06.18 17:30 59 - 55  
Atlanta (Kodas) - Milwaukee (Dazai) 06.18 05:00 63 - 58  
Brooklyn (Asap) - Atlanta (Ash) 06.18 15:42 51 - 57  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (nikitos349) - Chicago (Jimmy_Walker13) 06.18 08:15 67 - 47  
Atlanta (nikitos349) - Cleveland (kotpirog131) 06.18 05:55 82 - 59  
Brooklyn (ka4ika_dame) - Charlotte (Dankarakoz6) 06.18 10:45 43 - 70  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Toronto (Answer2208) 06.18 06:30 70 - 50  
Chicago (macmafin8) - New York (iehbr_) 06.18 17:10 83 - 57  
Cleveland (BossVlados0_0) - Brooklyn (ka4ika_dame) 06.18 12:30 82 - 53  
Cleveland (BossVlados0_0) - Denver (mi4eka) 06.18 10:10 69 - 91  
Cleveland (kotpirog131) - Chicago (Jimmy_Walker13) 06.18 07:40 67 - 63  
Denver (mi4eka) - Brooklyn (ka4ika_dame) 06.18 11:55 77 - 70  
LA Clippers (Rom1pr) - Dallas (pelmeshkabig) 06.18 16:35 63 - 72  
New York (iehbr_) - LA Clippers (Rom1pr) 06.18 17:45 71 - 59  
Toronto (Answer2208) - Atlanta (nikitos349) 06.18 07:05 63 - 85  
Toronto (Answer2208) - Cleveland (kotpirog131) 06.18 08:50 84 - 79  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Bumblebee) - Denver (Fosters23) 06.18 11:00 49 - 43  
Dallas (Bumblebee) - LA Clippers (Ash) 06.18 14:00 35 - 45  
Dallas (Bumblebee) - Portland (MrPanda) 06.18 13:24 49 - 43  
Denver (Fosters23) - Dallas (Bumblebee) 06.18 12:48 48 - 37  
Denver (Fosters23) - Portland (MrPanda) 06.18 12:12 39 - 45  
Denver (Tranquil) - Dallas (Azich) 06.18 22:36 41 - 35  
LA Clippers (Ash) - Denver (Fosters23) 06.18 11:36 34 - 42  
LA Clippers (Dazai) - Dallas (Azich) 06.18 23:48 42 - 39  
LA Clippers (Dazai) - Denver (Tranquil) 06.18 23:12 39 - 45  

E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
American Tornado - Odyssey 06.18 02:30 3 - 0  

E-Sport (R6S,Korean Open Summer,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
5Pm Supremacy - Cloud9 06.18 11:00 0 - 1  
Faust - Starrise 06.18 14:00 1 - 0  
T1 - Sga Esports 06.18 13:00 1 - 0  
Talon Esports - Damwon Gaming 06.18 12:00 0 - 1  

Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Magnus Sorocaba - Corinthians 06.18 01:00 3 - 2  

Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Foz Cataratas - Pato Branco 06.18 23:00 6 - 1  

Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Feldi Eboli - Pesaro 06.18 20:30 1 - 2  
Meta Catania - Came Dosson 06.18 17:30 4 - 3  

Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
KPRF Moszkva - Norilszkij Nikel (3.m.) 06.18 18:30 2 - 4  
Tyumeny - Szinara Jekatyerinburg (3.m.) 06.18 16:00 3 - 3  

Jégkorong (NHL, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
NY Islanders - Tampa Bay (3.m.) 06.18 02:00 1 - 2  

Kosárlabda (Amerika bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brazília - Venezuela 06.18 00:10 90 - 59  
Puerto Rico - Kolumbia 06.18 03:10 77 - 69  

Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Perth - Melbourne Utd. (1.m.) 06.18 12:30 70 - 73  

Kosárlabda (Chilei bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Quilicura - Universidad de Concepcion 06.18 00:00 65 - 84  

Kosárlabda (Eb, női, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Spanyolország - Svédország 06.18 21:00 76 - 55  
Szlovákia - Fehéroroszország 06.18 18:00 58 - 54  

Kosárlabda (Eb, női, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Görögország - Szerbia 06.18 12:00 51 - 85  
Olaszország - Montenegró 06.18 15:00 77 - 61  

Kosárlabda (Eb, női, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belgium - Szlovénia 06.18 15:00 92 - 57  
Törökország - Bosznia-Hercegovina 06.18 12:00 54 - 64  

Kosárlabda (Eb, női, D csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Csehország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 06.18 20:45 51 - 71  
Horvátország - Oroszország 06.18 18:00 62 - 73  

Kosárlabda (Francia 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gries-Oberhoffen - Blois 06.18 19:00 81 - 71  

Kosárlabda (Francia bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Monaco - ASVEL Lyon-Villeurbanne 06.18 18:00 73 - 98  

Kosárlabda (NBA, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Milwaukee - Brooklyn (6.m.) 06.18 02:30 104 - 89  

Kosárlabda (Olasz 2., bennmaradásért)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Biella - Rieti (3.m.) 06.18 20:30 72 - 60  

Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nacional - Bigua de Villa Biarritz (3.m.) 06.18 23:30 76 - 69  

Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Görögország - Mexikó 06.18 19:00 101 - 98  
Lengyelország - Lettország 06.18 20:30 68 - 68, h.u. 75 - 73  
Litvánia - Dominikai Köztársaság 06.18 18:30 95 - 62  
Szerbia - Puerto Rico 06.18 16:00 80 - 68  
Szlovénia - Horvátország 06.18 20:00 97 - 88  
Törökország - Oroszország 06.18 19:00 80 - 62  

Kosárlabda (WNBA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chicago - Connecticut 06.18 02:00 81 - 75  
Dallas - Minnesota 06.18 02:00 73 - 85  
Indiana - Seattle 06.18 01:00 69 - 79  
Las Vegas - New York 06.18 04:00 103 - 76  
Washington - Atlanta 06.18 01:00 96 - 93  

Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., A cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fülöp-szigetek - Indonézia 06.18 12:00 76 - 51  

Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., B cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Japán - Tajvan 06.18 08:30 98 - 61  

Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bay Hawks - Wellington Saints 06.18 09:30 88 - 82  
Nelson Giants - Otago Nuggets 06.18 09:30 84 - 94  

Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Glamorgan - Middlesex 06.18 18:00 1 - 0  

Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nottinghamshire - Derbyshire 06.18 19:00 1 - 0  

Krikett (Pakisztáni Szuperliga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Multan Sultans - Lahore Qalandars 06.18 18:00 1 - 0  

Kézilabda (Afrika bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Angola - Kamerun (Helyszín: Kamerun) 06.18 19:00 25 - 15  
Tunézia - Kongói Köztársaság 06.18 16:00 22 - 17  

Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Haukar - Valur 06.18 21:30 29 - 34  

Kézilabda (Nemzetközi torna, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ciprus - Moldova 06.18 14:30 30 - 28  
Grúzia - Bulgária 06.18 17:00 32 - 19  

Labdarúgás (Algériai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ain M'Lila - Constantine 06.18 18:00 2 - 3  
ASO Chlef - Hussein Dey 06.18 18:45 1 - 1  

Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Almirante Brown - Atl. Temperley 06.18 00:00 3 - 2  

Labdarúgás (Brazil 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Londrina - Botafogo RJ 06.18 00:00 2 - 2  

Labdarúgás (Brazil bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlético GO - Fortaleza 06.18 00:00 0 - 0  
Fluminense RJ - Santos SP 06.18 00:00 1 - 0  
Sport Recife - Gremio RS 06.18 00:00 1 - 0  

Labdarúgás (Copa America, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chile - Bolívia 06.18 23:00 1 - 0  

Labdarúgás (Copa America, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brazília - Peru 06.18 02:00 4 - 0  

Labdarúgás (Dél-koreai 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cheongju - Daejeon Korail 06.18 12:00 1 - 3  
Pyeongtaek Citizen - Mokpo City 06.18 12:00 0 - 2  

Labdarúgás (Eb, D csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anglia - Skócia 06.18 21:00 0 - 0  
Horvátország - Csehország 06.18 18:00 1 - 1  

Labdarúgás (Eb, E csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Svédország - Szlovákia 06.18 15:00 1 - 0  

Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Wadi Degla - El Gouna 06.18 19:00 0 - 0  

Labdarúgás (Fehérorosz 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dnyepr Mogiljev - Lokomotív Gomel 06.18 15:00 4 - 0  
Krumkacsi Minszk - Arszenál Dzjerzsinszk 06.18 17:00 0 - 1  
Naftan - Orsa 06.18 13:00 3 - 1  
Volna Pinszk - Baranovicsi 06.18 19:00 2 - 0  

Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Breszt - Szmorgon 06.18 19:00 2 - 2  
Szluck - Sahtar Szoligorszk 06.18 17:00 1 - 4  

Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
NSI Runavik - B68 Toftir 06.18 20:00 4 - 3  

Labdarúgás (Finn 3., A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
JäPS - Atlantis 06.18 18:00 4 - 5  
MiPK - NJS 06.18 18:00 0 - 2  

Labdarúgás (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Helsinki JK - Ilves 06.18 17:00 2 - 1  
Inter Turku - Seinäjoen JK 06.18 17:30 2 - 0  

Labdarúgás (Grúz bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dinamo Batumi - Dila Gori 06.18 18:30 2 - 0  
FC Telavi - Shukura Kobuleti 06.18 16:30 1 - 0  
Torpedo Kutaisi - Samgurali Tskaltubo 06.18 17:30 0 - 0  

Labdarúgás (Izlandi 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Afturelding - Selfoss 06.18 21:15 3 - 3  
Grindavik - Grotta 06.18 21:15 3 - 1  
Thor Akureyri - Kordrengir 06.18 20:00 0 - 1  
ÍBV - Fjölnir 06.18 20:00 1 - 0  

Labdarúgás (Izlandi 3.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Haukar - Njardvik 06.18 20:00 1 - 1  

Labdarúgás (Kazah bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atirau - FC Asztana 06.18 16:00 0 - 2  
Kizil-Zsar - Akzsajik Oral 06.18 14:00 0 - 1  
Ordabaszi Simkent - Aktobe 06.18 17:00 0 - 1  
Sahtar Karaganda - Taraz 06.18 15:00 1 - 0  

Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dep. Tolima - Millonarios 06.18 03:00 1 - 1  

Labdarúgás (Litván bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dziugas Telsiai - Zalgiris Vilnius 06.18 17:00 0 - 3  
Nevezis Kedainiai - Banga Gargzdai 06.18 19:00 0 - 2  

Labdarúgás (Marokkói 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Olympique Dcheira - CA Khenifra 06.18 18:00 1 - 0  
Olympique de Khouribga - Ben Guerir 06.18 18:00 1 - 0  

Labdarúgás (Norvég 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bryne - Grorud 06.18 18:00 3 - 2  
Fredrikstad - Ham-Kam 06.18 20:00 0 - 1  
KFUM Oslo - Ranheim 06.18 18:00 2 - 1  
Raufoss - Jerv 06.18 18:00 3 - 0  
Sogndal - Aalesund 06.18 18:00 2 - 0  
Start - Ullensaker/Kisa 06.18 18:00 1 - 3  
Stjördals/Blink - Sandnes Ulf 06.18 18:00 1 - 2  
Strömmen - Asane 06.18 18:00 1 - 0  

Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Maitland FC - Lake Macquarie 06.18 12:00 1 - 0  

Labdarúgás (NPL, Queensland)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gold Coast Utd. - Eastern Suburbs 06.18 12:00 1 - 1  

Labdarúgás (NPL, Victoria)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Oakleigh Cannons - Altona Magic 06.18 12:30 3 - 2  
South Melbourne - Port Melbourne Sharks 06.18 11:30 0 - 1  

Labdarúgás (Orosz Női Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Akademiya Futbola Tambov - Rjazany 06.18 17:00 0 - 7  
Rosztov - Lokomotív Moszkva 06.18 17:00 0 - 2  

Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
UTC de Cajamarca - Molinos El Pirata 06.18 20:00 1 - 0  

Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lunds BK - Torn 06.18 19:00 7 - 1  
Qviding - Vanersborg IF 06.18 19:00 2 - 3  

Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Umea FC - IFK Lulea 06.18 19:00 1 - 0  

Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CA Rentistas - Torque Montevideo 06.18 17:45 0 - 2  
Fenix Montevideo - Cerrito Montevideo 06.18 20:00 1 - 3  

Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Lala Caroni - Monagas Maturin 06.18 01:15 0 - 3  

Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Puerto Cabello - Gran Valencia Maracay 06.18 03:30 1 - 1  

Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Zulia Maracaibo - Estudiantes de Merida 06.18 22:00 1 - 2  

Labdarúgás (Ír 1.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Athlone - Cork City 06.18 20:45 0 - 2  
Bray - UC Dublin 06.18 20:30 4 - 0  
Galway Utd. - Cabinteely 06.18 20:45 1 - 0  
Wexford Youths - Shelbourne 06.18 20:45 0 - 1  

Labdarúgás (Ír bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bohemians Dublin - Drogheda Utd. 06.18 20:45 5 - 0  
Dundalk - Longford Town 06.18 20:45 1 - 1  
Finn Harps - Derry City 06.18 21:00 1 - 2  
St. Patrick's - Sligo 06.18 20:45 2 - 0  
Waterford FC - Shamrock Rovers 06.18 20:45 1 - 4  

Labdarúgás (Üzbég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Qizilqum Zarafshon - Surkhon Termez 06.18 17:00 1 - 1  

Pesapallo (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Koskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto 06.18 17:00 0 - 2  
Kouvolan Pallonlyojat - Manse Tampere 06.18 17:00 2 - 1  

Pesapallo (Finn bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Manse Tampere - Seinäjoen Maila-Jussit 06.18 17:00 2 - 1  

Rögbi (Angol Szuperliga)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Huddersfield - Salford 06.18 20:45 8 - 9  
Wigan - Hull KR 06.18 20:45 8 - 18  

Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mbombela Pumas - Johannesburg Golden Lions 06.18 19:00 39 - 10  

Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
La Rochelle - Racing-Metro 06.18 20:45 19 - 6  

Rögbi (NRL)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
North Queensland Cowboys - Cronulla Sharks 06.18 10:00 24 - 26  
Penrith Panthers - Sydney Roosters 06.18 11:55 38 - 12  

Röplabda (Nemzetek Ligája, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dél-Korea - Brazília 06.18 15:00 0 - 3  
Japán - Dominikai Köztársaság 06.18 12:00 3 - 2  
Kanada - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 06.18 19:00 0 - 3  
Kína - Oroszország 06.18 16:00 3 - 0  
Lengyelország - USA 06.18 18:00 0 - 3  
Németország - Szerbia 06.18 10:00 3 - 0  
Thaiföld - Belgium 06.18 13:00 1 - 3  
Törökország - Hollandia 06.18 21:00 3 - 0  

Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ukrajna - Azerbajdzsán 06.18 11:15 3 - 3  

Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Olaszország - Lengyelország 06.18 14:00 2 - 2  
Svájc - Franciaország 06.18 18:15 3 - 2  

Strandfoci (EBSL, Div. A, 3. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Oroszország - Fehéroroszország 06.18 19:30 5 - 3  
Spanyolország - Törökország 06.18 15:30 5 - 3  

Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Norvégia - Moldova 06.18 14:00 2 - 0  

Strandfoci (vb-selejtező, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Anglia - Észtország 06.18 14:30 2 - 2  

Tenisz (Aix-en-Provence, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Taberner - R. Olivo 06.18 16:20 2 - 0  
E. Ymer - O. Otte 06.18 13:25    
K. Jacquet - T. Droguet 06.18 14:30 2 - 0  
M. Guinard - T. Lamasine 06.18 11:00 2 - 1  

Tenisz (Aix-en-Provence, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Galloway R / Lawson A - Drzewiecki K / Martos Gor 06.18 14:00 2 - 0  
Walkow S / Zielinski J - Doumbia S / Reboul F 06.18 17:45 0 - 2  

Tenisz (Almaty 2, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
And. Martin - M.T. Barrios Vera 06.18 08:35 0 - 2  
Jes. de Jong - M. Basic 06.18 06:30 2 - 0  

Tenisz (Almaty 2, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gabashvili T / Kotov P - Denolly/Menendez-Maceiras 06.18 09:50 0 - 2  
Istomin D / Yevseyev D - Manafov V / Sachko V 06.18 11:15    

Tenisz (Antalya, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Llanes - M. Ilhan 06.18 09:30 2 - 0  
M. Kestelboim - G. Lama 06.18 09:30 0 - 2  
M. Zukas - P. Cias 06.18 09:20 1 - 2  
S. Polukhin - F. Comesana 06.18 09:25 2 - 1  

Tenisz (Antalya, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Bilardo - D. Evtimova 06.18 12:35 2 - 0  
H.T. Black - J. Aney 06.18 09:30 0 - 2  
M.F. Herazo Gonzalez - R. Vicens Mas 06.18 13:15 0 - 2  

Tenisz (Berlin, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Bencic - E. Alexandrova 06.18 11:00 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - A. Cornet 06.18 13:50 1 - 2  
J. Pegula - V. Azarenka 06.18 19:30 1 - 2  
M. Keys - L. Samsonova 06.18 16:50 1 - 2  

Tenisz (Berlin, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Melichar N / Schuurs D - Kudermetova V / Vondrouso 06.18 17:00 2 - 0  

Tenisz (Birmingham, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hsieh S W / Mertens E - Bains N / Martincova T 06.18 17:15 2 - 0  

Tenisz (Denain, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
M. Rouvroy - Gálfi D. 06.18 12:30 0 - 2  
S. Janicijevic - P. Ormaechea 06.18 12:00 1 - 2  
Y. In-Albon - A. Rame 06.18 14:55 2 - 0  
Yue Yuan - C. Paquet 06.18 15:05 0 - 2  

Tenisz (Figueira Da Foz, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Aya. Shimizu - K. Hobgarski 06.18 15:00 0 - 2  
Ber. Cengiz - T. Andrianjafitrimo 06.18 16:35 0 - 2  
Eri Hozumi - A. Hartono 06.18 17:50 2 - 0  
Fra. Jorge - M. Gutierrez Carrasco 06.18 15:15 1 - 2  
J. Ponchet - A. Tikhonova 06.18 15:40 2 - 0  
J. Ponchet - K. Hobgarski 06.18 18:30 2 - 0  
M. Gutierrez Carrasco - Y.L. Miyazaki 06.18 19:30 2 - 1  
Mai Hontama - T. Andrianjafitrimo 06.18 20:00 0 - 2  
Mai Hontama - V. Koval 06.18 17:20 2 - 0  
Mom. Kobori - Y.L. Miyazaki 06.18 13:30 0 - 2  
P. Ozgen - Eri Hozumi 06.18 12:30 0 - 2  
R. Bhatia - A. Hartono 06.18 12:30 0 - 2  

Tenisz (Forli, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Q. Halys - Gas. Elias 06.18 17:30 2 - 0  
T.M. Etcheverry - M. Moraing 06.18 15:00 0 - 2  

Tenisz (Forli, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cachin P / Ugo Carabelli - Bortolotti M / Lock B 06.18 15:00 2 - 1  
Galdos S / Luz O - Lenz J / Moraing M 06.18 17:45 2 - 0  

Tenisz (Genova, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
E. Eremin - D. Galoppini 06.18 21:35 2 - 0  
J. Nikles - D.N. Madaras 06.18 13:30 2 - 1  
J.S. Tatlot - G. Fonio 06.18 19:30 0 - 2  
L. Nardi - R. Bertola 06.18 17:00 2 - 1  

Tenisz (Grasse, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Lopez San Martin - E. Voisin 06.18 10:00 2 - 1  
C. Tabur - V. Royer 06.18 10:00 1 - 2  
J. Briand - G. Brouwer 06.18 14:55 2 - 1  

Tenisz (Halle, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
L.G.M. Harris - N. Basilashvili 06.18 12:40 0 - 2  
M. Giron - F. Auger Alliassime 06.18 14:50 0 - 2  
P. Kohlschreiber - A. Rublev 06.18 11:00 0 - 2  
U. Humbert - S. Korda 06.18 16:10 2 - 1  

Tenisz (Halle, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Auger-Aliassime/Hurkacz - Erlich J / Harris L 06.18 16:40 2 - 0  
Krajicek A / Querrey S - Puetz T / Venus M 06.18 11:00 0 - 2  
Krawietz K / Tecau H - Gille S / Vliegen J 06.18 14:00 2 - 0  

Tenisz (Jönköping, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D. Astakhova - C. Ferrando 06.18 11:15 2 - 1  
L. Bronzetti - C. Rosatello 06.18 14:25 2 - 0  

Tenisz (London, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. De Minaur - M. Cilic 06.18 17:15 2 - 1  
C. Norrie - J. Draper 06.18 19:20 2 - 0  
M. Berrettini - Dan. Evans 06.18 17:15 2 - 0  

Tenisz (Madrid, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Hesse - Hi. Sato 06.18 10:00 2 - 0  
E. Yashina - J. Bouzas Maneiro 06.18 10:00 0 - 2  
Na-Lae Han - A. Lazaro Garcia 06.18 10:00 1 - 2  
Reb. Masarova - M. Stokke 06.18 10:00 2 - 0  

Tenisz (Monasztir, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A.L. Lingua Lavallen - L. Giacomini 06.18 10:30 2 - 0  
I. Lopez Morillo - L. Darderi 06.18 10:20 0 - 2  
Kody Pearson - S.F.A. Rodriguez Taverna 06.18 12:40 0 - 2  
M. Echargui - T. Cacao 06.18 12:20 0 - 2  

Tenisz (Monasztir, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
E. Lindh Gallagher - M. Ozeki 06.18 10:25 2 - 1  
J. Bornay - J. Defalco 06.18 13:30 1 - 2  
K. Kanev - Kat. Kozarov 06.18 13:15 1 - 2  
M.E. Reasco Gonzalez - G. Ainitdinova 06.18 10:30 2 - 1  

Tenisz (Nottingham 2, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ebden M / Vasilevski A - Bonzi B / Hoang A 06.18 18:30 1 - 2  

Tenisz (Prostejov, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Molcan - G. Mager 06.18 12:45 2 - 0  
F. Coria - Z. Kolar 06.18 11:00 2 - 0  

Tenisz (Prostejov, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Nedovyesov A / Oliveira G - Jebavy R / Kolar Z 06.18 14:25 2 - 1  

Tenisz (Stare Splavy, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Cadantu - A. Dulgheru 06.18 09:55    
A. Krunic - Jani R-L. 06.18 12:15 2 - 1  
I. Burillo Escorihuela - L. Noskova 06.18 13:15 0 - 2  
Qinwen Zheng - T. Mrdeza 06.18 10:00 2 - 0  

Tenisz (Sumter, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Contreras Gomez - Stollár F. 06.18 16:00 2 - 1  
P. Stearns - A.S. Sanchez 06.18 17:30 2 - 0  
P.M. Hourigan - A. Parks 06.18 16:00 1 - 2  
V. Duval - M. Zacarias 06.18 16:00 0 - 2  

Tenisz (Tulsa, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
G. Brymer - S. Riffice 06.18 16:00 0 - 2  
G. Nanda - G.A. Olivieri 06.18 16:00    
N. Barrientos - Eze. Clark 06.18 18:00 2 - 1  

Tollaslabda (Spanish Internat., férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Lanier - K.R. Rajarajan 06.18 11:00 2 - 0  
A. Merkle - I. Rusev 06.18 11:50 2 - 0  
B.R. Sankeerth - J. Louda 06.18 11:05 0 - 2  
C. Piris - Y. de Oliveira 06.18 12:00 1 - 2  
Kim Bruun - M.E. Christophersen 06.18 11:05 1 - 2  
L.E. Penalver - T. Künzi 06.18 11:05 2 - 0  
M.R.M. Misbun - P. Abian 06.18 12:00 0 - 2  
Mag. Johannesen - J. Kweekel 06.18 12:00 0 - 2  

Tollaslabda (Spanish Internat., férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Birker P / Stipsits D - Man W C / Tee K W 06.18 17:15 0 - 2  
Birker P / Stipsits D - Molares J / Perez J 06.18 13:15 2 - 0  
Clare M / Van Leeuwen E - Hemming C / Stallwood S 06.18 13:15 2 - 1  
Corvee L / Labar R - Loo B K / Lwi S H 06.18 18:00 2 - 0  
Easton R / Russ Z - Klindt P I / Stoffersen M 06.18 17:50 2 - 0  
Easton R / Russ Z - Monroy J / Piris C 06.18 13:30 2 - 1  
Klindt P I / Stoffersen M - Janacek J / Svejda T 06.18 14:10 2 - 1  
Loo B K / Lwi S H - Magee J / Reynolds P 06.18 14:15 2 - 1  
Man W C / Tee K W - Jaeger J / Kjellberg L K 06.18 13:30 2 - 0  
Olofua G / Opeyori A J - Brady M / Mcallister A 06.18 13:30 2 - 1  

Tollaslabda (Spanish Internat., női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
D.A. Adesokan - A. Setien 06.18 10:30 1 - 2  
J. Laurens - Y. Hoyaux 06.18 09:45 1 - 2  
J. Stadelmann - K. Polikarpova 06.18 10:15 2 - 0  
Jin Wei Goh - A. Holden 06.18 11:15 2 - 0  
Jor. Hart - E. Drouin 06.18 09:35 0 - 2  
Qi Xuan Eoon - M. Batomene 06.18 10:30    

Tollaslabda (Spanish Internat., női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Boiarun A / Iakovleva A - Tirtosentono/van Der Aar 06.18 12:35 0 - 2  
De Wit K / Van Buiten K - Rodriguez L / Setien A 06.18 12:00 1 - 2  
Fankhauser N / Stern R - Tirtosentono/van Der Aar 06.18 17:15 1 - 2  
Hopton J / Pugh J - Teoh M X / Yap L 06.18 17:15 2 - 1  
Lopez P / Usle L - Mueller A / Stadelmann J 06.18 17:05 2 - 0  
Lopez P / Usle L - Torralba A / Alvarez L 06.18 12:40 2 - 0  

Tollaslabda (Spanish Internat.,vegyes páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Leal A / Lopez P - Birker P / Hochmeir K 06.18 09:45 0 - 2  
Mueller N A / Stern R - van Wijlick D / de Wit K 06.18 09:45 2 - 0  
Stipsits D / Au Yeong S - Tee K W / Teoh M X 06.18 09:00 0 - 2  
Stoffersen M / Ekelund S - Zapico A / Usle L 06.18 09:00 2 - 1  
Wassink B / Tirtosentono - Hemming C / Pugh J 06.18 09:35 0 - 2  

Vízilabda (Világ Liga, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Görögország - Japán 06.18 14:00 17 - 5  
Magyarország - Kanada 06.18 19:15 14 - 10  
Oroszország - USA 06.18 17:30 8 - 17  
Spanyolország - Kazahsztán 06.18 15:45 20 - 8  

 

2021.06.17.
Asztalitenisz (Challenger Series, 24. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - C. Ligocki 06.17 14:30 3 - 0  
F. Kuzmin - C. Ligocki 06.17 09:50 3 - 1  
F. Kuzmin - D. Cheaib 06.17 13:10 2 - 3  
H. Desai - D. Cheaib 06.17 11:10 1 - 3  
H. Desai - F. Kuzmin 06.17 08:30 3 - 0  
H. Zeptner - H. Desai 06.17 13:50 0 - 3  
H. Zeptner - M. Chamorro 06.17 10:30 3 - 2  
S. Amann - C. Ligocki 06.17 11:50 3 - 2  
S. Happek - M. Chamorro 06.17 12:30 2 - 3  
S. Happek - S. Amann 06.17 09:10 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duka - A. Kolmin 06.17 14:45 0 - 3  
A. Duka - A.V. Poprocky 06.17 16:45 0 - 3  
A. Girevenkov - V. Safonov 06.17 01:15 0 - 3  
A. Kolmin - A.V. Poprocky 06.17 15:45 3 - 1  
A. Kolmin - Alb. Bogomolov 06.17 08:30 3 - 2  
A. Kolmin - M. Chernyavskiy 06.17 17:15 3 - 1  
A. Kolmin - P. Vshivkov 06.17 06:30 3 - 1  
A. Lobanov - D. Korneev 06.17 12:45 3 - 1  
A. Lobanov - I. Minchenkov 06.17 10:45 3 - 1  
A. Serebrennikov - Y. Merkushin 06.17 23:15 1 - 3  
A. Slaschilin - F. Ambrosimov 06.17 12:15 3 - 0  
A. Toporkov - V. Kazakov 06.17 20:15 2 - 3  
A. Zhelubenkov - A. Toporkov 06.17 21:15 0 - 3  
A. Zhelubenkov - D. Merzlikin 06.17 19:45 1 - 3  
A. Zirin - D. Tikhnenko 06.17 07:15 0 - 3  
A. Zirin - V. Staroverov 06.17 09:45 3 - 2  
A.D. Volkov - N. Zhurba 06.17 00:45 2 - 3  
A.D. Volkov - O. Shagarov 06.17 03:15 3 - 2  
A.V. Poprocky - M. Chernyavskiy 06.17 15:15 0 - 3  
Alb. Bogomolov - G. Karpovkin 06.17 07:00 1 - 3  
Ale. Petrov - Val. Ivanov 06.17 22:45 3 - 1  
Alek. Kozlov - T. Razinkov 06.17 12:00 0 - 3  
D. Korneev - N. Sukharnikov 06.17 02:00 1 - 3  
D. Korneev - Pav. Medvedev 06.17 11:15 1 - 3  
D. Merzlikin - A. Toporkov 06.17 19:15 0 - 3  
D. Sayanov - R. Pavlenko 06.17 22:30 0 - 3  
D. Tikhnenko - V. Mishakin 06.17 19:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - V. Staroverov 06.17 08:15 3 - 1  
D.M. Evlakhin - E. Ilyukhin 06.17 22:45 3 - 0  
D.M. Evlakhin - E. Tyurin 06.17 14:45 2 - 3  
D.M. Evlakhin - Y.V. Lbov 06.17 16:45 3 - 0  
Dmi. Popov - A. Zirin 06.17 07:45 3 - 1  
Dmi. Popov - D. Tikhnenko 06.17 09:15 3 - 0  
Dmi. Popov - D. Tikhnenko 06.17 10:15 3 - 1  
E. Anisimov - M. Sverdlov 06.17 15:30 0 - 3  
E. Anisimov - S. Kulikov 06.17 17:00 1 - 3  
E. Grishaev - A. Slaschilin 06.17 13:15 0 - 3  
E. Grishaev - V.G. Evlampiev 06.17 11:45 2 - 3  
E. Ilyukhin - O. Pronin 06.17 23:45 3 - 1  
E. Ilyukhin - T. Turabekov 06.17 02:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - Z.Y. Tsybikov 06.17 01:30 3 - 2  
E. Tyurin - K. Bystrushkin 06.17 17:15 3 - 0  
E. Tyurin - Y.V. Lbov 06.17 15:45 1 - 3  
F. Ambrosimov - E. Grishaev 06.17 10:45 2 - 3  
F. Ambrosimov - V.G. Evlampiev 06.17 12:45 2 - 3  
G. Karpovkin - A. Kolmin 06.17 08:00 3 - 1  
G. Karpovkin - A. Kolmin 06.17 10:00 2 - 3  
I. Mikhaylov - K.N. Malahov 06.17 02:15 0 - 3  
I. Minchenkov - D. Korneev 06.17 11:45 3 - 2  
I. Minchenkov - Pav. Medvedev 06.17 13:15 2 - 3  
I. Moshkov - M. Andrusenko 06.17 20:15 0 - 3  
I. Poletaev - V. Bazilevsky 06.17 07:15 3 - 0  
I. Ramenskiy - I. Mikhaylov 06.17 00:15 3 - 0  
I. Ramenskiy - O. Kutuzov 06.17 23:15 3 - 0  
I. Tolmachev - I. Poletaev 06.17 07:45 0 - 3  
I. Tolmachev - V. Bazilevsky 06.17 09:15 1 - 3  
I. Zemit - D. Tikhnenko 06.17 20:30 3 - 2  
I. Zemit - V. Staroverov 06.17 18:30 3 - 1  
K. Bystrushkin - D.M. Evlakhin 06.17 16:15 2 - 3  
K.N. Malahov - I. Ramenskiy 06.17 03:15 0 - 3  
K.N. Malahov - O. Kutuzov 06.17 00:45 1 - 3  
M. Andrusenko - N. Lyfenko 06.17 20:45 2 - 3  
M. Andrusenko - S. Nikulin 06.17 18:45 1 - 3  
M. Chernyavskiy - A. Duka 06.17 16:15 3 - 2  
M. Ilichev - Alek. Kozlov 06.17 13:00 3 - 0  
M. Ilichev - Y. Troyanov 06.17 11:30 3 - 1  
M. Sverdlov - S. Kulikov 06.17 15:00 3 - 1  
N. Lyfenko - I. Moshkov 06.17 19:15 3 - 1  
N. Sukharnikov - E. Ilyukhin 06.17 00:30 1 - 3  
N. Sukharnikov - Z.Y. Tsybikov 06.17 03:00 1 - 3  
N. Zhurba - A. Girevenkov 06.17 02:45 3 - 1  
N. Zhurba - O. Shagarov 06.17 01:45 3 - 2  
O. Kutuzov - I. Ramenskiy 06.17 01:45 3 - 2  
O. Kutuzov - Val. Sidorin 06.17 02:45 3 - 2  
O. Shagarov - V. Safonov 06.17 00:15 3 - 2  
P. Semeshin - A.Y. Fedosov 06.17 23:00 3 - 0  
P. Vshivkov - Alb. Bogomolov 06.17 07:30 3 - 0  
P. Vshivkov - G. Karpovkin 06.17 09:00 2 - 3  
Pav. Medvedev - A. Lobanov 06.17 12:15 1 - 3  
R. Pavlenko - D. Ignatiev 06.17 23:30 3 - 2  
S. Kulikov - V. Selkin 06.17 16:00 0 - 3  
S. Nikulin - I. Moshkov 06.17 21:15 1 - 3  
S. Nikulin - N. Lyfenko 06.17 19:45 3 - 1  
T. Razinkov - M. Ilichev 06.17 10:30 0 - 3  
T. Razinkov - Y. Troyanov 06.17 12:30 3 - 1  
T. Turabekov - D. Korneev 06.17 01:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - V. Tsvetkov 06.17 08:15 1 - 3  
V. Kazakov - A. Zhelubenkov 06.17 18:45 3 - 0  
V. Kazakov - D. Merzlikin 06.17 20:45 3 - 1  
V. Mishakin - I. Zemit 06.17 20:00 3 - 1  
V. Selkin - E. Anisimov 06.17 14:30 1 - 3  
V. Selkin - M. Sverdlov 06.17 16:30 3 - 1  
V. Staroverov - A. Zirin 06.17 08:45 2 - 3  
V. Staroverov - D. Tikhnenko 06.17 19:30 0 - 3  
V. Staroverov - Dmi. Popov 06.17 06:45 1 - 3  
V. Staroverov - V. Mishakin 06.17 21:00 0 - 3  
V. Tsvetkov - I. Poletaev 06.17 08:45 0 - 3  
V. Tsvetkov - I. Tolmachev 06.17 06:45 3 - 1  
V.G. Evlampiev - A. Slaschilin 06.17 11:15 3 - 0  
Val. Sidorin - I. Mikhaylov 06.17 01:15 1 - 3  
Y. Troyanov - Alek. Kozlov 06.17 11:00 0 - 3  
Y.V. Lbov - K. Bystrushkin 06.17 15:15 0 - 3  
Z.Y. Tsybikov - D. Korneev 06.17 00:00 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 06.17 11:30 6 - 2  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 06.17 11:30 2 - 9  
KIA Tigers - SSG Landers 06.17 11:30 3 - 6  
Kiwoom Heroes - LG Twins 06.17 11:30 5 - 6  
NC Dinos - KT Wiz 06.17 11:30 9 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 06.17 02:00 13 - 10  
Bravos de Leon - Piratas de Campeche 06.17 02:00 11 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Olmecas de Tabasco 06.17 02:00 4 - 13  
El Aguila de Veracruz - Tigres de Quintana Roo 06.17 02:30 6 - 8  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 06.17 02:00 4 - 3  
Mariachis De Guadalajara - Pericos de Puebla 06.17 02:15 11 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana 06.17 02:00 2 - 1  
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey 06.17 02:00 11 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 06.17 01:20 8 - 10  
Cleveland - Baltimore 06.17 01:10 8 - 7  
Cleveland - Baltimore (19:10) 06.17 19:10 10 - 3  
Houston - Texas 06.17 02:10 8 - 4  
LA Dodgers - Philadelphia 06.17 04:10 0 - 2  
NY Mets - Chicago Cubs 06.17 01:10 6 - 3  
San Francisco - Arizona 06.17 03:45 13 - 7  
San Francisco - Arizona (21:45) 06.17 21:45 10 - 3  
Seattle - Minnesota 06.17 04:10 2 - 7  
Toronto - NY Yankees 06.17 01:07 2 - 3  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Gray - C. Hammond 06.17 14:30 2 - 4  
Adr. Gray - Ree. Robinson 06.17 10:30 2 - 4  
Adr. Gray - Sha. McDonald 06.17 13:00 1 - 4  
C. Hammond - J. O'Shea 06.17 12:40 0 - 4  
C. Hammond - Sha. McDonald 06.17 10:50 1 - 4  
J. O'Shea - Adr. Gray 06.17 14:00 4 - 0  
J. O'Shea - M. Warburton 06.17 11:10 4 - 1  
K. Burness - Rob Collins 06.17 23:40 4 - 3  
M. Warburton - Adr. Gray 06.17 11:40 4 - 2  
M. Warburton - C. Hammond 06.17 13:20 4 - 3  
M. Webster - K. Kay 06.17 23:20 4 - 3  
Ree. Robinson - C. Hammond 06.17 11:25 4 - 1  
Ree. Robinson - J. O'Shea 06.17 14:50 1 - 4  
Ree. Robinson - M. Warburton 06.17 12:20 3 - 4  
Rob Collins - Jam. Richardson 06.17 23:05 1 - 4  
Sha. McDonald - J. O'Shea 06.17 12:00 1 - 4  
Sha. McDonald - M. Warburton 06.17 14:10 4 - 1  
Sha. McDonald - Ree. Robinson 06.17 13:40 4 - 1  
Darts (Players Championship 16 2021)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Rydz - P. Wright 06.17 18:00 0 - 7  
Ger. Price - D. van Duijvenbode 06.17 17:25 3 - 6  
L. Humphries - D. van Duijvenbode 06.17 18:00 7 - 3  
P. Wright - L. Humphries 06.17 18:40 8 - 4  
Rob Cross - P. Wright 06.17 17:20 1 - 6  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Royal Ravens - Seattle Surge 06.17 21:00 1 - 3  
Los Angeles Thieves - Los Angeles Guerrillas 06.17 23:00 2 - 3  
E-Sport (CSGO, EDC, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SKADE - Trident Clan 06.17 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Eleague Spring, Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enterprise - Esuba 06.17 16:15 2 - 1  
Entropiq - Brute 06.17 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, MSS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havu Gaming - Lyngby Vikings 06.17 20:25 2 - 1  
Tricked eSport - AGF Esport 06.17 17:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chococheck - Recon 5 06.17 03:00 2 - 0  
Mythic - Pdhm Gaming 06.17 03:00    
Pain Gaming - Party Astronauts 06.17 03:00 2 - 0  
Qcclan - Big Chillin 06.17 03:00 1 - 2  
Third Impact - CENSRD 06.17 03:00 1 - 2  
Triumph - Secret Club 06.17 03:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Funspark Ulti, Eu, Pl. 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENCE - Hyenas 06.17 12:00 2 - 0  
Team Dignitas - K23 06.17 15:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1Win - Galaxy Racer Esports 06.17 15:40 1 - 2  
Apeks - For The Win Esports 06.17 09:00 2 - 0  
Budapest Five - Coppenhagen Flames 06.17 12:00 0 - 2  
Honoris - Hyenas 06.17 09:00 1 - 2  
Iberian Family - Ambush Esport 06.17 12:00 2 - 1  
Lyngby Vikings - Anonymo Esports 06.17 15:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,BlastPremierSp,Final,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Natus Vincere 06.17 19:10 0 - 2  
G2 Esports - Faze Clan 06.17 12:30 2 - 1  
Gambit Esports - Complexity Gaming 06.17 16:25 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Dreamh.Op.June,NA,ClosedQ)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ggpr Esports - Mythic 06.17 23:00 1 - 2  
Triumph - Triton 06.17 23:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, ESL One,Summer,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Team Liquid 06.17 17:40 2 - 0  
Quincy Crew - Tundra Esports 06.17 13:55 2 - 1  
T1 Gaming - Vikin.gg 06.17 13:55 2 - 0  
Team Secret - Team Nigma 06.17 16:55 1 - 2  
Tundra Esports - Gambit Esports 06.17 20:15 0 - 2  
Vikin.gg - Team Unique 06.17 20:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Escanor) - Sweden (Diamond) 06.17 09:24 2 - 5  
Russia (Natan) - Sweden (Diamond) 06.17 08:48 3 - 3  
Sweden (Diamond) - Canada (Escanor) 06.17 07:36 3 - 1  
Sweden (Diamond) - Russia (Natan) 06.17 07:00 4 - 6  
Sweden (Diamond) - USA (Ensen) 06.17 08:12 2 - 3  
USA (Ensen) - Sweden (Diamond) 06.17 10:00 8 - 7  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Tommy) - Chile (Poli) 06.17 10:40 0 - 2  
Belgium (Tommy) - Italy (Lio) 06.17 07:20 2 - 0  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 06.17 08:00 1 - 0  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 06.17 11:20 3 - 3  
Chile (Poli) - Germany (General) 06.17 09:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Ivory Coast (Krouks) 06.17 07:40 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 06.17 12:00 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - Italy (Lio) 06.17 11:00 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Portugal (Cliff) 06.17 10:00 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 06.17 06:40 1 - 2  
Germany (General) - Belgium (Tommy) 06.17 10:20 2 - 3  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 06.17 12:20 1 - 2  
Ireland (Panica) - Ivory Coast (Krouks) 06.17 07:00 2 - 0  
Ireland (Panica) - Portugal (Cliff) 06.17 09:00 1 - 1  
Italy (Lio) - Chile (Poli) 06.17 12:40 1 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Belgium (Tommy) 06.17 11:40 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Italy (Lio) 06.17 08:20 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 06.17 09:20 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Ireland (Panica) 06.17 08:40 0 - 1  
Portugal (Cliff) - Italy (Lio) 06.17 06:20 1 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Marseille (Fints) 06.17 11:40 3 - 2  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 06.17 10:25 3 - 2  
Dortmund (Confession) - RB Leipzig (Dallas Stars) 06.17 11:15 3 - 4  
Marseille (Fints) - Dortmund (Confession) 06.17 09:35 4 - 3  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Ajax (Xalinho) 06.17 12:05 3 - 4  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Afreeca Freecs 06.17 12:50 2 - 0  
T1 - Fredit Brion 06.17 10:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karmine Corp - Team Ldlc 06.17 20:45 1 - 0  
Misfits Premier - Gamersorigin 06.17 18:55 1 - 0  
Team Bds - Gameward 06.17 18:00 1 - 0  
Team Mces - Izidream 06.17 21:50 1 - 0  
Vitality Bee - Solary 06.17 19:50 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LNG Esports - Funplus Phoenix 06.17 13:00 2 - 1  
TT Gaming - TOP Esports 06.17 11:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Summer S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giants.Spain - Bcn Squad 06.17 18:45 1 - 0  
Mad Lions Madrid - Emonkeyz 06.17 20:00 1 - 0  
Movistar Riders - Cream Real Betis 06.17 20:50 1 - 0  
S2V Esports - G2 Arctic 06.17 18:00 0 - 1  
Ucam Esports Club - Team Queso 06.17 21:55 1 - 0  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia Academy - Vorax Academy 06.17 01:00 0 - 1  
Intz Academy - Flamengo Academy 06.17 02:00 0 - 1  
Red Academy - Netshoes Miners Academy 06.17 00:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,Esport Balkan League,S9,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asus Rog Elite - Split Raiders 06.17 18:55 0 - 1  
Nexus Gaming - Z10 ESHARK 06.17 21:45 1 - 0  
Valiance - Crvena Zvezda 06.17 20:55 1 - 0  
X25 Esports - NK Osijek Esport 06.17 20:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gg And Esports - Samsung Morning Stars 06.17 19:50 1 - 0  
Macko Esports - Axolotl 06.17 20:50 1 - 0  
Mkers - Cyberground Gaming 06.17 18:55 0 - 1  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Euronics Gaming - Unicorns of Love Sexy 06.17 18:00 1 - 0  
FC Schalke 04 Evolution - E Wie Einfach E-Sports 06.17 18:40 0 - 1  
Mousesports - Penta 1860 06.17 19:45 0 - 1  
Team Gamerlegion - SK Gaming Prime 06.17 21:50 0 - 1  
Wave Esports - Berlin International Gaming 06.17 20:50 0 - 1  
E-Sport (LOL,UK League Ch., Summer, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucent Esports - London Esports 06.17 20:00 0 - 1  
Nvision Esports - Mnm Gaming Academy 06.17 21:10 0 - 1  
Resolve - Bulldog Esports 06.17 21:55 1 - 0  
Viperio - Enclave Gaming 06.17 19:00 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Hurricane) - LA Clippers (Bumblebee) 06.17 09:24 47 - 51  
Brooklyn (Hurricane) - Portland (Fosters23) 06.17 08:48 47 - 41  
LA Clippers (Bumblebee) - Brooklyn (Hurricane) 06.17 07:36 52 - 50  
LA Clippers (Bumblebee) - Milwaukee (Jema11) 06.17 07:00 54 - 46  
LA Clippers (Bumblebee) - Portland (Fosters23) 06.17 08:12 33 - 42  
Portland (Bumblebee) - Milwaukee (MrPanda) 06.17 21:30 45 - 39  
Portland (Fosters23) - LA Clippers (Bumblebee) 06.17 10:00 50 - 51  
Portland (Fosters23) - Milwaukee (Jema11) 06.17 09:24 45 - 53  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Joker) - Brooklyn (Kodas) 06.17 15:42 45 - 50  
Brooklyn (Kodas) - Atlanta (Joker) 06.17 17:30 50 - 47  
Philadelphia (MrPanda) - Brooklyn (Kodas) 06.17 16:18 41 - 47  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Miami (amuralex) 06.17 08:15 63 - 57  
Chicago (macmafin8) - New York (iehbr_) 06.17 17:45 67 - 79  
Cleveland (BossVlados0_0) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.17 12:30 73 - 61  
Cleveland (BossVlados0_0) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.17 15:45 50 - 83  
Cleveland (kotpirog131) - Miami (amuralex) 06.17 07:40 60 - 66  
LA Clippers (Rom1pr) - Cleveland (BossVlados0_0) 06.17 10:10 63 - 86  
LA Lakers (megasnake4) - Chicago (macmafin8) 06.17 17:10 67 - 58  
Miami (amuralex) - Toronto Raptors (Answer22 06.17 06:30 65 - 77  
Miami (TiGeR_triPoint) - LA Clippers (Rom1pr) 06.17 10:45 65 - 63  
New York (iehbr_) - Boston (Shell_Doc) 06.17 16:35 58 - 55  
Toronto Raptors (Answer22 - Chicago (Jimmy_Walker13) 06.17 07:05 73 - 68  
Toronto Raptors (Answer22 - Cleveland (kotpirog131) 06.17 08:50 64 - 61  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Fosters23) - LA Clippers (Jema11) 06.17 13:24 42 - 39  
Dallas (Fosters23) - Portland (Bumblebee) 06.17 14:00 40 - 32  
Denver (Hurricane) - Dallas (Fosters23) 06.17 12:48 42 - 51  
Denver (Tranquil) - Portland (Dazai) 06.17 23:48 50 - 37  
Portland (Bumblebee) - Dallas (Fosters23) 06.17 12:12 43 - 42  
Portland (Bumblebee) - Denver (Hurricane) 06.17 11:36 53 - 39  
Portland (Bumblebee) - LA Clippers (Jema11) 06.17 11:00 47 - 50  
Portland (Dazai) - Dallas (Kodas) 06.17 23:12 64 - 65  
Portland (Dazai) - Denver (Tranquil) 06.17 22:00 43 - 53  
Portland (Dazai) - LA Clippers (Phabian) 06.17 22:36 56 - 50  
E-Sport (R6S, European League, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Team Secret 06.17 19:15 0 - 1  
Rogue - Trainhard Esport 06.17 22:30 1 - 0  
Team Empire - Bds Esport 06.17 20:30 0 - 1  
Team Vitality - Cowana Gaming 06.17 18:00 1 - 0  
Virtus.pro - G2 Esports 06.17 21:30 0 - 1  
E-Sport (R6S,APAC League South,Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Q-confirm 06.17 12:30 0 - 1  
Invictus Gaming - Wildcard Gaming 06.17 13:40 1 - 0  
Order - 7th Heaven 06.17 11:00 0 - 1  
E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Disrupt Gaming - Xset 06.17 00:40 1 - 0  
Mirage - Oxygen Esports 06.17 02:00 1 - 0  
E-Sport (SC2, GSL Season, Code A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cure - Ragnarok 06.17 13:20 0 - 3  
Dark - Armani 06.17 12:45 3 - 0  
sOs - Hurricane 06.17 11:30 3 - 2  
E-Sport (SC2, Next Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creator - Reynor 06.17 12:45 0 - 2  
Solar - Cure 06.17 12:55 0 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Came Dosson - Meta Catania (1.m.) 06.17 17:30 2 - 1  
Pesaro - Feldi Eboli (1.m.) 06.17 20:30 4 - 1  
Jégkorong (ECHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits (1.m.) 06.17 01:05 5 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Montreal (2.m.) 06.17 03:00 2 - 3  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Dominikai Köztársaság 06.17 21:00 90 - 53  
USA - Amerikai Virgin-szigetek 06.17 18:10 97 - 46  
Kosárlabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 06.17 21:00 53 - 51  
Svédország - Szlovákia 06.17 12:00 74 - 57  
Kosárlabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Görögország 06.17 15:00 70 - 55  
Szerbia - Olaszország 06.17 18:00 74 - 74, h.u. 86 - 81  
Kosárlabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Belgium 06.17 15:00 70 - 55  
Szlovénia - Törökország 06.17 18:00 72 - 47  
Kosárlabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Horvátország 06.17 20:45 105 - 63  
Oroszország - Csehország 06.17 12:00 73 - 69  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Aix Maurienne 06.17 19:30 70 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Boulazac 06.17 20:00 116 - 80  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Gilboa Galil (3.m.) 06.17 20:00 73 - 67  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Atlanta (5.m.) 06.17 01:30 106 - 109  
Utah - LA Clippers (5.m.) 06.17 04:00 111 - 119  
Kosárlabda (Olasz 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stella Azzurra Roma - San Severo (4.m.) 06.17 18:30 71 - 66  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - U-Banca Cluj (4.m.) 06.17 19:00 64 - 60  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Granada (2.m.) 06.17 20:30 81 - 78  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bigua de Villa Biarritz - Nacional (2.m.) 06.17 02:45 81 - 84  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Phoenix 06.17 04:30 85 - 80  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Indonézia 06.17 08:30 104 - 81  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tajvan - Kína 06.17 12:00 66 - 115  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Huskies - Canterbury Rams 06.17 09:30 83 - 78  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesex - Gloucestershire 06.17 18:30 0 - 1  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derbyshire - Northamptonshire 06.17 20:00 1 - 0  
Durham - Lancashire 06.17 20:00 1 - 0  
Krikett (Pakisztáni Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Islamabad Utd. - Peshawar Zalmi 06.17 15:00 1 - 0  
Karachi Kings - Lahore Qalandars 06.17 20:00 1 - 0  
Kézilabda (Afrika bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Nigéria 06.17 15:00 25 - 21  
Kongói DK - Szenegál 06.17 17:00 14 - 24  
Zöld-foki-szigetek - Kenya 06.17 19:00 27 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Lemgo 06.17 19:00 31 - 35  
Flensburg - Füchse Berlin 06.17 19:00 29 - 33  
Kiel - Göppingen 06.17 19:00 31 - 23  
Melsungen - Burgdorf-Hannover 06.17 19:00 20 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen (3.m.) 06.17 20:00 25 - 23  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Gimnasia Mendoza 06.17 19:00 0 - 1  
Chacarita Juniors - Agropecuario Argentino 06.17 20:00 2 - 2  
Estudiantes Buenos Aires - Alvarado 06.17 20:00 1 - 3  
Nueva Chicago - Dep. Maipu 06.17 20:00 1 - 2  
San Martin de Tucuman - Estudiantes Rio Cuarto 06.17 02:10 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Instituto Cordoba 06.17 20:00 0 - 1  
Brown de Adrogue - Tristan Suarez 06.17 20:00 2 - 1  
Defensores de Belgrano - Club Almagro 06.17 20:30 1 - 0  
Guillermo Brown - Gimnasia Jujuy 06.17 20:00 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Barracas Central 06.17 20:10 0 - 0  
San Martin SJ - Ferro Carril Oeste 06.17 20:30 1 - 1  
San Telmo - Atl. Guemes 06.17 19:00 1 - 1  
Santamarina Tandil - Atl. All Boys 06.17 20:00 2 - 0  
Villa Dalmine - Dep. Moron 06.17 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Cruzeiro MG 06.17 02:30 0 - 1  
Vasco da Gama RJ - Avai 06.17 00:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Cuiaba 06.17 21:00 0 - 0  
Ceara - Bahia BA 06.17 21:00 1 - 2  
Corinthians SP - Bragantino 06.17 01:30 1 - 2  
Internacional RS - Atlético MG 06.17 00:00 0 - 1  
Juventude RS - Palmeiras SP 06.17 02:30 0 - 3  
Sao Paulo SP - Chapecoense 06.17 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo RJ - Coritiba 06.17 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Venezuela 06.17 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeun Sangmu - Sejong Sportstoto 06.17 11:00 1 - 0  
Changnyeong - Gyeongju 06.17 11:00 1 - 2  
Seoul City - Incheon 06.17 11:00 2 - 3  
Suwon - Hwacheon KSPO 06.17 11:00 2 - 4  
Labdarúgás (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Belgium 06.17 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztria 06.17 21:00 2 - 0  
Ukrajna - Észak-Macedónia 06.17 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Porteno - Cumbaya 06.17 02:00 1 - 2  
El Nacional Quito - Gualaceo 06.17 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Misr Lel Makasa 06.17 19:00 2 - 1  
El Zamalek - Aswan 06.17 19:00 3 - 0  
Ismaily - Ghazl El Mahallah 06.17 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Elefántcsont.bajnokság,felsőh.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academie FAD - ASEC Mimosas 06.17 17:30 1 - 1  
SO Armee - San Pedro 06.17 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Energetik-BGU Minszk 06.17 17:00 2 - 1  
Nyeman Grodno - Slavia Mozír 06.17 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - TB Tvöroyri 06.17 19:30 6 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Valledupar 06.17 18:00 0 - 1  
Dep. Quindio - Union Magdalena 06.17 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BFC Daugavpils - Ventspils 06.17 16:30 3 - 2  
Rigas FS - Riga FC 06.17 19:00 3 - 1  
Valmiera - METTA/LU 06.17 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - Enugu Rangers 06.17 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Padova 06.17 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Sport Boys Callao 06.17 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Espanol - CA Cerro 06.17 00:30 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plaza Colonia - Liverpool Montevideo 06.17 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - Tacoma Defiance 06.17 03:00 4 - 2  
Los Angeles Galaxy 2 - Las Vegas 06.17 04:30 3 - 4  
Louisville City - Birmingham Legion 06.17 01:30 2 - 0  
Memphis - Atlanta Utd. 2 06.17 02:30 1 - 0  
New Mexico Utd. - FC San Antonio 06.17 03:30 2 - 0  
New York RB 2 - Charlotte Independence 06.17 02:00 3 - 1  
Rio Grande Valley - Austin Bold 06.17 02:00 1 - 2  
Tulsa - Kansas City 2 06.17 02:00 4 - 3  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Lauderdale CF - Toronto FC 2 06.17 01:30 2 - 2  
Greenville Triumph - North Carolina 06.17 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Yaracuyanos 06.17 00:15 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Libéria 06.17 21:45 5 - 1  
MMA (PFL 5, Atlantic City)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carlos Junior - V. Magalhaes 06.17 23:30    
Cez. Ferreira - C. Camozzi 06.17 23:30 0 - 1  
E. Sordi - D. Spohn 06.17 23:30    
J. Zeferino - Jas. Ponet 06.17 23:30 1 - 0  
M. Hamlet - Cory Hendricks 06.17 23:30 0 - 1  
M. Kerimov - C. Millender 06.17 23:30 1 - 0  
R. Cooper - N. Aleksakhin 06.17 23:30 1 - 0  
Rory MacDonald - G. Tibau 06.17 23:30 0 - 1  
Sadibou Sy - A. Kunchenko 06.17 23:30 1 - 0  
Tom Lawlor - Jo. Young 06.17 23:30 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haminan Palloilijat - Imatran Pallo-Veikot 06.17 17:00 0 - 1  
Hyvinkaan Tahko - Kiteen Pallo-90 06.17 17:00 1 - 0  
Joensuun Maila - Sotkamon Jymy 06.17 17:00 2 - 0  
Kempeleen Kiri - Kankaanpaan Maila 06.17 17:00 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Warrington 06.17 20:45 2 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - South Sydney Rabbitohs 06.17 11:50 0 - 46  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Szerbia 06.17 10:00 3 - 0  
Ausztrália - Brazília 06.17 15:00 0 - 3  
Bulgária - Oroszország 06.17 12:00 0 - 3  
Franciaország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 06.17 19:30 2 - 3  
Hollandia - USA 06.17 18:00 2 - 3  
Irán - Szlovénia 06.17 16:00 1 - 3  
Japán - Kanada 06.17 13:00 0 - 3  
Németország - Lengyelország 06.17 21:00 0 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Portugália 06.17 13:45 2 - 7  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Svájc 06.17 18:15 9 - 10  
Olaszország - Franciaország 06.17 14:00 5 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Fehéroroszország 06.17 15:30 6 - 3  
Törökország - Oroszország 06.17 19:30 1 - 5  
Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Moldova 06.17 14:00 3 - 3  
Tenisz (Aix-en-Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - A. Cazaux 06.17 13:55 2 - 0  
J.P. Varillas - K. Jacquet 06.17 11:00 0 - 2  
R. Olivo - F. Bagnis 06.17 16:35 2 - 0  
T. Droguet - M. Bourgue 06.17 12:35 2 - 0  
Tenisz (Aix-en-Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Cerundolo F/Gomez-Herrera 06.17 10:00    
Drzewiecki K / Martos Gor - Romboli F/Vega Hernandez 06.17 17:45 2 - 1  
Geerts M / Janvier M - Galloway R / Lawson A 06.17 12:45 0 - 2  
Walkow S / Zielinski J - Lamasine T / Olivetti A 06.17 11:00 2 - 0  
Tenisz (Almaty 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - B. Schnur 06.17 07:30 2 - 0  
M. Basic - G.M. Moroni 06.17 09:55 2 - 0  
P. Kotov - M.T. Barrios Vera 06.17 07:30 1 - 2  
R. Bonadio - Jes. de Jong 06.17 10:15 0 - 2  
Tenisz (Almaty 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarevskiy Y / Lomakin - Istomin D / Yevseyev D 06.17 06:00    
Denolly/Menendez-Maceiras - Fabian P / Martin A 06.17 12:00 2 - 1  
Gabashvili T / Kotov P - Tashbulatov D / Zhukayev B 06.17 10:10    
Gakhov I / Skatov T - Bondarevskiy Y / Lomakin G 06.17 06:00    
Manafov V / Sachko V - Tseng C H / Wu T-L 06.17 13:35 2 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Vanshelboim - G. Lama 06.17 12:30 0 - 2  
F. Comesana - C. Heyman 06.17 09:30 2 - 0  
F. Llanes - Fac. Juarez 06.17 13:00 2 - 1  
M. Ilhan - Yu Hsiou Hsu 06.17 09:30 2 - 1  
M. Kestelboim - A. Petrenko 06.17 09:25 2 - 0  
M. Zukas - P. Marino 06.17 10:50 2 - 0  
P. Cias - O. Kolisnyk 06.17 11:10 2 - 1  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Demidova - J. Aney 06.17 09:30 0 - 2  
D. Evtimova - A.G. Vasilescu 06.17 09:30 2 - 1  
D. Turkmen - I.G. Ghioroaie 06.17 10:50 0 - 2  
F. Bilardo - Vir. Ferrara 06.17 12:00 2 - 0  
H.T. Black - D. Shalamanova 06.17 09:30 2 - 0  
Lukács V. - A. Vangelova 06.17 09:30 2 - 0  
M.F. Herazo Gonzalez - O. Uslu 06.17 09:25 2 - 0  
V. Ersoz - R. Vicens Mas 06.17 11:55 0 - 2  
Tenisz (Berlin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - V. Azarenka 06.17 12:40 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - E. Rybakina 06.17 14:20 2 - 0  
Kar. Pliskova - J. Pegula 06.17 16:25 0 - 2  
L. Samsonova - V. Kudermetova 06.17 11:00 2 - 0  
Tenisz (Berlin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martic P / Rogers S - Azarenka V / Sabalenka A 06.17 16:30 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - Marta Kostyuk 06.17 18:55 2 - 0  
K. Mladenovic - A. Potapova 06.17 14:50 0 - 2  
L.A. Fernandez - O. Jabeur 06.17 12:30 1 - 2  
T. Martincova - J. Ostapenko 06.17 16:20 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouzkova M / Hradecka L - Chan H-C / Chan L 06.17 14:20 2 - 1  
Jabeur O / Perez E - Moore T / Silva E 06.17 16:30 2 - 1  
Lechemia E / Neel I - Kichenok L / Ninomiya M 06.17 13:00 0 - 2  
Tenisz (Denain, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Parry - C. Paquet 06.17 13:20 1 - 2  
D. Spiteri - Gálfi D. 06.17 10:30 1 - 2  
G. Maristany Zuleta - A. Rame 06.17 10:00 0 - 2  
L. Boisson - P. Ormaechea 06.17 13:55 0 - 2  
M. Rouvroy - V. Strakhova 06.17 11:30 2 - 0  
S. Janicijevic - S. Cakarevic 06.17 16:20 2 - 0  
Y. In-Albon - M. Klaffner 06.17 13:35 2 - 1  
Yue Yuan - S. Djoubri 06.17 16:00 2 - 0  
Tenisz (Forli, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Forti - Q. Halys 06.17 11:30 0 - 2  
M. Moraing - J. Berrettini 06.17 13:20 2 - 0  
R. Brancaccio - Gas. Elias 06.17 15:00 0 - 2  
T.M. Etcheverry - S. Diez 06.17 17:30 2 - 1  
Tenisz (Forli, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Berrettini J - Bortolotti M / Lock B 06.17 17:40 0 - 2  
Cachin P / Ugo Carabelli - Chiurulli D / Claverie L 06.17 11:30 2 - 0  
Lenz J / Moraing M - Forti F / Zeppieri G 06.17 16:00 2 - 1  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Blanch - R. Bertola 06.17 10:00 0 - 2  
D. Galoppini - De Carvalho Cardoso Alves 06.17 13:35 2 - 0  
E. Eremin - F. Arnaboldi 06.17 11:45 2 - 0  
F. Iannaccone - G. Fonio 06.17 19:10 0 - 2  
J. Nikles - P. Boscardin Dias 06.17 10:00 2 - 0  
J.I. Galarza - D.N. Madaras 06.17 11:55 0 - 2  
J.P. Paz - L. Nardi 06.17 13:30 0 - 2  
J.S. Tatlot - L. Zima 06.17 17:50 2 - 0  
Tenisz (Grasse, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - C. Tabur 06.17 13:40 1 - 2  
F. Agamenone - M. Erhard 06.17 13:30 2 - 0  
G. Brouwer - L. Marmousez 06.17 12:00    
L. Riedi - E. Voisin 06.17 09:55 0 - 2  
M. Pecotic - J. Briand 06.17 16:10 0 - 2  
Mar. Eriksson - A. Lopez San Martin 06.17 10:00 0 - 2  
V. Royer - V. Durasovic 06.17 11:25 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - U. Humbert 06.17 15:45 1 - 2  
K. Nishikori - S. Korda 06.17 11:00 1 - 2  
L.G.M. Harris - L. Lacko 06.17 14:00 2 - 0  
N. Basilashvili - A. Rinderknech 06.17 17:55 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Bopanna R / Sharan D 06.17 15:45 2 - 0  
Hanfmann Y / Koepfer D - Puetz T / Venus M 06.17 11:00 0 - 2  
Koolhof W / Rojer J-J - Auger-Aliassime/Hurkacz 06.17 12:35 0 - 2  
Molteni A / Pella G - Krawietz K / Tecau H 06.17 14:25 0 - 2  
Tenisz (Jönköping, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Monnet - L. Bronzetti 06.17 11:10 1 - 2  
C.W. Hennemann - C. Ferrando 06.17 11:10 1 - 2  
Carol Zhao - C. Rosatello 06.17 14:10    
D. Astakhova - F. Östlund 06.17 14:50 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - Dan. Evans 06.17 13:00 0 - 2  
F. Lopez - D. Shapovalov 06.17 16:45 0 - 2  
M. Berrettini - A. Murray 06.17 15:00 2 - 0  
V. Troicki - F. Tiafoe 06.17 18:15 0 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Herbert P-H / Mahut N 06.17 13:00 0 - 2  
Daniell M / Oswald P - Cabal J S / Farah R 06.17 14:40 2 - 1  
De Minaur A / Norrie C - Karatsev A / Purcell M 06.17 16:20 2 - 1  
Mektic N / Pavic M - Opelka R / Peers J 06.17 17:40 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - A. Kulikova 06.17 18:05 2 - 1  
C. Dinu - M. Stokke 06.17 16:30 0 - 2  
L. Gjorcheska - A. Lazaro Garcia 06.17 18:00 0 - 2  
Na-Lae Han - Shuyue Ma 06.17 18:10 2 - 0  
O. Saez Larra - Hi. Sato 06.17 18:00 0 - 2  
Reb. Masarova - A. Moratelli 06.17 16:30 2 - 0  
Rob. Anderson - E. Yashina 06.17 16:25    
Y. Cavalle-Reimers - J. Bouzas Maneiro 06.17 16:30 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donski - L. Giacomini 06.17 13:40 0 - 2  
A. Kotzen - L. Darderi 06.17 10:30 0 - 2  
A. Rai - S.F.A. Rodriguez Taverna 06.17 10:30 1 - 2  
A.L. Lingua Lavallen - Car. Hernandez 06.17 10:30 2 - 0  
Aidan Mayo - M. Echargui 06.17 14:00 1 - 2  
F. Peliwo - I. Lopez Morillo 06.17 10:30 1 - 2  
Ozan Colak - T. Cacao 06.17 10:20 0 - 2  
T. Fancutt - Kody Pearson 06.17 14:30    
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aksu - M. Ozeki 06.17 12:00 0 - 2  
C. Bechri - G. Ainitdinova 06.17 12:50 0 - 2  
E. Lindh Gallagher - Mar. Drazic 06.17 12:10 2 - 0  
J. Defalco - R. Lacasse 06.17 12:10 2 - 0  
K. Kanev - Emm. Girard 06.17 10:25 2 - 0  
M.E. Reasco Gonzalez - B. Matusova 06.17 15:35 2 - 0  
S. Biolay - Kat. Kozarov 06.17 13:30 0 - 2  
S. Sharipova - J. Bornay 06.17 13:15 0 - 2  
Tenisz (Nottingham 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - Soon Woo Kwon 06.17 16:35 2 - 1  
E. Escobedo - B. Bonzi 06.17 12:00 0 - 2  
F. Gaio - D. Kudla 06.17 14:00 1 - 2  
K. Majchrzak - R. Ramanathan 06.17 12:00 2 - 0  
Tenisz (Nottingham 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Hoang A - Donskoy E / Majchrzak K 06.17 16:05 2 - 0  
Polmans M / Reid M - Soeda G / Zhang Z 06.17 17:15 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - L. Cabrera 06.17 14:30 2 - 1  
Babos T. - E. Raducanu 06.17 13:00 0 - 2  
C. Bucsa - G. Minnen 06.17 15:00 1 - 2  
D. Snigur - Xiyu Wang 06.17 14:05 0 - 2  
M. Niculescu - T. Pironkova 06.17 11:55 1 - 2  
O. Dodin - Ari. Rodionova 06.17 14:35 1 - 2  
R. Zarazua - K. Kawa 06.17 11:50 2 - 0  
Xinyu Wang - S. Errani 06.17 11:00 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - H. Dellien 06.17 12:00 2 - 0  
B. Rola - F. Coria 06.17 14:15 0 - 2  
G. Mager - D. Svrcina 06.17 12:30 2 - 0  
Z. Kolar - T. Kamke 06.17 11:00 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Kolar Z - Arends S / Martinez L D 06.17 16:00 2 - 1  
Nedovyesov A / Oliveira G - Dellien H / Zeballos F 06.17 16:00    
Tenisz (Stare Splavy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - L. Noskova 06.17 12:15 1 - 2  
G. Talaba - A. Krunic 06.17 10:00 0 - 2  
K. Gerlach - I. Burillo Escorihuela 06.17 09:55 1 - 2  
N. Bartunkova - A. Cadantu 06.17 13:10 0 - 2  
Qinwen Zheng - Vic. Kan 06.17 13:40    
S. Bejlek - Jani R-L. 06.17 14:55 0 - 2  
T. Mrdeza - J. Grabher 06.17 09:55 2 - 1  
T. Smitkova - A. Dulgheru 06.17 11:45 0 - 2  
Tenisz (Sumter, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sutjiadi - A.S. Sanchez 06.17 15:55 0 - 2  
C. Perrin - V. Duval 06.17 17:30 0 - 2  
E. Douglas - A. Parks 06.17 18:15 0 - 2  
G. Topalova - M. Zacarias 06.17 16:00 0 - 2  
P.M. Hourigan - M. Mateas 06.17 15:55 2 - 0  
S.J. Visscher - F. Contreras Gomez 06.17 17:35 0 - 2  
Sop. Chang - P. Stearns 06.17 15:55 0 - 2  
Stollár F. - Y. Lizarazo 06.17 18:55 2 - 0  
Tenisz (Tulsa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eze. Clark - Nic. Alvarez 06.17 03:55 2 - 0  
Gon. Villanueva - G. Brymer 06.17 15:55 0 - 2  
Hir. Moriya - N. Barrientos 06.17 18:20 0 - 2  
Hir. Moriya - Rio Noguchi 06.17 01:50 2 - 1  
M. Pervolarakis - Ste. Kozlov 06.17 01:30 2 - 0  
M. Soto - T. Schoolkate 06.17 03:25 0 - 2  
Mic. Redlicki - G. Nanda 06.17 15:55    
Oli. Crawford - M. Pervolarakis 06.17 18:00    
Oli. Crawford - R. Shane 06.17 02:35 2 - 0  
S. Riffice - J. Kubler 06.17 16:00 2 - 0  
T. Bryde - N. Barrientos 06.17 01:30 0 - 2  
T. Schoolkate - Eze. Clark 06.17 18:15 0 - 2  
Tollaslabda (Spanish Internat., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Merkle - Joel König 06.17 17:00    
I. Rusev - K. Schaefer 06.17 17:00 2 - 0  
J. Kweekel - Lino Munoz 06.17 17:40 2 - 1  
Jon. Dolan - K.R. Rajarajan 06.17 16:20 0 - 2  
L. Claerbout - P. Abian 06.17 17:40 0 - 2  
L.E. Penalver - J. Castillo 06.17 17:00 2 - 0  
M. Ivanic - B.R. Sankeerth 06.17 16:20 0 - 2  
M. Ludik - C. Piris 06.17 17:40 0 - 2  
T. Künzi - A.J. Opeyori 06.17 17:00 2 - 0  
T. Rouxel - Kim Bruun 06.17 16:20 1 - 2  
Tollaslabda (Spanish Internat., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady M / Mcallister A - Belarbi M A / Hamek A 06.17 18:50 2 - 1  
Corvee L / Labar R - Corvee J / Gaudin Y 06.17 19:40 2 - 0  
Jaeger J / Kjellberg L K - Buijk A / Wassink B 06.17 19:00 2 - 1  
Klindt P I / Stoffersen M - Azman M N / Yap R K 06.17 19:40 2 - 0  
Loo B K / Lwi S H - Castillo J / Sankeerth B R 06.17 19:40    
Molares J / Perez J - Rusev I / Stoynov I 06.17 19:00 2 - 1  
Penalver L E / Zapico A - Easton R / Russ Z 06.17 19:40 0 - 2  
Tollaslabda (Spanish Internat., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.A. Adesokan - F. Saponara Rivva 06.17 14:55 2 - 0  
F. Patel-Redfearn - Qi Xuan Eoon 06.17 15:40 0 - 2  
G. Bland - Lucia Rodriguez 06.17 14:20 0 - 2  
Jor. Hart - I.L. Castillo Salazar 06.17 13:40 2 - 0  
Leo. Huet - A. Holden 06.17 15:00 1 - 2  
M. Ulitina - M. Batomene 06.17 15:00 1 - 2  
N. Ivorra - K. Tomalova 06.17 14:20 2 - 0  
R. Darragh - K. Polikarpova 06.17 15:40 0 - 2  
Sárosi L. - B. Corrales 06.17 14:20 0 - 2  
T. Svabikova - J. Stadelmann 06.17 15:40 0 - 2  
Tollaslabda (Spanish Internat., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arih N / Salehar L - Rodriguez L / Setien A 06.17 18:20 1 - 2  
Castillo Salazar I L / Sa - Lorenzo E / Ojeda H 06.17 18:20 0 - 2  
Tollaslabda (Spanish Internat.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivanic M / Arih N - Wassink B / Tirtosentono 06.17 13:40 1 - 2  
Mueller N A / Stern R - Magee J / Boyle S 06.17 13:40 2 - 1  
Perez L / Leal C - Duijs G / Van Der Aar I 06.17 13:00 1 - 2  
Rose E / Whiteman A - Leal A / Lopez P 06.17 13:30 0 - 2  
Tee K W / Teoh M X - Stoynov I / Popovska H 06.17 13:00 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - USA 06.17 17:30 6 - 20  
Kanada - Kazahsztán 06.17 15:45 11 - 3  
Magyarország - Spanyolország 06.17 14:00 10 - 8  
Oroszország - Görögország (Helyszín: Athén) 06.17 19:15 8 - 8  

 

2021.06.16.
Asztalitenisz (Challenger Series, 24. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Desai - C. Ligocki 06.16 13:10 3 - 2  
H. Zeptner - C. Ligocki 06.16 08:30 3 - 2  
H. Zeptner - S. Amann 06.16 13:50 3 - 1  
H. Zeptner - S. Happek 06.16 11:10 0 - 3  
M. Chamorro - D. Cheaib 06.16 15:10 0 - 3  
M. Chamorro - F. Kuzmin 06.16 12:30 2 - 3  
M. Chamorro - H. Desai 06.16 10:30 1 - 3  
S. Amann - D. Cheaib 06.16 11:50 0 - 3  
S. Amann - F. Kuzmin 06.16 09:50 0 - 3  
S. Happek - C. Ligocki 06.16 14:30 3 - 1  
S. Happek - D. Cheaib 06.16 09:10 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - R. Pavlenko 06.16 15:00 3 - 2  
A. Girevenkov - A.D. Volkov 06.16 23:45 3 - 1  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 06.16 07:15 3 - 1  
A. Serebrennikov - V. Safonov 06.16 00:15 3 - 0  
A. Tsitselskiy - D.A. Mikheev 06.16 11:15 3 - 2  
A. Vlasov - D. Balakin 06.16 00:15 3 - 0  
A. Yakovlev - M. Gusev 06.16 16:00 3 - 2  
A. Zabrodin - V. Sinkovskiy 06.16 07:15 0 - 3  
A.D. Volkov - A. Serebrennikov 06.16 03:15 3 - 0  
A.D. Volkov - N. Zhurba 06.16 00:45 1 - 3  
A.R. Kazakov - V.V. Kutin 06.16 12:00 2 - 3  
A.V. Vorozheykin - G. Karpovkin 06.16 07:00 3 - 1  
A.Y. Fedosov - A. Aslanyan 06.16 15:45 3 - 2  
A.Y. Fedosov - R. Pavlenko 06.16 17:15 2 - 3  
A.Y. Lisov - A. Klavdenkov 06.16 07:45 2 - 3  
A.Y. Lisov - V. Bazilevsky 06.16 09:15 0 - 3  
Ale. Fedorov - A. Zabrodin 06.16 07:45 0 - 3  
Ale. Fedorov - V. Sinkovskiy 06.16 09:15 3 - 0  
Alek. Kozlov - A. Tsitselskiy 06.16 12:45 3 - 1  
Alek. Kozlov - S. Vardanyan 06.16 10:45 1 - 3  
D. Balakin - O. Pronin 06.16 02:15 3 - 2  
D. Ignatiev - E. Ilyukhin 06.16 00:30 3 - 0  
D. Ignatiev - P. Semeshin 06.16 03:00 1 - 3  
D. Korneev - E. Ilyukhin 06.16 23:00 0 - 3  
D. Razinkov - N. Lyfenko 06.16 20:15 3 - 1  
D. Sayanov - A. Aslanyan 06.16 16:45 1 - 3  
D. Sayanov - A.Y. Fedosov 06.16 15:15 1 - 3  
D. Tunitsyn - D. Razinkov 06.16 19:15 2 - 3  
D.A. Mikheev - Alek. Kozlov 06.16 12:15 3 - 0  
Dmi. Popov - A.R. Kazakov 06.16 13:00 1 - 3  
Dmi. Popov - E.V. Makarenkov 06.16 11:30 2 - 3  
E. Grishaev - V.G. Evlampiev 06.16 11:15 1 - 3  
E. Ilyukhin - P. Semeshin 06.16 01:30 1 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 06.16 02:30 3 - 0  
E.V. Makarenkov - A.R. Kazakov 06.16 11:00 0 - 3  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 06.16 08:00 3 - 1  
I. Mikhaylov - O. Kutuzov 06.16 23:15 0 - 3  
I. Moshkov - D. Razinkov 06.16 21:15 3 - 1  
I. Moshkov - D. Tunitsyn 06.16 19:45 0 - 3  
I. Poletaev - E. Grishaev 06.16 11:45 1 - 3  
I. Poletaev - V.G. Evlampiev 06.16 13:15 0 - 3  
I. Ramenskiy - Val. Sidorin 06.16 22:45 3 - 0  
M. Chernyavskiy - A.V. Vorozheykin 06.16 08:30 3 - 2  
M. Chernyavskiy - P. Vshivkov 06.16 06:30 3 - 2  
M. Gusev - S. Muslikov 06.16 14:30 3 - 1  
M. Gusev - V. Nemashkalo 06.16 16:30 0 - 3  
N. Lyfenko - D. Tunitsyn 06.16 20:45 3 - 1  
N. Lyfenko - I. Moshkov 06.16 18:45 3 - 2  
N. Zhurba - A. Serebrennikov 06.16 01:45 3 - 2  
O. Pronin - A. Vlasov 06.16 03:15 1 - 3  
O. Pronin - V. Shirshov 06.16 00:45 1 - 3  
O. Shagarov - A. Girevenkov 06.16 22:45 3 - 0  
P. Pinkovskii - Sem. Korolev 06.16 20:15 3 - 2  
P. Semeshin - V. Putilovsky 06.16 00:00 3 - 2  
P. Vshivkov - A.V. Vorozheykin 06.16 07:30 3 - 0  
P. Vshivkov - G. Karpovkin 06.16 09:00 3 - 2  
R. Alov - A. Zabrodin 06.16 08:45 0 - 3  
R. Alov - Ale. Fedorov 06.16 06:45 3 - 1  
R. Khomenko - P. Pinkovskii 06.16 19:15 1 - 3  
R. Pavlenko - D. Sayanov 06.16 16:15 3 - 1  
S. Muslikov - A. Yakovlev 06.16 17:00 3 - 2  
S. Muslikov - V. Nemashkalo 06.16 15:30 3 - 1  
S. Ogay - V. Putilovsky 06.16 01:00 0 - 3  
S. Simonov - A. Klavdenkov 06.16 08:45 3 - 1  
S. Simonov - A.Y. Lisov 06.16 06:45 3 - 2  
S. Vardanyan - A. Tsitselskiy 06.16 11:45 2 - 3  
S. Vardanyan - D.A. Mikheev 06.16 13:15 3 - 1  
Sem. Korolev - R. Khomenko 06.16 20:45 3 - 1  
Sem. Korolev - V. Melnikov 06.16 18:45 3 - 1  
T. Turabekov - N. Sukharnikov 06.16 23:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - S. Simonov 06.16 08:15 3 - 2  
V. Chahur - D. Balakin 06.16 01:15 3 - 1  
V. Chernov - V. Kasatkin 06.16 20:00 1 - 3  
V. Kasatkin - V. Mishakin 06.16 18:30 3 - 2  
V. Kasatkin - V. Staroverov 06.16 20:30 2 - 3  
V. Melnikov - P. Pinkovskii 06.16 21:15 3 - 2  
V. Melnikov - R. Khomenko 06.16 19:45 3 - 0  
V. Mishakin - V. Chernov 06.16 21:00 3 - 2  
V. Mishakin - V. Staroverov 06.16 19:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - A. Yakovlev 06.16 15:00 3 - 2  
V. Putilovsky - D. Ignatiev 06.16 02:00 3 - 0  
V. Safonov - A.D. Volkov 06.16 02:15 3 - 1  
V. Safonov - N. Zhurba 06.16 23:15 3 - 0  
V. Shirshov - A. Vlasov 06.16 01:45 3 - 1  
V. Shirshov - V. Chahur 06.16 02:45 3 - 2  
V. Sinkovskiy - R. Alov 06.16 08:15 1 - 3  
V. Staroverov - V. Chernov 06.16 19:00 1 - 3  
V.G. Evlampiev - Y. Bazhinov 06.16 12:15 3 - 1  
V.V. Kutin - Dmi. Popov 06.16 10:30 3 - 1  
V.V. Kutin - E.V. Makarenkov 06.16 12:30 1 - 3  
Val. Sidorin - K.N. Malahov 06.16 23:45 3 - 1  
Y. Bazhinov - E. Grishaev 06.16 12:45 0 - 3  
Y. Bazhinov - I. Poletaev 06.16 10:45 3 - 0  
Z.Y. Tsybikov - T. Turabekov 06.16 22:30 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 06.16 11:30 3 - 5  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 06.16 08:00 9 - 4  
Kiwoom Heroes - LG Twins 06.16 11:30 6 - 3  
NC Dinos - KT Wiz 06.16 11:30 3 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 06.16 02:30 5 - 10  
Bravos de Leon - Piratas de Campeche 06.16 02:15 6 - 5  
Diablos Rojos del Mexico - Olmecas de Tabasco 06.16 02:00 10 - 6  
El Aguila de Veracruz - Tigres de Quintana Roo 06.16 02:30 13 - 1  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 06.16 02:35 10 - 9  
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan 06.16 02:00    
Mariachis De Guadalajara - Pericos de Puebla 06.16 02:15 5 - 2  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana 06.16 02:00 2 - 22  
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey 06.16 02:30 11 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 06.16 01:20 8 - 10  
Chicago WS - Tampa Bay 06.16 02:10 3 - 0  
Chicago WS - Tampa Bay (20:10) 06.16 20:10 8 - 7  
Cleveland - Baltimore 06.16 01:10 7 - 2  
Colorado - San Diego 06.16 02:40 8 - 4  
Colorado - San Diego (21:10) 06.16 21:10 8 - 7  
Houston - Texas 06.16 02:10 6 - 3  
Kansas City - Detroit 06.16 02:10 3 - 4  
Kansas City - Detroit (20:10) 06.16 20:10 5 - 6  
LA Dodgers - Philadelphia 06.16 04:10 5 - 3  
Milwaukee - Cincinnati 06.16 02:10 1 - 2  
Milwaukee - Cincinnati (20:10) 06.16 20:10 1 - 2  
NY Mets - Chicago Cubs 06.16 01:10 3 - 2  
Oakland - LA Angels 06.16 03:40 6 - 4  
Oakland - LA Angels (21:37) 06.16 21:37 8 - 4  
San Francisco - Arizona 06.16 03:45 9 - 8  
Seattle - Minnesota 06.16 04:10 10 - 0  
St. Louis - Miami 06.16 02:15 2 - 1  
St. Louis - Miami (19:15) 06.16 19:15 1 - 0  
Toronto - NY Yankees 06.16 01:07 5 - 6  
Washington - Pittsburgh 06.16 01:05 8 - 1  
Washington - Pittsburgh (22:05) 06.16 22:05 3 - 1  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. O'Shea - K. Burness 06.16 10:45 0 - 4  
J. O'Shea - M. Warburton 06.16 13:00 4 - 3  
J. O'Shea - R. Thornton 06.16 12:30    
K. Burness - K. Kay 06.16 14:40 4 - 3  
K. Burness - M. Warburton 06.16 12:25 4 - 2  
K. Burness - Sha. McDonald 06.16 13:55 2 - 4  
K. Kay - J. O'Shea 06.16 13:40 2 - 4  
K. Kay - R. Burnett 06.16 11:45 2 - 4  
M. Warburton - K. Kay 06.16 11:05 4 - 3  
M. Warburton - R. Burnett 06.16 14:25 2 - 4  
R. Burnett - J. O'Shea 06.16 15:05 4 - 2  
R. Burnett - K. Burness 06.16 13:20 3 - 4  
R. Burnett - Sha. McDonald 06.16 10:30 1 - 4  
R. Thornton - K. Kay 06.16 11:05    
Sha. McDonald - J. O'Shea 06.16 11:25 4 - 2  
Sha. McDonald - K. Kay 06.16 12:45 4 - 1  
Sha. McDonald - M. Warburton 06.16 15:25 4 - 1  
Darts (Players Championship 15 2021)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - J. Heaver 06.16 15:50 5 - 6  
J. Clayton - V. van der Voort 06.16 18:30 6 - 3  
J. Wattimena - John Brown 06.16 16:00 6 - 5  
John Michael - Jam. Wilson 06.16 15:30 3 - 6  
Lisa Ashton - R. Meulenkamp 06.16 15:25 2 - 6  
M. Lukeman - Jeff Smith 06.16 16:25 5 - 6  
M. van Gerwen - Rob Cross 06.16 18:35 4 - 6  
Mic. Smith - S. Bunting 06.16 16:55 2 - 6  
P. Wright - K. Mcdine 06.16 16:55 6 - 5  
R. Searle - J.O. de Sousa 06.16 20:25 7 - 8  
R. Thornton - Bra. Brooks 06.16 16:25 4 - 6  
E-Sport (CSGO, EDC, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Trident Clan 06.16 13:40 1 - 0  
SKADE - Budapest Five 06.16 12:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandits - Chupapi Munanyo 06.16 12:00 2 - 0  
Hazard Esports - Bbbmbcbs 06.16 12:00 1 - 2  
Renegades - Dire Wolves 06.16 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Forze 06.16 19:00 1 - 2  
Sangal Esports - Endpoint 06.16 19:00 0 - 2  
Saw - Wisla Krakow 06.16 19:00 1 - 2  
Sinners Esports - Izako Boars 06.16 19:00    
Sprout - Team Gamerlegion 06.16 19:00 1 - 2  
X-Kom Ago - Anonymo Esports 06.16 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big Chillin - Chococheck 06.16 03:00 0 - 2  
Extra Salt - Ggpr Esports 06.16 03:00 2 - 0  
Pain Gaming - Third Impact 06.16 03:00 2 - 0  
Pdhm Gaming - CENSRD 06.16 03:00    
Team1 - Rbg Esports 06.16 03:00 0 - 2  
Triumph - Recon 5 06.16 03:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Funspark Ulti, Eu, Pl. 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havu Gaming - Entropiq 06.16 12:00 1 - 2  
Sinners Esports - Lyngby Vikings 06.16 15:55 0 - 2  
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - 1Win 06.16 15:00 2 - 0  
Anonymo Esports - Honoris 06.16 12:00 2 - 0  
Apeks - Galaxy Racer Esports 06.16 15:00 0 - 2  
Budapest Five - Ambush Esport 06.16 18:00 2 - 0  
Iberian Family - Tricked eSport 06.16 09:00 2 - 0  
Lyngby Vikings - Hyenas 06.16 12:00 2 - 1  
Onyx Esports - For The Win Esports 06.16 09:00 0 - 2  
Team Fiend - Coppenhagen Flames 06.16 18:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,BlastPremierSp,Final,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Ninjas In Pyjamas 06.16 20:30 0 - 2  
G2 Esports - Big 06.16 12:30 1 - 2  
Natus Vincere - Faze Clan 06.16 15:30 2 - 1  
E-Sport (Dota2, ESL One,Summer,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - Team Unique 06.16 13:55 2 - 0  
OG - Gambit Esports 06.16 13:55 2 - 0  
Team Liquid - Tundra Esports 06.16 16:55 0 - 2  
Team Secret - Alliance 06.16 19:55 0 - 2  
Vikin.gg - Team Nigma 06.16 16:55 2 - 0  
Virtus.pro - OG 06.16 19:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Liga Pro Gaming,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - Infinity Esports 06.16 23:00 2 - 0  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Natan) - Ukraine (Ensen) 06.16 08:48 4 - 5  
Italy (Escanor) - Ukraine (Ensen) 06.16 10:00 0 - 6  
Poland (Kenp4Chi) - Ukraine (Ensen) 06.16 09:24 2 - 0  
Ukraine (Ensen) - Belarus (Natan) 06.16 07:00 2 - 2  
Ukraine (Ensen) - Italy (Escanor) 06.16 08:12 3 - 4  
Ukraine (Ensen) - Poland (Kenp4Chi) 06.16 07:36 1 - 7  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Cameroon (Moic) 06.16 08:20 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Austria (Kot) 06.16 10:00 0 - 2  
Cameroon (Moic) - France (Herculex) 06.16 06:20 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Mexico (Legolas) 06.16 08:40 2 - 1  
Cameroon (Moic) - Norway (Nasmi) 06.16 11:40 1 - 0  
Cameroon (Moic) - Scotland (Judoka) 06.16 11:00 2 - 0  
Cameroon (Moic) - Switzerland (Apollo) 06.16 12:00 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 06.16 09:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 06.16 07:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 06.16 09:00 0 - 3  
France (Herculex) - Cameroon (Moic) 06.16 11:20 1 - 1  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 06.16 07:40 1 - 2  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 06.16 06:40 1 - 1  
France (Herculex) - Norway (Nasmi) 06.16 09:40 0 - 2  
Mexico (Legolas) - Austria (Kot) 06.16 08:00 0 - 1  
Norway (Nasmi) - Mexico (Legolas) 06.16 10:20 2 - 2  
Scotland (Judoka) - Austria (Kot) 06.16 10:40 0 - 1  
Scotland (Judoka) - Cameroon (Moic) 06.16 07:00 2 - 0  
Scotland (Judoka) - France (Herculex) 06.16 12:40 1 - 0  
Scotland (Judoka) - Spain (Reaper) 06.16 06:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 06.16 07:20 3 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Dortmund (Confession) 06.16 18:40 2 - 2  
Ajax (Xalinho) - Everton (Barcelona) 06.16 10:25 1 - 0  
Ajax (Xalinho) - Leicester (Legion) 06.16 11:15 5 - 1  
Dortmund (Confession) - Inter (Russia Today) 06.16 16:35 1 - 2  
Everton (Barcelona) - Milan (Ab Ovo) 06.16 09:10 2 - 3  
Everton (Barcelona) - Tottenham (Megapolice) 06.16 11:40 1 - 4  
Inter (Russia Today) - Ajax (Xalinho) 06.16 17:25 1 - 3  
Inter (Russia Today) - Marseille (Fints) 06.16 18:15 1 - 0  
Leicester (Legion) - Everton (Barcelona) 06.16 12:05 0 - 4  
Leicester (Legion) - Milan (Ab Ovo) 06.16 10:00 5 - 1  
M'gladbach (Bluemountst.) - Dortmund (Confession) 06.16 17:50 1 - 1  
M'gladbach (Bluemountst.) - Inter (Russia Today) 06.16 19:30 2 - 3  
Marseille (Fints) - Ajax (Xalinho) 06.16 19:05 2 - 3  
Marseille (Fints) - M'gladbach (Bluemountst.) 06.16 17:00 1 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Ajax (Xalinho) 06.16 12:30 2 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 06.16 10:50 2 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 06.16 09:35 0 - 1  
Tottenham (Megapolice) - Leicester (Legion) 06.16 08:45 3 - 1  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gen.g Esports - KT Rolster 06.16 13:00 2 - 1  
Nongshim Redforce - DragonX 06.16 10:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dire Wolves - Gravitas 06.16 11:00 1 - 0  
Legacy Esports - Order 06.16 13:00 0 - 1  
Mammoth - Chiefs Esports Club 06.16 12:00 0 - 1  
Peace - Pentanet.gg 06.16 10:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gameward - Izidream 06.16 22:15 1 - 0  
Karmine Corp - Misfits Premier 06.16 19:50 1 - 0  
Solary - Gamersorigin 06.16 19:00 1 - 0  
Team Bds - Team Ldlc 06.16 21:05 0 - 1  
Vitality Bee - Team Mces 06.16 18:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilibili Gaming - LGD Gaming 06.16 13:00 2 - 1  
Victory Five - Team WE 06.16 11:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
For The Win Esports - Gtz Bulls 06.16 00:10 1 - 0  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bt Excel - Galaxy Racer Eu 06.16 20:55 1 - 0  
Fnatic Rising - Dusty 06.16 18:00 0 - 1  
Nordavind - Granit Gaming 06.16 19:50 1 - 0  
Resolve - Kova Esports 06.16 22:00 1 - 0  
Team Singularity - Riddle Esports 06.16 18:45 1 - 0  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ago Rogue - Gentlemens Gaming 06.16 19:55 1 - 0  
Illuminar Gaming - K1CK 06.16 18:55 0 - 1  
Komil And Friends - Devils.one 06.16 17:15 1 - 0  
Pdw - Team Esca Gaming 06.16 17:55 0 - 1  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo Academy - Vorax Academy 06.16 02:00 1 - 0  
Loud Academy - Kabum! Academy 06.16 22:00 1 - 0  
Netshoes Miners Academy - Loud Academy 06.16 00:00 0 - 1  
Pain Academy - Furia Academy 06.16 01:00 0 - 1  
Rensga Academy - Pain Academy 06.16 23:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axolotl - Outplayed 06.16 22:10 1 - 0  
Cyberground Gaming - Macko Esports 06.16 19:00 0 - 1  
Mkers - Gg And Esports 06.16 19:40 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (BLM_Mamba) - Milwaukee (Hurricane) 06.16 07:36 31 - 33  
Brooklyn (BLM_Mamba) - Portland (Scrate) 06.16 07:00 53 - 43  
LA Clippers (Fosters23) - Brooklyn (BLM_Mamba) 06.16 10:00 48 - 57  
Milwaukee (Hurricane) - Brooklyn (BLM_Mamba) 06.16 09:24 36 - 51  
Milwaukee (Hurricane) - Portland (Scrate) 06.16 08:12 47 - 45  
Portland (Scrate) - Brooklyn (BLM_Mamba) 06.16 08:48 70 - 62  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Kodas) - Milwaukee (MrPanda) 06.16 14:30 47 - 53  
Atlanta (Kodas) - Philadelphia (Scrate) 06.16 16:54 39 - 42  
Brooklyn (Bumblebee) - Atlanta (Kodas) 06.16 15:42 47 - 48  
Philadelphia (Scrate) - Atlanta (Kodas) 06.16 15:06 48 - 45  
Philadelphia (Scrate) - Brooklyn (Bumblebee) 06.16 16:18 42 - 48  
Philadelphia (Scrate) - Milwaukee (MrPanda) 06.16 17:30 47 - 49  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Cleveland (kotpirog131) 06.16 05:55 72 - 44  
Atlanta (nikitos349) - Oklahoma C. (jordan1234) 06.16 08:15 72 - 50  
Cleveland (kotpirog131) - Oklahoma C. (jordan1234) 06.16 07:40 73 - 70  
Denver (mi4eka) - Minnesota (BigBabyMish) 06.16 10:45 77 - 102  
LA Clippers (Rom1pr) - Denver (mi4eka) 06.16 12:30 85 - 87  
LA Clippers (Rom1pr) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.16 10:10 74 - 88  
Miami (TiGeR_triPoint) - Denver (mi4eka) 06.16 11:55 77 - 66  
Minnesota (BigBabyMish) - LA Clippers (Rom1pr) 06.16 11:20 81 - 47  
Minnesota (BigBabyMish) - Miami (TiGeR_triPoint) 06.16 13:05 99 - 59  
Oklahoma C. (jordan1234) - Toronto Raptors (Answer22 06.16 06:30 59 - 86  
Toronto Raptors (Answer22 - Atlanta (nikitos349) 06.16 07:05 59 - 82  
Toronto Raptors (Answer22 - Cleveland (kotpirog131) 06.16 08:50 58 - 73  
Utah (St0rm05151) - New York (iehbr_) 06.16 16:35 92 - 57  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Hurricane) - Portland (Fosters23) 06.16 12:48 41 - 51  
Denver (BLM_Mamba) - Portland (Fosters23) 06.16 12:12 48 - 44  
LA Clippers (Scrate) - Portland (Fosters23) 06.16 11:36 57 - 58  
Portland (Fosters23) - Dallas (Hurricane) 06.16 11:00 44 - 49  
Portland (Fosters23) - Denver (BLM_Mamba) 06.16 14:00 50 - 51  
Portland (Fosters23) - LA Clippers (Scrate) 06.16 13:24 51 - 46  
E-Sport (R6S, Apac League, North Di.St2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Damwon Gaming 06.16 14:00 0 - 1  
Fav Gaming - Talon Esports 06.16 13:00 1 - 0  
Fnatic - Cyclops Athlete Gaming 06.16 14:55 0 - 1  
Guts Gaming - T1 06.16 11:30 1 - 0  
E-Sport (R6S, GSA League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gc Esport - Team Goskilla 06.16 22:00 1 - 0  
Penta - Lfo 06.16 21:00 0 - 1  
Rogue - G2 Esports 06.16 20:00 1 - 0  
Sissi State Punks - Team Secret 06.16 19:00 1 - 0  
E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darkzero Esports - Spacestation Gaming 06.16 22:00 1 - 0  
Oxygen Esports - Beastcoast 06.16 02:00 1 - 0  
Susquehanna Soniqs - Spacestation Gaming 06.16 00:40 0 - 1  
Team Solomid - Beastcoast 06.16 23:20 1 - 0  
E-Sport (R6S,Nordic Championship,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambush - Chaos Esports Club 06.16 20:00 0 - 1  
Exen Esports - Skade 06.16 21:00 1 - 0  
Granit Gaming - Ex-high Coast Esports 06.16 18:00 0 - 1  
Kova Esports - Riddle Esports 06.16 19:00 0 - 1  
E-Sport (R6S,PGNationalsSpring,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Outplayed - Totem Esports 06.16 21:00 2 - 0  
E-Sport (SC2, Next Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cure - Reynor 06.16 13:00 2 - 0  
Solar - Creator 06.16 13:00 2 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Palma Futsal (2.m.) 06.16 20:00 4 - 4  
Valdepenas - Levante (2.m.) 06.16 20:30 1 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - NY Islanders (2.m.) 06.16 02:00 4 - 2  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - USA 06.16 03:10    
Venezuela - Dominikai Köztársaság 06.16 00:10 77 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Strasbourg 06.16 18:00 72 - 85  
Kosárlabda (Görög 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Kardica 06.16 16:00 76 - 69  
Eleftheroupoli - Pagrati 06.16 16:00 82 - 68  
Marouszi - Apollon Patra 06.16 16:00 76 - 67  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Thor Porlakshofn (1.m.) 06.16 22:15 73 - 91  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi TA (2.m.) 06.16 20:00 81 - 76  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Milwaukee (5.m.) 06.16 02:30 114 - 108  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Scafati (5.m.) 06.16 19:00 73 - 70  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szlovénia 06.16 19:00 80 - 94  
Lengyelország - Tunézia 06.16 20:00 89 - 66  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Seattle 06.16 01:00 70 - 87  
Las Vegas - New York 06.16 04:00 100 - 78  
Minnesota - Chicago 06.16 03:00 89 - 105  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Fülöp-szigetek (Helyszín: Fülöp-szigetek) 06.16 12:00 78 - 81  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kína 06.16 08:30 57 - 66  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glamorgan - Kent 06.16 18:00 0 - 1  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicestershire - Warwickshire 06.16 19:45 0 - 1  
Worcestershire - Yorkshire 06.16 18:30 0 - 1  
Krikett (Pakisztáni Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Multan Sultans - Quetta Gladiators 06.16 18:00 1 - 0  
Kézilabda (Afrika bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Kongói Köztársaság 06.16 19:00 22 - 21  
Tunézia - Angola 06.16 16:30 21 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dán bajnokság 2020/21 06.16 20:30    
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg (3.m.) 06.16 20:30 32 - 26  
GOG - Holstebro (3.m.) 06.16 18:30 33 - 29  
Kézilabda (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Drama 06.16 17:00 34 - 22  
Diomidisz Argosz - PAOK 06.16 17:00 26 - 28  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Sesvete 06.16 19:00 28 - 24  
PPD Zágráb - Nexe Nasice 06.16 17:00 22 - 19  
Varazdin - Dubrava 06.16 19:00 23 - 25  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Moldova 06.16 17:00 16 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - Grosswallstadt 06.16 19:30 23 - 33  
Gummersbach - Elbflorenz 06.16 19:00 32 - 29  
Konstanz - Hamm-Westfalen 06.16 19:00 27 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Wetzlar 06.16 19:00 30 - 28  
Bergischer HC - R-N. Löwen Kronau 06.16 19:00 26 - 28  
DHfK Leipzig - Coburg 06.16 19:00 35 - 29  
Magdeburg - Ludwigshafen-Friesenheim 06.16 19:00 37 - 29  
Nordhorn-Lingen - Stuttgart 06.16 19:00 26 - 29  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Quilmes 06.16 20:10 0 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Tigre 06.16 22:10 4 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Brasil de Pelotas 06.16 02:30 1 - 1  
CSA - Guarani SP 06.16 00:00 1 - 1  
Goiás - CRB 06.16 02:30 1 - 0  
Nautico PE - Vila Nova GO 06.16 00:00 2 - 0  
Operario PR - Sampaio Correa MA 06.16 23:00 1 - 0  
Remo - Vitória BA 06.16 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - Mirassol SP 06.16 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paranaense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Parana 06.16 20:20 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - ABC 06.16 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Concepcion - Universidad de Concepcion 06.16 00:00 1 - 0  
San Antonio Unido - Union San Felipe 06.16 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chungnam Asan - Seoul E-Land 06.16 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Svájc 06.16 21:00 3 - 0  
Törökország - Wales 06.16 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 06.16 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Independiente Juniors 06.16 22:00 1 - 1  
Atl. Santo Domingo - Guayaquil SC 06.16 22:00 0 - 1  
LDU Portoviejo - Chacaritas Pelileo 06.16 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceramica Cleopatra - Al-Masry 06.16 21:00 1 - 2  
National Bank of Egypt SC - ENPPI 06.16 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Myllykoski PA - KuFu-98 06.16 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GBK Kokkola - PS Kemi 06.16 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Throttur Reykjavik 06.16 20:00 5 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Stjarnan 06.16 22:15 1 - 1  
Keflavik - HK Kopavogs 06.16 20:00 2 - 0  
Valur - Breidablik 06.16 22:15 3 - 1  
ÍA Akranes - KA Akureyri 06.16 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kwansei Gakuin Univ. 06.16 11:00 3 - 1  
Kashima A. - Yokohama SCC 06.16 12:00 8 - 1  
Tokyo Verdy - Okayama 06.16 11:00 0 - 1  
Vissel Kobe - Suzuka Point Getters 06.16 11:00 4 - 0  
Yokohama FC - Vanraure Hachinohe 06.16 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidco Utd. - Kenya CB 06.16 14:00 0 - 1  
Mathare Utd. - Gor Mahia Nairobi 06.16 14:00 0 - 1  
Sofapaka Machakos - AFC Leopards Nairobi 06.16 14:00 2 - 2  
Wazito Machakos - Kariobangi Sharks 06.16 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Itagui Leones 06.16 23:00 3 - 0  
Fortaleza Cota - Atl. Huila 06.16 23:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - LKS Lodz 06.16 20:30 0 - 1  
GKS Tychy - Gornik Leczna 06.16 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazlu Ruda Silas - Hegelmann Litauen 06.16 18:00 0 - 4  
Panevezys - Zalgiris Kaunas 06.16 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Raja Casablanca 06.16 22:30 0 - 3  
Wydad Casablanca - Renaissance Zemamra 06.16 20:15 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Strömsgodset 06.16 18:00 7 - 2  
Molde - Sarpsborg 06.16 18:00 4 - 1  
Valerenga - Odd Grenland 06.16 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Dep. Municipal 06.16 22:00 0 - 0  
Ayacucho - Alianza Atlético 06.16 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skiljebo - Haninge 06.16 19:00 1 - 0  
Sylvia Norrköping - Assyriska Turabdin 06.16 19:00 3 - 2  
Vastra Frölunda - Utsikten 06.16 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyetume Mukono - Mbarara City FC 06.16 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Defensor Montevideo 06.16 22:15 2 - 2  
Danubio Montevideo - Atenas de San Carlos 06.16 00:00 2 - 1  
Juventud de Las Piedras - Uruguay Montevideo Fc 06.16 02:15 1 - 0  
Villa Teresa - Rampla Juniors 06.16 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - Pittsburgh 06.16 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curacao - Panama 06.16 01:00 0 - 0  
Kanada - Haiti 06.16 03:05 3 - 0  
Salvador - Saint Kitts és Nevis 06.16 03:30 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Castleford 06.16 20:45 12 - 18  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Oroszország 06.16 10:00 1 - 3  
Hollandia - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 06.16 16:30 1 - 3  
Irán - Brazília 06.16 21:00 1 - 3  
Japán - Lengyelország 06.16 15:00 0 - 3  
Kanada - Németország 06.16 18:00 3 - 0  
Szerbia - Bulgária 06.16 12:00 3 - 0  
Szlovénia - Ausztrália 06.16 13:00 3 - 1  
USA - Franciaország 06.16 19:30 1 - 3  
Tenisz (Aix-en-Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - T. Lamasine 06.16 10:30 0 - 2  
F. Cerundolo - E. Ymer 06.16 18:20 1 - 2  
O. Otte - H. Gaston 06.16 14:35 2 - 1  
R. Carballes Baena - M. Guinard 06.16 12:20 0 - 2  
Tenisz (Aix-en-Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dougaz A / Velotti A - Romboli F/Vega Hernandez 06.16 15:00 0 - 2  
Doumbia S / Reboul F - Collarini A / Olivo R 06.16 12:30 2 - 0  
Drzewiecki K / Martos Gor - Cuevas M / Varillas J P 06.16 11:00 2 - 0  
Eysseric J / Guinard M - Galloway R / Lawson A 06.16 16:30 0 - 2  
Geerts M / Janvier M - Cerretani J / Cornea V V 06.16 11:00 2 - 1  
Lamasine T / Olivetti A - Droguet T / Jacquet K 06.16 16:45 2 - 0  
Matos R / Molchanov D - Walkow S / Zielinski J 06.16 13:20 1 - 2  
Nagal S / Taberner C - Romboli F/Vega Hernandez 06.16 14:10    
Tenisz (Almaty 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gimeno Valero - B. Schnur 06.16 06:00 0 - 2  
G.M. Moroni - M. Safwat 06.16 06:00 2 - 1  
Joao Menezes - M. Basic 06.16 06:00 1 - 2  
M.T. Barrios Vera - D. Popko 06.16 08:35 2 - 0  
P. Kotov - Z. Bergs 06.16 10:10 2 - 1  
R. Bonadio - F.C. Jianu 06.16 08:00 2 - 0  
Tenisz (Almaty 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furness E / Kirkin E - Istomin D / Yevseyev D 06.16 06:00    
Manafov V / Sachko V - Basic M / Serdarusic N 06.16 09:20    
Tashbulatov D / Zhukayev - Popko D / Tiurnev E 06.16 11:45    
Tseng C H / Wu T-L - Schnur B / Yang T-H 06.16 10:30 2 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barrena - F. Comesana 06.16 17:00 0 - 2  
E. Vanshelboim - T. Paroulek 06.16 17:50 2 - 0  
Fac. Juarez - C. Cretu 06.16 16:10 2 - 0  
G. Lama - Marozsán F. 06.16 13:45 2 - 1  
J.L. Reis da Silva - F. Tenti 06.16 16:05 0 - 2  
M. Dembek - C. Heyman 06.16 18:25 0 - 2  
M. Krumich - M. Ilhan 06.16 13:45 0 - 2  
O. Kolisnyk - A. Pavlasek 06.16 16:05 2 - 0  
P. Cias - F. Pieczonka 06.16 18:05 2 - 0  
P. Marino - S. Battaglino 06.16 16:55 2 - 1  
Piros Zs. - M. Zukas 06.16 15:15 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zlatarova - I.G. Ghioroaie 06.16 16:50 0 - 2  
Anna. Xu - A. Vangelova 06.16 12:30 0 - 2  
B. Eraydin - F. Bilardo 06.16 12:30 0 - 2  
Chr. Rosca - Vir. Ferrara 06.16 12:30 1 - 2  
D. Demidova - I. Yoruk 06.16 14:35 2 - 1  
I. Kouzmanov - O. Uslu 06.16 18:10 0 - 2  
Iva Divac - D. Shalamanova 06.16 16:10 0 - 2  
M.F. Herazo Gonzalez - L. Brunskog 06.16 12:30 2 - 0  
R. Sawayanagi - J. Aney 06.16 12:20 0 - 2  
S. Sakellaridi - V. Ersoz 06.16 13:30    
Taylor Ng - D. Turkmen 06.16 13:30 0 - 2  
Tenisz (Berlin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - B.V. Andreescu 06.16 12:45 2 - 0  
A. Sabalenka - M. Keys 06.16 17:00 1 - 2  
B. Bencic - P. Martic 06.16 15:10 2 - 0  
E. Alexandrova - E. Svitolina 06.16 11:00 2 - 0  
Tenisz (Berlin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Krawczyk D - Kudermetova / Vondrousova 06.16 12:00 0 - 2  
Melichar N / Schuurs D - Kato M / Voracova R 06.16 15:10 2 - 0  
Muhammad A / Pegula J - Fichman S / Olmos G 06.16 13:40 1 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - C. Vandeweghe 06.16 13:30 1 - 2  
C. Giorgi - D. Vekic 06.16 16:05 1 - 2  
Car. Garcia - M. Bouzkova 06.16 12:00 0 - 2  
F. Ferro - K. Mladenovic 06.16 13:35 1 - 2  
Shuai Zhang - H. Watson 06.16 18:50    
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolehide C / McNally C - Jabeur O / Perez E 06.16 12:00 0 - 2  
Hsieh S W / Mertens E - Stosur S / Vandeweghe C 06.16 18:00 2 - 0  
Wachaczyk J / Wang Y - Chan H-C / Chan L 06.16 16:00 0 - 2  
Tenisz (Denain, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - S. Djoubri 06.16 13:20 1 - 2  
A. Rame - E. Molinaro 06.16 13:50 2 - 0  
B. Turati - M. Rouvroy 06.16 14:35 1 - 2  
D. Spiteri - S. Costoulas 06.16 10:00 2 - 0  
J. Pieri - Y. In-Albon 06.16 11:30 1 - 2  
Jia-Jing Lu - S. Janicijevic 06.16 11:35 0 - 2  
L. Boisson - L. Pigato 06.16 10:30 2 - 1  
L. Boskovic - C. Paquet 06.16 15:45 1 - 2  
M. Klaffner - L. Wargnier 06.16 10:00 2 - 0  
N.M. Schunk - P. Ormaechea 06.16 11:15 1 - 2  
S. Cakarevic - M. Yerolymos 06.16 14:55 2 - 1  
Tenisz (Figueira Da Foz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gatica - T. Andrianjafitrimo 06.16 14:25 1 - 2  
Ber. Cengiz - Jun. Namigata 06.16 18:35 2 - 1  
Hir. Kuwata - M. Gutierrez Carrasco 06.16 16:55 0 - 2  
I. Haverlag - Mom. Kobori 06.16 13:55 0 - 2  
J. Ponchet - Car. Alves 06.16 10:55 2 - 1  
L. Stefanini - Fra. Jorge 06.16 13:20 1 - 2  
Mai Hontama - I. Gamarra Martins 06.16 12:00 2 - 0  
V. Koval - E. Cascino 06.16 12:25 2 - 0  
Y.L. Miyazaki - Chi. Muramatsu 06.16 18:10 2 - 0  
Tenisz (Forli, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ugo Carabelli - S. Diez 06.16 13:40 0 - 2  
E. Benchetrit - Q. Halys 06.16 11:30 0 - 2  
F. Forti - L. Gerch 06.16 11:30 2 - 0  
Gas. Elias - O. Luz 06.16 11:30 2 - 0  
M. Moraing - I. Sijsling 06.16 13:15 2 - 1  
P. Cachin - J. Berrettini 06.16 13:25 1 - 2  
R. Brancaccio - D. Ajdukovic 06.16 16:50 2 - 1  
T.M. Etcheverry - F. Cobolli 06.16 18:00 2 - 1  
Tenisz (Forli, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Berrettini J - de Bernardis A / Passaro 06.16 18:30 2 - 1  
Chiurulli D / Claverie L - Benchetrit E / Jaziri M 06.16 15:15    
Forti F / Zeppieri G - Hermans M / Stevens B 06.16 16:00 2 - 1  
Galdos S / Luz O - Fanselow S / Gerch L 06.16 16:00 2 - 0  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - D.N. Madaras 06.16 14:25 1 - 2  
A. Ceppellini - L. Zima 06.16 19:45 1 - 2  
D. Capecchi - F. Arnaboldi 06.16 14:30 1 - 2  
D. Galoppini - Alex. Weis 06.16 22:20 2 - 0  
F. Iannaccone - O. Giacalone 06.16 12:20 2 - 0  
G. Ricca - G. Fonio 06.16 17:00 1 - 2  
J. Nikles - M. Mora 06.16 10:00 2 - 0  
J. Ocleppo - E. Eremin 06.16 14:35 0 - 2  
J.S. Tatlot - J.B. Otegui 06.16 10:00 2 - 0  
K. Kivattsev - J.I. Galarza 06.16 11:00    
L. Nardi - J. von der Schulenburg 06.16 16:50 2 - 0  
M. Serafini - P. Boscardin Dias 06.16 12:35 0 - 2  
R. Bertola - R. Roumane 06.16 11:50 2 - 1  
Tenisz (Grasse, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Deschamps - G. Brouwer 06.16 10:00 0 - 2  
A. Escoffier - Stable, Rayane 06.16 16:50 2 - 0  
A. Lopez San Martin - J. Thirouin 06.16 12:00 2 - 0  
E. Voisin - M. Hamou 06.16 12:00 2 - 1  
F. Agamenone - A. Musialek 06.16 15:00 2 - 0  
M. Pecotic - G. Petit 06.16 12:30 2 - 1  
T. Legout - J. Briand 06.16 10:00    
V. Royer - G. Loffhagen 06.16 10:00 2 - 1  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - P. Kohlschreiber 06.16 11:00 0 - 2  
F. Auger Alliassime - R. Federer 06.16 14:50 2 - 1  
J-L. Struff - M. Giron 06.16 16:55 1 - 2  
Jor. Thompson - A. Rublev 06.16 13:05 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Sharan D - Kubot L/Roger-VasselinE 06.16 12:30 2 - 0  
Brkic T / Cacic N - Krawietz K / Tecau H 06.16 11:00 0 - 2  
Demoliner M / Gonzalez S - Hanfmann Y / Koepfer D 06.16 13:00 0 - 2  
Dodig I / Polasek F - Krajicek A / Querrey S 06.16 15:40 1 - 2  
Erlich J / Harris L - Marach O / Qureshi A U H 06.16 14:20 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Saville L / Thompson J 06.16 16:45 2 - 0  
Klaasen R / Mclachlan B - Molteni A / Pella G 06.16 14:30 0 - 2  
Tenisz (Jönköping, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabric - C. Rosatello 06.16 10:15 1 - 2  
C. Monnet - T. Pieri 06.16 12:35 2 - 1  
Carol Zhao - A. Zaja 06.16 13:10 2 - 1  
F. Östlund - F. di Sarra 06.16 12:15 2 - 1  
J. Garland - D. Astakhova 06.16 15:25 1 - 2  
L. Fruhvirtova - L. Bronzetti 06.16 14:40 0 - 2  
M. Caregaro - C.W. Hennemann 06.16 10:15 0 - 2  
O.G. Simion - C. Ferrando 06.16 10:10 0 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - J. Draper 06.16 16:05 0 - 2  
A. De Minaur - J. Millman 06.16 13:00 2 - 0  
A. Karatsev - C. Norrie 06.16 14:20 0 - 2  
M. Cilic - F. Fognini 06.16 17:55 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Inglot D - Cabal J S / Farah R 06.16 13:00 0 - 2  
Broady L / Peniston R - Herbert P-H / Mahut N 06.16 14:00 1 - 2  
Chardy J / Martin F - Behar A / Escobar G 06.16 15:55 0 - 2  
Daniell M / Oswald P - Mannarino A / Paire B 06.16 17:25 2 - 0  
Karatsev A / Purcell M - Murray J / Soares B 06.16 18:30 2 - 0  
Mektic N / Pavic M - Lopez F / Sinner J 06.16 16:20 2 - 0  
Opelka R / Peers J - Skupski/Skupski 06.16 14:25 2 - 1  
Ram R / Salisbury J - De Minaur A / Norrie C 06.16 18:30 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Eala - A. Lazaro Garcia 06.16 09:00 1 - 2  
A. Hesse - O. Gadecki 06.16 09:00    
A. Moratelli - A. Charaeva 06.16 11:00 2 - 0  
C. Cervino Ruiz - A. Kulikova 06.16 09:00 0 - 2  
C. Dinu - K.K. Thandi 06.16 10:55 2 - 1  
E. Yashina - E. Kazionova 06.16 13:45    
J. Bouzas Maneiro - L. Pigossi 06.16 11:45    
L. Marti - E. Kostova 06.16 10:30    
M. Bassols Ribera - Reb. Masarova 06.16 12:45 0 - 2  
M. Stokke - I. Shinikova 06.16 09:00 2 - 1  
Na-Lae Han - Ale. Osborne 06.16 10:00 2 - 0  
V. Morvayova - L. Gjorcheska 06.16 08:50 0 - 2  
Z. Zlochova - Shuyue Ma 06.16 11:35 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kotzen - K. Mayo 06.16 10:30 2 - 0  
Car. Hernandez - Jul. Gimenez 06.16 12:50 2 - 0  
E. Crepaldi - I. Lopez Morillo 06.16 10:30 0 - 2  
Ji Hoon Son - A. Rai 06.16 13:50 1 - 2  
Ji Sung Nam - Aidan Mayo 06.16 10:30 1 - 2  
Kody Pearson - J.B. Torres 06.16 12:45 2 - 0  
L. Giacomini - Duck Hee Lee 06.16 13:10 2 - 0  
M.F. Descotte - A.L. Lingua Lavallen 06.16 12:30 0 - 2  
O. Kumar - M. Echargui 06.16 10:30 1 - 2  
Ryo. Tanuma - S.F.A. Rodriguez Taverna 06.16 13:50 1 - 2  
T. Atmane - T. Cacao 06.16 10:30 1 - 2  
T. Fancutt - V. Marquiselli 06.16 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lukosiute - M. Ozeki 06.16 15:05 0 - 2  
C. Bechri - Amal Gati 06.16 17:30 2 - 0  
E. Lindh Gallagher - M. Mushika 06.16 15:40 2 - 0  
Hwiwon Wi - J. Defalco 06.16 18:15 0 - 2  
Kat. Kozarov - L. Alhussein Abdel Aziz 06.16 17:30 2 - 1  
M.E. Reasco Gonzalez - Fer. Bahri 06.16 18:20 2 - 0  
Mar. Drazic - M. Bouzgarrou 06.16 16:30 2 - 0  
S. Biolay - N. Orlova 06.16 14:45 2 - 1  
S. Imamura - A. Aksu 06.16 16:10 1 - 2  
S. Sharipova - K. Milenkovic 06.16 14:55 2 - 1  
Y. Chikaraishi - G. Ainitdinova 06.16 14:20 0 - 2  
Tenisz (Nottingham 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - A. McHugh 06.16 18:25 2 - 1  
R. Gasquet - Jay Clarke 06.16 16:55 2 - 0  
T. Fabbiano - A. Matusevich 06.16 14:35 0 - 2  
Zhizhen Zhang - M. McDonald 06.16 12:00 1 - 2  
Tenisz (Nottingham 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Hoang A - Mayer L / Seyboth Wild T 06.16 14:00 2 - 0  
Clarke J / Kokkinakis T - Soeda G / Zhang Z 06.16 12:00    
Cressy M / Ramanathan R - Donskoy E / Majchrzak K 06.16 16:45 0 - 2  
Ebden M / Vasilevski A - Gojo B / Matusevich A 06.16 18:30 2 - 0  
Fery A / Gill F - Polmans M / Reid M 06.16 15:45 0 - 2  
Machac T / Vilella Martin - Polmans M / Reid M 06.16 12:00    
Soeda G / Zhang Z - Lammons N / Withrow J 06.16 18:05 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - Y. Bonaventure 06.16 15:30 2 - 0  
Babos T. - M. Inglis 06.16 12:00 2 - 0  
E. Raducanu - Sto. Sanders 06.16 13:40 2 - 0  
J.A. Burrage - L. Cabrera 06.16 13:00 1 - 2  
K. Rakhimova - M. Niculescu 06.16 15:20 0 - 2  
Kri. Ahn - K. Kawa 06.16 13:35 0 - 2  
Xinyu Wang - M. Mutavdzic 06.16 12:00 2 - 0  
Z. Diyas - R. Zarazua 06.16 15:20    
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Kuznetsov - F. Coria 06.16 12:30 1 - 2  
B. Rola - Luk. Klein 06.16 12:25 2 - 1  
D. Svrcina - A. Erler 06.16 12:05 2 - 0  
G. Mager - S. Baez 06.16 10:30 2 - 0  
M. Vrbensky - H. Dellien 06.16 10:30 0 - 2  
T. Kamke - J. Vesely 06.16 13:45 2 - 0  
V. Kopriva - Z. Kolar 06.16 10:30 0 - 2  
Yos. Watanuki - A. Molcan 06.16 15:20 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erler A / Weissborn T-s - Dellien H / Zeballos F 06.16 16:25 1 - 2  
Kopriva V / Lehecka J - Jebavy R / Kolar Z 06.16 15:35 1 - 2  
Kovalik J / Zelenay I - Arends S / Martinez L D 06.16 15:00 0 - 2  
Nedovyesov A / Oliveira G - Coria F / Mena F 06.16 17:00 2 - 0  
Tenisz (Stare Splavy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - C. Buyukakcay 06.16 11:00 2 - 0  
A. Kiick - K. Gerlach 06.16 10:00    
A. Prisacariu - A. Krunic 06.16 12:55 1 - 2  
Bondár A. - M. Kolodziejova 06.16 10:00 2 - 0  
D. Aiava - A. Cadantu 06.16 15:05 0 - 2  
D. Salkova - I. Burillo Escorihuela 06.16 10:00 1 - 2  
G. Talaba - K. Zimmermann 06.16 12:05 2 - 0  
Ipek Öz - T. Mrdeza 06.16 13:50 0 - 2  
K. Kucova - Qinwen Zheng 06.16 17:20 0 - 2  
R. Sramkova - N. Bartunkova 06.16 14:50 1 - 2  
S. Waltert - Jani R-L. 06.16 15:20 1 - 2  
T. Smitkova - J. Markova 06.16 10:00 2 - 0  
W. Osuigwe - S. Bejlek 06.16 11:40 1 - 2  
Tenisz (Sumter, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - J. Tilbürger 06.16 22:40    
A. Guichard - G. Topalova 06.16 19:20 1 - 2  
A. Yepifanova - M. Zacarias 06.16 16:00 0 - 2  
C. Perrin - E. Bektas 06.16 21:10 2 - 0  
Cat. Harrison - P.M. Hourigan 06.16 17:30 0 - 2  
E. Sema - P. Stearns 06.16 19:30 0 - 2  
F. Contreras Gomez - Amy Zhu 06.16 18:35 2 - 0  
I. Corley - E. Douglas 06.16 16:00 0 - 2  
M. Mateas - L. Chirico 06.16 16:00 2 - 1  
N. Hanatani - V. Duval 06.16 17:30 0 - 2  
Shilin Xu - A.S. Sanchez 06.16 16:00 1 - 2  
Stollár F. - A.E. Nefedova 06.16 20:25 2 - 0  
Y. Lizarazo - Kyo. Okamura 06.16 19:15 2 - 0  
Tenisz (Tulsa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Andreev - Gon. Villanueva 06.16 18:30 1 - 2  
E. Leshem - G. Nanda 06.16 16:00    
G.A. Olivieri - T. Bellucci 06.16 02:45 2 - 0  
J. McNally - S. Bangoura 06.16 03:10 1 - 2  
K. Pannu - P. Kypson 06.16 16:00    
M. Shabaz - J. Kubler 06.16 16:00 0 - 2  
Mic. Redlicki - A. Galarneau 06.16 18:25 2 - 0  
N. Ponwith - S. Riffice 06.16 16:00 0 - 2  
S. Kirchheimer - Die. Hidalgo 06.16 19:10 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Oroszország 06.16 17:30 13 - 21  
Kazahsztán - Görögország (Helyszín: Athén) 06.16 19:15 11 - 25  
Magyarország - Kanada 06.16 14:00 12 - 13  
Spanyolország - USA 06.16 15:45 9 - 18  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sam Goodman - N. Beauchamp 06.16 10:00 1 - 0  

 

2021.06.15.
Asztalitenisz (Challenger Series, 24. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chambers - Flo. Bluhm 06.15 11:40 0 - 3  
D. Cheaib - A. Semenov 06.15 16:40 3 - 0  
D. Cheaib - Flo. Bluhm 06.15 10:20 3 - 2  
Flo. Bluhm - A. Semenov 06.15 15:15 1 - 3  
M. Henninger - A. Semenov 06.15 09:40 2 - 3  
M. Henninger - D. Chambers 06.15 13:00 2 - 3  
Mic. Engelhardt - D. Cheaib 06.15 12:20 0 - 3  
Mic. Engelhardt - J. Huzjak 06.15 09:00 0 - 3  
S. Amann - A. Semenov 06.15 13:40 0 - 3  
S. Amann - J. Huzjak 06.15 11:00 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Girevenkov - A.D. Volkov 06.15 01:45 0 - 3  
A. Girevenkov - N. Zhurba 06.15 02:45 1 - 3  
A. Kondratova - A. Shabanova 06.15 17:15    
A. Kondratova - V. Kandybina 06.15 15:45    
A. Mohnachev - M. Dukhin 06.15 11:15 3 - 1  
A. Pisar - Edu. Tsvetkov 06.15 06:45 3 - 2  
A. Pisar - O.N. Kharlakin 06.15 08:45 3 - 1  
A. Serebrennikov - E. Kalashnikov 06.15 02:15 2 - 3  
A. Shabanova - I. Skachkova 06.15 16:15    
A. Shmakov - A. Mohnachev 06.15 11:45 1 - 3  
A. Shmakov - M. Dukhin 06.15 13:15 3 - 2  
A. Uezdin - A.Y. Fedosov 06.15 00:00 1 - 3  
A. Vlasov - V. Chahur 06.15 22:45 3 - 2  
A.V. Poprocky - I. Sergeevich 06.15 11:15 3 - 0  
A.V. Vorozheykin - O. Belugin 06.15 08:00 0 - 3  
A.Y. Fedosov - N. Sukharnikov 06.15 02:00 3 - 2  
Ale. Alekseev - Kim Sen Ir 06.15 16:00 3 - 1  
Ale. Fedorov - A. Pisar 06.15 08:15 3 - 2  
Alek. Kozlov - D.A. Mikheev 06.15 10:30 1 - 3  
Alek. Kozlov - M. Ilichev 06.15 12:30 1 - 3  
B. Grebenyuk - D. Petrochenko 06.15 21:15 0 - 3  
B. Grebenyuk - S. Nikulin 06.15 19:45 3 - 2  
D. Balakin - V. Shirshov 06.15 23:15 2 - 3  
D. Petrochenko - D. Razinkov 06.15 20:15 2 - 3  
D. Razinkov - B. Grebenyuk 06.15 18:45 3 - 2  
D. Razinkov - S. Nikulin 06.15 20:45 0 - 3  
D. Sayanov - A. Uezdin 06.15 01:30 3 - 0  
D. Sayanov - R. Pavlenko 06.15 02:30 3 - 2  
D. Tikhnenko - S. Burov 06.15 21:00 0 - 3  
D. Tikhnenko - V. Kasatkin 06.15 19:30 3 - 0  
D.A. Mikheev - M. Ilichev 06.15 11:30 3 - 2  
D.A. Mikheev - N. Zhurba 06.15 13:00 3 - 0  
D.M. Evlakhin - O. Kutuzov 06.15 02:15 3 - 0  
E. Kalashnikov - A. Girevenkov 06.15 00:45 1 - 3  
E. Kalashnikov - A.D. Volkov 06.15 03:15 2 - 3  
Edu. Tsvetkov - Ale. Fedorov 06.15 09:15 1 - 3  
Edu. Tsvetkov - O.N. Kharlakin 06.15 07:45 2 - 3  
G. Karpovkin - A.V. Vorozheykin 06.15 09:00 3 - 2  
G. Karpovkin - I. Sergeevich 06.15 07:30 3 - 2  
I. Mikhaylov - O. Pronin 06.15 01:45 1 - 3  
I. Mikhaylov - V. Shirshov 06.15 02:45 0 - 3  
I. Poletaev - I. Tolmachev 06.15 09:15 3 - 2  
I. Poletaev - Y.A. Gavrilov 06.15 07:45 0 - 3  
I. Sergeevich - A.V. Vorozheykin 06.15 07:00 3 - 1  
I. Sergeevich - O.B. Manuylov 06.15 12:15 2 - 3  
I. Skachkova - A. Kondratova 06.15 14:45    
I. Skachkova - V. Kandybina 06.15 16:45    
I. Tolmachev - V. Tsvetkov 06.15 08:15 2 - 3  
I. Zemit - D. Tikhnenko 06.15 18:30 2 - 3  
I. Zemit - V. Kasatkin 06.15 20:30 2 - 3  
K. Bystrushkin - N. Sadovskiy 06.15 14:45 3 - 0  
K. Bystrushkin - Y.V. Lbov 06.15 16:45 3 - 1  
Kim Sen Ir - S. Kulikov 06.15 14:30 1 - 3  
Kim Sen Ir - V. Nemashkalo 06.15 16:30 1 - 3  
M. Cheklin - P. Pinkovskii 06.15 19:15 3 - 2  
M. Dukhin - S. Kuzmin 06.15 12:15 2 - 3  
M. Ilichev - N. Zhurba 06.15 11:00 3 - 2  
N. Sadovskiy - V. Beliakov 06.15 17:15 3 - 0  
N. Sadovskiy - Y.V. Lbov 06.15 15:45 0 - 3  
N. Sukharnikov - A. Uezdin 06.15 03:00 3 - 1  
N. Sukharnikov - D. Sayanov 06.15 00:30 0 - 3  
N. Zhurba - Alek. Kozlov 06.15 12:00 2 - 3  
O. Belugin - G. Karpovkin 06.15 06:30 3 - 1  
O. Belugin - I. Sergeevich 06.15 08:30 1 - 3  
O. Kutuzov - I. Mikhaylov 06.15 00:45 3 - 2  
O. Kutuzov - O. Pronin 06.15 03:15 2 - 3  
O. Pronin - D.M. Evlakhin 06.15 00:15 0 - 3  
O.B. Manuylov - P. Vshivkov 06.15 10:45 3 - 1  
O.N. Kharlakin - Ale. Fedorov 06.15 07:15 2 - 3  
P. Pinkovskii - R. Khomenko 06.15 20:15 1 - 3  
P. Semeshin - S. Ogay 06.15 22:30 3 - 1  
P. Vshivkov - A.V. Poprocky 06.15 11:45 3 - 0  
P. Vshivkov - I. Sergeevich 06.15 13:15 2 - 3  
R. Khomenko - M. Cheklin 06.15 20:45 0 - 3  
R. Khomenko - Sem. Korolev 06.15 18:45 3 - 1  
R. Pavlenko - A.Y. Fedosov 06.15 01:00 2 - 3  
S. Burov - I. Zemit 06.15 20:00 3 - 1  
S. Kulikov - Ale. Alekseev 06.15 17:00 2 - 3  
S. Kulikov - V. Nemashkalo 06.15 15:30 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Mohnachev 06.15 12:45 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Shmakov 06.15 10:45 0 - 3  
S. Nikulin - D. Petrochenko 06.15 19:15 0 - 3  
S. Ogay - D. Ignatiev 06.15 23:30 3 - 0  
Sem. Korolev - M. Cheklin 06.15 19:45 1 - 3  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 06.15 21:15 3 - 2  
V. Beliakov - K. Bystrushkin 06.15 16:15 3 - 1  
V. Chahur - O. Pronin 06.15 23:45 2 - 3  
V. Kandybina - A. Shabanova 06.15 15:15    
V. Kasatkin - S. Burov 06.15 19:00 1 - 3  
V. Nemashkalo - Ale. Alekseev 06.15 15:00 1 - 3  
V. Putilovsky - E. Ilyukhin 06.15 23:00 3 - 2  
V. Safonov - N. Zhurba 06.15 23:15 2 - 3  
V. Shirshov - D.M. Evlakhin 06.15 01:15 0 - 3  
V. Tsvetkov - I. Poletaev 06.15 06:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - Y.A. Gavrilov 06.15 08:45 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - I. Tolmachev 06.15 07:15 3 - 0  
Y.V. Lbov - V. Beliakov 06.15 15:15 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 06.15 11:30 6 - 8  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 06.15 11:30 3 - 2  
KIA Tigers - SSG Landers 06.15 11:30    
Kiwoom Heroes - LG Twins 06.15 11:30 2 - 4  
NC Dinos - KT Wiz 06.15 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Saitama Seibu 06.15 11:00 5 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 06.15 01:10 2 - 1  
Chicago WS - Tampa Bay 06.15 02:10 2 - 5  
Cleveland - Baltimore 06.15 01:10 4 - 3  
Colorado - San Diego 06.15 02:40 3 - 2  
Kansas City - Detroit 06.15 02:10 3 - 10  
LA Dodgers - Philadelphia 06.15 04:10 3 - 1  
Milwaukee - Cincinnati 06.15 02:10 2 - 10  
NY Mets - Chicago Cubs 06.15 01:10 5 - 2  
Oakland - LA Angels 06.15 03:40 8 - 5  
San Francisco - Arizona 06.15 03:45 5 - 2  
Seattle - Minnesota 06.15 04:10 4 - 3  
St. Louis - Miami 06.15 02:15 4 - 2  
Washington - Pittsburgh 06.15 01:05 3 - 2  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Brown - K. Rands 06.15 10:00 0 - 2  
K. Rands - W. Willgress 06.15 11:00 0 - 2  
W. Willgress - Dan. Brown 06.15 09:00 2 - 1  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. O'Shea - K. Burness 06.15 11:25 2 - 4  
J. O'Shea - R. Thornton 06.15 13:30 3 - 4  
K. Burness - K. Kay 06.15 10:30 0 - 4  
K. Burness - R. Burnett 06.15 12:35 4 - 2  
K. Burness - Sha. McDonald 06.15 13:15 1 - 4  
K. Kay - J. O'Shea 06.15 14:45 3 - 4  
K. Kay - Sha. McDonald 06.15 11:40 4 - 1  
R. Burnett - J. O'Shea 06.15 10:45 4 - 2  
R. Burnett - K. Kay 06.15 13:45 4 - 3  
R. Burnett - R. Thornton 06.15 11:55 4 - 3  
R. Thornton - K. Burness 06.15 14:10 4 - 3  
R. Thornton - K. Kay 06.15 12:55 4 - 2  
R. Thornton - Sha. McDonald 06.15 11:05 4 - 2  
Sha. McDonald - J. O'Shea 06.15 12:15 4 - 2  
Sha. McDonald - R. Burnett 06.15 14:30 1 - 4  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hazard Esports - Alke 06.15 12:00 2 - 1  
Paradox Gaming - Chiefs Esports Club 06.15 12:00 2 - 0  
Riot Gaming - Bbbmbcbs 06.15 12:00 2 - 0  
Vertex Esports Club - Animal Squad 06.15 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forze - Nemiga Gaming 06.15 19:00 2 - 0  
Movistar Riders - Endpoint 06.15 19:00 0 - 2  
Sangal Esports - Izako Boars 06.15 19:00 2 - 1  
Saw - LDLC OL 06.15 19:00 1 - 2  
Wisla Krakow - Blink 06.15 19:00 1 - 2  
X-Kom Ago - Sprout 06.15 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Funspark Ulti, Eu, Pl. 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby Vikings - K23 06.15 15:00 0 - 2  
Team Dignitas - Sinners Esports 06.15 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1Win - Lyngby Vikings 06.15 18:00 2 - 1  
Alternate Attax - Hyenas 06.15 15:00 2 - 0  
Ambush Esport - Onyx Esports 06.15 09:00 2 - 1  
Anonymo Esports - Coppenhagen Flames 06.15 18:00 0 - 2  
Apeks - Tricked eSport 06.15 09:00 2 - 0  
Budapest Five - For The Win Esports 06.15 12:35 2 - 0  
Iberian Family - Honoris 06.15 12:00 1 - 2  
Team Fiend - Galaxy Racer Esports 06.15 15:45 2 - 0  
E-Sport (CSGO,BlastPremierSp,Final,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - Evil Geniuses 06.15 15:30 2 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Complexity Gaming 06.15 18:30 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Liga Pro Gaming,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokori - Team Unknown 06.15 23:00 0 - 2  
Team Unknown - Infinity Esports 06.15 02:00 1 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 06.15 23:40 1 - 0  
Austria (Kot) - Scotland (Judoka) 06.15 06:20 2 - 1  
Brazil (val) - Turkey (Rafa) 06.15 23:00 2 - 0  
Cameroon (Moic) - Scotland (Judoka) 06.15 11:00 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 06.15 09:20 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Mexico (Legolas) 06.15 11:40 1 - 1  
England (Zeus) - Brazil (val) 06.15 23:20 2 - 0  
France (Herculex) - Austria (Kot) 06.15 06:00 3 - 2  
France (Herculex) - Cameroon (Moic) 06.15 11:20 2 - 3  
France (Herculex) - Mexico (Legolas) 06.15 06:40 1 - 2  
France (Herculex) - Scotland (Judoka) 06.15 05:40 2 - 2  
Mexico (Legolas) - Spain (Reaper) 06.15 10:00 2 - 1  
Norway (Nasmi) - France (Herculex) 06.15 08:20 2 - 2  
Norway (Nasmi) - Mexico (Legolas) 06.15 10:20 1 - 1  
Spain (Reaper) - Austria (Kot) 06.15 07:00 1 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 06.15 08:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 06.15 05:20 0 - 2  
Spain (Reaper) - Mexico (Legolas) 06.15 07:40 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Austria (Kot) 06.15 09:00 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 06.15 07:20 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Norway (Nasmi) 06.15 10:40 3 - 3  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 06.15 08:00 3 - 3  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Marseille (Fints) 06.15 16:35 2 - 1  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 06.15 15:45 2 - 3  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 06.15 17:50 2 - 1  
Dortmund (Confession) - Marseille (Fints) 06.15 19:30 1 - 2  
Everton (Barcelona) - Inter (Russia Today) 06.15 12:30 3 - 0  
Everton (Barcelona) - Leicester (Legion) 06.15 10:50 1 - 4  
Inter (Russia Today) - RB Leipzig (Dallas Stars) 06.15 11:15 2 - 4  
Inter (Russia Today) - Tottenham (Megapolice) 06.15 10:25    
Leicester (Legion) - Inter (Russia Today) 06.15 09:35 1 - 1  
Liverpool (Cskoni) - Ajax (Xalinho) 06.15 18:40 2 - 2  
Liverpool (Cskoni) - Dortmund (Confession) 06.15 16:10 2 - 2  
Marseille (Fints) - Liverpool (Cskoni) 06.15 17:25 1 - 1  
Marseille (Fints) - Milan (Ab Ovo) 06.15 18:15 2 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 06.15 17:00 2 - 4  
Milan (Ab Ovo) - Liverpool (Cskoni) 06.15 19:05 2 - 3  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Everton (Barcelona) 06.15 10:00 0 - 3  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Tottenham (Megapolice) 06.15 12:05 2 - 4  
Tottenham (Megapolice) - Everton (Barcelona) 06.15 09:10 1 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Leicester (Legion) 06.15 11:40 3 - 3  
E-Sport (Lck Cl, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Af Challengers - Gen Challengers 06.15 14:00 0 - 1  
Dwg Kia Challengers - Bro Challengers 06.15 11:00 0 - 1  
Kt Challengers - Hle Challengers 06.15 13:00 1 - 0  
Lsb Challengers - Drx Challengers 06.15 10:00 0 - 1  
T1 Challengers - Ns Challengers 06.15 12:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Peace 06.15 11:00 0 - 1  
Gravitas - Legacy Esports 06.15 10:00 1 - 0  
Order - Mammoth 06.15 13:00 1 - 0  
Pentanet.gg - Dire Wolves 06.15 12:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estar Gaming - Rogue Warriors 06.15 11:00 2 - 1  
JD Gaming - LNG Esports 06.15 13:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Electronik Generation - Boavista Fc 06.15 21:00 1 - 0  
Offset Esports - Efive Esports 06.15 22:55 1 - 0  
White Dragons - Karma Clan Esports 06.15 21:55 0 - 1  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bt Excel - Tricked Esport 06.15 20:35 0 - 1  
Fnatic Rising - Nordavind 06.15 19:35 0 - 0  
Godsent - Galaxy Racer Eu 06.15 21:35 0 - 1  
Kova Esports - Riddle Esports 06.15 19:35 0 - 1  
Resolve - Team Singularity 06.15 18:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illuminar Gaming - Gentlemens Gaming 06.15 17:20 0 - 1  
Komil And Friends - K1CK 06.15 19:15 0 - 1  
Pdw - Ago Rogue 06.15 18:05 0 - 1  
Team Esca Gaming - Devils.one 06.15 20:15 1 - 0  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kabum! Academy - Rensga Academy 06.15 23:00 1 - 0  
Red Academy - Intz Academy 06.15 22:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,Dutch League,Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV Esports - Lowlandlions 06.15 20:40 1 - 0  
PSV Esports - Team Thrll 06.15 19:00 1 - 0  
Team Echo Zulu - Dynasty 06.15 19:40 1 - 0  
Team Echo Zulu - Mcon Esports 06.15 22:05 0 - 1  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin International Gami - FC Schalke 04 Evolution 06.15 19:40 1 - 0  
E Wie Einfach E-Sports - Mousesports 06.15 18:50 1 - 0  
Penta 1860 - Unicorns of Love Sexy 06.15 18:00 1 - 0  
SK Gaming Prime - Wave Esports 06.15 21:30 1 - 0  
Team Gamerlegion - Euronics Gaming 06.15 20:35 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Joker) - LA Clippers (Ash) 06.15 08:48 40 - 41  
Brooklyn (Joker) - Milwaukee (BLM_Mamba) 06.15 07:36 35 - 32  
LA Clippers (Ash) - Brooklyn (Joker) 06.15 07:00 39 - 41  
LA Clippers (Ash) - Milwaukee (BLM_Mamba) 06.15 08:12 46 - 45  
LA Clippers (Ash) - Portland (Hurricane) 06.15 07:36 42 - 46  
Milwaukee (BLM_Mamba) - LA Clippers (Ash) 06.15 10:00 55 - 41  
Portland (Hurricane) - Milwaukee (BLM_Mamba) 06.15 08:48 40 - 44  
Portland (Jema11) - Brooklyn (BLM_Mamba) 06.15 21:30 52 - 55  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (BLM_Mamba) - Brooklyn (Scrate) 06.15 14:30 48 - 43  
Atlanta (BLM_Mamba) - Milwaukee (Jema11) 06.15 15:42 44 - 52  
Atlanta (BLM_Mamba) - Philadelphia (MrPanda) 06.15 15:06 37 - 48  
Brooklyn (Dazai) - Philadelphia (Asap) 06.15 05:00 67 - 65  
Brooklyn (Scrate) - Atlanta (BLM_Mamba) 06.15 16:18 66 - 49  
Milwaukee (Jema11) - Atlanta (BLM_Mamba) 06.15 17:30 49 - 42  
Milwaukee (Jema11) - Brooklyn (Scrate) 06.15 16:54 55 - 43  
Milwaukee (Jema11) - Philadelphia (MrPanda) 06.15 14:30 43 - 41  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Cleveland (kotpirog131) 06.15 05:55 77 - 72  
Atlanta (nikitos349) - Oklahoma C. (jordan1234) 06.15 08:15 78 - 54  
Boston (Shell_Doc) - LA Lakers (megasnake4) 06.15 17:10 70 - 85  
Charlotte (Dankarakoz6) - Cleveland (BossVlados0_0) 06.15 10:45 62 - 87  
Chicago (macmafin8) - Utah (St0rm05151) 06.15 16:35 66 - 80  
Cleveland (BossVlados0_0) - LA Clippers (Rom1pr) 06.15 13:05 69 - 76  
Cleveland (BossVlados0_0) - Minnesota (BigBabyMish) 06.15 11:20 56 - 81  
Cleveland (kotpirog131) - Oklahoma C. (jordan1234) 06.15 07:40 72 - 53  
LA Lakers (megasnake4) - Chicago (macmafin8) 06.15 17:45 82 - 61  
Minnesota (BigBabyMish) - Charlotte (Dankarakoz6) 06.15 12:30 83 - 55  
Minnesota (BigBabyMish) - LA Clippers (Rom1pr) 06.15 10:10 79 - 70  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (BLM_Mamba) - Denver (Joker) 06.15 13:24 42 - 50  
Dallas (BLM_Mamba) - Portland (Ash) 06.15 14:00 48 - 37  
Dallas (Kodas) - LA Clippers (Phabian) 06.15 22:00 56 - 42  
Denver (Joker) - LA Clippers (Hurricane) 06.15 14:00 48 - 46  
Denver (Tranquil) - Dallas (Kodas) 06.15 22:36 39 - 40  
Denver (Tranquil) - Portland (Dazai) 06.15 23:48 55 - 40  
LA Clippers (Hurricane) - Dallas (BLM_Mamba) 06.15 12:48 42 - 56  
LA Clippers (Hurricane) - Denver (Joker) 06.15 12:12 44 - 40  
LA Clippers (Phabian) - Denver (Tranquil) 06.15 23:12 36 - 42  
Portland (Ash) - Denver (Joker) 06.15 11:00 34 - 41  
Portland (Ash) - LA Clippers (Hurricane) 06.15 11:36 36 - 39  
E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Disrupt Gaming - Team Solomid 06.15 22:00 0 - 1  
Mirage - Darkzero Esports 06.15 23:20 0 - 1  
E-Sport (R6S,PGNationalsSpring,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macko Esports - Hmble 06.15 21:00 2 - 0  
Totem Esports - Notorious Legion 06.15 18:00 2 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Atlantico Erechim 06.15 01:00 3 - 0  
Jégkorong (ECHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - South Carolina Stingrays (5.m.) 06.15 01:30 2 - 3  
Fort Wayne Komets - Wichita Thunder (5.m.) 06.15 01:30 3 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Montreal (1.m.) 06.15 03:00 4 - 1  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Kanada 06.15 21:10 40 - 74  
Salvador - Virgin-szigetek 06.15 18:10 44 - 85  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Puerto Rico 06.15 03:10 54 - 79  
USA - Venezuela 06.15 00:10 102 - 53  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - South East Melbourne (3.m.) 06.15 11:30 84 - 74  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Rouen 06.15 19:10 70 - 77  
Blois - St-Chamond 06.15 19:00 90 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Reims 06.15 18:30 81 - 70  
Dijon - Le Portel 06.15 20:00 73 - 57  
Gravelines - Pau Orthez 06.15 19:00 80 - 100  
Limoges - Le Mans 06.15 19:00 84 - 88  
Orleans - Chalon sur Saone 06.15 18:30 87 - 79  
Roanne - ASVEL Lyon-Villeurbanne 06.15 20:00 75 - 89  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia (4.m.) 06.15 01:30 103 - 100  
LA Clippers - Utah (4.m.) 06.15 04:00 118 - 104  
Kosárlabda (Olasz 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Biella (2.m.) 06.15 20:30 86 - 75  
Stella Azzurra Roma - San Severo (3.m.) 06.15 18:30 77 - 65  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - U-Banca Cluj (3.m.) 06.15 19:00 75 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyol bajnokság 2020/21 06.15 22:00    
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid (2.m.) 06.15 22:00 92 - 73  
Kosárlabda (Tunéziai bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Menzah - Bc Mahdia 06.15 18:00 85 - 76  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Bigua de Villa Biarritz (1.m.) 06.15 02:15 92 - 97  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hongkong - Guam 06.15 10:00 66 - 112  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essex - Sussex 06.15 20:00 0 - 1  
Middlesex - Hampshire 06.15 18:30 1 - 0  
Somerset - Kent 06.15 19:30 1 - 0  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derbyshire - Lancashire 06.15 20:00 0 - 1  
Durham - Nottinghamshire 06.15 19:30 0 - 1  
Northamptonshire - Warwickshire 06.15 19:30 0 - 1  
Yorkshire - Leicestershire 06.15 19:30 1 - 0  
Krikett (Pakisztáni Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peshawar Zalmi - Karachi Kings 06.15 20:00 1 - 0  
Quetta Gladiators - Lahore Qalandars 06.15 15:00 1 - 0  
Kézilabda (Afrika bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Kongói DK 06.15 13:00 29 - 20  
Kongói Köztársaság - Szenegál 06.15 17:00 21 - 20  
Tunézia - Guinea 06.15 15:00 27 - 20  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Vinkovci 06.15 20:00 31 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Haukar 06.15 21:30 32 - 29  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 06.15 16:55 20 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferndorf - Wilhelmshaven 06.15 19:30 31 - 20  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sierra Leone - Benin 06.15 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Justo Jose de Urquiza 06.15 20:30 1 - 2  
CA San Miguel - Atl. Fenix 06.15 20:30 3 - 2  
Canuelas - Argentino de Quilmes 06.15 20:30 0 - 1  
Comunicaciones - Dep. Armenio 06.15 20:30 0 - 1  
Dep. Flandria - Atl. Los Andes 06.15 20:30 0 - 2  
Dep. Merlo - Atl. Colegiales 06.15 20:30 1 - 3  
Talleres de Remedios - Defensores Unidos 06.15 20:30 1 - 1  
UAI Urquiza - Villa San Carlos 06.15 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Santa Cruz PE 06.15 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Audax Italiano 06.15 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - Dep. Copiapo 06.15 21:00 2 - 1  
Colchagua - Dep. Santa Cruz 06.15 21:00 1 - 6  
Deportes Limache - AC Barnechea 06.15 21:00 1 - 4  
Deportes Recoleta - San Luis de Quillota 06.15 21:00 3 - 1  
Rodelindo Roman - Coquimbo Unido 06.15 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Bolívia 06.15 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Németország (Helyszín: Németország) 06.15 21:00 1 - 0  
Magyarország - Portugália 06.15 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - El Gaish Talaea 06.15 19:00 1 - 2  
Pyramids FC - Smouha 06.15 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Lahti 06.15 17:30 1 - 1  
HIFK - Honka 06.15 17:00 1 - 0  
KTP - Oulu 06.15 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kari Akranes - IR Reykjavik 06.15 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandari Mombasa - Ulinzi Stars 06.15 14:00 1 - 3  
Nairobi City Stars - Western Stima 06.15 11:45 2 - 1  
Nzoia Sugar - Vihiga Utd. 06.15 14:00 1 - 2  
Tusker Meru - Posta Rangers 06.15 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Dep. Tolima 06.15 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangxi Pingguo Haliao - Inner Mongolia FC 06.15 09:00 3 - 1  
Shaoxing Keqiao Yuejia - Xi'an Wolves 06.15 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Red Lions - Shanghai Jiading 06.15 10:00 1 - 0  
Sichuan Minzu - Hunan Billows 06.15 09:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Skra Czestochowa 06.15 12:00 0 - 1  
Wigry Suwalki - KKS Kalisz 06.15 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Banga Gargzdai 06.15 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Zalgiris Vilnius 06.15 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Druzsba Majkop 06.15 16:00 5 - 1  
Biolog Novokubanszk - FK Krasznodar 3 06.15 16:00 5 - 1  
Cser. Novorosszijszk - Legion Mahacskala 06.15 17:30 2 - 1  
FK Mahacskala - Masuk Pjatigorszk 06.15 16:00 3 - 0  
Szpartak Nalcsik - SZKA Rosztov 06.15 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolomna - Kazanka Moszkva 06.15 16:00 2 - 4  
Rogyina Moszkva - Leningradec 06.15 11:00 1 - 5  
Torpedo Vlagyimir - Dinamo Moszkva 2 06.15 17:00 0 - 1  
Znamja Truda - Murom 06.15 13:00 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kurszk - Rjazany 06.15 17:00 2 - 0  
Fakel Voronyezs 2 - Metallurg Lipeck 06.15 14:00 2 - 2  
Kaluga - Krasznyij Szmolenszk 06.15 16:00 6 - 1  
Metallurg Vidnoje - Kvant Obninszk 06.15 17:00 2 - 1  
Szaturn Ramenszkoje - Szaljut Belgorod 06.15 17:00 3 - 3  
Szokol Szaratov - Himik-Arszenál 06.15 17:00 1 - 0  
Znamja Noginszk - Sztrogino Moszkva 06.15 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseljabinszk - Volna Nyizsegorodszk 06.15 14:00 3 - 1  
Dinamo Barnaul - Noszta Novotrojick 06.15 13:30 1 - 2  
FK Novoszibirszk - Orenburg 2 06.15 14:00 1 - 0  
Krilja Szovj. Szamara 2 - Kamaz 06.15 15:00 1 - 5  
Tyumeny - Lada Dimitrovgrad 06.15 15:00 2 - 2  
Ural Jekatyerinburg 2 - Volga Uljanovszk 06.15 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - GAIS 06.15 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahlafors - Vanersborg IF 06.15 19:00 2 - 2  
Enköping - Sollentuna FF 06.15 19:30 1 - 5  
Friska Viljor - Hudiksvall 06.15 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MYDA - BUL Jinja 06.15 15:00 1 - 6  
Uganda Police FC - Bright Stars FC 06.15 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Maldív-szigetek 06.15 17:00 1 - 1  
Kína - Szíria 06.15 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Jordánia 06.15 18:00 1 - 0  
Tajvan - Kuvait 06.15 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Hongkong 06.15 18:30 4 - 0  
Irán - Irak 06.15 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palesztina - Jemen 06.15 20:00 3 - 0  
Szaúd-Arábia - Üzbegisztán 06.15 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Omán 06.15 19:00 0 - 3  
India - Afganisztán 06.15 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kirgizisztán 06.15 12:25 5 - 1  
Tadzsikisztán - Mianmar 06.15 12:25 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Vietnám 06.15 18:45 3 - 2  
Thaiföld - Malajzia 06.15 18:45 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Mali 06.15 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Norvégia 06.15 18:00 7 - 0  
Izland - Írország 06.15 19:00 2 - 0  
Németország - Chile 06.15 15:00 0 - 0  
Spanyolország - Dánia 06.15 19:30 3 - 0  
Svédország - Ausztrália 06.15 18:45 0 - 0  
Wales - Skócia 06.15 20:15 0 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koskenkorvan Urheilijat - Hyvinkaan Tahko 06.15 17:00 0 - 2  
Pattijoen Raahe - Vimpelin Veto 06.15 17:00 2 - 0  
Siilinjarven Pesis - Haminan Palloilijat 06.15 17:00 0 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fera Rauma - Seinäjoen Maila-Jussit 06.15 17:00 0 - 2  
Kempeleen Kiri - Joensuun Maila 06.15 17:00 2 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Bulgária 06.15 13:00 3 - 1  
Brazília - Szlovénia 06.15 19:30 3 - 2  
Hollandia - Franciaország 06.15 21:00 3 - 2  
Irán - Ausztrália 06.15 12:00 2 - 3  
Japán - Németország 06.15 15:00 3 - 0  
Kanada - Lengyelország 06.15 18:00 0 - 3  
Olaszország - USA 06.15 16:30 0 - 3  
Oroszország - Szerbia 06.15 10:00 3 - 1  
Tenisz (Aix-en-Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - A. Velotti 06.15 11:40 2 - 0  
C. Taberner - A. Vatutin 06.15 16:30 2 - 0  
E. Ymer - M. Viola 06.15 18:25 2 - 0  
J. Barranco Cosano - F. Bagnis 06.15 16:15 1 - 2  
J.P. Varillas - A. Collarini 06.15 13:05 2 - 0  
M. Bourgue - F. Verdasco 06.15 13:10 2 - 1  
M. Janvier - K. Jacquet 06.15 13:20 0 - 2  
N. Sanchez-Izquierdo - M. Guinard 06.15 10:30 1 - 2  
O. Otte - A. Dougaz 06.15 10:30 2 - 0  
R. Olivo - J.O. Gutierrez 06.15 15:05 2 - 0  
T. Droguet - O. Roca Batalla 06.15 17:10 2 - 0  
T. Lamasine - S. Nagal 06.15 10:30 2 - 1  
Tenisz (Aix-en-Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerundolo F/Gomez-Herrera - Blancaneaux G / Martineau 06.15 15:05 2 - 0  
Tenisz (Almaty 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - V. Sachko 06.15 08:40 2 - 0  
Chun Hsin Tseng - C. Gimeno Valero 06.15 06:00 1 - 2  
Jes. de Jong - K. Coppejans 06.15 09:55 2 - 0  
L. Giustino - P. Kotov 06.15 11:10 0 - 2  
M. Basic - T. Skatov 06.15 08:30 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - Vla. Orlov 06.15 08:00 2 - 0  
N. Serdarusic - D. Popko 06.15 10:05 0 - 2  
Z. Bergs - E. Kirkin 06.15 13:50 2 - 1  
Tenisz (Almaty 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denolly/Menendez-Maceiras - Orlov V / Sultanov K 06.15 11:45 2 - 1  
Murat Y / Ozernoy D - Fabian P / Martin A 06.15 12:30 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petrenko - E. Sutekin 06.15 13:05 2 - 1  
J. Satral - M. Kestelboim 06.15 09:30    
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zaparyniuk - D. Evtimova 06.15 09:30 0 - 2  
A.G. Vasilescu - B. Miklova 06.15 10:50 2 - 1  
Kay. Cross - R. Vicens Mas 06.15 11:25 0 - 2  
Tenisz (Berlin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - Mis. Doi 06.15 15:50 2 - 0  
A. Petkovic - V. Azarenka 06.15 13:45 0 - 2  
E. Rybakina - S. Rogers 06.15 14:25 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - S. Cirstea 06.15 17:10 2 - 0  
J. Pegula - H. Baptiste 06.15 12:55    
M. Vondrousova - L. Samsonova 06.15 11:00 0 - 2  
P. Martic - Asia Muhammad 06.15 13:00 2 - 1  
V. Kudermetova - K. Muchova 06.15 11:00 2 - 1  
Tenisz (Berlin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Voracova R - Blinkova A / Kalashnikova 06.15 15:30 2 - 1  
Melichar N / Schuurs D - Heisen V / Peschke K 06.15 16:10 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McNally - O. Jabeur 06.15 15:55 0 - 2  
D. Kasatkina - P. Hercog 06.15 17:20 2 - 1  
E. Mertens - A. Tomljanovic 06.15 12:30 1 - 2  
L.A. Fernandez - Yafan Wang 06.15 14:05 2 - 0  
Lau. Davis - J. Ostapenko 06.15 19:50 0 - 2  
M. Brengle - Marta Kostyuk 06.15 15:45 1 - 2  
N. Stojanovic - A. Potapova 06.15 18:25 1 - 2  
Shuai Zhang - V. Diatchenko 06.15 12:30 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dart H / Watson H - Bains N / Martincova T 06.15 13:30 1 - 2  
Kichenok L / Ninomiya M - Dabrowski G / Zhang S 06.15 16:00 2 - 1  
Tenisz (Denain, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - V. Strakhova 06.15 16:30 0 - 2  
D. Parry - A. Carreras 06.15 13:00 2 - 0  
G. Maristany Zuleta - S. Herrmann 06.15 13:50 2 - 0  
M. Bougrat - Gálfi D. 06.15 14:35 0 - 2  
Yue Yuan - S. Lamens 06.15 13:15 2 - 0  
Tenisz (Figueira Da Foz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - Aki. Omae 06.15 11:00 2 - 0  
Aya. Shimizu - R. Ushijima 06.15 14:25 2 - 0  
M.I. Fonte - K. Hobgarski 06.15 14:25 0 - 2  
P. Ozgen - F. Christie 06.15 11:00 2 - 0  
R. Bhatia - S. Lanca 06.15 13:05 2 - 0  
S. Lansere - Eri Hozumi 06.15 12:25 0 - 2  
Tenisz (Forli, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ajdukovic - F. Passaro 06.15 12:55 2 - 1  
F. Baldi - E. Benchetrit 06.15 14:25 0 - 2  
Gas. Elias - V. Galovic 06.15 11:30 2 - 0  
J. Berrettini - A. Giannessi 06.15 18:05 2 - 0  
L. Gerch - T.A. Tirante 06.15 11:30 2 - 1  
O. Luz - C. Ilkel 06.15 13:35 2 - 1  
S. Fanselow - C. Ugo Carabelli 06.15 11:30 0 - 2  
T. Griekspoor - F. Forti 06.15 16:00 1 - 2  
T.M. Etcheverry - M. Jaziri 06.15 16:35 2 - 0  
Tenisz (Forli, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajdukovic D / Fatic N - Fanselow S / Gerch L 06.15 17:50 1 - 2  
Angelini L / Vianello M - Cachin P / Ugo Carabelli 06.15 18:25 0 - 2  
Lenz J / Moraing M - Sijsling I / Smits G 06.15 16:20 2 - 1  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cri. Rodriguez - J.P. Paz 06.15 14:50    
D. Blanch - R. Tavilla 06.15 17:05 2 - 0  
P. Rondoni - De Carvalho Cardoso Alves 06.15 20:00 1 - 2  
Tenisz (Grasse, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gautier - P. Martin Tiffon 06.15 18:50 2 - 0  
C. Tabur - K. Tamm 06.15 12:35 2 - 0  
L. Marmousez - B. Bobrov 06.15 10:00 2 - 0  
Mar. Eriksson - D. Added 06.15 15:05 2 - 0  
P. Toledo Bague - L. Riedi 06.15 10:00 0 - 2  
U. Blanchet - V. Durasovic 06.15 12:00 1 - 2  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - S. Tsitsipas 06.15 11:00    
A. Rinderknech - Y. Hanfmann 06.15 16:10 2 - 0  
A. Zverev - D. Köpfer 06.15 16:00 2 - 1  
D. Medvedev - J-L. Struff 06.15 12:25 0 - 2  
F. Auger Alliassime - H. Hurkacz 06.15 14:25 2 - 0  
G. Monfils - L.G.M. Harris 06.15 11:00 0 - 2  
G. Pella - L. Lacko 06.15 11:00 1 - 2  
Jur. Rodionov - P. Kohlschreiber 06.15 13:00 0 - 2  
K. Khachanov - A. Rublev 06.15 14:20 0 - 2  
N. Basilashvili - Gil. Simon 06.15 13:40 2 - 1  
R. Berankis - K. Nishikori 06.15 11:00 1 - 2  
U. Humbert - S. Querrey 06.15 16:05 2 - 1  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Gonzalez S - Tsitsipas P / Tsitsipas S 06.15 11:00    
Erlich J / Harris L - Bolelli S / Gonzalez M 06.15 14:30 2 - 1  
Molteni A / Pella G - Altmaier D / Stricker D S 06.15 16:45 2 - 1  
Saville L / Thompson J - Nielsen F / Skugor F 06.15 12:00 2 - 0  
Tenisz (Jönköping, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carol Zhao - I. Lavino 06.15 12:00 2 - 1  
D. Astakhova - S.N. Samavati 06.15 16:45 2 - 0  
F. Arcidiacono - O.G. Simion 06.15 14:05 1 - 2  
F. Östlund - E. Malygina 06.15 15:00 2 - 1  
I. Fetecau - J. Garland 06.15 17:10 0 - 2  
J. Cabaj Awad - T. Pieri 06.15 12:35 0 - 2  
J. Saner - L. Bronzetti 06.15 10:10 0 - 2  
J. Terziyska - A. Gabric 06.15 10:15 0 - 2  
J. Zuger - A. Zaja 06.15 10:10 0 - 2  
M. Björklund - C. Monnet 06.15 14:10    
S. Ochsner - F. di Sarra 06.15 14:55 0 - 2  
Y. Mansouri - C.W. Hennemann 06.15 12:20 0 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - F. Tiafoe 06.15 15:50 1 - 2  
A. Bublik - J. Chardy 06.15 13:30 2 - 1  
A. De Minaur - L. Djere 06.15 13:30 2 - 1  
A. Popyrin - Dan. Evans 06.15 15:10 0 - 2  
A. Vukic - D. Shapovalov 06.15 18:20 0 - 2  
B. Paire - A. Murray 06.15 16:55 0 - 2  
M. Berrettini - S. Travaglia 06.15 13:00 2 - 0  
M. Cilic - S. Ofner 06.15 19:45 2 - 1  
Yen-Hsun Lu - F. Fognini 06.15 18:00 0 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Ramos Vinolas - Behar A / Escobar G 06.15 19:15 0 - 2  
Broady L / Peniston R - Bublik A / Monroe N 06.15 17:00 2 - 0  
Lopez F / Sinner J - Evans D / O'Mara J 06.15 18:20 2 - 0  
Middelkoop M / Smith J-P - Karatsev A / Purcell M 06.15 16:55 1 - 2  
Opelka R / Peers J - Gray A / Heliovaara H 06.15 15:25 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gallardo Guevara - Y. Cavalle-Reimers 06.15 10:50 1 - 2  
O. Saez Larra - G.A. Craciun 06.15 12:50 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Peliwo - Kel. Stevenson 06.15 10:25 2 - 0  
L. Carnevalle - A. Donski 06.15 10:30 0 - 2  
L. Darderi - Seong Chan Hong 06.15 10:30 2 - 0  
Y. Rihane - Ozan Colak 06.15 10:30    
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Ogata - B. Matusova 06.15 12:00 0 - 2  
J. Zawadzka - Emm. Girard 06.15 12:20 1 - 2  
N. Gadient - J. Bornay 06.15 13:30 0 - 2  
T. Malik - R. Lacasse 06.15 12:00 1 - 2  
Z. Sonmez - K. Kanev 06.15 12:00 0 - 2  
Tenisz (Nottingham 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - Zhizhen Zhang 06.15 13:05 0 - 2  
D. Dzumhur - E. Donskoy 06.15 12:00 2 - 0  
D. Kudla - Kev. Anderson 06.15 14:50 2 - 1  
F. Gaio - M. Polmans 06.15 13:35 2 - 0  
L. Mayer - R. Ramanathan 06.15 17:00 1 - 2  
M. Copil - B. Bonzi 06.15 16:35 0 - 2  
T. Machac - Soon Woo Kwon 06.15 12:00 1 - 2  
T. Seyboth Wild - A. Bolt 06.15 15:45 0 - 2  
Yas. Uchiyama - E. Escobedo 06.15 13:50 1 - 2  
Yui. Sugita - K. Majchrzak 06.15 12:00 0 - 2  
Tenisz (Nottingham 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabbiano T / Uchiyama Y - Fery A / Gill F 06.15 19:40 0 - 2  
Gojo B / Matusevich A - Johnson L / Mchugh A 06.15 17:50 2 - 0  
Maclean T / Murgett F - Lammons N / Withrow J 06.15 19:10 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - D. Snigur 06.15 13:35 1 - 2  
G. Minnen - Lin Zhu 06.15 14:25 2 - 1  
Mayo Hibi - C. Bucsa 06.15 15:50 0 - 2  
O. Danilovic - S. Errani 06.15 11:55 0 - 2  
Sam. Murray - Ari. Rodionova 06.15 16:10 1 - 2  
T. Pironkova - Nao Hibino 06.15 11:00 2 - 1  
V. Tomova - O. Dodin 06.15 19:35 0 - 2  
Xiyu Wang - C. McHale 06.15 12:00 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - J.M. Cerundolo 06.15 10:30    
A. Molcan - D. Poljak 06.15 11:35 2 - 0  
And. Kuznetsov - J. Sels 06.15 11:40 2 - 0  
And. Kuznetsov - M. Klizan 06.15 11:00    
B. Rola - Alex Rybakov 06.15 13:05 2 - 0  
D. Siniakov - S. Baez 06.15 10:30 0 - 2  
F. Mena - J. Vesely 06.15 12:25 0 - 2  
J. Haerteis - F. Coria 06.15 10:30 0 - 2  
J. Lehecka - Luk. Klein 06.15 10:30 0 - 2  
P. Andujar - Yos. Watanuki 06.15 14:30 1 - 2  
S. Mansouri - T. Kamke 06.15 13:20 1 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coria F / Mena F - Forejtek J / Vrbensky M 06.15 16:30 2 - 0  
Dellien H / Zeballos F - Balaji N / Margaroli L 06.15 12:20 2 - 0  
Jurajda A / Svrcina D - Jebavy R / Kolar Z 06.15 14:40 0 - 2  
Mensik J / Siniakov D - Kopriva V / Lehecka J 06.15 16:45 0 - 2  
Nedovyesov A / Oliveira G - Paulson A / Rikl P 06.15 13:55 2 - 0  
Poljak D / Pospisil J - Arends S / Martinez L D 06.15 16:25 0 - 2  
Schnur M / Verbeek S - Erler A / Weissborn T-s 06.15 15:25 1 - 2  
Sels J / Vervoort M - Kovalik J / Zelenay I 06.15 17:05 0 - 2  
Tenisz (Stare Splavy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vidmanova - J. Grabher 06.15 13:15 1 - 2  
L. Noskova - V. Cepede Royg 06.15 15:40 2 - 0  
R. Hogenkamp - Vic. Kan 06.15 14:05 1 - 2  
Tenisz (Sumter, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sutjiadi - E. Charney 06.15 19:25 2 - 0  
G. Ce - Sop. Chang 06.15 19:20 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Japán 06.15 14:00 16 - 10  
Magyarország - Oroszország 06.15 15:45 13 - 14  
Spanyolország - Görögország (Helyszín: Athén) 06.15 19:15 14 - 8  

 

2021.06.14.
Asztalitenisz (Challenger Series, 24. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Semenov - D. Chambers 06.14 21:20 3 - 0  
A. Semenov - Flo. Bluhm 06.14 18:00 0 - 3  
D. Cheaib - A. Semenov 06.14 12:30 2 - 3  
D. Cheaib - D. Chambers 06.14 16:40 3 - 1  
D. Cheaib - J. Huzjak 06.14 10:30 3 - 0  
J. Huzjak - A. Semenov 06.14 16:00 2 - 3  
J. Huzjak - D. Chambers 06.14 18:40 0 - 3  
J. Huzjak - Flo. Bluhm 06.14 13:10 2 - 3  
M. Henninger - D. Cheaib 06.14 19:20 0 - 3  
M. Henninger - Flo. Bluhm 06.14 08:30 1 - 3  
M. Henninger - J. Huzjak 06.14 20:40 1 - 3  
M. Henninger - Mic. Engelhardt 06.14 13:50 3 - 1  
M. Henninger - S. Amann 06.14 11:10 3 - 1  
Mic. Engelhardt - A. Semenov 06.14 09:50 0 - 3  
Mic. Engelhardt - D. Chambers 06.14 11:50 0 - 3  
Mic. Engelhardt - Flo. Bluhm 06.14 20:00 0 - 3  
S. Amann - D. Chambers 06.14 09:10 1 - 3  
S. Amann - D. Cheaib 06.14 22:00 0 - 3  
S. Amann - Flo. Bluhm 06.14 14:30 0 - 3  
S. Amann - Mic. Engelhardt 06.14 17:20 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ekzhanov - D. Tikhnenko 06.14 13:00 3 - 1  
A. Ekzhanov - V.V. Kutin 06.14 11:30 3 - 1  
A. Ilin - I. Mikhaylov 06.14 03:15 3 - 1  
A. Ilin - I. Ramenskiy 06.14 00:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - I. Matveev 06.14 08:15 3 - 0  
A. Kononenko - O. Soldusov 06.14 16:15 3 - 2  
A. Lobanov - A. Tretyakov 06.14 10:45 3 - 1  
A. Lobanov - K. Churin 06.14 12:45 3 - 0  
A. Merezhko - A. Kononenko 06.14 17:15 3 - 0  
A. Merezhko - S. Lanin 06.14 15:45 3 - 0  
A. Mohnachev - A. Ekzhanov 06.14 10:30 2 - 3  
A. Mohnachev - V.V. Kutin 06.14 12:30 3 - 1  
A. Savinsky - I. Iskenderov 06.14 09:15 1 - 3  
A. Savinsky - S. Lanovenko 06.14 07:45 3 - 2  
A. Serebrennikov - A. Girevenkov 06.14 23:15 1 - 3  
A. Serebrennikov - And. Kirilenko 06.14 01:45 3 - 0  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 06.14 02:45 3 - 1  
A. Tretyakov - Ilya Novikov 06.14 13:15 3 - 1  
A. Tretyakov - K. Churin 06.14 11:45 3 - 1  
A. Uezdin - R. Pavlenko 06.14 22:30 1 - 3  
A. Uvarov - I. Abelmasov 06.14 16:15 3 - 1  
A. Yudin - I. Moshkov 06.14 19:45 0 - 3  
A. Yudin - N. Lyfenko 06.14 21:15 2 - 3  
A. Yudin - S. Nikulin 06.14 11:15 2 - 3  
A. Zabrodin - M. Sverdlov 06.14 15:30 1 - 3  
A. Zabrodin - S. Muslikov 06.14 17:00 2 - 3  
A.D. Volkov - N. Zhurba 06.14 22:45 3 - 2  
A.V. Vorozheykin - I. Sergeevich 06.14 08:00 2 - 3  
A.Y. Fedosov - D. Sayanov 06.14 23:00 3 - 0  
A.Y. Fedosov - S. Ogay 06.14 00:00 3 - 0  
And. Kirilenko - V. Safonov 06.14 00:15 3 - 0  
D. Balakin - A. Uvarov 06.14 17:15 1 - 3  
D. Balakin - D.M. Evlakhin 06.14 15:45 1 - 3  
D. Bogdanov - A. Savinsky 06.14 06:45 3 - 0  
D. Bogdanov - S. Lanovenko 06.14 08:45 2 - 3  
D. Petrochenko - A. Yudin 06.14 12:45 3 - 0  
D. Petrochenko - I. Moshkov 06.14 20:45 1 - 3  
D. Petrochenko - M. Andrusenko 06.14 10:45 3 - 2  
D. Sayanov - S. Ogay 06.14 01:00 2 - 3  
D. Tikhnenko - A. Mohnachev 06.14 12:00 2 - 3  
D. Tikhnenko - S. Burov 06.14 18:30 0 - 3  
D. Tikhnenko - V. Staroverov 06.14 20:30 3 - 0  
D.M. Evlakhin - A. Uvarov 06.14 15:15 3 - 2  
D.M. Evlakhin - I. Mikhaylov 06.14 23:15 2 - 3  
E. Kalashnikov - A. Serebrennikov 06.14 00:45 0 - 3  
E. Kalashnikov - And. Kirilenko 06.14 03:15 3 - 2  
I. Abelmasov - D. Balakin 06.14 14:45 1 - 3  
I. Abelmasov - D.M. Evlakhin 06.14 16:45 0 - 3  
I. Afanasyev - T. Razinkov 06.14 20:15 2 - 3  
I. Iskenderov - D. Bogdanov 06.14 08:15 2 - 3  
I. Matveev - K.S. Olshakov 06.14 06:45 3 - 0  
I. Matveev - S. Simonov 06.14 08:45 1 - 3  
I. Moshkov - N. Lyfenko 06.14 19:15 3 - 2  
I. Ramenskiy - I. Mikhaylov 06.14 01:45 3 - 1  
I. Ramenskiy - O. Kutuzov 06.14 02:45 1 - 3  
I. Sergeevich - P. Vshivkov 06.14 06:30 3 - 2  
I. Sergeevich - V. Vologzhanin 06.14 08:30 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Lobanov 06.14 12:15 2 - 2  
K. Churin - Ilya Novikov 06.14 11:15 0 - 3  
K.S. Olshakov - A. Klavdenkov 06.14 09:15 3 - 2  
K.S. Olshakov - S. Simonov 06.14 07:45 0 - 3  
M. Andrusenko - A. Yudin 06.14 11:45 0 - 3  
M. Andrusenko - S. Nikulin 06.14 13:15 3 - 2  
M. Sverdlov - S. Muslikov 06.14 15:00 3 - 2  
N. Lyfenko - D. Petrochenko 06.14 20:15 1 - 3  
N. Zhurba - E. Kalashnikov 06.14 23:45 0 - 3  
N. Zhurba - V. Safonov 06.14 01:15 3 - 2  
O. Pronin - V. Shirshov 06.14 22:45 0 - 3  
O. Soldusov - A. Merezhko 06.14 14:45 3 - 2  
O. Soldusov - S. Lanin 06.14 16:45 3 - 1  
P. Vshivkov - A.V. Vorozheykin 06.14 09:00 3 - 1  
P. Vshivkov - V. Vologzhanin 06.14 07:30 0 - 3  
R. Pavlenko - A.Y. Fedosov 06.14 01:30 3 - 1  
R. Pavlenko - D. Sayanov 06.14 02:30 1 - 3  
R. Pavlenko - N. Sukharnikov 06.14 23:30 3 - 0  
S. Burov - V. Chernov 06.14 21:00 3 - 0  
S. Burov - V. Staroverov 06.14 19:30 3 - 0  
S. Lanin - A. Kononenko 06.14 15:15 2 - 3  
S. Lanovenko - I. Iskenderov 06.14 07:15 0 - 3  
S. Muslikov - V. Selkin 06.14 16:00 0 - 3  
S. Nikulin - D. Petrochenko 06.14 12:15 0 - 3  
S. Ogay - V. Chahur 06.14 02:00 3 - 1  
S. Simonov - A. Klavdenkov 06.14 07:15 3 - 0  
T. Razinkov - Y. Troyanov 06.14 20:45 3 - 1  
V. Chahur - A.Y. Fedosov 06.14 03:00 0 - 3  
V. Chahur - R. Pavlenko 06.14 00:30 2 - 3  
V. Chernov - D. Tikhnenko 06.14 20:00 0 - 3  
V. Safonov - E. Kalashnikov 06.14 02:15 2 - 3  
V. Selkin - A. Zabrodin 06.14 14:30 3 - 1  
V. Selkin - M. Sverdlov 06.14 16:30 3 - 2  
V. Shirshov - O. Kutuzov 06.14 23:45 3 - 2  
V. Staroverov - V. Chernov 06.14 19:00 2 - 3  
V. Vologzhanin - A.V. Vorozheykin 06.14 07:00 3 - 0  
V.V. Kutin - D. Tikhnenko 06.14 11:00 3 - 0  
Y. Troyanov - I. Afanasyev 06.14 19:15 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Collingwood 06.14 07:20 63 - 80  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Saitama Seibu 06.14 11:00 2 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Rieleros de Aguascaliente 06.14 02:30 7 - 6  
Leones de Yucatan - El Aguila de Veracruz 06.14 01:00 0 - 2  
Olmecas de Tabasco - Guerreros de Oaxaca 06.14 01:00 1 - 8  
Sultanes de Monterrey - Saraperos de Saltillo 06.14 00:00 5 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Algodoneros Union Laguna 06.14 03:00    
Toros de Tijuana - Generales de Durango 06.14 00:05 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - St. Louis 06.14 01:08 2 - 0  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi. Jackson - Mark Royal 06.14 10:00 2 - 0  
Mark Royal - P. Strong 06.14 11:00 2 - 1  
P. Strong - Bi. Jackson 06.14 09:00 1 - 2  
Darts (Online Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. O'Shea - K. Kay 06.14 10:30 2 - 4  
J. O'Shea - R. Burnett 06.14 14:25 2 - 4  
J. O'Shea - Sha. McDonald 06.14 12:50 4 - 1  
K. Burness - J. O'Shea 06.14 13:50 2 - 4  
K. Burness - R. Thornton 06.14 11:10 1 - 4  
K. Kay - K. Burness 06.14 14:40 4 - 3  
K. Kay - R. Burnett 06.14 11:25 4 - 3  
K. Kay - R. Thornton 06.14 12:15 4 - 1  
R. Burnett - K. Burness 06.14 12:30 4 - 3  
R. Burnett - Sha. McDonald 06.14 10:45 4 - 2  
R. Thornton - J. O'Shea 06.14 11:40 4 - 3  
R. Thornton - R. Burnett 06.14 13:10 4 - 2  
Sha. McDonald - K. Burness 06.14 12:00 1 - 4  
Sha. McDonald - K. Kay 06.14 13:30 2 - 4  
Sha. McDonald - R. Thornton 06.14 14:05 2 - 4  
Darts (Players Championship 13)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Hamilton - K. Mcdine 06.14 16:50 2 - 6  
D. Gurney - Lisa Ashton 06.14 15:00 6 - 0  
Ger. Price - J. Murnan 06.14 15:00 6 - 5  
Ian White - S. Whitlock 06.14 15:55 6 - 5  
J. Clayton - Ger. Price 06.14 20:15 1 - 7  
J. McEwan - C. Teehan 06.14 15:35 5 - 6  
J. Wattimena - Mic. Mansell 06.14 17:15 3 - 6  
Joe Cullen - Ger. Price 06.14 20:45 8 - 6  
Joe Cullen - M. van Gerwen 06.14 20:15 7 - 2  
Kee. Brown - S. Waites 06.14 15:25 6 - 4  
L. Humphries - R. van Barneveld 06.14 17:35 3 - 6  
M. Razma - E. Lovely 06.14 16:15 3 - 6  
Mic. Smith - G. Anderson 06.14 18:45 4 - 6  
Mic. Smith - J. Noguera 06.14 17:20 6 - 0  
Ric. Evans - C. Dobey 06.14 16:55 6 - 4  
Ryan Murray - G. Blades 06.14 16:25 4 - 6  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OpTic Chicago - Los Angeles Thieves 06.14 00:15 3 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anonymo Esports - Team Gamerlegion 06.14 19:00 1 - 2  
Apeks - Forze 06.14 19:00 0 - 2  
Big - Alternate Attax 06.14 19:00 2 - 0  
Sangal Esports - Sprout 06.14 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Funspark Ulti, Eu, Pl. 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entropiq - Hyenas 06.14 15:00 0 - 2  
Havu Gaming - ENCE 06.14 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Republeague, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SKADE - Saw 06.14 18:00 3 - 0  
E-Sport (CSGO, SpringSS,Reg.Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1Win - Honoris 06.14 09:00 2 - 0  
Anonymo Esports - Onyx Esports 06.14 15:00 2 - 0  
Apeks - Hyenas 06.14 12:00 0 - 2  
Coppenhagen Flames - Ambush Esport 06.14 15:00 2 - 0  
Galaxy Racer Esports - Budapest Five 06.14 18:00 2 - 0  
Lyngby Vikings - Iberian Family 06.14 18:00 2 - 0  
Team Fiend - For The Win Esports 06.14 12:00 2 - 0  
Tricked eSport - Alternate Attax 06.14 09:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Liga Pro Gaming,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokori - Infamous 06.14 23:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Sam) - Sweden (Diamond) 06.14 08:48 2 - 6  
Russia (Kenp4Chi) - Sweden (Diamond) 06.14 09:24 0 - 4  
Sweden (Diamond) - Canada (Sam) 06.14 07:00 7 - 5  
Sweden (Diamond) - Russia (Kenp4Chi) 06.14 07:36 3 - 2  
Sweden (Diamond) - United States (Gernaut) 06.14 08:12 7 - 4  
United States (Gernaut) - Sweden (Diamond) 06.14 10:00 6 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - England (Zeus) 06.14 12:40 3 - 2  
England (Zeus) - Argentina (Carnage) 06.14 05:40 2 - 1  
England (Zeus) - Netherlands (Aibothard) 06.14 06:00 3 - 0  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 06.14 06:40 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Argentina (Carnage) 06.14 12:20 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Netherlands (Aibothard) 06.14 07:00 0 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Argentina (Carnage) 06.14 06:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - England (Zeus) 06.14 11:40 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Greece (Sarafou) 06.14 11:00 1 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 06.14 05:20 2 - 3  
Turkey (Rafa) - Netherlands (Aibothard) 06.14 12:00 2 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 06.14 19:30 2 - 2  
Ajax (Xalinho) - Tottenham (Megapolice) 06.14 17:50 3 - 4  
Everton (Barcelona) - Leicester (Legion) 06.14 12:05 3 - 1  
Everton (Barcelona) - RB Leipzig (Dallas Stars) 06.14 10:00 4 - 0  
Inter (Russia Today) - Ajax (Xalinho) 06.14 17:00 4 - 6  
Inter (Russia Today) - Marseille (Fints) 06.14 19:05 2 - 5  
Leicester (Legion) - Monaco (Tabula Rasa) 06.14 11:40 3 - 0  
Leicester (Legion) - RB Leipzig (Dallas Stars) 06.14 09:10 0 - 1  
Manchester Utd. (Rockman) - Everton (Barcelona) 06.14 11:15 1 - 1  
Manchester Utd. (Rockman) - Leicester (Legion) 06.14 10:25 0 - 2  
Marseille (Fints) - Ajax (Xalinho) 06.14 16:10 2 - 2  
Marseille (Fints) - Tottenham (Megapolice) 06.14 18:40 0 - 0  
Milan (Ab Ovo) - Inter (Russia Today) 06.14 18:15 4 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Marseille (Fints) 06.14 17:25 1 - 3  
Monaco (Tabula Rasa) - Everton (Barcelona) 06.14 08:45 0 - 3  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Manchester Utd. (Rockman) 06.14 12:30 2 - 2  
RB Leipzig (Dallas Stars) - Monaco (Tabula Rasa) 06.14 10:50 5 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Inter (Russia Today) 06.14 15:45 4 - 0  
Tottenham (Megapolice) - Milan (Ab Ovo) 06.14 16:35 4 - 1  
E-Sport (Lck Cl, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bro Challengers - Gen Challengers 06.14 10:00 0 - 1  
Drx Challengers - T1 Challengers 06.14 11:00 1 - 0  
Hle Challengers - Af Challengers 06.14 13:00 0 - 1  
Kt Challengers - Lsb Challengers 06.14 12:00 1 - 0  
Ns Challengers - Dwg Kia Challengers 06.14 14:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Counter Logic Gaming - Team Solomid 06.14 00:00 0 - 1  
Evil Geniuses - 100 Thieves 06.14 02:00 0 - 1  
Team Dignitas - Cloud9 06.14 01:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming - Rare Atom 06.14 14:00 2 - 0  
Oh My God - Invictus Gaming 06.14 11:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Efive Esports - White Dragons 06.14 21:00 0 - 1  
Gtz Bulls - Electronik Generation 06.14 23:25 1 - 0  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Summer S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giants.Spain - Emonkeyz 06.14 18:00 1 - 0  
Movistar Riders - Bcn Squad 06.14 19:45 1 - 0  
S2V Esports - Cream Real Betis 06.14 18:50 1 - 0  
Team Queso - G2 Arctic 06.14 20:45 0 - 1  
Ucam Esports Club - Mad Lions Madrid 06.14 21:50 1 - 0  
E-Sport (LOL,BelgianLeague,Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ion Squad - KRC Genk Esports 06.14 21:00 0 - 1  
Ion Squad - Starlan Gaming Club 06.14 19:00 1 - 0  
Team 7am - KV Mechelen 06.14 21:55 0 - 1  
Team 7am - Sector One 06.14 19:50 0 - 1  
E-Sport (LOL,Esport Balkan League,S9,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexus Gaming - Asus Rog Elite 06.14 19:40 1 - 0  
NK Osijek Esport - Crvena Zvezda 06.14 19:00 0 - 1  
Valiance - Z10 ESHARK 06.14 20:45 0 - 1  
X25 Esports - Split Raiders 06.14 22:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,UK League Ch., Summer, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulldog Esports - Nvision Esports 06.14 20:00 1 - 0  
Enclave Gaming - Resolve 06.14 19:00 0 - 1  
London Esports - Viperio 06.14 22:00 0 - 1  
Mnm Gaming Academy - Lucent Esports 06.14 21:00 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Ash) - Milwaukee (Joker) 06.14 19:06 58 - 49  
Brooklyn (Ash) - Portland (Hurricane) 06.14 19:42 49 - 45  
Brooklyn (Scrate) - LA Clippers (BLM_Mamba) 06.14 07:36 48 - 41  
Brooklyn (Scrate) - Milwaukee (Fosters23) 06.14 10:00 46 - 40  
Brooklyn (Scrate) - Portland (Ash) 06.14 08:48 47 - 58  
LA Clippers (BLM_Mamba) - Brooklyn (Scrate) 06.14 09:24 46 - 37  
LA Clippers (Scrate) - Brooklyn (Ash) 06.14 20:18 47 - 53  
Milwaukee (Fosters23) - Brooklyn (Scrate) 06.14 08:12 48 - 54  
Milwaukee (Fosters23) - Portland (Ash) 06.14 09:24 42 - 35  
Milwaukee (Joker) - Brooklyn (Ash) 06.14 20:54 51 - 43  
Portland (Hurricane) - Brooklyn (Ash) 06.14 21:30 50 - 53  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Scrate) - Milwaukee (Hurricane) 06.14 15:06 39 - 42  
Atlanta (Scrate) - Philadelphia (Ash) 06.14 16:18 36 - 45  
Atlanta (Tranquil) - Brooklyn (Phabian) 06.14 05:00 47 - 32  
Brooklyn (Joker) - Atlanta (Scrate) 06.14 15:42 55 - 51  
Milwaukee (Hurricane) - Brooklyn (Joker) 06.14 14:30 58 - 52  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Cleveland (kotpirog131) 06.14 06:30 85 - 77  
Atlanta (nikitos349) - Oklahoma C. (jordan1234) 06.14 08:15 88 - 69  
Charlotte (broccolicabb.) - Atlanta (nikitos349) 06.14 07:05 71 - 78  
Charlotte (broccolicabb.) - Cleveland (kotpirog131) 06.14 08:50 79 - 51  
Charlotte (Dankarakoz6) - Dallas (pelmeshkabig) 06.14 13:05 68 - 87  
Cleveland (BossVlados0_0) - Dallas (pelmeshkabig) 06.14 10:10 88 - 62  
Cleveland (BossVlados0_0) - Minnesota (BigBabyMish) 06.14 12:30 85 - 97  
Cleveland (kotpirog131) - Oklahoma C. (jordan1234) 06.14 07:40 72 - 57  
Dallas (pelmeshkabig) - Minnesota (BigBabyMish) 06.14 11:55 64 - 116  
Oklahoma C. (jordan1234) - Charlotte (broccolicabb.) 06.14 05:55 52 - 80  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Asap) - Denver (Dazai) 06.14 23:12 54 - 45  
Dallas (Asap) - LA Clippers (Kodas) 06.14 22:36 50 - 43  
Dallas (Asap) - Portland (Phabian) 06.14 22:00 57 - 52  
Dallas (Ash) - Denver (BLM_Mamba) 06.14 12:12 46 - 41  
Dallas (Ash) - LA Clippers (Fosters23) 06.14 11:36 45 - 38  
Dallas (Ash) - Portland (Scrate) 06.14 11:00 52 - 47  
Denver (BLM_Mamba) - Dallas (Ash) 06.14 14:00 44 - 37  
Denver (BLM_Mamba) - Portland (Scrate) 06.14 13:24 55 - 46  
LA Clippers (Kodas) - Denver (Dazai) 06.14 23:48 49 - 36  
Portland (Scrate) - Dallas (Ash) 06.14 12:48 44 - 52  
E-Sport (SC2, GSL Season, Code A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ByuN - Trust 06.14 11:30 3 - 0  
Creator - Special 06.14 12:45 2 - 3  
DongRaeGu - Keen 06.14 14:25 1 - 0  
E-Sport (SC2, Next Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clem - Elazer 06.14 13:00 2 - 0  
HeRoMaRinE - Trap 06.14 13:45 2 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - KPRF Moszkva (3.m.) 06.14 12:00 4 - 7  
Szinara Jekatyerinburg - Tyumeny (2.m.) 06.14 11:00 3 - 3  
Golf (LPGA Mediheal Championship,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LPGA Mediheal Championship, női 2021 06.14 01:00    
Golf (Palmetto Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmetto Championship 2021 06.14 00:00    
Jégkorong (ECHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - South Carolina Stingrays (4.m.) 06.14 00:00 2 - 4  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Salvador 06.14 18:10 98 - 41  
Virgin-szigetek - Brazília 06.14 21:10 56 - 77  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - USA 06.14 03:10 65 - 87  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Illawarra Hawks (3.m.) 06.14 13:30 79 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Strasbourg 06.14 19:00 73 - 81  
Cholet - Metropolitans Levallois 06.14 20:00 82 - 95  
Nanterre - Monaco 06.14 20:00 86 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Gilboa Galil (1.m.) 06.14 20:00 83 - 74  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Phoenix (4.m.) 06.14 02:00 118 - 125  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaporizzsja - Prometej Kamjanszke (3.m.) 06.14 17:00 83 - 88  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Dallas 06.14 00:00 85 - 78  
Phoenix - New York 06.14 00:00 83 - 85  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szaúd-Arábia - Irán 06.14 12:00 64 - 70  
Szíria - Katar 06.14 15:00 67 - 56  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Palesztína 06.14 18:00 79 - 76  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Glamorgan 06.14 19:30 1 - 0  
Krikett (Pakisztáni Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Islamabad Utd. - Karachi Kings 06.14 18:00 1 - 0  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Bulgária 06.14 14:30 29 - 23  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Azerbajdzsán 06.14 17:00 36 - 16  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur (2.m.) 06.14 20:00 28 - 33  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Londrina 06.14 01:30 1 - 1  
Vitória BA - Operario PR 06.14 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Internacional RS 06.14 01:30 0 - 1  
Bragantino - Fluminense RJ 06.14 01:30 2 - 2  
Chapecoense - Ceara 06.14 01:30 0 - 0  
Fortaleza - Sport Recife 06.14 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Chile 06.14 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Ecuador 06.14 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Csehország 06.14 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szlovákia 06.14 18:00 1 - 2  
Spanyolország - Svédország 06.14 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestur Sorvagur - IF Fuglafjördur 06.14 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Inter Turku 06.14 17:30 1 - 0  
Mariehamn - Helsinki JK 06.14 17:30 0 - 1  
Seinäjoen JK - Ilves 06.14 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Allies - Asante Kotoko 06.14 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - FC Telavi 06.14 17:30 1 - 1  
Lokomotív Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 06.14 18:00 3 - 1  
Samgurali Tskaltubo - Dinamo Batumi 06.14 15:30 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Mollasani - Pars Jonoubi Jam 06.14 18:20 2 - 1  
Fajr Sepasi - Rayka Babol 06.14 16:55 2 - 0  
Gol Reyhan - Arman Gohar Sirjan 06.14 16:15 1 - 4  
Havadar Tehran - Kheybar Khorramabad 06.14 17:20 1 - 0  
Khooshe Talaee - Malavan Anzali 06.14 17:20 2 - 0  
Mes Kerman - Baadraan Tehran 06.14 16:40 0 - 1  
Navad Urmia - Chooka Talesh 06.14 15:30 1 - 1  
Shahin Bushehr - Esteghlal Khuzestan 06.14 18:05 2 - 1  
Shahrdari Astara - Qashqai Shiraz 06.14 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Thor Akureyri 06.14 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - KR 06.14 21:15 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Dep. Quindio 06.14 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandong Tengyue - Hebei Kungfu 06.14 09:30 0 - 1  
Hubei Istar - Shanxi Longjin 06.14 08:30 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Manatee - Shaanxi Beyond 06.14 09:30 2 - 0  
Wuxi Wuguo - Yichuan Grand Tiger 06.14 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Youth Island - Xiamen Egret Island 06.14 10:00 2 - 1  
Quanzhou Yaxin - Yanbian Longding 06.14 09:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Tromsö 06.14 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northbridge FC - Wollongong Wolves 06.14 07:00 2 - 3  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Chavelines Juniors - Huancayo 06.14 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Espanola - Boston River 06.14 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Independence - Hartford 06.14 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Texas SC - Greenville Triumph 06.14 01:00 3 - 0  
South Georgia Tormenta - Toronto FC 2 06.14 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monagas Maturin - UCV FC 06.14 01:30 4 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Olaszország 06.14 16:30 2 - 3  
Brazília - Kanada 06.14 21:00 0 - 0  
Csehország - Lengyelország 06.14 11:00 0 - 5  
Finnország - Oroszország 06.14 17:00 0 - 1  
Magyarország - Szerbia 06.14 17:00 2 - 3  
Portugália - Nigéria 06.14 01:15 3 - 3  
Szlovákia - Románia 06.14 17:00 3 - 1  
Törökország - Bulgária 06.14 17:00 3 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatran Pallo-Veikot - Joensuun Maila 06.14 17:00 0 - 2  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Giltnis - Houston Sabercats 06.14 01:00 52 - 7  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - St. George Illawarra 06.14 08:00 28 - 6  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Japán 06.14 10:00 1 - 3  
Brazília - Thaiföld 06.14 19:30 3 - 0  
Dél-Korea - Kanada 06.14 18:00 3 - 2  
Hollandia - Dominikai Köztársaság 06.14 13:00 1 - 3  
Kína - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 06.14 16:00 3 - 0  
Németország - Lengyelország 06.14 15:00 3 - 0  
Oroszország - Szerbia 06.14 12:00 3 - 0  
USA - Törökország 06.14 21:00 3 - 1  
Strandröplabda (German Beach Tour, Qualifier, )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehlers N / Fluggen L - Schneider R / Wickler C 06.14 19:00 1 - 2  
Ehlers N / Fluggen L - Walkenhorst A / Winter S 06.14 14:00 2 - 0  
Schneider R / Wickler C - Wolf G / Wolf P 06.14 15:00 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Wolf G / Wolf P 06.14 18:00 2 - 0  
Tenisz (Aix-en-Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cerundolo - G. Blancaneaux 06.14 12:35 2 - 1  
Joao Domingues - B. Fratangelo 06.14 15:00 0 - 2  
R. Carballes Baena - M. Martineau 06.14 16:35 2 - 0  
T. Robredo - H. Gaston 06.14 14:45 1 - 2  
Tenisz (Aix-en-Provence-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - J.O. Gutierrez 06.14 10:30 2 - 1  
N. Sanchez-Izquierdo - M. Geerts 06.14 12:05 2 - 1  
S. Doumbia - O. Roca Batalla 06.14 10:30 0 - 2  
T. Droguet - E. Esteve Lobato 06.14 10:30 2 - 0  
Tenisz (Almaty 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - B. Schnur 06.14 10:10 0 - 2  
B. Zhukayev - M. Safwat 06.14 07:30 0 - 2  
D. Istomin - R. Bonadio 06.14 09:20 0 - 2  
G.M. Moroni - Dim. Kuzmanov 06.14 07:40    
Joao Menezes - D. Tashbulatov 06.14 10:40 2 - 0  
Tenisz (Almaty 2-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kirkin - V. Manafov 06.14 06:00 2 - 0  
F.C. Jianu - Vla. Orlov 06.14 06:00 0 - 2  
Jes. de Jong - K. Sultanov 06.14 06:00 2 - 0  
V. Sachko - Ben. Hassan 06.14 08:10 2 - 1  
Tenisz (Berlin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - A. Cornet 06.14 12:20 0 - 2  
B. Bencic - J. Niemeier 06.14 13:50 2 - 1  
E. Alexandrova - A. Kalinskaya 06.14 11:00 2 - 0  
M. Frech - M. Keys 06.14 16:25 0 - 2  
Tenisz (Berlin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fichman S / Olmos G - Aoyama S / Shibahara E 06.14 11:00 2 - 0  
Friedsam A-L / Minella M - Kudermetova V / Vondrouso 06.14 14:35 0 - 2  
Guarachi A / Krawczyk D - Middendorf J / Noha Akugu 06.14 15:45 2 - 0  
Jurak D / Klepac A - Martic P / Rogers S 06.14 13:00 1 - 2  
Muchova K / Pliskova Ka. - Azarenka V / Sabalenka A 06.14 14:30 0 - 2  
Muhammad A / Pegula J - Muguruza G / Petkovic A 06.14 13:00 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - G. Gatto-Monticone 06.14 18:00 2 - 0  
C. Vandeweghe - Kri. Pliskova 06.14 15:15 2 - 0  
Fra. Jones - D. Vekic 06.14 19:10 0 - 2  
H. Dart - Car. Garcia 06.14 12:15 1 - 2  
S. Stosur - T. Martincova 06.14 17:35 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - M. Bouzkova 06.14 13:00 1 - 2  
V. Golubic - H. Watson 06.14 15:15 1 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechemia E / Neel I - Grey S B / Webley-smith E 06.14 12:30 2 - 0  
Moore T / Silva E - Hercog P / Riske A 06.14 13:50 2 - 1  
Ostapenko J / Rosolska A - Bouzkova M / Hradecka L 06.14 18:00 0 - 2  
Tenisz (Forli, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - S. Diez 06.14 14:50    
F. Cobolli - G. Zeppieri 06.14 13:15 2 - 0  
I. Sijsling - A. Pellegrino 06.14 17:40 2 - 0  
J. Lenz - Q. Halys 06.14 14:30 0 - 2  
P. Lorenzi - R. Brancaccio 06.14 17:30 0 - 2  
R. Haase - M. Moraing 06.14 16:25 0 - 2  
Tenisz (Forli-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Gerch - E. Ejupovic 06.14 11:30 2 - 1  
N. Fatic - F. Forti 06.14 15:10 1 - 2  
S. Fanselow - L. Vanni 06.14 11:30 2 - 1  
T.A. Tirante - Tob. Simon 06.14 11:30 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - C. Moutet 06.14 11:00    
I. Ivashka - R. Federer 06.14 14:40 0 - 2  
Jor. Thompson - D. Altmaier 06.14 12:50 2 - 0  
S. Korda - R. Bautista-Agut 06.14 16:35 2 - 0  
V. Pospisil - M. Giron 06.14 13:25 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Sharan D - Albot R / Basilashvili N 06.14 12:00 2 - 0  
Brkic T / Cacic N - Brown D / Struff J-L 06.14 12:00 2 - 1  
Khachanov K / Rublev A - Auger-Aliassime/Hurkacz 06.14 16:00 1 - 2  
Masur D / Molleker R - Krajicek A / Querrey S 06.14 13:30 0 - 2  
Tenisz (Jönköping, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ferrando - S. Rubini 06.14 13:30 2 - 0  
C. Rosatello - D. Papamichail 06.14 14:25 2 - 0  
D. Lopatetska - L. Fruhvirtova 06.14 14:25 0 - 2  
M. Caregaro - V. Meliss 06.14 13:50 2 - 1  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - A. Tabilo 06.14 19:30 2 - 1  
C. Norrie - A. Ramos-Vinolas 06.14 15:15 2 - 1  
F. Lopez - F. Krajinovic 06.14 12:00    
F. Lopez - I. Marchenko 06.14 17:45 2 - 0  
J. Draper - J. Sinner 06.14 13:00 2 - 0  
L. Broady - A. Mannarino 06.14 16:30 0 - 2  
L. Sonego - V. Troicki 06.14 18:15 0 - 2  
R. Opelka - J. Millman 06.14 13:30 1 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Minaur A / Norrie C - Berrettini M / Vavassori A 06.14 19:35 2 - 0  
Djere L / Krajinovic F - Mannarino A / Paire B 06.14 12:00    
Millman J / Sitak A - Mannarino A / Paire B 06.14 19:50 0 - 2  
Parker S / Ward J - Bambridge L / Inglot D 06.14 18:30 0 - 2  
Tenisz (Nottingham 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Matusevich - M. Ymer 06.14 17:30 2 - 0  
A. McHugh - M. Kukushkin 06.14 18:55 2 - 0  
M. Cressy - Jay Clarke 06.14 13:00 1 - 2  
M. McDonald - Ant. Hoang 06.14 14:55 2 - 0  
R. Gasquet - Go Soeda 06.14 15:45 2 - 0  
T. Fabbiano - Bra. Nakashima 06.14 15:30 2 - 1  
Yas. Uchiyama - P. Gunneswaran 06.14 14:30    
Tenisz (Nottingham 2-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Zuk - R. Ramanathan 06.14 13:40 1 - 2  
M. Copil - B. Gojo 06.14 13:15 2 - 0  
M. Ebden - A. Bolt 06.14 12:00    
Zhizhen Zhang - E. Escobedo 06.14 12:00 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Paulson - H. Dellien 06.14 16:20 0 - 2  
F. Horansky - T. Kamke 06.14 14:40    
G. Mager - J. Forejtek 06.14 17:15 2 - 0  
Gon. Oliveira - M. Vrbensky 06.14 12:25 1 - 2  
J. Kovalik - V. Kopriva 06.14 13:05 1 - 2  
L. Miedler - Z. Kolar 06.14 16:20 0 - 2  
M. Bachinger - D. Svrcina 06.14 14:40 1 - 2  
Tenisz (Prostejov-selejt., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - P. Nejedly 06.14 10:30 2 - 0  
Alex Rybakov - J. Vanneste 06.14 10:30 2 - 0  
J. Haerteis - D. Poljak 06.14 10:30 0 - 2  
J. Sels - S. Mansouri 06.14 12:15 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Oroszország 06.14 17:30 12 - 10  
Magyarország - Japán 06.14 15:45 26 - 10  
Spanyolország - Kazahsztán 06.14 14:00 20 - 11  
USA - Görögország (Helyszín: Athén) 06.14 19:15 16 - 9  
Címkék: tippmix,