Tippmix eredmények - 2021. július 19-25.

2021-07-19
Tippmix eredmények - 2021. július 19-25.
2021.07.25.
3x3 Kosárlabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kína 07.25 15:00 21 - 18  
Japán - Hollandia 07.25 12:05 20 - 21  
Kína - Lettország 07.25 08:00 17 - 18  
Lengyelország - Szerbia 07.25 05:00 12 - 15  
Lettország - Japán 07.25 15:25 21 - 18  
Orosz csapat - Belgium 07.25 04:35 16 - 21  
Orosz csapat - Lengyelország 07.25 11:40 16 - 21  
Szerbia - Belgium 07.25 08:25 21 - 14  
3x3 Kosárlabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Franciaország 07.25 10:55 19 - 15  
Japán - Mongólia 07.25 03:15 19 - 10  
Kína - Franciaország 07.25 14:00 20 - 13  
Kína - Olaszország 07.25 07:25 22 - 13  
Mongólia - Orosz csapat 07.25 07:00 5 - 21  
Orosz csapat - USA 07.25 14:25 16 - 20  
Románia - Olaszország 07.25 03:40 14 - 22  
Asztalitenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ali Saleh - P. Gionis 07.25 07:45 1 - 4  
A. Kallberg - N. Kumar 07.25 10:00 4 - 0  
Chih-Yuan Chuang - H. Cifuentes 07.25 08:30 4 - 3  
D. Habesohn - Z.Y.C. Chew 07.25 07:45 4 - 1  
D. Jorgic - Alv. Robles 07.25 10:00 4 - 3  
E. Lebesson - A. Gacina 07.25 07:00 4 - 0  
G. Tsuboi - Ovi. Ionescu 07.25 09:15 4 - 1  
K. Gerassimenko - L. Jancarik 07.25 08:30 4 - 3  
R. Gárdos - P. Drinkhall 07.25 09:15 1 - 4  
S. Gnanasekaran - Siu Hang Lam 07.25 07:00 3 - 4  
Asztalitenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Takahashi - Jia Nan Yuan 07.25 10:00 0 - 4  
D. Meshref - N. Partyka 07.25 07:00 4 - 2  
H. Matelova - O. Paranang 07.25 09:15 2 - 4  
M. Pesotska - M. Batra 07.25 08:30 3 - 4  
Mengyu Yu - Jieni Shao 07.25 07:45 4 - 0  
Mo Zhang - Y. Noskova 07.25 07:45 4 - 3  
Póta G. - R. Moret 07.25 07:00 1 - 4  
S. Sawettabut - P. Vega 07.25 10:00 4 - 0  
W.Y.M. Soo - Maria Xiao 07.25 09:15 2 - 4  
Xialian Ni - Yubin Shin 07.25 08:30 3 - 4  
Asztalitenisz (Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franziska/Solja - Mizutani J / Ito M 07.25 04:00 3 - 4  
Lebesson E / Yuan J N - Wong/Doo 07.25 03:00 4 - 3  
Lin Y-J / Cheng I-C - Lee/Jeon 07.25 04:00 4 - 2  
Lin Y-J / Cheng I-C - Mizutani J / Ito M 07.25 14:00 1 - 4  
Xu X / Liu S - Lebesson E / Yuan J N 07.25 13:00 4 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - T. Turabekov 07.25 23:00 0 - 3  
A. Batalov - S.Y. Skotnikov 07.25 16:15 3 - 0  
A. Girevenkov - E. Kalashnikov 07.25 03:15 3 - 1  
A. Girevenkov - S. Martyukhin 07.25 00:45 3 - 1  
A. Golyshev - S.Y. Skotnikov 07.25 08:15 2 - 3  
A. Ilin - D.M. Evlakhin 07.25 02:15 2 - 3  
A. Lobanov - A. Tretyakov 07.25 11:15 3 - 2  
A. Serebrennikov - A. Girevenkov 07.25 02:15 3 - 0  
A. Shirshov - Vla. Fedorov 07.25 14:45 3 - 0  
A. Skrebnev - S. Burov 07.25 12:30 0 - 3  
A. Skrebnev - S. Maksakov 07.25 10:30 0 - 3  
A. Tretyakov - Ilya Novikov 07.25 10:45 3 - 0  
A. Uvarov - S. Myagkov 07.25 22:45 1 - 3  
A. Vlasov - O. Kutuzov 07.25 02:45 3 - 2  
A. Vlasov - Y.V. Lbov 07.25 01:45 2 - 3  
A.V. Vorozheykin - M. Chernyavskiy 07.25 08:00 0 - 3  
D. Balakin - N. Sadovskiy 07.25 23:15 0 - 3  
D. Petrochenko - E. Mishutin 07.25 20:15 3 - 2  
D. Tikhnenko - E.V. Makarenkov 07.25 21:00 3 - 2  
D. Tikhnenko - M. Dukhin 07.25 19:30 0 - 3  
D.M. Evlakhin - A. Vlasov 07.25 00:45 2 - 3  
D.M. Evlakhin - Y.V. Lbov 07.25 03:15 3 - 0  
E. Golovachev - A. Batalov 07.25 17:15 3 - 1  
E. Golovachev - A. Golyshev 07.25 07:15 3 - 2  
E. Golovachev - S. Homutov 07.25 15:45 2 - 3  
E. Kalashnikov - A. Serebrennikov 07.25 00:15 1 - 3  
E. Mishutin - I. Moshkov 07.25 20:45 3 - 0  
E. Mishutin - V. Marshalov 07.25 18:45 2 - 3  
E.V. Makarenkov - V. Chernov 07.25 20:00 3 - 1  
F. Ambrosimov - I. Lednev 07.25 12:15 3 - 1  
G. Karpovkin - A.V. Vorozheykin 07.25 07:00 3 - 1  
I. Lednev - I. Matveev 07.25 10:45 3 - 1  
I. Lednev - I. Poletaev 07.25 12:45 3 - 1  
I. Matveev - F. Ambrosimov 07.25 13:15 2 - 3  
I. Matveev - I. Poletaev 07.25 11:45 0 - 3  
I. Moshkov - D. Petrochenko 07.25 19:15 1 - 3  
I. Pandur - V. Selkin 07.25 16:00 3 - 1  
I. Poletaev - F. Ambrosimov 07.25 11:15 3 - 1  
Ilya Novikov - A. Lobanov 07.25 12:45 3 - 2  
K. Churin - S. Ogay 07.25 02:00 2 - 3  
K.N. Malahov - V. Beliakov 07.25 19:15 2 - 3  
Kim Sen Ir - I. Pandur 07.25 17:00 2 - 3  
Kim Sen Ir - S. Kulikov 07.25 15:30 3 - 0  
M. Cheklin - A. Shirshov 07.25 16:15 0 - 3  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 07.25 08:30 3 - 1  
M. Chernyavskiy - O. Belugin 07.25 06:30 3 - 1  
M. Dukhin - E.V. Makarenkov 07.25 19:00 1 - 3  
N. Sadovskiy - A. Skrebnev 07.25 12:00 3 - 0  
N. Sukharnikov - S. Ogay 07.25 23:30 1 - 3  
O. Belugin - A.V. Vorozheykin 07.25 09:00 3 - 2  
O. Belugin - G. Karpovkin 07.25 07:30 0 - 3  
O. Kutuzov - A. Ilin 07.25 01:15 1 - 3  
O.N. Kharlakin - R. Agababyan 07.25 07:15 3 - 0  
P.V. Khramkov - K.N. Malahov 07.25 20:45 0 - 3  
P.V. Khramkov - V. Shirshov 07.25 18:45 3 - 1  
R. Agababyan - S. Lanovenko 07.25 08:15 2 - 3  
R. Kobytov - S. Martyukhin 07.25 22:45 2 - 3  
R. Pavlenko - N. Sukharnikov 07.25 22:30 3 - 0  
R. Pavlenko - T. Turabekov 07.25 02:30 1 - 3  
R. Pavlenko - V. Putilovsky 07.25 01:30 3 - 0  
S. Burov - N. Sadovskiy 07.25 11:00 3 - 2  
S. Homutov - A. Batalov 07.25 15:15 2 - 3  
S. Kulikov - I. Pandur 07.25 15:00 2 - 3  
S. Lanovenko - O.N. Kharlakin 07.25 08:45 1 - 3  
S. Lanovenko - V. Staroverov 07.25 06:45 3 - 2  
S. Maksakov - N. Sadovskiy 07.25 13:00 1 - 3  
S. Maksakov - S. Burov 07.25 11:30 0 - 3  
S. Martyukhin - E. Kalashnikov 07.25 01:45 3 - 1  
S. Martyukhin - P. Semeshin 07.25 23:45 3 - 1  
S. Myagkov - A. Ilin 07.25 23:45 1 - 3  
S. Ogay - R. Pavlenko 07.25 00:30 0 - 3  
S. Ogay - V. Putilovsky 07.25 03:00 2 - 3  
S. Ogay - V. Putilovsky 07.25 03:00 2 - 3  
S.Y. Skotnikov - E. Golovachev 07.25 08:45 3 - 0  
S.Y. Skotnikov - S. Homutov 07.25 16:45 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - V. Bazilevsky 07.25 06:45 1 - 3  
T. Turabekov - K. Churin 07.25 01:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - A. Golyshev 07.25 09:15 3 - 2  
V. Bazilevsky - E. Golovachev 07.25 07:45 3 - 2  
V. Beliakov - P.V. Khramkov 07.25 20:15 3 - 2  
V. Chernov - D. Tikhnenko 07.25 18:30 1 - 3  
V. Chernov - M. Dukhin 07.25 20:30 1 - 3  
V. Marshalov - D. Petrochenko 07.25 21:15 3 - 2  
V. Marshalov - I. Moshkov 07.25 19:45 1 - 3  
V. Putilovsky - K. Churin 07.25 00:00 0 - 3  
V. Selkin - Kim Sen Ir 07.25 14:30 3 - 0  
V. Selkin - S. Kulikov 07.25 16:30 3 - 1  
V. Shirshov - K.N. Malahov 07.25 19:45 0 - 3  
V. Shirshov - V. Beliakov 07.25 21:15 3 - 1  
V. Staroverov - O.N. Kharlakin 07.25 07:45 3 - 1  
V. Staroverov - R. Agababyan 07.25 09:15 3 - 1  
Vla. Fedorov - M. Cheklin 07.25 17:15 2 - 3  
Y. Merkushin - E. Kalashnikov 07.25 23:15 3 - 1  
Y.V. Lbov - A. Ilin 07.25 00:15 2 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Greater Western Sydney 07.25 10:10 53 - 66  
Geelong - Richmond 07.25 07:20 95 - 57  
Sydney Swans - Fremantle 07.25 04:30 98 - 58  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Saraperos de Saltillo 07.25 01:00 6 - 4  
Diablos Rojos del Mexico - Pericos de Puebla (20:00) 07.25 20:00 10 - 6  
El Aguila de Veracruz - Guerreros de Oaxaca 07.25 02:00 4 - 3  
Mariachis de Guadalajara - Bravos de Leon 07.25 00:00 16 - 1  
Mariachis de Guadalajara - Bravos de Leon (21:00) 07.25 21:00 4 - 7  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 07.25 22:00 3 - 8  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 07.25 02:00 3 - 8  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 07.25 02:00 5 - 4  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 07.25 04:05 3 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Washington 07.25 00:35 5 - 3  
Baltimore - Washington (19:05) 07.25 19:05 5 - 4  
Boston - NY Yankees 07.25 19:10 5 - 4  
Chicago Cubs - Arizona 07.25 20:20 5 - 1  
Cincinnati - St. Louis 07.25 01:10 5 - 3  
Cincinnati - St. Louis (19:10) 07.25 19:10 6 - 10  
Cleveland - Tampa Bay 07.25 01:10 2 - 8  
Cleveland - Tampa Bay (19:10) 07.25 19:10 3 - 2  
Houston - Texas 07.25 01:10 4 - 1  
Houston - Texas (20:10) 07.25 20:10 3 - 1  
Kansas City - Detroit 07.25 01:10 9 - 8  
Kansas City - Detroit (20:10) 07.25 20:10 6 - 1  
LA Dodgers - Colorado 07.25 03:10 1 - 0  
LA Dodgers - Colorado (22:10) 07.25 22:10 3 - 2  
Miami - San Diego 07.25 00:10 3 - 2  
Miami - San Diego (19:10) 07.25 19:10 9 - 3  
Milwaukee - Chicago WS 07.25 01:10 6 - 1  
Minnesota - LA Angels 07.25 01:10 1 - 2  
Minnesota - LA Angels (20:10) 07.25 20:10 2 - 6  
NY Mets - Toronto 07.25 01:10 3 - 10  
NY Mets - Toronto (19:10) 07.25 19:10 5 - 4  
Philadelphia - Atlanta 07.25 00:05 3 - 15  
Philadelphia - Atlanta (19:05) 07.25 19:05 2 - 1  
San Francisco - Pittsburgh 07.25 03:05 2 - 10  
San Francisco - Pittsburgh (22:05) 07.25 22:05 6 - 1  
Seattle - Oakland 07.25 04:10 5 - 4  
Seattle - Oakland (22:10) 07.25 22:10 4 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Wei Chuan Dragons 07.25 11:05 6 - 0  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 07.25 11:05 12 - 3  
Cselgáncs (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Shmailov - D. Cargnin (66 kg) 07.25 12:08 0 - 1  
Baul An - V. Margvelashvili (66 kg) 07.25 10:30 0 - 1  
D. Cargnin - H. Abe (66 kg) 07.25 10:35 0 - 1  
H. Abe - V. Margvelashvili (66 kg) 07.25 12:20 1 - 0  
M. Lombardo - Baul An (66 kg) 07.25 12:00 0 - 1  
Olimpia 2020, 66 kg 07.25 12:40    
Cselgáncs (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Buchard - F. Kocher (női 52 kg) 07.25 10:15 1 - 0  
A. Buchard - U. Abe (női 52 kg) 07.25 11:40 0 - 1  
Che. Giles - F. Kocher (női 52 kg) 07.25 11:35 1 - 0  
Olimpia 2020, női 52 kg 07.25 12:50    
Pupp R. - A. Delgado (női 52 kg) 07.25 05:45 1 - 0  
Pupp R. - Da-Sol Park (női 52 kg) 07.25 10:00 1 - 0  
Pupp R. - F. Kocher (női 52 kg) 07.25 06:45 0 - 1  
Pupp R. - O. Giuffrida (női 52 kg) 07.25 11:30 0 - 1  
U. Abe - O. Giuffrida (női 52 kg) 07.25 10:10 1 - 0  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - P. Wright 07.25 21:45    
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Faze - New York Subliners 07.25 22:30 3 - 0  
Los Angeles Guerrillas - Seattle Surge 07.25 21:00 0 - 3  
OpTic Chicago - Los Angeles Thieves 07.25 00:35 2 - 3  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detona Gaming - Blackdragons 07.25 23:00 2 - 1  
Keyd Stars - Detona Gaming 07.25 00:00 1 - 2  
Kg Network - Gkc Gaming 07.25 20:20 2 - 0  
Patins Da Ferrari - Kg Network 07.25 01:40 1 - 2  
Sws Gaming - Blackdragons 07.25 00:10 1 - 0  
E-Sport (CSGO,Weplay!AcadLeag,RegSea)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis Talent - Fnatic Rising 07.25 17:00 0 - 1  
Natus Vincere Junior - Furia Academy 07.25 19:00 1 - 0  
Vp.prodigy - Mouz Nxt 07.25 18:15 0 - 1  
Young Ninjas - BIG Academy 07.25 20:00 1 - 0  
E-Sport (Dota2, I-league, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Aster - Vici Gaming 07.25 11:00 3 - 0  
E-Sport (Dota2,BIX Invitational,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Esports X Neon - Moon Chasers 07.25 15:25 3 - 2  
E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellbear Smashers - V-gaming 07.25 17:30 2 - 1  
Puckchamp - Gambit Esports 07.25 20:00 2 - 1  
Winstrike Team - Spider Pigzs 07.25 14:00 1 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Diamond) - United St. (Coldsiemens) 07.25 08:12 4 - 4  
Russia (Gernaut) - United St. (Coldsiemens) 07.25 07:36 8 - 4  
Sweden (Rogi_Two) - United St. (Coldsiemens) 07.25 07:00 2 - 1  
United St. (Coldsiemens) - Canada (Diamond) 07.25 10:00 3 - 6  
United St. (Coldsiemens) - Russia (Gernaut) 07.25 09:24 2 - 5  
United St. (Coldsiemens) - Sweden (Rogi_Two) 07.25 08:48 6 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Carnage) - Turkey (Rafa) 07.25 08:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 07.25 09:40 2 - 1  
England (Zeus) - Italy (Lio) 07.25 07:00 3 - 1  
Italy (Lio) - Netherlands (Aibothard) 07.25 07:20 0 - 1  
Italy (Lio) - Poland (Johnybegood) 07.25 08:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 07.25 09:00 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 07.25 07:40 1 - 3  
Russia (Val) - England (Zeus) 07.25 09:20 4 - 2  
Russia (Val) - Italy (Lio) 07.25 08:40 0 - 1  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
INTZ eSports - Pain Gaming 07.25 22:10 0 - 1  
Loud - Furia Esports 07.25 20:10 1 - 0  
Netshoes Miners - Kabum Esports 07.25 18:00 0 - 1  
Red Canids - Vorax 07.25 19:05 1 - 0  
Rensga Esports - Flamengo eSports 07.25 21:10 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gen.g Esports - Afreeca Freecs 07.25 10:00 1 - 2  
Hanwha Life Esports - Fredit Brion 07.25 13:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Counter Logic Gaming 07.25 03:00 1 - 0  
Flyquest - Cloud9 07.25 00:55 0 - 1  
Immortals - 100 Thieves 07.25 22:55 1 - 0  
Team Liquid - Golden Guardians 07.25 21:55 1 - 0  
Team Liquid - Team Dignitas 07.25 01:55 0 - 1  
Team Solomid - Cloud9 07.25 23:55 1 - 0  
E-Sport (LOL, LJL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axiz - Burning Core 07.25 08:30 1 - 0  
Crest Gaming Act - Axiz 07.25 10:55 0 - 1  
DetonatioN FocusMe - Crest Gaming Act 07.25 12:15 1 - 0  
Fukuoka Softbank Hawks Ga - Burning Core 07.25 07:15 1 - 0  
Rascal Jester - DetonatioN FocusMe 07.25 14:45 0 - 1  
Sengoku Gaming - Rascal Jester 07.25 13:25 0 - 1  
V3 Esports - Fukuoka Softbank Hawks Gaming 07.25 06:00 1 - 0  
V3 Esports - Sengoku Gaming 07.25 09:45 1 - 0  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infinity Esports - Estral E-Sports 07.25 03:00 0 - 1  
Kaos Latin Gamers - Furious Gaming 07.25 00:00 1 - 0  
Rainbow7 - All Knights 07.25 02:00 1 - 0  
Xten Esports - Isurus Gaming 07.25 01:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LGD Gaming - LNG Esports 07.25 09:00 1 - 2  
TOP Esports - Invictus Gaming 07.25 13:00    
Victory Five - Oh My God 07.25 11:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Impunity - Hong Kong Attitude 07.25 12:10 1 - 0  
J Team - Alpha Esports 07.25 13:10 1 - 0  
J Team - Machi E-Sports 07.25 11:10 0 - 1  
Liyab Esports - Berjaya Dragons 07.25 14:00 1 - 0  
PSG Talon - Beyond Gaming 07.25 10:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5 Ronin - Galakticos 07.25 12:55 0 - 1  
Besiktas Esports Club - Dark Passage 07.25 16:10 1 - 0  
Galatasaray Esports - Supermassive Esports 07.25 14:55 0 - 1  
Nasr Turkey - 1907 Fenerbahce Esports 07.25 13:45 0 - 1  
Team Aurora - Istanbul Wild Cats 07.25 17:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,Hitpoint Masters, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esuba - Eclot 07.25 14:00 3 - 2  
Sinners Esports - Inside Games 07.25 19:15 3 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Ash) - LA Clippers (Zod) 07.25 08:48 47 - 43  
Brooklyn (Ash) - Milwaukee (Gatz) 07.25 10:00 51 - 56  
LA Clippers (Zod) - Brooklyn (Ash) 07.25 07:00 46 - 51  
LA Clippers (Zod) - Portland (Jema11) 07.25 08:12 42 - 55  
Milwaukee (Gatz) - LA Clippers (Zod) 07.25 07:36 40 - 41  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (BossVlados0_0) - Miami (TiGeR_triPoint) 07.25 12:30 61 - 68  
Cleveland (BossVlados0_0) - Minnesota (BigBabyMish) 07.25 10:10 92 - 93  
LA Clippers (Rom1pr) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.25 11:20 45 - 83  
Miami (TiGeR_triPoint) - LA Clippers (Rom1pr) 07.25 10:45 68 - 49  
Minnesota (BigBabyMish) - Miami (TiGeR_triPoint) 07.25 11:55 63 - 71  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Zod) - Denver (Jema11) 07.25 12:12 45 - 41  
Dallas (Zod) - LA Clippers (Ash) 07.25 11:00 52 - 48  
Denver (Jema11) - Dallas (Zod) 07.25 14:00 43 - 49  
Denver (Jema11) - LA Clippers (Ash) 07.25 11:36 59 - 49  
LA Clippers (Ash) - Dallas (Zod) 07.25 12:48 46 - 44  
E-Sport (R6S, Copa Elixe Six, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ninjas In Pyjamas - Team Liquid 07.25 21:00 2 - 1  
Team One Esports - Furia Esports 07.25 18:00 2 - 1  
Evezés (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pétervári-Molnár B. - R. Arakawa (egypár, negyeddöntő) 07.25 05:00 1 - 0  
Golf (3M Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hossler - Kyoung-Hoon Lee (4. kör) 07.25 19:00 76 - 69  
B. van Pelt - R. Armour (4. kör) 07.25 19:10 73 - 70  
C. Champ - Jim. Walker (4. kör) 07.25 19:40 66 - 71  
C. Reavie - C. Schwartzel (4. kör) 07.25 19:30 71 - 68  
C. Tringale - G. Woodland (4. kör) 07.25 20:00 74 - 72  
J. Vegas - R. Sloan (4. kör) 07.25 19:20 68 - 72  
M. McNealy - Pat Perez (4. kör) 07.25 19:50 73 - 71  
Golf (Cazoo Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Easton - Ale. Canizares (4. kör) 07.25 15:25 68 - 72  
C. Shinkwin - N. Elvira (4. kör) 07.25 16:40 67 - 71  
Cazoo Open 2021 07.25 18:00    
Jus. Harding - Cha. Hanna (4. kör) 07.25 16:30 65 - 70  
Mas. Kawamura - Matt Wallace (4. kör) 07.25 16:10 67 - 70  
Mik. Korhonen - S. Horsfield (4. kör) 07.25 16:20 66 - 69  
N. Hojgaard - O. Farr (4. kör) 07.25 15:50 70 - 70  
W. Besseling - Jac. Kruyswijk (4. kör) 07.25 16:00 71 - 70  
Golf (TheAmundiEvianChampionship,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Amundi Evian Championship, női 2021 07.25 17:00    
Gyeplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Ausztrália 07.25 11:30 1 - 7  
Japán - Argentína 07.25 12:00 1 - 2  
Spanyolország - Új-Zéland 07.25 13:45 3 - 4  
Gyeplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Hollandia 07.25 14:15 3 - 5  
Gyeplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Németország 07.25 02:30 1 - 2  
Gyeplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 07.25 03:00 3 - 1  
Japán - Kína 07.25 04:45 3 - 4  
Új-Zéland - Argentína 07.25 05:15 3 - 0  
Kerékpár (Olimpia,országúti mezőnyv.,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020, országúti mezőnyverseny, női 07.25 06:00    
Olimpia 2020, országúti mezőnyverseny, női - Top 3 07.25 06:00    
Kerékpár (Olimpia,országúti mezőnyv.,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van der Breggen - A. van Vleuten 07.25 06:00 0 - 1  
C. Rivera - L. Brennauer 07.25 06:00 0 - 1  
D. Vollering - M. Cavalli 07.25 06:00 0 - 1  
E. Deignan - E.L. Borghini 07.25 06:00 0 - 1  
K. Niewiadoma - A. Moolman-Pasio 07.25 06:00 0 - 1  
L. Kopecky - E.C. Norsgaard Jörgensen 07.25 06:00 1 - 0  
M. Vos - M. Bastianelli 07.25 06:00 1 - 0  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Quilpue - Universidad de Concepcion 07.25 00:00 67 - 72  
Quilicura - Puente Alto 07.25 00:00 61 - 91  
Temuco - Puerto Varas 07.25 22:00 71 - 93  
Valdivia - Las Animas 07.25 22:00 67 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Ginebra SM 07.25 10:35 89 - 79  
NLEX Road Warriors - Columbian Dyip 07.25 13:00 108 - 94  
NorthPort Batang Pier - SM Beermen 07.25 08:00 86 - 88  
Kosárlabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 07.25 14:00 83 - 76  
Irán - Csehország 07.25 03:00 78 - 84  
Kosárlabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Nigéria 07.25 10:20 84 - 67  
Németország - Olaszország 07.25 06:40 82 - 92  
Kosárlabda (U20 European Challengers,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Albánia - U20Olaszország 07.25 20:30 43 - 72  
U20Csehország - U20Portugália 07.25 17:30 79 - 60  
U20Horvátország - U20Spanyolország 07.25 14:30 62 - 83  
Kosárlabda (U20 European Challengers,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Németország 07.25 15:00 65 - 74  
U20Franciaország - U20Törökország 07.25 12:00 90 - 82  
U20Lengyelország - U20Grúzia (Helyszín: Grúzia) 07.25 18:00 87 - 81  
Krikett (T20 Series (ZIM-BAN))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbabwe - Banglades 07.25 12:30 0 - 1  
Krikett (The Hundred)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Originals - Birmingham Phoenix 07.25 19:00 1 - 0  
Kézilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Japán 07.25 02:00 32 - 21  
Montenegró - Angola 07.25 07:15 33 - 22  
Norvégia - Dél-Korea 07.25 09:15 39 - 27  
Kézilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 07.25 14:30 29 - 30  
Orosz csapat - Brazília 07.25 04:00 24 - 24  
Spanyolország - Svédország 07.25 12:30 24 - 31  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Gimnasia Mendoza 07.25 21:00 2 - 0  
Alvarado - San Martin de Tucuman 07.25 00:00 2 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Nueva Chicago 07.25 20:30 1 - 0  
Quilmes - Dep. Riestra 07.25 20:00 2 - 1  
Tigre - Belgrano de Cordoba 07.25 20:10 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Atl. All Boys 07.25 20:05 3 - 0  
Instituto Cordoba - Defensores de Belgrano 07.25 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Camioneros - Ferro Carril General Pico 07.25 20:00 2 - 1  
Dep. Madryn - Independ. de Chivilcoy 07.25 20:00 1 - 3  
Huracan Las Heras - Club Circulo Deportivo 07.25 20:30 1 - 1  
Juventud Unida de SanLuis - Villa Mitre 07.25 20:00 1 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Estudiantes San Luis 07.25 20:00 3 - 2  
Penarol de San Juan - Club Bolivar 07.25 20:00 1 - 1  
Sansinena SD - Desamparados 07.25 20:00 1 - 1  
Sol de Mayo - Cipolletti 07.25 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Norte Salta - Douglas Haig 07.25 20:30 0 - 0  
Chaco For Ever - Gimnasia y Esgrima 07.25 20:00 1 - 0  
Defensores de Belgrano VR - Gualeguaychu 07.25 20:30 0 - 3  
Sportivo Belgrano - Sarmiento de Resistencia 07.25 20:30 0 - 2  
Union de Sunchales - Boca Unidos 07.25 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Boca Juniors 07.25 01:15 0 - 0  
Defensa Justicia - Godoy Cruz 07.25 18:30 1 - 2  
Patronato Parana - Sarmiento 07.25 18:30 2 - 0  
River Plate - Union SF 07.25 23:00 4 - 0  
Rosario Central - Vélez Sarsfield 07.25 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Saint-Gilloise 07.25 18:30 1 - 3  
FC Bruges - Eupen 07.25 16:00 2 - 2  
Mechelen - Antwerpen 07.25 13:30 3 - 2  
St. Truiden - Gent 07.25 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv 2 - Liteksz Lovecs 07.25 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA 1948 Szófia - CSZKA Szófia 07.25 17:45 2 - 4  
Lokomotív Plovdiv - Ludogorec Razgrad 07.25 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Petrolero - Royal Pari Santa Cruz 07.25 21:00 1 - 0  
Nacional Potosi - Real Tomayapo 07.25 00:15 0 - 0  
Palmaflor Vinto - Guabira Montero 07.25 19:00 2 - 1  
The Strongest - Bolivar La Paz 07.25 23:15 3 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Leotar Trebinje 07.25 21:00 0 - 0  
Posusje - FK Sarajevo 07.25 17:00 0 - 2  
Rudar Prijedor - Siroki Brijeg 07.25 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Vitória BA 07.25 02:00 2 - 1  
Nautico PE - Brusque 07.25 00:30 1 - 1  
Operario PR - Coritiba 07.25 23:15 1 - 0  
Vasco da Gama RJ - Guarani SP 07.25 02:00 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altos PI - Jacuipense 07.25 21:00 2 - 2  
Botafogo PB - Santa Cruz PE 07.25 00:00 1 - 0  
Manaus AM - Paysandu 07.25 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Ituano 07.25 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Internacional RS 07.25 23:15 2 - 1  
Atlético MG - Bahia BA 07.25 16:00 3 - 0  
Flamengo RJ - Sao Paulo SP 07.25 21:00 5 - 1  
Fortaleza - Bragantino 07.25 21:00 1 - 0  
Palmeiras SP - Fluminense RJ 07.25 00:00 1 - 0  
Santos SP - Atlético GO 07.25 23:15 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Erzgebirge Aue 07.25 13:30 0 - 0  
Sandhausen - Düsseldorf 07.25 13:30 0 - 2  
St. Pauli - Holstein Kiel 07.25 13:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Verl - Türkgücü München 07.25 14:00 0 - 0  
Viktoria Berlin - Viktoria Köln 07.25 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Marcos de Arica - AC Barnechea 07.25 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Audax Italiano 07.25 02:00 1 - 1  
Curico Unido - Universidad de Chile 07.25 23:30 1 - 2  
Huachipato - La Serena 07.25 18:30 0 - 0  
Palestino - Santiago Wanderers 07.25 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Teplice 07.25 16:00 1 - 0  
Liberec - Slovacko 07.25 16:00 0 - 1  
Plzen - Mladá Boleslav 07.25 16:00 2 - 1  
Zlín - Slavia Praha 07.25 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Vendsyssel 07.25 14:00    
Nyköbing - Lyngby 07.25 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Viborg 07.25 18:00 1 - 1  
FC Köbenhavn - Silkeborg 07.25 16:00 0 - 0  
Nordsjaelland - Aarhus GF 07.25 14:00 0 - 0  
Randers - OB Odense 07.25 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Jeonnam 07.25 13:00 1 - 2  
Chungnam Asan - Gyeongnam 07.25 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yangju Citizen - Paju Citizen 07.25 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Jeju 07.25 13:00 2 - 2  
Ulsan - Suwon City 07.25 12:00 2 - 5  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9 de Octubre Guayaquil - LDU Quito 07.25 23:30 4 - 1  
Dep. Cuenca - Emelec Guayaquil 07.25 03:00 0 - 1  
Independiente del Valle - Orense Machala 07.25 21:00 3 - 2  
Macara Ambato - Guayaquil City 07.25 00:30 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - Al-Ahly (EGY) 07.25 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Dzjerzsinszk - Lida 07.25 13:00 1 - 1  
Lokomotív Gomel - Volna Pinszk 07.25 15:30 1 - 1  
Sahtar Petrikov - Orsa 07.25 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Breszt 07.25 19:45 0 - 2  
Szmorgon - Isloch Minszk 07.25 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Marseille 07.25 21:00 1 - 1  
Porto - Lille 07.25 20:45 2 - 0  
Rangers - Real Madrid 07.25 19:00 2 - 1  
Roma - DVSC 07.25 19:00 5 - 2  
Sporting CP - Lyon 07.25 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IF Fuglafjördur - B68 Toftir 07.25 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkeli MP - Klubi 04 07.25 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiffen - PEPO 07.25 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK 2 - PS Kemi 07.25 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Lahti 07.25 17:30 1 - 1  
Kuopio PS - Ilves 07.25 17:30 1 - 0  
Mariehamn - Inter Turku 07.25 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - JyPK 07.25 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Salvador 07.25 01:30 3 - 2  
Mexikó - Honduras 07.25 04:00 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Osijek 07.25 21:00 1 - 2  
Rijeka - Istra 07.25 18:55 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Sanat Naft Abadan 07.25 18:45 2 - 0  
Naft Masjed Soleyman - Gol Gohar Sirjan 07.25 18:45 1 - 2  
Nassaji Mazandaran - Esteghlal Tehran 07.25 18:45 1 - 3  
Persepolis - Tractor Tabriz 07.25 18:45 3 - 1  
Saipa Karaj - Aluminium Arak 07.25 18:45 1 - 0  
Sepahan - Zob Ahan 07.25 18:45 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Valur 07.25 21:15 0 - 3  
Keflavik - Breidablik 07.25 21:15 2 - 0  
Leiknir R. - KA Akureyri 07.25 19:00 0 - 1  
Vikingur Reykjavik - Stjarnan 07.25 21:15 3 - 2  
ÍA Akranes - FH 07.25 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Tindastoll 07.25 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 07.25 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Aqaba - Al-Wehdat 07.25 17:00 1 - 4  
Al-Hussein (JOR) - Al-Faisaly (JOR) 07.25 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (Kazah Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Karaganda - Szdjuszsor-8 07.25 15:00 7 - 1  
Labdarúgás (Kazah Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tobol Kostanaj - Maktaaral 07.25 17:00 3 - 4  
Labdarúgás (Kazah Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Akzsajik Oral 07.25 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaszpij Aktau - Zsetiszu Taldikorgan 07.25 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Orsomarso Palmira 07.25 00:30 1 - 0  
Tigres Bogota - Bogota FC 07.25 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Independiente SF 07.25 22:30 4 - 3  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Tolima 07.25 03:00 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Once Caldas 07.25 00:40 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shanghai Shenhua 07.25 14:30    
Changchun Yatai - Dalian Pro 07.25 10:30    
Shanghai Port - Tianjin Tigers 07.25 12:30    
Wuhan FC - Hebei FC 07.25 10:30    
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Rakow Czestochowa 07.25 15:00 2 - 3  
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 07.25 20:00 2 - 0  
Slask Wroclaw - Warta Poznan 07.25 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Riga FC 07.25 19:00 0 - 1  
Spartaks Jurmala - Rigas FS 07.25 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Dainava Alytus 07.25 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - UiTM Shah Alam 07.25 15:00 3 - 1  
Pahang - Melaka Utd. 07.25 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atl. San Luis 07.25 04:00 1 - 2  
UNAM Pumas - Atlas de Guadalajara 07.25 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Juarez 07.25 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Toronto FC 07.25 02:00 1 - 2  
Dallas - Los Angeles Galaxy 07.25 02:30 4 - 0  
Los Angeles FC - Vancouver 07.25 04:30 2 - 2  
Minnesota - Portland 07.25 02:00 2 - 1  
Nashville - FC Cincinnati 07.25 02:30 3 - 0  
Salt Lake - Colorado Rapids 07.25 04:00 3 - 0  
San Jose - Houston 07.25 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - MFM Lagos 07.25 17:00 2 - 1  
Heartland Owerri - Kwara Utd. 07.25 17:00 0 - 0  
Nasarawa Utd. - Sunshine Stars 07.25 17:00 4 - 0  
Rivers Utd. - Ifeanyi Ubah 07.25 17:00 2 - 0  
Warri Wolves - Wikki Tourists 07.25 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brumunddal - Ham-Kam 07.25 18:00 1 - 2  
Byasen - Ranheim 07.25 18:00 3 - 3  
Donn - Jerv 07.25 18:00 1 - 2  
Hönefoss - Strömsgodset 07.25 16:00 0 - 2  
Krakeroy - Fredrikstad 07.25 17:00 0 - 3  
Kvik Halden - Sarpsborg 07.25 18:00 0 - 2  
Lyn - Valerenga 07.25 16:15 0 - 4  
Lörenskog - Strömmen 07.25 16:00 1 - 2  
Nybergsund - Raufoss 07.25 16:00 0 - 1  
Oppsal - Skeid 07.25 16:00 0 - 2  
OS - Öygarden 07.25 18:00 2 - 6  
Pors Grenland - Sandefjord 07.25 18:00 1 - 4  
Staal Jörpeland - Viking Stavanger 07.25 18:00 2 - 3  
Stovner - Grorud 07.25 15:00 2 - 5  
Traeff - Aalesund 07.25 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cooma Tigers - Canberra Croatia 07.25 10:00 2 - 0  
Tuggeranong Utd. - Belconnen Utd. 07.25 10:00 0 - 2  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlestown Azzurri - Newcastle Olympic 07.25 06:30 3 - 2  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympic Brisbane - Eastern Suburbs 07.25 10:00 0 - 0  
Sunshine Coast Wanderers - Gold Coast Utd. 07.25 08:15 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Portland 07.25 02:30 0 - 1  
NJ/NY Gotham FC - Chicago 07.25 23:00 2 - 1  
Orlando - OL Reign 07.25 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Luckenwalde 07.25 13:00 1 - 1  
FC Eilenburg - Chemie Leipzig 07.25 14:05 1 - 1  
Meuselwitz - Lichtenberg 07.25 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dél-Afrika 07.25 10:00 4 - 3  
Japán - Mexikó 07.25 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Dél-Korea 07.25 13:00 0 - 4  
Új-Zéland - Honduras 07.25 10:00 2 - 3  
Labdarúgás (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 07.25 12:30 0 - 1  
Egyiptom - Argentína 07.25 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Olimpia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Elefántcsontpart 07.25 10:30 0 - 0  
Szaúd-Arábia - Németország 07.25 13:30 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Velesz Moszkva 07.25 19:00 0 - 2  
Metallurg Lipeck - Akron Toljatti 07.25 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki 2 - Kvant Obninszk 07.25 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Ufa 07.25 19:00 1 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Akhmat Groznij 07.25 18:00 1 - 2  
Ural Jekatyerinburg - FK Krasznodar 07.25 16:30 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Grazer AK 07.25 10:30 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Wolfsberg 07.25 17:00 1 - 1  
Ried - Austria Wien 07.25 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SV Telfs - Kitzbühel 07.25 17:00 2 - 0  
Wacker Innsbruck Amatőr - SC Imst 07.25 11:00 0 - 2  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau Amatőr - Dornbirner SV 07.25 13:30 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - Ameliano Asuncion 07.25 16:00 0 - 0  
Fulgencio Yegros - Tacuary Asuncion 07.25 20:45 0 - 1  
General Diaz - Dep. Capiata 07.25 16:00 0 - 1  
Guarani de Trinidad - Resistencia Asuncion 07.25 20:45 0 - 2  
Rubio Nu - CS 2 de Mayo 07.25 20:45 0 - 2  
Sp. Iteno - Sp. Trinidense 07.25 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guairena - River Plate Asuncion 07.25 23:15 1 - 2  
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion 07.25 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cusco - Dep. Binacional 07.25 18:00 2 - 2  
Melgar - C. Vallejo Trujillo 07.25 20:15 1 - 1  
UTC de Cajamarca - Universitario de Deportes 07.25 22:30 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Boavista 07.25 19:00 0 - 1  
Nacional Madeira - Estoril 07.25 19:00 1 - 2  
Penafiel - Moreirense 07.25 12:00 1 - 1  
Varzim - Rio Ave 07.25 16:30 1 - 1  
Vilafranquense - Arouca 07.25 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farul Constanta - Gaz Metan Medias 07.25 17:30 2 - 0  
FCS Bukarest - CS Univ. Craiova 07.25 20:30 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Inverness CT 07.25 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Partick Thistle 07.25 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Kriens 07.25 14:15    
Wil - Vaduz 07.25 14:15 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Basel 07.25 16:30 0 - 2  
Lugano - FC Zürich 07.25 14:15 0 - 2  
Sion - Servette 07.25 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Örgryte 07.25 17:00 4 - 0  
Värnamo - Vasalund 07.25 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Norrköping 07.25 17:30 2 - 1  
Häcken - Elfsborg 07.25 17:30 1 - 1  
Kalmar - Djurgarden 07.25 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Topolya SC 07.25 18:55 2 - 4  
Vojvodina - Partizan Belgrád 07.25 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Balestier Khalsa 07.25 11:30 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rohoznik - Skalica 07.25 11:00 0 - 1  
Slovan Bratislava 2 - FC Kosice 07.25 10:30 0 - 3  
Zilina 2 - Puchov 07.25 10:30 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Pohronie 07.25 20:00 2 - 0  
Zemplin Michalovce - DAC 07.25 17:00 4 - 1  
Zilina - Sered 07.25 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Olimpija Ljubljana 07.25 17:00 1 - 1  
Maribor - Domzale 07.25 20:15 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Niva Ternopil - Polisszja Zsitomir 07.25 17:45 1 - 0  
Podillia Khmelnitszki - Obolon Kijev 07.25 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernyigov - Csernomorec Odessza 07.25 18:30 3 - 0  
Metaliszt 1925 - Ruh Lviv 07.25 16:00 2 - 1  
Zorya Luganszk - Olekszandria 07.25 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Penarol Montevideo 07.25 20:00 3 - 3  
Nacional Montevideo - Villa Espanola 07.25 23:00 3 - 0  
Torque Montevideo - Cerrito Montevideo 07.25 00:15 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - FC Miami 07.25 01:00 2 - 0  
Indy Eleven - Birmingham Legion 07.25 01:00 1 - 2  
Memphis - Tulsa 07.25 02:30 1 - 0  
New Mexico Utd. - El Paso 07.25 03:30 0 - 0  
Oklahoma City Energy - Kansas City 2 07.25 02:30 0 - 0  
Orange County SC - Sacramento 07.25 04:00 2 - 2  
Rio Grande Valley - Austin Bold 07.25 03:00 1 - 1  
San Diego Loyal - Phoenix Rising 07.25 04:30 0 - 1  
Tampa Bay - Loudoun Utd. 07.25 01:30 3 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chattanooga Red Wolves - Greenville Triumph 07.25 01:00 1 - 1  
FC Tucson - Union Omaha 07.25 04:00 1 - 2  
Forward Madison - Fort Lauderdale CF 07.25 02:00 1 - 1  
South Georgia Tormenta - Richmond Kickers 07.25 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - UCV FC 07.25 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Valencia Maracay - Carabobo 07.25 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
College Corinthians - Bohemians Dublin 07.25 16:00 0 - 5  
Liffey Pearse - Cobh Ramblers 07.25 15:00 0 - 0  
Sligo - Cork City 07.25 18:00 2 - 3  
Treaty Utd. - Dundalk 07.25 15:00 0 - 0  
MMA (UfcFightNight,ESPN 27,LasVegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ladd - M. Chiasson (női) 07.25 02:20    
Adrian Yanez - Ran. Costa 07.25 01:00 1 - 0  
C. Sandhagen - T.J. Dillashaw 07.25 03:15 0 - 1  
D. Elkins - D. Minner 07.25 02:10 1 - 0  
Kyl. Phillips - R. Paiva 07.25 02:40 0 - 1  
M. Maverick - May. Barber (női) 07.25 01:35 0 - 1  
N. Imavov - I. Heinisch 07.25 00:05 1 - 0  
P. Soriano - Bre. Allen 07.25 00:30 0 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kankaanpaan Maila - Koskenkorvan Urheilijat 07.25 16:00 1 - 2  
Seinäjoen Jymy-Jussit - Siilinjarven Pesis 07.25 16:00 2 - 0  
Sotkamon Jymy - Imatran Pallo-Veikot 07.25 15:00 2 - 0  
Vimpelin Veto - Kouvolan Pallonlyojat 07.25 15:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kempeleen Kiri - Hyvinkaan Tahko 07.25 14:00 0 - 2  
Pesa Lappeenranta - Siilinjarven Pesis 07.25 14:00 2 - 1  
Rögbi (Angol RFL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Batley - Newcastle Thunder 07.25 16:00 42 - 12  
Bradford - Featherstone 07.25 16:00 30 - 36  
Sheffield Eagles - Halifax 07.25 13:30 28 - 40  
Whitehaven - Oldham 07.25 16:00 28 - 24  
York City - Swinton 07.25 16:00 46 - 10  
Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Queensland Capras - Redcliffe Dolphins 07.25 06:00 24 - 30  
Ipswich Jets - Sunshine Coast Falcons 07.25 06:00 0 - 46  
Souths Logan Magpies - Tweed Heads Seagulls 07.25 06:10 38 - 28  
Townsville Blackhawks - Norths Devils 07.25 06:00 22 - 29  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mbombela Pumas - Newlands Western Province 07.25 13:00 23 - 37  
Pretoria Bulls - Johannesburg Golden Lions 07.25 15:15 40 - 21  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Cronulla Sharks 07.25 08:05 24 - 44  
St. George Illawarra - Gold Coast Titans 07.25 05:50 10 - 32  
Röplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dél-Korea 07.25 14:45 3 - 0  
Japán - Kenya 07.25 12:40 3 - 0  
Szerbia - Dominikai Köztársaság 07.25 07:20 3 - 0  
Röplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Törökország 07.25 09:25 0 - 3  
Orosz csapat - Olaszország 07.25 02:00 0 - 3  
USA - Argentína 07.25 04:05 3 - 0  
Softball (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 07.25 03:00 1 - 2  
Kanada - Japán 07.25 07:30 0 - 1  
Olaszország - Mexikó 07.25 13:00 0 - 5  
Sportlövészet (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Péni I. - D.S. Panwar (Légpuska (10m)) 07.25 06:00 1 - 0  
Péni I. - L. Kozeniesky (Légpuska 10 m) 07.25 08:30 1 - 0  
Péni I. - Légpuska (10m) 07.25 08:30    
Péni I. - V. Maslennikov (Légpuska 10 m) 07.25 08:30 1 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibb J / Bourne T - Rossi E/Carambula Raurich 07.25 15:00 2 - 0  
Gibb J / Crabb Taylor - Rossi E/Carambula Raurich 07.25 15:00    
Tijan A / Younousse C - Heidrich A / Gerson M 07.25 10:00 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - Elgraoui Z / Abicha M 07.25 09:00 2 - 0  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Grimalt E / Grimalt M 07.25 04:00 2 - 1  
Strandröplabda (Olimpia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ishijima Y / Shiratori K - Losiak B / Kantor P 07.25 03:00 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Lupo D / Nicolai P 07.25 13:00 1 - 2  
Strandröplabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keizer S / Meppelink M - Baquerizo/Fernandez Stein 07.25 14:00 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Wang X X / Xue C 07.25 02:00 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - EcheverriaBen./MartinezO. 07.25 05:00 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Menegatti M/Tóth O. 07.25 08:00 2 - 0  
Tenisz (Amarante, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fed. Rossi - Mei Yamaguchi 07.25 11:00 1 - 2  
Tenisz (Atlanta-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - S. Ofner 07.25 17:00    
E. Donskoy - M. Ebden 07.25 18:20 2 - 0  
Jas. Jung - B. Fratangelo 07.25 18:25 1 - 2  
P. Gojowczyk - Jam. Ward 07.25 17:00 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Krueger - R. Ramanathan 07.25 19:00 2 - 0  
Tenisz (Edwardsville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kirchheimer - Rin. Hijikata 07.25 17:00 0 - 2  
Tenisz (Gandia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Barranco Cosano - A. Escoffier 07.25 17:55 2 - 0  
Tenisz (Gdynia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia, női egyes 2021 07.25 22:00    
M. Zanevska - K. Kucova 07.25 17:00 2 - 0  
Tenisz (Gdynia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danilina A / Marozava L - Bondarenko K / Piter K 07.25 12:30 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gstaad, férfi egyes 2021 07.25 16:00    
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - H. Gaston 07.25 11:30 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesler M-A / Stricker D - Walkow S / Zielinski J 07.25 13:20 2 - 0  
Tenisz (Idanha-a-Nova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Carr - A. Moro Canas 07.25 10:55 0 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Perchicot - J.F. Vidal Azorin 07.25 10:00 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Romero Gormaz - T.N. Smith 07.25 10:00 2 - 0  
Tenisz (Kijev, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - Stollár F. 07.25 10:00 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - H.V.N. Rune 07.25 15:40 0 - 2  
C. Taberner - E. Gulbis 07.25 11:00 1 - 2  
J. Kovalik - M. Vilella Martinez 07.25 12:00 2 - 0  
Luk. Neumayer - L. Rosol 07.25 13:20 2 - 0  
Tenisz (Kottingbrunn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Comesana - Valkusz M. 07.25 11:00 0 - 2  
Tenisz (Les Contamines-Mont, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. In-Albon - J.A. Burrage 07.25 14:25 2 - 1  
Tenisz (Lexington-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - Gon. Villanueva 07.25 19:00 2 - 1  
Dar. King - G. Diallo 07.25 17:00 2 - 1  
G.A. Olivieri - Alex Rybakov 07.25 19:20    
Kai. Uchida - A. Galarneau 07.25 19:25 1 - 2  
Oli. Crawford - A. Kovacevic 07.25 17:00 2 - 0  
P. Chrysochos - Matt Halpin 07.25 21:35 2 - 0  
Ryan Harrison - E. Leshem 07.25 21:10    
Ste. Kozlov - S. Riffice 07.25 22:30 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - Bra. Nakashima 07.25 04:00 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reese H / Verbeek S - Hach Verdugo H / Isner J 07.25 02:00 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S.F.A. Rodriguez Taverna - M.F. Descotte 07.25 10:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hewitt - Ayu. Koshiishi 07.25 10:30 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Abduraimova - M. Shusharina 07.25 11:30 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Kuznetsov - J. Kubler 07.25 07:00    
Tenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - F. Auger Alliassime 07.25 07:10    
A. Zverev - Yen-Hsun Lu 07.25 05:25 2 - 0  
D. Köpfer - F. Bagnis 07.25 08:30 2 - 1  
D.E. Galan Riveros - M. Safwat 07.25 05:30 2 - 0  
D.S. Schwartzman - J.P. Varillas 07.25 09:05 2 - 0  
F. Cerundolo - L. Broady 07.25 04:00 1 - 2  
Fucsovics M. - H. Hurkacz 07.25 05:25    
G. Monfils - I. Ivashka 07.25 06:10 1 - 2  
K. Nishikori - A. Rublev 07.25 10:15 2 - 0  
L. Saville - H. Hurkacz 07.25 05:20 0 - 2  
Luk. Klein - J. Duckworth 07.25 04:00 1 - 2  
M. Kukushkin - F. Coria 07.25 05:55 2 - 0  
M. Purcell - F. Auger Alliassime 07.25 07:35 2 - 0  
N. Gombos - M. Giron 07.25 09:00 1 - 2  
P. Kohlschreiber - S. Tsitsipas 07.25 09:50 1 - 2  
Soon Woo Kwon - F. Tiafoe 07.25 11:00 0 - 2  
T. Machac - J. Sousa 07.25 11:35 2 - 1  
Y. Nishioka - K. Khachanov 07.25 04:00 1 - 2  
Tenisz (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andujar P / Carballes Bae - Musetti L / Sonego L 07.25 10:35 0 - 2  
Carreno Busta P / Davidov - Cabal J S / Farah R 07.25 07:15 0 - 2  
Daniel T / Nishioka Y - Cilic M / Dodig I 07.25 09:55 0 - 2  
Gerasimov E / Ivashka I - Daniell M / Venus M 07.25 11:00 0 - 2  
Karatsev A / Medvedev D - Klein L / Polasek F 07.25 08:45 0 - 2  
Millman J / Saville L - Marach O / Oswald P 07.25 11:00 0 - 2  
Peers J / Purcell M - Krajicek A / Sandgren T 07.25 11:25 1 - 2  
Tenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S. Sorribes Tormo 07.25 04:00 0 - 2  
A. Sabalenka - M. Linette 07.25 04:00 2 - 0  
C. Giorgi - J. Brady 07.25 04:00 2 - 0  
C. Suarez Navarro - O. Jabeur 07.25 05:50 2 - 0  
Car. Garcia - D. Vekic 07.25 07:30 1 - 2  
E. Alexandrova - E. Mertens 07.25 04:00 2 - 1  
F. Ferro - A. Sevastova 07.25 04:00 2 - 1  
Iva. Jorovic - A. van Uytvanck 07.25 07:15 0 - 2  
J. Ostapenko - E. Vesnina 07.25 06:30 1 - 2  
Kar. Pliskova - A. Cornet 07.25 04:00 2 - 0  
L. Siegemund - E. Svitolina 07.25 06:50 1 - 2  
P. Kvitova - J. Paolini 07.25 09:30 2 - 0  
Saisai Zheng - N. Osaka 07.25 05:50 0 - 2  
V. Cepede Royg - Qiang Wang 07.25 04:00 0 - 2  
V. Kudermetova - G. Muguruza Blanco 07.25 06:40 0 - 2  
Y. Putintseva - N. Podoroska 07.25 04:00    
Y. Shvedova - A. Tomljanovic 07.25 09:10    
Tenisz (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Golubic V - Aoyama S / Shibahara E 07.25 07:10 2 - 1  
Bertens K / Schuurs D - Garcia C / Mladenovic K 07.25 12:35 2 - 1  
Jurak D / Vekic D - Melichar N / Riske A 07.25 12:00    
Kichenok / Kichenok - Mirza S / Raina A 07.25 04:00 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Hsieh Y-c / Hsu C-y 07.25 06:40 2 - 0  
Linette M / Rosolska A - Mattek-Sands B / Pegula J 07.25 07:00 0 - 2  
Olmos G / Zarazua R - Badosa Gib./Sorribes Tor. 07.25 09:00 1 - 2  
Perez E / Stosur S - Ostapenko J / Sevastova A 07.25 10:55 2 - 1  
Pliskova Ka / Vondrousova - Duan Y-Y / Zheng S 07.25 10:35 2 - 0  
Tenisz (Olomouc, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Ormaechea - S. Bejlek 07.25 10:30 0 - 2  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Collins - E-G. Ruse 07.25 19:30 2 - 0  
Palermo, női egyes 2021 07.25 22:00    
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Rakhimova - Routliffe E / Zimmermann 07.25 17:00 1 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - L. Nardi 07.25 11:30 2 - 1  
Tenisz (Poznan-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - E. Ejupovic 07.25 12:50 1 - 2  
Alex. Shevchenko - G. Blancaneaux 07.25 11:00 2 - 0  
E. Furness - Politowicz, Marcel 07.25 11:00 2 - 0  
Joao Domingues - W. Marek 07.25 13:00 2 - 0  
M. Kasnikowski - C. Heyman 07.25 15:00 0 - 2  
S. Fanselow - C. Denolly 07.25 12:20    
T. Bellucci - D. Poljak 07.25 15:25 1 - 2  
Tenisz (Pozoblanco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - A. Celikbilek 07.25 21:00 1 - 2  
Tenisz (Segovia-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Andreev - Emi. Nava 07.25 11:00    
C. Gimeno Valero - Die. Hidalgo 07.25 17:20    
D. Svrcina - S. Mansouri 07.25 11:00 2 - 1  
J. Echeverria - A. Bega 07.25 12:25 0 - 2  
L. Catarina - N. Moreno de Alboran 07.25 12:55 0 - 2  
L. Vanni - N. Chappell 07.25 16:00 2 - 0  
Nic. Herrero - C. Gomez-Herrera 07.25 17:10 0 - 2  
R. Peniston - R. Roumane 07.25 16:00 2 - 0  
Tenisz (Trieszt-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - V. Durasovic 07.25 17:00 0 - 2  
G. Fonio - J. Ocleppo 07.25 13:35 2 - 1  
P. Pampanin - H. Casanova 07.25 17:20 0 - 2  
Ped. Sakamoto - F. Forti 07.25 15:05 2 - 0  
T. Skatov - U. Ignatik 07.25 11:00    
T.A. Tirante - M. Arnaldi 07.25 13:25 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Alcaraz Garfia - R. Gasquet 07.25 20:00 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Tien Minh Nguyen 07.25 13:00 2 - 0  
A.S. Ginting - Krausz G. 07.25 06:20 2 - 0  
K. Tsuneyama - Geo. Paul 07.25 03:40 2 - 0  
K. Wangcharoen - K. Schaefer 07.25 13:00 2 - 0  
Long Chen - R. Must 07.25 07:00 2 - 0  
Tien Chen Chou - F. Burestedt 07.25 03:00 2 - 0  
Yuqi Shi - Matt. Abela 07.25 05:40 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Ivanov V / Sozonov I 07.25 05:40 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Lamsfuss M / Seidel M E 07.25 11:40 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - M. Ulitina 07.25 11:00 2 - 0  
G.M. Tunjung - Thuzar Thet Htar 07.25 03:00 2 - 0  
M. Blichfeldt - Hsuan-Yu Wendy Chen 07.25 07:00 2 - 0  
Noz. Okuhara - Yvonne Li 07.25 04:20 2 - 0  
R. Intanon - Sárosi L. 07.25 12:20 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - K. Polikarpova 07.25 03:40 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Chow M K / Lee M Y 07.25 12:20 2 - 1  
Kim S Y / Kong H Y - Kititharakul/Prajongjai 07.25 03:40 2 - 0  
Lee S H / Shin S C - Fruergaard M / Thygesen S 07.25 06:20 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Honderich R / Tsai K 07.25 13:00 2 - 1  
Tollaslabda (Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Lamsfuss M / Herttrich I 07.25 04:20 0 - 2  
Ellis M / Smith L - Hurlburt-Yu J / Wu J 07.25 12:20 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Christiansen M / Boeje A 07.25 06:20 2 - 0  
Puavaranukroh/Taerattanac - Gicquel T / Delrue D 07.25 05:00 2 - 0  
Wang Y / Huang D - Tang C M / Tse Y S 07.25 05:00 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Piek S / Tabeling R 07.25 07:00 2 - 0  
Triatlon (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bicsák B. - L. Bergere 07.25 23:30    
Olimpia 2020 07.25 23:30    
Tóth T. - G. Pozzatti 07.25 23:30    
Vívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santarelli - I. Reizlin (párbajtőr) 07.25 13:20 0 - 1  
I. Reizlin - R. Cannone (párbajtőr) 07.25 12:25 0 - 1  
Olimpia 2020, párbajtőr 07.25 15:10    
Siklósi G. - A. Santarelli (párbajtőr) 07.25 12:00 1 - 0  
Siklósi G. - Chao Dong (párbajtőr) 07.25 04:55 1 - 0  
Siklósi G. - H. Elkord (párbajtőr) 07.25 08:05 1 - 0  
Siklósi G. - I. Reizlin (párbajtőr) 07.25 14:15 1 - 0  
Siklósi G. - Párbajtőr 07.25 02:30    
Siklósi G. - Párbajtőr 07.25 14:15    
Siklósi G. - R. Cannone (párbajtőr) 07.25 14:15 0 - 1  
Siklósi G. - S. Bida (párbajtőr) 07.25 02:30 1 - 0  
Siklósi G. - Sangyoung Park (párbajtőr) 07.25 09:30 1 - 0  
Vívás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Volpi - L. Korobeynikova (női tőr) 07.25 12:50 0 - 1  
I. Deriglazova - A. Volpi (női tőr) 07.25 11:00 1 - 0  
I. Deriglazova - Kreiss F. (női tőr) 07.25 06:35 1 - 0  
I. Deriglazova - L. Kiefer (női tőr) 07.25 13:45 0 - 1  
Kondricz K. - A. Volpi (női tőr) 07.25 04:25 0 - 1  
Kreiss F. - M. Batini (női tőr) 07.25 03:25 1 - 0  
L. Kiefer - L. Korobeynikova (női tőr) 07.25 11:30 1 - 0  
Olimpia 2020, női tőr 07.25 13:45    
Pásztor F. - M. Mebarki (női tőr) 07.25 02:00 1 - 0  
Pásztor F. - Y. Thibus (női tőr) 07.25 04:25 0 - 1  
Vízilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Olaszország 07.25 03:00 2 - 21  
Magyarország - Görögország 07.25 04:30 9 - 10  
USA - Japán 07.25 07:00 15 - 13  
Vízilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Montenegró 07.25 08:30 10 - 15  
Horvátország - Kazahsztán 07.25 12:50 23 - 7  
Szerbia - Spanyolország 07.25 11:20 12 - 13  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohus R. - C. Pratt (100 m hát, előfutam) 07.25 13:00 0 - 1  
Bre. Smith - L. Clareburt (400 m vegyes) 07.25 03:30 1 - 0  
E. Winnington - H.B. Muhlleitner (400 m gyors) 07.25 03:50 0 - 1  
Kozma D. - J. Pothain(200 m gyors, előfutam) 07.25 12:25 0 - 1  
Németh N. - S. Ballo (200 m gyors, előfutam) 07.25 12:20 0 - 1  
Olimpia 2020, 400 m gyors 07.25 03:52    
Olimpia 2020, 400 m vegyes 07.25 03:30    
Telegdy Á. - I. Cooper (100 m hát, előfutam) 07.25 12:55 0 - 1  
Verrasztó D. - 400 m vegyes 07.25 03:30    
Verrasztó D. - C. Kalisz (400 m vegyes) 07.25 03:30 0 - 1  
Verrasztó D. - J. Litherland (400 m vegyes) 07.25 03:30 0 - 1  
Verrasztó D. - L. Marchand (400 m vegyes) 07.25 03:30 1 - 0  
Úszás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burián K. - Xuwei Peng (100 m női hát, előfutam) 07.25 12:10 0 - 1  
E. Weyant - Yui Ohashi (400 m női vegyes) 07.25 04:10 0 - 1  
Hosszú K. - H. Flickinger (400 m női vegyes) 07.25 04:10 0 - 1  
Hosszú K. - Női 400 m vegyes 07.25 04:10    
Hosszú K. - Y. Ohashi (400 m női vegyes) 07.25 04:10 0 - 1  
Késely A. - Anna Egorova (400 m női gyors) 07.25 13:25 1 - 0  
Késely A. - Női 400 m gyors 07.25 13:25    
Késely A. - P. Madden (400 m női gyors) 07.25 13:25 0 - 1  
Mihályvári-Farkas V. - A. Willmott (400 m női vegyes) 07.25 04:10 1 - 0  
Mihályvári-Farkas V. - Női 400 m vegyes 07.25 04:10    
Olimpia 2020, női 400 m vegyes 07.25 04:12    
Olimpia 2020, női 4x100 m gyors 07.25 04:45    

 

2021.07.24.
3x3 Kosárlabda (Big 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
3s Company - 3 Headed Monsters 07.24 19:00 46 - 50  
Enemies - Bivouac 07.24 23:30 50 - 34  
Ghost Ballers - Tri State 07.24 21:00 42 - 50  
Killer 3S - Aliens 07.24 22:30 50 - 47  
Power - Ball Hogs 07.24 19:00 51 - 46  
Trilogy - Triplets 07.24 19:00 44 - 51  
3x3 Kosárlabda (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Japán 07.24 15:25 16 - 18  
Hollandia - Orosz csapat 07.24 15:00 18 - 15  
Japán - Lengyelország 07.24 12:05 19 - 20  
Kína - Szerbia 07.24 05:00 13 - 22  
Lengyelország - Lettország 07.24 04:35 14 - 21  
Lettország - Belgium 07.24 11:40 20 - 21  
Orosz csapat - Kína 07.24 08:00 21 - 13  
Szerbia - Hollandia 07.24 08:25 16 - 15  
3x3 Kosárlabda (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 07.24 14:25 19 - 16  
Kína - Románia 07.24 03:40 21 - 10  
Orosz csapat - Japán 07.24 03:15 21 - 18  
Orosz csapat - Kína 07.24 07:00 19 - 9  
Románia - Japán 07.24 07:25 8 - 20  
USA - Franciaország 07.24 10:55 17 - 10  
Asztalitenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kumar - L. Enkhbat 07.24 03:30 4 - 1  
Asztalitenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mino - N. Kumar 07.24 14:00 2 - 4  
Alv. Robles - Alto Gaston 07.24 13:15 4 - 1  
B. Afanador - S.H. Lam 07.24 09:30 3 - 4  
B. Tokic - J. Hazin 07.24 08:45 4 - 0  
I. Diaw - Z.Y.C. Chew 07.24 07:15 2 - 4  
K. Skachkov - D. Levajac 07.24 13:15 4 - 2  
L. Jancarik - A. Alkhadrawi 07.24 08:00 4 - 0  
Lei Kou - A. Hmam 07.24 12:30 4 - 0  
Majoros B. - L. Bouriah 07.24 14:45 4 - 0  
P. Drinkhall - N. Alamian 07.24 09:30 4 - 1  
P. Gionis - Zs. Peto 07.24 08:00 4 - 0  
P. Sirucek - Dav. Powell 07.24 14:00    
T. Apolonia - O. Omotayo 07.24 14:45 4 - 0  
Asztalitenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Garci - B-E. Batmunkh 07.24 02:00 1 - 4  
Jian Fang Lay - D. Fonseca Carrazana 07.24 02:00 4 - 0  
O. Oshonaike - Juan Liu 07.24 02:00 1 - 4  
S. Hanffou - P. Trifonova 07.24 02:45 1 - 4  
Asztalitenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vivarelli - Jian Fang Lay 07.24 14:00 1 - 4  
G. Gaponova - Jia Liu 07.24 14:45 2 - 4  
Gal. Dvorak - Juan Liu 07.24 12:30 1 - 4  
Jia Nan Yuan - Y. Helmy 07.24 09:30 4 - 0  
Jieni Shao - C. Kallberg 07.24 08:45 4 - 3  
L. Bergström - Sut. Mukherjee 07.24 09:30 3 - 4  
M. Batra - Tin Tin Ho 07.24 08:45 4 - 0  
Madarász D. - E. Offiong 07.24 13:15 1 - 4  
Maria Xiao - A. Lavrova 07.24 14:00 4 - 1  
Mel. Diaz - O. Paranang 07.24 08:00 0 - 4  
N. Partyka - M. Bromley 07.24 08:00 4 - 0  
P. Vega - B-E. Batmunkh 07.24 12:30 4 - 0  
R. Moret - Jess. Yamada 07.24 07:15 4 - 2  
S. de Nutte - P. Trifonova 07.24 14:45 3 - 4  
Y. Noskova - P. Pavade 07.24 07:15 4 - 2  
Yubin Shin - C. Edghill 07.24 13:15 4 - 0  
Asztalitenisz (Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assar/Meshref - Lee/Jeon 07.24 05:00 1 - 4  
Fegerl/Polcanova - Mizutani/Ito 07.24 04:15 1 - 4  
Ionescu/Szőcs - Pistej/Balazova 07.24 04:15 4 - 1  
Lebesson/Yuan - Hu/Tapper 07.24 04:15 4 - 0  
Lin/Cheng - Achanta/Batra 07.24 05:00 4 - 0  
Szudi/Pergel - Wong/Doo 07.24 04:15 0 - 4  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - D. Sayanov 07.24 02:00 3 - 0  
A. Batalov - S.Y. Skotnikov 07.24 08:15 3 - 1  
A. Golovinskii - A. Monakov 07.24 19:45 1 - 3  
A. Golovinskii - K. Puzankov 07.24 21:15 3 - 2  
A. Golyshev - A. Batalov 07.24 09:15 1 - 3  
A. Golyshev - Y.A. Gavrilov 07.24 07:45 2 - 3  
A. Ilin - A. Vlasov 07.24 23:15 3 - 1  
A. Ilin - K.N. Malahov 07.24 02:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - A. Yudin 07.24 20:15 0 - 3  
A. Kononenko - G. Karpovkin 07.24 07:30 0 - 3  
A. Merezhko - A. Kononenko 07.24 06:35 3 - 0  
A. Merezhko - I. Sergeevich 07.24 07:00 3 - 0  
A. Monakov - K. Puzankov 07.24 19:15 3 - 0  
A. Savinsky - I. Pandur 07.24 09:15 0 - 3  
A. Savinsky - V. Klimentev 07.24 07:45 3 - 1  
A. Serebrennikov - A. Girevenkov 07.24 01:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 07.24 02:45 1 - 3  
A. Serebrennikov - S. Martyukhin 07.24 23:15 3 - 1  
A. Shirshov - A. Innazarov 07.24 11:45 3 - 0  
A. Silantev - A. Golovinskii 07.24 18:45 1 - 3  
A. Silantev - A. Monakov 07.24 20:45 3 - 0  
A. Slaschilin - F. Ambrosimov 07.24 17:15 0 - 3  
A. Slaschilin - I. Matveev 07.24 15:45 3 - 0  
A. Slashchev - A. Ilin 07.24 00:15 0 - 3  
A. Suslov - Dmi. Popov 07.24 12:30 1 - 3  
A. Suslov - M. Marchenko 07.24 10:30 1 - 3  
A. Uvarov - A. Slashchev 07.24 01:45 3 - 0  
A. Uvarov - V. Shirshov 07.24 02:45 3 - 1  
A. Yudin - B. Grebenyuk 07.24 18:45 3 - 2  
A. Yudin - E. Mishutin 07.24 20:45 3 - 1  
A.Y. Fedosov - N. Sukharnikov 07.24 01:30 0 - 3  
A.Y. Fedosov - S. Ogay 07.24 02:30 3 - 1  
Ale. Alekseev - D. Tikhnenko 07.24 18:30 2 - 3  
Ale. Alekseev - E.V. Makarenkov 07.24 20:30 1 - 3  
B. Grebenyuk - A. Klavdenkov 07.24 21:15 1 - 3  
B. Grebenyuk - E. Mishutin 07.24 19:45 3 - 1  
D. Sayanov - A.Y. Fedosov 07.24 00:30 2 - 3  
D. Sayanov - N. Sukharnikov 07.24 03:00 1 - 3  
D. Tikhnenko - E.V. Makarenkov 07.24 19:30 3 - 1  
D. Tikhnenko - I. Mikhaylov 07.24 21:00 0 - 3  
D.A. Mikheev - E. Masokin 07.24 11:45 0 - 3  
D.A. Mikheev - M. Ilichev 07.24 13:15 3 - 1  
Dmi. Popov - V. Dakhin 07.24 11:00 3 - 2  
E. Anisimov - S. Kulikov 07.24 16:30 2 - 3  
E. Anisimov - V. Nemashkalo 07.24 14:30 3 - 1  
E. Masokin - M. Ilichev 07.24 11:15 3 - 1  
E. Mishutin - A. Klavdenkov 07.24 19:15 2 - 3  
E.V. Makarenkov - I. Mikhaylov 07.24 19:00 2 - 3  
F. Ambrosimov - I. Valeriovich Nyrkov 07.24 16:15 3 - 1  
G. Karpovkin - A. Merezhko 07.24 08:30 1 - 3  
I. Afanasyev - A. Girevenkov 07.24 03:15 2 - 3  
I. Afanasyev - A. Serebrennikov 07.24 00:45 3 - 1  
I. Matveev - F. Ambrosimov 07.24 15:15 2 - 3  
I. Mikhaylov - Ale. Alekseev 07.24 20:00 3 - 2  
I. Minchenkov - K. Churin 07.24 16:15 3 - 0  
I. Pandur - V. Staroverov 07.24 08:15 0 - 3  
I. Sergeevich - A. Kononenko 07.24 08:00 0 - 3  
I. Sergeevich - G. Karpovkin 07.24 09:00 2 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - A. Slaschilin 07.24 14:45 2 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - I. Matveev 07.24 16:45 3 - 2  
Igor Kovalev - I. Minchenkov 07.24 17:15 3 - 0  
Igor Kovalev - Ilya Novikov 07.24 15:45 0 - 3  
Ilya Novikov - I. Minchenkov 07.24 15:15 1 - 3  
K. Churin - Igor Kovalev 07.24 14:45 1 - 3  
K. Churin - Ilya Novikov 07.24 16:45 3 - 0  
K. Churin - R. Pavlenko 07.24 23:00 0 - 3  
K. Puzankov - A. Silantev 07.24 20:15 2 - 3  
K.N. Malahov - A. Slashchev 07.24 03:15 3 - 0  
K.N. Malahov - A. Uvarov 07.24 00:45 2 - 3  
M. Ilichev - Y. Shishko 07.24 12:15 2 - 3  
M. Marchenko - Dmi. Popov 07.24 11:30 1 - 3  
M. Marchenko - V. Dakhin 07.24 13:00 1 - 3  
M. Pronkin - A. Innazarov 07.24 12:45 2 - 3  
M. Pronkin - A. Shirshov 07.24 10:45 0 - 3  
N. Sukharnikov - A. Aslanyan 07.24 00:00 0 - 3  
O. Kutuzov - D.M. Evlakhin 07.24 23:45 2 - 3  
S. Kulikov - V. Staroverov 07.24 15:00 2 - 3  
S. Ogay - A. Aslanyan 07.24 01:00 1 - 3  
S.Y. Skotnikov - A. Golyshev 07.24 06:45 1 - 3  
S.Y. Skotnikov - Y.A. Gavrilov 07.24 08:45 0 - 3  
T. Turabekov - S. Ogay 07.24 23:30 2 - 3  
V. Dakhin - A. Suslov 07.24 12:00 1 - 3  
V. Klimentev - I. Pandur 07.24 07:15 2 - 3  
V. Nemashkalo - S. Kulikov 07.24 15:30 0 - 3  
V. Nemashkalo - V. Staroverov 07.24 17:00 3 - 2  
V. Putilovsky - T. Turabekov 07.24 22:30 3 - 2  
V. Shirshov - A. Ilin 07.24 01:15 3 - 2  
V. Staroverov - A. Savinsky 07.24 06:45 3 - 2  
V. Staroverov - E. Anisimov 07.24 16:00 0 - 3  
V. Staroverov - V. Klimentev 07.24 08:45 1 - 3  
Y. Shishko - D.A. Mikheev 07.24 10:45 0 - 3  
Y. Shishko - E. Masokin 07.24 12:45 3 - 0  
Y.A. Gavrilov - A. Batalov 07.24 07:15 1 - 3  
Y.V. Lbov - O. Kutuzov 07.24 22:45 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Hawthorn 07.24 11:40 102 - 83  
Brisbane Lions - Gold Coast Suns 07.24 07:10 120 - 71  
Carlton - North Melbourne Kangaroos 07.24 05:45 77 - 116  
Melbourne Demons - Western Bulldogs 07.24 11:25 65 - 85  
West Coast Eagles - St. Kilda 07.24 08:35 94 - 86  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Saraperos de Saltillo 07.24 02:30 6 - 2  
Diablos Rojos del Mexico - Pericos de Puebla 07.24 02:00    
El Aguila de Veracruz - Guerreros de Oaxaca 07.24 02:30 6 - 5  
Mariachis de Guadalajara - Bravos de Leon 07.24 02:15 17 - 5  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco 07.24 03:00 1 - 7  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 07.24 02:00 11 - 2  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango (23:00) 07.24 23:00 1 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 07.24 02:00 8 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 07.24 02:00 1 - 2  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 07.24 04:05 2 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Washington 07.24 01:05 6 - 1  
Boston - NY Yankees 07.24 01:10 6 - 2  
Boston - NY Yankees (22:05) 07.24 22:05 3 - 4  
Chicago Cubs - Arizona 07.24 20:20 3 - 7  
Cincinnati - St. Louis 07.24 01:10 6 - 5  
Cleveland - Tampa Bay 07.24 01:10 5 - 10  
Houston - Texas 07.24 02:10 7 - 3  
Kansas City - Detroit 07.24 02:10 5 - 3  
LA Dodgers - Colorado 07.24 04:10 6 - 9  
Miami - San Diego 07.24 01:10 2 - 5  
Milwaukee - Chicago WS 07.24 02:10 7 - 1  
Minnesota - LA Angels 07.24 02:10 5 - 4  
NY Mets - Toronto 07.24 01:10 3 - 0  
Philadelphia - Atlanta 07.24 01:05 5 - 1  
San Francisco - Pittsburgh 07.24 03:45 4 - 6  
Seattle - Oakland 07.24 04:10 4 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 07.24 11:05 5 - 11  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 07.24 11:05 7 - 12  
Cselgáncs (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nao. Takato - Y. Smetov (60 kg) 07.24 10:30 1 - 0  
Olimpia 2020, 60 kg 07.24 12:40    
Yung Wei Yang - L. Mkheidze (60 kg) 07.24 10:30 1 - 0  
Yung Wei Yang - Nao. Takato (60 kg) 07.24 12:30 0 - 1  
Cselgáncs (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernoviczki É. - Funa Tonaki (női 48 kg) 07.24 05:30 0 - 10  
D. Bilodid - Funa Tonaki (női 48 kg) 07.24 10:00 0 - 1  
D. Krasniqi - Funa Tonaki (női 48 kg) 07.24 12:00 1 - 0  
D. Krasniqi - U. Munkhbat (női 48 kg) 07.24 10:00 1 - 0  
Olimpia 2020, női 48 kg 07.24 12:50    
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - K. Ratajski 07.24 20:15 17 - 9  
P. Wright - M. van Gerwen 07.24 22:00    
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota Roekkr - Florida Mutineers 07.24 23:20 3 - 0  
Paris Legion - London Royal Ravens 07.24 21:20 2 - 3  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gkc Gaming - Havan Liberty 07.24 21:35 0 - 1  
INTZ eSports - Meta Gaming 07.24 01:00 2 - 1  
INTZ eSports - Santos E-Sports 07.24 21:25 2 - 0  
Keyd Stars - Furious Gaming 07.24 01:00 2 - 0  
Sharks Esports - Bravos Gaming 07.24 22:40 1 - 0  
E-Sport (CSGO,RedragonLatam,SouthernCo.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Durany Esports - Furious Gaming 07.24 03:00 0 - 2  
River Plate Gaming - Stone Esports 07.24 00:10 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Weplay!AcadLeag,RegSea)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis Talent - Mouz Nxt 07.24 20:35 0 - 1  
Natus Vincere Junior - Fnatic Rising 07.24 17:00 1 - 0  
Vp.prodigy - BIG Academy 07.24 19:10 0 - 1  
Young Ninjas - Furia Academy 07.24 18:10 1 - 0  
E-Sport (Dota2, I-league, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Aster - Vici Gaming 07.24 11:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BIX Invitational,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - Moon Chasers 07.24 09:00 1 - 2  
OB Esports X Neon - Team Smg 07.24 12:05 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fantastic.five - Chicken Fighters 07.24 14:00 0 - 2  
Puckchamp - Nemiga Gaming 07.24 17:00 2 - 0  
Team Unique - Gambit Esports 07.24 20:10 2 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Diamond) - Ukraine (Coldsiemens) 07.24 08:12 7 - 1  
Italy (Libra) - Ukraine (Coldsiemens) 07.24 07:36 6 - 3  
Poland (Rogi_Two) - Ukraine (Coldsiemens) 07.24 07:00 3 - 2  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Diamond) 07.24 10:00 2 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Libra) 07.24 09:24 2 - 4  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Rogi_Two) 07.24 08:48 1 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cameroon (Moic) - Germany (General) 07.24 07:00 3 - 1  
Cameroon (Moic) - Italy (Lio) 07.24 08:00 3 - 2  
Germany (General) - Austria (Kot) 07.24 07:20 4 - 2  
Germany (General) - Italy (Lio) 07.24 09:00 3 - 3  
Italy (Lio) - Cameroon (Moic) 07.24 09:20 2 - 1  
Italy (Lio) - Germany (General) 07.24 08:40 1 - 2  
Italy (Lio) - Uruguay (Billiot) 07.24 07:40 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Scotland (Judoka) 07.24 10:00 2 - 3  
Scotland (Judoka) - Portugal (Cliff) 07.24 08:20 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Portugal (Cliff) 07.24 09:40 1 - 2  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Everton (Abeldos United) 07.24 19:30 0 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Milan (Ab Ovo) 07.24 17:50 2 - 3  
Everton (Abeldos United) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.24 17:25 3 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Bayern Mün. (Im Not Over) 07.24 16:10 1 - 3  
M'gladbach (Bluemountst.) - Milan (Ab Ovo) 07.24 18:40 4 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Everton (Abeldos United) 07.24 16:35 2 - 0  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo eSports - Netshoes Miners 07.24 19:00 1 - 0  
Furia Esports - Rensga Esports 07.24 20:15 0 - 1  
Kabum Esports - INTZ eSports 07.24 22:25 1 - 0  
Pain Gaming - Red Canids 07.24 21:30 1 - 0  
Vorax - Loud 07.24 18:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - DragonX 07.24 10:00 2 - 0  
T1 - Sandbox Gaming 07.24 12:10 1 - 2  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Cloud9 07.24 00:00 0 - 1  
Flyquest - Team Liquid 07.24 01:55 0 - 1  
Golden Guardians - Counter Logic Gaming 07.24 03:00 0 - 1  
Immortals - Evil Geniuses 07.24 23:50 1 - 0  
Immortals - Team Dignitas 07.24 04:00 1 - 0  
Team Solomid - Evil Geniuses 07.24 00:55 0 - 1  
Team Solomid - Golden Guardians 07.24 23:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LEC, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 - Astralis 07.24 17:00 0 - 1  
Misfits Gaming - G2 Esports 07.24 20:35 0 - 1  
Rogue - Mad Lions 07.24 18:25 0 - 1  
SK Gaming - Fnatic 07.24 19:40 1 - 0  
Team Vitality - exceL eSports 07.24 17:45 0 - 1  
E-Sport (LOL, LJL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burning Core - DetonatioN FocusMe 07.24 13:30 0 - 1  
Burning Core - Sengoku Gaming 07.24 14:45 0 - 1  
DetonatioN FocusMe - Axiz 07.24 12:15 1 - 0  
Fukuoka Softbank Hawks Ga - Crest Gaming Act 07.24 07:15 1 - 0  
Rascal Jester - Fukuoka Softbank Hawks Gaming 07.24 06:00 1 - 0  
Rascal Jester - V3 Esports 07.24 09:45 1 - 0  
Sengoku Gaming - Axiz 07.24 11:00 1 - 0  
V3 Esports - Crest Gaming Act 07.24 08:30 0 - 1  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furious Gaming - Estral E-Sports 07.24 01:00 0 - 1  
Xten Esports - Furious Gaming 07.24 00:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming - Team WE 07.24 13:00 0 - 2  
JD Gaming - Royal Never Give Up 07.24 11:00 1 - 2  
Rare Atom - Ultra Prime 07.24 09:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berjaya Dragons - Alpha Esports 07.24 11:55 1 - 0  
Boom Esports - Berjaya Dragons 07.24 14:00 1 - 0  
J Team - Impunity 07.24 10:00 1 - 0  
Liyab Esports - Beyond Gaming 07.24 11:00 0 - 1  
Machi E-Sports - Beyond Gaming 07.24 12:50 0 - 1  
PSG Talon - Hong Kong Attitude 07.24 15:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Seas., Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1907 Fenerbahce Esports - Galatasaray Esports 07.24 17:00 0 - 1  
Galakticos - Besiktas Esports Club 07.24 15:55 1 - 0  
Istanbul Wild Cats - Dark Passage 07.24 15:00 1 - 0  
Nasr Turkey - 5 Ronin 07.24 13:00 0 - 1  
Supermassive Esports - Team Aurora 07.24 13:50 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Fosters23) - LA Clippers (Jema11) 07.24 08:48 45 - 44  
Brooklyn (Fosters23) - Milwaukee (Zod) 07.24 07:36 53 - 42  
Brooklyn (Fosters23) - Portland (Bad_Trip) 07.24 08:12 43 - 31  
LA Clippers (Jema11) - Milwaukee (Zod) 07.24 10:00 40 - 45  
LA Clippers (Jema11) - Portland (Bad_Trip) 07.24 07:36 45 - 36  
Milwaukee (Zod) - Brooklyn (Fosters23) 07.24 09:24 47 - 58  
Milwaukee (Zod) - LA Clippers (Jema11) 07.24 08:12 52 - 41  
Milwaukee (Zod) - Portland (Bad_Trip) 07.24 07:00 43 - 30  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte (broccolicabb.) - Denver (daniil_1509) 07.24 05:55 82 - 63  
Cleveland (BossVlados0_0) - Minnesota (BigBabyMish) 07.24 10:45 84 - 75  
Cleveland (kotpirog131) - Miami (amuralex) 07.24 06:30 76 - 71  
LA Clippers (Rom1pr) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.24 11:55 72 - 69  
Miami (TiGeR_triPoint) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.24 12:30 83 - 75  
Minnesota (BigBabyMish) - Miami (TiGeR_triPoint) 07.24 11:20 70 - 64  
Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumenau - Atlantico Erechim 07.24 01:00 1 - 4  
Juventude - Marreco Francisco Beltrao 07.24 03:00 3 - 2  
Gyeplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Spanyolország 07.24 05:15 1 - 1  
Japán - Ausztrália 07.24 02:30 3 - 5  
Új-Zéland - India 07.24 03:00 2 - 3  
Gyeplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Belgium 07.24 04:45 1 - 3  
Kanada - Németország 07.24 12:00 1 - 7  
Nagy-Britannia - Dél-Afrika 07.24 11:30 3 - 1  
Gyeplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Dél-Afrika 07.24 14:15 2 - 0  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botany Swarm - West Auckland Admirals 07.24 07:00 2 - 3  
Kerékpár (Olimpia, országúti mezőnyvers.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020, országúti mezőnyverseny 07.24 04:00    
Olimpia 2020, országúti mezőnyverseny - Top 3 07.24 04:00    
Valter A. - R. Porte 07.24 04:00 0 - 1  
Kerékpár (Olimpia, országúti mezőnyvers.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - G. Moscon 07.24 04:00 0 - 1  
A. Yates - A. Vlasov 07.24 04:00 1 - 0  
B. Mollema - P. Konrad 07.24 04:00 1 - 0  
D. Caruso - G. Ciccone 07.24 04:00 1 - 0  
Joao Almeida - Mic. Woods 07.24 04:00 0 - 1  
M. Hirschi - M. Kwiatkowski 07.24 04:00 0 - 1  
M. Schachmann - A. Lutsenko 07.24 04:00 1 - 0  
P. Roglic - R. Evenepoel 07.24 04:00 1 - 0  
T. Pogacar - W. van Aert 07.24 04:00 0 - 1  
V. Nibali - J. Fuglsang 07.24 04:00 0 - 1  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Temuco - Las Animas 07.24 22:00 63 - 79  
Valdivia - Puerto Varas 07.24 22:00 68 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Phoenix Fuelmasters 07.24 10:35 93 - 101  
Meralco Bolts - RS Elasto Painters 07.24 08:00 72 - 85  
Kosárlabda (U20 European Challengers,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Csehország (Helyszín: Csehország) 07.24 17:30 68 - 81  
U20Portugália - U20Albánia 07.24 20:30 72 - 54  
U20Spanyolország - U20Olaszország 07.24 14:30 70 - 50  
Kosárlabda (U20 European Challengers,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Lengyelország 07.24 15:00 86 - 70  
U20Grúzia - U20Bulgária 07.24 18:00 72 - 84  
U20Törökország - U20Németország 07.24 12:00 62 - 98  
Krikett (ODI Series (WI-AUS))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Indies - Ausztrália 07.24 20:30 1 - 0  
Krikett (T20 Series (IRE-RSA))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Dél-Afrikai Köztársaság 07.24 17:00 0 - 1  
Krikett (The Hundred)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northern Superchargers - Welsh Fire 07.24 19:00 0 - 1  
Trent Rockets - Southern Brave 07.24 15:30 1 - 0  
Kézilabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Argentína 07.24 04:00 33 - 27  
Norvégia - Brazília 07.24 02:00 27 - 24  
Németország - Spanyolország 07.24 09:15 27 - 28  
Kézilabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Japán 07.24 14:30 47 - 30  
Portugália - Egyiptom 07.24 12:30 31 - 37  
Svédország - Bahrein 07.24 07:15 32 - 31  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Buenos Aires - Almirante Brown 07.24 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - San Martin SJ 07.24 20:30 0 - 2  
Barracas Central - San Telmo 07.24 20:30 3 - 2  
Ferro Carril Oeste - Atl. Guemes 07.24 20:10 1 - 1  
Gimnasia Jujuy - Santamarina Tandil 07.24 20:00 1 - 0  
Guillermo Brown - Brown de Adrogue 07.24 20:00 0 - 3  
Independiente de Mendoza - Villa Dalmine 07.24 20:30 1 - 1  
Tristan Suarez - Club Almagro 07.24 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., Metropolitana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - Argentino de Quilmes 07.24 20:00 3 - 0  
Atl. Fenix - Justo Jose de Urquiza 07.24 20:00 0 - 0  
Comunicaciones - Dep. Flandria 07.24 20:00 1 - 2  
Defensores Unidos - Sacachispas 07.24 20:00 0 - 0  
Dep. Armenio - Canuelas 07.24 20:00 2 - 1  
Talleres de Remedios - CA San Miguel 07.24 20:05 1 - 1  
UAI Urquiza - Dep. Merlo 07.24 20:00 1 - 1  
Villa San Carlos - Atl. Acassuso 07.24 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.,Torneo Federal,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Sportivo Las Parejas 07.24 20:30 0 - 2  
Def. de Pronunciamiento - Gimnasia Tiro de Salta 07.24 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Aldosivi 07.24 02:15 0 - 1  
Atl. Tucuman - CA Huracan 07.24 00:00 1 - 0  
Colón - Lanus 07.24 18:30 1 - 4  
Racing Club - Gimnasia LP 07.24 23:00 0 - 0  
San Lorenzo - Central Cordoba SDE 07.24 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Cercle Bruges 07.24 18:30    
Kortrijk - Seraing 07.24 18:30 2 - 0  
OH Leuven - Zulte Waregem 07.24 16:15 1 - 1  
Oostende - Charleroi 07.24 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jantra Gabrovo - Hebar Pazardzsik 07.24 17:30 0 - 2  
Neftocsimik Burgasz - Szpartak Várna 07.24 17:30 1 - 3  
Sozopol - Dobrudzsa Dobrics 07.24 18:00 3 - 0  
Sp. Szvoge - Marica Plovdiv 07.24 17:30 0 - 2  
Szeptemvri Simitli - Marek Dupnica 07.24 18:00 2 - 1  
Sztrumszka Szlava - Szeptemvri Szófia 07.24 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Pirin Blagoevgrad 07.24 17:45 2 - 1  
Levszki Szófia - Slavia Szófia 07.24 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Real Potosi 07.24 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla 07.24 19:00 1 - 2  
Tuzla City - Zeljeznicar Sarajevo 07.24 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Botafogo RJ 07.24 21:30 0 - 1  
Ponte Preta - Goiás 07.24 01:00 2 - 1  
Vila Nova GO - Cruzeiro MG 07.24 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floresta - Ferroviario CE 07.24 22:00 1 - 1  
Tombense - Volta Redonda 07.24 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novorizontino - Mirassol SP 07.24 22:00 1 - 0  
Oeste - Parana 07.24 01:00 1 - 1  
Ypiranga RS - Sao Jose RS 07.24 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio RS - America MG 07.24 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Hannover 07.24 20:30 1 - 1  
Darmstadt - Regensburg 07.24 13:30 0 - 2  
Dynamo Dresden - Ingolstadt 07.24 13:30 3 - 0  
Heidenheim - Paderborn 07.24 13:30 0 - 0  
Rostock - Karlsruhe 07.24 13:30 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Würzburg 07.24 14:00 1 - 0  
Hallescher FC - Meppen 07.24 14:00 3 - 1  
Havelse - Saarbrücken 07.24 14:00 0 - 1  
Kaiserslautern - Braunschweig 07.24 14:00 0 - 0  
Waldhof Mannheim - Magdeburg 07.24 14:00 0 - 2  
Zwickau - Dortmund Amatőr 07.24 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Santiago Morning 07.24 17:00 1 - 2  
Dep. Santa Cruz - Arturo Fernandez Vial 07.24 21:00 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Union Espanola 07.24 02:30 2 - 0  
Melipilla - Dep. Union La Calera 07.24 23:30 3 - 3  
Nublense - Antofagasta 07.24 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Sparta Praha 2 07.24 10:15 0 - 1  
Dukla Praha - Vyskov 07.24 17:00 2 - 1  
Lisen - Zizkov 07.24 17:00 3 - 2  
Opava - Vlasim 07.24 17:00 3 - 3  
Prostejov - Pribram 07.24 17:00 1 - 3  
Trinec - Usti nad Labem 07.24 10:15 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Bohemians 1905 07.24 16:00 1 - 1  
Jablonec - Ostrava 07.24 16:00 1 - 0  
Pardubice - Karvina 07.24 16:00 2 - 2  
Sparta Praha - Olomouc 07.24 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Jammerbugt 07.24 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 07.24 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Gimcheon Sangmu 07.24 13:00 0 - 1  
Daejeon Citizen - Busan I'Park 07.24 12:00 3 - 1  
Seoul E-Land - Anyang 07.24 12:00    
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimhae City - Daejeon Korail 07.24 12:00 3 - 3  
Gimpo Citizen - Changwon City 07.24 12:00 2 - 2  
Pyeongtaek Citizen - Cheonan City 07.24 10:00 1 - 4  
Ulsan Citizen - Gangneung City 07.24 12:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - FC Seoul 07.24 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Mushuc Runa 07.24 02:00 1 - 1  
Olmedo - Univ. Catolica de Quito 07.24 22:00 0 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovicsi - Krumkacsi Minszk 07.24 17:30 3 - 1  
Dnyepr Mogiljev - Naftan 07.24 13:00 3 - 0  
Szlonyim-2017 - Belsina Bobrujszk 07.24 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Vityebszk 07.24 19:45 3 - 1  
Nyeman Grodno - Szluck 07.24 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Girona 07.24 19:00 3 - 1  
Bayern München - Ajax 07.24 16:30 2 - 2  
Betis - Wolverhampton 07.24 19:00 0 - 1  
Celtic - West Ham 07.24 16:00 2 - 6  
E. Frankfurt - Strasbourg 07.24 17:00 2 - 3  
Juventus - Cesena 07.24 18:00 3 - 1  
Lorient - Bordeaux 07.24 17:00 1 - 1  
Milan - Modena 07.24 17:00 5 - 0  
Mönchengladbach - Metz 07.24 15:30 1 - 0  
QPR - Manchester Utd. 07.24 16:00 4 - 2  
Rangers - Brighton 07.24 18:30 0 - 0  
St-Etienne - Clermont 07.24 18:00 2 - 3  
Union Berlin - Nice 07.24 16:00 2 - 0  
Wolfsburg - Monaco 07.24 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Turku PS 07.24 15:00 0 - 2  
JIPPO - Ekenas IF 07.24 16:00 2 - 0  
KPV Kokkola - Vaasa PS 07.24 16:00 1 - 2  
Musan Salama - Gnistan 07.24 16:00 2 - 4  
PK-35 - Rovaniemi PS 07.24 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantis - NJS 07.24 16:00 2 - 0  
JäPS - Lahden Reipas 07.24 16:00 3 - 1  
KaPa - Keski Uusimaa 07.24 16:00 2 - 1  
KuFu-98 - Myllykoski PA 07.24 16:00 1 - 0  
PeKa - MiPK 07.24 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves 2 - GrIFK 07.24 17:00 2 - 4  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Haka 07.24 16:00 2 - 0  
Seinäjoen JK - Oulu 07.24 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - TiPS 07.24 16:00 3 - 2  
Ilves - PK-35 Helsinki 07.24 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Auxerre 07.24 19:00 1 - 2  
Caen - Rodez Aveyron 07.24 19:00 4 - 0  
Dunkerque - Quevilly Rouen 07.24 19:00 1 - 1  
Grenoble - Paris FC 07.24 19:00 0 - 4  
Le Havre - Guingamp 07.24 19:00 0 - 0  
Pau - Nancy 07.24 19:00 2 - 1  
SC Bastia - Nimes 07.24 15:00 1 - 1  
Toulouse - AC Ajaccio 07.24 19:00 2 - 2  
Valenciennes - Niort 07.24 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Sibenik 07.24 21:00 3 - 1  
Slaven Belupo - Lokomotív Zágráb 07.24 18:55 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestri - Selfoss 07.24 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Fjallabyggdar - Kari Akranes 07.24 18:00 2 - 1  
Leiknir F. - IR Reykjavik 07.24 15:00 0 - 0  
Magni - Vesturbaer 07.24 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Selfoss 07.24 18:00 2 - 1  
Thor Akureyri - Valur 07.24 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kashima A. 07.24 12:00 0 - 1  
Sagan Tosu - Cerezo Osaka 07.24 12:00 3 - 3  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jalil - Shabab Al-Ordon 07.24 19:30 0 - 0  
Ramtha - Al-Jazeera (JOR) 07.24 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Valour Winnipeg 07.24 20:00 1 - 0  
York Utd. - FC Edmonton 07.24 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kizil-Zsar - Ordabaszi Simkent 07.24 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Taraz 07.24 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kajszar Kizilorda 07.24 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajrat Almati - Turan 07.24 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llaneros FC - Atlético FC Cali 07.24 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Boyaca Patriotas 07.24 02:40 2 - 2  
Rionegro Aguilas - América de Cali 07.24 22:30 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cangzhou - Qingdao FC 07.24 14:00 2 - 0  
Guangzhou City - Guangzhou FC 07.24 14:00 3 - 3  
Shandong Taishan - Chongqing Liangjiang 07.24 12:00 3 - 1  
Shenzhen FC - Henan Songshan 07.24 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Cracovia Krakkó 07.24 15:00 1 - 1  
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk 07.24 17:30 1 - 1  
Legia Varsó - Wisla Plock 07.24 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuala Lumpur - Selangor 07.24 15:00 1 - 1  
Petaling Jaya CFC - Sabah FA 07.24 15:00 1 - 0  
Terengganu - Perak 07.24 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Mohammedia - Wydad Casablanca 07.24 20:15 1 - 1  
FAR Rabat - Olympique de Safi 07.24 18:00 0 - 0  
Ittihad Tanger - Maghreb Fes 07.24 22:30 0 - 0  
Mouloudia Oujda - Hassania Agadir 07.24 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Dep. Toluca 07.24 04:00 1 - 3  
Necaxa - Santos Laguna 07.24 02:00 0 - 3  
Pachuca - Leon 07.24 23:00 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Puebla 07.24 00:00 3 - 0  
Atlas de Guadalajara - Queretaro 07.24 19:00 2 - 1  
Cruz Azul - Chivas Guadalajara 07.24 19:00 1 - 1  
Mazatlan FC - Santos Laguna 07.24 03:00 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Columbus 07.24 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floresti - Dinamo-Auto Tiraspol 07.24 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - Zeta Golubovci 07.24 20:30 2 - 0  
Iskra Danilovgrad - Jezero Plav 07.24 20:30 2 - 0  
OFK Petrovac - Mornar Bar 07.24 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aardal - Florö 07.24 16:00 0 - 0  
Bjarg - Brann Bergen 07.24 15:00 0 - 5  
Brodd - Sandnes Ulf 07.24 16:00 0 - 3  
Eik-Tonsberg - Odd Grenland 07.24 16:00 0 - 1  
Elverum - Kongsvinger 07.24 15:00 1 - 3  
Express IL - Start 07.24 15:00 0 - 8  
Fana - Sotra 07.24 15:00 2 - 1  
Finnsnes - Senja 07.24 14:00 0 - 3  
Fjöra - Sogndal 07.24 16:00 0 - 3  
Flöya - Tromsdalen 07.24 14:00 2 - 2  
Follo - Stabaek 07.24 15:00 0 - 1  
Frigg - KFUM Oslo 07.24 13:00 2 - 4  
Gjellerasen - Eidsvold Turn 07.24 16:00 1 - 4  
Herd - Hödd 07.24 14:00 0 - 3  
Hinna - Bryne 07.24 15:00 0 - 4  
Kolstad - Levanger 07.24 13:00 0 - 5  
Lokomotív Oslo - Kjelsas 07.24 18:00 0 - 1  
Mandalskameratene - Arendal 07.24 15:00 1 - 1  
Nordstrand - Baerum 07.24 14:00 2 - 2  
NTNUI - Stjördals/Blink 07.24 15:00 0 - 6  
Skanland - Tromsö 07.24 15:00 0 - 11  
Skjervöy - Alta 07.24 15:30 0 - 1  
Stord - Haugesund 07.24 16:00 2 - 2  
Sunndal - Brattvag 07.24 15:00 0 - 4  
Vidar - Egersund 07.24 14:00 2 - 1  
Vindbjart - Flekkeröy 07.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Olympic - Monaro Panthers 07.24 11:55 2 - 3  
West Canberra Wanderers - Gungahlin Utd. 07.24 05:15 0 - 2  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edgeworth FC - Lambton Jaffas 07.24 09:00 0 - 0  
Weston Workers - Maitland FC 07.24 09:00 1 - 4  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Logan Lightning - Brisbane Strikers 07.24 10:30 2 - 4  
Magpies Crusaders Utd. - Capalaba Bulldogs 07.24 11:30 0 - 3  
Redlands Utd. - Queensland Lions 07.24 11:30 1 - 5  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarence Zebras - Kingborough Lions 07.24 06:15 2 - 2  
Devonport City - Olympia Warriors 07.24 06:15 3 - 0  
Glenorchy Knights - South Hobart 07.24 07:00 2 - 0  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balcatta - Armadale 07.24 09:00 1 - 2  
Floreat Athena - Bayswater City 07.24 09:00 1 - 1  
Perth Glory 2 - Gwelup Croatia 07.24 09:00 5 - 0  
Perth SC - Cockburn City 07.24 09:00 0 - 0  
Rockingham City - ECU Joondalup 07.24 09:00 1 - 5  
Sorrento - Inglewood Utd. 07.24 09:00 4 - 1  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - North Carolina 07.24 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 Rosenheim - Aubstadt 07.24 14:00 0 - 0  
Eichstatt - Illertissen 07.24 17:00 1 - 1  
Pipinsried - Augsburg Amatőr 07.24 17:00 3 - 1  
Schweinfurt - TSV Rain/Lech 07.24 14:00 5 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altglienicke - Rathenow 07.24 13:00 1 - 1  
Berliner AK 07 - Jena 07.24 12:00 1 - 0  
Fürstenwalde - VfB Auerbach 07.24 13:00 4 - 2  
Lokomotív Leipzig - Dynamo Berlin 07.24 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Olimpia, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Kanada 07.24 09:30 1 - 2  
Japán - Nagy-Britannia 07.24 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Olimpia, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Brazília 07.24 13:00 3 - 3  
Kína - Zambia 07.24 10:00 4 - 4  
Labdarúgás (Olimpia, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Ausztrália 07.24 10:30 4 - 2  
Új-Zéland - USA 07.24 13:30 1 - 6  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Orenburg 07.24 19:00 1 - 1  
Fakel Voronyezs - Tom Tomszk 07.24 17:00 2 - 0  
FK Krasznodar 2 - Teksztilsik Ivanovo 07.24 18:00 1 - 1  
Rotor Volgográd - SZKA Habarovszk 07.24 18:00 0 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Jenyiszej Krasznojarszk 07.24 17:00 2 - 1  
Torpedo Moszkva - Alanyija Vlagyikavkaz 07.24 16:00 3 - 1  
Volgar Asztrahany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 07.24 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Rotor Volgográd 2 07.24 16:00 3 - 0  
Dinamo Mahacskala - Druzsba Majkop 07.24 17:00 3 - 0  
Dinamo Sztavropol - Masuk Pjatigorszk 07.24 17:00 1 - 1  
Jesszentuki - Biolog Novokubanszk 07.24 18:00 0 - 5  
SZKA Rosztov - Szpartak Nalcsik 07.24 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 2/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Tver - FK Csita 07.24 15:00 1 - 1  
Kajrat Moszkva - FK Szmolenszk 07.24 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinnyik Jaroszlavl - Torpedo Vlagyimir 07.24 17:00 1 - 0  
Volna Nyizsegorodszk - Dinamo Moszkva 2 07.24 15:00 2 - 2  
Znamja Truda - Kazanka Moszkva 07.24 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szaturn Ramenszkoje - Kolomna 07.24 17:00 3 - 0  
SZKA Habarovszk 2 - Znamja Noginszk 07.24 09:00 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kurszk - Arszenál Tula 2 07.24 17:30 1 - 4  
Kaluga - Dinamo Brjanszk 07.24 17:00 0 - 0  
Zenit Penza - Szokol Szaratov 07.24 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseljabinszk - Orenburg 2 07.24 15:00 2 - 0  
Lada Toljatti - Volga Uljanovszk 07.24 15:00 0 - 4  
Tyumeny - FK Novoszibirszk 07.24 16:00 0 - 3  
Ural Jekatyerinburg 2 - Noszta Novotrojick 07.24 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Zenit Szentpétervár 07.24 16:30 1 - 3  
Lokomotív Moszkva - Arszenál Tula 07.24 19:00 3 - 1  
Rubin Kazany - Szpartak Moszkva 07.24 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Dornbirn 1913 07.24 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - LASK 07.24 17:00 0 - 1  
Rapid Wien - Hartberg 07.24 17:00 0 - 2  
WSG Tirol - Admira Wacker 07.24 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Salzburg - SAK 1914 Salzburg 07.24 17:00 3 - 0  
Grödig - Wals-Grünau 07.24 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kufstein - SV Wörgl 07.24 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Fernando de la Mora 07.24 16:00 0 - 2  
General Caballero JLM - Atyra 07.24 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Sp. Luqueno 07.24 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Huancayo 07.24 18:00 1 - 0  
Alianza Huanuco - Alianza Lima 07.24 22:30 0 - 0  
Ayacucho - Sport Boys Callao 07.24 20:15 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Farense 07.24 19:00 1 - 2  
Estrela Amadora - Vizela 07.24 16:30 2 - 1  
Feirense - Famalicao 07.24 18:00 0 - 1  
Mafra - Belenenses 07.24 16:30 1 - 0  
Tondela - Gil Vicente 07.24 12:00 0 - 1  
Trofense - Covilha 07.24 18:00 0 - 3  
Viseu - Casa Pia 07.24 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - CFR Cluj 07.24 20:30 1 - 2  
Voluntari - Botosani 07.24 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stirling Albion - Peterhead 07.24 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Kelty Hearts 07.24 16:00 3 - 2  
East Fife - Elgin 07.24 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Dundee - Forfar 07.24 16:00 5 - 2  
Ross County - Montrose 07.24 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Cowdenbeath 07.24 16:00 3 - 1  
Raith Rovers - Alloa 07.24 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Albion Rovers 07.24 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Annan 07.24 16:00 2 - 0  
Queen of South - Airdrieonians 07.24 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Clyde 07.24 16:00 2 - 1  
Kilmarnock - Stranraer 07.24 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Stenhousemuir 07.24 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - St. Gallen 07.24 20:30 1 - 2  
Luzern - Young Boys 07.24 18:00 3 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Trelleborg 07.24 17:00 0 - 1  
Landskrona - Sundsvall 07.24 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjällby - FF Malmö 07.24 15:00 0 - 2  
Sirius - Degerfors 07.24 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mladost Lucani 07.24 21:00 1 - 0  
Radnicki Nis - Napredak Krusevac 07.24 18:55 4 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Tanjong Pagar Utd. 07.24 11:30 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Samorin 07.24 17:00 0 - 1  
FK Humenne - Podbrezova 07.24 17:00 1 - 0  
Komarno - Dubnica 07.24 17:00 1 - 0  
Namestovo - B. Bystrica 07.24 17:00 0 - 7  
Slavoj Trebisov - Petrzalka 07.24 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Slovan Bratislava 07.24 18:00 1 - 4  
Ruzomberok - Senica 07.24 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Aluminij Kidricevo 07.24 17:00 0 - 0  
Koper - Mura 07.24 20:15 3 - 2  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Volyn Lutszk 07.24 18:00 2 - 2  
FC Uzsgorod - Prikarpattya Ivano-Frank. 07.24 18:00 0 - 6  
Girnyik-Sport - Avangard Kramatorszk 07.24 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Ingulec Petrove 07.24 18:30 2 - 1  
Veresz Rivne - Kolosz Kovalivka 07.24 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Espanol - Villa Teresa 07.24 17:45 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sud América - Fenix Montevideo 07.24 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Charlotte Independence 07.24 01:30 2 - 0  
Colorado Springs - Louisville City 07.24 04:55 1 - 1  
New York RB 2 - Pittsburgh 07.24 01:00 1 - 3  
Real Monarchs - Las Vegas 07.24 04:00 3 - 2  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New England 2 - Toronto FC 2 07.24 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monagas Maturin - Mineros de Guayana 07.24 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Portuguesa Acarigua 07.24 23:00 1 - 4  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus Broughton - Holyhead Hotspur 07.24 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Derry City 07.24 16:00 1 - 1  
Fairview Rangers - Finn Harps 07.24 17:00 0 - 0  
MMA (UfcFightNight,ESPN 27,LasVegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Belbita - H. Goldy (női) 07.24 22:15 1 - 0  
J. Arce - A. Ewell 07.24 23:05 1 - 0  
Mic. Gall - Jor. Williams 07.24 23:35 1 - 0  
Sij. Eubanks - Eli. Reed (női) 07.24 22:50 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Pattijoen Raahe 07.24 15:00 0 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen Maila-Jussit - Hyvinkaan Tahko 07.24 14:00 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Hull KR 07.24 18:00 32 - 30  
Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Papua New Guinea Hunters - Mackay Cutters 07.24 07:00 30 - 40  
Wynnum Manly Seagulls - Northern Pride 07.24 06:10 12 - 42  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein FreeState C. - Durban Sharks 07.24 14:30 30 - 47  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Wests Tigers 07.24 09:30 44 - 24  
Penrith Panthers - Brisbane Broncos 07.24 11:35 18 - 12  
South Sydney Rabbitohs - New Zealand Warriors 07.24 07:00 60 - 22  
Röplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Venezuela 07.24 09:25 3 - 0  
Lengyelország - Irán 07.24 12:40 2 - 3  
Olaszország - Kanada 07.24 02:00 3 - 2  
Röplabda (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Tunézia 07.24 04:05 3 - 0  
Orosz csapat - Argentína 07.24 07:20 3 - 1  
USA - Franciaország 07.24 14:45 3 - 0  
Softball (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 07.24 03:00 1 - 7  
Japán - Olaszország 07.24 13:00 5 - 0  
USA - Mexikó 07.24 07:30 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol A B / Sorum C S - McHugh C / Schumann D 07.24 15:00 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - HerreraAlepuz/Gav.Collado 07.24 09:00 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Dalhausser P / Lucena N 07.24 14:00 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Capogrosso N / Azaad J A 07.24 03:00 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich/Verge-Depre - Borger K / Sude J 07.24 10:00 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Stam K / Schoon R 07.24 05:00 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Wang F / Xia X 07.24 13:00 1 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Gallay A / Pereyra F 07.24 04:00 2 - 0  
Strandröplabda (Olimpia, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huberli T / Betschart N - Ludwig L / Kozuch M 07.24 08:00    
Ishii M / Murakami M - Hermannova B / Slukova M 07.24 02:00    
Taekwondo (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia 2020, 58 kg 07.24 14:45    
Salim Omar - 58 kg 07.24 03:28    
Salim Omar - Jun Jang (58 kg) 07.24 14:15 0 - 1  
Salim Omar - R. Sawekwiharee (58 kg) 07.24 12:45 1 - 0  
Salim Omar - V. Dell'Aquila (58 kg) 07.24 05:20 13 - 26  
Tenisz (Amarante, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fita Boluda - Fed. Rossi 07.24 11:00 1 - 2  
J. Stamatova - Mei Yamaguchi 07.24 14:20 0 - 2  
Tenisz (Atlanta-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - E. Ymer 07.24 17:55 2 - 0  
C. O'Connell - Yos. Watanuki 07.24 16:00 2 - 0  
E. Donskoy - N. Rubin 07.24 19:10 2 - 1  
Jam. Ward - I. Marchenko 07.24 19:50 2 - 0  
Jas. Jung - L. Lacko 07.24 21:25 2 - 1  
M. Ebden - Go Soeda 07.24 21:40 2 - 0  
P. Gojowczyk - Don. Young 07.24 17:50 2 - 0  
S. Banerjee - S. Ofner 07.24 16:00 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Eubanks - Ste. Kozlov 07.24 01:00 1 - 2  
M. Krueger - G. Nanda 07.24 21:30 2 - 0  
Ste. Kozlov - R. Ramanathan 07.24 23:25 1 - 2  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison C / Novikov D - Chrysochos P / Pervolarak 07.24 20:00 2 - 0  
Harrison C / Novikov D - Lacko L / Ramanathan R 07.24 00:45 2 - 0  
Kovacevic A / Shelton B - Chrysochos P / Pervolarak 07.24 03:30 1 - 2  
Tenisz (Don Benito, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wirges - O. Parres Azcoitia 07.24 18:30 1 - 2  
Tenisz (Edwardsville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Langmo - S. Kirchheimer 07.24 15:50 0 - 2  
Rin. Hijikata - Can. Kingsley 07.24 18:00 2 - 1  
Tenisz (Esch/Alzette, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Rodesch - R. Calzi 07.24 10:00    
N.D. Ionel - P. Kypson 07.24 10:00 1 - 2  
Tenisz (Gandia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - M. Kestelboim 07.24 17:00 2 - 1  
J. Barranco Cosano - A. Lopez San Martin 07.24 16:30 2 - 0  
Tenisz (Gdynia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kucova - T. Korpatsch 07.24 14:15 2 - 0  
M. Zanevska - Kat. Kozlova 07.24 17:00 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Gaston - L. Djere 07.24 11:00 2 - 1  
V. Kopriva - C. Ruud 07.24 13:30 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paire B / Rinderknech A - Huesler M-A / Stricker D 07.24 15:00 1 - 2  
Tenisz (Idanha-a-Nova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Moro Canas - C. Chidekh 07.24 11:00 2 - 0  
G. Soares Klier - S. Carr 07.24 10:30 0 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Perchicot - K. Wehnelt 07.24 10:00 2 - 1  
O. Ovcharenko - J.F. Vidal Azorin 07.24 10:00 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Romero Gormaz - C. Hoste Ferrer 07.24 10:00 2 - 0  
T.N. Smith - A. Sukhotina 07.24 10:00 2 - 0  
Tenisz (Kijev, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - M. Bayerlova 07.24 10:00 2 - 0  
Stollár F. - C. Monnet 07.24 12:00 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - Z. Bergs 07.24 13:15 2 - 0  
C. Taberner - E. Karlovskiy 07.24 12:40 2 - 0  
E. Gulbis - N. Milojevic 07.24 11:00 2 - 0  
H.V.N. Rune - M. Polmans 07.24 12:40 2 - 0  
J. Kovalik - L. Riedi 07.24 14:50 2 - 0  
J.I. Londero - Luk. Neumayer 07.24 11:00    
L. Miedler - M. Vilella Martinez 07.24 15:05 0 - 2  
L. Rosol - J.M. Cerundolo 07.24 11:00 2 - 1  
Tenisz (Kottingbrunn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Comesana - L. Hampel 07.24 12:00 2 - 0  
Valkusz M. - Piros Zs. 07.24 12:00    
Tenisz (Les Contamines-Mont, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bolton - Y. In-Albon 07.24 12:00 0 - 2  
J.A. Burrage - L. Jeanjean 07.24 13:55 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Nakashima - J. Isner 07.24 05:00 2 - 0  
C. Norrie - T.H. Fritz 07.24 03:30 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Isner J - Fritz T / Monroe N 07.24 06:45 2 - 0  
Reese H / Verbeek S - Mcdonald M / Querrey S 07.24 03:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bellucci - M.F. Descotte 07.24 10:30 0 - 2  
S.F.A. Rodriguez Taverna - E. Crepaldi 07.24 10:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Koshiishi - T. Fiquet 07.24 10:30 2 - 0  
D. Hewitt - S. Colling 07.24 10:20 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Abduraimova - A. Zyryanova 07.24 08:55 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kubler - O. Krutykh 07.24 07:00 2 - 0  
P. Kotov - And. Kuznetsov 07.24 08:30 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krutykh O / Lomakin G - Hsu Y H / Lock B 07.24 11:15 0 - 2  
Tenisz (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - D. Medvedev 07.24 05:25 0 - 2  
A. Karatsev - Tom. Paul 07.24 06:50 2 - 0  
E. Gerasimov - Gil. Simon 07.24 07:45 2 - 1  
F. Fognini - Yui. Sugita 07.24 07:20 2 - 0  
J-L. Struff - T. Monteiro 07.24 06:25 2 - 0  
J. Chardy - M.T. Barrios Vera 07.24 05:55 2 - 0  
K. Majchrzak - M. Kecmanovic 07.24 07:45 0 - 2  
L. Musetti - J. Millman 07.24 04:00 0 - 2  
M. Cilic - Joao Menezes 07.24 09:30 2 - 1  
N. Basilashvili - R. Carballes Baena 07.24 05:40 2 - 0  
N. Djokovic - H. Dellien 07.24 08:35 2 - 0  
P. Carreno-Busta - T. Sandgren 07.24 10:40 2 - 0  
P. Sousa - A. Davidovich Fokina 07.24 04:00 0 - 2  
S. Nagal - D. Istomin 07.24 05:20 2 - 1  
Taro Daniel - L. Sonego 07.24 06:05 1 - 2  
U. Humbert - P. Andujar 07.24 07:15 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Golubev A - Chardy J / Monfils G 07.24 10:40 1 - 2  
Khachanov K / Rublev A - Ram R / Tiafoe F 07.24 08:20 1 - 2  
Koolhof W / Rojer J-J - Gille S / Vliegen J 07.24 04:00 2 - 0  
Krawietz K / Puetz T - Bagnis F / Schwartzman D S 07.24 04:00 2 - 0  
Mclachlan B / Nishikori K - Sousa P / Sousa J 07.24 08:10 2 - 0  
Mektic N / Pavic M - Demoliner M / Melo M 07.24 10:50 2 - 0  
Molteni A / Zeballos H - Murray J / Skupski N 07.24 08:40 1 - 2  
Murray A / Salisbury J - Herbert P-H / Mahut N 07.24 05:20 2 - 0  
Struff J-l / Zverev A - Hurkacz H / Kubot L 07.24 10:00 2 - 0  
Tenisz (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - H. Watson 07.24 04:00 2 - 0  
B. Bencic - J. Pegula 07.24 09:45 2 - 0  
I. Swiatek - M. Barthel 07.24 04:00 2 - 0  
K. Bertens - M. Vondrousova 07.24 08:25 1 - 2  
L.A. Fernandez - D. Yastremska 07.24 04:00 2 - 1  
M. Buzarnescu - A. Riske 07.24 10:55 2 - 1  
M. Sakkari - A. Kontaveit 07.24 05:30 2 - 0  
M. Sherif Abdelaziz - R. Peterson 07.24 05:30 0 - 2  
M.C. Osorio Serrano - V. Golubic 07.24 04:00 0 - 2  
Mis. Doi - R. Zarazua 07.24 09:30 2 - 0  
N. Stojanovic - Nao Hibino 07.24 04:00 2 - 0  
P. Badosa Gibert - K. Mladenovic 07.24 05:55 2 - 1  
S. Errani - A. Pavlyuchenkova 07.24 04:00 0 - 2  
S. Stosur - E. Rybakina 07.24 05:20 0 - 2  
Z. Diyas - B. Krejcikova 07.24 07:25    
Tenisz (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Niculescu M / Olaru R 07.24 06:20 1 - 2  
Cornet A / Ferro F - Svitolina E / Yastremska 07.24 08:05 2 - 0  
Dabrowski G / Fichman S - Pigossi L / Stefani L 07.24 04:00 0 - 2  
Hibino N / Ninomiya M - Barty A / Sanders S 07.24 07:00 0 - 2  
Kudermetova V / Vesnina E - Friedsam AL / Siegemund L 07.24 11:15 2 - 0  
Muguruza / Suarez Navarro - Mertens E / Van Uytvanck A 07.24 09:00 2 - 0  
Xu Y / Yang Z - Krunic A / Stojanovic N 07.24 09:20 2 - 1  
Tenisz (Olomouc, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bejlek - Fra. Jones 07.24 09:55 2 - 0  
Udvardy P. - P. Ormaechea 07.24 11:25 1 - 2  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Collins - Shuai Zhang 07.24 20:15 2 - 0  
E-G. Ruse - O. Dodin 07.24 17:00 2 - 1  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Zhang S - Dzalamidze N / Rakhimova 07.24 22:15    
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - G. Piraino 07.24 16:55 2 - 0  
L. Nardi - M. Serafini 07.24 19:00 2 - 0  
Tenisz (Pozoblanco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - G. Barrere 07.24 21:55    
M. Geerts - C. Ilkel 07.24 21:30 1 - 2  
Tenisz (Pozoblanco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sijsling I / Van Rijthove - Hidalgo D / Martos Gornes S 07.24 20:00 2 - 1  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - N. Kicker 07.24 13:35 1 - 2  
J. Lehecka - K. Jacquet 07.24 12:20 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luz O / Meligeni Rodrigue - Cachin P / Mena F 07.24 11:00 0 - 2  
Tenisz (Telavi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Contreras Gomez - V. Grammatikopoulou 07.24 13:30 0 - 2  
J. Mikulskyte - V. Grammatikopoulou 07.24 08:00    
Kyo. Okamura - D. Herdzelas 07.24 08:00 1 - 2  
S. Kimchi - F. Contreras Gomez 07.24 08:00 0 - 2  
T. Andrianjafitrimo - D. Astakhova 07.24 07:55 2 - 0  
T. Andrianjafitrimo - D. Herdzelas 07.24 13:30    
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - C. Alcaraz Garfia 07.24 21:30 0 - 2  
R. Gasquet - D. Altmaier 07.24 18:00 2 - 1  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Cacic N - Romboli F/Vega Hernandez 07.24 23:50 0 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - M. Zilberman 07.24 06:00 0 - 2  
Jon. Christie - A. Mahmoud 07.24 04:00 2 - 0  
Tzu Wei Wang - N. Karunaratne 07.24 13:00 2 - 0  
Vik. Axelsen - L. Wraber 07.24 12:20 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Ho-Shue J A / Yakura N 07.24 11:00 2 - 0  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Ivanov V / Sozonov I 07.24 06:00 2 - 0  
Choi S / Seo S J - Chia A / Soh W Y 07.24 11:00 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Lane B / Vendy S 07.24 05:20 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Lamsfuss M / Seidel M E 07.24 12:20 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Rankireddy S / Shetty C 07.24 05:20 1 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Se Young An - C. Azurmendi 07.24 13:00 2 - 0  
Xuefei Qi - Thuy Linh Nguyen 07.24 02:00 0 - 2  
Tollaslabda (Olimpia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Kititharakul/Prajongjai 07.24 04:40 2 - 0  
Du Y / Li Y H - Fruergaard M / Thygesen S 07.24 04:00 2 - 0  
Fukushima Y / Hirota S - Birch C / Smith L 07.24 13:40 2 - 0  
Kim S Y / Kong H Y - Stoeva G / Stoeva S 07.24 04:40 2 - 1  
Lee S H / Shin S C - Mapasa S / Somerville G 07.24 11:40 2 - 0  
Piek S / Seinen C - Honderich R / Tsai K 07.24 11:40 2 - 1  
Polii G / Rahayu A - Chow M K / Lee M Y 07.24 02:00 2 - 0  
Tollaslabda (Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Tang C M / Tse Y S 07.24 12:20 1 - 2  
Ellis M / Smith L - Gicquel T / Delrue D 07.24 02:40 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Christiansen M / Boeje A 07.24 02:00 2 - 1  
Seo S J / Chae Y - Piek S / Tabeling R 07.24 03:20 2 - 1  
Wang Y / Huang D - Lamsfuss M / Herttrich I 07.24 05:20 2 - 0  
Vívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decsi T. - M. Hartung (kard) 07.24 04:55 8 - 15  
L. Samele - Junghwan Kim (kard) 07.24 12:25 1 - 0  
Olimpia 2020, kard 07.24 15:10    
Szatmári A. - A. Pakdaman (kard) 07.24 05:20 12 - 15  
Szatmári A. - Gu Bongil (kard) 07.24 02:30 0 - 1  
Szatmári A. - Kard 07.24 02:30    
Szilágyi Á. - A. Pakdaman (kard) 07.24 08:55 1 - 0  
Szilágyi Á. - E. Dershwitz (kard) 07.24 02:30 1 - 0  
Szilágyi Á. - J. Quintero (kard) 07.24 06:10 15 - 7  
Szilágyi Á. - Kard 07.24 02:30    
Szilágyi Á. - Kard 07.24 14:15    
Szilágyi Á. - L. Samele (kard) 07.24 14:15 1 - 0  
Szilágyi Á. - M. Abedini (kard) 07.24 08:00 1 - 0  
Szilágyi Á. - S. Bazadze (kard) 07.24 12:00 1 - 0  
Szilágyi Á. - Sanguk Oh (kard) 07.24 02:30 1 - 0  
Vívás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M. Popescu - K. Lehis (női párbajtőr) 07.24 11:30 1 - 0  
Olimpia 2020, női párbajtőr 07.24 15:10    
Yiwen Sun - A. Murtazaeva (női párbajtőr) 07.24 11:00 1 - 0  
Yiwen Sun - A.M. Popescu (női párbajtőr) 07.24 13:45 1 - 0  
Vízilabda (Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Spanyolország 07.24 11:20 4 - 29  
Kanada - Ausztrália 07.24 08:30 5 - 8  
Vízilabda (Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - USA 07.24 07:00 4 - 25  
Kína - Orosz csapat 07.24 12:50 17 - 18  
Ökölvívás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gálos R. - S. Temirzhanov (57 kg) 07.24 05:15 0 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kownacki - R. Helenius 07.24 23:00    
E. Ajagba - F. Sanchez Faure 07.24 23:00    
Joe Joyce - C. Takam 07.24 23:00 1 - 0  
Úszás (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernek P. - B.P. Williams (400 m vegyes, előfutam) 07.24 12:10 1 - 0  
Zombori G. - Jake Mitchell (400 m gyors, előfutam) 07.24 12:55 0 - 1  
Úszás (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mihályvári-Farkas V. - Női 400 m vegyes 07.24 13:10    

 

2021.07.23.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - A.Y. Fedosov 07.23 23:00 3 - 1  
A. Ekzhanov - S. Kuzmin 07.23 11:30 2 - 3  
A. Ekzhanov - V.V. Kutin 07.23 13:00 1 - 3  
A. Girevenkov - N. Zhurba 07.23 22:45 3 - 0  
A. Golyshev - S.Y. Skotnikov 07.23 16:15 1 - 3  
A. Ilin - A. Uvarov 07.23 23:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - D. Petrochenko 07.23 09:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - E. Mishutin 07.23 07:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - V. Marshalov 07.23 20:15 3 - 2  
A. Merezhko - S. Lanin 07.23 16:45 3 - 1  
A. Merezhko - V. Zhigalov 07.23 14:45 3 - 2  
A. Slaschilin - Y. Bazhinov 07.23 12:15 0 - 3  
A. Slashchev - V. Shirshov 07.23 22:45 0 - 3  
A. Vlasov - K. Bystrushkin 07.23 10:45 1 - 3  
A. Vlasov - Vit. Demchenko 07.23 12:45 0 - 3  
A. Yudin - A. Klavdenkov 07.23 06:45 2 - 3  
A. Yudin - E. Mishutin 07.23 08:45 2 - 3  
A.A. Krotkov - A. Merezhko 07.23 16:15 3 - 2  
A.V. Vorozheykin - M. Chernyavskiy 07.23 08:00 3 - 2  
A.Y. Fedosov - D. Ignatiev 07.23 02:00 3 - 2  
Ale. Alekseev - S. Kuzmin 07.23 20:00 3 - 0  
Ale. Fedorov - I. Pandur 07.23 20:15 3 - 0  
Ale. Fedorov - V. Selkin 07.23 08:15 3 - 0  
D. Balakin - Y.V. Lbov 07.23 01:15 0 - 3  
D. Ignatiev - K. Churin 07.23 03:00 3 - 0  
D. Ignatiev - R. Pavlenko 07.23 00:30 2 - 3  
D. Molodtsov - A. Vlasov 07.23 12:15 0 - 3  
D. Petrochenko - A. Klavdenkov 07.23 21:15 3 - 2  
D. Petrochenko - A. Yudin 07.23 08:15 3 - 2  
D. Petrochenko - I. Soldatov 07.23 19:45 1 - 3  
D. Razinkov - D. Petrochenko 07.23 09:15    
D. Razinkov - E. Mishutin 07.23 07:45    
D. Sayanov - I. Soldatov 07.23 01:45 3 - 1  
D. Tikhnenko - Ale. Alekseev 07.23 21:00 3 - 0  
D. Tikhnenko - E.V. Makarenkov 07.23 19:30 3 - 1  
Dmi. Popov - A. Ekzhanov 07.23 10:30 2 - 3  
Dmi. Popov - S. Kuzmin 07.23 12:30 3 - 0  
E. Mishutin - D. Petrochenko 07.23 07:15 2 - 3  
E.V. Makarenkov - Ale. Alekseev 07.23 19:00 0 - 3  
I. Matveev - A. Slaschilin 07.23 13:15 0 - 3  
I. Matveev - I. Poletaev 07.23 11:45 2 - 3  
I. Pandur - S. Lanovenko 07.23 18:45 3 - 1  
I. Pandur - V. Nemashkalo 07.23 15:00 3 - 0  
I. Poletaev - A. Slaschilin 07.23 11:15 0 - 3  
I. Ramenskiy - D. Balakin 07.23 02:45 3 - 2  
I. Ramenskiy - D.M. Evlakhin 07.23 01:45 3 - 2  
I. Sergeevich - A.V. Vorozheykin 07.23 07:00 3 - 0  
I. Soldatov - A. Klavdenkov 07.23 19:15 3 - 0  
I. Soldatov - N. Zhurba 07.23 00:15 3 - 1  
I. Tolmachev - A. Golyshev 07.23 17:15 3 - 2  
I. Tolmachev - V. Bazilevsky 07.23 15:45 3 - 1  
K. Bystrushkin - D. Molodtsov 07.23 13:15 1 - 3  
K. Bystrushkin - Vit. Demchenko 07.23 11:45 3 - 2  
K. Churin - A.Y. Fedosov 07.23 00:00 0 - 3  
Kim Sen Ir - I. Pandur 07.23 16:30 2 - 3  
Kim Sen Ir - M. Sverdlov 07.23 14:30 0 - 3  
M. Chernyavskiy - I. Sergeevich 07.23 08:30 3 - 2  
M. Chernyavskiy - Ser. Ovechkin 07.23 06:30 3 - 1  
M. Sverdlov - I. Pandur 07.23 15:30 3 - 0  
M. Sverdlov - V. Nemashkalo 07.23 17:00 2 - 3  
N. Sukharnikov - S. Ogay 07.23 22:30 3 - 0  
N. Zhurba - I. Afanasyev 07.23 23:45 0 - 3  
N. Zhurba - V. Safonov 07.23 02:15 0 - 3  
R. Alov - Ale. Fedorov 07.23 07:15 3 - 2  
R. Pavlenko - K. Churin 07.23 01:30 3 - 0  
R. Pavlenko - T. Turabekov 07.23 02:30 3 - 0  
S. Burov - D.M. Evlakhin 07.23 03:15 3 - 1  
S. Burov - I. Ramenskiy 07.23 00:45 3 - 1  
S. Kuzmin - D. Tikhnenko 07.23 18:30 3 - 0  
S. Kuzmin - E.V. Makarenkov 07.23 20:30 3 - 2  
S. Kuzmin - V.V. Kutin 07.23 11:00 3 - 1  
S. Lanin - A.A. Krotkov 07.23 15:15 1 - 3  
S. Lanovenko - Ale. Fedorov 07.23 21:15 3 - 0  
S. Lanovenko - V. Nemashkalo 07.23 19:45 2 - 3  
S. Ogay - D. Sayanov 07.23 23:30 0 - 3  
S.Y. Skotnikov - I. Tolmachev 07.23 14:45 2 - 3  
S.Y. Skotnikov - V. Bazilevsky 07.23 16:45 3 - 2  
Ser. Ovechkin - A.V. Vorozheykin 07.23 09:00 3 - 2  
Ser. Ovechkin - I. Sergeevich 07.23 07:30 1 - 3  
T. Turabekov - A.Y. Fedosov 07.23 01:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Golyshev 07.23 15:15 2 - 3  
V. Marshalov - D. Petrochenko 07.23 18:45 3 - 1  
V. Marshalov - I. Soldatov 07.23 20:45 3 - 1  
V. Nemashkalo - Ale. Fedorov 07.23 19:15 3 - 0  
V. Nemashkalo - Kim Sen Ir 07.23 16:00 3 - 0  
V. Safonov - D. Sayanov 07.23 00:45 2 - 3  
V. Safonov - I. Soldatov 07.23 03:15 3 - 2  
V. Selkin - R. Alov 07.23 08:45 3 - 1  
V. Selkin - V. Sinkovskiy 07.23 06:45 3 - 1  
V. Shirshov - K.N. Malahov 07.23 23:45 3 - 1  
V. Sinkovskiy - Ale. Fedorov 07.23 09:15 1 - 3  
V. Sinkovskiy - R. Alov 07.23 07:45 0 - 3  
V. Zhigalov - S. Lanin 07.23 15:45 3 - 0  
V.V. Kutin - Dmi. Popov 07.23 12:00 2 - 3  
Vit. Demchenko - D. Molodtsov 07.23 11:15 1 - 3  
Y. Bazhinov - I. Matveev 07.23 10:45 0 - 3  
Y. Bazhinov - I. Poletaev 07.23 12:45 3 - 0  
Y.V. Lbov - S. Burov 07.23 02:15 2 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Collingwood 07.23 11:10 97 - 69  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 07.23 02:30 5 - 2  
El Aguila de Veracruz - Pericos de Puebla 07.23 02:30 6 - 8  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 07.23 02:00 6 - 5  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 07.23 03:00 4 - 1  
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo 07.23 03:00 0 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Algodoneros Union Laguna 07.23 03:00 4 - 2  
Toros de Tijuana - Diablos Rojos del Mexico 07.23 04:05 8 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 07.23 01:10 5 - 4  
Chicago Cubs - Arizona 07.23 20:20 8 - 3  
Cleveland - Tampa Bay 07.23 01:10 4 - 5  
LA Dodgers - San Francisco 07.23 04:10 3 - 5  
Miami - San Diego 07.23 01:10 2 - 3  
Minnesota - LA Angels 07.23 02:10 2 - 3  
Philadelphia - Atlanta 07.23 01:05 2 - 7  
Seattle - Oakland 07.23 04:10 1 - 4  
St. Louis - Chicago Cubs 07.23 01:15 3 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 07.23 12:35    
Uni-President Lions - Fubon Guardians 07.23 12:35 3 - 2  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - N. Aspinall 07.23 21:30    
P. Wright - Mic. Smith 07.23 20:15 16 - 7  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas Empire - Seattle Surge 07.23 22:45 3 - 0  
Toronto Ultra - Florida Mutineers 07.23 21:00 3 - 1  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackdragons - Kg Network 07.23 21:20 1 - 0  
Bravos Gaming - Havan Liberty 07.23 01:50 0 - 1  
Bravos Gaming - Santos E-Sports 07.23 22:30 1 - 0  
Detona Gaming - Sws Gaming 07.23 22:45 0 - 1  
Furious Gaming - Kg Network 07.23 01:40 0 - 1  
Gkc Gaming - INTZ eSports 07.23 00:30 1 - 0  
Mibr - Havan Liberty 07.23 23:40 1 - 0  
Paqueta Gaming - Sws Gaming 07.23 00:40 1 - 0  
Patins Da Ferrari - Gkc Gaming 07.23 21:20 0 - 1  
Sharks Esports - Paqueta Gaming 07.23 23:40 0 - 1  
E-Sport (CSGO,Weplay!AcadLeag,RegSea)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BIG Academy - Furia Academy 07.23 17:00 1 - 0  
Natus Vincere Junior - Mouz Nxt 07.23 18:45 0 - 1  
Vp.prodigy - Astralis Talent 07.23 21:10 0 - 1  
Young Ninjas - Fnatic Rising 07.23 20:00 0 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Royal Never Give Up 07.23 10:55 0 - 2  
Psg.lgd - Royal Never Give Up 07.23 13:30 0 - 2  
E-Sport (Dota2,BIX Invitational,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - Moon Chasers 07.23 12:00 0 - 2  
Execration - Team Mystery 07.23 09:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fantastic.five - Hellbear Smashers 07.23 14:00 0 - 2  
Gambit Esports - Chicken Fighters 07.23 17:00 0 - 2  
Puckchamp - Team Unique 07.23 20:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Coldsiemens) - Russia (Natan) 07.23 08:48 2 - 5  
Canada (Coldsiemens) - Sweden (Ensen) 07.23 09:24 2 - 3  
Canada (Coldsiemens) - United States (Diamond) 07.23 10:00 6 - 8  
Russia (Natan) - Canada (Coldsiemens) 07.23 07:00 4 - 8  
Sweden (Ensen) - Canada (Coldsiemens) 07.23 07:36 3 - 7  
United States (Diamond) - Canada (Coldsiemens) 07.23 08:12 3 - 3  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Cameroon (Moic) 07.23 06:40 1 - 0  
Austria (Kot) - Ivory Coast (Krouks) 07.23 08:20 2 - 2  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 07.23 06:00 0 - 1  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 07.23 10:20 1 - 3  
Cameroon (Moic) - Germany (General) 07.23 07:00 1 - 2  
Cameroon (Moic) - Italy (Lio) 07.23 08:00 0 - 2  
Cameroon (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 07.23 07:20 3 - 2  
Cameroon (Moic) - Scotland (Judoka) 07.23 09:00 1 - 0  
Cameroon (Moic) - United States (CaptainX) 07.23 10:00 2 - 3  
Italy (Lio) - Cameroon (Moic) 07.23 09:20 2 - 2  
Italy (Lio) - Uruguay (Billiot) 07.23 07:40 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Austria (Kot) 07.23 11:40 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 07.23 06:20 3 - 1  
Portugal (Cliff) - United States (CaptainX) 07.23 11:00 0 - 1  
Portugal (Cliff) - Uruguay (Billiot) 07.23 08:40 2 - 1  
United States (CaptainX) - Germany (General) 07.23 09:40 2 - 0  
United States (CaptainX) - Uruguay (Billiot) 07.23 11:20 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ivory Coast (Krouks) 07.23 10:40 0 - 1  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Modfx) - Bayern Mün. (Im Not Over) 07.23 10:00 2 - 5  
Atl. Madrid (Modfx) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.23 12:05 1 - 3  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Chelsea (Rattata 522) 07.23 10:50 2 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Milan (Ab Ovo) 07.23 12:30 2 - 3  
M'gladbach (Bluemountst.) - Bayern Mün. (Im Not Over) 07.23 09:10 3 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Atl. Madrid (Modfx) 07.23 11:15 3 - 1  
Milan (Ab Ovo) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.23 10:25 1 - 2  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredit Brion - Nongshim Redforce 07.23 11:45 1 - 2  
Hanwha Life Esports - KT Rolster 07.23 09:50 0 - 2  
E-Sport (LOL, LCO Split 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Peace 07.23 12:00 1 - 0  
Legacy Esports - Gravitas 07.23 09:30 1 - 0  
Order - Mammoth 07.23 10:55 1 - 0  
Pentanet.gg - Dire Wolves 07.23 13:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LEC, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 - exceL eSports 07.23 18:00 0 - 1  
Mad Lions - Astralis 07.23 19:30 1 - 0  
Rogue - Fnatic 07.23 21:45 1 - 0  
SK Gaming - G2 Esports 07.23 20:55 0 - 1  
Team Vitality - Misfits Gaming 07.23 18:40 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suning Gaming - Funplus Phoenix 07.23 13:40 1 - 2  
TOP Esports - Rogue Warriors 07.23 11:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, PCS, Summer Season, Gr St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Beyond Gaming 07.23 10:00 1 - 0  
Hong Kong Attitude - Alpha Esports 07.23 15:15 1 - 0  
J Team - Hong Kong Attitude 07.23 13:10 1 - 0  
Liyab Esports - Impunity 07.23 14:20 0 - 1  
Machi E-Sports - Berjaya Dragons 07.23 11:00 1 - 0  
PSG Talon - Boom Esports 07.23 11:55 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Zod) - LA Clippers (MrPanda) 07.23 08:12 47 - 55  
Brooklyn (Zod) - Milwaukee (Jema11) 07.23 09:24 31 - 20  
Brooklyn (Zod) - Portland (Fosters23) 07.23 07:00 65 - 63  
LA Clippers (MrPanda) - Brooklyn (Zod) 07.23 10:00 65 - 58  
LA Clippers (MrPanda) - Portland (Fosters23) 07.23 07:36 52 - 47  
Milwaukee (Jema11) - LA Clippers (MrPanda) 07.23 08:48 42 - 44  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Ash) - Brooklyn (Kodas) 07.23 15:06 54 - 52  
Atlanta (Ash) - Milwaukee (Joker) 07.23 16:18 48 - 45  
Atlanta (Ash) - Philadelphia (Asap) 07.23 15:42 51 - 50  
Brooklyn (Kodas) - Atlanta (Ash) 07.23 16:54 41 - 49  
Brooklyn (Kodas) - Philadelphia (Asap) 07.23 14:30 55 - 59  
Milwaukee (Joker) - Brooklyn (Kodas) 07.23 17:30 41 - 39  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Cleveland (kotpirog131) 07.23 07:40 70 - 82  
Charlotte (broccolicabb.) - Atlanta (nikitos349) 07.23 05:55 68 - 59  
Charlotte (broccolicabb.) - Cleveland (kotpirog131) 07.23 08:15 61 - 66  
Cleveland (BossVlados0_0) - Minnesota (BigBabyMish) 07.23 11:55 68 - 95  
Cleveland (kotpirog131) - Miami (amuralex) 07.23 06:30 62 - 53  
Denver (mi4eka) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.23 10:10 68 - 87  
Miami (amuralex) - Atlanta (nikitos349) 07.23 08:50 67 - 73  
Miami (amuralex) - Charlotte (broccolicabb.) 07.23 07:05 57 - 62  
Miami (TiGeR_triPoint) - Denver (mi4eka) 07.23 11:20 71 - 57  
Minnesota (BigBabyMish) - Miami (TiGeR_triPoint) 07.23 10:45 70 - 71  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Fosters23) - Denver (Jema11) 07.23 14:00 60 - 47  
Dallas (Fosters23) - LA Clippers (MrPanda) 07.23 13:24 47 - 39  
Dallas (Fosters23) - Portland (Zod) 07.23 12:48 48 - 60  
Denver (Jema11) - Dallas (Fosters23) 07.23 12:12 49 - 42  
Denver (Jema11) - Portland (Zod) 07.23 11:36 47 - 42  
Denver (Kodas) - Portland (Azich) 07.23 22:00 50 - 40  
LA Clippers (Asap) - Dallas (Phabian) 07.23 23:48 42 - 31  
LA Clippers (MrPanda) - Denver (Jema11) 07.23 11:00 40 - 49  
Portland (Azich) - Dallas (Phabian) 07.23 22:36 48 - 46  
Portland (Azich) - LA Clippers (Asap) 07.23 23:12 46 - 59  
E-Sport (R6S, Copa Elixe Six, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atheris Esports - Team Liquid 07.23 21:15 0 - 1  
Black Dragons E-sports - 9z Team 07.23 19:00 1 - 0  
Faze Clan - Team One Esports 07.23 18:00 0 - 1  
Fenix Esports - Black Dragons E-sports 07.23 22:15 1 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Malvinas Gaming 07.23 20:00 1 - 0  
E-Sport (R6S, Oceanic Nat., Reg.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lfo - Rhythm 07.23 14:00 1 - 0  
Pittsburgh Knights - Order 07.23 12:00 0 - 1  
Team Bliss - Chiefs Esports Club 07.23 13:00 0 - 1  
Wildcard Gaming - Roflcopter Gg 07.23 11:00 0 - 1  
Evezés (Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pétervári-Molnár B. - L. Verthein Ferreira (előfutam) 07.23 01:30 1 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Joacaba 07.23 23:00 3 - 4  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilicura - Leones de Quilpue 07.23 01:00 67 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Blackwater Elite 07.23 09:00 96 - 81  
SM Beermen - NLEX Road Warriors 07.23 11:50 110 - 93  
Kosárlabda (U20 European Challengers,C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Izrael 07.23 17:00 82 - 70  
U20Szlovénia - U20Oroszország 07.23 20:00 83 - 57  
U20Ukrajna - U20Belgium 07.23 14:00 54 - 78  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Saints - Bay Hawks 07.23 10:00 77 - 75  
Krikett (The Hundred)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Phoenix - London Spirit 07.23 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - ES Setif 07.23 22:00 2 - 1  
Bel-Abbes - Hussein Dey 07.23 21:30 1 - 0  
Belouizdad - NC Magra 07.23 19:00 1 - 0  
Bordj Bou Arreridj - WA Tlemcen 07.23 18:45 0 - 1  
MC Oran - Constantine 07.23 22:00 0 - 0  
Relizane - Kabylie 07.23 19:00 1 - 0  
USM Alger - Biskra 07.23 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Genk 07.23 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Lokomotív Szófia 07.23 20:00 1 - 0  
Carszko Szelo Szófia - Cserno More Várna 07.23 17:45 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Oriente Petrolero 07.23 00:15 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Operario PR 07.23 02:30 1 - 0  
Coritiba - CRB 07.23 00:00 1 - 1  
Londrina - Remo 07.23 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Figueirense 07.23 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Hamburg 07.23 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Universidad de Concepcion 07.23 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Avellaneda - Santos SP 07.23 00:15 1 - 1  
Penarol Montevideo - Nacional Montevideo 07.23 02:30 0 - 1  
Rosario Central - Dep. Tachira 07.23 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Varnsdorf 07.23 18:00 2 - 1  
MAS Taborsko - Brno 07.23 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Hobro 07.23 18:30 2 - 0  
Helsingör - Fremad Amager 07.23 19:00 1 - 0  
Horsens - Köge 07.23 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - Incheon 07.23 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - El Nacional Quito 07.23 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruh Breszt - FK Minszk 07.23 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Union Berlin 07.23 17:00 1 - 1  
Leverkusen - Freiburg 07.23 14:00 0 - 0  
Liverpool - Mainz 07.23 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TPV - Tampere Ilves-Kissat 07.23 18:00 3 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - KTP 07.23 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - HPS 07.23 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragovoljac - Dinamo Zágráb 07.23 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - Grotta 07.23 20:00 4 - 2  
ÍBV - Grindavik 07.23 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Völsungur Husavik - Fjardabyggd 07.23 21:15 4 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baqaa - Sahab 07.23 19:30 0 - 2  
Al-Salt - FC Maan 07.23 17:00 5 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - Cavalry 07.23 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors de Cali - Boyaca Chico 07.23 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shaanxi Changan - Wuhan Three Towns 07.23 11:30 1 - 1  
Sichuan Jiuniu - Nanjing City FC 07.23 14:00 2 - 0  
Xinjiang Tianshan - Chengdu Rongcheng 07.23 13:35 0 - 7  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandong Tengyue - Inner Mongolia FC 07.23 09:30 0 - 3  
Shaoxing Keqiao Yuejia - Hebei Kungfu 07.23 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kunming ZHSFC - Yichuan Grand Tiger 07.23 09:30 0 - 0  
Wuxi Wuguo - Dongguan Guanlian 07.23 09:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Red Lions - Xiamen Egret Island 07.23 10:00 0 - 3  
Sichuan Minzu - Yanbian Longding 07.23 10:00 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Radomiak Radom 07.23 20:30 0 - 0  
TBB Nieciecza - Stal Mielec 07.23 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional RS - Olimpia Asuncion 07.23 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Hegelmann Litauen 07.23 19:00 1 - 4  
Riteriai Vilnius - Dziugas Telsiai 07.23 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Youssoufia Berrechid 07.23 20:30 2 - 3  
Raja Casablanca - Renaissance Zemamra 07.23 20:30 1 - 0  
Rapide Oued Zem - Moghreb Tetouan 07.23 20:30 2 - 1  
RSB Berkane - FUS Rabat 07.23 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - América 07.23 04:00 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin - Seattle 07.23 03:30 0 - 1  
Orlando - Philadelphia 07.23 02:25 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar 2 - Gold Coast Knights 07.23 11:30 0 - 3  
Moreton Bay Utd. - Peninsula Power 07.23 11:30 1 - 6  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Launceston City - Riverside Olympic 07.23 11:30 3 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - SV Heimstetten 07.23 19:00 1 - 0  
Fürth Amatőr - Bayreuth 07.23 18:00 0 - 5  
Memmingen - Eltersdorf 07.23 19:30 1 - 1  
Schalding-Heining - Nürnberg Amatőr 07.23 18:30 1 - 1  
Unterhaching - Burghausen 07.23 19:00 1 - 2  
Viktoria Aschaffenburg - TSV Buchbach 07.23 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - TB Berlin 07.23 19:00 3 - 1  
Germania Halberstadt - Hertha BSC Amatőr 07.23 19:00 4 - 0  
Tasmania Berlin - Babelsberg 07.23 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimp-Dolgoprudnyij - Kamaz 07.23 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cser. Novorosszijszk - Legion Mahacskala 07.23 18:00    
Labdarúgás (Orosz 3., 2/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kraszava Ogyincovo - Leningradec 07.23 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Vidnoje - Rogyina Moszkva 07.23 17:00 0 - 4  
Labdarúgás (Orosz 3., 3/B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs 2 - Szahalin 07.23 16:00 0 - 2  
Rjazany - Szaljut Belgorod 07.23 17:30 0 - 4  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Barnaul - Zenit-Izsevszk 07.23 13:30 3 - 1  
Irtis Omszk - Amkar Perm 07.23 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Dinamo Moszkva 07.23 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - FAC Wien 07.23 18:30 1 - 1  
Austria Wien Amatőr - Wacker Innsbruck 07.23 18:30 1 - 1  
FC Juniors OÖ - Lafnitz 07.23 18:30 2 - 4  
Horn - Vorwärts Steyr 07.23 18:30 2 - 1  
Kapfenberg - Liefering 07.23 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Salzburg 07.23 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allerheiligen - Weindorf St. Anna 07.23 19:00 3 - 1  
Bad Gleichenberg - Kalsdorf 07.23 19:00 2 - 1  
Deutschlandsberg - Wolfsberg Amatőr 07.23 19:00 2 - 1  
Elin Weiz - Gleisdorf 07.23 19:00 2 - 2  
Hertha Wels - Union Gurten 07.23 19:00 2 - 3  
Treibach - Ried Amatőr 07.23 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johann - Pinzgau Saalfelden 07.23 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwaz - SV Hall 07.23 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Dep. Municipal 07.23 22:30 1 - 2  
Cienciano - AD Cantolao 07.23 20:15 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Académica 07.23 21:15 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - UTA Arad 07.23 17:30 0 - 1  
Mioveni - Rapid Bukarest 07.23 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - Winterthur 07.23 20:30 1 - 1  
Thun - Yverdon 07.23 20:30    
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki 1923 - Spartak Subotica 07.23 17:30 3 - 2  
Vozdovac - Proleter Novi Sad 07.23 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Lion City Sailors 07.23 13:45 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Zlate Moravce 07.23 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tabor Sezana - Celje 07.23 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Mariupol 07.23 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocha FC - Rampla Juniors 07.23 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Metropolitanos Caracas 07.23 22:00 4 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Trujillanos Valera 07.23 01:15 4 - 2  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Briton Ferry - Swansea Univ. 07.23 20:30 3 - 0  
Llanelli - Ammanford 07.23 20:30 0 - 3  
Taffs Well - Goytre Utd. 07.23 20:30 0 - 1  
Undy Athletic - Cambrian & Clydach Vale 07.23 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buckley Town - Bangor City 07.23 20:30 1 - 0  
Gresford - Colwyn Bay 07.23 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Waterford FC 07.23 20:45 3 - 3  
Shamrock Rovers - Galway Utd. 07.23 21:00 2 - 0  
St. Patrick's - Bray 07.23 20:45 6 - 0  
UC Dublin - Shelbourne 07.23 20:45 2 - 0  
Wexford Youths - Cabinteely 07.23 20:45 3 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kempeleen Kiri - Sotkamon Jymy 07.23 17:00 0 - 2  
Koskenkorvan Urheilijat - Seinäjoen Jymy-Jussit 07.23 17:00 0 - 2  
Kouvolan Pallonlyojat - Joensuun Maila 07.23 17:00 1 - 1  
Manse Tampere - Kankaanpaan Maila 07.23 17:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fera Rauma - Roihuttaret Helsinki 07.23 15:00 2 - 0  
Jyvaskylan Kirittaret - Lapuan Virkia 07.23 17:00 2 - 0  
Pesa Lappeenranta - Joensuun Maila 07.23 17:00 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Salford 07.23 20:45 38 - 16  
Wigan - Wakefield 07.23 20:45 25 - 12  
Rögbi (Ausztrál Queensland Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burleigh Bears - Brisbane Tigers 07.23 11:30 30 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Melbourne Storm 07.23 11:55 16 - 20  
Sydney Roosters - Newcastle Knights 07.23 10:00 28 - 8  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - B.J. Castle 07.23 13:00 1 - 3  
A. McGill - Mark Davis 07.23 19:00 0 - 3  
A. McGill - Yuan Sijun 07.23 18:00 0 - 3  
Chang Bingyu - Dean Young 07.23 19:00 3 - 0  
L. Brecel - Chang Bingyu 07.23 14:00 1 - 3  
L. Brecel - Dean Young 07.23 13:30 3 - 1  
L. Brecel - Pang Junxu 07.23 18:30 0 - 3  
Mark Davis - B.J. Castle 07.23 14:00 3 - 0  
Mark Davis - Yuan Sijun 07.23 13:30 2 - 2  
Pang Junxu - Chang Bingyu 07.23 13:00 2 - 2  
Pang Junxu - Dean Young 07.23 18:00 2 - 2  
Yuan Sijun - B.J. Castle 07.23 18:30 3 - 1  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - Moh. Elshorbagy 07.23 01:00 3 - 1  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. El Sherbini - N. Gohar 07.23 01:00 3 - 1  
Tenisz (Amarante, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Gamarra Martins - A. Fita Boluda 07.23 14:10 0 - 2  
J. Saner - Fed. Rossi 07.23 12:00 0 - 2  
J. Stamatova - A. Carrillo Marin 07.23 14:00 2 - 0  
L. Nguyen Tan - Mei Yamaguchi 07.23 12:00 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Nanda - Chr. Harrison 07.23 20:00 2 - 1  
G.A. Olivieri - M. Krueger 07.23 22:35 1 - 2  
R. Ramanathan - P. Gunneswaran 07.23 21:00 2 - 1  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sculley S / Zhang A - Kovacevic A / Shelton B 07.23 02:00 0 - 2  
Tenisz (Don Benito, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wirges - N. Berecoechea 07.23 10:00 2 - 1  
M.D. Lopez Martinez - O. Parres Azcoitia 07.23 10:00 0 - 2  
Tenisz (Edwardsville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Jubb - C. Langmo 07.23 16:00 0 - 2  
S. Kirchheimer - E. Spizzirri 07.23 17:35 2 - 0  
Will. Griffith - Can. Kingsley 07.23 16:00 0 - 2  
Tenisz (Esch/Alzette, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G.A. Hidalgo - N.D. Ionel 07.23 11:00 0 - 2  
T. Compagnucci - P. Kypson 07.23 12:50 0 - 2  
Tenisz (Gandia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - F. Andreu Garcia 07.23 10:00 2 - 0  
C. Sanchez Jover - A. Escoffier 07.23 12:45 1 - 2  
Fac. Juarez - M. Kestelboim 07.23 10:00 1 - 2  
J. Barranco Cosano - D. Merida Aguilar 07.23 11:40 2 - 0  
Tenisz (Gdynia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - T. Korpatsch 07.23 11:00 0 - 2  
E. Gorgodze - K. Kucova 07.23 13:10 1 - 2  
K. Kawa - Kat. Kozlova 07.23 19:00    
N. Parrizas-Diaz - M. Zanevska 07.23 17:20 0 - 2  
Tenisz (Gdynia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Piter K - Gorgodze E / Kalashnikova O 07.23 19:00 2 - 1  
Danilina A / Marozava L - Bara I M / Lepchenko V 07.23 10:00    
Kato M / Voracova R - Danilina A / Marozava L 07.23 14:00 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - B. Paire 07.23 17:10 2 - 1  
H. Gaston - C. Garin 07.23 10:30 2 - 1  
L. Djere - A. Rinderknech 07.23 13:05 2 - 1  
V. Kopriva - M. Ymer 07.23 16:00 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paul J / Riedi L - Walkow S / Zielinski J 07.23 12:45 1 - 2  
Tenisz (Idanha-a-Nova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Matusevich - G. Soares Klier 07.23 11:00 0 - 2  
A. Moro Canas - N. Moreno de Alboran 07.23 12:45 2 - 0  
Rob. Bertrand - C. Chidekh 07.23 12:40 0 - 2  
S. Carr - O.A.D. Ayeni 07.23 11:00 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wehnelt - L. Bocchi 07.23 09:55 2 - 1  
M. Perchicot - C. Cretu 07.23 10:00 2 - 0  
N. Seateun - J.F. Vidal Azorin 07.23 10:00 0 - 2  
Q. Folliot - O. Ovcharenko 07.23 10:00 1 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lantigua de la Nuez - L. Romero Gormaz 07.23 10:00 0 - 2  
A. Sukhotina - A. El Aouni 07.23 10:00 2 - 0  
C. Hoste Ferrer - J. Gimbrere 07.23 10:00 2 - 0  
T.N. Smith - L. Alhussein Abdel Aziz 07.23 11:45 2 - 1  
Tenisz (Kijev, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Monnet - A.K. Soboleva 07.23 10:00    
C. Paquet - Su Jeong Jang 07.23 10:00 2 - 0  
M. Bayerlova - L. Salvi 07.23 12:35 2 - 0  
Stollár F. - I. Fetecau 07.23 11:15 2 - 0  
Tenisz (Kottingbrunn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Fonio - Valkusz M. 07.23 12:55 0 - 2  
P. Nejedly - Piros Zs. 07.23 13:00 1 - 2  
U. Ignatik - F. Comesana 07.23 10:30 1 - 2  
Tenisz (Les Contamines-Mont, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bolton - A. Tubello 07.23 13:25 2 - 1  
E. Dartron - J.A. Burrage 07.23 15:35 0 - 2  
L. Jeanjean - Har. Kaji 07.23 17:15 2 - 0  
N. Bains - Y. In-Albon 07.23 11:25 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - J. Isner 07.23 04:30 0 - 2  
C. Norrie - E. Escobedo 07.23 01:00 2 - 0  
Jor. Thompson - Bra. Nakashima 07.23 05:55 1 - 2  
T.H. Fritz - Ste. Johnson 07.23 02:40 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Marchenko I - Erlich J / Gonzalez S 07.23 02:00 0 - 2  
Ebden M / Smith J-P - Mcdonald M / Querrey S 07.23 02:00 0 - 2  
Escobedo E / Patino L - Hach Verdugo H / Isner J 07.23 06:20 1 - 2  
Reese H / Verbeek S - Huey T C / Johnson S 07.23 04:40 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shelbayh - M.F. Descotte 07.23 12:20 1 - 2  
E. Crepaldi - Gab. Bosio 07.23 10:30 2 - 0  
M. Bellucci - A. Rai 07.23 10:25 2 - 1  
S.F.A. Rodriguez Taverna - M. Beauge 07.23 10:20 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Koshiishi - E. Vanlangendonck 07.23 12:55 2 - 0  
D. Hewitt - K. Wiersholm 07.23 12:35 2 - 0  
Jul. Riera - S. Colling 07.23 10:25 1 - 2  
T. Fiquet - A. Droguet 07.23 10:20 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pospelova - M. Shusharina 07.23 10:20 0 - 2  
A. Zyryanova - Eri. Andreeva 07.23 09:00 2 - 1  
E. Garkusha - N. Abduraimova 07.23 09:00 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Kuznetsov - P. Polansky 07.23 07:00 2 - 1  
J. Kubler - H. Grenier 07.23 09:00 2 - 0  
O. Krutykh - N. Chappell 07.23 07:00 2 - 1  
R. Peniston - P. Kotov 07.23 09:35 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsu Y H / Lock B - Golubev D / Zakharov A 07.23 11:20 2 - 0  
Polansky P / Stakhovsky S - Krutykh O / Lomakin G 07.23 12:15 1 - 2  
Tenisz (Olomouc, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Fourlis - P. Ormaechea 07.23 11:55 1 - 2  
N. Radisic - Fra. Jones 07.23 11:45 0 - 2  
S. Bejlek - D. Parry 07.23 10:00 2 - 0  
Udvardy P. - A. Zaja 07.23 10:00 2 - 0  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Collins - A. Sharma 07.23 23:40 2 - 0  
L. Bronzetti - E-G. Ruse 07.23 21:35 0 - 2  
O. Dodin - J.A. Cristian 07.23 16:00 2 - 1  
Shuai Zhang - O. Danilovic 07.23 18:45 2 - 1  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Zhang S - Paoletti M / Pigato L 07.23 23:00 2 - 1  
Routliffe E / Zimmermann - Panova A / Wachaczyk J 07.23 17:00 2 - 0  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pecci - G. Piraino 07.23 14:00 1 - 2  
D.N. Madaras - A. Basso 07.23 16:30 1 - 2  
F. Arnaboldi - L. Nardi 07.23 19:50    
T. Lipovsek Puches - M. Serafini 07.23 14:30 0 - 2  
Tenisz (Pozoblanco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. Celikbilek 07.23 22:25 0 - 2  
C. Ilkel - T. van Rijthoven 07.23 20:00 2 - 0  
F. Zeballos - G. Barrere 07.23 22:20 0 - 2  
M. Geerts - Emi. Nava 07.23 20:00 2 - 0  
Tenisz (Pozoblanco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dougaz A / Mansouri S - Hidalgo D / Martos Gornes S 07.23 20:00 1 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - D. Popko 07.23 16:30 2 - 0  
K. Jacquet - G. Blancaneaux 07.23 13:00 2 - 0  
O. Virtanen - J. Lehecka 07.23 15:00 0 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cachin P / Mena F - Andreozzi G / Kicker N 07.23 17:15 2 - 0  
Luz O / Meligeni Rodrigue - Gonzales R / Johnson H 07.23 16:00 2 - 1  
Tenisz (Telavi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Avanesyan - D. Astakhova 07.23 11:10 1 - 2  
T. Andrianjafitrimo - R. Vicens Mas 07.23 09:00 2 - 0  
V. Bosio - V. Grammatikopoulou 07.23 08:30 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - S. Travaglia 07.23 19:20 2 - 0  
D. Altmaier - D. Lajovic 07.23 19:00 2 - 0  
D. Dzumhur - R. Gasquet 07.23 16:30 0 - 2  
F. Krajinovic - C. Alcaraz Garfia 07.23 20:50 1 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Martinez P - Romboli F/Vega Hernandez 07.23 17:00 1 - 2  
Brkic T / Cacic N - Sabanov I / Sabanov M 07.23 20:50 2 - 0  

 

2021.07.22.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Klavdenkov - D. Tunitsyn 07.22 20:15 2 - 3  
A. Kolmin - M. Glushkov 07.22 15:15 3 - 0  
A. Komarov - D. Tikhnenko 07.22 07:45 2 - 3  
A. Komarov - E.V. Makarenkov 07.22 09:15 3 - 1  
A. Krotkov - A. Kolmin 07.22 16:45 1 - 3  
A. Krotkov - O.B. Manuylov 07.22 14:45 3 - 0  
A. Lobanov - V. Putilovsky 07.22 11:15 1 - 3  
A. Silantev - D. Merzlikin 07.22 18:45 3 - 0  
A. Slaschilin - I. Matveev 07.22 12:15 3 - 0  
A. Slashchev - A. Vlasov 07.22 00:15 3 - 0  
A. Vlasov - K.N. Malahov 07.22 02:15 3 - 1  
A. Zabrodin - G. Karpovkin 07.22 08:30 3 - 0  
A. Zabrodin - O. Belugin 07.22 06:30 3 - 0  
A.Y. Fedosov - R. Pavlenko 07.22 23:00 1 - 3  
A.Y. Fedosov - S. Ogay 07.22 00:00 3 - 2  
Alek. Kozlov - M. Ilichev 07.22 10:30 2 - 3  
Alek. Kozlov - T. Razinkov 07.22 12:30 1 - 3  
B. Grebenyuk - A. Klavdenkov 07.22 19:15 2 - 3  
D. Balakin - A. Vlasov 07.22 01:15 3 - 0  
D. Balakin - S. Burov 07.22 23:45 3 - 2  
D. Komarov - A. Silantev 07.22 20:15 3 - 2  
D. Merzlikin - D. Komarov 07.22 21:15 0 - 3  
D. Razinkov - A. Klavdenkov 07.22 21:15 0 - 3  
D. Razinkov - B. Grebenyuk 07.22 19:45 3 - 1  
D. Sayanov - Alek. Kozlov 07.22 12:00 3 - 1  
D. Sayanov - V. Safonov 07.22 02:15 1 - 3  
D. Tikhnenko - E.V. Makarenkov 07.22 07:15 3 - 1  
D. Tikhnenko - S. Kuzmin 07.22 20:00 3 - 2  
D. Tunitsyn - B. Grebenyuk 07.22 20:45 3 - 0  
D. Tunitsyn - D. Razinkov 07.22 18:45 3 - 0  
D.M. Evlakhin - D. Balakin 07.22 22:45 3 - 1  
D.M. Evlakhin - I. Abelmasov 07.22 16:45 3 - 2  
D.M. Evlakhin - Y.V. Lbov 07.22 14:45 3 - 1  
E. Anisimov - I. Pandur 07.22 16:30 3 - 2  
E. Anisimov - M. Sverdlov 07.22 14:30 3 - 2  
E. Kalashnikov - D. Sayanov 07.22 01:15 3 - 1  
E.V. Makarenkov - V. Mishakin 07.22 08:15 0 - 3  
F. Ambrosimov - A. Slaschilin 07.22 13:15 3 - 1  
F. Ambrosimov - I. Poletaev 07.22 11:45 3 - 1  
G. Karpovkin - Ser. Ovechkin 07.22 07:00 3 - 2  
I. Abelmasov - V. Beliakov 07.22 15:15 3 - 1  
I. Matveev - F. Ambrosimov 07.22 10:45 0 - 3  
I. Matveev - I. Poletaev 07.22 12:45 0 - 3  
I. Mikhaylov - D. Tikhnenko 07.22 21:00 1 - 3  
I. Mikhaylov - M. Dukhin 07.22 19:30 3 - 0  
I. Minchenkov - A. Lobanov 07.22 12:45 2 - 3  
I. Minchenkov - Pav. Medvedev 07.22 10:45 3 - 2  
I. Pandur - M. Gusev 07.22 15:00 2 - 3  
I. Poletaev - A. Slaschilin 07.22 11:15 1 - 3  
I. Soldatov - E. Kalashnikov 07.22 02:45 0 - 3  
I. Soldatov - N. Zhurba 07.22 01:45 3 - 0  
K. Churin - T. Turabekov 07.22 22:30 2 - 3  
K.N. Malahov - A. Slashchev 07.22 03:15 3 - 1  
K.N. Malahov - N. Sadovskiy 07.22 00:45 0 - 3  
M. Dukhin - D. Tikhnenko 07.22 19:00 3 - 2  
M. Glushkov - A. Krotkov 07.22 16:15 3 - 2  
M. Gusev - E. Anisimov 07.22 16:00 2 - 3  
M. Ilichev - D. Sayanov 07.22 13:00 3 - 1  
M. Ilichev - T. Razinkov 07.22 11:30 2 - 3  
M. Sverdlov - I. Pandur 07.22 15:30 3 - 0  
M. Sverdlov - M. Gusev 07.22 17:00 3 - 0  
N. Sadovskiy - A. Slashchev 07.22 01:45 3 - 1  
N. Sadovskiy - D. Balakin 07.22 02:45 3 - 0  
N. Zhurba - D. Sayanov 07.22 00:15 0 - 3  
N. Zhurba - D. Sayanov 07.22 23:15 1 - 3  
O. Belugin - G. Karpovkin 07.22 07:30 1 - 3  
O. Belugin - Ser. Ovechkin 07.22 09:00 2 - 3  
O.B. Manuylov - A. Kolmin 07.22 15:45 3 - 2  
O.B. Manuylov - M. Glushkov 07.22 17:15 2 - 3  
Pav. Medvedev - A. Lobanov 07.22 11:45 3 - 0  
Pav. Medvedev - V. Putilovsky 07.22 13:15 3 - 2  
R. Pavlenko - S. Ogay 07.22 01:00 0 - 3  
S. Kuzmin - I. Mikhaylov 07.22 18:30 3 - 0  
S. Kuzmin - M. Dukhin 07.22 20:30 3 - 0  
Ser. Ovechkin - A. Zabrodin 07.22 08:00 0 - 3  
T. Razinkov - D. Sayanov 07.22 11:00 3 - 0  
T. Turabekov - A.Y. Fedosov 07.22 01:30 3 - 2  
T. Turabekov - D. Ignatiev 07.22 23:30 3 - 1  
T. Turabekov - R. Pavlenko 07.22 02:30 3 - 0  
V. Beliakov - D.M. Evlakhin 07.22 16:15 0 - 3  
V. Mishakin - A. Komarov 07.22 06:45 1 - 3  
V. Mishakin - D. Tikhnenko 07.22 08:45 2 - 3  
V. Putilovsky - I. Minchenkov 07.22 12:15 3 - 2  
V. Safonov - I. Soldatov 07.22 00:45 3 - 0  
V. Safonov - N. Zhurba 07.22 03:15 3 - 0  
Y.V. Lbov - I. Abelmasov 07.22 15:45 1 - 3  
Y.V. Lbov - I. Ramenskiy 07.22 23:15 3 - 1  
Y.V. Lbov - V. Beliakov 07.22 17:15 0 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Aguila de Veracruz - Pericos de Puebla 07.22 02:00 3 - 5  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 07.22 02:00 3 - 11  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 07.22 02:00 1 - 7  
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo 07.22 02:00 3 - 5  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 07.22 02:00    
Toros de Tijuana - Diablos Rojos del Mexico 07.22 04:05 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Minnesota 07.22 02:10 2 - 7  
Detroit - Texas 07.22 01:10 4 - 2  
Detroit - Texas (19:10) 07.22 19:10 7 - 5  
Houston - Cleveland 07.22 02:10 4 - 5  
LA Dodgers - San Francisco 07.22 04:10 2 - 4  
NY Yankees - Philadelphia 07.22 01:05 6 - 5  
St. Louis - Chicago Cubs 07.22 02:15 3 - 2  
Toronto - Boston 07.22 01:07 4 - 7  
Washington - Miami 07.22 01:05 1 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Wei Chuan Dragons 07.22 12:35 1 - 0  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Billy Jackson - M. Orrey 07.22 10:00 2 - 0  
Cra. Newton - Billy Jackson 07.22 09:00 0 - 2  
M. Orrey - Cra. Newton 07.22 11:00 2 - 0  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Price - D. van den Bergh 07.22 21:40 9 - 16  
K. Ratajski - C. Rydz 07.22 20:15 16 - 8  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New York Subliners - Paris Legion 07.22 21:00 3 - 2  
OpTic Chicago - London Royal Ravens 07.22 23:20 3 - 0  
E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos Gaming - Furious Gaming 07.22 01:30 1 - 0  
Keyd Stars - Santos E-Sports 07.22 22:20 0 - 1  
Meta Gaming - Blackdragons 07.22 00:40 0 - 1  
Mibr - Detona Gaming 07.22 22:20 1 - 0  
Paqueta Gaming - Gkc Gaming 07.22 00:40 1 - 0  
Patins Da Ferrari - Meta Gaming 07.22 23:25 1 - 0  
Santos E-Sports - Detona Gaming 07.22 01:50 0 - 1  
Sharks Esports - Blackdragons 07.22 23:35 1 - 0  
E-Sport (CSGO,Elite Series,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lowlandlions - Sector One 07.22 19:00    
mCon esports - Jointheforce 07.22 21:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Weplay!AcadLeag,RegSea)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis Talent - Natus Vincere Junior 07.22 17:00 1 - 0  
BIG Academy - Fnatic Rising 07.22 18:10 0 - 1  
Vp.prodigy - Furia Academy 07.22 20:40 1 - 0  
Young Ninjas - Mouz Nxt 07.22 19:00 0 - 1  
E-Sport (Dota2, I-league, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Psg.lgd - Ehome 07.22 14:25 2 - 0  
Vici Gaming - Invictus Gaming 07.22 11:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BIX Invitational,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - Team Smg 07.22 11:00 0 - 2  
OB Esports X Neon - Execration 07.22 14:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spider Pigzs - V-gaming 07.22 17:00 0 - 2  
Team Unique - Chicken Fighters 07.22 14:00 2 - 0  
Winstrike Team - Gambit Esports 07.22 20:00 2 - 0  
Winstrike Team - Nemiga Gaming 07.22 20:00    
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Diamond) - Ukraine (Coldsiemens) 07.22 08:12 4 - 5  
Italy (Escanor) - Ukraine (Coldsiemens) 07.22 07:36 2 - 4  
Poland (Hammer) - Ukraine (Coldsiemens) 07.22 07:00 1 - 4  
Ukraine (Coldsiemens) - Belarus (Diamond) 07.22 10:00 3 - 5  
Ukraine (Coldsiemens) - Italy (Escanor) 07.22 09:24 2 - 3  
Ukraine (Coldsiemens) - Poland (Hammer) 07.22 08:48 7 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Miyagi) - Chile (Poli) 07.22 08:20 4 - 1  
Brazil (Miyagi) - Denmark (Spex) 07.22 11:00 2 - 3  
Brazil (Miyagi) - Mexico (Legolas) 07.22 09:20 1 - 3  
Chile (Poli) - Brazil (Miyagi) 07.22 10:00 3 - 4  
Chile (Poli) - France (Herculex) 07.22 06:20 1 - 3  
Chile (Poli) - Norway (Nasmi) 07.22 11:40 4 - 1  
Denmark (Spex) - Brazil (Miyagi) 07.22 07:00 0 - 4  
Denmark (Spex) - Chile (Poli) 07.22 10:20 0 - 3  
Denmark (Spex) - Egypt (Kasandra) 07.22 08:40 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Denmark (Spex) 07.22 09:00 1 - 4  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 07.22 07:20 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 07.22 11:20 1 - 1  
France (Herculex) - Brazil (Miyagi) 07.22 06:00 4 - 2  
France (Herculex) - Norway (Nasmi) 07.22 09:40 3 - 0  
Mexico (Legolas) - Brazil (Miyagi) 07.22 08:00 1 - 1  
Mexico (Legolas) - France (Herculex) 07.22 10:40 3 - 0  
Norway (Nasmi) - Switzerland (Apollo) 07.22 06:40 2 - 3  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 07.22 07:40 2 - 3  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Tahcop73) - Dortmund (Confession) 07.22 08:45 1 - 1  
Arsenal (Tahcop73) - Milan (Ab Ovo) 07.22 09:35 2 - 1  
Atl. Madrid (Modfx) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.22 15:45 0 - 3  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Arsenal (Tahcop73) 07.22 11:40 4 - 1  
Chelsea (Rattata 522) - Milan (Ab Ovo) 07.22 12:30 5 - 1  
Dortmund (Confession) - Bayern Mün. (Im Not Over) 07.22 12:05 2 - 2  
M'gladbach (Bluemountst.) - Marseille (Fints) 07.22 19:05 2 - 0  
M'gladbach (Bluemountst.) - Milan (Ab Ovo) 07.22 17:00 2 - 0  
Marseille (Fints) - Atl. Madrid (Modfx) 07.22 18:40 1 - 4  
Marseille (Fints) - Milan (Ab Ovo) 07.22 16:10 2 - 3  
Milan (Ab Ovo) - Atl. Madrid (Modfx) 07.22 17:50 3 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Bayern Mün. (Im Not Over) 07.22 10:25 2 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Dortmund (Confession) 07.22 11:15 1 - 3  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afreeca Freecs - T1 07.22 13:00 1 - 2  
Sandbox Gaming - Gen.g Esports 07.22 10:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izidream - Gamersorigin 07.22 19:10 1 - 0  
Misfits Premier - Team Bds 07.22 18:00    
Team Ldlc - Solary 07.22 20:30 0 - 1  
Team Mces - Gameward 07.22 23:30 1 - 0  
Vitality Bee - Karmine Corp 07.22 22:20 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilibili Gaming - Rare Atom 07.22 13:00 1 - 2  
Ultra Prime - Royal Never Give Up 07.22 11:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Summer S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Arctic - Cream Real Betis 07.22 22:40 1 - 0  
Mad Lions Madrid - Bcn Squad 07.22 18:00 1 - 0  
Team Queso - Movistar Riders 07.22 21:40 0 - 1  
Ucam Esports Club - Emonkeyz 07.22 19:10 1 - 0  
Vodafone Giants - S2V Esports 07.22 20:10 1 - 0  
E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intz Academy - Netshoes Miners Academy 07.22 01:00 0 - 1  
Loud Academy - Pain Academy 07.22 02:00 1 - 0  
Red Academy - Kabum! Academy 07.22 00:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,Esport Balkan League,S9,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asus Rog Elite - Z10 ESHARK 07.22 19:50 0 - 1  
Crvena Zvezda - Split Raiders 07.22 19:00 1 - 0  
Nexus Gaming - NK Osijek Esport 07.22 20:40 1 - 0  
X25 Esports - Valiance 07.22 21:40 0 - 1  
E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samsung Morning Stars - Gg And Esports 07.22 19:00 1 - 3  
E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin International Gami - SK Gaming Prime 07.22 19:45 0 - 1  
E Wie Einfach E-Sports - Team Gamerlegion 07.22 21:45 0 - 1  
Euronics Gaming - Mousesports 07.22 20:40 0 - 1  
Penta 1860 - Wave Esports 07.22 18:45 0 - 1  
Unicorns of Love Sexy - FC Schalke 04 Evolution 07.22 17:55 1 - 0  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Fosters23) - Milwaukee (Jema11) 07.22 09:24 41 - 34  
Brooklyn (Fosters23) - Portland (Gatz) 07.22 10:00 37 - 46  
LA Clippers (Zod) - Brooklyn (Fosters23) 07.22 07:00 44 - 50  
LA Clippers (Zod) - Milwaukee (Jema11) 07.22 08:12 34 - 43  
Milwaukee (Jema11) - Brooklyn (Fosters23) 07.22 07:36 49 - 53  
Portland (Gatz) - Milwaukee (Jema11) 07.22 08:48 61 - 62  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (MrPanda) - Brooklyn (Asap) 07.22 14:30 43 - 53  
Atlanta (MrPanda) - Philadelphia (Kodas) 07.22 15:42 49 - 42  
Brooklyn (Asap) - Atlanta (MrPanda) 07.22 16:18 45 - 40  
Brooklyn (Asap) - Milwaukee (Joker) 07.22 17:30 50 - 42  
Brooklyn (Asap) - Philadelphia (Kodas) 07.22 16:54 48 - 45  
Milwaukee (Joker) - Atlanta (MrPanda) 07.22 15:06 42 - 40  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Denver (daniil_1509) 07.22 07:40 79 - 55  
Chicago (macmafin8) - LA Lakers (megasnake4) 07.22 17:10 77 - 76  
Cleveland (BossVlados0_0) - Miami (TiGeR_triPoint) 07.22 13:05 86 - 85  
Cleveland (BossVlados0_0) - Minnesota (BigBabyMish) 07.22 11:20 77 - 105  
Denver (daniil_1509) - Miami (amuralex) 07.22 06:30 63 - 67  
Denver (mi4eka) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.22 10:45 83 - 80  
LA Lakers (megasnake4) - Toronto (Aplln7) 07.22 17:45 73 - 80  
Miami (TiGeR_triPoint) - Denver (mi4eka) 07.22 11:55 69 - 58  
Minnesota (BigBabyMish) - Denver (mi4eka) 07.22 12:30 95 - 57  
Toronto (Answer2208) - Atlanta (nikitos349) 07.22 05:55 76 - 83  
Toronto (Answer2208) - Denver (daniil_1509) 07.22 08:15 78 - 81  
Toronto (Aplln7) - Memphis (Oglilpolyana) 07.22 16:35 66 - 51  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Dazai) - Portland (Kodas) 07.22 23:48 53 - 61  
Dallas (Gatz) - Denver (Fosters23) 07.22 12:12 37 - 43  
Dallas (Gatz) - LA Clippers (Zod) 07.22 11:36 44 - 47  
Denver (Fosters23) - Dallas (Gatz) 07.22 14:00 36 - 38  
Denver (Fosters23) - LA Clippers (Zod) 07.22 12:48 41 - 51  
Denver (Fosters23) - Portland (Jema11) 07.22 13:24 61 - 53  
LA Clippers (Phabian) - Portland (Kodas) 07.22 23:12 41 - 50  
LA Clippers (Zod) - Denver (Fosters23) 07.22 11:00 46 - 32  
Portland (Jema11) - Denver (Fosters23) 07.22 11:36 46 - 43  
E-Sport (R6S, Copa Elixe Six, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atheris Esports - Ninjas In Pyjamas 07.22 22:00 0 - 1  
Faze Clan - Black Dragons E-sports 07.22 20:00 0 - 1  
Fenix Esports - 9z Team 07.22 21:00 1 - 0  
Malvinas Gaming - Team Liquid 07.22 19:00 0 - 1  
Ninjas In Pyjamas - Furia Esports 07.22 18:00 1 - 0  
E-Sport (R6S, GSA League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Team Goskilla 07.22 19:35 0 - 1  
Penta - Sissi State Punks 07.22 22:00 1 - 0  
Rogue - Gc Esport 07.22 20:45 1 - 0  
Team Secret - Ovation Esports 07.22 18:10 1 - 0  
E-Sport (R6S,APAC League South,Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - 7th Heaven 07.22 10:40 1 - 0  
Invictus Gaming - Elevate 07.22 13:15 1 - 0  
Order - Pittsburgh Knights 07.22 11:55 0 - 1  
Q-confirm - Wildcard Gaming 07.22 09:30 0 - 1  
E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darkzero Esports - Oxygen Esports 07.22 00:40 1 - 0  
Spacestation Gaming - Xset 07.22 02:00 1 - 0  
E-Sport (SC2,GSL Season,Code S,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dark - Parting 07.22 11:30 4 - 0  
Kosárlabda (U20 European Challengers,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Albánia - U20Horvátország 07.22 14:30 46 - 99  
U20Csehország - U20Spanyolország 07.22 17:30 71 - 65  
U20Olaszország - U20Portugália 07.22 20:30 81 - 50  
Kosárlabda (U20 European Challengers,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Franciaország 07.22 12:00 63 - 95  
U20Lengyelország - U20Törökország 07.22 15:00 82 - 73  
U20Németország - U20Grúzia (Helyszín: Grúzia) 07.22 18:00 96 - 55  
Kosárlabda (U20 European Challengers,D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Románia - U20Luxemburg 07.22 15:00 68 - 69  
U20Észak-Macedónia - U20Svájc 07.22 16:30 65 - 79  
Kosárlabda (U20 European Challengers,E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország-U20Magyarország (Helyszín: Magyarország) 07.22 19:30 71 - 93  
U20Szlovákia - U20Koszovó 07.22 18:00 81 - 64  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Southland Sharks 07.22 10:00 98 - 91  
Wellington Saints - Auckland Huskies 07.22 08:00 99 - 73  
Krikett (T20 Series (IRE-RSA))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Dél-Afrikai Köztársaság 07.22 17:00 0 - 1  
Krikett (The Hundred)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oval Invincibles - Manchester Originals 07.22 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - The Strongest 07.22 02:30 2 - 0  
Guabira Montero - Jorge Wilstermann 07.22 21:00 3 - 2  
Real Potosi - Palmaflor Vinto 07.22 00:15 1 - 5  
San Jose de Oruro - Independiente Petrolero 07.22 23:15 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Vasco da Gama RJ 07.22 02:30 2 - 2  
Nautico PE - Brasil de Pelotas 07.22 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba - Atlético GO 07.22 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arturo Fernandez Vial - Dep. Temuco 07.22 02:30 1 - 0  
Coquimbo Unido - Rangers de Talca 07.22 00:00 1 - 1  
Dep. Copiapo - Union San Felipe 07.22 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Sporting Cristal 07.22 00:15 1 - 1  
Bragantino - Independiente del Valle 07.22 02:30 1 - 1  
Libertad Asuncion - Junior de Barranquilla 07.22 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Porteno - Atl. Santo Domingo 07.22 02:00 0 - 0  
Chacaritas Pelileo - Independiente Juniors 07.22 22:00 0 - 0  
Cumbaya - Gualaceo 07.22 22:00 2 - 1  
LDU Portoviejo - Guayaquil SC 07.22 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - National Bank of Egypt SC 07.22 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (EKL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Häcken 07.22 20:45 5 - 1  
AEL Limasszol - Vllaznia 07.22 19:00 1 - 0  
Apollon Limasszol - Zilina 07.22 19:00 1 - 3  
Ararat Jereván - Slask Wroclaw 07.22 15:00 2 - 4  
Arda Kardzsali - Hapoel Beer Sheva 07.22 20:00 0 - 2  
Austria Wien - Breidablik 07.22 18:00 1 - 1  
Basel - Partizani Tirana 07.22 20:15 3 - 0  
CSZKA Szófia - Liepaja 07.22 19:00 0 - 0  
Dinamo Batumi - BATE Boriszov 07.22 19:00 0 - 1  
Dinamo Tbiliszi - Maccabi Haifa 07.22 18:30 1 - 2  
Drita - Feyenoord 07.22 21:00 0 - 0  
Dudelange - Bohemians Dublin 07.22 18:30 0 - 1  
Dundalk - Levadia Tallinn 07.22 21:00 2 - 2  
Elfsborg - Milsami Orhei 07.22 18:45 4 - 0  
FC Asztana - Arisz 07.22 15:00 2 - 0  
FC Köbenhavn - Torpedo Zogyino 07.22 19:00 4 - 1  
FCS Bukarest - Sahtar Karaganda 07.22 20:30 1 - 0  
FH - Rosenborg 07.22 21:00 0 - 2  
Gent - Valerenga 07.22 20:30 4 - 0  
Gzira - Rijeka 07.22 19:00 0 - 2  
Hajduk Split - Tobol Kostanaj 07.22 21:00 2 - 0  
Hammarby - Maribor 07.22 18:45 3 - 1  
HB Torshavn - Buducnost Podgorica 07.22 20:00 4 - 0  
Hibernian - FC Santa Coloma 07.22 20:45 3 - 0  
KF Laci - CS Univ. Craiova 07.22 19:00 1 - 0  
Kuopio PS - Vorszkla Poltava 07.22 18:00 2 - 2  
Larne - Aarhus GF 07.22 20:30 2 - 1  
Linfield - Borac Banja Luka 07.22 20:45 4 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Slovacko 07.22 19:00 1 - 0  
Molde - Servette 07.22 18:00 3 - 0  
Olimpija Ljubljana - Birkirkara 07.22 18:00 1 - 0  
Panevezys - Vojvodina 07.22 17:30 0 - 1  
Partizan Belgrád - DAC 07.22 21:00 1 - 0  
Petrocub Hincesti - Sivasspor 07.22 19:00 0 - 1  
Plzen - Dinamo Breszt 07.22 19:00 2 - 1  
Pogon Szczecin - Osijek 07.22 21:00 0 - 0  
Qarabag Baku - Ashdod 07.22 18:00 0 - 0  
Riga FC - Shkendija Tetovo 07.22 19:00 2 - 0  
Rigas FS - Puskás Akadémia 07.22 18:00 3 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Fola Esch 07.22 21:30 1 - 2  
Shkupi Szkopje - Santa Clara 07.22 20:00 0 - 3  
Suduva Marijampole - Rakow Czestochowa 07.22 19:00 0 - 0  
Sutjeska Niksic - Maccabi TA 07.22 20:30 0 - 0  
Szocsi - Keshla 07.22 18:00 3 - 0  
Teuta Durres - Inter Club d'Escaldes 07.22 19:00 0 - 2  
Trnava - Sepsi OSK 07.22 19:00 0 - 0  
Valur - Bodö/Glimt 07.22 21:00 0 - 3  
Velez Mostar - AEK Athén 07.22 20:30 2 - 1  
Újpest - Vaduz 07.22 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Lille 07.22 21:00 1 - 0  
Sevilla - Las Palmas 07.22 19:00 1 - 0  
Villarreal - Lyon 07.22 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Throttur Reykjavik 07.22 21:15 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reynir Sandgerdi - Haukar 07.22 21:15 0 - 0  
Throttur Vogar - Njardvik 07.22 21:15 0 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Edmonton - HFX Wanderers 07.22 01:00 1 - 0  
Pacific Langford - Atl. Ottawa 07.22 04:00 4 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Dep. Quindio 07.22 03:05 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou FC - Jiangxi Beidamen 07.22 14:00 0 - 0  
Kunshan - Liaoning Shenyang Urban 07.22 13:35 1 - 0  
Nantong Zhiyun - Beijing Technology FC 07.22 13:35 3 - 0  
Zibo Cuju - Suzhou Dongwu 07.22 10:30 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangxi Pingguo Haliao - Shanxi Longjin 07.22 09:30 2 - 2  
Hubei Istar - Xi'an Wolves 07.22 09:30 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Manatee - Hebei Zhuoao 07.22 09:30 1 - 1  
U20Kína - Shaanxi Beyond 07.22 09:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Youth Island - Shanghai Jiading 07.22 10:00 2 - 2  
Quanzhou Yaxin - Hunan Billows 07.22 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Beijing Guoan 07.22 10:30 2 - 0  
Dalian Pro - Wuhan FC 07.22 14:30 1 - 1  
Shanghai Port - Hebei FC 07.22 12:30 1 - 0  
Tianjin Tigers - Shanghai Shenhua 07.22 10:30 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - River Plate 07.22 02:30 0 - 2  
Barcelona Guayaquil - Vélez Sarsfield 07.22 00:15 3 - 1  
Flamengo RJ - Defensa Justicia 07.22 02:30 4 - 1  
Palmeiras SP - Univ.Catolica de Santiago 07.22 00:15 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - D.C. United 07.22 02:00 2 - 2  
Colorado Rapids - Dallas 07.22 03:00 2 - 0  
Columbus - Nashville 07.22 01:30 0 - 0  
FC Cincinnati - Atlanta Utd. 07.22 02:00 1 - 1  
Inter Miami - New England 07.22 01:30 0 - 5  
Kansas City - San Jose 07.22 02:30 1 - 1  
New York City FC - Montreal 07.22 01:30 1 - 0  
Portland - Los Angeles FC 07.22 04:30 2 - 1  
Salt Lake - Los Angeles Galaxy 07.22 04:00 2 - 2  
Toronto FC - New York RB 07.22 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ifeanyi Ubah - Enyimba 07.22 17:00 1 - 1  
Kwara Utd. - Wikki Tourists 07.22 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moss - Asker 07.22 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nardo - Rosenborg 2 07.22 18:00 3 - 2  
Notodden - Fram Larvik 07.22 19:00 4 - 1  
Öygarden - Odd Grenland 2 07.22 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dél-Afrika 07.22 13:00 1 - 0  
Mexikó - Franciaország 07.22 10:00 4 - 1  
Labdarúgás (Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Románia 07.22 13:00 0 - 1  
Új-Zéland - Dél-Korea 07.22 10:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 07.22 12:30 0 - 2  
Egyiptom - Spanyolország 07.22 09:30 0 - 0  
Labdarúgás (Olimpia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Németország 07.22 13:30 4 - 2  
Elefántcsontpart - Szaúd-Arábia 07.22 10:30 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spittal/Drau - Sturm Graz Amatőr 07.22 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ameliano Asuncion - Fulgencio Yegros 07.22 16:00 4 - 0  
Independiente FBC - General Diaz 07.22 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Santa Rosa - Santos Nazca 07.22 17:30 3 - 0  
Dep. Coopsol - Juan Aurich 07.22 20:00 1 - 0  
Sport Chavelines Juniors - Molinos El Pirata 07.22 22:30 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Värnamo 07.22 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Racing Montevideo 07.22 19:15 0 - 0  
Danubio Montevideo - Albion Montevideo 07.22 21:45 0 - 2  
Defensor Montevideo - Juventud de Las Piedras 07.22 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC San Antonio - New Mexico Utd. 07.22 03:30 3 - 0  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Richmond Kickers 07.22 01:00 4 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Közép csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Aragua Maracay 07.22 23:00 5 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haminan Palloilijat - Vimpelin Veto 07.22 17:00 0 - 2  
Pattijoen Raahe - Siilinjarven Pesis 07.22 17:00 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Hull FC 07.22 20:45 40 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Canberra Raiders 07.22 11:50 10 - 12  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fortey - Bai Langning 07.22 13:30 0 - 3  
B. Fortey - Dav. Grace 07.22 18:30 1 - 3  
B. Fortey - F. Ajaib 07.22 14:00 2 - 2  
Dav. Grace - Bai Langning 07.22 18:00 0 - 3  
Dav. Grace - F. Ajaib 07.22 13:00 3 - 0  
F. Ajaib - Bai Langning 07.22 19:00 2 - 2  
Rea. Evans - S. Blackwell 07.22 18:30 1 - 3  
S. Lichtenberg - Rea. Evans 07.22 13:30 2 - 2  
S. Lichtenberg - S. Blackwell 07.22 14:00 3 - 0  
Tom Ford - Rea. Evans 07.22 18:00 2 - 2  
Tom Ford - S. Blackwell 07.22 13:00 2 - 2  
Tom Ford - S. Lichtenberg 07.22 19:00 3 - 1  
Softball (Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Japán 07.22 05:00 2 - 3  
Olaszország - Ausztrália 07.22 08:00 0 - 1  
USA - Kanada 07.22 02:00 1 - 0  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - T. Momen 07.22 00:00 3 - 2  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. El Sherbini - A. Sobhy 07.22 00:00 3 - 0  
Tenisz (Amarante, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aksu - A. Carrillo Marin 07.22 14:40 0 - 2  
A. Graham - A. Fita Boluda 07.22 14:05 0 - 2  
I. Gamarra Martins - E. Kajevic 07.22 12:30 2 - 0  
J. Stamatova - L. Conde Monfort 07.22 14:00 2 - 0  
L. Nguyen Tan - M. Martinez Vaquero 07.22 11:00 2 - 0  
M. Guedes - Mei Yamaguchi 07.22 11:00 0 - 2  
M. Stoilkovska - Fed. Rossi 07.22 12:30 0 - 2  
Miy. Inoue - J. Saner 07.22 11:00 1 - 2  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - M. Krueger 07.22 21:05 0 - 2  
Chr. Eubanks - J. Sock 07.22 00:40 2 - 0  
G.A. Olivieri - R. Cid Subervi 07.22 19:00 2 - 0  
R. Ramanathan - A. Galarneau 07.22 23:05 2 - 1  
S. Riffice - P. Gunneswaran 07.22 20:00 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blanch U / Riffice S - Arias B / Villanueva G 07.22 00:20 2 - 0  
Chrysochos P / Pervolarak - Eubanks C / Roelofse R 07.22 23:30 2 - 0  
Harrison C / Novikov D - Blanch U / Riffice S 07.22 23:30 2 - 0  
Krueger M / Schnur B - Lacko L / Ramanathan R 07.22 02:35    
Tenisz (Don Benito, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wirges - E. Oosterhout 07.22 09:30 2 - 0  
I. Harvison - N. Berecoechea 07.22 13:05 0 - 2  
M.D. Lopez Martinez - N. Rudiukova 07.22 09:30 2 - 1  
T. Paszek - O. Parres Azcoitia 07.22 11:50 1 - 2  
Tenisz (Edwardsville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kuzuhara - B. Bicknell 07.22 16:25 1 - 2  
Can. Kingsley - F. Corwin 07.22 18:00 2 - 0  
H.D. Boyer - Will. Griffith 07.22 18:50 1 - 2  
I. Ribeiro Marcondes - E. Spizzirri 07.22 16:20 0 - 2  
Kento Takeuchi - C. Langmo 07.22 16:20 0 - 2  
M. Damm - Can. Kingsley 07.22 00:10 0 - 2  
Oli. Stuart - Sid. Rawat 07.22 00:10 2 - 0  
P. Jubb - S. Montsi 07.22 18:15    
Rin. Hijikata - Oli. Stuart 07.22 19:35 2 - 0  
S. Kirchheimer - V. Lilov 07.22 16:30    
Tenisz (Esch/Alzette, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wassermann - P. Kypson 07.22 15:05 0 - 2  
G.A. Hidalgo - Alex. Weis 07.22 12:00 2 - 1  
N.D. Ionel - M. Veldheer 07.22 11:55 2 - 1  
T. Compagnucci - A. Kotzen 07.22 15:10 2 - 0  
Tenisz (Gandia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chepelev - F. Andreu Garcia 07.22 10:00 1 - 2  
A. Lopez San Martin - Manzanera Pertusa, Alejandro 07.22 12:35 2 - 1  
Ale. Gomez - A. Escoffier 07.22 13:20 1 - 2  
C. Sanchez Jover - A. Marti Pujolras 07.22 10:00 2 - 0  
D. Merida Aguilar - C. Lopez Montagud 07.22 18:00 2 - 0  
Fac. Juarez - J.B. Torres 07.22 09:55 2 - 1  
J. Barranco Cosano - P. Cias 07.22 12:10 2 - 0  
M. Kestelboim - J. Mas de Ugarte 07.22 11:55    
Tenisz (Gdynia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gorgodze - V. Lepchenko 07.22 11:00 2 - 0  
I-C. Begu - K. Kawa 07.22 14:05 0 - 2  
Kat. Kozlova - A. Sasnovich 07.22 11:00 2 - 1  
M. Zanevska - V. Kuzmova 07.22 15:55 2 - 0  
N. Parrizas-Diaz - A. Anshba 07.22 12:50 2 - 0  
Tenisz (Gdynia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Govortsova O / Sasnovich - Gorgodze E / Kalashnikova O 07.22 15:30 0 - 2  
Kato M / Voracova R - Fomina A / Mrdeza T 07.22 17:10 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - Den. Novak 07.22 10:30 2 - 0  
D. Shapovalov - V. Kopriva 07.22 17:30 1 - 2  
M. Ymer - F. Lopez 07.22 12:20 2 - 1  
T. Griekspoor - B. Paire 07.22 15:05    
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delbonis F / Duran G - Huesler M-A / Stricker D 07.22 13:00 0 - 2  
Paire B / Rinderknech A - Galloway R / Lawson A 07.22 17:30 2 - 0  
Paul J / Riedi L - Bergs Z / Griekspoor T 07.22 18:00    
Walkow S / Zielinski J - Brown D / Weissborn T 07.22 11:00 2 - 1  
Tenisz (Idanha-a-Nova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cozbinov - N. Moreno de Alboran 07.22 10:00 1 - 2  
A. Matusevich - L. Faria 07.22 13:55 2 - 1  
C. Chidekh - M. Gengel 07.22 13:45 2 - 0  
G. Soares Klier - Roy Smith 07.22 10:00 2 - 0  
O.A.D. Ayeni - T. Cacao 07.22 11:55 2 - 0  
Rob. Bertrand - Dan. Little 07.22 15:30 2 - 1  
S. Shimabukuro - S. Carr 07.22 10:00 1 - 2  
Yus. Takahashi - A. Moro Canas 07.22 13:05 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bittoun Kouzmine - O. Ovcharenko 07.22 10:00 0 - 2  
D. Sumizawa - L. Bocchi 07.22 10:00 0 - 2  
F. Derdoy - J.F. Vidal Azorin 07.22 10:00 0 - 2  
I. Monzon - N. Seateun 07.22 10:00 1 - 2  
K. Wehnelt - L. Sheyngezikht 07.22 10:00 2 - 0  
M. Perchicot - S. Battaglino 07.22 10:00 2 - 0  
Q. Folliot - A. Ragazzi 07.22 09:55 2 - 1  
S. Hess - C. Cretu 07.22 10:00 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Iordache - A. El Aouni 07.22 12:25 0 - 2  
A. Lantigua de la Nuez - B. Szabo 07.22 12:05 2 - 0  
A. Sukhotina - A. Easwaramurthi 07.22 12:35 2 - 0  
C. Hoste Ferrer - Y. Ezzat 07.22 11:40 2 - 0  
C. Sauvant - L. Alhussein Abdel Aziz 07.22 11:40 1 - 2  
L. Meyer auf der Heide - J. Gimbrere 07.22 11:35 1 - 2  
M. Refaat - L. Romero Gormaz 07.22 11:55 0 - 2  
T.N. Smith - C. Vlasselaer 07.22 12:45 2 - 1  
Tenisz (Kijev, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Soboleva - A. Gamiz 07.22 11:50 2 - 1  
B. Turati - M. Bayerlova 07.22 09:00 0 - 2  
C. Monnet - C. Martinez Cirez 07.22 09:00 2 - 0  
C. Paquet - A. Zarycka 07.22 09:00 2 - 1  
G. Poznikhirenko - Su Jeong Jang 07.22 09:00 0 - 2  
J. Avdeeva - I. Fetecau 07.22 11:25 0 - 2  
L. Salvi - D. Cherubini 07.22 11:15 2 - 1  
Stollár F. - M. Zakarlyuk 07.22 12:00 2 - 0  
Tenisz (Kottingbrunn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Comesana - Alex. Shevchenko 07.22 10:00 2 - 1  
G. Fonio - S. Kopp 07.22 10:00 2 - 0  
L. Hampel - D. Pichler 07.22 11:40 2 - 0  
P. Nejedly - M. Krumich 07.22 12:10 2 - 1  
Toby Martin - Piros Zs. 07.22 13:00 0 - 2  
U. Ignatik - T.A. Kodat 07.22 12:50 2 - 1  
Valkusz M. - D. Poljak 07.22 10:00 2 - 1  
Tenisz (Les Contamines-Mont, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kulikova - Y. In-Albon 07.22 11:00 1 - 2  
A. Tubello - M.L. Carle 07.22 13:10 2 - 0  
D. Marcinkevica - E. Dartron 07.22 13:25 1 - 2  
Har. Arakawa - J.A. Burrage 07.22 15:10 0 - 2  
Har. Kaji - O. Gadecki 07.22 10:55 2 - 1  
Lulu Sun - E. Bolton 07.22 11:00 1 - 2  
M. Yerolymos - L. Jeanjean 07.22 16:25 1 - 2  
N. Bains - Gab. Price 07.22 12:30    
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Emi. Gomez 07.22 02:00 2 - 0  
Bra. Nakashima - S. Querrey 07.22 04:40 2 - 0  
C. Norrie - E. Ymer 07.22 02:00 2 - 0  
D. Kudla - E. Escobedo 07.22 02:00 0 - 2  
E. Donskoy - J. Isner 07.22 04:15 1 - 2  
Jor. Thompson - S. Ofner 07.22 02:00 2 - 1  
T.H. Fritz - I. Marchenko 07.22 06:50 2 - 1  
Yas. Uchiyama - Ste. Johnson 07.22 03:20 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Thompson J - Escobedo E / Patino L 07.22 05:10    
Ofner S / Rodionov J - Erlich J / Gonzalez S 07.22 06:00    
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - A. Shelbayh 07.22 12:20    
E. Crepaldi - S. Gueymard Wayenburg 07.22 10:30 2 - 1  
J. Beale - Gab. Bosio 07.22 10:30 0 - 2  
K. Pearson - A. Rai 07.22 10:25 0 - 2  
M. Beauge - M. Sadaoui 07.22 16:00 2 - 0  
M. Bellucci - N. Tepmahc 07.22 10:30 2 - 0  
S.F.A. Rodriguez Taverna - T. Farjat 07.22 12:10 2 - 0  
V. Vacherot - M.F. Descotte 07.22 16:00 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.E. Nefedova - D. Hewitt 07.22 10:30 0 - 2  
Ayu. Koshiishi - Kat. Kozarov 07.22 12:20 2 - 0  
C. Bechri - A. Droguet 07.22 12:25 0 - 2  
Jul. Riera - M. Yasar 07.22 10:30 2 - 0  
K. Wiersholm - A. Gillan 07.22 13:40 2 - 0  
Nad. Keller - E. Vanlangendonck 07.22 12:40 0 - 2  
S. Colling - J. Belgraver 07.22 12:25 2 - 0  
T. Fiquet - E. Lene 07.22 10:30 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ureke - M. Sholokhova 07.22 11:30 2 - 0  
Ale. Vasilyeva - M. Shusharina 07.22 12:55 0 - 2  
E. Kazionova - N. Abduraimova 07.22 10:20 1 - 2  
E. Reyngold - A. Zyryanova 07.22 09:00 0 - 2  
Eli. Morozova - A. Pospelova 07.22 11:50 0 - 2  
M. Krupenina - E. Garkusha 07.22 09:00 0 - 2  
Y. Bartashevich - Eri. Andreeva 07.22 10:15 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Kuznetsov - B. Zhukayev 07.22 07:00 2 - 0  
M. Jaziri - P. Polansky 07.22 07:00 1 - 2  
P. Kotov - Jes. de Jong 07.22 09:55 2 - 0  
R. Peniston - Yu Hsiou Hsu 07.22 08:25 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev D / Zakharov A - Kotov P / Manafov V 07.22 06:00    
Krutykh O / Lomakin G - Ozernoy D / Tashbulatov D 07.22 11:45 2 - 0  
Kubler J / Santillan A - Golubev D / Zakharov A 07.22 09:45    
Polansky P / Stakhovsky S - Khabibulin T / Zhukayev B 07.22 12:50 2 - 0  
Tenisz (Olomouc, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - J. Fourlis 07.22 10:00 1 - 2  
A. Zaja - S. Waltert 07.22 12:45 2 - 0  
D. Jakupovic - S. Bejlek 07.22 15:05    
J. Pieri - N. Radisic 07.22 10:00 1 - 2  
L. Papadakis - Fra. Jones 07.22 13:25 0 - 2  
N. Breckova - P. Ormaechea 07.22 12:00 0 - 2  
Udvardy P. - R.G. Serban 07.22 13:15 2 - 0  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Collins - M. Inglis 07.22 20:45 2 - 0  
K. Zavatska - O. Danilovic 07.22 18:00 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - A. Sharma 07.22 16:00 0 - 2  
Shuai Zhang - F. di Lorenzo 07.22 22:20 2 - 0  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danilovic O / Ruse E - Routliffe E / Zimmermann 07.22 21:45 1 - 2  
Dzalamidze N / Rakhimova - Bucsa C / Sizikova Y 07.22 18:00 2 - 1  
Panova A / Wachaczyk J - Mitu C / Van Der Hoek R 07.22 16:00 2 - 1  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pecci - L. Potenza 07.22 15:50 2 - 1  
D.N. Madaras - R.A. Burruchaga 07.22 11:40 2 - 0  
F. Arnaboldi - R. Bertola 07.22 19:00 2 - 0  
L. Darderi - A. Basso 07.22 11:30 0 - 2  
L. Nardi - V. Royer 07.22 20:40 2 - 0  
M. Serafini - J.I. Galarza 07.22 13:45 2 - 0  
P. Marino - G. Piraino 07.22 14:00 0 - 2  
T. Lipovsek Puches - F. Passaro 07.22 16:55 2 - 1  
Tenisz (Pozoblanco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - M. Geerts 07.22 18:00 0 - 2  
C. Ilkel - Hir. Moriya 07.22 19:45 2 - 0  
M. Viola - Emi. Nava 07.22 19:20 1 - 2  
T. van Rijthoven - I. Sijsling 07.22 18:00 2 - 0  
Tenisz (Pozoblanco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreev A / Jianu F C - Sijsling I / Van Rijthoven T 07.22 21:45 0 - 2  
Dougaz A / Mansouri S - Gomez-herrera C / Menendez-maceiras 07.22 19:00 2 - 1  
Gabashvili T / Kadhe A - Bonzi B / Bourgue M 07.22 21:35    
Geerts M / Janvier M - Hidalgo D / Martos Gornes S 07.22 21:30 1 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - O. Virtanen 07.22 15:00 0 - 2  
M. Vilella Martinez - P. Cachin 07.22 11:00 2 - 0  
N. Jarry - J. Lehecka 07.22 12:45 0 - 2  
N. Kicker - Ale. Muller 07.22 12:55 2 - 1  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Kicker N - Bobrov B / Gutierrez O 07.22 17:15 2 - 0  
Luz O / Meligeni Rodrigue - Blancaneaux G / Erler A 07.22 11:00 2 - 1  
Smits G / Stevens B - Cachin P / Mena F 07.22 16:45 0 - 2  
Tenisz (Telavi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Herdzelas - L. Gjorcheska 07.22 13:45 2 - 1  
Kyo. Okamura - Sohyun Park 07.22 13:45 2 - 0  
S. Kimchi - A. Zolotareva 07.22 15:40 2 - 0  
V. Strakhova - F. Contreras Gomez 07.22 16:05 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - C. Alcaraz Garfia 07.22 21:05 0 - 2  
B. Zapata Miralles - D. Lajovic 07.22 19:00 0 - 2  
F. Krajinovic - R. Albot 07.22 16:30 2 - 0  
G. Mager - D. Altmaier 07.22 18:35 1 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Martinez P - Cecchinato M / Travaglia 07.22 19:00 2 - 0  
Brkic T / Cacic N - Jebavy/Vesely 07.22 20:45 2 - 0  
Romboli F/Vega Hernandez - Kalender A / Poljicak M 07.22 16:30 2 - 1  
Sabanov I / Sabanov M - Dzumhur D / Sancic A 07.22 17:30 2 - 0  

 

2021.07.21.

Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Aslanyan - N. Sukharnikov 07.21 02:00 3 - 0  
A. Batalov - Dan. Andreev 07.21 07:15 3 - 0  
A. Batalov - Y.A. Gavrilov 07.21 10:15 3 - 2  
A. Girevenkov - S. Martyukhin 07.21 02:45 0 - 3  
A. Girevenkov - Y. Merkushin 07.21 01:45 1 - 3  
A. Innazarov - Vla. Fedorov 07.21 19:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - A. Yudin 07.21 20:15 1 - 3  
A. Komarov - V. Mishakin 07.21 13:00 3 - 2  
A. Komarov - V.V. Kutin 07.21 11:30 2 - 3  
A. Krotkov - K. Simonov 07.21 15:15 3 - 2  
A. Savinsky - Dmi. Bogdanov 07.21 09:15 0 - 3  
A. Savinsky - O.N. Kharlakin 07.21 07:45 3 - 1  
A. Shirshov - A. Innazarov 07.21 19:45 3 - 0  
A. Shirshov - Vla. Fedorov 07.21 21:15 2 - 3  
A. Slashchev - D. Balakin 07.21 22:45 3 - 2  
A. Vlasov - N. Sadovskiy 07.21 23:15 2 - 3  
A. Vlasov - S. Myagkov 07.21 00:15 3 - 1  
A. Yudin - D. Petrochenko 07.21 18:45 0 - 3  
A. Yudin - I. Soldatov 07.21 20:45 3 - 1  
A. Zabrodin - G. Karpovkin 07.21 06:30 2 - 3  
A. Zabrodin - O. Belugin 07.21 08:30 3 - 0  
A.V. Poprocky - A. Krotkov 07.21 15:45 3 - 0  
A.V. Poprocky - K. Simonov 07.21 17:15 2 - 3  
A.V. Vorozheykin - A. Zabrodin 07.21 08:00 2 - 3  
A.Y. Fedosov - R. Pavlenko 07.21 22:30 1 - 3  
Alek. Kozlov - D.A. Mikheev 07.21 10:45 3 - 0  
Alek. Kozlov - N. Zhurba 07.21 12:45 2 - 3  
D. Balakin - K.N. Malahov 07.21 23:45 1 - 3  
D. Korneev - A. Aslanyan 07.21 00:00 0 - 3  
D. Korneev - I. Minchenkov 07.21 16:45 1 - 3  
D. Korneev - V. Putilovsky 07.21 14:45 3 - 1  
D. Petrochenko - A. Klavdenkov 07.21 21:15 3 - 1  
D. Petrochenko - A. Yudin 07.21 22:15 3 - 1  
D. Petrochenko - I. Soldatov 07.21 19:45 3 - 1  
D. Sayanov - I. Soldatov 07.21 23:15 0 - 3  
D.A. Mikheev - M. Ilichev 07.21 13:15 3 - 1  
D.A. Mikheev - N. Zhurba 07.21 11:45 3 - 2  
Dan. Andreev - S. Simonov 07.21 08:15 3 - 2  
Dmi. Bogdanov - V. Nemashkalo 07.21 08:15 1 - 3  
E. Kalashnikov - V. Safonov 07.21 23:45 2 - 3  
E.A. Kupryakov - A. Innazarov 07.21 20:45 0 - 3  
E.A. Kupryakov - A. Shirshov 07.21 18:45 0 - 3  
F. Ambrosimov - I. Matveev 07.21 11:15 3 - 0  
G. Bardyshev - I. Mikhaylov 07.21 21:00 1 - 3  
G. Bardyshev - I. Zemit 07.21 19:30 1 - 3  
G. Karpovkin - A. Zabrodin 07.21 10:00 1 - 3  
G. Karpovkin - A.V. Vorozheykin 07.21 09:00 3 - 1  
G. Karpovkin - O. Belugin 07.21 07:30 3 - 1  
I. Matveev - Y. Bazhinov 07.21 12:15 0 - 3  
I. Mikhaylov - V. Mishakin 07.21 20:00 3 - 0  
I. Minchenkov - Ilya Novikov 07.21 15:15 3 - 0  
I. Ramenskiy - A. Vlasov 07.21 03:15 3 - 1  
I. Ramenskiy - V. Shirshov 07.21 00:45 3 - 1  
I. Soldatov - A. Klavdenkov 07.21 19:15 2 - 3  
I. Zemit - I. Mikhaylov 07.21 19:00 3 - 1  
Ilya Novikov - D. Korneev 07.21 16:15 3 - 2  
K. Churin - D. Korneev 07.21 01:30 3 - 0  
K. Churin - O. Shagarov 07.21 02:30 1 - 3  
K. Simonov - N. Pashkov 07.21 16:15 3 - 0  
Kim Sen Ir - M. Gusev 07.21 17:00 1 - 3  
Kim Sen Ir - V. Vologzhanin 07.21 15:30 2 - 3  
M. Gusev - V. Staroverov 07.21 16:00 3 - 2  
M. Ilichev - Alek. Kozlov 07.21 12:15 2 - 3  
N. Pashkov - A. Krotkov 07.21 16:45 1 - 3  
N. Pashkov - A.V. Poprocky 07.21 14:45 2 - 3  
N. Sukharnikov - D. Korneev 07.21 03:00 3 - 2  
N. Sukharnikov - K. Churin 07.21 00:30 3 - 2  
N. Zhurba - E. Kalashnikov 07.21 22:45 1 - 3  
N. Zhurba - M. Ilichev 07.21 11:15 3 - 1  
O. Belugin - A.V. Vorozheykin 07.21 07:00 0 - 3  
O. Kutuzov - S. Myagkov 07.21 01:15 1 - 3  
O. Shagarov - A. Aslanyan 07.21 01:00 3 - 1  
O.N. Kharlakin - Dmi. Bogdanov 07.21 07:15 2 - 3  
P. Semeshin - A. Girevenkov 07.21 00:45 3 - 0  
P. Semeshin - Y. Merkushin 07.21 03:15 3 - 2  
R. Khomenko - F. Ambrosimov 07.21 11:45 3 - 1  
R. Khomenko - I. Matveev 07.21 13:15 3 - 1  
S. Martyukhin - E. Kalashnikov 07.21 01:15 3 - 1  
S. Myagkov - I. Ramenskiy 07.21 02:15 3 - 0  
S. Ogay - T. Turabekov 07.21 23:00 1 - 3  
S. Simonov - A. Batalov 07.21 08:45 1 - 3  
S. Simonov - Y.A. Gavrilov 07.21 06:45 1 - 3  
V. Dakhin - A. Komarov 07.21 10:30 3 - 0  
V. Dakhin - V.V. Kutin 07.21 12:30 3 - 2  
V. Mishakin - G. Bardyshev 07.21 18:30 1 - 3  
V. Mishakin - I. Zemit 07.21 20:30 1 - 3  
V. Mishakin - V. Dakhin 07.21 12:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Savinsky 07.21 06:45 3 - 1  
V. Nemashkalo - O.N. Kharlakin 07.21 08:45 3 - 1  
V. Putilovsky - I. Minchenkov 07.21 15:45 3 - 1  
V. Putilovsky - Ilya Novikov 07.21 17:15 3 - 0  
V. Shirshov - A. Vlasov 07.21 01:45 3 - 1  
V. Shirshov - O. Kutuzov 07.21 02:45 3 - 0  
V. Staroverov - Kim Sen Ir 07.21 14:30 1 - 3  
V. Staroverov - V. Vologzhanin 07.21 16:30 3 - 2  
V. Vologzhanin - M. Gusev 07.21 15:00 3 - 0  
V.V. Kutin - V. Mishakin 07.21 11:00 3 - 1  
Vla. Fedorov - A. Shirshov 07.21 22:15 1 - 3  
Vla. Fedorov - E.A. Kupryakov 07.21 20:15 3 - 1  
Y. Bazhinov - F. Ambrosimov 07.21 12:45 2 - 3  
Y. Bazhinov - R. Khomenko 07.21 10:45 3 - 1  
Y. Merkushin - E. Kalashnikov 07.21 00:15 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - A. Batalov 07.21 07:45 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - Dan. Andreev 07.21 09:15 1 - 3  

Baseball (Mexikói bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 07.21 02:30    
El Aguila de Veracruz - Pericos de Puebla 07.21 02:30 2 - 8  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 07.21 02:00 9 - 8  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 07.21 03:00 5 - 4  
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo 07.21 03:00 3 - 0  
Rieleros de Aguascaliente - Mariachis de Guadalajara 07.21 02:00 12 - 10  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 07.21 02:30 11 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Algodoneros Union Laguna 07.21 01:00 0 - 2  
Toros de Tijuana - Diablos Rojos del Mexico 07.21 04:00 6 - 9  

Baseball (MLB)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arizona - Pittsburgh 07.21 03:40 11 - 6  
Arizona - Pittsburgh (21:40) 07.21 21:40 6 - 4  
Atlanta - San Diego 07.21 01:20 2 - 1  
Chicago WS - Minnesota 07.21 02:10 9 - 5  
Cincinnati - NY Mets 07.21 01:10 4 - 3  
Cincinnati - NY Mets (18:35) 07.21 18:35 0 - 7  
Colorado - Seattle 07.21 02:40 4 - 6  
Colorado - Seattle (21:10) 07.21 21:10 6 - 3  
Detroit - Texas 07.21 01:10 4 - 1  
Houston - Cleveland 07.21 02:10 9 - 3  
LA Dodgers - San Francisco 07.21 04:10 8 - 6  
Milwaukee - Kansas City 07.21 20:10 3 - 6  
NY Yankees - Philadelphia 07.21 01:05 6 - 4  
St. Louis - Chicago Cubs 07.21 02:15 6 - 7  
Tampa Bay - Baltimore 07.21 01:10 9 - 3  
Tampa Bay - Baltimore (18:10) 07.21 18:10 5 - 4  
Toronto - Boston 07.21 01:07    
Washington - Miami 07.21 01:05 6 - 3  

Baseball (Tajvani bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 07.21 12:35    
Rakuten Monkeys - Uni-President Lions 07.21 12:35 4 - 8  

Darts (World Matchplay)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
G. Anderson - N. Aspinall 07.21 21:35 9 - 11  
M. van Gerwen - Ian White 07.21 22:40 11 - 8  
Mic. Smith - J.O. de Sousa 07.21 20:15 13 - 11  
P. Wright - Joe Cullen 07.21 23:40 11 - 5  

E-Sport (CSGO,CBCS Elite League,Gr.St.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Havan Liberty - Kg Network 07.21 22:20 1 - 0  
INTZ eSports - Sws Gaming 07.21 23:30 0 - 1  
Mibr - Keyd Stars 07.21 22:20 1 - 0  
Sharks Esports - Patins Da Ferrari 07.21 23:30 1 - 0  

E-Sport (CSGO,Weplay!AcadLeag,RegSea)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Astralis Talent - Young Ninjas 07.21 19:00 0 - 1  
BIG Academy - Mouz Nxt 07.21 18:00 1 - 0  
Fnatic Rising - Furia Academy 07.21 21:00 1 - 0  
Vp.prodigy - Natus Vincere Junior 07.21 20:00 0 - 1  

E-Sport (Dota2, I-league, Playoffs)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Psg.lgd - Team Aster 07.21 11:30 1 - 2  

E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gambit Esports - Hellbear Smashers 07.21 20:00 0 - 2  
Nemiga Gaming - V-gaming 07.21 14:00 2 - 0  
Puckchamp - Winstrike Team 07.21 17:00 2 - 1  

E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Belarus (Diamond) - Poland (Coldsiemens) 07.21 08:12 2 - 3  
Italy (Kenp4chi) - Poland (Coldsiemens) 07.21 07:00 4 - 3  
Poland (Coldsiemens) - Belarus (Diamond) 07.21 10:00 3 - 9  
Poland (Coldsiemens) - Italy (Kenp4chi) 07.21 08:48 0 - 4  
Poland (Coldsiemens) - Ukraine (Escanor) 07.21 09:24 3 - 1  
Ukraine (Escanor) - Poland (Coldsiemens) 07.21 07:36 3 - 2  

E-Sport (FIFA, GT Nations League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brazil (Miyagi) - Chile (Poli) 07.21 08:20 0 - 0  
Brazil (Miyagi) - Mexico (Legolas) 07.21 09:20 3 - 1  
Brazil (Miyagi) - Spain (Reaper) 07.21 06:20 2 - 2  
Brazil (Miyagi) - Switzerland (Apollo) 07.21 08:40 1 - 3  
Chile (Poli) - Brazil (Miyagi) 07.21 10:00 3 - 2  
Chile (Poli) - Denmark (Spex) 07.21 06:40 2 - 2  
Denmark (Spex) - Brazil (Miyagi) 07.21 07:00 1 - 2  
Denmark (Spex) - Chile (Poli) 07.21 10:20 2 - 0  
Denmark (Spex) - Mexico (Legolas) 07.21 07:40 4 - 0  
Egypt (Kasandra) - Denmark (Spex) 07.21 09:00 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - Norway (Nasmi) 07.21 07:20 2 - 2  
France (Herculex) - Brazil (Miyagi) 07.21 06:00 1 - 1  
France (Herculex) - Norway (Nasmi) 07.21 09:40 3 - 1  
Mexico (Legolas) - Brazil (Miyagi) 07.21 08:00 2 - 2  
Mexico (Legolas) - France (Herculex) 07.21 10:40 1 - 3  

E-Sport (FIFA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ajax (Xalinho) - Milan (Ab Ovo) 07.21 19:05 2 - 1  
Atl. Madrid (Modfx) - Bayern Mün. (Im Not Over) 07.21 11:40 1 - 2  
Atl. Madrid (Modfx) - Tottenham (Megapolice) 07.21 09:10 5 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Dortmund (Confession) 07.21 09:35 1 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Marseille (Fints) 07.21 08:45 5 - 1  
Chelsea (Rattata 522) - Ajax (Xalinho) 07.21 15:45 1 - 1  
Chelsea (Rattata 522) - Dortmund (Confession) 07.21 16:35 2 - 5  
Dortmund (Confession) - Ajax (Xalinho) 07.21 18:15 1 - 1  
Dortmund (Confession) - Atl. Madrid (Modfx) 07.21 10:25 3 - 1  
Dortmund (Confession) - Marseille (Fints) 07.21 11:15 2 - 0  
Dortmund (Confession) - Milan (Ab Ovo) 07.21 17:25 3 - 4  
M'gladbach (Bluemountst.) - Dortmund (Confession) 07.21 19:30 0 - 2  
Marseille (Fints) - Atl. Madrid (Modfx) 07.21 12:05 3 - 3  
Marseille (Fints) - Tottenham (Megapolice) 07.21 10:00 2 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Chelsea (Rattata 522) 07.21 18:40 1 - 3  
Milan (Ab Ovo) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.21 16:10 1 - 2  
Tottenham (Megapolice) - Bayern Mün. (Im Not Over) 07.21 10:50 2 - 3  
Tottenham (Megapolice) - Dortmund (Confession) 07.21 12:30 3 - 1  

E-Sport (LOL, LCO Split 2)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chiefs Esports Club - Dire Wolves 07.21 10:00 0 - 1  
Mammoth - Legacy Esports 07.21 13:00 0 - 1  
Peace - Order 07.21 11:50 0 - 1  
Pentanet.gg - Gravitas 07.21 10:50 1 - 0  

E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Funplus Phoenix - Oh My God 07.21 13:00 2 - 0  
Suning Gaming - LNG Esports 07.21 11:00 2 - 1  

E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Offset Esports - White Dragons 07.21 00:00 1 - 0  

E-Sport (LOL, Ultraliga Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ago Rogue - Illuminar Gaming 07.21 20:15 1 - 0  
Devils.one - K1CK 07.21 19:15 0 - 1  
Gentlemens Gaming - Team Esca Gaming 07.21 18:00 0 - 1  
Komil And Friends - Pdw 07.21 17:15 0 - 1  

E-Sport (LOL,CBLOLAcademySplit2,Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Furia Academy - Flamengo Academy 07.21 22:00 1 - 0  
Kabum! Academy - Loud Academy 07.21 01:00 0 - 1  
Netshoes Miners Academy - Red Academy 07.21 02:00 0 - 1  
Rensga Academy - Vorax Academy 07.21 23:00 0 - 1  
Vorax Academy - Furia Academy 07.21 00:00 1 - 0  

E-Sport (LOL,PG Nationals Summer,Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Outplayed - Gaia Esports 07.21 19:00 3 - 0  

E-Sport (LOL,PrimLe.ProDiv.Summ.Season)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Schalke 04 Evolution - Penta 1860 07.21 17:50 0 - 1  
Mousesports - Unicorns of Love Sexy 07.21 18:40 0 - 1  
SK Gaming Prime - Euronics Gaming 07.21 20:40 1 - 0  
Team Gamerlegion - Berlin International Gaming 07.21 19:50 1 - 0  
Wave Esports - E Wie Einfach E-Sports 07.21 21:40 0 - 1  

E-Sport (NBA, All Stars League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brooklyn (Bad_Trip) - LA Clippers (Ash) 07.21 08:12 35 - 50  
LA Clippers (Ash) - Brooklyn (Bad_Trip) 07.21 10:00 58 - 38  
LA Clippers (Ash) - Milwaukee (Fosters23) 07.21 09:24 39 - 46  
LA Clippers (Ash) - Portland (Jema11) 07.21 08:48 46 - 55  
LA Clippers (Joker) - Brooklyn (Tranquil) 07.21 21:30 40 - 62  
Milwaukee (Fosters23) - Brooklyn (Bad_Trip) 07.21 07:00 47 - 36  
Milwaukee (Fosters23) - LA Clippers (Ash) 07.21 07:36 41 - 44  

E-Sport (NBA, Eastern Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlanta (Tranquil) - Brooklyn (Joker) 07.21 15:42 36 - 46  
Atlanta (Tranquil) - Milwaukee (Jema11) 07.21 16:54 35 - 44  
Atlanta (Tranquil) - Philadelphia (Ash) 07.21 14:30 38 - 40  
Brooklyn (Joker) - Philadelphia (Ash) 07.21 15:06 40 - 55  
Milwaukee (Jema11) - Brooklyn (Joker) 07.21 16:18 44 - 46  
Philadelphia (Ash) - Milwaukee (Jema11) 07.21 17:30 60 - 58  

E-Sport (NBA, Liga Pro)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Charlotte (Dankarakoz6) - LA Clippers (Rom1pr) 07.21 16:35 63 - 67  
Chicago (macmafin8) - Memphis (Oglilpolyana) 07.21 12:30 72 - 52  
Chicago (macmafin8) - San Antonio (Ole-G420) 07.21 10:10 75 - 67  
Dallas (pelmeshkabig) - Toronto (Aplln7) 07.21 17:10 98 - 52  
LA Clippers (Rom1pr) - Dallas (pelmeshkabig) 07.21 18:20 47 - 66  
Memphis (Oglilpolyana) - Utah (St0rm05151) 07.21 10:45 62 - 91  
San Antonio (Ole-G420) - Memphis (Oglilpolyana) 07.21 11:55 55 - 43  
Toronto (Aplln7) - Charlotte (Dankarakoz6) 07.21 17:45 59 - 44  
Utah (St0rm05151) - Chicago (macmafin8) 07.21 11:20 90 - 77  
Utah (St0rm05151) - San Antonio (Ole-G420) 07.21 13:05 77 - 54  

E-Sport (NBA, Western Conference)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Dallas (Fosters23) - Denver (Jema11) 07.21 14:00 44 - 43  
Dallas (Fosters23) - LA Clippers (Bad_Trip) 07.21 11:00 42 - 46  
Dallas (Phabian) - Portland (Asap) 07.21 22:36 42 - 49  
Denver (Jema11) - Dallas (Fosters23) 07.21 12:12 64 - 59  
Denver (Jema11) - LA Clippers (Bad_Trip) 07.21 13:24 53 - 50  
Denver (Tranquil) - Dallas (Phabian) 07.21 23:12 47 - 36  
Denver (Tranquil) - Portland (Asap) 07.21 22:00 46 - 38  
LA Clippers (Azich) - Dallas (Phabian) 07.21 23:48 35 - 49  
LA Clippers (Bad_Trip) - Dallas (Fosters23) 07.21 12:48 55 - 58  
LA Clippers (Bad_Trip) - Denver (Jema11) 07.21 11:36 48 - 53  

E-Sport (R6S, Apac League, North Di.St2)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cloud9 - Talon Esports 07.21 12:40 0 - 1  
Cyclops Athlete Gaming - Guts Gaming 07.21 13:50 1 - 0  
Damwon Gaming - Fnatic 07.21 14:50 1 - 0  
T1 - Fav Gaming 07.21 11:30 0 - 1  

E-Sport (R6S, Copa Elixe Six, Stage 2)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
9z Team - Faze Clan 07.21 19:00 0 - 1  
Atheris Esports - Malvinas Gaming 07.21 21:00 0 - 1  
Fenix Esports - Team One Esports 07.21 22:00 0 - 1  
Team Liquid - Furia Esports 07.21 20:00 0 - 1  
Team One Esports - Black Dragons E-sports 07.21 18:00 1 - 0  

E-Sport (R6S,NAL Stage 2, Group Stage)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Mirage - Disrupt Gaming 07.21 22:00 0 - 1  
Susquehanna Soniqs - Team Solomid 07.21 23:20 0 - 1  

Futsal (Brazil bajnokság, B csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Juventude - Assoeva Venancio Aires 07.21 02:00 3 - 2  

Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Pato Branco - Real Brasilia 07.21 23:00 5 - 4  

Kosárlabda (Chilei bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Leones de Quilpue - Espanol de Talca 07.21 02:30 68 - 59  
Temuco - Valdivia 07.21 00:00 64 - 87  

Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Alaska Aces - Magnolia Hotshots 07.21 12:00 82 - 84  
Phoenix Fuelmasters - NorthPort Batang Pier 07.21 09:00 79 - 115  

Kosárlabda (NBA)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
NBA 2020/21 07.21 03:00    

Kosárlabda (NBA, rájátszás)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Milwaukee - Phoenix (6.m.) 07.21 03:00 105 - 98  
NBA 2020/21 - Milwaukee vagy Phoenix nyeri az NBA-t? 07.21 03:00    

Kosárlabda (U20 European Challengers,A cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Csehország - U20Albánia 07.21 17:30 91 - 47  
U20Horvátország - U20Olaszország 07.21 14:30 71 - 57  
U20Spanyolország - U20Portugália 07.21 20:30 68 - 54  

Kosárlabda (U20 European Challengers,B cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Franciaország - U20Németország 07.21 15:00 65 - 62  
U20Lengyelország - U20Bulgária 07.21 12:00 79 - 86  
U20Törökország - U20Grúzia (Helyszín: Grúzia) 07.21 18:00 69 - 77  

Kosárlabda (U20 European Challengers,C cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Belgium - U20Görögország (Helyszín: Görögország) 07.21 17:00 78 - 64  
U20Izrael - U20Szlovénia 07.21 20:00 59 - 69  
U20Oroszország - U20Ukrajna 07.21 14:00 79 - 47  

Kosárlabda (U20 European Challengers,D cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Luxemburg - U20Svájc 07.21 18:00 69 - 67  
U20Románia - U20Észak-Macedónia 07.21 16:30 67 - 67, h.u. 78 - 79  

Kosárlabda (U20 European Challengers,E cs.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
U20Koszovó - U20Magyarország (Helyszín: Magyarország) 07.21 19:30 46 - 92  
U20Szlovákia - U20Fehéroroszország 07.21 15:00 64 - 71  

Labdarúgás (BL-selejtező)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FF Malmö - Helsinki JK 07.21 19:00 2 - 1  
Kajrat Almati - Crvena zvezda 07.21 16:00 2 - 1  
Legia Varsó - Flora Tallinn 07.21 21:00 2 - 1  
Mura - Ludogorec Razgrad 07.21 20:00 0 - 0  
Olympiakosz - Neftcsi Baku 07.21 21:00 1 - 0  
PSV - Galatasaray 07.21 21:00 5 - 1  
Slovan Bratislava - Young Boys 07.21 20:30 0 - 0  

Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Real Tomayapo - Real Santa Cruz 07.21 01:30 2 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Always Ready La Paz 07.21 21:00 2 - 1  

Labdarúgás (Brazil 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Botafogo RJ - Goiás 07.21 00:00 0 - 2  
Guarani SP - Sampaio Correa MA 07.21 00:00 0 - 0  
Londrina - Confianca 07.21 00:00 0 - 0  
Remo - Cruzeiro MG 07.21 00:00 1 - 0  
Vila Nova GO - Brusque 07.21 21:00 0 - 1  
Vitória BA - Ponte Preta 07.21 02:30 1 - 0  

Labdarúgás (Chilei 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cobreloa - Puerto Montt 07.21 17:00 2 - 0  
Dep. Santa Cruz - Dep. Magallanes 07.21 21:30 2 - 0  

Labdarúgás (Chilei bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Universidad de Chile - Melipilla 07.21 02:30 2 - 0  

Labdarúgás (Copa Sudamericana)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Athlético PR - América de Cali 07.21 02:30 4 - 1  
Gremio RS - LDU Quito 07.21 00:15 1 - 2  

Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Gwangju - Gangwon 07.21 13:00 3 - 1  
Jeonbuk - Pohang 07.21 12:00    
Ulsan - Daegu 07.21 12:00    

Labdarúgás (EKL-selejtező)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cukaricki - Sumqayit 07.21 20:00 0 - 0  

Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Braga - Marseille 07.21 21:00 1 - 1  
Paris SG - Augsburg 07.21 19:00 2 - 1  

Labdarúgás (Finn 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Jaro - Musan Salama 07.21 17:30 0 - 0  

Labdarúgás (Gold Cup, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Costa Rica - Jamaika 07.21 01:00 1 - 0  
Suriname - Guadeloupe 07.21 01:00 2 - 1  

Labdarúgás (Gold Cup, D csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Honduras - Katar 07.21 03:00 0 - 2  
Panama - Grenada 07.21 05:30 3 - 1  

Labdarúgás (Japán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cerezo Osaka - FC Tokyo 07.21 12:00 3 - 3  
Gamba Osaka - Vissel Kobe 07.21 12:00 1 - 2  

Labdarúgás (Japán Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kawasaki Frontale - JEF United Chiba 07.21 11:00 1 - 1  

Labdarúgás (Jordán bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Al-Faisaly (JOR) - Al-Wehdat 07.21 19:30 0 - 1  

Labdarúgás (Kameruni bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Avion du Nkam - Bamboutos de Mbouda 07.21 16:30 0 - 1  

Labdarúgás (Kínai 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Beijing Sport Univ. - Meizhou Hakka 07.21 13:35 1 - 3  
Zhejiang FC - Heilongjiang Ice City 07.21 11:00 3 - 1  

Labdarúgás (Kínai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Cangzhou - Shandong Taishan 07.21 12:00 0 - 2  
Chongqing Liangjiang - Shenzhen FC 07.21 14:00 0 - 3  
Guangzhou City - Henan Songshan 07.21 14:00 1 - 1  
Qingdao FC - Guangzhou FC 07.21 12:00 0 - 6  

Labdarúgás (Libertadores Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atlético MG - Boca Juniors 07.21 00:15 0 - 0  
Fluminense RJ - Cerro Porteno 07.21 00:15    
Racing Club - Sao Paulo SP 07.21 02:30 1 - 3  

Labdarúgás (MLS)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Vancouver - Houston 07.21 04:00 0 - 0  

Labdarúgás (Nigériai bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Abia Warriors - Heartland Owerri 07.21 17:00 2 - 1  
Akwa Utd. - Warri Wolves 07.21 17:00 3 - 0  
Enugu Rangers - Kano Pillars 07.21 17:00 2 - 0  
Jigawa Golden Stars - Rivers Utd. 07.21 17:00 2 - 1  
Lobi Stars - Nasarawa Utd. 07.21 17:00 3 - 2  
MFM Lagos - Plateau Utd. 07.21 17:00 3 - 1  
Sunshine Stars - Katsina Utd. 07.21 17:00 0 - 0  

Labdarúgás (Norvég 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bryne - Sandnes Ulf 07.21 18:00 0 - 1  
Grorud - Ullensaker/Kisa 07.21 18:00 0 - 2  
Ham-Kam - Aalesund 07.21 20:00 2 - 3  
KFUM Oslo - Asane 07.21 18:00 3 - 1  
Ranheim - Jerv 07.21 18:00 3 - 4  
Raufoss - Sogndal 07.21 18:00 1 - 2  
Start - Stjördals/Blink 07.21 18:00 4 - 1  
Strömmen - Fredrikstad 07.21 18:00 1 - 1  

Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Baerum - Tromsdalen 07.21 16:00 2 - 0  
Brattvag - Valerenga 2 07.21 14:00 5 - 0  
Eidsvold Turn - Senja 07.21 16:00 2 - 1  
Florö - Hödd 07.21 18:00 1 - 4  
Flöya - Kvik Halden 07.21 16:30 1 - 1  
Kongsvinger - Alta 07.21 19:00 3 - 2  

Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Egersund - Arendal 07.21 18:00 3 - 0  
Flekkeröy - Vard Haugesund 07.21 18:00 2 - 2  
Levanger - Skeid 07.21 16:00 1 - 2  
Sotra - Kjelsas 07.21 16:30 3 - 1  

Labdarúgás (Norvég bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Sandefjord - Haugesund 07.21 19:00 1 - 1  
Sarpsborg - Mjöndalen 07.21 19:00 1 - 1  
Stabaek - Lilleström 07.21 19:00 2 - 3  
Strömsgodset - Odd Grenland 07.21 19:00 3 - 0  

Labdarúgás (Olimpia, női, E csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Japán - Kanada 07.21 12:30 1 - 1  
Nagy-Britannia - Chile 07.21 09:30 2 - 0  

Labdarúgás (Olimpia, női, F csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Kína - Brazília 07.21 10:00 0 - 5  
Zambia - Hollandia 07.21 13:00 3 - 10  

Labdarúgás (Olimpia, női, G csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ausztrália - Új-Zéland 07.21 13:30 2 - 1  
Svédország - USA 07.21 10:30 3 - 0  

Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hohenems - SW Bregenz 07.21 19:00 1 - 1  

Labdarúgás (Paraguay 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Atyra - Sp. Iteno 07.21 16:00 1 - 1  
CS 2 de Mayo - Dep. Santani 07.21 16:00 2 - 0  
Dep. Capiata - CA 3 de Febrero 07.21 21:00 1 - 1  
Resistencia Asuncion - Sp. San Lorenzo 07.21 20:45 1 - 1  
Sp. Trinidense - Rubio Nu 07.21 20:45 2 - 2  

Labdarúgás (Perui 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
FC Carlos Stein - Atl. Grau 07.21 22:30 1 - 2  
Union Comercio - Dep. Llacuabamba 07.21 18:00 3 - 1  
Union Huaral - Comerciantes Unidos 07.21 20:15 1 - 2  

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Brora Rangers - Ross County 07.21 20:45 0 - 1  
Montrose - FC Dundee 07.21 20:45 0 - 2  

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Livingston - Raith Rovers 07.21 20:45 0 - 0  

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Edinburgh City - Falkirk 07.21 20:45    

Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Airdrieonians - Motherwell 07.21 20:45 2 - 0  

Labdarúgás (Uruguayi 2.)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
CA Cerro - Uruguay Montevideo 07.21 23:00 0 - 1  

Pesapallo (Finn bajnokság)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Imatran Pallo-Veikot - Vimpelin Veto 07.21 17:00 1 - 1  
Sotkamon Jymy - Hyvinkaan Tahko 07.21 17:00 2 - 0  

Pesapallo (Finn bajnokság, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Hyvinkaan Tahko - Porin Pesakarhut 07.21 17:00 1 - 0  
Joensuun Maila - Siilinjarven Pesis 07.21 17:00 2 - 0  
Lapuan Virkia - Jyvaskylan Kirittaret 07.21 17:00 0 - 2  
Roihuttaret Helsinki - Seinäjoen Maila-Jussit 07.21 17:00 0 - 2  

Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bloemfontein FreeState C. - Newlands Western Province 07.21 16:45 38 - 21  
Johannesburg Golden Lions - Kimberley Griquas 07.21 14:30 31 - 41  

Snooker (Championship League)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Hawkins - B. Woollaston 07.21 19:00 2 - 2  
B. Hawkins - K. Johal 07.21 13:00 3 - 0  
B. Hawkins - Z. Surety 07.21 18:00 3 - 0  
B. Woollaston - K. Johal 07.21 14:00 3 - 0  
B. Woollaston - Z. Surety 07.21 13:30 2 - 2  
Dua. Jones - M. Judge 07.21 19:00 2 - 2  
Jor. Brown - Dua. Jones 07.21 14:00 2 - 2  
Jor. Brown - M. Judge 07.21 13:30 3 - 0  
Jor. Brown - S. Carrington 07.21 18:30 2 - 2  
S. Carrington - Dua. Jones 07.21 13:00 3 - 0  
S. Carrington - M. Judge 07.21 18:00 3 - 1  
Z. Surety - K. Johal 07.21 18:30 2 - 2  

Softball (Olimpia, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ausztrália - Japán 07.21 02:00 1 - 8  
Mexikó - Kanada 07.21 08:00 0 - 4  
Olaszország - USA 07.21 05:00 0 - 2  

Squash (vb)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
F. Dessouky - Moh. Elshorbagy 07.21 03:00 0 - 3  
P. Coll - K.A. Gawad 07.21 00:45 3 - 2  

Squash (vb, női)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
C. Serme - S. Hany 07.21 00:00 3 - 0  
Joel. King - N. Gohar 07.21 02:15 1 - 3  

Tenisz (Amarante, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Graham - L. Zaar 07.21 13:10 2 - 0  
I. Gamarra Martins - O. Babel 07.21 15:00 2 - 0  
I. Murta - L. Nguyen Tan 07.21 13:00 0 - 2  
Kri. Younes - L. Conde Monfort 07.21 13:05 0 - 2  
M. Aldea Wesselly - M. Stoilkovska 07.21 11:30 0 - 2  
M. Guedes - C. Azadinho 07.21 14:45 2 - 0  
Maria Santos - M. Martinez Vaquero 07.21 11:30 0 - 2  
N. Ugrelidze - A. Fita Boluda 07.21 11:30 0 - 2  

Tenisz (Cary, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B. Schnur - G. Nanda 07.21 21:50 1 - 2  
Chr. Harrison - M. Torpegaard 07.21 19:00 2 - 0  
Ste. Kozlov - M. Cressy 07.21 20:45 2 - 1  
W. Blumberg - M. Krueger 07.21 00:55 1 - 2  

Tenisz (Cary, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Blumberg W / Harrison R - Lacko L / Ramanathan R 07.21 16:00    
Ito T / Sekiguchi S - Sculley S / Zhang A 07.21 00:50    
Kovacevic A / Shelton B - Cid Subervi R / Quiroz R 07.21 19:00 2 - 1  
Mchugh A / Ward J - Chrysochos P / Pervolarak 07.21 23:30    

Tenisz (Don Benito, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chl. Noel - A. Wirges 07.21 12:55 1 - 2  
E. Oosterhout - Aki. James 07.21 12:10 2 - 0  
J. Cegarra Ramirez - I. Harvison 07.21 11:25 0 - 2  
J. Kimmelmann - M.D. Lopez Martinez 07.21 13:35 1 - 2  
N. Berecoechea - B.J. Fernandez 07.21 09:00 2 - 0  
N. Rudiukova - A. Vangelova 07.21 09:00 2 - 1  
T. Paszek - A. Rey Garcia 07.21 10:55 2 - 0  
Tam. Kostic - O. Parres Azcoitia 07.21 09:00 1 - 2  

Tenisz (Edwardsville, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Ale. Brown - Kento Takeuchi 07.21 19:20 1 - 2  
B. Bicknell - T. Schoolkate 07.21 18:00 2 - 1  
C. Kissell - F. Corwin 07.21 23:10    
D. Sweeny - B. Kuzuhara 07.21 18:00 1 - 2  
E. Spizzirri - Evan Zhu 07.21 16:00 2 - 0  
H.D. Boyer - R. Shane 07.21 21:20 2 - 0  
I. Ribeiro Marcondes - J. Nettles 07.21 16:00 2 - 0  
K. Seelig - C. Langmo 07.21 21:25 0 - 2  
Ozan Colak - V. Lilov 07.21 16:00 1 - 2  
P. Jubb - Eze. Clark 07.21 16:00 2 - 0  
Rin. Hijikata - P. Bertran 07.21 20:40 2 - 0  
S. Kirchheimer - R. Stalder 07.21 18:00 2 - 0  
S. Montsi - Alex. Bernard 07.21 20:50 2 - 1  
Will. Griffith - N. Ponwith 07.21 23:50 2 - 0  

Tenisz (Esch/Alzette, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Kotzen - L. Wessels 07.21 12:55 2 - 1  
D. Added - G.A. Hidalgo 07.21 10:55 1 - 2  
G. Dermiens - P. Kypson 07.21 16:25 0 - 2  
J. von der Schulenburg - Alex. Weis 07.21 11:00 0 - 2  
M. Vankan - M. Veldheer 07.21 13:50 1 - 2  
N.D. Ionel - Andr. Petrovic 07.21 11:00 2 - 1  
R. Collignon - T. Compagnucci 07.21 15:00 0 - 2  
W. Leite - D. Wassermann 07.21 13:10 1 - 2  

Tenisz (Gandia, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Lopez San Martin - Yan Bondarevskiy 07.21 13:00 2 - 0  
C. Lopez Montagud - Fajing Sun 07.21 12:35    
C. Sanchez Jover - X. Matas Ortega 07.21 14:50 2 - 0  
Chak Lam Coleman Wong - A. Chepelev 07.21 13:20 0 - 2  
F. Andreu Garcia - P. Toledo Bague 07.21 11:40    
Fac. Juarez - B. Winter Lopez 07.21 14:20    
I. Lopez Morillo - M. Kestelboim 07.21 09:30 1 - 2  
J. Barranco Cosano - H. Sanchis Melero 07.21 18:00 2 - 0  
J. de Loore - A. Escoffier 07.21 18:00 1 - 2  
J. Mas de Ugarte - J. Jahn 07.21 18:00 2 - 0  
J.B. Torres - Mil. Jones 07.21 14:50 2 - 1  
M. Mansilla Diez - Ale. Gomez 07.21 09:30 1 - 2  
Manzanera Pertusa, Alejan - J.P. Canas Garcia 07.21 13:15 2 - 0  
P. Cias - Car. Hernandez 07.21 09:30 2 - 0  
P. Llamas Ruiz - A. Marti Pujolras 07.21 09:30 1 - 2  

Tenisz (Gdynia, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A-K. Schmiedlova - Bondár A. 07.21 13:50 1 - 2  
M. Zanevska - J. Loeb 07.21 11:00 2 - 0  
V. Kuzmova - V. Gracheva 07.21 11:00 2 - 1  
W. Falkowska - T. Korpatsch 07.21 16:30 0 - 2  

Tenisz (Gdynia, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Frech M / Kawa K - Fomina A / Mrdeza T 07.21 13:00 1 - 2  
Govortsova O / Sasnovich - Korpatsch T / Mihalikova T 07.21 18:45 2 - 1  
Loeb J / Silva E - Bondarenko K / Piter K 07.21 14:45 0 - 2  

Tenisz (Gstaad, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Rinderknech - R. Bautista-Agut 07.21 15:25 2 - 0  
F. Delbonis - H. Gaston 07.21 12:50 1 - 2  
L. Djere - Z. Bergs 07.21 10:30 2 - 1  
M. Polmans - C. Garin 07.21 17:30 0 - 2  

Tenisz (Gstaad, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Arneodo R / Olivetti A - Huesler M-A / Stricker D 07.21 12:30 0 - 2  
Bergs Z / Griekspoor T - Goransson A / Nielsen F 07.21 14:15 2 - 0  
Haase R / Middelkoop M - Paire B / Rinderknech A 07.21 18:30 0 - 2  
Nys H / Vavassori A - Delbonis F / Duran G 07.21 17:15 1 - 2  
Walkow S / Zielinski J - Arends S / Pel D 07.21 10:30    

Tenisz (Idanha-a-Nova, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Cozbinov - M.D.A. Sibanda 07.21 13:35 2 - 0  
A. Moro Canas - T. Fancutt 07.21 15:35 2 - 0  
B. Patael - Rob. Bertrand 07.21 10:00 0 - 2  
Dan. Rodrigues - Roy Smith 07.21 11:45    
Dhr. Mulye - T. Cacao 07.21 13:10 0 - 2  
Gar. Johns - G. Soares Klier 07.21 11:50 0 - 2  
J. Thirouin - Dan. Little 07.21 15:10 0 - 2  
J.L. Reis da Silva - M. Gengel 07.21 10:00 0 - 2  
O.A.D. Ayeni - L. Giacomini 07.21 11:50 2 - 1  
P. Araujo - C. Chidekh 07.21 14:30 1 - 2  
Tak. Niki - N. Moreno de Alboran 07.21 14:05 0 - 2  
Yus. Takahashi - Ben Jones 07.21 10:00 2 - 0  

Tenisz (Kairó, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Ragazzi - F. Zakaryia 07.21 12:00 2 - 0  
B. Abou Taleb - C. Cretu 07.21 10:00 0 - 2  
C. Bittoun Kouzmine - A. Alhaqbani 07.21 10:00 2 - 1  
F. Derdoy - G. Heide 07.21 12:10    
I. Carou - S. Battaglino 07.21 11:10    
I. Monzon - N. Bruna 07.21 11:55 2 - 1  
K. Wehnelt - A Soghoyan 07.21 10:00 2 - 0  
L. Sheyngezikht - S. Makhlouf 07.21 10:00 2 - 0  
L.A. Falabella - L. Bocchi 07.21 10:00 0 - 2  
M. Fellin - N. Seateun 07.21 12:30 0 - 2  
M. Perchicot - L. Aboian 07.21 10:00 2 - 0  
O. Ovcharenko - A.L. Lingua Lavallen 07.21 10:00 2 - 1  
Q. Folliot - L. Gagliardo 07.21 11:35 2 - 0  
S. Hess - N. Kashirin 07.21 13:15 2 - 0  
S. Pogosian - D. Sumizawa 07.21 10:00 0 - 2  

Tenisz (Kairó, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Badawi - C. Sauvant 07.21 17:05 0 - 2  
A. El Aouni - O. Gavrila 07.21 15:10 2 - 0  
A. Iordache - A. Samudio 07.21 17:15 2 - 0  
A. Lantigua de la Nuez - A. Koller 07.21 13:10 2 - 0  
A. Rusova - Y. Ezzat 07.21 15:15 1 - 2  
A. Stoilkovic - M. Refaat 07.21 12:25 0 - 2  
A. Sukhotina - A. Radojevic 07.21 17:15 2 - 0  
B. Matusova - L. Romero Gormaz 07.21 15:30 0 - 2  
B. Szabo - J. Sherif 07.21 13:25 2 - 0  
C. Hoste Ferrer - A. El Sayed 07.21 14:35 2 - 0  
C. Vlasselaer - Sat. Sama 07.21 15:15 2 - 0  
D. Tran - L. Meyer auf der Heide 07.21 14:35 0 - 2  
J. Gimbrere - A. Husaric 07.21 15:10 2 - 1  
L. Jakic - A. Easwaramurthi 07.21 17:10 1 - 2  
R. Azziz - L. Alhussein Abdel Aziz 07.21 14:45 1 - 2  
T.N. Smith - S. Kent 07.21 15:10 2 - 0  

Tenisz (Kijev, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Gamiz - M. Benoit 07.21 11:50 2 - 1  
A. Zarycka - T. Pieri 07.21 10:00 2 - 0  
B. Turati - K. Pochtovyk 07.21 14:40    
C. Martinez Cirez - V. Bokova 07.21 12:55 2 - 0  
C. Monnet - A.G. Vasilescu 07.21 12:40 2 - 1  
D. Cherubini - E. Yashina 07.21 15:10 2 - 0  
G. Ainitdinova - M. Bayerlova 07.21 15:20 0 - 2  
G. Poznikhirenko - L. Kostenko 07.21 10:55 2 - 0  
J. Avdeeva - T. Jaruskova 07.21 10:00 2 - 0  
J. Cabaj Awad - L. Salvi 07.21 14:30 0 - 2  
L. Ruppert - A.K. Soboleva 07.21 12:35 1 - 2  
M.S. Popa - M. Zakarlyuk 07.21 10:00 0 - 2  
Stollár F. - V. Petrenko 07.21 15:30 2 - 0  

Tenisz (Kottingbrunn, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
B.I. Apostol - D. Kalenichenko 07.21 12:00 2 - 1  
C. Manda - L. Hampel 07.21 10:00 0 - 2  
F. Comesana - M. Karol 07.21 10:00 2 - 0  
F. Misolic - Alex. Shevchenko 07.21 09:55 0 - 2  
G. Fonio - Makk P. 07.21 12:15 2 - 0  
L. Pavlovic - T.A. Kodat 07.21 14:05 0 - 2  
M. Krumich - Luk. Neumayer 07.21 11:30 2 - 0  
N. Oberleitner - Toby Martin 07.21 14:10 0 - 2  
P. Goldsteiner - Piros Zs. 07.21 13:40 0 - 2  
T. Paroulek - D. Pichler 07.21 11:25 1 - 2  
T. Yamanaka - S. Kopp 07.21 14:05 0 - 2  
U. Ignatik - B. Emesz 07.21 09:55 2 - 0  

Tenisz (Les Contamines-Mont, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Parks - Lulu Sun 07.21 11:00 1 - 2  
A. Tubello - Mat. Dury 07.21 11:00 2 - 0  
E. Bolton - L. Petruzelova 07.21 11:00 2 - 0  
H. Bougouffa - M.L. Carle 07.21 12:45 0 - 2  
M. Yerolymos - C. Aussert 07.21 14:40 2 - 0  
P. Wuarin - E. Dartron 07.21 15:40 0 - 2  
Zoe Richard - J.A. Burrage 07.21 17:05 0 - 2  

Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Sarkissian - Yas. Uchiyama 07.21 02:00 1 - 2  
E. Escobedo - M. McDonald 07.21 02:00 2 - 0  
Emi. Gomez - N. Mejia 07.21 05:30 2 - 0  
Jor. Thompson - I. Karlovic 07.21 03:40 2 - 0  
M. Ebden - E. Ymer 07.21 03:15 0 - 2  
P. Gojowczyk - I. Marchenko 07.21 02:00 0 - 2  

Tenisz (Los Cabos, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Balaji N / Margaroli L - Fritz T / Monroe N 07.21 04:15 1 - 2  
Bambridge L / Skupski K - Reese H / Verbeek S 07.21 05:05 1 - 2  
Hach Verdugo H / Isner J - Qureshi A U H / Sharan D 07.21 02:00 2 - 0  
Huey T C / Johnson S - Doumbia S / Reboul F 07.21 03:45 2 - 1  

Tenisz (Monasztir, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. El Mihdawy - Michael Zhu 07.21 10:30 2 - 1  
A. Kalyanpur - V. Vacherot 07.21 12:10 1 - 2  
A. Rai - P. Vives Marcos 07.21 10:30 2 - 0  
A. Shelbayh - K. E. Immler 07.21 12:10 2 - 0  
J. Beale - S. Vincent Ruggeri 07.21 13:40 2 - 1  
K. Pearson - A. Bouquier 07.21 15:30 2 - 0  
Kaz. Kawachi - Eli. Coulibaly 07.21 10:30    
M. Beauge - Kok. Isomura 07.21 15:35 2 - 0  
N. Tepmahc - J. Brumm 07.21 10:30 2 - 1  
T. Farjat - A. Philippov 07.21 15:30 2 - 1  

Tenisz (Monasztir, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Gillan - F. Prati 07.21 12:15 2 - 0  
A. Sysoeva - E. Vanlangendonck 07.21 10:30 0 - 2  
A.E. Nefedova - A. Parazinskaite 07.21 12:40 2 - 1  
Ayu. Koshiishi - Yeon Woo Ku 07.21 10:30    
Kat. Kozarov - L. Pfeifer 07.21 15:30 2 - 0  
M. Helgesson - M. Yasar 07.21 15:30 1 - 2  
M. Villet - K. Wiersholm 07.21 11:45 0 - 2  
Mar. Drazic - C. Bechri 07.21 12:10 1 - 2  
Nad. Keller - H. Baharmus 07.21 10:30 2 - 0  
T. Fiquet - Zde. Safarova 07.21 10:30 2 - 0  
V. Bhunu - D. Hewitt 07.21 15:30 1 - 2  
V. Mummadi - J. Belgraver 07.21 15:30 0 - 2  

Tenisz (Moszkva, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Amiraghyan - Eri. Andreeva 07.21 14:30 0 - 2  
A. Ureke - E. Levashova 07.21 14:20 2 - 1  
A. Zyryanova - D. Shakirova 07.21 09:00    
E. Burdina - A. Pospelova 07.21 09:50 0 - 2  
E. Bychkova - Ale. Vasilyeva 07.21 15:50 1 - 2  
E. Garkusha - D. Lavrichenko 07.21 15:00 2 - 1  
E. Kazionova - E. Khayrutdinova 07.21 11:55 2 - 0  
M. Ignatjeva - N. Abduraimova 07.21 09:00 0 - 2  
T. Barkova - A. Shapovalova 07.21 12:25 1 - 2  

Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Chun Hsin Tseng - J. Kubler 07.21 07:00 1 - 2  
N. Chappell - S. Stakhovsky 07.21 08:30 2 - 0  
O. Krutykh - M. Basic 07.21 09:10 2 - 1  

Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Clarke J / Kirkin E - Hsu Y H / Lock B 07.21 09:40    
Dubrivnyy A / Yevseyev D - Krutykh O / Lomakin G 07.21 13:15 0 - 2  
Igoshin A / Nedelko I - Kubler J / Santillan A 07.21 10:30 0 - 2  

Tenisz (Olomouc, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Hesse - E. Halbauer 07.21 10:00 2 - 0  
B. Gatica - S. Bandecchi 07.21 12:50 2 - 1  
J. Maleckova - Fra. Jones 07.21 09:45 0 - 2  
J. Pieri - Seo. Mendez 07.21 15:20    
J. Struplova - J. Fourlis 07.21 12:20 0 - 2  
L. Papadakis - V. Ivakhnenko 07.21 09:55 2 - 0  
M. Kilnarova - S. Waltert 07.21 15:10 1 - 2  
N. Breckova - A. Siskova 07.21 12:35 2 - 1  
N. Radisic - M.B. Bulgaru 07.21 10:00 2 - 1  
P. Ormaechea - R. Hogenkamp 07.21 14:55 2 - 0  
S. Sakellaridi - D. Parry 07.21 12:10 0 - 2  

Tenisz (Palermo, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
E-G. Ruse - J.B. Teichmann 07.21 16:00    
J.A. Cristian - Qinwen Zheng 07.21 22:15 2 - 0  
L. Bronzetti - G. Min 07.21 20:00 2 - 0  
O. Dodin - V. Diatchenko 07.21 17:05 2 - 0  

Tenisz (Palermo, női páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Bucsa C / Sizikova Y - Grey S B / Webley-Smith E 07.21 21:40 2 - 0  
Heisen V / Sharma A - Dzalamidze N / Rakhimova 07.21 17:35 1 - 2  
Hozumi E / Zhang S - Bektas E / Moore T 07.21 16:00 2 - 0  
Inglis M / Sharan S - Danilovic O / Ruse E 07.21 19:40 1 - 2  

Tenisz (Perugia, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Basso - A. Musialek 07.21 14:00 2 - 0  
A. de Bernardis - V. Royer 07.21 12:00 0 - 2  
D.N. Madaras - M. Frinzi 07.21 18:45 2 - 0  
F. Arnaboldi - F. Bertuccioli 07.21 16:00 2 - 1  
F. Passaro - Di Nocera, Riccardo 07.21 20:30 2 - 1  
G. Piraino - D. Galoppini 07.21 13:45 2 - 1  
J.P. Paz - A. Pecci 07.21 15:00 0 - 2  
Luc. Carraro - R.A. Burruchaga 07.21 17:20 0 - 2  
M. Mazza - L. Darderi 07.21 12:15 0 - 2  
M. Serafini - Moroni, Filippo 07.21 17:15 2 - 0  
P. Marino - Gia. Ferrari 07.21 17:05 2 - 0  
R. Bertola - Billy Harris 07.21 14:15 2 - 1  
T. Lipovsek Puches - M. Navone 07.21 11:45 2 - 0  

Tenisz (Pozoblanco, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Adr. Andreev - G. Barrere 07.21 17:00 0 - 2  
F. Zeballos - F.C. Jianu 07.21 17:00 2 - 0  
M. Janvier - A. Menendez-Maceiras 07.21 18:10 0 - 2  
T. Gabashvili - A. Celikbilek 07.21 19:10 1 - 2  

Tenisz (Pozoblanco, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Barrere G / Eysseric J - Sijsling I / Van Rijthoven T 07.21 20:15    
Celikbilek A / Merino A - Dougaz A / Mansouri S 07.21 23:00 1 - 2  
Gabashvili T / Kadhe A - Barrientos N / Ortega-Olm 07.21 23:20 2 - 1  
Geerts M / Janvier M - Lescure M / Roumane R 07.21 21:30 2 - 0  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Andreev A / Jianu F C 07.21 21:40 1 - 2  
Vervoort M / Zeballos F - Bonzi B / Bourgue M 07.21 20:30 1 - 2  

Tenisz (Tampere, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Arnaboldi - D. Popko 07.21 13:55 0 - 2  
B. van de Zandschulp - P. Krstin 07.21 17:00 2 - 0  
Dim. Kuzmanov - K. Jacquet 07.21 11:00 1 - 2  
G. Blancaneaux - A. Erler 07.21 11:00 2 - 1  

Tenisz (Tampere, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Andreozzi G / Kicker N - Vasa E / Vasa I 07.21 18:05 2 - 0  
Castelnuovo L / Jacquet K - Cachin P / Mena F 07.21 14:25 0 - 2  
Eriksson M / Matuszewski - Blancaneaux G / Erler A 07.21 16:40 1 - 2  
Gonzales R / Johnson H - Borg L / Virtanen O 07.21 15:40 2 - 1  
Guinard M / Hoang A - Domingues J / Popko D 07.21 09:00    

Tenisz (Telavi, női egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Zolotareva - S. Lamens 07.21 15:15 2 - 0  
D. Herdzelas - E. Vedder 07.21 09:40 2 - 1  
E. Lys - L. Gjorcheska 07.21 13:25 1 - 2  
E. Malygina - V. Grammatikopoulou 07.21 08:00 1 - 2  
J. Mikulskyte - Y. Cavalle-Reimers 07.21 13:45 2 - 0  
Kyo. Okamura - S.J. Visscher 07.21 11:25 2 - 0  
M. Partaud - Sohyun Park 07.21 10:35    
O. Tjandramulia - D. Astakhova 07.21 09:30 0 - 2  
Pea. Plipuech - S. Kimchi 07.21 11:30 0 - 2  
R. Vicens Mas - A. Moratelli 07.21 08:00 2 - 1  
S. Samir - E. Avanesyan 07.21 08:00 0 - 2  
T. Andrianjafitrimo - F. Kozaki 07.21 08:00 2 - 0  
V. Bosio - M. Dalakishvili 07.21 15:40 2 - 0  
V. Strakhova - E. Makarova 07.21 12:55 2 - 0  
Z. Sonmez - F. Contreras Gomez 07.21 11:55 0 - 2  

Tenisz (Umag, férfi egyes)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
A. Giannessi - R. Gasquet 07.21 16:30 0 - 2  
A. Ramos-Vinolas - D. Ajdukovic 07.21 19:00 2 - 0  
C. Taberner - S. Travaglia 07.21 18:00 0 - 2  
M. Cecchinato - D. Dzumhur 07.21 21:10 0 - 2  

Tenisz (Umag, férfi páros)

ESEMÉNY, IDŐPONTIDŐPONTEREDMÉNY 
Albot R / Martinez P - Begemann A / Zelenay I 07.21 18:30 2 - 0  
Brkic T / Cacic N - Ajdukovic D / Nincevic F 07.21 21:40 2 - 1  
Kalender A / Poljicak M - Cuevas P / Martin F 07.21 16:30 2 - 0  
Lopez-Tarres M / Munar Cl - Romboli F/Vega Hernandez 07.21 16:30 1 - 2  
2021.07.20.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lobanov - D. Sayanov 07.20 07:15 2 - 3  
A. Slashchev - I. Ramenskiy 07.20 00:15 1 - 3  
A. Zabrodin - A.V. Vorozheykin 07.20 06:30 1 - 3  
A.V. Vorozheykin - I. Sergeevich 07.20 07:30 0 - 3  
A.Y. Fedosov - S. Ogay 07.20 00:00 1 - 3  
Ale. Fedorov - A. Savinsky 07.20 07:15 1 - 3  
D.M. Evlakhin - A. Slashchev 07.20 03:15 3 - 1  
D.M. Evlakhin - N. Sadovskiy 07.20 00:45 3 - 0  
Edu. Tsvetkov - Ale. Fedorov 07.20 07:45    
I. Ramenskiy - D.M. Evlakhin 07.20 02:15 2 - 3  
I. Sergeevich - Ser. Ovechkin 07.20 07:00 3 - 1  
Ilya Novikov - A. Lobanov 07.20 07:45    
N. Sadovskiy - A. Slashchev 07.20 01:45 3 - 1  
N. Sadovskiy - V. Shirshov 07.20 02:45 3 - 0  
P. Semeshin - V. Safonov 07.20 03:15 2 - 3  
R. Pavlenko - S. Ogay 07.20 01:00 3 - 0  
S. Martyukhin - Y. Merkushin 07.20 01:15 3 - 1  
T. Turabekov - A.Y. Fedosov 07.20 01:30 0 - 3  
T. Turabekov - R. Pavlenko 07.20 02:30 2 - 3  
V. Putilovsky - Ilya Novikov 07.20 06:45 1 - 3  
V. Safonov - Y. Merkushin 07.20 00:15 3 - 1  
V. Selkin - Edu. Tsvetkov 07.20 06:45 2 - 3  
V. Shirshov - I. Ramenskiy 07.20 01:15 0 - 3  
Y. Merkushin - P. Semeshin 07.20 02:15 1 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 07.20 03:40 4 - 2  
Atlanta - San Diego 07.20 01:20    
Cincinnati - NY Mets 07.20 01:10 11 - 15  
Detroit - Texas 07.20 01:10 14 - 0  
Houston - Cleveland 07.20 02:10 4 - 3  
Oakland - LA Angels 07.20 03:40 4 - 1  
St. Louis - Chicago Cubs 07.20 02:15 8 - 3  
Tampa Bay - Baltimore 07.20 01:10 1 - 6  
Toronto - Boston 07.20 01:07 4 - 13  
Washington - Miami 07.20 01:05 18 - 1  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belarus (Nadker) - Ukraine (Gernaut) 07.20 07:36 4 - 0  
Poland (Rogi_Two) - Ukraine (Gernaut) 07.20 07:00 4 - 2  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Tommy) - Turkey (Rafa) 07.20 06:20 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 07.20 06:40 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 07.20 07:20 2 - 4  
England (Zeus) - Belgium (Tommy) 07.20 06:00 3 - 2  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 07.20 07:40 4 - 3  
Ireland (Panica) - Belgium (Tommy) 07.20 07:00 3 - 4  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Thunder) - LA Clippers (Fosters23) 07.20 07:00 39 - 43  
Portland (Joker) - LA Clippers (Fosters23) 07.20 07:36 47 - 52  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Jimmy_Walker13) - Miami (amuralex) 07.20 07:05 69 - 72  
Miami (amuralex) - Cleveland (kotpirog131) 07.20 05:55 73 - 84  
Oklahoma C. (jordan1234) - Chicago (Jimmy_Walker13) 07.20 06:30 54 - 78  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puente Alto - Leones de Quilpue 07.20 02:00 79 - 91  
Universidad de Concepcion - Quilicura 07.20 02:00 103 - 64  
Valdivia - Temuco 07.20 02:00 71 - 62  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayama - Mayaguez 07.20 02:00 76 - 81  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - San Martin de Tucuman 07.20 02:10 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Rosario Central 07.20 01:15 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Novorizontino 07.20 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Sport Recife 07.20 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Huachipato 07.20 00:00 3 - 3  
Everton Vina Del Mar - Nublense 07.20 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9 de Octubre Guayaquil - Univ. Catolica de Quito 07.20 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. La Equidad 07.20 03:05 1 - 0  
Once Caldas - Atl. Huila 07.20 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atl. San Luis 07.20 04:00 5 - 0  
Dep. Toluca - Atlas de Guadalajara 07.20 00:00 2 - 3  
Juarez - Cruz Azul 07.20 04:00 0 - 1  
Pachuca - Tijuana 07.20 02:00 0 - 0  
Tigres UANL - Mazatlan FC 07.20 02:00 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Torpegaard - L. Lacko 07.20 01:45 2 - 0  
Ste. Kozlov - Don. Young 07.20 01:00 2 - 1  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - A. Bolt 07.20 02:00 1 - 2  
Bra. Nakashima - J.J. Wolf 07.20 03:20 2 - 1  
G. Lopez Villasenor - Ste. Johnson 07.20 03:55 0 - 2  
Jas. Jung - E. Donskoy 07.20 02:00 0 - 2  
Jur. Rodionov - S. Ofner 07.20 02:00    
T. Kokkinakis - D. Kudla 07.20 05:55    
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Smith J-P - Heliovaara / Reyes-Varela 07.20 04:45 2 - 1  
Mcdonald M / Querrey S - Lammons N / Withrow J 07.20 03:35 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - Yu Hsiou Hsu 07.20 06:00 1 - 2  
Tung-Lin Wu - O. Krutykh 07.20 06:00 0 - 2

 

2021.07.19.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aslanyan - A. Lobanov 07.19 10:45 3 - 1  
A. Aslanyan - I. Minchenkov 07.19 12:45 3 - 2  
A. Aslanyan - S. Ogay 07.19 01:00 0 - 3  
A. Klavdenkov - D. Tunitsyn 07.19 20:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - E. Mishutin 07.19 12:15 0 - 3  
A. Kolmin - I. Sergeevich 07.19 07:00 3 - 0  
A. Lobanov - I. Minchenkov 07.19 11:45 0 - 3  
A. Lobanov - Pav. Medvedev 07.19 13:15 2 - 3  
A. Shmakov - S. Kuzmin 07.19 12:00 2 - 3  
A. Sirotkin - E. Kalashnikov 07.19 20:15 3 - 1  
A. Slashchev - D. Balakin 07.19 15:15 3 - 2  
A. Slashchev - V. Shirshov 07.19 22:45 0 - 3  
A. Trushkin - Dan. Andreev 07.19 07:15 3 - 2  
A. Vlasov - D. Balakin 07.19 03:15 3 - 0  
A. Vlasov - V. Shirshov 07.19 00:45 2 - 3  
A. Zabrodin - A. Kolmin 07.19 08:30 3 - 1  
A. Zabrodin - G. Karpovkin 07.19 06:30 1 - 3  
A.Y. Fedosov - R. Pavlenko 07.19 00:30 3 - 1  
A.Y. Fedosov - R. Pavlenko 07.19 22:30 3 - 2  
A.Y. Fedosov - T. Turabekov 07.19 03:00 3 - 2  
Ale. Alekseev - S. Kuzmin 07.19 20:00 1 - 3  
Ale. Fedorov - R. Alov 07.19 08:15 1 - 3  
D. Balakin - I. Abelmasov 07.19 16:15 3 - 2  
D. Balakin - S. Myagkov 07.19 00:15 2 - 3  
D. Petrochenko - A. Klavdenkov 07.19 13:15 3 - 0  
D. Petrochenko - D. Razinkov 07.19 11:45 3 - 2  
D. Razinkov - A. Klavdenkov 07.19 11:15 3 - 1  
D. Razinkov - A. Klavdenkov 07.19 21:15 3 - 2  
D. Razinkov - I. Soldatov 07.19 19:45 2 - 3  
D. Sayanov - P. Semeshin 07.19 01:15 3 - 1  
D. Tunitsyn - D. Razinkov 07.19 18:45 3 - 2  
D. Tunitsyn - I. Soldatov 07.19 20:45 2 - 3  
D. Tunitsyn - I. Soldatov 07.19 22:15 3 - 0  
Dan. Andreev - V. Tsvetkov 07.19 08:15 1 - 3  
E. Glazun - A. Sirotkin 07.19 21:15 1 - 3  
E. Glazun - A. Sirotkin 07.19 22:15 3 - 1  
E. Glazun - Y. Shishko 07.19 19:45 3 - 0  
E. Kalashnikov - E. Glazun 07.19 18:45 1 - 3  
E. Kalashnikov - Y. Shishko 07.19 20:45 1 - 3  
E. Mishutin - D. Petrochenko 07.19 10:45 2 - 3  
E. Mishutin - D. Razinkov 07.19 12:45 0 - 3  
Edu. Tsvetkov - Ale. Fedorov 07.19 07:15 2 - 3  
G. Karpovkin - A. Kolmin 07.19 07:30 3 - 1  
G. Karpovkin - I. Sergeevich 07.19 09:00 3 - 2  
I. Abelmasov - A. Slashchev 07.19 16:45 3 - 1  
I. Abelmasov - Vit. Demchenko 07.19 14:45 2 - 3  
I. Minchenkov - Pav. Medvedev 07.19 11:15 1 - 3  
I. Ramenskiy - N. Sadovskiy 07.19 23:15 3 - 1  
I. Sergeevich - A. Zabrodin 07.19 08:00 3 - 1  
I. Soldatov - A. Klavdenkov 07.19 19:15 1 - 3  
I. Zemit - Ale. Alekseev 07.19 21:00 1 - 3  
I. Zemit - Ale. Alekseev 07.19 21:30 3 - 0  
I. Zemit - V. Mishakin 07.19 19:30 3 - 2  
K.S. Olshakov - A. Trushkin 07.19 07:45 0 - 3  
K.S. Olshakov - Dan. Andreev 07.19 09:15 3 - 2  
M. Dukhin - A. Shmakov 07.19 11:00 1 - 3  
M. Gusev - S. Kulikov 07.19 15:30 3 - 0  
M. Gusev - V. Nemashkalo 07.19 17:00 1 - 3  
O. Belugin - O. Soldusov 07.19 16:15 3 - 2  
O. Izmailov - O. Belugin 07.19 15:15 0 - 3  
O. Kutuzov - S. Myagkov 07.19 01:15 1 - 3  
O. Soldusov - O. Belugin 07.19 18:15 3 - 1  
O. Soldusov - O. Izmailov 07.19 16:45 3 - 0  
O. Soldusov - S. Lanin 07.19 14:45 3 - 0  
O.N. Kharlakin - Ale. Fedorov 07.19 09:15 3 - 1  
O.N. Kharlakin - Edu. Tsvetkov 07.19 07:45 3 - 0  
P. Semeshin - Y. Merkushin 07.19 02:15 3 - 0  
Pav. Medvedev - A. Aslanyan 07.19 12:15 3 - 1  
R. Alov - Edu. Tsvetkov 07.19 08:45 3 - 0  
R. Alov - O.N. Kharlakin 07.19 06:45 3 - 1  
R. Pavlenko - A. Aslanyan 07.19 02:30 1 - 3  
R. Pavlenko - T. Turabekov 07.19 01:30 1 - 3  
S. Kulikov - V. Nemashkalo 07.19 15:00 1 - 3  
S. Kuzmin - I. Zemit 07.19 18:30 3 - 2  
S. Kuzmin - M. Dukhin 07.19 12:30 3 - 2  
S. Kuzmin - V. Dakhin 07.19 10:30 2 - 3  
S. Kuzmin - V. Mishakin 07.19 20:30 1 - 3  
S. Lanin - O. Belugin 07.19 17:15 3 - 2  
S. Lanin - O. Izmailov 07.19 15:45 3 - 0  
S. Martyukhin - P. Semeshin 07.19 00:15 0 - 3  
S. Martyukhin - P. Semeshin 07.19 23:45 1 - 3  
S. Myagkov - A. Vlasov 07.19 02:15 1 - 3  
S. Ogay - A.Y. Fedosov 07.19 02:00 1 - 3  
S. Ogay - T. Turabekov 07.19 23:00 3 - 2  
T. Turabekov - S. Ogay 07.19 00:00 3 - 2  
V. Dakhin - A. Shmakov 07.19 13:00 3 - 1  
V. Dakhin - M. Dukhin 07.19 11:30 2 - 3  
V. Mishakin - Ale. Alekseev 07.19 19:00 3 - 1  
V. Mishakin - S. Kuzmin 07.19 22:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - V. Vologzhanin 07.19 16:00 3 - 2  
V. Safonov - D. Sayanov 07.19 02:45 3 - 2  
V. Safonov - S. Martyukhin 07.19 01:45 1 - 3  
V. Safonov - S. Martyukhin 07.19 22:45 3 - 1  
V. Shirshov - D. Balakin 07.19 01:45 3 - 0  
V. Shirshov - D.M. Evlakhin 07.19 23:45 3 - 2  
V. Shirshov - O. Kutuzov 07.19 02:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - A. Trushkin 07.19 08:45 3 - 1  
V. Tsvetkov - K.S. Olshakov 07.19 06:45 1 - 3  
V. Vologzhanin - M. Gusev 07.19 14:30 3 - 0  
V. Vologzhanin - S. Kulikov 07.19 16:30 0 - 3  
Vit. Demchenko - A. Slashchev 07.19 15:45 3 - 1  
Vit. Demchenko - D. Balakin 07.19 17:15 3 - 1  
Vit. Demchenko - I. Abelmasov 07.19 18:15 3 - 1  
Y. Merkushin - S. Martyukhin 07.19 03:15 0 - 3  
Y. Merkushin - V. Safonov 07.19 00:45 0 - 3  
Y. Shishko - A. Sirotkin 07.19 19:15 3 - 1  
Y. Shishko - E. Kalashnikov 07.19 21:45 2 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 07.19 01:00 5 - 7  
Sultanes de Monterrey - Saraperos de Saltillo 07.19 00:00 5 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 07.19 00:00 7 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Boston 07.19 01:08 9 - 1  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Brown - S. Ashton 07.19 11:00 2 - 0  
J. Greenslade - Dan. Brown 07.19 10:00 2 - 0  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - Ian White 07.19 20:15 7 - 10  
G. Anderson - S. Bunting 07.19 23:20 10 - 5  
M. van Gerwen - D. Heta 07.19 22:20 10 - 7  
N. Aspinall - Mer. King 07.19 21:20 10 - 6  
E-Sport (COD,CallOfDuty League,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas Empire - Minnesota Roekkr 07.19 00:30 3 - 1  
E-Sport (CSGO,Weplay!AcadLeag,RegSea)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis Talent - Furia Academy 07.19 20:00 0 - 1  
BIG Academy - Natus Vincere Junior 07.19 19:00 1 - 0  
Mouz Nxt - Fnatic Rising 07.19 21:00 1 - 0  
Vp.prodigy - Young Ninjas 07.19 18:00 0 - 1  
E-Sport (Dota2,Bix Invitational,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - The Prime 07.19 10:15 2 - 0  
Execration - Team Smg 07.19 08:00 0 - 2  
Team D - OB Esports X Neon 07.19 12:20 0 - 2  
Team Mystery - Execration 07.19 14:30 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Champions League,GroupSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - Spider Pigzs 07.19 14:00 2 - 1  
Nemiga Gaming - Fantastic.five 07.19 17:00 2 - 0  
Puckchamp - Hellbear Smashers 07.19 20:00 0 - 2  
E-Sport (E-Jégkorong, World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canada (Kenp4Chi) - Sweden (Coldsiemens) 07.19 07:00 4 - 2  
Russia (Diamond) - Sweden (Coldsiemens) 07.19 08:12 2 - 4  
Sweden (Coldsiemens) - Canada (Kenp4Chi) 07.19 08:48 1 - 3  
Sweden (Coldsiemens) - Russia (Diamond) 07.19 10:00 5 - 2  
Sweden (Coldsiemens) - United States (Hammer) 07.19 09:24 1 - 2  
United States (Hammer) - Sweden (Coldsiemens) 07.19 07:36 2 - 5  
E-Sport (FIFA, GT Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Tommy) - Turkey (Rafa) 07.19 06:20 2 - 4  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 07.19 06:40 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - Russia (Val) 07.19 12:00 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Turkey (Rafa) 07.19 11:00 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Turkey (Rafa) 07.19 07:20 3 - 3  
England (Zeus) - Colombia (Gorilla) 07.19 11:20 2 - 1  
England (Zeus) - Poland (Johnybegood) 07.19 07:40 2 - 0  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 07.19 10:20 2 - 2  
Ireland (Panica) - Poland (Johnybegood) 07.19 08:40 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 07.19 06:00 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Turkey (Rafa) 07.19 09:00 2 - 4  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 07.19 12:20 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 07.19 11:40 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - England (Zeus) 07.19 09:20 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Turkey (Rafa) 07.19 08:20 2 - 2  
Russia (Val) - Turkey (Rafa) 07.19 10:00 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Belgium (Tommy) 07.19 10:40 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Colombia (Gorilla) 07.19 07:00 3 - 2  
Turkey (Rafa) - Netherlands (Aibothard) 07.19 08:00 2 - 0  
Turkey (Rafa) - Poland (Johnybegood) 07.19 09:40 2 - 0  
E-Sport (FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Modfx) - Chelsea (Rattata 522) 07.19 19:05 4 - 0  
Atl. Madrid (Modfx) - Marseille (Fints) 07.19 17:00 3 - 4  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Ajax (Xalinho) 07.19 10:50 1 - 3  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Dortmund (Confession) 07.19 12:30 5 - 1  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Dortmund (Confession) 07.19 13:40 5 - 2  
Bayern Mün. (Im Not Over) - Tottenham (Megapolice) 07.19 14:50 3 - 5  
Chelsea (Rattata 522) - Marseille (Fints) 07.19 16:10 5 - 1  
Dortmund (Confession) - Milan (Ab Ovo) 07.19 11:15 2 - 0  
Dortmund (Confession) - Tottenham (Megapolice) 07.19 10:25 3 - 1  
Everton (Abeldos United) - Atl. Madrid (Modfx) 07.19 15:45 6 - 2  
Everton (Abeldos United) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.19 16:35 4 - 0  
M'gladbach (Bluemountst.) - Atl. Madrid (Modfx) 07.19 18:15 0 - 3  
Marseille (Fints) - Everton (Abeldos United) 07.19 17:50 0 - 3  
Marseille (Fints) - M'gladbach (Bluemountst.) 07.19 19:30 0 - 1  
Milan (Ab Ovo) - Bayern Mün. (Im Not Over) 07.19 10:00 1 - 2  
Milan (Ab Ovo) - Tottenham (Megapolice) 07.19 12:05 1 - 6  
Tottenham (Megapolice) - Ajax (Xalinho) 07.19 11:40 1 - 5  
Tottenham (Megapolice) - Bayern Mün. (Im Not Over) 07.19 09:10 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCK CL, Summer GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Af Challengers - Hle Challengers 07.19 11:00 0 - 1  
Dwg Kia Challengers - Ns Challengers 07.19 14:00 0 - 1  
Gen Challengers - Bro Challengers 07.19 12:00 1 - 0  
Lsb Challengers - Kt Challengers 07.19 10:00 0 - 1  
T1 Challengers - Drx Challengers 07.19 13:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flyquest - 100 Thieves 07.19 01:00 0 - 1  
Golden Guardians - Cloud9 07.19 02:00 0 - 1  
Team Dignitas - Evil Geniuses 07.19 00:05 0 - 1  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furious Gaming - Estral E-Sports 07.19 02:00    
Isurus Gaming - All Knights 07.19 02:00 1 - 0  
Rainbow7 - Kaos Latin Gamers 07.19 00:00 0 - 1  
Xten Esports - Infinity Esports 07.19 01:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogue Warriors - TT Gaming 07.19 11:00 0 - 2  
Victory Five - Invictus Gaming 07.19 13:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LPLOL, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Efive Esports - Boavista Fc 07.19 23:55 0 - 1  
For The Win Esports - Offset Esports 07.19 21:40 0 - 1  
Gtz Bulls - White Dragons 07.19 22:55 0 - 1  
Karma Clan Esports - Electronik Generation 07.19 21:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Summer S.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mad Lions Madrid - Emonkeyz 07.19 19:00 1 - 0  
Movistar Riders - Cream Real Betis 07.19 21:50 1 - 0  
S2V Esports - G2 Arctic 07.19 18:00 0 - 1  
Ucam Esports Club - Team Queso 07.19 20:00 1 - 0  
Vodafone Giants - Bcn Squad 07.19 20:50 0 - 1  
E-Sport (LOL,BelgianLeague,Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ion Squad - Team 7am 07.19 19:55 0 - 1  
KRC Genk Esports - KV Mechelen 07.19 19:00 0 - 1  
Sector One - Starlan Gaming Club 07.19 20:50 1 - 0  
E-Sport (LOL,Esport Balkan League,S9,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena Zvezda - Nexus Gaming 07.19 19:45 1 - 0  
NK Osijek Esport - Z10 ESHARK 07.19 20:40 0 - 1  
Valiance - Split Raiders 07.19 19:00 1 - 0  
X25 Esports - Asus Rog Elite 07.19 21:35 1 - 0  
E-Sport (LOL,UK League Ch., Summer, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulldog Esports - London Esports 07.19 22:00 0 - 1  
Enclave Gaming - Mnm Gaming Academy 07.19 20:00 0 - 1  
Resolve - Nvision Esports 07.19 21:00    
Resolve Academy - Nvision Esports 07.19 21:00 0 - 1  
Viperio - Lucent Esports 07.19 19:00 0 - 1  
E-Sport (NBA, All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (MrPanda) - LA Clippers (Gatz) 07.19 09:24 52 - 38  
Brooklyn (MrPanda) - Milwaukee (Jema11) 07.19 08:12 52 - 38  
Brooklyn (MrPanda) - Portland (Fosters23) 07.19 07:00 56 - 51  
LA Clippers (Gatz) - Brooklyn (MrPanda) 07.19 07:36 45 - 47  
Milwaukee (Jema11) - Brooklyn (MrPanda) 07.19 10:00 45 - 47  
Portland (Fosters23) - Brooklyn (MrPanda) 07.19 08:48 48 - 52  
E-Sport (NBA, Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Bad_Trip) - Milwaukee (Zod) 07.19 16:18 39 - 44  
Brooklyn (Thunder) - Atlanta (Bad_Trip) 07.19 15:06 39 - 48  
Brooklyn (Thunder) - Philadelphia (Jema11) 07.19 14:30 40 - 43  
Milwaukee (Zod) - Philadelphia (Jema11) 07.19 16:54 41 - 36  
Philadelphia (Jema11) - Atlanta (Bad_Trip) 07.19 15:42 46 - 39  
E-Sport (NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (nikitos349) - Toronto (Answer2208) 07.19 06:30 72 - 54  
Charlotte (Dankarakoz6) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.19 11:55 62 - 80  
Cleveland (BossVlados0_0) - Miami (TiGeR_triPoint) 07.19 10:45 90 - 77  
Miami (amuralex) - Atlanta (nikitos349) 07.19 08:15 60 - 83  
Miami (TiGeR_triPoint) - Charlotte (Dankarakoz6) 07.19 13:05 75 - 67  
Miami (TiGeR_triPoint) - Utah (St0rm05151) 07.19 11:20 84 - 83  
Oklahoma C. (jordan1234) - Atlanta (nikitos349) 07.19 07:40 65 - 78  
Toronto (Answer2208) - Miami (amuralex) 07.19 07:05 70 - 65  
Toronto (Answer2208) - Oklahoma C. (jordan1234) 07.19 08:50 83 - 64  
Utah (St0rm05151) - Charlotte (Dankarakoz6) 07.19 10:10 86 - 74  
Utah (St0rm05151) - Cleveland (BossVlados0_0) 07.19 12:30 65 - 77  
E-Sport (NBA, Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Jema11) - Denver (Gatz) 07.19 11:00 38 - 50  
Dallas (Jema11) - Portland (MrPanda) 07.19 14:00 46 - 45  
Denver (Gatz) - Dallas (Jema11) 07.19 12:48 49 - 53  
Denver (Gatz) - Portland (MrPanda) 07.19 11:36 55 - 51  
LA Clippers (Fosters23) - Dallas (Jema11) 07.19 13:24 49 - 46  
Portland (MrPanda) - Dallas (Jema11) 07.19 12:12 48 - 50  
E-Sport (R6S, European League, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Virtus.pro 07.19 19:15 1 - 0  
Cowana Gaming - Team Secret 07.19 18:00 1 - 0  
Natus Vincere - Team Empire 07.19 20:30 0 - 1  
Rogue - G2 Esports 07.19 21:45 0 - 1  
Team Vitality - Unknights 07.19 23:00 1 - 0  
E-Sport (SC2,GSL Season,Code S,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunny - Trap 07.19 11:40 0 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACMF Campo Mourao - Tubarao 07.19 23:00 0 - 1  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San German - Gagantes De Carolina 07.19 00:00 91 - 83  
Kosárlabda (U20 European Challengers,C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Szlovénia 07.19 14:00 59 - 74  
U20Horvátország - U20Izrael 07.19 20:00    
U20Oroszország - U20Izrael 07.19 20:00 72 - 78  
U20Ukrajna - U20Görögország 07.19 17:00 49 - 88  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Spanyolország 07.19 03:00 83 - 76  
Krikett (T20 Series (IRE-RSA))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Dél-Afrikai Köztársaság 07.19 17:00 0 - 1  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Franciaország 07.19 08:00 20 - 41  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Maipu - Gimnasia Mendoza 07.19 20:10 0 - 2  
Quilmes - Belgrano de Cordoba 07.19 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - San Telmo 07.19 22:10 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Banfield 07.19 23:00 1 - 1  
Independiente Avellaneda - Argentinos Juniors 07.19 01:15 0 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Tuzla City 07.19 18:00 1 - 2  
Velez Mostar - Posusje 07.19 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Vila Nova GO 07.19 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Santos SP 07.19 01:30 2 - 2  
Internacional RS - Juventude RS 07.19 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Sönderjyske 07.19 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Bucheon 07.19 12:30 2 - 0  
Seoul E-Land - Gimcheon Sangmu 07.19 12:30 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeun Sangmu - Changnyeong 07.19 11:00 2 - 0  
Gyeongju - Incheon 07.19 11:00 3 - 1  
Seoul City - Hwacheon KSPO 07.19 11:00 1 - 0  
Suwon - Sejong Sportstoto 07.19 11:00 4 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - HIFK 07.19 17:30 0 - 1  
KTP - Haka 07.19 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guatemala - Trinidad és Tobago 07.19 04:00 1 - 1  
Mexikó - Salvador 07.19 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Khuzestan - Mes Kerman 07.19 17:15 0 - 1  
Gol Reyhan - Fajr Sepasi 07.19 17:15 0 - 3  
Havadar Tehran - Shahrdari Astara 07.19 17:15 1 - 0  
Malavan Anzali - Baadraan Tehran 07.19 17:15 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Vikingur Reykjavik 07.19 21:15 1 - 2  
Leiknir R. - Stjarnan 07.19 21:15 2 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Ottawa - FC Edmonton 07.19 04:30 1 - 1  
Valour Winnipeg - York Utd. 07.19 01:30 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Atl. Bucaramanga 07.19 00:40 0 - 2  
Dep. Pasto - Millonarios 07.19 03:00 1 - 3  
Dep. Tolima - Dep. Pereira 07.19 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Tianjin Tigers 07.19 10:30 0 - 0  
Hebei FC - Changchun Yatai 07.19 14:30 2 - 1  
Shanghai Shenhua - Dalian Pro 07.19 12:30 3 - 2  
Wuhan FC - Shanghai Port 07.19 10:30 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Riteriai Vilnius 07.19 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Bajnokok SzuperKupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Cruz Azul 07.19 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Valerenga 2 07.19 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg 2 - Notodden 07.19 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - OL Reign 07.19 00:00 3 - 1  
Portland - Orlando 07.19 04:30 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Guairena 07.19 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Cusco 07.19 20:15 1 - 0  
Dep. Binacional - Alianza Huanuco 07.19 18:00 1 - 1  
Universitario de Deportes - Alianza Atlético 07.19 22:30 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Voluntari 07.19 19:30 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Vasalund 07.19 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Sirius 07.19 19:00 5 - 1  
Halmstad - Varberg 07.19 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Kolubara Lazarevac 07.19 21:00 3 - 0  
Radnik Surdulica - Metalac Gornji Milanovac 07.19 18:55 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Real Monarchs 07.19 03:00 1 - 0  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Toronto FC 2 07.19 00:00 2 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajn.,Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Lala Caroni 07.19 01:00 1 - 0  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New England Free Jacks - Atlanta 07.19 01:00 22 - 19  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ursenbacher - Aar. Hill 07.19 13:00 3 - 0  
A. Ursenbacher - Leo Fernandez 07.19 18:00 3 - 0  
Aar. Hill - Leo Fernandez 07.19 19:00 0 - 3  
All. Carter - Dom. Dale 07.19 19:00 2 - 2  
All. Carter - M. Georgiou 07.19 13:00 3 - 1  
All. Carter - Syd. Wilson 07.19 18:00 3 - 0  
Dom. Dale - M. Georgiou 07.19 14:00 2 - 2  
Dom. Dale - Syd. Wilson 07.19 13:30 2 - 2  
Sco. Donaldson - A. Ursenbacher 07.19 18:30 0 - 3  
Sco. Donaldson - Aar. Hill 07.19 14:00 1 - 3  
Sco. Donaldson - Leo Fernandez 07.19 13:30 1 - 3  
Syd. Wilson - M. Georgiou 07.19 18:30 1 - 3  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dessouky - M. Abouelghar 07.19 00:45 3 - 1  
Joel Makin - Moh. Elshorbagy 07.19 03:00 0 - 3  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - O.B. Clyne 07.19 00:00 3 - 1  
Tes. Evans - N. Gohar 07.19 02:15 0 - 3  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - B. Schnur 07.19 23:00 1 - 2  
Chr. Harrison - Shu. Sekiguchi 07.19 23:00 2 - 0  
R. Quiroz - G. Nanda 07.19 23:00 0 - 2  
Tenisz (Cary-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - A. McHugh 07.19 20:15 2 - 0  
A. Kovacevic - B. Shelton 07.19 18:00 2 - 0  
G.A. Olivieri - Ryan Harrison 07.19 17:00    
T. Bryde - Shi. Mochizuki 07.19 18:00 1 - 2  
Tenisz (Esch/Alzette, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G.A. Hidalgo - U. Nastasi 07.19 18:00    
P. Kypson - F. Peliwo 07.19 18:30 2 - 1  
Tenisz (Gdynia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A-K. Schmiedlova 07.19 11:00 0 - 2  
F. di Sarra - I.M. Bara 07.19 13:05 1 - 2  
Har. Tan - S. Vögele 07.19 10:00    
I.M. Bara - V. Lepchenko 07.19 10:00    
K. Bondarenko - W. Falkowska 07.19 15:00 0 - 2  
K. Kawa - N. Parrizas-Diaz 07.19 10:00    
Kat. Kozlova - K. Volynets 07.19 11:00 2 - 0  
M. Zanevska - O. Govortsova 07.19 10:00    
T. Korpatsch - T. Zidansek 07.19 10:00    
U. Radwanska - K. Kucova 07.19 17:00 0 - 2  
V. Olyanovskaya - Bondár A. 07.19 12:50 0 - 2  
Y. Putintseva - M. Frech 07.19 10:00    
Tenisz (Gdynia, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anshba A / Detiuc A - Gorgodze E / Kalashnikova O 07.19 17:30 0 - 2  
Kato M / Voracova R - Amanmuradova / Melnikova 07.19 16:00 2 - 1  
Morderger T / Morderger Y - Loeb J / Silva E 07.19 14:00 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - B. Paire 07.19 15:00 0 - 2  
J. Nikles - V. Kopriva 07.19 12:30 0 - 2  
M-A. Hüsler - F. Lopez 07.19 17:30    
M. Polmans - S. Ehrat 07.19 11:30 2 - 0  
M. Ymer - A. Molcan 07.19 13:10    
M. Ymer - E. Couacaud 07.19 15:10 2 - 1  
O. Otte - Z. Bergs 07.19 13:25 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paul J / Riedi L - King E / Schnur M 07.19 10:30 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - Alex Rybakov 07.19 02:00 2 - 0  
M. Ebden - J-P. Smith 07.19 04:00 2 - 0  
R. Bemelmans - N. Mejia 07.19 02:00 0 - 2  
Yos. Watanuki - A. Sarkissian 07.19 02:00    
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport, férfi egyes 2021 07.19 01:00    
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - C. Denolly 07.19 12:55 2 - 0  
G. Lomakin - N. Chappell 07.19 09:05 0 - 2  
J. Kubler - K. Sultanov 07.19 11:05 2 - 0  
M. Basic - A. Santillan 07.19 10:55 2 - 0  
Yunseong Chung - H. Grenier 07.19 12:05 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kirkin - B. Lock 07.19 08:10 1 - 2  
E. Leshem - S. Fayziev 07.19 07:45 2 - 0  
Y. Oliel - O. Krutykh 07.19 06:00 1 - 2  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Gatto-Monticone - M. Inglis 07.19 21:30 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - G. Min 07.19 16:00 0 - 2  
Leo. Kung - N. Vikhlyantseva 07.19 19:45 0 - 2  
M. Bassols Ribera - J.B. Teichmann 07.19 18:40 1 - 2  
N. Brancaccio - J.A. Cristian 07.19 16:00 1 - 2  
O. Dodin - A. Dulgheru 07.19 16:00 2 - 0  
Qinwen Zheng - L. Samsonova 07.19 21:05 2 - 0  
V. Diatchenko - J. Grabher 07.19 17:40 2 - 0  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paoletti M / Pigato L - Gleason Q / Rompies J 07.19 17:30 2 - 1  
Rosatello C / Spiteri D - Panova A / Wachaczyk J 07.19 21:20 0 - 2  
Tenisz (Pozoblanco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barroso Campos - A. Menendez-Maceiras 07.19 19:55 0 - 2  
Adr. Andreev - B. Ruiz Romero 07.19 21:45 2 - 0  
C. Gomez-Herrera - Hir. Moriya 07.19 22:45 1 - 2  
F.C. Jianu - N. Alvarez Varona 07.19 18:30 2 - 0  
R. Roumane - G. Barrere 07.19 22:10 0 - 2  
S. Mansouri - A. Celikbilek 07.19 19:55 1 - 2  
Tenisz (Pozoblanco-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Nava - I. Montes-de La Torre 07.19 17:00 2 - 1  
M. Bourgue - S. Martos Gornes 07.19 18:50 2 - 0  
M. Geerts - Die. Hidalgo 07.19 17:00 2 - 0  
M. Martineau - F. Zeballos 07.19 17:00 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.C. Aragone - P. Krstin 07.19 17:30 0 - 2  
K. Coppejans - Dim. Kuzmanov 07.19 17:30 1 - 2  
N. Jarry - J. Forejtek 07.19 15:35 2 - 1  
P. Niklas-Salminen - Ale. Muller 07.19 18:05 0 - 2  
Tenisz (Tampere-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - B. Bobrov 07.19 14:25 1 - 2  
G. Blancaneaux - J.O. Gutierrez 07.19 11:00 2 - 0  
O. Luz - A. Cazaux 07.19 13:00    
S. Galdos - A. Cazaux 07.19 13:00 0 - 2  
Tenisz (Telavi, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lys - G. Topalova 07.19 12:25 2 - 1  
E. Makarova - V. Morvayova 07.19 11:40 2 - 0  
E. Malygina - M. Colmegna 07.19 15:15 2 - 1  
E. Vedder - H. Kereselidze 07.19 12:40 2 - 0  
N. Natsvlishvili - E. Avanesyan 07.19 12:05 1 - 2  
T. Curovic - R. Vicens Mas 07.19 12:55 1 - 2  
T. Gagoshidze - Z. Kardava 07.19 14:25 0 - 2  
Tenisz (Telfs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.I. Apostol - F. Misolic 07.19 11:00 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - N. Serdarusic 07.19 19:00 2 - 0  
H.V.N. Rune - R. Albot 07.19 16:30 1 - 2  
S. Travaglia - J.A. Munar Clar 07.19 20:35 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caruso S / Mager G - Dzumhur D / Sancic A 07.19 18:40 1 - 2  
Martinez L D / Sitak A - Sabanov I / Sabanov M 07.19 20:45 1 - 2  
Tenisz (Umag-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - R. Olivo 07.19 16:30 2 - 0  
D. Altmaier - M. Pecotic 07.19 16:30 2 - 1  
N. Milojevic - F. Horansky 07.19 16:30 0 - 2  
V. Sachko - A. Collarini 07.19 19:25 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,