Tippmix eredmények - 2020. november 16-22.

2020-11-16
Tippmix eredmények - 2020. november 16-22.
2020.11.22.
Alpesi sí (Műlesiklás,női,Levi,2.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gallhuber - F. Gritsch 11.22 10:15 0 - 1  
K. Liensberger - W. Holdener 11.22 10:15 1 - 0  
Kat. Huber - I. Curtoni 11.22 10:15 0 - 1  
L. St-Germain - C. Mair 11.22 10:15 1 - 0  
M. Gisin - K. Truppe 11.22 10:15 1 - 0  
M. Meillard - M. Dubovska 11.22 10:15 0 - 1  
P. Vlhova - M. Shiffrin 11.22 10:15 1 - 0  
Alpesi sí (Műlesiklás,női,Levi,2.verseny )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Műlesiklás, női, Levi 2020, 2. verseny 11.22 12:25    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tennessee 11.22 19:00 24 - 24  
Carolina - Detroit 11.22 19:00 20 - 0  
Cleveland - Philadelphia 11.22 19:00 22 - 17  
Denver - Miami 11.22 22:05 20 - 13  
Houston - New England 11.22 19:00 27 - 20  
Indianapolis - Green Bay 11.22 22:25 31 - 31  
Jacksonville - Pittsburgh 11.22 19:00 3 - 27  
LA Chargers - NY Jets 11.22 22:05 34 - 28  
Minnesota - Dallas 11.22 22:25 28 - 31  
New Orleans - Atlanta 11.22 19:00 24 - 9  
Washington - Cincinnati 11.22 19:00 20 - 9  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Doncenko - A. Shmakov 11.22 08:15 3 - 2  
A. Doncenko - V. Staroverov 11.22 06:45 3 - 2  
A. Ekzhanov - A. Skrebnev 11.22 10:30 3 - 1  
A. Ekzhanov - O. Kutuzov 11.22 12:00 1 - 3  
A. Frolov - Y. Shishko 11.22 11:15 1 - 3  
A. Gribkov - A. Klavdenkov 11.22 19:15 1 - 3  
A. Ilin - D. Korneev 11.22 17:45 1 - 3  
A. Ilin - Val. Sidorin 11.22 19:45 3 - 0  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 11.22 13:45 1 - 3  
A. Innazarov - S. Kaplan 11.22 15:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - B. Grebenyuk 11.22 17:45 0 - 3  
A. Klavdenkov - E. Kryuchkov 11.22 19:45 3 - 1  
A. Kolmin - A. Merezhko 11.22 07:00 3 - 2  
A. Lobanov - A. Frolov 11.22 12:15 0 - 3  
A. Lobanov - E. Ilyukhin 11.22 10:45 0 - 3  
A. Menshikov - S. Bychkov 11.22 19:00 0 - 3  
A. Merezhko - I. Sergeevich 11.22 05:30 1 - 3  
A. Merezhko - O. Melkov 11.22 07:30 1 - 3  
A. Pravednov - S. Myagkov 11.22 02:00 1 - 3  
A. Serebrennikov - S. Myagkov 11.22 00:30 3 - 1  
A. Serebrennikov - V. Putilovsky 11.22 01:30 3 - 1  
A. Shmakov - Kim Sen Ir 11.22 07:15 2 - 3  
A. Skrebnev - O. Kutuzov 11.22 10:00 1 - 3  
A. Slaschilin - Y. Bazhinov 11.22 11:15 0 - 3  
A. Suntsov - V. Nemashkalo 11.22 23:45 3 - 0  
A. Suntsov - Val. Sidorin 11.22 02:15 0 - 3  
A. Suslov - A. Ekzhanov 11.22 09:30 1 - 3  
A. Suslov - A. Skrebnev 11.22 11:30 3 - 1  
A. Tsitselskiy - O. Shagarov 11.22 02:15 1 - 3  
A. Uezdin - K. Churin 11.22 23:15 3 - 0  
A. Uezdin - N. Tarasenkov 11.22 21:45 3 - 1  
A. Yakovlev - D. Tikhnenko 11.22 15:30 3 - 2  
A. Yakovlev - M. Gusev 11.22 13:30 3 - 2  
A.D. Volkov - And. Kirilenko 11.22 00:15 3 - 1  
A.D. Volkov - F.M. Eroshov 11.22 21:45 1 - 3  
Ale. Alekseev - A. Yakovlev 11.22 15:00 2 - 3  
B. Grebenyuk - A. Gribkov 11.22 20:15 1 - 0  
B. Grebenyuk - E. Kryuchkov 11.22 18:45 1 - 3  
D. Korneev - Ilya Novikov 11.22 00:15 1 - 3  
D. Korneev - K. Churin 11.22 20:15 3 - 1  
D. Korneev - Val. Sidorin 11.22 18:45 3 - 0  
D. Petrochenko - A.D. Volkov 11.22 01:45 0 - 3  
D. Petrochenko - O. Shagarov 11.22 00:45 3 - 0  
D. Tikhnenko - Ale. Alekseev 11.22 14:00 3 - 0  
E. Golovachev - I. Poletaev 11.22 14:15 2 - 3  
E. Ilyukhin - A. Frolov 11.22 10:15 1 - 3  
E. Kryuchkov - A. Gribkov 11.22 18:15 1 - 3  
F.M. Eroshov - N. Lyfenko 11.22 22:45 3 - 1  
I. Buyanin - A. Slaschilin 11.22 10:15 1 - 3  
I. Matveev - I. Poletaev 11.22 06:15 2 - 3  
I. Poletaev - S. Panevin 11.22 15:15 3 - 0  
I. Poletaev - S.Y. Skotnikov 11.22 07:15 3 - 1  
I. Sergeevich - A. Kolmin 11.22 08:00 2 - 3  
I. Sergeevich - O. Melkov 11.22 06:30 3 - 1  
Ilya Novikov - A. Suntsov 11.22 01:15 2 - 3  
K. Churin - A. Ilin 11.22 19:15 3 - 1  
K. Churin - V. Nemashkalo 11.22 22:15 3 - 1  
Kim Sen Ir - A. Doncenko 11.22 05:45 2 - 3  
Kim Sen Ir - V. Staroverov 11.22 07:45 2 - 3  
M. Gusev - Ale. Alekseev 11.22 16:00 0 - 3  
M. Gusev - D. Tikhnenko 11.22 14:30 2 - 3  
N. Kurilchik - A. Slaschilin 11.22 12:15 1 - 3  
N. Kurilchik - I. Buyanin 11.22 10:45 3 - 0  
N. Tarasenkov - A. Suntsov 11.22 22:45 2 - 3  
N. Zhurba - R. Pavlenko 11.22 22:30 1 - 3  
O. Kutuzov - A. Suslov 11.22 11:00 3 - 0  
O. Melkov - A. Kolmin 11.22 06:00 3 - 1  
O. Nikiforov - I. Poletaev 11.22 08:15 0 - 3  
P. Pinkovskii - S. Kaplan 11.22 14:45 3 - 0  
P. Pinkovskii - Sem. Korolev 11.22 16:15 3 - 0  
P. Semeshin - D. Korneev 11.22 01:45 2 - 3  
P. Semeshin - Val. Sidorin 11.22 00:45 3 - 2  
P. Ziuzikov - N. Zhurba 11.22 21:30 3 - 0  
P. Ziuzikov - S. Myagkov 11.22 23:00 2 - 3  
R. Pavlenko - A. Serebrennikov 11.22 23:30 3 - 2  
S. Bychkov - V. Chernov 11.22 17:30 2 - 3  
S. Bychkov - V. Shirshov 11.22 19:30 3 - 2  
S. Kaplan - Sem. Korolev 11.22 14:15 3 - 1  
S. Myagkov - A. Serebrennikov 11.22 22:00 0 - 3  
S. Panevin - E. Golovachev 11.22 15:45 3 - 0  
S. Panevin - V. Tsvetkov 11.22 13:45 2 - 3  
S.Y. Skotnikov - I. Matveev 11.22 07:45 0 - 3  
Sem. Korolev - A. Innazarov 11.22 15:15 2 - 3  
T. Turabekov - A. Pravednov 11.22 01:00 1 - 3  
V. Chernov - A. Menshikov 11.22 20:00 0 - 3  
V. Chernov - V. Shirshov 11.22 18:30 3 - 2  
V. Putilovsky - T. Turabekov 11.22 00:00 3 - 1  
V. Shirshov - A. Menshikov 11.22 18:00 2 - 3  
V. Staroverov - A. Shmakov 11.22 06:15 0 - 3  
V. Tsvetkov - E. Golovachev 11.22 14:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - I. Poletaev 11.22 16:15 2 - 3  
Val. Sidorin - K. Churin 11.22 18:15 2 - 3  
Y. Bazhinov - I. Buyanin 11.22 11:45 2 - 3  
Y. Bazhinov - N. Kurilchik 11.22 09:45 3 - 2  
Y. Shishko - A. Lobanov 11.22 09:45 2 - 3  
Y. Shishko - E. Ilyukhin 11.22 11:45 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - N. Gritsienko 11.22 13:00 0 - 3  
A. Brezitskiy - V. Volokhov 11.22 20:20 3 - 1  
A. Guchok - N. Korbut 11.22 09:20 2 - 3  
A. Guchok - S. Matviienko 11.22 07:35 1 - 3  
A. Guchok - V. Ivanchatenko 11.22 11:40 3 - 2  
A. Kotik - A. Baklykov 11.22 11:50 3 - 1  
A. Kotik - N. Gritsienko 11.22 07:45 0 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 11.22 09:30 1 - 3  
A. Michalus - M. Treschetka 11.22 17:05 3 - 2  
A. Michalus - O. Gavrilyuk 11.22 19:25 0 - 3  
A. Michalus - V. Kotov 11.22 15:20 0 - 3  
A. Myrza - B. Omelchuk 11.22 17:00 2 - 3  
A. Myrza - V. Paukov 11.22 19:20 3 - 1  
A. Myrza - V. Protopopov 11.22 15:50 3 - 2  
A. Myrza - V. Tsyhanenko 11.22 18:10 3 - 2  
A. Selin - A. Naida 11.22 09:15 3 - 1  
A. Selin - M. Presnyakov 11.22 15:05 0 - 3  
B. Kohut - E. Pismenniy 11.22 12:05 0 - 3  
B. Kohut - Evg. Kibka 11.22 13:50 3 - 2  
B. Kohut - N. Telnoy 11.22 08:35 3 - 0  
B. Kohut - V. Yunchyk 11.22 10:20 3 - 1  
B. Omelchuk - V. Protopopov 11.22 19:55 3 - 0  
D. Kalyniuk - A. Sydorenko 11.22 10:45 3 - 0  
D. Kalyniuk - Teb. Yaroslav 11.22 08:25 1 - 3  
D. Vahta - A. Baklykov 11.22 10:05 3 - 0  
D. Vahta - A. Kotik 11.22 12:25 3 - 1  
D. Vahta - N. Gritsienko 11.22 08:55 1 - 3  
D. Vahta - V. Nechyporuk 11.22 11:15 3 - 0  
E. Omicinskiy - A. Guchok 11.22 12:15 3 - 0  
E. Omicinskiy - N. Korbut 11.22 11:05 0 - 3  
E. Omicinskiy - S. Matviienko 11.22 08:45 0 - 3  
E. Omicinskiy - V. Ivanchatenko 11.22 09:55 1 - 3  
E. Pismenniy - N. Telnoy 11.22 10:55 3 - 1  
E. Pismenniy - V. Yunchyk 11.22 08:00 3 - 0  
E. Pismenniy - Y. Teterya 11.22 14:25 2 - 3  
Evg. Kibka - E. Pismenniy 11.22 09:45 2 - 3  
Evg. Kibka - V. Yunchyk 11.22 12:40 0 - 3  
Evg. Kibka - Y. Teterya 11.22 11:30 3 - 1  
I. Gubarev - A. Selin 11.22 10:25 3 - 0  
I. Gubarev - I. Kozyr 11.22 13:55 3 - 2  
I. Gubarev - M. Presnyakov 11.22 08:40 3 - 0  
I. Gubarev - Mak. Ovcharenko 11.22 12:10 3 - 1  
I. Kozyr - A. Naida 11.22 11:35 3 - 2  
I. Kozyr - A. Selin 11.22 12:45 3 - 1  
I. Kozyr - Mak. Ovcharenko 11.22 09:50 2 - 3  
I. Syniavskyi - A. Sydorenko 11.22 09:00 3 - 2  
I. Syniavskyi - D. Kalyniuk 11.22 11:20 1 - 3  
I. Syniavskyi - O. Furman 11.22 12:30 3 - 1  
I. Syniavskyi - Teb. Yaroslav 11.22 10:10 1 - 3  
L. Sheshurak - I. Semeniuk 11.22 23:00 3 - 0  
M. Presnyakov - A. Naida 11.22 13:20 2 - 3  
M. Treschetka - O. Gavrilyuk 11.22 15:55 0 - 3  
M. Treschetka - V. Kotov 11.22 18:15 2 - 3  
M. Zakladnyi - A. Brezitskiy 11.22 19:10 3 - 2  
M. Zakladnyi - O. Tytyunnik 11.22 17:55 3 - 1  
M. Zakladnyi - V. Volokhov 11.22 20:55 3 - 2  
M. Zhuravlov - A. Brezitskiy 11.22 17:25 3 - 1  
M. Zhuravlov - M. Zakladnyi 11.22 18:35 3 - 0  
M. Zhuravlov - O. Tytyunnik 11.22 20:15 1 - 3  
M. Zhuravlov - V. Volokhov 11.22 19:40 3 - 2  
Mak. Ovcharenko - A. Naida 11.22 14:30 3 - 2  
Mak. Ovcharenko - A. Selin 11.22 08:05 3 - 0  
Mak. Ovcharenko - M. Presnyakov 11.22 11:00 3 - 0  
N. Haievyi - I. Semeniuk 11.22 22:00 3 - 2  
N. Haievyi - Ser. Maksimiv 11.22 23:30 3 - 1  
N. Korbut - S. Matviienko 11.22 10:30 2 - 3  
N. Korbut - V. Ivanchatenko 11.22 08:10 3 - 2  
N. Mosiuk - A. Gordiy 11.22 20:05 3 - 1  
N. Telnoy - Y. Teterya 11.22 13:15 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - A. Gordiy 11.22 16:00 3 - 2  
Naz. Kovalchuk - N. Mosiuk 11.22 17:10 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - V. Kushnyr 11.22 18:20 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - V. Plishilo 11.22 19:30 3 - 2  
O. Furman - A. Sydorenko 11.22 07:50 2 - 3  
O. Furman - D. Kalyniuk 11.22 09:35 0 - 3  
O. Furman - Teb. Yaroslav 11.22 11:55 0 - 3  
O. Gavrilyuk - V. Kotov 11.22 20:35 3 - 2  
O. Shevchuk - A. Michalus 11.22 20:00 3 - 2  
O. Shevchuk - M. Treschetka 11.22 18:50 2 - 3  
O. Shevchuk - O. Gavrilyuk 11.22 17:40 3 - 2  
O. Shevchuk - V. Kotov 11.22 16:30 2 - 3  
O. Tkachenko - A. Nazrin 11.22 19:50 2 - 3  
O. Tytyunnik - A. Brezitskiy 11.22 21:25 2 - 3  
O. Tytyunnik - V. Volokhov 11.22 18:30 3 - 0  
P. Pugach - A. Brezitskiy 11.22 18:00 0 - 3  
P. Pugach - M. Zakladnyi 11.22 19:45 0 - 3  
P. Pugach - M. Zhuravlov 11.22 20:50 1 - 3  
P. Pugach - O. Tytyunnik 11.22 19:05 3 - 2  
P. Pugach - V. Volokhov 11.22 17:20 3 - 0  
Ser. Maksimiv - P. Pidleteichuk 11.22 22:30 3 - 1  
Teb. Yaroslav - A. Sydorenko 11.22 13:05 3 - 0  
V. Ivanchatenko - S. Matviienko 11.22 12:50 1 - 3  
V. Kushnyr - A. Gordiy 11.22 17:45 1 - 3  
V. Kushnyr - N. Mosiuk 11.22 15:25 3 - 1  
V. Nechyporuk - A. Baklykov 11.22 08:20 2 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 11.22 10:40 3 - 1  
V. Paukov - B. Omelchuk 11.22 18:45 0 - 3  
V. Paukov - V. Protopopov 11.22 14:40 3 - 2  
V. Paukov - V. Tsyhanenko 11.22 16:25 2 - 3  
V. Plishilo - A. Gordiy 11.22 14:50 0 - 3  
V. Plishilo - N. Mosiuk 11.22 18:55 3 - 0  
V. Plishilo - V. Kushnyr 11.22 16:35 0 - 3  
V. Tsyhanenko - B. Omelchuk 11.22 15:15 3 - 1  
V. Tsyhanenko - V. Protopopov 11.22 17:35 3 - 0  
V. Yunchyk - N. Telnoy 11.22 15:00 0 - 3  
V. Yunchyk - Y. Teterya 11.22 09:10 3 - 1  
Vol. Maksuta - A. Nazrin 11.22 15:45 0 - 3  
Vol. Maksuta - O. Tkachenko 11.22 16:55 2 - 3  
Vol. Maksuta - Yev. Masko 11.22 19:15 1 - 3  
Yev. Masko - A. Nazrin 11.22 14:35 3 - 1  
Yev. Masko - O. Tkachenko 11.22 18:40 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Khmelevskaia - Tat. Tatianina 11.22 00:30 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - I. Nesterenko 11.22 18:45 2 - 3  
A. Averyanov - Kir. Deynega 11.22 15:15 3 - 2  
A. Fedorchenko - Ant. Popov 11.22 16:00 3 - 1  
A. Fedorchenko - S. Zemyancev 11.22 18:00 0 - 3  
A. Khimenko - V. Isakov 11.22 08:30 3 - 0  
A. Oplachko - A. Khimenko 11.22 09:00 1 - 3  
A. Oplachko - R. Pirvelli 11.22 08:00 3 - 1  
A. Oplachko - V. Isakov 11.22 07:00 3 - 2  
A. Zezyulin - Kir. Deynega 11.22 17:45 3 - 1  
A. Zhuravlev - P. Kolesnik 11.22 08:15 3 - 1  
A. Zhuravlev - Y. Zakharov 11.22 09:15 3 - 1  
Ant. Popov - N. Trofimov 11.22 18:00 3 - 0  
Ant. Popov - V. Sazhnev 11.22 14:30 3 - 0  
D. Nemchenko - R. Tsubera 11.22 16:30 1 - 3  
G. Yurchenko - D. Nemchenko 11.22 15:00 3 - 1  
G. Yurchenko - R. Tsubera 11.22 14:00 1 - 3  
I. Nesterenko - A. Zezyulin 11.22 14:45 3 - 2  
Kir. Deynega - M. Reutov 11.22 17:15 0 - 3  
Kir. Deynega - Maks. Deynega 11.22 13:45 3 - 2  
Lev. Kuzyo - A. Fedorchenko 11.22 19:00 2 - 3  
Lev. Kuzyo - Y. Kryvorotko 11.22 15:30 1 - 3  
M. Reutov - A. Averyanov 11.22 15:45 3 - 1  
Maks. Deynega - R. Lazebny 11.22 20:15 3 - 0  
N. Trofimov - A. Fedorchenko 11.22 16:30 1 - 3  
N. Trofimov - S. Zemyancev 11.22 20:00 0 - 3  
P. Moroz - P. Kolesnik 11.22 08:45 0 - 3  
P. Moroz - Y. Zakharov 11.22 07:45 3 - 0  
R. Lazebny - I. Nesterenko 11.22 16:15 1 - 3  
R. Lazebny - M. Reutov 11.22 19:45 3 - 0  
R. Pirvelli - V. Isakov 11.22 09:30 0 - 3  
S. Vavrenyuk - S. Kalenik 11.22 22:30 1 - 3  
S. Vavrenyuk - V. Khorolsky 11.22 21:20 2 - 3  
S. Zemyancev - Ant. Popov 11.22 18:30 0 - 3  
S. Zemyancev - Lev. Kuzyo 11.22 15:00 2 - 3  
S. Zemyancev - V. Sazhnev 11.22 17:00 3 - 1  
S. Zemyancev - Y. Kryvorotko 11.22 13:30 1 - 3  
V. Gaynyuk - Fed. Bazin 11.22 23:55 2 - 3  
V. Khorolsky - S. Kalenik 11.22 23:40 0 - 3  
V. Sazhnev - A. Fedorchenko 11.22 14:00 0 - 1  
V. Sazhnev - Lev. Kuzyo 11.22 17:30 0 - 3  
V. Sazhnev - N. Trofimov 11.22 16:00 1 - 3  
V. Sazhnev - Y. Kryvorotko 11.22 19:30 1 - 3  
V. Vakhrushev - Fed. Bazin 11.22 22:45 2 - 3  
Vla. Gorelov - Fed. Bazin 11.22 21:00 1 - 3  
Vla. Gorelov - V. Vakhrushev 11.22 23:20 3 - 1  
Y. Kryvorotko - A. Fedorchenko 11.22 14:30 3 - 2  
Y. Kryvorotko - Ant. Popov 11.22 16:30 2 - 3  
Y. Kryvorotko - N. Trofimov 11.22 18:30 3 - 2  
Yur. Novikov - S. Kalenik 11.22 20:45 3 - 0  
Yur. Novikov - S. Vavrenyuk 11.22 23:05 0 - 3  
Yur. Novikov - V. Khorolsky 11.22 21:55 3 - 1  
Asztalitenisz (WorldTour GrandFinal,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhendong Fan - Long Ma 11.22 08:50 1 - 4  
Asztalitenisz (WorldTour GrandFinal,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Manyu Wang 11.22 08:00 4 - 1  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkelin Kampparit - HIFK 11.22 14:00 7 - 3  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hövik - Skeid 11.22 12:00 6 - 2  
Solberg - Drammen 11.22 18:00 6 - 8  
Stabaek - Ready Oslo 11.22 15:00 0 - 3  
Ulleval - Ullern 11.22 14:00 2 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tellus - Västeräs 11.22 14:30 2 - 10  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Fukuoka S. Hawks (2.m.) 11.22 10:10 2 - 13  
Darts (Grand Slam, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Heta - J. Wade 11.22 15:50 13 - 16  
M. van Gerwen - S. Whitlock 11.22 21:50    
Mic. Smith - J.O. de Sousa 11.22 14:10 14 - 16  
N. Aspinall - D. van den Bergh 11.22 20:10 15 - 16  
E-Sport (CSGO, ESEA Premier Div., AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forze - Wisla Krakow 11.22 19:00 1 - 2  
Hellraisers - Team Secret 11.22 19:00 2 - 0  
Nexus Gaming - Endpoint 11.22 19:00 0 - 2  
Saw - Sprout 11.22 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESL Mistrzostwa Polski)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illuminar Gaming - Wisla Krakow 11.22 16:45 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Play-In)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gen.g Esports - Team Envyus 11.22 17:30 1 - 2  
Team Dignitas - Forze 11.22 14:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Intel Extreme M., Eu, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Team Vitality 11.22 16:00 2 - 3  
E-Sport (CSGO, Intel Extreme M., NA, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Triumph - Chaos Esports Club 11.22 21:00 1 - 3  
E-Sport (CSGO,CyberGoldenLeague,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SJ Gaming - AGF Esport 11.22 11:50 2 - 0  
E-Sport (CSGO,IntelExtMasBeijing,OCE,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renegades - Order 11.22 04:30 3 - 0  
E-Sport (CSGO,IntelExtMasBeijingAsia,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vici Gaming - Tyloo 11.22 10:00 3 - 0  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Royal Never Give Up 11.22 07:00 2 - 1  
Royal Never Give Up - Sparking Arrow Gaming 11.22 10:05 1 - 2  
Vici Gaming - Invictus Gaming 11.22 12:50 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Realms Collide)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - 4 Zoomers 11.22 21:00 2 - 0  
Beastcoast - Thunder Predator 11.22 01:30 0 - 2  
Omega Gaming - Play 4 Fun 11.22 23:15 1 - 1  
E-Sport (Dota2,CDA-FDC Pro Champ.,Gr.St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aster.aries - Elephant.4Am 11.22 12:50 0 - 2  
Ehome - Vici Gaming 11.22 10:05 1 - 2  
Psg.lgd - Team Aster 11.22 07:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 1,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Natus Vincere 11.22 14:00 2 - 0  
Team Liquid - Alliance 11.22 17:15 2 - 0  
Virtus.pro - Team Nigma 11.22 20:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 2,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberium - Winstrike Team 11.22 10:00 1 - 2  
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AG Super Play - Lgd Goose 11.22 13:00 1 - 3  
eStar Pro - Team We 11.22 09:55 0 - 3  
Talent Gaming - Vici Gaming 11.22 07:00 3 - 0  
E-Sport (LOL, NEST 2020, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Edward Gaming 11.22 07:00 1 - 2  
Rogue Warriors - Vici Gaming 11.22 10:00 0 - 2  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obey Alliance - Sheer Cold 11.22 20:00 3 - 2  
E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Susanoo - American Tornado 11.22 02:20 0 - 3  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ninjas In Pyjamas - Team Liquid 11.22 18:00 1 - 2  
E-Sport (Rocket, RLCS, NA Winter-RegEve)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosf Esports - Crimson Wings 11.22 20:20 2 - 3  
Kansas City Pioneers - Down Two Earth 11.22 21:00 3 - 0  
Loco - Sippin Ice Cubes 11.22 19:40 3 - 0  
Nrg Esports - Continuum 11.22 19:00 3 - 0  
Spacestation Gaming - 72PC 11.22 19:00 3 - 0  
Susquehanna Soniqs - Nefarious 11.22 20:20 3 - 1  
The Peeps - Iz Im Dreamin 11.22 21:00 3 - 1  
Xset - Sol 11.22 19:40 3 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Tiikerit 11.22 17:00 8 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Sveiva 11.22 12:00 5 - 8  
Tunet - Greaker 11.22 16:00 6 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Habo - Linköping 11.22 16:30 10 - 10  
Jönköping - Sirius 11.22 17:00 7 - 4  
Pixbo Wallenstam - Helsingborg 11.22 16:00 6 - 7  
Thorengruppen - IBK Dalen 11.22 16:00 3 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Falun 11.22 13:00 9 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pato Branco - Joinville 11.22 01:30 1 - 5  
Tubarao - Praia Clube 11.22 22:00 6 - 3  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Sumida 11.22 08:00 4 - 3  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Katowice - Brzeg 11.22 18:00 3 - 7  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Adcr Caxinas 11.22 12:00 5 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Murcia 11.22 18:30 2 - 2  
Barcelona - Parrulo Ferrol 11.22 19:00 2 - 2  
Golf (Joburg Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joburg Open 2020 11.22 23:00    
Golf (RSM Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RSM Classic 2020 11.22 23:00    
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 11.22 17:00 5 - 3  
Karlovy Vary - Plzen 11.22 15:30 1 - 0  
Mladá Boleslav - Vitkovice 11.22 16:00 2 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Liberec 11.22 17:00 2 - 2  
Mountfield HK - Litvínov 11.22 18:20 4 - 1  
Pardubice - Trinec 11.22 17:00 6 - 6  
Sparta Praha - Olomouc 11.22 16:00 7 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Rungsted 11.22 15:00 2 - 2  
Odense - Aalborg 11.22 15:00 0 - 7  
Rödovre - Sönderjyske 11.22 14:00 1 - 8  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Vasas 11.22 18:30 1 - 5  
Gyergyói HK - Dunaújváros 11.22 17:30 4 - 1  
MAC-HKB - Újpest 11.22 14:10 6 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogiljev - Sahtar Szoligorszk 11.22 15:00 1 - 7  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Nomad 11.22 12:00 3 - 1  
Kulager Petropavlovszk - Szarjarka Karaganda 11.22 12:00 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Szeversztal Cserepovec 11.22 13:00 1 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szpartak Moszkva 11.22 15:00 5 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Barisz 11.22 12:30 4 - 1  
SZKA Szentpétervár - Amur Habarovszk 11.22 15:30 5 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Moszkva 11.22 13:00 2 - 5  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Torun 11.22 17:00 2 - 2  
Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 11.22 17:00 4 - 2  
Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 11.22 18:00 1 - 1  
Sanok - GKS Tychy 11.22 18:00 3 - 1  
Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim 11.22 17:00 4 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimp Riga - Zemgale/LLU 11.22 16:10 2 - 1  
Jégkorong (Magenta Sport Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Schwenningen 11.22 14:00 4 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Krilja Szovjetov Moszkva 11.22 11:00 3 - 3  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Rubin Tyumeny 2 11.22 09:00 4 - 1  
Dinamo Szentpétervár 2 - Tajfun Usszurijszk 11.22 11:00 3 - 2  
SZKA-Varjagi - Szahalinszkije Akulj 11.22 11:00 3 - 1  
Tolpar Ufa - Jugra Hanti-Manszijszk 2 11.22 09:00 4 - 2  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Ringerike 11.22 17:00 6 - 4  
Furuset - Haugesund 11.22 12:00 2 - 7  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen 11.22 17:00 7 - 2  
Dresden - Bad Nauheim 11.22 17:00 2 - 2  
Ravensburg - Kassel 11.22 17:00 2 - 4  
Tölzer Löwen - Lausitzer Füchse 11.22 17:00 7 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 11.22 17:30 2 - 3  
Graz - Linz 11.22 16:30 3 - 1  
Klagenfurt - Salzburg 11.22 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Väsby - Björklöven 11.22 15:00 5 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Lulea 11.22 15:00 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Skalica 11.22 18:00 6 - 4  
Topolcany - Dubnica 11.22 18:00 8 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Detva 11.22 17:00 3 - 3  
Michalovce - Diósgyőr 11.22 16:00 1 - 2  
Nove Zamky - Poprad 11.22 18:00 2 - 5  
Slovan Bratislava - Kosice 11.22 16:00 4 - 1  
Trencin - Liptovsky Mikulas 11.22 17:00 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Ermak Angarszk 11.22 15:00 2 - 1  
CSZK Szamara - Metallurg Novokuznyeck 11.22 10:00 3 - 2  
Dizel Penza - Szokol Krasznojarszk 11.22 15:00 4 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Rosztov 11.22 15:00 4 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Tambov 11.22 13:00 5 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Cibona Zágráb 11.22 17:00 87 - 68  
Olimpija Ljubljana - Igokea 11.22 19:00 87 - 87, h.u. 103 - 92  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Townsville (Helyszín: Townsville) 11.22 05:00 75 - 87  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Pinheiros 11.22 00:00 84 - 78  
Caxias do Sul - Paulistano 11.22 20:00 62 - 86  
Flamengo - Pato 11.22 23:00 105 - 70  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Surrey 11.22 16:00 98 - 62  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Glasgow 11.22 18:00 73 - 86  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Leicester 11.22 15:30 98 - 89  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Paralimni 11.22 15:00 67 - 38  
Keravnosz Nicosia - Apollon Limasszol 11.22 15:00 93 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Cheongju Stars 11.22 10:00 64 - 81  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sacramento (Shiva) - San Antonio (Goku) 11.22 07:00 45 - 55  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (Bumblebee) - Brooklyn (Kub_07) 11.22 16:18 58 - 39  
Boston (Bumblebee) - Philadelphia (Iamdevilwalk) 11.22 15:06 50 - 57  
Boston (Bumblebee) - Toronto (Aphex) 11.22 15:42 60 - 29  
Brooklyn (Kub_07) - Philadelphia (Iamdevilwalk) 11.22 17:30 48 - 50  
Philadelphia (Iamdevilwal - Boston (Bumblebee) 11.22 16:54 67 - 68  
Philadelphia (Iamdevilwal - Brooklyn (Kub_07) 11.22 15:42 48 - 59  
Philadelphia (Iamdevilwal - Toronto (Aphex) 11.22 14:30 53 - 52  
Toronto (Aphex) - Boston (Bumblebee) 11.22 17:30 34 - 58  
Toronto (Aphex) - Brooklyn (Kub_07) 11.22 16:54 56 - 57  
Toronto (Aphex) - Philadelphia (Iamdevilwalk) 11.22 16:18 57 - 59  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota (Shiva) - Utah (Slamdunkvv) 11.22 12:12 49 - 51  
Oklahoma City (Iamdevilwa - Minnesota (Shiva) 11.22 11:36 48 - 53  
Oklahoma City (Iamdevilwa - Phoenix (Goku) 11.22 12:12 63 - 57  
Oklahoma City (Iamdevilwa - Utah (Slamdunkvv) 11.22 12:48 51 - 43  
Oklahoma City (Jiggling) - Minnesota (Bumblebee) 11.22 22:00 42 - 55  
Oklahoma City (Jiggling) - Phoenix (Tranquil) 11.22 23:12 38 - 39  
Phoenix (Goku) - Minnesota (Shiva) 11.22 12:48 71 - 53  
Phoenix (Goku) - Oklahoma City (Iamdevilwalk) 11.22 14:00 52 - 70  
Phoenix (Goku) - Utah (Slamdunkvv) 11.22 13:24 73 - 57  
Phoenix (Tranquil) - Minnesota (Bumblebee) 11.22 22:36 69 - 59  
Phoenix (Tranquil) - Utah (Ever) 11.22 22:00 55 - 34  
Utah (Ever) - Minnesota (Bumblebee) 11.22 23:12 44 - 69  
Utah (Ever) - Oklahoma City (Jiggling) 11.22 22:36 38 - 48  
Utah (Slamdunkvv) - Minnesota (Shiva) 11.22 14:00 62 - 52  
Utah (Slamdunkvv) - Phoenix (Goku) 11.22 11:36 66 - 39  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Joensuun Kataja 11.22 16:00 92 - 109  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitans Levallois - Nanterre 11.22 18:50 73 - 67  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Philippine Cup,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts (3.m.) 11.22 11:30 91 - 84  
TNT KaTropa - Phoenix Fuelmasters (3.m.) 11.22 09:00 89 - 92  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Periszteri 11.22 16:00 60 - 60, h.u. 71 - 75  
Lavrio - Ionikosz Nikea 11.22 16:00 81 - 91  
Panathinaikosz - Kolosszosz Rodosz 11.22 18:30 90 - 67  
Kosárlabda (Horvát bajn.,női, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ragusa Dubrovnik - Sibenik 11.22 17:00 87 - 64  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava Zágráb - Gorica 11.22 17:00 84 - 78  
Puntamika Zadar - Vrijednosnice Osijek 11.22 18:00 97 - 92  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Eilat 11.22 18:00 77 - 100  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 11.22 20:00 82 - 73  
Hapoel TA - Maccabi Haifa 11.22 18:00 83 - 92  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Earthfriends Tokyo Z - Yamagata 11.22 07:00 63 - 89  
Fukushima - Nara 11.22 05:30 92 - 65  
Gunma - Ibaraki 11.22 06:00 76 - 76, h.u. 86 - 81  
Nishinomiya - Kumamoto 11.22 06:00 94 - 81  
Saga Ballooners - Koshigaya 11.22 06:00 89 - 82  
Sendai - Nagoya Eagles 11.22 05:00 76 - 58  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Slask Wroclaw 11.22 15:30 82 - 88  
Spojnia Stargard - Starogard Gdanski 11.22 17:35 71 - 60  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Sleza Wroclaw 11.22 16:00 73 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Nevezis Kedainiai 11.22 16:00 87 - 85  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda 11.22 16:00 81 - 59  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fröya - Nidaros 11.22 16:00 75 - 72  
Gimle - Tromsö 11.22 15:00 93 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Telekom Bonn 11.22 15:00 97 - 74  
Bayern München - Ludwigsburg 11.22 18:00 93 - 70  
Bayreuth - Mitteldeutsch. Syntainics 11.22 15:00 99 - 81  
Crailsheim - Brose Bamberg 11.22 20:30 101 - 95  
S. Oliver Würzburg - Hamburg 11.22 15:00 61 - 90  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Napoli 11.22 18:00 72 - 83  
Forli - Ferrara 11.22 15:30 79 - 68  
Rieti - Pistoia 11.22 18:00 71 - 67  
Stella Azzurra Roma - Scafati 11.22 18:00 79 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Brescia 11.22 19:30 74 - 71  
Cantu - Virtus Roma 11.22 17:00 101 - 85  
Fortitudo Bologna - Virtus Bologna 11.22 18:00 71 - 91  
Olimpia Milano - Venezia 11.22 16:00 86 - 72  
Trento - Varese 11.22 19:00 74 - 77  
VL Pesaro - Reggio Emilia 11.22 20:45 84 - 63  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - San Martino di Lupari 11.22 18:00 60 - 70  
Empoli - PB63 Battipaglia 11.22 18:00 84 - 56  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Jekatyerinburg 11.22 13:30 57 - 94  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Moszkva 11.22 13:00 82 - 56  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - St. Pölten 11.22 17:30 77 - 74  
Wels - Hallmann Vienna 11.22 17:30 72 - 90  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz-Wels - Basket Flames 11.22 15:00 67 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Bilbao 11.22 16:00 89 - 96  
Estudiantes - Unicaja Malaga 11.22 12:30 90 - 92  
Gipuzkoa - Joventut Badalona 11.22 12:30 68 - 99  
Real Madrid - Manresa 11.22 20:00 100 - 78  
Valencia - Iberostar Tenerife 11.22 17:00 89 - 95  
Zaragoza - Barcelona 11.22 18:30 85 - 97  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Araski AES 11.22 18:15 52 - 54  
Ciudad de La Laguna - P. Avenida 11.22 13:30 55 - 84  
Ensino Lugo - Campus Promete 11.22 18:00 48 - 56  
Gernika Bizkaia - Cadi La Seu d'Urgell 11.22 18:00 80 - 61  
Gran Canaria - IDK Gipuzkoa 11.22 11:00 72 - 66  
Valencia - Zamarat 11.22 12:00 76 - 59  
Zaragoza - Estudiantes 11.22 13:00 64 - 85  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbo Kinna - Uppsala 11.22 16:00 60 - 82  
Udominate Umea - Norrköping 11.22 15:00 82 - 82, h.u. 95 - 92  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Podcetrtek 11.22 12:00 84 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Tofas Bursa 11.22 15:30 94 - 85  
Fenerbahce - Bahcesehir Koleji 11.22 13:15 70 - 56  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Nesibe Aydin 11.22 11:00 60 - 76  
Cankaya Univ. - Adanaspor 11.22 12:00 75 - 59  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikolaiv - Harkiv 11.22 13:00 81 - 73  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Defensor Sporting (5.m.) 11.22 01:45 77 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lok.Kubany Krasznodar 11.22 12:00 79 - 106  
Parma Permszkij Kraj - CSZKA Moszkva 11.22 13:30 61 - 95  
UNIKSZ Kazany - Himki Moszkva 11.22 11:00 83 - 76  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Metz 11.22 14:00 25 - 28  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Odense 11.22 16:00 32 - 21  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Otterup 11.22 14:00 30 - 23  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro - SönderjyskE 11.22 14:00 22 - 20  
Rödovre - AGF Arhus 11.22 15:00 30 - 22  
Kézilabda (EL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Nantes 11.22 10:30 27 - 21  
Höör - Fleury Loiret 11.22 16:00 24 - 28  
Nyköbing F. - Issy Paris 11.22 20:00 26 - 28  
Viborg - Dunarea Braila (Helyszín: Braila) 11.22 12:15 28 - 32  
Zvezda Zvenyigorod - Bera Bera 11.22 10:00 29 - 24  
Kézilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besa Famiglia Peja - Bosna Visoko 11.22 15:00 32 - 20  
Raimond Sassari - Parnassos Strovolou (Helyszín: Ciprus) 11.22 17:30 28 - 27  
Kézilabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colegio De Gaia - Remudas Gran Canaria (Helyszín: Spanyolo.) 11.22 19:00 13 - 30  
Granollers - Elche 11.22 19:30 20 - 34  
KHF Istogu - Beresztje Breszt 11.22 18:00 28 - 32  
Lokomotív Zágráb - Ali Mestrino 11.22 14:00 35 - 18  
Wiener Neustadt - Malaga 11.22 18:55 17 - 33  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cherbourg Manche - Nancy 11.22 15:20 24 - 28  
Pontault-Combault - Sarrebourg 11.22 16:00 35 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Pays d'Aix 11.22 17:30 23 - 24  
St. Raphael - Nantes 11.22 17:00    
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Sesvete 11.22 19:00 30 - 23  
Umag - Zamet 11.22 18:00 29 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnow - Zaglebie Lubin 11.22 15:00 24 - 26  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Oslo-Studentenes IK 11.22 16:00 29 - 23  
Nötteröy - Charlottenlund SK 11.22 17:00 30 - 26  
Stavanger IF - Kristiansand IF 11.22 18:00 25 - 34  
Viking TIF - Vikhammer 11.22 16:00 35 - 28  
Kézilabda (Norvég 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjellhammer - Baerum TH 11.22 19:00 18 - 30  
Levanger - Volda 11.22 13:00 21 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Arendal 11.22 17:00 25 - 28  
Naerbö - Fyllingen 11.22 17:00 37 - 33  
Viking Stavanger - Fjellhammer 11.22 15:00 23 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grosswallstadt - Eisenach 11.22 17:00 29 - 32  
Konstanz - Ferndorf 11.22 17:00 29 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Lemgo 11.22 16:00 32 - 32  
Flensburg - Stuttgart 11.22 13:30 34 - 30  
Göppingen - Wetzlar 11.22 16:00 33 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Kurpfalz-Bären Ketsch 11.22 16:30 33 - 21  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Madeira SAD 11.22 12:00 15 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Villa de Aranda 11.22 12:00 30 - 25  
Nava - Ademar Leon 11.22 20:00 19 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Amicitia Zürich 11.22 17:00 28 - 25  
Suhr Aarau - Bern 11.22 16:00 25 - 13  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Ystad IF 11.22 17:30 27 - 30  
Kézilabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Zrenjanin - Dinamo Pancevo 11.22 18:00 27 - 34  
Kézilabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Zeleznicar Nis 11.22 17:00 30 - 26  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Central Cordoba SDE 11.22 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Aldosivi 11.22 21:10 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Gimnasia LP 11.22 23:20 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Neftcsi Baku 11.22 11:00 1 - 4  
Zira - Keshla 11.22 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - RWD Molenbeek 11.22 16:00 2 - 1  
Westerlo - Seraing 11.22 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Anderlecht 11.22 13:30 2 - 1  
Charleroi - Gent 11.22 18:15 0 - 1  
Genk - Mouscron-Peruwelz 11.22 20:45 4 - 1  
Zulte Waregem - Mechelen 11.22 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Botev Vraca 11.22 11:30 2 - 1  
Lokomotív Plovdiv - CSZKA 1948 Szófia 11.22 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Olimpic Sarajevo 11.22 15:00 2 - 0  
Krupa na Vrbasu - Velez Mostar 11.22 13:00 1 - 1  
Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina 11.22 17:00 5 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Ferroviario CE 11.22 22:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose RS - Londrina 11.22 19:00 0 - 0  
Volta Redonda - Sao Bento 11.22 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Fortaleza 11.22 22:15 1 - 2  
Ceara - Atlético MG 11.22 20:00 2 - 2  
Goiás - Palmeiras SP 11.22 01:00 1 - 0  
Internacional RS - Fluminense RJ 11.22 22:15 1 - 2  
Sao Paulo SP - Vasco da Gama RJ 11.22 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Union Berlin 11.22 18:00 1 - 2  
Freiburg - Mainz 11.22 15:30 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Darmstadt 11.22 13:30 3 - 0  
Fürth - Regensburg 11.22 13:30 3 - 1  
Hamburg - Bochum 11.22 13:30 1 - 3  
Würzburg - Hannover 11.22 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Magdeburg 11.22 15:00 1 - 0  
Lübeck - Bayern München Amatőr 11.22 13:00 3 - 0  
Unterhaching - Viktoria Köln 11.22 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Universidad de Chile 11.22 23:15 1 - 1  
Palestino - La Serena 11.22 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Apollon Limasszol 11.22 19:00 1 - 2  
AEL Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 11.22 17:00 1 - 0  
Nea Szalamina Famaguszta - Omonia Nicosia 11.22 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herediano - Dep. Saprissa 11.22 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlasim - Dukla Praha 11.22 13:30 1 - 0  
Zizkov - Lisen 11.22 10:15 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pribram 11.22 14:00 1 - 1  
Sparta Praha - Ceske Budejovice 11.22 18:30 2 - 4  
Zlín - Plzen 11.22 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Skive 11.22 15:00 2 - 1  
Fremad Amager - Köge 11.22 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Sydvest 11.22 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Skovshoved 11.22 13:00 3 - 1  
Slagelse BI - Tarnby 11.22 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordsjaelland 11.22 14:00 1 - 1  
Aarhus GF - Midtjylland 11.22 16:00 1 - 2  
OB Odense - Sönderjyske 11.22 14:00 1 - 1  
Vejle - Bröndby 11.22 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Bloemfontein Celtic 11.22 14:30 4 - 2  
Mamelodi Sundowns - AmaZulu 11.22 14:30 4 - 3  
Tshakhuma - Baroka 11.22 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Stig) - Atalanta (Praym) 11.22 13:38 2 - 4  
Ajax (Stig) - Porto (Quavo) 11.22 13:52 0 - 0  
Ajax (Stig) - RB Leipzig (Oolancer) 11.22 12:00 0 - 4  
Ajax (Stig) - Sevilla (Kit) 11.22 12:14 1 - 1  
Atalanta (Praym) - Ajax (Stig) 11.22 12:28 2 - 2  
Atalanta (Praym) - Porto (Quavo) 11.22 14:06 0 - 3  
Atalanta (Praym) - RB Leipzig (Oolancer) 11.22 12:14 0 - 4  
Atalanta (Praym) - Sevilla (Kit) 11.22 12:42 3 - 1  
Atl. Madrid (Skripp) - Dortmund (Alback) 11.22 22:14 2 - 3  
Atl. Madrid (Skripp) - Internazionale (Fagur) 11.22 22:00 2 - 2  
Basaksehir (Iceman) - Mönchengladbach (Critic) 11.22 13:38 3 - 4  
Basaksehir (Iceman) - Sahtar Doneck (Sima) 11.22 12:42 3 - 0  
Bayern München (Baphomet) - Liverpool (Nixtape) 11.22 23:24 4 - 0  
Bayern München (Baphomet) - Real Madrid (Indenfor) 11.22 23:10 5 - 0  
Chelsea FC (Member) - Atl. Madrid (Skripp) 11.22 22:42 0 - 0  
Chelsea FC (Member) - Dortmund (Alback) 11.22 22:00 1 - 0  
Chelsea FC (Member) - Manchester Utd. (Kiser) 11.22 22:56 0 - 2  
Dortmund (Alback) - Atl. Madrid (Skripp) 11.22 23:24 3 - 2  
Dortmund (Alback) - Chelsea FC (Member) 11.22 23:10 1 - 3  
Internazionale (Fagur) - Atl. Madrid (Skripp) 11.22 23:10 0 - 1  
Internazionale (Fagur) - Chelsea FC (Member) 11.22 22:28 3 - 0  
Internazionale (Fagur) - Dortmund (Alback) 11.22 22:56 2 - 5  
Internazionale (Fagur) - Manchester Utd. (Kiser) 11.22 23:24 3 - 2  
Juventus (Dinototli) - Bayern München (Baphomet) 11.22 22:42 4 - 1  
Juventus (Dinototli) - Liverpool (Nixtape) 11.22 22:28 2 - 0  
Juventus (Dinototli) - Paris SG (Den1Bravo) 11.22 22:14 2 - 4  
Liverpool (Nixtape) - Bayern München (Baphomet) 11.22 22:14 2 - 2  
Liverpool (Nixtape) - Paris SG (Den1Bravo) 11.22 22:00    
Manchester Utd. (Kiser) - Atl. Madrid (Skripp) 11.22 22:28 3 - 3  
Manchester Utd. (Kiser) - Dortmund (Alback) 11.22 22:42 7 - 1  
Manchester Utd. (Kiser) - Internazionale (Fagur) 11.22 22:14 2 - 4  
Marseille (Alex_1333) - Basaksehir (Iceman) 11.22 13:10 3 - 5  
Marseille (Alex_1333) - Mönchengladbach (Critic) 11.22 14:06 5 - 0  
Mönchengladbach (Critic) - Basaksehir (Iceman) 11.22 12:28 5 - 2  
Mönchengladbach (Critic) - Marseille (Alex_1333) 11.22 12:56 1 - 5  
Mönchengladbach (Critic) - Sahtar Doneck (Sima) 11.22 13:10 4 - 0  
Paris SG (Den1Bravo) - Bayern München (Baphomet) 11.22 22:56 4 - 1  
Paris SG (Den1Bravo) - Juventus (Dinototli) 11.22 23:24 4 - 2  
Paris SG (Den1Bravo) - Liverpool (Nixtape) 11.22 23:10 5 - 1  
Paris SG (Den1Bravo) - Real Madrid (Indenfor) 11.22 22:28 2 - 2  
Porto (Quavo) - Ajax (Stig) 11.22 12:42 3 - 1  
Porto (Quavo) - Atalanta (Praym) 11.22 12:56 1 - 4  
Porto (Quavo) - RB Leipzig (Oolancer) 11.22 13:38 1 - 1  
Porto (Quavo) - Sevilla (Kit) 11.22 12:00 5 - 1  
RB Leipzig (Oolancer) - Ajax (Stig) 11.22 13:10 4 - 1  
RB Leipzig (Oolancer) - Porto (Quavo) 11.22 12:28 3 - 1  
RB Leipzig (Oolancer) - Sevilla (Kit) 11.22 12:56 5 - 0  
Real Madrid (Indenfor) - Bayern München (Baphomet) 11.22 22:00 0 - 4  
Real Madrid (Indenfor) - Juventus (Dinototli) 11.22 22:56 1 - 1  
Real Madrid (Indenfor) - Liverpool (Nixtape) 11.22 22:42 2 - 3  
Sahtar Doneck (Sima) - Basaksehir (Iceman) 11.22 13:52 2 - 0  
Sahtar Doneck (Sima) - Mönchengladbach (Critic) 11.22 12:00 1 - 1  
Sevilla (Kit) - Atalanta (Praym) 11.22 13:52 2 - 2  
Sevilla (Kit) - Porto (Quavo) 11.22 13:10 1 - 3  
Sevilla (Kit) - RB Leipzig (Oolancer) 11.22 14:06 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Oolancer) - Dinamo Zagreb (Stig) 11.22 08:10 7 - 1  
CSZKA Moszkva (Oolancer) - Feyenoord Rotterdam (Praym) 11.22 08:24 3 - 1  
CSZKA Moszkva (Oolancer) - PAOK (Kit) 11.22 07:56 4 - 1  
CSZKA Moszkva (Oolancer) - Rangers (Quavo) 11.22 07:28 4 - 1  
Dinamo Zagreb (Stig) - CSZKA Moszkva (Oolancer) 11.22 07:00 1 - 5  
Dinamo Zagreb (Stig) - Feyenoord Rotterdam (Praym) 11.22 08:38 1 - 2  
Dinamo Zagreb (Stig) - PAOK (Kit) 11.22 07:14 5 - 1  
Dinamo Zagreb (Stig) - Rangers (Quavo) 11.22 08:52 2 - 3  
Feyenoord Rotterdam (Pray - PAOK (Kit) 11.22 07:42 2 - 0  
Feyenoord Rotterdam (Pray - Rangers (Quavo) 11.22 09:06 3 - 0  
Leicester (Iceman) - Milan (Alex_1333) 11.22 07:00 4 - 2  
Leicester (Iceman) - Real Sociedad (Sima) 11.22 07:42 0 - 4  
Leicester (Iceman) - Villarreal (Critic) 11.22 08:38 1 - 1  
Milan (Alex_1333) - Leicester (Iceman) 11.22 08:10 2 - 2  
Milan (Alex_1333) - Real Sociedad (Sima) 11.22 08:24 4 - 1  
Milan (Alex_1333) - Villarreal (Critic) 11.22 09:06 4 - 1  
PAOK (Kit) - CSZKA Moszkva (Oolancer) 11.22 09:06 3 - 4  
PAOK (Kit) - Dinamo Zagreb (Stig) 11.22 08:24 2 - 3  
PAOK (Kit) - Feyenoord Rotterdam (Praym) 11.22 08:52 0 - 2  
PAOK (Kit) - Rangers (Quavo) 11.22 08:10 3 - 1  
Rangers (Quavo) - CSZKA Moszkva (Oolancer) 11.22 08:38 2 - 3  
Rangers (Quavo) - Dinamo Zagreb (Stig) 11.22 07:42 4 - 0  
Rangers (Quavo) - Feyenoord Rotterdam (Praym) 11.22 07:56 3 - 1  
Rangers (Quavo) - PAOK (Kit) 11.22 07:00 1 - 0  
Real Sociedad (Sima) - Leicester (Iceman) 11.22 08:52 1 - 1  
Real Sociedad (Sima) - Milan (Alex_1333) 11.22 07:14 1 - 0  
Real Sociedad (Sima) - Villarreal (Critic) 11.22 07:00 1 - 0  
Villarreal (Critic) - Leicester (Iceman) 11.22 07:28 3 - 1  
Villarreal (Critic) - Milan (Alex_1333) 11.22 07:56 2 - 6  
Villarreal (Critic) - Real Sociedad (Sima) 11.22 08:10 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Oolancer) - Liverpool (Kit) 11.22 10:26 2 - 3  
Chelsea (Oolancer) - Manchester City (Stig) 11.22 10:40 5 - 0  
Chelsea (Oolancer) - Manchester Utd. (Quavo) 11.22 09:58 1 - 0  
Chelsea (Oolancer) - Tottenham (Praym) 11.22 10:54 2 - 0  
Everton (Sima) - Leicester (Iceman) 11.22 11:22 2 - 3  
Everton (Sima) - Newcastle United (Critic) 11.22 09:30 4 - 2  
Everton (Sima) - Wolverhampton (Alex_1333) 11.22 09:44 0 - 5  
Leicester (Iceman) - Everton (Sima) 11.22 10:12 4 - 3  
Leicester (Iceman) - Newcastle United (Critic) 11.22 11:08 4 - 2  
Leicester (Iceman) - Wolverhampton (Alex_1333) 11.22 09:30 2 - 2  
Liverpool (Kit) - Manchester City (Stig) 11.22 10:54 2 - 1  
Liverpool (Kit) - Manchester Utd. (Quavo) 11.22 10:40 5 - 6  
Liverpool (Kit) - Tottenham (Praym) 11.22 11:22 0 - 5  
Manchester City (Stig) - Chelsea (Oolancer) 11.22 09:30 2 - 2  
Manchester City (Stig) - Liverpool (Kit) 11.22 09:44 1 - 2  
Manchester City (Stig) - Manchester Utd. (Quavo) 11.22 11:22 1 - 2  
Manchester City (Stig) - Tottenham (Praym) 11.22 11:08 1 - 3  
Manchester Utd. (Quavo) - Chelsea (Oolancer) 11.22 11:08 0 - 5  
Manchester Utd. (Quavo) - Liverpool (Kit) 11.22 09:30 1 - 2  
Manchester Utd. (Quavo) - Manchester City (Stig) 11.22 10:12 4 - 0  
Manchester Utd. (Quavo) - Tottenham (Praym) 11.22 10:26 1 - 2  
Newcastle United (Critic) - Everton (Sima) 11.22 10:40 2 - 1  
Newcastle United (Critic) - Leicester (Iceman) 11.22 09:58 3 - 2  
Newcastle United (Critic) - Wolverhampton (Alex_1333) 11.22 10:26 4 - 4  
Tottenham (Praym) - Chelsea (Oolancer) 11.22 09:44 2 - 2  
Tottenham (Praym) - Liverpool (Kit) 11.22 10:12 0 - 0  
Tottenham (Praym) - Manchester City (Stig) 11.22 09:58 3 - 2  
Wolverhampton (Alex_1333) - Everton (Sima) 11.22 10:54 6 - 4  
Wolverhampton (Alex_1333) - Leicester (Iceman) 11.22 10:40 5 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Dinamo Kijev (Jkey) 11.22 08:18 1 - 2  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Lokom. Moszkva (Kravark) 11.22 07:42 2 - 0  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Sahtar Doneck (It29) 11.22 09:06 3 - 0  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Spartak Moscow (Rebels) 11.22 08:30 7 - 0  
Dinamo Kijev (Jkey) - CSZKA Moszkva (Plevis) 11.22 09:18 1 - 1  
Dinamo Kijev (Jkey) - Lokom. Moszkva (Kravark) 11.22 08:06 2 - 1  
Dinamo Kijev (Jkey) - Spartak Moscow (Rebels) 11.22 08:54 3 - 0  
Lokom. Moszkva (Kravark) - CSZKA Moszkva (Plevis) 11.22 08:42 0 - 1  
Lokom. Moszkva (Kravark) - Dinamo Kijev (Jkey) 11.22 09:06 1 - 1  
Lokom. Moszkva (Kravark) - Sahtar Doneck (It29) 11.22 07:54 3 - 2  
Lokom. Moszkva (Kravark) - Spartak Moscow (Rebels) 11.22 08:18 2 - 0  
Sahtar Doneck (It29) - CSZKA Moszkva (Plevis) 11.22 08:06 0 - 2  
Sahtar Doneck (It29) - Dinamo Kijev (Jkey) 11.22 08:30 2 - 5  
Sahtar Doneck (It29) - Lokom. Moszkva (Kravark) 11.22 08:54 2 - 3  
Sahtar Doneck (It29) - Spartak Moscow (Rebels) 11.22 07:42    
Spartak Moscow (Rebels) - Dinamo Kijev (Jkey) 11.22 07:54 2 - 1  
Spartak Moscow (Rebels) - Lokom. Moszkva (Kravark) 11.22 09:18 1 - 3  
Spartak Moscow (Rebels) - Sahtar Doneck (It29) 11.22 08:42 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Nikkitta) - Bayern München (Plevis) 11.22 17:54 0 - 1  
Barcelona (Nikkitta) - Liverpool (Laikingdast) 11.22 16:30 1 - 1  
Barcelona (Nikkitta) - Paris SG (Kodak) 11.22 18:18 1 - 2  
Barcelona (Nikkitta) - Real Madrid (Dangerdim77) 11.22 17:06 4 - 1  
Bayern München (Jkey) - FC Barcelona (Rebels) 11.22 11:04 4 - 1  
Bayern München (Jkey) - Liverpool (It29) 11.22 09:40 1 - 0  
Bayern München (Jkey) - Paris SG (Kravark) 11.22 10:16 2 - 1  
Bayern München (Jkey) - Real Madrid (Plevis) 11.22 11:28 0 - 1  
Bayern München (Plevis) - Barcelona (Nikkitta) 11.22 16:54 1 - 1  
Bayern München (Plevis) - Liverpool (Laikingdast) 11.22 17:42 0 - 2  
Bayern München (Plevis) - Paris SG (Kodak) 11.22 16:30 2 - 2  
Bayern München (Plevis) - Real Madrid (Dangerdim77) 11.22 18:18 1 - 2  
FC Barcelona (Rebels) - Bayern München (Jkey) 11.22 10:04 1 - 4  
FC Barcelona (Rebels) - Liverpool (It29) 11.22 10:52 2 - 2  
FC Barcelona (Rebels) - Paris SG (Kravark) 11.22 11:28 1 - 5  
FC Barcelona (Rebels) - Real Madrid (Plevis) 11.22 09:40 0 - 5  
Liverpool (It29) - Bayern München (Jkey) 11.22 10:40 0 - 2  
Liverpool (It29) - FC Barcelona (Rebels) 11.22 09:52 4 - 1  
Liverpool (It29) - Paris SG (Kravark) 11.22 11:04 0 - 2  
Liverpool (It29) - Real Madrid (Plevis) 11.22 10:16 1 - 1  
Liverpool (Laikingdast) - Barcelona (Nikkitta) 11.22 17:30 0 - 1  
Liverpool (Laikingdast) - Bayern München (Plevis) 11.22 16:42 2 - 2  
Liverpool (Laikingdast) - Paris SG (Kodak) 11.22 17:06 2 - 5  
Liverpool (Laikingdast) - Real Madrid (Dangerdim77) 11.22 17:54 4 - 0  
Paris SG (Kodak) - Barcelona (Nikkitta) 11.22 17:18 0 - 1  
Paris SG (Kodak) - Bayern München (Plevis) 11.22 17:30 2 - 0  
Paris SG (Kodak) - Liverpool (Laikingdast) 11.22 18:06 0 - 5  
Paris SG (Kodak) - Real Madrid (Dangerdim77) 11.22 16:42 4 - 1  
Paris SG (Kravark) - Bayern München (Jkey) 11.22 11:16 0 - 2  
Paris SG (Kravark) - FC Barcelona (Rebels) 11.22 10:28 3 - 0  
Paris SG (Kravark) - Liverpool (It29) 11.22 10:04 3 - 2  
Paris SG (Kravark) - Real Madrid (Plevis) 11.22 10:52 1 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Barcelona (Nikkitta) 11.22 18:06 1 - 4  
Real Madrid (Dangerdim77) - Bayern München (Plevis) 11.22 17:18 2 - 2  
Real Madrid (Dangerdim77) - Liverpool (Laikingdast) 11.22 16:54 0 - 3  
Real Madrid (Dangerdim77) - Paris SG (Kodak) 11.22 17:42 0 - 1  
Real Madrid (Plevis) - Bayern München (Jkey) 11.22 10:28 0 - 0  
Real Madrid (Plevis) - FC Barcelona (Rebels) 11.22 10:40 5 - 0  
Real Madrid (Plevis) - Liverpool (It29) 11.22 11:16 1 - 0  
Real Madrid (Plevis) - Paris SG (Kravark) 11.22 09:52 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Kodak) - Leverkusen (Laikingdast) 11.22 15:46 1 - 4  
Arsenal (Kodak) - Milan (Nikkitta) 11.22 14:58 1 - 1  
Leicester City (Plevis) - Leverkusen (Laikingdast) 11.22 15:22 0 - 3  
Leicester City (Plevis) - Milan (Nikkitta) 11.22 14:34 0 - 1  
Leicester City (Plevis) - Napoli (Dangerdim77) 11.22 15:58 0 - 1  
Leverkusen (Laikingdast) - Arsenal (Kodak) 11.22 14:46 1 - 3  
Leverkusen (Laikingdast) - Napoli (Dangerdim77) 11.22 15:34 1 - 2  
Milan (Nikkitta) - Arsenal (Kodak) 11.22 15:58 2 - 2  
Milan (Nikkitta) - Leicester City (Plevis) 11.22 15:34 0 - 0  
Milan (Nikkitta) - Leverkusen (Laikingdast) 11.22 14:10 1 - 1  
Milan (Nikkitta) - Napoli (Dangerdim77) 11.22 14:46 0 - 1  
Napoli (Dangerdim77) - Arsenal (Kodak) 11.22 15:22 4 - 0  
Napoli (Dangerdim77) - Leicester City (Plevis) 11.22 14:58 2 - 1  
Napoli (Dangerdim77) - Leverkusen (Laikingdast) 11.22 14:34 0 - 2  
Napoli (Dangerdim77) - Milan (Nikkitta) 11.22 15:46 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Girondins Bourdeaux (G - FC Nantes (Alex_1333) 11.22 19:44 4 - 0  
FC Girondins Bourdeaux (G - Montpellier (Ever) 11.22 21:22 4 - 4  
FC Nantes (Alex_1333) - FC Girondins Bourdeaux (Gernaut) 11.22 20:54 3 - 1  
FC Nantes (Alex_1333) - Montpellier (Ever) 11.22 20:40 5 - 4  
FC Nantes (Alex_1333) - Rennes (Bobby) 11.22 21:36 3 - 3  
FC Nantes (Alex_1333) - Strasbourg (Critic) 11.22 21:22 3 - 4  
Lille (Olom) - Lyon (Praym) 11.22 21:22 3 - 3  
Lille (Olom) - Marseille (Oolancer) 11.22 21:36 1 - 3  
Lille (Olom) - Monaco (Walker) 11.22 20:54 1 - 4  
Lille (Olom) - Nice (Stig) 11.22 20:40 1 - 3  
Lyon (Praym) - Lille (Olom) 11.22 20:12 1 - 1  
Lyon (Praym) - Marseille (Oolancer) 11.22 19:44 0 - 3  
Lyon (Praym) - Monaco (Walker) 11.22 19:58 1 - 0  
Lyon (Praym) - Nice (Stig) 11.22 21:36 1 - 4  
Marseille (Oolancer) - Lille (Olom) 11.22 20:26 1 - 1  
Marseille (Oolancer) - Lyon (Praym) 11.22 20:54 3 - 1  
Marseille (Oolancer) - Monaco (Walker) 11.22 20:40 2 - 3  
Marseille (Oolancer) - Nice (Stig) 11.22 19:58 6 - 4  
Monaco (Walker) - Lille (Olom) 11.22 19:44 3 - 3  
Monaco (Walker) - Lyon (Praym) 11.22 21:08 1 - 3  
Monaco (Walker) - Marseille (Oolancer) 11.22 19:30 2 - 2  
Monaco (Walker) - Nice (Stig) 11.22 21:22 2 - 0  
Montpellier (Ever) - FC Girondins Bourdeaux (Gernaut) 11.22 20:12 3 - 2  
Montpellier (Ever) - Rennes (Bobby) 11.22 21:08 0 - 3  
Montpellier (Ever) - Strasbourg (Critic) 11.22 20:26 4 - 3  
Nice (Stig) - Lille (Olom) 11.22 19:30 1 - 1  
Nice (Stig) - Lyon (Praym) 11.22 20:26 3 - 0  
Nice (Stig) - Marseille (Oolancer) 11.22 21:08 2 - 4  
Nice (Stig) - Monaco (Walker) 11.22 20:12 1 - 4  
Rennes (Bobby) - FC Girondins Bourdeaux (Gernaut) 11.22 20:40 0 - 1  
Rennes (Bobby) - FC Nantes (Alex_1333) 11.22 20:26 1 - 4  
Rennes (Bobby) - Montpellier (Ever) 11.22 19:58 2 - 2  
Rennes (Bobby) - Strasbourg (Critic) 11.22 20:54 1 - 4  
Strasbourg (Critic) - FC Nantes (Alex_1333) 11.22 20:12 3 - 0  
Strasbourg (Critic) - Montpellier (Ever) 11.22 21:36 4 - 1  
Strasbourg (Critic) - Rennes (Bobby) 11.22 19:44 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FSV Mainz 05 (Walker) - E. Frankfurt (Praym) 11.22 18:38 0 - 1  
1. FSV Mainz 05 (Walker) - Hertha BSC (Oolancer) 11.22 17:00 1 - 3  
1. FSV Mainz 05 (Walker) - Hoffenheim (Stig) 11.22 18:52 3 - 2  
1. FSV Mainz 05 (Walker) - Wolfsburg (Olom) 11.22 17:14 2 - 3  
Bayern München (Gernaut) - RB Leipzig (Ever) 11.22 18:52 5 - 6  
Dortmund (Alex_1333) - Leverkusen (Bobby) 11.22 19:06 4 - 2  
Dortmund (Alex_1333) - Mönchengladbach (Critic) 11.22 18:52 3 - 2  
Dortmund (Alex_1333) - RB Leipzig (Ever) 11.22 18:10 5 - 1  
E. Frankfurt (Praym) - 1. FSV Mainz 05 (Walker) 11.22 17:28 2 - 2  
E. Frankfurt (Praym) - Hertha BSC (Oolancer) 11.22 17:14 1 - 6  
E. Frankfurt (Praym) - Hoffenheim (Stig) 11.22 19:06 1 - 1  
E. Frankfurt (Praym) - Wolfsburg (Olom) 11.22 17:42 1 - 1  
Hertha BSC (Oolancer) - 1. FSV Mainz 05 (Walker) 11.22 18:10 5 - 1  
Hertha BSC (Oolancer) - E. Frankfurt (Praym) 11.22 18:24 3 - 0  
Hertha BSC (Oolancer) - Hoffenheim (Stig) 11.22 17:28 0 - 0  
Hertha BSC (Oolancer) - Wolfsburg (Olom) 11.22 17:56 1 - 0  
Hoffenheim (Stig) - 1. FSV Mainz 05 (Walker) 11.22 17:42 3 - 1  
Hoffenheim (Stig) - E. Frankfurt (Praym) 11.22 17:56 1 - 0  
Hoffenheim (Stig) - Hertha BSC (Oolancer) 11.22 18:38 1 - 2  
Hoffenheim (Stig) - Wolfsburg (Olom) 11.22 17:00 1 - 0  
Leverkusen (Bobby) - Bayern München (Gernaut) 11.22 18:10 4 - 0  
Leverkusen (Bobby) - Dortmund (Alex_1333) 11.22 17:56 2 - 5  
Leverkusen (Bobby) - Mönchengladbach (Critic) 11.22 18:24 0 - 4  
Leverkusen (Bobby) - RB Leipzig (Ever) 11.22 17:28 2 - 2  
Mönchengladbach (Critic) - Dortmund (Alex_1333) 11.22 17:42 2 - 3  
Mönchengladbach (Critic) - Leverkusen (Bobby) 11.22 17:14 4 - 1  
Mönchengladbach (Critic) - RB Leipzig (Ever) 11.22 19:06 0 - 5  
RB Leipzig (Ever) - Bayern München (Gernaut) 11.22 17:42 1 - 0  
RB Leipzig (Ever) - Dortmund (Alex_1333) 11.22 17:00 0 - 4  
RB Leipzig (Ever) - Leverkusen (Bobby) 11.22 18:38 2 - 2  
RB Leipzig (Ever) - Mönchengladbach (Critic) 11.22 17:56 2 - 1  
Wolfsburg (Olom) - 1. FSV Mainz 05 (Walker) 11.22 18:24 1 - 1  
Wolfsburg (Olom) - E. Frankfurt (Praym) 11.22 18:52 3 - 5  
Wolfsburg (Olom) - Hertha BSC (Oolancer) 11.22 19:06 1 - 0  
Wolfsburg (Olom) - Hoffenheim (Stig) 11.22 18:10 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Manchester City (Poli) 11.22 00:20 2 - 3  
Ajax (Cobra4) - Milan (Val) 11.22 04:00 2 - 1  
Ajax (Cobra4) - Porto (Zeus) 11.22 02:40 4 - 3  
Ajax (Cobra4) - Trabzonspor (Ang) 11.22 01:40 2 - 3  
Arsenal (Marley) - Celtic (Pantovits) 11.22 12:00 2 - 2  
Arsenal (Marley) - Galatasaray (Nox) 11.22 07:00 3 - 2  
Arsenal (Marley) - Lazio (Cliff) 11.22 13:20 1 - 0  
Arsenal (Marley) - Liverpool (Tanto) 11.22 06:00 1 - 2  
Arsenal (Marley) - Lyon (Apollo) 11.22 09:40 3 - 2  
Arsenal (Marley) - Roma (Reaper) 11.22 08:20 3 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Besiktas (Vasm) 11.22 15:40 3 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Fenerbahce (Mitchef) 11.22 16:40 3 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Juventus (Ben) 11.22 19:20 0 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.22 21:40 2 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - PSV (Gorilla) 11.22 18:00 1 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Tottenham (Kot) 11.22 14:20 0 - 3  
Barcelona (Ak) - Manchester City (Poli) 11.22 01:40 2 - 2  
Barcelona (Ak) - Porto (Zeus) 11.22 04:20 4 - 5  
Barcelona (Ak) - Trabzonspor (Ang) 11.22 03:00 1 - 3  
Bayern München (Moebius) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.22 19:00 4 - 1  
Bayern München (Moebius) - Juventus (Ben) 11.22 17:40 2 - 1  
Bayern München (Moebius) - Napoli (Gosas) 11.22 15:20 3 - 2  
Bayern München (Moebius) - Panathinaikosz (Pjo) 11.22 14:00 2 - 1  
Bayern München (Moebius) - PAOK (Andre) 11.22 21:20 4 - 1  
Bayern München (Moebius) - Valencia (Billiot) 11.22 20:20 2 - 1  
Besiktas (Vasm) - Bayern München (Moebius) 11.22 22:20 1 - 0  
Besiktas (Vasm) - Chelsea (Tommy) 11.22 14:40 2 - 2  
Besiktas (Vasm) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.22 16:00 3 - 0  
Besiktas (Vasm) - Napoli (Gosas) 11.22 21:00 0 - 3  
Besiktas (Vasm) - Panathinaikosz (Pjo) 11.22 19:40 1 - 4  
Besiktas (Vasm) - Tottenham (Kot) 11.22 17:20 4 - 3  
Celtic (Pantovits) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.22 11:00 1 - 4  
Celtic (Pantovits) - Feyenoord (Johnybegood) 11.22 09:40 1 - 4  
Celtic (Pantovits) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.22 08:20 4 - 5  
Celtic (Pantovits) - Marseille (Legolas) 11.22 13:20 1 - 3  
Celtic (Pantovits) - Paris SG (Kubrik) 11.22 06:00 3 - 3  
Celtic (Pantovits) - Real Madrid (Herculex) 11.22 07:20 1 - 2  
Chelsea (Tommy) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.22 20:20 2 - 3  
Chelsea (Tommy) - Bayern München (Moebius) 11.22 18:00 1 - 3  
Chelsea (Tommy) - Napoli (Gosas) 11.22 16:40 3 - 2  
Chelsea (Tommy) - Panathinaikosz (Pjo) 11.22 15:20 1 - 2  
Chelsea (Tommy) - PAOK (Andre) 11.22 14:20 5 - 2  
Chelsea (Tommy) - Valencia (Billiot) 11.22 21:40 2 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Ajax (Cobra4) 11.22 02:00 4 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Barcelona (Ak) 11.22 03:20 6 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Leverkusen (Pg) 11.22 01:00 5 - 2  
Dortmund (Teok) - Ajax (Cobra4) 11.22 03:40 3 - 3  
Dortmund (Teok) - Leverkusen (Pg) 11.22 02:20 4 - 4  
Dortmund (Teok) - Milan (Val) 11.22 01:00 2 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Arsenal (Marley) 11.22 10:40 2 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Feyenoord (Johnybegood) 11.22 08:20 1 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.22 07:00 3 - 4  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Marseille (Legolas) 11.22 12:00 1 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Paris SG (Kubrik) 11.22 13:20 4 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Real Madrid (Herculex) 11.22 05:40 3 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Bayern München (Moebius) 11.22 15:00 1 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Besiktas (Vasm) 11.22 20:00 1 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Chelsea (Tommy) 11.22 16:20 3 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.22 17:20 1 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Napoli (Gosas) 11.22 22:20 3 - 4  
Fenerbahce (Mitchef) - Tottenham (Kot) 11.22 18:40 2 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Arsenal (Marley) 11.22 09:20 2 - 0  
Feyenoord (Johnybegood) - Lyon (Apollo) 11.22 08:00 2 - 0  
Feyenoord (Johnybegood) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.22 05:40 0 - 3  
Feyenoord (Johnybegood) - Marseille (Legolas) 11.22 10:40 1 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Paris SG (Kubrik) 11.22 11:40 3 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Real Madrid (Herculex) 11.22 13:00 5 - 3  
Galatasaray (Nox) - Celtic (Pantovits) 11.22 07:40 3 - 2  
Galatasaray (Nox) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.22 06:40 3 - 4  
Galatasaray (Nox) - Feyenoord (Johnybegood) 11.22 05:20 1 - 3  
Galatasaray (Nox) - Lazio (Cliff) 11.22 09:00 4 - 1  
Galatasaray (Nox) - Liverpool (Tanto) 11.22 10:20 3 - 4  
Galatasaray (Nox) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.22 12:40 4 - 2  
Internazionale (Crysis) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.22 00:00 1 - 1  
Internazionale (Crysis) - Dortmund (Teok) 11.22 01:20 4 - 1  
Internazionale (Crysis) - Leverkusen (Pg) 11.22 03:40 3 - 2  
Juventus (Ben) - Besiktas (Vasm) 11.22 14:00 2 - 4  
Juventus (Ben) - Chelsea (Tommy) 11.22 19:00 2 - 2  
Juventus (Ben) - Fenerbahce (Mitchef) 11.22 15:20 1 - 4  
Juventus (Ben) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.22 20:20 3 - 4  
Juventus (Ben) - PSV (Gorilla) 11.22 16:40 3 - 1  
Juventus (Ben) - Tottenham (Kot) 11.22 21:40 6 - 2  
Lazio (Cliff) - Celtic (Pantovits) 11.22 05:00 1 - 4  
Lazio (Cliff) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.22 12:20 1 - 2  
Lazio (Cliff) - Feyenoord (Johnybegood) 11.22 11:00 0 - 3  
Lazio (Cliff) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.22 10:00 2 - 3  
Lazio (Cliff) - Paris SG (Kubrik) 11.22 07:20 2 - 3  
Lazio (Cliff) - Real Madrid (Herculex) 11.22 08:40 3 - 2  
Leverkusen (Pg) - Milan (Val) 11.22 02:40 3 - 1  
Leverkusen (Pg) - Porto (Zeus) 11.22 01:20 2 - 1  
Leverkusen (Pg) - Trabzonspor (Ang) 11.22 00:00 4 - 2  
Liverpool (Tanto) - Celtic (Pantovits) 11.22 06:20 1 - 2  
Liverpool (Tanto) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.22 05:00 0 - 4  
Liverpool (Tanto) - Feyenoord (Johnybegood) 11.22 12:40 2 - 2  
Liverpool (Tanto) - Lazio (Cliff) 11.22 07:40 0 - 3  
Liverpool (Tanto) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.22 11:20 1 - 3  
Liverpool (Tanto) - Real Madrid (Herculex) 11.22 10:00 3 - 5  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Bayern München (Moebius) 11.22 19:20 2 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Chelsea (Tommy) 11.22 20:40 3 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Napoli (Gosas) 11.22 18:00 1 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Panathinaikosz (Pjo) 11.22 17:00 1 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - PAOK (Andre) 11.22 15:40 4 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Valencia (Billiot) 11.22 14:20 3 - 1  
Lyon (Apollo) - Celtic (Pantovits) 11.22 10:40 2 - 2  
Lyon (Apollo) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.22 09:20 2 - 1  
Lyon (Apollo) - Galatasaray (Nox) 11.22 05:40 2 - 6  
Lyon (Apollo) - Lazio (Cliff) 11.22 12:00 3 - 3  
Lyon (Apollo) - Liverpool (Tanto) 11.22 13:00 4 - 1  
Lyon (Apollo) - Roma (Reaper) 11.22 07:00 1 - 2  
Manchester City (Poli) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.22 04:20 4 - 2  
Manchester City (Poli) - Rangers (Chris X) 11.22 03:00 1 - 4  
Manchester City (Poli) - Sporting CP (Rafa) 11.22 00:40 1 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Arsenal (Marley) 11.22 08:00 3 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lyon (Apollo) 11.22 06:40 2 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Marseille (Legolas) 11.22 09:00 4 - 5  
Manchester Utd.(Kasandra) - Paris SG (Kubrik) 11.22 10:20 3 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - Real Madrid (Herculex) 11.22 11:40 2 - 3  
Manchester Utd.(Kasandra) - Roma (Reaper) 11.22 05:20 5 - 2  
Marseille (Legolas) - Arsenal (Marley) 11.22 12:20 3 - 4  
Marseille (Legolas) - Galatasaray (Nox) 11.22 08:40 3 - 3  
Marseille (Legolas) - Lazio (Cliff) 11.22 06:00 6 - 5  
Marseille (Legolas) - Liverpool (Tanto) 11.22 07:20 4 - 4  
Marseille (Legolas) - Lyon (Apollo) 11.22 11:00 2 - 2  
Marseille (Legolas) - Roma (Reaper) 11.22 09:40 1 - 3  
Milan (Val) - Internazionale (Crysis) 11.22 02:20 4 - 2  
Milan (Val) - Porto (Zeus) 11.22 00:00 1 - 2  
Milan (Val) - RB Leipzig (Panica) 11.22 03:40 2 - 1  
Napoli (Gosas) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.22 17:40 1 - 3  
Napoli (Gosas) - Juventus (Ben) 11.22 16:20 2 - 1  
Napoli (Gosas) - Panathinaikosz (Pjo) 11.22 21:20 1 - 3  
Napoli (Gosas) - PAOK (Andre) 11.22 20:00 3 - 1  
Napoli (Gosas) - PSV (Gorilla) 11.22 15:00 3 - 4  
Napoli (Gosas) - Valencia (Billiot) 11.22 18:40 2 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.22 16:00 3 - 4  
Panathinaikosz (Pjo) - Fenerbahce (Mitchef) 11.22 21:00 5 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Juventus (Ben) 11.22 15:00 3 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - PAOK (Andre) 11.22 18:40 4 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - PSV (Gorilla) 11.22 22:20 4 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Valencia (Billiot) 11.22 17:20 2 - 2  
PAOK (Andre) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.22 14:40 2 - 2  
PAOK (Andre) - Besiktas (Vasm) 11.22 18:20 2 - 2  
PAOK (Andre) - Fenerbahce (Mitchef) 11.22 19:40 1 - 2  
PAOK (Andre) - Juventus (Ben) 11.22 22:00 1 - 3  
PAOK (Andre) - PSV (Gorilla) 11.22 21:00 0 - 2  
PAOK (Andre) - Valencia (Billiot) 11.22 16:00 2 - 1  
Paris SG (Kubrik) - Arsenal (Marley) 11.22 05:00 1 - 2  
Paris SG (Kubrik) - Galatasaray (Nox) 11.22 10:00 0 - 4  
Paris SG (Kubrik) - Liverpool (Tanto) 11.22 08:40 3 - 1  
Paris SG (Kubrik) - Lyon (Apollo) 11.22 12:20 1 - 1  
Paris SG (Kubrik) - Marseille (Legolas) 11.22 06:20 4 - 3  
Paris SG (Kubrik) - Roma (Reaper) 11.22 11:20 3 - 2  
Porto (Zeus) - Internazionale (Crysis) 11.22 01:00 4 - 2  
Porto (Zeus) - RB Leipzig (Panica) 11.22 02:20 4 - 1  
Porto (Zeus) - Sporting CP (Rafa) 11.22 03:20 4 - 0  
PSV (Gorilla) - Bayern München (Moebius) 11.22 16:20 3 - 3  
PSV (Gorilla) - Besiktas (Vasm) 11.22 21:20 1 - 1  
PSV (Gorilla) - Chelsea (Tommy) 11.22 17:40 2 - 0  
PSV (Gorilla) - Fenerbahce (Mitchef) 11.22 14:00 3 - 4  
PSV (Gorilla) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.22 19:00 2 - 4  
PSV (Gorilla) - Tottenham (Kot) 11.22 20:00 3 - 2  
Rangers (Chris X) - Ajax (Cobra4) 11.22 00:40 2 - 2  
Rangers (Chris X) - Barcelona (Ak) 11.22 02:00 5 - 2  
Rangers (Chris X) - Trabzonspor (Ang) 11.22 04:20 1 - 4  
RB Leipzig (Panica) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.22 01:20 0 - 5  
RB Leipzig (Panica) - Dortmund (Teok) 11.22 02:40 3 - 5  
RB Leipzig (Panica) - Internazionale (Crysis) 11.22 04:00 1 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Rangers (Chris X) 11.22 00:20 3 - 2  
Real Madrid (Herculex) - Arsenal (Marley) 11.22 06:20 5 - 2  
Real Madrid (Herculex) - Galatasaray (Nox) 11.22 11:20 4 - 0  
Real Madrid (Herculex) - Lyon (Apollo) 11.22 05:20 5 - 1  
Real Madrid (Herculex) - Marseille (Legolas) 11.22 07:40 5 - 1  
Real Madrid (Herculex) - Paris SG (Kubrik) 11.22 09:00 6 - 1  
Real Madrid (Herculex) - Roma (Reaper) 11.22 12:40 2 - 3  
Roma (Reaper) - Celtic (Pantovits) 11.22 09:20 4 - 3  
Roma (Reaper) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.22 08:00 1 - 4  
Roma (Reaper) - Feyenoord (Johnybegood) 11.22 06:40 2 - 4  
Roma (Reaper) - Galatasaray (Nox) 11.22 13:00 3 - 3  
Roma (Reaper) - Lazio (Cliff) 11.22 10:20 4 - 0  
Roma (Reaper) - Liverpool (Tanto) 11.22 11:40 4 - 3  
Sporting CP (Rafa) - Barcelona (Ak) 11.22 00:20 1 - 5  
Sporting CP (Rafa) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.22 03:00 0 - 3  
Sporting CP (Rafa) - Dortmund (Teok) 11.22 04:00 2 - 2  
Sporting CP (Rafa) - Rangers (Chris X) 11.22 01:40 4 - 5  
Tottenham (Kot) - Bayern München (Moebius) 11.22 20:40 4 - 4  
Tottenham (Kot) - Chelsea (Tommy) 11.22 22:00 2 - 3  
Tottenham (Kot) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.22 14:40 2 - 2  
Tottenham (Kot) - Napoli (Gosas) 11.22 19:40 0 - 2  
Tottenham (Kot) - Panathinaikosz (Pjo) 11.22 18:20 2 - 3  
Tottenham (Kot) - PAOK (Andre) 11.22 17:00 0 - 4  
Trabzonspor (Ang) - Manchester City (Poli) 11.22 03:20 2 - 1  
Trabzonspor (Ang) - RB Leipzig (Panica) 11.22 00:40 2 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Sporting CP (Rafa) 11.22 02:00 0 - 1  
Valencia (Billiot) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.22 22:00 1 - 4  
Valencia (Billiot) - Besiktas (Vasm) 11.22 17:00 2 - 3  
Valencia (Billiot) - Fenerbahce (Mitchef) 11.22 18:20 4 - 4  
Valencia (Billiot) - Juventus (Ben) 11.22 20:40 3 - 2  
Valencia (Billiot) - PSV (Gorilla) 11.22 19:20 0 - 1  
Valencia (Billiot) - Tottenham (Kot) 11.22 15:40 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Milan (Praym) - Lazio (Stig) 11.22 16:36 1 - 4  
AC Milan (Praym) - Napoli (Olom) 11.22 15:12 0 - 1  
ACF Fiorentina (Gernaut) - Parma Calcio 1913 (Ever) 11.22 16:22 1 - 3  
Atalanta (Oolancer) - AC Milan (Praym) 11.22 15:54 4 - 0  
Atalanta (Oolancer) - Internazionale (Walker) 11.22 15:40 3 - 2  
Atalanta (Oolancer) - Lazio (Stig) 11.22 14:58 0 - 0  
Atalanta (Oolancer) - Napoli (Olom) 11.22 15:26 2 - 0  
Internazionale (Walker) - AC Milan (Praym) 11.22 16:08 3 - 3  
Internazionale (Walker) - Atalanta (Oolancer) 11.22 14:30 2 - 4  
Internazionale (Walker) - Lazio (Stig) 11.22 16:22 1 - 2  
Internazionale (Walker) - Napoli (Olom) 11.22 14:44 3 - 1  
Lazio (Stig) - AC Milan (Praym) 11.22 15:26 2 - 3  
Lazio (Stig) - Atalanta (Oolancer) 11.22 16:08 0 - 3  
Lazio (Stig) - Internazionale (Walker) 11.22 15:12 2 - 6  
Lazio (Stig) - Napoli (Olom) 11.22 14:30 0 - 3  
Napoli (Olom) - AC Milan (Praym) 11.22 16:22 2 - 3  
Napoli (Olom) - Atalanta (Oolancer) 11.22 16:36 0 - 1  
Napoli (Olom) - Internazionale (Walker) 11.22 15:54 1 - 0  
Napoli (Olom) - Lazio (Stig) 11.22 15:40 3 - 2  
Parma Calcio 1913 (Ever) - ACF Fiorentina (Gernaut) 11.22 15:12 2 - 3  
Parma Calcio 1913 (Ever) - UC Sampdoria (Bobby) 11.22 16:08 2 - 3  
Parma Calcio 1913 (Ever) - Udinese (Critic) 11.22 15:26 1 - 4  
Sassuolo (Alex_1333) - Parma Calcio 1913 (Ever) 11.22 15:40 3 - 2  
Sassuolo (Alex_1333) - Udinese (Critic) 11.22 16:22 2 - 3  
UC Sampdoria (Bobby) - ACF Fiorentina (Gernaut) 11.22 15:40 1 - 2  
UC Sampdoria (Bobby) - Udinese (Critic) 11.22 15:54 1 - 4  
Udinese (Critic) - Parma Calcio 1913 (Ever) 11.22 16:36 4 - 2  
Udinese (Critic) - Sassuolo (Alex_1333) 11.22 15:12 0 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - Dag Dages CF 11.22 08:20 4 - 0  
Aru Arukonda - Tbr Tabula Rasa 11.22 07:30 2 - 2  
Cfi Confession - NFC Nyancat FC 11.22 18:15 0 - 1  
Cfi Confession - Nht Newton Heath 11.22 16:35 2 - 4  
Dag Dages CF - Old Oldschool Xi 11.22 09:10 2 - 2  
Dag Dages CF - Tbr Tabula Rasa 11.22 10:00 1 - 1  
Meg Megapolice - Cfi Confession 11.22 14:55 0 - 2  
Meg Megapolice - Nht Newton Heath 11.22 17:25 1 - 3  
NFC Nyancat FC - Meg Megapolice 11.22 16:10 0 - 2  
NFC Nyancat FC - Own Owned 11.22 17:00 4 - 2  
Nht Newton Heath - NFC Nyancat FC 11.22 15:20 2 - 2  
Nht Newton Heath - Own Owned 11.22 14:30 3 - 4  
Old Oldschool Xi - Aru Arukonda 11.22 10:25 1 - 3  
Old Oldschool Xi - PSG Shemyakin Onze 11.22 07:55 4 - 5  
Own Owned - Cfi Confession 11.22 15:45 1 - 4  
Own Owned - Meg Megapolice 11.22 17:50 0 - 3  
PSG Shemyakin Onze - Aru Arukonda 11.22 09:35 1 - 4  
PSG Shemyakin Onze - Dag Dages CF 11.22 11:15 5 - 1  
Tbr Tabula Rasa - Old Oldschool Xi 11.22 10:50 2 - 3  
Tbr Tabula Rasa - PSG Shemyakin Onze 11.22 08:45 4 - 1  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Dangerdim77) - Brazil (Nikkitta) 11.22 13:36 0 - 3  
Belgium (Dangerdim77) - France (Laikingdast) 11.22 12:24 1 - 2  
Belgium (Dangerdim77) - Germany (Plevis) 11.22 12:48 1 - 1  
Brazil (Nikkitta) - Belgium (Dangerdim77) 11.22 12:36 0 - 0  
Brazil (Nikkitta) - France (Laikingdast) 11.22 12:00 2 - 0  
Brazil (Nikkitta) - Portugal (Kodak) 11.22 13:48 1 - 3  
France (Laikingdast) - Germany (Plevis) 11.22 12:12 3 - 0  
France (Laikingdast) - Portugal (Kodak) 11.22 12:36 0 - 1  
Germany (Plevis) - Belgium (Dangerdim77) 11.22 13:48 2 - 1  
Germany (Plevis) - Brazil (Nikkitta) 11.22 12:24 1 - 1  
Germany (Plevis) - Portugal (Kodak) 11.22 12:00 1 - 4  
Portugal (Kodak) - Belgium (Dangerdim77) 11.22 12:12 2 - 0  
Portugal (Kodak) - Brazil (Nikkitta) 11.22 12:48 0 - 2  
Portugal (Kodak) - France (Laikingdast) 11.22 13:36 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Dangerdim77) - Internazionale (Plevis) 11.22 19:28 1 - 2  
Atalanta (Dangerdim77) - Lazio (Nikkitta) 11.22 20:16 1 - 0  
Atalanta (Dangerdim77) - Milan (Laikingdast) 11.22 19:04 1 - 0  
Atalanta (Dangerdim77) - Napoli (Kodak) 11.22 19:52 2 - 1  
Internazionale (Plevis) - Atalanta (Dangerdim77) 11.22 20:28 0 - 1  
Internazionale (Plevis) - Lazio (Nikkitta) 11.22 19:04 0 - 0  
Internazionale (Plevis) - Milan (Laikingdast) 11.22 19:52 1 - 0  
Internazionale (Plevis) - Napoli (Kodak) 11.22 18:40 1 - 0  
Lazio (Nikkitta) - Atalanta (Dangerdim77) 11.22 19:16 0 - 2  
Lazio (Nikkitta) - Internazionale (Plevis) 11.22 20:04 0 - 0  
Lazio (Nikkitta) - Milan (Laikingdast) 11.22 18:40 0 - 3  
Lazio (Nikkitta) - Napoli (Kodak) 11.22 20:28 2 - 0  
Milan (Laikingdast) - Atalanta (Dangerdim77) 11.22 20:04 1 - 2  
Milan (Laikingdast) - Internazionale (Plevis) 11.22 18:52 1 - 0  
Milan (Laikingdast) - Lazio (Nikkitta) 11.22 19:40 0 - 2  
Milan (Laikingdast) - Napoli (Kodak) 11.22 19:16 2 - 3  
Napoli (Kodak) - Atalanta (Dangerdim77) 11.22 18:52 2 - 1  
Napoli (Kodak) - Internazionale (Plevis) 11.22 19:40 1 - 1  
Napoli (Kodak) - Lazio (Nikkitta) 11.22 19:28 1 - 1  
Napoli (Kodak) - Milan (Laikingdast) 11.22 20:16 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Night BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Bombi1T0) - Real Madrid (Vrico) 11.22 23:22 2 - 2  
Bayern M. (Boulevard_Pr.) - Barcelona (Bombi1T0) 11.22 23:34 0 - 0  
Bayern M. (Boulevard_Pr.) - Real Madrid (Vrico) 11.22 23:58 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Aucas Quito 11.22 21:30 3 - 3  
Guayaquil City - LDU Quito 11.22 02:00 1 - 1  
Olmedo - El Nacional Quito 11.22 19:15 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Belsina Bobrujszk 11.22 12:00 5 - 0  
Energetik-BGU Minszk - Dinamo Minszk 11.22 12:00 2 - 3  
FK Minszk - Vityebszk 11.22 12:00 2 - 2  
Gorodeja - Dinamo Breszt 11.22 12:00 1 - 4  
Nyeman Grodno - Szluck 11.22 12:00 1 - 0  
Ruh Breszt - Sahtar Szoligorszk 11.22 12:00 1 - 2  
Szmolevicsi - Slavia Mozír 11.22 12:00 0 - 3  
Torpedo Zogyino - Isloch Minszk 11.22 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lyon 11.22 17:00 0 - 1  
Dijon - Lens 11.22 15:00 0 - 1  
Lille - Lorient 11.22 21:00 4 - 0  
Montpellier - Strasbourg 11.22 15:00 4 - 3  
Nantes - Metz 11.22 13:00 1 - 1  
Reims - Nimes 11.22 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Bordeaux 11.22 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berekum Chelsea - Asante Kotoko 11.22 16:00 1 - 1  
Dreams Dawu - Medeama Tarkwa 11.22 16:00 2 - 1  
Elmina Sharks - Liberty Professionals 11.22 16:00 1 - 1  
Karela Utd. - Inter Allies 11.22 16:00 1 - 0  
King Faisal - Aduana Stars 11.22 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Merani Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 11.22 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua GFC - Dep. Achuapa 11.22 18:00 2 - 0  
CSD Comunicaciones - CSD Municipal 11.22 01:00 2 - 1  
Dep. Malacateco - Dep. Guastatoya 11.22 20:05 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Larissza 11.22 14:00 4 - 1  
Panetolikosz - Arisz 11.22 16:15 0 - 1  
PAOK - Giannina 11.22 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heracles 11.22 12:15 5 - 0  
AZ Alkmaar - Emmen 11.22 20:00 1 - 0  
F. Sittard - Feyenoord 11.22 14:30 1 - 3  
RKC Waalwijk - Heerenveen 11.22 16:45 1 - 1  
Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 11.22 14:30 6 - 0  
Twente - PSV 11.22 16:45 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Ajax 11.22 12:15 2 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Marathón - Platense 11.22 22:00 3 - 0  
CD Olimpia - CD Real Sociedad 11.22 23:00 5 - 0  
Motagua - Real de Minas 11.22 02:00 2 - 1  
Vida - Real Espana 11.22 00:15 2 - 2  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hongkong Rangers - Happy Valley 11.22 08:00 2 - 2  
Kitchee Kowloon - Lee Man Warriors 11.22 10:30 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orijent - Cibalia 11.22 13:30 2 - 0  
Osijek 2 - Solin 11.22 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Bengaluru 11.22 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arman Gohar Sirjan - Pars Jonoubi Jam 11.22 12:15 1 - 2  
Esteghlal Khuzestan - Baadraan Tehran 11.22 13:00 1 - 0  
Fajr Sepasi - Khooshe Talaee 11.22 12:30 1 - 1  
Gol Reyhan - Mes Kerman 11.22 12:30 1 - 1  
Havadar Tehran - Navad Urmia 11.22 12:30 1 - 0  
Kheybar Khorramabad - Chooka Talesh 11.22 12:00 3 - 0  
Malavan Anzali - Qashqai Shiraz 11.22 12:15 0 - 1  
Rayka Babol - Esteghlal Mollasani 11.22 12:15 1 - 1  
Shahin Bushehr - Shahrdari Astara 11.22 12:45 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya 11.22 19:45 1 - 1  
Hapoel Hadera - Maccabi TA 11.22 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Verdy - Yamaguchi 11.22 06:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azul Claro Numazu - Nagano Parceiro 11.22 05:00 1 - 0  
Blaublitz Akita - Kataller Toyama 11.22 05:00 0 - 1  
Cerezo Osaka 2 - Roasso Kumamoto 11.22 06:00 1 - 1  
Gainare Tottori - Vanraure Hachinohe 11.22 05:00 1 - 2  
Gamba Osaka 2 - Grulla Morioka 11.22 06:00 0 - 1  
Imabari - Fukushima Utd. 11.22 05:00 1 - 2  
Kagoshima Utd. - Sagamihara 11.22 05:00 0 - 1  
Yokohama SCC - Kamatamare Sanuki 11.22 05:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Gamba Osaka 11.22 08:00 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Sadd 11.22 17:45 1 - 4  
Al-Duhail - Al-Gharafa 11.22 15:30 0 - 3  
Al-Rayyan - Al-Kharaitiyat 11.22 17:45 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Valledupar 11.22 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Atl. Huila 11.22 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Atl. Nacional Medellin 11.22 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballkani - Llapi 11.22 13:30 4 - 2  
FC Prishtina - Trepca Mitrovica 11.22 13:00 4 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wuhan Zall - Zhejiang Greentown 11.22 12:35 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Puszcza Niepolomice 11.22 12:40 4 - 4  
Odra Opole - Gornik Leczna 11.22 12:40 1 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Radomiak Radom 11.22 12:40 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - Znicz Pruszkow 11.22 13:00 2 - 3  
Bytovia Bytow - Sokol Ostroda 11.22 14:00 1 - 0  
Garbarnia Krakkó - Pogon Siedlce 11.22 12:00 0 - 0  
Motor Lublin - Hutnik Krakkó 11.22 19:00 3 - 0  
Skra Czestochowa - Olimpia Grudziadz 11.22 13:00 4 - 0  
Slask Wroclaw 2 - KS Polkowice 11.22 12:00 0 - 0  
Wigry Suwalki - GKS Katowice 11.22 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Legia Varsó 11.22 17:30 0 - 1  
Lech Poznan - Rakow Czestochowa 11.22 12:30 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Olimpia Szczecin 11.22 11:00 4 - 3  
Rolnik Biedrzychowice - Bydgoszcz 11.22 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Differdange - Racing Luxembourg 11.22 16:00 2 - 1  
FC Rodange - UNA Strassen 11.22 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Necaxa 11.22 04:10 1 - 0  
Santos Laguna - Pachuca 11.22 02:00 0 - 3  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - San Jose 11.22 22:00 3 - 3  
Labdarúgás (Montenegrói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Tivat - Jedinstvo Bijelo Polje 11.22 13:00 3 - 2  
Berane - Drezga 11.22 13:00 1 - 1  
Bokelj Kotor - Mornar Bar 11.22 13:00 0 - 0  
Grbalj Radanovici - Ibar Rozaje 11.22 13:00 1 - 0  
Kom Podgorica - Igalo 11.22 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Máltai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marsaxlokk - Naxxar 11.22 14:00 0 - 1  
Qrendi - Pembroke 11.22 18:15 2 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Floriana 11.22 14:00 0 - 0  
Senglea - Mosta 11.22 18:15 1 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Diósgyőr 11.22 17:00 3 - 0  
Újpest - ZTE 11.22 14:30    
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Siófok 11.22 13:00 0 - 1  
Csákvár - DVSC 11.22 17:00 1 - 1  
DEAC - Haladás 11.22 13:00 0 - 1  
Dorog - Vasas 11.22 13:00 0 - 2  
Győr - Gyirmót 11.22 19:45 4 - 1  
Kazincbarcika - Szolnok 11.22 17:00 1 - 1  
Nyíregyháza - Szeged GA 11.22 17:00 0 - 2  
Soroksár - Ajka 11.22 13:00 2 - 2  
Szentlőrinc - Budaörs 11.22 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Jalapa - Chinandega 11.22 23:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raufoss - Tromsö 11.22 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Skeid 11.22 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajn.,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Medkila 11.22 13:00 5 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Sandefjord 11.22 18:00 3 - 2  
Kristiansund - Mjöndalen 11.22 18:00 1 - 0  
Odd Grenland - Start 11.22 18:00 1 - 2  
Sarpsborg - Viking Stavanger 11.22 18:00 1 - 2  
Strömsgodset - Bodö/Glimt 11.22 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Avaldsnes 11.22 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (NPL, Queensland, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympic FC - Gold Coast Knights 11.22 09:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Benevento 11.22 12:30 0 - 1  
Hellas Verona - Sassuolo 11.22 15:00 0 - 2  
Internazionale - Torino 11.22 15:00 4 - 2  
Napoli - Milan 11.22 20:45 1 - 3  
Roma - Parma 11.22 15:00 3 - 0  
Sampdoria - Bologna 11.22 15:00 1 - 2  
Udinese - Genoa 11.22 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Entella 11.22 15:00 1 - 1  
Reggina - Pisa 11.22 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Olbia 11.22 16:30 3 - 0  
Lecco - Pergolettese 11.22 15:00 3 - 2  
Lucchese - Giana Erminio 11.22 15:00 0 - 1  
Pontedera - Pro Patria 11.22 12:30 0 - 1  
U23Juventus - Pistoiese 11.22 15:00 3 - 2  
Vercelli - Pro Sesto 11.22 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Padova 11.22 17:30 3 - 1  
Matelica - Cesena 11.22 15:00 2 - 2  
Modena - Südtirol 11.22 15:00 1 - 2  
Pesaro - Carpi 11.22 17:30 3 - 2  
Ravenna - Sambenedettese 11.22 17:30 1 - 1  
Triestina - Fermana 11.22 14:00 3 - 1  
Virtus Verona - Mantova 11.22 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Bari 11.22 15:00 0 - 2  
Catania - Turris 11.22 14:30 0 - 0  
Catanzaro - Cavese 11.22 15:00 2 - 1  
Foggia - Virtus Francavilla 11.22 14:30 1 - 1  
Monopoli - Vibonese 11.22 15:00 2 - 0  
Paganese - Bisceglie 11.22 15:00 1 - 1  
Ternana - Teramo 11.22 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szocsi 11.22 12:00 1 - 1  
Rotor Volgográd - Ural Jekatyerinburg 11.22 14:30 0 - 0  
Rubin Kazany - Rosztov 11.22 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Moszkva 11.22 12:00    
Jenyiszej Krasznojarszk - Csertanovo Moszkva 11.22 13:00 0 - 1  
Zvezda-2005 Perm - Rjazany 11.22 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien Amatőr - Grazer AK 11.22 10:30 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - St. Pölten 11.22 14:30 1 - 1  
Ried - Rapid Wien 11.22 17:00 4 - 3  
WSG Tirol - Admira Wacker 11.22 14:30 3 - 0  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza de Panama City - Arabe Unido 11.22 23:00 5 - 2  
Atl. Chiriqui - Costa del Este 11.22 21:00 3 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Guairena 11.22 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Huancayo 11.22 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beira Mar - Santa Clara 11.22 15:30 1 - 3  
Desportivo Moncao - Rio Ave 11.22 15:30 1 - 2  
Felgueiras - Tondela 11.22 12:00 0 - 1  
Merelinense - Moreirense 11.22 15:30 0 - 1  
Uniao Oliveirense - Pacos Ferreira 11.22 18:15 0 - 4  
Vizela - Boavista 11.22 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Everton 11.22 13:00 2 - 3  
Leeds - Arsenal 11.22 17:30 0 - 0  
Liverpool - Leicester 11.22 20:15 3 - 0  
Sheffield Utd. - West Ham 11.22 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City 2 - Chelsea 2 11.22 14:00 2 - 2  
Manchester Utd. 2 - Tottenham 2 11.22 18:00 4 - 2  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aerostar Bacau - Rapid Bukarest 11.22 10:00 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - UTA Arad 11.22 19:00 0 - 1  
Hermannstadt - Astra Giurgiu 11.22 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Aberdeen 11.22 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mallorca - Sp. Gijón 11.22 16:00 0 - 0  
Ponferradina - Zaragoza 11.22 21:00 2 - 1  
Sabadell - Las Palmas 11.22 14:00 3 - 1  
Tenerife - UD Logrones 11.22 18:15 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Zamora 11.22 12:00 2 - 0  
Guijuelo - Deportivo 11.22 17:00 0 - 0  
Pontevedra - Salamanca UDS 11.22 17:00 2 - 0  
Unionistas de Salamanca - Coruxo 11.22 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Amorebieta 11.22 16:30 0 - 0  
Barakaldo - Arenas de Getxo 11.22 17:00 0 - 0  
Leioa - Ath. Bilbao B 11.22 17:00 1 - 1  
Real Sociedad B - Real Union Irun 11.22 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izarra - Ejea 11.22 17:00 2 - 0  
SD Logrones - Calahorra 11.22 17:00 0 - 0  
Tarazona - Haro Deportivo 11.22 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Hospitalet - Barcelona B 11.22 17:00 2 - 0  
Prat - Badalona 11.22 12:00 0 - 1  
UE Llagostera - Espanyol B 11.22 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Levante B 11.22 16:30 1 - 0  
Hercules - Orihuela 11.22 12:00 2 - 0  
Pena Deportiva - La Nucia 11.22 12:00 0 - 0  
Valencia B - UD Ibiza 11.22 12:00 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Tamaraceite 11.22 12:00 2 - 1  
Atl. Sanluqueno - Marbella 11.22 12:00 2 - 1  
Cadiz B - Marino 11.22 11:00 3 - 1  
Las Palmas B - San Fernando 11.22 12:00 2 - 1  
Rec. Huelva - Linense 11.22 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Ejido - Granada B 11.22 17:00 0 - 1  
Lorca Deportiva - Yeclano Deportivo 11.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - San Sebastian Reyes 11.22 12:00 0 - 1  
Las Rozas - Atl. Madrid B 11.22 12:00 2 - 1  
Rayo Majadahonda - Poblense 11.22 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Villarrobledo 11.22 12:00 5 - 3  
Don Benito - Villanovense 11.22 17:00 0 - 0  
Socuellamos - Merida 11.22 12:00 1 - 2  
UD Extremadura - Talavera de la Reina 11.22 17:00 2 - 2  
Villarrubia - Melilla 11.22 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Valencia 11.22 21:00 2 - 2  
Cadiz - Real Sociedad 11.22 16:15 0 - 1  
Eibar - Getafe 11.22 14:00 0 - 0  
Granada - Valladolid 11.22 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Tenerife 11.22 11:00 2 - 2  
Deportivo - Atl. Madrid 11.22 16:15 1 - 8  
EDF Logrono - Espanyol 11.22 12:00 1 - 1  
Huelva - Eibar 11.22 12:00 2 - 2  
Rayo Vallecano - Madrid CFF 11.22 12:00 1 - 4  
Santa Teresa - Levante 11.22 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lugano 11.22 16:00 1 - 1  
Sion - FC Zürich 11.22 16:00 2 - 2  
St. Gallen - Lausanne 11.22 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lugano 11.22 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Brage 11.22 17:30 2 - 1  
Västeras SK - Örgryte 11.22 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trollhättan - Eskilsminne 11.22 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - IF Karlstad 11.22 15:00 2 - 2  
IFK Berga - Lulea 11.22 17:00 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Örebro 11.22 14:30 0 - 2  
Elfsborg - Helsingborg 11.22 14:30 2 - 1  
Kalmar - Djurgarden 11.22 14:30 0 - 3  
Östersund - Varberg 11.22 17:30 0 - 4  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Vranje - Sremska Mitrovica 11.22 13:00 1 - 0  
Kabel Novi Sad - Jagodina 11.22 13:00 2 - 2  
Zarkovo - Trajal Krusevac 11.22 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Crvena zvezda 11.22 17:30 0 - 2  
Zlatibor Cajetina - Bacska Palanka 11.22 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lion City Sailors - Albirex Niigata Singapore 11.22 11:05 2 - 3  
Tanjong Pagar United - Tampines Rovers 11.22 12:20 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zlate Moravce 11.22 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Tabor Sezana 11.22 15:00 0 - 0  
Domzale - Celje 11.22 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hang Yuen - Tainan City 11.22 09:00 1 - 3  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kagera Sugar - Mwadui 11.22 14:00 1 - 0  
Young Africans SC - Namungo 11.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Muangthong Utd. - Nakhon Ratchasima 11.22 12:00 1 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Samut Prakan 11.22 11:00 3 - 1  
Sukhothai - Buriram Utd. 11.22 12:30 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Eskisehirspor 11.22 17:00 4 - 1  
Keciörengücü - Akhisar 11.22 11:30 6 - 0  
Tuzlaspor - Bandirmaspor 11.22 14:00 0 - 6  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Alanyaspor 11.22 17:00 0 - 2  
Göztepe Izmír - Ankaragücü 11.22 14:00 3 - 1  
Hatayspor - Rizespor 11.22 11:30 2 - 2  
Konyaspor - Kasimpasa 11.22 14:00 2 - 1  
Trabzonspor - Erzurum Bld. Spor 11.22 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernyigov - FC Lviv 11.22 16:00 0 - 1  
Minaj - Dnipro-1 11.22 13:00 3 - 2  
Vorszkla Poltava - Kolosz Kovalivka 11.22 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Fenix Montevideo 11.22 01:45 0 - 1  
Penarol Montevideo - Boston River 11.22 23:30 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Carabobo 11.22 20:00 2 - 0  
Trujillanos Valera - Dep. La Guaira 11.22 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Dep. Tachira 11.22 22:00 0 - 3  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nkana - Zanaco Lusaka 11.22 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - Guangzhou Evergrande 11.22 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Shanghai SIPG 11.22 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Pelister Bitola 11.22 13:00 3 - 2  
Rabotnicki Szkopje - Makedonije GP 11.22 13:00 1 - 3  
Shkendija Tetovo - Shkupi Szkopje 11.22 13:00 1 - 1  
Struga Trim-Lum - Renova 11.22 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 11.22 14:00 2 - 2  
Nomme Kalju - Flora Tallinn 11.22 12:00 0 - 3  
Tammeka Tartu - Viljandi Tulevik 11.22 11:00 3 - 3  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lori Vanadzor - BKMA Jereván 11.22 11:30 2 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Canterbury Utd. 11.22 04:00 3 - 1  
Hamilton Wanderers - Auckland City 11.22 02:00 2 - 0  
MMA (UFC 255, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Cosce - S. Palatnikov 11.22 00:30 0 - 1  
A. Jouban - J. Gooden 11.22 01:40 1 - 0  
Ant. Shevchenko - Ari. Lipski (női) 11.22 02:40 1 - 0  
Bra. Moreno - Brand. Royval 11.22 03:30 1 - 0  
Dan. Rodriguez - N. Dalby 11.22 02:10 0 - 1  
Dei. Figueiredo - Alex Perez 11.22 06:45 1 - 0  
J. Buckley - J. Wright 11.22 03:05 1 - 0  
K. Chookagain - C. Calvillo (női) 11.22 04:40 1 - 0  
K. Daukaus - D. Stoltzfus 11.22 01:10 1 - 0  
Maur. Rua - Paul Craig 11.22 04:00 0 - 1  
Mike Perry - T. Means 11.22 05:10 0 - 1  
Val. Shevchenko - J. Maia (női) 11.22 05:50 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - N. Bulega (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 13:20 1 - 0  
Aug. Fernandez - Mar. Ramirez (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 13:20 1 - 0  
E. Bastianini - H. Garzo (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 13:20 1 - 0  
F. di Giannantonio - R. Gardner (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 13:20 0 - 1  
J. Navarro - L. Baldassarri (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 10:30 0 - 1  
Jor. Martin - M. Bezzecchi (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 13:20 0 - 1  
X. Vierge - Joe Roberts (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 13:20 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2 2020 11.22 12:20    
Moto2 2020 11.22 12:20    
Moto2, Portugál Nagydíj 2020 11.22 12:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Sasaki - D. Oncu (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 12:00 0 - 1  
C. Vietti - Ser. Garcia (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 10:00 0 - 1  
G. Rodrigo - R. Fenati (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 12:00 0 - 1  
Kai. Toba - J. McPhee (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 12:00 0 - 1  
N. Antonelli - A. Migno (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 12:00 1 - 0  
Rau. Fernandez - J. Alcoba (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 12:00 1 - 0  
T. Suzuki - Ai Ogura (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 12:00 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3 2020 11.22 11:00    
Moto3 2020 11.22 11:00    
Moto3, Portugál Nagydíj 2020 11.22 11:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Espargaro - F. Bagnaia (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 11:00 1 - 0  
B. Binder - A. Dovizioso (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 11:00 0 - 1  
J. Zarco - C. Crutchlow (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 15:00 1 - 0  
M. Oliveira - F. Morbidelli (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 15:00 1 - 0  
M. Vinales - F. Quartararo (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 15:00 1 - 0  
Pol Espargaro - A. Rins (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 15:00 1 - 0  
S. Bradl - A. Marquez (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 15:00 1 - 0  
V. Rossi - D. Petrucci (Portugál Nagydíj, futam) 11.22 11:00 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP 2020 - M. Marquez nélkül 11.22 14:00    
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Portugál Nagydíj 2020 11.22 14:00    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Bristol 11.22 14:00 23 - 20  
Rögbi (Autumn Nations Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Franciaország 11.22 16:15 15 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Racing-Metro 11.22 21:05 9 - 6  
Rögbi (Grúz bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junkerebi Kiketi - Vepkhvebi 11.22 12:00 35 - 8  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Cardiff 11.22 18:15 40 - 5  
Ospreys - Benetton Treviso 11.22 14:45 24 - 22  
Ulster - Llanelli Scarlets 11.22 20:35 26 - 24  
Zebre - Connacht 11.22 15:30 12 - 47  
Röplabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ezerzeme/Daugavpils - Biolars/Jelgava 11.22 13:00 3 - 2  
Selver Tallinn - Saaremaa 11.22 16:00 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribeirao Preto - Taubate Funvic 11.22 01:30 0 - 3  
Uberlandia - Caramuru Ponta Grossa 11.22 21:00 2 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Beskydy 11.22 18:00 3 - 1  
Zlín - Liberec 11.22 15:00 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestsjaelland - Aarhus 11.22 15:30 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Suwon Kepco 11.22 06:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Suwon Hyundai 11.22 08:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MTK 11.22 19:45 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raision Loimu - Hurrikaani Loimaa 11.22 16:00 0 - 3  
Tiikerit - Karelian Hurmos 11.22 16:00 3 - 2  
Valepa Sastamala - Lakkapaa 11.22 16:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nurmon Jymy - Kuusamo 11.22 16:00 0 - 3  
Vampula Huittinen - WoVo Rovaniemi 11.22 16:00 3 - 0  
Viesti Salo - OrPo 11.22 16:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Paris Volley 11.22 16:00 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himeji Victorina - Toyota Body Queenseis 11.22 05:05 2 - 3  
Hisamitsu Springs - NEC Red Rockets 11.22 05:00 0 - 3  
Ishikawa Blue Cats - Saitama Ageo Medics 11.22 05:00 1 - 3  
Toray Arrows - Kurobe Aqua Fairies 11.22 08:00 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Beijing 11.22 05:00 0 - 3  
Henan - Shandong 11.22 09:00 0 - 3  
Jiangsu - Shanghai 11.22 13:00 2 - 3  
Sichuan - Fujian 11.22 07:00 0 - 3  
Tianjin - Liaoning 11.22 11:00 3 - 0  
Zhejiang - Yunnan 11.22 03:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Czarni Radom 11.22 14:45 3 - 1  
Trefl Gdansk - Resovia Rzeszow 11.22 17:30 3 - 0  
Verva Varsó - Bedzin 11.22 20:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - Bydgoszcz 11.22 15:00 3 - 1  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Pénzügyőr 11.22 17:00 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamnik - Aich/Dob 11.22 19:00 3 - 1  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NTNUI - Tromsö 11.22 13:00 3 - 0  
Viking Bergen - OSI 11.22 12:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Münster 11.22 16:30 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Perugia 11.22 18:00 3 - 0  
Verona - Padova 11.22 19:30 1 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TI Volley - Hartberg 11.22 15:00 3 - 0  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clube Kairos - Caldas da Rainha 11.22 21:00 0 - 3  
Espinho - Benfica 11.22 12:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Brassó 11.22 16:00 3 - 0  
Unirea Dej - Dinamo Bukarest 11.22 15:00 3 - 2  
Zalau - Univ. Cluj 11.22 17:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugoj - Medgidia 11.22 17:30 1 - 3  
Targoviste - Rapid Bukarest 11.22 17:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Teruel 11.22 16:00 0 - 3  
Rio Duero Soria - L'Illa Grau 11.22 12:00 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Sant Cugat 11.22 12:00 2 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Düdingen 11.22 18:00 3 - 2  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falköping - Floby 11.22 15:00 0 - 3  
Habo - Falkenberg 11.22 16:00 3 - 0  
Örkelljunga - Uppsala 11.22 16:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Halkbank Ankara 11.22 13:00 3 - 2  
Galatasaray - Arkas Izmir 11.22 18:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilbank Ankara - Aydin Bld. Spor 11.22 11:00 0 - 3  
Kuzey Boru Genclik - Ankara Karayollari 11.22 15:00 0 - 3  
Sariyer Bld. - Galatasaray 11.22 14:00 0 - 3  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - R. O'Sullivan 11.22 14:00 9 - 7  
Northern Ireland Open 2020 11.22 14:00    
Szumó (November Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiyonokuni - Kotoeko 11.22 07:30    
Chiyoshoma - Ichinojo 11.22 07:30    
Hokutofuji - Ryuden 11.22 07:30    
Hoshoryu - Endo 11.22 07:30    
Kagayaki - Yutakayama 11.22 07:30    
Kiribayama - Okinoumi 11.22 07:30    
Kotonowaka - Wakatakakage 11.22 07:30    
Kotoshoho - Daieisho 11.22 07:30    
Mitakeumi - Takarafuji 11.22 07:30    
Onosho - Myogiryu 11.22 07:30    
Sadanoumi - Ishiura 11.22 07:30    
Shimanoumi - Meisei 11.22 07:30    
Takakeisho - Terunofuji 11.22 07:30    
Tamawashi - Takayasu 11.22 07:30    
Tokushoryu - Akua 11.22 07:30    
Síugrás (Síugrás, Wisla)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Síugrás, Wisla 2020 11.22 16:15    
Síugrás (Wisla)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Huber - P. Paschke 11.22 14:45 1 - 0  
K. Geiger - D. Kubacki 11.22 14:45 1 - 0  
K. Stoch - S. Kraft 11.22 14:45 1 - 0  
M. Eisenbichler - H.E. Granerud 11.22 14:45 1 - 0  
M. Hayböck - Yuk. Sato 11.22 14:45 0 - 1  
M. Lindvik - D.A. Tande 11.22 14:45 1 - 0  
P. Zyla - P. Aschenwald 11.22 14:45 1 - 0  
Rob. Johansson - P. Prevc 11.22 14:45 0 - 1  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP-vb, férfi egyes 2020 11.22 19:00    
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - D. Thiem 11.22 19:00 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP-vb, férfi páros 2020 11.22 16:30    
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melzer J / Roger-Vasselin - Koolhof W / Mektic N 11.22 16:30 1 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - F. Cerundolo 11.22 23:00 1 - 2  
F. Cerundolo - R. Carballes Baena 11.22 00:00 2 - 0  
Jes. de Jong - And. Martin 11.22 01:35 1 - 2  
Tenisz (Haabneeme, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S.J. Visscher - K. Bartone 11.22 11:00 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amiraghyan - A.A. Rosca 11.22 09:00 0 - 2  
M. Colmegna - I.L. Rosca 11.22 09:00 2 - 1  
Tenisz (Las Palmas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kanepi - M. Sherif Abdelaziz 11.22 12:30 2 - 0  
Tenisz (Lima-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Malla - G. Lama 11.22 17:50 0 - 2  
C. Altamirano - T.A. Tirante 11.22 16:00 0 - 2  
V. Sachko - S. Galdos 11.22 18:00    
W. Leite - M. Echazu 11.22 16:00 2 - 0  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Nakashima - P. Gunneswaran 11.22 17:00 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - I. Ivashka 11.22 11:00 1 - 2  
Tenisz (Sao Paulo-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - J.L. Reis Da Silva 11.22 17:00 0 - 2  
C. Ugo Carabelli - M. Kestelboim 11.22 15:00 2 - 0  
E. Ribeiro - Ale. Gonzalez 11.22 17:00 1 - 2  
J.O. Gutierrez - M. Pucinelli de Almeida 11.22 15:00 0 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Crepaldi - Vla. Orlov 11.22 09:00 0 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulu Sun - J. Garland 11.22 09:00 0 - 2  
Tenisz (Villena, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Trungelliti - P. Martin Tiffon 11.22 10:45 0 - 2  
Vízilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Solaris Sibenik 11.22 18:30 13 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Germain - Y. Ulysse Jr. 11.22 00:30 0 - 1  
S. Claggett - D. Theroux 11.22 00:30 1 - 0  

 

2020.11.21.
Alpesi sí (Műlesiklás,női,Levi,1.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Liensberger - K. Truppe 11.21 10:15 1 - 0  
K. Lysdahl - I. Curtoni 11.21 10:15 0 - 1  
L. St-Germain - K. Gallhuber 11.21 10:15 1 - 0  
M. Gisin - C. Mair 11.21 10:15 1 - 0  
M. Shiffrin - P. Vlhova 11.21 10:15 0 - 1  
Alpesi sí (Műlesiklás,női,Levi,1.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Műlesiklás, női, Levi 2020, 1. verseny 11.21 12:25    
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - A. Chumikov 11.21 12:15 1 - 3  
A. Afanasiyev - M. Aleksandrovskiy 11.21 10:45 3 - 0  
A. Chumikov - Bochkarev Aleksandr 11.21 11:15 2 - 3  
A. Desiatnik - S. Burov 11.21 11:30 3 - 0  
A. Desiatnik - S. Bychkov 11.21 09:30 3 - 0  
A. Duka - A. Kolmin 11.21 08:00 0 - 3  
A. Duka - G. Karpovkin 11.21 06:30 0 - 3  
A. Frolov - D. Merzlikin 11.21 19:15 3 - 1  
A. Frolov - Igor Kovalev 11.21 15:45 3 - 2  
A. Frolov - V. Safonov 11.21 13:45 2 - 3  
A. Ilin - Ilya Novikov 11.21 02:15 2 - 3  
A. Klavdenkov - I. Moshkov 11.21 17:45 1 - 3  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 11.21 19:45 1 - 3  
A. Kolmin - S. Muslikov 11.21 07:00 1 - 3  
A. Monakov - A. Frolov 11.21 20:15 3 - 2  
A. Monakov - D. Komarov 11.21 18:45 2 - 3  
A. Pravednov - A. Serebrennikov 11.21 23:30 1 - 3  
A. Sadkov - A. Yakovlev 11.21 15:30 2 - 3  
A. Sadkov - M. Sverdlov 11.21 13:30 0 - 3  
A. Shirshov - R. Karpesh 11.21 11:15 2 - 3  
A. Suntsov - P. Semeshin 11.21 23:45 2 - 3  
A. Tsitselskiy - And. Kirilenko 11.21 02:15 3 - 2  
A. Tsitselskiy - D. Petrochenko 11.21 23:45 3 - 0  
A. Vlasov - I. Zemit 11.21 17:30 3 - 1  
A. Vlasov - S. Bychkov 11.21 19:30 0 - 3  
A. Yakovlev - M. Chernyavskiy 11.21 14:00 3 - 1  
A.D. Volkov - A. Tsitselskiy 11.21 01:15 3 - 1  
And. Kirilenko - D. Petrochenko 11.21 22:15 2 - 3  
Bochkarev Aleksandr - A. Afanasiyev 11.21 09:45 3 - 0  
Bochkarev Aleksandr - M. Aleksandrovskiy 11.21 11:45 3 - 0  
D. Balakin - A. Vlasov 11.21 19:00 0 - 3  
D. Komarov - A. Frolov 11.21 18:15 0 - 3  
D. Korneev - A. Suntsov 11.21 22:45 1 - 3  
D. Merzlikin - A. Monakov 11.21 17:45 3 - 1  
D. Merzlikin - D. Komarov 11.21 19:45 1 - 3  
D. Petrochenko - And. Kirilenko 11.21 00:45 1 - 3  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 11.21 01:45 1 - 3  
D. Sayanov - A. Frolov 11.21 15:15 3 - 1  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 11.21 00:00 3 - 1  
Dmi. Popov - O.N. Kharlakin 11.21 06:15 3 - 1  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 11.21 01:00 1 - 3  
G. Karpovkin - A. Kolmin 11.21 06:00 1 - 3  
I. Lednev - M. Perunov 11.21 14:15 3 - 0  
I. Matveev - S.Y. Skotnikov 11.21 07:45 3 - 1  
I. Moshkov - S. Vakar 11.21 20:15 3 - 2  
I. Moshkov - V. Bazilevsky 11.21 18:45 2 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - I. Lednev 11.21 15:45 1 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - R. Arutiunov 11.21 13:45 1 - 3  
I. Zemit - D. Balakin 11.21 20:00 1 - 3  
I. Zemit - S. Bychkov 11.21 18:30 1 - 3  
Igor Kovalev - D. Sayanov 11.21 14:15 2 - 3  
M. Aleksandrovskiy - A. Chumikov 11.21 10:15 0 - 3  
M. Chernyavskiy - A. Sadkov 11.21 15:00 3 - 2  
M. Perunov - I. Valeriovich Nyrkov 11.21 15:15 2 - 3  
M. Sverdlov - A. Yakovlev 11.21 14:30 2 - 3  
M. Sverdlov - M. Chernyavskiy 11.21 16:00 0 - 3  
N. Lyfenko - A.D. Volkov 11.21 00:15 3 - 0  
N. Sukharnikov - A. Ilin 11.21 01:15 1 - 3  
N. Tarasenkov - Ilya Novikov 11.21 00:45 3 - 2  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 11.21 08:15 1 - 3  
O. Nikiforov - S.Y. Skotnikov 11.21 06:45 3 - 0  
O. Shagarov - A.D. Volkov 11.21 21:45 1 - 3  
O. Shagarov - And. Kirilenko 11.21 23:15 3 - 1  
O.N. Kharlakin - V. Klimentev 11.21 07:15 3 - 2  
P. Pinkovskii - A. Shirshov 11.21 12:15 2 - 3  
P. Pinkovskii - Sem. Korolev 11.21 10:45 3 - 0  
R. Arutiunov - I. Lednev 11.21 14:45 2 - 3  
R. Arutiunov - M. Perunov 11.21 16:15 0 - 3  
R. Karpesh - P. Pinkovskii 11.21 09:45 3 - 1  
R. Karpesh - Sem. Korolev 11.21 11:45 1 - 3  
R. Pavlenko - Ale. Petrov 11.21 02:00 3 - 2  
S. Burov - S. Maksakov 11.21 10:00 1 - 3  
S. Bychkov - D. Balakin 11.21 18:00 3 - 1  
S. Bychkov - S. Burov 11.21 10:30 2 - 3  
S. Bychkov - S. Maksakov 11.21 12:00 3 - 1  
S. Kulikov - Dmi. Popov 11.21 06:45 0 - 3  
S. Kulikov - O.N. Kharlakin 11.21 08:15 3 - 2  
S. Maksakov - A. Desiatnik 11.21 11:00 3 - 2  
S. Muslikov - A. Duka 11.21 05:30 1 - 3  
S. Muslikov - G. Karpovkin 11.21 07:30 3 - 0  
S. Myagkov - T. Turabekov 11.21 23:00 1 - 3  
S. Myagkov - V. Putilovsky 11.21 21:30 2 - 3  
S. Ogay - Ale. Petrov 11.21 00:30 3 - 2  
S. Ogay - D. Sayanov 11.21 01:30 3 - 1  
S. Vakar - A. Klavdenkov 11.21 19:15 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - A. Arutiunyan 11.21 06:15 1 - 3  
Sem. Korolev - A. Shirshov 11.21 10:15 0 - 3  
T. Turabekov - A. Serebrennikov 11.21 22:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - S. Vakar 11.21 18:15 0 - 3  
V. Klimentev - Dmi. Popov 11.21 07:45 0 - 3  
V. Klimentev - S. Kulikov 11.21 05:45 0 - 3  
V. Putilovsky - A. Pravednov 11.21 22:30 3 - 2  
V. Safonov - D. Sayanov 11.21 16:15 3 - 0  
V. Safonov - Igor Kovalev 11.21 14:45 3 - 0  
Val. Sidorin - D. Korneev 11.21 21:45 3 - 1  
Val. Sidorin - Ilya Novikov 11.21 23:15 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - A. Kotik 11.21 07:45 1 - 3  
A. Baklykov - D. Vahta 11.21 11:50 0 - 3  
A. Baklykov - N. Gritsienko 11.21 09:30 3 - 1  
A. Kuharchuk - O. Kostiuk 11.21 01:15 3 - 1  
A. Lopatnuk - D. Alekseenko 11.21 10:15 3 - 1  
A. Lopatnuk - Den. Vakulenko 11.21 09:05 3 - 2  
A. Lopatnuk - M. Cherepnin 11.21 11:25 0 - 3  
A. Lopatnuk - M. Laevsky 11.21 12:35 1 - 3  
A. Molochko - A. Nazrin 11.21 18:05 1 - 3  
A. Molochko - O. Tkachenko 11.21 16:55 1 - 3  
A. Molochko - Yev. Masko 11.21 19:15 3 - 0  
A. Naida - I. Kozyr 11.21 15:05 3 - 1  
A. Naida - Spartak Abalmaz 11.21 09:15 3 - 2  
A. Nazrin - D. Pesternikov 11.21 17:30 3 - 0  
A. Selin - A. Naida 11.21 12:45 1 - 3  
A. Selin - I. Gubarev 11.21 09:50 2 - 3  
A. Selin - I. Kozyr 11.21 07:30 3 - 1  
A. Selin - Spartak Abalmaz 11.21 11:35 3 - 1  
A. Sydorenko - D. Kalyniuk 11.21 12:30 2 - 3  
A. Sydorenko - I. Syniavskyi 11.21 09:00 0 - 3  
A. Sydorenko - O. Furman 11.21 10:10 1 - 3  
A. Sydorenko - Yev. Faflei 11.21 11:20 1 - 3  
A. Tsikhotskiy - A. Kuharchuk 11.21 00:15 3 - 1  
A. Tsikhotskiy - S. Hilitukha 11.21 02:15 3 - 2  
B. Kohut - V. Yunchyk 11.21 13:15 3 - 2  
D. Alekseenko - Den. Vakulenko 11.21 13:10 3 - 1  
D. Kalyniuk - I. Syniavskyi 11.21 07:50 2 - 3  
D. Kalyniuk - O. Furman 11.21 11:55 2 - 3  
D. Kalyniuk - Yev. Faflei 11.21 09:35 3 - 1  
D. Vahta - A. Kotik 11.21 13:00 1 - 3  
E. Pismenniy - B. Kohut 11.21 07:25 0 - 3  
E. Pismenniy - N. Telnoy 11.21 12:40 0 - 3  
E. Pismenniy - V. Yunchyk 11.21 11:30 1 - 3  
E. Pismenniy - Y. Teterya 11.21 09:45 3 - 0  
E. Rubtsov - Lev. Kuzyo 11.21 14:55 2 - 3  
E. Rubtsov - R. Pirvelli 11.21 16:40 3 - 2  
E. Rubtsov - V. Zaychenko 11.21 19:00 3 - 0  
Evg. Kibka - B. Kohut 11.21 08:35 1 - 3  
Evg. Kibka - E. Pismenniy 11.21 13:50 2 - 3  
Evg. Kibka - N. Telnoy 11.21 10:20 1 - 3  
Evg. Kibka - V. Yunchyk 11.21 06:50 3 - 1  
Evg. Kibka - Y. Teterya 11.21 12:05 1 - 3  
I. Gubarev - A. Naida 11.21 08:05 3 - 1  
I. Gubarev - I. Kozyr 11.21 11:00 1 - 3  
I. Gubarev - Spartak Abalmaz 11.21 14:30 3 - 0  
I. Kozyr - Spartak Abalmaz 11.21 13:20 3 - 2  
I. Matsehora - A. Kuharchuk 11.21 01:45 2 - 3  
I. Matsehora - A. Tsikhotskiy 11.21 02:45 1 - 3  
I. Matsehora - S. Hilitukha 11.21 00:45 1 - 3  
K. Rybalchenko - P. Pugach 11.21 21:25 0 - 3  
M. Cherepnin - D. Alekseenko 11.21 08:30 3 - 1  
M. Cherepnin - Den. Vakulenko 11.21 10:50 1 - 3  
M. Laevsky - D. Alekseenko 11.21 12:00 2 - 3  
M. Laevsky - Den. Vakulenko 11.21 07:55 0 - 3  
M. Laevsky - M. Cherepnin 11.21 09:40 3 - 0  
M. Presnyakov - A. Naida 11.21 10:25 2 - 3  
M. Presnyakov - A. Selin 11.21 13:55 3 - 0  
M. Presnyakov - I. Gubarev 11.21 12:10 0 - 3  
M. Presnyakov - I. Kozyr 11.21 08:40 2 - 3  
M. Presnyakov - Spartak Abalmaz 11.21 06:55 3 - 2  
M. Tovkach - O. Savenkov 11.21 19:30 3 - 2  
M. Tovkach - S. Nykyforuk 11.21 16:00 1 - 3  
M. Tovkach - S. Stelmashchuk 11.21 18:20 1 - 3  
M. Tovkach - V. Van 11.21 17:10 3 - 0  
N. Gritsienko - A. Kotik 11.21 10:40 1 - 3  
N. Gritsienko - D. Vahta 11.21 08:20 3 - 0  
N. Telnoy - B. Kohut 11.21 15:00 1 - 3  
N. Telnoy - V. Yunchyk 11.21 09:10 0 - 3  
O. Savenkov - S. Stelmashchuk 11.21 16:35 3 - 0  
O. Savenkov - V. Van 11.21 18:55 3 - 0  
O. Tkachenko - D. Pesternikov 11.21 19:50 0 - 3  
P. Cherednichenko - O. Yarovoi 11.21 20:50 0 - 3  
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo 11.21 17:50 0 - 3  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 11.21 03:15 3 - 1  
S. Pokydko - T. Kozenkov 11.21 20:55 1 - 3  
S. Stelmashchuk - S. Nykyforuk 11.21 17:45 0 - 3  
S. Stelmashchuk - V. Van 11.21 15:25 3 - 1  
V. Efimov - A. Limonov 11.21 10:30 3 - 2  
V. Efimov - Y. Zhmudenko 11.21 08:10 3 - 1  
V. Lyevshyn - A. Limonov 11.21 08:45 3 - 1  
V. Lyevshyn - V. Efimov 11.21 11:05 1 - 3  
V. Lyevshyn - Y. Prishchepa 11.21 12:15 0 - 3  
V. Lyevshyn - Y. Zhmudenko 11.21 09:55 1 - 3  
V. Nechyporuk - A. Baklykov 11.21 12:25 3 - 0  
V. Nechyporuk - A. Kotik 11.21 08:55 3 - 0  
V. Nechyporuk - D. Vahta 11.21 10:05 2 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 11.21 11:15 3 - 1  
V. Van - S. Nykyforuk 11.21 20:05 1 - 3  
V. Zaychenko - Lev. Kuzyo 11.21 20:10 0 - 3  
Y. Kryvorotko - E. Rubtsov 11.21 19:35 3 - 0  
Y. Kryvorotko - R. Pirvelli 11.21 18:25 3 - 0  
Y. Kryvorotko - V. Zaychenko 11.21 17:15 3 - 0  
Y. Prishchepa - A. Limonov 11.21 07:35 3 - 1  
Y. Prishchepa - V. Efimov 11.21 09:20 1 - 3  
Y. Prishchepa - Y. Zhmudenko 11.21 11:40 3 - 1  
Y. Teterya - B. Kohut 11.21 10:55 1 - 3  
Y. Teterya - N. Telnoy 11.21 08:00 0 - 3  
Y. Teterya - V. Yunchyk 11.21 14:25 1 - 3  
Y. Zhmudenko - A. Limonov 11.21 12:50 3 - 1  
Yev. Masko - O. Tkachenko 11.21 18:40 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - N. Khmelevskaia 11.21 02:20 0 - 3  
G. Telnaya - Tat. Tatianina 11.21 00:55 1 - 3  
I. Aseeva - G. Telnaya 11.21 02:50 0 - 3  
I. Aseeva - N. Khmelevskaia 11.21 01:30 2 - 3  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 11.21 01:50 3 - 0  
Tat. Tatianina - N. Khmelevskaia 11.21 00:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - R. Lazebny 11.21 15:15 2 - 3  
A. Averyanov - Ser. Kovalenko 11.21 18:45 1 - 3  
A. Fedorchenko - Ant. Popov 11.21 18:30 3 - 2  
A. Fedorchenko - S. Zemyancev 11.21 14:00 3 - 1  
A. Fedorchenko - V. Sazhnev 11.21 14:30 0 - 3  
A. Krutko - H. Zotov 11.21 10:15 2 - 3  
A. Mashtakov - D. Reznichenko 11.21 20:45 3 - 2  
A. Mashtakov - E. Yunusov 11.21 23:05 3 - 0  
A. Mashtakov - O. Saenko 11.21 21:55 0 - 3  
A. Oplachko - B. Oleksenko 11.21 09:00 3 - 2  
A. Oplachko - V. Isakov 11.21 08:00 1 - 3  
A. Zezyulin - Kir. Deynega 11.21 19:45 0 - 3  
Ant. Popov - R. Cherevko 11.21 20:00 1 - 3  
Ant. Popov - V. Burylov 11.21 15:00 3 - 2  
Ant. Popov - V. Sazhnev 11.21 16:30 1 - 3  
B. Oleksenko - V. Isakov 11.21 07:30 1 - 3  
D. Aseev - A. Krutko 11.21 08:45 3 - 1  
D. Aseev - H. Zotov 11.21 07:45 3 - 0  
D. Derevinskyi - Vla. Gorelov 11.21 22:45 2 - 3  
D. Nemchenko - A. Elkhov 11.21 15:30 0 - 3  
D. Nemchenko - R. Tsubera 11.21 14:30 3 - 1  
E. Yunusov - D. Reznichenko 11.21 22:30 3 - 2  
E. Yunusov - O. Saenko 11.21 21:20 2 - 3  
I. Nesterenko - A. Averyanov 11.21 16:45 2 - 3  
I. Nesterenko - A. Zezyulin 11.21 20:15 2 - 3  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 11.21 19:30 1 - 3  
K. Kirsanov - Ant. Popov 11.21 16:00 1 - 3  
K. Kirsanov - R. Derypaska 11.21 17:30 0 - 3  
K. Kirsanov - V. Sazhnev 11.21 14:00 2 - 3  
Kir. Deynega - A. Averyanov 11.21 15:45 2 - 3  
Kir. Deynega - Maks. Deynega 11.21 19:15 3 - 2  
M. Varchenko - D. Nemchenko 11.21 16:00 3 - 2  
M. Varchenko - R. Tsubera 11.21 15:00 3 - 1  
Maks. Deynega - A. Zezyulin 11.21 14:15 1 - 3  
O. Pavlyuk - A. Krutko 11.21 08:15 3 - 0  
O. Pavlyuk - H. Zotov 11.21 09:15 3 - 0  
O. Saenko - D. Reznichenko 11.21 23:40 3 - 1  
R. Cherevko - A. Fedorchenko 11.21 13:30 3 - 2  
R. Cherevko - K. Kirsanov 11.21 17:00 2 - 3  
R. Cherevko - R. Derypaska 11.21 15:00 3 - 2  
R. Cherevko - S. Zemyancev 11.21 18:30 1 - 3  
R. Derypaska - A. Fedorchenko 11.21 15:30 1 - 3  
R. Derypaska - Ant. Popov 11.21 13:30 3 - 0  
R. Derypaska - V. Sazhnev 11.21 19:00 2 - 3  
R. Lazebny - I. Nesterenko 11.21 13:45 3 - 1  
R. Lazebny - Kir. Deynega 11.21 17:15 3 - 0  
R. Tsubera - A. Elkhov 11.21 16:30 0 - 3  
S. Zemyancev - Ant. Popov 11.21 18:00 2 - 3  
S. Zemyancev - K. Kirsanov 11.21 14:30 3 - 0  
S. Zemyancev - R. Derypaska 11.21 20:00 3 - 2  
Ser. Kovalenko - I. Nesterenko 11.21 18:15 0 - 3  
Ser. Kovalenko - Maks. Deynega 11.21 14:45 1 - 3  
V. Burylov - K. Kirsanov 11.21 19:00 3 - 1  
V. Burylov - R. Cherevko 11.21 15:30 3 - 2  
V. Burylov - S. Zemyancev 11.21 16:30 3 - 1  
V. Sazhnev - R. Cherevko 11.21 18:00 1 - 3  
V. Sazhnev - S. Zemyancev 11.21 16:00 0 - 3  
V. Sazhnev - V. Burylov 11.21 19:30 1 - 3  
V. Vakhrushev - D. Derevinskyi 11.21 23:20 3 - 1  
V. Vakhrushev - Vla. Gorelov 11.21 22:10 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stefanyuk - Vik. Guseva 11.21 09:30 3 - 1  
M. Litovchenko - Yul. Orobinskaya 11.21 09:30 3 - 0  
N. Zhukova - A. Stefanyuk 11.21 08:00 1 - 3  
O. Lifanova - A. Stefanyuk 11.21 08:30 3 - 0  
O. Lifanova - Vik. Guseva 11.21 07:30 2 - 3  
Asztalitenisz (WorldTour GrandFinal,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - Xin Xu 11.21 09:30 4 - 1  
Zhendong Fan - Woojin Jang 11.21 07:50 4 - 1  
Asztalitenisz (WorldTour GrandFinal,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Mima Ito 11.21 08:40 4 - 0  
Meng Chen - Yingsha Sun 11.21 07:00 4 - 0  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Veitera Lappeenranta 11.21 14:00 3 - 5  
JPS - Botnia Helsinki 11.21 14:00 6 - 2  
OLS - Akilles Porvoo 11.21 14:00 2 - 7  
WP-35 - Narukera Pori 11.21 14:00 2 - 3  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Kuzbassz Kemerovo 11.21 11:00 7 - 1  
Murman Murmanszk - Jenyiszej Krasznojarszk 11.21 10:00 2 - 8  
Rogyina Kirov - Sztroitel Sziktivkar 11.21 11:00 2 - 6  
Start Nyizsnyij Novgorod - Bajkal Irkutszk 11.21 11:00 1 - 4  
Szibszelmas Novoszibirszk - Barsz-Dinamo Kazany 11.21 07:00 1 - 4  
Ural Trubnyik - Volga Uljanovszk 11.21 09:00 3 - 5  
Vodnyik Arhangelszk - SZKA Nyeftjanyik 11.21 11:00 4 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Lidköping - Motala 11.21 19:00 6 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos (4.m.) 11.21 06:00 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Fukuoka S. Hawks (1.m.) 11.21 10:10 1 - 5  
Darts (Grand Slam, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dev. Petersen - D. Heta 11.21 21:10 7 - 10  
Ger. Price - N. Aspinall 11.21 22:50 8 - 10  
M. van Gerwen - G. Anderson 11.21 22:10 10 - 2  
Mic. Smith - Rob Cross 11.21 20:10 10 - 9  
E-Sport (CSGO, ESEA Premier Div., AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Team Secret 11.21 19:00 2 - 1  
Hellraisers - Nexus Gaming 11.21 19:00 1 - 2  
Saw - Forze 11.21 19:00 2 - 0  
Wisla Krakow - Sprout 11.21 15:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESL Mistrzostwa Polski)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illuminar Gaming - AVEZ 11.21 16:40 2 - 1  
Pact - Wisla Krakow 11.21 20:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Flashpoint,Group St.,GrB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Mibr 11.21 14:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Flashpoint,Group St.,GrC)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus.pro - OG 11.21 17:50 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Intel Extreme M., Eu, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Complexity Gaming - Team Vitality 11.21 18:30 0 - 2  
G2 Esports - Natus Vincere 11.21 15:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Intel Extreme M., NA, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Chaos Esports Club 11.21 22:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,IntelExtMasBeijing,OCE,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avant Gaming - Order 11.21 07:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO,IntelExtMasBeijingAsia,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyloo - Invictus Gaming 11.21 11:05 2 - 0  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Team Aster 11.21 07:00 0 - 2  
Elephant.4Am - Psg.lgd 11.21 09:20 2 - 1  
Royal Never Give Up - Vici Gaming 11.21 12:40 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Realms Collide)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Quincy Crew 11.21 02:00 0 - 2  
Infinity Esports - Omega Gaming 11.21 21:15 0 - 2  
Midas Club - Quincy Crew 11.21 23:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2,CDA-FDC Pro Champ.,Gr.St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ig.vitality - Invictus Gaming 11.21 09:05 0 - 2  
Sparking Arrow Gaming - Ig.vitality 11.21 07:00 2 - 0  
Team Aster - Invictus Gaming 11.21 11:20 2 - 0  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 1,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - Vikin.gg 11.21 17:00 2 - 0  
Team Secret - Just Error 11.21 20:00 2 - 0  
Virtus.pro - Mudgolems 11.21 14:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 2,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberium - 5Men 11.21 10:00    
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming Mobile - Kuaishow Ytg Gaming 11.21 07:00 3 - 0  
GK Gaming - Rogue Warriors 11.21 13:00 1 - 3  
Royal Never Give Up - Turnso Gaming 11.21 10:00 1 - 3  
E-Sport (LOL, NEST 2020, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming - Vici Gaming 11.21 13:00 0 - 2  
Rogue Warriors - Funplus Phoenix 11.21 10:00 2 - 0  
Vici Gaming - Suning Gaming 11.21 07:00 2 - 0  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Hurricane - Obey Alliance 11.21 21:00 3 - 2  
Ex Oblivione - Sheer Cold 11.21 20:00 1 - 3  
E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odyssey - Drifters 11.21 00:00 3 - 0  
Odyssey - Noble 11.21 23:55 3 - 1  
Revival - Noble 11.21 01:25 0 - 3  
E-Sport (R6S, Brasileirao, Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team One Esports - Mibr 11.21 18:00 0 - 2  
E-Sport (Rocket, RLCS, NA Winter-RegEve)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosf Esports - Nefarious 11.21 20:20 3 - 0  
Continuum - Version1 11.21 19:00 0 - 3  
Eunited - Down Two Earth 11.21 20:20 3 - 1  
Ghost Gaming - 72PC 11.21 19:40 3 - 0  
Loco - Sol 11.21 19:00 3 - 0  
Pittsburgh Knights - Iz Im Dreamin 11.21 19:40 3 - 2  
Susquehanna Soniqs - Crimson Wings 11.21 19:40 3 - 1  
Xset - Sippin Ice Cubes 11.21 19:00 3 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Nokian KrP 11.21 15:00 4 - 4  
LaSB - Nurmon Jymy 11.21 16:00 9 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjellerasen - Sarpsborg 11.21 16:30 7 - 5  
Harstad - Sandnes 11.21 14:00 6 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Mullsjö 11.21 15:00 5 - 4  
Kalmarsund - Falun 11.21 16:00 9 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endre - Warberg 11.21 12:30 7 - 1  
Malmö - Thorengruppen Umea 11.21 16:00 3 - 6  
Mora - Karlstad 11.21 17:00 6 - 3  
Nacka Wallenstam - Pixbo Wallenstam 11.21 16:00 4 - 8  
Täby - Lund 11.21 15:00 5 - 8  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Cascavel 11.21 17:30 6 - 2  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chorzow - Bielsko-Biala 11.21 12:00 6 - 4  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Újpest 11.21 18:30 3 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Came Dosson - Feldi Eboli 11.21 18:30 2 - 2  
Sandro Abate Avellino - Genova 11.21 16:00 5 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Fundao 11.21 12:00 2 - 5  
Dinamo Sanjoanense - Braga 11.21 12:00 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Jaen 11.21 20:30 3 - 3  
Cartagena - Osasuna Magna 11.21 18:30 5 - 3  
Cordoba - Zaragoza 11.21 13:00 2 - 0  
Peniscola - Levante 11.21 18:00 3 - 3  
Ribera Navarra - Betis 11.21 18:00 0 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vipiteno/Sterzing 11.21 19:00 6 - 3  
Gherdeina/Gröden - Fassa 11.21 18:30 2 - 5  
Jesenice - Lustenau 11.21 18:00 6 - 3  
Kitzbühel - Linz 2 11.21 18:00 2 - 2  
Val Pusteria - Cortina 11.21 20:00 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Vrchlabi 11.21 15:00 2 - 1  
Frydek-Mistek - Zubr Prerov 11.21 17:00 2 - 3  
Jihlava - Havirov 11.21 16:00 1 - 1  
Sokolov - Slavia Trebic 11.21 17:00 1 - 3  
Vsetin - Litomerice 11.21 17:00 5 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 11.21 17:30 0 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Metallurg Zslobin 11.21 15:00 3 - 1  
Nyeman Grodno - Gomel 11.21 15:00 1 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Heinolan Peliitat 11.21 16:00 7 - 0  
Kiekko-Espoo - TUTO 11.21 16:00 3 - 7  
Kokkolan Hermes - Kajaanin Hokki 11.21 16:00 2 - 1  
SaPKo - Jokipojat 11.21 16:00 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Turku PS 11.21 16:00 2 - 2  
Jukurit - Ilves 11.21 16:00 5 - 3  
JYP - Lukko 11.21 17:30 1 - 6  
Kookoo - Lahti Pelicans 11.21 16:00 2 - 3  
Kärpät - Ässät 11.21 16:00 4 - 4  
SaiPa - Vaasan Sport 11.21 16:00 2 - 2  
Tappara - Kalpa 11.21 16:00 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Torp. Nyizsnyij Novgorod 11.21 12:30 2 - 2  
Dinamo Minszk - CSZKA Moszkva 11.21 15:10 1 - 5  
Jokerit - Szocsi 11.21 15:00 3 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Riga 11.21 15:00 3 - 1  
Red Star Kunlun - Barsz Kazany 11.21 15:00 2 - 5  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Dinaburga Daugavpils 11.21 16:00 4 - 5  
Mogo Riga - Prizma Riga 11.21 12:00 7 - 1  
Jégkorong (Magenta Sport Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Eisbären Berlin 11.21 17:00 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Krilja Szovjetov Moszkva 11.21 10:00 3 - 2  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Omszkije Jasztrebi 11.21 11:00 5 - 2  
Dinamo Szentpétervár 2 - Tajfun Usszurijszk 11.21 11:00 1 - 1  
Irbisz Kazany - Szibirszkije Sznajperi 11.21 11:00 6 - 1  
Krasznaja Armija - Amurszkije Tigri Habarov. 11.21 11:00 7 - 1  
SZKA-Varjagi - Szahalinszkije Akulj 11.21 11:00 3 - 0  
Szputnyik Almetyevszk - Kuznyeckije Medvegyi 11.21 11:00 2 - 1  
Tolpar Ufa - Jugra Hanti-Manszijszk 2 11.21 09:00 2 - 1  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furuset - Haugesund 11.21 16:00 3 - 7  
Hasle-Lören - Lorenskog 11.21 16:00 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Stavanger 11.21 16:00 2 - 4  
Narvik - Stjernen 11.21 16:00 4 - 6  
Valerenga - Storhamar 11.21 16:00 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Fehérvár 11.21 17:30 3 - 4  
Villach - Vienna Capitals 11.21 19:15 4 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baie-Comeau Drakkar - Val-d'Or Foreurs 11.21 01:00 2 - 5  
Gatineau Olympiques - Shawinigan Cataractes 11.21 01:00 2 - 2  
Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titans 11.21 00:00 3 - 3  
Rimouski Oceanic - Rouyn-Noranda Huskies 11.21 01:00 0 - 1  
Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 11.21 01:00    
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - GCK Lions 11.21 19:45 6 - 1  
Kloten - Ajoie 11.21 19:45 7 - 1  
Sierre - Olten 11.21 18:00 0 - 5  
Thurgau - Biasca Ticino 11.21 17:30 4 - 0  
Winterthur - Visp 11.21 20:00 4 - 2  
Zug 2 - Langenthal 11.21 18:45 0 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Servette 11.21 19:45 2 - 1  
Biel - Langnau Tigers 11.21 19:45 4 - 1  
Zürich Lions - Rapperswil 11.21 19:45 5 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda 11.21 15:15 7 - 1  
Djurgarden - Växjö 11.21 15:15 3 - 2  
Färjestad - HV 71 11.21 18:00 3 - 2  
Linköping - Lulea 11.21 15:15 2 - 3  
Skelleftea - Malmö 11.21 18:00 3 - 4  
Örebro - Oskarshamn 11.21 18:00 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Gornyak Ucsali 11.21 15:00 0 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Cselmet Cseljabinszk 11.21 15:00 2 - 2  
Rjazany - Zauralje Kurgan 11.21 15:00 3 - 2  
Rubin Tyumeny - Dinamo MO 11.21 13:00 1 - 3  
SZKA-Néva - Juzsnij Ural Orszk 11.21 16:00 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Mega Belgrád 11.21 19:00 63 - 63, h.u. 69 - 71  
Split - Mornar 11.21 17:00 87 - 95  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southside Flyers - Perth 11.21 09:30 117 - 71  
Sydney Flames - Canberra Capitals 11.21 11:30 63 - 68  
Townsville - Bendigo 11.21 07:00 91 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Campo Mourao 11.21 01:00 78 - 63  
Minas - Unifacisa 11.21 21:30 108 - 99  
Sao Paulo - Franca 11.21 19:00 90 - 96  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Worcester 11.21 19:30 64 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava 11.21 18:45 68 - 77  
Hradec Kralove - Nymburk 11.21 17:30 52 - 102  
Kolin - Ostrava 11.21 18:00 74 - 72  
Usti nad Labem - Svitavy 11.21 18:00 90 - 88  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Slovanka 11.21 14:00 76 - 56  
Slavia Praha - USK Praha 11.21 17:00 60 - 111  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amager - Svendborg 11.21 17:00 69 - 119  
Horsens - Herlev 11.21 15:00 83 - 63  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Highlander) - Milwaukee (Kub_07) 11.21 15:06 53 - 44  
Brooklyn (Highlander) - Toronto (Zo0M) 11.21 16:18 54 - 58  
Milwaukee (Kub_07) - Brooklyn (Highlander) 11.21 16:54 69 - 66  
Philadelphia (88Fireburn) - Brooklyn (Highlander) 11.21 17:30 55 - 67  
Philadelphia (88Fireburn) - Milwaukee (Kub_07) 11.21 16:18 63 - 51  
Philadelphia (88Fireburn) - Toronto (Zo0M) 11.21 16:54 57 - 52  
Philadelphia (Tranquil) - Boston (Miller) 11.21 05:00 71 - 48  
Toronto (Bumblebee) - Brooklyn (Jiggling) 11.21 05:00 60 - 68  
Toronto (Zo0M) - Milwaukee (Kub_07) 11.21 17:30 57 - 59  
Toronto (Zo0M) - Philadelphia (88Fireburn) 11.21 15:06 43 - 52  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota (88Fireburn) - Oklahoma City (Sam) 11.21 13:24 61 - 66  
Minnesota (88Fireburn) - Phoenix (Goku) 11.21 14:00 53 - 68  
Minnesota (88Fireburn) - Utah (Iamdevilwalk) 11.21 12:48 45 - 54  
New Orleans (Tranquil) - Memphis Grizzlies (Bumblebee) 11.21 22:36 66 - 64  
New Orleans (Tranquil) - Sacramento (Ever) 11.21 22:00 59 - 47  
Oklahoma City (Sam) - Phoenix (Goku) 11.21 11:00 42 - 80  
Oklahoma City (Sam) - Utah (Iamdevilwalk) 11.21 14:00 61 - 65  
Phoenix (Goku) - Oklahoma City (Sam) 11.21 12:48 67 - 57  
Sacramento (Ever) - Memphis Grizzlies (Bumblebee) 11.21 23:12 40 - 61  
Sacramento (Ever) - San Antonio (Jiggling) 11.21 22:36 36 - 48  
San Antonio (Jiggling) - Memphis Grizzlies (Bumblebee) 11.21 22:00 52 - 59  
San Antonio (Jiggling) - New Orleans (Tranquil) 11.21 23:12 36 - 46  
Utah (Iamdevilwalk) - Minnesota (88Fireburn) 11.21 11:00 72 - 53  
Utah (Iamdevilwalk) - Phoenix (Goku) 11.21 13:24 66 - 45  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - Korihait Uusikaupunki 11.21 16:00 105 - 68  
Lapuan Kobrat - KTP Kotka 11.21 16:00 105 - 100  
Ura Kaarina - Salon Vilpas 11.21 18:00 59 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Limoges 11.21 20:30 86 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Nantes Reze 11.21 19:00 69 - 50  
Landerneau Bretagne - Lattes Montpellier 11.21 20:30 80 - 75  
Roche Vendee - Villeneuve d'Ascq Lille 11.21 20:00 71 - 76  
Tarbes - Lyon 11.21 20:00 77 - 91  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denain - Gravelines 11.21 18:00 92 - 92, h.u. 100 - 107  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Har. Trikoupisz Meszologi - AEK Athén 11.21 18:30 66 - 87  
Promitheasz Patra - PAOK 11.21 16:00 83 - 80  
Kosárlabda (Horvát bajn.,női, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KAZL - Pula 11.21 15:15 59 - 76  
Zadar - Split 11.21 18:00 56 - 67  
Kosárlabda (Horvát bajn.,női, Északi csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mursa Osijek - Medvescak Zágráb 11.21 18:00 55 - 69  
Pozega - ZKK Zágráb 11.21 18:00 55 - 72  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zágráb - Alkar Sinj 11.21 15:00 75 - 88  
Skrljevo - GKK Sibenik 11.21 18:00 88 - 77  
Zabok - Zadar 11.21 19:00 66 - 80  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Naharia 11.21 18:00 104 - 80  
Maccabi Rishon - Bnei Herzeliya 11.21 19:00 93 - 85  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Earthfriends Tokyo Z - Yamagata 11.21 09:00 71 - 79  
Fukuoka - Aomori 11.21 06:00 86 - 74  
Fukushima - Nara 11.21 10:00 92 - 71  
Nishinomiya - Kumamoto 11.21 09:00 78 - 75  
Saga Ballooners - Koshigaya 11.21 10:00 89 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Asseco Gdynia 11.21 19:30 86 - 78  
Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski 11.21 17:35 105 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - GTK Gdynia 11.21 18:00 93 - 66  
Politechnika Gdansk - Polkowice 11.21 13:00 57 - 89  
Zaglebie Sosnowiec - Torun 11.21 17:00 106 - 35  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 11.21 16:00 96 - 99  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Diósgyőr 11.21 18:00 82 - 62  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Baerum 11.21 19:00 62 - 78  
Fyllingen - Tromsö 11.21 17:30 94 - 78  
Oslo Tigers - Nidaros 11.21 15:00 60 - 78  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Karlsruhe 11.21 19:00 78 - 52  
Leverkusen - Ehingen 11.21 19:30 97 - 82  
Trier - Kirchheim 11.21 19:30 97 - 89  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Vechta 11.21 18:00 96 - 78  
Chemnitz - Göttingen 11.21 20:30 92 - 92, h.u. 99 - 103  
Giessen - Ulm 11.21 20:30 81 - 106  
Oldenburg - Skyliners Frankfurt 11.21 18:00 86 - 69  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - San Severo 11.21 20:30 64 - 49  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Campobasso - Virtus Bologna 11.21 18:00 52 - 80  
Sassari - Venezia 11.21 18:30 57 - 97  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oberwart - Klosterneuburg 11.21 20:00 70 - 67  
Vienna Timberwolves - Traiskirchen 11.21 17:30 78 - 70  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Timberwolves - Celovec 11.21 14:00 79 - 70  
Vienna Utd. - UBI Graz 11.21 15:00 61 - 63  
Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Leyma Coruna 11.21 19:00 71 - 88  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Alicante 11.21 18:00 93 - 99  
Granada - Girona 11.21 16:45 83 - 60  
Real Murcia Baloncesto - Real Canoe 11.21 20:00 76 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - MoraBanc Andorra 11.21 20:45 62 - 79  
Murcia - Fuenlabrada 11.21 18:00 84 - 81  
Obradoiro Monbus - Burgos 11.21 20:45 63 - 78  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Fribourg 11.21 17:00 65 - 74  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Nässjö 11.21 19:04 86 - 75  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetterbygden - Hogsbo 11.21 15:00 76 - 79  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tamis Pancevo - Pirot 11.21 19:00 71 - 65  
Vrsac - OKK Belgrád 11.21 18:00 91 - 86  
Zlatibor Cajetina - Dunav Stari Banovci 11.21 18:00 97 - 77  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Samorin 11.21 16:00 58 - 58, h.u. 68 - 64  
Ruzomberok - Piestanske Cajky 11.21 17:00 64 - 65  
Spisska Nova Ves - SKP B. Bystrica 11.21 18:00 31 - 74  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Polzela 11.21 18:00 65 - 65, h.u. 81 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fethiye Bld. Spor - Socar Petkimspor 11.21 18:00 75 - 74  
Galatasaray - Türk Telekom 11.21 15:30 94 - 89  
Karsiyaka - Afyon Bld. Spor 11.21 13:15 96 - 82  
Ormanspor - Darussafaka 11.21 11:00 64 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Antakya Hatay 11.21 13:00 86 - 67  
Fenerbahce - Botas Adana 11.21 15:30 79 - 51  
Izmit Bld. Spor - Galatasaray 11.21 13:15 62 - 80  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Rapla 11.21 16:00 83 - 89  
Kalev/Cramo - TTU Tallinn 11.21 13:00 113 - 59  
Liepajas Lauvas - Valmiera 11.21 13:00 79 - 72  
Ogre - Latvijas Univ. 11.21 16:00 83 - 58  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - FTC 11.21 16:00 26 - 32  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Buducnost Podgorica 11.21 18:00 34 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - KP Brno 11.21 10:00 22 - 22  
Jicin - Plzen 11.21 18:00 27 - 34  
Koprivnice - Lovosice 11.21 16:00 29 - 36  
Malomerice - Karvina 11.21 11:30 27 - 42  
Zubri - Frydek-Mistek 11.21 18:00 27 - 25  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindsted - HOJ 11.21 15:00 31 - 23  
Tonder - Skovbakken 11.21 15:00 27 - 28  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHG Odense - Hadsten 11.21 19:00 28 - 27  
EH Aalborg - Ringköbing 11.21 14:00 21 - 25  
Gudme - Lyngby 11.21 15:15 23 - 18  
Ringsted - Roskilde 11.21 16:00 27 - 16  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aalborg 11.21 16:10 32 - 39  
Lemvig - GOG 11.21 14:30 26 - 28  
Kézilabda (EL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Thüringer HC 11.21 16:30 20 - 30  
Dunarea Braila - Viborg 11.21 11:00 26 - 24  
Most - Vác 11.21 20:00 41 - 42  
Kézilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthosis Famagusta - Nove Veseli 11.21 19:15 26 - 21  
CSM Bukarest - RK Sloga Gornji Vakuf 11.21 16:00 31 - 15  
Dragunas Klaipeda - Riihimäen Cocks 11.21 12:55 26 - 39  
Ego Handball Siena - Gorenje Velenje 11.21 19:00 24 - 29  
Kézilabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmir - Yalikavak Spor Kulubu 11.21 15:00 22 - 31  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Billere - Saran 11.21 17:00 24 - 30  
Cavigal Nice - Angers 11.21 20:30 31 - 25  
Dijon - Strasbourg Schiltigheim 11.21 18:30 31 - 29  
Valence - Massy Essonne 11.21 20:15 22 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Chambery 11.21 17:00 24 - 30  
Ivry - Nimes 11.21 18:00 25 - 33  
Tremblay - Montpellier 11.21 15:30 30 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Bourg de Peage 11.21 18:00 28 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Chrobry Glogow 11.21 16:00 37 - 26  
Kwidzyn - Gwardia Opole 11.21 13:00 21 - 21  
Pogon Szczecin - Piotrkow Trybunalski 11.21 18:00 19 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Szeged 11.21 17:00 24 - 33  
Cegléd - Komló 11.21 18:00 25 - 27  
Eger - Gyöngyös 11.21 18:00 25 - 26  
Veszprémi KKFT - FTC 11.21 18:00 33 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Siófok 11.21 17:00 20 - 31  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fold St. Hallvard - Sandnes 11.21 15:00 29 - 32  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürstenfeldbruck - Bietigheim 11.21 19:30    
Gummersbach - Dessau-Rosslauer 11.21 18:00 34 - 26  
Hamm-Westfalen - Elbflorenz 11.21 19:15 19 - 25  
Wilhelmshaven - Rimpar 11.21 19:30 24 - 23  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Lintfort 11.21 19:30 20 - 27  
Freiburg - Leipzig 11.21 20:00 20 - 26  
Herrenberg - Nürtingen 11.21 20:00 33 - 31  
Solingen-Gräfrath - Rödertal 11.21 18:15 29 - 24  
Zwickau - Nord Harrislee 11.21 17:00 35 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Füchse Berlin 11.21 18:30 29 - 31  
Kiel - Coburg 11.21 20:30 41 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Mainz 11.21 16:00 37 - 12  
Halle-Neustadt - Bad Wildungen 11.21 19:00 19 - 32  
Neckarsulm - Bensheim/Auerbach 11.21 18:00 25 - 23  
Rosengarten-Buchholz - Göppingen 11.21 19:00 30 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Dinamo Cseljabinszk 11.21 14:00 31 - 24  
Dinamo Asztrahany - Szungul Sznyezsinszk 11.21 11:00 31 - 23  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Kausztik Volgográd 11.21 16:00 26 - 21  
Donszkije Kazaki Taganrog - CSZKA Moszkva 11.21 15:00 29 - 37  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - AGU-Adjif 11.21 12:00 36 - 22  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Bärnbach/Köflach 11.21 19:00    
Linz - Graz 11.21 19:00    
SG Westwien - Fivers Margareten 11.21 20:20 35 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eggenburg - MGA Wien 11.21 19:00 29 - 34  
Graz - Atzgersdorf 11.21 19:00 24 - 33  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Sanjoanense 11.21 12:30 33 - 27  
Belenenses - Horta 11.21 12:30 31 - 28  
Gaia - Boa Hora 11.21 12:30 28 - 24  
Maia - Avanca 11.21 12:30 24 - 23  
Sporting CP - Porto 11.21 12:00 27 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - AX Puente Genil 11.21 17:00 29 - 28  
Barcelona - Ciudad Encantada 11.21 19:30 38 - 26  
Benidorm - Cisne BM 11.21 18:00 34 - 25  
Huesca - Puerto Sagunto 11.21 18:30 23 - 19  
Logrono La Rioja - Morrazo Cangas 11.21 19:00 30 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Endingen 11.21 17:00 32 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Malmö 11.21 16:15 27 - 35  
Kristianstad - Skövde 11.21 15:30 23 - 24  
Varberg - Alingsas 11.21 15:00 30 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Lugi 11.21 14:15 22 - 20  
Kungalv - Boden 11.21 15:00 29 - 19  
VästerasIrsta - Kristianstad 11.21 16:00 28 - 23  
Kézilabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvenka - Vojvodina 11.21 18:00 21 - 35  
Spartak Vojput - Dubocica 11.21 18:00 21 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Novi Pazar 11.21 19:00 29 - 36  
Radnicki Kragujevac - Metaloplastika Sabac 11.21 17:00 21 - 23  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MHK Kosice - Tatran Presov 11.21 18:00 14 - 34  
Nove Zamky - Povazska Bystrica 11.21 18:00 22 - 33  
Sala - Kosice Crows 11.21 19:00 35 - 31  
Slovan Modra - SKP Bratislava 11.21 18:00 18 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Gradec 11.21 18:30 29 - 30  
Ormoz - MRK Ljubljana 11.21 19:00 32 - 28  
Ribnica - Maribor 11.21 18:00 22 - 28  
Trebnje - Slovan Ljubljana 11.21 19:00 25 - 21  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teuta Durres - Kukesi 11.21 16:45 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Belouizdad 11.21 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Lincoln 11.21 16:00 0 - 0  
Burton - Northampton 11.21 16:00 1 - 3  
Doncaster - Sunderland 11.21 16:00 1 - 1  
Fleetwood - Plymouth 11.21 16:00 5 - 1  
Gillingham - Charlton 11.21 14:00 1 - 1  
Ipswich - Shrewsbury 11.21 16:00 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Hull City 11.21 16:00 1 - 3  
Peterborough - Blackpool 11.21 16:00 1 - 2  
Portsmouth - Crewe 11.21 16:00 4 - 1  
Rochdale - Wimbledon 11.21 16:00 0 - 1  
Swindon - Bristol Rovers 11.21 16:00 1 - 0  
Wigan - Oxford Utd. 11.21 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Forest Green 11.21 16:00 2 - 2  
Cheltenham - Walsall 11.21 16:00 3 - 0  
Crawley - Carlisle 11.21 14:30 0 - 3  
Exeter - Oldham 11.21 16:00 1 - 2  
Leyton - Harrogate Town 11.21 16:00 3 - 0  
Newport - Port Vale 11.21 16:00 1 - 0  
Salford City - Bradford 11.21 16:00 3 - 0  
Scunthorpe - Morecambe 11.21 16:00 1 - 1  
Stevenage - Bolton 11.21 16:00 1 - 2  
Tranmere - Grimsby 11.21 16:00 5 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Nottingham 11.21 16:00 2 - 0  
Bournemouth - Reading 11.21 13:30 4 - 2  
Bristol City - Derby County 11.21 16:00 1 - 0  
Luton - Blackburn 11.21 16:00 1 - 1  
Middlesbrough - Norwich 11.21 16:00 0 - 1  
Millwall - Cardiff 11.21 16:00 1 - 1  
Preston - Sheffield Wed. 11.21 16:00 1 - 0  
QPR - Watford 11.21 16:00 1 - 1  
Stoke - Huddersfield 11.21 16:00 4 - 3  
Swansea - Rotherham 11.21 16:00 1 - 0  
Wycombe - Brentford 11.21 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Altrincham 11.21 16:00 0 - 1  
Chesterfield - Notts County 11.21 16:00 2 - 3  
Halifax - Torquay 11.21 16:00 1 - 2  
King's Lynn Town - Dover 11.21 16:00 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Bromley 11.21 16:00 2 - 2  
Wealdstone - Sutton Utd. 11.21 18:20 3 - 3  
Woking - Barnet 11.21 16:00 4 - 1  
Wrexham - Aldershot 11.21 16:00 1 - 0  
Yeovil - Hartlepool 11.21 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Defensa Justicia 11.21 21:10 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - River Plate 11.21 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Huracan - Vélez Sarsfield 11.21 23:20 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Sumqayit 11.21 13:00 6 - 1  
Labdarúgás (Bahreini Federation Kupa,2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (BHR) - ISA Town 11.21 15:30 0 - 4  
Manama Club - Al-Hala Muharraq 11.21 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bahreini Federation Kupa,3.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli Manama - Malkiya Club 11.21 15:30 1 - 4  
Al-Tadhmon - Sitra Club 11.21 15:30 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deinze - Lommel 11.21 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Kortrijk 11.21 20:45 1 - 0  
Oostende - Antwerpen 11.21 18:30 1 - 1  
Standard Liege - Eupen 11.21 16:15 2 - 2  
Waasland Beveren - Cercle Bruges 11.21 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - OH Leuven 11.21 14:00 0 - 4  
Zulte Waregem - Genk 11.21 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebar Pazardzsik - Minior Pernik 11.21 13:30 2 - 0  
Sozopol - Gorna Orjahovica 11.21 13:30 3 - 3  
Sztrumszka Szlava - Liteksz Lovecs 11.21 13:30 3 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Levszki Szófia 11.21 14:00    
Slavia Szófia - Etar Veliko Tarnovo 11.21 11:15 0 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuzla City - Mladost Doboj Kakanj 11.21 13:00 1 - 0  
Zeljeznicar Sarajevo - Sloboda Tuzla 11.21 15:00 2 - 2  
Zrinjski Mostar - Borac Banja Luka 11.21 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Nautico PE 11.21 23:00 2 - 1  
Cruzeiro MG - Figueirense 11.21 01:30 1 - 1  
Cuiaba - CSA 11.21 23:00 0 - 1  
Oeste - Brasil de Pelotas 11.21 20:30 2 - 1  
Operario PR - America MG 11.21 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imperatriz MA - Vila Nova GO 11.21 21:00 1 - 3  
Santa Cruz PE - Manaus 11.21 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ituano - Boa 11.21 20:00 4 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Santos SP 11.21 23:00 1 - 0  
Bragantino - Bahia BA 11.21 00:00 4 - 0  
Flamengo RJ - Coritiba 11.21 23:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bremen 11.21 15:30 1 - 1  
Bielefeld - Leverkusen 11.21 15:30 1 - 2  
E. Frankfurt - RB Leipzig 11.21 18:30 1 - 1  
Hertha BSC - Dortmund 11.21 20:30 2 - 5  
Hoffenheim - VfB Stuttgart 11.21 15:30 3 - 3  
Mönchengladbach - Augsburg 11.21 15:30 1 - 1  
Schalke - Wolfsburg 11.21 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Karlsruhe 11.21 13:00 1 - 3  
Düsseldorf - Sandhausen 11.21 13:00 1 - 0  
Holstein Kiel - Heidenheim 11.21 13:00 2 - 2  
Paderborn - St. Pauli 11.21 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Uerdingen 11.21 14:00 0 - 0  
Hallescher FC - Kaiserslautern 11.21 14:00 1 - 1  
Meppen - Türkgücü München 11.21 14:00    
Rostock - Dynamo Dresden 11.21 14:00 1 - 3  
Saarbrücken - Wehen 11.21 14:00 3 - 3  
Zwickau - Waldhof Mannheim 11.21 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Dep. Union La Calera 11.21 23:15 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Olympiakosz Nicosia 11.21 17:30 0 - 1  
Doxa Katokopia - Ermisz Aradippou 11.21 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Prostejov 11.21 13:30 1 - 2  
FC Hradec Kralove - Usti nad Labem 11.21 13:30 5 - 1  
MAS Taborsko - Varnsdorf 11.21 13:30 1 - 2  
Vysehrad - Trinec 11.21 13:30 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Teplice 11.21 16:00 2 - 0  
Mladá Boleslav - Pardubice 11.21 14:00 4 - 1  
Olomouc - Karvina 11.21 16:00 3 - 0  
Opava - Slavia Praha 11.21 18:30 0 - 6  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Vendsyssel 11.21 13:00 2 - 0  
Silkeborg - Helsingör 11.21 13:00 3 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holbaek - Brabrand 11.21 14:00 3 - 1  
Middelfart - Aarhus Fremad 11.21 13:00 3 - 4  
SFB Oure - Frem 11.21 13:00 3 - 5  
VSK Aarhus - B93 Köbenhavn 11.21 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Naestved 11.21 15:00 3 - 3  
FA 2000 - KFUM Roskilde 11.21 13:00 1 - 1  
Hilleröd - Vanlöse 11.21 13:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Maritzburg Utd. 11.21 14:30 1 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs 11.21 14:30 2 - 2  
Moroka Swallows - TS Galaxy 11.21 19:15 0 - 0  
Orlando Pirates - Supersport Utd. 11.21 17:00 2 - 1  
Stellenbosch - Chippa Utd. 11.21 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Daejeon Citizen 11.21 07:00 1 - 0  
Seoul E-Land - Jeonnam 11.21 07:00 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Amsterdam (Bobby) - Atalanta BC (Dexter) 11.21 14:06 4 - 1  
Ajax Amsterdam (Bobby) - Sevilla (Gernaut) 11.21 13:52 1 - 3  
Atalanta BC (Dexter) - Sevilla (Gernaut) 11.21 13:24 2 - 2  
Atl. Madrid (Den1Bravo) - Chelsea (Baphomet) 11.21 22:14 1 - 1  
Atl. Madrid (Den1Bravo) - Internazionale (Alback) 11.21 22:42 2 - 2  
Bayern München (Sima) - Liverpool (Kit) 11.21 12:42 2 - 0  
Bayern München (Sima) - Real Madrid (Oolancer) 11.21 12:14 1 - 4  
Chelsea (Baphomet) - Atl. Madrid (Den1Bravo) 11.21 23:24 3 - 3  
Chelsea (Baphomet) - Dortmund (Indenfor) 11.21 22:28 6 - 1  
Chelsea (Baphomet) - Internazionale (Alback) 11.21 22:56 1 - 4  
Dinamo Kijev (Kiser) - FC Salzburg (Member) 11.21 23:24 1 - 2  
Dinamo Kijev (Kiser) - Lokomotív Moszkva (Vito) 11.21 23:10 4 - 0  
Dinamo Kijev (Kiser) - Rennes (Fagur) 11.21 22:56 3 - 3  
Dortmund (Indenfor) - Atl. Madrid (Den1Bravo) 11.21 22:56 0 - 4  
Dortmund (Indenfor) - Internazionale (Alback) 11.21 22:00 0 - 5  
Dortmund (Indenfor) - Manchester United FC (Spacerman) 11.21 22:42 1 - 5  
FC Salzburg (Member) - Lokomotív Moszkva (Vito) 11.21 22:28 2 - 1  
FC Salzburg (Member) - Rennes (Fagur) 11.21 22:42 3 - 1  
Internazionale (Alback) - Dortmund (Indenfor) 11.21 23:10 3 - 0  
Juventus (Walker) - Liverpool (Kit) 11.21 12:14 5 - 1  
Juventus (Walker) - Paris SG (Stig) 11.21 13:52 0 - 2  
Juventus (Walker) - Real Madrid (Oolancer) 11.21 12:00 3 - 5  
Liverpool (Kit) - Bayern München (Sima) 11.21 13:52 3 - 0  
Liverpool (Kit) - Juventus (Walker) 11.21 13:24 2 - 0  
Liverpool (Kit) - Paris SG (Stig) 11.21 13:10 6 - 3  
Lokomotív Moszkva (Vito) - Dinamo Kijev (Kiser) 11.21 22:00 1 - 2  
Lokomotív Moszkva (Vito) - Rennes (Fagur) 11.21 22:14 2 - 2  
Olympiacos Piraeus (Skrip - FC Salzburg (Member) 11.21 22:56 1 - 3  
Olympiacos Piraeus (Skrip - Lokomotív Moszkva (Vito) 11.21 22:42 3 - 3  
Paris SG (Stig) - Juventus (Walker) 11.21 12:42 2 - 0  
Paris SG (Stig) - Liverpool (Kit) 11.21 12:00 3 - 2  
Real Madrid (Oolancer) - Bayern München (Sima) 11.21 13:24 2 - 1  
Real Madrid (Oolancer) - Juventus (Walker) 11.21 13:10 3 - 1  
Rennes (Fagur) - Lokomotív Moszkva (Vito) 11.21 23:24 2 - 0  
Rennes (Fagur) - Olympiacos Piraeus (Skripp) 11.21 23:10 5 - 2  
Sevilla (Gernaut) - Porto (Libra) 11.21 14:06 5 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Gernaut) - Dinamo Zágráb (Libra) 11.21 09:06 1 - 0  
CSZKA Moszkva (Gernaut) - PAOK (Bobby) 11.21 07:42 3 - 1  
Dinamo Zágráb (Libra) - CSZKA Moszkva (Gernaut) 11.21 07:56 3 - 3  
Glasgow Rangers (Dexter) - PAOK (Bobby) 11.21 07:56 1 - 3  
Granada CF (Stig) - Lille (Sima) 11.21 07:56 1 - 1  
Granada CF (Stig) - Nice (Walker) 11.21 07:42 1 - 1  
Hoffenheim (Oolancer) - Granada CF (Stig) 11.21 07:28 5 - 0  
Hoffenheim (Oolancer) - Nice (Walker) 11.21 08:10 3 - 1  
Hoffenheim (Oolancer) - Roma (Kit) 11.21 07:56 2 - 2  
Lille (Sima) - Granada CF (Stig) 11.21 09:06 3 - 1  
Lille (Sima) - Hoffenheim (Oolancer) 11.21 07:14 0 - 4  
Lille (Sima) - Nice (Walker) 11.21 07:28 1 - 2  
Lille (Sima) - Roma (Kit) 11.21 07:42 3 - 3  
Nice (Walker) - Granada CF (Stig) 11.21 08:52 1 - 3  
Nice (Walker) - Roma (Kit) 11.21 07:14 2 - 2  
PAOK (Bobby) - CSZKA Moszkva (Gernaut) 11.21 08:52 1 - 2  
PAOK (Bobby) - Dinamo Zágráb (Libra) 11.21 08:10 1 - 3  
PAOK (Bobby) - Glasgow Rangers (Dexter) 11.21 09:06 2 - 2  
Roma (Kit) - Granada CF (Stig) 11.21 08:10 0 - 2  
Roma (Kit) - Hoffenheim (Oolancer) 11.21 09:06 1 - 6  
Roma (Kit) - Lille (Sima) 11.21 08:52 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea FC (Dexter) - Manchester Utd. (Gernaut) 11.21 10:54 3 - 6  
Everton (Oolancer) - Wolverhampton (Sima) 11.21 10:54 5 - 1  
Leeds United (Stig) - Leicester (Walker) 11.21 10:12 4 - 1  
Leeds United (Stig) - Wolverhampton (Sima) 11.21 10:26 5 - 1  
Leicester (Walker) - Everton (Oolancer) 11.21 09:30 2 - 1  
Leicester (Walker) - Leeds United (Stig) 11.21 11:22 4 - 1  
Leicester (Walker) - Newcastle (Kit) 11.21 09:44 4 - 0  
Manchester Utd. (Gernaut) - Manchester City (Libra) 11.21 11:36 3 - 3  
Manchester Utd. (Gernaut) - Tottenham (Bobby) 11.21 10:12 2 - 2  
Newcastle (Kit) - Leicester (Walker) 11.21 10:54 2 - 4  
Newcastle (Kit) - Wolverhampton (Sima) 11.21 11:22 3 - 1  
Tottenham (Bobby) - Chelsea FC (Dexter) 11.21 11:36 1 - 0  
Tottenham (Bobby) - Manchester Utd. (Gernaut) 11.21 11:22 1 - 2  
Wolverhampton (Sima) - Everton (Oolancer) 11.21 09:44 2 - 3  
Wolverhampton (Sima) - Newcastle (Kit) 11.21 10:12 0 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Dinamo Kijev (Plevis) 11.21 09:18 0 - 0  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Sahtar Doneck (Uke) 11.21 07:30 1 - 0  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Szpartak Moszkva (Kravark) 11.21 08:06 0 - 0  
Dinamo Kijev (Plevis) - CSZKA Moszkva (Jkey) 11.21 08:18 0 - 1  
Dinamo Kijev (Plevis) - Sahtar Doneck (Uke) 11.21 09:06 1 - 0  
Dinamo Kijev (Plevis) - Szpartak Moszkva (Kravark) 11.21 07:42 3 - 0  
Sahtar Doneck (Uke) - CSZKA Moszkva (Jkey) 11.21 08:30 1 - 4  
Sahtar Doneck (Uke) - Dinamo Kijev (Plevis) 11.21 08:06 0 - 6  
Sahtar Doneck (Uke) - Szpartak Moszkva (Kravark) 11.21 08:54 0 - 4  
Szpartak Moszkva (Kravark - CSZKA Moszkva (Jkey) 11.21 09:06 1 - 3  
Szpartak Moszkva (Kravark - Dinamo Kijev (Plevis) 11.21 08:42 1 - 0  
Szpartak Moszkva (Kravark - Sahtar Doneck (Uke) 11.21 07:54 5 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Kravark) - Bayern München (Plevis) 11.21 10:52 0 - 5  
Barcelona (Kravark) - Liverpool FC (Uke) 11.21 10:04 1 - 0  
Barcelona (Kravark) - Real Madrid (Jkey) 11.21 11:16 0 - 2  
Barcelona (Laikingdast) - Bayern München (Slezaintima) 11.21 17:54 0 - 2  
Barcelona (Laikingdast) - Paris SG (Dm1trena) 11.21 18:18 1 - 2  
Barcelona (Laikingdast) - Real Madrid (Kodak) 11.21 17:06 0 - 0  
Bayern München (Plevis) - Barcelona (Kravark) 11.21 09:52 6 - 0  
Bayern München (Plevis) - Liverpool FC (Uke) 11.21 11:16 4 - 0  
Bayern München (Plevis) - Real Madrid (Jkey) 11.21 10:28 1 - 2  
Bayern München (Slezainti - Barcelona (Laikingdast) 11.21 16:54 0 - 0  
Bayern München (Slezainti - Liverpool (Jkey) 11.21 17:42    
Bayern München (Slezainti - Paris SG (Dm1trena) 11.21 16:30 0 - 0  
Bayern München (Slezainti - Real Madrid (Kodak) 11.21 18:18 1 - 2  
Liverpool (Jkey) - Barcelona (Laikingdast) 11.21 17:30 0 - 2  
Liverpool (Jkey) - Paris SG (Dm1trena) 11.21 17:06 2 - 4  
Liverpool (Jkey) - Real Madrid (Kodak) 11.21 17:54 1 - 0  
Liverpool FC (Uke) - Barcelona (Kravark) 11.21 11:04 1 - 2  
Liverpool FC (Uke) - Bayern München (Plevis) 11.21 10:16 0 - 3  
Liverpool FC (Uke) - Real Madrid (Jkey) 11.21 10:40 0 - 4  
Paris Saint Germain (Rebe - Barcelona (Kravark) 11.21 11:28 2 - 0  
Paris Saint Germain (Rebe - Liverpool FC (Uke) 11.21 10:52 3 - 2  
Paris SG (Dm1trena) - Barcelona (Laikingdast) 11.21 17:18 1 - 2  
Paris SG (Dm1trena) - Bayern München (Slezaintima) 11.21 17:30 1 - 1  
Paris SG (Dm1trena) - Liverpool (Jkey) 11.21 18:06 0 - 2  
Paris SG (Dm1trena) - Real Madrid (Kodak) 11.21 16:42 1 - 1  
Real Madrid (Jkey) - Barcelona (Kravark) 11.21 10:16 1 - 1  
Real Madrid (Jkey) - Bayern München (Plevis) 11.21 11:28 2 - 2  
Real Madrid (Jkey) - Liverpool FC (Uke) 11.21 09:40 4 - 2  
Real Madrid (Jkey) - Paris Saint Germain (Rebels) 11.21 11:04 3 - 0  
Real Madrid (Kodak) - Barcelona (Laikingdast) 11.21 18:06 0 - 1  
Real Madrid (Kodak) - Bayern München (Slezaintima) 11.21 17:18 1 - 0  
Real Madrid (Kodak) - Paris SG (Dm1trena) 11.21 17:42    
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Dm1trena) - Leverkusen (Jkey) 11.21 15:46 3 - 1  
Arsenal (Dm1trena) - Milan (Laikingdast) 11.21 14:58 2 - 2  
Leicester (Slezaintima) - Arsenal (Dm1trena) 11.21 14:10 2 - 3  
Leicester (Slezaintima) - Milan (Laikingdast) 11.21 14:34 0 - 3  
Leicester (Slezaintima) - Napoli (Kodak) 11.21 15:58 1 - 1  
Leverkusen (Jkey) - Napoli (Kodak) 11.21 15:34 4 - 0  
Milan (Laikingdast) - Arsenal (Dm1trena) 11.21 15:58 1 - 0  
Milan (Laikingdast) - Leicester (Slezaintima) 11.21 15:34 2 - 4  
Napoli (Kodak) - Leicester (Slezaintima) 11.21 14:58 0 - 3  
Napoli (Kodak) - Milan (Laikingdast) 11.21 15:46 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Oolancer) - Montpellier (Stig) 11.21 21:22 2 - 1  
Bordeaux (Oolancer) - Nantes (Quavo) 11.21 21:36 3 - 0  
Bordeaux (Oolancer) - Rennes (Vito) 11.21 20:40 5 - 0  
Bordeaux (Oolancer) - Strasbourg (Walker) 11.21 20:54 1 - 1  
Lille (Ever) - Lyon (Baphomet) 11.21 21:08 2 - 0  
Lille (Ever) - Monaco (Indra13_27) 11.21 20:12 0 - 2  
Lille (Ever) - Nice (Den1Bravo) 11.21 20:26 1 - 1  
Lyon (Baphomet) - Lille (Ever) 11.21 19:58 3 - 1  
Lyon (Baphomet) - Nice (Den1Bravo) 11.21 20:54 1 - 6  
Marseille (Alex_1333) - Lyon (Baphomet) 11.21 21:36 4 - 4  
Marseille (Alex_1333) - Monaco (Indra13_27) 11.21 20:54 4 - 1  
Marseille (Alex_1333) - Nice (Den1Bravo) 11.21 21:22 4 - 4  
Monaco (Indra13_27) - Lille (Ever) 11.21 21:22 0 - 1  
Monaco (Indra13_27) - Nice (Den1Bravo) 11.21 21:08 1 - 0  
Montpellier (Stig) - Bordeaux (Oolancer) 11.21 20:12 1 - 1  
Montpellier (Stig) - Rennes (Vito) 11.21 21:36 4 - 1  
Nantes (Quavo) - Bordeaux (Oolancer) 11.21 20:26 2 - 5  
Nantes (Quavo) - Montpellier (Stig) 11.21 20:54 4 - 0  
Nantes (Quavo) - Rennes (Vito) 11.21 19:58 3 - 1  
Nice (Den1Bravo) - Lille (Ever) 11.21 21:36 1 - 2  
Nice (Den1Bravo) - Marseille (Alex_1333) 11.21 20:12 1 - 3  
Nice (Den1Bravo) - Monaco (Indra13_27) 11.21 19:58 3 - 1  
Rennes (Vito) - Montpellier (Stig) 11.21 20:26 4 - 4  
Rennes (Vito) - Nantes (Quavo) 11.21 21:08 3 - 0  
Rennes (Vito) - Strasbourg (Walker) 11.21 20:12 1 - 1  
Strasbourg (Walker) - Montpellier (Stig) 11.21 21:08 0 - 3  
Strasbourg (Walker) - Rennes (Vito) 11.21 21:22 3 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FSV Mainz 05 (Walker) - Hoffenheim (Stig) 11.21 18:38 2 - 5  
1. FSV Mainz 05 (Walker) - Wolfsburg (Vito) 11.21 18:52 0 - 1  
Bayern Mün. (Indra13_27) - Dortmund (Alex_1333) 11.21 17:14 4 - 0  
Bayern Mün. (Indra13_27) - Mönchengladbach (Baphomet) 11.21 17:00 6 - 0  
Bayern Mün. (Indra13_27) - RB Leipzig (Ever) 11.21 18:52 1 - 0  
Dortmund (Alex_1333) - Bayern Mün. (Indra13_27) 11.21 18:24 1 - 8  
Dortmund (Alex_1333) - Leverkusen (Den1Bravo) 11.21 18:52 4 - 1  
Dortmund (Alex_1333) - RB Leipzig (Ever) 11.21 18:10 3 - 1  
E. Frankfurt (Quavo) - 1. FSV Mainz 05 (Walker) 11.21 18:10 3 - 2  
E. Frankfurt (Quavo) - Hertha BSC (Oolancer) 11.21 17:56 1 - 1  
E. Frankfurt (Quavo) - Hoffenheim (Stig) 11.21 18:24 2 - 2  
E. Frankfurt (Quavo) - Wolfsburg (Vito) 11.21 17:28 3 - 0  
Hertha BSC (Oolancer) - 1. FSV Mainz 05 (Walker) 11.21 18:24 3 - 4  
Hertha BSC (Oolancer) - E. Frankfurt (Quavo) 11.21 19:06 5 - 1  
Hertha BSC (Oolancer) - Hoffenheim (Stig) 11.21 18:52 3 - 1  
Hertha BSC (Oolancer) - Wolfsburg (Vito) 11.21 18:10 5 - 2  
Hoffenheim (Stig) - 1. FSV Mainz 05 (Walker) 11.21 17:28 3 - 0  
Hoffenheim (Stig) - E. Frankfurt (Quavo) 11.21 17:14 0 - 1  
Hoffenheim (Stig) - Hertha BSC (Oolancer) 11.21 17:42 1 - 1  
Hoffenheim (Stig) - Wolfsburg (Vito) 11.21 19:06 1 - 0  
Leverkusen (Den1Bravo) - Dortmund (Alex_1333) 11.21 17:42 5 - 2  
Leverkusen (Den1Bravo) - RB Leipzig (Ever) 11.21 19:06 1 - 2  
Mönchengladbach (Baphomet - Bayern Mün. (Indra13_27) 11.21 18:10 1 - 3  
Mönchengladbach (Baphomet - RB Leipzig (Ever) 11.21 17:28 1 - 1  
RB Leipzig (Ever) - Bayern Mün. (Indra13_27) 11.21 17:42 1 - 2  
RB Leipzig (Ever) - Dortmund (Alex_1333) 11.21 17:00 0 - 3  
RB Leipzig (Ever) - Leverkusen (Den1Bravo) 11.21 17:56 5 - 4  
RB Leipzig (Ever) - Mönchengladbach (Baphomet) 11.21 18:38 3 - 4  
Wolfsburg (Vito) - 1. FSV Mainz 05 (Walker) 11.21 17:42 3 - 2  
Wolfsburg (Vito) - E. Frankfurt (Quavo) 11.21 18:38 3 - 2  
Wolfsburg (Vito) - Hertha BSC (Oolancer) 11.21 17:00 1 - 5  
Wolfsburg (Vito) - Hoffenheim (Stig) 11.21 17:56 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Barcelona (Ak) 11.21 00:40 2 - 2  
Ajax (Cobra4) - Internazionale (Crysis) 11.21 04:20 1 - 1  
Ajax (Cobra4) - Leverkusen (Pg) 11.21 20:40 1 - 4  
Ajax (Cobra4) - RB Leipzig (Panica) 11.21 03:00 6 - 2  
Ajax (Cobra4) - Sporting CP (Rafa) 11.21 23:00 0 - 1  
Arsenal (Marley) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.21 08:00 3 - 3  
Arsenal (Marley) - Feyenoord (Johnybegood) 11.21 09:20 3 - 3  
Arsenal (Marley) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.21 10:40 2 - 3  
Arsenal (Marley) - Marseille (Legolas) 11.21 05:40 4 - 2  
Arsenal (Marley) - Paris SG (Kubrik) 11.21 13:00 1 - 3  
Arsenal (Marley) - Real Madrid (Herculex) 11.21 11:40 4 - 4  
Barcelona (Ak) - Ajax (Cobra4) 11.21 23:20 5 - 2  
Barcelona (Ak) - Dortmund (Teok) 11.21 04:00 0 - 3  
Barcelona (Ak) - Internazionale (Crysis) 11.21 03:00 3 - 4  
Barcelona (Ak) - Leverkusen (Pg) 11.21 22:00 0 - 5  
Barcelona (Ak) - Milan (Val) 11.21 20:40 4 - 3  
Barcelona (Ak) - RB Leipzig (Panica) 11.21 01:40 3 - 4  
Barcelona (Ak) - Sporting CP (Rafa) 11.21 00:20 1 - 2  
Celtic (Pantovits) - Galatasaray (Nox) 11.21 10:20 3 - 1  
Celtic (Pantovits) - Lazio (Cliff) 11.21 13:00 5 - 3  
Celtic (Pantovits) - Liverpool (Tanto) 11.21 11:40 1 - 4  
Celtic (Pantovits) - Lyon (Apollo) 11.21 08:00 4 - 2  
Celtic (Pantovits) - Roma (Reaper) 11.21 09:20 4 - 5  
CSZKA Moszkva (Pera) - Dortmund (Teok) 11.21 01:20 6 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Internazionale (Crysis) 11.21 00:00 4 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Milan (Val) 11.21 23:40 3 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Porto (Zeus) 11.21 22:20 2 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Rangers (Chris X) 11.21 20:00 5 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Trabzonspor (Ang) 11.21 03:40 3 - 1  
Dortmund (Teok) - Barcelona (Ak) 11.21 20:00 3 - 3  
Dortmund (Teok) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.21 22:40 0 - 7  
Dortmund (Teok) - Manchester City (Poli) 11.21 03:40 4 - 0  
Dortmund (Teok) - Porto (Zeus) 11.21 01:00 2 - 2  
Dortmund (Teok) - Rangers (Chris X) 11.21 21:20 4 - 2  
Dortmund (Teok) - Trabzonspor (Ang) 11.21 02:20 4 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Galatasaray (Nox) 11.21 12:00 1 - 4  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Lazio (Cliff) 11.21 05:40 2 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Liverpool (Tanto) 11.21 13:00 3 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Lyon (Apollo) 11.21 09:20 2 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Roma (Reaper) 11.21 10:40 6 - 0  
Feyenoord (Johnybegood) - Celtic (Pantovits) 11.21 08:20 5 - 0  
Feyenoord (Johnybegood) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.21 09:40 3 - 4  
Feyenoord (Johnybegood) - Galatasaray (Nox) 11.21 13:20 1 - 5  
Feyenoord (Johnybegood) - Liverpool (Tanto) 11.21 06:00 3 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Roma (Reaper) 11.21 12:00 5 - 2  
Galatasaray (Nox) - Arsenal (Marley) 11.21 11:00 2 - 2  
Galatasaray (Nox) - Lyon (Apollo) 11.21 12:20 6 - 5  
Galatasaray (Nox) - Marseille (Legolas) 11.21 10:00 0 - 4  
Galatasaray (Nox) - Paris SG (Kubrik) 11.21 08:40 2 - 2  
Galatasaray (Nox) - Real Madrid (Herculex) 11.21 07:20 3 - 1  
Galatasaray (Nox) - Roma (Reaper) 11.21 05:00 4 - 3  
Internazionale (Crysis) - Ajax (Cobra4) 11.21 20:20 2 - 1  
Internazionale (Crysis) - Barcelona (Ak) 11.21 21:40 3 - 2  
Internazionale (Crysis) - Manchester City (Poli) 11.21 02:00 2 - 0  
Internazionale (Crysis) - Rangers (Chris X) 11.21 22:40 1 - 1  
Internazionale (Crysis) - Sporting CP (Rafa) 11.21 03:20 2 - 3  
Internazionale (Crysis) - Trabzonspor (Ang) 11.21 01:00 6 - 0  
Lazio (Cliff) - Arsenal (Marley) 11.21 05:20 3 - 3  
Lazio (Cliff) - Galatasaray (Nox) 11.21 09:00 3 - 2  
Lazio (Cliff) - Liverpool (Tanto) 11.21 10:20 3 - 4  
Lazio (Cliff) - Marseille (Legolas) 11.21 12:40 4 - 3  
Lazio (Cliff) - Roma (Reaper) 11.21 07:40 4 - 3  
Leverkusen (Pg) - Ajax (Cobra4) 11.21 03:20 3 - 1  
Leverkusen (Pg) - Barcelona (Ak) 11.21 02:00 4 - 3  
Leverkusen (Pg) - Manchester City (Poli) 11.21 23:00 4 - 0  
Leverkusen (Pg) - Rangers (Chris X) 11.21 00:40 4 - 3  
Leverkusen (Pg) - RB Leipzig (Panica) 11.21 20:20 4 - 0  
Leverkusen (Pg) - Sporting CP (Rafa) 11.21 21:40 3 - 3  
Liverpool (Tanto) - Arsenal (Marley) 11.21 12:40 2 - 3  
Liverpool (Tanto) - Galatasaray (Nox) 11.21 07:40 2 - 2  
Liverpool (Tanto) - Lyon (Apollo) 11.21 05:00 1 - 1  
Liverpool (Tanto) - Marseille (Legolas) 11.21 11:20 4 - 2  
Liverpool (Tanto) - Paris SG (Kubrik) 11.21 10:00 0 - 1  
Lyon (Apollo) - Arsenal (Marley) 11.21 08:20 1 - 2  
Lyon (Apollo) - Feyenoord (Johnybegood) 11.21 10:40 0 - 4  
Lyon (Apollo) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.21 12:00 4 - 3  
Lyon (Apollo) - Paris SG (Kubrik) 11.21 05:40 1 - 1  
Lyon (Apollo) - Real Madrid (Herculex) 11.21 13:20 2 - 3  
Manchester City (Poli) - Ajax (Cobra4) 11.21 00:20 1 - 4  
Manchester City (Poli) - Dortmund (Teok) 11.21 21:00 1 - 3  
Manchester City (Poli) - Internazionale (Crysis) 11.21 22:00 1 - 4  
Manchester City (Poli) - Leverkusen (Pg) 11.21 01:40 2 - 4  
Manchester City (Poli) - Milan (Val) 11.21 02:40 1 - 4  
Manchester City (Poli) - Porto (Zeus) 11.21 04:00 2 - 4  
Manchester City (Poli) - RB Leipzig (Panica) 11.21 23:20 3 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Celtic (Pantovits) 11.21 09:40 5 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.21 11:00 2 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - Feyenoord (Johnybegood) 11.21 12:20 3 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Galatasaray (Nox) 11.21 06:00 2 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lazio (Cliff) 11.21 08:40 3 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - Liverpool (Tanto) 11.21 07:20 4 - 1  
Marseille (Legolas) - Celtic (Pantovits) 11.21 05:20 4 - 1  
Marseille (Legolas) - Feyenoord (Johnybegood) 11.21 08:00 2 - 3  
Marseille (Legolas) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.21 09:00 3 - 3  
Marseille (Legolas) - Paris SG (Kubrik) 11.21 11:40 5 - 4  
Marseille (Legolas) - Real Madrid (Herculex) 11.21 10:20 1 - 4  
Milan (Val) - Barcelona (Ak) 11.21 03:20 3 - 3  
Milan (Val) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.21 01:00 1 - 1  
Milan (Val) - Manchester City (Poli) 11.21 21:20 2 - 3  
Milan (Val) - Rangers (Chris X) 11.21 02:20 1 - 2  
Milan (Val) - Sporting CP (Rafa) 11.21 20:20 4 - 3  
Milan (Val) - Trabzonspor (Ang) 11.21 22:40 1 - 3  
Paris SG (Kubrik) - Celtic (Pantovits) 11.21 12:40 4 - 1  
Paris SG (Kubrik) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.21 05:20 3 - 2  
Paris SG (Kubrik) - Lazio (Cliff) 11.21 11:20 3 - 2  
Paris SG (Kubrik) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.21 07:40 1 - 4  
Paris SG (Kubrik) - Real Madrid (Herculex) 11.21 09:00 1 - 1  
Porto (Zeus) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.21 02:20 1 - 4  
Porto (Zeus) - Dortmund (Teok) 11.21 23:40 1 - 1  
Porto (Zeus) - Manchester City (Poli) 11.21 20:00 3 - 2  
Porto (Zeus) - Milan (Val) 11.21 00:00 2 - 3  
Porto (Zeus) - Rangers (Chris X) 11.21 03:40 3 - 1  
Porto (Zeus) - Trabzonspor (Ang) 11.21 21:20 4 - 1  
Rangers (Chris X) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.21 04:00 1 - 2  
Rangers (Chris X) - Dortmund (Teok) 11.21 02:40 2 - 2  
Rangers (Chris X) - Internazionale (Crysis) 11.21 01:20 0 - 5  
Rangers (Chris X) - Leverkusen (Pg) 11.21 23:20 4 - 4  
Rangers (Chris X) - Milan (Val) 11.21 22:20 1 - 3  
Rangers (Chris X) - Porto (Zeus) 11.21 21:00 1 - 4  
Rangers (Chris X) - RB Leipzig (Panica) 11.21 00:20 3 - 0  
RB Leipzig (Panica) - Ajax (Cobra4) 11.21 21:40 4 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Barcelona (Ak) 11.21 23:00 1 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Leverkusen (Pg) 11.21 04:20 3 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Manchester City (Poli) 11.21 00:40 1 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Sporting CP (Rafa) 11.21 02:00 0 - 2  
Real Madrid (Herculex) - Celtic (Pantovits) 11.21 11:20 4 - 3  
Real Madrid (Herculex) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.21 12:20 1 - 6  
Real Madrid (Herculex) - Feyenoord (Johnybegood) 11.21 05:00 4 - 3  
Real Madrid (Herculex) - Lazio (Cliff) 11.21 10:00 4 - 0  
Real Madrid (Herculex) - Liverpool (Tanto) 11.21 08:40 1 - 1  
Roma (Reaper) - Arsenal (Marley) 11.21 09:40 2 - 3  
Roma (Reaper) - Lyon (Apollo) 11.21 11:00 0 - 3  
Roma (Reaper) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.21 13:20 4 - 1  
Roma (Reaper) - Marseille (Legolas) 11.21 08:20 5 - 1  
Roma (Reaper) - Paris SG (Kubrik) 11.21 07:20 3 - 2  
Roma (Reaper) - Real Madrid (Herculex) 11.21 06:00 5 - 3  
Sporting CP (Rafa) - Ajax (Cobra4) 11.21 01:40 4 - 1  
Sporting CP (Rafa) - Internazionale (Crysis) 11.21 20:40 2 - 1  
Sporting CP (Rafa) - Leverkusen (Pg) 11.21 03:00 2 - 3  
Sporting CP (Rafa) - Milan (Val) 11.21 04:20 1 - 1  
Sporting CP (Rafa) - RB Leipzig (Panica) 11.21 22:00 1 - 0  
Trabzonspor (Ang) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.21 21:00 2 - 0  
Trabzonspor (Ang) - Dortmund (Teok) 11.21 22:20 2 - 0  
Trabzonspor (Ang) - Internazionale (Crysis) 11.21 23:40 3 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Leverkusen (Pg) 11.21 00:00 6 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Milan (Val) 11.21 01:20 4 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Porto (Zeus) 11.21 02:40 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Milan (Den1Bravo) - Napoli (Ever) 11.21 16:36 3 - 1  
Atalanta (Baphomet) - Lazio (Indra13_27) 11.21 15:40 2 - 1  
Fiorentina (Vito) - Parma (Quavo) 11.21 16:08 2 - 5  
Fiorentina (Vito) - Sampdoria (Oolancer) 11.21 14:30 5 - 3  
Fiorentina (Vito) - Sassuolo (Stig) 11.21 15:26 0 - 4  
Fiorentina (Vito) - Udinese (Walker) 11.21 15:12 4 - 5  
Inter Milano (Alex_1333) - AC Milan (Den1Bravo) 11.21 16:22 1 - 0  
Inter Milano (Alex_1333) - Lazio (Indra13_27) 11.21 15:54 5 - 1  
Inter Milano (Alex_1333) - Napoli (Ever) 11.21 15:40 2 - 4  
Lazio (Indra13_27) - Atalanta (Baphomet) 11.21 14:30 1 - 0  
Lazio (Indra13_27) - Napoli (Ever) 11.21 16:22 2 - 3  
Napoli (Ever) - Atalanta (Baphomet) 11.21 16:08 2 - 3  
Parma (Quavo) - Fiorentina (Vito) 11.21 14:58 3 - 0  
Parma (Quavo) - Sampdoria (Oolancer) 11.21 15:26 1 - 4  
Parma (Quavo) - Sassuolo (Stig) 11.21 15:54 2 - 1  
Parma (Quavo) - Udinese (Walker) 11.21 15:40 1 - 2  
Sampdoria (Oolancer) - Fiorentina (Vito) 11.21 15:40 3 - 2  
Sampdoria (Oolancer) - Parma (Quavo) 11.21 16:36 1 - 4  
Sampdoria (Oolancer) - Sassuolo (Stig) 11.21 16:22 6 - 0  
Sampdoria (Oolancer) - Udinese (Walker) 11.21 15:54 3 - 2  
Sassuolo (Stig) - Fiorentina (Vito) 11.21 16:36 4 - 2  
Sassuolo (Stig) - Parma (Quavo) 11.21 14:44 3 - 0  
Sassuolo (Stig) - Sampdoria (Oolancer) 11.21 15:12 1 - 1  
Sassuolo (Stig) - Udinese (Walker) 11.21 14:58 4 - 1  
Udinese (Walker) - Fiorentina (Vito) 11.21 16:22 3 - 2  
Udinese (Walker) - Parma (Quavo) 11.21 14:30 2 - 2  
Udinese (Walker) - Sampdoria (Oolancer) 11.21 14:44 2 - 3  
Udinese (Walker) - Sassuolo (Stig) 11.21 16:08 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - Dag Dages CF 11.21 07:55 1 - 3  
Aru Arukonda - Own Owned 11.21 10:25 4 - 1  
Dag Dages CF - EZ1 EZ1D 11 11.21 11:15 0 - 0  
Dag Dages CF - NFC Nyancat FC 11.21 16:10    
Dag Dages CF - Own Owned 11.21 09:35 3 - 3  
Dag Dages CF - Tbr Tabula Rasa 11.21 17:00 0 - 0  
EZ1 EZ1D 11 - Aru Arukonda 11.21 09:10 0 - 2  
EZ1 EZ1D 11 - Meg Megapolice 11.21 10:00 0 - 3  
Fin Fints - Dag Dages CF 11.21 18:15 3 - 2  
Fin Fints - PSG Shemyakin Onze 11.21 16:35 2 - 2  
Meg Megapolice - Aru Arukonda 11.21 10:50 1 - 3  
Meg Megapolice - Dag Dages CF 11.21 08:45 2 - 0  
NFC Nyancat FC - Fin Fints 11.21 14:55 3 - 3  
NFC Nyancat FC - PSG Shemyakin Onze 11.21 17:25 3 - 3  
Own Owned - EZ1 EZ1D 11 11.21 08:20 1 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Dag Dages CF 11.21 15:20 2 - 2  
PSG Shemyakin Onze - Tbr Tabula Rasa 11.21 14:30 5 - 1  
Tbr Tabula Rasa - Fin Fints 11.21 15:45 1 - 6  
Tbr Tabula Rasa - NFC Nyancat FC 11.21 17:50 1 - 4  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Kodak) - Brazil (Laikingdast) 11.21 13:36 1 - 1  
Belgium (Kodak) - Germany (Slezaintima) 11.21 12:48 1 - 1  
Belgium (Kodak) - Portugal (Dm1trena) 11.21 13:12 1 - 1  
Brazil (Laikingdast) - Belgium (Kodak) 11.21 12:36 1 - 1  
Brazil (Laikingdast) - Germany (Slezaintima) 11.21 13:24 1 - 1  
Brazil (Laikingdast) - Portugal (Dm1trena) 11.21 13:48 2 - 0  
France (Jkey) - Belgium (Kodak) 11.21 13:24 1 - 1  
Germany (Slezaintima) - Belgium (Kodak) 11.21 13:48 0 - 2  
Germany (Slezaintima) - Brazil (Laikingdast) 11.21 12:24 1 - 1  
Germany (Slezaintima) - Portugal (Dm1trena) 11.21 12:00 0 - 0  
Portugal (Dm1trena) - Belgium (Kodak) 11.21 12:12 1 - 2  
Portugal (Dm1trena) - Brazil (Laikingdast) 11.21 12:48 0 - 2  
Portugal (Dm1trena) - France (Jkey) 11.21 13:36 3 - 1  
Portugal (Dm1trena) - Germany (Slezaintima) 11.21 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Kodak) - Internazionale (Slezaintima) 11.21 19:28 1 - 1  
Atalanta (Kodak) - Lazio (Laikingdast) 11.21 20:16 0 - 3  
Atalanta (Kodak) - Milan (Jkey) 11.21 19:04 2 - 1  
Atalanta (Kodak) - Napoli (Dm1trena) 11.21 19:52 0 - 2  
Internazionale (Slezainti - Atalanta (Kodak) 11.21 20:28 1 - 0  
Internazionale (Slezainti - Lazio (Laikingdast) 11.21 19:04 1 - 0  
Internazionale (Slezainti - Milan (Jkey) 11.21 19:52 1 - 1  
Internazionale (Slezainti - Napoli (Dm1trena) 11.21 18:40 0 - 2  
Lazio (Laikingdast) - Atalanta (Kodak) 11.21 19:16 5 - 0  
Lazio (Laikingdast) - Internazionale (Slezaintima) 11.21 20:04 1 - 0  
Lazio (Laikingdast) - Milan (Jkey) 11.21 18:40 0 - 0  
Lazio (Laikingdast) - Napoli (Dm1trena) 11.21 20:28 3 - 2  
Milan (Jkey) - Atalanta (Kodak) 11.21 20:04 2 - 0  
Milan (Jkey) - Internazionale (Slezaintima) 11.21 18:52 0 - 0  
Milan (Jkey) - Napoli (Dm1trena) 11.21 19:16 0 - 2  
Napoli (Dm1trena) - Atalanta (Kodak) 11.21 18:52 3 - 0  
Napoli (Dm1trena) - Lazio (Laikingdast) 11.21 19:28 4 - 1  
Napoli (Dm1trena) - Milan (Jkey) 11.21 20:16 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Night BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Vrico) - Liverpool (Arcos) 11.21 23:34 2 - 0  
Barcelona (Vrico) - Real Madrid (Hotshot) 11.21 23:10 0 - 0  
Bayern München (Bombi1t0) - Barcelona (Vrico) 11.21 23:22 0 - 2  
Bayern München (Bombi1t0) - Real Madrid (Hotshot) 11.21 23:46 2 - 2  
Liverpool (Arcos) - Bayern München (Bombi1t0) 11.21 23:10 0 - 1  
Liverpool (Arcos) - Paris SG (Boulevard_Prospect) 11.21 23:46 2 - 2  
Paris SG (Boulevard_Prosp - Barcelona (Vrico) 11.21 23:58 1 - 0  
Paris SG (Boulevard_Prosp - Bayern München (Bombi1t0) 11.21 23:34 0 - 0  
Real Madrid (Hotshot) - Liverpool (Arcos) 11.21 23:58 0 - 1  
Real Madrid (Hotshot) - Paris SG (Boulevard_Prospect) 11.21 23:22 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Night PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Boulevard_Prospe - Manchester City (Hotshot) 11.21 22:12 0 - 0  
Chelsea (Boulevard_Prospe - Manchester Utd. (Arcos) 11.21 22:36 0 - 1  
Liverpool (Bombi1T0) - Chelsea (Boulevard_Prospect) 11.21 22:24 1 - 3  
Liverpool (Bombi1T0) - Manchester City (Hotshot) 11.21 21:36 1 - 1  
Manchester City (Hotshot) - Liverpool (Bombi1T0) 11.21 22:36 0 - 0  
Manchester City (Hotshot) - Manchester Utd. (Arcos) 11.21 21:48 1 - 2  
Manchester Utd. (Arcos) - Chelsea (Boulevard_Prospect) 11.21 21:36 1 - 0  
Manchester Utd. (Arcos) - Manchester City (Hotshot) 11.21 22:48 0 - 1  
Manchester Utd. (Arcos) - Tottenham (Vrico) 11.21 22:24 3 - 0  
Tottenham (Vrico) - Chelsea (Boulevard_Prospect) 11.21 22:48 1 - 0  
Tottenham (Vrico) - Liverpool (Bombi1T0) 11.21 22:12 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Tecnico Univ. Ambato 11.21 23:30 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Khaleej Khor Fakkan 11.21 15:00 2 - 0  
Al-Wahda - Ajman 11.21 15:00 3 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 11.21 18:00 3 - 5  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - FC Masr 11.21 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Clermont 11.21 19:00 1 - 1  
Chambly - Toulouse 11.21 19:00 1 - 1  
Chateauroux - Sochaux 11.21 19:00 2 - 1  
Le Havre - Caen 11.21 15:00 1 - 2  
Niort - Dunkerque 11.21 19:00 1 - 2  
Paris FC - Auxerre 11.21 19:00 0 - 3  
Pau - Grenoble 11.21 19:00 0 - 2  
Valenciennes - Rodez Aveyron 11.21 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - St-Etienne 11.21 17:00 4 - 1  
Marseille - Nice 11.21 21:00    
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Dijon 11.21 14:30 2 - 0  
Issy-les-Moulineaux - Guingamp 11.21 14:30 1 - 6  
Montpellier - Le Havre 11.21 15:30 3 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bechem Utd. - WAFA Sogakope 11.21 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 11.21 10:00 1 - 0  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Xelaju - Coban Imperial 11.21 22:10 0 - 0  
Dep. Iztapa - Dep. Sanarate 11.21 18:00 4 - 1  
Santa Lucia Cotzumalguapa - CSD Sacachispas 11.21 20:05 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Apollon Szmirnisz 11.21 16:15 2 - 2  
Lamia - Aszterasz Tripolisz 11.21 14:00 2 - 2  
Olympiakosz - Panathinaikosz 11.21 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Go Ahead Eagles 11.21 16:30 3 - 0  
FC Eindhoven - NAC Breda 11.21 14:00 2 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Vitesse 11.21 20:00 1 - 1  
Willem II - Venlo 11.21 18:45 2 - 1  
Zwolle - Utrecht 11.21 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern SC - Resources Capital FC 11.21 08:00 5 - 0  
Pegasus Kowloon - Southern District 11.21 10:30 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dugopolje - Hajduk Split 2 11.21 13:30 1 - 0  
Kustosija - Opatija 11.21 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Dinamo Zágráb 11.21 15:00 2 - 0  
Slaven Belupo - Hajduk Split 11.21 17:05 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Mumbai City 11.21 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Sanat Naft Abadan 11.21 13:50 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Beer Sheva 11.21 17:45 2 - 0  
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 11.21 18:50 2 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Bnei Sakhnin 11.21 18:00 0 - 1  
Hapoel TA - Maccabi Petah Tikva 11.21 14:00 0 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda TA 11.21 15:45 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Yamagata 11.21 06:00 1 - 1  
Ehime - Thespakusatsu Gunma 11.21 06:00 0 - 1  
JEF United Chiba - Nagasaki 11.21 06:00 0 - 1  
Kofu - Jubilo Iwata 11.21 06:00 1 - 1  
Kyoto - Tokushima 11.21 06:00 2 - 0  
Matsumoto Yamaga - Okayama 11.21 07:00 1 - 0  
Omiya Ardija - Machida Zelvia 11.21 06:00 0 - 0  
Ryukyu - Kitakyushu 11.21 08:00 1 - 1  
Tochigi - Mito 11.21 10:00 1 - 3  
Zweigen Kanazawa - Albirex Niigata 11.21 06:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Fujieda MYFC 11.21 07:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima 11.21 08:00 0 - 1  
Kashiwa R. - Sagan Tosu 11.21 07:00 1 - 2  
Nagoya GE - Shonan Bellmare 11.21 09:00 3 - 1  
Oita Trinita - Kawasaki Frontale 11.21 06:00 1 - 0  
Sapporo - Shimizu SP 11.21 06:00 5 - 1  
Vegalta Sendai - Kashima A. 11.21 07:00 1 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Ehime FC 11.21 05:00 2 - 2  
JEF United Chiba - Cerezo Osaka 11.21 05:00 3 - 3  
Kobe Leonessa - Albirex Niigata 11.21 05:00 2 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly (JOR) - Shabab Al-Ordon 11.21 15:00 1 - 3  
Al-Salt - Al-Wehdat 11.21 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Sailiya 11.21 17:45 0 - 0  
Qatar SC - Al-Wakrah 11.21 17:45 1 - 0  
Umm-Salal - Al-Ahli (QAT) 11.21 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajrat Almati - Kizil-Zsar 11.21 10:00 2 - 3  
Kaszpij Aktau - Okzsetpesz Koksetau 11.21 13:00 2 - 1  
Ordabaszi Simkent - Kajszar Kizilorda 11.21 09:00 0 - 3  
Sahtar Karaganda - FC Asztana 11.21 08:00 3 - 1  
Zsetiszu Taldikorgan - Taraz 11.21 09:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Bogota FC 11.21 23:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llaneros FC - Union Magdalena 11.21 21:15 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Dep. Cali 11.21 23:30 1 - 1  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feronikeli - Arberia 11.21 13:00 1 - 0  
Gjilani - Drenica Skenderaj 11.21 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Jiangxi Liansheng 11.21 08:30 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Korona Kielce 11.21 17:00 0 - 1  
GKS Tychy - Miedz Legnica 11.21 17:00 0 - 2  
Olsztyn - GKS Jastrzebie 11.21 12:40 0 - 1  
Resovia Rzeszow - Arka Gdynia 11.21 12:00 1 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Chrobry Glogow 11.21 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszow 11.21 16:00 2 - 1  
KKS Kalisz - Lech Poznan 2 11.21 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warta Poznan - Wisla Krakkó 11.21 20:00 2 - 1  
Zaglebie Lubin - Stal Mielec 11.21 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres UANL - Chivas Guadalajara 11.21 01:00 4 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New York RB 11.21 21:00 3 - 2  
Nashville - Inter Miami 11.21 03:00 3 - 0  
New England - Montreal 11.21 00:30 2 - 1  
Orlando - New York City FC 11.21 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - OFK Petrovac 11.21 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Máltai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fgura Utd. - Vittoriosa 11.21 14:00 1 - 3  
Marsa - San Gwann 11.21 18:15 3 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gudja - Valletta 11.21 14:00 0 - 0  
Gzira - Sliema Wanderers 11.21 14:00 3 - 2  
Hibernians Paola - Hamrun 11.21 18:15 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - FTC 11.21 19:30 0 - 1  
Mezőkövesd - MTK 11.21 17:00 0 - 1  
Puskás Akadémia - Budafok 11.21 14:45 3 - 0  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Haladás 11.21 13:00 8 - 0  
Szent Mihály SE - Kelen 11.21 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Asane 11.21 15:30    
Kongsvinger - Stjördals/Blink 11.21 15:30 3 - 2  
Ranheim - Ham-Kam 11.21 15:30 1 - 1  
Sogndal - Grorud 11.21 15:30 2 - 1  
Strömmen - Ullensaker/Kisa 11.21 13:00 3 - 1  
Öygarden - Sandnes Ulf 11.21 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Valerenga 11.21 18:00 1 - 1  
Stabaek - Molde 11.21 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Sandviken 11.21 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL Queensland, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Utd. - Logan Lightning 11.21 08:00 0 - 1  
Lions FC - Capalaba 11.21 10:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peninsula Power - Queensland Lions 11.21 09:30 1 - 4  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - 1. FC Köln Amatőr 11.21 14:00 0 - 0  
Fortuna Köln - Wegberg-Beeck 11.21 14:00 2 - 2  
Mönchengladbach Amatőr - Lippstadt 11.21 14:00 0 - 0  
Münster - Düsseldorf Amatőr 11.21 14:00 2 - 1  
Oberhausen - Ahlen 11.21 14:00 1 - 1  
Schalke Amatőr - Dortmund Amatőr 11.21 13:00 1 - 5  
SV Straelen - Wiedenbrück 11.21 14:00 0 - 4  
VfB Homberg - Essen 11.21 14:00 0 - 4  
Wuppertal - Lotte 11.21 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Lazio 11.21 15:00 0 - 2  
Juventus - Cagliari 11.21 20:45 2 - 0  
Spezia - Atalanta 11.21 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Venezia 11.21 14:00 2 - 2  
Cittadella - Empoli 11.21 14:00 2 - 2  
Lecce - Reggiana 11.21 14:00 7 - 1  
Pordenone - Monza 11.21 14:00 1 - 1  
SPAL Ferrara - Pescara 11.21 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grosseto - Livorno 11.21 17:30 1 - 0  
Renate - Alessandria 11.21 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Gubbio 11.21 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juve Stabia - Viterbese 11.21 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akron Toljatti - Torpedo Moszkva 11.21 12:00 0 - 1  
Alanyija Vlagyikavkaz - Orenburg 11.21 13:00 2 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Fakel Voronyezs 11.21 16:00 0 - 0  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Teksztilsik Ivanovo 11.21 13:00 1 - 3  
Csertanovo Moszkva - Irtis Omszk 11.21 15:00 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 11.21 11:00 1 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Brjanszk 11.21 14:00 3 - 0  
SZKA Habarovszk - Krilja Szovjetov Szamara 11.21 06:00 0 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Tom Tomszk 11.21 12:00 1 - 2  
Velesz Moszkva - Volgar Asztrahany 11.21 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Druzsba Majkop - Cser. Novorosszijszk 11.21 13:30 0 - 3  
Forte Taganrog - Szpartak Nalcsik 11.21 14:30 0 - 0  
Masuk Pjatigorszk - Anzsi Mahacskala 11.21 13:00 1 - 1  
Tuapsze - Dinamo Sztavropol 11.21 11:00 2 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Zenit Szentpétervár 11.21 14:30 2 - 2  
FK Krasznodar - Tambov 11.21 12:00 1 - 0  
Lokomotív Moszkva - Arszenál Tula 11.21 17:00 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 11.21 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juniors OÖ - Dornbirn 1913 11.21 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Wolfsberg 11.21 17:00 0 - 2  
Hartberg - LASK 11.21 17:00 1 - 1  
Salzburg - Sturm Graz 11.21 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Universitario - Tauro 11.21 21:00 1 - 4  
Sp. San Miguelito - Plaza Amador 11.21 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Guarani Asuncion 11.21 22:30 1 - 0  
Sp. San Lorenzo - Libertad Asuncion 11.21 00:45 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Carlos Stein - Dep. Binacional 11.21 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Sport Boys Callao 11.21 21:30 0 - 2  
C. Vallejo Trujillo - Dep. Municipal 11.21 19:15 0 - 1  
Dep. Llacuabamba - Melgar 11.21 21:00 0 - 6  
Labdarúgás (Portugál bajnokság, női, Dél)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-dos-Francos - Torreense 11.21 12:00 0 - 3  
Ouriense - Estoril 11.21 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Guimaraes 11.21 17:30 0 - 0  
Fabril Barreiro - Porto 11.21 15:30 0 - 2  
Marinhense - Cova Piedade 11.21 16:00 1 - 1  
Montalegre - Viseu 11.21 15:00 2 - 3  
Oriental de Lisboa - Famalicao 11.21 12:15 0 - 3  
Oriental Dragon FC - Leixoes 11.21 12:00 0 - 0  
Paredes - Benfica 11.21 22:15 0 - 1  
Trofense - Braga 11.21 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Brighton 11.21 16:00 1 - 2  
Manchester Utd. - West Bromwich 11.21 21:00 1 - 0  
Newcastle - Chelsea 11.21 13:30 0 - 2  
Tottenham - Manchester City 11.21 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool 2 - Southampton 2 11.21 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASUPolitechnika Timisoara - Petrolul Ploiesti 11.21 14:00 1 - 0  
Concordia Chiajna - Dunarea Calarasi 11.21 10:00 2 - 1  
Farul Constanta - CSM Resita 11.21 10:00 1 - 0  
Metaloglobus Bukarest - Comuna Recea 11.21 10:00 2 - 0  
Mioveni - Csíkszereda 11.21 10:00 1 - 1  
Pandurii Targu Jiu - CSM Slatina 11.21 10:00 2 - 1  
Turris Turnu Magurele - Viitorul Targu Jiu 11.21 10:00 0 - 0  
Unirea 2004 Slobozia - FC Univ. Craiova SA 11.21 10:00 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Viitorul Constanta 11.21 12:00 1 - 0  
Botosani - Univ. Craiova 1948 CS 11.21 18:30 0 - 0  
Chindia Targoviste - Sepsi OSK 11.21 14:00    
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Hamilton 11.21 16:00 2 - 1  
Hibernian - Celtic 11.21 16:00 2 - 2  
Kilmarnock - Ross County 11.21 16:00 3 - 1  
Livingston - St. Mirren 11.21 16:00 0 - 1  
St. Johnstone - Motherwell 11.21 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Montrose 11.21 16:00 3 - 2  
Falkirk - Cove Rangers 11.21 16:00 1 - 0  
Forfar - Airdrieonians 11.21 16:00 1 - 3  
Partick Thistle - East Fife 11.21 16:00 2 - 0  
Peterhead - Dumbarton 11.21 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Stranraer 11.21 16:00 0 - 1  
Queen's Park - Brechin 11.21 16:00 3 - 0  
Stenhousemuir - Annan 11.21 16:00 1 - 2  
Stirling Albion - Elgin 11.21 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Greenock Morton 11.21 16:00 0 - 0  
Ayr Utd. - Dundee 11.21 16:00 2 - 0  
Inverness CT - Raith Rovers 11.21 16:00 2 - 0  
Queen of South - Alloa 11.21 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Leganes 11.21 14:00 1 - 2  
Mirandes - Cartagena 11.21 16:00 4 - 1  
Oviedo - Fuenlabrada 11.21 20:30 1 - 1  
Rayo Vallecano - Castellon 11.21 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Compostela 11.21 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Marino Luanco 11.21 18:00 2 - 0  
Oviedo B - Numancia 11.21 15:45 0 - 0  
Sp. Gijón B - Lealtad 11.21 15:45 2 - 2  
Valladolid B - Cultural Leonesa 11.21 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Laredo - R. Santander 11.21 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Tudelano 11.21 12:00 2 - 1  
Mutilvera - Osasuna B 11.21 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Andorra - Olot 11.21 17:00 1 - 0  
Lleida - Cornella 11.21 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atzeneta - Villarreal B 11.21 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - UCAM Murcia 11.21 16:00 1 - 1  
Cordoba - Sevilla B 11.21 16:00 1 - 2  
Real Murcia - Linares 11.21 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid B - Navalcarnero 11.21 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Barcelona 11.21 21:00 1 - 0  
Levante - Elche 11.21 14:00 1 - 1  
Sevilla - Celta Vigo 11.21 18:30 4 - 2  
Villarreal - Real Madrid 11.21 16:15 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Sociedad 11.21 12:00 5 - 1  
Betis - Real Madrid 11.21 12:00 0 - 3  
Sevilla - Valencia 11.21 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Wil 11.21 18:15 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Vaduz 11.21 18:15 1 - 1  
Young Boys - Basel 11.21 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Basel 11.21 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Degerfors 11.21 15:00 2 - 0  
Dalkurd - Trelleborg 11.21 15:00 0 - 1  
GAIS - Öster 11.21 15:00 0 - 1  
Ljungskile - Jönköping Södra 11.21 17:00 0 - 1  
Norrby - Umea FC 11.21 15:00 6 - 0  
Sundsvall - Halmstad 11.21 15:00 0 - 6  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin - Landskrona 11.21 17:00 2 - 1  
Lindome - Värnamo 11.21 13:00 1 - 1  
Oskarshamn - Skövde 11.21 15:00 4 - 1  
Torn - Karlskrona 11.21 15:00 0 - 3  
Tvaaker - Qviding 11.21 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Nyköping 11.21 17:00 7 - 1  
Frej Täby - Haninge 11.21 14:00 0 - 1  
Sandviken - Örebro Syrianska 11.21 14:00 3 - 0  
Sylvia Norrköping - Täby FK 11.21 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Kolubara Lazarevac 11.21 13:00 1 - 2  
Graficar Belgrád - Sloga Kraljevo 11.21 13:00 5 - 1  
Radnicki Pirot - Zeleznicar Pancevo 11.21 13:00 0 - 1  
Zemun - Loznica 11.21 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Radnicki Nis 11.21 13:00 1 - 0  
Napredak Krusevac - Topolya SC 11.21 14:00 2 - 1  
Partizan Belgrád - Proleter Novi Sad 11.21 16:00 1 - 0  
Vozdovac - Novi Pazar 11.21 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Young Lions 11.21 10:30 1 - 2  
Geylang - Hougang Utd. 11.21 10:30 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - DAC 11.21 17:00 0 - 1  
Pohronie - Trnava 11.21 14:00 3 - 3  
Sered - Ruzomberok 11.21 14:00 0 - 0  
Zemplin Michalovce - Senica 11.21 14:00 0 - 1  
Zilina - Trencin 11.21 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Maribor 11.21 13:45 1 - 2  
Koper - ND Gorica 11.21 20:00 1 - 1  
Mura - Olimpija Ljubljana 11.21 17:15 0 - 1  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coastal Union - Simba SC 11.21 14:00 0 - 7  
JKT Tanzania - Gwambina 11.21 14:00 0 - 2  
Kinondoni MC - Azam 11.21 14:00 1 - 0  
Polisi Tanzania - Ihefu 11.21 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BG Pathum Utd. - Chonburi FC 11.21 12:00 2 - 1  
Prachuap - Rayong 11.21 12:00 1 - 1  
Trat - Bangkok Utd. 11.21 12:30 2 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Istanbulspor 11.21 11:30 1 - 0  
Boluspor - Ankaraspor 11.21 11:30 2 - 0  
Bursaspor - Adanaspor 11.21 14:00 1 - 0  
Giresunspor - Samsunspor 11.21 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Istanbul Basaksehir 11.21 17:00 3 - 2  
Denizlispor - Gazisehir Gaziantep 11.21 14:00 0 - 1  
Genclerbirligi - Fenerbahce 11.21 14:00 1 - 5  
Karagümrük - Sivasspor 11.21 11:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingulec Petrove - Dinamo Kijev 11.21 13:00 0 - 2  
Sahtar Doneck - Olekszandria 11.21 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Espanol - Villa Teresa 11.21 01:45 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Maldonado - River Plate Montevideo 11.21 21:00 2 - 1  
Nacional Montevideo - Danubio Montevideo 11.21 23:30 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Dep. Lara 11.21 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Valencia Maracay - Portuguesa Acarigua 11.21 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Newtown 11.21 15:30 0 - 0  
Cardiff Met Univ. - TNS 11.21 15:30 0 - 1  
Haverfordwest - Flint Town 11.21 15:30 0 - 3  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indeni - Prison Leopards 11.21 12:00 1 - 0  
Lusaka Dynamos - Lunwana Radiants 11.21 14:00 1 - 1  
Nkwazi - Green Buffaloes 11.21 14:00 0 - 0  
Red Arrows - Power Dynamos 11.21 14:00 0 - 1  
Zesco Utd. - Kabwe Warriors 11.21 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Beijing Guoan 11.21 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan - Shanghai Shenhua 11.21 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borec Veles - Vardar Szkopje 11.21 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Warrenpoint 11.21 16:00 2 - 0  
Crusaders - Dungannon 11.21 16:00 3 - 1  
Larne - Cliftonville 11.21 16:00 1 - 0  
Linfield - Glenavon 11.21 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észt 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu JK - Levadia Tallinn 2 11.21 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észt 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elva - Parnu Vaprus 11.21 15:00 0 - 0  
Maardu Linnameeskond - Flora Tallinn 2 11.21 12:00 3 - 5  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Legion Tallinn 11.21 12:00 0 - 2  
Kuressaare - Trans Narva 11.21 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Ararat Jereván 11.21 11:30 1 - 2  
Pjunyik Jereván - FC Van 11.21 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Wellington - Hawke's Bay Utd. 11.21 01:00 2 - 1  
Waitakere Utd. - Wellington Phoenix 2 11.21 02:00 1 - 4  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Newcastle 11.21 13:30 12 - 19  
Leicester - Gloucester 11.21 16:00 38 - 15  
Worcester - London Irish 11.21 16:00 11 - 10  
Rögbi (Autumn Nations Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 11.21 16:00 18 - 7  
Wales - Grúzia 11.21 18:15 18 - 0  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Toulon 11.21 18:15 35 - 29  
Clermont - Lyon 11.21 20:00    
Stade de France - Bordeaux 11.21 15:15 26 - 16  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay - Taranaki 11.21 04:35 59 - 23  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Waikato 11.21 02:05 23 - 18  
Tasman - Bay of Plenty 11.21 07:05 19 - 10  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 11.21 09:45 15 - 15  
Rögbi (Super Rugby Unlocked)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Kimberley Griquas 11.21 15:30 28 - 9  
Pretoria Bulls - Mbombela Pumas 11.21 13:00 21 - 5  
Röplabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindemans Aalst - Maaseik 11.21 19:30 1 - 3  
Roeselare - Achel 11.21 20:30 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teteven - Slavia Szófia 11.21 17:00 3 - 1  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perun Várna - Kazanlak 11.21 13:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America Volei - Guarulhos 11.21 23:00 3 - 1  
Itapetininga - Sada Cruzeiro 11.21 23:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Fluminense 11.21 01:30 3 - 0  
Sesc RJ - Curitiba 11.21 23:00    
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beskydy - Usti nad Labem 11.21 18:30 3 - 2  
Ceske Budejovice - Brno 11.21 18:00 3 - 0  
Lvi Praha - Ostrava 11.21 18:00 3 - 0  
Zlín - Pribram 11.21 17:00 3 - 2  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - VK Brno 11.21 16:00 1 - 3  
KP Brno - Prostejov 11.21 17:00 3 - 1  
Olymp Praha - Liberec 11.21 17:00 3 - 2  
Ostrava - Sternberk 11.21 17:00 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Gentofte 11.21 15:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Uijeongbu KB Stars 11.21 06:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Hwaseong IBK 11.21 08:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Nyíregyháza 11.21 19:45 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ETTA - Karelian Hurmos 11.21 14:30 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kangasala - WoVo Rovaniemi 11.21 16:00 3 - 0  
LiigaPloki - Nurmon Jymy 11.21 16:00 3 - 0  
Puijo - Hämeenlinna 11.21 14:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Tourcoing 11.21 17:00 3 - 0  
Cambrai - Nantes 11.21 20:00 3 - 0  
Narbonne - Montpellier 11.21 15:00 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Beziers 11.21 18:00 2 - 3  
Marcq-en-Baroeul - Chamalieres 11.21 18:00 2 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Mougins 11.21 18:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himeji Victorina - Toray Arrows 11.21 05:05 0 - 3  
Hisamitsu Springs - Okayama Seagulls 11.21 05:00 2 - 3  
Ishikawa Blue Cats - JT Marvelous 11.21 06:00 0 - 3  
Toyota Body Queenseis - Kurobe Aqua Fairies 11.21 08:00 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Shandong 11.21 11:00 0 - 3  
Tianjin - Shanghai 11.21 13:00 3 - 0  
Zhejiang - Fujian 11.21 09:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Cuprum Lubin 11.21 17:30 0 - 3  
GKS Katowice - Slepsk Suwalki 11.21 20:30 3 - 1  
Kedzierzyn-Kozle - Stal Nysa 11.21 14:45 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - MKS Kalisz 11.21 16:00 3 - 0  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Tromsö 11.21 16:00 0 - 3  
Randaberg - Koll 11.21 16:00 0 - 3  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randaberg - Koll 11.21 13:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Giesen 11.21 20:00 2 - 3  
Friedrichshafen - Berlin RV 11.21 14:00 3 - 0  
Lüneburg - Düren 11.21 19:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Dresden 11.21 18:00 0 - 3  
Straubing - Suhl Thüringen 11.21 19:30 0 - 3  
SW Erfurt - Vilsbiburg 11.21 18:00 0 - 3  
Wiesbaden - Schwerin 11.21 16:00 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Piacenza 11.21 18:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Monza 11.21 18:00 0 - 3  
Busto Arsizio - Novara 11.21 20:30 0 - 3  
Casalmaggiore - Cuneo 11.21 18:00 3 - 0  
Perugia - Bisonte Firenze 11.21 20:30 3 - 1  
Trentino - Scandicci 11.21 17:30 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Nyizsnyij Novgorod 11.21 13:00 2 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Belogorje Belgorod 11.21 11:00 3 - 0  
Lokomotív Novoszibirszk - Dinamo-LO 11.21 13:00 3 - 0  
Nyeftjanyik Orenburg - Ural Ufa 11.21 14:00 2 - 3  
Zenit Szentpétervár - Fakel Novij Urengoj 11.21 16:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Kalinyingrád - Jenyiszej Krasznojarszk 11.21 18:00 3 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Tulica Tula 11.21 16:00 1 - 3  
Proton Szaratov - Zarecsje-Odincovo Moszkva 11.21 16:00 1 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Ried 11.21 19:30 2 - 3  
Sokol Wien - Amstetten 11.21 19:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisamberg/Hollabrunn - Sokol/Post 11.21 18:30 0 - 3  
Linz/Steg - Holding Graz 11.21 19:00 3 - 0  
Salzburg - Wildcats Klagenfurt 11.21 17:30 3 - 0  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginastica - Esmoriz 11.21 12:00 0 - 3  
Leixoes - Sporting CP 11.21 12:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Dinamo Bukarest 11.21 17:00 1 - 3  
Steaua Bukarest - Galati 11.21 16:00 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Galati 11.21 16:00 2 - 3  
Stiinta Bacau - Rapid Bukarest 11.21 13:00 1 - 3  
Voluntari - Medgidia 11.21 17:30 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Barcelona 11.21 18:00 3 - 1  
Boiro - Uriba Palma 11.21 19:00 2 - 3  
Conectabalear Manacor - Ushuaia Ibiza 11.21 11:30 3 - 1  
Emeve Lugo - Almoradi 11.21 17:30 3 - 0  
Guaguas - Santanderina 11.21 20:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emeve Lugo - Alcobendas 11.21 20:00 2 - 3  
Haris La Laguna - Algar Surmenor 11.21 12:30 3 - 1  
Haro Rioja - Avarca de Menorca 11.21 18:00 0 - 3  
IBSA Las Palmas - Kiele Socuellamos 11.21 12:00 3 - 2  
Madrid Chamberi - Sayre Mayser 11.21 19:30 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chenois Genf - Amriswil 11.21 18:00 0 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Genf 11.21 17:00 3 - 2  
Schaffhausen - Neuchatel 11.21 16:30 3 - 2  
Toggenburg - Franches-Montagnes 11.21 17:30 3 - 1  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floby - Falkenberg 11.21 15:00 1 - 3  
Lund - Örkelljunga 11.21 17:30 0 - 3  
Sollentuna - Södertelge 11.21 17:00 3 - 0  
Uppsala - Hylte/Halmstad 11.21 16:00 0 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gislaved - Lindesberg 11.21 14:00 3 - 1  
Lund - Linköping 11.21 15:00 3 - 0  
Sollentuna - Falköping 11.21 14:30 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Prievidza 11.21 18:30 3 - 0  
Svidnik - VKP Bratislava 11.21 17:00 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Nove Mesto nad Vahom 11.21 17:00 3 - 1  
Pezinok - Slavia Bratislava 11.21 18:00 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Tokat Plevne 11.21 11:00 2 - 3  
Bursa BBSK - Istanbul BBSK 11.21 14:00 3 - 1  
Sorgun Bld. - Fenerbahce 11.21 14:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - THY Istanbul 11.21 12:00 2 - 3  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - R. O'Sullivan 11.21 14:00 3 - 6  
J. Trump - Dav. Grace 11.21 20:00 6 - 2  
Szumó (November Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akua - Kotoeko 11.21 08:00    
Chiyonokuni - Tamawashi 11.21 08:00    
Chiyoshoma - Ishiura 11.21 08:00    
Chiyotairyu - Meisei 11.21 08:00    
Kagayaki - Endo 11.21 08:00    
Kiribayama - Tobizaru 11.21 08:00    
Kotoshoho - Takayasu 11.21 08:00    
Myogiryu - Hoshoryu 11.21 08:00    
Okinoumi - Wakatakakage 11.21 08:00    
Onosho - Hokutofuji 11.21 08:00    
Ryuden - Daieisho 11.21 08:00    
Sadanoumi - Yutakayama 11.21 08:00    
Takakeisho - Mitakeumi 11.21 08:00    
Takarafuji - Takanosho 11.21 08:00    
Terunofuji - Shimanoumi 11.21 08:00    
Tokushoryu - Kotonowaka 11.21 08:00    
Síugrás (Csapatverseny, Wisla)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 11.21 14:45 1 - 0  
Japán - Szlovénia 11.21 14:45 1 - 0  
Lengyelország - Ausztria 11.21 14:45 0 - 1  
Norvégia - Japán 11.21 14:45 1 - 0  
Németország - Ausztria 11.21 14:45 0 - 1  
Síugrás (Síugrás, Wisla, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Síugrás, Wisla 2020, csapatverseny 11.21 16:15    
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - R. Nadal 11.21 21:05 2 - 1  
D. Thiem - N. Djokovic 11.21 15:00 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Mektic N - Granollers M / Zeballos H 11.21 13:00 2 - 0  
Melzer J / Roger-Vasselin - Ram R / Salisbury J 11.21 19:00 2 - 1  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - R. Carballes Baena 11.21 00:00 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinez L / Meligeni Rod - Martos Gornes S / Munar J 11.21 18:00 2 - 1  
Tenisz (Haabneeme, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bartone - D. Vismane 11.21 11:00 2 - 0  
S.J. Visscher - E. Makarova 11.21 11:00 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yevseyev - De Carvalho Cardoso Alves 11.21 10:30    
F. Diaz Acosta - C. Denolly 11.21 10:30 2 - 1  
K. Ivanovski - Adr. Andreev 11.21 14:00 0 - 2  
T. van Rijthoven - M. Hamou 11.21 14:30 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Laki - M. Colmegna 11.21 12:30 0 - 2  
N. Khirin - I.L. Rosca 11.21 12:30 0 - 2  
S. Janicijevic - A.A. Rosca 11.21 13:00 0 - 2  
Tenisz (Las Palmas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Niemeier - M. Sherif Abdelaziz 11.21 11:25 1 - 2  
K. Kanepi - R. Hogenkamp 11.21 11:00 2 - 0  
Tenisz (Lima-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chris. Li - G. Lama 11.21 17:00 0 - 2  
G. Ballotta - S. Galdos 11.21 18:55 1 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Nakashima - M. Krueger 11.21 18:40 2 - 0  
P. Gunneswaran - Chr. Eubanks 11.21 17:00 2 - 0  
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krueger M / Withrow J - Golubev A / Nedovyesov A 11.21 21:15 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - I. Ivashka 11.21 13:05 0 - 2  
Ale. Muller - Ant. Hoang 11.21 11:00 1 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Olivetti A - Sabanov I / Sabanov M 11.21 14:45 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - J.M. Nusdeo 11.21 19:50 2 - 0  
G.A. Olivieri - E. Ribeiro 11.21 16:55 1 - 2  
M. Pucinelli De Almeida - M. Cuevas 11.21 15:00 2 - 0  
P. Boscardin Dias - Ale. Gonzalez 11.21 17:00 0 - 2  
P. Knippling - J.L. Reis Da Silva 11.21 18:45 0 - 2  
P.A. Saraiva Dos Santos - M. Kestelboim 11.21 15:00 0 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bovy - E. Crepaldi 11.21 09:00 0 - 2  
A. Setkic - Vla. Orlov 11.21 09:00 1 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Mishina - J. Garland 11.21 08:55 0 - 2  
Lulu Sun - J. Ortenzi 11.21 09:00 2 - 1  
Tenisz (Villena, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lopez Montagud - P. Martin Tiffon 11.21 09:55 0 - 2  
M. Trungelliti - N. Sanchez-Izquierdo 11.21 09:50 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andranik Khachatryan - G. Hunanyan 11.21 11:00 2 - 0  
S. Isahakyan - R. Poghosyan 11.21 10:20 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Isahakyan S - Gegham Hunanyan/Arayik Hu 11.21 14:00 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Hunanyan G / Dzavaryan H 11.21 09:40 2 - 0  
Isahakyan S / Stepanyan M - Hunanyan G / Dzavaryan H 11.21 07:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan G / Nikoyan M 11.21 08:10 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan S / Stepanyan M 11.21 09:00 1 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Roma 11.21 16:00 14 - 7  
Metanopoli - Posillipo Napoli 11.21 15:30 7 - 11  
Telimar - Ortigia 11.21 15:00 5 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Benn - S. Formella 11.21 21:00 1 - 0  

 

2020.11.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Arizona 11.20 02:20 28 - 21  
Asztalitenisz (Challenger Series, 47. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - D. Kozul 11.20 08:30 1 - 3  
D. Cheaib - F. Sanchi 11.20 11:10 3 - 1  
D. Kozul - Liang Qiu 11.20 10:30 3 - 1  
Flo. Bluhm - C. Ishida 11.20 12:30 3 - 1  
Flo. Bluhm - E. Chtchetinine 11.20 09:50 1 - 3  
S. Happek - E. Chtchetinine 11.20 11:50 3 - 1  
S. Happek - F. Sanchi 11.20 09:10 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Grishaev 11.20 07:15 0 - 3  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 11.20 15:15 3 - 1  
A. Bogomolov - O. Belugin 11.20 06:00 2 - 3  
A. Frolov - A. Zhelubenkov 11.20 18:45 3 - 1  
A. Frolov - V. Kazakov 11.20 20:15 2 - 3  
A. Gribkov - I. Moshkov 11.20 07:15 2 - 3  
A. Ilin - D. Molodtsov 11.20 01:15 3 - 2  
A. Ilin - N. Tarasenkov 11.20 23:45 3 - 0  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 11.20 01:30 3 - 0  
A. Serebrennikov - P. Ziuzikov 11.20 00:30 3 - 0  
A. Slaschilin - R. Arutiunov 11.20 12:15 3 - 1  
A. Slaschilin - V.G. Evlampiev 11.20 10:45 1 - 3  
A. Trushkin - A. Arutiunyan 11.20 16:15 0 - 3  
A. Trushkin - I. Matveev 11.20 14:45 2 - 3  
A. Tsitselskiy - D. Petrochenko 11.20 23:45 0 - 3  
A. Uezdin - Ilya Novikov 11.20 11:45 3 - 0  
A. Uezdin - N. Sukharnikov 11.20 09:45 3 - 0  
A. Zhelubenkov - V. Kazakov 11.20 18:15 3 - 2  
A. Zirin - O. Pronin 11.20 11:00 3 - 2  
A.D. Volkov - D. Petrochenko 11.20 22:15 3 - 0  
A.D. Volkov - V. Bazilevsky 11.20 01:15 0 - 3  
A.V. Vorozheykin - N. Pashkov 11.20 14:45 1 - 3  
A.V. Vorozheykin - V. Vologzhanin 11.20 16:15 3 - 2  
Ale. Alekseev - S. Kuzmin 11.20 15:00 1 - 3  
Ale. Petrov - D. Sayanov 11.20 21:30 1 - 3  
Ale. Petrov - E. Ilyukhin 11.20 23:00 3 - 1  
And. Kirilenko - A.D. Volkov 11.20 23:15 3 - 0  
And. Kirilenko - N. Lyfenko 11.20 21:45 1 - 3  
D. Merzlikin - A. Frolov 11.20 17:45 3 - 2  
D. Merzlikin - A. Zhelubenkov 11.20 19:45 3 - 1  
D. Molodtsov - A. Uezdin 11.20 02:15 2 - 3  
D. Petrochenko - A.D. Volkov 11.20 00:15 3 - 2  
D. Sayanov - R. Pavlenko 11.20 22:30 3 - 2  
D. Tikhnenko - Ale. Alekseev 11.20 16:00 0 - 3  
D. Tikhnenko - V. Rachkov 11.20 14:30 0 - 3  
D. Tunitsyn - I. Moshkov 11.20 20:15 3 - 0  
D. Tunitsyn - S. Nikulin 11.20 18:45 2 - 3  
E. Grishaev - S. Homutov 11.20 05:45 3 - 2  
E. Grishaev - V. Tsvetkov 11.20 07:45 3 - 1  
E. Ilyukhin - P. Ziuzikov 11.20 02:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 11.20 22:00 3 - 2  
E. Kryuchkov - A. Gribkov 11.20 06:15 2 - 3  
E. Kryuchkov - D. Tunitsyn 11.20 17:45 1 - 3  
I. Iskenderov - A. Zirin 11.20 10:00 0 - 3  
I. Matveev - A. Arutiunyan 11.20 14:15 2 - 3  
I. Meteleshko - A.V. Vorozheykin 11.20 13:45 3 - 2  
I. Meteleshko - N. Pashkov 11.20 15:45 2 - 3  
I. Moshkov - E. Kryuchkov 11.20 07:45 0 - 3  
I. Moshkov - S. Nikulin 11.20 05:45 0 - 3  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 11.20 10:15 1 - 3  
N. Lyfenko - A. Tsitselskiy 11.20 22:45 3 - 0  
N. Pashkov - V. Vologzhanin 11.20 14:15 3 - 0  
N. Sukharnikov - Ilya Novikov 11.20 10:45 2 - 3  
N. Sukharnikov - N. Tarasenkov 11.20 22:15 0 - 3  
N. Sukharnikov - O. Kutuzov 11.20 12:15 3 - 2  
N. Zhurba - T. Turabekov 11.20 00:00 2 - 3  
O. Belugin - V. Vologzhanin 11.20 07:00 1 - 3  
O. Kutuzov - A. Uezdin 11.20 11:15 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Trushkin 11.20 13:45 3 - 2  
O. Nikiforov - I. Matveev 11.20 15:45 1 - 3  
O. Pronin - I. Iskenderov 11.20 11:30 3 - 0  
O. Pronin - V. Zhulyabin 11.20 09:30 3 - 2  
P. Semeshin - A. Uezdin 11.20 00:45 0 - 3  
P. Vshivkov - A. Bogomolov 11.20 06:30 2 - 3  
P. Vshivkov - O. Belugin 11.20 08:00 3 - 0  
R. Pavlenko - S. Ogay 11.20 23:30 3 - 2  
S. Homutov - A. Arutiunyan 11.20 08:15 3 - 0  
S. Homutov - V. Tsvetkov 11.20 06:45 3 - 1  
S. Kuzmin - D. Tikhnenko 11.20 13:30 0 - 3  
S. Kuzmin - V. Rachkov 11.20 15:30 2 - 3  
S. Nikulin - A. Gribkov 11.20 08:15 3 - 0  
S. Nikulin - E. Kryuchkov 11.20 06:45 3 - 2  
T. Turabekov - E. Ilyukhin 11.20 01:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - N. Lyfenko 11.20 02:15 3 - 1  
V. Chernov - V. Kasatkin 11.20 19:30 1 - 3  
V. Chernov - V. Shirshov 11.20 17:30 2 - 3  
V. Kasatkin - Z. Abanokov 11.20 18:00 3 - 1  
V. Kazakov - D. Merzlikin 11.20 19:15 1 - 3  
V. Rachkov - Ale. Alekseev 11.20 14:00 3 - 2  
V. Shirshov - V. Kasatkin 11.20 18:30 3 - 0  
V. Shirshov - Z. Abanokov 11.20 20:00 3 - 1  
V. Tsvetkov - A. Arutiunyan 11.20 06:15 2 - 3  
V. Vologzhanin - A. Bogomolov 11.20 07:30 1 - 3  
V. Vologzhanin - I. Meteleshko 11.20 15:15 0 - 3  
V. Vologzhanin - P. Vshivkov 11.20 05:30 3 - 2  
V. Zhulyabin - A. Zirin 11.20 12:00 3 - 1  
V. Zhulyabin - I. Iskenderov 11.20 10:30 3 - 0  
Y. Bazhinov - A. Slaschilin 11.20 09:45 3 - 0  
Y. Bazhinov - V.G. Evlampiev 11.20 11:45 2 - 3  
Z. Abanokov - V. Chernov 11.20 19:00 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bondarchuk - A. Skyba 11.20 15:10 3 - 0  
A. Bondarchuk - S. Skachenko 11.20 17:30 3 - 1  
A. Gordiy - N. Gritsienko 11.20 08:25 0 - 3  
A. Gordiy - Naz. Kovalchuk 11.20 10:45 1 - 3  
A. Khvysiuk - A. Guchok 11.20 08:55 1 - 3  
A. Khvysiuk - A. Krysak 11.20 11:15 3 - 2  
A. Khvysiuk - B. Zdrobylko 11.20 12:25 3 - 0  
A. Khvysiuk - V. Bosak 11.20 10:05 3 - 0  
A. Krutko - S. Tsybulin 11.20 20:50 3 - 0  
A. Krysak - A. Guchok 11.20 10:40 3 - 2  
A. Krysak - V. Bosak 11.20 08:20 0 - 3  
A. Kuharchuk - S. Hilitukha 11.20 23:15 3 - 0  
A. Limonov - V. Efimov 11.20 08:45 1 - 3  
A. Limonov - V. Lyevshyn 11.20 11:05 0 - 3  
A. Limonov - Y. Prishchepa 11.20 12:15 1 - 3  
A. Limonov - Y. Zhmudenko 11.20 09:55 0 - 3  
A. Lopatnuk - D. Alekseenko 11.20 10:15 2 - 3  
A. Lopatnuk - Den. Vakulenko 11.20 12:35 3 - 0  
A. Lopatnuk - M. Cherepnin 11.20 13:45 3 - 1  
A. Lopatnuk - M. Laevsky 11.20 11:25 3 - 1  
A. Shkurupii - A. Krutko 11.20 21:25 1 - 3  
A. Shkurupii - Max. Nikolenko 11.20 20:55 3 - 1  
A. Shkurupii - S. Tsybulin 11.20 22:00 3 - 1  
A. Skyba - S. Skachenko 11.20 19:50 1 - 3  
A. Tsikhotskiy - O. Kostiuk 11.20 22:45 3 - 1  
B. Zdrobylko - A. Guchok 11.20 07:45 3 - 0  
B. Zdrobylko - A. Krysak 11.20 09:30 2 - 3  
B. Zdrobylko - V. Bosak 11.20 11:50 3 - 1  
D. Baystryuchenko - O. Semenets 11.20 15:00 1 - 3  
D. Baystryuchenko - O. Stasevskiy 11.20 16:10 3 - 0  
D. Baystryuchenko - S. Kubrak 11.20 11:30 0 - 3  
D. Baystryuchenko - V. Solovey 11.20 09:10 1 - 3  
D. Dubrovin - D. Protsenko 11.20 11:25 3 - 1  
D. Dubrovin - M. Rikun 11.20 10:15 3 - 1  
D. Dubrovin - S. Rutskiy 11.20 12:35 3 - 0  
D. Dubrovin - V. Tokar 11.20 09:05 3 - 0  
D. Kryshtal - D. Baystryuchenko 11.20 17:20 0 - 3  
D. Kryshtal - O. Semenets 11.20 10:20 1 - 3  
D. Kryshtal - O. Stasevskiy 11.20 13:50 3 - 1  
D. Kryshtal - S. Kubrak 11.20 15:35 3 - 0  
D. Kryshtal - Spartak Abalmaz 11.20 08:35 2 - 3  
D. Kryshtal - V. Solovey 11.20 12:05 3 - 1  
D. Pesternikov - A. Bondarchuk 11.20 16:20 3 - 2  
D. Pesternikov - A. Skyba 11.20 18:40 3 - 2  
D. Pesternikov - S. Skachenko 11.20 14:35 3 - 0  
D. Protsenko - M. Rikun 11.20 08:30 0 - 3  
D. Protsenko - V. Tokar 11.20 10:50 1 - 3  
Den. Vakulenko - D. Alekseenko 11.20 12:00 3 - 2  
Den. Vakulenko - M. Laevsky 11.20 09:40 0 - 3  
E. Rubtsov - Lev. Kuzyo 11.20 14:55 1 - 3  
E. Rubtsov - R. Pirvelli 11.20 16:40 2 - 3  
E. Rubtsov - V. Zaychenko 11.20 19:00 3 - 0  
I. Kuznetsov - O. Yarovoi 11.20 00:35 2 - 3  
I. Matsehora - O. Kostiuk 11.20 23:45 0 - 3  
I. Semeniuk - R. Rybachuk 11.20 18:15 3 - 2  
I. Semeniuk - V. Klimov 11.20 15:55 0 - 3  
K. Rybalchenko - S. Rubtsov 11.20 08:05 3 - 2  
K. Rybalchenko - T. Kozenkov 11.20 18:00 3 - 2  
K. Rybalchenko - V. Komar 11.20 12:45 1 - 3  
M. Cherepnin - D. Alekseenko 11.20 09:05 1 - 3  
M. Cherepnin - Den. Vakulenko 11.20 10:50 3 - 2  
M. Cherepnin - M. Laevsky 11.20 13:10 1 - 3  
M. Laevsky - D. Alekseenko 11.20 14:20 1 - 3  
M. Rikun - V. Tokar 11.20 13:10 0 - 3  
M. Senchenko - A. Bondarchuk 11.20 18:05 3 - 2  
M. Senchenko - A. Skyba 11.20 16:55 1 - 3  
M. Senchenko - D. Pesternikov 11.20 19:15 0 - 3  
M. Senchenko - S. Skachenko 11.20 15:45 1 - 3  
M. Tovkach - S. Nykyforuk 11.20 17:45 1 - 3  
M. Tovkach - S. Stelmashchuk 11.20 15:25 3 - 1  
M. Zakladnyi - K. Rybalchenko 11.20 09:50 3 - 0  
M. Zakladnyi - S. Rubtsov 11.20 14:30 3 - 0  
M. Zakladnyi - T. Kozenkov 11.20 13:20 1 - 3  
M. Zakladnyi - V. Komar 11.20 07:30 2 - 3  
Max. Nikolenko - A. Krutko 11.20 22:05 3 - 1  
Max. Nikolenko - S. Tsybulin 11.20 21:30 3 - 0  
N. Gritsienko - Naz. Kovalchuk 11.20 13:05 1 - 3  
O. Savenkov - M. Tovkach 11.20 16:35 2 - 3  
O. Savenkov - S. Nykyforuk 11.20 14:50 2 - 3  
O. Savenkov - S. Stelmashchuk 11.20 18:55 3 - 2  
O. Semenets - Spartak Abalmaz 11.20 16:45 3 - 2  
O. Stasevskiy - O. Semenets 11.20 12:40 2 - 3  
O. Stasevskiy - Spartak Abalmaz 11.20 17:55 3 - 2  
O. Stasevskiy - V. Solovey 11.20 08:00 1 - 3  
P. Cherednichenko - K. Rybalchenko 11.20 16:15 3 - 2  
P. Cherednichenko - M. Zakladnyi 11.20 11:35 2 - 3  
P. Cherednichenko - S. Rubtsov 11.20 09:15 3 - 2  
P. Cherednichenko - T. Kozenkov 11.20 06:55 3 - 2  
P. Cherednichenko - V. Komar 11.20 15:05 3 - 1  
R. Dereha - K. Rybalchenko 11.20 13:55 3 - 0  
R. Dereha - M. Zakladnyi 11.20 15:40 3 - 1  
R. Dereha - P. Cherednichenko 11.20 17:25 1 - 3  
R. Dereha - S. Rubtsov 11.20 12:10 3 - 1  
R. Dereha - T. Kozenkov 11.20 08:40 0 - 3  
R. Dereha - V. Komar 11.20 10:25 3 - 1  
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo 11.20 17:50 3 - 0  
R. Pirvelli - V. Zaychenko 11.20 15:30 1 - 3  
Rus. Novak - I. Semeniuk 11.20 18:50 1 - 3  
Rus. Novak - R. Rybachuk 11.20 16:30 3 - 1  
Rus. Novak - S. Kunynets 11.20 20:00 0 - 3  
Rus. Novak - V. Klimov 11.20 17:40 3 - 1  
S. Kubrak - O. Semenets 11.20 07:25 0 - 3  
S. Kubrak - O. Stasevskiy 11.20 09:45 0 - 3  
S. Kubrak - Spartak Abalmaz 11.20 13:15 3 - 2  
S. Kubrak - V. Solovey 11.20 14:25 0 - 3  
S. Kunynets - I. Semeniuk 11.20 17:05 2 - 3  
S. Kunynets - R. Rybachuk 11.20 15:20 1 - 3  
S. Kunynets - V. Klimov 11.20 19:25 0 - 3  
S. Rubtsov - T. Kozenkov 11.20 11:00 3 - 2  
S. Rubtsov - V. Komar 11.20 18:35 2 - 3  
S. Rutskiy - D. Protsenko 11.20 09:40 1 - 3  
S. Rutskiy - V. Tokar 11.20 07:55 3 - 0  
S. Stelmashchuk - S. Nykyforuk 11.20 20:05 0 - 3  
V. Bosak - A. Guchok 11.20 13:00 3 - 2  
V. Didukh - Naz. Kovalchuk 11.20 07:50 3 - 1  
V. Klimov - R. Rybachuk 11.20 20:35 3 - 1  
V. Komar - T. Kozenkov 11.20 16:50 0 - 3  
V. Lyevshyn - V. Efimov 11.20 10:30 1 - 3  
V. Lyevshyn - Y. Zhmudenko 11.20 08:10 0 - 3  
V. Solovey - O. Semenets 11.20 18:30 0 - 3  
V. Solovey - Spartak Abalmaz 11.20 10:55 3 - 0  
V. Van - M. Tovkach 11.20 18:20 1 - 3  
V. Van - O. Savenkov 11.20 19:30 1 - 3  
V. Van - S. Nykyforuk 11.20 16:00 0 - 3  
V. Van - S. Stelmashchuk 11.20 17:10 3 - 0  
V. Verbyany - A. Gordiy 11.20 11:20 3 - 2  
V. Verbyany - N. Gritsienko 11.20 10:10 3 - 2  
V. Verbyany - Naz. Kovalchuk 11.20 09:00 3 - 2  
V. Volokhov - I. Kuznetsov 11.20 01:05 2 - 3  
V. Volokhov - N. Rubcov 11.20 00:05 0 - 3  
V. Zaychenko - Lev. Kuzyo 11.20 20:10 0 - 3  
Y. Kryvorotko - E. Rubtsov 11.20 19:35 3 - 1  
Y. Kryvorotko - Lev. Kuzyo 11.20 16:05 1 - 3  
Y. Kryvorotko - R. Pirvelli 11.20 18:25 3 - 0  
Y. Kryvorotko - V. Zaychenko 11.20 17:15 3 - 0  
Y. Prishchepa - V. Efimov 11.20 07:35 2 - 3  
Y. Prishchepa - V. Lyevshyn 11.20 09:20 3 - 0  
Y. Prishchepa - Y. Zhmudenko 11.20 11:40 3 - 0  
Y. Zhmudenko - V. Efimov 11.20 12:50 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - A. Ermolaev 11.20 07:45 2 - 3  
A. Averyanov - V. Krokhmal 11.20 09:45 1 - 3  
A. Averyanov - Yur. Novikov 11.20 08:45 2 - 3  
A. Chilikin - S. Pisklov 11.20 22:45 3 - 0  
A. Chilikin - Y. Maleev 11.20 21:35 3 - 0  
A. Elkhov - A. Riabukhin 11.20 13:45 3 - 2  
A. Fedorchenko - Ant. Popov 11.20 14:30 2 - 3  
A. Fedorchenko - S. Zemyancev 11.20 16:30 3 - 1  
A. Fedorchenko - V. Sazhnev 11.20 18:30 2 - 3  
A. Riabukhin - I. Sukovatiy 11.20 16:45 3 - 0  
A. Riabukhin - P. Babenko 11.20 20:15 3 - 1  
Ant. Popov - K. Kirsanov 11.20 18:00 3 - 1  
Ant. Popov - N. Trofimov 11.20 20:00 0 - 3  
Ant. Popov - S. Zemyancev 11.20 16:00 3 - 2  
D. Derevinskyi - P. Plyushch 11.20 07:30 3 - 1  
D. Derevinskyi - S. Korobeynik 11.20 08:30 3 - 2  
D. Kebalo - D. Aseev 11.20 16:30 1 - 3  
D. Lukander - V. Boychuk 11.20 21:20 2 - 3  
D. Lukander - Yur. Rybakov 11.20 22:30 3 - 1  
H. Zotov - D. Aseev 11.20 14:00 2 - 3  
H. Zotov - D. Kebalo 11.20 15:00 2 - 3  
H. Zotov - O. Pavlyuk 11.20 16:00 3 - 1  
I. Sukovatiy - M. Varchenko 11.20 16:15 2 - 3  
I. Sukovatiy - V. Kalianov 11.20 19:45 0 - 3  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 11.20 13:30 2 - 3  
K. Kirsanov - R. Cherevko 11.20 15:00 0 - 3  
K. Kirsanov - R. Derypaska 11.20 17:00 3 - 1  
K. Kirsanov - S. Zemyancev 11.20 18:30 3 - 1  
Kir. Ivchenko - D. Derevinskyi 11.20 09:00 1 - 3  
Kir. Ivchenko - P. Plyushch 11.20 08:00 3 - 1  
Kir. Ivchenko - S. Korobeynik 11.20 07:00 1 - 3  
M. Butkov - S. Vedmid 11.20 08:30 0 - 3  
M. Butkov - V. Grushko 11.20 07:30 1 - 3  
M. Varchenko - A. Riabukhin 11.20 18:15 3 - 1  
M. Varchenko - R. Tsubera 11.20 14:45 3 - 2  
N. Kuleshov - E. Treshchyov 11.20 07:30 1 - 3  
N. Kuleshov - N. Shalgorodskiy 11.20 09:30 1 - 3  
N. Kuleshov - V. Dyakov 11.20 08:30 1 - 3  
N. Shalgorodskiy - E. Treshchyov 11.20 09:00 1 - 3  
N. Shalgorodskiy - V. Dyakov 11.20 08:00 3 - 2  
N. Trofimov - K. Kirsanov 11.20 15:30 3 - 0  
N. Trofimov - R. Derypaska 11.20 19:00 1 - 3  
N. Trofimov - S. Zemyancev 11.20 14:00 2 - 3  
O. Pavlyuk - D. Kebalo 11.20 14:30 1 - 3  
P. Plyushch - S. Korobeynik 11.20 09:30 1 - 3  
R. Cherevko - A. Fedorchenko 11.20 15:30 3 - 1  
R. Cherevko - Ant. Popov 11.20 19:00 0 - 3  
R. Cherevko - N. Trofimov 11.20 17:00 3 - 2  
R. Cherevko - V. Sazhnev 11.20 13:30 3 - 2  
R. Derypaska - A. Fedorchenko 11.20 19:30 3 - 0  
R. Derypaska - Ant. Popov 11.20 14:00 1 - 3  
R. Derypaska - R. Cherevko 11.20 17:30 3 - 2  
R. Derypaska - V. Sazhnev 11.20 16:00 3 - 1  
R. Tsubera - A. Elkhov 11.20 17:45 1 - 3  
R. Tsubera - I. Sukovatiy 11.20 14:15 0 - 3  
S. Zemyancev - R. Cherevko 11.20 20:00 1 - 3  
S. Zemyancev - R. Derypaska 11.20 14:30 1 - 3  
S. Zemyancev - V. Sazhnev 11.20 18:00 3 - 2  
V. Boychuk - Yur. Rybakov 11.20 23:40 1 - 3  
V. Dyakov - E. Treshchyov 11.20 10:00 2 - 3  
V. Grushko - S. Vedmid 11.20 09:30 2 - 3  
V. Kalianov - P. Babenko 11.20 15:45 3 - 1  
V. Kalianov - R. Tsubera 11.20 19:15 3 - 1  
V. Krokhmal - A. Ermolaev 11.20 09:15 0 - 3  
V. Misevra - D. Lukander 11.20 23:05 0 - 3  
V. Misevra - V. Boychuk 11.20 21:55 0 - 3  
V. Misevra - Yur. Rybakov 11.20 20:45 3 - 2  
V. Sazhnev - Ant. Popov 11.20 16:30 3 - 0  
V. Sazhnev - K. Kirsanov 11.20 19:30 3 - 2  
V. Sazhnev - N. Trofimov 11.20 15:00 2 - 3  
Vla. Metelskiy - M. Butkov 11.20 09:00 0 - 3  
Vla. Metelskiy - S. Vedmid 11.20 07:00 1 - 3  
Vla. Metelskiy - V. Grushko 11.20 08:00 2 - 3  
Y. Krol - A. Chilikin 11.20 23:20 3 - 0  
Y. Krol - S. Pisklov 11.20 21:00 3 - 0  
Y. Krol - Y. Maleev 11.20 22:10 1 - 3  
Y. Maleev - S. Pisklov 11.20 23:55 2 - 3  
Yur. Novikov - A. Ermolaev 11.20 10:15 0 - 3  
Asztalitenisz (WorldTour GrandFinal,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - Koki Niwa 11.20 05:30 4 - 0  
Gaoyuan Lin - Woojin Jang 11.20 14:30 3 - 4  
Long Ma - M. Falck 11.20 10:00 4 - 2  
Yun-Ju Lin - D. Ovtcharov 11.20 04:40 4 - 2  
Yun-Ju Lin - Xin Xu 11.20 13:40 2 - 4  
Zhendong Fan - H. Calderano 11.20 09:10 4 - 1  
Asztalitenisz (WorldTour GrandFinal,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Diaz - I-Ching Cheng 11.20 03:00 1 - 4  
Hoi Kem Doo - Mima Ito 11.20 03:50 1 - 4  
Hyowon Suh - Yingsha Sun 11.20 08:20 2 - 4  
Manyu Wang - I-Ching Cheng 11.20 12:00 4 - 1  
Meng Chen - P. Solja 11.20 07:30 4 - 2  
Yidi Wang - Mima Ito 11.20 12:50 3 - 4  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JPS - Narukera Pori 11.20 18:00 8 - 2  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Ulleval 11.20 20:30 2 - 5  
Sarpsborg - Hövik 11.20 20:00 8 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Sirius 11.20 19:00 3 - 6  
Hammarby - Bollnäs 11.20 19:00 4 - 4  
Vanersborg - Sandviken 11.20 19:00 1 - 4  
Vetlanda - Edsbyn 11.20 19:00 5 - 4  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos (3.m.) 11.20 10:30 7 - 6  
Darts (Grand Slam, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J.O. de Sousa 11.20 22:40 7 - 10  
D. van den Bergh - J. Clayton 11.20 20:10 10 - 3  
J. Wade - Ian White 11.20 20:55 10 - 4  
S. Whitlock - Adam Hunt 11.20 21:45 10 - 6  
E-Sport (CSGO, Flashpoint,Group St.,GrA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mad Lions - Fnatic 11.20 17:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Flashpoint,Group St.,GrC)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gen.g Esports - OG 11.20 14:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Intel Extreme M., Eu, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Complexity Gaming - Big 11.20 15:00 2 - 0  
Heroic - Team Vitality 11.20 18:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Intel Extreme M., NA, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Liquid - Triumph 11.20 22:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Nine to Five,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Alternate Attax 11.20 09:00 1 - 2  
Mbappeek - Coppenhagen Flames 11.20 16:40 2 - 0  
Sg.pro - K23 11.20 12:25 2 - 1  
E-Sport (CSGO,IntelExtMasBeijing,OCE,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renegades - Avant Gaming 11.20 07:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,IntelExtMasBeijingAsia,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyloo - Vici Gaming 11.20 11:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Psg.lgd - Sparking Arrow Gaming 11.20 10:00 1 - 2  
Royal Never Give Up - Invictus Gaming 11.20 13:05 2 - 0  
Vici Gaming - Team Aster 11.20 07:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2, Realms Collide)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Play 4 Fun 11.20 23:30 1 - 1  
Play 4 Fun - Thunder Predator 11.20 19:00 2 - 0  
Quincy Crew - Thunder Predator 11.20 01:20 1 - 1  
Team Brasil - Infamous 11.20 21:30 1 - 1  
E-Sport (Dota2,CDA-FDC Pro Champ.,Gr.St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Elephant.4Am 11.20 12:25 0 - 2  
Ig.vitality - Psg.lgd 11.20 07:00 1 - 2  
Team Aster - Ig.vitality 11.20 10:15 2 - 0  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 1,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Vikin.gg 11.20 14:00 0 - 2  
Team Nigma - Just Error 11.20 17:00 2 - 0  
Team Secret - Team Liquid 11.20 20:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 2,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Empire - Ninjas In Pyjamas 11.20 10:00 0 - 2  
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hero Jiuj - Dynamite Gaming 11.20 10:00 1 - 3  
Talent Gaming - TOP Esports 11.20 13:00 3 - 0  
E-Sport (LOL, NEST 2020, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Royal Never Give Up 11.20 15:00 2 - 1  
Rogue Warriors - LGD Gaming 11.20 08:00 2 - 0  
Team WE - Edward Gaming 11.20 11:00 1 - 2  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Kings - Ex Oblivione 11.20 20:00 0 - 3  
Young And Beautiful - Sheer Cold 11.20 21:00 0 - 3  
E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odyssey - Susanoo 11.20 00:00 2 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Steelers Hämeenlinna 11.20 17:30 3 - 5  
Indians Espoo - Tiikerit 11.20 17:30 5 - 6  
Turku PS - Viikingit Helsinki 11.20 17:30 9 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meta Catania - Pescara 11.20 17:30 5 - 3  
Pesaro - Petrarca Padova 11.20 20:30 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palma Futsal - Santa Coloma 11.20 20:00 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Bregenzerwald 11.20 19:00 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Brno 11.20 17:30 4 - 2  
Liberec - Litvínov 11.20 18:00 1 - 1  
Olomouc - Sparta Praha 11.20 18:00 4 - 1  
Trinec - Plzen 11.20 17:00 3 - 1  
Vitkovice - Motor Ceske Budejovice 11.20 17:30 0 - 7  
Zlín - Mladá Boleslav 11.20 17:30 3 - 7  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herning 11.20 19:30 2 - 3  
Rungsted - Rödovre 11.20 19:30 4 - 3  
Sönderjyske - Esbjerg 11.20 19:30 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - FTC 11.20 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Orsa - Sahtar Szoligorszk 11.20 17:00 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FPS - Kiekko-Vantaa 11.20 17:30 3 - 3  
IPK - Kajaanin Hokki 11.20 17:30 5 - 2  
Jokipojat - Imatra Ketterä 11.20 17:30 3 - 1  
KeuPa - SaPKo 11.20 17:30 7 - 1  
RoKi - Kokkolan Hermes 11.20 17:30 2 - 2  
TUTO - Koovee 11.20 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara 11.20 17:30 2 - 2  
Ilves - JYP 11.20 17:30 7 - 5  
Kalpa - Ässät 11.20 17:30 0 - 4  
Lahti Pelicans - SaiPa 11.20 17:30 1 - 0  
Lukko - Hämeenlinna 11.20 17:30 7 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Anglet 11.20 18:00 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Szpartak Moszkva 11.20 15:00 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Szeversztal Cserepovec 11.20 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Comarch Cracovia 11.20 18:30 3 - 4  
Jastrzebie - Torun 11.20 18:00 6 - 5  
Podhale Nowy Targ - Sanok 11.20 18:00 4 - 2  
Jégkorong (Magenta Sport Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Bremerhaven 11.20 19:30 2 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Rubin Tyumeny 2 11.20 14:30 1 - 3  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Omszkije Jasztrebi 11.20 15:00 4 - 2  
Dinamo Moszkva 2 - Novomoszkovszk Academy 11.20 17:00 3 - 2  
Irbisz Kazany - Szibirszkije Sznajperi 11.20 15:00 4 - 2  
Krasznaja Armija - Amurszkije Tigri Habarov. 11.20 15:00 6 - 3  
Lada Toljatti 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 11.20 11:00 3 - 0  
Szarmati Orenburg - Sztalnyije Liszi Magnyit. 11.20 14:30 2 - 4  
SZKA-1946 - Szpartak Moszkva 2 11.20 17:00 0 - 0  
Szputnyik Almetyevszk - Kuznyeckije Medvegyi 11.20 15:00 7 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Landshut 11.20 19:30    
Bietigheim/Bissingen - Lausitzer Füchse 11.20 20:00 3 - 5  
Crimmitschau - Tölzer Löwen 11.20 20:00 4 - 4  
Frankfurt Löwen - Ravensburg 11.20 19:30 5 - 2  
Kassel - Dresden 11.20 19:30 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bratislava Capitals - Graz 11.20 17:30 3 - 5  
Dornbirn - Klagenfurt 11.20 19:15 3 - 1  
Linz - Südtirol Bolzano 11.20 19:15 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Biel 11.20 19:45 4 - 1  
Langnau Tigers - Davos 11.20 19:45    
Rapperswil - Ambri 11.20 19:45 4 - 1  
Servette - Zürich Lions 11.20 19:45 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Väsby 11.20 19:00 0 - 3  
Tingsryd - Vita Hästen 11.20 19:00 1 - 1  
Västeras - Södertälje 11.20 19:00 2 - 5  
Västervik - Björklöven 11.20 19:00 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Povazska Bystrica 11.20 18:00 6 - 4  
Martin - Trnava 11.20 18:00 3 - 1  
Skalica - Levice 11.20 18:00 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Slovan Bratislava 11.20 18:00 1 - 3  
Diósgyőr - B. Bystrica 11.20 18:00 1 - 4  
Kosice - Nitra 11.20 18:00 3 - 4  
Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 11.20 18:00 6 - 0  
Poprad - Michalovce 11.20 18:00 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Szokol Krasznojarszk 11.20 16:30 1 - 2  
Dizel Penza - Ermak Angarszk 11.20 17:00 5 - 1  
Izssztal Izsevszk - Rosztov 11.20 16:00 1 - 0  
Lada Toljatti - Metallurg Novokuznyeck 11.20 16:00 3 - 3  
Molot Perm - Tambov 11.20 15:30 1 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Burany Voronyezs 11.20 15:00 4 - 2  
Kosárlabda (Argentin bajnokság,Déli csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Mar del Plata - Ferro Carril Oeste 11.20 01:30    
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Mogi das Cruzes 11.20 01:00 94 - 82  
Paulistano - Cerrado 11.20 20:00 72 - 61  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Plymouth 11.20 19:00 73 - 84  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - London Lions 11.20 20:30 79 - 99  
Sheffield - Leicester 11.20 19:00 64 - 85  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - KP Brno 11.20 18:00 61 - 88  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - EBAA Aarhus 11.20 17:30 92 - 80  
Köbenhavn - Naestved 11.20 18:30 57 - 83  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Iamdevilwalk) - Denver (Zod) 11.20 08:12 53 - 50  
Boston (88Fireburn) - Atlanta (Iamdevilwalk) 11.20 08:48 56 - 50  
Boston (88Fireburn) - Denver (Zod) 11.20 09:24 42 - 39  
Boston (88Fireburn) - Houston (Aphex) 11.20 10:00 49 - 53  
Denver (Zod) - Houston (Aphex) 11.20 07:00 39 - 36  
Houston (Aphex) - Atlanta (Iamdevilwalk) 11.20 07:36 27 - 52  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Gatz) - Cleveland (88Fireburn) 11.20 14:30 58 - 41  
Chicago (Gatz) - Miami (Bad_Trip) 11.20 16:54 50 - 60  
Chicago (Gatz) - Orlando (Iamdevilwalk) 11.20 15:42 58 - 45  
Cleveland (88Fireburn) - Chicago (Gatz) 11.20 16:18 48 - 52  
Cleveland (88Fireburn) - Orlando (Iamdevilwalk) 11.20 16:54 43 - 51  
Miami (Bad_Trip) - Chicago (Gatz) 11.20 15:06 55 - 62  
Miami (Bad_Trip) - Cleveland (88Fireburn) 11.20 15:42 57 - 44  
Miami (Bad_Trip) - Orlando (Iamdevilwalk) 11.20 16:18 43 - 66  
Orlando (Iamdevilwalk) - Chicago (Gatz) 11.20 17:30 41 - 62  
Orlando (Iamdevilwalk) - Cleveland (88Fireburn) 11.20 15:06 54 - 49  
Orlando (Iamdevilwalk) - Miami (Bad_Trip) 11.20 14:30 66 - 48  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Zod) - New Orleans(Iamdevilwalk) 11.20 14:00 58 - 55  
Memphis (Zod) - Sacramento (88Fireburn) 11.20 11:36 58 - 45  
Memphis (Zod) - San Antonio (Aphex) 11.20 11:00 49 - 50  
Minnesota (Tranquil) - Phoenix (Jiggling) 11.20 22:00 51 - 43  
New Orleans(Iamdevilwalk) - Memphis (Zod) 11.20 12:12 42 - 61  
New Orleans(Iamdevilwalk) - Sacramento (88Fireburn) 11.20 11:00 60 - 57  
New Orleans(Iamdevilwalk) - San Antonio (Aphex) 11.20 13:24 69 - 51  
Oklahoma City (Miller) - Minnesota (Tranquil) 11.20 23:12 39 - 48  
Oklahoma City (Miller) - Utah (Bumblebee) 11.20 22:00 50 - 63  
Phoenix (Jiggling) - Utah (Bumblebee) 11.20 23:12 58 - 63  
Sacramento (88Fireburn) - Memphis (Zod) 11.20 13:24 39 - 43  
Sacramento (88Fireburn) - New Orleans(Iamdevilwalk) 11.20 12:48 37 - 55  
Sacramento (88Fireburn) - San Antonio (Aphex) 11.20 14:00 61 - 38  
San Antonio (Aphex) - Memphis (Zod) 11.20 12:48 58 - 56  
San Antonio (Aphex) - New Orleans(Iamdevilwalk) 11.20 11:36 58 - 48  
San Antonio (Aphex) - Sacramento (88Fireburn) 11.20 12:12 61 - 47  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Zenit Szentpétervár 11.20 20:00 66 - 73  
Barcelona - Crvena zvezda 11.20 21:00 76 - 65  
Olimpia Milano - Zalgiris Kaunas 11.20 20:45 98 - 92  
Real Madrid - Fenerbahce 11.20 21:00 94 - 74  
Valencia - Maccabi TA 11.20 21:00 82 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Buducnost Podgorica 11.20 18:45 66 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Bologna - Lietkabelis 11.20 18:00 82 - 73  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Kauhajoen Karhu 11.20 17:30 78 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - St-Amand Hainaut 11.20 20:00 66 - 60  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Blois 11.20 17:30 90 - 92  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Philippine Cup,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM 11.20 08:45 95 - 77  
Phoenix Fuelmasters - TNT KaTropa 11.20 11:15 110 - 103  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka - Aomori 11.20 11:00 90 - 76  
Kagawa - Ehime 11.20 11:00 83 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Gliwice 11.20 20:05 95 - 85  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Regia de Monterrey - Aguacateros de Michoacan (4.m.) 11.20 03:00 91 - 78  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Novoszibirszk 11.20 12:00 71 - 72  
Szpartak Moszkva - Szpartak Noginszk 11.20 16:00 106 - 39  
Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Breogan Lugo 11.20 18:30 74 - 67  
Palencia - Burgos 11.20 20:00 71 - 85  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fryshuset - Jamtland 11.20 19:04 75 - 101  
Norrköping - Köping 11.20 19:04 87 - 79  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Kragujevac - Vojvodina 11.20 18:00 77 - 63  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Zaporizzsja 11.20 17:45 87 - 80  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Parnu 11.20 18:00 72 - 76  
Ventspils - VEF Riga 11.20 18:00 84 - 97  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Skaering 11.20 19:30 34 - 27  
Sydhavsörne - Nordsjaelland 11.20 20:00 29 - 30  
Kézilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Veseli - Anorthosis Famagusta (Helyszín: Ciprus) 11.20 19:15 28 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Limoges 11.20 20:00 32 - 28  
Toulouse - Creteil 11.20 20:00 30 - 29  
Kézilabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AK Nes Tziona - Maccabi Dimona 11.20 14:00 30 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hüttenberg - Lübbecke 11.20 19:30 24 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Lada Toljatti 11.20 15:00 20 - 26  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Tirol Schwaz 11.20 18:30 28 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Povoa de Varzim 11.20 21:30 25 - 25  
Benfica - Vitoria 11.20 21:30 28 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Önnered 11.20 19:00 31 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnered - Sävehof 11.20 19:00 21 - 37  
Kézilabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samot Arandjelovac - Rudar Kostolac 11.20 19:00 20 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - Colchester 11.20 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Birmingham 11.20 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Union SF 11.20 21:10 2 - 3  
Atl. Tucuman - Racing Club 11.20 01:15 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Lanus 11.20 23:20 1 - 2  
Labdarúgás (Bahreini Federation Kupa,1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (BHR) - Al-Bahrain 11.20 15:30 0 - 3  
East Riffa - Al-Shabbab (BHR) 11.20 15:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bahreini Federation Kupa,4.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busaiteen - Al-Budaiya 11.20 15:30 1 - 0  
Qalali Club - Al-Najma Manama 11.20 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges 2 - Lierse Kempenzonen 11.20 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Aalst 11.20 20:00 0 - 3  
Gent - Standard Liege 11.20 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jantra Gabrovo - Lokomotív Szófia 11.20 13:30 1 - 1  
Septemvri Simitli - Neftocsimik Burgasz 11.20 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Confianca 11.20 20:30 1 - 0  
Guarani SP - Botafogo SP 11.20 23:15 2 - 1  
Juventude RS - Parana 11.20 23:15 5 - 0  
Sampaio Correa MA - Chapecoense 11.20 23:15 1 - 3  
Vitória BA - Ponte Preta 11.20 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Ypiranga RS 11.20 00:00 4 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Verl 11.20 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Magallanes - Dep. Copiapo 11.20 14:30 1 - 1  
Dep. Temuco - Union San Felipe 11.20 14:30 1 - 0  
Puerto Montt - Nublense 11.20 21:00 3 - 2  
Rangers de Talca - Melipilla 11.20 23:15 1 - 0  
Santiago Morning - Dep. Santa Cruz 11.20 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Union Espanola 11.20 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Blansko 11.20 13:30 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Jablonec 11.20 18:45 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Fredericia 11.20 19:00 1 - 2  
Viborg - Hobro 11.20 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Nyköbing 11.20 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Horsens 11.20 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Unknown) - Chelsea (Void) 11.20 14:06 2 - 2  
Atl. Madrid (Unknown) - Dortmund (Weeman) 11.20 12:28 3 - 1  
Atl. Madrid (Unknown) - Internazionale (Sima) 11.20 12:14 0 - 0  
Atl. Madrid (Unknown) - Manchester Utd. (Iceman) 11.20 12:42 2 - 3  
Bayern München (Oolancer) - Juventus (Olom) 11.20 12:14 3 - 0  
Bayern München (Oolancer) - Liverpool (Walker) 11.20 12:28 2 - 3  
Bayern München (Oolancer) - Paris SG (Stig) 11.20 14:06 4 - 0  
Bayern München (Oolancer) - Real Madrid (Dimqaa) 11.20 12:42 2 - 1  
Chelsea (Void) - Atl. Madrid (Unknown) 11.20 12:56 2 - 1  
Chelsea (Void) - Dortmund (Weeman) 11.20 12:42 2 - 0  
Chelsea (Void) - Internazionale (Sima) 11.20 13:38 1 - 2  
Chelsea (Void) - Manchester Utd. (Iceman) 11.20 12:00 3 - 2  
Dinamo Kijev (Alback) - Lokomotív Moszkva (Fagur) 11.20 23:10 1 - 4  
Dinamo Kijev (Alback) - Rennes (Ever) 11.20 23:52 4 - 1  
Dinamo Kijev (Alback) - Salzburg (Skripp) 11.20 23:24 1 - 5  
Dortmund (Weeman) - Atl. Madrid (Unknown) 11.20 13:38 1 - 0  
Dortmund (Weeman) - Chelsea (Void) 11.20 13:52 3 - 1  
Dortmund (Weeman) - Internazionale (Sima) 11.20 12:00 1 - 2  
Dortmund (Weeman) - Manchester Utd. (Iceman) 11.20 12:14 0 - 1  
FC Bruges (Den1Bravo) - Mönchengladbach (Fasqer) 11.20 23:52 2 - 2  
FC Bruges (Den1Bravo) - Sahtar Doneck (Indenfor) 11.20 23:10 5 - 2  
Internazionale (Sima) - Atl. Madrid (Unknown) 11.20 13:24 0 - 0  
Internazionale (Sima) - Chelsea (Void) 11.20 12:28 0 - 0  
Internazionale (Sima) - Dortmund (Weeman) 11.20 13:10 0 - 3  
Internazionale (Sima) - Manchester Utd. (Iceman) 11.20 12:56 2 - 0  
Istanbul Basaksehir (Dino - FC Bruges (Den1Bravo) 11.20 22:56 2 - 2  
Istanbul Basaksehir (Dino - Sahtar Doneck (Indenfor) 11.20 22:28 3 - 1  
Juventus (Olom) - Bayern München (Oolancer) 11.20 13:24 1 - 2  
Juventus (Olom) - Liverpool (Walker) 11.20 13:10 3 - 1  
Juventus (Olom) - Paris SG (Stig) 11.20 12:28 5 - 1  
Liverpool (Walker) - Bayern München (Oolancer) 11.20 13:38 2 - 4  
Liverpool (Walker) - Juventus (Olom) 11.20 12:00 0 - 1  
Liverpool (Walker) - Paris SG (Stig) 11.20 13:52 1 - 2  
Liverpool (Walker) - Real Madrid (Dimqaa) 11.20 12:14 1 - 3  
Lokomotív Moszkva (Fagur) - Dinamo Kijev (Alback) 11.20 22:00 1 - 2  
Lokomotív Moszkva (Fagur) - Olympiakosz (Baphomet) 11.20 23:38 1 - 2  
Lokomotív Moszkva (Fagur) - Salzburg (Skripp) 11.20 22:42 3 - 1  
Manchester Utd. (Iceman) - Atl. Madrid (Unknown) 11.20 13:52 2 - 0  
Manchester Utd. (Iceman) - Chelsea (Void) 11.20 13:10 4 - 0  
Manchester Utd. (Iceman) - Dortmund (Weeman) 11.20 13:24 3 - 1  
Manchester Utd. (Iceman) - Internazionale (Sima) 11.20 14:06 2 - 0  
Mönchengladbach (Fasqer) - FC Bruges (Den1Bravo) 11.20 22:42 0 - 3  
Olympiakosz (Baphomet) - Dinamo Kijev (Alback) 11.20 22:56 0 - 3  
Olympiakosz (Baphomet) - Lokomotív Moszkva (Fagur) 11.20 22:28 1 - 3  
Olympiakosz (Baphomet) - Salzburg (Skripp) 11.20 23:10 2 - 1  
Paris SG (Stig) - Bayern München (Oolancer) 11.20 12:56 1 - 3  
Paris SG (Stig) - Juventus (Olom) 11.20 13:38 2 - 0  
Paris SG (Stig) - Liverpool (Walker) 11.20 12:42 4 - 2  
Paris SG (Stig) - Real Madrid (Dimqaa) 11.20 12:00 3 - 2  
Real Madrid (Dimqaa) - Bayern München (Oolancer) 11.20 13:52 2 - 4  
Real Madrid (Dimqaa) - Liverpool (Walker) 11.20 13:24 1 - 1  
Real Madrid (Dimqaa) - Paris SG (Stig) 11.20 13:10 5 - 3  
Rennes (Ever) - Dinamo Kijev (Alback) 11.20 22:42 2 - 2  
Rennes (Ever) - Salzburg (Skripp) 11.20 22:28 0 - 4  
Sahtar Doneck (Indenfor) - FC Bruges (Den1Bravo) 11.20 22:00 3 - 3  
Sahtar Doneck (Indenfor) - Istanbul Basaksehir (Dinototli) 11.20 23:38 3 - 0  
Salzburg (Skripp) - Dinamo Kijev (Alback) 11.20 22:14 0 - 2  
Salzburg (Skripp) - Lokomotív Moszkva (Fagur) 11.20 23:52 2 - 2  
Salzburg (Skripp) - Rennes (Ever) 11.20 23:38 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén (Stig) - Slavia Praha (Oolancer) 11.20 07:56 0 - 2  
AEK Athén (Stig) - Standard Liege (Olom) 11.20 08:38 0 - 1  
AEK Athén (Stig) - Young Boys (Walker) 11.20 07:42 1 - 2  
Sivasspor (Dimqaa) - AEK Athén (Stig) 11.20 08:10 1 - 2  
Sivasspor (Dimqaa) - Slavia Praha (Oolancer) 11.20 08:52 2 - 4  
Sivasspor (Dimqaa) - Young Boys (Walker) 11.20 08:24 2 - 3  
Slavia Praha (Oolancer) - AEK Athén (Stig) 11.20 09:06 5 - 0  
Slavia Praha (Oolancer) - Sivasspor (Dimqaa) 11.20 07:42 3 - 0  
Slavia Praha (Oolancer) - Young Boys (Walker) 11.20 07:28 1 - 1  
Standard Liege (Olom) - Slavia Praha (Oolancer) 11.20 08:24 1 - 1  
Standard Liege (Olom) - Young Boys (Walker) 11.20 08:10 1 - 5  
Young Boys (Walker) - AEK Athén (Stig) 11.20 08:52 3 - 0  
Young Boys (Walker) - Sivasspor (Dimqaa) 11.20 07:14 4 - 0  
Young Boys (Walker) - Slavia Praha (Oolancer) 11.20 08:38 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Sima) - Liverpool (Iceman) 11.20 10:26 0 - 2  
Chelsea (Sima) - Manchester Utd. (Unknown) 11.20 10:54 0 - 3  
Everton (Stig) - Leeds (Olom) 11.20 11:08 4 - 1  
Everton (Stig) - Leicester (Dimqaa) 11.20 09:30 5 - 0  
Everton (Stig) - Wolverhampton (Oolancer) 11.20 10:26 1 - 5  
Leeds (Olom) - Everton (Stig) 11.20 09:58 4 - 3  
Leeds (Olom) - Wolverhampton (Oolancer) 11.20 10:54 2 - 6  
Leicester (Dimqaa) - Newcastle (Walker) 11.20 10:54 2 - 0  
Liverpool (Iceman) - Chelsea (Sima) 11.20 11:36 2 - 3  
Manchester City (Weeman) - Manchester Utd. (Unknown) 11.20 11:08 1 - 1  
Manchester Utd. (Unknown) - Tottenham (Void) 11.20 11:36 2 - 1  
Newcastle (Walker) - Leicester (Dimqaa) 11.20 09:44 2 - 4  
Newcastle (Walker) - Wolverhampton (Oolancer) 11.20 11:08 3 - 3  
Tottenham (Void) - Chelsea (Sima) 11.20 11:08 3 - 2  
Tottenham (Void) - Manchester Utd. (Unknown) 11.20 10:26 1 - 3  
Wolverhampton (Oolancer) - Everton (Stig) 11.20 11:36 4 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Nikkitta) - Dinamo Kijev(Laikingdast) 11.20 11:42 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Nikkitta) - Lok. Moszkva (Orlovsky1) 11.20 12:06 1 - 2  
CSZKA Moszkva (Nikkitta) - Sahtar Doneck (D1psen) 11.20 12:54 1 - 2  
CSZKA Moszkva (Nikkitta) - Szpartak Moszkva (Bombi1T0) 11.20 12:30 2 - 0  
Dinamo Kijev(Laikingdast) - CSZKA Moszkva (Nikkitta) 11.20 12:42 1 - 2  
Dinamo Kijev(Laikingdast) - Sahtar Doneck (D1psen) 11.20 13:18 2 - 2  
Dinamo Kijev(Laikingdast) - Szpartak Moszkva (Bombi1T0) 11.20 11:54 0 - 1  
Lok. Moszkva (Orlovsky1) - CSZKA Moszkva (Nikkitta) 11.20 13:06 1 - 1  
Lok. Moszkva (Orlovsky1) - Dinamo Kijev(Laikingdast) 11.20 12:30 3 - 3  
Lok. Moszkva (Orlovsky1) - Sahtar Doneck (D1psen) 11.20 11:42 1 - 2  
Lok. Moszkva (Orlovsky1) - Szpartak Moszkva (Bombi1T0) 11.20 12:18 0 - 2  
Sahtar Doneck (D1psen) - CSZKA Moszkva (Nikkitta) 11.20 11:54 1 - 1  
Sahtar Doneck (D1psen) - Dinamo Kijev(Laikingdast) 11.20 12:18 3 - 0  
Sahtar Doneck (D1psen) - Lok. Moszkva (Orlovsky1) 11.20 12:42 2 - 4  
Sahtar Doneck (D1psen) - Szpartak Moszkva (Bombi1T0) 11.20 13:06 2 - 2  
Szpartak Moszkva (Bombi1T - Dinamo Kijev(Laikingdast) 11.20 12:54 4 - 1  
Szpartak Moszkva (Bombi1T - Lok. Moszkva (Orlovsky1) 11.20 13:18 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Bombi1T - Sahtar Doneck (D1psen) 11.20 12:06 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Bombi1T0) - Bayern München (Nikkitta) 11.20 13:40 0 - 3  
Barcelona (Bombi1T0) - Liverpool (Laikingdast) 11.20 15:04 2 - 1  
Barcelona (Bombi1T0) - Paris SG (D1psen) 11.20 14:16 3 - 2  
Barcelona (Bombi1T0) - Real Madrid (Orlovsky1) 11.20 15:28 3 - 2  
Barcelona (White_Boy1927) - Bayern München (Olle) 11.20 19:16 0 - 3  
Barcelona (White_Boy1927) - Paris SG (Dm1trena) 11.20 19:40 0 - 1  
Barcelona (White_Boy1927) - Real Madrid (Slezaintima) 11.20 20:04 0 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Barcelona (Bombi1T0) 11.20 14:40 0 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Liverpool (Laikingdast) 11.20 13:52 2 - 1  
Bayern München (Nikkitta) - Paris SG (D1psen) 11.20 15:04 0 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Real Madrid (Orlovsky1) 11.20 14:16 0 - 1  
Bayern München (Olle) - Barcelona (White_Boy1927) 11.20 20:16 2 - 1  
Bayern München (Olle) - Liverpool (Dangerdim77) 11.20 19:40 3 - 1  
Bayern München (Olle) - Paris SG (Dm1trena) 11.20 19:28 2 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Barcelona (White_Boy1927) 11.20 19:52 1 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Paris SG (Dm1trena) 11.20 19:04 2 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Real Madrid (Slezaintima) 11.20 20:28 0 - 1  
Liverpool (Laikingdast) - Barcelona (Bombi1T0) 11.20 14:04 5 - 0  
Liverpool (Laikingdast) - Bayern München (Nikkitta) 11.20 14:52 3 - 3  
Liverpool (Laikingdast) - Paris SG (D1psen) 11.20 15:28 1 - 0  
Liverpool (Laikingdast) - Real Madrid (Orlovsky1) 11.20 13:40 3 - 3  
Paris SG (D1psen) - Barcelona (Bombi1T0) 11.20 15:16 3 - 1  
Paris SG (D1psen) - Bayern München (Nikkitta) 11.20 14:04 0 - 0  
Paris SG (D1psen) - Liverpool (Laikingdast) 11.20 14:28 2 - 0  
Paris SG (D1psen) - Real Madrid (Orlovsky1) 11.20 14:52 4 - 3  
Paris SG (Dm1trena) - Bayern München (Olle) 11.20 20:28 0 - 2  
Paris SG (Dm1trena) - Liverpool (Dangerdim77) 11.20 20:04 2 - 1  
Paris SG (Dm1trena) - Real Madrid (Slezaintima) 11.20 19:16 1 - 1  
Real Madrid (Orlovsky1) - Barcelona (Bombi1T0) 11.20 14:28 2 - 1  
Real Madrid (Orlovsky1) - Bayern München (Nikkitta) 11.20 15:16 1 - 0  
Real Madrid (Orlovsky1) - Liverpool (Laikingdast) 11.20 14:40 2 - 1  
Real Madrid (Orlovsky1) - Paris SG (D1psen) 11.20 13:52 3 - 2  
Real Madrid (Slezaintima) - Barcelona (White_Boy1927) 11.20 19:04    
Real Madrid (Slezaintima) - Bayern München (Olle) 11.20 19:52 1 - 1  
Real Madrid (Slezaintima) - Liverpool (Dangerdim77) 11.20 19:28 3 - 1  
Real Madrid (Slezaintima) - Paris SG (Dm1trena) 11.20 20:16 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Chelsea (Xshilito) 11.20 16:36 2 - 3  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Dortmund (Fearggwp) 11.20 16:00 0 - 2  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Internazionale (Blackstar 11.20 17:48 3 - 1  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Manchester City(Sane4Ek8) 11.20 17:24 1 - 1  
Chelsea (Xshilito) - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 11.20 17:36 1 - 1  
Chelsea (Xshilito) - Dortmund (Fearggwp) 11.20 16:24 0 - 0  
Chelsea (Xshilito) - Internazionale (Blackstar 11.20 17:12 0 - 2  
Chelsea (Xshilito) - Manchester City(Sane4Ek8) 11.20 16:48 3 - 1  
Dortmund (Fearggwp) - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 11.20 17:00 1 - 1  
Dortmund (Fearggwp) - Chelsea (Xshilito) 11.20 17:24 5 - 1  
Dortmund (Fearggwp) - Internazionale (Blackstar 11.20 16:36 1 - 0  
Dortmund (Fearggwp) - Manchester City(Sane4Ek8) 11.20 16:12 1 - 2  
Internazionale (Blackstar - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 11.20 16:48 3 - 2  
Internazionale (Blackstar - Chelsea (Xshilito) 11.20 16:12 2 - 0  
Internazionale (Blackstar - Dortmund (Fearggwp) 11.20 17:36 1 - 1  
Internazionale (Blackstar - Manchester City(Sane4Ek8) 11.20 17:00 1 - 3  
Manchester City(Sane4Ek8) - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 11.20 16:24 0 - 0  
Manchester City(Sane4Ek8) - Chelsea (Xshilito) 11.20 17:48 1 - 1  
Manchester City(Sane4Ek8) - Dortmund (Fearggwp) 11.20 17:12 3 - 0  
Manchester City(Sane4Ek8) - Internazionale (Blackstar 11.20 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Slezaintima) - Leicester (Dm1trena) 11.20 18:06 1 - 2  
Arsenal (Slezaintima) - Leverkusen (White_Boy1927) 11.20 16:54 1 - 1  
Arsenal (Slezaintima) - Milan (Dangerdim77) 11.20 17:18 2 - 2  
Arsenal (Slezaintima) - Napoli (Olle) 11.20 17:42 1 - 0  
Leicester (Dm1trena) - Arsenal (Slezaintima) 11.20 17:06 3 - 2  
Leicester (Dm1trena) - Leverkusen (White_Boy1927) 11.20 16:30 0 - 3  
Leicester (Dm1trena) - Milan (Dangerdim77) 11.20 17:54 1 - 2  
Leicester (Dm1trena) - Napoli (Olle) 11.20 18:18 2 - 2  
Leverkusen (White_Boy1927 - Arsenal (Slezaintima) 11.20 17:54 1 - 0  
Leverkusen (White_Boy1927 - Leicester (Dm1trena) 11.20 17:30 1 - 2  
Leverkusen (White_Boy1927 - Milan (Dangerdim77) 11.20 16:42 1 - 1  
Leverkusen (White_Boy1927 - Napoli (Olle) 11.20 17:06 1 - 3  
Milan (Dangerdim77) - Arsenal (Slezaintima) 11.20 18:18 1 - 1  
Milan (Dangerdim77) - Leicester (Dm1trena) 11.20 16:54 3 - 1  
Milan (Dangerdim77) - Leverkusen (White_Boy1927) 11.20 17:42 1 - 4  
Milan (Dangerdim77) - Napoli (Olle) 11.20 16:30 1 - 2  
Napoli (Olle) - Arsenal (Slezaintima) 11.20 16:42 5 - 0  
Napoli (Olle) - Leicester (Dm1trena) 11.20 17:18 1 - 1  
Napoli (Olle) - Leverkusen (White_Boy1927) 11.20 18:06 1 - 1  
Napoli (Olle) - Milan (Dangerdim77) 11.20 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Sane4Ek8) - Everton (Fearggwp) 11.20 19:22 1 - 1  
Arsenal (Sane4Ek8) - Leicester (Blackstar98) 11.20 18:10 1 - 2  
Arsenal (Sane4Ek8) - West Ham (Xshilito) 11.20 19:58 1 - 2  
Arsenal (Sane4Ek8) - Wolverhampton (Flewless_Phoenix) 11.20 18:34 2 - 3  
Everton (Fearggwp) - Arsenal (Sane4Ek8) 11.20 18:22 1 - 0  
Everton (Fearggwp) - Leicester (Blackstar98) 11.20 18:46 0 - 1  
Everton (Fearggwp) - West Ham (Xshilito) 11.20 19:34 0 - 0  
Everton (Fearggwp) - Wolverhampton (Flewless_Phoenix) 11.20 19:10 1 - 0  
Leicester (Blackstar98) - Arsenal (Sane4Ek8) 11.20 19:10 1 - 2  
Leicester (Blackstar98) - Everton (Fearggwp) 11.20 19:46 1 - 1  
Leicester (Blackstar98) - West Ham (Xshilito) 11.20 18:22 3 - 0  
Leicester (Blackstar98) - Wolverhampton (Flewless_Phoenix) 11.20 18:58 1 - 0  
West Ham (Xshilito) - Arsenal (Sane4Ek8) 11.20 18:58 1 - 0  
West Ham (Xshilito) - Everton (Fearggwp) 11.20 18:34 1 - 3  
West Ham (Xshilito) - Leicester (Blackstar98) 11.20 19:22 0 - 0  
West Ham (Xshilito) - Wolverhampton (Flewless_Phoenix) 11.20 19:46 0 - 2  
Wolverhampton (Flewless_P - Arsenal (Sane4Ek8) 11.20 19:34 3 - 1  
Wolverhampton (Flewless_P - Everton (Fearggwp) 11.20 18:10 3 - 2  
Wolverhampton (Flewless_P - Leicester (Blackstar98) 11.20 19:58 1 - 2  
Wolverhampton (Flewless_P - West Ham (Xshilito) 11.20 18:46 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Dm1trena) - Liverpool (White_Boy1927) 11.20 12:00 1 - 2  
Chelsea (Dm1trena) - Man. Utd. (Slezaintima) 11.20 12:36 2 - 2  
Chelsea (Dm1trena) - Manchester City (Olle) 11.20 13:48 0 - 0  
Chelsea (Dm1trena) - Tottenham (Dangerdim77) 11.20 13:24 1 - 1  
Chelsea (Fearggwp) - Liverpool (Sane4Ek8) 11.20 20:42 3 - 1  
Chelsea (Fearggwp) - Man. City (Flewless_Ph.) 11.20 21:30 0 - 0  
Chelsea (Fearggwp) - Manchester Utd. (Blackstar98) 11.20 21:06 1 - 1  
Chelsea (Fearggwp) - Tottenham (Xshilito) 11.20 21:54 2 - 0  
Chelsea (Laikingdast) - Liverpool (D1psen) 11.20 08:48 3 - 1  
Chelsea (Laikingdast) - Man. City (Orlovsky1) 11.20 07:00 1 - 1  
Chelsea (Laikingdast) - Manchester Utd.(Nikkitta) 11.20 08:12 2 - 1  
Chelsea (Laikingdast) - Tottenham (Bombi1T0) 11.20 07:24 0 - 0  
Liverpool (D1psen) - Chelsea (Laikingdast) 11.20 07:48 1 - 2  
Liverpool (D1psen) - Man. City (Orlovsky1) 11.20 08:12 2 - 0  
Liverpool (D1psen) - Manchester Utd.(Nikkitta) 11.20 07:24 1 - 1  
Liverpool (D1psen) - Tottenham (Bombi1T0) 11.20 08:36 1 - 0  
Liverpool (Sane4Ek8) - Chelsea (Fearggwp) 11.20 21:42 0 - 2  
Liverpool (Sane4Ek8) - Man. City (Flewless_Ph.) 11.20 20:54 2 - 0  
Liverpool (Sane4Ek8) - Manchester Utd. (Blackstar98) 11.20 20:30 4 - 0  
Liverpool (Sane4Ek8) - Tottenham (Xshilito) 11.20 22:18 1 - 1  
Liverpool (White_Boy1927) - Chelsea (Dm1trena) 11.20 13:00 0 - 1  
Liverpool (White_Boy1927) - Man. Utd. (Slezaintima) 11.20 13:24 1 - 0  
Liverpool (White_Boy1927) - Manchester City (Olle) 11.20 12:36 0 - 1  
Liverpool (White_Boy1927) - Tottenham (Dangerdim77) 11.20 12:12 1 - 2  
Man. City (Flewless_Ph.) - Chelsea (Fearggwp) 11.20 20:30 2 - 1  
Man. City (Flewless_Ph.) - Liverpool (Sane4Ek8) 11.20 21:54 1 - 1  
Man. City (Flewless_Ph.) - Manchester Utd. (Blackstar98) 11.20 22:18 0 - 1  
Man. City (Flewless_Ph.) - Tottenham (Xshilito) 11.20 21:06 0 - 2  
Man. City (Orlovsky1) - Chelsea (Laikingdast) 11.20 08:00 1 - 1  
Man. City (Orlovsky1) - Liverpool (D1psen) 11.20 07:12 1 - 1  
Man. City (Orlovsky1) - Manchester Utd.(Nikkitta) 11.20 08:36 1 - 1  
Man. City (Orlovsky1) - Tottenham (Bombi1T0) 11.20 07:48 1 - 2  
Man. Utd. (Slezaintima) - Chelsea (Dm1trena) 11.20 13:36 1 - 3  
Man. Utd. (Slezaintima) - Liverpool (White_Boy1927) 11.20 12:24 0 - 2  
Man. Utd. (Slezaintima) - Manchester City (Olle) 11.20 13:12 0 - 1  
Man. Utd. (Slezaintima) - Tottenham (Dangerdim77) 11.20 12:48 0 - 0  
Manchester City (Olle) - Chelsea (Dm1trena) 11.20 12:48 1 - 1  
Manchester City (Olle) - Liverpool (White_Boy1927) 11.20 13:36 2 - 2  
Manchester City (Olle) - Man. Utd. (Slezaintima) 11.20 12:12 0 - 1  
Manchester City (Olle) - Tottenham (Dangerdim77) 11.20 13:00 1 - 1  
Manchester Utd. (Blacksta - Chelsea (Fearggwp) 11.20 22:06 1 - 0  
Manchester Utd. (Blacksta - Liverpool (Sane4Ek8) 11.20 21:30 1 - 1  
Manchester Utd. (Blacksta - Man. City (Flewless_Ph.) 11.20 21:18 1 - 2  
Manchester Utd. (Blacksta - Tottenham (Xshilito) 11.20 20:42 0 - 4  
Manchester Utd.(Nikkitta) - Chelsea (Laikingdast) 11.20 07:12 0 - 0  
Manchester Utd.(Nikkitta) - Liverpool (D1psen) 11.20 08:24 0 - 1  
Manchester Utd.(Nikkitta) - Man. City (Orlovsky1) 11.20 07:36 2 - 2  
Manchester Utd.(Nikkitta) - Tottenham (Bombi1T0) 11.20 08:00 1 - 1  
Tottenham (Bombi1T0) - Chelsea (Laikingdast) 11.20 08:24 1 - 0  
Tottenham (Bombi1T0) - Liverpool (D1psen) 11.20 07:36 1 - 1  
Tottenham (Bombi1T0) - Man. City (Orlovsky1) 11.20 08:48 2 - 4  
Tottenham (Bombi1T0) - Manchester Utd.(Nikkitta) 11.20 07:00 0 - 4  
Tottenham (Dangerdim77) - Chelsea (Dm1trena) 11.20 12:24 3 - 1  
Tottenham (Dangerdim77) - Liverpool (White_Boy1927) 11.20 13:12 1 - 1  
Tottenham (Dangerdim77) - Man. Utd. (Slezaintima) 11.20 13:48 0 - 0  
Tottenham (Dangerdim77) - Manchester City (Olle) 11.20 12:00 1 - 0  
Tottenham (Xshilito) - Chelsea (Fearggwp) 11.20 20:54 1 - 1  
Tottenham (Xshilito) - Liverpool (Sane4Ek8) 11.20 21:18 1 - 3  
Tottenham (Xshilito) - Man. City (Flewless_Ph.) 11.20 22:06 0 - 3  
Tottenham (Xshilito) - Manchester Utd. (Blackstar98) 11.20 21:42 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Critic) - Montpellier (Spursmax) 11.20 20:40 2 - 3  
Bordeaux (Critic) - Nantes (Miller) 11.20 19:58 3 - 0  
Bordeaux (Critic) - Strasbourg (Baphomet) 11.20 20:26 2 - 3  
Lille (Oolancer) - Lyon (Fagur) 11.20 20:12 5 - 1  
Lille (Oolancer) - Marseille (Stig) 11.20 21:36 5 - 0  
Lille (Oolancer) - Monaco (Veep) 11.20 19:58 4 - 1  
Lille (Oolancer) - Nice (Olom) 11.20 19:44 1 - 1  
Lyon (Fagur) - Lille (Oolancer) 11.20 21:22 1 - 1  
Lyon (Fagur) - Marseille (Stig) 11.20 20:40 0 - 4  
Lyon (Fagur) - Monaco (Veep) 11.20 20:54 2 - 1  
Lyon (Fagur) - Nice (Olom) 11.20 21:36 1 - 1  
Marseille (Stig) - Lille (Oolancer) 11.20 20:26 0 - 3  
Marseille (Stig) - Monaco (Veep) 11.20 20:12 6 - 0  
Marseille (Stig) - Nice (Olom) 11.20 21:08 1 - 3  
Monaco (Veep) - Lille (Oolancer) 11.20 21:08 2 - 5  
Monaco (Veep) - Marseille (Stig) 11.20 21:22 3 - 1  
Monaco (Veep) - Nice (Olom) 11.20 19:30 1 - 2  
Montpellier (Spursmax) - Bordeaux (Critic) 11.20 19:30 3 - 6  
Montpellier (Spursmax) - Nantes (Miller) 11.20 21:22 1 - 3  
Montpellier (Spursmax) - Strasbourg (Baphomet) 11.20 19:44 0 - 2  
Nantes (Miller) - Bordeaux (Critic) 11.20 21:08 1 - 2  
Nantes (Miller) - Montpellier (Spursmax) 11.20 20:12 2 - 0  
Nice (Olom) - Lille (Oolancer) 11.20 20:54 1 - 4  
Nice (Olom) - Lyon (Fagur) 11.20 20:26 2 - 1  
Nice (Olom) - Marseille (Stig) 11.20 19:58 1 - 1  
Nice (Olom) - Monaco (Veep) 11.20 20:40 6 - 2  
Strasbourg (Baphomet) - Bordeaux (Critic) 11.20 21:36 4 - 1  
Strasbourg (Baphomet) - Montpellier (Spursmax) 11.20 20:54 5 - 0  
Strasbourg (Baphomet) - Nantes (Miller) 11.20 20:40 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Fagur) - Dortmund (Veep) 11.20 18:24 5 - 0  
Bayern München (Fagur) - Leverkusen (Olom) 11.20 19:06 1 - 4  
Bayern München (Fagur) - Mönchengladbach (Oolancer) 11.20 18:52 1 - 4  
Bayern München (Fagur) - RB Leipzig (Stig) 11.20 18:10 2 - 0  
Dortmund (Veep) - Leverkusen (Olom) 11.20 17:00 1 - 1  
Dortmund (Veep) - Mönchengladbach (Oolancer) 11.20 18:38 0 - 2  
Dortmund (Veep) - RB Leipzig (Stig) 11.20 18:52 1 - 3  
E. Frankfurt (Baphomet) - Hertha BSC (Indra13_27) 11.20 18:52 4 - 5  
E. Frankfurt (Baphomet) - Hoffenheim (Miller) 11.20 18:10 4 - 2  
E. Frankfurt (Baphomet) - Mainz (Critic) 11.20 19:06 4 - 0  
E. Frankfurt (Baphomet) - Wolfsburg (Spursmax) 11.20 18:24 6 - 1  
Hertha BSC (Indra13_27) - Hoffenheim (Miller) 11.20 19:06 3 - 0  
Hoffenheim (Miller) - E. Frankfurt (Baphomet) 11.20 17:00 1 - 2  
Hoffenheim (Miller) - Mainz (Critic) 11.20 18:38 3 - 0  
Hoffenheim (Miller) - Wolfsburg (Spursmax) 11.20 17:42 3 - 4  
Leverkusen (Olom) - Bayern München (Fagur) 11.20 17:56 3 - 3  
Leverkusen (Olom) - Dortmund (Veep) 11.20 18:10 0 - 0  
Leverkusen (Olom) - Mönchengladbach (Oolancer) 11.20 18:24 1 - 1  
Leverkusen (Olom) - RB Leipzig (Stig) 11.20 17:28 3 - 1  
Mainz (Critic) - E. Frankfurt (Baphomet) 11.20 17:56 2 - 3  
Mainz (Critic) - Hertha BSC (Indra13_27) 11.20 18:24 2 - 1  
Mainz (Critic) - Wolfsburg (Spursmax) 11.20 18:10 2 - 3  
Mönchengladbach (Oolancer - Bayern München (Fagur) 11.20 17:42 3 - 2  
Mönchengladbach (Oolancer - Dortmund (Veep) 11.20 17:28 5 - 3  
Mönchengladbach (Oolancer - RB Leipzig (Stig) 11.20 19:06 4 - 1  
RB Leipzig (Stig) - Dortmund (Veep) 11.20 17:42 5 - 3  
RB Leipzig (Stig) - Leverkusen (Olom) 11.20 18:38 2 - 1  
RB Leipzig (Stig) - Mönchengladbach (Oolancer) 11.20 17:56 2 - 1  
Wolfsburg (Spursmax) - Hertha BSC (Indra13_27) 11.20 18:38 4 - 3  
Wolfsburg (Spursmax) - Hoffenheim (Miller) 11.20 18:52 4 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.20 22:00 1 - 3  
Ajax (Cobra4) - Dortmund (Teok) 11.20 21:00 2 - 4  
Ajax (Cobra4) - Manchester City (Poli) 11.20 00:20 4 - 0  
Ajax (Cobra4) - Milan (Val) 11.20 04:00 3 - 1  
Ajax (Cobra4) - Porto (Zeus) 11.20 02:40 1 - 2  
Ajax (Cobra4) - Rangers (Chris X) 11.20 23:20 4 - 2  
Ajax (Cobra4) - Trabzonspor (Ang) 11.20 01:40 2 - 2  
Arsenal (Marley) - Celtic (Pantovits) 11.20 12:00 5 - 3  
Arsenal (Marley) - Galatasaray (Nox) 11.20 07:00 3 - 1  
Arsenal (Marley) - Lazio (Cliff) 11.20 13:20 1 - 2  
Arsenal (Marley) - Liverpool (Tanto) 11.20 06:00 1 - 2  
Arsenal (Marley) - Lyon (Apollo) 11.20 09:40 0 - 0  
Arsenal (Marley) - Roma (Reaper) 11.20 08:20 2 - 4  
Barcelona (Ak) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.20 20:40 2 - 2  
Barcelona (Ak) - Manchester City (Poli) 11.20 01:40 2 - 2  
Barcelona (Ak) - Porto (Zeus) 11.20 04:20 2 - 5  
Barcelona (Ak) - Rangers (Chris X) 11.20 22:00 1 - 5  
Barcelona (Ak) - Trabzonspor (Ang) 11.20 03:00 3 - 5  
Celtic (Pantovits) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.20 11:00 2 - 4  
Celtic (Pantovits) - Feyenoord (Johnybegood) 11.20 09:40 2 - 3  
Celtic (Pantovits) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.20 08:20 2 - 1  
Celtic (Pantovits) - Marseille (Legolas) 11.20 13:20 1 - 2  
Celtic (Pantovits) - Paris SG (Kubrik) 11.20 06:00 4 - 2  
Celtic (Pantovits) - Real Madrid (Herculex) 11.20 07:20 3 - 5  
CSZKA Moszkva (Pera) - Ajax (Cobra4) 11.20 02:00 3 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Barcelona (Ak) 11.20 03:20 6 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Leverkusen (Pg) 11.20 01:00 0 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Manchester City (Poli) 11.20 20:20 3 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - RB Leipzig (Panica) 11.20 22:40 6 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Sporting CP (Rafa) 11.20 21:40 1 - 0  
Dortmund (Teok) - Ajax (Cobra4) 11.20 03:40 2 - 3  
Dortmund (Teok) - Internazionale (Crysis) 11.20 22:40 2 - 3  
Dortmund (Teok) - Leverkusen (Pg) 11.20 02:20 2 - 3  
Dortmund (Teok) - Milan (Val) 11.20 01:00 2 - 4  
Dortmund (Teok) - RB Leipzig (Panica) 11.20 21:20 3 - 2  
Dortmund (Teok) - Sporting CP (Rafa) 11.20 20:00 0 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Arsenal (Marley) 11.20 10:40 5 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Feyenoord (Johnybegood) 11.20 08:20 5 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.20 07:00 3 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Marseille (Legolas) 11.20 12:00 3 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Paris SG (Kubrik) 11.20 13:20 1 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Real Madrid (Herculex) 11.20 05:40 3 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Arsenal (Marley) 11.20 09:20 1 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Lyon (Apollo) 11.20 08:00 2 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.20 05:40 2 - 4  
Feyenoord (Johnybegood) - Marseille (Legolas) 11.20 10:40 4 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Paris SG (Kubrik) 11.20 11:40 0 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Real Madrid (Herculex) 11.20 13:00 4 - 1  
Galatasaray (Nox) - Celtic (Pantovits) 11.20 07:40 2 - 3  
Galatasaray (Nox) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.20 06:40 0 - 4  
Galatasaray (Nox) - Feyenoord (Johnybegood) 11.20 05:20 4 - 1  
Galatasaray (Nox) - Lazio (Cliff) 11.20 09:00 2 - 3  
Galatasaray (Nox) - Liverpool (Tanto) 11.20 10:20 4 - 2  
Galatasaray (Nox) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.20 12:40 4 - 1  
Internazionale (Crysis) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.20 00:00 0 - 3  
Internazionale (Crysis) - Dortmund (Teok) 11.20 01:20 5 - 1  
Internazionale (Crysis) - Leverkusen (Pg) 11.20 03:40 4 - 1  
Internazionale (Crysis) - Milan (Val) 11.20 22:20 1 - 2  
Internazionale (Crysis) - Porto (Zeus) 11.20 23:40 3 - 4  
Internazionale (Crysis) - RB Leipzig (Panica) 11.20 20:00 1 - 1  
Lazio (Cliff) - Celtic (Pantovits) 11.20 05:00 0 - 3  
Lazio (Cliff) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.20 12:20 1 - 3  
Lazio (Cliff) - Feyenoord (Johnybegood) 11.20 11:00 3 - 1  
Lazio (Cliff) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.20 10:00 2 - 2  
Lazio (Cliff) - Paris SG (Kubrik) 11.20 07:20 2 - 0  
Lazio (Cliff) - Real Madrid (Herculex) 11.20 08:40 4 - 1  
Leverkusen (Pg) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.20 23:40 1 - 4  
Leverkusen (Pg) - Dortmund (Teok) 11.20 22:20 2 - 0  
Leverkusen (Pg) - Internazionale (Crysis) 11.20 21:00 3 - 2  
Leverkusen (Pg) - Milan (Val) 11.20 02:40 3 - 1  
Leverkusen (Pg) - Porto (Zeus) 11.20 01:20 3 - 3  
Leverkusen (Pg) - Trabzonspor (Ang) 11.20 00:00 1 - 0  
Liverpool (Tanto) - Celtic (Pantovits) 11.20 06:20 2 - 2  
Liverpool (Tanto) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.20 05:00 0 - 3  
Liverpool (Tanto) - Feyenoord (Johnybegood) 11.20 12:40 0 - 4  
Liverpool (Tanto) - Lazio (Cliff) 11.20 07:40 3 - 2  
Liverpool (Tanto) - Manchester Utd.(Kasandra) 11.20 11:20 1 - 2  
Liverpool (Tanto) - Real Madrid (Herculex) 11.20 10:00 6 - 2  
Lyon (Apollo) - Celtic (Pantovits) 11.20 10:40 3 - 1  
Lyon (Apollo) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.20 09:20 0 - 5  
Lyon (Apollo) - Galatasaray (Nox) 11.20 05:40 1 - 6  
Lyon (Apollo) - Lazio (Cliff) 11.20 12:00 3 - 2  
Lyon (Apollo) - Liverpool (Tanto) 11.20 13:00 4 - 0  
Lyon (Apollo) - Roma (Reaper) 11.20 07:00 2 - 4  
Manchester City (Poli) - Barcelona (Ak) 11.20 23:00 1 - 3  
Manchester City (Poli) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.20 04:20 1 - 3  
Manchester City (Poli) - Rangers (Chris X) 11.20 03:00 2 - 4  
Manchester City (Poli) - Sporting CP (Rafa) 11.20 00:40 2 - 5  
Manchester City (Poli) - Trabzonspor (Ang) 11.20 20:40 3 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Arsenal (Marley) 11.20 08:00 2 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lyon (Apollo) 11.20 06:40 4 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Marseille (Legolas) 11.20 09:00 1 - 5  
Manchester Utd.(Kasandra) - Paris SG (Kubrik) 11.20 10:20 0 - 0  
Manchester Utd.(Kasandra) - Real Madrid (Herculex) 11.20 11:40 4 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - Roma (Reaper) 11.20 05:20 2 - 2  
Marseille (Legolas) - Arsenal (Marley) 11.20 12:20 4 - 1  
Marseille (Legolas) - Galatasaray (Nox) 11.20 08:40 2 - 2  
Marseille (Legolas) - Lazio (Cliff) 11.20 06:00 4 - 2  
Marseille (Legolas) - Liverpool (Tanto) 11.20 07:20 3 - 2  
Marseille (Legolas) - Lyon (Apollo) 11.20 11:00 1 - 2  
Marseille (Legolas) - Roma (Reaper) 11.20 09:40 3 - 1  
Milan (Val) - Ajax (Cobra4) 11.20 20:00 2 - 2  
Milan (Val) - Dortmund (Teok) 11.20 23:40 2 - 3  
Milan (Val) - Internazionale (Crysis) 11.20 02:20 1 - 3  
Milan (Val) - Leverkusen (Pg) 11.20 21:20 1 - 1  
Milan (Val) - Porto (Zeus) 11.20 00:00 0 - 2  
Milan (Val) - RB Leipzig (Panica) 11.20 03:40 4 - 0  
Paris SG (Kubrik) - Arsenal (Marley) 11.20 05:00 0 - 1  
Paris SG (Kubrik) - Galatasaray (Nox) 11.20 10:00 1 - 2  
Paris SG (Kubrik) - Liverpool (Tanto) 11.20 08:40 6 - 3  
Paris SG (Kubrik) - Lyon (Apollo) 11.20 12:20 3 - 0  
Paris SG (Kubrik) - Marseille (Legolas) 11.20 06:20 3 - 4  
Paris SG (Kubrik) - Roma (Reaper) 11.20 11:20 0 - 3  
Porto (Zeus) - Ajax (Cobra4) 11.20 21:20 5 - 3  
Porto (Zeus) - Barcelona (Ak) 11.20 20:20 6 - 1  
Porto (Zeus) - Internazionale (Crysis) 11.20 01:00 4 - 1  
Porto (Zeus) - Leverkusen (Pg) 11.20 22:40 4 - 3  
Porto (Zeus) - RB Leipzig (Panica) 11.20 02:20 6 - 1  
Porto (Zeus) - Sporting CP (Rafa) 11.20 03:20 4 - 0  
Rangers (Chris X) - Ajax (Cobra4) 11.20 00:40 2 - 4  
Rangers (Chris X) - Barcelona (Ak) 11.20 02:00 3 - 3  
Rangers (Chris X) - Manchester City (Poli) 11.20 21:40 2 - 1  
Rangers (Chris X) - Sporting CP (Rafa) 11.20 23:00 1 - 2  
Rangers (Chris X) - Trabzonspor (Ang) 11.20 04:20 0 - 2  
RB Leipzig (Panica) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.20 01:20 0 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Dortmund (Teok) 11.20 02:40 1 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Internazionale (Crysis) 11.20 04:00 1 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Milan (Val) 11.20 21:00 1 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Porto (Zeus) 11.20 22:20 3 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Rangers (Chris X) 11.20 00:20 3 - 0  
RB Leipzig (Panica) - Trabzonspor (Ang) 11.20 23:20 4 - 2  
Real Madrid (Herculex) - Arsenal (Marley) 11.20 06:20 2 - 0  
Real Madrid (Herculex) - Galatasaray (Nox) 11.20 11:20 1 - 5  
Real Madrid (Herculex) - Lyon (Apollo) 11.20 05:20 2 - 3  
Real Madrid (Herculex) - Marseille (Legolas) 11.20 07:40 2 - 1  
Real Madrid (Herculex) - Paris SG (Kubrik) 11.20 09:00 4 - 3  
Real Madrid (Herculex) - Roma (Reaper) 11.20 12:40 2 - 2  
Roma (Reaper) - Celtic (Pantovits) 11.20 09:20 5 - 4  
Roma (Reaper) - FC Köbenhavn (Aibothard) 11.20 08:00 2 - 0  
Roma (Reaper) - Feyenoord (Johnybegood) 11.20 06:40 1 - 4  
Roma (Reaper) - Galatasaray (Nox) 11.20 13:00 4 - 2  
Roma (Reaper) - Lazio (Cliff) 11.20 10:20 1 - 4  
Roma (Reaper) - Liverpool (Tanto) 11.20 11:40 3 - 2  
Sporting CP (Rafa) - Barcelona (Ak) 11.20 00:20 3 - 1  
Sporting CP (Rafa) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.20 03:00 2 - 2  
Sporting CP (Rafa) - Dortmund (Teok) 11.20 04:00 1 - 3  
Sporting CP (Rafa) - Manchester City (Poli) 11.20 23:20 3 - 2  
Sporting CP (Rafa) - Porto (Zeus) 11.20 20:40 2 - 4  
Sporting CP (Rafa) - Rangers (Chris X) 11.20 01:40 4 - 3  
Sporting CP (Rafa) - Trabzonspor (Ang) 11.20 22:00 1 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Ajax (Cobra4) 11.20 23:00 4 - 0  
Trabzonspor (Ang) - Barcelona (Ak) 11.20 21:40 3 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Manchester City (Poli) 11.20 03:20 3 - 4  
Trabzonspor (Ang) - Rangers (Chris X) 11.20 20:20 3 - 2  
Trabzonspor (Ang) - RB Leipzig (Panica) 11.20 00:40 3 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Sporting CP (Rafa) 11.20 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Oolancer) - Lazio (Olom) 11.20 14:44    
Atalanta (Oolancer) - Milan (Stig) 11.20 16:36 3 - 2  
Atalanta (Oolancer) - Napoli (Veep) 11.20 14:58 4 - 1  
Fiorentina (Baphomet) - Parma (Miller) 11.20 15:40 3 - 3  
Fiorentina (Baphomet) - Sampdoria (Critic) 11.20 16:36 6 - 1  
Fiorentina (Baphomet) - Sassuolo (Indra13_27) 11.20 16:22 5 - 0  
Fiorentina (Baphomet) - Torino (Spursmax) 11.20 15:54 4 - 1  
Internazionale (Fagur) - Atalanta (Oolancer) 11.20 16:22 0 - 3  
Internazionale (Fagur) - Lazio (Olom) 11.20 16:36 2 - 2  
Internazionale (Fagur) - Milan (Stig) 11.20 15:40 1 - 2  
Internazionale (Fagur) - Napoli (Veep) 11.20 15:54 3 - 0  
Lazio (Olom) - Atalanta (Oolancer) 11.20 15:54 5 - 3  
Lazio (Olom) - Internazionale (Fagur) 11.20 15:26 2 - 3  
Lazio (Olom) - Milan (Stig) 11.20 14:58 2 - 0  
Lazio (Olom) - Napoli (Veep) 11.20 15:40 2 - 0  
Milan (Stig) - Atalanta (Oolancer) 11.20 15:26 2 - 5  
Milan (Stig) - Lazio (Olom) 11.20 16:08 2 - 3  
Napoli (Veep) - Atalanta (Oolancer) 11.20 16:08 2 - 5  
Napoli (Veep) - Internazionale (Fagur) 11.20 14:44    
Napoli (Veep) - Lazio (Olom) 11.20 14:30 2 - 3  
Napoli (Veep) - Milan (Stig) 11.20 16:22 2 - 2  
Parma (Miller) - Sampdoria (Critic) 11.20 16:08 3 - 3  
Parma (Miller) - Sassuolo (Indra13_27) 11.20 15:26 0 - 1  
Sampdoria (Critic) - Fiorentina (Baphomet) 11.20 15:26 2 - 2  
Sampdoria (Critic) - Parma (Miller) 11.20 14:58 3 - 0  
Sampdoria (Critic) - Sassuolo (Indra13_27) 11.20 15:54 1 - 3  
Sampdoria (Critic) - Torino (Spursmax) 11.20 15:40 4 - 1  
Sassuolo (Indra13_27) - Parma (Miller) 11.20 16:36 2 - 1  
Sassuolo (Indra13_27) - Sampdoria (Critic) 11.20 14:44    
Torino (Spursmax) - Parma (Miller) 11.20 16:22 2 - 3  
Torino (Spursmax) - Sassuolo (Indra13_27) 11.20 16:08 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - Dag Dages CF 11.20 16:10 0 - 3  
Aru Arukonda - Fin Fints 11.20 17:00 2 - 2  
CFC Catalonia FC - Old Oldschool Xi 11.20 08:20 4 - 0  
CFC Catalonia FC - Xal Xalinho FC 11.20 07:30 3 - 2  
Cfi Confession - CFC Catalonia FC 11.20 10:25 6 - 1  
Cfi Confession - EZ1 EZ1D 11 11.20 07:55 0 - 2  
Dag Dages CF - Own Owned 11.20 17:25 3 - 3  
Dag Dages CF - PSG Shemyakin Onze 11.20 14:55 2 - 4  
EZ1 EZ1D 11 - CFC Catalonia FC 11.20 09:35 5 - 4  
EZ1 EZ1D 11 - Old Oldschool Xi 11.20 11:15 2 - 0  
Fin Fints - Dag Dages CF 11.20 17:50 4 - 2  
Fin Fints - PSG Shemyakin Onze 11.20 15:45 1 - 2  
Old Oldschool Xi - Cfi Confession 11.20 09:10 1 - 4  
Old Oldschool Xi - Xal Xalinho FC 11.20 10:00 4 - 4  
Own Owned - Aru Arukonda 11.20 15:20 4 - 3  
Own Owned - Fin Fints 11.20 14:30 1 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Aru Arukonda 11.20 18:15 4 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Own Owned 11.20 16:35 2 - 2  
Xal Xalinho FC - Cfi Confession 11.20 10:50 6 - 2  
Xal Xalinho FC - EZ1 EZ1D 11 11.20 08:45 3 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Laikingdast) - England (Nikkitta) 11.20 10:22 2 - 2  
Argentina (Laikingdast) - Italy (D1psen) 11.20 10:58 3 - 4  
Argentina (Laikingdast) - Netherlands (Orlovsky1) 11.20 09:10 1 - 3  
Argentina (Laikingdast) - Spain (Bombi1T0) 11.20 09:34 2 - 0  
England (Nikkitta) - Argentina (Laikingdast) 11.20 09:22 1 - 0  
England (Nikkitta) - Italy (D1psen) 11.20 10:34 2 - 1  
England (Nikkitta) - Netherlands (Orlovsky1) 11.20 09:46 0 - 0  
England (Nikkitta) - Spain (Bombi1T0) 11.20 10:10 0 - 0  
Italy (D1psen) - Argentina (Laikingdast) 11.20 09:58 0 - 2  
Italy (D1psen) - England (Nikkitta) 11.20 09:34 1 - 2  
Italy (D1psen) - Netherlands (Orlovsky1) 11.20 10:22 3 - 1  
Italy (D1psen) - Spain (Bombi1T0) 11.20 10:46 0 - 2  
Netherlands (Orlovsky1) - Argentina (Laikingdast) 11.20 10:10 3 - 2  
Netherlands (Orlovsky1) - England (Nikkitta) 11.20 10:46 3 - 3  
Netherlands (Orlovsky1) - Italy (D1psen) 11.20 09:22 0 - 2  
Netherlands (Orlovsky1) - Spain (Bombi1T0) 11.20 09:58 3 - 4  
Spain (Bombi1T0) - Argentina (Laikingdast) 11.20 10:34 0 - 1  
Spain (Bombi1T0) - England (Nikkitta) 11.20 09:10 0 - 2  
Spain (Bombi1T0) - Italy (D1psen) 11.20 09:46 1 - 1  
Spain (Bombi1T0) - Netherlands (Orlovsky1) 11.20 10:58 2 - 1  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (White_Boy1927) - Brazil (Dangerdim77) 11.20 14:22 1 - 1  
Belgium (White_Boy1927) - France (Dm1trena) 11.20 15:10 1 - 3  
Belgium (White_Boy1927) - Germany (Slezaintima) 11.20 15:34 4 - 1  
Belgium (White_Boy1927) - Portugal (Olle) 11.20 14:46 2 - 2  
Brazil (Dangerdim77) - Belgium (White_Boy1927) 11.20 15:22 0 - 1  
Brazil (Dangerdim77) - France (Dm1trena) 11.20 14:34 1 - 0  
Brazil (Dangerdim77) - Germany (Slezaintima) 11.20 15:58 2 - 1  
Brazil (Dangerdim77) - Portugal (Olle) 11.20 14:10 3 - 1  
France (Dm1trena) - Belgium (White_Boy1927) 11.20 14:10 2 - 2  
France (Dm1trena) - Brazil (Dangerdim77) 11.20 15:34 2 - 3  
France (Dm1trena) - Germany (Slezaintima) 11.20 14:46 2 - 2  
France (Dm1trena) - Portugal (Olle) 11.20 15:58 2 - 3  
Germany (Slezaintima) - Belgium (White_Boy1927) 11.20 14:34 0 - 3  
Germany (Slezaintima) - Brazil (Dangerdim77) 11.20 14:58 2 - 1  
Germany (Slezaintima) - France (Dm1trena) 11.20 15:46 0 - 2  
Germany (Slezaintima) - Portugal (Olle) 11.20 15:22 1 - 5  
Portugal (Olle) - Belgium (White_Boy1927) 11.20 15:46 2 - 0  
Portugal (Olle) - Brazil (Dangerdim77) 11.20 15:10 1 - 2  
Portugal (Olle) - France (Dm1trena) 11.20 14:58 2 - 1  
Portugal (Olle) - Germany (Slezaintima) 11.20 14:22 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Mr.Jab) - Dortmund (Vrico) 11.20 11:16 1 - 1  
Bayern München (Mr.Jab) - Leverkusen (Hotshot) 11.20 10:52 0 - 2  
Bayern München (Mr.Jab) - Mönchengladbach (Kodak) 11.20 10:04 0 - 3  
Bayern München (Mr.Jab) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 11.20 10:28 0 - 2  
Dortmund (Vrico) - Bayern München (Mr.Jab) 11.20 10:16 1 - 2  
Dortmund (Vrico) - Leverkusen (Hotshot) 11.20 11:28 2 - 1  
Dortmund (Vrico) - Mönchengladbach (Kodak) 11.20 09:40 1 - 0  
Dortmund (Vrico) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 11.20 11:04 1 - 1  
Leverkusen (Hotshot) - Bayern München (Mr.Jab) 11.20 09:52 1 - 1  
Leverkusen (Hotshot) - Dortmund (Vrico) 11.20 10:28 0 - 1  
Leverkusen (Hotshot) - Mönchengladbach (Kodak) 11.20 11:16 3 - 0  
Leverkusen (Hotshot) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 11.20 10:40 1 - 1  
Mönchengladbach (Kodak) - Bayern München (Mr.Jab) 11.20 11:04 1 - 2  
Mönchengladbach (Kodak) - Dortmund (Vrico) 11.20 10:40 0 - 2  
Mönchengladbach (Kodak) - Leverkusen (Hotshot) 11.20 10:16 0 - 1  
Mönchengladbach (Kodak) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 11.20 09:52 0 - 1  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Bayern München (Mr.Jab) 11.20 11:28 0 - 0  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Dortmund (Vrico) 11.20 10:04 0 - 0  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Leverkusen (Hotshot) 11.20 09:40 1 - 0  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Mönchengladbach (Kodak) 11.20 10:52 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Hotshot) - Internazionale (Kodak) 11.20 09:06 0 - 4  
Atalanta (Hotshot) - Lazio (Boulevard_Prosp 11.20 08:30 3 - 1  
Atalanta (Hotshot) - Milan (Vrico) 11.20 08:18 0 - 0  
Internazionale (Kodak) - Atalanta (Hotshot) 11.20 08:06 3 - 3  
Internazionale (Kodak) - Lazio (Boulevard_Prosp 11.20 07:42 1 - 2  
Internazionale (Kodak) - Milan (Vrico) 11.20 08:30 3 - 3  
Internazionale (Kodak) - Napoli (Mr.Jab) 11.20 08:54 3 - 1  
Lazio (Boulevard_Prosp - Atalanta (Hotshot) 11.20 07:30 3 - 0  
Lazio (Boulevard_Prosp - Internazionale (Kodak) 11.20 08:42 0 - 2  
Lazio (Boulevard_Prosp - Milan (Vrico) 11.20 07:54 1 - 0  
Lazio (Boulevard_Prosp - Napoli (Mr.Jab) 11.20 09:18 2 - 1  
Milan (Vrico) - Atalanta (Hotshot) 11.20 09:18 0 - 0  
Milan (Vrico) - Internazionale (Kodak) 11.20 07:30 1 - 2  
Milan (Vrico) - Lazio (Boulevard_Prosp 11.20 08:54 1 - 4  
Milan (Vrico) - Napoli (Mr.Jab) 11.20 08:06 2 - 1  
Napoli (Mr.Jab) - Atalanta (Hotshot) 11.20 08:42 1 - 0  
Napoli (Mr.Jab) - Internazionale (Kodak) 11.20 07:54 2 - 1  
Napoli (Mr.Jab) - Lazio (Boulevard_Prosp 11.20 08:18 1 - 2  
Napoli (Mr.Jab) - Milan (Vrico) 11.20 09:06 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,NightIntl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Flewless_Phoenix - Brazil (Xshilito) 11.20 23:16 3 - 1  
Brazil (Xshilito) - Germany (Sane4Ek8) 11.20 23:28 1 - 0  
Brazil (Xshilito) - Portugal (Fearggwp) 11.20 23:04 1 - 2  
France (Blackstar98) - Belgium (Flewless_Phoenix) 11.20 23:28 0 - 2  
France (Blackstar98) - Brazil (Xshilito) 11.20 22:52 0 - 2  
Germany (Sane4Ek8) - Belgium (Flewless_Phoenix) 11.20 23:04 2 - 0  
Portugal (Fearggwp) - France (Blackstar98) 11.20 23:16 2 - 2  
Portugal (Fearggwp) - Germany (Sane4Ek8) 11.20 22:52 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Dep. Cuenca 11.20 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Hatta 11.20 18:00 1 - 0  
Al-Sharjah - Al-Nasr (UAE) 11.20 18:00 2 - 1  
Al-Wasl - Al-Ain (UAE) 11.20 15:00 1 - 2  
Bani Yas - Al-Ittihad (UAE) 11.20 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annecy - Villefranche-Beaujolais 11.20 19:00 1 - 0  
Laval - Boulogne 11.20 18:00 0 - 0  
Quevilly Rouen - Bourg-Peronnas 11.20 18:00 2 - 0  
SC Lyon - Cholet 11.20 18:00 0 - 0  
Sete - Red Star FC 11.20 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Paris SG 11.20 21:00 3 - 2  
Rennes - Bordeaux 11.20 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Lyon 11.20 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Great Olympics - Legon Cities 11.20 19:00 3 - 0  
Techiman Eleven Wonders - Ebusua Dwarfs 11.20 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Ajax 2 11.20 21:00 2 - 2  
Excelsior - AZ Alkmaar 2 11.20 18:45 4 - 1  
Maastricht - PSV 2 11.20 21:00 3 - 3  
Nijmegen - Roda 11.20 18:45 1 - 1  
Utrecht 2 - Helmond 11.20 21:00 2 - 1  
Volendam - Oss 11.20 18:45 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Zwolle 11.20 19:30 3 - 0  
Heerenveen - Excelsior/Barendrecht 11.20 19:30 3 - 0  
VV Alkmaar - PSV 11.20 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragovoljac - Rudes 11.20 13:30 0 - 1  
Inter Zapresic - Dinamo Zágráb 2 11.20 15:00 2 - 0  
Medimurje - Bijelo Brdo 11.20 17:00 2 - 5  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Varazdin 11.20 17:00 2 - 2  
Sibenik - HNK Gorica 11.20 19:05 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - ATK Mohun Bagan 11.20 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Esteghlal Tehran 11.20 14:10 2 - 1  
Machine Sazi Tabriz - Zob Ahan 11.20 14:05 1 - 1  
Mes Rafsanjan - Gol Gohar Sirjan 11.20 13:40 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Ramat Hasharon 11.20 14:00 1 - 1  
Hapoel Iksal - Hapoel Raanana 11.20 14:00 3 - 3  
Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Petah Tikva 11.20 14:00 2 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Beitar TA Bat Yam 11.20 14:00 1 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Umm al-Fahm 11.20 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (JOR) - Ramtha 11.20 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Millonarios 11.20 01:40 2 - 2  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fahaheel - Al-Jahra 11.20 14:00 1 - 2  
Al-Qadsia - Al-Salmiyah 11.20 16:30 0 - 1  
Yarmouk - Al-Kuwait 11.20 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Xinjiang Tianshan 11.20 08:30 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TBB Nieciecza - Widzew Lodz 11.20 17:40 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Piast Gliwice 11.20 20:30 1 - 2  
Lechia Gdansk - Slask Wroclaw 11.20 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Pogon Szczecin 11.20 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Valmiera 11.20 12:00 2 - 2  
Liepaja - Rigas FS 11.20 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Morelia - Tlaxcala 11.20 02:00 3 - 0  
Dorados de Sinaloa - Tampico Madero 11.20 04:05 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Pachuca 11.20 19:00 3 - 0  
Leon - UNAM Pumas 11.20 00:00 3 - 2  
Mazatlan FC - Atl. San Luis 11.20 17:00 1 - 1  
Necaxa - Tijuana 11.20 00:00 1 - 2  
Queretaro - Cruz Azul 11.20 23:00 1 - 2  
Santos Laguna - Dep. Toluca 11.20 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbru Chisinau - Dacia Buiucani 11.20 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Máltai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qormi - Zebbug 11.20 21:15 1 - 1  
Swieqi Utd. - St. Andrew's 11.20 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirens FC - Zejtun 11.20 21:15 0 - 4  
St. Lucia - Lija 11.20 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Paks 11.20 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diriangen - CD Ocotal 11.20 02:00 6 - 1  
Junior de Managua - Juventus Managua 11.20 02:00 1 - 1  
Municipal Jalapa - Real Madriz 11.20 02:00 2 - 1  
Real Esteli - Managua FC 11.20 02:00 1 - 0  
Walter Ferretti - Chinandega 11.20 02:00 4 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Frankfurt 11.20 19:15 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Cosenza 11.20 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar 2 - Sinnyik Jaroszlavl 11.20 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Cserkesszk - FK Mahacskala 11.20 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Austria Wien Amatőr 11.20 18:30 1 - 2  
Austria Klagenfurt - Wacker Innsbruck 11.20 20:25 1 - 1  
Austria Lustenau - FAC Wien 11.20 18:30 2 - 1  
BW Linz - Horn 11.20 18:00 3 - 2  
Lafnitz - Vorwärts Steyr 11.20 18:30 3 - 0  
Liefering - Kapfenberg 11.20 18:30 6 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa del Este - Alianza de Panama City 11.20 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - Cerro Porteno 11.20 22:30 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cienciano - Atl. Grau 11.20 19:15 1 - 0  
Sporting Cristal - Universitario de Deportes 11.20 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Cusco 11.20 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ARC Oleiros - Gil Vicente 11.20 15:30 0 - 0  
Feirense - Amora 11.20 18:30 0 - 1  
Leiria - Portimonense 11.20 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal 2 - Everton 2 11.20 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton 2 - Middlesbrough 2 11.20 14:30 1 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Voluntari 11.20 19:30 3 - 0  
Politehnica Iasi - Arges Pitesti 11.20 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Celtic 11.20 20:35 2 - 6  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Hearts 11.20 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Lugo 11.20 19:00 1 - 0  
Espanyol - Girona 11.20 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Huesca 11.20 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - Schaffhausen 11.20 19:00 2 - 2  
Winterthur - Kriens 11.20 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IMT Novi Belgrád - Dubocica 11.20 13:00 3 - 1  
Radnicki 1923 - Buducnost Dobanovci 11.20 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Spartak Subotica 11.20 17:00 1 - 3  
Mladost Lucani - Cukaricki 11.20 17:00 1 - 1  
Radnik Surdulica - Macva Sabac 11.20 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodoma - Biashara Mara 11.20 14:00 1 - 1  
Ruvu Shooting - Mbeya City 11.20 14:00 3 - 0  
Tanzania Prisons - Mtibwa Sugar 11.20 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Port FC - Suphanburi 11.20 12:30 4 - 0  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Niva Ternopil 11.20 12:00 4 - 0  
Alians Lipova Dolina - Csernomorec Odessza 11.20 13:00 0 - 0  
Avangard Kramatorszk - Veresz Rivne 11.20 12:00 1 - 2  
Girnyik-Sport - Obolon Kijev 11.20 12:00 2 - 3  
Krisztal Herszon - VPK-Agro Sevcsenkivka 11.20 12:00 1 - 2  
Metaliszt 1925 - Kremin Kremincsuk 11.20 13:00 0 - 1  
Polisszja Zsitomir - MFC Mikolaiv 11.20 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruh Lviv - Mariupol 11.20 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Tacuarembo 11.20 23:30 2 - 1  
Atenas de San Carlos - Juventud de Las Piedras 11.20 16:45 2 - 3  
Rampla Juniors - Sud América 11.20 19:00 1 - 3  
Rocha FC - Cerrito Montevideo 11.20 14:30 1 - 2  
Villa Espanola - Racing Montevideo 11.20 21:15 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Monagas Maturin 11.20 01:00 3 - 2  
Zamora Barinas - Caracas FC 11.20 22:00 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Bala Town 11.20 20:45    
Connah's Quay - Cefn Druids 11.20 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Észt 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kohtla-Jarve - Vandra Vaprus 11.20 19:30 0 - 4  
Labdarúgás (Észt 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu 2 - Nomme Utd. 11.20 18:00 0 - 5  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Dublin - Dundalk 11.20 20:45 1 - 4  
Finn Harps - Shamrock Rovers 11.20 18:30 2 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Bunyodkor 11.20 11:00 2 - 3  
Navbahor Namangan - Surkhon Termez 11.20 13:00 1 - 0  
Pakhtakor - Kokand 11.20 13:00 2 - 1  
Sogdiana - Nasaf Qarshi 11.20 11:00 3 - 1  
MMA (Bellator 253, Uncasville)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. McKee - D. Caldwell 11.20 01:00 1 - 0  
Ben. Henderson - Jas. Jackson 11.20 01:00 0 - 1  
Joey Davis - Bobby Lee 11.20 01:00 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Exeter 11.20 20:45 3 - 33  
Sale - Northampton Saints 11.20 21:00 32 - 23  
Rögbi (Angol Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Catalan Dragons 11.20 20:45 48 - 2  
Rögbi (Grúz bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aresi - AIA Kutaisi 11.20 12:00 20 - 19  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Northland 11.20 07:05 19 - 32  
Röplabda (Bolgár bajnokság, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzsali - Dunav Ruse 11.20 17:00 0 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Beroe Stara Zagora 11.20 15:00 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Pinheiros 11.20 23:30 3 - 0  
Sao Jose Dos Pinhais - Osasco 11.20 21:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Karlovarsko 11.20 16:00 3 - 2  
Lvi Praha - Kladno 11.20 18:00    
Odolena Voda - Pribram 11.20 17:00 3 - 1  
Ostrava - Usti nad Labem 11.20 17:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VK Brno - Ostrava 11.20 18:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Ansan Rush&Cash 11.20 11:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Gimcheon Expressway 11.20 11:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Ajaccio GFC 11.20 20:00 3 - 0  
Poitevin Poitiers - Cannes 11.20 19:30 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Fujian 11.20 13:00 3 - 0  
Sichuan - Beijing 11.20 11:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Zawiercie 11.20 17:30    
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Chemik Police 11.20 20:30 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Lipetszk 11.20 15:00 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Mincsanka Minszk 11.20 16:00 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Hartberg 11.20 19:30 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Sokol/Post 11.20 20:00 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unirea Dej - Baia Mare 11.20 17:00 3 - 1  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jolidon Cluj - Galati 11.20 16:00 3 - 2  
Lugoj - Voluntari 11.20 17:30 3 - 1  
Targoviste - Stiinta Bacau 11.20 14:00 3 - 0  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - K. Maflin 11.20 15:40 5 - 3  
Dav. Grace - Yan Bingtao 11.20 20:00 5 - 2  
Ding Junhui - R. O'Sullivan 11.20 20:00 2 - 5  
J. Trump - Sco. Donaldson 11.20 13:00 5 - 1  
Szumó (November Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiyomaru - Akua 11.20 08:00    
Chiyotairyu - Endo 11.20 08:00    
Hokutofuji - Tokushoryu 11.20 08:00    
Ichinojo - Kotoeko 11.20 08:00    
Kagayaki - Tamawashi 11.20 08:00    
Kotonowaka - Meisei 11.20 08:00    
Mitakeumi - Takanosho 11.20 08:00    
Myogiryu - Wakatakakage 11.20 08:00    
Onosho - Kotoshoho 11.20 08:00    
Sadanoumi - Kaisei 11.20 08:00    
Takakeisho - Shimanoumi 11.20 08:00    
Takarafuji - Daieisho 11.20 08:00    
Terunofuji - Ryuden 11.20 08:00    
Tobizaru - Takayasu 11.20 08:00    
Yutakayama - Chiyonokuni 11.20 08:00    
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP-vb, A csoport 2020 11.20 17:00    
D. Medvedev - D.S. Schwartzman 11.20 21:00 2 - 0  
N. Djokovic - A. Zverev 11.20 15:00 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Zeballos H - Melzer J / Roger-Vasselin 11.20 18:45    
Pavic M / Soares B - Peers J / Venus M 11.20 13:00 2 - 1  
Tenisz (Eastern European Champ.,ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Butulija - M. Alkaya 11.20 13:00 2 - 0  
Bar. Stevens - K. Kirci 11.20 13:30 2 - 0  
D.A. Tomescu - Luka Pavlovic 11.20 15:00 2 - 0  
D.N. Madaras - S. Agabigun 11.20 09:00 0 - 2  
G. Donev - G. Markovic 11.20 16:40 2 - 0  
G. Srbljak - G. Botezan 11.20 14:55 0 - 2  
M. Basic - R. Joncour 11.20 16:30 2 - 0  
Mats Hermans - F. Stipic 11.20 11:30 2 - 0  
N.G. Dica - D. Savelev 11.20 09:00 2 - 1  
T. Jotovski - P. Pjevcevic 11.20 18:05 1 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - S. Baez 11.20 19:40 2 - 0  
F. Cerundolo - J.A. Munar Clar 11.20 17:00 2 - 1  
O. Roca Batalla - Jes. de Jong 11.20 18:00 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinez L / Meligeni Rod - Matos R / Menezes J 11.20 19:30 2 - 1  
Martos Gornes S / Munar J - Cervantes H./Roca Batalla 11.20 21:45 2 - 0  
Tenisz (Haabneeme, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Appleton - K. Bartone 11.20 12:40 0 - 2  
U. Eikeri - S.J. Visscher 11.20 11:00 0 - 2  
W. Baszak - D. Vismane 11.20 12:55 0 - 2  
Tenisz (Las Palmas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Niemeier - Jani R-L. 11.20 11:15 2 - 0  
K. Kanepi - A. Zarycka 11.20 13:30 2 - 0  
L. Salden - M. Sherif Abdelaziz 11.20 11:15 0 - 2  
O. Selekhmeteva - R. Hogenkamp 11.20 13:25 0 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Nakashima - M. McDonald 11.20 19:20 2 - 0  
Chr. Eubanks - D. Kudla 11.20 16:00 2 - 1  
D. Popko - P. Gunneswaran 11.20 16:00 0 - 2  
M. Krueger - A. Ritschard 11.20 17:50 2 - 1  
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Golubev A / Nedovyesov A 11.20 16:00 0 - 2  
Hach Verdugo/Reyes-Varela - Krueger M / Withrow J 11.20 22:00 1 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - I. Marchenko 11.20 11:00 2 - 1  
F. Gaio - A. Karatsev 11.20 14:05 0 - 2  
J. Lenz - Ant. Hoang 11.20 16:00 1 - 2  
T. Machac - I. Ivashka 11.20 16:30 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Olivetti A - Forti F / Gaio F 11.20 18:30 2 - 0  
Sabanov I / Sabanov M - Cressy M / Rinderknech A 11.20 14:00 2 - 1  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - M. Navone 11.20 09:00 2 - 0  
E. Crepaldi - M. Zekic 11.20 09:00 2 - 0  
F. Vilardo - Vla. Orlov 11.20 09:00 0 - 2  
K-M. Maamoun - A. Bovy 11.20 09:00    
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Morlet - J. Ortenzi 11.20 11:35 0 - 2  
I. Shymanovich - D. Mishina 11.20 09:00 0 - 2  
J. Garland - P. Bakhmutkina 11.20 09:00 2 - 0  
Lulu Sun - Jas. Conway 11.20 08:55 2 - 1  
Tenisz (Villena, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lopez Montagud - P. Cachin 11.20 11:35 2 - 1  
M. Trungelliti - L. Ouahab 11.20 12:20 2 - 0  
N. Sanchez-Izquierdo - M. Perchicot 11.20 10:00 2 - 0  
P. Martin Tiffon - J. Barranco Cosano 11.20 09:55 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Isahakyan - R. Poghosyan 11.20 11:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E/KhachatryanA - Gegham Hunanyan/Arayik Hu 11.20 13:30 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Stepanyan M 11.20 07:50 0 - 2  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Kaposvár 11.20 20:00 18 - 7  
FTC - Honvéd 11.20 20:00 13 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zepeda - Rob. Ramirez 11.20 02:00    
O'Shaquie Foster - M. Roman 11.20 02:00 1 - 0  
W. Zepeda - Rob. Ramirez 11.20 02:00 1 - 0  

 

2020.11.19.
Asztalitenisz (Challenger Series, 47. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ishida - Liang Qiu 11.19 14:30 3 - 1  
D. Cheaib - Liang Qiu 11.19 11:50 3 - 1  
E. Chtchetinine - C. Ishida 11.19 13:10 3 - 0  
E. Chtchetinine - Liang Qiu 11.19 09:50 3 - 1  
F. Sanchi - C. Ishida 11.19 11:10 3 - 1  
F. Sanchi - E. Chtchetinine 11.19 08:30 1 - 3  
Flo. Bluhm - D. Kozul 11.19 10:30 1 - 3  
Flo. Bluhm - F. Sanchi 11.19 13:50 3 - 0  
S. Happek - D. Kozul 11.19 12:30 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Desiatnik - A. Ermilov 11.19 07:45 2 - 3  
A. Desiatnik - A. Zirin 11.19 05:45 1 - 3  
A. Ermilov - O. Pronin 11.19 06:15 2 - 3  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 11.19 19:15 1 - 3  
A. Gribkov - V. Tsvetkov 11.19 07:15 0 - 3  
A. Ilin - K. Churin 11.19 02:15 1 - 3  
A. Ilin - P. Semeshin 11.19 23:00 1 - 3  
A. Kulakov - Bochkarev Aleksandr 11.19 09:30 3 - 1  
A. Kulakov - V. Goljanov 11.19 11:30 1 - 3  
A. Merezhko - G. Karpovkin 11.19 13:45 1 - 3  
A. Merezhko - O. Soldusov 11.19 15:45 1 - 3  
A. Shirshov - P. Pinkovskii 11.19 18:45 3 - 2  
A. Shirshov - Sem. Korolev 11.19 20:15 3 - 1  
A. Skrebnev - I. Abelmasov 11.19 14:45 3 - 1  
A. Skrebnev - I. Mikhaylov 11.19 16:15 1 - 3  
A. Slaschilin - I. Buyanin 11.19 11:15 3 - 2  
A. Uezdin - A. Ilin 11.19 23:15 2 - 3  
A. Uezdin - I. Abelmasov 11.19 15:45 3 - 1  
A. Vlasov - M. Minkov 11.19 17:30 0 - 3  
A. Vlasov - S. Bychkov 11.19 19:30 1 - 3  
A. Zirin - A. Ermilov 11.19 06:45 1 - 3  
A. Zirin - O. Pronin 11.19 08:15 2 - 3  
A.D. Volkov - D. Petrochenko 11.19 00:15 1 - 3  
Ale. Petrov - S. Ogay 11.19 02:00 3 - 2  
And. Andreev - O. Belugin 11.19 08:00 3 - 1  
And. Andreev - O. Melkov 11.19 06:30 3 - 0  
B. Grebenyuk - A. Gribkov 11.19 18:15 3 - 1  
Bochkarev Aleksandr - I. Minchenkov 11.19 12:00 3 - 1  
Bochkarev Aleksandr - V. Goljanov 11.19 10:30 2 - 3  
D. Molodtsov - P. Semeshin 11.19 23:45 1 - 3  
D. Petrochenko - A. Girevenkov 11.19 01:15 3 - 0  
D. Petrochenko - V. Bazilevsky 11.19 22:45 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - B. Grebenyuk 11.19 19:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - S. Vakar 11.19 17:45 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Serebrennikov 11.19 23:30 1 - 3  
E. Kalashnikov - E. Stepanov 11.19 11:45 1 - 3  
E. Kalashnikov - V. Putilovsky 11.19 09:45 0 - 3  
E. Stepanov - N. Zhurba 11.19 10:15 1 - 3  
G. Karpovkin - O. Belugin 11.19 16:15 2 - 3  
G. Karpovkin - O. Soldusov 11.19 14:45 1 - 3  
G.V. Vahnin - A. Slaschilin 11.19 12:15 0 - 3  
G.V. Vahnin - N. Kurilchik 11.19 10:45 1 - 3  
I. Abelmasov - I. Mikhaylov 11.19 14:15 3 - 1  
I. Buyanin - G.V. Vahnin 11.19 09:45 2 - 3  
I. Buyanin - N. Kurilchik 11.19 11:45 1 - 3  
I. Minchenkov - A. Kulakov 11.19 11:00 3 - 0  
I. Poletaev - A. Gribkov 11.19 08:15 3 - 0  
I. Poletaev - S. Homutov 11.19 06:45 3 - 0  
Kim Sen Ir - M. Gusev 11.19 14:00 3 - 2  
M. Chernyavskiy - Kim Sen Ir 11.19 14:30 3 - 2  
M. Chernyavskiy - M. Gusev 11.19 16:00 1 - 3  
M. Gusev - S. Kuzmin 11.19 15:00 3 - 0  
M. Minkov - S. Burov 11.19 20:00 0 - 3  
M. Minkov - S. Bychkov 11.19 18:30 3 - 0  
N. Kurilchik - A. Slaschilin 11.19 10:15 3 - 0  
N. Lyfenko - A.D. Volkov 11.19 01:45 3 - 0  
N. Lyfenko - D. Petrochenko 11.19 21:45 3 - 0  
N. Sukharnikov - A. Ilin 11.19 01:15 2 - 3  
N. Zhurba - E. Ilyukhin 11.19 22:30 2 - 3  
N. Zhurba - E. Kalashnikov 11.19 11:15 0 - 3  
N. Zhurba - R. Pavlenko 11.19 01:30 3 - 0  
N. Zhurba - S. Ogay 11.19 00:30 1 - 3  
O. Belugin - A. Merezhko 11.19 15:15 3 - 0  
O. Belugin - S. Muslikov 11.19 07:00 1 - 3  
O. Melkov - O. Belugin 11.19 06:00 3 - 0  
O. Pronin - A. Desiatnik 11.19 07:15 2 - 3  
O. Soldusov - O. Belugin 11.19 14:15 1 - 3  
P. Pinkovskii - Sem. Korolev 11.19 18:15 3 - 0  
P. Ziuzikov - N. Zhurba 11.19 21:30 3 - 1  
P. Ziuzikov - T. Turabekov 11.19 23:00 0 - 3  
R. Pavlenko - D. Sayanov 11.19 00:00 2 - 3  
S. Burov - A. Vlasov 11.19 19:00 0 - 3  
S. Bychkov - S. Burov 11.19 18:00 0 - 3  
S. Homutov - A. Gribkov 11.19 06:15 2 - 3  
S. Kuzmin - Kim Sen Ir 11.19 15:30 3 - 1  
S. Kuzmin - M. Chernyavskiy 11.19 13:30 3 - 2  
S. Muslikov - And. Andreev 11.19 05:30 3 - 0  
S. Muslikov - O. Melkov 11.19 07:30 0 - 3  
S. Vakar - A. Gribkov 11.19 20:15 3 - 0  
S. Vakar - B. Grebenyuk 11.19 18:45 3 - 1  
Sem. Korolev - Vla. Petrov 11.19 19:15 3 - 2  
T. Turabekov - A. Serebrennikov 11.19 22:00 1 - 3  
V. Goljanov - I. Minchenkov 11.19 10:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - K. Churin 11.19 00:45 0 - 3  
V. Putilovsky - E. Stepanov 11.19 10:45 1 - 3  
V. Putilovsky - N. Zhurba 11.19 12:15 1 - 3  
V. Tsvetkov - I. Poletaev 11.19 05:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - S. Homutov 11.19 07:45 0 - 3  
Vla. Petrov - A. Shirshov 11.19 17:45 2 - 3  
Vla. Petrov - P. Pinkovskii 11.19 19:45 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bondarchuk - A. Molochko 11.19 14:35 3 - 0  
A. Bondarchuk - And. Herasymenko 11.19 16:55 3 - 0  
A. Bondarchuk - S. Skachenko 11.19 15:45 3 - 0  
A. Brezitskiy - R. Dereha 11.19 17:25 3 - 1  
A. Brezitskiy - S. Kubrak 11.19 16:15 0 - 3  
A. Chermensky - A. Riabukhin 11.19 11:30 1 - 3  
A. Chermensky - D. Kebalo 11.19 07:25 1 - 3  
A. Chermensky - Ole. Kovalov 11.19 12:40 0 - 3  
A. Chermensky - Vit. Vovk 11.19 09:45 3 - 2  
A. Dzyabura - A. Selin 11.19 07:30 1 - 3  
A. Dzyabura - D. Derevinskyi 11.19 09:50 2 - 3  
A. Dzyabura - Dmi. Lebed 11.19 11:35 1 - 3  
A. Dzyabura - S. Kinash 11.19 12:45 0 - 3  
A. Guchok - A. Khvysiuk 11.19 00:15 3 - 1  
A. Guchok - B. Zdrobylko 11.19 02:15 0 - 3  
A. Khvysiuk - A. Krysak 11.19 01:15 3 - 2  
A. Kotik - O. Belskyi 11.19 11:05 2 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 11.19 07:35 1 - 3  
A. Kotik - Y. Schepanskiy 11.19 09:20 0 - 3  
A. Naida - M. Presnyakov 11.19 16:05 3 - 1  
A. Naida - M. Presnyakov 11.19 19:35 1 - 3  
A. Naida - R. Reznichenko 11.19 16:40 2 - 3  
A. Naida - R. Reznichenko 11.19 20:10 2 - 3  
A. Naida - V. Grushko 11.19 17:50 1 - 3  
A. Selin - Dmi. Lebed 11.19 13:20 2 - 3  
A. Shipilov - I. Semeniuk 11.19 18:15 1 - 3  
A. Shipilov - S. Kunynets 11.19 15:55 3 - 0  
A. Shkurupii - A. Krutko 11.19 19:05 0 - 3  
A. Shkurupii - Max. Nikolenko 11.19 19:45 2 - 3  
A. Shkurupii - S. Tsybulin 11.19 20:55 3 - 2  
And. Herasymenko - A. Molochko 11.19 16:20 3 - 1  
And. Herasymenko - S. Skachenko 11.19 15:10 1 - 3  
B. Zdrobylko - A. Krysak 11.19 03:15 3 - 1  
D. Baystryuchenko - A. Dzyabura 11.19 13:55 3 - 1  
D. Baystryuchenko - A. Selin 11.19 08:40 2 - 3  
D. Baystryuchenko - D. Derevinskyi 11.19 12:10 3 - 2  
D. Baystryuchenko - S. Kinash 11.19 10:25 1 - 3  
D. Derevinskyi - A. Selin 11.19 11:00 3 - 2  
D. Derevinskyi - Dmi. Lebed 11.19 14:30 2 - 3  
D. Derevinskyi - S. Kinash 11.19 08:05 1 - 3  
D. Drobov - O. Belskyi 11.19 09:55 0 - 3  
D. Drobov - V. Nechyporuk 11.19 08:45 0 - 3  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 11.19 10:35 2 - 3  
D. Dubrovin - S. Filatov 11.19 08:15 3 - 1  
D. Kebalo - A. Riabukhin 11.19 13:15 3 - 1  
D. Pesternikov - D. Dubrovin 11.19 11:10 3 - 2  
D. Pesternikov - M. Lytvynenko 11.19 08:50 2 - 3  
D. Pesternikov - S. Filatov 11.19 10:00 3 - 0  
D. Pesternikov - Vol. Maksuta 11.19 12:20 0 - 3  
D. Protsenko - M. Rikun 11.19 08:30 0 - 3  
D. Protsenko - U. Sandulenko 11.19 10:50 0 - 3  
D. Shcherbak - A. Krutko 11.19 19:40 0 - 3  
D. Shcherbak - A. Shkurupii 11.19 21:25 2 - 3  
D. Shcherbak - Max. Nikolenko 11.19 20:50 2 - 3  
D. Shcherbak - S. Tsybulin 11.19 20:15 0 - 3  
D. Simonchuk - A. Chermensky 11.19 13:50 3 - 1  
D. Simonchuk - D. Kebalo 11.19 08:35 2 - 3  
D. Simonchuk - Ole. Kovalov 11.19 10:20 3 - 1  
D. Simonchuk - Vit. Vovk 11.19 12:05 3 - 0  
I. Kuznetsov - N. Rubcov 11.19 23:05 2 - 3  
I. Kuznetsov - V. Volokhov 11.19 00:35 3 - 1  
I. Piskorskyu - L. Sheshurak 11.19 16:35 1 - 3  
I. Piskorskyu - Ser. Maksimiv 11.19 18:55 0 - 3  
I. Solovyov - M. Uchen 11.19 15:50 0 - 3  
I. Solovyov - N. Zinov 11.19 17:00 2 - 3  
I. Solovyov - V. Ivanchatenko 11.19 18:10 1 - 3  
I. Solovyov - V. Krivenko 11.19 19:20 3 - 1  
L. Sheshurak - P. Pidleteichuk 11.19 17:45 3 - 1  
M. Rikun - U. Sandulenko 11.19 13:10 0 - 3  
M. Tovkach - S. Hilitukha 11.19 13:00 3 - 1  
Max. Nikolenko - A. Krutko 11.19 20:20 3 - 1  
Max. Nikolenko - S. Tsybulin 11.19 19:10 1 - 3  
N. Danilyuk - N. Gritsienko 11.19 13:05 3 - 2  
N. Rubcov - I. Kuznetsov 11.19 01:05 0 - 3  
N. Rubcov - O. Yarovoi 11.19 22:35 3 - 2  
N. Rubcov - V. Solovey 11.19 00:05 0 - 3  
N. Zinov - M. Uchen 11.19 19:55 3 - 0  
Naz. Kovalchuk - N. Danilyuk 11.19 11:55 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - N. Gritsienko 11.19 07:50 3 - 2  
Naz. Kovalchuk - V. Verbyany 11.19 09:35 3 - 1  
O. Belskyi - V. Nechyporuk 11.19 11:40 3 - 2  
O. Tytyunnik - A. Brezitskiy 11.19 17:55 1 - 3  
O. Tytyunnik - M. Zakladnyi 11.19 16:10 2 - 3  
O. Tytyunnik - R. Dereha 11.19 16:45 1 - 3  
O. Tytyunnik - S. Kubrak 11.19 17:20 3 - 2  
Ole. Kovalov - A. Riabukhin 11.19 09:10 3 - 2  
Ole. Kovalov - D. Kebalo 11.19 15:00 3 - 1  
R. Dereha - M. Zakladnyi 11.19 18:00 3 - 1  
R. Reznichenko - M. Presnyakov 11.19 18:25 3 - 0  
R. Rybachuk - A. Shipilov 11.19 17:05 2 - 3  
R. Rybachuk - S. Kunynets 11.19 19:25 3 - 1  
Rus. Novak - A. Shipilov 11.19 18:50 3 - 0  
Rus. Novak - I. Semeniuk 11.19 16:30 3 - 1  
Rus. Novak - R. Rybachuk 11.19 20:00 1 - 3  
Rus. Novak - S. Kunynets 11.19 17:40 3 - 1  
S. Filatov - M. Lytvynenko 11.19 12:55 0 - 3  
S. Kinash - A. Selin 11.19 15:05 0 - 3  
S. Kinash - Dmi. Lebed 11.19 09:15 2 - 3  
S. Kubrak - M. Zakladnyi 11.19 16:50 3 - 0  
S. Kunynets - I. Semeniuk 11.19 20:35 3 - 0  
S. Melkumyan - M. Tovkach 11.19 11:50 2 - 3  
S. Melkumyan - S. Hilitukha 11.19 07:45 2 - 3  
S. Melkumyan - S. Stelmashchuk 11.19 09:30 3 - 1  
S. Rutskiy - D. Protsenko 11.19 11:25 2 - 3  
S. Rutskiy - M. Rikun 11.19 10:15 3 - 1  
S. Rutskiy - U. Sandulenko 11.19 09:05 1 - 3  
S. Rutskiy - V. Tokar 11.19 12:35 1 - 3  
S. Skachenko - A. Molochko 11.19 17:30 1 - 3  
S. Stelmashchuk - M. Tovkach 11.19 08:20 3 - 1  
S. Stelmashchuk - S. Hilitukha 11.19 10:40 3 - 0  
S. Tsybulin - A. Krutko 11.19 21:30 3 - 1  
Ser. Maksimiv - P. Pidleteichuk 11.19 20:05 0 - 3  
V. Bosak - A. Guchok 11.19 02:45 3 - 1  
V. Bosak - A. Khvysiuk 11.19 01:45 1 - 3  
V. Bosak - B. Zdrobylko 11.19 00:45 3 - 1  
V. Didukh - N. Gritsienko 11.19 09:00 1 - 3  
V. Grushko - M. Presnyakov 11.19 17:15 3 - 1  
V. Grushko - M. Presnyakov 11.19 20:45 2 - 3  
V. Grushko - R. Reznichenko 11.19 15:30 0 - 3  
V. Grushko - R. Reznichenko 11.19 19:00 0 - 3  
V. Ivanchatenko - M. Uchen 11.19 17:35 1 - 3  
V. Ivanchatenko - N. Zinov 11.19 15:15 0 - 3  
V. Krivenko - M. Uchen 11.19 14:40 0 - 3  
V. Krivenko - N. Zinov 11.19 18:45 0 - 3  
V. Krivenko - V. Ivanchatenko 11.19 16:25 0 - 3  
V. Tokar - D. Protsenko 11.19 09:40 3 - 0  
V. Tokar - M. Rikun 11.19 12:00 3 - 0  
V. Tokar - U. Sandulenko 11.19 07:55 3 - 1  
V. Tuchkevych - M. Tovkach 11.19 10:05 3 - 1  
V. Tuchkevych - S. Hilitukha 11.19 08:55 1 - 3  
V. Tuchkevych - S. Melkumyan 11.19 12:25 1 - 3  
V. Tuchkevych - S. Stelmashchuk 11.19 11:15 2 - 3  
V. Verbyany - N. Danilyuk 11.19 08:25 1 - 3  
V. Verbyany - N. Gritsienko 11.19 10:45 1 - 3  
V. Volokhov - O. Yarovoi 11.19 23:35 1 - 3  
V. Zharskiy - I. Piskorskyu 11.19 19:30 3 - 2  
V. Zharskiy - L. Sheshurak 11.19 18:20 2 - 3  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 11.19 17:10 1 - 3  
Vit. Vovk - A. Riabukhin 11.19 14:25 3 - 0  
Vit. Vovk - D. Kebalo 11.19 10:55 0 - 3  
Vit. Vovk - Ole. Kovalov 11.19 08:00 3 - 1  
Vol. Maksuta - D. Dubrovin 11.19 09:25 3 - 0  
Vol. Maksuta - M. Lytvynenko 11.19 07:40 3 - 2  
Vol. Maksuta - S. Filatov 11.19 11:45 3 - 0  
Y. Schepanskiy - O. Belskyi 11.19 08:10 0 - 3  
Y. Schepanskiy - V. Nechyporuk 11.19 10:30 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chilikin - M. Chukanov 11.19 14:00 2 - 3  
A. Chilikin - V. Khamurda 11.19 17:30 3 - 2  
A. Chilikin - Vit. Gusev 11.19 19:00 3 - 0  
A. Chilikin - Vla. Kovalenko 11.19 15:30 3 - 0  
A. Elkhov - M. Varchenko 11.19 13:45 1 - 3  
A. Kiyanov - V. Panin 11.19 16:30 3 - 1  
A. Kovrikov - O. Pavlyuk 11.19 15:45 3 - 1  
A. Kovrikov - Vla. Serikov 11.19 19:15 3 - 1  
Ale. Metla - V. Smetenko 11.19 10:45 3 - 0  
B. Oleksenko - V. Grushko 11.19 10:00 3 - 0  
D. Nemchenko - M. Varchenko 11.19 18:15 2 - 3  
D. Nemchenko - Vla. Serikov 11.19 14:45 2 - 3  
M. Butkov - B. Oleksenko 11.19 09:30 1 - 3  
M. Butkov - V. Grushko 11.19 11:00 3 - 0  
M. Butkov - V. Isakov 11.19 10:30 3 - 2  
M. Chukanov - N. Ozhiganov 11.19 20:00 0 - 3  
M. Chukanov - S. Pisklov 11.19 18:00 3 - 2  
M. Chukanov - Vit. Gusev 11.19 14:30 3 - 1  
M. Varchenko - O. Pavlyuk 11.19 20:15 1 - 3  
M. Varchenko - V. Kalianov 11.19 16:45 0 - 3  
N. Ozhiganov - A. Chilikin 11.19 17:00 1 - 3  
N. Ozhiganov - O. Lytvynenko 11.19 19:00 2 - 3  
N. Ozhiganov - S. Pisklov 11.19 13:30 1 - 3  
N. Ozhiganov - V. Khamurda 11.19 15:30 1 - 3  
N. Shalgorodskiy - A. Kiyanov 11.19 14:30 3 - 1  
N. Shalgorodskiy - V. Panin 11.19 15:30 3 - 1  
N. Trofimov - R. Derypaska 11.19 22:45 1 - 3  
O. Lytvynenko - A. Chilikin 11.19 19:30 1 - 3  
O. Lytvynenko - M. Chukanov 11.19 16:00 3 - 1  
O. Lytvynenko - Vla. Kovalenko 11.19 18:00 3 - 1  
O. Pavlyuk - A. Elkhov 11.19 15:15 2 - 3  
O. Pavlyuk - D. Nemchenko 11.19 18:45 1 - 3  
R. Lazebny - S. Kalenik 11.19 20:45 1 - 3  
R. Lazebny - S. Vavrenyuk 11.19 23:05 0 - 3  
R. Lazebny - V. Khorolsky 11.19 21:55 1 - 3  
R. Rafikov - Y. Bratukhin 11.19 08:00 1 - 3  
S. Krivoshey - A. Kiyanov 11.19 15:00 3 - 1  
S. Krivoshey - N. Shalgorodskiy 11.19 16:00 3 - 1  
S. Krivoshey - V. Panin 11.19 14:00 3 - 2  
S. Pisklov - A. Chilikin 11.19 15:00 2 - 3  
S. Pisklov - O. Lytvynenko 11.19 16:30 1 - 3  
S. Pisklov - Vla. Kovalenko 11.19 20:00 3 - 1  
S. Vavrenyuk - S. Kalenik 11.19 22:30 3 - 1  
S. Vavrenyuk - V. Khorolsky 11.19 21:20 1 - 3  
Ser. Kovalenko - Ale. Metla 11.19 10:15 3 - 0  
V. Dotsenko - R. Rafikov 11.19 09:30 3 - 1  
V. Dotsenko - V. Pulat 11.19 08:30 2 - 3  
V. Dotsenko - Y. Bratukhin 11.19 07:30 3 - 1  
V. Grushko - M. Butkov 11.19 08:00 3 - 0  
V. Grushko - V. Isakov 11.19 09:00 0 - 3  
V. Isakov - B. Oleksenko 11.19 08:30 3 - 2  
V. Isakov - M. Butkov 11.19 07:30 3 - 1  
V. Kalianov - A. Kovrikov 11.19 19:45 0 - 3  
V. Kalianov - D. Nemchenko 11.19 16:15 3 - 2  
V. Khamurda - M. Chukanov 11.19 16:30 2 - 3  
V. Khamurda - O. Lytvynenko 11.19 14:30 0 - 3  
V. Khamurda - S. Pisklov 11.19 18:30 3 - 1  
V. Khorolsky - S. Kalenik 11.19 23:40 1 - 3  
V. Krokhmal - Ser. Kovalenko 11.19 08:15 3 - 0  
V. Pulat - Y. Bratukhin 11.19 10:00 2 - 3  
V. Smetenko - Ale. Metla 11.19 07:45 3 - 2  
V. Smetenko - Ser. Kovalenko 11.19 08:45 3 - 0  
V. Yunchyk - N. Trofimov 11.19 23:20 1 - 3  
V. Yunchyk - R. Derypaska 11.19 21:00 2 - 3  
Vit. Gusev - N. Ozhiganov 11.19 17:30 3 - 0  
Vit. Gusev - O. Lytvynenko 11.19 14:00 2 - 3  
Vit. Gusev - S. Pisklov 11.19 16:00 3 - 0  
Vit. Gusev - V. Khamurda 11.19 19:30 2 - 3  
Vla. Kovalenko - M. Chukanov 11.19 18:30 3 - 0  
Vla. Kovalenko - N. Ozhiganov 11.19 15:00 3 - 0  
Vla. Kovalenko - V. Khamurda 11.19 13:30 1 - 3  
Vla. Kovalenko - Vit. Gusev 11.19 17:00 1 - 3  
Vla. Serikov - V. Kalianov 11.19 17:45 3 - 0  
Y. Bratukhin - V. Dotsenko 11.19 10:30 2 - 3  
Yev. Masko - R. Derypaska 11.19 23:55 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alina Man - O. Stefanuk 11.19 07:30 3 - 1  
I. Grushko - Alina Man 11.19 09:00 3 - 0  
I. Grushko - O. Lifanova 11.19 08:30 3 - 0  
I. Grushko - O. Stefanuk 11.19 08:00 3 - 2  
O. Lifanova - Alina Man 11.19 11:30 3 - 0  
O. Stefanuk - Alina Man 11.19 10:30 2 - 3  
O. Stefanuk - O. Lifanova 11.19 09:30 3 - 0  
Asztalitenisz (WorldTour GrandFinal,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pitchford - H. Calderano 11.19 13:40 0 - 4  
Long Ma - P. Franziska 11.19 09:10 4 - 0  
Q. Aruna - Xin Xu 11.19 10:00 0 - 4  
S. Gauzy - M. Falck 11.19 14:30 3 - 4  
Woojin Jang - Tom. Harimoto 11.19 05:30 4 - 3  
Zhendong Fan - Youngsik Jeoung 11.19 04:40 4 - 0  
Asztalitenisz (WorldTour GrandFinal,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihee Jeon - Yingsha Sun 11.19 08:20 0 - 4  
Kas. Ishikawa - Hyowon Suh 11.19 03:00 1 - 4  
Manyu Wang - Hitomi Sato 11.19 12:00 4 - 0  
Meng Chen - Miyu Kato 11.19 07:30 4 - 2  
P. Solja - Tianwei Feng 11.19 03:50 4 - 2  
Yidi Wang - S. Polcanova 11.19 12:50 4 - 0  
Darts (Grand Slam, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clemens - Adam Hunt 11.19 22:45 2 - 5  
M. van Gerwen - Joe Cullen 11.19 23:10 5 - 3  
Darts (Grand Slam, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. de Sousa - Lisa Ashton 11.19 20:05 5 - 1  
Mic. Smith - K. Ratajski 11.19 20:30 5 - 2  
Darts (Grand Slam, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ian White - D. van Duijvenbode 11.19 21:45 5 - 1  
P. Wright - Dev. Petersen 11.19 22:10 2 - 5  
Darts (Grand Slam, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Price - R. Joyce 11.19 21:15 5 - 4  
J. Clayton - Mik. Suzuki 11.19 20:55 5 - 0  
E-Sport (AOV,International Champ.Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saigon Phantom - Mad Team 11.19 13:40 2 - 0  
Team Flash - Team Timing 11.19 10:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby Vikings - Budapest Five 11.19 19:00 0 - 2  
Winstrike Team - LDLC OL 11.19 18:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Flashpoint,Group St.,GrA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - Team Dignitas 11.19 14:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Flashpoint,Group St.,GrB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forze - Mibr 11.19 17:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Intel Extreme M., Eu, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Natus Vincere 11.19 18:30 0 - 2  
Faze Clan - G2 Esports 11.19 15:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Nine to Five,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Team Heretics 11.19 09:00 2 - 0  
Coppenhagen Flames - Giants Gaming 11.19 15:00 1 - 2  
K23 - Project X 11.19 09:00 2 - 0  
Mbappeek - SJ Gaming 11.19 12:00 2 - 1  
SKADE - Galaxy Racer Esports 11.19 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Svenska Elitserien)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flisk - Gobananas 11.19 20:00 0 - 1  
Lilmix - Tikitakan 11.19 19:00 1 - 0  
Loathe - Sons of Lennart 11.19 20:00 0 - 1  
Prima Esport - Lemondogs 11.19 20:00 0 - 1  
Valhalla Vikings - Flowskola 11.19 19:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO,CyberGoldenLeague,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Hard Legion Esports 11.19 15:30 2 - 0  
Giants Gaming - Cyber Legacy 11.19 11:50 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESEA Premier Division, NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team1 - New England Whalers 11.19 00:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Divizon - Planetkey Dynamics 11.19 21:20 0 - 1  
Penta - Unicorns of Love 11.19 20:20 1 - 0  
Planetkey Dynamics - Divizon 11.19 22:15 1 - 0  
Unicorns of Love - Penta 11.19 19:15 1 - 0  
E-Sport (CSGO,Polska LE-Mistrzowska GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pact - AVEZ 11.19 21:00 2 - 1  
Pompa Team Black - Honoris 11.19 18:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Ehome 11.19 09:45 0 - 2  
Invictus Gaming - Elephant.4Am 11.19 07:00 1 - 2  
Psg.lgd - Team Aster 11.19 11:50 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Realms Collide)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egoboys - Team Brasil 11.19 21:00 1 - 1  
Infamous - Beastcoast 11.19 23:20 0 - 2  
Team Unknown - 4 Zoomers 11.19 01:40 0 - 2  
E-Sport (Dota2,CDA-FDC Pro Champ.,Gr.St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - Aster.aries 11.19 11:25 2 - 0  
Royal Never Give Up - Ehome 11.19 07:00 0 - 2  
Sparking Arrow Gaming - Team Aster 11.19 09:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 1,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Nigma - Alliance 11.19 20:50 2 - 0  
Vikin.gg - Mudgolems 11.19 17:30 2 - 1  
Virtus.pro - Just Error 11.19 14:15 2 - 1  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 2,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winstrike Team - Spider Pigzs 11.19 10:00 0 - 2  
Winstrike Team - Tempo 11.19 10:00    
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lgd Goose - Rogue Warriors 11.19 13:00 3 - 2  
Team We - Kuaishow Ytg Gaming 11.19 10:00 3 - 0  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Hurricane - New Kings 11.19 21:00 3 - 1  
Young And Beautiful - Obey Alliance 11.19 20:00 1 - 3  
E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
American Tornado - Revival 11.19 23:00 3 - 1  
Odyssey - Noble 11.19 01:00 2 - 0  
Revival - Square One 11.19 00:00 2 - 0  
Square One - Drifters 11.19 23:00 1 - 3  
Susanoo - Uprising Academy 11.19 02:00 2 - 1  
Uprising Academy - Noble 11.19 23:00 2 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Storvreta 11.19 19:00 5 - 8  
IBK Dalen - Habo 11.19 18:30 12 - 8  
Mullsjö - Jönköping 11.19 19:00 5 - 4  
Sirius - Thorengruppen 11.19 19:00 5 - 4  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Tyumeny 11.19 15:00 2 - 4  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra 11.19 14:00 2 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - KPRF Moszkva 11.19 15:00 8 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Kitzbühel 11.19 19:15 3 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Cortina 11.19 20:00 3 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Mountfield HK 11.19 18:00 2 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel 11.19 17:00 1 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasan Sport - Kookoo 11.19 17:30 0 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Szarjarka Karaganda 11.19 12:00 3 - 4  
Kulager Petropavlovszk - Nomad 11.19 12:00 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Metallurg Magnyitogorszk 11.19 10:00 1 - 1  
Barisz - Avangard Omszk 11.19 14:30 2 - 5  
Barsz Kazany - Torp. Nyizsnyij Novgorod 11.19 17:00 7 - 5  
Dinamo Minszk - Szocsi 11.19 17:10 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga 11.19 17:30 6 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Jokerit 11.19 17:00 1 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - CSZKA Moszkva 11.19 17:00 2 - 4  
Jégkorong (Magenta Sport Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Eisbären Berlin 11.19 19:30 3 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva 2 - Novomoszkovszk Academy 11.19 17:00 5 - 1  
Lada Toljatti 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 11.19 14:00 2 - 5  
Szarmati Orenburg - Sztalnyije Liszi Magnyit. 11.19 14:30 3 - 1  
SZKA-1946 - Szpartak Moszkva 2 11.19 17:00 9 - 1  
Vityaz Podolszk 2 - Kapitan Sztupino 11.19 17:00 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Frisk/Asker 11.19 18:30 1 - 10  
Narvik - Lillehammer 11.19 18:30 5 - 6  
Sparta Sarpsborg - Manglerud 11.19 18:30 5 - 5  
Stavanger - Valerenga 11.19 19:00 3 - 1  
Storhamar - Stjernen 11.19 18:30 6 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Villach 11.19 19:15 4 - 4  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Breton Eagles - Saint John Sea Dogs 11.19 00:00 8 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Olten 11.19 19:46 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 11.19 19:00 1 - 3  
Frölunda - Oskarshamn 11.19 19:00 4 - 1  
Leksand - Linköping 11.19 19:00 1 - 1  
Lulea - Örebro 11.19 19:00 3 - 3  
Skelleftea - Djurgarden 11.19 19:00 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Zauralje Kurgan 11.19 17:30 2 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Juzsnij Ural Orszk 11.19 16:30 3 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo MO 11.19 15:00 4 - 1  
Rjazany - Gornyak Ucsali 11.19 17:00 5 - 2  
Rubin Tyumeny - Zvezda Csehov 11.19 15:00 0 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Krka Novo Mesto 11.19 18:00 86 - 90  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obera TC - Quimsa 11.19 01:30 62 - 78  
Kosárlabda (Argentin bajnokság,Déli csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Bahia Blanca 11.19 15:00    
Hispano Americano - Platense 11.19 20:30    
Obras Sanitarias - Boca Juniors 11.19 18:00    
San Lorenzo - Gimnasia CR 11.19 23:00    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southside Flyers - Townsville 11.19 09:00 101 - 89  
Kosárlabda (Balkán Liga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TFT Szkopje - Beroe Stara Zagora 11.19 19:00 80 - 75  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Minas 11.19 20:00 67 - 82  
Pato - Unifacisa 11.19 17:30 85 - 76  
Paulistano - Corinthians Paulista 11.19 01:00 75 - 74  
Pinheiros - Sao Paulo 11.19 22:30 73 - 100  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Giants - Cheshire 11.19 20:00 106 - 64  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Decin 11.19 17:00 78 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 11.19 11:00 79 - 64  
Wonju Dongbu - Busan Sonicboom 11.19 11:00 81 - 88  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Bumblebee) - Golden State (Highlander) 11.19 07:36 49 - 52  
Atlanta (Bumblebee) - Houston (Aphex) 11.19 08:12 51 - 65  
Golden State (Highlander) - Houston (Aphex) 11.19 07:00 61 - 67  
Houston (Aphex) - Atlanta (Bumblebee) 11.19 10:00 33 - 66  
Houston (Aphex) - Golden State (Highlander) 11.19 08:48 66 - 84  
Houston (Aphex) - Portland (Slamdunkvv) 11.19 09:24 59 - 63  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Nixtape) - Boston (Bumblebee) 11.19 17:30 37 - 65  
Boston (Bumblebee) - Atlanta (Nixtape) 11.19 15:42 72 - 55  
Boston (Bumblebee) - Philadelphia (Baphomet) 11.19 16:54 55 - 51  
Boston (Bumblebee) - Toronto (88Fireburn) 11.19 14:30 50 - 48  
Philadelphia (Baphomet) - Atlanta (Nixtape) 11.19 16:18 70 - 57  
Philadelphia (Baphomet) - Boston (Bumblebee) 11.19 15:06 31 - 55  
Philadelphia (Baphomet) - Toronto (88Fireburn) 11.19 15:42 46 - 63  
Toronto (88Fireburn) - Atlanta (Nixtape) 11.19 16:54 60 - 51  
Toronto (88Fireburn) - Boston (Bumblebee) 11.19 16:18 42 - 56  
Toronto (88Fireburn) - Philadelphia (Baphomet) 11.19 17:30 61 - 49  
Toronto (Ever) - Atlanta (Zo0M) 11.19 04:24 46 - 66  
Toronto (Ever) - Philadelphia (Jiggling) 11.19 05:00 49 - 51  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Tranquil) - LA Clippers (Zo0M) 11.19 23:12 44 - 47  
Denver (Tranquil) - Utah (Jiggling) 11.19 22:00 53 - 51  
LA Clippers (Zo0M) - Phoenix (Miller) 11.19 22:00 59 - 57  
Memphis (Aphex) - Oklahoma City (Bumblebee) 11.19 14:00 37 - 63  
Memphis (Aphex) - Sacramento (Highlander) 11.19 12:48 48 - 32  
Memphis (Aphex) - San Antonio (Slamdunkvv) 11.19 13:24 53 - 64  
Oklahoma City (Bumblebee) - Memphis (Aphex) 11.19 12:12 70 - 75  
Oklahoma City (Bumblebee) - San Antonio (Slamdunkvv) 11.19 12:48 54 - 62  
Phoenix (Miller) - Denver (Tranquil) 11.19 22:36 55 - 50  
Phoenix (Miller) - Utah (Jiggling) 11.19 23:12 46 - 37  
Sacramento (Highlander) - Oklahoma City (Bumblebee) 11.19 13:24 33 - 53  
Sacramento (Highlander) - San Antonio (Slamdunkvv) 11.19 12:12 61 - 69  
San Antonio (Slamdunkvv) - Memphis (Aphex) 11.19 11:36 49 - 55  
San Antonio (Slamdunkvv) - Oklahoma City (Bumblebee) 11.19 11:00 53 - 42  
San Antonio (Slamdunkvv) - Sacramento (Highlander) 11.19 14:00 60 - 51  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Panathinaikosz 11.19 20:30 93 - 72  
Bayern München - CSZKA Moszkva 11.19 20:30 81 - 89  
Himki Moszkva - Anadolu Efes 11.19 18:00 77 - 105  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - UNIKSZ Kazany 11.19 20:45    
Partizan Belgrád - Joventut Badalona 11.19 20:30 78 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Antwerpen 11.19 20:00 82 - 69  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Cibona Zágráb 11.19 20:00 96 - 85  
Vrijednosnice Osijek - Gorica 11.19 17:00 86 - 106  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Eilat 11.19 18:25 84 - 97  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Haifa 11.19 20:15 111 - 77  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kagawa - Ehime 11.19 11:00 81 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Szczecin 11.19 17:35 83 - 73  
Starogard Gdanski - Dabrowa Gornicza 11.19 19:30 91 - 99  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Regia de Monterrey - Aguacateros de Michoacan (3.m.) 11.19 03:00 86 - 69  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Telekom Bonn 11.19 19:00 83 - 77  
Brose Bamberg - Chemnitz 11.19 19:00 93 - 86  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pölten - Wels 11.19 19:30 81 - 82  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponce - Arecibo 11.19 02:00 78 - 104  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Valencia 11.19 18:30 57 - 60  
Cadi La Seu d'Urgell - Ensino Lugo 11.19 20:00 65 - 78  
Campus Promete - Girona 11.19 19:00 70 - 96  
Estudiantes - Gran Canaria 11.19 21:00 71 - 68  
IDK Gipuzkoa - Gernika Bizkaia 11.19 18:00 60 - 50  
P. Avenida - Zaragoza 11.19 18:00 92 - 73  
Zamarat - Ciudad de La Laguna 11.19 20:00 99 - 84  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserkaszi - Dnipro 11.19 18:00 55 - 74  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebraica Macabi - Trouville (4.m.) 11.19 01:22 66 - 81  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Szkopje - Kielce 11.19 18:45 29 - 33  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Barcelona 11.19 18:45 26 - 32  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Rosztov 11.19 17:00 22 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skanderborg 11.19 18:30 28 - 21  
Holstebro - Ribe-Esbjerg 11.19 19:00 30 - 24  
Ringsted - Mors-Thy 11.19 19:30 30 - 27  
Skjern - SönderjyskE 11.19 20:00 22 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Ruch Chorzow 11.19 18:00    
Kobierzyce - Zaglebie Lubin 11.19 18:00    
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Haslum 11.19 18:00 27 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Balingen-Weilstetten 11.19 19:00 32 - 34  
Nordhorn-Lingen - Göppingen 11.19 19:00 20 - 29  
Wetzlar - Ludwigshafen-Friesenheim 11.19 19:00 29 - 11  
Kézilabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Szungul Sznyezsinszk 11.19 15:00    
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Madeira SAD 11.19 22:30 32 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Ademar Leon 11.19 20:30 28 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Aranäs 11.19 19:00 18 - 29  
Lugi - Hallby 11.19 19:00 29 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Skara 11.19 19:00 22 - 26  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gintra Univ. - Valerenga 11.19 12:00 0 - 7  
Sarajevo - Zsilsztroj Harkiv 11.19 13:00 0 - 2  
St. Pölten - CSZKA Moszkva 11.19 17:00 1 - 0  
Vllaznia - FK Minszk 11.19 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama RJ - Fortaleza 11.19 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Internacional RS 11.19 01:30 0 - 1  
Sao Paulo SP - Flamengo RJ 11.19 01:30 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Everton Vina Del Mar 11.19 14:30 1 - 1  
Colo Colo - Audax Italiano 11.19 22:30 1 - 0  
Coquimbo Unido - Univ.Catolica de Santiago 11.19 01:30 2 - 1  
Huachipato - Dep. Iquique 11.19 20:15 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos de Guapiles - Dep. Saprissa 11.19 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Fagur) - Chelsea (Vito) 11.19 23:24 2 - 1  
Atl. Madrid (Fagur) - Internazionale (Skripp) 11.19 23:10 2 - 1  
Barcelona (Critic) - Bayern München (Dimqaa) 11.19 14:06 1 - 1  
Barcelona (Critic) - Juventus (Sima) 11.19 13:10 3 - 3  
Barcelona (Critic) - Liverpool (Walker) 11.19 13:24 3 - 7  
Barcelona (Critic) - Paris SG (Praym) 11.19 13:52 0 - 3  
Bayern München (Dimqaa) - Barcelona (Critic) 11.19 12:56 3 - 3  
Bayern München (Dimqaa) - Juventus (Sima) 11.19 12:28 2 - 3  
Bayern München (Dimqaa) - Liverpool (Walker) 11.19 13:10 1 - 0  
Bayern München (Dimqaa) - Paris SG (Praym) 11.19 13:24 1 - 3  
Chelsea (Vito) - Atl. Madrid (Fagur) 11.19 22:14 3 - 3  
Chelsea (Vito) - Dortmund (Kiser) 11.19 22:00 1 - 3  
Chelsea (Vito) - Manchester Utd. (Member) 11.19 23:38 1 - 0  
Dinamo Kijev (Unknown) - Lokom. Moszkva (Zazabak) 11.19 13:10 3 - 2  
Dinamo Kijev (Unknown) - Olympiakosz (Alex_1333) 11.19 12:56 4 - 4  
Dinamo Kijev (Unknown) - Rennes (Weeman) 11.19 12:28 2 - 1  
Dinamo Kijev (Unknown) - Salzburg (Void) 11.19 13:24 1 - 2  
Dortmund (Kiser) - Atl. Madrid (Fagur) 11.19 22:56 2 - 1  
Dortmund (Kiser) - Chelsea (Vito) 11.19 23:10 1 - 2  
Dortmund (Kiser) - Internazionale (Skripp) 11.19 22:28 4 - 1  
Dortmund (Kiser) - Manchester Utd. (Member) 11.19 23:24 3 - 1  
FC Bruges (Lacoste) - Istanbul Basaksehir (Den1Bravo) 11.19 23:38 2 - 3  
FC Bruges (Lacoste) - Marseille (Indenfor) 11.19 22:56 0 - 3  
FC Bruges (Lacoste) - Mönchengladbach (Baphomet) 11.19 22:00 0 - 2  
FC Bruges (Lacoste) - Sahtar Doneck (Nixtape) 11.19 22:42 3 - 3  
Internazionale (Skripp) - Chelsea (Vito) 11.19 22:42 3 - 2  
Internazionale (Skripp) - Dortmund (Kiser) 11.19 23:38 0 - 2  
Internazionale (Skripp) - Manchester Utd. (Member) 11.19 22:56 0 - 2  
Istanbul Basaksehir (Den1 - FC Bruges (Lacoste) 11.19 22:28 2 - 2  
Istanbul Basaksehir (Den1 - Marseille (Indenfor) 11.19 23:24 5 - 3  
Juventus (Sima) - Barcelona (Critic) 11.19 12:00 1 - 1  
Juventus (Sima) - Bayern München (Dimqaa) 11.19 13:38 1 - 2  
Juventus (Sima) - Liverpool (Walker) 11.19 12:42 0 - 4  
Juventus (Sima) - Paris SG (Praym) 11.19 12:56 2 - 1  
Liverpool (Walker) - Bayern München (Dimqaa) 11.19 12:00 4 - 0  
Liverpool (Walker) - Juventus (Sima) 11.19 13:52 2 - 0  
Liverpool (Walker) - Paris SG (Praym) 11.19 13:38 5 - 1  
Lokom. Moszkva (Zazabak) - Dinamo Kijev (Unknown) 11.19 12:00 2 - 5  
Lokom. Moszkva (Zazabak) - Rennes (Weeman) 11.19 13:52 1 - 1  
Lokom. Moszkva (Zazabak) - Salzburg (Void) 11.19 13:38 10 - 3  
Manchester Utd. (Member) - Atl. Madrid (Fagur) 11.19 22:42 1 - 2  
Manchester Utd. (Member) - Chelsea (Vito) 11.19 22:28 4 - 2  
Manchester Utd. (Member) - Dortmund (Kiser) 11.19 22:14 0 - 1  
Marseille (Indenfor) - Istanbul Basaksehir (Den1Bravo) 11.19 22:14 2 - 2  
Marseille (Indenfor) - Mönchengladbach (Baphomet) 11.19 22:42 0 - 2  
Marseille (Indenfor) - Sahtar Doneck (Nixtape) 11.19 22:28 1 - 1  
Mönchengladbach (Baphomet - FC Bruges (Lacoste) 11.19 23:10 5 - 0  
Mönchengladbach (Baphomet - Sahtar Doneck (Nixtape) 11.19 23:24 5 - 0  
Olympiakosz (Alex_1333) - Dinamo Kijev (Unknown) 11.19 14:06 3 - 2  
Olympiakosz (Alex_1333) - Lokom. Moszkva (Zazabak) 11.19 13:24 1 - 3  
Olympiakosz (Alex_1333) - Rennes (Weeman) 11.19 13:10 2 - 5  
Olympiakosz (Alex_1333) - Salzburg (Void) 11.19 13:52 2 - 5  
Paris SG (Praym) - Barcelona (Critic) 11.19 12:42 3 - 2  
Paris SG (Praym) - Bayern München (Dimqaa) 11.19 12:14 0 - 3  
Paris SG (Praym) - Juventus (Sima) 11.19 14:06 4 - 1  
Paris SG (Praym) - Liverpool (Walker) 11.19 12:28 1 - 2  
Rennes (Weeman) - Dinamo Kijev (Unknown) 11.19 13:38 2 - 1  
Rennes (Weeman) - Lokom. Moszkva (Zazabak) 11.19 12:42 1 - 0  
Rennes (Weeman) - Salzburg (Void) 11.19 12:56 4 - 4  
Sahtar Doneck (Nixtape) - Marseille (Indenfor) 11.19 23:38 3 - 3  
Sahtar Doneck (Nixtape) - Mönchengladbach (Baphomet) 11.19 22:14 0 - 3  
Salzburg (Void) - Lokom. Moszkva (Zazabak) 11.19 12:28 3 - 1  
Salzburg (Void) - Olympiakosz (Alex_1333) 11.19 12:42 4 - 2  
Salzburg (Void) - Rennes (Weeman) 11.19 14:06 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar (Dimqaa) - PSV (Walker) 11.19 08:10 1 - 1  
Benfica (Unknown) - Leicester (Weeman) 11.19 07:28 3 - 1  
Benfica (Unknown) - Real Sociedad (Void) 11.19 08:24 3 - 2  
Braga (Critic) - AZ Alkmaar (Dimqaa) 11.19 09:06 2 - 2  
Braga (Critic) - PSV (Walker) 11.19 08:24 0 - 2  
Gent (Sima) - AZ Alkmaar (Dimqaa) 11.19 08:38 2 - 3  
Gent (Sima) - Braga (Critic) 11.19 07:00 2 - 0  
Gent (Sima) - PSV (Walker) 11.19 07:42 0 - 3  
Leicester (Weeman) - Benfica (Unknown) 11.19 08:38 3 - 1  
Leicester (Weeman) - Milan (Alex_1333) 11.19 07:00 2 - 0  
Milan (Alex_1333) - Benfica (Unknown) 11.19 09:06 1 - 5  
Milan (Alex_1333) - Leicester (Weeman) 11.19 08:10 3 - 5  
Milan (Alex_1333) - Real Sociedad (Void) 11.19 08:52 6 - 2  
Milan (Alex_1333) - Villarreal (Zazabak) 11.19 08:24 1 - 3  
PSV (Walker) - Braga (Critic) 11.19 07:14 3 - 1  
PSV (Walker) - Gent (Sima) 11.19 08:52 2 - 1  
Real Sociedad (Void) - Benfica (Unknown) 11.19 07:14 2 - 3  
Real Sociedad (Void) - Leicester (Weeman) 11.19 09:06 0 - 1  
Real Sociedad (Void) - Milan (Alex_1333) 11.19 07:42 5 - 5  
Villarreal (Zazabak) - Leicester (Weeman) 11.19 08:52 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool (Critic) - Chelsea (Dimqaa) 11.19 11:36 1 - 3  
Liverpool (Critic) - Manchester City (Praym) 11.19 11:22 0 - 1  
Manchester City (Praym) - Manchester Utd. (Sima) 11.19 11:36 2 - 2  
Tottenham (Walker) - Manchester Utd. (Sima) 11.19 11:22 5 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Mo. (Dangerdim77) - Dinamo Kijev (D1psen) 11.19 12:06 1 - 3  
CSZKA Mo. (Dangerdim77) - Lokom. Moszkva (Nikkita) 11.19 11:30 0 - 1  
CSZKA Mo. (Dangerdim77) - Sahtar Doneck (Orlovsky1) 11.19 13:18 2 - 2  
CSZKA Mo. (Dangerdim77) - Szpartak Moszkva (White_Boy1927) 11.19 12:54 2 - 1  
Dinamo Kijev (D1psen) - CSZKA Mo. (Dangerdim77) 11.19 13:06 2 - 2  
Dinamo Kijev (D1psen) - Lokom. Moszkva (Nikkita) 11.19 11:54 1 - 0  
Dinamo Kijev (D1psen) - Sahtar Doneck (Orlovsky1) 11.19 12:42 3 - 1  
Dinamo Kijev (D1psen) - Szpartak Moszkva (White_Boy1927) 11.19 12:18 0 - 1  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - CSZKA Mo. (Dangerdim77) 11.19 12:30 3 - 1  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - Dinamo Kijev (D1psen) 11.19 12:54 4 - 2  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - Szpartak Moszkva (White_Boy1927) 11.19 11:42 0 - 0  
Sahtar Doneck (Orlovsky1) - Lokom. Moszkva (Nikkita) 11.19 13:06 2 - 2  
Sahtar Doneck (Orlovsky1) - Szpartak Moszkva (White_Boy1927) 11.19 12:30 1 - 3  
Szpartak Moszkva (White_B - CSZKA Mo. (Dangerdim77) 11.19 11:54 0 - 0  
Szpartak Moszkva (White_B - Dinamo Kijev (D1psen) 11.19 13:18 2 - 0  
Szpartak Moszkva (White_B - Lokom. Moszkva (Nikkita) 11.19 12:42 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Dm1trena) - Liverpool (Inquisitor) 11.19 19:16 3 - 0  
Barcelona (Dm1trena) - Paris SG (Genad) 11.19 20:04 2 - 2  
Barcelona (Dm1trena) - Real Madrid (Olle) 11.19 20:28 1 - 1  
Barcelona (White_Boy1927) - Bayern Mün. (Dangerdim77) 11.19 14:04 1 - 4  
Barcelona (White_Boy1927) - Liverpool (D1psen) 11.19 15:28 0 - 2  
Barcelona (White_Boy1927) - Paris SG (Orlovsky1) 11.19 13:40 4 - 1  
Bayern Mün. (Dangerdim77) - Liverpool (D1psen) 11.19 14:16 0 - 1  
Bayern Mün. (Dangerdim77) - Paris SG (Orlovsky1) 11.19 15:28 4 - 1  
Bayern Mün. (Dangerdim77) - Real Madrid (Nikkitta) 11.19 13:40 0 - 0  
Bayern München (Upcake22) - Barcelona (Dm1trena) 11.19 19:40 0 - 0  
Bayern München (Upcake22) - Liverpool (Inquisitor) 11.19 20:04 0 - 0  
Bayern München (Upcake22) - Paris SG (Genad) 11.19 18:52 1 - 1  
Bayern München (Upcake22) - Real Madrid (Olle) 11.19 19:16 2 - 0  
Liverpool (D1psen) - Barcelona (White_Boy1927) 11.19 14:28 0 - 2  
Liverpool (D1psen) - Real Madrid (Nikkitta) 11.19 14:04 0 - 1  
Liverpool (Inquisitor) - Barcelona (Dm1trena) 11.19 20:16 2 - 2  
Liverpool (Inquisitor) - Bayern München (Upcake22) 11.19 19:04 0 - 0  
Liverpool (Inquisitor) - Paris SG (Genad) 11.19 19:28 0 - 5  
Liverpool (Inquisitor) - Real Madrid (Olle) 11.19 19:52 0 - 3  
Paris SG (Genad) - Barcelona (Dm1trena) 11.19 19:04 2 - 0  
Paris SG (Genad) - Bayern München (Upcake22) 11.19 19:52 5 - 0  
Paris SG (Genad) - Liverpool (Inquisitor) 11.19 20:28 2 - 2  
Paris SG (Genad) - Real Madrid (Olle) 11.19 18:40 4 - 1  
Paris SG (Orlovsky1) - Bayern Mün. (Dangerdim77) 11.19 14:28 4 - 3  
Paris SG (Orlovsky1) - Liverpool (D1psen) 11.19 13:52 1 - 3  
Real Madrid (Nikkitta) - Barcelona (White_Boy1927) 11.19 13:52 0 - 3  
Real Madrid (Nikkitta) - Paris SG (Orlovsky1) 11.19 14:16 3 - 1  
Real Madrid (Olle) - Barcelona (Dm1trena) 11.19 19:28 0 - 0  
Real Madrid (Olle) - Bayern München (Upcake22) 11.19 20:16 2 - 0  
Real Madrid (Olle) - Liverpool (Inquisitor) 11.19 18:52 1 - 1  
Real Madrid (Olle) - Paris SG (Genad) 11.19 19:40 0 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Xshilito) - Chelsea (Blackstar98) 11.19 17:12 1 - 2  
Atl. Madrid (Xshilito) - Dortmund (Flewless_Ph.) 11.19 17:36 2 - 0  
Atl. Madrid (Xshilito) - Internazionale (Fearggwp) 11.19 16:24 2 - 2  
Atl. Madrid (Xshilito) - Manchester City(Sane4Ek8) 11.19 16:48 1 - 4  
Chelsea (Blackstar98) - Atl. Madrid (Xshilito) 11.19 16:12 2 - 0  
Chelsea (Blackstar98) - Dortmund (Flewless_Ph.) 11.19 16:48 2 - 2  
Chelsea (Blackstar98) - Internazionale (Fearggwp) 11.19 17:36 0 - 0  
Chelsea (Blackstar98) - Manchester City(Sane4Ek8) 11.19 17:00 0 - 0  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Atl. Madrid (Xshilito) 11.19 16:36 4 - 0  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Chelsea (Blackstar98) 11.19 17:48 1 - 1  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Internazionale (Fearggwp) 11.19 16:00 1 - 1  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Manchester City(Sane4Ek8) 11.19 17:24 0 - 1  
Internazionale (Fearggwp) - Atl. Madrid (Xshilito) 11.19 17:24 2 - 0  
Internazionale (Fearggwp) - Chelsea (Blackstar98) 11.19 16:36 2 - 0  
Internazionale (Fearggwp) - Dortmund (Flewless_Ph.) 11.19 17:00 0 - 0  
Internazionale (Fearggwp) - Manchester City(Sane4Ek8) 11.19 16:12 1 - 1  
Manchester City(Sane4Ek8) - Atl. Madrid (Xshilito) 11.19 17:48 1 - 1  
Manchester City(Sane4Ek8) - Chelsea (Blackstar98) 11.19 16:00 1 - 2  
Manchester City(Sane4Ek8) - Dortmund (Flewless_Ph.) 11.19 16:24 0 - 2  
Manchester City(Sane4Ek8) - Internazionale (Fearggwp) 11.19 17:12 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Olle) - Leicester (Genad) 11.19 17:30 0 - 1  
Arsenal (Olle) - Leverkusen (Dm1trena) 11.19 17:18 2 - 4  
Arsenal (Olle) - Milan (Inquisitor) 11.19 16:42 1 - 1  
Arsenal (Olle) - Napoli (Upcake22) 11.19 18:06 0 - 1  
Leicester (Genad) - Arsenal (Olle) 11.19 16:30 1 - 3  
Leicester (Genad) - Leverkusen (Dm1trena) 11.19 16:54 2 - 1  
Leicester (Genad) - Milan (Inquisitor) 11.19 18:18 1 - 0  
Leicester (Genad) - Napoli (Upcake22) 11.19 17:42 5 - 2  
Leverkusen (Dm1trena) - Arsenal (Olle) 11.19 18:18 0 - 0  
Leverkusen (Dm1trena) - Leicester (Genad) 11.19 17:54 4 - 3  
Leverkusen (Dm1trena) - Milan (Inquisitor) 11.19 17:06 3 - 1  
Milan (Inquisitor) - Arsenal (Olle) 11.19 17:42 0 - 2  
Milan (Inquisitor) - Leicester (Genad) 11.19 17:18 3 - 1  
Milan (Inquisitor) - Leverkusen (Dm1trena) 11.19 18:06 0 - 1  
Milan (Inquisitor) - Napoli (Upcake22) 11.19 16:54 0 - 0  
Napoli (Upcake22) - Arsenal (Olle) 11.19 17:06 0 - 2  
Napoli (Upcake22) - Leicester (Genad) 11.19 16:42 1 - 4  
Napoli (Upcake22) - Leverkusen (Dm1trena) 11.19 17:30 1 - 2  
Napoli (Upcake22) - Milan (Inquisitor) 11.19 17:54 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Sane4Ek8) - Everton (Flewless_Phoenix) 11.19 18:34 1 - 0  
Arsenal (Sane4Ek8) - Leicester (Fearggwp) 11.19 19:22 1 - 0  
Arsenal (Sane4Ek8) - West Ham (Blackstar98) 11.19 18:10 0 - 1  
Arsenal (Sane4Ek8) - Wolverhampton (Xshilito) 11.19 19:58 1 - 0  
Everton (Flewless_Phoenix - Arsenal (Sane4Ek8) 11.19 19:34 3 - 1  
Everton (Flewless_Phoenix - Leicester (Fearggwp) 11.19 18:10 0 - 0  
Everton (Flewless_Phoenix - West Ham (Blackstar98) 11.19 19:58 0 - 1  
Everton (Flewless_Phoenix - Wolverhampton (Xshilito) 11.19 18:46 2 - 1  
Leicester (Fearggwp) - Arsenal (Sane4Ek8) 11.19 18:22 1 - 0  
Leicester (Fearggwp) - Everton (Flewless_Phoenix) 11.19 19:10 2 - 1  
Leicester (Fearggwp) - West Ham (Blackstar98) 11.19 18:46 0 - 0  
Leicester (Fearggwp) - Wolverhampton (Xshilito) 11.19 19:34 2 - 0  
West Ham (Blackstar98) - Arsenal (Sane4Ek8) 11.19 19:10 1 - 0  
West Ham (Blackstar98) - Everton (Flewless_Phoenix) 11.19 18:58 1 - 0  
West Ham (Blackstar98) - Leicester (Fearggwp) 11.19 19:46 0 - 0  
West Ham (Blackstar98) - Wolverhampton (Xshilito) 11.19 18:22 0 - 0  
Wolverhampton (Xshilito) - Arsenal (Sane4Ek8) 11.19 18:58 2 - 1  
Wolverhampton (Xshilito) - Everton (Flewless_Phoenix) 11.19 19:46 3 - 1  
Wolverhampton (Xshilito) - Leicester (Fearggwp) 11.19 18:34 0 - 1  
Wolverhampton (Xshilito) - West Ham (Blackstar98) 11.19 19:22 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (D1psen) - Liverpool (Orlovsky1) 11.19 08:12 3 - 5  
Chelsea (D1psen) - Man. Utd. (Dangerdim77) 11.19 08:36 3 - 1  
Chelsea (D1psen) - Manchester City (Nikkitta) 11.19 07:24 0 - 1  
Chelsea (D1psen) - Tottenham (White_Boy1927) 11.19 07:48 2 - 2  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Liverpool (Sane4Ek8) 11.19 21:54 2 - 2  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Manchester City(Xshilito) 11.19 21:06 1 - 1  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Manchester Utd.(Fearggwp) 11.19 20:30 2 - 1  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Tottenham (Blackstar98) 11.19 22:18 2 - 1  
Chelsea (Genad) - Liverpool (Dm1trena) 11.19 12:24 1 - 1  
Chelsea (Genad) - Manchester City(Upcake22) 11.19 13:12 0 - 2  
Chelsea (Genad) - Manchester Utd. (Olle) 11.19 12:00 3 - 1  
Chelsea (Genad) - Tottenham (Inquisitor) 11.19 13:48 3 - 1  
Liverpool (Dm1trena) - Chelsea (Genad) 11.19 13:24 0 - 0  
Liverpool (Dm1trena) - Manchester Utd. (Olle) 11.19 13:48 0 - 1  
Liverpool (Dm1trena) - Tottenham (Inquisitor) 11.19 12:36 1 - 1  
Liverpool (Orlovsky1) - Chelsea (D1psen) 11.19 07:12 1 - 3  
Liverpool (Orlovsky1) - Man. Utd. (Dangerdim77) 11.19 07:48 2 - 0  
Liverpool (Orlovsky1) - Manchester City (Nikkitta) 11.19 08:36 3 - 2  
Liverpool (Orlovsky1) - Tottenham (White_Boy1927) 11.19 08:00 2 - 3  
Liverpool (Sane4Ek8) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 11.19 20:54 2 - 2  
Liverpool (Sane4Ek8) - Manchester City(Xshilito) 11.19 22:18 1 - 1  
Liverpool (Sane4Ek8) - Manchester Utd.(Fearggwp) 11.19 21:42 3 - 0  
Liverpool (Sane4Ek8) - Tottenham (Blackstar98) 11.19 20:30 1 - 1  
Man. Utd. (Dangerdim77) - Chelsea (D1psen) 11.19 07:36 1 - 1  
Man. Utd. (Dangerdim77) - Liverpool (Orlovsky1) 11.19 08:48 0 - 2  
Man. Utd. (Dangerdim77) - Manchester City (Nikkitta) 11.19 07:00 0 - 0  
Man. Utd. (Dangerdim77) - Tottenham (White_Boy1927) 11.19 08:24 2 - 1  
Manchester City (Nikkitta - Chelsea (D1psen) 11.19 08:24 1 - 3  
Manchester City (Nikkitta - Liverpool (Orlovsky1) 11.19 07:36 4 - 1  
Manchester City (Nikkitta - Man. Utd. (Dangerdim77) 11.19 08:00 0 - 1  
Manchester City (Nikkitta - Tottenham (White_Boy1927) 11.19 07:12 2 - 2  
Manchester City(Upcake22) - Liverpool (Dm1trena) 11.19 13:00 0 - 2  
Manchester City(Upcake22) - Manchester Utd. (Olle) 11.19 12:36 2 - 0  
Manchester City(Upcake22) - Tottenham (Inquisitor) 11.19 13:24 0 - 1  
Manchester City(Xshilito) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 11.19 22:06 1 - 2  
Manchester City(Xshilito) - Liverpool (Sane4Ek8) 11.19 21:18 1 - 3  
Manchester City(Xshilito) - Manchester Utd.(Fearggwp) 11.19 20:54 1 - 2  
Manchester City(Xshilito) - Tottenham (Blackstar98) 11.19 21:42 4 - 1  
Manchester Utd. (Olle) - Chelsea (Genad) 11.19 13:00 1 - 1  
Manchester Utd. (Olle) - Liverpool (Dm1trena) 11.19 12:48 1 - 1  
Manchester Utd. (Olle) - Manchester City(Upcake22) 11.19 13:36 0 - 3  
Manchester Utd. (Olle) - Tottenham (Inquisitor) 11.19 12:12 0 - 0  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 11.19 21:30 0 - 3  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Liverpool (Sane4Ek8) 11.19 20:42 2 - 2  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Manchester City(Xshilito) 11.19 21:54 0 - 2  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Tottenham (Blackstar98) 11.19 21:06 1 - 2  
Tottenham (Blackstar98) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 11.19 21:18 2 - 1  
Tottenham (Blackstar98) - Liverpool (Sane4Ek8) 11.19 21:30 2 - 2  
Tottenham (Blackstar98) - Manchester City(Xshilito) 11.19 20:42 1 - 1  
Tottenham (Blackstar98) - Manchester Utd.(Fearggwp) 11.19 22:06 2 - 2  
Tottenham (Inquisitor) - Chelsea (Genad) 11.19 12:48 2 - 0  
Tottenham (Inquisitor) - Liverpool (Dm1trena) 11.19 13:36 1 - 1  
Tottenham (Inquisitor) - Manchester City(Upcake22) 11.19 12:24 0 - 1  
Tottenham (Inquisitor) - Manchester Utd. (Olle) 11.19 13:12 0 - 3  
Tottenham (White_Boy1927) - Chelsea (D1psen) 11.19 08:48 1 - 2  
Tottenham (White_Boy1927) - Liverpool (Orlovsky1) 11.19 07:00 2 - 2  
Tottenham (White_Boy1927) - Man. Utd. (Dangerdim77) 11.19 07:24 2 - 4  
Tottenham (White_Boy1927) - Manchester City (Nikkitta) 11.19 08:12 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Olom) - Montpellier (Vito) 11.19 20:40 5 - 2  
Bordeaux (Olom) - Nantes (Quavo) 11.19 19:58 1 - 2  
Bordeaux (Olom) - Rennes (Iceman) 11.19 20:26 1 - 2  
Bordeaux (Olom) - Strasbourg (Praym) 11.19 20:54 4 - 0  
Lille (Sima) - Lyon (Indra13_27) 11.19 20:26 2 - 2  
Lille (Sima) - Marseille (Weeman) 11.19 20:40 1 - 1  
Lille (Sima) - Monaco (Unknown) 11.19 20:54 1 - 4  
Lille (Sima) - Nice (Void) 11.19 19:58 0 - 1  
Lyon (Indra13_27) - Lille (Sima) 11.19 21:36 0 - 1  
Lyon (Indra13_27) - Marseille (Weeman) 11.19 20:54 0 - 4  
Lyon (Indra13_27) - Monaco (Unknown) 11.19 21:22 3 - 1  
Lyon (Indra13_27) - Nice (Void) 11.19 20:40 2 - 2  
Marseille (Weeman) - Lille (Sima) 11.19 19:30 2 - 2  
Marseille (Weeman) - Lyon (Indra13_27) 11.19 19:44 2 - 1  
Marseille (Weeman) - Monaco (Unknown) 11.19 21:08 3 - 1  
Marseille (Weeman) - Nice (Void) 11.19 21:22 3 - 1  
Monaco (Unknown) - Lille (Sima) 11.19 19:44 1 - 1  
Monaco (Unknown) - Lyon (Indra13_27) 11.19 20:12 3 - 1  
Monaco (Unknown) - Marseille (Weeman) 11.19 19:58 1 - 0  
Monaco (Unknown) - Nice (Void) 11.19 21:36 3 - 3  
Montpellier (Vito) - Bordeaux (Olom) 11.19 19:30 1 - 0  
Montpellier (Vito) - Nantes (Quavo) 11.19 21:22 0 - 2  
Montpellier (Vito) - Rennes (Iceman) 11.19 19:44 3 - 2  
Montpellier (Vito) - Strasbourg (Praym) 11.19 21:08 1 - 3  
Nantes (Quavo) - Bordeaux (Olom) 11.19 21:08 4 - 0  
Nantes (Quavo) - Montpellier (Vito) 11.19 20:12 4 - 1  
Nantes (Quavo) - Rennes (Iceman) 11.19 19:30 2 - 2  
Nantes (Quavo) - Strasbourg (Praym) 11.19 20:26 2 - 3  
Nice (Void) - Lille (Sima) 11.19 21:08 2 - 1  
Nice (Void) - Lyon (Indra13_27) 11.19 19:30 5 - 3  
Nice (Void) - Marseille (Weeman) 11.19 20:12 2 - 1  
Nice (Void) - Monaco (Unknown) 11.19 20:26 5 - 2  
Rennes (Iceman) - Bordeaux (Olom) 11.19 21:36 1 - 3  
Rennes (Iceman) - Montpellier (Vito) 11.19 20:54 3 - 1  
Rennes (Iceman) - Nantes (Quavo) 11.19 20:40 4 - 1  
Rennes (Iceman) - Strasbourg (Praym) 11.19 21:22 1 - 3  
Strasbourg (Praym) - Bordeaux (Olom) 11.19 19:44 2 - 2  
Strasbourg (Praym) - Montpellier (Vito) 11.19 19:58 1 - 1  
Strasbourg (Praym) - Nantes (Quavo) 11.19 21:36 1 - 3  
Strasbourg (Praym) - Rennes (Iceman) 11.19 20:12 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Sima) - Dortmund (Indra13_27) 11.19 17:56 1 - 1  
Bayern München (Sima) - Leverkusen (Void) 11.19 17:28 2 - 0  
Bayern München (Sima) - RB Leipzig (Weeman) 11.19 18:10 3 - 2  
Dortmund (Indra13_27) - Bayern München (Sima) 11.19 19:06 1 - 4  
Dortmund (Indra13_27) - Leverkusen (Void) 11.19 18:10 0 - 2  
Dortmund (Indra13_27) - Mönchengladbach (Unknown) 11.19 18:52 1 - 4  
E. Frankfurt (Vito) - Hertha BSC (Praym) 11.19 18:38 1 - 1  
E. Frankfurt (Vito) - Hoffenheim (Olom) 11.19 17:00 0 - 1  
E. Frankfurt (Vito) - Wolfsburg (Quavo) 11.19 18:52 1 - 1  
Hertha BSC (Praym) - E. Frankfurt (Vito) 11.19 17:28 1 - 3  
Hertha BSC (Praym) - Hoffenheim (Olom) 11.19 17:14 2 - 2  
Hertha BSC (Praym) - Mainz (Iceman) 11.19 17:42 0 - 1  
Hertha BSC (Praym) - Wolfsburg (Quavo) 11.19 19:06 1 - 1  
Hoffenheim (Olom) - E. Frankfurt (Vito) 11.19 18:10 4 - 0  
Hoffenheim (Olom) - Mainz (Iceman) 11.19 17:56 2 - 2  
Hoffenheim (Olom) - Wolfsburg (Quavo) 11.19 17:28 2 - 1  
Leverkusen (Void) - Bayern München (Sima) 11.19 18:38    
Leverkusen (Void) - Dortmund (Indra13_27) 11.19 17:00 0 - 2  
Leverkusen (Void) - Mönchengladbach (Unknown) 11.19 17:56 1 - 5  
Leverkusen (Void) - RB Leipzig (Weeman) 11.19 17:42 3 - 2  
Mainz (Iceman) - Hertha BSC (Praym) 11.19 18:52 2 - 2  
Mainz (Iceman) - Hoffenheim (Olom) 11.19 19:06 0 - 6  
Mainz (Iceman) - Wolfsburg (Quavo) 11.19 18:10 0 - 2  
Mönchengladbach (Unknown) - Bayern München (Sima) 11.19 17:14 4 - 2  
Mönchengladbach (Unknown) - Dortmund (Indra13_27) 11.19 17:42 2 - 0  
Mönchengladbach (Unknown) - Leverkusen (Void) 11.19 19:06 3 - 3  
Mönchengladbach (Unknown) - RB Leipzig (Weeman) 11.19 17:28 1 - 2  
RB Leipzig (Weeman) - Bayern München (Sima) 11.19 17:00 2 - 4  
RB Leipzig (Weeman) - Dortmund (Indra13_27) 11.19 17:14 4 - 1  
RB Leipzig (Weeman) - Leverkusen (Void) 11.19 18:52 4 - 5  
RB Leipzig (Weeman) - Mönchengladbach (Unknown) 11.19 18:38 0 - 0  
Wolfsburg (Quavo) - E. Frankfurt (Vito) 11.19 17:42 5 - 2  
Wolfsburg (Quavo) - Hertha BSC (Praym) 11.19 17:56 3 - 3  
Wolfsburg (Quavo) - Hoffenheim (Olom) 11.19 18:38 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Barcelona (Ak) 11.19 00:40 1 - 2  
Ajax (Cobra4) - Internazionale (Crysis) 11.19 04:20 1 - 4  
Ajax (Cobra4) - Leverkusen (Pg) 11.19 20:40 1 - 4  
Ajax (Cobra4) - RB Leipzig (Panica) 11.19 03:00 1 - 2  
Ajax (Cobra4) - Sporting CP (Rafa) 11.19 23:00 0 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Bayern München (Moebius) 11.19 08:40 3 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Chelsea (Tommy) 11.19 07:20 0 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Napoli (Gosas) 11.19 10:00 0 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Panathinaikosz (Pjo) 11.19 11:00 5 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - PAOK (Andre) 11.19 12:20 2 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Valencia (Billiot) 11.19 05:00 2 - 2  
Barcelona (Ak) - Ajax (Cobra4) 11.19 23:20 0 - 1  
Barcelona (Ak) - Dortmund (Teok) 11.19 04:00 1 - 3  
Barcelona (Ak) - Internazionale (Crysis) 11.19 03:00 4 - 1  
Barcelona (Ak) - Leverkusen (Pg) 11.19 22:00 3 - 7  
Barcelona (Ak) - Milan (Val) 11.19 20:40 5 - 4  
Barcelona (Ak) - RB Leipzig (Panica) 11.19 01:40 4 - 4  
Barcelona (Ak) - Sporting CP (Rafa) 11.19 00:20 2 - 2  
Bayern München (Moebius) - Besiktas (Vasm) 11.19 05:20 2 - 2  
Bayern München (Moebius) - Chelsea (Tommy) 11.19 09:00 2 - 3  
Bayern München (Moebius) - Fenerbahce (Mitchef) 11.19 12:40 2 - 4  
Bayern München (Moebius) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.19 07:40 5 - 0  
Bayern München (Moebius) - PSV (Gorilla) 11.19 11:20 3 - 0  
Bayern München (Moebius) - Tottenham (Kot) 11.19 06:20 2 - 2  
Besiktas (Vasm) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.19 12:00 2 - 0  
Besiktas (Vasm) - Fenerbahce (Mitchef) 11.19 07:00 1 - 5  
Besiktas (Vasm) - Juventus (Ben) 11.19 13:00 4 - 1  
Besiktas (Vasm) - PAOK (Andre) 11.19 09:20 3 - 2  
Besiktas (Vasm) - PSV (Gorilla) 11.19 05:40 1 - 3  
Besiktas (Vasm) - Valencia (Billiot) 11.19 10:40 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - Besiktas (Vasm) 11.19 12:20 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - Fenerbahce (Mitchef) 11.19 11:20 1 - 1  
Chelsea (Tommy) - Juventus (Ben) 11.19 08:40 4 - 3  
Chelsea (Tommy) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.19 06:20 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - PSV (Gorilla) 11.19 10:00 4 - 4  
Chelsea (Tommy) - Tottenham (Kot) 11.19 05:00 2 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Dortmund (Teok) 11.19 01:20 0 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Internazionale (Crysis) 11.19 00:00 1 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Milan (Val) 11.19 23:40 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Porto (Zeus) 11.19 22:20 4 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Rangers (Chris X) 11.19 20:00 2 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Trabzonspor (Ang) 11.19 03:40 5 - 2  
Dortmund (Teok) - Barcelona (Ak) 11.19 20:00 1 - 3  
Dortmund (Teok) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.19 22:40 1 - 2  
Dortmund (Teok) - Manchester City (Poli) 11.19 03:40 1 - 4  
Dortmund (Teok) - Porto (Zeus) 11.19 01:00 1 - 0  
Dortmund (Teok) - Rangers (Chris X) 11.19 21:20 2 - 0  
Dortmund (Teok) - Trabzonspor (Ang) 11.19 02:20 0 - 5  
Fenerbahce (Mitchef) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.19 10:20 0 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Juventus (Ben) 11.19 11:40 5 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Panathinaikosz (Pjo) 11.19 06:40 2 - 5  
Fenerbahce (Mitchef) - PAOK (Andre) 11.19 08:00 3 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - PSV (Gorilla) 11.19 13:00 4 - 4  
Fenerbahce (Mitchef) - Valencia (Billiot) 11.19 09:20 3 - 2  
Internazionale (Crysis) - Ajax (Cobra4) 11.19 20:20 3 - 2  
Internazionale (Crysis) - Barcelona (Ak) 11.19 21:40 4 - 2  
Internazionale (Crysis) - Manchester City (Poli) 11.19 02:00 2 - 1  
Internazionale (Crysis) - Rangers (Chris X) 11.19 22:40 5 - 0  
Internazionale (Crysis) - Sporting CP (Rafa) 11.19 03:20 5 - 1  
Internazionale (Crysis) - Trabzonspor (Ang) 11.19 01:00 5 - 2  
Juventus (Ben) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.19 07:40 0 - 2  
Juventus (Ben) - Bayern München (Moebius) 11.19 10:00 1 - 1  
Juventus (Ben) - Napoli (Gosas) 11.19 11:20 1 - 3  
Juventus (Ben) - Panathinaikosz (Pjo) 11.19 12:40 3 - 4  
Juventus (Ben) - PAOK (Andre) 11.19 05:00 5 - 1  
Juventus (Ben) - Valencia (Billiot) 11.19 06:20 1 - 2  
Leverkusen (Pg) - Ajax (Cobra4) 11.19 03:20 5 - 4  
Leverkusen (Pg) - Barcelona (Ak) 11.19 02:00 4 - 1  
Leverkusen (Pg) - Manchester City (Poli) 11.19 23:00 6 - 2  
Leverkusen (Pg) - Rangers (Chris X) 11.19 00:40 5 - 2  
Leverkusen (Pg) - RB Leipzig (Panica) 11.19 20:20 3 - 2  
Leverkusen (Pg) - Sporting CP (Rafa) 11.19 21:40 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.19 06:00 0 - 5  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Besiktas (Vasm) 11.19 11:00 2 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Fenerbahce (Mitchef) 11.19 09:40 2 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Juventus (Ben) 11.19 07:20 3 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - PSV (Gorilla) 11.19 08:40 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Tottenham (Kot) 11.19 12:20 3 - 2  
Manchester City (Poli) - Ajax (Cobra4) 11.19 00:20 0 - 3  
Manchester City (Poli) - Dortmund (Teok) 11.19 21:00 1 - 4  
Manchester City (Poli) - Internazionale (Crysis) 11.19 22:00 4 - 5  
Manchester City (Poli) - Leverkusen (Pg) 11.19 01:40 1 - 3  
Manchester City (Poli) - Milan (Val) 11.19 02:40 0 - 2  
Manchester City (Poli) - Porto (Zeus) 11.19 04:00 1 - 2  
Manchester City (Poli) - RB Leipzig (Panica) 11.19 23:20 5 - 4  
Milan (Val) - Barcelona (Ak) 11.19 03:20 1 - 3  
Milan (Val) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.19 01:00 0 - 2  
Milan (Val) - Manchester City (Poli) 11.19 21:20 5 - 1  
Milan (Val) - Rangers (Chris X) 11.19 02:20 4 - 2  
Milan (Val) - Sporting CP (Rafa) 11.19 20:20 1 - 3  
Milan (Val) - Trabzonspor (Ang) 11.19 22:40 3 - 4  
Napoli (Gosas) - Bayern München (Moebius) 11.19 11:40 4 - 3  
Napoli (Gosas) - Besiktas (Vasm) 11.19 06:40 0 - 3  
Napoli (Gosas) - Chelsea (Tommy) 11.19 10:20 3 - 1  
Napoli (Gosas) - Fenerbahce (Mitchef) 11.19 05:20 2 - 2  
Napoli (Gosas) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.19 09:00 2 - 2  
Napoli (Gosas) - Tottenham (Kot) 11.19 08:00 3 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Bayern München (Moebius) 11.19 13:00 2 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Besiktas (Vasm) 11.19 08:00 3 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Chelsea (Tommy) 11.19 11:40 2 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.19 10:40 6 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Napoli (Gosas) 11.19 05:40 0 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Tottenham (Kot) 11.19 09:20 1 - 0  
PAOK (Andre) - Bayern München (Moebius) 11.19 05:40 2 - 4  
PAOK (Andre) - Chelsea (Tommy) 11.19 13:20 0 - 0  
PAOK (Andre) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.19 12:00 3 - 1  
PAOK (Andre) - Napoli (Gosas) 11.19 07:00 3 - 3  
PAOK (Andre) - Panathinaikosz (Pjo) 11.19 08:20 2 - 2  
PAOK (Andre) - Tottenham (Kot) 11.19 10:40 1 - 3  
Porto (Zeus) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.19 02:20 2 - 4  
Porto (Zeus) - Dortmund (Teok) 11.19 23:40 4 - 2  
Porto (Zeus) - Manchester City (Poli) 11.19 20:00 4 - 2  
Porto (Zeus) - Milan (Val) 11.19 00:00 3 - 0  
Porto (Zeus) - Rangers (Chris X) 11.19 03:40 3 - 2  
Porto (Zeus) - Trabzonspor (Ang) 11.19 21:20 3 - 1  
PSV (Gorilla) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.19 09:00 3 - 4  
PSV (Gorilla) - Juventus (Ben) 11.19 10:20 1 - 2  
PSV (Gorilla) - Napoli (Gosas) 11.19 12:40 4 - 2  
PSV (Gorilla) - Panathinaikosz (Pjo) 11.19 05:20 0 - 0  
PSV (Gorilla) - PAOK (Andre) 11.19 06:40 4 - 2  
PSV (Gorilla) - Valencia (Billiot) 11.19 07:40 2 - 1  
Rangers (Chris X) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.19 04:00 0 - 3  
Rangers (Chris X) - Dortmund (Teok) 11.19 02:40 1 - 4  
Rangers (Chris X) - Internazionale (Crysis) 11.19 01:20 0 - 5  
Rangers (Chris X) - Leverkusen (Pg) 11.19 23:20 4 - 4  
Rangers (Chris X) - Milan (Val) 11.19 22:20 2 - 0  
Rangers (Chris X) - Porto (Zeus) 11.19 21:00 1 - 4  
Rangers (Chris X) - RB Leipzig (Panica) 11.19 00:20 2 - 0  
RB Leipzig (Panica) - Ajax (Cobra4) 11.19 21:40 2 - 4  
RB Leipzig (Panica) - Barcelona (Ak) 11.19 23:00 2 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Leverkusen (Pg) 11.19 04:20 1 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Manchester City (Poli) 11.19 00:40 0 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Sporting CP (Rafa) 11.19 02:00 3 - 4  
Sporting CP (Rafa) - Ajax (Cobra4) 11.19 01:40 4 - 1  
Sporting CP (Rafa) - Internazionale (Crysis) 11.19 20:40 1 - 2  
Sporting CP (Rafa) - Leverkusen (Pg) 11.19 03:00 3 - 0  
Sporting CP (Rafa) - Milan (Val) 11.19 04:20 3 - 2  
Sporting CP (Rafa) - RB Leipzig (Panica) 11.19 22:00 4 - 2  
Tottenham (Kot) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.19 13:20 0 - 0  
Tottenham (Kot) - Besiktas (Vasm) 11.19 09:40 0 - 1  
Tottenham (Kot) - Fenerbahce (Mitchef) 11.19 08:20 2 - 3  
Tottenham (Kot) - Juventus (Ben) 11.19 06:00 0 - 1  
Tottenham (Kot) - PSV (Gorilla) 11.19 07:00 1 - 3  
Tottenham (Kot) - Valencia (Billiot) 11.19 12:00 3 - 2  
Trabzonspor (Ang) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.19 21:00 2 - 4  
Trabzonspor (Ang) - Dortmund (Teok) 11.19 22:20 1 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Internazionale (Crysis) 11.19 23:40 2 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Leverkusen (Pg) 11.19 00:00 5 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Milan (Val) 11.19 01:20 1 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Porto (Zeus) 11.19 02:40 3 - 1  
Valencia (Billiot) - Bayern München (Moebius) 11.19 07:20 2 - 3  
Valencia (Billiot) - Chelsea (Tommy) 11.19 06:00 4 - 2  
Valencia (Billiot) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.19 13:20 2 - 1  
Valencia (Billiot) - Napoli (Gosas) 11.19 08:20 1 - 3  
Valencia (Billiot) - Panathinaikosz (Pjo) 11.19 09:40 3 - 1  
Valencia (Billiot) - PAOK (Andre) 11.19 11:00 3 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Iceman) - Internazionale (Vito) 11.19 15:54 1 - 2  
Atalanta (Iceman) - Lazio (Praym) 11.19 16:22 3 - 3  
Atalanta (Iceman) - Milan (Olom) 11.19 16:36 3 - 5  
Atalanta (Iceman) - Napoli (Quavo) 11.19 15:40 2 - 2  
Fiorentina (Sima) - Sampdoria (Indra13_27) 11.19 15:26 2 - 1  
Fiorentina (Sima) - Sassuolo (Weeman) 11.19 15:40 0 - 1  
Fiorentina (Sima) - Udinese (Unknown) 11.19 15:54 2 - 2  
Internazionale (Vito) - Lazio (Praym) 11.19 16:08 3 - 1  
Internazionale (Vito) - Milan (Olom) 11.19 14:30 2 - 3  
Internazionale (Vito) - Napoli (Quavo) 11.19 16:22 1 - 6  
Lazio (Praym) - Internazionale (Vito) 11.19 14:58 3 - 1  
Lazio (Praym) - Milan (Olom) 11.19 14:44 2 - 2  
Lazio (Praym) - Napoli (Quavo) 11.19 16:36 0 - 3  
Milan (Olom) - Atalanta (Iceman) 11.19 15:26 2 - 2  
Milan (Olom) - Internazionale (Vito) 11.19 15:40 3 - 1  
Milan (Olom) - Lazio (Praym) 11.19 15:54 2 - 1  
Napoli (Quavo) - Lazio (Praym) 11.19 15:26 3 - 1  
Napoli (Quavo) - Milan (Olom) 11.19 16:08 4 - 3  
Parma (Void) - Fiorentina (Sima) 11.19 16:08 1 - 2  
Parma (Void) - Udinese (Unknown) 11.19 15:26 1 - 2  
Sampdoria (Indra13_27) - Fiorentina (Sima) 11.19 16:36 2 - 5  
Sampdoria (Indra13_27) - Parma (Void) 11.19 15:40 0 - 3  
Sampdoria (Indra13_27) - Udinese (Unknown) 11.19 16:22 1 - 6  
Sassuolo (Weeman) - Parma (Void) 11.19 16:22 2 - 1  
Sassuolo (Weeman) - Udinese (Unknown) 11.19 16:08 1 - 1  
Udinese (Unknown) - Fiorentina (Sima) 11.19 14:44 1 - 2  
Udinese (Unknown) - Parma (Void) 11.19 16:36 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Nht Newton Heath 11.19 07:55 3 - 3  
CFC Catalonia FC - Xal Xalinho FC 11.19 10:25 2 - 2  
Cfi Confession - CFC Catalonia FC 11.19 10:50 1 - 4  
Cfi Confession - Nht Newton Heath 11.19 08:45 2 - 0  
Dag Dages CF - NFC Nyancat FC 11.19 16:10 0 - 3  
Dag Dages CF - PSG Shemyakin Onze 11.19 17:00 3 - 3  
NFC Nyancat FC - Own Owned 11.19 14:55 2 - 1  
NFC Nyancat FC - Ptm Pikachu Team 11.19 17:25 0 - 1  
Nht Newton Heath - Pnz Im Not Over 11.19 11:15 3 - 6  
Nht Newton Heath - Xal Xalinho FC 11.19 09:35 1 - 2  
Own Owned - Dag Dages CF 11.19 18:15 1 - 0  
Own Owned - Ptm Pikachu Team 11.19 16:35 4 - 1  
Pnz Im Not Over - CFC Catalonia FC 11.19 09:10 3 - 3  
Pnz Im Not Over - Cfi Confession 11.19 10:00 2 - 4  
PSG Shemyakin Onze - NFC Nyancat FC 11.19 17:50 0 - 5  
PSG Shemyakin Onze - Own Owned 11.19 15:45 1 - 2  
Ptm Pikachu Team - Dag Dages CF 11.19 15:20 1 - 1  
Ptm Pikachu Team - PSG Shemyakin Onze 11.19 14:30 2 - 2  
Xal Xalinho FC - Cfi Confession 11.19 07:30 4 - 3  
Xal Xalinho FC - Pnz Im Not Over 11.19 08:20 2 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (D1Psen) - England (Dangerdim77) 11.19 10:46 1 - 5  
Argentina (D1Psen) - Italy (Orlovsky1) 11.19 10:22 2 - 2  
Argentina (D1Psen) - Netherlands (Nikkitta) 11.19 09:34 2 - 1  
Argentina (D1Psen) - Spain (White_Boy1927) 11.19 09:58 0 - 4  
England (Dangerdim77) - Argentina (D1Psen) 11.19 09:46 1 - 1  
England (Dangerdim77) - Italy (Orlovsky1) 11.19 10:58 2 - 2  
England (Dangerdim77) - Netherlands (Nikkitta) 11.19 09:10 1 - 2  
England (Dangerdim77) - Spain (White_Boy1927) 11.19 10:34 1 - 1  
Italy (Orlovsky1) - Argentina (D1Psen) 11.19 09:22 1 - 3  
Italy (Orlovsky1) - England (Dangerdim77) 11.19 09:58 1 - 4  
Italy (Orlovsky1) - Netherlands (Nikkitta) 11.19 10:46 1 - 3  
Italy (Orlovsky1) - Spain (White_Boy1927) 11.19 10:10 1 - 3  
Netherlands (Nikkitta) - Argentina (D1Psen) 11.19 10:34 1 - 1  
Netherlands (Nikkitta) - England (Dangerdim77) 11.19 10:10 0 - 2  
Netherlands (Nikkitta) - Italy (Orlovsky1) 11.19 09:46 3 - 0  
Netherlands (Nikkitta) - Spain (White_Boy1927) 11.19 09:22 2 - 3  
Spain (White_Boy1927) - Argentina (D1Psen) 11.19 10:58 2 - 0  
Spain (White_Boy1927) - England (Dangerdim77) 11.19 09:34 0 - 0  
Spain (White_Boy1927) - Italy (Orlovsky1) 11.19 09:10 2 - 0  
Spain (White_Boy1927) - Netherlands (Nikkitta) 11.19 10:22 1 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Dm1trena) - Brazil (Inquisitor) 11.19 14:46 0 - 0  
Belgium (Dm1trena) - France (Genad) 11.19 15:34 1 - 1  
Belgium (Dm1trena) - Germany (Olle) 11.19 15:58 0 - 5  
Brazil (Inquisitor) - Belgium (Dm1trena) 11.19 15:46 2 - 1  
Brazil (Inquisitor) - Germany (Olle) 11.19 15:22 2 - 1  
Brazil (Inquisitor) - Portugal (Upcake22) 11.19 14:34 1 - 1  
France (Genad) - Belgium (Dm1trena) 11.19 14:34 2 - 2  
France (Genad) - Brazil (Inquisitor) 11.19 15:58 1 - 1  
France (Genad) - Portugal (Upcake22) 11.19 15:22 0 - 0  
Germany (Olle) - Brazil (Inquisitor) 11.19 14:22 1 - 1  
Germany (Olle) - Portugal (Upcake22) 11.19 15:46 0 - 0  
Portugal (Upcake22) - Brazil (Inquisitor) 11.19 15:34 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Vrico) - Dortmund (Hotshot) 11.19 11:28 1 - 0  
Bayern München (Vrico) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 11.19 11:04 1 - 1  
Bayern München (Vrico) - Mönchengladbach(Bombi1T0) 11.19 10:16 1 - 1  
Bayern München (Vrico) - RB Leipzig (Laikingdast) 11.19 09:40 1 - 2  
Dortmund (Hotshot) - Bayern München (Vrico) 11.19 10:28 0 - 2  
Dortmund (Hotshot) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 11.19 10:40 1 - 1  
Dortmund (Hotshot) - RB Leipzig (Laikingdast) 11.19 11:16 0 - 2  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Bayern München (Vrico) 11.19 10:04 2 - 1  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Dortmund (Hotshot) 11.19 09:40 1 - 1  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Mönchengladbach(Bombi1T0) 11.19 11:28 0 - 0  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - RB Leipzig (Laikingdast) 11.19 10:52 5 - 0  
Mönchengladbach(Bombi1T0) - Bayern München (Vrico) 11.19 11:16 0 - 1  
Mönchengladbach(Bombi1T0) - Dortmund (Hotshot) 11.19 10:52 1 - 0  
Mönchengladbach(Bombi1T0) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 11.19 10:28 1 - 3  
Mönchengladbach(Bombi1T0) - RB Leipzig (Laikingdast) 11.19 10:04 0 - 2  
RB Leipzig (Laikingdast) - Bayern München (Vrico) 11.19 10:40 1 - 1  
RB Leipzig (Laikingdast) - Dortmund (Hotshot) 11.19 10:16 2 - 3  
RB Leipzig (Laikingdast) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 11.19 09:52 1 - 1  
RB Leipzig (Laikingdast) - Mönchengladbach(Bombi1T0) 11.19 11:04 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Boulevard_Prosp - Internazionale (Vrico) 11.19 07:54 2 - 2  
Atalanta (Boulevard_Prosp - Lazio (Laikingdast) 11.19 08:42 4 - 3  
Atalanta (Boulevard_Prosp - Milan (Bombi1T0) 11.19 09:18 1 - 0  
Atalanta (Boulevard_Prosp - Napoli (Hotshot) 11.19 07:30 1 - 2  
Internazionale (Vrico) - Atalanta (Boulevard_Prospect) 11.19 08:54 2 - 0  
Internazionale (Vrico) - Lazio (Laikingdast) 11.19 07:30 0 - 0  
Internazionale (Vrico) - Milan (Bombi1T0) 11.19 08:06 1 - 1  
Internazionale (Vrico) - Napoli (Hotshot) 11.19 09:18 4 - 0  
Lazio (Laikingdast) - Atalanta (Boulevard_Prospect) 11.19 07:42 1 - 4  
Lazio (Laikingdast) - Internazionale (Vrico) 11.19 08:30 4 - 2  
Lazio (Laikingdast) - Milan (Bombi1T0) 11.19 08:54 1 - 1  
Lazio (Laikingdast) - Napoli (Hotshot) 11.19 08:06 3 - 1  
Milan (Bombi1T0) - Atalanta (Boulevard_Prospect) 11.19 08:18 1 - 1  
Milan (Bombi1T0) - Internazionale (Vrico) 11.19 09:06 0 - 1  
Milan (Bombi1T0) - Lazio (Laikingdast) 11.19 07:54 0 - 0  
Milan (Bombi1T0) - Napoli (Hotshot) 11.19 08:42 0 - 1  
Napoli (Hotshot) - Atalanta (Boulevard_Prospect) 11.19 08:30 0 - 2  
Napoli (Hotshot) - Internazionale (Vrico) 11.19 08:18 0 - 1  
Napoli (Hotshot) - Lazio (Laikingdast) 11.19 09:06 5 - 0  
Napoli (Hotshot) - Milan (Bombi1T0) 11.19 07:42 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Univ. Catolica de Quito 11.19 20:30 0 - 2  
LDU Portoviejo - Orense Machala 11.19 22:45 1 - 2  
LDU Quito - Emelec Guayaquil 11.19 01:00 1 - 2  
Mushuc Runa - Olmedo 11.19 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Cambuur 11.19 21:00 0 - 2  
Telstar - Dordrecht 11.19 18:45 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Saipa Karaj 11.19 14:05 1 - 1  
Nassaji Mazandaran - Tractor Tabriz 11.19 13:40 1 - 1  
Sepahan - Aluminium Arak 11.19 13:50 1 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sareeh - Al-Hussein (JOR) 11.19 17:30 0 - 1  
FC Maan - Al-Aqaba 11.19 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Independiente Medellin 11.19 21:00 0 - 2  
Independiente SF - América de Cali 11.19 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Al-Sahel (KUW) 11.19 16:30 2 - 1  
Al-Shabab (KUW) - Kazma 11.19 14:00 0 - 1  
Burgan - Al-Tadhamon 11.19 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cancun FC - Celaya 11.19 02:30 0 - 2  
Correcaminos UAT - Atlante 11.19 04:05 1 - 2  
Tapatio - Pumas de Tabasco 11.19 00:00 4 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Monterrey 11.19 17:00 3 - 1  
Puebla - Juarez 11.19 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biolog Novokubanszk - SZKA Rosztov 11.19 12:00 1 - 6  
FK Krasznodar 3 - Kubany-Holding 11.19 14:30 1 - 5  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zvezda-2005 Perm 11.19 08:00 0 - 0  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plaza Amador - Tauro 11.19 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sol de America 11.19 23:30 2 - 5  
Labdarúgás (Perui bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - AD Cantolao 11.19 21:00 1 - 1  
Univ. San Martin - UTC de Cajamarca 11.19 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Huancayo 11.19 00:00 4 - 0  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Bukarest - Univ. Cluj 11.19 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sollentuna FF - Djurgarden 11.19 18:30 0 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nahda (KSA) - Al-Sahel 11.19 15:25 1 - 1  
Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanliurfaspor - Gümüshanespor 11.19 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Carabobo 11.19 01:00 4 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Metropolitanos Caracas 11.19 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Shanghai SIPG 11.19 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Mashal Mubarek 11.19 10:30 2 - 1  
Bukhoro - Qizilqum Zarafshon 11.19 11:30 1 - 1  
Lokomotív Taskent - AGMK Olmaliq 11.19 12:30 2 - 1  
MMA (Bellator 253, Uncasville)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Willis - M. Lemminger 11.19 22:15 1 - 0  
Je. Kennedy - M. Bessette 11.19 22:15 1 - 0  
R. Stots - Keith Lee 11.19 22:15 1 - 0  
S. Cauley - J. Markland 11.19 22:15 1 - 0  
S. de Bari - Jay Jay Wilson 11.19 22:15 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Hull FC 11.19 20:45 29 - 2  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Montana 11.19 17:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Incheon Air Jumbos 11.19 11:00 2 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Vampula Huittinen 11.19 17:30 3 - 0  
OrPo - Viesti Salo 11.19 17:30 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VCO Berlin - Herrsching 11.19 19:00 1 - 3  
Röplabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Stuttgart 11.19 18:00 3 - 1  
Schwerin - Dresden 11.19 16:30 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Komarno 11.19 18:30 3 - 2  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hicks - Mar. Gould 11.19 11:00 3 - 4  
All. Taylor - T. Un-Nooh 11.19 11:00 0 - 4  
B. Pinches - Yan Bingtao 11.19 11:00 1 - 4  
B. Woollaston - All. Carter 11.19 20:00 2 - 4  
B. Woollaston - Liang Wenbo 11.19 11:00 4 - 2  
Dav. Grace - Mic. White 11.19 11:00 4 - 3  
Ding Junhui - Yuan Sijun 11.19 11:00 4 - 0  
Dom. Dale - All. Carter 11.19 14:00 2 - 4  
I. Figueiredo - K. Maflin 11.19 20:00 1 - 4  
I. Figueiredo - Zhao Jianbo 11.19 14:00 4 - 3  
J. Higgins - Ding Junhui 11.19 22:35 1 - 4  
J. Higgins - Mat. Selt 11.19 16:20 4 - 0  
J. Trump - L. Brecel 11.19 14:00 4 - 3  
J. Trump - Mar. Gould 11.19 20:00 4 - 1  
K. Maflin - Ryan Day 11.19 14:00 4 - 1  
Kyr. Wilson - M. Holt 11.19 11:00 2 - 4  
M. Holt - Dav. Grace 11.19 20:00 3 - 4  
Mat. Stevens - R. O'Sullivan 11.19 16:50 2 - 4  
N. Saengkham - S. Maguire 11.19 11:00 4 - 0  
N. Saengkham - Sco. Donaldson 11.19 20:00 2 - 4  
Sco. Donaldson - Mark Allen 11.19 14:00 4 - 1  
T. Un-Nooh - R. O'Sullivan 11.19 22:05 2 - 4  
Yan Bingtao - Zhao Xintong 11.19 20:00 4 - 3  
Zhao Xintong - L. Kleckers 11.19 14:00 4 - 0  
Szumó (November Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akua - Endo 11.19 08:00    
Chiyonoo - Kotonowaka 11.19 08:00    
Chiyoshoma - Meisei 11.19 08:00    
Daieisho - Takayasu 11.19 08:00    
Kaisei - Kotoeko 11.19 08:00    
Kiribayama - Sadanoumi 11.19 08:00    
Kotoshoho - Okinoumi 11.19 08:00    
Mitakeumi - Terunofuji 11.19 08:00    
Myogiryu - Chiyonokuni 11.19 08:00    
Onosho - Kagayaki 11.19 08:00    
Ryuden - Shimanoumi 11.19 08:00    
Takakeisho - Takarafuji 11.19 08:00    
Tamawashi - Takanosho 11.19 08:00    
Tobizaru - Wakatakakage 11.19 08:00    
Tokushoryu - Chiyotairyu 11.19 08:00    
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP-vb, B csoport 2020 11.19 21:25    
D. Thiem - A. Rublev 11.19 15:05 0 - 2  
R. Nadal - S. Tsitsipas 11.19 21:25 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Mektic N - Kubot L / Melo M 11.19 13:00 1 - 2  
Ram R / Salisbury J - Krawietz K / Mies A 11.19 19:00 2 - 1  
Tenisz (Eastern European Champ.,ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Butulija - D. Savelev 11.19 09:00 2 - 0  
Bar. Stevens - D. Kekez 11.19 12:00 2 - 0  
D.N. Madaras - A. Kijametovic 11.19 09:00 2 - 0  
G. Markovic - P. Pjevcevic 11.19 17:05 0 - 2  
J.F. Angele - K. Kirci 11.19 13:55 2 - 0  
M. Basic - D.A. Tomescu 11.19 16:30 2 - 0  
Mats Hermans - R. Cungu 11.19 13:30 0 - 2  
T. Brkic - S. Agabigun 11.19 10:30 2 - 0  
T. Jotovski - P. Valsecchi 11.19 15:00 2 - 1  
Y. Erel - Luka Pavlovic 11.19 15:10    
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jes. de Jong - A. Tabilo 11.19 16:00 2 - 0  
O. Roca Batalla - Gon. Escobar 11.19 18:10 2 - 0  
P. Sousa - V. Kopriva 11.19 17:30 2 - 1  
R. Olivo - R. Carballes Baena 11.19 16:00 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrios VeraMT/TabiloA - Martos Gornes S / Munar J 11.19 19:30 0 - 2  
Martinez L / Meligeni Rod - Lindell C / Sakamoto P 11.19 00:10 2 - 0  
Matos R / Menezes J - Vervoort M / Vilella Mart 11.19 19:40 2 - 0  
Merino A / Varillas J P - Cervantes H./Roca Batalla 11.19 21:15 1 - 2  
Tenisz (Haabneeme, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Makarova - E. Jamshidi 11.19 14:50 2 - 1  
J. Cabaj Awad - E. Appleton 11.19 09:00 1 - 2  
K. Bartone - N.M. Schunk 11.19 10:25 2 - 0  
M. Nuudi - E. Malygina 11.19 11:45 0 - 2  
N. Breckova - D. Vismane 11.19 12:00 1 - 2  
S.J. Visscher - Lex. Stevens 11.19 11:50 2 - 1  
U. Eikeri - M. Kubka 11.19 09:00 2 - 1  
W. Baszak - D. Glanzer 11.19 09:00 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Andreev - L. Catarina 11.19 10:20    
D. Yevseyev - Stu. Parker 11.19 08:55 2 - 0  
De Carvalho Cardoso Alves - J. Choinski 11.19 08:25 2 - 0  
F. Diaz Acosta - Hanwen Li 11.19 08:40 2 - 0  
S. Fanselow - M. Hamou 11.19 10:30 0 - 2  
S. Shimabukuro - C. Denolly 11.19 08:45 1 - 2  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amiraghyan - A. Rusova 11.19 08:30 2 - 1  
Ayu. Koshiishi - I.L. Rosca 11.19 11:25 0 - 2  
M.E. Reasco Gonzalez - A.A. Rosca 11.19 11:00 0 - 2  
N. Khirin - M. Delai 11.19 10:05 2 - 0  
O. Gavrila - M. Laki 11.19 08:30 1 - 2  
O. Oliynykova - M. Colmegna 11.19 08:30 0 - 2  
S. Ochsner - S. Janicijevic 11.19 10:15 0 - 2  
S. Sakellaridi - R. Kölzer 11.19 08:30 0 - 2  
Tenisz (Las Palmas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Eala - L. Salden 11.19 10:55 1 - 2  
I. Burillo Escorihuela - Jani R-L. 11.19 11:00 1 - 2  
J. Niemeier - D. Parry 11.19 11:00 2 - 1  
K. Kanepi - P. Ormaechea 11.19 12:50 2 - 1  
K. von Deichmann - R. Hogenkamp 11.19 14:10 0 - 2  
L. Romero Gormaz - A. Zarycka 11.19 13:05 0 - 2  
M. Custic - M. Sherif Abdelaziz 11.19 13:55 1 - 2  
O. Selekhmeteva - A. Hesse 11.19 11:00 2 - 0  
Tenisz (Orlando, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - N. Chappell 11.19 18:00 2 - 0  
B. Fratangelo - M. Krueger 11.19 17:45 1 - 2  
E. Ymer - M. McDonald 11.19 16:00 0 - 2  
T. Monteiro - Bra. Nakashima 11.19 16:00 0 - 2  
Tenisz (Orlando, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galan D E / Harrison C - Doumbia S / Reboul F 11.19 17:50 0 - 2  
Hach Verdugo/Reyes-Varela - Tseng C H / Wu T-L 11.19 19:20 2 - 0  
Krueger M / Withrow J - Huey T / Redlicki M 11.19 21:15 2 - 0  
Polansky P / Popko D - Golubev A / Nedovyesov A 11.19 16:00 1 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - A. Karatsev 11.19 15:25 0 - 2  
I. Marchenko - H. Grenier 11.19 10:10    
J. Haerteis - I. Ivashka 11.19 11:00 0 - 2  
M. Klizan - T. Machac 11.19 14:20 0 - 2  
R. Marcora - J. Lenz 11.19 12:40 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Olivetti A - Geerts M / Lenz J 11.19 15:45 2 - 0  
Cressy M / Rinderknech A - Glasspool L / Lawson A 11.19 11:00 2 - 0  
Drzewiecki K / Walkow S - Forti F / Gaio F 11.19 14:05 1 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Cerretani J / Margaroli L 11.19 12:35 2 - 1  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bovy - Z. Bergs 11.19 12:00 2 - 0  
A. Setkic - R. Bertola 11.19 09:00    
F. Vilardo - G. Onclin 11.19 09:00 2 - 1  
J. von der Schulenburg - Vla. Orlov 11.19 10:10 0 - 2  
K-M. Maamoun - K. Stevenson 11.19 09:00 2 - 0  
M. Navone - N. Visker 11.19 09:00 2 - 1  
S. Banthia - E. Crepaldi 11.19 10:15 0 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brogan - G. Morlet 11.19 11:55 0 - 2  
F. Prati - D. Mishina 11.19 12:40 0 - 2  
I. Shymanovich - J. Aney 11.19 09:00    
I. Shymanovich - J. Garland 11.19 09:00    
J. Garland - A. Ulyashchenko 11.19 09:00 2 - 1  
J. Ortenzi - L. Havlickova 11.19 09:55 2 - 1  
Jas. Conway - E. Avanesyan 11.19 09:00 2 - 1  
L. Boskovic - L. Sun 11.19 10:00 0 - 2  
P. Bakhmutkina - A. Zolotareva 11.19 11:35 2 - 1  
Tenisz (Villena, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jorda Sanchis - P. Cachin 11.19 09:45 0 - 2  
G. Quinzi - C. Lopez Montagud 11.19 12:25    
L. Ouahab - H.V.N. Rune 11.19 12:00 2 - 1  
M. Perchicot - R. Brancaccio 11.19 09:50 2 - 0  
M. Trungelliti - D-A. Barreto Sanchez 11.19 11:45 2 - 0  
N. Alvarez Varona - J. Barranco Cosano 11.19 11:00    
N. Borges - P. Martin Tiffon 11.19 10:00 1 - 2  
N. Sanchez-Izquierdo - I. Gakhov 11.19 12:10 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Isahakyan - G. Hunanyan 11.19 12:30 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gegham Hunanyan/Arayik Hu - Poghosyan R / Poghosyan H 11.19 13:50 0 - 2  
Nazaretyan E/KhachatryanA - Isahakyan G / Isahakyan S 11.19 14:30 2 - 1  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Hunanyan G / Dzavaryan H 11.19 09:10 1 - 2  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Stepanyan M 11.19 07:50 2 - 1  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan S / Stepanyan M 11.19 08:30 2 - 0  

 

2020.11.18.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ermilov - V. Chahur 11.18 11:30 1 - 3  
A. Ermilov - V. Zhulyabin 11.18 09:30 1 - 3  
A. Frolov - P. Ziuzikov 11.18 14:15 3 - 2  
A. Girevenkov - N. Lyfenko 11.18 23:45 3 - 0  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 11.18 19:15 3 - 2  
A. Ilin - V. Nemashkalo 11.18 23:45 3 - 0  
A. Innazarov - V. Rakhmanov 11.18 20:15 1 - 3  
A. Innazarov - Vla. Fedorov 11.18 18:45 2 - 3  
A. Libackiy - M. Pronkin 11.18 10:15 0 - 3  
A. Lobanov - A. Frolov 11.18 14:45 1 - 3  
A. Lobanov - P. Ziuzikov 11.18 16:15 0 - 3  
A. Menshikov - D. Balakin 11.18 18:00 3 - 1  
A. Sadkov - S. Kulikov 11.18 08:15 3 - 1  
A. Shmakov - S. Kulikov 11.18 07:15 3 - 1  
A. Suntsov - D. Molodtsov 11.18 02:15 3 - 1  
A. Uezdin - A. Suntsov 11.18 01:15 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Girevenkov 11.18 22:45 3 - 1  
A.V. Poprocky - M. Sverdlov 11.18 13:30 0 - 3  
A.V. Poprocky - V. Rachkov 11.18 15:30 0 - 3  
Ale. Alekseev - A.V. Poprocky 11.18 15:00 3 - 2  
Ale. Petrov - D. Sayanov 11.18 01:30 1 - 3  
Ale. Petrov - N. Zhurba 11.18 23:30 2 - 3  
Ale. Petrov - P. Ziuzikov 11.18 00:30 0 - 3  
And. Kirilenko - O. Shagarov 11.18 01:15 1 - 3  
D. Balakin - V. Chernov 11.18 19:00 3 - 0  
D. Petrochenko - F.M. Eroshov 11.18 00:45 1 - 3  
D. Petrochenko - I. Soldatov 11.18 01:45 1 - 3  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 11.18 22:15 3 - 0  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 11.18 00:00 3 - 1  
D. Sayanov - N. Zhurba 11.18 22:00 3 - 0  
D.A. Mikheev - I. Afanasyev 11.18 12:15 3 - 2  
D.A. Mikheev - Y. Troyanov 11.18 10:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 11.18 17:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 11.18 19:45 3 - 1  
E. Anisimov - G. Karpovkin 11.18 07:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - S. Myagkov 11.18 01:00 0 - 3  
E. Kalashnikov - A. Frolov 11.18 15:45 3 - 2  
E. Kalashnikov - A. Lobanov 11.18 13:45 0 - 3  
G. Karpovkin - I. Sergeevich 11.18 07:30 3 - 1  
G.V. Vahnin - A. Libackiy 11.18 10:45 3 - 2  
I. Afanasyev - I. Minchenkov 11.18 11:15 3 - 1  
I. Minchenkov - D.A. Mikheev 11.18 09:45 3 - 1  
I. Minchenkov - Y. Troyanov 11.18 11:45 3 - 2  
I. Poletaev - O. Nikiforov 11.18 07:15 3 - 0  
I. Sergeevich - E. Anisimov 11.18 06:00 0 - 3  
Ilya Novikov - D. Molodtsov 11.18 00:45 2 - 3  
Ilya Novikov - N. Tarasenkov 11.18 01:45 3 - 0  
K. Churin - N. Sukharnikov 11.18 23:15 3 - 2  
M. Cheklin - A. Innazarov 11.18 17:45 3 - 2  
M. Cheklin - Vla. Fedorov 11.18 19:45 1 - 3  
M. Pronkin - R. Khomenko 11.18 11:15 3 - 2  
M. Sverdlov - Ale. Alekseev 11.18 16:00 1 - 3  
M. Sverdlov - V. Rachkov 11.18 14:30 2 - 3  
N. Sukharnikov - V. Nemashkalo 11.18 22:15 3 - 0  
N. Tarasenkov - A. Uezdin 11.18 00:15 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 11.18 07:45 2 - 3  
O. Shagarov - F.M. Eroshov 11.18 02:15 3 - 2  
P. Vshivkov - E. Anisimov 11.18 08:00 0 - 3  
P. Vshivkov - I. Sergeevich 11.18 06:30 3 - 1  
P. Ziuzikov - E. Kalashnikov 11.18 15:15 3 - 0  
R. Khomenko - A. Libackiy 11.18 11:45 3 - 0  
R. Khomenko - G.V. Vahnin 11.18 09:45 3 - 1  
R. Pavlenko - Ale. Petrov 11.18 22:30 3 - 1  
S. Homutov - A. Arutiunyan 11.18 06:45 1 - 3  
S. Homutov - I. Poletaev 11.18 08:15 1 - 3  
S. Kulikov - V. Selkin 11.18 07:45 1 - 3  
S. Myagkov - P. Ziuzikov 11.18 02:00 3 - 0  
S. Nikulin - A. Gribkov 11.18 20:15 3 - 1  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 11.18 18:45 2 - 3  
S. Ogay - D. Sayanov 11.18 23:00 3 - 1  
S. Ogay - R. Pavlenko 11.18 21:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 11.18 18:15 3 - 1  
V. Chahur - V. Chernov 11.18 10:00 3 - 1  
V. Chernov - A. Ermilov 11.18 11:00 3 - 2  
V. Chernov - A. Menshikov 11.18 19:30 3 - 0  
V. Chernov - Z. Abanokov 11.18 17:30 0 - 3  
V. Rachkov - Ale. Alekseev 11.18 14:00 3 - 1  
V. Rakhmanov - M. Cheklin 11.18 19:15 3 - 0  
V. Selkin - A. Shmakov 11.18 06:45 3 - 1  
V. Zhulyabin - V. Chahur 11.18 10:30 3 - 2  
V. Zhulyabin - V. Chernov 11.18 12:00 3 - 1  
Vla. Fedorov - V. Rakhmanov 11.18 18:15 2 - 3  
Y. Troyanov - I. Afanasyev 11.18 10:15 3 - 1  
Z. Abanokov - A. Menshikov 11.18 18:30 1 - 3  
Z. Abanokov - D. Balakin 11.18 20:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kondratova - Taty. Morozova 11.18 16:15 3 - 2  
A. Kondratova - V. Kandybina 11.18 14:45 3 - 2  
K. Korzunova - A. Kondratova 11.18 13:45 2 - 3  
K. Korzunova - V. Kandybina 11.18 15:45 3 - 2  
Taty. Morozova - K. Korzunova 11.18 15:15 0 - 3  
V. Kandybina - Taty. Morozova 11.18 14:15 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barkalov - V. Batenko 11.18 19:50 3 - 1  
A. Brezitskiy - I. Yanishevskiy 11.18 16:15 3 - 0  
A. Brezitskiy - S. Harenko 11.18 17:25 3 - 0  
A. Brezitskiy - V. Shepel 11.18 15:35 3 - 1  
A. Chaplyanka - And. Zaitsev 11.18 00:05 3 - 2  
A. Dzyabura - D. Baystryuchenko 11.18 12:45 0 - 3  
A. Dzyabura - D. Derevinskyi 11.18 11:35 3 - 1  
A. Dzyabura - Dmi. Lebed 11.18 07:30 2 - 3  
A. Dzyabura - S. Kinash 11.18 09:50 1 - 3  
A. Guchok - A. Krysak 11.18 22:45 0 - 3  
A. Khvysiuk - B. Zdrobylko 11.18 23:15 3 - 0  
A. Kuharchuk - I. Matsehora 11.18 15:20 3 - 2  
A. Kuharchuk - S. Hilitukha 11.18 17:05 3 - 2  
A. Kuharchuk - V. Klimov 11.18 19:25 2 - 3  
A. Levadniy - A. Molochko 11.18 20:50 2 - 3  
A. Levadniy - D. Shcherbak 11.18 19:40 3 - 1  
A. Levadniy - O. Tkachenko 11.18 21:25 3 - 0  
A. Levadniy - S. Zemyancev 11.18 20:15 3 - 0  
A. Molochko - D. Shcherbak 11.18 20:20 3 - 0  
A. Molochko - S. Zemyancev 11.18 19:10 3 - 1  
A. Naida - R. Reznichenko 11.18 16:05 3 - 0  
A. Naida - Spartak Abalmaz 11.18 19:35 3 - 1  
A. Naida - V. Grushko 11.18 17:15 0 - 3  
A. Riabukhin - A. Chermensky 11.18 14:25 3 - 2  
A. Riabukhin - D. Kebalo 11.18 08:00 2 - 3  
A. Riabukhin - D. Simonchuk 11.18 10:55 0 - 3  
A. Selin - A. Dzyabura 11.18 13:55 0 - 3  
A. Selin - D. Baystryuchenko 11.18 10:25 1 - 3  
A. Selin - Dmi. Lebed 11.18 08:40 3 - 1  
A. Selin - S. Kinash 11.18 12:10 3 - 0  
A. Tsikhotskiy - A. Kuharchuk 11.18 20:00 1 - 3  
A. Tsikhotskiy - I. Matsehora 11.18 16:30 2 - 3  
A. Tsikhotskiy - S. Hilitukha 11.18 18:50 3 - 0  
A. Tsikhotskiy - V. Klimov 11.18 17:40 1 - 3  
B. Kohut - Evg. Kibka 11.18 09:05 2 - 3  
B. Kohut - Ivan May 11.18 12:35 3 - 2  
B. Kohut - O. Horbanenko 11.18 10:15 1 - 3  
B. Kohut - V. Melnik 11.18 11:25 3 - 2  
D. Baystryuchenko - D. Derevinskyi 11.18 09:15 3 - 0  
D. Baystryuchenko - Dmi. Lebed 11.18 15:05 2 - 3  
D. Drobov - A. Kotik 11.18 08:45 1 - 3  
D. Drobov - O. Belskyi 11.18 09:55 3 - 0  
D. Drobov - V. Nechyporuk 11.18 12:15 3 - 0  
D. Drobov - Y. Schepanskiy 11.18 11:05 3 - 0  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 11.18 09:25 2 - 3  
D. Dubrovin - Vol. Maksuta 11.18 08:15 1 - 3  
D. Halai - A. Barkalov 11.18 18:40 3 - 0  
D. Halai - V. Batenko 11.18 14:35 0 - 3  
D. Halai - Vad. Sidorenko 11.18 16:20 1 - 3  
D. Kebalo - A. Chermensky 11.18 09:10 3 - 1  
D. Kebalo - D. Simonchuk 11.18 15:00 0 - 3  
D. Lohosha - V. Kotov 11.18 10:40 1 - 3  
D. Lohosha - V. Malashevsky 11.18 08:20 1 - 3  
D. Protsenko - S. Rutskiy 11.18 08:30 1 - 3  
D. Protsenko - U. Sandulenko 11.18 10:50 1 - 3  
D. Simonchuk - A. Chermensky 11.18 13:15 3 - 1  
Dmi. Lebed - D. Derevinskyi 11.18 13:20 2 - 3  
I. Kuznetsov - V. Solovey 11.18 23:05 3 - 2  
I. Semeniuk - A. Chaplyanka 11.18 02:35 1 - 3  
I. Solovyov - M. Uchen 11.18 18:10 1 - 3  
I. Solovyov - N. Zinov 11.18 17:00 2 - 3  
I. Solovyov - S. Gergelyuk 11.18 15:50 1 - 3  
I. Solovyov - V. Krivenko 11.18 19:20 3 - 1  
I. Yanishevskiy - S. Harenko 11.18 15:40 3 - 2  
I. Yanishevskiy - V. Shepel 11.18 16:50 3 - 1  
Ivan May - Evg. Kibka 11.18 07:55 1 - 3  
Ivan May - O. Horbanenko 11.18 12:00 2 - 3  
Ivan May - V. Melnik 11.18 09:40 3 - 2  
M. Presnyakov - R. Reznichenko 11.18 17:50 3 - 1  
M. Presnyakov - V. Grushko 11.18 15:30 3 - 0  
M. Rikun - D. Protsenko 11.18 09:40 3 - 1  
M. Rikun - S. Rutskiy 11.18 12:00 3 - 2  
M. Rikun - U. Sandulenko 11.18 07:55 0 - 3  
M. Samaray - A. Barkalov 11.18 16:55 1 - 3  
M. Samaray - D. Halai 11.18 19:15 3 - 0  
M. Samaray - V. Batenko 11.18 15:45 3 - 2  
M. Samaray - Vad. Sidorenko 11.18 18:05 2 - 3  
M. Skhabovskyi - A. Antonyk 11.18 00:15 3 - 0  
M. Skhabovskyi - M. Tsikhotskiy 11.18 01:15 3 - 1  
M. Tsikhotskiy - M. Marchuk 11.18 00:45 3 - 1  
M. Uchen - N. Zinov 11.18 15:15 3 - 0  
M. Uchen - S. Gergelyuk 11.18 17:35 3 - 2  
N. Rubcov - V. Volokhov 11.18 23:35 2 - 3  
N. Zinov - S. Gergelyuk 11.18 19:55 1 - 3  
O. Belskyi - A. Kotik 11.18 12:50 3 - 1  
O. Horbanenko - Evg. Kibka 11.18 13:10 2 - 3  
O. Kalynevych - D. Lohosha 11.18 11:15 3 - 0  
O. Kalynevych - P. Chyzh 11.18 12:25 0 - 3  
O. Kalynevych - V. Kotov 11.18 08:55 1 - 3  
O. Kalynevych - V. Malashevsky 11.18 10:05 3 - 1  
O. Semenets - R. Rybachuk 11.18 03:05 1 - 3  
O. Tkachenko - A. Molochko 11.18 19:45 3 - 1  
O. Tkachenko - D. Shcherbak 11.18 19:05 2 - 3  
O. Tkachenko - S. Zemyancev 11.18 20:55 2 - 3  
O. Tkachuk - N. Sidorak 11.18 10:45 0 - 3  
O. Tkachuk - P. Pidleteichuk 11.18 08:25 2 - 3  
Ole. Kovalov - A. Chermensky 11.18 11:30 1 - 3  
Ole. Kovalov - A. Riabukhin 11.18 09:45 3 - 1  
Ole. Kovalov - D. Kebalo 11.18 12:40 2 - 3  
Ole. Kovalov - D. Simonchuk 11.18 07:25 3 - 2  
P. Chyzh - D. Lohosha 11.18 09:30 3 - 2  
P. Chyzh - V. Kotov 11.18 07:45 3 - 1  
P. Chyzh - V. Malashevsky 11.18 11:50 1 - 3  
P. Pidleteichuk - N. Sidorak 11.18 13:05 3 - 0  
P. Tsolik - R. Vakarash 11.18 17:45 2 - 3  
P. Tsolik - Y. Vorsulyak 11.18 15:25 1 - 3  
P. Vasylchuk - A. Brezitskiy 11.18 17:55 0 - 3  
P. Vasylchuk - I. Yanishevskiy 11.18 17:20 3 - 0  
P. Vasylchuk - S. Harenko 11.18 16:45 3 - 2  
P. Vasylchuk - V. Shepel 11.18 16:10 0 - 3  
S. Filatov - D. Dubrovin 11.18 10:00 2 - 3  
S. Filatov - M. Lytvynenko 11.18 07:40 0 - 3  
S. Filatov - Vol. Maksuta 11.18 08:50 1 - 3  
S. Harenko - V. Shepel 11.18 18:00 3 - 2  
S. Hilitukha - I. Matsehora 11.18 18:15 3 - 2  
S. Hilitukha - V. Klimov 11.18 15:55 1 - 3  
S. Kinash - D. Baystryuchenko 11.18 08:05 1 - 3  
S. Kinash - D. Derevinskyi 11.18 14:30 0 - 3  
S. Kinash - Dmi. Lebed 11.18 11:00 3 - 1  
S. Rutskiy - U. Sandulenko 11.18 13:10 1 - 3  
S. Zemyancev - D. Shcherbak 11.18 21:30 3 - 0  
Ser. Maksimiv - N. Sidorak 11.18 07:50 3 - 1  
Ser. Maksimiv - O. Tkachuk 11.18 09:35 3 - 1  
Ser. Maksimiv - P. Pidleteichuk 11.18 11:55 1 - 3  
Spartak Abalmaz - M. Presnyakov 11.18 16:40 2 - 3  
Spartak Abalmaz - R. Reznichenko 11.18 14:55 1 - 3  
Spartak Abalmaz - V. Grushko 11.18 19:00 1 - 3  
V. Aksenin - P. Tsolik 11.18 18:20 0 - 3  
V. Aksenin - R. Vakarash 11.18 16:00 0 - 3  
V. Aksenin - V. Ivasiv 11.18 19:30 1 - 3  
V. Aksenin - Y. Vorsulyak 11.18 17:10 2 - 3  
V. Bosak - A. Krysak 11.18 23:45 3 - 2  
V. Grushko - R. Reznichenko 11.18 20:10 2 - 3  
V. Ivasiv - P. Tsolik 11.18 16:35 1 - 3  
V. Ivasiv - R. Vakarash 11.18 14:50 3 - 1  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 11.18 18:55 3 - 1  
V. Klimov - I. Matsehora 11.18 20:35 0 - 3  
V. Krivenko - M. Uchen 11.18 16:25 0 - 3  
V. Krivenko - N. Zinov 11.18 18:45 1 - 3  
V. Krivenko - S. Gergelyuk 11.18 14:40 1 - 3  
V. Malashevsky - V. Kotov 11.18 13:00 3 - 2  
V. Melnik - Evg. Kibka 11.18 10:50 3 - 0  
V. Melnik - O. Horbanenko 11.18 08:30 0 - 3  
V. Nechyporuk - A. Kotik 11.18 07:35 1 - 3  
V. Nechyporuk - Y. Schepanskiy 11.18 09:20 3 - 2  
V. Solovey - V. Volokhov 11.18 22:35 2 - 3  
V. Tokar - D. Protsenko 11.18 11:25 3 - 0  
V. Tokar - M. Rikun 11.18 12:35 3 - 1  
V. Tokar - S. Rutskiy 11.18 10:15 1 - 3  
V. Tokar - U. Sandulenko 11.18 09:05 0 - 3  
V. Zharskiy - N. Sidorak 11.18 09:00 3 - 2  
V. Zharskiy - O. Tkachuk 11.18 11:20 3 - 2  
V. Zharskiy - P. Pidleteichuk 11.18 10:10 3 - 2  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 11.18 12:30 3 - 2  
Vad. Sidorenko - A. Barkalov 11.18 15:10 3 - 0  
Vad. Sidorenko - V. Batenko 11.18 17:30 3 - 0  
Vit. Vovk - A. Riabukhin 11.18 12:05 3 - 1  
Vit. Vovk - D. Kebalo 11.18 10:20 1 - 3  
Vit. Vovk - D. Simonchuk 11.18 08:35 2 - 3  
Vit. Vovk - Ole. Kovalov 11.18 13:50 0 - 3  
Vol. Maksuta - M. Lytvynenko 11.18 10:35 3 - 2  
Y. Schepanskiy - A. Kotik 11.18 10:30 3 - 1  
Y. Schepanskiy - O. Belskyi 11.18 08:10 3 - 2  
Y. Vorsulyak - R. Vakarash 11.18 20:05 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goloveshkin - A. Gutnichenko 11.18 16:45 2 - 3  
A. Goloveshkin - A. Khoroshko 11.18 20:15 3 - 2  
A. Gutnichenko - Alek. Rodin 11.18 16:15 2 - 3  
A. Gutnichenko - P. Cherednichenko 11.18 19:45 2 - 3  
A. Khoroshko - Alek. Rodin 11.18 18:45 3 - 0  
A. Khoroshko - P. Kolesnik 11.18 15:15 3 - 1  
Alek. Rodin - A. Goloveshkin 11.18 18:15 3 - 1  
Alek. Rodin - O. Saenko 11.18 14:45 0 - 3  
Ant. Popov - K. Kirsanov 11.18 10:30 1 - 3  
Ant. Popov - R. Derypaska 11.18 11:00 3 - 0  
Ant. Popov - V. Yunchyk 11.18 09:30 3 - 2  
B. Oleksenko - S. Vedmid 11.18 10:00 3 - 1  
D. Lukander - V. Boychuk 11.18 21:20 0 - 3  
D. Lukander - Yur. Rybakov 11.18 22:30 3 - 2  
I. Chernetskiy - N. Ozhiganov 11.18 14:00 2 - 3  
I. Chernetskiy - S. Kireev 11.18 17:30 2 - 3  
I. Chernetskiy - Vit. Gusev 11.18 19:00 2 - 3  
I. Chernetskiy - Vla. Gorelov 11.18 15:30 2 - 3  
K. Kirsanov - Ant. Popov 11.18 07:30 0 - 3  
Lev. Kuzyo - A. Fedorchenko 11.18 23:55 3 - 1  
M. Butkov - B. Oleksenko 11.18 09:30 0 - 3  
M. Butkov - S. Vedmid 11.18 11:00 2 - 3  
M. Butkov - V. Grushko 11.18 10:30 3 - 2  
M. Chukanov - I. Chernetskiy 11.18 19:30 2 - 3  
M. Chukanov - N. Ozhiganov 11.18 16:00 3 - 2  
M. Chukanov - Vla. Gorelov 11.18 18:00 3 - 2  
N. Ozhiganov - V. Khamurda 11.18 18:00 3 - 2  
N. Ozhiganov - Vla. Kovalenko 11.18 20:00 3 - 2  
O. Saenko - A. Gutnichenko 11.18 14:15 1 - 3  
O. Saenko - P. Kolesnik 11.18 17:45 3 - 2  
Oleg Shapovalov - V. Zubko 11.18 08:00 3 - 0  
P. Cherednichenko - A. Khoroshko 11.18 15:45 3 - 2  
P. Cherednichenko - O. Saenko 11.18 19:15 0 - 3  
P. Kolesnik - A. Goloveshkin 11.18 13:45 1 - 3  
P. Kolesnik - P. Cherednichenko 11.18 17:15 0 - 3  
R. Derypaska - Ant. Popov 11.18 08:00 3 - 1  
R. Derypaska - K. Kirsanov 11.18 09:00 3 - 0  
S. Kireev - N. Ozhiganov 11.18 13:30 2 - 3  
S. Kireev - V. Khamurda 11.18 18:30 3 - 1  
S. Vedmid - M. Butkov 11.18 08:00 2 - 3  
S. Vedmid - V. Grushko 11.18 09:00 0 - 3  
V. Boychuk - Yur. Rybakov 11.18 23:40 3 - 1  
V. Grushko - B. Oleksenko 11.18 08:30 2 - 3  
V. Grushko - M. Butkov 11.18 07:30 3 - 0  
V. Khamurda - I. Chernetskiy 11.18 15:00 3 - 2  
V. Khamurda - M. Chukanov 11.18 16:30 3 - 1  
V. Khamurda - Vla. Gorelov 11.18 20:00 2 - 3  
V. Misevra - Oleg Shapovalov 11.18 09:30 0 - 3  
V. Sazhnev - A. Fedorchenko 11.18 22:45 2 - 3  
V. Sazhnev - Lev. Kuzyo 11.18 21:35 3 - 0  
V. Strelets - D. Lukander 11.18 23:05 3 - 2  
V. Strelets - V. Boychuk 11.18 21:55 0 - 3  
V. Strelets - Yur. Rybakov 11.18 20:45 1 - 3  
V. Zubko - Oleg Shapovalov 11.18 11:00 3 - 1  
Vit. Gusev - M. Chukanov 11.18 14:00 3 - 1  
Vit. Gusev - S. Kireev 11.18 19:30 3 - 0  
Vit. Gusev - V. Khamurda 11.18 16:00 0 - 3  
Vit. Gusev - Vla. Kovalenko 11.18 17:30 0 - 3  
Vla. Gorelov - N. Ozhiganov 11.18 18:30 2 - 3  
Vla. Gorelov - S. Kireev 11.18 16:30 1 - 3  
Vla. Gorelov - Vit. Gusev 11.18 17:00 3 - 0  
Vla. Gorelov - Vla. Kovalenko 11.18 19:00 1 - 3  
Vla. Kovalenko - I. Chernetskiy 11.18 17:00 3 - 1  
Vla. Kovalenko - S. Kireev 11.18 15:30 3 - 1  
Vla. Kovalenko - V. Khamurda 11.18 13:30 0 - 3  
Y. Kryvorotko - A. Fedorchenko 11.18 21:00 3 - 1  
Y. Kryvorotko - Lev. Kuzyo 11.18 22:10 3 - 2  
Y. Kryvorotko - V. Sazhnev 11.18 23:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yushkevich - D. Rafikova 11.18 19:30 2 - 3  
A. Yushkevich - G. Burceva 11.18 16:30 3 - 0  
D. Rafikova - A. Yushkevich 11.18 15:00 0 - 3  
D. Rafikova - E. Ostroverkhova 11.18 16:00 3 - 0  
D. Rafikova - G. Burceva 11.18 14:00 3 - 0  
E. Ostroverkhova - A. Yushkevich 11.18 14:30 1 - 3  
E. Ostroverkhova - G. Burceva 11.18 15:30 3 - 0  
G. Burceva - A. Yushkevich 11.18 18:00 0 - 3  
M. Dotsenko - M. Shaybel 11.18 09:45 1 - 3  
M. Dotsenko - Vik. Zaytseva 11.18 08:45 2 - 3  
M. Dotsenko - Y. Emelyanenko 11.18 08:15 3 - 1  
M. Shaybel - Vik. Zaytseva 11.18 07:45 2 - 3  
M. Shaybel - Y. Emelyanenko 11.18 09:15 3 - 1  
Vik. Zaytseva - Y. Emelyanenko 11.18 10:15 0 - 3  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Drammen 11.18 19:00 9 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NC Dinos - Doosan Bears (2.m.) 11.18 10:30 4 - 5  
Darts (Grand Slam, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - R. Searle 11.18 18:40 5 - 3  
S. Whitlock - A. Gawlas 11.18 16:00 5 - 4  
Darts (Grand Slam, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - Jus. Pipe 11.18 16:40 5 - 2  
Rob Cross - L. Humphries 11.18 19:25 5 - 2  
Darts (Grand Slam, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - Glen Durrant 11.18 17:10 5 - 2  
J. Wattimena - D. Heta 11.18 18:00 4 - 5  
Darts (Grand Slam, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - Way. Warren 11.18 17:35 5 - 1  
N. Aspinall - Ric. Evans 11.18 19:05 5 - 1  
E-Sport (CSGO, ESL Championnat National)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apologis Esport - LDLC OL 11.18 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Nine to Five,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Giants Gaming 11.18 15:00 0 - 2  
Espada - Galaxy Racer Esports 11.18 20:15 2 - 0  
K23 - Coppenhagen Flames 11.18 13:15 1 - 2  
Sg.pro - Pact 11.18 18:10 0 - 2  
SJ Gaming - SKADE 11.18 12:00 0 - 2  
Team Heretics - Nexus Gaming 11.18 17:20 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Svenska Elitserien)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fightclub - Lilmix 11.18 21:00 0 - 1  
Greshjerna - Fightclub 11.18 19:00 0 - 1  
Prima Esport - Flisk 11.18 19:00 0 - 1  
Vinkelparty - Aura 11.18 20:00 1 - 0  
Vinkelparty - Lemondogs 11.18 21:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,CyberGoldenLeague,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard Legion Esports - Natus Vincere Junior 11.18 15:30 0 - 2  
Nexus Gaming - Giants Gaming 11.18 11:50 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Esport Rhein-Neckar 11.18 19:15 1 - 0  
Esport Rhein-Neckar - Alternate Attax 11.18 20:25 0 - 1  
Sprout - Touch The Crown 11.18 21:20 1 - 0  
Touch The Crown - Sprout 11.18 22:30 0 - 1  
E-Sport (CSGO,Polska LE-Mistrzowska GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izako Boars - Illuminar Gaming 11.18 21:00 0 - 2  
Wisla Krakow - Liquid Biceps 11.18 18:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Sparking Arrow Gaming 11.18 07:00 2 - 0  
Invictus Gaming - Team Aster 11.18 09:00 0 - 2  
Psg.lgd - Vici Gaming 11.18 12:05 1 - 2  
E-Sport (Dota2, Realms Collide)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midas Club - Infinity Esports 11.18 23:30 1 - 1  
Omega Gaming - Quincy Crew 11.18 01:15 2 - 0  
Thunder Predator - Omega Gaming 11.18 21:25 0 - 2  
E-Sport (Dota2,CDA-FDC Pro Champ.,Gr.St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Sparking Arrow Gaming 11.18 12:05 2 - 1  
Vici Gaming - Royal Never Give Up 11.18 10:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 2,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Men - Live TO Win 11.18 16:00    
Ninjas In Pyjamas - Yellow Submarine 11.18 16:15 1 - 2  
Team Empire - Nemiga Gaming 11.18 13:20 0 - 2  
Winstrike Team - Gambit Esports 11.18 10:00 1 - 2  
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
eStar Pro - Turnso Gaming 11.18 13:00 2 - 3  
Hero Jiuj - GK Gaming 11.18 10:00 2 - 3  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Hurricane - Old And Bored 11.18 22:00 2 - 0  
Obey Alliance - Avoided 11.18 21:00 2 - 1  
Sheer Cold - New Kings 11.18 23:00 0 - 2  
Young And Beautiful - Ex Oblivione 11.18 20:00 2 - 0  
E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
American Tornado - Drifters 11.18 23:00 2 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Nurmon Jymy 11.18 17:30 11 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Slevik 11.18 19:30 4 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Pixbo Wallenstam 11.18 18:30 7 - 3  
Linköping - Kalmarsund 11.18 19:00 4 - 7  
Växjö - Höllviken 11.18 18:30    
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Benfica 11.18 21:30 1 - 4  
Braga - Modicus Sandim 11.18 22:00 3 - 0  
Fundao - Dinamo Sanjoanense 11.18 21:30 4 - 2  
Leoes Porto Salvo - Candoso 11.18 20:00 3 - 2  
Sporting CP - Viseu 11.18 20:00 5 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Ribera Navarra 11.18 20:00 3 - 3  
Jaen - Betis 11.18 19:30 3 - 7  
Levante - Barcelona 11.18 20:30 2 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FPS - TUTO 11.18 17:30 0 - 2  
Heinolan Peliitat - KeuPa 11.18 17:30 3 - 4  
Imatra Ketterä - Jokipojat 11.18 17:30 3 - 3  
Kajaanin Hokki - RoKi 11.18 17:30 2 - 2  
Kokkolan Hermes - IPK 11.18 17:30 4 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Jukurit 11.18 17:30 11 - 1  
Hämeenlinna - JYP 11.18 17:30 1 - 1  
Ilves - Kookoo 11.18 17:30 6 - 1  
Turku PS - Kalpa 11.18 17:30 2 - 2  
Ässät - Lahti Pelicans 11.18 17:30 3 - 5  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Szarjarka Karaganda 11.18 12:00 1 - 2  
Gornyak Rudnyij - Almati 11.18 12:00 3 - 5  
Kulager Petropavlovszk - Nomad 11.18 12:00 3 - 3  
Temirtau - Bejbarisz Atirau 11.18 09:00 3 - 0  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Torpedo Kamenogorszk 11.18 12:00 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Red Star Kunlun 11.18 17:30    
SZKA Szentpétervár - Traktor Cseljabinszk 11.18 17:30 0 - 1  
Szpartak Moszkva - Szeversztal Cserepovec 11.18 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Torun 11.18 18:30 0 - 1  
Jégkorong (Magenta Sport Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Düsseldorf 11.18 19:30 4 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Jugra Hanti-Manszijszk 2 11.18 14:30 6 - 2  
Dinamo Riga 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 11.18 12:00 1 - 3  
Dinamo Szentpétervár 2 - Szahalinszkije Akulj 11.18 16:30 1 - 1  
SZKA-Varjagi - Tajfun Usszurijszk 11.18 17:00 5 - 0  
Tolpar Ufa - Rubin Tyumeny 2 11.18 13:00 3 - 2  
Vityaz Podolszk 2 - Kapitan Sztupino 11.18 17:00 4 - 2  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Hasle-Lören 11.18 19:00 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Narvik - Lillehammer 11.18 18:30 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Linz 11.18 19:15 5 - 3  
Fehérvár - Vienna Capitals 11.18 19:15 3 - 3  
Südtirol Bolzano - Bratislava Capitals 11.18 20:15 6 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Tingsryd 11.18 19:00 7 - 5  
Väsby - Västervik 11.18 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Liptovsky Mikulas 11.18 18:00 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Metallurg Novokuznyeck 11.18 16:30 3 - 3  
CSZK Szamara - Ermak Angarszk 11.18 16:00 3 - 4  
Izssztal Izsevszk - Tambov 11.18 16:00 2 - 4  
Lada Toljatti - Szokol Krasznojarszk 11.18 16:00 1 - 2  
Molot Perm - Rosztov 11.18 15:30 0 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Burany Voronyezs 11.18 16:30 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MZT Szkopje - Borac Banja Luka 11.18 17:00 99 - 75  
Zlatibor Cajetina - Helios Domzale 11.18 21:00 80 - 73  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - La Union Formosa 11.18 23:00 81 - 91  
Instituto Cordoba - Libertad Sunchales 11.18 20:30 96 - 81  
Libertad Sunchales - Comunicaciones Mercedes 11.18 01:30 93 - 79  
Regatas Corrientes - Ciclista Olimpico 11.18 15:00 77 - 64  
San Martin Corrientes - Atenas Cordoba 11.18 18:00 93 - 78  
Kosárlabda (Argentin bajnokság,Déli csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Mar del Plata - Bahia Blanca 11.18 15:00 78 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Perth 11.18 10:00 65 - 78  
Melbourne Boomers - Canberra Capitals 11.18 08:00 50 - 67  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Sassari 11.18 20:00 84 - 91  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Keravnosz Nicosia 11.18 18:30 96 - 69  
Tofas Bursa - Dijon 11.18 18:00 68 - 68, h.u. 81 - 87  
Kosárlabda (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Brindisi 11.18 18:30 93 - 71  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerrado - Bauru 11.18 22:30 81 - 83  
Mogi das Cruzes - Sao Paulo 11.18 00:00 75 - 112  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Bristol 11.18 20:30 65 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Pardubice 11.18 18:00 75 - 73  
Kolin - Olomoucko 11.18 17:45 98 - 85  
Ostrava - Opava 11.18 17:00 94 - 106  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Zabiny Brno 11.18 18:00 95 - 52  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Seoul Knights 11.18 11:00 84 - 65  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Hawks (Highlander - Boston (Aphex) 11.18 09:24 69 - 80  
Boston (Aphex) - Houston (88Fireburn) 11.18 08:12 66 - 59  
Denver (Shiva) - Atlanta Hawks (Highlander) 11.18 10:00 56 - 64  
Denver (Shiva) - Boston (Aphex) 11.18 07:00 26 - 52  
Denver (Shiva) - Houston (88Fireburn) 11.18 07:36 45 - 48  
Houston (88Fireburn) - Atlanta Hawks (Highlander) 11.18 08:48 70 - 65  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Bulls (Jiggling) - Cleveland Cavaliers (Kub_07) 11.18 15:42 37 - 32  
Chicago Bulls (Jiggling) - Orlando Magic (Bumblebee) 11.18 16:54 62 - 58  
Cleveland Cavaliers (Kub_ - Chicago Bulls (Jiggling) 11.18 17:30 46 - 55  
Cleveland Cavaliers (Kub_ - Indiana (Aphex) 11.18 15:06 40 - 53  
Indiana (Aphex) - Chicago Bulls (Jiggling) 11.18 16:18 58 - 48  
Indiana (Aphex) - Cleveland Cavaliers (Kub_07) 11.18 16:54 51 - 45  
Indiana (Aphex) - Orlando Magic (Bumblebee) 11.18 17:30 68 - 74  
Orlando Magic (Bumblebee) - Chicago Bulls (Jiggling) 11.18 15:06 53 - 52  
Orlando Magic (Bumblebee) - Cleveland Cavaliers (Kub_07) 11.18 16:18 57 - 45  
Orlando Magic (Bumblebee) - Indiana (Aphex) 11.18 15:42 75 - 63  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (88Fireburn) - Sacramento (Highlander) 11.18 12:48 67 - 69  
Memphis (88Fireburn) - San Antonio (Shiva) 11.18 13:24 56 - 38  
Minnesota (Zo0M) - Oklahoma City (Ever) 11.18 22:36 43 - 40  
Minnesota (Zo0M) - Phoenix Suns (Jiggling) 11.18 22:00 58 - 54  
New Orleans (Aphex) - Memphis (88Fireburn) 11.18 12:12 48 - 38  
New Orleans (Aphex) - San Antonio (Shiva) 11.18 12:48 52 - 41  
Phoenix Suns (Jiggling) - Oklahoma City (Ever) 11.18 23:12 49 - 52  
Phoenix Suns (Jiggling) - Utah (Tranquil) 11.18 22:36 39 - 50  
Sacramento (Highlander) - Memphis (88Fireburn) 11.18 11:00 51 - 66  
Sacramento (Highlander) - New Orleans (Aphex) 11.18 13:24 59 - 63  
Sacramento (Highlander) - San Antonio (Shiva) 11.18 12:12 63 - 53  
San Antonio (Shiva) - Memphis (88Fireburn) 11.18 11:36 39 - 41  
San Antonio (Shiva) - New Orleans (Aphex) 11.18 11:00 41 - 55  
Utah (Tranquil) - Minnesota (Zo0M) 11.18 23:12 48 - 55  
Utah (Tranquil) - Oklahoma City (Ever) 11.18 22:00 51 - 33  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - ASVEL Lyon-Villeurbanne 11.18 20:00 76 - 75  
Olimpia Milano - Crvena zvezda 11.18 20:45 79 - 87  
Real Madrid - Maccabi TA 11.18 18:30 79 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Mornar 11.18 20:30 77 - 75  
Buducnost Podgorica - Unicaja Malaga 11.18 19:00 66 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Lietkabelis 11.18 17:30 94 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Olimpija Ljubljana 11.18 21:00 90 - 82  
Promitheasz Patra - Bursaspor 11.18 18:30    
Trento - Nanterre 11.18 20:00 75 - 75, h.u. 102 - 104  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Helsinki Seagulls 11.18 17:30 101 - 102  
Kauhajoen Karhu - Nokia 11.18 17:30 77 - 67  
Korihait Uusikaupunki - Ura Kaarina 11.18 17:30 90 - 94  
KTP Kotka - Lahti 11.18 17:30 85 - 91  
Salon Vilpas - Kouvot Kouvola 11.18 17:30 105 - 72  
Tampere Pyrintö - Lapuan Kobrat 11.18 17:30 95 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Roche Vendee 11.18 20:30 92 - 75  
Lyon - Charnay-les-Macon 11.18 19:00 107 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Philippine Cup,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts (1.m.) 11.18 11:30 96 - 79  
TNT KaTropa - Phoenix Fuelmasters(1.m.) 11.18 08:45 95 - 92  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Kolosszosz Rodosz 11.18 19:00 66 - 65  
PAOK - Lavrio 11.18 14:00 83 - 65  
Kosárlabda (Horvát bajn.,női, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ragusa Dubrovnik - Split 11.18 15:30 67 - 48  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabok - Dubrava Zágráb 11.18 19:00 92 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Beer Sheva 11.18 17:55 86 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Zielona Gora 11.18 19:30 87 - 101  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - BEAC 11.18 18:00 86 - 55  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Cantu 11.18 18:00 89 - 82  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boncourt - Massagno 11.18 19:30 73 - 90  
Monthey - Nyon 11.18 19:30 106 - 81  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvik - EOS Lund 11.18 17:00 85 - 73  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - Prievidza 11.18 18:00    
Levice - Svit 11.18 18:00    
Lucenec - Handlova 11.18 18:00    
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SKP B. Bystrica - Samorin 11.18 18:00 62 - 65  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Sporting - Nacional (4.m.) 11.18 23:15 83 - 66  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tartu Ulikool - Rakvere Tarvas 11.18 18:00 72 - 93  
TTU Tallinn - Kalev/Cramo 11.18 18:30 67 - 81  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Breszt Meskov 11.18 18:45 29 - 29  
Porto - Paris SG 11.18 18:45 31 - 34  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Veszprém 11.18 18:45 27 - 33  
PPD Zágráb - Motor Zaporozsje 11.18 20:45 23 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Dukla Praha 11.18 17:10 29 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Nyköbing F. 11.18 20:00 23 - 20  
Herning-Ikast - Skanderborg 11.18 18:00 34 - 18  
Köbenhavn - Ajax Köbenhavn 11.18 20:00 25 - 18  
Randers - Esbjerg 11.18 18:00 25 - 33  
Silkeborg - Horsens 11.18 20:00 23 - 24  
Viborg - Odense 11.18 20:00 23 - 32  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - BK-46 11.18 18:00 28 - 29  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Billere - Pontault-Combault 11.18 18:00 26 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Toulon 11.18 18:00 28 - 29  
Chambray Touraine - Fleury Loiret 11.18 20:00 36 - 24  
Dijon - Metz 11.18 18:00 27 - 32  
Issy Paris - Nantes 11.18 19:00 30 - 28  
Merignac - Saint-Amand 11.18 20:00 26 - 26  
Nice - Besancon 11.18 20:30 31 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Tarnow 11.18 19:00 28 - 19  
Piotrkow Trybunalski - Chrobry Glogow 11.18 17:00 28 - 29  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 11.18 17:30 30 - 32  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Sokol Pisek 11.18 18:00 40 - 14  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Csurgó 11.18 18:00 28 - 26  
Gyöngyös - Cegléd 11.18 18:00 30 - 24  
Szeged - Eger 11.18 18:00 47 - 27  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottenlund SK - Falk Horten 11.18 16:45 29 - 36  
Stavanger IF - Herulf Moss 11.18 18:00 30 - 30  
Vikhammer - Fold St. Hallvard 11.18 16:30 28 - 31  
Kézilabda (Norvég 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algard - Randesund 11.18 18:30 31 - 21  
Follo - Fjellhammer 11.18 18:00 32 - 20  
Nordstrand - Grane Arendal 11.18 18:00 27 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Drammen 11.18 18:30 28 - 36  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Storhamar 11.18 18:00 20 - 35  
Kristiansand - Raelingen 11.18 18:30 45 - 19  
Tertnes Bergen - Flint 11.18 18:30 33 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Wilhelmshaven 11.18 19:30 32 - 26  
Dormagen - Konstanz 11.18 19:30 31 - 25  
Eisenach - Emsdetten 11.18 19:30 24 - 23  
Elbflorenz - Grosswallstadt 11.18 17:00 30 - 33  
Ferndorf - Hamm-Westfalen 11.18 19:30 27 - 21  
Hamburg - Fürstenfeldbruck 11.18 20:00 27 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bietigheim 11.18 19:30    
Metzingen - Thüringer HC 11.18 19:30 34 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - AGU-Adjif 11.18 17:30 39 - 24  
Zvezda Zvenyigorod - Lucs Moszkva 11.18 17:00 46 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Anaitasuna 11.18 20:30 28 - 24  
Logrono La Rioja - Cisne BM 11.18 19:00 34 - 23  
Nava - Benidorm 11.18 20:00 25 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Winterthur 11.18 19:00 24 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Helsingborg 11.18 19:00 29 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Boden 11.18 19:00 27 - 19  
Höör - Skuru 11.18 19:00 22 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvenka - Proleter Zrenjanin 11.18 19:00 25 - 33  
Spartak Vojput - Vojvodina 11.18 18:00 19 - 39  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Deinze 11.18 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Benfica 11.18 19:30 1 - 2  
Gornik Leczna - Apollon Limasszol 11.18 17:30 2 - 1  
NSA Szófia - Spartak Subotica 11.18 13:00 0 - 7  
Valur - Glasgow City 11.18 15:00 1 - 1  
ZNK Pomurje - FTC 11.18 13:00 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Athlético PR 11.18 23:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Palmeiras SP 11.18 23:00 2 - 2  
Gremio RS - Cuiaba 11.18 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - La Serena 11.18 21:00 1 - 2  
Curico Unido - Universidad de Concepcion 11.18 14:30 2 - 2  
Dep. Union La Calera - Universidad de Chile 11.18 23:15 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Sima) - Atl. Madrid (Critic) 11.18 12:14 2 - 2  
Ajax (Sima) - Porto (Unknown) 11.18 12:28 1 - 4  
Ajax (Sima) - RB Leipzig (Alex_1333) 11.18 12:42 2 - 5  
Atalanta (Stig) - Ajax (Sima) 11.18 12:56 5 - 0  
Atalanta (Stig) - Atl. Madrid (Critic) 11.18 13:38 3 - 2  
Atalanta (Stig) - Porto (Unknown) 11.18 12:42 3 - 2  
Atl. Madrid (Critic) - Ajax (Sima) 11.18 13:24 4 - 1  
Atl. Madrid (Critic) - Atalanta (Stig) 11.18 12:28 1 - 3  
Atl. Madrid (Critic) - RB Leipzig (Alex_1333) 11.18 12:56 3 - 4  
Atl. Madrid (Oolancer) - Chelsea (Quavo) 11.18 12:28 4 - 2  
Atl. Madrid (Oolancer) - Dortmund (Praym) 11.18 13:24 2 - 0  
Atl. Madrid (Oolancer) - Internazionale (Dimqaa) 11.18 12:56 6 - 3  
Chelsea (Quavo) - Atl. Madrid (Oolancer) 11.18 13:38 2 - 0  
Chelsea (Quavo) - Dortmund (Praym) 11.18 12:56 2 - 3  
Chelsea (Quavo) - Manchester Utd. (Walker) 11.18 12:42 4 - 3  
Dinamo Kijev (Oolancer) - Lokom. Moszkva (Skripp) 11.18 22:28 5 - 1  
Dinamo Kijev (Oolancer) - Rennes (Alback) 11.18 22:42 0 - 3  
Dortmund (Praym) - Atl. Madrid (Oolancer) 11.18 12:14 1 - 2  
Dortmund (Praym) - Internazionale (Dimqaa) 11.18 12:42 1 - 0  
Dortmund (Praym) - Manchester Utd. (Walker) 11.18 12:28 4 - 1  
FC Bruges (Lacoste) - Istanbul Basaksehir (Nixtape) 11.18 22:42 3 - 2  
FC Bruges (Lacoste) - Mönchengladbach (Dinototli) 11.18 22:00 2 - 2  
FC Bruges (Lacoste) - Sahtar Doneck (Indra13_27) 11.18 22:56 5 - 2  
Internazionale (Dimqaa) - Dortmund (Praym) 11.18 13:52 1 - 3  
Internazionale (Dimqaa) - Manchester Utd. (Walker) 11.18 13:24 3 - 3  
Lokom. Moszkva (Skripp) - Rennes (Alback) 11.18 22:14 3 - 2  
Manchester Utd. (Walker) - Chelsea (Quavo) 11.18 13:52 1 - 4  
Manchester Utd. (Walker) - Dortmund (Praym) 11.18 13:38 1 - 0  
Marseille (Indenfor) - FC Bruges (Lacoste) 11.18 22:28 3 - 3  
Marseille (Indenfor) - Istanbul Basaksehir (Nixtape) 11.18 23:10 3 - 2  
Marseille (Indenfor) - Mönchengladbach (Dinototli) 11.18 22:56 1 - 4  
Mönchengladbach (Dinototl - FC Bruges (Lacoste) 11.18 23:10 2 - 1  
Olympiacos Piraeus (Fagur - Lokom. Moszkva (Skripp) 11.18 23:10 5 - 1  
Olympiacos Piraeus (Fagur - Rennes (Alback) 11.18 22:56 1 - 1  
Olympiacos Piraeus (Fagur - Salzburg (Olom) 11.18 22:28 0 - 3  
Porto (Unknown) - Ajax (Sima) 11.18 13:38 1 - 1  
Porto (Unknown) - Atalanta (Stig) 11.18 13:52 3 - 3  
Porto (Unknown) - RB Leipzig (Alex_1333) 11.18 12:14 2 - 1  
RB Leipzig (Alex_1333) - Ajax (Sima) 11.18 13:52 6 - 2  
RB Leipzig (Alex_1333) - Porto (Unknown) 11.18 13:24 1 - 3  
Rennes (Alback) - Salzburg (Olom) 11.18 23:10 1 - 2  
Sahtar Doneck (Indra13_27 - Marseille (Indenfor) 11.18 22:14 1 - 3  
Salzburg (Olom) - Dinamo Kijev (Oolancer) 11.18 22:56 2 - 3  
Salzburg (Olom) - Lokom. Moszkva (Skripp) 11.18 22:42 4 - 1  
Salzburg (Olom) - Rennes (Alback) 11.18 22:00 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Milan (Walker) - Benfica (Oolancer) 11.18 07:00 4 - 4  
AC Milan (Walker) - Leicester (Praym) 11.18 08:38 2 - 0  
AC Milan (Walker) - Real Sociedad (Dimqaa) 11.18 07:14 0 - 3  
AC Milan (Walker) - Villarreal (Quavo) 11.18 08:52 0 - 1  
Benfica (Oolancer) - AC Milan (Walker) 11.18 08:10 0 - 2  
Benfica (Oolancer) - Leicester (Praym) 11.18 08:24 4 - 1  
Leicester (Praym) - AC Milan (Walker) 11.18 07:28 0 - 1  
Real Sociedad (Dimqaa) - AC Milan (Walker) 11.18 08:24 1 - 2  
Real Sociedad (Dimqaa) - Leicester (Praym) 11.18 08:52 4 - 1  
Real Sociedad (Dimqaa) - Villarreal (Quavo) 11.18 08:10 0 - 2  
Villarreal (Quavo) - Benfica (Oolancer) 11.18 08:38 2 - 6  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (D1psen) - Bayern München (White_Boy1927) 11.18 14:28 1 - 4  
Barcelona (D1psen) - Liverpool (Dm1trena) 11.18 14:52 0 - 2  
Barcelona (D1psen) - Paris SG (Slezaintima) 11.18 14:04 0 - 2  
Barcelona (D1psen) - Real Madrid (Dangerdim77) 11.18 15:16 2 - 1  
Barcelona (Genad) - Bayern München (Taka) 11.18 19:04 0 - 2  
Barcelona (Genad) - Liverpool (Olle) 11.18 18:40 4 - 1  
Barcelona (Genad) - Paris SG (Inquisitor) 11.18 20:28 2 - 2  
Barcelona (Genad) - Real Madrid (Upcake22) 11.18 19:52 1 - 0  
Bayern München (Taka) - Barcelona (Genad) 11.18 20:04 1 - 3  
Bayern München (Taka) - Liverpool (Olle) 11.18 20:28 0 - 2  
Bayern München (Taka) - Paris SG (Inquisitor) 11.18 19:16 1 - 1  
Bayern München (Taka) - Real Madrid (Upcake22) 11.18 18:40 1 - 2  
Bayern München (White_Boy - Barcelona (D1psen) 11.18 15:28 2 - 1  
Bayern München (White_Boy - Liverpool (Dm1trena) 11.18 13:40 1 - 2  
Bayern München (White_Boy - Paris SG (Slezaintima) 11.18 14:52 0 - 2  
Bayern München (White_Boy - Real Madrid (Dangerdim77) 11.18 14:04 3 - 2  
Liverpool (Dm1trena) - Barcelona (D1psen) 11.18 13:52 4 - 2  
Liverpool (Dm1trena) - Bayern München (White_Boy1927) 11.18 14:40 0 - 2  
Liverpool (Dm1trena) - Paris SG (Slezaintima) 11.18 15:16 1 - 3  
Liverpool (Dm1trena) - Real Madrid (Dangerdim77) 11.18 14:28 2 - 1  
Liverpool (Olle) - Barcelona (Genad) 11.18 19:40 0 - 0  
Liverpool (Olle) - Bayern München (Taka) 11.18 19:28 0 - 3  
Liverpool (Olle) - Paris SG (Inquisitor) 11.18 18:52 3 - 3  
Liverpool (Olle) - Real Madrid (Upcake22) 11.18 20:16 1 - 2  
Paris SG (Inquisitor) - Barcelona (Genad) 11.18 19:28 0 - 0  
Paris SG (Inquisitor) - Bayern München (Taka) 11.18 20:16 1 - 0  
Paris SG (Inquisitor) - Liverpool (Olle) 11.18 19:52 0 - 1  
Paris SG (Inquisitor) - Real Madrid (Upcake22) 11.18 19:04 0 - 0  
Paris SG (Slezaintima) - Barcelona (D1psen) 11.18 15:04 4 - 1  
Paris SG (Slezaintima) - Bayern München (White_Boy1927) 11.18 13:52 0 - 1  
Paris SG (Slezaintima) - Liverpool (Dm1trena) 11.18 14:16 1 - 1  
Paris SG (Slezaintima) - Real Madrid (Dangerdim77) 11.18 14:40 0 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Barcelona (D1psen) 11.18 14:16 1 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Bayern München (White_Boy1927) 11.18 15:04 1 - 0  
Real Madrid (Dangerdim77) - Liverpool (Dm1trena) 11.18 15:28 1 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Paris SG (Slezaintima) 11.18 13:40 5 - 0  
Real Madrid (Upcake22) - Barcelona (Genad) 11.18 18:52 0 - 2  
Real Madrid (Upcake22) - Bayern München (Taka) 11.18 19:40 3 - 1  
Real Madrid (Upcake22) - Liverpool (Olle) 11.18 19:16 1 - 3  
Real Madrid (Upcake22) - Paris SG (Inquisitor) 11.18 20:04 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Blackstar98) - Chelsea (Fearggwp) 11.18 17:36 2 - 2  
Atl. Madrid (Blackstar98) - Dortmund (Xshilito) 11.18 16:12    
Atl. Madrid (Blackstar98) - Internazionale (Flewless_Phoenix 11.18 16:48 1 - 1  
Atl. Madrid (Blackstar98) - Manchester City(Sane4Ek8) 11.18 17:00 1 - 1  
Chelsea (Fearggwp) - Atl. Madrid (Blackstar98) 11.18 16:36 1 - 2  
Chelsea (Fearggwp) - Dortmund (Xshilito) 11.18 17:24 3 - 1  
Chelsea (Fearggwp) - Internazionale (Flewless_Phoenix) 11.18 17:00 0 - 0  
Chelsea (Fearggwp) - Manchester City(Sane4Ek8) 11.18 16:12 1 - 1  
Dortmund (Xshilito) - Atl. Madrid (Blackstar98) 11.18 17:12 1 - 0  
Dortmund (Xshilito) - Chelsea (Fearggwp) 11.18 16:24 1 - 1  
Dortmund (Xshilito) - Internazionale (Flewless_Phoenix) 11.18 17:36 0 - 0  
Dortmund (Xshilito) - Manchester City(Sane4Ek8) 11.18 16:48 3 - 2  
Internazionale (Flewless_ - Atl. Madrid (Blackstar98) 11.18 17:48 0 - 1  
Internazionale (Flewless_ - Chelsea (Fearggwp) 11.18 16:00 3 - 1  
Internazionale (Flewless_ - Dortmund (Xshilito) 11.18 16:36 2 - 2  
Internazionale (Flewless_ - Manchester City(Sane4Ek8) 11.18 17:24 2 - 0  
Manchester City(Sane4Ek8) - Atl. Madrid (Blackstar98) 11.18 16:00 0 - 2  
Manchester City(Sane4Ek8) - Chelsea (Fearggwp) 11.18 17:12 1 - 1  
Manchester City(Sane4Ek8) - Dortmund (Xshilito) 11.18 17:48 2 - 0  
Manchester City(Sane4Ek8) - Internazionale (Flewless_Phoenix 11.18 16:24 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Upcake22) - Leicester (Inquisitor) 11.18 17:54 1 - 3  
Arsenal (Upcake22) - Milan (Olle) 11.18 17:06 1 - 1  
Arsenal (Upcake22) - Napoli (Taka) 11.18 17:30 1 - 0  
Leicester (Inquisitor) - Arsenal (Upcake22) 11.18 16:54 3 - 1  
Leicester (Inquisitor) - Leverkusen (Genad) 11.18 17:18 0 - 1  
Leicester (Inquisitor) - Milan (Olle) 11.18 17:42 0 - 2  
Leicester (Inquisitor) - Napoli (Taka) 11.18 18:06 1 - 3  
Leverkusen (Genad) - Arsenal (Upcake22) 11.18 17:42 0 - 1  
Leverkusen (Genad) - Leicester (Inquisitor) 11.18 18:18 1 - 1  
Leverkusen (Genad) - Milan (Olle) 11.18 16:30 1 - 1  
Leverkusen (Genad) - Napoli (Taka) 11.18 16:54 2 - 1  
Milan (Olle) - Arsenal (Upcake22) 11.18 18:06 0 - 2  
Milan (Olle) - Leicester (Inquisitor) 11.18 16:42 3 - 1  
Milan (Olle) - Leverkusen (Genad) 11.18 17:30 0 - 2  
Milan (Olle) - Napoli (Taka) 11.18 17:18 1 - 1  
Napoli (Taka) - Leicester (Inquisitor) 11.18 17:06 2 - 1  
Napoli (Taka) - Leverkusen (Genad) 11.18 17:54 3 - 1  
Napoli (Taka) - Milan (Olle) 11.18 18:18 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Sane4Ek8) - Everton (Xshilito) 11.18 19:58 0 - 2  
Arsenal (Sane4Ek8) - Leicester (Flewless_Phoenix) 11.18 18:34 0 - 2  
Arsenal (Sane4Ek8) - West Ham (Fearggwp) 11.18 19:22 0 - 4  
Arsenal (Sane4Ek8) - Wolverhampton (Blackstar98) 11.18 18:10 0 - 1  
Everton (Xshilito) - Arsenal (Sane4Ek8) 11.18 18:58 3 - 2  
Everton (Xshilito) - Leicester (Flewless_Phoenix) 11.18 19:46 1 - 0  
Everton (Xshilito) - West Ham (Fearggwp) 11.18 18:34 1 - 3  
Everton (Xshilito) - Wolverhampton (Blackstar98) 11.18 19:22 0 - 0  
Leicester (Flewless_Phoen - Arsenal (Sane4Ek8) 11.18 19:34 1 - 1  
Leicester (Flewless_Phoen - Everton (Xshilito) 11.18 18:46 1 - 3  
Leicester (Flewless_Phoen - West Ham (Fearggwp) 11.18 18:10 0 - 0  
Leicester (Flewless_Phoen - Wolverhampton (Blackstar98) 11.18 19:58 1 - 2  
West Ham (Fearggwp) - Arsenal (Sane4Ek8) 11.18 18:22 2 - 0  
West Ham (Fearggwp) - Everton (Xshilito) 11.18 19:34 2 - 1  
West Ham (Fearggwp) - Leicester (Flewless_Phoenix) 11.18 19:10 0 - 0  
West Ham (Fearggwp) - Wolverhampton (Blackstar98) 11.18 18:46 1 - 1  
Wolverhampton (Blackstar9 - Arsenal (Sane4Ek8) 11.18 19:10 2 - 0  
Wolverhampton (Blackstar9 - Everton (Xshilito) 11.18 18:22 3 - 1  
Wolverhampton (Blackstar9 - Leicester (Flewless_Phoenix) 11.18 18:58 2 - 2  
Wolverhampton (Blackstar9 - West Ham (Fearggwp) 11.18 19:46 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Dm1trena) - Liverpool (Slezaintima) 11.18 08:36 2 - 2  
Chelsea (Dm1trena) - Man. City (Dangerdim77) 11.18 07:48 0 - 1  
Chelsea (Dm1trena) - Man. Utd. (White_Boy1927) 11.18 08:00 1 - 1  
Chelsea (Dm1trena) - Tottenham (D1psen) 11.18 07:12 0 - 2  
Chelsea (Inquisitor) - Liverpool (Genad) 11.18 12:48 0 - 3  
Chelsea (Inquisitor) - Manchester City (Taka) 11.18 13:36 3 - 0  
Chelsea (Inquisitor) - Manchester Utd.(Upcake22) 11.18 12:24 0 - 1  
Chelsea (Inquisitor) - Tottenham (Olle) 11.18 13:12 1 - 3  
Chelsea (Xshilito) - Liverpool (Sane4Ek8) 11.18 21:18 2 - 1  
Chelsea (Xshilito) - Man. Utd. (Flewless_Ph.) 11.18 22:06 0 - 1  
Chelsea (Xshilito) - Manchester City (Blackstar98) 11.18 21:42 1 - 2  
Chelsea (Xshilito) - Tottenham (Fearggwp) 11.18 20:54 1 - 1  
Liverpool (Genad) - Chelsea (Inquisitor) 11.18 13:48 2 - 0  
Liverpool (Genad) - Manchester City (Taka) 11.18 12:24 3 - 0  
Liverpool (Genad) - Manchester Utd.(Upcake22) 11.18 13:12 4 - 0  
Liverpool (Genad) - Tottenham (Olle) 11.18 12:00 2 - 0  
Liverpool (Sane4Ek8) - Chelsea (Xshilito) 11.18 22:18 5 - 1  
Liverpool (Sane4Ek8) - Man. Utd. (Flewless_Ph.) 11.18 20:54 4 - 2  
Liverpool (Sane4Ek8) - Manchester City (Blackstar98) 11.18 20:30 1 - 1  
Liverpool (Sane4Ek8) - Tottenham (Fearggwp) 11.18 21:42 1 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Chelsea (Dm1trena) 11.18 07:36 1 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Man. City (Dangerdim77) 11.18 08:00 0 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Man. Utd. (White_Boy1927) 11.18 07:12 2 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Tottenham (D1psen) 11.18 08:24 1 - 1  
Man. City (Dangerdim77) - Chelsea (Dm1trena) 11.18 08:48 1 - 1  
Man. City (Dangerdim77) - Man. Utd. (White_Boy1927) 11.18 08:24 1 - 0  
Man. City (Dangerdim77) - Tottenham (D1psen) 11.18 07:36 1 - 1  
Man. Utd. (Flewless_Ph.) - Chelsea (Xshilito) 11.18 21:06 1 - 1  
Man. Utd. (Flewless_Ph.) - Liverpool (Sane4Ek8) 11.18 21:54 5 - 0  
Man. Utd. (Flewless_Ph.) - Manchester City (Blackstar98) 11.18 22:18 1 - 4  
Man. Utd. (Flewless_Ph.) - Tottenham (Fearggwp) 11.18 20:30 0 - 1  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Liverpool (Slezaintima) 11.18 08:12 0 - 2  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Man. City (Dangerdim77) 11.18 07:24 0 - 3  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Tottenham (D1psen) 11.18 08:48 1 - 1  
Manchester City (Blacksta - Chelsea (Xshilito) 11.18 20:42 2 - 0  
Manchester City (Blacksta - Liverpool (Sane4Ek8) 11.18 21:30 2 - 2  
Manchester City (Blacksta - Man. Utd. (Flewless_Ph.) 11.18 21:18 0 - 1  
Manchester City (Blacksta - Tottenham (Fearggwp) 11.18 22:06 1 - 0  
Manchester City (Taka) - Chelsea (Inquisitor) 11.18 12:36 3 - 1  
Manchester City (Taka) - Liverpool (Genad) 11.18 13:24 0 - 5  
Manchester City (Taka) - Manchester Utd.(Upcake22) 11.18 12:00 3 - 1  
Manchester City (Taka) - Tottenham (Olle) 11.18 13:48 0 - 2  
Manchester Utd.(Upcake22) - Chelsea (Inquisitor) 11.18 13:24 2 - 0  
Manchester Utd.(Upcake22) - Liverpool (Genad) 11.18 12:12 0 - 2  
Manchester Utd.(Upcake22) - Manchester City (Taka) 11.18 13:00 3 - 0  
Manchester Utd.(Upcake22) - Tottenham (Olle) 11.18 12:36 0 - 2  
Tottenham (D1psen) - Chelsea (Dm1trena) 11.18 08:12 1 - 1  
Tottenham (D1psen) - Liverpool (Slezaintima) 11.18 07:24 0 - 2  
Tottenham (D1psen) - Man. City (Dangerdim77) 11.18 08:36 1 - 1  
Tottenham (D1psen) - Man. Utd. (White_Boy1927) 11.18 07:48 1 - 2  
Tottenham (Fearggwp) - Chelsea (Xshilito) 11.18 21:54 3 - 1  
Tottenham (Fearggwp) - Liverpool (Sane4Ek8) 11.18 20:42 0 - 0  
Tottenham (Fearggwp) - Man. Utd. (Flewless_Ph.) 11.18 21:30 2 - 2  
Tottenham (Fearggwp) - Manchester City (Blackstar98) 11.18 21:06 0 - 1  
Tottenham (Olle) - Chelsea (Inquisitor) 11.18 12:12 2 - 2  
Tottenham (Olle) - Liverpool (Genad) 11.18 13:00 0 - 4  
Tottenham (Olle) - Manchester City (Taka) 11.18 12:48 3 - 2  
Tottenham (Olle) - Manchester Utd.(Upcake22) 11.18 13:36 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Zazabak) - FC Nantes (Weeman) 11.18 21:22 0 - 2  
Bordeaux (Zazabak) - Nice (Indra13_27) 11.18 19:30 3 - 0  
Bordeaux (Zazabak) - Strasbourg (Void) 11.18 21:08 0 - 3  
FC Nantes (Weeman) - Nice (Indra13_27) 11.18 21:08 1 - 2  
FC Nantes (Weeman) - Strasbourg (Void) 11.18 20:26 1 - 2  
Lille (Praym) - Lyon (CarlWhizzer) 11.18 20:12 0 - 1  
Lille (Praym) - Marseille (Stig) 11.18 19:58 0 - 3  
Lille (Praym) - Monaco (Sima) 11.18 21:36 2 - 2  
Lyon (CarlWhizzer) - Lille (Praym) 11.18 21:22 0 - 3  
Lyon (CarlWhizzer) - Marseille (Stig) 11.18 20:54 3 - 1  
Lyon (CarlWhizzer) - Monaco (Sima) 11.18 20:40 3 - 1  
Lyon (CarlWhizzer) - Rennes (Oolancer) 11.18 21:36 3 - 2  
Marseille (Stig) - Lille (Praym) 11.18 21:08 3 - 0  
Marseille (Stig) - Monaco (Sima) 11.18 21:22 1 - 1  
Marseille (Stig) - Rennes (Oolancer) 11.18 19:30 0 - 2  
Monaco (Sima) - Lille (Praym) 11.18 20:26 4 - 1  
Monaco (Sima) - Lyon (CarlWhizzer) 11.18 19:30 1 - 1  
Monaco (Sima) - Marseille (Stig) 11.18 20:12 0 - 3  
Monaco (Sima) - Rennes (Oolancer) 11.18 21:08 1 - 1  
Montpellier (Alex_1333) - Bordeaux (Zazabak) 11.18 20:54 3 - 3  
Montpellier (Alex_1333) - FC Nantes (Weeman) 11.18 20:40 1 - 4  
Montpellier (Alex_1333) - Nice (Indra13_27) 11.18 21:36 3 - 5  
Montpellier (Alex_1333) - Strasbourg (Void) 11.18 21:22 4 - 1  
Nice (Indra13_27) - Bordeaux (Zazabak) 11.18 20:40 0 - 3  
Nice (Indra13_27) - Montpellier (Alex_1333) 11.18 20:26 1 - 5  
Nice (Indra13_27) - Strasbourg (Void) 11.18 20:54 1 - 4  
Rennes (Oolancer) - Lille (Praym) 11.18 20:54 4 - 2  
Rennes (Oolancer) - Lyon (CarlWhizzer) 11.18 20:26 2 - 0  
Rennes (Oolancer) - Marseille (Stig) 11.18 20:40 2 - 0  
Rennes (Oolancer) - Monaco (Sima) 11.18 19:58 4 - 1  
Strasbourg (Void) - Bordeaux (Zazabak) 11.18 19:58 3 - 2  
Strasbourg (Void) - FC Nantes (Weeman) 11.18 21:36 2 - 2  
Strasbourg (Void) - Montpellier (Alex_1333) 11.18 20:12 4 - 1  
Strasbourg (Void) - Nice (Indra13_27) 11.18 19:44 5 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FSV Mainz 05 (Sima) - Hertha BSC (Praym) 11.18 17:56 2 - 2  
1. FSV Mainz 05 (Sima) - Hoffenheim (Oolancer) 11.18 18:38 0 - 5  
1. FSV Mainz 05 (Sima) - Wolfsburg (Stig) 11.18 17:42 0 - 3  
Bayern München (Zazabak) - Leverkusen (Void) 11.18 18:38 4 - 3  
Bayern München (Zazabak) - Mönchengladbach (Weeman) 11.18 18:52 2 - 2  
Dortmund (Alex_1333) - Bayern München (Zazabak) 11.18 18:24 2 - 4  
Dortmund (Alex_1333) - Leverkusen (Void) 11.18 18:52 7 - 4  
Dortmund (Alex_1333) - Mönchengladbach (Weeman) 11.18 18:10 3 - 2  
Dortmund (Alex_1333) - RB Leipzig (Indra13_27) 11.18 19:06 2 - 1  
E. Frankfurt (CarlWhizzer - 1. FSV Mainz 05 (Sima) 11.18 18:10 1 - 2  
E. Frankfurt (CarlWhizzer - Hertha BSC (Praym) 11.18 18:52 1 - 1  
E. Frankfurt (CarlWhizzer - Hoffenheim (Oolancer) 11.18 19:06 3 - 6  
E. Frankfurt (CarlWhizzer - Wolfsburg (Stig) 11.18 18:24 0 - 5  
Hertha BSC (Praym) - 1. FSV Mainz 05 (Sima) 11.18 19:06 4 - 0  
Hertha BSC (Praym) - E. Frankfurt (CarlWhizzer) 11.18 17:42 0 - 3  
Hertha BSC (Praym) - Hoffenheim (Oolancer) 11.18 17:14 0 - 3  
Hertha BSC (Praym) - Wolfsburg (Stig) 11.18 17:28 2 - 3  
Hoffenheim (Oolancer) - 1. FSV Mainz 05 (Sima) 11.18 17:28 5 - 0  
Hoffenheim (Oolancer) - E. Frankfurt (CarlWhizzer) 11.18 17:56 2 - 0  
Hoffenheim (Oolancer) - Hertha BSC (Praym) 11.18 18:24 3 - 1  
Hoffenheim (Oolancer) - Wolfsburg (Stig) 11.18 18:10 4 - 1  
Leverkusen (Void) - Bayern München (Zazabak) 11.18 17:28 0 - 4  
Leverkusen (Void) - Dortmund (Alex_1333) 11.18 17:42 0 - 5  
Leverkusen (Void) - Mönchengladbach (Weeman) 11.18 19:06 3 - 1  
Leverkusen (Void) - RB Leipzig (Indra13_27) 11.18 17:14 3 - 1  
Mönchengladbach (Weeman) - Bayern München (Zazabak) 11.18 17:42 1 - 2  
Mönchengladbach (Weeman) - Dortmund (Alex_1333) 11.18 17:00 4 - 1  
Mönchengladbach (Weeman) - Leverkusen (Void) 11.18 17:56 4 - 0  
Mönchengladbach (Weeman) - RB Leipzig (Indra13_27) 11.18 18:38 2 - 1  
RB Leipzig (Indra13_27) - Bayern München (Zazabak) 11.18 18:10 2 - 5  
RB Leipzig (Indra13_27) - Dortmund (Alex_1333) 11.18 17:56 0 - 2  
RB Leipzig (Indra13_27) - Leverkusen (Void) 11.18 18:24 5 - 0  
RB Leipzig (Indra13_27) - Mönchengladbach (Weeman) 11.18 17:28 3 - 1  
Wolfsburg (Stig) - 1. FSV Mainz 05 (Sima) 11.18 18:52 4 - 1  
Wolfsburg (Stig) - E. Frankfurt (CarlWhizzer) 11.18 17:14 1 - 1  
Wolfsburg (Stig) - Hertha BSC (Praym) 11.18 18:38 2 - 0  
Wolfsburg (Stig) - Hoffenheim (Oolancer) 11.18 17:00 2 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.18 22:00 0 - 5  
Ajax (Cobra4) - Dortmund (Teok) 11.18 21:00 2 - 1  
Ajax (Cobra4) - Rangers (Chris X) 11.18 23:20 4 - 5  
Atl. Madrid (CaptainX) - Besiktas (Vasm) 11.18 12:40 0 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Fenerbahce (Mitchef) 11.18 13:40 4 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Juventus (Ben) 11.18 16:20 0 - 5  
Atl. Madrid (CaptainX) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.18 18:40 3 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - PSV (Gorilla) 11.18 15:00 0 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Tottenham (Kot) 11.18 11:20 1 - 1  
Barcelona (Ak) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.18 20:40 0 - 3  
Barcelona (Ak) - Rangers (Chris X) 11.18 22:00 2 - 4  
Bayern München (Moebius) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.18 16:00 0 - 4  
Bayern München (Moebius) - Juventus (Ben) 11.18 14:40 4 - 2  
Bayern München (Moebius) - Napoli (Gosas) 11.18 12:20 4 - 3  
Bayern München (Moebius) - Panathinaikosz (Pjo) 11.18 11:00 3 - 2  
Bayern München (Moebius) - PAOK (Andre) 11.18 18:20 3 - 1  
Bayern München (Moebius) - Valencia (Billiot) 11.18 17:20 4 - 1  
Besiktas (Vasm) - Bayern München (Moebius) 11.18 19:20 0 - 2  
Besiktas (Vasm) - Chelsea (Tommy) 11.18 11:40 2 - 2  
Besiktas (Vasm) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.18 13:00 1 - 2  
Besiktas (Vasm) - Napoli (Gosas) 11.18 18:00 1 - 4  
Besiktas (Vasm) - Panathinaikosz (Pjo) 11.18 16:40 1 - 3  
Besiktas (Vasm) - Tottenham (Kot) 11.18 14:20 2 - 1  
Chelsea (Tommy) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.18 17:20 2 - 3  
Chelsea (Tommy) - Bayern München (Moebius) 11.18 15:00 1 - 2  
Chelsea (Tommy) - Napoli (Gosas) 11.18 13:40 3 - 6  
Chelsea (Tommy) - Panathinaikosz (Pjo) 11.18 12:20 3 - 3  
Chelsea (Tommy) - PAOK (Andre) 11.18 11:20 3 - 2  
Chelsea (Tommy) - Valencia (Billiot) 11.18 18:40 3 - 4  
CSZKA Moszkva (Pera) - Manchester City (Poli) 11.18 20:20 1 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - RB Leipzig (Panica) 11.18 22:40 3 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Sporting CP (Rafa) 11.18 21:40 2 - 0  
Dortmund (Teok) - Internazionale (Crysis) 11.18 22:40 1 - 4  
Dortmund (Teok) - RB Leipzig (Panica) 11.18 21:20 3 - 2  
Dortmund (Teok) - Sporting CP (Rafa) 11.18 20:00 2 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Bayern München (Moebius) 11.18 12:00 0 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - Besiktas (Vasm) 11.18 17:00 1 - 4  
Fenerbahce (Mitchef) - Chelsea (Tommy) 11.18 13:20 2 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.18 14:20 0 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - Napoli (Gosas) 11.18 19:20 3 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Tottenham (Kot) 11.18 15:40 4 - 1  
Internazionale (Crysis) - Milan (Val) 11.18 22:20 6 - 0  
Internazionale (Crysis) - Porto (Zeus) 11.18 23:40 3 - 3  
Internazionale (Crysis) - RB Leipzig (Panica) 11.18 20:00 1 - 0  
Juventus (Ben) - Besiktas (Vasm) 11.18 11:00 3 - 3  
Juventus (Ben) - Chelsea (Tommy) 11.18 16:00 2 - 0  
Juventus (Ben) - Fenerbahce (Mitchef) 11.18 12:20 3 - 5  
Juventus (Ben) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.18 17:20 2 - 2  
Juventus (Ben) - PSV (Gorilla) 11.18 13:40 2 - 1  
Juventus (Ben) - Tottenham (Kot) 11.18 18:40 2 - 2  
Leverkusen (Pg) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.18 23:40 1 - 1  
Leverkusen (Pg) - Dortmund (Teok) 11.18 22:20 1 - 1  
Leverkusen (Pg) - Internazionale (Crysis) 11.18 21:00 2 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Bayern München (Moebius) 11.18 16:20 2 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Chelsea (Tommy) 11.18 17:40 4 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Napoli (Gosas) 11.18 15:00 2 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Panathinaikosz (Pjo) 11.18 14:00 1 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - PAOK (Andre) 11.18 12:40 2 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Valencia (Billiot) 11.18 11:20 3 - 5  
Manchester City (Poli) - Barcelona (Ak) 11.18 23:00 1 - 4  
Manchester City (Poli) - Trabzonspor (Ang) 11.18 20:40 2 - 5  
Milan (Val) - Ajax (Cobra4) 11.18 20:00 1 - 1  
Milan (Val) - Dortmund (Teok) 11.18 23:40 1 - 1  
Milan (Val) - Leverkusen (Pg) 11.18 21:20 2 - 2  
Napoli (Gosas) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.18 14:40 2 - 3  
Napoli (Gosas) - Juventus (Ben) 11.18 13:20 2 - 4  
Napoli (Gosas) - Panathinaikosz (Pjo) 11.18 18:20 2 - 4  
Napoli (Gosas) - PAOK (Andre) 11.18 17:00 3 - 1  
Napoli (Gosas) - PSV (Gorilla) 11.18 12:00 3 - 0  
Napoli (Gosas) - Valencia (Billiot) 11.18 15:40 4 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.18 13:00 4 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Fenerbahce (Mitchef) 11.18 18:00 4 - 5  
Panathinaikosz (Pjo) - Juventus (Ben) 11.18 12:00 2 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - PAOK (Andre) 11.18 15:40 1 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - PSV (Gorilla) 11.18 19:20 3 - 6  
Panathinaikosz (Pjo) - Valencia (Billiot) 11.18 14:20 6 - 0  
PAOK (Andre) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.18 11:40 3 - 4  
PAOK (Andre) - Besiktas (Vasm) 11.18 15:20 2 - 3  
PAOK (Andre) - Fenerbahce (Mitchef) 11.18 16:40 5 - 2  
PAOK (Andre) - Juventus (Ben) 11.18 19:00 3 - 1  
PAOK (Andre) - PSV (Gorilla) 11.18 18:00 5 - 3  
PAOK (Andre) - Valencia (Billiot) 11.18 13:00 3 - 2  
Porto (Zeus) - Ajax (Cobra4) 11.18 21:20 3 - 2  
Porto (Zeus) - Barcelona (Ak) 11.18 20:20 3 - 1  
Porto (Zeus) - Leverkusen (Pg) 11.18 22:40 6 - 2  
PSV (Gorilla) - Bayern München (Moebius) 11.18 13:20 3 - 3  
PSV (Gorilla) - Besiktas (Vasm) 11.18 18:20 4 - 0  
PSV (Gorilla) - Chelsea (Tommy) 11.18 14:40 3 - 6  
PSV (Gorilla) - Fenerbahce (Mitchef) 11.18 11:00 2 - 1  
PSV (Gorilla) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.18 16:00 4 - 4  
PSV (Gorilla) - Tottenham (Kot) 11.18 17:00 3 - 2  
Rangers (Chris X) - Manchester City (Poli) 11.18 21:40 1 - 2  
Rangers (Chris X) - Sporting CP (Rafa) 11.18 23:00 4 - 6  
RB Leipzig (Panica) - Milan (Val) 11.18 21:00 3 - 5  
RB Leipzig (Panica) - Porto (Zeus) 11.18 22:20 2 - 5  
RB Leipzig (Panica) - Trabzonspor (Ang) 11.18 23:20 4 - 2  
Sporting CP (Rafa) - Manchester City (Poli) 11.18 23:20 3 - 1  
Sporting CP (Rafa) - Porto (Zeus) 11.18 20:40 0 - 4  
Sporting CP (Rafa) - Trabzonspor (Ang) 11.18 22:00 1 - 2  
Tottenham (Kot) - Bayern München (Moebius) 11.18 17:40 1 - 3  
Tottenham (Kot) - Chelsea (Tommy) 11.18 19:00 4 - 1  
Tottenham (Kot) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.18 11:40 1 - 2  
Tottenham (Kot) - Napoli (Gosas) 11.18 16:40 1 - 2  
Tottenham (Kot) - Panathinaikosz (Pjo) 11.18 15:20 1 - 2  
Tottenham (Kot) - PAOK (Andre) 11.18 14:00 2 - 0  
Trabzonspor (Ang) - Ajax (Cobra4) 11.18 23:00 4 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Barcelona (Ak) 11.18 21:40 3 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Rangers (Chris X) 11.18 20:20 2 - 3  
Valencia (Billiot) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.18 19:00 2 - 3  
Valencia (Billiot) - Besiktas (Vasm) 11.18 14:00 5 - 7  
Valencia (Billiot) - Fenerbahce (Mitchef) 11.18 15:20 0 - 4  
Valencia (Billiot) - Juventus (Ben) 11.18 17:40 2 - 2  
Valencia (Billiot) - PSV (Gorilla) 11.18 16:20 0 - 2  
Valencia (Billiot) - Tottenham (Kot) 11.18 12:40 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Oolancer) - Internazionale (Stig) 11.18 15:40 4 - 0  
Atalanta (Oolancer) - Lazio (Praym) 11.18 15:54 3 - 0  
Atalanta (Oolancer) - Milan (Sima) 11.18 14:58 0 - 0  
Atalanta (Oolancer) - Napoli (CarlWhizzer) 11.18 15:26 3 - 1  
Fiorentina (Indra13_27) - Parma (Alex_1333) 11.18 15:26 4 - 3  
Fiorentina (Indra13_27) - Sassuolo (Zazabak) 11.18 15:40 0 - 2  
Fiorentina (Indra13_27) - UC Sampdoria (Void) 11.18 15:54 0 - 3  
Fiorentina (Indra13_27) - Udinese (Weeman) 11.18 14:58 0 - 2  
Internazionale (Stig) - Atalanta (Oolancer) 11.18 14:30 1 - 4  
Internazionale (Stig) - Lazio (Praym) 11.18 16:08 2 - 0  
Internazionale (Stig) - Milan (Sima) 11.18 16:22 2 - 1  
Internazionale (Stig) - Napoli (CarlWhizzer) 11.18 14:44 1 - 1  
Lazio (Praym) - Atalanta (Oolancer) 11.18 14:44 1 - 4  
Lazio (Praym) - Internazionale (Stig) 11.18 14:58 0 - 2  
Lazio (Praym) - Milan (Sima) 11.18 16:36 0 - 1  
Lazio (Praym) - Napoli (CarlWhizzer) 11.18 15:12 1 - 1  
Milan (Sima) - Atalanta (Oolancer) 11.18 16:08 1 - 5  
Milan (Sima) - Internazionale (Stig) 11.18 15:12 1 - 3  
Milan (Sima) - Lazio (Praym) 11.18 15:26 2 - 1  
Milan (Sima) - Napoli (CarlWhizzer) 11.18 14:30 1 - 0  
Napoli (CarlWhizzer) - Atalanta (Oolancer) 11.18 16:36 2 - 4  
Napoli (CarlWhizzer) - Internazionale (Stig) 11.18 15:54 6 - 2  
Napoli (CarlWhizzer) - Lazio (Praym) 11.18 16:22 0 - 2  
Napoli (CarlWhizzer) - Milan (Sima) 11.18 15:40 2 - 1  
Parma (Alex_1333) - Fiorentina (Indra13_27) 11.18 16:36 3 - 6  
Parma (Alex_1333) - Sassuolo (Zazabak) 11.18 15:54 4 - 1  
Parma (Alex_1333) - UC Sampdoria (Void) 11.18 16:22 3 - 2  
Parma (Alex_1333) - Udinese (Weeman) 11.18 15:40 1 - 2  
Sassuolo (Zazabak) - UC Sampdoria (Void) 11.18 16:08 3 - 4  
Sassuolo (Zazabak) - Udinese (Weeman) 11.18 16:22 0 - 3  
UC Sampdoria (Void) - Fiorentina (Indra13_27) 11.18 14:44 1 - 3  
UC Sampdoria (Void) - Parma (Alex_1333) 11.18 15:12 5 - 2  
UC Sampdoria (Void) - Udinese (Weeman) 11.18 16:36 3 - 2  
Udinese (Weeman) - Fiorentina (Indra13_27) 11.18 16:08 4 - 3  
Udinese (Weeman) - UC Sampdoria (Void) 11.18 15:26 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - Pnz Im Not Over 11.18 10:50 3 - 1  
Aru Arukonda - Tbr Tabula Rasa 11.18 08:45 3 - 4  
CFC Catalonia FC - PSG Shemyakin Onze 11.18 18:15 2 - 3  
CFC Catalonia FC - Xal Xalinho FC 11.18 16:35 1 - 4  
EZ1 EZ1D 11 - Aru Arukonda 11.18 07:30 1 - 4  
EZ1 EZ1D 11 - Nht Newton Heath 11.18 08:20 3 - 3  
Meg Megapolice - CFC Catalonia FC 11.18 14:55 1 - 1  
Meg Megapolice - Xal Xalinho FC 11.18 17:25 0 - 3  
Nht Newton Heath - Aru Arukonda 11.18 10:00 3 - 5  
Nht Newton Heath - Pnz Im Not Over 11.18 09:10 1 - 1  
Pnz Im Not Over - EZ1 EZ1D 11 11.18 10:25 0 - 2  
Pnz Im Not Over - Tbr Tabula Rasa 11.18 07:55 6 - 2  
PSG Shemyakin Onze - Meg Megapolice 11.18 16:10 1 - 3  
PSG Shemyakin Onze - Ptm Pikachu Team 11.18 17:00 2 - 1  
Ptm Pikachu Team - CFC Catalonia FC 11.18 15:45 4 - 1  
Ptm Pikachu Team - Meg Megapolice 11.18 17:50 0 - 2  
Tbr Tabula Rasa - EZ1 EZ1D 11 11.18 09:35 2 - 3  
Tbr Tabula Rasa - Nht Newton Heath 11.18 11:15 2 - 1  
Xal Xalinho FC - PSG Shemyakin Onze 11.18 15:20 2 - 1  
Xal Xalinho FC - Ptm Pikachu Team 11.18 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Dm1Trena) - England (White_Boy1927) 11.18 10:10 0 - 2  
Argentina (Dm1Trena) - Italy (Slezaintima) 11.18 10:46 3 - 1  
England (White_Boy1927) - Italy (Slezaintima) 11.18 10:22 1 - 1  
England (White_Boy1927) - Spain (D1psen) 11.18 10:58 2 - 0  
Italy (Slezaintima) - Netherlands (Dangerdim77) 11.18 10:10 1 - 0  
Italy (Slezaintima) - Spain (D1psen) 11.18 10:34 1 - 4  
Netherlands (Dangerdim77) - Argentina (Dm1Trena) 11.18 10:58 2 - 3  
Netherlands (Dangerdim77) - England (White_Boy1927) 11.18 10:34 0 - 1  
Netherlands (Dangerdim77) - Spain (D1psen) 11.18 09:46 1 - 1  
Spain (D1psen) - Argentina (Dm1Trena) 11.18 10:22 0 - 0  
Spain (D1psen) - Italy (Slezaintima) 11.18 09:34 1 - 1  
Spain (D1psen) - Netherlands (Dangerdim77) 11.18 10:46 1 - 1  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Genad) - France (Inquisitor) 11.18 15:58 0 - 0  
Belgium (Genad) - Germany (Upcake22) 11.18 15:22 1 - 1  
Belgium (Genad) - Portugal (Taka) 11.18 14:34 1 - 3  
Brazil (Olle) - Belgium (Genad) 11.18 15:10 2 - 0  
Brazil (Olle) - France (Inquisitor) 11.18 14:22 1 - 1  
Brazil (Olle) - Germany (Upcake22) 11.18 15:46 4 - 1  
Brazil (Olle) - Portugal (Taka) 11.18 14:58 2 - 4  
France (Inquisitor) - Belgium (Genad) 11.18 14:58 1 - 1  
France (Inquisitor) - Brazil (Olle) 11.18 15:22 2 - 2  
France (Inquisitor) - Germany (Upcake22) 11.18 14:34 2 - 0  
France (Inquisitor) - Portugal (Taka) 11.18 15:46    
Germany (Upcake22) - Belgium (Genad) 11.18 14:22 1 - 1  
Germany (Upcake22) - Brazil (Olle) 11.18 14:46 0 - 0  
Germany (Upcake22) - France (Inquisitor) 11.18 15:34 0 - 0  
Germany (Upcake22) - Portugal (Taka) 11.18 15:10 0 - 0  
Portugal (Taka) - Belgium (Genad) 11.18 15:34 0 - 2  
Portugal (Taka) - Brazil (Olle) 11.18 15:58 1 - 2  
Portugal (Taka) - France (Inquisitor) 11.18 14:46 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Hotshot) - Dortmund (Vrico) 11.18 10:28 0 - 1  
Bayern München (Hotshot) - Leverkusen (Arcos) 11.18 09:52 1 - 0  
Bayern München (Hotshot) - Mönchengladbach (Kodak) 11.18 11:16 2 - 0  
Bayern München (Hotshot) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 11.18 10:40 2 - 1  
Dortmund (Vrico) - Bayern München (Hotshot) 11.18 11:28 1 - 2  
Dortmund (Vrico) - Leverkusen (Arcos) 11.18 10:16 1 - 0  
Dortmund (Vrico) - Mönchengladbach (Kodak) 11.18 09:40 0 - 0  
Dortmund (Vrico) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 11.18 11:04 0 - 1  
Leverkusen (Arcos) - Bayern München (Hotshot) 11.18 10:52 2 - 1  
Leverkusen (Arcos) - Dortmund (Vrico) 11.18 11:16 0 - 0  
Leverkusen (Arcos) - Mönchengladbach (Kodak) 11.18 10:04 3 - 1  
Leverkusen (Arcos) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 11.18 10:28 0 - 0  
Mönchengladbach (Kodak) - Bayern München (Hotshot) 11.18 10:16 2 - 2  
Mönchengladbach (Kodak) - Dortmund (Vrico) 11.18 10:40 0 - 2  
Mönchengladbach (Kodak) - Leverkusen (Arcos) 11.18 11:04 1 - 0  
Mönchengladbach (Kodak) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 11.18 09:52 1 - 4  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Bayern München (Hotshot) 11.18 09:40 0 - 1  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Dortmund (Vrico) 11.18 10:04 1 - 1  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Leverkusen (Arcos) 11.18 11:28 0 - 1  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Mönchengladbach (Kodak) 11.18 10:52 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Hotshot) - Internazionale (Arcos) 11.18 07:42 0 - 3  
Atalanta (Hotshot) - Lazio (Boulevard_Prosp 11.18 08:30 3 - 0  
Atalanta (Hotshot) - Milan (Kodak) 11.18 09:06 0 - 2  
Atalanta (Hotshot) - Napoli (Vrico) 11.18 08:18 0 - 1  
Internazionale (Arcos) - Atalanta (Hotshot) 11.18 08:42 0 - 1  
Internazionale (Arcos) - Lazio (Boulevard_Prosp 11.18 08:18 0 - 3  
Internazionale (Arcos) - Milan (Kodak) 11.18 07:54 1 - 1  
Internazionale (Arcos) - Napoli (Vrico) 11.18 09:06 0 - 0  
Lazio (Boulevard_Prosp - Atalanta (Hotshot) 11.18 07:30 2 - 1  
Lazio (Boulevard_Prosp - Internazionale (Arcos) 11.18 09:18 1 - 1  
Lazio (Boulevard_Prosp - Milan (Kodak) 11.18 08:42 0 - 2  
Lazio (Boulevard_Prosp - Napoli (Vrico) 11.18 07:54 0 - 1  
Milan (Kodak) - Atalanta (Hotshot) 11.18 08:06 4 - 1  
Milan (Kodak) - Internazionale (Arcos) 11.18 08:54 0 - 2  
Milan (Kodak) - Lazio (Boulevard_Prosp 11.18 07:42 1 - 1  
Milan (Kodak) - Napoli (Vrico) 11.18 08:30 1 - 3  
Napoli (Vrico) - Atalanta (Hotshot) 11.18 09:18 1 - 1  
Napoli (Vrico) - Internazionale (Arcos) 11.18 08:06 1 - 1  
Napoli (Vrico) - Lazio (Boulevard_Prosp 11.18 08:54 1 - 1  
Napoli (Vrico) - Milan (Kodak) 11.18 07:30 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,NightIntl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Blackstar98) - France (Flewless_Phoenix) 11.18 23:28 1 - 1  
Belgium (Blackstar98) - Portugal (Xshilito) 11.18 22:52 0 - 1  
Brazil (Sane4Ek8) - Belgium (Blackstar98) 11.18 22:40 1 - 1  
Brazil (Sane4Ek8) - France (Flewless_Phoenix) 11.18 23:04 1 - 3  
France (Flewless_Phoenix) - Germany (Fearggwp) 11.18 22:40 0 - 0  
France (Flewless_Phoenix) - Portugal (Xshilito) 11.18 23:16 2 - 1  
Germany (Fearggwp) - Belgium (Blackstar98) 11.18 23:16 2 - 1  
Germany (Fearggwp) - Brazil (Sane4Ek8) 11.18 22:52 1 - 0  
Portugal (Xshilito) - Brazil (Sane4Ek8) 11.18 23:28 2 - 2  
Portugal (Xshilito) - Germany (Fearggwp) 11.18 23:04 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Independiente del Valle 11.18 18:15 3 - 3  
Delfin Manta - Guayaquil City 11.18 20:30 1 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - Macara Ambato 11.18 22:45 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - U21Chelsea 11.18 19:00 4 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - U21Manchester Utd. 11.18 19:30 4 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szputnyik Recsica - Orsa 11.18 12:00 4 - 2  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Guastatoya - CSD Xelaju 11.18 22:10 2 - 0  
Dep. Iztapa - Coban Imperial 11.18 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujieda MYFC - Azul Claro Numazu 11.18 09:00 1 - 0  
Fukushima Utd. - Yokohama SCC 11.18 05:00 2 - 2  
Gamba Osaka 2 - Blaublitz Akita 11.18 11:00 0 - 2  
Gifu - Cerezo Osaka 2 11.18 11:00 3 - 0  
Grulla Morioka - Sagamihara 11.18 05:00 1 - 1  
Kamatamare Sanuki - Kagoshima Utd. 11.18 11:00 1 - 2  
Nagano Parceiro - Gainare Tottori 11.18 11:00 0 - 1  
Roasso Kumamoto - Imabari 11.18 11:00 1 - 2  
Vanraure Hachinohe - Kataller Toyama 11.18 05:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Yokohama FM 11.18 11:00 3 - 1  
Vegalta Sendai - FC Tokyo 11.18 11:00 2 - 2  
Vissel Kobe - Urawa RD 11.18 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Dep. Cali 11.18 21:00 1 - 1  
Envigado - Junior de Barranquilla 11.18 21:30 3 - 3  
Rionegro Aguilas - Atl. Nacional Medellin 11.18 23:45 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangxi Liansheng - Beijing Renhe 11.18 08:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Greentown - Wuhan Zall 11.18 12:35 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Zaglebie Sosnowiec 11.18 16:00 2 - 0  
Chrobry Glogow - Odra Opole 11.18 15:00 2 - 3  
Korona Kielce - Olsztyn 11.18 17:00 1 - 3  
Puszcza Niepolomice - Gornik Leczna 11.18 14:00 1 - 0  
Radomiak Radom - LKS Lodz 11.18 18:00 1 - 0  
Resovia Rzeszow - Sandecja Nowy Sacz 11.18 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - Lech Poznan 2 11.18 13:00 1 - 0  
Motor Lublin - Bytovia Bytow 11.18 18:00 2 - 1  
Slask Wroclaw 2 - GKS Katowice 11.18 12:00 0 - 3  
Sokol Ostroda - Garbarnia Krakkó 11.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APLG Gdansk - Slask Wroclaw 11.18 12:00 0 - 1  
Olimpia Szczecin - Rolnik Biedrzychowice 11.18 12:30 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Cimarrones de Sonora 11.18 02:05 2 - 4  
Mineros de Zacatecas - Venados 11.18 04:05 1 - 2  
Tepatitlan - Leones Negros UdeG 11.18 00:00 3 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Olaszország 11.18 20:45 0 - 2  
Lengyelország - Hollandia 11.18 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Izland 11.18 20:45 4 - 0  
Belgium - Dánia 11.18 20:45 4 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 11.18 20:45 1 - 1  
Észak-Írország - Románia 11.18 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 11.18 20:45 2 - 0  
Izrael - Skócia 11.18 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Törökország 11.18 20:45 2 - 0  
Nemzetek Ligája, B divízió, 3. csoport 2020 11.18 20:45    
Szerbia - Oroszország 11.18 20:45 5 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Finnország 11.18 20:45 3 - 1  
Írország - Bulgária 11.18 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Észtország 11.18 18:00 0 - 0  
Örményország - Észak-Macedónia 11.18 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Szlovénia 11.18 20:45 0 - 0  
Koszovó - Moldova 11.18 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Fehéroroszország 11.18 16:00 3 - 2  
Kazahsztán - Litvánia 11.18 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grorud - Strömmen 11.18 13:00 2 - 1  
Lilleström - Jerv 11.18 18:00 1 - 0  
Sandnes Ulf - Stjördals/Blink 11.18 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Fortuna Köln 11.18 18:00 0 - 1  
Mönchengladbach Amatőr - Essen 11.18 18:30 0 - 2  
Rödinghausen - Wiedenbrück 11.18 19:30 2 - 0  
VfB Homberg - Bergisch Gladbach 11.18 19:30    
Wuppertal - SV Straelen 11.18 19:30    
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Pro Patria 11.18 15:00 1 - 0  
Olbia - Lucchese 11.18 15:00 0 - 0  
Vercelli - Giana Erminio 11.18 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Vibonese 11.18 20:30 2 - 1  
Palermo - Potenza 11.18 15:00 1 - 0  
Teramo - Foggia