Tippmix eredmények - 2020. augusztus 3-9.

2020-08-03
Tippmix eredmények - 2020. augusztus 3-9.
2020.08.09.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alekseev - O. Belugin 08.09 15:30 3 - 1  
A. Alekseev - V. Chernov 08.09 17:00 3 - 1  
A. Alekseev - V. Klimentev 08.09 09:15 2 - 3  
A. Alekseev - V. Sinkovskiy 08.09 07:45 2 - 3  
A. Arutiunyan - A. Slaschilin 08.09 09:15 2 - 3  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 08.09 07:45 1 - 3  
A. Chentsov - A. Shirshov 08.09 17:15 1 - 3  
A. Chentsov - Demic Ying 08.09 15:45 3 - 1  
A. Dvoynikov - P. Fedotov 08.09 20:45 0 - 3  
A. Dvoynikov - S. Filchev 08.09 18:45 3 - 1  
A. Dvoynikov - S. Filchev 08.09 21:45 0 - 3  
A. Ermilov - A. Ilin 08.09 20:30 0 - 3  
A. Ermilov - V. Beliakov 08.09 18:30 3 - 1  
A. Frolov - A. Chentsov 08.09 14:45 1 - 3  
A. Frolov - Demic Ying 08.09 16:45 3 - 0  
A. Frolov - Demic Ying 08.09 17:45 3 - 0  
A. Frolov - Igor Smirnov 08.09 11:15 3 - 2  
A. Girevenkov - A. Klavdenkov 08.09 23:45 3 - 0  
A. Gribkov - S. Nikulin 08.09 20:45 2 - 3  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 08.09 18:45 2 - 3  
A. Ilin - A. Vlasov 08.09 19:00 3 - 0  
A. Klavdenkov - Dmi. Kolesnikov 08.09 04:15 3 - 1  
A. Lytko - Igor Smirnov 08.09 02:00 0 - 3  
A. Pravednov - Igor Smirnov 08.09 23:00 2 - 3  
A. Pravednov - S. Ogay 08.09 01:30 3 - 0  
A. Pravednov - T. Turabekov 08.09 02:30 3 - 1  
A. Serebrennikov - D. Lavrinenko 08.09 01:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - D. Lavrinenko 08.09 23:45 3 - 0  
A. Serebrennikov - N. Tarasenkov 08.09 02:45 2 - 3  
A. Shirshov - A. Chentsov 08.09 18:15 2 - 3  
A. Shirshov - A. Frolov 08.09 16:15 3 - 1  
A. Slaschilin - S. Homutov 08.09 08:15 2 - 3  
A. Suntsov - A. Suslov 08.09 12:30 1 - 3  
A. Suntsov - R. Pavlenko 08.09 10:30 2 - 3  
A. Suslov - Ale. Kuznetsov 08.09 11:00 0 - 3  
A. Vlasov - A. Ermilov 08.09 20:00 1 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 08.09 20:15 3 - 0  
Ale. Kuznetsov - A. Suntsov 08.09 12:00 3 - 2  
Ale. Kuznetsov - A. Suslov 08.09 14:00 3 - 2  
Ale. Petrov - N. Zhurba 08.09 22:30 3 - 2  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 08.09 23:15 3 - 1  
D. Tikhnenko - A. Alekseev 08.09 14:30 0 - 3  
D. Tikhnenko - O. Belugin 08.09 16:30 1 - 3  
Dan. Andreev - N. Kurilchik 08.09 12:15 3 - 1  
Demic Ying - A. Shirshov 08.09 15:15 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Girevenkov 08.09 22:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - E. Masokin 08.09 03:15 3 - 0  
Dmi. Popov - V. Sinkovskiy 08.09 08:45 3 - 2  
Dmi. Popov - V. Sinkovskiy 08.09 10:15 3 - 1  
E. Kryuchkov - I. Lednev 08.09 15:45 1 - 3  
E. Kryuchkov - I. Valeriovich Nyrkov 08.09 17:15 2 - 3  
I. Buyanin - Dan. Andreev 08.09 13:15 1 - 3  
I. Buyanin - R. Khomenko 08.09 11:45 2 - 3  
I. Lednev - I. Valeriovich Nyrkov 08.09 15:15 0 - 3  
I. Minchenkov - A. Frolov 08.09 12:45 1 - 3  
I. Minchenkov - Y. Shisho 08.09 10:45 3 - 0  
I. Poletaev - A. Slaschilin 08.09 07:15 3 - 2  
I. Valeriovich Nyrkov - V. Tsvetkov 08.09 16:15 3 - 1  
Igor Smirnov - A. Pravednov 08.09 00:30 0 - 3  
Igor Smirnov - I. Minchenkov 08.09 12:15 1 - 3  
Igor Smirnov - S. Ogay 08.09 03:00 3 - 1  
K. Churin - A. Serebrennikov 08.09 00:45 3 - 2  
K. Churin - D. Lavrinenko 08.09 03:15 2 - 3  
M. Chernyavskiy - O. Melkov 08.09 10:00 0 - 3  
M. Chernyavskiy - T. Shavanov 08.09 08:30 3 - 1  
N. Kurilchik - I. Buyanin 08.09 10:45 3 - 2  
N. Kurilchik - R. Khomenko 08.09 12:45 3 - 1  
N. Zhurba - E. Ilyukhin 08.09 23:30 3 - 0  
O. Belugin - V. Chernov 08.09 15:00 1 - 3  
O. Melkov - M. Chernyavskiy 08.09 08:00 1 - 3  
O. Pronin - K. Churin 08.09 02:15 3 - 2  
P. Fedotov - T. Merzlikin 08.09 19:15 0 - 3  
R. Khomenko - Dan. Andreev 08.09 11:15 3 - 2  
R. Pavlenko - A. Suslov 08.09 11:30 0 - 3  
R. Pavlenko - Ale. Kuznetsov 08.09 13:00 3 - 1  
S. Filchev - P. Fedotov 08.09 19:45 1 - 3  
S. Filchev - T. Merzlikin 08.09 21:15 1 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 08.09 06:45 3 - 1  
S. Homutov - I. Poletaev 08.09 08:45 3 - 1  
S. Muslikov - O. Melkov 08.09 09:00 1 - 3  
S. Muslikov - T. Shavanov 08.09 07:30 3 - 0  
S. Myagkov - A. Serebrennikov 08.09 22:45 3 - 0  
S. Nikulin - A. Yanshaev 08.09 19:15 1 - 3  
T. Merzlikin - A. Dvoynikov 08.09 20:15 3 - 1  
T. Merzlikin - P. Fedotov 08.09 22:15 3 - 1  
T. Shavanov - O. Melkov 08.09 07:00 0 - 3  
T. Turabekov - A. Lytko 08.09 01:00 1 - 3  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 08.09 21:15 1 - 3  
V. Bazilevsky - S. Nikulin 08.09 19:45 3 - 0  
V. Beliakov - A. Ilin 08.09 19:30 3 - 1  
V. Beliakov - A. Vlasov 08.09 21:00 1 - 3  
V. Chernov - D. Tikhnenko 08.09 16:00 3 - 1  
V. Klimentev - Dmi. Popov 08.09 08:15 1 - 3  
V. Sinkovskiy - V. Klimentev 08.09 07:15 3 - 0  
V. Tsvetkov - E. Kryuchkov 08.09 14:45 0 - 3  
V. Tsvetkov - I. Lednev 08.09 16:45 2 - 3  
Y. Shisho - A. Frolov 08.09 11:45 0 - 3  
Y. Shisho - Igor Smirnov 08.09 13:15 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avgustov - A. Tkachenko 08.09 20:50 3 - 1  
A. Avgustov - I. Udovenko 08.09 17:20 3 - 1  
A. Avgustov - S. Burdelnyy 08.09 21:50 3 - 1  
A. Avgustov - Yevhen Hasan 08.09 19:20 0 - 3  
A. Krasutskyi - V. Kondratenko 08.09 11:50 3 - 0  
A. Mishchenko - I. Shyndel 08.09 13:05 3 - 1  
A. Mishchenko - K. Kirsanov 08.09 11:35 3 - 2  
A. Mishchenko - O. Dukhovenko 08.09 08:35 0 - 3  
A. Mytsyk - E. Populovskyi 08.09 07:45 1 - 3  
A. Mytsyk - S. Levytskyi 08.09 09:45 0 - 3  
A. Mytsyk - S. Solomko 08.09 12:15 3 - 0  
A. Mytsyk - Y. Yakymchuk 08.09 11:15 2 - 3  
A. Paniotov - D. Shukin 08.09 22:25 2 - 3  
A. Paniotov - M. Balakiriev 08.09 17:25 3 - 0  
A. Podolian - A. Stroilov 08.09 20:40 3 - 0  
A. Podolian - J. Khomutovsky 08.09 19:10 3 - 1  
A. Podolian - O. Hryshyn 08.09 17:40 1 - 3  
A. Podolian - V. Myrzak 08.09 14:40 1 - 3  
A. Podolian - V. Obukhov 08.09 16:10 0 - 3  
A. Stroilov - J. Khomutovsky 08.09 17:10 0 - 3  
A. Stroilov - O. Hryshyn 08.09 19:40 3 - 1  
A. Stroilov - V. Myrzak 08.09 18:40 0 - 3  
A. Stroilov - V. Obukhov 08.09 15:10 3 - 1  
B. Havryliuk - A. Krasutskyi 08.09 10:50 1 - 3  
B. Havryliuk - V. Bereza 08.09 09:20 3 - 2  
B. Havryliuk - V. Kondratenko 08.09 07:50 3 - 1  
D. Shukin - M. Balakiriev 08.09 20:55 3 - 1  
E. Populovskyi - Y. Yakymchuk 08.09 12:45 3 - 0  
I. Oranskiy - M. Tytskyi 08.09 16:35 1 - 3  
I. Oranskiy - O. Gomilko 08.09 18:05 0 - 3  
I. Oranskiy - P. Khakhamidi 08.09 15:35 2 - 3  
I. Oranskiy - Ser. Bondarenko 08.09 19:05 2 - 3  
I. Shyndel - K. Kirsanov 08.09 09:35 1 - 3  
I. Shyndel - O. Dukhovenko 08.09 07:35 3 - 2  
I. Shyndel - Oleks. Kovalchuk 08.09 11:05 1 - 3  
I. Trydukh - A. Paniotov 08.09 16:25 3 - 0  
I. Trydukh - D. Shukin 08.09 18:55 3 - 1  
I. Trydukh - M. Balakiriev 08.09 21:55 2 - 3  
I. Udovenko - A. Tkachenko 08.09 22:20 3 - 1  
Iur. Bondarenko - A. Krasutskyi 08.09 09:50 0 - 3  
Iur. Bondarenko - B. Havryliuk 08.09 12:20 1 - 3  
Iur. Bondarenko - V. Bereza 08.09 11:20 3 - 0  
Iur. Bondarenko - V. Kondratenko 08.09 08:50 3 - 1  
Ivan Diachenko - A. Mytsyk 08.09 13:15 3 - 0  
Ivan Diachenko - E. Populovskyi 08.09 08:45 1 - 3  
Ivan Diachenko - S. Solomko 08.09 10:15 3 - 2  
Ivan Diachenko - Y. Yakymchuk 08.09 07:15 3 - 2  
J. Khomutovsky - O. Hryshyn 08.09 15:40 3 - 1  
J. Khomutovsky - V. Myrzak 08.09 21:10 0 - 3  
J. Khomutovsky - V. Obukhov 08.09 18:10 1 - 3  
K. Kirsanov - O. Dukhovenko 08.09 10:35 3 - 2  
K. Kirsanov - Oleks. Kovalchuk 08.09 13:35 3 - 0  
K. Samokysh - A. Ivashkin 08.09 15:30 3 - 1  
K. Samokysh - M. Mosyuk 08.09 16:30 3 - 0  
K. Samokysh - O. Filenko 08.09 19:00 3 - 1  
K. Samokysh - V. Ratushniak 08.09 18:00 1 - 3  
M. Marchuk - A. Paniotov 08.09 20:25 3 - 1  
M. Marchuk - D. Shukin 08.09 15:55 0 - 3  
M. Marchuk - I. Trydukh 08.09 17:55 1 - 3  
M. Marchuk - M. Balakiriev 08.09 19:25 2 - 3  
M. Mosyuk - A. Ivashkin 08.09 18:30 3 - 1  
M. Tytskyi - P. Khakhamidi 08.09 18:35 1 - 3  
O. Dukhovenko - Oleks. Kovalchuk 08.09 12:35 3 - 2  
O. Filenko - A. Ivashkin 08.09 14:30 3 - 2  
O. Filenko - M. Mosyuk 08.09 17:30 1 - 3  
O. Filenko - V. Ratushniak 08.09 16:00 1 - 3  
O. Gomilko - M. Tytskyi 08.09 15:05 2 - 3  
O. Gomilko - P. Khakhamidi 08.09 17:05 3 - 1  
O. Hryshyn - V. Myrzak 08.09 16:40 1 - 3  
O. Hryshyn - V. Obukhov 08.09 21:40 3 - 1  
O. Liushnia - A. Paniotov 08.09 18:25 3 - 2  
O. Liushnia - D. Shukin 08.09 16:55 3 - 1  
O. Liushnia - I. Trydukh 08.09 19:55 2 - 3  
O. Liushnia - M. Balakiriev 08.09 15:25 3 - 0  
O. Liushnia - M. Marchuk 08.09 21:25 1 - 3  
P. Lavrinenko - A. Droshchynskyi 08.09 11:00 1 - 3  
P. Lavrinenko - V. Ishchuk 08.09 12:00 1 - 3  
P. Lavrinenko - V. Vietrov 08.09 09:30 0 - 3  
P. Lavrinenko - Y. Muliukin 08.09 07:30 3 - 2  
S. Burdelnyy - A. Tkachenko 08.09 18:50 3 - 0  
S. Burdelnyy - I. Udovenko 08.09 23:50 0 - 3  
S. Levytskyi - E. Populovskyi 08.09 10:45 1 - 3  
S. Levytskyi - Y. Yakymchuk 08.09 13:45 0 - 3  
S. Solomko - E. Populovskyi 08.09 14:15 1 - 3  
S. Solomko - Y. Yakymchuk 08.09 09:15 1 - 3  
S. Storchak - P. Lavrinenko 08.09 13:00 2 - 3  
S. Storchak - V. Ishchuk 08.09 10:00 0 - 3  
S. Storchak - V. Vietrov 08.09 11:30 2 - 3  
S. Storchak - Y. Muliukin 08.09 08:30 0 - 3  
Ser. Bondarenko - M. Tytskyi 08.09 17:35 3 - 1  
Ser. Bondarenko - O. Gomilko 08.09 16:05 3 - 2  
Ser. Bondarenko - P. Khakhamidi 08.09 14:35 3 - 2  
Svi. Sachuk - A. Avgustov 08.09 22:50 3 - 2  
Svi. Sachuk - A. Tkachenko 08.09 16:50 0 - 3  
Svi. Sachuk - I. Udovenko 08.09 18:20 3 - 1  
Svi. Sachuk - S. Burdelnyy 08.09 19:50 3 - 1  
Svi. Sachuk - Yevhen Hasan 08.09 21:20 2 - 3  
V. Bereza - A. Krasutskyi 08.09 08:20 3 - 0  
V. Bereza - V. Kondratenko 08.09 10:20 2 - 3  
V. Ishchuk - A. Droshchynskyi 08.09 09:00 1 - 3  
V. Ishchuk - Y. Muliukin 08.09 14:00 3 - 1  
V. Obukhov - V. Myrzak 08.09 20:10 3 - 2  
V. Ratushniak - A. Ivashkin 08.09 17:00 3 - 1  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 08.09 15:00 3 - 0  
V. Vietrov - A. Droshchynskyi 08.09 13:30 1 - 3  
V. Vietrov - V. Ishchuk 08.09 08:00 3 - 1  
V. Vietrov - Y. Muliukin 08.09 10:30 1 - 3  
Y. Muliukin - A. Droshchynskyi 08.09 12:30 3 - 2  
Yevhen Hasan - A. Tkachenko 08.09 23:20 2 - 3  
Yevhen Hasan - I. Udovenko 08.09 20:20 3 - 1  
Yevhen Hasan - S. Burdelnyy 08.09 17:50 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrova - A. Tyslyna 08.09 12:40 1 - 3  
A. Gordinskaya - J. Trigub 08.09 13:25 1 - 3  
A. Lapa - A. Gordinskaya 08.09 11:25 3 - 2  
A. Lapa - A. Stefanyuk 08.09 08:55 3 - 2  
A. Lapa - J. Trigub 08.09 14:25 2 - 3  
A. Lukashova - O. Kostiuk 08.09 15:45 1 - 3  
A. Lukashova - O. Panchishin 08.09 18:15 3 - 2  
A. Lukashova - Tam. Kravchuk 08.09 21:15 3 - 2  
A. Mulyarchuk - A. Lukashova 08.09 19:15 1 - 3  
A. Mulyarchuk - E. Chilikina 08.09 20:45 0 - 3  
A. Mulyarchuk - O. Kostiuk 08.09 17:45 1 - 3  
A. Mulyarchuk - O. Panchishin 08.09 16:15 1 - 3  
A. Mulyarchuk - Tam. Kravchuk 08.09 14:45 3 - 0  
A. Stefanyuk - A. Gordinskaya 08.09 14:55 3 - 0  
A. Stefanyuk - J. Trigub 08.09 09:55 0 - 3  
Anz. Hassan - A. Dubrova 08.09 10:40 0 - 3  
Anz. Hassan - A. Tyslyna 08.09 13:40 1 - 3  
Anz. Hassan - L. Andreeva 08.09 08:10 1 - 3  
E. Chilikina - A. Lukashova 08.09 17:15 0 - 3  
E. Chilikina - O. Kostiuk 08.09 19:45 2 - 3  
E. Chilikina - O. Panchishin 08.09 15:15 3 - 2  
E. Chilikina - Tam. Kravchuk 08.09 18:45 3 - 2  
Kat. Somova - A. Dubrova 08.09 08:40 1 - 3  
Kat. Somova - A. Tyslyna 08.09 07:10 0 - 3  
Kat. Somova - Anz. Hassan 08.09 11:40 3 - 2  
Kat. Somova - L. Andreeva 08.09 10:10 3 - 1  
Kat. Somova - N. Svydnytska 08.09 13:10 1 - 3  
L. Andreeva - A. Dubrova 08.09 14:10 3 - 1  
L. Andreeva - A. Tyslyna 08.09 09:10 3 - 1  
N. Svydnytska - A. Dubrova 08.09 07:40 3 - 1  
N. Svydnytska - A. Tyslyna 08.09 11:10 2 - 3  
N. Svydnytska - Anz. Hassan 08.09 09:40 2 - 3  
N. Svydnytska - L. Andreeva 08.09 12:10 3 - 0  
O. Kostiuk - O. Panchishin 08.09 21:45 3 - 0  
O. Panchishin - Tam. Kravchuk 08.09 20:15 3 - 0  
Yevg. Severina - A. Gordinskaya 08.09 08:25 3 - 0  
Yevg. Severina - A. Lapa 08.09 10:25 3 - 1  
Yevg. Severina - A. Stefanyuk 08.09 12:55 3 - 2  
Yevg. Severina - J. Trigub 08.09 11:55 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gordiy - R. Zholubak 08.09 10:45 3 - 2  
A. Gordiy - V. Plishilo 08.09 08:25 1 - 3  
A. Krutko - A. Levadniy 08.09 07:30 1 - 3  
A. Krutko - A. Molochko 08.09 11:35 3 - 0  
A. Krutko - O. Belskyi 08.09 09:50 1 - 3  
A. Krutko - O. Tkachenko 08.09 12:45 0 - 3  
A. Levadniy - A. Molochko 08.09 13:20 3 - 2  
A. Limonov - A. Tuzhylin 08.09 19:50 1 - 3  
A. Zenyuk - V. Zharskiy 08.09 20:05 3 - 0  
Ale. Gorbanenko - N. Telnoy 08.09 13:15 2 - 3  
B. Kohut - Ale. Gorbanenko 08.09 08:35 3 - 1  
B. Kohut - Ivan May 08.09 13:50 3 - 0  
B. Kohut - S. Gogenko 08.09 12:05 1 - 3  
B. Kohut - V. Didukh 08.09 10:20 0 - 3  
B. Stasiuk - M. Serediuk 08.09 17:05 3 - 0  
B. Stasiuk - V. Bosak 08.09 19:25 2 - 3  
D. Pesternikov - A. Gordiy 08.09 11:20 3 - 1  
D. Pesternikov - R. Zholubak 08.09 09:00 3 - 2  
D. Pesternikov - V. Plishilo 08.09 10:10 1 - 3  
D. Pesternikov - Y. Kravets 08.09 12:30 3 - 1  
I. Kunda - V. Shvidkiy 08.09 19:55 2 - 3  
I. Piskorskyu - A. Zenyuk 08.09 15:25 3 - 2  
I. Piskorskyu - V. Zharskiy 08.09 17:45 1 - 3  
Ivan May - Ale. Gorbanenko 08.09 07:25 1 - 3  
Ivan May - N. Telnoy 08.09 11:30 2 - 3  
Ivan May - S. Gogenko 08.09 09:45 3 - 1  
Ivan May - V. Didukh 08.09 12:40 0 - 3  
M. Oprysk - A. Zenyuk 08.09 18:55 0 - 3  
M. Oprysk - I. Piskorskyu 08.09 16:35 3 - 0  
M. Oprysk - V. Zharskiy 08.09 14:50 2 - 3  
M. Serediuk - A. Guchok 08.09 18:15 1 - 3  
M. Zakladnyi - M. Zhuravlov 08.09 17:55 3 - 0  
M. Zakladnyi - P. Pugach 08.09 20:55 3 - 2  
M. Zakladnyi - S. Kubrak 08.09 19:10 1 - 3  
M. Zhuravlov - P. Pugach 08.09 18:30 3 - 2  
M. Zhuravlov - S. Kubrak 08.09 21:25 1 - 3  
N. Haievyi - V. Shvidkiy 08.09 17:35 3 - 2  
O. Belskyi - A. Levadniy 08.09 11:00 2 - 3  
O. Belskyi - A. Molochko 08.09 14:30 1 - 3  
O. Belskyi - O. Tkachenko 08.09 08:05 0 - 3  
O. Shpak - A. Guchok 08.09 16:30 1 - 3  
O. Shpak - B. Stasiuk 08.09 20:00 1 - 3  
O. Shpak - M. Serediuk 08.09 18:50 3 - 1  
O. Shpak - V. Bosak 08.09 17:40 3 - 2  
O. Tkachenko - A. Levadniy 08.09 15:05 3 - 2  
O. Tkachenko - A. Molochko 08.09 09:15 3 - 0  
P. Pidleteichuk - A. Zenyuk 08.09 17:10 3 - 0  
P. Pidleteichuk - I. Piskorskyu 08.09 18:20 2 - 3  
P. Pidleteichuk - M. Oprysk 08.09 19:30 3 - 2  
P. Pidleteichuk - V. Zharskiy 08.09 16:00 3 - 2  
Ph. Poltavetc - M. Zakladnyi 08.09 19:45 1 - 3  
Ph. Poltavetc - M. Zhuravlov 08.09 19:05 1 - 3  
Ph. Poltavetc - P. Pugach 08.09 17:20 3 - 2  
Ph. Poltavetc - S. Kubrak 08.09 18:00 0 - 3  
Ph. Poltavetc - Spartak Abalmaz 08.09 20:50 0 - 3  
S. Gogenko - Ale. Gorbanenko 08.09 10:55 3 - 0  
S. Gogenko - N. Telnoy 08.09 14:25 2 - 3  
S. Gogenko - V. Didukh 08.09 08:00 3 - 2  
S. Kubrak - P. Pugach 08.09 20:20 3 - 0  
S. Udovichenko - I. Kunda 08.09 17:00 0 - 3  
S. Udovichenko - N. Haievyi 08.09 18:10 1 - 3  
S. Udovichenko - S. Zazimko 08.09 19:20 2 - 3  
S. Udovichenko - V. Shvidkiy 08.09 15:50 3 - 2  
S. Zazimko - I. Kunda 08.09 18:45 1 - 3  
S. Zazimko - N. Haievyi 08.09 16:25 2 - 3  
S. Zazimko - V. Shvidkiy 08.09 14:40 0 - 3  
Spartak Abalmaz - M. Zakladnyi 08.09 18:35 2 - 3  
Spartak Abalmaz - M. Zhuravlov 08.09 20:15 3 - 0  
Spartak Abalmaz - P. Pugach 08.09 19:40 3 - 0  
Spartak Abalmaz - S. Kubrak 08.09 17:25 1 - 3  
V. Bosak - A. Guchok 08.09 20:35 3 - 2  
V. Broyakovskiy - A. Limonov 08.09 15:10 3 - 1  
V. Broyakovskiy - A. Tuzhylin 08.09 17:30 3 - 2  
V. Didukh - Ale. Gorbanenko 08.09 15:00 3 - 2  
V. Didukh - N. Telnoy 08.09 09:10 2 - 3  
V. Lushnikov - A. Limonov 08.09 16:55 3 - 0  
V. Lushnikov - A. Tuzhylin 08.09 15:45 1 - 3  
V. Lushnikov - V. Broyakovskiy 08.09 18:05 1 - 3  
V. Lushnikov - V. Lyevshyn 08.09 19:15 0 - 3  
V. Lyevshyn - A. Limonov 08.09 18:40 3 - 1  
V. Lyevshyn - A. Tuzhylin 08.09 14:35 2 - 3  
V. Lyevshyn - V. Broyakovskiy 08.09 16:20 3 - 1  
V. Plishilo - R. Zholubak 08.09 13:05 3 - 1  
Y. Kravets - A. Gordiy 08.09 09:35 1 - 3  
Y. Kravets - R. Zholubak 08.09 07:50 3 - 2  
Y. Kravets - V. Plishilo 08.09 11:55 3 - 2  
Y. Teterya - A. Krutko 08.09 13:55 1 - 3  
Y. Teterya - A. Levadniy 08.09 08:40 3 - 0  
Y. Teterya - O. Belskyi 08.09 12:10 2 - 3  
Y. Teterya - O. Tkachenko 08.09 10:25 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Hubanova - N. Marchuk 08.09 08:20 0 - 3  
K. Hubanova - Y. Rechytska 08.09 10:40 0 - 3  
O. Telezhinskaya - K. Hubanova 08.09 09:30 3 - 0  
O. Telezhinskaya - Y. Rechytska 08.09 07:45 0 - 3  
Tat. Tatianina - I. Aseeva 08.09 00:00 1 - 3  
V. Overchuk - K. Hubanova 08.09 11:15 3 - 0  
V. Overchuk - O. Telezhinskaya 08.09 12:25 0 - 3  
V. Overchuk - Y. Rechytska 08.09 08:55 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - North Melbourne Kangaroos 08.09 10:10 92 - 35  
West Coast Eagles - Carlton 08.09 07:35 72 - 50  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 08.09 10:00    
Hanwha Eagles - KT Wiz 08.09 10:00 3 - 6  
KIA Tigers - NC Dinos 08.09 10:00 1 - 8  
Kiwoom Heroes - LG Twins 08.09 10:00 2 - 1  
SK Wyverns - Samsung Lions 08.09 10:00    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 08.09 07:00 2 - 2  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 08.09 11:00 1 - 5  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 08.09 11:00 0 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 08.09 06:00 2 - 1  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 08.09 06:00 0 - 4  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 08.09 10:00 0 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 08.09 01:30 1 - 2  
Boston - Toronto (19:35) 08.09 19:35 5 - 3  
Kansas City - Minnesota 08.09 01:05 9 - 6  
Kansas City - Minnesota (20:05) 08.09 20:05 4 - 2  
LA Dodgers - San Francisco 08.09 03:10 4 - 5  
LA Dodgers - San Francisco (22:10) 08.09 22:10 6 - 2  
Milwaukee - Cincinnati 08.09 01:10 1 - 4  
Milwaukee - Cincinnati (20:10) 08.09 20:10 9 - 3  
NY Mets - Miami 08.09 01:10 8 - 4  
NY Mets - Miami (19:10) 08.09 19:10 4 - 2  
Oakland - Houston 08.09 22:10 7 - 2  
Philadelphia - Atlanta 08.09 00:05 5 - 0  
Pittsburgh - Detroit 08.09 19:35 1 - 2  
San Diego - Arizona 08.09 03:10 2 - 3  
San Diego - Arizona (22:10) 08.09 22:10 9 - 5  
Seattle - Colorado 08.09 03:10 0 - 5  
Seattle - Colorado (22:10) 08.09 22:10 5 - 3  
Tampa Bay - NY Yankees 08.09 19:10 4 - 3  
Texas - LA Angels 08.09 01:05 2 - 0  
Texas - LA Angels (20:35) 08.09 20:35 7 - 3  
Washington - Baltimore 08.09 00:05 3 - 5  
Washington - Baltimore (18:35) 08.09 18:35    
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 08.09 11:05 10 - 5  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 08.09 11:05 1 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Dinamo Szamara (5.m.) 08.09 10:00 6 - 1  
Golf (English Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Stone - A. Otaegui (4. kör) 08.09 14:40 0 - 1  
D. Coupland - Ryan Fox (4. kör) 08.09 14:00 1 - 0  
English Championship 2020 08.09 20:00    
J. Scrivener - D. Burmester (4. kör) 08.09 14:30 0 - 1  
Jor. Smith - W. Nienaber (4. kör) 08.09 13:50 0 - 1  
M. Armitage - L. Canter (4. kör) 08.09 14:10 1 - 0  
N. Colsaerts - M.L. Simonsen (4. kör) 08.09 14:20 1 - 0  
Ste. Brown - Andy Sullivan (4. kör) 08.09 14:50 0 - 1  
Golf (Marathon Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marathon Classic, női 2020 08.09 23:00    
Golf (PGA Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dechambeau - T. Finau (4. kör) 08.09 22:20 0 - 0  
C. Champ - C. Morikawa (4. kör) 08.09 22:40 0 - 1  
Dus. Johnson - S. Scheffler (4. kör) 08.09 22:50 0 - 0  
Hao-Tong Li - Tom. Fleetwood (3. kör) 08.09 00:00 0 - 1  
Jus. Rose - Jas. Day (4. kör) 08.09 22:10 0 - 1  
Kurt Kitayama - R. McIlroy (4. kör) 08.09 18:50 0 - 1  
Paul Casey - B. Koepka (4. kör) 08.09 22:30 1 - 0  
T. Woods - T. Hoge (4. kör) 08.09 17:30 1 - 0  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.09 15:50 2 - 9  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.09 12:50 3 - 5  
Ledovij Deszant - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.09 16:50 10 - 5  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 08.09 14:50 6 - 2  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.09 13:50 3 - 1  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.09 17:50 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Dallas 08.09 21:00 1 - 1  
Tampa Bay - Philadelphia 08.09 02:00 1 - 4  
Washington - Boston 08.09 18:00 2 - 1  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.09 10:40 7 - 5  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.09 11:50 7 - 5  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 08.09 07:10 6 - 4  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.09 06:00 3 - 4  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 08.09 21:55 4 - 3  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.09 00:05 4 - 0  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 08.09 19:50 3 - 3  
Hammers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.09 23:05 5 - 5  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.09 20:55 1 - 4  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 08.09 08:20 5 - 4  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.09 09:30 4 - 5  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.09 18:50 3 - 3  
Kerékpár (Tour de L'Ain )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de L'Ain 2020 08.09 20:00    
Tour de L'Ain 2020 - Top 3 08.09 20:00    
Kerékpár (Tour de L'Ain, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - N.A. Quintana Rojas 08.09 10:50 0 - 1  
C. Froome - T.G. Hart 08.09 10:50 1 - 0  
F. Aru - J. Hirt 08.09 10:50 1 - 0  
P. Roglic - E. Bernal 08.09 10:50 1 - 0  
R. Porte - Dan. Martin 08.09 10:50 1 - 0  
S. Kruijswijk - G. Bennett 08.09 10:50 1 - 0  
T. Dumoulin - Ger. Thomas 08.09 10:50 1 - 0  
Tour de L'Ain 2020, 3. szakasz 08.09 10:50    
Kerékpár (Tour de Pologne)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de Pologne 2020 08.09 14:10    
Tour de Pologne 2020 - Top 3 08.09 14:10    
Kerékpár (Tour de Pologne, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dainese - R. Barbier 08.09 14:10 1 - 0  
Albert Torres - S. Sajnok 08.09 14:10 0 - 1  
J. Philipsen - D. Ballerini 08.09 14:10 0 - 1  
L. Mezgec - R. Gibbons 08.09 14:10 0 - 1  
M. Cavendish - J. Degenkolb 08.09 14:10 0 - 1  
P. Ackerman - Mads Pedersen 08.09 14:10 1 - 0  
R. Majka - S. Yates 08.09 14:10 0 - 1  
Tour de Pologne 2020, 5. szakasz 08.09 14:10    
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Orlando 08.09 23:00 112 - 112, h.u. 122 - 119  
Dallas - Milwaukee 08.09 02:30 119 - 119, h.u. 136 - 132  
Indiana - LA Lakers 08.09 00:00 116 - 111  
Miami - Phoenix 08.09 01:30 112 - 119  
New Orleans - San Antonio 08.09 21:00 113 - 122  
Oklahoma City - Washington 08.09 18:30 121 - 103  
Toronto - Memphis 08.09 20:00 108 - 99  
Kosárlabda (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ban Bueng Devil Rays - Bangkok Tigers 08.09 11:00 90 - 56  
Chaophraya Thunders - SWU 08.09 13:00 49 - 73  
Mahidol - Hitech Bangkok City 08.09 05:00 66 - 89  
Nakhon Pathom MadGoat - Dunkin Raptors 08.09 07:00 89 - 74  
T-Rex - TGE 08.09 09:00 76 - 82  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Minnesota 08.09 21:00 97 - 81  
New York - Las Vegas 08.09 23:00 76 - 78  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Gent 08.09 18:15    
Kortrijk - Eupen 08.09 20:45    
Kortrijk - Waasland Beveren 08.09 20:45 1 - 3  
Mechelen - Anderlecht 08.09 18:15 2 - 2  
St. Truiden - Anderlecht 08.09 13:30    
St. Truiden - Gent 08.09 13:30 2 - 1  
Zulte Waregem - Genk 08.09 16:00 1 - 2  
Zulte Waregem - Mechelen 08.09 16:00    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Lokomotív Plovdiv 08.09 17:45 2 - 0  
Slavia Szófia - Cserno More Várna 08.09 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Nautico PE 08.09 00:00 3 - 1  
Cruzeiro MG - Botafogo SP 08.09 00:00 2 - 1  
Oeste - Chapecoense 08.09 16:00 0 - 0  
Ponte Preta - America MG 08.09 02:00 0 - 1  
Vitória BA - Sampaio Correa MA 08.09 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacuipense - Remo 08.09 23:00 1 - 2  
Manaus - Vila Nova GO 08.09 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Internacional RS 08.09 00:30 0 - 1  
Flamengo RJ - Atlético MG 08.09 21:00 0 - 1  
Fortaleza - Athlético PR 08.09 00:00 0 - 2  
Santos SP - Bragantino 08.09 21:00 1 - 1  
Sport Recife - Ceara 08.09 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centenary Stormers - Grange Thistle 08.09 10:00 1 - 2  
Taringa Rovers - Caboolture 08.09 08:00 6 - 1  
Toowong - The Gap 08.09 10:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Carina - The Lakes 08.09 09:00 2 - 4  
Grange Thistle - Broadbeach Utd. 08.09 08:00 1 - 2  
Ipswich City - Coomera Colts 08.09 09:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Aalborg 08.09 14:00 7 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Kings - Cape Umoya Utd. 08.09 15:30 2 - 0  
Richards Bay - TS Sporting 08.09 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Suwon City 08.09 12:00 2 - 0  
Jeonnam - Seoul E-Land 08.09 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Seongnam 08.09 12:00 0 - 2  
Sangju Sangmu - Busan I'Park 08.09 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - ENPPI 08.09 20:00 2 - 0  
Misr Lel Makasa - Aswan 08.09 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Jaro 08.09 17:30 0 - 4  
Vaasa PS - Kajaani 08.09 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MiPK - Lahden Reipas 08.09 17:30 4 - 1  
Viikingit - Kiffen 08.09 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KuFu-98 - Vaajakoski 08.09 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Haka 08.09 17:30 2 - 0  
Kuopio PS - Helsinki JK 08.09 17:30 0 - 3  
Lahti - Ilves 08.09 17:30 3 - 2  
Rovaniemi PS - Mariehamn 08.09 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Paris SG 08.09 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi 08.09 15:30 0 - 4  
Labdarúgás (Holland Comeback Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Volendam 08.09 14:30 1 - 2  
Feyenoord - Sparta Rotterdam 08.09 14:30 3 - 0  
Heracles - Zwolle 08.09 16:45 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 08.09 19:00 0 - 2  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa 08.09 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida Zelvia - JEF United Chiba 08.09 12:00 0 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Kitakyushu 08.09 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto 08.09 11:00 2 - 1  
Fukushima Utd. - Kamatamare Sanuki 08.09 08:00 4 - 1  
Gamba Osaka 2 - Azul Claro Numazu 08.09 11:00 2 - 1  
Imabari - Fujieda MYFC 08.09 09:00 1 - 1  
Nagano Parceiro - Kagoshima Utd. 08.09 11:00 0 - 1  
Vanraure Hachinohe - Gainare Tottori 08.09 06:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - FC Tokyo 08.09 12:00 0 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 08.09 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Albirex Niigata 08.09 11:00 2 - 2  
Urawa RD - Cerezo Osaka 08.09 10:00 0 - 1  
Vegalta Sendai - Kobe Leonessa 08.09 08:00 2 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (JOR) - Shabab Al-Ordon 08.09 17:00 1 - 3  
FC Maan - Al-Wehdat 08.09 19:30 0 - 4  
Labdarúgás (Kambodzsai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Police Commissary - Asia Euro Utd. 08.09 10:30 3 - 2  
Soltilo Angkor - Electricite du Cambodge 08.09 10:30 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng 08.09 12:00 0 - 1  
Guangzhou R&F - Jiangsu Suning 08.09 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APLG Gdansk - Bydgoszcz 08.09 18:00 0 - 1  
ROW Rybnik - Slask Wroclaw 08.09 12:15 1 - 2  
Labdarúgás (Lett 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JDFS Alberts - Lokomotív Daugavpils 08.09 15:00 0 - 4  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vilnius BFA - Riteriai Vilnius 2 08.09 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Khenifra - Maghreb Fes 08.09 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Puebla 08.09 04:00 0 - 1  
Cruz Azul - Leon 08.09 02:00 2 - 0  
Monterrey - Santos Laguna 08.09 02:06 2 - 2  
UNAM Pumas - Juarez 08.09 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Békéscsaba 08.09 19:00 0 - 1  
DEAC - Dorog 08.09 17:30 1 - 2  
Gyirmót - Haladás 08.09 19:00 2 - 1  
Kaposvár - Kazincbarcika 08.09 19:00 1 - 1  
Siófok - DVSC 08.09 17:45 1 - 1  
Soroksár - Nyíregyháza 08.09 17:30 0 - 1  
Szeged GA - Szentlőrinc 08.09 19:00 1 - 1  
Szolnok - Budaörs 08.09 19:00 1 - 0  
Vasas - Csákvár 08.09 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinandega - Real Esteli 08.09 23:15 1 - 5  
Junior de Managua - Municipal Jalapa 08.09 04:00 1 - 0  
Juventus Managua - Walter Ferretti 08.09 04:00 1 - 3  
Real Madriz - Diriangen 08.09 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Moss 08.09 13:00 1 - 1  
Valerenga 2 - Tromsdalen 08.09 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Notodden 08.09 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Viking Stavanger 08.09 18:00 2 - 2  
Kristiansund - Start 08.09 18:00 3 - 2  
Mjöndalen - Haugesund 08.09 18:00 1 - 0  
Rosenborg - Sarpsborg 08.09 20:30 5 - 1  
Stabaek - Odd Grenland 08.09 18:00 0 - 1  
Strömsgodset - Sandefjord 08.09 18:00 3 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Arna-Björnar 08.09 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuggeranong Utd. - Belconnen Utd. 08.09 06:35 0 - 0  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockdale City Suns - Marconi Stallions 08.09 10:30 1 - 0  
Sydney Utd. - North Shore Mariners FC 08.09 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lake Macquarie - Edgeworth FC 08.09 05:45 0 - 3  
Weston Workers - Charlestown Blues 08.09 06:30 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Utd. - Brisbane Roar FC Youth 08.09 08:30 2 - 3  
Olympic FC - Brisbane Strikers 08.09 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitchelton - Capalaba 08.09 09:00 2 - 7  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Pordenone 08.09 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar 3 - Biolog Novokubanszk 08.09 18:00 1 - 0  
Forte Taganrog - Dinamo Sztavropol 08.09 18:00 4 - 0  
Kubany-Holding - Jesszentuki 08.09 18:00 2 - 0  
Legion Mahacskala - Cser. Novorosszijszk 08.09 15:25 1 - 0  
Masuk Pjatigorszk - FK Mahacskala 08.09 15:00 4 - 1  
SZKA Rosztov - Szpartak Nalcsik 08.09 17:00 1 - 0  
Tuapsze - Kubany Krasznodar 08.09 16:00 1 - 6  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Tver - Zenit Irkutszk 08.09 16:00 1 - 1  
Kazanka Moszkva - Kolomna 08.09 16:00 2 - 1  
Leningradec - Rogyina Moszkva 08.09 13:00 5 - 2  
Murom - Znamja Truda 08.09 17:00 2 - 1  
Olimp-Dolgoprudnyij - FK Csita 08.09 15:00 3 - 0  
Zenit Szentpétervár 2 - FK Szmolenszk 08.09 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik-Arszenál - Szokol Szaratov 08.09 15:00 0 - 0  
Rjazany - Avangard Kurszk 08.09 17:00 2 - 0  
Szaljut Belgorod - Szaturn Ramenszkoje 08.09 16:00 2 - 1  
Sztrogino Moszkva - Znamja Noginszk 08.09 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamaz - Krilja Szovj. Szamara 2 08.09 16:00 6 - 0  
Lada Toljatti - Zvezda Perm 08.09 13:00 0 - 5  
Orenburg 2 - FK Novoszibirszk 08.09 13:00 0 - 1  
Volna Nyizsegorodszk - Cseljabinszk 08.09 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Akhmat Groznij 08.09 18:00 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Szocsi 08.09 19:00 2 - 2  
Ufa - FK Krasznodar 08.09 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Röthis - RW Rankweil 08.09 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - 12 de Octubre Itaugua 08.09 00:30 1 - 1  
Sol de America - River Plate Asuncion 08.09 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Mioveni 08.09 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Celtic 08.09 17:30 1 - 1  
Rangers - St. Mirren 08.09 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Boys - Sion 08.09 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Trelleborg 08.09 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping City - Landskrona 08.09 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Sandviken 08.09 15:30 1 - 0  
Team TG - Vasalund 08.09 15:30 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Hammarby 08.09 17:30 1 - 2  
Falkenberg - FF Malmö 08.09 14:30 0 - 1  
Häcken - Kalmar 08.09 14:30 0 - 2  
Mjällby - AIK Stockholm 08.09 17:30 3 - 1  
Örebro - Göteborg 08.09 14:30 1 - 1  
Östersund - Elfsborg 08.09 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ettifaq - Al-Fayha 08.09 18:00 3 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Ahli (KSA) 08.09 20:00 1 - 2  
Al-Wehda (KSA) - Al-Raed 08.09 18:30 0 - 0  
Damac - Al-Faisaly (KSA) 08.09 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Rad Belgrád 08.09 20:30 3 - 0  
Macva Sabac - Crvena zvezda 08.09 18:30 0 - 3  
Mladost Lucani - Indija 08.09 19:00 2 - 0  
Napredak Krusevac - Radnik Surdulica 08.09 19:00 2 - 1  
Partizan Belgrád - Javor Ivanjica 08.09 20:30 4 - 0  
Proleter Novi Sad - Bacska Palanka 08.09 20:30 1 - 1  
Radnicki Nis - Novi Pazar 08.09 19:00 2 - 1  
Spartak Subotica - Metalac Gornji Milanovac 08.09 19:00 4 - 1  
Topolya SC - Zlatibor Cajetina 08.09 19:00 5 - 1  
Vozdovac - Vojvodina 08.09 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrzalka - Podbrezova 08.09 10:30 0 - 4  
Samorin - Poprad 08.09 10:30 3 - 1  
Slovan Bratislava 2 - Skalica 08.09 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Sered 08.09 18:00 6 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - Metlaoui 08.09 20:00 2 - 1  
CS Sfaxien - CA Bizertin 08.09 18:00 0 - 0  
Etoile du Sahel - US Tataouine 08.09 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Montevideo Wanderers 08.09 16:15 0 - 2  
Dep. Maldonado - Cerro Largo Melo 08.09 01:00 1 - 1  
Fenix Montevideo - Progreso Montevideo 08.09 01:00 1 - 1  
Nacional Montevideo - Penarol Montevideo 08.09 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Rio Grande Valley 08.09 03:00 4 - 1  
Birmingham Legion - Atlanta Utd. 2 08.09 01:30 1 - 0  
Charlotte Independence - Charleston 08.09 01:00 1 - 1  
El Paso - Colorado Springs 08.09 03:30 4 - 2  
Louisville City - Indy Eleven 08.09 02:00 1 - 1  
Oklahoma City Energy - FC San Antonio 08.09 02:00 0 - 3  
Phoenix Rising - New Mexico Utd. 08.09 04:30 5 - 2  
Pittsburgh - New York RB 2 08.09 01:00 4 - 1  
Portland 2 - Sacramento 08.09 04:00 0 - 1  
Reno - Tacoma Defiance 08.09 04:30 2 - 1  
St. Louis FC - Tulsa 08.09 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belasica Strumica - Sileks Kratovo 08.09 17:30 0 - 6  
Makedonije GP - Rabotnicki Szkopje 08.09 17:30 2 - 1  
Pelister Bitola - Akademija Pandev 08.09 17:30 1 - 0  
Renova - Struga Trim-Lum 08.09 17:30 0 - 0  
Shkupi Szkopje - Shkendija Tetovo 08.09 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Trans Narva 08.09 15:00 3 - 0  
Paide Linnameeskond - Kalev Tallinn 08.09 12:00 4 - 0  
Tammeka Tartu - Levadia Tallinn 08.09 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Shamrock Rovers 08.09 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Örmény Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noah Jereván - Ararat-Armenia 08.09 17:00 1 - 1  
MMA (UFC FN 174, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Sanchez - W. Turman 08.09 01:35 1 - 0  
B. Dariush - S. Holtzman 08.09 03:20 1 - 0  
Der. Lewis - Ale. Oleinik 08.09 05:10 1 - 0  
Gav. Tucker - J. Jaynes 08.09 01:10 1 - 0  
Irw. Rivera - Ali Al Qaisi 08.09 00:00 1 - 0  
Kev. Holland - J. Buckley 08.09 02:20 1 - 0  
M. Pitolo - Dar. Stewart 08.09 04:15 0 - 1  
N. Haqparast - Alex Munoz 08.09 01:55 1 - 0  
O. Akhmedov - C. Weidman 08.09 04:40 0 - 1  
T. Means - L. Staropoli 08.09 02:45 1 - 0  
Y. Kunitskaya - J. Stoliarenko (női) 08.09 03:45 1 - 0  
You. Zalal - Pet. Barrett 08.09 00:40 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - S. Vettel (70.Évf., futam) 08.09 15:10 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (70.Évf., futam) 08.09 15:10 0 - 1  
D. Ricciardo - E. Ocon (70.Évf., futam) 08.09 15:10 0 - 1  
Geo. Russell - N. Latifi (70.Évf., futam) 08.09 15:10 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (70.Évf., futam) 08.09 15:10 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (70.Évf., futam) 08.09 15:10 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (70.Évf., futam) 08.09 15:10 1 - 0  
L. Stroll - N. Hülkenberg (70.Évf., futam) 08.09 15:10 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (70.Évf., futam) 08.09 15:10 1 - 0  
P. Gasly - D. Kvyat (70.Évf., futam) 08.09 15:10 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,70. Évforduló Nagydíja 2020 - Futamgyőztes konstruktőr 08.09 15:10    
F1,70.ÉvfordND 2020-Hány versenyző ér el helyezést? 08.09 15:10    
F1,70.ÉvfordND 2020-Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes? 08.09 15:10    
Forma-1., 70. Évforduló Nagydíja 2020 08.09 15:10    
Forma-1., 70. Évforduló Nagydíja 2020 - Top 3 08.09 15:10    
Forma-1.,70.Évforduló Nagydíja 2020 - Leggyorsabb kör(futam) 08.09 15:10    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - H. Syahrin Abdullah (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 12:20 0 - 1  
Aug. Fernandez - M. Schrötter (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 09:10 1 - 0  
F. di Giannantonio - Remy Gardner (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 12:20 0 - 1  
F. di Giannantonio - X. Vierge (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 12:20 0 - 1  
Jor. Navarro - Jor. Martin (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 12:20 1 - 0  
L. Baldassarri - Remy Gardner (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 09:10 0 - 1  
L. Baldassarri - X. Vierge (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 12:20 0 - 1  
L. Marini - E. Bastianini (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 12:20 0 - 1  
M. Bezzecchi - Joe Roberts (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 09:10 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Cseh Nagydíj 2020 08.09 12:20    
Moto2, Cseh Nagydíj 2020 - Top 3 08.09 12:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arenas - Ai Ogura (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 11:00 1 - 0  
D. Foggia - J. Alcoba (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 11:00 1 - 0  
Gab. Rodrigo - J. McPhee (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 11:00 0 - 1  
N. Antonelli - A. Migno (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 11:00 1 - 0  
R. Fenati - D. Binder (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 11:00 1 - 0  
Raul Fernandez - Tat. Suzuki (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 11:00 1 - 0  
T. Arbolino - J. Masia (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 11:00 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Cseh Nagydíj 2020 08.09 11:00    
Moto3, Cseh Nagydíj 2020 - Top 3 08.09 11:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - Jack Miller (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 14:00 0 - 1  
A. Rins - D. Petrucci (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 14:00 1 - 0  
B. Binder - Ale. Espargaro (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 14:00 1 - 0  
F. Morbidelli - M. Vinales (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 14:00 1 - 0  
J. Mir - Pol Espargaro (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 14:00 0 - 1  
Tak. Nakagami - M. Oliveira (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 14:00 0 - 1  
V. Rossi - J. Zarco (Cseh Nagydíj, futam) 08.09 14:00 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Cseh Nagydíj 2020 08.09 14:00    
MotoGP, Cseh Nagydíj 2020 - Top 3 08.09 14:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - R. Blaney (Michigan, Consumers) 08.09 22:30    
D. Hamlin - R. Blaney (Michigan, Consumers) 08.09 22:30 1 - 0  
J. Logano - Cha. Elliott (Michigan, Consumers) 08.09 22:30 1 - 0  
K. Harvick - B. Keselowski (Michigan, Consumers) 08.09 22:30 1 - 0  
K. Harvick - D. Hamlin (Michigan, Consumers) 08.09 22:30 1 - 0  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Michigan, Consumers) 08.09 22:30 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Michigan, Consumers) 08.09 22:30 0 - 1  
Nascar, Michigan (Consumers) 2020 08.09 22:30    
Nascar, Michigan (Consumers) 2020 - Top 3 08.09 22:30    
Motorsport (Superbike outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Superbike-vb, Portugál Nagydíj, 2. verseny 2020 08.09 15:00    
Motorsport (Superbike- futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bautista - E. Laverty (Portugál Nagydíj, 2. verseny) 08.09 15:00 1 - 0  
J. Rea - T. Razgatlioglu (Portugál Nagydíj, 2. verseny) 08.09 15:00 1 - 0  
M. Rinaldi - T. Sykes (Portugál Nagydíj, 2. verseny) 08.09 15:00 1 - 0  
M. van der Mark - A. Lowes (Portugál Nagydíj, 2. verseny) 08.09 15:00 1 - 0  
S. Redding - L. Baz (Portugál Nagydíj, 2. verseny) 08.09 15:00 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvolan Pallonlyojat - Joensuun Maila 08.09 16:00 0 - 2  
Siilinjarven Pesis - Imatran Pallo-Veikot 08.09 16:00 0 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Siilinjarven Pesis 08.09 16:00 2 - 0  
Joensuun Maila - Kempeleen Kiri 08.09 16:00 1 - 1  
Jyvaskylan Kirittaret - Manse Tampere 08.09 16:00 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - St. Helens 08.09 19:30 0 - 48  
Salford - Hull FC 08.09 14:00 54 - 18  
Wakefield - Wigan 08.09 16:15 22 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Parramatta Eels 08.09 08:05 12 - 14  
Gold Coast Titans - North Queensland Cowboys 08.09 06:00 30 - 10  
Rögbi (Super Rugby Aotearoa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Dunedin Highlanders 08.09 05:35 32 - 22  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Elevation 08.09 15:00 3 - 1  
Ural Raiders - Ural Air Force 08.09 17:00 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Energy - Ural Mountains 08.09 13:00 3 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Winter S / Zemljak N 08.09 10:20 0 - 2  
Brouwer A / Thole J - Winter S / Zemljak N 08.09 15:15 2 - 0  
Krippes A / Lohmann M - Brand T/Reinhardt Y 08.09 11:10 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Brouwer A / Thole J 08.09 09:30 1 - 2  
Tenisz (Czech Elite Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - Kar. Pliskova 08.09 13:15 2 - 0  
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F.C. Jianu - A. Celikbilek 08.09 09:30 2 - 1  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - E. Gorgodze 08.09 16:00 0 - 2  
E.T. Cadar - E. Gorgodze 08.09 09:30 0 - 2  
L. Ponomar - B. Eraydin 08.09 12:00 2 - 1  
L. Ponomar - L. Meyer auf der Heide 08.09 17:55 2 - 0  
Lukács V. - G. Duca 08.09 15:00 2 - 0  
Tenisz (Lexington-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - Q. Gleason 08.09 21:40 2 - 0  
Ann Li - Rob. Anderson 08.09 23:00 0 - 2  
B. Mattek-Sands - V. Lepchenko 08.09 22:55 2 - 0  
C. Harrison - Ari. Rodionova 08.09 21:50 1 - 2  
F. di Lorenzo - Claire Liu 08.09 18:15 2 - 1  
H. Baptiste - U.M. Arconada 08.09 21:10 0 - 2  
Jov. Jovic - Mayo Hibi 08.09 16:00 2 - 0  
K. Bondarenko - Car. Dolehide 08.09 16:00 1 - 2  
K. Volynets - O. Govortsova 08.09 18:45 1 - 2  
Kri. Ahn - G. Talaba 08.09 16:00 2 - 1  
M. Gasparyan - J. Loeb 08.09 19:25 0 - 2  
Tenisz (Nat. Tour Israel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cukierman - I. Smilansky 08.09 12:30 1 - 2  
E. Leshem - L. Goldenberg 08.09 18:20 2 - 0  
Y. Oliel - J. Hasson 08.09 13:45 2 - 0  
Tenisz (Nat. Tour Israel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Glushko - N. Khirin 08.09 13:50 2 - 0  
M. Tahan - N. Nadel 08.09 16:40 2 - 1  
S. Bereznyak - T. Barad Itzhaki 08.09 12:30 1 - 2  
S. Kimchi - S. Biran 08.09 17:15 0 - 2  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - F. Ferro 08.09 19:30 0 - 2  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cocciaretto E / Trevisan - Rus A / Zidansek T 08.09 17:00 0 - 2  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E.G. Ruse - A. Sasnovich 08.09 14:35 2 - 1  
J. Maleckova - Sto. Sanders 08.09 13:25 0 - 2  
L-I. Paar - Leo. Kung 08.09 11:00 1 - 2  
L. Tsurenko - B. Palicova 08.09 12:45 2 - 1  
M. Frech - K. Juvan 08.09 14:50 2 - 1  
M. Kostyuk - T. Martincova 08.09 11:00 2 - 1  
T. Korpatsch - N. Podoroska 08.09 12:30 2 - 0  
U. Eikeri - M. Sherif Abdelaziz 08.09 11:00 0 - 2  
Tenisz (St. Georges Hill PS, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Broady - E. Appleton 08.09 12:15 1 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gomez - A. Karatsev 08.09 14:00 1 - 2  
D. Popko - Mic. Redlicki 08.09 14:00 1 - 2  
Evan King - E. Karlovskiy 08.09 15:45 2 - 1  
F. Corwin - B. Bobrov 08.09 22:40 2 - 1  
G. Brymer - S. Khaledan 08.09 19:20 2 - 0  
H.D. Boyer - B. Bobrov 08.09 21:05 0 - 2  
J. Thirouin - A. El Mihdawy 08.09 15:55 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - Tho. Laurent 08.09 09:00 2 - 0  
A. Dougaz - L. Catarina 08.09 09:00 1 - 2  
C. Hemery - L. Catarina 08.09 14:30 0 - 2  
M. Chazal - G. Petit 08.09 13:00 2 - 0  
V. Vacherot - J.P. Paz 08.09 09:00    
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Monnet - T. Sugnaux 08.09 14:30 2 - 0  
K. Zavatska - A. Tubello 08.09 10:05 2 - 1  
M. Arcangioli - M. Noel 08.09 12:00    
N. Dascalu - J. Mikulskyte 08.09 12:35 1 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KSI - Szeged 08.09 15:30 7 - 10  
Pécs - Debrecen 08.09 11:00 12 - 8  
Szentes - Tatabánya 08.09 14:00 11 - 7  
UVSE - Kaposvár 08.09 12:30 11 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Morrell - All. Lennox 08.09 02:00 1 - 0  
Jam. James - T. Dulorme 08.09 04:00 1 - 0  
Myk. Fox - Luc. Santamaria 08.09 01:00 0 - 1  
 
2020.08.08.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - A. Girevenkov 08.08 12:45 3 - 1  
A. Afanasiyev - V. Marshalov 08.08 10:45 3 - 1  
A. Bogomolov - M. Sverdlov 08.08 07:00 0 - 3  
A. Bogomolov - P. Vshivkov 08.08 09:30 1 - 3  
A. Chentsov - A. Shirshov 08.08 12:45 3 - 1  
A. Chentsov - Demic Ying 08.08 10:45 0 - 3  
A. Ermilov - A. Vlasov 08.08 21:30 2 - 3  
A. Ermilov - D. Balakin 08.08 18:30 1 - 3  
A. Ermilov - I. Zemit 08.08 20:30 2 - 3  
A. Frolov - R. Kobytov 08.08 15:15 3 - 1  
A. Girevenkov - Y. Troyanov 08.08 11:15 3 - 1  
A. Innazarov - A. Chentsov 08.08 12:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - I. Korogodsky 08.08 00:15 3 - 1  
A. Lytko - A. Frolov 08.08 15:45 1 - 3  
A. Lytko - A. Pravednov 08.08 23:00 3 - 1  
A. Lytko - R. Kobytov 08.08 17:15 3 - 2  
A. Sadkov - S. Bazhanov 08.08 09:15 3 - 0  
A. Sadkov - S. Bazhanov 08.08 09:45 1 - 3  
A. Sadkov - V. Suvorov 08.08 07:45 1 - 3  
A. Serebrennikov - N. Tarasenkov 08.08 02:45 3 - 1  
A. Serebrennikov - O. Pronin 08.08 01:45 2 - 3  
A. Shirshov - A. Innazarov 08.08 11:15 3 - 2  
A. Silantev - D. Fedorov 08.08 18:45 3 - 1  
A. Silantev - Kir. Abramov 08.08 20:45 3 - 0  
A. Slaschilin - O. Nikiforov 08.08 07:45 3 - 2  
A. Slaschilin - S. Moklozyan 08.08 09:15 3 - 1  
A. Vlasov - A. Ermilov 08.08 20:00 2 - 3  
A. Vlasov - V. Rachkov 08.08 12:00 3 - 0  
A. Yakovlev - O. Belugin 08.08 17:00 3 - 1  
A. Yakovlev - O. Belugin 08.08 17:30 3 - 0  
A. Yakovlev - V. Chernov 08.08 15:30 1 - 3  
A. Yanshaev - S. Nikulin 08.08 20:45 0 - 3  
A. Yanshaev - S. Vakar 08.08 18:45 2 - 3  
Ale. Petrov - S. Ogay 08.08 01:30 2 - 3  
Ale. Petrov - T. Turabekov 08.08 02:30 0 - 3  
Ale. Petrov - T. Turabekov 08.08 03:30 1 - 3  
D. Balakin - A. Vlasov 08.08 21:00 3 - 0  
D. Balakin - I. Zemit 08.08 19:30 3 - 1  
D. Balakin - I. Zemit 08.08 22:00 3 - 1  
D. Fedorov - Kir. Abramov 08.08 19:45 1 - 3  
D. Fedorov - V. Rakhmanov 08.08 21:15 0 - 3  
D. Ignatiev - Ale. Petrov 08.08 00:30 0 - 3  
D. Ignatiev - S. Ogay 08.08 03:00 3 - 1  
D. Lavrinenko - A. Serebrennikov 08.08 00:45 0 - 3  
D. Lavrinenko - N. Tarasenkov 08.08 22:45 1 - 3  
D. Lavrinenko - O. Pronin 08.08 03:15 2 - 3  
Dan. Andreev - G.V. Vahnin 08.08 15:15 3 - 1  
Demic Ying - A. Innazarov 08.08 13:15 1 - 3  
Demic Ying - A. Shirshov 08.08 11:45 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Klavdenkov 08.08 03:15 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - I. Afanasyev 08.08 00:45 3 - 0  
E. Masokin - A. Klavdenkov 08.08 22:45 0 - 3  
F. Ambrosimov - Dan. Andreev 08.08 16:45 3 - 1  
F. Ambrosimov - V. Fedorov 08.08 14:45 3 - 2  
G.V. Vahnin - F. Ambrosimov 08.08 16:15 3 - 2  
I. Afanasyev - A. Klavdenkov 08.08 01:45 2 - 3  
I. Korogodsky - Dmi. Kolesnikov 08.08 02:15 3 - 2  
I. Zemit - A. Vlasov 08.08 19:00 3 - 1  
Igor Smirnov - D. Ignatiev 08.08 02:00 0 - 3  
Kir. Abramov - V. Rakhmanov 08.08 19:15 3 - 1  
M. Sverdlov - V. Vologzhanin 08.08 08:00 3 - 1  
M. Sverdlov - V. Vologzhanin 08.08 10:00 3 - 0  
N. Tarasenkov - K. Churin 08.08 23:45 3 - 1  
N. Tarasenkov - P. Ziuzikov 08.08 01:15 0 - 3  
O. Belugin - P. Suraev-Korolev 08.08 16:00 0 - 3  
O. Nikiforov - S. Moklozyan 08.08 07:15 0 - 3  
O. Pronin - A. Serebrennikov 08.08 23:15 3 - 1  
O. Pronin - P. Ziuzikov 08.08 00:15 2 - 3  
P. Suraev-Korolev - A. Yakovlev 08.08 14:30 3 - 0  
P. Suraev-Korolev - V. Chernov 08.08 16:30 3 - 0  
P. Suraev-Korolev - V. Chernov 08.08 18:00 1 - 3  
P. Vshivkov - A. Bogomolov 08.08 07:30 1 - 3  
P. Vshivkov - M. Sverdlov 08.08 09:00 0 - 3  
P. Ziuzikov - D. Lavrinenko 08.08 02:15 3 - 0  
R. Kobytov - S. Ogay 08.08 16:15 1 - 3  
S. Bazhanov - V. Mishakin 08.08 08:15 1 - 3  
S. Burov - A. Vlasov 08.08 13:00 3 - 1  
S. Burov - A. Vlasov 08.08 14:00 3 - 0  
S. Burov - V. Kasatkin 08.08 11:30 3 - 1  
S. Homutov - A. Slaschilin 08.08 06:45 1 - 3  
S. Homutov - O. Nikiforov 08.08 08:45 3 - 0  
S. Moklozyan - S. Homutov 08.08 08:15 1 - 3  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 08.08 19:15 1 - 3  
S. Ogay - A. Frolov 08.08 16:45 0 - 3  
S. Ogay - A. Lytko 08.08 14:45 1 - 3  
S. Ogay - D. Ignatiev 08.08 04:00 1 - 3  
S. Ogay - Igor Smirnov 08.08 00:00 3 - 2  
S. Ogay - T. Turabekov 08.08 22:30 3 - 0  
S. Vakar - S. Nikulin 08.08 19:45 1 - 3  
S. Vakar - V. Bazilevsky 08.08 21:15 2 - 3  
T. Turabekov - Igor Smirnov 08.08 01:00 0 - 3  
T. Turabekov - Igor Smirnov 08.08 23:30 1 - 3  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 08.08 20:15 3 - 0  
V. Chernov - O. Belugin 08.08 15:00 3 - 1  
V. Fedorov - Dan. Andreev 08.08 15:45 0 - 3  
V. Fedorov - G.V. Vahnin 08.08 17:15 1 - 3  
V. Kasatkin - A. Vlasov 08.08 11:00 1 - 3  
V. Marshalov - A. Girevenkov 08.08 11:45 3 - 1  
V. Marshalov - Y. Troyanov 08.08 13:15 1 - 3  
V. Mishakin - A. Sadkov 08.08 06:45 2 - 3  
V. Mishakin - V. Suvorov 08.08 08:45 3 - 1  
V. Mishakin - V. Suvorov 08.08 10:15 3 - 1  
V. Rachkov - S. Burov 08.08 10:30 1 - 3  
V. Rachkov - V. Kasatkin 08.08 12:30 3 - 0  
V. Rakhmanov - A. Silantev 08.08 20:15 1 - 3  
V. Suvorov - S. Bazhanov 08.08 07:15 3 - 0  
V. Vologzhanin - A. Bogomolov 08.08 08:30 3 - 2  
V. Vologzhanin - P. Vshivkov 08.08 06:30 3 - 2  
Y. Troyanov - A. Afanasiyev 08.08 12:15 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - A. Droshchynskyi 08.08 15:30 2 - 3  
A. Aliyev - S. Storchak 08.08 21:00 0 - 3  
A. Aliyev - Y. Muliukin 08.08 18:00 3 - 0  
A. Droshchynskyi - S. Storchak 08.08 16:30 3 - 1  
A. Droshchynskyi - Y. Muliukin 08.08 21:30 3 - 0  
A. Holomoz - A. Lisechko 08.08 12:05 2 - 3  
A. Holomoz - Pav. Volkov 08.08 11:05 2 - 3  
A. Holomoz - V. Kobets 08.08 09:35 1 - 3  
A. Holomoz - Yur. Reva 08.08 07:35 2 - 3  
A. Krasutskyi - B. Havryliuk 08.08 22:50 3 - 1  
A. Krasutskyi - M. Mrykh 08.08 21:20 1 - 3  
A. Krasutskyi - V. Bereza 08.08 18:20 0 - 3  
A. Krasutskyi - V. Kondratenko 08.08 19:50 1 - 3  
A. Levshin - M. Zholubak 08.08 09:15 0 - 3  
A. Levshin - P. Kilyakin 08.08 14:15 2 - 3  
A. Lisechko - Pav. Volkov 08.08 09:05 3 - 2  
A. Lisechko - Yur. Reva 08.08 14:05 3 - 0  
A. Mytsyk - E. Populovskyi 08.08 15:45 1 - 3  
A. Mytsyk - Ivan Diachenko 08.08 19:15 3 - 1  
A. Mytsyk - S. Solomko 08.08 16:45 3 - 1  
A. Mytsyk - Y. Yakymchuk 08.08 18:15 3 - 1  
A. Nadporozhsky - A. Sulim 08.08 08:50 3 - 1  
A. Nadporozhsky - O. Zhyrnov 08.08 09:50 3 - 1  
A. Nadporozhsky - P. Lavrinenko 08.08 12:20 3 - 0  
A. Nadporozhsky - V. Mischenko 08.08 11:20 3 - 1  
B. Havryliuk - M. Mrykh 08.08 20:20 3 - 2  
B. Havryliuk - V. Bereza 08.08 19:20 2 - 3  
B. Havryliuk - V. Kondratenko 08.08 21:50 1 - 3  
D. Havrysh - I. Shyndel 08.08 16:05 3 - 1  
D. Havrysh - K. Moroz 08.08 20:35 3 - 0  
D. Havrysh - O. Dukhovenko 08.08 14:35 0 - 3  
D. Havrysh - Oleks. Kovalchuk 08.08 19:05 2 - 3  
D. Kolodiy - A. Aliyev 08.08 19:00 1 - 3  
D. Kolodiy - A. Droshchynskyi 08.08 17:30 1 - 3  
D. Kolodiy - P. Zagriychuk 08.08 20:30 1 - 3  
D. Kolodiy - S. Storchak 08.08 14:30 0 - 3  
D. Kolodiy - Y. Muliukin 08.08 16:00 0 - 3  
Evg. Ivanov - A. Holomoz 08.08 13:05 3 - 0  
Evg. Ivanov - A. Lisechko 08.08 10:05 3 - 1  
Evg. Ivanov - Pav. Volkov 08.08 07:05 0 - 3  
Evg. Ivanov - V. Kobets 08.08 11:35 2 - 3  
Evg. Ivanov - Yur. Reva 08.08 08:35 0 - 3  
I. Omelchuk - I. Struk 08.08 09:30 2 - 3  
I. Omelchuk - Kyr. Yurchenko 08.08 07:30 2 - 3  
I. Omelchuk - M. Mosyuk 08.08 12:00 2 - 3  
I. Omelchuk - O. Filenko 08.08 11:00 3 - 2  
I. Shyndel - O. Dukhovenko 08.08 20:05 1 - 3  
I. Struk - Kyr. Yurchenko 08.08 10:30 3 - 1  
I. Struk - M. Mosyuk 08.08 08:00 0 - 3  
I. Struk - O. Filenko 08.08 13:30 2 - 3  
Ivan Diachenko - E. Populovskyi 08.08 14:45 0 - 3  
Ivan Diachenko - S. Solomko 08.08 17:45 1 - 3  
Ivan Diachenko - Y. Yakymchuk 08.08 16:15 1 - 3  
K. Moroz - I. Shyndel 08.08 15:05 3 - 2  
K. Moroz - O. Dukhovenko 08.08 18:35 0 - 3  
K. Moroz - Oleks. Kovalchuk 08.08 17:05 3 - 2  
Kyr. Yurchenko - O. Filenko 08.08 12:30 3 - 1  
M. Mosyuk - Kyr. Yurchenko 08.08 14:00 3 - 0  
M. Mosyuk - O. Filenko 08.08 09:00 3 - 1  
M. Mrykh - V. Bereza 08.08 22:20 3 - 1  
M. Shulepov - A. Levshin 08.08 12:15 3 - 2  
M. Shulepov - M. Zholubak 08.08 11:15 2 - 3  
M. Shulepov - P. Kilyakin 08.08 07:45 2 - 3  
M. Shulepov - Vlad. Klim 08.08 09:45 3 - 1  
O. Gomilko - M. Tytskyi 08.08 21:55 3 - 0  
O. Gomilko - O. Liushnia 08.08 18:55 2 - 3  
O. Gomilko - Ser. Bondarenko 08.08 16:25 3 - 1  
O. Liushnia - M. Tytskyi 08.08 20:55 3 - 0  
O. Zhyrnov - A. Sulim 08.08 11:50 3 - 2  
Oleks. Kovalchuk - I. Shyndel 08.08 18:05 3 - 0  
Oleks. Kovalchuk - O. Dukhovenko 08.08 21:05 2 - 3  
P. Khakhamidi - M. Tytskyi 08.08 19:25 3 - 2  
P. Khakhamidi - O. Gomilko 08.08 17:55 3 - 2  
P. Khakhamidi - O. Liushnia 08.08 15:55 1 - 3  
P. Khakhamidi - Ser. Bondarenko 08.08 20:25 3 - 1  
P. Kilyakin - M. Zholubak 08.08 12:45 3 - 1  
P. Lavrinenko - A. Sulim 08.08 07:50 1 - 3  
P. Lavrinenko - O. Zhyrnov 08.08 10:50 1 - 3  
P. Lavrinenko - V. Mischenko 08.08 09:20 0 - 3  
P. Zagriychuk - A. Aliyev 08.08 17:00 0 - 3  
P. Zagriychuk - A. Droshchynskyi 08.08 19:30 3 - 1  
P. Zagriychuk - S. Storchak 08.08 18:30 3 - 1  
P. Zagriychuk - Y. Muliukin 08.08 15:00 1 - 3  
R. Rybalka - M. Tytskyi 08.08 15:25 0 - 3  
R. Rybalka - O. Gomilko 08.08 19:55 3 - 1  
R. Rybalka - O. Liushnia 08.08 16:55 3 - 2  
R. Rybalka - P. Khakhamidi 08.08 21:25 3 - 2  
R. Rybalka - Ser. Bondarenko 08.08 18:25 3 - 1  
S. Solomko - E. Populovskyi 08.08 18:45 0 - 3  
Ser. Bondarenko - M. Tytskyi 08.08 17:25 1 - 3  
Ser. Bondarenko - O. Liushnia 08.08 22:25 3 - 1  
V. Kobets - A. Lisechko 08.08 08:05 2 - 3  
V. Kobets - Pav. Volkov 08.08 13:35 1 - 3  
V. Kobets - Yur. Reva 08.08 10:35 3 - 0  
V. Kondratenko - M. Mrykh 08.08 18:50 0 - 3  
V. Kondratenko - V. Bereza 08.08 20:50 0 - 3  
V. Mischenko - A. Sulim 08.08 10:20 2 - 3  
V. Mischenko - O. Zhyrnov 08.08 08:20 3 - 1  
Via. Diachenko - I. Omelchuk 08.08 13:00 0 - 3  
Via. Diachenko - I. Struk 08.08 11:30 3 - 0  
Via. Diachenko - Kyr. Yurchenko 08.08 08:30 0 - 3  
Via. Diachenko - M. Mosyuk 08.08 10:00 1 - 3  
Vlad. Klim - A. Levshin 08.08 08:15 3 - 1  
Vlad. Klim - M. Zholubak 08.08 13:45 0 - 3  
Vlad. Klim - P. Kilyakin 08.08 10:45 1 - 3  
Y. Muliukin - S. Storchak 08.08 20:00 2 - 3  
Y. Yakymchuk - E. Populovskyi 08.08 17:15 1 - 3  
Y. Yakymchuk - S. Solomko 08.08 15:15 2 - 3  
Yur. Reva - Pav. Volkov 08.08 12:35 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrova - N. Ostrovska 08.08 20:10 0 - 3  
A. Gordinskaya - J. Trigub 08.08 13:25 0 - 3  
A. Lapa - A. Gordinskaya 08.08 14:55 1 - 3  
A. Lapa - J. Trigub 08.08 09:55 3 - 1  
A. Stefanyuk - A. Gordinskaya 08.08 11:25 1 - 3  
A. Stefanyuk - A. Lapa 08.08 08:55 1 - 3  
A. Stefanyuk - J. Trigub 08.08 14:25 0 - 3  
A. Tyslyna - A. Dubrova 08.08 18:10 3 - 2  
A. Tyslyna - Kat. Somova 08.08 15:40 3 - 1  
A. Tyslyna - N. Ostrovska 08.08 21:10 3 - 1  
Anz. Hassan - A. Dubrova 08.08 15:10 3 - 2  
Anz. Hassan - A. Tyslyna 08.08 17:10 1 - 3  
Anz. Hassan - Kat. Somova 08.08 19:40 0 - 3  
Anz. Hassan - N. Ostrovska 08.08 18:40 1 - 3  
Anz. Sydorko - I. Tiutiunyk 08.08 12:40 2 - 3  
K. Zharkova - N. Konovalova 08.08 08:10 0 - 3  
Kat. Somova - A. Dubrova 08.08 21:40 1 - 3  
Kat. Somova - N. Ostrovska 08.08 16:40 3 - 1  
L. Andreeva - A. Dubrova 08.08 16:10 1 - 3  
L. Andreeva - A. Tyslyna 08.08 19:10 3 - 0  
L. Andreeva - Anz. Hassan 08.08 20:40 1 - 3  
L. Andreeva - Kat. Somova 08.08 17:40 3 - 2  
L. Andreeva - N. Ostrovska 08.08 14:40 3 - 2  
N. Konovalova - Anz. Sydorko 08.08 14:10 3 - 0  
N. Konovalova - I. Tiutiunyk 08.08 09:10 3 - 1  
N. Kovtun - Anz. Sydorko 08.08 07:40 1 - 3  
N. Kovtun - I. Tiutiunyk 08.08 11:10 1 - 3  
N. Kovtun - K. Zharkova 08.08 09:40 3 - 1  
N. Kovtun - N. Konovalova 08.08 12:10 3 - 1  
T. Mudrak - Anz. Sydorko 08.08 08:40 3 - 2  
T. Mudrak - I. Tiutiunyk 08.08 07:10 3 - 2  
T. Mudrak - N. Konovalova 08.08 10:10 3 - 0  
T. Mudrak - N. Kovtun 08.08 13:10 3 - 1  
Yevg. Severina - A. Gordinskaya 08.08 08:25 3 - 0  
Yevg. Severina - A. Lapa 08.08 12:55 3 - 0  
Yevg. Severina - A. Stefanyuk 08.08 10:25 3 - 0  
Yevg. Severina - J. Trigub 08.08 11:55 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gordiy - D. Pesternikov 08.08 09:00 3 - 0  
A. Gordiy - R. Zholubak 08.08 10:10 3 - 0  
A. Gordiy - V. Plishilo 08.08 12:30 3 - 0  
A. Gordiy - Y. Kravets 08.08 11:20 1 - 3  
A. Levadniy - A. Krutko 08.08 06:55 1 - 3  
A. Levadniy - A. Molochko 08.08 13:55 3 - 1  
A. Levadniy - O. Belskyi 08.08 08:40 3 - 1  
A. Levadniy - O. Tkachenko 08.08 10:25 1 - 3  
A. Levadniy - Y. Teterya 08.08 12:10 2 - 3  
A. Matcyk - A. Kurotich 08.08 07:45 0 - 3  
A. Matcyk - A. Michalus 08.08 09:30 0 - 3  
A. Matcyk - M. Naumchuk 08.08 11:50 1 - 3  
A. Michalus - A. Kurotich 08.08 10:40 2 - 3  
A. Michalus - M. Naumchuk 08.08 08:20 3 - 1  
A. Molochko - A. Krutko 08.08 11:35 1 - 3  
A. Molochko - O. Belskyi 08.08 07:30 1 - 3  
A. Molochko - O. Tkachenko 08.08 12:45 3 - 2  
A. Molochko - Y. Teterya 08.08 09:50 1 - 3  
A. Synytsia - I. Solovyov 08.08 11:45 0 - 3  
A. Synytsia - O. Volynets 08.08 09:25 0 - 3  
A. Tuzhylin - A. Limonov 08.08 14:35 2 - 3  
A. Tuzhylin - V. Lushnikov 08.08 18:40 3 - 0  
A. Tuzhylin - V. Lyevshyn 08.08 16:20 3 - 1  
A. Zenyuk - I. Piskorskyu 08.08 17:45 1 - 3  
A. Zenyuk - V. Zharskiy 08.08 15:25 2 - 3  
Ale. Gorbanenko - B. Kohut 08.08 09:10 1 - 3  
Ale. Gorbanenko - S. Gogenko 08.08 15:00 2 - 3  
And. Zaitsev - D. Arzanov 08.08 17:25 3 - 2  
And. Zaitsev - D. Derevinskyi 08.08 20:15 1 - 3  
And. Zaitsev - Mak. Kolos 08.08 19:40 3 - 0  
And. Zaitsev - S. Pokydko 08.08 18:35 3 - 0  
D. Arzanov - Mak. Kolos 08.08 20:20 0 - 3  
D. Derevinskyi - D. Arzanov 08.08 21:25 3 - 0  
D. Derevinskyi - Mak. Kolos 08.08 18:30 3 - 2  
Den. Vakulenko - Lev. Kuzyo 08.08 09:40 2 - 3  
Den. Vakulenko - Mih. Popov 08.08 10:50 3 - 0  
Den. Vakulenko - R. Pirvelli 08.08 11:25 3 - 1  
Den. Vakulenko - Y. Kryvorotko 08.08 07:55 0 - 3  
Gen. Karebin - A. Synytsia 08.08 12:20 2 - 3  
Gen. Karebin - I. Solovyov 08.08 10:00 3 - 1  
Gen. Karebin - O. Volynets 08.08 11:10 0 - 3  
I. Demchuk - O. Gavrilyuk 08.08 20:00 2 - 3  
I. Demchuk - O. Shevchuk 08.08 16:30 3 - 0  
I. Demchuk - V. Kotov 08.08 18:50 3 - 1  
I. Demchuk - V. Malashevsky 08.08 17:40 3 - 1  
I. Solovyov - A. Semenenko 08.08 12:55 0 - 3  
Ivan May - Ale. Gorbanenko 08.08 10:20 3 - 0  
Ivan May - B. Kohut 08.08 06:50 3 - 1  
Ivan May - N. Telnoy 08.08 13:50 3 - 0  
Ivan May - S. Gogenko 08.08 08:35 3 - 1  
Ivan May - V. Didukh 08.08 12:05 3 - 0  
K. Yehorov - And. Zaitsev 08.08 20:50 2 - 3  
K. Yehorov - D. Arzanov 08.08 18:00 3 - 2  
K. Yehorov - D. Derevinskyi 08.08 19:05 3 - 1  
K. Yehorov - Mak. Kolos 08.08 17:20 0 - 3  
K. Yehorov - S. Pokydko 08.08 19:45 1 - 3  
Lev. Kuzyo - Mih. Popov 08.08 12:35 2 - 3  
Lev. Kuzyo - R. Pirvelli 08.08 08:30 3 - 2  
Lev. Kuzyo - Y. Kryvorotko 08.08 10:15 0 - 3  
M. Naumchuk - A. Kurotich 08.08 13:00 0 - 3  
M. Oprysk - A. Zenyuk 08.08 18:20 3 - 0  
M. Oprysk - I. Piskorskyu 08.08 16:00 1 - 3  
M. Oprysk - P. Pidleteichuk 08.08 19:30 3 - 0  
M. Oprysk - V. Zharskiy 08.08 17:10 3 - 2  
N. Telnoy - Ale. Gorbanenko 08.08 12:40 1 - 3  
N. Telnoy - B. Kohut 08.08 11:30 1 - 3  
N. Telnoy - S. Gogenko 08.08 07:25 1 - 3  
N. Telnoy - V. Didukh 08.08 09:45 3 - 1  
O. Belskyi - A. Krutko 08.08 13:20 1 - 3  
O. Gavrilyuk - O. Shevchuk 08.08 15:20 3 - 0  
O. Gavrilyuk - V. Kotov 08.08 17:05 0 - 3  
O. Gavrilyuk - V. Malashevsky 08.08 19:25 3 - 2  
O. Tkachenko - A. Krutko 08.08 09:15 1 - 3  
O. Tkachenko - O. Belskyi 08.08 15:05 1 - 3  
O. Volynets - I. Solovyov 08.08 08:15 3 - 0  
P. Pidleteichuk - A. Zenyuk 08.08 16:35 3 - 1  
P. Pidleteichuk - I. Piskorskyu 08.08 14:50 3 - 1  
P. Pidleteichuk - V. Zharskiy 08.08 18:55 2 - 3  
R. Pirvelli - Mih. Popov 08.08 09:05 1 - 3  
R. Pirvelli - Y. Kryvorotko 08.08 13:10 1 - 3  
R. Zholubak - D. Pesternikov 08.08 13:05 0 - 3  
S. Gogenko - B. Kohut 08.08 13:15 1 - 3  
S. Pokydko - D. Arzanov 08.08 19:10 1 - 3  
S. Pokydko - D. Derevinskyi 08.08 17:55 0 - 3  
S. Pokydko - Mak. Kolos 08.08 20:55 2 - 3  
V. Baklykov - A. Kurotich 08.08 08:55 2 - 3  
V. Baklykov - A. Matcyk 08.08 12:25 3 - 0  
V. Baklykov - A. Michalus 08.08 11:15 0 - 3  
V. Baklykov - M. Naumchuk 08.08 10:05 3 - 1  
V. Broyakovskiy - A. Limonov 08.08 15:45 1 - 3  
V. Broyakovskiy - A. Tuzhylin 08.08 19:15 2 - 3  
V. Broyakovskiy - V. Lushnikov 08.08 16:55 3 - 1  
V. Broyakovskiy - V. Lyevshyn 08.08 18:05 1 - 3  
V. Didukh - Ale. Gorbanenko 08.08 08:00 1 - 3  
V. Didukh - B. Kohut 08.08 14:25 0 - 3  
V. Didukh - S. Gogenko 08.08 10:55 0 - 3  
V. Kotov - O. Shevchuk 08.08 18:15 3 - 1  
V. Kotov - V. Malashevsky 08.08 15:55 3 - 2  
V. Lushnikov - A. Limonov 08.08 19:50 2 - 3  
V. Lyevshyn - A. Limonov 08.08 17:30 3 - 1  
V. Lyevshyn - V. Lushnikov 08.08 15:10 3 - 1  
V. Malashevsky - O. Shevchuk 08.08 20:35 3 - 0  
V. Plishilo - D. Pesternikov 08.08 07:50 0 - 3  
V. Plishilo - R. Zholubak 08.08 11:55 1 - 3  
V. Plishilo - Y. Kravets 08.08 09:35 0 - 3  
V. Zharskiy - I. Piskorskyu 08.08 20:05 3 - 2  
Y. Kravets - D. Pesternikov 08.08 10:45 0 - 3  
Y. Kravets - R. Zholubak 08.08 08:25 2 - 3  
Y. Kryvorotko - Mih. Popov 08.08 12:00 3 - 1  
Y. Teterya - A. Krutko 08.08 14:30 3 - 0  
Y. Teterya - O. Belskyi 08.08 11:00 1 - 3  
Y. Teterya - O. Tkachenko 08.08 08:05 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - Tat. Tatianina 08.08 00:50 3 - 2  
I. Aseeva - G. Telnaya 08.08 02:50 3 - 2  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 08.08 01:50 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Western Bulldogs 08.08 11:40 96 - 72  
Port Adelaide - Richmond 08.08 08:35 93 - 72  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 08.08 11:00    
Hanwha Eagles - KT Wiz 08.08 11:00    
KIA Tigers - NC Dinos 08.08 11:00 3 - 2  
Kiwoom Heroes - LG Twins 08.08 11:00 5 - 1  
SK Wyverns - Samsung Lions 08.08 11:00    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 08.08 07:00 3 - 1  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 08.08 11:00 2 - 1  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 08.08 11:00 4 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 08.08 07:00 7 - 6  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 08.08 07:00 3 - 9  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 08.08 11:00 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 08.08 01:30 5 - 3  
Chicago WS - Cleveland 08.08 02:10 2 - 0  
Chicago WS - Cleveland (20:10) 08.08 20:10 1 - 7  
Kansas City - Minnesota 08.08 02:05 3 - 2  
LA Dodgers - San Francisco 08.08 03:40 7 - 2  
Milwaukee - Cincinnati 08.08 02:10 3 - 8  
NY Mets - Miami 08.08 01:10 3 - 4  
Oakland - Houston 08.08 03:10 3 - 2  
Oakland - Houston 08.08 22:10 3 - 1  
Philadelphia - Atlanta 08.08 01:05    
Pittsburgh - Detroit 08.08 01:05 13 - 17  
Pittsburgh - Detroit (22:05) 08.08 22:05 5 - 11  
San Diego - Arizona 08.08 03:10 3 - 0  
Seattle - Colorado 08.08 03:40 4 - 8  
St. Louis - Chicago Cubs 08.08 02:15    
Tampa Bay - NY Yankees 08.08 00:40 1 - 0  
Texas - LA Angels 08.08 03:05 4 - 3  
Washington - Baltimore 08.08 00:05 0 - 11  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 08.08 11:05 11 - 0  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 08.08 11:05 4 - 0  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - K. Kay 08.08 14:40 0 - 5  
Andy Jenkins - Sco. Mitchell 08.08 12:20 2 - 5  
B. Koltsov - Andy Jenkins 08.08 13:10 5 - 0  
B. Koltsov - M. Warburton 08.08 17:15 5 - 0  
B. Koltsov - Sco. Mitchell 08.08 16:25 5 - 4  
Dav. Evans - Andy Jenkins 08.08 11:30 2 - 5  
Dav. Evans - B. Koltsov 08.08 14:00 4 - 5  
K. Kay - B. Koltsov 08.08 17:35 2 - 5  
K. Kay - Dav. Evans 08.08 15:35 4 - 5  
K. Kay - Sco. Mitchell 08.08 13:35 4 - 5  
M. Warburton - Andy Jenkins 08.08 16:00 3 - 5  
M. Warburton - Dav. Evans 08.08 12:45 5 - 3  
M. Warburton - K. Kay 08.08 16:55 1 - 5  
Sco. Mitchell - Dav. Evans 08.08 11:55 2 - 5  
Sco. Mitchell - M. Warburton 08.08 15:05 4 - 5  
Golf (PGA Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koepka - Jus. Rose (3. kör) 08.08 23:40 1 - 0  
Dus. Johnson - B. Wiesberger (3. kör) 08.08 23:00 1 - 0  
Jas. Day - Dan. Berger (3. kör) 08.08 23:50 0 - 0  
Lan. Griffin - X. Schauffele (3. kör) 08.08 23:10 0 - 1  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.08 16:50 2 - 6  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 08.08 14:50 5 - 2  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.08 15:50 4 - 4  
Ledovij Deszant - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.08 12:50 1 - 3  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.08 13:50 3 - 8  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.08 17:50 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl 08.08 16:15 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Las Vegas 08.08 21:00 3 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Edmonton (4.m., Helyszín: Edmonton) 08.08 00:45 3 - 2  
Columbus - Toronto (4.m., Helyszín: Toronto) 08.08 02:00 3 - 3  
Minnesota - Vancouver (4.m.) 08.08 04:45 4 - 4  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.08 11:50 4 - 5  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.08 10:40 4 - 6  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 08.08 21:55 4 - 2  
Hammers - Six Trolls (3x10 perc) 08.08 00:05 3 - 5  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.08 18:50 3 - 3  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.08 08:20 6 - 8  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.08 09:30 4 - 6  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 08.08 20:55 1 - 4  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.08 07:10 4 - 6  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.08 06:00 4 - 4  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 08.08 23:05 4 - 3  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.08 19:50 6 - 4  
Kerékpár (Milánó-San Remo)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - N. Bouhanni 08.08 10:45 1 - 0  
A. Kristoff - E. Boasson Hagen 08.08 10:45 1 - 0  
A. Valverde - V. Nibali 08.08 10:45    
C. Ewan - F. Gaviria 08.08 10:45 0 - 1  
G. Nizzolo - S. Colbrelli 08.08 10:45 1 - 0  
J. Alaphilippe - Phi. Gilbert 08.08 10:45 1 - 0  
M. Kwiatkowski - A. Bettiol 08.08 10:45 1 - 0  
M. Mohoric - Sim. Clarke 08.08 10:45 1 - 0  
M. Trentin - A. Aranburu 08.08 10:45 0 - 1  
M. van der Poel - Mic. Matthews 08.08 10:45 0 - 1  
Magnus Cort Nielsen - A. Vendrame 08.08 10:45 0 - 1  
Milánó-San Remo 2020 08.08 19:30    
Milánó-San Remo 2020 - Top 3 08.08 19:30    
O. Naesen - G. van Avermaet 08.08 10:45 0 - 1  
Sam Bennett - E. Viviani 08.08 10:45 0 - 1  
T. Pogacar - D. Formolo 08.08 10:45 1 - 0  
W. van Aert - P. Sagan 08.08 10:45 1 - 0  
Kerékpár (Tour de L'Ain, 2. szakasz )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bagioli - V. Conti 08.08 11:20 0 - 1  
Dan. Martin - A. Vuillermoz 08.08 11:20 0 - 1  
Ger. Thomas - T. Dumoulin 08.08 11:20 0 - 1  
Gui. Martin - B. Mollema 08.08 11:20 0 - 1  
Jesus Herrada Lopez - H. Vanhoucke 08.08 11:20 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - F. Aru 08.08 11:20 1 - 0  
P. Roglic - E. Bernal 08.08 11:20 1 - 0  
Tour de L'Ain 2020, 2. szakasz 08.08 11:20    
Kerékpár (Tour de Pologne, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Zakarin - Jes. Hansen 08.08 14:45 0 - 1  
J. Fuglsang - R. Evenepoel 08.08 14:45 0 - 1  
M. Schachmann - D. Ulissi 08.08 14:45 0 - 1  
R. Carapaz - S. Yates 08.08 14:45 0 - 1  
R. Faria da Costa - J. Izaguirre Insausti 08.08 14:45 1 - 0  
R. Majka - J.E. Chaves Rubio 08.08 14:45 1 - 0  
Tour de Pologne 2020, 4. szakasz 08.08 14:45    
W. Kelderman - T. Wellens 08.08 14:45 1 - 0  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Beijing Ducks (3.m.) 08.08 14:00 88 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Utah 08.08 21:30 105 - 105, h.u. 134 - 132  
New Orleans - Washington 08.08 02:00    
Philadelphia - Orlando 08.08 00:30 108 - 101  
Portland - LA Clippers 08.08 19:00 117 - 122  
Toronto - Boston 08.08 03:00 100 - 122  
Kosárlabda (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Tigers - T-Rex 08.08 09:00 61 - 70  
Chaophraya Thunders - Ban Bueng Devil Rays 08.08 13:00 49 - 105  
Dunkin Raptors - Hitech Bangkok City 08.08 07:00 63 - 99  
SWU - Nakhon Pathom MadGoat 08.08 05:00 84 - 60  
TGE - Mahidol 08.08 11:00 69 - 61  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Rades - US Monastir (2.m.) 08.08 21:00 77 - 82  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Chicago 08.08 23:00 93 - 100  
Dallas - Atlanta 08.08 18:00 85 - 75  
Las Vegas - Los Angeles 08.08 03:00 86 - 82  
Minnesota - Indiana 08.08 00:00 87 - 80  
Seattle - Phoenix 08.08 21:00 74 - 68  
Washington - New York 08.08 01:00 66 - 74  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Melbourne Victory 08.08 09:00 0 - 4  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Najma Manama - Al-Shabbab (BHR) 08.08 18:00 4 - 1  
Busaiteen - East Riffa 08.08 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mouscron-Peruwelz 08.08 19:00 1 - 1  
FC Bruges - Charleroi 08.08 16:30 0 - 1  
Oostende - Genk 08.08 19:00    
Standard Liege - Cercle Bruges 08.08 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Napoli 08.08 21:00 3 - 1  
Bayern München - Chelsea 08.08 21:00 4 - 1  
Labdarúgás (BL-előselejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drita - Inter Club d'Escaldes 08.08 19:30 2 - 1  
Tre Fiori - Linfield 08.08 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Neftocsimik Burgasz 08.08 19:00 1 - 1  
Jantra Gabrovo - Kariana Erden 08.08 17:00 1 - 0  
Septemvri Simitli - Liteksz Lovecs 08.08 18:00 2 - 0  
Sozopol - Dobrudzsa Dobrics 08.08 18:00 1 - 1  
Sp. Szvoge - Lokomotív Szófia 08.08 17:00 0 - 2  
Sztrumszka Szlava - Szeptemvri Szófia 08.08 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Ludogorec Razgrad 08.08 19:00 3 - 1  
Montana - Arda Kardzsali 08.08 16:45 3 - 3  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Doboj Kakanj - FK Sarajevo 08.08 17:00 2 - 2  
Olimpic Sarajevo - Siroki Brijeg 08.08 17:30 1 - 2  
Tuzla City - Krupa na Vrbasu 08.08 20:30 1 - 0  
Velez Mostar - Zrinjski Mostar 08.08 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Parana 08.08 02:30 2 - 2  
Cuiaba - Brasil de Pelotas 08.08 00:15 0 - 0  
Juventude RS - CRB 08.08 16:00 2 - 1  
Operario PR - Figueirense 08.08 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Santa Cruz PE 08.08 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusque - Ypiranga RS 08.08 22:00 2 - 1  
Ituano - Tombense 08.08 21:00 3 - 0  
Sao Jose RS - Sao Bento 08.08 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Baiano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Alagoinhas 08.08 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Brasiliense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gama DF - Real FC DF 08.08 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras SP - Corinthians SP 08.08 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Sergipano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itabaiana SE - Frei Paulistano 08.08 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acacia Ridge - St. George Willawong 08.08 09:00 1 - 2  
Bayside Utd. - Albany Creek 08.08 10:00 4 - 0  
North Star BPL - Brisbane Knights 08.08 11:00 1 - 3  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annerley - Peninsula Power 08.08 10:00 1 - 2  
Univ. Of Queensland - Robina City 08.08 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farum - AGF Aarhus 08.08 14:00 4 - 0  
Hjörring - Thy-Thisted 08.08 14:00 0 - 2  
Kolding - Bröndby 08.08 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Bloemfontein Celtic 08.08 14:00 0 - 3  
Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits 08.08 19:15 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Anyang 08.08 12:00 0 - 1  
Daejeon Citizen - Gyeongnam 08.08 12:00 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong - Gimhae City 08.08 10:00 2 - 2  
Pyeongtaek Citizen - Gimpo Citizen 08.08 10:00 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeonbuk 08.08 13:00 0 - 2  
Pohang - Gwangju 08.08 12:00 1 - 1  
Ulsan - Suwon Bluewings 08.08 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivacevicsi - Baranovicsi 08.08 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Gorodeja 08.08 19:00 1 - 0  
Energetik-BGU Minszk - Nyeman Grodno 08.08 15:00 1 - 1  
FK Minszk - Slavia Mozír 08.08 13:00    
Ruh Breszt - Torpedo Zogyino 08.08 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botszor Breszt - Dnyepr Mogiljev 08.08 14:00 1 - 4  
Dinamo-BGU - Nyeman Grodno 08.08 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Nice 08.08 16:00 4 - 1  
Sturm Graz - FTC 08.08 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - KTP 08.08 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - Honka 2 08.08 15:00 0 - 0  
JäPS - Keski Uusimaa 08.08 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P-Iirot - PIF Pargas 08.08 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules Oulu - PS Kemi 08.08 16:00 4 - 1  
JBK Pietarsaari - Kiisto 08.08 14:00 1 - 0  
JIPPO - JJK Jyväskylä 08.08 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - Honka 08.08 16:00 2 - 1  
Ilves - PK-35 Helsinki 08.08 14:00 0 - 1  
JyPK - Helsinki JK 08.08 15:00 2 - 0  
TiPS - Kuopio PS 08.08 15:00 2 - 1  
TPS - PK-35 Vantaa 08.08 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland Comeback Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - RKC Waalwijk 08.08 18:45 6 - 1  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arman Gohar Sirjan - Havadar Tehran 08.08 17:30 0 - 0  
Baadraan Tehran - Sepidrood Rasht 08.08 17:30 1 - 0  
Damash Gilan - Qashqai Shiraz 08.08 17:30 2 - 1  
Fajr Sepasi - Niroye Zamini 08.08 17:30 4 - 1  
Khooshe Talaee - Esteghlal Khuzestan 08.08 17:30 2 - 0  
Malavan Anzali - Rayka Babol 08.08 17:30 0 - 1  
Mes Kerman - Aluminium Arak 08.08 17:30 0 - 1  
Navad Urmia - Mes Rafsanjan 08.08 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba 08.08 18:50 3 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Hadera 08.08 18:50 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel TA 08.08 18:00 0 - 1  
Bnei Yehuda TA - Beitar Jerusalem 08.08 19:15 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 08.08 19:15 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Omiya Ardija 08.08 11:00 1 - 1  
Avispa Fukuoka - Kofu 08.08 12:00 2 - 2  
Jubilo Iwata - Matsumoto Yamaga 08.08 12:00 2 - 1  
Okayama - Mito 08.08 12:00 3 - 1  
Tokushima - Nagasaki 08.08 12:00 3 - 1  
Tokyo Verdy - Ryukyu 08.08 11:00 0 - 1  
Yamagata - Kyoto 08.08 12:00 3 - 4  
Yamaguchi - Tochigi 08.08 12:00 0 - 1  
Zweigen Kanazawa - Ehime 08.08 12:00 4 - 3  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka 2 - Yokohama SCC 08.08 11:00 0 - 0  
Gifu - Grulla Morioka 08.08 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Yokohama FC 08.08 12:00 2 - 1  
Kashima A. - Sagan Tosu 08.08 11:30 2 - 0  
Kawasaki Frontale - Oita Trinita 08.08 12:00 2 - 0  
Nagoya GE - Urawa RD 08.08 11:00 6 - 2  
Shimizu SP - Sapporo 08.08 11:00 3 - 1  
Vissel Kobe - Vegalta Sendai 08.08 12:00 1 - 2  
Yokohama FM - Kashiwa R. 08.08 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Salt - Ramtha 08.08 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kambodzsai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown 08.08 10:30 0 - 6  
Nagaworld FC - Svay Rieng 08.08 13:00 0 - 2  
Visakha - Angkor Tiger 08.08 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Duhail 08.08 17:45 1 - 0  
Umm-Salal - Al-Ahli (QAT) 08.08 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 08.08 13:00 8 - 0  
Medyk Konin - GKS Katowice 08.08 12:00 1 - 1  
UKS Lodz - UJ Krakkó 08.08 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Lett 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Saldus/Leevon 08.08 17:00 1 - 0  
Rezekne/BJSS - Smiltene/BJSS 08.08 13:00 3 - 1  
Super Nova Riga - SC Grobina 08.08 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Liepaja 08.08 19:00 3 - 0  
Ventspils - Spartaks Jurmala 08.08 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hegelmann Litauen - Zalgiris Kaunas 2 08.08 12:00 2 - 0  
Jonava - Zalgiris Vilnius 2 08.08 12:00 3 - 3  
Minija 2017 - Atmosfera Mazeikiai 08.08 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Riteriai Vilnius 08.08 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Olympique de Safi 08.08 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mazatlan FC - Dep. Toluca 08.08 04:30 2 - 1  
Necaxa - América 08.08 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Győr 08.08 18:15 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Alta 08.08 15:00 1 - 2  
Fredrikstad - Kjelsas 08.08 16:00 3 - 2  
Senja - Hödd 08.08 16:00 1 - 0  
Skeid - Eidsvold Turn 08.08 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Egersund 08.08 16:00 2 - 1  
Flekkeröy - Arendal 08.08 16:00 1 - 0  
Fram Larvik - Vard Haugesund 08.08 16:00 0 - 1  
Levanger - Nardo 08.08 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Bodö/Glimt 08.08 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Lyn 08.08 14:00 1 - 0  
Sandviken - Rosenborg 08.08 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Woden Weston - Monaro 08.08 07:45 0 - 3  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MT Druitt Town Rangers - Blacktown City 08.08 11:00 2 - 2  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lambton Jaffas - Broadmeadow Magic 08.08 06:30 2 - 3  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane City FC - Gold Coast Knights 08.08 10:00 0 - 1  
Capalaba Bulldogs - Moreton Bay Utd. 08.08 09:00 3 - 2  
Queensland Lions - Eastern Suburbs 08.08 10:00 5 - 1  
Redlands Utd. - Peninsula Power 08.08 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, Queensland, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast United FC - Logan Lightning 08.08 05:30 2 - 1  
Souths Utd. - The Gap 08.08 10:00 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Blue Eagles - Adelaide Utd. 2 08.08 07:30 1 - 1  
Adelaide Olympic - Cumberland Utd. 08.08 10:30 0 - 0  
Campbelltown City - Para Hills Knights 08.08 07:30 3 - 1  
Croydon Kings - North Eastern Metrostars 08.08 07:00 2 - 1  
Modbury Jets - Adelaide City FC 08.08 07:30 0 - 0  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Devonport City - South Hobart 08.08 06:00 1 - 0  
Glenorchy Knights - Clarence Zebras 08.08 08:30 5 - 2  
Kingborough Lions - Launceston City 08.08 06:15 2 - 0  
Olympia Warriors - Riverside Olympic 08.08 06:15 5 - 1  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armadale - Bayswater City 08.08 09:00 1 - 2  
Balcatta - Gwelup Croatia SC 08.08 09:00 2 - 3  
Floreat Athena - ECU Joondalup 08.08 09:00 2 - 1  
Perth Glory 2 - Cockburn City 08.08 09:00 1 - 0  
Rockingham City - Perth SC 08.08 09:00 2 - 4  
Sorrento - Inglewood Utd. 08.08 09:00 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Spezia 08.08 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akron Toljatti - Sinnyik Jaroszlavl 08.08 14:00 2 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Volgar Asztrahany 08.08 19:00 2 - 0  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Alanyija Vlagyikavkaz 08.08 18:00 0 - 3  
Csertanovo Moszkva - Tom Tomszk 08.08 15:30 2 - 0  
FK Krasznodar 2 - Fakel Voronyezs 08.08 17:00 3 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Brjanszk 08.08 11:00 1 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Irtis Omszk 08.08 15:00 2 - 0  
Orenburg - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.08 15:00 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Torpedo Moszkva 08.08 14:00 1 - 1  
Teksztilsik Ivanovo - SZKA Habarovszk 08.08 16:00 1 - 0  
Velesz Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 08.08 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - CSZKA Moszkva 08.08 15:00 0 - 2  
Tambov - Rosztov 08.08 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SV Kuchl - SAK 1914 Salzburg 08.08 19:00 3 - 1  
Wals-Grünau - Pinzgau Saalfelden 08.08 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - Schwaz 08.08 18:00 4 - 1  
Reichenau - Kufstein 08.08 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Olimpia Asuncion 08.08 22:00 1 - 3  
Sp. Luqueno - Cerro Porteno 08.08 00:30 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Universitario de Deportes 08.08 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Ross County 08.08 16:00 0 - 1  
Livingston - Hibernian 08.08 16:00 1 - 4  
Motherwell - Dundee Utd. 08.08 16:00 0 - 1  
St. Johnstone - Aberdeen 08.08 13:30    
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Norrby 08.08 17:30 2 - 2  
Degerfors - AFC Eskilstuna 08.08 13:00 5 - 0  
Halmstad - GAIS 08.08 17:30 0 - 0  
Jönköping Södra - Umea FC 08.08 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Eskilsminne 08.08 15:00 2 - 2  
Motala AIF - Torn 08.08 15:00 2 - 2  
Trollhättan - Lund 08.08 15:00 2 - 1  
Tvaaker - Oskarshamn 08.08 16:00 1 - 0  
Värnamo - Qviding 08.08 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Örebro Syrianska 08.08 14:00 4 - 0  
IF Karlstad - Gefle 08.08 16:00 1 - 2  
IFK Berga - Karlslund 08.08 16:00 3 - 2  
Sollentuna FF - Nyköping 08.08 17:00 1 - 0  
Sylvia Norrköping - Haninge 08.08 16:00 1 - 2  
Täby FK - Brommapojkarna 08.08 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 08.08 15:00 0 - 1  
Eskilstuna Utd. - Växjö 08.08 15:00 3 - 0  
Linköping - Kristianstad 08.08 17:00 0 - 3  
Pitea - Kopparbergs/Göteborg 08.08 14:00 1 - 5  
Umea - Vittsjö 08.08 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej Saihat - Hetten Samtah 08.08 18:00 1 - 3  
Al-Qadisiyah - Ohud Medina 08.08 18:00 5 - 1  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Liptovsky Mikulas 08.08 17:00 1 - 0  
Dubnica - B. Bystrica 08.08 17:00 0 - 1  
FC Kosice - Puchov 08.08 17:00 3 - 1  
Komarno - Zilina 2 08.08 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Slovan Bratislava 08.08 18:00 0 - 5  
Ruzomberok - Trencin 08.08 19:00 2 - 2  
Senica - Zilina 08.08 19:00 0 - 4  
Zemplin Michalovce - Trnava 08.08 19:00 0 - 2  
Zlate Moravce - Pohronie 08.08 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - Esperance de Tunis 08.08 18:00 0 - 0  
CS Chebba - US Monastir 08.08 18:00 2 - 3  
Stade Tunisien - JS Kairouanaise 08.08 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Plaza Colonia 08.08 17:00 1 - 0  
CA Rentistas - Liverpool Montevideo 08.08 14:45 1 - 1  
Danubio Montevideo - River Plate Montevideo 08.08 19:30 1 - 3  
Defensor Montevideo - Torque Montevideo 08.08 22:30 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - Tampa Bay 08.08 01:00 0 - 3  
Memphis - North Carolina 08.08 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Szkopje - Borec Veles 08.08 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elva - Vandra Vaprus 08.08 16:00 3 - 2  
Kohtla-Jarve - Flora Tallinn 2 08.08 18:00 2 - 1  
Levadia Tallinn 2 - Maardu Linnameeskond 08.08 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Legion Tallinn 08.08 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Galway United 08.08 20:00 2 - 2  
Longford Town - Athlone 08.08 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Shelbourne 08.08 18:00 2 - 1  
Waterford FC - Cork City 08.08 15:00 0 - 0  
MMA (Bellator 243, Connecticut)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borics Á. - M. Hamel 08.08 01:15 1 - 0  
C. Lencioni - A.J. Agazarm 08.08 01:15 1 - 0  
D. Rosta - Mar. Gardner 08.08 01:15 1 - 0  
Gra. Neal - Ham. Salim 08.08 01:15 1 - 0  
M. Jury - G. Karakhanyan 08.08 04:00 1 - 0  
M. Mitrione - Tim. Johnson 08.08 04:00 0 - 1  
Mic. Chandler - Ben. Henderson 08.08 04:00 1 - 0  
Nainoa Dung - Cha. Campbell 08.08 01:15 0 - 1  
S. Homasi - C. Millender 08.08 04:00 1 - 0  
V. Loureda - T. Graff (női) 08.08 01:15 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - S. Vettel (70.Évf., időmérő) 08.08 15:00 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (70.Évf., időmérő) 08.08 15:00 0 - 1  
D. Ricciardo - E. Ocon (70.Évf., időmérő) 08.08 15:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (70.Évf., időmérő) 08.08 15:00 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (70.Évf., időmérő) 08.08 15:00 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (70.Évf., időmérő) 08.08 15:00 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (70.Évf., időmérő) 08.08 15:00 0 - 1  
L. Stroll - N. Hülkenberg (70.Évf., időmérő) 08.08 15:00 0 - 1  
M. Verstappen - A. Albon (70.Évf., időmérő) 08.08 15:00 1 - 0  
P. Gasly - D. Kvyat (70.Évf., időmérő) 08.08 15:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., 70. Évforduló Nagydíja 2020, időmérő 08.08 15:00    
Forma-1., 70. Évforduló Nagydíja 2020, időmérő - Top3 08.08 15:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - Cha. Elliott (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 0 - 1  
A. Almirola - R. Blaney (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 0 - 1  
B. Keselowski - J. Logano (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 1 - 0  
D. Hamlin - B. Keselowski (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 0 - 1  
D. Hamlin - J. Logano (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 1 - 0  
K. Harvick - B. Keselowski (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 1 - 0  
K. Harvick - D. Hamlin (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 1 - 0  
K. Harvick - J. Logano (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 1 - 0  
Kyle Busch - A. Almirola (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 1 - 0  
Kyle Busch - Cha. Elliott (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 0 - 1  
Kyle Busch - R. Blaney (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 0 - 1  
M. Truex Jr. - A. Almirola (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - Cha. Elliott (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - R. Blaney (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 1 - 0  
Nascar, Michigan (Firekeepers) 2020 08.08 22:00    
Nascar, Michigan (Firekeepers) 2020 - Top 3 08.08 22:00    
R. Blaney - Cha. Elliott (Michigan, Firekeepers) 08.08 22:00 1 - 0  
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - A.J. Allmendinger (Wisconsin) 08.08 18:00 1 - 0  
A.J. Allmendinger - C. Briscoe (Wisconsin) 08.08 18:00 1 - 0  
C. Briscoe - J. Allgaier (Wisconsin) 08.08 18:00 1 - 0  
Har. Burton - A. Lally (Wisconsin) 08.08 18:00 0 - 1  
J. Allgaier - N. Gragson (Wisconsin) 08.08 18:00 0 - 1  
J. Haley - D. Hemric (Wisconsin) 08.08 18:00 1 - 0  
Nascar Xfinity Series, Wisconsin 2020 08.08 18:00    
Nascar Xfinity Series, Wisconsin 2020 - Top 3 08.08 18:00    
R. Chastain - Har. Burton (Wisconsin) 08.08 18:00 1 - 0  
Motorsport (Superbike outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Superbike-vb, Portugál Nagydíj, 1. verseny 2020 08.08 15:00    
Superbike-vb, Portugál Nagydíj, 1. verseny 2020 - Top 3 08.08 15:00    
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Manse Tampere 08.08 15:00 1 - 1  
Kiteen Pallo-90 - Kankaanpaan Maila 08.08 15:00 2 - 0  
Pattijoen Raahe - Sotkamon Jymy 08.08 16:00 0 - 2  
Seinäjoen Jymy-Jussit - Koskenkorvan Urheilijat 08.08 14:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manse Tampere - Siilinjarven Pesis 08.08 14:00 2 - 0  
Mynamaen Vesa - Pesa Lappeenranta 08.08 13:00 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Catalan Dragons 08.08 17:15 14 - 40  
Warrington - Hull KR 08.08 19:30 40 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Canterbury Bulldogs 08.08 07:00 41 - 10  
Newcastle Knights - Wests Tigers 08.08 09:30 44 - 4  
Penrith Panthers - Canberra Raiders 08.08 11:35 28 - 12  
Rögbi (Super Rugby Aotearoa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - Waikato Chiefs 08.08 09:05 31 - 18  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Waratahs - Queensland Reds 08.08 11:15 45 - 12  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eagles-Pro - Legion-Pro 08.08 11:35 3 - 1  
Lions-Pro - Enerdzhi-Pro 08.08 08:05 2 - 3  
Tornado-Pro - Plamya-Pro 08.08 13:20 3 - 0  
Uragan-Pro - Berkut-Pro 08.08 08:50 1 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Neil Robertson 08.08 11:00    
Mar. Gould - Kyr. Wilson 08.08 11:00    
Strandröplabda (German Tour, Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Pfretzschner L / Pfretzsc 08.08 14:40 2 - 1  
Bergmann P A / Wust L - Dollinger A / Kulzer S 08.08 14:40 2 - 0  
Brand T/Reinhardt Y - Klein M / Schneider R 08.08 11:10 2 - 0  
Brand T/Reinhardt Y - Sagstetter B/Sagstetter J 08.08 17:45 1 - 2  
Brouwer A / Thole J - Becker P / Schröder J 08.08 19:06 0 - 2  
Brouwer A / Thole J - Bergmann P A / Wust L 08.08 10:20 2 - 0  
Dollinger A / Kulzer S - Pfretzschner L / Pfretzsc 08.08 10:20 0 - 2  
Harms M / Peemuller R - Hopt J / van Tilburg S 08.08 13:50 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Hopt J / van Tilburg S 08.08 09:30 2 - 1  
Krippes A / Lohmann M - Kroha L / Schlegel H 08.08 16:50 0 - 2  
Kroha L / Schlegel H - Schupritt J / Wust M 08.08 11:10 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Winter S / Zemljak N 08.08 16:00 2 - 0  
Sagstetter B/Sagstetter J - Krippes A / Lohmann M 08.08 12:00 1 - 2  
Winter S / Zemljak N - Harms M / Peemuller R 08.08 09:30 2 - 0  
Wolf G / Wolf P - Bevers L / Geukes L 08.08 12:00 2 - 1  
Tenisz (Czech Elite Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lehecka - V. Safranek 08.08 12:00 2 - 1  
Tenisz (Czech Elite Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Swiatek - Kar. Pliskova 08.08 13:20 2 - 1  
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - Y. Erel 08.08 15:00 2 - 0  
J. Lenz - A. Begemann 08.08 11:00 2 - 0  
R. Strombachs - V. Orlov 08.08 11:00 2 - 0  
V. Orlov - F.C. Jianu 08.08 17:00 1 - 2  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Rosca - E. Vanlangendonck 08.08 11:00 2 - 0  
C. Buyukakcay - O. Gavrila 08.08 15:00 2 - 0  
C. Klasen - B. Eraydin 08.08 15:00 2 - 0  
L. Ponomar - E. Vanlangendonck 08.08 15:00 2 - 0  
O.G. Simion - E. Gorgodze 08.08 17:00 2 - 1  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ferro - C. Giorgi 08.08 18:45 2 - 1  
P. Martic - A. Kontaveit 08.08 17:00 0 - 2  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cocciaretto E / Trevisan - Schoofs B / van Der Hoek 08.08 21:05 2 - 0  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - M. Kostyuk 08.08 11:30 0 - 2  
A. Bolsova Zadoinov - U. Eikeri 08.08 10:00    
A. Komardina - K. Juvan 08.08 14:35 0 - 2  
Ell. Perez - B. Palicova 08.08 10:00 0 - 2  
I. de Vroome - E.G. Ruse 08.08 14:00 0 - 2  
I.M. Bara - M. Frech 08.08 15:10 1 - 2  
L-I. Paar - L. Noskova 08.08 12:55 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - J. Maleckova 08.08 14:45 1 - 2  
L. Havlickova - A. Sasnovich 08.08 17:00 0 - 2  
Leo. Kung - L. Samsonova 08.08 13:10 2 - 0  
M. Sherif Abdelaziz - G. Gatto-Monticone 08.08 10:00 2 - 0  
N. Bartunkova - T. Martincova 08.08 11:35 0 - 2  
O. Dodin - L. Tsurenko 08.08 10:00 0 - 2  
Sto. Sanders - Y. Bonaventure 08.08 13:20 2 - 0  
T. Korpatsch - J.A. Cristian 08.08 11:40 2 - 0  
Y. Wickmayer - N. Podoroska 08.08 11:35 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Corwin - Jonas Maier 08.08 22:00 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - Tho. Laurent 08.08 10:25 2 - 1  
G. Petit - J.P. Paz 08.08 14:30 0 - 2  
L. Catarina - A. Avidzba 08.08 11:50    
M. Chazal - Stu. Parker 08.08 12:50 0 - 2  
V. Vacherot - Valkusz M. 08.08 10:55    
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Mikulskyte - C. Monnet 08.08 12:15 2 - 1  
K. Zavatska - M. Arcangioli 08.08 12:55 2 - 0  
M. Arcangioli - E. Cascino 08.08 09:00 2 - 0  
M. Noel - A. Tubello 08.08 09:00 0 - 2  
T. Sugnaux - N. Dascalu 08.08 14:30 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 08.08 12:10 0 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.08 10:50 0 - 2  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.08 13:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.08 09:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.08 11:30 2 - 0  
Vízilabda (Magyar Kupa, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KSI - Pécs 08.08 16:00 11 - 11  
Pécs - Kaposvár 08.08 11:30 11 - 9  
Szeged - Debrecen 08.08 19:00 14 - 13  
Szeged - Tatabánya 08.08 14:30 13 - 8  
Szentes - Debrecen 08.08 13:00 17 - 9  
Szentes - Kaposvár 08.08 17:30 12 - 14  
UVSE - KSI 08.08 20:30 16 - 8  
UVSE - Tatabánya 08.08 10:00 13 - 8  
Vízilabda (Magyar Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Eger 08.08 16:00 24 - 3  
FTC - Miskolc 08.08 10:00 18 - 7  
OSC - Eger 08.08 20:30 21 - 5  
OSC - Miskolc 08.08 14:30 11 - 8  
Szolnok - BVSC 08.08 17:30 12 - 11  
Szolnok - Honvéd 08.08 11:30 16 - 7  
Vasas - BVSC 08.08 13:00 11 - 5  
Vasas - Honvéd 08.08 19:00 11 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Lejarraga - T. Nurse 08.08 19:00  

 

2020.08.07.
Asztalitenisz (Challenger Series, 32. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valuch - C. Chirita 08.07 09:10 3 - 0  
A. Valuch - D. Cheaib 08.07 11:50 0 - 3  
D. Cheaib - A. Valuch 08.07 14:05 0 - 3  
E. Chtchetinine - Szudi Á. 08.07 10:30 1 - 3  
Majoros B. - A. Valuch 08.07 14:50 2 - 3  
Majoros B. - D. Cheaib 08.07 09:50 3 - 2  
Majoros B. - F. Jezo 08.07 12:30 3 - 0  
N. Wenger - C. Chirita 08.07 11:10 1 - 3  
Szudi Á. - Majoros B. 08.07 13:25 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Andreev - A. Yakovlev 08.07 15:00 2 - 3  
A. Andreev - A. Yakovlev 08.07 17:30 1 - 3  
A. Ermilov - A. Titov 08.07 11:00 3 - 2  
A. Ermilov - I. Zemit 08.07 18:30 3 - 2  
A. Ermilov - V. Kasatkin 08.07 20:30 3 - 2  
A. Ermilov - V. Kasatkin 08.07 22:00 2 - 3  
A. Gribkov - S. Vakar 08.07 19:15 3 - 0  
A. Gribkov - S. Vakar 08.07 22:15 3 - 0  
A. Kolmin - O. Melkov 08.07 07:00 3 - 0  
A. Kononenko - V. Demidov 08.07 16:15 3 - 1  
A. Pravednov - T. Turabekov 08.07 01:00 3 - 2  
A. Silantev - Kir. Abramov 08.07 20:15 3 - 2  
A. Skrebnev - D. Voronov 08.07 12:45 3 - 2  
A. Skrebnev - P. Ziuzikov 08.07 13:45 2 - 3  
A. Skrebnev - V. Putilovsky 08.07 10:45 1 - 3  
A. Slaschilin - S. Moklozyan 08.07 08:45 3 - 0  
A. Slaschilin - V. Tsvetkov 08.07 06:45 3 - 1  
A. Titov - Ilya Novikov 08.07 12:00 2 - 3  
A. Yakovlev - O. Belugin 08.07 16:00 2 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 08.07 20:45 1 - 3  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 08.07 18:45 3 - 1  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 08.07 21:45 2 - 3  
D. Derzkov - O. Nikiforov 08.07 14:45 0 - 3  
D. Derzkov - S. Homutov 08.07 16:45 3 - 2  
D. Lavrinenko - S. Bychkov 08.07 00:15 3 - 0  
D. Molodtsov - D. Lavrinenko 08.07 01:45 2 - 3  
D. Molodtsov - K. Churin 08.07 04:15 3 - 2  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 08.07 02:45 3 - 0  
D. Voronov - P. Ziuzikov 08.07 11:15 3 - 1  
D. Voronov - V. Putilovsky 08.07 14:15 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - I. Afanasyev 08.07 00:15 3 - 0  
E. Masokin - I. Afanasyev 08.07 01:15 1 - 3  
G.V. Vahnin - I. Buyanin 08.07 12:15 0 - 3  
I. Afanasyev - A. Klavdenkov 08.07 02:15 3 - 2  
I. Buyanin - M. Pronkin 08.07 12:45 1 - 3  
I. Buyanin - O. Suharkov 08.07 10:45 3 - 2  
I. Elistratov - A. Silantev 08.07 19:15 1 - 3  
I. Korogodsky - I. Afanasyev 08.07 23:15 3 - 0  
I. Migalov - A. Ermilov 08.07 11:30 3 - 1  
I. Migalov - A. Titov 08.07 13:00 3 - 1  
I. Moshkov - A. Yanshaev 08.07 08:45 3 - 2  
I. Moshkov - V. Bazilevsky 08.07 06:45 3 - 2  
I. Poletaev - A. Slaschilin 08.07 08:15 0 - 3  
I. Poletaev - D. Derzkov 08.07 16:15 3 - 1  
I. Poletaev - S. Homutov 08.07 18:15 0 - 3  
I. Zemit - V. Beliakov 08.07 21:00 3 - 1  
I. Zemit - V. Kasatkin 08.07 19:30 1 - 3  
Igor Smirnov - Ale. Petrov 08.07 23:00 2 - 3  
Igor Smirnov - N. Zhurba 08.07 00:30 3 - 2  
Igor Smirnov - O. Shagarov 08.07 03:00 2 - 3  
Ilya Novikov - A. Ermilov 08.07 12:30 3 - 2  
Ilya Novikov - I. Migalov 08.07 10:30 0 - 3  
K. Churin - D. Lavrinenko 08.07 03:15 3 - 1  
K. Churin - D. Molodtsov 08.07 00:45 2 - 3  
Kir. Abramov - I. Elistratov 08.07 20:45 3 - 0  
Kir. Abramov - M.Adushinov Vladimirovich 08.07 18:45 3 - 0  
M. Chernyavskiy - A. Kolmin 08.07 08:30 1 - 3  
M. Chernyavskiy - P. Vshivkov 08.07 06:30 3 - 0  
M. Kovalev - A. Kononenko 08.07 15:15 2 - 3  
M. Pronkin - G.V. Vahnin 08.07 11:15 3 - 1  
M.Adushinov Vladimirovich - I. Elistratov 08.07 19:45 0 - 3  
Maks. Sorin - I. Moshkov 08.07 08:15 3 - 1  
N. Tarasenkov - D. Lavrinenko 08.07 23:45 3 - 0  
N. Zhurba - A. Pravednov 08.07 02:30 1 - 3  
N. Zhurba - O. Shagarov 08.07 01:30 1 - 3  
O. Belugin - A. Andreev 08.07 16:30 1 - 3  
O. Belugin - P. Suraev-Korolev 08.07 14:30 3 - 2  
O. Melkov - M. Chernyavskiy 08.07 08:00 3 - 0  
O. Nikiforov - I. Poletaev 08.07 17:15 1 - 3  
O. Nikiforov - S. Homutov 08.07 15:45 1 - 3  
O. Pronin - N. Tarasenkov 08.07 22:45 0 - 3  
O. Shagarov - A. Pravednov 08.07 04:00 3 - 1  
O. Shagarov - T. Turabekov 08.07 00:00 3 - 2  
O. Suharkov - G.V. Vahnin 08.07 13:15 3 - 0  
O. Suharkov - M. Pronkin 08.07 11:45 2 - 3  
P. Suraev-Korolev - A. Andreev 08.07 15:30 3 - 1  
P. Suraev-Korolev - A. Yakovlev 08.07 17:00 3 - 1  
P. Suraev-Korolev - O. Belugin 08.07 18:00 3 - 2  
P. Vshivkov - A. Kolmin 08.07 07:30 3 - 2  
P. Vshivkov - O. Melkov 08.07 09:00 1 - 3  
P. Ziuzikov - A. Serebrennikov 08.07 23:15 3 - 1  
P. Ziuzikov - A. Skrebnev 08.07 12:15 3 - 2  
S. Bychkov - D. Lavrinenko 08.07 03:45 3 - 0  
S. Bychkov - K. Churin 08.07 02:15 3 - 1  
S. Homutov - I. Poletaev 08.07 15:15 3 - 2  
S. Moklozyan - I. Poletaev 08.07 07:15 3 - 0  
S. Muslikov - A. Kononenko 08.07 17:15 3 - 0  
S. Muslikov - M. Kovalev 08.07 15:45 3 - 0  
S. Ogay - T. Turabekov 08.07 22:30 3 - 2  
S. Vakar - A. Yanshaev 08.07 20:15 3 - 2  
T. Turabekov - D. Ignatiev 08.07 23:30 3 - 2  
T. Turabekov - Igor Smirnov 08.07 02:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 08.07 19:45 2 - 3  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 08.07 07:45 3 - 0  
V. Bazilevsky - Maks. Sorin 08.07 09:15 1 - 3  
V. Bazilevsky - S. Vakar 08.07 21:15 0 - 3  
V. Beliakov - A. Ermilov 08.07 20:00 1 - 3  
V. Demidov - S. Muslikov 08.07 14:45 1 - 3  
V. Kasatkin - V. Beliakov 08.07 19:00 2 - 3  
V. Nemashkalo - S. Bychkov 08.07 01:15 0 - 3  
V. Putilovsky - D. Voronov 08.07 11:45 1 - 3  
V. Putilovsky - P. Ziuzikov 08.07 13:15 3 - 2  
V. Tsvetkov - I. Poletaev 08.07 09:15 2 - 3  
V. Tsvetkov - S. Moklozyan 08.07 07:45 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Buberenko - A. Dombrovskyi 08.07 09:30 1 - 3  
A. Buberenko - A. Zayets 08.07 12:00 1 - 3  
A. Buberenko - R. Markevich 08.07 11:00 2 - 3  
A. Buberenko - V. Merzlikin 08.07 07:30 1 - 3  
A. Dombrovskyi - A. Zayets 08.07 08:00 3 - 0  
A. Dombrovskyi - R. Markevich 08.07 13:30 1 - 3  
A. Dombrovskyi - V. Merzlikin 08.07 10:30 3 - 0  
A. Ivashkin - I. Omelchuk 08.07 21:00 3 - 1  
A. Ivashkin - I. Struk 08.07 18:00 3 - 1  
A. Ivashkin - Via. Diachenko 08.07 15:30 3 - 1  
A. Likhitsky - S. Tkachev 08.07 14:05 3 - 2  
A. Likhitsky - Yevhen Kyi 08.07 09:05 3 - 1  
A. Lukatsky - M. Shulepov 08.07 19:45 3 - 1  
A. Lukatsky - M. Zholubak 08.07 18:45 0 - 3  
A. Lukatsky - N. Korniyenko 08.07 17:15 3 - 0  
A. Sulim - V. Evtodiy 08.07 12:40 3 - 1  
A. Sydorenko - H. Buianover 08.07 09:25 1 - 3  
A. Sydorenko - Ser. Popov 08.07 07:55 3 - 0  
A. Sydorenko - V. Lukianevych 08.07 12:25 3 - 1  
A. Sydorenko - V. Syvych 08.07 10:55 3 - 1  
A. Sydorenko - V. Voloshko 08.07 13:55 3 - 0  
A. Sydoruk - A. Obischenko 08.07 11:15 0 - 3  
A. Sydoruk - A. Tkachenko 08.07 12:15 3 - 0  
A. Sydoruk - R. Shtukovanyi 08.07 07:45 1 - 3  
A. Sydoruk - Y. Riadynskyi 08.07 09:45 3 - 1  
A. Tkachenko - A. Obischenko 08.07 09:15 3 - 0  
A. Tkachenko - R. Shtukovanyi 08.07 14:15 1 - 3  
A. Zayets - R. Markevich 08.07 09:00 1 - 3  
A. Zayets - V. Merzlikin 08.07 14:00 2 - 3  
Alex. Budnikov - A. Sulim 08.07 08:40 2 - 3  
Alex. Budnikov - I. Efimenko 08.07 10:10 0 - 3  
Alex. Budnikov - V. Mischenko 08.07 11:40 2 - 3  
Alex. Budnikov - Y. Strilnyk 08.07 13:10 1 - 3  
D. Drach - K. Tsoi 08.07 11:50 2 - 3  
D. Drach - O. Yurenev 08.07 08:20 1 - 3  
D. Drach - S. Semenets 08.07 10:20 3 - 1  
D. Drach - S. Yatsenko 08.07 12:50 3 - 1  
D. Havrysh - Oleks. Kovalchuk 08.07 20:05 3 - 2  
H. Buianover - Ser. Popov 08.07 13:25 3 - 1  
I. Dmitruk - A. Sydoruk 08.07 13:15 3 - 2  
I. Dmitruk - A. Tkachenko 08.07 10:15 1 - 3  
I. Dmitruk - R. Shtukovanyi 08.07 08:45 2 - 3  
I. Dmitruk - Y. Riadynskyi 08.07 11:45 3 - 1  
I. Efimenko - A. Sulim 08.07 14:10 3 - 0  
I. Efimenko - V. Evtodiy 08.07 09:10 0 - 3  
I. Struk - I. Omelchuk 08.07 20:00 3 - 2  
I. Udovenko - Pav. Kovalchuk 08.07 19:50 3 - 2  
I. Udovenko - S. Burdelnyy 08.07 16:50 3 - 0  
I. Udovenko - V. Kolesnykov 08.07 22:50 0 - 3  
I. Udovenko - V. Levytskyi 08.07 18:20 1 - 3  
I. Udovenko - V. Smyk 08.07 21:20 3 - 1  
I. Valchuk - A. Buberenko 08.07 13:00 3 - 2  
I. Valchuk - A. Dombrovskyi 08.07 11:30 1 - 3  
I. Valchuk - A. Zayets 08.07 10:00 1 - 3  
I. Valchuk - V. Merzlikin 08.07 08:30 3 - 1  
K. Kirsanov - D. Havrysh 08.07 16:05 2 - 3  
K. Kirsanov - K. Moroz 08.07 19:05 1 - 3  
K. Kirsanov - O. Dukhovenko 08.07 17:35 3 - 2  
K. Kirsanov - Oleks. Kovalchuk 08.07 14:35 1 - 3  
K. Moroz - D. Havrysh 08.07 18:05 3 - 2  
K. Moroz - O. Dukhovenko 08.07 15:35 1 - 3  
K. Moroz - Oleks. Kovalchuk 08.07 21:05 3 - 1  
Kyr. Yurchenko - A. Ivashkin 08.07 19:00 3 - 2  
Kyr. Yurchenko - I. Omelchuk 08.07 14:30 2 - 3  
Kyr. Yurchenko - I. Struk 08.07 16:00 3 - 0  
Kyr. Yurchenko - O. Filenko 08.07 20:30 0 - 3  
Kyr. Yurchenko - Via. Diachenko 08.07 17:30 3 - 0  
M. Adyntsev - D. Drach 08.07 13:50 1 - 3  
M. Adyntsev - K. Tsoi 08.07 07:50 3 - 2  
M. Adyntsev - O. Yurenev 08.07 09:20 2 - 3  
M. Adyntsev - S. Semenets 08.07 12:20 2 - 3  
M. Adyntsev - S. Yatsenko 08.07 10:50 0 - 3  
M. Shulepov - M. Zholubak 08.07 16:45 3 - 2  
N. Korniyenko - M. Shulepov 08.07 15:45 1 - 3  
N. Korniyenko - M. Zholubak 08.07 21:15 2 - 3  
O. Dukhovenko - D. Havrysh 08.07 21:35 3 - 1  
O. Dukhovenko - Oleks. Kovalchuk 08.07 16:35 3 - 0  
O. Filenko - A. Ivashkin 08.07 17:00 3 - 2  
O. Filenko - I. Omelchuk 08.07 18:30 3 - 0  
O. Filenko - I. Struk 08.07 15:00 0 - 3  
O. Filenko - Via. Diachenko 08.07 19:30 3 - 1  
O. Yurenev - K. Tsoi 08.07 13:20 3 - 2  
Pav. Kovalchuk - S. Burdelnyy 08.07 18:50 2 - 3  
Pav. Kovalchuk - V. Levytskyi 08.07 23:50 3 - 1  
Pav. Volkov - A. Lisechko 08.07 15:25 3 - 2  
Pav. Volkov - R. Halibmaiev 08.07 19:55 3 - 2  
Pav. Volkov - S. Pitsyk 08.07 21:25 2 - 3  
Pav. Volkov - Y. Sokoltsov 08.07 18:25 0 - 3  
Pav. Volkov - Yur. Reva 08.07 16:55 3 - 0  
R. Halibmaiev - A. Lisechko 08.07 21:55 1 - 3  
R. Halibmaiev - Yur. Reva 08.07 18:55 3 - 1  
R. Shtukovanyi - A. Obischenko 08.07 12:45 2 - 3  
S. Pitsyk - A. Lisechko 08.07 19:25 3 - 0  
S. Pitsyk - R. Halibmaiev 08.07 17:55 3 - 2  
S. Pitsyk - Y. Sokoltsov 08.07 20:25 3 - 0  
S. Pitsyk - Yur. Reva 08.07 15:55 3 - 1  
S. Semenets - K. Tsoi 08.07 14:20 3 - 0  
S. Semenets - O. Yurenev 08.07 11:20 2 - 3  
S. Semenets - S. Yatsenko 08.07 08:50 0 - 3  
S. Tkachev - Yevhen Kyi 08.07 12:35 3 - 0  
S. Yatsenko - K. Tsoi 08.07 09:50 0 - 3  
S. Yatsenko - O. Yurenev 08.07 14:50 3 - 0  
Ser. Kaminskiy - A. Likhitsky 08.07 10:05 1 - 3  
Ser. Kaminskiy - S. Tkachev 08.07 08:35 3 - 2  
Ser. Kaminskiy - V. Bilous 08.07 11:35 3 - 1  
Ser. Kaminskiy - Y. Kurischenko 08.07 13:05 2 - 3  
V. Bilous - A. Likhitsky 08.07 08:05 2 - 3  
V. Bilous - S. Tkachev 08.07 10:35 2 - 3  
V. Bilous - Yevhen Kyi 08.07 13:35 1 - 3  
V. Kolesnykov - Pav. Kovalchuk 08.07 21:50 3 - 1  
V. Kolesnykov - S. Burdelnyy 08.07 20:50 3 - 0  
V. Kolesnykov - V. Levytskyi 08.07 17:20 3 - 2  
V. Kolesnykov - V. Smyk 08.07 19:20 3 - 1  
V. Levytskyi - S. Burdelnyy 08.07 22:20 3 - 1  
V. Lukianevych - H. Buianover 08.07 11:25 0 - 3  
V. Lukianevych - Ser. Popov 08.07 14:25 1 - 3  
V. Lukianevych - V. Syvych 08.07 08:55 1 - 3  
V. Merzlikin - R. Markevich 08.07 12:30 3 - 2  
V. Mischenko - A. Sulim 08.07 10:40 2 - 3  
V. Mischenko - I. Efimenko 08.07 08:10 2 - 3  
V. Mischenko - V. Evtodiy 08.07 13:40 3 - 2  
V. Smyk - Pav. Kovalchuk 08.07 17:50 2 - 3  
V. Smyk - S. Burdelnyy 08.07 23:20 1 - 3  
V. Smyk - V. Levytskyi 08.07 20:20 0 - 3  
V. Syvych - H. Buianover 08.07 14:55 3 - 0  
V. Syvych - Ser. Popov 08.07 09:55 2 - 3  
V. Voloshko - H. Buianover 08.07 08:25 1 - 3  
V. Voloshko - Ser. Popov 08.07 11:55 3 - 0  
V. Voloshko - V. Lukianevych 08.07 10:25 3 - 0  
V. Voloshko - V. Syvych 08.07 12:55 2 - 3  
V. Voronenkov - A. Lukatsky 08.07 20:45 0 - 3  
V. Voronenkov - M. Shulepov 08.07 17:45 1 - 3  
V. Voronenkov - M. Zholubak 08.07 14:45 1 - 3  
V. Voronenkov - N. Korniyenko 08.07 19:15 2 - 3  
Via. Diachenko - I. Omelchuk 08.07 16:30 2 - 3  
Via. Diachenko - I. Struk 08.07 21:30 3 - 1  
Y. Kurischenko - A. Likhitsky 08.07 12:05 2 - 3  
Y. Kurischenko - S. Tkachev 08.07 07:35 3 - 0  
Y. Kurischenko - V. Bilous 08.07 09:35 1 - 3  
Y. Kurischenko - Yevhen Kyi 08.07 11:05 3 - 2  
Y. Riadynskyi - A. Obischenko 08.07 13:45 3 - 2  
Y. Riadynskyi - A. Tkachenko 08.07 08:15 2 - 3  
Y. Riadynskyi - R. Shtukovanyi 08.07 10:45 0 - 3  
Y. Sokoltsov - A. Lisechko 08.07 17:25 0 - 3  
Y. Sokoltsov - Yur. Reva 08.07 22:25 3 - 2  
Y. Strilnyk - A. Sulim 08.07 07:40 3 - 2  
Y. Strilnyk - I. Efimenko 08.07 12:10 3 - 2  
Y. Strilnyk - V. Evtodiy 08.07 11:10 3 - 2  
Y. Strilnyk - V. Mischenko 08.07 09:40 0 - 3  
Yur. Reva - A. Lisechko 08.07 20:55 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anz. Sydorko - I. Tiutiunyk 08.07 20:10 0 - 3  
K. Zharkova - Anz. Sydorko 08.07 16:10 3 - 1  
K. Zharkova - I. Tiutiunyk 08.07 14:40 1 - 3  
K. Zharkova - N. Konovalova 08.07 19:10 2 - 3  
K. Zharkova - O. Kregul 08.07 20:40 0 - 3  
K. Zharkova - T. Mudrak 08.07 17:40 1 - 3  
N. Konovalova - Anz. Sydorko 08.07 18:10 0 - 3  
N. Konovalova - I. Tiutiunyk 08.07 21:10 2 - 3  
N. Konovalova - T. Mudrak 08.07 15:40 1 - 3  
O. Kregul - Anz. Sydorko 08.07 15:10 0 - 3  
O. Kregul - I. Tiutiunyk 08.07 18:40 3 - 0  
O. Kregul - N. Konovalova 08.07 17:10 3 - 1  
O. Kregul - T. Mudrak 08.07 19:40 1 - 3  
T. Mudrak - Anz. Sydorko 08.07 21:40 1 - 3  
T. Mudrak - I. Tiutiunyk 08.07 16:40 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bugay - O. Semenets 08.07 10:15 2 - 3  
A. Bugay - S. Kinash 08.07 08:30 3 - 1  
A. Dzyabura - V. Volokhov 08.07 16:50 3 - 0  
A. Kuharchuk - Ale. Medvedev 08.07 20:00 3 - 0  
A. Kuharchuk - M. Tovkach 08.07 18:50 3 - 2  
A. Kuharchuk - S. Stelmashchuk 08.07 16:30 3 - 0  
A. Kuharchuk - V. Kodola 08.07 17:40 3 - 0  
A. Molochko - M. Samaray 08.07 15:10 3 - 1  
A. Molochko - V. Tokar 08.07 17:30 0 - 3  
A. Myrza - A. Synytsia 08.07 08:45 3 - 0  
A. Myrza - O. Volynets 08.07 12:15 0 - 3  
A. Myrza - V. Kazmirchuk 08.07 11:05 3 - 1  
A. Myrza - Y. Voitenko 08.07 09:55 3 - 1  
A. Scherinskiy - A. Molochko 08.07 18:05 2 - 3  
A. Scherinskiy - M. Samaray 08.07 16:55 3 - 0  
A. Scherinskiy - O. Bindas 08.07 19:15 2 - 3  
A. Scherinskiy - V. Tokar 08.07 15:45 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - M. Levytskyi 08.07 02:45 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - S. Hilitukha 08.07 01:45 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 08.07 00:45 3 - 0  
A. Vakulin - I. Sukovatiy 08.07 02:35 3 - 1  
A. Vakulin - S. Skachenko 08.07 00:35 3 - 1  
A. Vakulin - Vit. Vovk 08.07 01:35 3 - 0  
Ale. Medvedev - M. Tovkach 08.07 17:05 1 - 3  
Ale. Medvedev - S. Stelmashchuk 08.07 15:20 3 - 1  
Ale. Medvedev - V. Kodola 08.07 19:25 3 - 1  
Ale. Redkov - A. Bugay 08.07 10:50 1 - 3  
Ale. Redkov - O. Semenets 08.07 09:05 2 - 3  
Ale. Redkov - S. Kinash 08.07 09:40 3 - 0  
And. Herasymenko - Den. Vakulenko 08.07 09:05 3 - 1  
And. Herasymenko - E. Rubtsov 08.07 12:35 0 - 3  
And. Herasymenko - Mih. Popov 08.07 11:25 0 - 3  
And. Herasymenko - Y. Kryvorotko 08.07 10:15 0 - 3  
And. Zaitsev - D. Arzanov 08.07 15:35 3 - 1  
And. Zaitsev - D. Derevinskyi 08.07 08:35 2 - 3  
And. Zaitsev - D. Kryshtal 08.07 10:20 2 - 3  
And. Zaitsev - K. Yehorov 08.07 17:20 3 - 1  
And. Zaitsev - O. Stasevskiy 08.07 12:05 2 - 3  
And. Zaitsev - S. Pokydko 08.07 13:50 3 - 1  
D. Arzanov - D. Derevinskyi 08.07 13:15 2 - 3  
D. Arzanov - D. Kryshtal 08.07 07:25 3 - 2  
D. Arzanov - O. Stasevskiy 08.07 14:25 3 - 1  
D. Arzanov - S. Pokydko 08.07 09:45 3 - 2  
D. Kryshtal - D. Derevinskyi 08.07 16:45 3 - 0  
E. Rubtsov - Den. Vakulenko 08.07 07:55 3 - 2  
E. Rubtsov - Mih. Popov 08.07 09:40 0 - 3  
E. Rubtsov - Y. Kryvorotko 08.07 12:00 2 - 3  
I. Bivinis - D. Lohosha 08.07 08:55 2 - 3  
I. Bivinis - O. Pinchuk 08.07 10:05 3 - 0  
I. Bivinis - P. Chyzh 08.07 11:15 2 - 3  
I. Bivinis - V. Gerashenko 08.07 12:25 3 - 1  
I. Krivoy - M. Treschetka 08.07 07:40 2 - 3  
I. Krivoy - Y. Holoborodko 08.07 11:45 1 - 3  
I. Kuznetsov - A. Dzyabura 08.07 12:45 3 - 2  
I. Kuznetsov - Ph. Poltavetc 08.07 08:05 3 - 0  
I. Kuznetsov - V. Volokhov 08.07 18:00 3 - 1  
I. Sukovatiy - S. Skachenko 08.07 02:05 0 - 3  
I. Sukovatiy - Vit. Vovk 08.07 00:05 3 - 2  
I. Syniavskyi - Oleg Gil 08.07 17:45 2 - 3  
K. Yehorov - D. Arzanov 08.07 11:30 0 - 3  
K. Yehorov - D. Derevinskyi 08.07 06:50 0 - 3  
K. Yehorov - D. Kryshtal 08.07 15:00 0 - 3  
K. Yehorov - O. Stasevskiy 08.07 09:10 3 - 2  
K. Yehorov - S. Pokydko 08.07 16:10 1 - 3  
M. Levytskyi - S. Hilitukha 08.07 00:15 0 - 3  
M. Levytskyi - V. Tuchkevych 08.07 02:15 1 - 3  
M. Samaray - V. Tokar 08.07 19:50 2 - 3  
M. Tovkach - S. Stelmashchuk 08.07 18:15 3 - 1  
M. Tovkach - V. Kodola 08.07 15:55 3 - 0  
M. Vivatenko - I. Syniavskyi 08.07 18:20 3 - 1  
M. Vivatenko - O. Kuravskiy 08.07 19:30 3 - 0  
M. Vivatenko - Oleg Gil 08.07 16:00 0 - 3  
M. Vivatenko - Teb. Yaroslav 08.07 17:10 3 - 1  
Mih. Popov - Den. Vakulenko 08.07 10:50 2 - 3  
Mih. Popov - Y. Kryvorotko 08.07 08:30 2 - 3  
N. Danilyuk - V. Verbyany 08.07 13:05 2 - 3  
N. Odarenko - I. Krivoy 08.07 12:20 2 - 3  
N. Odarenko - M. Treschetka 08.07 08:50 3 - 0  
N. Odarenko - Y. Holoborodko 08.07 10:00 1 - 3  
O. Bindas - A. Molochko 08.07 16:20 3 - 2  
O. Bindas - M. Samaray 08.07 18:40 3 - 1  
O. Bindas - V. Tokar 08.07 14:35 3 - 0  
O. Kuravskiy - I. Syniavskyi 08.07 16:35 3 - 0  
O. Kuravskiy - Oleg Gil 08.07 14:50 3 - 1  
O. Kuravskiy - Teb. Yaroslav 08.07 18:55 3 - 1  
O. Oleskevych - N. Danilyuk 08.07 11:55 3 - 2  
O. Oleskevych - V. Kushnyr 08.07 09:35 0 - 3  
O. Oleskevych - V. Verbyany 08.07 07:50 2 - 3  
O. Pinchuk - D. Lohosha 08.07 13:00 0 - 3  
O. Stasevskiy - D. Derevinskyi 08.07 10:55 0 - 3  
O. Stasevskiy - D. Kryshtal 08.07 18:30 0 - 3  
O. Volynets - A. Synytsia 08.07 07:35 3 - 1  
O. Volynets - V. Kazmirchuk 08.07 09:20 3 - 1  
O. Volynets - Y. Voitenko 08.07 11:40 2 - 3  
O. Yarovoi - A. Dzyabura 08.07 07:30 3 - 0  
O. Yarovoi - I. Kuznetsov 08.07 09:50 3 - 2  
O. Yarovoi - Ph. Poltavetc 08.07 14:30 1 - 3  
O. Yarovoi - V. Volokhov 08.07 13:20 3 - 0  
P. Cherednichenko - A. Dzyabura 08.07 15:05 3 - 2  
P. Cherednichenko - I. Kuznetsov 08.07 16:15 3 - 2  
P. Cherednichenko - O. Yarovoi 08.07 11:35 3 - 0  
P. Cherednichenko - Ph. Poltavetc 08.07 09:15 3 - 2  
P. Cherednichenko - V. Volokhov 08.07 06:55 3 - 1  
P. Chyzh - D. Lohosha 08.07 10:40 0 - 3  
P. Chyzh - O. Pinchuk 08.07 08:20 3 - 1  
Ph. Poltavetc - A. Dzyabura 08.07 18:35 1 - 3  
Ph. Poltavetc - V. Volokhov 08.07 11:00 3 - 1  
S. Hilitukha - S. Melkumyan 08.07 01:15 0 - 3  
S. Kinash - O. Semenets 08.07 07:55 3 - 2  
S. Pokydko - D. Derevinskyi 08.07 17:55 1 - 3  
S. Pokydko - D. Kryshtal 08.07 12:40 0 - 3  
S. Pokydko - O. Stasevskiy 08.07 08:00 3 - 0  
S. Skachenko - D. Simonchuk 08.07 03:05 3 - 2  
Spartak Abalmaz - A. Dzyabura 08.07 10:25 1 - 3  
Spartak Abalmaz - I. Kuznetsov 08.07 13:55 2 - 3  
Spartak Abalmaz - O. Yarovoi 08.07 15:40 3 - 1  
Spartak Abalmaz - P. Cherednichenko 08.07 17:25 2 - 3  
Spartak Abalmaz - Ph. Poltavetc 08.07 12:10 3 - 1  
Spartak Abalmaz - V. Volokhov 08.07 08:40 3 - 1  
Teb. Yaroslav - Oleg Gil 08.07 20:05 3 - 2  
V. Didukh - N. Danilyuk 08.07 10:10 3 - 0  
V. Didukh - O. Oleskevych 08.07 12:30 3 - 1  
V. Didukh - V. Kushnyr 08.07 11:20 3 - 1  
V. Didukh - V. Verbyany 08.07 09:00 2 - 3  
V. Gerashenko - D. Lohosha 08.07 07:45 2 - 3  
V. Gerashenko - O. Pinchuk 08.07 11:50 3 - 0  
V. Gerashenko - P. Chyzh 08.07 09:30 0 - 3  
V. Kazmirchuk - A. Synytsia 08.07 10:30 2 - 3  
V. Kazmirchuk - Y. Voitenko 08.07 08:10 0 - 3  
V. Kodola - S. Stelmashchuk 08.07 20:35 1 - 3  
V. Kushnyr - N. Danilyuk 08.07 08:25 3 - 1  
V. Kushnyr - V. Verbyany 08.07 10:45 3 - 2  
V. Tuchkevych - S. Melkumyan 08.07 03:15 3 - 0  
Vit. Vovk - D. Simonchuk 08.07 01:05 3 - 1  
Y. Holoborodko - M. Treschetka 08.07 12:55 3 - 2  
Y. Kryvorotko - Den. Vakulenko 08.07 13:10 3 - 2  
Y. Voitenko - A. Synytsia 08.07 12:50 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shkarban - A. Helshtein 08.07 21:25 3 - 1  
A. Shkarban - E. Gubskaya 08.07 22:00 3 - 1  
A. Shkarban - T. Bairak 08.07 22:35 0 - 3  
A. Shkarban - Y. Emelyanenko 08.07 23:10 3 - 2  
E. Gubskaya - A. Helshtein 08.07 23:15 2 - 3  
T. Bairak - A. Helshtein 08.07 22:05 3 - 0  
Y. Emelyanenko - E. Gubskaya 08.07 22:40 3 - 1  
Y. Emelyanenko - T. Bairak 08.07 21:30 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gubenko - A. Krutko 08.07 16:30 3 - 1  
A. Mashtakov - R. Lazebny 08.07 20:45 0 - 3  
A. Mashtakov - S. Kalenik 08.07 21:55 3 - 0  
A. Mashtakov - V. Khorolsky 08.07 23:05 0 - 3  
Ant. Popov - A. Gubenko 08.07 15:00 1 - 3  
Ant. Popov - A. Krutko 08.07 14:00 3 - 2  
Ant. Popov - D. Aseev 08.07 16:00 1 - 3  
D. Aseev - A. Gubenko 08.07 14:30 1 - 3  
D. Aseev - A. Krutko 08.07 15:30 3 - 1  
D. Kebalo - G. Yurchenko 08.07 20:15 3 - 1  
D. Kebalo - V. Kalianov 08.07 16:45 3 - 0  
D. Kushko - V. Boychuk 08.07 09:00 3 - 1  
Evg. Kibka - Yev. Masko 08.07 09:00 3 - 1  
G. Yurchenko - M. Gubenko 08.07 15:15 2 - 3  
G. Yurchenko - P. Babenko 08.07 18:45 3 - 0  
I. Chernetskiy - O. Lytvynenko 08.07 13:30 3 - 0  
I. Chernetskiy - S. Kireev 08.07 15:30 3 - 0  
I. Chernetskiy - V. Gaynyuk 08.07 19:00 1 - 3  
I. Chernetskiy - Vit. Gusev 08.07 17:00 2 - 3  
I. Kutniy - G. Yurchenko 08.07 15:45 3 - 0  
I. Kutniy - O. Naplokov 08.07 19:15 2 - 3  
I. Zharko - R. Rafikov 08.07 08:45 1 - 3  
I. Zharko - Yur. Rybakov 08.07 09:45 3 - 1  
Lev. Kuzyo - V. Panasenko 08.07 21:35 2 - 3  
Lev. Kuzyo - V. Zaychenko 08.07 22:45 3 - 1  
M. Chukanov - V. Gorchakov 08.07 11:30 2 - 3  
M. Gubenko - D. Kebalo 08.07 13:45 0 - 3  
M. Gubenko - I. Kutniy 08.07 17:15 3 - 1  
O. Lytvynenko - P. Plyushch 08.07 20:00 0 - 3  
O. Lytvynenko - V. Gaynyuk 08.07 16:30 1 - 3  
O. Lytvynenko - Vit. Gusev 08.07 15:00 1 - 3  
O. Naplokov - M. Gubenko 08.07 17:45 3 - 2  
O. Naplokov - V. Kalianov 08.07 14:15 3 - 1  
P. Babenko - D. Kebalo 08.07 18:15 1 - 3  
P. Babenko - O. Naplokov 08.07 14:45 3 - 2  
P. Plyushch - I. Chernetskiy 08.07 15:00 3 - 0  
P. Plyushch - S. Kireev 08.07 13:30 3 - 2  
P. Plyushch - T. Bonishchuk 08.07 17:00 3 - 0  
P. Plyushch - Vlad. Surzhik 08.07 18:30 3 - 1  
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo 08.07 23:20 0 - 3  
R. Pirvelli - V. Panasenko 08.07 22:10 3 - 1  
R. Pirvelli - V. Zaychenko 08.07 21:00 3 - 0  
R. Rafikov - V. Dyakov 08.07 10:15 3 - 1  
S. Kalenik - R. Lazebny 08.07 23:40 2 - 3  
S. Kireev - O. Lytvynenko 08.07 18:30 3 - 2  
S. Kireev - V. Gaynyuk 08.07 14:30 0 - 3  
S. Kireev - Vlad. Surzhik 08.07 16:30 3 - 2  
S. Zemyancev - O. Malov 08.07 09:30 2 - 3  
T. Bonishchuk - I. Chernetskiy 08.07 17:30 3 - 1  
T. Bonishchuk - O. Lytvynenko 08.07 16:00 3 - 2  
T. Bonishchuk - S. Kireev 08.07 19:30 3 - 1  
T. Bonishchuk - V. Gaynyuk 08.07 14:00 0 - 3  
V. Gaynyuk - P. Plyushch 08.07 18:00 3 - 2  
V. Gaynyuk - Vit. Gusev 08.07 19:30 2 - 3  
V. Gaynyuk - Vlad. Surzhik 08.07 16:00 3 - 0  
V. Gedz - D. Kushko 08.07 09:30 2 - 3  
V. Gorchakov - S. Korobeynik 08.07 09:30 0 - 3  
V. Kalianov - I. Kutniy 08.07 19:45 1 - 3  
V. Kalianov - P. Babenko 08.07 16:15 1 - 3  
V. Khorolsky - R. Lazebny 08.07 22:30 3 - 0  
V. Khorolsky - S. Kalenik 08.07 21:20 3 - 1  
V. Panasenko - V. Zaychenko 08.07 23:55 1 - 3  
Vit. Gusev - P. Plyushch 08.07 15:30 1 - 3  
Vit. Gusev - S. Kireev 08.07 17:30 1 - 3  
Vit. Gusev - T. Bonishchuk 08.07 19:00 3 - 0  
Vit. Gusev - Vlad. Surzhik 08.07 14:00 3 - 1  
Vlad. Surzhik - I. Chernetskiy 08.07 20:00 2 - 3  
Vlad. Surzhik - O. Lytvynenko 08.07 18:00 1 - 3  
Vlad. Surzhik - T. Bonishchuk 08.07 14:30 3 - 0  
Y. Kievskiy - V. Boychuk 08.07 10:00 3 - 2  
Yur. Rybakov - V. Dyakov 08.07 09:15 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Greater Western Sydney 08.07 11:50 55 - 59  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 08.07 11:30 4 - 8  
Hanwha Eagles - KT Wiz 08.07 11:30    
KIA Tigers - NC Dinos 08.07 11:30    
Kiwoom Heroes - LG Twins 08.07 11:30 2 - 5  
SK Wyverns - Samsung Lions 08.07 11:30 0 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 08.07 11:00 7 - 1  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 08.07 11:00 11 - 6  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 08.07 11:00 8 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 08.07 11:00 3 - 2  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 08.07 11:00 3 - 6  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 08.07 11:00 7 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Houston 08.07 01:07 5 - 4  
Atlanta - Toronto 08.07 01:10 4 - 3  
Chicago WS - Milwaukee 08.07 02:10 3 - 8  
Cleveland - Cincinnati 08.07 00:10 13 - 0  
Kansas City - Chicago Cubs 08.07 01:07 13 - 2  
Miami - Baltimore (Helyszín: Baltimore) 08.07 01:35 8 - 7  
Philadelphia - NY Yankees 08.07 00:05 5 - 4  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 08.07 12:35 1 - 4  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 08.07 12:35 2 - 7  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Portela - Dav. Evans 08.07 15:30 2 - 5  
D. Portela - Mar. Adams 08.07 13:40 2 - 5  
D. Portela - S. Marsh 08.07 17:35 3 - 5  
Dav. Evans - Kea. Barry 08.07 11:30 1 - 5  
Dav. Evans - S. Marsh 08.07 14:00 5 - 2  
J. Justicia - D. Portela 08.07 16:45 5 - 1  
J. Justicia - Dav. Evans 08.07 12:45 3 - 5  
J. Justicia - Kea. Barry 08.07 16:05 0 - 5  
Kea. Barry - D. Portela 08.07 14:40 5 - 1  
Kea. Barry - Mar. Adams 08.07 12:20 0 - 5  
Mar. Adams - Dav. Evans 08.07 11:55 5 - 3  
Mar. Adams - J. Justicia 08.07 15:05 5 - 2  
S. Marsh - J. Justicia 08.07 17:10 4 - 5  
S. Marsh - Kea. Barry 08.07 13:25 2 - 5  
S. Marsh - Mar. Adams 08.07 16:20 2 - 5  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.07 12:50 6 - 3  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.07 15:50 0 - 7  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.07 16:50 4 - 3  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 08.07 14:50 1 - 1  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.07 17:50 1 - 3  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.07 13:50 4 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.07 16:00 3 - 2  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl 08.07 18:00 2 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Las Vegas 08.07 00:30 4 - 6  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Nashville (4.m.) 08.07 20:30 3 - 3  
Columbus - Toronto (3.m., Helyszín: Toronto) 08.07 02:00 3 - 3  
Florida - NY Islanders (4.m.) 08.07 18:00 1 - 5  
Montreal - Pittsburgh (4.m.) 08.07 22:00 2 - 0  
Winnipeg - Calgary (4.m.) 08.07 04:30 0 - 4  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.07 06:00 5 - 5  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.07 07:10 5 - 6  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 08.07 09:30 6 - 4  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.07 08:20 2 - 5  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 08.07 00:05 4 - 4  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 08.07 21:55 4 - 2  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.07 23:05 3 - 0  
Ice Gang - Hammers (3x10 perc) 08.07 18:50 3 - 3  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 08.07 10:40 6 - 4  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.07 11:50 8 - 6  
Six Trolls - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.07 19:50 2 - 2  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 08.07 20:55 1 - 4  
Kerékpár (Tour de L'Ain, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brunel - J. Hivert 08.07 11:45 0 - 1  
A. Riabushenko - E. Planckaert 08.07 11:45 0 - 1  
A.J. Hodeg - A. Greipel 08.07 11:45 1 - 0  
B. Cosnefroy - P. Roglic 08.07 11:45    
B. Mollema - A. Vuillermoz 08.07 11:45 1 - 0  
Dan. Martin - J. Almeida 08.07 11:45 0 - 1  
E. Bernal - Ger. Thomas 08.07 11:45 1 - 0  
O.C. Eiking - S. Bissegger 08.07 11:45 0 - 1  
P. Barbier - Att. Viviani 08.07 11:45 0 - 1  
T. Skujins - T.J. Slagter 08.07 11:45 0 - 1  
Tour de L'Ain 2020, 1. szakasz 08.07 11:45    
Kerékpár (Tour de Pologne, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ulissi - T. Wellens 08.07 11:15 1 - 0  
E. Gasparotto - R. Molard 08.07 11:15 0 - 1  
J. Fuglsang - J. Vingegaard 08.07 11:15 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - Chr. Hamilton 08.07 11:15 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - R. Carapaz 08.07 11:15 0 - 1  
Nat. Haas - P. Bevin 08.07 11:45 1 - 0  
R. Evenepoel - M. Schachmann 08.07 11:45 0 - 1  
R. Faria da Costa - P. Konrad 08.07 11:45 1 - 0  
R. Majka - S. Yates 08.07 11:45 1 - 0  
Tour de Pologne 2020, 3. szakasz 08.07 11:15    
W. Kelderman - W. Poels 08.07 11:45 1 - 0  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Xinjiang (2.m.) 08.07 14:00 119 - 113  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Sacramento 08.07 23:00 119 - 106  
Dallas - LA Clippers 08.07 00:30 111 - 126  
Denver - Portland 08.07 02:00 115 - 125  
Houston - LA Lakers 08.07 03:00 113 - 97  
Memphis - Oklahoma City 08.07 22:00 121 - 92  
San Antonio - Utah 08.07 19:00 119 - 111  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Hammamet - ES Goulette 08.07 19:00 56 - 63  
CA Bizertin - Stade Gabesien 08.07 19:00 74 - 61  
Stade Nabeulien - JS Manazeh 08.07 19:00 63 - 60  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 08.07 00:00 92 - 93  
Dallas - Connecticut 08.07 02:00 68 - 91  
Phoenix - Chicago 08.07 04:00 96 - 86  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Utd. - Western Sydney Wanderers 08.07 11:30 5 - 3  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli Manama - Al-Hala Muharraq 08.07 18:00 3 - 0  
Al-Muharraq - Al-Hidd 08.07 18:00 1 - 1  
Al-Rifaa - Manama Club 08.07 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Lyon 08.07 21:00 2 - 1  
Manchester City - Real Madrid 08.07 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad 2 - Minior Pernik 08.07 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA 1948 Szófia - CSZKA Szófia 08.07 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Sloboda Tuzla 08.07 19:00 2 - 0  
Radnik Bijeljina - Zeljeznicar Sarajevo 08.07 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Transport - Changwon City 08.07 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Gangwon 08.07 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szmolevicsi 08.07 19:00    
Vityebszk - Isloch Minszk 08.07 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - Skala IF 08.07 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEPO - Kultsu 08.07 17:30 1 - 0  
PK-35 - NJS 08.07 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantis - FC Espoo 08.07 18:00 3 - 1  
HJS Akatemia - Ilves 2 08.07 18:00 3 - 3  
KaaPo Kaarina - SalPa 08.07 17:30 2 - 1  
Klubi 04 - GrIFK 08.07 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GBK Kokkola - VIFK 08.07 17:30 8 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Merani Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 08.07 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Holland Comeback Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Cambuur 08.07 18:45 2 - 5  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Zob Ahan 08.07 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Khor 08.07 15:30 2 - 2  
Al-Shahaniya - Qatar SC 08.07 17:45 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Chongqing Lifan 08.07 14:00 2 - 2  
Wuhan Zall - Shijiazhuang 08.07 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Daugavpils 08.07 17:00 1 - 4  
Riga FC - Jelgava 08.07 19:00 3 - 0  
Tukums - Valmiera 08.07 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FA Siauliai - Dziugas Telsiai 08.07 18:00 1 - 3  
Nevezis Kedainiai - Vytis Vilnius 08.07 16:30 2 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 08.07 19:00 3 - 0  
Zalgiris Vilnius - Banga Gargzdai 08.07 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renaissance Zemamra - Hassania Agadir 08.07 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Queretaro 08.07 02:00 1 - 0  
Tijuana - Tigres UANL 08.07 04:06 0 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Minnesota 08.07 03:14 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Röa - Avaldsnes 08.07 18:00 0 - 1  
Valerenga - Kolbotn 08.07 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apia Leichhardt Tigers - Wollongong Wolves 08.07 11:30 1 - 4  
Manly Utd. - WesternSydney Wanderers 2 08.07 11:30 0 - 0  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Croatia Raiders - Adelaide Comets 08.07 12:45 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, South Australia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Comets - Adelaide City 08.07 10:45 1 - 8  
Fulham Utd. - Adelaide Univ. 08.07 12:45 0 - 2  
Metro Utd. - FFSA NTC 08.07 10:45 3 - 2  
Salisbury Inter - West Adelaide 08.07 12:45 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Lokomotív Moszkva 08.07 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johann - Bischofshofen 08.07 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SV Telfs - SV Hall 08.07 20:00 2 - 1  
SV Wörgl - Wacker Innsbruck Amatőr 08.07 19:30 0 - 5  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guairena - Nacional Asuncion 08.07 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Fuenlabrada 08.07 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Thun 08.07 18:15 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Ljungskile 08.07 19:00 5 - 2  
Västeras SK - Brage 08.07 19:00 2 - 1  
Öster - Akropolis IF 08.07 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin - Skövde 08.07 19:00 0 - 4  
Lindome - Utsikten 08.07 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uppsala - Rosengard 08.07 19:00 1 - 9  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Taqadom - Al-Thoqbah 08.07 18:25 1 - 3  
Jeddah - Al-Jeel 08.07 18:35 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kramatorszk - Minaj 08.07 16:30 0 - 2  
Ingulec Petrove - Ruh Lviv 08.07 16:30 1 - 1  
Kremin Kremincsuk - Balkany Zorya 08.07 16:30 0 - 0  
MFC Mikolaiv - Metalurg Zaporizzsja 08.07 16:30 1 - 1  
Obolon Kijev - Metaliszt 1925 08.07 16:30 3 - 0  
Volyn Lutszk - Girnyik-Sport 08.07 16:30 3 - 0  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu JK - Tammeka Tartu 2 08.07 19:30 3 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Kuressaare 08.07 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Bray 08.07 20:45 3 - 1  
UC Dublin - Shamrock Rovers 2 08.07 20:45 3 - 1  
Wexford Youths - Cabinteely 08.07 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Dundalk 08.07 18:45 2 - 1  
St. Patrick's - Finn Harps 08.07 20:45 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Kankaanpaan Maila 08.07 17:00 1 - 0  
Koskenkorvan Urheilijat - Kempeleen Kiri 08.07 17:00 2 - 0  
Manse Tampere - Kouvolan Pallonlyojat 08.07 17:00 0 - 1  
Vimpelin Veto - Siilinjarven Pesis 08.07 17:00 1 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Jyvaskylan Kirittaret 08.07 17:00 0 - 1  
Porin Pesakarhut - Lapuan Virkia 08.07 17:00 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - New Zealand Warriors 08.07 10:00 22 - 26  
South Sydney Rabbitohs - Brisbane Broncos 08.07 11:55 28 - 10  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Rebels - Canberra Brumbies 08.07 11:05 30 - 12  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eagles-Pro - Plamya-Pro 08.07 10:50 3 - 2  
Empire-Pro - Payp-Pro 08.07 14:20 1 - 3  
Titans-Pro - Alliance-Pro 08.07 12:35 3 - 2  
Tornado-Pro - Legion-Pro 08.07 09:05 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Elevation 08.07 09:20 3 - 1  
Ural Air Force - Ural Academy 08.07 17:00 3 - 0  
Ural Raiders - Ural Elevation 08.07 15:00 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Energy - Ural Red Fox 08.07 13:00 1 - 3  
Ural Stars - Ural Eurasia 08.07 11:00 2 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - J.R. Clarke 08.07 15:30    
Ding Junhui - R. O'Sullivan 08.07 20:00    
Strandröplabda (German Tour, Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Bergmann P A / Wust L 08.07 19:30 2 - 0  
Becker P / Schröder J - Dollinger A / Kulzer S 08.07 11:30 2 - 0  
Bergmann P A / Wust L - Pfretzschner L / Pfretzsc 08.07 16:10 2 - 0  
Bevers L / Geukes L - Krippes A / Lohmann M 08.07 18:40 2 - 0  
Brand T/Reinhardt Y - Kroha L / Schlegel H 08.07 17:50 2 - 1  
Brand T/Reinhardt Y - Schupritt J / Wust M 08.07 13:45 2 - 0  
Brouwer A / Thole J - Dollinger A / Kulzer S 08.07 16:10 2 - 0  
Klein M / Schneider R - Schupritt J / Wust M 08.07 17:50 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Harms M / Peemuller R 08.07 12:20 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Winter S / Zemljak N 08.07 19:30 1 - 2  
Kroha L / Schlegel H - Klein M / Schneider R 08.07 13:45 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Harms M / Peemuller R 08.07 17:00 2 - 0  
Sagstetter B/Sagstetter J - Bevers L / Geukes L 08.07 14:30 2 - 0  
Winter S / Zemljak N - Hopt J / van Tilburg S 08.07 17:00 2 - 0  
Wolf G / Wolf P - Krippes A / Lohmann M 08.07 14:30 0 - 2  
Wolf G / Wolf P - Sagstetter B/Sagstetter J 08.07 18:40 1 - 2  
Tenisz (Czech Elite Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - K. Muchova 08.07 13:15 0 - 2  
J. Markova - D. Hindova 08.07 12:00 2 - 0  
Tenisz (Czech Elite Cup, Women, Double)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petkovic A / Swiatek I - Pliskova K / Muchkova K 08.07 14:30 0 - 2  
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannapov - M. Zukas 08.07 17:15 1 - 2  
A. Vatutin - O. Otte 08.07 13:05 0 - 2  
Jim Walder - B. Lock 08.07 16:40 0 - 2  
L. Wessels - L. Gerch 08.07 11:55    
M. Netuschil - Q. Folliot 08.07 15:10 2 - 0  
M. Rosenkranz - R. Strombachs 08.07 15:00 2 - 1  
M. Zverev - Fle. Peters 08.07 09:30 2 - 0  
R. Haase - A. Olivetti 08.07 13:00 2 - 0  
T. Schönenberg - O. Moraing 08.07 18:35 2 - 0  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - S. Lamens 08.07 10:55 0 - 2  
A. Rushiti - L. Ponomar 08.07 16:25 0 - 2  
E.T. Cadar - A. Vangelova 08.07 15:15 2 - 1  
K. Kanev - O. Gavrila 08.07 18:00 0 - 2  
M. Melnikova - E. Vanlangendonck 08.07 14:00 1 - 2  
M. Zanevska - C. Klasen 08.07 17:20 2 - 0  
M.B. Bulgaru - A. Klasen 08.07 09:30 0 - 2  
O.G. Simion - S. Intert 08.07 13:20 2 - 0  
Q. Lemoine - G. Duca 08.07 11:10 2 - 1  
R. Hogenkamp - Y. Morderger 08.07 09:30 2 - 1  
R. Kölzer - K. Hering 08.07 12:15 2 - 0  
T. Morderger - A.A. Rosca 08.07 09:30 1 - 2  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - E. Cocciaretto 08.07 18:35 2 - 1  
D. Yastremska - C. Giorgi 08.07 22:25 1 - 2  
F. Ferro - S. Errani 08.07 20:45 2 - 0  
P. Martic - A. Sasnovich 08.07 16:00 2 - 0  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnen G / Van Uytvanck A - Rus A / Zidansek T 08.07 16:00 1 - 2  
Tenisz (St. Georges Hill PS, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Broady - N. Rawson 08.07 12:15 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - D. Popko 08.07 15:20 1 - 2  
A. Karatsev - E. Karlovskiy 08.07 14:00 2 - 0  
B. Bobrov - H.D. Boyer 08.07 00:25 2 - 0  
G. Brymer - I. Nedelko 08.07 18:00 2 - 1  
G. Lomakin - J. Thirouin 08.07 14:00 0 - 2  
H.D. Boyer - Jonas Maier 08.07 21:15 1 - 2  
J. Arconada - G. Lomakin 08.07 15:20 2 - 0  
Mar. Redlicki - F. Corwin 08.07 19:20 0 - 2  
Will. Griffith - D. Karimov 08.07 23:45 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morgina - Sop. Chang 08.07 21:45 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - G. Petit 08.07 13:10 2 - 0  
L. Catarina - V. Vacherot 08.07 15:00 2 - 1  
Tho. Laurent - J.P. Paz 08.07 12:30 2 - 0  
Valkusz M. - A. Avidzba 08.07 10:20 1 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tubello - N. Dascalu 08.07 09:00 1 - 2  
K. Zavatska - J. Mikulskyte 08.07 09:00    
M. Arcangioli - C. Monnet 08.07 10:30 1 - 2  
M. Noel - T. Sugnaux 08.07 11:40 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 08.07 10:10 0 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.07 13:30 1 - 2  
Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan 08.07 11:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 08.07 10:50 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.07 09:30 2 - 0  
Vízilabda (Magyar Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Eger 08.07 18:45 16 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Terri Harper - Nat. Jonas (női) 08.07 20:30    

 

2020.08.06.
Asztalitenisz (Challenger Series, 32. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valuch - E. Chtchetinine 08.06 12:30 3 - 1  
A. Valuch - N. Wenger 08.06 09:10 3 - 0  
C. Chirita - D. Cheaib 08.06 08:30 2 - 3  
C. Chirita - F. Jezo 08.06 11:10 3 - 0  
D. Cheaib - F. Jezo 08.06 13:10 3 - 0  
D. Cheaib - Szudi Á. 08.06 09:50 3 - 2  
F. Jezo - Szudi Á. 08.06 14:30 0 - 3  
Majoros B. - C. Chirita 08.06 13:50 3 - 0  
Majoros B. - E. Chtchetinine 08.06 10:30 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alekseev - V. Chernov 08.06 15:00 3 - 0  
A. Chentsov - Sem. Korolev 08.06 19:15 3 - 0  
A. Duka - A. Merezhko 08.06 06:30 2 - 3  
A. Duka - V. Vologzhanin 08.06 08:30 2 - 3  
A. Ermilov - A. Ilin 08.06 18:30 0 - 3  
A. Ermilov - A. Titov 08.06 07:45 0 - 3  
A. Ermilov - A. Uezdin 08.06 09:15 0 - 3  
A. Ermilov - V. Kasatkin 08.06 20:30 0 - 3  
A. Ilin - Ilya Novikov 08.06 21:00 1 - 3  
A. Ilin - Ilya Novikov 08.06 22:00 3 - 0  
A. Ilin - V. Kasatkin 08.06 19:30 3 - 1  
A. Innazarov - A. Chentsov 08.06 20:45 1 - 3  
A. Innazarov - A. Shirshov 08.06 18:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - Dmi. Kolesnikov 08.06 03:15 2 - 3  
A. Kolmin - I. Sergeevich 08.06 15:15 1 - 3  
A. Kulakov - I. Afanasyev 08.06 11:00 3 - 1  
A. Lobanov - E. Glazun 08.06 11:45 1 - 3  
A. Lobanov - Igor Smirnov 08.06 13:15 2 - 3  
A. Lytko - A. Lobanov 08.06 10:45 3 - 2  
A. Lytko - E. Glazun 08.06 12:45 2 - 3  
A. Merezhko - P. Vshivkov 08.06 09:00 2 - 3  
A. Merezhko - V. Vologzhanin 08.06 07:30 3 - 2  
A. Merezhko - V. Vologzhanin 08.06 10:00 3 - 0  
A. Ovchinnikov - G.V. Vahnin 08.06 11:15 2 - 3  
A. Pravednov - Ale. Petrov 08.06 02:00 3 - 1  
A. Pravednov - Igor Smirnov 08.06 23:30 3 - 1  
A. Pravednov - O. Shagarov 08.06 04:00 3 - 1  
A. Serebrennikov - S. Myagkov 08.06 01:15 3 - 1  
A. Serebrennikov - S. Myagkov 08.06 04:15 3 - 2  
A. Shirshov - A. Chentsov 08.06 19:45 3 - 1  
A. Shirshov - Sem. Korolev 08.06 21:15 3 - 2  
A. Titov - A. Ermilov 08.06 09:45 1 - 3  
A. Titov - A. Uezdin 08.06 07:15 2 - 3  
A. Uezdin - O. Kutuzov 08.06 08:15 0 - 3  
A. Yakovlev - A. Alekseev 08.06 15:30 3 - 2  
A. Yakovlev - V. Chernov 08.06 17:00 2 - 3  
A. Yanshaev - S. Nikulin 08.06 20:45 3 - 2  
A. Yanshaev - S. Vakar 08.06 18:45 0 - 3  
Ale. Petrov - N. Zhurba 08.06 00:30 3 - 2  
Ale. Petrov - O. Shagarov 08.06 03:00 0 - 3  
D. Korneev - K. Churin 08.06 14:45 3 - 0  
D. Lavrinenko - O. Pronin 08.06 03:15 2 - 3  
D. Lavrinenko - P. Ziuzikov 08.06 00:45 3 - 2  
D. Lavrinenko - V. Nemashkalo 08.06 22:45 0 - 3  
D. Molodtsov - D. Korneev 08.06 16:15 3 - 2  
D. Tikhnenko - A. Alekseev 08.06 16:30 3 - 2  
D. Tikhnenko - A. Yakovlev 08.06 14:30 3 - 2  
D. Tunitsyn - A. Kulakov 08.06 11:30 3 - 2  
D. Tunitsyn - I. Afanasyev 08.06 13:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - E. Masokin 08.06 22:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - V. Marshalov 08.06 00:15 2 - 3  
E. Glazun - Igor Smirnov 08.06 11:15 3 - 0  
E. Masokin - A. Klavdenkov 08.06 23:45 0 - 3  
G.V. Vahnin - V. Fedorov 08.06 12:15 1 - 3  
I. Afanasyev - I. Korogodsky 08.06 12:00 0 - 3  
I. Coldatov - V. Marshalov 08.06 01:15 0 - 3  
I. Korogodsky - A. Kulakov 08.06 12:30 3 - 1  
I. Korogodsky - D. Tunitsyn 08.06 10:30 2 - 3  
I. Moshkov - A. Yanshaev 08.06 20:15 3 - 0  
I. Poletaev - S. Homutov 08.06 08:15 3 - 2  
I. Sergeevich - A. Kolmin 08.06 17:45 3 - 1  
I. Sergeevich - S. Lanovenko 08.06 16:15 2 - 3  
I. Tukh - A. Kolmin 08.06 15:45 2 - 3  
I. Tukh - I. Sergeevich 08.06 17:15 3 - 1  
I. Tukh - S. Lanovenko 08.06 18:15 1 - 3  
Igor Smirnov - A. Lytko 08.06 12:15 3 - 1  
Igor Smirnov - A. Pravednov 08.06 01:00 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Ermilov 08.06 20:00 0 - 3  
K. Churin - D. Molodtsov 08.06 17:15 3 - 2  
N. Zhurba - O. Shagarov 08.06 01:30 0 - 3  
O. Kutuzov - A. Ermilov 08.06 06:45 2 - 3  
O. Kutuzov - A. Titov 08.06 08:45 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Uezdin 08.06 10:15 3 - 1  
O. Nikiforov - I. Poletaev 08.06 09:15 0 - 3  
O. Nikiforov - V. Tsvetkov 08.06 07:45 2 - 3  
O. Pronin - S. Myagkov 08.06 00:15 1 - 3  
O. Shagarov - A. Pravednov 08.06 00:00 0 - 3  
O. Shagarov - A. Pravednov 08.06 22:30 3 - 1  
O. Suharkov - A. Ovchinnikov 08.06 11:45 1 - 3  
O. Suharkov - G.V. Vahnin 08.06 13:15 2 - 3  
P. Vshivkov - A. Duka 08.06 08:00 0 - 3  
P. Ziuzikov - A. Serebrennikov 08.06 02:45 1 - 3  
P. Ziuzikov - O. Pronin 08.06 01:45 2 - 3  
S. Bychkov - D. Molodtsov 08.06 23:15 1 - 3  
S. Homutov - V. Tsvetkov 08.06 08:45 3 - 1  
S. Lanovenko - A. Kolmin 08.06 16:45 3 - 2  
S. Lanovenko - I. Tukh 08.06 14:45 1 - 3  
S. Nikulin - I. Moshkov 08.06 19:15 0 - 3  
S. Vakar - I. Moshkov 08.06 21:15 2 - 3  
S. Vakar - S. Nikulin 08.06 19:45 3 - 1  
Sem. Korolev - A. Innazarov 08.06 20:15 2 - 3  
T. Turabekov - N. Zhurba 08.06 23:00 1 - 3  
V. Chernov - D. Tikhnenko 08.06 16:00 3 - 2  
V. Fedorov - A. Ovchinnikov 08.06 12:45 3 - 1  
V. Fedorov - O. Suharkov 08.06 10:45 3 - 0  
V. Kasatkin - Ilya Novikov 08.06 19:00 0 - 3  
V. Marshalov - A. Klavdenkov 08.06 02:15 2 - 3  
V. Nemashkalo - K. Churin 08.06 23:45 2 - 3  
V. Tsvetkov - I. Poletaev 08.06 07:15 3 - 1  
V. Vologzhanin - P. Vshivkov 08.06 07:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Buberenko - A. Sulim 08.06 20:10 2 - 3  
A. Dombrovskyi - A. Zayets 08.06 20:00 0 - 3  
A. Krasutskyi - A. Martyniuk 08.06 20:45 2 - 3  
A. Krasutskyi - I. Dmitruk 08.06 17:45 3 - 1  
A. Krasutskyi - R. Shtukovanyi 08.06 16:15 2 - 3  
A. Krasutskyi - Y. Akimov 08.06 14:45 3 - 0  
A. Krasutskyi - Y. Kokunin 08.06 19:15 3 - 0  
A. Levshin - A. Lukatsky 08.06 22:50 3 - 1  
A. Levshin - M. Shulepov 08.06 17:20 2 - 3  
A. Levshin - M. Zholubak 08.06 19:20 0 - 3  
A. Levshin - N. Korniyenko 08.06 20:50 1 - 3  
A. Likhitsky - Rom. Makarenko 08.06 15:55 1 - 3  
A. Likhitsky - S. Tkachev 08.06 20:25 3 - 0  
A. Likhitsky - Ser. Kaminskiy 08.06 17:55 3 - 0  
A. Likhitsky - Yevhen Kyi 08.06 19:25 3 - 0  
A. Lukatsky - M. Shulepov 08.06 18:20 1 - 3  
A. Lukatsky - N. Korniyenko 08.06 16:50 2 - 3  
A. Martyniuk - I. Dmitruk 08.06 19:45 3 - 0  
A. Martyniuk - R. Shtukovanyi 08.06 15:15 3 - 1  
A. Martyniuk - Y. Akimov 08.06 18:45 3 - 2  
A. Martyniuk - Y. Kokunin 08.06 17:15 3 - 2  
A. Paniotov - I. Trydukh 08.06 09:55 0 - 3  
A. Paniotov - R. Hnoievoi 08.06 14:55 1 - 3  
A. Yolkin - A. Fedorchenko 08.06 09:35 3 - 2  
A. Yolkin - R. Malinka 08.06 07:35 3 - 0  
Alex. Budnikov - A. Buberenko 08.06 16:10 2 - 3  
Alex. Budnikov - A. Sulim 08.06 14:40 3 - 0  
Alex. Budnikov - I. Efimenko 08.06 17:40 1 - 3  
Alex. Budnikov - O. Zhyrnov 08.06 20:40 1 - 3  
Alex. Budnikov - V. Evtodiy 08.06 19:10 1 - 3  
B. Kostuk - A. Paniotov 08.06 10:55 3 - 2  
B. Kostuk - I. Trydukh 08.06 07:55 1 - 3  
B. Kostuk - R. Hnoievoi 08.06 09:25 1 - 3  
B. Kostuk - Ser. Sokolov 08.06 13:55 3 - 1  
D. Khairov - K. Klymenko 08.06 13:15 3 - 1  
D. Khairov - S. Solomko 08.06 10:15 3 - 2  
D. Khairov - Ste. Yakimenko 08.06 07:15 2 - 3  
D. Khairov - Yur. Volkov 08.06 11:45 3 - 1  
F. Balbas - A. Dombrovskyi 08.06 16:00 2 - 3  
F. Balbas - I. Valchuk 08.06 19:00 3 - 2  
F. Balbas - R. Markevich 08.06 17:30 0 - 3  
F. Balbas - V. Merzlikin 08.06 20:30 1 - 3  
I. Dmitruk - R. Shtukovanyi 08.06 21:45 3 - 0  
I. Dmitruk - Y. Akimov 08.06 16:45 3 - 1  
I. Efimenko - A. Buberenko 08.06 21:40 3 - 0  
I. Efimenko - A. Sulim 08.06 16:40 3 - 1  
I. Valchuk - A. Dombrovskyi 08.06 18:00 3 - 2  
I. Valchuk - A. Zayets 08.06 21:00 3 - 2  
K. Klymenko - S. Solomko 08.06 12:15 0 - 3  
K. Klymenko - Ste. Yakimenko 08.06 11:15 3 - 2  
K. Klymenko - Yur. Volkov 08.06 09:45 0 - 3  
M. Shulepov - N. Korniyenko 08.06 22:20 1 - 3  
M. Zholubak - A. Lukatsky 08.06 21:20 2 - 3  
M. Zholubak - M. Shulepov 08.06 20:20 3 - 2  
M. Zholubak - N. Korniyenko 08.06 23:20 3 - 2  
O. Melashenko - O. Sharanyuk 08.06 21:05 3 - 0  
O. Melashenko - S. Kuprykov 08.06 18:05 3 - 2  
O. Melashenko - Yar. Stepanchuk 08.06 15:35 3 - 0  
O. Zhyrnov - A. Buberenko 08.06 15:10 3 - 2  
O. Zhyrnov - A. Sulim 08.06 18:40 0 - 3  
O. Zhyrnov - I. Efimenko 08.06 19:40 3 - 2  
O. Zhyrnov - V. Evtodiy 08.06 17:10 0 - 3  
R. Derypaska - A. Fedorchenko 08.06 08:05 3 - 1  
R. Derypaska - A. Yolkin 08.06 10:35 0 - 3  
R. Derypaska - R. Malinka 08.06 09:05 3 - 1  
R. Derypaska - V. Korovychenko 08.06 11:35 3 - 2  
R. Hnoievoi - I. Trydukh 08.06 13:25 3 - 0  
R. Kapinus - A. Yurkov 08.06 09:00 3 - 1  
R. Kapinus - V. Vlasenko 08.06 14:00 0 - 3  
R. Malinka - A. Fedorchenko 08.06 11:05 2 - 3  
R. Markevich - A. Dombrovskyi 08.06 21:30 3 - 2  
R. Markevich - A. Zayets 08.06 16:30 3 - 2  
R. Shtukovanyi - Y. Akimov 08.06 20:15 0 - 3  
R. Tolstykh - O. Melashenko 08.06 19:05 3 - 0  
R. Tolstykh - R. Yushko 08.06 20:35 3 - 0  
R. Tolstykh - S. Kuprykov 08.06 16:05 0 - 3  
R. Tolstykh - Yar. Stepanchuk 08.06 17:35 3 - 0  
R. Yushko - O. Melashenko 08.06 17:05 3 - 2  
R. Yushko - O. Sharanyuk 08.06 18:35 3 - 1  
R. Yushko - S. Kuprykov 08.06 15:05 3 - 1  
R. Yushko - Yar. Stepanchuk 08.06 19:35 3 - 2  
Rom. Makarenko - Yevhen Kyi 08.06 20:55 3 - 2  
S. Kuprykov - O. Sharanyuk 08.06 20:05 2 - 3  
S. Solomko - Ste. Yakimenko 08.06 09:15 3 - 0  
S. Tkachev - Rom. Makarenko 08.06 22:25 1 - 3  
S. Tkachev - Yevhen Kyi 08.06 17:25 2 - 3  
Ser. Kaminskiy - Rom. Makarenko 08.06 18:55 1 - 3  
Ser. Kaminskiy - S. Tkachev 08.06 16:25 3 - 2  
Ser. Kaminskiy - Yevhen Kyi 08.06 21:55 3 - 1  
Ser. Sokolov - A. Paniotov 08.06 12:55 1 - 3  
Ser. Sokolov - I. Trydukh 08.06 11:55 2 - 3  
Ser. Sokolov - R. Hnoievoi 08.06 08:25 3 - 0  
V. Evtodiy - A. Buberenko 08.06 18:10 3 - 1  
V. Evtodiy - A. Sulim 08.06 21:10 0 - 3  
V. Evtodiy - I. Efimenko 08.06 15:40 0 - 3  
V. Korovychenko - A. Fedorchenko 08.06 07:05 1 - 3  
V. Korovychenko - A. Yolkin 08.06 08:35 3 - 1  
V. Korovychenko - R. Malinka 08.06 10:05 3 - 1  
V. Kurchitsky - A. Yurkov 08.06 13:30 2 - 3  
V. Kurchitsky - R. Kapinus 08.06 08:00 1 - 3  
V. Kurchitsky - V. Vlasenko 08.06 10:30 3 - 0  
V. Merzlikin - A. Dombrovskyi 08.06 15:00 3 - 1  
V. Merzlikin - A. Zayets 08.06 18:30 2 - 3  
V. Merzlikin - I. Valchuk 08.06 17:00 0 - 3  
V. Merzlikin - R. Markevich 08.06 19:30 2 - 3  
V. Vlasenko - A. Yurkov 08.06 12:30 3 - 1  
Vik. Ivanov - A. Yurkov 08.06 11:00 3 - 0  
Vik. Ivanov - R. Kapinus 08.06 12:00 2 - 3  
Vik. Ivanov - V. Kurchitsky 08.06 09:30 3 - 2  
Vik. Ivanov - V. Vlasenko 08.06 07:30 0 - 3  
Vlad. Klim - A. Levshin 08.06 21:50 3 - 2  
Vlad. Klim - A. Lukatsky 08.06 19:50 0 - 3  
Vlad. Klim - M. Shulepov 08.06 23:50 1 - 3  
Vlad. Klim - M. Zholubak 08.06 17:50 1 - 3  
Vlad. Klim - N. Korniyenko 08.06 18:50 2 - 3  
Y. Kokunin - I. Dmitruk 08.06 15:45 3 - 1  
Y. Kokunin - R. Shtukovanyi 08.06 18:15 2 - 3  
Y. Kokunin - Y. Akimov 08.06 21:15 1 - 3  
Y. Kurischenko - A. Likhitsky 08.06 21:25 3 - 0  
Y. Kurischenko - Rom. Makarenko 08.06 16:55 3 - 1  
Y. Kurischenko - S. Tkachev 08.06 18:25 3 - 1  
Y. Kurischenko - Ser. Kaminskiy 08.06 19:55 3 - 0  
Y. Kurischenko - Yevhen Kyi 08.06 15:25 3 - 0  
Y. Shmyndra - R. Kapinus 08.06 10:00 1 - 3  
Y. Shmyndra - V. Kurchitsky 08.06 11:30 3 - 1  
Y. Shmyndra - V. Vlasenko 08.06 08:30 3 - 1  
Y. Shmyndra - Vik. Ivanov 08.06 13:00 0 - 3  
Yar. Stepanchuk - O. Sharanyuk 08.06 16:35 3 - 2  
Yar. Stepanchuk - S. Kuprykov 08.06 21:35 1 - 3  
Yur. Volkov - S. Solomko 08.06 08:15 2 - 3  
Yur. Volkov - Ste. Yakimenko 08.06 13:45 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ana. Kozak - J. Trigub 08.06 09:10 3 - 2  
Ana. Kozak - Y. Mikhailik 08.06 14:10 2 - 3  
N. Harmash - Ana. Kozak 08.06 12:10 3 - 1  
N. Harmash - J. Trigub 08.06 11:10 1 - 3  
N. Harmash - S. Yureneva 08.06 09:40 0 - 3  
N. Harmash - Y. Mikhailik 08.06 07:40 1 - 3  
S. Yureneva - Ana. Kozak 08.06 08:10 2 - 3  
S. Yureneva - J. Trigub 08.06 13:40 0 - 3  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 08.06 10:40 3 - 1  
V. Ivakhiv - Ana. Kozak 08.06 10:10 0 - 3  
V. Ivakhiv - J. Trigub 08.06 07:10 2 - 3  
V. Ivakhiv - N. Harmash 08.06 13:10 0 - 3  
V. Ivakhiv - S. Yureneva 08.06 11:40 3 - 2  
V. Ivakhiv - Y. Mikhailik 08.06 08:40 3 - 1  
V. Stepanovskaya - G. Farladanska 08.06 07:50 1 - 3  
V. Stepanovskaya - Ver. Gud 08.06 09:50 1 - 3  
V. Stepanovskaya - Y. Sozoniuk 08.06 08:50 1 - 3  
Ver. Gud - G. Farladanska 08.06 09:20 1 - 3  
Ver. Gud - Y. Sozoniuk 08.06 08:20 1 - 3  
Y. Mikhailik - J. Trigub 08.06 12:40 1 - 3  
Y. Sozoniuk - G. Farladanska 08.06 10:20 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borysov - B. Buryak 08.06 10:25 3 - 1  
A. Borysov - V. Paukov 08.06 12:10 2 - 3  
A. Kuharchuk - Ale. Medvedev 08.06 02:15 3 - 1  
A. Kurotich - A. Matcyk 08.06 08:55 3 - 0  
A. Kurotich - A. Michalus 08.06 10:05 0 - 3  
A. Kurotich - M. Naumchuk 08.06 11:15 3 - 2  
A. Kurotich - V. Baklykov 08.06 12:25 3 - 0  
A. Michalus - A. Matcyk 08.06 13:00 3 - 1  
A. Molochko - A. Bondarchuk 08.06 14:35 3 - 1  
A. Molochko - O. Bindas 08.06 18:40 3 - 2  
A. Molochko - V. Tokar 08.06 16:20 3 - 0  
A. Scherinskiy - A. Bondarchuk 08.06 15:45 3 - 1  
A. Scherinskiy - A. Molochko 08.06 19:15 0 - 3  
A. Scherinskiy - O. Bindas 08.06 16:55 3 - 0  
A. Scherinskiy - V. Tokar 08.06 18:05 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - S. Melkumyan 08.06 23:45 2 - 3  
A. Vakulin - D. Simonchuk 08.06 23:35 3 - 0  
A. Vakulin - Vit. Vovk 08.06 01:05 3 - 0  
Ale. Medvedev - M. Tovkach 08.06 03:15 0 - 3  
B. Buryak - B. Zaika 08.06 09:15 3 - 0  
B. Buryak - V. Parhomenko 08.06 15:05 3 - 0  
D. Baystryuchenko - N. Zinov 08.06 18:45 3 - 1  
D. Baystryuchenko - Ser. Maksimiv 08.06 16:25 1 - 3  
D. Baystryuchenko - V. Zharskiy 08.06 14:40 0 - 3  
D. Derevinskyi - I. Kuznetsov 08.06 14:20 3 - 0  
D. Shcherbak - A. Levadniy 08.06 09:10 3 - 1  
D. Shcherbak - S. Baranovskiy 08.06 15:00 1 - 3  
D. Simonchuk - A. Vakulin 08.06 01:35 2 - 3  
D. Simonchuk - I. Sukovatiy 08.06 00:35 1 - 3  
D. Simonchuk - S. Skachenko 08.06 02:35 3 - 2  
E. Pismenniy - A. Levadniy 08.06 14:25 3 - 0  
E. Pismenniy - D. Shcherbak 08.06 08:00 3 - 1  
E. Pismenniy - S. Baranovskiy 08.06 10:55 3 - 0  
I. Petryshyn - N. Sidorak 08.06 16:35 0 - 3  
I. Petryshyn - O. Tkachuk 08.06 18:55 0 - 3  
I. Petryshyn - V. Ivasiv 08.06 14:50 1 - 3  
I. Semeniuk - R. Rybachuk 08.06 15:20 3 - 2  
I. Semeniuk - S. Berezynskyi 08.06 17:05 1 - 3  
I. Semeniuk - S. Lugovskyi 08.06 18:15 3 - 0  
I. Sukovatiy - D. Simonchuk 08.06 22:35 1 - 3  
I. Sukovatiy - Vit. Vovk 08.06 03:05 1 - 3  
M. Levytskyi - S. Melkumyan 08.06 22:45 3 - 0  
M. Naumchuk - A. Matcyk 08.06 10:40 1 - 3  
M. Naumchuk - A. Michalus 08.06 08:20 2 - 3  
M. Rikun - O. Semenets 08.06 07:55 3 - 1  
M. Treschetka - I. Krivoy 08.06 07:40 1 - 3  
M. Treschetka - Y. Holoborodko 08.06 11:45 1 - 3  
M. Zakladnyi - M. Rubtsov 08.06 16:50 3 - 1  
N. Danilyuk - V. Didukh 08.06 13:05 2 - 3  
N. Gritsienko - A. Molochko 08.06 10:30 0 - 3  
N. Gritsienko - O. Belskyi 08.06 08:10 1 - 3  
N. Sidorak - O. Tkachuk 08.06 15:25 3 - 0  
N. Sidorak - V. Ivasiv 08.06 17:45 3 - 1  
N. Zinov - V. Zharskiy 08.06 19:55 0 - 3  
Naz. Kovalchuk - D. Shcherbak 08.06 10:20 1 - 3  
Naz. Kovalchuk - E. Pismenniy 08.06 12:05 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - S. Baranovskiy 08.06 08:35 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - S. Boiko 08.06 13:50 2 - 3  
O. Belskyi - A. Molochko 08.06 12:50 3 - 2  
O. Bindas - A. Bondarchuk 08.06 19:50 3 - 0  
O. Oleskevych - N. Danilyuk 08.06 10:10 2 - 3  
O. Oleskevych - V. Didukh 08.06 09:00 3 - 2  
O. Oleskevych - V. Kushnyr 08.06 11:20 2 - 3  
O. Oleskevych - V. Verbyany 08.06 12:30 1 - 3  
O. Tkachenko - A. Molochko 08.06 08:45 0 - 3  
O. Tkachenko - N. Gritsienko 08.06 11:05 1 - 3  
O. Tkachenko - O. Belskyi 08.06 09:55 3 - 1  
O. Tkachenko - V. Nechyporuk 08.06 12:15 2 - 3  
O. Tkachuk - V. Ivasiv 08.06 20:05 3 - 0  
O. Tytyunnik - M. Rubtsov 08.06 16:10 3 - 1  
O. Tytyunnik - M. Zakladnyi 08.06 17:20 1 - 3  
O. Tytyunnik - V. Ivanchatenko 08.06 16:45 0 - 3  
O. Tytyunnik - V. Komar 08.06 17:55 3 - 1  
P. Vasylchuk - B. Buryak 08.06 12:45 3 - 1  
P. Vasylchuk - B. Zaika 08.06 11:35 2 - 3  
P. Vasylchuk - V. Paukov 08.06 09:50 2 - 3  
R. Rybachuk - I. Semeniuk 08.06 21:45 3 - 2  
S. Baranovskiy - A. Levadniy 08.06 13:15 0 - 3  
S. Berezynskyi - R. Rybachuk 08.06 17:40 2 - 3  
S. Berezynskyi - S. Lugovskyi 08.06 15:55 3 - 0  
S. Boiko - A. Levadniy 08.06 11:30 2 - 3  
S. Boiko - D. Shcherbak 08.06 12:40 3 - 0  
S. Boiko - E. Pismenniy 08.06 09:45 3 - 1  
S. Boiko - S. Baranovskiy 08.06 07:25 3 - 0  
S. Hilitukha - V. Tuchkevych 08.06 23:15 1 - 3  
S. Kinash - M. Rikun 08.06 08:30 2 - 3  
S. Kinash - O. Semenets 08.06 10:15 2 - 3  
S. Kubrak - D. Derevinskyi 08.06 08:30 2 - 3  
S. Kubrak - I. Kuznetsov 08.06 12:35 3 - 1  
S. Kubrak - Spartak Abalmaz 08.06 13:45 3 - 0  
S. Kubrak - V. Solovey 08.06 10:50 2 - 3  
S. Lugovskyi - R. Rybachuk 08.06 16:30 2 - 3  
S. Pokydko - D. Derevinskyi 08.06 09:40 3 - 2  
S. Pokydko - I. Kuznetsov 08.06 07:55 3 - 2  
S. Pokydko - S. Kubrak 08.06 14:55 3 - 1  
S. Pokydko - Spartak Abalmaz 08.06 11:25 3 - 1  
S. Pokydko - V. Solovey 08.06 13:10 3 - 1  
S. Skachenko - A. Vakulin 08.06 00:05 3 - 1  
S. Skachenko - I. Sukovatiy 08.06 02:05 2 - 3  
S. Stelmashchuk - A. Kuharchuk 08.06 02:45 2 - 3  
S. Stelmashchuk - Ale. Medvedev 08.06 00:45 2 - 3  
S. Udovichenko - D. Baystryuchenko 08.06 19:20 2 - 3  
S. Udovichenko - N. Zinov 08.06 17:00 3 - 1  
S. Udovichenko - Ser. Maksimiv 08.06 18:10 2 - 3  
S. Udovichenko - V. Zharskiy 08.06 15:50 1 - 3  
Ser. Maksimiv - N. Zinov 08.06 15:15 3 - 1  
Ser. Maksimiv - V. Zharskiy 08.06 17:35 1 - 3  
Spartak Abalmaz - D. Derevinskyi 08.06 16:05 0 - 3  
Spartak Abalmaz - I. Kuznetsov 08.06 10:15 3 - 2  
U. Sandulenko - M. Rikun 08.06 09:40 3 - 0  
U. Sandulenko - O. Semenets 08.06 09:05 2 - 3  
U. Sandulenko - S. Kinash 08.06 10:50 3 - 1  
V. Baklykov - A. Matcyk 08.06 07:45 0 - 3  
V. Baklykov - A. Michalus 08.06 11:50 0 - 3  
V. Baklykov - M. Naumchuk 08.06 09:30 0 - 3  
V. Ivanchatenko - M. Rubtsov 08.06 18:00 2 - 3  
V. Kazmirchuk - I. Krivoy 08.06 08:50 3 - 1  
V. Kazmirchuk - M. Treschetka 08.06 12:20 3 - 0  
V. Kazmirchuk - Y. Holoborodko 08.06 10:00 3 - 2  
V. Komar - M. Rubtsov 08.06 15:35 3 - 1  
V. Komar - M. Zakladnyi 08.06 16:15 2 - 3  
V. Komar - V. Ivanchatenko 08.06 17:25 2 - 3  
V. Kushnyr - N. Danilyuk 08.06 08:25 2 - 3  
V. Kushnyr - V. Didukh 08.06 10:45 3 - 0  
V. Nechyporuk - A. Molochko 08.06 07:35 2 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 08.06 09:20 0 - 3  
V. Nechyporuk - O. Belskyi 08.06 11:40 0 - 3  
V. Parhomenko - B. Zaika 08.06 13:20 2 - 3  
V. Paukov - B. Buryak 08.06 08:05 0 - 3  
V. Paukov - B. Zaika 08.06 14:30 3 - 0  
V. Paukov - V. Parhomenko 08.06 11:00 3 - 2  
V. Solovey - D. Derevinskyi 08.06 12:00 0 - 3  
V. Solovey - I. Kuznetsov 08.06 15:30 1 - 3  
V. Solovey - Spartak Abalmaz 08.06 09:05 3 - 0  
V. Tokar - A. Bondarchuk 08.06 17:30 3 - 1  
V. Tokar - O. Bindas 08.06 15:10 0 - 3  
V. Verbyany - N. Danilyuk 08.06 11:55 3 - 0  
V. Verbyany - V. Didukh 08.06 07:50 3 - 0  
V. Verbyany - V. Kushnyr 08.06 09:35 2 - 3  
Vit. Vovk - S. Skachenko 08.06 23:05 3 - 1  
Y. Holoborodko - I. Krivoy 08.06 12:55 3 - 1  
Y. Vorsulyak - I. Petryshyn 08.06 19:30 3 - 1  
Y. Vorsulyak - N. Sidorak 08.06 18:20 0 - 3  
Y. Vorsulyak - O. Tkachuk 08.06 17:10 3 - 1  
Y. Vorsulyak - V. Ivasiv 08.06 16:00 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Helshtein - Y. Emelyanenko 08.06 21:30 1 - 3  
E. Gubskaya - Y. Emelyanenko 08.06 20:20 2 - 3  
T. Bairak - A. Helshtein 08.06 20:55 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - A. Ermolaev 08.06 15:15 3 - 2  
A. Averyanov - A. Goradze 08.06 18:45 3 - 1  
A. Borodachev - B. Oleksenko 08.06 15:00 3 - 0  
A. Borodachev - M. Butkov 08.06 17:00 3 - 1  
A. Borodachev - M. Presnyakov 08.06 13:30 0 - 3  
A. Borodachev - V. Grushko 08.06 18:30    
A. Doroshenko - A. Averyanov 08.06 15:45 2 - 3  
A. Ermolaev - A. Doroshenko 08.06 17:15 1 - 3  
A. Krutko - N. Zavada 08.06 16:30 0 - 3  
A. Naida - Den. Stepanov 08.06 16:30 3 - 0  
A. Naida - E. Rubtsov 08.06 15:00 3 - 2  
Ant. Popov - A. Krutko 08.06 15:00 3 - 2  
Ant. Popov - D. Aseev 08.06 16:00 1 - 3  
Ant. Popov - N. Zavada 08.06 14:00 0 - 3  
B. Oleksenko - A. Naida 08.06 13:30 1 - 3  
B. Oleksenko - Den. Stepanov 08.06 19:00 2 - 3  
B. Oleksenko - E. Rubtsov 08.06 17:00 3 - 0  
B. Oleksenko - M. Presnyakov 08.06 15:30 3 - 1  
D. Aseev - A. Krutko 08.06 14:30 3 - 1  
D. Aseev - N. Zavada 08.06 15:30 3 - 1  
D. Ptitsyn - D. Kushko 08.06 07:30 0 - 3  
D. Ptitsyn - E. Kovorotushin 08.06 09:30 3 - 0  
D. Ptitsyn - Y. Zakharov 08.06 08:30 0 - 3  
Den. Stepanov - A. Borodachev 08.06 18:00 3 - 0  
Den. Stepanov - E. Rubtsov 08.06 20:00 1 - 3  
Den. Stepanov - V. Grushko 08.06 16:00 1 - 3  
E. Kovorotushin - D. Kushko 08.06 09:00 3 - 0  
E. Kovorotushin - Y. Zakharov 08.06 08:00 1 - 3  
E. Rubtsov - A. Borodachev 08.06 15:30 3 - 2  
E. Rubtsov - M. Butkov 08.06 19:00 3 - 1  
E. Rubtsov - M. Presnyakov 08.06 17:30 3 - 1  
E. Rubtsov - V. Grushko 08.06 14:00 3 - 1  
Evg. Kibka - R. Cherevko 08.06 09:00 3 - 0  
Evg. Kibka - S. Zemyancev 08.06 08:00 1 - 3  
M. Butkov - A. Naida 08.06 16:00 0 - 3  
M. Butkov - B. Oleksenko 08.06 17:30 0 - 3  
M. Butkov - Den. Stepanov 08.06 14:00 1 - 3  
M. Butkov - M. Presnyakov 08.06 19:30 0 - 3  
M. Gubenko - I. Kutniy 08.06 10:15 3 - 1  
M. Presnyakov - A. Naida 08.06 18:30 1 - 3  
M. Presnyakov - Den. Stepanov 08.06 14:30 3 - 2  
M. Presnyakov - V. Grushko 08.06 16:30 3 - 1  
O. Naplokov - I. Kutniy 08.06 08:15 2 - 3  
O. Naplokov - M. Gubenko 08.06 09:15 3 - 1  
P. Babenko - I. Kutniy 08.06 07:45 3 - 0  
P. Babenko - M. Gubenko 08.06 08:45 3 - 2  
P. Babenko - O. Naplokov 08.06 09:45 0 - 3  
P. Plyushch - S. Kireev 08.06 09:30 3 - 0  
P. Plyushch - Vit. Gusev 08.06 08:00 2 - 3  
R. Cherevko - O. Malov 08.06 08:30 0 - 3  
R. Cherevko - S. Zemyancev 08.06 07:30 1 - 3  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 08.06 14:15 1 - 3  
S. Zemyancev - O. Malov 08.06 09:30 1 - 3  
T. Bonishchuk - S. Kireev 08.06 08:30 3 - 0  
T. Bonishchuk - Vit. Gusev 08.06 07:30 2 - 3  
V. Grushko - A. Naida 08.06 18:00 2 - 3  
V. Grushko - B. Oleksenko 08.06 20:00 0 - 3  
V. Grushko - M. Butkov 08.06 14:30 2 - 3  
Vit. Gusev - S. Kireev 08.06 12:00 1 - 3  
Y. Zakharov - D. Kushko 08.06 10:00 3 - 1  
Yur. Novikov - A. Doroshenko 08.06 19:45 3 - 0  
Yur. Novikov - A. Goradze 08.06 16:15 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Sydney Swans 08.06 09:40 50 - 41  
Gold Coast Suns - St. Kilda 08.06 12:10 74 - 78  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 08.06 11:30 5 - 2  
Hanwha Eagles - NC Dinos 08.06 11:30 1 - 4  
KIA Tigers - LG Twins 08.06 11:30 13 - 1  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 08.06 11:30 3 - 2  
SK Wyverns - Lotte Giants 08.06 11:30 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 08.06 11:00 11 - 0  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 08.06 11:00 9 - 5  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 08.06 11:00 3 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 08.06 11:00 5 - 3  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 08.06 11:00 3 - 1  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 08.06 11:00 1 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Houston 08.06 03:10 14 - 7  
Atlanta - Toronto 08.06 01:10 1 - 2  
Chicago WS - Milwaukee 08.06 02:10 0 - 1  
Cleveland - Cincinnati 08.06 01:10 2 - 0  
Colorado - San Francisco 08.06 02:40 3 - 4  
Colorado - San Francisco (21:10) 08.06 21:10 6 - 4  
Kansas City - Chicago Cubs 08.06 02:05 1 - 6  
Oakland - Texas 08.06 03:10 6 - 4  
Oakland - Texas (21:40) 08.06 21:40 6 - 4  
Pittsburgh - Minnesota 08.06 01:05 2 - 5  
Pittsburgh - Minnesota (19:35) 08.06 19:35 6 - 5  
San Diego - LA Dodgers 08.06 03:10 6 - 7  
Seattle - LA Angels 08.06 03:40 7 - 6  
Seattle - LA Angels (22:10) 08.06 22:10 1 - 6  
Tampa Bay - Boston 08.06 00:40 0 - 5  
Washington - NY Mets 08.06 00:05 1 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 08.06 12:35 8 - 3  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - B. Koltsov 08.06 13:10 3 - 5  
Andy Jenkins - M. Warburton 08.06 16:20 5 - 4  
Andy Jenkins - Sco. Mitchell 08.06 17:10 5 - 3  
B. Koltsov - M. Warburton 08.06 12:20 5 - 4  
B. Koltsov - M. Webster 08.06 14:40 1 - 5  
K. Kay - Andy Jenkins 08.06 14:00 5 - 2  
K. Kay - B. Koltsov 08.06 11:30 4 - 5  
M. Warburton - K. Kay 08.06 11:55 3 - 5  
M. Warburton - Sco. Mitchell 08.06 15:05 1 - 5  
M. Webster - Andy Jenkins 08.06 17:35 4 - 5  
M. Webster - K. Kay 08.06 15:30 5 - 4  
M. Webster - M. Warburton 08.06 13:35 1 - 5  
Sco. Mitchell - B. Koltsov 08.06 15:55 5 - 2  
Sco. Mitchell - K. Kay 08.06 12:45 5 - 2  
Sco. Mitchell - M. Webster 08.06 16:45 4 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Tyumeny (4.m.) 08.06 18:00 5 - 4  
Norilszkij Nikel - Szinara Jekatyerinburg (4.m.) 08.06 12:00 3 - 5  
Uhta - KPRF Moszkva (3.m.) 08.06 18:30 0 - 5  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.06 16:50 2 - 2  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.06 14:50 3 - 8  
Krasznyije Krilja - Sztalker (3x10 perc) 08.06 15:50 5 - 5  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.06 13:50 3 - 2  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 08.06 17:50 7 - 1  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.06 12:50 4 - 8  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Brno 08.06 18:00 2 - 0  
Pardubice - Olomouc 08.06 18:00 5 - 2  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl 08.06 16:00 6 - 2  
Vitkovice - Trinec 08.06 17:30 3 - 4  
Zubr Prerov - Zlín 08.06 18:00 0 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Colorado 08.06 00:30 0 - 4  
Philadelphia - Washington 08.06 22:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Edmonton (3.m., Helyszín: Edmonton) 08.06 04:30 4 - 3  
Minnesota - Vancouver (3.m.) 08.06 20:30 0 - 3  
Montreal - Pittsburgh (3.m.) 08.06 02:00 4 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.06 07:10 3 - 5  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.06 06:00 5 - 3  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.06 00:05 3 - 4  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 08.06 20:55 4 - 2  
Hammers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.06 21:55 3 - 4  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.06 10:40 6 - 7  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.06 11:50 4 - 2  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.06 19:50 3 - 0  
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 08.06 23:05 1 - 0  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.06 09:30 5 - 3  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.06 08:30 8 - 4  
Six Trolls - Hammers (3x10 perc) 08.06 18:50 3 - 3  
Kerékpár (Mont Ventoux Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vlasov - Jesus Herrada Lopez 08.06 10:30 1 - 0  
C. Rodriguez Martin - J.O. Garcia Sosa 08.06 10:30 1 - 0  
G. Ciccone - Gui. Martin 08.06 10:30 0 - 1  
Mont Ventoux Challenge 2020 08.06 18:00    
Mont Ventoux Challenge 2020 - Top 3 08.06 18:00    
N.A. Quintana Rojas - M.A. Lopez Moreno 08.06 10:30 1 - 0  
R. Porte - F. Aru 08.06 10:30 1 - 0  
R. Rochas - V. Madouas 08.06 10:30 0 - 1  
R. Taaramae - J. Dombrowski 08.06 10:30 0 - 1  
Kerékpár (Tour de Pologne, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dainese - R. Barbier 08.06 14:50 0 - 1  
L. Mezgec - R. Gibbons 08.06 14:50 1 - 0  
M. Schachmann - J.E. Chaves Rubio 08.06 14:50 0 - 1  
P. Ackerman - J. Philipsen 08.06 14:50 1 - 0  
R. Faria da Costa - J. Izaguirre Insausti 08.06 14:50 1 - 0  
R. Majka - J. Fuglsang 08.06 14:50 1 - 0  
S. Sajnok - M. Hofland 08.06 14:50 1 - 0  
Tour de Pologne 2020, 2. szakasz 08.06 14:50    
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Guangdong (2.m.) 08.06 14:00 90 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Brooklyn 08.06 03:00    
LA Lakers - Oklahoma City 08.06 00:30 86 - 105  
Milwaukee - Miami 08.06 22:00 130 - 116  
Orlando - Toronto 08.06 02:00 99 - 109  
Phoenix - Indiana 08.06 22:00 114 - 99  
Sacramento - New Orleans 08.06 19:30 140 - 125  
Kosárlabda (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Tigers - Nakhon Pathom MadGoat 08.06 09:00 73 - 62  
Dunkin Raptors - Chaophraya Thunders 08.06 11:00 84 - 70  
SWU - TGE 08.06 13:00 68 - 86  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Indiana 08.06 04:00 86 - 75  
New York - Minnesota 08.06 01:00 66 - 92  
Washington - Las Vegas 08.06 02:00 77 - 83  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Sydney FC 08.06 11:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Alagoano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - CRB 08.06 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Baiano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alagoinhas - Bahia BA 08.06 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Catarinense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusque - GE Juventus 08.06 00:00 0 - 0  
Criciuma - Chapecoense 08.06 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Gaucho, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio RS - Internacional RS 08.06 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Mineiro, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Atlético MG 08.06 02:30 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tapajos - Remo 08.06 01:00 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil Paraibano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treze PB - Botafogo PB 08.06 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paranaense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Athlético PR 08.06 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paulista, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians SP - Palmeiras SP 08.06 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz PE - Salgueiro 08.06 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Al-Masry 08.06 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - E. Frankfurt 08.06 21:00 1 - 0  
Leverkusen - Rangers 08.06 18:55 1 - 0  
Sevilla - Roma 08.06 18:55 2 - 0  
Wolverhampton - Olympiakosz 08.06 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Szluck 08.06 17:00 4 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Breszt 08.06 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - TB Tvöroyri 08.06 19:00 4 - 1  
EB Streymur - KI Klaksvik 08.06 20:00 0 - 7  
IF Fuglafjördur - NSI Runavik 08.06 19:00 0 - 1  
Vikingur Gota - HB Torshavn 08.06 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Mikkeli MP 08.06 17:30 0 - 1  
Musan Salama - Ekenas IF 08.06 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Lahti 08.06 17:30 1 - 1  
Turku PS - Honka 08.06 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Kutaisi - FC Telavi 08.06 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Naft Masjed Soleyman 08.06 18:30 1 - 0  
Sepahan - Nassaji Mazandaran 08.06 18:00 0 - 1  
Shahr Khodro Mashhad - Esteghlal Tehran 08.06 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Sailiya 08.06 15:30 1 - 0  
Al-Wakrah - Al-Arabi (QAT) 08.06 17:45 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Huanghai - Shanghai SIPG 08.06 14:00 1 - 1  
Tianjin Teda - Beijing Guoan 08.06 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Wydad Casablanca 08.06 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Portland 08.06 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Dacia Buiucani 08.06 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Lokomotív Moszkva 08.06 17:00 1 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - CSZKA Moszkva 08.06 12:00 0 - 3  
Kubanocska Krasznodar - Rjazany 08.06 17:00 2 - 0  
Zenit Szentpétervár - Zvezda-2005 Perm 08.06 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - River Plate Asuncion 08.06 00:30 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Young Boys 08.06 18:00 1 - 1  
Rapperswil - Sion 08.06 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Elfsborg 08.06 19:00 1 - 2  
Göteborg - Östersund 08.06 19:00 2 - 2  
Häcken - Norrköping 08.06 19:00 2 - 1  
Kalmar - Örebro 08.06 19:00 0 - 3  
Mjällby - Sirius 08.06 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ansar Medina - Al-Mujazzal 08.06 18:40 0 - 1  
Al-Nahda (KSA) - Al-Ain (KSA) 08.06 18:00 2 - 2  
Najran - Al-Tai 08.06 18:10 1 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Charleston 08.06 01:30 1 - 1  
Birmingham Legion - Charlotte Independence 08.06 02:00 4 - 1  
St. Louis FC - Kansas City 2 08.06 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buildcon Ndola - Green Buffaloes 08.06 15:00 3 - 1  
Forest Rangers - NAPSA Stars 08.06 15:00 1 - 0  
Green Eagles - Lusaka Dynamos 08.06 15:00 2 - 0  
Nkwazi - Kansanshi Dynamos 08.06 15:00 1 - 1  
Zanaco Lusaka - Lunwana Radiants 08.06 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu Vaprus - Nomme Utd. 08.06 19:30 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Seinäjoen Jymy-Jussit 08.06 17:00 1 - 0  
Kiteen Pallo-90 - Imatran Pallo-Veikot 08.06 17:00 2 - 0  
Sotkamon Jymy - Pattijoen Raahe 08.06 17:00 2 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Sydney Roosters 08.06 11:50 16 - 24  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eagles-Pro - Tornado-Pro 08.06 09:05 2 - 3  
Enerdzhi-Pro - Berkut-Pro 08.06 12:35 1 - 3  
Legion-Pro - Plamya-Pro 08.06 10:50 1 - 3  
Lions-Pro - Uragan-Pro 08.06 14:20 3 - 0  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Eurasia - Ural City 08.06 13:00 1 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - Yan Bingtao 08.06 15:30    
M. Selby - N. Saengkham 08.06 11:00    
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - Oleg Khotkov 08.06 09:30 2 - 0  
Fle. Peters - R. Strombachs 08.06 09:30 2 - 0  
M. Rosenkranz - A. Olivetti 08.06 12:55 0 - 2  
O. Moraing - L. Gerch 08.06 15:20 1 - 2  
O. Otte - M. Netuschil 08.06 15:15 2 - 0  
Q. Folliot - M. Zukas 08.06 11:20 0 - 2  
R. Haase - M. Zverev 08.06 17:15 2 - 1  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rushiti - A. Klasen 08.06 15:55 0 - 2  
E.T. Cadar - C. Klasen 08.06 17:30 0 - 2  
G. Duca - L. Ponomar 08.06 12:35 0 - 2  
K. Hering - O. Gavrila 08.06 12:25 2 - 1  
M. Melnikova - O.G. Simion 08.06 11:35 0 - 2  
M. Zanevska - A. Hartono 08.06 15:15 2 - 0  
M.B. Bulgaru - Q. Lemoine 08.06 09:30 0 - 2  
R. Hogenkamp - K. Kanev 08.06 11:30 2 - 0  
S. Intert - A.A. Rosca 08.06 10:50 0 - 2  
S. Lamens - A. Vangelova 08.06 14:05 2 - 0  
T. Morderger - E. Vanlangendonck 08.06 09:30 2 - 0  
Y. Morderger - R. Kölzer 08.06 14:10 2 - 0  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - L. Siegemund 08.06 16:00 2 - 1  
C. Giorgi - K. Juvan 08.06 21:20 2 - 1  
D. Yastremska - O. Dodin 08.06 23:40 2 - 0  
P. Martic - L. Samsonova 08.06 18:35 2 - 1  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Perez/Sorribes T. - Cocciaretto E / Trevisan M 08.06 17:25 1 - 2  
Gatto-Monticone G / Paoli - Rus A / Zidansek T 08.06 16:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - D. Popko 08.06 14:00 1 - 2  
A. El Mihdawy - J. Thirouin 08.06 15:55 2 - 0  
A. Karatsev - J. Arconada 08.06 15:55 0 - 2  
A. Karatsev - J. Thirouin 08.06 14:00 2 - 0  
F. Corwin - D. Karimov 08.06 21:55 1 - 2  
G. Brymer - Jonas Maier 08.06 19:40 2 - 1  
Mar. Redlicki - Will. Griffith 08.06 18:00 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - J.P. Paz 08.06 12:50 2 - 0  
A. Escoffier - Stu. Parker 08.06 09:00 0 - 2  
M. Geerts - Valkusz M. 08.06 09:00 2 - 0  
M. Tchoutakian - P. Cachin 08.06 10:45 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tubello - Car. Romeo 08.06 14:15 2 - 0  
C. Monnet - L. Jeanjean 08.06 15:15 2 - 0  
M. Arcangioli - K. Zavatska 08.06 11:00 1 - 2  
N. Dascalu - M. Noel 08.06 12:30 2 - 0  
S. Njiric - T. Sugnaux 08.06 14:30 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 08.06 14:10 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - L. Babajanyan 08.06 08:50 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan 08.06 11:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 08.06 10:50 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.06 13:30 2 - 0  
Vízilabda (Magyar Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - BVSC 08.06 20:45 15 - 10  
OSC - Honvéd 08.06 19:30 14 - 9  
Szolnok - Miskolc 08.06 18:00 17 - 12  

 

2020.08.05.
Asztalitenisz (Challenger Series, 32. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valuch - F. Jezo 08.05 09:10 3 - 1  
A. Valuch - Szudi Á. 08.05 14:30 1 - 3  
C. Chirita - Szudi Á. 08.05 13:10 0 - 3  
E. Chtchetinine - C. Chirita 08.05 10:30 3 - 0  
E. Chtchetinine - D. Cheaib 08.05 12:30 1 - 3  
E. Chtchetinine - F. Jezo 08.05 15:10 3 - 0  
Majoros B. - A. Valuch 08.05 11:10 1 - 3  
Majoros B. - N. Wenger 08.05 13:50 3 - 0  
Majoros B. - Szudi Á. 08.05 08:30 0 - 3  
N. Wenger - F. Jezo 08.05 11:50 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Andreev - P. Suraev-Korolev 08.05 15:00 1 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 08.05 08:15 3 - 2  
A. Gribkov - Maks. Sorin 08.05 19:15 2 - 3  
A. Innazarov - Sem. Korolev 08.05 20:15 3 - 1  
A. Klavdenkov - I. Afanasyev 08.05 01:45 3 - 0  
A. Klavdenkov - I. Coldatov 08.05 02:45 1 - 3  
A. Kudryavtsev - Dmi. Kolesnikov 08.05 13:15 3 - 2  
A. Kudryavtsev - T. Shatilov 08.05 11:45 0 - 3  
A. Lobanov - A. Lytko 08.05 15:15 0 - 3  
A. Lytko - Igor Kovalev 08.05 16:15 3 - 2  
A. Ovchinnikov - G.V. Vahnin 08.05 13:15 1 - 3  
A. Ovchinnikov - V. Fedorov 08.05 11:45 0 - 3  
A. Pravednov - N. Zhurba 08.05 23:00 3 - 1  
A. Pravednov - T. Turabekov 08.05 00:00 3 - 1  
A. Serebrennikov - D. Lavrinenko 08.05 23:45 3 - 2  
A. Shirshov - A. Innazarov 08.05 21:15 1 - 3  
A. Shirshov - M. Cheklin 08.05 19:45 2 - 3  
A. Titov - I. Migalov 08.05 11:00 1 - 3  
A. Vlasov - D. Balakin 08.05 19:30 1 - 3  
A. Vlasov - Ilya Novikov 08.05 21:00 2 - 3  
A. Yakovlev - A. Andreev 08.05 15:30 3 - 0  
A. Yakovlev - P. Suraev-Korolev 08.05 17:00 1 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 08.05 20:45 3 - 2  
A. Yanshaev - S. Vakar 08.05 18:45 0 - 3  
D. Balakin - Ilya Novikov 08.05 19:00 0 - 3  
D. Lavrinenko - P. Ziuzikov 08.05 00:45 0 - 3  
D. Lavrinenko - S. Bychkov 08.05 03:15 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - I. Coldatov 08.05 22:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - I. Korogodsky 08.05 12:15 3 - 2  
E. Anisimov - V. Mishakin 08.05 08:45 1 - 3  
E. Grishaev - A. Arutiunyan 08.05 07:15 3 - 0  
E. Grishaev - O. Nikiforov 08.05 10:15 0 - 3  
G.V. Vahnin - I. Buyanin 08.05 12:15 1 - 3  
I. Afanasyev - E. Masokin 08.05 00:15 3 - 0  
I. Buyanin - A. Ovchinnikov 08.05 10:45 3 - 1  
I. Buyanin - V. Fedorov 08.05 12:45 0 - 3  
I. Coldatov - E. Masokin 08.05 01:15 3 - 2  
I. Korogodsky - A. Kudryavtsev 08.05 10:45 3 - 1  
I. Korogodsky - T. Shatilov 08.05 12:45 3 - 2  
I. Migalov - Ilya Novikov 08.05 12:00 1 - 3  
I. Zemit - A. Vlasov 08.05 18:30 3 - 0  
I. Zemit - D. Balakin 08.05 20:30 1 - 3  
I. Zemit - Ilya Novikov 08.05 22:00 0 - 3  
Igor Kovalev - A. Lobanov 08.05 16:45 3 - 1  
Igor Kovalev - T. Turabekov 08.05 14:45 1 - 3  
Igor Smirnov - A. Pravednov 08.05 01:30 0 - 3  
Igor Smirnov - Ale. Petrov 08.05 23:30 1 - 3  
Igor Smirnov - N. Zhurba 08.05 02:30 2 - 3  
Ilya Novikov - A. Titov 08.05 12:30 2 - 3  
Ilya Novikov - A. Titov 08.05 14:00 3 - 2  
Ilya Novikov - I. Zemit 08.05 20:00 1 - 3  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 08.05 10:30 3 - 2  
M. Cheklin - A. Innazarov 08.05 19:15 1 - 3  
M. Chernyavskiy - M. Sverdlov 08.05 09:30 1 - 3  
M. Chernyavskiy - S. Muslikov 08.05 08:00 3 - 0  
M. Gusev - S. Bazhanov 08.05 09:15 3 - 1  
M. Gusev - V. Mishakin 08.05 07:45 2 - 3  
M. Sverdlov - M. Chernyavskiy 08.05 07:00 2 - 3  
Maks. Sorin - A. Yanshaev 08.05 20:15 3 - 0  
Maks. Sorin - S. Vakar 08.05 22:15 3 - 2  
N. Tarasenkov - S. Myagkov 08.05 01:15 2 - 3  
O. Belugin - A. Andreev 08.05 16:30 3 - 1  
O. Belugin - A. Yakovlev 08.05 14:30 1 - 3  
O. Belugin - A. Yakovlev 08.05 18:00 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Titov 08.05 11:30 2 - 3  
O. Kutuzov - I. Migalov 08.05 13:00 3 - 0  
O. Kutuzov - I. Migalov 08.05 13:30 3 - 0  
O. Melkov - M. Chernyavskiy 08.05 09:00 3 - 0  
O. Melkov - M. Sverdlov 08.05 07:30 3 - 2  
O. Melkov - S. Muslikov 08.05 10:00 3 - 0  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 08.05 09:15 3 - 2  
O. Nikiforov - E. Grishaev 08.05 07:45 0 - 3  
O. Pronin - A. Serebrennikov 08.05 22:45 1 - 3  
O. Shagarov - Igor Smirnov 08.05 22:30 3 - 2  
P. Suraev-Korolev - A. Andreev 08.05 17:30 3 - 0  
P. Suraev-Korolev - O. Belugin 08.05 16:00 0 - 3  
P. Ziuzikov - N. Tarasenkov 08.05 02:45 2 - 3  
P. Ziuzikov - S. Bychkov 08.05 01:45 3 - 1  
S. Bazhanov - E. Anisimov 08.05 08:15 0 - 3  
S. Bychkov - S. Myagkov 08.05 00:15 1 - 3  
S. Homutov - E. Grishaev 08.05 08:45 2 - 3  
S. Homutov - O. Nikiforov 08.05 06:45 1 - 3  
S. Muslikov - M. Sverdlov 08.05 08:30 3 - 1  
S. Muslikov - O. Melkov 08.05 06:30 3 - 1  
S. Myagkov - D. Lavrinenko 08.05 02:15 3 - 0  
S. Myagkov - N. Tarasenkov 08.05 04:15 3 - 1  
S. Myagkov - P. Ziuzikov 08.05 23:15 2 - 3  
S. Ogay - A. Pravednov 08.05 03:00 1 - 3  
S. Ogay - Igor Smirnov 08.05 00:30 1 - 3  
S. Vakar - A. Gribkov 08.05 19:45 3 - 1  
S. Vakar - Maks. Sorin 08.05 21:15 2 - 3  
Sem. Korolev - A. Shirshov 08.05 18:45 1 - 3  
Sem. Korolev - M. Cheklin 08.05 20:45 3 - 1  
T. Shatilov - Dmi. Kolesnikov 08.05 11:15 1 - 3  
T. Turabekov - A. Lobanov 08.05 15:45 1 - 3  
T. Turabekov - A. Lytko 08.05 17:15 0 - 3  
T. Turabekov - S. Ogay 08.05 02:00 2 - 3  
V. Fedorov - G.V. Vahnin 08.05 11:15 3 - 1  
V. Mishakin - S. Bazhanov 08.05 07:15 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Kulikova - Y. Prokhorova 08.05 16:15 1 - 3  
O. Vorobeva - O. Kulikova 08.05 17:15 3 - 2  
O. Vorobeva - V. Sabitova 08.05 15:45 3 - 2  
V. Sabitova - O. Kulikova 08.05 15:15 3 - 1  
Y. Prokhorova - O. Vorobeva 08.05 14:45 0 - 3  
Y. Prokhorova - V. Sabitova 08.05 16:45 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Buberenko - A. Zayets 08.05 23:50 3 - 1  
A. Buberenko - I. Efimenko 08.05 18:50 3 - 1  
A. Fedorchenko - A. Yolkin 08.05 17:35 0 - 3  
A. Fedorchenko - K. Kirsanov 08.05 16:05 0 - 3  
A. Fedorchenko - R. Malinka 08.05 14:35 3 - 2  
A. Mytsyk - A. Tkachenko 08.05 09:50 0 - 3  
A. Mytsyk - D. Atamanchuk 08.05 14:50 3 - 0  
A. Paniotov - I. Trydukh 08.05 22:25 0 - 3  
A. Paniotov - R. Solomko 08.05 17:25 0 - 3  
A. Peretiatko - V. Kobets 08.05 12:35 3 - 0  
A. Podolian - D. Drach 08.05 15:15 1 - 3  
A. Podolian - O. Yurenev 08.05 17:15 2 - 3  
A. Podolian - S. Dovzhenko 08.05 18:45 2 - 3  
A. Podolian - S. Semenets 08.05 19:45 0 - 3  
A. Yolkin - R. Malinka 08.05 18:35 3 - 1  
A. Yurkov - E. Gudimenko 08.05 17:00 1 - 3  
A. Yurkov - R. Kapinus 08.05 18:30 2 - 3  
A. Yurkov - Vik. Ivanov 08.05 15:00 1 - 3  
A. Yurkov - Y. Shmyndra 08.05 19:30 2 - 3  
A. Zayets - I. Efimenko 08.05 22:20 3 - 1  
B. Havryliuk - I. Parnyvoda 08.05 14:10 3 - 2  
B. Havryliuk - V. Makhotin 08.05 09:10 1 - 3  
D. Atamanchuk - A. Tkachenko 08.05 13:20 0 - 3  
D. Bortsov - A. Peretiatko 08.05 10:35 3 - 0  
D. Bortsov - V. Kobets 08.05 13:35 3 - 0  
D. Drach - S. Dovzhenko 08.05 20:15 3 - 2  
D. Gudimenko - A. Buberenko 08.05 17:50 1 - 3  
D. Matveev - A. Ivashkin 08.05 07:55 1 - 3  
D. Matveev - K. Samokysh 08.05 12:25 1 - 3  
D. Matveev - M. Mosyuk 08.05 10:55 3 - 1  
D. Matveev - R. Derypaska 08.05 09:25 3 - 2  
D. Matveev - V. Ratushniak 08.05 13:55 2 - 3  
Den. Kozlov - A. Mytsyk 08.05 08:50 3 - 2  
Den. Kozlov - A. Tkachenko 08.05 14:20 3 - 1  
Den. Kozlov - D. Atamanchuk 08.05 11:20 3 - 1  
Dmi. Prokopenko - B. Havryliuk 08.05 10:10 1 - 3  
Dmi. Prokopenko - I. Parnyvoda 08.05 08:40 2 - 3  
Dmi. Prokopenko - R. Pomin 08.05 13:10 2 - 3  
Dmi. Prokopenko - V. Kondratenko 08.05 11:40 3 - 2  
Dmi. Prokopenko - V. Makhotin 08.05 07:10 1 - 3  
E. Gudimenko - R. Kapinus 08.05 21:00 0 - 3  
E. Gudimenko - Vik. Ivanov 08.05 18:00 0 - 3  
E. Gudimenko - Y. Shmyndra 08.05 15:30 3 - 1  
I. Parnyvoda - V. Makhotin 08.05 12:40 1 - 3  
I. Trydukh - R. Solomko 08.05 20:55 3 - 0  
K. Kirsanov - A. Yolkin 08.05 15:05 3 - 0  
K. Kirsanov - R. Malinka 08.05 17:05 0 - 3  
K. Samokysh - A. Ivashkin 08.05 14:25 3 - 1  
K. Samokysh - M. Mosyuk 08.05 08:55 2 - 3  
K. Samokysh - R. Derypaska 08.05 11:25 3 - 0  
L. Dynaburg - A. Mytsyk 08.05 10:50 1 - 3  
L. Dynaburg - A. Tkachenko 08.05 07:50 3 - 0  
L. Dynaburg - D. Atamanchuk 08.05 09:20 3 - 2  
L. Dynaburg - Den. Kozlov 08.05 12:20 1 - 3  
L. Dynaburg - Y. Riadynskyi 08.05 13:50 3 - 1  
M. Marchuk - A. Paniotov 08.05 18:25 0 - 3  
M. Marchuk - I. Trydukh 08.05 16:55 3 - 1  
M. Marchuk - R. Hnoievoi 08.05 19:55 3 - 0  
M. Marchuk - R. Solomko 08.05 15:25 3 - 0  
M. Mosyuk - A. Ivashkin 08.05 09:55 3 - 0  
M. Mosyuk - R. Derypaska 08.05 14:55 3 - 1  
O. Yurenev - D. Drach 08.05 18:15 0 - 3  
O. Yurenev - S. Dovzhenko 08.05 21:15 3 - 1  
O. Yurenev - S. Semenets 08.05 15:45 3 - 1  
R. Derypaska - A. Ivashkin 08.05 13:25 3 - 0  
R. Hnoievoi - A. Paniotov 08.05 16:25 1 - 3  
R. Hnoievoi - I. Trydukh 08.05 18:55 3 - 1  
R. Hnoievoi - R. Solomko 08.05 21:55 1 - 3  
R. Pomin - B. Havryliuk 08.05 12:10 2 - 3  
R. Pomin - I. Parnyvoda 08.05 07:40 3 - 0  
R. Pomin - V. Kondratenko 08.05 09:40 3 - 2  
R. Pomin - V. Makhotin 08.05 11:10 3 - 0  
S. Semenets - D. Drach 08.05 21:45 0 - 3  
S. Semenets - S. Dovzhenko 08.05 16:45 3 - 1  
V. Kondratenko - B. Havryliuk 08.05 08:10 3 - 2  
V. Kondratenko - I. Parnyvoda 08.05 10:40 3 - 2  
V. Kondratenko - V. Makhotin 08.05 13:40 3 - 1  
V. Korovychenko - A. Fedorchenko 08.05 19:05 1 - 3  
V. Korovychenko - A. Yolkin 08.05 16:35 3 - 1  
V. Korovychenko - K. Kirsanov 08.05 18:05 2 - 3  
V. Korovychenko - R. Malinka 08.05 15:35 3 - 1  
V. Kucheryavyi - A. Podolian 08.05 20:45 3 - 1  
V. Kucheryavyi - D. Drach 08.05 16:15 0 - 3  
V. Kucheryavyi - O. Yurenev 08.05 19:15 0 - 3  
V. Kucheryavyi - S. Dovzhenko 08.05 14:45 1 - 3  
V. Kucheryavyi - S. Semenets 08.05 17:45 3 - 1  
V. Mischenko - A. Buberenko 08.05 19:50 3 - 1  
V. Mischenko - A. Zayets 08.05 18:20 3 - 0  
V. Mischenko - I. Efimenko 08.05 16:50 0 - 3  
V. Mischenko - Y. Petrushenko 08.05 22:50 1 - 3  
V. Ratushniak - A. Ivashkin 08.05 11:55 2 - 3  
V. Ratushniak - K. Samokysh 08.05 10:25 3 - 1  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 08.05 12:55 0 - 3  
V. Ratushniak - R. Derypaska 08.05 08:25 3 - 0  
V. Vlasenko - A. Yurkov 08.05 20:30 3 - 0  
V. Vlasenko - E. Gudimenko 08.05 19:00 1 - 3  
V. Vlasenko - R. Kapinus 08.05 14:30 3 - 0  
V. Vlasenko - Vik. Ivanov 08.05 16:00 2 - 3  
V. Vlasenko - Y. Shmyndra 08.05 17:30 0 - 3  
Vik. Ivanov - R. Kapinus 08.05 20:00 3 - 2  
Vla. Litvinov - A. Peretiatko 08.05 08:35 3 - 2  
Vla. Litvinov - D. Bortsov 08.05 11:35 0 - 3  
Vla. Litvinov - V. Kobets 08.05 07:05 3 - 0  
Vla. Litvinov - Y. Sokoltsov 08.05 13:05 3 - 0  
Y. Petrushenko - A. Buberenko 08.05 21:50 0 - 3  
Y. Petrushenko - A. Zayets 08.05 17:20 1 - 3  
Y. Petrushenko - D. Gudimenko 08.05 19:20 3 - 2  
Y. Petrushenko - I. Efimenko 08.05 20:50 1 - 3  
Y. Riadynskyi - A. Mytsyk 08.05 12:50 3 - 2  
Y. Riadynskyi - A. Tkachenko 08.05 11:50 2 - 3  
Y. Riadynskyi - D. Atamanchuk 08.05 08:20 3 - 0  
Y. Riadynskyi - Den. Kozlov 08.05 10:20 3 - 2  
Y. Shmyndra - R. Kapinus 08.05 16:30 3 - 0  
Y. Shmyndra - Vik. Ivanov 08.05 21:30 3 - 1  
Y. Sokoltsov - A. Peretiatko 08.05 07:35 1 - 3  
Y. Sokoltsov - D. Bortsov 08.05 09:35 1 - 3  
Y. Sokoltsov - V. Kobets 08.05 11:05 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - G. Farladanska 08.05 17:10 2 - 3  
A. Mydvetskaya - V. Stepanovskaya 08.05 15:10 1 - 3  
A. Novosad - A. Mydvetskaya 08.05 16:10 0 - 3  
A. Novosad - G. Farladanska 08.05 14:40 1 - 3  
A. Novosad - V. Stepanovskaya 08.05 17:40 0 - 3  
J. Trigub - Ana. Kozak 08.05 09:00 2 - 3  
J. Trigub - N. Kosmina 08.05 14:00 3 - 0  
N. Harmash - Ana. Kozak 08.05 13:30 1 - 3  
N. Harmash - J. Trigub 08.05 08:00 2 - 3  
N. Harmash - N. Kosmina 08.05 10:30 3 - 1  
N. Kosmina - Ana. Kozak 08.05 12:30 1 - 3  
N. Kovtun - A. Dubrova 08.05 13:45 0 - 3  
N. Kovtun - O. Kolosovska 08.05 08:15 0 - 3  
N. Kovtun - P. Nerush 08.05 10:45 2 - 3  
O. Kolosovska - A. Dubrova 08.05 09:15 0 - 3  
O. Kolosovska - P. Nerush 08.05 14:15 3 - 2  
P. Nerush - A. Dubrova 08.05 12:45 0 - 3  
Rom. Faflei - A. Dubrova 08.05 07:15 1 - 3  
Rom. Faflei - N. Kovtun 08.05 11:45 3 - 1  
Rom. Faflei - O. Kolosovska 08.05 10:15 3 - 1  
Rom. Faflei - P. Nerush 08.05 08:45 3 - 1  
Rom. Faflei - S. Babushkina 08.05 13:15 1 - 3  
S. Babushkina - A. Dubrova 08.05 11:15 1 - 3  
S. Babushkina - N. Kovtun 08.05 09:45 3 - 0  
S. Babushkina - O. Kolosovska 08.05 12:15 3 - 1  
S. Babushkina - P. Nerush 08.05 07:45 3 - 0  
Tat. Yugan - J. Trigub 08.05 10:00 1 - 3  
Tat. Yugan - N. Harmash 08.05 11:30 3 - 0  
Tat. Yugan - N. Kosmina 08.05 08:30 3 - 1  
Tat. Yugan - V. Ivakhiv 08.05 13:00 3 - 0  
V. Ivakhiv - Ana. Kozak 08.05 11:00 2 - 3  
V. Ivakhiv - J. Trigub 08.05 12:00 3 - 1  
V. Ivakhiv - N. Harmash 08.05 09:30 0 - 3  
V. Ivakhiv - N. Kosmina 08.05 07:30 3 - 1  
V. Stepanovskaya - G. Farladanska 08.05 18:40 1 - 3  
Ver. Gud - A. Mydvetskaya 08.05 18:10 3 - 0  
Ver. Gud - A. Novosad 08.05 19:10 3 - 1  
Ver. Gud - G. Farladanska 08.05 15:40 1 - 3  
Ver. Gud - V. Stepanovskaya 08.05 16:40 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bondarchuk - A. Baklykov 08.05 19:50 1 - 3  
A. Borysov - B. Zaika 08.05 15:05 3 - 0  
A. Borysov - V. Paukov 08.05 09:15 3 - 2  
A. Guchok - A. Krysak 08.05 11:50 3 - 0  
A. Guchok - I. Sinitsky 08.05 09:30 3 - 1  
A. Kuharchuk - M. Tovkach 08.05 22:45 1 - 3  
A. Levadniy - D. Shcherbak 08.05 06:50 2 - 3  
A. Levadniy - E. Pismenniy 08.05 08:35 1 - 3  
A. Levadniy - Naz. Kovalchuk 08.05 12:05 0 - 3  
A. Levadniy - S. Baranovskiy 08.05 10:20 3 - 0  
A. Levadniy - S. Boiko 08.05 13:50 3 - 0  
A. Molochko - A. Baklykov 08.05 17:30 0 - 3  
A. Molochko - A. Bondarchuk 08.05 15:10 3 - 1  
A. Molochko - O. Belskyi 08.05 08:10 1 - 3  
A. Molochko - V. Nechyporuk 08.05 10:30 0 - 3  
A. Scherinskiy - A. Baklykov 08.05 15:45 3 - 1  
A. Scherinskiy - A. Bondarchuk 08.05 16:55 3 - 1  
A. Scherinskiy - A. Molochko 08.05 18:05 1 - 3  
A. Scherinskiy - N. Mosiuk 08.05 19:15 0 - 3  
A. Shkurupii - Ole. Kovalov 08.05 20:50 0 - 3  
A. Shkurupii - S. Zemyancev 08.05 20:15 3 - 2  
A. Shkurupii - Ser. Ponomarenko 08.05 21:25 3 - 2  
A. Shkurupii - Yev. Masko 08.05 19:40 3 - 1  
A. Vakulin - I. Sukovatiy 08.05 23:05 3 - 0  
B. Buryak - A. Borysov 08.05 12:45 2 - 3  
B. Buryak - B. Zaika 08.05 07:30 3 - 2  
B. Buryak - V. Paukov 08.05 11:35 2 - 3  
B. Zaika - V. Paukov 08.05 13:20 3 - 0  
Bog. Panchenko - S. Matviienko 08.05 12:55 1 - 3  
D. Baystryuchenko - N. Zinov 08.05 15:15 1 - 3  
D. Baystryuchenko - Ser. Maksimiv 08.05 17:35 3 - 2  
D. Derevinskyi - I. Kuznetsov 08.05 08:30 1 - 3  
D. Derevinskyi - S. Kubrak 08.05 13:45 3 - 1  
D. Derevinskyi - S. Pokydko 08.05 10:50 3 - 0  
D. Derevinskyi - Spartak Abalmaz 08.05 12:35 2 - 3  
D. Simonchuk - Vit. Vovk 08.05 23:35 3 - 1  
E. Pismenniy - D. Shcherbak 08.05 13:15 2 - 3  
I. Bivinis - I. Demchuk 08.05 01:15 2 - 3  
I. Kuznetsov - Spartak Abalmaz 08.05 14:20 1 - 3  
I. Petryshyn - V. Ivasiv 08.05 08:25 3 - 1  
I. Sinitsky - A. Krysak 08.05 08:20 3 - 0  
M. Oprysk - Bog. Panchenko 08.05 11:45 3 - 0  
M. Oprysk - S. Matviienko 08.05 07:40 1 - 3  
M. Rikun - O. Semenets 08.05 08:30 3 - 1  
M. Rikun - O. Semenets 08.05 12:00 3 - 0  
M. Rikun - S. Kinash 08.05 10:15 1 - 3  
M. Rikun - S. Kinash 08.05 13:45 3 - 2  
M. Zakladnyi - M. Rubtsov 08.05 18:00 3 - 0  
N. Gritsienko - A. Molochko 08.05 09:20 3 - 2  
N. Gritsienko - O. Belskyi 08.05 11:40 3 - 2  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 08.05 07:35 3 - 1  
N. Mosiuk - A. Baklykov 08.05 14:35 0 - 3  
N. Mosiuk - A. Bondarchuk 08.05 18:40 3 - 1  
N. Mosiuk - A. Molochko 08.05 16:20 3 - 0  
N. Sidorak - O. Tkachuk 08.05 14:50 2 - 3  
N. Sidorak - R. Vakarash 08.05 16:35 2 - 3  
N. Sidorak - V. Aksenin 08.05 18:55 3 - 1  
N. Zinov - Ser. Maksimiv 08.05 19:55 3 - 0  
Naz. Kovalchuk - D. Shcherbak 08.05 14:25 3 - 2  
Naz. Kovalchuk - E. Pismenniy 08.05 10:55 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - S. Baranovskiy 08.05 08:00 3 - 0  
O. Belskyi - V. Nechyporuk 08.05 12:50 1 - 3  
O. Gavrilyuk - I. Demchuk 08.05 03:15 1 - 3  
O. Kalynevych - A. Guchok 08.05 12:25 0 - 3  
O. Kalynevych - A. Krysak 08.05 10:05 3 - 0  
O. Kalynevych - I. Sinitsky 08.05 11:15 1 - 3  
O. Semenets - S. Kinash 08.05 07:55 3 - 2  
O. Semenets - S. Kinash 08.05 11:25 3 - 2  
O. Tkachenko - A. Molochko 08.05 11:05 2 - 3  
O. Tkachenko - N. Gritsienko 08.05 12:15 2 - 3  
O. Tkachenko - O. Belskyi 08.05 09:55 2 - 3  
O. Tkachenko - V. Nechyporuk 08.05 08:45 1 - 3  
O. Tytyunnik - M. Rubtsov 08.05 16:10 3 - 2  
O. Tytyunnik - M. Zakladnyi 08.05 16:45 1 - 3  
O. Tytyunnik - V. Ivanchatenko 08.05 17:20 3 - 0  
O. Tytyunnik - V. Komar 08.05 17:55 1 - 3  
O. Volynets - Bog. Panchenko 08.05 10:00 0 - 3  
O. Volynets - M. Oprysk 08.05 12:20 3 - 2  
O. Volynets - S. Matviienko 08.05 08:50 3 - 1  
Ole. Kovalov - S. Zemyancev 08.05 19:10 3 - 0  
Ole. Kovalov - Yev. Masko 08.05 20:20 2 - 3  
P. Kolesnik - I. Fashchevskiy 08.05 03:05 1 - 3  
P. Pidleteichuk - A. Zenyuk 08.05 09:00 1 - 3  
P. Pidleteichuk - I. Petryshyn 08.05 11:20 3 - 2  
P. Pidleteichuk - V. Ivasiv 08.05 10:10 3 - 2  
P. Pidleteichuk - Y. Vorsulyak 08.05 12:30 3 - 2  
P. Tsolik - N. Sidorak 08.05 19:30 0 - 3  
P. Tsolik - O. Tkachuk 08.05 16:00 2 - 3  
P. Tsolik - R. Vakarash 08.05 18:20 0 - 3  
P. Tsolik - V. Aksenin 08.05 17:10 1 - 3  
P. Vasylchuk - B. Buryak 08.05 13:55 3 - 1  
P. Vasylchuk - B. Zaika 08.05 08:40 1 - 3  
P. Vasylchuk - V. Paukov 08.05 06:55 1 - 3  
R. Rybachuk - I. Semeniuk 08.05 16:30 0 - 3  
R. Vakarash - O. Tkachuk 08.05 17:45 0 - 3  
R. Vakarash - V. Aksenin 08.05 15:25 3 - 1  
S. Baranovskiy - D. Shcherbak 08.05 09:10 2 - 3  
S. Baranovskiy - E. Pismenniy 08.05 15:00 3 - 0  
S. Berezynskyi - I. Semeniuk 08.05 15:20 3 - 0  
S. Berezynskyi - R. Rybachuk 08.05 18:15 1 - 3  
S. Berezynskyi - S. Lugovskyi 08.05 17:05 3 - 2  
S. Boiko - D. Shcherbak 08.05 11:30 3 - 0  
S. Boiko - E. Pismenniy 08.05 07:25 1 - 3  
S. Boiko - Naz. Kovalchuk 08.05 09:45 0 - 3  
S. Boiko - S. Baranovskiy 08.05 12:40 3 - 2  
S. Kubrak - I. Kuznetsov 08.05 16:05 0 - 3  
S. Kubrak - Spartak Abalmaz 08.05 10:15 2 - 3  
S. Lugovskyi - I. Semeniuk 08.05 17:40 3 - 2  
S. Lugovskyi - R. Rybachuk 08.05 15:55 0 - 3  
S. Pokydko - I. Kuznetsov 08.05 12:00 1 - 3  
S. Pokydko - S. Kubrak 08.05 09:05 1 - 3  
S. Pokydko - Spartak Abalmaz 08.05 15:30 3 - 2  
S. Skachenko - Vit. Vovk 08.05 22:35 3 - 2  
S. Stelmashchuk - M. Tovkach 08.05 23:45 3 - 0  
S. Zazimko - D. Baystryuchenko 08.05 18:10 3 - 2  
S. Zazimko - N. Zinov 08.05 17:00 1 - 3  
S. Zazimko - Ser. Maksimiv 08.05 15:50 3 - 2  
S. Zazimko - V. Zharskiy 08.05 19:20 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - Ole. Kovalov 08.05 19:45 2 - 3  
Ser. Ponomarenko - S. Zemyancev 08.05 20:55 2 - 3  
Ser. Ponomarenko - Yev. Masko 08.05 19:05 3 - 1  
U. Sandulenko - M. Rikun 08.05 10:50 0 - 3  
U. Sandulenko - M. Rikun 08.05 14:20 3 - 2  
U. Sandulenko - O. Semenets 08.05 09:40 3 - 1  
U. Sandulenko - S. Kinash 08.05 09:05 3 - 0  
U. Sandulenko - S. Kinash 08.05 12:35 3 - 1  
V. Aksenin - O. Tkachuk 08.05 20:05 3 - 2  
V. Ivanchatenko - M. Rubtsov 08.05 16:50 1 - 3  
V. Ivanchatenko - M. Zakladnyi 08.05 15:40 3 - 2  
V. Ivasiv - A. Zenyuk 08.05 13:05 2 - 3  
V. Komar - M. Rubtsov 08.05 15:35 3 - 0  
V. Komar - M. Zakladnyi 08.05 17:25 3 - 0  
V. Komar - V. Ivanchatenko 08.05 16:15 3 - 2  
V. Kotov - I. Bivinis 08.05 01:45 0 - 3  
V. Kotov - O. Gavrilyuk 08.05 00:45 3 - 0  
V. Kotov - V. Malashevsky 08.05 02:45 2 - 3  
V. Malashevsky - I. Bivinis 08.05 00:15 3 - 2  
V. Malashevsky - O. Gavrilyuk 08.05 02:15 3 - 0  
V. Parhomenko - B. Zaika 08.05 11:00 0 - 3  
V. Parhomenko - V. Paukov 08.05 14:30 0 - 3  
V. Volokhov - P. Kolesnik 08.05 02:05 3 - 2  
V. Volokhov - V. Solovey 08.05 00:05 2 - 3  
V. Zaychenko - D. Derevinskyi 08.05 14:55 3 - 1  
V. Zaychenko - I. Kuznetsov 08.05 09:40 3 - 0  
V. Zaychenko - S. Kubrak 08.05 11:25 3 - 1  
V. Zaychenko - S. Pokydko 08.05 13:10 1 - 3  
V. Zaychenko - Spartak Abalmaz 08.05 07:55 3 - 1  
V. Zharskiy - D. Baystryuchenko 08.05 16:25 3 - 1  
V. Zharskiy - N. Zinov 08.05 18:45 3 - 0  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 08.05 14:40 3 - 1  
Y. Vorsulyak - A. Zenyuk 08.05 07:50 1 - 3  
Y. Vorsulyak - I. Petryshyn 08.05 09:35 2 - 3  
Y. Vorsulyak - V. Ivasiv 08.05 11:55 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - V. Smetenko 08.05 10:15 1 - 3  
A. Borodachev - B. Oleksenko 08.05 17:00 0 - 3  
A. Borodachev - M. Butkov 08.05 19:00 3 - 0  
A. Borodachev - M. Presnyakov 08.05 13:30 1 - 3  
A. Borodachev - V. Solovey 08.05 15:30 1 - 3  
A. Mashtakov - A. Goloveshkin 08.05 22:30 1 - 3  
A. Mashtakov - E. Yunusov 08.05 21:20 3 - 2  
A. Naida - A. Borodachev 08.05 20:00 3 - 0  
A. Naida - E. Rubtsov 08.05 14:30 1 - 3  
A. Naida - M. Presnyakov 08.05 18:00 3 - 1  
A. Reva - D. Kushko 08.05 08:00 2 - 3  
A. Reva - R. Rafikov 08.05 09:00 3 - 2  
A. Shamray - P. Kolesnik 08.05 19:15 0 - 3  
A. Shamray - R. Lazebny 08.05 15:45 0 - 3  
Ale. Metla - A. Averyanov 08.05 09:15 2 - 3  
Ale. Metla - V. Smetenko 08.05 08:15 3 - 0  
Alek. Rodin - A. Shamray 08.05 19:45 1 - 3  
Alek. Rodin - V. Khorolsky 08.05 16:15 0 - 3  
B. Oleksenko - A. Naida 08.05 14:00 0 - 3  
B. Oleksenko - Den. Stepanov 08.05 15:30 3 - 1  
B. Oleksenko - E. Rubtsov 08.05 19:00 3 - 1  
B. Oleksenko - V. Solovey 08.05 20:00 3 - 2  
D. Kushko - R. Rafikov 08.05 10:00 0 - 3  
D. Nemchenko - A. Kovrikov 08.05 11:00 0 - 3  
Den. Stepanov - A. Borodachev 08.05 15:00 3 - 0  
Den. Stepanov - A. Naida 08.05 18:30 3 - 2  
Den. Stepanov - E. Rubtsov 08.05 17:00 0 - 3  
Den. Stepanov - V. Solovey 08.05 14:00 3 - 0  
E. Rubtsov - A. Borodachev 08.05 17:30 3 - 0  
E. Rubtsov - M. Butkov 08.05 13:30 3 - 0  
E. Rubtsov - M. Presnyakov 08.05 16:00 3 - 0  
E. Rubtsov - V. Solovey 08.05 19:30 3 - 1  
E. Yunusov - A. Goloveshkin 08.05 23:40 3 - 1  
G. Morgun - A. Averyanov 08.05 08:45 0 - 3  
G. Morgun - Ale. Metla 08.05 09:45 2 - 3  
G. Morgun - V. Smetenko 08.05 07:45 1 - 3  
Lev. Kuzyo - V. Panasenko 08.05 23:55 3 - 1  
M. Butkov - A. Naida 08.05 16:00 3 - 2  
M. Butkov - B. Oleksenko 08.05 19:30 0 - 3  
M. Butkov - Den. Stepanov 08.05 18:00 1 - 3  
M. Chukanov - V. Sorokin 08.05 09:30 3 - 2  
M. Presnyakov - B. Oleksenko 08.05 15:00 3 - 0  
M. Presnyakov - Den. Stepanov 08.05 17:30 3 - 0  
M. Presnyakov - M. Butkov 08.05 16:30 0 - 3  
O. Naplokov - A. Kovrikov 08.05 10:00 3 - 2  
O. Naplokov - D. Nemchenko 08.05 09:00 3 - 0  
Oleg Andreev - V. Gedz 08.05 15:00 3 - 0  
Oleg Andreev - V. Pasternak 08.05 16:00 1 - 3  
P. Babenko - A. Kovrikov 08.05 08:30 2 - 3  
P. Babenko - D. Nemchenko 08.05 09:30 3 - 2  
P. Babenko - O. Naplokov 08.05 10:30 3 - 2  
P. Kolesnik - Alek. Rodin 08.05 14:15 0 - 3  
P. Kolesnik - V. Krokhmal 08.05 17:45 1 - 3  
R. Gimadeev - A. Goloveshkin 08.05 20:45 2 - 3  
R. Gimadeev - A. Mashtakov 08.05 23:05 0 - 3  
R. Gimadeev - E. Yunusov 08.05 21:55 3 - 0  
R. Lazebny - V. Khorolsky 08.05 18:45 1 - 3  
R. Lazebny - V. Krokhmal 08.05 15:15 3 - 2  
S. Kalenik - Alek. Rodin 08.05 16:45 3 - 1  
S. Kalenik - R. Lazebny 08.05 20:15 1 - 3  
S. Korobeynik - M. Chukanov 08.05 08:00 3 - 2  
S. Korobeynik - V. Grushko 08.05 09:00 3 - 1  
V. Gedz - A. Reva 08.05 16:30 3 - 2  
V. Grushko - M. Chukanov 08.05 07:30 3 - 1  
V. Grushko - V. Sorokin 08.05 08:30 3 - 0  
V. Khorolsky - P. Kolesnik 08.05 14:45 3 - 0  
V. Khorolsky - S. Kalenik 08.05 18:15 0 - 3  
V. Krokhmal - A. Shamray 08.05 17:15 3 - 0  
V. Krokhmal - S. Kalenik 08.05 13:45 2 - 3  
V. Pasternak - A. Reva 08.05 15:30 2 - 3  
V. Solovey - A. Naida 08.05 16:30 2 - 3  
V. Solovey - M. Butkov 08.05 14:30 0 - 3  
V. Solovey - M. Presnyakov 08.05 18:30 0 - 3  
Y. Kievskiy - A. Reva 08.05 09:30 3 - 1  
Y. Kievskiy - D. Kushko 08.05 08:30 3 - 1  
Y. Kievskiy - R. Rafikov 08.05 07:30 3 - 0  
Y. Kryvorotko - Lev. Kuzyo 08.05 21:35 3 - 2  
Y. Kryvorotko - V. Panasenko 08.05 22:45 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavelya - I. Agalakova 08.05 09:00 0 - 3  
A. Helshtein - A. Gavelya 08.05 07:30 3 - 1  
M. Litovchenko - E. Gubskaya 08.05 16:15 3 - 1  
M. Litovchenko - N. But 08.05 15:15 1 - 3  
M. Slashcheva - A. Gavelya 08.05 08:00 0 - 3  
M. Slashcheva - A. Helshtein 08.05 09:30 0 - 3  
M. Slashcheva - I. Agalakova 08.05 08:30 1 - 3  
N. But - E. Gubskaya 08.05 17:15 2 - 3  
Y. Emelyanenko - E. Gubskaya 08.05 14:45 3 - 0  
Y. Emelyanenko - M. Litovchenko 08.05 16:45 0 - 3  
Y. Emelyanenko - N. But 08.05 15:45 2 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Melbourne Demons 08.05 12:10 37 - 88  
Geelong - North Melbourne Kangaroos 08.05 09:40 90 - 57  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 08.05 11:30 2 - 2  
Hanwha Eagles - NC Dinos 08.05 11:30 8 - 5  
KIA Tigers - LG Twins 08.05 11:30 4 - 6  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 08.05 11:30 12 - 3  
SK Wyverns - Lotte Giants 08.05 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 08.05 11:00 1 - 4  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 08.05 11:00 1 - 4  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 08.05 11:00 8 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 08.05 11:00 2 - 7  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 08.05 11:00 1 - 12  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 08.05 11:00 6 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Houston 08.05 03:10 2 - 8  
Atlanta - Toronto 08.05 01:10 10 - 1  
Baltimore - Miami 08.05 01:35 0 - 4  
Chicago Cubs - Kansas City 08.05 02:15 5 - 4  
Cincinnati - Cleveland 08.05 00:10 2 - 4  
Colorado - San Francisco 08.05 02:40 5 - 2  
Milwaukee - Chicago WS 08.05 02:10 2 - 3  
Oakland - Texas 08.05 03:10 5 - 1  
San Diego - LA Dodgers 08.05 03:10 2 - 5  
Seattle - LA Angels 08.05 04:10 3 - 5  
Tampa Bay - Boston 08.05 00:40 5 - 1  
Washington - NY Mets 08.05 01:05 5 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 08.05 12:35 4 - 5  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 08.05 12:35 4 - 3  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Portela - Kea. Barry 08.05 14:00 2 - 5  
D. Portela - S. Marsh 08.05 11:30 5 - 1  
Dav. Evans - D. Portela 08.05 15:30 5 - 1  
Dav. Evans - J. Justicia 08.05 13:35 5 - 1  
Dav. Evans - Kea. Barry 08.05 17:35 0 - 5  
J. Justicia - D. Portela 08.05 11:55 5 - 4  
J. Justicia - Mar. Adams 08.05 15:05 2 - 5  
Kea. Barry - J. Justicia 08.05 16:20 5 - 2  
Kea. Barry - Mar. Adams 08.05 17:10 5 - 3  
Kea. Barry - S. Marsh 08.05 13:10 5 - 1  
Mar. Adams - D. Portela 08.05 12:45 5 - 1  
Mar. Adams - Dav. Evans 08.05 16:45 5 - 4  
Mar. Adams - S. Marsh 08.05 15:55 5 - 3  
S. Marsh - Dav. Evans 08.05 14:40 0 - 5  
S. Marsh - J. Justicia 08.05 12:20 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Tyumeny (3.m.) 08.05 18:00 6 - 4  
Norilszkij Nikel - Szinara Jekatyerinburg (3.m.) 08.05 12:00 3 - 3  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra (3.m.) 08.05 13:00 1 - 2  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.05 17:50 3 - 5  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 08.05 13:50 2 - 2  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.05 14:50 3 - 7  
Krasznyije Krilja - Sztalker (3x10 perc) 08.05 16:50 6 - 5  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.05 12:50 4 - 8  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.05 15:50 5 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ässät - Vaasan Sport 08.05 17:30 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 08.05 22:00 2 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Nashville (3.m.) 08.05 20:30 4 - 1  
Florida - NY Islanders (3.m.) 08.05 18:00 3 - 2  
NY Rangers - Carolina (3.m.) 08.05 02:00 1 - 4  
Vancouver - Minnesota (2.m.) 08.05 04:45    
Winnipeg - Calgary (3.m.) 08.05 00:45 2 - 6  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.05 08:20 8 - 6  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.05 09:30 6 - 4  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 08.05 11:50 5 - 4  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.05 10:40 6 - 4  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 08.05 21:55 0 - 3  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 08.05 00:05 1 - 4  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.05 18:50 4 - 2  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 08.05 06:00 3 - 2  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.05 07:10 5 - 2  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 08.05 20:55 2 - 1  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 08.05 23:05 0 - 3  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.05 19:50 4 - 6  
Kerékpár (Milano - Torino)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Torino 2020 08.05 20:00    
Milano - Torino 2020 - Top 3 08.05 20:00    
Kerékpár (Tour de Pologne, 1.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Grönewegen - P. Ackerman 08.05 13:45 0 - 1  
Fab. Jakobsen - J. Philipsen 08.05 13:45 1 - 0  
J. Degenkolb - E. Theuns 08.05 13:45 0 - 1  
L. Mezgec - A. Dainese 08.05 13:45 1 - 0  
P. Stosz - J. Stuyven 08.05 13:45 1 - 0  
R. Barbier - M. Sarreau 08.05 13:45 0 - 1  
S. Sajnok - A. Banaszek 08.05 13:45 1 - 0  
Tour de Pologne 2020, 1. szakasz 08.05 18:30    
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang - Liaoning (1.m.) 08.05 14:00 88 - 116  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Orlando 08.05 00:00 120 - 109  
Miami - Boston 08.05 00:30 112 - 106  
Portland - Houston 08.05 03:00 110 - 102  
San Antonio - Denver 08.05 22:00 126 - 132  
Utah - Memphis 08.05 20:30 124 - 115  
Washington - Philadelphia 08.05 22:00 98 - 107  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 08.05 01:00 74 - 81  
Chicago - Dallas 08.05 00:00 82 - 79  
Seattle - Connecticut 08.05 03:00 87 - 74  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengals Tigers - Helsinki CC 08.05 16:30 0 - 1  
Helsinki Gymkhana - Stadin ja Keravan 08.05 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Brisbane Roar 08.05 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Catarinense,bennmarad.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia SC - Tubarao 08.05 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Copa Nordeste,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Ceara 08.05 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Mineiro, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tombense - Caldense MG 08.05 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguia de Maraba - Bragantino Para PA 08.05 20:30 0 - 2  
Itupiranga - Paysandu 08.05 01:30 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil Paraibano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campinense PB - Sousa PB 08.05 01:15 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paulista, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Guarani SP 08.05 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decisao - Vitoria PE 08.05 21:00 1 - 2  
Sport Recife - Petrolina PE 08.05 21:00 5 - 0  
Labdarúgás (Brazil Sergipano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frei Paulistano - Confianca 08.05 01:15 0 - 4  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Istanbul Basaksehir 08.05 18:55 3 - 0  
Internazionale - Getafe 08.05 21:00 2 - 0  
Manchester Utd. - LASK 08.05 21:00 2 - 1  
Sahtar Doneck - Wolfsburg 08.05 18:55 3 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - FTC 08.05 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Vaasa PS 08.05 17:30 6 - 1  
Kajaani - Oulu 08.05 17:30 1 - 1  
KPV Kokkola - Seinäjoen JK 2 08.05 17:30 4 - 0  
KTP - Myllykoski PA 08.05 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - HIFK 08.05 17:30 0 - 2  
Ilves - Rovaniemi PS 08.05 17:30 1 - 0  
Mariehamn - Inter Turku 08.05 17:30 2 - 0  
Seinäjoen JK - Kuopio PS 08.05 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Orijent 08.05 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Kawasaki Frontale 08.05 12:00 2 - 3  
Shimizu SP - Nagoya GE 08.05 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Urawa RD 08.05 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagan Tosu - Yokohama FC 08.05 12:00 0 - 1  
Sapporo - Sanfrecce Hiroshima 08.05 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Shonan Bellmare 08.05 12:00 1 - 0  
Oita Trinita - Gamba Osaka 08.05 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hussein (JOR) - Al-Sareeh 08.05 19:30 2 - 1  
Sahab - Al-Jazeera (JOR) 08.05 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Guangzhou R&F 08.05 14:00 1 - 1  
Shandong Luneng - Shanghai Shenhua 08.05 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Raja Casablanca 08.05 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Dinamo-Auto Tiraspol 08.05 17:00 1 - 0  
Sheriff Tiraspol - Petrocub Hincesti 08.05 19:30 4 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Kazincbarcika 08.05 19:00 3 - 1  
Budaörs - Siófok 08.05 17:30 3 - 2  
Békéscsaba - Vasas 08.05 14:45 1 - 1  
Csákvár - Szeged GA 08.05 19:00 1 - 1  
DEAC - DVSC 08.05 17:00 0 - 3  
Dorog - Soroksár 08.05 17:30 1 - 0  
Győr - Kaposvár 08.05 19:00 1 - 1  
Haladás - Szolnok 08.05 19:00 1 - 1  
Nyíregyháza - Pécs 08.05 19:00 2 - 0  
Szentlőrinc - Gyirmót 08.05 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Start 08.05 19:00 5 - 0  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Weston Workers - Maitland FC 08.05 12:15 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Frosinone 08.05 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - 12 de Octubre Itaugua 08.05 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Voluntari 08.05 16:00 2 - 0  
Dinamo Bukarest - Viitorul Constanta 08.05 16:00 1 - 1  
Hermannstadt - CSM Politechnika Iasi 08.05 16:00 2 - 2  
Sepsi OSK - Academica Clinceni 08.05 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Bavois 08.05 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Helsingborg 08.05 19:00 4 - 1  
Hammarby - Falkenberg 08.05 19:00 1 - 1  
Varberg - Djurgarden 08.05 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Ettifaq 08.05 19:30 0 - 1  
Al-Nassr - Al-Hilal (KSA) 08.05 20:00 1 - 4  
Al-Wehda (KSA) - Al-Shabab (KSA) 08.05 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Spartak Subotica 08.05 19:00 1 - 3  
Crvena zvezda - Radnicki Nis 08.05 19:00 3 - 0  
Indija - Vozdovac 08.05 17:00 0 - 1  
Javor Ivanjica - Napredak Krusevac 08.05 19:00 3 - 0  
Metalac Gornji Milanovac - Macva Sabac 08.05 19:00 2 - 1  
Novi Pazar - Partizan Belgrád 08.05 17:00 3 - 2  
Rad Belgrád - Topolya SC 08.05 19:00 1 - 3  
Radnik Surdulica - Mladost Lucani 08.05 19:00 2 - 3  
Vojvodina - Cukaricki 08.05 21:00 2 - 2  
Zlatibor Cajetina - Proleter Novi Sad 08.05 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia 2 - New York RB 2 08.05 23:00 3 - 2  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Leavitt - Luke Flores 08.05 02:00 1 - 0  
Kenny Cross - Dam. Robinson 08.05 03:00    
Luis Rodriguez - Jer. Rivera 08.05 02:30 0 - 1  
Ty Flores - D. Jacoby 08.05 03:20 0 - 1  
U. Medic - Mikey Gonzalez 08.05 03:00 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kankaanpaan Maila - Manse Tampere 08.05 17:00 0 - 2  
Kempeleen Kiri - Siilinjarven Pesis 08.05 17:00 0 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manse Tampere - Hyvinkaan Tahko 08.05 17:00 2 - 0  
Pesa Lappeenranta - Joensuun Maila 08.05 17:00 2 - 0  
Siilinjarven Pesis - Kempeleen Kiri 08.05 17:00 0 - 2  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eagles-Pro - Uragan-Pro 08.05 09:05 3 - 2  
Empire-Pro - Alliance-Pro 08.05 14:20 3 - 2  
Legion-Pro - Tornado-Pro 08.05 10:50 2 - 3  
Payp-Pro - Lions-Pro 08.05 12:35 3 - 2  
Sakk (Legends of Chess,rapid4játszma)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legends of Chess (rapid) 2020 08.05 16:00    
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - K. Maflin 08.05 14:00    
M.J. Williams - S. Bingham 08.05 20:00    
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannapov - Q. Folliot 08.05 11:20 0 - 2  
A. Olivetti - R. Strombachs 08.05 13:00 2 - 1  
A. Vatutin - M. Netuschil 08.05 14:05 2 - 0  
B. Lock - L. Gerch 08.05 12:20 0 - 2  
L. Wessels - O. Moraing 08.05 13:00 2 - 0  
M. Zverev - M. Rosenkranz 08.05 14:15 1 - 2  
O. Otte - M. Zukas 08.05 16:05 2 - 0  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - A. Vangelova 08.05 11:25 2 - 1  
A. Klasen - L. Ponomar 08.05 09:30 2 - 0  
K. Hering - K. Kanev 08.05 11:25 2 - 0  
M. Melnikova - T. Morderger 08.05 10:50 2 - 0  
M. Zanevska - E.T. Cadar 08.05 15:20 1 - 2  
M.B. Bulgaru - G. Duca 08.05 13:25 2 - 1  
O.G. Simion - A.A. Rosca 08.05 09:30 0 - 2  
Q. Lemoine - A. Rushiti 08.05 17:10 2 - 1  
R. Hogenkamp - R. Kölzer 08.05 17:20 2 - 0  
S. Intert - E. Vanlangendonck 08.05 15:50 0 - 2  
S. Lamens - C. Klasen 08.05 09:30 2 - 0  
Y. Morderger - O. Gavrila 08.05 09:30 0 - 2  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alexandrova - F. Ferro 08.05 16:00 0 - 2  
E. Cocciaretto - D. Vekic 08.05 22:00 2 - 0  
J. Paolini - A. Sasnovich 08.05 18:05 0 - 2  
S. Errani - Kri. Pliskova 08.05 19:30 2 - 1  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Perez/Sorribes T. - Paar L I / Wachaczyk J 08.05 19:55 2 - 0  
Minnen G / Van Uytvanck A - Siegemund L / Wickmayer Y 08.05 18:10 2 - 1  
Rus A / Zidansek T - Olaru R / Yastremska D 08.05 16:00 2 - 1  
Schoofs B / van Der Hoek - Eikeri U / Lechemia E 08.05 21:30 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gomez - G. Lomakin 08.05 15:20 2 - 1  
Ale. Gomez - J. Arconada 08.05 14:00 0 - 2  
B. Bobrov - Josh. Ortlip 08.05 23:25 2 - 1  
D. Popko - E. Karlovskiy 08.05 15:10 2 - 1  
G. Lomakin - E. Gerasimov 08.05 14:00 0 - 2  
Kee. Smith - R. Sarmiento 08.05 22:05 2 - 0  
Mar. Redlicki - D. Karimov 08.05 18:00 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - P. Cachin 08.05 10:30 0 - 2  
A. Escoffier - Valkusz M. 08.05 14:35 2 - 0  
J.P. Paz - M. Tchoutakian 08.05 10:30 0 - 2  
L. Lokoli - M. Geerts 08.05 12:30 2 - 1  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Monnet - J. Cabaj Awad 08.05 09:00 2 - 0  
Car. Romeo - L. Jeanjean 08.05 12:00 0 - 2  
K. Zavatska - S. Njiric 08.05 09:00 0 - 2  
T. Sugnaux - L. Tholey 08.05 13:10 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 08.05 13:00 1 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.05 13:50 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.05 10:00 2 - 1  

 

2020.08.04.
Asztalitenisz (Challenger Series, 32. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Salifou - A. Valuch 08.04 13:00 3 - 0  
A-K. Salifou - M. Bankosz 08.04 09:40 3 - 1  
A-K. Salifou - R. Lorentz 08.04 16:00 3 - 2  
A-K. Salifou - V. Picard 08.04 14:35 3 - 0  
A. Valuch - R. Lorentz 08.04 11:40 0 - 3  
F. Jezo - M. Bankosz 08.04 13:40 1 - 3  
F. Jezo - V. Picard 08.04 11:00 0 - 3  
J. Kosowski - V. Ishiy 08.04 12:20 3 - 1  
J. Kosowski - V. Picard 08.04 09:00 0 - 3  
R. Lorentz - V. Ishiy 08.04 15:15 3 - 2  
V. Ishiy - R. Lorentz 08.04 10:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - A. Kudryavtsev 08.04 10:30 0 - 3  
A. Afanasiyev - T. Shatilov 08.04 12:30 3 - 1  
A. Duka - A. Merezhko 08.04 06:30 3 - 1  
A. Duka - V. Vologzhanin 08.04 08:30 0 - 3  
A. Gribkov - I. Moshkov 08.04 20:15 3 - 2  
A. Gribkov - S. Nikulin 08.04 22:15 2 - 3  
A. Gribkov - S. Vakar 08.04 08:15 1 - 3  
A. Ilin - A. Vlasov 08.04 19:00 3 - 0  
A. Ilin - A. Vlasov 08.04 22:00 1 - 3  
A. Innazarov - A. Shirshov 08.04 19:15 0 - 3  
A. Klavdenkov - Dmi. Kolesnikov 08.04 02:15 2 - 3  
A. Kudryavtsev - I. Afanasyev 08.04 13:00 3 - 2  
A. Kudryavtsev - T. Shatilov 08.04 11:30 1 - 3  
A. Merezhko - M. Sverdlov 08.04 09:00 0 - 3  
A. Merezhko - V. Vologzhanin 08.04 07:30 3 - 1  
A. Pravednov - N. Zhurba 08.04 22:30 2 - 3  
A. Shirshov - Sem. Korolev 08.04 20:15 3 - 0  
A. Slaschilin - E. Grishaev 08.04 06:45 3 - 0  
A. Slaschilin - E. Grishaev 08.04 09:45 3 - 0  
A. Slaschilin - S. Moklozyan 08.04 08:45 0 - 3  
A. Vlasov - V. Kasatkin 08.04 20:00 3 - 0  
A. Yakovlev - D. Tikhnenko 08.04 16:00 0 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 08.04 19:15 0 - 3  
D. Lavrinenko - O. Pronin 08.04 00:15 2 - 3  
D. Molodtsov - D. Lavrinenko 08.04 01:45 2 - 3  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 08.04 02:45 3 - 0  
D. Tikhnenko - N. Artamonov 08.04 16:30 2 - 3  
D. Tikhnenko - V. Chernov 08.04 14:30 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - I. Afanasyev 08.04 00:45 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - I. Korogodsky 08.04 03:15 3 - 2  
E. Grishaev - I. Poletaev 08.04 09:15 0 - 3  
E. Grishaev - S. Moklozyan 08.04 07:45 0 - 3  
E. Masokin - A. Klavdenkov 08.04 23:15 0 - 3  
E. Tyurin - D.G. Osadchiy 08.04 17:45 3 - 0  
E. Tyurin - V. Putilovsky 08.04 15:15 1 - 3  
I. Afanasyev - A. Afanasiyev 08.04 12:00 3 - 0  
I. Afanasyev - I. Coldatov 08.04 22:45 1 - 3  
I. Afanasyev - I. Korogodsky 08.04 01:45 2 - 3  
I. Korogodsky - A. Klavdenkov 08.04 00:15 2 - 3  
I. Moshkov - A. Yanshaev 08.04 20:45 3 - 1  
I. Moshkov - A. Yanshaev 08.04 21:45 3 - 1  
I. Moshkov - S. Nikulin 08.04 18:45 2 - 3  
I. Poletaev - A. Slaschilin 08.04 08:15 1 - 3  
I. Poletaev - S. Moklozyan 08.04 10:15 3 - 2  
I. Sergeevich - V. Kozlovcev 08.04 11:15 3 - 2  
I. Sergeevich - V. Kozlovcev 08.04 14:15 1 - 3  
I. Tukh - I. Sergeevich 08.04 11:45 0 - 3  
I. Tukh - K. Simonov 08.04 13:45 3 - 1  
I. Tukh - V. Kozlovcev 08.04 13:15 0 - 3  
K. Churin - D. Molodtsov 08.04 00:45 1 - 3  
K. Simonov - I. Sergeevich 08.04 12:45 0 - 3  
K. Simonov - I. Tukh 08.04 10:45 1 - 3  
M. Cheklin - A. Innazarov 08.04 19:45 3 - 1  
M. Cheklin - A. Shirshov 08.04 21:15 0 - 3  
M. Pronkin - O. Suharkov 08.04 11:15 3 - 0  
M. Sverdlov - A. Duka 08.04 08:00 2 - 3  
M. Sverdlov - A. Duka 08.04 10:00 3 - 2  
Maks. Sorin - A. Gribkov 08.04 07:15 3 - 2  
N. Artamonov - A. Yakovlev 08.04 15:00 3 - 1  
N. Artamonov - V. Chernov 08.04 18:00 3 - 2  
N. Kurilchik - M. Pronkin 08.04 12:45 1 - 3  
N. Kurilchik - Ser. Morozov 08.04 10:45 1 - 3  
N. Tarasenkov - D. Lavrinenko 08.04 23:45 3 - 0  
N. Zhurba - O. Shagarov 08.04 01:00 0 - 3  
N. Zhurba - S. Ogay 08.04 23:30 0 - 3  
O. Pronin - K. Churin 08.04 02:15 1 - 3  
O. Shagarov - T. Yusipov 08.04 02:00 3 - 1  
O. Suharkov - N. Kurilchik 08.04 12:15 1 - 3  
S. Bychkov - E. Tyurin 08.04 15:45 2 - 3  
S. Bychkov - N. Tarasenkov 08.04 22:45 2 - 3  
S. Bychkov - V. Putilovsky 08.04 17:15 3 - 1  
S. Moklozyan - I. Poletaev 08.04 07:15 0 - 3  
S. Myagkov - P. Ziuzikov 08.04 23:15 3 - 1  
S. Nikulin - A. Gribkov 08.04 21:15 0 - 3  
S. Nikulin - A. Yanshaev 08.04 19:45 3 - 2  
S. Ogay - O. Shagarov 08.04 00:00 3 - 2  
S. Ogay - O. Shagarov 08.04 04:00 2 - 3  
S. Vakar - Maks. Sorin 08.04 08:45 2 - 3  
S. Vakar - V. Bazilevsky 08.04 06:45 0 - 3  
Sem. Korolev - A. Innazarov 08.04 20:45 1 - 3  
Sem. Korolev - M. Cheklin 08.04 18:45 1 - 3  
Ser. Morozov - M. Pronkin 08.04 11:45 1 - 3  
Ser. Morozov - O. Suharkov 08.04 13:15 3 - 2  
T. Shatilov - A. Kudryavtsev 08.04 14:00 3 - 1  
T. Shatilov - I. Afanasyev 08.04 11:00 3 - 0  
T. Turabekov - Igor Smirnov 08.04 23:00 3 - 0  
T. Turabekov - N. Zhurba 08.04 02:30 3 - 0  
T. Turabekov - S. Ogay 08.04 01:30 2 - 3  
T. Yusipov - S. Ogay 08.04 03:00 2 - 3  
T. Yusipov - T. Turabekov 08.04 00:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 08.04 09:15 3 - 2  
V. Bazilevsky - Maks. Sorin 08.04 07:45 0 - 3  
V. Beliakov - A. Ilin 08.04 19:30 0 - 3  
V. Beliakov - A. Vlasov 08.04 21:00 2 - 3  
V. Chernov - A. Yakovlev 08.04 17:00 3 - 0  
V. Chernov - N. Artamonov 08.04 15:30 0 - 3  
V. Kasatkin - A. Ilin 08.04 20:30 1 - 3  
V. Kasatkin - V. Beliakov 08.04 18:30 1 - 3  
V. Kozlovcev - K. Simonov 08.04 12:15 3 - 0  
V. Nemashkalo - O. Pronin 08.04 01:15 1 - 3  
V. Vologzhanin - A. Merezhko 08.04 09:30 2 - 3  
V. Vologzhanin - M. Sverdlov 08.04 07:00 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kondratova - A. Libatskaya 08.04 14:45 3 - 2  
A. Kondratova - V. Kandybina 08.04 16:45 3 - 1  
A. Libatskaya - Taty. Morozova 08.04 17:15 2 - 3  
A. Libatskaya - V. Kandybina 08.04 15:45 0 - 3  
Taty. Morozova - A. Kondratova 08.04 16:15 3 - 1  
V. Kandybina - Taty. Morozova 08.04 15:15 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - A. Sklyarenko 08.04 10:45 0 - 3  
A. Aliyev - D. Lazuryk 08.04 09:15 2 - 3  
A. Aliyev - D. Shukin 08.04 11:45 2 - 3  
A. Aliyev - S. Stepankov 08.04 08:15 1 - 3  
A. Ivashkin - A. Fedorchenko 08.04 21:05 0 - 3  
A. Ivashkin - M. Mosyuk 08.04 15:35 2 - 3  
A. Ivashkin - R. Malinka 08.04 18:05 3 - 0  
A. Krasutskyi - A. Antonyan 08.04 08:10 0 - 3  
A. Krasutskyi - Pav. Volkov 08.04 10:40 2 - 3  
A. Krasutskyi - V. Kolesnykov 08.04 11:40 3 - 0  
A. Krasutskyi - Y. Akimov 08.04 09:10 2 - 3  
A. Sklyarenko - D. Lazuryk 08.04 07:45 1 - 3  
A. Sklyarenko - S. Stepankov 08.04 09:45 3 - 1  
A. Sulim - R. Solomko 08.04 11:05 3 - 2  
A. Sulim - Tym. Turchenko 08.04 09:35 3 - 1  
A. Sulim - V. Bilous 08.04 12:05 3 - 2  
A. Sulim - Yevhen Kyi 08.04 07:35 3 - 0  
A. Troian - D. Khairov 08.04 18:50 3 - 0  
B. Havryliuk - V. Makhotin 08.04 20:10 3 - 1  
D. Bortsov - Kir. Ivchenko 08.04 11:25 3 - 2  
D. Bortsov - M. Balakiriev 08.04 14:25 0 - 3  
D. Lazuryk - S. Stepankov 08.04 11:15 2 - 3  
D. Matveev - A. Fedorchenko 08.04 14:35 1 - 3  
D. Matveev - A. Ivashkin 08.04 19:05 1 - 3  
D. Matveev - M. Mosyuk 08.04 17:35 3 - 1  
D. Matveev - R. Derypaska 08.04 20:35 2 - 3  
D. Matveev - R. Malinka 08.04 16:05 3 - 2  
D. Shukin - A. Sklyarenko 08.04 08:45 3 - 2  
D. Shukin - D. Lazuryk 08.04 10:15 0 - 3  
D. Shukin - S. Stepankov 08.04 07:15 3 - 2  
Dmi. Prokopenko - B. Havryliuk 08.04 21:40 1 - 3  
Dmi. Prokopenko - V. Makhotin 08.04 16:40 1 - 3  
E. Khurtak - E. Sotnikov 08.04 20:55 3 - 0  
I. Parnyvoda - B. Havryliuk 08.04 16:10 3 - 1  
I. Parnyvoda - Dmi. Prokopenko 08.04 17:40 3 - 1  
I. Parnyvoda - S. Skhabitsky 08.04 20:40 3 - 0  
I. Parnyvoda - S. Vyshniakov 08.04 19:10 3 - 2  
I. Parnyvoda - V. Makhotin 08.04 14:40 3 - 0  
K. Klymenko - A. Troian 08.04 17:50 3 - 2  
K. Klymenko - D. Khairov 08.04 23:20 3 - 2  
Kir. Ivchenko - M. Balakiriev 08.04 13:25 3 - 1  
M. Halynskyi - K. Moroz 08.04 11:50 3 - 0  
M. Mosyuk - A. Fedorchenko 08.04 16:35 3 - 1  
M. Mosyuk - R. Malinka 08.04 21:35 3 - 1  
M. Teteruk - K. Moroz 08.04 08:50 2 - 3  
M. Teteruk - M. Halynskyi 08.04 09:50 3 - 1  
M. Teteruk - Oleks. Kovalchuk 08.04 12:20 3 - 1  
M. Teteruk - Vad. Vasiuk 08.04 11:20 1 - 3  
M. Yakubov - A. Troian 08.04 19:50 2 - 3  
M. Yakubov - D. Khairov 08.04 16:50 3 - 1  
M. Yakubov - K. Klymenko 08.04 21:20 3 - 2  
M. Yakubov - V. Smyk 08.04 22:50 1 - 3  
Oleks. Kovalchuk - K. Moroz 08.04 07:50 2 - 3  
Oleks. Kovalchuk - M. Halynskyi 08.04 10:50 3 - 1  
Oleks. Kovalchuk - Vad. Vasiuk 08.04 09:20 1 - 3  
Pav. Volkov - A. Antonyan 08.04 09:40 3 - 1  
Pav. Volkov - Y. Akimov 08.04 07:40 3 - 1  
R. Derypaska - A. Fedorchenko 08.04 18:35 3 - 2  
R. Derypaska - A. Ivashkin 08.04 17:05 0 - 3  
R. Derypaska - M. Mosyuk 08.04 19:35 1 - 3  
R. Derypaska - R. Malinka 08.04 15:05 0 - 3  
R. Malinka - A. Fedorchenko 08.04 20:05 3 - 0  
Rom. Makarenko - A. Sulim 08.04 13:05 3 - 0  
Rom. Makarenko - Tym. Turchenko 08.04 11:35 2 - 3  
Rom. Makarenko - V. Bilous 08.04 10:05 3 - 0  
Rom. Makarenko - Yevhen Kyi 08.04 08:35 3 - 0  
S. Skhabitsky - B. Havryliuk 08.04 15:10 3 - 2  
S. Skhabitsky - Dmi. Prokopenko 08.04 19:40 2 - 3  
S. Skhabitsky - S. Vyshniakov 08.04 17:10 3 - 0  
S. Skhabitsky - V. Makhotin 08.04 18:40 1 - 3  
S. Ushakov - E. Khurtak 08.04 16:55 1 - 3  
S. Ushakov - E. Sotnikov 08.04 15:25 3 - 2  
S. Ushakov - V. Reva 08.04 19:55 3 - 0  
S. Ushakov - Vit. Sydorenko 08.04 21:25 3 - 0  
S. Ushakov - Vol. Tymchenko 08.04 18:25 3 - 0  
S. Vyshniakov - B. Havryliuk 08.04 18:10 2 - 3  
S. Vyshniakov - Dmi. Prokopenko 08.04 15:40 3 - 1  
S. Vyshniakov - V. Makhotin 08.04 21:10 0 - 3  
Ser. Sokolov - D. Bortsov 08.04 10:25 3 - 1  
Ser. Sokolov - Kir. Ivchenko 08.04 08:25 1 - 3  
Ser. Sokolov - M. Balakiriev 08.04 11:55 2 - 3  
T. Yemelianov - D. Bortsov 08.04 12:25 1 - 3  
T. Yemelianov - Kir. Ivchenko 08.04 09:25 0 - 3  
T. Yemelianov - M. Balakiriev 08.04 07:55 3 - 1  
T. Yemelianov - Ser. Sokolov 08.04 13:55 3 - 0  
Tym. Turchenko - R. Solomko 08.04 13:35 3 - 1  
Tym. Turchenko - V. Bilous 08.04 08:05 3 - 1  
Tym. Turchenko - Yevhen Kyi 08.04 10:35 1 - 3  
V. Bilous - R. Solomko 08.04 09:05 3 - 1  
V. Bilous - Yevhen Kyi 08.04 14:05 3 - 2  
V. Kolesnykov - A. Antonyan 08.04 07:10 0 - 3  
V. Kolesnykov - Pav. Volkov 08.04 08:40 0 - 3  
V. Kolesnykov - Y. Akimov 08.04 10:10 0 - 3  
V. Reva - E. Khurtak 08.04 18:55 3 - 0  
V. Reva - E. Sotnikov 08.04 21:55 3 - 0  
V. Reva - Vol. Tymchenko 08.04 16:25 3 - 1  
V. Smyk - A. Troian 08.04 21:50 3 - 1  
V. Smyk - D. Khairov 08.04 20:50 3 - 0  
V. Smyk - K. Klymenko 08.04 19:20 1 - 3  
Vad. Vasiuk - K. Moroz 08.04 10:20 1 - 3  
Vad. Vasiuk - M. Halynskyi 08.04 08:20 1 - 3  
Vit. Sydorenko - E. Khurtak 08.04 15:55 2 - 3  
Vit. Sydorenko - E. Sotnikov 08.04 19:25 3 - 1  
Vit. Sydorenko - V. Reva 08.04 17:55 3 - 1  
Vit. Sydorenko - Vol. Tymchenko 08.04 20:25 0 - 3  
Vol. Tymchenko - E. Khurtak 08.04 22:25 3 - 2  
Vol. Tymchenko - E. Sotnikov 08.04 17:25 3 - 0  
Y. Akimov - A. Antonyan 08.04 11:10 3 - 1  
Yevhen Kyi - R. Solomko 08.04 12:35 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - G. Farladanska 08.04 09:00 0 - 3  
A. Mydvetskaya - O. Tsiupko 08.04 08:00 3 - 0  
A. Novosad - A. Mydvetskaya 08.04 12:00 3 - 2  
G. Farladanska - A. Novosad 08.04 08:30 3 - 0  
G. Farladanska - O. Tsiupko 08.04 07:30 3 - 1  
M. Osipenko - N. Harmash 08.04 17:00 2 - 3  
M. Osipenko - N. Kosmina 08.04 18:30 3 - 2  
M. Osipenko - Tat. Yugan 08.04 19:30 3 - 1  
M. Osipenko - V. Ivakhiv 08.04 15:00 2 - 3  
N. Harmash - N. Kosmina 08.04 21:00 2 - 3  
N. Harmash - Tat. Yugan 08.04 15:30 1 - 3  
N. Harmash - V. Ivakhiv 08.04 18:00 0 - 3  
N. Kovtun - O. Kolosovska 08.04 19:45 1 - 3  
N. Kovtun - O. Kregul 08.04 17:15 3 - 0  
N. Kovtun - P. Nerush 08.04 18:45 3 - 1  
N. Kovtun - Rom. Faflei 08.04 15:15 2 - 3  
N. Svydnytska - M. Osipenko 08.04 20:30 3 - 1  
N. Svydnytska - N. Harmash 08.04 19:00 1 - 3  
N. Svydnytska - N. Kosmina 08.04 14:30 3 - 1  
N. Svydnytska - Tat. Yugan 08.04 17:30 2 - 3  
N. Svydnytska - V. Ivakhiv 08.04 16:00 3 - 1  
O. Kolosovska - P. Nerush 08.04 16:45 3 - 1  
O. Kolosovska - Rom. Faflei 08.04 21:45 0 - 3  
O. Kregul - O. Kolosovska 08.04 15:45 0 - 3  
O. Kregul - P. Nerush 08.04 21:15 3 - 1  
O. Kregul - Rom. Faflei 08.04 18:15 0 - 3  
O. Tsiupko - A. Mydvetskaya 08.04 11:30 1 - 3  
O. Tsiupko - A. Novosad 08.04 09:30 1 - 3  
Rom. Faflei - P. Nerush 08.04 20:15 3 - 1  
S. Babushkina - N. Kovtun 08.04 20:45 3 - 0  
S. Babushkina - O. Kolosovska 08.04 17:45 1 - 3  
S. Babushkina - O. Kregul 08.04 19:15 3 - 1  
S. Babushkina - P. Nerush 08.04 14:45 2 - 3  
S. Babushkina - Rom. Faflei 08.04 16:15 3 - 1  
Tat. Yugan - N. Kosmina 08.04 16:30 3 - 1  
Tat. Yugan - V. Ivakhiv 08.04 21:30 2 - 3  
V. Ivakhiv - N. Kosmina 08.04 20:00 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - A. Scherinskiy 08.04 16:55 0 - 3  
A. Baklykov - A. Skyba 08.04 15:45 3 - 1  
A. Baklykov - N. Mosiuk 08.04 14:35 3 - 0  
A. Gordiy - N. Danilyuk 08.04 07:50 0 - 3  
A. Gordiy - R. Zholubak 08.04 09:35 3 - 0  
A. Gordiy - V. Plishilo 08.04 11:55 1 - 3  
A. Khvysiuk - D. Lohosha 08.04 01:15 3 - 2  
A. Michalus - A. Khvysiuk 08.04 00:15 2 - 3  
A. Michalus - M. Treschetka 08.04 02:15 3 - 1  
A. Myrza - A. Zhuravlev 08.04 11:10 3 - 1  
A. Myrza - S. Illiushchenko 08.04 08:50 2 - 3  
A. Myrza - S. Melkumyan 08.04 12:20 3 - 1  
A. Myrza - V. Tuchkevych 08.04 10:00 3 - 2  
A. Scherinskiy - A. Skyba 08.04 15:10 3 - 2  
A. Scherinskiy - N. Mosiuk 08.04 16:20 3 - 1  
A. Shipilov - M. Levytskyi 08.04 18:15 3 - 1  
A. Shipilov - O. Kostiuk 08.04 15:55 3 - 0  
A. Shkurupii - Ser. Ponomarenko 08.04 21:30 3 - 0  
A. Skyba - N. Mosiuk 08.04 17:30 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Shipilov 08.04 17:05 2 - 3  
A. Tsykhotskiy - M. Levytskyi 08.04 15:20 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - O. Kostiuk 08.04 19:25 3 - 1  
A. Vakulin - D. Kebalo 08.04 08:00 2 - 3  
A. Vakulin - D. Simonchuk 08.04 14:25 3 - 1  
A. Vakulin - Vit. Vovk 08.04 10:55 3 - 0  
A. Zhuravlev - S. Illiushchenko 08.04 10:35 3 - 0  
A. Zhuravlev - V. Tuchkevych 08.04 08:15 1 - 3  
Ale. Gorbanenko - Evg. Kibka 08.04 15:30 3 - 1  
Ale. Gorbanenko - S. Baranovskiy 08.04 09:05 3 - 1  
Ale. Gorbanenko - V. Yunchyk 08.04 12:00 3 - 0  
D. Alekseenko - E. Rubtsov 08.04 16:50 1 - 3  
D. Alekseenko - Mih. Popov 08.04 15:40 3 - 1  
D. Kebalo - Vit. Vovk 08.04 15:00 3 - 2  
Den. Vakulenko - D. Alekseenko 08.04 16:15 3 - 2  
Den. Vakulenko - E. Rubtsov 08.04 15:35 2 - 3  
Den. Vakulenko - Mih. Popov 08.04 17:25 3 - 0  
I. Bivinis - O. Gavrilyuk 08.04 23:15 3 - 1  
I. Fashchevskiy - M. Rubtsov 08.04 00:35 2 - 3  
I. Fashchevskiy - P. Kolesnik 08.04 01:35 1 - 3  
I. Semeniuk - D. Halai 08.04 17:35 2 - 3  
I. Semeniuk - Vad. Sidorenko 08.04 15:15 1 - 3  
I. Udod - I. Semeniuk 08.04 16:25 1 - 3  
I. Udod - Vad. Sidorenko 08.04 18:45 1 - 3  
M. Laevsky - D. Alekseenko 08.04 17:20 2 - 3  
M. Laevsky - Den. Vakulenko 08.04 17:55 1 - 3  
M. Laevsky - E. Rubtsov 08.04 16:10 3 - 0  
M. Laevsky - Mih. Popov 08.04 16:45 3 - 0  
M. Oprysk - Bog. Panchenko 08.04 07:35 3 - 2  
M. Oprysk - S. Matviienko 08.04 11:40 3 - 0  
M. Rubtsov - I. Fashchevskiy 08.04 23:35 3 - 1  
M. Rubtsov - V. Volokhov 08.04 03:05 0 - 3  
M. Treschetka - D. Lohosha 08.04 03:15 0 - 3  
M. Ulianchych - D. Halai 08.04 15:50 1 - 3  
M. Ulianchych - I. Semeniuk 08.04 18:10 1 - 3  
M. Ulianchych - I. Udod 08.04 19:20 2 - 3  
M. Ulianchych - Vad. Sidorenko 08.04 17:00 0 - 3  
Mih. Popov - E. Rubtsov 08.04 18:00 3 - 1  
N. Gritsienko - A. Kotik 08.04 08:55 1 - 3  
N. Gritsienko - V. Didukh 08.04 11:15 0 - 3  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 08.04 10:05 0 - 3  
N. Gritsienko - V. Verbyany 08.04 12:25 0 - 3  
Naz. Kovalchuk - A. Gordiy 08.04 12:30 1 - 3  
Naz. Kovalchuk - N. Danilyuk 08.04 09:00 3 - 2  
Naz. Kovalchuk - R. Zholubak 08.04 11:20 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - V. Plishilo 08.04 10:10 3 - 2  
O. Kostiuk - M. Levytskyi 08.04 20:35 3 - 1  
O. Oleskevych - Ale. Gorbanenko 08.04 13:10 1 - 3  
O. Oleskevych - Evg. Kibka 08.04 07:55 2 - 3  
O. Oleskevych - S. Baranovskiy 08.04 11:25 3 - 0  
O. Oleskevych - V. Yunchyk 08.04 09:40 3 - 2  
Ole. Kovalov - A. Shkurupii 08.04 20:55 2 - 3  
Ole. Kovalov - Ser. Ponomarenko 08.04 19:05 3 - 0  
Ole. Kovalov - Yev. Masko 08.04 19:45 2 - 3  
P. Chyzh - A. Khvysiuk 08.04 01:45 2 - 3  
P. Chyzh - A. Michalus 08.04 02:45 3 - 1  
P. Chyzh - M. Treschetka 08.04 00:45 0 - 3  
P. Kolesnik - V. Volokhov 08.04 01:05 3 - 2  
P. Tsolik - N. Sidorak 08.04 20:05 3 - 2  
R. Vakarash - N. Sidorak 08.04 16:00 1 - 3  
R. Vakarash - P. Tsolik 08.04 17:10 2 - 3  
R. Vakarash - V. Aksenin 08.04 19:30 0 - 3  
R. Vakarash - Y. Vorsulyak 08.04 18:20 3 - 1  
R. Zholubak - N. Danilyuk 08.04 10:45 3 - 2  
R. Zholubak - V. Plishilo 08.04 08:25 2 - 3  
Rus. Ivanov - A. Vakulin 08.04 09:45 2 - 3  
Rus. Ivanov - D. Kebalo 08.04 12:40 1 - 3  
Rus. Ivanov - D. Simonchuk 08.04 11:30 2 - 3  
Rus. Ivanov - Vit. Vovk 08.04 07:25 0 - 3  
S. Baranovskiy - Evg. Kibka 08.04 10:15 2 - 3  
S. Baranovskiy - V. Yunchyk 08.04 15:30 1 - 3  
S. Hilitukha - A. Shipilov 08.04 18:50 0 - 3  
S. Hilitukha - A. Tsykhotskiy 08.04 20:00 3 - 2  
S. Hilitukha - M. Levytskyi 08.04 16:30 3 - 1  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 08.04 17:40 3 - 1  
S. Matviienko - Bog. Panchenko 08.04 12:50 3 - 1  
S. Melkumyan - A. Zhuravlev 08.04 09:25 3 - 2  
S. Melkumyan - S. Illiushchenko 08.04 07:40 3 - 0  
S. Melkumyan - V. Tuchkevych 08.04 11:45 3 - 2  
S. Skachenko - A. Vakulin 08.04 12:05 2 - 3  
S. Skachenko - D. Kebalo 08.04 10:20 0 - 3  
S. Skachenko - Rus. Ivanov 08.04 13:50 3 - 0  
S. Skachenko - Vit. Vovk 08.04 08:35 1 - 3  
S. Tsybulin - Ale. Gorbanenko 08.04 10:50 2 - 3  
S. Tsybulin - Evg. Kibka 08.04 12:35 2 - 3  
S. Tsybulin - S. Baranovskiy 08.04 13:45 2 - 3  
S. Tsybulin - V. Yunchyk 08.04 08:30 2 - 3  
S. Zazimko - Bog. Panchenko 08.04 08:45 0 - 3  
S. Zazimko - M. Oprysk 08.04 12:15 0 - 3  
S. Zazimko - S. Matviienko 08.04 09:55 3 - 0  
S. Zemyancev - A. Shkurupii 08.04 20:15 1 - 3  
S. Zemyancev - Ser. Ponomarenko 08.04 19:40 0 - 3  
V. Aksenin - N. Sidorak 08.04 14:50 2 - 3  
V. Aksenin - P. Tsolik 08.04 18:55 2 - 3  
V. Aksenin - Y. Vorsulyak 08.04 16:35 1 - 3  
V. Didukh - A. Kotik 08.04 10:40 3 - 1  
V. Didukh - V. Nechyporuk 08.04 08:20 0 - 3  
V. Kotov - I. Demchuk 08.04 23:45 2 - 3  
V. Malashevsky - I. Demchuk 08.04 22:45 2 - 3  
V. Nechyporuk - A. Kotik 08.04 13:00 1 - 3  
V. Plishilo - N. Danilyuk 08.04 13:05 0 - 3  
V. Solovey - M. Rubtsov 08.04 02:05 2 - 3  
V. Solovey - P. Kolesnik 08.04 00:05 2 - 3  
V. Solovey - P. Kolesnik 08.04 23:05 1 - 3  
V. Tuchkevych - S. Illiushchenko 08.04 12:55 3 - 1  
V. Verbyany - A. Kotik 08.04 07:45 3 - 0  
V. Verbyany - V. Didukh 08.04 09:30 1 - 3  
V. Verbyany - V. Nechyporuk 08.04 11:50 1 - 3  
V. Volokhov - I. Fashchevskiy 08.04 22:35 2 - 3  
Vad. Sidorenko - D. Halai 08.04 19:55 3 - 1  
Vit. Vovk - D. Simonchuk 08.04 13:15 1 - 3  
Y. Vorsulyak - N. Sidorak 08.04 17:45 1 - 3  
Y. Vorsulyak - P. Tsolik 08.04 15:25 3 - 2  
Yev. Masko - A. Shkurupii 08.04 19:10 2 - 3  
Yev. Masko - Ser. Ponomarenko 08.04 20:20 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - U. Palamarchuk 08.04 12:00 2 - 3  
G. Telnaya - V. Kondratenko 08.04 07:55 1 - 3  
N. Khmelevskaia - G. Telnaya 08.04 12:35 0 - 3  
N. Khmelevskaia - U. Palamarchuk 08.04 10:15 3 - 0  
N. Khmelevskaia - V. Kondratenko 08.04 09:05 0 - 3  
U. Palamarchuk - V. Kondratenko 08.04 13:10 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chilikin - O. Kovalenko 08.04 21:35 3 - 2  
A. Naida - S. Korobeynik 08.04 11:30 3 - 0  
A. Shekhovtsov - D. Martynenko 08.04 11:00 3 - 1  
A. Shekhovtsov - V. Misevra 08.04 11:30 3 - 0  
A. Shtaer - V. Gorchakov 08.04 12:00 0 - 3  
Ale. Metla - Yur. Novikov 08.04 16:30 3 - 2  
Alek. Rodin - E. Oprischenko 08.04 17:45 3 - 0  
Alek. Rodin - S. Kalenik 08.04 14:15 3 - 1  
D. Derevinskyi - A. Naida 08.04 12:00 0 - 3  
D. Derevinskyi - Den. Stepanov 08.04 12:30 2 - 3  
D. Lukander - I. Zharko 08.04 23:40 3 - 2  
D. Martynenko - V. Misevra 08.04 12:30 1 - 3  
Den. Stepanov - S. Korobeynik 08.04 11:00 0 - 3  
E. Nechitaylo - Ale. Metla 08.04 14:30 3 - 0  
E. Nechitaylo - Yur. Novikov 08.04 15:30 3 - 1  
E. Oprischenko - O. Fomin 08.04 13:45 3 - 1  
E. Oprischenko - V. Khorolsky 08.04 17:15 0 - 3  
E. Yunusov - Alek. Rodin 08.04 14:45 0 - 3  
G. Morgun - Ale. Metla 08.04 15:00 3 - 0  
G. Morgun - E. Nechitaylo 08.04 16:00 0 - 3  
G. Morgun - Yur. Novikov 08.04 14:00 2 - 3  
I. Chernetskiy - O. Chetverikov 08.04 17:30 0 - 3  
I. Chernetskiy - P. Plyushch 08.04 15:30 2 - 3  
I. Chernetskiy - T. Bonishchuk 08.04 14:00 2 - 3  
I. Chernetskiy - Vlad. Surzhik 08.04 19:00 3 - 2  
O. Chetverikov - S. Kireev 08.04 14:30 0 - 3  
O. Chetverikov - T. Bonishchuk 08.04 16:30 3 - 2  
O. Chetverikov - Vit. Gusev 08.04 18:30 2 - 3  
P. Plyushch - O. Chetverikov 08.04 13:30 3 - 0  
P. Plyushch - T. Bonishchuk 08.04 18:30 3 - 1  
P. Plyushch - V. Gaynyuk 08.04 15:00 0 - 3  
P. Plyushch - Vlad. Surzhik 08.04 17:00 3 - 1  
R. Lazebny - E. Oprischenko 08.04 15:15 0 - 3  
R. Lazebny - E. Yunusov 08.04 18:45 3 - 2  
S. Kalenik - E. Yunusov 08.04 16:15 3 - 1  
S. Kalenik - V. Khorolsky 08.04 19:45 2 - 3  
S. Kireev - I. Chernetskiy 08.04 19:30 3 - 1  
S. Kireev - P. Plyushch 08.04 18:00 3 - 1  
S. Kireev - T. Bonishchuk 08.04 16:00 0 - 3  
T. Bonishchuk - V. Gaynyuk 08.04 20:00 3 - 2  
T. Bonishchuk - Vit. Gusev 08.04 18:00 2 - 3  
T. Bonishchuk - Vlad. Surzhik 08.04 14:30 3 - 2  
V. Boychuk - D. Lukander 08.04 21:20 3 - 2  
V. Boychuk - I. Zharko 08.04 22:30 3 - 0  
V. Gaynyuk - I. Chernetskiy 08.04 17:00 3 - 1  
V. Gaynyuk - O. Chetverikov 08.04 15:30 3 - 1  
V. Gaynyuk - S. Kireev 08.04 19:00 3 - 2  
V. Gaynyuk - Vit. Gusev 08.04 13:30 2 - 3  
V. Grushko - V. Gorchakov 08.04 11:00 1 - 3  
V. Khorolsky - Alek. Rodin 08.04 19:15 2 - 3  
V. Khorolsky - R. Lazebny 08.04 15:45 2 - 3  
V. Sorokin - A. Shtaer 08.04 11:30 3 - 1  
V. Sorokin - V. Grushko 08.04 12:30 1 - 3  
Vit. Gusev - I. Chernetskiy 08.04 15:00 2 - 3  
Vit. Gusev - P. Plyushch 08.04 20:00 3 - 2  
Vit. Gusev - S. Kireev 08.04 16:30 3 - 0  
Vlad. Surzhik - O. Chetverikov 08.04 19:30 1 - 3  
Vlad. Surzhik - S. Kireev 08.04 14:00 3 - 2  
Vlad. Surzhik - V. Gaynyuk 08.04 17:30 1 - 3  
Vlad. Surzhik - Vit. Gusev 08.04 16:00 3 - 1  
Y. Bratukhin - D. Martynenko 08.04 12:00 3 - 0  
Y. Maleev - A. Chilikin 08.04 23:20 1 - 3  
Y. Maleev - O. Kovalenko 08.04 22:10 1 - 3  
Y. Maleev - Y. Krol 08.04 21:00 3 - 2  
Yur. Rybakov - D. Lukander 08.04 21:55 3 - 1  
Yur. Rybakov - I. Zharko 08.04 20:45 2 - 3  
Yur. Rybakov - V. Boychuk 08.04 23:05 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Brisbane Lions 08.04 11:10 82 - 41  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 08.04 11:30 3 - 6  
Hanwha Eagles - NC Dinos 08.04 11:30    
KIA Tigers - LG Twins 08.04 11:30 5 - 15  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 08.04 11:30 2 - 4  
SK Wyverns - Lotte Giants 08.04 11:30 0 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 08.04 11:00 2 - 7  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 08.04 11:00 3 - 6  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 08.04 11:00 3 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 08.04 11:00 11 - 4  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 08.04 11:00 5 - 5  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 08.04 11:00 7 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 08.04 01:10 2 - 7  
Chicago Cubs - Kansas City 08.04 02:15 2 - 0  
Cincinnati - Cleveland 08.04 02:40 3 - 2  
Colorado - San Francisco 08.04 02:40 7 - 6  
Milwaukee - Chicago WS 08.04 02:10 4 - 6  
Minnesota - Pittsburgh 08.04 02:10 5 - 4  
Minnesota - Pittsburgh (20:10) 08.04 20:10 7 - 3  
NY Yankees - Philadelphia 08.04 01:05 6 - 3  
San Diego - LA Dodgers 08.04 03:10 5 - 4  
Seattle - Oakland 08.04 03:10 1 - 11  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 08.04 12:35 5 - 6  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Rands - Neil Smith 08.04 09:00 2 - 0  
K. Rands - W. Willgress 08.04 14:30 2 - 1  
Neil Smith - K. Rands 08.04 12:00 0 - 2  
Neil Smith - W. Willgress 08.04 10:00 2 - 1  
W. Willgress - K. Rands 08.04 11:00 2 - 0  
W. Willgress - Neil Smith 08.04 13:00 0 - 2  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - K. Kay 08.04 14:40 5 - 2  
Andy Jenkins - Sco. Mitchell 08.04 12:20 5 - 0  
B. Koltsov - Andy Jenkins 08.04 13:10 4 - 5  
B. Koltsov - S. Marsh 08.04 17:10 2 - 5  
B. Koltsov - Sco. Mitchell 08.04 16:20 5 - 0  
K. Kay - B. Koltsov 08.04 17:35 5 - 4  
K. Kay - M. Webster 08.04 15:30 5 - 3  
K. Kay - Sco. Mitchell 08.04 13:35 5 - 2  
M. Webster - Andy Jenkins 08.04 11:30 4 - 5  
M. Webster - B. Koltsov 08.04 14:00 5 - 2  
S. Marsh - Andy Jenkins 08.04 15:55 0 - 5  
S. Marsh - K. Kay 08.04 16:45 5 - 4  
S. Marsh - M. Webster 08.04 12:45 3 - 5  
Sco. Mitchell - M. Webster 08.04 11:55 3 - 5  
Sco. Mitchell - S. Marsh 08.04 15:05 4 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Uhta (2.m.) 08.04 18:30 8 - 3  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.04 17:50 6 - 6  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.04 13:50 4 - 2  
Krasznyije Krilja - Sztalker (3x10 perc) 08.04 12:50 5 - 5  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.04 15:50 4 - 2  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.04 14:50 4 - 7  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.04 16:50 1 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 08.04 18:00 0 - 2  
Mladá Boleslav - Karlovy Vary 08.04 17:00 5 - 7  
Olomouc - Mountfield HK 08.04 17:00 2 - 5  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl 08.04 18:00 6 - 0  
Trinec - Zubr Prerov 08.04 17:00 7 - 2  
Zlín - Vitkovice 08.04 17:30 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Dallas 08.04 00:30 5 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Chicago (2.m.) 08.04 04:30 6 - 3  
Nashville - Arizona (2.m.) 08.04 20:30 4 - 2  
NY Islanders - Florida (2.m.) 08.04 18:00 4 - 2  
Pittsburgh - Montreal (2.m.) 08.04 02:00 3 - 1  
Toronto - Columbus (2.m.) 08.04 22:00 3 - 0  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.04 09:30 5 - 4  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.04 08:20 3 - 7  
Hammers - Six Trolls (3x10 perc) 08.04 20:55 0 - 5  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.04 21:55 2 - 2  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.04 06:00 4 - 5  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.04 07:10 3 - 3  
Moszkva Eshelon - Hammers (3x10 perc) 08.04 00:05 3 - 2  
Moszkva Eshelon - Hammers (3x10 perc) 08.04 19:50 2 - 0  
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 08.04 23:05 1 - 5  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.04 11:50 4 - 3  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.04 10:40 6 - 4  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 08.04 18:50 4 - 3  
Kerékpár (La Route D'Occitanie,4.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vlasov - T. Pinot 08.04 11:30 0 - 1  
A. Vuillermoz - V. Madouas 08.04 11:30 1 - 0  
B. Cosnefroy - L. Calmejane 08.04 11:30 1 - 0  
E. Bernal - P. Sivakov 08.04 11:30 1 - 0  
F. Masnada - G. Carboni 08.04 11:30 0 - 1  
L.L. Sanchez Gil - O. Fraile Matarranz 08.04 11:30 0 - 1  
La Route D'Occitanie 2020, 4. szakasz 08.04 11:30    
S. Colbrelli - C. Venturini 08.04 11:30 0 - 1  
Kerékpár (La Route D´Occitanie)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Route D´Occitanie 2020 08.04 17:00    
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Beijing Ducks 08.04 14:00 104 - 104, h.u. 111 - 109  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Phoenix 08.04 22:00 115 - 117  
Milwaukee - Brooklyn 08.04 19:30 116 - 119  
New Orleans - Memphis 08.04 00:30 109 - 99  
Philadelphia - San Antonio 08.04 02:00 132 - 130  
Sacramento - Dallas 08.04 20:30 95 - 95, h.u. 110 - 114  
Utah - LA Lakers 08.04 03:00 108 - 116  
Kosárlabda (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitech Bangkok City - Ban Bueng Devil Rays 08.04 13:00 84 - 70  
T-Rex - Mahidol 08.04 11:00 91 - 89  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
US Monastir - ES Rades (1.m.) 08.04 21:00 89 - 69  
Krikett (Egynapos válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 08.04 15:00 0 - 1  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Helsinki - Empire CC 08.04 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Fulham 08.04 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Perth Glory 08.04 11:30 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil Alagoano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - ASA 08.04 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Maranhense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude MA - Sampaio Correa MA 08.04 20:30 1 - 5  
Labdarúgás (Brazil Paraense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castanhal - Independiente PA 08.04 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaajakoski - JJK Jyväskylä 08.04 17:30 3 - 2  
VIFK - JBK Pietarsaari 08.04 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Aqaba - FC Maan 08.04 19:30 2 - 3  
Shabab Al-Ordon - Al-Faisaly (JOR) 08.04 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Suning - Dalian Pro 08.04 14:00 2 - 1  
Shenzhen FC - Guangzhou Evergrande 08.04 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - UNAM Pumas 08.04 02:00 1 - 2  
Leon - Monterrey 08.04 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Sogndal 08.04 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Empoli 08.04 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájci bajnokság 2019/20 08.04 07:00    
Svájci bajnokság 2019/20 08.04 07:00    
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Torn 08.04 19:00 2 - 2  
Rosengard - Landskrona 08.04 19:00 1 - 1  
Stenungsunds - Trollhättan 08.04 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Khaleej Saihat 08.04 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Ittihad (KSA) 08.04 18:15 2 - 1  
Al-Ahli (KSA) - Al-Hazem 08.04 20:15 4 - 2  
Al-Faisaly (KSA) - Al-Taawoun 08.04 19:45 2 - 1  
Al-Fateh - Al-Fayha 08.04 18:00 2 - 0  
Al-Raed - Damac 08.04 18:25 3 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland 2 - Tacoma Defiance 08.04 03:00 0 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Shelbourne 08.04 18:45 0 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatran Pallo-Veikot - Joensuun Maila 08.04 17:00 0 - 2  
Kiteen Pallo-90 - Kouvolan Pallonlyojat 08.04 17:00 2 - 0  
Vimpelin Veto - Hyvinkaan Tahko 08.04 17:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen Maila-Jussit - Jyvaskylan Kirittaret 08.04 17:00 0 - 2  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut-Pro - Plamya-Pro 08.04 09:05 1 - 3  
Lions-Pro - Alliance-Pro 08.04 14:20 1 - 3  
Payp-Pro - Empire-Pro 08.04 12:35 3 - 1  
Titans-Pro - Enerdzhi-Pro 08.04 10:50 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural University - Ural Air Force 08.04 09:00 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural City - Ural Eurasia 08.04 13:00 0 - 3  
Ural Red Fox - Ural Stars 08.04 11:00 3 - 1  
Sakk (Legends of Chess,rapid4játszma)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - I. Nepomniachtchi 08.04 18:50 2 - 0  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - A. Ursenbacher 08.04 20:00    
Mark Allen - J.R. Clarke 08.04 11:00 8 - 10  
S. Maguire - Mar. Gould 08.04 15:30    
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - M. Zukas 08.04 11:15 2 - 0  
B. Lock - O. Moraing 08.04 12:25 2 - 0  
J. Lenz - Q. Folliot 08.04 15:10 2 - 0  
L. Wessels - Oleg Khotkov 08.04 14:40 2 - 0  
M. Zverev - A. Olivetti 08.04 13:15 2 - 0  
R. Haase - R. Strombachs 08.04 16:40 2 - 0  
S. Ofner - L. Gerch 08.04 15:10 0 - 2  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - C. Klasen 08.04 16:05 2 - 1  
A. Rushiti - G. Duca 08.04 13:45 2 - 0  
M. Melnikova - A.A. Rosca 08.04 09:30 0 - 2  
M. Zanevska - A. Vangelova 08.04 15:45 2 - 0  
M.B. Bulgaru - L. Ponomar 08.04 13:55 0 - 2  
O.G. Simion - E. Vanlangendonck 08.04 14:55 2 - 0  
Q. Lemoine - A. Klasen 08.04 12:30 2 - 1  
R. Hogenkamp - O. Gavrila 08.04 09:30 2 - 0  
R. Kölzer - K. Kanev 08.04 09:30 2 - 0  
S. Lamens - E.T. Cadar 08.04 11:00 2 - 0  
T. Morderger - S. Intert 08.04 09:30 2 - 0  
Y. Morderger - K. Hering 08.04 11:20 0 - 2  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cerretani - G. Goldhoff 08.04 17:15 0 - 2  
J.A. Ore - G. Goldhoff 08.04 14:00 0 - 2  
J.A. Ore - J. Cerretani 08.04 15:40 2 - 0  
P. Gregg - T. Mercier 08.04 17:05 2 - 1  
P. Gregg - Tim. Dixon 08.04 14:00 2 - 0  
T. Mercier - Tim. Dixon 08.04 15:45 2 - 0  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - P.M. Tig 08.04 22:05 2 - 0  
A. Sasnovich - E. Mertens 08.04 16:00 2 - 0  
C. Giorgi - R. Peterson 08.04 20:10 2 - 0  
K. Flipkens - L. Samsonova 08.04 17:40 0 - 2  
K. Juvan - M. Vondrousova 08.04 16:00 2 - 1  
Kri. Pliskova - M. Sakkari 08.04 00:30 2 - 0  
N. Podoroska - F. Ferro 08.04 18:45 0 - 2  
P. Martic - A. van Uytvanck 08.04 18:45 2 - 0  
T. Zidansek - O. Dodin 08.04 16:00 1 - 2  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilardo F / Spiteri D - Siegemund L / Wickmayer Y 08.04 20:05 0 - 2  
Dinu C / Mitu C-A - Gatto-Monticone G / Paolini J 08.04 19:35 0 - 2  
Gracheva V / Komardina A - Cocciaretto E / Trevisan M 08.04 20:55 0 - 2  
Schoofs B / van Der Hoek - Begu I-C / Ruse E 08.04 21:05 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Karimov - Josh. Ortlip 08.04 22:35 0 - 2  
E. Gerasimov - D. Popko 08.04 15:00 2 - 0  
E. Karlovskiy - G. Lomakin 08.04 16:10 1 - 2  
G. Lomakin - Ale. Gomez 08.04 22:00 1 - 2  
R. Sarmiento - B. Bobrov 08.04 19:05 2 - 1  
S. Kirchheimer - J. Arconada 08.04 17:40 1 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sherif - Failla, Jessica 08.04 23:00 0 - 2  
M. Zacarias - J. Sherif 08.04 21:45 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - Valkusz M. 08.04 09:00 0 - 2  
A. Escoffier - P. Cachin 08.04 10:25 2 - 0  
G. Sakharov - Stu. Parker 08.04 09:00 0 - 2  
L. Lokoli - J.P. Paz 08.04 12:10 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Monnet - S. Njiric 08.04 12:30 2 - 0  
Car. Romeo - T. Sugnaux 08.04 13:50 2 - 0  
K. Zavatska - J. Cabaj Awad 08.04 10:25 1 - 2  
L. Jeanjean - L. Tholey 08.04 15:15 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - G. Isahakyan 08.04 10:10 2 - 0  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 08.04 14:10 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 08.04 12:10 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Papyan 08.04 08:50 2 - 0  
L. Babajanyan - M. Papyan 08.04 07:10 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.04 13:30 2 - 0  
Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan 08.04 10:50 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 08.04 11:30 1 - 2  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.04 09:30 2 - 0  

 

2020.08.03.
Asztalitenisz (Challenger Series, 32. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Salifou - F. Jezo 08.03 11:10 3 - 0  
A-K. Salifou - J. Kosowski 08.03 13:50 2 - 3  
A-K. Salifou - R. Lorentz 08.03 08:30 3 - 1  
A-K. Salifou - V. Ishiy 08.03 19:20 3 - 1  
A-K. Salifou - V. Picard 08.03 20:40 2 - 3  
F. Jezo - A. Valuch 08.03 09:10 0 - 3  
F. Jezo - J. Kosowski 08.03 17:20 0 - 3  
F. Jezo - R. Lorentz 08.03 14:30 1 - 3  
F. Jezo - V. Ishiy 08.03 22:00 0 - 3  
J. Kosowski - A. Valuch 08.03 11:50 2 - 3  
J. Kosowski - M. Bankosz 08.03 09:50 2 - 3  
J. Kosowski - R. Lorentz 08.03 20:00 2 - 3  
M. Bankosz - A. Valuch 08.03 21:20 3 - 2  
M. Bankosz - R. Lorentz 08.03 18:00 0 - 3  
V. Ishiy - A. Valuch 08.03 16:40 3 - 0  
V. Ishiy - M. Bankosz 08.03 12:30 3 - 2  
V. Ishiy - V. Picard 08.03 10:30 3 - 1  
V. Picard - A. Valuch 08.03 18:40 3 - 2  
V. Picard - M. Bankosz 08.03 16:00 3 - 0  
V. Picard - R. Lorentz 08.03 13:10 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alekseev - N. Artamonov 08.03 17:00 2 - 3  
A. Alekseev - P. Suraev-Korolev 08.03 15:30 2 - 3  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 08.03 08:15 3 - 0  
A. Gribkov - I. Moshkov 08.03 19:15 0 - 3  
A. Ilin - D. Balakin 08.03 19:00 3 - 1  
A. Innazarov - Demic Ying 08.03 12:15 0 - 3  
A. Klavdenkov - Dmi. Kolesnikov 08.03 01:45 3 - 0  
A. Klavdenkov - I. Afanasyev 08.03 23:15 3 - 0  
A. Klavdenkov - Y. Merkushin 08.03 02:45 3 - 0  
A. Kolmin - S. Muslikov 08.03 08:00 2 - 3  
A. Kolmin - V. Kozlovcev 08.03 10:00 3 - 2  
A. Kudryavtsev - A. Klavdenkov 08.03 00:45 3 - 2  
A. Lobanov - E. Glazun 08.03 11:45 0 - 3  
A. Lobanov - N. Zhurba 08.03 13:15 3 - 0  
A. Pravednov - S. Ogay 08.03 02:00 3 - 2  
A. Sadkov - V. Sinkovskiy 08.03 07:15 3 - 0  
A. Shirshov - A. Innazarov 08.03 13:15 3 - 2  
A. Shirshov - M. Cheklin 08.03 11:45 3 - 0  
A. Voronov - M. Efimov 08.03 18:45 1 - 3  
A. Voronov - Ser. Medvedev 08.03 20:45 0 - 3  
A. Yakovlev - A. Alekseev 08.03 14:30 3 - 2  
A. Yakovlev - P. Suraev-Korolev 08.03 16:30 2 - 3  
Ale. Petrov - A. Pravednov 08.03 00:00 2 - 3  
D. Balakin - V. Kasatkin 08.03 20:00 3 - 0  
D. Lavrinenko - D. Molodtsov 08.03 00:45 3 - 0  
D. Lavrinenko - K. Churin 08.03 03:15 3 - 1  
D. Lavrinenko - V. Nemashkalo 08.03 22:45 0 - 3  
D. Molodtsov - K. Churin 08.03 01:45 3 - 2  
D. Molodtsov - N. Tarasenkov 08.03 02:45 3 - 1  
D. Popov - A. Sadkov 08.03 08:45 3 - 2  
D. Popov - A. Sadkov 08.03 10:15 3 - 0  
D. Popov - O. Belugin 08.03 06:45 3 - 1  
D. Sebekin - Ilya Novikov 08.03 11:00 3 - 2  
D.E. Basmanov - D. Sebekin 08.03 12:30 0 - 3  
D.E. Basmanov - I. Migalov 08.03 10:30 0 - 3  
Demic Ying - A. Shirshov 08.03 10:45 2 - 3  
Demic Ying - M. Cheklin 08.03 12:45 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Marshalov 08.03 00:15 0 - 3  
E. Glazun - N. Zhurba 08.03 11:15 0 - 3  
I. Abelmasov - P. Semeshin 08.03 15:15 3 - 0  
I. Migalov - D. Sebekin 08.03 11:30 0 - 3  
I. Migalov - Ilya Novikov 08.03 13:00 3 - 2  
I. Minchenkov - A. Lobanov 08.03 10:45 3 - 0  
I. Minchenkov - E. Glazun 08.03 12:45 0 - 3  
I. Moshkov - S. Nikulin 08.03 20:15 1 - 3  
I. Sergeevich - S. Lanovenko 08.03 16:15 3 - 2  
Ilya Novikov - D.E. Basmanov 08.03 12:00 3 - 1  
K. Churin - S. Myagkov 08.03 00:15 1 - 3  
K. Simonov - I. Sergeevich 08.03 15:15 0 - 3  
M. Cheklin - A. Innazarov 08.03 11:15 3 - 2  
M. Efimov - P. Tarutin 08.03 21:15 2 - 3  
M. Efimov - Ser. Medvedev 08.03 19:45 1 - 3  
N. Artamonov - A. Yakovlev 08.03 16:00 2 - 3  
N. Tarasenkov - S. Myagkov 08.03 01:15 1 - 3  
N. Zhurba - Ale. Petrov 08.03 01:30 3 - 0  
N. Zhurba - I. Minchenkov 08.03 12:15 0 - 3  
N. Zhurba - T. Yusipov 08.03 02:30 3 - 1  
N. Zhurba - T. Yusipov 08.03 23:30 3 - 2  
O. Belugin - A. Sadkov 08.03 07:45 1 - 3  
O. Belugin - V. Sinkovskiy 08.03 09:15 0 - 3  
O. Nikiforov - S. Moklozyan 08.03 06:45 3 - 0  
O. Nikiforov - V. Tsvetkov 08.03 08:45 3 - 2  
O. Pronin - D. Molodtsov 08.03 23:15 0 - 3  
O. Shagarov - T. Turabekov 08.03 23:00 1 - 3  
P. Semeshin - V. Nemashkalo 08.03 16:15 3 - 0  
P. Suraev-Korolev - A. Alekseev 08.03 17:30 3 - 1  
P. Suraev-Korolev - N. Artamonov 08.03 15:00 1 - 3  
P. Tarutin - A. Voronov 08.03 20:15 1 - 3  
P. Vshivkov - A. Kolmin 08.03 07:00 0 - 3  
S. Lanovenko - I. Sergeevich 08.03 18:15 2 - 3  
S. Lanovenko - K. Simonov 08.03 16:45 3 - 0  
S. Lanovenko - S. Muslikov 08.03 14:45 3 - 0  
S. Moklozyan - A. Arutiunyan 08.03 09:15 1 - 3  
S. Moklozyan - V. Tsvetkov 08.03 07:45 3 - 0  
S. Muslikov - I. Sergeevich 08.03 17:15 3 - 2  
S. Muslikov - K. Simonov 08.03 15:45 3 - 0  
S. Muslikov - K. Simonov 08.03 17:45 3 - 2  
S. Muslikov - P. Vshivkov 08.03 08:30 3 - 0  
S. Muslikov - V. Kozlovcev 08.03 06:30 0 - 3  
S. Myagkov - D. Lavrinenko 08.03 02:15 3 - 1  
S. Nikulin - A. Gribkov 08.03 20:45 3 - 0  
S. Nikulin - S. Vakar 08.03 18:45 3 - 0  
S. Ogay - Ale. Petrov 08.03 03:00 3 - 0  
S. Ogay - N. Zhurba 08.03 00:30 3 - 1  
S. Ogay - N. Zhurba 08.03 22:30 1 - 3  
S. Vakar - A. Gribkov 08.03 19:45 3 - 2  
S. Vakar - I. Moshkov 08.03 21:15 3 - 2  
Ser. Medvedev - P. Tarutin 08.03 19:15 3 - 0  
T. Yusipov - A. Pravednov 08.03 01:00 3 - 2  
V. Antonov - I. Abelmasov 08.03 15:45 3 - 2  
V. Antonov - P. Semeshin 08.03 17:15 0 - 3  
V. Beliakov - A. Ilin 08.03 19:30 0 - 3  
V. Beliakov - D. Balakin 08.03 21:00 2 - 3  
V. Kasatkin - A. Ilin 08.03 20:30 2 - 3  
V. Kasatkin - V. Beliakov 08.03 18:30 1 - 3  
V. Kozlovcev - A. Kolmin 08.03 09:00 2 - 3  
V. Kozlovcev - P. Vshivkov 08.03 07:30 3 - 2  
V. Marshalov - A. Kudryavtsev 08.03 02:15 3 - 2  
V. Marshalov - Y. Merkushin 08.03 04:15 2 - 3  
V. Nemashkalo - I. Abelmasov 08.03 16:45 1 - 3  
V. Nemashkalo - K. Churin 08.03 23:45 0 - 3  
V. Nemashkalo - V. Antonov 08.03 14:45 0 - 3  
V. Sinkovskiy - D. Popov 08.03 08:15 2 - 3  
V. Sinkovskiy - O. Belugin 08.03 09:45 2 - 3  
V. Tsvetkov - A. Arutiunyan 08.03 07:15 1 - 3  
Y. Merkushin - V. Marshalov 08.03 01:15 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonyan - Y. Akimov 08.03 20:00 3 - 0  
A. Holomoz - A. Hrytsai 08.03 17:25 1 - 3  
A. Holomoz - Y. Sokoltsov 08.03 22:25 1 - 3  
A. Kolbasenko - Ana. Nazarov 08.03 16:45 3 - 1  
A. Kolbasenko - D. Lazuryk 08.03 15:45 3 - 0  
A. Kolbasenko - D. Shukin 08.03 18:15 3 - 0  
A. Kolbasenko - S. Stepankov 08.03 19:15 3 - 0  
A. Likhitsky - A. Sulim 08.03 17:35 1 - 3  
A. Likhitsky - R. Solomko 08.03 14:35 3 - 1  
A. Likhitsky - Rom. Makarenko 08.03 19:05 3 - 0  
A. Likhitsky - Tym. Turchenko 08.03 16:05 2 - 3  
A. Likhitsky - V. Bilous 08.03 20:35 3 - 2  
A. Lukatsky - A. Levshin 08.03 09:30 2 - 3  
A. Lukatsky - V. Voronenkov 08.03 07:30 3 - 2  
A. Paniotov - B. Kostuk 08.03 13:05 3 - 1  
A. Paniotov - M. Balakiriev 08.03 10:05 3 - 1  
A. Paniotov - R. Hnoievoi 08.03 08:35 0 - 3  
A. Peretiatko - Kir. Ivchenko 08.03 14:25 1 - 3  
A. Peretiatko - R. Rybalka 08.03 08:55 0 - 3  
A. Peretiatko - Vla. Litvinov 08.03 11:25 1 - 3  
A. Sulim - R. Solomko 08.03 16:35 1 - 3  
A. Sulim - Tym. Turchenko 08.03 21:35 2 - 3  
A. Tkachenko - A. Antonyan 08.03 16:00 2 - 3  
A. Tkachenko - O. Kasian 08.03 20:30 0 - 3  
A. Tkachenko - Pav. Volkov 08.03 17:30 3 - 2  
A. Tkachenko - Y. Akimov 08.03 14:30 3 - 0  
A. Tkachenko - Y. Kokunin 08.03 19:00 2 - 3  
Ana. Nazarov - D. Lazuryk 08.03 18:45 0 - 3  
B. Kostuk - M. Balakiriev 08.03 12:05 3 - 0  
B. Kostuk - M. Marchuk 08.03 11:05 3 - 1  
B. Kostuk - R. Hnoievoi 08.03 07:35 0 - 3  
D. Kolodiy - E. Kovpak 08.03 12:15 3 - 2  
D. Kolodiy - M. Mrykh 08.03 11:15 3 - 2  
D. Kolodiy - Y. Muliukin 08.03 09:45 2 - 3  
D. Kolodiy - Y. Tkachenko 08.03 07:45 1 - 3  
D. Shukin - Ana. Nazarov 08.03 15:15 3 - 2  
D. Shukin - D. Lazuryk 08.03 17:15 1 - 3  
E. Kovpak - M. Mrykh 08.03 09:15 3 - 0  
E. Kovpak - Y. Tkachenko 08.03 14:15 1 - 3  
Evg. Ivanov - A. Holomoz 08.03 18:25 3 - 1  
Evg. Ivanov - A. Hrytsai 08.03 15:25 2 - 3  
Evg. Ivanov - S. Pitsyk 08.03 21:25 0 - 3  
Evg. Ivanov - V. Kobets 08.03 19:55 2 - 3  
Evg. Ivanov - Y. Sokoltsov 08.03 16:55 3 - 2  
I. Gatsenko - J. Khomutovsky 08.03 09:20 1 - 3  
I. Gatsenko - O. Hryshyn 08.03 13:50 3 - 2  
I. Gatsenko - O. Stroilov 08.03 12:20 3 - 1  
I. Gatsenko - V. Myrzak 08.03 07:50 3 - 2  
I. Gatsenko - V. Obukhov 08.03 10:50 0 - 3  
I. Kozachuk - A. Lukatsky 08.03 08:30 0 - 3  
I. Kozachuk - V. Voronenkov 08.03 10:00 2 - 3  
I. Oranskiy - A. Peretiatko 08.03 10:25 3 - 1  
I. Oranskiy - Kir. Ivchenko 08.03 11:55 2 - 3  
I. Oranskiy - R. Rybalka 08.03 12:55 3 - 0  
I. Oranskiy - Vla. Litvinov 08.03 08:25 3 - 1  
J. Khomutovsky - V. Myrzak 08.03 13:20 0 - 3  
K. Moroz - M. Halynskyi 08.03 23:50 1 - 3  
K. Moroz - M. Teteruk 08.03 22:50 3 - 0  
M. Balakiriev - M. Marchuk 08.03 09:05 3 - 1  
M. Balakiriev - R. Hnoievoi 08.03 14:05 3 - 2  
M. Halynskyi - M. Teteruk 08.03 21:20 3 - 0  
M. Teteruk - Oleks. Kovalchuk 08.03 18:20 0 - 3  
O. Hryshyn - J. Khomutovsky 08.03 08:20 3 - 0  
O. Hryshyn - O. Stroilov 08.03 10:20 3 - 1  
O. Hryshyn - V. Myrzak 08.03 11:50 1 - 3  
O. Hryshyn - V. Obukhov 08.03 12:50 1 - 3  
O. Kasian - A. Antonyan 08.03 15:00 1 - 3  
O. Kasian - Pav. Volkov 08.03 19:30 3 - 0  
O. Kasian - Y. Akimov 08.03 18:30 3 - 0  
O. Kasian - Y. Kokunin 08.03 17:00 0 - 3  
O. Stroilov - J. Khomutovsky 08.03 11:20 2 - 3  
O. Stroilov - V. Myrzak 08.03 14:20 1 - 3  
O. Stroilov - V. Obukhov 08.03 08:50 2 - 3  
Oleks. Kovalchuk - K. Moroz 08.03 21:50 2 - 3  
Oleks. Kovalchuk - M. Halynskyi 08.03 22:20 1 - 3  
P. Khakhamidi - D. Kolodiy 08.03 13:15 0 - 3  
P. Khakhamidi - E. Kovpak 08.03 10:15 1 - 3  
P. Khakhamidi - M. Mrykh 08.03 07:15 3 - 0  
P. Khakhamidi - Y. Muliukin 08.03 11:45 1 - 3  
P. Khakhamidi - Y. Tkachenko 08.03 08:45 1 - 3  
P. Zarovnyi - A. Avgustov 08.03 11:10 1 - 3  
P. Zarovnyi - R. Shtukovanyi 08.03 07:40 0 - 3  
P. Zarovnyi - Y. Riadynskyi 08.03 09:40 2 - 3  
P. Zarovnyi - Y. Yakymchuk 08.03 12:10 3 - 2  
Pav. Volkov - A. Antonyan 08.03 21:30 3 - 1  
Pav. Volkov - Y. Akimov 08.03 16:30 2 - 3  
R. Hnoievoi - M. Marchuk 08.03 12:35 2 - 3  
R. Rybalka - Kir. Ivchenko 08.03 09:55 3 - 2  
R. Rybalka - Vla. Litvinov 08.03 14:55 3 - 0  
R. Shtukovanyi - A. Avgustov 08.03 12:40 3 - 1  
Rom. Makarenko - A. Sulim 08.03 15:35 3 - 1  
Rom. Makarenko - R. Solomko 08.03 21:05 3 - 0  
Rom. Makarenko - Tym. Turchenko 08.03 18:05 3 - 0  
S. Pitsyk - A. Holomoz 08.03 20:25 3 - 0  
S. Pitsyk - A. Hrytsai 08.03 19:25 2 - 3  
S. Pitsyk - V. Kobets 08.03 17:55 3 - 0  
S. Pitsyk - Y. Sokoltsov 08.03 15:55 3 - 0  
S. Stepankov - Ana. Nazarov 08.03 17:45 3 - 0  
S. Stepankov - D. Lazuryk 08.03 14:45 3 - 2  
S. Stepankov - D. Shukin 08.03 16:15 0 - 3  
T. Yemelianov - A. Peretiatko 08.03 12:25 1 - 3  
T. Yemelianov - I. Oranskiy 08.03 13:55 3 - 2  
T. Yemelianov - Kir. Ivchenko 08.03 07:55 0 - 3  
T. Yemelianov - R. Rybalka 08.03 10:55 3 - 0  
T. Yemelianov - Vla. Litvinov 08.03 09:25 2 - 3  
Tym. Turchenko - R. Solomko 08.03 20:05 3 - 1  
V. Bilous - A. Sulim 08.03 19:35 0 - 3  
V. Bilous - R. Solomko 08.03 18:35 2 - 3  
V. Bilous - Rom. Makarenko 08.03 17:05 3 - 2  
V. Bilous - Tym. Turchenko 08.03 15:05 3 - 2  
V. Bochkovskiy - A. Levshin 08.03 08:00 3 - 2  
V. Bochkovskiy - A. Lukatsky 08.03 10:30 3 - 1  
V. Bochkovskiy - I. Kozachuk 08.03 11:30 3 - 1  
V. Bochkovskiy - V. Voronenkov 08.03 09:00 3 - 0  
V. Kobets - A. Holomoz 08.03 16:25 0 - 3  
V. Kobets - A. Hrytsai 08.03 21:55 3 - 2  
V. Kobets - Y. Sokoltsov 08.03 18:55 1 - 3  
V. Mateush - A. Avgustov 08.03 07:10 3 - 2  
V. Mateush - R. Shtukovanyi 08.03 08:40 1 - 3  
V. Mateush - Y. Riadynskyi 08.03 11:40 3 - 2  
V. Mateush - Y. Yakymchuk 08.03 10:10 2 - 3  
V. Obukhov - J. Khomutovsky 08.03 14:50 2 - 3  
V. Obukhov - V. Myrzak 08.03 09:50 1 - 3  
V. Voronenkov - A. Levshin 08.03 11:00 0 - 3  
Vla. Litvinov - Kir. Ivchenko 08.03 13:25 1 - 3  
Y. Kokunin - A. Antonyan 08.03 18:00 2 - 3  
Y. Kokunin - Pav. Volkov 08.03 15:30 3 - 1  
Y. Kokunin - Y. Akimov 08.03 21:00 0 - 3  
Y. Muliukin - E. Kovpak 08.03 08:15 3 - 2  
Y. Muliukin - M. Mrykh 08.03 13:45 1 - 3  
Y. Muliukin - Y. Tkachenko 08.03 10:45 3 - 1  
Y. Riadynskyi - A. Avgustov 08.03 13:40 3 - 2  
Y. Riadynskyi - R. Shtukovanyi 08.03 10:40 3 - 2  
Y. Riadynskyi - Y. Yakymchuk 08.03 08:10 3 - 2  
Y. Sokoltsov - A. Hrytsai 08.03 20:55 3 - 0  
Y. Tkachenko - M. Mrykh 08.03 12:45 3 - 0  
Y. Yakymchuk - A. Avgustov 08.03 09:10 1 - 3  
Y. Yakymchuk - R. Shtukovanyi 08.03 14:10 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - A. Novosad 08.03 15:10 3 - 1  
A. Mydvetskaya - Y. Mikhailik 08.03 17:10 3 - 0  
A. Novosad - Y. Mikhailik 08.03 18:40 2 - 3  
O. Tsiupko - A. Mydvetskaya 08.03 16:10 3 - 2  
O. Tsiupko - A. Novosad 08.03 17:40 0 - 3  
O. Tsiupko - Y. Mikhailik 08.03 14:40 3 - 0  
S. Yureneva - A. Mydvetskaya 08.03 18:10 1 - 3  
S. Yureneva - A. Novosad 08.03 16:40 0 - 3  
S. Yureneva - O. Tsiupko 08.03 19:10 1 - 3  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 08.03 15:40 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brezitskiy - O. Tytyunnik 08.03 21:30 3 - 1  
A. Gordiy - N. Mosiuk 08.03 09:00 2 - 3  
A. Gordiy - Naz. Kovalchuk 08.03 11:20 3 - 1  
A. Gordiy - R. Zholubak 08.03 10:10 2 - 3  
A. Gordiy - V. Plishilo 08.03 12:30 3 - 2  
A. Khvysiuk - M. Treschetka 08.03 23:15 3 - 2  
A. Kotik - V. Didukh 08.03 08:20 3 - 1  
A. Kotik - V. Nechyporuk 08.03 10:40 0 - 3  
A. Myrza - S. Illiushchenko 08.03 11:05 1 - 3  
A. Myrza - S. Melkumyan 08.03 08:45 1 - 3  
A. Myrza - V. Tuchkevych 08.03 12:15 1 - 3  
A. Myrza - Y. Holoborodko 08.03 09:55 3 - 0  
A. Nesterenko - A. Sydorenko 08.03 11:10 3 - 2  
A. Nesterenko - D. Belanchik 08.03 10:00 2 - 3  
A. Nesterenko - S. Panchenko 08.03 08:50 1 - 3  
A. Nesterenko - V. Paukov 08.03 12:20 1 - 3  
A. Shipilov - A. Tsykhotskiy 08.03 16:30 3 - 2  
A. Shipilov - M. Levytskyi 08.03 18:50 3 - 0  
A. Shipilov - O. Kostiuk 08.03 20:00 2 - 3  
A. Shipilov - S. Hilitukha 08.03 17:40 3 - 1  
A. Sydorenko - D. Belanchik 08.03 08:15 1 - 3  
A. Sydorenko - S. Panchenko 08.03 10:35 1 - 3  
Ale. Gorbanenko - Evg. Kibka 08.03 09:40 3 - 2  
Ale. Gorbanenko - O. Oleskevych 08.03 13:10 3 - 1  
Ale. Gorbanenko - S. Baranovskiy 08.03 07:55 3 - 0  
Ale. Gorbanenko - S. Tsybulin 08.03 11:25 3 - 1  
Ale. Gorbanenko - V. Yunchyk 08.03 14:55 3 - 0  
D. Belanchik - S. Panchenko 08.03 12:55 3 - 2  
D. Halai - I. Semeniuk 08.03 18:40 3 - 2  
D. Halai - Vad. Sidorenko 08.03 14:35 3 - 1  
D. Kebalo - A. Vakulin 08.03 13:15 0 - 3  
D. Simonchuk - A. Vakulin 08.03 14:25 1 - 3  
D. Simonchuk - S. Skachenko 08.03 08:00 3 - 1  
Den. Vakulenko - D. Alekseenko 08.03 16:10 3 - 0  
Den. Vakulenko - E. Rubtsov 08.03 16:45 2 - 3  
Den. Vakulenko - M. Laevsky 08.03 17:20 3 - 1  
Den. Vakulenko - Mih. Popov 08.03 17:55 3 - 0  
E. Rubtsov - D. Alekseenko 08.03 18:00 2 - 3  
Evg. Kibka - S. Baranovskiy 08.03 14:20 3 - 1  
I. Fashchevskiy - V. Volokhov 08.03 23:35 3 - 0  
I. Semeniuk - Vad. Sidorenko 08.03 19:50 2 - 3  
I. Udod - I. Semeniuk 08.03 15:10 3 - 0  
I. Udod - Vad. Sidorenko 08.03 17:30 3 - 1  
M. Laevsky - D. Alekseenko 08.03 16:50 3 - 0  
M. Laevsky - E. Rubtsov 08.03 15:40 3 - 1  
M. Levytskyi - A. Tsykhotskiy 08.03 18:15 1 - 3  
M. Levytskyi - S. Hilitukha 08.03 15:55 1 - 3  
M. Ulianchych - D. Halai 08.03 19:15 3 - 2  
M. Ulianchych - I. Udod 08.03 18:05 1 - 3  
M. Ulianchych - Vad. Sidorenko 08.03 15:45 0 - 3  
Mih. Popov - D. Alekseenko 08.03 15:35 1 - 3  
Mih. Popov - E. Rubtsov 08.03 17:25 1 - 3  
Mih. Popov - M. Laevsky 08.03 16:15 0 - 3  
N. Gritsienko - A. Kotik 08.03 09:30 3 - 0  
N. Gritsienko - V. Didukh 08.03 11:50 3 - 1  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 08.03 07:45 3 - 2  
Naz. Kovalchuk - N. Mosiuk 08.03 10:45 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - R. Zholubak 08.03 08:25 3 - 1  
O. Kostiuk - A. Tsykhotskiy 08.03 15:20 3 - 2  
O. Kostiuk - M. Levytskyi 08.03 17:05 3 - 0  
O. Kostiuk - S. Hilitukha 08.03 19:25 3 - 2  
O. Oleskevych - Evg. Kibka 08.03 12:00 1 - 3  
O. Oleskevych - S. Baranovskiy 08.03 15:30 0 - 3  
O. Oleskevych - S. Tsybulin 08.03 09:05 0 - 3  
P. Chyzh - D. Lohosha 08.03 23:45 1 - 3  
P. Kolesnik - M. Rubtsov 08.03 23:05 2 - 3  
P. Pugach - A. Brezitskiy 08.03 20:15 3 - 0  
P. Pugach - O. Tytyunnik 08.03 19:40 1 - 3  
P. Pugach - Ph. Poltavetc 08.03 21:25 3 - 0  
P. Pugach - Y. Ivanica 08.03 20:50 3 - 1  
Ph. Poltavetc - A. Brezitskiy 08.03 20:55 2 - 3  
Ph. Poltavetc - O. Tytyunnik 08.03 19:05 1 - 3  
Ph. Poltavetc - Y. Ivanica 08.03 19:45 3 - 0  
R. Zholubak - N. Mosiuk 08.03 13:05 0 - 3  
Rus. Ivanov - A. Vakulin 08.03 06:50 3 - 1  
Rus. Ivanov - D. Kebalo 08.03 08:35 3 - 1  
Rus. Ivanov - D. Simonchuk 08.03 12:05 3 - 0  
Rus. Ivanov - S. Skachenko 08.03 10:20 3 - 0  
Rus. Ivanov - Vit. Vovk 08.03 13:50 0 - 3  
S. Hilitukha - A. Tsykhotskiy 08.03 20:35 3 - 1  
S. Illiushchenko - S. Melkumyan 08.03 10:30 0 - 3  
S. Illiushchenko - Y. Holoborodko 08.03 08:10 3 - 2  
S. Skachenko - A. Vakulin 08.03 09:10 3 - 2  
S. Skachenko - D. Kebalo 08.03 15:00 0 - 3  
S. Tsybulin - Evg. Kibka 08.03 16:05 3 - 2  
S. Tsybulin - S. Baranovskiy 08.03 10:15 0 - 3  
V. Didukh - V. Nechyporuk 08.03 13:00 1 - 3  
V. Paukov - A. Sydorenko 08.03 09:25 3 - 0  
V. Paukov - D. Belanchik 08.03 11:45 1 - 3  
V. Paukov - S. Panchenko 08.03 07:40 3 - 0  
V. Plishilo - N. Mosiuk 08.03 07:50 2 - 3  
V. Plishilo - Naz. Kovalchuk 08.03 09:35 3 - 1  
V. Plishilo - R. Zholubak 08.03 11:55 3 - 2  
V. Solovey - V. Volokhov 08.03 22:35 1 - 3  
V. Tuchkevych - S. Illiushchenko 08.03 09:20 2 - 3  
V. Tuchkevych - S. Melkumyan 08.03 07:35 3 - 2  
V. Tuchkevych - Y. Holoborodko 08.03 11:40 3 - 1  
V. Verbyany - A. Kotik 08.03 11:15 2 - 3  
V. Verbyany - N. Gritsienko 08.03 12:25 3 - 0  
V. Verbyany - V. Didukh 08.03 10:05 0 - 3  
V. Verbyany - V. Nechyporuk 08.03 08:55 1 - 3  
V. Yunchyk - O. Oleskevych 08.03 10:50 3 - 0  
V. Yunchyk - S. Baranovskiy 08.03 12:35 2 - 3  
V. Yunchyk - S. Tsybulin 08.03 13:45 3 - 2  
Vit. Vovk - A. Vakulin 08.03 11:30 3 - 2  
Vit. Vovk - D. Kebalo 08.03 07:25 2 - 3  
Vit. Vovk - D. Simonchuk 08.03 09:45 1 - 3  
Vit. Vovk - S. Skachenko 08.03 12:40 3 - 0  
Y. Ivanica - A. Brezitskiy 08.03 19:10 2 - 3  
Y. Ivanica - O. Tytyunnik 08.03 20:20 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - N. Khmelevskaia 08.03 11:25 1 - 3  
G. Telnaya - U. Palamarchuk 08.03 10:15 3 - 1  
G. Telnaya - V. Kondratenko 08.03 12:35 0 - 3  
N. Khmelevskaia - U. Palamarchuk 08.03 08:30 3 - 1  
V. Kondratenko - N. Khmelevskaia 08.03 09:40 3 - 1  
V. Kondratenko - U. Palamarchuk 08.03 12:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - D. Derevinskyi 08.03 11:00 0 - 3  
A. Borodachev - Den. Stepanov 08.03 09:30 3 - 0  
A. Borodachev - V. Zaychenko 08.03 10:30 1 - 3  
A. Ermolaev - A. Shapoval 08.03 16:30 3 - 1  
A. Gutnichenko - D. Reznichenko 08.03 09:45 3 - 1  
A. Gutnichenko - N. Plakhteev 08.03 07:45 0 - 3  
A. Gutnichenko - V. Kidalov 08.03 08:15 0 - 3  
A. Reva - Oleg Andreev 08.03 13:45 1 - 3  
A. Reva - S. Kubrak 08.03 17:15 0 - 3  
D. Derevinskyi - A. Borodachev 08.03 08:00 0 - 3  
D. Derevinskyi - V. Zaychenko 08.03 09:00 1 - 3  
D. Kushko - A. Reva 08.03 15:15 3 - 1  
D. Kushko - R. Pavlyuk 08.03 18:45 1 - 3  
D. Ptitsyn - R. Pavlyuk 08.03 16:15 2 - 3  
D. Ptitsyn - S. Kubrak 08.03 19:45 0 - 3  
D. Reznichenko - A. Gutnichenko 08.03 12:45 3 - 2  
D. Reznichenko - N. Plakhteev 08.03 09:15 3 - 0  
D. Reznichenko - V. Kidalov 08.03 08:45 3 - 2  
Den. Stepanov - D. Derevinskyi 08.03 10:00 3 - 2  
Den. Stepanov - V. Zaychenko 08.03 11:30 0 - 3  
G. Morgun - A. Ermolaev 08.03 15:00 3 - 2  
G. Morgun - A. Shapoval 08.03 14:00 2 - 3  
G. Morgun - V. Smetenko 08.03 16:00 1 - 3  
I. Chernetskiy - P. Plyushch 08.03 15:30 1 - 3  
I. Chernetskiy - R. Yushko 08.03 17:30 2 - 3  
I. Chernetskiy - T. Bonishchuk 08.03 14:00 0 - 3  
I. Chernetskiy - Vlad. Surzhik 08.03 19:00 3 - 1  
N. Plakhteev - A. Gutnichenko 08.03 10:45 1 - 3  
N. Plakhteev - D. Reznichenko 08.03 12:15 0 - 3  
N. Plakhteev - V. Kidalov 08.03 13:15 1 - 3  
O. Lytvynenko - I. Chernetskiy 08.03 15:00 3 - 0  
O. Lytvynenko - P. Plyushch 08.03 20:00 1 - 3  
O. Lytvynenko - S. Kireev 08.03 16:30 0 - 3  
O. Malov - R. Cherevko 08.03 09:30 3 - 0  
O. Malov - S. Zemyancev 08.03 10:30 3 - 0  
O. Malov - V. Sazhnev 08.03 11:00 3 - 2  
Oleg Andreev - D. Kushko 08.03 20:15 2 - 3  
Oleg Andreev - D. Ptitsyn 08.03 16:45 3 - 1  
P. Plyushch - R. Yushko 08.03 13:30 3 - 0  
P. Plyushch - T. Bonishchuk 08.03 18:30 2 - 3  
P. Plyushch - V. Gaynyuk 08.03 15:00 3 - 2  
P. Plyushch - Vlad. Surzhik 08.03 17:00 3 - 0  
R. Cherevko - O. Malov 08.03 12:30 2 - 3  
R. Cherevko - S. Zemyancev 08.03 11:30 1 - 3  
R. Cherevko - V. Sazhnev 08.03 10:00 3 - 2  
R. Pavlyuk - Oleg Andreev 08.03 18:15 3 - 2  
R. Pavlyuk - Y. Komendant 08.03 14:45 1 - 3  
R. Yushko - O. Lytvynenko 08.03 18:30 0 - 3  
R. Yushko - S. Kireev 08.03 14:30 3 - 2  
R. Yushko - T. Bonishchuk 08.03 16:30 1 - 3  
S. Kireev - I. Chernetskiy 08.03 19:30 3 - 2  
S. Kireev - P. Plyushch 08.03 18:00 1 - 3  
S. Kireev - T. Bonishchuk 08.03 16:00 0 - 3  
S. Kubrak - D. Kushko 08.03 15:45 3 - 0  
S. Kubrak - Y. Komendant 08.03 19:15 2 - 3  
S. Zemyancev - O. Malov 08.03 07:30 2 - 3  
S. Zemyancev - R. Cherevko 08.03 08:30 3 - 2  
T. Bonishchuk - O. Lytvynenko 08.03 18:00 3 - 1  
T. Bonishchuk - V. Gaynyuk 08.03 20:00 0 - 3  
T. Bonishchuk - Vlad. Surzhik 08.03 14:30 3 - 0  
V. Dyakov - A. Ivlev 08.03 07:30 3 - 1  
V. Gaynyuk - I. Chernetskiy 08.03 17:00 3 - 0  
V. Gaynyuk - O. Lytvynenko 08.03 13:30 3 - 0  
V. Gaynyuk - R. Yushko 08.03 15:30 0 - 3  
V. Gaynyuk - S. Kireev 08.03 19:00 3 - 2  
V. Kidalov - A. Gutnichenko 08.03 11:45 3 - 0  
V. Kidalov - D. Reznichenko 08.03 11:15 3 - 1  
V. Kidalov - N. Plakhteev 08.03 10:15 3 - 1  
V. Sazhnev - O. Malov 08.03 08:00 1 - 3  
V. Sazhnev - S. Zemyancev 08.03 09:00 1 - 3  
V. Smetenko - A. Ermolaev 08.03 14:30 0 - 3  
V. Smetenko - A. Shapoval 08.03 15:30 0 - 3  
V. Zaychenko - A. Borodachev 08.03 07:30 2 - 3  
V. Zaychenko - D. Derevinskyi 08.03 12:00 3 - 2  
V. Zaychenko - Den. Stepanov 08.03 08:30 3 - 0  
Vlad. Surzhik - O. Lytvynenko 08.03 16:00 0 - 3  
Vlad. Surzhik - R. Yushko 08.03 19:30 3 - 0  
Vlad. Surzhik - S. Kireev 08.03 14:00 1 - 3  
Vlad. Surzhik - V. Gaynyuk 08.03 17:30 0 - 3  
Y. Komendant - A. Reva 08.03 17:45 3 - 1  
Y. Komendant - D. Ptitsyn 08.03 14:15 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Yaroshenko - Vik. Zaytseva 08.03 07:30 2 - 3  
T. Yaroshenko - Yar. Lesnaya 08.03 08:30 3 - 0  
T. Yaroshenko - Yul. Orobinskaya 08.03 09:30 0 - 3  
Vik. Zaytseva - T. Yaroshenko 08.03 10:30 0 - 3  
Vik. Zaytseva - Yul. Orobinskaya 08.03 12:00 3 - 2  
Yar. Lesnaya - T. Yaroshenko 08.03 11:30 3 - 2  
Yar. Lesnaya - Vik. Zaytseva 08.03 10:00 3 - 2  
Yar. Lesnaya - Yul. Orobinskaya 08.03 11:00 3 - 1  
Yul. Orobinskaya - Vik. Zaytseva 08.03 09:00 3 - 2  
Yul. Orobinskaya - Yar. Lesnaya 08.03 08:00 2 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Western Bulldogs 08.03 11:10 55 - 42  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - SK Wyverns 08.03 11:30    
LG Twins - Hanwha Eagles 08.03 11:30    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Boston 08.03 01:08 9 - 7  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Portela - Dav. Evans 08.03 15:30 4 - 5  
D. Portela - Mar. Adams 08.03 13:35 0 - 5  
D. Portela - S. Marsh 08.03 17:35 1 - 5  
Dav. Evans - Kea. Barry 08.03 11:30 2 - 5  
Dav. Evans - S. Marsh 08.03 14:00 5 - 2  
J. Justicia - D. Portela 08.03 16:45 3 - 5  
J. Justicia - Dav. Evans 08.03 12:45 1 - 5  
J. Justicia - Kea. Barry 08.03 15:55 5 - 4  
Kea. Barry - D. Portela 08.03 14:40 5 - 1  
Kea. Barry - Mar. Adams 08.03 12:20 2 - 5  
Mar. Adams - Dav. Evans 08.03 11:55 2 - 5  
Mar. Adams - J. Justicia 08.03 15:05 5 - 2  
S. Marsh - J. Justicia 08.03 17:10 5 - 3  
S. Marsh - Kea. Barry 08.03 13:10 2 - 5  
S. Marsh - Mar. Adams 08.03 16:20 2 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Uhta (1.m.) 08.03 18:30 2 - 1  
Golf (Barracuda Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracuda Championship 2020 08.03 01:30    
Golf (Drive On Championship, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drive On Championship, női 2020 08.03 00:00    
Golf (WGC-FedEx St.Jude Invitational)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WGC Fedex St. Jude Invitational 2020 08.03 01:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.03 15:50 4 - 4  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.03 16:50 2 - 3  
Krasznyije Krilja - Sztalker (3x10 perc) 08.03 14:50 4 - 2  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.03 12:50 5 - 6  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.03 13:50 2 - 2  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.03 17:50 4 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.03 10:00 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - St. Louis 08.03 00:30 2 - 1  
Tampa Bay - Washington 08.03 22:00 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Winnipeg (2.m.) 08.03 20:30 2 - 3  
Carolina - NY Rangers (2.m.) 08.03 18:00 4 - 1  
Toronto - Columbus (1.m.) 08.03 02:00 0 - 2  
Vancouver - Minnesota (1.m.) 08.03 04:30 0 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.03 10:40 8 - 3  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.03 11:50 2 - 6  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 08.03 07:10 3 - 4  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.03 06:00 6 - 4  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.03 00:05 0 - 3  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.03 21:55 1 - 5  
Hammers - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.03 19:50 2 - 4  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 08.03 20:55 1 - 1  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.03 23:05 1 - 1  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.03 18:50 2 - 5  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 08.03 08:20 6 - 3  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.03 09:30 5 - 7  
Kerékpár (Gran Trittico Lombardo)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Marchi - S. Pellaud 08.03 12:00 1 - 0  
A. Lutsenko - M. Kwiatkowski 08.03 12:00 0 - 1  
G. Ciccone - V. Conti 08.03 12:00 1 - 0  
G. van Avermaet - G. Visconti 08.03 12:00 1 - 0  
Gran Trittico Lombardo 2020 08.03 18:00    
J. Restrepo Valencia - M. Canola 08.03 12:00 0 - 1  
N. Bouhanni - A. Riabushenko 08.03 12:00 1 - 0  
X. Meurisse - Fil. Fiorelli 08.03 12:00 0 - 1  
Kerékpár (La Route D´Occitanie,3.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vlasov - S. Reichenbach 08.03 11:45 1 - 0  
E. Bernal - T. Pinot 08.03 11:45 1 - 0  
F. Masnada - R. Valls 08.03 11:45 0 - 1  
La Route D´Occitanie 2020, 3. szakasz 08.03 16:30    
M.A. Lopez Moreno - R. Porte 08.03 11:45 0 - 1  
P. Sivakov - C. Froome 08.03 11:45 1 - 0  
R. Bardet - B. Mollema 08.03 11:45 0 - 1  
W. Barguil - P-R. Latour 08.03 11:45 1 - 0  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Zhejiang Chouzhou 08.03 14:00 127 - 123  
Xinjiang - Beijing Royal Fighters 08.03 09:00 103 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Milwaukee 08.03 02:30 120 - 116  
Miami - Toronto 08.03 19:30 103 - 107  
Oklahoma City - Denver 08.03 22:00 109 - 109, h.u. 113 - 121  
Orlando - Sacramento 08.03 00:00 132 - 116  
Phoenix - Dallas 08.03 03:00 117 - 115  
Washington - Indiana 08.03 22:00 100 - 111  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Dallas 08.03 00:00 79 - 70  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vantaa - Finnish-Pakistani 08.03 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Central Coast Mariners 08.03 11:30 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil Alagoano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Murici AL 08.03 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil Gaucho, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio RS - Novo Hamburgo 08.03 00:00 4 - 3  
Labdarúgás (Brazil Mineiro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uberlandia - Boa 08.03 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Paulista, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras SP - Ponte Preta 08.03 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeun Sangmu - Suwon 08.03 11:00 0 - 2  
Gyeongju - Hwacheon KSPO 08.03 11:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Honka 08.03 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Holland Comeback Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roda - FC Eindhoven 08.03 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehdat - Al-Salt 08.03 17:00 3 - 0  
Ramtha - Al-Ahli (JOR) 08.03 19:30 3 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Sadd 08.03 15:30 0 - 1  
Qatar SC - Umm-Salal 08.03 17:45 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Tukums 08.03 17:00 1 - 1  
Jelgava - METTA/LU 08.03 17:00 2 - 2  
Liepaja - Riga FC 08.03 19:00 1 - 4  
Spartaks Jurmala - Rigas FS 08.03 17:00 1 - 1  
Valmiera - Ventspils 08.03 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Mazatlan FC 08.03 00:00 1 - 1  
Santos Laguna - Chivas Guadalajara 08.03 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Jalapa - Juventus Managua 08.03 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Tromsö 08.03 18:00 0 - 1  
Grorud - Ullensaker/Kisa 08.03 18:00 3 - 1  
Ham-Kam - KFUM Oslo 08.03 18:00 2 - 2  
Kongsvinger - Öygarden 08.03 18:00 1 - 1  
Raufoss - Strömmen 08.03 18:00 1 - 1  
Sandnes Ulf - Ranheim 08.03 18:00 2 - 1  
Stjördals/Blink - Jerv 08.03 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvik Halden - Valerenga 2 08.03 19:00 5 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland 2 - Levanger 08.03 13:00 0 - 1  
Rosenborg 2 - Asker 08.03 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guairena - Olimpia Asuncion 08.03 00:30 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - CFR Cluj 08.03 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Motherwell 08.03 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 08.03 20:30 0 - 0  
FC Zürich - Thun 08.03 20:30 3 - 3  
Servette - Sion 08.03 20:30 1 - 2  
Xamax - Lugano 08.03 20:30 0 - 1  
Young Boys - St. Gallen 08.03 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Trelleborg 08.03 19:00 3 - 0  
Umea FC - Dalkurd 08.03 18:00 1 - 2  
Örgryte - Västeras SK 08.03 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Sirius 08.03 19:00 3 - 3  
Norrköping - Mjällby 08.03 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Uppsala 08.03 19:00 1 - 3  
Kopparbergs/Göteborg - Linköping 08.03 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - MFC Mikolaiv 08.03 17:00 2 - 2  
Balkany Zorya - Obolon Kijev 08.03 16:00 1 - 1  
Girnyik-Sport - Avangard Kramatorszk 08.03 17:00 2 - 0  
Metaliszt 1925 - Csernomorec Odessza 08.03 18:00 0 - 0  
Metalurg Zaporizzsja - Prykarpattya Ivano-Frank. 08.03 17:00 1 - 0  
Ruh Lviv - Minaj 08.03 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Loudoun Utd. 08.03 01:00 4 - 1  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Power Dynamos - Forest Rangers 08.03 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu JK - Flora Tallinn 08.03 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway United - Athlone 08.03 20:45 2 - 2  
Longford Town - Bray 08.03 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Patrick's - Derry City 08.03 20:45 0 - 2  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut-Pro - Titans-Pro 08.03 09:05 1 - 3  
Eagles-Pro - Legion-Pro 08.03 12:35 2 - 3  
Enerdzhi-Pro - Plamya-Pro 08.03 10:50 3 - 2  
Uragan-Pro - Tornado-Pro 08.03 14:20 0 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Elevation 08.03 07:00 2 - 3  
Ural Air Force - Ural University 08.03 09:00 0 - 3  
Ural Military - Ural Raiders 08.03 05:00 3 - 1  
Ural University - Ural Academy 08.03 17:00 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Mountains - Ural Stars 08.03 11:00 3 - 2  
Ural Red Fox - Ural Eurasia 08.03 13:00 0 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - A. McGill 08.03 11:00 9 - 10  
M. Selby - Jor. Brown 08.03 20:00    
S. Murphy - N. Saengkham 08.03 15:30    
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannapov - J. Lenz 08.03 16:50 0 - 2  
A. Vatutin - Q. Folliot 08.03 12:05 2 - 0  
B. Lock - L. Wessels 08.03 14:10 0 - 2  
M. Netuschil - M. Zukas 08.03 13:30 1 - 2  
M. Rosenkranz - R. Haase 08.03 13:20 0 - 2  
M. Zverev - R. Strombachs 08.03 12:00 0 - 2  
Oleg Khotkov - L. Gerch 08.03 12:40 0 - 2  
S. Ofner - O. Moraing 08.03 16:40 2 - 1  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Klasen - G. Duca 08.03 13:25 2 - 0  
A.A. Rosca - E. Vanlangendonck 08.03 10:50 2 - 0  
C. Klasen - A. Vangelova 08.03 11:00 2 - 0  
E.T. Cadar - A. Hartono 08.03 09:30 0 - 2  
K. Hering - R. Hogenkamp 08.03 15:00 1 - 2  
K. Kanev - Y. Morderger 08.03 14:45 0 - 2  
L. Ponomar - Q. Lemoine 08.03 11:45 0 - 2  
M. Zanevska - S. Lamens 08.03 18:35 1 - 2  
M.B. Bulgaru - A. Rushiti 08.03 09:30 2 - 0  
O. Gavrila - R. Kölzer 08.03 16:40 1 - 2  
O.G. Simion - T. Morderger 08.03 09:30 2 - 0  
S. Intert - M. Melnikova 08.03 16:30 0 - 2  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mensour - B. Arias 08.03 16:20 2 - 0  
J.A. Ore - G. Goldhoff 08.03 15:15 2 - 0  
Pre. Brown - G. Goldhoff 08.03 16:35 2 - 0  
Pre. Brown - J.A. Ore 08.03 14:00 2 - 0  
Tenisz (Nyíregyháza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - Marozsán F. 08.03 16:00 2 - 1  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - D. Vekic 08.03 16:00 0 - 2  
D. Yastremska - S. Sorribes Tormo 08.03 22:50 2 - 0  
E. Alexandrova - K. Mladenovic 08.03 20:20 2 - 1  
J. Paolini - D. Kasatkina 08.03 20:45 2 - 1  
L. Siegemund - I-C. Begu 08.03 16:00 2 - 0  
P. Hercog - E. Cocciaretto 08.03 18:05 0 - 2  
S. Errani - S. Cirstea 08.03 17:30 2 - 1  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogdan E / Jani R-L - Eikeri U / Lechemia E 08.03 22:10 0 - 2  
Heisen V / Webley-Smith E - Minnen G / Van Uytvanck A 08.03 20:25 0 - 2  
Tenisz (Palermo-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L-I. Paar - L. Samsonova 08.03 18:15 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - A. Sasnovich 08.03 16:00 0 - 2  
M. Trevisan - K. Juvan 08.03 16:00 0 - 2  
O. Dodin - N. Podoroska 08.03 18:00 1 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Karimov - B. Bobrov 08.03 22:45 0 - 2  
D. Karimov - I. Nedelko 08.03 19:20 0 - 2  
D. Popko - Ale. Gomez 08.03 15:35 0 - 2  
E. Gerasimov - E. Karlovskiy 08.03 14:00 2 - 0  
G. Lomakin - S. Kirchheimer 08.03 17:15 0 - 2  
J. Arconada - G. Lomakin 08.03 19:35 2 - 0  
Kee. Smith - Josh. Ortlip 08.03 21:45 2 - 0  
Mar. Redlicki - R. Sarmiento 08.03 18:00 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Paz - A. Escoffier 08.03 10:50 0 - 2  
M. Geerts - G. Sakharov 08.03 12:10 2 - 0  
Stu. Parker - L. Lokoli 08.03 09:00 2 - 0  
Valkusz M. - P. Cachin 08.03 13:55 1 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Romeo - Dia. Martynov 08.03 12:20 2 - 0  
J. Cabaj Awad - L. Jeanjean 08.03 14:35 0 - 2  
M. Noel - E. Cascino 08.03 09:00 2 - 0  
S. Njiric - C. Monnet 08.03 10:50 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 08.03 14:10 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - L. Babajanyan 08.03 08:50 2 - 1  
H. Dzavaryan - M. Papyan 08.03 07:10 2 - 1  
M. Nikoyan - L. Babajanyan 08.03 07:40 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.03 09:30 0 - 2  
Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan 08.03 10:50 0 - 2  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 08.03 11:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.03 13:30 0 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
III. kerületi TVE - BVSC 08.03 18:30 13 - 14  
Címkék: eredmények, tippmix,