Tippmix eredmények - 2020. augusztus 14-20.

2020-09-14
Tippmix eredmények - 2020. augusztus 14-20.
2020.09.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 09.20 22:05 30 - 15  
Chicago - NY Giants 09.20 19:00 17 - 13  
Dallas - Atlanta 09.20 19:00 40 - 39  
Green Bay - Detroit 09.20 19:00 42 - 21  
Houston - Baltimore 09.20 22:25 16 - 33  
Indianapolis - Minnesota 09.20 19:00 28 - 11  
LA Chargers - Kansas City 09.20 22:25 20 - 20  
Miami - Buffalo 09.20 19:00 28 - 31  
NY Jets - San Francisco 09.20 19:00 13 - 31  
Philadelphia - LA Rams 09.20 19:00 19 - 37  
Pittsburgh - Denver 09.20 19:00 26 - 21  
Tampa Bay - Carolina 09.20 19:00 31 - 17  
Tennessee - Jacksonville 09.20 19:00 33 - 30  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ekzhanov - V. Nemashkalo 09.20 19:15 3 - 0  
A. Girevenkov - And. Kirilenko 09.20 23:15 2 - 3  
A. Ilin - A. Ekzhanov 09.20 20:45 1 - 3  
A. Ilin - V. Antonov 09.20 18:45 3 - 0  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 09.20 17:15 0 - 3  
A. Innazarov - S. Kaplan 09.20 15:45 0 - 3  
A. Klavdenkov - A. Yudin 09.20 23:45 0 - 3  
A. Klavdenkov - And. Kirilenko 09.20 00:15 3 - 0  
A. Merezhko - G. Karpovkin 09.20 08:00 0 - 3  
A. Serebrennikov - Ilya Novikov 09.20 23:45 1 - 3  
A. Skrebnev - O. Kutuzov 09.20 12:30 0 - 3  
A. Skrebnev - R. Pavlenko 09.20 10:30 3 - 1  
A. Slaschilin - R. Khomenko 09.20 13:15 0 - 3  
A. Slaschilin - V. Fedorov 09.20 11:45 1 - 3  
A. Suntsov - K. Churin 09.20 00:15 1 - 3  
A. Trushkin - S. Panevin 09.20 15:15 2 - 3  
A. Vlasov - I. Zemit 09.20 20:00 3 - 1  
A. Yakovlev - V. Mishakin 09.20 15:00 3 - 1  
Ale. Petrov - V. Putilovsky 09.20 00:00 3 - 2  
B. Grebenyuk - I. Moshkov 09.20 20:45 1 - 3  
B. Grebenyuk - S. Nikulin 09.20 18:45 3 - 2  
D. Molodtsov - S. Bychkov 09.20 23:15 3 - 0  
D. Petrochenko - V. Putilovsky 09.20 01:00 3 - 1  
D. Voronov - V. Putilovsky 09.20 22:30 3 - 0  
Demic Ying - A. Innazarov 09.20 14:45 2 - 3  
Demic Ying - S. Kaplan 09.20 16:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - B. Grebenyuk 09.20 20:15 1 - 3  
E. Golovachev - A. Trushkin 09.20 15:45 3 - 0  
E. Golovachev - S. Panevin 09.20 17:15 2 - 3  
E. Grishaev - O. Nikiforov 09.20 07:15 2 - 3  
E. Ilyukhin - T. Turabekov 09.20 00:30 3 - 1  
E. Kalashnikov - Y. Shisho 09.20 12:15 3 - 0  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 09.20 08:30 3 - 1  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 09.20 10:00 3 - 2  
G. Karpovkin - O. Melkov 09.20 06:30 3 - 2  
I. Matveev - E. Grishaev 09.20 08:45 3 - 1  
I. Matveev - O. Nikiforov 09.20 10:15 3 - 0  
I. Moshkov - Dmi. Kolesnikov 09.20 19:15 3 - 0  
I. Pandur - V. Selkin 09.20 07:15 3 - 1  
I. Zemit - S. Burov 09.20 20:30 0 - 3  
I. Zemit - V. Beliakov 09.20 18:30 3 - 1  
Ilya Novikov - A. Skrebnev 09.20 12:00 2 - 3  
K. Churin - O. Pronin 09.20 02:15 3 - 0  
M. Chernyavskiy - A. Merezhko 09.20 07:00 3 - 0  
M. Gusev - I. Pandur 09.20 07:45 0 - 3  
M. Gusev - V. Selkin 09.20 09:15 0 - 3  
M. Pronkin - A. Slaschilin 09.20 10:45 3 - 0  
M. Pronkin - V. Fedorov 09.20 12:45 0 - 3  
N. Zhurba - E. Kalashnikov 09.20 11:15 1 - 3  
O. Belugin - A. Yakovlev 09.20 15:30 0 - 3  
O. Belugin - V. Mishakin 09.20 17:00 1 - 3  
O. Kutuzov - Ilya Novikov 09.20 11:00 2 - 3  
O. Melkov - A. Merezhko 09.20 09:00 2 - 3  
O. Melkov - M. Chernyavskiy 09.20 07:30 0 - 3  
O. Nikiforov - I. Matveev 09.20 08:15 1 - 3  
O. Pronin - A. Suntsov 09.20 03:15 0 - 1  
O. Pronin - V. Nemashkalo 09.20 00:45 3 - 2  
P. Nechaev - A. Trushkin 09.20 16:45 0 - 3  
P. Nechaev - E. Golovachev 09.20 14:45 2 - 3  
P. Pinkovskii - Demic Ying 09.20 16:15 3 - 1  
P. Suraev-Korolev - A. Yakovlev 09.20 16:30 2 - 3  
P. Suraev-Korolev - O. Belugin 09.20 14:30 3 - 0  
P. Ziuzikov - A. Serebrennikov 09.20 22:45 3 - 1  
R. Khomenko - M. Pronkin 09.20 12:15 0 - 3  
R. Pavlenko - Ilya Novikov 09.20 13:00 0 - 3  
R. Pavlenko - O. Kutuzov 09.20 11:30 0 - 3  
S. Burov - A. Vlasov 09.20 19:00 1 - 3  
S. Bychkov - K. Churin 09.20 01:15 0 - 3  
S. Kaplan - P. Pinkovskii 09.20 15:15 3 - 1  
S. Nikulin - Dmi. Kolesnikov 09.20 21:15 1 - 3  
S. Nikulin - I. Moshkov 09.20 19:45 0 - 3  
S. Ogay - N. Zhurba 09.20 23:00 3 - 1  
S. Panevin - P. Nechaev 09.20 16:15 3 - 0  
S.Y. Skotnikov - E. Grishaev 09.20 07:45 1 - 3  
S.Y. Skotnikov - O. Nikiforov 09.20 09:15 2 - 3  
T. Turabekov - Ale. Petrov 09.20 01:30 3 - 2  
T. Turabekov - D. Petrochenko 09.20 02:30 1 - 3  
T. Yusipov - A. Klavdenkov 09.20 01:45 3 - 0  
T. Yusipov - V. Bazilevsky 09.20 02:45 0 - 3  
V. Antonov - A. Ekzhanov 09.20 19:45 0 - 3  
V. Antonov - V. Nemashkalo 09.20 21:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 09.20 01:15 0 - 3  
V. Beliakov - A. Vlasov 09.20 21:00 3 - 1  
V. Beliakov - S. Burov 09.20 19:30 0 - 3  
V. Fedorov - R. Khomenko 09.20 11:15 1 - 3  
V. Klimentev - I. Pandur 09.20 08:45 3 - 1  
V. Klimentev - M. Gusev 09.20 06:45 3 - 1  
V. Marshalov - A. Klavdenkov 09.20 22:45 3 - 0  
V. Mishakin - P. Suraev-Korolev 09.20 16:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - A. Ilin 09.20 20:15 2 - 3  
V. Nemashkalo - S. Bychkov 09.20 02:45 1 - 3  
V. Putilovsky - D. Ignatiev 09.20 23:30 3 - 1  
V. Putilovsky - E. Ilyukhin 09.20 02:00 3 - 0  
V. Selkin - V. Klimentev 09.20 08:15 3 - 2  
Y. Shisho - I.G. Smirnov 09.20 10:45 0 - 3  
Y. Shisho - N. Zhurba 09.20 12:45 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grebeniuk - P. Skok 09.20 12:50 3 - 1  
A. Kuharchuk - A. Tsykhotskiy 09.20 17:40 3 - 0  
A. Kuharchuk - O. Kostiuk 09.20 18:50 3 - 0  
A. Kuharchuk - S. Hilitukha 09.20 20:00 1 - 3  
A. Kuharchuk - V. Tuchkevych 09.20 16:30 3 - 2  
A. Limonov - A. Grebeniuk 09.20 11:40 3 - 2  
A. Limonov - P. Skok 09.20 07:35 3 - 0  
A. Limonov - V. Broyakovskiy 09.20 09:20 2 - 3  
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 09.20 20:35 3 - 0  
A. Zenyuk - P. Pidleteichuk 09.20 10:45 3 - 0  
A. Zenyuk - Ser. Maksimiv 09.20 08:25 3 - 1  
Artem Derevianko - V. Komar 09.20 15:05 3 - 2  
Artem Derevianko - V. Volokhov 09.20 09:15 3 - 0  
D. Derevinskyi - Artem Derevianko 09.20 10:25 3 - 2  
D. Derevinskyi - K. Yehorov 09.20 13:55 2 - 3  
D. Derevinskyi - S. Pokydko 09.20 12:10 3 - 1  
D. Derevinskyi - V. Komar 09.20 08:40 3 - 0  
D. Derevinskyi - V. Volokhov 09.20 06:55 3 - 1  
D. Halai - D. Baystryuchenko 09.20 19:55 3 - 0  
D. Kucenko - A. Zhukovskij 09.20 07:55 2 - 3  
D. Kucenko - E. Zhukov 09.20 14:55 2 - 3  
D. Kucenko - G. Domberg 09.20 13:10 3 - 1  
D. Kucenko - N. Mosiuk 09.20 09:40 2 - 3  
D. Kucenko - Y. Schepanskiy 09.20 11:25 2 - 3  
E. Zhukov - A. Zhukovskij 09.20 12:35 1 - 3  
E. Zhukov - G. Domberg 09.20 10:50 1 - 3  
E. Zhukov - N. Mosiuk 09.20 08:30 3 - 2  
E. Zhukov - Y. Schepanskiy 09.20 13:45 0 - 3  
G. Domberg - A. Zhukovskij 09.20 15:30 0 - 3  
G. Domberg - N. Mosiuk 09.20 12:00 3 - 1  
G. Domberg - Y. Schepanskiy 09.20 09:05 0 - 3  
I. Fashchevskiy - O. Tytyunnik 09.20 21:25 1 - 3  
I. Fashchevskiy - P. Pugach 09.20 18:30 1 - 3  
I. Petryshyn - N. Sidorak 09.20 17:10 3 - 1  
I. Petryshyn - V. Aksenin 09.20 16:00 3 - 1  
I. Petryshyn - V. Ivasiv 09.20 18:20 3 - 2  
I. Petryshyn - Y. Vorsulyak 09.20 19:30 2 - 3  
I. Semeniuk - A. Zenyuk 09.20 11:20 2 - 3  
I. Semeniuk - P. Pidleteichuk 09.20 09:00 3 - 1  
I. Semeniuk - Ser. Maksimiv 09.20 10:10 3 - 0  
I. Semeniuk - V. Zharskiy 09.20 12:30 0 - 3  
K. Yehorov - Artem Derevianko 09.20 12:45 3 - 2  
K. Yehorov - S. Pokydko 09.20 09:50 3 - 1  
K. Yehorov - V. Komar 09.20 07:30 3 - 2  
K. Yehorov - V. Volokhov 09.20 11:35 3 - 0  
M. Ulianchych - D. Baystryuchenko 09.20 15:50 1 - 3  
M. Ulianchych - D. Halai 09.20 17:00 1 - 3  
M. Ulianchych - S. Udovichenko 09.20 18:10 2 - 3  
M. Ulianchych - V. Shvidkiy 09.20 19:20 3 - 2  
M. Zakladnyi - I. Fashchevskiy 09.20 17:55 3 - 0  
M. Zakladnyi - O. Tytyunnik 09.20 19:10 1 - 3  
M. Zakladnyi - P. Pugach 09.20 20:55 0 - 3  
Max. Nikolenko - D. Shcherbak 09.20 19:50 3 - 0  
N. Mosiuk - A. Zhukovskij 09.20 14:20 3 - 2  
N. Sidorak - V. Aksenin 09.20 20:05 3 - 2  
O. Kostiuk - A. Tsykhotskiy 09.20 15:55 1 - 3  
O. Kostiuk - V. Tuchkevych 09.20 18:15 2 - 3  
O. Tkachenko - D. Shcherbak 09.20 15:45 3 - 2  
O. Tkachenko - Max. Nikolenko 09.20 16:55 1 - 3  
O. Tkachenko - R. Derypaska 09.20 19:15 3 - 2  
O. Tkachenko - V. Plishilo 09.20 18:05 3 - 1  
O. Tytyunnik - P. Pugach 09.20 20:20 2 - 3  
R. Derypaska - D. Shcherbak 09.20 14:35 3 - 0  
R. Derypaska - Max. Nikolenko 09.20 18:40 1 - 3  
R. Derypaska - V. Plishilo 09.20 16:20 1 - 3  
S. Gogenko - N. Telnoy 09.20 08:00 3 - 1  
S. Hilitukha - A. Tsykhotskiy 09.20 19:25 3 - 1  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 09.20 17:05 3 - 2  
S. Hilitukha - V. Tuchkevych 09.20 15:20 2 - 3  
S. Kubrak - I. Fashchevskiy 09.20 20:15 1 - 3  
S. Kubrak - M. Zakladnyi 09.20 18:35 2 - 3  
S. Kubrak - O. Tytyunnik 09.20 17:25 0 - 3  
S. Kubrak - P. Pugach 09.20 19:40 3 - 2  
S. Pokydko - Artem Derevianko 09.20 08:05 1 - 3  
S. Pokydko - V. Komar 09.20 11:00 1 - 3  
S. Pokydko - V. Volokhov 09.20 14:30 3 - 0  
S. Tsybulin - N. Telnoy 09.20 09:45 0 - 3  
S. Tsybulin - S. Gogenko 09.20 10:55 3 - 1  
S. Tsybulin - V. Didukh 09.20 08:35 0 - 3  
S. Udovichenko - D. Baystryuchenko 09.20 17:35 3 - 0  
S. Udovichenko - D. Halai 09.20 15:15 0 - 3  
Ser. Maksimiv - P. Pidleteichuk 09.20 13:05 3 - 2  
V. Broyakovskiy - A. Grebeniuk 09.20 08:10 0 - 3  
V. Broyakovskiy - P. Skok 09.20 10:30 0 - 3  
V. Didukh - N. Telnoy 09.20 12:05 3 - 1  
V. Didukh - S. Gogenko 09.20 07:25 0 - 3  
V. Ivasiv - V. Aksenin 09.20 17:45 3 - 1  
V. Komar - V. Volokhov 09.20 13:20 3 - 2  
V. Lyevshyn - A. Grebeniuk 09.20 09:55 3 - 0  
V. Lyevshyn - A. Limonov 09.20 12:15 3 - 1  
V. Lyevshyn - P. Skok 09.20 08:45 3 - 0  
V. Lyevshyn - V. Broyakovskiy 09.20 11:05 3 - 0  
V. Plishilo - D. Shcherbak 09.20 17:30 3 - 0  
V. Plishilo - Max. Nikolenko 09.20 15:10 0 - 3  
V. Shvidkiy - D. Baystryuchenko 09.20 14:40 2 - 3  
V. Shvidkiy - D. Halai 09.20 18:45 3 - 1  
V. Shvidkiy - S. Udovichenko 09.20 16:25 3 - 1  
V. Zharskiy - A. Zenyuk 09.20 09:35 1 - 3  
V. Zharskiy - P. Pidleteichuk 09.20 07:50 3 - 0  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 09.20 11:55 3 - 2  
Y. Ivanica - I. Fashchevskiy 09.20 19:05 1 - 3  
Y. Ivanica - M. Zakladnyi 09.20 19:45 1 - 3  
Y. Ivanica - O. Tytyunnik 09.20 18:00 3 - 1  
Y. Ivanica - P. Pugach 09.20 17:20 0 - 3  
Y. Ivanica - S. Kubrak 09.20 20:50 0 - 3  
Y. Schepanskiy - A. Zhukovskij 09.20 10:15 2 - 3  
Y. Schepanskiy - N. Mosiuk 09.20 16:05 3 - 1  
Y. Teterya - S. Gogenko 09.20 09:10 3 - 1  
Y. Teterya - S. Tsybulin 09.20 11:30 2 - 3  
Y. Teterya - V. Didukh 09.20 10:20 3 - 2  
Y. Vorsulyak - N. Sidorak 09.20 18:55 3 - 1  
Y. Vorsulyak - V. Aksenin 09.20 14:50 3 - 1  
Y. Vorsulyak - V. Ivasiv 09.20 16:35 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Hubanova - G. Demchuk 09.20 10:40 1 - 3  
K. Hubanova - Y. Rechytska 09.20 08:20 0 - 3  
O. Telezhinskaya - G. Demchuk 09.20 08:55 1 - 3  
O. Telezhinskaya - K. Hubanova 09.20 11:15 3 - 0  
O. Telezhinskaya - V. Overchuk 09.20 12:25 3 - 2  
O. Telezhinskaya - Y. Rechytska 09.20 10:05 3 - 1  
V. Overchuk - G. Demchuk 09.20 07:45 3 - 1  
V. Overchuk - K. Hubanova 09.20 09:30 3 - 1  
V. Overchuk - Y. Rechytska 09.20 11:50 3 - 1  
Y. Rechytska - G. Demchuk 09.20 13:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - A. Ermolaev 09.20 16:45 3 - 0  
A. Chilikin - O. Lytvynenko 09.20 23:20 1 - 3  
A. Chilikin - S. Pisklov 09.20 21:00 1 - 3  
A. Chilikin - Vit. Gusev 09.20 22:10 3 - 1  
A. Doroshenko - A. Averyanov 09.20 18:15 3 - 2  
A. Doroshenko - S. Vavrenyuk 09.20 14:45 3 - 1  
A. Ermolaev - A. Doroshenko 09.20 16:15 2 - 3  
A. Ermolaev - Maks. Deynega 09.20 19:45 3 - 2  
A. Goloveshkin - P. Moroz 09.20 08:00 3 - 1  
A. Goloveshkin - R. Gulevskiy 09.20 09:00 1 - 3  
A. Grabskiy - Maks. Deynega 09.20 17:15 3 - 1  
A. Naida - R. Pirvelli 09.20 19:00 0 - 3  
A. Naida - V. Zaychenko 09.20 17:30 2 - 3  
A. Riabukhin - M. Varchenko 09.20 16:00 0 - 3  
I. Kutniy - Lev. Kuzyo 09.20 16:00 2 - 3  
I. Kutniy - P. Babenko 09.20 18:00 3 - 2  
Kir. Deynega - Ole. Zaitsev 09.20 13:15 3 - 1  
Kir. Deynega - Ser. Kovalenko 09.20 10:45 1 - 3  
Lev. Kuzyo - R. Pirvelli 09.20 14:30 0 - 3  
Lev. Kuzyo - V. Burylov 09.20 20:00 0 - 3  
M. Varchenko - H. Zotov 09.20 15:30 1 - 3  
Maks. Deynega - S. Vavrenyuk 09.20 19:15 2 - 3  
Maks. Deynega - Yur. Novikov 09.20 15:45 1 - 3  
O. Lytvynenko - S. Pisklov 09.20 22:45 3 - 0  
O. Lytvynenko - Vit. Gusev 09.20 21:35 1 - 3  
O. Saenko - A. Goloveshkin 09.20 09:30 0 - 3  
Ole. Zaitsev - Kir. Deynega 09.20 10:15 3 - 2  
Oleg Shapovalov - D. Lukander 09.20 23:40 0 - 3  
P. Babenko - Lev. Kuzyo 09.20 18:30 0 - 3  
P. Babenko - R. Pirvelli 09.20 17:00 3 - 1  
P. Moroz - A. Goloveshkin 09.20 11:00 1 - 3  
R. Cherevko - Ant. Popov 09.20 11:30 3 - 2  
R. Gulevskiy - O. Saenko 09.20 10:30 0 - 3  
R. Pirvelli - I. Kutniy 09.20 14:00 3 - 1  
R. Pirvelli - V. Burylov 09.20 17:30 2 - 3  
R. Pirvelli - V. Zaychenko 09.20 19:30 1 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Ermolaev 09.20 14:15 3 - 2  
S. Vavrenyuk - A. Grabskiy 09.20 17:45 2 - 3  
Ser. Kovalenko - G. Morgun 09.20 09:45 3 - 0  
Ser. Kovalenko - Kir. Deynega 09.20 07:45 2 - 3  
V. Boychuk - D. Lukander 09.20 20:45 3 - 0  
V. Boychuk - Oleg Shapovalov 09.20 21:55 2 - 3  
V. Boychuk - Yur. Rybakov 09.20 23:05 2 - 3  
V. Burylov - A. Naida 09.20 17:00 3 - 1  
V. Burylov - I. Kutniy 09.20 19:00 3 - 0  
V. Burylov - V. Zaychenko 09.20 15:30 3 - 2  
V. Sazhnev - Ant. Popov 09.20 09:00 3 - 2  
V. Sazhnev - Y. Kryvorotko 09.20 08:00 3 - 0  
V. Zaychenko - A. Oplachko 09.20 18:30 1 - 3  
V. Zaychenko - I. Kutniy 09.20 14:30 0 - 3  
V. Zaychenko - Lev. Kuzyo 09.20 16:30 1 - 3  
Y. Kryvorotko - Ant. Popov 09.20 10:30 3 - 1  
Y. Kryvorotko - V. Sazhnev 09.20 11:00 3 - 1  
Yur. Novikov - A. Doroshenko 09.20 18:45 1 - 3  
Yur. Novikov - A. Grabskiy 09.20 15:15 0 - 3  
Yur. Novikov - S. Vavrenyuk 09.20 20:15 0 - 3  
Yur. Rybakov - D. Lukander 09.20 22:30 3 - 0  
Yur. Rybakov - Oleg Shapovalov 09.20 21:20 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krasilova - O. Stefanuk 09.20 09:00 1 - 3  
A. Stefanyuk - A. Krasilova 09.20 11:00 2 - 3  
A. Stefanyuk - I. Grushko 09.20 09:30 1 - 3  
O. Stefanuk - I. Grushko 09.20 08:30 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Western Bulldogs 09.20 10:10 44 - 74  
Hawthorn - Gold Coast Suns 09.20 05:05 108 - 57  
Sydney Swans - Geelong 09.20 07:35 63 - 69  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 09.20 07:00 6 - 5  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 09.20 07:00 3 - 11  
Lotte Giants - NC Dinos 09.20 07:00 2 - 7  
Lotte Giants - NC Dinos 09.20 10:00 2 - 6  
Samsung Lions - Kiwoom Heroes 09.20 07:00 14 - 6  
SK Wyverns - KT Wiz 09.20 07:00 2 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 09.20 06:00 2 - 3  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 09.20 07:00 3 - 5  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 09.20 06:00 4 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 09.20 07:00 4 - 2  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 09.20 11:30 8 - 6  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 09.20 07:00 0 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay 09.20 01:35 1 - 3  
Baltimore - Tampa Bay (19:05) 09.20 19:05 2 - 1  
Boston - NY Yankees 09.20 01:30 0 - 8  
Boston - NY Yankees (19:07) 09.20 19:07 10 - 2  
Chicago Cubs - Minnesota 09.20 02:15 1 - 8  
Cincinnati - Chicago WS 09.20 01:07 0 - 5  
Cincinnati - Chicago WS (19:10) 09.20 19:10 7 - 3  
Colorado - LA Dodgers 09.20 02:10 1 - 6  
Colorado - LA Dodgers (21:10) 09.20 21:10 6 - 3  
Detroit - Cleveland 09.20 00:10 5 - 2  
Detroit - Cleveland (19:10) 09.20 19:10 4 - 7  
Houston - Arizona 09.20 01:10 3 - 2  
Houston - Arizona (20:10) 09.20 20:10 3 - 2  
LA Angels - Texas 09.20 03:10 4 - 3  
LA Angels - Texas (22:10) 09.20 22:10 2 - 7  
Miami - Washington 09.20 00:10 7 - 3  
Milwaukee - Kansas City 09.20 01:10 5 - 0  
Milwaukee - Kansas City (20:10) 09.20 20:10 5 - 3  
NY Mets - Atlanta 09.20 01:07 7 - 2  
NY Mets - Atlanta (19:10) 09.20 19:10 0 - 7  
Oakland - San Francisco 09.20 22:10 2 - 14  
Philadelphia - Toronto 09.20 00:05 3 - 1  
Philadelphia - Toronto (21:05) 09.20 21:05 3 - 6  
Pittsburgh - St. Louis 09.20 01:05 4 - 5  
Pittsburgh - St. Louis (22:05) 09.20 22:05 1 - 2  
Seattle - San Diego 09.20 03:10 4 - 1  
Seattle - San Diego (22:10) 09.20 22:10 4 - 7  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 09.20 11:05 6 - 0  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 09.20 11:05 8 - 4  
Darts (World Ser.ofDarts-VégsőGyőztes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
World Series of Darts 2020 09.20 00:00    
Darts (World Series of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Price - N. Aspinall 09.20 13:45 10 - 9  
Glen Durrant - J. Wade 09.20 14:40 9 - 10  
J. Wade - Rob Cross 09.20 21:20 7 - 11  
Mic. Smith - Rob Cross 09.20 15:40 8 - 10  
P. Wright - D. Gurney 09.20 12:55 10 - 5  
P. Wright - Ger. Price 09.20 20:30 6 - 11  
Rob Cross - Ger. Price 09.20 22:40 9 - 11  
E-Sport (AOV, GCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flash Wolves - One Team 09.20 09:00 3 - 1  
Hong Kong Attitude - Mad Team 09.20 07:00 3 - 1  
E-Sport (AOV, RoV Pro League Winter,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talon Esports - Buriram United Esports 09.20 09:40 2 - 3  
E-Sport (CSGO, Asia League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beyond Esports - Huatzai 09.20 07:00 2 - 0  
Tyloo - Vici Gaming 09.20 12:20 2 - 1  
Zigma - Invictus Gaming 09.20 09:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL Pro League,NA,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Chaos Esports Club 09.20 22:30 0 - 2  
Evil Geniuses - Triumph 09.20 22:30 2 - 1  
FURIA eSports - 100 Thieves 09.20 19:00 0 - 2  
Team Liquid - Gen.g Esports 09.20 19:00 2 - 0  
E-Sport (Dota 2, BTS Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Infamous 09.20 20:20 0 - 2  
Quincy Crew - Team Brasil 09.20 00:00 2 - 0  
Team Brasil - Thunder Predator 09.20 22:20 0 - 2  
Thunder Predator - Infinity Esports 09.20 02:10 2 - 0  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
032 - Motivade.trust Gaming 09.20 12:20 0 - 2  
Among US - Fnatic 09.20 08:00 2 - 0  
Execration - Boom Esports 09.20 10:20 0 - 2  
New Esports - 496 Gaming 09.20 06:00    
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Vici Gaming 09.20 10:40 2 - 1  
Psg.lgd - Sparking Arrow Gaming 09.20 14:05 2 - 0  
Team Magma - Phoenix Gaming 09.20 07:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, OGA Dota Pit EU/CIS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flytomoon - 5Men 09.20 17:00 2 - 0  
Vikin.gg - Ninjas In Pyjamas 09.20 19:45 0 - 2  
E-Sport (LOL, European Masters Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Gamerlegion - Ago Rogue 09.20 18:00 0 - 3  
E-Sport (Rocket,RLCS,NaFall,Reg.Event2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Team Envy 09.20 21:40 2 - 3  
Kansas City Pioneers - Alpine Esports 09.20 22:30 3 - 2  
Nrg Esports - The Peeps 09.20 23:20 4 - 0  
Nrg Esports - Xset 09.20 20:50 3 - 2  
Spacestation Gaming - The Peeps 09.20 20:00 1 - 3  
E-Sport (SC, Afreeca Starleague)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larva - Noob 09.20 12:00 1 - 0  
Stork - Rush 09.20 12:00 0 - 1  
E-Sport (SC2,DH Mast.Fall,Seas.Fin.,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innovation - Trap 09.20 16:00 1 - 3  
Reynor - Clem 09.20 17:15 3 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Chodov 09.20 18:00 2 - 5  
Ostrava - Hattrick Brno 09.20 17:00 2 - 2  
Sparta Praha - Bohemians Praha 09.20 17:00 8 - 5  
Vitkovice - Black Angels Praha 09.20 18:00 12 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Welhot Kuopio 09.20 16:00 7 - 5  
Happee Jyväskylä - Indians Espoo 09.20 16:00 4 - 8  
Oilers Espoo - Nurmon Jymy 09.20 16:00 6 - 3  
OLS Oulu - Nokian KrP 09.20 16:00 4 - 6  
Seinäjoki - LaSB 09.20 16:00 5 - 6  
Steelers Hämeenlinna - Turku PS 09.20 16:00 2 - 2  
Tiikerit - Viikingit Helsinki 09.20 16:00 0 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sandnes 09.20 14:30 8 - 8  
NOR 92 Mjöndalen - Greaker 09.20 15:00 4 - 10  
Tunet - Sveiva 09.20 16:00 6 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau - St. Gallen 09.20 15:30 6 - 4  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Veszprém 09.20 14:05 0 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Jugra 09.20 12:00 5 - 2  
Tyumeny - Uhta 09.20 11:00 5 - 2  
Golf (Open de Portugal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Open de Portugal 2020 09.20 20:00    
Golf (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Har. English - X. Schauffele (4. kör) 09.20 19:08 1 - 0  
J. Niemann - Webb Simpson (4. kör) 09.20 18:24 0 - 1  
L. Oosthuizen - Hid. Matsuyama (4. kör) 09.20 19:19 1 - 0  
Mat. Wolff - B. Dechambeau (4. kör) 09.20 19:30 0 - 1  
Tho. Pieters - Pat. Reed (4. kör) 09.20 18:13 0 - 1  
US Open 2020 09.20 21:00    
V. Hovland - R. Cabrera Bello (4. kör) 09.20 18:46 1 - 0  
Zach Johnson - R. McIlroy (4. kör) 09.20 18:57 1 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Trinec 09.20 15:30 2 - 5  
Litvínov - Mountfield HK 09.20 17:30 2 - 4  
Mladá Boleslav - Motor Ceske Budejovice 09.20 16:00 5 - 2  
Olomouc - Liberec 09.20 17:00 1 - 4  
Pardubice - Plzen 09.20 16:20 2 - 2  
Sparta Praha - Zlín 09.20 15:00 3 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC-HKB - Debrecen 09.20 19:15 4 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - München 09.20 18:00 2 - 1  
Linz - Graz 09.20 15:30 3 - 3  
Salzburg - Vienna Capitals 09.20 14:00 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Avangard Omszk 09.20 14:00 3 - 3  
Barsz Kazany - Szocsi 09.20 16:00 5 - 3  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 09.20 16:30 5 - 0  
SZKA Szentpétervár - Torp. Nyizsnyij Novgorod 09.20 16:30 2 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Amur Habarovszk 09.20 14:00 5 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - GKS Katowice 09.20 17:00 5 - 2  
Sanok - Torun 09.20 18:00 1 - 4  
Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ 09.20 17:00 2 - 6  
Unia Oswiecim - Jastrzebie 09.20 17:00 3 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 09.20 17:00 2 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Rubin Tyumeny 2 09.20 12:00 0 - 1  
Szahalinszkije Akulj - Vityaz Podolszk 2 09.20 05:00 1 - 5  
Tajfun Usszurijszk - Kapitan Sztupino 09.20 05:00 4 - 3  
Tolpar Ufa - Kuznyeckije Medvegyi 09.20 10:00 10 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2019/20 09.20 14:30    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Dallas (1.m.) 09.20 01:30 1 - 4  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Furuset 09.20 17:00 6 - 1  
Haugesund - Gjövik 09.20 14:00 4 - 4  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 09.20 10:40 2 - 3  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 09.20 11:50 3 - 4  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 09.20 07:10 4 - 6  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 09.20 06:00 1 - 0  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 09.20 21:55 3 - 3  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.20 00:05 5 - 3  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 09.20 19:50 4 - 6  
Hammers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.20 23:05 2 - 3  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.20 20:55 2 - 3  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 09.20 08:20 2 - 4  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 09.20 09:30 3 - 5  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 09.20 18:50 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Zauralje Kurgan 09.20 16:00 3 - 1  
Dizel Penza - Cselmet Cseljabinszk 09.20 16:00 2 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Dinamo Szentpétervár 09.20 16:00 2 - 3  
Lada Toljatti - Gornyak Ucsali 09.20 15:00 1 - 6  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2020 09.20 17:00    
Tour de France 2020 - Top 3 09.20 17:00    
Kerékpár (Tour de France - 21. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coquard - N. Bonifazio 09.20 15:45 1 - 0  
J. Stuyven - Cas. Pedersen 09.20 15:45 1 - 0  
L. Mezgec - S. Colbrelli 09.20 15:45 0 - 1  
Mads Pedersen - A. Kristoff 09.20 15:45 1 - 0  
P. Sagan - E. Viviani 09.20 15:45 1 - 0  
S. Kragh Andersen - T. Benoot 09.20 15:45 1 - 0  
Tour de France 2020 - 21. szakasz 09.20 18:50    
Tour de France 2020 - 21. szakasz - Top 3 09.20 18:50    
W. van Aert - C. Bol 09.20 15:45 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France - Hegyi pontv.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2020 - Hegyi pontverseny (pöttyös trikó) 09.20 17:00    
Kerékpár (Tour de France - Pontverseny )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2020 - Pontverseny (zöld trikó) 09.20 17:00    
Kerékpár (TourdeFra-Legjobb fiatal vers.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2020 - Legjobb fiatal versenyző (fehér trikó) 09.20 17:00    
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Ostrava 09.20 18:00 93 - 67  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Shiva) - LA Clippers (Mvp) 09.20 10:00 70 - 34  
Golden State (Goku) - Denver (Shiva) 09.20 08:48 52 - 60  
Golden State (Goku) - Houston (Bobby) 09.20 08:12 60 - 64  
Golden State (Goku) - LA Clippers (Mvp) 09.20 07:36 79 - 61  
Houston (Bobby) - Denver (Shiva) 09.20 09:24 45 - 61  
LA Clippers (Mvp) - Houston (Bobby) 09.20 07:00 61 - 71  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Highlander) - New York (Bobby) 09.20 14:30    
Charlotte (Shiva) - New York (Bobby) 09.20 15:06 49 - 57  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Iamdevilwalk) - Golden State (Tranquil) 09.20 23:12 51 - 37  
Golden State (Tranquil) - Dallas (Bad_Trip) 09.20 22:36 70 - 62  
Memphis (Goku) - New Orleans (Shiva) 09.20 12:48 62 - 60  
Memphis (Goku) - San Antonio (Bobby) 09.20 12:12 67 - 53  
Memphis (Goku) - Utah (Mvp) 09.20 11:36 74 - 48  
New Orleans (Shiva) - Memphis (Goku) 09.20 11:00 45 - 56  
New Orleans (Shiva) - San Antonio (Bobby) 09.20 11:36 71 - 59  
New Orleans (Shiva) - Utah (Mvp) 09.20 14:00 38 - 48  
Portland (Bepado) - Dallas (Bad_Trip) 09.20 23:12 76 - 69  
Portland (Bepado) - Denver (Iamdevilwalk) 09.20 22:36 56 - 43  
San Antonio (Bobby) - Memphis (Goku) 09.20 14:00 67 - 53  
San Antonio (Bobby) - New Orleans (Shiva) 09.20 13:24 61 - 59  
Utah (Mvp) - Memphis (Goku) 09.20 13:24 62 - 79  
Utah (Mvp) - New Orleans (Shiva) 09.20 12:12 48 - 58  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Galatasaray 09.20 17:00 97 - 63  
Darussafaka - Fenerbahce 09.20 20:00 72 - 94  
Strasbourg - Brose Bamberg 09.20 15:00 104 - 91  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - GKK Sibenik 09.20 17:00 92 - 52  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Spojnia Stargard 09.20 19:30 84 - 78  
Trefl Sopot - Asseco Gdynia 09.20 17:35 73 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Prienai 09.20 17:15 84 - 87  
Zalgiris Kaunas - Siauliai 09.20 16:00 89 - 56  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertadores de Queretaro - Soles de Mexicali 09.20 04:00 101 - 108  
Mineros de Zacatecas - Dorados de Chihuahua 09.20 02:00 79 - 69  
Panteras de Aguascaliente - Aguacateros de Michoacan 09.20 03:00 84 - 90  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - Boston (3.m.) 09.20 02:30 106 - 117  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Virtus Bologna (Helyszín: Bologna) 09.20 18:00 75 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Burgos 09.20 20:00 89 - 86  
Baskonia Vitoria - Valencia 09.20 18:30 76 - 73  
Estudiantes - Manresa 09.20 12:30 84 - 88  
MoraBanc Andorra - Murcia 09.20 17:00 84 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad de Los Adelantados - Gran Canaria 09.20 19:00 81 - 81, h.u. 103 - 102  
Girona - Estudiantes 09.20 21:00 71 - 71, h.u. 88 - 78  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lagomar - Danubio FC 09.20 03:00 77 - 74  
Stockolmo - Urupan de Pando 09.20 00:45 72 - 88  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Zenit Szentpétervár 09.20 12:00 67 - 79  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Connecticut (1.m.) 09.20 19:00 62 - 87  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essex - Sussex 09.20 14:00 0 - 1  
Hampshire - Middlesex 09.20 14:00 1 - 0  
Surrey - Kent 09.20 14:00 1 - 0  
Krikett (Angol T20 Blast, Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucestershire - Somerset 09.20 14:00 1 - 0  
Warwickshire - Northamptonshire 09.20 14:00 0 - 1  
Worcestershire - Glamorgan 09.20 14:00 0 - 1  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derbyshire - Yorkshire 09.20 14:00 0 - 1  
Lancashire - Leicestershire 09.20 14:00 0 - 1  
Nottinghamshire - Durham 09.20 14:00 1 - 0  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi Capitals - Kings Punjab 09.20 16:00 1 - 0  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - CSM Bukarest 09.20 14:00 29 - 30  
Metz - Bietigheim 09.20 14:00 36 - 27  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Brest 09.20 16:00 29 - 41  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Zubri 09.20 10:30 33 - 22  
Plzen - Koprivnice 09.20 10:30 32 - 34  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Grindsted 09.20 19:00 24 - 27  
Skovbakken - HOJ 09.20 19:00 27 - 31  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGF Arhus - Gudme 09.20 13:10 23 - 24  
Ringköbing - Bjerringbro 09.20 16:00 27 - 27  
Rödovre - Roskilde 09.20 15:00 17 - 17  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnow - Wisla Plock 09.20 17:30 22 - 27  
Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow 09.20 13:00 32 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Kobierzyce 09.20 17:45 24 - 19  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Hodonin 09.20 17:00 35 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Mosonmagyaróvár 09.20 18:00 27 - 31  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottenlund SK - Follo 09.20 16:00 30 - 37  
Kristiansand IF - Viking TIF 09.20 16:00 34 - 29  
Sandnes - Nötteröy 09.20 18:00 28 - 34  
Vikhammer - Herulf Moss 09.20 16:00 27 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Fjellhammer 09.20 18:00 32 - 28  
Fyllingen - Arendal 09.20 18:00 30 - 29  
Haslum - Runar 09.20 18:00 27 - 26  
Naerbö - Viking Stavanger 09.20 18:00 32 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aker Oslo - Molde 09.20 16:00 25 - 32  
Larvik - Tertnes Bergen 09.20 17:00 31 - 35  
Sola - Flint 09.20 18:00 35 - 26  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leipzig - Nord Harrislee 09.20 16:00 26 - 26  
Solingen-Gräfrath - Kirchhof 09.20 15:00 35 - 23  
Wuppertal - Zwickau 09.20 15:30 24 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Thüringer HC 09.20 16:00 22 - 36  
Neckarsulm - Kurpfalz-Bären Ketsch 09.20 17:00 34 - 24  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SG Westwien - Linz 09.20 17:00 23 - 23  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockerau - Graz 09.20 17:00 34 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maia - Porto 09.20 18:00 12 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Huesca 09.20 12:00 27 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - St. Gallen 09.20 16:00 28 - 32  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AMO - Vinslov 09.20 16:15 29 - 26  
Anderstorp - Kungalv 09.20 16:15 34 - 35  
Vasterasirsta HF - Lindesberg 09.20 17:00 35 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - IFK Ystad 09.20 16:45 44 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VästerasIrsta - Kungalv 09.20 15:00 31 - 15  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rochdale - Portsmouth 09.20 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoke - Bristol City 09.20 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Neftcsi Baku 09.20 18:15 1 - 2  
Zira - Sabah Masazir 09.20 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse Kempenzonen - FC Bruges 2 09.20 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Eupen 09.20 20:45 2 - 2  
Genk - Mechelen 09.20 18:15 3 - 1  
Standard Liege - Kortrijk 09.20 16:00 2 - 1  
Zulte Waregem - FC Bruges 09.20 13:30 0 - 6  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Ludogorec Razgrad 09.20 19:30 2 - 2  
Etar Veliko Tarnovo - Lokomotív Plovdiv 09.20 16:45 1 - 3  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sloboda Tuzla - FK Sarajevo 09.20 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Sampaio Correa MA 09.20 16:00 2 - 5  
CSA - Cruzeiro MG 09.20 02:00 3 - 1  
Cuiaba - Oeste 09.20 02:00 3 - 0  
Ponte Preta - Operario PR 09.20 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manaus - Santa Cruz PE 09.20 00:00 0 - 0  
Remo - Botafogo PB 09.20 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Ituano 09.20 21:00 1 - 2  
Brusque - Tombense 09.20 21:00 1 - 0  
Ypiranga RS - Criciuma 09.20 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Atlético MG 09.20 02:00 3 - 4  
Botafogo RJ - Santos SP 09.20 23:15 0 - 0  
Bragantino - Ceara 09.20 00:00 4 - 2  
Coritiba - Vasco da Gama RJ 09.20 21:00 1 - 0  
Fortaleza - Internacional RS 09.20 00:00 1 - 0  
Gremio RS - Palmeiras SP 09.20 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Willawong - Taringa Rovers 09.20 09:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ipswich City - Annerley 09.20 09:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Mainz 09.20 15:30 3 - 1  
Wolfsburg - Leverkusen 09.20 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Osnabrück 09.20 13:30 1 - 1  
Heidenheim - Braunschweig 09.20 13:30 2 - 0  
Holstein Kiel - Paderborn 09.20 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Uerdingen 09.20 13:00 2 - 1  
Magdeburg - Hallescher FC 09.20 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santa Cruz - Dep. Temuco 09.20 18:30 0 - 2  
Dep. Valdivia - Cobreloa 09.20 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Apollon Limasszol 09.20 19:30 1 - 3  
Omonia Nicosia - AEK Larnaka 09.20 17:30 2 - 1  
Paralimni - APOEL Nicosia 09.20 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD San Carlos - Cartagines 09.20 23:00 1 - 0  
Herediano - Guadalupe FC 09.20 04:00 3 - 1  
Limon - ADR Jicaral 09.20 23:00 1 - 0  
Santos de Guapiles - Perez Zeledon 09.20 02:00 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Usti nad Labem 09.20 16:30 0 - 2  
Varnsdorf - Blansko 09.20 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Sparta Praha 2 09.20 10:30 1 - 4  
Pribram 2 - Povltavska FA 09.20 10:00 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 2 - Jablonec 2 09.20 10:15 0 - 1  
Chlumec - Dukla Praha 2 09.20 10:15 4 - 1  
FC Hradec Kralove 2 - Zivanice 09.20 10:15 0 - 2  
Pardubice 2 - Zbuzany 09.20 10:15 3 - 2  
Sokol Brozany - SK Zapy 09.20 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovacko 2 - Jihlava 2 09.20 10:15 1 - 0  
Unicov - Znojmo 09.20 10:15 6 - 2  
Zlín 2 - Ostrava 2 09.20 10:30 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomouc 09.20 15:30 2 - 4  
Liberec - Karvina 09.20 15:30 1 - 1  
Sparta Praha - Zlín 09.20 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Hvidovre 09.20 13:00 4 - 0  
Hobro - Fredericia 09.20 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holbaek - SFB Oure 09.20 13:30 0 - 2  
Naesby - Sydvest 09.20 14:00 0 - 2  
Thisted - B93 Köbenhavn 09.20 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Roskilde 09.20 13:00 2 - 2  
Slagelse BI - Hilleröd 09.20 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Bröndby 09.20 14:00 1 - 2  
OB Odense - Nordsjaelland 09.20 14:00 1 - 1  
Randers - Aarhus GF 09.20 16:00 1 - 1  
Vejle - Sönderjyske 09.20 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Daegu 09.20 08:00 0 - 0  
Gangwon - Suwon Bluewings 09.20 08:00 1 - 2  
Incheon - Ulsan 09.20 08:00 0 - 1  
Jeonbuk - Busan I'Park 09.20 08:00 2 - 0  
Pohang - Sangju Sangmu 09.20 08:00 4 - 3  
Seongnam - Gwangju 09.20 08:00 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Kodak) - Dinamo Kijev (Plevis) 09.20 08:54 1 - 0  
CSZKA Moszkva (Kodak) - Lokomotív Moszkva (Jkey) 09.20 08:30 0 - 3  
CSZKA Moszkva (Kodak) - Sahtar Doneck (Uke) 09.20 07:42 2 - 0  
CSZKA Moszkva (Kodak) - Szpartak Moszkva (Kravark) 09.20 08:06 1 - 0  
Dinamo Kijev (Plevis) - Lokomotív Moszkva (Jkey) 09.20 09:06 2 - 0  
Dinamo Kijev (Plevis) - Sahtar Doneck (Uke) 09.20 08:18 1 - 1  
Dinamo Kijev (Plevis) - Szpartak Moszkva (Kravark) 09.20 08:42 1 - 0  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - CSZKA Moszkva (Kodak) 09.20 07:30 0 - 1  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - Dinamo Kijev (Plevis) 09.20 08:06 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - Sahtar Doneck (Uke) 09.20 08:54 2 - 0  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - Szpartak Moszkva (Kravark) 09.20 09:18 0 - 0  
Sahtar Doneck (Uke) - CSZKA Moszkva (Kodak) 09.20 08:42 0 - 1  
Sahtar Doneck (Uke) - Dinamo Kijev (Plevis) 09.20 09:18 1 - 0  
Sahtar Doneck (Uke) - Lokomotív Moszkva (Jkey) 09.20 07:54 1 - 0  
Sahtar Doneck (Uke) - Szpartak Moszkva (Kravark) 09.20 07:30 0 - 1  
Szpartak Moszkva (Kravark - CSZKA Moszkva (Kodak) 09.20 09:06 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Kravark - Lokomotív Moszkva (Jkey) 09.20 08:18 0 - 2  
Szpartak Moszkva (Kravark - Sahtar Doneck (Uke) 09.20 08:30 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli (Jkey) - Paris SG (Kravark) 09.20 11:28 1 - 2  
Paris SG (Kravark) - Bayern München (Kodak) 09.20 11:16 0 - 1  
Real Madrid (Uke) - Tottenham (Plevis) 09.20 11:28 3 - 3  
Tottenham (Plevis) - Napoli (Jkey) 09.20 11:16 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool (Hotshot) - Manchester City (Hrusch) 09.20 22:48 0 - 1  
Liverpool (Hotshot) - Tottenham (Vrico) 09.20 21:24 1 - 1  
Manchester City (Hrusch) - Liverpool (Hotshot) 09.20 21:48 0 - 0  
Manchester City (Hrusch) - Tottenham (Vrico) 09.20 22:36 0 - 1  
Tottenham (Vrico) - Arsenal (Bombi1T0) 09.20 22:48 3 - 1  
Tottenham (Vrico) - Liverpool (Hotshot) 09.20 22:24 1 - 0  
Tottenham (Vrico) - Manchester City (Hrusch) 09.20 21:36 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Bayern München (Moebius) 09.20 09:00 3 - 2  
Ajax (Cobra4) - Celtic (Pantovits) 09.20 05:20 3 - 1  
Ajax (Cobra4) - Chelsea (Tommy) 09.20 08:00 3 - 2  
Ajax (Cobra4) - Fenerbahce (Mitchef) 09.20 11:40 2 - 2  
Ajax (Cobra4) - Napoli (Gosas) 09.20 10:20 5 - 4  
Ajax (Cobra4) - Panathinaikosz (Pjo) 09.20 06:40 3 - 5  
Arsenal (Marley) - Ajax (Cobra4) 09.20 07:00 2 - 2  
Arsenal (Marley) - Bayern München (Moebius) 09.20 12:00 1 - 2  
Arsenal (Marley) - Chelsea (Tommy) 09.20 10:40 4 - 5  
Arsenal (Marley) - Fenerbahce (Mitchef) 09.20 05:40 3 - 5  
Arsenal (Marley) - Manchester City (Poli) 09.20 08:20 1 - 1  
Arsenal (Marley) - Napoli (Gosas) 09.20 13:20 1 - 4  
Atl. Madrid (CaptainX) - Lazio (Cliff) 09.20 22:40 5 - 0  
Atl. Madrid (CaptainX) - Liverpool (Tanto) 09.20 21:20 3 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.20 01:00 2 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Paris SG (Popeye) 09.20 02:20 3 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Real Madrid (Alabama) 09.20 03:20 5 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Roma (Reaper) 09.20 20:20 5 - 1  
Bayern München (Moebius) - Besiktas (Vasm) 09.20 07:20 1 - 2  
Bayern München (Moebius) - Celtic (Pantovits) 09.20 09:40 3 - 3  
Bayern München (Moebius) - Chelsea (Tommy) 09.20 12:20 1 - 1  
Bayern München (Moebius) - Juventus (Ben) 09.20 08:40 2 - 1  
Bayern München (Moebius) - Panathinaikosz (Pjo) 09.20 11:00 3 - 3  
Bayern München (Moebius) - PAOK (Ra) 09.20 06:00 3 - 1  
Besiktas (Vasm) - Ajax (Cobra4) 09.20 11:20 2 - 2  
Besiktas (Vasm) - Arsenal (Marley) 09.20 05:00 0 - 0  
Besiktas (Vasm) - Fenerbahce (Mitchef) 09.20 10:00 3 - 3  
Besiktas (Vasm) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.20 06:20 3 - 3  
Besiktas (Vasm) - Manchester City (Poli) 09.20 12:40 2 - 3  
Besiktas (Vasm) - PAOK (Ra) 09.20 07:40 4 - 0  
Celtic (Pantovits) - Arsenal (Marley) 09.20 08:00 4 - 1  
Celtic (Pantovits) - Besiktas (Vasm) 09.20 11:40 2 - 4  
Celtic (Pantovits) - Juventus (Ben) 09.20 13:00 4 - 0  
Celtic (Pantovits) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.20 09:20 5 - 3  
Celtic (Pantovits) - Manchester City (Poli) 09.20 06:40 2 - 2  
Celtic (Pantovits) - PAOK (Ra) 09.20 10:20 2 - 7  
Chelsea (Tommy) - Besiktas (Vasm) 09.20 06:00 0 - 3  
Chelsea (Tommy) - Celtic (Pantovits) 09.20 08:20 4 - 1  
Chelsea (Tommy) - Juventus (Ben) 09.20 07:00 4 - 1  
Chelsea (Tommy) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.20 12:00 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - Panathinaikosz (Pjo) 09.20 09:40 2 - 3  
Chelsea (Tommy) - PAOK (Ra) 09.20 13:20 2 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Feyenoord (Johnybegood) 09.20 04:20 0 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Liverpool (Tanto) 09.20 00:40 4 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Real Madrid (Alabama) 09.20 23:00 4 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Roma (Reaper) 09.20 02:00 2 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Bayern München (Moebius) 09.20 07:40 1 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Celtic (Pantovits) 09.20 12:40 4 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - Chelsea (Tommy) 09.20 06:20 0 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - Juventus (Ben) 09.20 11:20 3 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Napoli (Gosas) 09.20 09:00 0 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Panathinaikosz (Pjo) 09.20 05:20 2 - 3  
Feyenoord (Johnybegood) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.20 20:20 3 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Liverpool (Tanto) 09.20 23:00 2 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Marseille (Legolas) 09.20 03:20 1 - 4  
Feyenoord (Johnybegood) - Paris SG (Popeye) 09.20 00:40 3 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Real Madrid (Alabama) 09.20 02:00 2 - 6  
Feyenoord (Johnybegood) - Roma (Reaper) 09.20 21:40 3 - 1  
Juventus (Ben) - Ajax (Cobra4) 09.20 12:40 1 - 3  
Juventus (Ben) - Arsenal (Marley) 09.20 06:40 1 - 1  
Juventus (Ben) - Besiktas (Vasm) 09.20 10:20 0 - 0  
Juventus (Ben) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.20 07:40 3 - 1  
Juventus (Ben) - Manchester City (Poli) 09.20 05:20 2 - 1  
Juventus (Ben) - PAOK (Ra) 09.20 09:00 3 - 1  
Lazio (Cliff) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.20 01:20 2 - 3  
Lazio (Cliff) - Feyenoord (Johnybegood) 09.20 00:00 3 - 2  
Lazio (Cliff) - Lyon (Apollo) 09.20 02:40 4 - 1  
Lazio (Cliff) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.20 21:00 2 - 3  
Lazio (Cliff) - PSV (Bouz) 09.20 23:40 2 - 6  
Lazio (Cliff) - Tottenham (Kot) 09.20 22:20 2 - 0  
Liverpool (Tanto) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.20 02:40 1 - 3  
Liverpool (Tanto) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.20 23:20 2 - 0  
Liverpool (Tanto) - Feyenoord (Johnybegood) 09.20 01:40 1 - 3  
Liverpool (Tanto) - Lyon (Apollo) 09.20 04:00 3 - 2  
Liverpool (Tanto) - Marseille (Legolas) 09.20 00:20 1 - 5  
Liverpool (Tanto) - Tottenham (Kot) 09.20 21:00 1 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Ajax (Cobra4) 09.20 08:20 2 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Arsenal (Marley) 09.20 11:00 0 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Bayern München (Moebius) 09.20 13:20 1 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Fenerbahce (Mitchef) 09.20 07:20 1 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Manchester City (Poli) 09.20 09:40 2 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Napoli (Gosas) 09.20 06:00 2 - 5  
Lyon (Apollo) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.20 00:00 0 - 3  
Lyon (Apollo) - Lazio (Cliff) 09.20 21:20 8 - 6  
Lyon (Apollo) - Liverpool (Tanto) 09.20 20:00 3 - 3  
Lyon (Apollo) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.20 02:20 0 - 2  
Lyon (Apollo) - Paris SG (Popeye) 09.20 03:40 4 - 1  
Lyon (Apollo) - Tottenham (Kot) 09.20 23:40 2 - 0  
Manchester City (Poli) - Ajax (Cobra4) 09.20 05:40 2 - 2  
Manchester City (Poli) - Bayern München (Moebius) 09.20 10:40 3 - 4  
Manchester City (Poli) - Chelsea (Tommy) 09.20 09:20 3 - 2  
Manchester City (Poli) - Fenerbahce (Mitchef) 09.20 13:00 0 - 0  
Manchester City (Poli) - Napoli (Gosas) 09.20 11:40 2 - 3  
Manchester City (Poli) - Panathinaikosz (Pjo) 09.20 08:00 3 - 0  
Manchester Utd.(Kasandra) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.20 23:40 4 - 0  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lazio (Cliff) 09.20 03:40 3 - 3  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lyon (Apollo) 09.20 22:20 3 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Paris SG (Popeye) 09.20 20:00 3 - 3  
Manchester Utd.(Kasandra) - PSV (Bouz) 09.20 00:00 4 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Tottenham (Kot) 09.20 01:20 2 - 3  
Marseille (Legolas) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.20 03:00 1 - 3  
Marseille (Legolas) - Feyenoord (Johnybegood) 09.20 20:40 2 - 3  
Marseille (Legolas) - PSV (Bouz) 09.20 04:20 3 - 1  
Marseille (Legolas) - Real Madrid (Alabama) 09.20 00:40 5 - 1  
Marseille (Legolas) - Roma (Reaper) 09.20 23:00 4 - 2  
Napoli (Gosas) - Bayern München (Moebius) 09.20 06:20 3 - 2  
Napoli (Gosas) - Besiktas (Vasm) 09.20 08:40 4 - 1  
Napoli (Gosas) - Celtic (Pantovits) 09.20 11:20 4 - 0  
Napoli (Gosas) - Chelsea (Tommy) 09.20 05:00 1 - 0  
Napoli (Gosas) - Juventus (Ben) 09.20 10:00 0 - 2  
Napoli (Gosas) - Panathinaikosz (Pjo) 09.20 12:20 2 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Arsenal (Marley) 09.20 09:20 1 - 4  
Panathinaikosz (Pjo) - Besiktas (Vasm) 09.20 13:00 2 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Celtic (Pantovits) 09.20 07:00 2 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Juventus (Ben) 09.20 05:40 3 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.20 10:40 2 - 0  
Panathinaikosz (Pjo) - PAOK (Ra) 09.20 12:00 1 - 1  
PAOK (Ra) - Ajax (Cobra4) 09.20 10:00 0 - 3  
PAOK (Ra) - Arsenal (Marley) 09.20 12:20 0 - 1  
PAOK (Ra) - Fenerbahce (Mitchef) 09.20 08:40 0 - 3  
PAOK (Ra) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.20 05:00 2 - 1  
PAOK (Ra) - Manchester City (Poli) 09.20 11:00 0 - 3  
PAOK (Ra) - Napoli (Gosas) 09.20 07:20 1 - 2  
Paris SG (Popeye) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.20 22:20 2 - 4  
Paris SG (Popeye) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.20 00:20 0 - 2  
Paris SG (Popeye) - Feyenoord (Johnybegood) 09.20 23:20 1 - 2  
Paris SG (Popeye) - Lyon (Apollo) 09.20 21:00 3 - 3  
Paris SG (Popeye) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.20 04:00 1 - 2  
Paris SG (Popeye) - PSV (Bouz) 09.20 01:20 3 - 3  
Paris SG (Popeye) - Tottenham (Kot) 09.20 02:40 3 - 0  
PSV (Bouz) - Lazio (Cliff) 09.20 01:00 1 - 1  
PSV (Bouz) - Liverpool (Tanto) 09.20 02:00 4 - 1  
PSV (Bouz) - Marseille (Legolas) 09.20 20:20 2 - 2  
PSV (Bouz) - Paris SG (Popeye) 09.20 22:40 4 - 2  
PSV (Bouz) - Real Madrid (Alabama) 09.20 21:40 0 - 5  
PSV (Bouz) - Roma (Reaper) 09.20 03:20 3 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.20 20:40 1 - 4  
Real Madrid (Alabama) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.20 01:40 0 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Feyenoord (Johnybegood) 09.20 22:00 3 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Marseille (Legolas) 09.20 23:20 2 - 2  
Real Madrid (Alabama) - PSV (Bouz) 09.20 03:00 1 - 1  
Real Madrid (Alabama) - Roma (Reaper) 09.20 00:20 1 - 2  
Real Madrid (Alabama) - Tottenham (Kot) 09.20 04:00 1 - 2  
Roma (Reaper) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.20 04:20 5 - 1  
Roma (Reaper) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.20 22:00 4 - 0  
Roma (Reaper) - Feyenoord (Johnybegood) 09.20 03:00 0 - 1  
Roma (Reaper) - Marseille (Legolas) 09.20 01:40 3 - 1  
Roma (Reaper) - PSV (Bouz) 09.20 20:40 2 - 2  
Tottenham (Kot) - Lazio (Cliff) 09.20 02:20 3 - 3  
Tottenham (Kot) - Liverpool (Tanto) 09.20 03:40 2 - 0  
Tottenham (Kot) - Lyon (Apollo) 09.20 01:00 3 - 3  
Tottenham (Kot) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.20 22:40 2 - 1  
Tottenham (Kot) - Paris SG (Popeye) 09.20 21:20 2 - 2  
Tottenham (Kot) - Real Madrid (Alabama) 09.20 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag Dages CF - Kab Kabush 09.20 11:00 1 - 2  
Dag Dages CF - PWR Pele Warriors 09.20 15:30 0 - 3  
Dag Dages CF - Tes Tundra 09.20 10:10 4 - 1  
Gambit Esports - Dag Dages CF 09.20 09:20 3 - 1  
Gambit Esports - Ina InactiveTV 09.20 17:10 3 - 1  
Gambit Esports - Kab Kabush 09.20 08:30 2 - 2  
Gambit Esports - PWR Pele Warriors 09.20 18:00 0 - 2  
Ina InactiveTV - Dag Dages CF 09.20 18:25 1 - 2  
Ina InactiveTV - Kab Kabush 09.20 15:55 2 - 3  
Kab Kabush - Tes Tundra 09.20 11:50 0 - 0  
Kab Kabush - VEG Vega Squadron 09.20 09:45 2 - 1  
PWR Pele Warriors - Ina InactiveTV 09.20 18:50 2 - 2  
PWR Pele Warriors - Kab Kabush 09.20 16:45 2 - 2  
Tes Tundra - Gambit Esports 09.20 11:25 1 - 1  
Tes Tundra - VEG Vega Squadron 09.20 08:55 2 - 2  
VEG Vega Squadron - Dag Dages CF 09.20 12:15 2 - 3  
VEG Vega Squadron - Gambit Esports 09.20 10:35 5 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Euro2020)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Rus_1995_Lan) - France (Nikkitta) 09.20 12:24 4 - 0  
Belgium (Rus_1995_Lan) - Germany (Dangerdim77) 09.20 13:36 2 - 2  
Belgium (Rus_1995_Lan) - Portugal (Foggy) 09.20 12:48 1 - 0  
Belgium (Rus_1995_Lan) - Spain (Laikingdast) 09.20 13:12 2 - 3  
France (Nikkitta) - Belgium (Rus_1995_Lan) 09.20 13:24 2 - 2  
France (Nikkitta) - Germany (Dangerdim77) 09.20 13:00 1 - 0  
France (Nikkitta) - Portugal (Foggy) 09.20 12:12 0 - 0  
France (Nikkitta) - Spain (Laikingdast) 09.20 12:36 0 - 1  
Germany (Dangerdim77) - Belgium (Rus_1995_Lan) 09.20 12:36 0 - 1  
Germany (Dangerdim77) - France (Nikkitta) 09.20 12:00 2 - 1  
Germany (Dangerdim77) - Portugal (Foggy) 09.20 13:24 0 - 4  
Germany (Dangerdim77) - Spain (Laikingdast) 09.20 13:48 3 - 0  
Portugal (Foggy) - Belgium (Rus_1995_Lan) 09.20 13:48 1 - 1  
Portugal (Foggy) - France (Nikkitta) 09.20 13:12 1 - 1  
Portugal (Foggy) - Germany (Dangerdim77) 09.20 12:24 1 - 3  
Portugal (Foggy) - Spain (Laikingdast) 09.20 12:00 1 - 0  
Spain (Laikingdast) - Belgium (Rus_1995_Lan) 09.20 12:12 5 - 0  
Spain (Laikingdast) - France (Nikkitta) 09.20 13:36 0 - 0  
Spain (Laikingdast) - Germany (Dangerdim77) 09.20 12:48 1 - 1  
Spain (Laikingdast) - Portugal (Foggy) 09.20 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - LDU Quito 09.20 01:00 1 - 1  
Univ. Catolica de Quito - Tecnico Univ. Ambato 09.20 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Al-Ittihad (EGY) 09.20 20:00 1 - 1  
El Entag El Harby - El Gouna 09.20 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Gomel - Arszenál Dzjerzsinszk 09.20 14:30 1 - 1  
Naftan - Krumkacsi Minszk 09.20 14:00 1 - 2  
Osmjani - Lida 09.20 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch Minszk - Dinamo Minszk 09.20 12:00 2 - 1  
Slavia Mozír - Sahtar Szoligorszk 09.20 16:00 1 - 0  
Szluck - BATE Boriszov 09.20 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - AB Argir 09.20 15:00 3 - 0  
HB Torshavn - IF Fuglafjördur 09.20 19:30 4 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Kajaani 09.20 16:00 5 - 0  
Gnistan - Musan Salama 09.20 17:30 3 - 1  
Myllykoski PA - Jaro 09.20 16:00 1 - 1  
Oulu - KPV Kokkola 09.20 17:30 1 - 2  
Seinäjoen JK 2 - Vaasa PS 09.20 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahden Reipas - Kultsu 09.20 16:00 7 - 1  
Viikingit - Honka 2 09.20 17:30 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - FC Espoo 09.20 17:30 2 - 0  
KaaPo Kaarina - P-Iirot 09.20 13:00 4 - 0  
Klubi 04 - Atlantis 09.20 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - KuFu-98 09.20 16:00 1 - 0  
OLS Oulu - PS Kemi 09.20 16:00 3 - 2  
Rovaniemi PS 2 - Hercules Oulu 09.20 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Helsinki JK 09.20 12:00 0 - 0  
Rovaniemi PS - Kuopio PS 09.20 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Lorient 09.20 15:00 3 - 2  
Marseille - Lille 09.20 21:00 1 - 1  
Metz - Reims 09.20 15:00 2 - 1  
Montpellier - Angers 09.20 15:00 4 - 1  
Nantes - St-Etienne 09.20 17:00 2 - 2  
Nice - Paris SG 09.20 13:00 0 - 3  
Strasbourg - Dijon 09.20 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Xelaju - Dep. Malacateco 09.20 21:00 1 - 1  
Dep. Achuapa - CSD Municipal 09.20 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - OFI 09.20 17:15 1 - 2  
Volosz NFC - Arisz 09.20 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nijmegen - Almere City 09.20 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Treffers - Amsterdamsche FC 09.20 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Groningen 09.20 12:15 0 - 1  
Ajax - RKC Waalwijk 09.20 16:45 3 - 0  
Feyenoord - Twente 09.20 14:30 1 - 1  
Willem II - Heracles 09.20 14:30 4 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F 2 - Southern District 09.20 09:00 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Croatia Zmijavci - Radnik Sesvete 09.20 16:30 3 - 1  
Orijent - Kustosija 09.20 16:30 1 - 1  
Osijek 2 - Medimurje 09.20 16:30 6 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Osijek 09.20 19:05 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magni - Leiknir R. 09.20 18:00 0 - 1  
Vestri - Leiknir F. 09.20 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida Zelvia - Omiya Ardija 09.20 10:00 0 - 0  
Thespakusatsu Gunma - Ehime 09.20 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Vegalta Sendai 09.20 12:00 1 - 0  
Oita Trinita - Yokohama FC 09.20 11:00 1 - 0  
Urawa RD - Kawasaki Frontale 09.20 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Vegalta Sendai 09.20 09:00 0 - 1  
Beleza Inagi - JEF United Chiba 09.20 10:00 0 - 1  
Nojima Sagamihara - Cerezo Osaka 09.20 08:00 0 - 3  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Aqaba - Al-Faisaly (JOR) 09.20 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Sahtar Karaganda 09.20 11:00 1 - 1  
Kajszar Kizilorda - Ordabaszi Simkent 09.20 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors de Cali - Tigres Bogota 09.20 21:30 1 - 0  
Fortaleza Cota - Llaneros FC 09.20 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Independiente Medellin 09.20 01:05 1 - 0  
Dep. Pasto - Jaguares de Cordoba 09.20 22:15 2 - 0  
Millonarios - Once Caldas 09.20 03:10 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suzhou Dongwu - Inner Mongol Zhongyou 09.20 10:00 0 - 0  
Taizhou Yuanda - Chengdu Better City 09.20 13:35 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Hengfeng - Liaoning Shenyang Urban 09.20 09:30 0 - 2  
Jiangxi Liansheng - Meizhou Hakka 09.20 13:35 0 - 4  
Labdarúgás (Kínai 2., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantong Zhiyun - Changchun Yatai 09.20 09:30 0 - 0  
Sichuan Jiuniu - Xinjiang Tianshan 09.20 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Gornik Leczna 09.20 12:40 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw 2 - KKS Kalisz 09.20 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Warta Poznan 09.20 17:30 1 - 0  
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakkó 09.20 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Liepaja 09.20 14:00 0 - 4  
METTA/LU - Spartaks Jurmala 09.20 14:00 1 - 1  
Riga FC - Valmiera 09.20 18:00 1 - 0  
Rigas FS - Ventspils 09.20 16:00 1 - 1  
Tukums - Jelgava 09.20 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamm Benfica - Progres Niederkorn 09.20 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hatvan - Paks 09.20 15:00 1 - 3  
Szegedi VSE - Haladás 09.20 15:00 0 - 3  
Sényő - Vasas 09.20 15:00 1 - 5  
Tiszaújváros - Honvéd 09.20 12:30 1 - 7  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Pahang 09.20 15:00 2 - 2  
Melaka Utd. - Petaling Jaya CFC 09.20 15:00 1 - 1  
PDRM - Perak 09.20 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Difaa El Jadidi 09.20 22:30 3 - 1  
Raja de Beni Mellal - Ittihad Tanger 09.20 18:00 0 - 1  
Renaissance Zemamra - Wydad Casablanca 09.20 20:15 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chivas Guadalajara 09.20 04:00 1 - 0  
Atlas de Guadalajara - Pachuca 09.20 00:00 0 - 1  
Dep. Toluca - Santos Laguna 09.20 19:00 1 - 2  
Tigres UANL - Queretaro 09.20 02:00 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Necaxa 09.20 23:00 0 - 2  
UNAM Pumas - Chivas Guadalajara 09.20 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Inter Miami 09.20 01:00 1 - 2  
Columbus - Nashville 09.20 01:30 2 - 0  
D.C. United - Toronto FC 09.20 01:30 2 - 2  
Houston - Minnesota 09.20 02:00 2 - 2  
Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids 09.20 04:30 0 - 2  
New York RB - FC Cincinnati 09.20 01:00 0 - 1  
Orlando - Chicago 09.20 01:30 4 - 1  
Salt Lake - Vancouver 09.20 03:30 1 - 2  
San Jose - Portland 09.20 04:30 1 - 6  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - Rudar Pljevlja 09.20 20:00 4 - 1  
FK Podgorica - Jezero Plav 09.20 19:00 1 - 0  
Sutjeska Niksic - Zeta Golubovci 09.20 18:00 0 - 2  
Titograd Podgorica - Iskra Danilovgrad 09.20 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Gzira 09.20 21:15 2 - 1  
Lija - Senglea 09.20 17:00 4 - 0  
Sliema Wanderers - Hibernians Paola 09.20 21:15 3 - 1  
Tarxien - Balzan 09.20 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal - Diriangen 09.20 01:00 1 - 0  
Juventus Managua - Junior de Managua 09.20 04:00 1 - 1  
Managua FC - Real Esteli 09.20 04:00 3 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Skeid 09.20 14:30 3 - 1  
Hödd - Valerenga 2 09.20 20:00 4 - 0  
Tromsdalen - Eidsvold Turn 09.20 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Levanger 09.20 14:00 4 - 2  
Nardo - Asker 09.20 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Bodö/Glimt 09.20 18:00 1 - 3  
Odd Grenland - Stabaek 09.20 20:30 2 - 0  
Rosenborg - Haugesund 09.20 18:00 2 - 1  
Sandefjord - Strömsgodset 09.20 18:00 0 - 0  
Start - Kristiansund 09.20 18:00 1 - 2  
Viking Stavanger - Aalesund 09.20 18:00 5 - 2  
Labdarúgás (NPL, Capital, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Olympic - Monaro 09.20 05:30 0 - 5  
Tuggeranong Utd. - Woden Weston 09.20 07:45 0 - 3  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Utd. - Marconi Stallions 09.20 07:00 2 - 1  
Wollongong Wolves - Sydney Olympic 09.20 06:30 1 - 0  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamstown Rosebud - Maitland FC 09.20 06:30 0 - 6  
Newcastle Olympic - Edgeworth FC 09.20 06:30 1 - 3  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capalaba Bulldogs - Brisbane Roar 2 09.20 09:15 3 - 1  
Sunshine Coast Wanderers - Moreton Bay Utd. 09.20 08:00 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, Queensland, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitchelton - Eastern Suburbs 09.20 09:00 2 - 1  
Souths Utd. - Logan Lightning 09.20 09:00 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Sky Blue 09.20 19:00 4 - 1  
Portland - Utah 09.20 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Bremen 09.20 11:00 0 - 5  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Bayern Alzenau 09.20 14:00 1 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - TSG Balingen 09.20 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund Amatőr - Essen 09.20 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babelsberg - Cottbus 09.20 13:30 0 - 1  
Fürstenwalde - Rathenow 09.20 13:30 5 - 1  
Hertha BSC Amatőr - Luckenwalde 09.20 13:30 1 - 2  
Viktoria Berlin - Lichtenberg 09.20 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drochtersen/Assel - Heider SV 09.20 15:00 3 - 0  
Holstein Kiel Amatőr - Lüneburg 09.20 16:00 0 - 3  
St. Pauli Amatőr - Weiche Flensburg 09.20 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havelse - VfB Oldenburg 09.20 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Crotone 09.20 15:00 4 - 1  
Juventus - Sampdoria 09.20 20:45 3 - 0  
Parma - Napoli 09.20 12:30 0 - 2  
Sassuolo - Cagliari 09.20 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cser. Novorosszijszk - Szpartak Nalcsik 09.20 16:30 0 - 2  
Druzsba Majkop - Masuk Pjatigorszk 09.20 16:00 1 - 1  
Jesszentuki - Dinamo Sztavropol 09.20 16:00 2 - 0  
Kubany-Holding - FK Mahacskala 09.20 15:00 3 - 0  
Legion Mahacskala - Inter Cserkesszk 09.20 14:30 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murom - Torpedo Vlagyimir 09.20 17:00 0 - 1  
Zenit Szentpétervár 2 - FK Tver 09.20 12:00 3 - 1  
Znamja Truda - Luki-Energija 09.20 12:00 2 - 1  
Zvezda Szentpétervár - Olimp-Dolgoprudnyij 09.20 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik-Arszenál - Sztrogino Moszkva 09.20 13:00 3 - 1  
Rjazany - Metallurg Lipeck 09.20 17:00 1 - 2  
Szokol Szaratov - Avangard Kurszk 09.20 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Krilja Szovj. Szamara 2 09.20 13:00 1 - 0  
Tyumeny - Cseljabinszk 09.20 14:00 1 - 0  
Volna Nyizsegorodszk - Orenburg 2 09.20 15:00 1 - 0  
Zvezda Perm - Ural Jekatyerinburg 2 09.20 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Szocsi 09.20 13:00 3 - 2  
Lokomotív Moszkva - Tambov 09.20 18:00 1 - 0  
Rubin Kazany - Szpartak Moszkva 09.20 15:30 0 - 2  
Ufa - CSZKA Moszkva 09.20 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Austria Lustenau 09.20 10:30 5 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - St. Pölten 09.20 14:30 0 - 5  
Austria Wien - Ried 09.20 17:00 2 - 1  
Hartberg - Wolfsberg 09.20 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altenmarkt - Sturm Graz 09.20 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwaz - SC Imst 09.20 17:00 2 - 1  
SV Telfs - Reichenau 09.20 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Röthis - SW Bregenz 09.20 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Guairena 09.20 23:00 0 - 0  
Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 09.20 01:30 7 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Alianza Huanuco 09.20 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Estoril 09.20 12:15 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Farense 09.20 19:30 2 - 0  
Santa Clara - Marítimo 09.20 17:00 2 - 0  
Tondela - Rio Ave 09.20 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Liverpool 09.20 17:30 0 - 2  
Leicester - Burnley 09.20 20:00 4 - 2  
Newcastle - Brighton 09.20 15:00 0 - 3  
Southampton - Tottenham 09.20 13:00 2 - 5  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Targu Jiu - FC Univ. Craiova SA 09.20 11:30 2 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Academica Clinceni 09.20 15:30 0 - 0  
FCS Bukarest - Arges Pitesti 09.20 20:30 3 - 0  
UTA Arad - CSM Politechnika Iasi 09.20 17:45 2 - 3  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Folgore/Falciano - La Fiorita 09.20 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Motherwell 09.20 16:00 0 - 3  
Hibernian - Rangers 09.20 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Ponferradina 09.20 18:15 0 - 2  
Cartagena - Sp. Gijón 09.20 18:15 0 - 1  
Espanyol - Mallorca 09.20 16:00 0 - 0  
Las Palmas - Fuenlabrada 09.20 20:30 3 - 3  
Lugo - Leganes 09.20 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Valladolid 09.20 18:30 2 - 0  
Granada - Alavés 09.20 18:30 2 - 1  
Huesca - Cadiz 09.20 16:00 0 - 2  
Real Sociedad - Real Madrid 09.20 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Vaduz 09.20 16:00 2 - 2  
Lausanne - Servette 09.20 16:00 2 - 1  
St. Gallen - Sion 09.20 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Halmstad 09.20 14:30 1 - 1  
Dalkurd - Brage 09.20 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sollentuna FF - Sylvia Norrköping 09.20 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Hammarby 09.20 14:30 3 - 0  
Göteborg - Kalmar 09.20 17:30 1 - 2  
Norrköping - FF Malmö 09.20 17:30 1 - 1  
Östersund - Djurgarden 09.20 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vozdovac 09.20 21:00 6 - 0  
Novi Pazar - Indija 09.20 16:00 1 - 0  
Rad Belgrád - Javor Ivanjica 09.20 16:00 1 - 0  
Spartak Subotica - Proleter Novi Sad 09.20 16:00 1 - 2  
Zlatibor Cajetina - Partizan Belgrád 09.20 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrzalka - FC Kosice 09.20 10:30 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - DAC 09.20 19:00 2 - 4  
Zilina - Slovan Bratislava 09.20 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brda - Jadran Dekani 09.20 16:00 1 - 0  
Nafta - Brezice 09.20 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Olimpija Ljubljana 09.20 18:00 1 - 0  
Domzale - Tabor Sezana 09.20 16:00 3 - 1  
Mura - ND Gorica 09.20 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tainan City - Taicheng Lions 09.20 10:00 5 - 2  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coastal Union - Dodoma 09.20 15:00 0 - 0  
Mbeya City - Azam 09.20 13:00 0 - 1  
Simba SC - Biashara Mara 09.20 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (TFF 2., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amedspor - 24 Erzincanspor 09.20 18:00 0 - 1  
Inegölspor - Zonguldak Kömürspor 09.20 15:00 0 - 0  
Kocaelispor - Sariyer 09.20 18:00 0 - 0  
Sancaktepe - Hekimoglu Trabzon 09.20 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (TFF 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1922 Konyaspor - Sakaryaspor 09.20 14:30 0 - 1  
Etimesgut Bld. Spor - Bodrumspor 09.20 14:30 1 - 0  
Kirklarelispor - Sivas Bld. Spor 09.20 15:00 1 - 1  
Turgutluspor - Kirsehir Belediyespor 09.20 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Muangthong Utd. - Samut Prakan 09.20 13:00 0 - 0  
Nakhon Ratchasima - Chiangrai Utd. 09.20 14:00 0 - 4  
Prachuap - Chonburi FC 09.20 14:00 1 - 0  
Trat - Sukhothai 09.20 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - CS Sfaxien 09.20 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Menemen Bld. Spor 09.20 18:00 1 - 1  
Istanbulspor - Altay Izmir 09.20 15:30 2 - 1  
Keciörengücü - Osmanlispor 09.20 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Sivasspor 09.20 12:30 1 - 2  
Gazisehir Gaziantep - Karagümrük 09.20 18:00 2 - 2  
Istanbul Basaksehir - Galatasaray 09.20 18:00 0 - 2  
Kasimpasa - Rizespor 09.20 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krisztal Herszon - Polisszja Zsitomir 09.20 14:00 0 - 1  
Metaliszt 1925 - Agrobiznesz Volocsiszk 09.20 18:25 1 - 0  
Obolon Kijev - Csernomorec Odessza 09.20 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Minaj 09.20 13:00 3 - 0  
Ruh Lviv - Kolosz Kovalivka 09.20 18:30 1 - 2  
Zorya Luganszk - Sahtar Doneck 09.20 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - CA Rentistas 09.20 22:30 1 - 0  
Danubio Montevideo - Boston River 09.20 18:00 2 - 2  
Defensor Montevideo - Dep. Maldonado 09.20 00:45 4 - 2  
Progreso Montevideo - Montevideo Wanderers 09.20 20:15 3 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Paso - Real Monarchs 09.20 03:30 1 - 0  
FC San Antonio - Oklahoma City Energy 09.20 03:00 2 - 0  
Loudoun Utd. - Pittsburgh 09.20 00:30 0 - 1  
Louisville City - Memphis 09.20 01:30 4 - 1  
North Carolina - Charlotte Independence 09.20 01:00 0 - 1  
Philadelphia 2 - Hartford 09.20 23:00 0 - 3  
Phoenix Rising - San Diego Loyal 09.20 04:30 2 - 3  
St. Louis FC - Kansas City 2 09.20 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Lauderdale CF - South Georgia Tormenta 09.20 02:00 1 - 2  
North Texas SC - FC Tucson 09.20 03:00 1 - 1  
Union Omaha - New England 2 09.20 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Cong Hanoi - Hanoi FC 09.20 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Cefn Druids 09.20 15:30 2 - 1  
Connah's Quay - Penybont 09.20 15:30 1 - 0  
TNS - Cardiff Met Univ. 09.20 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Al-Shorta 09.20 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Pakhtakor 09.20 20:00 0 - 0  
Shahr Khodro Mashhad - Al-Hilal (KSA) 09.20 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shkendija Tetovo - Akademija Pandev 09.20 15:30 2 - 1  
Shkupi Szkopje - Renova 09.20 15:30 4 - 3  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elva - Vandra Vaprus 09.20 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond 09.20 18:00    
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 09.20 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Lokomotív Taskent 09.20 14:00 1 - 3  
Navbahor Namangan - Andijan 09.20 16:00 0 - 0  
MMA (UFC Fight Night 178, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Covington - T. Woodley 09.20 04:20 1 - 0  
D. Cerrone - Niko Price 09.20 03:50    
D. Minner - T.J. Laramie 09.20 00:00 1 - 0  
J-R. Clark - S. Alpar (női) 09.20 00:15 1 - 0  
Joh. Walker - R. Spann 09.20 03:00 1 - 0  
Jor. Espinosa - Dav. Dvorak 09.20 01:35 0 - 1  
K. Chimaev - G. Meerschaert 09.20 03:25 1 - 0  
Kev. Holland - Dar. Stewart 09.20 02:00 1 - 0  
M. Bueno Silva - M.R. Borella (női) 09.20 00:50 1 - 0  
M. Dern - R. Markos (női) 09.20 02:40 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - X. Vierge (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 12:20 1 - 0  
Aug. Fernandez - Tet. Nagashima (Emilia Romagna-i ND,futam) 09.20 12:20 1 - 0  
E. Bastianini - S. Lowes (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 12:20 1 - 0  
F. di Giannantonio - T. Lüthi (Emilia Romagna-i Nagydíj, fut 09.20 12:20 1 - 0  
L. Marini - M. Bezzecchi (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 12:20 0 - 1  
M. Schrötter - Jor. Navarro (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam 09.20 12:20 1 - 0  
N. Bulega - Jake Dixon (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 08:50 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Emilia Romagna-i Nagydíj 2020 09.20 12:20    
Moto2, Emilia Romagna-i Nagydíj 2020 - Top 3 09.20 12:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arenas - J. McPhee (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 11:00 1 - 0  
A. Migno - J. Alcoba (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 11:00 1 - 0  
Ai Ogura - T. Arbolino (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 11:00 1 - 0  
Ayu. Sasaki - D. Oncu (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 11:00 0 - 1  
D. Binder - Gab. Rodrigo (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 11:00 0 - 1  
J. Masia - D. Foggia (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 11:00 1 - 0  
Raul Fernandez - C. Vietti (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 11:00 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Emilia Romagna-i Nagydíj 2020 09.20 11:00    
Moto3, Emilia Romagna-i Nagydíj 2020 - Top 3 09.20 11:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Petrucci - J. Zarco (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 14:00 1 - 0  
F. Bagnaia - F. Quartararo (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 14:00 0 - 1  
J. Mir - V. Rossi (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 14:00 1 - 0  
Jack Miller - A. Dovizioso (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 14:00 0 - 1  
M. Vinales - F. Morbidelli (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 14:00 1 - 0  
Pol Espargaro - B. Binder (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 14:00 1 - 0  
Tak. Nakagami - A. Rins (Emilia Romagna-i Nagydíj, futam) 09.20 14:00 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Emilia Romagna-i Nagydíj 2020 09.20 15:00    
MotoGP, Emilia Romagna-i Nagydíj 2020 - Top 3 09.20 15:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - J. Logano (Bristol 3.) 09.20 01:30 0 - 1  
B. Keselowski - Kyle Busch (Bristol 3.) 09.20 01:30 0 - 1  
D. Hamlin - Cha. Elliott (Bristol 3.) 09.20 01:30 0 - 1  
Erik Jones - C. Bowyer (Bristol 3.) 09.20 01:30 1 - 0  
K. Harvick - Cha. Elliott (Bristol 3.) 09.20 01:30 1 - 0  
Kyle Busch - K. Harvick (Bristol 3.) 09.20 01:30 0 - 1  
Nascar, Bristol 3. 2020 09.20 04:00    
Nascar, Bristol 3. 2020 - Top 3 09.20 04:00    
R. Blaney - M. Truex Jr. (Bristol 3.) 09.20 01:30 1 - 0  
Motorsport (Superbike - futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bautista - M. Rinaldi (Katalán Nagydíj, 2. verseny) 09.20 15:00    
C. Davies - M. van der Mark (Katalán Nagydíj, 2. verseny) 09.20 15:00 1 - 0  
C. Davies - S. Redding (Katalán Nagydíj, 2. verseny) 09.20 15:00 1 - 0  
L. Baz - G. Gerloff (Katalán Nagydíj, 2. verseny) 09.20 15:00 0 - 1  
S. Redding - M. van der Mark (Katalán Nagydíj, 2. verseny) 09.20 15:00 0 - 1  
Motorsport (Superbike outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Superbike-vb, Katalán Nagydíj, 2. verseny 2020 09.20 15:00    
Superbike-vb, Katalán Nagydíj, 2. verseny 2020 - Top 3 09.20 15:00    
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Török verseny 2020 09.20 13:15    
WRC Rali, Török verseny 2020 - Top 3 09.20 13:15    
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Northampton Saints 09.20 18:30 38 - 15  
Toulouse - Ulster 09.20 13:30 36 - 8  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Wellington 09.20 06:35 21 - 39  
Hawke's Bay - Counties Manukau 09.20 04:05 31 - 17  
Manawatu - Otago 09.20 04:05 25 - 36  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - New Zealand Warriors 09.20 06:00 26 - 14  
Newcastle Knights - St. George Illawarra 09.20 08:05 42 - 18  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Kladno 09.20 17:00 3 - 0  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Mulhouse 09.20 15:00 0 - 3  
Le Cannet - Venelles 09.20 18:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Zawiercie 09.20 14:45 1 - 3  
Czarni Radom - Trefl Gdansk 09.20 20:30 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - Wroclaw 09.20 17:30 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Scandicci 09.20 17:00 2 - 3  
Bisonte Firenze - Cuneo 09.20 16:00 1 - 3  
Conegliano - Casalmaggiore 09.20 17:00 3 - 1  
Trentino - Brescia 09.20 18:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Monza 09.20 18:00 2 - 3  
Vibo Valentia - Revivre Milano 09.20 16:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Ravenna 09.20 18:00 0 - 3  
Padova - Piacenza 09.20 18:00 3 - 1  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Trentino 09.20 17:30 15 - 12  
Modena - Perugia 09.20 18:00 3 - 2  
Röplabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Szurgut - Jugra Nyizsnyevartovszk 09.20 11:00 2 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Kuzbassz Kemerovo 09.20 14:00 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Altekma Izmir 09.20 13:00 2 - 3  
Haliliye Bld. - Afyon Bld. Spor 09.20 14:00 0 - 3  
Istanbul BBSK - Sorgun Genclik 09.20 13:00 3 - 1  
Maliye Piyango Ankara - Arhavi Bld. Spor 09.20 12:00 3 - 0  
Tokat Plevne - Fenerbahce 09.20 13:30 2 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sargeant - F. O'Brien 09.20 17:30 2 - 2  
D. Womersley - Jamie O'Neill 09.20 12:00 0 - 3  
D. Womersley - S. Maddocks 09.20 17:00 2 - 2  
Jamie O'Neill - S. Maddocks 09.20 18:00 3 - 1  
Lyu Haotian - B. Sargeant 09.20 12:30 2 - 2  
Lyu Haotian - F. O'Brien 09.20 13:00 3 - 0  
M. Holt - D. Womersley 09.20 17:30 1 - 3  
M. Holt - Jamie O'Neill 09.20 13:00 3 - 0  
M. Holt - S. Maddocks 09.20 12:30 0 - 3  
M. Selby - B. Sargeant 09.20 17:00 3 - 1  
M. Selby - F. O'Brien 09.20 12:00 3 - 1  
M. Selby - Lyu Haotian 09.20 18:00 2 - 2  
Snooker (Championship League, 15. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 15. csoport 09.20 22:30    
Snooker (Championship League, 16. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 16. csoport 09.20 22:30    
Squash (Manchester Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mar. Elshorbagy - A. Farag 09.20 17:45 3 - 2  
Moh. Elshorbagy - Joel Makin 09.20 15:15 3 - 1  
Paul Coll - T. Momen 09.20 12:45 3 - 2  
Squash (Manchester Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - N. El Tayeb 09.20 17:00 0 - 3  
C. Serme - Joel. King 09.20 12:00 3 - 1  
S. Hany - H.E. Hammamy 09.20 14:30 0 - 3  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liamin N / Myskiv T - Krasilnikov/Stoyanovskiy 09.20 12:45 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Liamin N / Myskiv T 09.20 16:30 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Krasilnikov/Stoyanovskiy 09.20 18:00 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Lupo D / Nicolai P 09.20 11:30 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - Heidrich/Verge-Depre 09.20 15:00 1 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Hermannova B / Slukova M 09.20 14:00 2 - 0  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Okinoumi - N. Takanosho 09.20 09:00    
A. Takayasu - S. Terutsuyoshi 09.20 09:00    
A. Wakatakakage - D. Takarafuji 09.20 09:00    
C. Meisei - Y. Shohozan 09.20 09:00    
D. Hokutofuji - S. Endo 09.20 09:00    
H. Chiyotairyu - I. Kaisei 09.20 09:00    
H. Daieisho - H. Mitakeumi 09.20 09:00    
H. Terunofuji - I. Tamawashi 09.20 09:00    
K. Shimanoumi - M. Ishiura 09.20 09:00    
M. Tokushoryu - M. Kotoeko 09.20 09:00    
N. Shodai - Y. Myogiryu 09.20 09:00    
T. Kiribayama - T. Kagayaki 09.20 09:00    
T. Sadanoumi - M. Tobizaru 09.20 09:00    
T. Tochinoshin - M. Takakeisho 09.20 09:00    
Y. Kotoshoho - T. Ichinojo 09.20 09:00    
Tenisz (Argyasudvarhely, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Agamenone - D. Ajdukovic 09.20 10:00 1 - 2  
Tenisz (Cagnes-sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bolkvadze - P. Parmentier 09.20 10:00    
S. Sorribes Tormo - I.M. Bara 09.20 14:30    
Tenisz (Forli-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - Chr. Harrison 09.20 10:30 0 - 2  
A. Ritschard - N. Sanchez-Izquierdo 09.20 10:30 0 - 2  
G. Zeppieri - A. Dougaz 09.20 12:00 2 - 0  
T. Monteiro - R. Brancaccio 09.20 12:20 2 - 0  
Tenisz (Frydek Mistek, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Talaba - Qinwen Zheng 09.20 10:00 1 - 2  
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Herrmann - L. Salden 09.20 16:00 2 - 0  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Tom. Paul 09.20 15:05 0 - 2  
Gil. Simon - P. Cuevas 09.20 12:30 0 - 2  
L. Hampel - J. Vesely 09.20 11:00 0 - 2  
T. Sandgren - R. Albot 09.20 14:00 2 - 0  
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bourgue - C. Taberner 09.20 11:00 0 - 2  
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jes. de Jong - H.V.N. Rune 09.20 09:50 0 - 2  
Tenisz (Melilla, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Cavalle-Reimers - M. Mutavdzic 09.20 11:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Shevchenko - D. Pichler 09.20 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Talbi - A. Kubareva 09.20 10:30 2 - 1  
Tenisz (Nagyszeben-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - M. Perchicot 09.20 13:00 0 - 2  
E. Ejupovic - Ale. Lazarov 09.20 11:00 2 - 1  
M. Martineau - C. Gomez-Herrera 09.20 13:20 1 - 2  
Vla. Orlov - E. Kirkin 09.20 11:00 1 - 2  
Tenisz (Plaisir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.S. Tatlot - I. Sijsling 09.20 15:00 1 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lehecka - S. Baez 09.20 10:50 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - D.S. Schwartzman 09.20 19:00 1 - 2  
N. Djokovic - C. Ruud 09.20 14:35 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Granollers M / Zeballos H 09.20 17:30 1 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vondrousova - Kar. Pliskova 09.20 17:05 0 - 2  
S. Halep - G. Muguruza Blanco 09.20 12:00 2 - 1  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S / Strycova B - Friedsam A L / Olaru R 09.20 16:00 2 - 0  
Tenisz (Santarem, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kubka - B. Haddad Maia 09.20 12:00 0 - 2  
Tenisz (Sintra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gimeno Valero - S. Fanselow 09.20 13:00 2 - 1  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - J.B. Teichmann 09.20 12:00 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - A. van Uytvanck 09.20 13:20 2 - 0  
K. Bertens - C. Burel 09.20 12:00    
K. Bondarenko - C. Burel 09.20 15:20 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Olmos G - Dabrowski G / Ostapenko J 09.20 13:35 1 - 2  
Guarachi A / Krawczyk D - Hibino N / Ninomiya M 09.20 11:25 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - K. Bondarenko 09.20 10:00    
Ell. Perez - D. Parry 09.20 10:00 2 - 0  
G. Minnen - M. Bayerlova 09.20 10:00 2 - 0  
Shuai Zhang - Sto. Sanders 09.20 11:25 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - E. Hadigian 09.20 19:40 0 - 2  
Ale. Gomez - A. El Mihdawy 09.20 16:50 2 - 0  
B. Arias - Evan King 09.20 14:00 2 - 0  
B. Arias - Fle. Scott 09.20 17:30 0 - 2  
Fle. Scott - Ale. Gomez 09.20 14:00 1 - 2  
G. Brymer - Bra. Holt 09.20 17:00 0 - 2  
H.D. Boyer - Z. Svajda 09.20 21:50 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Solomatin - S. Fomin 09.20 12:00 1 - 2  
M. Chazal - A. Escoffier 09.20 09:00 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Romeo - M. Arcangioli 09.20 09:00 0 - 2  
E. Makarova - A.G. Vasilescu 09.20 10:30 2 - 0  
E. Makarova - O. Oliynykova 09.20 16:00 2 - 1  
G. Poznikhirenko - O. Oliynykova 09.20 10:30 2 - 0  
Tenisz (Zágráb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Mrdeza - A. Konjuh 09.20 15:00 0 - 2  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - BVSC 09.20 16:15 13 - 9  
Vízilabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Salerno 09.20 10:30 11 - 8  
Posillipo Napoli - Salerno 09.20 18:30 12 - 10  
Quinto - Florentia 09.20 11:30 8 - 0  
Roma - Lazio 09.20 16:30 16 - 7  
Savona - Metanopoli 09.20 17:45 18 - 9  
Savona - Trieste 09.20 11:30 13 - 10  
Telimar - Metanopoli 09.20 10:00 10 - 9  
Trieste - Telimar 09.20 16:00 3 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ajagba - J. Rice 09.20 04:00 1 - 0  
Eri. Lubin - T. Gausha 09.20 03:15 1 - 0  
J. Pedraza Gonzalez - Jav. Molina 09.20 04:00 1 - 0  
T. Nyambayar - C. Breedy 09.20 03:00 1 - 0  

 

2020.09.19.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chumikov - A. Girevenkov 09.19 12:15 3 - 0  
A. Duka - S. Gancev 09.19 07:30 0 - 3  
A. Duka - V. Vologzhanin 09.19 09:00 3 - 2  
A. Girevenkov - M. Aleksandrovskiy 09.19 10:45 3 - 1  
A. Girevenkov - M. Andrusenko 09.19 12:45 1 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 09.19 21:15 3 - 0  
A. Gribkov - S. Vakar 09.19 19:45 3 - 2  
A. Ilin - A. Suntsov 09.19 02:15 3 - 1  
A. Klavdenkov - A. Yanshaev 09.19 02:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 09.19 22:45 0 - 3  
A. Lobanov - Y. Shisho 09.19 15:15 1 - 3  
A. Menshikov - A. Sadkov 09.19 16:00 0 - 3  
A. Pisar - I. Meteleshko 09.19 07:45 3 - 2  
A. Pisar - V. Sinkovskiy 09.19 09:15 3 - 1  
A. Sadkov - A. Pisar 09.19 06:45 3 - 0  
A. Sadkov - Ale. Alekseev 09.19 16:30 3 - 2  
A. Sadkov - I. Meteleshko 09.19 08:45 3 - 2  
A. Sadkov - V. Mishakin 09.19 14:30 1 - 3  
A. Shirshov - P. Pinkovskii 09.19 11:15 3 - 2  
A. Silantev - I. Elistratov 09.19 19:15 3 - 1  
A. Suntsov - S. Bychkov 09.19 00:45 3 - 2  
A. Suntsov - S. Bychkov 09.19 22:45 3 - 0  
A. Suntsov - V. Nemashkalo 09.19 03:15 0 - 3  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 09.19 20:15 3 - 1  
A. Yanshaev - T. Yusipov 09.19 03:15 3 - 0  
A. Yanshaev - V. Marshalov 09.19 00:45 3 - 0  
Ale. Alekseev - A. Menshikov 09.19 15:00 1 - 3  
Ale. Petrov - D. Petrochenko 09.19 22:30 2 - 3  
Ale. Petrov - E. Ilyukhin 09.19 03:00 3 - 0  
Ale. Petrov - N. Zhurba 09.19 00:30 3 - 2  
And. Kirilenko - A. Klavdenkov 09.19 01:15 0 - 3  
And. Kirilenko - T. Yusipov 09.19 23:15 3 - 0  
D. Balakin - M. Minkov 09.19 11:30 3 - 1  
D. Balakin - V. Beliakov 09.19 20:30 2 - 3  
D. Balakin - V. Zhulyabin 09.19 13:00 3 - 0  
D. Petrochenko - D. Voronov 09.19 01:00 3 - 2  
D. Petrochenko - E. Ilyukhin 09.19 23:30 3 - 0  
D. Voronov - Ale. Petrov 09.19 02:00 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 09.19 18:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - S. Vakar 09.19 20:45 1 - 3  
E. Ilyukhin - D. Voronov 09.19 00:00 3 - 1  
F. Ambrosimov - V.G. Evlampiev 09.19 16:15 3 - 1  
G. Karpovkin - A. Duka 09.19 06:30 3 - 1  
G. Karpovkin - S. Gancev 09.19 08:30 3 - 1  
I. Elistratov - S. Samoiliuk 09.19 20:15 3 - 0  
I. Matveev - S. Moklozyan 09.19 06:45 1 - 3  
I. Matveev - S.Y. Skotnikov 09.19 08:45 1 - 3  
I. Meteleshko - V. Sinkovskiy 09.19 07:15 2 - 3  
I. Minchenkov - A. Lobanov 09.19 15:45 3 - 0  
I. Minchenkov - Y. Shisho 09.19 17:15 3 - 2  
I. Poletaev - I. Matveev 09.19 08:15 3 - 2  
Igor Kovalev - A. Lobanov 09.19 16:45 1 - 3  
Igor Kovalev - I. Minchenkov 09.19 14:45 2 - 3  
K. Churin - V. Nemashkalo 09.19 23:15 1 - 3  
Kir. Abramov - A. Silantev 09.19 19:45 2 - 3  
Kir. Abramov - I. Elistratov 09.19 21:15 2 - 3  
M. Aleksandrovskiy - A. Chumikov 09.19 13:15 0 - 3  
M. Aleksandrovskiy - M. Andrusenko 09.19 11:45 1 - 3  
M. Andrusenko - A. Chumikov 09.19 11:15 3 - 0  
M. Minkov - V. Beliakov 09.19 19:30 3 - 0  
M. Minkov - V. Zhulyabin 09.19 11:00 3 - 0  
M. Minkov - Z. Abanokov 09.19 21:00 3 - 2  
N. Tarasenkov - A. Ilin 09.19 01:15 3 - 1  
N. Zhurba - D. Petrochenko 09.19 02:30 1 - 3  
N. Zhurba - E. Ilyukhin 09.19 01:30 3 - 1  
P. Pinkovskii - R. Karpesh 09.19 12:15 2 - 3  
R. Karpesh - A. Shirshov 09.19 12:45 2 - 3  
R. Karpesh - Sem. Korolev 09.19 10:45 3 - 1  
S. Arzamastsev - F. Ambrosimov 09.19 15:15 1 - 3  
S. Bychkov - N. Tarasenkov 09.19 02:45 0 - 3  
S. Bychkov - O. Pronin 09.19 23:45 3 - 0  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 09.19 01:45 3 - 1  
S. Gancev - V. Vologzhanin 09.19 07:00 0 - 3  
S. Moklozyan - I. Poletaev 09.19 09:15 3 - 0  
S. Moklozyan - S.Y. Skotnikov 09.19 07:45 3 - 1  
S. Samoiliuk - A. Silantev 09.19 20:45 1 - 3  
S. Samoiliuk - Kir. Abramov 09.19 18:45 0 - 3  
S. Vakar - A. Yanshaev 09.19 19:15 2 - 3  
S.Y. Skotnikov - I. Poletaev 09.19 07:15 1 - 3  
Sem. Korolev - A. Shirshov 09.19 11:45 1 - 3  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 09.19 13:15 2 - 3  
T. Yusipov - A. Klavdenkov 09.19 00:15 3 - 1  
V. Beliakov - Z. Abanokov 09.19 19:00 3 - 0  
V. Marshalov - And. Kirilenko 09.19 02:45 3 - 0  
V. Marshalov - T. Yusipov 09.19 01:45 3 - 0  
V. Mishakin - A. Menshikov 09.19 17:00 3 - 1  
V. Mishakin - Ale. Alekseev 09.19 15:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - A. Ilin 09.19 00:15 1 - 3  
V. Putilovsky - T. Turabekov 09.19 23:00 2 - 3  
V. Sinkovskiy - A. Sadkov 09.19 08:15 2 - 3  
V. Vologzhanin - G. Karpovkin 09.19 08:00 0 - 3  
V. Zhulyabin - Val. Sidorin 09.19 12:00 0 - 3  
V.G. Evlampiev - S. Arzamastsev 09.19 16:45 2 - 3  
V.G. Evlampiev - Y. Bazhinov 09.19 14:45 0 - 3  
Val. Sidorin - D. Balakin 09.19 10:30 3 - 1  
Val. Sidorin - M. Minkov 09.19 12:30 3 - 2  
Y. Bazhinov - F. Ambrosimov 09.19 17:15 3 - 1  
Y. Bazhinov - S. Arzamastsev 09.19 15:45 1 - 3  
Y. Shisho - Igor Kovalev 09.19 16:15 3 - 1  
Z. Abanokov - D. Balakin 09.19 20:00 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dzyabura - K. Yehorov 09.19 09:15 1 - 3  
A. Dzyabura - O. Grebelnyi 09.19 15:05 3 - 2  
A. Gaponov - N. Danilyuk 09.19 13:05 2 - 3  
A. Gordiy - A. Gaponov 09.19 10:10 1 - 3  
A. Gordiy - N. Danilyuk 09.19 09:00 0 - 3  
A. Gordiy - Naz. Kovalchuk 09.19 11:20 1 - 3  
A. Gordiy - V. Kushnyr 09.19 12:30 3 - 1  
A. Grebeniuk - P. Skok 09.19 07:35 3 - 0  
A. Grebeniuk - V. Broyakovskiy 09.19 09:20 1 - 3  
A. Grebeniuk - V. Lyevshyn 09.19 11:40 2 - 3  
A. Kuharchuk - O. Kostiuk 09.19 18:15 3 - 1  
A. Limonov - A. Grebeniuk 09.19 12:15 3 - 1  
A. Limonov - P. Skok 09.19 08:45 1 - 3  
A. Limonov - V. Broyakovskiy 09.19 11:05 0 - 3  
A. Limonov - V. Lyevshyn 09.19 09:55 0 - 3  
A. Lopatnuk - Y. Kryvorotko 09.19 13:10 0 - 3  
A. Naida - Lev. Kuzyo 09.19 15:30 2 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Kuharchuk 09.19 17:05 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - O. Kostiuk 09.19 15:20 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - S. Hilitukha 09.19 19:25 3 - 1  
A. Zhukovskij - D. Kucenko 09.19 10:15 2 - 3  
A. Zhukovskij - M. Lytvynenko 09.19 16:05 3 - 1  
And. Zaitsev - D. Arzanov 09.19 18:30 2 - 3  
And. Zaitsev - Spartak Abalmaz 09.19 21:25 3 - 0  
Artem Derevianko - A. Dzyabura 09.19 10:25 3 - 1  
Artem Derevianko - K. Yehorov 09.19 06:55 3 - 1  
Artem Derevianko - O. Grebelnyi 09.19 08:40 3 - 2  
Artem Derevianko - V. Komar 09.19 13:55 3 - 0  
Artem Derevianko - V. Volokhov 09.19 12:10 1 - 3  
D. Alekseenko - A. Lopatnuk 09.19 08:30 0 - 3  
D. Alekseenko - Y. Kryvorotko 09.19 10:50 2 - 3  
D. Baystryuchenko - D. Halai 09.19 15:15 0 - 3  
D. Baystryuchenko - V. Savoliuk 09.19 16:25 2 - 3  
D. Derevinskyi - And. Zaitsev 09.19 19:05 0 - 3  
D. Derevinskyi - D. Arzanov 09.19 17:20 2 - 3  
D. Derevinskyi - Mak. Kolos 09.19 20:50 3 - 1  
D. Derevinskyi - O. Semenets 09.19 19:45 2 - 3  
D. Derevinskyi - Spartak Abalmaz 09.19 18:00 2 - 3  
D. Halai - V. Savoliuk 09.19 17:35 3 - 1  
D. Shcherbak - Max. Nikolenko 09.19 18:40 3 - 1  
D. Shcherbak - R. Derypaska 09.19 16:20 0 - 3  
D. Shcherbak - V. Plishilo 09.19 14:35 3 - 1  
D. Zenyuk - S. Rutskiy 09.19 17:45 3 - 2  
D. Zenyuk - V. Sidorak 09.19 15:25 3 - 0  
Den. Vakulenko - A. Lopatnuk 09.19 12:00 0 - 3  
Den. Vakulenko - D. Alekseenko 09.19 09:40 0 - 3  
Den. Vakulenko - Y. Kryvorotko 09.19 07:55 1 - 3  
E. Zhukov - A. Zhukovskij 09.19 13:45 3 - 1  
E. Zhukov - D. Kucenko 09.19 12:35 2 - 3  
E. Zhukov - M. Lytvynenko 09.19 08:30 3 - 0  
E. Zhukov - S. Filatov 09.19 10:50 3 - 0  
Ivan May - N. Telnoy 09.19 15:00 0 - 3  
Ivan May - S. Tsybulin 09.19 09:10 1 - 3  
Lev. Kuzyo - Mih. Popov 09.19 14:55 3 - 0  
M. Laevsky - A. Lopatnuk 09.19 10:15 3 - 1  
M. Laevsky - D. Alekseenko 09.19 11:25 0 - 3  
M. Laevsky - Den. Vakulenko 09.19 12:35 3 - 2  
M. Laevsky - Y. Kryvorotko 09.19 09:05 0 - 3  
M. Lytvynenko - D. Kucenko 09.19 14:20 2 - 3  
Mak. Kolos - And. Zaitsev 09.19 20:15 1 - 3  
Mak. Kolos - D. Arzanov 09.19 19:40 3 - 2  
Mak. Kolos - O. Semenets 09.19 18:35 0 - 3  
Mak. Kolos - Spartak Abalmaz 09.19 17:25 1 - 3  
Max. Nikolenko - V. Plishilo 09.19 19:50 3 - 0  
N. Telnoy - S. Tsybulin 09.19 13:15 1 - 3  
Naz. Kovalchuk - A. Gaponov 09.19 08:25 0 - 3  
Naz. Kovalchuk - N. Danilyuk 09.19 10:45 3 - 0  
O. Grebelnyi - K. Yehorov 09.19 13:20 3 - 0  
O. Semenets - And. Zaitsev 09.19 17:55 0 - 3  
O. Semenets - D. Arzanov 09.19 20:55 3 - 2  
O. Semenets - Spartak Abalmaz 09.19 19:10 1 - 3  
O. Shevchuk - O. Gavrilyuk 09.19 13:00 3 - 2  
O. Tkachenko - D. Shcherbak 09.19 19:15 2 - 3  
O. Tkachenko - Max. Nikolenko 09.19 16:55 3 - 1  
O. Tkachenko - R. Derypaska 09.19 18:05 0 - 3  
O. Tkachenko - V. Plishilo 09.19 15:45 3 - 1  
R. Derypaska - Max. Nikolenko 09.19 15:10 1 - 3  
R. Derypaska - V. Plishilo 09.19 17:30 3 - 0  
R. Pirvelli - A. Naida 09.19 17:15 2 - 3  
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo 09.19 16:40 1 - 3  
R. Pirvelli - Mih. Popov 09.19 16:05 3 - 0  
S. Filatov - A. Zhukovskij 09.19 09:05 1 - 3  
S. Filatov - D. Kucenko 09.19 15:30 1 - 3  
S. Filatov - M. Lytvynenko 09.19 12:00 3 - 1  
S. Gogenko - Ivan May 09.19 12:40 2 - 3  
S. Gogenko - N. Telnoy 09.19 07:25 0 - 3  
S. Gogenko - S. Tsybulin 09.19 11:30 3 - 2  
S. Gogenko - Y. Teterya 09.19 09:45 1 - 3  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 09.19 20:35 2 - 3  
Spartak Abalmaz - D. Arzanov 09.19 20:20 3 - 0  
V. Broyakovskiy - P. Skok 09.19 10:30 0 - 3  
V. Broyakovskiy - V. Lyevshyn 09.19 08:10 1 - 3  
V. Didukh - Ivan May 09.19 10:20 3 - 1  
V. Didukh - N. Telnoy 09.19 08:35 2 - 3  
V. Didukh - S. Gogenko 09.19 13:50 3 - 0  
V. Didukh - S. Tsybulin 09.19 06:50 1 - 3  
V. Didukh - Y. Teterya 09.19 12:05 3 - 1  
V. Komar - A. Dzyabura 09.19 12:45 0 - 3  
V. Komar - K. Yehorov 09.19 11:35 3 - 2  
V. Komar - O. Grebelnyi 09.19 07:30 0 - 3  
V. Komar - V. Volokhov 09.19 09:50 2 - 3  
V. Kotov - O. Gavrilyuk 09.19 08:55 3 - 2  
V. Kotov - O. Shevchuk 09.19 10:05 3 - 1  
V. Kotov - V. Malashevsky 09.19 12:25 3 - 2  
V. Kotov - V. Trachuk 09.19 11:15 2 - 3  
V. Kushnyr - A. Gaponov 09.19 11:55 2 - 3  
V. Kushnyr - N. Danilyuk 09.19 07:50 2 - 3  
V. Kushnyr - Naz. Kovalchuk 09.19 09:35 3 - 1  
V. Lyevshyn - P. Skok 09.19 12:50 0 - 3  
V. Malashevsky - O. Gavrilyuk 09.19 07:45 2 - 3  
V. Malashevsky - O. Shevchuk 09.19 11:50 3 - 0  
V. Malashevsky - V. Trachuk 09.19 09:30 3 - 0  
V. Shvidkiy - D. Baystryuchenko 09.19 17:00 2 - 3  
V. Shvidkiy - D. Halai 09.19 15:50 3 - 2  
V. Shvidkiy - V. Savoliuk 09.19 14:40 3 - 0  
V. Tatarinov - D. Zenyuk 09.19 16:35 0 - 3  
V. Tatarinov - S. Rutskiy 09.19 14:50 3 - 1  
V. Tatarinov - V. Sidorak 09.19 18:55 3 - 0  
V. Trachuk - O. Gavrilyuk 09.19 10:40 3 - 1  
V. Trachuk - O. Shevchuk 09.19 08:20 3 - 0  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 09.19 18:50 1 - 3  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 09.19 20:00 2 - 3  
V. Tuchkevych - S. Hilitukha 09.19 17:40 1 - 3  
V. Volokhov - A. Dzyabura 09.19 08:05 3 - 2  
V. Volokhov - K. Yehorov 09.19 14:30 1 - 3  
V. Volokhov - O. Grebelnyi 09.19 11:00 2 - 3  
Vit. Boiko - D. Zenyuk 09.19 18:20 2 - 3  
Vit. Boiko - S. Rutskiy 09.19 16:00 3 - 0  
Vit. Boiko - V. Sidorak 09.19 17:10 3 - 0  
Vit. Boiko - V. Tatarinov 09.19 19:30 2 - 3  
Y. Schepanskiy - A. Zhukovskij 09.19 11:25 0 - 3  
Y. Schepanskiy - D. Kucenko 09.19 07:55 2 - 3  
Y. Schepanskiy - E. Zhukov 09.19 14:55 1 - 3  
Y. Schepanskiy - M. Lytvynenko 09.19 09:40 3 - 1  
Y. Schepanskiy - S. Filatov 09.19 13:10 3 - 2  
Y. Teterya - Ivan May 09.19 08:00 3 - 0  
Y. Teterya - N. Telnoy 09.19 10:55 1 - 3  
Y. Teterya - S. Tsybulin 09.19 14:25 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - N. Khmelevskaia 09.19 02:20 1 - 3  
G. Telnaya - Tat. Tatianina 09.19 00:50 0 - 3  
I. Aseeva - G. Telnaya 09.19 02:50 2 - 3  
I. Aseeva - N. Khmelevskaia 09.19 01:20 3 - 2  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 09.19 01:50 2 - 3  
Tat. Tatianina - N. Khmelevskaia 09.19 00:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - A. Grabskiy 09.19 17:45 0 - 3  
A. Averyanov - S. Kalenik 09.19 14:45 3 - 2  
A. Averyanov - S. Zavinskiy 09.19 18:15 3 - 2  
A. Chilikin - V. Naumovich 09.19 09:00 3 - 2  
A. Goloveshkin - O. Saenko 09.19 12:30 0 - 3  
A. Goloveshkin - P. Cherednichenko 09.19 09:00 3 - 1  
A. Goloveshkin - P. Moroz 09.19 08:00 3 - 1  
A. Grabskiy - Maks. Deynega 09.19 17:15 1 - 3  
A. Grabskiy - S. Zavinskiy 09.19 13:45 1 - 3  
A. Kovrikov - A. Riabukhin 09.19 16:00 3 - 2  
A. Kovrikov - Mik. Andreev 09.19 15:00 3 - 0  
A. Kovrikov - P. Babenko 09.19 14:00 1 - 3  
A. Mashtakov - Alek. Rodin 09.19 20:45 2 - 3  
A. Mashtakov - E. Yunusov 09.19 21:55 3 - 1  
A. Mashtakov - R. Lazebny 09.19 23:05 0 - 3  
A. Riabukhin - P. Babenko 09.19 15:30 3 - 0  
Ale. Metla - S. Vavrenyuk 09.19 08:45 1 - 3  
Ale. Metla - Ser. Kovalenko 09.19 09:45 3 - 1  
Andrii Derevianko - A. Averyanov 09.19 16:15 0 - 3  
Andrii Derevianko - Maks. Deynega 09.19 19:45 3 - 1  
Ant. Popov - N. Trofimov 09.19 08:30 3 - 2  
Ant. Popov - V. Sazhnev 09.19 12:00 3 - 1  
E. Yunusov - Alek. Rodin 09.19 23:40 2 - 3  
G. Morgun - A. Averyanov 09.19 18:45 0 - 3  
G. Morgun - A. Grabskiy 09.19 15:15 0 - 3  
M. Butkov - S. Vedmid 09.19 16:00 3 - 2  
M. Butkov - Yur. Novikov 09.19 18:00 3 - 2  
Maks. Deynega - S. Kalenik 09.19 19:15 3 - 2  
Mik. Andreev - P. Babenko 09.19 16:30 3 - 1  
N. Trofimov - R. Cherevko 09.19 12:30 3 - 1  
O. Chetverikov - M. Chukanov 09.19 22:10 3 - 1  
O. Saenko - A. Goloveshkin 09.19 09:30 3 - 1  
O. Saenko - P. Moroz 09.19 08:30 2 - 3  
P. Cherednichenko - A. Goloveshkin 09.19 12:00 3 - 2  
P. Plyushch - M. Butkov 09.19 14:00 3 - 2  
P. Plyushch - S. Korobeynik 09.19 19:30 3 - 1  
P. Plyushch - V. Grushko 09.19 16:00 0 - 3  
R. Cherevko - N. Trofimov 09.19 09:30 3 - 2  
R. Lazebny - Alek. Rodin 09.19 22:30 1 - 3  
R. Lazebny - E. Yunusov 09.19 21:20 3 - 2  
R. Reznichenko - P. Plyushch 09.19 19:00 3 - 2  
S. Korobeynik - M. Butkov 09.19 14:30 1 - 3  
S. Korobeynik - V. Grushko 09.19 18:30 1 - 3  
S. Vavrenyuk - Ser. Kovalenko 09.19 11:15 3 - 1  
S. Vedmid - V. Zaychenko 09.19 20:00 3 - 2  
S. Zavinskiy - G. Morgun 09.19 20:15 3 - 0  
Ser. Kovalenko - Ale. Metla 09.19 12:45 3 - 2  
Ser. Kovalenko - S. Vavrenyuk 09.19 08:15 2 - 3  
V. Grushko - M. Butkov 09.19 20:00 3 - 0  
V. Grushko - R. Reznichenko 09.19 15:00 3 - 2  
V. Naumovich - A. Chilikin 09.19 12:00 3 - 1  
V. Naumovich - S. Pisklov 09.19 08:30 3 - 2  
V. Sazhnev - Ant. Popov 09.19 09:00 3 - 1  
V. Sazhnev - R. Cherevko 09.19 08:00 3 - 1  
V. Solovey - M. Chukanov 09.19 21:00 3 - 0  
V. Solovey - O. Chetverikov 09.19 21:35 1 - 3  
V. Solovey - Vla. Gorelov 09.19 23:20 3 - 2  
V. Zaychenko - M. Butkov 09.19 19:00 3 - 2  
V. Zaychenko - S. Korobeynik 09.19 15:30 3 - 2  
V. Zaychenko - V. Grushko 09.19 13:30 3 - 2  
Vla. Gorelov - M. Chukanov 09.19 22:45 0 - 3  
Vla. Gorelov - O. Chetverikov 09.19 23:55 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Richmond 09.19 09:10 33 - 77  
Brisbane Lions - Carlton 09.19 11:40 78 - 61  
Essendon - Melbourne Demons 09.19 06:10 49 - 68  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 09.19 10:00 6 - 9  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 09.19 10:00 8 - 0  
Lotte Giants - NC Dinos 09.19 10:00 5 - 1  
Samsung Lions - Kiwoom Heroes 09.19 10:00 7 - 8  
SK Wyverns - KT Wiz 09.19 10:00 0 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 09.19 07:00 4 - 1  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 09.19 11:30 2 - 3  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 09.19 07:00 7 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 09.19 07:00 1 - 3  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 09.19 07:00 3 - 1  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 09.19 11:00 6 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay 09.19 01:35 1 - 2  
Boston - NY Yankees 09.19 01:30 5 - 6  
Chicago Cubs - Minnesota 09.19 02:15 1 - 0  
Cincinnati - Chicago WS 09.19 01:10 7 - 1  
Colorado - LA Dodgers 09.19 02:10 6 - 15  
Detroit - Cleveland 09.19 01:10 0 - 1  
Houston - Arizona 09.19 02:10 3 - 6  
LA Angels - Texas 09.19 03:10 6 - 2  
Milwaukee - Kansas City 09.19 02:10 9 - 5  
NY Mets - Atlanta 09.19 01:10 2 - 15  
Oakland - San Francisco 09.19 03:40 6 - 0  
Oakland - San Francisco (22:10) 09.19 22:10 6 - 0  
Seattle - San Diego 09.19 03:40 1 - 6  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 09.19 11:05 3 - 4  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 09.19 11:05 6 - 7  
Darts (World Series of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - Cody Harris 09.19 21:00 6 - 2  
Ger. Price - V. van der Voort 09.19 21:30 6 - 3  
J. Wade - Jeff Smith 09.19 20:00 6 - 3  
M. van Gerwen - Glen Durrant 09.19 23:00 4 - 6  
Mic. Smith - K. Ratajski 09.19 23:40 6 - 4  
N. Aspinall - D. Labanauskas 09.19 20:35 6 - 1  
P. Wright - D. Heta 09.19 22:25 6 - 3  
Rob Cross - S. Beaton 09.19 22:00 6 - 0  
S. Whitlock - S. Beaton 09.19 00:05 5 - 6  
E-Sport (AOV, GCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Most Outstanding Player - Flash Wolves 09.19 09:00 3 - 2  
E-Sport (AOV, RoV Pro League Winter,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evos Esports Th - King of Gamers Club 09.19 09:15 3 - 1  
Pops Bacon Time - Talon Esports 09.19 12:00 2 - 3  
E-Sport (CSGO, Asia League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Checkmate - Bren Esports 09.19 07:00 0 - 2  
Tyloo - Beyond Esports 09.19 09:30 2 - 1  
Vici Gaming - Invictus Gaming 09.19 13:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL Pro League,NA,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - 100 Thieves 09.19 21:00 1 - 2  
Evil Geniuses - Chaos Esports Club 09.19 21:00 2 - 0  
FURIA eSports - Gen.g Esports 09.19 21:00 2 - 0  
Team Liquid - Triumph 09.19 21:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESLProLeague,EU,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Team Spirit 09.19 17:30 2 - 0  
Big - ENCE 09.19 14:00    
Complexity Gaming - Faze Clan 09.19 17:30 1 - 2  
Fnatic - Ninjas In Pyjamas 09.19 17:30 2 - 0  
G2 Esports - Natus Vincere 09.19 14:00 0 - 2  
Godsent - X-Kom Ago 09.19 14:00    
Heroic - OG 09.19 14:00 2 - 0  
Team Vitality - Mousesports 09.19 17:30 0 - 2  
E-Sport (Dota 2, BTS Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cr4Zy - 4 Zoomers 09.19 21:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Quincy Crew 09.19 00:35 0 - 2  
Beastcoast - Infinity Esports 09.19 05:05 1 - 1  
Team Brasil - Quincy Crew 09.19 02:40 1 - 1  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - Neon Esports 09.19 10:25 0 - 2  
Fnatic - Boom Esports 09.19 07:45 0 - 2  
New Esports - Among US 09.19 06:00 0 - 2  
TNC Predator - Motivade.trust Gaming 09.19 13:45 0 - 2  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Psg.lgd - Invictus Gaming 09.19 10:00 2 - 0  
Royal Never Give Up - Team Magma 09.19 13:00 2 - 0  
Sparking Arrow Gaming - Lbzs 09.19 07:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Better - Power of Friendship 09.19 08:00 1 - 1  
Your Soul is Mine - Sincerely Fury 09.19 10:15 1 - 1  
E-Sport (Dota2,BTS Pro Ser.,Eu/Cis-GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Khan - 5Men 09.19 21:35 0 - 2  
Ninjas In Pyjamas - 5Men 09.19 20:00    
Team Empire - Hellraisers 09.19 16:00    
Team Unique - Hellraisers 09.19 14:00 2 - 0  
Team Unique - Mudgolems 09.19 19:20 0 - 2  
E-Sport (LOL, European Masters Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ago Rogue - Mousesports 09.19 20:40 2 - 0  
Team Gamerlegion - Team Ldlc 09.19 18:00 2 - 1  
E-Sport (Rocket,RLCS,NaFall,Reg.Event2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpine Esports - Pittsburgh Knights 09.19 18:30 2 - 3  
Frontline - G2 Esports 09.19 18:30 1 - 3  
Kansas City Pioneers - Adept 09.19 18:30 3 - 0  
Nefarious - Xset 09.19 18:30 1 - 3  
Nrg Esports - Jamal Jabary 09.19 18:30 3 - 1  
Rogue - Continuum 09.19 18:30    
Spacestation Gaming - Team Envy 09.19 18:30 2 - 3  
The Peeps - Plot Twist 09.19 18:30 1 - 3  
E-Sport (SC2,DH Mast.Fall,Seas.Fin.,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogue - Innovation 09.19 16:05 1 - 3  
Serral - Clem 09.19 19:45 2 - 3  
Stats - Trap 09.19 17:15 1 - 3  
TY - Reynor 09.19 18:30 1 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Harstad 09.19 14:00 9 - 4  
Gjellerasen - Slevik 09.19 16:30 4 - 13  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rychenberg Winterthur - Malans 09.19 18:00 5 - 7  
Sarnen - Wiler-Ersigen 09.19 18:00 2 - 8  
Thun - Chur 09.19 20:00 4 - 5  
Uster - Köniz 09.19 17:30 1 - 7  
Zug - Grasshoppers 09.19 17:00 5 - 5  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchu - Sumida 09.19 08:30 3 - 3  
Shonan Bellmare - Urayasu 09.19 11:00 1 - 1  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Dunaújváros 09.19 14:05 2 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Jugra 09.19 12:00 2 - 1  
Szinara Jekatyerinburg - Norilszkij Nikel 09.19 10:00 1 - 6  
Tyumeny - Uhta 09.19 11:00 8 - 1  
Golf (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bub. Watson - Hid. Matsuyama (3. kör) 09.19 19:30 0 - 1  
Cam. Smith - R. McIlroy (3. kör) 09.19 18:02 0 - 1  
Har. English - R. Cabrera Bello (3. kör) 09.19 20:14 1 - 0  
Jus. Thomas - J. Kokrak (3. kör) 09.19 20:03 1 - 0  
Mat. Wolff - Bre. Todd (3. kör) 09.19 19:41 1 - 0  
Pat. Reed - B. Dechambeau (3. kör) 09.19 20:25 0 - 1  
Tho. Pieters - X. Schauffele (3. kör) 09.19 19:52 0 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Sumperk 09.19 17:00 5 - 3  
Slavia Praha - Sokolov 09.19 17:00 2 - 2  
Vsetin - Kladno 09.19 17:00 3 - 3  
Zubr Prerov - Kolin 09.19 17:00 4 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Mogiljev 09.19 16:00 8 - 1  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 09.19 16:00 3 - 1  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 09.19 16:00 4 - 2  
Nyeman Grodno - Lokomotív Orsa 09.19 16:00 5 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 09.19 16:00    
Red Star Kunlun - Szalavat Julajev Ufa 09.19 16:00 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Zemgale/LLU 09.19 12:30 3 - 3  
Liepaja - Mogo Riga 09.19 16:00 1 - 0  
Prizma Riga - Olimp Riga 09.19 12:00 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Rubin Tyumeny 2 09.19 12:00 3 - 1  
Szahalinszkije Akulj - Vityaz Podolszk 2 09.19 05:00 2 - 6  
Tajfun Usszurijszk - Kapitan Sztupino 09.19 05:00 1 - 2  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Hasle-Lören 09.19 17:00 1 - 4  
Nidaros - Lorenskog 09.19 14:00 4 - 4  
Tonsberg - Ringerike 09.19 16:00 1 - 9  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 09.19 11:50 4 - 5  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.19 10:40 3 - 4  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 09.19 21:55 2 - 2  
Hammers - Six Trolls (3x10 perc) 09.19 00:05 2 - 4  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 09.19 18:50 5 - 4  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 09.19 08:20 4 - 3  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.19 09:30 2 - 8  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 09.19 20:55 5 - 2  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 09.19 07:10 5 - 4  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 09.19 06:00 5 - 4  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 09.19 23:05 1 - 3  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.19 19:50 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - HV 71 09.19 15:15 3 - 0  
Leksand - Skelleftea 09.19 15:15 4 - 4  
Lulea - Färjestad 09.19 18:00 4 - 2  
Rögle - Linköping 09.19 18:00 6 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Burany Voronyezs 09.19 11:00 4 - 1  
Izssztal Izsevszk - Dinamo MO 09.19 15:00 2 - 5  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Zvezda Csehov 09.19 16:00 2 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Tambov 09.19 12:00 2 - 2  
Kerékpár (Tour de France - 20. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kwiatkowski - J. Alaphilippe 09.19 13:00 0 - 1  
M. Schachmann - N.F. Oliveira 09.19 13:00 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - E. Mas Nicolau 09.19 13:00 0 - 1  
P. Roglic - T. Pogacar 09.19 13:00 0 - 1  
R. Porte - R. Uran 09.19 13:00 1 - 0  
T. de Gendt - S. Kragh Andersen 09.19 13:00 0 - 1  
T. Dumoulin - W. van Aert 09.19 13:00 1 - 0  
Tour de France 2020 - 20. szakasz 09.19 18:10    
Tour de France 2020 - 20. szakasz - Top 3 09.19 18:10    
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - Nymburk 09.19 18:00 95 - 98  
Svitavy - Pardubice 09.19 18:00 88 - 79  
USK Praha - Hradec Kralove 09.19 17:30 84 - 68  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (88Fireburn) - Houston (Bobby) 09.19 08:48 48 - 50  
Golden State (Aphex) - Houston (Bobby) 09.19 07:36 54 - 62  
Houston (Bobby) - Golden State (Aphex) 09.19 09:24 69 - 73  
Houston (Bobby) - LA Clippers (Shiva) 09.19 08:12 59 - 57  
LA Clippers (Shiva) - Houston (Bobby) 09.19 10:00 63 - 65  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Bobby) - Cleveland (Shiva) 09.19 16:18 65 - 53  
Chicago (Bobby) - Miami (Spenish) 09.19 16:54 54 - 46  
Cleveland (Shiva) - Indiana (Iamdevilwalk) 09.19 16:54 65 - 74  
Indiana (Iamdevilwalk) - Cleveland (Shiva) 09.19 15:06 61 - 51  
Indiana (Iamdevilwalk) - Miami (Spenish) 09.19 16:18 66 - 50  
Miami (Spenish) - Cleveland (Shiva) 09.19 17:30 48 - 61  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Tranquil) - LA Clippers (Bepado) 09.19 22:00 56 - 50  
Dallas (Tranquil) - LA Lakers (Zo0M) 09.19 23:12 45 - 60  
LA Lakers (Zo0M) - LA Clippers (Bepado) 09.19 22:36 71 - 44  
LA Lakers (Zo0M) - Portland (Iamdevilwalk) 09.19 22:00 76 - 61  
Memphis (Aphex) - New Orleans (Shiva) 09.19 12:48 78 - 75  
Memphis (Aphex) - Sacramento (88Fireburn) 09.19 12:12 62 - 56  
Memphis (Aphex) - San Antonio (Bobby) 09.19 11:36 62 - 45  
New Orleans (Shiva) - Memphis (Aphex) 09.19 11:00 75 - 61  
New Orleans (Shiva) - Sacramento (88Fireburn) 09.19 11:36 64 - 53  
New Orleans (Shiva) - San Antonio (Bobby) 09.19 14:00 74 - 63  
Portland (Iamdevilwalk) - Dallas (Tranquil) 09.19 22:36 48 - 53  
Portland (Iamdevilwalk) - LA Clippers (Bepado) 09.19 23:12 43 - 37  
Sacramento (88Fireburn) - Memphis (Aphex) 09.19 14:00 43 - 65  
Sacramento (88Fireburn) - New Orleans (Shiva) 09.19 13:24 62 - 56  
Sacramento (88Fireburn) - San Antonio (Bobby) 09.19 12:48 47 - 66  
San Antonio (Bobby) - Memphis (Aphex) 09.19 13:24 43 - 44  
San Antonio (Bobby) - New Orleans (Shiva) 09.19 12:12 73 - 68  
San Antonio (Bobby) - Sacramento (88Fireburn) 09.19 11:00 55 - 49  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Dubrava Zágráb 09.19 19:00 94 - 89  
Skrljevo - Puntamika Zadar 09.19 19:00 62 - 93  
Vrijednosnice Osijek - Hermes Zágráb 09.19 17:00 101 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Rosa Radom 09.19 17:35 80 - 80, h.u. 94 - 89  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Nevezis Kedainiai 09.19 16:00 72 - 82  
Rytas Vilnius - Juventus Utena 09.19 16:20 106 - 77  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astros de Jalisco - Abejas de Leon 09.19 02:10 108 - 75  
Libertadores de Queretaro - Soles de Mexicali 09.19 03:00 94 - 100  
Mineros de Zacatecas - Dorados de Chihuahua 09.19 04:00 86 - 80  
Panteras de Aguascaliente - Aguacateros de Michoacan 09.19 04:00 96 - 98  
Plateros de Fresnillo - Lenadores de Durango 09.19 02:00 102 - 92  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Denver (1.m.) 09.19 03:00 126 - 114  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Real Madrid 09.19 20:45 70 - 86  
Gran Canaria - Bilbao 09.19 20:45 98 - 98, h.u. 107 - 102  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - IDK Gipuzkoa 09.19 18:15 65 - 76  
Ensino Lugo - P. Avenida 09.19 19:15 52 - 58  
Valencia - Gernika Bizkaia 09.19 19:15 64 - 52  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
25 de Agosto - Olivol Mundial 09.19 00:15 72 - 61  
Dep. Sayago - CA Tabare 09.19 02:30 76 - 90  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai Indians - Chennai Super Kings 09.19 16:00 0 - 1  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Krim Ljubljana 09.19 16:00 23 - 23  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - CSZKA Moszkva 09.19 18:00 22 - 25  
Győr - Podravka Koprivnica 09.19 16:00 43 - 28  
Ramnicu Valcea - Odense 09.19 16:00 21 - 30  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malomerice - Jicin 09.19 11:00 20 - 34  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Skaering 09.19 15:30 28 - 24  
Nyborg - Tonder 09.19 15:00 19 - 29  
Otterup - Sydhavsörne 09.19 16:00 33 - 28  
Vendsyssel - Nordsjaelland 09.19 14:00 20 - 29  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHG Odense - SönderjyskE 09.19 14:00 29 - 31  
Hadsten - Ringsted 09.19 14:00 23 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Mors-Thy 09.19 14:00 28 - 26  
Skjern - GOG 09.19 16:10 31 - 31  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Bjerringbro-Silkeborg 09.19 13:30 22 - 31  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aarhus Utd. 09.19 16:00 18 - 26  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BK-46 - GrIFK 09.19 15:00 31 - 24  
HIFK - Riihimaen Cocks 09.19 15:00 31 - 33  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Diomidisz Argosz 09.19 16:00 22 - 29  
Feakasz Kerkyra - Drama 09.19 17:00 19 - 22  
PAOK - Edessza 09.19 17:00 27 - 23  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalamina - Arisz Nikea 09.19 18:30 19 - 27  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - ÍBV 09.19 19:30 30 - 23  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - FH 09.19 16:45 26 - 25  
Kopavogs - ÍBV 09.19 18:30 21 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Kielce 09.19 13:15 24 - 31  
Kwidzyn - Stal Mielec 09.19 17:30 30 - 23  
Pogon Szczecin - Wybrzeze Gdansk 09.19 20:00 27 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Piotrcovia Piotrkow 09.19 19:00 28 - 26  
Ruch Chorzow - Elblag 09.19 17:00 24 - 25  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Plzen 09.19 18:00 36 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Szombathely 09.19 18:00 32 - 24  
Vác - Kisvárda 09.19 17:30 28 - 26  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fold HK - Falk Horten 09.19 16:00 32 - 32  
Oslo-Studentenes IK - Stavanger IF 09.19 15:15 31 - 33  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Herrenberg 09.19 19:30 29 - 32  
Freiburg - Waiblingen 09.19 20:00 26 - 29  
Füchse Berlin - Nürtingen 09.19 19:30 36 - 20  
Lintfort - Rödertal 09.19 17:30 26 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Metzingen 09.19 16:00 26 - 28  
Göppingen - Halle-Neustadt 09.19 19:00 26 - 24  
Rosengarten-Buchholz - Bad Wildungen 09.19 19:00 24 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Szungul Sznyezsinszk 09.19 14:00 34 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Univ. Izsevszk 09.19 09:00 18 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Bärnbach/Köflach 09.19 19:00 26 - 22  
Ferlach - Fivers Margareten 09.19 19:30 26 - 27  
Graz - Tirol Schwaz 09.19 19:00 28 - 30  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Niederösterreich - BT Füchse 09.19 19:00 28 - 19  
MGA Wien - Atzgersdorf 09.19 19:00 23 - 30  
Wiener Neustadt - Feldkirch 09.19 19:00 21 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Horta 09.19 18:30 24 - 16  
Avanca - Vitoria 09.19 19:00 20 - 24  
Boa Hora - Madeira SAD 09.19 17:30 22 - 22  
Boavista - Benfica 09.19 16:00 25 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Ademar Leon 09.19 19:00 26 - 27  
Barcelona - Nava 09.19 12:00 39 - 22  
Benidorm - Anaitasuna 09.19 18:00 25 - 25  
Cisne BM - Puerto Sagunto 09.19 16:30 26 - 27  
Ciudad Encantada - Granollers 09.19 20:00 24 - 32  
Sinfin - Quabit Guadalajara 09.19 17:30 29 - 28  
Villa de Aranda - Morrazo Cangas 09.19 19:00 22 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zuazo Barakaldo - Valladolid 09.19 19:30 26 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Cordoba 09.19 18:00 27 - 22  
Remudas Gran Canaria - Tenerife 09.19 19:00 28 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Kriens 09.19 17:30 23 - 34  
Endingen - Thun 09.19 18:00 20 - 25  
Schaffhausen - Winterthur 09.19 19:00 37 - 35  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - HIF Karlskrona 09.19 17:00 28 - 24  
Torslanda - AIK Stockholm 09.19 16:00 29 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Skövde 09.19 17:10 21 - 24  
Varberg - Malmö 09.19 15:00 29 - 37  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnered - Skara 09.19 15:30 28 - 23  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice Crows - Nove Zamky 09.19 18:00 26 - 23  
Povazska Bystrica - MHK Kosice 09.19 18:00 31 - 18  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Loka 09.19 18:00 35 - 24  
Izola - Slovan Ljubljana 09.19 19:30 26 - 25  
Krka Novo Mesto - Dobova 09.19 19:00 23 - 21  
Maribor - MRK Ljubljana 09.19 18:00 30 - 24  
Ormoz - Koper 09.19 19:00 31 - 28  
Ribnica - Trebnje 09.19 19:00 29 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Swindon 09.19 16:00 2 - 0  
Bristol Rovers - Ipswich 09.19 16:00 0 - 2  
Burton - Accrington 09.19 16:00 2 - 1  
Charlton - Doncaster 09.19 16:00 1 - 3  
Hull City - Crewe 09.19 16:00 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Lincoln 09.19 16:00 1 - 2  
Oxford Utd. - Sunderland 09.19 16:00 0 - 2  
Peterborough - Fleetwood 09.19 16:00 2 - 1  
Shrewsbury - Northampton 09.19 16:00 1 - 2  
Wigan - Gillingham 09.19 16:00 2 - 3  
Wimbledon - Plymouth 09.19 16:00 4 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Southend 09.19 14:00 2 - 0  
Colchester - Bolton 09.19 16:00 2 - 0  
Crawley - Scunthorpe 09.19 16:00 1 - 0  
Exeter - Port Vale 09.19 16:00 0 - 2  
Forest Green - Bradford 09.19 16:00 2 - 2  
Grimsby - Salford City 09.19 16:00 0 - 4  
Harrogate Town - Walsall 09.19 16:00 2 - 2  
Leyton - Mansfield 09.19 16:00 2 - 2  
Morecambe - Cambridge Utd. 09.19 16:00 0 - 5  
Newport - Barrow 09.19 16:00 2 - 1  
Stevenage - Oldham 09.19 16:00 3 - 0  
Tranmere - Cheltenham 09.19 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Wycombe 09.19 16:00 5 - 0  
Brentford - Huddersfield 09.19 16:00 3 - 0  
Luton - Derby County 09.19 16:00 2 - 1  
Middlesbrough - Bournemouth 09.19 16:00 1 - 1  
Norwich - Preston 09.19 16:00 2 - 2  
Nottingham - Cardiff 09.19 13:30 0 - 2  
Reading - Barnsley 09.19 16:00 2 - 0  
Rotherham - Millwall 09.19 16:00 0 - 1  
Sheffield Wed. - Watford 09.19 16:00 0 - 0  
Swansea - Birmingham 09.19 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Keshla 09.19 15:00 0 - 0  
Sumqayit - Sabayil 09.19 17:15 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Seraing 09.19 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Gent 09.19 18:30 0 - 1  
Oostende - OH Leuven 09.19 16:15 3 - 1  
Waasland Beveren - Anderlecht 09.19 20:45 2 - 4  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jantra Gabrovo - Szeptemvri Szófia 09.19 16:00 0 - 2  
Lokomotív Szófia - Liteksz Lovecs 09.19 15:15 2 - 0  
Septemvri Simitli - Hebar Pazardzsik 09.19 18:00 2 - 3  
Sp. Szvoge - Vitosa Bistrica 09.19 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 09.19 17:45 4 - 0  
Levszki Szófia - CSZKA 1948 Szófia 09.19 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Doboj Kakanj - Velez Mostar 09.19 16:30 1 - 2  
Radnik Bijeljina - Olimpic Sarajevo 09.19 18:00 4 - 0  
Zeljeznicar Sarajevo - Krupa na Vrbasu 09.19 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Figueirense 09.19 21:30 0 - 1  
Confianca - Guarani SP 09.19 00:15 1 - 0  
Nautico PE - Chapecoense 09.19 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treze PB - Jacuipense 09.19 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Bento - Volta Redonda 09.19 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany Creek - Grange Thistle 09.19 10:00 4 - 0  
Bayside Utd. - Toowong 09.19 09:00 0 - 2  
Caboolture - The Gap 09.19 10:00 5 - 3  
North Star BPL - Acacia Ridge 09.19 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broadbeach Utd. - Peninsula Power 09.19 06:00 0 - 2  
Grange Thistle - Univ. Of Queensland 09.19 09:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hoffenheim 09.19 15:30 2 - 3  
Bremen - Hertha BSC 09.19 15:30 1 - 4  
Dortmund - Mönchengladbach 09.19 18:30 3 - 0  
E. Frankfurt - Bielefeld 09.19 15:30 1 - 1  
Union Berlin - Augsburg 09.19 15:30 1 - 3  
VfB Stuttgart - Freiburg 09.19 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Karlsruhe 09.19 13:00 2 - 0  
Sandhausen - Darmstadt 09.19 13:00 3 - 2  
Würzburg - Erzgebirge Aue 09.19 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Türkgücü München 09.19 14:00 2 - 2  
Lübeck - Saarbrücken 09.19 14:00 1 - 1  
Meppen - 1860 München 09.19 14:00 1 - 3  
Rostock - Duisburg 09.19 14:00 3 - 1  
Wehen - Verl 09.19 14:00 0 - 0  
Zwickau - Unterhaching 09.19 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Karmiotissza Polemidion 09.19 19:30 3 - 1  
Pafosz - Ethnikosz Ahnasz 09.19 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Alajuelense - Municipal Grecia 09.19 04:00 3 - 1  
Sporting San Jose - Dep. Saprissa 09.19 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Trinec 09.19 16:30 3 - 1  
Zizkov - FC Hradec Kralove 09.19 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domazlice - Admira Praha 09.19 16:00 4 - 2  
Loko Vltavin - Plzen 2 09.19 10:15 0 - 2  
Motorlet Praha - Sokol Hostoun 09.19 10:15 2 - 0  
SK Benesov - Slavia Praha 2 09.19 10:15 2 - 5  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Velvary - Teplice 2 09.19 16:00 1 - 1  
Usti nad Orlici - Prepere 09.19 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolni Benesov - Slavia Kromeriz 09.19 14:30 1 - 3  
SFK Vrchovina - Olomouc B 09.19 15:30 3 - 3  
Slovan Rosice - Odra Petrkovice 09.19 15:30 0 - 0  
Uhersky Brod - Frydek-Mistek 09.19 15:30 2 - 2  
Vyskov - Velke Mezirici 09.19 10:15 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Plzen 09.19 19:00 1 - 4  
Opava - Ceske Budejovice 09.19 16:30 0 - 0  
Ostrava - Pardubice 09.19 16:30 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Köge 09.19 13:00 2 - 4  
Silkeborg - Esbjerg 09.19 13:30 3 - 1  
Viborg - Skive 09.19 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - VSK Aarhus 09.19 14:00 1 - 1  
Brabrand - Middelfart 09.19 14:00 0 - 2  
Frem - Holstebro 09.19 15:00 3 - 1  
Jammerbugt - Dalum 09.19 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - FA 2000 09.19 15:00 1 - 3  
KFUM Roskilde - AB Gladsaxe 09.19 13:30 0 - 4  
Skovshoved - Vanlöse 09.19 15:00 2 - 2  
Tarnby - Nyköbing 09.19 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Lyngby 09.19 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonnam 09.19 11:30 1 - 2  
Bucheon - Jeju 09.19 09:00 0 - 2  
Daejeon Citizen - Seoul E-Land 09.19 09:00 1 - 2  
Gyeongnam - Ansan Greeners 09.19 11:30 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev (Kodak) - CSZKA Moszkva (Plevis) 09.19 08:54 0 - 2  
Dinamo Kijev (Kodak) - Lokomotív Moszkva (Kravark) 09.19 08:06 0 - 2  
Lokomotív Moszkva (Kravar - CSZKA Moszkva (Plevis) 09.19 07:42 1 - 0  
Lokomotív Moszkva (Kravar - Szpartak Moszkva (Jkey) 09.19 08:18 1 - 0  
Szpartak Moszkva (Jkey) - CSZKA Moszkva (Plevis) 09.19 08:06 0 - 0  
Szpartak Moszkva (Jkey) - Dinamo Kijev (Kodak) 09.19 07:30 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Mr.Jab) - Napoli (Kodak) 09.19 10:52 1 - 2  
Bayern München (Mr.Jab) - Real Madrid (Kravark) 09.19 09:40 3 - 0  
Napoli (Kodak) - Bayern München (Mr.Jab) 09.19 09:52 2 - 3  
Napoli (Kodak) - Real Madrid (Kravark) 09.19 10:16 1 - 1  
Real Madrid (Kravark) - Bayern München (Mr.Jab) 09.19 10:40 1 - 1  
Real Madrid (Kravark) - Napoli (Kodak) 09.19 11:16 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Hrusch) 09.19 22:24 0 - 0  
Liverpool (Hrusch) - Arsenal (Boulevard_Pr.) 09.19 21:24 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln (Oolancer) - Wolfsburg (Sima) 09.19 07:28 5 - 0  
Bremen (Praym) - 1. FC Köln (Oolancer) 09.19 07:56 3 - 4  
Bremen (Praym) - Hoffenheim (Kit) 09.19 08:38 2 - 2  
E. Frankfurt (CarlWhizzer - Hoffenheim (Kit) 09.19 09:06 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Arsenal (Marley) 09.19 17:00 0 - 2  
Ajax (Cobra4) - Besiktas (Vasm) 09.19 13:20 2 - 4  
Ajax (Cobra4) - Juventus (Ben) 09.19 12:00 1 - 0  
Ajax (Cobra4) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.19 15:40 4 - 1  
Ajax (Cobra4) - Manchester City (Poli) 09.19 18:20 1 - 2  
Ajax (Cobra4) - PAOK (Ra) 09.19 14:40 4 - 2  
Arsenal (Marley) - Besiktas (Vasm) 09.19 19:00 1 - 2  
Arsenal (Marley) - Celtic (Pantovits) 09.19 16:40 3 - 1  
Arsenal (Marley) - Juventus (Ben) 09.19 18:00 4 - 0  
Arsenal (Marley) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.19 13:00 2 - 0  
Arsenal (Marley) - Panathinaikosz (Pjo) 09.19 15:20 1 - 3  
Arsenal (Marley) - PAOK (Ra) 09.19 11:40 0 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Feyenoord (Johnybegood) 09.19 21:20 6 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Marseille (Legolas) 09.19 20:00 3 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Tottenham (Kot) 09.19 23:40 3 - 4  
Bayern München (Moebius) - Ajax (Cobra4) 09.19 15:00 0 - 4  
Bayern München (Moebius) - Arsenal (Marley) 09.19 12:40 2 - 3  
Bayern München (Moebius) - Fenerbahce (Mitchef) 09.19 16:20 0 - 0  
Bayern München (Moebius) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.19 11:20 3 - 3  
Bayern München (Moebius) - Manchester City (Poli) 09.19 14:00 1 - 2  
Bayern München (Moebius) - Napoli (Gosas) 09.19 17:40 3 - 1  
Besiktas (Vasm) - Bayern München (Moebius) 09.19 17:20 2 - 3  
Besiktas (Vasm) - Celtic (Pantovits) 09.19 12:20 5 - 2  
Besiktas (Vasm) - Chelsea (Tommy) 09.19 18:40 6 - 1  
Besiktas (Vasm) - Juventus (Ben) 09.19 13:40 4 - 3  
Besiktas (Vasm) - Napoli (Gosas) 09.19 16:00 2 - 4  
Besiktas (Vasm) - Panathinaikosz (Pjo) 09.19 11:00 3 - 2  
Celtic (Pantovits) - Ajax (Cobra4) 09.19 19:20 3 - 5  
Celtic (Pantovits) - Bayern München (Moebius) 09.19 14:20 1 - 3  
Celtic (Pantovits) - Chelsea (Tommy) 09.19 15:40 5 - 1  
Celtic (Pantovits) - Fenerbahce (Mitchef) 09.19 12:00 2 - 4  
Celtic (Pantovits) - Napoli (Gosas) 09.19 13:20 1 - 2  
Celtic (Pantovits) - Panathinaikosz (Pjo) 09.19 17:00 5 - 2  
Chelsea (Tommy) - Ajax (Cobra4) 09.19 16:40 4 - 2  
Chelsea (Tommy) - Arsenal (Marley) 09.19 14:00 1 - 0  
Chelsea (Tommy) - Bayern München (Moebius) 09.19 11:40 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - Fenerbahce (Mitchef) 09.19 17:40 1 - 2  
Chelsea (Tommy) - Manchester City (Poli) 09.19 15:20 2 - 1  
Chelsea (Tommy) - Napoli (Gosas) 09.19 19:00 1 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.19 21:00 3 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Lazio (Cliff) 09.19 23:20 4 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Lyon (Apollo) 09.19 22:20 4 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Ajax (Cobra4) 09.19 12:20 3 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Arsenal (Marley) 09.19 18:20 1 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Besiktas (Vasm) 09.19 14:40 1 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.19 17:20 3 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Manchester City (Poli) 09.19 11:00 1 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - PAOK (Ra) 09.19 16:00 1 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.19 23:40 3 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - PSV (Bouz) 09.19 21:00 1 - 0  
Feyenoord (Johnybegood) - Tottenham (Kot) 09.19 22:20 2 - 0  
Juventus (Ben) - Bayern München (Moebius) 09.19 16:00 2 - 1  
Juventus (Ben) - Celtic (Pantovits) 09.19 11:00 1 - 3  
Juventus (Ben) - Chelsea (Tommy) 09.19 17:00 0 - 2  
Juventus (Ben) - Fenerbahce (Mitchef) 09.19 13:20 2 - 3  
Juventus (Ben) - Napoli (Gosas) 09.19 14:40 2 - 3  
Juventus (Ben) - Panathinaikosz (Pjo) 09.19 18:20 1 - 4  
Lazio (Cliff) - Marseille (Legolas) 09.19 23:00 2 - 2  
Lazio (Cliff) - Paris SG (Popeye) 09.19 20:20 2 - 3  
Lazio (Cliff) - Real Madrid (Alabama) 09.19 21:40 4 - 3  
Liverpool (Tanto) - Lazio (Cliff) 09.19 20:40 0 - 3  
Liverpool (Tanto) - Real Madrid (Alabama) 09.19 23:00 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Besiktas (Vasm) 09.19 17:40 2 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Celtic (Pantovits) 09.19 15:20 3 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Chelsea (Tommy) 09.19 12:40 3 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Juventus (Ben) 09.19 16:20 2 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Panathinaikosz (Pjo) 09.19 14:00 0 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - PAOK (Ra) 09.19 19:00 3 - 1  
Lyon (Apollo) - Feyenoord (Johnybegood) 09.19 22:40 2 - 1  
Lyon (Apollo) - Marseille (Legolas) 09.19 21:20 1 - 0  
Lyon (Apollo) - Real Madrid (Alabama) 09.19 20:20 1 - 3  
Manchester City (Poli) - Arsenal (Marley) 09.19 15:40 4 - 1  
Manchester City (Poli) - Besiktas (Vasm) 09.19 12:00 3 - 2  
Manchester City (Poli) - Celtic (Pantovits) 09.19 18:00 4 - 2  
Manchester City (Poli) - Juventus (Ben) 09.19 19:20 1 - 0  
Manchester City (Poli) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.19 14:20 2 - 3  
Manchester Utd.(Kasandra) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.19 22:40 0 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Liverpool (Tanto) 09.19 20:20 0 - 0  
Manchester Utd.(Kasandra) - Roma (Reaper) 09.19 21:40 3 - 1  
Marseille (Legolas) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.19 22:00 1 - 4  
Marseille (Legolas) - Paris SG (Popeye) 09.19 23:20 3 - 2  
Marseille (Legolas) - Tottenham (Kot) 09.19 21:00 1 - 2  
Napoli (Gosas) - Ajax (Cobra4) 09.19 13:40 1 - 3  
Napoli (Gosas) - Arsenal (Marley) 09.19 11:20 1 - 1  
Napoli (Gosas) - Fenerbahce (Mitchef) 09.19 15:00 1 - 1  
Napoli (Gosas) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.19 18:40 1 - 1  
Napoli (Gosas) - Manchester City (Poli) 09.19 12:20 3 - 2  
Napoli (Gosas) - PAOK (Ra) 09.19 17:20 4 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Ajax (Cobra4) 09.19 18:00 2 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Bayern München (Moebius) 09.19 13:00 4 - 5  
Panathinaikosz (Pjo) - Chelsea (Tommy) 09.19 14:20 3 - 0  
Panathinaikosz (Pjo) - Fenerbahce (Mitchef) 09.19 19:20 3 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Manchester City (Poli) 09.19 16:40 5 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Napoli (Gosas) 09.19 11:40 2 - 3  
PAOK (Ra) - Bayern München (Moebius) 09.19 18:40 0 - 3  
PAOK (Ra) - Besiktas (Vasm) 09.19 16:20 1 - 4  
PAOK (Ra) - Celtic (Pantovits) 09.19 13:40 2 - 1  
PAOK (Ra) - Chelsea (Tommy) 09.19 11:20 0 - 1  
PAOK (Ra) - Juventus (Ben) 09.19 15:00 0 - 5  
PAOK (Ra) - Panathinaikosz (Pjo) 09.19 12:40 1 - 6  
Paris SG (Popeye) - Liverpool (Tanto) 09.19 21:40 5 - 1  
Paris SG (Popeye) - Roma (Reaper) 09.19 23:00 1 - 3  
PSV (Bouz) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.19 22:20 0 - 2  
PSV (Bouz) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.19 20:00 2 - 0  
PSV (Bouz) - Lyon (Apollo) 09.19 23:40 3 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.19 20:40 0 - 4  
Real Madrid (Alabama) - Paris SG (Popeye) 09.19 22:00 2 - 2  
Roma (Reaper) - Lazio (Cliff) 09.19 22:00 2 - 5  
Roma (Reaper) - Liverpool (Tanto) 09.19 23:20 3 - 1  
Roma (Reaper) - Lyon (Apollo) 09.19 20:40 1 - 2  
Tottenham (Kot) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.19 21:20 0 - 1  
Tottenham (Kot) - PSV (Bouz) 09.19 22:40 0 - 1  
Tottenham (Kot) - Roma (Reaper) 09.19 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag Dages CF - Fin Fints 09.19 17:10 3 - 2  
Dag Dages CF - Gambit Esports 09.19 18:00 1 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - FRZ Forze 09.19 11:00 2 - 0  
EZ1 EZ1D 11 - PWR Pele Warriors 09.19 10:10 0 - 4  
Fin Fints - NFC Nyancat FC 09.19 15:55 1 - 4  
Fin Fints - VEG Vega Squadron 09.19 18:25 3 - 3  
FRZ Forze - Ina InactiveTV 09.19 09:45 1 - 5  
FRZ Forze - PWR Pele Warriors 09.19 11:50 1 - 3  
Gambit Esports - Fin Fints 09.19 18:50 0 - 0  
Gambit Esports - NFC Nyancat FC 09.19 16:45    
Ina InactiveTV - EZ1 EZ1D 11 09.19 12:15 4 - 4  
Ina InactiveTV - Tes Tundra 09.19 10:35 0 - 1  
NFC Nyancat FC - Dag Dages CF 09.19 19:15 0 - 1  
NFC Nyancat FC - VEG Vega Squadron 09.19 17:35 1 - 1  
PWR Pele Warriors - Ina InactiveTV 09.19 08:55 4 - 0  
PWR Pele Warriors - Tes Tundra 09.19 11:25 3 - 1  
Tes Tundra - EZ1 EZ1D 11 09.19 09:20 0 - 4  
Tes Tundra - FRZ Forze 09.19 08:30 3 - 1  
VEG Vega Squadron - Dag Dages CF 09.19 16:20 4 - 2  
VEG Vega Squadron - Gambit Esports 09.19 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Spanyolország 09.19 19:00 0 - 9  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Írország 09.19 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Portoviejo - Olmedo 09.19 02:00 2 - 1  
Orense Machala - Aucas Quito 09.19 22:30 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Misr Lel Makasa 09.19 20:00 0 - 0  
Tanta - FC Masr 09.19 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Szputnyik Recsica 09.19 17:00 1 - 0  
Granit Mikasevicsi - Orsa 09.19 15:00 1 - 1  
Himik Szvetlogorszk - Volna Pinszk 09.19 14:00 1 - 2  
Szmorgon - Szlonyim-2017 09.19 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Energetik-BGU Minszk 09.19 15:00 2 - 1  
Gorodeja - Torpedo Zogyino 09.19 17:00 1 - 3  
Vityebszk - Belsina Bobrujszk 09.19 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Elche 09.19 19:00 1 - 0  
Internazionale - Pisa 09.19 18:00 7 - 0  
Lazio - Benevento 09.19 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NSI Runavik - EB Streymur 09.19 20:00 4 - 1  
TB Tvöroyri - KI Klaksvik 09.19 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiffen - EPS 09.19 14:00 0 - 1  
NJS - Keski Uusimaa 09.19 15:00 0 - 2  
PK-35 - JäPS 09.19 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GBK Kokkola - JBK Pietarsaari 09.19 15:00 1 - 1  
VIFK - Kiisto 09.19 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Mariehamn 09.19 16:00 2 - 2  
Ilves - Haka 09.19 16:00 1 - 1  
Inter Turku - Seinäjoen JK 09.19 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Chambly 09.19 19:00 0 - 0  
Chateauroux - Amiens 09.19 19:00 0 - 0  
Clermont - Toulouse 09.19 15:00 1 - 1  
Dunkerque - Valenciennes 09.19 19:00 1 - 0  
Grenoble - AC Ajaccio 09.19 19:00 2 - 0  
Le Havre - Niort 09.19 19:00 0 - 1  
Paris FC - Nancy 09.19 19:00 0 - 2  
Pau - Guingamp 09.19 19:00 0 - 1  
Sochaux - Rodez Aveyron 09.19 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Bordeaux 09.19 17:00 2 - 1  
Rennes - Monaco 09.19 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coban Imperial - Dep. Sanarate 09.19 23:30 2 - 0  
CSD Comunicaciones - Santa Lucia Cotzumalguapa 09.19 19:00 2 - 0  
Dep. Iztapa - Antigua GFC 09.19 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - AEK Athén 09.19 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oss - Cambuur 09.19 16:30 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kozakken Boys - Ijsselmeervogels 09.19 15:00 4 - 1  
Maassluis - Rijnsburgse Boys 09.19 15:00 2 - 2  
Noordwijk - Katwijk 09.19 14:30 1 - 1  
Quick Boys - Koninklijke HFC 09.19 15:00 1 - 0  
Scheveningen - ASWH 09.19 14:00 0 - 1  
Spakenburg - Sparta Rotterdam 2 09.19 15:00 0 - 0  
TEC - GVVV 09.19 15:30 1 - 1  
Volendam 2 - HHC Hardenberg 09.19 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Zwolle 09.19 16:30 1 - 1  
F. Sittard - Heerenveen 09.19 21:00 1 - 3  
PSV - Emmen 09.19 20:00 2 - 1  
Vitesse - Sparta Rotterdam 09.19 18:45 2 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern SC - Kitchee Kowloon 09.19 09:00 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Dinamo Zágráb 2 09.19 16:30 2 - 1  
Dragovoljac - Inter Zapresic 09.19 16:30 3 - 2  
Dubrava - Opatija 09.19 16:30 1 - 4  
Junak Sinj - Dugopolje 09.19 16:30 2 - 2  
Rudes - Bijelo Brdo 09.19 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Slaven Belupo 09.19 19:05 3 - 3  
HNK Gorica - Istra 09.19 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalvik/Reynir - Fjardabyggd 09.19 16:00 1 - 3  
Selfoss - Throttur Vogar 09.19 16:00 1 - 4  
Völsungur Husavik - Kordrengir 09.19 15:00 0 - 6  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - KA Akureyri 09.19 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokushima 09.19 07:00 0 - 1  
JEF United Chiba - Okayama 09.19 12:00 2 - 1  
Jubilo Iwata - Tochigi 09.19 12:00 2 - 3  
Kofu - Kyoto 09.19 07:00 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Nagasaki 09.19 08:00 2 - 2  
Ryukyu - Mito 09.19 12:00 3 - 2  
Yamagata - Kitakyushu 09.19 11:00 0 - 2  
Yamaguchi - Tokyo Verdy 09.19 12:00 2 - 1  
Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka 09.19 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azul Claro Numazu - Fukushima Utd. 09.19 08:00 0 - 2  
Blaublitz Akita - Gainare Tottori 09.19 08:00 4 - 0  
Fujieda MYFC - Roasso Kumamoto 09.19 08:00 1 - 2  
Gamba Osaka 2 - Vanraure Hachinohe 09.19 11:00 2 - 3  
Gifu - Nagano Parceiro 09.19 12:00 0 - 2  
Kagoshima Utd. - Yokohama SCC 09.19 12:00 1 - 2  
Kamatamare Sanuki - Grulla Morioka 09.19 06:30 0 - 0  
Sagamihara - Imabari 09.19 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kashima A. 09.19 11:00 1 - 2  
Kashiwa R. - Sanfrecce Hiroshima 09.19 12:00 1 - 1  
Nagoya GE - Vissel Kobe 09.19 10:00 2 - 1  
Sagan Tosu - Yokohama FM 09.19 09:00 1 - 3  
Sapporo - Gamba Osaka 09.19 07:00 0 - 1  
Shonan Bellmare - Shimizu SP 09.19 11:30 0 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iga Kunoichi - Ehime FC 09.19 07:00 3 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehdat - Al-Hussein (JOR) 09.19 16:00 2 - 1  
Ramtha - Shabab Al-Ordon 09.19 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - HFX Wanderers 09.19 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taraz - Zsetiszu Taldikorgan 09.19 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Atlético FC Cali 09.19 22:15 6 - 0  
Itagui Leones - Valledupar 09.19 22:00 1 - 2  
Real Cartagena - Orsomarso Palmira 09.19 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Envigado 09.19 21:00 0 - 1  
Dep. La Equidad - Boyaca Chico 09.19 01:00 4 - 0  
Dep. Pereira - Independiente SF 09.19 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Prishtina - Drenica Skenderaj 09.19 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Beijing Renhe 09.19 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shaanxi Changan - Zhejiang Greentown 09.19 13:35 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Kunshan 09.19 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Qingdao Huanghai 09.19 13:35 2 - 1  
Shanghai SIPG - Chongqing Lifan 09.19 14:00 3 - 2  
Tianjin Teda - Shijiazhuang 09.19 09:30 2 - 0  
Wuhan Zall - Hebei 09.19 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - GKS Jastrzebie 09.19 18:00 1 - 0  
GKS Belchatow - GKS Tychy 09.19 18:00 1 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Odra Opole 09.19 16:30 1 - 2  
TBB Nieciecza - Resovia Rzeszow 09.19 20:00 2 - 0  
Widzew Lodz - Olsztyn 09.19 12:40 2 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz 09.19 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - Bytovia Bytow 09.19 15:00 1 - 4  
Garbarnia Krakkó - Wigry Suwalki 09.19 16:00 1 - 3  
KS Polkowice - GKS Katowice 09.19 18:15 0 - 2  
Olimpia Elblag - Chojniczanka Chojnice 09.19 17:00 0 - 0  
Olimpia Grudziadz - Sokol Ostroda 09.19 18:00 0 - 4  
Pogon Siedlce - Hutnik Krakkó 09.19 19:00 2 - 1  
Skra Czestochowa - Motor Lublin 09.19 16:00 1 - 1  
Znicz Pruszkow - Stal Rzeszow 09.19 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Stal Mielec 09.19 15:00 4 - 2  
Legia Varsó - Gornik Zabrze 09.19 20:00 1 - 3  
Pogon Szczecin - Slask Wroclaw 09.19 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Lett 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Auda - Lokomotív Daugavpils 09.19 14:00 3 - 1  
Rezekne/BJSS - Super Nova Riga 09.19 14:00 2 - 1  
Saldus/Leevon - SC Grobina 09.19 15:00 0 - 0  
Smiltene/BJSS - JDFS Alberts 09.19 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Luxembourg - Victoria Rosport 09.19 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balassagyarmat - Diósgyőr 09.19 15:00    
Balatonfüred - DEAC 09.19 15:00 2 - 3  
BKV Előre - Szentlőrinc 09.19 15:00 1 - 2  
Iváncsa - Újpest 09.19 15:00    
Jászberény - Budaörs 09.19 15:00 1 - 6  
Mosonmagyaróvár - Siófok 09.19 15:00 0 - 1  
Pápa - Győr 09.19 20:00 2 - 6  
Tiszakécske - DVSC 09.19 18:00 0 - 2  
Veszprém - Szeged GA 09.19 15:00    
Vác - Békéscsaba 09.19 15:00 1 - 4  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Selangor 09.19 15:00 6 - 1  
UiTM Shah Alam - Terengganu 09.19 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Khouribga - RSB Berkane 09.19 20:15 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Venados 09.19 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mazatlan FC - Cruz Azul 09.19 04:30 2 - 3  
Necaxa - Puebla 09.19 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Dallas 09.19 21:30 2 - 3  
New England - New York City FC 09.19 22:30 0 - 0  
Seattle - Los Angeles FC 09.19 04:00 3 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dacia Buiucani - Zimbru Chisinau 09.19 15:00 2 - 1  
Petrocub Hincesti - Milsami Orhei 09.19 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bokelj Kotor - OFK Igalo 1929 09.19 16:30 1 - 1  
Drezga - Jedinstvo Bijelo Polje 09.19 16:30 1 - 4  
FK Berane - Arsenal Tivat 09.19 16:30 1 - 2  
Grbalj Radanovici - Kom Podgorica 09.19 16:30 0 - 2  
Mornar Bar - Ibar Rozaje 09.19 16:30 3 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosta - Gudja 09.19 21:15 2 - 2  
Zejtun - St. Lucia 09.19 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Florö 09.19 13:00 0 - 0  
Kjelsas - Kvik Halden 09.19 16:00 2 - 2  
Moss - Fredrikstad 09.19 16:00 1 - 3  
Senja - Flöya 09.19 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Notodden 09.19 16:00 3 - 1  
Sotra - Baerum 09.19 14:00 1 - 1  
Vard Haugesund - Flekkeröy 09.19 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Mjöndalen 09.19 20:30 2 - 0  
Valerenga - Molde 09.19 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Capital, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra FC - Belconnen Utd. 09.19 07:45 1 - 0  
Gungahlin Utd. - Cooma Tigers 09.19 05:30 2 - 0  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WesternSydney Wanderers 2 - North Shore Mariners FC 09.19 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lake Macquarie - Broadmeadow Magic 09.19 05:45 2 - 3  
Weston Workers - Lambton Jaffas 09.19 09:30 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Olympic FC 09.19 11:15 1 - 2  
Gold Coast Knights - Gold Coast Utd. 09.19 10:30 3 - 0  
Peninsula Power - Brisbane City FC 09.19 10:30 3 - 2  
Queensland Lions - Redlands Utd. 09.19 10:00 4 - 0  
Labdarúgás (NPL, Queensland, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Gap - Lions FC 09.19 08:00 2 - 5  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Olympic - Adelaide Blue Eagles 09.19 11:30 1 - 0  
Adelaide Utd. 2 - Para Hills Knights 09.19 09:30 4 - 0  
Campbelltown City - Adelaide Comets 09.19 07:30 3 - 2  
Croydon Kings - Adelaide City FC 09.19 07:00 3 - 2  
Modbury Jets - Cumberland Utd. 09.19 07:30 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Devonport City - Riverside Olympic 09.19 06:15 1 - 0  
Glenorchy Knights - Kingborough Lions 09.19 08:30 7 - 0  
Launceston City - South Hobart 09.19 08:30 1 - 3  
Olympia Warriors - Clarence Zebras 09.19 10:30 1 - 2  
Labdarúgás (NPL,Western Australia,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balcatta - Inglewood Utd. 09.19 09:00 0 - 2  
Bayswater City - Perth Glory 2 09.19 09:00 0 - 0  
Perth SC - Rockingham City 09.19 09:00 5 - 0  
Labdarúgás (NPL,Western Australia,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armadale - Floreat Athena 09.19 09:00 1 - 2  
Gwelup Croatia - ECU Joondalup 09.19 09:00 1 - 1  
Sorrento - Cockburn City 09.19 09:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astoria Walldorf - Ulm 09.19 14:00 0 - 0  
Bahlinger - TSV Steinbach 09.19 14:00 1 - 4  
Elversberg - Schott Mainz 09.19 14:00 5 - 0  
FSV Frankfurt - Giessen 09.19 14:00 1 - 0  
Hessen Kassel - Pirmasens 09.19 14:00 1 - 1  
Homburg - E. Stadtallendorf 09.19 14:00 3 - 1  
Mainz Amatőr - Freiburg Amatőr 09.19 14:00 2 - 6  
Offenbach - Hoffenheim Amatőr 09.19 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahlen - Lotte 09.19 14:00 2 - 1  
Bonner SC - Wegberg-Beeck 09.19 14:00 0 - 2  
Fortuna Köln - Wuppertal 09.19 14:00 3 - 2  
Lippstadt - 1. FC Köln Amatőr 09.19 14:00 1 - 1  
Mönchengladbach Amatőr - SV Straelen 09.19 14:00 2 - 1  
Münster - VfB Homberg 09.19 14:00 2 - 1  
Oberhausen - Bergisch Gladbach 09.19 14:00 1 - 1  
Schalke Amatőr - Rödinghausen 09.19 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berliner AK 07 - Jena 09.19 13:30 1 - 5  
Dynamo Berlin - Bischofswerdaer 09.19 13:30 6 - 2  
Germania Halberstadt - Altglienicke 09.19 13:30 0 - 2  
Lokomotív Leipzig - Chemnitz 09.19 14:05 1 - 1  
VfB Auerbach - TB Berlin 09.19 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg Amatőr - Ottensen 09.19 13:00 2 - 2  
Phönix Lübeck - E. Norderstedt 09.19 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover Amatőr - Hildesheim 09.19 13:00 0 - 1  
Jeddeloh - Oberneuland 09.19 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Torino 09.19 18:00 1 - 0  
Hellas Verona - Roma 09.19 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Peszcsanokopszkoje - FK Krasznodar 2 09.19 17:00 2 - 1  
Csertanovo Moszkva - Fakel Voronyezs 09.19 14:00 0 - 3  
Dinamo Brjanszk - Teksztilsik Ivanovo 09.19 16:00 1 - 0  
Irtis Omszk - Krilja Szovjetov Szamara 09.19 16:30 0 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Alanyija Vlagyikavkaz 09.19 17:00 0 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Sinnyik Jaroszlavl 09.19 15:00 3 - 0  
Orenburg - Akron Toljatti 09.19 15:00 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Baltika Kalinyingrád 09.19 07:00 0 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Velesz Moszkva 09.19 14:00 2 - 1  
Tom Tomszk - Volgar Asztrahany 09.19 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biolog Novokubanszk - Anzsi Mahacskala 09.19 13:00 1 - 1  
FK Krasznodar 3 - Kubany Krasznodar 09.19 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvant Obninszk - Szaljut Belgorod 09.19 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Zenit Szentpétervár 09.19 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horn - Liefering 09.19 20:25 2 - 4  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Altach 09.19 17:00 4 - 1  
Sturm Graz - Rapid Wien 09.19 17:00 1 - 1  
WSG Tirol - LASK 09.19 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leobendorf - Marchfeld Donauauen 09.19 16:30 3 - 2  
Stripfing/Weiden - Bruck/Leitha 09.19 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried Amatőr - Union Gurten 09.19 16:00 1 - 1  
Stadl-Paura - Sturm Graz Amatőr 09.19 18:00 0 - 1  
Weindorf St. Anna - Bad Gleichenberg 09.19 19:00 5 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bischofshofen - St. Johann 09.19 16:00 1 - 1  
Seekirchen - USK Anif 09.19 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wacker Innsbruck Amatőr - WSG Tirol Amatőr 09.19 16:00 6 - 1  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hohenems - RW Rankweil 09.19 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Sol de America 09.19 01:00 3 - 1  
Sp. San Lorenzo - General Diaz 09.19 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cusco - Cienciano 09.19 22:30 2 - 3  
Dep. Municipal - C. Mannucci Trujillo 09.19 18:00 0 - 1  
Huancayo - Alianza Lima 09.19 20:15 1 - 1  
Universitario de Deportes - Ayacucho 09.19 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Leixoes 09.19 16:30 0 - 0  
Casa Pia - Benfica B 09.19 12:00 0 - 6  
Covilha - Cova Piedade 09.19 19:00 1 - 3  
Mafra - Viseu 09.19 16:30 1 - 0  
Porto B - Vizela 09.19 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Boavista 09.19 17:00 3 - 3  
Porto - Braga 09.19 22:00 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - West Ham 09.19 21:00 2 - 1  
Everton - West Bromwich 09.19 13:30 5 - 2  
Leeds - Fulham 09.19 16:00 4 - 3  
Manchester Utd. - Crystal Palace 09.19 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Pandurii Targu Jiu 09.19 10:00 4 - 0  
CSM Resita - ASUPolitechnika Timisoara 09.19 10:00 0 - 0  
CSM Slatina - Comuna Recea 09.19 10:00 2 - 0  
Farul Constanta - Gloria Buzau 09.19 10:00 2 - 2  
Mioveni - Metaloglobus Bukarest 09.19 10:00 0 - 1  
Rapid Bukarest - Turris Turnu Magurele 09.19 13:30 1 - 1  
Ripensia Timisoara - Aerostar Bacau 09.19 10:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Viitorul Constanta 09.19 18:00 1 - 1  
Univ. Craiova 1948 CS - Voluntari 09.19 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Livingston 09.19 16:00 3 - 2  
Dundee Utd. - St. Mirren 09.19 16:00 2 - 1  
Kilmarnock - Hamilton 09.19 16:00 2 - 1  
St. Johnstone - Ross County 09.19 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Tenerife 09.19 18:15 2 - 0  
Castellon - Malaga 09.19 18:15 0 - 1  
Mirandes - Oviedo 09.19 16:00 1 - 1  
Rayo Vallecano - Sabadell 09.19 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Valencia 09.19 21:00 2 - 1  
Getafe - Osasuna 09.19 18:30 1 - 0  
Villarreal - Eibar 09.19 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wil 09.19 18:30 1 - 3  
Kriens - Xamax 09.19 17:30 3 - 1  
Schaffhausen - Chiasso 09.19 17:30 5 - 2  
Labdarúgás (Svájci 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel 2 - Köniz 09.19 15:30 6 - 2  
Bavois - Stade Nyonnais 09.19 16:00 0 - 3  
Bellinzona - Etoile Carouge 09.19 17:45 1 - 3  
Breitenrain - YF Juventus 09.19 16:00 2 - 2  
Cham - Sion 2 09.19 16:00 1 - 1  
Munsingen - Brühl 09.19 17:00 1 - 4  
Rapperswil - Black Stars Basel 09.19 17:00 5 - 1  
Yverdon - FC Zürich 2 09.19 17:30 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Luzern 09.19 19:00 2 - 1  
Young Boys - FC Zürich 09.19 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Öster 09.19 17:30 4 - 1  
Trelleborg - Örgryte 09.19 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin - Qviding 09.19 15:00 4 - 0  
Eskilsminne - Lund 09.19 13:00 1 - 1  
Landskrona - Utsikten 09.19 17:00 0 - 0  
Lindome - Karlskrona 09.19 13:00 6 - 0  
Motala AIF - Trollhättan 09.19 16:00 1 - 3  
Oskarshamn - Tvaaker 09.19 15:00 2 - 1  
Torn - Linköping City 09.19 15:00 3 - 0  
Värnamo - Skövde 09.19 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Lulea 09.19 14:00 5 - 1  
IF Karlstad - IFK Berga 09.19 16:00 4 - 3  
Nyköping - Karlslund 09.19 15:00 1 - 1  
Vasalund - Team TG 09.19 18:30 4 - 0  
Örebro Syrianska - Frej Täby 09.19 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Vranje - Buducnost Dobanovci 09.19 16:00 2 - 3  
Dubocica - Loznica 09.19 16:00 0 - 0  
IMT Novi Belgrád - Radnicki 1923 09.19 16:00 0 - 1  
Jagodina - Trajal Krusevac 09.19 19:00 1 - 1  
Radnicki Pirot - Kabel Novi Sad 09.19 16:00 0 - 1  
Sloga Kraljevo - Zemun 09.19 16:00 1 - 2  
Zeleznicar Pancevo - Kolubara Lazarevac 09.19 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Napredak Krusevac 09.19 16:00 0 - 0  
Metalac Gornji Milanovac - Mladost Lucani 09.19 16:00 1 - 1  
Radnicki Nis - Cukaricki 09.19 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 09.19 15:30 4 - 4  
Dubnica - Puchov 09.19 15:30 0 - 2  
Komarno - Bardejov 09.19 15:30 1 - 0  
Podbrezova - Zilina 2 09.19 18:00 5 - 0  
Skalica - Poprad 09.19 19:00 3 - 0  
Slavoj Trebisov - Samorin 09.19 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - Sered 09.19 19:00 2 - 2  
Ruzomberok - Zemplin Michalovce 09.19 20:00 4 - 0  
Trencin - Nitra 09.19 19:00 3 - 2  
Trnava - Zlate Moravce 09.19 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beltinci - Krka Novo Mesto 09.19 16:00 2 - 4  
Fuzinar Ravne - Bilje 09.19 16:00 5 - 0  
Krsko - Rudar Velenje 09.19 16:00 1 - 2  
Primorje Ajdovscina - Smartno 09.19 16:00 1 - 1  
Ptuj Drava - Roltek Dob 09.19 16:00 1 - 2  
Triglav Kranj - Kalcer Radomlje 09.19 20:30 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Koper 09.19 15:45 0 - 0  
Maribor - Celje 09.19 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kagera Sugar - Young Africans SC 09.19 15:00 0 - 1  
Tanzania Prisons - Namungo 09.19 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Suphanburi 09.19 15:00 2 - 1  
Police Tero - Ratchaburi Mitr Phol 09.19 12:45 1 - 1  
Port FC - BG Pathum Utd. 09.19 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Bursaspor 09.19 18:00 0 - 2  
Bandirmaspor - Akhisar 09.19 13:00 1 - 0  
Tuzlaspor - Balikesirspor 09.19 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kayserispor 09.19 18:00 2 - 0  
Besiktas - Antalyaspor 09.19 18:00 1 - 1  
Denizlispor - Trabzonspor 09.19 15:00 0 - 0  
Genclerbirligi - Konyaspor 09.19 12:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - FC Lviv 09.19 18:30 3 - 1  
Ingulec Petrove - Deszna Csernyigov 09.19 16:00 1 - 1  
Olekszandria - Vorszkla Poltava 09.19 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Espanol - Rampla Juniors 09.19 15:00 3 - 2  
Tacuarembo - Sud América 09.19 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Largo Melo - Fenix Montevideo 09.19 22:30 0 - 0  
Plaza Colonia - Penarol Montevideo 09.19 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - New Mexico Utd. 09.19 23:30 2 - 1  
Orange County SC - Las Vegas 09.19 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chattanooga Red Wolves - Greenville Triumph 09.19 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Caernarfon 09.19 15:30 3 - 1  
Haverfordwest - Newtown 09.19 18:45 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Vardar Szkopje 09.19 15:30 2 - 1  
Rabotnicki Szkopje - Struga Trim-Lum 09.19 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Tammeka Tartu 09.19 12:00 1 - 2  
Kuressaare - Legion Tallinn 09.19 15:00 2 - 2  
Trans Narva - Viljandi Tulevik 09.19 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shelbourne - Finn Harps 09.19 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Sevan 09.19 17:30 3 - 0  
BKMA Jereván - Lori Vanadzor 09.19 14:30 0 - 0  
Shirak Gyumri - Alashkert Jereván 09.19 14:30 1 - 2  
MMA (UFC Fight Night 178, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ewell - Irw. Rivera 09.19 23:20 1 - 0  
J. Newson - Ran. Costa 09.19 23:40 0 - 1  
T. Nam - Jer. Rivera 09.19 23:00 1 - 0  
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - C. Briscoe (Bristol 2.) 09.19 01:00 0 - 1  
J. Allgaier - A. Cindric (Bristol 2.) 09.19 01:00 0 - 1  
J. Allgaier - C. Briscoe (Bristol 2.) 09.19 01:00 0 - 1  
M. Annett - J. Burton (Bristol 2.) 09.19 01:00 0 - 1  
N. Gragson - Har. Burton (Bristol 2.) 09.19 01:00 0 - 1  
N. Gragson - R. Chastain (Bristol 2.) 09.19 01:00 0 - 1  
Nascar Xfinity Series, Bristol 2. 2020 09.19 03:00    
Nascar Xfinity Series, Bristol 2. 2020 - Top 3 09.19 03:00    
R. Chastain - Har. Burton (Bristol 2.) 09.19 01:00 1 - 0  
R. Herbst - J. Burton (Bristol 2.) 09.19 01:00 0 - 1  
Motorsport (Superbike outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Superbike-vb, Katalán Nagydíj, 1. verseny 2020 09.19 14:00    
Superbike-vb, Katalán Nagydíj, 1. verseny 2020 - Top 3 09.19 14:00    
Rögbi (Challenge Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wigan 09.19 18:00 4 - 36  
Warrington - St. Helens 09.19 15:30 20 - 18  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Racing-Metro 09.19 18:45 27 - 36  
Leinster - Saracens 09.19 16:00 17 - 25  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Edinburgh 09.19 13:30 23 - 14  
Toulon - Llanelli Scarlets 09.19 21:15 11 - 6  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Southland 09.19 09:05 17 - 14  
Canterbury - Taranaki 09.19 06:35 22 - 23  
Waikato - North Harbour 09.19 04:05 41 - 19  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Gold Coast Titans 09.19 07:00 24 - 42  
Melbourne Storm - Wests Tigers 09.19 09:30 50 - 22  
Sydney Roosters - Cronulla Sharks 09.19 11:35 34 - 18  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Queensland Reds 09.19 11:15 28 - 23  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Lvi Praha 09.19 18:00 3 - 0  
Karlovarsko - Pribram 09.19 18:00 3 - 0  
Usti nad Labem - Liberec 09.19 17:00 3 - 2  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Olymp Praha 09.19 17:00 3 - 2  
Prerov - Liberec 09.19 18:00 0 - 3  
Prostejov - VK Brno 09.19 15:00 2 - 3  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Cannes (Helyszín: Cannes) 09.19 20:00 3 - 2  
Mulhouse - Venelles 09.19 17:00 0 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Rijeka 09.19 18:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Resovia Rzeszow 09.19 14:45 3 - 0  
Kedzierzyn-Kozle - Bedzin 09.19 20:30 3 - 0  
Olsztyn - Slepsk Suwalki 09.19 17:30 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - MKS Kalisz 09.19 18:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Busto Arsizio 09.19 20:30 3 - 1  
Perugia - Chieri 09.19 20:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Nyizsnyij Novgorod 09.19 16:00 3 - 0  
Dinamo Krasznodar - Mincsanka Minszk 09.19 16:00 3 - 0  
Proton Szaratov - Metar Cseljabinszk 09.19 16:00 3 - 0  
Tulica Tula - Lokomotív Kalinyingrád 09.19 17:00 0 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Lipetszk 09.19 15:00 2 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut-Pro - Plamya-Pro 09.19 12:40 3 - 2  
Legion-Pro - Tornado-Pro 09.19 08:10 3 - 1  
Molot-Pro - Lions-Pro 09.19 09:40 3 - 2  
Vityaz-Pro - Empire-Pro 09.19 10:10 3 - 1  
Röplabda (Portugál Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fonte Bastardo - Espinho 09.19 20:00 1 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Spartak Subotica 09.19 17:00 2 - 3  
Novi Pazar - Partizan Belgrád 09.19 18:00 0 - 3  
Radnicki Kragujevac - Nis 09.19 18:00 2 - 3  
Radnik Pozarevac - Crvena zvezda 09.19 19:00 2 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusno - Trnava 09.19 18:00 3 - 2  
Nove Mesto nad Vahom - Slavia Bratislava 09.19 19:00 0 - 3  
Presov - Pezinok 09.19 17:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Ziraat Bankasi Ankara 09.19 14:00 3 - 1  
Halkbank Ankara - Solhan Spor 09.19 15:30 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Bursa BBSK 09.19 15:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Kuzey Boru Genclik 09.19 11:00 3 - 1  
Ankara PTT - Bakirkoy Yesilyurt 09.19 13:00 2 - 3  
Aydin Bld. Spor - Ilbank Ankara 09.19 14:00 3 - 0  
THY Istanbul - Vakifbank Istanbul 09.19 18:00 0 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fra. Patrick - R. McLeod 09.19 18:00 0 - 3  
G. Dott - Liang Wenbo 09.19 18:00 3 - 1  
G. Dott - S. Vahedi 09.19 17:00 3 - 1  
G. Dott - Z. Surety 09.19 12:00 2 - 2  
Ian Burns - Fra. Patrick 09.19 12:00 3 - 0  
Ian Burns - R. McLeod 09.19 17:00 2 - 2  
J. Lisowski - Fra. Patrick 09.19 13:00 3 - 1  
J. Lisowski - Ian Burns 09.19 17:30 2 - 2  
J. Lisowski - R. McLeod 09.19 12:30 0 - 3  
Liang Wenbo - S. Vahedi 09.19 12:30 3 - 1  
Liang Wenbo - Z. Surety 09.19 13:00 3 - 0  
S. Vahedi - Z. Surety 09.19 17:30 1 - 3  
Snooker (Championship League, 13. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 13. csoport 09.19 21:30    
Snooker (Championship League, 14. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 14. csoport 09.19 21:30    
Squash (Manchester Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Marche - A. Farag 09.19 12:45 1 - 3  
K.A. Gawad - Dec. James 09.19 17:45 3 - 0  
Mar. Elshorbagy - A. Waller 09.19 15:15 3 - 1  
Nic. Müller - S. Rösner 09.19 20:15 1 - 3  
Squash (Manchester Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - T. Gilis 09.19 12:00 3 - 1  
Ali. Waters - Tes. Evans 09.19 19:30 2 - 3  
Don. Lobban - N. El Tayeb 09.19 14:30 0 - 3  
S-J. Perry - H. Naughton 09.19 17:00 3 - 2  
Strandröplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant.da Rocha/Salgado CoSo - Alves/Felisberta da Silva 09.19 00:00 2 - 0  
dos Santos Leao/Lebioda - Damas.Soares/Freitas Alm. 09.19 15:00 0 - 2  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Caval.Ramalho/Souza Rodr. 09.19 14:00 1 - 2  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Krattiger M - Liamin N / Myskiv T 09.19 15:00 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Losiak B / Kantor P 09.19 09:00 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Bryl M / Miszczuk M 09.19 10:00 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Dressler C / Huber A 09.19 10:00 2 - 0  
Liamin N / Myskiv T - Samoilovs A / Smedins J 09.19 10:00 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Lupo D / Nicolai P 09.19 14:00 1 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Aye Q / Gauthier-Rat A 09.19 09:00 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - HerreraAlepuz/Gav.Collado 09.19 16:00 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Carambula Raur / Windisch 09.19 09:00 2 - 1  
Mol H N / Berntsen M - Krasilnikov/Stoyanovskiy 09.19 16:00 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Lupo D / Nicolai P 09.19 09:00 0 - 2  
Van De Velde/Varenhorst - Breer F / Krattiger M 09.19 10:00 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - Lehtonen R / Ahtiainen N 09.19 11:00 2 - 0  
Behrens K / Tillmann C - Makroguzova N / Kholomina 09.19 17:15 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Hermannova B / Slukova M 09.19 13:00 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Ludwig L / Kozuch M 09.19 13:00    
Hermannova B / Slukova M - Heidrich/Verge-Depre 09.19 18:15 0 - 2  
Menegatti M/Tóth O. - Makroguzova N / Kholomina 09.19 12:00 0 - 2  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Takayasu - K. Aoiyama 09.19 09:00    
C. Meisei - T. Ichinojo 09.19 09:00    
D. Hokutofuji - T. Kiribayama 09.19 09:00    
F. Onosho - T. Kagayaki 09.19 09:00    
H. Asanoyama - S. Terutsuyoshi 09.19 09:00    
H. Chiyotairyu - M. Tobizaru 09.19 09:00    
H. Terunofuji - S. Endo 09.19 09:00    
I. Tamawashi - H. Mitakeumi 09.19 09:00    
K. Kotoyuki - Y. Shohozan 09.19 09:00    
K. Shimanoumi - I. Kaisei 09.19 09:00    
M. Kotoeko - A. Wakatakakage 09.19 09:00    
M. Tokushoryu - D. Takarafuji 09.19 09:00    
N. Shodai - A. Okinoumi 09.19 09:00    
R. Yutakayama - M. Takakeisho 09.19 09:00    
Y. Kotoshoho - T. Hoshoryu 09.19 09:00    
Y. Myogiryu - N. Takanosho 09.19 09:00    
Tenisz (Argyasudvarhely, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marti Pujolras - D. Ajdukovic 09.19 09:00 1 - 2  
V. Sachko - F. Agamenone 09.19 09:00 0 - 2  
Tenisz (Cagnes-sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Sorribes Tormo - V. Tomova 09.19 14:00    
V. Gracheva - I.M. Bara 09.19 16:35 0 - 2  
Tenisz (Forli-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - Vianello, Michele 09.19 10:00 2 - 0  
A. Dubrivnyy - R. Brancaccio 09.19 16:30 0 - 2  
A. Ritschard - F. Ornago 09.19 11:40 2 - 1  
G. Zeppieri - F. Passaro 09.19 14:10 2 - 0  
J.O. Gutierrez - A. Dougaz 09.19 13:30 1 - 2  
R. Slobodchikov - N. Sanchez-Izquierdo 09.19 11:40    
T. Monteiro - F. Forti 09.19 15:40 2 - 0  
Tenisz (Frydek Mistek, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kolodziejova - G. Talaba 09.19 09:55 0 - 2  
R.G. Serban - Qinwen Zheng 09.19 11:40 1 - 2  
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - L. Salden 09.19 14:25 1 - 2  
L. Pigato - S. Herrmann 09.19 18:00 0 - 2  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - M. Moraing 09.19 15:55 2 - 0  
Gil. Simon - M. Rosenkranz 09.19 10:30 2 - 0  
J. Sousa - Tom. Paul 09.19 14:35 0 - 2  
K. Krawietz - P. Cuevas 09.19 12:35 0 - 2  
M. Welte - J. Vesely 09.19 10:30 0 - 2  
R. Albot - J.I. Londero 09.19 12:10 2 - 0  
T. Sandgren - M. Ymer 09.19 11:55 2 - 0  
Y. Nishioka - Mar. Möller 09.19 10:30    
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Middelkoop - Moeller M / Welte M 09.19 14:00 2 - 1  
Fritz T H / Paul T - Albot R / Qureshi A-U-H 09.19 16:45 1 - 2  
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - J.A. Munar Clar 09.19 11:00 2 - 1  
P. Andujar - M. Bourgue 09.19 11:00 1 - 2  
Tenisz (Jászvásár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Lammons N - Matos R / Magalhaes Hueb 09.19 15:00    
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lama - H.V.N. Rune 09.19 09:55 1 - 2  
Jes. de Jong - J. Sels 09.19 09:50 2 - 1  
Tenisz (Melilla, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pigossi - Y. Cavalle-Reimers 09.19 11:30 1 - 2  
M. Mutavdzic - V. Jimenez Kasintseva 09.19 11:25 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kotzen - D. Pichler 09.19 10:25 1 - 2  
B. Henning - Alex. Shevchenko 09.19 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - Y. Hatouka 09.19 10:30 2 - 0  
S. Talbi - L. Tran 09.19 10:30 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - M-A. Jecan 09.19 13:40 2 - 0  
B. Lock - V.A. Dumitru 09.19 11:55 2 - 0  
D.N. Madaras - M. Perchicot 09.19 10:00 1 - 2  
E. Kirkin - D. Poljak 09.19 10:00 2 - 0  
F.C. Jianu - E. Ejupovic 09.19 12:05 0 - 2  
M. Martineau - M. Zekic 09.19 15:30    
V.A. Dancu - C. Gomez-Herrera 09.19 15:30 1 - 2  
Vla. Orlov - P. Toledo Bague 09.19 13:10 2 - 1  
Tenisz (Plaisir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.S. Tatlot - D. Cukierman 09.19 14:30    
Y. Mertens - I. Sijsling 09.19 17:25 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lindell - J. Lehecka 09.19 10:30 0 - 2  
S. Baez - J. Forejtek 09.19 10:25 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - G. Dimitrov 09.19 19:40 2 - 1  
D.S. Schwartzman - R. Nadal 09.19 21:25 2 - 0  
M. Berrettini - C. Ruud 09.19 12:00 1 - 2  
N. Djokovic - D. Köpfer 09.19 14:30    
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Melzer J / Roger-Vasselin 09.19 17:45 2 - 1  
Granollers M / Zeballos H - Peers J / Venus M 09.19 13:45 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - Kar. Pliskova 09.19 19:00 1 - 2  
M. Vondrousova - E. Svitolina 09.19 18:00    
S. Halep - Y. Putintseva 09.19 12:00    
V. Azarenka - G. Muguruza Blanco 09.19 15:15 1 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam A L / Olaru R - Aoyama S / Shibahara E 09.19 12:00 2 - 1  
Hsieh S / Strycova B - Carter H / Stefani L 09.19 15:55    
Tenisz (Santarem, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kubka - B. Gatica 09.19 16:00    
O. Babel - B. Haddad Maia 09.19 15:00    
Tenisz (Sintra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Peniston - C. Gimeno Valero 09.19 13:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamson - E. Hadigian 09.19 19:40 0 - 2  
A. El Mihdawy - Ale. Gomez 09.19 14:00 0 - 2  
B. Arias - Evan King 09.19 16:00    
B. Arias - Fle. Scott 09.19 14:00 2 - 0  
F. Corwin - Josh. Ortlip 09.19 22:00 2 - 1  
Fle. Scott - A. El Mihdawy 09.19 15:15    
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - I. Solomatin 09.19 09:00    
H. Casanova - M. Chazal 09.19 10:30 0 - 2  
I. Solomatin - S. Fayziev 09.19 09:55 0 - 2  
Tho. Laurent - A. Escoffier 09.19 09:00 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.G. Vasilescu - M. Arcangioli 09.19 11:30 0 - 2  
Car. Romeo - E. Makarova 09.19 09:00 2 - 0  
Car. Romeo - G. Poznikhirenko 09.19 13:30    
E. Makarova - O. Oliynykova 09.19 13:20 2 - 0  
Tenisz (Zágráb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - K. Rakhimova 09.19 16:10    
A.A. Rosca - T. Mrdeza 09.19 13:10 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Hunanyan 09.19 12:40 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 09.19 11:00 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Isahakyan S - Poghosyan R / Poghosyan H 09.19 11:50 2 - 0  
Nazaretyan E / Khachatrya - Poghosyan R / Poghosyan H 09.19 11:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - L. Babajanyan 09.19 07:50 2 - 0  
M. Nikoyan - M. Stepanyan 09.19 12:40 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Stepanyan M 09.19 13:30 2 - 1  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.19 10:10 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan S / Stepanyan M 09.19 15:00 2 - 1  
Nazaretyan E / Babajanyan - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.19 09:20 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Debrecen 09.19 12:00 17 - 10  
Honvéd - UVSE 09.19 16:15 8 - 9  
Pécs - Tatabánya 09.19 19:00 11 - 10  
Szolnok - Szentes 09.19 16:00 16 - 9  
Vízilabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metanopoli - Trieste 09.19 18:00 11 - 15  
Posillipo Napoli - Ortigia 09.19 19:00 7 - 10  
Savona - Telimar 09.19 19:30 10 - 11  

 

2020.09.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Cincinnati 09.18 02:20 35 - 30  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - G.A. Abraamyan 09.18 17:15 2 - 3  
A. Arutiunyan - S.Y. Skotnikov 09.18 07:15 3 - 0  
A. Girevenkov - A. Klavdenkov 09.18 00:15 3 - 2  
A. Ilin - S. Bychkov 09.18 23:15 3 - 0  
A. Klavdenkov - A. Yudin 09.18 02:15 0 - 3  
A. Klavdenkov - V. Marshalov 09.18 23:15 1 - 3  
A. Kolmin - M. Chernyavskiy 09.18 07:30 2 - 3  
A. Kolmin - O. Melkov 09.18 09:00 0 - 3  
A. Komarov - Ale. Kuznetsov 09.18 12:15 0 - 3  
A. Menshikov - P. Suraev-Korolev 09.18 16:00 3 - 2  
A. Menshikov - V. Chernov 09.18 19:00 1 - 3  
A. Merezhko - A.V. Sayganov 09.18 15:15 3 - 0  
A. Serebrennikov - A. Suntsov 09.18 01:15 3 - 2  
A. Suntsov - O. Pronin 09.18 02:15 3 - 2  
A. Yakovlev - A. Menshikov 09.18 15:00 0 - 3  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 09.18 19:15 2 - 3  
A. Yudin - A. Girevenkov 09.18 03:15 0 - 3  
A. Yudin - T. Yusipov 09.18 00:45 3 - 2  
A.V. Sayganov - V. Vologzhanin 09.18 16:15 3 - 1  
Ale. Alekseev - A. Menshikov 09.18 17:00 0 - 3  
Ale. Alekseev - A. Yakovlev 09.18 15:30 3 - 0  
Ale. Kuznetsov - D. Korneev 09.18 10:45 2 - 3  
Ale. Kuznetsov - D. Molodtsov 09.18 12:45 3 - 2  
And. Kirilenko - A. Yanshaev 09.18 23:45 3 - 1  
D. Derzkov - A. Arutiunyan 09.18 14:45 2 - 3  
D. Derzkov - S.Y. Skotnikov 09.18 16:45 0 - 3  
D. Ignatiev - N. Zhurba 09.18 01:30 2 - 3  
D. Ignatiev - S. Ogay 09.18 02:30 1 - 3  
D. Korneev - A. Komarov 09.18 13:15 3 - 1  
D. Korneev - D. Molodtsov 09.18 11:45 3 - 2  
D. Merzlikin - S. Samoiliuk 09.18 19:15 3 - 0  
D. Molodtsov - A. Komarov 09.18 11:15 3 - 1  
D. Molodtsov - A. Suntsov 09.18 00:15 1 - 3  
D. Petrochenko - Ale. Petrov 09.18 23:30 2 - 3  
D. Petrochenko - T. Turabekov 09.18 02:00 3 - 0  
D. Razinkov - Dmi. Kolesnikov 09.18 07:45 2 - 3  
D. Razinkov - K.S. Olshakov 09.18 09:15 1 - 3  
D. Voronov - N. Zhurba 09.18 23:00 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - I. Moshkov 09.18 20:15 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - K.S. Olshakov 09.18 07:15 3 - 1  
E. Ilyukhin - D. Petrochenko 09.18 22:30 0 - 3  
G.A. Abraamyan - D. Derzkov 09.18 16:15 2 - 3  
G.V. Vahnin - R. Khomenko 09.18 11:15 3 - 2  
I. Afanasyev - A. Klavdenkov 09.18 01:15 3 - 2  
I. Iskenderov - V. Chahur 09.18 12:30 3 - 1  
I. Iskenderov - V. Chernov 09.18 10:30 0 - 3  
I. Moshkov - A. Yanshaev 09.18 20:45 3 - 0  
I. Moshkov - V. Bazilevsky 09.18 18:45 1 - 3  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 09.18 08:45 3 - 0  
I. Poletaev - S. Homutov 09.18 06:45 3 - 2  
K. Churin - A. Serebrennikov 09.18 02:45 3 - 2  
K. Churin - D. Molodtsov 09.18 01:45 3 - 2  
K.S. Olshakov - S. Simonov 09.18 08:15 1 - 3  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 09.18 20:45 1 - 3  
Kir. Abramov - V. Kazakov 09.18 18:45 2 - 3  
M. Chernyavskiy - O. Melkov 09.18 07:00 3 - 0  
M. Minkov - A. Menshikov 09.18 19:30 3 - 1  
M. Minkov - V. Chernov 09.18 21:00 3 - 0  
N. Tarasenkov - A. Suntsov 09.18 23:45 3 - 2  
N. Zhurba - D. Petrochenko 09.18 00:00 1 - 3  
O. Melkov - P. Vshivkov 09.18 08:00 2 - 3  
O. Pronin - D. Molodtsov 09.18 03:15 3 - 0  
O. Pronin - K. Churin 09.18 00:45 0 - 3  
O. Suharkov - G.V. Vahnin 09.18 11:45 3 - 1  
O. Suharkov - R. Khomenko 09.18 13:15 0 - 3  
P. Suraev-Korolev - A. Yakovlev 09.18 16:30 3 - 1  
P. Suraev-Korolev - Ale. Alekseev 09.18 14:30 3 - 2  
P. Vshivkov - A. Kolmin 09.18 06:30 2 - 3  
P. Vshivkov - M. Chernyavskiy 09.18 08:30 1 - 3  
R. Khomenko - Ser. Morozov 09.18 12:15 3 - 1  
S. Homutov - A. Arutiunyan 09.18 07:45 3 - 2  
S. Homutov - S.Y. Skotnikov 09.18 09:15 3 - 1  
S. Lanovenko - A. Merezhko 09.18 15:45 3 - 1  
S. Lanovenko - A.V. Sayganov 09.18 17:15 1 - 3  
S. Ogay - D. Petrochenko 09.18 01:00 3 - 2  
S. Samoiliuk - Kir. Abramov 09.18 20:15 0 - 3  
S. Simonov - Dmi. Kolesnikov 09.18 08:45 3 - 1  
S.Y. Skotnikov - G.A. Abraamyan 09.18 15:15 2 - 3  
S.Y. Skotnikov - I. Poletaev 09.18 08:15 0 - 3  
Ser. Morozov - G.V. Vahnin 09.18 12:45 0 - 3  
Ser. Morozov - O. Suharkov 09.18 10:45 3 - 1  
T. Turabekov - D. Ignatiev 09.18 00:30 3 - 1  
T. Turabekov - N. Zhurba 09.18 03:00 3 - 2  
T. Yusipov - A. Girevenkov 09.18 01:45 0 - 3  
T. Yusipov - And. Kirilenko 09.18 22:45 1 - 3  
T. Yusipov - I. Afanasyev 09.18 02:45 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 09.18 19:45 2 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 09.18 21:15 0 - 3  
V. Chahur - V. Zhulyabin 09.18 11:00 0 - 3  
V. Chernov - V. Chahur 09.18 11:30 3 - 1  
V. Chernov - V. Zhulyabin 09.18 13:00 0 - 3  
V. Chernov - Z. Abanokov 09.18 20:00 1 - 3  
V. Kazakov - D. Merzlikin 09.18 19:45 2 - 3  
V. Kazakov - S. Samoiliuk 09.18 21:15 1 - 3  
V. Nemashkalo - N. Tarasenkov 09.18 22:45 3 - 2  
V. Vologzhanin - A. Merezhko 09.18 16:45 3 - 2  
V. Vologzhanin - S. Lanovenko 09.18 14:45 3 - 2  
V. Zhulyabin - I. Iskenderov 09.18 12:00 3 - 2  
Z. Abanokov - A. Menshikov 09.18 20:30 2 - 3  
Z. Abanokov - M. Minkov 09.18 18:30 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - A. Kotik 09.18 12:25 3 - 1  
A. Baklykov - D. Vahta 09.18 11:15 0 - 3  
A. Baklykov - N. Gritsienko 09.18 10:05 0 - 3  
A. Baklykov - V. Nechyporuk 09.18 08:55 0 - 3  
A. Bondarchuk - M. Ulianchych 09.18 18:45 3 - 1  
A. Bondarchuk - V. Batenko 09.18 14:40 3 - 0  
A. Bondarchuk - Vad. Sidorenko 09.18 16:25 3 - 2  
A. Chermensky - Rus. Ivanov 09.18 23:15 2 - 3  
A. Dzyabura - O. Yarovoi 09.18 11:00 3 - 0  
A. Dzyabura - V. Komar 09.18 18:35 3 - 2  
A. Gordiy - A. Gaponov 09.18 07:50 3 - 1  
A. Gordiy - N. Danilyuk 09.18 11:55 2 - 3  
A. Gordiy - V. Kushnyr 09.18 09:35 1 - 3  
A. Kotik - D. Vahta 09.18 09:30 3 - 1  
A. Kotik - N. Gritsienko 09.18 11:50 0 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 09.18 07:45 3 - 1  
A. Lopatnuk - M. Laevsky 09.18 10:50 3 - 1  
A. Lopatnuk - Y. Kryvorotko 09.18 08:30 3 - 0  
A. Myrza - I. Sinitsky 09.18 12:20 3 - 2  
A. Myrza - S. Gergelyuk 09.18 11:10 3 - 2  
A. Myrza - S. Stelmashchuk 09.18 08:50 0 - 3  
A. Myrza - Via. Sereda 09.18 10:00 0 - 3  
A. Naida - Lev. Kuzyo 09.18 17:15 2 - 3  
A. Naida - Mih. Popov 09.18 18:25 3 - 1  
A. Naida - V. Zaychenko 09.18 16:05 3 - 0  
A. Riabukhin - A. Chermensky 09.18 22:40 1 - 3  
A. Riabukhin - Ole. Kovalov 09.18 21:30 3 - 2  
A. Riabukhin - Rus. Ivanov 09.18 20:50 3 - 1  
A. Vakulin - V. Plishilo 09.18 03:05 3 - 1  
And. Zaitsev - D. Derevinskyi 09.18 10:55 3 - 2  
And. Zaitsev - O. Semenets 09.18 18:30 2 - 3  
D. Alekseenko - A. Lopatnuk 09.18 09:40 0 - 3  
D. Alekseenko - M. Laevsky 09.18 07:55 1 - 3  
D. Alekseenko - Y. Kryvorotko 09.18 12:00 3 - 2  
D. Arzanov - And. Zaitsev 09.18 08:00 2 - 3  
D. Arzanov - D. Derevinskyi 09.18 17:55 2 - 3  
D. Arzanov - O. Semenets 09.18 12:40 3 - 1  
D. Dubrovin - D. Simonchuk 09.18 10:15 3 - 1  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 09.18 09:05 1 - 3  
D. Dubrovin - N. Mosiuk 09.18 12:35 0 - 3  
D. Dubrovin - S. Filatov 09.18 11:25 3 - 1  
D. Kebalo - A. Chermensky 09.18 22:00 3 - 0  
D. Kebalo - A. Riabukhin 09.18 23:10 3 - 1  
D. Kebalo - Ole. Kovalov 09.18 22:35 2 - 3  
D. Kebalo - Rus. Ivanov 09.18 21:25 1 - 3  
D. Shcherbak - A. Shkurupii 09.18 01:35 3 - 0  
D. Shcherbak - A. Vakulin 09.18 00:35 3 - 0  
D. Simonchuk - M. Lytvynenko 09.18 13:10 3 - 2  
D. Vahta - N. Gritsienko 09.18 08:20 3 - 1  
D. Vahta - V. Nechyporuk 09.18 10:40 3 - 2  
D. Zenyuk - S. Rutskiy 09.18 18:55 3 - 0  
D. Zenyuk - V. Sidorak 09.18 14:50 3 - 2  
D. Zenyuk - Vit. Boiko 09.18 16:35 3 - 2  
Den. Vakulenko - A. Lopatnuk 09.18 11:25 3 - 1  
Den. Vakulenko - D. Alekseenko 09.18 12:35 3 - 2  
Den. Vakulenko - M. Laevsky 09.18 09:05 1 - 3  
Den. Vakulenko - Y. Kryvorotko 09.18 10:15 3 - 2  
I. Demchuk - D. Lohosha 09.18 03:15 0 - 3  
I. Sinitsky - S. Gergelyuk 09.18 09:25 3 - 0  
I. Sinitsky - S. Stelmashchuk 09.18 07:40 1 - 3  
I. Sinitsky - Via. Sereda 09.18 11:45 3 - 0  
K. Yehorov - A. Dzyabura 09.18 08:05 2 - 3  
K. Yehorov - O. Yarovoi 09.18 18:00 3 - 2  
K. Yehorov - V. Komar 09.18 12:45 0 - 3  
Lev. Kuzyo - V. Zaychenko 09.18 20:10 3 - 1  
M. Senchenko - O. Naplokov 09.18 16:55 3 - 0  
M. Senchenko - S. Skachenko 09.18 15:45 1 - 3  
M. Senchenko - V. Kalugin 09.18 18:05 2 - 3  
M. Senchenko - V. Tokar 09.18 19:15 2 - 3  
M. Serediuk - I. Demchuk 09.18 00:45 3 - 2  
M. Serediuk - O. Shpak 09.18 02:45 1 - 3  
M. Serediuk - V. Kotov 09.18 01:45 3 - 1  
M. Ulianchych - V. Batenko 09.18 19:55 3 - 2  
M. Zakladnyi - A. Dzyabura 09.18 14:30 2 - 3  
M. Zakladnyi - K. Yehorov 09.18 09:50 0 - 3  
M. Zakladnyi - O. Yarovoi 09.18 13:20 3 - 0  
M. Zakladnyi - V. Komar 09.18 07:30 2 - 3  
Mih. Popov - Lev. Kuzyo 09.18 15:30 0 - 3  
Mih. Popov - V. Zaychenko 09.18 17:50 1 - 3  
N. Danilyuk - A. Gaponov 09.18 13:05 3 - 2  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 09.18 13:00 1 - 3  
N. Mosiuk - D. Simonchuk 09.18 12:00 2 - 3  
N. Mosiuk - M. Lytvynenko 09.18 07:55 1 - 3  
N. Mosiuk - S. Filatov 09.18 09:40 1 - 3  
Naz. Kovalchuk - A. Gaponov 09.18 09:00 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - A. Gordiy 09.18 12:30 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - N. Danilyuk 09.18 10:10 3 - 0  
Naz. Kovalchuk - V. Kushnyr 09.18 11:20 2 - 3  
O. Didukh - D. Pysar 09.18 10:30 3 - 2  
O. Didukh - V. Lyevshyn 09.18 08:10 3 - 2  
O. Grebelnyi - And. Zaitsev 09.18 12:05 0 - 3  
O. Grebelnyi - D. Arzanov 09.18 13:50 3 - 2  
O. Grebelnyi - D. Derevinskyi 09.18 08:35 1 - 3  
O. Grebelnyi - O. Semenets 09.18 10:20 1 - 3  
O. Grebelnyi - S. Kinash 09.18 15:35 3 - 2  
O. Grebelnyi - Spartak Abalmaz 09.18 17:20 0 - 3  
O. Naplokov - S. Skachenko 09.18 19:50 2 - 3  
O. Semenets - D. Derevinskyi 09.18 16:45 1 - 3  
O. Shpak - I. Demchuk 09.18 02:15 3 - 1  
O. Shpak - V. Kotov 09.18 00:15 3 - 1  
O. Stasevskiy - A. Dzyabura 09.18 09:15 3 - 2  
O. Stasevskiy - K. Yehorov 09.18 16:15 2 - 3  
O. Stasevskiy - M. Zakladnyi 09.18 11:35 3 - 0  
O. Stasevskiy - V. Komar 09.18 15:05 3 - 1  
Ole. Kovalov - A. Chermensky 09.18 20:55 3 - 1  
Ole. Kovalov - Rus. Ivanov 09.18 22:05 3 - 2  
R. Rybachuk - I. Semeniuk 09.18 15:20 3 - 1  
R. Rybachuk - S. Berezynskyi 09.18 17:05 1 - 3  
R. Rybachuk - S. Lugovskyi 09.18 19:25 1 - 3  
Rus. Novak - I. Semeniuk 09.18 16:30 3 - 2  
Rus. Novak - R. Rybachuk 09.18 20:00 3 - 0  
Rus. Novak - S. Berezynskyi 09.18 18:50 1 - 3  
Rus. Novak - S. Lugovskyi 09.18 17:40 1 - 3  
S. Berezynskyi - I. Semeniuk 09.18 18:15 3 - 2  
S. Berezynskyi - S. Lugovskyi 09.18 15:55 2 - 3  
S. Filatov - D. Simonchuk 09.18 08:30 0 - 3  
S. Filatov - M. Lytvynenko 09.18 10:50 2 - 3  
S. Gergelyuk - S. Stelmashchuk 09.18 10:35 3 - 2  
S. Gergelyuk - Via. Sereda 09.18 08:15 3 - 1  
S. Kinash - And. Zaitsev 09.18 14:25 1 - 3  
S. Kinash - D. Arzanov 09.18 09:45 3 - 0  
S. Kinash - D. Derevinskyi 09.18 13:15 1 - 3  
S. Kinash - O. Semenets 09.18 07:25 3 - 1  
S. Lugovskyi - I. Semeniuk 09.18 20:35 1 - 3  
S. Pokydko - A. Dzyabura 09.18 12:10 2 - 3  
S. Pokydko - K. Yehorov 09.18 13:55 3 - 2  
S. Pokydko - M. Zakladnyi 09.18 15:40 3 - 1  
S. Pokydko - O. Stasevskiy 09.18 17:25 3 - 1  
S. Pokydko - O. Yarovoi 09.18 08:40 3 - 0  
S. Pokydko - V. Komar 09.18 10:25 0 - 3  
S. Rutskiy - V. Sidorak 09.18 20:05 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - A. Shkurupii 09.18 00:05 2 - 3  
Ser. Ponomarenko - A. Vakulin 09.18 02:05 0 - 3  
Spartak Abalmaz - And. Zaitsev 09.18 09:10 3 - 1  
Spartak Abalmaz - D. Arzanov 09.18 16:10 3 - 0  
Spartak Abalmaz - O. Semenets 09.18 15:00 1 - 3  
Spartak Abalmaz - S. Kinash 09.18 11:30 2 - 3  
V. Kalugin - O. Naplokov 09.18 15:10 3 - 1  
V. Kalugin - S. Skachenko 09.18 17:30 3 - 2  
V. Komar - O. Yarovoi 09.18 16:50 2 - 3  
V. Kotov - D. Lohosha 09.18 01:15 1 - 3  
V. Kushnyr - A. Gaponov 09.18 10:45 0 - 3  
V. Kushnyr - N. Danilyuk 09.18 08:25 3 - 2  
V. Lyevshyn - D. Pysar 09.18 12:50 3 - 0  
V. Shvidkiy - A. Bondarchuk 09.18 19:20 0 - 3  
V. Shvidkiy - M. Ulianchych 09.18 17:00 3 - 2  
V. Shvidkiy - V. Batenko 09.18 15:50 2 - 3  
V. Shvidkiy - Vad. Sidorenko 09.18 18:10 2 - 3  
V. Tatarinov - D. Zenyuk 09.18 19:30 3 - 2  
V. Tatarinov - S. Rutskiy 09.18 17:10 1 - 3  
V. Tatarinov - V. Sidorak 09.18 16:00 3 - 0  
V. Tatarinov - Vit. Boiko 09.18 18:20 2 - 3  
V. Tokar - O. Naplokov 09.18 18:40 1 - 3  
V. Tokar - S. Skachenko 09.18 14:35 3 - 1  
V. Tokar - V. Kalugin 09.18 16:20 1 - 3  
Vad. Sidorenko - M. Ulianchych 09.18 15:15 3 - 0  
Vad. Sidorenko - V. Batenko 09.18 17:35 2 - 3  
Via. Sereda - S. Stelmashchuk 09.18 12:55 3 - 1  
Vit. Boiko - S. Rutskiy 09.18 15:25 3 - 0  
Vit. Boiko - V. Sidorak 09.18 17:45 3 - 0  
Y. Kryvorotko - M. Laevsky 09.18 13:10 3 - 0  
Y. Prishchepa - D. Pysar 09.18 07:35 3 - 1  
Y. Prishchepa - O. Didukh 09.18 09:20 2 - 3  
Y. Prishchepa - V. Lyevshyn 09.18 11:40 3 - 2  
Y. Zhmudenko - D. Pysar 09.18 08:45 3 - 1  
Y. Zhmudenko - O. Didukh 09.18 11:05 1 - 3  
Y. Zhmudenko - V. Lyevshyn 09.18 09:55 3 - 0  
Y. Zhmudenko - Y. Prishchepa 09.18 12:15 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cipin - D. Reitspies 09.18 09:15 3 - 0  
F. Cipin - O. Bajger 09.18 10:45 2 - 3  
O. Bajger - D. Prokopcov 09.18 09:45 2 - 3  
R. Sipos - D. Prokopcov 09.18 10:30 1 - 3  
T. Konecny - F. Zeljko 09.18 10:15 3 - 2  
T. Konecny - R. Sipos 09.18 09:30 3 - 2  
T. Tregler - D. Reitspies 09.18 10:00 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alistratov - Pyotr Kolesnik 09.18 08:30 1 - 3  
A. Alistratov - V. Krokhmal 09.18 09:30 3 - 1  
A. Goloveshkin - I. Akimov 09.18 13:45 3 - 1  
A. Grabskiy - A. Doroshenko 09.18 08:15 1 - 3  
A. Grishchenko - M. Butkov 09.18 07:30 3 - 0  
D. Aseev - A. Gubenko 09.18 14:30 1 - 3  
D. Aseev - A. Krutko 09.18 15:30 2 - 3  
D. Reznichenko - I. Akimov 09.18 18:15 1 - 3  
D. Reznichenko - S. Buluy 09.18 14:45 3 - 1  
Dm. Gnesnyy - S. Buluy 09.18 19:15 1 - 3  
Fed. Bazin - M. Chukanov 09.18 16:00 3 - 0  
Fed. Bazin - S. Kubrak 09.18 18:00 3 - 2  
Fed. Bazin - Vla. Kovalenko 09.18 19:30 3 - 0  
I. Akimov - R. Lazebny 09.18 20:15 0 - 3  
I. Akimov - Yur. Medvedev 09.18 16:45 1 - 3  
M. Butkov - V. Grushko 09.18 09:30 3 - 1  
M. Chukanov - S. Pisklov 09.18 20:00 3 - 2  
M. Chukanov - V. Gaynyuk 09.18 14:30 0 - 3  
M. Chukanov - Z. Telyugin 09.18 18:00 1 - 3  
O. Chetverikov - S. Ermoshin 09.18 22:10 3 - 1  
O. Chetverikov - V. Kuzmenko 09.18 21:00 3 - 0  
O. Lytvynenko - Fed. Bazin 09.18 14:30 3 - 1  
O. Lytvynenko - M. Chukanov 09.18 16:30 2 - 3  
O. Lytvynenko - Z. Telyugin 09.18 18:30 0 - 3  
Pyotr Kolesnik - P. Cherednichenko 09.18 10:00 0 - 3  
R. Lazebny - A. Goloveshkin 09.18 15:15 3 - 0  
S. Buluy - A. Goloveshkin 09.18 17:45 1 - 3  
S. Buluy - Yur. Medvedev 09.18 14:15 3 - 1  
S. Ermoshin - V. Kuzmenko 09.18 23:55 1 - 3  
S. Korobeynik - M. Butkov 09.18 08:00 3 - 1  
S. Kubrak - M. Chukanov 09.18 18:30 2 - 3  
S. Kubrak - O. Lytvynenko 09.18 13:30 3 - 1  
S. Kubrak - V. Gaynyuk 09.18 17:00 3 - 0  
S. Pisklov - Fed. Bazin 09.18 19:00 0 - 3  
S. Pisklov - O. Lytvynenko 09.18 15:30 0 - 3  
S. Pisklov - Vla. Kovalenko 09.18 17:00 2 - 3  
S. Pisklov - Z. Telyugin 09.18 13:30 1 - 3  
V. Boychuk - D. Lukander 09.18 22:30 3 - 0  
V. Boychuk - Oleg Shapovalov 09.18 21:20 3 - 2  
V. Gaynyuk - Fed. Bazin 09.18 14:00 3 - 2  
V. Gaynyuk - O. Lytvynenko 09.18 19:30 3 - 0  
V. Gaynyuk - S. Pisklov 09.18 17:30 3 - 2  
V. Gaynyuk - Z. Telyugin 09.18 16:00 1 - 3  
V. Krokhmal - P. Cherednichenko 09.18 09:00 2 - 3  
V. Krokhmal - Pyotr Kolesnik 09.18 08:00 3 - 0  
V. Naumovich - A. Magakyan 09.18 09:00 1 - 3  
Vik. Vasylevskyi - A. Gubenko 09.18 15:00 3 - 0  
Vik. Vasylevskyi - D. Aseev 09.18 16:00 2 - 3  
Vla. Kovalenko - M. Chukanov 09.18 14:00 3 - 1  
Vla. Kovalenko - O. Lytvynenko 09.18 17:30 3 - 1  
Vla. Kovalenko - S. Kubrak 09.18 15:30 3 - 1  
Vla. Kovalenko - V. Gaynyuk 09.18 20:00 1 - 3  
Yur. Medvedev - Dm. Gnesnyy 09.18 19:45 3 - 0  
Yur. Novikov - A. Doroshenko 09.18 08:45 3 - 1  
Yur. Novikov - A. Grabskiy 09.18 09:45 3 - 2  
Yur. Rybakov - D. Lukander 09.18 20:45 2 - 3  
Yur. Rybakov - Oleg Shapovalov 09.18 21:55 2 - 3  
Yur. Rybakov - V. Boychuk 09.18 23:05 3 - 0  
Z. Telyugin - Fed. Bazin 09.18 16:30 0 - 3  
Z. Telyugin - S. Kubrak 09.18 19:00 3 - 1  
Z. Telyugin - Vla. Kovalenko 09.18 15:00 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Kilda - Greater Western Sydney 09.18 11:50 82 - 30  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 09.18 11:30 0 - 2  
KT Wiz - Doosan Bears 09.18 11:30 5 - 4  
LG Twins - Lotte Giants 09.18 11:30 3 - 5  
Samsung Lions - KIA Tigers 09.18 11:30 5 - 13  
SK Wyverns - NC Dinos 09.18 11:30 5 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 09.18 11:00 9 - 3  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 09.18 11:00 7 - 3  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 09.18 11:00 8 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 09.18 11:00 4 - 8  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 09.18 11:00 14 - 5  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 09.18 11:00 6 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - LA Dodgers 09.18 02:40 3 - 9  
Detroit - Cleveland 09.18 01:10 3 - 10  
Houston - Texas 09.18 01:10 2 - 1  
NY Yankees - Toronto 09.18 01:05 10 - 7  
Philadelphia - NY Mets 09.18 01:05 6 - 10  
Pittsburgh - St. Louis 09.18 01:05 5 - 1  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 09.18 12:35 13 - 2  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 09.18 12:35 5 - 1  
Darts (World Series of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cody Harris - D. Chisnall 09.18 21:20 6 - 2  
Glen Durrant - D. van den Bergh 09.18 23:30 6 - 3  
Har. Ward - D. Labanauskas 09.18 20:00 2 - 6  
Ian White - D. Heta 09.18 20:30 5 - 6  
Jeff Smith - F. Sherrock 09.18 22:20 6 - 5  
K. Ratajski - M. Suljovic 09.18 22:55 6 - 3  
V. van der Voort - Joe Cullen 09.18 21:55 6 - 0  
E-Sport (CSGO, Asia League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beyond Esports - Invictus Gaming 09.18 14:40 1 - 2  
Tiger - Checkmate 09.18 11:00 1 - 2  
Zigma - After Gaming 09.18 07:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ex-Warriors International - Ex-Polar Ace 09.18 03:45 0 - 1  
Imperium Gaming - Rugratz 09.18 03:45 0 - 1  
Mythic - Incognito 09.18 02:30    
Secret Club - Ex-Recon 5 09.18 05:00 1 - 0  
Sixth Gear - New England Whalers 09.18 01:15 0 - 1  
Swole Patrol - Team1 09.18 01:15    
Swole Patrol - Timbermen 09.18 03:45    
Third Impact - Kinship 09.18 03:45 1 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL Pro League,NA,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Liquid - Cloud9 09.18 21:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESLProLeague,EU,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faze Clan - Ninjas In Pyjamas 09.18 17:30 2 - 0  
Fnatic - Astralis 09.18 21:00 1 - 2  
Team Spirit - Mousesports 09.18 14:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Bts Pro Series Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quincy Crew - Beastcoast 09.18 02:00 1 - 1  
Quincy Crew - Infinity Esports 09.18 00:00 2 - 0  
Team Zero - Thunder Predator 09.18 22:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Bts Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
032 - TNC Predator 09.18 10:30 0 - 2  
Among US - 496 Gaming 09.18 08:00 2 - 0  
Boom Esports - Motivade.trust Gaming 09.18 12:30 1 - 1  
Execration - Fnatic 09.18 06:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Phoenix Gaming 09.18 10:00 0 - 2  
Royal Never Give Up - Vici Gaming 09.18 13:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuteanimegirls - Your Soul is Mine 09.18 10:00 2 - 0  
Shadownet - Spag And Sons 09.18 12:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,BtsProSeries,Eu/Cis-GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Men - B8 09.18 20:20 2 - 0  
Khan - Team Unique 09.18 17:50 1 - 1  
Ninjas In Pyjamas - Vikin.gg 09.18 15:45 1 - 1  
Team Empire - Mudgolems 09.18 14:00 0 - 2  
E-Sport (Rocket,RLCS, EU Fall -The Grid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Barcelona Esports - Chalked 09.18 18:00    
Guild Esports - Endpoint 09.18 18:00 3 - 2  
Monkeys - Renault Vitality 09.18 18:00 3 - 2  
Solary - Triple Trouble 09.18 18:00 1 - 3  
Team Bds - Team Singularity 09.18 18:00 1 - 3  
Team Liquid - Libertas 09.18 18:00 3 - 0  
TOP Blokes - Dignitas 09.18 18:00 3 - 1  
E-Sport (SC2,DH Mast.Fall,Seas.Fin.,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innovation - Scarlett 09.18 17:10 2 - 0  
Serral - Time 09.18 16:05 2 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Ceska Lipa 09.18 19:00 9 - 6  
Chodov - Vitkovice 09.18 18:30 3 - 9  
Hattrick Brno - Liberec 09.18 19:00 2 - 7  
SK Vinohrady - Ostrava 09.18 20:00 4 - 10  
Sparta Praha - Pardubice 09.18 19:00 6 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Mladá Boleslav 09.18 17:30 3 - 2  
Liberec - Pardubice 09.18 18:00 7 - 1  
Plzen - Sparta Praha 09.18 17:15 5 - 3  
Zlín - Olomouc 09.18 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 09.18 19:30 3 - 3  
Esbjerg - Rungsted 09.18 19:30 3 - 3  
Frederikshavn - Rödovre 09.18 19:30 6 - 1  
Herning - Sönderjyske 09.18 19:30 3 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Dinamo Riga 09.18 13:00    
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avangard Omszk 09.18 18:00 1 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Torun 09.18 18:30 0 - 5  
Jastrzebie - GKS Tychy 09.18 18:00 7 - 3  
Podhale Nowy Targ - Zaglebie Sosnowiec 09.18 18:00 1 - 1  
Unia Oswiecim - Sanok 09.18 18:00 3 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Dinamo Riga 2 09.18 18:00 3 - 3  
Dinamo Szentpétervár 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 09.18 17:30 4 - 1  
SZKA-1946 - Krasznaja Armija 09.18 18:00 3 - 3  
SZKA-Varjagi - Almaz Cserepovec 09.18 12:00 2 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Islanders - Tampa Bay (6.m.) 09.18 02:00 1 - 1  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 09.18 06:00 5 - 2  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 09.18 07:10 1 - 2  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 09.18 09:30 2 - 2  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 09.18 08:20 3 - 2  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 09.18 00:05 2 - 3  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 09.18 21:55 4 - 3  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 09.18 23:05 4 - 3  
Ice Gang - Hammers (3x10 perc) 09.18 18:50 3 - 3  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 09.18 10:40 4 - 2  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 09.18 11:50 4 - 5  
Six Trolls - Four Icebreakers (3x10 perc) 09.18 19:50 4 - 4  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 09.18 20:55 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Cselmet Cseljabinszk 09.18 17:00 1 - 0  
Lada Toljatti - Zauralje Kurgan 09.18 17:00 5 - 2  
Kerékpár (Tour de France - 19. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bol - E. Viviani 09.18 13:30 0 - 1  
L. Mezgec - S. Colbrelli 09.18 13:30 1 - 0  
Mads Pedersen - A. Kristoff 09.18 13:30 1 - 0  
O. Naesen - Cas. Pedersen 09.18 13:30 1 - 0  
P. Sagan - M. Trentin 09.18 13:30 1 - 0  
Sam Bennett - C. Ewan 09.18 13:30 1 - 0  
T. Pogacar - P. Roglic 09.18 13:30 1 - 0  
Tour de France 2020 - 19. szakasz 09.18 17:30    
Tour de France 2020 - 19. szakasz - Top 3 09.18 17:30    
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Tranquil) - LA Clippers (88Fireburn) 09.18 15:06 72 - 66  
Dallas (Tranquil) - Milwaukee (Shiva) 09.18 17:30 52 - 48  
LA Clippers (88Fireburn) - Milwaukee (Shiva) 09.18 16:18 70 - 59  
LA Lakers (Bobby) - LA Clippers (88Fireburn) 09.18 15:42 50 - 70  
Milwaukee (Shiva) - LA Clippers (88Fireburn) 09.18 14:30 56 - 74  
Milwaukee (Shiva) - LA Lakers (Bobby) 09.18 16:54 45 - 64  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Zo0M) - Boston (Bad_Trip) 09.18 22:36 81 - 76  
Atlanta (Zo0M) - Toronto (Bepado) 09.18 22:00 62 - 54  
Boston (Bad_Trip) - Philadelphia (Jema11) 09.18 23:48 51 - 60  
Brooklyn (Siegfried) - Chicago (Mvp) 09.18 14:00 80 - 66  
Brooklyn (Siegfried) - Indiana (Aphex) 09.18 11:36 58 - 63  
Brooklyn (Siegfried) - Miami (Bobby) 09.18 11:00 68 - 72  
Chicago (Mvp) - Brooklyn (Siegfried) 09.18 12:12 63 - 56  
Chicago (Mvp) - Indiana (Aphex) 09.18 11:00 51 - 63  
Chicago (Mvp) - Miami (Bobby) 09.18 13:24 62 - 60  
Indiana (Aphex) - Brooklyn (Siegfried) 09.18 13:24 33 - 69  
Indiana (Aphex) - Chicago (Mvp) 09.18 12:48 51 - 68  
Indiana (Aphex) - Miami (Bobby) 09.18 14:00 50 - 43  
Miami (Bobby) - Chicago (Mvp) 09.18 11:36 64 - 38  
Miami (Bobby) - Indiana (Aphex) 09.18 12:12 70 - 51  
Philadelphia (Jema11) - Atlanta (Zo0M) 09.18 23:12 59 - 61  
Philadelphia (Jema11) - Boston (Bad_Trip) 09.18 22:00 62 - 53  
Toronto (Bepado) - Boston (Bad_Trip) 09.18 23:12 62 - 52  
Toronto (Bepado) - Philadelphia (Jema11) 09.18 22:36 45 - 34  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Tranquil) - Golden State (Shiva) 09.18 21:30 63 - 50  
Denver (Tranquil) - Houston (Bobby) 09.18 18:30 1 - 0  
Golden State (Shiva) - Houston (Bobby) 09.18 20:54 69 - 65  
Golden State (Shiva) - Portland (88Fireburn) 09.18 18:30 65 - 59  
Houston (Bobby) - Denver (Tranquil) 09.18 20:18 49 - 73  
Memphis (Aphex) - New Orleans (Bobby) 09.18 10:00 65 - 63  
Memphis (Aphex) - Phoenix (Mvp) 09.18 08:48 59 - 74  
Memphis (Aphex) - San Antonio (Siegfried) 09.18 09:24 50 - 73  
New Orleans (Bobby) - Memphis (Aphex) 09.18 08:12 68 - 62  
New Orleans (Bobby) - San Antonio (Siegfried) 09.18 08:48 73 - 62  
Phoenix (Mvp) - Memphis (Aphex) 09.18 07:00 59 - 78  
Phoenix (Mvp) - New Orleans (Bobby) 09.18 09:24 71 - 74  
Phoenix (Mvp) - San Antonio (Siegfried) 09.18 08:12 64 - 75  
Portland (88Fireburn) - Denver (Tranquil) 09.18 20:54 55 - 62  
Portland (88Fireburn) - Golden State (Shiva) 09.18 20:18 70 - 55  
Portland (88Fireburn) - Houston (Bobby) 09.18 21:30 73 - 48  
San Antonio (Siegfried) - Memphis (Aphex) 09.18 07:36 56 - 57  
San Antonio (Siegfried) - Phoenix (Mvp) 09.18 10:00 69 - 54  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Besiktas 09.18 15:00 79 - 81  
Chalon sur Saone - Roanne 09.18 19:30 84 - 92  
Cholet - Le Portel 09.18 19:00 93 - 53  
Orleans - Reims 09.18 20:00 80 - 77  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Split 09.18 18:00 79 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Starogard Gdanski 09.18 20:25 82 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 09.18 18:00 84 - 81  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astros de Jalisco - Abejas de Leon 09.18 03:10 99 - 93  
Plateros de Fresnillo - Lenadores de Durango 09.18 04:00 83 - 86  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Miami (2.m.) 09.18 01:00 101 - 106  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Venezia 09.18 18:00 76 - 67  
Sassari - Virtus Bologna (Helyszín: Bologna) 09.18 20:45 76 - 88  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colon - Verdirrojo BBC 09.18 02:30 86 - 75  
Cordon - Club Union Atletica 09.18 00:15 79 - 76  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Connecticut 09.18 03:00 59 - 73  
Minnesota - Phoenix 09.18 01:00 80 - 79  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hampshire - Surrey 09.18 15:00 0 - 1  
Kent - Essex 09.18 15:00 1 - 0  
Sussex - Middlesex 09.18 15:00 1 - 0  
Krikett (Angol T20 Blast, Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glamorgan - Gloucestershire 09.18 19:30 1 - 0  
Somerset - Northamptonshire 09.18 18:00 1 - 0  
Warwickshire - Worcestershire 09.18 19:30 1 - 0  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lancashire - Durham 09.18 17:00 0 - 1  
Leicestershire - Nottinghamshire 09.18 18:00 1 - 0  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Skive 09.18 19:00 31 - 34  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Ribe-Esbjerg 09.18 19:30 30 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Vendsyssel 09.18 20:00 20 - 18  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - KA Akureyri 09.18 21:30 24 - 24  
Valur - IR 09.18 19:30 43 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Fram 09.18 22:15 28 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Azoty Pulawy 09.18 20:45 25 - 35  
Kalisz - Piotrkow Trybunalski 09.18 20:00 35 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroslaw - Koszalin 09.18 18:00 24 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Budakalász 09.18 18:00 34 - 31  
Tatabánya - FTC 09.18 18:00 24 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boglári Akadémia - Siófok 09.18 18:00 21 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Bensheim/Auerbach 09.18 19:30 23 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Akbuzat Ufa 09.18 18:30 34 - 30  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Hard 09.18 18:30 26 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaia - Sporting CP 09.18 20:00 27 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Atl. Guardes 09.18 21:00 31 - 22  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimbo Roslagen - Kärra 09.18 19:00 33 - 35  
Skanela - Tyresö 09.18 19:30 32 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Hallby 09.18 19:00 34 - 33  
Kristianstad - Önnered 09.18 19:00 33 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Höör 09.18 18:45 21 - 28  
Skuru - Kristianstad 09.18 19:00 29 - 22  
Skövde - Boden 09.18 19:00 26 - 16  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlohovec - Sala 09.18 19:00 25 - 27  
Topolcany - Slovan Modra 09.18 19:00 29 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Gradec 09.18 18:45 30 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - QPR 09.18 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RWD Molenbeek - Lommel 09.18 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Beerschot Wilrijk 09.18 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Botev Vraca 09.18 17:45 1 - 2  
Montana - Botev Plovdiv 09.18 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Sao Jose RS 09.18 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Vasco da Gama RJ 09.18 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centenary Stormers - Brisbane Knights 09.18 12:00 6 - 3  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Lakes - Virginia Utd. 09.18 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Schalke 09.18 20:30 8 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Düsseldorf 09.18 18:30 2 - 1  
Regensburg - Nürnberg 09.18 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Dynamo Dresden 09.18 17:45 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Olympiakosz Nicosia 09.18 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Lisen 09.18 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kraluv Dvur - Rakovnik 09.18 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec 2 - Mladá Boleslav 2 09.18 13:00 3 - 4  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlucin - Otrokovice 09.18 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Teplice 09.18 20:00 5 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Vendsyssel 09.18 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Hellerup 09.18 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Black Leopards 09.18 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Orlovsky1) - Liverpool (Rus_1995_Lan) 09.18 08:12 1 - 1  
Arsenal (Orlovsky1) - Tottenham (Nikkitta) 09.18 07:48 2 - 1  
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Tottenham (Nikkitta) 09.18 08:00 4 - 0  
Tottenham (Nikkitta) - Arsenal (Orlovsky1) 09.18 08:48 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Bayern München (Moebius) 09.18 07:40 0 - 1  
Ajax (Cobra4) - Chelsea (Tommy) 09.18 06:20 2 - 1  
Ajax (Cobra4) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.18 12:40 2 - 0  
Ajax (Cobra4) - Marseille (Legolas) 09.18 09:00 5 - 0  
Ajax (Cobra4) - PAOK (Ra) 09.18 05:20 3 - 1  
Ajax (Cobra4) - RB Leipzig (Panica) 09.18 11:20 4 - 1  
Arsenal (Marley) - Ajax (Cobra4) 09.18 05:40 1 - 2  
Arsenal (Marley) - Bayern München (Moebius) 09.18 12:00 2 - 1  
Arsenal (Marley) - Chelsea (Tommy) 09.18 10:40 2 - 1  
Arsenal (Marley) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.18 08:20 2 - 2  
Arsenal (Marley) - Marseille (Legolas) 09.18 13:20 4 - 3  
Arsenal (Marley) - Milan (Val) 09.18 07:00 1 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Celtic (Pantovits) 09.18 21:40 5 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Lazio (Cliff) 09.18 16:40 2 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Liverpool (Tanto) 09.18 15:20 2 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Lyon (Apollo) 09.18 18:00 4 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - PSV (Bouz) 09.18 20:20 2 - 4  
Atl. Madrid (CaptainX) - Roma (Reaper) 09.18 14:20 3 - 2  
Barcelona (Ak) - Ajax (Cobra4) 09.18 08:40 2 - 3  
Barcelona (Ak) - Arsenal (Marley) 09.18 12:20 2 - 2  
Barcelona (Ak) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.18 11:00 1 - 1  
Barcelona (Ak) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.18 05:00 2 - 0  
Barcelona (Ak) - Marseille (Legolas) 09.18 13:40 3 - 1  
Barcelona (Ak) - Milan (Val) 09.18 10:00 3 - 3  
Bayern München (Moebius) - Barcelona (Ak) 09.18 06:00 0 - 4  
Bayern München (Moebius) - Chelsea (Tommy) 09.18 12:20 2 - 1  
Bayern München (Moebius) - Juventus (Ben) 09.18 07:20 2 - 1  
Bayern München (Moebius) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.18 09:40 4 - 1  
Bayern München (Moebius) - PAOK (Ra) 09.18 11:00 4 - 1  
Bayern München (Moebius) - RB Leipzig (Panica) 09.18 08:40 1 - 2  
Celtic (Pantovits) - Feyenoord (Johnybegood) 09.18 15:40 6 - 1  
Celtic (Pantovits) - Manchester City (Poli) 09.18 19:20 3 - 3  
Celtic (Pantovits) - Paris SG (Popeye) 09.18 18:20 6 - 3  
Celtic (Pantovits) - PSV (Bouz) 09.18 22:00 3 - 1  
Celtic (Pantovits) - Real Madrid (Alabama) 09.18 17:00 4 - 5  
Celtic (Pantovits) - Tottenham (Kot) 09.18 20:40 5 - 1  
Chelsea (Tommy) - Barcelona (Ak) 09.18 13:20 3 - 2  
Chelsea (Tommy) - Juventus (Ben) 09.18 06:00 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.18 12:00 0 - 4  
Chelsea (Tommy) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.18 08:20 1 - 1  
Chelsea (Tommy) - PAOK (Ra) 09.18 09:40 2 - 1  
Chelsea (Tommy) - RB Leipzig (Panica) 09.18 07:00 0 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Ajax (Cobra4) 09.18 13:00 2 - 4  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Bayern München (Moebius) 09.18 10:40 0 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Chelsea (Tommy) 09.18 07:40 0 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Marseille (Legolas) 09.18 11:40 1 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Milan (Val) 09.18 05:40 0 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - PAOK (Ra) 09.18 08:00 0 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.18 22:00 1 - 4  
Feyenoord (Johnybegood) - Lazio (Cliff) 09.18 19:40 5 - 3  
Feyenoord (Johnybegood) - Liverpool (Tanto) 09.18 18:20 4 - 0  
Feyenoord (Johnybegood) - Lyon (Apollo) 09.18 20:40 2 - 0  
Feyenoord (Johnybegood) - Panathinaikosz (Pjo) 09.18 14:40 2 - 3  
Feyenoord (Johnybegood) - Roma (Reaper) 09.18 17:00 4 - 1  
Juventus (Ben) - Ajax (Cobra4) 09.18 10:00 1 - 3  
Juventus (Ben) - Arsenal (Marley) 09.18 05:00 1 - 3  
Juventus (Ben) - Barcelona (Ak) 09.18 09:20 1 - 1  
Juventus (Ben) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.18 12:40 2 - 2  
Juventus (Ben) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.18 06:20 3 - 2  
Juventus (Ben) - Milan (Val) 09.18 11:20 1 - 3  
Lazio (Cliff) - Celtic (Pantovits) 09.18 18:40 3 - 6  
Lazio (Cliff) - Liverpool (Tanto) 09.18 21:20    
Lazio (Cliff) - Manchester City (Poli) 09.18 15:00 3 - 2  
Lazio (Cliff) - PSV (Bouz) 09.18 17:40 3 - 3  
Lazio (Cliff) - Roma (Reaper) 09.18 20:00 3 - 1  
Lazio (Cliff) - Tottenham (Kot) 09.18 16:20 3 - 4  
Liverpool (Tanto) - Celtic (Pantovits) 09.18 17:20 2 - 5  
Liverpool (Tanto) - Manchester City (Poli) 09.18 22:20 2 - 1  
Liverpool (Tanto) - Paris SG (Popeye) 09.18 21:00 1 - 4  
Liverpool (Tanto) - PSV (Bouz) 09.18 16:00 4 - 1  
Liverpool (Tanto) - Roma (Reaper) 09.18 18:40 1 - 2  
Liverpool (Tanto) - Tottenham (Kot) 09.18 15:00 1 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Ajax (Cobra4) 09.18 07:20 3 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Arsenal (Marley) 09.18 11:00 2 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Bayern München (Moebius) 09.18 13:20 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.18 09:40 2 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Marseille (Legolas) 09.18 06:00 4 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Milan (Val) 09.18 08:20 0 - 1  
Lyon (Apollo) - Celtic (Pantovits) 09.18 20:20 1 - 7  
Lyon (Apollo) - Lazio (Cliff) 09.18 15:20 1 - 3  
Lyon (Apollo) - Liverpool (Tanto) 09.18 14:00 3 - 1  
Lyon (Apollo) - PSV (Bouz) 09.18 19:00 2 - 4  
Lyon (Apollo) - Roma (Reaper) 09.18 21:20 4 - 3  
Lyon (Apollo) - Tottenham (Kot) 09.18 17:40 3 - 1  
Manchester City (Poli) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.18 17:40 7 - 1  
Manchester City (Poli) - Feyenoord (Johnybegood) 09.18 20:00 1 - 2  
Manchester City (Poli) - Lyon (Apollo) 09.18 16:20 2 - 0  
Manchester City (Poli) - Panathinaikosz (Pjo) 09.18 19:00 3 - 2  
Manchester City (Poli) - Paris SG (Popeye) 09.18 14:00 5 - 2  
Manchester City (Poli) - Real Madrid (Alabama) 09.18 21:20 4 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Arsenal (Marley) 09.18 08:00 2 - 3  
Manchester Utd.(Kasandra) - Barcelona (Ak) 09.18 10:20 2 - 5  
Manchester Utd.(Kasandra) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.18 07:20 0 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Juventus (Ben) 09.18 11:40 2 - 3  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.18 09:20 2 - 3  
Manchester Utd.(Kasandra) - RB Leipzig (Panica) 09.18 13:00 0 - 2  
Marseille (Legolas) - Bayern München (Moebius) 09.18 06:20 0 - 1  
Marseille (Legolas) - Chelsea (Tommy) 09.18 05:00 5 - 2  
Marseille (Legolas) - Juventus (Ben) 09.18 08:40 3 - 4  
Marseille (Legolas) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.18 11:20 1 - 1  
Marseille (Legolas) - PAOK (Ra) 09.18 12:20 1 - 1  
Marseille (Legolas) - RB Leipzig (Panica) 09.18 10:00 0 - 2  
Milan (Val) - Ajax (Cobra4) 09.18 11:40 3 - 1  
Milan (Val) - Bayern München (Moebius) 09.18 09:00 3 - 2  
Milan (Val) - Chelsea (Tommy) 09.18 08:00 3 - 1  
Milan (Val) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.18 05:20 2 - 0  
Milan (Val) - Marseille (Legolas) 09.18 10:20 3 - 1  
Milan (Val) - PAOK (Ra) 09.18 06:40 2 - 0  
Panathinaikosz (Pjo) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.18 20:40 6 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Celtic (Pantovits) 09.18 14:20 1 - 4  
Panathinaikosz (Pjo) - Lazio (Cliff) 09.18 18:00 2 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Liverpool (Tanto) 09.18 17:00 1 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Lyon (Apollo) 09.18 19:20 3 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Roma (Reaper) 09.18 15:40 2 - 1  
PAOK (Ra) - Arsenal (Marley) 09.18 09:20 1 - 0  
PAOK (Ra) - Barcelona (Ak) 09.18 12:00 1 - 1  
PAOK (Ra) - Juventus (Ben) 09.18 13:00 1 - 2  
PAOK (Ra) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.18 10:40 1 - 3  
PAOK (Ra) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.18 07:00 4 - 0  
PAOK (Ra) - RB Leipzig (Panica) 09.18 05:40 1 - 3  
Paris SG (Popeye) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.18 16:20 0 - 4  
Paris SG (Popeye) - Feyenoord (Johnybegood) 09.18 18:40 3 - 3  
Paris SG (Popeye) - Lazio (Cliff) 09.18 22:20 2 - 3  
Paris SG (Popeye) - Lyon (Apollo) 09.18 15:00 3 - 2  
Paris SG (Popeye) - Panathinaikosz (Pjo) 09.18 17:20 4 - 5  
Paris SG (Popeye) - Real Madrid (Alabama) 09.18 20:00 2 - 4  
PSV (Bouz) - Feyenoord (Johnybegood) 09.18 14:20 3 - 2  
PSV (Bouz) - Manchester City (Poli) 09.18 18:00 1 - 3  
PSV (Bouz) - Panathinaikosz (Pjo) 09.18 21:40 2 - 5  
PSV (Bouz) - Paris SG (Popeye) 09.18 16:40 5 - 2  
PSV (Bouz) - Real Madrid (Alabama) 09.18 15:40 3 - 2  
PSV (Bouz) - Tottenham (Kot) 09.18 19:20 1 - 5  
RB Leipzig (Panica) - Arsenal (Marley) 09.18 06:40 3 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Barcelona (Ak) 09.18 09:00 3 - 2  
RB Leipzig (Panica) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.18 05:20 2 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Juventus (Ben) 09.18 10:20 2 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.18 07:40 1 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Milan (Val) 09.18 12:40 1 - 2  
Real Madrid (Alabama) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.18 14:40 4 - 1  
Real Madrid (Alabama) - Feyenoord (Johnybegood) 09.18 17:20 3 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Lazio (Cliff) 09.18 21:00 5 - 4  
Real Madrid (Alabama) - Liverpool (Tanto) 09.18 19:40 2 - 2  
Real Madrid (Alabama) - Lyon (Apollo) 09.18 22:20 4 - 2  
Real Madrid (Alabama) - Panathinaikosz (Pjo) 09.18 16:00 2 - 1  
Roma (Reaper) - Celtic (Pantovits) 09.18 16:00 1 - 3  
Roma (Reaper) - Manchester City (Poli) 09.18 21:00 0 - 3  
Roma (Reaper) - Paris SG (Popeye) 09.18 19:40 1 - 2  
Roma (Reaper) - PSV (Bouz) 09.18 14:40 1 - 2  
Roma (Reaper) - Real Madrid (Alabama) 09.18 18:20 5 - 1  
Roma (Reaper) - Tottenham (Kot) 09.18 22:00 2 - 2  
Tottenham (Kot) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.18 19:00 1 - 1  
Tottenham (Kot) - Feyenoord (Johnybegood) 09.18 21:40 1 - 4  
Tottenham (Kot) - Manchester City (Poli) 09.18 16:40 1 - 3  
Tottenham (Kot) - Panathinaikosz (Pjo) 09.18 20:20 0 - 2  
Tottenham (Kot) - Paris SG (Popeye) 09.18 15:20 0 - 1  
Tottenham (Kot) - Real Madrid (Alabama) 09.18 14:00 1 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All Allianz - NFC Nyancat FC 09.18 08:55 1 - 0  
All Allianz - PSG Shemyakin Onze 09.18 11:25 1 - 0  
CFC Catalonia FC - Dag Dages CF 09.18 19:15 2 - 0  
CFC Catalonia FC - PWR Pele Warriors 09.18 17:35 4 - 3  
Dag Dages CF - Gambit Esports 09.18 18:00 0 - 2  
Dag Dages CF - Kab Kabush 09.18 17:10 1 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - All Allianz 09.18 11:50 2 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - NFC Nyancat FC 09.18 09:45 2 - 1  
Gambit Esports - CFC Catalonia FC 09.18 16:45 2 - 1  
Gambit Esports - Kab Kabush 09.18 18:50 0 - 4  
Kab Kabush - CFC Catalonia FC 09.18 15:55 0 - 2  
Kab Kabush - PWR Pele Warriors 09.18 18:25 2 - 3  
NFC Nyancat FC - PSG Shemyakin Onze 09.18 10:35 1 - 0  
NFC Nyancat FC - Westcoastunt 09.18 12:15 5 - 0  
PSG Shemyakin Onze - EZ1 EZ1D 11 09.18 08:30 1 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Westcoastunt 09.18 09:20 2 - 2  
PWR Pele Warriors - Dag Dages CF 09.18 16:20 2 - 2  
PWR Pele Warriors - Gambit Esports 09.18 15:30 1 - 2  
Westcoastunt - All Allianz 09.18 10:10 0 - 3  
Westcoastunt - EZ1 EZ1D 11 09.18 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBatt,SpainLaLiga )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid (Arcos) - Sevilla (Hotshot) 09.18 09:18 2 - 0  
Real Madrid (Arcos) - Valencia (Boulevard_Pr.) 09.18 08:54 0 - 1  
Sevilla (Hotshot) - Real Madrid (Arcos) 09.18 08:18 0 - 1  
Sevilla (Hotshot) - Valencia (Boulevard_Pr.) 09.18 08:30 0 - 1  
Valencia (Boulevard_Pr.) - Real Madrid (Arcos) 09.18 07:54 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Észtország 09.18 19:00 2 - 0  
Oroszország - Hollandia 09.18 16:00 0 - 1  
Szlovénia - Törökország 09.18 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Észak-Írország 09.18 18:00 0 - 6  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lengyelország 09.18 18:15 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Franciaország 09.18 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Románia 09.18 17:30 6 - 1  
Horvátország - Svájc 09.18 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Ukrajna 09.18 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Independiente Juniors 09.18 23:30 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aswan - El Zamalek 09.18 20:00 1 - 0  
Haras El Hodood - ENPPI 09.18 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - FK Minszk 09.18 17:30 2 - 0  
Szmolevicsi - Ruh Breszt 09.18 15:30 0 - 6  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hoyvik - AB Argir 2 09.18 20:00 2 - 2  
HB Torshavn 2 - B68 Toftir 09.18 21:00 1 - 3  
KI Klaksvik 2 - Vestur Sorvagur 09.18 21:00 0 - 2  
NSI Runavik 2 - B36 Torshavn 2 09.18 21:00 4 - 1  
Vikingur Gota 2 - B71 Sandoy 09.18 20:15 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - Ilves 2 09.18 17:30 4 - 1  
TPV - HJS Akatemia 09.18 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Stade Briochin 09.18 20:00 2 - 1  
Bastia-Borgo - Le Mans 09.18 20:00 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Boulogne 09.18 20:00 3 - 3  
Concarneau - Quevilly Rouen 09.18 20:00 1 - 1  
Creteil - Cholet 09.18 20:00 1 - 0  
Orleans - SC Lyon 09.18 20:00 1 - 1  
Villefranche-Beaujolais - SC Bastia 09.18 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Nimes 09.18 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Aszterasz Tripolisz 09.18 19:30 3 - 0  
PAOK - Atromitosz Periszteri 09.18 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Ajax 2 09.18 21:00 0 - 3  
Helmond - Volendam 09.18 18:45 0 - 1  
PSV 2 - FC Eindhoven 09.18 18:45 1 - 2  
Roda - Dordrecht 09.18 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venlo - Utrecht 09.18 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sibenik - Lokomotív Zágráb 09.18 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - KF Fjallabyggdar 09.18 20:00 1 - 2  
Njardvik - IR Reykjavik 09.18 18:45 2 - 3  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka 2 - Kataller Toyama 09.18 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (JOR) - Al-Sareeh 09.18 18:30 2 - 2  
Al-Salt - Al-Jazeera (JOR) 09.18 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Okzsetpesz Koksetau - Kaszpij Aktau 09.18 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Henan Jianye 09.18 13:35 2 - 0  
Jiangsu Suning - Shenzhen FC 09.18 09:30 2 - 0  
Shandong Luneng - Dalian Pro 09.18 14:00 4 - 0  
Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F 09.18 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Miedz Legnica 09.18 17:40 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Rakow Czestochowa 09.18 18:00 1 - 4  
Wisla Krakkó - Wisla Plock 09.18 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Junior de Barranquilla 09.18 04:00 1 - 2  
Independiente del Valle - Flamengo RJ 09.18 02:00 5 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Tigre 09.18 04:00 4 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo SP - River Plate 09.18 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Delfin Manta 09.18 00:00 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Boca Juniors 09.18 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeunesse Esch - Mondorf-les-Bains 09.18 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampico Madero - Atl. Morelia 09.18 04:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Santos Laguna 09.18 23:00 2 - 1  
Chivas Guadalajara - Cruz Azul 09.18 02:00 2 - 0  
Pachuca - UNAM Pumas 09.18 02:00 1 - 4  
Tigres UANL - Atl. San Luis 09.18 02:00 4 - 1  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apia Leichhardt Tigers - MT Druitt Town Rangers 09.18 11:00 1 - 0  
Manly Utd. - Blacktown City 09.18 11:30 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Croatia Raiders - North Eastern Metrostars 09.18 12:45 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meuselwitz - Chemie Leipzig 09.18 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rehden - Bremen Amatőr 09.18 18:30 0 - 1  
Wolfsburg Amatőr - HSC Hannover 09.18 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Himki 09.18 19:00 7 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Grazer AK 09.18 18:30 2 - 4  
Dornbirn 1913 - Austria Klagenfurt 09.18 18:30 1 - 1  
Lafnitz - Amstetten 09.18 20:25 2 - 2  
Rapid Wien Amatőr - FC Juniors OÖ 09.18 18:30 1 - 1  
Vorwärts Steyr - Kapfenberg 09.18 18:30 0 - 3  
Wacker Innsbruck - FAC Wien 09.18 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drassburg - Wiener Linien 09.18 19:30 1 - 2  
Traiskirchen - Wiener Viktoria 09.18 19:30 3 - 1  
Wiener SK - Wiener Neustadt 09.18 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allerheiligen - Kalsdorf 09.18 19:00 3 - 0  
Deutschlandsberg - Hertha Wels 09.18 19:00 3 - 3  
Gleisdorf - Spittal/Drau 09.18 19:00 4 - 0  
Vöcklamarkt - Wolfsberg Amatőr 09.18 19:00 0 - 2  
Wels FC - Elin Weiz 09.18 19:00 1 - 5  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SV Hall - Kitzbühel 09.18 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Dep. Llacuabamba 09.18 20:00 2 - 1  
FC Carlos Stein - Atl. Grau 09.18 18:00 1 - 1  
Melgar - Univ. San Martin 09.18 22:30 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Varzim 09.18 18:00 0 - 0  
Uniao Oliveirense - Penafiel 09.18 17:00 2 - 1  
Vilafranquense - Feirense 09.18 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Benfica 09.18 20:00 1 - 5  
Guimaraes - Belenenses 09.18 22:15 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn 2 - Manchester City 2 09.18 20:00 2 - 1  
Brighton 2 - Arsenal 2 09.18 20:00 2 - 2  
Derby County 2 - Liverpool 2 09.18 20:00 2 - 1  
Southampton 2 - Chelsea 2 09.18 20:00 1 - 4  
Tottenham 2 - West Ham 2 09.18 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa 2 - Norwich 2 09.18 20:00 3 - 0  
Reading 2 - Fulham 2 09.18 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CFR Cluj 09.18 20:00 0 - 2  
Chindia Targoviste - Hermannstadt 09.18 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Winterthur 09.18 20:00 3 - 2  
Thun - Stade Ouchy 09.18 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Sandviken 09.18 19:00 1 - 1  
Täby FK - Haninge 09.18 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graficar Belgrád - Zarkovo 09.18 16:00 1 - 1  
Sremska Mitrovica - Borac 09.18 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Radnik Surdulica 09.18 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ihefu - Mtibwa Sugar 09.18 15:00 0 - 1  
Polisi Tanzania - JKT Tanzania 09.18 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Adanaspor 09.18 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeni Malatyaspor - Göztepe Izmír 09.18 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Mariupol 09.18 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Cerrito Montevideo 09.18 15:00 1 - 3  
Atenas de San Carlos - Villa Teresa 09.18 19:30 2 - 1  
Rocha FC - Racing Montevideo 09.18 21:45 1 - 1  
Villa Espanola - Juventud de Las Piedras 09.18 17:15 2 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reno - Tacoma Defiance 09.18 03:30 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Flint Town 09.18 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Duhail 09.18 17:00 4 - 2  
Al-Taawoun - Persepolis 09.18 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Sepahan 09.18 20:00 2 - 0  
Al-Sadd - Al-Ain (UAE) 09.18 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cobh Ramblers 09.18 20:45 2 - 1  
Bray - Longford Town 09.18 20:45 3 - 0  
Galway Utd. - Wexford Youths 09.18 20:45 1 - 0  
Shamrock Rovers 2 - Cabinteely 09.18 20:45 0 - 2  
UC Dublin - Drogheda Utd. 09.18 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - St. Patrick's 09.18 18:45 0 - 0  
Sligo - Bohemians Dublin 09.18 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Van - FC Noravank 09.18 14:30 0 - 0  
Urartu - Pjunyik Jereván 09.18 17:30 2 - 1  
West Armenia - Gandzasar Kapan 09.18 14:30 3 - 2  
Rögbi (Challenge Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Salford 09.18 19:00 18 - 18  
Leeds Rhinos - Hull KR 09.18 21:15 48 - 18  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Newport Dragons 09.18 20:45 56 - 17  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Northland 09.18 09:05 54 - 21  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Penrith Panthers 09.18 10:00 12 - 32  
Parramatta Eels - Brisbane Broncos 09.18 11:55 26 - 12  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Verva Varsó 09.18 20:30 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Chemik Police 09.18 17:30 3 - 2  
LKS Lodz - Bielsko-Biala 09.18 18:00 0 - 3  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC-BME - Dunaújváros 09.18 19:30 1 - 3  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Debrecen 09.18 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Moszkva 09.18 14:00 0 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Leningradka Szentpétervár 09.18 18:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Jugra Szurgut 09.18 11:00 3 - 1  
Ural Ufa - Nyeftjanyik Orenburg 09.18 11:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lions-Pro - Tornado-Pro 09.18 16:00 3 - 0  
Molot-Pro - Legion-Pro 09.18 10:20 3 - 1  
Payp-Pro - Alliance-Pro 09.18 14:20 0 - 3  
Titans-Pro - Empire-Pro 09.18 11:50 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribnica Kraljevo - Vojvodina 09.18 19:00 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Tent Obrenovac 09.18 20:00 0 - 3  
OK Belgrád - Jedinstvo Stara Pazova 09.18 17:00 1 - 3  
Partizan Belgrád - Klek Zrenjanin 09.18 20:30 3 - 2  
Spartak Subotica - Sremska Mitrovica 09.18 19:00 0 - 3  
Zeleznicar Lajkovac - Ub 09.18 19:00 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Fenerbahce 09.18 13:00 2 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Vafaei Ayouri - F. Ajaib 09.18 17:00 3 - 1  
H. Vafaei Ayouri - Jak Jones 09.18 12:00 3 - 1  
Jak Jones - F. Ajaib 09.18 18:00 0 - 3  
Jam. Cahill - Pang Junxu 09.18 17:30 3 - 1  
S. Bingham - Jam. Cahill 09.18 17:00 3 - 0  
S. Bingham - Pang Junxu 09.18 12:00 3 - 0  
S. Bingham - Yuan Sijun 09.18 18:00 3 - 0  
Xiao Guodong - F. Ajaib 09.18 12:30 3 - 1  
Xiao Guodong - H. Vafaei Ayouri 09.18 17:30 3 - 0  
Xiao Guodong - Jak Jones 09.18 13:00 2 - 2  
Yuan Sijun - Jam. Cahill 09.18 12:30 1 - 3  
Yuan Sijun - Pang Junxu 09.18 13:00 3 - 1  
Snooker (Championship League, 12. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 12. csoport 09.18 21:00    
Snooker (Championship League, 18. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 18. csoport 09.18 21:00    
Squash (Manchester Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greg Lobban - Joel Makin 09.18 20:15 0 - 3  
M. Abouelghar - T. Momen 09.18 15:15 1 - 3  
Moh. Elshorbagy - J. Willstrop 09.18 17:45 3 - 0  
Paul Coll - F. Dessouky 09.18 12:45 3 - 1  
Squash (Manchester Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - N. Gilis 09.18 17:00 3 - 1  
L. Turmel - Joel. King 09.18 19:30 0 - 3  
N. Shahin - H.E. Hammamy 09.18 14:30 0 - 3  
S. Hany - C. Aumard 09.18 12:00 3 - 0  
Strandröplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves/Felisberta da Silva - Bento Sabino/Martins Chag 09.18 16:00 2 - 1  
Ana Luiza / Victoria - Caval.Ramalho/Souza Rodr. 09.18 20:00 0 - 2  
Ant.da Rocha/Salgado CoSo - de Souza Lima/ Marques Pe 09.18 16:00 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - dos Santos Leao/Lebioda 09.18 22:00 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Talita / Rosimeire Lima 09.18 15:00 2 - 0  
Cavalca.da Silva/Patricia - Ana Luiza / Victoria 09.18 14:00 2 - 0  
De Freitas B S / Maximo C - da Conc.Cunha/Pereiria S 09.18 17:00 2 - 1  
de Souza Lima/ Marques Pe - Bento Sabino/Martins Chag 09.18 21:00 0 - 2  
dos Santos Leao/Lebioda - Caval.Ramalho/Souza Rodr. 09.18 14:00 2 - 1  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Damas.Soares/Freitas Alm. 09.18 17:00 2 - 0  
Talita / Rosimeire Lima - Alm.d Santos/Rebolcas La. 09.18 20:00 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dressler C / Huber A - Nolvak K / Tiisaar M 09.18 09:10 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Samoilovs A / Smedins J 09.18 07:30 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedritis A / Relins A - Aye Q / Gauthier-Rat A 09.18 09:10 1 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Losiak B / Kantor P 09.18 07:30 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samoilovs M / Solovejs A - Bryl M / Miszczuk M 09.18 10:00 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Van De Velde/Varenhorst 09.18 08:20 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koekelkoren D / Van Walle - Dumek J / Bercik V 09.18 10:00 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Doppler C / Horst A 09.18 08:20 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dziadkou A / Piatrushka P - Heidrich A / Gerson M 09.18 08:20 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Dollinger A / Winter S 09.18 10:00 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aispurs R / Jirgensons M - Bergmann P A / Pfretzschn 09.18 09:10 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Liamin N / Myskiv T 09.18 08:20 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehlers N / Pfretzschner S - Pristauz M / Horl J 09.18 09:10 0 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Bykanov R / Likholetov A 09.18 07:30 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Krattiger M - Rinkevics A / Gabdullins 09.18 10:00 2 - 0  
Carambula Raur / Windisch - HerreraAlepuz/Gav.Collado 09.18 07:30 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Stein - Lehtonen R / Ahtiainen N 09.18 16:10 1 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Brzostek M / Gromadowska 09.18 15:20 2 - 1  
Dabizha K / Rudykh D - Behrens K / Tillmann C 09.18 11:45 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Menegatti M/Tóth O. 09.18 16:10 0 - 2  
GutierrezSoria/BelenCarro - Lehtonen R / Ahtiainen N 09.18 11:45 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Gruszczynska J / Wachowic 09.18 09:45 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - van Iersel M R / Ypma P 09.18 15:20 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Behrens K / Tillmann C 09.18 16:10 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Heidrich/Verge-Depre 09.18 15:20 0 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Jupiter A / Chamereau A 09.18 11:45 0 - 2  
LobatoHerr/FernanNav - Ittlinger S / Laboureur C 09.18 11:00 0 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Ittlinger S / Laboureur C 09.18 15:20 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Jupiter A / Chamereau A 09.18 16:10 2 - 0  
Menegatti M/Tóth O. - Voronina M / Bocharova M 09.18 11:45 2 - 1  
Placette L / Richard A - Brzostek M / Gromadowska 09.18 11:00 0 - 2  
van Iersel M R / Ypma P - Birlova E / Ukolova E 09.18 11:00 2 - 1  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Enho - T. Kagayaki 09.18 09:00    
A. Okinoumi - H. Terunofuji 09.18 09:00    
A. Takayasu - M. Tokushoryu 09.18 09:00    
C. Meisei - I. Kaisei 09.18 09:00    
D. Hokutofuji - N. Takanosho 09.18 09:00    
H. Asanoyama - Y. Myogiryu 09.18 09:00    
H. Chiyotairyu - F. Onosho 09.18 09:00    
H. Daieisho - R. Yutakayama 09.18 09:00    
K. Aoiyama - D. Takarafuji 09.18 09:00    
K. Shimanoumi - T. Ichinojo 09.18 09:00    
M. Tobizaru - T. Hoshoryu 09.18 09:00    
S. Endo - H. Mitakeumi 09.18 09:00    
S. Terutsuyoshi - M. Takakeisho 09.18 09:00    
T. Kiribayama - I. Tamawashi 09.18 09:00    
T. Sadanoumi - M. Kotoeko 09.18 09:00    
Y. Kotoshoho - Y. Shohozan 09.18 09:00    
Tenisz (Argyasudvarhely, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bog. Pavel - V. Sachko 09.18 08:55 1 - 2  
D. Ajdukovic - P. Toledo Bague 09.18 11:25 2 - 0  
F. Agamenone - C. Lopez Montagud 09.18 09:00 2 - 0  
N. Frunza - A. Marti Pujolras 09.18 11:30 0 - 2  
Tenisz (Cagnes-sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - V. Tomova 09.18 13:45 0 - 2  
O. Dodin - V. Gracheva 09.18 17:35    
S. Sorribes Tormo - V. Golubic 09.18 12:00 2 - 0  
Tenisz (Frydek Mistek, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - M. Kolodziejova 09.18 09:55 1 - 2  
G. Talaba - N. Potocnik 09.18 13:30 2 - 0  
J. Markova - Qinwen Zheng 09.18 10:00 0 - 2  
R.G. Serban - C. Burger 09.18 11:40 2 - 0  
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - S. Rubini 09.18 16:00 2 - 0  
D. Jakupovic - S. Herrmann 09.18 12:10    
L. Pigato - Bondár A. 09.18 10:00 2 - 0  
L. Salden - J. Grabher 09.18 13:00 2 - 0  
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - A. Menendez-Maceiras 09.18 11:40 2 - 1  
Joao Menezes - J.A. Munar Clar 09.18 10:00 0 - 2  
Jur. Rodionov - M. Bourgue 09.18 10:00 0 - 2  
P. Andujar - F. Meligeni Rodrigues A. 09.18 12:15 2 - 1  
Tenisz (Jászvásár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Hach Verdugo - Matos R / Magalhaes Hueb 09.18 15:05 0 - 2  
Lawson A / Reese H - Huey T / Lammons N 09.18 13:50 1 - 2  
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - J. Sels 09.18 10:00 0 - 2  
D.S. Stricker - H.V.N. Rune 09.18 12:10 1 - 2  
L. Riedi - Jes. de Jong 09.18 10:00 0 - 2  
R. Bertola - G. Lama 09.18 12:00 0 - 2  
Tenisz (Melilla, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Charaeva - V. Jimenez Kasintseva 09.18 15:00 0 - 2  
L. Pigossi - L. Romero Gormaz 09.18 14:30 2 - 0  
M. Mutavdzic - L. Cortez Llorca 09.18 17:35 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - M.L. Kaul 09.18 14:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Henning - S. Carr 09.18 12:20 2 - 0  
C. Bittoun Kouzmine - A. Kotzen 09.18 11:55 1 - 2  
G. Petit - Alex. Shevchenko 09.18 14:00 0 - 2  
M. Echargui - D. Pichler 09.18 10:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sun - Y. Hatouka 09.18 10:30 1 - 2  
L. Tran - C. Bechri 09.18 10:30    
S. Talbi - T. Dejnozkova 09.18 10:30 2 - 0  
Z. Howard - A. Kubareva 09.18 10:30 0 - 2  
Tenisz (Plaisir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Sijsling - G. Clezar 09.18 13:00 2 - 0  
L. Dussin - J.S. Tatlot 09.18 14:40 0 - 2  
M. Geerts - Y. Mertens 09.18 13:00 0 - 2  
Roy Smith - D. Cukierman 09.18 14:40 1 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lindell - M. Zekic 09.18 13:10 2 - 0  
J. Forejtek - R. Stanek 09.18 12:00 2 - 0  
J. Lehecka - L. Miedler 09.18 10:20 2 - 0  
S. Baez - P. Cachin 09.18 10:25 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - M. Cilic 09.18 14:00 2 - 0  
D. Lajovic - R. Nadal 09.18 19:00 0 - 2  
D.S. Schwartzman - H. Hurkacz 09.18 18:05 2 - 1  
G. Dimitrov - J. Sinner 09.18 11:00 2 - 1  
L. Musetti - D. Köpfer 09.18 17:30 0 - 2  
M. Berrettini - S. Travaglia 09.18 11:00 2 - 0  
N. Djokovic - F. Krajinovic 09.18 15:10 2 - 0  
U. Humbert - D. Shapovalov 09.18 12:35 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Chardy J / Martin F 09.18 16:35 1 - 2  
Melzer J / Roger-Vasselin - Purcell M / Saville L 09.18 13:00 2 - 0  
Pavic M / Soares B - Granollers M / Zeballos H 09.18 14:10 1 - 2  
Peers J / Venus M - Sonego L / Vavassori A 09.18 15:45 2 - 1  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - Kar. Pliskova 09.18 11:00 0 - 2  
D. Kovinic - E. Mertens 09.18 11:00 0 - 2  
E. Rybakina - Y. Putintseva 09.18 13:10 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - J. Konta 09.18 15:45 2 - 0  
P. Hercog - M. Vondrousova 09.18 20:50 1 - 2  
S. Halep - D. Yastremska 09.18 13:20 2 - 0  
S. Kuznetsova - E. Svitolina 09.18 19:05 0 - 2  
V. Azarenka - D. Kasatkina 09.18 15:55    
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Muhammad A / Rodionova A 09.18 12:00 2 - 0  
Friedsam A L / Olaru R - Linette M / Pera B 09.18 13:15 2 - 1  
Hradecka L / Klepac A - Carter H / Stefani L 09.18 18:00 1 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Kudermetova V / Siniakova 09.18 16:05 2 - 0  
Tenisz (Sintra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nava - N. Alvarez Varona 09.18 16:00 0 - 2  
Gas. Elias - C. Gimeno Valero 09.18 16:00    
R. Peniston - G. Onclin 09.18 16:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hadigian - N. Chappell 09.18 21:20 0 - 2  
Evan King - Ale. Gomez 09.18 18:10 0 - 2  
Evan King - Fle. Scott 09.18 14:00 2 - 1  
F. Corwin - Luis Humberto Lopez 09.18 19:40 2 - 0  
G. Lomakin - A. El Mihdawy 09.18 14:00 1 - 2  
G. Lomakin - Fle. Scott 09.18 17:45 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Casanova - I. Solomatin 09.18 12:15 2 - 1  
M. Chazal - I. Solomatin 09.18 15:25 2 - 0  
M. Chazal - S. Fayziev 09.18 09:00 2 - 0  
Tho. Laurent - S. Fomin 09.18 11:00 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Poznikhirenko - Car. Romeo 09.18 09:00 1 - 2  
L. Tholey - E. Makarova 09.18 10:40 0 - 2  
M. Arcangioli - D. Astakhova 09.18 11:55 2 - 1  
Tenisz (Zágráb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - K. Rakhimova 09.18 13:00 1 - 2  
A.A. Rosca - D. Radanovic 09.18 11:00 2 - 0  
M. Björklund - A. Konjuh 09.18 11:00 0 - 2  
T. Mrdeza - Fra. Jones 09.18 13:10    
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Isahakyan - G. Hunanyan 09.18 11:50 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Stepanyan M 09.18 12:50 2 - 1  
Isahakyan S / Stepanyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.18 10:00 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - KSI 09.18 19:30 15 - 9  

 

2020.09.17.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - S. Moklozyan 09.17 07:15 2 - 3  
A. Chentsov - A. Shirshov 09.17 18:45 1 - 3  
A. Chentsov - M. Cheklin 09.17 20:45 3 - 1  
A. Duka - A. Kolmin 09.17 06:30 2 - 3  
A. Duka - V. Vologzhanin 09.17 08:30 0 - 3  
A. Girevenkov - I. Afanasyev 09.17 22:45 3 - 2  
A. Ilin - Ilya Novikov 09.17 02:15 3 - 1  
A. Klavdenkov - T. Yusipov 09.17 23:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 09.17 02:15 3 - 2  
A. Kolmin - O. Melkov 09.17 09:00 3 - 0  
A. Kolmin - V. Vologzhanin 09.17 07:30 3 - 2  
A. Lobanov - N. Lyfenko 09.17 11:15 1 - 3  
A. Menshikov - I. Zemit 09.17 20:00 3 - 2  
A. Serebrennikov - O. Pronin 09.17 23:45 3 - 1  
A. Shirshov - M. Cheklin 09.17 19:45 3 - 2  
A. Shirshov - Sem. Korolev 09.17 21:15 3 - 0  
A. Slaschilin - N. Kurilchik 09.17 13:15 0 - 3  
A. Slaschilin - Ser. Morozov 09.17 11:45 1 - 3  
A. Suntsov - K. Churin 09.17 23:15 2 - 3  
A. Uezdin - A. Zirin 09.17 07:45 3 - 0  
A. Uezdin - N. Sukharnikov 09.17 09:15 2 - 3  
A. Yakovlev - I. Iskenderov 09.17 15:00 0 - 3  
A. Zirin - N. Sukharnikov 09.17 07:15 2 - 3  
Ale. Alekseev - A. Yakovlev 09.17 15:30 3 - 1  
Ale. Alekseev - I. Iskenderov 09.17 17:00 3 - 0  
Ale. Petrov - T. Turabekov 09.17 03:00 2 - 3  
Ale. Petrov - V. Putilovsky 09.17 00:30 3 - 2  
B. Grebenyuk - S. Vakar 09.17 20:45 3 - 1  
B. Grebenyuk - V. Bazilevsky 09.17 18:45 1 - 3  
D. Molodtsov - A. Serebrennikov 09.17 22:45 1 - 3  
D. Petrochenko - D. Ignatiev 09.17 23:00 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - B. Grebenyuk 09.17 20:15 2 - 3  
E. Kobelev - I. Sergeevich 09.17 16:45 1 - 3  
E. Kobelev - M. Chernyavskiy 09.17 14:45 1 - 3  
E. Masokin - V. Marshalov 09.17 01:45 2 - 3  
G. Karpovkin - E. Kobelev 09.17 16:15 3 - 0  
I. Abelmasov - S. Bychkov 09.17 16:15 3 - 2  
I. Afanasyev - A. Yudin 09.17 23:45 1 - 3  
I. Iskenderov - P. Suraev-Korolev 09.17 16:00 3 - 2  
I. Migalov - I. Abelmasov 09.17 17:15 2 - 3  
I. Migalov - V. Antonov 09.17 15:45 3 - 2  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 09.17 08:45 3 - 1  
I. Poletaev - S. Homutov 09.17 06:45 1 - 3  
I. Sergeevich - G. Karpovkin 09.17 15:15 0 - 3  
I. Zemit - M. Minkov 09.17 18:30 1 - 3  
I. Zemit - S. Burov 09.17 20:30 0 - 3  
Ilya Novikov - N. Tarasenkov 09.17 00:45 3 - 0  
Ilya Novikov - R. Pavlenko 09.17 03:15 3 - 1  
M. Cheklin - Sem. Korolev 09.17 19:15 3 - 1  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 09.17 17:15 2 - 3  
M. Chernyavskiy - I. Sergeevich 09.17 15:45 3 - 2  
M. Minkov - A. Menshikov 09.17 21:00 3 - 1  
M. Minkov - S. Burov 09.17 19:30 3 - 0  
M. Pronkin - A. Slaschilin 09.17 10:45 3 - 1  
M. Pronkin - Ser. Morozov 09.17 12:45 3 - 0  
N. Kurilchik - M. Pronkin 09.17 12:15 0 - 3  
N. Lyfenko - R. Kobytov 09.17 12:15 0 - 3  
N. Sukharnikov - Val. Sidorin 09.17 08:15 1 - 3  
N. Tarasenkov - R. Pavlenko 09.17 01:45 2 - 3  
N. Tarasenkov - V. Nemashkalo 09.17 02:45 0 - 3  
N. Zhurba - Ale. Petrov 09.17 02:00 1 - 3  
N. Zhurba - S. Ogay 09.17 22:30 0 - 3  
O. Melkov - A. Duka 09.17 08:00 0 - 3  
P. Suraev-Korolev - A. Yakovlev 09.17 16:30 3 - 1  
P. Suraev-Korolev - Ale. Alekseev 09.17 14:30 3 - 2  
R. Kobytov - A. Lobanov 09.17 12:45 3 - 0  
R. Kobytov - S. Mamishev 09.17 10:45 3 - 0  
R. Ota - A. Kulakov 09.17 11:00 2 - 3  
R. Pavlenko - A. Ilin 09.17 00:15 1 - 3  
S. Burov - A. Menshikov 09.17 19:00 3 - 2  
S. Bychkov - I. Migalov 09.17 14:45 1 - 3  
S. Bychkov - V. Antonov 09.17 16:45 3 - 1  
S. Homutov - A. Arutiunyan 09.17 07:45 3 - 0  
S. Homutov - S. Moklozyan 09.17 09:15 0 - 3  
S. Mamishev - A. Lobanov 09.17 11:45 2 - 3  
S. Mamishev - N. Lyfenko 09.17 13:15 1 - 3  
S. Moklozyan - I. Poletaev 09.17 08:15 2 - 3  
S. Ogay - T. Turabekov 09.17 23:30 3 - 2  
S. Vakar - Dmi. Kolesnikov 09.17 19:15 3 - 2  
Sem. Korolev - A. Chentsov 09.17 20:15 2 - 3  
Ser. Morozov - N. Kurilchik 09.17 11:15 3 - 1  
T. Turabekov - N. Zhurba 09.17 00:00 1 - 3  
V. Antonov - I. Abelmasov 09.17 15:15 3 - 2  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 09.17 21:15 2 - 3  
V. Bazilevsky - E. Masokin 09.17 00:45 3 - 0  
V. Bazilevsky - S. Vakar 09.17 19:45 0 - 3  
V. Bazilevsky - V. Marshalov 09.17 03:15 2 - 3  
V. Marshalov - A. Klavdenkov 09.17 00:15 3 - 2  
V. Nemashkalo - A. Ilin 09.17 01:15 1 - 3  
V. Putilovsky - D. Petrochenko 09.17 02:30 2 - 3  
V. Putilovsky - T. Turabekov 09.17 01:30 3 - 2  
V. Vologzhanin - O. Melkov 09.17 07:00 2 - 3  
Val. Sidorin - A. Uezdin 09.17 06:45 2 - 3  
Val. Sidorin - A. Zirin 09.17 08:45 3 - 1  
Y. Troyanov - A. Kulakov 09.17 13:00 3 - 2  
Y. Troyanov - R. Ota 09.17 11:30 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bondarchuk - M. Ulianchych 09.17 15:10 1 - 3  
A. Bondarchuk - V. Tokar 09.17 17:30 2 - 3  
A. Chaplyanka - D. Baystryuchenko 09.17 17:25 3 - 0  
A. Chaplyanka - Dmi. Lebed 09.17 15:35 3 - 1  
A. Chaplyanka - I. Kozyr 09.17 16:15 1 - 3  
A. Chermensky - Rus. Ivanov 09.17 21:30 3 - 1  
A. Grishchenko - D. Derevinskyi 09.17 10:15 3 - 1  
A. Grishchenko - V. Grushko 09.17 16:05 3 - 2  
A. Kotik - A. Baklykov 09.17 07:45 3 - 2  
A. Kotik - D. Vahta 09.17 09:30 1 - 3  
A. Kotik - N. Gritsienko 09.17 11:50 0 - 3  
A. Krutko - O. Oleskevych 09.17 10:55 3 - 1  
A. Krutko - S. Tsybulin 09.17 14:25 2 - 3  
A. Krutko - V. Didukh 09.17 08:00 0 - 3  
A. Krysak - V. Trachuk 09.17 03:15 3 - 0  
A. Reva - A. Zhuravlev 09.17 09:15 1 - 3  
A. Reva - V. Paukov 09.17 15:05 3 - 2  
A. Riabukhin - A. Chermensky 09.17 19:10 2 - 3  
A. Riabukhin - Rus. Ivanov 09.17 20:20 3 - 0  
A. Shkurupii - A. Vakulin 09.17 23:05 3 - 0  
A. Tsykhotskiy - R. Rybachuk 09.17 17:05 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - S. Berezynskyi 09.17 19:25 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - S. Lugovskyi 09.17 15:20 1 - 3  
A. Vadanuk - O. Tkachuk 09.17 13:05 3 - 0  
A. Vakulin - A. Shkurupii 09.17 01:05 3 - 2  
B. Sinkevych - D. Yaremchuk 09.17 08:10 3 - 1  
B. Sinkevych - O. Belskyi 09.17 10:30 3 - 2  
Bog. Panchenko - I. Semeniuk 09.17 17:35 3 - 0  
Bog. Panchenko - S. Udovichenko 09.17 15:15 3 - 1  
D. Baystryuchenko - Dmi. Lebed 09.17 18:00 3 - 1  
D. Kebalo - A. Chermensky 09.17 20:15 3 - 0  
D. Kebalo - A. Riabukhin 09.17 20:50 2 - 3  
D. Kebalo - Ole. Kovalov 09.17 21:25 3 - 2  
D. Kebalo - Rus. Ivanov 09.17 19:40 0 - 3  
D. Shcherbak - A. Vakulin 09.17 00:05 3 - 2  
D. Shcherbak - V. Plishilo 09.17 02:05 1 - 3  
D. Simonchuk - D. Dubrovin 09.17 07:55 2 - 3  
D. Simonchuk - N. Mosiuk 09.17 12:00 1 - 3  
D. Simonchuk - S. Filatov 09.17 09:40 3 - 2  
D. Vahta - A. Baklykov 09.17 10:40 3 - 0  
D. Vahta - N. Gritsienko 09.17 08:20 0 - 3  
D. Yaremchuk - O. Belskyi 09.17 12:50 2 - 3  
E. Pismenniy - B. Sinkevych 09.17 09:20 2 - 3  
E. Pismenniy - D. Yaremchuk 09.17 11:40 2 - 3  
E. Pismenniy - O. Belskyi 09.17 07:35 1 - 3  
G. Zakladniy - B. Sinkevych 09.17 11:05 3 - 1  
G. Zakladniy - D. Yaremchuk 09.17 09:55 3 - 1  
G. Zakladniy - E. Pismenniy 09.17 12:15 3 - 0  
G. Zakladniy - O. Belskyi 09.17 08:45 3 - 1  
I. Kozyr - D. Baystryuchenko 09.17 15:40 1 - 3  
I. Kozyr - Dmi. Lebed 09.17 16:50 1 - 3  
K. Makarchuk - A. Reva 09.17 12:45 3 - 1  
K. Makarchuk - A. Zhuravlev 09.17 11:35 2 - 3  
K. Makarchuk - V. Paukov 09.17 07:30 1 - 3  
K. Makarchuk - V. Shepel 09.17 09:50 1 - 3  
M. Lytvynenko - D. Dubrovin 09.17 09:05 3 - 2  
M. Lytvynenko - D. Simonchuk 09.17 12:35 1 - 3  
M. Lytvynenko - N. Mosiuk 09.17 10:15 2 - 3  
M. Lytvynenko - S. Filatov 09.17 11:25 3 - 0  
M. Serediuk - D. Lohosha 09.17 23:45 0 - 3  
M. Ulianchych - V. Tokar 09.17 19:50 2 - 3  
M. Vivatenko - O. Kuravskiy 09.17 16:00 2 - 3  
M. Vivatenko - P. Pidoyma 09.17 18:20 0 - 3  
M. Vivatenko - V. Kodola 09.17 19:30 0 - 3  
M. Vivatenko - V. Van 09.17 17:10 0 - 3  
Mak. Kolos - A. Chaplyanka 09.17 17:55 1 - 3  
Mak. Kolos - D. Baystryuchenko 09.17 16:45 3 - 2  
Mak. Kolos - Dmi. Lebed 09.17 16:10 1 - 3  
Mak. Kolos - I. Kozyr 09.17 17:20 3 - 2  
N. Gritsienko - A. Baklykov 09.17 13:00 2 - 3  
N. Mosiuk - D. Dubrovin 09.17 13:10 3 - 2  
Naz. Kovalchuk - A. Krutko 09.17 12:05 3 - 0  
Naz. Kovalchuk - O. Oleskevych 09.17 08:35 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - S. Boiko 09.17 13:50 3 - 0  
Naz. Kovalchuk - V. Didukh 09.17 10:20 3 - 1  
O. Gavrilyuk - A. Krysak 09.17 02:15 1 - 3  
O. Gavrilyuk - V. Kotov 09.17 00:15 0 - 3  
O. Oleskevych - S. Tsybulin 09.17 13:15 3 - 2  
O. Shpak - D. Lohosha 09.17 22:45 1 - 3  
O. Volynets - I. Sinitsky 09.17 12:55 1 - 3  
Ole. Kovalov - A. Chermensky 09.17 20:55 3 - 1  
Ole. Kovalov - A. Riabukhin 09.17 19:45 2 - 3  
Ole. Kovalov - Rus. Ivanov 09.17 19:05 3 - 2  
P. Pidleteichuk - A. Vadanuk 09.17 11:55 3 - 0  
P. Pidleteichuk - O. Tkachuk 09.17 07:50 2 - 3  
P. Pidleteichuk - Y. Kolos 09.17 09:35 3 - 2  
P. Pidoyma - O. Kuravskiy 09.17 17:45 3 - 0  
P. Pidoyma - V. Van 09.17 15:25 3 - 2  
R. Rybachuk - S. Berezynskyi 09.17 15:55 0 - 3  
R. Rybachuk - S. Lugovskyi 09.17 18:15 0 - 3  
R. Vakarash - Bog. Panchenko 09.17 16:25 1 - 3  
R. Vakarash - I. Semeniuk 09.17 14:40 1 - 3  
R. Vakarash - S. Udovichenko 09.17 18:45 0 - 3  
Rus. Novak - A. Tsykhotskiy 09.17 20:00 3 - 0  
Rus. Novak - R. Rybachuk 09.17 18:50 1 - 3  
Rus. Novak - S. Berezynskyi 09.17 17:40 1 - 3  
Rus. Novak - S. Lugovskyi 09.17 16:30 3 - 1  
S. Berezynskyi - S. Lugovskyi 09.17 20:35 1 - 3  
S. Boiko - A. Krutko 09.17 09:45 0 - 3  
S. Boiko - O. Oleskevych 09.17 07:25 3 - 2  
S. Boiko - S. Tsybulin 09.17 11:30 3 - 0  
S. Boiko - V. Didukh 09.17 12:40 0 - 3  
S. Filatov - D. Dubrovin 09.17 10:50 3 - 1  
S. Filatov - N. Mosiuk 09.17 08:30 2 - 3  
S. Kiilo - A. Reva 09.17 10:25 1 - 3  
S. Kiilo - K. Makarchuk 09.17 13:55 3 - 0  
S. Kiilo - V. Paukov 09.17 08:40 3 - 2  
S. Kiilo - V. Shepel 09.17 12:10 1 - 3  
S. Pokydko - A. Grishchenko 09.17 11:25 3 - 0  
S. Pokydko - D. Derevinskyi 09.17 07:55 1 - 3  
S. Pokydko - Spartak Abalmaz 09.17 14:55 0 - 3  
S. Pokydko - V. Grushko 09.17 09:40 1 - 3  
S. Pokydko - V. Solovey 09.17 13:10 2 - 3  
S. Skachenko - A. Bondarchuk 09.17 16:20 2 - 3  
S. Skachenko - M. Ulianchych 09.17 18:40 3 - 1  
S. Skachenko - V. Tokar 09.17 14:35 3 - 1  
S. Stelmashchuk - I. Sinitsky 09.17 07:40 2 - 3  
S. Stelmashchuk - O. Volynets 09.17 11:45 1 - 3  
S. Stelmashchuk - V. Kazmirchuk 09.17 09:25 3 - 1  
S. Udovichenko - I. Semeniuk 09.17 19:55 3 - 0  
S. Zazimko - I. Sinitsky 09.17 08:50 1 - 3  
S. Zazimko - O. Volynets 09.17 10:00 3 - 2  
S. Zazimko - S. Stelmashchuk 09.17 12:20 2 - 3  
S. Zazimko - V. Kazmirchuk 09.17 11:10 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - A. Vakulin 09.17 01:35 0 - 3  
Ser. Ponomarenko - D. Shcherbak 09.17 02:35 1 - 3  
Ser. Ponomarenko - V. Plishilo 09.17 00:35 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - V. Plishilo 09.17 22:35 1 - 3  
Spartak Abalmaz - A. Grishchenko 09.17 13:45 1 - 3  
Spartak Abalmaz - D. Derevinskyi 09.17 12:35 3 - 0  
Spartak Abalmaz - V. Grushko 09.17 08:30 0 - 3  
Spartak Abalmaz - V. Solovey 09.17 10:50 3 - 2  
V. Didukh - O. Oleskevych 09.17 15:00 3 - 1  
V. Didukh - S. Tsybulin 09.17 09:10 3 - 1  
V. Grushko - D. Derevinskyi 09.17 14:20 1 - 3  
V. Ivasiv - A. Vadanuk 09.17 10:10 3 - 0  
V. Ivasiv - O. Tkachuk 09.17 09:00 3 - 1  
V. Ivasiv - P. Pidleteichuk 09.17 12:30 2 - 3  
V. Ivasiv - Y. Kolos 09.17 11:20 1 - 3  
V. Kazmirchuk - I. Sinitsky 09.17 10:35 1 - 3  
V. Kazmirchuk - O. Volynets 09.17 08:15 1 - 3  
V. Kodola - O. Kuravskiy 09.17 14:50 2 - 3  
V. Kodola - P. Pidoyma 09.17 16:35 1 - 3  
V. Kodola - V. Van 09.17 18:55 0 - 3  
V. Kotov - I. Demchuk 09.17 23:15 3 - 1  
V. Kotov - V. Trachuk 09.17 01:15 2 - 3  
V. Malashevsky - A. Krysak 09.17 00:45 3 - 1  
V. Malashevsky - O. Gavrilyuk 09.17 02:45 3 - 1  
V. Malashevsky - V. Kotov 09.17 01:45 2 - 3  
V. Nechyporuk - A. Baklykov 09.17 08:55 3 - 1  
V. Nechyporuk - A. Kotik 09.17 12:25 2 - 3  
V. Nechyporuk - D. Vahta 09.17 11:15 0 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 09.17 10:05 3 - 0  
V. Paukov - A. Zhuravlev 09.17 13:20 1 - 3  
V. Plishilo - A. Shkurupii 09.17 03:05 1 - 3  
V. Savoliuk - Bog. Panchenko 09.17 18:10 0 - 3  
V. Savoliuk - I. Semeniuk 09.17 15:50 3 - 2  
V. Savoliuk - R. Vakarash 09.17 19:20 2 - 3  
V. Savoliuk - S. Udovichenko 09.17 17:00 1 - 3  
V. Shepel - A. Reva 09.17 08:05 3 - 2  
V. Shepel - A. Zhuravlev 09.17 14:30 0 - 3  
V. Shepel - V. Paukov 09.17 11:00 3 - 2  
V. Solovey - A. Grishchenko 09.17 09:05 3 - 0  
V. Solovey - D. Derevinskyi 09.17 15:30 3 - 2  
V. Solovey - V. Grushko 09.17 12:00 1 - 3  
V. Van - O. Kuravskiy 09.17 20:05 3 - 1  
Vad. Sidorenko - A. Bondarchuk 09.17 18:05 2 - 3  
Vad. Sidorenko - M. Ulianchych 09.17 16:55 3 - 1  
Vad. Sidorenko - S. Skachenko 09.17 19:15 2 - 3  
Vad. Sidorenko - V. Tokar 09.17 15:45 3 - 1  
Y. Kolos - A. Vadanuk 09.17 08:25 3 - 0  
Y. Kolos - O. Tkachuk 09.17 10:45 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - A. Doroshenko 09.17 08:45 3 - 1  
A. Averyanov - R. Tsubera 09.17 09:45 0 - 3  
A. Gutnichenko - N. Plakhteev 09.17 16:30 3 - 2  
A. Kovrikov - I. Kutniy 09.17 15:15 3 - 0  
A. Kovrikov - P. Babenko 09.17 18:45 3 - 1  
And. Sytnik - A. Gutnichenko 09.17 15:00 0 - 3  
And. Sytnik - N. Plakhteev 09.17 14:00 2 - 3  
D. Lukander - Vl. Demchenko 09.17 23:40 0 - 3  
D. Nemchenko - A. Kovrikov 09.17 20:15 1 - 3  
Evg. Kibka - S. Baranovskiy 09.17 09:30 0 - 3  
H. Zotov - M. Varchenko 09.17 19:45 2 - 3  
H. Zotov - P. Babenko 09.17 16:15 3 - 0  
I. Kutniy - D. Nemchenko 09.17 13:45 1 - 3  
I. Kutniy - M. Varchenko 09.17 17:15 1 - 3  
Lev. Kuzyo - R. Pirvelli 09.17 23:20 3 - 2  
Lev. Kuzyo - V. Panasenko 09.17 22:10 2 - 3  
M. Butkov - V. Isakov 09.17 09:30 1 - 3  
M. Varchenko - A. Kovrikov 09.17 15:45 2 - 3  
M. Varchenko - O. Naplokov 09.17 19:15 2 - 3  
N. Trofimov - Evg. Kibka 09.17 07:30 3 - 1  
N. Trofimov - S. Baranovskiy 09.17 08:30 1 - 3  
O. Lytvynenko - S. Kireev 09.17 16:00 0 - 3  
O. Lytvynenko - V. Gaynyuk 09.17 19:30 0 - 3  
O. Naplokov - H. Zotov 09.17 14:15 3 - 2  
O. Naplokov - I. Kutniy 09.17 17:45 3 - 1  
O. Yarovoi - O. Lytvynenko 09.17 14:30 3 - 0  
P. Babenko - D. Nemchenko 09.17 18:15 2 - 3  
P. Babenko - O. Naplokov 09.17 14:45 3 - 2  
R. Derypaska - Evg. Kibka 09.17 08:00 3 - 1  
R. Derypaska - N. Trofimov 09.17 09:00 3 - 2  
R. Pirvelli - A. Naida 09.17 22:45 3 - 1  
R. Pirvelli - V. Panasenko 09.17 21:35 3 - 1  
R. Tsubera - A. Doroshenko 09.17 08:15 3 - 1  
S. Kireev - S. Pisklov 09.17 18:00 3 - 2  
S. Kireev - Vla. Kovalenko 09.17 20:00 3 - 0  
S. Kireev - Z. Telyugin 09.17 14:30 3 - 0  
S. Korobeynik - M. Butkov 09.17 08:00 3 - 2  
S. Korobeynik - P. Plyushch 09.17 09:00 2 - 3  
S. Kubrak - Vla. Kovalenko 09.17 15:00 2 - 3  
S. Pisklov - O. Lytvynenko 09.17 16:30 1 - 3  
S. Pisklov - V. Gaynyuk 09.17 15:00 3 - 0  
V. Boychuk - D. Lukander 09.17 21:20 3 - 0  
V. Boychuk - Vl. Demchenko 09.17 22:30 2 - 3  
V. Gaynyuk - S. Kireev 09.17 14:00 3 - 0  
V. Gaynyuk - S. Kubrak 09.17 15:30 1 - 3  
V. Gaynyuk - Z. Telyugin 09.17 19:00 1 - 3  
V. Nevmyvako - Y. Bratukhin 09.17 10:00 2 - 3  
V. Panasenko - A. Naida 09.17 23:55 0 - 3  
Vla. Kovalenko - O. Lytvynenko 09.17 19:00 2 - 3  
Vla. Kovalenko - S. Pisklov 09.17 13:30 3 - 2  
Vla. Kovalenko - V. Gaynyuk 09.17 17:00 3 - 2  
Yur. Rybakov - D. Lukander 09.17 21:55 3 - 2  
Yur. Rybakov - V. Boychuk 09.17 23:05 2 - 3  
Yur. Rybakov - Vl. Demchenko 09.17 20:45 3 - 1  
Z. Telyugin - O. Lytvynenko 09.17 14:00 3 - 2  
Z. Telyugin - O. Yarovoi 09.17 17:00 0 - 3  
Z. Telyugin - Vla. Kovalenko 09.17 17:30 3 - 1  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Folorunso - A. Iuel (női 400 m gátfutás, Róma) 09.17 18:50 0 - 1  
A. Pozzi - W. Belocian (110 m gátfutás, Róma) 09.17 19:45 1 - 0  
A. Protsenko - G. Tamberi (magasugrás, Róma) 09.17 18:40 1 - 0  
A. Simbine - F. Tortu (100 m síkfutás, Róma) 09.17 20:10 1 - 0  
Ela. Thompson-Herah - A. Del Ponte (női 100m síkfutás, Róma) 09.17 20:00 1 - 0  
Jakob Ingebrigtsen - J. Kiplimo (3000 m síkfutás, Róma) 09.17 19:15 0 - 1  
K. Zalewski - L. Janezic (400 m síkfutás, Róma) 09.17 19:10 1 - 0  
L. Fabbri - K. Bukowiecki (súlylökés, Róma) 09.17 19:30 1 - 0  
L. Muir - J. Reekie (női 800 m, Róma) 09.17 19:50 0 - 1  
L. Nielsen - L. Klaver (női 400 m síkfutás, Róma) 09.17 18:40 0 - 1  
N. Visser - L. Bogliolo (női 100 m gátfutás, Róma) 09.17 19:35 1 - 0  
R. Lavillenie - C-M. Stecchi (rúdugrás, Róma) 09.17 18:15    
W. Happio - R. Mägi (400 m gátfutás, Róma) 09.17 19:00 0 - 1  
Y. Mahuchikh - Y. Levchenko (női magasugrás, Róma) 09.17 17:45 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Melbourne Kangaroos - West Coast Eagles 09.17 11:10 34 - 49  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 09.17 11:30 5 - 2  
KT Wiz - Doosan Bears 09.17 11:30 3 - 0  
LG Twins - Lotte Giants 09.17 11:30 9 - 1  
Samsung Lions - KIA Tigers 09.17 11:30 2 - 12  
SK Wyverns - NC Dinos 09.17 11:30 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 09.17 11:00 1 - 2  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 09.17 11:00 4 - 5  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 09.17 11:00 1 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 09.17 11:00    
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 09.17 11:00 9 - 0  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 09.17 11:00 0 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Atlanta 09.17 01:35 5 - 1  
Chicago Cubs - Cleveland 09.17 02:15 3 - 2  
Chicago WS - Minnesota 09.17 02:10 1 - 5  
Chicago WS - Minnesota (20:10) 09.17 20:10 4 - 3  
Cincinnati - Pittsburgh 09.17 00:40 1 - 0  
Detroit - Kansas City 09.17 01:10 0 - 4  
Houston - Texas 09.17 02:10 0 - 1  
LA Angels - Arizona 09.17 03:40 6 - 9  
LA Angels - Arizona (22:10) 09.17 22:10 7 - 3  
Miami - Boston 09.17 00:40 8 - 4  
Miami - Boston (19:10) 09.17 19:10 3 - 5  
NY Yankees - Toronto 09.17 01:05 13 - 2  
Philadelphia - NY Mets 09.17 01:05 4 - 5  
Seattle - San Francisco (22:10, Helyszín: San Francisco) 09.17 22:10 4 - 6  
Seattle - San Francisco (Helyszín: San Francisco) 09.17 03:45 3 - 9  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 09.17 12:35 4 - 10  
E-Sport (CSGO, Asia League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huatzai - Checkmate 09.17 09:40 1 - 2  
Tiger - Bren Esports 09.17 13:20 2 - 1  
Tyloo - After Gaming 09.17 07:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aftermind - Rooster 2 09.17 12:05 1 - 0  
Avant Gaming - Forbidden 09.17 12:05 1 - 0  
Blessed Esports - Caught Off Guard 09.17 14:05 0 - 1  
Blessed Esports - Lakers 09.17 13:05 1 - 0  
Order - Overt 09.17 14:05 1 - 0  
Overt - Bantz 09.17 12:05 1 - 0  
Riot Gaming - Order 09.17 12:05 0 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - AVEZ 09.17 17:00 0 - 1  
Endpoint - Nexus Gaming 09.17 18:15 0 - 1  
FATE Esports - Singularity Esports 09.17 19:30    
Forze - FATE Esports 09.17 20:45 0 - 1  
Forze - SKADE 09.17 17:00 1 - 0  
Pact - Forze 09.17 18:15 0 - 1  
Pact - Team Secret 09.17 17:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eclipse - Mythic 09.17 01:15    
Ex-Warriors International - Rebirth Esports 09.17 03:45    
Imperium Gaming - Team1 09.17 03:45 0 - 1  
Incognito - Timbermen 09.17 02:30 1 - 0  
Kinship - Ex-Polar Ace 09.17 03:45 0 - 1  
New England Whalers - Secret Club 09.17 02:30 1 - 0  
Rugratz - Rbg Esports 09.17 03:45 1 - 0  
E-Sport (CSGO, Svenska Elitserien)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkn - Vinkelparty 09.17 20:00 0 - 1  
Fightclub - Valhalla Vikings 09.17 20:00 1 - 0  
High Coast Esports - Flisk 09.17 19:00 1 - 0  
Sons of Lennart - Lilmix 09.17 19:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL Pro League,NA,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gen.g Esports - 100 Thieves 09.17 21:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Divizon - Euronics Gaming 09.17 21:30    
Euronics Gaming - Divizon 09.17 22:30    
Planetkey Dynamics - Touch The Crown 09.17 20:50 0 - 1  
Touch The Crown - Planetkey Dynamics 09.17 19:15 1 - 0  
E-Sport (CSGO,ESLProLeague,EU,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - X-Kom Ago 09.17 14:00 1 - 2  
Natus Vincere - Heroic 09.17 17:30 2 - 1  
Team Vitality - Complexity Gaming 09.17 22:30 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Nine toFive,Swiss,playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Youngsters - Godsent 09.17 12:00 2 - 1  
E-Sport (Dota 2, Bts Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - Among US 09.17 06:00 0 - 2  
Fnatic - 032 09.17 08:00 1 - 1  
Neon Esports - Motivade.trust Gaming 09.17 11:00 1 - 1  
TNC Predator - 496 Gaming 09.17 10:30    
E-Sport (Dota2, Bts Pro Series Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cr4Zy - Team Brasil 09.17 22:00 2 - 0  
Havan Liberty - Beastcoast 09.17 02:30 1 - 1  
Thunder Predator - Quincy Crew 09.17 00:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Lbzs 09.17 13:00 1 - 2  
Psg.lgd - Team Aster 09.17 10:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adio Chula - Nobkb 09.17 12:15 0 - 2  
Sincerely Fury - Bokebi 09.17 10:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,BtsProSeries,Eu/Cis-GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Men - Hellraisers 09.17 21:00 0 - 2  
5Men - Khan 09.17 18:00    
Team Empire - 5Men 09.17 19:00 1 - 1  
Team Unique - Team Empire 09.17 14:00 2 - 0  
Vikin.gg - Mudgolems 09.17 16:00    
E-Sport (OW, Overwatch Cont. S., China)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ultra Prime Academy - Innocent Revolters 09.17 08:00 3 - 0  
E-Sport (OW,Overwatch Contend.Korea GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O2 Blast - Gen.G Esports 09.17 12:00 3 - 1  
Oz Gaming - Team Diamond 09.17 10:00 0 - 3  
Runaway - Team BM 09.17 13:30 3 - 0  
World Game Star Phoenix - Talon Esports 09.17 08:00 2 - 3  
E-Sport (R6S, 6 French League, Season 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Penta 09.17 18:30 1 - 0  
Maestria - Bekind 09.17 21:00 1 - 0  
Tempra Esports - Team Vitality 09.17 19:50 0 - 1  
E-Sport (R6S,NaLeague,USDivision,Stage2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spacestation Gaming - Eunited 09.17 00:00 2 - 0  
Team Solomid - Disrupt Gaming 09.17 03:00 2 - 0  
E-Sport (SC2,DH Mast.Fall,Seas.Fin.,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogue - Probe 09.17 16:00 2 - 0  
Special - Clem 09.17 16:45 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Mountfield HK 09.17 17:30 1 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Lokomotív Orsa 09.17 18:00 4 - 0  
Gomel - Junoszt Minszk 09.17 18:00 4 - 1  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk 09.17 18:00 2 - 2  
Nyeman Grodno - Mogiljev 09.17 18:00 2 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Servette 09.17 19:00 5 - 3  
Nove Zamky - Slovan Bratislava 09.17 17:30 0 - 2  
Poprad - Zvolen 09.17 18:00 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 09.17 18:00 4 - 1  
Red Star Kunlun - Avtomobil. Jekatyerinburg 09.17 18:00 2 - 5  
Szpartak Moszkva - SZKA Szentpétervár 09.17 18:30 0 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szeversztal Cserepovec 09.17 18:00 3 - 3  
Vityaz Podolszk - Traktor Cseljabinszk 09.17 18:30 1 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Olimp Riga 09.17 18:00 2 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Dinamo Riga 2 09.17 12:00 0 - 3  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Kuznyeckije Medvegyi 09.17 15:30 2 - 1  
Dinamo Szentpétervár 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 09.17 17:30 5 - 6  
SZKA-1946 - Krasznaja Armija 09.17 18:00 3 - 0  
SZKA-Varjagi - Almaz Cserepovec 09.17 12:00 3 - 5  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Belije Medvegyi Cseljab. 09.17 14:00 5 - 1  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 09.17 07:10 3 - 4  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.17 06:00 3 - 3  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.17 00:05 3 - 5  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 09.17 20:55 2 - 3  
Hammers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.17 21:55 1 - 3  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 09.17 10:40 3 - 5  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.17 11:50 3 - 6  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 09.17 19:50 2 - 2  
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 09.17 23:05 3 - 3  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 09.17 09:30 4 - 2  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 09.17 08:20 1 - 6  
Six Trolls - Hammers (3x10 perc) 09.17 18:50 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Tambov 09.17 13:00 4 - 2  
Kerékpár (Tour de France - 18. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - T. Dumoulin 09.17 12:05 0 - 1  
A. Yates - R. Uran 09.17 12:05 1 - 0  
H. Carthy - D.F. Martinez 09.17 12:05 0 - 1  
J. Alaphilippe - M. Hirschi 09.17 12:05 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - E. Mas Nicolau 09.17 12:05 0 - 1  
P. Roglic - T. Pogacar 09.17 12:05 1 - 0  
R. Porte - M. Landa Meana 09.17 12:05 1 - 0  
Tour de France 2020 - 18. szakasz 09.17 17:15    
Tour de France 2020 - 18. szakasz - Top 3 09.17 17:15    
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (Aphex) - Golden State (Siegfried) 09.17 09:24 41 - 65  
Golden State (Siegfried) - Atlanta (Mvp) 09.17 10:00 65 - 57  
Golden State (Siegfried) - Toronto (Highlander) 09.17 07:00 60 - 41  
Toronto (Highlander) - Atlanta (Mvp) 09.17 07:36 41 - 68  
Toronto (Highlander) - Boston (Aphex) 09.17 08:12 71 - 79  
Toronto (Highlander) - Golden State (Siegfried) 09.17 08:48 58 - 77  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Zo0M) - Cleveland (Zod) 09.17 15:42 68 - 52  
Chicago (Zo0M) - Indiana (Hurricane) 09.17 14:30 77 - 52  
Chicago (Zo0M) - Miami (Tranquil) 09.17 16:54 48 - 59  
Cleveland (Zod) - Chicago (Zo0M) 09.17 17:30 51 - 68  
Cleveland (Zod) - Indiana (Hurricane) 09.17 15:06 55 - 53  
Cleveland (Zod) - Miami (Tranquil) 09.17 14:30 52 - 44  
Indiana (Hurricane) - Chicago (Zo0M) 09.17 16:18 59 - 72  
Indiana (Hurricane) - Cleveland (Zod) 09.17 16:54 40 - 66  
Indiana (Hurricane) - Miami (Tranquil) 09.17 17:30 46 - 69  
Miami (Tranquil) - Chicago (Zo0M) 09.17 15:06 43 - 50  
Miami (Tranquil) - Cleveland (Zod) 09.17 16:18 61 - 54  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City (Aphex) - Sacramento (Highlander) 09.17 14:00 57 - 36  
Oklahoma City (Aphex) - San Antonio Spurs (Mvp) 09.17 12:48 65 - 80  
Oklahoma City (Aphex) - Utah (Siegfried) 09.17 13:24 63 - 69  
Sacramento (Bepado) - San Antonio (Zo0M) 09.17 23:48 58 - 61  
Sacramento (Highlander) - Oklahoma City (Aphex) 09.17 12:12 70 - 74  
Sacramento (Highlander) - San Antonio Spurs (Mvp) 09.17 11:36 59 - 69  
Sacramento (Highlander) - Utah (Siegfried) 09.17 12:48 58 - 72  
San Antonio Spurs (Mvp) - Sacramento (Highlander) 09.17 13:24 76 - 68  
San Antonio Spurs (Mvp) - Utah (Siegfried) 09.17 12:12 79 - 72  
Utah (Siegfried) - Oklahoma City (Aphex) 09.17 11:36 52 - 66  
Utah (Siegfried) - Sacramento (Highlander) 09.17 11:00 67 - 64  
Utah (Siegfried) - San Antonio Spurs (Mvp) 09.17 14:00 64 - 62  
Utah (Tranquil) - San Antonio (Zo0M) 09.17 23:12 59 - 50  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Bydgoszcz 09.17 17:35 98 - 81  
Kosárlabda (Szlovén Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana 09.17 20:00 67 - 78  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IA Larre Borges - Stockolmo 09.17 00:15 85 - 73  
Urupan de Pando - Lagomar 09.17 02:30 63 - 57  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lancashire - Yorkshire 09.17 19:35 1 - 0  
Nottinghamshire - Derbyshire 09.17 19:00 1 - 0  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Elverum 09.17 20:45 28 - 30  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Barcelona 09.17 18:45 25 - 30  
PPD Zágráb - Kiel 09.17 18:45 21 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Bjerringbro-Silkeborg 09.17 20:00 27 - 32  
Holstebro - Skanderborg 09.17 19:00 34 - 27  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Afturelding 09.17 21:30 27 - 27  
Grotta - Stjarnan 09.17 21:30 25 - 25  
Thor Akureyri - FH 09.17 21:00 19 - 24  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger IF - Charlottenlund SK 09.17 18:00 25 - 27  
Kézilabda (Norvég 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjellhammer - Reistad 09.17 18:30 25 - 19  
Grane Arendal - Gjerpen 09.17 19:00 25 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Csehovszkije Medvegyi 09.17 18:00 25 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Bacau 09.17 18:45 32 - 27  
Calarasi - CSM Botosani 09.17 10:15 35 - 28  
CSM Bukarest - Focsani 09.17 16:00 27 - 20  
Dinamo Bukarest - Suceava 09.17 12:00 40 - 30  
Dobrogea Constanta - Resita 09.17 13:00 29 - 21  
Fagaras - Potaissa Turda 09.17 09:15 29 - 36  
Politehnica Timisoara - Buzau 09.17 14:40 22 - 28  
Steaua Bukarest - Vaslui 09.17 17:25 31 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Suhr Aarau 09.17 19:45 18 - 17  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Ystad IF 09.17 20:00 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Heid 09.17 18:00 32 - 11  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Portsmouth 09.17 20:45 4 - 0  
Burnley - Sheffield Utd. 09.17 18:30 1 - 1  
Wolverhampton - Stoke 09.17 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Cuiaba 09.17 00:15 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Amapaense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santana AP - Santos AP 09.17 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians SP - Bahia BA 09.17 02:30 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusque - Ceara 09.17 02:30 0 - 2  
Fluminense RJ - Atlético GO 09.17 02:30 1 - 0  
Juventude RS - CRB 09.17 21:00 2 - 0  
Ponte Preta - America MG 09.17 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Maranhense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa MA - Juventude MA 09.17 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Copiapo - Dep. Magallanes 09.17 21:00 4 - 4  
Dep. Valdivia - San Luis de Quillota 09.17 18:30 1 - 1  
Rangers de Talca - AC Barnechea 09.17 18:30 2 - 1  
Union San Felipe - Nublense 09.17 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Union Espanola 09.17 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD San Carlos - Dep. Saprissa 09.17 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Fremad Amager 09.17 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (White_Boy1 - Dynamo Kyiv (Rus_1995_Lan) 09.17 11:30 1 - 0  
Dynamo Kyiv (Rus_1995_Lan - CSZKA Moszkva (White_Boy1927) 09.17 12:30 0 - 0  
Szpartak Moszkva (Orlovsk - CSZKA Moszkva (White_Boy1927) 09.17 12:18 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Orlovsk - Dynamo Kyiv (Rus_1995_Lan) 09.17 12:42 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Rus_1995_Lan) - Tottenham (Orlovsky1) 09.17 07:12 4 - 1  
Liverpool (Inquisitor) - Arsenal (Rus_1995_Lan) 09.17 07:36 0 - 0  
Tottenham (Orlovsky1) - Liverpool (Inquisitor) 09.17 07:24 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Arsenal (Marley) 09.17 12:20 3 - 3  
Ajax (Cobra4) - Barcelona (Ak) 09.17 10:00 1 - 1  
Ajax (Cobra4) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.17 05:00 1 - 1  
Ajax (Cobra4) - Juventus (Ben) 09.17 08:40 1 - 2  
Ajax (Cobra4) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.17 11:20 1 - 3  
Ajax (Cobra4) - Milan (Val) 09.17 06:20 3 - 0  
Arsenal (Marley) - Barcelona (Ak) 09.17 05:40 2 - 5  
Arsenal (Marley) - Juventus (Ben) 09.17 13:00 3 - 1  
Arsenal (Marley) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.17 07:00 3 - 2  
Arsenal (Marley) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.17 10:40 2 - 0  
Arsenal (Marley) - PAOK (Ra) 09.17 09:20 1 - 4  
Arsenal (Marley) - RB Leipzig (Panica) 09.17 12:00 2 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Feyenoord (Johnybegood) 09.17 14:00 2 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Manchester City (Poli) 09.17 19:00 3 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Panathinaikosz (Pjo) 09.17 15:20 2 - 0  
Atl. Madrid (CaptainX) - Paris SG (Popeye) 09.17 20:20 3 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Real Madrid (Alabama) 09.17 21:20 3 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Tottenham (Kot) 09.17 17:40 1 - 0  
Barcelona (Ak) - Bayern München (Moebius) 09.17 12:40 1 - 1  
Barcelona (Ak) - Chelsea (Tommy) 09.17 05:20 6 - 3  
Barcelona (Ak) - Juventus (Ben) 09.17 10:20 4 - 5  
Barcelona (Ak) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.17 07:40 3 - 2  
Barcelona (Ak) - PAOK (Ra) 09.17 06:40 2 - 3  
Barcelona (Ak) - RB Leipzig (Panica) 09.17 09:00 3 - 3  
Bayern München (Moebius) - Ajax (Cobra4) 09.17 10:20 0 - 2  
Bayern München (Moebius) - Arsenal (Marley) 09.17 06:40 4 - 2  
Bayern München (Moebius) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.17 08:00 3 - 1  
Bayern München (Moebius) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.17 05:20 3 - 1  
Bayern München (Moebius) - Marseille (Legolas) 09.17 11:40 0 - 4  
Bayern München (Moebius) - Milan (Val) 09.17 09:00 2 - 1  
Benfica (Paularasyou) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.17 02:20 2 - 2  
Benfica (Paularasyou) - Napoli (Gosas) 09.17 03:40 6 - 0  
Benfica (Paularasyou) - Sporting CP (Savv) 09.17 01:00 0 - 1  
Besiktas (Vasm) - Benfica (Paularasyou) 09.17 04:00 1 - 0  
Besiktas (Vasm) - Fenerbahce (Mitchef) 09.17 00:20 1 - 1  
Besiktas (Vasm) - Porto (Zeus) 09.17 01:40 3 - 2  
Besiktas (Vasm) - Valencia (Dinwin) 09.17 03:00 3 - 1  
Celtic (Pantovits) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.17 15:00 4 - 3  
Celtic (Pantovits) - Lazio (Cliff) 09.17 17:20 3 - 2  
Celtic (Pantovits) - Liverpool (Tanto) 09.17 18:40 5 - 0  
Celtic (Pantovits) - Lyon (Apollo) 09.17 16:20 3 - 1  
Celtic (Pantovits) - Panathinaikosz (Pjo) 09.17 22:20 1 - 4  
Celtic (Pantovits) - Roma (Reaper) 09.17 20:00 1 - 2  
Chelsea (Tommy) - Ajax (Cobra4) 09.17 11:40 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - Arsenal (Marley) 09.17 08:00 3 - 3  
Chelsea (Tommy) - Bayern München (Moebius) 09.17 05:40 1 - 1  
Chelsea (Tommy) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.17 09:20 4 - 1  
Chelsea (Tommy) - Marseille (Legolas) 09.17 13:00 1 - 3  
Chelsea (Tommy) - Milan (Val) 09.17 10:40 4 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Dortmund (Teok) 09.17 00:00 3 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Leverkusen (Pg) 09.17 01:20 2 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Sporting CP (Savv) 09.17 02:40 2 - 0  
Dortmund (Teok) - Besiktas (Vasm) 09.17 02:00 4 - 2  
Dortmund (Teok) - Internazionale (Crysis) 09.17 03:20 1 - 4  
Dortmund (Teok) - Rangers (Chris X) 09.17 00:40 1 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Arsenal (Marley) 09.17 09:40 0 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Barcelona (Ak) 09.17 07:00 0 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Juventus (Ben) 09.17 06:00 4 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.17 08:20 0 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.17 12:00 2 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - RB Leipzig (Panica) 09.17 13:20 2 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Dortmund (Teok) 09.17 03:00 3 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Internazionale (Crysis) 09.17 01:40 0 - 6  
Fenerbahce (Mitchef) - Leverkusen (Pg) 09.17 04:20 2 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Celtic (Pantovits) 09.17 21:00 4 - 3  
Feyenoord (Johnybegood) - Manchester City (Poli) 09.17 16:00 2 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Paris SG (Popeye) 09.17 17:20 3 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - PSV (Bouz) 09.17 22:20 4 - 3  
Feyenoord (Johnybegood) - Real Madrid (Alabama) 09.17 18:40 2 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Tottenham (Kot) 09.17 15:00 1 - 3  
Internazionale (Crysis) - Besiktas (Vasm) 09.17 00:40 4 - 1  
Internazionale (Crysis) - Porto (Zeus) 09.17 03:00 3 - 3  
Internazionale (Crysis) - Valencia (Dinwin) 09.17 04:20 1 - 0  
Juventus (Ben) - Bayern München (Moebius) 09.17 11:20 1 - 4  
Juventus (Ben) - Chelsea (Tommy) 09.17 12:40 2 - 4  
Juventus (Ben) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.17 06:20 3 - 1  
Juventus (Ben) - Marseille (Legolas) 09.17 10:00 2 - 2  
Juventus (Ben) - PAOK (Ra) 09.17 05:00 2 - 3  
Juventus (Ben) - RB Leipzig (Panica) 09.17 07:40 0 - 2  
Lazio (Cliff) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.17 19:20 2 - 3  
Lazio (Cliff) - Feyenoord (Johnybegood) 09.17 17:00 1 - 1  
Lazio (Cliff) - Lyon (Apollo) 09.17 20:40 4 - 5  
Lazio (Cliff) - Panathinaikosz (Pjo) 09.17 18:00 1 - 3  
Lazio (Cliff) - Paris SG (Popeye) 09.17 14:20 1 - 1  
Lazio (Cliff) - Real Madrid (Alabama) 09.17 15:40 0 - 3  
Leverkusen (Pg) - Besiktas (Vasm) 09.17 03:20 3 - 2  
Leverkusen (Pg) - Rangers (Chris X) 09.17 02:20 5 - 3  
Leverkusen (Pg) - Trabzonspor (Ang) 09.17 01:00 3 - 5  
Liverpool (Tanto) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.17 20:40 2 - 1  
Liverpool (Tanto) - Feyenoord (Johnybegood) 09.17 18:20 2 - 1  
Liverpool (Tanto) - Lazio (Cliff) 09.17 14:40 0 - 4  
Liverpool (Tanto) - Lyon (Apollo) 09.17 22:00 2 - 2  
Liverpool (Tanto) - Panathinaikosz (Pjo) 09.17 19:40 1 - 4  
Liverpool (Tanto) - Real Madrid (Alabama) 09.17 17:00 1 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Barcelona (Ak) 09.17 13:00 3 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Chelsea (Tommy) 09.17 06:40 2 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Juventus (Ben) 09.17 11:40 2 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.17 09:20 4 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - PAOK (Ra) 09.17 08:00 2 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - RB Leipzig (Panica) 09.17 10:20 1 - 3  
Lyon (Apollo) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.17 18:00 0 - 2  
Lyon (Apollo) - Feyenoord (Johnybegood) 09.17 15:20 0 - 1  
Lyon (Apollo) - Manchester City (Poli) 09.17 20:20 0 - 3  
Lyon (Apollo) - Panathinaikosz (Pjo) 09.17 16:40 2 - 4  
Lyon (Apollo) - Paris SG (Popeye) 09.17 21:40 3 - 0  
Lyon (Apollo) - Real Madrid (Alabama) 09.17 14:20 4 - 2  
Manchester City (Poli) - Celtic (Pantovits) 09.17 16:40 4 - 1  
Manchester City (Poli) - Lazio (Cliff) 09.17 21:40 2 - 3  
Manchester City (Poli) - Liverpool (Tanto) 09.17 14:20 5 - 2  
Manchester City (Poli) - PSV (Bouz) 09.17 18:00 2 - 1  
Manchester City (Poli) - Roma (Reaper) 09.17 15:40 2 - 1  
Manchester City (Poli) - Tottenham (Kot) 09.17 19:20 0 - 0  
Manchester Utd.(Kasandra) - Ajax (Cobra4) 09.17 06:00 0 - 5  
Manchester Utd.(Kasandra) - Bayern München (Moebius) 09.17 08:20 1 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Chelsea (Tommy) 09.17 09:40 4 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Marseille (Legolas) 09.17 07:20 2 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Milan (Val) 09.17 13:20 3 - 5  
Manchester Utd.(Kasandra) - PAOK (Ra) 09.17 11:00 1 - 4  
Marseille (Legolas) - Ajax (Cobra4) 09.17 09:00 2 - 3  
Marseille (Legolas) - Arsenal (Marley) 09.17 05:20 5 - 2  
Marseille (Legolas) - Barcelona (Ak) 09.17 11:20 2 - 2  
Marseille (Legolas) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.17 06:20 1 - 1  
Marseille (Legolas) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.17 12:40 1 - 0  
Marseille (Legolas) - Milan (Val) 09.17 07:40 1 - 4  
Milan (Val) - Arsenal (Marley) 09.17 11:00 3 - 1  
Milan (Val) - Barcelona (Ak) 09.17 08:40 1 - 1  
Milan (Val) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.17 12:20 4 - 2  
Milan (Val) - Juventus (Ben) 09.17 07:20 4 - 2  
Milan (Val) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.17 09:40 2 - 1  
Milan (Val) - RB Leipzig (Panica) 09.17 06:00 4 - 2  
Napoli (Gosas) - Dortmund (Teok) 09.17 01:40 2 - 3  
Napoli (Gosas) - Internazionale (Crysis) 09.17 00:20 1 - 4  
Napoli (Gosas) - Leverkusen (Pg) 09.17 02:40 3 - 1  
Napoli (Gosas) - Sporting CP (Savv) 09.17 04:00 2 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Feyenoord (Johnybegood) 09.17 21:20 3 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Manchester City (Poli) 09.17 17:40 1 - 4  
Panathinaikosz (Pjo) - Paris SG (Popeye) 09.17 18:40 3 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - PSV (Bouz) 09.17 15:00 1 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Real Madrid (Alabama) 09.17 20:00 6 - 0  
Panathinaikosz (Pjo) - Tottenham (Kot) 09.17 16:20 3 - 0  
PAOK (Ra) - Ajax (Cobra4) 09.17 13:20 2 - 0  
PAOK (Ra) - Bayern München (Moebius) 09.17 07:00 0 - 1  
PAOK (Ra) - Chelsea (Tommy) 09.17 08:20 4 - 0  
PAOK (Ra) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.17 10:40 0 - 0  
PAOK (Ra) - Marseille (Legolas) 09.17 05:40 0 - 2  
PAOK (Ra) - Milan (Val) 09.17 12:00 1 - 1  
Paris SG (Popeye) - Celtic (Pantovits) 09.17 18:20 1 - 3  
Paris SG (Popeye) - Liverpool (Tanto) 09.17 15:40 2 - 2  
Paris SG (Popeye) - Manchester City (Poli) 09.17 22:00 0 - 2  
Paris SG (Popeye) - PSV (Bouz) 09.17 19:20 1 - 4  
Paris SG (Popeye) - Roma (Reaper) 09.17 17:00 2 - 2  
Paris SG (Popeye) - Tottenham (Kot) 09.17 20:40 1 - 4  
Porto (Zeus) - Dortmund (Teok) 09.17 04:20 1 - 2  
Porto (Zeus) - Fenerbahce (Mitchef) 09.17 02:00 4 - 0  
Porto (Zeus) - Napoli (Gosas) 09.17 00:40 3 - 2  
PSV (Bouz) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.17 16:20 3 - 4  
PSV (Bouz) - Celtic (Pantovits) 09.17 14:00 2 - 2  
PSV (Bouz) - Lazio (Cliff) 09.17 19:00 4 - 2  
PSV (Bouz) - Liverpool (Tanto) 09.17 20:00 1 - 1  
PSV (Bouz) - Lyon (Apollo) 09.17 17:40 4 - 2  
PSV (Bouz) - Roma (Reaper) 09.17 21:20 2 - 4  
Rangers (Chris X) - Benfica (Paularasyou) 09.17 02:40 1 - 6  
Rangers (Chris X) - Porto (Zeus) 09.17 00:20 1 - 4  
Rangers (Chris X) - Trabzonspor (Ang) 09.17 04:00 3 - 2  
Rangers (Chris X) - Valencia (Dinwin) 09.17 01:20 2 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Ajax (Cobra4) 09.17 07:20 2 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Bayern München (Moebius) 09.17 10:00 1 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Chelsea (Tommy) 09.17 11:00 3 - 4  
RB Leipzig (Panica) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.17 05:00 2 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Marseille (Legolas) 09.17 08:40 3 - 1  
RB Leipzig (Panica) - PAOK (Ra) 09.17 12:20 1 - 0  
Real Madrid (Alabama) - Celtic (Pantovits) 09.17 19:40 5 - 5  
Real Madrid (Alabama) - Manchester City (Poli) 09.17 14:40 1 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Paris SG (Popeye) 09.17 16:00 4 - 0  
Real Madrid (Alabama) - PSV (Bouz) 09.17 21:00 2 - 1  
Real Madrid (Alabama) - Roma (Reaper) 09.17 18:20 1 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Tottenham (Kot) 09.17 22:00 3 - 2  
Roma (Reaper) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.17 22:20 1 - 2  
Roma (Reaper) - Feyenoord (Johnybegood) 09.17 19:40 1 - 3  
Roma (Reaper) - Lazio (Cliff) 09.17 16:00 2 - 1  
Roma (Reaper) - Liverpool (Tanto) 09.17 17:20 3 - 1  
Roma (Reaper) - Lyon (Apollo) 09.17 14:40 3 - 2  
Roma (Reaper) - Panathinaikosz (Pjo) 09.17 21:00 1 - 4  
Sporting CP (Savv) - Leverkusen (Pg) 09.17 00:00 3 - 2  
Sporting CP (Savv) - Rangers (Chris X) 09.17 03:40 2 - 2  
Sporting CP (Savv) - Trabzonspor (Ang) 09.17 02:20 1 - 0  
Tottenham (Kot) - Celtic (Pantovits) 09.17 15:20 3 - 2  
Tottenham (Kot) - Lazio (Cliff) 09.17 20:20 3 - 2  
Tottenham (Kot) - Liverpool (Tanto) 09.17 21:40 1 - 0  
Tottenham (Kot) - Lyon (Apollo) 09.17 19:00 1 - 2  
Tottenham (Kot) - PSV (Bouz) 09.17 16:40 2 - 2  
Tottenham (Kot) - Roma (Reaper) 09.17 14:00 0 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Benfica (Paularasyou) 09.17 01:20 4 - 1  
Trabzonspor (Ang) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.17 03:40 0 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Valencia (Dinwin) 09.17 00:00 1 - 3  
Valencia (Dinwin) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.17 01:00 2 - 2  
Valencia (Dinwin) - Fenerbahce (Mitchef) 09.17 03:20 5 - 3  
Valencia (Dinwin) - Napoli (Gosas) 09.17 02:00 6 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - PSG Shemyakin Onze 09.17 11:50 5 - 2  
CFC Catalonia FC - PWR Pele Warriors 09.17 09:45 2 - 0  
Dag Dages CF - EZ1 EZ1D 11 09.17 17:10 1 - 1  
Dag Dages CF - FRZ Forze 09.17 18:00 3 - 2  
EZ1 EZ1D 11 - NFC Nyancat FC 09.17 15:55 0 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - VEG Vega Squadron 09.17 18:25 1 - 0  
FRZ Forze - EZ1 EZ1D 11 09.17 18:50 3 - 2  
FRZ Forze - NFC Nyancat FC 09.17 16:45 0 - 1  
Kab Kabush - CFC Catalonia FC 09.17 08:30 3 - 1  
Kab Kabush - Tes Tundra 09.17 09:20 4 - 2  
NFC Nyancat FC - Dag Dages CF 09.17 19:15 1 - 0  
NFC Nyancat FC - VEG Vega Squadron 09.17 17:35 2 - 3  
PSG Shemyakin Onze - Kab Kabush 09.17 11:25 2 - 2  
PSG Shemyakin Onze - PWR Pele Warriors 09.17 08:55 2 - 1  
PWR Pele Warriors - Kab Kabush 09.17 10:35 0 - 5  
PWR Pele Warriors - Tes Tundra 09.17 12:15 1 - 1  
Tes Tundra - CFC Catalonia FC 09.17 11:00 0 - 3  
Tes Tundra - PSG Shemyakin Onze 09.17 10:10 3 - 3  
VEG Vega Squadron - Dag Dages CF 09.17 16:20 3 - 1  
VEG Vega Squadron - FRZ Forze 09.17 15:30 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBatt,SpainLaLiga )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Skromnuy) - Valencia (Hotshot) 09.17 08:06 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Vrico) - Leverkusen (Skromnuy) 09.17 10:04 1 - 2  
RB Leipzig (Nikkitta) - Bayern München (Vrico) 09.17 10:16 4 - 0  
RB Leipzig (Nikkitta) - Leverkusen (Skromnuy) 09.17 09:40 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Retro Int)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Olle) - France (Upcake22) 09.17 14:46 3 - 1  
Brazil (Rus_1995_Lan) - France (Orlovsky1) 09.17 09:22 1 - 1  
Brazil (Rus_1995_Lan) - Italy (Slezaintima) 09.17 09:58 0 - 1  
England (Inquisitor) - Brazil (Rus_1995_Lan) 09.17 09:46 3 - 1  
England (Inquisitor) - Netherlands (White_Boy1927) 09.17 09:22 0 - 0  
England (Sane4Ek8) - Brazil (Olle) 09.17 14:58 0 - 1  
England (Sane4Ek8) - France (Upcake22) 09.17 14:22 0 - 0  
France (Orlovsky1) - England (Inquisitor) 09.17 09:34 0 - 0  
France (Orlovsky1) - Netherlands (White_Boy1927) 09.17 09:58 3 - 0  
France (Upcake22) - Italy (Genad) 09.17 14:58 0 - 0  
France (Upcake22) - Netherlands (Taka) 09.17 14:34 1 - 1  
Italy (Genad) - Brazil (Olle) 09.17 14:34 1 - 1  
Italy (Slezaintima) - England (Inquisitor) 09.17 09:10 0 - 0  
Italy (Slezaintima) - France (Orlovsky1) 09.17 09:46 0 - 0  
Netherlands (Taka) - England (Sane4Ek8) 09.17 14:46 1 - 2  
Netherlands (Taka) - Italy (Genad) 09.17 14:22 1 - 3  
Netherlands (White_Boy192 - Brazil (Rus_1995_Lan) 09.17 09:10 1 - 2  
Netherlands (White_Boy192 - Italy (Slezaintima) 09.17 09:34 2 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Dánia 09.17 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Lettország 09.17 20:45 9 - 0  
Svédország - Magyarország 09.17 18:45 8 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Porteno - Santa Rita Vinces 09.17 02:00 1 - 0  
Gualaceo - Manta FC 09.17 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - El Gaish Talaea 09.17 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Fola Esch 09.17 16:00 3 - 3  
Arisz - Kolosz Kovalivka 09.17 20:00 1 - 2  
Bodö/Glimt - Zalgiris Vilnius 09.17 18:00 3 - 1  
Borac Banja Luka - Rio Ave 09.17 20:00 0 - 2  
Botosani - Shkendija Tetovo 09.17 17:45 0 - 1  
Coleraine - Motherwell 09.17 20:30 2 - 2  
Connah's Quay - Dinamo Tbiliszi 09.17 19:00 0 - 1  
CSZKA Szófia - BATE Boriszov 09.17 19:00 2 - 0  
DAC - Jablonec 09.17 20:45 3 - 3  
Djurgarden - College Europa 09.17 19:00 2 - 1  
FC Asztana - Buducnost Podgorica 09.17 16:00 0 - 1  
Flora Tallinn - KR 09.17 18:30 2 - 1  
Göteborg - FC Köbenhavn 09.17 18:00 1 - 2  
Hibernians Paola - Fehérvár 09.17 19:00 0 - 1  
Honvéd - FF Malmö 09.17 21:05 0 - 2  
Inter Club d'Escaldes - Dundalk 09.17 19:30 0 - 1  
Kajszar Kizilorda - APOEL Nicosia 09.17 14:00 1 - 4  
KF Laci - Hapoel Beer Sheva 09.17 19:00 1 - 2  
Kukesi - Wolfsburg 09.17 20:00 0 - 4  
Kuopio PS - Slovan Bratislava 09.17 17:30 0 - 0  
Lincoln Red Imps - Rangers 09.17 17:00 0 - 5  
Linfield - Floriana 09.17 20:45 0 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Tottenham 09.17 18:00 1 - 2  
Lokomotív Tbiliszi - Dinamo Moszkva 09.17 19:00 2 - 1  
Maccabi Haifa - Kajrat Almati 09.17 19:00 2 - 1  
Mura - Aarhus GF 09.17 20:15 3 - 0  
Neftcsi Baku - Galatasaray 09.17 18:00 1 - 3  
OFI - Apollon Limasszol 09.17 19:00 0 - 1  
Olimpija Ljubljana - Zrinjski Mostar 09.17 18:30 2 - 2  
Osijek - Basel 09.17 20:45 1 - 2  
Piast Gliwice - Hartberg 09.17 20:00 3 - 2  
Renova - Hajduk Split 09.17 15:30 0 - 1  
Riteriai Vilnius - Liberec 09.17 18:00 1 - 5  
Servette - Reims 09.17 20:45 0 - 1  
Shamrock Rovers - Milan 09.17 20:00 0 - 2  
Sileks Kratovo - Drita 09.17 20:00 0 - 2  
Standard Liege - Bala Town 09.17 20:00 2 - 0  
Teuta Durres - Granada 09.17 16:00 0 - 4  
Topolya SC - FCS Bukarest 09.17 21:00 4 - 4  
Ventspils - Rosenborg 09.17 14:15 1 - 5  
Viking Stavanger - Aberdeen 09.17 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MiPK - PEPO 09.17 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SalPa - PIF Pargas 09.17 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Turku PS 09.17 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - St-Etienne 09.17 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Leiknir R. 09.17 18:30 1 - 1  
Keflavik - Fram 09.17 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Vikingur Reykjavik 09.17 18:30 1 - 0  
ÍA Akranes - Valur 09.17 18:30 2 - 4  
Labdarúgás (Izraeli 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Beitar TA Bat Yam 09.17 19:30 1 - 1  
Hapoel Afula - Umm al-Fahm 09.17 19:30 1 - 1  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Petah Tikva 09.17 19:30 3 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Kfar Qasem 09.17 19:30 3 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Nof Hagalil 09.17 19:30 1 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Raanana 09.17 19:30 1 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Kfar Shalem 09.17 19:30 3 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Iksal 09.17 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Maan - Sahab 09.17 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Barranquilla FC 09.17 22:15 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inner Mongol Zhongyou - Taizhou Yuanda 09.17 09:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Guizhou Hengfeng 09.17 13:35 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang Tianshan - Changchun Yatai 09.17 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Palmeiras SP 09.17 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional RS - América de Cali 09.17 00:15 4 - 3  
Univ.Catolica de Santiago - Gremio RS 09.17 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Alianza Lima 09.17 00:15 3 - 2  
Racing Club - Nacional Montevideo 09.17 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Caracas FC 09.17 02:30 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Cimarrones de Sonora 09.17 00:00 1 - 0  
Dorados de Sinaloa - Correcaminos UAT 09.17 04:05 2 - 2  
Pumas de Tabasco - Celaya 09.17 02:05 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Monterrey 09.17 18:00 0 - 5  
Mazatlan FC - Dep. Toluca 09.17 17:00 1 - 0  
Necaxa - Atlas de Guadalajara 09.17 23:00 0 - 3  
Puebla - Leon 09.17 19:00 0 - 0  
Tijuana - Queretaro 09.17 04:00 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Colorado Rapids 09.17 02:30 4 - 1  
San Jose - Portland 09.17 03:30 1 - 1  
Vancouver - Montreal 09.17 03:30 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Znamja Noginszk - Akhmat Groznij 09.17 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Sport Boys Callao 09.17 22:30 2 - 0  
UTC de Cajamarca - AD Cantolao 09.17 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Norrby 09.17 19:00 1 - 1  
Västeras SK - AFC Eskilstuna 09.17 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Mjällby 09.17 19:00 2 - 2  
Falkenberg - Varberg 09.17 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Tampa Bay 09.17 01:30 1 - 2  
El Paso - Colorado Springs 09.17 03:00 2 - 1  
FC Miami - Birmingham Legion 09.17 01:30 0 - 4  
FC San Antonio - Austin Bold 09.17 03:00 3 - 2  
Hartford - New York RB 2 09.17 01:00 3 - 1  
Indy Eleven - Louisville City 09.17 01:00 0 - 2  
Philadelphia 2 - Loudoun Utd. 09.17 01:30 4 - 0  
Real Monarchs - Portland 2 09.17 04:00 1 - 2  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tucson - New England 2 09.17 04:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shorta - Al-Ahli (KSA) 09.17 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakhtakor - Al-Hilal (KSA) 09.17 20:00 0 - 0  
Shahr Khodro Mashhad - Shabab Al-Ahli (UAE) 09.17 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Utd. - Tammeka Tartu 2 09.17 16:30 1 - 2  
Parnu Vaprus - Kohtla-Jarve 09.17 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Sogdiana 09.17 16:00 1 - 1  
Surkhon Termez - Qizilqum Zarafshon 09.17 14:00 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Huddersfield 09.17 16:00 6 - 29  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 09.17 11:50 16 - 26  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Swiecie 09.17 17:30 1 - 3  
Röplabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Jugra Szurgut 09.17 11:00 3 - 0  
Lokomotív Novoszibirszk - Jenyiszej Krasznojarszk 09.17 14:00 3 - 0  
Zenit Kazany - Ural Ufa 09.17 18:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance-Pro - Empire-Pro 09.17 11:50 3 - 1  
Enerdzhi-Pro - Berkut-Pro 09.17 10:20 2 - 3  
Payp-Pro - Titans-Pro 09.17 14:20 1 - 3  
Plamya-Pro - Vityaz-Pro 09.17 16:00 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altekma Izmir - Fenerbahce 09.17 15:00 2 - 3  
Arhavi Bld. Spor - Istanbul BBSK 09.17 12:00 0 - 3  
Galatasaray - Haliliye Bld. 09.17 14:00 3 - 0  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - Aar. Hill 09.17 12:00 3 - 1  
D.B. Gilbert - Lu Ning 09.17 18:00 2 - 2  
D.B. Gilbert - Xu Si 09.17 17:00 2 - 2  
L. Highfield - Nig. Bond 09.17 12:00 2 - 2  
L. Highfield - Oli. Brown 09.17 17:00 2 - 2  
Lu Ning - Aar. Hill 09.17 13:00 3 - 1  
Lu Ning - Xu Si 09.17 12:30 2 - 2  
Nig. Bond - Oli. Brown 09.17 18:00 2 - 2  
Xu Si - Aar. Hill 09.17 17:30 1 - 3  
Zhao Xintong - L. Highfield 09.17 17:30 0 - 3  
Zhao Xintong - Nig. Bond 09.17 13:00 3 - 1  
Zhao Xintong - Oli. Brown 09.17 12:30 3 - 0  
Snooker (Championship League, 10. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 10. csoport 09.17 22:00    
Snooker (Championship League, 21. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 21. csoport 09.17 22:00    
Squash (Manchester Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Marche - Y. Soliman 09.17 17:45 3 - 0  
K.A. Gawad - L. Serme 09.17 15:15 3 - 2  
M. Castagnet - S. Rösner 09.17 20:15 0 - 3  
Mar. Elshorbagy - B. Aubert 09.17 12:45 3 - 0  
Nat. Lake - A. Farag 09.17 17:45 0 - 3  
O. Mosaad - Nic. Müller 09.17 20:15 1 - 3  
Pat. Rooney - A. Waller 09.17 12:45 1 - 3  
V. Crouin - Dec. James 09.17 15:15 2 - 3  
Squash (Manchester Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - E. Soini 09.17 14:30 3 - 0  
Ali. Waters - J. Courtice 09.17 12:00 3 - 1  
Don. Lobban - R. Chadwick 09.17 17:00 3 - 0  
H. Mendez - T. Gilis 09.17 12:00 1 - 3  
H. Naughton - Mil. Tomlinson 09.17 19:30 3 - 2  
J. Hutton - N. El Tayeb 09.17 17:00 0 - 3  
S-J. Perry - L. Aitken 09.17 19:30 3 - 0  
Z. Mickawy - Tes. Evans 09.17 14:30 2 - 3  
Strandröplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diana / Rafaela - Rita / Danni Neves 09.17 18:00 0 - 2  
Izabel / Teresa - Ana Luiza / Victoria 09.17 17:00 1 - 2  
Mylena / Verena - Talita / Rosimeire Lima 09.17 18:00 1 - 2  
Pity / Thais - Barbara / Flavia Moura 09.17 17:00 1 - 2  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Okinoumi - S. Endo 09.17 09:00    
A. Takayasu - T. Tochinoshin 09.17 09:00    
A. Wakatakakage - T. Kagayaki 09.17 09:00    
F. Onosho - K. Aoiyama 09.17 09:00    
G. Ryuden - A. Enho 09.17 09:00    
H. Asanoyama - I. Tamawashi 09.17 09:00    
H. Chiyotairyu - Y. Shohozan 09.17 09:00    
H. Daieisho - H. Terunofuji 09.17 09:00    
M. Tobizaru - M. Kotoeko 09.17 09:00    
M. Tokushoryu - T. Sadanoumi 09.17 09:00    
N. Shodai - D. Hokutofuji 09.17 09:00    
R. Yutakayama - N. Takanosho 09.17 09:00    
S. Terutsuyoshi - H. Mitakeumi 09.17 09:00    
T. Ichinojo - I. Kaisei 09.17 09:00    
T. Kiribayama - D. Takarafuji 09.17 09:00    
T. Nishikigi - T. Hoshoryu 09.17 09:00    
Y. Kotoshoho - K. Shimanoumi 09.17 09:00    
Y. Myogiryu - M. Takakeisho 09.17 09:00    
Tenisz (Argyasudvarhely, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marti Pujolras - A. Cornut-Chauvinc 09.17 09:00 2 - 1  
C. Lopez Montagud - T. Lipovsek Puches 09.17 13:00 2 - 0  
D. Ajdukovic - G. Donev 09.17 13:05 2 - 0  
D. Dima - V. Sachko 09.17 09:00 0 - 2  
F. Agamenone - M. Damm 09.17 11:00 2 - 0  
M. Houkes - P. Toledo Bague 09.17 12:25 0 - 2  
S. Palosi - Bog. Pavel 09.17 09:00 0 - 2  
T. Skatov - N. Frunza 09.17 11:00 0 - 2  
Tenisz (Cagnes-sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - C. Burel 09.17 15:05 2 - 1  
D. Seguel - V. Tomova 09.17 10:00 1 - 2  
E. Gorgodze - I.M. Bara 09.17 10:30 1 - 2  
M. Bolkvadze - V. Gracheva 09.17 15:15 0 - 2  
O. Dodin - F. di Lorenzo 09.17 16:55 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - V. Lepchenko 09.17 13:15 2 - 0  
V. Golubic - K. Zavatska 09.17 13:15 2 - 0  
Tenisz (Frydek Mistek, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - N. Tomanova 09.17 11:35 2 - 0  
C. Burger - J. Maleckova 09.17 11:05 2 - 0  
G. Talaba - P. Leykina 09.17 09:50 2 - 0  
K. Lavickova - J. Markova 09.17 09:50 1 - 2  
K. Volynets - Qinwen Zheng 09.17 10:00 0 - 2  
Kyo. Okamura - R.G. Serban 09.17 12:10 0 - 2  
M. Kolodziejova - I. Fetecau 09.17 09:55    
N. Potocnik - G. Min 09.17 11:25 2 - 0  
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - M. Zanevska 09.17 12:00 2 - 0  
B. Turati - Bondár A. 09.17 10:30 1 - 2  
D. Jakupovic - M. Marfutina 09.17 09:00 2 - 1  
L. Pigato - M. Bondarenko 09.17 13:20 2 - 1  
M. Helgo - S. Rubini 09.17 18:10 1 - 2  
M. Paoletti - S. Herrmann 09.17 16:40 0 - 2  
P. Lovric - J. Grabher 09.17 09:00 0 - 2  
Y. In-Albon - L. Salden 09.17 14:00 0 - 2  
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. Rinderknech 09.17 10:00 2 - 1  
C. Taberner - K. Zuk 09.17 10:00 2 - 1  
F. Cerundolo - F. Meligeni Rodrigues A. 09.17 12:50 1 - 2  
P. Andujar - M. Jaziri 09.17 13:40 2 - 0  
Tenisz (Jászvásár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Mclachlan B - Lawson A / Reese H 09.17 12:55 0 - 2  
Cornea V V / Jecan M-A - Galloway R / Hach Verdugo 09.17 15:55 0 - 2  
Huey T / Lammons N - Couacaud E / Romboli F 09.17 15:25 2 - 0  
Matos R / Magalhaes Hueb - Martinez L D/Reyes-Varela 09.17 11:00 2 - 0  
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - L. Riedi 09.17 10:00    
C. Denolly - G. Fonio 09.17 12:40 2 - 1  
C. Ugo Carabelli - D.S. Stricker 09.17 11:05 0 - 2  
F. Arnaboldi - Jes. de Jong 09.17 10:00 0 - 2  
G. Lama - A. Ritschard 09.17 13:55 2 - 1  
Jak. Paul - J. Sels 09.17 12:00 0 - 2  
L. Staeheli - H.V.N. Rune 09.17 12:20 1 - 2  
S. Ehrat - R. Bertola 09.17 10:00 0 - 2  
Tenisz (Melilla, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Charaeva - V. van de Peer 09.17 12:55 2 - 0  
D. Krasnova - L. Cortez Llorca 09.17 15:00 0 - 2  
L. Pigossi - E. Perez-Somarriba 09.17 14:35 2 - 0  
L. Romero Gormaz - A. Fita Boluda 09.17 11:00 2 - 1  
M. Mutavdzic - A. Mareen 09.17 13:45 2 - 1  
M.L. Kaul - M. Boix Molla 09.17 10:55 2 - 0  
V. Jimenez Kasintseva - A. Siskova 09.17 12:40 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - M.E. Reasco Gonzalez 09.17 10:55 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ouakaa - D. Pichler 09.17 11:50 0 - 2  
A. Thanos - Alex. Shevchenko 09.17 12:25 0 - 2  
B. Henning - M.F. Descotte 09.17 11:30 2 - 1  
G. Petit - P. Tsitsipas 09.17 14:20 2 - 0  
J. Gibbens - A. Kotzen 09.17 11:30 0 - 2  
J. Thirouin - C. Bittoun Kouzmine 09.17 14:25 0 - 2  
M. Echargui - B. Pokotilov 09.17 11:45    
Stu. Parker - S. Carr 09.17 15:10 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Catini - A. Kubareva 09.17 10:00 0 - 2  
C. Vernet - T. Dejnozkova 09.17 10:00 0 - 2  
D. Semenistaja - Y. Hatouka 09.17 10:00 1 - 2  
I. Ibbou - L. Tran 09.17 10:00 0 - 2  
L. Sun - P. Gubina 09.17 10:00 2 - 0  
L.E. Haseth - C. Bechri 09.17 12:25 0 - 2  
S. Talbi - D. Tran 09.17 09:55 2 - 0  
Z. Howard - A. Michalitsch 09.17 13:25 2 - 0  
Tenisz (Plaisir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Heyman - L. Dussin 09.17 17:30 1 - 2  
D. Cukierman - B. Crepatte 09.17 15:40 2 - 0  
G. Loffhagen - J.S. Tatlot 09.17 16:40 1 - 2  
I. Sijsling - L. Poullain 09.17 12:55 2 - 1  
M. Geerts - Tob. Simon 09.17 10:30 2 - 0  
T. Droguet - Roy Smith 09.17 10:30 0 - 2  
V. Royer - G. Clezar 09.17 12:20 1 - 2  
Y. Mertens - Ped. Sakamoto 09.17 15:15 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - R. Stanek 09.17 11:50    
J. Forejtek - R. Brancaccio 09.17 12:25 2 - 0  
J. Okala - L. Miedler 09.17 10:00 0 - 2  
M. Zekic - U. Ignatik 09.17 13:55 2 - 1  
P. Cachin - V. Kopriva 09.17 10:00 2 - 0  
T. van Rijthoven - S. Baez 09.17 10:55 0 - 2  
T.A. Kodat - J. Lehecka 09.17 11:30 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - L. Sonego 09.17 19:15 2 - 0  
D. Köpfer - G. Monfils 09.17 20:35 2 - 0  
D.S. Schwartzman - J. Millman 09.17 11:00 2 - 0  
F. Fognini - U. Humbert 09.17 15:50 0 - 2  
H. Hurkacz - A. Rublev 09.17 16:55 2 - 1  
L. Musetti - K. Nishikori 09.17 20:30 2 - 0  
M. Raonic - D. Lajovic 09.17 14:05 1 - 2  
P. Martinez Portero - D. Shapovalov 09.17 11:00 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassime / Raonic - Granollers M / Zeballos H 09.17 19:05 1 - 2  
Cabal J S / Farah R - Bopanna R / Shapovalov D 09.17 15:30 1 - 2  
Chardy J / Martin F - Koolhof W / Mektic N 09.17 11:00 2 - 1  
Gonzalez M / Schwartzman - Purcell M / Saville L 09.17 14:25 1 - 2  
Kontinen H / Struff J-L - Peers J / Venus M 09.17 12:00 1 - 2  
Mahut N / Paire B - Melzer J / Roger-Vasselin 09.17 14:00 0 - 2  
Pavic M / Soares B - Gille S / Vliegen J 09.17 13:00 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - S. Kuznetsova 09.17 11:00 1 - 2  
A. Rus - M. Vondrousova 09.17 12:40 0 - 2  
D. Kasatkina - K. Siniakova 09.17 11:00 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - C. Gauff 09.17 13:00 2 - 1  
I-C. Begu - J. Konta 09.17 17:00 0 - 2  
K. Bertens - P. Hercog 09.17 18:45 0 - 2  
S. Kenin - V. Azarenka 09.17 19:05 0 - 2  
Y. Putintseva - P. Martic 09.17 13:35 2 - 1  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Halep S / Niculescu M 09.17 12:35 2 - 0  
Carter H / Stefani L - Gauff C / Mchale C 09.17 16:05 2 - 0  
Dabrowski G / Ostapenko J - Hradecka L / Klepac A 09.17 11:00 0 - 2  
Gatto-Monticone G / Paoli - Kudermetova V / Siniakova K 09.17 14:55 0 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Hibino N / Ninomiya M 09.17 13:50 2 - 0  
Linette M / Pera B - Melichar N / Schuurs D 09.17 14:55 2 - 0  
Muhammad A / Rodionova A - Babos T / Zhang S 09.17 12:00 2 - 1  
Tenisz (Santarem, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kulikova - B. Haddad Maia 09.17 17:20 0 - 2  
B. Gatica - R. Vicens Mas 09.17 14:35 2 - 1  
E. Shalimova - O. Babel 09.17 10:30 1 - 2  
J. Belgraver - J. Mikulskyte 09.17 15:15 1 - 2  
J. Cabaj Awad - M. Kubka 09.17 10:30 0 - 2  
M. Kempen - A. Rushiti 09.17 10:30 2 - 0  
V. Strakhova - I. Gamarra Martins 09.17 14:00 1 - 2  
Tenisz (Sintra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bovy - E. Nava 09.17 14:00 0 - 2  
C. Gimeno Valero - T. Cacao 09.17 14:00 2 - 0  
E. Esteve Lobato - Gas. Elias 09.17 16:10 0 - 2  
G. Onclin - L. Catarina 09.17 14:00 2 - 0  
N. Alvarez Varona - J. Monteiro 09.17 14:00 2 - 1  
N. Borges - L. Telles 09.17 15:55 2 - 1  
R. Peniston - P. Vives Marcos 09.17 14:00 2 - 0  
S. Fanselow - B. Winter Lopez 09.17 14:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamson - Josh. Ortlip 09.17 18:20 0 - 2  
B. Arias - A. El Mihdawy 09.17 14:00 0 - 2  
B. Arias - T. Mercier 09.17 16:10 2 - 0  
E. Hadigian - F. Corwin 09.17 22:30 1 - 2  
G. Lomakin - Evan King 09.17 16:50 0 - 2  
G. Lomakin - T. Mercier 09.17 14:00 1 - 2  
N. Chappell - Luis Humberto Lopez 09.17 19:45 1 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - M. Chazal 09.17 14:05 2 - 0  
J. Marie - M. Chazal 09.17 10:15 2 - 0  
J. Marie - Tho. Laurent 09.17 14:05 0 - 2  
Tho. Laurent - A. Escoffier 09.17 11:35 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Romeo - O. Oliynykova 09.17 14:15 0 - 2  
E. Makarova - D. Astakhova 09.17 12:50 0 - 2  
O. Oliynykova - D. Astakhova 09.17 10:15 2 - 1  
U. Eikeri - G. Poznikhirenko 09.17 09:00 2 - 0  
Tenisz (Zágráb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - A. Vecic 09.17 16:30 2 - 1  
A. Konjuh - L. Boskovic 09.17 14:25 2 - 0  
Fra. Jones - L. Gjorcheska 09.17 16:30 2 - 0  
I. Burillo Escorihuela - K. Rakhimova 09.17 14:00    
S. Njiric - D. Radanovic 09.17 14:25 0 - 2  
T. Lukas - M. Björklund 09.17 15:30 0 - 2  
T. Mrdeza - A.S. Sanchez 09.17 16:25 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - A.A. Rosca 09.17 14:00 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Hunanyan 09.17 12:50 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 09.17 12:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Isahakyan S - Poghosyan R / Poghosyan H 09.17 15:00 0 - 2  
Nazaretyan E / Khachatrya - Isahakyan G / Isahakyan S 09.17 14:10 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.17 11:10 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan G / Nikoyan M 09.17 08:40 2 - 1  
Nazaretyan E / Babajanyan - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.17 09:30 2 - 0  

 

2020.09.16.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - S. Moklozyan 09.16 07:15 1 - 3  
A. Chentsov - P. Pinkovskii 09.16 19:15 3 - 0  
A. Frolov - D. Voronov 09.16 15:15 1 - 3  
A. Ilin - N. Tarasenkov 09.16 23:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - E. Masokin 09.16 23:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - Y. Merkushin 09.16 00:15 3 - 0  
A. Kulakov - A. Yanshaev 09.16 11:15 3 - 1  
A. Pisar - E. Anisimov 09.16 06:45 3 - 2  
A. Pisar - V. Selkin 09.16 08:45 1 - 3  
A. Serebrennikov - D. Molodtsov 09.16 01:45 3 - 1  
A. Serebrennikov - N. Tarasenkov 09.16 02:45 0 - 3  
A. Uezdin - I. Iskenderov 09.16 12:00 3 - 0  
A. Yakovlev - Ale. Alekseev 09.16 14:30 3 - 1  
A. Yakovlev - O. Belugin 09.16 16:30 3 - 1  
A. Yanshaev - A. Klavdenkov 09.16 03:15 2 - 3  
A. Yanshaev - I. Korogodsky 09.16 12:15 3 - 2  
A. Yanshaev - S. Nikulin 09.16 21:15 1 - 3  
A. Yanshaev - S. Vakar 09.16 19:45 0 - 3  
Ale. Alekseev - I. Iskenderov 09.16 17:00 2 - 3  
Ale. Alekseev - O. Belugin 09.16 15:30 3 - 0  
D. Balakin - V. Beliakov 09.16 20:00 0 - 3  
D. Balakin - V. Shirshov 09.16 18:30 3 - 0  
D. Ignatiev - S. Ogay 09.16 00:00 2 - 3  
D. Molodtsov - K. Churin 09.16 00:15 3 - 2  
D. Petrochenko - Ale. Petrov 09.16 23:30 3 - 1  
D. Petrochenko - S. Ogay 09.16 01:00 2 - 3  
D. Voronov - R. Kobytov 09.16 16:15 1 - 3  
Dan. Andreev - G.V. Vahnin 09.16 12:45 3 - 0  
Dan. Andreev - O. Suharkov 09.16 10:45 3 - 0  
E. Anisimov - V. Selkin 09.16 07:45 1 - 3  
E. Anisimov - V. Sinkovskiy 09.16 09:15 0 - 3  
E. Ilyukhin - D. Ignatiev 09.16 03:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - N. Zhurba 09.16 00:30 3 - 0  
E. Stepanov - A. Frolov 09.16 15:45 1 - 3  
E. Stepanov - D. Voronov 09.16 17:15 3 - 1  
G. Karpovkin - S. Gancev 09.16 08:30 3 - 0  
G. Karpovkin - S. Muslikov 09.16 06:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - R. Khomenko 09.16 11:15 2 - 3  
I. Afanasyev - A. Kulakov 09.16 11:45 3 - 2  
I. Afanasyev - A. Yanshaev 09.16 13:15 2 - 3  
I. Iskenderov - A. Yakovlev 09.16 16:00 3 - 1  
I. Iskenderov - N. Sukharnikov 09.16 10:30 0 - 3  
I. Iskenderov - V. Chahur 09.16 12:30 2 - 3  
I. Korogodsky - A. Kulakov 09.16 12:45 3 - 2  
I. Korogodsky - I. Afanasyev 09.16 10:45 2 - 3  
I. Moshkov - A. Yanshaev 09.16 18:45 3 - 1  
I. Moshkov - S. Vakar 09.16 20:45 3 - 0  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 09.16 08:45 3 - 0  
I. Poletaev - S. Homutov 09.16 06:45 3 - 2  
K. Churin - O. Pronin 09.16 02:15 3 - 0  
N. Sukharnikov - A. Uezdin 09.16 13:00 2 - 3  
N. Sukharnikov - V. Chahur 09.16 11:30 3 - 1  
N. Tarasenkov - K. Churin 09.16 01:15 3 - 2  
N. Zhurba - D. Ignatiev 09.16 01:30 3 - 1  
N. Zhurba - D. Petrochenko 09.16 02:30 1 - 3  
N. Zhurba - V. Putilovsky 09.16 23:00 2 - 3  
O. Belugin - I. Iskenderov 09.16 15:00 0 - 3  
O. Pronin - A. Serebrennikov 09.16 00:45 0 - 3  
O. Pronin - D. Molodtsov 09.16 03:15 1 - 3  
O. Suharkov - G.V. Vahnin 09.16 11:45 0 - 3  
O. Suharkov - R. Khomenko 09.16 13:15 2 - 3  
P. Pinkovskii - S. Kaplan 09.16 20:15 1 - 3  
P. Vshivkov - G. Karpovkin 09.16 08:00 3 - 1  
R. Khomenko - Dan. Andreev 09.16 12:15 3 - 1  
R. Kobytov - A. Frolov 09.16 16:45 3 - 1  
R. Kobytov - E. Stepanov 09.16 14:45 3 - 1  
R. Pavlenko - V. Nemashkalo 09.16 22:45 3 - 1  
S. Gancev - P. Vshivkov 09.16 07:00 3 - 1  
S. Homutov - A. Arutiunyan 09.16 07:45 1 - 3  
S. Homutov - S. Moklozyan 09.16 09:15 2 - 3  
S. Kaplan - A. Chentsov 09.16 20:45 1 - 3  
S. Kaplan - Sem. Korolev 09.16 18:45 3 - 2  
S. Moklozyan - I. Poletaev 09.16 08:15 1 - 3  
S. Muslikov - P. Vshivkov 09.16 09:00 1 - 3  
S. Muslikov - S. Gancev 09.16 07:30 3 - 0  
S. Nikulin - I. Moshkov 09.16 20:15 3 - 1  
S. Vakar - S. Nikulin 09.16 19:15 3 - 0  
Sem. Korolev - A. Chentsov 09.16 19:45 0 - 3  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 09.16 21:15 2 - 3  
T. Turabekov - D. Petrochenko 09.16 22:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 09.16 01:15 0 - 3  
V. Beliakov - V. Chernov 09.16 20:30 2 - 3  
V. Chahur - A. Uezdin 09.16 11:00 0 - 3  
V. Chernov - D. Balakin 09.16 19:00 1 - 3  
V. Nemashkalo - Ilya Novikov 09.16 23:45 3 - 2  
V. Selkin - V. Sinkovskiy 09.16 07:15 3 - 1  
V. Shirshov - V. Beliakov 09.16 21:00 0 - 3  
V. Shirshov - V. Chernov 09.16 19:30 0 - 3  
V. Sinkovskiy - A. Pisar 09.16 08:15 1 - 3  
Y. Merkushin - A. Yanshaev 09.16 02:15 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fetukhina - P. Mikhaylova 09.16 15:45 1 - 3  
M. Fetukhina - Y. Noskova 09.16 17:15 3 - 2  
O. Vorobeva - M. Fetukhina 09.16 14:45 3 - 1  
O. Vorobeva - P. Mikhaylova 09.16 16:45 3 - 0  
P. Mikhaylova - Y. Noskova 09.16 15:15 0 - 3  
Y. Noskova - O. Vorobeva 09.16 16:15 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - A. Selin 09.16 17:25 1 - 3  
A. Chaplyanka - D. Baystryuchenko 09.16 15:35 1 - 3  
A. Chaplyanka - Mak. Kolos 09.16 16:15 0 - 3  
A. Grishchenko - Spartak Abalmaz 09.16 14:20 3 - 1  
A. Krutko - O. Oleskevych 09.16 07:25 1 - 3  
A. Krutko - S. Boiko 09.16 12:40 0 - 3  
A. Krutko - S. Tsybulin 09.16 11:30 1 - 3  
A. Krutko - V. Didukh 09.16 09:45 0 - 3  
A. Michalus - I. Bivinis 09.16 09:30 3 - 2  
A. Michalus - I. Krivoy 09.16 07:45 3 - 2  
A. Michalus - M. Treschetka 09.16 11:50 3 - 2  
A. Reva - K. Makarchuk 09.16 13:20 3 - 1  
A. Selin - D. Baystryuchenko 09.16 18:00 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - P. Pidleteichuk 09.16 09:35 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - V. Aksenin 09.16 07:50 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - Y. Vorsulyak 09.16 11:55 0 - 3  
A. Vakulin - V. Plishilo 09.16 23:05 2 - 3  
A. Zhuravlev - A. Reva 09.16 07:30 3 - 2  
A. Zhuravlev - K. Makarchuk 09.16 11:35 0 - 3  
A. Zhuravlev - S. Kiilo 09.16 12:45 3 - 1  
A. Zhuravlev - V. Paukov 09.16 09:50 3 - 1  
B. Sinkevych - D. Yaremchuk 09.16 08:10 2 - 3  
B. Sinkevych - E. Pismenniy 09.16 10:30 3 - 0  
Bog. Panchenko - I. Semeniuk 09.16 15:10 3 - 1  
Bog. Panchenko - N. Zinov 09.16 18:40 0 - 3  
Bog. Panchenko - R. Vakarash 09.16 14:35 0 - 3  
D. Derevinskyi - A. Grishchenko 09.16 08:30 0 - 3  
D. Derevinskyi - S. Pokydko 09.16 10:50 1 - 3  
D. Derevinskyi - Spartak Abalmaz 09.16 12:35 3 - 2  
D. Derevinskyi - V. Solovey 09.16 13:45 2 - 3  
D. Dubrovin - D. Simonchuk 09.16 09:05 1 - 3  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 09.16 10:15 3 - 1  
D. Dubrovin - N. Mosiuk 09.16 12:35 3 - 1  
D. Dubrovin - S. Filatov 09.16 11:25 2 - 3  
D. Gabrelyan - T. Kozenkov 09.16 19:55 2 - 3  
D. Lohosha - M. Serediuk 09.16 15:55 0 - 3  
D. Lohosha - O. Shpak 09.16 18:15 3 - 2  
D. Pysar - A. Tuzhylin 09.16 19:05 3 - 2  
D. Pysar - O. Didukh 09.16 19:45 2 - 3  
D. Pysar - V. Lyevshyn 09.16 20:55 3 - 0  
D. Shcherbak - A. Shkurupii 09.16 22:35 3 - 1  
D. Yaremchuk - E. Pismenniy 09.16 12:50 3 - 2  
G. Zakladniy - B. Sinkevych 09.16 11:05 0 - 3  
G. Zakladniy - D. Yaremchuk 09.16 09:55 3 - 2  
G. Zakladniy - E. Pismenniy 09.16 08:45 2 - 3  
G. Zakladniy - O. Belskyi 09.16 12:15 2 - 3  
I. Bivinis - I. Krivoy 09.16 10:40 3 - 2  
I. Bivinis - M. Treschetka 09.16 08:20 3 - 0  
I. Demchuk - D. Lohosha 09.16 17:05 2 - 3  
I. Demchuk - M. Serediuk 09.16 19:25 1 - 3  
I. Kozyr - A. Chaplyanka 09.16 17:55 3 - 1  
I. Kozyr - A. Selin 09.16 16:45 3 - 0  
I. Kozyr - D. Baystryuchenko 09.16 16:10 3 - 1  
I. Kozyr - Mak. Kolos 09.16 17:20 3 - 0  
I. Semeniuk - N. Zinov 09.16 16:20 2 - 3  
I. Semeniuk - R. Vakarash 09.16 17:30 3 - 1  
I. Syniavskyi - V. Van 09.16 20:05 1 - 3  
M. Lytvynenko - D. Simonchuk 09.16 13:10 3 - 1  
M. Oprysk - M. Presnyakov 09.16 01:05 1 - 3  
M. Oprysk - Vya. Kovalenko 09.16 00:05 0 - 3  
M. Presnyakov - I. Semeniuk 09.16 00:35 3 - 2  
M. Serediuk - O. Shpak 09.16 20:35 1 - 3  
M. Treschetka - I. Krivoy 09.16 13:00 0 - 3  
M. Vivatenko - I. Syniavskyi 09.16 18:55 1 - 3  
M. Vivatenko - P. Pidoyma 09.16 16:35 3 - 2  
M. Vivatenko - V. Van 09.16 14:50 2 - 3  
Mak. Kolos - A. Selin 09.16 15:40 3 - 1  
Mak. Kolos - D. Baystryuchenko 09.16 16:50 2 - 3  
N. Mosiuk - D. Simonchuk 09.16 07:55 0 - 3  
N. Mosiuk - M. Lytvynenko 09.16 12:00 2 - 3  
N. Mosiuk - S. Filatov 09.16 09:40 3 - 1  
N. Zinov - R. Vakarash 09.16 19:50 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - A. Krutko 09.16 13:50 1 - 3  
Naz. Kovalchuk - O. Oleskevych 09.16 08:35 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - S. Boiko 09.16 10:20 0 - 3  
Naz. Kovalchuk - S. Tsybulin 09.16 06:50 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - V. Didukh 09.16 12:05 0 - 3  
O. Belskyi - B. Sinkevych 09.16 09:20 1 - 3  
O. Belskyi - D. Yaremchuk 09.16 11:40 2 - 3  
O. Belskyi - E. Pismenniy 09.16 07:35 3 - 2  
O. Didukh - A. Tuzhylin 09.16 20:20 0 - 3  
O. Didukh - V. Lyevshyn 09.16 19:10 2 - 3  
O. Gavrilyuk - V. Trachuk 09.16 22:45 0 - 3  
O. Kalynevych - D. Lohosha 09.16 18:50 3 - 0  
O. Kalynevych - I. Demchuk 09.16 20:00 1 - 3  
O. Kalynevych - M. Serediuk 09.16 17:40 1 - 3  
O. Kalynevych - O. Shpak 09.16 16:30 0 - 3  
O. Kostiuk - A. Tsykhotskiy 09.16 12:30 2 - 3  
O. Kostiuk - P. Pidleteichuk 09.16 11:20 1 - 3  
O. Kostiuk - V. Aksenin 09.16 09:00 1 - 3  
O. Kostiuk - Y. Vorsulyak 09.16 10:10 3 - 0  
O. Oleskevych - S. Tsybulin 09.16 13:15 2 - 3  
P. Chyzh - A. Michalus 09.16 12:25 3 - 1  
P. Chyzh - I. Bivinis 09.16 11:15 0 - 3  
P. Chyzh - I. Krivoy 09.16 08:55 1 - 3  
P. Chyzh - M. Treschetka 09.16 10:05 3 - 0  
P. Pidleteichuk - V. Aksenin 09.16 10:45 3 - 2  
P. Pidleteichuk - Y. Vorsulyak 09.16 08:25 3 - 2  
P. Pidoyma - I. Syniavskyi 09.16 15:25 3 - 2  
P. Pidoyma - V. Van 09.16 17:45 0 - 3  
S. Boiko - O. Oleskevych 09.16 15:00 3 - 0  
S. Boiko - S. Tsybulin 09.16 09:10 0 - 3  
S. Filatov - D. Simonchuk 09.16 10:50 3 - 0  
S. Filatov - M. Lytvynenko 09.16 08:30 3 - 2  
S. Kiilo - A. Reva 09.16 15:05 0 - 3  
S. Kiilo - K. Makarchuk 09.16 09:15 1 - 3  
S. Pokydko - A. Grishchenko 09.16 12:00 3 - 2  
S. Pokydko - Spartak Abalmaz 09.16 15:30 1 - 3  
S. Pokydko - V. Solovey 09.16 09:05 2 - 3  
S. Udovichenko - Bog. Panchenko 09.16 19:15 3 - 0  
S. Udovichenko - I. Semeniuk 09.16 18:05 2 - 3  
S. Udovichenko - N. Zinov 09.16 16:55 1 - 3  
S. Udovichenko - R. Vakarash 09.16 15:45 3 - 1  
Ser. Ponomarenko - A. Shkurupii 09.16 23:35 1 - 3  
V. Didukh - O. Oleskevych 09.16 10:55 3 - 1  
V. Didukh - S. Boiko 09.16 08:00 1 - 3  
V. Didukh - S. Tsybulin 09.16 14:25 3 - 1  
V. Grushko - A. Grishchenko 09.16 09:40 3 - 2  
V. Grushko - D. Derevinskyi 09.16 14:55 3 - 1  
V. Grushko - S. Pokydko 09.16 13:10 3 - 1  
V. Grushko - Spartak Abalmaz 09.16 07:55 3 - 2  
V. Grushko - V. Solovey 09.16 11:25 3 - 1  
V. Kodola - I. Syniavskyi 09.16 17:10 3 - 2  
V. Kodola - M. Vivatenko 09.16 19:30 3 - 1  
V. Kodola - P. Pidoyma 09.16 18:20 2 - 3  
V. Kodola - V. Van 09.16 16:00 0 - 3  
V. Kotov - A. Krysak 09.16 23:15 3 - 2  
V. Lyevshyn - A. Tuzhylin 09.16 21:30 3 - 2  
V. Malashevsky - V. Trachuk 09.16 23:45 0 - 3  
V. Paukov - A. Reva 09.16 11:00 2 - 3  
V. Paukov - K. Makarchuk 09.16 14:30 2 - 3  
V. Paukov - S. Kiilo 09.16 08:05 3 - 0  
V. Protopopov - D. Gabrelyan 09.16 15:15 0 - 3  
V. Protopopov - T. Kozenkov 09.16 17:35 1 - 3  
V. Shepel - A. Reva 09.16 08:40 2 - 3  
V. Shepel - A. Zhuravlev 09.16 13:55 0 - 3  
V. Shepel - S. Kiilo 09.16 10:25 3 - 1  
V. Shepel - V. Paukov 09.16 12:10 3 - 2  
V. Solovey - A. Grishchenko 09.16 16:05 2 - 3  
V. Solovey - Spartak Abalmaz 09.16 10:15 3 - 2  
V. Vakhrushev - D. Gabrelyan 09.16 18:45 1 - 3  
V. Vakhrushev - T. Kozenkov 09.16 14:40 2 - 3  
V. Vakhrushev - V. Protopopov 09.16 16:25 3 - 1  
Y. Holoborodko - D. Gabrelyan 09.16 17:00 0 - 3  
Y. Holoborodko - T. Kozenkov 09.16 15:50 3 - 2  
Y. Holoborodko - V. Protopopov 09.16 18:10 0 - 3  
Y. Holoborodko - V. Vakhrushev 09.16 19:20 1 - 3  
Y. Prishchepa - A. Tuzhylin 09.16 19:40 3 - 2  
Y. Prishchepa - D. Pysar 09.16 21:25 3 - 0  
Y. Prishchepa - O. Didukh 09.16 20:50 3 - 1  
Y. Prishchepa - V. Lyevshyn 09.16 20:15 3 - 1  
Y. Vorsulyak - V. Aksenin 09.16 13:05 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ana. Martynenko - V. Overchuk 09.16 12:55 3 - 1  
Lil. Melnikova - Ana. Martynenko 09.16 10:00 3 - 1  
Lil. Melnikova - Mar. Martynenko 09.16 11:10 3 - 0  
Lil. Melnikova - O. Telezhinskaya 09.16 12:20 2 - 3  
Mar. Martynenko - V. Overchuk 09.16 10:35 3 - 0  
O. Telezhinskaya - Ana. Martynenko 09.16 11:45 3 - 1  
O. Telezhinskaya - Mar. Martynenko 09.16 09:25 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goloveshkin - D. Reznichenko 09.16 16:30 3 - 2  
A. Khoroshko - V. Krokhmal 09.16 16:45 0 - 3  
A. Mashtakov - A. Goloveshkin 09.16 15:00 1 - 3  
A. Mashtakov - A. Starski 09.16 16:00 3 - 1  
A. Mashtakov - D. Reznichenko 09.16 14:00 0 - 3  
A. Starski - A. Goloveshkin 09.16 14:30 3 - 1  
A. Starski - D. Reznichenko 09.16 15:30 3 - 1  
E. Yunusov - S. Buluy 09.16 14:45 2 - 3  
Evg. Kibka - R. Derypaska 09.16 09:30 3 - 1  
Fed. Bazin - M. Chukanov 09.16 14:00 3 - 2  
Fed. Bazin - O. Lytvynenko 09.16 19:00 3 - 0  
Fed. Bazin - Vla. Gorelov 09.16 15:30 1 - 3  
M. Butkov - S. Korobeynik 09.16 08:30 3 - 2  
M. Chukanov - O. Lytvynenko 09.16 14:30 3 - 1  
M. Chukanov - Z. Telyugin 09.16 20:00 1 - 3  
N. Shalgorodskiy - Y. Bratukhin 09.16 08:00 3 - 1  
N. Trofimov - Evg. Kibka 09.16 08:00 3 - 0  
N. Trofimov - R. Derypaska 09.16 07:00 3 - 0  
N. Trofimov - S. Baranovskiy 09.16 09:00 3 - 2  
O. Lytvynenko - Vlad. Surzhik 09.16 14:00 1 - 3  
O. Lytvynenko - Z. Telyugin 09.16 17:30 2 - 3  
O. Yarovoi - Vlad. Surzhik 09.16 14:30 3 - 1  
P. Plyushch - S. Korobeynik 09.16 07:30 1 - 3  
Pyotr Kolesnik - A. Khoroshko 09.16 17:15 3 - 0  
Pyotr Kolesnik - R. Gulevskiy 09.16 13:45 3 - 2  
R. Gulevskiy - R. Lazebny 09.16 15:45 3 - 0  
R. Gulevskiy - S. Buluy 09.16 19:15 1 - 3  
R. Lazebny - E. Yunusov 09.16 18:45 3 - 1  
S. Baranovskiy - Evg. Kibka 09.16 07:30 2 - 3  
S. Baranovskiy - R. Derypaska 09.16 08:30 1 - 3  
S. Korobeynik - V. Isakov 09.16 09:30 1 - 3  
V. Krokhmal - E. Yunusov 09.16 16:15 3 - 1  
V. Krokhmal - R. Gulevskiy 09.16 19:45 3 - 0  
V. Nevmyvako - N. Shalgorodskiy 09.16 09:30 1 - 3  
V. Nevmyvako - Y. Bratukhin 09.16 08:30 0 - 3  
Vla. Gorelov - M. Chukanov 09.16 18:30 2 - 3  
Vla. Gorelov - O. Lytvynenko 09.16 17:00 1 - 3  
Vla. Gorelov - Z. Telyugin 09.16 15:00 0 - 3  
Vlad. Surzhik - Fed. Bazin 09.16 19:30 2 - 3  
Vlad. Surzhik - M. Chukanov 09.16 16:00 1 - 3  
Vlad. Surzhik - Vla. Gorelov 09.16 18:00 3 - 2  
Z. Telyugin - Fed. Bazin 09.16 17:00 1 - 3  
Z. Telyugin - O. Yarovoi 09.16 15:30 2 - 3  
Z. Telyugin - Vlad. Surzhik 09.16 19:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Zhukova - M. Dotsenko 09.16 10:15 3 - 2  
Y. Emelyanenko - M. Dotsenko 09.16 08:15 0 - 3  
Y. Emelyanenko - N. Zhukova 09.16 09:15 2 - 3  
Yar. Lesnaya - M. Dotsenko 09.16 07:45 0 - 3  
Yar. Lesnaya - N. Zhukova 09.16 08:45 2 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 09.16 11:30 3 - 5  
Hanwha Eagles - LG Twins 09.16 11:30    
KIA Tigers - SK Wyverns 09.16 11:30 6 - 7  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 09.16 11:30 2 - 8  
KT Wiz - Samsung Lions 09.16 11:30 11 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 09.16 11:00 4 - 5  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 09.16 11:00 2 - 0  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 09.16 11:00 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 09.16 11:00 9 - 2  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 09.16 11:00 3 - 2  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 09.16 11:00 7 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Atlanta 09.16 01:35 1 - 5  
Chicago Cubs - Cleveland 09.16 02:15 6 - 5  
Chicago WS - Minnesota 09.16 02:10 6 - 2  
Cincinnati - Pittsburgh 09.16 00:40 4 - 1  
Colorado - Oakland 09.16 02:40 3 - 1  
Colorado - Oakland (21:10) 09.16 21:10 1 - 3  
Detroit - Kansas City 09.16 01:10 6 - 0  
Houston - Texas 09.16 02:10 4 - 1  
LA Angels - Arizona 09.16 03:40 8 - 9  
Miami - Boston 09.16 00:40 0 - 2  
Milwaukee - St. Louis 09.16 01:40 18 - 3  
NY Yankees - Toronto 09.16 01:05 20 - 6  
Philadelphia - NY Mets 09.16 01:05 4 - 1  
San Diego - LA Dodgers 09.16 03:10 1 - 3  
San Diego - LA Dodgers (22:10) 09.16 22:10 5 - 7  
Seattle - San Francisco 09.16 03:40    
Tampa Bay - Washington 09.16 00:40 6 - 1  
Tampa Bay - Washington (19:10) 09.16 19:10 2 - 4  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 09.16 12:35 10 - 4  
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 09.16 12:35 11 - 5  
Darts (PDC Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Huybrechts - D. Labanauskas 09.16 13:00 6 - 2  
Kee. Brown - Adr. Lewis 09.16 13:25 6 - 2  
M. Schindler - L. Humphries 09.16 13:25 4 - 6  
S. Bunting - Jeff Smith 09.16 13:00 6 - 2  
E-Sport (CSGO, Asia League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huatzai - Zigma 09.16 13:05 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bantz - Caught Off Guard 09.16 13:05 1 - 0  
Lakers - Rooster 09.16 11:10 0 - 1  
Paradox Gaming - Aftermind 09.16 12:05 1 - 0  
Paradox Gaming - Ground Zero Gaming 09.16 13:05 1 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AVEZ - SKADE 09.16 20:45 0 - 1  
Pact - Nexus Gaming 09.16 17:00 1 - 0  
Saw - Sprout 09.16 19:30 0 - 1  
Singularity Esports - Forze 09.16 19:30    
SKADE - Endpoint 09.16 19:30 1 - 0  
Team Gamerlegion - FATE Esports 09.16 18:15 1 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eclipse - Rbg Esports 09.16 02:30 0 - 1  
Ex-Recon 5 - Ex-Polar Ace 09.16 03:45 0 - 1  
Ex-Warriors International - Incognito 09.16 05:00 1 - 0  
Imperium Gaming - Swole Patrol 09.16 02:30    
Mythic - Timbermen 09.16 03:45 1 - 0  
Rugratz - Team1 09.16 02:30 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL Pro League,NA,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FURIA eSports - Evil Geniuses 09.16 21:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - No Limit Gaming 09.16 20:25 1 - 0  
No Limit Gaming - Alternate Attax 09.16 19:15 0 - 1  
Sprout - Unicorns of Love 09.16 22:30    
Unicorns of Love - Sprout 09.16 21:30    
E-Sport (CSGO,ESLProLeague,EU,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Godsent 09.16 21:00 2 - 1  
Complexity Gaming - Mousesports 09.16 14:00 0 - 2  
OG - ENCE 09.16 17:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Nine toFive,Swiss,playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Youngsters - Virtus.pro 09.16 09:00 2 - 1  
Godsent - K23 09.16 12:50 2 - 0  
E-Sport (Dota 2, Bts Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
032 - Neon Esports 09.16 10:00 1 - 1  
496 Gaming - Boom Esports 09.16 12:00 1 - 1  
Among US - TNC Predator 09.16 08:00 2 - 0  
New Esports - Motivade.trust Gaming 09.16 06:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2, Bts Pro Series Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cr4Zy - 4 Zoomers 09.16 22:00    
Havan Liberty - 4 Zoomers 09.16 02:30 0 - 2  
Quincy Crew - Team Zero 09.16 00:20 2 - 0  
Team Brasil - Infinity Esports 09.16 04:30 1 - 1  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bokebi - Cuteanimegirls 09.16 10:00 1 - 1  
Nobkb - CS Better 09.16 12:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,BtsProSeries,Eu/Cis-GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellraisers - Team Empire 09.16 16:00 2 - 0  
Hellraisers - Team Unique 09.16 16:00    
Ninjas In Pyjamas - Mudgolems 09.16 21:00 0 - 2  
Ninjas In Pyjamas - Team Unique 09.16 18:25 2 - 0  
Vikin.gg - Team Empire 09.16 14:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, European Masters Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ago Rogue - Misfits Premier 09.16 17:50 2 - 0  
Mousesports - K1CK 09.16 19:35 2 - 1  
E-Sport (OW, Overwatch Cont. S., China)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innocent Revolters - Eag 09.16 08:00 3 - 2  
Like This Player - Lvjingep 09.16 10:00 3 - 0  
Lucky Future - First Fabulous Fighter 09.16 14:00 1 - 3  
Team Cat - Flag Gaming 09.16 12:00 3 - 0  
E-Sport (SC2, GSL Season 3, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parting - ByuN 09.16 10:00 1 - 2  
Patience - Bunny 09.16 10:00 2 - 1  
E-Sport (SC2,DH Mast.Fall,Seas.Fin.,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reynor - Nice 09.16 16:00 2 - 0  
Stats - DongRaeGu 09.16 16:40 2 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marreco Francisco Beltrao - Joinville 09.16 23:00 2 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlci Brno - Chrudim 09.16 20:00 0 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Jihlava 09.16 17:30 4 - 1  
Kolin - Vsetin 09.16 18:00 3 - 0  
Prostejov - Slavia Trebic 09.16 18:00 6 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Poruba 09.16 18:00 3 - 3  
Sokolov - Litomerice 09.16 18:00 12 - 5  
Sumperk - Havirov 09.16 18:00 2 - 2  
Jégkorong (e-NHL, Cyber NHL League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Spursmax) - St. Louis (Keks) 09.16 21:30 5 - 2  
Ottawa (Aphex) - Chicago (Spursmax) 09.16 20:54 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Dinamo Riga 09.16 11:00 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 09.16 14:30 2 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Liepaja 09.16 18:00 2 - 6  
Mogo Riga - Prizma Riga 09.16 18:15 6 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Novomoszkovszk Academy 09.16 05:00 1 - 4  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Kuznyeckije Medvegyi 09.16 15:30 5 - 2  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Irbisz Kazany 09.16 16:00 3 - 6  
Szahalinszkije Akulj - Kapitan Sztupino 09.16 10:00 1 - 5  
Szputnyik Almetyevszk - Rubin Tyumeny 2 09.16 16:00 6 - 0  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Belije Medvegyi Cseljab. 09.16 14:00 2 - 1  
Tajfun Usszurijszk - Vityaz Podolszk 2 09.16 11:30 1 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - NY Islanders (5.m.) 09.16 02:00 1 - 1  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 09.16 08:20 5 - 3  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 09.16 09:30 4 - 2  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 09.16 11:50 4 - 1  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 09.16 10:40 4 - 4  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 09.16 21:55 3 - 2  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 09.16 00:05 2 - 3  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 09.16 18:50 4 - 0  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 09.16 06:00 3 - 4  
Moszkovszkije Kreml - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.16 07:10    
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 09.16 20:55 3 - 2  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 09.16 23:05 5 - 3  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.16 19:50 4 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Zauralje Kurgan 09.16 17:00 1 - 3  
Lada Toljatti - Cselmet Cseljabinszk 09.16 17:00 3 - 1  
Rosztov - Dizel Penza 09.16 18:30 2 - 3  
Kerékpár (Tour de France - 17. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mas Nicolau - R. Uran 09.16 12:15 1 - 0  
Gui. Martin - N.A. Quintana Rojas 09.16 12:15 1 - 0  
L. Kamna - R. Carapaz 09.16 12:15 0 - 1  
P. Roglic - T. Pogacar 09.16 12:15 1 - 0  
R. Porte - M. Landa Meana 09.16 12:15 1 - 0  
S. Kuss - T. Dumoulin 09.16 12:15 1 - 0  
Tour de France 2020 - 17. szakasz 09.16 17:10    
Tour de France 2020 - 17. szakasz - Top 3 09.16 17:10    
Kosárlabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nyizsnyij Novgorod (3.m.) 09.16 20:30 75 - 67  
Iberostar Tenerife - Oostende (3.m.) 09.16 20:30 62 - 54  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Decin 09.16 19:00 79 - 83  
Opava - Svitavy 09.16 18:00 107 - 72  
Ostrava - USK Praha 09.16 17:30 87 - 83  
Pardubice - Usti nad Labem 09.16 17:30 76 - 79  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers (Bepado) - LA Clippers (Hurricane) 09.16 21:30 56 - 42  
LA Lakers (Bepado) - Portland (Shiva) 09.16 20:54 53 - 53, h.u. 70 - 73  
Minnesota (Siegfried) - Orlando (Bobby) 09.16 07:00 49 - 60  
Oklahoma City (Aphex) - Orlando (Bobby) 09.16 10:00 55 - 48  
Oklahoma City (Aphex) - Utah (Shiva) 09.16 08:48 44 - 50  
Orlando (Bobby) - Utah (Shiva) 09.16 07:36 58 - 50  
Utah (Shiva) - Minnesota (Siegfried) 09.16 08:12 79 - 52  
Utah (Shiva) - Orlando (Bobby) 09.16 09:24 67 - 54  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Shiva) - Cleveland (Iamdevilwalk) 09.16 17:30 57 - 45  
Cleveland (Iamdevilwalk) - Chicago (Shiva) 09.16 15:42 57 - 74  
Cleveland (Iamdevilwalk) - Orlando (Hurricane) 09.16 16:54 68 - 66  
Miami (Bepado) - Chicago (Shiva) 09.16 16:54 43 - 45  
Miami (Bepado) - Cleveland (Iamdevilwalk) 09.16 16:18 32 - 49  
Miami (Bepado) - Orlando (Hurricane) 09.16 17:30 45 - 48  
Orlando (Hurricane) - Chicago (Shiva) 09.16 16:18 57 - 58  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Bepado) - Golden State (Bad_Trip) 09.16 23:12 69 - 72  
Denver (Bepado) - Houston (Iamdevilwalk) 09.16 22:36 71 - 55  
Denver (Bepado) - LA Clippers (Tranquil) 09.16 23:48 50 - 38  
Houston (Iamdevilwalk) - Golden State (Bad_Trip) 09.16 22:00 70 - 58  
Houston (Iamdevilwalk) - LA Clippers (Tranquil) 09.16 23:12 46 - 72  
LA Clippers (Tranquil) - Denver (Bepado) 09.16 22:00 66 - 42  
LA Clippers (Tranquil) - Golden State (Bad_Trip) 09.16 22:36 79 - 36  
Memphis (Aphex) - New Orleans (Siegfried) 09.16 13:24 70 - 62  
Memphis (Aphex) - Sacramento (Bobby) 09.16 14:00 43 - 57  
Memphis (Aphex) - San Antonio (Shiva) 09.16 12:48 45 - 66  
New Orleans (Siegfried) - Sacramento (Bobby) 09.16 11:00 65 - 55  
New Orleans (Siegfried) - San Antonio (Shiva) 09.16 14:00 71 - 56  
Sacramento (Bobby) - Memphis (Aphex) 09.16 12:12 43 - 62  
Sacramento (Bobby) - New Orleans (Siegfried) 09.16 12:48 47 - 65  
San Antonio (Shiva) - Memphis (Aphex) 09.16 11:00 43 - 68  
San Antonio (Shiva) - New Orleans (Siegfried) 09.16 12:12 65 - 64  
San Antonio (Shiva) - Sacramento (Bobby) 09.16 13:24 54 - 73  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Roanne 09.16 19:00 81 - 74  
Olympiakosz - Bayern München 09.16 17:30 82 - 68  
Valencia - ASVEL Lyon-Villeurbanne 09.16 20:00 77 - 66  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Gliwice 09.16 18:00 98 - 82  
Rosa Radom - Starogard Gdanski 09.16 19:30 77 - 85  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Miami (1.m.) 09.16 00:30 106 - 106, h.u. 114 - 117  
LA Clippers - Denver (7.m.) 09.16 03:00 89 - 104  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Union Atletica - 25 de Agosto 09.16 00:15 70 - 61  
Danubio FC - Dep. Sayago 09.16 02:30 91 - 100  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Connecticut 09.16 01:00 81 - 94  
Phoenix - Washington 09.16 03:00 85 - 84  
Krikett (Angol T20 Blast, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hampshire - Essex 09.16 15:00 0 - 1  
Kent - Middlesex 09.16 15:00 0 - 1  
Surrey - Sussex 09.16 19:30 1 - 0  
Krikett (Angol T20 Blast, Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glamorgan - Somerset 09.16 19:30 0 - 1  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yorkshire - Durham 09.16 19:30 0 - 1  
Krikett (Egynapos válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 09.16 14:00 0 - 1  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Vardar Szkopje 09.16 18:45 24 - 22  
Flensburg - Kielce 09.16 20:45 31 - 30  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Aalborg 09.16 18:45 29 - 31  
Nantes - Veszprém 09.16 20:45 24 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Randers 09.16 18:45 22 - 17  
Ajax Köbenhavn - Holstebro 09.16 19:30 22 - 24  
Horsens - Esbjerg 09.16 19:00 25 - 34  
Silkeborg - Köbenhavn 09.16 18:30 26 - 28  
Skanderborg - Viborg 09.16 19:30 27 - 36  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SönderjyskE - Skjern 09.16 19:00 27 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Plan-de-Cuques 09.16 20:00 42 - 23  
Brest - Chambray Touraine 09.16 20:30 37 - 25  
Fleury Loiret - Toulon 09.16 20:15 28 - 22  
Issy Paris - Saint-Amand 09.16 20:00 32 - 17  
Merignac - Bourg de Peage 09.16 20:00 22 - 24  
Nantes - Metz 09.16 20:30 26 - 35  
Nice - Dijon 09.16 20:30 25 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Boglári Akadémia 09.16 18:00 30 - 28  
FTC - Békéscsaba 09.16 17:00 37 - 18  
Mosonmagyaróvár - Vác 09.16 18:30 28 - 27  
Szombathely - Győr 09.16 18:00 22 - 43  
Érd - Debrecen 09.16 18:00 24 - 31  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Follo - Kristiansand IF 09.16 19:00 33 - 28  
Herulf Moss - Oslo-Studentenes IK 09.16 18:30 32 - 23  
Viking TIF - Fold HK 09.16 18:00 33 - 28  
Kézilabda (Norvég 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottenlund - Follo 09.16 17:00 23 - 31  
Levanger - Nordstrand 09.16 18:00 17 - 25  
Randesund - Baerum TH 09.16 18:00 23 - 32  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Haslum 09.16 19:15 27 - 21  
Drammen - Fyllingen 09.16 18:30 29 - 29  
Fjellhammer - Naerbö 09.16 17:30 31 - 32  
Kolstad - Halden 09.16 17:55 28 - 26  
Runar - Baekkelaget 09.16 18:30 28 - 32  
Viking Stavanger - Sandefjord 09.16 18:00 28 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Storhamar 09.16 18:00 23 - 24  
Fredrikstad - Byasen 09.16 20:00 31 - 23  
Kristiansand - Oppsal 09.16 18:30 35 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Blomberg-Lippe 09.16 19:30 38 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Kausztik Volgográd 09.16 16:00 32 - 28  
SZGAU-Szaratov - Dinamo Cseljabinszk 09.16 16:30 35 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Sztavropol 09.16 18:30 37 - 26  
Rosztov - Dinamo Volgográd 09.16 18:30 33 - 21  
Zvezda Zvenyigorod - AGU-Adjif 09.16 18:00 37 - 23  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Fivers Margareten 09.16 19:00 25 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Calarasi 09.16 09:15 32 - 26  
Buzau - Baia Mare 09.16 13:00 23 - 25  
CSM Botosani - Dobrogea Constanta 09.16 10:15 17 - 30  
Focsani - Dinamo Bukarest 09.16 17:25 22 - 23  
Potaissa Turda - Steaua Bukarest 09.16 16:00 27 - 28  
Resita - CSM Bukarest 09.16 18:45 23 - 24  
Suceava - Fagaras 09.16 14:40 24 - 27  
Vaslui - Politehnica Timisoara 09.16 12:00 22 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Northampton 09.16 20:45 4 - 0  
Everton - Salford City 09.16 21:15 3 - 0  
Ipswich - Fulham 09.16 20:00 0 - 1  
Leeds - Hull City 09.16 20:45 1 - 1  
Southampton - Brentford 09.16 20:45 0 - 2  
West Bromwich - Harrogate Town 09.16 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dinamo Zágráb 09.16 19:00 2 - 1  
Maccabi TA - Dinamo Breszt 09.16 19:00 1 - 0  
Midtjylland - Young Boys 09.16 20:30 3 - 0  
Omonia Nicosia - Crvena zvezda 09.16 17:00 1 - 1  
Qarabag Baku - Molde 09.16 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpic Sarajevo - FK Sarajevo 09.16 16:30 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Avai 09.16 00:15 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Amapaense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ypiranga AP - Sao Paulo AP 09.16 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melipilla - Cobreloa 09.16 15:00 1 - 1  
Santiago Morning - San Marcos de Arica 09.16 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Dep. Iquique 09.16 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Omonia Psevda 09.16 18:00 5 - 0  
Agia Napa - Pafosz 09.16 18:00 1 - 5  
Karmiotissza Polemidion - Thoi Lakatamias 09.16 18:00 4 - 0  
Nea Szalamina Famaguszta - Achyronas Liopetriou 09.16 18:00 4 - 1  
PAEEK - Doxa Katokopia 09.16 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagines - ADR Jicaral 09.16 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domazlice - Usti nad Labem 09.16 16:00 2 - 0  
Frenstat Pod Radhostem - Ostrava 09.16 16:00 0 - 4  
Slovan Velvary - Bohemians 1905 09.16 16:00 0 - 2  
Sokol Hostoun - Mladá Boleslav 09.16 16:00 0 - 1  
Usti nad Orlici - Zlín 09.16 16:00 1 - 0  
Vysoke Myto - Prepere 09.16 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Köge 09.16 18:30 1 - 0  
Silkeborg - Skive 09.16 18:00 2 - 0  
Viborg - Kolding IF 09.16 18:30 4 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Gangwon 09.16 11:00 1 - 2  
Daegu - Seongnam 09.16 13:00 3 - 2  
Incheon - FC Seoul 09.16 12:00 1 - 0  
Suwon Bluewings - Pohang 09.16 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Orlovsky1) - Lokomotív Moszkva (Danger 09.16 11:54 1 - 0  
CSZKA Moszkva (Orlovsky1) - Sahtar Doneck (Slezaintim 09.16 12:42 1 - 2  
CSZKA Moszkva (Orlovsky1) - Szpartak Moszkva (White_Boy1927) 09.16 13:18 0 - 2  
Dinamo Kijev (Hrusch) - CSZKA Moszkva (Orlovsky1) 09.16 12:30 1 - 1  
Dinamo Kijev (Hrusch) - Lokomotív Moszkva (Danger 09.16 12:18 1 - 0  
Dinamo Kijev (Hrusch) - Sahtar Doneck (Slezaintim 09.16 13:06 0 - 1  
Dinamo Kijev (Hrusch) - Szpartak Moszkva (White_Boy1927) 09.16 11:42 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Danger - CSZKA Moszkva (Orlovsky1) 09.16 12:54 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Danger - Dinamo Kijev (Hrusch) 09.16 13:18 0 - 0  
Lokomotív Moszkva (Danger - Szpartak Moszkva (White_Boy1927) 09.16 12:06 0 - 0  
Sahtar Doneck (Slezaintim - CSZKA Moszkva (Orlovsky1) 09.16 11:42 1 - 0  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Dinamo Kijev (Hrusch) 09.16 12:06 0 - 1  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Lokomotív Moszkva (Danger 09.16 12:30 0 - 0  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Szpartak Moszkva (White_Boy1927) 09.16 12:54 1 - 0  
Szpartak Moszkva (White_B - CSZKA Moszkva (Orlovsky1) 09.16 12:18 4 - 2  
Szpartak Moszkva (White_B - Dinamo Kijev (Hrusch) 09.16 12:42 3 - 0  
Szpartak Moszkva (White_B - Lokomotív Moszkva (Danger 09.16 13:06 0 - 2  
Szpartak Moszkva (White_B - Sahtar Doneck (Slezaintim 09.16 11:54 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Hrusch) - Liverpool (Slezaintima) 09.16 08:36 0 - 1  
Arsenal (Hrusch) - Manchester City(Dangerdim 09.16 07:48 1 - 2  
Arsenal (Hrusch) - Manchester Utd. (Orlovsky 09.16 08:00 2 - 2  
Arsenal (Hrusch) - Tottenham (White_Boy1927) 09.16 07:12 1 - 0  
Liverpool (Slezaintima) - Arsenal (Hrusch) 09.16 07:36 3 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Manchester City(Dangerdim 09.16 08:00 1 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Manchester Utd. (Orlovsky 09.16 07:12 1 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Tottenham (White_Boy1927) 09.16 08:24 1 - 0  
Manchester City(Dangerdim - Arsenal (Hrusch) 09.16 08:48 3 - 1  
Manchester City(Dangerdim - Liverpool (Slezaintima) 09.16 07:00 1 - 1  
Manchester City(Dangerdim - Manchester Utd. (Orlovsky 09.16 08:24 0 - 1  
Manchester City(Dangerdim - Tottenham (White_Boy1927) 09.16 07:36 1 - 1  
Manchester Utd. (Orlovsky - Arsenal (Hrusch) 09.16 07:00 1 - 0  
Manchester Utd. (Orlovsky - Liverpool (Slezaintima) 09.16 08:12 1 - 1  
Manchester Utd. (Orlovsky - Manchester City(Dangerdim 09.16 07:24 3 - 3  
Manchester Utd. (Orlovsky - Tottenham (White_Boy1927) 09.16 08:48 1 - 2  
Tottenham (White_Boy1927) - Arsenal (Hrusch) 09.16 08:12 0 - 1  
Tottenham (White_Boy1927) - Liverpool (Slezaintima) 09.16 07:24 0 - 1  
Tottenham (White_Boy1927) - Manchester City(Dangerdim 09.16 08:36 2 - 2  
Tottenham (White_Boy1927) - Manchester Utd. (Orlovsky 09.16 07:48 4 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Bayern München (Moebius) 09.16 07:40 4 - 2  
Ajax (Cobra4) - Chelsea (Tommy) 09.16 06:20 3 - 4  
Ajax (Cobra4) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.16 12:40 3 - 0  
Ajax (Cobra4) - Marseille (Legolas) 09.16 09:00 3 - 0  
Ajax (Cobra4) - PAOK (Ra) 09.16 05:20 3 - 2  
Ajax (Cobra4) - RB Leipzig (Panica) 09.16 11:20 2 - 4  
Arsenal (Marley) - Ajax (Cobra4) 09.16 05:40 3 - 4  
Arsenal (Marley) - Bayern München (Moebius) 09.16 12:00 1 - 1  
Arsenal (Marley) - Chelsea (Tommy) 09.16 10:40 1 - 3  
Arsenal (Marley) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.16 08:20 4 - 2  
Arsenal (Marley) - Marseille (Legolas) 09.16 13:20 3 - 0  
Arsenal (Marley) - Milan (Val) 09.16 07:00 1 - 4  
Barcelona (Ak) - Ajax (Cobra4) 09.16 08:40 3 - 0  
Barcelona (Ak) - Arsenal (Marley) 09.16 12:20 1 - 3  
Barcelona (Ak) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.16 11:00 5 - 0  
Barcelona (Ak) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.16 05:00 0 - 1  
Barcelona (Ak) - Marseille (Legolas) 09.16 07:20 3 - 2  
Barcelona (Ak) - Milan (Val) 09.16 10:00 1 - 3  
Bayern München (Moebius) - Barcelona (Ak) 09.16 06:00 0 - 2  
Bayern München (Moebius) - Chelsea (Tommy) 09.16 12:20 0 - 1  
Bayern München (Moebius) - Juventus (Ben) 09.16 07:20 2 - 2  
Bayern München (Moebius) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.16 09:40 1 - 4  
Bayern München (Moebius) - PAOK (Ra) 09.16 11:00 3 - 2  
Bayern München (Moebius) - RB Leipzig (Panica) 09.16 08:40 4 - 1  
Benfica (Paularasyou) - Dortmund (Teok) 09.16 02:20 2 - 3  
Benfica (Paularasyou) - Fenerbahce (Mitchef) 09.16 20:00 8 - 0  
Benfica (Paularasyou) - Internazionale (Crysis) 09.16 03:40 3 - 2  
Benfica (Paularasyou) - Leverkusen (Pg) 09.16 01:00 2 - 1  
Benfica (Paularasyou) - Porto (Zeus) 09.16 21:20 5 - 3  
Benfica (Paularasyou) - Valencia (Dinwin) 09.16 22:40 0 - 1  
Besiktas (Vasm) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.16 03:00 0 - 5  
Besiktas (Vasm) - Napoli (Gosas) 09.16 01:40 2 - 2  
Besiktas (Vasm) - Rangers (Chris X) 09.16 22:00 2 - 1  
Besiktas (Vasm) - Sporting CP (Savv) 09.16 04:20 5 - 1  
Besiktas (Vasm) - Trabzonspor (Ang) 09.16 20:40 1 - 2  
Chelsea (Tommy) - Barcelona (Ak) 09.16 13:20 0 - 2  
Chelsea (Tommy) - Juventus (Ben) 09.16 06:00 4 - 2  
Chelsea (Tommy) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.16 12:00 1 - 1  
Chelsea (Tommy) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.16 08:20 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - PAOK (Ra) 09.16 09:40 2 - 1  
Chelsea (Tommy) - RB Leipzig (Panica) 09.16 07:00 2 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Besiktas (Vasm) 09.16 21:40 0 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Fenerbahce (Mitchef) 09.16 02:00 5 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Internazionale (Crysis) 09.16 23:00 0 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Napoli (Gosas) 09.16 03:20 1 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Porto (Zeus) 09.16 00:40 2 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Rangers (Chris X) 09.16 20:20 2 - 1  
Dortmund (Teok) - Benfica (Paularasyou) 09.16 22:20 1 - 3  
Dortmund (Teok) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.16 00:00 4 - 0  
Dortmund (Teok) - Leverkusen (Pg) 09.16 02:40 3 - 0  
Dortmund (Teok) - Sporting CP (Savv) 09.16 01:20 0 - 2  
Dortmund (Teok) - Trabzonspor (Ang) 09.16 23:40 2 - 1  
Dortmund (Teok) - Valencia (Dinwin) 09.16 21:00 1 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Ajax (Cobra4) 09.16 13:00 1 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Bayern München (Moebius) 09.16 10:40 0 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Chelsea (Tommy) 09.16 09:20 2 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Marseille (Legolas) 09.16 11:40 3 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Milan (Val) 09.16 05:40 1 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - PAOK (Ra) 09.16 08:00 0 - 4  
Fenerbahce (Mitchef) - Benfica (Paularasyou) 09.16 04:00 0 - 6  
Fenerbahce (Mitchef) - Besiktas (Vasm) 09.16 00:20 2 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.16 22:00 2 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Napoli (Gosas) 09.16 23:20 3 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Rangers (Chris X) 09.16 01:40 2 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Sporting CP (Savv) 09.16 20:40 1 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Trabzonspor (Ang) 09.16 03:00 2 - 4  
Internazionale (Crysis) - Benfica (Paularasyou) 09.16 21:00 1 - 4  
Internazionale (Crysis) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.16 01:40 3 - 4  
Internazionale (Crysis) - Leverkusen (Pg) 09.16 04:00 4 - 2  
Internazionale (Crysis) - Napoli (Gosas) 09.16 00:20 4 - 2  
Internazionale (Crysis) - Rangers (Chris X) 09.16 23:20 4 - 2  
Internazionale (Crysis) - Sporting CP (Savv) 09.16 02:40 6 - 1  
Internazionale (Crysis) - Trabzonspor (Ang) 09.16 22:00 5 - 1  
Juventus (Ben) - Ajax (Cobra4) 09.16 10:00 2 - 2  
Juventus (Ben) - Arsenal (Marley) 09.16 05:00 4 - 4  
Juventus (Ben) - Barcelona (Ak) 09.16 07:40 3 - 4  
Juventus (Ben) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.16 12:40 3 - 3  
Juventus (Ben) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.16 06:20 3 - 2  
Juventus (Ben) - Milan (Val) 09.16 11:20 1 - 1  
Leverkusen (Pg) - Benfica (Paularasyou) 09.16 23:40 5 - 5  
Leverkusen (Pg) - Dortmund (Teok) 09.16 21:20 1 - 3  
Leverkusen (Pg) - Internazionale (Crysis) 09.16 20:00 0 - 3  
Leverkusen (Pg) - Porto (Zeus) 09.16 03:40 1 - 4  
Leverkusen (Pg) - Sporting CP (Savv) 09.16 00:00 0 - 2  
Leverkusen (Pg) - Valencia (Dinwin) 09.16 02:20 4 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Ajax (Cobra4) 09.16 07:20 2 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Arsenal (Marley) 09.16 11:00 3 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Bayern München (Moebius) 09.16 13:20 2 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.16 09:40 1 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Marseille (Legolas) 09.16 06:00 1 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Milan (Val) 09.16 08:20 1 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - Arsenal (Marley) 09.16 08:00 2 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Barcelona (Ak) 09.16 10:20 3 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.16 06:40 1 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Juventus (Ben) 09.16 11:40 1 - 0  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.16 09:20 5 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - RB Leipzig (Panica) 09.16 13:00 1 - 1  
Marseille (Legolas) - Bayern München (Moebius) 09.16 06:20 1 - 2  
Marseille (Legolas) - Chelsea (Tommy) 09.16 05:00 0 - 1  
Marseille (Legolas) - Juventus (Ben) 09.16 08:40 1 - 5  
Marseille (Legolas) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.16 11:20 1 - 0  
Marseille (Legolas) - PAOK (Ra) 09.16 12:20 2 - 2  
Marseille (Legolas) - RB Leipzig (Panica) 09.16 10:00 1 - 2  
Milan (Val) - Ajax (Cobra4) 09.16 11:40 3 - 0  
Milan (Val) - Bayern München (Moebius) 09.16 09:00 1 - 1  
Milan (Val) - Chelsea (Tommy) 09.16 08:00 3 - 1  
Milan (Val) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.16 05:20 5 - 2  
Milan (Val) - Marseille (Legolas) 09.16 10:20 1 - 0  
Milan (Val) - PAOK (Ra) 09.16 06:40 2 - 2  
Napoli (Gosas) - Besiktas (Vasm) 09.16 23:00 3 - 3  
Napoli (Gosas) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.16 20:40 0 - 1  
Napoli (Gosas) - Fenerbahce (Mitchef) 09.16 00:40 3 - 1  
Napoli (Gosas) - Rangers (Chris X) 09.16 03:00 1 - 2  
Napoli (Gosas) - Trabzonspor (Ang) 09.16 04:20 1 - 3  
PAOK (Ra) - Arsenal (Marley) 09.16 09:20 2 - 0  
PAOK (Ra) - Barcelona (Ak) 09.16 12:00 2 - 1  
PAOK (Ra) - Juventus (Ben) 09.16 13:00 1 - 1  
PAOK (Ra) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.16 10:40 3 - 5  
PAOK (Ra) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.16 07:00 1 - 1  
PAOK (Ra) - RB Leipzig (Panica) 09.16 05:40 2 - 2  
Porto (Zeus) - Benfica (Paularasyou) 09.16 02:40 2 - 3  
Porto (Zeus) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.16 23:20 3 - 4  
Porto (Zeus) - Leverkusen (Pg) 09.16 21:00 3 - 1  
Porto (Zeus) - Rangers (Chris X) 09.16 00:20 4 - 1  
Porto (Zeus) - Sporting CP (Savv) 09.16 22:20 5 - 1  
Porto (Zeus) - Trabzonspor (Ang) 09.16 01:20 1 - 2  
Porto (Zeus) - Valencia (Dinwin) 09.16 04:00 2 - 1  
Rangers (Chris X) - Besiktas (Vasm) 09.16 02:00 2 - 1  
Rangers (Chris X) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.16 04:20 0 - 5  
Rangers (Chris X) - Fenerbahce (Mitchef) 09.16 23:00 3 - 5  
Rangers (Chris X) - Internazionale (Crysis) 09.16 00:40 0 - 4  
Rangers (Chris X) - Napoli (Gosas) 09.16 21:40 0 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Arsenal (Marley) 09.16 06:40 4 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Barcelona (Ak) 09.16 09:00 1 - 3  
RB Leipzig (Panica) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.16 05:20 2 - 0  
RB Leipzig (Panica) - Juventus (Ben) 09.16 10:20 0 - 0  
RB Leipzig (Panica) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.16 07:40 3 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Milan (Val) 09.16 12:40 2 - 3  
Sporting CP (Savv) - Besiktas (Vasm) 09.16 20:20 2 - 3  
Sporting CP (Savv) - Dortmund (Teok) 09.16 22:40 0 - 2  
Sporting CP (Savv) - Fenerbahce (Mitchef) 09.16 03:20 5 - 1  
Sporting CP (Savv) - Internazionale (Crysis) 09.16 21:20 0 - 4  
Sporting CP (Savv) - Porto (Zeus) 09.16 02:20 4 - 3  
Sporting CP (Savv) - Valencia (Dinwin) 09.16 01:00 2 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Besiktas (Vasm) 09.16 03:20 6 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Dortmund (Teok) 09.16 01:00 2 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Fenerbahce (Mitchef) 09.16 21:40 4 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Internazionale (Crysis) 09.16 02:00 0 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Napoli (Gosas) 09.16 20:20 2 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Porto (Zeus) 09.16 22:40 3 - 4  
Valencia (Dinwin) - Benfica (Paularasyou) 09.16 01:20 2 - 3  
Valencia (Dinwin) - Dortmund (Teok) 09.16 03:40 1 - 0  
Valencia (Dinwin) - Leverkusen (Pg) 09.16 22:20 2 - 2  
Valencia (Dinwin) - Porto (Zeus) 09.16 20:00 2 - 2  
Valencia (Dinwin) - Sporting CP (Savv) 09.16 23:40 3 - 4  
Valencia (Dinwin) - Trabzonspor (Ang) 09.16 00:00 3 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Gambit Esports 09.16 11:50 0 - 1  
CFC Catalonia FC - Westcoastunt 09.16 09:45 2 - 1  
Dag Dages CF - PSG Shemyakin Onze 09.16 18:00 1 - 1  
Dag Dages CF - PWR Pele Warriors 09.16 17:10 0 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - CFC Catalonia FC 09.16 08:30 1 - 0  
EZ1 EZ1D 11 - Kab Kabush 09.16 09:20 3 - 0  
FRZ Forze - Dag Dages CF 09.16 16:20 1 - 0  
FRZ Forze - PSG Shemyakin Onze 09.16 15:30 1 - 1  
Gambit Esports - EZ1 EZ1D 11 09.16 11:25 4 - 1  
Gambit Esports - Westcoastunt 09.16 08:55 1 - 3  
Ina InactiveTV - Dag Dages CF 09.16 19:15 1 - 1  
Ina InactiveTV - FRZ Forze 09.16 17:35 3 - 1  
Kab Kabush - CFC Catalonia FC 09.16 11:00 1 - 1  
Kab Kabush - Gambit Esports 09.16 10:10 0 - 5  
PSG Shemyakin Onze - Ina InactiveTV 09.16 16:45 3 - 2  
PSG Shemyakin Onze - PWR Pele Warriors 09.16 18:50 2 - 1  
PWR Pele Warriors - FRZ Forze 09.16 18:25 3 - 2  
PWR Pele Warriors - Ina InactiveTV 09.16 15:55 0 - 1  
Westcoastunt - EZ1 EZ1D 11 09.16 10:35 3 - 1  
Westcoastunt - Kab Kabush 09.16 12:15 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBatt,SpainLaLiga )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Skromnuy) - Real Madrid (Arcos) 09.16 08:30 1 - 2  
Atl. Madrid (Skromnuy) - Valencia (Boulevard_Pr.) 09.16 07:42 0 - 0  
Real Madrid (Arcos) - Atl. Madrid (Skromnuy) 09.16 07:30 1 - 1  
Real Madrid (Arcos) - Sevilla (Hotshot) 09.16 09:18 0 - 0  
Real Madrid (Arcos) - Valencia (Boulevard_Pr.) 09.16 08:54 1 - 0  
Sevilla (Hotshot) - Atl. Madrid (Skromnuy) 09.16 09:06 0 - 0  
Valencia (Boulevard_Pr.) - Atl. Madrid (Skromnuy) 09.16 08:42 1 - 1  
Valencia (Boulevard_Pr.) - Real Madrid (Arcos) 09.16 07:54 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Vrico) - Dortmund (Skromnuy) 09.16 10:04 1 - 0  
Bayern München (Vrico) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 09.16 10:28 1 - 1  
Dortmund (Skromnuy) - Bayern München (Vrico) 09.16 11:04 3 - 2  
Dortmund (Skromnuy) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 09.16 09:52 1 - 1  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Bayern München (Vrico) 09.16 11:28 2 - 1  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Dortmund (Skromnuy) 09.16 10:52 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Retro Int)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Hrusch) - France (White_Boy1927) 09.16 09:22 0 - 1  
Brazil (Hrusch) - Italy (Dangerdim77) 09.16 09:58 1 - 2  
England (Slezaintima) - Brazil (Hrusch) 09.16 09:46 2 - 1  
England (Slezaintima) - Netherlands (Orlovsky1) 09.16 09:22 1 - 2  
France (White_Boy1927) - England (Slezaintima) 09.16 09:34 0 - 0  
France (White_Boy1927) - Netherlands (Orlovsky1) 09.16 09:58 2 - 0  
Italy (Dangerdim77) - England (Slezaintima) 09.16 09:10 1 - 1  
Italy (Dangerdim77) - France (White_Boy1927) 09.16 09:46 0 - 1  
Netherlands (Orlovsky1) - Brazil (Hrusch) 09.16 09:10 1 - 2  
Netherlands (Orlovsky1) - Italy (Dangerdim77) 09.16 09:34 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacaritas Pelileo - Atl. Santo Domingo 09.16 19:00 3 - 3  
Fuerza Amarilla - 9 de Octubre Guayaquil 09.16 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gouna - Smouha 09.16 18:00 1 - 2  
Wadi Degla - Pyramids FC 09.16 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - TNS 09.16 20:00 1 - 1  
Hammarby - Lech Poznan 09.16 19:00 0 - 3  
Progres Niederkorn - Willem II 09.16 18:30 0 - 5  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Girona 09.16 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Ekenas IF 09.16 17:30 4 - 2  
Kajaani - Mikkeli MP 09.16 17:30 0 - 0  
KPV Kokkola - Myllykoski PA 09.16 16:00 6 - 0  
KTP - Gnistan 09.16 17:30 4 - 0  
Musan Salama - Seinäjoen JK 2 09.16 17:30 3 - 2  
Vaasa PS - Oulu 09.16 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Metz 09.16 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bijelo Brdo - Solin 09.16 16:30 3 - 1  
Dinamo Zágráb 2 - Rudes 09.16 16:30 3 - 0  
Dugopolje - Osijek 2 09.16 16:30 0 - 1  
Inter Zapresic - Orijent 09.16 19:00 1 - 2  
Junak Sinj - Croatia Zmijavci 09.16 16:30 0 - 0  
Kustosija - Dubrava 09.16 16:30 0 - 0  
Medimurje - Dragovoljac 09.16 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - Vikingur Olafsvik 09.16 18:30 1 - 0  
Throttur Reykjavik - Afturelding 09.16 21:15 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omiya Ardija - Avispa Fukuoka 09.16 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Oita Trinita 09.16 12:00 2 - 3  
Sagan Tosu - Sapporo 09.16 12:30 0 - 2  
Vissel Kobe - Cerezo Osaka 09.16 12:00 0 - 1  
Yokohama FM - Shimizu SP 09.16 12:30 3 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Pacific Langford 09.16 02:00 0 - 5  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tobol Kostanaj - Ordabaszi Simkent 09.16 12:00 0 - 4  
Labdarúgás (Kínai 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Suzhou Dongwu 09.16 13:35 1 - 0  
Chengdu Better City - Beijing Sport Univ. 09.16 10:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Shenyang Urban - Shaanxi Changan 09.16 13:35 1 - 1  
Liaoning Shenyang Urban - Shaanxi Changan 09.16 13:35 1 - 1  
Zhejiang Greentown - Jiangxi Liansheng 09.16 09:30 4 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Sichuan Jiuniu 09.16 09:30 1 - 1  
Kunshan - Nantong Zhiyun 09.16 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Huanghai - Chongqing Lifan 09.16 12:00 0 - 3  
Tianjin Teda - Shijiazhuang 09.16 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Radomiak Radom 09.16 19:00 1 - 2  
Olsztyn - Odra Opole 09.16 19:45 0 - 1  
Widzew Lodz - LKS Lodz 09.16 19:10 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Spartaks Jurmala 09.16 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Penarol Montevideo 09.16 00:15 2 - 1  
Jorge Wilstermann - Athlético PR 09.16 00:15 2 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - LDU Quito 09.16 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos SP - Olimpia Asuncion 09.16 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - FAR Rabat 09.16 20:15 1 - 1  
Wydad Casablanca - Raja de Beni Mellal 09.16 22:30 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cancun FC - Mineros de Zacatecas 09.16 04:05 1 - 1  
Tepatitlan - Venados 09.16 02:05 2 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutjeska Niksic - Iskra Danilovgrad 09.16 19:00 3 - 2  
Zeta Golubovci - Rudar Pljevlja 09.16 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Siófok 09.16 19:00 1 - 1  
DEAC - Kazincbarcika 09.16 16:00 0 - 1  
Dorog - Szentlőrinc 09.16 16:00 0 - 0  
Győr - Békéscsaba 09.16 19:00 0 - 0  
Kaposvár - DVSC 09.16 16:30 1 - 3  
Nyíregyháza - Csákvár 09.16 19:00 2 - 1  
Pécs - Budaörs 09.16 19:00 0 - 1  
Soroksár - Haladás 09.16 16:00 2 - 1  
Vasas - Szolnok 09.16 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunshine Coast Wanderers - Brisbane City FC 09.16 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (NPL, Queensland, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitchelton - Brisbane Roar 09.16 11:30 1 - 4  
SW Queensland Thunder - Lions FC 09.16 11:30 0 - 4  
Labdarúgás (NPL,Western Australia,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglewood Utd. - Perth SC 09.16 13:00 2 - 1  
Perth Glory 2 - Rockingham City 09.16 13:00 5 - 1  
Labdarúgás (NPL,Western Australia,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cockburn City - Armadale 09.16 13:00 4 - 1  
Floreat Athena - ECU Joondalup 09.16 13:00 2 - 1  
Sorrento - Gwelup Croatia 09.16 13:00 0 - 5  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg Amatőr - Aalen 09.16 14:00 4 - 0  
TSG Balingen - Bahlinger 09.16 19:00 1 - 0  
TSV Steinbach - Mainz Amatőr 09.16 19:00 2 - 0  
Ulm - FSV Frankfurt 09.16 19:00 3 - 1  
VfB Stuttgart Amatőr - Elversberg 09.16 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln Amatőr - Ahlen 09.16 19:30 1 - 1  
Bergisch Gladbach - Mönchengladbach Amatőr 09.16 19:30 1 - 1  
Lotte - Dortmund Amatőr 09.16 19:30 0 - 2  
Rödinghausen - Oberhausen 09.16 19:30 0 - 0  
SV Straelen - Münster 09.16 19:30 1 - 2  
VfB Homberg - Fortuna Köln 09.16 19:30 1 - 3  
Wegberg-Beeck - Schalke Amatőr 09.16 19:30 0 - 1  
Wiedenbrück - Bonner SC 09.16 19:30 2 - 1  
Wuppertal - Düsseldorf Amatőr 09.16 19:30 0 - 3  
Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Norderstedt - Drochtersen/Assel 09.16 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oberneuland - VfB Oldenburg 09.16 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volga Uljanovszk - Ural Jekatyerinburg 09.16 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Masuk Pjatigorszk - Tambov 09.16 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogyina Moszkva - Szpartak Moszkva 09.16 18:00 1 - 5  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradec - Ufa 09.16 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Perm - Szocsi 09.16 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cser. Novorosszijszk - Rubin Kazany 09.16 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Gurten - Altach 09.16 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Salzburg - Seekirchen 09.16 19:00 1 - 3  
Grödig - Wals-Grünau 09.16 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Nacional Asuncion 09.16 00:30 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Celtic 09.16 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Nyonnais - FC Zürich 2 09.16 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - GAIS 09.16 19:00 2 - 1  
Degerfors - Dalkurd 09.16 19:00 2 - 1  
Halmstad - Umea FC 09.16 19:00 4 - 0  
Jönköping Södra - Örgryte 09.16 19:00 2 - 0  
Sundsvall - Akropolis IF 09.16 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hässleholms IF - Rappe Goif 09.16 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Javornik Makov - Sered 09.16 16:00 1 - 2  
Lokomotív Zvolen - Nitra 09.16 16:00 0 - 5  
Myjava - Trencin 09.16 19:30 0 - 2  
Namestovo - Zilina 09.16 16:00 0 - 7  
OSK Besenova - Puchov 09.16 16:00 2 - 1  
Raca - Pohronie 09.16 16:00 0 - 6  
Rimavska Sobota - FC Kosice 09.16 16:00 0 - 7  
Slovan Modra - Komarno 09.16 16:00 1 - 6  
Spisske Podhradie - Slavoj Trebisov 09.16 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beltinci - Krsko 09.16 16:00 3 - 1  
Bilje - Primorje Ajdovscina 09.16 16:00 0 - 0  
Brezice - Ptuj Drava 09.16 19:00 3 - 1  
Jadran Dekani - Triglav Kranj 09.16 16:00 1 - 2  
Kalcer Radomlje - Rudar Velenje 09.16 16:00 2 - 0  
Krka Novo Mesto - Fuzinar Ravne 09.16 18:00 5 - 3  
Roltek Dob - Brda 09.16 16:00 5 - 0  
Smartno - Nafta 09.16 16:00 0 - 10  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija - Domzale 09.16 15:00 0 - 6  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EGS Gafsa - US Monastir 09.16 16:00 2 - 3  
Kalaa Sport - Esperance de Tunis 09.16 16:00 1 - 2  
Metlaoui - CS Sfaxien 09.16 16:00 0 - 1  
US Tataouine - CS Chebba 09.16 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alians Lipova Dolina - Veresz Rivne 09.16 17:00 0 - 3  
FC Uzsgorod - Agrobiznesz Volocsiszk 09.16 15:00 0 - 1  
MFC Mikolaiv - Csernomorec Odessza 09.16 15:00 1 - 0  
Niva Vinica - Krisztal Herszon 09.16 15:00 2 - 2  
Obolon Kijev - Polisszja Zsitomir 09.16 17:00 0 - 1  
Volyn Lutszk - Prikarpattya Ivano-Frank. 09.16 16:00 0 - 1  
VPK-Agro Sevcsenkivka - Kremin Kremincsuk 09.16 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Las Vegas 09.16 04:00 3 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Ho Chi Minh FC 09.16 14:15 5 - 1  
Than Quang Ninh - The Cong Hanoi 09.16 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn 2 - Vandra Vaprus 09.16 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Metallurg Bekobod 09.16 14:00 0 - 2  
Mashal Mubarek - Bunyodkor 09.16 14:30 1 - 2  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Paiva - K. Driscoll 09.16 02:00 0 - 1  
D. Wolf - T. Tennant (női) 09.16 02:35 1 - 0  
G. Rodrigues - Jor. Williams 09.16 04:10 0 - 1  
K. Kuppe - M. Lombardo 09.16 03:10 0 - 1  
M. Naimov - C. Anglin 09.16 03:45 0 - 1  
Röplabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kuzbassz Kemerovo 09.16 11:00 2 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Jugra Nyizsnyevartovszk 09.16 14:00 3 - 1  
Zenit Kazany - Nyeftjanyik Orenburg 09.16 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enerdzhi-Pro - Berkut-Pro 09.16 10:20 0 - 3  
Lions-Pro - Tornado-Pro 09.16 16:00 3 - 2  
Molot-Pro - Legion-Pro 09.16 14:20 1 - 3  
Vityaz-Pro - Plamya-Pro 09.16 11:50 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Arkas Izmir 09.16 15:00 1 - 3  
Bursa BBSK - Maliye Piyango Ankara 09.16 14:00 1 - 3  
Solhan Spor - Inegol Bld. Spor 09.16 14:00 0 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Halkbank Ankara 09.16 17:00 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - THY Istanbul 09.16 16:00 1 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - Si Jiahui 09.16 12:00 0 - 3  
B. Woollaston - Yang Gao 09.16 17:00 2 - 2  
Jim. White - P. Devlin 09.16 17:30 2 - 2  
M. O'Donnell - Jim. White 09.16 12:30 3 - 1  
M. O'Donnell - P. Devlin 09.16 13:00 3 - 0  
Mat. Selt - B. Woollaston 09.16 17:30 2 - 2  
Mat. Selt - Si Jiahui 09.16 13:00 3 - 1  
Mat. Selt - Yang Gao 09.16 12:30 3 - 1  
S. Murphy - Jim. White 09.16 17:00 3 - 0  
S. Murphy - M. O'Donnell 09.16 18:00 3 - 1  
S. Murphy - P. Devlin 09.16 12:00 3 - 0  
Si Jiahui - Yang Gao 09.16 18:00 2 - 2  
Snooker (Championship League, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 7. csoport 09.16 21:30    
Snooker (Championship League, 8.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 8. csoport 09.16 21:30    
Squash (Manchester Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M.A. Tamimi - T. Momen 09.16 12:45 1 - 3  
Alan Clyne - F. Dessouky 09.16 15:15 0 - 3  
Greg Lobban - R. Fallows 09.16 15:15 3 - 0  
M. Abouelghar - Geo. Parker 09.16 20:15 3 - 0  
Moh. Elshorbagy - R. Kandra 09.16 17:45 3 - 0  
Paul Coll - B. Masotti 09.16 12:45 3 - 1  
Tay. Aslam - J. Willstrop 09.16 20:15 0 - 3  
Tom Richards - Joel Makin 09.16 17:45 0 - 3  
Squash (Manchester Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - S. Sobhy 09.16 17:00 3 - 1  
Hana Ramadan - C. Aumard 09.16 12:00 0 - 3  
I. Mackevica - Joel. King 09.16 19:30 0 - 3  
Lily Taylor - N. Gilis 09.16 19:30 0 - 3  
N. Shahin - D. Letourneau 09.16 14:30 3 - 1  
Nada Abbas - L. Turmel 09.16 17:00 1 - 3  
S. Hany - Mel. Alves 09.16 12:00 3 - 0  
Strandröplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol A B / Sorum C S - Dressler C / Huber A 09.16 11:00 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Nolvak K / Tiisaar M 09.16 11:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Bedritis A / Relins A 09.16 09:00 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Aye Q / Gauthier-Rat A 09.16 09:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thole J / Wickler C - Samoilovs M / Solovejs A 09.16 10:00 2 - 0  
Van De Velde/Varenhorst - Bryl M / Miszczuk M 09.16 10:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plavins M / Tocs E - Koekelkoren D / Van Walle 09.16 12:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich A / Gerson M - Dollinger A / Winter S 09.16 10:00 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Dziadkou A / Piatrushka P 09.16 12:00 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liamin N / Myskiv T - Bergmann P A / Pfretzschn 09.16 09:00 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehlers N / Pfretzschner S - Mol H N / Berntsen M 09.16 09:00 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carambula Raur / Windisch - Breer F / Krattiger M 09.16 10:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brzostek M / Gromadowska - Ceynowa A / Kociolek K 09.16 13:00 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - GutierrezSoria/BelenCarro 09.16 13:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwig L / Kozuch M - Kubickova M / Kvapilova M 09.16 15:00 2 - 0  
Ozolina M / Skrastina L - Birlova E / Ukolova E 09.16 15:00 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich/Verge-Depre - Bieneck V / Schneider I 09.16 15:00 1 - 2  
Strauss N / Strauss T - Voronina M / Bocharova M 09.16 15:00 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gruszczynska J / Wachowic - Parkkinen A / Sinisalo I 09.16 14:00 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - van Iersel M R / Ypma P 09.16 13:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graudina T / Kravcenoka A - Dabizha K / Rudykh D 09.16 18:00 2 - 1  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Plesiutsching/Schutzenhof 09.16 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brailko V / Namike A - Jupiter A / Chamereau A 09.16 17:00 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Menegatti M/Tóth O. 09.16 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Briede K / Paegle K - Behrens K / Tillmann C 09.16 16:00 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - LobatoHerr/FernanNav 09.16 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Stein - Placette L / Richard A 09.16 14:00 2 - 0  
Lunde I / Hjortland A G T - Ittlinger S / Laboureur C 09.16 14:00 0 - 2  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Enho - F. Onosho 09.16 09:00    
A. Okinoumi - H. Mitakeumi 09.16 09:00    
H. Asanoyama - D. Hokutofuji 09.16 09:00    
H. Daieisho - N. Takanosho 09.16 09:00    
I. Tamawashi - M. Takakeisho 09.16 09:00    
M. Tokushoryu - T. Kagayaki 09.16 09:00    
N. Shodai - H. Terunofuji 09.16 09:00    
T. Kiribayama - A. Takayasu 09.16 09:00    
T. Sadanoumi - A. Wakatakakage 09.16 09:00    
Y. Myogiryu - R. Yutakayama 09.16 09:00    
Tenisz (Argyasudvarhely, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.V. Manole - P. Toledo Bague 09.16 15:45 0 - 2  
B. Borza - A. Marti Pujolras 09.16 13:50 0 - 2  
C. Manda - V. Sachko 09.16 13:00 0 - 2  
G. Donev - M. Dembek 09.16 09:00 2 - 0  
G. Kravchenko - A. Cornut-Chauvinc 09.16 09:00 1 - 2  
M. Kestelboim - F. Agamenone 09.16 14:55 0 - 2  
N. Frunza - V. Crivoi 09.16 11:00 2 - 1  
R. Nijbör - M. Houkes 09.16 12:10 1 - 2  
Vlad. Filip - M. Damm 09.16 11:00 0 - 2  
Tenisz (Cagnes-sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bucsa - V. Golubic 09.16 12:10 0 - 2  
C. Burel - Har. Tan 09.16 10:30 2 - 0  
C. Paquet - K. Zavatska 09.16 12:25 1 - 2  
D. Parry - L. Cabrera 09.16 18:40 1 - 2  
E. Jacquemot - N. Stojanovic 09.16 15:45 2 - 1  
G. Minnen - D. Gavrilova 09.16 11:20 0 - 2  
O. Dodin - S. Janicijevic 09.16 12:55 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - W. Osuigwe 09.16 15:40 2 - 0  
V. Tomova - Y. Bonaventure 09.16 10:00 2 - 0  
Tenisz (Frydek Mistek, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Detiuc - J. Markova 09.16 11:35 0 - 2  
B. Krejcikova - S. Sakellaridi 09.16 12:50 2 - 0  
C. Burger - A.G. Vasilescu 09.16 10:00 2 - 0  
J. Maleckova - Jov. Jovic 09.16 11:25 2 - 0  
K. Volynets - D. Lopatetskaya 09.16 11:35    
Kyo. Okamura - C. Skamlova 09.16 13:25 2 - 1  
N. Hanatani - M. Kolodziejova 09.16 13:00 0 - 2  
N. Tomanova - Drahota-Szabó D. 09.16 09:55 2 - 1  
Qinwen Zheng - Vic. Kan 09.16 14:10 2 - 0  
T. Smitkova - P. Leykina 09.16 09:55 0 - 2  
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - Y. In-Albon 09.16 16:30 0 - 2  
D. Chiesa - P. Lovric 09.16 14:35 0 - 2  
D. Jakupovic - N. Radisic 09.16 09:00 2 - 1  
F. Di Sarra - J. Grabher 09.16 11:20 0 - 2  
L. Salden - S. Shapatava 09.16 11:55 2 - 1  
M. Benoit - A. Cadantu 09.16 15:30 1 - 2  
M. Bondarenko - Stollár F. 09.16 13:00 2 - 0  
M. Helgo - M. Caregaro 09.16 16:35 2 - 0  
M. Marfutina - F. Arcidiacono 09.16 09:00 2 - 0  
M. Paoletti - N. Fossa Huergo 09.16 14:55 2 - 0  
N. Brancaccio - M. Zanevska 09.16 11:30 0 - 2  
S. Herrmann - K. Gerlach 09.16 18:15 2 - 0  
S. Rubini - G. Ce 09.16 09:00 2 - 0  
S. Vickery - L. Pigato 09.16 13:30    
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Cretu - J.A. Munar Clar 09.16 09:00 0 - 2  
Joao Menezes - F.C. Jianu 09.16 11:00 2 - 0  
Jur. Rodionov - T.M. Etcheverry 09.16 09:00 2 - 0  
M. Bourgue - M.T. Barrios Vera 09.16 10:50 2 - 0  
Tenisz (Jászvásár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Mclachlan B - de Greef A / Halys Q 09.16 12:50 2 - 0  
Cretu C / Jianu F C - Couacaud E / Romboli F 09.16 14:35 0 - 2  
Gabashvili T / Menendez M - Martinez L D/Reyes-Varela 09.16 10:55 1 - 2  
Goransson A / Rinderknech - Cornea V V / Jecan M-A 09.16 09:00 1 - 2  
Huey T / Lammons N - Meligeni Rodrigues Alves F / Polansky P 09.16 12:40 2 - 1  
Lawson A / Reese H - Ilkel C / Karlovskiy E 09.16 12:40 2 - 0  
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velotti - Jes. de Jong 09.16 14:00 0 - 2  
Bar. Stevens - L. Staeheli 09.16 15:40 0 - 2  
C. Ugo Carabelli - G. Brouwer 09.16 15:45 2 - 0  
H. von der Schulenburg - J. Sels 09.16 09:00 0 - 2  
H.V.N. Rune - Dim. Kuzmanov 09.16 13:00 2 - 1  
J. von der Schulenburg - G. Fonio 09.16 09:00 0 - 2  
L. Riedi - F. Ornago 09.16 11:25 2 - 0  
Mir. Martinez - F. Arnaboldi 09.16 09:00 0 - 2  
R. Baltensperger - D.S. Stricker 09.16 10:50 1 - 2  
R. Bertola - F. Iannaccone 09.16 10:15    
S. Ehrat - D. Galoppini 09.16 13:25 2 - 0  
Y. Steinegger - G. Lama 09.16 10:45 1 - 2  
Tenisz (Melilla, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Charaeva - A. Eala 09.16 14:00 2 - 0  
A. Giraldi Requena - L. Cortez Llorca 09.16 15:00 0 - 2  
A. Mareen - F. Curmi 09.16 12:45 2 - 0  
A. Solomatina - A. Fita Boluda 09.16 10:20 0 - 2  
C. Sanchez Quesada - M.E. Reasco Gonzalez 09.16 14:35 0 - 2  
L. Pigossi - C.W. Hennemann 09.16 10:30 2 - 0  
L. Romero Gormaz - M. Berlanga Bandera 09.16 12:05 2 - 1  
M. Boix Molla - A. Sanz-Llaneza Fernandez 09.16 11:55 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - L. Krivosudska 09.16 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kotzen - A. Erler 09.16 13:25 2 - 1  
A. Ötzbach - D. Pichler 09.16 13:45 0 - 2  
B. Henning - D. Glinka 09.16 11:55 2 - 0  
B. Pokotilov - T. Kocevar-Desman 09.16 15:50 2 - 0  
D. Palan - S. Carr 09.16 11:30 1 - 2  
F. Tenti - M. Echargui 09.16 14:20 0 - 2  
G. Petit - B. Atlangeriev 09.16 13:55 2 - 0  
J. Gibbens - I. Sibille 09.16 10:00 2 - 0  
Ma. Andrews - A. Ouakaa 09.16 15:15 1 - 2  
O. Weightman - Alex. Shevchenko 09.16 13:20 1 - 2  
S. Modica - C. Bittoun Kouzmine 09.16 10:00 1 - 2  
T. Atmane - M.F. Descotte 09.16 12:45 0 - 2  
Y. Marti - A. Thanos 09.16 11:40    
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ureke - Z. Howard 09.16 15:40 1 - 2  
I. Ibbou - D. Lebesheva 09.16 12:05 2 - 0  
M. Semenistaja - C. Bechri 09.16 10:00 0 - 2  
P. Gubina - M. Ayari 09.16 10:00 2 - 0  
R. Atik - C. Catini 09.16 10:00 0 - 2  
Z. Bourbotte - A. Michalitsch 09.16 10:00 1 - 2  
Tenisz (Plaisir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gautier - G. Clezar 09.16 14:10 0 - 2  
Cri. Rodriguez - Ped. Sakamoto 09.16 15:45 0 - 2  
H. Pontico - L. Poullain 09.16 12:30 0 - 2  
I. Sijsling - B. Fassbender 09.16 13:00 2 - 0  
J.S. Tatlot - E. Leshem 09.16 10:00 2 - 0  
K. Raisma - G. Loffhagen 09.16 17:40 1 - 2  
L. Dussin - R. Roumane 09.16 17:25 2 - 1  
S. Kirchheimer - B. Crepatte 09.16 11:40 0 - 2  
Ste. Kozlov - D. Cukierman 09.16 10:00 1 - 2  
Y. Mertens - N. Barrientos 09.16 14:00 2 - 1  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Barranco Cosano - T. van Rijthoven 09.16 15:45 1 - 2  
J. Lehecka - P. Nouza 09.16 10:00 2 - 1  
M. Vocel - J. Okala 09.16 14:20    
M. Vrbensky - J. Forejtek 09.16 14:10 0 - 2  
M. Zekic - P. Cias 09.16 11:45 2 - 0  
P. Cachin - N. Sanchez-Izquierdo 09.16 10:00 2 - 0  
R. Stanek - Gon. Oliveira 09.16 15:05 2 - 0  
Rio Noguchi - S. Baez 09.16 09:50 0 - 2  
S.K. Mukund - T.A. Kodat 09.16 12:45 0 - 2  
U. Ignatik - L. Klein 09.16 11:25 2 - 1  
V. Kopriva - A. Molcan 09.16 10:00    
V. Kopriva - J. Pospisil 09.16 10:00 2 - 0  
V. Safranek - I. Cervantes-Huegun 09.16 11:35 1 - 2  
Y. Oliel - L. Miedler 09.16 13:35 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - Y. Nishioka 09.16 17:45 2 - 0  
J. Sinner - S. Tsitsipas 09.16 14:10 2 - 1  
M. Berrettini - F. Coria 09.16 11:00 2 - 0  
M. Cecchinato - F. Krajinovic 09.16 16:45 0 - 2  
M. Cilic - D. Goffin 09.16 11:00 2 - 0  
N. Djokovic - S. Caruso 09.16 12:40 2 - 0  
P. Carreno-Busta - R. Nadal 09.16 19:00 0 - 2  
S. Travaglia - B. Coric 09.16 12:25 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Garin C / Pella G 09.16 13:20 2 - 0  
Cacic N / Lajovic D - Sonego L / Vavassori A 09.16 14:10 0 - 2  
Dodig I / Polasek F - Pavic M / Soares B 09.16 12:00 0 - 2  
Krajicek A / Skugor F - Auger-Aliassime / Raonic 09.16 15:05 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Mahut N / Paire B 09.16 13:05 1 - 2  
Mager G / Seppi A - Granollers M / Zeballos H 09.16 11:00 0 - 2  
Melzer J / Roger-Vasselin - Qureshi A / Tsitsipas S 09.16 17:40 2 - 1  
Purcell M / Saville L - Klaasen R / Marach O 09.16 11:00 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Koolhof W / Mektic N 09.16 12:25 0 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - A. Blinkova 09.16 13:05 1 - 2  
A. Pavlyuchenkova - E. Svitolina 09.16 20:35 0 - 2  
B. Bencic - D. Kovinic 09.16 11:00 0 - 2  
B. Strycova - Kar. Pliskova 09.16 19:00 0 - 2  
D. Yastremska - A. Anisimova 09.16 15:05 2 - 1  
E. Rybakina - M. Bouzkova 09.16 15:45 2 - 0  
M. Linette - E. Mertens 09.16 11:00 0 - 2  
S. Halep - J. Paolini 09.16 12:30 2 - 0  
V. Azarenka - V. Williams 09.16 14:25 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam A L / Olaru R - Kato M / Santamaria S 09.16 12:45 2 - 0  
Gatto-Monticone G / Paoli - Kalashnikova O / Siegemun 09.16 18:25 2 - 0  
Linette M / Pera B - Guarachi A / Krawczyk D 09.16 15:55 2 - 0  
Muhammad A / Rodionova A - Fichman S / Zvonareva V 09.16 14:25 2 - 0  
Perez E / Sanders S - Hradecka L / Klepac A 09.16 11:00 0 - 2  
Pliskova Ka / Vekic D - Guarachi A / Krawczyk D 09.16 11:00    
Tenisz (Santarem, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kulikova - F. Christie 09.16 10:30 2 - 0  
A.F. Santos - A. Rushiti 09.16 13:05 0 - 2  
B. Gatica - J. Zuger 09.16 13:30 2 - 1  
B. Haddad Maia - A. Robbe 09.16 17:25 2 - 0  
K. Le Bihan - J. Cabaj Awad 09.16 12:00 0 - 2  
M. Kempen - C. Cervino Ruiz 09.16 12:05 2 - 0  
M. Kubka - M. Gutierrez Carrasco 09.16 13:45 2 - 0  
M. Noel - E. Shalimova 09.16 10:30 0 - 2  
M.I. Fonte - D. Mishina 09.16 10:30 1 - 2  
N. Stadler - R. Vicens Mas 09.16 18:20 0 - 2  
V. Morvayova - H. Scholsen 09.16 15:35 2 - 1  
V. Strakhova - V. Rodriguez 09.16 14:10 2 - 1  
Tenisz (Sintra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bellier - P. Vives Marcos 09.16 12:15 1 - 2  
C. Boluda-Purkiss - A. Bovy 09.16 10:30 0 - 2  
Gas. Elias - L. Faria 09.16 12:15 2 - 1  
J. Monteiro - B. Lock 09.16 14:35 2 - 1  
L. Telles - M. Neuchrist 09.16 12:50 2 - 0  
M. Pucinelli De Almeida - B. Winter Lopez 09.16 14:30 0 - 2  
N. Rodrigues - N. Borges 09.16 10:30 0 - 2  
R. Peniston - Tak Khunn Wang 09.16 10:30    
T. Cacao - W. Leite 09.16 10:30 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - Josh. Ortlip 09.16 21:40 0 - 2  
Evan King - A. El Mihdawy 09.16 17:00 0 - 2  
Evan King - B. Arias 09.16 15:30 2 - 0  
G. Lomakin - Ale. Gomez 09.16 15:30 0 - 2  
G. Lomakin - B. Arias 09.16 16:55 2 - 0  
H.D. Boyer - R. Stalder 09.16 17:00 2 - 0  
Mar. Redlicki - A. Adamson 09.16 20:30 2 - 1  
N. Chappell - T.D. Boyer 09.16 18:25 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - S. Fayziev 09.16 09:00 2 - 0  
L. Tessa - J. Marie 09.16 09:00 0 - 2  
S. Fomin - L. Tessa 09.16 12:55 0 - 2  
Tho. Laurent - M. Chazal 09.16 11:35 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Astakhova - L. Tholey 09.16 11:35 2 - 1  
G. Poznikhirenko - U. Eikeri 09.16 14:15 1 - 2  
O. Oliynykova - G. Poznikhirenko 09.16 10:15 1 - 2  
U. Eikeri - A. Morgina 09.16 10:20 2 - 0  
Tenisz (Zágráb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - I. Primorac 09.16 10:00 2 - 1  
A. Lazaro Garcia - A. Vecic 09.16 12:05 1 - 2  
A. Ruzic - K. Rakhimova 09.16 10:00 1 - 2  
A.S. Sanchez - M. Djakovic 09.16 09:55 2 - 0  
L. Boskovic - T. Andrianjafitrimo 09.16 14:40 2 - 0  
N. Krznaric - M. Björklund 09.16 10:00 0 - 2  
T. Lukas - A. Carreras 09.16 12:55 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Isahakyan - G. Hunanyan 09.16 12:30 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 09.16 10:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Isahakyan S - Poghosyan R / Poghosyan H 09.16 15:00 2 - 1  
Nazaretyan E / Khachatrya - Poghosyan R / Poghosyan H 09.16 14:10 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Stepanyan - H. Dzavaryan 09.16 10:50 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.16 11:40 2 - 1  
Isahakyan S / Stepanyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.16 12:30 0 - 2  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan G / Nikoyan M 09.16 09:20 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan S / Stepanyan M 09.16 08:30 2 - 0  
Vízilabda (Magyar Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Miskolc 09.16 12:00 14 - 8  
Honvéd - BVSC 09.16 11:00 10 - 6  
Szentes - Szeged 09.16 11:00 10 - 14  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Debrecen 09.16 19:30 13 - 9  

 

2020.09.15.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Tennessee 09.15 04:20 14 - 16  
NY Giants - Pittsburgh 09.15 01:10 16 - 26  
Asztalitenisz (Challenger Series, 38. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Rossi - A. Baggaley 09.15 09:00 0 - 3  
Car. Rossi - Flo. Bluhm 09.15 12:20 3 - 2  
F. Kojic - F. Zeljko 09.15 14:35 2 - 3  
F. Zeljko - D. Pinto 09.15 09:40 3 - 0  
F. Zeljko - I. Bertrand 09.15 13:00 3 - 0  
Flo. Bluhm - F. Kojic 09.15 10:20 2 - 3  
I. Bertrand - F. Kojic 09.15 11:40 3 - 1  
R. Lorentz - A. Baggaley 09.15 11:00 2 - 3  
R. Lorentz - D. Pinto 09.15 13:40 3 - 1  
R. Lorentz - I. Bertrand 09.15 15:15 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chentsov - A. Frolov 09.15 18:45 2 - 3  
A. Chentsov - A. Innazarov 09.15 20:45 3 - 1  
A. Frolov - A. Innazarov 09.15 19:45 1 - 3  
A. Frolov - A. Shirshov 09.15 21:15 3 - 1  
A. Innazarov - A. Shirshov 09.15 19:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - E. Masokin 09.15 00:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 09.15 22:45 0 - 3  
A. Komarov - A. Skrebnev 09.15 16:15 1 - 3  
A. Kononenko - E. Kobelev 09.15 12:45 3 - 2  
A. Kononenko - I. Sergeevich 09.15 10:45 1 - 3  
A. Lytko - A. Klavdenkov 09.15 03:15 2 - 3  
A. Lytko - A. Yudin 09.15 00:45 2 - 3  
A. Menshikov - A. Vlasov 09.15 19:30 2 - 3  
A. Menshikov - V. Chernov 09.15 21:00 0 - 3  
A. Potapkov - I. Korogodsky 09.15 11:00 3 - 1  
A. Pravednov - D. Petrochenko 09.15 02:30 3 - 1  
A. Pravednov - V. Putilovsky 09.15 01:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - S. Bychkov 09.15 02:15 2 - 3  
A. Shirshov - A. Chentsov 09.15 20:15 1 - 3  
A. Skrebnev - I. Migalov 09.15 14:45 3 - 0  
A. Skrebnev - O. Kutuzov 09.15 16:45 2 - 3  
A. Slaschilin - O. Suharkov 09.15 11:15 3 - 1  
A. Tsitselskiy - F. Kaplan 09.15 06:45 0 - 3  
A. Tsitselskiy - V. Makarkin 09.15 08:45 3 - 2  
A. Vlasov - V. Chernov 09.15 19:00 1 - 3  
A. Yakovlev - Ale. Alekseev 09.15 15:00 3 - 2  
A. Yanshaev - A. Tsitselskiy 09.15 08:15 3 - 0  
A. Yanshaev - S. Nikulin 09.15 21:15 2 - 3  
A. Yanshaev - S. Vakar 09.15 19:45 0 - 3  
A. Yudin - A. Klavdenkov 09.15 01:45 3 - 1  
A. Yudin - Y. Merkushin 09.15 02:45 3 - 2  
A.V. Sayganov - A. Kononenko 09.15 12:15 3 - 2  
Ale. Alekseev - S. Kuzmin 09.15 16:00 2 - 3  
B. Grebenyuk - A. Yanshaev 09.15 18:45 3 - 1  
B. Grebenyuk - S. Vakar 09.15 20:45 2 - 3  
D. Ignatiev - D. Petrochenko 09.15 22:30 3 - 1  
D. Molodtsov - N. Tarasenkov 09.15 22:45 1 - 3  
D. Petrochenko - E. Ilyukhin 09.15 23:30 3 - 0  
D. Petrochenko - S. Ogay 09.15 01:00 3 - 0  
Dan. Andreev - A. Slaschilin 09.15 11:45 3 - 0  
Dan. Andreev - O. Suharkov 09.15 13:15 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Pravednov 09.15 00:30 1 - 3  
E. Ilyukhin - V. Putilovsky 09.15 03:00 0 - 3  
E. Kobelev - A.V. Sayganov 09.15 11:15 0 - 3  
E. Masokin - A. Lytko 09.15 02:15 3 - 2  
F. Kaplan - A. Yanshaev 09.15 09:15 3 - 0  
F. Kaplan - V. Makarkin 09.15 07:45 3 - 2  
G. Karpovkin - S. Muslikov 09.15 08:30 0 - 3  
G. Karpovkin - V. Vologzhanin 09.15 06:30 2 - 3  
I. Afanasyev - A. Potapkov 09.15 11:30 3 - 1  
I. Afanasyev - I. Korogodsky 09.15 13:00 2 - 3  
I. Korogodsky - O. Shagarov 09.15 12:00 0 - 3  
I. Migalov - A. Komarov 09.15 17:15 3 - 1  
I. Migalov - O. Kutuzov 09.15 15:45 1 - 3  
I. Sergeevich - A.V. Sayganov 09.15 13:15 0 - 3  
I. Sergeevich - E. Kobelev 09.15 11:45 3 - 2  
I. Zemit - A. Menshikov 09.15 18:30 0 - 3  
I. Zemit - A. Vlasov 09.15 20:30 3 - 2  
K. Churin - A. Serebrennikov 09.15 23:15 0 - 3  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 09.15 08:00 2 - 3  
Maks. Sorin - A. Arutiunyan 09.15 08:45 3 - 1  
N. Kurilchik - A. Slaschilin 09.15 12:45 3 - 1  
N. Kurilchik - Dan. Andreev 09.15 10:45 1 - 3  
N. Tarasenkov - O. Pronin 09.15 23:45 3 - 0  
O. Belugin - A. Yakovlev 09.15 15:30 3 - 2  
O. Belugin - Ale. Alekseev 09.15 17:00 0 - 3  
O. Kutuzov - A. Komarov 09.15 15:15 3 - 0  
O. Pronin - A. Serebrennikov 09.15 01:15 3 - 1  
O. Shagarov - A. Potapkov 09.15 12:30 3 - 2  
O. Shagarov - I. Afanasyev 09.15 10:30 3 - 2  
O. Suharkov - N. Kurilchik 09.15 12:15 0 - 3  
P. Ziuzikov - A. Serebrennikov 09.15 00:15 3 - 1  
S. Bychkov - P. Ziuzikov 09.15 03:15 2 - 3  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 09.15 00:45 3 - 0  
S. Homutov - A. Arutiunyan 09.15 07:45 2 - 3  
S. Homutov - S. Moklozyan 09.15 09:15 3 - 2  
S. Kuzmin - A. Yakovlev 09.15 16:30 3 - 1  
S. Kuzmin - O. Belugin 09.15 14:30 1 - 3  
S. Moklozyan - Maks. Sorin 09.15 08:15 3 - 0  
S. Muslikov - M. Chernyavskiy 09.15 07:00 0 - 3  
S. Nikulin - B. Grebenyuk 09.15 20:15 3 - 1  
S. Ogay - E. Ilyukhin 09.15 02:00 3 - 0  
S. Ogay - N. Zhurba 09.15 23:00 3 - 2  
S. Vakar - S. Nikulin 09.15 19:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 09.15 23:45 3 - 1  
V. Chernov - I. Zemit 09.15 20:00 0 - 3  
V. Makarkin - A. Yanshaev 09.15 07:15 3 - 1  
V. Nemashkalo - O. Pronin 09.15 02:45 0 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 09.15 00:00 0 - 3  
V. Vologzhanin - M. Chernyavskiy 09.15 09:00 0 - 3  
V. Vologzhanin - S. Muslikov 09.15 07:30 2 - 3  
Y. Merkushin - E. Masokin 09.15 01:15 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fetukhina - O. Vorobeva 09.15 15:45 3 - 1  
M. Fetukhina - Y. Noskova 09.15 17:15 3 - 1  
O. Vorobeva - Y. Noskova 09.15 15:15 3 - 0  
P. Mikhaylova - M. Fetukhina 09.15 14:45 3 - 0  
P. Mikhaylova - O. Vorobeva 09.15 16:45 1 - 3  
Y. Noskova - P. Mikhaylova 09.15 16:15 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - N. Gritsienko 09.15 20:35 0 - 3  
A. Dzyabura - P. Cherednichenko 09.15 09:50 0 - 3  
A. Dzyabura - P. Pugach 09.15 11:35 3 - 2  
A. Dzyabura - R. Vakarash 09.15 07:30 3 - 2  
A. Dzyabura - V. Krokhmal 09.15 12:45 0 - 3  
A. Kotik - A. Baklykov 09.15 19:25 3 - 0  
A. Kotik - N. Gritsienko 09.15 15:20 2 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 09.15 17:05 3 - 1  
A. Riabukhin - D. Shcherbak 09.15 13:45 0 - 3  
A. Riabukhin - R. Derypaska 09.15 10:50 1 - 3  
A. Riabukhin - S. Baranovskiy 09.15 08:30 3 - 1  
A. Riabukhin - Yev. Masko 09.15 12:35 3 - 1  
A. Savchenko - Ale. Medvedev 09.15 08:55 1 - 3  
A. Savchenko - I. Sinitsky 09.15 11:15 1 - 3  
A. Savchenko - M. Levytskyi 09.15 12:25 3 - 1  
A. Savchenko - S. Stelmashchuk 09.15 10:05 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - O. Tkachuk 09.15 13:05 2 - 3  
A. Veliev - I. Sukovatiy 09.15 09:10 1 - 3  
A. Veliev - S. Skachenko 09.15 15:00 0 - 3  
D. Alekseenko - A. Veliev 09.15 10:20 3 - 1  
D. Alekseenko - M. Laevsky 09.15 12:05 3 - 1  
D. Alekseenko - S. Skachenko 09.15 08:35 0 - 3  
D. Alekseenko - Vit. Vovk 09.15 13:50 3 - 1  
D. Kryshtal - Ale. Metla 09.15 16:50 3 - 0  
D. Pysar - O. Didukh 09.15 20:15 3 - 2  
D. Pysar - V. Lyevshyn 09.15 21:25 1 - 3  
D. Pysar - Y. Prishchepa 09.15 20:50 2 - 3  
D. Shcherbak - S. Baranovskiy 09.15 16:05 0 - 3  
D. Shcherbak - Yev. Masko 09.15 10:15 1 - 3  
D. Vahta - A. Baklykov 09.15 17:40 2 - 3  
D. Vahta - A. Kotik 09.15 20:00 3 - 2  
D. Vahta - N. Gritsienko 09.15 16:30 3 - 0  
D. Vahta - V. Nechyporuk 09.15 18:50 2 - 3  
Dmi. Lebed - D. Kryshtal 09.15 16:15 3 - 1  
Dmi. Lebed - V. Smetenko 09.15 17:25 3 - 2  
E. Omicinskiy - O. Volynets 09.15 18:40 3 - 2  
E. Omicinskiy - S. Hilitukha 09.15 16:20 0 - 3  
I. Birov - N. Haievyi 09.15 20:05 0 - 3  
I. Bivinis - M. Treschetka 09.15 02:45 3 - 2  
I. Bivinis - P. Chyzh 09.15 00:45 3 - 1  
I. Bivinis - V. Trachuk 09.15 01:45 0 - 3  
I. Semeniuk - M. Oprysk 09.15 00:35 3 - 2  
I. Sinitsky - Ale. Medvedev 09.15 10:40 3 - 0  
I. Sinitsky - S. Stelmashchuk 09.15 08:20 1 - 3  
L. Sheshurak - I. Birov 09.15 18:55 3 - 1  
L. Sheshurak - V. Zharskiy 09.15 16:35 2 - 3  
M. Laevsky - A. Veliev 09.15 08:00 3 - 2  
M. Laevsky - I. Sukovatiy 09.15 14:25 3 - 2  
M. Laevsky - S. Skachenko 09.15 10:55 1 - 3  
M. Levytskyi - Ale. Medvedev 09.15 07:45 2 - 3  
M. Levytskyi - I. Sinitsky 09.15 09:30 2 - 3  
M. Levytskyi - S. Stelmashchuk 09.15 11:50 3 - 0  
M. Oprysk - I. Semeniuk 09.15 23:35 1 - 3  
M. Presnyakov - I. Semeniuk 09.15 01:05 3 - 2  
M. Presnyakov - Vya. Kovalenko 09.15 00:05 2 - 3  
M. Presnyakov - Vya. Kovalenko 09.15 23:05 3 - 1  
M. Treschetka - P. Chyzh 09.15 02:15 2 - 3  
M. Treschetka - V. Trachuk 09.15 00:15 0 - 3  
O. Didukh - A. Tuzhylin 09.15 21:30 3 - 1  
O. Kostiuk - A. Tsykhotskiy 09.15 10:10 1 - 3  
O. Kostiuk - O. Tkachuk 09.15 09:00 0 - 3  
O. Kostiuk - V. Aksenin 09.15 12:30 1 - 3  
O. Kostiuk - Y. Vorsulyak 09.15 11:20 3 - 0  
O. Semenets - Ale. Metla 09.15 16:10 2 - 3  
O. Semenets - D. Kryshtal 09.15 17:20 3 - 0  
O. Semenets - Dmi. Lebed 09.15 17:55 2 - 3  
O. Semenets - V. Smetenko 09.15 16:45 3 - 0  
O. Volynets - V. Tuchkevych 09.15 19:50 3 - 0  
P. Cherednichenko - P. Pugach 09.15 14:30 3 - 2  
P. Cherednichenko - R. Vakarash 09.15 11:00 2 - 3  
P. Cherednichenko - V. Krokhmal 09.15 08:05 3 - 2  
P. Chyzh - A. Michalus 09.15 03:15 3 - 1  
R. Derypaska - D. Shcherbak 09.15 09:05 3 - 0  
R. Derypaska - S. Baranovskiy 09.15 12:00 3 - 1  
R. Derypaska - Yev. Masko 09.15 15:30 3 - 2  
R. Vakarash - P. Pugach 09.15 13:20 2 - 3  
S. Baranovskiy - Yev. Masko 09.15 14:20 3 - 0  
S. Gergelyuk - E. Omicinskiy 09.15 19:15 0 - 3  
S. Gergelyuk - O. Volynets 09.15 16:55 2 - 3  
S. Gergelyuk - S. Hilitukha 09.15 18:05 0 - 3  
S. Gergelyuk - V. Tuchkevych 09.15 15:45 0 - 3  
S. Hilitukha - V. Tuchkevych 09.15 17:30 0 - 3  
S. Kubrak - A. Dzyabura 09.15 13:55 0 - 3  
S. Kubrak - P. Cherednichenko 09.15 12:10 3 - 1  
S. Kubrak - R. Vakarash 09.15 08:40 3 - 2  
S. Kubrak - V. Krokhmal 09.15 10:25 2 - 3  
S. Matviienko - M. Uchen 09.15 07:35 2 - 3  
S. Matviienko - Via. Sereda 09.15 11:40 1 - 3  
S. Matviienko - Y. Voitenko 09.15 09:20 1 - 3  
S. Skachenko - I. Sukovatiy 09.15 13:15 3 - 1  
S. Stelmashchuk - Ale. Medvedev 09.15 13:00 3 - 0  
S. Zazimko - M. Uchen 09.15 08:45 3 - 2  
S. Zazimko - S. Matviienko 09.15 12:15 3 - 2  
S. Zazimko - Via. Sereda 09.15 09:55 3 - 1  
S. Zazimko - Y. Voitenko 09.15 11:05 3 - 1  
Ser. Maksimiv - I. Birov 09.15 17:10 3 - 2  
Ser. Maksimiv - L. Sheshurak 09.15 19:30 3 - 1  
Ser. Maksimiv - V. Zharskiy 09.15 18:20 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - A. Riabukhin 09.15 14:55 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - D. Shcherbak 09.15 11:25 1 - 3  
Ser. Ponomarenko - R. Derypaska 09.15 13:10 1 - 3  
Ser. Ponomarenko - S. Baranovskiy 09.15 09:40 1 - 3  
Ser. Ponomarenko - Yev. Masko 09.15 07:55 3 - 2  
V. Aksenin - A. Tsykhotskiy 09.15 11:55 3 - 0  
V. Aksenin - O. Tkachuk 09.15 07:50 3 - 2  
V. Aksenin - Y. Vorsulyak 09.15 09:35 1 - 3  
V. Kazmirchuk - V. Vakhrushev 09.15 19:55 3 - 0  
V. Krokhmal - P. Pugach 09.15 09:15 3 - 1  
V. Krokhmal - R. Vakarash 09.15 15:05 3 - 2  
V. Lyevshyn - O. Didukh 09.15 20:55 2 - 3  
V. Nechyporuk - A. Baklykov 09.15 15:55 3 - 0  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 09.15 18:15 1 - 3  
V. Protopopov - V. Vakhrushev 09.15 17:35 1 - 3  
V. Smetenko - Ale. Metla 09.15 18:00 0 - 3  
V. Trachuk - A. Michalus 09.15 01:15 3 - 1  
V. Tsyhanenko - V. Kazmirchuk 09.15 17:00 3 - 2  
V. Tsyhanenko - V. Protopopov 09.15 18:10 3 - 0  
V. Tsyhanenko - V. Vakhrushev 09.15 15:50 0 - 3  
V. Tsyhanenko - Y. Holoborodko 09.15 19:20 1 - 3  
V. Zharskiy - N. Haievyi 09.15 17:45 0 - 3  
Via. Sereda - M. Uchen 09.15 12:50 3 - 1  
Vit. Vovk - A. Veliev 09.15 12:40 3 - 0  
Vit. Vovk - I. Sukovatiy 09.15 11:30 3 - 0  
Vit. Vovk - M. Laevsky 09.15 09:45 3 - 2  
Vya. Kovalenko - I. Semeniuk 09.15 22:35 1 - 3  
Y. Holoborodko - V. Kazmirchuk 09.15 18:45 2 - 3  
Y. Holoborodko - V. Protopopov 09.15 16:25 3 - 2  
Y. Prishchepa - A. Tuzhylin 09.15 20:20 3 - 0  
Y. Voitenko - M. Uchen 09.15 10:30 0 - 3  
Y. Voitenko - Via. Sereda 09.15 08:10 1 - 3  
Y. Vorsulyak - A. Tsykhotskiy 09.15 08:25 3 - 0  
Y. Vorsulyak - O. Tkachuk 09.15 10:45 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kibanova - G. Telnaya 09.15 10:50 3 - 1  
A. Kibanova - N. Khmelevskaia 09.15 08:30 1 - 3  
A. Kibanova - Tat. Tatianina 09.15 11:25 3 - 0  
G. Telnaya - I. Aseeva 09.15 07:55 1 - 3  
I. Aseeva - A. Kibanova 09.15 09:40 0 - 3  
I. Aseeva - G. Telnaya 09.15 07:55 3 - 1  
I. Aseeva - N. Khmelevskaia 09.15 12:00 0 - 3  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 09.15 12:35 2 - 3  
Lil. Melnikova - Ana. Martynenko 09.15 12:55 3 - 2  
Mar. Martynenko - Ana. Martynenko 09.15 07:40 3 - 2  
Mar. Martynenko - Lil. Melnikova 09.15 11:45 3 - 2  
Mar. Martynenko - O. Telezhinskaya 09.15 09:25 0 - 3  
N. Khmelevskaia - A. Kibanova 09.15 08:30 3 - 1  
N. Khmelevskaia - G. Telnaya 09.15 13:10 2 - 3  
N. Khmelevskaia - G. Telnaya 09.15 13:10 2 - 3  
O. Telezhinskaya - Ana. Martynenko 09.15 10:35 3 - 0  
O. Telezhinskaya - Lil. Melnikova 09.15 08:15 3 - 1  
Tat. Tatianina - A. Kibanova 09.15 11:25 0 - 3  
Tat. Tatianina - G. Telnaya 09.15 09:05 0 - 3  
Tat. Tatianina - I. Aseeva 09.15 12:35 3 - 2  
Tat. Tatianina - N. Khmelevskaia 09.15 10:15 2 - 3  
V. Overchuk - Ana. Martynenko 09.15 08:50 1 - 3  
V. Overchuk - Lil. Melnikova 09.15 10:00 0 - 3  
V. Overchuk - Mar. Martynenko 09.15 12:20 3 - 1  
V. Overchuk - O. Telezhinskaya 09.15 11:10 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alistratov - Pyotr Kolesnik 09.15 19:15 0 - 3  
A. Alistratov - R. Lazebny 09.15 15:45 2 - 3  
Ant. Popov - V. Sazhnev 09.15 11:00 2 - 3  
D. Derevinskyi - V. Grushko 09.15 12:00 0 - 3  
E. Yunusov - A. Alistratov 09.15 17:15 3 - 0  
E. Yunusov - O. Stasevskiy 09.15 13:45 3 - 0  
Fed. Bazin - M. Chukanov 09.15 16:00 3 - 2  
Fed. Bazin - O. Lytvynenko 09.15 14:00 3 - 1  
Fed. Bazin - Vla. Gorelov 09.15 17:30 0 - 3  
M. Chukanov - O. Lytvynenko 09.15 16:30 2 - 3  
M. Chukanov - Vla. Kovalenko 09.15 20:00 0 - 3  
M. Chukanov - Z. Telyugin 09.15 15:00 2 - 3  
N. Shalgorodskiy - V. Boychuk 09.15 12:00 3 - 1  
N. Shalgorodskiy - Yur. Rybakov 09.15 13:00 2 - 3  
O. Lytvynenko - Vla. Kovalenko 09.15 18:00 2 - 3  
O. Lytvynenko - Vlad. Surzhik 09.15 16:00 0 - 3  
O. Lytvynenko - Z. Telyugin 09.15 19:30 1 - 3  
O. Malov - V. Sazhnev 09.15 12:00 1 - 3  
O. Stasevskiy - R. Lazebny 09.15 20:15 3 - 0  
O. Stasevskiy - Yur. Medvedev 09.15 16:45 0 - 3  
P. Plyushch - D. Derevinskyi 09.15 11:30 3 - 1  
P. Plyushch - S. Korobeynik 09.15 12:30 3 - 2  
P. Plyushch - V. Grushko 09.15 10:00 0 - 3  
Pyotr Kolesnik - E. Yunusov 09.15 17:45 3 - 1  
R. Cherevko - Ant. Popov 09.15 12:30 1 - 3  
R. Cherevko - O. Malov 09.15 11:30 3 - 2  
R. Cherevko - V. Sazhnev 09.15 10:00 0 - 3  
R. Lazebny - E. Yunusov 09.15 15:15 0 - 3  
R. Lazebny - R. Gimadeev 09.15 18:45 3 - 2  
S. Korobeynik - V. Grushko 09.15 11:00 1 - 3  
S. Pisklov - O. Lytvynenko 09.15 14:30 3 - 2  
S. Pisklov - Vlad. Surzhik 09.15 16:30 0 - 3  
V. Boychuk - V. Nevmyvako 09.15 12:30 3 - 1  
Vla. Gorelov - M. Chukanov 09.15 13:30 3 - 2  
Vla. Gorelov - O. Lytvynenko 09.15 19:00 3 - 0  
Vla. Gorelov - Z. Telyugin 09.15 17:00 0 - 3  
Vla. Kovalenko - Fed. Bazin 09.15 17:00 3 - 2  
Vla. Kovalenko - Vla. Gorelov 09.15 15:00 3 - 0  
Vla. Kovalenko - Vlad. Surzhik 09.15 18:30 3 - 1  
Vlad. Surzhik - Fed. Bazin 09.15 14:30 1 - 3  
Vlad. Surzhik - M. Chukanov 09.15 18:00 3 - 0  
Vlad. Surzhik - Vla. Gorelov 09.15 20:00 3 - 0  
Yur. Medvedev - A. Alistratov 09.15 19:45 0 - 3  
Yur. Medvedev - R. Gimadeev 09.15 16:15 2 - 3  
Yur. Rybakov - N. Shalgorodskiy 09.15 10:00 3 - 2  
Yur. Rybakov - V. Boychuk 09.15 11:00 2 - 3  
Yur. Rybakov - V. Nevmyvako 09.15 11:30 1 - 3  
Z. Telyugin - Fed. Bazin 09.15 19:00 0 - 3  
Z. Telyugin - Vla. Kovalenko 09.15 15:30 2 - 3  
Z. Telyugin - Vlad. Surzhik 09.15 14:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Rafikova - M. Shaybel 09.15 10:45 2 - 3  
M. Dotsenko - Vik. Zaytseva 09.15 14:00 1 - 3  
M. Dotsenko - Y. Emelyanenko 09.15 16:00 2 - 3  
M. Dotsenko - Yar. Lesnaya 09.15 15:00 3 - 2  
Y. Emelyanenko - Vik. Zaytseva 09.15 15:30 3 - 2  
Yar. Lesnaya - Vik. Zaytseva 09.15 16:30 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 09.15 11:30 7 - 3  
Hanwha Eagles - LG Twins 09.15 11:30 6 - 5  
KIA Tigers - SK Wyverns 09.15 11:30 1 - 16  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 09.15 11:30 5 - 8  
KT Wiz - Samsung Lions 09.15 11:30 0 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 09.15 11:00 3 - 2  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 09.15 11:00 5 - 1  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 09.15 11:00 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 09.15 11:00 6 - 3  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 09.15 11:00 3 - 8  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 09.15 11:00 6 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Atlanta 09.15 01:35 14 - 1  
Chicago WS - Minnesota 09.15 02:10 3 - 1  
San Diego - LA Dodgers 09.15 03:10 7 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 09.15 12:35 4 - 1  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Whyers - Neil Smith 09.15 11:00 2 - 0  
Neil Smith - P. Strong 09.15 09:00 2 - 0  
P. Strong - M. Whyers 09.15 10:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Clutch Season, Group St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9Z Team - Red Canids 09.15 01:50 0 - 1  
Bravos Gaming - W7M Gaming 09.15 03:15 0 - 1  
Cream Latam - Detona Gaming 09.15 00:40 1 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Forbidden 09.15 12:05 1 - 0  
Chiefs Esports Club - Vertex Esports Club 09.15 13:05 1 - 0  
Forbidden - Lese Esports 09.15 11:05 0 - 1  
Ground Zero Gaming - Lese Esports 09.15 13:05 1 - 0  
Rooster - Vertex Esports Club 09.15 12:05 1 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Team Gamerlegion 09.15 18:15 1 - 0  
AVEZ - Sprout 09.15 18:15 0 - 1  
Endpoint - Team Secret 09.15 17:00 0 - 1  
FATE Esports - Nordavind 09.15 19:30    
Galaxy Racer Esports - Singularity Esports 09.15 19:30 0 - 1  
Nordavind - Nexus Gaming 09.15 18:15    
SKADE - Nexus Gaming 09.15 17:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL Pro League,NA,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaos Esports Club - Triumph 09.15 21:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Cowana Gaming 09.15 19:15 1 - 0  
Cowana Gaming - Big 09.15 20:15 0 - 1  
Esport Rhein-Neckar - Tka E-Sports 09.15 21:30    
Tka E-Sports - Esport Rhein-Neckar 09.15 22:30    
E-Sport (CSGO,ESLProLeague,EU,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Ninjas In Pyjamas 09.15 21:00 2 - 0  
Faze Clan - Team Spirit 09.15 14:00 1 - 2  
Team Vitality - Fnatic 09.15 17:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Asia Clos Q)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newhappy - Lynn Vision Gaming 09.15 07:00 0 - 2  
Tiger - Team Zero.TSG 09.15 10:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Nine toFive,Swiss,playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Youngsters - Sprout 09.15 09:00 2 - 1  
Godsent - Espada 09.15 13:00 2 - 1  
K23 - Wisla Krakow 09.15 12:00 2 - 1  
Virtus.pro - Team Secret 09.15 09:00 2 - 0  
E-Sport (Dota 2, Bts Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
032 - Boom Esports 09.15 11:00 0 - 2  
Among US - Motivade.trust Gaming 09.15 08:00 2 - 0  
New Esports - Execration 09.15 06:00 2 - 0  
TNC Predator - Neon Esports 09.15 13:15 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Bts Pro Series Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Infamous 09.15 01:30 1 - 1  
Beastcoast - Infinity Esports 09.15 07:00    
Cr4Zy - Infamous 09.15 22:00 0 - 2  
Havan Liberty - Thunder Predator 09.15 03:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BtsProSeries,Eu/Cis-GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Men - Team Unique 09.15 20:20    
Hellraisers - B8 09.15 14:00    
Ninjas In Pyjamas - Khan 09.15 18:00 1 - 1  
Team Empire - B8 09.15 16:00 1 - 1  
E-Sport (LOL, European Masters Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giants.Spain - Team Gamerlegion 09.15 17:50 1 - 2  
Team Ldlc - Gamersorigin 09.15 20:40 2 - 1  
E-Sport (R6S,NaLeague,USDivision,Stage2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darkzero Esports - Susquehanna Soniqs 09.15 00:00 2 - 0  
Oxygen Esports - Tempo Storm 09.15 03:00 1 - 2  
E-Sport (SC, Afreeca Starleague)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
By Hero - Killer 09.15 12:00    
Mini - Sorry 09.15 12:00    
E-Sport (SC2,DH Mast.Fall,Seas.Fin.,GrS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trap - Astrea 09.15 17:05 2 - 1  
TY - MarineLorD 09.15 16:00 2 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Djurgarden 09.15 19:00 8 - 3  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 09.15 17:00 0 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - SZKA Szentpétervár 09.15 18:30 4 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 09.15 18:00 3 - 6  
Szalavat Julajev Ufa - Torp. Nyizsnyij Novgorod 09.15 16:00 6 - 2  
Szocsi - Metallurg Magnyitogorszk 09.15 18:30 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Traktor Cseljabinszk 09.15 18:30 1 - 2  
Vityaz Podolszk - Dinamo Minszk 09.15 18:30 2 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Novomoszkovszk Academy 09.15 11:00 1 - 5  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Irbisz Kazany 09.15 16:00 0 - 3  
Szahalinszkije Akulj - Kapitan Sztupino 09.15 10:00 0 - 1  
Szputnyik Almetyevszk - Rubin Tyumeny 2 09.15 16:00 5 - 3  
Tajfun Usszurijszk - Vityaz Podolszk 2 09.15 11:30 1 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Dallas (5.m.) 09.15 02:00 2 - 2  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 09.15 09:30 4 - 3  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.15 08:20 3 - 1  
Hammers - Six Trolls (3x10 perc) 09.15 20:55 0 - 2  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.15 21:55 2 - 2  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 09.15 06:00 4 - 4  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.15 07:10 4 - 5  
Moszkva Eshelon - Hammers (3x10 perc) 09.15 00:05 1 - 1  
Moszkva Eshelon - Hammers (3x10 perc) 09.15 19:50 4 - 5  
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 09.15 23:05 1 - 3  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 09.15 11:50 5 - 6  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 09.15 10:40 2 - 1  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 09.15 18:50 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo MO - Rjazany 09.15 18:00 1 - 4  
Gornyak Ucsali - Molot Perm 09.15 15:30 4 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Torosz Nyeftekamszk 09.15 15:30 7 - 3  
Kerékpár (Tour de France - 16. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - T. Dumoulin 09.15 13:05 1 - 0  
D.F. Martinez - M. Soler Gimenez 09.15 13:05 1 - 0  
E. Mas Nicolau - R. Uran 09.15 13:05 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - A. Yates 09.15 13:05 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - E. Bernal 09.15 13:05 1 - 0  
P. Roglic - T. Pogacar 09.15 13:05 0 - 1  
R. Porte - M. Landa Meana 09.15 13:05 1 - 0  
Tour de France 2020 - 16. szakasz 09.15 17:30    
Tour de France 2020 - 16. szakasz - Top 3 09.15 17:30    
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Siegfried) - LA Clippers (Slamdunkvv) 09.15 08:12 57 - 56  
Dallas (Siegfried) - Portland (Aphex) 09.15 07:00 70 - 70, h.u. 82 - 77  
Dallas (Siegfried) - Toronto (McQueen) 09.15 09:24 36 - 59  
LA Clippers (Slamdunkvv) - Portland (Aphex) 09.15 07:36 48 - 48, h.u. 56 - 62  
Portland (Aphex) - Dallas (Siegfried) 09.15 08:48 50 - 58  
Portland (Aphex) - Toronto (McQueen) 09.15 10:00 64 - 55  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Iamdevilwalk) - Charlotte (Tranquil) 09.15 16:18 51 - 65  
Brooklyn (Iamdevilwalk) - Indiana (Bobby) 09.15 15:42 47 - 45  
Brooklyn (Iamdevilwalk) - Orlando (Shiva) 09.15 15:06 54 - 62  
Charlotte (Tranquil) - Orlando (Shiva) 09.15 17:30 59 - 42  
Indiana (Bobby) - Brooklyn (Iamdevilwalk) 09.15 17:30 61 - 56  
Indiana (Bobby) - Charlotte (Tranquil) 09.15 16:54 45 - 61  
Indiana (Bobby) - Orlando (Shiva) 09.15 16:18 39 - 38  
Orlando (Shiva) - Brooklyn (Iamdevilwalk) 09.15 16:54 47 - 58  
Orlando (Shiva) - Charlotte (Tranquil) 09.15 15:42 50 - 57  
Orlando (Shiva) - Indiana (Bobby) 09.15 14:30 47 - 63  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Zo0M) - Utah (Iamdevilwalk) 09.15 22:00 1 - 0  
Minnesota (Slamdunkvv) - Utah (Aphex) 09.15 11:36 37 - 60  
Oklahoma City (McQueen) - Phoenix (Siegfried) 09.15 11:36 52 - 49  
Oklahoma City (McQueen) - Utah (Aphex) 09.15 12:12 76 - 64  
Phoenix (Siegfried) - Minnesota (Slamdunkvv) 09.15 12:12 54 - 61  
Phoenix (Siegfried) - Oklahoma City (McQueen) 09.15 13:24 64 - 66  
Phoenix (Siegfried) - Utah (Aphex) 09.15 11:00 46 - 70  
San Antonio (Tranquil) - Memphis (Zo0M) 09.15 23:12 53 - 47  
San Antonio (Tranquil) - Sacramento (Bad_Trip) 09.15 22:00 64 - 75  
Utah (Aphex) - Oklahoma City (McQueen) 09.15 14:00 63 - 57  
Utah (Iamdevilwalk) - Sacramento (Bad_Trip) 09.15 23:12 51 - 67  
Utah (Iamdevilwalk) - San Antonio (Tranquil) 09.15 22:36 43 - 58  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Olympiakosz 09.15 17:30 74 - 57  
Rytas Vilnius - Panathinaikosz 09.15 17:30 67 - 75  
Valencia - Bayern München 09.15 20:00 84 - 76  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Tabare - Colon 09.15 00:15 73 - 79  
Verdirrojo BBC - Cordon 09.15 02:30 81 - 88  
Krikett (Angol T20 Blast, Közép csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucestershire - Warwickshire 09.15 15:00 1 - 0  
Northamptonshire - Worcestershire 09.15 19:30 0 - 1  
Krikett (Angol T20 Blast,Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicestershire - Derbyshire 09.15 19:30 0 - 1  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Odense 09.15 20:00 26 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Fehérvár 09.15 18:00 42 - 20  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Vaslui 09.15 10:00 28 - 23  
Calarasi - Buzau 09.15 12:30 20 - 21  
CSM Bukarest - CSM Botosani 09.15 18:30 34 - 22  
Dobrogea Constanta - Bacau 09.15 15:00 22 - 19  
Fagaras - Dinamo Bukarest 09.15 17:25 25 - 29  
Politehnica Timisoara - Potaissa Turda 09.15 16:00 24 - 28  
Resita - Focsani 09.15 11:00 15 - 22  
Steaua Bukarest - Suceava 09.15 13:30 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnered - Lugi 09.15 19:00 30 - 34  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Crystal Palace 09.15 20:45 0 - 0  
Bradford - Lincoln 09.15 20:00 0 - 5  
Burton - Aston Villa 09.15 20:45 1 - 3  
Derby County - Preston 09.15 19:30 1 - 2  
Fleetwood - Port Vale 09.15 20:00 2 - 1  
Gillingham - Coventry 09.15 19:00 1 - 1  
Leyton - Plymouth 09.15 20:45 3 - 2  
Middlesbrough - Barnsley 09.15 19:00 0 - 2  
Millwall - Cheltenham 09.15 19:00 3 - 1  
Morecambe - Oldham 09.15 20:45 1 - 0  
Newcastle - Blackburn 09.15 20:30 1 - 0  
Newport - Cambridge Utd. 09.15 20:00 1 - 0  
Oxford Utd. - Watford 09.15 20:00 1 - 1  
Reading - Luton 09.15 19:00 0 - 1  
Rochdale - Sheffield Wed. 09.15 20:45 0 - 2  
West Ham - Charlton 09.15 20:30 3 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - AZ Alkmaar 09.15 19:00 2 - 0  
Gent - Rapid Wien 09.15 20:30 2 - 1  
PAOK - Benfica 09.15 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude RS - Vitória BA 09.15 01:00 1 - 1  
Parana - CRB 09.15 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacuipense - Ferroviario CE 09.15 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Coquimbo Unido 09.15 21:00 2 - 1  
La Serena - Universidad de Concepcion 09.15 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Blansko 09.15 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Helsingör 09.15 18:30 0 - 3  
Vendsyssel - Hobro 09.15 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tshakhuma - Ajax Cape Town 09.15 15:00 1 - 5  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Sangju Sangmu 09.15 13:00 0 - 1  
Jeonbuk - Ulsan 09.15 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Hurricane) - Lyon (Miller) 09.15 11:36 1 - 4  
Atalanta (STDM) - Valencia (Weeman) 09.15 10:12 2 - 4  
Benfica (CarlWhizzer) - Lokom. Moszkva (Dimqaa) 09.15 11:36 1 - 2  
Benfica (CarlWhizzer) - Sahtar Doneck (Oolancer) 09.15 11:22 0 - 1  
Galatasaray (Quavo) - Benfica (CarlWhizzer) 09.15 09:30 2 - 3  
Galatasaray (Quavo) - Lokom. Moszkva (Dimqaa) 09.15 11:08 1 - 0  
Galatasaray (Quavo) - Sahtar Doneck (Oolancer) 09.15 10:26 0 - 2  
Galatasaray (Quavo) - Salzburg (Sima) 09.15 10:12 2 - 1  
Lokom. Moszkva (Dimqaa) - Benfica (CarlWhizzer) 09.15 10:26 0 - 3  
Lokom. Moszkva (Dimqaa) - Galatasaray (Quavo) 09.15 09:58 0 - 0  
Lyon (Miller) - Ajax (Hurricane) 09.15 10:26 1 - 1  
Lyon (Miller) - Atalanta (STDM) 09.15 09:58 0 - 5  
Sahtar Doneck (Oolancer) - Benfica (CarlWhizzer) 09.15 10:12 3 - 1  
Sahtar Doneck (Oolancer) - Galatasaray (Quavo) 09.15 11:36 2 - 0  
Sahtar Doneck (Oolancer) - Lokom. Moszkva (Dimqaa) 09.15 09:44 2 - 0  
Sahtar Doneck (Oolancer) - Salzburg (Sima) 09.15 09:58 3 - 1  
Salzburg (Sima) - Benfica (CarlWhizzer) 09.15 09:44 3 - 3  
Salzburg (Sima) - Galatasaray (Quavo) 09.15 11:22 1 - 1  
Salzburg (Sima) - Lokom. Moszkva (Dimqaa) 09.15 09:30 0 - 0  
Valencia (Weeman) - Atalanta (STDM) 09.15 11:22 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (White_Boy1 - Dinamo Kijev(Slezaintima) 09.15 11:54 2 - 2  
CSZKA Moszkva (White_Boy1 - Lokomotív Moszkva (Orlovs 09.15 12:18 1 - 0  
CSZKA Moszkva (White_Boy1 - Szpartak Moszkva (Nikkitta) 09.15 12:42 1 - 1  
Dinamo Kijev(Slezaintima) - CSZKA Moszkva (White_Boy1927) 09.15 12:54 0 - 0  
Dinamo Kijev(Slezaintima) - Lokomotív Moszkva (Orlovs 09.15 11:42    
Dinamo Kijev(Slezaintima) - Szpartak Moszkva (Nikkitta) 09.15 12:06 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Orlovs - CSZKA Moszkva (White_Boy1927) 09.15 13:18 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Orlovs - Dinamo Kijev(Slezaintima) 09.15 12:42 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Orlovs - Szpartak Moszkva (Nikkitta) 09.15 11:30    
Szpartak Moszkva (Nikkitt - CSZKA Moszkva (White_Boy1927) 09.15 11:42    
Szpartak Moszkva (Nikkitt - Dinamo Kijev(Slezaintima) 09.15 13:06 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Nikkitt - Lokomotív Moszkva (Orlovs 09.15 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Slezaintima) - Liverpool (Dangerdim77) 09.15 08:00    
Arsenal (Slezaintima) - Tottenham (Nikkitta) 09.15 07:36 0 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Manchester City (Orlovsky 09.15 08:24    
Liverpool (Dangerdim77) - Tottenham (Nikkitta) 09.15 08:48    
Manchester City (Orlovsky - Arsenal (Slezaintima) 09.15 08:12 2 - 1  
Manchester City (Orlovsky - Manchester Utd. (White_Boy1927) 09.15 08:48 2 - 4  
Tottenham (Nikkitta) - Arsenal (Slezaintima) 09.15 08:36 1 - 0  
Tottenham (Nikkitta) - Liverpool (Dangerdim77) 09.15 07:48    
Tottenham (Nikkitta) - Manchester City (Orlovsky 09.15 08:00 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Arsenal (Marley) 09.15 12:20 5 - 1  
Ajax (Cobra4) - Barcelona (Ak) 09.15 10:00 1 - 2  
Ajax (Cobra4) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.15 05:00 0 - 2  
Ajax (Cobra4) - Juventus (Ben) 09.15 08:40 1 - 0  
Ajax (Cobra4) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.15 11:20 1 - 3  
Ajax (Cobra4) - Milan (Val) 09.15 06:20 0 - 2  
Arsenal (Marley) - Barcelona (Ak) 09.15 05:40 1 - 1  
Arsenal (Marley) - Juventus (Ben) 09.15 13:00 2 - 1  
Arsenal (Marley) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.15 07:00 2 - 4  
Arsenal (Marley) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.15 10:40 0 - 2  
Arsenal (Marley) - PAOK (Ra) 09.15 09:20 1 - 2  
Arsenal (Marley) - RB Leipzig (Panica) 09.15 12:00 0 - 5  
Barcelona (Ak) - Bayern München (Moebius) 09.15 12:40 3 - 1  
Barcelona (Ak) - Chelsea (Tommy) 09.15 05:20 1 - 0  
Barcelona (Ak) - Juventus (Ben) 09.15 10:20 5 - 2  
Barcelona (Ak) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.15 07:40 4 - 1  
Barcelona (Ak) - PAOK (Ra) 09.15 06:40 2 - 3  
Barcelona (Ak) - RB Leipzig (Panica) 09.15 09:00 1 - 5  
Bayern München (Moebius) - Ajax (Cobra4) 09.15 10:20 4 - 2  
Bayern München (Moebius) - Arsenal (Marley) 09.15 06:40 3 - 2  
Bayern München (Moebius) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.15 08:00 3 - 0  
Bayern München (Moebius) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.15 05:20 3 - 4  
Bayern München (Moebius) - Marseille (Legolas) 09.15 11:40 1 - 2  
Bayern München (Moebius) - Milan (Val) 09.15 09:00 1 - 1  
Benfica (Paularasyou) - Besiktas (Vasm) 09.15 20:00 6 - 0  
Benfica (Paularasyou) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.15 02:20 0 - 3  
Benfica (Paularasyou) - Napoli (Gosas) 09.15 03:40 3 - 2  
Benfica (Paularasyou) - Rangers (Chris X) 09.15 21:20 6 - 1  
Benfica (Paularasyou) - Sporting CP (Savv) 09.15 01:00 2 - 2  
Benfica (Paularasyou) - Trabzonspor (Ang) 09.15 22:40 5 - 0  
Besiktas (Vasm) - Benfica (Paularasyou) 09.15 04:00 4 - 2  
Besiktas (Vasm) - Dortmund (Teok) 09.15 22:00 3 - 2  
Besiktas (Vasm) - Fenerbahce (Mitchef) 09.15 00:20 4 - 1  
Besiktas (Vasm) - Internazionale (Crysis) 09.15 23:20 2 - 4  
Besiktas (Vasm) - Leverkusen (Pg) 09.15 20:40 1 - 3  
Besiktas (Vasm) - Porto (Zeus) 09.15 01:40 0 - 2  
Besiktas (Vasm) - Valencia (Dinwin) 09.15 03:00    
Chelsea (Tommy) - Ajax (Cobra4) 09.15 11:40 3 - 3  
Chelsea (Tommy) - Arsenal (Marley) 09.15 08:00 3 - 0  
Chelsea (Tommy) - Bayern München (Moebius) 09.15 05:40 2 - 1  
Chelsea (Tommy) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.15 09:20 3 - 2  
Chelsea (Tommy) - Marseille (Legolas) 09.15 13:00 4 - 3  
Chelsea (Tommy) - Milan (Val) 09.15 10:40 2 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Benfica (Paularasyou) 09.15 22:20 3 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Dortmund (Teok) 09.15 00:00 2 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Leverkusen (Pg) 09.15 01:20 2 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Sporting CP (Savv) 09.15 02:40 3 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Trabzonspor (Ang) 09.15 21:00 2 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Valencia (Dinwin) 09.15 23:40 3 - 0  
Dortmund (Teok) - Besiktas (Vasm) 09.15 02:00 1 - 0  
Dortmund (Teok) - Fenerbahce (Mitchef) 09.15 21:40 3 - 2  
Dortmund (Teok) - Internazionale (Crysis) 09.15 03:20 2 - 2  
Dortmund (Teok) - Napoli (Gosas) 09.15 23:00 1 - 0  
Dortmund (Teok) - Porto (Zeus) 09.15 20:20 2 - 2  
Dortmund (Teok) - Rangers (Chris X) 09.15 00:40 3 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Arsenal (Marley) 09.15 09:40 1 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Barcelona (Ak) 09.15 07:00 1 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Juventus (Ben) 09.15 06:00 2 - 5  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.15 08:20 1 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.15 12:00 4 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - RB Leipzig (Panica) 09.15 13:20 5 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Dortmund (Teok) 09.15 03:00 3 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Internazionale (Crysis) 09.15 01:40 1 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Leverkusen (Pg) 09.15 04:20 0 - 5  
Fenerbahce (Mitchef) - Porto (Zeus) 09.15 22:00 5 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Valencia (Dinwin) 09.15 20:40 3 - 0  
Internazionale (Crysis) - Besiktas (Vasm) 09.15 00:40 4 - 2  
Internazionale (Crysis) - Dortmund (Teok) 09.15 20:40 3 - 1  
Internazionale (Crysis) - Fenerbahce (Mitchef) 09.15 23:00 6 - 1  
Internazionale (Crysis) - Porto (Zeus) 09.15 03:00 3 - 2  
Internazionale (Crysis) - Valencia (Dinwin) 09.15 04:20    
Juventus (Ben) - Bayern München (Moebius) 09.15 11:20 1 - 0  
Juventus (Ben) - Chelsea (Tommy) 09.15 12:40 3 - 1  
Juventus (Ben) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.15 06:20 2 - 2  
Juventus (Ben) - Marseille (Legolas) 09.15 10:00 2 - 0  
Juventus (Ben) - PAOK (Ra) 09.15 05:00 3 - 1  
Juventus (Ben) - RB Leipzig (Panica) 09.15 07:40 3 - 3  
Leverkusen (Pg) - Besiktas (Vasm) 09.15 03:20 3 - 0  
Leverkusen (Pg) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.15 22:40 4 - 2  
Leverkusen (Pg) - Fenerbahce (Mitchef) 09.15 20:20 4 - 1  
Leverkusen (Pg) - Napoli (Gosas) 09.15 21:20 5 - 2  
Leverkusen (Pg) - Rangers (Chris X) 09.15 02:20 5 - 1  
Leverkusen (Pg) - Trabzonspor (Ang) 09.15 01:00 1 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Barcelona (Ak) 09.15 13:00 0 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Chelsea (Tommy) 09.15 06:40 2 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Juventus (Ben) 09.15 11:40 1 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.15 09:20 2 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - PAOK (Ra) 09.15 08:00 2 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - RB Leipzig (Panica) 09.15 10:20 1 - 3  
Manchester Utd.(Kasandra) - Ajax (Cobra4) 09.15 06:00 1 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Bayern München (Moebius) 09.15 08:20 3 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - Chelsea (Tommy) 09.15 09:40 2 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - Marseille (Legolas) 09.15 07:20 2 - 5  
Manchester Utd.(Kasandra) - Milan (Val) 09.15 13:20 1 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - PAOK (Ra) 09.15 11:00 3 - 0  
Marseille (Legolas) - Ajax (Cobra4) 09.15 09:00 2 - 1  
Marseille (Legolas) - Arsenal (Marley) 09.15 05:20 0 - 4  
Marseille (Legolas) - Barcelona (Ak) 09.15 11:20 0 - 4  
Marseille (Legolas) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.15 06:20 3 - 0  
Marseille (Legolas) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.15 12:40 2 - 0  
Marseille (Legolas) - Milan (Val) 09.15 07:40 1 - 4  
Milan (Val) - Arsenal (Marley) 09.15 11:00 3 - 2  
Milan (Val) - Barcelona (Ak) 09.15 08:40 1 - 3  
Milan (Val) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.15 12:20 1 - 2  
Milan (Val) - Juventus (Ben) 09.15 07:20 4 - 0  
Milan (Val) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.15 09:40 4 - 3  
Milan (Val) - RB Leipzig (Panica) 09.15 06:00 1 - 2  
Napoli (Gosas) - Benfica (Paularasyou) 09.15 21:00 1 - 5  
Napoli (Gosas) - Dortmund (Teok) 09.15 01:40 1 - 2  
Napoli (Gosas) - Internazionale (Crysis) 09.15 00:20 2 - 3  
Napoli (Gosas) - Leverkusen (Pg) 09.15 02:40 0 - 3  
Napoli (Gosas) - Porto (Zeus) 09.15 23:20 2 - 0  
Napoli (Gosas) - Sporting CP (Savv) 09.15 04:00 2 - 3  
Napoli (Gosas) - Valencia (Dinwin) 09.15 22:00 4 - 1  
PAOK (Ra) - Ajax (Cobra4) 09.15 13:20 2 - 2  
PAOK (Ra) - Bayern München (Moebius) 09.15 07:00 4 - 1  
PAOK (Ra) - Chelsea (Tommy) 09.15 08:20 0 - 2  
PAOK (Ra) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.15 10:40 0 - 1  
PAOK (Ra) - Marseille (Legolas) 09.15 05:40 1 - 1  
PAOK (Ra) - Milan (Val) 09.15 12:00 0 - 1  
Porto (Zeus) - Besiktas (Vasm) 09.15 23:00 3 - 3  
Porto (Zeus) - Dortmund (Teok) 09.15 04:20 1 - 2  
Porto (Zeus) - Fenerbahce (Mitchef) 09.15 02:00 5 - 4  
Porto (Zeus) - Internazionale (Crysis) 09.15 21:40 3 - 2  
Porto (Zeus) - Napoli (Gosas) 09.15 00:40 1 - 5  
Rangers (Chris X) - Benfica (Paularasyou) 09.15 02:40 2 - 4  
Rangers (Chris X) - Dortmund (Teok) 09.15 23:20 3 - 0  
Rangers (Chris X) - Leverkusen (Pg) 09.15 22:20 4 - 1  
Rangers (Chris X) - Porto (Zeus) 09.15 00:20 3 - 3  
Rangers (Chris X) - Sporting CP (Savv) 09.15 21:00 2 - 0  
Rangers (Chris X) - Trabzonspor (Ang) 09.15 04:00 2 - 2  
Rangers (Chris X) - Valencia (Dinwin) 09.15 01:20    
RB Leipzig (Panica) - Ajax (Cobra4) 09.15 07:20 2 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Bayern München (Moebius) 09.15 10:00 0 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Chelsea (Tommy) 09.15 11:00 1 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.15 05:00 2 - 0  
RB Leipzig (Panica) - Marseille (Legolas) 09.15 08:40 2 - 0  
RB Leipzig (Panica) - PAOK (Ra) 09.15 12:20 1 - 2  
Sporting CP (Savv) - Benfica (Paularasyou) 09.15 23:40 3 - 2  
Sporting CP (Savv) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.15 21:20 0 - 3  
Sporting CP (Savv) - Leverkusen (Pg) 09.15 00:00 2 - 0  
Sporting CP (Savv) - Napoli (Gosas) 09.15 20:00 0 - 1  
Sporting CP (Savv) - Rangers (Chris X) 09.15 03:40 0 - 1  
Sporting CP (Savv) - Trabzonspor (Ang) 09.15 02:20 2 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Benfica (Paularasyou) 09.15 01:20 2 - 1  
Trabzonspor (Ang) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.15 03:40 1 - 4  
Trabzonspor (Ang) - Leverkusen (Pg) 09.15 23:40 1 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Rangers (Chris X) 09.15 20:00 4 - 0  
Trabzonspor (Ang) - Sporting CP (Savv) 09.15 22:20 2 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Valencia (Dinwin) 09.15 00:00    
Valencia (Dinwin) - Besiktas (Vasm) 09.15 21:40 4 - 1  
Valencia (Dinwin) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.15 01:00    
Valencia (Dinwin) - Fenerbahce (Mitchef) 09.15 03:20    
Valencia (Dinwin) - Internazionale (Crysis) 09.15 20:20 1 - 1  
Valencia (Dinwin) - Napoli (Gosas) 09.15 02:00    
Valencia (Dinwin) - Rangers (Chris X) 09.15 22:40 5 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Fin Fints 09.15 12:15 1 - 4  
CFC Catalonia FC - FRZ Forze 09.15 10:35 3 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - CFC Catalonia FC 09.15 08:55 1 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - FRZ Forze 09.15 11:25 2 - 1  
Fin Fints - EZ1 EZ1D 11 09.15 10:10 3 - 1  
Fin Fints - PSG Shemyakin Onze 09.15 11:00 1 - 3  
FRZ Forze - Fin Fints 09.15 09:20 2 - 3  
FRZ Forze - PSG Shemyakin Onze 09.15 08:30 1 - 0  
Kab Kabush - NFC Nyancat FC 09.15 18:25 1 - 0  
Kab Kabush - VEG Vega Squadron 09.15 15:55 3 - 4  
NFC Nyancat FC - Tes Tundra 09.15 15:30 2 - 0  
NFC Nyancat FC - Westcoastunt 09.15 16:20 0 - 0  
PSG Shemyakin Onze - CFC Catalonia FC 09.15 09:45 0 - 5  
PSG Shemyakin Onze - EZ1 EZ1D 11 09.15 11:50 1 - 4  
Tes Tundra - Kab Kabush 09.15 18:50 2 - 2  
Tes Tundra - VEG Vega Squadron 09.15 16:45 1 - 4  
VEG Vega Squadron - NFC Nyancat FC 09.15 17:35 1 - 3  
VEG Vega Squadron - Westcoastunt 09.15 19:15 0 - 3  
Westcoastunt - Kab Kabush 09.15 17:10 3 - 2  
Westcoastunt - Tes Tundra 09.15 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBatt,SpainLaLiga )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Jkey) - Barcelona (Mr.Jab) 09.15 08:54 1 - 2  
Atl. Madrid (Jkey) - Real Madrid (Kravark) 09.15 09:18 0 - 3  
Atl. Madrid (Jkey) - Sevilla (Kodak) 09.15 07:30 0 - 2  
Atl. Madrid (Jkey) - Valencia (Plevis) 09.15 08:06 0 - 0  
Barcelona (Mr.Jab) - Atl. Madrid (Jkey) 09.15 07:54 2 - 1  
Barcelona (Mr.Jab) - Real Madrid (Kravark) 09.15 07:30 2 - 0  
Barcelona (Mr.Jab) - Sevilla (Kodak) 09.15 08:42 2 - 0  
Barcelona (Mr.Jab) - Valencia (Plevis) 09.15 09:18 1 - 3  
Real Madrid (Kravark) - Atl. Madrid (Jkey) 09.15 08:18 1 - 3  
Real Madrid (Kravark) - Barcelona (Mr.Jab) 09.15 08:30 2 - 2  
Real Madrid (Kravark) - Sevilla (Kodak) 09.15 09:06 0 - 0  
Real Madrid (Kravark) - Valencia (Plevis) 09.15 07:42 2 - 0  
Sevilla (Kodak) - Atl. Madrid (Jkey) 09.15 08:30 3 - 0  
Sevilla (Kodak) - Barcelona (Mr.Jab) 09.15 07:42 1 - 1  
Sevilla (Kodak) - Real Madrid (Kravark) 09.15 08:06 1 - 0  
Sevilla (Kodak) - Valencia (Plevis) 09.15 08:54 2 - 0  
Valencia (Plevis) - Atl. Madrid (Jkey) 09.15 09:06 2 - 0  
Valencia (Plevis) - Barcelona (Mr.Jab) 09.15 08:18 0 - 3  
Valencia (Plevis) - Real Madrid (Kravark) 09.15 08:42 1 - 2  
Valencia (Plevis) - Sevilla (Kodak) 09.15 07:54 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Kravark) - Dortmund (Kodak) 09.15 11:16    
Bayern München (Kravark) - Leverkusen (Jkey) 09.15 10:28    
Bayern München (Kravark) - Mönchengladbach (Mr.Jab) 09.15 10:40    
Dortmund (Kodak) - Bayern München (Kravark) 09.15 10:16 3 - 1  
Dortmund (Kodak) - Leverkusen (Jkey) 09.15 10:40    
Dortmund (Kodak) - Mönchengladbach (Mr.Jab) 09.15 09:52 0 - 0  
Dortmund (Kodak) - RB Leipzig (Plevis) 09.15 11:04    
Leverkusen (Jkey) - Bayern München (Kravark) 09.15 11:28    
Leverkusen (Jkey) - Mönchengladbach (Mr.Jab) 09.15 11:04    
Leverkusen (Jkey) - RB Leipzig (Plevis) 09.15 10:16 1 - 1  
Mönchengladbach (Mr.Jab) - Bayern München (Kravark) 09.15 09:40 0 - 0  
Mönchengladbach (Mr.Jab) - Dortmund (Kodak) 09.15 10:52    
Mönchengladbach (Mr.Jab) - Leverkusen (Jkey) 09.15 10:04 0 - 0  
Mönchengladbach (Mr.Jab) - RB Leipzig (Plevis) 09.15 11:28    
RB Leipzig (Plevis) - Bayern München (Kravark) 09.15 10:52    
RB Leipzig (Plevis) - Leverkusen (Jkey) 09.15 11:16    
RB Leipzig (Plevis) - Mönchengladbach (Mr.Jab) 09.15 10:28    
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Retro Int)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Slezaintima) - France (Nikkitta) 09.15 09:46 0 - 0  
Brazil (Slezaintima) - Italy (Orlovsky1) 09.15 09:22 2 - 2  
Brazil (Upcake22) - England (Olle) 09.15 15:46 2 - 2  
Brazil (Upcake22) - Italy (Sane4Ek8) 09.15 15:22 1 - 0  
England (Dangerdim77) - Brazil (Slezaintima) 09.15 09:10    
England (Dangerdim77) - Netherlands (White_Boy1927) 09.15 09:46    
England (Olle) - Italy (Sane4Ek8) 09.15 15:58 0 - 0  
England (Olle) - Netherlands (Inquisitor) 09.15 15:34 0 - 0  
France (Nikkitta) - England (Dangerdim77) 09.15 09:58    
France (Nikkitta) - Netherlands (White_Boy1927) 09.15 09:22 3 - 0  
Italy (Orlovsky1) - England (Dangerdim77) 09.15 09:34    
Italy (Orlovsky1) - France (Nikkitta) 09.15 09:10    
Italy (Sane4Ek8) - France (Taka) 09.15 15:46 2 - 1  
Netherlands (Inquisitor) - Brazil (Upcake22) 09.15 15:58 3 - 1  
Netherlands (Inquisitor) - France (Taka) 09.15 15:22 2 - 0  
Netherlands (White_Boy192 - Brazil (Slezaintima) 09.15 09:34 1 - 0  
Netherlands (White_Boy192 - Italy (Orlovsky1) 09.15 09:58 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - Gualaceo 09.15 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - Al-Mokawloon Arab 09.15 20:30 1 - 1  
Misr Lel Makasa - FC Masr 09.15 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Lugano 09.15 17:00 5 - 0  
Sevilla - Levante 09.15 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn 2 - AB Argir 2 09.15 20:30 3 - 0  
Vikingur Gota 2 - KI Klaksvik 2 09.15 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skala IF - KI Klaksvik 09.15 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Lyon 09.15 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Oss 09.15 18:45 3 - 0  
Volendam - Nijmegen 09.15 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opatija - Cibalia 09.15 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestri - Magni 09.15 18:30 2 - 1  
ÍBV - Leiknir F. 09.15 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Forge Hamilton 09.15 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Beijing Guoan 09.15 14:00 3 - 3  
Wuhan Zall - Shanghai SIPG 09.15 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Beijing BG Phoenix 09.15 10:00 0 - 1  
Zhejiang Hangzhou - Changchun Dazhong 09.15 10:00 0 - 4  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tlaxcala - Leones Negros UdeG 09.15 23:00 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Monterrey 09.15 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - América 09.15 00:00 1 - 2  
Santos Laguna - Chivas Guadalajara 09.15 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsö - Lilleström 09.15 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreton Bay United Jets - Capalaba 09.15 11:30 0 - 9  
Souths Utd. - Eastern Suburbs 09.15 11:30 1 - 5  
Labdarúgás (NPL,Western Australia,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayswater City - Balcatta 09.15 13:00 2 - 5  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astoria Walldorf - Bayern Alzenau 09.15 19:00 2 - 2  
E. Stadtallendorf - Hessen Kassel 09.15 19:00 3 - 3  
Hoffenheim Amatőr - Sonnenhof Grossaspach 09.15 19:00 1 - 4  
Pirmasens - Offenbach 09.15 19:00 0 - 2  
Schott Mainz - Homburg 09.15 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Irkutszk - Himki 09.15 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bruck/Leitha - Traiskirchen 09.15 19:30 2 - 1  
Wiener Neustadt - Neusiedl am See 09.15 19:30 2 - 0  
Wiener SK - Marchfeld Donauauen 09.15 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deutschlandsberg - Bad Gleichenberg 09.15 19:00 0 - 3  
Vöcklamarkt - Elin Weiz 09.15 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bischofshofen - SV Kuchl 09.15 19:00 1 - 2  
Pinzgau Saalfelden - St. Johann 09.15 19:00 2 - 0  
SAK 1914 Salzburg - USK Anif 09.15 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kufstein - Kitzbühel 09.15 19:00 0 - 2  
SV Telfs - WSG Tirol Amatőr 09.15 20:00 4 - 4  
Wacker Innsbruck Amatőr - SC Imst 09.15 19:30 0 - 4  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cienciano - Sporting Cristal 09.15 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - Ripensia Timisoara 09.15 18:30 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Öster - Trelleborg 09.15 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Batin - Al-Taqadom 09.15 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bela - Poprad 09.15 16:00 1 - 0  
Hurbanovo - Skalica 09.15 16:00 0 - 2  
Kysucke Nove Mesto - Petrzalka 09.15 15:00    
Mladost Kalsa - Zemplin Michalovce 09.15 16:00 1 - 2  
Nevidzany - Dubnica 09.15 16:00 0 - 6  
Odeva Lipany - Ruzomberok 09.15 16:00 0 - 4  
Rovinka - Senica 09.15 16:00 3 - 2  
Slavia Staskov - Liptovsky Mikulas 09.15 16:00 3 - 4  
Slovenske Darmoty - B. Bystrica 09.15 16:00 0 - 6  
Sokol Jakub - Zlate Moravce 09.15 16:00 1 - 8  
Surany - Samorin 09.15 14:30 1 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerrito Montevideo - Tacuarembo 09.15 19:30 3 - 1  
Racing Montevideo - Albion Montevideo 09.15 21:45 1 - 1  
Rampla Juniors - Atenas de San Carlos 09.15 17:15 1 - 0  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chattanooga Red Wolves - Union Omaha 09.15 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Haverfordwest 09.15 20:45 0 - 0  
Newtown - Caernarfon 09.15 20:45 2 - 3  
Penybont - Aberystwyth 09.15 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Sharjah 09.15 17:00 2 - 1  
Persepolis - Al-Taawoun 09.15 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain (UAE) - Al-Sadd 09.15 17:00 3 - 3  
Sepahan - Al-Nassr 09.15 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lori Vanadzor - FC Van 09.15 14:45 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Nasaf Qarshi 09.15 13:30 0 - 1  
Lokomotív Taskent - Navbahor Namangan 09.15 15:30 1 - 0  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance-Pro - Titans-Pro 09.15 11:50 3 - 0  
Empire-Pro - Payp-Pro 09.15 16:00 1 - 3  
Enerdzhi-Pro - Plamya-Pro 09.15 10:20 2 - 3  
Vityaz-Pro - Berkut-Pro 09.15 14:20 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 09.15 20:00 3 - 2  
Nis - Radnik Pozarevac 09.15 17:00 3 - 1  
Ribnica Kraljevo - Novi Pazar 09.15 19:00 3 - 1  
Spartak Subotica - Radnicki Kragujevac 09.15 19:00 2 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Stara Pazova - Tent Obrenovac 09.15 19:00 0 - 3  
Klek Zrenjanin - Zeleznicar Lajkovac 09.15 20:00 0 - 3  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 09.15 19:00 1 - 3  
Sremska Mitrovica - OK Belgrád 09.15 19:30 3 - 0  
Ub - Spartak Subotica 09.15 19:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakirkoy Yesilyurt - Nilufer Bld. Spor 09.15 17:00 0 - 3  
Ilbank Ankara - Ankara Karayollari 09.15 18:00 1 - 3  
Kuzey Boru Genclik - Kale 1957 Spor 09.15 14:00 3 - 1  
Vakifbank Istanbul - Aydin Bld. Spor 09.15 16:30 3 - 0  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dom. Dale - Leo Fernandez 09.15 17:30 3 - 1  
Ger. Greene - Zhao Jianbo 09.15 18:00 2 - 2  
L. Heathcote - Dom. Dale 09.15 12:30 0 - 3  
Leo Fernandez - L. Heathcote 09.15 13:00 3 - 1  
Ric. Walden - Ger. Greene 09.15 12:00 3 - 1  
S. Maguire - Dom. Dale 09.15 17:00 2 - 2  
S. Maguire - L. Heathcote 09.15 18:00 2 - 2  
S. Maguire - Leo Fernandez 09.15 12:00 1 - 3  
Zhao Jianbo - Ric. Walden 09.15 17:00 3 - 1  
Zhou Yuelong - Ger. Greene 09.15 13:00 3 - 0  
Zhou Yuelong - Ric. Walden 09.15 17:30 2 - 2  
Zhou Yuelong - Zhao Jianbo 09.15 12:30 2 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceynowa A / Kociolek K - GutierrezSoria/BelenCarro 09.15 11:00 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Brzostek M / Gromadowska 09.15 11:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Ukolova E - Kubickova M / Kvapilova M 09.15 15:00 0 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Ozolina M / Skrastina L 09.15 15:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Voronina M / Bocharova M 09.15 16:00 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Strauss N / Strauss T 09.15 11:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Makroguzova N / Kholomina - Gruszczynska J / Wachowic 09.15 15:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graudina T / Kravcenoka A - Lehtonen R / Ahtiainen N 09.15 18:00 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Dabizha K / Rudykh D 09.15 16:00 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannova B / Slukova M - Brailko V / Namike A 09.15 17:00 2 - 0  
Menegatti M/Tóth O. - Jupiter A / Chamereau A 09.15 13:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - LobatoHerr/FernanNav 09.15 12:00 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Briede K / Paegle K 09.15 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Stein - Lunde I / Hjortland A G T 09.15 12:00 2 - 1  
Ittlinger S / Laboureur C - Placette L / Richard A 09.15 12:00 1 - 2  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Enho - T. Sadanoumi 09.15 09:00    
A. Okinoumi - I. Tamawashi 09.15 09:00    
A. Takayasu - T. Kagayaki 09.15 09:00    
C. Meisei - K. Shimanoumi 09.15 09:00    
D. Hokutofuji - M. Takakeisho 09.15 09:00    
F. Onosho - A. Wakatakakage 09.15 09:00    
G. Ryuden - D. Takarafuji 09.15 09:00    
H. Asanoyama - H. Terunofuji 09.15 09:00    
H. Daieisho - Y. Myogiryu 09.15 09:00    
I. Kaisei - M. Kotoeko 09.15 09:00    
N. Shodai - S. Endo 09.15 09:00    
N. Takanosho - H. Mitakeumi 09.15 09:00    
T. Ichinojo - Y. Shohozan 09.15 09:00    
T. Kiribayama - S. Terutsuyoshi 09.15 09:00    
T. Kyokutaisei - T. Hoshoryu 09.15 09:00    
Y. Kotoshoho - M. Tobizaru 09.15 09:00    
Tenisz (Argyasudvarhely, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - C. Lopez Montagud 09.15 15:15 1 - 2  
D. Added - S. Palosi 09.15 12:30 0 - 2  
D. Ajdukovic - S.A. Ivanov 09.15 14:05 2 - 0  
D. Dima - D.A. Tomescu 09.15 13:45 2 - 0  
T. Lipovsek Puches - O. Krutykh 09.15 12:50 2 - 0  
T. Skatov - S. Gima 09.15 12:05 2 - 0  
Tenisz (Cagnes-sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - F. di Lorenzo 09.15 09:50 0 - 2  
Eden Silva - D. Seguel 09.15 11:45 1 - 2  
I.M. Bara - C. Monnet 09.15 10:30 2 - 0  
Kur. Nara - V. Gracheva 09.15 17:05 0 - 2  
M. Bolkvadze - N. Dascalu 09.15 09:50 2 - 1  
M. Inglis - E. Gorgodze 09.15 15:05 0 - 2  
V. Lepchenko - C. McNally 09.15 13:00 2 - 0  
Tenisz (Frydek Mistek, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Marcinkevica - K. Lavickova 09.15 12:10 1 - 2  
G. Talaba - D. Vidmanova 09.15 11:50 2 - 0  
I. Fetecau - J. Loeb 09.15 11:00 2 - 0  
R.G. Serban - M.B. Bulgaru 09.15 12:35 2 - 0  
Tenisz (Grado, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Turati - L. Bronzetti 09.15 11:30 2 - 1  
S. Ziodato - Bondár A. 09.15 15:25 0 - 2  
Tenisz (Jászvásár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - F. Cerundolo 09.15 14:05 0 - 2  
C. Ilkel - M. Jaziri 09.15 10:45 0 - 2  
C. Taberner - N. Kuhn 09.15 09:00 2 - 0  
E. Karlovskiy - A. Menendez-Maceiras 09.15 11:50 1 - 2  
F. Meligeni Rodrigues A. - E. Couacaud 09.15 15:35 2 - 1  
M-A. Hüsler - A. Rinderknech 09.15 12:30 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - M. Copil 09.15 11:35 2 - 1  
P. Andujar - Ale. Muller 09.15 13:55 2 - 0  
Q. Halys - T.M. Etcheverry 09.15 09:00 1 - 2  
T. Gabashvili - F.C. Jianu 09.15 09:00 1 - 2  
Tenisz (Jászvásár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Hach Verdugo - Begemann A / Mergea F 09.15 14:15 2 - 0  
Matos R / Magalhaes Hueb - Copil M / Ionel N D 09.15 16:00 2 - 1  
Tenisz (Klosters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - Jer. Kym 09.15 14:30 2 - 0  
C. Denolly - M. Cuevas 09.15 11:55 2 - 0  
D. Wenger - A. Ritschard 09.15 17:05 0 - 2  
G.A. Olivieri - Jak. Paul 09.15 12:20 1 - 2  
Tenisz (Melilla, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Teixido Garcia - V. Jimenez Kasintseva 09.15 11:30 1 - 2  
D. Krasnova - M.D. Lopez Martinez 09.15 14:35 2 - 0  
E. Perez-Somarriba - N. Bouzo Zanotti 09.15 11:30 2 - 0  
G. Morlet - A. Siskova 09.15 14:15 0 - 2  
O. Selekhmeteva - M. Mutavdzic 09.15 16:35 1 - 2  
R. Gonzalez Vilar - M.L. Kaul 09.15 11:30 1 - 2  
V. van de Peer - S. Ogescu 09.15 15:35 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Thirouin - I. Monzon 09.15 13:00 2 - 1  
P. Tsitsipas - L. Allen 09.15 13:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sukhotina - L. Sun 09.15 14:00 1 - 2  
C. Vernet - V. Stamat 09.15 12:55    
D.M. Mihail - D. Semenistaja 09.15 15:35 0 - 2  
Oli. Gram - A. Kubareva 09.15 13:00 0 - 2  
S. Intert - D. Tran 09.15 13:00 1 - 2  
T. Dejnozkova - L. Pulchartova 09.15 14:40 2 - 1  
Tenisz (Plaisir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.C. Aragone - T. Droguet 09.15 12:00 1 - 2  
J.O. Gutierrez - V. Royer 09.15 10:30 0 - 2  
M. Erhard - Tob. Simon 09.15 19:35 0 - 2  
O. Luz - M. Geerts 09.15 10:30 0 - 2  
Roy Smith - L. Fomba 09.15 12:25 2 - 1  
T. Lamasine - C. Heyman 09.15 15:35 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Mayot - R. Brancaccio 09.15 13:05 0 - 2  
J. Satral - C. Lindell 09.15 12:50 1 - 2  
T. Machac - Mar. Eriksson 09.15 11:25 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - D. Lajovic 09.15 14:05 0 - 2  
D. Köpfer - A. De Minaur 09.15 12:25 2 - 1  
F. Bagnis - A. Rublev 09.15 11:00 0 - 2  
G. Pella - D. Shapovalov 09.15 14:40 0 - 2  
J-L. Struff - F. Coria 09.15 11:50 0 - 2  
J. Sousa - J. Millman 09.15 11:00 0 - 2  
M. Cecchinato - K. Edmund 09.15 19:00 2 - 1  
M. Raonic - A. Mannarino 09.15 19:10 2 - 0  
S. Querrey - P. Martinez Portero 09.15 13:40 0 - 2  
S. Wawrinka - L. Musetti 09.15 21:40 0 - 2  
T. Sandgren - S. Caruso 09.15 13:25 1 - 2  
Y. Nishioka - M. Kecmanovic 09.15 16:30 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Carreno Busta/de Minaur 09.15 17:30 2 - 0  
Chardy J / Martin F - Anderson K / Erlich J 09.15 10:00 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Bolelli S / Fognini F 09.15 18:00 2 - 1  
Gonzalez M / Schwartzman - Dimitrov G / Evans D 09.15 13:45 2 - 1  
Khachanov K / Rublev A - Cacic N / Lajovic D 09.15 16:55 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Kontinen H / Struff J-L 09.15 15:30 1 - 2  
Murray J / Skupski N - Peers J / Venus M 09.15 10:00 0 - 2  
Sonego L / Vavassori A - Ram R / Salisbury J 09.15 11:40 2 - 1  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - Car. Garcia 09.15 15:20 2 - 0  
B. Pera - S. Kuznetsova 09.15 16:30 1 - 2  
D. Kasatkina - V. Zvonareva 09.15 18:10 2 - 0  
E. Cocciaretto - I-C. Begu 09.15 12:55 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - S. Stephens 09.15 19:00 2 - 0  
I. Swiatek - A. Rus 09.15 11:35 0 - 2  
K. Juvan - P. Hercog 09.15 13:50 1 - 2  
K. Siniakova - A. Kerber 09.15 11:00 2 - 0  
Mis. Doi - M. Vondrousova 09.15 11:00 1 - 2  
O. Jabeur - C. Gauff 09.15 17:20 0 - 2  
Y. Putintseva - R. Peterson 09.15 16:05 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Bertens K / Rus A 09.15 15:35 2 - 0  
Carter H / Stefani L - Blinkova A / Rybakina E 09.15 11:00 2 - 0  
Christian K / Olmos G - Kudermetova V / Siniakova K 09.15 14:15 0 - 2  
Halep S / Niculescu M - Svitolina E / Yastremska 09.15 12:45 2 - 0  
Kato M / Santamaria S - Doi M / Voracova R 09.15 15:30 2 - 1  
Kenin S / Mattek-Sands B - Friedsam A L / Olaru R 09.15 10:00 0 - 2  
Tenisz (Santarem, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Jorge - O. Babel 09.15 15:10 0 - 2  
I. Gamarra Martins - E. Hamaliy 09.15 13:30 2 - 0  
J. Belgraver - R. Ueda 09.15 15:00 2 - 1  
J. Mikulskyte - Car. Alves 09.15 15:00 2 - 1  
Tenisz (Sintra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gimeno Valero - P. Martin Tiffon 09.15 12:35 2 - 0  
E. Esteve Lobato - K. Ozolins 09.15 10:30 2 - 1  
E. Nava - P. Kypson 09.15 10:30 2 - 0  
G. Onclin - P. Araujo 09.15 12:05 2 - 1  
N. Moreno de Alboran - L. Catarina 09.15 10:30 0 - 2  
S. Fanselow - N. Hardt 09.15 10:25 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evan King - Ale. Gomez 09.15 19:10 2 - 0  
Fle. Scott - Evan King 09.15 17:25 0 - 2  
H.D. Boyer - A. Adamson 09.15 18:30 2 - 0  
Mar. Redlicki - R. Stalder 09.15 17:00 0 - 2  
N. Chappell - A. Sarkissian 09.15 20:05 1 - 2  
T. Mercier - A. El Mihdawy 09.15 17:25 2 - 0  
T. Mercier - Fle. Scott 09.15 19:20 2 - 0  
T.D. Boyer - Josh. Ortlip 09.15 21:40 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - C. Hemery 09.15 11:35 0 - 2  
A. Escoffier - Tho. Laurent 09.15 09:00 1 - 2  
C. Hemery - P. Faivre 09.15 09:00 2 - 0  
J. Marie - P. Faivre 09.15 11:35 2 - 0  
Tho. Laurent - S. Fomin 09.15 12:55 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Astakhova - M. Yudanov 09.15 14:15 2 - 0  
L. Tholey - G. Poznikhirenko 09.15 17:20 0 - 2  
O. Oliynykova - D. Astakhova 09.15 10:20 2 - 0  
U. Eikeri - O. Oliynykova 09.15 12:55 2 - 1  
Tenisz (Zágráb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - V. Grammatikopoulou 09.15 12:00    
A. Konjuh - J. Niemeier 09.15 09:55 2 - 0  
E. Halbauer - D. Radanovic 09.15 09:55 1 - 2  
Fra. Jones - T. Wurth 09.15 12:05 2 - 1  
L. Gjorcheska - S. Waltert 09.15 10:00 2 - 0  
S. Njiric - O. Gavrila 09.15 13:00 2 - 0  
T. Mrdeza - V. Erjavec 09.15 12:55 2 - 0  
Z. Falkner - A.A. Rosca 09.15 10:00 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Isahakyan - G. Hunanyan 09.15 11:50 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Isahakyan S - Poghosyan R / Poghosyan H 09.15 15:40 2 - 1  
Nazaretyan E / Khachatrya - Isahakyan G / Isahakyan S 09.15 14:10 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Nikoyan - M. Stepanyan 09.15 12:40 1 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Stepanyan M 09.15 13:30 1 - 2  
Isahakyan S / Stepanyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.15 10:10 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan G / Nikoyan M 09.15 09:20 2 - 1  
Nazaretyan E / Babajanyan - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.15 08:30 2 - 0  

 

2020.09.14.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Rams - Dallas 09.14 02:20 20 - 17  
Asztalitenisz (Challenger Series, 38. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baggaley - D. Pinto 09.14 16:00 3 - 1  
A. Baggaley - F. Kojic 09.14 13:10 1 - 3  
A. Baggaley - I. Bertrand 09.14 18:40 0 - 3  
Car. Rossi - D. Pinto 09.14 09:50 3 - 2  
Car. Rossi - F. Kojic 09.14 20:00 0 - 3  
Car. Rossi - I. Bertrand 09.14 11:50 2 - 3  
D. Pinto - F. Kojic 09.14 18:00 1 - 3  
D. Pinto - I. Bertrand 09.14 21:20 1 - 3  
F. Zeljko - A. Baggaley 09.14 20:40 3 - 2  
F. Zeljko - Car. Rossi 09.14 13:50 3 - 1  
F. Zeljko - F. Kojic 09.14 08:30 0 - 3  
F. Zeljko - Flo. Bluhm 09.14 19:20 0 - 3  
F. Zeljko - R. Lorentz 09.14 11:10 2 - 3  
Flo. Bluhm - A. Baggaley 09.14 10:30 2 - 3  
Flo. Bluhm - D. Pinto 09.14 12:30 3 - 0  
Flo. Bluhm - I. Bertrand 09.14 16:40 3 - 0  
R. Lorentz - F. Kojic 09.14 14:30 3 - 2  
R. Lorentz - Flo. Bluhm 09.14 22:00 3 - 0  
R. Lorentz - I. Bertrand 09.14 09:10 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - S. Moklozyan 09.14 07:15 3 - 2  
A. Chentsov - Demic Ying 09.14 12:45 3 - 0  
A. Chentsov - M. Cheklin 09.14 10:45 3 - 2  
A. Frolov - A. Chentsov 09.14 12:15 3 - 1  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 09.14 19:15 3 - 1  
A. Klavdenkov - Y. Merkushin 09.14 22:45 3 - 1  
A. Kolmin - O. Melkov 09.14 09:00 1 - 3  
A. Kolmin - P. Vshivkov 09.14 07:30 3 - 2  
A. Lobanov - N. Lyfenko 09.14 11:15 1 - 3  
A. Lytko - V. Marshalov 09.14 02:15 3 - 1  
A. Merezhko - I. Tukh 09.14 14:45 2 - 3  
A. Merezhko - S. Lanovenko 09.14 16:45 0 - 3  
A. Pravednov - D. Petrochenko 09.14 01:30 1 - 3  
A. Pravednov - T. Turabekov 09.14 02:30 1 - 3  
A. Savinsky - V. Mishakin 09.14 08:15 1 - 3  
A. Serebrennikov - P. Ziuzikov 09.14 01:15 0 - 3  
A. Serebrennikov - V. Nemashkalo 09.14 23:15 3 - 1  
A. Sirotkin - Y. Troyanov 09.14 20:15 1 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 09.14 19:45 0 - 3  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 09.14 21:15 3 - 0  
A. Zirin - M. Minkov 09.14 12:30 1 - 3  
A. Zirin - V. Beliakov 09.14 10:30 3 - 0  
Ale. Alekseev - V. Mishakin 09.14 16:00 3 - 1  
And. Kirilenko - A. Lytko 09.14 00:15 0 - 3  
D. Balakin - S. Burov 09.14 20:30 0 - 3  
D. Balakin - V. Shirshov 09.14 1