Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2021-01-08
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 8., péntek:

    M4 Sport

20.00: Vízilabda, férfi világliga, európai selejtező, Debrecen, negyeddöntő, Olaszország-Magyarország

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Bayern München

 

    Sport 2

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szpartak-Jokerit

 

    Eurosport 1

10.05: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Adelboden

11.15: Sílövészet, világkupa, Németország, női sprint

12.45: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Adelboden

14.15: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi sprint

16.10: Síugrás, világkupa, Titisee-Neustadt

 

    Eurosport 2

17.50: Szabadstílusú sí, világkupa, Kreischberg

 

    Digisport 1

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi

 

    Digisport 2

18.25: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Trencín

 

    Spíler 1

20.15: Labdarúgás, angol FA Kupa, Aston Villa-Liverpool FC

 

    Spíler 2

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Villarreal

 

január 9., szombat:

    M4 Sport

15.30: Kézilabda, női NB I, Boglári Akadémia-DVSC

17.30: Kosárlabda, férfi NB I, Zalakerámia ZTE-Szolnoki Olaj

19.45: Vízilabda, férfi világliga, európai selejtező, Debrecen, elődöntő

 

    M4 Sport+

14.00: Jégkorong, Erste Liga, Opten Vasas HC-Gyergyói HK

17.00: Kézilabda, női NB I, MTK-Békéscsaba

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női Európa-liga, Baia Mare-Storhamar

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-CSM Bucuresti

17.45: Kézilabda, női Európa-liga, Siófok-Kubany Krasznodar

21.00: Kosárlabda, NBA, Philadelphia 76ers-Denver Nuggets

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Nürnberg-Hamburg

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Werder Bremen

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Dortmund

 

    Eurosport 1

10.20: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Adelboden, 1.futam

11.30: Alpesi sí, világkupa, női lesiklás, St. Anton

12.45: Sílövészet, világkupa, Németország, női üldözéses verseny

13.25: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Adelboden, 2. futam

14.30: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi üldözéses

15.50: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt

 

    Eurosport 2

12.55: Sífutás, világkupa

17.50: Hódeszka, világkupa, Kreischberg

 

    Digisport 1

7.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Atalanta

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Torino

 

    Digisport 2

14.55: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Brest

 

    Digisport 3

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon

 

    Spíler 1

12.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Everton-Rotherham United

15.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, Stoke City-Leicester City

18.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Arsenal-Newcastle United

20.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, Manchester United-Watford

 

    Spíler 2

13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad

16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao

18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-FC Barcelona

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid

 

    Aréna 4

19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Buffalo Bills-Indianapolis Colts

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Seattle Seahawks-Los Angeles Rams

 

január 10., vasárnap:

    M4 Sport

13.45: Vízilabda, férfi világliga, európai selejtező, Debrecen, döntő

15.30: Kosárlabda, női NB I, TFSE-MTK - Aluinvent DVTK

 

    M4 Sport+

14.00: Jégkorong, Erste Liga, DEAC-UTE

19.00: Kosárlabda, férfi NB I, Naturtex-SZTE-Szedeák - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női Európa-liga, Vác-Paris 92

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Valcea-Győri Audi ETO

22.00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-Los Angeles Clippers

 

    Sport 2

13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Regensburg-VfL Bochum

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-VfB Stuttgart

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Hertha BSC

20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Hataysport-Besiktas

 

    Eurosport 1

10.20 és 13.30: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Adelboden

11.25 és 14.30: Sílövészet, világkupa, Németország

12.45 és 15.30: Sífutás, Tour de Ski, Val di Fiemme, 10 km női

16.20: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt

19.45: Sznúker, London Masters

 

    Eurosport 2

0.00: Golf, PGA Tour, 3. nap

11.20: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, St. Anton

13.45: Sznúker, London Masters

22.00: Golf, PGA Tour, 4. nap

 

    Digisport 1

7.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Cagliari

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo

 

    Digisport 2

12.25: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Lazio

 

    Digisport 3

15.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi

 

    Spíler 1

14.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Bristol City-Portsmouth

17.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Marine AFC-Tottenham Hotspur

20.40: Labdarúgás, angol FA Kupa, Newport County-Brighton

 

    Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Eibar

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Alavés

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Getafe

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Valencia

 

    Aréna 4

2.15: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Washington Football Team-Tampa Bay Buccanneers

19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Tennessee Titans-Baltimore Ravens

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New Orleans Saints-Chicago Bears

 

Forrás: MTI