Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2021-05-07
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

május 7., péntek:

    M4 Sport

11.30: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 1. szabadedzés

13.35: Forma-3, Spanyol GP, időmérő edzés

14.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 2. szabadedzés

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-MTK

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Augsburg

 

    Sport 2

20.00: Darts, Premier League, 12. állomás, Milton Keynes

 

    Eurosport 1

17.30: Kerékpár, Tour of Algarve, 3. szakasz

 

    Eurosport 2

13.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

17.00: Curling, világbajnokság, Calgary

23.00: Golf, PGA Tour, Wells Fargo Championship

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Newcastle United

 

    Digisport 2

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Lille

 

    Spíler 2

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Elche

 

május 8., szombat:

10.30: Forma-3, Spanyol GP, Barcelona, 1. sprintverseny

11.55: Forma-1, Spanyol Nadyíj, Barcelona, 3. szabadedzés

14.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, időmérő

16.55: Röplabda, női Európa-bajnoki selejtező, Franciaország-Magyarország

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Zalaegerszegi TE

 

    M4 Sport+

16.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencvárosi TC

 

    Sport 1

14.00: Kézilabda, női Európa-liga, Final Four, elődöntő, Nantes-Baia Mare

17.00: Kézilabda, női Európa-liga, Final Four, elődöntő, Siófok-Herning-Ikast

20.00: Baseball, MLB, St. Louis Cardinals-Colorado Rockies

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Greuther Fürth-Karlsruhe

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-RB Leipzig

18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mönchengladbach

 

    Eurosport 1

13.50: Kerékpár, Giro d'Italia, 1. szakasz

17.30: Kerékpár, Algarve körverseny, 4. szakasz

23.00: Curling, női világbajnokság, elődöntő

 

    Eurosport 2

16.00 és 21.00: Tenisz, ATP World Tour Masters 1000, Madrid

18.00: Curling, női világbajnokság, play-off

23.00: Golf, PGA TOUR, Wells Fargo Championship, 3. nap

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, Premier League, Leeds United-Tottenham Hotspur

15.55: Vízilabda, EuroKupa, döntő, OSC Budapest-Szolnoki Dózsa

17.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Sampdoria

20.55: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Southampton

 

    Digisport 2

12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Bordeaux

15.00: Labdarúgás, Serie A, Spezia - Napoli

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Lorient

20.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Lazio

 

    Digisport 3

15.55: Labdarúgás, Premier League, Sheffield-Crystal Palace

18.30: Tenisz, WTA-torna, Madrid, döntő

 

    Spíler 1

17.45: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Chelsea

 

    Spíler 2

15.45: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Atlético Madrid

18.25: Labdarúgás, La Liga, Cádiz-Huesca

20.55: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Osasuna

 

    Arena 4

 3.00: Ketrecharc, Bellator 258, Archuleta-Pettis

13.30: Labdarúgás, angol másodosztály

16.00: Labdarúgás, angol másodosztály

 

május 9., vasárnap:

    M4 Sport

12.00: Forma-3, Spanyol GP, főfutam

14.30: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, futam

17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-MOL Fehérvár

19.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza Spartacus FC-Vasas FC

 

    M4 Sport+

17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC-Budafoki MTE

 

    Sport 1

 2.00: UFC, Cory Sandhagen - TJ Dillashaw

11.30: Atlétika, Ready Steady Tokyo - Athletics, Tokió

14.30: Kézilabda, női Európa-liga, Final Four, a 3. helyért

17.15: Kézilabda, női Európa-liga, Final Four, döntő

21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-New York Knicks

 

    Sport 2

 4.00: Kosárlabda, NBA, Denver Nuggets - Brooklyn Nets

13.30: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln-Freiburg

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Mainz

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Arminia Bielefeld

20.00: Baseball, MLB, Houston Astros-Toronto Blue Jays

23.30: Atlétika, USATF Golden Games, Mount Sac

 

    Eurosport 1

12.35: Kerékpározás, Giro d'Italia, 2. szakasz

17.15: Kerékpározás, Algarve körverseny, 5. szakasz

21.00: Curling, női világbajnokság, Calgary, döntő

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, ATP1000, Róma

18.30: Tenisz, ATP1000, Madrid, döntő

21.00: Golf, PGA TOUR, Wells Fargo Championship, 4. nap

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Sassuolo

14.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Atalanta

17.55: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Crotone

20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-AC Milan

 

    Digisport 2

12.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Olympique Marseille

14.55: Labdarúgás, Serie A, Benevento-Cagliari

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-AS Monaco

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-PSG

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Serie A, Hellas Verona-Torino

 

    Spíler 1

12.55: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Brighton

14.55: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Manchester United

17.05: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Everton

19.30: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-West Bromwich Albion

 

    Spíler 2

13.55: Labdarúgás, La Liga, Getafe CF-SD Eibar

16.10: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Real Valladolid

18.20: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Celta Vigo

20.40: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Sevilla

 

    Arena 4

 1.00: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Montreal Canadiens

 8.10: Autósport, V8 Supercars bajnokság, 11. futam, The Band Motorsport Park

14.30: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Sturm Graz-Red Bull Salzburg

17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Nantes-Chambéry

21.30: Autósport, NASCAR, 12. futam, Goodyear 400

 

Forrás: MTI