Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2021-05-14
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

május 14., péntek:

    M4 Sport

 9.00: Szinkronúszás, Európa-bajnokság, páros és vegyes páros szabadprogram, döntő, Budapest

12.00: Műugrás, Európa-bajnokság, férfi 3 m, selejtező, Budapest

16.00: Kerékpár, Tour de Hongrie, 3. szakasz

19.00: Röplabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Izrael

20.25: Műugrás, Európa-bajnokság, férfi 3 m, döntő, Budapest

 

    Eurosport 1

12.45: Kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

10.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

21.30: Golf, PGA Tour, Byron Nelson

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

 

    Digisport 2

18.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

 

    Spíler 1

20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester City

 

    Spíler 2

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Elche

 

    Arena 4

 9.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, Moto3, 1. és 2. szabadedzés

 9.45 és 14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, MotoGP, 1. és 2. szabadedzés

10.45 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, Moto2, 1. és 2. szabadedzés

20.00: Kézilabda, francia férfibajnokság, Nimes-Toulouse

22.15: Autósport, IndyCar, 5. futam, GMR Grand Prix, Indianapolis, időmérő

 

május 15., szombat:

    M4 Sport

11.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

14.30: Nyíltvízi úszás, Európa-bajnokság, csapatverseny

16.05: Kerékpár, Tour de Hongrie, 4. szakasz

18.05: Műugrás, Európa-bajnokság, női 3 m, döntő

19.00: Röplabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Dánia

20.50: Műugrás, Európa-bajnokság, férfi szinkrontoronyugrás

 

    M4 Sport+

14.15: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, DVSC-Schaeffler - Kisvárda Master Good SE

16.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria - Győri Audi ETO KC

18.30: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, Szolnoki Olajbányász - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Bayern München

18.30: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Balingen

23.30: Kosárlabda, NBA, beiktatás a Hírességek Csarnokába

 

    Sport 2

15.00: Lóverseny, Kincsem Tuti+

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-1. FC Köln

19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Fenerbahce

22.00: Baseball, MLB, Minnesota Twins-Oakland Athletics

 

    Eurosport 1

12.35: Kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz

 

    Eurosport 2

13.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

21.00: Golf, PGA Tour, Byron Nelson

 

    Digisport 1

 8.20: Autósport, Ózd-Eger-rali

11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

14.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Atalanta

17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Internazionale

20.25: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Lazio

 

    Digisport 2

12.00: Autósport, Ózd-Eger-rali

15.55: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Fulham

20.55: Labdarúgás, Premier League, Brighton-West Ham United

 

    Digisport 3

15.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

 

    ARENA4

 9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

 9.45: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

10.45: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, időmérő

13.15: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, időmérő

15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, időmérő

20.40: IndyCar, 5. futam, Indianapolis

 

május 16., vasárnap:

    M4 Sport

 9.30: Nyíltvízi úszás, Európa-bajnokság, 25 km

11.30 és 15.00: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

16.00: Röplabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Franciaország

18.30: Labdarúgás, NB II, Vasas-Győr

 

    M4 Sport+

15.30: Kézilabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés

18.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő

 

    Sport 1

 4.00: UFC

15.00: Lóverseny, Kincsem Tuti+

15.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Osnabrück-Hamburg

17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Dortmund

21.30: Kosárlabda, NBA, New Orleans Pelicans-Los Angeles Lakers

 

    Sport 2

 2.00: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Phoenix Suns

14.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Leipzig

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Wolfsburg

 

    Eurosport 1

12.10: Kerékpár, Giro d'Italia, 9. szakasz

 

    Eurosport 2

11.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

13.00: Tor de Hongrie

21.00: Golf, PGA Tour, Byron Nelson

 

    Digisport 1

10.05: Autósport, Ózd-Eger-rali

12.55: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Aston Villa

14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Sampdoria

17.25: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Liverpool

 

    Digisport 2

14.30: Tenisz, WTA-torna

17.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Sassuolo

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Reims

 

    Digisport 3

13.50 és 17.35: Autósport, Ózd-Eger-rali

14.55: Labdarúgás, Serie A, Benevento-Crotone

 

    ARENA4

 1.15: Jégkorong, NHL, playoff, Boston Bruins-Washington Capitals

10.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoE, futam

11.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, futam

12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, futam

14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, futam

17.00: Kézilabda, francia bajnoka, Istres-Nantes

20.00: NASCAR, 13. futam, Dover International Speedway

 

Forrás: MTI