Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2021-05-11
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

május 11., kedd:

    M4 Sport

 8.45: Műúszás, Európa-bajnokság, páros szabadprogram, Budapest

12.15: Műugrás, Európa-bajnokság, női 1 m, selejtező, Budapest

16.00: Műúszás, Európa-bajnokság, egyéni rövidprogram, döntő, Budapest

19.30: Műugrás, Európa-bajnokság, toronyugrás vegyespáros, döntő, Budapest

20.30: Műugrás, Európa-bajnokság, női 1 m, döntő, Budapest

 

    Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Sivasspor

21.30: Baseball, MLB, alapszakasz, San Francisco Giants-Texas Rangers

 

    Eurosport 1

12.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 4. szakasz

 

    Eurosport 2

10.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Digisport 2

10.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Udinese

 

    Spíler 1

18.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Leicester City

21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Crystal Palace

 

május 12., szerda:

    M4 Sport

 8.45: Műúszás, Európa-bajnokság, egyéni szabadprogram, döntő, Budapest

 9.45 és 12.00: Kajak-kenu, európai olimpiai pótkvalifikációs verseny, Szeged

11.00 és 14.30: Nyíltvízi úszás, Európa-bajnokság, női és férfi 5 km, Budapest

12.30: Műugrás, Európa-bajnokság, férfi 1 m, selejtező, Budapest

16.00: Kerékpár, Tour de Hongrie, 1. szakasz

19.15 és 20.45: Műugrás, Európa-bajnokság, vegyespáros 3 méter szinkronműugrás és férfi 1 méter, döntő, Budapest

 

    Sport 1

 4.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-New York Knicks

18.30: Kézilabda, férfi Bjanokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Meskov Breszt-Barcelona

20.30: Kézilabda, férfi Bjanokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Kiel - Paris Saint-Germain

 

    Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Hertha

 

    Eurosport 1

13.05: Kerékpározás, Giro d'Italia, 5. szakasz

 

    Eurosport 2

10.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Digisport 1

18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Fiorentina

21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Arsenal

 

    Digisport 2

10.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Juventus

 

    Spíler 1

19.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Athletic Bilbao

 

    Arena 4

20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hibernian

 

Forrás: MTI