Tippmix eredmények - 2020. október 26. - november 1.

2020-10-26
Tippmix eredmények - 2020. október 26. - november 1.
2020.11.01.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Pittsburgh 11.01 19:00 24 - 28  
Buffalo - New England 11.01 19:00 24 - 21  
Chicago - New Orleans 11.01 22:25 23 - 23  
Cincinnati - Tennessee 11.01 19:00 31 - 20  
Cleveland - Las Vegas 11.01 19:00 6 - 16  
Denver - LA Chargers 11.01 22:05 31 - 30  
Detroit - Indianapolis 11.01 19:00 21 - 41  
Green Bay - Minnesota 11.01 19:00 22 - 28  
Kansas City - NY Jets 11.01 19:00 35 - 9  
Miami - LA Rams 11.01 19:00 28 - 17  
Seattle - San Francisco 11.01 22:25 37 - 27  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Matveev 11.01 07:15 1 - 3  
A. Girevenkov - And. Kirilenko 11.01 00:45 3 - 2  
A. Girevenkov - N. Lyfenko 11.01 01:45 3 - 0  
A. Gribkov - B. Grebenyuk 11.01 17:45 2 - 3  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 11.01 19:45 1 - 3  
A. Innazarov - Demic Ying 11.01 15:15 0 - 3  
A. Lobanov - Y. Shishko 11.01 11:15 0 - 3  
A. Lytko - V. Marshalov 11.01 23:45 2 - 3  
A. Menshikov - A. Mohnachev 11.01 16:00 2 - 3  
A. Menshikov - D. Tikhnenko 11.01 14:30 3 - 1  
A. Mohnachev - V. Mishakin 11.01 15:00 3 - 0  
A. Pravednov - Ale. Petrov 11.01 01:00 1 - 3  
A. Serebrennikov - A. Pravednov 11.01 00:00 3 - 2  
A. Skrebnev - A. Suslov 11.01 11:00 3 - 1  
A. Suntsov - I. Abelmasov 11.01 17:45 3 - 1  
A. Suntsov - I. Mikhaylov 11.01 01:15 3 - 2  
A. Suntsov - N. Tarasenkov 11.01 22:15 1 - 3  
A. Suntsov - Val. Sidorin 11.01 19:45 3 - 0  
A. Suslov - Ale. Kuznetsov 11.01 11:30 0 - 3  
A. Suslov - D. Korneev 11.01 09:30 3 - 2  
A. Trushkin - E. Golovachev 11.01 16:15 0 - 3  
A. Trushkin - S. Moklozyan 11.01 14:45 3 - 1  
A. Vlasov - M. Minkov 11.01 19:00 2 - 3  
Ale. Kuznetsov - A. Skrebnev 11.01 10:00 2 - 3  
Ale. Petrov - S. Myagkov 11.01 02:00 3 - 0  
And. Kirilenko - V. Marshalov 11.01 22:15 2 - 3  
B. Grebenyuk - Dmi. Kolesnikov 11.01 18:45 3 - 2  
B. Grebenyuk - S. Nikulin 11.01 20:15 2 - 3  
D. Balakin - A. Vlasov 11.01 20:00 2 - 3  
D. Balakin - V. Shirshov 11.01 18:30 3 - 0  
D. Korneev - A. Skrebnev 11.01 12:00 3 - 1  
D. Korneev - Ale. Kuznetsov 11.01 10:30 0 - 3  
D. Sayanov - A. Serebrennikov 11.01 01:30 3 - 0  
D. Sayanov - S. Myagkov 11.01 00:30 3 - 1  
D. Tikhnenko - A. Mohnachev 11.01 14:00 3 - 0  
Demic Ying - Vla. Petrov 11.01 13:45 3 - 2  
Demic Ying - Vla. Shirokov 11.01 15:45 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 11.01 18:15 1 - 3  
Dmi. Popov - S. Kulikov 11.01 05:45 2 - 3  
Dmi. Popov - V. Klimentev 11.01 07:45 3 - 2  
E. Golovachev - O. Nikiforov 11.01 15:15 1 - 3  
E. Kalashnikov - A. Lobanov 11.01 10:15 2 - 3  
G. Karpovkin - O. Melkov 11.01 07:00 0 - 3  
G.V. Vahnin - O. Suharkov 11.01 11:15 3 - 2  
I. Abelmasov - S. Mamishev 11.01 20:15 3 - 2  
I. Abelmasov - Val. Sidorin 11.01 18:45 1 - 3  
I. Matveev - O. Nikiforov 11.01 07:45 3 - 2  
I. Matveev - S. Homutov 11.01 05:48 0 - 3  
I. Mikhaylov - A. Ilin 11.01 02:15 0 - 3  
I. Soldatov - A. Lytko 11.01 22:45 3 - 1  
Igor Kovalev - A. Lobanov 11.01 12:15 3 - 1  
Igor Kovalev - E. Kalashnikov 11.01 10:45 3 - 1  
Ilya Novikov - N. Tarasenkov 11.01 23:45 3 - 0  
M. Minkov - D. Balakin 11.01 17:30 3 - 0  
M. Minkov - V. Shirshov 11.01 19:30 1 - 3  
N. Lyfenko - And. Kirilenko 11.01 23:15 1 - 3  
N. Lyfenko - I. Soldatov 11.01 21:45 1 - 3  
N. Lyfenko - O. Shagarov 11.01 00:15 3 - 0  
N. Zhurba - S. Ogay 11.01 22:30 2 - 3  
O. Belugin - G. Karpovkin 11.01 06:00 0 - 3  
O. Melkov - O. Belugin 11.01 07:30 0 - 3  
O. Melkov - S. Muslikov 11.01 05:30 3 - 2  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 11.01 06:15 0 - 3  
O. Nikiforov - A. Trushkin 11.01 13:45 3 - 0  
O. Nikiforov - S. Moklozyan 11.01 15:45 1 - 3  
O. Suharkov - R. Khomenko 11.01 09:45 3 - 1  
O. Suharkov - Y. Bazhinov 11.01 11:45 2 - 3  
P. Ziuzikov - N. Zhurba 11.01 21:30 3 - 1  
P. Ziuzikov - V. Putilovsky 11.01 23:00 3 - 1  
R. Khomenko - G.V. Vahnin 11.01 12:15 3 - 2  
R. Khomenko - Y. Bazhinov 11.01 10:45 1 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 11.01 08:15 3 - 0  
S. Homutov - O. Nikiforov 11.01 06:45 3 - 2  
S. Kulikov - V. Klimentev 11.01 06:45 1 - 3  
S. Mamishev - A. Suntsov 11.01 19:15 3 - 1  
S. Moklozyan - E. Golovachev 11.01 14:15 2 - 3  
S. Muslikov - G. Karpovkin 11.01 08:00 3 - 1  
S. Muslikov - O. Belugin 11.01 06:30 3 - 1  
S. Nikulin - A. Gribkov 11.01 19:15 2 - 3  
S. Ogay - A. Pravednov 11.01 23:30 0 - 3  
V. Mishakin - A. Menshikov 11.01 13:30 2 - 3  
V. Mishakin - D. Tikhnenko 11.01 15:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - Ilya Novikov 11.01 22:45 1 - 3  
V. Putilovsky - A. Pravednov 11.01 22:00 1 - 3  
V. Shirshov - A. Vlasov 11.01 18:00 3 - 2  
Val. Sidorin - A. Ilin 11.01 00:45 3 - 1  
Val. Sidorin - S. Mamishev 11.01 18:15 3 - 2  
Vla. Petrov - A. Innazarov 11.01 16:15 2 - 3  
Vla. Petrov - Vla. Shirokov 11.01 14:45 3 - 1  
Vla. Shirokov - A. Innazarov 11.01 14:15 3 - 1  
Y. Bazhinov - G.V. Vahnin 11.01 10:15 2 - 3  
Y. Shishko - E. Kalashnikov 11.01 11:45 3 - 2  
Y. Shishko - Igor Kovalev 11.01 09:45 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borysov - I. Kuznetsov 11.01 08:40 1 - 3  
A. Borysov - M. Zhuravlov 11.01 12:10 1 - 3  
A. Borysov - O. Yarovoi 11.01 13:55 3 - 0  
A. Borysov - V. Volokhov 11.01 10:25 3 - 1  
A. Gaponov - S. Baranovskiy 11.01 19:55 3 - 1  
A. Gordiy - N. Danilyuk 11.01 22:00 0 - 3  
A. Gordiy - V. Plishilo 11.01 23:30 3 - 2  
A. Michalus - M. Treschetka 11.01 20:35 2 - 3  
A. Myrza - E. Omicinskiy 11.01 12:15 0 - 3  
A. Myrza - V. Savoliuk 11.01 11:05 1 - 3  
A. Myrza - V. Tuchkevych 11.01 08:45 3 - 2  
A. Myrza - Y. Miniailo 11.01 09:55 0 - 3  
A. Shkurupii - S. Tsybulin 11.01 14:15 2 - 3  
A. Zhukovskij - D. Dubrovin 11.01 10:50 3 - 2  
A. Zhukovskij - M. Lytvynenko 11.01 09:05 3 - 2  
A. Zhukovskij - S. Filatov 11.01 09:40 2 - 3  
A. Zhuravlev - O. Tytyunnik 11.01 20:20 0 - 3  
Artem Derevianko - A. Zhuravlev 11.01 21:25 3 - 1  
Artem Derevianko - O. Tytyunnik 11.01 18:30 2 - 3  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 11.01 10:15 3 - 2  
D. Dubrovin - S. Filatov 11.01 08:30 2 - 3  
D. Shcherbak - A. Shkurupii 11.01 15:00 3 - 1  
D. Shcherbak - S. Tsybulin 11.01 09:10 1 - 3  
D. Simonchuk - A. Gaponov 11.01 17:00 1 - 3  
D. Simonchuk - S. Baranovskiy 11.01 15:50 3 - 2  
D. Simonchuk - V. Kalugin 11.01 18:10 1 - 3  
D. Simonchuk - Y. Schepanskiy 11.01 19:20 0 - 3  
E. Omicinskiy - V. Savoliuk 11.01 09:20 3 - 0  
E. Omicinskiy - V. Tuchkevych 11.01 07:35 1 - 3  
E. Omicinskiy - Y. Miniailo 11.01 11:40 3 - 1  
E. Pismenniy - A. Shkurupii 11.01 07:25 2 - 3  
E. Pismenniy - D. Shcherbak 11.01 12:40 3 - 2  
E. Pismenniy - S. Tsybulin 11.01 11:30 3 - 2  
E. Pismenniy - Yev. Masko 11.01 09:45 3 - 1  
I. Fashchevskiy - A. Zhuravlev 11.01 17:25 3 - 2  
I. Fashchevskiy - Artem Derevianko 11.01 20:15 2 - 3  
I. Fashchevskiy - O. Tytyunnik 11.01 19:40 0 - 3  
I. Fashchevskiy - V. Komar 11.01 18:35 0 - 3  
I. Petryshyn - P. Pidleteichuk 11.01 15:25 3 - 2  
I. Petryshyn - V. Zharskiy 11.01 17:45 0 - 3  
I. Piskorskyu - I. Petryshyn 11.01 18:20 2 - 3  
I. Piskorskyu - P. Pidleteichuk 11.01 17:10 1 - 3  
I. Piskorskyu - V. Zharskiy 11.01 16:00 3 - 1  
I. Piskorskyu - Y. Kolos 11.01 19:30 3 - 1  
M. Zhuravlov - I. Kuznetsov 11.01 11:00 3 - 0  
M. Zhuravlov - V. Volokhov 11.01 08:05 3 - 1  
N. Trofimov - A. Shkurupii 11.01 08:35 2 - 3  
N. Trofimov - D. Shcherbak 11.01 10:20 3 - 0  
N. Trofimov - E. Pismenniy 11.01 13:50 1 - 3  
N. Trofimov - Yev. Masko 11.01 12:05 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - N. Danilyuk 11.01 23:00 0 - 3  
O. Shevchuk - A. Michalus 11.01 17:40 1 - 3  
O. Shevchuk - M. Treschetka 11.01 16:30 1 - 3  
O. Shevchuk - V. Kotov 11.01 20:00 0 - 3  
O. Shevchuk - V. Malashevsky 11.01 18:50 1 - 3  
O. Yarovoi - I. Kuznetsov 11.01 07:30 2 - 3  
O. Yarovoi - M. Zhuravlov 11.01 09:50 3 - 0  
O. Yarovoi - V. Volokhov 11.01 12:45 3 - 2  
P. Pidleteichuk - V. Zharskiy 11.01 20:05 3 - 1  
S. Filatov - M. Lytvynenko 11.01 07:55 3 - 1  
S. Kubrak - A. Zhuravlev 11.01 18:00 1 - 3  
S. Kubrak - Artem Derevianko 11.01 19:05 0 - 3  
S. Kubrak - I. Fashchevskiy 11.01 20:50 3 - 2  
S. Kubrak - O. Tytyunnik 11.01 17:20 2 - 3  
S. Kubrak - V. Komar 11.01 19:45 0 - 3  
V. Efimov - A. Limonov 11.01 14:35 3 - 0  
V. Efimov - Y. Prishchepa 11.01 16:20 3 - 1  
V. Efimov - Y. Zhmudenko 11.01 18:40 1 - 3  
V. Kalugin - A. Gaponov 11.01 15:15 2 - 3  
V. Kalugin - S. Baranovskiy 11.01 17:35 2 - 3  
V. Komar - A. Zhuravlev 11.01 19:10 3 - 0  
V. Komar - Artem Derevianko 11.01 17:55 1 - 3  
V. Komar - O. Tytyunnik 11.01 20:55 3 - 2  
V. Kotov - A. Michalus 11.01 19:25 0 - 3  
V. Kotov - M. Treschetka 11.01 15:20 3 - 2  
V. Kotov - V. Malashevsky 11.01 17:05 0 - 3  
V. Kushnyr - V. Didukh 11.01 10:45 1 - 3  
V. Kushnyr - V. Verbyany 11.01 08:25 3 - 2  
V. Lyevshyn - A. Limonov 11.01 15:45 3 - 1  
V. Lyevshyn - V. Efimov 11.01 19:15 0 - 3  
V. Lyevshyn - Y. Prishchepa 11.01 18:05 0 - 3  
V. Lyevshyn - Y. Zhmudenko 11.01 16:55 3 - 1  
V. Malashevsky - A. Michalus 11.01 15:55 3 - 2  
V. Malashevsky - M. Treschetka 11.01 18:15 3 - 0  
V. Nechyporuk - V. Didukh 11.01 09:00 3 - 1  
V. Nechyporuk - V. Kushnyr 11.01 11:20 3 - 0  
V. Nechyporuk - V. Verbyany 11.01 10:10 1 - 3  
V. Nechyporuk - V. Yunchyk 11.01 12:30 1 - 3  
V. Plishilo - N. Mosiuk 11.01 22:30 0 - 3  
V. Savoliuk - V. Tuchkevych 11.01 10:30 1 - 3  
V. Savoliuk - Y. Miniailo 11.01 08:10 3 - 2  
V. Verbyany - V. Didukh 11.01 13:05 3 - 0  
V. Volokhov - I. Kuznetsov 11.01 15:05 3 - 1  
V. Yunchyk - V. Didukh 11.01 07:50 3 - 1  
V. Yunchyk - V. Kushnyr 11.01 09:35 2 - 3  
V. Yunchyk - V. Verbyany 11.01 11:55 2 - 3  
Vit. Vovk - A. Chermensky 11.01 02:00 0 - 3  
Y. Kolos - I. Petryshyn 11.01 16:35 3 - 1  
Y. Kolos - P. Pidleteichuk 11.01 18:55 2 - 3  
Y. Kolos - V. Zharskiy 11.01 14:50 0 - 3  
Y. Miniailo - V. Tuchkevych 11.01 12:50 3 - 2  
Y. Prishchepa - A. Limonov 11.01 17:30 2 - 3  
Y. Prishchepa - Y. Zhmudenko 11.01 15:10 3 - 2  
Y. Schepanskiy - A. Gaponov 11.01 18:45 3 - 0  
Y. Schepanskiy - S. Baranovskiy 11.01 14:40 3 - 1  
Y. Schepanskiy - V. Kalugin 11.01 16:25 3 - 2  
Y. Zhmudenko - A. Limonov 11.01 19:50 2 - 3  
Yev. Masko - A. Shkurupii 11.01 10:55 3 - 1  
Yev. Masko - D. Shcherbak 11.01 08:00 3 - 0  
Yev. Masko - S. Tsybulin 11.01 14:25 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Evtodiy - M. Kurishenko 11.01 09:25 1 - 3  
I. Evtodiy - V. Kondratenko 11.01 07:40 1 - 3  
I. Evtodiy - Ver. Gud 11.01 11:45 1 - 3  
M. Kurishenko - V. Kondratenko 11.01 10:35 1 - 3  
M. Kurishenko - Ver. Gud 11.01 08:15 3 - 0  
S. Brateyko - I. Evtodiy 11.01 12:20 3 - 2  
S. Brateyko - M. Kurishenko 11.01 11:10 3 - 2  
S. Brateyko - V. Kondratenko 11.01 08:50 3 - 1  
S. Brateyko - Ver. Gud 11.01 10:00 3 - 1  
Ver. Gud - V. Kondratenko 11.01 12:55 3 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - Kiwoom Heroes (1.m.) 11.01 06:00    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 11.01 05:00 3 - 3  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 11.01 05:00 7 - 1  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 11.01 05:00 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 11.01 06:00 0 - 3  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 11.01 06:00 6 - 5  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 11.01 06:00 2 - 0  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - Dev. Petersen 11.01 20:00 11 - 10  
J. Wade - P. Wright 11.01 22:30 4 - 11  
P. Wright - J. Clayton 11.01 21:10 11 - 8  
E-Sport (CSGO, Cyberpro Series,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SKADE - Lyngby Vikings 11.01 18:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Elisa Invitational, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Godsent - Heroic 11.01 15:00 2 - 0  
Mad Lions - Havu Gaming 11.01 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Avant Gaming 11.01 08:00 1 - 2  
Order - Riot Gaming 11.01 10:00 2 - 0  
Paradox Gaming - Vertex Esports Club 11.01 08:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, ESL Mast.Espana,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Riders - Saw 11.01 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Intel Extreme Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - North 11.01 18:00 1 - 2  
K23 - Endpoint 11.01 11:55 1 - 2  
North - Illuminar Gaming 11.01 11:55 2 - 1  
E-Sport (CSGO,CyberGoldenLeague,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Singularity Esports 11.01 15:30 2 - 0  
Cyber Legacy - Nexus Gaming 11.01 11:50 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL Adria League,GroupSt.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Godz1337 - Good Game 11.01 16:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL UK Premiership,Winter)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vexed Gaming - Nopurplesattob 11.01 14:00    
E-Sport (CSGO,Intel Ext.Mast.Beijing,NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rebirth Esports - Mythic 11.01 00:00 2 - 1  
Yeah Gaming - Rebirth Esports 11.01 21:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Loot.Bet Season 7)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGF Esport - Espada 11.01 11:50 1 - 2  
Virtus.pro - Wisla Krakow 11.01 15:30 2 - 0  
E-Sport (Dota2, CDA-FDC Profess.Champ.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Psg.lgd - Elephant.4Am 11.01 09:00 3 - 2  
E-Sport (Dota2, The Summit, SEA, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - Motivade.trust Gaming 11.01 05:00    
Cignal Ultra - Motivade.trust Gaming 11.01 07:00    
E-Sport (Dota2,ESLOne,Germany,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Team Liquid 11.01 17:00 1 - 3  
E-Sport (Dota2,The Summit Americas, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Brasil - 4 Zoomers 11.01 22:00 1 - 1  
Team Zero - Thunder Predator 11.01 01:00 1 - 1  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obey Alliance - Young And Beautiful 11.01 19:00 3 - 2  
E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
American Tornado - Revival 11.01 01:00 1 - 3  
E-Sport (R6S, Six Major,Latam-Brazil,Po)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Liquid - Team One Esports 11.01 19:00 3 - 1  
E-Sport (SC,AfreecaStarleague,Season,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flash - Soma 11.01 11:00 2 - 4  
E-Sport (SC2,DH Masters Winter, NA, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrea - TLO 11.01 22:00 2 - 0  
Asuna - Namshar 11.01 22:00 0 - 2  
Disk - Vindicta 11.01 20:50 2 - 0  
Epic - Neeb 11.01 22:00 0 - 2  
Future - PiLiPiLi 11.01 20:50 2 - 1  
Masa - Pattymac 11.01 22:00 2 - 0  
Mcanning - Nina 11.01 20:50 2 - 1  
Scarlett - Jonsnow 11.01 20:50 2 - 0  
E-Sport (SC2,DH Masters Winter,EuropeGS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clem - GunGFuBanDa 11.01 17:50 2 - 1  
DnS - Krystianer 11.01 18:40 2 - 0  
Elazer - Showtime 11.01 17:50 1 - 2  
Harstem - Maxpax 11.01 17:50 1 - 2  
Hellraiser - Bly 11.01 17:00 0 - 2  
Lambo - Goblin 11.01 18:40 2 - 1  
MaNa - Gerald 11.01 17:00 2 - 1  
MarineLorD - Kas 11.01 18:40 2 - 1  
Reynor - Denver 11.01 17:00 2 - 0  
Serral - Rail 11.01 19:30 2 - 1  
Shadown - Ziggy 11.01 17:00 2 - 1  
Skillous - HeRoMaRinE 11.01 18:40 1 - 2  
SouL - Stephano 11.01 19:30 2 - 1  
Souleer - Milkicow 11.01 19:30 0 - 2  
Uthermal - PtitDrogo 11.01 19:30 2 - 0  
Vanya - Aqueron 11.01 17:50 2 - 1  
E-Sport (SC2,GSL Season,Code S,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TY - Maru 11.01 07:00 4 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - OLS Oulu 11.01 17:30 8 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sarpsborg 11.01 17:00 7 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Höllviken 11.01 17:30 8 - 3  
Helsingborg - Kalmarsund 11.01 15:00 7 - 8  
Jönköping - IBK Dalen 11.01 17:00 2 - 8  
Linköping - Storvreta 11.01 15:00 5 - 5  
Sirius - Pixbo Wallenstam 11.01 17:00 3 - 10  
Thorengruppen - Mullsjö 11.01 17:00 8 - 12  
Växjö - Habo 11.01 16:30 8 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endre - Falun 11.01 12:30 10 - 4  
Nacka Wallenstam - Thorengruppen Umea 11.01 13:00 4 - 10  
Rönnby - Lund 11.01 14:30 6 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Tubarao 11.01 15:15 2 - 3  
Joacaba - Umuarama 11.01 15:15 4 - 1  
Pato Branco - ACMF Campo Mourao 11.01 15:15 2 - 3  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Berettyóújfalu 11.01 16:15 2 - 5  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Korporatsiya Asi 11.01 09:00 3 - 3  
Golf (Bermuda Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bermuda Championship 2020 11.01 23:00    
Golf (Cyprus Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyprus Open 2020 11.01 23:00    
Golf (TimberTech Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TimberTech Championship 2020 11.01 23:00    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Nagy-Britannia 11.01 16:30 2 - 1  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Nagy-Britannia 11.01 14:00 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 11.01 15:00 3 - 3  
Rungsted - Esbjerg 11.01 15:00 1 - 1  
Sönderjyske - Frederikshavn 11.01 15:00 4 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Újpest 11.01 18:30 8 - 1  
MAC-HKB - Fehérvári Titánok 11.01 18:00 3 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Torpedo Kamenogorszk 11.01 13:00 1 - 4  
Almati - Szarjarka Karaganda 11.01 12:00 2 - 1  
Bejbarisz Atirau - Nomad 11.01 13:00 3 - 3  
Gornyak Rudnyij - Jertisz Pavlodar 11.01 12:00 3 - 2  
Temirtau - Kulager Petropavlovszk 11.01 12:00 4 - 2  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Arlan Koksetau 11.01 12:00 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Riga 11.01 13:00 7 - 2  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 11.01 15:30 4 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk 11.01 15:00 4 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 11.01 13:00 4 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szibir Novoszibirszk 11.01 15:00 1 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Red Star Kunlun 11.01 12:30 2 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Jokerit 11.01 15:00 5 - 2  
Szocsi - Vityaz Podolszk 11.01 15:00 3 - 3  
Szpartak Moszkva - Avangard Omszk 11.01 15:00 1 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Amur Habarovszk 11.01 15:00 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Tajfun Usszurijszk 11.01 11:00 9 - 2  
Krasznaja Armija - Szahalinszkije Akulj 11.01 11:00 2 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Novomoszkovszk Academy 11.01 11:00 9 - 1  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Tonsberg 11.01 17:00 4 - 4  
Haugesund - Nidaros 11.01 14:00 5 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Stjernen 11.01 17:00 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Zug 2 11.01 16:00 1 - 1  
Thurgau - GCK Lions 11.01 17:00 2 - 2  
Winterthur - Kloten 11.01 15:00 0 - 9  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Fribourg 11.01 15:45 6 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - MODO 11.01 15:00 3 - 3  
Södertälje - Björklöven 11.01 15:00 4 - 1  
Timra - Almtuna 11.01 17:30 4 - 0  
Vita Hästen - Mora 11.01 17:30 2 - 2  
Väsby - Västeras 11.01 15:00 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Kosice 11.01 17:00 3 - 2  
Diósgyőr - Michalovce 11.01 17:00 2 - 2  
Nove Zamky - Slovan Bratislava 11.01 16:00 0 - 3  
Poprad - Liptovsky Mikulas 11.01 18:00 6 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Zvezda Csehov 11.01 13:00 3 - 0  
Gornyak Ucsali - Szokol Krasznojarszk 11.01 09:00 3 - 2  
Molot Perm - Dizel Penza 11.01 13:00 1 - 7  
Torosz Nyeftekamszk - Barsz Kazany 2 11.01 13:00 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Dinamo MO 11.01 13:00 3 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 12. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Nieve Iturralde 11.01 13:50 0 - 1  
A. Vlasov - W. Poels 11.01 13:50 1 - 0  
D. Gaudu - Gui. Martin 11.01 13:50 1 - 0  
E. Mas Nicolau - S. Kuss 11.01 13:50 1 - 0  
G. Mader - C. Champoussin 11.01 13:50 0 - 1  
H. Carthy - Dan. Martin 11.01 13:50 1 - 0  
P. Roglic - R. Carapaz 11.01 13:50 0 - 1  
Vuelta a Espana 2020 - 12. szakasz 11.01 15:25    
Vuelta a Espana 2020 - 12. szakasz - Top 3 11.01 15:25    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Primorska Koper 11.01 17:00 91 - 50  
Zadar - Split 11.01 21:00 66 - 72  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Pafosz 11.01 16:00 94 - 53  
Apollon Limasszol - AEL Limasszol 11.01 18:00 86 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 11.01 09:00 96 - 87  
Changwon Sakers - Seoul Knights 11.01 07:00 97 - 82  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 11.01 09:00 91 - 96  
Seoul Thunders - Goyang 11.01 07:00 78 - 73  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Bumblebee) - Cleveland (Gatz) 11.01 15:06 36 - 57  
Chicago (Bumblebee) - Indiana (Tranquil) 11.01 16:18 56 - 45  
Cleveland (Gatz) - Chicago (Bumblebee) 11.01 16:54 82 - 77  
Indiana (Tranquil) - Cleveland (Gatz) 11.01 17:30 60 - 51  
Orlando (Bad_Trip) - Cleveland (Gatz) 11.01 16:18 62 - 62, h.u. 76 - 78  
Orlando (Bad_Trip) - Indiana (Tranquil) 11.01 16:54 57 - 58  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota (Gatz) - Oklahoma City (Lastsamurai) 11.01 12:12 47 - 56  
Minnesota (Gatz) - Phoenix (Bumblebee) 11.01 13:24 77 - 76  
Minnesota (Gatz) - Utah (Aphex) 11.01 11:00 59 - 54  
New Orleans Pelicans (Jig - Sacramento Kings (Dexter) 11.01 23:12 56 - 42  
Oklahoma City (Lastsamura - Minnesota (Gatz) 11.01 14:00 59 - 57  
Oklahoma City (Lastsamura - Phoenix (Bumblebee) 11.01 11:00 52 - 55  
Phoenix (Bumblebee) - Minnesota (Gatz) 11.01 11:36 50 - 57  
Phoenix (Bumblebee) - Utah (Aphex) 11.01 12:12 65 - 44  
San Antonio (Miller) - Memphis (Tranquil) 11.01 23:12 51 - 57  
Utah (Aphex) - Minnesota (Gatz) 11.01 12:48 72 - 66  
Utah (Aphex) - Oklahoma City (Lastsamurai) 11.01 13:24 53 - 64  
Utah (Aphex) - Phoenix (Bumblebee) 11.01 14:00 47 - 50  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Ura Kaarina 11.01 16:00 85 - 84  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eleftheria Moszhato - Giannina 11.01 14:00 60 - 74  
Eszperidesz Kallithea - Dafni 11.01 16:00 78 - 68  
Lefkada - Panathinaikosz 11.01 12:00 64 - 71  
Olympiakosz - OA Chania 11.01 14:00 85 - 75  
Sporting Athén - Kronosz Agiosz Dimitriosz 11.01 13:00 58 - 58, h.u. 62 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona 11.01 18:15 95 - 85  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Maccabi Rishon 11.01 20:00 92 - 72  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Jiangsu Dragons 11.01 13:00 87 - 79  
Guangzhou - Nanjing Tongxi 11.01 04:00 110 - 111  
Liaoning - Qingdao 11.01 13:00 126 - 103  
Shenzhen - Shanghai Sharks 11.01 08:30 93 - 91  
Sichuan - Zhejiang Guangsha 11.01 04:00 96 - 97  
Zhejiang Chouzhou - Beijing Ducks 11.01 08:30 94 - 92  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Prienai 11.01 16:20 104 - 89  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammerud - Fyllingen 11.01 17:00 91 - 103  
Baerum - Tromsö 11.01 17:00 93 - 87  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Heidelberg 11.01 18:00 93 - 81  
Rostock - Nürnberg 11.01 16:00 90 - 79  
Schwenningen - Artland 11.01 17:00 66 - 69  
Kosárlabda (Német Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Braunschweig 11.01 18:00 91 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Fortitudo Bologna 11.01 20:45 100 - 74  
Olimpia Milano - Trento 11.01 17:30 82 - 75  
Sassari - Varese 11.01 19:00 104 - 82  
Venezia - Virtus Bologna 11.01 17:00 68 - 83  
VL Pesaro - Cremona 11.01 18:00 76 - 76, h.u. 95 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Lucca 11.01 18:00 83 - 79  
Famila Schio - Virtus Bologna 11.01 18:00 73 - 73, h.u. 85 - 78  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Szpartak Moszkva 11.01 13:00 96 - 48  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Oberwart 11.01 17:30 87 - 73  
Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Palencia 11.01 12:00 73 - 66  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Castello 11.01 18:00 72 - 74  
Lleida - Granada 11.01 12:30 83 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Iberostar Tenerife 11.01 20:00 81 - 74  
Burgos - Fuenlabrada 11.01 17:00 78 - 99  
Gran Canaria - Baskonia Vitoria 11.01 20:00 71 - 75  
Joventut Badalona - Estudiantes 11.01 16:00 97 - 70  
Unicaja Malaga - Obradoiro Monbus 11.01 12:30 82 - 76  
Valencia - Real Madrid 11.01 18:30 78 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - IDK Gipuzkoa 11.01 12:30 64 - 58  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbo Kinna - Visby 11.01 16:00 90 - 105  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Sloga Kraljevo 11.01 21:00 102 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Buyukcekmece 11.01 18:00 98 - 79  
Fethiye Bld. Spor - Besiktas 11.01 11:00 87 - 83  
Gaziantepspor - Ormanspor 11.01 13:15 76 - 87  
Türk Telekom - Karsiyaka 11.01 15:30 81 - 61  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Izmit Bld. Spor 11.01 12:00 72 - 67  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Odessza 11.01 13:00 84 - 72  
Harkiv - Himik Juzsnij 11.01 17:00 78 - 85  
Prometej Kamjanszke - Kijev-Basket 11.01 15:00 71 - 81  
Zaporizzsja - Ternopil 11.01 13:00 74 - 81  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malvin - Atl. Olimpia 11.01 01:15 84 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 11.01 12:00 109 - 60  
Lok.Kubany Krasznodar - UNIKSZ Kazany 11.01 11:00 93 - 81  
Zenit Szentpétervár - Asztana 11.01 15:00 85 - 52  
Zielona Gora - Tsmoki-Minszk 11.01 18:00 89 - 75  
Krikett (Egynapos válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakisztán - Zimbabwe 11.01 08:00 1 - 0  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai Super Kings - Kings Punjab 11.01 11:00 1 - 0  
Kolkata Knight Riders - Rajasthan Royals 11.01 15:00 1 - 0  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Silkeborg 11.01 16:00 21 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Amand - Toulon 11.01 16:00 26 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesvete - Dubrava 11.01 19:00 39 - 29  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Follo 11.01 16:00 26 - 25  
Herulf Moss - Kristiansand IF 11.01 18:00 14 - 32  
Sandnes - Vikhammer 11.01 18:00 42 - 28  
Viking TIF - Charlottenlund SK 11.01 18:30 36 - 29  
Kézilabda (Norvég 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottenlund - Fjellhammer 11.01 16:00 39 - 22  
Grane Arendal - Volda 11.01 13:00 24 - 26  
Reistad - Algard 11.01 15:00 23 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Kolstad 11.01 17:00 32 - 23  
Drammen - Elverum 11.01 20:30 22 - 33  
Fyllingen - Halden 11.01 17:00 29 - 27  
Haslum - Sandefjord 11.01 18:00 32 - 26  
Runar - Viking Stavanger 11.01 16:00 26 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint - Storhamar 11.01 18:00 15 - 29  
Fredrikstad - Sola 11.01 16:00 25 - 26  
Kristiansand - Fana Bergen 11.01 17:30 45 - 24  
Oppsal - Aker Oslo 11.01 18:00 23 - 24  
Tertnes Bergen - Molde 11.01 17:00 22 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Grosswallstadt 11.01 17:00 29 - 28  
Elbflorenz - Lübeck-Schwartau 11.01 17:00 24 - 25  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leipzig - Füchse Berlin 11.01 16:00 22 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Magdeburg 11.01 16:00 26 - 28  
Füchse Berlin - Wetzlar 11.01 16:00 35 - 28  
Kiel - Minden 11.01 16:00 41 - 26  
Melsungen - Nordhorn-Lingen 11.01 16:00 33 - 28  
R-N. Löwen Kronau - Balingen-Weilstetten 11.01 13:30 36 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurpfalz-Bären Ketsch - Bensheim/Auerbach 11.01 16:00 26 - 29  
Oldenburg - Neckarsulm 11.01 16:30 22 - 27  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MGA Wien - Ferlach 11.01 18:00 32 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Slatina 11.01 12:45 21 - 26  
Chisineu-Cris - Mioveni 11.01 15:30 27 - 30  
CSM Bukarest - Zalau 11.01 15:30 28 - 21  
Dunarea Braila - Rapid Bukarest 11.01 18:15 22 - 21  
Magura Cisnadiei - Danubius Galati 11.01 10:00 27 - 19  
Municipal Craiova - Gloria Buzau 11.01 18:15 24 - 25  
Ramnicu Valcea - Baia Mare 11.01 10:00 31 - 32  
Univ. Cluj - Prahova Ploiesti 11.01 12:45 19 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Huesca 11.01 12:30 26 - 29  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderstorp - Lindesberg 11.01 16:15 34 - 30  
Vinslov - HIF Karlskrona 11.01 14:00 17 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skövde 11.01 16:30 27 - 26  
Skara - Boden 11.01 13:30 22 - 16  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Atl. Tucuman 11.01 20:15 1 - 4  
Union SF - Arsenal Sarandí 11.01 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Independiente 11.01 22:45 0 - 1  
Defensa Justicia - Colón 11.01 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Boca Juniors 11.01 01:15 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Keshla 11.01 13:00 6 - 1  
Sumqayit - Neftcsi Baku 11.01 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges 2 - RWD Molenbeek 11.01 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Antwerpen 11.01 13:30 1 - 0  
Standard Liege - Oostende 11.01 18:15 1 - 0  
Waasland Beveren - Gent 11.01 20:45 1 - 4  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jantra Gabrovo - Gorna Orjahovica 11.01 13:30 1 - 3  
Septemvri Simitli - Sp. Szvoge 11.01 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Carszko Szelo Szófia 11.01 15:45 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Levszki Szófia 11.01 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sloboda Tuzla - Borac Banja Luka 11.01 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Nautico PE 11.01 01:00 3 - 1  
Cuiaba - CRB 11.01 02:00 3 - 0  
Juventude RS - Guarani SP 11.01 22:15 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Jacuipense 11.01 22:00 1 - 1  
Ferroviario CE - Treze PB 11.01 19:30 0 - 1  
Vila Nova GO - Remo 11.01 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Londrina 11.01 20:00 0 - 0  
Criciuma - Tombense 11.01 20:00 0 - 1  
Volta Redonda - Sao Jose RS 11.01 19:00 3 - 4  
Ypiranga RS - Sao Bento 11.01 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo RJ - Sao Paulo SP 11.01 20:00 1 - 4  
Fortaleza - Fluminense RJ 11.01 01:00 0 - 1  
Santos SP - Bahia BA 11.01 22:15 3 - 1  
Sport Recife - Athlético PR 11.01 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria SP - Palmeiras SP 11.01 23:30 1 - 0  
Internacional RS - Kindermann 11.01 20:00 1 - 1  
Santos SP - Sao Paulo SP 11.01 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany Creek - Toowong 11.01 08:00 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Leverkusen 11.01 15:30 2 - 4  
Hertha BSC - Wolfsburg 11.01 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Hannover 11.01 13:30 4 - 1  
Karlsruhe - Darmstadt 11.01 13:30 3 - 4  
Würzburg - Bochum 11.01 13:30 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Türkgücü München - Ingolstadt 11.01 14:00 1 - 1  
Wehen - Bayern München Amatőr 11.01 13:00 2 - 4  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Union Espanola 11.01 20:00 1 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - La Serena 11.01 22:30 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karmiotissza Polemidion - Anorthoszisz Famaguszta 11.01 17:30 1 - 1  
Olympiakosz Nicosia - Omonia Nicosia 11.01 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Guadalupe FC 11.01 21:00 3 - 1  
Cartagines - Municipal Grecia 11.01 18:00 2 - 1  
Dep. Saprissa - Dep. Alajuelense 11.01 03:00 2 - 3  
Perez Zeledon - Limon 11.01 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Skive 11.01 13:30 0 - 0  
Silkeborg - Vendsyssel 11.01 15:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thisted - Middelfart 11.01 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing - Naestved 11.01 14:00 3 - 2  
Slagelse BI - Hellerup 11.01 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bröndby 11.01 18:00 2 - 1  
FC Köbenhavn - Lyngby 11.01 16:00 4 - 2  
OB Odense - Horsens 11.01 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farum - Kolding 11.01 14:00 1 - 5  
Köge - Thy-Thisted 11.01 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Supersport Utd. - Bloemfontein Celtic 11.01 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Seoul E-Land 11.01 05:30 3 - 2  
Jeonnam - Ansan Greeners 11.01 08:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Daegu 11.01 07:00 2 - 0  
Pohang - Sangju Sangmu 11.01 07:00 3 - 1  
Ulsan - Gwangju 11.01 07:00 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Dragonborn) - Atalanta (Libra) 11.01 10:40 4 - 1  
Ajax (Dragonborn) - FC Porto (Void) 11.01 10:54 3 - 1  
Ajax (Dragonborn) - RB Leipzig (Fasqer) 11.01 11:36 3 - 1  
Ajax (Dragonborn) - Sevilla (Gernaut) 11.01 11:22 4 - 5  
Atalanta (Libra) - Ajax (Dragonborn) 11.01 09:30 1 - 4  
Atalanta (Libra) - FC Porto (Void) 11.01 10:12 2 - 5  
Atalanta (Libra) - RB Leipzig (Fasqer) 11.01 11:08 1 - 1  
Atl. Madrid (Bobby) - Chelsea (Libra) 11.01 18:24 0 - 1  
Atl. Madrid (Bobby) - Dortmund (Den1Bravo) 11.01 19:06 1 - 1  
Atl. Madrid (Bobby) - Internazionale (Ever) 11.01 18:52 0 - 2  
Atl. Madrid (Bobby) - Manchester Utd. (Fasqer) 11.01 18:10 6 - 2  
Barcelona (Walker) - Bayern Mün. (CarlWhizzer) 11.01 17:14 2 - 2  
Barcelona (Walker) - Juventus (Olom) 11.01 18:38 1 - 3  
Barcelona (Walker) - Liverpool (Iceman) 11.01 17:00 3 - 3  
Barcelona (Walker) - Paris SG (Oolancer) 11.01 18:52 3 - 2  
Bayern Mün. (CarlWhizzer) - Barcelona (Walker) 11.01 18:24 2 - 0  
Bayern Mün. (CarlWhizzer) - Juventus (Olom) 11.01 18:52 2 - 3  
Bayern Mün. (CarlWhizzer) - Liverpool (Iceman) 11.01 19:06 4 - 1  
Bayern Mün. (CarlWhizzer) - Paris SG (Oolancer) 11.01 18:10 2 - 2  
Chelsea (Libra) - Atl. Madrid (Bobby) 11.01 17:14 4 - 3  
Chelsea (Libra) - Dortmund (Den1Bravo) 11.01 17:00 0 - 2  
Chelsea (Libra) - Internazionale (Ever) 11.01 18:38 2 - 5  
Chelsea (Libra) - Manchester Utd. (Fasqer) 11.01 18:52 2 - 2  
Dinamo Kijev (Critic) - FC Bruges (Walker) 11.01 10:40 1 - 1  
Dinamo Kijev (Critic) - Midtjylland (Oolancer) 11.01 10:54 1 - 2  
Dinamo Kijev (Critic) - Salzburg (Quavo) 11.01 09:58 1 - 2  
Dortmund (Den1Bravo) - Atl. Madrid (Bobby) 11.01 17:56 2 - 1  
Dortmund (Den1Bravo) - Chelsea (Libra) 11.01 18:10 1 - 0  
Dortmund (Den1Bravo) - Internazionale (Ever) 11.01 18:24 0 - 1  
Dortmund (Den1Bravo) - Manchester Utd. (Fasqer) 11.01 17:28 2 - 1  
FC Bruges (Walker) - Dinamo Kijev (Critic) 11.01 09:30 2 - 3  
FC Bruges (Walker) - Midtjylland (Oolancer) 11.01 11:08 2 - 1  
FC Bruges (Walker) - Salzburg (Quavo) 11.01 11:22 0 - 2  
FC Porto (Void) - Ajax (Dragonborn) 11.01 09:44 0 - 3  
FC Porto (Void) - Atalanta (Libra) 11.01 11:22 3 - 3  
FC Porto (Void) - RB Leipzig (Fasqer) 11.01 09:30 3 - 0  
FC Porto (Void) - Sevilla (Gernaut) 11.01 11:08 1 - 3  
Internazionale (Ever) - Atl. Madrid (Bobby) 11.01 17:42 2 - 3  
Internazionale (Ever) - Chelsea (Libra) 11.01 17:28 5 - 1  
Internazionale (Ever) - Manchester Utd. (Fasqer) 11.01 19:06 3 - 1  
Juventus (Olom) - Barcelona (Walker) 11.01 17:28 3 - 4  
Juventus (Olom) - Bayern Mün. (CarlWhizzer) 11.01 17:42 1 - 5  
Juventus (Olom) - Liverpool (Iceman) 11.01 17:14 1 - 4  
Juventus (Olom) - Paris SG (Oolancer) 11.01 19:06 3 - 5  
Liverpool (Iceman) - Barcelona (Walker) 11.01 18:10 3 - 4  
Liverpool (Iceman) - Bayern Mün. (CarlWhizzer) 11.01 17:56 4 - 1  
Liverpool (Iceman) - Juventus (Olom) 11.01 18:24 5 - 1  
Liverpool (Iceman) - Paris SG (Oolancer) 11.01 17:28 1 - 1  
Manchester Utd. (Fasqer) - Atl. Madrid (Bobby) 11.01 17:00 2 - 1  
Manchester Utd. (Fasqer) - Chelsea (Libra) 11.01 17:42 3 - 5  
Manchester Utd. (Fasqer) - Dortmund (Den1Bravo) 11.01 18:38 1 - 3  
Manchester Utd. (Fasqer) - Internazionale (Ever) 11.01 17:56 2 - 3  
Midtjylland (Oolancer) - Dinamo Kijev (Critic) 11.01 09:44 8 - 0  
Midtjylland (Oolancer) - FC Bruges (Walker) 11.01 09:58 1 - 2  
Midtjylland (Oolancer) - Olympiakosz (CarlWhizzer) 11.01 10:12 2 - 3  
Midtjylland (Oolancer) - Salzburg (Quavo) 11.01 11:36 2 - 2  
Olympiakosz (CarlWhizzer) - Dinamo Kijev (Critic) 11.01 11:36 6 - 3  
Olympiakosz (CarlWhizzer) - FC Bruges (Walker) 11.01 10:54 0 - 0  
Olympiakosz (CarlWhizzer) - Midtjylland (Oolancer) 11.01 11:22 0 - 2  
Olympiakosz (CarlWhizzer) - Salzburg (Quavo) 11.01 10:40 1 - 1  
Paris SG (Oolancer) - Barcelona (Walker) 11.01 17:42 2 - 2  
Paris SG (Oolancer) - Bayern Mün. (CarlWhizzer) 11.01 17:00 4 - 5  
Paris SG (Oolancer) - Juventus (Olom) 11.01 17:56 3 - 0  
Paris SG (Oolancer) - Liverpool (Iceman) 11.01 18:38 6 - 0  
RB Leipzig (Fasqer) - Atalanta (Libra) 11.01 09:58 1 - 0  
RB Leipzig (Fasqer) - FC Porto (Void) 11.01 10:40 2 - 3  
RB Leipzig (Fasqer) - Sevilla (Gernaut) 11.01 10:54 2 - 2  
Salzburg (Quavo) - Dinamo Kijev (Critic) 11.01 11:08 3 - 0  
Salzburg (Quavo) - FC Bruges (Walker) 11.01 10:12 3 - 1  
Sevilla (Gernaut) - Ajax (Dragonborn) 11.01 10:12 1 - 3  
Sevilla (Gernaut) - Atalanta (Libra) 11.01 11:36 3 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica (CarlWhizzer) - Leicester (Walker) 11.01 13:24 4 - 1  
Benfica (CarlWhizzer) - Milan (Oolancer) 11.01 13:52 1 - 2  
Benfica (CarlWhizzer) - Real Sociedad (Quavo) 11.01 13:10 3 - 1  
Benfica (CarlWhizzer) - Villarreal (Critic) 11.01 14:06 6 - 0  
Leicester (Walker) - Benfica (CarlWhizzer) 11.01 12:14 0 - 3  
Leicester (Walker) - Milan (Oolancer) 11.01 13:38 2 - 1  
Leicester (Walker) - Real Sociedad (Quavo) 11.01 13:52 1 - 3  
Leicester (Walker) - Villarreal (Critic) 11.01 12:00 1 - 1  
Milan (Oolancer) - Real Sociedad (Quavo) 11.01 14:06 2 - 0  
Real Sociedad (Quavo) - Benfica (CarlWhizzer) 11.01 12:00 0 - 2  
Real Sociedad (Quavo) - Leicester (Walker) 11.01 12:42 0 - 4  
Real Sociedad (Quavo) - Milan (Oolancer) 11.01 12:56 3 - 2  
Real Sociedad (Quavo) - Villarreal (Critic) 11.01 13:38 2 - 1  
Villarreal (Critic) - Benfica (CarlWhizzer) 11.01 12:56 1 - 6  
Villarreal (Critic) - Leicester (Walker) 11.01 13:10 2 - 3  
Villarreal (Critic) - Real Sociedad (Quavo) 11.01 12:28 1 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Olom) - England (Walker) 11.01 14:58 1 - 4  
Argentina (Olom) - Italy (Oolancer) 11.01 16:36 1 - 3  
Argentina (Olom) - Netherlands (CarlWhizzer) 11.01 15:12 0 - 1  
Argentina (Olom) - Portugal (Iceman) 11.01 14:44 2 - 4  
Belgium (Bobby) - Brazil (Den1Bravo) 11.01 16:36 3 - 2  
Belgium (Bobby) - France (Fasqer) 11.01 15:40 2 - 4  
Belgium (Bobby) - Germany (Libra) 11.01 15:54 2 - 2  
Belgium (Bobby) - Spain (Ever) 11.01 16:22 1 - 3  
Brazil (Den1Bravo) - France (Fasqer) 11.01 14:58 3 - 0  
Brazil (Den1Bravo) - Germany (Libra) 11.01 15:40 1 - 1  
Brazil (Den1Bravo) - Spain (Ever) 11.01 15:54 1 - 2  
England (Walker) - Argentina (Olom) 11.01 16:08 4 - 1  
England (Walker) - Italy (Oolancer) 11.01 16:22 0 - 3  
England (Walker) - Netherlands (CarlWhizzer) 11.01 14:44 1 - 2  
England (Walker) - Portugal (Iceman) 11.01 14:30 3 - 0  
France (Fasqer) - Belgium (Bobby) 11.01 14:30 3 - 3  
France (Fasqer) - Brazil (Den1Bravo) 11.01 16:08 2 - 2  
France (Fasqer) - Germany (Libra) 11.01 15:12 3 - 1  
Germany (Libra) - Belgium (Bobby) 11.01 14:44 2 - 1  
Germany (Libra) - Brazil (Den1Bravo) 11.01 14:30 0 - 2  
Germany (Libra) - France (Fasqer) 11.01 16:22 4 - 4  
Germany (Libra) - Spain (Ever) 11.01 16:08 1 - 4  
Italy (Oolancer) - England (Walker) 11.01 15:12 0 - 1  
Italy (Oolancer) - Netherlands (CarlWhizzer) 11.01 14:30 1 - 4  
Italy (Oolancer) - Portugal (Iceman) 11.01 16:08 1 - 1  
Netherlands (CarlWhizzer) - Argentina (Olom) 11.01 16:22 3 - 3  
Netherlands (CarlWhizzer) - England (Walker) 11.01 15:54 2 - 3  
Netherlands (CarlWhizzer) - Italy (Oolancer) 11.01 15:40 2 - 1  
Netherlands (CarlWhizzer) - Portugal (Iceman) 11.01 16:36 5 - 1  
Portugal (Iceman) - Argentina (Olom) 11.01 15:54 4 - 3  
Portugal (Iceman) - England (Walker) 11.01 15:40 4 - 2  
Portugal (Iceman) - Italy (Oolancer) 11.01 14:58 1 - 7  
Portugal (Iceman) - Netherlands (CarlWhizzer) 11.01 15:26 1 - 1  
Spain (Ever) - Belgium (Bobby) 11.01 15:12 1 - 1  
Spain (Ever) - Brazil (Den1Bravo) 11.01 14:44 1 - 1  
Spain (Ever) - France (Fasqer) 11.01 16:36 2 - 2  
Spain (Ever) - Germany (Libra) 11.01 14:58 5 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Dinamo Kijev (Kodak) 11.01 08:18 0 - 0  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Lokomotív Moszkva (Jkey) 11.01 08:30 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Shakhtar Donetsk (Nikitasav10) 11.01 09:06 3 - 1  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Szpartak Moszkva (Driller 11.01 07:42 1 - 1  
Dinamo Kijev (Kodak) - CSZKA Moszkva (Plevis) 11.01 09:18 1 - 1  
Dinamo Kijev (Kodak) - Lokomotív Moszkva (Jkey) 11.01 08:54 3 - 3  
Dinamo Kijev (Kodak) - Szpartak Moszkva (Driller 11.01 08:06 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - CSZKA Moszkva (Plevis) 11.01 07:30 0 - 2  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - Dinamo Kijev (Kodak) 11.01 07:54 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - Shakhtar Donetsk (Nikitasav10) 11.01 08:42 2 - 1  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - Szpartak Moszkva (Driller 11.01 09:18 1 - 1  
Shakhtar Donetsk (Nikitas - CSZKA Moszkva (Plevis) 11.01 08:06 2 - 4  
Shakhtar Donetsk (Nikitas - Dinamo Kijev (Kodak) 11.01 08:30 2 - 1  
Shakhtar Donetsk (Nikitas - Szpartak Moszkva (Driller 11.01 08:54 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Driller - CSZKA Moszkva (Plevis) 11.01 08:42 0 - 1  
Szpartak Moszkva (Driller - Dinamo Kijev (Kodak) 11.01 09:06 0 - 1  
Szpartak Moszkva (Driller - Lokomotív Moszkva (Jkey) 11.01 08:18 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Kodak) - Bayern München (Plevis) 11.01 11:28 1 - 1  
Barcelona (Kodak) - Liverpool FC (Driller) 11.01 10:16 2 - 1  
Barcelona (Kodak) - Paris SG (Jkey) 11.01 11:04 4 - 0  
Barcelona (Kodak) - Real Madrid (Nikitasav10) 11.01 09:40 2 - 2  
Barcelona (Plevis) - Bayern München (Arcos) 11.01 18:18 2 - 1  
Barcelona (Plevis) - Paris SG (Kodak) 11.01 17:42 3 - 1  
Bayern München (Arcos) - Liverpool (Foggy) 11.01 18:06 1 - 2  
Bayern München (Arcos) - Real Madrid (D1psen) 11.01 17:42 1 - 1  
Bayern München (Plevis) - Barcelona (Kodak) 11.01 10:28 5 - 2  
Bayern München (Plevis) - Liverpool FC (Driller) 11.01 09:52 1 - 0  
Bayern München (Plevis) - Paris SG (Jkey) 11.01 10:40 6 - 1  
Bayern München (Plevis) - Real Madrid (Nikitasav10) 11.01 11:16 4 - 2  
Liverpool (Foggy) - Barcelona (Plevis) 11.01 17:54 1 - 2  
Liverpool (Foggy) - Real Madrid (D1psen) 11.01 18:18 1 - 3  
Liverpool FC (Driller) - Barcelona (Kodak) 11.01 11:16 3 - 0  
Liverpool FC (Driller) - Bayern München (Plevis) 11.01 10:52 2 - 1  
Liverpool FC (Driller) - Paris SG (Jkey) 11.01 10:28 2 - 1  
Liverpool FC (Driller) - Real Madrid (Nikitasav10) 11.01 10:04 3 - 1  
Paris SG (Jkey) - Barcelona (Kodak) 11.01 10:04 2 - 1  
Paris SG (Jkey) - Liverpool FC (Driller) 11.01 11:28 1 - 1  
Paris SG (Jkey) - Real Madrid (Nikitasav10) 11.01 10:52 3 - 1  
Paris SG (Kodak) - Bayern München (Arcos) 11.01 17:54 0 - 5  
Real Madrid (D1psen) - Barcelona (Plevis) 11.01 17:30 1 - 1  
Real Madrid (D1psen) - Liverpool (Foggy) 11.01 17:18 1 - 0  
Real Madrid (D1psen) - Paris SG (Kodak) 11.01 18:06 8 - 3  
Real Madrid (Nikitasav10) - Barcelona (Kodak) 11.01 10:40 2 - 2  
Real Madrid (Nikitasav10) - Bayern München (Plevis) 11.01 10:16 2 - 2  
Real Madrid (Nikitasav10) - Liverpool FC (Driller) 11.01 11:04 0 - 4  
Real Madrid (Nikitasav10) - Paris SG (Jkey) 11.01 09:52 0 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Kodak) - Leicester City (Arcos) 11.01 15:34 2 - 2  
Arsenal (Kodak) - Leverkusen (Foggy) 11.01 15:10 2 - 0  
Leicester City (Arcos) - Leverkusen (Foggy) 11.01 15:46 1 - 0  
Leicester City (Arcos) - Milan (Plevis) 11.01 14:58 0 - 2  
Leicester City (Arcos) - Napoli (D1psen) 11.01 15:22 1 - 2  
Leverkusen (Foggy) - Leicester City (Arcos) 11.01 14:46 1 - 0  
Leverkusen (Foggy) - Milan (Plevis) 11.01 15:34 2 - 1  
Leverkusen (Foggy) - Napoli (D1psen) 11.01 15:58 1 - 0  
Milan (Plevis) - Arsenal (Kodak) 11.01 15:22 0 - 2  
Milan (Plevis) - Leicester City (Arcos) 11.01 15:58 1 - 1  
Napoli (D1psen) - Arsenal (Kodak) 11.01 15:46 0 - 0  
Napoli (D1psen) - Leverkusen (Foggy) 11.01 14:58 2 - 2  
Napoli (D1psen) - Milan (Plevis) 11.01 15:10 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (CarlWhizzer) - Montpellier (Quavo) 11.01 08:10 1 - 1  
Bordeaux (CarlWhizzer) - Rennes (Walker) 11.01 08:24 0 - 0  
Bordeaux (CarlWhizzer) - St-Etienne (Oolancer) 11.01 08:52 1 - 0  
Bordeaux (CarlWhizzer) - Strasbourg (Critic) 11.01 09:06 5 - 0  
Lille (Dragonborn) - Lyon (Fasqer) 11.01 09:06 4 - 0  
Lille (Dragonborn) - Marseille (Void) 11.01 08:24 3 - 0  
Lille (Dragonborn) - Monaco (Gernaut) 11.01 08:52 3 - 2  
Lille (Dragonborn) - Nice (Libra) 11.01 08:10 3 - 2  
Lyon (Fasqer) - Lille (Dragonborn) 11.01 07:56 2 - 5  
Lyon (Fasqer) - Marseille (Void) 11.01 08:10 3 - 2  
Lyon (Fasqer) - Monaco (Gernaut) 11.01 08:24 1 - 1  
Marseille (Void) - Lille (Dragonborn) 11.01 07:14 3 - 3  
Marseille (Void) - Monaco (Gernaut) 11.01 08:38 1 - 4  
Marseille (Void) - Nice (Libra) 11.01 08:52 2 - 2  
Monaco (Gernaut) - Lille (Dragonborn) 11.01 07:42 0 - 2  
Monaco (Gernaut) - Marseille (Void) 11.01 07:28 0 - 4  
Monaco (Gernaut) - Nice (Libra) 11.01 09:06 0 - 0  
Montpellier (Quavo) - Rennes (Walker) 11.01 07:42 2 - 1  
Montpellier (Quavo) - St-Etienne (Oolancer) 11.01 07:56 2 - 1  
Montpellier (Quavo) - Strasbourg (Critic) 11.01 08:38 3 - 0  
Nice (Libra) - Lyon (Fasqer) 11.01 08:38 1 - 1  
Nice (Libra) - Marseille (Void) 11.01 07:42 1 - 1  
Nice (Libra) - Monaco (Gernaut) 11.01 07:56 0 - 2  
Rennes (Walker) - Bordeaux (CarlWhizzer) 11.01 07:14 1 - 1  
Rennes (Walker) - Montpellier (Quavo) 11.01 08:52 2 - 1  
Rennes (Walker) - St-Etienne (Oolancer) 11.01 08:38 1 - 3  
St-Etienne (Oolancer) - Bordeaux (CarlWhizzer) 11.01 07:42 0 - 0  
St-Etienne (Oolancer) - Montpellier (Quavo) 11.01 09:06 3 - 3  
St-Etienne (Oolancer) - Rennes (Walker) 11.01 07:28 2 - 3  
St-Etienne (Oolancer) - Strasbourg (Critic) 11.01 07:14 1 - 0  
Strasbourg (Critic) - Bordeaux (CarlWhizzer) 11.01 07:56 1 - 2  
Strasbourg (Critic) - Montpellier (Quavo) 11.01 07:28 0 - 6  
Strasbourg (Critic) - Rennes (Walker) 11.01 08:10 1 - 2  
Strasbourg (Critic) - St-Etienne (Oolancer) 11.01 08:24 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Barcelona (Ak) 11.01 00:40 1 - 5  
Ajax (Cobra4) - Internazionale (Crysis) 11.01 04:20 2 - 4  
Ajax (Cobra4) - Leverkusen (Pg) 11.01 20:40 0 - 3  
Ajax (Cobra4) - RB Leipzig (Panica) 11.01 03:00 2 - 2  
Ajax (Cobra4) - Sporting CP (Rafa) 11.01 23:00 1 - 0  
Atl. Madrid (CaptainX) - Bayern München (Moebius) 11.01 08:40 3 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Chelsea (Tommy) 11.01 07:20 3 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Napoli (Gosas) 11.01 10:00 0 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Panathinaikosz (Pjo) 11.01 11:00 2 - 0  
Atl. Madrid (CaptainX) - PAOK (Andre) 11.01 12:20 4 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Valencia (Billiot) 11.01 05:00 2 - 1  
Barcelona (Ak) - Ajax (Cobra4) 11.01 23:20 2 - 5  
Barcelona (Ak) - Dortmund (Teok) 11.01 04:00 0 - 3  
Barcelona (Ak) - Internazionale (Crysis) 11.01 03:00 3 - 2  
Barcelona (Ak) - Leverkusen (Pg) 11.01 22:00 3 - 2  
Barcelona (Ak) - Milan (Val) 11.01 20:40 0 - 3  
Barcelona (Ak) - RB Leipzig (Panica) 11.01 01:40 3 - 1  
Barcelona (Ak) - Sporting CP (Rafa) 11.01 00:20 5 - 1  
Bayern München (Moebius) - Besiktas (Vasm) 11.01 05:20 2 - 2  
Bayern München (Moebius) - Chelsea (Tommy) 11.01 09:00 3 - 2  
Bayern München (Moebius) - Fenerbahce (Mitchef) 11.01 12:40 1 - 3  
Bayern München (Moebius) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.01 07:40 0 - 4  
Bayern München (Moebius) - PSV (Gorilla) 11.01 11:20 2 - 2  
Bayern München (Moebius) - Tottenham (Kot) 11.01 06:20 3 - 1  
Besiktas (Vasm) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.01 12:00 5 - 0  
Besiktas (Vasm) - Fenerbahce (Mitchef) 11.01 07:00 0 - 0  
Besiktas (Vasm) - Juventus (Ben) 11.01 13:00 5 - 0  
Besiktas (Vasm) - PAOK (Andre) 11.01 09:20 6 - 2  
Besiktas (Vasm) - PSV (Gorilla) 11.01 05:40 3 - 1  
Besiktas (Vasm) - Valencia (Billiot) 11.01 10:40 2 - 1  
Chelsea (Tommy) - Besiktas (Vasm) 11.01 12:20 0 - 5  
Chelsea (Tommy) - Fenerbahce (Mitchef) 11.01 11:20 2 - 4  
Chelsea (Tommy) - Juventus (Ben) 11.01 08:40 3 - 1  
Chelsea (Tommy) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.01 06:20 2 - 4  
Chelsea (Tommy) - PSV (Gorilla) 11.01 10:00 1 - 5  
Chelsea (Tommy) - Tottenham (Kot) 11.01 05:00 2 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Dortmund (Teok) 11.01 01:20 2 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Internazionale (Crysis) 11.01 00:00 5 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Milan (Val) 11.01 23:40 5 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Porto (Zeus) 11.01 22:20 4 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Rangers (Chris X) 11.01 20:00    
CSZKA Moszkva (Pera) - Trabzonspor (Ang) 11.01 03:40 3 - 3  
Dortmund (Teok) - Barcelona (Ak) 11.01 20:00 1 - 3  
Dortmund (Teok) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.01 22:40 0 - 2  
Dortmund (Teok) - Manchester City (Poli) 11.01 03:40 4 - 2  
Dortmund (Teok) - Porto (Zeus) 11.01 01:00 5 - 1  
Dortmund (Teok) - Rangers (Chris X) 11.01 21:20    
Dortmund (Teok) - Trabzonspor (Ang) 11.01 02:20 1 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.01 10:20 0 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Juventus (Ben) 11.01 11:40 4 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Panathinaikosz (Pjo) 11.01 06:40 2 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - PAOK (Andre) 11.01 08:00 2 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - PSV (Gorilla) 11.01 13:00 3 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Valencia (Billiot) 11.01 09:20 4 - 0  
Internazionale (Crysis) - Ajax (Cobra4) 11.01 20:20 4 - 1  
Internazionale (Crysis) - Barcelona (Ak) 11.01 21:40 3 - 0  
Internazionale (Crysis) - Manchester City (Poli) 11.01 02:00 3 - 2  
Internazionale (Crysis) - Rangers (Chris X) 11.01 22:40    
Internazionale (Crysis) - Sporting CP (Rafa) 11.01 03:20 0 - 2  
Internazionale (Crysis) - Trabzonspor (Ang) 11.01 01:00 4 - 2  
Juventus (Ben) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.01 07:40 0 - 2  
Juventus (Ben) - Bayern München (Moebius) 11.01 10:00 0 - 0  
Juventus (Ben) - Napoli (Gosas) 11.01 11:20 1 - 3  
Juventus (Ben) - Panathinaikosz (Pjo) 11.01 12:40 1 - 2  
Juventus (Ben) - PAOK (Andre) 11.01 05:00 2 - 2  
Juventus (Ben) - Valencia (Billiot) 11.01 06:20 0 - 0  
Leverkusen (Pg) - Ajax (Cobra4) 11.01 03:20 2 - 1  
Leverkusen (Pg) - Barcelona (Ak) 11.01 02:00 4 - 3  
Leverkusen (Pg) - Manchester City (Poli) 11.01 23:00 1 - 3  
Leverkusen (Pg) - Rangers (Chris X) 11.01 00:40 5 - 4  
Leverkusen (Pg) - RB Leipzig (Panica) 11.01 20:20 3 - 0  
Leverkusen (Pg) - Sporting CP (Rafa) 11.01 21:40 1 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.01 06:00 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Besiktas (Vasm) 11.01 11:00 1 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Fenerbahce (Mitchef) 11.01 09:40 2 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Juventus (Ben) 11.01 07:20 3 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - PSV (Gorilla) 11.01 08:40 3 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Tottenham (Kot) 11.01 12:20 4 - 1  
Manchester City (Poli) - Ajax (Cobra4) 11.01 00:20 1 - 0  
Manchester City (Poli) - Dortmund (Teok) 11.01 21:00 1 - 1  
Manchester City (Poli) - Internazionale (Crysis) 11.01 22:00 3 - 3  
Manchester City (Poli) - Leverkusen (Pg) 11.01 01:40 1 - 3  
Manchester City (Poli) - Milan (Val) 11.01 02:40 1 - 5  
Manchester City (Poli) - Porto (Zeus) 11.01 04:00 0 - 4  
Manchester City (Poli) - RB Leipzig (Panica) 11.01 23:20 2 - 0  
Milan (Val) - Barcelona (Ak) 11.01 03:20 2 - 2  
Milan (Val) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.01 01:00 1 - 3  
Milan (Val) - Manchester City (Poli) 11.01 21:20 2 - 0  
Milan (Val) - Rangers (Chris X) 11.01 02:20 2 - 4  
Milan (Val) - Sporting CP (Rafa) 11.01 20:20 1 - 3  
Milan (Val) - Trabzonspor (Ang) 11.01 22:40 1 - 2  
Napoli (Gosas) - Bayern München (Moebius) 11.01 11:40 4 - 2  
Napoli (Gosas) - Besiktas (Vasm) 11.01 06:40 3 - 6  
Napoli (Gosas) - Chelsea (Tommy) 11.01 10:20 2 - 1  
Napoli (Gosas) - Fenerbahce (Mitchef) 11.01 05:20 3 - 2  
Napoli (Gosas) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.01 09:00 3 - 1  
Napoli (Gosas) - Tottenham (Kot) 11.01 08:00 4 - 0  
Panathinaikosz (Pjo) - Bayern München (Moebius) 11.01 13:00 4 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Besiktas (Vasm) 11.01 08:00 5 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Chelsea (Tommy) 11.01 11:40 2 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.01 10:40 3 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Napoli (Gosas) 11.01 05:40 1 - 0  
Panathinaikosz (Pjo) - Tottenham (Kot) 11.01 09:20 0 - 1  
PAOK (Andre) - Bayern München (Moebius) 11.01 05:40 0 - 3  
PAOK (Andre) - Chelsea (Tommy) 11.01 13:20 2 - 2  
PAOK (Andre) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.01 12:00 2 - 2  
PAOK (Andre) - Napoli (Gosas) 11.01 07:00 3 - 2  
PAOK (Andre) - Panathinaikosz (Pjo) 11.01 08:20 1 - 5  
PAOK (Andre) - Tottenham (Kot) 11.01 10:40 1 - 1  
Porto (Zeus) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.01 02:20 5 - 4  
Porto (Zeus) - Dortmund (Teok) 11.01 23:40 3 - 1  
Porto (Zeus) - Manchester City (Poli) 11.01 20:00 3 - 1  
Porto (Zeus) - Milan (Val) 11.01 00:00 5 - 1  
Porto (Zeus) - Rangers (Chris X) 11.01 03:40 2 - 0  
Porto (Zeus) - Trabzonspor (Ang) 11.01 21:20 4 - 2  
PSV (Gorilla) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.01 09:00 0 - 4  
PSV (Gorilla) - Juventus (Ben) 11.01 10:20 0 - 1  
PSV (Gorilla) - Napoli (Gosas) 11.01 12:40 2 - 2  
PSV (Gorilla) - Panathinaikosz (Pjo) 11.01 05:20 0 - 4  
PSV (Gorilla) - PAOK (Andre) 11.01 06:40 1 - 4  
PSV (Gorilla) - Valencia (Billiot) 11.01 07:40 3 - 1  
Rangers (Chris X) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.01 04:00 1 - 8  
Rangers (Chris X) - Dortmund (Teok) 11.01 02:40 1 - 2  
Rangers (Chris X) - Internazionale (Crysis) 11.01 01:20 0 - 3  
Rangers (Chris X) - Leverkusen (Pg) 11.01 23:20    
Rangers (Chris X) - Milan (Val) 11.01 22:20    
Rangers (Chris X) - Porto (Zeus) 11.01 21:00    
Rangers (Chris X) - RB Leipzig (Panica) 11.01 00:20 6 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Ajax (Cobra4) 11.01 21:40 1 - 4  
RB Leipzig (Panica) - Barcelona (Ak) 11.01 23:00 2 - 0  
RB Leipzig (Panica) - Leverkusen (Pg) 11.01 04:20 2 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Manchester City (Poli) 11.01 00:40 3 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Sporting CP (Rafa) 11.01 02:00 5 - 3  
Sporting CP (Rafa) - Ajax (Cobra4) 11.01 01:40 2 - 0  
Sporting CP (Rafa) - Internazionale (Crysis) 11.01 20:40 3 - 3  
Sporting CP (Rafa) - Leverkusen (Pg) 11.01 03:00 3 - 1  
Sporting CP (Rafa) - Milan (Val) 11.01 04:20 2 - 0  
Sporting CP (Rafa) - RB Leipzig (Panica) 11.01 22:00 0 - 0  
Tottenham (Kot) - Atl. Madrid (CaptainX) 11.01 13:20 0 - 2  
Tottenham (Kot) - Besiktas (Vasm) 11.01 09:40 1 - 4  
Tottenham (Kot) - Fenerbahce (Mitchef) 11.01 08:20 1 - 3  
Tottenham (Kot) - Juventus (Ben) 11.01 06:00 2 - 3  
Tottenham (Kot) - PSV (Gorilla) 11.01 07:00 1 - 0  
Tottenham (Kot) - Valencia (Billiot) 11.01 12:00 2 - 0  
Trabzonspor (Ang) - CSZKA Moszkva (Pera) 11.01 21:00 1 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Dortmund (Teok) 11.01 22:20 5 - 4  
Trabzonspor (Ang) - Internazionale (Crysis) 11.01 23:40 3 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Leverkusen (Pg) 11.01 00:00 3 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Milan (Val) 11.01 01:20 4 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Porto (Zeus) 11.01 02:40 4 - 2  
Valencia (Billiot) - Bayern München (Moebius) 11.01 07:20 2 - 0  
Valencia (Billiot) - Chelsea (Tommy) 11.01 06:00 3 - 3  
Valencia (Billiot) - Lokomotív Moszkva(Burton) 11.01 13:20 1 - 2  
Valencia (Billiot) - Napoli (Gosas) 11.01 08:20 4 - 3  
Valencia (Billiot) - Panathinaikosz (Pjo) 11.01 09:40 2 - 2  
Valencia (Billiot) - PAOK (Andre) 11.01 11:00 4 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - Meg Megapolice 11.01 16:35 1 - 4  
Aru Arukonda - Pnz Im Not Over 11.01 18:15 0 - 4  
CFC Catalonia FC - Aru Arukonda 11.01 15:45 2 - 2  
CFC Catalonia FC - PSG Shemyakin Onze 11.01 17:50 2 - 0  
EZ1 EZ1D 11 - NFC Nyancat FC 11.01 09:10 5 - 0  
EZ1 EZ1D 11 - Tbr Tabula Rasa 11.01 10:00 3 - 2  
Fin Fints - EZ1 EZ1D 11 11.01 08:20 3 - 1  
Fin Fints - Tbr Tabula Rasa 11.01 07:30 3 - 2  
Meg Megapolice - CFC Catalonia FC 11.01 14:30 1 - 1  
Meg Megapolice - Pnz Im Not Over 11.01 15:20 1 - 3  
NFC Nyancat FC - Fin Fints 11.01 10:25 2 - 3  
NFC Nyancat FC - Nht Newton Heath 11.01 07:55 1 - 1  
Nht Newton Heath - EZ1 EZ1D 11 11.01 11:15 2 - 2  
Nht Newton Heath - Fin Fints 11.01 09:35 1 - 1  
Pnz Im Not Over - CFC Catalonia FC 11.01 17:00 4 - 3  
Pnz Im Not Over - PSG Shemyakin Onze 11.01 16:10 3 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Aru Arukonda 11.01 14:55 1 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Meg Megapolice 11.01 17:25 3 - 3  
Tbr Tabula Rasa - NFC Nyancat FC 11.01 10:50 2 - 3  
Tbr Tabula Rasa - Nht Newton Heath 11.01 08:45 3 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (D1psen) - Internazionale (Arcos) 11.01 18:52 2 - 0  
Atalanta (D1psen) - Milan (Foggy) 11.01 19:28 0 - 2  
Atalanta (D1psen) - Napoli (Kodak) 11.01 20:16 2 - 0  
Atalanta (D1psen) - SS Lazio (Plevis) 11.01 19:40 3 - 1  
Internazionale (Arcos) - Atalanta (D1psen) 11.01 19:52 2 - 1  
Internazionale (Arcos) - Milan (Foggy) 11.01 20:16 2 - 0  
Internazionale (Arcos) - Napoli (Kodak) 11.01 19:04 1 - 2  
Internazionale (Arcos) - SS Lazio (Plevis) 11.01 19:28 2 - 1  
Milan (Foggy) - Atalanta (D1psen) 11.01 20:28 2 - 2  
Milan (Foggy) - Internazionale (Arcos) 11.01 19:16 0 - 2  
Milan (Foggy) - Napoli (Kodak) 11.01 18:40 1 - 2  
Milan (Foggy) - SS Lazio (Plevis) 11.01 20:04 2 - 1  
Napoli (Kodak) - Atalanta (D1psen) 11.01 19:16 3 - 1  
Napoli (Kodak) - Internazionale (Arcos) 11.01 20:04 1 - 3  
Napoli (Kodak) - Milan (Foggy) 11.01 19:40 0 - 2  
Napoli (Kodak) - SS Lazio (Plevis) 11.01 18:52 1 - 0  
SS Lazio (Plevis) - Internazionale (Arcos) 11.01 20:28 1 - 0  
SS Lazio (Plevis) - Milan (Foggy) 11.01 19:04 1 - 4  
SS Lazio (Plevis) - Napoli (Kodak) 11.01 19:52 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Night BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Bombi1T0) - Liverpool (Skromnuy) 11.01 23:10 3 - 2  
Barcelona (Bombi1T0) - Real Madrid (Vrico) 11.01 23:46 3 - 1  
Bayern München (Hotshot) - Barcelona (Bombi1T0) 11.01 23:58 0 - 0  
Bayern München (Hotshot) - Real Madrid (Vrico) 11.01 23:22 1 - 0  
Liverpool (Skromnuy) - Bayern München (Hotshot) 11.01 23:46 1 - 1  
Liverpool (Skromnuy) - Paris SG (Boulevard_Prospect) 11.01 23:22 2 - 0  
Paris SG (Boulevard_Prosp - Barcelona (Bombi1T0) 11.01 23:34 2 - 0  
Paris SG (Boulevard_Prosp - Bayern München (Hotshot) 11.01 23:10 2 - 1  
Real Madrid (Vrico) - Liverpool (Skromnuy) 11.01 23:34 1 - 5  
Real Madrid (Vrico) - Paris SG (Boulevard_Prospect) 11.01 23:58 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Emelec Guayaquil 11.01 21:15 1 - 1  
Orense Machala - Olmedo 11.01 19:00 2 - 1  
Univ. Catolica de Quito - Independiente del Valle 11.01 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Dzjerzsinszk - Lida 11.01 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Szluck 11.01 11:00 0 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - Skala IF 11.01 18:00 1 - 1  
HB Torshavn - TB Tvöroyri 11.01 16:00 4 - 0  
IF Fuglafjördur - AB Argir 11.01 15:30 1 - 0  
NSI Runavik - KI Klaksvik 11.01 16:00 1 - 0  
Vikingur Gota - B36 Torshavn 11.01 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - VIFK 11.01 13:00 0 - 0  
Kiisto - JIPPO 11.01 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Helsinki JK 11.01 16:30 0 - 5  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TPS - Honka 11.01 13:00 1 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nice 11.01 15:00 0 - 3  
Dijon - Lorient 11.01 15:00 0 - 0  
Lille - Lyon 11.01 21:00 1 - 1  
Monaco - Bordeaux 11.01 17:00 4 - 0  
Nimes - Metz 11.01 15:00 0 - 1  
Reims - Strasbourg 11.01 15:00 2 - 1  
St-Etienne - Montpellier 11.01 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Fleury 91 11.01 12:45 4 - 0  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Achuapa - Dep. Sanarate 11.01 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - OFI 11.01 18:30 2 - 1  
Arisz - Aszterasz Tripolisz 11.01 14:00 1 - 0  
Panetolikosz - PAOK 11.01 16:15 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volendam - FC Eindhoven 11.01 12:15 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - RKC Waalwijk 11.01 20:00 3 - 0  
Emmen - Feyenoord 11.01 14:30 2 - 3  
Heracles - Utrecht 11.01 12:15 4 - 1  
PSV - ADO Den Haag 11.01 16:45 4 - 0  
Sparta Rotterdam - Heerenveen 11.01 14:30 1 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - PSV 11.01 12:15 0 - 6  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Motagua 11.01 23:00 2 - 1  
CD Real Sociedad - Vida 11.01 22:00 1 - 6  
Honduras Progreso - Platense 11.01 02:00 1 - 1  
Real Espana - CD Marathón 11.01 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Croatia Zmijavci - Cibalia 11.01 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Dinamo Zágráb 11.01 17:05 1 - 1  
Sibenik - Rijeka 11.01 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ashdod 11.01 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Verdy 11.01 06:00 2 - 2  
Jubilo Iwata - Avispa Fukuoka 11.01 07:00 2 - 1  
Kyoto - Yamagata 11.01 06:00 3 - 0  
Machida Zelvia - Ehime 11.01 08:00 1 - 2  
Matsumoto Yamaga - Yamaguchi 11.01 05:00 2 - 1  
Nagasaki - Mito 11.01 06:00 4 - 1  
Okayama - JEF United Chiba 11.01 06:00 3 - 2  
Omiya Ardija - Ryukyu 11.01 06:00 0 - 3  
Thespakusatsu Gunma - Tokushima 11.01 10:00 2 - 3  
Tochigi - Kofu 11.01 06:00 0 - 0  
Zweigen Kanazawa - Kitakyushu 11.01 06:00 1 - 4  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobe Leonessa - Cerezo Osaka 11.01 05:00 3 - 1  
Vegalta Sendai - Ehime FC 11.01 05:00 5 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Junior de Barranquilla 11.01 22:00 1 - 4  
Dep. Cali - Dep. Tolima 11.01 02:10 1 - 2  
Dep. La Equidad - Rionegro Aguilas 11.01 20:00 0 - 0  
Millonarios - Atl. Nacional Medellin 11.01 00:00 3 - 0  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drenica Skenderaj - FC Prishtina 11.01 13:30 1 - 0  
Llapi - Drita 11.01 13:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2., D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Zhejiang Greentown 11.01 08:00 0 - 0  
Chengdu Better City - Meizhou Hakka 11.01 12:35 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2., E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Shenyang Urban - Sichuan Jiuniu 11.01 12:35 0 - 0  
Xinjiang Tianshan - Beijing Renhe 11.01 08:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2., F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Shaanxi Changan 11.01 11:00 0 - 0  
Nantong Zhiyun - Inner Mongol Zhongyou 11.01 07:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Guangzhou R&F 11.01 08:30 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua 11.01 12:35 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Rigas FS 11.01 12:00 1 - 2  
Jelgava - Ventspils 11.01 12:00 0 - 5  
Riga FC - METTA/LU 11.01 13:00 5 - 1  
Spartaks Jurmala - Tukums 11.01 12:00 2 - 4  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venados - Leones Negros UdeG 11.01 04:05 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Puebla 11.01 00:00 0 - 1  
Monterrey - Cruz Azul 11.01 04:06 1 - 0  
UNAM Pumas - Chivas Guadalajara 11.01 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Santos Laguna 11.01 23:00 2 - 4  
Puebla - Tigres UANL 11.01 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Philadelphia 11.01 21:30 2 - 1  
Nashville - Chicago 11.01 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dacia Buiucani - Sfintul Gheorghe 11.01 13:00 0 - 4  
Petrocub Hincesti - Sheriff Tiraspol 11.01 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sliema Wanderers - Balzan 11.01 14:00 3 - 1  
Valletta - Senglea 11.01 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Paks 11.01 14:05 2 - 3  
Kisvárda - Diósgyőr 11.01 18:30 1 - 0  
Újpest - MTK 11.01 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - DEAC 11.01 17:00 3 - 0  
DVSC - Győr 11.01 19:00 3 - 0  
Gyirmót - Soroksár 11.01 13:30 1 - 0  
Kazincbarcika - Budaörs 11.01 17:00 0 - 2  
Siófok - Nyíregyháza 11.01 13:30 1 - 2  
Szeged GA - Pécs 11.01 17:00 0 - 1  
Szentlőrinc - Csákvár 11.01 13:30 1 - 4  
Szolnok - Dorog 11.01 17:00 3 - 2  
Vasas - Kaposvár 11.01 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diriangen - Junior de Managua 11.01 02:00 3 - 2  
Managua FC - Municipal Jalapa 11.01 01:00 3 - 1  
Real Esteli - Walter Ferretti 11.01 03:30 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Asane 11.01 15:00 2 - 1  
Jerv - KFUM Oslo 11.01 15:00 0 - 1  
Kongsvinger - Raufoss 11.01 15:00 3 - 3  
Lilleström - Tromsö 11.01 15:00 3 - 0  
Stjördals/Blink - Grorud 11.01 15:00 2 - 3  
Strömmen - Sogndal 11.01 14:00 1 - 1  
Ullensaker/Kisa - Sandnes Ulf 11.01 15:00 3 - 0  
Öygarden - Ranheim 11.01 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Bodö/Glimt 11.01 18:00 2 - 3  
Mjöndalen - Molde 11.01 15:00 1 - 3  
Rosenborg - Start 11.01 18:00 1 - 0  
Sandefjord - Brann Bergen 11.01 18:00 3 - 3  
Stabaek - Viking Stavanger 11.01 18:00 1 - 1  
Strömsgodset - Valerenga 11.01 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Avaldsnes 11.01 13:00 3 - 1  
Valerenga - LSK Kvinner 11.01 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (NPL,NorthernNewSouthWales,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broadmeadow Magic - Maitland FC 11.01 05:00 0 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Leverkusen 11.01 17:00 1 - 0  
Ingolstadt - Hoffenheim 11.01 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg Amatőr - Bayern Alzenau 11.01 14:00    
Sonnenhof Grossaspach - E. Stadtallendorf 11.01 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altglienicke - Jena 11.01 13:30 5 - 2  
Chemie Leipzig - Chemnitz 11.01 13:30 2 - 0  
Cottbus - Luckenwalde 11.01 13:30 1 - 1  
Germania Halberstadt - Babelsberg 11.01 13:30 2 - 2  
Meuselwitz - Dynamo Berlin 11.01 13:30 1 - 1  
Rathenow - Bischofswerdaer 11.01 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel Amatőr - Hamburg Amatőr 11.01 14:00 1 - 3  
Ottensen - Weiche Flensburg 11.01 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HSC Hannover - Oberneuland 11.01 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Sassuolo 11.01 18:00 0 - 2  
Roma - Fiorentina 11.01 18:00 2 - 0  
Sampdoria - Genoa 11.01 20:45 1 - 1  
Spezia - Juventus 11.01 15:00 1 - 4  
Torino - Lazio 11.01 15:00 3 - 4  
Udinese - Milan 11.01 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Cremonese 11.01 21:00 1 - 0  
Reggina - SPAL Ferrara 11.01 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pistoiese 11.01 17:30 1 - 0  
Carrarese - Alessandria 11.01 15:00 0 - 2  
Livorno - Pergolettese 11.01 15:00 3 - 2  
Piacenza - Renate 11.01 17:30 3 - 3  
Pontedera - Grosseto 11.01 17:30 0 - 0  
Pro Sesto - Novara 11.01 17:30 3 - 0  
U23Juventus - Lecco 11.01 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermana - Carpi 11.01 15:00 0 - 1  
Legnago - Feralpisalo 11.01 17:30 1 - 1  
Mantova - Imolese 11.01 15:00 0 - 0  
Modena - Perugia 11.01 15:00 0 - 1  
Pesaro - Gubbio 11.01 17:30 1 - 0  
Ravenna - Fano 11.01 17:30 1 - 0  
Südtirol - Sambenedettese 11.01 15:00 0 - 0  
Virtus Verona - Matelica 11.01 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Turris 11.01 17:30 2 - 4  
Foggia - Bari 11.01 17:30 1 - 0  
Juve Stabia - Bisceglie 11.01 20:30 1 - 0  
Monopoli - Virtus Francavilla 11.01 20:30 1 - 3  
Potenza - Cavese 11.01 17:30 4 - 4  
Ternana - Catanzaro 11.01 15:00 5 - 1  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Seeb - Saham 11.01 16:00 2 - 0  
Dhofar - Al-Nasr (OMA) 11.01 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akron Toljatti - Teksztilsik Ivanovo 11.01 12:00 3 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 11.01 16:00 0 - 1  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Tom Tomszk 11.01 15:00 1 - 1  
Fakel Voronyezs - Szpartak Moszkva 2 11.01 15:00 1 - 1  
FK Krasznodar 2 - Alanyija Vlagyikavkaz 11.01 11:00 0 - 4  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nyizsnyij Novgorod 11.01 11:00 0 - 1  
Orenburg - Csertanovo Moszkva 11.01 12:00 3 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Volgar Asztrahany 11.01 12:00 2 - 1  
SZKA Habarovszk - Irtis Omszk 11.01 06:00 1 - 1  
Torpedo Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 11.01 15:00 3 - 1  
Velesz Moszkva - Dinamo Brjanszk 11.01 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Szmolenszk - Murom 11.01 14:00 2 - 1  
Luki-Energija - Kazanka Moszkva 11.01 11:00 2 - 3  
Olimp-Dolgoprudnyij - Kolomna 11.01 14:30 2 - 1  
Zenit Szentpétervár 2 - Dinamo Moszkva 2 11.01 11:00 3 - 1  
Znamja Truda - FK Tver 11.01 11:00 3 - 0  
Zvezda Szentpétervár - Leningradec 11.01 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Zenit Szentpétervár 11.01 12:00 0 - 2  
Rotor Volgográd - CSZKA Moszkva 11.01 14:30 0 - 1  
Tambov - Dinamo Moszkva 11.01 17:00 1 - 2  
Ufa - Ural Jekatyerinburg 11.01 10:00 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Dornbirn 1913 11.01 10:30 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Wolfsberg 11.01 14:30 1 - 3  
Rapid Wien - Altach 11.01 14:30 3 - 1  
Sturm Graz - LASK 11.01 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landhaus/Austria Wien - Horn 11.01 11:45 5 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Libertad Asuncion 11.01 00:30 1 - 0  
River Plate Asuncion - Guarani Asuncion 11.01 22:15 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Melgar 11.01 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Vizela 11.01 16:00 2 - 1  
Casa Pia - Penafiel 11.01 15:00 3 - 3  
Leixoes - Benfica B 11.01 12:15 3 - 2  
Mafra - Varzim 11.01 18:30 3 - 1  
Viseu - Feirense 11.01 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Guimaraes 11.01 18:30 1 - 2  
Portimonense - Santa Clara 11.01 16:00 1 - 2  
Sporting CP - Tondela 11.01 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Southampton 11.01 13:00 3 - 4  
Manchester Utd. - Arsenal 11.01 17:30 0 - 1  
Newcastle - Everton 11.01 15:00 2 - 1  
Tottenham - Brighton 11.01 20:15 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds 2 - Crystal Palace 2 11.01 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farul Constanta - Mioveni 11.01 10:30 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Gaz Metan Medias 11.01 20:00 1 - 2  
Politehnica Iasi - Viitorul Constanta 11.01 17:00    
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Rangers 11.01 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Aberdeen 11.01 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Girona 11.01 21:00 0 - 0  
Fuenlabrada - Tenerife 11.01 18:15 1 - 1  
Leganes - Mirandes 11.01 14:00 1 - 0  
Lugo - Rayo Vallecano 11.01 20:30 1 - 0  
Ponferradina - Sabadell 11.01 18:15 0 - 3  
Zaragoza - Mallorca 11.01 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Compostela 11.01 12:00 0 - 0  
Ferrol - Zamora 11.01 17:00 2 - 2  
Guijuelo - Salamanca UDS 11.01 17:00 2 - 0  
Pontevedra - Celta Vigo B 11.01 17:00 2 - 1  
Unionistas de Salamanca - Deportivo 11.01 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lealtad - Cultural Leonesa 11.01 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugalete - Ath. Bilbao B 11.01 11:30 2 - 3  
R. Santander - Alavés B 11.01 18:00 3 - 0  
Real Sociedad B - Laredo 11.01 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Ejea 11.01 12:00 1 - 1  
Haro Deportivo - Osasuna B 11.01 17:00 0 - 1  
Izarra - SD Logrones 11.01 17:00 1 - 1  
Tarazona - Tudelano 11.01 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Lleida 11.01 17:00 0 - 2  
Barcelona B - Prat 11.01 18:00 0 - 0  
Cornella - FC Andorra 11.01 12:00 2 - 2  
Gimnastic - Olot 11.01 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Nucia - Villarreal B 11.01 17:30 1 - 2  
Pena Deportiva - Levante B 11.01 12:00 0 - 0  
Valencia B - Hercules 11.01 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Marino 11.01 12:00 2 - 1  
Atl. Sanluqueno - San Fernando 11.01 17:30 1 - 3  
Cadiz B - Linense 11.01 12:00 1 - 2  
Rec. Huelva - Las Palmas B 11.01 12:00 2 - 0  
Tamaraceite - Marbella 11.01 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Lorca Deportiva 11.01 18:00 0 - 0  
Cordoba - UCAM Murcia 11.01 17:00 0 - 0  
El Ejido - Yeclano Deportivo 11.01 17:00 2 - 0  
Real Murcia - Sevilla B 11.01 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Atl. Madrid B 11.01 12:00 1 - 1  
Getafe B - Navalcarnero 11.01 11:30 0 - 1  
Las Rozas - Poblense 11.01 12:00 1 - 1  
San Sebastian Reyes - Internacional de Madrid 11.01 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Don Benito - Villarrobledo 11.01 12:00 1 - 0  
Melilla - Villanovense 11.01 12:00 1 - 0  
Socuellamos - Talavera de la Reina 11.01 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Elche 11.01 14:00 3 - 1  
Celta Vigo - Real Sociedad 11.01 16:00 1 - 4  
Granada - Levante 11.01 18:30 1 - 1  
Valencia - Getafe 11.01 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - EDF Logrono 11.01 16:15 2 - 0  
Rayo Vallecano - Tenerife 11.01 11:00 2 - 3  
Sevilla - Huelva 11.01 11:30 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Basel 11.01 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Umea FC 11.01 14:30 0 - 0  
Västeras SK - Trelleborg 11.01 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Täby FK 11.01 15:00 1 - 2  
Frej Täby - Lulea 11.01 15:00 1 - 1  
Haninge - Sandviken 11.01 15:00 2 - 2  
IF Karlstad - Team TG 11.01 13:00 4 - 0  
Sylvia Norrköping - Nyköping 11.01 16:00 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Norrköping 11.01 14:30 2 - 1  
Falkenberg - Djurgarden 11.01 17:30 3 - 2  
Göteborg - Örebro 11.01 17:30 0 - 1  
Hammarby - Häcken 11.01 17:30 1 - 1  
Mjällby - Östersund 11.01 14:30 3 - 0  
Sirius - Kalmar 11.01 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Djurgarden 11.01 13:30 3 - 2  
Kristianstad - Vittsjö 11.01 14:00 4 - 0  
Linköping - Pitea 11.01 14:00 1 - 2  
Växjö - Kopparbergs/Göteborg 11.01 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Al-Nassr 11.01 17:50 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Dobanovci - IMT Novi Belgrád 11.01 13:30 2 - 1  
Jagodina - Graficar Belgrád 11.01 13:30 0 - 0  
Zeleznicar Pancevo - Sremska Mitrovica 11.01 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Radnicki Nis 11.01 15:00 1 - 0  
Mladost Lucani - Proleter Novi Sad 11.01 15:00 0 - 0  
Napredak Krusevac - Spartak Subotica 11.01 15:00 1 - 1  
Radnik Surdulica - Crvena zvezda 11.01 15:00 1 - 4  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lion City Sailors - Young Lions 11.01 10:30 5 - 0  
Tanjong Pagar United - Hougang Utd. 11.01 10:30 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sered - DAC 11.01 16:00    
Slovan Bratislava - Nitra 11.01 17:00 0 - 1  
Trencin - Ruzomberok 11.01 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kagera Sugar - Mtibwa Sugar 11.01 12:00 2 - 1  
Ruvu Shooting - Coastal Union 11.01 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chonburi FC - Ratchaburi Mitr Phol 11.01 12:30 3 - 2  
Nakhon Ratchasima - Prachuap 11.01 11:00 1 - 2  
Samut Prakan - Sukhothai 11.01 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Samsunspor 11.01 17:00 1 - 1  
Eskisehirspor - Akhisar 11.01 14:00 0 - 1  
Keciörengücü - Istanbulspor 11.01 11:30 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Yeni Malatyaspor 11.01 17:00 1 - 0  
Konyaspor - Istanbul Basaksehir 11.01 14:00 1 - 2  
Rizespor - Kayserispor 11.01 11:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Vorszkla Poltava 11.01 16:00 1 - 0  
Ingulec Petrove - Zorya Luganszk (Helyszín: Zorya-stadion) 11.01 18:30 1 - 1  
Minaj - Ruh Lviv 11.01 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Penarol Montevideo 11.01 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Yaracuyanos 11.01 02:00 0 - 2  
Dep. La Guaira - Puerto Cabello 11.01 22:00 3 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Dep. Tachira 11.01 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NAPSA Stars - Zesco Utd. 11.01 14:00 1 - 1  
Power Dynamos - Young Green Eagles 11.01 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Nomme Kalju 11.01 14:00 0 - 0  
Paide Linnameeskond - Kuressaare 11.01 12:00 6 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Shamrock Rovers 11.01 20:45 0 - 2  
St. Patrick's - Dundalk 11.01 18:45 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Pakhtakor 11.01 13:00 0 - 6  
Surkhon Termez - Andijan 11.01 11:00 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night 181, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mitchell - A. Fili 11.01 01:25 1 - 0  
Bob. Green - T. Moises 11.01 00:00 0 - 1  
Kev. Holland - C. Ontiveros 11.01 00:35 1 - 0  
Kev. Holland - M. Muradov 11.01 00:40    
Mau. Green - Greg Hardy 11.01 01:00 0 - 1  
Uri. Hall - And. Silva 11.01 02:05 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - S. Vettel (Emilia Romagna Nagydíj, futam) 11.01 13:10 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Emilia Romagna Nagydíj, futam) 11.01 13:10 1 - 0  
D. Ricciardo - E. Ocon (Emilia Romagna Nagydíj, futam) 11.01 13:10 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Emilia Romagna Nagydíj, futam) 11.01 13:10 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Emilia Romagna Nagydíj, futam) 11.01 13:10 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Emilia Romagna Nagydíj, futam) 11.01 13:10 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Emilia Romagna Nagydíj, futam) 11.01 13:10 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Emilia Romagna Nagydíj, futam) 11.01 13:10 0 - 1  
P. Gasly - D. Kvyat (Emilia Romagna Nagydíj, futam) 11.01 13:10 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Emilia Romagna Nagydíj, futam) 11.01 13:10 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1, Emilia Romagna Nagydíj 2020 - Leggyorsabb kör (futam) 11.01 13:10    
F1, Emilia Romagna ND 2020 - Futamgyőztes konstruktőr 11.01 13:10    
F1, Emilia Romagna ND 2020 - Hány versenyző ér el helyezést? 11.01 13:10    
F1,Emilia R.ND 2020-Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes? 11.01 13:10    
F1,EmRom-Ugyanaz nyeri: futam+időmérő+leggyorsabb kör 11.01 13:10    
Forma-1., Emilia Romagna Nagydíj 2020 11.01 13:10    
Forma-1., Emilia Romagna Nagydíj 2020 - Top 3 11.01 13:10    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Martinsville 2. 2020 11.01 22:00    
Nascar, Martinsville 2. 2020 - Top 3 11.01 22:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bowyer - Jim. Johnson (Martinsville 2.) 11.01 20:00 1 - 0  
D. Hamlin - B. Keselowski (Martinsville 2.) 11.01 20:00 0 - 1  
J. Logano - K. Harvick (Martinsville 2.) 11.01 20:00 1 - 0  
K. Harvick - R. Blaney (Martinsville 2.) 11.01 20:00 0 - 1  
Kurt Busch - Alex Bowman (Martinsville 2.) 11.01 20:00 1 - 0  
Kyle Busch - Cha. Elliott (Martinsville 2.) 11.01 20:00 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Leeds Rhinos 11.01 15:00 18 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - La Rochelle 11.01 17:00 24 - 35  
Stade de France - Toulouse 11.01 21:05 48 - 14  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Anglia 11.01 18:00 0 - 54  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Hawke's Bay 11.01 02:05 22 - 17  
Manawatu - Southland 11.01 02:05 24 - 12  
Taranaki - Counties Manukau 11.01 04:35 27 - 31  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Edinburgh 11.01 19:45 3 - 6  
Newport Dragons - Munster 11.01 15:00 16 - 28  
Röplabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - RTU Jurmala 11.01 18:00 3 - 1  
Selver Tallinn - Biolars/Jelgava 11.01 16:00 3 - 0  
Tartu - Saaremaa 11.01 14:00 1 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotiv Sofia - CSZKA Szófia 11.01 16:30 1 - 3  
Slavia Szófia - Kazanlak 11.01 14:00 0 - 3  
Varna Dks - Beroe Stara Zagora 11.01 16:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Caramuru Ponta Grossa 11.01 01:30 3 - 1  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Marienlyst 11.01 13:00 3 - 2  
Amager - Middelfart 11.01 12:00 0 - 3  
Hvidovre - Aalborg 11.01 15:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Seoul Woori 11.01 06:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Daejeon KGC 11.01 08:00 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hurrikaani Loimaa - Karelian Hurmos 11.01 16:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuusamo - Hämeenlinna 11.01 16:00 0 - 3  
Nurmon Jymy - OrPo 11.01 16:00 1 - 3  
Vampula Huittinen - Puijo 11.01 16:00 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milonasz - Finikasz Szyrosz 11.01 12:30 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság,női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amazonesz Nea Erithrea - Lamia 11.01 17:30 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Toray Arrows 11.01 06:30 1 - 3  
Nagoya Wolfdogs - Osaka Blazers 11.01 04:00 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himeji Victorina - NEC Red Rockets 11.01 05:00 1 - 3  
JT Marvelous - Saitama Ageo Medics 11.01 07:30 3 - 0  
Okayama Seagulls - Hitachi Rivale 11.01 05:00 3 - 1  
Toyota Body Queenseis - Hisamitsu Springs 11.01 08:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Cuprum Lubin 11.01 17:30 3 - 1  
Trefl Gdansk - Jastrzebski Wegiel 11.01 14:45 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Wroclaw 11.01 20:30 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Stuttgart 11.01 18:00 1 - 3  
Straubing - Dresden 11.01 18:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Trentino 11.01 18:00 1 - 3  
Piacenza - Padova 11.01 18:00 3 - 1  
Vibo Valentia - Monza 11.01 17:00 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Bergamo 11.01 17:00 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol Wien - Weiz 11.01 16:30 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol/Post - Linz/Steg 11.01 14:00 3 - 2  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Lugoj 11.01 17:00 3 - 0  
Galati - Arges Pitesti 11.01 17:30 3 - 0  
Jolidon Cluj - Voluntari 11.01 17:00 3 - 2  
Stiinta Bacau - Medgidia 11.01 17:00 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Ushuaia Ibiza 11.01 16:00 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IBSA Las Palmas - Algar Surmenor 11.01 17:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Neuchatel 11.01 15:00 3 - 0  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nis - Crvena zvezda 11.01 15:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Altekma Izmir 11.01 11:00 0 - 3  
Haliliye Bld. - Inegol Bld. Spor 11.01 13:00 3 - 1  
Squash (Qatar Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dussourd - Ces. Salazar 11.01 11:30 0 - 3  
B. Aubert - B. Golan 11.01 12:15 0 - 3  
B. Masotti - R. Tandon 11.01 09:00 3 - 0  
D. Steinmann - R. Kandra 11.01 11:30 1 - 3  
Eain Yow Ng - K.E. Hammamy 11.01 16:30 3 - 1  
G. Gaultier - I.P. Bernabeu 11.01 12:15 3 - 1  
M. Gamal - Y. Soliman 11.01 14:00 0 - 3  
Nic. Müller - You. Ibrahim 11.01 09:45 1 - 3  
Pat. Rooney - A.M.A. Tamimi 11.01 14:45 2 - 3  
T. Harrity - L. Serme 11.01 14:00 1 - 3  
Tay. Aslam - R. Fallows 11.01 17:15 0 - 3  
Tom Richards - Nat. Lake 11.01 14:45 3 - 0  
V. Malhotra - Sha. Khan 11.01 16:30 1 - 3  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - A. Rublev 11.01 14:00 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Murray J / Skupski N 11.01 11:45 2 - 0  
Tenisz (Bécs,ffi egyes - végső győztes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bécs, férfi egyes 2020 11.01 14:00    
Tenisz (Eckental-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sanchez Martinez - D. Ajdukovic 11.01 15:30 0 - 2  
G. Blancaneaux - T. Schönenberg 11.01 10:00 2 - 0  
L. Klein - J. Haerteis 11.01 14:15 0 - 2  
M. Bachinger - Mar. Möller 11.01 11:50 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Ofner - Taro Daniel 11.01 13:00 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Furness - M. Pecotic 11.01 10:00 2 - 1  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - A.A. Rosca 11.01 09:55 2 - 1  
Tenisz (Lousada, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - S. Bandecchi 11.01 12:00 1 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Munar Clar - P. Martinez Portero 11.01 12:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T.A. Tirante - S. Mansouri 11.01 09:30 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M.L. Carle - W. Falkowska 11.01 09:30 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - J. Millman 11.01 11:00 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Purcell M / Saville L 11.01 09:00 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan,ffi egyes-végső gy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nur-Szultan, férfi egyes 2020 11.01 11:00    
Tenisz (Parma 2.-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Vanni - A. Arnaboldi 11.01 11:00 2 - 0  
S. Napolitano - H.V.N. Rune 11.01 12:05 2 - 1  
T. Lamasine - M. Gigante 11.01 12:55 2 - 0  
Tenisz (Pazardzsik, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eri. Andreeva - S. Milatova 11.01 09:00 2 - 1  
Tenisz (Platja d'Aro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carreras - S. Scilipoti 11.01 11:00 0 - 2  
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - S. Caruso 11.01 14:55 2 - 1  
F. Delbonis - Y. Hanfmann 11.01 13:55    
Fucsovics M. - V. Pospisil 11.01 13:10 2 - 1  
L. Djere - M. Giron 11.01 11:00 0 - 2  
M. Cecchinato - F. Coria 11.01 16:10 2 - 0  
N. Gombos - R. Albot 11.01 11:00 2 - 1  
S. Travaglia - G. Mager 11.01 16:55 2 - 0  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Corwin - D. Poljak 11.01 09:00 2 - 1  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bhosale - A. Siskova 11.01 09:00 2 - 0  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - M. Kostyuk 11.01 19:45 2 - 1  
Tenisz (Vale do Lobo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Borges - K. Zuk 11.01 11:55 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T.J. Popov - M. Caljouw 11.01 15:30 2 - 1  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - Yvonne Li 11.01 14:45 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoeva G / Stoeva S - Magelund A / Ravn F 11.01 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamsfuss M / Herttrich I - Christiansen M / Boeje A 11.01 14:00 1 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Julian Rodriguez - J.L. Rodriguez 11.01 00:00 1 - 0  
Leo Santa Cruz - Ger. Davis 11.01 03:00 0 - 1  
M. Rivera - Lad. Miller 11.01 00:00 1 - 0  
Nao. Inoue - J. Moloney 11.01 04:00 1 - 0  
R. Prograis - Juan Heraldez 11.01 00:00 1 - 0  
Ryan Karl - Mar. Barrios 11.01 02:00 0 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Brodnicka - Mik. Mayer (női) 11.01 02:55 0 - 1  

 

2020.10.31.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - A. Girevenkov 10.31 11:45 3 - 2  
A. Afanasiyev - Y. M. Panochin 10.31 09:45 1 - 3  
A. Bogomolov - G. Karpovkin 10.31 06:00 1 - 3  
A. Desiatnik - S. Bychkov 10.31 12:00 1 - 3  
A. Desiatnik - V. Chahur 10.31 10:30 2 - 3  
A. Girevenkov - Y. Merkushin 10.31 10:15 3 - 2  
A. Ilin - A. Suntsov 10.31 23:15 3 - 1  
A. Innazarov - R. Karpesh 10.31 09:45 0 - 3  
A. Innazarov - Sem. Korolev 10.31 11:45 3 - 1  
A. Pravednov - D. Sayanov 10.31 22:00 2 - 3  
A. Pravednov - V. Putilovsky 10.31 01:00 2 - 3  
A. Serebrennikov - Ale. Petrov 10.31 22:30 3 - 1  
A. Suntsov - Val. Sidorin 10.31 22:15 2 - 3  
A. Vlasov - I. Zemit 10.31 18:30 3 - 1  
A. Vlasov - V. Beliakov 10.31 20:00 3 - 0  
A. Yakovlev - Ale. Alekseev 10.31 14:30 0 - 3  
A. Yakovlev - M. Sverdlov 10.31 16:00 1 - 3  
Ale. Alekseev - M. Sverdlov 10.31 14:00 2 - 3  
Ale. Petrov - D. Sayanov 10.31 23:30 1 - 3  
Ale. Petrov - V. Safonov 10.31 14:45 1 - 3  
And. Kirilenko - D. Petrochenko 10.31 02:15 3 - 0  
And. Kirilenko - N. Lyfenko 10.31 21:45 0 - 3  
And. Kirilenko - O. Shagarov 10.31 23:15 3 - 2  
D. Komarov - D. Merzlikin 10.31 19:15 3 - 2  
D. Merzlikin - Demic Ying 10.31 17:45 3 - 1  
D. Merzlikin - V. Rakhmanov 10.31 19:45 2 - 3  
Demic Ying - D. Komarov 10.31 20:15 3 - 2  
Demic Ying - V. Rakhmanov 10.31 18:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - E. Mishutin 10.31 19:45 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - I. Moshkov 10.31 17:45 1 - 3  
E. Grishaev - I. Matveev 10.31 07:45 0 - 3  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 10.31 01:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - S. Ogay 10.31 00:30 1 - 3  
E. Mishutin - V. Bazilevsky 10.31 18:15 3 - 2  
F. Ambrosimov - R. Arutiunov 10.31 14:15 1 - 3  
G. Karpovkin - S. Gancev 10.31 07:00 3 - 0  
G. Karpovkin - V. Vologzhanin 10.31 09:00 1 - 3  
I. Lednev - F. Ambrosimov 10.31 14:45 1 - 3  
I. Lednev - R. Arutiunov 10.31 16:15 3 - 2  
I. Matveev - S. Moklozyan 10.31 06:15 0 - 3  
I. Mikhaylov - Val. Sidorin 10.31 23:45 3 - 0  
I. Moshkov - E. Mishutin 10.31 18:45 1 - 3  
I. Moshkov - V. Bazilevsky 10.31 20:15 3 - 1  
I. Poletaev - I. Matveev 10.31 06:45 3 - 2  
I. Poletaev - S. Moklozyan 10.31 08:15 3 - 0  
I. Soldatov - And. Kirilenko 10.31 01:15 3 - 0  
I. Zemit - V. Beliakov 10.31 18:00 3 - 1  
Igor Kovalev - Ale. Petrov 10.31 13:45 1 - 3  
Igor Kovalev - V. Safonov 10.31 15:45 1 - 3  
M. Gusev - A. Yakovlev 10.31 13:30 3 - 0  
M. Gusev - Ale. Alekseev 10.31 15:30 3 - 1  
M. Sverdlov - M. Gusev 10.31 15:00 1 - 3  
N. Lyfenko - D. Petrochenko 10.31 00:45 3 - 1  
N. Tarasenkov - O. Kutuzov 10.31 01:45 3 - 0  
N. Tarasenkov - V. Nemashkalo 10.31 00:45 2 - 3  
O. Kutuzov - A. Ilin 10.31 00:15 0 - 3  
O. Pronin - A. Desiatnik 10.31 09:30 2 - 3  
O. Pronin - V. Chahur 10.31 11:30 3 - 1  
O. Shagarov - A. Girevenkov 10.31 22:15 3 - 1  
R. Alov - V. Klimentev 10.31 06:15 2 - 3  
R. Arutiunov - V.G. Evlampiev 10.31 15:15 1 - 3  
R. Karpesh - Sem. Korolev 10.31 10:45 3 - 1  
R. Karpesh - Vla. Shirokov 10.31 12:15 0 - 3  
R. Pavlenko - A. Pravednov 10.31 00:00 2 - 3  
S. Burov - A. Vlasov 10.31 17:30 3 - 2  
S. Burov - I. Zemit 10.31 19:30 1 - 3  
S. Bychkov - O. Pronin 10.31 11:00 0 - 3  
S. Gancev - A. Bogomolov 10.31 07:30 3 - 0  
S. Gancev - A. Bogomolov 10.31 08:30 0 - 3  
S. Gancev - V. Vologzhanin 10.31 05:30 2 - 3  
S. Moklozyan - E. Grishaev 10.31 07:15 0 - 3  
S. Myagkov - A. Pravednov 10.31 23:00 3 - 2  
S. Myagkov - A. Serebrennikov 10.31 21:30 0 - 3  
Sem. Korolev - Vla. Shirokov 10.31 10:15 2 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 10.31 19:15 1 - 3  
V. Beliakov - S. Burov 10.31 19:00 1 - 3  
V. Chahur - S. Bychkov 10.31 10:00 3 - 0  
V. Kasatkin - R. Alov 10.31 07:45 3 - 2  
V. Kasatkin - V. Staroverov 10.31 05:45 2 - 3  
V. Klimentev - V. Kasatkin 10.31 07:15 1 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 10.31 02:00 1 - 3  
V. Rakhmanov - D. Komarov 10.31 18:15 3 - 1  
V. Staroverov - R. Alov 10.31 06:45 3 - 1  
V. Staroverov - V. Klimentev 10.31 08:15 1 - 3  
V. Vologzhanin - A. Bogomolov 10.31 06:30 3 - 0  
V. Vologzhanin - G. Karpovkin 10.31 08:00 0 - 3  
V.G. Evlampiev - F. Ambrosimov 10.31 15:45 3 - 1  
V.G. Evlampiev - I. Lednev 10.31 13:45 2 - 3  
Vla. Shirokov - A. Innazarov 10.31 11:15 1 - 3  
Y. M. Panochin - A. Girevenkov 10.31 10:45 3 - 1  
Y. M. Panochin - Y. Merkushin 10.31 12:15 3 - 2  
Y. Merkushin - A. Afanasiyev 10.31 11:15 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borysov - O. Yarovoi 10.31 09:15 0 - 3  
A. Borysov - V. Volokhov 10.31 15:05 3 - 1  
A. Chaplyanka - D. Kryshtal 10.31 18:30 3 - 1  
A. Chaplyanka - Mak. Kolos 10.31 21:25 3 - 1  
A. Chermensky - A. Riabukhin 10.31 03:50 2 - 3  
A. Chermensky - D. Simonchuk 10.31 01:50 3 - 2  
A. Chermensky - Vit. Vovk 10.31 00:20 2 - 3  
A. Guchok - D. Lohosha 10.31 09:30 3 - 1  
A. Guchok - I. Demchuk 10.31 07:45 0 - 3  
A. Guchok - V. Bosak 10.31 11:50 3 - 0  
A. Isaev - I. Syniavskyi 10.31 18:55 1 - 3  
A. Isaev - M. Levytskyi 10.31 16:35 2 - 3  
A. Isaev - O. Kuravskiy 10.31 14:50 3 - 1  
A. Levchenko - A. Isaev 10.31 19:30 1 - 3  
A. Levchenko - I. Syniavskyi 10.31 17:10 1 - 3  
A. Levchenko - M. Levytskyi 10.31 18:20 1 - 3  
A. Levchenko - O. Kuravskiy 10.31 16:00 3 - 1  
A. Limonov - D. Pysar 10.31 08:10 0 - 3  
A. Limonov - Y. Prishchepa 10.31 10:30 1 - 3  
A. Lopatnuk - E. Rubtsov 10.31 10:50 3 - 1  
A. Lopatnuk - M. Cherepnin 10.31 08:30 1 - 3  
A. Riabukhin - D. Simonchuk 10.31 22:30 2 - 3  
A. Riabukhin - Vit. Vovk 10.31 04:50 3 - 1  
A. Shkurupii - D. Shcherbak 10.31 07:25 1 - 3  
A. Shkurupii - E. Pismenniy 10.31 12:40 3 - 0  
A. Shkurupii - N. Trofimov 10.31 09:45 0 - 3  
A. Shkurupii - Yev. Masko 10.31 11:30 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - A. Kuharchuk 10.31 16:30 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - I. Semeniuk 10.31 17:40 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - M. Tovkach 10.31 20:00 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - S. Kunynets 10.31 18:50 3 - 1  
A. Zhukovskij - M. Lytvynenko 10.31 07:55 3 - 1  
A. Zhukovskij - S. Filatov 10.31 09:40 1 - 3  
D. Alekseenko - A. Lopatnuk 10.31 11:25 0 - 3  
D. Alekseenko - E. Rubtsov 10.31 09:05 2 - 3  
D. Alekseenko - M. Cherepnin 10.31 10:15 3 - 1  
D. Alekseenko - M. Laevsky 10.31 12:35 2 - 3  
D. Arzanov - A. Chaplyanka 10.31 19:05 0 - 3  
D. Arzanov - D. Kryshtal 10.31 17:20 3 - 1  
D. Arzanov - Dmi. Lebed 10.31 20:50 2 - 3  
D. Arzanov - Mak. Kolos 10.31 18:00 3 - 2  
D. Arzanov - O. Semenets 10.31 19:45 3 - 1  
D. Dubrovin - A. Zhukovskij 10.31 12:00 2 - 3  
D. Dubrovin - D. Kucenko 10.31 10:15 3 - 1  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 10.31 09:05 1 - 3  
D. Dubrovin - S. Filatov 10.31 11:25 3 - 0  
D. Lohosha - I. Demchuk 10.31 10:40 3 - 0  
D. Lohosha - V. Bosak 10.31 08:20 0 - 3  
D. Pysar - Y. Prishchepa 10.31 12:50 3 - 0  
D. Shcherbak - Yev. Masko 10.31 13:15 1 - 3  
D. Simonchuk - A. Riabukhin 10.31 00:50 3 - 2  
D. Simonchuk - Vit. Vovk 10.31 02:50 1 - 3  
Den. Vakulenko - Lev. Kuzyo 10.31 19:00 2 - 3  
Den. Vakulenko - R. Pirvelli 10.31 16:40 3 - 2  
Den. Vakulenko - S. Skachenko 10.31 14:55 1 - 3  
Dmi. Lebed - A. Chaplyanka 10.31 20:15 3 - 0  
Dmi. Lebed - D. Kryshtal 10.31 19:40 2 - 3  
Dmi. Lebed - Mak. Kolos 10.31 17:25 3 - 1  
Dmi. Lebed - O. Semenets 10.31 18:35 3 - 1  
E. Pismenniy - D. Shcherbak 10.31 15:00 3 - 1  
E. Pismenniy - Yev. Masko 10.31 09:10 3 - 2  
I. Kuznetsov - A. Borysov 10.31 10:25 3 - 2  
I. Kuznetsov - M. Zhuravlov 10.31 13:55 2 - 3  
I. Kuznetsov - O. Yarovoi 10.31 06:55 3 - 0  
I. Kuznetsov - V. Volokhov 10.31 08:40 3 - 2  
I. Semeniuk - A. Kuharchuk 10.31 20:35 3 - 1  
I. Syniavskyi - O. Kuravskiy 10.31 20:05 3 - 2  
Lev. Kuzyo - S. Skachenko 10.31 20:10 3 - 2  
M. Cherepnin - E. Rubtsov 10.31 13:10 0 - 3  
M. Laevsky - A. Lopatnuk 10.31 09:40 0 - 3  
M. Laevsky - E. Rubtsov 10.31 07:55 1 - 3  
M. Laevsky - M. Cherepnin 10.31 12:00 3 - 0  
M. Levytskyi - I. Syniavskyi 10.31 15:25 3 - 2  
M. Levytskyi - O. Kuravskiy 10.31 17:45 3 - 0  
M. Marchuk - O. Pinchuk 10.31 02:15 2 - 3  
M. Marchuk - R. Vashchuk 10.31 00:15 1 - 3  
M. Serediuk - A. Guchok 10.31 12:25 0 - 3  
M. Serediuk - D. Lohosha 10.31 11:15 1 - 3  
M. Serediuk - I. Demchuk 10.31 08:55 0 - 3  
M. Serediuk - V. Bosak 10.31 10:05 2 - 3  
M. Skhabovskyi - M. Marchuk 10.31 02:45 3 - 1  
M. Skhabovskyi - O. Pinchuk 10.31 00:45 1 - 3  
M. Skhabovskyi - R. Vashchuk 10.31 01:45 2 - 3  
M. Tovkach - A. Kuharchuk 10.31 15:20 2 - 3  
M. Tovkach - I. Semeniuk 10.31 19:25 0 - 3  
M. Tovkach - S. Kunynets 10.31 17:05 1 - 3  
M. Zhuravlov - A. Borysov 10.31 12:45 0 - 3  
M. Zhuravlov - O. Yarovoi 10.31 11:35 1 - 3  
M. Zhuravlov - V. Volokhov 10.31 07:30 2 - 3  
Mak. Kolos - D. Kryshtal 10.31 20:20 0 - 3  
N. Trofimov - D. Shcherbak 10.31 10:55 1 - 3  
N. Trofimov - E. Pismenniy 10.31 08:00 2 - 3  
N. Trofimov - Yev. Masko 10.31 14:25 3 - 1  
O. Pinchuk - M. Naumchuk 10.31 03:15 3 - 0  
O. Semenets - A. Chaplyanka 10.31 17:55 1 - 3  
O. Semenets - D. Kryshtal 10.31 20:55 2 - 3  
O. Semenets - Mak. Kolos 10.31 19:10 1 - 3  
Ole. Kovalov - A. Chermensky 10.31 04:20 0 - 3  
Ole. Kovalov - A. Riabukhin 10.31 02:20 3 - 1  
Ole. Kovalov - D. Simonchuk 10.31 03:20 1 - 3  
Ole. Kovalov - Vit. Vovk 10.31 01:20 0 - 3  
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo 10.31 15:30 2 - 3  
R. Pirvelli - S. Skachenko 10.31 17:50 1 - 3  
R. Vashchuk - M. Naumchuk 10.31 01:15 3 - 0  
S. Baranovskiy - A. Gaponov 10.31 17:30 2 - 3  
S. Filatov - D. Kucenko 10.31 08:30 3 - 1  
S. Filatov - M. Lytvynenko 10.31 10:50 1 - 3  
S. Kunynets - A. Kuharchuk 10.31 18:15 0 - 3  
S. Kunynets - I. Semeniuk 10.31 15:55 1 - 3  
S. Tsybulin - A. Shkurupii 10.31 13:50 3 - 2  
S. Tsybulin - D. Shcherbak 10.31 08:35 3 - 0  
S. Tsybulin - E. Pismenniy 10.31 10:20 2 - 3  
S. Tsybulin - N. Trofimov 10.31 12:05 1 - 3  
V. Bosak - I. Demchuk 10.31 13:00 3 - 1  
V. Didukh - V. Kushnyr 10.31 11:20 0 - 3  
V. Didukh - V. Nechyporuk 10.31 12:30 0 - 3  
V. Didukh - V. Verbyany 10.31 09:00 3 - 0  
V. Didukh - V. Yunchyk 10.31 10:10 1 - 3  
V. Efimov - A. Limonov 10.31 09:20 2 - 3  
V. Efimov - D. Pysar 10.31 11:40 2 - 3  
V. Efimov - Y. Prishchepa 10.31 07:35 2 - 3  
V. Kalugin - A. Gaponov 10.31 16:20 2 - 3  
V. Kalugin - S. Baranovskiy 10.31 15:10 3 - 2  
V. Kushnyr - V. Verbyany 10.31 10:45 3 - 1  
V. Kushnyr - V. Yunchyk 10.31 08:25 3 - 2  
V. Lyevshyn - A. Limonov 10.31 11:05 3 - 2  
V. Lyevshyn - D. Pysar 10.31 09:55 0 - 3  
V. Lyevshyn - V. Efimov 10.31 12:15 1 - 3  
V. Lyevshyn - Y. Prishchepa 10.31 08:45 2 - 3  
V. Nechyporuk - V. Kushnyr 10.31 09:35 2 - 3  
V. Nechyporuk - V. Verbyany 10.31 07:50 3 - 0  
V. Nechyporuk - V. Yunchyk 10.31 11:55 3 - 1  
V. Volokhov - O. Yarovoi 10.31 13:20 1 - 3  
V. Yunchyk - V. Verbyany 10.31 13:05 3 - 2  
Y. Kryvorotko - Den. Vakulenko 10.31 19:35 3 - 1  
Y. Kryvorotko - Lev. Kuzyo 10.31 17:15 1 - 3  
Y. Kryvorotko - R. Pirvelli 10.31 18:25 3 - 2  
Y. Kryvorotko - S. Skachenko 10.31 16:05 3 - 1  
Y. Schepanskiy - A. Gaponov 10.31 14:35 3 - 0  
Y. Schepanskiy - S. Baranovskiy 10.31 15:45 3 - 0  
Y. Schepanskiy - V. Kalugin 10.31 16:55 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - NC Dinos 10.31 09:00 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 10.31 06:00 3 - 9  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 10.31 06:00 5 - 13  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 10.31 06:00 6 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 10.31 06:00 6 - 3  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 10.31 06:00 6 - 1  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 10.31 06:00 2 - 11  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dev. Petersen - Ian White 10.31 22:35 10 - 6  
J. Clayton - D. van Duijvenbode 10.31 20:50 10 - 4  
P. Wright - Ste. West 10.31 21:40 10 - 6  
W. O'Connor - J. Wade 10.31 20:00 4 - 10  
E-Sport (CSGO, Cyberpro Series,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby Vikings - Golden Knights Gaming 10.31 19:00    
SKADE - Singularity Esports 10.31 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Paradox Gaming 10.31 08:00 2 - 0  
Order - Avant Gaming 10.31 10:00    
Vertex Esports Club - Ground Zero Gaming 10.31 08:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Russian Canadians - Rebirth Esports 10.31 02:00    
E-Sport (CSGO, ESL Mast.Espana,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Riders - Wygers 10.31 17:00 2 - 1  
Saw - Zerozone 10.31 20:50 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Intel Extreme Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FATE Esports - Endpoint 10.31 15:00 0 - 2  
K23 - Sprout 10.31 12:00 1 - 2  
Nemiga Gaming - Illuminar Gaming 10.31 14:50 1 - 2  
Team Spirit - North 10.31 12:00 2 - 0  
Team Spirit - Sprout 10.31 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,BlastPremierFallSeriesBcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Complexity Gaming 10.31 16:30 2 - 0  
Team Vitality - Big 10.31 20:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,CyberGoldenLeague,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izako Boars - Ethereal 10.31 15:40 2 - 0  
Lilmix - Hard Legion Esports 10.31 11:50 0 - 2  
Mustang Crew - AGF Esport 10.31 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL UK Premiership,Winter)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CeX EPS - Nopurplesattob 10.31 14:00 0 - 2  
Umx - Radix Esports 10.31 17:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Intel Ext.Mast.Beijing,NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rugratz - Yeah Gaming 10.31 20:00 2 - 0  
Yeah Gaming - Mythic 10.31 02:20 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Loot.Bet Season 7)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Heretics - Izako Boars 10.31 11:50 2 - 1  
E-Sport (Dota2, CDA-FDC Profess.Champ.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - Elephant.4Am 10.31 09:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, The Summit, SEA, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Among US - Motivade.trust Gaming 10.31 05:00 0 - 2  
Neon Esports - Team Adroit 10.31 09:45 1 - 1  
Team Adroit - Motivade.trust Gaming 10.31 07:00    
TNC Predator - Motivade.trust Gaming 10.31 07:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOne,Germany,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mudgolems - Team Liquid 10.31 20:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,The Summit Americas, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Beastcoast 10.31 21:00 1 - 1  
Team Brasil - Quincy Crew 10.31 23:00 0 - 2  
Team Zero - Infamous 10.31 01:00 1 - 1  
The Pango - Spirits Esports 10.31 04:00 2 - 0  
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AG Super Play - Qghappy 10.31 13:00 3 - 0  
eStar Pro - Edward Gaming Mobile 10.31 10:00 3 - 0  
Talent Gaming - Turnso Gaming 10.31 07:00 2 - 3  
E-Sport (LOL, World Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suning Gaming - Damwon Gaming 10.31 11:00 1 - 3  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Hurricane - Obey Alliance 10.31 20:30 3 - 0  
Sheer Cold - Young And Beautiful 10.31 19:00 1 - 3  
E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drifters - Susanoo 10.31 00:00 1 - 3  
Odyssey - Susanoo 10.31 23:00 3 - 1  
E-Sport (SC2,DH Masters Winter, NA, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrea - Namshar 10.31 23:40 2 - 0  
Jonsnow - Mcanning 10.31 21:40 2 - 0  
Neeb - Masa 10.31 22:30 2 - 0  
Nina - Future 10.31 21:10 0 - 2  
Pattymac - Asuna 10.31 23:40 0 - 2  
PiLiPiLi - Disk 10.31 21:10 1 - 2  
Scarlett - Vindicta 10.31 21:40 2 - 0  
TLO - Epic 10.31 22:35 0 - 2  
E-Sport (SC2,DH Masters Winter,EuropeGS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clem - Maxpax 10.31 17:00 2 - 1  
Goblin - MarineLorD 10.31 17:50 0 - 2  
GunGFuBanDa - Elazer 10.31 17:00 0 - 2  
HeRoMaRinE - Lambo 10.31 18:40 1 - 2  
Kas - DnS 10.31 18:10 2 - 1  
Milkicow - SouL 10.31 19:20 0 - 2  
PtitDrogo - Souleer 10.31 20:20 2 - 0  
Rail - Stephano 10.31 17:00 2 - 0  
Skillous - Krystianer 10.31 17:50 0 - 2  
Stephano - Serral 10.31 20:20 0 - 2  
Uthermal - Rail 10.31 19:20 2 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Happee Jyväskylä 10.31 15:00 5 - 4  
Nurmon Jymy - Indians Espoo 10.31 16:00 3 - 9  
Viikingit Helsinki - OLS Oulu 10.31 16:00 5 - 5  
Welhot Kuopio - Turku PS 10.31 17:00 2 - 13  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Greaker 10.31 15:00 2 - 14  
Harstad - Slevik 10.31 14:00 3 - 14  
Sandnes - Sveiva 10.31 14:30 2 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Sirius 10.31 13:00 5 - 6  
Mora - Warberg 10.31 17:00 6 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumenau - Foz Cataratas 10.31 23:00 1 - 3  
Joinville - Cascavel 10.31 23:00 3 - 0  
Magnus Sorocaba - Corinthians 10.31 17:15 5 - 1  
Marreco Francisco Beltrao - Atlantico Erechim 10.31 23:00 5 - 3  
Minas Belo Horizonte - Sao Jose 10.31 17:15 4 - 4  
Praia Clube - Real Brasilia 10.31 17:15 4 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lebork - Piast Gliwice 10.31 20:00 3 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lido di Ostia - Pesaro 10.31 18:00 4 - 8  
Pescara - Signor Prestito CMB 10.31 18:00 1 - 7  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korporatsiya Asi - Tyumeny 10.31 11:00 2 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Osasuna Magna 10.31 18:30 4 - 4  
Barcelona - Zaragoza 10.31 17:00 2 - 2  
Burela - Santa Coloma 10.31 18:30 3 - 3  
Cartagena - Cordoba 10.31 16:00 6 - 0  
Peniscola - Valdepenas 10.31 18:00 3 - 1  
Ribera Navarra - Murcia 10.31 18:00 2 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Nagy-Britannia 10.31 16:30 3 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Nagy-Britannia 10.31 14:00 1 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Fassa 10.31 20:00 4 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Asiago 10.31 19:30 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Mogiljev 10.31 11:00 1 - 5  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 10.31 10:15 2 - 0  
Nyeman Grodno - Lokomotív Orsa 10.31 15:00 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Kokkolan Hermes 10.31 17:30 6 - 3  
KeuPa - Imatra Ketterä 10.31 16:00 3 - 1  
Kiekko-Espoo - Koovee 10.31 16:00 5 - 0  
SaPKo - Heinolan Peliitat 10.31 14:00 6 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Lahti Pelicans 10.31 16:00 1 - 7  
Kalpa - Ilves 10.31 16:00 2 - 3  
SaiPa - Hämeenlinna 10.31 16:00 3 - 3  
Tappara - Kookoo 10.31 15:00 2 - 2  
Turku PS - HIFK 10.31 16:00 3 - 3  
Ässät - Kärpät 10.31 16:00 3 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Torpedo Kamenogorszk 10.31 13:00 0 - 4  
Bejbarisz Atirau - Nomad 10.31 13:00 3 - 5  
Gornyak Rudnyij - Jertisz Pavlodar 10.31 12:00 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Liepaja 10.31 16:00 1 - 7  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Dinamo Riga 2 10.31 04:00 1 - 4  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Sztalnyije Liszi Magnyit. 10.31 11:00 4 - 0  
Dinamo Szentpétervár 2 - Vityaz Podolszk 2 10.31 11:00 1 - 2  
Irbisz Kazany - Belije Medvegyi Cseljab. 10.31 11:00 2 - 1  
SZKA-Varjagi - Kapitan Sztupino 10.31 11:00 3 - 1  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furuset - Gjövik 10.31 16:00 4 - 7  
Haugesund - Nidaros 10.31 17:00 4 - 0  
Ringerike - Lorenskog 10.31 16:00 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Lillehammer 10.31 16:00 1 - 4  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 10.31 18:00 2 - 3  
Stavanger - Frisk/Asker 10.31 16:00 1 - 2  
Valerenga - Narvik 10.31 16:00 3 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Charlottetown Islanders 10.31 20:00 2 - 4  
Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic 10.31 00:00 1 - 1  
Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic (21:00) 10.31 21:00 4 - 3  
Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 10.31 21:00 3 - 3  
Saint John Sea Dogs - Cape Breton Eagles 10.31 19:00 5 - 3  
Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 10.31 00:00 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Fribourg 10.31 19:45 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Färjestad 10.31 15:15 2 - 3  
Växjö - HV 71 10.31 18:00 6 - 3  
Örebro - Skelleftea 10.31 15:15 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Rosztov 10.31 13:00 1 - 1  
Rubin Tyumeny - Burany Voronyezs 10.31 13:00 3 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 11. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vlasov - W. Poels 10.31 12:10 1 - 0  
C. Champoussin - Gui. Martin 10.31 12:10 0 - 1  
E. Mas Nicolau - S. Kuss 10.31 12:10 1 - 0  
G. Bennett - A. Valverde 10.31 12:10 0 - 1  
H. Carthy - Dan. Martin 10.31 12:10 0 - 1  
M. Soler Gimenez - D. Gaudu 10.31 12:10 0 - 1  
P. Roglic - R. Carapaz 10.31 12:10 0 - 1  
Vuelta a Espana 2020 - 11. szakasz 10.31 15:35    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Partizan Belgrád 10.31 20:00 79 - 79, h.u. 90 - 84  
Mornar - Mega Belgrád 10.31 18:00 80 - 73  
Kosárlabda (Champ. League Americas, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quimsa - Flamengo 10.31 00:00 92 - 86  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Omonia Nicosia 10.31 16:00 98 - 67  
Keravnosz Nicosia - ETHA Engomi 10.31 18:00 74 - 71  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amager - Vaerlose 10.31 17:00 83 - 76  
Herlev - Svendborg 10.31 15:00 70 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 10.31 09:00 86 - 78  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 10.31 07:00 78 - 82  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 10.31 07:00 81 - 77  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Goku) - Orlando (Gatz) 10.31 21:30 44 - 77  
Cleveland Cavaliers (Baph - Chicago (Goku) 10.31 20:18 67 - 53  
Miami (Aphex) - Chicago (Goku) 10.31 20:54 65 - 49  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Goku) - Boston (Aphex) 10.31 15:06 57 - 57, h.u. 65 - 66  
Atlanta (Goku) - Philadelphia (Gatz) 10.31 17:30 35 - 67  
Boston (Aphex) - Brooklyn Nets (Baphomet) 10.31 17:30 53 - 62  
Brooklyn (Miller) - Boston Celtics (Ever) 10.31 00:24 51 - 50  
Brooklyn Nets (Baphomet) - Philadelphia (Gatz) 10.31 15:06 35 - 55  
Philadelphia (Gatz) - Boston (Aphex) 10.31 14:30 74 - 87  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Goku) - New Orleans (Highlander) 10.31 12:12 69 - 48  
Memphis (Goku) - San Antonio (Bad_Trip) 10.31 13:24 67 - 50  
Minnesota (Ever) - Utah Jazz (Jiggling) 10.31 22:36 49 - 53  
Oklahoma City (Miller) - Minnesota (Ever) 10.31 22:00 48 - 38  
Phoenix Suns (Dexter) - Utah Jazz (Jiggling) 10.31 23:48 48 - 56  
Sacramento (Aphex) - Memphis (Goku) 10.31 12:48 54 - 56  
San Antonio (Bad_Trip) - New Orleans (Highlander) 10.31 12:48 65 - 43  
San Antonio (Bad_Trip) - Sacramento (Aphex) 10.31 12:12 61 - 55  
Utah Jazz (Jiggling) - Oklahoma City (Miller) 10.31 23:12 36 - 37  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Kauhajoen Karhu 10.31 16:00 82 - 77  
Korihait Uusikaupunki - Salon Vilpas 10.31 16:00 64 - 89  
Lapuan Kobrat - Kouvot Kouvola 10.31 16:00 87 - 92  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrinio - Dafni Dafniou Haidari 10.31 16:00 69 - 67  
Apollon Patra - Kardica 10.31 16:00 77 - 84  
Eleftheroupoli - Kavala 10.31 16:00 88 - 77  
Panerythraikosz - Marouszi 10.31 16:00 81 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Larissza 10.31 18:30 87 - 68  
Ionikosz Nikea - Periszteri 10.31 16:00 75 - 80  
Kolosszosz Rodosz - Har. Trikoupisz Meszologi 10.31 15:00 66 - 77  
Kosárlabda (Horvát bajn.,női, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pula - Zadar 10.31 16:30 92 - 72  
Kosárlabda (Horvát bajn.,női, Északi csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tresnjevka - Medvescak Zágráb 10.31 18:00 66 - 62  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Vrijednosnice Osijek 10.31 19:30 86 - 99  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 10.31 19:00 85 - 89  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanxi - Fujian 10.31 12:35 102 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Slask Wroclaw 10.31 19:00 85 - 91  
Spojnia Stargard - Rosa Radom 10.31 20:00 84 - 71  
Start Lublin - Legia Varsó 10.31 17:35 79 - 82  
Torun - Starogard Gdanski 10.31 15:30 99 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - GTK Gdynia 10.31 17:00 80 - 61  
Gorzow - Torun 10.31 18:00 118 - 32  
Lublin - Zaglebie Sosnowiec 10.31 17:00 86 - 68  
Politechnika Gdansk - Sleza Wroclaw 10.31 13:30 80 - 73  
Polkowice - Poznan 10.31 19:00 70 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Rytas Vilnius 10.31 16:00 100 - 94  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Körmend 10.31 18:00 82 - 69  
Sopron - Atomerőmű 10.31 18:00 76 - 82  
Szeged - DEAC 10.31 19:15 90 - 92  
Szombathely - Pécs 10.31 17:15 91 - 72  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - PEAC-Pécs 10.31 17:00 88 - 56  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fröya - Tromsö 10.31 16:00 90 - 82  
Nidaros - Fyllingen 10.31 15:00 97 - 92  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Virtus Roma 10.31 20:00 64 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Venezia 10.31 19:00 52 - 84  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klosterneuburg - Traiskirchen 10.31 20:00 91 - 81  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz-Wels - Klosterneuburg 10.31 17:00 46 - 77  
Vienna Timberwolves - UBSC-DBBC Graz 10.31 15:00 86 - 50  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Murcia Baloncesto - Almansa 10.31 20:00 65 - 63  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Gipuzkoa 10.31 18:00 74 - 62  
Manresa - Bilbao 10.31 20:45 94 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Ciudad de La Laguna 10.31 18:00 71 - 76  
Ensino Lugo - Bembibre 10.31 19:15 70 - 65  
P. Avenida - Gernika Bizkaia 10.31 19:00 72 - 64  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Basel 10.31 17:30 91 - 56  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamtland - Boras 10.31 20:04 79 - 79, h.u. 90 - 89  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EOS Lund - Norrköping 10.31 14:30 73 - 69  
Lulea - Hogsbo 10.31 18:00 78 - 74  
Udominate Umea - Alvik 10.31 16:00 68 - 75  
Wetterbygden - Uppsala 10.31 17:00 68 - 78  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Novi Pazar 10.31 17:00 85 - 87  
Metalac Farmakom - Zlatibor Cajetina 10.31 19:30 80 - 89  
Napredak Aleksinac - Vrsac 10.31 19:00 73 - 64  
Sloboda Uzice - Tamis Pancevo 10.31 19:00 76 - 90  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spisski Rytieri - Levice 10.31 18:00 79 - 91  
Svit - Handlova 10.31 16:00 99 - 80  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Krka Novo Mesto 10.31 19:00 79 - 89  
Sencur Kranj - Zlatorog Lasko 10.31 19:00 87 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Afyon Bld. Spor 10.31 11:00 70 - 76  
Darussafaka - Bursaspor 10.31 15:30 78 - 75  
Socar Petkimspor - Galatasaray 10.31 13:15 83 - 64  
Tofas Bursa - Fenerbahce 10.31 18:00 103 - 104  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray 10.31 15:30 73 - 84  
Botas Adana - Adanaspor 10.31 12:00 78 - 50  
Elazig Özel Idare - Fenerbahce 10.31 12:00 60 - 82  
Kayserispor - Ormanspor 10.31 14:00 80 - 79  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Cserkaszi 10.31 15:00 73 - 68  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebraica Macabi - Defensor Sporting 10.31 01:15 68 - 66  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Parnu 10.31 16:00 81 - 60  
TTU Tallinn - Rapla 10.31 15:00 49 - 63  
Valmiera - Latvijas Univ. 10.31 16:00 83 - 73  
VEF Riga - Ogre 10.31 13:00 83 - 76  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi Capitals - Mumbai Indians 10.31 11:00 0 - 1  
Royal Chall. Bangalore - Sunrisers Hyderabad 10.31 15:00 0 - 1  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - SönderjyskE 10.31 16:00 35 - 27  
Skjern - Aalborg 10.31 16:10 28 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Herning-Ikast 10.31 15:00 26 - 23  
Esbjerg - Köbenhavn 10.31 18:00 29 - 20  
Nyköbing F. - Skanderborg 10.31 15:00 38 - 24  
Randers - Horsens 10.31 13:00 24 - 22  
Viborg - Vendsyssel 10.31 14:00 37 - 19  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dicken - AIFK 10.31 15:15 36 - 22  
SIF - Riihimaen Cocks 10.31 16:30 26 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Limoges 10.31 17:15 42 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Kalisz 10.31 14:30 32 - 25  
Wybrzeze Gdansk - Gwardia Opole 10.31 12:00 21 - 36  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Jaroslaw 10.31 17:00 27 - 16  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fold St. Hallvard - Oslo-Studentenes IK 10.31 16:00 38 - 31  
Kézilabda (Norvég 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum TH - Follo 10.31 19:00 25 - 26  
Randesund - Levanger 10.31 16:00 21 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Naerbö 10.31 17:00 30 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Lübbecke 10.31 19:30 25 - 25  
Eisenach - Hüttenberg 10.31 19:30 20 - 24  
Ferndorf - Fürstenfeldbruck 10.31 19:30 30 - 29  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Nürtingen 10.31 19:30 30 - 31  
Freiburg - Lintfort 10.31 20:00 26 - 29  
Herrenberg - Waiblingen 10.31 20:00 25 - 23  
Wuppertal - Rödertal 10.31 18:45 27 - 22  
Zwickau - Kirchhof 10.31 17:00 34 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Flensburg 10.31 20:30 25 - 30  
TUSEM Essen - Erlangen 10.31 18:30 20 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Thüringer HC 10.31 16:00 20 - 19  
Leverkusen - Blomberg-Lippe 10.31 19:30 26 - 27  
Mainz - Metzingen 10.31 19:00 21 - 38  
Rosengarten-Buchholz - Halle-Neustadt 10.31 19:00 18 - 20  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Linz 10.31 19:00 26 - 30  
Graz - Krems 10.31 20:20 23 - 38  
Tirol Schwaz - Ferlach 10.31 19:30 27 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Anaitasuna 10.31 12:00 28 - 31  
AX Puente Genil - Nava 10.31 19:00 28 - 24  
Cisne BM - Barcelona 10.31 17:00 27 - 43  
Ciudad Encantada - Logrono La Rioja 10.31 20:00 21 - 27  
Sinfin - Bidasoa Irun 10.31 18:30 16 - 34  
Villa de Aranda - Quabit Guadalajara 10.31 19:00 23 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Lugi 10.31 15:30 28 - 27  
Varberg - Kristianstad 10.31 15:00 29 - 39  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Heid 10.31 15:00 29 - 21  
Sävehof - VästerasIrsta 10.31 13:45 36 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubocica - Dinamo Pancevo 10.31 18:00 25 - 23  
Kézilabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Kostolac - Zeleznicar Nis 10.31 19:00 27 - 29  
Samot Arandjelovac - Metaloplastika Sabac 10.31 19:00 27 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Blackpool 10.31 16:00 1 - 2  
Doncaster - Lincoln 10.31 16:00 1 - 0  
Fleetwood - Oxford Utd. 10.31 16:00 2 - 0  
Gillingham - Sunderland 10.31 14:00 0 - 2  
Ipswich - Crewe 10.31 16:00 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Wimbledon 10.31 16:00 1 - 1  
Peterborough - Shrewsbury 10.31 16:00 5 - 1  
Portsmouth - Charlton 10.31 16:00 0 - 2  
Rochdale - Bristol Rovers 10.31 16:00 1 - 1  
Swindon - Hull City 10.31 16:00 2 - 1  
Wigan - Northampton 10.31 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Bradford 10.31 16:00 1 - 0  
Cheltenham - Forest Green 10.31 16:00 2 - 1  
Crawley - Cambridge Utd. 10.31 16:00 2 - 1  
Exeter - Carlisle 10.31 14:00 1 - 0  
Leyton - Bolton 10.31 16:00 4 - 0  
Mansfield - Walsall 10.31 16:00 1 - 1  
Newport - Harrogate Town 10.31 16:00 2 - 1  
Salford City - Oldham 10.31 16:00 2 - 0  
Southend - Port Vale 10.31 16:00 0 - 2  
Stevenage - Grimsby 10.31 16:00 0 - 0  
Tranmere - Morecambe 10.31 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Watford 10.31 16:00 1 - 0  
Bournemouth - Derby County 10.31 16:00 1 - 1  
Bristol City - Norwich 10.31 13:30 1 - 3  
Luton - Brentford 10.31 16:00 0 - 3  
Middlesbrough - Nottingham 10.31 16:00 1 - 0  
Millwall - Huddersfield 10.31 16:00 0 - 3  
Preston - Birmingham 10.31 16:00 1 - 2  
QPR - Cardiff 10.31 16:00 3 - 2  
Stoke - Rotherham 10.31 16:00 1 - 0  
Swansea - Blackburn 10.31 16:00 2 - 0  
Wycombe - Sheffield Wed. 10.31 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Dag & Red 10.31 16:00    
Bromley - Eastleigh 10.31 16:00 1 - 2  
Dover - Altrincham 10.31 16:00 0 - 1  
Halifax - Wealdstone 10.31 16:00    
Hartlepool - Torquay 10.31 18:20 0 - 5  
Kings Lynn - Woking 10.31 16:00 3 - 2  
Maidenhead Utd. - Solihull Moors 10.31 16:00 3 - 1  
Stockport - Weymouth 10.31 16:00 1 - 2  
Wrexham - Sutton Utd. 10.31 16:00    
Yeovil - Chesterfield 10.31 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Newell's 10.31 01:15 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Estudiantes LP 10.31 18:00 0 - 0  
Argentinos Juniors - San Lorenzo 10.31 22:45 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - CA Huracan 10.31 20:15 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabah Masazir 10.31 11:00 2 - 1  
Zira - Sabayil 10.31 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Saint-Gilloise 10.31 20:45 1 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - OH Leuven 10.31 16:15 4 - 2  
Charleroi - Cercle Bruges 10.31 18:30 3 - 0  
FC Bruges - Mechelen 10.31 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebar Pazardzsik - Neftocsimik Burgasz 10.31 13:30 1 - 1  
Szeptemvri Szófia - Kariana Erden 10.31 11:45 0 - 0  
Sztrumszka Szlava - Minior Pernik 10.31 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Arda Kardzsali 10.31 17:45 0 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krupa na Vrbasu - Tuzla City 10.31 14:00 0 - 1  
Siroki Brijeg - Olimpic Sarajevo 10.31 17:00 1 - 0  
Zeljeznicar Sarajevo - Radnik Bijeljina 10.31 19:00 3 - 1  
Zrinjski Mostar - Velez Mostar 10.31 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - America MG 10.31 23:00 1 - 0  
Confianca - Chapecoense 10.31 20:30 0 - 2  
Cruzeiro MG - Parana 10.31 01:30 2 - 0  
Oeste - Sampaio Correa MA 10.31 20:30 0 - 3  
Operario PR - Botafogo SP 10.31 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Manaus 10.31 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Ceara 10.31 21:00 2 - 2  
Corinthians SP - Internacional RS 10.31 23:00 1 - 0  
Coritiba - Atlético GO 10.31 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Star BPL - Bayside Utd. 10.31 09:00 2 - 2  
The Gap - Brisbane Knights 10.31 10:00 1 - 4  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grange Thistle - Taringa Rovers 10.31 08:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Bayern München 10.31 15:30 1 - 2  
Augsburg - Mainz 10.31 15:30 3 - 1  
Bielefeld - Dortmund 10.31 15:30 0 - 2  
E. Frankfurt - Bremen 10.31 15:30 1 - 1  
Mönchengladbach - RB Leipzig 10.31 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Nürnberg 10.31 13:00 3 - 2  
Erzgebirge Aue - Holstein Kiel 10.31 13:00 1 - 1  
Osnabrück - Sandhausen 10.31 13:00 2 - 1  
Paderborn - Regensburg 10.31 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Duisburg 10.31 14:00 0 - 2  
Dynamo Dresden - Meppen 10.31 14:00 3 - 0  
Hallescher FC - Unterhaching 10.31 14:00    
Uerdingen - Saarbrücken 10.31 14:00 1 - 0  
Verl - Zwickau 10.31 14:00    
Waldhof Mannheim - Magdeburg 10.31 14:00 5 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Everton Vina Del Mar 10.31 22:30 1 - 2  
Colo Colo - Dep. Iquique 10.31 15:00 0 - 2  
Curico Unido - Palestino 10.31 20:00 1 - 0  
Huachipato - O'Higgins 10.31 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Ermisz Aradippou 10.31 15:00 2 - 1  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 10.31 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herediano - Sporting San Jose 10.31 23:30 4 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Fredericia 10.31 13:00 3 - 1  
Hobro - Fremad Amager 10.31 15:00 0 - 4  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Jammerbugt 10.31 14:00 1 - 1  
B93 Köbenhavn - Sydvest 10.31 15:00 3 - 1  
Brabrand - SFB Oure 10.31 14:00 4 - 1  
Frem - VSK Aarhus 10.31 14:00 0 - 0  
Holbaek - Holstebro 10.31 14:00 3 - 0  
Naesby - Dalum 10.31 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Hilleröd 10.31 15:00 1 - 1  
FA 2000 - Roskilde 10.31 13:45 2 - 1  
Skovshoved - KFUM Roskilde 10.31 14:00 1 - 2  
Tarnby - Avarta 10.31 14:00 0 - 0  
Vanlöse - AB Gladsaxe 10.31 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Midtjylland 10.31 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Bröndby 10.31 14:00 3 - 1  
VSK Aarhus - Aalborg 10.31 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Kaizer Chiefs 10.31 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Chungnam Asan 10.31 08:00 0 - 0  
Suwon City - Gyeongnam 10.31 05:30 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Incheon 10.31 07:00 0 - 1  
Gangwon - Suwon Bluewings 10.31 07:00 1 - 2  
Seongnam - Busan I'Park 10.31 07:00 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Dragonborn) - Atalanta (Miller) 10.31 18:52 2 - 2  
Ajax (Dragonborn) - FC Porto (Void) 10.31 18:24 1 - 1  
Ajax (Dragonborn) - Sevilla (Ever) 10.31 19:06 3 - 2  
Atalanta (Miller) - RB Leipzig (STDM) 10.31 19:06 2 - 2  
Atl. Madrid (Oolancer) - Internazionale (Fagur) 10.31 17:14 4 - 0  
Atl. Madrid (Oolancer) - Manchester Utd. (Stig) 10.31 19:06 1 - 0  
Bayern München (Iceman)) - Liverpool (Mistyeye) 10.31 11:36 4 - 1  
Chelsea (Vito) - Dortmund (CarlWhizzer) 10.31 17:14 2 - 3  
Chelsea (Vito) - Internazionale (Fagur) 10.31 17:00 2 - 2  
Dortmund (CarlWhizzer) - Atl. Madrid (Oolancer) 10.31 18:52 2 - 2  
Dortmund (CarlWhizzer) - Chelsea (Vito) 10.31 18:24 3 - 1  
Dortmund (CarlWhizzer) - Internazionale (Fagur) 10.31 19:06 4 - 0  
Dynamo Kyiv (Kit) - FC Midtjylland (Carlwhizzer) 10.31 10:26 2 - 6  
Dynamo Kyiv (Kit) - Lokomotív Moszkva (Stig) 10.31 10:40 3 - 4  
Dynamo Kyiv (Kit) - Olympiakosz (Oolancer) 10.31 10:54 1 - 4  
Dynamo Kyiv (Kit) - Salzburg (Quavo) 10.31 09:58 1 - 5  
FC Midtjylland (Carlwhizz - Dynamo Kyiv (Kit) 10.31 11:36 3 - 2  
FC Midtjylland (Carlwhizz - Lokomotív Moszkva (Stig) 10.31 10:54 3 - 4  
FC Midtjylland (Carlwhizz - Olympiakosz (Oolancer) 10.31 11:22 0 - 5  
FC Midtjylland (Carlwhizz - Salzburg (Quavo) 10.31 10:40 2 - 4  
Internazionale (Fagur) - Atl. Madrid (Oolancer) 10.31 18:24 0 - 4  
Internazionale (Fagur) - Dortmund (CarlWhizzer) 10.31 17:56 3 - 3  
Juventus (Dragonborn) - Bayern München (Iceman)) 10.31 11:22 1 - 4  
Juventus (Dragonborn) - Liverpool (Mistyeye) 10.31 10:40 0 - 2  
Juventus (Dragonborn) - Paris SG (Gernaut) 10.31 11:36 4 - 5  
Juventus (Dragonborn) - Real Madrid (Void) 10.31 10:54 2 - 1  
Liverpool (Mistyeye) - Paris SG (Gernaut) 10.31 11:08 5 - 1  
Liverpool (Mistyeye) - Real Madrid (Void) 10.31 10:12 2 - 3  
Lokomotív Moszkva (Stig) - Dynamo Kyiv (Kit) 10.31 09:30 2 - 2  
Lokomotív Moszkva (Stig) - Olympiakosz (Oolancer) 10.31 11:08 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Stig) - Salzburg (Quavo) 10.31 11:22 1 - 2  
Manchester Utd. (Stig) - Atl. Madrid (Oolancer) 10.31 17:56 3 - 2  
Manchester Utd. (Stig) - Dortmund (CarlWhizzer) 10.31 17:00 2 - 2  
Olympiakosz (Oolancer) - Dynamo Kyiv (Kit) 10.31 09:44 2 - 1  
Olympiakosz (Oolancer) - FC Midtjylland (Carlwhizzer) 10.31 10:12 3 - 2  
Olympiakosz (Oolancer) - Lokomotív Moszkva (Stig) 10.31 09:58 5 - 2  
Olympiakosz (Oolancer) - Salzburg (Quavo) 10.31 11:36 5 - 4  
Paris SG (Gernaut) - Bayern München (Iceman)) 10.31 10:54 4 - 2  
Paris SG (Gernaut) - Juventus (Dragonborn) 10.31 10:26 1 - 4  
Paris SG (Gernaut) - Real Madrid (Void) 10.31 10:40 1 - 3  
RB Leipzig (STDM) - Ajax (Dragonborn) 10.31 17:00 2 - 4  
RB Leipzig (STDM) - Atalanta (Miller) 10.31 17:56 1 - 1  
Real Madrid (Void) - Bayern München (Iceman)) 10.31 11:08 1 - 6  
Real Madrid (Void) - Juventus (Dragonborn) 10.31 09:44 3 - 3  
Real Madrid (Void) - Liverpool (Mistyeye) 10.31 11:22 2 - 1  
Salzburg (Quavo) - Dynamo Kyiv (Kit) 10.31 11:08 4 - 1  
Salzburg (Quavo) - Lokomotív Moszkva (Stig) 10.31 10:12 2 - 0  
Salzburg (Quavo) - Olympiakosz (Oolancer) 10.31 10:26 0 - 4  
Sevilla (Ever) - Ajax (Dragonborn) 10.31 17:56 3 - 5  
Sevilla (Ever) - Atalanta (Miller) 10.31 18:24 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar (Quavo) - Braga (Stig) 10.31 12:42 3 - 2  
AZ Alkmaar (Quavo) - Celtic Glasgow (Kit) 10.31 13:38 3 - 1  
AZ Alkmaar (Quavo) - PSV (Oolancer) 10.31 12:56 1 - 1  
Braga (Stig) - Gent (CarlWhizzer) 10.31 12:14 2 - 1  
Braga (Stig) - PSV (Oolancer) 10.31 13:38 2 - 4  
Celtic Glasgow (Kit) - AZ Alkmaar (Quavo) 10.31 12:28 0 - 3  
Celtic Glasgow (Kit) - Braga (Stig) 10.31 13:10 1 - 4  
Celtic Glasgow (Kit) - Gent (CarlWhizzer) 10.31 12:56 2 - 1  
Gent (CarlWhizzer) - AZ Alkmaar (Quavo) 10.31 13:10 3 - 3  
Gent (CarlWhizzer) - Celtic Glasgow (Kit) 10.31 14:06 2 - 1  
Granada CF (Mistyeye) - Hoffenheim (Gernaut) 10.31 13:38 2 - 3  
Granada CF (Mistyeye) - Roma (Iceman) 10.31 12:56 1 - 1  
Hoffenheim (Gernaut) - Lille (Dragonborn) 10.31 12:56 2 - 4  
Hoffenheim (Gernaut) - Nice (Void) 10.31 13:10 3 - 1  
Lille (Dragonborn) - Granada CF (Mistyeye) 10.31 13:10 1 - 3  
Lille (Dragonborn) - Hoffenheim (Gernaut) 10.31 14:06 7 - 2  
Nice (Void) - Roma (Iceman) 10.31 13:38 0 - 2  
PSV (Oolancer) - AZ Alkmaar (Quavo) 10.31 14:06 2 - 2  
PSV (Oolancer) - Braga (Stig) 10.31 12:28 6 - 2  
PSV (Oolancer) - Gent (CarlWhizzer) 10.31 12:42 5 - 1  
Roma (Iceman) - Granada CF (Mistyeye) 10.31 14:06 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Ever) - France (STDM) 10.31 14:58 0 - 4  
Brazil (Miller) - Belgium (Ever) 10.31 14:44 0 - 4  
Brazil (Miller) - France (STDM) 10.31 16:36 3 - 1  
Brazil (Miller) - Germany (Void) 10.31 14:58 3 - 1  
Denmark (Vito) - Austria (Fagur) 10.31 14:30 0 - 1  
Denmark (Vito) - Mexico (CarlWhizzer) 10.31 14:44 3 - 2  
Denmark (Vito) - Poland (Stig) 10.31 16:22 1 - 5  
France (STDM) - Netherlands (Dragonborn) 10.31 14:30 4 - 2  
Germany (Void) - Belgium (Ever) 10.31 14:30 1 - 4  
Germany (Void) - Netherlands (Dragonborn) 10.31 14:44 1 - 3  
Mexico (CarlWhizzer) - Austria (Fagur) 10.31 16:36 4 - 1  
Netherlands (Dragonborn) - Belgium (Ever) 10.31 16:36 2 - 2  
Netherlands (Dragonborn) - Brazil (Miller) 10.31 16:22 1 - 3  
Poland (Stig) - Mexico (CarlWhizzer) 10.31 14:30 3 - 5  
Russia (Oolancer) - Austria (Fagur) 10.31 14:44 3 - 2  
Russia (Oolancer) - Denmark (Vito) 10.31 14:58 4 - 0  
Russia (Oolancer) - Poland (Stig) 10.31 16:36 5 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Lokom. Moszkva (Driller) 10.31 09:18 2 - 0  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Szpartak Moszkva (Mr.Jab) 10.31 07:54 1 - 1  
Dinamo Kijev (Plevis) - CSZKA Moszkva (Jkey) 10.31 08:30 1 - 2  
Dinamo Kijev (Plevis) - Szpartak Moszkva (Mr.Jab) 10.31 08:18 0 - 1  
Lokom. Moszkva (Driller) - CSZKA Moszkva (Jkey) 10.31 08:18 2 - 2  
Lokom. Moszkva (Driller) - Dinamo Kijev (Plevis) 10.31 08:42 0 - 2  
Lokom. Moszkva (Driller) - Szpartak Moszkva (Mr.Jab) 10.31 09:06 0 - 4  
Szpartak Moszkva (Mr.Jab) - CSZKA Moszkva (Jkey) 10.31 08:54 2 - 0  
Szpartak Moszkva (Mr.Jab) - Dinamo Kijev (Plevis) 10.31 09:18 3 - 0  
Szpartak Moszkva (Mr.Jab) - Lokom. Moszkva (Driller) 10.31 08:06 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Arcos) - Bayern München (D1psen) 10.31 17:42 2 - 7  
Barcelona (Arcos) - Liverpool (Dangerdim77) 10.31 17:18 2 - 1  
Barcelona (Arcos) - Paris SG (Slezaintima) 10.31 18:06 1 - 1  
Barcelona (Arcos) - Real Madrid (Laikingdast) 10.31 16:54 1 - 2  
Barcelona (Driller) - Bayern München (Jkey) 10.31 10:28 3 - 1  
Barcelona (Driller) - Paris SG (Plevis) 10.31 10:52 0 - 1  
Barcelona (Driller) - Real Madrid (Mr.Jab) 10.31 11:16 1 - 3  
Bayern München (D1psen) - Barcelona (Arcos) 10.31 16:42 0 - 0  
Bayern München (D1psen) - Liverpool (Dangerdim77) 10.31 17:30 0 - 5  
Bayern München (D1psen) - Paris SG (Slezaintima) 10.31 17:18 1 - 1  
Bayern München (D1psen) - Real Madrid (Laikingdast) 10.31 18:06 2 - 1  
Bayern München (Jkey) - Barcelona (Driller) 10.31 11:28 1 - 3  
Bayern München (Jkey) - Liverpool FC (Nikitasav10) 10.31 10:52 3 - 1  
Bayern München (Jkey) - Paris SG (Plevis) 10.31 09:40 1 - 1  
Bayern München (Jkey) - Real Madrid (Mr.Jab) 10.31 10:04 2 - 3  
Liverpool (Dangerdim77) - Barcelona (Arcos) 10.31 18:18 2 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Bayern München (D1psen) 10.31 16:30 3 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Paris SG (Slezaintima) 10.31 16:54 5 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Real Madrid (Laikingdast) 10.31 17:42 2 - 1  
Liverpool FC (Nikitasav10 - Barcelona (Driller) 10.31 11:04 0 - 2  
Liverpool FC (Nikitasav10 - Real Madrid (Mr.Jab) 10.31 10:40 2 - 1  
Paris SG (Plevis) - Barcelona (Driller) 10.31 09:52 1 - 1  
Paris SG (Plevis) - Bayern München (Jkey) 10.31 10:40 2 - 3  
Paris SG (Plevis) - Liverpool FC (Nikitasav10) 10.31 11:16 3 - 4  
Paris SG (Plevis) - Real Madrid (Mr.Jab) 10.31 10:28 1 - 3  
Paris SG (Slezaintima) - Barcelona (Arcos) 10.31 17:06 4 - 1  
Paris SG (Slezaintima) - Bayern München (D1psen) 10.31 18:18 2 - 2  
Paris SG (Slezaintima) - Liverpool (Dangerdim77) 10.31 17:54 4 - 1  
Paris SG (Slezaintima) - Real Madrid (Laikingdast) 10.31 16:30 2 - 1  
Real Madrid (Laikingdast) - Barcelona (Arcos) 10.31 17:54 0 - 0  
Real Madrid (Laikingdast) - Bayern München (D1psen) 10.31 17:06 3 - 2  
Real Madrid (Laikingdast) - Liverpool (Dangerdim77) 10.31 16:42 0 - 1  
Real Madrid (Laikingdast) - Paris SG (Slezaintima) 10.31 17:30 0 - 0  
Real Madrid (Mr.Jab) - Barcelona (Driller) 10.31 10:16 2 - 0  
Real Madrid (Mr.Jab) - Bayern München (Jkey) 10.31 11:04 1 - 1  
Real Madrid (Mr.Jab) - Paris SG (Plevis) 10.31 11:28 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Slezaintima) - Leicester City (D1Psen) 10.31 15:58 1 - 3  
Arsenal (Slezaintima) - Leverkusen (Dangerdim77) 10.31 15:34 3 - 0  
Arsenal (Slezaintima) - Milan (Arcos) 10.31 14:46 4 - 0  
Arsenal (Slezaintima) - Napoli (Laikingdast) 10.31 14:10 4 - 0  
Leicester City (D1Psen) - Arsenal (Slezaintima) 10.31 14:58 0 - 3  
Leicester City (D1Psen) - Leverkusen (Dangerdim77) 10.31 15:10 1 - 2  
Leicester City (D1Psen) - Napoli (Laikingdast) 10.31 15:46 1 - 2  
Leverkusen (Dangerdim77) - Arsenal (Slezaintima) 10.31 14:34 3 - 2  
Leverkusen (Dangerdim77) - Milan (Arcos) 10.31 15:58 3 - 1  
Leverkusen (Dangerdim77) - Napoli (Laikingdast) 10.31 15:22 1 - 0  
Milan (Arcos) - Arsenal (Slezaintima) 10.31 15:46 1 - 2  
Milan (Arcos) - Leicester City (D1Psen) 10.31 15:22 1 - 3  
Milan (Arcos) - Leverkusen (Dangerdim77) 10.31 14:58 3 - 3  
Milan (Arcos) - Napoli (Laikingdast) 10.31 14:34 1 - 0  
Napoli (Laikingdast) - Arsenal (Slezaintima) 10.31 15:10 1 - 2  
Napoli (Laikingdast) - Leicester City (D1Psen) 10.31 14:46 1 - 2  
Napoli (Laikingdast) - Leverkusen (Dangerdim77) 10.31 14:22 1 - 1  
Napoli (Laikingdast) - Milan (Arcos) 10.31 15:34 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Girondins Bourdeux (Dr - Montpellier HSC (Void) 10.31 08:24 2 - 3  
FC Girondins Bourdeux (Dr - Nice (Gernaut) 10.31 09:06 3 - 2  
FC Girondins Bourdeux (Dr - St-Etienne (Mistyeye) 10.31 08:10 4 - 2  
FC Girondins Bourdeux (Dr - Strasbourg (Iceman) 10.31 08:52 2 - 5  
Lille (Quavo) - Monaco (Stig) 10.31 07:42 2 - 2  
Lille (Quavo) - Olympique Lyonnais (Kit) 10.31 08:38 0 - 3  
Lille (Quavo) - Rennes (Oolancer) 10.31 07:56 1 - 3  
Marseille (CarlWhizzer) - Lille (Quavo) 10.31 08:10 3 - 1  
Marseille (CarlWhizzer) - Monaco (Stig) 10.31 08:24 2 - 3  
Marseille (CarlWhizzer) - Olympique Lyonnais (Kit) 10.31 09:06 3 - 0  
Marseille (CarlWhizzer) - Rennes (Oolancer) 10.31 08:52 3 - 3  
Monaco (Stig) - Lille (Quavo) 10.31 08:52 2 - 6  
Monaco (Stig) - Marseille (CarlWhizzer) 10.31 07:14 2 - 1  
Monaco (Stig) - Rennes (Oolancer) 10.31 08:38 1 - 2  
Montpellier HSC (Void) - St-Etienne (Mistyeye) 10.31 08:52 1 - 1  
Montpellier HSC (Void) - Strasbourg (Iceman) 10.31 08:38 3 - 3  
Nice (Gernaut) - FC Girondins Bourdeux (Dragonborn) 10.31 07:56 1 - 2  
Nice (Gernaut) - Montpellier HSC (Void) 10.31 08:10 2 - 3  
Nice (Gernaut) - St-Etienne (Mistyeye) 10.31 07:28 3 - 2  
Nice (Gernaut) - Strasbourg (Iceman) 10.31 08:24 3 - 3  
Olympique Lyonnais (Kit) - Lille (Quavo) 10.31 07:28 4 - 2  
Olympique Lyonnais (Kit) - Marseille (CarlWhizzer) 10.31 07:56 0 - 3  
Olympique Lyonnais (Kit) - Monaco (Stig) 10.31 08:10 2 - 3  
Olympique Lyonnais (Kit) - Rennes (Oolancer) 10.31 08:24 1 - 4  
Rennes (Oolancer) - Lille (Quavo) 10.31 09:06 2 - 1  
Rennes (Oolancer) - Marseille (CarlWhizzer) 10.31 07:42 1 - 1  
Rennes (Oolancer) - Monaco (Stig) 10.31 07:28 2 - 0  
Rennes (Oolancer) - Olympique Lyonnais (Kit) 10.31 07:14 5 - 1  
St-Etienne (Mistyeye) - Montpellier HSC (Void) 10.31 07:42 1 - 1  
St-Etienne (Mistyeye) - Nice (Gernaut) 10.31 08:38 1 - 2  
St-Etienne (Mistyeye) - Strasbourg (Iceman) 10.31 07:56 0 - 3  
Strasbourg (Iceman) - Montpellier HSC (Void) 10.31 07:28 3 - 5  
Strasbourg (Iceman) - Nice (Gernaut) 10.31 07:14 4 - 1  
Strasbourg (Iceman) - St-Etienne (Mistyeye) 10.31 09:06 4 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.31 22:00 1 - 5  
Ajax (Cobra4) - Dortmund (Teok) 10.31 21:00 0 - 1  
Ajax (Cobra4) - Rangers (Chris X) 10.31 23:20 1 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Besiktas (Vasm) 10.31 12:40 2 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Fenerbahce (Mitchef) 10.31 13:40 2 - 4  
Atl. Madrid (CaptainX) - Juventus (Ben) 10.31 16:20 0 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.31 18:40 3 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - PSV (Gorilla) 10.31 15:00 1 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Tottenham (Kot) 10.31 11:20 2 - 1  
Barcelona (Ak) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.31 20:40 2 - 3  
Barcelona (Ak) - Rangers (Chris X) 10.31 22:00 1 - 1  
Bayern München (Moebius) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.31 16:00 1 - 0  
Bayern München (Moebius) - Juventus (Ben) 10.31 14:40 5 - 2  
Bayern München (Moebius) - Napoli (Gosas) 10.31 12:20 1 - 2  
Bayern München (Moebius) - Panathinaikosz (Pjo) 10.31 11:00 2 - 3  
Bayern München (Moebius) - PAOK (Andre) 10.31 18:20 4 - 3  
Bayern München (Moebius) - Valencia (Billiot) 10.31 17:20    
Besiktas (Vasm) - Bayern München (Moebius) 10.31 19:20 0 - 4  
Besiktas (Vasm) - Chelsea (Tommy) 10.31 11:40 2 - 2  
Besiktas (Vasm) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.31 13:00 2 - 0  
Besiktas (Vasm) - Napoli (Gosas) 10.31 18:00 4 - 0  
Besiktas (Vasm) - Panathinaikosz (Pjo) 10.31 16:40 4 - 1  
Besiktas (Vasm) - Tottenham (Kot) 10.31 14:20 2 - 1  
Chelsea (Tommy) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.31 17:20 1 - 1  
Chelsea (Tommy) - Bayern München (Moebius) 10.31 15:00 1 - 1  
Chelsea (Tommy) - Napoli (Gosas) 10.31 13:40 4 - 2  
Chelsea (Tommy) - Panathinaikosz (Pjo) 10.31 12:20 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - PAOK (Andre) 10.31 11:20 1 - 1  
Chelsea (Tommy) - Valencia (Billiot) 10.31 18:40 1 - 4  
CSZKA Moszkva (Pera) - Manchester City (Poli) 10.31 20:20 5 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - RB Leipzig (Panica) 10.31 22:40 0 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Sporting CP (Rafa) 10.31 21:40 2 - 3  
Dortmund (Teok) - Internazionale (Crysis) 10.31 22:40 1 - 2  
Dortmund (Teok) - RB Leipzig (Panica) 10.31 21:20 4 - 1  
Dortmund (Teok) - Sporting CP (Rafa) 10.31 20:00 4 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Bayern München (Moebius) 10.31 12:00 0 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Besiktas (Vasm) 10.31 17:00 2 - 5  
Fenerbahce (Mitchef) - Chelsea (Tommy) 10.31 13:20 1 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.31 14:20 4 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Napoli (Gosas) 10.31 19:20 1 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Tottenham (Kot) 10.31 15:40 1 - 0  
Internazionale (Crysis) - Milan (Val) 10.31 22:20 3 - 3  
Internazionale (Crysis) - Porto (Zeus) 10.31 23:40 3 - 1  
Internazionale (Crysis) - RB Leipzig (Panica) 10.31 20:00 2 - 2  
Juventus (Ben) - Besiktas (Vasm) 10.31 11:00 1 - 0  
Juventus (Ben) - Chelsea (Tommy) 10.31 16:00 3 - 2  
Juventus (Ben) - Fenerbahce (Mitchef) 10.31 12:20 1 - 0  
Juventus (Ben) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.31 17:20 1 - 1  
Juventus (Ben) - PSV (Gorilla) 10.31 13:40 1 - 1  
Juventus (Ben) - Tottenham (Kot) 10.31 18:40 2 - 0  
Leverkusen (Pg) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.31 23:40 2 - 2  
Leverkusen (Pg) - Dortmund (Teok) 10.31 22:20 2 - 3  
Leverkusen (Pg) - Internazionale (Crysis) 10.31 21:00 0 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Bayern München (Moebius) 10.31 16:20 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Chelsea (Tommy) 10.31 17:40 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Napoli (Gosas) 10.31 15:00 1 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Panathinaikosz (Pjo) 10.31 14:00 0 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - PAOK (Andre) 10.31 12:40 5 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Valencia (Billiot) 10.31 11:20 3 - 1  
Manchester City (Poli) - Barcelona (Ak) 10.31 23:00 2 - 2  
Manchester City (Poli) - Trabzonspor (Ang) 10.31 20:40 5 - 3  
Milan (Val) - Ajax (Cobra4) 10.31 20:00 4 - 2  
Milan (Val) - Dortmund (Teok) 10.31 23:40 0 - 1  
Milan (Val) - Leverkusen (Pg) 10.31 21:20 2 - 3  
Napoli (Gosas) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.31 14:40 3 - 1  
Napoli (Gosas) - Juventus (Ben) 10.31 13:20 2 - 2  
Napoli (Gosas) - Panathinaikosz (Pjo) 10.31 18:20 1 - 2  
Napoli (Gosas) - PAOK (Andre) 10.31 17:00 5 - 4  
Napoli (Gosas) - PSV (Gorilla) 10.31 12:00 4 - 3  
Napoli (Gosas) - Valencia (Billiot) 10.31 15:40 3 - 0  
Panathinaikosz (Pjo) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.31 13:00 2 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Fenerbahce (Mitchef) 10.31 18:00 3 - 0  
Panathinaikosz (Pjo) - Juventus (Ben) 10.31 12:00 3 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - PAOK (Andre) 10.31 15:40 5 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - PSV (Gorilla) 10.31 19:20 6 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Valencia (Billiot) 10.31 14:20 1 - 1  
PAOK (Andre) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.31 11:40 1 - 3  
PAOK (Andre) - Besiktas (Vasm) 10.31 15:20 3 - 3  
PAOK (Andre) - Fenerbahce (Mitchef) 10.31 16:40 3 - 3  
PAOK (Andre) - Juventus (Ben) 10.31 19:00 1 - 1  
PAOK (Andre) - PSV (Gorilla) 10.31 18:00 0 - 4  
PAOK (Andre) - Valencia (Billiot) 10.31 13:00 1 - 3  
Porto (Zeus) - Ajax (Cobra4) 10.31 21:20 5 - 3  
Porto (Zeus) - Barcelona (Ak) 10.31 20:20 3 - 1  
Porto (Zeus) - Leverkusen (Pg) 10.31 22:40 1 - 2  
PSV (Gorilla) - Bayern München (Moebius) 10.31 13:20 3 - 1  
PSV (Gorilla) - Besiktas (Vasm) 10.31 18:20 1 - 3  
PSV (Gorilla) - Chelsea (Tommy) 10.31 14:40 3 - 1  
PSV (Gorilla) - Fenerbahce (Mitchef) 10.31 11:00 3 - 2  
PSV (Gorilla) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.31 16:00 0 - 4  
PSV (Gorilla) - Tottenham (Kot) 10.31 17:00 0 - 2  
Rangers (Chris X) - Manchester City (Poli) 10.31 21:40 2 - 1  
Rangers (Chris X) - Sporting CP (Rafa) 10.31 23:00 2 - 0  
RB Leipzig (Panica) - Milan (Val) 10.31 21:00 0 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Porto (Zeus) 10.31 22:20 1 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Trabzonspor (Ang) 10.31 23:20 2 - 3  
Sporting CP (Rafa) - Manchester City (Poli) 10.31 23:20 4 - 0  
Sporting CP (Rafa) - Porto (Zeus) 10.31 20:40 1 - 0  
Sporting CP (Rafa) - Trabzonspor (Ang) 10.31 22:00 3 - 1  
Tottenham (Kot) - Bayern München (Moebius) 10.31 17:40 1 - 4  
Tottenham (Kot) - Chelsea (Tommy) 10.31 19:00 3 - 2  
Tottenham (Kot) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.31 11:40 2 - 3  
Tottenham (Kot) - Napoli (Gosas) 10.31 16:40 1 - 1  
Tottenham (Kot) - Panathinaikosz (Pjo) 10.31 15:20 0 - 2  
Tottenham (Kot) - PAOK (Andre) 10.31 14:00 3 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Ajax (Cobra4) 10.31 23:00 2 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Barcelona (Ak) 10.31 21:40 4 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Rangers (Chris X) 10.31 20:20 2 - 1  
Valencia (Billiot) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.31 19:00 1 - 2  
Valencia (Billiot) - Besiktas (Vasm) 10.31 14:00 1 - 4  
Valencia (Billiot) - Fenerbahce (Mitchef) 10.31 15:20 4 - 7  
Valencia (Billiot) - Juventus (Ben) 10.31 17:40 1 - 0  
Valencia (Billiot) - PSV (Gorilla) 10.31 16:20 2 - 2  
Valencia (Billiot) - Tottenham (Kot) 10.31 12:40 2 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - CFC Catalonia FC 10.31 15:45 2 - 2  
Aru Arukonda - Nht Newton Heath 10.31 17:50 3 - 1  
CFC Catalonia FC - PSG Shemyakin Onze 10.31 16:35 2 - 2  
CFC Catalonia FC - Tbr Tabula Rasa 10.31 18:15 2 - 0  
Dag Dages CF - EZ1 EZ1D 11 10.31 07:30 1 - 3  
Dag Dages CF - Meg Megapolice 10.31 08:20 1 - 2  
EZ1 EZ1D 11 - Fin Fints 10.31 10:50 2 - 3  
EZ1 EZ1D 11 - Xal Xalinho FC 10.31 08:45 5 - 1  
Fin Fints - Dag Dages CF 10.31 10:25 5 - 1  
Fin Fints - Xal Xalinho FC 10.31 07:55 1 - 3  
Meg Megapolice - EZ1 EZ1D 11 10.31 10:00 1 - 2  
Meg Megapolice - Fin Fints 10.31 09:10 1 - 1  
Nht Newton Heath - CFC Catalonia FC 10.31 14:55 3 - 1  
Nht Newton Heath - PSG Shemyakin Onze 10.31 17:25 1 - 3  
PSG Shemyakin Onze - Aru Arukonda 10.31 14:30 4 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Tbr Tabula Rasa 10.31 15:20 1 - 2  
Tbr Tabula Rasa - Aru Arukonda 10.31 17:00 6 - 1  
Tbr Tabula Rasa - Nht Newton Heath 10.31 16:10 1 - 1  
Xal Xalinho FC - Dag Dages CF 10.31 09:35 2 - 2  
Xal Xalinho FC - Meg Megapolice 10.31 11:15 4 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Laikingdast) - Brazil (Arcos) 10.31 13:24 0 - 3  
Belgium (Laikingdast) - France (Dangerdim77) 10.31 12:12 0 - 1  
Belgium (Laikingdast) - Germany (D1psen) 10.31 12:36 3 - 1  
Belgium (Laikingdast) - Portugal (Slezaintima) 10.31 13:00 0 - 1  
Brazil (Arcos) - Belgium (Laikingdast) 10.31 12:24 0 - 2  
Brazil (Arcos) - France (Dangerdim77) 10.31 12:48 0 - 0  
Brazil (Arcos) - Germany (D1psen) 10.31 13:12 2 - 3  
Brazil (Arcos) - Portugal (Slezaintima) 10.31 13:36 1 - 2  
France (Dangerdim77) - Belgium (Laikingdast) 10.31 13:12 3 - 0  
France (Dangerdim77) - Brazil (Arcos) 10.31 13:48 2 - 2  
France (Dangerdim77) - Germany (D1psen) 10.31 12:00 2 - 1  
France (Dangerdim77) - Portugal (Slezaintima) 10.31 12:24 0 - 1  
Germany (D1psen) - Belgium (Laikingdast) 10.31 13:36 5 - 1  
Germany (D1psen) - Brazil (Arcos) 10.31 12:12 0 - 0  
Germany (D1psen) - France (Dangerdim77) 10.31 13:00 0 - 0  
Germany (D1psen) - Portugal (Slezaintima) 10.31 12:48 4 - 2  
Portugal (Slezaintima) - Belgium (Laikingdast) 10.31 12:00 3 - 1  
Portugal (Slezaintima) - Brazil (Arcos) 10.31 12:36 3 - 0  
Portugal (Slezaintima) - France (Dangerdim77) 10.31 13:24 1 - 0  
Portugal (Slezaintima) - Germany (D1psen) 10.31 13:48 1 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Laikingdast) - Lazio (Arcos) 10.31 20:04 1 - 2  
Atalanta (Laikingdast) - Milan (Dangerdim77) 10.31 18:52 0 - 0  
Atalanta (Laikingdast) - Napoli (Slezaintima) 10.31 19:40 1 - 2  
Internazionale (D1psen) - Atalanta (Laikingdast) 10.31 20:16 1 - 4  
Lazio (Arcos) - Atalanta (Laikingdast) 10.31 19:04 1 - 2  
Lazio (Arcos) - Milan (Dangerdim77) 10.31 19:28 2 - 2  
Lazio (Arcos) - Napoli (Slezaintima) 10.31 20:16 3 - 1  
Milan (Dangerdim77) - Atalanta (Laikingdast) 10.31 19:52 0 - 0  
Milan (Dangerdim77) - Lazio (Arcos) 10.31 20:28 1 - 0  
Milan (Dangerdim77) - Napoli (Slezaintima) 10.31 19:04 1 - 1  
Napoli (Slezaintima) - Internazionale (D1psen) 10.31 20:28 2 - 1  
Napoli (Slezaintima) - Lazio (Arcos) 10.31 19:16 1 - 1  
Napoli (Slezaintima) - Milan (Dangerdim77) 10.31 20:04 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Night PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Vrico) - Liverpool (Skromnuy) 10.31 21:24 3 - 2  
Chelsea (Vrico) - Manchester City (Hotshot) 10.31 22:12 2 - 2  
Chelsea (Vrico) - Manchester Utd.(Bombi1T0) 10.31 22:36 1 - 1  
Chelsea (Vrico) - Tottenham (Boulevard Prospect) 10.31 21:48 0 - 3  
Liverpool (Skromnuy) - Chelsea (Vrico) 10.31 22:24 4 - 3  
Liverpool (Skromnuy) - Manchester City (Hotshot) 10.31 21:36 3 - 2  
Liverpool (Skromnuy) - Manchester Utd.(Bombi1T0) 10.31 22:00 0 - 0  
Liverpool (Skromnuy) - Tottenham (Boulevard Prospect) 10.31 21:12 3 - 0  
Manchester City (Hotshot) - Chelsea (Vrico) 10.31 21:12 3 - 1  
Manchester City (Hotshot) - Liverpool (Skromnuy) 10.31 22:36 1 - 1  
Manchester City (Hotshot) - Manchester Utd.(Bombi1T0) 10.31 21:48 0 - 2  
Manchester City (Hotshot) - Tottenham (Boulevard Prospect) 10.31 22:00 0 - 0  
Manchester Utd.(Bombi1T0) - Chelsea (Vrico) 10.31 21:36 0 - 0  
Manchester Utd.(Bombi1T0) - Liverpool (Skromnuy) 10.31 21:00 1 - 1  
Manchester Utd.(Bombi1T0) - Manchester City (Hotshot) 10.31 22:48 0 - 2  
Manchester Utd.(Bombi1T0) - Tottenham (Boulevard Prospect) 10.31 22:24 2 - 1  
Tottenham (Boulevard Pros - Chelsea (Vrico) 10.31 22:48 4 - 0  
Tottenham (Boulevard Pros - Liverpool (Skromnuy) 10.31 22:12 4 - 1  
Tottenham (Boulevard Pros - Manchester City (Hotshot) 10.31 21:00 1 - 1  
Tottenham (Boulevard Pros - Manchester Utd.(Bombi1T0) 10.31 21:24 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - Chacaritas Pelileo 10.31 18:00 1 - 0  
Manta FC - Gualaceo 10.31 16:45 3 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - LDU Portoviejo 10.31 21:30 4 - 2  
Dep. Cuenca - El Nacional Quito 10.31 01:00 0 - 0  
Mushuc Runa - Tecnico Univ. Ambato 10.31 19:15 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Al-Ahly (EGY) 10.31 19:00 0 - 3  
Pyramids FC - Al-Mokawloon Arab 10.31 16:30 2 - 2  
Smouha - FC Masr 10.31 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Volna Pinszk 10.31 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Sahtar Szoligorszk 10.31 13:00 1 - 5  
Slavia Mozír - Dinamo Breszt 10.31 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Nyeman Grodno 10.31 15:00 0 - 0  
Zorka-BDU - Dnyepr Mogiljev 10.31 11:00 5 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn 2 - B36 Torshavn 2 10.31 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Oulu 10.31 15:00 1 - 2  
Gnistan - KPV Kokkola 10.31 15:00 5 - 0  
KTP - Kajaani 10.31 15:00 1 - 4  
Mikkeli MP - Vaasa PS 10.31 15:00 2 - 2  
Musan Salama - Jaro 10.31 15:00 3 - 1  
Seinäjoen JK 2 - Myllykoski PA 10.31 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - PK-35 10.31 13:00 1 - 2  
JäPS - MiPK 10.31 13:00 3 - 0  
Keski Uusimaa - PEPO 10.31 13:00 2 - 5  
Kultsu - Honka 2 10.31 13:00 1 - 2  
Lahden Reipas - Viikingit 10.31 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Atlantis 10.31 13:00 3 - 4  
HJS Akatemia - SalPa 10.31 13:00 2 - 1  
Jazz Pori - TPV 10.31 13:00 6 - 0  
KaaPo Kaarina - P-Iirot 10.31 13:00 7 - 0  
PIF Pargas - FC Espoo 10.31 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Seinäjoen JK 10.31 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - Kuopio PS 10.31 16:00 3 - 0  
Ilves - PK-35 Vantaa 10.31 14:00 4 - 1  
PK-35 Helsinki - JyPK 10.31 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Troyes 10.31 19:00 0 - 4  
Chambly - Dunkerque 10.31 19:00 0 - 1  
Guingamp - Sochaux 10.31 19:00 0 - 0  
Le Havre - Pau 10.31 19:00 1 - 0  
Nancy - Chateauroux 10.31 19:00 2 - 1  
Paris FC - Caen 10.31 15:00 3 - 1  
Rodez Aveyron - Auxerre 10.31 19:00 2 - 2  
Valenciennes - Clermont 10.31 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Paris SG 10.31 21:00 0 - 3  
Rennes - Brest 10.31 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Dijon 10.31 14:30 5 - 1  
Guingamp - Le Havre 10.31 14:30 2 - 1  
Montpellier - Lyon 10.31 21:00 0 - 5  
Paris FC - Reims 10.31 14:30 3 - 1  
Soyaux - Issy-les-Moulineaux 10.31 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coban Imperial - Dep. Guastatoya 10.31 22:30 3 - 1  
CSD Comunicaciones - Dep. Malacateco 10.31 18:00 0 - 0  
Dep. Iztapa - Santa Lucia Cotzumalguapa 10.31 20:05 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Giannina 10.31 16:15 0 - 2  
Lamia - Panathinaikosz 10.31 18:30 0 - 2  
Olympiakosz - Apollon Szmirnisz 10.31 14:00 2 - 0  
Volosz NFC - Larissza 10.31 16:15 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Excelsior 10.31 14:00 0 - 0  
Roda - Den Bosch 10.31 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - F. Sittard 10.31 20:00 5 - 2  
Groningen - Venlo 10.31 20:00 2 - 1  
Twente - Zwolle 10.31 18:45 5 - 1  
Willem II - Vitesse 10.31 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real de Minas - Lobos UPNFM 10.31 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junak Sinj - Bijelo Brdo 10.31 14:00 2 - 2  
Osijek 2 - Hajduk Split 2 10.31 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Hajduk Split 10.31 17:05 1 - 0  
Slaven Belupo - Osijek 10.31 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Beitar Jerusalem 10.31 18:50 1 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Hadera 10.31 17:15 1 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba 10.31 16:15 3 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Haifa 10.31 15:15 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blaublitz Akita - Vanraure Hachinohe 10.31 05:00 2 - 1  
Gainare Tottori - Cerezo Osaka 2 10.31 05:00 0 - 1  
Gifu - Sagamihara 10.31 07:00 1 - 1  
Kagoshima Utd. - Imabari 10.31 07:00 0 - 1  
Nagano Parceiro - Kataller Toyama 10.31 07:00 0 - 1  
Roasso Kumamoto - Azul Claro Numazu 10.31 11:00 1 - 0  
Yokohama SCC - Grulla Morioka 10.31 05:00 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Sapporo 10.31 11:00 2 - 1  
Kashima A. - Nagoya GE 10.31 09:00 0 - 2  
Kashiwa R. - Shimizu SP 10.31 08:00 0 - 0  
Kawasaki Frontale - FC Tokyo 10.31 10:00 2 - 1  
Oita Trinita - Urawa RD 10.31 06:00 0 - 0  
Shonan Bellmare - Yokohama FC 10.31 07:00 1 - 0  
Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima 10.31 05:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Beleza Inagi 10.31 06:00 1 - 3  
Nojima Sagamihara - Albirex Niigata 10.31 05:00 0 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehdat - Al-Faisaly (JOR) 10.31 17:30 2 - 0  
Ramtha - Al-Sareeh 10.31 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kazah 2., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj - Aktobe 10.31 06:00 2 - 0  
Bajkonur - Ekibasztuz 10.31 06:00 0 - 3  
Maktaaral - FK Arys 10.31 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah 2., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzsajik Oral - Atirau 10.31 06:00 3 - 2  
Kajrat Almati 2 - Bulat Temirtau 10.31 10:00 3 - 3  
Zsetiszu Taldikorgan 2 - Szdjuszsor-8 10.31 10:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kizil-Zsar - Zsetiszu Taldikorgan 10.31 12:00 2 - 1  
Okzsetpesz Koksetau - Taraz 10.31 09:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Fortaleza Cota 10.31 00:00 1 - 1  
Union Magdalena - Valledupar 10.31 02:15 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Envigado 10.31 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballkani - Besa Peje 10.31 13:30 4 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2., D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taizhou Yuanda - Kunshan 10.31 08:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2., E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Hengfeng - Beijing Sport Univ. 10.31 12:35 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2., F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suzhou Dongwu - Jiangxi Liansheng 10.31 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Dalian Pro 10.31 08:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Hebei 10.31 12:35 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medyk Konin - UJ Krakkó 10.31 11:00 2 - 0  
ROW Rybnik - UKS Lodz 10.31 14:00 1 - 5  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OKS Swit Skolwin Szczecin - Cracovia Krakkó 10.31 12:30    
Olimpia Grudziadz - Lechia Gdansk 10.31 15:30    
Pogon Siedlce - Radomiak Radom 10.31 17:00 0 - 1  
Stal Mielec - Piast Gliwice 10.31 18:30    
Unia Janikowo - LKS Lodz 10.31 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Litván 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 10.31 12:00 1 - 0  
Hegelmann Litauen - FA Siauliai 10.31 12:00 3 - 0  
Nevezis Kedainiai - Jonava 10.31 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Banga Gargzdai 10.31 16:00 1 - 1  
Zalgiris Kaunas - Riteriai Vilnius 10.31 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Queretaro 10.31 04:30 1 - 0  
Necaxa - Dep. Toluca 10.31 02:30 3 - 2  
Tijuana - Pachuca 10.31 04:06 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Atlas de Guadalajara 10.31 19:00 1 - 3  
Mazatlan FC - Cruz Azul 10.31 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Houston 10.31 20:30 3 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bokelj Kotor - Arsenal Tivat 10.31 13:30 3 - 2  
Drezga - Ibar Rozaje 10.31 13:30 3 - 0  
Grbalj Radanovici - Jedinstvo Bijelo Polje 10.31 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - Iskra Danilovgrad 10.31 18:00 2 - 0  
FK Podgorica - OFK Petrovac 10.31 15:00 1 - 3  
Titograd Podgorica - Rudar Pljevlja 10.31 17:00 0 - 2  
Zeta Golubovci - Jezero Plav 10.31 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamrun - Gzira 10.31 14:00 2 - 2  
Tarxien - Gudja 10.31 14:00 0 - 5  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - FTC 10.31 19:30 1 - 1  
Honvéd - Mezőkövesd 10.31 17:00 1 - 1  
Puskás Akadémia - ZTE 10.31 14:45 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Aalesund 10.31 20:30 0 - 1  
Odd Grenland - Sarpsborg 10.31 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Arna-Björnar 10.31 13:00 2 - 1  
Röa - Lyn 10.31 13:00 1 - 3  
Sandviken - Kolbotn 10.31 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane City FC - Capalaba Bulldogs 10.31 08:30 5 - 1  
Brisbane Strikers - Peninsula Power 10.31 09:30 2 - 4  
Eastern Suburbs - Moreton Bay Utd. 10.31 10:30 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Capalaba 10.31 08:15 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Blue Eagles - North Eastern Metrostars 10.31 09:30 2 - 1  
Adelaide Comets - Adelaide City FC 10.31 09:30 1 - 1  
Adelaide Croatia Raiders - Croydon Kings 10.31 09:30 2 - 0  
Adelaide Utd. 2 - Adelaide Olympic 10.31 09:30 0 - 0  
Campbelltown City - Modbury Jets 10.31 09:30 2 - 1  
Para Hills Knights - Cumberland Utd. 10.31 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Elversberg 10.31 14:00 2 - 2  
Astoria Walldorf - RW Koblenz 10.31 14:00 2 - 0  
Bahlinger - Hessen Kassel 10.31 14:00 5 - 4  
TSV Steinbach - Ulm 10.31 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergisch Gladbach - 1. FC Köln Amatőr 10.31 14:00 2 - 2  
Düsseldorf Amatőr - Ahlen 10.31 14:00 4 - 1  
Fortuna Köln - Dortmund Amatőr 10.31 14:00 1 - 2  
Lippstadt - Wegberg-Beeck 10.31 14:00 1 - 2  
Oberhausen - Wiedenbrück 10.31 14:00 3 - 3  
Rödinghausen - Lotte 10.31 14:00 4 - 2  
Schalke Amatőr - Essen 10.31 15:30 1 - 1  
VfB Homberg - Wuppertal 10.31 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Eichstatt 10.31 14:00 2 - 1  
Illertissen - Fürth Amatőr 10.31 14:00 2 - 1  
Nürnberg Amatőr - Aubstadt 10.31 14:00 6 - 3  
Viktoria Aschaffenburg - Schalding-Heining 10.31 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lichtenberg - Hertha BSC Amatőr 10.31 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Cagliari 10.31 20:45 3 - 2  
Crotone - Atalanta 10.31 15:00 1 - 2  
Internazionale - Parma 10.31 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Pordenone 10.31 16:00 0 - 1  
Brescia - Entella 10.31 16:00 2 - 2  
Chievo - Cosenza 10.31 16:00 2 - 0  
Cittadella - Monza 10.31 14:00 1 - 2  
Venezia - Empoli 10.31 16:00    
Vicenza - Pisa 10.31 16:00 4 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Triestina 10.31 16:30 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paganese - Teramo 10.31 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Kubany Krasznodar 10.31 12:00 1 - 2  
Biolog Novokubanszk - Masuk Pjatigorszk 10.31 12:00 5 - 1  
Cser. Novorosszijszk - Tuapsze 10.31 13:30 1 - 0  
Dinamo Sztavropol - FK Mahacskala 10.31 16:00 1 - 1  
Kubany-Holding - Druzsba Majkop 10.31 12:00 1 - 1  
Szpartak Nalcsik - Inter Cserkesszk 10.31 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseljabinszk - Lada Toljatti 10.31 11:00 7 - 0  
Orenburg 2 - Zvezda Perm 10.31 12:00 0 - 3  
Tyumeny - Noszta Novotrojick 10.31 10:00 1 - 1  
Ural Jekatyerinburg 2 - Lada Dimitrovgrad 10.31 09:00 2 - 2  
Volga Uljanovszk - Zenit-Izsevszk 10.31 15:00 2 - 0  
Volna Nyizsegorodszk - Kamaz 10.31 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - FK Krasznodar 10.31 14:30 2 - 0  
Rubin Kazany - Arszenál Tula 10.31 12:00 3 - 1  
Szocsi - Lokomotív Moszkva 10.31 17:00 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Rosztov 10.31 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Rjazany 10.31 13:00 0 - 2  
Zenit Szentpétervár - Lokomotív Moszkva 10.31 16:00 0 - 3  
Zvezda-2005 Perm - Kubanocska Krasznodar 10.31 09:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Amstetten 10.31 14:30 3 - 0  
BW Linz - Rapid Wien Amatőr 10.31 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Austria Wien 10.31 17:00 2 - 1  
Salzburg - WSG Tirol 10.31 17:00 5 - 0  
St. Pölten - Ried 10.31 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergheim - Wacker Innsbruck 10.31 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiener Linien - Wiener Viktoria 10.31 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SC Imst - SV Telfs 10.31 16:00 3 - 2  
Schwaz - Kufstein 10.31 15:30 3 - 4  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotenberg - Röthis 10.31 12:15 0 - 3  
SW Bregenz - Lauterach 10.31 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Chiriqui - CD Universitario 10.31 21:00 0 - 0  
Plaza Amador - San Francisco La Chorrera 10.31 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sp. Luqueno 10.31 22:15 0 - 1  
Nacional Asuncion - 12 de Octubre Itaugua 10.31 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Universitario de Deportes 10.31 21:30 0 - 1  
Cienciano - UTC de Cajamarca 10.31 17:00 1 - 1  
Univ. San Martin - Dep. Binacional 10.31 19:15 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Uniao Oliveirense 10.31 16:00 3 - 0  
Chaves - Vilafranquense 10.31 18:30 0 - 0  
Covilha - Porto B 10.31 12:00 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Farense 10.31 16:30 1 - 1  
Marítimo - Nacional Madeira 10.31 21:30 0 - 0  
Rio Ave - Moreirense 10.31 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Chelsea 10.31 16:00 0 - 3  
Liverpool - West Ham 10.31 18:30 2 - 1  
Sheffield Utd. - Manchester City 10.31 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comuna Recea - ASUPolitechnika Timisoara 10.31 10:00 3 - 3  
CSM Resita - Concordia Chiajna 10.31 10:00    
CSM Slatina - Gloria Buzau 10.31 10:00 0 - 2  
Csíkszereda - Pandurii Targu Jiu 10.31 10:00    
Dunarea Calarasi - Metaloglobus Bukarest 10.31 10:00 1 - 0  
Ripensia Timisoara - Turris Turnu Magurele 10.31 10:00 4 - 2  
Viitorul Targu Jiu - Unirea 2004 Slobozia 10.31 10:00 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Sepsi OSK 10.31 11:30 2 - 0  
Botosani - UTA Arad 10.31 18:15 2 - 3  
Hermannstadt - Univ. Craiova 1948 CS 10.31 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Ross County 10.31 16:00 2 - 1  
Livingston - Motherwell 10.31 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Hibernian 10.31 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Dumbarton 10.31 16:00 0 - 2  
Clyde - Peterhead 10.31 16:00 0 - 2  
Cove Rangers - Partick Thistle 10.31 16:00 1 - 0  
Dumbarton - Airdrieonians 10.31 16:00 2 - 0  
Falkirk - East Fife 10.31 16:00 2 - 0  
Forfar - Montrose 10.31 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Brechin 10.31 16:00 0 - 2  
Cowdenbeath - Stenhousemuir 10.31 16:00 1 - 1  
Edinburgh City - Elgin 10.31 16:00 1 - 0  
Stirling Albion - Annan 10.31 16:00 1 - 0  
Stranraer - Queen's Park 10.31 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Raith Rovers 10.31 16:00 1 - 1  
Dunfermline - Queen of South 10.31 16:00 3 - 2  
Greenock Morton - Ayr Utd. 10.31 16:00 3 - 2  
Inverness CT - Arbroath 10.31 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Albacete 10.31 16:00 3 - 1  
Las Palmas - Oviedo 10.31 18:15 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oviedo B - Marino Luanco 10.31 16:00 2 - 1  
Sp. Gijón B - Numancia 10.31 15:45 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Barakaldo 10.31 15:45 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mutilvera - Calahorra 10.31 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atzeneta - Orihuela 10.31 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UD Extremadura - Badajoz 10.31 18:00 0 - 1  
Villarrubia - Merida 10.31 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Barcelona 10.31 21:00 1 - 1  
Ath. Bilbao - Sevilla 10.31 16:15 2 - 1  
Osasuna - Atl. Madrid 10.31 18:30 1 - 3  
Real Madrid - Huesca 10.31 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Barcelona 10.31 12:00 0 - 5  
Deportivo - Santa Teresa 10.31 13:00 1 - 2  
Espanyol - Eibar 10.31 12:00 0 - 1  
Madrid CFF - Real Sociedad 10.31 13:30 1 - 0  
Valencia - Ath. Bilbao 10.31 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wil 10.31 17:30 1 - 1  
Schaffhausen - Kriens 10.31 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Jönköping Södra 10.31 15:00 1 - 1  
Degerfors - Akropolis IF 10.31 13:00 3 - 2  
Sundsvall - Örgryte 10.31 17:30 4 - 1  
Öster - Halmstad 10.31 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin - Trollhättan 10.31 13:00 5 - 2  
Linköping City - Qviding 10.31 15:00 0 - 1  
Lund - Värnamo 10.31 13:00 3 - 1  
Oskarshamn - Lindome 10.31 14:00 3 - 2  
Skövde - Eskilsminne 10.31 15:00 2 - 3  
Tvaaker - Motala AIF 10.31 14:00 2 - 1  
Utsikten - Torn 10.31 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Vasalund 10.31 15:00 1 - 3  
Karlslund - IFK Berga 10.31 16:00 1 - 0  
Sollentuna FF - Örebro Syrianska 10.31 13:00 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Umea 10.31 13:00 5 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Ettifaq 10.31 16:15 3 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Damac 10.31 15:50 2 - 0  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Ahli (KSA) 10.31 17:50 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Dinamo Vranje 10.31 13:30 0 - 1  
Dubocica - Sloga Kraljevo 10.31 13:30 0 - 0  
Loznica - Radnicki 1923 10.31 13:30 3 - 1  
Zemun - Zarkovo 10.31 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Novi Pazar 10.31 15:00 4 - 0  
Indija - Metalac Gornji Milanovac 10.31 13:00 0 - 1  
Partizan Belgrád - Macva Sabac 10.31 17:00 2 - 0  
Rad Belgrád - Zlatibor Cajetina 10.31 15:00 0 - 2  
Vozdovac - Topolya SC 10.31 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - Albirex Niigata Singapore 10.31 10:30 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - Zlate Moravce 10.31 17:00 2 - 2  
Trnava - Zemplin Michalovce 10.31 17:00 1 - 2  
Zilina - Senica 10.31 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biashara Mara - Young Africans SC 10.31 14:00 0 - 1  
Namungo - Dodoma 10.31 14:00 1 - 0  
Simba SC - Mwadui 10.31 14:00 5 - 0  
Tanzania Prisons - Polisi Tanzania 10.31 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Port FC 10.31 12:30 0 - 1  
Buriram Utd. - Muangthong Utd. 10.31 12:00 2 - 3  
Chiangrai Utd. - BG Pathum Utd. 10.31 11:00 0 - 1  
Rayong - Trat 10.31 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Boluspor 10.31 14:00 4 - 2  
Giresunspor - Ümraniyespor 10.31 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corum - Ankara Demirspor 10.31 11:00 2 - 3  
Hacettepe - Hekimoglu Trabzon 10.31 11:00 0 - 3  
Kocaelispor - Ergene Velimese 10.31 17:00 2 - 1  
Manisa FK - Sancaktepe 10.31 11:00 2 - 0  
Usakspor - Sanliurfaspor 10.31 11:00 2 - 1  
Zonguldak Kömürspor - 24 Erzincanspor 10.31 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 3., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayburt - 1922 Konyaspor 10.31 11:00 0 - 2  
Elazigspor - Eyüpspor 10.31 11:00 2 - 3  
Karabükspor - Etimesgut Bld. Spor 10.31 11:00 0 - 0  
Karacabey Bld. Spor - Sakaryaspor 10.31 11:00 0 - 3  
Kirsehir Belediyespor - Vanspor 10.31 11:00 1 - 0  
Mamak - Kirklarelispor 10.31 11:00 1 - 0  
Pendikspor - Tarsus Idman Yurdu 10.31 11:00 1 - 0  
Serik Bld. Spor - Kastamonuspor 10.31 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Ankaragücü 10.31 17:00 1 - 0  
Genclerbirligi - Gazisehir Gaziantep 10.31 11:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krisztal Herszon - Veresz Rivne 10.31 13:00 2 - 3  
Metaliszt 1925 - Obolon Kijev 10.31 16:00 0 - 1  
Niva Ternopil - Kremin Kremincsuk 10.31 13:00 2 - 2  
Polisszja Zsitomir - VPK-Agro Sevcsenkivka 10.31 12:30 3 - 1  
Volyn Lutszk - Avangard Kramatorszk 10.31 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Dinamo Kijev 10.31 18:30 1 - 2  
Kolosz Kovalivka - Olimpik Doneck 10.31 13:00 1 - 2  
Olekszandria - Deszna Csernyigov 10.31 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocha FC - Rampla Juniors 10.31 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Maldonado - Nacional Montevideo 10.31 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Estudiantes de Merida 10.31 22:00 2 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Portuguesa Acarigua 10.31 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Thanh Hoa 10.31 11:00 3 - 3  
Hai Phong - Quang Nam 10.31 11:00 2 - 4  
Song Lam Nghe An - Nam Dinh 10.31 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haverfordwest - Bala Town 10.31 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buildcon Ndola - Lusaka Dynamos 10.31 12:00 0 - 0  
Forest Rangers - Nkana 10.31 14:00 2 - 0  
Green Buffaloes - Red Arrows 10.31 14:00 0 - 0  
Kabwe Warriors - Green Eagles 10.31 14:00 0 - 1  
Lunwana Radiants - Nkwazi 10.31 14:00 1 - 1  
Zanaco Lusaka - Indeni 10.31 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Carrick 10.31 16:00 3 - 0  
Coleraine - Glentoran 10.31 16:00 2 - 1  
Glenavon - Dungannon 10.31 16:00 0 - 0  
Larne - Ballymena Utd. 10.31 16:00 2 - 0  
Warrenpoint - Portadown 10.31 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Trans Narva 10.31 12:00 4 - 1  
Levadia Tallinn - Tammeka Tartu 10.31 15:00 3 - 2  
Viljandi Tulevik - Legion Tallinn 10.31 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ír 1., rájátszás a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Galway Utd. 10.31 16:00 0 - 1  
UC Dublin - Longford Town 10.31 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Shelbourne 10.31 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - FC Van 10.31 12:30 1 - 3  
Pjunyik Jereván - Ararat Jereván 10.31 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nasaf Qarshi - Kokand 10.31 13:00 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night 181, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adrian Yanez - Vic. Rodriguez 10.31 23:05 1 - 0  
C. Gruetzemacher - Ale. Hernandez 10.31 23:25 0 - 1  
Co. Williams - Jas. Witt 10.31 22:05 0 - 1  
D. Jacoby - J. Ledet 10.31 21:45 1 - 0  
Miles Johns - K. Natividad 10.31 21:00 1 - 0  
S. Strickland - J. Marshman 10.31 22:35 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albon - Lan. Norris (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 1 - 0  
C. Leclerc - S. Perez (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 1 - 0  
C. Leclerc - S. Vettel (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 0 - 1  
D. Kvyat - P. Gasly (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 0 - 1  
D. Ricciardo - A. Albon (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 1 - 0  
E. Ocon - D. Ricciardo (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 0 - 1  
Geo. Russell - N. Latifi (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Emilia Romagna Nagydíj, időmér 10.31 14:00 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 0 - 1  
M. Verstappen - A. Albon (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 1 - 0  
P. Gasly - E. Ocon (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 14:00 1 - 0  
S. Vettel - D. Kvyat (Emilia Romagna Nagydíj, időmérő) 10.31 10:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Emilia Romagna Nagydíj 2020, időmérő 10.31 14:00    
Forma-1., Emilia Romagna Nagydíj 2020, időmérő - Top 3 10.31 14:00    
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - J. Allgaier (Martinsville) 10.31 20:30 0 - 1  
C. Briscoe - A. Cindric (Martinsville) 10.31 20:30 1 - 0  
J. Burton - M. Annett (Martinsville) 10.31 20:30 1 - 0  
J. Burton - M. Snider (Martinsville) 10.31 20:30 1 - 0  
J. Haley - N. Gragson (Martinsville) 10.31 20:30 0 - 1  
R. Chastain - A.J. Allmendinger (Martinsville) 10.31 20:30 1 - 0  
R. Chastain - J. Haley (Martinsville) 10.31 20:30 1 - 0  
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar Xfinity Series, Martinsville 2020 10.31 22:55    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Agen 10.31 18:15 71 - 5  
Brive - Clermont 10.31 15:15 21 - 43  
Castres - Racing-Metro 10.31 18:15 28 - 26  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Írország 10.31 21:05 35 - 27  
Olaszország - Anglia 10.31 17:45 5 - 34  
Wales - Skócia 10.31 15:15 10 - 14  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Waikato 10.31 07:05 31 - 10  
Northland - North Harbour 10.31 04:35 8 - 24  
Wellington - Tasman 10.31 02:05 3 - 19  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 10.31 09:45 5 - 43  
Rögbi (Super Rugby Unlocked)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mbombela Pumas - Durban Sharks 10.31 15:30 19 - 42  
Pretoria Bulls - Cape Town Stormers 10.31 18:00    
Röplabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Biolars/Jelgava 10.31 14:00 3 - 2  
TTU - RTU Jurmala 10.31 18:00 0 - 3  
Röplabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haasrode Leuven - Achel 10.31 19:30 3 - 1  
Lindemans Aalst - Gent 10.31 19:30 3 - 0  
Menen - Waremme 10.31 19:30 3 - 1  
Roeselare - Maaseik 10.31 20:30 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribeirao Preto - Minas 10.31 23:00 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Aarhus 10.31 13:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Cheonan Skywalkers 10.31 06:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Gimcheon Expressway 10.31 08:00 3 - 2  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valepa Sastamala - Karelian Hurmos 10.31 16:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LiigaPloki - Hämeenlinna 10.31 16:00 1 - 3  
Viesti Salo - Puijo 10.31 17:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Nice 10.31 17:30 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mougins - Terville Florange 10.31 17:30 0 - 3  
Nantes - Venelles 10.31 20:00 3 - 0  
Paris SC - Marcq-en-Baroeul 10.31 17:00 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Filipposz Veria 10.31 17:00 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság,női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Thira 10.31 19:00 1 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság,női,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 10.31 17:45 0 - 3  
Pannaxiakosz - Thetisz Voula 10.31 18:00 3 - 1  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centrometal Macinec - Rijeka 10.31 18:00 3 - 2  
Split - Mladost Zágráb 10.31 19:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Oita Miyoshi 10.31 03:00 3 - 0  
JTEKT Stings - Panasonic Panthers 10.31 07:00 1 - 3  
Nagano Tridents - Suntory Sunbirds 10.31 06:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himeji Victorina - Hisamitsu Springs 10.31 05:05 1 - 3  
JT Marvelous - Hitachi Rivale 10.31 07:30 3 - 0  
Okayama Seagulls - Saitama Ageo Medics 10.31 05:05 3 - 1  
Toray Arrows - NEC Red Rockets 10.31 08:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slepsk Suwalki - Kedzierzyn-Kozle 10.31 14:45 0 - 3  
Verva Varsó - Czarni Radom 10.31 20:30 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Berlin RV 10.31 20:00 3 - 1  
Düren - Friedrichshafen 10.31 19:30 3 - 0  
Giesen - Haching 10.31 19:00 3 - 0  
Lüneburg - Netzhoppers Bestensee 10.31 19:00 2 - 3  
United Frankfurt - Herrsching 10.31 19:30 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Suhl Thüringen 10.31 19:00 3 - 0  
SW Erfurt - Wiesbaden 10.31 18:00 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Cucine Lube Civitanova 10.31 18:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieri - Bisonte Firenze 10.31 17:30 3 - 1  
Monza - Scandicci 10.31 20:30 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Jugra Szurgut 10.31 13:00 3 - 1  
Nyeftjanyik Orenburg - Nyizsnyij Novgorod 10.31 14:00 3 - 1  
Ural Ufa - Dinamo-LO 10.31 14:00 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Amstetten 10.31 17:00 2 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TI Volley - Salzburg 10.31 16:30 3 - 1  
Wildcats Klagenfurt - Tirol Innsbruck 10.31 19:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Dinamo Bukarest 10.31 13:00 3 - 1  
Rapid Bukarest - Arges Pitesti 10.31 17:30 3 - 0  
Targoviste - Jolidon Cluj 10.31 17:00 3 - 0  
Tirgu Mures - Stiinta Bacau 10.31 17:00 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Rio Duero Soria 10.31 19:00 3 - 0  
Boiro VB - Conectabalear Manacor 10.31 19:00 0 - 3  
Emeve Lugo - Barcelona 10.31 17:00 3 - 1  
Santanderina - Uriba Palma 10.31 18:00 0 - 3  
Teruel - Almoradi 10.31 18:30 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Avarca de Menorca 10.31 19:00 3 - 1  
Emeve Lugo - Sayre Mayser 10.31 20:00 0 - 3  
Haris La Laguna - Madrid Chamberi 10.31 19:00 3 - 0  
Haro Rioja - Cajasol Juvasa 10.31 18:30 3 - 1  
Kiele Socuellamos - Sant Cugat 10.31 18:00 3 - 1  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amriswil - Basel 10.31 17:00 3 - 0  
Naefels - Luzern 10.31 18:00 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Borac 10.31 17:00 3 - 1  
Ribnica Kraljevo - Radnicki Kragujevac 10.31 19:00 3 - 0  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klek Zrenjanin - OK Belgrád 10.31 19:00 3 - 0  
Ub - Tent Obrenovac 10.31 18:00 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svidnik - Myjava 10.31 18:00 2 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pezinok - Brusno 10.31 17:00 3 - 0  
Slavia Bratislava - Nitra 10.31 17:30 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Ankara Karayollari 10.31 13:00 3 - 2  
Galatasaray - Ankara PTT 10.31 11:00 3 - 0  
Kuzey Boru Genclik - Fenerbahce 10.31 18:00 1 - 3  
THY Istanbul - Kalespor 10.31 13:30 3 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kev. Anderson - A. Rublev 10.31 14:00    
L. Sonego - Dan. Evans 10.31 15:30 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Kubot L / Melo M 10.31 17:10 1 - 2  
Tenisz (Eckental-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Sijsling - B. Sanchez Martinez 10.31 11:20    
L. Klein - E. Kirkin 10.31 16:45 2 - 0  
L. Zima - J. Haerteis 10.31 10:00 0 - 2  
M. Bachinger - Tob. Simon 10.31 11:30 2 - 0  
M. Wiskandt - D. Ajdukovic 10.31 14:30 1 - 2  
Mar. Möller - J. Lehecka 10.31 10:00 2 - 0  
T. Schönenberg - F.C. Jianu 10.31 13:05 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - Taro Daniel 10.31 14:20    
K. Majchrzak - S. Ofner 10.31 18:00 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesler M-A / Majchrzak K - Goransson A / Zielinski J 10.31 10:00    
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pecotic - Marozsán F. 10.31 12:00 2 - 1  
U. Ignatik - E. Furness 10.31 09:55 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - N. Radisic 10.31 09:00 2 - 0  
A. Cadantu - R. Kölzer 10.31 14:00 2 - 0  
D. Spiteri - A.A. Rosca 10.31 13:25 1 - 2  
I.L. Rosca - R. Kölzer 10.31 08:55 1 - 2  
L. Schaeder - A.A. Rosca 10.31 09:00 0 - 2  
M. Kilnarova - D. Spiteri 10.31 09:00 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kanepi - V. Zvonareva 10.31 10:50 2 - 0  
Tenisz (Lousada, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - L. Bronzetti 10.31 14:10 2 - 0  
S.J. Visscher - S. Bandecchi 10.31 12:00 0 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - J.A. Munar Clar 10.31 12:00 0 - 2  
C. Taberner - P. Martinez Portero 10.31 13:45 0 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G / Martinez P - Martinez L D / Romboli F 10.31 17:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G.I. Justo - S. Mansouri 10.31 09:30 1 - 2  
T.A. Tirante - A. Kachmazov 10.31 09:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Herrmann - M.L. Carle 10.31 09:30 1 - 2  
W. Falkowska - E. Vanlangendonck 10.31 09:30 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ruusuvuori - A. Mannarino 10.31 13:25 0 - 2  
J. Millman - F. Tiafoe 10.31 11:00 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Arevalo Gonzalez/Brkic 10.31 09:00 2 - 0  
Mclachlan B / Skugor F - Purcell M / Saville L 10.31 09:00 1 - 2  
Tenisz (Parma 2.-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dim. Kuzmanov - L. Vanni 10.31 12:30 1 - 2  
H.V.N. Rune - E. Dalla Valle 10.31 16:45    
L. Bocchi - J. Draper 10.31 12:20 0 - 2  
L. Darderi - A. Arnaboldi 10.31 11:00 0 - 2  
M. Gigante - F. Ornago 10.31 14:00 2 - 1  
S. Napolitano - M. Bortolotti 10.31 15:05 2 - 0  
T. Lamasine - F. Cobolli 10.31 16:30 2 - 0  
Tenisz (Pazardzsik, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Helgo - S. Milatova 10.31 11:10 0 - 2  
O.G. Simion - Eri. Andreeva 10.31 09:00 0 - 2  
Tenisz (Platja d'Aro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carreras - M. Custic 10.31 10:25 2 - 1  
A. Fita Boluda - S. Scilipoti 10.31 10:30 1 - 2  
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - P. Lorenzi 10.31 17:00 2 - 0  
A. Giannessi - R. Albot 10.31 11:25 0 - 2  
A. Rinderknech - F. Coria 10.31 18:00 1 - 2  
B. Zapata Miralles - Y. Hanfmann 10.31 14:15 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - G. Mager 10.31 19:50 1 - 2  
E. Benchetrit - V. Pospisil 10.31 13:10 0 - 2  
F. Delbonis - And. Martin 10.31 14:10 2 - 1  
Fucsovics M. - A. Cazaux 10.31 12:55 2 - 0  
L. Djere - A. Cornut-Chauvinc 10.31 10:00 2 - 0  
M. Cecchinato - Jas. Jung 10.31 18:25 2 - 0  
M. Polmans - S. Caruso 10.31 15:30 1 - 2  
P. Cuevas - N. Gombos 10.31 11:30 0 - 2  
R. Carballes Baena - M. Giron 10.31 10:00 0 - 2  
S. Travaglia - P. Sousa 10.31 20:00 2 - 1  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - F. Corwin 10.31 09:00 0 - 2  
D. Poljak - O. Krutykh 10.31 09:00 2 - 0  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lindh Gallagher - A. Siskova 10.31 09:00 1 - 2  
R. Cisovska - R. Bhosale 10.31 11:00 1 - 2  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - G. Minnen 10.31 19:00 2 - 0  
C.C. Bellis - M. Kostyuk 10.31 18:00    
Tenisz (Vale do Lobo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - K. Zuk 10.31 13:00 1 - 2  
Gas. Elias - N. Borges 10.31 10:55 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Caljouw - Brian Yang 10.31 16:15 2 - 0  
T.J. Popov - D.J. Holm 10.31 16:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay J / Moelhede L - Jille R / Van Der Lecq T 10.31 15:30 2 - 1  
Jansen J R / Kaesbauer P - Lundgaard D / Thyrri M 10.31 15:30 1 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - K. Gilmour 10.31 14:30 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Yvonne Li 10.31 15:00 1 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magelund A / Ravn F - Fruergaard M / Thygesen S 10.31 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Boeje A - Piek S / Tabeling R 10.31 14:30 2 - 0  
Labar R / Tran A - Lamsfuss M / Herttrich I 10.31 14:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Isahakyan - R. Poghosyan 10.31 13:20 0 - 2  
S. Isahakyan - G. Hunanyan 10.31 10:50 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 10.31 14:10 0 - 2  
S. Isahakyan - R. Poghosyan 10.31 12:10 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Hunanyan G / Dzavaryan H 10.31 10:00 1 - 2  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan G / Nikoyan M 10.31 11:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan S / Stepanyan M 10.31 09:20 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - OSC 10.31 17:00 11 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Rocha - Ras. Ellis 10.31 03:00 0 - 1  
B. Melikuziev - A. Campa 10.31 00:00 1 - 0  
D. Chisora - O. Usyk 10.31 23:15 0 - 1  
Lee Selby - G. Kambosos Jr. 10.31 19:00 0 - 1  
Sa. Marshall - H. Rankin 10.31 20:00 1 - 0  
Tom. McCarthy - B. Laggoune 10.31 19:00 1 - 0  
Tur. Johnson - J. Munguia 10.31 04:00 0 - 1  

 

2020.10.30.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Atlanta 10.30 01:20 17 - 25  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 10.30 06:45 0 - 3  
A. Arutiunyan - K.S. Olshakov 10.30 15:15 2 - 3  
A. Arutiunyan - Maks. Sorin 10.30 08:15 1 - 3  
A. Bogomolov - P. Vshivkov 10.30 06:30 2 - 3  
A. Bogomolov - S. Muslikov 10.30 08:00 0 - 3  
A. Duka - And. Andreev 10.30 13:45 0 - 3  
A. Duka - I. Meteleshko 10.30 15:45 3 - 0  
A. Gribkov - E. Mishutin 10.30 07:15 3 - 2  
A. Ilin - N. Tarasenkov 10.30 22:15 1 - 3  
A. Libackiy - G.V. Vahnin 10.30 09:45 1 - 3  
A. Libackiy - N. Kurilchik 10.30 11:45 2 - 3  
A. Lytko - A.D. Volkov 10.30 01:15 0 - 3  
A. Pravednov - E. Ilyukhin 10.30 22:00 3 - 2  
A. Serebrennikov - E. Ilyukhin 10.30 00:00 3 - 0  
A. Slaschilin - A. Libackiy 10.30 11:15 1 - 3  
A. Yakovlev - A.V. Poprocky 10.30 14:30 3 - 1  
A. Yakovlev - P. Suraev-Korolev 10.30 16:00 1 - 3  
A. Yudin - A. Gribkov 10.30 08:15 3 - 1  
A. Yudin - S. Simonov 10.30 06:45 2 - 3  
A. Zhelubenkov - I. Elistratov 10.30 18:45 0 - 3  
A. Zhelubenkov - S. Kaplan 10.30 20:15 3 - 1  
A.V. Poprocky - P. Suraev-Korolev 10.30 14:00 3 - 0  
Ale. Petrov - A. Serebrennikov 10.30 01:30 2 - 3  
Ale. Petrov - N. Zhurba 10.30 00:30 3 - 1  
And. Andreev - I. Meteleshko 10.30 14:45 2 - 3  
And. Andreev - N. Pashkov 10.30 16:15 1 - 3  
And. Kirilenko - N. Lyfenko 10.30 23:45 2 - 3  
D. Balakin - I. Zemit 10.30 19:00 2 - 3  
D. Merzlikin - A. Zhelubenkov 10.30 17:45 3 - 2  
D. Merzlikin - I. Elistratov 10.30 19:45 0 - 3  
D. Petrochenko - I. Soldatov 10.30 23:15 0 - 3  
D. Tunitsyn - I. Moshkov 10.30 18:15 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - D. Tunitsyn 10.30 19:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - M. Andrusenko 10.30 17:45 3 - 2  
E. Anisimov - A. Bogomolov 10.30 05:30 3 - 1  
E. Anisimov - P. Vshivkov 10.30 07:30 3 - 0  
E. Anisimov - S. Muslikov 10.30 09:00 3 - 1  
E. Grishaev - A. Arutiunyan 10.30 05:45 3 - 1  
E. Grishaev - I. Poletaev 10.30 07:45 3 - 2  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 10.30 01:00 3 - 2  
E. Mishutin - A. Yudin 10.30 05:45 1 - 3  
E. Mishutin - S. Simonov 10.30 07:45 1 - 3  
G.V. Vahnin - A. Slaschilin 10.30 12:15 1 - 3  
G.V. Vahnin - N. Kurilchik 10.30 10:45 2 - 3  
I. Abelmasov - I. Mikhaylov 10.30 11:15 3 - 2  
I. Iskenderov - V. Antonov 10.30 11:30 1 - 3  
I. Iskenderov - Y. Zaycev 10.30 09:30 3 - 2  
I. Meteleshko - N. Pashkov 10.30 14:15 3 - 1  
I. Mikhaylov - Igor Smirnov 10.30 09:45 0 - 3  
I. Mikhaylov - Ilya Novikov 10.30 11:45 0 - 3  
I. Moshkov - Dmi. Kolesnikov 10.30 19:15 1 - 3  
I. Poletaev - Maks. Sorin 10.30 06:15 3 - 2  
I. Soldatov - A. Lytko 10.30 00:15 3 - 0  
I. Soldatov - N. Lyfenko 10.30 22:15 2 - 3  
I. Zemit - V. Beliakov 10.30 17:30 1 - 3  
I. Zemit - Z. Abanokov 10.30 19:30 3 - 2  
Igor Smirnov - Ilya Novikov 10.30 10:45 3 - 1  
Ilya Novikov - I. Abelmasov 10.30 10:15 0 - 3  
K. Churin - D. Molodtsov 10.30 01:15 3 - 1  
K.S. Olshakov - Maks. Sorin 10.30 13:45 3 - 2  
K.S. Olshakov - S. Moklozyan 10.30 15:45 3 - 1  
M. Andrusenko - D. Tunitsyn 10.30 18:45 0 - 3  
M. Andrusenko - I. Moshkov 10.30 20:15 3 - 1  
Maks. Sorin - E. Grishaev 10.30 07:15 3 - 0  
Maks. Sorin - S. Moklozyan 10.30 14:45 3 - 0  
N. Kurilchik - A. Slaschilin 10.30 10:15 2 - 3  
N. Pashkov - A. Duka 10.30 15:15 3 - 1  
N. Sukharnikov - I. Iskenderov 10.30 11:00 3 - 2  
N. Tarasenkov - K. Churin 10.30 00:15 3 - 0  
O. Shagarov - D. Petrochenko 10.30 00:45 2 - 3  
O. Shagarov - I. Soldatov 10.30 01:45 3 - 1  
P. Suraev-Korolev - V. Kasatkin 10.30 15:00 1 - 3  
P. Vshivkov - S. Muslikov 10.30 06:00 0 - 3  
R. Pavlenko - N. Zhurba 10.30 02:00 2 - 3  
R. Pavlenko - V. Putilovsky 10.30 22:30 3 - 2  
S. Moklozyan - A. Arutiunyan 10.30 14:15 0 - 3  
S. Muslikov - E. Anisimov 10.30 07:00 2 - 3  
S. Ogay - A. Pravednov 10.30 23:00 1 - 3  
S. Ogay - R. Pavlenko 10.30 21:30 3 - 0  
S. Simonov - A. Gribkov 10.30 06:15 3 - 2  
V. Antonov - N. Sukharnikov 10.30 10:00 2 - 3  
V. Beliakov - D. Balakin 10.30 20:00 3 - 2  
V. Beliakov - Z. Abanokov 10.30 18:30 3 - 1  
V. Kasatkin - A. Yakovlev 10.30 13:30 3 - 1  
V. Kasatkin - A.V. Poprocky 10.30 15:30 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Ilin 10.30 23:15 3 - 2  
V. Nemashkalo - N. Tarasenkov 10.30 01:45 0 - 3  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 10.30 21:45 2 - 3  
V. Putilovsky - E. Ilyukhin 10.30 23:30 1 - 3  
Y. Zaycev - N. Sukharnikov 10.30 12:00 1 - 3  
Y. Zaycev - V. Antonov 10.30 10:30 1 - 3  
Z. Abanokov - D. Balakin 10.30 18:00 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bondarchuk - A. Skyba 10.30 15:10 3 - 0  
A. Bondarchuk - I. Gubarev 10.30 17:30 1 - 3  
A. Borysov - P. Cherednichenko 10.30 18:35 0 - 3  
A. Borysov - V. Volokhov 10.30 11:00 3 - 1  
A. Grebeniuk - D. Yaremchuk 10.30 10:00 3 - 0  
A. Grebeniuk - N. Telnoy 10.30 08:50 1 - 3  
A. Grebeniuk - V. Didukh 10.30 11:10 1 - 3  
A. Grebeniuk - V. Yunchyk 10.30 12:20 3 - 0  
A. Guchok - B. Stasiuk 10.30 03:15 3 - 2  
A. Khvysiuk - A. Krysak 10.30 11:50 3 - 0  
A. Khvysiuk - A. Kurotich 10.30 07:45 3 - 1  
A. Khvysiuk - P. Chyzh 10.30 09:30 0 - 3  
A. Krutko - Yev. Masko 10.30 02:05 1 - 3  
A. Krysak - A. Kurotich 10.30 13:00 3 - 0  
A. Kuharchuk - I. Semeniuk 10.30 20:35 3 - 2  
A. Levadniy - A. Krutko 10.30 02:35 3 - 1  
A. Levadniy - S. Tsybulin 10.30 01:35 0 - 3  
A. Levchenko - A. Isaev 10.30 19:30 3 - 0  
A. Levchenko - M. Levytskyi 10.30 18:20 1 - 3  
A. Levchenko - O. Kuravskiy 10.30 16:00 3 - 1  
A. Limonov - V. Efimov 10.30 12:50 0 - 3  
A. Lopatnuk - D. Alekseenko 10.30 11:25 0 - 3  
A. Lopatnuk - E. Rubtsov 10.30 10:15 3 - 0  
A. Lopatnuk - M. Cherepnin 10.30 12:35 3 - 2  
A. Lopatnuk - M. Laevsky 10.30 09:05 3 - 0  
A. Shipilov - A. Kuharchuk 10.30 15:55 3 - 0  
A. Shipilov - I. Semeniuk 10.30 18:15 1 - 3  
A. Skyba - I. Gubarev 10.30 19:50 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - A. Kuharchuk 10.30 19:25 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Shipilov 10.30 17:05 3 - 2  
D. Alekseenko - E. Rubtsov 10.30 08:30 3 - 2  
D. Alekseenko - M. Laevsky 10.30 10:50 3 - 0  
D. Arzanov - D. Derevinskyi 10.30 10:55 3 - 1  
D. Arzanov - V. Ivanchatenko 10.30 18:30 1 - 3  
D. Lohosha - A. Khvysiuk 10.30 12:25 0 - 3  
D. Lohosha - A. Krysak 10.30 10:05 0 - 3  
D. Lohosha - A. Kurotich 10.30 08:55 1 - 3  
D. Lohosha - P. Chyzh 10.30 11:15 0 - 3  
D. Pysar - A. Limonov 10.30 09:55 3 - 1  
D. Pysar - V. Efimov 10.30 08:45 0 - 3  
D. Pysar - V. Lyevshyn 10.30 11:05 1 - 3  
D. Pysar - Y. Prishchepa 10.30 12:15 0 - 3  
D. Yaremchuk - N. Telnoy 10.30 12:55 3 - 0  
Den. Vakulenko - S. Skachenko 10.30 19:35 2 - 3  
Den. Vakulenko - Y. Kryvorotko 10.30 17:15 3 - 2  
Dmi. Lebed - A. Veliev 10.30 22:05 3 - 1  
Dmi. Lebed - O. Semenets 10.30 20:55 2 - 3  
E. Rubtsov - M. Laevsky 10.30 13:10 2 - 3  
I. Demchuk - A. Guchok 10.30 02:15 2 - 3  
I. Demchuk - M. Serediuk 10.30 00:15 1 - 3  
I. Kozyr - A. Veliev 10.30 21:25 1 - 3  
I. Kozyr - Dmi. Lebed 10.30 22:35 0 - 3  
I. Kozyr - Mak. Kolos 10.30 23:10 3 - 1  
I. Kozyr - O. Semenets 10.30 22:00 1 - 3  
M. Cherepnin - D. Alekseenko 10.30 09:40 3 - 1  
M. Cherepnin - E. Rubtsov 10.30 12:00 3 - 1  
M. Cherepnin - M. Laevsky 10.30 07:55 3 - 0  
M. Marchuk - M. Naumchuk 10.30 22:45 0 - 3  
M. Senchenko - A. Bondarchuk 10.30 18:05 3 - 0  
M. Senchenko - A. Skyba 10.30 16:55 3 - 2  
M. Senchenko - I. Gubarev 10.30 15:45 2 - 3  
M. Senchenko - S. Rutskiy 10.30 19:15 3 - 2  
M. Serediuk - B. Stasiuk 10.30 01:15 0 - 3  
M. Skhabovskyi - M. Naumchuk 10.30 23:45 0 - 3  
Mak. Kolos - A. Veliev 10.30 20:50 3 - 0  
Mak. Kolos - Dmi. Lebed 10.30 21:30 3 - 2  
Mak. Kolos - O. Semenets 10.30 22:40 0 - 3  
N. Rubcov - A. Borysov 10.30 14:30 3 - 1  
N. Rubcov - P. Cherednichenko 10.30 07:30 3 - 2  
N. Rubcov - P. Kolesnik 10.30 09:50 3 - 1  
N. Rubcov - V. Volokhov 10.30 13:20 0 - 3  
N. Sidorak - P. Tsolik 10.30 07:50 3 - 0  
O. Semenets - A. Veliev 10.30 23:15 3 - 2  
O. Stasevskiy - D. Arzanov 10.30 08:00 3 - 2  
O. Stasevskiy - D. Derevinskyi 10.30 17:55 1 - 3  
O. Stasevskiy - V. Ivanchatenko 10.30 12:40 1 - 3  
P. Cherednichenko - V. Volokhov 10.30 16:50 3 - 0  
P. Chyzh - A. Krysak 10.30 08:20 0 - 3  
P. Chyzh - A. Kurotich 10.30 10:40 3 - 2  
P. Kolesnik - A. Borysov 10.30 08:05 1 - 3  
P. Kolesnik - P. Cherednichenko 10.30 12:45 3 - 0  
P. Kolesnik - V. Volokhov 10.30 18:00 3 - 1  
R. Vakarash - D. Arzanov 10.30 09:10 1 - 3  
R. Vakarash - O. Stasevskiy 10.30 16:10 3 - 0  
R. Vakarash - S. Kubrak 10.30 11:30 3 - 2  
R. Vakarash - V. Ivanchatenko 10.30 15:00 3 - 1  
R. Vashchuk - O. Pinchuk 10.30 23:15 3 - 1  
S. Kinash - D. Arzanov 10.30 12:05 1 - 3  
S. Kinash - D. Derevinskyi 10.30 08:35 3 - 2  
S. Kinash - O. Stasevskiy 10.30 13:50 3 - 2  
S. Kinash - R. Vakarash 10.30 17:20 2 - 3  
S. Kinash - S. Kubrak 10.30 15:35 3 - 0  
S. Kinash - V. Ivanchatenko 10.30 10:20 1 - 3  
S. Kubrak - D. Arzanov 10.30 14:25 1 - 3  
S. Kubrak - D. Derevinskyi 10.30 13:15 1 - 3  
S. Kubrak - O. Stasevskiy 10.30 09:45 2 - 3  
S. Kubrak - V. Ivanchatenko 10.30 07:25 0 - 3  
S. Kunynets - A. Kuharchuk 10.30 17:40 3 - 2  
S. Kunynets - A. Shipilov 10.30 18:50 0 - 3  
S. Kunynets - A. Tsykhotskiy 10.30 20:00 3 - 1  
S. Kunynets - I. Semeniuk 10.30 16:30 2 - 3  
S. Nykyforuk - N. Sidorak 10.30 09:35 0 - 3  
S. Nykyforuk - P. Tsolik 10.30 09:00 2 - 3  
S. Nykyforuk - Y. Vorsulyak 10.30 10:45 2 - 3  
S. Rutskiy - A. Bondarchuk 10.30 16:20 3 - 1  
S. Rutskiy - A. Skyba 10.30 18:40 2 - 3  
S. Rutskiy - I. Gubarev 10.30 14:35 2 - 3  
S. Skachenko - Y. Kryvorotko 10.30 19:00 0 - 3  
S. Tsybulin - S. Boiko 10.30 01:05 1 - 3  
V. Bosak - A. Guchok 10.30 00:45 3 - 0  
V. Bosak - I. Demchuk 10.30 02:45 3 - 1  
V. Bosak - M. Serediuk 10.30 01:45 3 - 1  
V. Didukh - D. Yaremchuk 10.30 08:15 3 - 0  
V. Didukh - N. Telnoy 10.30 10:35 2 - 3  
V. Ivanchatenko - D. Derevinskyi 10.30 16:45 0 - 3  
V. Komar - A. Borysov 10.30 12:10 3 - 2  
V. Komar - N. Rubcov 10.30 15:40 1 - 3  
V. Komar - P. Cherednichenko 10.30 10:25 3 - 1  
V. Komar - P. Kolesnik 10.30 13:55 2 - 3  
V. Komar - V. Solovey 10.30 17:25 2 - 3  
V. Komar - V. Volokhov 10.30 08:40 3 - 2  
V. Lyevshyn - A. Limonov 10.30 08:10 3 - 1  
V. Lyevshyn - V. Efimov 10.30 10:30 0 - 3  
V. Solovey - A. Borysov 10.30 09:15 3 - 0  
V. Solovey - N. Rubcov 10.30 11:35 0 - 3  
V. Solovey - P. Cherednichenko 10.30 15:05 3 - 2  
V. Solovey - P. Kolesnik 10.30 16:15 3 - 0  
V. Solovey - V. Volokhov 10.30 06:55 3 - 0  
V. Yunchyk - D. Yaremchuk 10.30 11:45 2 - 3  
V. Yunchyk - N. Telnoy 10.30 07:40 1 - 3  
V. Yunchyk - V. Didukh 10.30 09:25 3 - 0  
Y. Kryvorotko - R. Pirvelli 10.30 20:10 1 - 3  
Y. Prishchepa - A. Limonov 10.30 11:40 3 - 2  
Y. Prishchepa - V. Efimov 10.30 07:35 1 - 3  
Y. Prishchepa - V. Lyevshyn 10.30 09:20 3 - 1  
Y. Vorsulyak - N. Sidorak 10.30 08:25 1 - 3  
Y. Vorsulyak - P. Tsolik 10.30 10:10 0 - 3  
Yev. Masko - S. Boiko 10.30 03:05 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Postol - N. Muchaylenco 10.30 08:30 0 - 3  
A. Postol - O. Galimbaeva 10.30 10:15 0 - 3  
N. Muchaylenco - O. Galimbaeva 10.30 07:55 3 - 0  
O. Leshchenko - A. Postol 10.30 10:50 3 - 0  
O. Leshchenko - N. Muchaylenco 10.30 09:40 3 - 0  
O. Leshchenko - O. Galimbaeva 10.30 09:05 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - R. Lazebny 10.30 10:15 2 - 3  
A. Chilikin - V. Naumovich 10.30 07:30 3 - 0  
A. Chilikin - Y. Maleev 10.30 08:30 2 - 3  
A. Elkhov - A. Averyanov 10.30 08:15 3 - 2  
A. Elkhov - R. Lazebny 10.30 09:15 3 - 2  
A. Grabskiy - A. Averyanov 10.30 08:45 3 - 0  
A. Grabskiy - A. Elkhov 10.30 09:45 3 - 1  
A. Krutko - D. Aseev 10.30 16:30 1 - 3  
Ant. Popov - A. Krutko 10.30 14:30 3 - 0  
Ant. Popov - D. Aseev 10.30 15:30 1 - 3  
D. Lukander - Oleg Shapovalov 10.30 23:40 3 - 1  
H. Zotov - A. Krutko 10.30 15:00 3 - 0  
H. Zotov - Ant. Popov 10.30 16:00 0 - 3  
H. Zotov - D. Aseev 10.30 14:00 3 - 2  
I. Sukovatiy - A. Kovrikov 10.30 16:15 3 - 2  
I. Sukovatiy - O. Pavlyuk 10.30 19:45 0 - 3  
Ivan Bondarenko - M. Chukanov 10.30 20:00 3 - 0  
Ivan Bondarenko - Vit. Gusev 10.30 16:30 1 - 3  
M. Chukanov - N. Ozhiganov 10.30 13:30 0 - 3  
M. Chukanov - S. Pisklov 10.30 15:00 3 - 2  
M. Chukanov - V. Khamurda 10.30 18:30 3 - 1  
M. Chukanov - Vlad. Surzhik 10.30 17:00 3 - 2  
M. Varchenko - D. Nemchenko 10.30 17:45 3 - 0  
M. Varchenko - I. Sukovatiy 10.30 14:15 3 - 2  
N. Ozhiganov - Ivan Bondarenko 10.30 18:30 1 - 3  
N. Ozhiganov - V. Khamurda 10.30 16:30 0 - 3  
N. Ozhiganov - Vit. Gusev 10.30 14:30 0 - 3  
O. Lytvynenko - M. Chukanov 10.30 15:30 1 - 3  
O. Lytvynenko - N. Ozhiganov 10.30 17:30 0 - 3  
O. Lytvynenko - V. Khamurda 10.30 14:00 3 - 1  
O. Lytvynenko - Vlad. Surzhik 10.30 19:00 3 - 1  
O. Pavlyuk - M. Varchenko 10.30 14:45 3 - 2  
P. Babenko - D. Nemchenko 10.30 15:15 3 - 1  
P. Plyushch - Fed. Bazin 10.30 07:30 3 - 1  
P. Plyushch - V. Gorchakov 10.30 08:30 3 - 0  
S. Pisklov - N. Ozhiganov 10.30 15:30 0 - 3  
S. Pisklov - O. Lytvynenko 10.30 17:00 3 - 2  
S. Pisklov - Vit. Gusev 10.30 19:00 3 - 1  
V. Boychuk - D. Lukander 10.30 21:20 3 - 0  
V. Boychuk - Oleg Shapovalov 10.30 22:30 0 - 3  
V. Khamurda - Ivan Bondarenko 10.30 18:00 3 - 1  
V. Khamurda - S. Pisklov 10.30 20:00 2 - 3  
V. Kuzmenko - O. Chetverikov 10.30 21:35 1 - 3  
V. Kuzmenko - V. Vakhrushev 10.30 22:10 3 - 1  
V. Vakhrushev - O. Chetverikov 10.30 21:00 1 - 3  
Vit. Gusev - M. Chukanov 10.30 18:00 1 - 3  
Vit. Gusev - O. Lytvynenko 10.30 19:30 3 - 2  
Vit. Gusev - V. Khamurda 10.30 16:00 3 - 0  
Vla. Gorelov - O. Chetverikov 10.30 22:45 2 - 3  
Vla. Gorelov - V. Kuzmenko 10.30 23:20 3 - 1  
Vlad. Surzhik - S. Pisklov 10.30 17:30 3 - 0  
Vlad. Surzhik - Vit. Gusev 10.30 14:00 3 - 0  
Y. Maleev - V. Naumovich 10.30 09:30 3 - 0  
Yur. Rybakov - D. Lukander 10.30 21:55 3 - 2  
Yur. Rybakov - Oleg Shapovalov 10.30 20:45 0 - 3  
Yur. Rybakov - V. Boychuk 10.30 23:05 2 - 3  
Z. Telyugin - Fed. Bazin 10.30 08:00 3 - 1  
Z. Telyugin - P. Plyushch 10.30 09:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yushkevich - A. Lebed 10.30 10:00 1 - 3  
E. Ostroverkhova - A. Lebed 10.30 07:30 2 - 3  
E. Ostroverkhova - A. Yushkevich 10.30 08:30 3 - 0  
E. Ostroverkhova - E. Taranik 10.30 09:30 0 - 3  
E. Taranik - A. Yushkevich 10.30 08:00 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFL 2020 10.30 22:00    
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 10.30 10:30 2 - 0  
Hanwha Eagles - KT Wiz 10.30 10:30 4 - 3  
Lotte Giants - KIA Tigers 10.30 10:30 13 - 2  
Samsung Lions - NC Dinos 10.30 10:30 4 - 4  
SK Wyverns - LG Twins 10.30 10:30 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 10.30 10:00 3 - 17  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 10.30 10:00 3 - 3  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 10.30 10:00 3 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 10.30 10:00 1 - 2  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 10.30 10:00 2 - 3  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 10.30 10:00 3 - 4  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dev. Petersen - M. Kleermaker 10.30 13:50 10 - 8  
Ger. Price - P. Wright 10.30 20:55 6 - 10  
J.O. de Sousa - J. Clayton 10.30 14:45 6 - 10  
M. Suljovic - Ste. West 10.30 22:40 9 - 10  
M. van Gerwen - Ian White 10.30 21:50 4 - 10  
Mic. Smith - D. van Duijvenbode 10.30 20:00 8 - 10  
N. Aspinall - J. Wade 10.30 15:40 8 - 10  
W. O'Connor - Jam. Hughes 10.30 13:00 10 - 3  
E-Sport (CSGO, Cyberpro Series,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SKADE - Natus Vincere Junior 10.30 18:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rooster - Paradox Gaming 10.30 10:05    
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nemiga Gaming - Nordavind 10.30 16:00 1 - 0  
Nemiga Gaming - Team Secret 10.30 17:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eclipse - Imperium Gaming 10.30 01:30 1 - 0  
Mythic - Russian Canadians 10.30 01:30 1 - 0  
New England Whalers - Rugratz 10.30 00:15 0 - 1  
Russian Canadians - Incognito 10.30 02:45 0 - 1  
Secret Club - Ex-Polar Ace 10.30 02:45    
Team1 - Ex-Recon 5 10.30 01:30 1 - 0  
Third Impact - Ex-Recon 5 10.30 02:45 0 - 1  
Timbermen - Rebirth Esports 10.30 01:30 0 - 1  
Vireo.pro - Rbg Esports 10.30 02:45 0 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA Premier Div., AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avant Gaming - Ground Zero Gaming 10.30 10:05 2 - 1  
Chiefs Esports Club - Riot Gaming 10.30 10:00 2 - 0  
Order - Vertex Esports Club 10.30 08:35 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Fireleague - Cluster Sur)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malvinas Gaming - Cream Latam 10.30 00:10    
Meta Gaming - Furious Gaming 10.30 01:20 1 - 0  
Undead Gaming - 9Z Team 10.30 02:30 0 - 1  
Wygers - New Pampas 10.30 00:10 1 - 0  
E-Sport (CSGO, Intel Extreme Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - North 10.30 15:00 0 - 2  
Godsent - K23 10.30 18:00    
Illuminar Gaming - Sprout 10.30 18:00 0 - 2  
Nemiga Gaming - K23 10.30 18:00 0 - 2  
Team Spirit - FATE Esports 10.30 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellraisers - C0Ntact Gaming 10.30 15:25 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Nine to Five,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Lilmix 10.30 09:00 2 - 0  
K23 - C0Ntact Gaming 10.30 12:00 2 - 1  
Pact - X6Tence 10.30 15:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,BlastPremierFallSeriesBcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Complexity Gaming - Faze Clan 10.30 19:30 2 - 0  
Team Vitality - Big 10.30 16:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,CyberGoldenLeague,Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giants Gaming - Natus Vincere Junior 10.30 15:30 1 - 2  
Movistar Riders - Apeks 10.30 11:50 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Intel Ext.Mast.Beijing,NA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rebirth Esports - Rugratz 10.30 23:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, CDA-FDC Profess.Champ.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Team Aster 10.30 09:00 2 - 0  
Psg.lgd - Royal Never Give Up 10.30 11:20 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Liga Pro Gaming, GroupS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omega Gaming - Egoboys 10.30 00:20 2 - 0  
E-Sport (Dota2, The Summit, SEA, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Among US - 496 Gaming 10.30 07:30 0 - 2  
Among US - Cignal Ultra 10.30 05:00 1 - 1  
Team Star - Cignal Ultra 10.30 10:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2,ESLOne,Germany,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mudgolems - Natus Vincere 10.30 19:20 0 - 2  
Team Liquid - Team Secret 10.30 17:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,The Summit Americas, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quincy Crew - Thunder Predator 10.30 23:00 2 - 0  
Team Brasil - Spirits Esports 10.30 21:00 1 - 1  
Team Zero - Plasma 10.30 01:00    
Team Zero - The Pango 10.30 01:00 2 - 0  
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lgd Goose - Team We 10.30 13:00 2 - 3  
TOP Esports - Rogue Warriors 10.30 10:00 3 - 1  
Vici Gaming - GK Gaming 10.30 07:00 0 - 3  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avoided - Young And Beautiful 10.30 20:30 1 - 3  
Sheer Cold - Ex Oblivione 10.30 19:00 3 - 1  
E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odyssey - Square One 10.30 23:00 3 - 2  
E-Sport (SC2,DH Masters Winter, NA, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrea - Epic 10.30 23:40 2 - 0  
Asuna - Neeb 10.30 22:50 0 - 2  
Disk - Nina 10.30 21:10 0 - 2  
Future - Jonsnow 10.30 21:10 2 - 0  
Masa - TLO 10.30 23:40 0 - 2  
Namshar - Pattymac 10.30 22:50 2 - 1  
Scarlett - Mcanning 10.30 21:50 2 - 1  
Vindicta - PiLiPiLi 10.30 21:45 1 - 2  
E-Sport (SC2,DH Masters Winter,EuropeGS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aqueron - Harstem 10.30 19:00 2 - 0  
Denver - MaNa 10.30 18:10 2 - 0  
Gerald - Shadown 10.30 18:25 2 - 0  
Reynor - Bly 10.30 19:10 2 - 0  
Showtime - Vanya 10.30 19:30 1 - 2  
SouL - PtitDrogo 10.30 17:00 2 - 0  
Uthermal - Souleer 10.30 17:00 2 - 0  
Ziggy - Hellraiser 10.30 18:00 0 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Viikingit Helsinki 10.30 17:30 5 - 5  
Oilers Espoo - Steelers Hämeenlinna 10.30 17:30 12 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - IBK Dalen 10.30 19:00 7 - 7  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaragua - Umuarama 10.30 22:00 2 - 3  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Nyírgyulaj 10.30 20:00 1 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Sandro Abate Avellino 10.30 20:45 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Lustenau 10.30 19:15 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning 10.30 19:00 4 - 2  
Frederikshavn - Sönderjyske 10.30 19:30 7 - 5  
Odense - Aalborg 10.30 19:30 2 - 3  
Rödovre - Rungsted 10.30 19:00 1 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dunaújváros 10.30 18:30 5 - 4  
Újpest - MAC-HKB 10.30 18:00 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - KeuPa 10.30 17:30 2 - 6  
Imatra Ketterä - Jokipojat 10.30 17:30 3 - 5  
IPK - RoKi 10.30 17:30 5 - 0  
Kiekko-Vantaa - TUTO 10.30 17:30 3 - 4  
Kokkolan Hermes - Kajaanin Hokki 10.30 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 10.30 17:30 4 - 1  
Ilves - Vaasan Sport 10.30 17:30 6 - 1  
Jukurit - Kalpa 10.30 17:30 1 - 4  
Kookoo - Turku PS 10.30 17:30 1 - 2  
Lahti Pelicans - Ässät 10.30 17:30 5 - 2  
Lukko - Kärpät 10.30 17:30 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Red Star Kunlun 10.30 14:30 2 - 1  
Barsz Kazany - Szibir Novoszibirszk 10.30 17:00 5 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 10.30 17:30 3 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Szalavat Julajev Ufa 10.30 15:00 1 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Amur Habarovszk 10.30 17:00 1 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Vityaz Podolszk 10.30 17:00 0 - 3  
Szocsi - Jokerit 10.30 17:30    
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Minszk 10.30 17:00 6 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Riga 10.30 15:00 5 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Tychy 10.30 19:00 2 - 4  
GKS Katowice - Jastrzebie 10.30 19:00 2 - 5  
Podhale Nowy Targ - Unia Oswiecim 10.30 18:00 4 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Sanok 10.30 19:00 1 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Dinamo Riga 2 10.30 10:00 2 - 4  
Dinamo Szentpétervár 2 - Vityaz Podolszk 2 10.30 11:00 5 - 4  
Irbisz Kazany - Belije Medvegyi Cseljab. 10.30 12:00 7 - 5  
Rubin Tyumeny 2 - Kuznyeckije Medvegyi 10.30 09:00 1 - 1  
SZKA-Varjagi - Kapitan Sztupino 10.30 17:00 4 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Moncton Wildcats 10.30 23:00 6 - 6  
Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 10.30 23:00 7 - 1  
Saint John Sea Dogs - Cape Breton Eagles 10.30 23:00 4 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Ajoie 10.30 19:30 2 - 6  
Chaux-de-Fonds - Zug 2 10.30 19:45 2 - 2  
GCK Lions - Thurgau 10.30 20:00 3 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lausanne 10.30 19:45    
Zug - Langnau Tigers 10.30 19:45    
Zürich Lions - Davos 10.30 19:45 6 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Kristianstad 10.30 19:00 2 - 0  
MODO - Västervik 10.30 19:00 1 - 2  
Mora - Almtuna 10.30 19:00 4 - 3  
Tingsryd - Karlskoga 10.30 19:00 2 - 1  
Vita Hästen - Björklöven 10.30 19:00 5 - 7  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Nove Zamky 10.30 18:00 2 - 2  
Michalovce - Liptovsky Mikulas 10.30 17:30 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Metallurg Novokuznyeck 10.30 17:30 1 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Szokol Krasznojarszk 10.30 16:30 5 - 2  
Molot Perm - Barsz Kazany 2 10.30 15:30 2 - 5  
Torosz Nyeftekamszk - Dizel Penza 10.30 15:00 0 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 10. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bagioli - Z. Stybar 10.30 12:30 1 - 0  
J. Aberasturi Igaza - Dion Smith 10.30 12:30 0 - 1  
P. Ackerman - J. Philipsen 10.30 12:30 0 - 1  
P. Roglic - A. Valverde 10.30 12:30 1 - 0  
R. Carapaz - W. Poels 10.30 12:30 0 - 1  
Sam Bennett - Magnus Cort Nielsen 10.30 12:30 0 - 1  
T. van der Sande - A. Aranburu 10.30 12:30 0 - 1  
Vuelta a Espana 2020 - 10. szakasz 10.30 14:00    
Vuelta a Espana 2020 - 10. szakasz - Top 3 10.30 14:00    
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Knights 10.30 11:00 66 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Busan BNK Sum 10.30 11:00 70 - 71  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte (Bad_Trip) - Detroit Pistons (Mvp) 10.30 12:48 68 - 45  
Charlotte (Bad_Trip) - Orlando (88Fireburn) 10.30 12:12 52 - 65  
Detroit Pistons (Mvp) - Charlotte (Bad_Trip) 10.30 11:00 77 - 70  
Detroit Pistons (Mvp) - Orlando (88Fireburn) 10.30 11:36 58 - 76  
Detroit Pistons (Mvp) - Washington (McQueen) 10.30 14:00 36 - 52  
Orlando (88Fireburn) - Detroit Pistons (Mvp) 10.30 13:24 58 - 51  
Portland (88Fireburn) - Dallas (Bumblebee) 10.30 21:30 48 - 63  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston Celtics (Ever) - Brooklyn (Miller) 10.30 22:36 47 - 51  
Boston Celtics (Ever) - Toronto (Bepado) 10.30 23:12 41 - 55  
Brooklyn (Miller) - Toronto (Bepado) 10.30 22:00 55 - 36  
Cleveland (Iamdevilwalk) - Indiana (Bumblebee) 10.30 14:30 47 - 49  
Cleveland (Iamdevilwalk) - Miami (88Fireburn) 10.30 15:06 59 - 61  
Indiana (Bumblebee) - Chicago (Gatz) 10.30 15:06 60 - 66  
Indiana (Bumblebee) - Cleveland (Iamdevilwalk) 10.30 16:18 44 - 57  
Indiana (Bumblebee) - Miami (88Fireburn) 10.30 15:42 51 - 61  
Miami (88Fireburn) - Chicago (Gatz) 10.30 16:18 49 - 68  
Philadelphia (Tranquil) - Boston Celtics (Ever) 10.30 22:00 59 - 40  
Philadelphia (Tranquil) - Toronto (Bepado) 10.30 22:36 41 - 43  
Toronto (Bepado) - Brooklyn (Miller) 10.30 23:48 60 - 45  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Mvp) - Minnesota (Bad_Trip) 10.30 07:00 47 - 62  
Memphis (Mvp) - Oklahoma City(88Fireburn) 10.30 07:36 57 - 76  
Memphis (Mvp) - Sacramento (McQueen) 10.30 10:00 52 - 61  
Minnesota (Bad_Trip) - Memphis (Mvp) 10.30 08:48 65 - 56  
Minnesota (Bad_Trip) - Oklahoma City(88Fireburn) 10.30 08:12 55 - 62  
Minnesota (Bad_Trip) - Sacramento (McQueen) 10.30 07:36 53 - 64  
Oklahoma City(88Fireburn) - Memphis (Mvp) 10.30 09:24 91 - 86  
Oklahoma City(88Fireburn) - Minnesota (Bad_Trip) 10.30 10:00 56 - 70  
Oklahoma City(88Fireburn) - Sacramento (McQueen) 10.30 08:48 44 - 58  
Sacramento (McQueen) - Memphis (Mvp) 10.30 08:12 57 - 47  
Sacramento (McQueen) - Minnesota (Bad_Trip) 10.30 09:24 48 - 57  
Sacramento (McQueen) - Oklahoma City(88Fireburn) 10.30 07:00 62 - 61  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Barcelona 10.30 20:30 71 - 72  
Himki Moszkva - Crvena zvezda 10.30 18:00 83 - 77  
Olympiakosz - Anadolu Efes 10.30 20:00 79 - 84  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP Kotka - Nokia 10.30 17:30 90 - 95  
Tampere Pyrintö - Helsinki Seagulls 10.30 17:30 79 - 100  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Hermes Zágráb 10.30 19:00 94 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Jilin 10.30 04:00 81 - 99  
Liaoning - Nanjing Tongxi 10.30 13:00 125 - 99  
Qingdao - Shandong 10.30 13:00 103 - 91  
Tianjin - Guangzhou 10.30 04:00 95 - 108  
Xinjiang - Jiangsu Dragons 10.30 08:30 113 - 100  
Zhejiang Chouzhou - Shenzhen 10.30 08:30 91 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang - Inner Mongolia BC 10.30 06:30 44 - 108  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Zielona Gora 10.30 17:35 67 - 90  
Asseco Gdynia - Bydgoszcz 10.30 19:30 75 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Alytaus Dzukija 10.30 17:15    
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UBSC Graz - Wels 10.30 19:00 105 - 100  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Utd. - Basket Flames 10.30 20:00 75 - 48  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lusitania - Barreirense 10.30 22:30 87 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Ourense 10.30 21:00 75 - 66  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alicante - Mallorca-Palma 10.30 20:45 96 - 89  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Joventut Badalona 10.30 21:15 93 - 84  
Zaragoza - Unicaja Malaga 10.30 18:30 63 - 92  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Umea 10.30 19:04 96 - 72  
Nässjö - Köping 10.30 19:04 78 - 76  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirot - Kolubara Lazarevac 10.30 19:00 79 - 79, h.u. 88 - 95  
Vojvodina - Dunav Stari Banovci 10.30 20:00 90 - 62  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - Lucenec 10.30 18:00 66 - 60  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Himik Juzsnij 10.30 17:30 93 - 83  
Harkiv - Odessza 10.30 20:30 79 - 86  
Prometej Kamjanszke - Ternopil 10.30 18:00 85 - 83  
Zaporizzsja - Kijev-Basket 10.30 17:00 70 - 106  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trouville - Nacional 10.30 01:15 73 - 61  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Kalev Tallinn 10.30 18:00 82 - 75  
Ventspils - Liepajas Lauvas 10.30 18:00 73 - 64  
Krikett (Egynapos válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakisztán - Zimbabwe 10.30 08:00 1 - 0  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kings Punjab - Rajasthan Royals 10.30 15:00 0 - 1  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Mors-Thy 10.30 18:30 32 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Aarhus Utd. 10.30 18:30 33 - 27  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saran - Massy Essonne 10.30 18:00 25 - 28  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nötteröy - Stavanger IF 10.30 18:00 31 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimpar - Emsdetten 10.30 20:00 27 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Dortmund 10.30 19:30 22 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Fivers Margareten 10.30 18:30 32 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chisineu-Cris - Ramnicu Valcea 10.30 15:30 23 - 40  
Gloria Buzau - Univ. Cluj 10.30 10:00 28 - 19  
Mioveni - Municipal Craiova 10.30 12:45 25 - 28  
Rapid Bukarest - Bistrita 10.30 17:30 25 - 27  
Slatina - Baia Mare 10.30 18:15 22 - 28  
Zalau - Dunarea Braila 10.30 15:30 27 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Benidorm 10.30 16:00 43 - 29  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärra - AIK Stockholm 10.30 19:21 35 - 31  
Rimbo Roslagen - Skanela 10.30 19:00 33 - 36  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Aranäs 10.30 19:00    
Önnered - Guif 10.30 19:00 32 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Reading 10.30 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Patronato Parana 10.30 23:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bahreini Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muharraq - Busaiteen 10.30 15:45 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse Kempenzonen - Lommel 10.30 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Eupen 10.30 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - CSZKA 1948 Szófia 10.30 16:00 1 - 2  
Lokomotív Plovdiv - Montana 10.30 18:15 2 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj 10.30 17:00 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitória BA - Brasil de Pelotas 10.30 23:15 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ituano - Brusque 10.30 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio RS - Juventude RS 10.30 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - VfB Stuttgart 10.30 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Heidenheim 10.30 18:30 1 - 0  
Hamburg - St. Pauli 10.30 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viktoria Köln - Lübeck 10.30 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Dep. Union La Calera 10.30 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paralimni - Doxa Katokopia 10.30 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Atl. Tucuman 10.30 01:30 1 - 0  
Melgar - Bahia BA 10.30 01:30 1 - 0  
Plaza Colonia - Junior de Barranquilla 10.30 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guadalupe FC - Cartagines 10.30 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Hvidovre 10.30 19:00 1 - 1  
Viborg - Helsingör 10.30 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Randers 10.30 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Quavo) - Atalanta (Dimqaa) 10.30 09:30 5 - 1  
Ajax (Quavo) - Porto (Walker) 10.30 10:12 3 - 4  
Ajax (Quavo) - RB Leipzig (Praym) 10.30 10:26 0 - 2  
Ajax (Quavo) - Sevilla FC (Kit) 10.30 11:08 1 - 1  
Atalanta (Dimqaa) - Ajax (Quavo) 10.30 10:40 1 - 2  
Atalanta (Dimqaa) - Porto (Walker) 10.30 10:54 1 - 2  
Atalanta (Dimqaa) - RB Leipzig (Praym) 10.30 11:22 0 - 4  
Atl. Madrid (Miller) - Manchester Utd. (Void) 10.30 19:06 1 - 2  
Bayern München (Kiser) - Barcelona (Praym) 10.30 19:06 2 - 1  
Chelsea (Weeman) - Manchester Utd. (Void) 10.30 18:52 1 - 4  
Internazionale (Dragonbor - Atl. Madrid (Miller) 10.30 18:52 1 - 2  
Juventus (Skripp) - Barcelona (Praym) 10.30 18:52 0 - 1  
Manchester City (Critic) - Bayern München (Kiser) 10.30 18:52 0 - 4  
Manchester City (Critic) - Liverpool (Iceman) 10.30 19:06 2 - 1  
Porto (Walker) - Ajax (Quavo) 10.30 11:22 1 - 2  
Porto (Walker) - Atalanta (Dimqaa) 10.30 09:44 2 - 1  
Porto (Walker) - RB Leipzig (Praym) 10.30 11:08 1 - 1  
RB Leipzig (Praym) - Atalanta (Dimqaa) 10.30 10:12 0 - 1  
RB Leipzig (Praym) - Porto (Walker) 10.30 09:58 1 - 1  
RB Leipzig (Praym) - Sevilla FC (Kit) 10.30 09:44 2 - 1  
Sevilla FC (Kit) - Ajax (Quavo) 10.30 09:58 1 - 4  
Sevilla FC (Kit) - Atalanta (Dimqaa) 10.30 10:26 2 - 6  
Sevilla FC (Kit) - Porto (Walker) 10.30 10:40 1 - 3  
Sevilla FC (Kit) - RB Leipzig (Praym) 10.30 10:54 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar (Walker) - Braga (Quavo) 10.30 13:52 1 - 4  
Braga (Quavo) - Gent (Kit) 10.30 13:38 3 - 0  
Gent (Kit) - Braga (Quavo) 10.30 12:28 1 - 3  
PSV (Dimqaa) - AZ Alkmaar (Walker) 10.30 13:24 2 - 4  
PSV (Dimqaa) - Gent (Kit) 10.30 14:06 3 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Critic) - Germany (Kiser) 10.30 16:22 1 - 1  
Belgium (Critic) - Netherlands (Praym) 10.30 15:40 2 - 4  
Brazil (Skripp) - France (Iceman) 10.30 14:30 3 - 3  
Brazil (Skripp) - Germany (Kiser) 10.30 16:08 1 - 2  
Brazil (Skripp) - Netherlands (Praym) 10.30 16:22 2 - 1  
Denmark (Weeman) - Mexico (Dragonborn) 10.30 14:44 2 - 3  
Denmark (Weeman) - Poland (Ever) 10.30 14:30 0 - 2  
Denmark (Weeman) - Russia (Void) 10.30 16:22 2 - 1  
Denmark (Weeman) - Switzerland (Miller) 10.30 16:08 1 - 0  
France (Iceman) - Brazil (Skripp) 10.30 15:40 3 - 1  
France (Iceman) - Germany (Kiser) 10.30 15:54 1 - 3  
France (Iceman) - Netherlands (Praym) 10.30 14:58 5 - 1  
Germany (Kiser) - Brazil (Skripp) 10.30 14:58 1 - 1  
Germany (Kiser) - France (Iceman) 10.30 14:44 3 - 2  
Mexico (Dragonborn) - Denmark (Weeman) 10.30 15:54 3 - 1  
Mexico (Dragonborn) - Russia (Void) 10.30 15:40 3 - 2  
Mexico (Dragonborn) - Switzerland (Miller) 10.30 16:22 1 - 1  
Netherlands (Praym) - Belgium (Critic) 10.30 14:30 3 - 1  
Netherlands (Praym) - Brazil (Skripp) 10.30 15:12 3 - 1  
Netherlands (Praym) - France (Iceman) 10.30 16:08 3 - 1  
Poland (Ever) - Denmark (Weeman) 10.30 15:40 2 - 1  
Poland (Ever) - Russia (Void) 10.30 14:58 2 - 1  
Poland (Ever) - Switzerland (Miller) 10.30 15:54 2 - 1  
Russia (Void) - Mexico (Dragonborn) 10.30 14:30 1 - 2  
Russia (Void) - Poland (Ever) 10.30 16:08 1 - 2  
Switzerland (Miller) - Denmark (Weeman) 10.30 14:58 0 - 3  
Switzerland (Miller) - Poland (Ever) 10.30 14:44 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Dm1trena) - Sahtar Doneck (Dangerdim7 10.30 12:42 3 - 3  
CSZKA Moszkva (Dm1trena) - Szpartak Moszkva (Nikkitta) 10.30 13:18 0 - 1  
Dinamo Kijev(Laikingdast) - CSZKA Moszkva (Dm1trena) 10.30 12:30 0 - 0  
Dinamo Kijev(Laikingdast) - Sahtar Doneck (Dangerdim7 10.30 13:06 1 - 4  
Lok.Moszkva (Slezaintima) - CSZKA Moszkva (Dm1trena) 10.30 12:54 4 - 1  
Lok.Moszkva (Slezaintima) - Dinamo Kijev(Laikingdast) 10.30 13:18 1 - 1  
Sahtar Doneck (Dangerdim7 - Lok.Moszkva (Slezaintima) 10.30 12:30 4 - 0  
Sahtar Doneck (Dangerdim7 - Szpartak Moszkva (Nikkitta) 10.30 12:54 2 - 1  
Szpartak Moszkva (Nikkitt - CSZKA Moszkva (Dm1trena) 10.30 12:18 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Nikkitt - Dinamo Kijev(Laikingdast) 10.30 12:42 1 - 0  
Szpartak Moszkva (Nikkitt - Lok.Moszkva (Slezaintima) 10.30 13:06 5 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Nikkitta) - Bayern München (Dm1trena) 10.30 14:28 4 - 0  
Barcelona (Nikkitta) - Liverpool (Laikingdast) 10.30 14:52 3 - 3  
Barcelona (Nikkitta) - Paris SG (Dangerdim77) 10.30 14:04 1 - 1  
Barcelona (Nikkitta) - Real Madrid (Slezaintima) 10.30 15:16 2 - 3  
Barcelona (Taka) - Paris SG (Olle) 10.30 19:04 1 - 3  
Bayern München (Dm1trena) - Barcelona (Nikkitta) 10.30 15:28 1 - 1  
Bayern München (Dm1trena) - Liverpool (Laikingdast) 10.30 13:40 1 - 1  
Bayern München (Dm1trena) - Paris SG (Dangerdim77) 10.30 14:52 2 - 2  
Bayern München (Dm1trena) - Real Madrid (Slezaintima) 10.30 14:04 0 - 0  
Bayern München (White_Boy - Real Madrid (Pablik) 10.30 20:16 1 - 2  
Liverpool (Laikingdast) - Barcelona (Nikkitta) 10.30 13:52 4 - 1  
Liverpool (Laikingdast) - Bayern München (Dm1trena) 10.30 14:40 2 - 3  
Liverpool (Laikingdast) - Paris SG (Dangerdim77) 10.30 15:16 1 - 0  
Liverpool (Laikingdast) - Real Madrid (Slezaintima) 10.30 14:28 2 - 1  
Paris SG (Dangerdim77) - Barcelona (Nikkitta) 10.30 15:04 0 - 2  
Paris SG (Dangerdim77) - Bayern München (Dm1trena) 10.30 13:52 0 - 0  
Paris SG (Dangerdim77) - Liverpool (Laikingdast) 10.30 14:16 2 - 1  
Paris SG (Dangerdim77) - Real Madrid (Slezaintima) 10.30 14:40 2 - 1  
Paris SG (Olle) - Barcelona (Taka) 10.30 20:04 3 - 1  
Paris SG (Olle) - Bayern München (White_Boy1927) 10.30 20:28 0 - 1  
Real Madrid (Pablik) - Barcelona (Taka) 10.30 18:52 2 - 2  
Real Madrid (Pablik) - Paris SG (Olle) 10.30 19:40 1 - 1  
Real Madrid (Slezaintima) - Barcelona (Nikkitta) 10.30 14:16 3 - 0  
Real Madrid (Slezaintima) - Bayern München (Dm1trena) 10.30 15:04 0 - 0  
Real Madrid (Slezaintima) - Liverpool (Laikingdast) 10.30 15:28 2 - 1  
Real Madrid (Slezaintima) - Paris SG (Dangerdim77) 10.30 13:40 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Fearggwp) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 10.30 17:12 3 - 1  
Atl. Madrid (Fearggwp) - Dortmund (Blackstar98) 10.30 17:36 1 - 0  
Atl. Madrid (Fearggwp) - Internazionale (Xshilito) 10.30 16:24 1 - 1  
Atl. Madrid (Fearggwp) - Manchester City (Genad) 10.30 16:48 1 - 1  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Atl. Madrid (Fearggwp) 10.30 16:12 1 - 1  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Dortmund (Blackstar98) 10.30 16:48 2 - 2  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Internazionale (Xshilito) 10.30 17:36 1 - 1  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Manchester City (Genad) 10.30 17:00 2 - 1  
Dortmund (Blackstar98) - Atl. Madrid (Fearggwp) 10.30 16:36 1 - 0  
Dortmund (Blackstar98) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 10.30 17:48 3 - 3  
Dortmund (Blackstar98) - Internazionale (Xshilito) 10.30 16:00 1 - 0  
Dortmund (Blackstar98) - Manchester City (Genad) 10.30 17:24 0 - 1  
Internazionale (Xshilito) - Atl. Madrid (Fearggwp) 10.30 17:24 1 - 1  
Internazionale (Xshilito) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 10.30 16:36 0 - 1  
Internazionale (Xshilito) - Dortmund (Blackstar98) 10.30 17:00 1 - 1  
Internazionale (Xshilito) - Manchester City (Genad) 10.30 16:12 2 - 0  
Manchester City (Genad) - Atl. Madrid (Fearggwp) 10.30 17:48 1 - 3  
Manchester City (Genad) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 10.30 16:00 4 - 0  
Manchester City (Genad) - Dortmund (Blackstar98) 10.30 16:24 0 - 2  
Manchester City (Genad) - Internazionale (Xshilito) 10.30 17:12 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester (Olle) - Milan (White_Boy1927) 10.30 18:18 1 - 0  
Milan (White_Boy1927) - Arsenal (Pablik) 10.30 18:06 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Genad) - Everton (Blackstar98) 10.30 18:34 0 - 2  
Arsenal (Genad) - Leicester (Xshilito) 10.30 19:22 2 - 2  
Arsenal (Genad) - West Ham (Flewless_Phoenix) 10.30 18:10 0 - 2  
Arsenal (Genad) - Wolverhampton (Fearggwp) 10.30 19:58 0 - 3  
Everton (Blackstar98) - Arsenal (Genad) 10.30 19:34 3 - 2  
Everton (Blackstar98) - Leicester (Xshilito) 10.30 18:10 0 - 0  
Everton (Blackstar98) - West Ham (Flewless_Phoenix) 10.30 19:58 4 - 2  
Everton (Blackstar98) - Wolverhampton (Fearggwp) 10.30 18:46 0 - 0  
Leicester (Xshilito) - Arsenal (Genad) 10.30 18:22 0 - 1  
Leicester (Xshilito) - Everton (Blackstar98) 10.30 19:10 1 - 1  
Leicester (Xshilito) - West Ham (Flewless_Phoenix) 10.30 18:46 1 - 3  
Leicester (Xshilito) - Wolverhampton (Fearggwp) 10.30 19:34 0 - 3  
West Ham (Flewless_Phoeni - Arsenal (Genad) 10.30 19:10 2 - 2  
West Ham (Flewless_Phoeni - Everton (Blackstar98) 10.30 18:58 2 - 1  
West Ham (Flewless_Phoeni - Leicester (Xshilito) 10.30 19:46 5 - 4  
West Ham (Flewless_Phoeni - Wolverhampton (Fearggwp) 10.30 18:22 1 - 0  
Wolverhampton (Fearggwp) - Arsenal (Genad) 10.30 18:58 1 - 1  
Wolverhampton (Fearggwp) - Everton (Blackstar98) 10.30 19:46 2 - 2  
Wolverhampton (Fearggwp) - Leicester (Xshilito) 10.30 18:34 1 - 0  
Wolverhampton (Fearggwp) - West Ham (Flewless_Phoenix) 10.30 19:22 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Blackstar98) - Liverpool (Genad) 10.30 21:54 0 - 0  
Chelsea (Blackstar98) - Tottenham (Flewless_Ph.) 10.30 22:18 3 - 1  
Chelsea (Laikingdast) - Liverpool (Dangerdim77) 10.30 08:36 0 - 2  
Chelsea (Laikingdast) - Man. City (Slezaintima) 10.30 07:48 2 - 1  
Chelsea (Laikingdast) - Manchester Utd.(Dm1trena) 10.30 08:00 1 - 2  
Chelsea (Laikingdast) - Tottenham (Nikkitta) 10.30 07:12 0 - 4  
Chelsea (Olle) - Liverpool (White_Boy1927) 10.30 13:48 1 - 0  
Chelsea (Olle) - Manchester City (Pablik) 10.30 12:00 0 - 3  
Chelsea (Olle) - Manchester Utd. (Taka) 10.30 13:24 2 - 1  
Chelsea (Olle) - Tottenham (Chellovekk) 10.30 12:36 1 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Chelsea (Laikingdast) 10.30 07:36 1 - 2  
Liverpool (Dangerdim77) - Man. City (Slezaintima) 10.30 08:00 2 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Manchester Utd.(Dm1trena) 10.30 07:12 1 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Tottenham (Nikkitta) 10.30 08:24 2 - 0  
Liverpool (Genad) - Manchester City(Fearggwp) 10.30 22:18 2 - 0  
Liverpool (Genad) - Manchester Utd.(Xshilito) 10.30 21:42 2 - 0  
Liverpool (White_Boy1927) - Chelsea (Olle) 10.30 12:48 2 - 1  
Liverpool (White_Boy1927) - Manchester City (Pablik) 10.30 13:36 2 - 0  
Liverpool (White_Boy1927) - Manchester Utd. (Taka) 10.30 13:00 1 - 1  
Liverpool (White_Boy1927) - Tottenham (Chellovekk) 10.30 12:12 0 - 1  
Man. City (Slezaintima) - Chelsea (Laikingdast) 10.30 08:48 2 - 0  
Man. City (Slezaintima) - Manchester Utd.(Dm1trena) 10.30 08:24 2 - 2  
Manchester City (Pablik) - Chelsea (Olle) 10.30 13:00 3 - 1  
Manchester City (Pablik) - Liverpool (White_Boy1927) 10.30 12:36 2 - 1  
Manchester City (Pablik) - Tottenham (Chellovekk) 10.30 13:24 2 - 0  
Manchester City(Fearggwp) - Chelsea (Blackstar98) 10.30 22:06 3 - 1  
Manchester City(Fearggwp) - Liverpool (Genad) 10.30 21:18 3 - 0  
Manchester City(Fearggwp) - Tottenham (Flewless_Ph.) 10.30 21:42 1 - 0  
Manchester Utd. (Taka) - Chelsea (Olle) 10.30 12:24 2 - 1  
Manchester Utd. (Taka) - Manchester City (Pablik) 10.30 13:12 1 - 3  
Manchester Utd. (Taka) - Tottenham (Chellovekk) 10.30 13:48 0 - 1  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Chelsea (Laikingdast) 10.30 07:00 2 - 2  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Liverpool (Dangerdim77) 10.30 08:12 1 - 1  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Tottenham (Nikkitta) 10.30 08:48 2 - 2  
Manchester Utd.(Xshilito) - Chelsea (Blackstar98) 10.30 21:30 0 - 2  
Manchester Utd.(Xshilito) - Manchester City(Fearggwp) 10.30 21:54 0 - 0  
Tottenham (Chellovekk) - Chelsea (Olle) 10.30 13:36 2 - 2  
Tottenham (Chellovekk) - Liverpool (White_Boy1927) 10.30 13:12 1 - 2  
Tottenham (Chellovekk) - Manchester City (Pablik) 10.30 12:24 1 - 1  
Tottenham (Chellovekk) - Manchester Utd. (Taka) 10.30 12:48 2 - 2  
Tottenham (Flewless_Ph.) - Liverpool (Genad) 10.30 21:30 1 - 2  
Tottenham (Flewless_Ph.) - Manchester Utd.(Xshilito) 10.30 22:06 1 - 5  
Tottenham (Nikkitta) - Chelsea (Laikingdast) 10.30 08:12 0 - 0  
Tottenham (Nikkitta) - Liverpool (Dangerdim77) 10.30 07:24 0 - 2  
Tottenham (Nikkitta) - Man. City (Slezaintima) 10.30 08:36 3 - 1  
Tottenham (Nikkitta) - Manchester Utd.(Dm1trena) 10.30 07:48 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Void) - Rennes (Mistyeye) 10.30 08:38 2 - 3  
Bordeaux (Void) - Strasbourg (Unknown) 10.30 08:52 2 - 5  
Losc Lille (Praym) - Marseille (Dimqaa) 10.30 07:42 0 - 1  
Losc Lille (Praym) - Nice (Quavo) 10.30 09:06 2 - 1  
Marseille (Dimqaa) - Losc Lille (Praym) 10.30 08:52 1 - 0  
Marseille (Dimqaa) - Monaco (Walker) 10.30 08:24 2 - 5  
Marseille (Dimqaa) - Nice (Quavo) 10.30 08:10 1 - 4  
Marseille (Dimqaa) - Olympique Lyonnais (Kit) 10.30 09:06 1 - 1  
Monaco (Walker) - Losc Lille (Praym) 10.30 08:38 2 - 3  
Monaco (Walker) - Marseille (Dimqaa) 10.30 07:14 2 - 2  
Monaco (Walker) - Nice (Quavo) 10.30 08:52 1 - 2  
Montpellier (Dragonborn) - Bordeaux (Void) 10.30 08:24 3 - 2  
Montpellier (Dragonborn) - Rennes (Mistyeye) 10.30 08:52 1 - 1  
Montpellier (Dragonborn) - St-Etienne (Iceman) 10.30 09:06 0 - 3  
Montpellier (Dragonborn) - Strasbourg (Unknown) 10.30 08:10 2 - 1  
Nice (Quavo) - Losc Lille (Praym) 10.30 07:56 1 - 1  
Nice (Quavo) - Marseille (Dimqaa) 10.30 07:00 1 - 1  
Nice (Quavo) - Monaco (Walker) 10.30 07:42 5 - 1  
Nice (Quavo) - Olympique Lyonnais (Kit) 10.30 08:38 3 - 1  
Olympique Lyonnais (Kit) - Losc Lille (Praym) 10.30 08:24 3 - 1  
Olympique Lyonnais (Kit) - Marseille (Dimqaa) 10.30 07:56 2 - 1  
Olympique Lyonnais (Kit) - Monaco (Walker) 10.30 08:10 1 - 1  
Rennes (Mistyeye) - Montpellier (Dragonborn) 10.30 07:42 3 - 2  
Rennes (Mistyeye) - St-Etienne (Iceman) 10.30 07:14 1 - 2  
Rennes (Mistyeye) - Strasbourg (Unknown) 10.30 09:06 3 - 0  
St-Etienne (Iceman) - Bordeaux (Void) 10.30 08:10 2 - 1  
St-Etienne (Iceman) - Montpellier (Dragonborn) 10.30 07:56 4 - 1  
St-Etienne (Iceman) - Rennes (Mistyeye) 10.30 08:24 1 - 3  
Strasbourg (Unknown) - Bordeaux (Void) 10.30 07:42 3 - 3  
Strasbourg (Unknown) - Montpellier (Dragonborn) 10.30 07:00 1 - 2  
Strasbourg (Unknown) - Rennes (Mistyeye) 10.30 07:56 1 - 3  
Strasbourg (Unknown) - St-Etienne (Iceman) 10.30 08:38 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Arsenal (Marley) 10.30 10:40 2 - 1  
Ajax (Cobra4) - Bayern München (Moebius) 10.30 05:40 0 - 1  
Ajax (Cobra4) - Chelsea (Tommy) 10.30 13:00 2 - 0  
Ajax (Cobra4) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.30 11:40 2 - 3  
Ajax (Cobra4) - Napoli (Gosas) 10.30 08:00 3 - 3  
Ajax (Cobra4) - PSV (Gorilla) 10.30 09:20 3 - 2  
Arsenal (Marley) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.30 07:20 1 - 2  
Arsenal (Marley) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.30 06:00 1 - 0  
Arsenal (Marley) - Juventus (Ben) 10.30 08:40 1 - 1  
Arsenal (Marley) - Napoli (Gosas) 10.30 11:00 2 - 3  
Arsenal (Marley) - PSV (Gorilla) 10.30 12:20 1 - 2  
Arsenal (Marley) - RB Leipzig (Panica) 10.30 09:40 0 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Ajax (Cobra4) 10.30 12:40 1 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Bayern München (Moebius) 10.30 11:20 1 - 5  
Atl. Madrid (CaptainX) - Celtic (Pantovits) 10.30 05:00 3 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Chelsea (Tommy) 10.30 10:00 3 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.30 07:40 1 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Sporting CP (Rafa) 10.30 06:20 1 - 2  
Barcelona (Ak) - Leverkusen (Pg) 10.30 16:00 2 - 1  
Barcelona (Ak) - Manchester City (Poli) 10.30 17:20 2 - 2  
Barcelona (Ak) - Milan (Val) 10.30 14:40 4 - 1  
Barcelona (Ak) - Panathinaikosz (Pjo) 10.30 19:40 0 - 1  
Barcelona (Ak) - Porto (Zeus) 10.30 22:20 3 - 1  
Barcelona (Ak) - Trabzonspor (Ang) 10.30 21:00 2 - 3  
Bayern München (Moebius) - Arsenal (Marley) 10.30 09:00 3 - 1  
Bayern München (Moebius) - Chelsea (Tommy) 10.30 11:40 1 - 1  
Bayern München (Moebius) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.30 10:20 2 - 2  
Bayern München (Moebius) - Napoli (Gosas) 10.30 06:40 3 - 3  
Bayern München (Moebius) - PSV (Gorilla) 10.30 08:00 4 - 0  
Bayern München (Moebius) - RB Leipzig (Panica) 10.30 05:20 1 - 0  
Besiktas (Vasm) - Barcelona (Ak) 10.30 18:20 3 - 3  
Besiktas (Vasm) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.30 21:00 1 - 5  
Besiktas (Vasm) - Dortmund (Teok) 10.30 22:00 3 - 2  
Besiktas (Vasm) - Fenerbahce (Mitchef) 10.30 16:00 1 - 0  
Besiktas (Vasm) - Internazionale (Crysis) 10.30 14:40 2 - 0  
Besiktas (Vasm) - Rangers (Chris X) 10.30 19:40 1 - 1  
Celtic (Pantovits) - Ajax (Cobra4) 10.30 08:20 0 - 5  
Celtic (Pantovits) - Arsenal (Marley) 10.30 12:00 6 - 2  
Celtic (Pantovits) - Bayern München (Moebius) 10.30 07:00 0 - 3  
Celtic (Pantovits) - Chelsea (Tommy) 10.30 05:40 4 - 4  
Celtic (Pantovits) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.30 13:20 1 - 6  
Celtic (Pantovits) - PSV (Gorilla) 10.30 10:40 3 - 7  
Chelsea (Tommy) - Arsenal (Marley) 10.30 07:40 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - Juventus (Ben) 10.30 11:20 3 - 2  
Chelsea (Tommy) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.30 09:00 3 - 3  
Chelsea (Tommy) - Napoli (Gosas) 10.30 05:20 3 - 2  
Chelsea (Tommy) - PSV (Gorilla) 10.30 06:20 4 - 2  
Chelsea (Tommy) - RB Leipzig (Panica) 10.30 12:40 2 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Barcelona (Ak) 10.30 21:20 7 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Leverkusen (Pg) 10.30 19:00 5 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Manchester City (Poli) 10.30 20:00 2 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Milan (Val) 10.30 17:40 1 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Porto (Zeus) 10.30 16:20 2 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Rangers (Chris X) 10.30 14:00 4 - 4  
Dortmund (Teok) - Barcelona (Ak) 10.30 14:00 4 - 1  
Dortmund (Teok) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.30 16:40 2 - 1  
Dortmund (Teok) - Leverkusen (Pg) 10.30 20:20 3 - 5  
Dortmund (Teok) - Manchester City (Poli) 10.30 21:40 3 - 1  
Dortmund (Teok) - Milan (Val) 10.30 19:00 5 - 1  
Dortmund (Teok) - Rangers (Chris X) 10.30 15:20 2 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Ajax (Cobra4) 10.30 11:00 1 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Bayern München (Moebius) 10.30 10:00 2 - 5  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Celtic (Pantovits) 10.30 12:20 4 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Chelsea (Tommy) 10.30 08:40 1 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.30 07:20 4 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Sporting CP (Rafa) 10.30 05:00 1 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Barcelona (Ak) 10.30 17:00 0 - 4  
Fenerbahce (Mitchef) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.30 19:20 2 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Dortmund (Teok) 10.30 20:40 1 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Internazionale (Crysis) 10.30 22:00 0 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Manchester City (Poli) 10.30 15:40 2 - 4  
Fenerbahce (Mitchef) - Rangers (Chris X) 10.30 18:20 2 - 2  
Internazionale (Crysis) - Barcelona (Ak) 10.30 15:40 4 - 2  
Internazionale (Crysis) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.30 18:00 4 - 2  
Internazionale (Crysis) - Dortmund (Teok) 10.30 19:20 1 - 0  
Internazionale (Crysis) - Leverkusen (Pg) 10.30 21:40 3 - 5  
Internazionale (Crysis) - Manchester City (Poli) 10.30 14:20 2 - 0  
Internazionale (Crysis) - Rangers (Chris X) 10.30 16:40 3 - 0  
Juventus (Ben) - Ajax (Cobra4) 10.30 05:20 1 - 3  
Juventus (Ben) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.30 10:20 2 - 1  
Juventus (Ben) - Bayern München (Moebius) 10.30 12:40 2 - 1  
Juventus (Ben) - Celtic (Pantovits) 10.30 06:40 1 - 3  
Juventus (Ben) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.30 09:00 4 - 1  
Juventus (Ben) - Sporting CP (Rafa) 10.30 07:40 0 - 6  
Leverkusen (Pg) - Besiktas (Vasm) 10.30 15:40 2 - 1  
Leverkusen (Pg) - Fenerbahce (Mitchef) 10.30 14:20 6 - 0  
Leverkusen (Pg) - Milan (Val) 10.30 20:40 2 - 3  
Leverkusen (Pg) - Panathinaikosz (Pjo) 10.30 17:00 3 - 2  
Leverkusen (Pg) - Porto (Zeus) 10.30 19:20 2 - 3  
Leverkusen (Pg) - Trabzonspor (Ang) 10.30 18:00 2 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Arsenal (Marley) 10.30 06:20 3 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.30 08:40 3 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Juventus (Ben) 10.30 10:00 1 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Napoli (Gosas) 10.30 12:20 1 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - PSV (Gorilla) 10.30 05:00 3 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - RB Leipzig (Panica) 10.30 11:20 2 - 2  
Manchester City (Poli) - Besiktas (Vasm) 10.30 17:00 3 - 2  
Manchester City (Poli) - Leverkusen (Pg) 10.30 14:40 2 - 3  
Manchester City (Poli) - Milan (Val) 10.30 22:00 2 - 1  
Manchester City (Poli) - Panathinaikosz (Pjo) 10.30 18:20 2 - 2  
Manchester City (Poli) - Porto (Zeus) 10.30 20:40 0 - 3  
Manchester City (Poli) - Trabzonspor (Ang) 10.30 19:40 3 - 0  
Milan (Val) - Besiktas (Vasm) 10.30 14:20 2 - 2  
Milan (Val) - Fenerbahce (Mitchef) 10.30 21:40 5 - 2  
Milan (Val) - Internazionale (Crysis) 10.30 20:20 2 - 6  
Milan (Val) - Panathinaikosz (Pjo) 10.30 15:20 5 - 2  
Milan (Val) - Porto (Zeus) 10.30 18:00 1 - 1  
Milan (Val) - Trabzonspor (Ang) 10.30 16:40 0 - 2  
Napoli (Gosas) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.30 13:00 4 - 2  
Napoli (Gosas) - Celtic (Pantovits) 10.30 09:20 4 - 3  
Napoli (Gosas) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.30 12:00 3 - 3  
Napoli (Gosas) - Juventus (Ben) 10.30 05:40 1 - 2  
Napoli (Gosas) - RB Leipzig (Panica) 10.30 07:00 2 - 1  
Napoli (Gosas) - Sporting CP (Rafa) 10.30 10:40 0 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Besiktas (Vasm) 10.30 18:40 3 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.30 22:20 0 - 5  
Panathinaikosz (Pjo) - Dortmund (Teok) 10.30 15:00 1 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Fenerbahce (Mitchef) 10.30 17:20 4 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Internazionale (Crysis) 10.30 16:00 3 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Rangers (Chris X) 10.30 21:00 2 - 6  
Porto (Zeus) - Besiktas (Vasm) 10.30 21:20 2 - 1  
Porto (Zeus) - Dortmund (Teok) 10.30 17:40 4 - 1  
Porto (Zeus) - Fenerbahce (Mitchef) 10.30 20:20 4 - 1  
Porto (Zeus) - Internazionale (Crysis) 10.30 19:00 2 - 4  
Porto (Zeus) - Panathinaikosz (Pjo) 10.30 14:00 3 - 0  
Porto (Zeus) - Trabzonspor (Ang) 10.30 15:20 5 - 1  
PSV (Gorilla) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.30 06:00 6 - 0  
PSV (Gorilla) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.30 13:20 0 - 4  
PSV (Gorilla) - Juventus (Ben) 10.30 07:00 1 - 3  
PSV (Gorilla) - Napoli (Gosas) 10.30 09:40 3 - 4  
PSV (Gorilla) - RB Leipzig (Panica) 10.30 08:20 2 - 3  
PSV (Gorilla) - Sporting CP (Rafa) 10.30 12:00 0 - 3  
Rangers (Chris X) - Barcelona (Ak) 10.30 20:00 5 - 3  
Rangers (Chris X) - Leverkusen (Pg) 10.30 17:20 2 - 4  
Rangers (Chris X) - Manchester City (Poli) 10.30 18:40 7 - 1  
Rangers (Chris X) - Milan (Val) 10.30 16:20 1 - 3  
Rangers (Chris X) - Porto (Zeus) 10.30 15:00 1 - 5  
Rangers (Chris X) - Trabzonspor (Ang) 10.30 22:20 2 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Ajax (Cobra4) 10.30 06:40 0 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.30 11:40 2 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Celtic (Pantovits) 10.30 08:00 3 - 0  
RB Leipzig (Panica) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.30 10:20 1 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Juventus (Ben) 10.30 13:00 2 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Sporting CP (Rafa) 10.30 09:20 3 - 2  
Sporting CP (Rafa) - Ajax (Cobra4) 10.30 09:40 1 - 3  
Sporting CP (Rafa) - Arsenal (Marley) 10.30 13:20 5 - 0  
Sporting CP (Rafa) - Bayern München (Moebius) 10.30 08:20 5 - 0  
Sporting CP (Rafa) - Celtic (Pantovits) 10.30 11:00 3 - 2  
Sporting CP (Rafa) - Chelsea (Tommy) 10.30 07:20 4 - 1  
Sporting CP (Rafa) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.30 06:00 3 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Besiktas (Vasm) 10.30 20:00 2 - 1  
Trabzonspor (Ang) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.30 15:00 1 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Dortmund (Teok) 10.30 16:20 4 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Fenerbahce (Mitchef) 10.30 18:40 2 - 0  
Trabzonspor (Ang) - Internazionale (Crysis) 10.30 17:40 0 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Panathinaikosz (Pjo) 10.30 21:20 5 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - NFC Nyancat FC 10.30 15:20 2 - 1  
Aru Arukonda - Ptm Pikachu Team 10.30 14:30 2 - 4  
CFC Catalonia FC - Aru Arukonda 10.30 17:25 4 - 1  
CFC Catalonia FC - Fin Fints 10.30 14:55 3 - 2  
Cfi Confession - Nht Newton Heath 10.30 09:35 1 - 1  
Cfi Confession - PSG Shemyakin Onze 10.30 11:15 9 - 2  
Fin Fints - Aru Arukonda 10.30 16:35    
Fin Fints - NFC Nyancat FC 10.30 18:15 2 - 2  
NFC Nyancat FC - CFC Catalonia FC 10.30 16:10 4 - 0  
NFC Nyancat FC - Ptm Pikachu Team 10.30 17:00 0 - 0  
Nht Newton Heath - Own Owned 10.30 07:30 3 - 4  
Nht Newton Heath - PSG Shemyakin Onze 10.30 08:20 1 - 1  
Own Owned - Cfi Confession 10.30 08:45 1 - 2  
Own Owned - Xal Xalinho FC 10.30 10:50 2 - 4  
PSG Shemyakin Onze - Own Owned 10.30 10:00 5 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Xal Xalinho FC 10.30 09:10 2 - 4  
Ptm Pikachu Team - CFC Catalonia FC 10.30 17:50 1 - 3  
Ptm Pikachu Team - Fin Fints 10.30 15:45 2 - 3  
Xal Xalinho FC - Cfi Confession 10.30 07:55 5 - 3  
Xal Xalinho FC - Nht Newton Heath 10.30 10:25 3 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Laikingdast) - England (Dm1trena) 10.30 10:10 2 - 3  
Argentina (Laikingdast) - Italy (Dangerdim77) 10.30 10:46 3 - 1  
Argentina (Laikingdast) - Netherlands (Slezaintima) 10.30 09:58 4 - 2  
Argentina (Laikingdast) - Spain (Nikkitta) 10.30 09:22 1 - 2  
England (Dm1trena) - Argentina (Laikingdast) 10.30 09:10 1 - 1  
England (Dm1trena) - Italy (Dangerdim77) 10.30 10:22 1 - 1  
England (Dm1trena) - Netherlands (Slezaintima) 10.30 09:34 2 - 3  
England (Dm1trena) - Spain (Nikkitta) 10.30 10:58 2 - 1  
Italy (Dangerdim77) - Argentina (Laikingdast) 10.30 09:46 0 - 1  
Italy (Dangerdim77) - England (Dm1trena) 10.30 09:22 0 - 0  
Italy (Dangerdim77) - Netherlands (Slezaintima) 10.30 10:10 0 - 1  
Italy (Dangerdim77) - Spain (Nikkitta) 10.30 10:34 1 - 3  
Netherlands (Slezaintima) - Argentina (Laikingdast) 10.30 10:58 4 - 2  
Netherlands (Slezaintima) - England (Dm1trena) 10.30 10:34 2 - 3  
Netherlands (Slezaintima) - Spain (Nikkitta) 10.30 09:46 2 - 2  
Spain (Nikkitta) - Argentina (Laikingdast) 10.30 10:22 3 - 2  
Spain (Nikkitta) - England (Dm1trena) 10.30 09:58 1 - 2  
Spain (Nikkitta) - Italy (Dangerdim77) 10.30 09:34 1 - 1  
Spain (Nikkitta) - Netherlands (Slezaintima) 10.30 10:46 0 - 0  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Pablik) - France (Chellovekk) 10.30 15:34 2 - 2  
Belgium (Pablik) - Germany (Olle) 10.30 15:10 1 - 1  
Belgium (Pablik) - Portugal (White_Boy1927) 10.30 14:46 3 - 1  
Brazil (Taka) - Belgium (Pablik) 10.30 15:22 1 - 2  
Brazil (Taka) - France (Chellovekk) 10.30 15:58 3 - 2  
Brazil (Taka) - Germany (Olle) 10.30 14:34 1 - 2  
France (Chellovekk) - Belgium (Pablik) 10.30 14:34 3 - 1  
France (Chellovekk) - Brazil (Taka) 10.30 14:58 0 - 0  
France (Chellovekk) - Germany (Olle) 10.30 15:46 2 - 1  
France (Chellovekk) - Portugal (White_Boy1927) 10.30 15:22 1 - 0  
Germany (Olle) - Brazil (Taka) 10.30 15:34 2 - 0  
Germany (Olle) - France (Chellovekk) 10.30 14:46 2 - 0  
Germany (Olle) - Portugal (White_Boy1927) 10.30 15:58 1 - 0  
Portugal (White_Boy1927) - Belgium (Pablik) 10.30 15:46 0 - 0  
Portugal (White_Boy1927) - Brazil (Taka) 10.30 15:10 0 - 3  
Portugal (White_Boy1927) - Germany (Olle) 10.30 14:58 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Vrico) - Dortmund (Boulevard_Prospect) 10.30 10:28 2 - 1  
Bayern München (Vrico) - Leverkusen (D1psen) 10.30 10:04 0 - 1  
Bayern München (Vrico) - Mönchengladbach (Hotshot) 10.30 10:52 2 - 0  
Bayern München (Vrico) - RB Leipzig (Arcos) 10.30 11:16 1 - 1  
Dortmund (Boulevard_Prosp - Bayern München (Vrico) 10.30 11:28 1 - 1  
Dortmund (Boulevard_Prosp - Leverkusen (D1psen) 10.30 10:52 2 - 2  
Dortmund (Boulevard_Prosp - Mönchengladbach (Hotshot) 10.30 09:40 1 - 1  
Dortmund (Boulevard_Prosp - RB Leipzig (Arcos) 10.30 10:04 1 - 0  
Leverkusen (D1psen) - Bayern München (Vrico) 10.30 11:04 1 - 1  
Leverkusen (D1psen) - Dortmund (Boulevard_Prospect) 10.30 09:52 1 - 1  
Leverkusen (D1psen) - Mönchengladbach (Hotshot) 10.30 10:16 0 - 0  
Leverkusen (D1psen) - RB Leipzig (Arcos) 10.30 10:40 2 - 1  
Mönchengladbach (Hotshot) - Bayern München (Vrico) 10.30 09:52 0 - 0  
Mönchengladbach (Hotshot) - Dortmund (Boulevard_Prospect) 10.30 10:40 1 - 1  
Mönchengladbach (Hotshot) - Leverkusen (D1psen) 10.30 11:16 3 - 3  
Mönchengladbach (Hotshot) - RB Leipzig (Arcos) 10.30 10:28 1 - 1  
RB Leipzig (Arcos) - Bayern München (Vrico) 10.30 10:16 1 - 1  
RB Leipzig (Arcos) - Dortmund (Boulevard_Prospect) 10.30 11:04 1 - 5  
RB Leipzig (Arcos) - Leverkusen (D1psen) 10.30 09:40 2 - 3  
RB Leipzig (Arcos) - Mönchengladbach (Hotshot) 10.30 11:28 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (D1psen) - Internazionale (Hotshot) 10.30 08:06 0 - 1  
Atalanta (D1psen) - Lazio (Boulevard_Prosp 10.30 07:42 2 - 1  
Atalanta (D1psen) - Milan (Arcos) 10.30 08:30 1 - 3  
Atalanta (D1psen) - Napoli (Vrico) 10.30 08:54 0 - 2  
Internazionale (Hotshot) - Atalanta (D1psen) 10.30 09:06 0 - 3  
Internazionale (Hotshot) - Lazio (Boulevard_Prosp 10.30 08:30 0 - 0  
Internazionale (Hotshot) - Milan (Arcos) 10.30 08:18 0 - 1  
Internazionale (Hotshot) - Napoli (Vrico) 10.30 07:42 1 - 0  
Lazio (Boulevard_Prosp - Atalanta (D1psen) 10.30 08:42 2 - 3  
Lazio (Boulevard_Prosp - Milan (Arcos) 10.30 07:54 1 - 1  
Lazio (Boulevard_Prosp - Napoli (Vrico) 10.30 09:18 0 - 2  
Milan (Arcos) - Internazionale (Hotshot) 10.30 09:18 1 - 1  
Milan (Arcos) - Lazio (Boulevard_Prosp 10.30 08:54 0 - 1  
Milan (Arcos) - Napoli (Vrico) 10.30 08:06 1 - 1  
Napoli (Vrico) - Atalanta (D1psen) 10.30 07:54 0 - 3  
Napoli (Vrico) - Internazionale (Hotshot) 10.30 08:42 1 - 1  
Napoli (Vrico) - Lazio (Boulevard_Prosp 10.30 08:18 2 - 2  
Napoli (Vrico) - Milan (Arcos) 10.30 09:06 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - America de Quito 10.30 01:00 0 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Hatta 10.30 15:15 0 - 0  
Al-Ain (UAE) - Al-Sharjah 10.30 18:00 1 - 2  
Al-Wahda - Shabab Al-Ahli (UAE) 10.30 15:15 1 - 1  
Bani Yas - Al-Khaleej Khor Fakkan 10.30 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Wadi Degla 10.30 19:00 2 - 1  
El Gouna - Haras El Hodood 10.30 16:30 1 - 2  
ENPPI - Tanta 10.30 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS 2 - OLS Oulu 10.30 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TiPS - Helsinki JK 10.30 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Sacachispas - CSD Municipal 10.30 22:00 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Almere City 10.30 18:45 1 - 4  
Helmond - Maastricht 10.30 18:45 1 - 1  
NAC Breda - Nijmegen 10.30 21:00 0 - 1  
Oss - De Graafschap 10.30 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - VV Alkmaar 10.30 19:30 2 - 2  
Twente - Heerenveen 10.30 19:30 3 - 0  
Zwolle - Ajax 10.30 19:30 1 - 4  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragovoljac - Radnik Sesvete 10.30 14:00 3 - 2  
Dubrava - Rudes 10.30 14:00 0 - 0  
Inter Zapresic - Kustosija 10.30 17:00 2 - 2  
Medimurje - Opatija 10.30 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatamare Sanuki - Fujieda MYFC 10.30 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Maan - Al-Ahli (JOR) 10.30 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Kajrat Almati 10.30 12:00 0 - 1  
Kajszar Kizilorda - Kaszpij Aktau 10.30 14:00 0 - 1  
Ordabaszi Simkent - Tobol Kostanaj 10.30 09:00 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Bucaramanga 10.30 02:10 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - Gornik Leczna 10.30 14:00    
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Blekitni Stargard Szczec. 10.30 17:00 5 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Jagiellonia Bialystok 10.30 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Korona Kielce 10.30 17:00    
Garbarnia Krakkó - Chojniczanka Chojnice 10.30 12:30 1 - 1  
Ostrowiec - Gornik Zabrze 10.30 18:00 2 - 3  
Sokol Ostroda - Warta Poznan 10.30 18:00 0 - 0  
TBB Nieciecza - Rakow Czestochowa 10.30 18:00 0 - 2  
Widzew Lodz - Legia Varsó 10.30 20:00    
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Dorados de Sinaloa 10.30 02:00 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Mazatlan FC 10.30 04:00 0 - 5  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosta - St. Lucia 10.30 17:00 1 - 0  
Zejtun - Hibernians Paola 10.30 21:15 2 - 3  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Diósgyőr 10.30 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madriz - CD Ocotal 10.30 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar 2 - Gold Coast Knights 10.30 11:00 0 - 3  
Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions 10.30 11:00 0 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim Amatőr - VfB Stuttgart Amatőr 10.30 18:00 0 - 3  
Offenbach - Schott Mainz 10.30 19:30 4 - 0  
TSG Balingen - Giessen 10.30 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Bajorország)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg Amatőr - Burghausen 10.30 18:00 2 - 3  
TSV Buchbach - TSV Rain/Lech 10.30 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar 3 - SZKA Rosztov 10.30 11:00 0 - 3  
Jesszentuki - Forte Taganrog 10.30 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Csertanovo Moszkva 10.30 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Liefering 10.30 18:30 0 - 2  
FC Juniors OÖ - Grazer AK 10.30 18:30 2 - 0  
Lafnitz - Kapfenberg 10.30 18:30 2 - 0  
Vorwärts Steyr - FAC Wien 10.30 18:30 3 - 3  
Wacker Innsbruck - Horn 10.30 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marchfeld Donauauen - Admira Wacker Amatőr 10.30 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deutschlandsberg - Wels FC 10.30 19:00 6 - 2  
Hertha Wels - Spittal/Drau 10.30 19:00 4 - 0  
Kalsdorf - Stadl-Paura 10.30 19:00 3 - 0  
Union Gurten - Elin Weiz 10.30 19:00 2 - 1  
Vöcklamarkt - Gleisdorf 10.30 19:00 1 - 3  
Wolfsberg Amatőr - Sturm Graz Amatőr 10.30 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SV Wörgl - Reichenau 10.30 19:30 3 - 2  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza de Panama City - Tauro 10.30 00:00 2 - 2  
Independiente La Chorrera - Costa del Este 10.30 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Atl. Grau 10.30 17:00 0 - 0  
Sporting Cristal - FC Carlos Stein 10.30 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Dep. Municipal 10.30 19:15 1 - 2  
C. Vallejo Trujillo - Dep. Llacuabamba 10.30 21:30 2 - 0  
Sport Boys Callao - Huancayo 10.30 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Porto 10.30 21:30 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton - Crystal Palace 10.30 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal 2 - Liverpool 2 10.30 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa 2 - Sunderland 2 10.30 20:00 0 - 2  
Norwich 2 - Middlesbrough 2 10.30 14:00 1 - 3  
Reading 2 - Newcastle 2 10.30 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - Voluntari 10.30 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Cadiz 10.30 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Aarau 10.30 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Karlskrona 10.30 19:30 4 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain (KSA) - Al-Fateh 10.30 13:40 2 - 4  
Al-Wehda (KSA) - Al-Faisaly (KSA) 10.30 17:50 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Bacska Palanka 10.30 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azam - JKT Tanzania 10.30 17:00 1 - 1  
Gwambina - Kinondoni MC 10.30 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suphanburi - Police Tero 10.30 12:30 5 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Adanaspor 10.30 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karagümrük - Erzurum Bld. Spor 10.30 18:00 5 - 1  
Trabzonspor - Kasimpasa 10.30 18:00 3 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Mariupol 10.30 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Villa Teresa 10.30 16:00 0 - 2  
Atenas de San Carlos - Sud América 10.30 18:15 2 - 2  
Cerrito Montevideo - Racing Montevideo 10.30 20:30 1 - 1  
Tacuarembo - Juventud de Las Piedras 10.30 22:45 1 - 2  
Villa Espanola - Central Espanol 10.30 13:45 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Metropolitanos Caracas 10.30 01:00 1 - 0  
Gran Valencia Maracay - Caracas FC 10.30 22:00 0 - 4  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Hong Linh Ha Tinh 10.30 11:00 1 - 1  
Ho Chi Minh FC - Hoang Anh Gia Lai 10.30 13:15 2 - 1  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitwe United - Prison Leopards 10.30 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Crusaders 10.30 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shirak Gyumri - Noah Jereván 10.30 12:00 0 - 3  
MMA (Bellator 250, Uncasville)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Girtz - H. Corrales 10.30 01:00 0 - 1  
G. Mousasi - Dou. Lima 10.30 01:00 1 - 0  
Veta Arteaga - Des. Yanez (női) 10.30 01:00    
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Wigan 10.30 21:15 6 - 18  
Warrington - Huddersfield 10.30 19:00 19 - 12  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Otago 10.30 07:05 16 - 23  
Rögbi (Super Rugby Unlocked)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Lions - Kimberley Griquas 10.30 18:00 61 - 31  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Incheon Air Jumbos 10.30 07:30 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Suwon Hyundai 10.30 07:30 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Vasas 10.30 18:00 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ETTA - Savo 10.30 17:00 1 - 3  
Raision Loimu - Tiikerit 10.30 17:30 2 - 3  
Vantaa - Akaa 10.30 17:30 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Cannes 10.30 20:00 2 - 3  
Toulouse - Ajaccio GFC 10.30 17:00 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vandoeuvre-Nancy - St-Raphael 10.30 18:00 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Pila 10.30 20:30 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Weiz 10.30 20:30 3 - 2  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Erzbergmadln Trofaiach/Eisenerz 10.30 18:00 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Spartak Subotica 10.30 17:45 3 - 1  
Sremska Mitrovica - Jedinstvo Stara Pazova 10.30 19:30 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beylikduzu Ihtisas - Besiktas 10.30 11:00 0 - 3  
Vakifbank Istanbul - Nilufer Bld. Spor 10.30 12:00 3 - 0  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 10.30 23:00    
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - Joe Perry 10.30 13:30 3 - 0  
J. Higgins - K. Doherty 10.30 18:30 0 - 3  
J. Trump - M. Selby 10.30 19:30 0 - 3  
J. Trump - Zhao Xintong 10.30 13:30 3 - 1  
J. Trump - Zhou Yuelong 10.30 18:30 3 - 0  
Joe Perry - K. Doherty 10.30 19:30 2 - 2  
Kyr. Wilson - J. Higgins 10.30 19:00 1 - 3  
Kyr. Wilson - Joe Perry 10.30 14:30 3 - 0  
Kyr. Wilson - K. Doherty 10.30 14:00 3 - 1  
M. Selby - Zhao Xintong 10.30 14:30 0 - 3  
M. Selby - Zhou Yuelong 10.30 14:00 1 - 3  
Zhou Yuelong - Zhao Xintong 10.30 19:00 2 - 2  
Snooker (Championship League, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020/2, 1. csoport 10.30 21:00    
Snooker (Championship League, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020/2, 2. csoport 10.30 21:00    
Snooker (Championship League, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 3. csoport 10.30 22:00    
Snooker (Championship League, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 4. csoport 10.30 22:00    
Snooker (Championship League, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League, G csoport 2020 10.30 23:00    
Snooker (Championship League, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League, H csoport 2020 10.30 23:00    
Snooker (Championship League,5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 5. csoport 10.30 22:00    
Snooker (Championship League,6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020, 6. csoport 10.30 22:00    
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D. Thiem 10.30 15:50 2 - 0  
G. Dimitrov - Dan. Evans 10.30 19:20 1 - 2  
Kev. Anderson - D. Medvedev 10.30 14:00 2 - 0  
N. Djokovic - L. Sonego 10.30 17:45 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farah R / Martin F - Murray J / Skupski N 10.30 12:00 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - B. van de Zandschulp 10.30 14:30 0 - 2  
H. Laaksonen - Taro Daniel 10.30 13:00 0 - 2  
K. Majchrzak - N. Milojevic 10.30 16:10 2 - 0  
R. Safiullin - S. Ofner 10.30 14:30 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasspool L / Lawson A - Brown D / Cerretani J 10.30 13:00 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Furness - V. Kirkov 10.30 09:30 2 - 0  
Marozsán F. - J. Berrettini 10.30 11:00 2 - 0  
T.A. Kodat - M. Pecotic 10.30 11:45 0 - 2  
U. Ignatik - R. Stanek 10.30 09:30 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - A. Wirges 10.30 12:10 2 - 0  
I.L. Rosca - E. Bolton 10.30 09:30 2 - 1  
L. Schaeder - Ayu. Koshiishi 10.30 11:00 2 - 1  
M. Delai - N. Radisic 10.30 09:25 0 - 2  
M. Kilnarova - M. Matoula 10.30 11:20 2 - 1  
M. Laki - D. Spiteri 10.30 09:30 0 - 2  
R. Kölzer - D. Astakhova 10.30 11:10 2 - 1  
Z. Falkner - A.A. Rosca 10.30 09:30 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fra. Jones - V. Zvonareva 10.30 12:00 0 - 2  
K. Kanepi - J.A. Cristian 10.30 10:00 2 - 0  
Tenisz (Lousada, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - C. Cervino Ruiz 10.30 12:00 2 - 1  
A. Zarycka - S. Bandecchi 10.30 12:00 0 - 2  
L. Bronzetti - C. Giovine 10.30 14:35 2 - 0  
S.J. Visscher - A. Rushiti 10.30 15:05 2 - 1  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - P. Martinez Portero 10.30 12:35 1 - 2  
C. Gimeno Valero - Ale. Muller 10.30 11:00 0 - 2  
C. Taberner - D.E. Galan Riveros 10.30 18:00 2 - 1  
V. Kopriva - J.A. Munar Clar 10.30 15:50 0 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaio F / Pellegrino A - Granollers G / Martinez P 10.30 16:50 0 - 2  
Martinez L D / Romboli F - Diez S / Rola B 10.30 16:20    
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kachmazov - M. Echargui 10.30 09:30 2 - 0  
M.F. Descotte - G.I. Justo 10.30 11:00 0 - 2  
T.A. Tirante - Y. Laurent 10.30 09:30    
W. Marek - S. Mansouri 10.30 11:00 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Robbe - W. Falkowska 10.30 09:30 0 - 2  
E. Vanlangendonck - L. Pulchartova 10.30 11:30 2 - 0  
M.L. Carle - T. Curovic 10.30 09:30 2 - 0  
Y. Mansouri - S. Herrmann 10.30 11:00 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - M. McDonald 10.30 14:00 2 - 0  
E. Gerasimov - F. Tiafoe 10.30 08:00 1 - 2  
M. Kukushkin - E. Ruusuvuori 10.30 16:00 0 - 2  
Tom. Paul - J. Millman 10.30 10:55 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Sitak A - Mclachlan B / Skugor F 10.30 09:55 0 - 2  
Daniell M / Oswald P - Arevalo Gonzalez/Brkic 10.30 08:00 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - Erlich J / Vasilevski A 10.30 11:35    
Tenisz (Pazardzsik, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dinu - S. Milatova 10.30 10:15 0 - 2  
Eri. Andreeva - S. Costoulas 10.30 10:45 2 - 0  
M. Helgo - S. Janicijevic 10.30 08:30 2 - 0  
O.G. Simion - N. Brancaccio 10.30 08:30 2 - 1  
Tenisz (Platja d'Aro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carreras - E. Appleton 10.30 10:00 2 - 0  
A. Charaeva - S. Scilipoti 10.30 09:55 1 - 2  
J. Bouzas Maneiro - M. Custic 10.30 10:00 1 - 2  
Y. Cavalle-Reimers - A. Fita Boluda 10.30 10:00 1 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - Y. Marti 10.30 09:00 2 - 1  
D. Poljak - F. Vilardo 10.30 09:00 2 - 0  
O. Krutykh - S. Mochizuki 10.30 09:00 2 - 1  
Vla. Orlov - F. Corwin 10.30 09:00 1 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Siskova - J. Garland 10.30 09:00    
C. Simmonds - R. Cisovska 10.30 10:40 1 - 2  
E. Lindh Gallagher - A. Poplavska 10.30 09:00 2 - 1  
L. Alhussein Abdel Aziz - R. Bhosale 10.30 09:00 0 - 2  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - A. Bolsova Zadoinov 10.30 00:00 0 - 2  
C.C. Bellis - A. Bolsova Zadoinov 10.30 23:35 2 - 1  
C.C. Bellis - J. Loeb 10.30 18:00 2 - 1  
Car. Dolehide - A. Bolsova Zadoinov 10.30 18:00 1 - 2  
G. Minnen - K. Kawa 10.30 22:30 2 - 1  
G. Minnen - R. Zarazua 10.30 17:45 2 - 0  
K. Kawa - H. Baptiste 10.30 18:00 2 - 1  
M. Kostyuk - V. Cepede Royg 10.30 20:25 2 - 0  
M.C. Osorio Serrano - S. Errani 10.30 00:05 0 - 2  
P. Kania - Ann Li 10.30 20:55 0 - 2  
S. Errani - Mis. Doi 10.30 20:30 2 - 1  
S. Rogers - C. Tauson 10.30 20:15 1 - 2  
Tenisz (Vale do Lobo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jes. de Jong - K. Zuk 10.30 11:00 1 - 2  
N. Borges - M. Hamou 10.30 10:55 2 - 0  
P. Cachin - Chun Hsin Tseng 10.30 13:35 1 - 2  
V. Galovic - Gas. Elias 10.30 13:00 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brian Yang - T. Künzi 10.30 17:15 2 - 1  
I. Rusev - M. Caljouw 10.30 15:45 0 - 2  
M. Weisskirchen - T.J. Popov 10.30 16:30 1 - 2  
M.E. Christophersen - D.J. Holm 10.30 17:15 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam E / Maio J - Jille R / Van Der Lecq T 10.30 13:30 1 - 2  
Bay J / Moelhede L - Corvee L / Leverdez B 10.30 12:45 2 - 0  
Dunn A / Hall A - Lundgaard D / Thyrri M 10.30 14:15 1 - 2  
Soendergaard A / Toft J - Jansen J R / Kaesbauer P 10.30 14:10 1 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Xuefei Qi 10.30 15:45 2 - 0  
J.D. Jakobsen - L. Kjaersfeldt 10.30 15:00 0 - 2  
K. Gilmour - Lia. Tan 10.30 15:00 2 - 1  
Yvonne Li - B. Corrales 10.30 16:30 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lefel E / Tran A - Jille D / Seinen C 10.30 12:00 0 - 2  
Magelund A / Ravn F - Efler L / Herttrich I 10.30 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamsfuss M / Herttrich I - Geiss B / Efler L 10.30 18:45 2 - 0  
Nohr N / Magelund A - Christiansen M / Boeje A 10.30 18:45 0 - 2  
van Der Aar W / Seinen C - Labar R / Tran A 10.30 18:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Isahakyan - R. Poghosyan 10.30 13:20 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Isahakyan S - Hunanyan G / Poghosyan H 10.30 14:50 0 - 2  
Nazaretyan E/KhachatryanA - Hunanyan G / Poghosyan H 10.30 14:00 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Nikoyan - M. Stepanyan 10.30 10:40 2 - 1  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan S / Stepanyan M - Hunanyan G / Dzavaryan H 10.30 09:20 2 - 1  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan G / Nikoyan M 10.30 08:30 0 - 2  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Miskolc 10.30 12:00 8 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Roach - N.J. Tabanao 10.30 23:45 1 - 0  

 

2020.10.29.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Doncenko - A. Zirin 10.29 07:15 0 - 3  
A. Frolov - V. Rakhmanov 10.29 18:15 2 - 3  
A. Girevenkov - D. Petrochenko 10.29 01:15 3 - 0  
A. Ilin - I. Mikhaylov 10.29 01:15 3 - 1  
A. Kolmin - G. Karpovkin 10.29 06:00 0 - 3  
A. Kononenko - Kim Sen Ir 10.29 15:45 2 - 3  
A. Kononenko - S. Lanovenko 10.29 13:45 3 - 1  
A. Lobanov - A. Pravednov 10.29 11:45 3 - 0  
A. Lobanov - N. Zhurba 10.29 09:45 3 - 0  
A. Lytko - O. Shagarov 10.29 22:15 3 - 2  
A. Menshikov - A. Mohnachev 10.29 16:00 1 - 3  
A. Menshikov - D. Tikhnenko 10.29 14:30 3 - 0  
A. Mohnachev - M. Gusev 10.29 15:00 3 - 0  
A. Potapkov - I. Minchenkov 10.29 11:00 1 - 3  
A. Pravednov - R. Pavlenko 10.29 02:00 1 - 3  
A. Pravednov - V. Putilovsky 10.29 10:15 2 - 3  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 10.29 01:30 0 - 3  
A. Serebrennikov - R. Pavlenko 10.29 00:30 1 - 3  
A. Serebrennikov - R. Pavlenko 10.29 22:30 3 - 2  
A. Skrebnev - I. Mikhaylov 10.29 16:15 0 - 3  
A. Skrebnev - Ilya Novikov 10.29 14:45 0 - 3  
A. Slaschilin - O. Suharkov 10.29 11:15 2 - 3  
A. Vlasov - M. Minkov 10.29 19:00 3 - 1  
A. Yanshaev - E. Kryuchkov 10.29 18:15 1 - 3  
A. Zirin - S. Maksakov 10.29 07:45 3 - 2  
A. Zirin - V. Rachkov 10.29 05:45 3 - 0  
A. Zirin - V. Rachkov 10.29 09:15 3 - 2  
A.D. Volkov - O. Shagarov 10.29 23:45 3 - 0  
B. Grebenyuk - A. Yanshaev 10.29 18:45 3 - 0  
B. Grebenyuk - E. Kryuchkov 10.29 20:15 3 - 1  
D. Balakin - A. Vlasov 10.29 20:00 3 - 0  
D. Balakin - V. Shirshov 10.29 18:30 3 - 0  
D. Molodtsov - Ilya Novikov 10.29 01:45 0 - 3  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 10.29 23:45 3 - 1  
D. Petrochenko - A. Lytko 10.29 23:15 3 - 2  
D. Petrochenko - I. Soldatov 10.29 21:45 0 - 3  
D. Tikhnenko - A. Mohnachev 10.29 14:00 3 - 1  
D.A. Mikheev - A. Potapkov 10.29 10:00 3 - 2  
D.A. Mikheev - A. Potapkov 10.29 12:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - Ale. Petrov 10.29 22:00 2 - 3  
E. Kryuchkov - S. Vakar 10.29 19:15 1 - 3  
F.M. Eroshov - A. Potapkov 10.29 12:00 3 - 0  
F.M. Eroshov - D.A. Mikheev 10.29 10:30 3 - 1  
G. Karpovkin - O. Melkov 10.29 07:00 3 - 1  
I. Mikhaylov - Val. Sidorin 10.29 15:15 3 - 0  
I. Minchenkov - D.A. Mikheev 10.29 11:30 3 - 2  
I. Minchenkov - F.M. Eroshov 10.29 09:30 3 - 1  
I. Minchenkov - F.M. Eroshov 10.29 13:00 3 - 1  
I. Sergeevich - A. Kononenko 10.29 15:15 3 - 0  
I. Soldatov - A.D. Volkov 10.29 22:45 3 - 1  
Ilya Novikov - A. Ilin 10.29 00:15 0 - 3  
Ilya Novikov - I. Mikhaylov 10.29 14:15 3 - 2  
K. Churin - V. Nemashkalo 10.29 22:15 3 - 0  
Kim Sen Ir - I. Sergeevich 10.29 14:15 3 - 1  
M. Cheklin - A. Frolov 10.29 19:45 1 - 3  
M. Cheklin - P. Pinkovskii 10.29 17:45 3 - 1  
M. Gusev - A. Menshikov 10.29 13:30 3 - 2  
M. Gusev - D. Tikhnenko 10.29 15:30 3 - 1  
M. Minkov - D. Balakin 10.29 17:30 3 - 0  
M. Minkov - V. Shirshov 10.29 19:30 3 - 1  
N. Kurilchik - A. Slaschilin 10.29 12:15 1 - 3  
N. Kurilchik - Vla. Fedorov 10.29 10:45 2 - 3  
N. Tarasenkov - D. Molodtsov 10.29 22:45 3 - 1  
N. Zhurba - A. Pravednov 10.29 10:45 3 - 0  
N. Zhurba - E. Ilyukhin 10.29 23:00 2 - 3  
N. Zhurba - S. Ogay 10.29 00:00 1 - 3  
N. Zhurba - V. Putilovsky 10.29 12:15 1 - 3  
O. Melkov - A. Kolmin 10.29 07:30 3 - 1  
O. Melkov - V. Vologzhanin 10.29 05:30 3 - 1  
O. Nikiforov - S. Homutov 10.29 07:45 3 - 2  
O. Nikiforov - V. Tsvetkov 10.29 05:45 3 - 1  
O. Suharkov - N. Kurilchik 10.29 09:45 3 - 1  
O. Suharkov - Vla. Fedorov 10.29 11:45 0 - 3  
P. Pinkovskii - A. Frolov 10.29 18:45 0 - 3  
P. Pinkovskii - V. Rakhmanov 10.29 20:15 3 - 1  
R. Pavlenko - Ale. Petrov 10.29 23:30 3 - 0  
S. Homutov - S. Moklozyan 10.29 06:15 2 - 3  
S. Lanovenko - I. Sergeevich 10.29 16:15 0 - 3  
S. Lanovenko - Kim Sen Ir 10.29 14:45 3 - 1  
S. Maksakov - A. Doncenko 10.29 06:15 3 - 0  
S. Maksakov - A. Doncenko 10.29 08:45 3 - 0  
S. Moklozyan - O. Nikiforov 10.29 07:15 3 - 0  
S. Ogay - A. Pravednov 10.29 01:00 1 - 3  
S. Vakar - A. Yanshaev 10.29 19:45 3 - 0  
S. Vakar - B. Grebenyuk 10.29 17:45 3 - 0  
V. Putilovsky - A. Lobanov 10.29 11:15 0 - 3  
V. Rachkov - A. Doncenko 10.29 08:15 3 - 0  
V. Rachkov - S. Maksakov 10.29 06:45 3 - 1  
V. Rakhmanov - M. Cheklin 10.29 19:15 3 - 1  
V. Shirshov - A. Vlasov 10.29 18:00 1 - 3  
V. Tsvetkov - S. Homutov 10.29 06:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - S. Moklozyan 10.29 08:15 0 - 3  
V. Vologzhanin - A. Kolmin 10.29 06:30 0 - 3  
V. Vologzhanin - G. Karpovkin 10.29 08:00 1 - 3  
Val. Sidorin - A. Skrebnev 10.29 13:45 3 - 2  
Val. Sidorin - Ilya Novikov 10.29 15:45 1 - 3  
Vla. Fedorov - A. Slaschilin 10.29 10:15 3 - 0  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 10.29 00:45 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barkalov - I. Udod 10.29 19:55 3 - 1  
A. Bondarchuk - A. Molochko 10.29 18:40 2 - 3  
A. Bondarchuk - I. Gubarev 10.29 16:20 1 - 3  
A. Bondarchuk - S. Rutskiy 10.29 14:35 3 - 1  
A. Chaplyanka - I. Kozyr 10.29 19:45 1 - 3  
A. Chaplyanka - Mak. Kolos 10.29 20:55 3 - 0  
A. Chaplyanka - O. Semenets 10.29 19:05 3 - 1  
A. Dzyabura - D. Derevinskyi 10.29 12:40 0 - 3  
A. Dzyabura - R. Vakarash 10.29 07:25 0 - 3  
A. Dzyabura - S. Kinash 10.29 09:45 3 - 2  
A. Dzyabura - V. Solovey 10.29 11:30 2 - 3  
A. Gordiy - N. Danilyuk 10.29 09:35 1 - 3  
A. Gordiy - N. Mosiuk 10.29 07:50 1 - 3  
A. Gordiy - Naz. Kovalchuk 10.29 11:55 1 - 3  
A. Khvysiuk - A. Krysak 10.29 02:45 0 - 3  
A. Khvysiuk - P. Chyzh 10.29 00:45 2 - 3  
A. Khvysiuk - V. Trachuk 10.29 01:45 3 - 1  
A. Krutko - S. Tsybulin 10.29 03:05 3 - 1  
A. Krysak - P. Chyzh 10.29 02:15 2 - 3  
A. Krysak - V. Trachuk 10.29 00:15 2 - 3  
A. Levadniy - A. Krutko 10.29 00:35 3 - 2  
A. Levadniy - S. Boiko 10.29 02:35 3 - 2  
A. Levadniy - Yev. Masko 10.29 01:35 3 - 1  
A. Molochko - A. Nazrin 10.29 10:30 1 - 3  
A. Molochko - S. Rutskiy 10.29 19:50 3 - 2  
A. Riabukhin - A. Shkurupii 10.29 12:35 2 - 3  
A. Riabukhin - Ole. Kovalov 10.29 13:45 3 - 0  
A. Riabukhin - R. Derypaska 10.29 10:50 0 - 3  
A. Riabukhin - S. Zemyancev 10.29 08:30 0 - 3  
A. Scherinskiy - A. Bondarchuk 10.29 19:15 0 - 3  
A. Scherinskiy - A. Molochko 10.29 16:55 2 - 3  
A. Scherinskiy - I. Gubarev 10.29 18:05 0 - 3  
A. Scherinskiy - S. Rutskiy 10.29 15:45 0 - 3  
A. Tuzhylin - A. Grebeniuk 10.29 16:50 2 - 3  
A. Tuzhylin - Ivan May 10.29 15:40 2 - 3  
A. Tuzhylin - V. Broyakovskiy 10.29 16:15 3 - 1  
A. Vakulin - A. Riabukhin 10.29 14:55 0 - 3  
A. Vakulin - A. Shkurupii 10.29 07:55 3 - 2  
A. Vakulin - Ole. Kovalov 10.29 11:25 2 - 3  
A. Vakulin - R. Derypaska 10.29 13:10 0 - 3  
A. Vakulin - S. Zemyancev 10.29 09:40 1 - 3  
A. Veliev - A. Chaplyanka 10.29 21:25 1 - 3  
A. Veliev - I. Kozyr 10.29 20:50 3 - 2  
A. Veliev - Mak. Kolos 10.29 20:15 3 - 1  
A. Veliev - O. Semenets 10.29 19:40 3 - 0  
B. Sinkevych - D. Yaremchuk 10.29 07:40 2 - 3  
B. Sinkevych - N. Telnoy 10.29 10:00 3 - 0  
B. Sinkevych - V. Didukh 10.29 08:50 2 - 3  
D. Derevinskyi - R. Vakarash 10.29 15:00 3 - 0  
D. Derevinskyi - V. Solovey 10.29 09:10 3 - 1  
I. Demchuk - B. Stasiuk 10.29 22:45 0 - 3  
I. Gubarev - A. Molochko 10.29 15:10 0 - 3  
I. Gubarev - S. Rutskiy 10.29 17:30 2 - 3  
I. Kozyr - Mak. Kolos 10.29 19:10 3 - 0  
I. Kozyr - O. Semenets 10.29 20:20 2 - 3  
I. Solovyov - A. Barkalov 10.29 17:00 1 - 3  
I. Solovyov - I. Udod 10.29 15:50 2 - 3  
I. Solovyov - V. Batenko 10.29 18:10 3 - 1  
Ivan May - A. Grebeniuk 10.29 16:10 1 - 3  
Ivan May - V. Broyakovskiy 10.29 16:45 3 - 0  
M. Mykytiuk - I. Petryshyn 10.29 17:45 3 - 1  
M. Mykytiuk - P. Pidleteichuk 10.29 15:25 3 - 2  
M. Oprysk - I. Petryshyn 10.29 14:50 2 - 3  
M. Oprysk - M. Mykytiuk 10.29 16:35 3 - 1  
M. Oprysk - P. Pidleteichuk 10.29 18:55 2 - 3  
M. Serediuk - A. Guchok 10.29 23:15 0 - 3  
M. Treschetka - O. Shevchuk 10.29 09:30 3 - 1  
M. Treschetka - V. Kotov 10.29 11:50 1 - 3  
M. Treschetka - V. Malashevsky 10.29 07:45 0 - 3  
Mak. Kolos - O. Semenets 10.29 21:30 3 - 1  
N. Danilyuk - N. Mosiuk 10.29 10:45 3 - 1  
N. Danilyuk - Naz. Kovalchuk 10.29 08:25 2 - 3  
N. Rubcov - A. Dzyabura 10.29 13:50 1 - 3  
N. Rubcov - D. Derevinskyi 10.29 10:20 1 - 3  
N. Rubcov - R. Vakarash 10.29 08:35 2 - 3  
N. Rubcov - S. Kinash 10.29 12:05 3 - 0  
N. Telnoy - D. Yaremchuk 10.29 09:25 0 - 3  
N. Telnoy - V. Didukh 10.29 08:15 3 - 0  
Naz. Kovalchuk - N. Mosiuk 10.29 13:05 2 - 3  
O. Belskyi - A. Molochko 10.29 11:05 3 - 2  
O. Belskyi - A. Nazrin 10.29 08:45 3 - 0  
O. Belskyi - V. Yunchyk 10.29 12:15 3 - 0  
O. Belskyi - Y. Schepanskiy 10.29 09:55 3 - 0  
O. Shevchuk - V. Kotov 10.29 08:20 1 - 3  
O. Shevchuk - V. Malashevsky 10.29 10:05 0 - 3  
Ole. Kovalov - A. Shkurupii 10.29 10:15 2 - 3  
Ole. Kovalov - S. Zemyancev 10.29 16:05 1 - 3  
P. Chyzh - D. Lohosha 10.29 03:15 0 - 3  
P. Pidleteichuk - I. Petryshyn 10.29 20:05 3 - 2  
P. Zaderei - I. Sinitsky 10.29 09:05 3 - 2  
P. Zaderei - S. Stelmashchuk 10.29 09:40 3 - 0  
P. Zaderei - V. Petukhov 10.29 10:50 3 - 2  
R. Derypaska - A. Shkurupii 10.29 15:30 3 - 2  
R. Derypaska - Ole. Kovalov 10.29 09:05 3 - 0  
R. Derypaska - S. Zemyancev 10.29 12:00 3 - 0  
R. Vakarash - V. Solovey 10.29 13:15 3 - 1  
S. Boiko - A. Krutko 10.29 02:05 2 - 3  
S. Boiko - Yev. Masko 10.29 00:05 2 - 3  
S. Kinash - D. Derevinskyi 10.29 08:00 3 - 2  
S. Kinash - R. Vakarash 10.29 10:55 3 - 2  
S. Kinash - V. Solovey 10.29 14:25 0 - 3  
S. Stelmashchuk - I. Sinitsky 10.29 07:55 3 - 2  
S. Zemyancev - A. Shkurupii 10.29 14:20 3 - 2  
V. Batenko - A. Barkalov 10.29 15:15 3 - 0  
V. Batenko - I. Udod 10.29 17:35 3 - 1  
V. Bosak - B. Stasiuk 10.29 23:45 3 - 0  
V. Broyakovskiy - A. Grebeniuk 10.29 15:35 0 - 3  
V. Didukh - D. Yaremchuk 10.29 10:35 1 - 3  
V. Kotov - V. Malashevsky 10.29 08:55 2 - 3  
V. Malashevsky - V. Kotov 10.29 13:00 3 - 2  
V. Petukhov - I. Sinitsky 10.29 10:15 3 - 0  
V. Petukhov - S. Stelmashchuk 10.29 08:30 3 - 1  
V. Sidorenko - A. Barkalov 10.29 18:45 0 - 3  
V. Sidorenko - I. Udod 10.29 14:40 3 - 2  
V. Sidorenko - V. Batenko 10.29 16:25 1 - 3  
V. Trachuk - D. Lohosha 10.29 01:15 0 - 3  
V. Verbyany - A. Gordiy 10.29 12:30 0 - 3  
V. Verbyany - N. Danilyuk 10.29 11:20 3 - 2  
V. Verbyany - N. Mosiuk 10.29 09:00 3 - 2  
V. Verbyany - Naz. Kovalchuk 10.29 10:10 2 - 3  
V. Yunchyk - A. Nazrin 10.29 07:35 0 - 3  
V. Yunchyk - Y. Schepanskiy 10.29 11:40 3 - 0  
Y. Kolos - I. Petryshyn 10.29 16:00 3 - 0  
Y. Kolos - M. Mykytiuk 10.29 18:20 1 - 3  
Y. Kolos - M. Oprysk 10.29 19:30 3 - 2  
Y. Kolos - P. Pidleteichuk 10.29 17:10 1 - 3  
Y. Schepanskiy - A. Nazrin 10.29 12:50 1 - 3  
Yev. Masko - S. Tsybulin 10.29 01:05 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Demchuk - K. Hubanova 10.29 19:25 3 - 0  
G. Demchuk - O. Telezhinskaya 10.29 15:20 0 - 3  
G. Demchuk - Y. Rechytska 10.29 17:05 3 - 1  
K. Hubanova - O. Telezhinskaya 10.29 20:35 1 - 3  
V. Overchuk - G. Demchuk 10.29 20:00 1 - 3  
V. Overchuk - K. Hubanova 10.29 17:40 3 - 2  
V. Overchuk - O. Telezhinskaya 10.29 16:30 0 - 3  
V. Overchuk - Y. Rechytska 10.29 18:50 1 - 3  
Y. Rechytska - K. Hubanova 10.29 15:55 3 - 2  
Y. Rechytska - O. Telezhinskaya 10.29 18:15 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Doroshenko - A. Ermolaev 10.29 14:00 3 - 0  
A. Doroshenko - Ale. Metla 10.29 15:00 3 - 1  
A. Elkhov - A. Grabskiy 10.29 08:15 2 - 3  
Ale. Metla - A. Ermolaev 10.29 16:30 0 - 3  
D. Kebalo - D. Nemchenko 10.29 17:15 3 - 2  
D. Kebalo - R. Tsubera 10.29 13:45 3 - 1  
D. Marchenko - D. Kushko 10.29 10:00 3 - 2  
D. Nemchenko - M. Varchenko 10.29 19:15 3 - 1  
D. Nemchenko - P. Babenko 10.29 15:45 1 - 3  
Fed. Bazin - Z. Telyugin 10.29 09:30 0 - 3  
I. Chernetskiy - S. Pisklov 10.29 14:30 3 - 1  
I. Chernetskiy - Vit. Gusev 10.29 18:00 1 - 3  
I. Chernetskiy - Vla. Kovalenko 10.29 20:00 3 - 0  
M. Chukanov - I. Chernetskiy 10.29 14:00 2 - 3  
M. Chukanov - N. Ozhiganov 10.29 15:30 3 - 2  
M. Chukanov - S. Pisklov 10.29 19:00 0 - 3  
M. Chukanov - Vla. Gorelov 10.29 17:30 0 - 3  
M. Presnyakov - V. Isakov 10.29 23:20 0 - 3  
M. Presnyakov - V. Zaychenko 10.29 22:10 0 - 3  
M. Varchenko - D. Kebalo 10.29 17:45 1 - 3  
M. Varchenko - O. Pavlyuk 10.29 14:15 1 - 3  
N. Ozhiganov - I. Chernetskiy 10.29 18:30 0 - 3  
N. Ozhiganov - S. Pisklov 10.29 17:00 3 - 2  
N. Ozhiganov - Vla. Gorelov 10.29 13:30 0 - 3  
N. Ozhiganov - Vla. Kovalenko 10.29 15:00 3 - 2  
O. Malov - N. Trofimov 10.29 01:05 3 - 0  
O. Pavlyuk - D. Nemchenko 10.29 19:45 3 - 1  
O. Pavlyuk - Vl. Serikov 10.29 16:15 3 - 1  
P. Babenko - D. Kebalo 10.29 15:15 1 - 3  
P. Babenko - Vl. Serikov 10.29 18:45 3 - 0  
P. Plyushch - Fed. Bazin 10.29 08:00 0 - 3  
P. Plyushch - S. Kireev 10.29 09:00 1 - 3  
R. Gulevskiy - A. Ermolaev 10.29 15:30 0 - 3  
R. Tsubera - O. Pavlyuk 10.29 16:45 2 - 3  
R. Tsubera - P. Babenko 10.29 20:15 3 - 2  
S. Kireev - Z. Telyugin 10.29 08:30 1 - 3  
S. Pisklov - Vit. Gusev 10.29 16:00 1 - 3  
S. Pisklov - Vla. Gorelov 10.29 19:30 0 - 3  
S. Pisklov - Vla. Kovalenko 10.29 17:30 3 - 0  
S. Pisklov - Vlad. Surzhik 10.29 14:00 3 - 0  
S. Vavrenyuk - S. Kalenik 10.29 23:40 0 - 3  
V. Gedz - D. Marchenko 10.29 08:30 2 - 3  
V. Isakov - V. Panasenko 10.29 22:45 3 - 2  
V. Isakov - V. Zaychenko 10.29 21:35 3 - 1  
V. Khorolsky - S. Kalenik 10.29 20:45 3 - 2  
V. Khorolsky - S. Vavrenyuk 10.29 21:55 0 - 3  
V. Khorolsky - Yur. Novikov 10.29 23:05 3 - 1  
V. Smetenko - A. Elkhov 10.29 09:45 2 - 3  
V. Smetenko - A. Grabskiy 10.29 08:45 3 - 2  
V. Smetenko - R. Lazebny 10.29 07:45 1 - 3  
V. Zaychenko - V. Panasenko 10.29 23:55 3 - 2  
Vit. Gusev - M. Chukanov 10.29 15:00 3 - 1  
Vit. Gusev - N. Ozhiganov 10.29 20:00 3 - 0  
Vit. Gusev - Vlad. Surzhik 10.29 16:30 2 - 3  
Vl. Serikov - M. Varchenko 10.29 14:45 3 - 1  
Vl. Serikov - R. Tsubera 10.29 18:15 3 - 0  
Vla. Gorelov - I. Chernetskiy 10.29 16:30 3 - 1  
Vla. Gorelov - Vit. Gusev 10.29 18:30 0 - 3  
Vla. Gorelov - Vlad. Surzhik 10.29 14:30 1 - 3  
Vla. Kovalenko - M. Chukanov 10.29 17:00 3 - 1  
Vla. Kovalenko - Vit. Gusev 10.29 13:30 1 - 3  
Vla. Kovalenko - Vla. Gorelov 10.29 15:30 2 - 3  
Vla. Kovalenko - Vlad. Surzhik 10.29 19:00 3 - 1  
Vlad. Surzhik - I. Chernetskiy 10.29 16:00 1 - 3  
Vlad. Surzhik - M. Chukanov 10.29 19:30 1 - 3  
Yur. Novikov - S. Kalenik 10.29 22:30 0 - 3  
Yur. Novikov - S. Vavrenyuk 10.29 21:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Grushko - A. Stefanyuk 10.29 08:30 2 - 3  
I. Grushko - O. Stefanuk 10.29 10:00 0 - 3  
O. Stefanuk - Vik. Guseva 10.29 09:00 2 - 3  
Vik. Guseva - I. Grushko 10.29 08:00 3 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KT Wiz 10.29 10:30 1 - 12  
KIA Tigers - Doosan Bears 10.29 10:30 2 - 9  
Lotte Giants - NC Dinos 10.29 10:30 4 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 10.29 10:00 3 - 1  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 10.29 10:00 3 - 3  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 10.29 10:00 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 10.29 10:00 4 - 3  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 10.29 10:00 4 - 3  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 10.29 10:00 5 - 13  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Noppert - D. van Duijvenbode 10.29 20:00 0 - 6  
Dev. Petersen - Andy Hamilton 10.29 18:50 6 - 1  
Ger. Price - K. Huybrechts 10.29 22:55 6 - 1  
J. Clayton - M. Hopp 10.29 22:00 6 - 5  
J. Wade - Ste. Lennon 10.29 18:15 6 - 5  
J.O. de Sousa - J. de Zwaan 10.29 17:45 6 - 3  
Jam. Hughes - D. Chisnall 10.29 16:00 6 - 5  
Joe Cullen - W. O'Connor 10.29 21:00 3 - 6  
K. Ratajski - Ste. West 10.29 16:40 5 - 6  
M. Suljovic - D. Gurney 10.29 23:50 6 - 2  
M. van Gerwen - D. Labanauskas 10.29 22:30 6 - 1  
Mer. King - Ian White 10.29 17:15 2 - 6  
Mic. Smith - Ross Smith 10.29 19:25 6 - 5  
N. Aspinall - M. Kuivenhoven 10.29 20:25 6 - 3  
P. Wright - G. Clemens 10.29 23:20 6 - 3  
Rob Cross - M. Kleermaker 10.29 21:30 3 - 6  
E-Sport (CSGO, Cyberpro Series,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyber Legacy - Singularity Esports 10.29 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paradox Gaming - Lese Esports 10.29 10:05    
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Forze 10.29 20:45 0 - 1  
Alternate Attax - Galaxy Racer Esports 10.29 17:00 1 - 0  
AVEZ - Endpoint 10.29 18:40 0 - 1  
FATE Esports - AVEZ 10.29 19:30 1 - 0  
FATE Esports - Nexus Gaming 10.29 17:00 0 - 1  
FATE Esports - Team Secret 10.29 18:15 1 - 0  
Forze - Endpoint 10.29 17:35 0 - 1  
Forze - Nordavind 10.29 19:30 1 - 0  
Nemiga Gaming - Forze 10.29 16:00 1 - 0  
Nemiga Gaming - Sprout 10.29 17:30 0 - 1  
Saw - Nemiga Gaming 10.29 18:40 0 - 1  
Saw - Team Secret 10.29 17:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ex-Polar Ace - New England Whalers 10.29 02:00 0 - 1  
Incognito - Imperium Gaming 10.29 01:30 1 - 0  
Kinship - Eclipse 10.29 02:50 0 - 1  
Mythic - Rbg Esports 10.29 00:15 0 - 1  
Russian Canadians - Vireo.pro 10.29 02:50 1 - 0  
Secret Club - Russian Canadians 10.29 01:30 1 - 0  
Third Impact - Ex-Polar Ace 10.29 00:15 1 - 0  
Third Impact - Rbg Esports 10.29 01:45 0 - 1  
Timbermen - Ex-Recon 5 10.29 01:30 1 - 0  
Vireo.pro - Rebirth Esports 10.29 01:30 0 - 1  
E-Sport (CSGO, Fireleague - Cluster Sur)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coscu Army - Isurus 10.29 23:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
X-Kom Ago - AGF Esport 10.29 15:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO, LPL Pro League, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rooster - Avant Gaming 10.29 09:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Nine to Five,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - K23 10.29 12:00 2 - 0  
Coppenhagen Flames - Lilmix 10.29 15:00 2 - 0  
Galaxy Racer Esports - Illuminar Gaming 10.29 09:00 2 - 0  
Pact - SJ Gaming 10.29 09:00 2 - 0  
Project X - C0Ntact Gaming 10.29 15:00 2 - 0  
X6Tence - Izako Boars 10.29 12:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Svenska Elitserien)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fightclub - Falkn 10.29 20:00    
Flowskola - Lilmix 10.29 19:00    
High Coast Esports - Valhalla Vikings 10.29 19:00    
Sons of Lennart - Vinkelparty 10.29 20:00    
E-Sport (CSGO,BlastPremierFallSeriesBcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Faze Clan 10.29 19:30 2 - 1  
Team Vitality - Complexity Gaming 10.29 16:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Elisa Invitational,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apeks - Heroic 10.29 10:00 0 - 2  
Havu Gaming - Lyngby Vikings 10.29 12:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL Benelux Champs.,Gr.St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jointheforce - 4Elements Esports 10.29 20:35 1 - 0  
Wizards - Xdudog 10.29 21:40 1 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Divizon - Sprout 10.29 19:15 0 - 1  
Sprout - Divizon 10.29 19:55 1 - 0  
Touch The Crown - Unicorns of Love 10.29 21:30 0 - 1  
Unicorns of Love - Touch The Crown 10.29 22:30 1 - 0  
E-Sport (CSGO,Polska LE-Mistrzowska GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izako Boars - Wisla Krakow 10.29 21:00 2 - 0  
Pompa Team Black - Illuminar Gaming 10.29 18:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, CDA-FDC Profess.Champ.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Team Aster 10.29 12:10 1 - 2  
Elephant.4Am - Invictus Gaming 10.29 09:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Liga Pro Gaming, GroupS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Unknown - Hokori 10.29 22:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, The Summit, SEA, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
496 Gaming - Cignal Ultra 10.29 07:00 1 - 1  
Boom Esports - Cignal Ultra 10.29 09:30 1 - 1  
Neon Esports - Army Geniuses 10.29 05:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOne,Germany,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Secret - Alliance 10.29 17:00 2 - 0  
Vikin.gg - Team Liquid 10.29 19:45 0 - 2  
E-Sport (Dota2,The Summit Americas, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Infamous 10.29 21:00 2 - 0  
Team Brasil - Team Zero 10.29 01:00 1 - 1  
Thunder Predator - Spirits Esports 10.29 23:00 2 - 0  
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AG Super Play - Dynamite Gaming 10.29 13:00 3 - 0  
Qghappy - Kuaishow Ytg Gaming 10.29 10:00 3 - 0  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Hurricane - Sheer Cold 10.29 20:00 3 - 0  
Obey Alliance - Avoided 10.29 19:00 3 - 2  
Shu's Money Crew EU - Ex Oblivione 10.29 19:00 0 - 3  
Young And Beautiful - Angry Titans 10.29 20:00 3 - 1  
E-Sport (SC2,DH Masters Winter, NA, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrea - Pattymac 10.29 22:50 2 - 0  
Epic - Masa 10.29 23:30 0 - 2  
Jonsnow - Disk 10.29 21:10 2 - 0  
Mcanning - Future 10.29 22:00 0 - 2  
Neeb - Namshar 10.29 23:40 2 - 1  
Nina - Vindicta 10.29 22:00 2 - 1  
Scarlett - PiLiPiLi 10.29 21:10 2 - 1  
TLO - Asuna 10.29 22:50 2 - 1  
E-Sport (SC2,DH Masters Winter,EuropeGS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bly - Ziggy 10.29 17:00 1 - 2  
Clem - Elazer 10.29 18:40 2 - 0  
DnS - Goblin 10.29 20:20 0 - 2  
Harstem - Showtime 10.29 17:50 0 - 2  
Hellraiser - Gerald 10.29 17:00 2 - 0  
Krystianer - Kas 10.29 19:30 2 - 0  
MarineLorD - HeRoMaRinE 10.29 19:30 2 - 1  
Maxpax - Aqueron 10.29 18:40 0 - 2  
Skillous - Lambo 10.29 20:20 1 - 2  
Vanya - GunGFuBanDa 10.29 18:00 0 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tiikerit - Nokian KrP 10.29 17:30 4 - 11  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Falun 10.29 19:00    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubarao - Pato Branco 10.29 01:00 0 - 1  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Nagy-Britannia 10.29 19:00 3 - 1  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Nagy-Britannia 10.29 16:30 3 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Asiago 10.29 20:30 2 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Lokomotív Orsa 10.29 17:00 4 - 3  
Gomel - Junoszt Minszk 10.29 15:45 1 - 5  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk 10.29 17:00 0 - 6  
Nyeman Grodno - Mogiljev 10.29 17:00 6 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - SaPKo 10.29 17:30 2 - 5  
Kajaanin Hokki - RoKi 10.29 17:30 2 - 1  
Kiekko-Espoo - Kiekko-Vantaa 10.29 17:30 5 - 0  
TUTO - FPS 10.29 17:30 6 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almati - Arlan Koksetau 10.29 14:00 3 - 1  
Barisz 2 - Temirtau 10.29 12:00 1 - 5  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Szarjarka Karaganda 10.29 12:00 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 10.29 17:30 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Tolpar Ufa 10.29 15:00 1 - 12  
Rubin Tyumeny 2 - Kuznyeckije Medvegyi 10.29 09:00 1 - 1  
SZKA-1946 - Dinamo Moszkva 2 10.29 17:00 2 - 2  
Szputnyik Almetyevszk - Avtomob. Jekatyerinburg 2 10.29 15:00 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 10.29 18:30 6 - 2  
Grüner - Valerenga 10.29 18:30 0 - 6  
Manglerud - Storhamar 10.29 19:00 1 - 8  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 10.29 23:00 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Bern 10.29 19:45    
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Leksand 10.29 19:00    
Frölunda - Örebro 10.29 19:00 3 - 1  
HV 71 - Växjö 10.29 19:00 2 - 2  
Rögle - Lulea 10.29 19:00    
Skelleftea - Oskarshamn 10.29 19:00 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Burany Voronyezs 10.29 15:00 3 - 3  
Rubin Tyumeny - Rosztov 10.29 15:00 2 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 9. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Liepins - J. Aberasturi Igaza 10.29 13:10 0 - 1  
G. Thijssen - M. Kanter 10.29 13:10 1 - 0  
M. Morkov - R. Selig 10.29 13:10 1 - 0  
M. Raim - Magnus Cort Nielsen 10.29 13:10 0 - 1  
P. Ackerman - J. Mareczko 10.29 13:10 1 - 0  
R. Carapaz - P. Roglic 10.29 13:10 1 - 0  
Sam Bennett - J. Philipsen 10.29 13:10 0 - 1  
Vuelta a Espana 2020 - 9. szakasz 10.29 15:30    
Vuelta a Espana 2020 - 9. szakasz - Top 3 10.29 15:30    
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Anyang 10.29 11:00 76 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 10.29 11:00 74 - 72  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Mvp) - Philadelphia (Goku) 10.29 17:30 62 - 64  
Atlanta (Mvp) - Toronto (88Fireburn) 10.29 15:06 67 - 69  
Boston (Bumblebee) - Atlanta (Mvp) 10.29 16:18 51 - 60  
Boston (Bumblebee) - Philadelphia (Goku) 10.29 15:06 45 - 48  
Boston (Bumblebee) - Toronto (88Fireburn) 10.29 15:42 40 - 53  
Philadelphia (Goku) - Atlanta (Mvp) 10.29 15:42 88 - 67  
Philadelphia (Goku) - Boston (Bumblebee) 10.29 16:54 75 - 52  
Toronto (88Fireburn) - Atlanta (Mvp) 10.29 16:54 64 - 53  
Toronto (88Fireburn) - Boston (Bumblebee) 10.29 17:30 65 - 67  
Toronto (88Fireburn) - Philadelphia (Goku) 10.29 16:18 62 - 64  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Goku) - Houston (Slamdunkvv) 10.29 08:12 57 - 64  
Dallas (Goku) - Portland (Gatz) 10.29 09:24 45 - 57  
Denver Nuggets (Bumblebee - San Antonio (Goku) 10.29 19:06 61 - 59  
Denver Nuggets (Bumblebee - Utah (88Fireburn) 10.29 19:42 66 - 64  
Golden State (Bad_Trip) - Houston (Slamdunkvv) 10.29 09:24 76 - 58  
Golden State (Bad_Trip) - Portland (Gatz) 10.29 10:00 53 - 64  
Houston (Slamdunkvv) - Dallas (Goku) 10.29 10:00 63 - 49  
Houston (Slamdunkvv) - Golden State (Bad_Trip) 10.29 07:36 69 - 58  
Phoenix (Mvp) - San Antonio (Goku) 10.29 21:30 62 - 63  
Phoenix (Mvp) - Utah (88Fireburn) 10.29 19:06 55 - 70  
Portland (Gatz) - Dallas (Goku) 10.29 07:36 73 - 65  
Portland (Gatz) - Golden State (Bad_Trip) 10.29 08:12 69 - 88  
San Antonio (Goku) - Phoenix (Mvp) 10.29 19:42 70 - 54  
San Antonio (Goku) - Utah (88Fireburn) 10.29 18:30 73 - 66  
Utah (88Fireburn) - Denver Nuggets (Bumblebee) 10.29 21:30 57 - 81  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Zalgiris Kaunas 10.29 18:00 74 - 83  
CSZKA Moszkva - Valencia 10.29 18:00 84 - 75  
Maccabi TA - Fenerbahce 10.29 20:05 65 - 75  
Real Madrid - Bayern München 10.29 21:00 100 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Alaska Aces 10.29 09:00 97 - 105  
TNT KaTropa - NLEX Road Warriors 10.29 11:45 98 - 109  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Fujian 10.29 13:00 80 - 71  
Guangdong - Shanghai Sharks 10.29 12:35 119 - 105  
Zhejiang Guangsha - Shanxi 10.29 05:30 103 - 113  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Xinjiang 10.29 09:30 74 - 95  
Sichuan - Shandong 10.29 06:30 92 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Szczecin 10.29 17:35 77 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Cadi La Seu d'Urgell 10.29 21:00 56 - 59  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Fryshuset 10.29 19:04 111 - 83  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - Piestanske Cajky 10.29 18:00 51 - 71  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Mikolaiv 10.29 18:00 68 - 74  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai Super Kings - Kolkata Knight Riders 10.29 15:00 1 - 0  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Kielce 10.29 20:45 32 - 32  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Aalborg 10.29 18:45 42 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Skanderborg 10.29 20:00 29 - 25  
Holstebro - Lemvig 10.29 19:00 30 - 23  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Selestat 10.29 18:30 28 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Lemgo 10.29 19:00 28 - 28  
Ludwigshafen-Friesenheim - Burgdorf-Hannover 10.29 19:00 27 - 27  
Stuttgart - DHfK Leipzig 10.29 19:00 30 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Asztrahanocska 10.29 18:00 27 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Rapid Bukarest 10.29 17:30 26 - 26  
Bistrita - Zalau 10.29 15:30 24 - 19  
CSM Bukarest - Prahova Ploiesti 10.29 15:30 34 - 22  
Dunarea Braila - Danubius Galati 10.29 12:45 22 - 17  
Magura Cisnadiei - Gloria Buzau 10.29 12:45 20 - 25  
Municipal Craiova - Chisineu-Cris 10.29 18:15 30 - 19  
Ramnicu Valcea - Slatina 10.29 10:00 28 - 25  
Univ. Cluj - Mioveni 10.29 10:00 25 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Skuru 10.29 19:00 20 - 29  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Flamengo RJ 10.29 01:30 0 - 1  
Bragantino - Palmeiras SP 10.29 23:00 1 - 3  
Corinthians SP - America MG 10.29 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Santiago Wanderers 10.29 17:30 1 - 0  
Universidad de Concepcion - Universidad de Chile 10.29 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Estudiantes de Merida 10.29 23:15 3 - 0  
Millonarios - Dep. Cali 10.29 01:30 1 - 2  
Sol de America - Univ.Catolica de Santiago 10.29 23:15 0 - 0  
Union SF - Emelec Guayaquil 10.29 23:15 0 - 1  
Vasco da Gama RJ - Caracas FC 10.29 01:30 1 - 0  
Vélez Sarsfield - Penarol Montevideo 10.29 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Alajuelense - ADR Jicaral 10.29 03:00 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Miller) - Chelsea FC (Ever) 10.29 17:56 0 - 3  
Atl. Madrid (Miller) - Dortmund (Unknown) 10.29 17:28 0 - 2  
Bayern München (Walker) - Juventus (Oolancer) 10.29 17:00 4 - 4  
Bayern München (Walker) - Paris SG (Skripp) 10.29 18:52 4 - 3  
Bayern München (Walker) - Real Madrid (Praym) 10.29 18:38 2 - 2  
Chelsea FC (Ever) - Atl. Madrid (Miller) 10.29 19:06 1 - 2  
Chelsea FC (Ever) - Manchester Utd. (Stig) 10.29 18:52 3 - 3  
Dortmund (Unknown) - Atl. Madrid (Miller) 10.29 18:38 1 - 2  
Dortmund (Unknown) - Manchester Utd. (Stig) 10.29 17:56 0 - 3  
Dynamo Kyiv (Dimqaa) - Lokomotív Moszkva (Praym) 10.29 11:22 0 - 0  
Dynamo Kyiv (Dimqaa) - Midtjylland (Walker) 10.29 10:54 0 - 2  
Dynamo Kyiv (Dimqaa) - Salzburg (Quavo) 10.29 10:40 3 - 6  
Internazionale (Void) - Manchester Utd. (Stig) 10.29 18:38 2 - 3  
Juventus (Oolancer) - Bayern München (Walker) 10.29 18:10 0 - 3  
Juventus (Oolancer) - Liverpool (Baphomet) 10.29 17:56 6 - 3  
Juventus (Oolancer) - Paris SG (Skripp) 10.29 17:28 6 - 3  
Liverpool (Baphomet) - Juventus (Oolancer) 10.29 19:06 2 - 4  
Liverpool (Baphomet) - Paris SG (Skripp) 10.29 18:10 2 - 0  
Liverpool (Baphomet) - Real Madrid (Praym) 10.29 18:52 2 - 2  
Lokomotív Moszkva (Praym) - Dynamo Kyiv (Dimqaa) 10.29 10:12 0 - 0  
Lokomotív Moszkva (Praym) - Midtjylland (Walker) 10.29 09:58 0 - 0  
Lokomotív Moszkva (Praym) - Olympiakosz (Oolancer) 10.29 09:44 0 - 3  
Manchester Utd. (Stig) - Dortmund (Unknown) 10.29 19:06 3 - 2  
Manchester Utd. (Stig) - Internazionale (Void) 10.29 17:28 5 - 2  
Midtjylland (Walker) - Dynamo Kyiv (Dimqaa) 10.29 09:44 2 - 0  
Midtjylland (Walker) - Lokomotív Moszkva (Praym) 10.29 11:08 1 - 3  
Midtjylland (Walker) - Olympiakosz (Oolancer) 10.29 09:30 1 - 5  
Midtjylland (Walker) - Salzburg (Quavo) 10.29 11:22 4 - 3  
Olympiakosz (Oolancer) - Dynamo Kyiv (Dimqaa) 10.29 10:26 5 - 0  
Olympiakosz (Oolancer) - Lokomotív Moszkva (Praym) 10.29 10:54 2 - 0  
Olympiakosz (Oolancer) - Midtjylland (Walker) 10.29 10:40 1 - 1  
Olympiakosz (Oolancer) - Salzburg (Quavo) 10.29 09:58 4 - 1  
Paris SG (Skripp) - Bayern München (Walker) 10.29 17:42 2 - 2  
Paris SG (Skripp) - Juventus (Oolancer) 10.29 18:38 2 - 4  
Real Madrid (Praym) - Bayern München (Walker) 10.29 17:28 0 - 0  
Real Madrid (Praym) - Juventus (Oolancer) 10.29 17:14 0 - 1  
Real Madrid (Praym) - Liverpool (Baphomet) 10.29 17:42 2 - 1  
Salzburg (Quavo) - Dynamo Kyiv (Dimqaa) 10.29 09:30 3 - 1  
Salzburg (Quavo) - Lokomotív Moszkva (Praym) 10.29 10:26 5 - 3  
Salzburg (Quavo) - Midtjylland (Walker) 10.29 10:12 3 - 1  
Salzburg (Quavo) - Olympiakosz (Oolancer) 10.29 11:08 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén (Dimqaa) - BSC Young Boys (Quavo) 10.29 13:10 0 - 3  
AEK Athén (Dimqaa) - Sivasspor (Praym) 10.29 13:52 0 - 2  
AEK Athén (Dimqaa) - SK Slavia Prague (Walker) 10.29 13:24 2 - 2  
AEK Athén (Dimqaa) - Standard Liege (Oolancer) 10.29 14:06 0 - 4  
BSC Young Boys (Quavo) - AEK Athén (Dimqaa) 10.29 12:00 2 - 1  
BSC Young Boys (Quavo) - Sivasspor (Praym) 10.29 12:56 1 - 2  
BSC Young Boys (Quavo) - Standard Liege (Oolancer) 10.29 13:38 4 - 1  
Leicester City FC (Void) - Roma (Critic) 10.29 13:38 2 - 2  
Real Sociedad (Stig) - Leicester City FC (Void) 10.29 14:06 3 - 3  
Real Sociedad (Stig) - Roma (Critic) 10.29 12:14 3 - 1  
Roma (Critic) - Real Sociedad (Stig) 10.29 13:24 0 - 5  
Roma (Critic) - Villarreal CF (Weeman) 10.29 13:10 1 - 0  
Sivasspor (Praym) - AEK Athén (Dimqaa) 10.29 12:42 1 - 3  
Sivasspor (Praym) - BSC Young Boys (Quavo) 10.29 14:06 1 - 2  
SK Slavia Prague (Walker) - BSC Young Boys (Quavo) 10.29 13:52 3 - 3  
SK Slavia Prague (Walker) - Sivasspor (Praym) 10.29 13:38 0 - 2  
Standard Liege (Oolancer) - AEK Athén (Dimqaa) 10.29 12:56 2 - 0  
Standard Liege (Oolancer) - Sivasspor (Praym) 10.29 13:24 2 - 1  
Standard Liege (Oolancer) - SK Slavia Prague (Walker) 10.29 13:10 2 - 1  
TSG 1899 Hoffenheim (Alex - Real Sociedad (Stig) 10.29 13:52 3 - 2  
TSG 1899 Hoffenheim (Alex - Roma (Critic) 10.29 14:06 1 - 1  
Villarreal CF (Weeman) - Leicester City FC (Void) 10.29 13:52 1 - 1  
Villarreal CF (Weeman) - Real Sociedad (Stig) 10.29 13:38 3 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Oolancer) - Brazil (Praym) 10.29 15:54 1 - 1  
Belgium (Oolancer) - France (Baphomet) 10.29 15:26 3 - 2  
Belgium (Oolancer) - Netherlands (Skripp) 10.29 14:58 3 - 1  
Brazil (Praym) - Belgium (Oolancer) 10.29 14:44 2 - 4  
Brazil (Praym) - France (Baphomet) 10.29 15:12 1 - 1  
Brazil (Praym) - Germany (Walker) 10.29 14:58 1 - 1  
Denmark (Ever) - Poland (Void) 10.29 15:54 3 - 2  
Denmark (Ever) - Russia (Stig) 10.29 16:22 2 - 6  
France (Baphomet) - Belgium (Oolancer) 10.29 16:36 2 - 4  
France (Baphomet) - Brazil (Praym) 10.29 16:22 1 - 3  
France (Baphomet) - Germany (Walker) 10.29 15:54 1 - 0  
Germany (Walker) - Belgium (Oolancer) 10.29 14:30 6 - 4  
Germany (Walker) - Brazil (Praym) 10.29 16:08 1 - 4  
Germany (Walker) - France (Baphomet) 10.29 14:44 4 - 3  
Germany (Walker) - Netherlands (Skripp) 10.29 16:22 2 - 2  
Mexico (Miller) - Denmark (Ever) 10.29 15:26 3 - 2  
Mexico (Miller) - Russia (Stig) 10.29 15:54 1 - 4  
Mexico (Miller) - Switzerland (Unknown) 10.29 14:58 0 - 3  
Netherlands (Skripp) - Belgium (Oolancer) 10.29 16:08 1 - 4  
Netherlands (Skripp) - France (Baphomet) 10.29 14:30 3 - 2  
Netherlands (Skripp) - Germany (Walker) 10.29 15:12 1 - 2  
Poland (Void) - Denmark (Ever) 10.29 14:44 3 - 1  
Poland (Void) - Mexico (Miller) 10.29 14:30 0 - 1  
Poland (Void) - Russia (Stig) 10.29 16:08 1 - 2  
Russia (Stig) - Denmark (Ever) 10.29 15:12 1 - 1  
Russia (Stig) - Mexico (Miller) 10.29 14:44 1 - 0  
Russia (Stig) - Poland (Void) 10.29 14:58 1 - 0  
Switzerland (Unknown) - Mexico (Miller) 10.29 16:08 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Nikkitta) - Lokom. Moszkva (Dm1trena) 10.29 12:18 2 - 4  
CSZKA Moszkva (Nikkitta) - Sahtar Doneck (Orlovsky1) 10.29 13:06 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Nikkitta) - Szpartak Moszkva (D1psen) 10.29 12:42 1 - 0  
Dinamo Kijev (White_Boy19 - CSZKA Moszkva (Nikkitta) 10.29 12:54 0 - 1  
Dinamo Kijev (White_Boy19 - Sahtar Doneck (Orlovsky1) 10.29 12:30 2 - 1  
Dinamo Kijev (White_Boy19 - Szpartak Moszkva (D1psen) 10.29 12:06 0 - 3  
Lokom. Moszkva (Dm1trena) - CSZKA Moszkva (Nikkitta) 10.29 13:18 0 - 0  
Lokom. Moszkva (Dm1trena) - Dinamo Kijev (White_Boy1927) 10.29 12:42 0 - 1  
Sahtar Doneck (Orlovsky1) - CSZKA Moszkva (Nikkitta) 10.29 12:06 0 - 2  
Sahtar Doneck (Orlovsky1) - Lokom. Moszkva (Dm1trena) 10.29 12:54 1 - 1  
Sahtar Doneck (Orlovsky1) - Szpartak Moszkva (D1psen) 10.29 13:18 0 - 3  
Szpartak Moszkva (D1psen) - Dinamo Kijev (White_Boy1927) 10.29 13:06 0 - 0  
Szpartak Moszkva (D1psen) - Sahtar Doneck (Orlovsky1) 10.29 12:18 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Chellovekk) - Bayern München (Pablik) 10.29 19:04 1 - 3  
Barcelona (Chellovekk) - Liverpool (Upcake22) 10.29 19:52 4 - 1  
Barcelona (Chellovekk) - Paris SG (Taka) 10.29 19:28 1 - 1  
Barcelona (Chellovekk) - Real Madrid (Olle) 10.29 20:16 1 - 1  
Barcelona (D1psen) - Bayern München (Nikkitta) 10.29 13:52 2 - 0  
Barcelona (D1psen) - Liverpool (White_Boy1927) 10.29 15:16 2 - 1  
Barcelona (D1psen) - Paris SG (Orlovsky1) 10.29 14:28    
Barcelona (D1psen) - Real Madrid (Dm1trena) 10.29 14:40 0 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Barcelona (D1psen) 10.29 14:52 1 - 1  
Bayern München (Nikkitta) - Liverpool (White_Boy1927) 10.29 14:04 2 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Paris SG (Orlovsky1) 10.29 15:16 1 - 5  
Bayern München (Nikkitta) - Real Madrid (Dm1trena) 10.29 14:28 3 - 3  
Bayern München (Pablik) - Barcelona (Chellovekk) 10.29 20:04 0 - 0  
Bayern München (Pablik) - Liverpool (Upcake22) 10.29 19:16 3 - 2  
Bayern München (Pablik) - Paris SG (Taka) 10.29 18:52 6 - 1  
Bayern München (Pablik) - Real Madrid (Olle) 10.29 19:40 0 - 1  
Liverpool (Upcake22) - Barcelona (Chellovekk) 10.29 18:52 1 - 3  
Liverpool (Upcake22) - Bayern München (Pablik) 10.29 20:16 1 - 1  
Liverpool (Upcake22) - Paris SG (Taka) 10.29 19:40 0 - 3  
Liverpool (Upcake22) - Real Madrid (Olle) 10.29 19:28 1 - 2  
Liverpool (White_Boy1927) - Barcelona (D1psen) 10.29 14:16 2 - 2  
Liverpool (White_Boy1927) - Bayern München (Nikkitta) 10.29 15:04 2 - 0  
Liverpool (White_Boy1927) - Paris SG (Orlovsky1) 10.29 14:40 2 - 3  
Liverpool (White_Boy1927) - Real Madrid (Dm1trena) 10.29 13:52 3 - 0  
Paris SG (Orlovsky1) - Barcelona (D1psen) 10.29 15:28 4 - 2  
Paris SG (Orlovsky1) - Bayern München (Nikkitta) 10.29 14:16 2 - 2  
Paris SG (Orlovsky1) - Liverpool (White_Boy1927) 10.29 13:40 0 - 3  
Paris SG (Orlovsky1) - Real Madrid (Dm1trena) 10.29 15:04 3 - 2  
Paris SG (Taka) - Barcelona (Chellovekk) 10.29 20:28 6 - 3  
Paris SG (Taka) - Bayern München (Pablik) 10.29 19:52 2 - 2  
Paris SG (Taka) - Liverpool (Upcake22) 10.29 18:40 3 - 4  
Paris SG (Taka) - Real Madrid (Olle) 10.29 19:04 1 - 4  
Real Madrid (Dm1trena) - Barcelona (D1psen) 10.29 13:40 2 - 0  
Real Madrid (Dm1trena) - Bayern München (Nikkitta) 10.29 15:28 0 - 0  
Real Madrid (Dm1trena) - Liverpool (White_Boy1927) 10.29 14:52 0 - 1  
Real Madrid (Dm1trena) - Paris SG (Orlovsky1) 10.29 14:04 1 - 1  
Real Madrid (Olle) - Barcelona (Chellovekk) 10.29 19:16 1 - 2  
Real Madrid (Olle) - Bayern München (Pablik) 10.29 18:40 1 - 2  
Real Madrid (Olle) - Liverpool (Upcake22) 10.29 20:28 1 - 3  
Real Madrid (Olle) - Paris SG (Taka) 10.29 20:04 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Chelsea (Xshilito) 10.29 17:36 1 - 3  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Dortmund (Fearggwp) 10.29 16:12 0 - 4  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Internazionale (Blackstar 10.29 16:48 0 - 0  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Manchester City (Genad) 10.29 17:00 2 - 2  
Chelsea (Xshilito) - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 10.29 16:36 0 - 1  
Chelsea (Xshilito) - Dortmund (Fearggwp) 10.29 17:24 0 - 0  
Chelsea (Xshilito) - Internazionale (Blackstar 10.29 17:00 1 - 3  
Chelsea (Xshilito) - Manchester City (Genad) 10.29 16:12 3 - 4  
Dortmund (Fearggwp) - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 10.29 17:12 2 - 2  
Dortmund (Fearggwp) - Chelsea (Xshilito) 10.29 16:24 2 - 1  
Dortmund (Fearggwp) - Internazionale (Blackstar 10.29 17:36 0 - 0  
Dortmund (Fearggwp) - Manchester City (Genad) 10.29 16:48 2 - 1  
Internazionale (Blackstar - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 10.29 17:48 0 - 0  
Internazionale (Blackstar - Chelsea (Xshilito) 10.29 16:00 1 - 1  
Internazionale (Blackstar - Dortmund (Fearggwp) 10.29 16:36 1 - 1  
Internazionale (Blackstar - Manchester City (Genad) 10.29 17:24 1 - 0  
Manchester City (Genad) - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 10.29 16:00 0 - 1  
Manchester City (Genad) - Chelsea (Xshilito) 10.29 17:12 3 - 0  
Manchester City (Genad) - Dortmund (Fearggwp) 10.29 17:48 0 - 2  
Manchester City (Genad) - Internazionale (Blackstar 10.29 16:24 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Olle) - Leicester (Taka) 10.29 17:54 1 - 2  
Arsenal (Olle) - Leverkusen (Upcake22) 10.29 18:18 1 - 2  
Arsenal (Olle) - Milan (Pablik) 10.29 16:30 2 - 2  
Arsenal (Olle) - Napoli (Chellovekk) 10.29 17:06 1 - 1  
Leicester (Taka) - Milan (Pablik) 10.29 17:42 1 - 4  
Leicester (Taka) - Napoli (Chellovekk) 10.29 18:18 4 - 3  
Leverkusen (Upcake22) - Arsenal (Olle) 10.29 17:18 1 - 3  
Leverkusen (Upcake22) - Leicester (Taka) 10.29 17:30 3 - 0  
Leverkusen (Upcake22) - Milan (Pablik) 10.29 18:06 2 - 0  
Milan (Pablik) - Arsenal (Olle) 10.29 17:30 1 - 1  
Milan (Pablik) - Leverkusen (Upcake22) 10.29 17:06 0 - 0  
Milan (Pablik) - Napoli (Chellovekk) 10.29 17:54 2 - 3  
Napoli (Chellovekk) - Arsenal (Olle) 10.29 18:06 2 - 2  
Napoli (Chellovekk) - Leicester (Taka) 10.29 17:18 5 - 0  
Napoli (Chellovekk) - Leverkusen (Upcake22) 10.29 17:42 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Genad) - Everton (Fearggwp) 10.29 19:58 2 - 1  
Arsenal (Genad) - Leicester (Blackstar98) 10.29 18:34 0 - 2  
Arsenal (Genad) - West Ham (Xshilito) 10.29 19:22 1 - 1  
Arsenal (Genad) - Wolverhampton (Flewless_Phoenix) 10.29 18:10 2 - 1  
Everton (Fearggwp) - Arsenal (Genad) 10.29 18:58 2 - 0  
Everton (Fearggwp) - Leicester (Blackstar98) 10.29 19:46 2 - 2  
Everton (Fearggwp) - West Ham (Xshilito) 10.29 18:34 0 - 0  
Everton (Fearggwp) - Wolverhampton (Flewless_Phoenix) 10.29 19:22 2 - 3  
Leicester (Blackstar98) - Arsenal (Genad) 10.29 19:34 1 - 0  
Leicester (Blackstar98) - Everton (Fearggwp) 10.29 18:46 1 - 1  
Leicester (Blackstar98) - West Ham (Xshilito) 10.29 18:10 3 - 2  
Leicester (Blackstar98) - Wolverhampton (Flewless_Phoenix) 10.29 19:58 3 - 1  
West Ham (Xshilito) - Arsenal (Genad) 10.29 18:22 3 - 1  
West Ham (Xshilito) - Everton (Fearggwp) 10.29 19:34 1 - 1  
West Ham (Xshilito) - Leicester (Blackstar98) 10.29 19:10 0 - 1  
West Ham (Xshilito) - Wolverhampton (Flewless_Phoenix) 10.29 18:46 0 - 0  
Wolverhampton (Flewless_P - Arsenal (Genad) 10.29 19:10 4 - 0  
Wolverhampton (Flewless_P - Everton (Fearggwp) 10.29 18:22 1 - 1  
Wolverhampton (Flewless_P - Leicester (Blackstar98) 10.29 18:58 0 - 1  
Wolverhampton (Flewless_P - West Ham (Xshilito) 10.29 19:46 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Fearggwp) - Liverpool (Genad) 10.29 21:18 0 - 1  
Chelsea (Fearggwp) - Man. City (Flewless_Ph.) 10.29 21:42 0 - 1  
Chelsea (Fearggwp) - Manchester Utd. (Blackstar98) 10.29 22:06 1 - 2  
Chelsea (Fearggwp) - Tottenham (Xshilito) 10.29 20:54 3 - 0  
Chelsea (Taka) - Liverpool (Pablik) 10.29 13:12 1 - 1  
Chelsea (Taka) - Man. Utd. (Chellovekk) 10.29 13:48 2 - 3  
Chelsea (Taka) - Manchester City (Olle) 10.29 12:24 2 - 1  
Chelsea (Taka) - Tottenham (Upcake22) 10.29 12:00 2 - 1  
Chelsea (White_Boy1927) - Manchester Utd.(Nikkitta) 10.29 08:24 1 - 3  
Chelsea (White_Boy1927) - Tottenham (D1psen) 10.29 07:36 1 - 1  
Liverpool (Genad) - Chelsea (Fearggwp) 10.29 22:18 1 - 1  
Liverpool (Genad) - Man. City (Flewless_Ph.) 10.29 20:30 1 - 4  
Liverpool (Genad) - Manchester Utd. (Blackstar98) 10.29 20:54 1 - 1  
Liverpool (Genad) - Tottenham (Xshilito) 10.29 21:42 5 - 0  
Liverpool (Orlovsky1) - Manchester City(Dm1trena) 10.29 08:24 0 - 1  
Liverpool (Orlovsky1) - Tottenham (D1psen) 10.29 08:48 4 - 1  
Liverpool (Pablik) - Chelsea (Taka) 10.29 12:12 2 - 2  
Liverpool (Pablik) - Man. Utd. (Chellovekk) 10.29 13:24 3 - 0  
Liverpool (Pablik) - Manchester City (Olle) 10.29 13:00 2 - 0  
Liverpool (Pablik) - Tottenham (Upcake22) 10.29 12:36 1 - 0  
Man. City (Flewless_Ph.) - Chelsea (Fearggwp) 10.29 20:42 1 - 2  
Man. City (Flewless_Ph.) - Liverpool (Genad) 10.29 21:30 0 - 3  
Man. City (Flewless_Ph.) - Manchester Utd. (Blackstar98) 10.29 21:18 3 - 0  
Man. City (Flewless_Ph.) - Tottenham (Xshilito) 10.29 22:06 2 - 2  
Man. Utd. (Chellovekk) - Chelsea (Taka) 10.29 12:48 2 - 1  
Man. Utd. (Chellovekk) - Manchester City (Olle) 10.29 13:36 0 - 2  
Man. Utd. (Chellovekk) - Tottenham (Upcake22) 10.29 13:12 2 - 1  
Manchester City (Olle) - Chelsea (Taka) 10.29 13:24 2 - 0  
Manchester City (Olle) - Liverpool (Pablik) 10.29 12:00 0 - 1  
Manchester City (Olle) - Tottenham (Upcake22) 10.29 13:48 4 - 1  
Manchester City(Dm1trena) - Liverpool (Orlovsky1) 10.29 07:24 2 - 4  
Manchester City(Dm1trena) - Manchester Utd.(Nikkitta) 10.29 08:48 4 - 0  
Manchester Utd. (Blacksta - Chelsea (Fearggwp) 10.29 21:06 1 - 4  
Manchester Utd. (Blacksta - Liverpool (Genad) 10.29 21:54 0 - 4  
Manchester Utd. (Blacksta - Man. City (Flewless_Ph.) 10.29 22:18 2 - 4  
Manchester Utd. (Blacksta - Tottenham (Xshilito) 10.29 20:30 2 - 1  
Manchester Utd.(Nikkitta) - Liverpool (Orlovsky1) 10.29 08:36 2 - 3  
Tottenham (D1psen) - Chelsea (White_Boy1927) 10.29 08:36 1 - 3  
Tottenham (D1psen) - Liverpool (Orlovsky1) 10.29 07:48 3 - 1  
Tottenham (Upcake22) - Chelsea (Taka) 10.29 13:00 0 - 2  
Tottenham (Upcake22) - Liverpool (Pablik) 10.29 13:36 1 - 1  
Tottenham (Upcake22) - Manchester City (Olle) 10.29 12:48 2 - 1  
Tottenham (Xshilito) - Chelsea (Fearggwp) 10.29 21:54 1 - 1  
Tottenham (Xshilito) - Liverpool (Genad) 10.29 20:42 5 - 1  
Tottenham (Xshilito) - Man. City (Flewless_Ph.) 10.29 21:06 0 - 3  
Tottenham (Xshilito) - Manchester Utd. (Blackstar98) 10.29 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Monaco (Quavo) - Marseille (Walker) 10.29 07:42 3 - 1  
AS Monaco (Quavo) - Nice (Oolancer) 10.29 08:38 2 - 2  
AS Saint-Etienne (Weeman) - Strasbourg (Stig) 10.29 08:38 1 - 3  
FC Girondins Bordeaux (Al - AS Saint-Etienne (Weeman) 10.29 08:24 1 - 2  
FC Girondins Bordeaux (Al - Montpellier (Critic) 10.29 09:06 5 - 4  
Lille (Dimqaa) - Marseille (Walker) 10.29 08:24 1 - 2  
Lille (Dimqaa) - Nice (Oolancer) 10.29 09:06 1 - 4  
Lyon (Praym) - AS Monaco (Quavo) 10.29 09:06 2 - 2  
Marseille (Walker) - Lyon (Praym) 10.29 08:38 0 - 3  
Montpellier (Critic) - Stade Rennais (Void) 10.29 07:28 2 - 1  
Montpellier (Critic) - Strasbourg (Stig) 10.29 08:24 4 - 5  
Nice (Oolancer) - AS Monaco (Quavo) 10.29 07:28 1 - 1  
Nice (Oolancer) - Lille (Dimqaa) 10.29 07:56 2 - 0  
Nice (Oolancer) - Lyon (Praym) 10.29 08:24 5 - 0  
Stade Rennais (Void) - AS Saint-Etienne (Weeman) 10.29 07:42 2 - 0  
Stade Rennais (Void) - Montpellier (Critic) 10.29 08:38 2 - 1  
Stade Rennais (Void) - Strasbourg (Stig) 10.29 07:56 3 - 1  
Strasbourg (Stig) - AS Saint-Etienne (Weeman) 10.29 07:28 3 - 0  
Strasbourg (Stig) - Stade Rennais (Void) 10.29 09:06 4 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.29 06:00 5 - 1  
Ajax (Cobra4) - Celtic (Pantovits) 10.29 09:40 6 - 4  
Ajax (Cobra4) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.29 07:00 2 - 2  
Ajax (Cobra4) - Juventus (Ben) 10.29 13:20 1 - 3  
Ajax (Cobra4) - RB Leipzig (Panica) 10.29 12:00 1 - 1  
Ajax (Cobra4) - Sporting CP (Rafa) 10.29 08:20 1 - 2  
Arsenal (Marley) - Ajax (Cobra4) 10.29 08:00 3 - 5  
Arsenal (Marley) - Bayern München (Moebius) 10.29 09:00 2 - 3  
Arsenal (Marley) - Celtic (Pantovits) 10.29 06:40 3 - 1  
Arsenal (Marley) - Chelsea (Tommy) 10.29 10:20 3 - 3  
Arsenal (Marley) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.29 11:40 2 - 2  
Arsenal (Marley) - Sporting CP (Rafa) 10.29 05:20 0 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Arsenal (Marley) 10.29 11:20 1 - 4  
Atl. Madrid (CaptainX) - Juventus (Ben) 10.29 07:40 2 - 0  
Atl. Madrid (CaptainX) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.29 10:00 1 - 6  
Atl. Madrid (CaptainX) - Napoli (Gosas) 10.29 05:00 2 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - PSV (Gorilla) 10.29 12:40 4 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - RB Leipzig (Panica) 10.29 06:20 1 - 2  
Barcelona (Ak) - Besiktas (Vasm) 10.29 18:20 4 - 1  
Barcelona (Ak) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.29 14:40 1 - 3  
Barcelona (Ak) - Dortmund (Teok) 10.29 22:00 1 - 3  
Barcelona (Ak) - Fenerbahce (Mitchef) 10.29 19:40 3 - 5  
Barcelona (Ak) - Internazionale (Crysis) 10.29 21:00 0 - 4  
Barcelona (Ak) - Rangers (Chris X) 10.29 16:00 2 - 7  
Bayern München (Moebius) - Ajax (Cobra4) 10.29 12:20 3 - 1  
Bayern München (Moebius) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.29 07:20 0 - 5  
Bayern München (Moebius) - Celtic (Pantovits) 10.29 11:00 3 - 1  
Bayern München (Moebius) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.29 08:40 1 - 1  
Bayern München (Moebius) - Juventus (Ben) 10.29 06:00 2 - 0  
Bayern München (Moebius) - Sporting CP (Rafa) 10.29 09:40 0 - 3  
Besiktas (Vasm) - Leverkusen (Pg) 10.29 21:00 4 - 2  
Besiktas (Vasm) - Manchester City (Poli) 10.29 19:40 1 - 4  
Besiktas (Vasm) - Milan (Val) 10.29 22:20 2 - 3  
Besiktas (Vasm) - Panathinaikosz (Pjo) 10.29 17:20 2 - 3  
Besiktas (Vasm) - Porto (Zeus) 10.29 14:40 2 - 5  
Besiktas (Vasm) - Trabzonspor (Ang) 10.29 16:00 2 - 4  
Celtic (Pantovits) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.29 13:00 1 - 5  
Celtic (Pantovits) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.29 05:40 1 - 5  
Celtic (Pantovits) - Juventus (Ben) 10.29 12:00 1 - 4  
Celtic (Pantovits) - Napoli (Gosas) 10.29 09:20 1 - 5  
Celtic (Pantovits) - RB Leipzig (Panica) 10.29 10:40 0 - 5  
Celtic (Pantovits) - Sporting CP (Rafa) 10.29 07:00 0 - 4  
Chelsea (Tommy) - Ajax (Cobra4) 10.29 05:00 2 - 1  
Chelsea (Tommy) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.29 08:40 0 - 1  
Chelsea (Tommy) - Bayern München (Moebius) 10.29 06:20 1 - 2  
Chelsea (Tommy) - Celtic (Pantovits) 10.29 12:20 5 - 2  
Chelsea (Tommy) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.29 10:00 1 - 2  
Chelsea (Tommy) - Sporting CP (Rafa) 10.29 11:20 1 - 4  
CSZKA Moszkva (Pera) - Besiktas (Vasm) 10.29 15:40 3 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Dortmund (Teok) 10.29 19:20 4 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Fenerbahce (Mitchef) 10.29 16:40 2 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Internazionale (Crysis) 10.29 18:00 1 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Panathinaikosz (Pjo) 10.29 14:20 7 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Trabzonspor (Ang) 10.29 21:40 1 - 1  
Dortmund (Teok) - Besiktas (Vasm) 10.29 14:00 0 - 0  
Dortmund (Teok) - Fenerbahce (Mitchef) 10.29 15:20 0 - 0  
Dortmund (Teok) - Internazionale (Crysis) 10.29 16:40 1 - 5  
Dortmund (Teok) - Panathinaikosz (Pjo) 10.29 21:40 6 - 4  
Dortmund (Teok) - Porto (Zeus) 10.29 19:00 5 - 3  
Dortmund (Teok) - Trabzonspor (Ang) 10.29 20:20 3 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Arsenal (Marley) 10.29 12:40 1 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.29 10:20 2 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Juventus (Ben) 10.29 09:00 0 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Napoli (Gosas) 10.29 06:40 1 - 4  
FC Köbenhavn (Aibothard) - PSV (Gorilla) 10.29 05:20 2 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - RB Leipzig (Panica) 10.29 07:40 1 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Besiktas (Vasm) 10.29 20:00 5 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Leverkusen (Pg) 10.29 22:20 0 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Milan (Val) 10.29 15:00 3 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Panathinaikosz (Pjo) 10.29 18:40 3 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - Porto (Zeus) 10.29 16:20 0 - 4  
Fenerbahce (Mitchef) - Trabzonspor (Ang) 10.29 17:20 0 - 4  
Feyenoord (Johnybegood) - Galatasaray (Nox) 10.29 02:20 6 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Liverpool (Tanto) 10.29 03:40 2 - 0  
Feyenoord (Johnybegood) - Roma (Reaper) 10.29 01:00 3 - 1  
Galatasaray (Nox) - PAOK (Andre) 10.29 01:20 3 - 0  
Galatasaray (Nox) - Roma (Reaper) 10.29 02:40 6 - 1  
Galatasaray (Nox) - Valencia (Billiot) 10.29 00:00 3 - 4  
Internazionale (Crysis) - Besiktas (Vasm) 10.29 21:20 3 - 1  
Internazionale (Crysis) - Fenerbahce (Mitchef) 10.29 14:00 4 - 1  
Internazionale (Crysis) - Milan (Val) 10.29 16:20 4 - 3  
Internazionale (Crysis) - Panathinaikosz (Pjo) 10.29 20:00 3 - 0  
Internazionale (Crysis) - Porto (Zeus) 10.29 17:40 1 - 1  
Internazionale (Crysis) - Trabzonspor (Ang) 10.29 19:00 4 - 1  
Juventus (Ben) - Arsenal (Marley) 10.29 10:00 3 - 2  
Juventus (Ben) - Chelsea (Tommy) 10.29 07:20 0 - 1  
Juventus (Ben) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.29 08:40 3 - 3  
Juventus (Ben) - Napoli (Gosas) 10.29 12:20 1 - 2  
Juventus (Ben) - PSV (Gorilla) 10.29 11:00 0 - 3  
Juventus (Ben) - RB Leipzig (Panica) 10.29 05:00 0 - 2  
Lazio (Cliff) - Marseille (Legolas) 10.29 01:40 4 - 3  
Lazio (Cliff) - PAOK (Andre) 10.29 04:20 5 - 0  
Lazio (Cliff) - Valencia (Billiot) 10.29 03:00 3 - 4  
Leverkusen (Pg) - Barcelona (Ak) 10.29 20:00 2 - 1  
Leverkusen (Pg) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.29 17:40 1 - 3  
Leverkusen (Pg) - Dortmund (Teok) 10.29 16:20 0 - 1  
Leverkusen (Pg) - Internazionale (Crysis) 10.29 15:00 3 - 0  
Leverkusen (Pg) - Manchester City (Poli) 10.29 21:20 5 - 2  
Leverkusen (Pg) - Rangers (Chris X) 10.29 18:40 2 - 4  
Liverpool (Tanto) - Marseille (Legolas) 10.29 00:20 1 - 3  
Liverpool (Tanto) - PAOK (Andre) 10.29 02:40 1 - 4  
Liverpool (Tanto) - Roma (Reaper) 10.29 04:00 3 - 4  
Liverpool (Tanto) - Valencia (Billiot) 10.29 01:40 0 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Ajax (Cobra4) 10.29 06:20 3 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Bayern München (Moebius) 10.29 07:40 2 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Celtic (Pantovits) 10.29 05:20 3 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Chelsea (Tommy) 10.29 09:00 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.29 11:20 0 - 6  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Sporting CP (Rafa) 10.29 12:40 1 - 4  
Lyon (Apollo) - Galatasaray (Nox) 10.29 01:00 3 - 2  
Lyon (Apollo) - Lazio (Cliff) 10.29 03:20 4 - 4  
Lyon (Apollo) - Liverpool (Tanto) 10.29 02:00 4 - 0  
Manchester City (Poli) - Barcelona (Ak) 10.29 18:40 2 - 6  
Manchester City (Poli) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.29 16:00 3 - 5  
Manchester City (Poli) - Dortmund (Teok) 10.29 15:00 0 - 2  
Manchester City (Poli) - Fenerbahce (Mitchef) 10.29 21:00 0 - 4  
Manchester City (Poli) - Internazionale (Crysis) 10.29 22:20 2 - 3  
Manchester City (Poli) - Rangers (Chris X) 10.29 17:20 5 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Feyenoord (Johnybegood) 10.29 01:20 2 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Galatasaray (Nox) 10.29 03:40 4 - 0  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lyon (Apollo) 10.29 00:00 2 - 1  
Marseille (Legolas) - Lyon (Apollo) 10.29 04:20 1 - 2  
Marseille (Legolas) - Paris SG (Kubrik) 10.29 00:40 3 - 4  
Marseille (Legolas) - Tottenham (Kot) 10.29 03:00 1 - 2  
Milan (Val) - Barcelona (Ak) 10.29 21:20 2 - 3  
Milan (Val) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.29 19:00 4 - 0  
Milan (Val) - Dortmund (Teok) 10.29 17:40 4 - 2  
Milan (Val) - Leverkusen (Pg) 10.29 15:20 0 - 2  
Milan (Val) - Manchester City (Poli) 10.29 14:00 0 - 3  
Milan (Val) - Rangers (Chris X) 10.29 20:20 1 - 4  
Napoli (Gosas) - Ajax (Cobra4) 10.29 10:40 2 - 4  
Napoli (Gosas) - Arsenal (Marley) 10.29 07:00 2 - 3  
Napoli (Gosas) - Bayern München (Moebius) 10.29 12:00 5 - 2  
Napoli (Gosas) - Chelsea (Tommy) 10.29 13:20 4 - 4  
Napoli (Gosas) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.29 05:40 2 - 4  
Napoli (Gosas) - PSV (Gorilla) 10.29 08:20 4 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Barcelona (Ak) 10.29 17:00 2 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Leverkusen (Pg) 10.29 19:40 1 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Manchester City (Poli) 10.29 18:20 3 - 4  
Panathinaikosz (Pjo) - Milan (Val) 10.29 20:40 0 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Porto (Zeus) 10.29 22:00 2 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Trabzonspor (Ang) 10.29 14:40 4 - 4  
PAOK (Andre) - Manchester Utd.(Kasandra) 10.29 01:00 2 - 4  
PAOK (Andre) - Paris SG (Kubrik) 10.29 03:20 5 - 1  
PAOK (Andre) - Real Madrid (Herculex) 10.29 02:20 4 - 3  
Paris SG (Kubrik) - Feyenoord (Johnybegood) 10.29 04:00 3 - 5  
Paris SG (Kubrik) - Lazio (Cliff) 10.29 00:20 1 - 2  
Paris SG (Kubrik) - Lyon (Apollo) 10.29 03:00 2 - 2  
Paris SG (Kubrik) - Tottenham (Kot) 10.29 01:40 1 - 2  
Porto (Zeus) - Barcelona (Ak) 10.29 14:20 2 - 2  
Porto (Zeus) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.29 20:20 2 - 4  
Porto (Zeus) - Leverkusen (Pg) 10.29 16:40 2 - 1  
Porto (Zeus) - Manchester City (Poli) 10.29 15:20 5 - 2  
Porto (Zeus) - Milan (Val) 10.29 18:00 3 - 2  
Porto (Zeus) - Rangers (Chris X) 10.29 21:40 2 - 4  
PSV (Gorilla) - Ajax (Cobra4) 10.29 09:20 0 - 2  
PSV (Gorilla) - Arsenal (Marley) 10.29 05:40 4 - 2  
PSV (Gorilla) - Bayern München (Moebius) 10.29 10:40 1 - 1  
PSV (Gorilla) - Celtic (Pantovits) 10.29 08:00 6 - 3  
PSV (Gorilla) - Chelsea (Tommy) 10.29 11:40 3 - 4  
PSV (Gorilla) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.29 13:00 0 - 3  
Rangers (Chris X) - Besiktas (Vasm) 10.29 17:00 1 - 0  
Rangers (Chris X) - CSZKA Moszkva (Pera) 10.29 22:00 4 - 6  
Rangers (Chris X) - Dortmund (Teok) 10.29 20:40 2 - 2  
Rangers (Chris X) - Fenerbahce (Mitchef) 10.29 18:20 3 - 3  
Rangers (Chris X) - Internazionale (Crysis) 10.29 19:20 0 - 3  
Rangers (Chris X) - Panathinaikosz (Pjo) 10.29 15:40 1 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Arsenal (Marley) 10.29 08:20 4 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Bayern München (Moebius) 10.29 13:20 1 - 0  
RB Leipzig (Panica) - Chelsea (Tommy) 10.29 06:00 2 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.29 07:20 3 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Napoli (Gosas) 10.29 11:00 3 - 1  
RB Leipzig (Panica) - PSV (Gorilla) 10.29 09:40 4 - 1  
Real Madrid (Herculex) - Feyenoord (Johnybegood) 10.29 02:40 0 - 5  
Real Madrid (Herculex) - Lyon (Apollo) 10.29 01:20 0 - 1  
Real Madrid (Herculex) - Manchester Utd.(Kasandra) 10.29 04:00 2 - 2  
Real Madrid (Herculex) - Tottenham (Kot) 10.29 00:20 0 - 4  
Roma (Reaper) - Manchester Utd.(Kasandra) 10.29 02:20 3 - 3  
Roma (Reaper) - PAOK (Andre) 10.29 00:00 0 - 4  
Roma (Reaper) - Real Madrid (Herculex) 10.29 03:40 6 - 2  
Sporting CP (Rafa) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.29 11:40 2 - 0  
Sporting CP (Rafa) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.29 13:00 5 - 5  
Sporting CP (Rafa) - Juventus (Ben) 10.29 10:20 4 - 1  
Sporting CP (Rafa) - Napoli (Gosas) 10.29 08:00 3 - 1  
Sporting CP (Rafa) - PSV (Gorilla) 10.29 06:40 4 - 1  
Sporting CP (Rafa) - RB Leipzig (Panica) 10.29 09:20 0 - 0  
Tottenham (Kot) - Lazio (Cliff) 10.29 02:00 2 - 1  
Tottenham (Kot) - Liverpool (Tanto) 10.29 00:40 0 - 0  
Tottenham (Kot) - Valencia (Billiot) 10.29 04:20 1 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Barcelona (Ak) 10.29 15:40 7 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Leverkusen (Pg) 10.29 18:00 4 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Manchester City (Poli) 10.29 17:00 2 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Milan (Val) 10.29 19:20 3 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Porto (Zeus) 10.29 20:40 1 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Rangers (Chris X) 10.29 14:20 4 - 4  
Valencia (Billiot) - Marseille (Legolas) 10.29 03:20 3 - 3  
Valencia (Billiot) - Paris SG (Kubrik) 10.29 02:00 2 - 1  
Valencia (Billiot) - Real Madrid (Herculex) 10.29 00:40 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cfi Confession - Aru Arukonda 10.29 10:25 5 - 2  
Dag Dages CF - NFC Nyancat FC 10.29 10:00 2 - 3  
EZ1 EZ1D 11 - Aru Arukonda 10.29 09:35 6 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - Dag Dages CF 10.29 11:15 2 - 1  
Meg Megapolice - Own Owned 10.29 15:20 3 - 4  
Meg Megapolice - PSG Shemyakin Onze 10.29 14:30 2 - 3  
NFC Nyancat FC - Cfi Confession 10.29 10:50 1 - 2  
Nht Newton Heath - Meg Megapolice 10.29 16:35 2 - 0  
Nht Newton Heath - Own Owned 10.29 18:15 3 - 0  
Own Owned - Pnz Im Not Over 10.29 16:10 0 - 6  
Own Owned - PSG Shemyakin Onze 10.29 17:00 3 - 1  
Pnz Im Not Over - Meg Megapolice 10.29 17:25 1 - 2  
Pnz Im Not Over - Nht Newton Heath 10.29 14:55 3 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Nht Newton Heath 10.29 15:45 1 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Pnz Im Not Over 10.29 17:50 3 - 4  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (White_Boy1927) - England (Nikkitta) 10.29 10:34 1 - 1  
Argentina (White_Boy1927) - Italy (Orlovsky1) 10.29 10:10 6 - 2  
Argentina (White_Boy1927) - Netherlands (Dm1trena) 10.29 09:22 1 - 3  
Argentina (White_Boy1927) - Spain (D1psen) 10.29 09:46 4 - 2  
England (Nikkitta) - Argentina (White_Boy1927) 10.29 09:34 4 - 1  
England (Nikkitta) - Italy (Orlovsky1) 10.29 10:46 3 - 0  
England (Nikkitta) - Netherlands (Dm1trena) 10.29 09:58 1 - 2  
England (Nikkitta) - Spain (D1psen) 10.29 10:22 0 - 0  
Italy (Orlovsky1) - Argentina (White_Boy1927) 10.29 09:10 3 - 1  
Italy (Orlovsky1) - England (Nikkitta) 10.29 09:46 1 - 0  
Italy (Orlovsky1) - Netherlands (Dm1trena) 10.29 10:34 3 - 2  
Italy (Orlovsky1) - Spain (D1psen) 10.29 10:58 1 - 1  
Netherlands (Dm1trena) - Argentina (White_Boy1927) 10.29 10:22 0 - 1  
Netherlands (Dm1trena) - England (Nikkitta) 10.29 10:58 2 - 0  
Netherlands (Dm1trena) - Italy (Orlovsky1) 10.29 09:34 3 - 1  
Netherlands (Dm1trena) - Spain (D1psen) 10.29 09:10 1 - 2  
Spain (D1psen) - Argentina (White_Boy1927) 10.29 10:46 2 - 2  
Spain (D1psen) - England (Nikkitta) 10.29 09:22 2 - 0  
Spain (D1psen) - Italy (Orlovsky1) 10.29 09:58 1 - 1  
Spain (D1psen) - Netherlands (Dm1trena) 10.29 10:10 1 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Olle) - Brazil (Chellovekk) 10.29 14:46 0 - 2  
Belgium (Olle) - France (Upcake22) 10.29 15:58 0 - 1  
Belgium (Olle) - Germany (Taka) 10.29 15:34 1 - 0  
Belgium (Olle) - Portugal (Pablik) 10.29 14:10 0 - 0  
Brazil (Chellovekk) - Belgium (Olle) 10.29 15:46 1 - 1  
Brazil (Chellovekk) - France (Upcake22) 10.29 15:22 1 - 0  
Brazil (Chellovekk) - Germany (Taka) 10.29 14:58 3 - 1  
Brazil (Chellovekk) - Portugal (Pablik) 10.29 14:34 3 - 1  
France (Upcake22) - Belgium (Olle) 10.29 14:58 1 - 1  
France (Upcake22) - Brazil (Chellovekk) 10.29 14:22 0 - 0  
France (Upcake22) - Germany (Taka) 10.29 15:10 4 - 2  
France (Upcake22) - Portugal (Pablik) 10.29 15:46 4 - 0  
Germany (Taka) - Belgium (Olle) 10.29 14:34 2 - 2  
Germany (Taka) - Brazil (Chellovekk) 10.29 15:58 2 - 3  
Germany (Taka) - France (Upcake22) 10.29 14:10 0 - 3  
Germany (Taka) - Portugal (Pablik) 10.29 15:22 4 - 1  
Portugal (Pablik) - Belgium (Olle) 10.29 15:10 2 - 1  
Portugal (Pablik) - Brazil (Chellovekk) 10.29 15:34 1 - 1  
Portugal (Pablik) - France (Upcake22) 10.29 14:46 1 - 3  
Portugal (Pablik) - Germany (Taka) 10.29 14:22 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Vrico) - Dortmund (Laikingdast) 10.29 10:04 0 - 3  
Bayern München (Vrico) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 10.29 10:28 2 - 1  
Bayern München (Vrico) - Mönchengladbach (Arcos) 10.29 11:16 2 - 1  
Bayern München (Vrico) - RB Leipzig (Hotshot) 10.29 10:52 1 - 1  
Dortmund (Laikingdast) - Bayern München (Vrico) 10.29 11:04 1 - 2  
Dortmund (Laikingdast) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 10.29 09:52 0 - 2  
Dortmund (Laikingdast) - Mönchengladbach (Arcos) 10.29 10:40 2 - 0  
Dortmund (Laikingdast) - RB Leipzig (Hotshot) 10.29 10:16 0 - 0  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Bayern München (Vrico) 10.29 11:28 0 - 2  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Dortmund (Laikingdast) 10.29 10:52 4 - 1  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Mönchengladbach (Arcos) 10.29 10:04 2 - 3  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - RB Leipzig (Hotshot) 10.29 09:40 1 - 0  
Mönchengladbach (Arcos) - Bayern München (Vrico) 10.29 10:16 0 - 1  
Mönchengladbach (Arcos) - Dortmund (Laikingdast) 10.29 09:40 2 - 1  
Mönchengladbach (Arcos) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 10.29 11:04 1 - 1  
Mönchengladbach (Arcos) - RB Leipzig (Hotshot) 10.29 11:28 0 - 3  
RB Leipzig (Hotshot) - Bayern München (Vrico) 10.29 09:52 0 - 2  
RB Leipzig (Hotshot) - Dortmund (Laikingdast) 10.29 11:16 1 - 1  
RB Leipzig (Hotshot) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 10.29 10:40 0 - 0  
RB Leipzig (Hotshot) - Mönchengladbach (Arcos) 10.29 10:28 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Boulevard_Prosp - Internazionale (Vrico) 10.29 09:18 1 - 1  
Internazionale (Vrico) - Napoli (Arcos) 10.29 09:06 0 - 0  
Milan (Hotshot) - Atalanta (Boulevard_Prospect) 10.29 08:30 1 - 1  
Milan (Hotshot) - SS Lazio (Laikingdast) 10.29 09:06 0 - 0  
Napoli (Arcos) - Atalanta (Boulevard_Prospect) 10.29 08:54 0 - 3  
Napoli (Arcos) - Milan (Hotshot) 10.29 09:18 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,NightIntl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Flewless_Phoenix - France (Blackstar98) 10.29 23:28 1 - 1  
Brazil (Genad) - France (Blackstar98) 10.29 23:04 0 - 1  
France (Blackstar98) - Portugal (Fearggwp) 10.29 23:16 3 - 1  
Germany (Xshilito) - Belgium (Flewless_Phoenix) 10.29 23:16 2 - 3  
Portugal (Fearggwp) - Brazil (Genad) 10.29 23:28 1 - 0  
Portugal (Fearggwp) - Germany (Xshilito) 10.29 23:04 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Fujairah 10.29 15:15 3 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 10.29 15:15 2 - 0  
Al-Wasl - Al-Nasr (UAE) 10.29 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aswan - Al-Ittihad (EGY) 10.29 16:30 1 - 3  
El Entag El Harby - Misr Lel Makasa 10.29 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Young Boys 10.29 21:00 1 - 1  
Roma - CSZKA Szófia 10.29 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Dundalk 10.29 21:00 3 - 0  
Molde - Rapid Wien 10.29 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Hapoel Beer Sheva 10.29 21:00 1 - 0  
Slavia Praha - Leverkusen 10.29 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Standard Liege 10.29 21:00 3 - 0  
Rangers - Lech Poznan 10.29 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - PAOK 10.29 21:00 0 - 0  
Omonia Nicosia - PSV 10.29 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Rijeka 10.29 21:00 4 - 1  
Real Sociedad - Napoli 10.29 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Leicester 10.29 18:55 1 - 2  
Zorya Luganszk - Braga 10.29 18:55 1 - 2  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Celtic 10.29 18:55 2 - 2  
Milan - Sparta Praha 10.29 18:55 3 - 0  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Villarreal 10.29 18:55 1 - 3  
Sivasspor - Maccabi TA 10.29 18:55 1 - 2  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Tottenham 10.29 18:55 1 - 0  
LASK - Ludogorec Razgrad 10.29 18:55 4 - 3  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Zágráb 10.29 18:55 0 - 0  
Feyenoord - Wolfsberg 10.29 18:55 1 - 4  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Liberec 10.29 18:55 5 - 1  
Gent - Hoffenheim 10.29 18:55 1 - 4  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SC Bastia - Laval 10.29 18:15 2 - 0  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Xelaju - Antigua GFC 10.29 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras Progreso - Real Espana 10.29 02:00 0 - 3  
Lobos UPNFM - CD Olimpia 10.29 00:00 1 - 1  
Platense - Real de Minas 10.29 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shabab Al-Ordon - Al-Jazeera (JOR) 10.29 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Dep. La Equidad 10.29 23:45 3 - 2  
Dep. Quindio - Jaguares de Cordoba 10.29 01:00 0 - 1  
Independiente SF - Boyaca Patriotas 10.29 21:30 1 - 2  
Itagui Leones - Rionegro Aguilas 10.29 21:00 1 - 2  
Once Caldas - Envigado 10.29 01:40 2 - 0  
Real San Andres - Boyaca Chico 10.29 21:00 2 - 1  
Tigres Bogota - Dep. Pereira 10.29 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Al-Qadsia 10.29 17:45 3 - 2  
Al-Kuwait - Al-Nasr (KUW) 10.29 15:30 0 - 0  
Al-Sahel (KUW) - Kazma 10.29 17:45 0 - 1  
Khaitan - Al-Fahaheel 10.29 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Zhejiang Greentown 10.29 08:00 4 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2., E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Liaoning Shenyang Urban 10.29 12:35 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2., F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inner Mongol Zhongyou - Shaanxi Changan 10.29 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wuhan Zall - Qingdao Huanghai 10.29 08:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Suning - Shanghai SIPG 10.29 12:35 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan 2 - Olimpia Elblag 10.29 13:00 2 - 3  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Paks 10.29 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celaya - Venados 10.29 00:00 2 - 1  
Correcaminos UAT - Tapatio 10.29 02:05 0 - 3  
Leones Negros UdeG - Atl. Morelia 10.29 04:05 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Queretaro 10.29 22:45 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Columbus 10.29 01:00 1 - 0  
Dallas - Inter Miami 10.29 01:30 2 - 1  
FC Cincinnati - Kansas City 10.29 00:30 0 - 1  
Los Angeles FC - Houston 10.29 03:30 2 - 1  
Minnesota - Colorado Rapids 10.29 01:00 2 - 1  
New York RB - New England 10.29 00:00 1 - 0  
Orlando - Atlanta Utd. 10.29 00:30 4 - 1  
Philadelphia - Chicago 10.29 00:30 2 - 1  
Portland - Los Angeles Galaxy 10.29 03:00 5 - 2  
San Jose - Salt Lake 10.29 03:30 2 - 0  
Toronto FC - New York City FC 10.29 00:30 0 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Managua - Managua FC 10.29 02:00 2 - 3  
Municipal Jalapa - Real Esteli 10.29 02:00 1 - 0  
Walter Ferretti - Diriangen 10.29 03:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kurszk - Sztrogino Moszkva 10.29 13:00 1 - 0  
Fakel Voronyezs 2 - Znamja Noginszk 10.29 15:00 0 - 1  
Himki 2 - Himik-Arszenál 10.29 12:00 1 - 1  
Kaluga - Szaljut Belgorod 10.29 12:00 2 - 3  
Kvant Obninszk - Szaturn Ramenszkoje 10.29 12:00 1 - 5  
Metallurg Vidnoje - Krasznyij Szmolenszk 10.29 16:00 1 - 4  
Szahalin - Rjazany 10.29 09:00 1 - 0  
Szokol Szaratov - Metallurg Lipeck 10.29 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arabe Unido - Sp. San Miguelito 10.29 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Cusco 10.29 21:30 0 - 2  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Bukarest - Mioveni 10.29 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Sp. Gijón 10.29 16:30 1 - 2  
Mallorca - Malaga 10.29 19:00 3 - 1  
Mirandes - Zaragoza 10.29 19:00 1 - 0  
Rayo Vallecano - Fuenlabrada 10.29 21:30 2 - 0  
Sabadell - Leganes 10.29 21:30 1 - 0  
Tenerife - Lugo 10.29 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - Grasshoppers 10.29 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - AIK Stockholm 10.29 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Batin - Al-Raed 10.29 15:50 2 - 1  
Al-Qadisiyah - Al-Taawoun 10.29 17:50 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Domzale 10.29 18:00    
Mura - Maribor 10.29 17:30 2 - 0  
Olimpija Ljubljana - Bravo Ljubljana 10.29 15:45 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yaracuyanos - Atl. Venezuela 10.29 01:00 4 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Monagas Maturin 10.29 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saigon FC - Than Quang Ninh 10.29 13:15 2 - 1  
The Cong Hanoi - Hanoi FC 10.29 13:15 0 - 0  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn 2 - Nomme Utd. 10.29 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lori Vanadzor - Urartu 10.29 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Sogdiana 10.29 11:00 2 - 5  
MMA (Bellator 250, Uncasville)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borics Á. - Erick Sanchez 10.29 22:15 1 - 0  
Cody Law - Orl. Ortega 10.29 22:15 1 - 0  
D. Rosta - Ty Gwerder 10.29 22:15 1 - 0  
J. Eblen - Tay. Johnson 10.29 22:15 1 - 0  
J. Hager - B. Calton 10.29 22:15 1 - 0  
N. Newell - Z. Zane 10.29 22:15    
S. Homasi - Bob. Voelker 10.29 22:15 1 - 0  
T. Misech - J. Scoggins 10.29 22:15    
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Hull FC 10.29 20:45 16 - 31  
Leeds Rhinos - Wakefield 10.29 18:30 6 - 30  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Deajeon Blue Fangs 10.29 07:30 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akaa - Tiikerit 10.29 17:30 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kangasala - LiigaPloki 10.29 17:30 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Aich/Dob 10.29 19:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vilsbiburg - Straubing 10.29 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Kazany 10.29 13:00 1 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - VKP Bratislava 10.29 18:00 0 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - J.R. Clarke 10.29 13:30 3 - 0  
J. Higgins - Mar. Gould 10.29 18:30 0 - 3  
J. Higgins - Tom Ford 10.29 19:30 3 - 0  
Joe Perry - Li Hang 10.29 14:30 3 - 0  
Joe Perry - Mark Davis 10.29 19:00 2 - 2  
Joe Perry - Tian Pengfei 10.29 14:00 3 - 1  
Li Hang - Tian Pengfei 10.29 19:30 2 - 2  
Mar. Gould - J.R. Clarke 10.29 19:00 2 - 2  
Mark Davis - Li Hang 10.29 13:30 2 - 2  
Mark Davis - Tian Pengfei 10.29 18:30 2 - 2  
Tom Ford - J.R. Clarke 10.29 14:30 2 - 2  
Tom Ford - Mar. Gould 10.29 14:00 2 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - J. Sinner 10.29 16:05    
C. Garin - D. Thiem 10.29 18:20 0 - 2  
Dan. Evans - Jur. Rodionov 10.29 14:00 2 - 0  
H. Hurkacz - L. Sonego 10.29 14:00 0 - 2  
S. Tsitsipas - G. Dimitrov 10.29 19:50 1 - 2  
V. Pospisil - D. Medvedev 10.29 16:00 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Melzer J / Roger-Vasselin 10.29 18:55 2 - 0  
Murray J / Skupski N - Ram R / Salisbury J 10.29 13:00    
Pavic M / Soares B - Krawietz K / Mies A 10.29 17:30 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - I. Marchenko 10.29 14:20 2 - 0  
J.J. Wolf - R. Safiullin 10.29 14:00 0 - 2  
O. Otte - C-M. Stebe 10.29 13:00 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Pel D - Huesler M-A / Majchrzak K 10.29 16:10 0 - 2  
Goransson A / Zielinski J - Gaston H / Rinderknech A 10.29 10:00    
Sanchez Martinez B / Steb - Glasspool L / Lawson A 10.29 15:45 0 - 2  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Furness - L. Catarina 10.29 12:30 2 - 1  
F. Diaz Acosta - J. Berrettini 10.29 09:00 0 - 2  
L. Gerch - M. Pecotic 10.29 09:00 1 - 2  
M-A. Jecan - V. Kirkov 10.29 13:00 0 - 2  
Marozsán F. - A. Dubrivnyy 10.29 13:00 2 - 0  
R. Stanek - D. Added 10.29 10:25    
T.A. Kodat - Piros Zs. 10.29 12:45 2 - 0  
U. Ignatik - P. Tsitsipas 10.29 09:00 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - Z. Howard 10.29 09:00 2 - 0  
A. Wildgruber - E. Bolton 10.29 11:00 1 - 2  
A. Wirges - F. Ganz 10.29 10:30 2 - 0  
D. Spiteri - G. Duca 10.29 12:15 2 - 0  
I. Gaspar - Ayu. Koshiishi 10.29 11:00 1 - 2  
I.L. Rosca - T. Paszek 10.29 10:30 2 - 1  
L. Schaeder - O. Oliynykova 10.29 11:20 2 - 0  
M. Delai - V. Olyanovskaya 10.29 09:00 2 - 1  
M. Kilnarova - I. Lavino 10.29 09:00 2 - 0  
M. Laki - M. Spigarelli 10.29 11:15 2 - 0  
M. Matoula - M. Adaloglou 10.29 09:00 2 - 1  
N. Stadler - N. Radisic 10.29 09:00 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fra. Jones - Jani R-L. 10.29 08:55 2 - 0  
J.A. Cristian - E.G. Ruse 10.29 09:00 2 - 0  
K. Kanepi - A. Lazaro Garcia 10.29 10:55 2 - 0  
V. Zvonareva - K. Zavatska 10.29 11:15 2 - 0  
Tenisz (Lousada, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - A. Moratelli 10.29 11:00 2 - 0  
A. Rushiti - K. Dunne 10.29 16:55    
A. Zarycka - L. Glushko 10.29 16:20 2 - 0  
I. Murta - C. Giovine 10.29 13:30 0 - 2  
L. Bronzetti - A. Shcherbinina 10.29 11:00 2 - 1  
S. Gambogi - S. Bandecchi 10.29 15:00 0 - 2  
S.J. Visscher - S. Cakarevic 10.29 14:10 2 - 0  
T. Sugnaux - C. Cervino Ruiz 10.29 12:40 0 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - G. Mager 10.29 11:00 2 - 1  
Jay Clarke - C. Taberner 10.29 13:10 1 - 2  
L. Giustino - J.A. Munar Clar 10.29 16:15 0 - 2  
V. Kopriva - F. Gaio 10.29 11:00 2 - 1  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diez S / Rola B - Taberner C / Zapata Miral 10.29 16:50 2 - 0  
Granollers G / Martinez P - Kopriva V / Pospisil J 10.29 16:00 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - T.A. Tirante 10.29 10:50 0 - 2  
A. Ouakaa - Y. Laurent 10.29 09:00 0 - 2  
C. Sinclair - S. Mansouri 10.29 09:00 0 - 2  
G.I. Justo - T. Lipovsek Puches 10.29 09:00 2 - 1  
M. Echargui - J. Thirouin 10.29 11:30 2 - 0  
M. Zukas - A. Kachmazov 10.29 10:35 1 - 2  
M.F. Descotte - J. Gibbens 10.29 12:30 2 - 1  
O. Ovcharenko - W. Marek 10.29 12:15 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - Y. Mansouri 10.29 10:45 0 - 2  
D. Semenistaja - S. Herrmann 10.29 13:10 1 - 2  
L. Ponomar - A. Robbe 10.29 09:00 0 - 2  
L. Ruppert - T. Curovic 10.29 09:00 0 - 2  
M.L. Carle - J. Belgraver 10.29 10:35 2 - 0  
W. Falkowska - C. Monnet 10.29 09:00 2 - 0  
Z. Kruger - E. Vanlangendonck 10.29 12:00 1 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - Yui. Sugita 10.29 09:20 2 - 0  
A. Seppi - M. McDonald 10.29 10:40 1 - 2  
B. Paire - M. Kukushkin 10.29 13:00 1 - 2  
E. Ruusuvuori - Jor. Thompson 10.29 07:00 2 - 1  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo Gonzalez/Brkic - Bopanna R / Nielsen F 10.29 08:10 2 - 1  
Bambridge L / Sharan D - Purcell M / Saville L 10.29 12:25 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Mcdonald M / Paul T 10.29 13:50 2 - 0  
Middelkoop M / Nys H - Mclachlan B / Skugor F 10.29 10:10 1 - 2  
Safwat M / Yevseyev D - Erlich J / Vasilevski A 10.29 07:00 0 - 2  
Tenisz (Pazardzsik, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dinu - E. Jamshidi 10.29 11:25 2 - 0  
G. Topalova - Eri. Andreeva 10.29 11:05 1 - 2  
M. Helgo - N. Breckova 10.29 10:00 2 - 0  
N. Brancaccio - P. Lovric 10.29 09:00 2 - 1  
O.G. Simion - S. Ogescu 10.29 09:00 2 - 0  
S. Janicijevic - M. Colmegna 10.29 10:00 2 - 0  
S. Milatova - Jana Bojovic 10.29 11:40 2 - 1  
V. Katic - S. Costoulas 10.29 10:35    
Tenisz (Platja d'Aro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carreras - E. Vedder 10.29 09:55 2 - 0  
A. Laboutkova - A. Charaeva 10.29 11:30 1 - 2  
E. Appleton - A. Carrillo Marin 10.29 10:00 2 - 0  
G. Naya - A. Fita Boluda 10.29 10:00 0 - 2  
J. Bouzas Maneiro - C.B. Mohr 10.29 11:55 2 - 0  
M. Custic - M. Partaud 10.29 10:00 2 - 1  
S. Scilipoti - C. Martinez Cirez 10.29 12:30 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - C. Hoste Ferrer 10.29 11:40 2 - 0  
Tenisz (Sarreguemines, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - L. Riedi 10.29 13:40 2 - 1  
Art. Reymond - M. Martineau 10.29 11:15 2 - 1  
B. Crepatte - T. Droguet 10.29 13:45 1 - 2  
E. Ejupovic - S. Ehrat 10.29 09:40 2 - 0  
J. de Cuyper - C. Heyman 10.29 09:30 0 - 2  
Que. Robert - A. Cazaux 10.29 11:30 1 - 2  
Tob. Simon - M. Broville 10.29 10:25 2 - 0  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - A. Asrawy 10.29 09:00 2 - 0  
F. Vilardo - A. Zakharov 10.29 11:45 2 - 0  
M. Houkes - F. Corwin 10.29 09:00 1 - 2  
O. Krutykh - G. Brouwer 10.29 11:40 2 - 0  
P. Chrysochos - D. Poljak 10.29 09:00 1 - 2  
T. Boyer - S. Mochizuki 10.29 10:40 1 - 2  
Vla. Orlov - R. Nijbör 10.29 09:00 2 - 0  
Y. Marti - N. Chappell 10.29 10:25 2 - 1  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lantigua De La Nuez - J. Garland 10.29 12:30 0 - 2  
C. Simmonds - P. Iatcenko 10.29 12:30 2 - 0  
G. Ainitdinova - A. Siskova 10.29 09:00 1 - 2  
H. Scholsen - A. Poplavska 10.29 12:05 0 - 2  
M. Timofeeva - R. Bhosale 10.29 10:35 0 - 2  
R. Cisovska - Das. Ivanova 10.29 09:00 2 - 1  
Z. Kulambayeva - L. Alhussein Abdel Aziz 10.29 10:35 0 - 2  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - C.C. Bellis 10.29 23:10 0 - 2  
C. Tauson - C. McNally 10.29 21:45 2 - 0  
D. Parry - Ann Li 10.29 18:45 0 - 2  
F. di Lorenzo - Mis. Doi 10.29 19:25 0 - 2  
H. Baptiste - Kri. Ahn 10.29 17:55 2 - 0  
K. Kawa - O. Govortsova 10.29 17:50 2 - 0  
K. Volynets - V. Cepede Royg 10.29 22:05 0 - 2  
M. Kostyuk - F. Contreras Gomez 10.29 19:25 2 - 0  
Mayo Hibi - P. Kania 10.29 22:20 0 - 2  
N. Stojanovic - G. Minnen 10.29 18:45    
S. Rogers - W. Osuigwe 10.29 19:50 2 - 0  
S. Vickery - Car. Dolehide 10.29 17:45 0 - 2  
V. Lepchenko - C. McNally 10.29 21:20    
Tenisz (Vale do Lobo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nava - Chun Hsin Tseng 10.29 10:25 0 - 2  
Gas. Elias - T. Cacao 10.29 13:30 2 - 0  
M. Geerts - K. Zuk 10.29 11:55 0 - 2  
M. Pucinelli De Almeida - M. Hamou 10.29 10:25 1 - 2  
N. Borges - R. Brancaccio 10.29 12:00    
P. Cachin - N. Sanchez-Izquierdo 10.29 13:25    
Tsung-Hua Yang - Jes. de Jong 10.29 10:30 0 - 2  
V. Galovic - D. Ajdukovic 10.29 13:40 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - M.E. Christophersen 10.29 16:45 1 - 2  
I. Rusev - T. Penty 10.29 16:45 2 - 1  
Nhat Nguyen - M. Caljouw 10.29 16:00 1 - 2  
P. Abian - D.J. Holm 10.29 16:00 1 - 2  
R. Gemke - M. Weisskirchen 10.29 17:30 1 - 2  
T. Künzi - How. Shu 10.29 15:15 2 - 0  
T.J. Popov - T. Rouxel 10.29 16:45 2 - 0  
Vic. Svendsen - Brian Yang 10.29 16:00 1 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay J / Moelhede L - Delrue F / Villeger W 10.29 11:30 2 - 0  
Briot M / Van Nieuwkerke - Adam E / Maio J 10.29 12:15 0 - 2  
Corvee L / Leverdez B - Clare M / Flynn M 10.29 11:30 2 - 1  
Hess D / Pistorius J - Soendergaard A / Toft J 10.29 13:00 0 - 2  
Lundgaard D / Thyrri M - Russ Z / Stallwood S 10.29 12:15 2 - 0  
Magee J / Reynolds P - Jille R / Van Der Lecq T 10.29 12:15 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - L. Zetchiri 10.29 14:30 2 - 0  
K. Kuuba - Yvonne Li 10.29 13:45 0 - 2  
Lia. Tan - S. Jaquet 10.29 14:20 2 - 1  
R. Darragh - B. Corrales 10.29 13:45 0 - 2  
Xuefei Qi - Jor. Hart 10.29 15:15 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeje A / Poulsen M - Ostermeyer K / Volkmann F 10.29 10:45 2 - 1  
Heriau V / Lambert M - Efler L / Herttrich I 10.29 10:00 0 - 2  
Jille D / Seinen C - Busch C / Schulz A 10.29 10:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geiss B / Efler L - Jansen J R / Ostermeyer K 10.29 18:15 2 - 1  
Jille R / Van Der Aar I - Piek S / Tabeling R 10.29 19:00 0 - 2  
Kaisti A / Basova A - Christiansen M / Boeje A 10.29 19:00 0 - 2  
Nohr N / Magelund A - Hall A / Macpherson J 10.29 18:15 2 - 1  
Szydlowski P / Adamek W - Reynolds P / Darragh R 10.29 19:00 2 - 0  
van Der Aar W / Seinen C - Birker P / Hochmeir K 10.29 17:30 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Isahakyan - R. Poghosyan 10.29 11:10 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 10.29 14:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E/KhachatryanA - Hunanyan G / Poghosyan H 10.29 14:40 0 - 2  
Nazaretyan E/KhachatryanA - Isahakyan G / Isahakyan S 10.29 12:40 0 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Stepanyan M 10.29 09:10 1 - 2  
Nazaretyan E / Babajanyan - Hunanyan G / Dzavaryan H 10.29 08:30 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - KSI 10.29 13:00 16 - 15  

 

2020.10.28.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 10.28 07:15 2 - 3  
A. Frolov - V. Safonov 10.28 15:15 0 - 3  
A. Girevenkov - Y. Merkushin 10.28 22:15 3 - 0  
A. Gribkov - A. Klavdenkov 10.28 19:45 2 - 3  
A. Gribkov - E. Kryuchkov 10.28 17:45 0 - 3  
A. Ilin - D. Molodtsov 10.28 22:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - M. Andrusenko 10.28 18:15 3 - 1  
A. Kolmin - Kim Sen Ir 10.28 06:00 1 - 3  
A. Lobanov - A. Frolov 10.28 16:15 0 - 3  
A. Lobanov - Ale. Petrov 10.28 14:45 2 - 3  
A. Pravednov - A. Serebrennikov 10.28 23:30 3 - 1  
A. Slaschilin - G.V. Vahnin 10.28 12:15 3 - 1  
A. Slaschilin - Vla. Fedorov 10.28 10:45 2 - 3  
A.D. Volkov - A. Girevenkov 10.28 23:15 0 - 3  
A.D. Volkov - A. Lytko 10.28 02:15 3 - 2  
A.D. Volkov - D. Petrochenko 10.28 11:45 3 - 1  
A.D. Volkov - V. Goljanov 10.28 09:45 3 - 1  
A.V. Poprocky - V. Kasatkin 10.28 15:00 0 - 3  
A.V. Sayganov - V. Selkin 10.28 06:15 3 - 2  
Ale. Alekseev - A.V. Poprocky 10.28 16:00 3 - 0  
Ale. Alekseev - M. Sverdlov 10.28 14:30 3 - 0  
Ale. Petrov - A. Frolov 10.28 14:15 3 - 1  
Ale. Petrov - D. Sayanov 10.28 02:00 3 - 1  
Ana. Gerasimov - A.V. Sayganov 10.28 07:45 2 - 3  
Ana. Gerasimov - V. Sinkovskiy 10.28 05:45 2 - 3  
D. Petrochenko - I. Afanasyev 10.28 10:15 3 - 1  
D. Petrochenko - V. Marshalov 10.28 00:15 0 - 3  
D. Petrochenko - Y. Merkushin 10.28 23:45 0 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 10.28 00:00 3 - 2  
E. Kryuchkov - A. Klavdenkov 10.28 18:45 2 - 3  
E. Kryuchkov - M. Andrusenko 10.28 20:15 1 - 3  
G.V. Vahnin - Y. Bazhinov 10.28 11:15 1 - 3  
I. Afanasyev - A.D. Volkov 10.28 11:15 3 - 1  
I. Iskenderov - N. Sukharnikov 10.28 09:30 1 - 3  
I. Iskenderov - V. Rachkov 10.28 11:30 0 - 3  
I. Matveev - A. Arutiunyan 10.28 06:15 2 - 3  
I. Mikhaylov - D. Molodtsov 10.28 23:45 1 - 3  
I. Poletaev - I. Matveev 10.28 07:45 3 - 1  
I. Poletaev - O. Nikiforov 10.28 05:45 3 - 1  
Ilya Novikov - I. Mikhaylov 10.28 22:45 3 - 0  
Kim Sen Ir - P. Vshivkov 10.28 07:00 2 - 3  
M. Andrusenko - A. Gribkov 10.28 19:15 2 - 3  
M. Minkov - V. Beliakov 10.28 20:00 2 - 3  
M. Minkov - Z. Abanokov 10.28 18:30 3 - 0  
M. Sverdlov - A.V. Poprocky 10.28 14:00 1 - 3  
N. Sukharnikov - V. Chahur 10.28 12:00 3 - 1  
N. Sukharnikov - V. Chahur 10.28 13:00 3 - 0  
N. Sukharnikov - V. Rachkov 10.28 10:30 3 - 1  
N. Tarasenkov - D. Molodtsov 10.28 00:45 0 - 3  
N. Tarasenkov - O. Kutuzov 10.28 01:45 3 - 0  
N. Zhurba - A. Pravednov 10.28 22:30 3 - 1  
O. Belugin - A. Kolmin 10.28 06:30 3 - 2  
O. Belugin - Kim Sen Ir 10.28 08:00 2 - 3  
O. Kutuzov - K. Churin 10.28 00:15 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 10.28 08:15 0 - 3  
O. Nikiforov - I. Matveev 10.28 06:45 0 - 3  
O. Shagarov - A. Lytko 10.28 00:45 3 - 1  
O. Shagarov - D. Petrochenko 10.28 01:45 1 - 3  
P. Pinkovskii - Sem. Korolev 10.28 18:45 2 - 3  
P. Pinkovskii - V. Rakhmanov 10.28 20:15 2 - 3  
P. Vshivkov - A. Kolmin 10.28 07:30 1 - 3  
P. Vshivkov - O. Belugin 10.28 05:30 3 - 0  
R. Pavlenko - N. Zhurba 10.28 21:30 3 - 0  
R. Pavlenko - S. Ogay 10.28 23:00 1 - 3  
S. Burov - M. Minkov 10.28 17:30 3 - 2  
S. Burov - Z. Abanokov 10.28 19:30 3 - 0  
S. Ogay - A. Serebrennikov 10.28 22:00 3 - 1  
S. Ogay - Ale. Petrov 10.28 01:00 0 - 3  
Sem. Korolev - V. Rakhmanov 10.28 18:15 0 - 3  
V. Beliakov - S. Burov 10.28 19:00 1 - 3  
V. Chahur - I. Iskenderov 10.28 11:00 3 - 1  
V. Goljanov - D. Petrochenko 10.28 10:45 3 - 0  
V. Goljanov - I. Afanasyev 10.28 12:15 3 - 0  
V. Kasatkin - Ale. Alekseev 10.28 13:30 3 - 2  
V. Kasatkin - M. Sverdlov 10.28 15:30 0 - 3  
V. Marshalov - A.D. Volkov 10.28 01:15 3 - 0  
V. Putilovsky - D. Sayanov 10.28 00:30 3 - 0  
V. Putilovsky - E. Ilyukhin 10.28 01:30 0 - 3  
V. Rachkov - I. Iskenderov 10.28 12:30 2 - 3  
V. Rachkov - V. Chahur 10.28 10:00 1 - 3  
V. Rakhmanov - Vla. Petrov 10.28 19:15 3 - 0  
V. Safonov - A. Lobanov 10.28 13:45 2 - 3  
V. Safonov - Ale. Petrov 10.28 15:45 3 - 0  
V. Selkin - Ana. Gerasimov 10.28 07:15 3 - 1  
V. Sinkovskiy - A.V. Sayganov 10.28 06:45 3 - 2  
V. Sinkovskiy - V. Selkin 10.28 08:15 0 - 3  
Vla. Fedorov - G.V. Vahnin 10.28 10:15 3 - 0  
Vla. Petrov - P. Pinkovskii 10.28 17:45 2 - 3  
Vla. Petrov - Sem. Korolev 10.28 19:45 0 - 3  
Y. Bazhinov - A. Slaschilin 10.28 09:45 1 - 3  
Y. Bazhinov - Vla. Fedorov 10.28 11:45 2 - 3  
Z. Abanokov - V. Beliakov 10.28 18:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fetukhina - O. Kulikova 10.28 15:15 3 - 1  
O. Kulikova - O. Vorobeva 10.28 15:45 1 - 3  
O. Kulikova - Y. Prokhorova 10.28 13:45 1 - 3  
O. Vorobeva - M. Fetukhina 10.28 14:15 2 - 3  
Y. Prokhorova - M. Fetukhina 10.28 16:15 3 - 1  
Y. Prokhorova - O. Vorobeva 10.28 14:45 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dzyabura - D. Derevinskyi 10.28 11:30 3 - 1  
A. Dzyabura - N. Rubcov 10.28 07:25 3 - 0  
A. Dzyabura - R. Vakarash 10.28 09:45 2 - 3  
A. Dzyabura - V. Solovey 10.28 12:40 0 - 3  
A. Gordiy - N. Mosiuk 10.28 13:05 3 - 0  
A. Grebeniuk - A. Tuzhylin 10.28 16:50 3 - 0  
A. Grebeniuk - Ivan May 10.28 16:15 2 - 3  
A. Khvysiuk - D. Lohosha 10.28 23:45 3 - 1  
A. Krysak - D. Lohosha 10.28 22:45 3 - 2  
A. Levadniy - S. Tsybulin 10.28 23:35 2 - 3  
A. Lysak - A. Movin 10.28 21:25 3 - 2  
A. Lysak - O. Obidnyi 10.28 20:50 1 - 3  
A. Lysak - O. Shchytka 10.28 20:15 1 - 3  
A. Lysak - S. Demidov 10.28 19:40 3 - 0  
A. Michalus - M. Treschetka 10.28 20:00 1 - 3  
A. Michalus - O. Shevchuk 10.28 16:30 3 - 0  
A. Michalus - V. Kotov 10.28 18:50 0 - 3  
A. Michalus - V. Malashevsky 10.28 17:40 1 - 3  
A. Molochko - D. Simonchuk 10.28 19:50 0 - 3  
A. Movin - O. Obidnyi 10.28 19:45 1 - 3  
A. Movin - O. Shchytka 10.28 20:55 3 - 1  
A. Movin - S. Demidov 10.28 19:05 3 - 1  
A. Nazrin - A. Molochko 10.28 10:30 3 - 1  
A. Nazrin - D. Yaremchuk 10.28 08:10 3 - 0  
A. Riabukhin - S. Zemyancev 10.28 14:20 3 - 2  
A. Scherinskiy - A. Molochko 10.28 16:55 0 - 3  
A. Scherinskiy - D. Simonchuk 10.28 15:45 1 - 3  
A. Scherinskiy - M. Lytvynenko 10.28 19:15 3 - 1  
A. Scherinskiy - S. Filatov 10.28 18:05 0 - 3  
A. Shkurupii - A. Riabukhin 10.28 08:30 3 - 1  
A. Shkurupii - A. Vakulin 10.28 13:45 3 - 1  
A. Shkurupii - Ole. Kovalov 10.28 10:50 3 - 0  
A. Shkurupii - S. Zemyancev 10.28 12:35 3 - 2  
A. Vakulin - A. Riabukhin 10.28 16:05 2 - 3  
A. Vakulin - S. Zemyancev 10.28 10:15 3 - 1  
A. Zenyuk - I. Petryshyn 10.28 17:10 3 - 2  
A. Zenyuk - M. Mykytiuk 10.28 19:30 3 - 1  
A. Zenyuk - M. Oprysk 10.28 18:20 3 - 0  
A. Zenyuk - P. Pidleteichuk 10.28 16:00 3 - 1  
D. Halai - D. Baystryuchenko 10.28 07:40 3 - 0  
D. Halai - K. Yehorov 10.28 09:25 3 - 1  
D. Halai - V. Krivenko 10.28 11:45 2 - 3  
D. Yaremchuk - A. Molochko 10.28 12:50 3 - 1  
I. Petryshyn - P. Pidleteichuk 10.28 20:05 0 - 3  
I. Solovyov - I. Udod 10.28 19:20 0 - 3  
I. Solovyov - M. Samaray 10.28 17:00 0 - 3  
I. Solovyov - V. Batenko 10.28 15:50 1 - 3  
I. Solovyov - Vad. Sidorenko 10.28 18:10 2 - 3  
I. Udod - M. Samaray 10.28 18:45 3 - 2  
I. Udod - V. Batenko 10.28 14:40 2 - 3  
I. Udod - Vad. Sidorenko 10.28 16:25 2 - 3  
K. Yehorov - D. Baystryuchenko 10.28 10:35 3 - 1  
K. Yehorov - V. Krivenko 10.28 08:15 3 - 1  
M. Lytvynenko - A. Molochko 10.28 18:40 3 - 0  
M. Lytvynenko - D. Simonchuk 10.28 14:35 2 - 3  
M. Lytvynenko - S. Filatov 10.28 16:20 3 - 1  
M. Marchuk - O. Pinchuk 10.28 01:15 0 - 3  
M. Mykytiuk - I. Petryshyn 10.28 18:55 0 - 3  
M. Mykytiuk - M. Oprysk 10.28 16:35 3 - 2  
M. Naumchuk - M. Marchuk 10.28 01:45 3 - 0  
M. Naumchuk - M. Skhabovskyi 10.28 02:45 3 - 0  
M. Oprysk - I. Petryshyn 10.28 15:25 3 - 2  
M. Oprysk - P. Pidleteichuk 10.28 17:45 1 - 3  
M. Samaray - V. Batenko 10.28 19:55 2 - 3  
M. Skhabovskyi - M. Marchuk 10.28 00:15 3 - 1  
M. Treschetka - O. Shevchuk 10.28 15:20 3 - 1  
M. Treschetka - V. Kotov 10.28 17:05 1 - 3  
M. Treschetka - V. Malashevsky 10.28 19:25 3 - 2  
N. Rubcov - D. Derevinskyi 10.28 13:15 1 - 3  
Naz. Kovalchuk - A. Gordiy 10.28 11:55 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - N. Mosiuk 10.28 07:50 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - V. Kushnyr 10.28 09:35 2 - 3  
O. Belskyi - A. Molochko 10.28 07:35 3 - 1  
O. Belskyi - A. Nazrin 10.28 09:20 3 - 1  
O. Belskyi - D. Yaremchuk 10.28 11:40 1 - 3  
O. Obidnyi - O. Shchytka 10.28 19:10 0 - 3  
O. Obidnyi - S. Demidov 10.28 20:20 3 - 1  
O. Shchytka - S. Demidov 10.28 21:30 3 - 1  
Ole. Kovalov - A. Riabukhin 10.28 12:00 3 - 2  
Ole. Kovalov - A. Vakulin 10.28 09:05 0 - 3  
Ole. Kovalov - S. Zemyancev 10.28 15:30 1 - 3  
P. Zaderei - I. Sinitsky 10.28 09:05 2 - 3  
P. Zaderei - S. Stelmashchuk 10.28 09:40 3 - 0  
P. Zaderei - V. Petukhov 10.28 10:50 1 - 3  
R. Derypaska - A. Riabukhin 10.28 09:40 3 - 0  
R. Derypaska - A. Shkurupii 10.28 14:55 3 - 0  
R. Derypaska - A. Vakulin 10.28 11:25 3 - 1  
R. Derypaska - Ole. Kovalov 10.28 13:10 3 - 1  
R. Derypaska - S. Zemyancev 10.28 07:55 2 - 3  
R. Vakarash - D. Derevinskyi 10.28 14:25 2 - 3  
R. Vakarash - N. Rubcov 10.28 10:55 2 - 3  
R. Vakarash - V. Solovey 10.28 08:00 3 - 2  
S. Boiko - S. Tsybulin 10.28 22:35 2 - 3  
S. Filatov - A. Molochko 10.28 15:10 3 - 0  
S. Filatov - D. Simonchuk 10.28 17:30 1 - 3  
S. Kinash - A. Dzyabura 10.28 13:50 3 - 2  
S. Kinash - D. Derevinskyi 10.28 06:50 0 - 3  
S. Kinash - N. Rubcov 10.28 08:35 3 - 0  
S. Kinash - R. Vakarash 10.28 12:05 2 - 3  
S. Kinash - V. Solovey 10.28 10:20 3 - 0  
S. Stelmashchuk - I. Sinitsky 10.28 07:55 1 - 3  
S. Zazimko - D. Baystryuchenko 10.28 08:50 1 - 3  
S. Zazimko - D. Halai 10.28 12:20 2 - 3  
S. Zazimko - K. Yehorov 10.28 11:10 3 - 0  
S. Zazimko - V. Krivenko 10.28 10:00 2 - 3  
V. Broyakovskiy - A. Tuzhylin 10.28 16:10 3 - 2  
V. Broyakovskiy - Ivan May 10.28 16:45 2 - 3  
V. Kotov - O. Shevchuk 10.28 18:15 3 - 0  
V. Kotov - V. Malashevsky 10.28 15:55 3 - 2  
V. Krivenko - D. Baystryuchenko 10.28 12:55 3 - 1  
V. Kushnyr - A. Gordiy 10.28 08:25 3 - 1  
V. Kushnyr - N. Mosiuk 10.28 10:45 3 - 1  
V. Malashevsky - O. Shevchuk 10.28 20:35 3 - 1  
V. Petukhov - I. Sinitsky 10.28 10:15 3 - 2  
V. Petukhov - S. Stelmashchuk 10.28 08:30 3 - 0  
V. Solovey - D. Derevinskyi 10.28 09:10 1 - 3  
V. Solovey - N. Rubcov 10.28 15:00 0 - 3  
V. Trachuk - P. Chyzh 10.28 23:15 0 - 3  
V. Verbyany - A. Gordiy 10.28 10:10 1 - 3  
V. Verbyany - N. Mosiuk 10.28 09:00 3 - 0  
V. Verbyany - Naz. Kovalchuk 10.28 12:30 1 - 3  
V. Verbyany - V. Kushnyr 10.28 11:20 3 - 0  
Vad. Sidorenko - M. Samaray 10.28 15:15 1 - 3  
Vad. Sidorenko - V. Batenko 10.28 17:35 3 - 1  
Y. Schepanskiy - A. Molochko 10.28 08:45 1 - 3  
Y. Schepanskiy - A. Nazrin 10.28 11:05 2 - 3  
Y. Schepanskiy - D. Yaremchuk 10.28 09:55 2 - 3  
Y. Schepanskiy - O. Belskyi 10.28 12:15 2 - 3  
Yev. Masko - A. Krutko 10.28 23:05 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goloveshkin - A. Khoroshko 10.28 17:15 1 - 3  
A. Goloveshkin - Pyotr Kolesnik 10.28 13:45 3 - 1  
A. Khoroshko - Alek. Rodin 10.28 19:15 3 - 1  
A. Khoroshko - D. Reznichenko 10.28 18:45 0 - 3  
A. Khoroshko - O. Saenko 10.28 15:45 3 - 1  
A. Mashtakov - A. Khoroshko 10.28 19:45 3 - 2  
A. Mashtakov - D. Reznichenko 10.28 16:15 1 - 3  
A. Naida - E. Rubtsov 10.28 19:00 0 - 3  
A. Naida - M. Presnyakov 10.28 17:30 3 - 0  
A. Naida - R. Pirvelli 10.28 15:30 1 - 3  
A. Naida - V. Isakov 10.28 14:00 0 - 3  
Alek. Rodin - A. Goloveshkin 10.28 17:45 1 - 3  
Alek. Rodin - A. Mashtakov 10.28 14:15 3 - 1  
Ant. Popov - O. Malov 10.28 21:35 3 - 0  
D. Lukander - V. Strelets 10.28 22:30 2 - 3  
D. Lukander - Yur. Rybakov 10.28 21:20 1 - 3  
D. Reznichenko - Alek. Rodin 10.28 14:45 0 - 3  
D. Reznichenko - Pyotr Kolesnik 10.28 18:15 3 - 1  
E. Nechitaylo - A. Ermolaev 10.28 15:30 0 - 3  
E. Nechitaylo - S. Zavinskiy 10.28 14:30 0 - 3  
E. Rubtsov - M. Presnyakov 10.28 19:30 3 - 1  
E. Rubtsov - V. Zaychenko 10.28 18:30 3 - 1  
E. Rubtsov - Vla. Metelskiy 10.28 16:00 3 - 2  
M. Presnyakov - V. Isakov 10.28 13:30 2 - 3  
M. Presnyakov - V. Zaychenko 10.28 14:30 0 - 3  
M. Presnyakov - Vla. Metelskiy 10.28 14:00 3 - 2  
M. Reutov - A. Ermolaev 10.28 14:00 3 - 1  
M. Reutov - E. Nechitaylo 10.28 16:00 3 - 1  
M. Reutov - S. Zavinskiy 10.28 15:00 3 - 0  
N. Trofimov - Ant. Popov 10.28 22:45 1 - 3  
O. Saenko - A. Goloveshkin 10.28 15:15 1 - 3  
Oleg Shapovalov - V. Misevra 10.28 09:00 3 - 0  
Pyotr Kolesnik - A. Mashtakov 10.28 16:45 3 - 0  
Pyotr Kolesnik - O. Saenko 10.28 20:15 2 - 3  
R. Pirvelli - E. Rubtsov 10.28 17:00 0 - 3  
R. Pirvelli - V. Isakov 10.28 18:30 2 - 3  
S. Zavinskiy - A. Ermolaev 10.28 16:30 1 - 3  
V. Grushko - A. Naida 10.28 17:00 1 - 3  
V. Grushko - M. Presnyakov 10.28 15:30 2 - 3  
V. Grushko - V. Zaychenko 10.28 19:00 1 - 3  
V. Grushko - Vla. Metelskiy 10.28 13:30 3 - 2  
V. Isakov - E. Rubtsov 10.28 14:30 1 - 3  
V. Isakov - V. Grushko 10.28 20:00 3 - 0  
V. Isakov - Vla. Metelskiy 10.28 18:00 3 - 0  
V. Necheporenko - V. Misevra 10.28 10:00 1 - 3  
V. Sharpay - D. Lukander 10.28 23:05 2 - 3  
V. Sharpay - V. Strelets 10.28 20:45 3 - 0  
V. Sharpay - Yur. Rybakov 10.28 21:55 2 - 3  
V. Zaychenko - A. Naida 10.28 19:30 1 - 3  
V. Zaychenko - R. Pirvelli 10.28 18:00 3 - 2  
V. Zaychenko - V. Isakov 10.28 16:00 2 - 3  
Vla. Metelskiy - A. Naida 10.28 15:00 3 - 1  
Vla. Metelskiy - R. Pirvelli 10.28 20:00 0 - 3  
Vla. Metelskiy - V. Zaychenko 10.28 16:30 3 - 0  
Y. Kravchenko - Oleg Shapovalov 10.28 09:30 2 - 3  
Y. Kravchenko - V. Misevra 10.28 07:30 1 - 3  
Y. Kravchenko - V. Necheporenko 10.28 08:30 3 - 0  
Y. Kryvorotko - Ant. Popov 10.28 21:00 1 - 3  
Y. Kryvorotko - N. Trofimov 10.28 23:20 2 - 3  
Y. Kryvorotko - O. Malov 10.28 22:10 3 - 2  
Yur. Rybakov - V. Strelets 10.28 23:40 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stefanyuk - I. Grushko 10.28 11:00 1 - 3  
A. Stefanyuk - Vik. Guseva 10.28 08:00 3 - 2  
E. Taranik - D. Rafikova 10.28 09:15 2 - 3  
E. Taranik - Yul. Orobinskaya 10.28 08:15 2 - 3  
I. Grushko - O. Stefanuk 10.28 09:00 0 - 3  
I. Grushko - Vik. Guseva 10.28 08:30 1 - 3  
O. Stefanuk - A. Stefanyuk 10.28 07:30 1 - 3  
Vik. Zaytseva - D. Rafikova 10.28 07:45 3 - 1  
Vik. Zaytseva - E. Taranik 10.28 09:45 3 - 0  
Vik. Zaytseva - Yul. Orobinskaya 10.28 08:45 2 - 3  
Yul. Orobinskaya - D. Rafikova 10.28 10:15 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - KT Wiz 10.28 10:30 4 - 3  
LG Twins - Hanwha Eagles 10.28 10:30 6 - 7  
Lotte Giants - NC Dinos 10.28 10:30 1 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 10.28 10:00 2 - 0  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 10.28 10:00 0 - 1  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 10.28 10:00 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 10.28 10:00 9 - 1  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 10.28 10:00 3 - 2  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 10.28 10:00 10 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MLB 2020 10.28 01:08    
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Tampa Bay (6.m.) 10.28 01:08 3 - 1  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabern - G. Blades 10.28 13:10 2 - 4  
A. Tabern - Mic. Mansell 10.28 10:50 2 - 4  
A. Tabern - S. Beaton 10.28 15:00 1 - 4  
G. Blades - J. Murnan 10.28 17:05 3 - 4  
G. Blades - Mic. Mansell 10.28 14:20 2 - 4  
G. Blades - S. Beaton 10.28 11:55 1 - 4  
J. Murnan - A. Tabern 10.28 16:00 4 - 3  
J. Murnan - N. Derry 10.28 11:30 2 - 4  
J. Murnan - S. Beaton 10.28 13:50 2 - 4  
Mic. Mansell - J. Murnan 10.28 12:25 4 - 1  
Mic. Mansell - N. Derry 10.28 15:20 4 - 3  
Mic. Mansell - Ric. North 10.28 13:30 4 - 3  
N. Derry - A. Tabern 10.28 14:05 1 - 4  
N. Derry - G. Blades 10.28 10:30 1 - 4  
N. Derry - Ric. North 10.28 16:45 2 - 4  
Ric. North - A. Tabern 10.28 12:10 0 - 4  
Ric. North - G. Blades 10.28 15:45 2 - 4  
Ric. North - J. Murnan 10.28 14:40 3 - 4  
S. Beaton - Mic. Mansell 10.28 16:15 4 - 3  
S. Beaton - N. Derry 10.28 12:50 4 - 2  
S. Beaton - Ric. North 10.28 11:15 3 - 4  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forbidden - Mako 10.28 10:05 1 - 0  
Order - Avant Gaming 10.28 10:05 1 - 0  
Riot Gaming - Vertex Esports Club 10.28 11:05 0 - 1  
Rooster - Aftermind 10.28 10:05    
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AVEZ - Forze 10.28 17:00 0 - 1  
FATE Esports - Alternate Attax 10.28 17:00 0 - 1  
FATE Esports - Saw 10.28 18:15 0 - 1  
Forze - Team Gamerlegion 10.28 18:15 1 - 0  
Galaxy Racer Esports - Endpoint 10.28 19:30 0 - 1  
Galaxy Racer Esports - Team Secret 10.28 17:00 1 - 0  
Hellraisers - Forze 10.28 19:30 1 - 0  
Nemiga Gaming - Endpoint 10.28 17:00 1 - 0  
Nemiga Gaming - FATE Esports 10.28 19:30 0 - 1  
Nemiga Gaming - Hellraisers 10.28 18:15 0 - 1  
Team Gamerlegion - Sprout 10.28 17:00 0 - 1  
Wisla Krakow - Nexus Gaming 10.28 17:00 0 - 1  
Wisla Krakow - Sprout 10.28 18:15 1 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ex-Recon 5 - Imperium Gaming 10.28 02:45 0 - 1  
Kinship - Incognito 10.28 02:45 1 - 0  
Mythic - Ex-Polar Ace 10.28 02:00 1 - 0  
Rebirth Esports - Imperium Gaming 10.28 01:30 1 - 0  
Rugratz - Third Impact 10.28 00:15    
Secret Club - Rugratz 10.28 04:00    
Third Impact - Russian Canadians 10.28 01:30 1 - 0  
E-Sport (CSGO, Fireleague - Cluster Sur)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coscu Army - Meta Gaming 10.28 00:10 0 - 1  
Furious Gaming - New Pampas 10.28 02:30 1 - 0  
Malvinas Gaming - 9Z Team 10.28 01:20 0 - 1  
Undead Gaming - Wygers 10.28 03:40 0 - 1  
E-Sport (CSGO, Loot S8, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Secret - Izako Boars 10.28 11:50 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Nine to Five,Swiss Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Illuminar Gaming 10.28 12:00 2 - 1  
Galaxy Racer Esports - LDLC OL 10.28 09:00 2 - 0  
Kova Esports - Pact 10.28 09:00 1 - 2  
Project X - Izako Boars 10.28 15:40 2 - 0  
SJ Gaming - Alternate Attax 10.28 12:45 0 - 2  
Team Heretics - K23 10.28 15:15 2 - 1  
Virtus.pro - Lilmix 10.28 18:00 2 - 0  
X6Tence - C0Ntact Gaming 10.28 19:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO, Svenska Elitserien)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gobananas - Prima Esport 10.28 20:00 0 - 1  
Greshjerna - Lemondogs 10.28 19:00 1 - 0  
Sons of Lennart - Fightclub 10.28 19:00 0 - 1  
Tikitakan - Flisk 10.28 20:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,BlastPremierFallSeriesAcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Ninjas In Pyjamas 10.28 16:30 2 - 1  
OG - Natus Vincere 10.28 20:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Elisa Invitational,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heroic - AGF Esport 10.28 10:00 2 - 1  
Lyngby Vikings - Team Dignitas 10.28 13:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Big 10.28 20:50 0 - 1  
Big - Alternate Attax 10.28 19:30 1 - 0  
Big - Sissi State Punks 10.28 17:55 1 - 0  
Penta - Planetkey Dynamics 10.28 22:00 1 - 0  
Planetkey Dynamics - Penta 10.28 22:30 0 - 1  
Sissi State Punks - Big 10.28 17:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,Master League Portugal,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exploit Esports - Zerozone 10.28 22:00 2 - 0  
Saw - Baecon Gaming Group 10.28 20:00 1 - 1  
E-Sport (CSGO,Mistrzostwa Polski,SeasGr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Kogutos - AVEZ 10.28 18:30 0 - 1  
Los Kogutos - AVEZ 10.28 19:15 0 - 1  
E-Sport (CSGO,Polska LE-Mistrzowska GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AVEZ - Honoris 10.28 21:00 0 - 2  
Pact - Liquid Biceps 10.28 18:00    
E-Sport (Dota 2, Moon Studio Mid-Aut,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lbzs - Demonster 10.28 13:00 3 - 1  
E-Sport (Dota2, CDA-FDC Profess.Champ.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Royal Never Give Up 10.28 07:00 0 - 2  
Psg.lgd - Ehome 10.28 09:10 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Liga Pro Gaming, GroupS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - Omega Gaming 10.28 00:20 1 - 1  
E-Sport (Dota2, The Summit, SEA, Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
496 Gaming - Team Star 10.28 06:55 1 - 1  
Among US - 496 Gaming 10.28 07:00    
Among US - Army Geniuses 10.28 05:00 2 - 0  
Army Geniuses - Boom Esports 10.28 09:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2,ESLOne,Germany,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Vikin.gg 10.28 20:00 2 - 0  
Team Secret - Mudgolems 10.28 17:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,The Summit Americas, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Thunder Predator 10.28 01:00 2 - 0  
Infamous - Spirits Esports 10.28 21:00 2 - 0  
Quincy Crew - Beastcoast 10.28 23:00 2 - 0  
E-Sport (KOG, KPL Fall, Regular Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming Mobile - Turnso Gaming 10.28 13:00 0 - 3  
Team We - Rogue Warriors 10.28 10:00 1 - 3  
E-Sport (LOL,Iberian Cup,Knockout Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
For The Win Esports - Team Queso 10.28 18:00 0 - 2  
Slo Rejects - Offset Esports 10.28 20:00 2 - 1  
E-Sport (LOL,PrimeLeagueProDiv2020GrFin)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Gamerlegion - FC Schalke 04 Evolution 10.28 18:00 0 - 3  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Hurricane - Angry Titans 10.28 21:00 2 - 0  
Ex Oblivione - Obey Alliance 10.28 19:00 1 - 2  
Sheer Cold - Young And Beautiful 10.28 22:00 2 - 1  
Shu's Money Crew EU - Avoided 10.28 20:00 0 - 2  
E-Sport (SC2,DH Masters Winter, NA, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrea - Asuna 10.28 23:40 2 - 1  
Astrea - Masa 10.28 00:00 2 - 1  
Epic - Pattymac 10.28 22:50 1 - 2  
Future - Disk 10.28 22:00 2 - 0  
Jonsnow - PiLiPiLi 10.28 21:10 0 - 2  
Masa - Namshar 10.28 23:40 1 - 2  
Mcanning - Vindicta 10.28 21:10 0 - 2  
Pattymac - Neeb 10.28 00:00 0 - 2  
Scarlett - Nina 10.28 22:00 1 - 2  
TLO - Neeb 10.28 22:50 2 - 0  
E-Sport (SC2,DH Masters Winter,EuropeGS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goblin - Krystianer 10.28 17:50 0 - 2  
HeRoMaRinE - DnS 10.28 17:00 2 - 0  
Lambo - MarineLorD 10.28 17:50 2 - 0  
Milkicow - Rail 10.28 18:05 0 - 2  
PtitDrogo - Serral 10.28 19:55 0 - 2  
Reynor - MaNa 10.28 20:30 2 - 1  
Shadown - Denver 10.28 19:20 1 - 2  
Skillous - Kas 10.28 17:00 2 - 0  
Souleer - SouL 10.28 19:15 0 - 2  
Uthermal - Stephano 10.28 18:40 1 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoki - Classic Tampere 10.28 17:30 3 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjellerasen - Tunet 10.28 19:30 4 - 25  
NOR 92 Mjöndalen - Fredrikstad 10.28 20:00 2 - 5  
Sarpsborg - Akerselva 10.28 19:30 5 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Habo 10.28 19:00 8 - 8  
Kalmarsund - Växjö 10.28 18:30 7 - 5  
Sirius - Höllviken 10.28 19:00 11 - 6  
Thorengruppen - Linköping 10.28 18:30 5 - 8  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Blumenau 10.28 01:00 6 - 2  
Minas Belo Horizonte - Praia Clube 10.28 22:00 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palma Futsal - Barcelona 10.28 18:30 4 - 3  
Zaragoza - Murcia 10.28 20:30 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee - FPS 10.28 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP 10.28 17:30 4 - 0  
Jukurit - Tappara 10.28 17:30 2 - 1  
Kärpät - Lahti Pelicans 10.28 17:30 1 - 2  
SaiPa - Lukko 10.28 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Nomad 10.28 15:00 1 - 2  
Almati - Arlan Koksetau 10.28 14:00 2 - 2  
Barisz 2 - Temirtau 10.28 12:00 1 - 3  
Bejbarisz Atirau - Torpedo Kamenogorszk 10.28 13:00 1 - 4  
Gornyak Rudnyij - Kulager Petropavlovszk 10.28 12:00 2 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Lokomotív Jaroszlavl 10.28 15:00 0 - 0  
Dinamo Minszk - Dinamo Riga 10.28 17:10 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Avangard Omszk 10.28 17:30 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 10.28 15:00 0 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Amur Habarovszk 10.28 15:00 4 - 1  
SZKA Szentpétervár - Red Star Kunlun 10.28 17:30 1 - 2  
Szocsi - Barisz 10.28 17:30 3 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 10.28 15:00 4 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Zaglebie Sosnowiec 10.28 18:30 5 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irbisz Kazany - Sztalnyije Liszi Magnyit. 10.28 15:00 2 - 5  
Novomoszkovszk Academy - Atlant Moszkva 10.28 17:00 3 - 3  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Tolpar Ufa 10.28 15:00 2 - 4  
Szibirszkije Sznajperi - Lada Toljatti 2 10.28 12:30 3 - 3  
SZKA-1946 - Dinamo Moszkva 2 10.28 11:00 0 - 5  
Szpartak Moszkva 2 - Krasznaja Armija 10.28 15:00 3 - 1  
Szputnyik Almetyevszk - Avtomob. Jekatyerinburg 2 10.28 11:00 1 - 2  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjövik - Furuset 10.28 19:00 10 - 2  
Lorenskog - Ringerike 10.28 19:00 2 - 2  
Tonsberg - Comet 10.28 19:00 0 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - AIK 10.28 19:00 4 - 0  
Södertälje - Timra 10.28 19:00 0 - 4  
Västeras - Väsby 10.28 19:00 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Ermak Angarszk 10.28 14:30 4 - 1  
Izssztal Izsevszk - Barsz Kazany 2 10.28 16:00 2 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Zauralje Kurgan 10.28 14:30 4 - 0  
Molot Perm - CSZK Szamara 10.28 15:30 2 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dizel Penza 10.28 16:30 3 - 3  
Rjazany - Szokol Krasznojarszk 10.28 17:00 4 - 4  
SZKA-Néva - Metallurg Novokuznyeck 10.28 17:00 4 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Lada Toljatti 10.28 15:00 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Champoussin - D. Formolo 10.28 12:45 1 - 0  
E. Mas Nicolau - M. Soler Gimenez 10.28 12:45 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - A. Vlasov 10.28 12:45 0 - 1  
Mic. Woods - Gui. Martin 10.28 12:45 0 - 1  
P. Roglic - Dan. Martin 10.28 12:45 1 - 0  
R. Carapaz - H. Carthy 10.28 12:45 1 - 0  
Vuelta a Espana 2020 - 8. szakasz 10.28 15:30    
Vuelta a Espana 2020 - 8. szakasz - Top 3 10.28 15:30    
W. Poels - D. Gaudu 10.28 12:45 1 - 0  
Kosárlabda (Balkán Liga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teodo Tivat - Ibar Rozaje 10.28 18:00 85 - 72  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Strasbourg 10.28 18:00 75 - 77  
Kosárlabda (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Igokea 10.28 18:00 80 - 75  
Kosárlabda (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Oostende 10.28 18:00 79 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 10.28 11:00 84 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Incheon S-Birds 10.28 11:00 72 - 80  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte (88Fireburn) - Chicago (Mvp) 10.28 16:54 48 - 63  
Charlotte (88Fireburn) - Cleveland (Bumblebee) 10.28 16:18 55 - 68  
Cleveland (Bumblebee) - Chicago (Mvp) 10.28 15:42 61 - 62  
Washington Wizards (Bapho - Chicago (Mvp) 10.28 16:18 66 - 72  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Ever) - New Orleans (Miller) 10.28 22:36 46 - 54  
Memphis (Ever) - San Antonio (Bepado) 10.28 23:12 50 - 51  
Minnesota (Aphex) - Oklahoma City (Gatz) 10.28 12:48 57 - 54  
Minnesota (Aphex) - Phoenix (Slamdunkvv) 10.28 13:24 43 - 64  
Minnesota (Aphex) - Utah (Bad_Trip) 10.28 14:00 47 - 62  
New Orleans (Miller) - Sacramento (Tranquil) 10.28 23:12 47 - 52  
New Orleans (Miller) - San Antonio (Bepado) 10.28 22:00 45 - 43  
Oklahoma City (Gatz) - Minnesota (Aphex) 10.28 11:00 42 - 52  
Oklahoma City (Gatz) - Phoenix (Slamdunkvv) 10.28 12:12 71 - 52  
Oklahoma City (Gatz) - Utah (Bad_Trip) 10.28 13:24 69 - 70  
Phoenix (Slamdunkvv) - Oklahoma City (Gatz) 10.28 14:00 59 - 84  
Phoenix (Slamdunkvv) - Utah (Bad_Trip) 10.28 11:00 75 - 66  
Sacramento (Tranquil) - Memphis (Ever) 10.28 22:00 52 - 34  
Sacramento (Tranquil) - San Antonio (Bepado) 10.28 22:36 36 - 49  
San Antonio (Bepado) - New Orleans (Miller) 10.28 23:48 42 - 50  
Utah (Bad_Trip) - Minnesota (Aphex) 10.28 12:12 67 - 62  
Utah (Bad_Trip) - Phoenix (Slamdunkvv) 10.28 12:48 79 - 53  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Izmit Bld. Spor (Helyszín: Törökország) 10.28 15:00 68 - 85  
Girona - Sepsi 10.28 18:00 76 - 54  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Bourg 10.28 20:30 76 - 89  
UNIKSZ Kazany - Joventut Badalona 10.28 17:00 82 - 82, h.u. 91 - 93  
Venezia - Bahcesehir Koleji 10.28 20:30 78 - 78, h.u. 88 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Metropolitans Levallois 10.28 20:45 70 - 75  
Mornar - Buducnost Podgorica 10.28 19:00 76 - 76, h.u. 85 - 82  
Ulm - Unicaja Malaga 10.28 19:15 76 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Lok.Kubany Krasznodar 10.28 18:00 72 - 88  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - KTP Kotka 10.28 17:30 122 - 89  
Korihait Uusikaupunki - Tampere Pyrintö 10.28 17:30 77 - 103  
Kouvot Kouvola - Lahti 10.28 17:30 69 - 85  
Nokia - Lapuan Kobrat 10.28 17:30 99 - 86  
Salon Vilpas - Joensuun Kataja 10.28 17:30 97 - 72  
Ura Kaarina - Helsinki Seagulls 10.28 17:30 86 - 102  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Le Mans 10.28 17:30 70 - 70, h.u. 90 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lyon 10.28 20:00 74 - 62  
Landes - Roche Vendee 10.28 19:30 72 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - SM Beermen 10.28 11:45 82 - 89  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korivosz Amaliada - Apollon Patra 10.28 16:00 56 - 67  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Earthfriends Tokyo Z - Aomori 10.28 11:00 73 - 71  
Fukuoka - Nishinomiya 10.28 11:00 79 - 68  
Sendai - Koshigaya 10.28 11:00 82 - 91  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tokyo Alvark 10.28 11:05 82 - 73  
Hiroshima - Ryukyu Okinawa 10.28 11:05 72 - 74  
Kawasaki Brave Thunders - Albirex Niigata 10.28 11:05 92 - 69  
Nagoya Dolphins - Shinshu 10.28 11:05 65 - 61  
Osaka - Mikawa Seahorses 10.28 11:05 98 - 76  
Shiga - Shimane 10.28 11:15 80 - 82  
Tochigi Utsunomiya Brex - Hokkaido 10.28 11:25 85 - 76  
Tokyo Sunrockers - Akita 10.28 11:05 89 - 86  
Toyama - Yokohama 10.28 11:05 84 - 64  
Toyohashi Neophoenix - Kyoto 10.28 11:05 94 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Guangzhou 10.28 12:35 99 - 87  
Nanjing Tongxi - Beijing Royal Fighters 10.28 13:00 82 - 110  
Qingdao - Jiangsu Dragons 10.28 04:00 113 - 114  
Shandong - Xinjiang 10.28 05:30 97 - 99  
Tianjin - Liaoning 10.28 08:30 91 - 119  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Beijing Great Wall 10.28 09:30 63 - 74  
Henan - Tianjin Zhongxin 10.28 06:30 83 - 71  
Shanxi XR - Jiangsu Nangang 10.28 12:30 55 - 59  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Dabrowa Gornicza 10.28 18:00 87 - 87, h.u. 98 - 101  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Politechnika Gdansk 10.28 18:00 103 - 53  
Bydgoszcz - Lublin 10.28 18:00 87 - 77  
Zaglebie Sosnowiec - Sleza Wroclaw 10.28 18:00 79 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Kaposvár 10.28 18:00 80 - 75  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - PINKK-Pécs 10.28 17:00 92 - 78  
Ludovika-Csata - Szekszárd 10.28 16:00    
TFSE-MTK - Cegléd 10.28 19:00    
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Gimle 10.28 19:00 95 - 95, h.u. 105 - 106  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Dinamo Moszkva 10.28 13:00 103 - 56  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Manresa 10.28 18:30 87 - 68  
Estudiantes - Gipuzkoa 10.28 21:15 80 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad de La Laguna - Campus Promete 10.28 21:00 68 - 56  
Gernika Bizkaia - Zamarat 10.28 20:00 80 - 55  
Gran Canaria - Araski AES 10.28 20:00 58 - 63  
IDK Gipuzkoa - P. Avenida 10.28 20:00 66 - 84  
Valencia - Ensino Lugo 10.28 20:30 77 - 46  
Zaragoza - Al-Qazeres Extremadura 10.28 20:00 77 - 71  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Massagno 10.28 19:30 73 - 91  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Handlova - Spisski Rytieri 10.28 18:00 76 - 78  
Levice - Inter Bratislava 10.28 18:00 88 - 80  
Lucenec - Prievidza 10.28 18:00 77 - 71  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Rogaska 10.28 18:00 94 - 71  
Primorska Koper - Polzela 10.28 20:00 69 - 69, h.u. 85 - 80  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - TTU Tallinn 10.28 18:30 85 - 65  
Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas 10.28 18:00 100 - 74  
Tartu Ulikool - Rapla 10.28 18:00 69 - 69, h.u. 74 - 76  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai Indians - Royal Chall. Bangalore 10.28 15:00 1 - 0  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Motor Zaporozsje 10.28 18:45 31 - 32  
Kiel - Veszprém 10.28 18:45 31 - 31  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skaering - Vendsyssel 10.28 20:00 27 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Ribe-Esbjerg 10.28 20:00 25 - 31  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Odense 10.28 18:30 17 - 31  
Viborg - Herning-Ikast 10.28 20:30 26 - 26  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIFK - BK-46 10.28 17:30 35 - 38  
Riihimaen Cocks - GrIFK 10.28 17:30 30 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Amand - Dijon 10.28 18:00 23 - 22  
Toulon - Metz 10.28 17:00 26 - 32  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Komló 10.28 18:15 29 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Dunaújváros 10.28 18:00 33 - 28  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottenlund SK - Fold St. Hallvard 10.28 16:45 36 - 27  
Follo - Viking TIF 10.28 19:00 35 - 23  
Herulf Moss - Nötteröy 10.28 18:30 31 - 34  
Kristiansand IF - Vikhammer 10.28 18:00 32 - 23  
Stavanger IF - Falk Horten 10.28 18:00 33 - 35  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Haslum 10.28 18:30 33 - 31  
Kolstad - Drammen 10.28 18:00 27 - 21  
Naerbö - Sandefjord 10.28 18:00 31 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Huesca 10.28 20:45 28 - 30  
Benidorm - Granollers 10.28 20:00 32 - 33  
Logrono La Rioja - Bidasoa Irun 10.28 18:00 28 - 32  
Villa de Aranda - Anaitasuna 10.28 19:30 23 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Helsingborg 10.28 19:00 38 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Höör 10.28 19:00 15 - 33  
Kristianstad - Skara 10.28 19:00 22 - 24  
VästerasIrsta - Lugi 10.28 19:00 25 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Huddersfield 10.28 20:45 2 - 1  
Bournemouth - Bristol City 10.28 20:45 1 - 0  
Derby County - Cardiff 10.28 20:45 1 - 1  
Luton - Nottingham 10.28 20:45 1 - 1  
Preston - Millwall 10.28 20:00 0 - 2  
Rotherham - Sheffield Wed. 10.28 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Chelsea 10.28 18:55 0 - 4  
Sevilla - Rennes 10.28 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Zenit Szentpétervár 10.28 21:00 2 - 0  
FC Bruges - Lazio 10.28 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dinamo Kijev 10.28 21:00 2 - 2  
Juventus - Barcelona 10.28 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Paris SG 10.28 18:55 0 - 2  
Manchester Utd. - RB Leipzig 10.28 21:00 5 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeljeznicar Sarajevo - Zrinjski Mostar 10.28 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kindermann - Internacional RS 10.28 21:00 3 - 2  
Palmeiras SP - Ferroviaria SP 10.28 23:30 2 - 1  
Sao Paulo SP - Santos SP 10.28 23:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Internacional RS 10.28 23:00 1 - 2  
Botafogo RJ - Cuiaba 10.28 01:30 0 - 1  
Santos SP - Ceara 10.28 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Darmstadt 10.28 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - Santiago Morning 10.28 15:00 2 - 3  
Dep. Magallanes - Nublense 10.28 17:30 0 - 0  
Dep. Valdivia - Rangers de Talca 10.28 15:00 0 - 1  
Melipilla - Dep. Copiapo 10.28 15:00 1 - 2  
Puerto Montt - Dep. Santa Cruz 10.28 15:00 4 - 1  
San Marcos de Arica - Dep. Temuco 10.28 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Colo Colo 10.28 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Anorthoszisz Famaguszta 10.28 16:00 0 - 1  
Nea Szalamina Famaguszta - Ermisz Aradippou 10.28 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oniszilosz Szotira - Karmiotissza Polemidion 10.28 16:00 0 - 2  
PAEEK - APOEL Nicosia 10.28 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - River Plate Montevideo 10.28 23:15 1 - 1  
Dep. Union La Calera - Dep. Tolima 10.28 01:30 0 - 0  
Fenix Montevideo - Huachipato 10.28 23:15 3 - 1  
Lanus - Sao Paulo SP 10.28 23:15 3 - 2  
Sp. Luqueno - Defensa Justicia 10.28 23:15 1 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herediano - AD San Carlos 10.28 03:00 1 - 1  
Sporting San Jose - Perez Zeledon 10.28 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamontville Golden Arrows - Supersport Utd. 10.28 18:30 3 - 1  
Mamelodi Sundowns - Tshakhuma 10.28 18:30 0 - 0  
Maritzburg Utd. - Cape Town City 10.28 18:30 0 - 1  
Moroka Swallows - Bloemfontein Celtic 10.28 18:30 1 - 0  
Orlando Pirates - Stellenbosch 10.28 18:30 1 - 1  
TS Galaxy - AmaZulu 10.28 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (CarlWhizzer) - Atalanta (Dimqaa) 10.28 11:36 6 - 2  
Ajax (CarlWhizzer) - Porto (Quavo) 10.28 10:40 0 - 4  
Ajax (CarlWhizzer) - RB Leipzig (Oolancer) 10.28 11:22 0 - 4  
Ajax (CarlWhizzer) - Sevilla (Stig) 10.28 10:54 5 - 1  
Atalanta (Dimqaa) - Ajax (CarlWhizzer) 10.28 10:26 1 - 3  
Atalanta (Dimqaa) - Porto (Quavo) 10.28 09:58 1 - 5  
Atalanta (Dimqaa) - RB Leipzig (Oolancer) 10.28 10:54 0 - 2  
Atalanta (Dimqaa) - Sevilla (Stig) 10.28 10:40 1 - 1  
Atl. Madrid (Supernova) - Dortmund (Alback) 10.28 17:00 3 - 2  
Atl. Madrid (Supernova) - Internazionale (Nixtape) 10.28 18:38 2 - 0  
Barcelona (Weeman) - Juventus (Kit) 10.28 09:30 0 - 3  
Barcelona (Weeman) - Liverpool (Unknown) 10.28 11:22 1 - 0  
Barcelona (Weeman) - Paris SG (Mistyeye) 10.28 11:08 2 - 4  
Chelsea (Weeman) - Atl. Madrid (Supernova) 10.28 18:52 1 - 2  
Chelsea (Weeman) - Manchester Utd. (STDM) 10.28 18:38 0 - 3  
Dortmund (Alback) - Atl. Madrid (Supernova) 10.28 18:10 1 - 1  
Dortmund (Alback) - Internazionale (Nixtape) 10.28 19:06 4 - 2  
Dortmund (Alback) - Manchester Utd. (STDM) 10.28 18:52 0 - 4  
FC Bayern Munich (Alex_13 - Barcelona (Weeman) 10.28 10:54 1 - 0  
FC Bayern Munich (Alex_13 - Juventus (Kit) 10.28 11:36 2 - 3  
FC Bayern Munich (Alex_13 - Liverpool (Unknown) 10.28 10:40 2 - 4  
FC Bayern Munich (Alex_13 - Paris SG (Mistyeye) 10.28 11:22 3 - 1  
Internazionale (Nixtape) - Chelsea (Weeman) 10.28 18:10 3 - 2  
Juventus (Kit) - Barcelona (Weeman) 10.28 10:40 1 - 2  
Juventus (Kit) - FC Bayern Munich (Alex_1333) 10.28 10:26 3 - 3  
Juventus (Kit) - Liverpool (Unknown) 10.28 09:58 2 - 1  
Juventus (Kit) - Paris SG (Mistyeye) 10.28 10:54 5 - 3  
Liverpool (Unknown) - Barcelona (Weeman) 10.28 10:12 4 - 0  
Liverpool (Unknown) - Juventus (Kit) 10.28 11:08 0 - 1  
Liverpool (Unknown) - Paris SG (Mistyeye) 10.28 10:26 0 - 1  
Manchester Utd. (STDM) - Atl. Madrid (Supernova) 10.28 19:06 4 - 4  
Manchester Utd. (STDM) - Chelsea (Weeman) 10.28 17:28 2 - 3  
Paris SG (Mistyeye) - Barcelona (Weeman) 10.28 09:58 3 - 1  
Paris SG (Mistyeye) - FC Bayern Munich (Alex_1333) 10.28 10:12 1 - 2  
Paris SG (Mistyeye) - Juventus (Kit) 10.28 09:44 2 - 5  
Paris SG (Mistyeye) - Liverpool (Unknown) 10.28 11:36 2 - 3  
Porto (Quavo) - Atalanta (Dimqaa) 10.28 11:08 4 - 5  
Porto (Quavo) - RB Leipzig (Oolancer) 10.28 10:26 1 - 5  
Porto (Quavo) - Sevilla (Stig) 10.28 10:12 0 - 0  
RB Leipzig (Oolancer) - Ajax (CarlWhizzer) 10.28 10:12 2 - 2  
RB Leipzig (Oolancer) - Atalanta (Dimqaa) 10.28 09:44 6 - 0  
RB Leipzig (Oolancer) - Porto (Quavo) 10.28 11:36 3 - 2  
RB Leipzig (Oolancer) - Sevilla (Stig) 10.28 09:58 3 - 0  
Sevilla (Stig) - Porto (Quavo) 10.28 11:22 4 - 2  
Sevilla (Stig) - RB Leipzig (Oolancer) 10.28 11:08 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar (Weeman) - Celtic (Unknown) 10.28 13:52 1 - 1  
AZ Alkmaar (Weeman) - Gent (Mistyeye) 10.28 13:38 1 - 0  
AZ Alkmaar (Weeman) - PSV Eindhoven (Alex_1333) 10.28 12:14 1 - 3  
Braga (Oolancer) - Granada (Quavo) 10.28 14:06 3 - 3  
Braga (Oolancer) - Hoffenheim (Dimqaa) 10.28 12:14 5 - 0  
Braga (Oolancer) - Roma (CarlWhizzer) 10.28 12:42 1 - 1  
Celtic (Unknown) - AZ Alkmaar (Weeman) 10.28 12:42 1 - 1  
Celtic (Unknown) - Gent (Mistyeye) 10.28 12:56 2 - 3  
Celtic (Unknown) - OGC Nice (Kit) 10.28 13:38 0 - 0  
Celtic (Unknown) - PSV Eindhoven (Alex_1333) 10.28 12:00 4 - 3  
Gent (Mistyeye) - AZ Alkmaar (Weeman) 10.28 12:28 2 - 1  
Gent (Mistyeye) - Celtic (Unknown) 10.28 14:06 2 - 1  
Gent (Mistyeye) - PSV Eindhoven (Alex_1333) 10.28 12:42 3 - 3  
Granada (Quavo) - Braga (Oolancer) 10.28 12:56 1 - 2  
Granada (Quavo) - Hoffenheim (Dimqaa) 10.28 13:38 3 - 0  
Granada (Quavo) - Roma (CarlWhizzer) 10.28 12:00 0 - 1  
Hoffenheim (Dimqaa) - Braga (Oolancer) 10.28 13:24 2 - 5  
Hoffenheim (Dimqaa) - Granada (Quavo) 10.28 12:28 0 - 3  
Hoffenheim (Dimqaa) - Lille (Stig) 10.28 13:10 2 - 5  
Hoffenheim (Dimqaa) - Roma (CarlWhizzer) 10.28 12:56 0 - 3  
Lille (Stig) - Braga (Oolancer) 10.28 13:38 2 - 2  
Lille (Stig) - Granada (Quavo) 10.28 13:52 1 - 1  
OGC Nice (Kit) - AZ Alkmaar (Weeman) 10.28 13:10 1 - 4  
OGC Nice (Kit) - Gent (Mistyeye) 10.28 13:24 2 - 2  
OGC Nice (Kit) - PSV Eindhoven (Alex_1333) 10.28 12:56 6 - 2  
PSV Eindhoven (Alex_1333) - AZ Alkmaar (Weeman) 10.28 13:24 4 - 3  
PSV Eindhoven (Alex_1333) - Celtic (Unknown) 10.28 13:10 3 - 2  
PSV Eindhoven (Alex_1333) - Gent (Mistyeye) 10.28 13:52 4 - 4  
PSV Eindhoven (Alex_1333) - OGC Nice (Kit) 10.28 14:06 4 - 5  
Roma (CarlWhizzer) - Braga (Oolancer) 10.28 13:52 2 - 1  
Roma (CarlWhizzer) - Granada (Quavo) 10.28 13:10 1 - 2  
Roma (CarlWhizzer) - Hoffenheim (Dimqaa) 10.28 14:06 2 - 1  
Roma (CarlWhizzer) - Lille (Stig) 10.28 13:24 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (STDM) - Italy (Supernova) 10.28 16:36 3 - 1  
Argentina (STDM) - Portugal (Alback) 10.28 15:12 4 - 4  
Belgium (Vito) - Brazil (Skripp) 10.28 16:08 1 - 0  
Belgium (Vito) - France (Stig) 10.28 15:26 0 - 1  
Belgium (Vito) - Germany (Walker) 10.28 15:12 0 - 3  
Brazil (Skripp) - France (Stig) 10.28 15:54 0 - 1  
Brazil (Skripp) - Netherlands (CarlWhizzer) 10.28 15:26 2 - 1  
England (Nixtape) - Argentina (STDM) 10.28 15:54 3 - 10  
France (Stig) - Belgium (Vito) 10.28 16:36 5 - 3  
France (Stig) - Netherlands (CarlWhizzer) 10.28 15:12 4 - 2  
Germany (Walker) - Belgium (Vito) 10.28 16:22 1 - 2  
Germany (Walker) - France (Stig) 10.28 16:08 1 - 1  
Italy (Supernova) - Argentina (STDM) 10.28 15:26 2 - 0  
Italy (Supernova) - England (Nixtape) 10.28 16:08 4 - 2  
Italy (Supernova) - Spain (Weeman) 10.28 15:12 1 - 3  
Netherlands (CarlWhizzer) - Brazil (Skripp) 10.28 16:36 2 - 1  
Netherlands (CarlWhizzer) - France (Stig) 10.28 16:22 3 - 3  
Netherlands (CarlWhizzer) - Germany (Walker) 10.28 15:54 2 - 5  
Portugal (Alback) - Argentina (STDM) 10.28 16:22 6 - 1  
Portugal (Alback) - England (Nixtape) 10.28 16:36 0 - 1  
Spain (Weeman) - Argentina (STDM) 10.28 16:08 5 - 2  
Spain (Weeman) - Italy (Supernova) 10.28 16:22 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Dm1trena) - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 10.28 12:18 2 - 2  
CSZKA Moszkva (Dm1trena) - Sahtar Doneck (Slezaintim 10.28 12:30 0 - 0  
CSZKA Moszkva (Dm1trena) - Szpartak Moszkva (White_Boy1927) 10.28 13:06 0 - 3  
Dinamo Kijev (Orlovsky1) - CSZKA Moszkva (Dm1trena) 10.28 13:18 4 - 5  
Dinamo Kijev (Orlovsky1) - Sahtar Doneck (Slezaintim 10.28 12:54 0 - 4  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - CSZKA Moszkva (Dm1trena) 10.28 12:42 2 - 2  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 10.28 13:06 3 - 2  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 10.28 11:54 4 - 3  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Lokom. Moszkva (Nikkita) 10.28 13:18 1 - 1  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Szpartak Moszkva (White_Boy1927) 10.28 12:42 1 - 0  
Szpartak Moszkva (White_B - CSZKA Moszkva (Dm1trena) 10.28 12:06 4 - 0  
Szpartak Moszkva (White_B - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 10.28 12:30 1 - 1  
Szpartak Moszkva (White_B - Lokom. Moszkva (Nikkita) 10.28 12:54 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Upcake22) - Bayern München (Olle) 10.28 19:28 2 - 0  
Barcelona (Upcake22) - Liverpool (Pablik) 10.28 20:16 1 - 3  
Barcelona (White_Boy1927) - Bayern München (Dm1trena) 10.28 14:16 0 - 2  
Barcelona (White_Boy1927) - Liverpool (Orlovsky1) 10.28 14:40 0 - 0  
Barcelona (White_Boy1927) - Paris SG (Slezaintima) 10.28 13:52 3 - 1  
Barcelona (White_Boy1927) - Real Madrid (Nikkitta) 10.28 15:04 2 - 0  
Bayern München (Dm1trena) - Barcelona (White_Boy1927) 10.28 15:16 2 - 0  
Bayern München (Dm1trena) - Liverpool (Orlovsky1) 10.28 14:28 1 - 2  
Bayern München (Dm1trena) - Paris SG (Slezaintima) 10.28 14:40 3 - 3  
Bayern München (Dm1trena) - Real Madrid (Nikkitta) 10.28 13:52 1 - 2  
Bayern München (Olle) - Barcelona (Upcake22) 10.28 20:28 1 - 4  
Liverpool (Orlovsky1) - Barcelona (White_Boy1927) 10.28 13:40 2 - 0  
Liverpool (Orlovsky1) - Bayern München (Dm1trena) 10.28 15:28 2 - 2  
Liverpool (Orlovsky1) - Paris SG (Slezaintima) 10.28 15:04 2 - 2  
Liverpool (Orlovsky1) - Real Madrid (Nikkitta) 10.28 14:16 3 - 1  
Liverpool (Pablik) - Barcelona (Upcake22) 10.28 19:16 0 - 2  
Liverpool (Pablik) - Bayern München (Olle) 10.28 19:40 1 - 0  
Paris SG (Slezaintima) - Barcelona (White_Boy1927) 10.28 14:52 3 - 2  
Paris SG (Slezaintima) - Bayern München (Dm1trena) 10.28 13:40 1 - 1  
Paris SG (Slezaintima) - Liverpool (Orlovsky1) 10.28 14:04 2 - 2  
Paris SG (Slezaintima) - Real Madrid (Nikkitta) 10.28 15:28 1 - 1  
Real Madrid (Nikkitta) - Barcelona (White_Boy1927) 10.28 14:04 2 - 1  
Real Madrid (Nikkitta) - Bayern München (Dm1trena) 10.28 14:52 0 - 0  
Real Madrid (Nikkitta) - Liverpool (Orlovsky1) 10.28 15:16 0 - 1  
Real Madrid (Nikkitta) - Paris SG (Slezaintima) 10.28 14:28 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Xshilito) - Chelsea (Blackstar98) 10.28 17:00 1 - 1  
Atl. Madrid (Xshilito) - Dortmund (Flewless_Ph.) 10.28 16:36 0 - 1  
Atl. Madrid (Xshilito) - Internazionale (Fearggwp) 10.28 17:24 0 - 2  
Atl. Madrid (Xshilito) - Manchester City (Genad) 10.28 16:12 1 - 1  
Chelsea (Blackstar98) - Atl. Madrid (Xshilito) 10.28 16:00 2 - 0  
Chelsea (Blackstar98) - Dortmund (Flewless_Ph.) 10.28 17:48 2 - 2  
Chelsea (Blackstar98) - Internazionale (Fearggwp) 10.28 16:36 0 - 2  
Chelsea (Blackstar98) - Manchester City (Genad) 10.28 17:24 1 - 1  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Atl. Madrid (Xshilito) 10.28 17:36 4 - 0  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Chelsea (Blackstar98) 10.28 16:48 2 - 1  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Internazionale (Fearggwp) 10.28 16:12 2 - 0  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Manchester City (Genad) 10.28 17:00 0 - 1  
Internazionale (Fearggwp) - Atl. Madrid (Xshilito) 10.28 16:24 0 - 0  
Internazionale (Fearggwp) - Chelsea (Blackstar98) 10.28 17:36 0 - 0  
Internazionale (Fearggwp) - Dortmund (Flewless_Ph.) 10.28 17:12 0 - 0  
Internazionale (Fearggwp) - Manchester City (Genad) 10.28 16:48 1 - 1  
Manchester City (Genad) - Atl. Madrid (Xshilito) 10.28 17:12 1 - 4  
Manchester City (Genad) - Chelsea (Blackstar98) 10.28 16:24 0 - 2  
Manchester City (Genad) - Internazionale (Fearggwp) 10.28 17:48 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester (Chellovekk) - Leverkusen (Pablik) 10.28 16:54 1 - 3  
Leicester (Chellovekk) - Milan (Olle) 10.28 18:06 0 - 1  
Leicester (Chellovekk) - Napoli (Upcake22) 10.28 17:42 0 - 3  
Leverkusen (Pablik) - Leicester (Chellovekk) 10.28 17:54 0 - 4  
Leverkusen (Pablik) - Milan (Olle) 10.28 17:30 3 - 0  
Leverkusen (Pablik) - Napoli (Upcake22) 10.28 17:06 1 - 0  
Milan (Olle) - Leicester (Chellovekk) 10.28 17:06 3 - 1  
Milan (Olle) - Leverkusen (Pablik) 10.28 16:30 0 - 3  
Milan (Olle) - Napoli (Upcake22) 10.28 18:18 1 - 0  
Napoli (Upcake22) - Leverkusen (Pablik) 10.28 18:06 1 - 1  
Napoli (Upcake22) - Milan (Olle) 10.28 17:18 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Genad) - Leicester (Fearggwp) 10.28 19:58 2 - 2  
Arsenal (Genad) - Wolverhampton (Xshilito) 10.28 19:22 1 - 0  
Everton (Flewless_Phoenix - Arsenal (Genad) 10.28 19:10 1 - 3  
Everton (Flewless_Phoenix - Wolverhampton (Xshilito) 10.28 19:46 2 - 1  
Leicester (Fearggwp) - Everton (Flewless_Phoenix) 10.28 19:22 2 - 3  
Leicester (Fearggwp) - West Ham (Blackstar98) 10.28 19:46 1 - 1  
Leicester (Fearggwp) - Wolverhampton (Xshilito) 10.28 18:34 4 - 1  
West Ham (Blackstar98) - Arsenal (Genad) 10.28 19:34 0 - 0  
West Ham (Blackstar98) - Everton (Flewless_Phoenix) 10.28 19:58 0 - 2  
Wolverhampton (Xshilito) - Everton (Flewless_Phoenix) 10.28 18:46 1 - 1  
Wolverhampton (Xshilito) - Leicester (Fearggwp) 10.28 19:34 0 - 1  
Wolverhampton (Xshilito) - West Ham (Blackstar98) 10.28 19:10 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Chellovekk) - Liverpool (Olle) 10.28 13:36 0 - 1  
Chelsea (Chellovekk) - Manchester City (Taka) 10.28 12:48 2 - 0  
Chelsea (Chellovekk) - Manchester Utd.(Upcake22) 10.28 13:12 0 - 0  
Chelsea (Chellovekk) - Tottenham (Pablik) 10.28 12:24 3 - 0  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Liverpool (Genad) 10.28 21:30 1 - 3  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Manchester City(Xshilito) 10.28 22:06 0 - 2  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Manchester Utd.(Fearggwp) 10.28 20:42 1 - 1  
Chelsea (Flewless_Phoenix - Tottenham (Blackstar98) 10.28 21:18 1 - 3  
Chelsea (Orlovsky1) - Liverpool (Slezaintima) 10.28 08:24 4 - 3  
Chelsea (Orlovsky1) - Manchester Utd.(Dm1trena) 10.28 08:48 0 - 2  
Liverpool (Genad) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 10.28 20:30 3 - 1  
Liverpool (Genad) - Manchester City(Xshilito) 10.28 21:42 0 - 3  
Liverpool (Genad) - Manchester Utd.(Fearggwp) 10.28 22:18 0 - 0  
Liverpool (Genad) - Tottenham (Blackstar98) 10.28 20:54 2 - 1  
Liverpool (Olle) - Chelsea (Chellovekk) 10.28 12:36 0 - 3  
Liverpool (Olle) - Manchester City (Taka) 10.28 13:24 4 - 1  
Liverpool (Olle) - Manchester Utd.(Upcake22) 10.28 13:48 0 - 3  
Liverpool (Olle) - Tottenham (Pablik) 10.28 12:00 4 - 0  
Liverpool (Slezaintima) - Chelsea (Orlovsky1) 10.28 07:24 1 - 0  
Liverpool (Slezaintima) - Manchester City (Nikkitta) 10.28 08:48 2 - 2  
Liverpool (Slezaintima) - Tottenham (White_Boy1927) 10.28 08:12 0 - 0  
Manchester City (Nikkitta - Chelsea (Orlovsky1) 10.28 08:36 1 - 1  
Manchester City (Nikkitta - Manchester Utd.(Dm1trena) 10.28 08:12 1 - 6  
Manchester City (Taka) - Chelsea (Chellovekk) 10.28 13:48 0 - 3  
Manchester City (Taka) - Tottenham (Pablik) 10.28 13:12 1 - 3  
Manchester City(Xshilito) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 10.28 21:06    
Manchester City(Xshilito) - Liverpool (Genad) 10.28 20:42 1 - 1  
Manchester City(Xshilito) - Manchester Utd.(Fearggwp) 10.28 21:54 1 - 0  
Manchester City(Xshilito) - Tottenham (Blackstar98) 10.28 21:30 5 - 0  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Chelsea (Orlovsky1) 10.28 07:48 2 - 3  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Liverpool (Slezaintima) 10.28 08:00 3 - 2  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Tottenham (White_Boy1927) 10.28 08:36 0 - 1  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 10.28 21:42 1 - 1  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Liverpool (Genad) 10.28 21:18 2 - 2  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Manchester City(Xshilito) 10.28 20:54 1 - 0  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Tottenham (Blackstar98) 10.28 22:06 0 - 0  
Manchester Utd.(Upcake22) - Liverpool (Olle) 10.28 12:48 2 - 3  
Manchester Utd.(Upcake22) - Manchester City (Taka) 10.28 13:00 4 - 2  
Manchester Utd.(Upcake22) - Tottenham (Pablik) 10.28 13:36 0 - 4  
Tottenham (Blackstar98) - Chelsea (Flewless_Phoenix) 10.28 22:18 1 - 1  
Tottenham (Blackstar98) - Liverpool (Genad) 10.28 21:54 3 - 0  
Tottenham (Blackstar98) - Manchester City(Xshilito) 10.28 20:30 0 - 0  
Tottenham (Blackstar98) - Manchester Utd.(Fearggwp) 10.28 21:06    
Tottenham (Pablik) - Chelsea (Chellovekk) 10.28 13:24 4 - 2  
Tottenham (Pablik) - Liverpool (Olle) 10.28 13:00 2 - 2  
Tottenham (Pablik) - Manchester Utd.(Upcake22) 10.28 12:36 2 - 1  
Tottenham (White_Boy1927) - Chelsea (Orlovsky1) 10.28 08:00 2 - 2  
Tottenham (White_Boy1927) - Liverpool (Slezaintima) 10.28 07:12 1 - 3  
Tottenham (White_Boy1927) - Manchester City (Nikkitta) 10.28 08:24 0 - 2  
Tottenham (White_Boy1927) - Manchester Utd.(Dm1trena) 10.28 07:36 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (CarlWhizzer) - Montpellier HSC (Dimqaa) 10.28 09:06 4 - 1  
Bordeaux (CarlWhizzer) - Nice (Quavo) 10.28 08:10 1 - 1  
Bordeaux (CarlWhizzer) - Rennes (Stig) 10.28 08:24 1 - 4  
Bordeaux (CarlWhizzer) - St-Etienne (Oolancer) 10.28 08:52 0 - 2  
Losc Lille (Kit) - Marseille (Weeman) 10.28 08:10 3 - 0  
Losc Lille (Kit) - Monaco (Mistyeye) 10.28 08:24 0 - 3  
Lyon (Alex_1333) - Marseille (Weeman) 10.28 08:24 6 - 0  
Marseille (Weeman) - Monaco (Mistyeye) 10.28 08:38 1 - 0  
Marseille (Weeman) - Paris SG (Unknown) 10.28 08:52 2 - 2  
Monaco (Mistyeye) - Marseille (Weeman) 10.28 07:28 1 - 1  
Monaco (Mistyeye) - Paris SG (Unknown) 10.28 09:06 1 - 5  
Montpellier HSC (Dimqaa) - Bordeaux (CarlWhizzer) 10.28 07:56 3 - 2  
Montpellier HSC (Dimqaa) - Nice (Quavo) 10.28 07:28 1 - 3  
Montpellier HSC (Dimqaa) - Rennes (Stig) 10.28 08:10 1 - 2  
Montpellier HSC (Dimqaa) - St-Etienne (Oolancer) 10.28 08:24 0 - 5  
Nice (Quavo) - Montpellier HSC (Dimqaa) 10.28 08:38 3 - 2  
Nice (Quavo) - Rennes (Stig) 10.28 07:42 2 - 3  
Nice (Quavo) - St-Etienne (Oolancer) 10.28 07:56 1 - 2  
Paris SG (Unknown) - Losc Lille (Kit) 10.28 08:38 6 - 0  
Paris SG (Unknown) - Marseille (Weeman) 10.28 07:42 1 - 0  
Paris SG (Unknown) - Monaco (Mistyeye) 10.28 07:56 2 - 0  
Rennes (Stig) - Bordeaux (CarlWhizzer) 10.28 07:14 1 - 2  
Rennes (Stig) - Nice (Quavo) 10.28 08:52 3 - 1  
Rennes (Stig) - St-Etienne (Oolancer) 10.28 08:38 1 - 2  
St-Etienne (Oolancer) - Bordeaux (CarlWhizzer) 10.28 07:42 5 - 1  
St-Etienne (Oolancer) - Montpellier HSC (Dimqaa) 10.28 07:14 2 - 2  
St-Etienne (Oolancer) - Nice (Quavo) 10.28 09:06 3 - 1  
St-Etienne (Oolancer) - Rennes (Stig) 10.28 07:28 3 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Arsenal (Marley) 10.28 10:40 3 - 4  
Ajax (Cobra4) - Bayern München (Moebius) 10.28 05:40 1 - 1  
Ajax (Cobra4) - Chelsea (Tommy) 10.28 13:00 4 - 3  
Ajax (Cobra4) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.28 11:40 1 - 1  
Ajax (Cobra4) - Napoli (Gosas) 10.28 08:00 6 - 3  
Arsenal (Marley) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.28 07:20 0 - 2  
Arsenal (Marley) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.28 06:00 2 - 1  
Arsenal (Marley) - Juventus (Ben) 10.28 08:40 3 - 2  
Arsenal (Marley) - Napoli (Gosas) 10.28 11:00 2 - 3  
Arsenal (Marley) - RB Leipzig (Panica) 10.28 09:40 1 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Ajax (Cobra4) 10.28 12:40 1 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Bayern München (Moebius) 10.28 11:20 2 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Celtic (Pantovits) 10.28 05:00 2 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Chelsea (Tommy) 10.28 10:00 4 - 5  
Atl. Madrid (CaptainX) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.28 07:40 1 - 0  
Bayern München (Moebius) - Arsenal (Marley) 10.28 09:00 3 - 1  
Bayern München (Moebius) - Chelsea (Tommy) 10.28 11:40 1 - 2  
Bayern München (Moebius) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.28 10:20 1 - 4  
Bayern München (Moebius) - Napoli (Gosas) 10.28 06:40 1 - 1  
Bayern München (Moebius) - RB Leipzig (Panica) 10.28 05:20 2 - 2  
Celtic (Pantovits) - Ajax (Cobra4) 10.28 08:20 1 - 3  
Celtic (Pantovits) - Arsenal (Marley) 10.28 12:00 2 - 3  
Celtic (Pantovits) - Bayern München (Moebius) 10.28 07:00 3 - 0  
Celtic (Pantovits) - Chelsea (Tommy) 10.28 05:40 3 - 3  
Celtic (Pantovits) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.28 13:20 4 - 0  
Chelsea (Tommy) - Arsenal (Marley) 10.28 07:40 1 - 2  
Chelsea (Tommy) - Juventus (Ben) 10.28 11:20 3 - 2  
Chelsea (Tommy) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.28 09:00 1 - 3  
Chelsea (Tommy) - Napoli (Gosas) 10.28 05:20 3 - 3  
Chelsea (Tommy) - RB Leipzig (Panica) 10.28 12:40 3 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Ajax (Cobra4) 10.28 11:00 0 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Bayern München (Moebius) 10.28 10:00 0 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Celtic (Pantovits) 10.28 12:20 4 - 4  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Chelsea (Tommy) 10.28 08:40 2 - 4  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Lokomotív Moszkva(Burton) 10.28 07:20 0 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Lazio (Cliff) 10.28 20:00 2 - 4  
Feyenoord (Johnybegood) - Lyon (Apollo) 10.28 22:40 2 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Marseille (Legolas) 10.28 03:40 2 - 3  
Feyenoord (Johnybegood) - PAOK (Andre) 10.28 01:00 2 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Tottenham (Kot) 10.28 21:20 0 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Valencia (Billiot) 10.28 02:20 5 - 1  
Galatasaray (Nox) - Lazio (Cliff) 10.28 02:00 4 - 3  
Galatasaray (Nox) - Liverpool (Tanto) 10.28 03:20 5 - 1  
Galatasaray (Nox) - Marseille (Legolas) 10.28 23:00 2 - 5  
Galatasaray (Nox) - Paris SG (Kubrik) 10.28 21:40 2 - 2  
Galatasaray (Nox) - Real Madrid (Herculex) 10.28 20:20 3 - 2  
Galatasaray (Nox) - Tottenham (Kot) 10.28 00:40 1 - 3  
Juventus (Ben) - Ajax (Cobra4) 10.28 05:20 1 - 3  
Juventus (Ben) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.28 10:20 3 - 2  
Juventus (Ben) - Bayern München (Moebius) 10.28 12:40 2 - 2  
Juventus (Ben) - Celtic (Pantovits) 10.28 06:40 3 - 2  
Juventus (Ben) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.28 09:00 3 - 1  
Lazio (Cliff) - Feyenoord (Johnybegood) 10.28 04:00 2 - 1  
Lazio (Cliff) - Galatasaray (Nox) 10.28 22:00 2 - 4  
Lazio (Cliff) - Liverpool (Tanto) 10.28 23:20 3 - 3  
Lazio (Cliff) - Manchester Utd.(Kasandra) 10.28 03:00 4 - 5  
Lazio (Cliff) - Paris SG (Kubrik) 10.28 00:20 4 - 1  
Lazio (Cliff) - Real Madrid (Herculex) 10.28 01:40 2 - 4  
Lazio (Cliff) - Roma (Reaper) 10.28 20:40 4 - 4  
Liverpool (Tanto) - Galatasaray (Nox) 10.28 20:40 1 - 2  
Liverpool (Tanto) - Lazio (Cliff) 10.28 00:40 0 - 3  
Liverpool (Tanto) - Manchester Utd.(Kasandra) 10.28 04:20 2 - 2  
Liverpool (Tanto) - Paris SG (Kubrik) 10.28 23:00 1 - 2  
Liverpool (Tanto) - Real Madrid (Herculex) 10.28 03:00 2 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Arsenal (Marley) 10.28 06:20 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.28 08:40 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Juventus (Ben) 10.28 10:00 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Napoli (Gosas) 10.28 12:20 1 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - RB Leipzig (Panica) 10.28 11:20 0 - 2  
Lyon (Apollo) - Feyenoord (Johnybegood) 10.28 01:20 1 - 4  
Lyon (Apollo) - Manchester Utd.(Kasandra) 10.28 00:00 1 - 2  
Lyon (Apollo) - PAOK (Andre) 10.28 22:20 3 - 2  
Lyon (Apollo) - Roma (Reaper) 10.28 23:40 4 - 3  
Lyon (Apollo) - Tottenham (Kot) 10.28 20:00 2 - 0  
Lyon (Apollo) - Valencia (Billiot) 10.28 03:40 4 - 6  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lazio (Cliff) 10.28 21:40 4 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - Liverpool (Tanto) 10.28 20:20 3 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Marseille (Legolas) 10.28 02:00 4 - 0  
Manchester Utd.(Kasandra) - Paris SG (Kubrik) 10.28 03:20 3 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Tottenham (Kot) 10.28 22:40 1 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Valencia (Billiot) 10.28 01:00 2 - 1  
Marseille (Legolas) - Feyenoord (Johnybegood) 10.28 21:00 3 - 7  
Marseille (Legolas) - Galatasaray (Nox) 10.28 01:40 1 - 2  
Marseille (Legolas) - Liverpool (Tanto) 10.28 00:20 2 - 2  
Marseille (Legolas) - Manchester Utd.(Kasandra) 10.28 22:00 7 - 5  
Marseille (Legolas) - PAOK (Andre) 10.28 04:00 0 - 4  
Marseille (Legolas) - Real Madrid (Herculex) 10.28 23:20 2 - 3  
Marseille (Legolas) - Roma (Reaper) 10.28 02:40 2 - 3  
Napoli (Gosas) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.28 13:00 2 - 6  
Napoli (Gosas) - Celtic (Pantovits) 10.28 09:20 6 - 0  
Napoli (Gosas) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.28 12:00 4 - 2  
Napoli (Gosas) - Juventus (Ben) 10.28 05:40 2 - 2  
Napoli (Gosas) - RB Leipzig (Panica) 10.28 07:00 1 - 1  
PAOK (Andre) - Feyenoord (Johnybegood) 10.28 23:40 4 - 4  
PAOK (Andre) - Lyon (Apollo) 10.28 02:20 4 - 2  
PAOK (Andre) - Marseille (Legolas) 10.28 20:00 3 - 3  
PAOK (Andre) - Roma (Reaper) 10.28 00:00 1 - 0  
PAOK (Andre) - Tottenham (Kot) 10.28 03:40 3 - 1  
PAOK (Andre) - Valencia (Billiot) 10.28 21:20 2 - 4  
Paris SG (Kubrik) - Galatasaray (Nox) 10.28 03:00 0 - 4  
Paris SG (Kubrik) - Liverpool (Tanto) 10.28 01:40 1 - 0  
Paris SG (Kubrik) - Manchester Utd.(Kasandra) 10.28 20:40 1 - 2  
Paris SG (Kubrik) - Real Madrid (Herculex) 10.28 22:00 1 - 1  
Paris SG (Kubrik) - Roma (Reaper) 10.28 04:20 1 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Ajax (Cobra4) 10.28 06:40 5 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Atl. Madrid (CaptainX) 10.28 11:40 1 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Celtic (Pantovits) 10.28 08:00 4 - 1  
RB Leipzig (Panica) - FC Köbenhavn (Aibothard) 10.28 10:20 1 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Juventus (Ben) 10.28 13:00 2 - 0  
Real Madrid (Herculex) - Galatasaray (Nox) 10.28 04:20 4 - 1  
Real Madrid (Herculex) - Lazio (Cliff) 10.28 23:00 6 - 2  
Real Madrid (Herculex) - Liverpool (Tanto) 10.28 21:40 2 - 1  
Real Madrid (Herculex) - Marseille (Legolas) 10.28 00:40 2 - 4  
Real Madrid (Herculex) - Paris SG (Kubrik) 10.28 02:00 2 - 1  
Roma (Reaper) - Lazio (Cliff) 10.28 03:20 3 - 3  
Roma (Reaper) - Lyon (Apollo) 10.28 01:00 2 - 2  
Roma (Reaper) - Marseille (Legolas) 10.28 21:20 2 - 3  
Roma (Reaper) - Paris SG (Kubrik) 10.28 20:20 2 - 0  
Roma (Reaper) - Tottenham (Kot) 10.28 02:20 1 - 2  
Roma (Reaper) - Valencia (Billiot) 10.28 22:40 1 - 3  
Tottenham (Kot) - Feyenoord (Johnybegood) 10.28 02:40 2 - 0  
Tottenham (Kot) - Galatasaray (Nox) 10.28 23:20 3 - 4  
Tottenham (Kot) - Lyon (Apollo) 10.28 04:00 1 - 0  
Tottenham (Kot) - Manchester Utd.(Kasandra) 10.28 01:20 2 - 4  
Tottenham (Kot) - PAOK (Andre) 10.28 21:00 0 - 0  
Tottenham (Kot) - Real Madrid (Herculex) 10.28 00:20 2 - 3  
Tottenham (Kot) - Roma (Reaper) 10.28 22:20 0 - 3  
Valencia (Billiot) - Feyenoord (Johnybegood) 10.28 22:20 3 - 4  
Valencia (Billiot) - Galatasaray (Nox) 10.28 00:00 5 - 5  
Valencia (Billiot) - Lyon (Apollo) 10.28 21:00 3 - 0  
Valencia (Billiot) - Manchester Utd.(Kasandra) 10.28 23:40 4 - 2  
Valencia (Billiot) - PAOK (Andre) 10.28 02:40 5 - 4  
Valencia (Billiot) - Roma (Reaper) 10.28 01:20 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Dag Dages CF 10.28 10:50 1 - 3  
CFC Catalonia FC - Xal Xalinho FC 10.28 08:45 0 - 4  
Cfi Confession - PSG Shemyakin Onze 10.28 15:20 2 - 1  
Cfi Confession - Tbr Tabula Rasa 10.28 14:30 2 - 2  
Dag Dages CF - Pnz Im Not Over 10.28 10:25 0 - 1  
Dag Dages CF - Xal Xalinho FC 10.28 07:55 1 - 3  
EZ1 EZ1D 11 - CFC Catalonia FC 10.28 10:00 4 - 3  
EZ1 EZ1D 11 - Dag Dages CF 10.28 09:10 3 - 1  
NFC Nyancat FC - Cfi Confession 10.28 16:35 1 - 6  
NFC Nyancat FC - PSG Shemyakin Onze 10.28 18:15 1 - 1  
Own Owned - Cfi Confession 10.28 17:25 1 - 1  
Own Owned - NFC Nyancat FC 10.28 14:55 0 - 4  
Pnz Im Not Over - CFC Catalonia FC 10.28 07:30 2 - 2  
Pnz Im Not Over - EZ1 EZ1D 11 10.28 08:20 2 - 0  
PSG Shemyakin Onze - Own Owned 10.28 16:10 2 - 2  
PSG Shemyakin Onze - Tbr Tabula Rasa 10.28 17:00 1 - 0  
Tbr Tabula Rasa - NFC Nyancat FC 10.28 15:45 2 - 2  
Tbr Tabula Rasa - Own Owned 10.28 17:50 1 - 3  
Xal Xalinho FC - EZ1 EZ1D 11 10.28 11:15 3 - 6  
Xal Xalinho FC - Pnz Im Not Over 10.28 09:35 3 - 1  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Orlovsky1) - England (Dm1trena) 10.28 10:58 2 - 1  
Argentina (Orlovsky1) - Italy (Slezaintima) 10.28 10:34 2 - 3  
England (Dm1trena) - Argentina (Orlovsky1) 10.28 09:58 2 - 2  
England (Dm1trena) - Italy (Slezaintima) 10.28 10:10 2 - 2  
England (Dm1trena) - Spain (White_Boy1927) 10.28 10:46 2 - 2  
Italy (Slezaintima) - Netherlands (Nikkitta) 10.28 10:58 0 - 1  
Italy (Slezaintima) - Spain (White_Boy1927) 10.28 10:22 0 - 2  
Netherlands (Nikkitta) - Argentina (Orlovsky1) 10.28 10:46 4 - 3  
Netherlands (Nikkitta) - England (Dm1trena) 10.28 10:22 2 - 3  
Netherlands (Nikkitta) - Italy (Slezaintima) 10.28 09:58 0 - 0  
Netherlands (Nikkitta) - Spain (White_Boy1927) 10.28 09:34 1 - 3  
Spain (White_Boy1927) - Argentina (Orlovsky1) 10.28 10:10 3 - 3  
Spain (White_Boy1927) - Netherlands (Nikkitta) 10.28 10:34 1 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Taka) - Brazil (Upcake22) 10.28 14:10    
Belgium (Taka) - France (Pablik) 10.28 15:22    
Belgium (Taka) - Germany (Chellovekk) 10.28 15:58    
Belgium (Taka) - Portugal (Olle) 10.28 14:34    
Brazil (Upcake22) - Belgium (Taka) 10.28 15:10    
Brazil (Upcake22) - France (Pablik) 10.28 15:46 0 - 1  
Brazil (Upcake22) - Germany (Chellovekk) 10.28 14:22 2 - 0  
Brazil (Upcake22) - Portugal (Olle) 10.28 14:58 2 - 1  
France (Pablik) - Belgium (Taka) 10.28 14:22    
France (Pablik) - Brazil (Upcake22) 10.28 14:46 4 - 4  
France (Pablik) - Germany (Chellovekk) 10.28 15:34 0 - 1  
France (Pablik) - Portugal (Olle) 10.28 15:10 3 - 1  
Germany (Chellovekk) - Belgium (Taka) 10.28 14:58    
Germany (Chellovekk) - Brazil (Upcake22) 10.28 15:22 2 - 0  
Germany (Chellovekk) - France (Pablik) 10.28 14:34 1 - 3  
Germany (Chellovekk) - Portugal (Olle) 10.28 15:46 3 - 0  
Portugal (Olle) - Belgium (Taka) 10.28 15:34    
Portugal (Olle) - Brazil (Upcake22) 10.28 15:58 3 - 1  
Portugal (Olle) - France (Pablik) 10.28 14:10 2 - 0  
Portugal (Olle) - Germany (Chellovekk) 10.28 14:46 4 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Mr.Jab) - Dortmund (Plevis) 10.28 11:28 2 - 2  
Bayern München (Mr.Jab) - Leverkusen (Kodak) 10.28 09:40 2 - 0  
Bayern München (Mr.Jab) - Mönchengladbach(Laiking.) 10.28 10:04 2 - 0  
Bayern München (Mr.Jab) - RB Leipzig (D1psen) 10.28 10:52 3 - 2  
Dortmund (Plevis) - Bayern München (Mr.Jab) 10.28 10:28 3 - 0  
Dortmund (Plevis) - Leverkusen (Kodak) 10.28 10:52 2 - 1  
Dortmund (Plevis) - Mönchengladbach(Laiking.) 10.28 11:16 1 - 1  
Dortmund (Plevis) - RB Leipzig (D1psen) 10.28 10:04 0 - 0  
Leverkusen (Kodak) - Bayern München (Mr.Jab) 10.28 10:40 1 - 1  
Leverkusen (Kodak) - Dortmund (Plevis) 10.28 09:52 2 - 1  
Leverkusen (Kodak) - Mönchengladbach(Laiking.) 10.28 10:28 4 - 2  
Leverkusen (Kodak) - RB Leipzig (D1psen) 10.28 11:16 3 - 2  
Mönchengladbach(Laiking.) - Bayern München (Mr.Jab) 10.28 11:04 0 - 1  
Mönchengladbach(Laiking.) - Dortmund (Plevis) 10.28 10:16 0 - 2  
Mönchengladbach(Laiking.) - Leverkusen (Kodak) 10.28 11:28 2 - 1  
RB Leipzig (D1psen) - Bayern München (Mr.Jab) 10.28 09:52 2 - 3  
RB Leipzig (D1psen) - Dortmund (Plevis) 10.28 11:04 3 - 2  
RB Leipzig (D1psen) - Leverkusen (Kodak) 10.28 10:16 1 - 4  
RB Leipzig (D1psen) - Mönchengladbach(Laiking.) 10.28 10:40 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Laikingdast) - Internazionale (Plevis) 10.28 08:06 0 - 0  
Atalanta (Laikingdast) - Milan (Kodak) 10.28 09:18 2 - 1  
Atalanta (Laikingdast) - Napoli (Mr.Jab) 10.28 08:54 0 - 2  
Internazionale (Plevis) - Atalanta (Laikingdast) 10.28 09:06 1 - 1  
Internazionale (Plevis) - Lazio (D1psen) 10.28 07:54 3 - 2  
Internazionale (Plevis) - Milan (Kodak) 10.28 08:42 1 - 3  
Internazionale (Plevis) - Napoli (Mr.Jab) 10.28 08:18 2 - 2  
Lazio (D1psen) - Atalanta (Laikingdast) 10.28 08:30 1 - 3  
Lazio (D1psen) - Internazionale (Plevis) 10.28 08:54 2 - 0  
Lazio (D1psen) - Milan (Kodak) 10.28 08:06 1 - 1  
Milan (Kodak) - Atalanta (Laikingdast) 10.28 08:18 0 - 2  
Milan (Kodak) - Lazio (D1psen) 10.28 09:06 0 - 1  
Milan (Kodak) - Napoli (Mr.Jab) 10.28 08:30 1 - 1  
Napoli (Mr.Jab) - Atalanta (Laikingdast) 10.28 07:54 1 - 0  
Napoli (Mr.Jab) - Internazionale (Plevis) 10.28 09:18 0 - 1  
Napoli (Mr.Jab) - Lazio (D1psen) 10.28 08:42 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,NightIntl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Xshilito) - Germany (Blackstar98) 10.28 23:40 0 - 5  
Brazil (Genad) - Belgium (Xshilito) 10.28 23:52 0 - 3  
France (Fearggwp) - Portugal (Flewless_Phoenix) 10.28 23:52 1 - 1  
Portugal (Flewless_Phoeni - Brazil (Genad) 10.28 23:40 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Porteno - Manta FC 10.28 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - NSI Runavik 10.28 18:00 2 - 2  
IF Fuglafjördur - B36 Torshavn 10.28 20:30 1 - 2  
Vikingur Gota - KI Klaksvik 10.28 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GBK Kokkola - VIFK 10.28 18:00 0 - 2  
JBK Pietarsaari - Kiisto 10.28 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia-Borgo - Boulogne 10.28 18:00 2 - 1  
Stade Briochin - Orleans 10.28 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Telavi - Saburtalo Tbiliszi 10.28 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Sparta Rotterdam 10.28 18:45 1 - 1  
Emmen - FC Eindhoven 10.28 19:45 2 - 0  
Heracles - Telstar 10.28 19:45 3 - 0  
RKC Waalwijk - Cambuur 10.28 19:45 2 - 2  
Roda - F. Sittard 10.28 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Marathón - Vida 10.28 22:00 0 - 2  
CD Real Sociedad - Motagua 10.28 22:00 1 - 5  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Hajduk Split 2 10.28 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Lokomotív Zágráb 10.28 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka 2 - Fukushima Utd. 10.28 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Kashiwa R. 10.28 11:00 1 - 3  
Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FM 10.28 11:00 3 - 1  
Vegalta Sendai - Vissel Kobe 10.28 11:00 2 - 3  
Labdarúgás (Kazah 2., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - FK Arys 10.28 06:00 1 - 0  
Altaj - Ekibasztuz 10.28 12:00 0 - 2  
Maktaaral - Kiran Simkent 10.28 09:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah 2., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzsajik Oral - Bulat Temirtau 10.28 10:00 1 - 0  
Atirau - Szdjuszsor-8 10.28 06:00 1 - 1  
Zsetiszu Taldikorgan 2 - Akademija Ontusztik 10.28 10:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Boca Juniors de Cali 10.28 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballkani - FC Prishtina 10.28 14:00 2 - 1  
Drenica Skenderaj - Trepca Mitrovica 10.28 14:00 2 - 1  
Gjilani - Besa Peje 10.28 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KUW) - Al-Salmiyah 10.28 17:45 1 - 1  
Al-Tadhamon - Al-Salibikhaet 10.28 15:30 1 - 2  
Yarmouk - Burgan 10.28 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2., D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kunshan - Chengdu Better City 10.28 08:00 1 - 1  
Taizhou Yuanda - Changchun Yatai 10.28 12:35 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2., E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Xinjiang Tianshan 10.28 12:35 1 - 1  
Sichuan Jiuniu - Guizhou Hengfeng 10.28 08:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2., F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangxi Liansheng - Heilongjiang Lava Spring 10.28 07:30 1 - 1  
Nantong Zhiyun - Suzhou Dongwu 10.28 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande 10.28 12:35 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen FC - Shijiazhuang 10.28 08:30 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomiak Radom - GKS Tychy 10.28 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Lechia Gdansk 10.28 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Valmiera 10.28 14:00 2 - 0  
Ventspils - Rigas FS 10.28 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Panevezys 10.28 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - DVSC 10.28 12:30 0 - 2  
Cegléd - Ajka 10.28 12:30 0 - 1  
Dabas-Gyón - Budafok 10.28 12:30 2 - 2  
Dunaújváros - Újpest 10.28 16:00 0 - 6  
Eger - Vasas 10.28 12:30 0 - 2  
Gyöngyös - Mezőkövesd 10.28 12:30 1 - 4  
Gárdony-Agárd - Fehérvár 10.28 12:30 1 - 4  
III. kerületi TVE - Szeged GA 10.28 12:30 2 - 1  
Kecskemét - Kisvárda 10.28 13:00 0 - 1  
Lipót - ZTE 10.28 12:30 1 - 3  
Monor - Siófok 10.28 12:30 1 - 1  
Ménfőcsanak - Haladás 10.28 16:00    
Nagykanizsa - DEAC 10.28 12:30 1 - 2  
Salgótarján - Pécs 10.28 12:30 1 - 3  
Soroksár - Győr 10.28 12:30 3 - 2  
Szentlőrinc - Puskás Akadémia 10.28 12:30 0 - 0  
Érd - Kazincbarcika 10.28 12:30    
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cimarrones de Sonora - Tepatitlan 10.28 04:05 2 - 0  
Mineros de Zacatecas - Tampico Madero 10.28 00:00 1 - 1  
Pumas de Tabasco - Alebrijes de Oaxaca 10.28 02:05 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Nashville 10.28 00:00 0 - 1  
Vancouver - Seattle 10.28 03:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grorud - Asane 10.28 14:00 1 - 4  
KFUM Oslo - Ullensaker/Kisa 10.28 14:00 3 - 0  
Ranheim - Stjördals/Blink 10.28 20:00 2 - 2  
Raufoss - Lilleström 10.28 18:00 2 - 0  
Sandnes Ulf - Strömmen 10.28 18:00 2 - 2  
Sogndal - Jerv 10.28 18:00 1 - 0  
Tromsö - Ham-Kam 10.28 18:00 3 - 1  
Öygarden - Kongsvinger 10.28 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Gap - Logan Lightning 10.28 10:00    
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg Amatőr - Bahlinger 10.28 14:30 4 - 3  
RW Koblenz - E. Stadtallendorf 10.28 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödinghausen - VfB Homberg 10.28 19:30 4 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babelsberg - VfB Auerbach 10.28 19:00 3 - 0  
Berliner AK 07 - Altglienicke 10.28 14:00 2 - 0  
Bischofswerdaer - Chemnitz 10.28 19:00 0 - 3  
Dynamo Berlin - Lichtenberg 10.28 19:00 3 - 0  
Germania Halberstadt - Chemie Leipzig 10.28 19:00 2 - 1  
Jena - Cottbus 10.28 19:00 1 - 2  
Lokomotív Leipzig - Meuselwitz 10.28 19:00 1 - 0  
Luckenwalde - Rathenow 10.28 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Juventus - Como 10.28 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Cavese 10.28 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Empoli 10.28 16:00 2 - 4  
Brescia - Perugia 10.28 16:00 3 - 0  
Cagliari - Cremonese 10.28 14:30 1 - 0  
Cittadella - Spezia 10.28 15:00 0 - 2  
Cosenza - Monopoli 10.28 15:00 2 - 1  
Crotone - SPAL Ferrara 10.28 17:00 0 - 0  
Fiorentina - Padova 10.28 17:30 2 - 1  
Genoa - Catanzaro 10.28 17:00 2 - 1  
Hellas Verona - Venezia 10.28 17:00 2 - 2  
Parma - Pescara 10.28 18:00 3 - 1  
Torino - Lecce 10.28 14:00 1 - 1  
Udinese - Vicenza 10.28 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Muscat - Al-Seeb 10.28 16:00 1 - 1  
Saham - Dhofar 10.28 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyija Vlagyikavkaz - Akron Toljatti 10.28 15:00 5 - 1  
Csertanovo Moszkva - Csajka Peszcsanokopszkoje 10.28 16:00 1 - 2  
Dinamo Brjanszk - Baltika Kalinyingrád 10.28 16:00 1 - 3  
Irtis Omszk - Velesz Moszkva 10.28 15:30 1 - 2  
Krilja Szovjetov Szamara - Sinnyik Jaroszlavl 10.28 16:00 4 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - FK Krasznodar 2 10.28 16:00 5 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Orenburg 10.28 14:00 0 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Jenyiszej Krasznojarszk 10.28 13:00 1 - 1  
Teksztilsik Ivanovo - Torpedo Moszkva 10.28 14:00 1 - 3  
Tom Tomszk - SZKA Habarovszk 10.28 12:30 1 - 2  
Volgar Asztrahany - Fakel Voronyezs 10.28 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovj. Szamara 2 - FK Novoszibirszk 10.28 10:00 2 - 6  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiener Linien - Mauerwerk 10.28 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Dep. Coopsol 10.28 21:30 2 - 0  
Molinos El Pirata - Comerciantes Unidos 10.28 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Gil Vicente 10.28 22:45 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADC Rebordelo - Varzim 10.28 16:00 1 - 3  
Setúbal - Viseu 10.28 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASUPolitechnika Timisoara - Dunarea Calarasi 10.28 14:00 1 - 1  
Gloria Buzau - Csíkszereda 10.28 14:00 0 - 1  
Pandurii Targu Jiu - Farul Constanta 10.28 14:00 0 - 1  
Petrolul Ploiesti - CSM Slatina 10.28 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Las Palmas 10.28 19:00 1 - 1  
Castellon - Almería 10.28 19:00 1 - 2  
Espanyol - Ponferradina 10.28 19:00 2 - 0  
Oviedo - UD Logrones 10.28 21:30 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Frej Täby 10.28 18:00 2 - 0  
Team TG - Sandviken 10.28 16:00 0 - 5  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Djurgarden 10.28 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nahda (KSA) - Al-Bukayriyah 10.28 15:40 3 - 2  
Al-Nojoom - Al-Khaleej Saihat 10.28 15:40 1 - 3  
Al-Shoulla - Najran 10.28 15:50 1 - 1  
Jeddah - Al-Jabalain 10.28 16:25 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Celje 10.28 18:00 3 - 0  
ND Gorica - Tabor Sezana 10.28 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
24 Erzincanspor - Hacettepe 10.28 12:00 2 - 0  
Amedspor - Gümüshanespor 10.28 17:00 2 - 1  
Ankara Demirspor - Manisa FK 10.28 12:00 0 - 1  
Ergene Velimese - Corum 10.28 12:00 1 - 0  
Hekimoglu Trabzon - Usakspor 10.28 12:00 1 - 2  
Inegölspor - Afjet Afyonspor 10.28 12:00 2 - 2  
Nigde Anadolu - Kocaelispor 10.28 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 3., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1922 Konyaspor - Elazigspor 10.28 12:00 3 - 0  
Etimesgut Bld. Spor - Serik Bld. Spor 10.28 12:00 2 - 0  
Eyüpspor - Pendikspor 10.28 12:00 1 - 0  
Kirklarelispor - Kirsehir Belediyespor 10.28 12:00 0 - 1  
Pazarspor - Karacabey Bld. Spor 10.28 12:00 1 - 1  
Sakaryaspor - Sivas Bld. Spor 10.28 12:00 2 - 2  
Tarsus Idman Yurdu - Mamak 10.28 12:00 4 - 0  
Turgutluspor - Karabükspor 10.28 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Teresa - Tacuarembo 10.28 01:45 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Mineros de Guayana 10.28 01:00 1 - 1  
Puerto Cabello - Carabobo 10.28 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond 10.28 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Legion Tallinn 10.28 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - St. Patrick's 10.28 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mashal Mubarek - Pakhtakor 10.28 13:00 1 - 4  
Surkhon Termez - Lokomotív Taskent 10.28 11:00 1 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Cheonan Skywalkers 10.28 07:30 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Gimcheon Expressway 10.28 07:30 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slepsk Suwalki - Czarni Radom 10.28 17:30 3 - 2  
Verva Varsó - Trefl Gdansk 10.28 20:30 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Conegliano 10.28 18:00 1 - 3  
Monza - Bergamo 10.28 19:30 3 - 2  
Novara - Casalmaggiore 10.28 20:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Fakel Novij Urengoj 10.28 13:00 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almoradi - Almería 10.28 20:00 1 - 3  
Barcelona - Santanderina 10.28 18:30 2 - 3  
Conectabalear Manacor - Melilla 10.28 20:00 3 - 1  
L'Illa Grau - Emeve Lugo 10.28 20:00 2 - 3  
Rio Duero Soria - Boiro VB 10.28 19:15 1 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Stara Pazova - Partizan Belgrád 10.28 18:00 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Nove Mesto nad Vahom 10.28 19:00 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altekma Izmir - Halkbank Ankara 10.28 12:00 3 - 2  
Arhavi Bld. Spor - Bursa BBSK 10.28 11:00 0 - 3  
Inegol Bld. Spor - Arkas Izmir 10.28 17:00 0 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Haliliye Bld. 10.28 14:00 3 - 0  
Tokat Plevne - Afyon Bld. Spor 10.28 15:30 3 - 1  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - Mark King 10.28 14:30 3 - 1  
D.B. Gilbert - Sco. Donaldson 10.28 14:00 0 - 3  
Jor. Brown - K. Doherty 10.28 19:30 2 - 2  
Kyr. Wilson - D.B. Gilbert 10.28 19:30 3 - 0  
Kyr. Wilson - Mark King 10.28 13:30 3 - 0  
Kyr. Wilson - Sco. Donaldson 10.28 18:30 2 - 2  
Sco. Donaldson - Mark King 10.28 19:00 1 - 3  
T. Un-Nooh - Jor. Brown 10.28 14:30 3 - 1  
T. Un-Nooh - K. Doherty 10.28 14:00 2 - 2  
T. Un-Nooh - Xiao Guodong 10.28 19:00 2 - 2  
Xiao Guodong - Jor. Brown 10.28 13:30 3 - 1  
Xiao Guodong - K. Doherty 10.28 18:30 1 - 3  
Snooker (Championship League, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League, E csoport 2020 10.28 22:00    
Snooker (Championship League, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League, F csoport 2020 10.28 22:00    
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - J. Sinner 10.28 15:15 0 - 2  
F. Auger Alliassime - V. Pospisil 10.28 17:15 0 - 2  
Jas. Jung - D. Medvedev 10.28 14:00 0 - 2  
N. Djokovic - B. Coric 10.28 17:35 2 - 0  
P. Carreno-Busta - Kev. Anderson 10.28 20:10 0 - 2  
S. Tsitsipas - J-L. Struff 10.28 15:25 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farah R / Martin F - Khachanov K / Rublev A 10.28 20:40 2 - 1  
Krawietz K / Mies A - Peers J / Venus M 10.28 19:20 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Klaasen R / Rojer J-J 10.28 13:00 2 - 1  
Melzer J / Roger-Vasselin - Evans D / Marach O 10.28 12:00 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - B. Bonzi 10.28 14:00 2 - 0  
D. Masur - D. Altmaier 10.28 13:45    
H. Laaksonen - T. Kamke 10.28 17:00 2 - 0  
K. Majchrzak - Y. Maden 10.28 11:45 2 - 0  
M. Marterer - Taro Daniel 10.28 11:35 1 - 2  
O. Otte - M-A. Hüsler 10.28 15:35 2 - 0  
P. Kotov - N. Milojevic 10.28 10:00 0 - 2  
S. Ofner - H. Gaston 10.28 16:05 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Pel D - Moeller M / Wiskandt M 10.28 19:20 2 - 0  
Brown D / Cerretani J - Balaji N / Margaroli L 10.28 18:45 2 - 0  
Lenz J / Maden Y - Glasspool L / Lawson A 10.28 17:45 0 - 2  
Sanchez Martinez B / Steb - Fallert F / Rosenkranz M 10.28 10:00 2 - 1  
Tenisz (Heraklion, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrivnyy - R. Balzerani 10.28 20:15 2 - 0  
E. Leshem - E. Furness 10.28 14:15 0 - 2  
E. Theodorou - D. Added 10.28 14:15 0 - 2  
L. Catarina - A. Thanos 10.28 18:45 2 - 0  
M-A. Jecan - G. Lopez Villasenor 10.28 17:50 2 - 1  
Piros Zs. - M. Dembek 10.28 14:15 2 - 1  
R. Roumane - Marozsán F. 10.28 14:15 0 - 2  
R. Stanek - I. Xilas 10.28 16:40 2 - 0  
Rio Noguchi - T.A. Kodat 10.28 14:15 0 - 2  
V. Kirkov - F.C. Jianu 10.28 15:40 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Spiteri - E. Halbauer 10.28 17:00    
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lazaro Garcia - B. Schoofs 10.28 08:00 2 - 1  
D. Papamichail - K. Zavatska 10.28 08:00 0 - 2  
D. Snigur - E.G. Ruse 10.28 10:25 0 - 2  
Fra. Jones - J. Fett 10.28 09:55 2 - 1  
Ipek Öz - Jani R-L. 10.28 10:55 1 - 2  
J.A. Cristian - P. Ozgen 10.28 09:25 2 - 0  
K. Kanepi - L. Havlickova 10.28 08:00 2 - 0  
V. Zvonareva - T. Lukas 10.28 12:35 2 - 0  
Tenisz (Lousada, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rushiti - A.F. Santos 10.28 16:25 2 - 0  
C. Cervino Ruiz - Y.L. Miyazaki 10.28 11:00 2 - 0  
C. Giovine - A. Sanz-Llaneza Fernandez 10.28 22:30 2 - 0  
E. Perez-Somarriba - S. Bandecchi 10.28 19:45 0 - 2  
F. Jorge - A. Shcherbinina 10.28 11:00 1 - 2  
I. Dapkute - T. Sugnaux 10.28 16:35 1 - 2  
I. Murta - N.M. Schunk 10.28 19:45 2 - 1  
L. Salden - A. Hartono 10.28 12:40 0 - 2  
M.I. Fonte - K. Dunne 10.28 13:55 1 - 2  
O. Parres Azcoitia - A. Moratelli 10.28 18:30 0 - 2  
R. Bhatia - S.J. Visscher 10.28 14:20 0 - 2  
S. Gambogi - Drahota-Szabó D. 10.28 21:40 2 - 1  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - Ale. Muller 10.28 11:00 0 - 2  
C. Gimeno Valero - S. Diez 10.28 13:00 2 - 0  
E. Benchetrit - P. Martinez Portero 10.28 11:00 0 - 2  
Joao Domingues - B. Rola 10.28 11:00 0 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vega Hernande - Gaio F / Pellegrino A 10.28 12:55 0 - 2  
Benchetrit E / Muller A - Krstin P / Kuzmanov D 10.28 14:15 0 - 2  
Bonadio R / Galan D - Martinez L D / Romboli F 10.28 12:50 1 - 2  
Gomez-Herrera/Vilella-Mar - Diez S / Rola B 10.28 16:35 0 - 2  
Granollers G / Martinez P - Martos Gornes S / Munar J 10.28 14:30 2 - 0  
Jaziri M / Kovalik J - Kopriva V / Pospisil J 10.28 16:20    
Marrero D / Ortega-Olmedo - Carballes Baena R / Coria F 10.28 10:00    
Taberner C / Zapata Miral - Raja P / Ramanathan R 10.28 14:55 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - G. Roveri Sidney 10.28 10:40 2 - 1  
E. Sigurdsson - J. Thirouin 10.28 13:45 0 - 2  
M. Echargui - I. Monzon 10.28 12:00 2 - 0  
Mir. Martinez - S. Mansouri 10.28 09:00 0 - 2  
T.A. Tirante - F. Tabacco 10.28 12:45 2 - 1  
W. Marek - A. Barrena 10.28 10:30 2 - 1  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.G. Vasilescu - B. Gatica 10.28 09:00 1 - 2  
C. Bechri - J. Belgraver 10.28 10:45 0 - 2  
D. Evtimova - Z. Kruger 10.28 09:00 1 - 2  
M. Arcangioli - W. Falkowska 10.28 12:05 1 - 2  
M.L. Carle - B. Marinkovic 10.28 09:00 2 - 0  
Oli. Gram - L. Ruppert 10.28 09:00 0 - 2  
Reb. Pereira - D. Semenistaja 10.28 11:15 0 - 2  
S. Ziodato - C. Monnet 10.28 09:00 0 - 2  
W. Boubaker - T. Curovic 10.28 10:30 0 - 2  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - M. Kukushkin 10.28 10:20 1 - 2  
F. Tiafoe - M. Kecmanovic 10.28 07:00 2 - 0  
F. Verdasco - J. Millman 10.28 08:40 0 - 2  
J. Vesely - E. Gerasimov 10.28 08:30 1 - 2  
M. McDonald - A. Bublik 10.28 13:10 2 - 0  
Tom. Paul - R. Albot 10.28 07:00 2 - 0  
Tenisz (Nur-Szultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Sharan D - Behar A / Escobar G 10.28 10:40 2 - 1  
Cacic N / Demoliner M - Arends S / Sitak A 10.28 13:50    
Daniell M / Oswald P - Inglot D / Qureshi A-U-h 10.28 12:30 2 - 0  
Tenisz (Pazardzsik, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Glushkova - Eri. Andreeva 10.28 11:35 0 - 2  
E. Jamshidi - C. Girelli 10.28 09:40 2 - 0  
I. Yoruk - N. Brancaccio 10.28 08:00 0 - 2  
Jana Bojovic - P. Arshinkova 10.28 09:15 2 - 1  
L. Karatancheva - M. Colmegna 10.28 11:15 1 - 2  
M. Helgo - S. Zund 10.28 08:00 2 - 0  
O.G. Simion - D. Georgieva 10.28 08:00 2 - 0  
S. Janicijevic - K. Dimitrova 10.28 09:25 2 - 0  
S. Milatova - A. Prisacariu 10.28 08:00 2 - 0  
S. Ogescu - A. Vangelova 10.28 09:40 2 - 0  
V. Katic - M. Shkumbova 10.28 12:00 2 - 0  
Tenisz (Platja d'Aro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carreras - E. Vishnevskaya 10.28 10:00 2 - 0  
A. Collins - A. Carrillo Marin 10.28 10:00 0 - 2  
A. Fita Boluda - O. Saez Larra 10.28 11:30 2 - 0  
C. Martinez Cirez - M.B. Bulgaru 10.28 13:10 2 - 1  
E. Appleton - V. Koussenkova 10.28 10:00 2 - 0  
E. Vedder - Lex. Stevens 10.28 10:00 2 - 1  
G. Naya - L. Romero Gormaz 10.28 11:15 2 - 0  
O. Selekhmeteva - M. Custic 10.28 11:15 0 - 2  
S. Lohan - M. Partaud 10.28 13:10 0 - 2  
S. Scilipoti - H. Pellicano 10.28 12:55 2 - 0  
Tenisz (Sarreguemines, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bellier - C. Heyman 10.28 12:00 1 - 2  
A. Escoffier - S. Gueymard Wayenburg 10.28 16:00 2 - 0  
B. Crepatte - M. Veldheer 10.28 10:25 2 - 0  
D. de Jonge - A. Cazaux 10.28 12:35 0 - 2  
G. Petit - M. Martineau 10.28 10:10 0 - 2  
H. Schott - L. Riedi 10.28 18:00 0 - 2  
J. de Cuyper - A. Bouquier 10.28 14:25 2 - 0  
K. Cubelic - S. Ehrat 10.28 09:55 0 - 2  
L. Dussin - T. Droguet 10.28 15:00 1 - 2  
M. Beauge - Art. Reymond 10.28 11:35 0 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - R. Collignon 10.28 09:00 2 - 1  
A. Donski - R. Nijbör 10.28 11:30 1 - 2  
A. Kadhe - F. Vilardo 10.28 16:55 0 - 2  
C. Langmo - Y. Marti 10.28 14:50 1 - 2  
D. Langmajer - A. Zakharov 10.28 13:40 0 - 2  
D. Poljak - F. Cobolli 10.28 14:25 2 - 1  
F. Corwin - M. Gengel 10.28 08:55 2 - 1  
G. Brouwer - M. Miladinovic 10.28 11:25 2 - 0  
H.D. Boyer - N. Chappell 10.28 09:00 1 - 2  
L. Borg - A. Asrawy 10.28 09:00 1 - 2  
P. Chrysochos - A. Setkic 10.28 14:05 2 - 1  
S. Mochizuki - P. Vivero Gonzalez 10.28 12:30 2 - 0  
S. Rawat - O. Krutykh 10.28 14:20 1 - 2  
T. Boyer - A. McHugh 10.28 11:30 2 - 0  
V. Manafov - M. Houkes 10.28 12:10 1 - 2  
Vla. Orlov - Habib, Ali 10.28 11:05 2 - 0  
Tenisz (Sharm El Sheikh, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lantigua De La Nuez - S. Sewing 10.28 14:20    
A. Morgina - J. Stojanovic 10.28 13:00 2 - 0  
A. Poplavska - D. Mishina 10.28 14:30 2 - 0  
B.J. Fernandez - R. Bhosale 10.28 18:00 0 - 2  
C. Simmonds - M. Bayerlova 10.28 09:00 2 - 0  
E. Lindh Gallagher - V. Ryser 10.28 12:35 2 - 1  
Emma Davis - A. Siskova 10.28 18:10 0 - 2  
F. Christie - Das. Ivanova 10.28 09:00 0 - 2  
G. Ainitdinova - V. Dema 10.28 16:10 2 - 1  
H. Scholsen - N. Saidenova 10.28 17:20 2 - 0  
J. Garland - K. Boulter 10.28 09:00    
J. Kolodynska - R. Cisovska 10.28 15:15 1 - 2  
Jas. Conway - M. Timofeeva 10.28 10:35 0 - 2  
L. Alhussein Abdel Aziz - A.E. Nefedova 10.28 10:05 2 - 0  
P. Iatcenko - D. Tran 10.28 09:00 2 - 0  
V. Strakhova - Z. Kulambayeva 10.28 10:45 1 - 2  
Tenisz (Vale do Lobo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nava - T. van Rijthoven 10.28 15:30 2 - 0  
G. Quinzi - Chun Hsin Tseng 10.28 11:30 0 - 2  
Gas. Elias - R. Baltensperger 10.28 13:30 2 - 0  
J. Sels - D. Ajdukovic 10.28 10:00 1 - 2  
M. Geerts - W. Leite 10.28 09:55 2 - 0  
N. Barrientos - R. Brancaccio 10.28 09:55 0 - 2  
N. Sanchez-Izquierdo - J.L. Reis Da Silva 10.28 12:45 2 - 1  
S. Fanselow - K. Zuk 10.28 16:05 0 - 2  
T. A. Serrano Luis - M. Pucinelli De Almeida 10.28 13:30 0 - 2  
V. Galovic - G.A. Olivieri 10.28 11:30 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - M. Caljouw 10.28 19:30    
A. Lane - D.J. Holm 10.28 18:45 0 - 2  
A. Merkle - Nhat Nguyen 10.28 19:30 1 - 2  
B. Holtschke - M. Weisskirchen 10.28 10:00 1 - 2  
B. Leverdez - Jon. Dolan 10.28 18:00 2 - 1  
Brian Yang - Sub. Dey 10.28 20:15    
F. Burestedt - T. Rouxel 10.28 10:00 1 - 2  
H-K. Vittinghus - T.J. Popov 10.28 10:00 0 - 2  
Joel König - I. Rusev 10.28 18:45 0 - 2  
L. Corvee - T. Penty 10.28 18:45 1 - 2  
M. Dratva - M.E. Christophersen 10.28 10:00 0 - 2  
P. Abian - Jeppe Bruun 10.28 18:00 2 - 1  
R. Gemke - Kim Bruun 10.28 10:00 2 - 1  
Vic. Svendsen - L.E. Penalver 10.28 19:30 2 - 1  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Schulz - Jor. Hart 10.28 11:15 0 - 2  
B. Corrales - Ann-K. Spori 10.28 09:00 2 - 0  
F. Deprez - Mir. Wilson 10.28 12:00 2 - 0  
K. Foo Kune - S. Jaquet 10.28 10:30 1 - 2  
K. Frost - W. Dabczynska 10.28 10:30 0 - 2  
K. Gilmour - L. Christophersen 10.28 11:15 2 - 1  
K. Kuuba - M. Bansod 10.28 09:40 2 - 0  
K. Tomalova - R. Darragh 10.28 09:00 1 - 2  
L. Zetchiri - C. Lassaux 10.28 11:15 2 - 0  
Lia. Tan - I.A. Andersen 10.28 10:25 2 - 1  
S. de Visch Eijbergen - Yvonne Li 10.28 09:00 0 - 2  
Xuefei Qi - Y. Hoyaux 10.28 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam E / Lambert M - Szydlowski P / Adamek W 10.28 15:45 1 - 2  
Bay J / Lundgaard S - Hall A / Macpherson J 10.28 14:50 1 - 2  
Geiss B / Efler L - Lauritzen E / Bergstein I 10.28 14:10 2 - 0  
Grimley M / Sidebottom S - van Der Aar W / Seinen C 10.28 12:40 0 - 2  
Jansen J R / Ostermeyer K - Mikkelsen M / Soeby Hanse 10.28 14:15 2 - 0  
Jille R / Van Der Aar I - Delrue F / Heriau V 10.28 15:45 2 - 0  
Kaisti A / Basova A - Laanes M / Ruutel H 10.28 15:00 2 - 0  
Labar R / Tran A - Scheiel P / Jaeger A 10.28 12:40 2 - 1</