Tippmix eredmények - 2020. november 30. - december 6.

2020-11-30
Tippmix eredmények - 2020. november 30. - december 6.
2020.12.06.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Rams 12.06 22:05 28 - 38  
Atlanta - New Orleans 12.06 19:00 16 - 21  
Chicago - Detroit 12.06 19:00 30 - 34  
Green Bay - Philadelphia 12.06 22:25 30 - 16  
Houston - Indianapolis 12.06 19:00 20 - 26  
LA Chargers - New England 12.06 22:25 0 - 45  
Miami - Cincinnati 12.06 19:00 19 - 7  
Minnesota - Jacksonville 12.06 19:00 24 - 24  
NY Jets - Las Vegas 12.06 19:00 28 - 31  
Seattle - NY Giants 12.06 22:05 12 - 17  
Tennessee - Cleveland 12.06 19:00 35 - 41  
Asztalitenisz (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Brateyko - A. Diaconu 12.06 12:30 1 - 3  
Sak. Mori - D. Monteiro Dodean 12.06 11:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Golovachev 12.06 15:15 2 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 12.06 06:15 3 - 1  
A. Bogomolov - O. Belugin 12.06 06:00 3 - 1  
A. Desiatnik - A. Skrebnev 12.06 11:00 1 - 3  
A. Doncenko - I. Pandur 12.06 05:45 1 - 3  
A. Doncenko - V. Sinkovskiy 12.06 07:45 1 - 3  
A. Ekzhanov - A. Desiatnik 12.06 12:00 3 - 2  
A. Ekzhanov - A. Tretyakov 12.06 10:30 1 - 3  
A. Frolov - E. Kalashnikov 12.06 11:45 0 - 3  
A. Frolov - E. Stepanov 12.06 09:45 2 - 3  
A. Ilin - D. Korneev 12.06 17:45 3 - 2  
A. Ilin - Val. Sidorin 12.06 01:15 3 - 1  
A. Merezhko - A. Bogomolov 12.06 07:30 2 - 3  
A. Merezhko - S. Gancev 12.06 05:30 1 - 3  
A. Serebrennikov - R. Pavlenko 12.06 21:30 3 - 0  
A. Serebrennikov - V. Putilovsky 12.06 23:00 2 - 3  
A. Skrebnev - A. Ekzhanov 12.06 09:30 1 - 3  
A. Skrebnev - A. Tretyakov 12.06 11:30 3 - 2  
A. Tretyakov - A. Desiatnik 12.06 10:00 2 - 3  
A. Uezdin - O. Kutuzov 12.06 22:15 3 - 2  
A. Vlasov - D. Balakin 12.06 19:30 3 - 2  
A. Vlasov - O. Pronin 12.06 17:30 3 - 0  
Ale. Alekseev - Kim Sen Ir 12.06 15:00 3 - 0  
Ale. Petrov - N. Zhurba 12.06 02:00 3 - 2  
D. Balakin - V. Shirshov 12.06 18:00 3 - 2  
D. Korneev - Ilya Novikov 12.06 20:15 1 - 3  
D. Korneev - O. Kutuzov 12.06 23:45 3 - 2  
D. Korneev - Val. Sidorin 12.06 18:45 3 - 0  
D. Petrochenko - I. Soldatov 12.06 00:45 0 - 3  
D. Tunitsyn - M. Andrusenko 12.06 19:15 3 - 2  
E. Golovachev - E. Grishaev 12.06 13:45 0 - 3  
E. Golovachev - S. Panevin 12.06 15:45 3 - 0  
E. Grishaev - A. Arutiunyan 12.06 16:15 3 - 2  
E. Grishaev - S. Panevin 12.06 14:45 0 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 12.06 00:00 3 - 2  
E. Kryuchkov - D. Tunitsyn 12.06 18:15 3 - 1  
E. Stepanov - Y. Shishko 12.06 12:15 1 - 3  
I. Matveev - A. Arutiunyan 12.06 06:45 1 - 3  
I. Matveev - S. Homutov 12.06 08:15 3 - 2  
I. Mikhaylov - A. Ilin 12.06 00:15 3 - 1  
I. Mikhaylov - A. Uezdin 12.06 23:15 0 - 3  
I. Mikhaylov - N. Tarasenkov 12.06 21:45 3 - 1  
I. Pandur - V. Klimentev 12.06 08:15 3 - 2  
I. Pandur - V. Sinkovskiy 12.06 06:45 3 - 2  
Ilya Novikov - A. Ilin 12.06 19:15 3 - 0  
K.S. Olshakov - A. Arutiunyan 12.06 07:45 1 - 3  
Kim Sen Ir - M. Chernyavskiy 12.06 13:30 3 - 1  
Kim Sen Ir - M. Gusev 12.06 15:30 3 - 0  
M. Andrusenko - E. Kryuchkov 12.06 19:45 0 - 3  
M. Andrusenko - S. Nikulin 12.06 17:45 1 - 3  
M. Chernyavskiy - Ale. Alekseev 12.06 16:00 2 - 3  
M. Chernyavskiy - M. Gusev 12.06 14:30 3 - 2  
M. Gusev - Ale. Alekseev 12.06 14:00 1 - 3  
M. Pronkin - N. Kurilchik 12.06 10:45 3 - 2  
M. Pronkin - Y. Bazhinov 12.06 12:15 2 - 3  
N. Kurilchik - Y. Bazhinov 12.06 10:15 3 - 0  
N. Lyfenko - T. Yusipov 12.06 00:15 1 - 3  
N. Lyfenko - T. Yusipov 12.06 23:15 3 - 1  
N. Tarasenkov - A. Suntsov 12.06 00:45 3 - 1  
N. Tarasenkov - D. Korneev 12.06 22:45 3 - 2  
N. Tarasenkov - I. Mikhaylov 12.06 01:45 3 - 0  
O. Belugin - A. Merezhko 12.06 07:00 3 - 2  
O. Pronin - D. Balakin 12.06 18:30 3 - 0  
O. Pronin - V. Shirshov 12.06 20:00 0 - 3  
O. Shagarov - I. Soldatov 12.06 02:15 3 - 0  
O. Suharkov - M. Pronkin 12.06 09:45 0 - 3  
O. Suharkov - N. Kurilchik 12.06 11:45 1 - 3  
P. Pinkovskii - S. Kaplan 12.06 14:45 2 - 3  
P. Pinkovskii - Sem. Korolev 12.06 16:15 1 - 3  
R. Pavlenko - S. Myagkov 12.06 22:30 3 - 1  
S. Gancev - A. Bogomolov 12.06 06:30 3 - 1  
S. Gancev - O. Belugin 12.06 08:00 2 - 3  
S. Kaplan - Sem. Korolev 12.06 14:15 1 - 3  
S. Myagkov - N. Zhurba 12.06 23:30 2 - 3  
S. Nikulin - D. Tunitsyn 12.06 20:15 3 - 0  
S. Nikulin - E. Kryuchkov 12.06 18:45 3 - 0  
S. Ogay - Ale. Petrov 12.06 01:00 3 - 1  
S. Panevin - A. Arutiunyan 12.06 14:15 1 - 3  
Sem. Korolev - Vla. Fedorov 12.06 15:15 3 - 0  
T. Turabekov - E. Ilyukhin 12.06 01:30 3 - 0  
T. Turabekov - N. Zhurba 12.06 00:30 1 - 3  
T. Yusipov - A. Tsitselskiy 12.06 22:15 3 - 2  
T. Yusipov - O. Shagarov 12.06 01:15 0 - 3  
V. Klimentev - A. Doncenko 12.06 07:15 3 - 2  
V. Marshalov - A. Tsitselskiy 12.06 23:45 3 - 2  
V. Putilovsky - N. Zhurba 12.06 22:00 3 - 0  
V. Shirshov - A. Vlasov 12.06 19:00 3 - 0  
V. Sinkovskiy - V. Klimentev 12.06 06:15 3 - 0  
Val. Sidorin - A. Suntsov 12.06 02:15 2 - 3  
Val. Sidorin - Ilya Novikov 12.06 18:15 3 - 1  
Vla. Fedorov - P. Pinkovskii 12.06 13:45 0 - 3  
Vla. Fedorov - S. Kaplan 12.06 15:45 0 - 3  
Y. Bazhinov - O. Suharkov 12.06 11:15 2 - 3  
Y. Shishko - A. Frolov 12.06 11:15 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krutko - A. Molochko 12.06 13:15 3 - 1  
A. Kurotich - A. Tulenin 12.06 18:15 3 - 2  
A. Kurotich - M. Treschetka 12.06 15:55 3 - 1  
A. Michalus - A. Kurotich 12.06 17:05 0 - 3  
A. Michalus - A. Tulenin 12.06 15:20 1 - 3  
A. Michalus - M. Treschetka 12.06 19:25 3 - 1  
A. Selin - D. Baystryuchenko 12.06 11:35 0 - 3  
A. Selin - Dmi. Lebed 12.06 09:50 0 - 3  
A. Selin - I. Kozyr 12.06 07:30 2 - 3  
A. Selin - Vya. Kovalenko 12.06 12:45 3 - 2  
A. Shkurupii - A. Krutko 12.06 10:55 3 - 2  
A. Shkurupii - A. Molochko 12.06 14:25 1 - 3  
A. Shkurupii - S. Boiko 12.06 08:00 3 - 1  
A. Zhukovskij - H. Yakovliev 12.06 12:00 3 - 2  
A. Zhukovskij - S. Filatov 12.06 09:40 3 - 2  
A. Zhukovskij - Y. Schepanskiy 12.06 07:55 1 - 3  
D. Dubrovin - A. Zhukovskij 12.06 12:35 0 - 3  
D. Dubrovin - H. Yakovliev 12.06 10:15 1 - 3  
D. Dubrovin - S. Filatov 12.06 11:25 3 - 2  
D. Dubrovin - Y. Schepanskiy 12.06 09:05 0 - 3  
D. Pesternikov - D. Simonchuk 12.06 07:35 3 - 1  
D. Pesternikov - V. Kalugin 12.06 11:40 3 - 1  
D. Pesternikov - V. Plishilo 12.06 09:20 2 - 3  
D. Yaremchuk - Evg. Kibka 12.06 15:45 3 - 1  
D. Yaremchuk - S. Tsybulin 12.06 19:15 0 - 3  
D. Yaremchuk - V. Lushnikov 12.06 18:05 3 - 0  
D. Yaremchuk - V. Yunchyk 12.06 16:55 2 - 3  
Dmi. Lebed - D. Baystryuchenko 12.06 14:30 3 - 1  
Dmi. Lebed - I. Kozyr 12.06 11:00 1 - 3  
Dmi. Lebed - Vya. Kovalenko 12.06 08:05 3 - 1  
E. Pismenniy - A. Krutko 12.06 07:25 2 - 3  
E. Pismenniy - A. Molochko 12.06 11:30 3 - 1  
E. Pismenniy - A. Shkurupii 12.06 09:45 3 - 2  
E. Pismenniy - S. Boiko 12.06 12:40 3 - 0  
H. Yakovliev - Y. Schepanskiy 12.06 13:10 3 - 0  
I. Kozyr - D. Baystryuchenko 12.06 13:20 3 - 2  
I. Petryshyn - V. Aksenin 12.06 13:05 3 - 1  
M. Senchenko - D. Pesternikov 12.06 12:15 0 - 3  
M. Senchenko - D. Simonchuk 12.06 08:45 1 - 3  
M. Senchenko - V. Kalugin 12.06 09:55 0 - 3  
M. Senchenko - V. Plishilo 12.06 11:05 2 - 3  
M. Treschetka - A. Tulenin 12.06 20:35 3 - 0  
Mak. Kolos - A. Selin 12.06 13:55 3 - 0  
Mak. Kolos - Dmi. Lebed 12.06 12:10 2 - 3  
Mak. Kolos - I. Kozyr 12.06 08:40 1 - 3  
Mak. Kolos - Vya. Kovalenko 12.06 10:25 2 - 3  
O. Gavrilyuk - O. Shevchuk 12.06 08:55 3 - 0  
O. Gavrilyuk - V. Kotov 12.06 08:20 3 - 1  
O. Gavrilyuk - V. Malashevsky 12.06 10:05 0 - 3  
O. Shevchuk - V. Kotov 12.06 10:40 3 - 1  
O. Tkachenko - A. Krutko 12.06 08:35 1 - 3  
O. Tkachenko - A. Shkurupii 12.06 12:05 3 - 1  
O. Tkachenko - E. Pismenniy 12.06 13:50 1 - 3  
O. Tkachenko - S. Boiko 12.06 10:20 3 - 0  
O. Tytyunnik - O. Yarovoi 12.06 19:45 3 - 1  
O. Tytyunnik - P. Pugach 12.06 17:20 1 - 3  
O. Tytyunnik - Spartak Abalmaz 12.06 19:05 1 - 3  
O. Tytyunnik - V. Volokhov 12.06 18:00 3 - 1  
O. Tytyunnik - Y. Ivanica 12.06 20:50 3 - 0  
O. Yarovoi - P. Pugach 12.06 20:55 2 - 3  
O. Yarovoi - Spartak Abalmaz 12.06 17:55 1 - 3  
O. Yarovoi - V. Volokhov 12.06 19:10 3 - 1  
P. Tsolik - I. Petryshyn 12.06 11:55 2 - 3  
P. Tsolik - V. Aksenin 12.06 07:50 2 - 3  
P. Tsolik - Y. Vorsulyak 12.06 09:35 0 - 3  
R. Vashchuk - A. Kurotich 12.06 18:50 3 - 0  
R. Vashchuk - A. Michalus 12.06 20:00 1 - 3  
R. Vashchuk - A. Tulenin 12.06 16:30 0 - 3  
R. Vashchuk - M. Treschetka 12.06 17:40 2 - 3  
S. Boiko - A. Krutko 12.06 15:00 0 - 3  
S. Boiko - A. Molochko 12.06 09:10 1 - 3  
S. Filatov - H. Yakovliev 12.06 08:30 3 - 1  
S. Filatov - Y. Schepanskiy 12.06 10:50 1 - 3  
S. Tsybulin - Evg. Kibka 12.06 14:35 3 - 1  
S. Tsybulin - V. Lushnikov 12.06 16:20 3 - 1  
S. Tsybulin - V. Yunchyk 12.06 18:40 1 - 3  
Spartak Abalmaz - P. Pugach 12.06 18:30 3 - 0  
Spartak Abalmaz - V. Volokhov 12.06 21:25 3 - 0  
V. Ivasiv - I. Petryshyn 12.06 10:10 3 - 2  
V. Ivasiv - P. Tsolik 12.06 12:30 1 - 3  
V. Ivasiv - V. Aksenin 12.06 09:00 3 - 0  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 12.06 11:20 2 - 3  
V. Kalugin - D. Simonchuk 12.06 12:50 1 - 3  
V. Lushnikov - Evg. Kibka 12.06 17:30 3 - 1  
V. Lushnikov - V. Yunchyk 12.06 15:10 0 - 3  
V. Malashevsky - O. Shevchuk 12.06 07:45 3 - 1  
V. Malashevsky - V. Kotov 12.06 09:30 3 - 1  
V. Plishilo - D. Simonchuk 12.06 10:30 3 - 1  
V. Plishilo - V. Kalugin 12.06 08:10 2 - 3  
V. Volokhov - P. Pugach 12.06 20:20 2 - 3  
V. Yunchyk - Evg. Kibka 12.06 19:50 3 - 1  
Vya. Kovalenko - D. Baystryuchenko 12.06 09:15 3 - 0  
Vya. Kovalenko - I. Kozyr 12.06 15:05 0 - 3  
Y. Ivanica - O. Yarovoi 12.06 18:35 1 - 3  
Y. Ivanica - P. Pugach 12.06 19:40 3 - 2  
Y. Ivanica - Spartak Abalmaz 12.06 20:15 0 - 3  
Y. Ivanica - V. Volokhov 12.06 17:25 3 - 1  
Y. Vorsulyak - I. Petryshyn 12.06 08:25 1 - 3  
Y. Vorsulyak - V. Aksenin 12.06 10:45 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Khmelevskaia - Tat. Tatianina 12.06 00:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Elkhov - R. Tsubera 12.06 14:30 3 - 2  
A. Grabskiy - A. Naida 12.06 17:15 1 - 3  
A. Khimenko - A. Oplachko 12.06 08:30 3 - 2  
A. Khimenko - R. Pirvelli 12.06 07:30 1 - 3  
A. Naida - S. Vavrenyuk 12.06 16:15 3 - 1  
A. Naida - Ser. Kovalenko 12.06 19:15 3 - 1  
A. Reva - D. Kushko 12.06 07:30 0 - 3  
A. Reva - I. Oleynik 12.06 08:30 1 - 3  
A. Reva - Oleg Andreev 12.06 09:30 3 - 2  
Edu. Zubkov - Maks. Deynega 12.06 09:15 3 - 2  
I. Chernetskiy - M. Chukanov 12.06 20:00 1 - 3  
I. Chernetskiy - S. Pisklov 12.06 18:00 1 - 3  
I. Chernetskiy - Vit. Gusev 12.06 14:30 3 - 1  
I. Oleynik - D. Kushko 12.06 10:00 2 - 3  
I. Sukovatiy - A. Elkhov 12.06 16:00 3 - 2  
Ivan Bondarenko - I. Chernetskiy 12.06 16:00 3 - 2  
K. Moroz - R. Pirvelli 12.06 08:00 1 - 3  
Kir. Deynega - Maks. Deynega 12.06 07:45 0 - 3  
M. Chukanov - Ivan Bondarenko 12.06 19:00 1 - 3  
M. Chukanov - N. Gulevskiy 12.06 15:30 0 - 3  
M. Chukanov - S. Pisklov 12.06 13:30 3 - 1  
M. Chukanov - Vlad. Surzhik 12.06 17:00 3 - 2  
N. Gulevskiy - I. Chernetskiy 12.06 16:30 2 - 3  
N. Tretyak - R. Cherevko 12.06 21:35 3 - 1  
Oleg Andreev - D. Kushko 12.06 09:00 3 - 0  
Oleg Andreev - I. Oleynik 12.06 08:00 2 - 3  
S. Kalenik - R. Lazebny 12.06 22:30 3 - 0  
S. Kalenik - Yur. Novikov 12.06 21:20 2 - 3  
S. Pisklov - Ivan Bondarenko 12.06 20:00 0 - 3  
S. Pisklov - Vlad. Surzhik 12.06 15:00 0 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Averyanov 12.06 18:15 3 - 2  
S. Vavrenyuk - Ser. Kovalenko 12.06 14:45 3 - 1  
S. Zavinskiy - A. Naida 12.06 19:45 0 - 3  
Ser. Kovalenko - A. Grabskiy 12.06 17:45 0 - 3  
V. Khorolsky - R. Lazebny 12.06 20:45 3 - 2  
V. Khorolsky - Yur. Novikov 12.06 21:55 3 - 1  
Vit. Gusev - Ivan Bondarenko 12.06 14:00 3 - 1  
Vit. Gusev - S. Pisklov 12.06 16:00 0 - 3  
Vlad. Surzhik - I. Chernetskiy 12.06 14:00 3 - 0  
Vlad. Surzhik - Vit. Gusev 12.06 19:00 0 - 3  
Yev. Masko - R. Cherevko 12.06 22:10 3 - 1  
Yev. Masko - V. Sazhnev 12.06 21:00 0 - 3  
Yur. Novikov - R. Lazebny 12.06 23:40 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alina Man - O. Lifanova 12.06 09:30 3 - 2  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hövik - Ulleval 12.06 12:00 3 - 8  
Mjöndalen - Ullern 12.06 18:00 7 - 4  
Ready Oslo - Drammen 12.06 17:00 6 - 5  
Sarpsborg - Solberg 12.06 13:00 0 - 7  
E-Sport (CSGO, DreamHack,Winter,Asia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vici Gaming - Tiger 12.06 09:00 3 - 0  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - OG 12.06 15:15 0 - 2  
Virtus.pro - OG 12.06 20:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Polska Liga Es.-Mistr.PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illuminar Gaming - Pact 12.06 20:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, United Pro Series,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
No Limit Gaming - Cowana Gaming 12.06 12:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,DHMasters,Wint,NA,Playo.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaos Esports Club - Team1 12.06 21:00 3 - 2  
E-Sport (CSGO,DreamHack M,Winter,OCE PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Order - Renegades 12.06 05:30 1 - 3  
E-Sport (CSGO,DreamHack M.-Winter-EU,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mousesports - Astralis 12.06 15:55 1 - 3  
E-Sport (Dota2, Epic League, Division 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - Mudgolems 12.06 13:00    
Just Error - Mudgolems 12.06 11:00 1 - 0  
OG - Team Liquid 12.06 15:00 0 - 1  
OG - Team Nigma 12.06 17:15 0 - 1  
Team Liquid - Team Secret 12.06 18:15 0 - 1  
Team Nigma - Team Liquid 12.06 19:25 1 - 0  
Team Secret - Team Nigma 12.06 16:00 1 - 0  
E-Sport (Dota2, Pit, China, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Royal Never Give Up 12.06 07:00 2 - 0  
Team Aster - Elephant 12.06 11:15 0 - 2  
Team Magma - Vici Gaming 12.06 08:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Realms Collide, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - Quincy Crew 12.06 01:00 1 - 2  
Infamous - Thunder Predator 12.06 21:00 2 - 0  
E-Sport (KOG, Kpl Fall, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AG Super Play - Lgd Goose 12.06 12:00 4 - 1  
E-Sport (LOL,Hitpoint Mast.,Winter L.PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Repre Gold - Esuba 12.06 18:00 2 - 3  
E-Sport (Rocket,RLCS,EUWinter-RegEvent2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giants Gaming - Galaxy Racer 12.06 17:50 4 - 0  
Team Bds - TOP Blokes 12.06 18:40 3 - 4  
Team Queso - Giants Gaming 12.06 19:30 4 - 0  
Team Queso - Redemption 12.06 17:00 4 - 2  
E-Sport (SC2, Next Winter, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Time - Parting 12.06 10:15 2 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Hattrick Brno 12.06 17:00 9 - 5  
Ceska Lipa - Ostrava 12.06 16:00 2 - 9  
Otrokovice - Black Angels Praha 12.06 16:00 4 - 4  
Pardubice - Chodov 12.06 17:00 7 - 11  
Sparta Praha - SK Vinohrady 12.06 17:00 5 - 4  
Stresovice - Mladá Boleslav 12.06 17:00 1 - 2  
Vitkovice - Liberec 12.06 16:00 3 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endre - Jönköping 12.06 12:30 8 - 2  
Malmö - Rönnby 12.06 13:00 2 - 7  
Mora - Täby 12.06 16:00 5 - 3  
Pixbo Wallenstam - Sirius 12.06 16:00 5 - 8  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Joinville 12.06 17:15 4 - 2  
Futsal (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Örményország 12.06 17:30 0 - 4  
Golf (South African Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cockerill - Mat. Schwab (4. kör) 12.06 10:00 74 - 73  
D. Frittelli - C. Bezuidenhout (4. kör) 12.06 11:10 71 - 69  
J. Luiten - H. du Plessis (4. kör) 12.06 10:40 74 - 72  
J.C. Ritchie - Jam. Donaldson (4. kör) 12.06 11:00 72 - 69  
M. Siem - R. Korb (4. kör) 12.06 10:30 70 - 78  
Sco. Vincent - D. Burmester (4. kör) 12.06 10:50 72 - 71  
W. Nienaber - Jac. Kruyswijk (4. kör) 12.06 10:20 72 - 77  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Zlín 12.06 16:00 2 - 4  
Litvínov - Motor Ceske Budejovice 12.06 15:30 3 - 2  
Mountfield HK - Plzen 12.06 16:00 1 - 5  
Olomouc - Vitkovice 12.06 17:00 3 - 2  
Pardubice - Karlovy Vary 12.06 17:00 1 - 1  
Sparta Praha - Brno 12.06 16:20 6 - 1  
Trinec - Mladá Boleslav 12.06 15:00 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre 12.06 15:00 7 - 3  
Herning - Rungsted 12.06 15:00 4 - 2  
Odense - Frederikshavn 12.06 15:00 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Vasas 12.06 14:30 3 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomad - Barisz 2 12.06 08:00 12 - 0  
Temirtau - Szarjarka Karaganda 12.06 09:00 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Vityaz Podolszk 12.06 12:00 2 - 2  
Barsz Kazany - Avtomobil. Jekatyerinburg 12.06 15:00 2 - 0  
Szeversztal Cserepovec - Avangard Omszk 12.06 15:00 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Lokomotív Jaroszlavl 12.06 11:30 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Unia Oswiecim 12.06 15:00 0 - 1  
Jastrzebie - Sanok 12.06 17:00 6 - 2  
Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 12.06 18:00 0 - 3  
Torun - Zaglebie Sosnowiec 12.06 17:00 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novomoszkovszk Academy - Lokomotív Jaroszlavl 2 12.06 15:00 0 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Almaz Cserepovec 12.06 11:00 3 - 3  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Gjövik 12.06 17:00 5 - 4  
Furuset - Nidaros 12.06 12:00 5 - 4  
Tonsberg - Haugesund 12.06 15:00 0 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Narvik - Frisk/Asker 12.06 14:00 1 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Frankfurt Löwen 12.06 18:30 6 - 2  
Crimmitschau - Freiburg 12.06 17:00 5 - 3  
Dresden - Bayreuth 12.06 17:00 3 - 0  
Landshut - Ravensburg 12.06 17:00 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Bratislava Capitals 12.06 17:30 3 - 2  
Graz - Südtirol Bolzano 12.06 17:30 1 - 2  
Villach - Linz 12.06 16:30 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Björklöven 12.06 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Växjö 12.06 15:00 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Dubnica 12.06 17:00 4 - 2  
Povazska Bystrica - Topolcany 12.06 17:00 1 - 1  
Spisska Nova Ves - Trnava 12.06 18:00 3 - 5  
Zilina - Skalica 12.06 17:00 7 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 12.06 17:00 1 - 5  
Diósgyőr - Kosice 12.06 17:15 2 - 7  
Liptovsky Mikulas - Michalovce 12.06 12:00 1 - 7  
Nove Zamky - Detva 12.06 16:00 3 - 4  
Poprad - Zvolen 12.06 16:45 9 - 2  
Slovan Bratislava - Nitra 12.06 18:00 5 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo MO - Zvezda Csehov 12.06 15:00 2 - 4  
Ermak Angarszk - Lada Toljatti 12.06 10:00 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Szokol Krasznojarszk 12.06 13:00 3 - 5  
Molot Perm - Metallurg Novokuznyeck 12.06 13:00 1 - 1  
Tambov - Nyeftyanyik Almetyevszk 12.06 15:00 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost Podgorica 12.06 18:00 65 - 67  
Krka Novo Mesto - Primorska Koper 12.06 19:00 74 - 57  
Mega Belgrád - Split 12.06 12:00 91 - 75  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciclista Olimpico - Hispano Americano 12.06 20:30 78 - 91  
Comunicaciones Mercedes - Platense 12.06 20:30 75 - 68  
Instituto Cordoba - Argentino Junin 12.06 18:00 69 - 81  
La Union Formosa - San Lorenzo 12.06 23:00 73 - 98  
Libertad Sunchales - Gimnasia CR 12.06 15:00 84 - 83  
Obera TC - Bahia Blanca 12.06 23:00 91 - 69  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 12.06 10:00 78 - 80  
Southside Flyers - Melbourne Boomers 12.06 05:00 94 - 79  
Sydney Flames - Bendigo 12.06 03:05 62 - 54  
Townsville - Canberra Capitals 12.06 08:00 84 - 71  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Charleroi Spirou 12.06 17:00 82 - 79  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Unifacisa 12.06 21:30 65 - 90  
Cearense - BC Brasilia 12.06 15:30 71 - 63  
Minas - Cerrado 12.06 18:30 97 - 77  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Bristol 12.06 18:00 71 - 71, h.u. 81 - 84  
Manchester Giants - Glasgow 12.06 18:00 86 - 66  
Plymouth - Newcastle 12.06 16:00 77 - 76  
Sheffield - Surrey 12.06 16:00 105 - 61  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Omonia Nicosia 12.06 18:00 74 - 74, h.u. 90 - 87  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Chomutov 12.06 12:00 81 - 56  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Horsens 12.06 15:00 77 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Anyang 12.06 07:00 65 - 74  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 12.06 09:00 74 - 82  
Seoul Knights - Goyang 12.06 07:00 78 - 96  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Thunders 12.06 09:00 95 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Yongin Blue Minx 12.06 10:00 56 - 67  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (Aphex) - Brooklyn Nets (Sam) 12.06 16:54 40 - 34  
Boston (Aphex) - Philadelphia (Bumblebee) 12.06 16:18 59 - 77  
Boston (Aphex) - Toronto Raptors (Baphomet) 12.06 17:30 45 - 40  
Brooklyn Nets (Sam) - Boston (Aphex) 12.06 15:06 77 - 89  
Brooklyn Nets (Sam) - Philadelphia (Bumblebee) 12.06 17:30 48 - 62  
Philadelphia (Bumblebee) - Brooklyn Nets (Sam) 12.06 15:42 51 - 36  
Philadelphia (Bumblebee) - Toronto Raptors (Baphomet) 12.06 16:54 51 - 33  
Toronto Raptors (Baphomet - Boston (Aphex) 12.06 15:42 42 - 41  
Toronto Raptors (Baphomet - Brooklyn Nets (Sam) 12.06 16:18 48 - 35  
Toronto Raptors (Baphomet - Philadelphia (Bumblebee) 12.06 15:06 51 - 61  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Aphex) - New Orleans (88Fireburn) 12.06 12:12 60 - 53  
Memphis (Aphex) - San Antonio (Goku) 12.06 12:48 79 - 71  
New Orleans (88Fireburn) - Memphis (Aphex) 12.06 14:00 61 - 68  
New Orleans (88Fireburn) - Sacramento Kings (Bumblebee) 12.06 12:48 53 - 65  
New Orleans (88Fireburn) - San Antonio (Goku) 12.06 13:24 46 - 51  
Oklahoma City (Tranquil) - Phoenix (Jiggling) 12.06 22:36 52 - 32  
Sacramento Kings (Bumbleb - San Antonio (Goku) 12.06 12:12 61 - 41  
San Antonio (Goku) - Memphis (Aphex) 12.06 11:00 48 - 62  
San Antonio (Goku) - Sacramento Kings (Bumblebee) 12.06 14:00 39 - 59  
Utah (Kub_07) - Phoenix (Jiggling) 12.06 22:00 38 - 52  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Monaco 12.06 20:55 86 - 90  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Philippine Cup,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - TNT KaTropa (4.m.) 12.06 11:00 98 - 88  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionikosz Nikea - Panathinaikosz 12.06 16:00 53 - 79  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabok - Cibona Zágráb 12.06 19:00 53 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel TA 12.06 20:15 88 - 75  
Hapoel Haifa - Maccabi Rishon 12.06 18:20 85 - 84  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koshigaya - Yamagata 12.06 05:00 90 - 86  
Nishinomiya - Kagawa 12.06 06:00 81 - 81, h.u. 91 - 92  
Saga Ballooners - Nagoya Eagles 12.06 06:00 77 - 64  
Sendai - Ibaraki 12.06 05:00 85 - 93  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Hiroshima 12.06 06:05 84 - 78  
Chiba - Shimane 12.06 07:05 92 - 70  
Kawasaki Brave Thunders - Hokkaido 12.06 12:05 88 - 83  
Kyoto - Shinshu 12.06 06:05 51 - 63  
Osaka - Tochigi Utsunomiya Brex 12.06 07:05 90 - 73  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Alvark 12.06 06:05 54 - 85  
Shiga - Mikawa Seahorses 12.06 05:10 60 - 83  
Tokyo Sunrockers - Albirex Niigata 12.06 06:05 97 - 72  
Toyama - Nagoya Dolphins 12.06 05:05 80 - 59  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 12.06 06:05 82 - 90  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Tianjin 12.06 12:35 111 - 95  
Nanjing Tongxi - Guangzhou 12.06 08:30 79 - 100  
Xinjiang - Qingdao 12.06 13:00 113 - 101  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Fujian 12.06 06:30 79 - 84  
Shaanxi Tianze - Hebei 12.06 12:30 87 - 92  
Xinjiang - Henan 12.06 09:30 107 - 48  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Dabrowa Gornicza 12.06 15:30 77 - 84  
Start Lublin - Bydgoszcz 12.06 19:30 90 - 90, h.u. 107 - 101  
Szczecin - Legia Varsó 12.06 17:35 60 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Politechnika Gdansk - Bydgoszcz 12.06 15:30 85 - 88  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Rytas Vilnius 12.06 16:00 92 - 45  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammerud - Tromsö 12.06 14:30 79 - 101  
Baerum - Fyllingen 12.06 15:00 86 - 96  
Fröya - Nidaros 12.06 15:00 83 - 68  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Karlsruhe 12.06 18:00 91 - 79  
Jena - Trier 12.06 16:30 70 - 75  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Göttingen 12.06 20:30 90 - 72  
Bayreuth - Alba Berlin 12.06 18:00 69 - 71  
Chemnitz - Skyliners Frankfurt 12.06 18:00 70 - 83  
Giessen - Brose Bamberg 12.06 20:30 99 - 106  
Ludwigsburg - Crailsheim 12.06 15:00 97 - 88  
Mitteldeutsch. Syntainics - Hamburg 12.06 18:00 80 - 85  
S. Oliver Würzburg - Braunschweig 12.06 20:30 77 - 77, h.u. 89 - 93  
Telekom Bonn - Oldenburg 12.06 15:00 92 - 97  
Ulm - Vechta 12.06 15:00 74 - 73  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forli - Chieti 12.06 18:00 70 - 62  
Napoli - Cento 12.06 18:00 79 - 59  
San Severo - Scafati 12.06 18:00 59 - 89  
Stella Azzurra Roma - Ravenna 12.06 18:00 60 - 81  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Bergamo 12.06 18:00 65 - 62  
Torino - Assigeco Piacenza 12.06 17:00 88 - 54  
Tortona - Orzinuovi 12.06 18:00 90 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Cantu 12.06 18:00 85 - 71  
Reggio Emilia - Cremona 12.06 19:00 56 - 85  
Treviso - VL Pesaro 12.06 17:30 91 - 81  
Varese - Olimpia Milano 12.06 17:30 70 - 96  
Venezia - Trento 12.06 17:00 71 - 79  
Virtus Bologna - Sassari 12.06 16:00 78 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Virtus Bologna 12.06 18:00 59 - 81  
Magnolia Campobasso - San Martino di Lupari 12.06 18:00 49 - 70  
Ragusa - Costa Masnaga 12.06 16:00 91 - 69  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Moszkva 12.06 13:00 97 - 89  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Gmunden 12.06 17:30 79 - 67  
Traiskirchen - Oberwart 12.06 17:30 71 - 80  
UBSC Graz - St. Pölten 12.06 17:30 93 - 59  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basket Flames - Klosterneuburg 12.06 18:00 38 - 69  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maia - Academica de Coimbra 12.06 12:00 63 - 80  
Oliveirense - Barreirense 12.06 12:00 102 - 54  
Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leyma Coruna - Palencia 12.06 18:00 66 - 64  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alicante - Granada 12.06 19:00 67 - 70  
Mallorca-Palma - Almansa 12.06 17:00 73 - 97  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Gran Canaria 12.06 20:00 91 - 63  
Baskonia Vitoria - Gipuzkoa 12.06 17:00 83 - 71  
Bilbao - Estudiantes 12.06 12:30 77 - 78  
Burgos - Real Madrid 12.06 18:30 60 - 74  
MoraBanc Andorra - Betis 12.06 12:00 72 - 55  
Unicaja Malaga - Murcia 12.06 17:00 102 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Al-Qazeres Extremadura 12.06 18:00 68 - 62  
Valencia - Estudiantes 12.06 13:15 79 - 51  
Zaragoza - Gernika Bizkaia 12.06 14:00 76 - 87  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boncourt - Lugano 12.06 16:00 77 - 110  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbo Kinna - Helsingborg BBK 12.06 16:00 82 - 65  
Södertälje - Udominate Umea 12.06 16:00 70 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Karsiyaka 12.06 13:15 81 - 94  
Fenerbahce - Afyon Bld. Spor 12.06 15:30 94 - 74  
Ormanspor - Bahcesehir Koleji 12.06 18:00 80 - 68  
Socar Petkimspor - Anadolu Efes 12.06 11:00 71 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Ormanspor 12.06 13:15 73 - 81  
Botas Adana - Kayserispor 12.06 12:00 79 - 60  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zielona Gora 12.06 10:00 73 - 94  
Tsmoki-Minszk - CSZKA Moszkva 12.06 14:00 60 - 87  
Zenit Szentpétervár - UNIKSZ Kazany 12.06 16:00 81 - 64  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Tartu Ulikool 12.06 15:00 86 - 59  
TTU Tallinn - Kalev Tallinn 12.06 16:00 88 - 67  
Krikett (T20 Series (AUS-IND))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - India 12.06 09:10 0 - 1  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Hranice 12.06 10:30 31 - 20  
Plzen - Zubri 12.06 10:30 33 - 29  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - HOJ 12.06 15:00 34 - 27  
Sydhavsörne - Skovbakken 12.06 15:00 29 - 28  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGF Arhus - Bjerringbro 12.06 13:10 20 - 29  
Kézilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Dánia (Helyszín: Dánia) 12.06 20:30 19 - 28  
Szlovénia - Franciaország 12.06 18:15 17 - 27  
Kézilabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Hollandia 12.06 18:15 27 - 25  
Szerbia - Magyarország 12.06 16:00 26 - 38  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cherbourg Manche - Strasbourg Schiltigheim 12.06 14:00 26 - 18  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Nantes 12.06 15:30 20 - 25  
Paris SG - Chartres 12.06 16:00 36 - 23  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Vinkovci 12.06 19:00 24 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Azoty Pulawy 12.06 16:00 22 - 33  
Tarnow - Piotrkow Trybunalski 12.06 12:15 24 - 21  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprémi KKFT - Szeged 12.06 18:00 23 - 25  
Kézilabda (Norvég 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjellhammer - Grane Arendal 12.06 16:00 29 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Drammen 12.06 18:00 29 - 33  
Elverum - Viking Stavanger 12.06 16:00 33 - 27  
Halden - Fjellhammer 12.06 18:00 31 - 20  
Haslum - Fyllingen 12.06 18:00 27 - 30  
Naerbö - Arendal 12.06 18:00 28 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Ferndorf 12.06 17:00 26 - 28  
Grosswallstadt - Lübbecke 12.06 17:00 21 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Balingen-Weilstetten 12.06 16:00 25 - 29  
Flensburg - Göppingen 12.06 13:30 30 - 23  
Magdeburg - Lemgo 12.06 16:00 30 - 28  
Nordhorn-Lingen - R-N. Löwen Kronau 12.06 16:00 24 - 29  
Wetzlar - Stuttgart 12.06 16:00 30 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Kausztik Volgográd 12.06 11:00 30 - 18  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MGA Wien - BT Füchse 12.06 18:00 29 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Vitoria 12.06 12:00 28 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nava - Puerto Sagunto 12.06 12:00 29 - 27  
Quabit Guadalajara - Morrazo Cangas 12.06 19:00 21 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Basel 12.06 16:00 23 - 17  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AMO - Kungalv 12.06 16:15 29 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Kristianstad 12.06 16:45 30 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Maribor 12.06 17:00 29 - 24  
Kézilabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MYK - Güneysuspor 12.06 14:00 26 - 29  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (SUD) - Vipers Kitende 12.06 14:00 1 - 0  
Al-Nasr (LBY) - Belouizdad 12.06 17:00 0 - 2  
Enyimba - Rahimo FC 12.06 16:00 1 - 1  
Le Messager Ngozi - Young Buffalos FC 12.06 14:00 1 - 1  
Teungueth - Gambia Armed Forces 12.06 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Birmingham 12.06 15:00 3 - 0  
Chelsea - West Ham 12.06 13:30 3 - 2  
Everton - Manchester City 12.06 15:30 0 - 3  
Reading - Bristol City 12.06 15:00 1 - 1  
Tottenham - Brighton 12.06 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., alsóház, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Mitre Santiago del Estero 12.06 21:10 4 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., felsőház, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Atl. Temperley 12.06 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., felsőház, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Belgrano - San Martin de Tucuman 12.06 21:10 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., alsóház, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Defensores Unidos 12.06 21:10 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., alsóház, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino de Quilmes - Atl. Colegiales 12.06 21:10 3 - 1  
Dep. Flandria - Atl. Los Andes 12.06 21:10 1 - 1  
Sacachispas - UAI Urquiza 12.06 21:10 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Villa San Carlos 12.06 21:10 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Defensa Justicia 12.06 23:10 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Godoy Cruz 12.06 01:30 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RWD Molenbeek - Deinze 12.06 20:00 1 - 1  
Westerlo - Lommel 12.06 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Eupen 12.06 16:00 0 - 1  
Genk - Antwerpen 12.06 13:30 4 - 2  
Oostende - Gent 12.06 20:45 2 - 1  
Standard Liege - Mechelen 12.06 18:15 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - CSZKA Szófia 12.06 13:30 0 - 3  
Botev Vraca - Lokomotív Plovdiv 12.06 11:15 0 - 1  
Slavia Szófia - Ludogorec Razgrad 12.06 15:45 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Royal Pari Santa Cruz 12.06 21:00 4 - 0  
Palmaflor Vinto - Nacional Potosi 12.06 20:00 0 - 0  
Real Potosi - The Strongest 12.06 22:15 3 - 5  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - FK Sarajevo 12.06 17:00 2 - 2  
Mladost Doboj Kakanj - Zrinjski Mostar 12.06 13:00 0 - 1  
Sloboda Tuzla - Krupa na Vrbasu 12.06 13:00 2 - 0  
Zeljeznicar Sarajevo - Siroki Brijeg 12.06 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro MG - Brasil de Pelotas 12.06 01:00 4 - 1  
Cuiaba - Botafogo SP 12.06 02:00 2 - 0  
Figueirense - Nautico PE 12.06 22:15 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Internacional RS 12.06 22:15 2 - 2  
Coritiba - Bragantino 12.06 01:00 0 - 0  
Gremio RS - Vasco da Gama RJ 12.06 20:00 4 - 0  
Sao Paulo SP - Sport Recife 12.06 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Copa Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agua Santa SP - Portuguesa SP 12.06 19:00 0 - 1  
Ferroviaria SP - Marilia SP 12.06 23:00 0 - 1  
Portuguesa Santista - Sao Bernardo SP 12.06 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - VfB Stuttgart 12.06 15:30 1 - 2  
Schalke - Leverkusen 12.06 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Regensburg 12.06 13:30 0 - 2  
Paderborn - Nürnberg 12.06 13:30 0 - 2  
Würzburg - Sandhausen 12.06 13:30 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Verl - Hallescher FC 12.06 14:00 4 - 2  
Wehen - Rostock 12.06 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Dep. Santa Cruz 12.06 14:00 2 - 1  
Melipilla - San Marcos de Arica 12.06 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Everton Vina Del Mar 12.06 23:30 6 - 2  
Santiago Wanderers - Coquimbo Unido 12.06 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Pafosz 12.06 17:30 1 - 1  
Paralimni - Apollon Limasszol 12.06 15:00 1 - 5  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Alajuelense - Limon 12.06 01:00 4 - 1  
Guadalupe FC - AD San Carlos 12.06 22:00 3 - 0  
Municipal Grecia - Dep. Saprissa 12.06 22:00 0 - 3  
Perez Zeledon - Cartagines 12.06 22:00 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Dukla Praha 12.06 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Ceske Budejovice 12.06 14:00 1 - 3  
Mladá Boleslav - Teplice 12.06 16:00 0 - 2  
Sparta Praha - Slavia Praha 12.06 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Hvidovre 12.06 14:00 0 - 1  
Vendsyssel - Silkeborg 12.06 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Horsens 12.06 16:00 2 - 0  
Lyngby - Randers 12.06 18:00 0 - 3  
Sönderjyske - Nordsjaelland 12.06 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Chippa Utd. 12.06 14:30 2 - 1  
TS Galaxy - Stellenbosch 12.06 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Oolancer) - Atalanta (CarlWhizzer) 12.06 12:56 3 - 1  
Ajax (Oolancer) - Porto (Walker) 12.06 13:10 3 - 0  
Ajax (Oolancer) - RB Leipzig (Stig) 12.06 12:28 1 - 0  
Ajax (Oolancer) - Sevilla (Quavo) 12.06 13:24 0 - 0  
Atalanta (CarlWhizzer) - Ajax (Oolancer) 12.06 14:06 4 - 1  
Atalanta (CarlWhizzer) - Porto (Walker) 12.06 13:24 3 - 4  
Atalanta (CarlWhizzer) - RB Leipzig (Stig) 12.06 13:10 1 - 2  
Atalanta (CarlWhizzer) - Sevilla (Quavo) 12.06 13:52 3 - 2  
Atl. Madrid (Fagur) - Chelsea (Baphomet) 12.06 22:56 4 - 2  
Atl. Madrid (Fagur) - Dortmund (Fleshka77) 12.06 23:24 0 - 2  
Atl. Madrid (Fagur) - Internazionale (Vito) 12.06 23:10 3 - 5  
Atl. Madrid (Fagur) - Manchester Utd. (Member) 12.06 22:28 1 - 3  
Bayern München (Lacoste) - Juventus (Dinototli) 12.06 22:00 3 - 4  
Bayern München (Lacoste) - Paris Saint Germain FC (Nixtape) 12.06 22:42 3 - 2  
Bayern München (Lacoste) - Real Madrid (Indenfor) 12.06 22:56 2 - 2  
Chelsea (Baphomet) - Internazionale (Vito) 12.06 23:24 2 - 0  
Chelsea (Baphomet) - Manchester Utd. (Member) 12.06 23:10 2 - 4  
Dortmund (Dragonborn) - FC Bruges (Zazabak) 12.06 12:28 6 - 2  
Dortmund (Dragonborn) - Istanbul Basaks. (Void) 12.06 14:06 5 - 1  
Dortmund (Dragonborn) - Marseille (Critic) 12.06 12:14 5 - 4  
Dortmund (Dragonborn) - Sahtar Doneck (Bobby) 12.06 12:42 3 - 0  
Dortmund (Fleshka77) - Atl. Madrid (Fagur) 12.06 22:14 1 - 1  
Dortmund (Fleshka77) - Chelsea (Baphomet) 12.06 22:42 1 - 2  
Dortmund (Fleshka77) - Internazionale (Vito) 12.06 22:28 2 - 0  
FC Bruges (Zazabak) - Dortmund (Dragonborn) 12.06 13:38 5 - 3  
FC Bruges (Zazabak) - Istanbul Basaks. (Void) 12.06 13:52 2 - 0  
FC Bruges (Zazabak) - Sahtar Doneck (Bobby) 12.06 12:14 1 - 2  
Internazionale (Vito) - Atl. Madrid (Fagur) 12.06 22:00 1 - 1  
Internazionale (Vito) - Chelsea (Baphomet) 12.06 22:14 0 - 3  
Istanbul Basaks. (Void) - Dortmund (Dragonborn) 12.06 12:56 1 - 3  
Istanbul Basaks. (Void) - FC Bruges (Zazabak) 12.06 12:42 1 - 2  
Istanbul Basaks. (Void) - Marseille (Critic) 12.06 13:38 1 - 1  
Istanbul Basaks. (Void) - Sahtar Doneck (Bobby) 12.06 12:00 2 - 1  
Juventus (Dinototli) - Bayern München (Lacoste) 12.06 23:10 5 - 1  
Juventus (Dinototli) - Paris Saint Germain FC (Nixtape) 12.06 23:24 4 - 3  
Liverpool (Fric) - Bayern München (Lacoste) 12.06 22:28 3 - 0  
Liverpool (Fric) - Juventus (Dinototli) 12.06 22:56 2 - 2  
Liverpool (Fric) - Paris Saint Germain FC (Nixtape) 12.06 23:10 5 - 1  
Liverpool (Fric) - Real Madrid (Indenfor) 12.06 23:24 2 - 2  
Manchester Utd. (Member) - Atl. Madrid (Fagur) 12.06 23:38 3 - 1  
Manchester Utd. (Member) - Chelsea (Baphomet) 12.06 22:00 5 - 0  
Manchester Utd. (Member) - Dortmund (Fleshka77) 12.06 22:56 1 - 2  
Manchester Utd. (Member) - Internazionale (Vito) 12.06 22:42 3 - 0  
Marseille (Critic) - Dortmund (Dragonborn) 12.06 13:24 3 - 4  
Marseille (Critic) - Istanbul Basaks. (Void) 12.06 12:28 6 - 3  
Marseille (Critic) - Sahtar Doneck (Bobby) 12.06 12:56 4 - 2  
Paris Saint Germain FC (N - Real Madrid (Indenfor) 12.06 23:38 1 - 6  
Porto (Walker) - Ajax (Oolancer) 12.06 12:00 2 - 0  
Porto (Walker) - Atalanta (CarlWhizzer) 12.06 12:14 2 - 4  
Porto (Walker) - RB Leipzig (Stig) 12.06 13:52 1 - 1  
Porto (Walker) - Sevilla (Quavo) 12.06 13:38 1 - 1  
RB Leipzig (Stig) - Ajax (Oolancer) 12.06 13:38 1 - 5  
RB Leipzig (Stig) - Atalanta (CarlWhizzer) 12.06 12:00 3 - 0  
RB Leipzig (Stig) - Porto (Walker) 12.06 12:42 1 - 4  
RB Leipzig (Stig) - Sevilla (Quavo) 12.06 12:56 0 - 1  
Real Madrid (Indenfor) - Juventus (Dinototli) 12.06 22:42 2 - 3  
Real Madrid (Indenfor) - Liverpool (Fric) 12.06 22:14 2 - 1  
Real Madrid (Indenfor) - Paris Saint Germain FC (Nixtape) 12.06 22:28 6 - 2  
Sahtar Doneck (Bobby) - Dortmund (Dragonborn) 12.06 13:52 2 - 3  
Sahtar Doneck (Bobby) - FC Bruges (Zazabak) 12.06 13:24 1 - 1  
Sahtar Doneck (Bobby) - Istanbul Basaks. (Void) 12.06 13:10 4 - 4  
Sahtar Doneck (Bobby) - Marseille (Critic) 12.06 14:06 2 - 0  
Sevilla (Quavo) - Ajax (Oolancer) 12.06 12:14 2 - 2  
Sevilla (Quavo) - Atalanta (CarlWhizzer) 12.06 12:42 1 - 1  
Sevilla (Quavo) - Porto (Walker) 12.06 12:28 1 - 1  
Sevilla (Quavo) - RB Leipzig (Stig) 12.06 14:06 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén (Critic) - Sivasspor (Void) 12.06 07:28 1 - 2  
AEK Athén (Critic) - Slavia Praha (Bobby) 12.06 07:56 1 - 4  
AEK Athén (Critic) - Stand. Liege (Dragonborn) 12.06 08:24 0 - 1  
AZ Alkmaar (Stig) - Braga (Oolancer) 12.06 08:38 2 - 3  
AZ Alkmaar (Stig) - Celtic (Walker) 12.06 07:42 1 - 1  
Braga (Oolancer) - AZ Alkmaar (Stig) 12.06 07:28 4 - 1  
Braga (Oolancer) - Celtic (Walker) 12.06 08:10 4 - 1  
Braga (Oolancer) - Gent (CarlWhizzer) 12.06 07:56 1 - 1  
BSC Young Boys (Zazabak) - Sivasspor (Void) 12.06 08:52 3 - 1  
BSC Young Boys (Zazabak) - Slavia Praha (Bobby) 12.06 07:14 3 - 3  
BSC Young Boys (Zazabak) - Stand. Liege (Dragonborn) 12.06 08:38 2 - 3  
Celtic (Walker) - AZ Alkmaar (Stig) 12.06 08:52 3 - 1  
Celtic (Walker) - Gent (CarlWhizzer) 12.06 07:14 1 - 2  
Gent (CarlWhizzer) - AZ Alkmaar (Stig) 12.06 08:10 0 - 1  
Gent (CarlWhizzer) - Braga (Oolancer) 12.06 09:06 3 - 6  
Gent (CarlWhizzer) - Celtic (Walker) 12.06 08:24 0 - 1  
Sivasspor (Void) - AEK Athén (Critic) 12.06 08:38 1 - 1  
Sivasspor (Void) - BSC Young Boys (Zazabak) 12.06 07:42 5 - 4  
Sivasspor (Void) - Stand. Liege (Dragonborn) 12.06 07:56 1 - 3  
Slavia Praha (Bobby) - AEK Athén (Critic) 12.06 09:06 2 - 3  
Slavia Praha (Bobby) - BSC Young Boys (Zazabak) 12.06 08:24 1 - 3  
Slavia Praha (Bobby) - Sivasspor (Void) 12.06 08:10 1 - 3  
Slavia Praha (Bobby) - Stand. Liege (Dragonborn) 12.06 08:52 0 - 3  
Stand. Liege (Dragonborn) - AEK Athén (Critic) 12.06 07:14 0 - 3  
Stand. Liege (Dragonborn) - BSC Young Boys (Zazabak) 12.06 07:28 1 - 4  
Stand. Liege (Dragonborn) - Sivasspor (Void) 12.06 09:06 1 - 3  
Stand. Liege (Dragonborn) - Slavia Praha (Bobby) 12.06 07:42 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Critic) - Manchester City (Bobby) 12.06 10:26 3 - 1  
Chelsea (Critic) - Manchester Utd. (Void) 12.06 09:58 2 - 4  
Chelsea (Critic) - Tottenham (Dragonborn) 12.06 10:54 1 - 2  
Everton (Quavo) - Newcastle (Stig) 12.06 11:36 2 - 2  
Leeds (CarlWhizzer) - Everton (Quavo) 12.06 11:22 3 - 2  
Leeds (CarlWhizzer) - Leicester (Oolancer) 12.06 11:36 0 - 2  
Leeds (CarlWhizzer) - Newcastle (Stig) 12.06 10:40 2 - 3  
Leeds (CarlWhizzer) - Wolverhampton (Walker) 12.06 10:54 2 - 2  
Leicester (Oolancer) - Everton (Quavo) 12.06 10:54 1 - 1  
Leicester (Oolancer) - Leeds (CarlWhizzer) 12.06 10:26 5 - 1  
Leicester (Oolancer) - Newcastle (Stig) 12.06 09:58 1 - 2  
Leicester (Oolancer) - Wolverhampton (Walker) 12.06 10:40 4 - 0  
Liverpool (Zazabak) - Manchester City (Bobby) 12.06 09:44 1 - 0  
Liverpool (Zazabak) - Manchester Utd. (Void) 12.06 11:22 4 - 3  
Liverpool (Zazabak) - Tottenham (Dragonborn) 12.06 11:08 1 - 2  
Manchester City (Bobby) - Chelsea (Critic) 12.06 11:36 0 - 2  
Manchester City (Bobby) - Liverpool (Zazabak) 12.06 10:54 2 - 3  
Manchester City (Bobby) - Manchester Utd. (Void) 12.06 10:40 2 - 2  
Manchester City (Bobby) - Tottenham (Dragonborn) 12.06 11:22 1 - 4  
Manchester Utd. (Void) - Chelsea (Critic) 12.06 11:08 2 - 4  
Manchester Utd. (Void) - Liverpool (Zazabak) 12.06 10:12 2 - 3  
Manchester Utd. (Void) - Manchester City (Bobby) 12.06 09:30 3 - 1  
Manchester Utd. (Void) - Tottenham (Dragonborn) 12.06 10:26 2 - 1  
Newcastle (Stig) - Leeds (CarlWhizzer) 12.06 09:30 2 - 0  
Newcastle (Stig) - Leicester (Oolancer) 12.06 11:08 4 - 5  
Newcastle (Stig) - Wolverhampton (Walker) 12.06 10:12 1 - 3  
Tottenham (Dragonborn) - Chelsea (Critic) 12.06 09:44 5 - 1  
Tottenham (Dragonborn) - Liverpool (Zazabak) 12.06 09:58 2 - 2  
Tottenham (Dragonborn) - Manchester City (Bobby) 12.06 10:12 2 - 1  
Tottenham (Dragonborn) - Manchester Utd. (Void) 12.06 11:36 1 - 2  
Wolverhampton (Walker) - Everton (Quavo) 12.06 11:08 4 - 1  
Wolverhampton (Walker) - Leeds (CarlWhizzer) 12.06 09:44 4 - 2  
Wolverhampton (Walker) - Leicester (Oolancer) 12.06 09:30 0 - 4  
Wolverhampton (Walker) - Newcastle (Stig) 12.06 11:22 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Lokomotív Moszkva(Plevis) 12.06 08:06 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Sahtar Doneck (Rebels) 12.06 08:54 4 - 0  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Szpartak Moszkva (Kravark 12.06 09:18 1 - 3  
Dinamo Kijev (Bombi1T0) - CSZKA Moszkva (Jkey) 12.06 08:30 1 - 1  
Dinamo Kijev (Bombi1T0) - Lokomotív Moszkva(Plevis) 12.06 08:54 1 - 1  
Lokomotív Moszkva(Plevis) - CSZKA Moszkva (Jkey) 12.06 09:06 1 - 0  
Lokomotív Moszkva(Plevis) - Sahtar Doneck (Rebels) 12.06 08:18 2 - 1  
Lokomotív Moszkva(Plevis) - Szpartak Moszkva (Kravark 12.06 08:42 0 - 2  
Sahtar Doneck (Rebels) - CSZKA Moszkva (Jkey) 12.06 07:54 0 - 3  
Sahtar Doneck (Rebels) - Dinamo Kijev (Bombi1T0) 12.06 08:42 0 - 0  
Sahtar Doneck (Rebels) - Lokomotív Moszkva(Plevis) 12.06 09:18 0 - 1  
Szpartak Moszkva (Kravark - CSZKA Moszkva (Jkey) 12.06 08:18 1 - 2  
Szpartak Moszkva (Kravark - Dinamo Kijev (Bombi1T0) 12.06 09:06 0 - 3  
Szpartak Moszkva (Kravark - Lokomotív Moszkva(Plevis) 12.06 07:42 0 - 1  
Szpartak Moszkva (Kravark - Sahtar Doneck (Rebels) 12.06 08:30 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Jkey) - Bayern München (Bombi1t0) 12.06 09:40 0 - 1  
Barcelona (Jkey) - Liverpool (Kravark) 12.06 11:28 2 - 1  
Barcelona (Jkey) - Paris SG (Rebels) 12.06 11:04 1 - 2  
Barcelona (Jkey) - Real Madrid (Plevis) 12.06 10:16 1 - 0  
Barcelona (Kodak) - Liverpool (Dangerdim77) 12.06 17:18 1 - 1  
Barcelona (Kodak) - Paris SG (Laikingdast) 12.06 18:06 1 - 0  
Barcelona (Kodak) - Real Madrid (Nikkitta) 12.06 16:54 0 - 1  
Bayern München (Bombi1t0) - Barcelona (Jkey) 12.06 10:40 2 - 1  
Bayern München (Bombi1t0) - Liverpool (Kravark) 12.06 10:16 2 - 2  
Bayern München (Bombi1t0) - Paris SG (Rebels) 12.06 09:52 4 - 2  
Bayern München (Bombi1t0) - Real Madrid (Plevis) 12.06 11:04 2 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Barcelona (Kodak) 12.06 18:18 2 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Paris SG (Laikingdast) 12.06 16:54 1 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Real Madrid (Nikkitta) 12.06 17:42 2 - 1  
Liverpool (Kravark) - Barcelona (Jkey) 12.06 10:28 3 - 0  
Liverpool (Kravark) - Bayern München (Bombi1t0) 12.06 11:16 1 - 3  
Liverpool (Kravark) - Paris SG (Rebels) 12.06 10:40 3 - 1  
Liverpool (Kravark) - Real Madrid (Plevis) 12.06 09:52 1 - 1  
Paris SG (Laikingdast) - Barcelona (Kodak) 12.06 17:06 0 - 3  
Paris SG (Laikingdast) - Liverpool (Dangerdim77) 12.06 17:54 2 - 2  
Paris SG (Laikingdast) - Real Madrid (Nikkitta) 12.06 16:30 0 - 1  
Paris SG (Rebels) - Barcelona (Jkey) 12.06 10:04 1 - 7  
Paris SG (Rebels) - Bayern München (Bombi1t0) 12.06 10:52 2 - 3  
Paris SG (Rebels) - Liverpool (Kravark) 12.06 09:40 1 - 4  
Paris SG (Rebels) - Real Madrid (Plevis) 12.06 11:28 1 - 2  
Real Madrid (Nikkitta) - Barcelona (Kodak) 12.06 17:54 2 - 3  
Real Madrid (Nikkitta) - Liverpool (Dangerdim77) 12.06 16:42 1 - 0  
Real Madrid (Nikkitta) - Paris SG (Laikingdast) 12.06 17:30 1 - 0  
Real Madrid (Plevis) - Barcelona (Jkey) 12.06 11:16 2 - 1  
Real Madrid (Plevis) - Bayern München (Bombi1t0) 12.06 10:04 2 - 2  
Real Madrid (Plevis) - Liverpool (Kravark) 12.06 10:52 1 - 0  
Real Madrid (Plevis) - Paris SG (Rebels) 12.06 10:28 4 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Laikingdast) - Leicester City (Orlovsky1) 12.06 15:58 1 - 1  
Arsenal (Laikingdast) - Leverkusen (Dangerdim77) 12.06 15:34 4 - 2  
Arsenal (Laikingdast) - Milan (Kodak) 12.06 14:46 0 - 1  
Arsenal (Laikingdast) - Napoli (Nikkitta) 12.06 14:10 0 - 0  
Leicester City (Orlovsky1 - Arsenal (Laikingdast) 12.06 14:58 3 - 1  
Leicester City (Orlovsky1 - Leverkusen (Dangerdim77) 12.06 15:10 4 - 2  
Leicester City (Orlovsky1 - Milan (Kodak) 12.06 14:22 1 - 4  
Leicester City (Orlovsky1 - Napoli (Nikkitta) 12.06 15:46 1 - 2  
Leverkusen (Dangerdim77) - Arsenal (Laikingdast) 12.06 14:34 0 - 0  
Leverkusen (Dangerdim77) - Milan (Kodak) 12.06 15:58 3 - 4  
Leverkusen (Dangerdim77) - Napoli (Nikkitta) 12.06 15:22 0 - 2  
Milan (Kodak) - Arsenal (Laikingdast) 12.06 15:46 1 - 3  
Milan (Kodak) - Leicester City (Orlovsky1) 12.06 15:22 0 - 1  
Milan (Kodak) - Leverkusen (Dangerdim77) 12.06 14:58 2 - 1  
Milan (Kodak) - Napoli (Nikkitta) 12.06 14:34 2 - 2  
Napoli (Nikkitta) - Arsenal (Laikingdast) 12.06 15:10 1 - 0  
Napoli (Nikkitta) - Leicester City (Orlovsky1) 12.06 14:46 3 - 3  
Napoli (Nikkitta) - Leverkusen (Dangerdim77) 12.06 14:22 4 - 0  
Napoli (Nikkitta) - Milan (Kodak) 12.06 15:34 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Oolancer) - FC Nantes (Stig) 12.06 19:58 2 - 0  
Bordeaux (Oolancer) - Montpellier (Walker) 12.06 20:40 3 - 0  
Bordeaux (Oolancer) - Rennes (Quavo) 12.06 20:54 4 - 2  
Bordeaux (Oolancer) - Strasbourg (CarlWhizzer) 12.06 20:26 3 - 1  
FC Nantes (Stig) - Bordeaux (Oolancer) 12.06 21:08 1 - 4  
FC Nantes (Stig) - Montpellier (Walker) 12.06 20:12 2 - 0  
FC Nantes (Stig) - Rennes (Quavo) 12.06 20:26 1 - 1  
Lille (Bobby) - Marseille (Supernova) 12.06 20:40 2 - 2  
Lille (Bobby) - Monaco (Void) 12.06 20:54 3 - 3  
Lille (Bobby) - Nice (Den1Bravo) 12.06 21:36 1 - 2  
Lyon (Fleshka77) - Marseille (Supernova) 12.06 21:36 2 - 0  
Lyon (Fleshka77) - Monaco (Void) 12.06 19:58 2 - 1  
Marseille (Supernova) - Lille (Bobby) 12.06 19:30 3 - 1  
Marseille (Supernova) - Lyon (Fleshka77) 12.06 20:26 2 - 4  
Marseille (Supernova) - Monaco (Void) 12.06 20:12 1 - 4  
Marseille (Supernova) - Nice (Den1Bravo) 12.06 21:08 1 - 3  
Monaco (Void) - Lille (Bobby) 12.06 19:44 4 - 2  
Monaco (Void) - Lyon (Fleshka77) 12.06 21:08 3 - 4  
Monaco (Void) - Marseille (Supernova) 12.06 21:22 4 - 1  
Monaco (Void) - Nice (Den1Bravo) 12.06 19:30 1 - 2  
Montpellier (Walker) - Bordeaux (Oolancer) 12.06 19:30 0 - 0  
Montpellier (Walker) - FC Nantes (Stig) 12.06 21:22 4 - 1  
Montpellier (Walker) - Rennes (Quavo) 12.06 21:08 0 - 1  
Montpellier (Walker) - Strasbourg (CarlWhizzer) 12.06 19:44 2 - 1  
Nice (Den1Bravo) - Lille (Bobby) 12.06 20:26 2 - 3  
Nice (Den1Bravo) - Marseille (Supernova) 12.06 19:58 4 - 0  
Nice (Den1Bravo) - Monaco (Void) 12.06 20:40 3 - 3  
Rennes (Quavo) - Bordeaux (Oolancer) 12.06 19:44 1 - 1  
Rennes (Quavo) - FC Nantes (Stig) 12.06 21:36 2 - 2  
Rennes (Quavo) - Montpellier (Walker) 12.06 19:58 1 - 2  
Rennes (Quavo) - Strasbourg (CarlWhizzer) 12.06 20:12 2 - 3  
Strasbourg (CarlWhizzer) - Bordeaux (Oolancer) 12.06 21:36 2 - 3  
Strasbourg (CarlWhizzer) - FC Nantes (Stig) 12.06 20:40 2 - 2  
Strasbourg (CarlWhizzer) - Montpellier (Walker) 12.06 20:54 2 - 1  
Strasbourg (CarlWhizzer) - Rennes (Quavo) 12.06 21:22 4 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FSV Mainz 05 (Fleshka7 - Wolfsburg (Supernova) 12.06 19:06 2 - 3  
Bayern München (Walker) - Leverkusen (Stig) 12.06 18:52 2 - 2  
Bayern München (Walker) - Mönchengladbach (Oolancer 12.06 17:00 1 - 4  
Bayern München (Walker) - RB Leipzig (CarlWhizzer) 12.06 17:14 2 - 3  
Dortmund (Quavo) - Bayern München (Walker) 12.06 17:28 2 - 2  
Dortmund (Quavo) - Leverkusen (Stig) 12.06 19:06 4 - 1  
Dortmund (Quavo) - Mönchengladbach (Oolancer 12.06 17:14 0 - 3  
Dortmund (Quavo) - RB Leipzig (CarlWhizzer) 12.06 17:42 1 - 0  
E. Frankfurt (Bobby) - Hertha BSC (Void) 12.06 18:24 3 - 0  
E. Frankfurt (Bobby) - Hoffenheim (Den1Bravo) 12.06 19:06 2 - 4  
E. Frankfurt (Bobby) - Wolfsburg (Supernova) 12.06 18:10 2 - 1  
Hertha BSC (Void) - Wolfsburg (Supernova) 12.06 18:52 0 - 3  
Hoffenheim (Den1Bravo) - E. Frankfurt (Bobby) 12.06 17:56 2 - 1  
Leverkusen (Stig) - Bayern München (Walker) 12.06 17:42 1 - 3  
Leverkusen (Stig) - Dortmund (Quavo) 12.06 17:56 3 - 3  
Leverkusen (Stig) - Mönchengladbach (Oolancer 12.06 18:38 3 - 2  
Leverkusen (Stig) - RB Leipzig (CarlWhizzer) 12.06 17:00 0 - 4  
Mönchengladbach (Oolancer - Bayern München (Walker) 12.06 18:10 2 - 2  
Mönchengladbach (Oolancer - Dortmund (Quavo) 12.06 18:24 0 - 0  
Mönchengladbach (Oolancer - Leverkusen (Stig) 12.06 17:28 1 - 1  
Mönchengladbach (Oolancer - RB Leipzig (CarlWhizzer) 12.06 17:56 2 - 1  
RB Leipzig (CarlWhizzer) - Bayern München (Walker) 12.06 18:24 3 - 1  
RB Leipzig (CarlWhizzer) - Dortmund (Quavo) 12.06 18:52 2 - 0  
RB Leipzig (CarlWhizzer) - Leverkusen (Stig) 12.06 18:10 1 - 4  
RB Leipzig (CarlWhizzer) - Mönchengladbach (Oolancer 12.06 19:06 0 - 3  
Wolfsburg (Supernova) - E. Frankfurt (Bobby) 12.06 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Fleshka77) - Napoli (Supernova) 12.06 16:36 3 - 2  
Fiorentina (Oolancer) - Parma (Quavo) 12.06 15:54 4 - 1  
Fiorentina (Oolancer) - Sampdoria (Stig) 12.06 14:58 3 - 1  
Fiorentina (Oolancer) - Sassuolo (CarlWhizzer) 12.06 15:26 3 - 2  
Fiorentina (Oolancer) - Udinese (Walker) 12.06 15:40 0 - 2  
Internazionale (Bobby) - Lazio (Den1Bravo) 12.06 16:36 3 - 2  
Internazionale (Bobby) - Milan (Void) 12.06 15:54 5 - 3  
Internazionale (Bobby) - Napoli (Supernova) 12.06 15:40 1 - 3  
Lazio (Den1Bravo) - Internazionale (Bobby) 12.06 15:26 1 - 2  
Lazio (Den1Bravo) - Milan (Void) 12.06 15:40 2 - 1  
Lazio (Den1Bravo) - Napoli (Supernova) 12.06 14:58 3 - 0  
Milan (Void) - Atalanta (Fleshka77) 12.06 16:08 3 - 0  
Milan (Void) - Internazionale (Bobby) 12.06 14:44 3 - 4  
Milan (Void) - Napoli (Supernova) 12.06 16:22 0 - 3  
Napoli (Supernova) - Atalanta (Fleshka77) 12.06 15:26 2 - 1  
Napoli (Supernova) - Internazionale (Bobby) 12.06 14:30 1 - 2  
Napoli (Supernova) - Lazio (Den1Bravo) 12.06 16:08 1 - 4  
Napoli (Supernova) - Milan (Void) 12.06 15:12 2 - 3  
Parma (Quavo) - Fiorentina (Oolancer) 12.06 14:44 1 - 4  
Parma (Quavo) - Sampdoria (Stig) 12.06 16:36 3 - 3  
Parma (Quavo) - Sassuolo (CarlWhizzer) 12.06 15:12 3 - 2  
Parma (Quavo) - Udinese (Walker) 12.06 14:58 1 - 4  
Sampdoria (Stig) - Fiorentina (Oolancer) 12.06 16:08 2 - 6  
Sampdoria (Stig) - Sassuolo (CarlWhizzer) 12.06 14:30 2 - 4  
Sampdoria (Stig) - Udinese (Walker) 12.06 15:12 2 - 3  
Sassuolo (CarlWhizzer) - Fiorentina (Oolancer) 12.06 16:36 1 - 3  
Sassuolo (CarlWhizzer) - Parma (Quavo) 12.06 16:22 4 - 2  
Sassuolo (CarlWhizzer) - Sampdoria (Stig) 12.06 15:40 2 - 4  
Sassuolo (CarlWhizzer) - Udinese (Walker) 12.06 15:54 3 - 1  
Udinese (Walker) - Fiorentina (Oolancer) 12.06 14:30 1 - 3  
Udinese (Walker) - Parma (Quavo) 12.06 16:08 2 - 3  
Udinese (Walker) - Sampdoria (Stig) 12.06 16:22 2 - 1  
Udinese (Walker) - Sassuolo (CarlWhizzer) 12.06 14:44 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - Tbr Tabula Rasa 12.06 08:20 5 - 3  
EZ1 EZ1D 11 - Old Oldschool Xi 12.06 08:45 4 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - Team Ruspro R11 12.06 10:50 3 - 1  
Old Oldschool Xi - Aru Arukonda 12.06 09:35 4 - 5  
Old Oldschool Xi - Tbr Tabula Rasa 12.06 11:15 5 - 5  
Tbr Tabula Rasa - EZ1 EZ1D 11 12.06 10:00 4 - 1  
Tbr Tabula Rasa - Team Ruspro R11 12.06 09:10 3 - 0  
Team Ruspro R11 - Aru Arukonda 12.06 10:25 3 - 3  
Team Ruspro R11 - Old Oldschool Xi 12.06 07:55 2 - 0  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Nikkitta) - Brazil (Kodak) 12.06 13:24 0 - 2  
Belgium (Nikkitta) - France (Dangerdim77) 12.06 12:12 2 - 1  
Belgium (Nikkitta) - Germany (Orlovsky1) 12.06 12:36 0 - 2  
Belgium (Nikkitta) - Portugal (Laikingdast) 12.06 13:00 1 - 1  
Brazil (Kodak) - Belgium (Nikkitta) 12.06 12:24 1 - 2  
Brazil (Kodak) - France (Dangerdim77) 12.06 12:48 0 - 2  
Brazil (Kodak) - Germany (Orlovsky1) 12.06 13:12 3 - 3  
Brazil (Kodak) - Portugal (Laikingdast) 12.06 13:36 1 - 3  
France (Dangerdim77) - Belgium (Nikkitta) 12.06 13:12 0 - 0  
France (Dangerdim77) - Brazil (Kodak) 12.06 13:48 2 - 0  
France (Dangerdim77) - Germany (Orlovsky1) 12.06 12:00 0 - 3  
France (Dangerdim77) - Portugal (Laikingdast) 12.06 12:24 2 - 1  
Germany (Orlovsky1) - Belgium (Nikkitta) 12.06 13:36 1 - 4  
Germany (Orlovsky1) - Brazil (Kodak) 12.06 12:12 2 - 3  
Germany (Orlovsky1) - France (Dangerdim77) 12.06 13:00 1 - 3  
Germany (Orlovsky1) - Portugal (Laikingdast) 12.06 12:48 2 - 2  
Portugal (Laikingdast) - Belgium (Nikkitta) 12.06 12:00 2 - 0  
Portugal (Laikingdast) - Brazil (Kodak) 12.06 12:36 2 - 2  
Portugal (Laikingdast) - France (Dangerdim77) 12.06 13:24 4 - 1  
Portugal (Laikingdast) - Germany (Orlovsky1) 12.06 13:48 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Nikkitta) - Inter Milano (Orlovsky1) 12.06 19:16 2 - 3  
Atalanta (Nikkitta) - Lazio (Kodak) 12.06 20:04 4 - 0  
Atalanta (Nikkitta) - Milan (Dangerdim77) 12.06 18:52 1 - 1  
Atalanta (Nikkitta) - Napoli (Laikingdast) 12.06 19:40 0 - 1  
Inter Milano (Orlovsky1) - Atalanta (Nikkitta) 12.06 20:16 3 - 2  
Inter Milano (Orlovsky1) - Lazio (Kodak) 12.06 18:52 1 - 3  
Inter Milano (Orlovsky1) - Milan (Dangerdim77) 12.06 19:40 1 - 0  
Inter Milano (Orlovsky1) - Napoli (Laikingdast) 12.06 19:28 2 - 2  
Lazio (Kodak) - Atalanta (Nikkitta) 12.06 19:04 0 - 3  
Lazio (Kodak) - Inter Milano (Orlovsky1) 12.06 19:52 2 - 1  
Lazio (Kodak) - Milan (Dangerdim77) 12.06 19:28 4 - 0  
Lazio (Kodak) - Napoli (Laikingdast) 12.06 20:16 1 - 2  
Milan (Dangerdim77) - Atalanta (Nikkitta) 12.06 19:52 1 - 1  
Milan (Dangerdim77) - Lazio (Kodak) 12.06 20:28 4 - 2  
Milan (Dangerdim77) - Napoli (Laikingdast) 12.06 19:04 1 - 2  
Napoli (Laikingdast) - Atalanta (Nikkitta) 12.06 18:40 0 - 1  
Napoli (Laikingdast) - Inter Milano (Orlovsky1) 12.06 20:28 3 - 0  
Napoli (Laikingdast) - Lazio (Kodak) 12.06 19:16 0 - 1  
Napoli (Laikingdast) - Milan (Dangerdim77) 12.06 20:04 3 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Night BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona(Plevis) - Liverpool (Skromnuy) 12.06 23:10 0 - 4  
Barcelona(Plevis) - Real Madrid (Boulevard_P) 12.06 23:46 0 - 2  
Bayern München (Hotshot) - Barcelona(Plevis) 12.06 23:58 2 - 1  
Bayern München (Hotshot) - Real Madrid (Boulevard_P) 12.06 23:22 0 - 0  
Liverpool (Skromnuy) - Bayern München (Hotshot) 12.06 23:46 1 - 2  
Liverpool (Skromnuy) - Paris SG (Vrico) 12.06 23:22 0 - 0  
Paris SG (Vrico) - Barcelona(Plevis) 12.06 23:34 1 - 2  
Paris SG (Vrico) - Bayern München (Hotshot) 12.06 23:10 1 - 1  
Real Madrid (Boulevard_P) - Liverpool (Skromnuy) 12.06 23:34 4 - 2  
Real Madrid (Boulevard_P) - Paris SG (Vrico) 12.06 23:58 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Night PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Vrico) - Liverpool (Hotshot) 12.06 21:00 3 - 2  
Chelsea (Vrico) - Man. City (Boulevard_Pr.) 12.06 22:48 1 - 2  
Chelsea (Vrico) - Manchester Utd.(Skromnuy) 12.06 22:12 3 - 2  
Liverpool (Hotshot) - Chelsea (Vrico) 12.06 22:00 0 - 0  
Liverpool (Hotshot) - Manchester Utd.(Skromnuy) 12.06 22:36 3 - 1  
Man. City (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Hotshot) 12.06 22:12 3 - 0  
Man. City (Boulevard_Pr.) - Tottenham(Plevis) 12.06 22:36 1 - 0  
Manchester Utd.(Skromnuy) - Man. City (Boulevard_Pr.) 12.06 22:24 2 - 2  
Manchester Utd.(Skromnuy) - Tottenham(Plevis) 12.06 22:00 3 - 1  
Tottenham(Plevis) - Chelsea (Vrico) 12.06 22:24 1 - 0  
Tottenham(Plevis) - Liverpool (Hotshot) 12.06 22:48 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Pera) - Denmark (Teok) 12.06 01:00 0 - 5  
Argentina (Pera) - Ecuador (Mitchef) 12.06 00:00 3 - 3  
Argentina (Pera) - England (Zeus) 12.06 02:00 4 - 3  
Argentina (Pera) - Turkey (Pg) 12.06 03:00 2 - 3  
Australia (Kubrik) - France (Herculex) 12.06 08:40 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Greece (Pantovits) 12.06 14:40 5 - 2  
Australia (Kubrik) - New Zealand (Moic) 12.06 09:40 1 - 1  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 12.06 10:40 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Peru (Tanto) 12.06 08:00 2 - 1  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 12.06 13:00 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 12.06 05:40 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 12.06 13:40 0 - 1  
Australia (Kubrik) - Uruguay (Billiot) 12.06 11:40 2 - 5  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 12.06 19:40 1 - 4  
Austria (Kot) - China (Legolas) 12.06 21:00 3 - 0  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 12.06 23:40 2 - 3  
Austria (Kot) - Germany (Burton) 12.06 21:20 2 - 0  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 12.06 22:20 3 - 3  
Austria (Kot) - Russia (Gosas) 12.06 18:40 1 - 1  
Belgium (Tommy) - China (Legolas) 12.06 18:40 4 - 2  
Belgium (Tommy) - Czech Republic (Koko) 12.06 20:00 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Germany (Burton) 12.06 20:40 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 12.06 21:40 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Russia (Gosas) 12.06 22:40 5 - 3  
Brazil (Crysis) - Argentina (Pera) 12.06 04:20 3 - 1  
Brazil (Crysis) - Bulgaria (Val) 12.06 00:00 5 - 1  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 12.06 01:00 2 - 2  
Brazil (Crysis) - Scotland (Rafa) 12.06 02:00 1 - 2  
Bulgaria (Val) - Argentina (Pera) 12.06 00:20 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Denmark (Teok) 12.06 02:20 3 - 1  
Bulgaria (Val) - England (Zeus) 12.06 03:20 5 - 2  
Bulgaria (Val) - Turkey (Pg) 12.06 04:20 3 - 2  
Bulgaria (Val) - United States (CaptainX) 12.06 01:20 4 - 3  
China (Legolas) - Colombia (Gorilla) 12.06 20:20 1 - 3  
China (Legolas) - Netherlands (Aibothard) 12.06 19:20 1 - 2  
China (Legolas) - Portugal (Cliff) 12.06 22:40 4 - 1  
China (Legolas) - Romania (Andre) 12.06 23:40 2 - 1  
China (Legolas) - Russia (Gosas) 12.06 21:20 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 12.06 23:20 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 12.06 22:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Romania (Andre) 12.06 19:20 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Russia (Gosas) 12.06 21:40 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - Austria (Kot) 12.06 20:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - China (Legolas) 12.06 19:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 12.06 22:40 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Portugal (Cliff) 12.06 18:40 0 - 0  
Czech Republic (Koko) - Romania (Andre) 12.06 21:40 3 - 0  
Denmark (Teok) - Brazil (Crysis) 12.06 00:20 1 - 1  
Denmark (Teok) - Ecuador (Mitchef) 12.06 01:20 1 - 2  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 12.06 03:20 3 - 1  
Denmark (Teok) - Scotland (Rafa) 12.06 04:20 1 - 0  
Denmark (Teok) - United States (CaptainX) 12.06 02:40 4 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Brazil (Crysis) 12.06 04:00 2 - 5  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 12.06 00:40 3 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Italy (Ang) 12.06 01:40 3 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Scotland (Rafa) 12.06 03:00 2 - 5  
Ecuador (Mitchef) - United States (CaptainX) 12.06 00:20 0 - 3  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 12.06 01:40 1 - 3  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 12.06 03:40 1 - 3  
England (Zeus) - Ecuador (Mitchef) 12.06 02:40 3 - 1  
England (Zeus) - Scotland (Rafa) 12.06 01:00 1 - 5  
France (Herculex) - Australia (Kubrik) 12.06 11:20 2 - 1  
France (Herculex) - Greece (Pantovits) 12.06 07:00 0 - 5  
France (Herculex) - New Zealand (Moic) 12.06 13:20 7 - 4  
France (Herculex) - Paraguay (Marley) 12.06 06:20 2 - 3  
France (Herculex) - Peru (Tanto) 12.06 09:00 1 - 0  
France (Herculex) - South Africa (Ben) 12.06 05:00 1 - 6  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 12.06 12:20 2 - 3  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 12.06 08:00 2 - 3  
France (Herculex) - Uruguay (Billiot) 12.06 10:20 6 - 4  
Germany (Burton) - China (Legolas) 12.06 22:00 2 - 3  
Germany (Burton) - Colombia (Gorilla) 12.06 19:00 1 - 1  
Germany (Burton) - Czech Republic (Koko) 12.06 21:00 1 - 3  
Germany (Burton) - Netherlands (Aibothard) 12.06 23:40 1 - 3  
Germany (Burton) - Portugal (Cliff) 12.06 20:00 2 - 2  
Germany (Burton) - Romania (Andre) 12.06 23:20 1 - 1  
Greece (Pantovits) - Australia (Kubrik) 12.06 05:20 4 - 2  
Greece (Pantovits) - France (Herculex) 12.06 12:40 3 - 3  
Greece (Pantovits) - New Zealand (Moic) 12.06 12:00 3 - 1  
Greece (Pantovits) - Paraguay (Marley) 12.06 07:20 1 - 2  
Greece (Pantovits) - Peru (Tanto) 12.06 14:00 7 - 2  
Greece (Pantovits) - South Africa (Ben) 12.06 08:20 2 - 2  
Greece (Pantovits) - Spain (Reaper) 12.06 09:40 2 - 0  
Greece (Pantovits) - Switzerland (Apollo) 12.06 10:00 6 - 6  
Greece (Pantovits) - Uruguay (Billiot) 12.06 06:20 2 - 5  
Italy (Ang) - Argentina (Pera) 12.06 01:20 4 - 3  
Italy (Ang) - Bulgaria (Val) 12.06 02:40 2 - 3  
Italy (Ang) - England (Zeus) 12.06 04:00 0 - 1  
Italy (Ang) - Turkey (Pg) 12.06 00:00 2 - 2  
Italy (Ang) - United States (CaptainX) 12.06 03:40 3 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 12.06 19:40 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 12.06 22:00 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Germany (Burton) 12.06 23:00 1 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 12.06 20:40 2 - 0  
New Zealand (Moic) - Australia (Kubrik) 12.06 10:00 1 - 1  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 12.06 06:00 4 - 3  
New Zealand (Moic) - Greece (Pantovits) 12.06 07:40 2 - 5  
New Zealand (Moic) - Paraguay (Marley) 12.06 12:40 1 - 1  
New Zealand (Moic) - Peru (Tanto) 12.06 05:00 2 - 1  
New Zealand (Moic) - South Africa (Ben) 12.06 07:20 2 - 0  
New Zealand (Moic) - Spain (Reaper) 12.06 11:00 3 - 0  
New Zealand (Moic) - Switzerland (Apollo) 12.06 08:40 4 - 2  
New Zealand (Moic) - Uruguay (Billiot) 12.06 13:40 2 - 4  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 12.06 09:00 2 - 2  
Paraguay (Marley) - France (Herculex) 12.06 14:40 3 - 2  
Paraguay (Marley) - Greece (Pantovits) 12.06 12:20 1 - 3  
Paraguay (Marley) - New Zealand (Moic) 12.06 07:00 2 - 3  
Paraguay (Marley) - Peru (Tanto) 12.06 10:20 2 - 3  
Paraguay (Marley) - South Africa (Ben) 12.06 06:00 2 - 4  
Paraguay (Marley) - Spain (Reaper) 12.06 08:00 1 - 2  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 12.06 11:20 3 - 3  
Paraguay (Marley) - Uruguay (Billiot) 12.06 05:00 0 - 1  
Peru (Tanto) - Australia (Kubrik) 12.06 12:40 2 - 1  
Peru (Tanto) - France (Herculex) 12.06 10:40 3 - 1  
Peru (Tanto) - Greece (Pantovits) 12.06 05:40 1 - 3  
Peru (Tanto) - New Zealand (Moic) 12.06 14:40 1 - 3  
Peru (Tanto) - Paraguay (Marley) 12.06 09:40 0 - 1  
Peru (Tanto) - South Africa (Ben) 12.06 11:40 2 - 3  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 12.06 13:40 2 - 3  
Peru (Tanto) - Switzerland (Apollo) 12.06 06:40 1 - 1  
Peru (Tanto) - Uruguay (Billiot) 12.06 08:40 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Austria (Kot) 12.06 19:00 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 12.06 23:00 4 - 2  
Portugal (Cliff) - Colombia (Gorilla) 12.06 21:20 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Romania (Andre) 12.06 20:20 1 - 4  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 12.06 22:00 4 - 1  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 12.06 21:00 3 - 3  
Romania (Andre) - China (Legolas) 12.06 23:00 4 - 1  
Romania (Andre) - Netherlands (Aibothard) 12.06 19:00 0 - 4  
Romania (Andre) - Russia (Gosas) 12.06 20:00 5 - 4  
Russia (Gosas) - Czech Republic (Koko) 12.06 23:20 1 - 1  
Russia (Gosas) - Germany (Burton) 12.06 19:20 1 - 1  
Russia (Gosas) - Netherlands (Aibothard) 12.06 20:20 3 - 2  
Russia (Gosas) - Portugal (Cliff) 12.06 22:20 1 - 2  
Scotland (Rafa) - Argentina (Pera) 12.06 02:20 1 - 1  
Scotland (Rafa) - Bulgaria (Val) 12.06 03:40 4 - 1  
Scotland (Rafa) - Turkey (Pg) 12.06 01:40 4 - 0  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 12.06 06:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - France (Herculex) 12.06 14:20 2 - 5  
South Africa (Ben) - Greece (Pantovits) 12.06 11:00 2 - 1  
South Africa (Ben) - New Zealand (Moic) 12.06 12:20 4 - 1  
South Africa (Ben) - Paraguay (Marley) 12.06 13:20 2 - 3  
South Africa (Ben) - Peru (Tanto) 12.06 07:40 0 - 0  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 12.06 10:00 2 - 1  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 12.06 05:40 1 - 2  
South Africa (Ben) - Uruguay (Billiot) 12.06 09:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 12.06 14:00 1 - 0  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 12.06 07:20 4 - 1  
Spain (Reaper) - Greece (Pantovits) 12.06 11:20 3 - 2  
Spain (Reaper) - New Zealand (Moic) 12.06 08:20 1 - 0  
Spain (Reaper) - Paraguay (Marley) 12.06 12:00 3 - 4  
Spain (Reaper) - Peru (Tanto) 12.06 06:20 4 - 1  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 12.06 09:20 3 - 1  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 12.06 05:20 3 - 2  
Spain (Reaper) - Uruguay (Billiot) 12.06 13:00 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 12.06 06:00 0 - 4  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 12.06 11:40 5 - 2  
Switzerland (Apollo) - Greece (Pantovits) 12.06 09:20 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - New Zealand (Moic) 12.06 10:20 5 - 1  
Switzerland (Apollo) - Paraguay (Marley) 12.06 08:20 3 - 6  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 12.06 13:00 2 - 0  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 12.06 14:00 4 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 12.06 14:20 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Uruguay (Billiot) 12.06 07:00 0 - 5  
Turkey (Pg) - Brazil (Crysis) 12.06 02:20 3 - 4  
Turkey (Pg) - Ecuador (Mitchef) 12.06 03:20 7 - 2  
Turkey (Pg) - England (Zeus) 12.06 00:40 4 - 2  
United States (CaptainX) - Argentina (Pera) 12.06 04:00 1 - 3  
United States (CaptainX) - Brazil (Crysis) 12.06 03:00 2 - 2  
United States (CaptainX) - Scotland (Rafa) 12.06 00:40 0 - 4  
United States (CaptainX) - Turkey (Pg) 12.06 02:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Australia (Kubrik) 12.06 07:40 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - France (Herculex) 12.06 09:20 4 - 2  
Uruguay (Billiot) - Greece (Pantovits) 12.06 13:20 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - New Zealand (Moic) 12.06 05:20 4 - 1  
Uruguay (Billiot) - Paraguay (Marley) 12.06 14:20 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - Peru (Tanto) 12.06 11:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - South Africa (Ben) 12.06 10:40 2 - 0  
Uruguay (Billiot) - Spain (Reaper) 12.06 06:40 5 - 2  
Uruguay (Billiot) - Switzerland (Apollo) 12.06 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - LDU Portoviejo 12.06 22:00 3 - 1  
Independiente del Valle - El Nacional Quito 12.06 19:45 2 - 0  
Univ. Catolica de Quito - LDU Quito 12.06 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Jazeera (UAE) 12.06 16:45 1 - 0  
Bani Yas - Al-Urooba 12.06 13:45 2 - 0  
Emirates RAK City - Al-Ittihad (UAE) 12.06 13:40 0 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Hatta 12.06 16:45 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lorient 12.06 15:00 2 - 0  
Bordeaux - Brest 12.06 15:00 1 - 0  
Dijon - St-Etienne 12.06 15:00 0 - 0  
Lille - Monaco 12.06 13:00 2 - 1  
Metz - Lyon 12.06 21:00 1 - 3  
Nantes - Strasbourg 12.06 15:00 0 - 4  
Reims - Nice 12.06 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Paris FC 12.06 14:45 4 - 1  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua GFC - Coban Imperial 12.06 22:10 0 - 1  
Santa Lucia Cotzumalguapa - CSD Municipal 12.06 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 12.06 18:30 1 - 2  
Giannina - Lamia 12.06 16:15 2 - 0  
OFI - Apollon Szmirnisz 12.06 14:00 0 - 2  
PAOK - Aszterasz Tripolisz 12.06 16:15 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Nijmegen 12.06 12:15 2 - 2  
NAC Breda - Dordrecht 12.06 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Groningen 12.06 14:30 1 - 2  
Feyenoord - Heracles 12.06 12:15 0 - 0  
Heerenveen - PSV 12.06 16:45 2 - 2  
Utrecht - ADO Den Haag 12.06 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motagua - Lobos UPNFM 12.06 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek 2 - Cibalia 12.06 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rijeka 12.06 17:05 1 - 2  
Slaven Belupo - Dinamo Zágráb 12.06 15:00 1 - 5  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Kerala Blasters 12.06 15:00 3 - 1  
Mumbai City - Odisha 12.06 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Sepahan 12.06 12:30 3 - 1  
Zob Ahan - Shahr Khodro Mashhad 12.06 12:30 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Kfar Saba 12.06 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa 12.06 06:00 2 - 2  
Ehime - Kyoto 12.06 05:00 0 - 1  
JEF United Chiba - Kofu 12.06 06:00 1 - 0  
Jubilo Iwata - Omiya Ardija 12.06 07:00 2 - 0  
Machida Zelvia - Tokyo Verdy 12.06 06:00 1 - 0  
Matsumoto Yamaga - Albirex Niigata 12.06 06:00 3 - 1  
Mito - Tokushima 12.06 06:00 1 - 0  
Nagasaki - Yamagata 12.06 06:00 1 - 0  
Ryukyu - Okayama 12.06 05:00 1 - 1  
Tochigi - Thespakusatsu Gunma 12.06 06:00 2 - 2  
Yamaguchi - Kitakyushu 12.06 06:00 4 - 1  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azul Claro Numazu - Gamba Osaka 2 12.06 05:00 1 - 2  
Vanraure Hachinohe - Sagamihara 12.06 05:00 1 - 1  
Yokohama SCC - Nagano Parceiro 12.06 05:00 1 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oita Trinita - Vegalta Sendai 12.06 06:00 0 - 2  
Shonan Bellmare - Gamba Osaka 12.06 07:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidco Utd. - AFC Leopards Nairobi 12.06 13:00 0 - 2  
Kakamega Homeboyz - Posta Rangers 12.06 13:00 1 - 1  
Sofapaka Machakos - Western Stima 12.06 13:00 3 - 1  
Tusker Meru - Bandari Mombasa 12.06 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Itagui Leones 12.06 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Llaneros FC 12.06 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Independiente SF 12.06 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drita - Ballkani 12.06 13:30 2 - 1  
Llapi - Besa Peje 12.06 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Odra Opole 12.06 17:00 2 - 0  
Gornik Leczna - Zaglebie Sosnowiec 12.06 16:00 4 - 1  
Puszcza Niepolomice - Sandecja Nowy Sacz 12.06 12:30 0 - 1  
Radomiak Radom - Arka Gdynia 12.06 12:40 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 12.06 18:45 1 - 2  
Lech Poznan 2 - Bytovia Bytow 12.06 13:00 1 - 1  
Olimpia Grudziadz - KKS Kalisz 12.06 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Podbeskidzie Bielsko-B. 12.06 17:30 4 - 0  
Piast Gliwice - Zaglebie Lubin 12.06 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Raja Casablanca 12.06 19:30 3 - 3  
Hassania Agadir - Ittihad Tanger 12.06 15:30 0 - 1  
Wydad Casablanca - Youssoufia Berrechid 12.06 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Morelia - Tlaxcala 12.06 00:00 3 - 0  
Tampico Madero - Mineros de Zacatecas 12.06 02:00 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Chivas Guadalajara 12.06 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New England 12.06 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Jezero Plav 12.06 13:00 2 - 1  
OFK Petrovac - Zeta Golubovci 12.06 14:30 1 - 1  
Titograd Podgorica - Decic Tuzi 12.06 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fgura Utd. - Naxxar 12.06 15:15 2 - 0  
Marsa - Zebbug 12.06 18:15 1 - 0  
Qrendi - St. George's 12.06 14:00 2 - 1  
San Gwann - St. Andrew's 12.06 19:30 1 - 1  
Vittoriosa - Pembroke 12.06 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Senglea - Birkirkara 12.06 18:15 1 - 2  
Valletta - Floriana 12.06 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - MTK 12.06 15:15 2 - 2  
Paks - Fehérvár 12.06 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra - Szent Mihály SE 12.06 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - DVSC 12.06 19:30 3 - 4  
Békéscsaba - Szeged GA 12.06 13:00 4 - 1  
Csákvár - Gyirmót 12.06 13:00 2 - 1  
DEAC - Soroksár 12.06 13:00 1 - 0  
Dorog - Pécs 12.06 13:00 0 - 4  
Győr - Ajka 12.06 13:00 3 - 1  
Kazincbarcika - Vasas 12.06 17:00 1 - 2  
Nyíregyháza - Kaposvár 12.06 13:00 1 - 1  
Szentlőrinc - Szolnok 12.06 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Walter Ferretti - Diriangen 12.06 23:00 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Lilleström 12.06 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3.,ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Skeid 12.06 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Stabaek 12.06 17:00 5 - 2  
Brann Bergen - Sarpsborg 12.06 17:00 1 - 1  
Mjöndalen - Start 12.06 17:00 1 - 0  
Molde - Aalesund 12.06 19:00 2 - 1  
Sandefjord - Viking Stavanger 12.06 17:00 2 - 2  
Strömsgodset - Haugesund 12.06 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Rosenborg 12.06 13:00 1 - 2  
LSK Kvinner - Lyn 12.06 13:00 0 - 1  
Sandviken - Avaldsnes 12.06 13:00 4 - 0  
Valerenga - Arna-Björnar 12.06 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hoffenheim 12.06 15:00 1 - 6  
RB Leipzig - Frankfurt 12.06 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf Amatőr - Schalke Amatőr 12.06 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Napoli 12.06 18:00 0 - 4  
Hellas Verona - Cagliari 12.06 12:30 1 - 1  
Parma - Benevento 12.06 15:00 0 - 0  
Roma - Sassuolo 12.06 15:00 0 - 0  
Sampdoria - Milan 12.06 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Monza 12.06 15:00 3 - 0  
Vicenza - Cosenza 12.06 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Sassuolo 12.06 12:30 2 - 4  
Hellas Verona - Empoli 12.06 12:30 1 - 2  
Internazionale - San Marino Academy 12.06 14:30 2 - 0  
Roma - Florentia 12.06 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Olbia 12.06 15:00 0 - 0  
Carrarese - Pergolettese 12.06 15:00 1 - 2  
Grosseto - Novara 12.06 15:00 1 - 1  
Lecco - Pistoiese 12.06 15:00 4 - 1  
Lucchese - Alessandria 12.06 15:00 0 - 2  
Piacenza - Pro Sesto 12.06 15:00 6 - 0  
Pontedera - Como 12.06 15:00 2 - 2  
U23Juventus - Pro Patria 12.06 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Südtirol 12.06 15:00 0 - 4  
Feralpisalo - Mantova 12.06 17:30 1 - 3  
Perugia - Imolese 12.06 17:30 2 - 0  
Pesaro - Fano 12.06 17:30 0 - 0  
Ravenna - Padova 12.06 15:00 1 - 3  
Triestina - Sambenedettese 12.06 15:00 0 - 1  
Virtus Verona - Carpi 12.06 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Cavese 12.06 15:00 1 - 1  
Catanzaro - Turris 12.06 17:30 3 - 1  
Foggia - Palermo 12.06 14:00 2 - 0  
Potenza - Viterbese 12.06 15:00 2 - 3  
Teramo - Vibonese 12.06 15:00 2 - 2  
Ternana - Bisceglie 12.06 15:00 3 - 0  
Virtus Francavilla - Avellino 12.06 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki 12.06 17:00 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Arszenál Tula 12.06 14:30 1 - 0  
Rosztov - Ufa 12.06 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lafnitz - BW Linz 12.06 10:30 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Rapid Wien 12.06 14:30 1 - 3  
LASK - Ried 12.06 17:00 3 - 0  
WSG Tirol - Wolfsberg 12.06 14:30 4 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Guairena 12.06 14:00    
Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 12.06 00:45 2 - 2  
Sp. San Lorenzo - Sol de America 12.06 22:15 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto B - Académica 12.06 16:00 1 - 2  
Varzim - Cova Piedade 12.06 18:00 1 - 3  
Vilafranquense - Estoril 12.06 12:15 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Braga 12.06 21:00 2 - 1  
Benfica - Pacos Ferreira 12.06 21:00 2 - 1  
Nacional Madeira - Santa Clara 12.06 16:00 1 - 3  
Rio Ave - Boavista 12.06 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság, női, Dél)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damaiense - Marítimo 12.06 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság, női, Észak)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albergaria - Boavista 12.06 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Wolverhampton 12.06 20:15 4 - 0  
Sheffield Utd. - Leicester 12.06 15:15 1 - 2  
Tottenham - Arsenal 12.06 17:30 2 - 0  
West Bromwich - Crystal Palace 12.06 13:00 1 - 5  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASUPolitechnika Timisoara - Rapid Bukarest 12.06 12:30 0 - 2  
Mioveni - Viitorul Targu Jiu 12.06 10:00 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Iasi - CFR Cluj 12.06 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Chalatenango - Municipal Limeno 12.06 01:00 3 - 3  
Atl. Marte - Jocoro 12.06 22:00 2 - 1  
CD FAS - Santa Tecla 12.06 22:00 1 - 1  
Isidro Metapan - Alianza San Salvador 12.06 02:15 1 - 1  
Luis Angel Firpo - 11 Deportivo 12.06 22:00 0 - 1  
Sonsonate - CD Aguila 12.06 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Johnstone 12.06 16:00 1 - 1  
Ross County - Rangers 12.06 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Girona 12.06 18:15 0 - 2  
Alcorcon - Almería 12.06 14:00 0 - 1  
Espanyol - Sp. Gijón 12.06 16:00 2 - 0  
Sabadell - Oviedo 12.06 20:30 0 - 1  
Zaragoza - Fuenlabrada 12.06 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Compostela 12.06 12:00 0 - 3  
Ferrol - Coruxo 12.06 17:00 4 - 0  
Unionistas de Salamanca - Guijuelo 12.06 12:00 1 - 0  
Zamora - Salamanca UDS 12.06 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langreo - Cultural Leonesa 12.06 12:00 2 - 2  
Valladolid B - Lealtad 12.06 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Amorebieta 12.06 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Ejea 12.06 16:30 1 - 0  
Izarra - Tudelano 12.06 17:00 1 - 1  
SD Logrones - Osasuna B 12.06 17:00 2 - 0  
Tarazona - Ebro 12.06 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Gimnastic 12.06 18:00 2 - 2  
UE Llagostera - Barcelona B 12.06 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules - Villarreal B 12.06 12:00 0 - 0  
Orihuela - UD Ibiza 12.06 11:30 0 - 0  
Pena Deportiva - Alcoyano 12.06 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Tamaraceite 12.06 12:00 0 - 0  
Las Palmas B - Marbella 12.06 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Sevilla B 12.06 12:00 3 - 0  
El Ejido - Linares 12.06 12:00 0 - 2  
Lorca Deportiva - Granada B 12.06 12:00 2 - 2  
Real Murcia - Cordoba 12.06 17:00 0 - 1  
Yeclano Deportivo - UCAM Murcia 12.06 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Las Rozas 12.06 12:00 2 - 0  
Getafe B - San Sebastian Reyes 12.06 11:30 1 - 2  
Navalcarnero - Poblense 12.06 12:00 0 - 0  
Rayo Majadahonda - Atl. Madrid B 12.06 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Villanovense 12.06 12:00 1 - 0  
Don Benito - Melilla 12.06 12:00 1 - 0  
UD Extremadura - Merida 12.06 17:00 1 - 1  
Villarrobledo - Talavera de la Reina 12.06 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Real Sociedad 12.06 21:00 0 - 0  
Granada - Huesca 12.06 14:00 3 - 3  
Osasuna - Betis 12.06 16:15 0 - 2  
Villarreal - Elche 12.06 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Espanyol 12.06 16:15 1 - 0  
Tenerife - Betis 12.06 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Lausanne 12.06 16:00 4 - 0  
Luzern - Young Boys 12.06 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Varberg 12.06 14:30 1 - 0  
Elfsborg - AIK Stockholm 12.06 14:30 2 - 2  
Falkenberg - Mjällby 12.06 14:30 2 - 3  
FF Malmö - Östersund 12.06 14:30 4 - 0  
Göteborg - Sirius 12.06 14:30 2 - 0  
Kalmar - Häcken 12.06 14:30 0 - 0  
Norrköping - Helsingborg 12.06 14:30 3 - 4  
Svéd bajnokság 2020 12.06 14:30    
Örebro - Hammarby 12.06 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Shabab (KSA) 12.06 15:25 2 - 1  
Al-Wehda (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 12.06 17:45 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Spartak Subotica 12.06 13:00 3 - 4  
Mladost Lucani - Novi Pazar 12.06 14:00 3 - 2  
Radnik Surdulica - Proleter Novi Sad 12.06 14:00 2 - 0  
Zlatibor Cajetina - Crvena zvezda 12.06 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Zilina 2 12.06 12:30 1 - 4  
Petrzalka - B. Bystrica 12.06 10:30 1 - 1  
Samorin - Podbrezova 12.06 12:30 0 - 2  
Slovan Bratislava 2 - Dubnica 12.06 10:30 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Zlate Moravce 12.06 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Olimpija Ljubljana 12.06 14:00 1 - 1  
Maribor - ND Gorica 12.06 17:15 3 - 1  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ihefu - JKT Tanzania 12.06 14:00 1 - 1  
Mtibwa Sugar - Mwadui 12.06 14:00 1 - 0  
Young Africans SC - Ruvu Shooting 12.06 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Bizertin - Etoile du Sahel 12.06 14:00 1 - 2  
Esperance de Tunis - Soliman 12.06 15:00 2 - 2  
Metlaoui - Ben Guerdane 12.06 14:00 0 - 0  
Stade Tunisien - Olympique de Beja 12.06 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Akhisar 12.06 17:00 2 - 0  
Altinordu - Keciörengücü 12.06 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Ankaragücü 12.06 14:00 1 - 0  
Denizlispor - Fenerbahce 12.06 17:00 0 - 2  
Karagümrük - Rizespor 12.06 11:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernyigov - Vorszkla Poltava 12.06 16:00 1 - 0  
Kolosz Kovalivka - Olekszandria 12.06 18:30 1 - 1  
Olimpik Doneck - Ruh Lviv 12.06 13:00 3 - 1  
Zorya Luganszk - Dnipro-1 12.06 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Plaza Colonia 12.06 01:30 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Estudiantes de Merida 12.06 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lusaka Dynamos - Kitwe Utd. 12.06 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - FC Tokyo 12.06 11:00 1 - 0  
Ulsan - Melbourne Victory 12.06 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belasica Strumica - Makedonije GP 12.06 13:00 1 - 3  
Pelister Bitola - Shkupi Szkopje 12.06 13:00 1 - 3  
Renova - Sileks Kratovo 12.06 13:00 0 - 0  
Struga Trim-Lum - Akademija Pandev 12.06 13:00 1 - 1  
Vardar Szkopje - Rabotnicki Szkopje 12.06 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 12.06 14:00 7 - 4  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - Dundalk 12.06 19:40 2 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Ararat-Armenia 12.06 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Waitakere Utd. 12.06 04:00 2 - 2  
Hamilton Wanderers - Wellington Phoenix 2 12.06 01:00 1 - 1  
Hawke's Bay Utd. - Canterbury Utd. 12.06 01:30 0 - 3  
Team Wellington - Auckland City 12.06 04:00 2 - 2  
MMA (UFC FN Las Vegas 16)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Villante - J. Collier 12.06 02:00 0 - 1  
Gab. Benitez - J. Jaynes 12.06 05:00 1 - 0  
I. Topuria - Damon Jackson 12.06 03:05 1 - 0  
J. Hermansson - M. Vettori 12.06 06:00 0 - 1  
Jim. Flick - C. Durden 12.06 01:40    
L. Smolka - J.A. Quinonez 12.06 03:25 1 - 0  
M. De La Rosa - Tai. Santos (női) 12.06 04:40    
M. Wiman - J. Leavitt 12.06 04:00 0 - 1  
N. Landwehr - Mov. Evloev 12.06 04:00    
O. Saint Preux - Jam. Hill 12.06 05:30 0 - 1  
Roman Dolidze - John Allan Arte 12.06 04:30 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Szahíri Nagydíj, futam) 12.06 18:10 1 - 0  
D. Kvyat - P. Gasly (Szahíri Nagydíj, futam) 12.06 18:10 1 - 0  
E. Ocon - D. Ricciardo (Szahíri Nagydíj, futam) 12.06 18:10 1 - 0  
Geo. Russell - V. Bottas (Szahíri Nagydíj, futam) 12.06 18:10 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Szahíri Nagydíj, futam) 12.06 18:10 0 - 1  
M. Verstappen - A. Albon (Szahíri Nagydíj, futam) 12.06 18:10 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Szahíri Nagydíj, futam) 12.06 18:10 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Szahíri Nagydíj, futam) 12.06 18:10 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,Szahíri ND 2020-Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes? 12.06 18:10    
Forma-1, Szahíri ND 2020 - Hány versenyző ér el helyezést? 12.06 18:10    
Forma-1., Szahíri Nagydíj 2020 12.06 18:10    
Forma-1., Szahíri Nagydíj 2020 - Leggyorsabb kör (futam) 12.06 18:10    
Forma-1., Szahíri Nagydíj 2020 - Top3 12.06 18:10    
Forma-1., Szahíri ND 2020 - Futamgyőztes konstruktőr 12.06 18:10    
Motorsport (Forma-1., Szahíri Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,Szahír-Ugyanaz nyeri: futam+időmérő+leggyorsabb kör 12.06 18:10    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Harlequin 12.06 17:15 24 - 34  
London Irish - Sale 12.06 15:30 13 - 21  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Castres 12.06 18:00 13 - 17  
Stade de France - Toulon 12.06 21:05 24 - 23  
Röplabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waremme - Haasrode Leuven 12.06 14:00 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America Volei - Blumenau 12.06 01:30 0 - 3  
Guarulhos - Renata Campinas 12.06 23:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Curitiba 12.06 01:30 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Suwon Kepco 12.06 06:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Hwaseong IBK 12.06 08:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WoVo Rovaniemi - OrPo 12.06 16:00 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Saitama Ageo Medics 12.06 04:05 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Sichuan 12.06 05:00 3 - 1  
Hebei - Henan 12.06 03:00 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin - Liaoning 12.06 13:00 3 - 0  
Zhejiang - Guangdong 12.06 09:00 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shandong 12.06 07:00 0 - 3  
Shanghai - Jiangsu 12.06 11:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - GKS Katowice 12.06 14:45 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - LKS Lodz 12.06 20:30 3 - 2  
Bydgoszcz - Radomka Radom 12.06 17:30 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Netzhoppers Bestensee - Haching 12.06 16:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Vibo Valentia 12.06 19:00 0 - 3  
Padova - Cisterna Latina 12.06 18:00 3 - 1  
Perugia - Piacenza 12.06 17:00 3 - 0  
Verona - Trentino 12.06 18:00 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Zarecsje-Odincovo Moszkva 12.06 15:00 3 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Kazany 12.06 16:00 1 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzbergmadln Trofaiach/Ei - Sokol/Post 12.06 17:30 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unirea Dej - Craiova 12.06 17:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Emeve Lugo 12.06 18:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Basel 12.06 17:00 2 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düdingen - Neuchatel 12.06 13:30 0 - 3  
Toggenburg - Genf 12.06 16:30 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Besiktas 12.06 12:00 3 - 0  
Aydin Bld. Spor - Bakirkoy Yesilyurt 12.06 13:00 3 - 2  
Nilufer Bld. Spor - Sariyer Bld. 12.06 16:00 3 - 0  
Vakifbank Istanbul - Ilbank Ankara 12.06 12:00 3 - 0  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UK Championship 2020 12.06 14:00    
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neil Robertson - J. Trump 12.06 14:00 10 - 9  
Sílövészet (10 km,üldözés.,női,Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bescond - M. Brorsson 12.06 15:15 0 - 1  
A. Chevalier - E. Öberg 12.06 15:15 0 - 1  
D. Herrmann - M. Davidova 12.06 15:15 1 - 0  
F. Preuss - J. Skottheim 12.06 15:15 0 - 1  
H. Öberg - M. Olsbu Röiseland 12.06 15:15 0 - 1  
I. Landmark Tandrevold - D. Alimbekava 12.06 15:15 0 - 1  
T. Eckhoff - S. Mironova 12.06 15:15 1 - 0  
Sílövészet (10km,női üldözéses,Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női üldözéses, Kontiolahti 2020 12.06 15:15    
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Kontiolahti 2020 12.06 12:45    
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Norvégia 12.06 12:45 0 - 1  
Németország - Svédország 12.06 12:45 0 - 1  
Olaszország - Csehország 12.06 12:45 1 - 0  
Oroszország - Ausztria 12.06 12:45 1 - 0  
Ukrajna - Szlovénia 12.06 12:45 1 - 0  
Síugrás (Nyizsnyij Tagil, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.A. Tande - M. Lindvik 12.06 14:30 0 - 1  
Dan. Huber - Rob. Johansson 12.06 14:30    
Dan. Huber - Yuk. Sato 12.06 14:30    
J.A. Forfang - P. Paschke 12.06 14:30 1 - 0  
M. Eisenbichler - Dan. Huber 12.06 14:30    
M. Eisenbichler - H.E. Granerud 12.06 14:30 0 - 1  
Rob. Johansson - Yuk. Sato 12.06 14:30 1 - 0  
Síugrás (Nyizsnyij Tagil, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Tagil 2020, 2. verseny 12.06 16:15    
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H.V.N. Rune - F. Misolic 12.06 09:00    
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Rosca - Ipek Öz 12.06 09:00 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Carballes Baena - F. Cerundolo 12.06 15:00 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sanchez Jover - J. Nikles 12.06 09:00 1 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eri. Andreeva - Car. Alves 12.06 09:00 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - A. Lopez San Martin 12.06 11:00 2 - 0  
Tenisz (Maia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - P. Sousa 12.06 16:00 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Droguet - E. Kirkin 12.06 09:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Fruhvirtova - Y. Hatouka 12.06 09:30 1 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oli. Crawford - Alex Rybakov 12.06 14:55 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CN Barcelona - Panioniosz 12.06 11:00 15 - 5  
Crvena zvezda - Noisy-le-Sec 12.06 10:00 13 - 12  
Mladost Zágráb - Eger 12.06 12:00 13 - 7  
Novi Belgrád - Szintez Kazany 12.06 19:00 10 - 11  
Terrassa - Strasbourg 12.06 09:00 9 - 10  
Tourcoing Lille - BVSC 12.06 09:00 6 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Spence Jr. - Dan. Garcia 12.06 05:30 1 - 0  
Edu. Ramirez - Mig. Flores 12.06 01:30 1 - 0  
J.M. Lopez - Fra. Santana 12.06 03:50 1 - 0  

 

2020.12.05.
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,Santa Caterina)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - H. Kristoffersen 12.05 10:30 1 - 0  
G. Caviezel - T. Favrot 12.05 10:30    
L. de Aliprandini - T. Ligety 12.05 10:30 0 - 1  
L. Meillard - A.A. Kilde 12.05 10:30 1 - 0  
M. Faivre - V. Muffat Jeandet 12.05 10:30 1 - 0  
M. Odermatt - L. Braathen 12.05 10:30 1 - 0  
Z. Kranjec - F. Zubcic 12.05 10:30 0 - 1  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,Santa Caterina)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Óriásműlesiklás, Santa Caterina 2020 12.05 12:40    
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Frolov - A. Silantev 12.05 19:15 3 - 1  
A. Girevenkov - Y. M. Panochin 12.05 11:45 2 - 3  
A. Girevenkov - Y. Merkushin 12.05 09:45 3 - 2  
A. Ilin - A. Suntsov 12.05 01:45 3 - 0  
A. Ilin - A. Suntsov 12.05 03:15 3 - 1  
A. Ilin - K. Churin 12.05 00:45 3 - 0  
A. Ilin - N. Tarasenkov 12.05 22:15 3 - 1  
A. Lobanov - Ale. Petrov 12.05 14:45 2 - 3  
A. Lobanov - V. Safonov 12.05 16:15 3 - 0  
A. Sadkov - M. Sverdlov 12.05 14:30 1 - 3  
A. Sadkov - V. Mishakin 12.05 16:00 0 - 3  
A. Silantev - D. Komarov 12.05 17:45 0 - 3  
A. Silantev - D. Merzlikin 12.05 19:45 3 - 2  
A. Slaschilin - I. Valeriovich Nyrkov 12.05 15:15 3 - 1  
A. Suntsov - A. Ilin 12.05 23:15 1 - 3  
A. Suntsov - I. Mikhaylov 12.05 21:45 3 - 1  
A. Suntsov - Val. Sidorin 12.05 00:15 3 - 1  
A. Yakovlev - A. Sadkov 12.05 13:30 3 - 1  
A. Yakovlev - M. Sverdlov 12.05 15:30 3 - 2  
Ale. Petrov - T. Turabekov 12.05 23:30 3 - 0  
Ale. Petrov - V. Safonov 12.05 14:15 3 - 1  
Ana. Gerasimov - V. Sinkovskiy 12.05 08:15 3 - 2  
Ana. Gerasimov - V. Staroverov 12.05 06:45 1 - 3  
D. Balakin - I. Zemit 12.05 18:00 3 - 1  
D. Komarov - A. Frolov 12.05 20:15 3 - 1  
D. Komarov - D. Merzlikin 12.05 18:45 1 - 3  
D. Merzlikin - A. Frolov 12.05 18:15 1 - 3  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 12.05 01:45 0 - 3  
D. Petrochenko - T. Yusipov 12.05 00:45 1 - 3  
D. Tikhnenko - Ana. Gerasimov 12.05 05:45 3 - 1  
D. Tikhnenko - V. Staroverov 12.05 07:45 2 - 3  
E. Ilyukhin - A. Lobanov 12.05 13:45 3 - 2  
E. Ilyukhin - Ale. Petrov 12.05 15:45 2 - 3  
E. Ilyukhin - Ale. Petrov 12.05 22:30 1 - 3  
E. Mishutin - S. Nikulin 12.05 18:15 3 - 2  
G. Karpovkin - O. Belugin 12.05 08:00 1 - 3  
G. Karpovkin - V. Vologzhanin 12.05 06:30 0 - 3  
G.V. Vahnin - A. Slaschilin 12.05 16:15 3 - 1  
G.V. Vahnin - R. Arutiunov 12.05 14:45 3 - 0  
I. Matveev - I. Poletaev 12.05 08:15 1 - 3  
I. Matveev - S. Homutov 12.05 06:45 2 - 3  
I. Mikhaylov - Val. Sidorin 12.05 22:45 3 - 2  
I. Poletaev - K.S. Olshakov 12.05 07:15 3 - 2  
I. Soldatov - N. Lyfenko 12.05 21:45 3 - 2  
I. Soldatov - T. Yusipov 12.05 02:15 3 - 0  
I. Valeriovich Nyrkov - G.V. Vahnin 12.05 13:45 1 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - R. Arutiunov 12.05 15:45 2 - 3  
I. Zemit - M. Minkov 12.05 17:30 2 - 3  
Ilya Novikov - K. Churin 12.05 02:15 3 - 0  
K.S. Olshakov - S. Homutov 12.05 07:45 2 - 3  
M. Aleksandrovskiy - A. Girevenkov 12.05 11:15 2 - 3  
M. Andrusenko - E. Mishutin 12.05 19:45 3 - 2  
M. Andrusenko - S. Vakar 12.05 17:45 1 - 3  
M. Minkov - D. Balakin 12.05 18:30 0 - 3  
M. Minkov - S. Bychkov 12.05 19:30 3 - 0  
M. Sverdlov - V. Mishakin 12.05 14:00 3 - 2  
N. Lyfenko - O. Shagarov 12.05 22:45 2 - 3  
N. Zhurba - E. Ilyukhin 12.05 21:30 3 - 0  
N. Zhurba - S. Ogay 12.05 23:00 2 - 3  
O. Belugin - S. Muslikov 12.05 07:00 1 - 3  
O. Pronin - V. Shirshov 12.05 10:00 2 - 3  
O. Shagarov - D. Petrochenko 12.05 23:45 3 - 0  
P. Pinkovskii - R. Karpesh 12.05 09:45 3 - 1  
P. Pinkovskii - Vla. Petrov 12.05 11:45 2 - 3  
R. Arutiunov - A. Slaschilin 12.05 14:15 2 - 3  
R. Karpesh - Sem. Korolev 12.05 12:15 3 - 0  
R. Karpesh - Vla. Petrov 12.05 10:45 3 - 0  
R. Pavlenko - V. Putilovsky 12.05 00:00 1 - 3  
S. Bychkov - D. Balakin 12.05 19:00 0 - 3  
S. Homutov - I. Poletaev 12.05 06:15 3 - 2  
S. Muslikov - G. Karpovkin 12.05 05:30 3 - 0  
S. Muslikov - V. Vologzhanin 12.05 07:30 3 - 1  
S. Myagkov - A. Serebrennikov 12.05 02:00 1 - 3  
S. Nikulin - M. Andrusenko 12.05 19:15 3 - 0  
S. Ogay - A. Serebrennikov 12.05 00:30 2 - 3  
S. Ogay - T. Turabekov 12.05 22:00 2 - 3  
S. Vakar - E. Mishutin 12.05 18:45 3 - 1  
S. Vakar - S. Nikulin 12.05 20:15 1 - 3  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 12.05 11:15 0 - 3  
T. Yusipov - D. Petrochenko 12.05 22:15 1 - 3  
V. Beliakov - O. Pronin 12.05 10:30 2 - 3  
V. Beliakov - V. Shirshov 12.05 12:00 0 - 3  
V. Chahur - O. Pronin 12.05 11:30 3 - 0  
V. Chahur - V. Beliakov 12.05 09:30 3 - 2  
V. Mishakin - A. Yakovlev 12.05 15:00 2 - 3  
V. Putilovsky - S. Myagkov 12.05 01:00 3 - 1  
V. Safonov - E. Ilyukhin 12.05 15:15 3 - 1  
V. Shirshov - V. Chahur 12.05 11:00 3 - 2  
V. Sinkovskiy - D. Tikhnenko 12.05 07:15 1 - 3  
V. Staroverov - V. Sinkovskiy 12.05 06:15 3 - 0  
V. Vologzhanin - O. Belugin 12.05 06:00 0 - 3  
Val. Sidorin - Ilya Novikov 12.05 01:15 0 - 3  
Val. Sidorin - N. Tarasenkov 12.05 23:45 0 - 3  
Vla. Petrov - Sem. Korolev 12.05 10:15 1 - 3  
Y. M. Panochin - M. Aleksandrovskiy 12.05 10:15 1 - 3  
Y. Merkushin - M. Aleksandrovskiy 12.05 12:15 3 - 1  
Y. Merkushin - Y. M. Panochin 12.05 10:45 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Guchok - B. Stasiuk 12.05 02:45    
A. Guchok - D. Lohosha 12.05 00:45 2 - 3  
A. Guchok - P. Chyzh 12.05 01:45 2 - 3  
A. Krutko - A. Molochko 12.05 12:40 3 - 2  
A. Krutko - A. Shkurupii 12.05 11:30 2 - 3  
A. Krutko - E. Pismenniy 12.05 07:25 3 - 0  
A. Krutko - S. Boiko 12.05 09:45 3 - 0  
A. Kuharchuk - V. Tuchkevych 12.05 20:35 3 - 1  
A. Lopatnuk - M. Laevsky 12.05 08:30 0 - 3  
A. Lopatnuk - Y. Kryvorotko 12.05 10:50 3 - 2  
A. Molochko - A. Shkurupii 12.05 09:10 3 - 1  
A. Molochko - E. Pismenniy 12.05 15:00 1 - 3  
A. Selin - D. Baystryuchenko 12.05 10:25 3 - 0  
A. Selin - Mak. Kolos 12.05 13:55 3 - 2  
A. Selin - Spartak Abalmaz 12.05 08:40 3 - 2  
A. Selin - V. Petukhov 12.05 12:10 3 - 2  
A. Tsikhotskiy - A. Kuharchuk 12.05 19:25 3 - 2  
A. Tsikhotskiy - O. Kostiuk 12.05 17:05 3 - 2  
A. Tsikhotskiy - V. Tuchkevych 12.05 15:20 3 - 1  
A. Veliev - R. Pirvelli 12.05 20:10 0 - 3  
B. Stasiuk - D. Lohosha 12.05 02:15    
B. Stasiuk - P. Chyzh 12.05 00:15    
D. Alekseenko - A. Lopatnuk 12.05 09:40 3 - 1  
D. Alekseenko - M. Laevsky 12.05 12:00 3 - 1  
D. Alekseenko - Y. Kryvorotko 12.05 07:55 3 - 1  
D. Baystryuchenko - I. Kozyr 12.05 09:15 2 - 3  
D. Baystryuchenko - Spartak Abalmaz 12.05 15:05 1 - 3  
D. Derevinskyi - D. Kryshtal 12.05 18:00 1 - 3  
D. Derevinskyi - Dmi. Lebed 12.05 19:05 0 - 3  
D. Derevinskyi - O. Semenets 12.05 17:20 0 - 3  
D. Derevinskyi - S. Kinash 12.05 20:50 2 - 3  
D. Derevinskyi - Vya. Kovalenko 12.05 19:45 3 - 1  
D. Dubrovin - A. Zhukovskij 12.05 14:20 0 - 3  
D. Kryshtal - O. Semenets 12.05 20:20 2 - 3  
D. Lohosha - I. Prokhoruk 12.05 03:15 3 - 1  
D. Yaremchuk - S. Tsybulin 12.05 19:50 3 - 0  
Den. Vakulenko - A. Veliev 12.05 17:15 3 - 2  
Den. Vakulenko - E. Rubtsov 12.05 19:35 3 - 2  
Den. Vakulenko - Lev. Kuzyo 12.05 18:25 2 - 3  
Dmi. Lebed - D. Kryshtal 12.05 21:25 3 - 2  
Dmi. Lebed - O. Semenets 12.05 18:30 3 - 1  
E. Pismenniy - A. Shkurupii 12.05 13:15 2 - 3  
E. Rubtsov - A. Veliev 12.05 19:00 1 - 3  
E. Rubtsov - Lev. Kuzyo 12.05 16:40 2 - 3  
E. Rubtsov - R. Pirvelli 12.05 14:55 3 - 0  
Evg. Kibka - D. Yaremchuk 12.05 15:10 3 - 0  
Evg. Kibka - S. Tsybulin 12.05 17:30 2 - 3  
H. Yakovliev - A. Zhukovskij 12.05 10:15 3 - 2  
H. Yakovliev - D. Dubrovin 12.05 16:05 3 - 2  
I. Petryshyn - P. Tsolik 12.05 11:20 3 - 1  
I. Petryshyn - V. Aksenin 12.05 10:10 2 - 3  
I. Petryshyn - V. Ivasiv 12.05 12:30 3 - 1  
I. Petryshyn - Y. Vorsulyak 12.05 09:00 3 - 1  
Lev. Kuzyo - A. Veliev 12.05 15:30 3 - 1  
Lev. Kuzyo - R. Pirvelli 12.05 17:50 3 - 2  
M. Cherepnin - A. Lopatnuk 12.05 11:25 3 - 1  
M. Cherepnin - D. Alekseenko 12.05 12:35 3 - 2  
M. Cherepnin - M. Laevsky 12.05 10:15 3 - 2  
M. Cherepnin - Y. Kryvorotko 12.05 09:05 0 - 3  
M. Laevsky - Y. Kryvorotko 12.05 13:10 2 - 3  
M. Lytvynenko - A. Zhukovskij 12.05 07:55 3 - 1  
M. Lytvynenko - D. Dubrovin 12.05 09:40 3 - 0  
M. Lytvynenko - H. Yakovliev 12.05 11:25 3 - 0  
M. Lytvynenko - S. Filatov 12.05 14:55 1 - 3  
M. Lytvynenko - Y. Schepanskiy 12.05 13:10 3 - 1  
M. Senchenko - D. Simonchuk 12.05 07:35 3 - 0  
M. Senchenko - V. Kalugin 12.05 08:45 0 - 3  
M. Senchenko - Vol. Maksuta 12.05 09:55 3 - 1  
Mak. Kolos - D. Baystryuchenko 12.05 12:45 3 - 1  
Mak. Kolos - I. Kozyr 12.05 11:35 3 - 2  
Mak. Kolos - Spartak Abalmaz 12.05 07:30 3 - 1  
Mak. Kolos - V. Petukhov 12.05 09:50 1 - 3  
O. Gavrilyuk - A. Michalus 12.05 13:00 2 - 3  
O. Kostiuk - A. Kuharchuk 12.05 15:55 1 - 3  
O. Kostiuk - V. Tuchkevych 12.05 18:15 3 - 0  
O. Shevchuk - A. Michalus 12.05 07:45 0 - 3  
O. Shevchuk - O. Gavrilyuk 12.05 11:50 0 - 3  
O. Shevchuk - V. Kotov 12.05 09:30 0 - 3  
O. Tkachenko - A. Krutko 12.05 13:50 3 - 0  
O. Tkachenko - A. Molochko 12.05 10:20 2 - 3  
O. Tkachenko - A. Shkurupii 12.05 06:50 1 - 3  
O. Tkachenko - E. Pismenniy 12.05 08:35 3 - 2  
O. Tkachenko - S. Boiko 12.05 12:05 2 - 3  
P. Chyzh - I. Prokhoruk 12.05 01:15 3 - 1  
P. Tsolik - V. Aksenin 12.05 08:25 3 - 0  
P. Tsolik - Y. Vorsulyak 12.05 10:45 3 - 0  
S. Boiko - A. Molochko 12.05 08:00 3 - 0  
S. Boiko - A. Shkurupii 12.05 14:25 0 - 3  
S. Boiko - E. Pismenniy 12.05 10:55 3 - 2  
S. Filatov - A. Zhukovskij 12.05 12:35 2 - 3  
S. Filatov - D. Dubrovin 12.05 08:30 3 - 0  
S. Filatov - H. Yakovliev 12.05 13:45 3 - 1  
S. Filatov - Y. Schepanskiy 12.05 10:50 3 - 0  
S. Kinash - D. Kryshtal 12.05 17:25 1 - 3  
S. Kinash - Dmi. Lebed 12.05 20:15 2 - 3  
S. Kinash - O. Semenets 12.05 19:40 3 - 1  
S. Kinash - Vya. Kovalenko 12.05 18:35 0 - 3  
S. Melkumyan - A. Kuharchuk 12.05 17:40 0 - 3  
S. Melkumyan - A. Tsikhotskiy 12.05 20:00 1 - 3  
S. Melkumyan - O. Kostiuk 12.05 18:50 1 - 3  
S. Melkumyan - V. Tuchkevych 12.05 16:30 1 - 3  
Spartak Abalmaz - I. Kozyr 12.05 13:20 1 - 3  
V. Aksenin - Y. Vorsulyak 12.05 13:05 1 - 3  
V. Ivasiv - P. Tsolik 12.05 09:35 3 - 0  
V. Ivasiv - V. Aksenin 12.05 11:55 3 - 2  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 12.05 07:50 3 - 0  
V. Kalugin - D. Simonchuk 12.05 10:30 1 - 3  
V. Kotov - A. Michalus 12.05 10:40 3 - 0  
V. Kotov - O. Gavrilyuk 12.05 08:20 1 - 3  
V. Lushnikov - D. Yaremchuk 12.05 16:55 2 - 3  
V. Lushnikov - Evg. Kibka 12.05 18:05 2 - 3  
V. Lushnikov - S. Tsybulin 12.05 15:45 2 - 3  
V. Lushnikov - V. Yunchyk 12.05 19:15 2 - 3  
V. Malashevsky - A. Michalus 12.05 08:55 3 - 1  
V. Malashevsky - O. Gavrilyuk 12.05 10:05 1 - 3  
V. Malashevsky - O. Shevchuk 12.05 12:25 3 - 1  
V. Malashevsky - V. Kotov 12.05 11:15 3 - 2  
V. Petukhov - D. Baystryuchenko 12.05 08:05 3 - 1  
V. Petukhov - I. Kozyr 12.05 14:30 1 - 3  
V. Petukhov - Spartak Abalmaz 12.05 11:00 3 - 0  
V. Yunchyk - D. Yaremchuk 12.05 18:40 3 - 2  
V. Yunchyk - Evg. Kibka 12.05 16:20 1 - 3  
V. Yunchyk - S. Tsybulin 12.05 14:35 3 - 2  
Vol. Maksuta - D. Simonchuk 12.05 09:20 1 - 3  
Vol. Maksuta - V. Kalugin 12.05 08:10 1 - 3  
Vya. Kovalenko - D. Kryshtal 12.05 19:10 3 - 1  
Vya. Kovalenko - Dmi. Lebed 12.05 17:55 3 - 0  
Vya. Kovalenko - O. Semenets 12.05 20:55 2 - 3  
Y. Schepanskiy - A. Zhukovskij 12.05 15:30 3 - 2  
Y. Schepanskiy - D. Dubrovin 12.05 12:00 3 - 0  
Y. Schepanskiy - H. Yakovliev 12.05 09:05 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - N. Khmelevskaia 12.05 02:20 3 - 0  
G. Telnaya - Tat. Tatianina 12.05 00:50 1 - 3  
I. Aseeva - G. Telnaya 12.05 02:50 1 - 3  
I. Aseeva - N. Khmelevskaia 12.05 01:20 3 - 1  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 12.05 01:50 3 - 0  
Tat. Tatianina - N. Khmelevskaia 12.05 00:20 3 - 2  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Narukera Pori - Botnia Helsinki 12.05 15:00 9 - 2  
OLS - Mikkelin Kampparit 12.05 15:00 6 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Villa Lidköping 12.05 17:00 3 - 10  
Motala - Västeräs 12.05 15:00 1 - 2  
Sirius - AIK Stockholm 12.05 15:00 3 - 6  
Tellus - Vetlanda 12.05 14:30 3 - 7  
Vanersborg - Bollnäs 12.05 17:00 6 - 1  
E-Sport (AOV, International Champ, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talon Esports - Saigon Phantom 12.05 08:45 2 - 4  
E-Sport (CSGO, Cyber Golden League, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espada - Hellraisers 12.05 11:50 2 - 0  
E-Sport (CSGO, DreamHack,Winter,Asia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tiger - Tyloo 12.05 09:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mibr - OG 12.05 23:00 1 - 2  
Virtus.pro - Fnatic 12.05 19:20 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Polska Liga Es.-Mistr.PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illuminar Gaming - Izako Boars 12.05 18:00 2 - 0  
Pact - Honoris 12.05 21:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Svenska Elitserien, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flowskola - Aura 12.05 17:00 2 - 0  
Lilmix - Fightclub 12.05 20:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, United Pro Series,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
No Limit Gaming - Touch The Crown 12.05 15:45 1 - 2  
Sparx Esports - Cowana Gaming 12.05 12:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,DHMasters,Wint,NA,Playo.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaos Esports Club - Yeah Gaming 12.05 20:00 2 - 1  
Team1 - Rebirth Esports 12.05 23:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,DreamHack M,Winter,OCE PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renegades - Avant Gaming 12.05 05:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,DreamHack M.-Winter-EU,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Furia eSports 12.05 16:30 2 - 0  
Godsent - Mousesports 12.05 12:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2, Pit, China, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Vici Gaming 12.05 08:50 1 - 2  
Psg.lgd - Elephant 12.05 07:00 2 - 0  
Team Aster - Invictus Gaming 12.05 11:20 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Realms Collide, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Thunder Predator 12.05 22:00 1 - 2  
Omega Gaming - Thunder Predator 12.05 01:30 0 - 2  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 1,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Just Error 12.05 14:00 2 - 0  
Team Liquid - Team Nigma 12.05 20:00 2 - 1  
Team Secret - Natus Vincere 12.05 17:00 0 - 2  
E-Sport (LOL,Hitpoint Mast.,Winter L.PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyber Gaming - Esuba 12.05 18:00 0 - 3  
E-Sport (Rocket,RLCS,EUWinter-RegEvent2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giants Gaming - Guild Esports 12.05 17:35 3 - 0  
Renault Vitality - Team Queso 12.05 17:35 0 - 3  
Team Bds - Oxygen Esports 12.05 17:00 3 - 0  
TOP Blokes - Galaxy Racer 12.05 17:00 3 - 1  
E-Sport (SC2, GSL Super Tournament 2,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innovation - Armani 12.05 09:40 3 - 0  
Maru - Cure 12.05 11:20 3 - 2  
Rogue - Bunny 12.05 10:25 3 - 0  
Stats - Dream 12.05 09:00 3 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Ceska Lipa 12.05 18:00 8 - 9  
Mladá Boleslav - Pardubice 12.05 17:00 16 - 2  
Ostrava - Liberec 12.05 14:00 3 - 9  
Otrokovice - Sparta Praha 12.05 17:00 1 - 5  
Vitkovice - Hattrick Brno 12.05 16:00 13 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacka Wallenstam - Karlstad 12.05 16:00 1 - 2  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lubawa - MOKS Bialystok 12.05 16:00 3 - 1  
Orzel Jelcz-Laskowice - Pniewy 12.05 13:00 3 - 1  
Piast Gliwice - AZS Wilanow Varsó 12.05 18:00 6 - 2  
Torun - Lebork 12.05 12:00 2 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Viseu 12.05 12:00 3 - 4  
Leoes Porto Salvo - Portimonense 12.05 12:00 4 - 4  
Quinta dos Lombos - Benfica 12.05 12:00 0 - 4  
Sporting CP - Belenenses 12.05 16:00 8 - 1  
Golf (Golf in Dubai Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golf in Dubai Championship 2020 12.05 23:00    
Golf (South African Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michael - Dav. Law (3. kör) 12.05 10:50 75 - 73  
Bra. Stone - J.C. Ritchie (3. kör) 12.05 11:10 72 - 66  
C. Syme - J. Guerrier (3. kör) 12.05 10:35 69 - 69  
H. du Plessis - Jac. Kruyswijk (3. kör) 12.05 11:30 68 - 71  
Jus. Walters - Sco. Vincent (3. kör) 12.05 11:20 71 - 67  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Gherdeina/Gröden 12.05 19:00 1 - 1  
Lustenau - Klagenfurt 2 12.05 17:30 2 - 0  
Val Pusteria - Olimpija Ljubljana 12.05 20:00 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Havirov 12.05 16:00 1 - 0  
Frydek-Mistek - Slavia Praha 12.05 17:00 4 - 2  
Jihlava - Kolin 12.05 16:00 6 - 0  
Kadan - Zubr Prerov 12.05 17:00 2 - 2  
Prostejov - Litomerice 12.05 16:00 4 - 3  
Slavia Trebic - Poruba 12.05 17:30 4 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Vsetin 12.05 16:00 2 - 2  
Sokolov - Kladno 12.05 17:00 3 - 3  
Sumperk - Vrchlabi 12.05 17:00 1 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk 12.05 15:00 0 - 0  
Gomel - Lokomotív Orsa 12.05 15:00 5 - 1  
Metallurg Zslobin - Mogiljev 12.05 15:00 9 - 0  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 12.05 11:00 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Bejbarisz Atirau 12.05 13:00 3 - 3  
Nomad - Barisz 2 12.05 08:00 4 - 2  
Temirtau - Szarjarka Karaganda 12.05 09:00 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szocsi 12.05 08:00 2 - 3  
Red Star Kunlun - Torp. Nyizsnyij Novgorod 12.05 15:30 4 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Moszkva 12.05 12:30 0 - 3  
Traktor Cseljabinszk - SZKA Szentpétervár 12.05 13:00 1 - 5  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Prizma Riga 12.05 14:00 5 - 4  
Zemgale/LLU - Olimp Riga 12.05 13:00 2 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibirszkije Sznajperi - Szarmati Orenburg 12.05 09:00 2 - 1  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furuset - Nidaros 12.05 16:00 2 - 6  
Hasle-Lören - Ringerike 12.05 16:15 0 - 2  
Tonsberg - Haugesund 12.05 16:00 3 - 8  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Stjernen 12.05 18:00 6 - 2  
Narvik - Frisk/Asker 12.05 18:00 1 - 2  
Stavanger - Storhamar 12.05 16:00 5 - 1  
Valerenga - Manglerud 12.05 16:00 6 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bratislava Capitals - Dornbirn 12.05 19:15 1 - 4  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 12.05 19:15 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Sierre 12.05 16:00 1 - 4  
GCK Lions - Langenthal 12.05 17:00 5 - 6  
Kloten - Olten 12.05 19:45 6 - 0  
Thurgau - Zug 2 12.05 17:30 0 - 4  
Visp - Chaux-de-Fonds 12.05 17:45 1 - 4  
Winterthur - Ajoie 12.05 17:30 1 - 10  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - AIK 12.05 15:00 4 - 2  
Mora - Timra 12.05 17:30 0 - 4  
Södertälje - Västervik 12.05 15:00 1 - 2  
Väsby - Tingsryd 12.05 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Rögle 12.05 15:15 3 - 2  
Leksand - Lulea 12.05 18:00 6 - 3  
Malmö - Djurgarden 12.05 18:00 1 - 3  
Oskarshamn - HV 71 12.05 18:00 1 - 2  
Skelleftea - Brynäs 12.05 15:15 5 - 5  
Växjö - Linköping 12.05 15:15 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - SZKA-Néva 12.05 13:00 4 - 3  
Zauralje Kurgan - Dinamo Szentpétervár 12.05 13:00 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Borac Cacak 12.05 19:00 73 - 71  
Mornar - Partizan Belgrád 12.05 19:00 70 - 70, h.u. 77 - 76  
Zadar - Olimpija Ljubljana 12.05 17:00    
Kosárlabda (Argentin bajnokság, Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Union Formosa - Instituto Cordoba 12.05 01:30 75 - 83  
Quimsa - Boca Juniors 12.05 15:00 73 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Melbourne Boomers 12.05 07:00 52 - 84  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Limburg 12.05 20:30 70 - 68  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Academic Bultex Plovdiv 12.05 18:00 80 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Corinthians Paulista 12.05 23:00 82 - 67  
Campo Mourao - Pinheiros 12.05 13:00 79 - 66  
Cerrado - Cearense 12.05 00:30 73 - 75  
Flamengo - Franca 12.05 20:00 93 - 62  
Pato - Sao Paulo 12.05 16:00 71 - 80  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Leicester 12.05 19:00 72 - 84  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - APOEL Nicosia 12.05 16:00 88 - 60  
AEL Limasszol - Pafosz 12.05 17:00 84 - 84, h.u. 100 - 102  
Paralimni - ETHA Engomi 12.05 16:00 76 - 62  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Olomoucko 12.05 18:15 89 - 73  
Hradec Kralove - Ostrava 12.05 18:15 99 - 91  
Kolin - Brno 12.05 18:15 83 - 64  
Nymburk - Svitavy 12.05 17:00 105 - 74  
Opava - Usti nad Labem 12.05 18:15 93 - 75  
Pardubice - USK Praha 12.05 18:40 73 - 72  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amager - Köbenhavn 12.05 14:30 78 - 85  
Herlev - Bakken Aarhus 12.05 16:00 77 - 103  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 12.05 07:00 86 - 77  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 12.05 07:00 91 - 90  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 12.05 09:00 83 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Busan BNK Sum 12.05 10:00 85 - 68  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Jiggling) - Atlanta (Tranquil) 12.05 03:48 39 - 49  
Brooklyn (Jiggling) - Toronto (Iamdevilwalk) 12.05 03:12 62 - 49  
Chicago (Aphex) - Indiana (88Fireburn) 12.05 15:42 57 - 55  
Chicago (Aphex) - Orlando (Kub_07) 12.05 15:06 52 - 36  
Cleveland Cavaliers (Sam) - Orlando (Kub_07) 12.05 17:30 52 - 49  
Indiana (88Fireburn) - Orlando (Kub_07) 12.05 16:18 48 - 36  
Orlando (Kub_07) - Indiana (88Fireburn) 12.05 14:30 29 - 42  
Philadelphia (Kub_07) - Brooklyn (Jiggling) 12.05 04:24 37 - 50  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Bepado) - New Orleans (88Fireburn) 12.05 11:00 42 - 31  
Memphis (Bepado) - Sacramento (Aphex) 12.05 13:24 51 - 54  
Memphis (Bepado) - San Antonio (Shiva) 12.05 12:12 48 - 36  
New Orleans (88Fireburn) - Memphis (Bepado) 12.05 12:48 50 - 53  
New Orleans (88Fireburn) - Sacramento (Aphex) 12.05 14:00 63 - 65  
New Orleans (88Fireburn) - San Antonio (Shiva) 12.05 13:24 30 - 46  
Oklahoma City (Tranquil) - Minnesota (Iamdevilwalk) 12.05 22:36 44 - 40  
Phoenix (Jiggling) - Minnesota (Iamdevilwalk) 12.05 23:12 46 - 50  
Phoenix (Jiggling) - Utah (Kub_07) 12.05 22:36 38 - 35  
Sacramento (Aphex) - Memphis (Bepado) 12.05 11:36 41 - 51  
Sacramento (Aphex) - New Orleans (88Fireburn) 12.05 12:12 41 - 58  
Sacramento (Aphex) - San Antonio (Shiva) 12.05 12:48 55 - 52  
San Antonio (Shiva) - Memphis (Bepado) 12.05 14:00 62 - 61  
San Antonio (Shiva) - New Orleans (88Fireburn) 12.05 11:36 56 - 60  
San Antonio (Shiva) - Sacramento (Aphex) 12.05 11:00 43 - 40  
Utah (Kub_07) - Minnesota (Iamdevilwalk) 12.05 22:00 46 - 57  
Utah (Kub_07) - Oklahoma City (Tranquil) 12.05 23:12 35 - 49  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 12.05 16:00 85 - 84  
Arisz - Promitheasz Patra 12.05 16:00 94 - 83  
Har. Trikoupisz Meszologi - Iraklisz 12.05 16:00 68 - 71  
Kolosszosz Rodosz - Larissza 12.05 16:00 90 - 64  
Periszteri - Lavrio 12.05 18:30 70 - 78  
Kosárlabda (Horvát bajn.,női, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ragusa Dubrovnik - KAZL 12.05 16:00 65 - 55  
Kosárlabda (Horvát bajn.,női, Északi csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mursa Osijek - Tresnjevka 12.05 18:00 62 - 51  
ZKK Zágráb - Rijeka 12.05 18:30 53 - 62  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puntamika Zadar - Skrljevo 12.05 17:30 81 - 69  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem 12.05 17:00 79 - 100  
Hapoel Holon - Maccabi TA 12.05 19:00 79 - 76  
Ironi Naharia - Maccabi Haifa 12.05 18:45 97 - 97, h.u. 110 - 102  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka - Fukushima 12.05 06:00 68 - 82  
Koshigaya - Yamagata 12.05 09:00 76 - 88  
Nishinomiya - Kagawa 12.05 09:00 81 - 75  
Sendai - Ibaraki 12.05 07:00 85 - 64  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Hiroshima 12.05 10:05 95 - 73  
Chiba - Shimane 12.05 07:05 92 - 83  
Kyoto - Shinshu 12.05 10:05 69 - 66  
Osaka - Tochigi Utsunomiya Brex 12.05 07:05 69 - 94  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Alvark 12.05 11:05 87 - 79  
Shiga - Mikawa Seahorses 12.05 09:05 81 - 96  
Tokyo Sunrockers - Albirex Niigata 12.05 09:05 85 - 67  
Toyama - Nagoya Dolphins 12.05 10:05 79 - 83  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 12.05 10:05 68 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Beijing Ducks 12.05 13:00 124 - 91  
Shandong - Jiangsu Dragons 12.05 08:30 92 - 92, h.u. 100 - 96  
Shenzhen - Shanxi 12.05 05:30 112 - 107  
Sichuan - Zhejiang Chouzhou 12.05 04:00 99 - 130  
Zhejiang Guangsha - Guangdong 12.05 12:35 139 - 131  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Shanxi XR 12.05 06:30 59 - 64  
Sichuan - Shanghai 12.05 12:30 76 - 67  
Tianjin Zhongxin - Inner Mongolia BC 12.05 09:30 45 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Starogard Gdanski 12.05 17:35 89 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Sleza Wroclaw 12.05 18:00 72 - 63  
Lublin - Poznan 12.05 16:00 83 - 63  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis 12.05 16:00 80 - 90  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 12.05 16:00 87 - 64  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Pécs 12.05 18:00 93 - 75  
DEAC - Fehérvár 12.05 17:00 64 - 76  
Jászberény - Körmend 12.05 16:00 64 - 93  
Oroszlány - Szombathely 12.05 18:00 97 - 104  
Szeged - ZTE 12.05 18:00 97 - 83  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - TFSE-MTK 12.05 18:00 76 - 59  
Szekszárd - Cegléd 12.05 17:00 94 - 83  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Tromsö 12.05 19:00 91 - 76  
Fyllingen - Nidaros 12.05 15:00 101 - 53  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirchheim - Schwenningen 12.05 19:00 73 - 85  
Tübingen - Rostock 12.05 20:00 90 - 96  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Rieti 12.05 18:00 73 - 61  
Pistoia - Latina 12.05 20:00 81 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - AP Udine 12.05 21:00 95 - 98  
Mantova - Treviglio 12.05 20:00 67 - 73  
Urania Milano - Trapani 12.05 18:00 61 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Fortitudo Bologna 12.05 20:00 99 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Empoli 12.05 15:00 67 - 77  
Vigarano - Venezia 12.05 18:30 59 - 99  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nika Sziktivkar - Dinamo Novoszibirszk 12.05 15:00 56 - 51  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Vienna Timberwolves 12.05 17:30 80 - 62  
Klosterneuburg - Wels 12.05 20:00 94 - 90  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celovec - Linz-Wels 12.05 19:00 56 - 64  
Vienna Utd. - Vienna Timberwolves 12.05 15:00 67 - 61  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CAB Madeira - Imortal Albufeira 12.05 17:00 75 - 94  
Esgueira - Lusitania 12.05 12:00 65 - 80  
Galitos Barreiro - Vitoria Guimaraes 12.05 12:00 66 - 82  
Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Ourense 12.05 19:00 79 - 71  
Oviedo - Valladolid 12.05 17:00 83 - 78  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Real Murcia 12.05 19:30 75 - 63  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Valencia 12.05 20:45 61 - 68  
Iberostar Tenerife - Obradoiro Monbus 12.05 18:00 107 - 62  
Joventut Badalona - Zaragoza 12.05 20:45 88 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Gran Canaria 12.05 17:00 82 - 69  
Ciudad de La Laguna - IDK Gipuzkoa 12.05 22:00 69 - 62  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Monthey 12.05 17:30 100 - 69  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köping - Södertälje 12.05 16:04 79 - 86  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Visby - Norrköping 12.05 16:00 68 - 81  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Sloga Kraljevo 12.05 19:00 87 - 82  
Kolubara Lazarevac - Tamis Pancevo 12.05 18:00 79 - 67  
Metalac Farmakom - Napredak Aleksinac 12.05 19:00 80 - 80, h.u. 100 - 97  
Pirot - Novi Pazar 12.05 18:00 77 - 70  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Lucenec 12.05 16:00 83 - 77  
Prievidza - Handlova 12.05 20:00 88 - 78  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - SKP B. Bystrica 12.05 18:00 86 - 44  
Ruzomberok - Samorin 12.05 17:00 72 - 52  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - Triglav Kranj 12.05 18:00 97 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Türk Telekom 12.05 13:15 94 - 60  
Fethiye Bld. Spor - Darussafaka 12.05 11:00 54 - 78  
Galatasaray - Buyukcekmece 12.05 18:00 74 - 74, h.u. 87 - 91  
Gaziantepspor - Tofas Bursa 12.05 15:30 68 - 67  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Nyizsnyij Novgorod 12.05 10:00 69 - 79  
Parma Permszkij Kraj - Lok.Kubany Krasznodar 12.05 13:30 84 - 81  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Ogre 12.05 16:00 73 - 78  
Parnu - Kalev/Cramo 12.05 16:00 79 - 74  
Valmiera - Ventspils 12.05 18:00 65 - 70  
Krikett (Új-zélandi Ford Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Aces - Otago Volts 12.05 23:00 1 - 0  
Canterbury Kings - Northern Knights 12.05 23:00 1 - 0  
Central Stags - Wellington Firebirds 12.05 23:00 0 - 1  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jicin 12.05 16:30 36 - 25  
Frydek-Mistek - Lovosice 12.05 15:30 27 - 30  
Malomerice - Nove Veseli 12.05 11:00 30 - 24  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyborg - Midtjylland 12.05 15:00 33 - 32  
Tonder - Odense 12.05 15:00 27 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Lemvig 12.05 14:00 24 - 20  
GOG - Bjerringbro-Silkeborg 12.05 16:00 34 - 33  
Mors-Thy - Holstebro 12.05 15:30 26 - 27  
Kézilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 12.05 18:15 22 - 24  
Spanyolország - Svédország 12.05 20:30 23 - 23  
Kézilabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Szerbia 12.05 20:30 25 - 29  
Kézilabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Románia 12.05 16:00 24 - 28  
Németország - Norvégia 12.05 18:15 23 - 42  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Dicken 12.05 15:00 19 - 27  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valence - Besancon 12.05 20:00 31 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Toulouse 12.05 18:00 24 - 25  
Pays d'Aix - Nimes 12.05 18:00 30 - 17  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrovnik - Umag 12.05 19:00 38 - 34  
Varazdin - Gorica 12.05 19:00 22 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Chrobry Glogow 12.05 13:45 32 - 27  
Gwardia Opole - Zaglebie Lubin 12.05 19:15 25 - 26  
Kwidzyn - Kalisz 12.05 19:30 22 - 21  
Wybrzeze Gdansk - Wisla Plock 12.05 13:00 16 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Budakalász 12.05 18:00 28 - 23  
Tatabánya - Komló 12.05 18:00 30 - 24  
Veszprém - Gyöngyös 12.05 16:15 26 - 25  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fold St. Hallvard - Viking TIF 12.05 16:00 34 - 28  
Kristiansand IF - Follo 12.05 16:00 23 - 37  
Nötteröy - Herulf Moss 12.05 17:00 32 - 31  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Bietigheim 12.05 19:00 28 - 23  
Fürstenfeldbruck - Dormagen 12.05 19:25 30 - 28  
Hüttenberg - Aue 12.05 19:30 26 - 26  
Rimpar - Elbflorenz 12.05 19:30 25 - 23  
Wilhelmshaven - Hamburg 12.05 19:30 25 - 31  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödertal - Bremen 12.05 18:30 21 - 23  
Waiblingen - Solingen-Gräfrath 12.05 18:25 38 - 24  
Wuppertal - Füchse Berlin 12.05 18:45 27 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - DHfK Leipzig 12.05 20:45 30 - 22  
Füchse Berlin - Melsungen 12.05 20:45 32 - 30  
Kiel - Ludwigshafen-Friesenheim 12.05 20:45 29 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - SZKIF Krasznodar 12.05 14:00 36 - 24  
Dinamo Cseljabinszk - Donszkije Kazaki Taganrog 12.05 10:00 22 - 28  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZGAU-Szaratov 12.05 16:00 23 - 24  
Néva Szentpétervár - CSZKA Moszkva 12.05 13:00 24 - 29  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Fivers Margareten 12.05 19:30 29 - 32  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Madeira SAD 12.05 12:00 26 - 27  
Avanca - Povoa de Varzim 12.05 12:30 24 - 22  
Belenenses - Sporting CP 12.05 12:00 20 - 33  
Gaia - Sanjoanense 12.05 12:30 20 - 21  
Maia - Boa Hora 12.05 12:30 21 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Granollers 12.05 17:00 31 - 32  
Barcelona - Ademar Leon 12.05 12:00 36 - 25  
Benidorm - AX Puente Genil 12.05 18:00 36 - 23  
Bidasoa Irun - Ciudad Encantada 12.05 19:00 32 - 27  
Cisne BM - Villa de Aranda 12.05 20:00 31 - 30  
Logrono La Rioja - Anaitasuna 12.05 19:00 26 - 34  
Sinfin - Huesca 12.05 18:00 25 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Winterthur 12.05 18:00 34 - 36  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasterasirsta HF - Kärra 12.05 15:00 28 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallby - Varberg 12.05 15:00 31 - 27  
Malmö - Lugi 12.05 15:00 26 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvenka - Dinamo Pancevo 12.05 18:00 25 - 32  
Vojvodina - Partizan Belgrád 12.05 18:00 26 - 19  
Kézilabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Rudar Kostolac 12.05 17:00 35 - 31  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice Crows - Slovan Modra 12.05 18:00 28 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Izola 12.05 18:00 32 - 23  
Krka Novo Mesto - MRK Ljubljana 12.05 17:00 21 - 22  
Ribnica - Slovan Ljubljana 12.05 18:00 36 - 32  
Trebnje - Loka 12.05 17:00 28 - 22  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Bouenguidi - Forest Rangers 12.05 15:30 2 - 0  
CS Sfaxien - Mlandege FC 12.05 15:00 3 - 1  
Gor Mahia Nairobi - APR FC 12.05 14:00 3 - 1  
Kaizer Chiefs - PWD Bamenda 12.05 17:00 0 - 0  
Mogadishu City - SONIDEP Niamey 12.05 15:00 0 - 2  
Nkana - Bantu 12.05 14:00 0 - 0  
Petroleos de Luanda - Akonangui 12.05 17:00 2 - 2  
Platinum Zvishavane - Costa do Sol 12.05 14:00 2 - 0  
Simba SC - Plateau Utd. 12.05 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skenderbeu - KF Laci 12.05 13:45 1 - 1  
Teuta Durres - Kastrioti Kruje 12.05 16:45 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASO Chlef - WA Tlemcen 12.05 16:00 1 - 0  
Biskra - Hussein Dey 12.05 14:00 0 - 0  
ES Setif - Relizane 12.05 15:00 1 - 1  
Saoura - USM Alger 12.05 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Manchester Utd. 12.05 13:30 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Milton Keynes Dons 12.05 16:00 2 - 1  
Burton - Crewe 12.05 16:00 1 - 1  
Fleetwood - Blackpool 12.05 16:00 0 - 1  
Gillingham - Swindon 12.05 14:00 2 - 0  
Northampton - Doncaster 12.05 16:00 0 - 2  
Oxford Utd. - Hull City 12.05 16:00 1 - 1  
Plymouth - Ipswich 12.05 16:00 1 - 2  
Portsmouth - Peterborough 12.05 16:00 2 - 0  
Rochdale - Lincoln 12.05 16:00 0 - 2  
Shrewsbury - Charlton 12.05 16:00 1 - 1  
Sunderland - Wigan 12.05 16:00 0 - 1  
Wimbledon - Bristol Rovers 12.05 16:00 2 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Salford City 12.05 16:00 0 - 1  
Bolton - Port Vale 12.05 16:00 3 - 6  
Bradford - Carlisle 12.05 16:00 0 - 1  
Cambridge Utd. - Oldham 12.05 16:00 1 - 2  
Cheltenham - Exeter 12.05 16:00 5 - 3  
Colchester - Grimsby 12.05 18:30 2 - 1  
Harrogate Town - Forest Green 12.05 16:00 0 - 1  
Mansfield - Crawley 12.05 16:00 3 - 3  
Newport - Morecambe 12.05 16:00 2 - 1  
Scunthorpe - Leyton 12.05 14:00 2 - 0  
Stevenage - Southend 12.05 16:00 0 - 0  
Tranmere - Walsall 12.05 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Blackburn 12.05 16:00 2 - 2  
Bristol City - Birmingham 12.05 16:00 0 - 1  
Coventry - Rotherham 12.05 16:00 3 - 1  
Huddersfield - QPR 12.05 16:00 2 - 0  
Millwall - Derby County 12.05 16:00 0 - 1  
Norwich - Sheffield Wed. 12.05 16:00 2 - 1  
Preston - Wycombe 12.05 16:00 2 - 2  
Reading - Nottingham 12.05 13:30 2 - 0  
Stoke - Middlesbrough 12.05 16:00 1 - 0  
Swansea - Luton 12.05 16:00 2 - 0  
Watford - Cardiff 12.05 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Dag & Red 12.05 16:00 2 - 1  
Barnet - Wealdstone 12.05 16:00 0 - 0  
Bromley - Stockport 12.05 16:00 0 - 2  
Eastleigh - Maidenhead Utd. 12.05 16:00 0 - 1  
Hartlepool - Boreham 12.05 16:00 1 - 2  
Notts County - Woking 12.05 16:00 1 - 0  
Sutton Utd. - Solihull Moors 12.05 16:00 4 - 1  
Torquay - Wrexham 12.05 16:00 3 - 1  
Weymouth - Halifax 12.05 18:20 1 - 5  
Labdarúgás (Argentin 2., alsóház, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Independiente de Mendoza 12.05 23:00 3 - 0  
Nueva Chicago - Alvarado 12.05 21:10 2 - 5  
San Martin SJ - Barracas Central 12.05 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., alsóház, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Santamarina Tandil 12.05 21:10 1 - 0  
Quilmes - Gimnasia Jujuy 12.05 21:10 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., felsőház, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Dep. Moron 12.05 23:10 1 - 1  
Estudiantes Buenos Aires - Estudiantes Rio Cuarto 12.05 21:10 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., felsőház, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Mendoza - Sarmiento 12.05 21:10 2 - 3  
Villa Dalmine - Dep. Riestra 12.05 21:10 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., alsóház, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Miguel - Talleres RE 12.05 21:10 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Tristan Suarez 12.05 01:10 0 - 0  
Comunicaciones - Justo Jose de Urquiza 12.05 21:10 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Racing Club 12.05 21:10 1 - 0  
Union SF - Atl. Tucuman 12.05 21:10 3 - 5  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Rosario Central 12.05 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - CA Huracan 12.05 23:20 0 - 0  
Patronato Parana - Vélez Sarsfield 12.05 23:20 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Lierse Kempenzonen 12.05 20:45 5 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - St. Truiden 12.05 20:45 1 - 0  
OH Leuven - Cercle Bruges 12.05 18:30 2 - 1  
Waasland Beveren - Mouscron-Peruwelz 12.05 16:15 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebar Pazardzsik - Liteksz Lovecs 12.05 13:00 0 - 0  
Jantra Gabrovo - Dobrudzsa Dobrics 12.05 13:00 2 - 1  
Sozopol - Lokomotív Szófia 12.05 11:00 2 - 0  
Sp. Szvoge - Gorna Orjahovica 12.05 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA 1948 Szófia - Beroe Stara Zagora 12.05 13:15 1 - 0  
Levszki Szófia - Arda Kardzsali 12.05 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Jorge Wilstermann 12.05 01:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Bijeljina - Tuzla City 12.05 15:00 2 - 1  
Velez Mostar - Olimpic Sarajevo 12.05 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - America MG 12.05 22:30 0 - 1  
Juventude RS - Chapecoense 12.05 20:00 1 - 1  
Ponte Preta - Parana 12.05 01:30 2 - 1  
Sampaio Correa MA - CRB 12.05 23:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Treze PB 12.05 21:00 1 - 1  
Remo - Paysandu 12.05 21:00 0 - 0  
Santa Cruz PE - Ferroviario CE 12.05 21:00 3 - 3  
Vila Nova GO - Jacuipense 12.05 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Brusque 12.05 23:00 2 - 2  
Sao Bento - Ituano 12.05 23:00 0 - 3  
Tombense - Boa 12.05 23:00 1 - 1  
Volta Redonda - Londrina 12.05 23:00 2 - 2  
Ypiranga RS - Sao Jose RS 12.05 23:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Ceara 12.05 23:00 0 - 2  
Botafogo RJ - Flamengo RJ 12.05 21:00 0 - 1  
Fluminense RJ - Athlético PR 12.05 23:00 3 - 1  
Santos SP - Palmeiras SP 12.05 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Wolfsburg 12.05 15:30 2 - 2  
Bayern München - RB Leipzig 12.05 18:30 3 - 3  
Bielefeld - Mainz 12.05 15:30 2 - 1  
E. Frankfurt - Dortmund 12.05 15:30 1 - 1  
Freiburg - Mönchengladbach 12.05 15:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - St. Pauli 12.05 13:00 2 - 1  
Fürth - Heidenheim 12.05 13:00 0 - 1  
Hamburg - Hannover 12.05 13:00 0 - 1  
Osnabrück - Karlsruhe 12.05 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Uerdingen 12.05 14:00 0 - 0  
Ingolstadt - Lübeck 12.05 14:00 1 - 1  
Kaiserslautern - Duisburg 12.05 14:00 2 - 2  
Viktoria Köln - 1860 München 12.05 14:00 2 - 1  
Waldhof Mannheim - Saarbrücken 12.05 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Montt - San Luis de Quillota 12.05 14:00 5 - 0  
Rangers de Talca - Dep. Copiapo 12.05 23:15 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Colo Colo 12.05 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Olympiakosz Nicosia 12.05 17:30 4 - 0  
AEL Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 12.05 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Herediano 12.05 21:00 0 - 0  
Sporting San Jose - Santos de Guapiles 12.05 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Vlasim 12.05 13:30 1 - 0  
FC Hradec Kralove - Varnsdorf 12.05 13:30 0 - 0  
Prostejov - Trinec 12.05 13:30 2 - 2  
Usti nad Labem - Lisen 12.05 11:00 0 - 0  
Vysehrad - Blansko 12.05 13:30 2 - 1  
Zizkov - Jihlava 12.05 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Pardubice 12.05 14:00 1 - 1  
Olomouc - Pribram 12.05 16:00 1 - 1  
Opava - Ostrava 12.05 14:00 1 - 2  
Plzen - Karvina 12.05 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Viborg 12.05 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Midtjylland 12.05 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Orlando Pirates 12.05 14:30 2 - 2  
Lamontville Golden Arrows - Moroka Swallows 12.05 14:30 1 - 1  
Maritzburg Utd. - Mamelodi Sundowns 12.05 19:15 1 - 1  
Tshakhuma - AmaZulu 12.05 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Void) - Chelsea FC (Zazabak) 12.05 12:42 2 - 2  
Atl. Madrid (Void) - Dortmund (Dragonborn) 12.05 12:56 2 - 4  
Atl. Madrid (Void) - Inter (Den1Bravo) 12.05 13:38 4 - 1  
Chelsea FC (Zazabak) - Atl. Madrid (Void) 12.05 13:52 2 - 5  
Chelsea FC (Zazabak) - Dortmund (Dragonborn) 12.05 13:38 1 - 2  
Club Brugge (Carlwhizzer) - Marseille (Sima) 12.05 13:24 0 - 3  
Club Brugge (Carlwhizzer) - Mönchengladbach (Oolancer 12.05 13:10 0 - 1  
Club Brugge (Carlwhizzer) - Sahtar Doneck (Kit) 12.05 13:52 6 - 2  
Dinamo Kijev (Baphomet) - Lokomotiv Moscow (Member) 12.05 22:28 0 - 3  
Dinamo Kijev (Baphomet) - Olympiakosz (Fagur) 12.05 23:24 2 - 3  
Dinamo Kijev (Baphomet) - Rennes (Alback) 12.05 22:56 2 - 6  
Dinamo Kijev (Baphomet) - Salzburg (Vito) 12.05 23:10 4 - 3  
Dortmund (Dragonborn) - Chelsea FC (Zazabak) 12.05 12:28 3 - 4  
Dortmund (Dragonborn) - Inter (Den1Bravo) 12.05 12:14 3 - 1  
Dortmund (Dragonborn) - Manchester Utd. (Bobby) 12.05 12:42 2 - 3  
Inter (Den1Bravo) - Atl. Madrid (Void) 12.05 12:28 1 - 3  
Inter (Den1Bravo) - Dortmund (Dragonborn) 12.05 13:24 3 - 2  
Inter (Den1Bravo) - Manchester Utd. (Bobby) 12.05 12:56 4 - 2  
Istanbul Bas. (Iceman) - Club Brugge (Carlwhizzer) 12.05 12:56 1 - 3  
Istanbul Bas. (Iceman) - Marseille (Sima) 12.05 13:10 5 - 2  
Istanbul Bas. (Iceman) - Mönchengladbach (Oolancer 12.05 12:28 2 - 4  
Istanbul Bas. (Iceman) - Sahtar Doneck (Kit) 12.05 13:24 1 - 0  
Liverpool (Fleshka77) - Juventus (Dinototli) 12.05 22:56 1 - 2  
Liverpool (Fleshka77) - Paris SG (STDM) 12.05 23:10 4 - 2  
Liverpool (Fleshka77) - Real Madrid (Fric) 12.05 23:24 2 - 3  
Lokomotiv Moscow (Member) - Olympiakosz (Fagur) 12.05 22:56 2 - 1  
Lokomotiv Moscow (Member) - Rennes (Alback) 12.05 22:00 5 - 2  
Lokomotiv Moscow (Member) - Salzburg (Vito) 12.05 22:42 1 - 1  
Manchester Utd. (Bobby) - Atl. Madrid (Void) 12.05 13:10 4 - 1  
Manchester Utd. (Bobby) - Dortmund (Dragonborn) 12.05 13:52 1 - 3  
Marseille (Sima) - Club Brugge (Carlwhizzer) 12.05 12:14 1 - 1  
Marseille (Sima) - Mönchengladbach (Oolancer 12.05 13:52 0 - 6  
Marseille (Sima) - Sahtar Doneck (Kit) 12.05 13:38 5 - 2  
Mönchengladbach (Oolancer - Club Brugge (Carlwhizzer) 12.05 12:00 2 - 1  
Mönchengladbach (Oolancer - Istanbul Bas. (Iceman) 12.05 13:38 3 - 2  
Mönchengladbach (Oolancer - Marseille (Sima) 12.05 12:42 4 - 1  
Mönchengladbach (Oolancer - Sahtar Doneck (Kit) 12.05 12:56 4 - 2  
Olympiakosz (Fagur) - Dinamo Kijev (Baphomet) 12.05 22:14 1 - 0  
Olympiakosz (Fagur) - Rennes (Alback) 12.05 22:42 4 - 1  
Olympiakosz (Fagur) - Salzburg (Vito) 12.05 22:28 0 - 1  
Paris SG (STDM) - Juventus (Dinototli) 12.05 22:14 2 - 1  
Paris SG (STDM) - Liverpool (Fleshka77) 12.05 22:00 1 - 2  
Real Madrid (Fric) - Juventus (Dinototli) 12.05 22:42 1 - 1  
Real Madrid (Fric) - Liverpool (Fleshka77) 12.05 22:14 0 - 2  
Real Madrid (Fric) - Paris SG (STDM) 12.05 22:28 1 - 3  
Rennes (Alback) - Lokomotiv Moscow (Member) 12.05 23:10 1 - 3  
Sahtar Doneck (Kit) - Club Brugge (Carlwhizzer) 12.05 12:42 2 - 3  
Sahtar Doneck (Kit) - Istanbul Bas. (Iceman) 12.05 12:14 5 - 5  
Sahtar Doneck (Kit) - Marseille (Sima) 12.05 12:28 2 - 1  
Salzburg (Vito) - Dinamo Kijev (Baphomet) 12.05 22:00 6 - 0  
Salzburg (Vito) - Rennes (Alback) 12.05 22:14 5 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athens (Zazabak) - Young Boys (Void) 12.05 08:52 3 - 1  
CSZKA Moszkva (Oolancer) - Dinamo Zágráb (Kit) 12.05 07:56 2 - 1  
CSZKA Moszkva (Oolancer) - PAOK (Iceman) 12.05 08:38 6 - 0  
CSZKA Moszkva (Oolancer) - Rangers (Sima) 12.05 07:42 2 - 1  
Dinamo Zágráb (Kit) - CSZKA Moszkva (Oolancer) 12.05 09:06 0 - 1  
Dinamo Zágráb (Kit) - Feyenoord (CarlWhizzer) 12.05 07:42 0 - 2  
Dinamo Zágráb (Kit) - PAOK (Iceman) 12.05 07:14 1 - 0  
Dinamo Zágráb (Kit) - Rangers (Sima) 12.05 07:28 1 - 2  
Feyenoord (CarlWhizzer) - CSZKA Moszkva (Oolancer) 12.05 08:10 1 - 3  
Feyenoord (CarlWhizzer) - Dinamo Zágráb (Kit) 12.05 08:52 2 - 1  
Feyenoord (CarlWhizzer) - PAOK (Iceman) 12.05 09:06 2 - 2  
Feyenoord (CarlWhizzer) - Rangers (Sima) 12.05 08:24 4 - 0  
PAOK (Iceman) - CSZKA Moszkva (Oolancer) 12.05 07:28 1 - 6  
PAOK (Iceman) - Dinamo Zágráb (Kit) 12.05 08:24 2 - 0  
PAOK (Iceman) - Feyenoord (CarlWhizzer) 12.05 07:56 1 - 3  
PAOK (Iceman) - Rangers (Sima) 12.05 08:10 2 - 0  
Rangers (Sima) - CSZKA Moszkva (Oolancer) 12.05 08:52 2 - 5  
Rangers (Sima) - Dinamo Zágráb (Kit) 12.05 08:38 2 - 0  
Rangers (Sima) - Feyenoord (CarlWhizzer) 12.05 07:14 0 - 3  
Sivasspor (Den1Bravo) - SK Slavia Prague (Dragonborn) 12.05 08:24 4 - 4  
Sivasspor (Den1Bravo) - Standard Liege (Bobby) 12.05 07:56 5 - 1  
SK Slavia Prague (Dragonb - Standard Liege (Bobby) 12.05 07:42 6 - 1  
SK Slavia Prague (Dragonb - Young Boys (Void) 12.05 09:06 2 - 2  
Standard Liege (Bobby) - Sivasspor (Den1Bravo) 12.05 09:06 0 - 1  
Standard Liege (Bobby) - SK Slavia Prague (Dragonborn) 12.05 08:52 1 - 2  
Standard Liege (Bobby) - Young Boys (Void) 12.05 08:10 0 - 2  
Young Boys (Void) - SK Slavia Prague (Dragonborn) 12.05 07:56 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Void) - Tottenham (Dragonborn) 12.05 10:26 0 - 1  
Everton (Iceman) - Leeds United (Kit) 12.05 10:54 1 - 5  
Everton (Iceman) - Leicester (CarlWhizzer) 12.05 10:26 1 - 0  
Everton (Iceman) - Newcastle (Oolancer) 12.05 09:58 0 - 5  
Everton (Iceman) - Wolverhampton (Sima) 12.05 10:40 1 - 4  
Leeds United (Kit) - Leicester (CarlWhizzer) 12.05 10:12 1 - 4  
Leeds United (Kit) - Newcastle (Oolancer) 12.05 11:36 1 - 2  
Leicester (CarlWhizzer) - Everton (Iceman) 12.05 11:36 1 - 0  
Leicester (CarlWhizzer) - Leeds United (Kit) 12.05 11:22 4 - 2  
Leicester (CarlWhizzer) - Newcastle (Oolancer) 12.05 10:40 2 - 2  
Leicester (CarlWhizzer) - Wolverhampton (Sima) 12.05 10:54 1 - 2  
Liverpool (Zazabak) - Chelsea (Void) 12.05 11:22 2 - 3  
Man. Utd. (Den1Bravo) - Manchester City (Bobby) 12.05 10:26 1 - 1  
Man. Utd. (Den1Bravo) - Tottenham (Dragonborn) 12.05 10:54 1 - 3  
Manchester City (Bobby) - Chelsea (Void) 12.05 10:40 0 - 3  
Manchester City (Bobby) - Man. Utd. (Den1Bravo) 12.05 11:36 3 - 2  
Manchester City (Bobby) - Tottenham (Dragonborn) 12.05 11:22 1 - 3  
Newcastle (Oolancer) - Everton (Iceman) 12.05 11:08 4 - 0  
Newcastle (Oolancer) - Leeds United (Kit) 12.05 10:26 2 - 1  
Newcastle (Oolancer) - Leicester (CarlWhizzer) 12.05 09:30 4 - 4  
Newcastle (Oolancer) - Wolverhampton (Sima) 12.05 10:12 4 - 0  
Tottenham (Dragonborn) - Chelsea (Void) 12.05 11:36 2 - 0  
Tottenham (Dragonborn) - Man. Utd. (Den1Bravo) 12.05 09:44 2 - 2  
Wolverhampton (Sima) - Everton (Iceman) 12.05 09:30 1 - 3  
Wolverhampton (Sima) - Leeds United (Kit) 12.05 11:08 1 - 1  
Wolverhampton (Sima) - Leicester (CarlWhizzer) 12.05 09:44 0 - 2  
Wolverhampton (Sima) - Newcastle (Oolancer) 12.05 11:22 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Dinamo Kijev (Jkey) 12.05 09:06 1 - 0  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Lokom. Moszkva (Mr.Jab) 12.05 08:18 0 - 1  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Sahtar Doneck (It29) 12.05 07:54 4 - 0  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Szpartak Moszkva (Kravark 12.05 08:42 2 - 0  
Dinamo Kijev (Jkey) - CSZKA Moszkva (Plevis) 12.05 08:06 1 - 1  
Dinamo Kijev (Jkey) - Lokom. Moszkva (Mr.Jab) 12.05 08:54 0 - 0  
Dinamo Kijev (Jkey) - Sahtar Doneck (It29) 12.05 07:30 2 - 0  
Dinamo Kijev (Jkey) - Szpartak Moszkva (Kravark 12.05 09:18 1 - 1  
Lokom. Moszkva (Mr.Jab) - CSZKA Moszkva (Plevis) 12.05 09:18 0 - 2  
Lokom. Moszkva (Mr.Jab) - Dinamo Kijev (Jkey) 12.05 07:54 1 - 2  
Lokom. Moszkva (Mr.Jab) - Sahtar Doneck (It29) 12.05 08:42 2 - 1  
Lokom. Moszkva (Mr.Jab) - Szpartak Moszkva (Kravark 12.05 07:30 5 - 0  
Sahtar Doneck (It29) - CSZKA Moszkva (Plevis) 12.05 08:54 1 - 3  
Sahtar Doneck (It29) - Dinamo Kijev (Jkey) 12.05 08:30 2 - 0  
Sahtar Doneck (It29) - Lokom. Moszkva (Mr.Jab) 12.05 07:42 2 - 3  
Sahtar Doneck (It29) - Szpartak Moszkva (Kravark 12.05 08:06 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Kravark - CSZKA Moszkva (Plevis) 12.05 07:42 0 - 2  
Szpartak Moszkva (Kravark - Dinamo Kijev (Jkey) 12.05 08:18 1 - 2  
Szpartak Moszkva (Kravark - Lokom. Moszkva (Mr.Jab) 12.05 08:30 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Kravark - Sahtar Doneck (It29) 12.05 09:06 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Foggy) - Bayern München (Nikkitta) 12.05 18:06 1 - 1  
Barcelona (Foggy) - Liverpool (Dm1trena) 12.05 16:42 3 - 1  
Barcelona (Foggy) - Paris SG (Dangerdim77) 12.05 17:30 1 - 1  
Barcelona (Foggy) - Real Madrid (Slezaintima) 12.05 17:18 2 - 2  
Barcelona (Kravark) - Bayern München (Mr.Jab) 12.05 10:40 3 - 2  
Barcelona (Kravark) - Liverpool (It29) 12.05 11:16 1 - 4  
Barcelona (Kravark) - Paris SG (Plevis) 12.05 09:52 2 - 2  
Barcelona (Kravark) - Real Madrid (Jkey) 12.05 10:28 1 - 1  
Bayern München (Mr.Jab) - Paris SG (Plevis) 12.05 11:28 1 - 1  
Bayern München (Nikkitta) - Barcelona (Foggy) 12.05 17:06 1 - 1  
Bayern München (Nikkitta) - Liverpool (Dm1trena) 12.05 17:54 2 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Paris SG (Dangerdim77) 12.05 16:42 2 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Real Madrid (Slezaintima) 12.05 17:30 0 - 1  
Liverpool (Dm1trena) - Barcelona (Foggy) 12.05 17:42 3 - 0  
Liverpool (Dm1trena) - Bayern München (Nikkitta) 12.05 16:54 1 - 1  
Liverpool (Dm1trena) - Paris SG (Dangerdim77) 12.05 17:18 3 - 3  
Liverpool (Dm1trena) - Real Madrid (Slezaintima) 12.05 18:06 0 - 0  
Liverpool (It29) - Barcelona (Kravark) 12.05 10:16 1 - 1  
Liverpool (It29) - Real Madrid (Jkey) 12.05 10:40 0 - 3  
Paris SG (Dangerdim77) - Barcelona (Foggy) 12.05 16:30 0 - 3  
Paris SG (Dangerdim77) - Bayern München (Nikkitta) 12.05 17:42 3 - 3  
Paris SG (Dangerdim77) - Liverpool (Dm1trena) 12.05 18:18 1 - 4  
Paris SG (Dangerdim77) - Real Madrid (Slezaintima) 12.05 16:54 0 - 3  
Paris SG (Plevis) - Bayern München (Mr.Jab) 12.05 10:28 1 - 1  
Paris SG (Plevis) - Liverpool (It29) 12.05 10:04 0 - 1  
Paris SG (Plevis) - Real Madrid (Jkey) 12.05 11:16 2 - 1  
Real Madrid (Jkey) - Barcelona (Kravark) 12.05 11:28 0 - 1  
Real Madrid (Jkey) - Liverpool (It29) 12.05 09:40 0 - 0  
Real Madrid (Jkey) - Paris SG (Plevis) 12.05 10:16 2 - 3  
Real Madrid (Slezaintima) - Barcelona (Foggy) 12.05 18:18 1 - 0  
Real Madrid (Slezaintima) - Bayern München (Nikkitta) 12.05 16:30 2 - 2  
Real Madrid (Slezaintima) - Liverpool (Dm1trena) 12.05 17:06 1 - 1  
Real Madrid (Slezaintima) - Paris SG (Dangerdim77) 12.05 17:54 3 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Dangerdim77) - Leicester (Nikkitta) 12.05 15:22 2 - 2  
Arsenal (Dangerdim77) - Leverkusen (Dm1trena) 12.05 15:58 1 - 1  
Arsenal (Dangerdim77) - Napoli (Slezaintima) 12.05 14:34 4 - 3  
Leicester (Nikkitta) - Leverkusen (Dm1trena) 12.05 15:34 1 - 1  
Leicester (Nikkitta) - Milan (Foggy) 12.05 14:46 1 - 0  
Leverkusen (Dm1trena) - Arsenal (Dangerdim77) 12.05 14:58 2 - 1  
Leverkusen (Dm1trena) - Leicester (Nikkitta) 12.05 14:34 3 - 3  
Leverkusen (Dm1trena) - Milan (Foggy) 12.05 15:22 1 - 2  
Leverkusen (Dm1trena) - Napoli (Slezaintima) 12.05 15:46 2 - 3  
Milan (Foggy) - Leicester (Nikkitta) 12.05 15:46 2 - 0  
Milan (Foggy) - Napoli (Slezaintima) 12.05 14:58 1 - 1  
Napoli (Slezaintima) - Arsenal (Dangerdim77) 12.05 15:34 1 - 0  
Napoli (Slezaintima) - Leverkusen (Dm1trena) 12.05 14:46 1 - 0  
Napoli (Slezaintima) - Milan (Foggy) 12.05 15:58 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Den1Bravo) - FC Nantes (Supernova) 12.05 20:40 0 - 1  
Bordeaux (Den1Bravo) - Montpellier (Void) 12.05 20:54 1 - 4  
Bordeaux (Den1Bravo) - Strasbourg (Stdm) 12.05 21:22 0 - 1  
FC Nantes (Supernova) - Montpellier (Void) 12.05 20:12 4 - 3  
FC Nantes (Supernova) - Rennes (Gernaut) 12.05 21:08 4 - 3  
FC Nantes (Supernova) - Strasbourg (Stdm) 12.05 20:26 0 - 2  
Lille (Walker) - Lyon (Vito) 12.05 21:22 4 - 0  
Lille (Walker) - Marseille (Iceman) 12.05 19:30 1 - 0  
Lille (Walker) - Monaco (CarlWhizzer) 12.05 19:44 0 - 3  
Lille (Walker) - Nice (Oolancer) 12.05 21:08 3 - 3  
Lyon (Vito) - Lille (Walker) 12.05 20:12 3 - 1  
Lyon (Vito) - Marseille (Iceman) 12.05 21:08 0 - 2  
Lyon (Vito) - Monaco (CarlWhizzer) 12.05 19:30 3 - 3  
Lyon (Vito) - Nice (Oolancer) 12.05 20:26 1 - 3  
Marseille (Iceman) - Lille (Walker) 12.05 20:40 1 - 5  
Marseille (Iceman) - Monaco (CarlWhizzer) 12.05 20:26 2 - 1  
Marseille (Iceman) - Nice (Oolancer) 12.05 20:54 0 - 2  
Monaco (CarlWhizzer) - Lille (Walker) 12.05 20:54 2 - 0  
Monaco (CarlWhizzer) - Lyon (Vito) 12.05 20:40 1 - 2  
Monaco (CarlWhizzer) - Marseille (Iceman) 12.05 21:36 3 - 1  
Monaco (CarlWhizzer) - Nice (Oolancer) 12.05 21:22 1 - 2  
Montpellier (Void) - Bordeaux (Den1Bravo) 12.05 19:44 2 - 1  
Montpellier (Void) - FC Nantes (Supernova) 12.05 21:22 2 - 5  
Montpellier (Void) - Rennes (Gernaut) 12.05 19:30 5 - 2  
Montpellier (Void) - Strasbourg (Stdm) 12.05 21:08 1 - 3  
Nice (Oolancer) - Lyon (Vito) 12.05 21:36 5 - 1  
Nice (Oolancer) - Marseille (Iceman) 12.05 19:44 3 - 1  
Nice (Oolancer) - Monaco (CarlWhizzer) 12.05 20:12 3 - 0  
Rennes (Gernaut) - Montpellier (Void) 12.05 20:40 2 - 6  
Rennes (Gernaut) - Strasbourg (Stdm) 12.05 20:54 1 - 4  
Strasbourg (Stdm) - Bordeaux (Den1Bravo) 12.05 20:12 2 - 1  
Strasbourg (Stdm) - FC Nantes (Supernova) 12.05 21:36 2 - 2  
Strasbourg (Stdm) - Rennes (Gernaut) 12.05 19:44 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern Mün. (Supernova) - Dortmund (Gernaut) 12.05 18:38 1 - 3  
Bayern Mün. (Supernova) - Leverkusen (Void) 12.05 17:42 3 - 4  
Bayern Mün. (Supernova) - Mönchengladbach (Den1Brav 12.05 17:00 2 - 2  
Bayern Mün. (Supernova) - RB Leipzig (STDM) 12.05 17:56 1 - 0  
Dortmund (Gernaut) - Bayern Mün. (Supernova) 12.05 17:28 1 - 5  
Dortmund (Gernaut) - RB Leipzig (STDM) 12.05 18:24 3 - 1  
E. Frankfurt (Oolancer) - Hertha BSC (Walker) 12.05 17:28 3 - 2  
E. Frankfurt (Oolancer) - Hoffenheim (Iceman) 12.05 17:14 3 - 1  
E. Frankfurt (Oolancer) - Mainz (CarlWhizzer) 12.05 17:42 4 - 2  
Hertha BSC (Walker) - E. Frankfurt (Oolancer) 12.05 18:38 0 - 3  
Hertha BSC (Walker) - Hoffenheim (Iceman) 12.05 17:00 3 - 2  
Hertha BSC (Walker) - Mainz (CarlWhizzer) 12.05 17:14 1 - 2  
Hertha BSC (Walker) - Wolfsburg (Vito) 12.05 18:52 1 - 3  
Hoffenheim (Iceman) - E. Frankfurt (Oolancer) 12.05 18:24 2 - 5  
Hoffenheim (Iceman) - Hertha BSC (Walker) 12.05 18:10 1 - 2  
Hoffenheim (Iceman) - Mainz (CarlWhizzer) 12.05 17:56 3 - 2  
Hoffenheim (Iceman) - Wolfsburg (Vito) 12.05 17:28 3 - 1  
Leverkusen (Void) - Bayern Mün. (Supernova) 12.05 18:52 4 - 3  
Leverkusen (Void) - Dortmund (Gernaut) 12.05 17:00 7 - 2  
Leverkusen (Void) - Mönchengladbach (Den1Brav 12.05 17:14 1 - 0  
Mainz (CarlWhizzer) - E. Frankfurt (Oolancer) 12.05 18:52 1 - 2  
Mainz (CarlWhizzer) - Hertha BSC (Walker) 12.05 18:24 2 - 1  
Mönchengladbach (Den1Brav - Leverkusen (Void) 12.05 18:24 3 - 4  
RB Leipzig (STDM) - Dortmund (Gernaut) 12.05 17:14 2 - 2  
RB Leipzig (STDM) - Leverkusen (Void) 12.05 17:28 5 - 3  
RB Leipzig (STDM) - Mönchengladbach (Den1Brav 12.05 17:42 2 - 1  
Wolfsburg (Vito) - E. Frankfurt (Oolancer) 12.05 17:56 2 - 2  
Wolfsburg (Vito) - Hertha BSC (Walker) 12.05 17:42 2 - 3  
Wolfsburg (Vito) - Hoffenheim (Iceman) 12.05 18:38 2 - 2  
Wolfsburg (Vito) - Mainz (CarlWhizzer) 12.05 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Walker) - Internazionale (Vito) 12.05 16:22 1 - 1  
Atalanta (Walker) - Lazio (CarlWhizzer) 12.05 14:44 0 - 4  
Atalanta (Walker) - Milan (Oolancer) 12.05 16:08 1 - 2  
Fiorentina (Gernaut) - Parma (Void) 12.05 15:40 3 - 3  
Fiorentina (Gernaut) - Sampdoria (STDM) 12.05 15:54 1 - 4  
Fiorentina (Gernaut) - Udinese (Supernova) 12.05 14:58 4 - 0  
Internazionale (Vito) - Atalanta (Walker) 12.05 15:12 3 - 5  
Internazionale (Vito) - Lazio (CarlWhizzer) 12.05 14:30 3 - 1  
Internazionale (Vito) - Milan (Oolancer) 12.05 15:26 1 - 2  
Internazionale (Vito) - Napoli (Iceman) 12.05 16:08 2 - 2  
Lazio (CarlWhizzer) - Atalanta (Walker) 12.05 15:54 4 - 1  
Lazio (CarlWhizzer) - Internazionale (Vito) 12.05 15:40 3 - 2  
Lazio (CarlWhizzer) - Milan (Oolancer) 12.05 16:22 1 - 3  
Lazio (CarlWhizzer) - Napoli (Iceman) 12.05 16:36 2 - 1  
Milan (Oolancer) - Atalanta (Walker) 12.05 14:58 4 - 1  
Milan (Oolancer) - Internazionale (Vito) 12.05 16:36 5 - 0  
Milan (Oolancer) - Lazio (CarlWhizzer) 12.05 15:12 2 - 1  
Napoli (Iceman) - Atalanta (Walker) 12.05 15:40 2 - 2  
Napoli (Iceman) - Internazionale (Vito) 12.05 14:58 1 - 3  
Napoli (Iceman) - Lazio (CarlWhizzer) 12.05 15:26 1 - 3  
Napoli (Iceman) - Milan (Oolancer) 12.05 15:54 2 - 5  
Parma (Void) - Fiorentina (Gernaut) 12.05 14:30 2 - 2  
Parma (Void) - Sampdoria (STDM) 12.05 16:08 3 - 3  
Parma (Void) - Sassuolo (Den1Bravo) 12.05 14:44 0 - 3  
Sampdoria (STDM) - Fiorentina (Gernaut) 12.05 14:44 6 - 2  
Sampdoria (STDM) - Parma (Void) 12.05 14:58 2 - 5  
Sampdoria (STDM) - Sassuolo (Den1Bravo) 12.05 15:12 3 - 2  
Sampdoria (STDM) - Udinese (Supernova) 12.05 16:36 3 - 5  
Sassuolo (Den1Bravo) - Parma (Void) 12.05 15:54 2 - 0  
Sassuolo (Den1Bravo) - Sampdoria (STDM) 12.05 16:22 3 - 2  
Sassuolo (Den1Bravo) - Udinese (Supernova) 12.05 15:40 3 - 2  
Udinese (Supernova) - Fiorentina (Gernaut) 12.05 16:08 3 - 0  
Udinese (Supernova) - Parma (Void) 12.05 15:12 1 - 4  
Udinese (Supernova) - Sampdoria (STDM) 12.05 15:26 3 - 3  
Udinese (Supernova) - Sassuolo (Den1Bravo) 12.05 14:30 2 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - PSG Shemyakin Onze 12.05 17:25 4 - 3  
Aru Arukonda - Tbr Tabula Rasa 12.05 14:55 2 - 3  
Cfi Confession - Aru Arukonda 12.05 16:10 2 - 1  
Cfi Confession - Own Owned 12.05 17:00 3 - 1  
Meg Megapolice - Old Oldschool Xi 12.05 08:20 4 - 2  
Meg Megapolice - Xal Xalinho FC 12.05 07:30 2 - 1  
NFC Nyancat FC - Meg Megapolice 12.05 10:25 0 - 2  
NFC Nyancat FC - Nht Newton Heath 12.05 07:55 3 - 2  
Nht Newton Heath - Meg Megapolice 12.05 09:35 2 - 1  
Nht Newton Heath - Old Oldschool Xi 12.05 11:15 1 - 2  
Old Oldschool Xi - NFC Nyancat FC 12.05 09:10 2 - 2  
Old Oldschool Xi - Xal Xalinho FC 12.05 10:00 1 - 5  
Own Owned - Aru Arukonda 12.05 17:50 3 - 5  
Own Owned - Tbr Tabula Rasa 12.05 15:45 2 - 6  
PSG Shemyakin Onze - Cfi Confession 12.05 15:20 4 - 6  
PSG Shemyakin Onze - Own Owned 12.05 14:30 3 - 1  
Tbr Tabula Rasa - Cfi Confession 12.05 18:15 3 - 2  
Tbr Tabula Rasa - PSG Shemyakin Onze 12.05 16:35 2 - 2  
Xal Xalinho FC - NFC Nyancat FC 12.05 10:50 2 - 3  
Xal Xalinho FC - Nht Newton Heath 12.05 08:45 5 - 0  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Slezaintima) - Brazil (Foggy) 12.05 13:48 0 - 3  
Belgium (Slezaintima) - France (Dm1trena) 12.05 12:36 2 - 1  
Belgium (Slezaintima) - Germany (Nikkitta) 12.05 12:00 2 - 0  
Belgium (Slezaintima) - Portugal (Dangerdim77) 12.05 13:24 0 - 2  
Brazil (Foggy) - Belgium (Slezaintima) 12.05 12:48 3 - 1  
Brazil (Foggy) - France (Dm1trena) 12.05 12:12 2 - 0  
Brazil (Foggy) - Germany (Nikkitta) 12.05 13:36 1 - 1  
Brazil (Foggy) - Portugal (Dangerdim77) 12.05 13:00 2 - 0  
France (Dm1trena) - Belgium (Slezaintima) 12.05 13:36 1 - 1  
France (Dm1trena) - Brazil (Foggy) 12.05 13:12 2 - 1  
France (Dm1trena) - Germany (Nikkitta) 12.05 12:24 3 - 1  
France (Dm1trena) - Portugal (Dangerdim77) 12.05 12:48 1 - 0  
Germany (Nikkitta) - Belgium (Slezaintima) 12.05 13:00 1 - 2  
Germany (Nikkitta) - Brazil (Foggy) 12.05 12:36 1 - 1  
Germany (Nikkitta) - France (Dm1trena) 12.05 13:24 1 - 1  
Germany (Nikkitta) - Portugal (Dangerdim77) 12.05 12:12 2 - 1  
Portugal (Dangerdim77) - Belgium (Slezaintima) 12.05 12:24 3 - 1  
Portugal (Dangerdim77) - Brazil (Foggy) 12.05 12:00 1 - 0  
Portugal (Dangerdim77) - France (Dm1trena) 12.05 13:48 0 - 0  
Portugal (Dangerdim77) - Germany (Nikkitta) 12.05 13:12 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Slezaintima) - Internazionale (Nikkitta) 12.05 18:40 1 - 0  
Atalanta (Slezaintima) - Milan (Dm1trena) 12.05 19:16 1 - 3  
Internazionale (Nikkitta) - Lazio (Foggy) 12.05 19:16 0 - 3  
Lazio (Foggy) - Atalanta (Slezaintima) 12.05 19:28 3 - 2  
Lazio (Foggy) - Milan (Dm1trena) 12.05 18:52 1 - 0  
Milan (Dm1trena) - Internazionale (Nikkitta) 12.05 19:04 3 - 0  
Milan (Dm1trena) - Napoli (Dangerdim77) 12.05 19:28 1 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Night BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Vrico) - Real Madrid (Hotshot) 12.05 23:10 0 - 0  
Bayern München (Skromnuy) - Barcelona (Vrico) 12.05 23:22 0 - 0  
Bayern München (Skromnuy) - Real Madrid (Hotshot) 12.05 23:46 2 - 0  
Liverpool (Arcos) - Paris SG (Boulevard_Prospect) 12.05 23:46    
Paris SG (Boulevard_Prosp - Barcelona (Vrico) 12.05 23:58 0 - 0  
Paris SG (Boulevard_Prosp - Bayern München (Skromnuy) 12.05 23:34 1 - 2  
Real Madrid (Hotshot) - Liverpool (Arcos) 12.05 23:58    
Real Madrid (Hotshot) - Paris SG (Boulevard_Prospect) 12.05 23:22 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Night PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Skromnuy) 12.05 21:24 1 - 4  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Manchester City (Hotshot) 12.05 22:12 1 - 1  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Tottenham (Vrico) 12.05 21:48 1 - 0  
Liverpool (Skromnuy) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 12.05 22:24 2 - 2  
Liverpool (Skromnuy) - Manchester City (Hotshot) 12.05 21:36 3 - 0  
Liverpool (Skromnuy) - Tottenham (Vrico) 12.05 21:12 2 - 0  
Manchester City (Hotshot) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 12.05 21:12 0 - 0  
Manchester City (Hotshot) - Liverpool (Skromnuy) 12.05 22:36 3 - 1  
Manchester City (Hotshot) - Manchester Utd. (Arcos) 12.05 21:48    
Manchester City (Hotshot) - Tottenham (Vrico) 12.05 22:00 0 - 0  
Manchester Utd. (Arcos) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 12.05 21:36    
Tottenham (Vrico) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 12.05 22:48 1 - 1  
Tottenham (Vrico) - Liverpool (Skromnuy) 12.05 22:12 1 - 3  
Tottenham (Vrico) - Manchester Utd. (Arcos) 12.05 21:24    
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,NightIntl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Xshilito) - France (Olle) 12.05 00:04 2 - 3  
Belgium (Xshilito) - Germany (Blackstar98) 12.05 00:28 0 - 0  
Brazil (Flewless_Phoenix) - Belgium (Xshilito) 12.05 00:16 1 - 1  
France (Olle) - Brazil (Flewless_Phoenix) 12.05 00:28 0 - 0  
Germany (Blackstar98) - Portugal (Kraftvk) 12.05 00:16 3 - 0  
Portugal (Kraftvk) - Brazil (Flewless_Phoenix) 12.05 00:04 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Pera) - Brazil (Crysis) 12.05 20:00 1 - 1  
Argentina (Pera) - Bulgaria (Val) 12.05 22:40 4 - 2  
Argentina (Pera) - Denmark (Teok) 12.05 01:00 1 - 3  
Argentina (Pera) - Ecuador (Mitchef) 12.05 00:00 3 - 3  
Argentina (Pera) - England (Zeus) 12.05 02:00 1 - 4  
Argentina (Pera) - Italy (Ang) 12.05 21:40 1 - 1  
Argentina (Pera) - Scotland (Rafa) 12.05 20:40 3 - 3  
Argentina (Pera) - Turkey (Pg) 12.05 03:00 3 - 2  
Argentina (Pera) - United States (CaptainX) 12.05 18:40 5 - 2  
Australia (Kubrik) - China (Legolas) 12.05 08:40 1 - 4  
Australia (Kubrik) - France (Herculex) 12.05 13:00 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Greece (Pantovits) 12.05 14:40 3 - 1  
Australia (Kubrik) - New Zealand (Moic) 12.05 09:40 2 - 0  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 12.05 10:40 0 - 3  
Australia (Kubrik) - Peru (Tanto) 12.05 08:00 1 - 1  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 12.05 11:40 4 - 0  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 12.05 05:40 5 - 0  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 12.05 13:40 2 - 3  
Brazil (Crysis) - Argentina (Pera) 12.05 04:20 5 - 2  
Brazil (Crysis) - Bulgaria (Val) 12.05 00:00 2 - 2  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 12.05 22:40 3 - 1  
Brazil (Crysis) - Ecuador (Mitchef) 12.05 18:40 3 - 2  
Brazil (Crysis) - England (Zeus) 12.05 21:40 2 - 1  
Brazil (Crysis) - Italy (Ang) 12.05 01:00 5 - 1  
Brazil (Crysis) - Scotland (Rafa) 12.05 02:00 2 - 0  
Brazil (Crysis) - Turkey (Pg) 12.05 20:40 4 - 1  
Brazil (Crysis) - United States (CaptainX) 12.05 19:40 3 - 2  
Bulgaria (Val) - Argentina (Pera) 12.05 00:20 1 - 1  
Bulgaria (Val) - Brazil (Crysis) 12.05 23:20 4 - 3  
Bulgaria (Val) - Denmark (Teok) 12.05 02:20 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Ecuador (Mitchef) 12.05 22:20 4 - 3  
Bulgaria (Val) - England (Zeus) 12.05 03:20 0 - 4  
Bulgaria (Val) - Italy (Ang) 12.05 20:20 4 - 4  
Bulgaria (Val) - Scotland (Rafa) 12.05 19:20 4 - 1  
Bulgaria (Val) - Turkey (Pg) 12.05 04:20 3 - 2  
Bulgaria (Val) - United States (CaptainX) 12.05 01:20 1 - 4  
China (Legolas) - Australia (Kubrik) 12.05 11:20 2 - 3  
China (Legolas) - France (Herculex) 12.05 05:00 4 - 0  
China (Legolas) - Greece (Pantovits) 12.05 07:00 3 - 2  
China (Legolas) - New Zealand (Moic) 12.05 13:20 3 - 2  
China (Legolas) - Paraguay (Marley) 12.05 06:20 4 - 1  
China (Legolas) - Peru (Tanto) 12.05 09:00 1 - 1  
China (Legolas) - Portugal (Cliff) 12.05 10:20 2 - 1  
China (Legolas) - Spain (Reaper) 12.05 12:20 2 - 3  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 12.05 08:00 2 - 1  
Denmark (Teok) - Argentina (Pera) 12.05 22:20 1 - 0  
Denmark (Teok) - Brazil (Crysis) 12.05 00:20 2 - 1  
Denmark (Teok) - Bulgaria (Val) 12.05 21:40 3 - 1  
Denmark (Teok) - Ecuador (Mitchef) 12.05 01:20 6 - 1  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 12.05 19:20 4 - 2  
Denmark (Teok) - Italy (Ang) 12.05 03:20 3 - 0  
Denmark (Teok) - Scotland (Rafa) 12.05 04:20 5 - 1  
Denmark (Teok) - Turkey (Pg) 12.05 23:20 3 - 1  
Denmark (Teok) - United States (CaptainX) 12.05 02:40 2 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Argentina (Pera) 12.05 23:00 2 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Brazil (Crysis) 12.05 04:00 2 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 12.05 00:40 2 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Denmark (Teok) 12.05 21:20 0 - 4  
Ecuador (Mitchef) - England (Zeus) 12.05 20:20 1 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Italy (Ang) 12.05 01:40 4 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Scotland (Rafa) 12.05 03:00 0 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Turkey (Pg) 12.05 19:00 2 - 6  
Ecuador (Mitchef) - United States (CaptainX) 12.05 00:20 3 - 2  
England (Zeus) - Argentina (Pera) 12.05 21:00 3 - 4  
England (Zeus) - Brazil (Crysis) 12.05 01:40 0 - 3  
England (Zeus) - Bulgaria (Val) 12.05 20:00 3 - 0  
England (Zeus) - Denmark (Teok) 12.05 03:40 1 - 4  
England (Zeus) - Ecuador (Mitchef) 12.05 02:40 3 - 2  
England (Zeus) - Italy (Ang) 12.05 19:00 2 - 4  
England (Zeus) - Scotland (Rafa) 12.05 01:00 3 - 5  
England (Zeus) - Turkey (Pg) 12.05 22:00 3 - 0  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 12.05 23:00 3 - 2  
France (Herculex) - Australia (Kubrik) 12.05 06:40 2 - 2  
France (Herculex) - China (Legolas) 12.05 14:20 2 - 3  
France (Herculex) - Greece (Pantovits) 12.05 11:00 1 - 5  
France (Herculex) - New Zealand (Moic) 12.05 12:20 5 - 2  
France (Herculex) - Paraguay (Marley) 12.05 13:20 1 - 4  
France (Herculex) - Peru (Tanto) 12.05 07:40 4 - 4  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 12.05 09:00 1 - 5  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 12.05 10:00 4 - 4  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 12.05 05:40 0 - 2  
Greece (Pantovits) - Australia (Kubrik) 12.05 05:20 6 - 1  
Greece (Pantovits) - China (Legolas) 12.05 12:40 2 - 2  
Greece (Pantovits) - France (Herculex) 12.05 08:20 1 - 4  
Greece (Pantovits) - New Zealand (Moic) 12.05 12:00 4 - 2  
Greece (Pantovits) - Paraguay (Marley) 12.05 07:20 2 - 0  
Greece (Pantovits) - Peru (Tanto) 12.05 14:00 2 - 3  
Greece (Pantovits) - Portugal (Cliff) 12.05 06:20 3 - 1  
Greece (Pantovits) - Spain (Reaper) 12.05 09:40 1 - 2  
Greece (Pantovits) - Switzerland (Apollo) 12.05 10:00 0 - 2  
Italy (Ang) - Argentina (Pera) 12.05 01:20 6 - 2  
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 12.05 22:00 2 - 1  
Italy (Ang) - Bulgaria (Val) 12.05 02:40 3 - 5  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 12.05 19:40 3 - 2  
Italy (Ang) - Ecuador (Mitchef) 12.05 20:40 4 - 2  
Italy (Ang) - England (Zeus) 12.05 04:00 1 - 3  
Italy (Ang) - Scotland (Rafa) 12.05 23:00 2 - 5  
Italy (Ang) - Turkey (Pg) 12.05 00:00 1 - 1  
Italy (Ang) - United States (CaptainX) 12.05 03:40 4 - 4  
New Zealand (Moic) - Australia (Kubrik) 12.05 10:00 1 - 3  
New Zealand (Moic) - China (Legolas) 12.05 06:00 0 - 3  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 12.05 07:20 2 - 2  
New Zealand (Moic) - Greece (Pantovits) 12.05 07:40 2 - 1  
New Zealand (Moic) - Paraguay (Marley) 12.05 12:40 2 - 1  
New Zealand (Moic) - Peru (Tanto) 12.05 05:00 1 - 3  
New Zealand (Moic) - Portugal (Cliff) 12.05 13:40 0 - 3  
New Zealand (Moic) - Spain (Reaper) 12.05 11:00 2 - 3  
New Zealand (Moic) - Switzerland (Apollo) 12.05 08:40 0 - 4  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 12.05 09:00 2 - 2  
Paraguay (Marley) - China (Legolas) 12.05 14:40 5 - 2  
Paraguay (Marley) - France (Herculex) 12.05 06:00 2 - 2  
Paraguay (Marley) - Greece (Pantovits) 12.05 12:20 0 - 1  
Paraguay (Marley) - New Zealand (Moic) 12.05 07:00 1 - 1  
Paraguay (Marley) - Peru (Tanto) 12.05 10:20 2 - 2  
Paraguay (Marley) - Portugal (Cliff) 12.05 05:00 2 - 1  
Paraguay (Marley) - Spain (Reaper) 12.05 08:00 3 - 2  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 12.05 11:20 5 - 3  
Peru (Tanto) - Australia (Kubrik) 12.05 12:40 1 - 2  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 12.05 10:40 1 - 2  
Peru (Tanto) - France (Herculex) 12.05 11:40 1 - 5  
Peru (Tanto) - Greece (Pantovits) 12.05 05:40 2 - 2  
Peru (Tanto) - New Zealand (Moic) 12.05 14:40 2 - 2  
Peru (Tanto) - Paraguay (Marley) 12.05 09:40 2 - 3  
Peru (Tanto) - Portugal (Cliff) 12.05 08:40 0 - 5  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 12.05 13:40 2 - 4  
Peru (Tanto) - Switzerland (Apollo) 12.05 06:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 12.05 07:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - China (Legolas) 12.05 09:20 1 - 5  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 12.05 10:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Greece (Pantovits) 12.05 13:20 2 - 3  
Portugal (Cliff) - New Zealand (Moic) 12.05 05:20 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Paraguay (Marley) 12.05 14:20 0 - 2  
Portugal (Cliff) - Peru (Tanto) 12.05 11:00 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 12.05 06:40 2 - 4  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 12.05 12:00 2 - 3  
Scotland (Rafa) - Argentina (Pera) 12.05 02:20 2 - 1  
Scotland (Rafa) - Brazil (Crysis) 12.05 21:00 1 - 1  
Scotland (Rafa) - Bulgaria (Val) 12.05 03:40 1 - 5  
Scotland (Rafa) - Denmark (Teok) 12.05 19:00 3 - 0  
Scotland (Rafa) - Ecuador (Mitchef) 12.05 20:00 4 - 0  
Scotland (Rafa) - England (Zeus) 12.05 23:20 2 - 2  
Scotland (Rafa) - Italy (Ang) 12.05 23:40 3 - 0  
Scotland (Rafa) - Turkey (Pg) 12.05 01:40 4 - 1  
Scotland (Rafa) - United States (CaptainX) 12.05 22:00 3 - 0  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 12.05 14:00 2 - 3  
Spain (Reaper) - China (Legolas) 12.05 07:20 2 - 3  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 12.05 09:20 4 - 0  
Spain (Reaper) - Greece (Pantovits) 12.05 11:20 5 - 1  
Spain (Reaper) - New Zealand (Moic) 12.05 08:20 5 - 0  
Spain (Reaper) - Paraguay (Marley) 12.05 12:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Peru (Tanto) 12.05 06:20 4 - 2  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 12.05 13:00 0 - 3  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 12.05 05:20 5 - 4  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 12.05 06:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 12.05 11:40 3 - 3  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 12.05 14:00 3 - 3  
Switzerland (Apollo) - Greece (Pantovits) 12.05 09:20 4 - 6  
Switzerland (Apollo) - New Zealand (Moic) 12.05 10:20 4 - 1  
Switzerland (Apollo) - Paraguay (Marley) 12.05 08:20 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 12.05 13:00 1 - 0  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 12.05 07:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 12.05 14:20 3 - 5  
Turkey (Pg) - Argentina (Pera) 12.05 19:40 1 - 1  
Turkey (Pg) - Brazil (Crysis) 12.05 02:20 2 - 5  
Turkey (Pg) - Bulgaria (Val) 12.05 18:40 1 - 4  
Turkey (Pg) - Denmark (Teok) 12.05 23:40 2 - 5  
Turkey (Pg) - Ecuador (Mitchef) 12.05 03:20 6 - 3  
Turkey (Pg) - England (Zeus) 12.05 00:40 4 - 1  
Turkey (Pg) - Italy (Ang) 12.05 22:20 5 - 2  
Turkey (Pg) - Scotland (Rafa) 12.05 21:20 1 - 3  
Turkey (Pg) - United States (CaptainX) 12.05 21:00 1 - 0  
United States (CaptainX) - Argentina (Pera) 12.05 04:00 2 - 1  
United States (CaptainX) - Brazil (Crysis) 12.05 03:00 0 - 4  
United States (CaptainX) - Bulgaria (Val) 12.05 21:20 1 - 3  
United States (CaptainX) - Denmark (Teok) 12.05 20:20 3 - 3  
United States (CaptainX) - Ecuador (Mitchef) 12.05 22:40 3 - 4  
United States (CaptainX) - England (Zeus) 12.05 23:40 2 - 2  
United States (CaptainX) - Italy (Ang) 12.05 19:20 2 - 4  
United States (CaptainX) - Scotland (Rafa) 12.05 00:40 1 - 6  
United States (CaptainX) - Turkey (Pg) 12.05 02:00 2 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Mushuc Runa 12.05 01:00 1 - 0  
Macara Ambato - Aucas Quito 12.05 23:30 2 - 1  
Orense Machala - Delfin Manta 12.05 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain (UAE) - Ajman 12.05 13:45 0 - 1  
Al-Fujairah - Al-Wasl 12.05 16:45 0 - 1  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Sharjah 12.05 13:35 0 - 2  
Al-Wahda - Al-Nasr (UAE) 12.05 16:45 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Gaish Talaea 12.05 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Breszt 12.05 16:45 4 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Gota - HB Torshavn 12.05 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Niort 12.05 19:00 6 - 0  
Caen - Grenoble 12.05 19:00 1 - 1  
Chambly - Valenciennes 12.05 19:00 1 - 2  
Clermont - Pau 12.05 19:00 3 - 0  
Dunkerque - Chateauroux 12.05 19:00 2 - 0  
Rodez Aveyron - Amiens 12.05 19:00 1 - 2  
Sochaux - Nancy 12.05 19:00 1 - 1  
Toulouse - Guingamp 12.05 19:00 2 - 2  
Troyes - Paris FC 12.05 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 12.05 21:00 1 - 3  
Rennes - Lens 12.05 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Soyaux 12.05 14:30 2 - 1  
Dijon - Reims 12.05 14:30 0 - 0  
Guingamp - Fleury 91 12.05 14:30 0 - 1  
Montpellier - Issy-les-Moulineaux 12.05 14:30 3 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dreams Dawu - Legon Cities 12.05 16:00 0 - 0  
Techiman Eleven Wonders - WAFA Sogakope 12.05 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - FC Samtredia 12.05 11:00 1 - 0  
Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 12.05 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iztapa - Dep. Achuapa 12.05 20:05 0 - 1  
Dep. Malacateco - CSD Sacachispas 12.05 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Arisz 12.05 16:15 2 - 2  
Olympiakosz - Volosz NFC 12.05 18:30 4 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Oss 12.05 14:00 0 - 1  
PSV 2 - Roda 12.05 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Twente 12.05 20:00 1 - 2  
F. Sittard - Willem II 12.05 18:45 3 - 2  
RKC Waalwijk - Venlo 12.05 16:30 3 - 2  
Zwolle - Vitesse 12.05 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Marathón - Honduras Progreso 12.05 22:00 4 - 0  
Real de Minas - CD Real Sociedad 12.05 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Croatia Zmijavci - Orijent 12.05 13:30 2 - 1  
Dragovoljac - Dubrava 12.05 13:30 1 - 0  
Junak Sinj - Rudes 12.05 13:30 0 - 2  
Kustosija - Bijelo Brdo 12.05 13:30 0 - 0  
Opatija - Dinamo Zágráb 2 12.05 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Sibenik 12.05 17:05    
Osijek - Varazdin 12.05 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - East Bengal 12.05 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arman Gohar Sirjan - Baadraan Tehran 12.05 11:45 0 - 0  
Esteghlal Khuzestan - Chooka Talesh 12.05 12:00 0 - 0  
Fajr Sepasi - Navad Urmia 12.05 11:45 1 - 0  
Gol Reyhan - Pars Jonoubi Jam 12.05 12:00 0 - 1  
Havadar Tehran - Qashqai Shiraz 12.05 12:00 2 - 0  
Kheybar Khorramabad - Esteghlal Mollasani 12.05 12:00 0 - 1  
Rayka Babol - Malavan Anzali 12.05 11:45 0 - 1  
Shahin Bushehr - Khooshe Talaee 12.05 12:30 2 - 0  
Shahrdari Astara - Mes Kerman 12.05 11:45 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 12.05 17:45 0 - 2  
Hapoel TA - Maccabi Netanya 12.05 18:50 0 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa 12.05 14:00 0 - 3  
Maccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda TA 12.05 16:20 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blaublitz Akita - Imabari 12.05 05:00 1 - 3  
Cerezo Osaka 2 - Fujieda MYFC 12.05 06:00 1 - 0  
Gifu - Gainare Tottori 12.05 07:00 0 - 2  
Grulla Morioka - Roasso Kumamoto 12.05 05:00 2 - 2  
Kagoshima Utd. - Fukushima Utd. 12.05 06:00 3 - 2  
Kataller Toyama - Kamatamare Sanuki 12.05 06:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Nagoya GE 12.05 06:00 0 - 1  
Sapporo - Cerezo Osaka 12.05 06:00 1 - 3  
Shimizu SP - Kawasaki Frontale 12.05 06:00 2 - 2  
Yokohama FC - Sagan Tosu 12.05 08:00 1 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehdat - Al-Aqaba 12.05 15:00 1 - 0  
FC Maan - Ramtha 12.05 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nzoia Sugar - Kariobangi Sharks 12.05 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai baj., alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Millonarios 12.05 01:40 2 - 3  
Once Caldas - Boyaca Chico 12.05 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arberia - Drenica Skenderaj 12.05 13:00 1 - 0  
Trepca Mitrovica - Gjilani 12.05 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Suning - Tianjin Teda 12.05 12:35 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Resovia Rzeszow 12.05 15:00 3 - 0  
GKS Jastrzebie - GKS Belchatow 12.05 12:30 3 - 2  
TBB Nieciecza - LKS Lodz 12.05 12:40 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - Skra Czestochowa 12.05 13:00 1 - 0  
KS Polkowice - Motor Lublin 12.05 14:00 1 - 1  
Olimpia Elblag - Garbarnia Krakkó 12.05 12:00 1 - 2  
Pogon Siedlce - Wigry Suwalki 12.05 13:00 1 - 2  
Znicz Pruszkow - Slask Wroclaw 2 12.05 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Warta Poznan 12.05 15:00 4 - 3  
Legia Varsó - Lechia Gdansk 12.05 20:00 2 - 0  
Slask Wroclaw - Rakow Czestochowa 12.05 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - Difaa El Jadidi 12.05 19:30 4 - 3  
Rapide Oued Zem - Mouloudia Oujda 12.05 17:30 1 - 1  
Renaissance Zemamra - RSB Berkane 12.05 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monterrey 12.05 00:00 1 - 4  
Queretaro - Tigres UANL 12.05 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drezga - Kom Podgorica 12.05 13:00    
Labdarúgás (Máltai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marsaxlokk - Qormi 12.05 14:00 3 - 0  
Mqabba - Pieta 12.05 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosta - Tarxien 12.05 14:00 1 - 0  
Sirens FC - Gzira 12.05 18:15 1 - 0  
St. Lucia - Hibernians Paola 12.05 14:00 0 - 3  
Zejtun - Sliema Wanderers 12.05 18:15 2 - 4  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 12.05 17:00 1 - 3  
Puskás Akadémia - Kisvárda 12.05 19:30 0 - 0  
ZTE - Mezőkövesd 12.05 14:45 3 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahlen - Bergisch Gladbach 12.05 14:00 1 - 1  
Bonner SC - Wuppertal 12.05 14:00 3 - 3  
Dortmund Amatőr - SV Straelen 12.05 14:00 5 - 1  
Essen - 1. FC Köln Amatőr 12.05 14:00 3 - 1  
Lippstadt - Rödinghausen 12.05 14:00 1 - 0  
Münster - Mönchengladbach Amatőr 12.05 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Bologna 12.05 20:45 3 - 1  
Juventus - Torino 12.05 18:00 2 - 1  
Spezia - Lazio 12.05 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Entella 12.05 14:00 2 - 1  
Frosinone - Chievo 12.05 14:00 3 - 2  
Lecce - Venezia 12.05 14:00 2 - 2  
Reggina - Brescia 12.05 15:30 2 - 1  
Salernitana - Cittadella 12.05 14:00 1 - 0  
SPAL Ferrara - Pisa 12.05 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Milan 12.05 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renate - Giana Erminio 12.05 14:30 4 - 0  
Vercelli - Livorno 12.05 15:00    
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legnago - Cesena 12.05 15:00 0 - 1  
Matelica - Gubbio 12.05 15:00 1 - 3  
Modena - Fermana 12.05 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paganese - Bari 12.05 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akron Toljatti - Baltika Kalinyingrád 12.05 13:00 0 - 2  
Alanyija Vlagyikavkaz - Csertanovo Moszkva 12.05 13:00 3 - 1  
Fakel Voronyezs - Csajka Peszcsanokopszkoje 12.05 14:00 1 - 1  
FK Krasznodar 2 - Szpartak Moszkva 2 12.05 11:00 7 - 0  
Irtis Omszk - Dinamo Brjanszk 12.05 12:00 1 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Jenyiszej Krasznojarszk 12.05 12:00 4 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Tom Tomszk 12.05 11:30 2 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - SZKA Habarovszk 12.05 12:00 2 - 3  
Teksztilsik Ivanovo - Nyizsnyij Novgorod 12.05 13:00 1 - 0  
Torpedo Moszkva - Velesz Moszkva 12.05 14:00 0 - 1  
Volgar Asztrahany - Orenburg 12.05 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Rotor Volgográd 12.05 17:00 5 - 0  
Lokomotív Moszkva - Rubin Kazany 12.05 12:00 3 - 1  
Szpartak Moszkva - Tambov 12.05 14:30 5 - 1  
Zenit Szentpétervár - Ural Jekatyerinburg 12.05 17:00 5 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn 1913 - Austria Wien Amatőr 12.05 14:30 0 - 0  
Horn - FAC Wien 12.05 19:00 2 - 1  
Liefering - Vorwärts Steyr 12.05 20:25 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Salzburg 12.05 17:00 1 - 0  
Altach - St. Pölten 12.05 17:00 0 - 4  
Austria Wien - Sturm Graz 12.05 17:00 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - River Plate Asuncion 12.05 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Benfica B 12.05 12:00 2 - 0  
Uniao Oliveirense - Arouca 12.05 16:00 1 - 2  
Vizela - Viseu 12.05 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Sporting CP 12.05 19:00 2 - 2  
Guimaraes - Portimonense 12.05 16:30 1 - 0  
Moreirense - Gil Vicente 12.05 16:30 1 - 1  
Porto - Tondela 12.05 21:30 4 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Everton 12.05 13:30 1 - 1  
Chelsea - Leeds 12.05 21:00 3 - 1  
Manchester City - Fulham 12.05 16:00 2 - 0  
West Ham - Manchester Utd. 12.05 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - CSM Slatina 12.05 10:00 3 - 2  
CSM Resita - Ripensia Timisoara 12.05 10:00 2 - 0  
Farul Constanta - Csíkszereda 12.05 10:00 0 - 2  
Gloria Buzau - Aerostar Bacau 12.05 10:00 1 - 1  
Pandurii Targu Jiu - FC Univ. Craiova SA 12.05 10:00 2 - 3  
Turris Turnu Magurele - Comuna Recea 12.05 10:00 1 - 1  
Unirea 2004 Slobozia - Petrolul Ploiesti 12.05 11:00 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - UTA Arad 12.05 20:30 3 - 0  
Sepsi OSK - Botosani 12.05 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Kilmarnock 12.05 16:00 1 - 0  
Livingston - Dundee Utd. 12.05 16:00 2 - 0  
Motherwell - Hibernian 12.05 16:00 0 - 3  
St. Mirren - Aberdeen 12.05 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Montrose 12.05 16:00 1 - 2  
East Fife - Airdrieonians 12.05 16:00 2 - 0  
Falkirk - Peterhead 12.05 16:00 2 - 1  
Partick Thistle - Dumbarton 12.05 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Queen's Park 12.05 16:00 0 - 3  
Edinburgh City - Albion Rovers 12.05 16:00 5 - 2  
Elgin - Annan 12.05 16:00 1 - 0  
Stenhousemuir - Brechin 12.05 16:00 2 - 1  
Stranraer - Stirling Albion 12.05 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Ayr Utd. 12.05 16:00 0 - 2  
Dundee - Arbroath 12.05 16:00 1 - 0  
Greenock Morton - Hearts 12.05 16:00 0 - 2  
Raith Rovers - Dunfermline 12.05 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Cartagena 12.05 20:30 1 - 2  
Mirandes - Lugo 12.05 18:15 0 - 0  
Ponferradina - Las Palmas 12.05 16:00 0 - 0  
Rayo Vallecano - UD Logrones 12.05 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontevedra - Deportivo 12.05 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Numancia 12.05 18:00 1 - 0  
Covadonga - Marino Luanco 12.05 17:00 2 - 1  
Sp. Gijón B - Oviedo B 12.05 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Laredo - Ath. Bilbao B 12.05 18:30 2 - 2  
Real Union Irun - Arenas de Getxo 12.05 15:45 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mutilvera - Haro Deportivo 12.05 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Cornella 12.05 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atzeneta - La Nucia 12.05 16:15 1 - 1  
Valencia B - Levante B 12.05 16:30 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rec. Huelva - Marino 12.05 12:00 6 - 0  
San Fernando - Linense 12.05 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid B - Internacional de Madrid 12.05 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarrubia - Socuellamos 12.05 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Valladolid 12.05 18:30 2 - 0  
Cadiz - Barcelona 12.05 21:00 2 - 1  
Levante - Getafe 12.05 14:00 3 - 0  
Sevilla - Real Madrid 12.05 16:15 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Atl. Madrid 12.05 12:00 3 - 3  
EDF Logrono - Huelva 12.05 12:00 1 - 1  
Eibar - Deportivo 12.05 12:00 2 - 4  
Levante - Rayo Vallecano 12.05 17:30 5 - 1  
Madrid CFF - Valencia 12.05 13:00 4 - 1  
Real Madrid - Sevilla 12.05 12:00 5 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Winterthur 12.05 18:15 0 - 0  
Winterthur - Thun 12.05 18:15 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Servette 12.05 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Young Boys 12.05 16:00 1 - 2  
Servette - FC Zürich 12.05 15:45 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Jönköping Södra 12.05 15:00 1 - 1  
Dalkurd - GAIS 12.05 15:00 0 - 1  
Ljungskile - Degerfors 12.05 15:00 0 - 3  
Sundsvall - Brage 12.05 15:00 0 - 1  
Trelleborg - Halmstad 12.05 15:00 2 - 4  
Västeras SK - Öster 12.05 15:00 2 - 1  
Örgryte - Umea FC 12.05 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Batin - Al-Taawoun 12.05 15:35 1 - 1  
Al-Faisaly (KSA) - Al-Ain (KSA) 12.05 15:45 1 - 1  
Damac - Al-Ahli (KSA) 12.05 13:30 4 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Cukaricki 12.05 16:00 1 - 0  
Vojvodina - Macva Sabac 12.05 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Albirex Niigata Singapore 12.05 10:30 0 - 1  
Lion City Sailors - Balestier Khalsa 12.05 10:30 5 - 2  
Tampines Rovers - Geylang 12.05 10:30 1 - 1  
Tanjong Pagar United - Young Lions 12.05 10:30 2 - 4  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Kosice - Poprad 12.05 12:30 0 - 1  
Komarno - Skalica 12.05 12:30 0 - 0  
Puchov - Slavoj Trebisov 12.05 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Senica 12.05 14:00 1 - 1  
Pohronie - Ruzomberok 12.05 14:00 2 - 2  
Sered - Trnava 12.05 14:00 2 - 6  
Slovan Bratislava - Trencin 12.05 17:00 2 - 0  
Zemplin Michalovce - Zilina 12.05 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Mura 12.05 17:00 1 - 2  
Domzale - Koper 12.05 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coastal Union - Mbeya City 12.05 14:00 0 - 0  
Tanzania Prisons - Kagera Sugar 12.05 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Altay Izmir 12.05 14:00 1 - 0  
Giresunspor - Eskisehirspor 12.05 11:30 2 - 0  
Menemen Bld. Spor - Bandirmaspor 12.05 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Hatayspor 12.05 17:00 3 - 0  
Genclerbirligi - Alanyaspor 12.05 11:30 2 - 1  
Göztepe Izmír - Kayserispor 12.05 11:30 1 - 1  
Konyaspor - Erzurum Bld. Spor 12.05 14:00 2 - 0  
Yeni Malatyaspor - Istanbul Basaksehir 12.05 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyetume Mukono - Kitara 12.05 14:00 1 - 1  
Onduparaka - Express Kampala 12.05 13:00 1 - 1  
UPDF - Busoga Utd. 12.05 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Ingulec Petrove 12.05 13:00 1 - 1  
Mariupol - Dinamo Kijev 12.05 18:30 1 - 2  
Sahtar Doneck - Minaj 12.05 16:00 5 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Largo Melo - CA Cerro 12.05 23:15 0 - 0  
Progreso Montevideo - Liverpool Montevideo 12.05 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Yaracuyanos 12.05 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Caracas FC 12.05 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Flint Town 12.05 15:30 6 - 3  
Cardiff Met Univ. - Bala Town 12.05 15:30 1 - 1  
Haverfordwest - Cefn Druids 12.05 15:30 1 - 1  
Penybont - Caernarfon 12.05 15:15 6 - 0  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buildcon Ndola - Zanaco Lusaka 12.05 14:00 1 - 0  
Nkwazi - Indeni 12.05 14:00 1 - 0  
Young Green Eagles - Green Buffaloes 12.05 14:00 1 - 0  
Zesco Utd. - Prison Leopards 12.05 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón 2., Keleti csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kozuf Gevgelija - Rosoman 12.05 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Macedón 2.,Nyugati csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drita Bogovinje - Veleshta 12.05 13:00 0 - 1  
FK Szkopje - Gostivar 12.05 13:00 4 - 0  
Kadino - Korabi Debar 12.05 13:00 0 - 1  
Vellazerimi - Labunishta 12.05 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borec Veles - Shkendija Tetovo 12.05 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Warrenpoint 12.05 16:00 1 - 3  
Crusaders - Glentoran 12.05 16:00 2 - 0  
Larne - Glenavon 12.05 16:00 2 - 1  
Linfield - Cliftonville 12.05 18:30 2 - 0  
Portadown - Ballymena Utd. 12.05 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Van - Noah Jereván 12.05 11:00 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Exeter 12.05 16:00 13 - 35  
London Wasps - Newcastle 12.05 16:00 17 - 27  
Worcester - Bath 12.05 16:00 17 - 33  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Golden Lions - Newlands Western Province 12.05 18:00 22 - 19  
Pretoria Bulls - Bloemfontein FreeState C. 12.05 15:30 40 - 13  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Brive 12.05 18:15 6 - 15  
Bayonne - Toulouse 12.05 18:15 20 - 24  
Bordeaux - Racing-Metro 12.05 15:15 12 - 17  
Lyon - La Rochelle 12.05 18:15 22 - 18  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 12.05 09:45 16 - 16  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Newport Dragons 12.05 20:15 22 - 23  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru Ponta Grossa - Minas 12.05 21:00 0 - 3  
Ribeirao Preto - Itapetininga 12.05 23:00    
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Caetano - Fluminense 12.05 21:00 1 - 3  
Sao Jose Dos Pinhais - Minas 12.05 23:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Kladno 12.05 18:00 3 - 0  
Ceske Budejovice - Pribram 12.05 18:00 3 - 0  
Odolena Voda - Liberec 12.05 16:00 3 - 0  
Zlín - Lvi Praha 12.05 15:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Frydek-Mistek 12.05 17:00 3 - 1  
Liberec - Olomouc 12.05 16:00 3 - 2  
Prerov - Olymp Praha 12.05 13:00 0 - 3  
Prostejov - Ostrava 12.05 17:00 1 - 3  
Sternberk - VK Brno 12.05 17:00 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marienlyst - Nordenskov 12.05 14:00 3 - 1  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Holte 12.05 14:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Cheonan Skywalkers 12.05 06:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Seoul Caltex 12.05 08:00 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Nyíregyháza 12.05 17:00 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Narbonne 12.05 17:00 1 - 3  
Chaumont - Cannes 12.05 18:00 2 - 3  
Montpellier - Tourcoing 12.05 17:00 3 - 0  
Poitevin Poitiers - Nantes 12.05 19:30 3 - 0  
Tours - Cambrai 12.05 18:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Venelles 12.05 20:00 3 - 2  
Le Cannet - Terville Florange 12.05 17:00 3 - 1  
Mougins - Marcq-en-Baroeul 12.05 18:00 0 - 3  
Mulhouse - Beziers 12.05 20:00 2 - 3  
Nantes - Istres 12.05 20:00 3 - 1  
St-Raphael - Cannes 12.05 19:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Nagano Tridents 12.05 06:00 3 - 2  
JT Thunders - Panasonic Panthers 12.05 06:00 2 - 3  
JTEKT Stings - Nagoya Wolfdogs 12.05 07:35 1 - 3  
Osaka Blazers - Oita Miyoshi 12.05 05:00 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurobe Aqua Fairies - Himeji Victorina 12.05 07:30 1 - 3  
NEC Red Rockets - Denso Airybees 12.05 05:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Trefl Gdansk 12.05 17:30 2 - 3  
Zawiercie - Olsztyn 12.05 14:45 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Legionowo 12.05 20:30 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - Aich/Dob 12.05 19:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herrsching - Düren 12.05 19:00 1 - 3  
Lüneburg - Berlin RV 12.05 19:00 0 - 3  
VCO Berlin - Haching 12.05 16:00 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Suhl Thüringen 12.05 18:00 0 - 3  
Potsdam - Straubing 12.05 16:30 0 - 3  
SW Erfurt - Stuttgart 12.05 18:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Cucine Lube Civitanova 12.05 18:00 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieri - Bergamo 12.05 17:00 3 - 0  
Perugia - Novara 12.05 20:30 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Jenyiszej Krasznojarszk 12.05 15:00 2 - 3  
Nyeftjanyik Orenburg - Jugra Nyizsnyevartovszk 12.05 14:00 1 - 3  
Zenit Kazany - Nyizsnyij Novgorod 12.05 15:00 3 - 2  
Zenit Szentpétervár - Belogorje Belgorod 12.05 15:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lipetszk - Uralocska Jekatyerinburg 12.05 16:00 3 - 1  
Metar Cseljabinszk - Proton Szaratov 12.05 14:00 3 - 2  
Mincsanka Minszk - Dinamo Krasznodar 12.05 16:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol Wien - Ried 12.05 19:00 0 - 3  
Weiz - Hartberg 12.05 14:00 3 - 2  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisamberg/Hollabrunn - Salzburg 12.05 18:30 0 - 3  
Holding Graz - Hartberg 12.05 19:00 3 - 0  
Tirol Innsbruck - Linz/Steg 12.05 18:00 3 - 2  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Craiova - Dinamo Bukarest 12.05 13:00 2 - 3  
Steaua Bukarest - Baia Mare 12.05 13:00 3 - 1  
Stiinta Bukarest - Unirea Dej (Helyszín: Dej) 12.05 17:00 1 - 3  
Univ. Cluj - UVT Timisoara 12.05 17:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almoradi - Guaguas 12.05 17:30 0 - 3  
Boiro - Santanderina 12.05 19:00 3 - 0  
Ushuaia Ibiza - L'Illa Grau 12.05 19:00 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Algar Surmenor 12.05 19:00 3 - 1  
Emeve Lugo - IBSA Las Palmas 12.05 19:00 0 - 3  
Haris La Laguna - Kiele Socuellamos 12.05 19:00 2 - 3  
Haro Rioja - Alcobendas 12.05 19:00 3 - 1  
Madrid Chamberi - Avarca de Menorca 12.05 19:00 0 - 3  
Sayre Mayser - Sant Cugat 12.05 19:00 0 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Chenois Genf 12.05 17:30 2 - 3  
Naefels - Schönenwerd 12.05 18:00 3 - 2  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Val de Travers 12.05 17:00 3 - 0  
Cheseaux - Schaffhausen 12.05 17:30 2 - 3  
Franches-Montagnes - Lugano 12.05 17:30 3 - 0  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floby - Vingaker 12.05 15:00 1 - 3  
Habo - Örkelljunga 12.05 16:00 3 - 1  
Hylte/Halmstad - Falkenberg 12.05 16:30 3 - 0  
Sollentuna - Falköping 12.05 17:00 3 - 0  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gislaved - Linköping 12.05 14:00 3 - 1  
Sollentuna - Engelholm 12.05 14:30 1 - 3  
Värnamo - Falköping 12.05 15:00 1 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - Trencin 12.05 18:00 3 - 0  
Kosice - Presov 12.05 18:30 2 - 3  
VKP Bratislava - Svidnik 12.05 17:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pezinok - Nove Mesto nad Vahom 12.05 18:00 3 - 1  
Trnava - Slavia Bratislava 12.05 19:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Solhan Spor 12.05 15:30 3 - 1  
Bursa BBSK - Haliliye Bld. 12.05 14:00 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara PTT - Eczacibasi Istanbul 12.05 12:00 0 - 3  
Galatasaray - Kuzey Boru Genclik 12.05 15:30 3 - 1  
Kalespor - Fenerbahce 12.05 12:00 1 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - Lu Ning 12.05 20:00 6 - 2  
Zhou Yuelong - Neil Robertson 12.05 14:20 2 - 6  
Sílövészet (12,5 km üldözéses, Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E.O. Bjöntegaard - V.S. Christiansen 12.05 13:20 0 - 1  
J. Dale - B. Doll 12.05 13:20 0 - 1  
J. Fak - B. Weger 12.05 13:20 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - A. Loginov 12.05 13:20 1 - 0  
S. Samuelsson - L. Hofer 12.05 13:20 1 - 0  
T. Bö - A. Peiffer 12.05 13:20 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km üldözéses, Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km üldözéses, Kontiolahti 2020 12.05 13:20    
Sílövészet (4x6 km váltó, női,Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lengyelország 12.05 15:15 1 - 0  
Fehéroroszország - Ausztria 12.05 15:15 0 - 1  
Franciaország - Németország 12.05 15:15 1 - 0  
Oroszország - Ukrajna 12.05 15:15 1 - 0  
Svájc - Olaszország 12.05 15:15 0 - 1  
Svédország - Norvégia 12.05 15:15 1 - 0  
USA - Kanada 12.05 15:15 1 - 0  
Sílövészet (4x6 km váltó, női,Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km váltó, női, Kontiolahti 2020 12.05 15:15    
Síugrás (Nyizsnyij Tagil)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Tagil 2020 12.05 16:45    
Síugrás (Nyizsnyij Tagil)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.A. Tande - T. Zajc 12.05 15:15 1 - 0  
Dai. Ito - Z. Jelar 12.05 15:15 0 - 1  
Dan. Huber - Yuk. Sato 12.05 15:15 1 - 0  
J.A. Forfang - A. Lanisek 12.05 15:15 0 - 1  
M. Eisenbichler - H.E. Granerud 12.05 15:15 0 - 1  
P. Paschke - Con. Schmid 12.05 15:15 1 - 0  
Rob. Johansson - M. Lindvik 12.05 15:15 1 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gill - M. Ilhan 12.05 08:30 2 - 0  
F. Misolic - F. Gill 12.05 12:30 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H.T. Black - A.A. Rosca 12.05 09:00 1 - 2  
P. Kudermetova - Ipek Öz 12.05 08:00 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cerundolo - F. Meligeni Rodrigues A. 12.05 16:35 2 - 0  
R. Carballes Baena - D.E. Galan Riveros 12.05 15:00 2 - 0  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinez/MeligeniRod.Alv. - Doumbia S / Reboul F 12.05 19:05 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Crepaldi - C. Sanchez Jover 12.05 09:00 0 - 2  
O. Krutykh - J. Nikles 12.05 09:00 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.E. Nefedova - Car. Alves 12.05 10:30 1 - 2  
Z. Kulambayeva - Eri. Andreeva 12.05 09:00 1 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - F. Diaz Acosta 12.05 15:00 2 - 0  
A. Lopez San Martin - Adr. Andreev 12.05 15:00 2 - 0  
Tenisz (Maia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - P. Sousa 12.05 15:25 0 - 2  
D. Ajdukovic - C. Taberner 12.05 12:00 1 - 2  
Tenisz (Maia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolar Z / Vavassori A - Glasspool L / Heliovaara 12.05 16:40 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kirkin - M. Zukas 12.05 09:30 2 - 1  
S. Mansouri - T. Droguet 12.05 09:30 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Fruhvirtova - C. Monnet 12.05 09:30 2 - 0  
S. Nahimana - Y. Hatouka 12.05 09:30 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kee. Smith - Alex Rybakov 12.05 15:35 0 - 2  
N. Chappell - Oli. Crawford 12.05 15:30 1 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Terrassa 12.05 16:00 14 - 13  
CN Barcelona - BVSC 12.05 16:00 10 - 10  
Jadran Split - Dinamo Moszkva 12.05 11:00 11 - 12  
Noisy-le-Sec - OSC 12.05 17:00 7 - 14  
Oradea - Szintez Kazany 12.05 19:00 7 - 13  
Pays d'Aix Natation - Vouliagmeni 12.05 19:00 11 - 12  
Primorac Kotor - Eger 12.05 19:00 15 - 9  
Radnicki Kragujevac - Potsdam 12.05 16:30 15 - 7  
Sabadell - Steaua Bukarest 12.05 13:00 11 - 9  
Szolnok - Strasbourg 12.05 18:00 15 - 5  
Tourcoing Lille - Panioniosz 12.05 18:00 20 - 9  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - UVSE 12.05 16:00 11 - 12  
KSI - Honvéd 12.05 11:30 12 - 15  
Miskolc - Szentes 12.05 20:45 11 - 11  
Szeged - Pécs 12.05 16:00 8 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Ekipe Orizzonte Catania 12.05 17:30 9 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yarde - A. Lyndon 12.05 23:00 0 - 1  
M. Cieslak - T. Mabika 12.05 20:00 1 - 0  
P. Runowski - M. Syrowatka 12.05 20:00 1 - 0  

 

2020.12.04.
Asztalitenisz (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pesotska - D. Monteiro Dodean 12.04 17:20 3 - 2  
Asztalitenisz (Challenger Series, 49. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Putuntica - Car. Ishida 12.04 09:10 3 - 1  
A. Putuntica - Liang Qiu 12.04 11:10 3 - 1  
D. Cheaib - E. Chtchetinine 12.04 12:45 3 - 0  
F. Kuzmin - D. Cheaib 12.04 09:50 3 - 1  
Flo. Bluhm - Car. Ishida 12.04 10:30 3 - 0  
Flo. Bluhm - E. Chtchetinine 12.04 08:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 12.04 06:15 1 - 3  
A. Bogomolov - I. Sergeevich 12.04 06:30 2 - 3  
A. Bogomolov - O. Melkov 12.04 08:00 0 - 3  
A. Duka - A. Bogomolov 12.04 05:30 3 - 2  
A. Duka - I. Sergeevich 12.04 07:30 1 - 3  
A. Frolov - A. Zhelubenkov 12.04 18:45 3 - 2  
A. Frolov - D. Merzlikin 12.04 20:15 3 - 1  
A. Gribkov - D. Tunitsyn 12.04 19:45 3 - 2  
A. Gribkov - M. Andrusenko 12.04 17:45 0 - 3  
A. Ilin - D. Molodtsov 12.04 02:15 3 - 1  
A. Kolmin - A.V. Poprocky 12.04 15:15 3 - 1  
A. Serebrennikov - R. Pavlenko 12.04 21:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - V. Putilovsky 12.04 23:00 1 - 3  
A. Silantev - A. Frolov 12.04 17:45 3 - 2  
A. Silantev - A. Zhelubenkov 12.04 19:45 3 - 2  
A. Skrebnev - A. Uezdin 12.04 11:45 1 - 3  
A. Skrebnev - I. Mikhaylov 12.04 09:45 0 - 3  
A. Slaschilin - O. Suharkov 12.04 10:15 3 - 1  
A. Suntsov - Ilya Novikov 12.04 22:45 3 - 0  
A. Uezdin - A. Ilin 12.04 01:15 1 - 3  
A. Uezdin - O. Kutuzov 12.04 10:15 3 - 2  
A. Zhelubenkov - D. Merzlikin 12.04 18:15 3 - 2  
A. Zirin - M. Minkov 12.04 12:00 0 - 3  
A. Zirin - Y. Zaycev 12.04 10:30 1 - 3  
A.D. Volkov - V. Marshalov 12.04 00:45 0 - 3  
A.V. Poprocky - O. Belugin 12.04 15:45 0 - 3  
Ale. Alekseev - S. Kuzmin 12.04 15:00 1 - 3  
D. Balakin - I. Zemit 12.04 19:30 3 - 1  
D. Balakin - V. Shirshov 12.04 17:30 3 - 1  
D. Ignatiev - T. Turabekov 12.04 02:00 2 - 3  
D. Merzlikin - A. Silantev 12.04 19:15 2 - 3  
D. Razinkov - D.A. Mikheev 12.04 07:15 3 - 0  
D. Tunitsyn - S. Nikulin 12.04 18:15 0 - 3  
D.A. Mikheev - I. Minchenkov 12.04 05:45 1 - 3  
E. Kryuchkov - K.S. Olshakov 12.04 07:15 3 - 1  
G.V. Vahnin - A. Slaschilin 12.04 11:45 3 - 1  
G.V. Vahnin - Y. Bazhinov 12.04 09:45 3 - 1  
I. Matveev - O. Nikiforov 12.04 16:15 3 - 0  
I. Matveev - S. Panevin 12.04 14:45 3 - 1  
I. Meteleshko - A. Kolmin 12.04 16:15 3 - 1  
I. Meteleshko - O. Belugin 12.04 14:45 3 - 1  
I. Mikhaylov - A. Uezdin 12.04 10:45 0 - 3  
I. Mikhaylov - O. Kutuzov 12.04 12:15 1 - 3  
I. Minchenkov - D. Razinkov 12.04 07:45 3 - 1  
I. Sergeevich - O. Melkov 12.04 06:00 3 - 0  
I. Soldatov - D. Petrochenko 12.04 23:45 3 - 2  
I. Soldatov - O. Shagarov 12.04 01:15 1 - 3  
I. Zemit - M. Minkov 12.04 18:00 3 - 2  
Ilya Novikov - A. Ilin 12.04 23:45 1 - 3  
K. Churin - A. Suntsov 12.04 21:45 0 - 3  
K. Churin - Val. Sidorin 12.04 23:15 3 - 1  
K.S. Olshakov - A. Arutiunyan 12.04 07:45 3 - 1  
K.S. Olshakov - I. Matveev 12.04 13:45 0 - 3  
K.S. Olshakov - O. Nikiforov 12.04 05:45 3 - 0  
K.S. Olshakov - S. Panevin 12.04 15:45 2 - 3  
M. Andrusenko - D. Tunitsyn 12.04 18:45 1 - 3  
M. Andrusenko - S. Nikulin 12.04 20:15 0 - 3  
M. Gusev - Ale. Alekseev 12.04 16:00 0 - 3  
M. Gusev - S. Kulikov 12.04 14:30 3 - 1  
M. Minkov - D. Balakin 12.04 19:00 3 - 2  
M. Minkov - V. Beliakov 12.04 11:00 3 - 1  
N. Lyfenko - I. Soldatov 12.04 22:45 2 - 3  
N. Tarasenkov - A. Uezdin 12.04 00:15 0 - 3  
N. Zhurba - D. Ignatiev 12.04 01:00 1 - 3  
O. Belugin - A. Kolmin 12.04 14:15 1 - 3  
O. Kutuzov - A. Skrebnev 12.04 11:15 2 - 3  
O. Kutuzov - D. Molodtsov 12.04 00:45 3 - 2  
O. Kutuzov - N. Tarasenkov 12.04 01:45 1 - 3  
O. Melkov - A. Duka 12.04 07:00 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 12.04 06:45 0 - 3  
O. Nikiforov - E. Kryuchkov 12.04 08:15 0 - 3  
O. Shagarov - V. Marshalov 12.04 02:15 1 - 3  
O. Suharkov - G.V. Vahnin 12.04 11:15 0 - 3  
R. Pavlenko - N. Zhurba 12.04 00:00 3 - 2  
R. Pavlenko - S. Myagkov 12.04 22:30 3 - 0  
S. Kulikov - Ale. Alekseev 12.04 14:00 2 - 3  
S. Kuzmin - M. Gusev 12.04 13:30 3 - 1  
S. Kuzmin - S. Kulikov 12.04 15:30 3 - 2  
S. Myagkov - S. Ogay 12.04 23:30 1 - 3  
S. Nikulin - A. Gribkov 12.04 19:15 3 - 1  
S. Ogay - R. Pavlenko 12.04 01:30 3 - 2  
S. Ogay - T. Turabekov 12.04 00:30 0 - 3  
S. Panevin - O. Nikiforov 12.04 14:15 2 - 3  
T. Yusipov - N. Lyfenko 12.04 21:45 1 - 3  
T. Yusipov - Val. Ivanov 12.04 23:15 3 - 0  
V. Beliakov - A. Zirin 12.04 09:30 0 - 3  
V. Beliakov - Y. Zaycev 12.04 11:30 2 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 12.04 22:00 3 - 0  
V. Shirshov - I. Zemit 12.04 18:30 2 - 3  
V. Shirshov - M. Minkov 12.04 20:00 2 - 3  
Val. Ivanov - D. Petrochenko 12.04 22:15 3 - 2  
Val. Sidorin - A. Ilin 12.04 22:15 0 - 3  
Y. Bazhinov - A. Slaschilin 12.04 10:45 0 - 3  
Y. Bazhinov - O. Suharkov 12.04 12:15 1 - 3  
Y. Zaycev - M. Minkov 12.04 10:00 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - A. Nazrin 12.04 08:20 3 - 2  
A. Baklykov - V. Nechyporuk 12.04 10:05 3 - 1  
A. Dzyabura - N. Rubtsov 12.04 07:30 3 - 2  
A. Dzyabura - O. Stasevskiy 12.04 14:30 3 - 0  
A. Dzyabura - O. Yarovoi 12.04 13:20 1 - 3  
A. Dzyabura - S. Kubrak 12.04 09:50 1 - 3  
A. Guchok - I. Prokhoruk 12.04 23:45 2 - 3  
A. Khvysiuk - I. Demchuk 12.04 01:15 0 - 3  
A. Krysak - A. Khvysiuk 12.04 01:45 1 - 3  
A. Krysak - B. Zdrobylko 12.04 00:45 1 - 3  
A. Krysak - V. Bosak 12.04 02:45 3 - 2  
A. Kuharchuk - A. Tsikhotskiy 12.04 15:20 3 - 2  
A. Kuharchuk - S. Melkumyan 12.04 19:25 3 - 1  
A. Kuharchuk - V. Tuchkevych 12.04 17:05 2 - 3  
A. Lopatnuk - D. Alekseenko 12.04 09:05 3 - 1  
A. Lopatnuk - M. Laevsky 12.04 09:40 3 - 1  
A. Lopatnuk - Y. Kryvorotko 12.04 10:50 2 - 3  
A. Myrza - N. Korbut 12.04 15:10 2 - 3  
A. Myrza - V. Tsyhanenko 12.04 17:30 3 - 0  
A. Nazrin - V. Nechyporuk 12.04 07:45 0 - 3  
A. Nesterenko - A. Zapletniuk 12.04 12:20 3 - 2  
A. Nesterenko - D. Belanchik 12.04 08:50 1 - 3  
A. Nesterenko - K. Golomozyk 12.04 11:10 0 - 3  
A. Nesterenko - V. Parhomenko 12.04 10:00 3 - 2  
A. Semenenko - A. Myrza 12.04 16:20 3 - 2  
A. Semenenko - N. Korbut 12.04 18:40 3 - 0  
A. Semenenko - V. Tsyhanenko 12.04 14:35 0 - 3  
A. Veliev - A. Yakovenko 12.04 02:35 3 - 2  
A. Veliev - Den. Vakulenko 12.04 00:35 2 - 3  
A. Veliev - Mak. Ovcharenko 12.04 01:35 3 - 1  
A. Yakovenko - Den. Vakulenko 12.04 02:05 0 - 3  
A. Yakovenko - Mak. Ovcharenko 12.04 00:05 0 - 3  
A. Zapletniuk - D. Belanchik 12.04 07:40 3 - 1  
A. Zapletniuk - K. Golomozyk 12.04 09:25 0 - 3  
A. Zapletniuk - V. Parhomenko 12.04 11:45 3 - 2  
B. Zdrobylko - I. Demchuk 12.04 03:15 2 - 3  
D. Dubrovin - H. Yakovliev 12.04 10:15 0 - 3  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 12.04 11:25 1 - 3  
D. Dubrovin - S. Filatov 12.04 09:05 0 - 3  
D. Dubrovin - U. Sandulenko 12.04 12:35 1 - 3  
D. Halai - P. Pidleteichuk 12.04 12:50 3 - 1  
D. Kryshtal - D. Derevinskyi 12.04 17:55 3 - 0  
D. Kryshtal - Spartak Abalmaz 12.04 08:00 3 - 1  
D. Kryshtal - V. Petukhov 12.04 12:40 1 - 3  
Den. Vakulenko - S. Skachenko 12.04 03:05 1 - 3  
Dmi. Lebed - D. Kryshtal 12.04 16:10 0 - 3  
Dmi. Lebed - S. Kinash 12.04 11:30 3 - 0  
Dmi. Lebed - Spartak Abalmaz 12.04 09:10 2 - 3  
Dmi. Lebed - V. Petukhov 12.04 15:00 1 - 3  
E. Rubtsov - A. Veliev 12.04 14:55 1 - 3  
H. Yakovliev - S. Filatov 12.04 13:10 3 - 2  
I. Fashchevskiy - O. Tytyunnik 12.04 23:15 0 - 3  
K. Golomozyk - D. Belanchik 12.04 10:35 1 - 3  
K. Golomozyk - V. Parhomenko 12.04 08:15 3 - 0  
Lev. Kuzyo - A. Veliev 12.04 17:15 3 - 0  
Lev. Kuzyo - E. Rubtsov 12.04 15:30 3 - 2  
M. Laevsky - D. Alekseenko 12.04 07:55 0 - 3  
M. Lytvynenko - H. Yakovliev 12.04 08:30 3 - 0  
M. Lytvynenko - S. Filatov 12.04 10:50 3 - 0  
M. Sokur - A. Myrza 12.04 18:05 3 - 2  
M. Sokur - A. Semenenko 12.04 19:15 1 - 3  
M. Sokur - N. Korbut 12.04 16:55 2 - 3  
M. Sokur - V. Tsyhanenko 12.04 15:45 1 - 3  
M. Uchen - D. Halai 12.04 08:10 0 - 3  
M. Uchen - P. Pidleteichuk 12.04 10:30 1 - 3  
M. Ulianchych - D. Halai 12.04 09:55 1 - 3  
M. Ulianchych - M. Uchen 12.04 11:05 3 - 0  
M. Ulianchych - P. Pidleteichuk 12.04 08:45 2 - 3  
M. Ulianchych - Y. Kolos 12.04 12:15 3 - 0  
M. Zakladnyi - I. Fashchevskiy 12.04 22:00 3 - 1  
M. Zakladnyi - M. Zhuravlov 12.04 23:10 1 - 3  
M. Zakladnyi - V. Volokhov 12.04 22:35 0 - 3  
M. Zhuravlov - I. Fashchevskiy 12.04 22:40 0 - 3  
N. Gritsienko - A. Baklykov 12.04 10:40 0 - 3  
N. Gritsienko - A. Nazrin 12.04 09:30 3 - 0  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 12.04 08:55 3 - 1  
N. Korbut - V. Tsyhanenko 12.04 19:50 3 - 1  
O. Kostiuk - A. Kuharchuk 12.04 20:00 0 - 3  
O. Kostiuk - A. Tsikhotskiy 12.04 16:30 3 - 0  
O. Kostiuk - S. Melkumyan 12.04 17:40 3 - 1  
O. Kostiuk - V. Tuchkevych 12.04 18:50 3 - 1  
O. Semenets - D. Derevinskyi 12.04 08:35 1 - 3  
O. Semenets - D. Kryshtal 12.04 13:50 3 - 1  
O. Semenets - Dmi. Lebed 12.04 17:20 0 - 3  
O. Semenets - S. Kinash 12.04 15:35 3 - 0  
O. Semenets - Spartak Abalmaz 12.04 12:05 1 - 3  
O. Semenets - V. Petukhov 12.04 10:20 3 - 1  
O. Stasevskiy - N. Rubtsov 12.04 18:35    
O. Stasevskiy - O. Yarovoi 12.04 11:00 1 - 3  
O. Stasevskiy - V. Volokhov 12.04 18:35 3 - 2  
P. Cherednichenko - A. Dzyabura 12.04 11:35 2 - 3  
P. Cherednichenko - O. Stasevskiy 12.04 09:15 1 - 3  
P. Cherednichenko - S. Kubrak 12.04 16:15 3 - 2  
P. Chyzh - D. Lohosha 12.04 23:15 2 - 3  
R. Pirvelli - A. Veliev 12.04 16:05 2 - 3  
R. Pirvelli - E. Rubtsov 12.04 16:40 1 - 3  
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo 12.04 17:50 3 - 0  
S. Kinash - D. Derevinskyi 12.04 13:15 3 - 1  
S. Kinash - D. Kryshtal 12.04 09:45 2 - 3  
S. Kinash - Spartak Abalmaz 12.04 14:25 2 - 3  
S. Kinash - V. Petukhov 12.04 07:25 0 - 3  
S. Kubrak - O. Stasevskiy 12.04 08:05 0 - 3  
S. Kubrak - O. Yarovoi 12.04 18:00 3 - 2  
S. Melkumyan - A. Tsikhotskiy 12.04 20:35 3 - 1  
S. Pokydko - A. Dzyabura 12.04 15:40 3 - 1  
S. Pokydko - N. Rubtsov 12.04 10:25 3 - 2  
S. Pokydko - O. Stasevskiy 12.04 12:10 2 - 3  
S. Pokydko - O. Yarovoi 12.04 08:40 3 - 2  
S. Pokydko - P. Cherednichenko 12.04 17:25 3 - 2  
S. Pokydko - S. Kubrak 12.04 13:55 3 - 1  
Spartak Abalmaz - D. Derevinskyi 12.04 10:55 3 - 2  
Spartak Abalmaz - V. Petukhov 12.04 18:30 3 - 2  
U. Sandulenko - H. Yakovliev 12.04 12:00 0 - 3  
U. Sandulenko - M. Lytvynenko 12.04 09:40 3 - 1  
U. Sandulenko - S. Filatov 12.04 07:55 3 - 1  
V. Bosak - A. Khvysiuk 12.04 00:15 3 - 2  
V. Bosak - B. Zdrobylko 12.04 02:15 2 - 3  
V. Parhomenko - D. Belanchik 12.04 12:55 1 - 3  
V. Petukhov - D. Derevinskyi 12.04 16:45 3 - 0  
V. Tuchkevych - A. Tsikhotskiy 12.04 18:15 2 - 3  
V. Tuchkevych - S. Melkumyan 12.04 15:55 3 - 2  
V. Volokhov - O. Tytyunnik 12.04 22:05 3 - 1  
V. Volokhov - O. Yarovoi 12.04 16:50 0 - 3  
Y. Kolos - D. Halai 12.04 11:40 2 - 3  
Y. Kolos - M. Uchen 12.04 09:20 3 - 1  
Y. Kolos - P. Pidleteichuk 12.04 07:35 1 - 3  
Y. Kryvorotko - D. Alekseenko 12.04 10:15 3 - 0  
Y. Kryvorotko - M. Laevsky 12.04 08:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Elkhov - A. Kovrikov 12.04 19:45 0 - 3  
A. Elkhov - M. Varchenko 12.04 16:15 2 - 3  
A. Gutnichenko - P. Kolesnik 12.04 16:30 2 - 3  
A. Kovrikov - M. Varchenko 12.04 18:15 3 - 0  
A. Kovrikov - P. Babenko 12.04 15:45 1 - 3  
A. Kovrikov - V. Kalianov 12.04 19:15 0 - 3  
A. Naida - M. Presnyakov 12.04 08:30 3 - 2  
A. Naida - V. Grushko 12.04 09:00 1 - 3  
A. Pilguy - N. Shalgorodskiy 12.04 08:30 3 - 0  
A. Pilguy - V. Dyakov 12.04 09:30 2 - 3  
A. Riabukhin - A. Kovrikov 12.04 17:15 1 - 3  
A. Riabukhin - A. Vakulin 12.04 13:45 3 - 1  
A. Starski - A. Gutnichenko 12.04 15:00 1 - 3  
A. Starski - N. Plakhteev 12.04 16:00 3 - 0  
A. Starski - P. Kolesnik 12.04 14:00 0 - 3  
A. Vakulin - P. Babenko 12.04 20:15 3 - 0  
Andrii Derevianko - Ser. Kovalenko 12.04 08:45 0 - 3  
M. Chukanov - Vlad. Surzhik 12.04 21:00 2 - 3  
M. Varchenko - V. Kalianov 12.04 14:45 2 - 3  
N. Plakhteev - A. Gutnichenko 12.04 15:30 1 - 3  
N. Plakhteev - P. Kolesnik 12.04 14:30 3 - 2  
N. Shalgorodskiy - A. Kiyanov 12.04 10:00 0 - 3  
P. Babenko - A. Riabukhin 12.04 15:15 3 - 2  
P. Babenko - M. Varchenko 12.04 18:45 3 - 2  
P. Plyushch - Fed. Bazin 12.04 08:30 1 - 3  
P. Plyushch - V. Sorokin 12.04 07:30 3 - 2  
Ser. Kovalenko - R. Lazebny 12.04 10:15 3 - 2  
V. Boychuk - V. Panin 12.04 20:45 1 - 3  
V. Boychuk - V. Pulat 12.04 21:55 1 - 3  
V. Dyakov - A. Kiyanov 12.04 09:00 2 - 3  
V. Dyakov - N. Shalgorodskiy 12.04 08:00 0 - 3  
V. Gorchakov - Fed. Bazin 12.04 07:00 3 - 0  
V. Gorchakov - P. Plyushch 12.04 09:00 1 - 3  
V. Gorchakov - V. Sorokin 12.04 08:00 3 - 2  
V. Grushko - M. Presnyakov 12.04 07:30 0 - 3  
V. Grushko - R. Reznichenko 12.04 08:00 1 - 3  
V. Kalianov - A. Elkhov 12.04 14:15 3 - 1  
V. Kalianov - A. Riabukhin 12.04 17:45 2 - 3  
V. Smetenko - R. Lazebny 12.04 09:15 1 - 3  
V. Smetenko - Ser. Kovalenko 12.04 08:15 3 - 1  
V. Sorokin - Fed. Bazin 12.04 09:30 0 - 3  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ullern - Solberg 12.04 19:00 1 - 7  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Sandviken 12.04 19:00 6 - 3  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Margarita - Aguilas del Zulia 12.04 23:00 8 - 6  
Cardenales de Lara - Navegantes del Magallanes 12.04 23:00 4 - 1  
Caribes de Anzoategui - Tiburones de la Guaira 12.04 23:00 4 - 3  
Leones de Caracas - Tigres de Aragua 12.04 23:00 3 - 6  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabern - Adam Hunt 12.04 10:30 4 - 3  
A. Tabern - M. Kleermaker 12.04 13:15 4 - 1  
A. Tabern - Mic. Smith 12.04 15:00 2 - 4  
Adam Hunt - C. Dobey 12.04 13:30 0 - 4  
Adam Hunt - H. Leitinger 12.04 15:15 4 - 2  
Adam Hunt - M. Kantele 12.04 11:25 3 - 4  
C. Dobey - A. Tabern 12.04 14:05 4 - 3  
C. Dobey - H. Leitinger 12.04 11:50 4 - 1  
C. Dobey - Mic. Smith 12.04 12:35 0 - 4  
H. Leitinger - A. Tabern 12.04 11:15 0 - 4  
H. Leitinger - M. Kantele 12.04 12:45 1 - 4  
H. Leitinger - M. Kleermaker 12.04 14:35 0 - 4  
M. Kantele - A. Tabern 12.04 12:05 3 - 4  
M. Kantele - C. Dobey 12.04 14:50 1 - 4  
M. Kantele - Mic. Smith 12.04 11:00 2 - 4  
M. Kleermaker - Adam Hunt 12.04 12:20 4 - 2  
M. Kleermaker - C. Dobey 12.04 10:45 0 - 4  
M. Kleermaker - M. Kantele 12.04 13:50 4 - 2  
Mic. Smith - Adam Hunt 12.04 14:25 4 - 1  
Mic. Smith - H. Leitinger 12.04 13:40 4 - 1  
Mic. Smith - M. Kleermaker 12.04 11:40 4 - 0  
E-Sport (CSGO, Cyber Golden League, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winstrike Team - Hellraisers 12.04 11:50 1 - 2  
E-Sport (CSGO, DreamHack M-Winter NA,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mythic - Yeah Gaming 12.04 23:25 1 - 2  
Rebirth Esports - Triumph 12.04 19:55 2 - 0  
E-Sport (CSGO, DreamHack,Winter,Asia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyloo - Invictus Gaming 12.04 09:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - OG 12.04 18:00 0 - 2  
Mibr - Mad Lions 12.04 15:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Polska Liga Es.-Mistr.PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AVEZ - Honoris 12.04 21:00 0 - 2  
Izako Boars - Wisla Krakow 12.04 18:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Svenska Elitserien, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fightclub - Aura 12.04 21:00 2 - 1  
Fightclub - Flowskola 12.04 21:00    
Lilmix - Aura 12.04 18:00    
Lilmix - Flowskola 12.04 18:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, United Pro Series,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparx Esports - No Limit Gaming 12.04 18:00 1 - 2  
Touch The Crown - Cowana Gaming 12.04 21:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO,DreamHack M,Winter,OCE PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Avant Gaming 12.04 05:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO,DreamHack M.-Winter-EU,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia eSports - Complexity Gaming 12.04 16:30 2 - 0  
Gambit Esports - Astralis 12.04 16:25 0 - 2  
Heroic - Godsent 12.04 13:00 1 - 2  
Mousesports - Cloud9 12.04 13:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Pit, China, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Team Magma 12.04 07:00 0 - 2  
Psg.lgd - Invictus Gaming 12.04 11:45 2 - 1  
Royal Never Give Up - Vici Gaming 12.04 09:45 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Realms Collide, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Beastcoast 12.04 22:30 0 - 2  
Omega Gaming - Quincy Crew 12.04 01:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 1,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Vikin.gg 12.04 14:00 2 - 1  
Team Liquid - Mudgolems 12.04 18:00 2 - 0  
Virtus.pro - Alliance 12.04 20:00 2 - 1  
E-Sport (KOG, Kpl Fall, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamite Gaming - AG Super Play 12.04 12:00 4 - 2  
E-Sport (Rocket,RLCS,EUWinter-RegEvent2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denied - Team Singularity 12.04 19:00 2 - 3  
Endpoint - Dignitas 12.04 18:20 1 - 3  
Fadeaway - Team Liquid 12.04 17:00 2 - 3  
Redemption - The Curling Kids 12.04 17:40 3 - 1  
Solary - Triple Trouble 12.04 17:00 3 - 1  
Trainhard Esport - Rix.gg 12.04 18:20 1 - 3  
Wolves Esports - Atlantide Wave 12.04 17:40 3 - 0  
You Choose Pesce - Saucesquad 12.04 19:00 3 - 1  
E-Sport (SC2, Next Winter, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parting - Solar 12.04 09:00 2 - 1  
sOs - Dark 12.04 09:50 0 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Betis 12.04 17:30 2 - 1  
Barcelona - Jaen 12.04 20:00 3 - 1  
Cartagena - Levante 12.04 16:30 5 - 1  
Cordoba - Santa Coloma 12.04 19:30 2 - 2  
Inter Movistar - Osasuna Magna 12.04 20:00 4 - 0  
Palma Futsal - Parrulo Ferrol 12.04 20:30 4 - 2  
Peniscola - Murcia 12.04 21:00 3 - 4  
Ribera Navarra - Burela 12.04 20:00 1 - 2  
Valdepenas - Zaragoza 12.04 18:30 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Jesenice 12.04 19:30 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomouc 12.04 18:00 5 - 1  
Karlovy Vary - Liberec 12.04 17:30 4 - 3  
Mladá Boleslav - Mountfield HK 12.04 17:30 5 - 2  
Plzen - Zlín 12.04 16:30 7 - 5  
Trinec - Litvínov 12.04 17:00 4 - 2  
Vitkovice - Pardubice 12.04 17:30 1 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 12.04 19:30 1 - 5  
Rungsted - Herlev Eagles 12.04 19:30 3 - 3  
Rödovre - Odense 12.04 19:00 6 - 2  
Sönderjyske - Herning 12.04 19:30 3 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Dunaújváros 12.04 20:00 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Briancon - Nice 12.04 20:30 1 - 0  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Bejbarisz Atirau 12.04 15:00 3 - 3  
Gornyak Rudnyij - Torpedo Kamenogorszk 2 12.04 12:00 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Lokomotív Jaroszlavl 12.04 14:30 3 - 1  
Dinamo Riga - Szeversztal Cserepovec 12.04 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - GKS Katowice 12.04 18:00 3 - 3  
Sanok - Torun 12.04 18:00 2 - 4  
Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ 12.04 18:30 1 - 13  
Unia Oswiecim - Jastrzebie 12.04 18:00 0 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 12.04 19:00 2 - 5  
Jégkorong (Magenta Sport Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Wolfsburg 12.04 19:30 3 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Vityaz Podolszk 2 12.04 10:00 2 - 2  
Krilja Szovjetov Moszkva - Kapitan Sztupino 12.04 17:00 4 - 2  
Szahalinszkije Akulj - Atlant Moszkva 12.04 09:00 3 - 4  
Szibirszkije Sznajperi - Szarmati Orenburg 12.04 12:30 3 - 1  
SZKA-Varjagi - Dinamo Moszkva 2 12.04 17:00 2 - 2  
Tajfun Usszurijszk - Krasznaja Armija 12.04 10:30 1 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Landshut 12.04 20:00 4 - 7  
Freiburg - Bad Nauheim 12.04 19:30 8 - 1  
Ravensburg - Kaufbeuren 12.04 19:35 7 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Innsbruck 12.04 19:15 4 - 4  
Graz - Salzburg 12.04 19:15 3 - 3  
Linz - Klagenfurt 12.04 19:15 0 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug 12.04 19:45 1 - 4  
Davos - Ambri 12.04 20:05 4 - 6  
Lausanne - Servette 12.04 19:45 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Vita Hästen 12.04 19:00 8 - 5  
Kristianstad - Björklöven 12.04 19:00 1 - 1  
Västeras - MODO 12.04 19:00 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Spisska Nova Ves 12.04 18:00 4 - 7  
Topolcany - Levice 12.04 18:00 4 - 1  
Trnava - MHK Humenne 12.04 17:30 5 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Diósgyőr 12.04 18:00 6 - 0  
Kosice - Poprad 12.04 18:00 5 - 5  
Nitra - Nove Zamky 12.04 18:00 5 - 3  
Trencin - Slovan Bratislava 12.04 18:00 4 - 1  
Zvolen - Michalovce 12.04 18:00 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Nyeftyanyik Almetyevszk 12.04 17:00 1 - 5  
Ermak Angarszk - CSZK Szamara 12.04 12:00 2 - 2  
Molot Perm - Zvezda Csehov 12.04 17:00 1 - 1  
Rubin Tyumeny - Jugra Hanti-Manszijszk 12.04 15:00 2 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Lada Toljatti 12.04 13:00 2 - 2  
Tambov - Izssztal Izsevszk 12.04 16:30 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - FMP 12.04 20:00 93 - 80  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - Comunicaciones Mercedes 12.04 20:30 73 - 61  
Ciclista Olimpico - San Martin Corrientes 12.04 23:00 62 - 66  
Libertad Sunchales - Quimsa 12.04 18:00 79 - 98  
San Lorenzo - Obera TC 12.04 15:00 85 - 57  
Kosárlabda (Argentin bajnokság,Déli csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Ferro Carril Oeste 12.04 23:00 74 - 75  
Hispano Americano - Boca Juniors 12.04 18:00 66 - 88  
Obras Sanitarias - Gimnasia CR 12.04 20:30 66 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Adelaide 12.04 08:00 85 - 65  
Townsville - Perth 12.04 10:00 75 - 84  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Phoenix Brussels 12.04 20:30 89 - 70  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Minas 12.04 18:30 63 - 94  
Paulistano - Mogi das Cruzes 12.04 22:00 69 - 62  
Sao Paulo - Campo Mourao 12.04 00:30 92 - 79  
Unifacisa - BC Brasilia 12.04 21:30 91 - 74  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Manchester Giants 12.04 20:30 59 - 66  
Worcester - Plymouth 12.04 20:00 60 - 69  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Bears - Svendborg 12.04 19:00 69 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Anyang 12.04 11:00 82 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Cheongju Stars 12.04 11:00 83 - 63  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Hawks (W1Nfatal) - Boston (Gatz) 12.04 10:00 55 - 75  
Atlanta Hawks (W1Nfatal) - Denver (88Fireburn) 12.04 07:36 45 - 60  
Atlanta Hawks (W1Nfatal) - Houston (Aphex) 12.04 07:00 49 - 55  
Houston (Aphex) - Atlanta Hawks (W1Nfatal) 12.04 08:48 50 - 66  
Houston (Aphex) - Denver (88Fireburn) 12.04 08:12 36 - 52  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Jiggling) - Philadelphia (Kub_07) 12.04 03:48 46 - 44  
Brooklyn (Jiggling) - Toronto (Kodas) 12.04 05:00 55 - 41  
Chicago (Aphex) - Miami (Shiva) 12.04 16:18 53 - 54  
Chicago (Aphex) - Orlando (Gatz) 12.04 15:06 50 - 59  
Cleveland (88Fireburn) - Miami (Shiva) 12.04 16:54 49 - 50  
Cleveland (88Fireburn) - Orlando (Gatz) 12.04 16:18 52 - 39  
Miami (Shiva) - Cleveland (88Fireburn) 12.04 15:06 44 - 51  
Orlando (Gatz) - Miami (Shiva) 12.04 15:42 50 - 58  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis Grizzlies (W1Nfat - San Antonio (Gatz) 12.04 14:00 56 - 75  
New Orleans (Aphex) - Memphis Grizzlies (W1Nfat 12.04 12:48 56 - 60  
New Orleans (Aphex) - San Antonio (Gatz) 12.04 11:36 59 - 60  
Oklahoma City (Tranquil) - Minnesota (Iamdevilwalk) 12.04 22:36 45 - 35  
Oklahoma City (Tranquil) - Phoenix (Jiggling) 12.04 22:00 52 - 42  
Phoenix (Jiggling) - Minnesota (Iamdevilwalk) 12.04 23:12 45 - 45, h.u. 66 - 63  
Sacramento (88Fireburn) - Memphis Grizzlies (W1Nfat 12.04 13:24 61 - 52  
Sacramento (88Fireburn) - New Orleans (Aphex) 12.04 14:00 51 - 55  
Sacramento (88Fireburn) - San Antonio (Gatz) 12.04 12:48 47 - 65  
San Antonio (Gatz) - Memphis Grizzlies (W1Nfat 12.04 12:12 65 - 59  
San Antonio (Gatz) - New Orleans (Aphex) 12.04 13:24 68 - 62  
San Antonio (Gatz) - Sacramento (88Fireburn) 12.04 11:00 49 - 41  
Utah (Kub_07) - Oklahoma City (Tranquil) 12.04 23:12 39 - 46  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Baskonia Vitoria 12.04 17:30 59 - 77  
Bayern München - Himki Moszkva 12.04 20:30 80 - 77  
Real Madrid - ASVEL Lyon-Villeurbanne 12.04 21:00 91 - 84  
Zalgiris Kaunas - Barcelona 12.04 19:00 62 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - P. Avenida 12.04 17:00 74 - 89  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - USK Praha 12.04 18:00 76 - 85  
Fenerbahce - Lyon 12.04 15:00 70 - 84  
Kosárlabda (Euroliga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Famila Schio 12.04 20:00 85 - 81  
Jekatyerinburg - TTT Riga 12.04 17:00 104 - 71  
Kosárlabda (Euroliga, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Sopron (Helyszín: Sopron) 12.04 16:30 59 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Philippine Cup,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TNT KaTropa - Ginebra SM (3.m.) 12.04 11:00 88 - 67  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka - Fukushima 12.04 11:00 88 - 95  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Nanjing Tongxi 12.04 13:00 120 - 88  
Jilin - Liaoning 12.04 13:00 91 - 112  
Tianjin - Qingdao 12.04 05:30 105 - 113  
Xinjiang - Guangzhou 12.04 05:30 90 - 93  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Nangang - Zhejiang 12.04 09:30 83 - 70  
Shandong - Wuhan 12.04 06:30 70 - 57  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Spojnia Stargard 12.04 20:25 98 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Göttingen 12.04 20:30 89 - 77  
Oldenburg - Chemnitz 12.04 19:00 119 - 73  
Ulm - Skyliners Frankfurt 12.04 20:30    
Vechta - Bayreuth 12.04 19:00    
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Ovarense 12.04 19:00 92 - 73  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Huesca 12.04 20:45 91 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ensino Lugo - Araski AES 12.04 20:30 70 - 67  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Lulea 12.04 19:04 81 - 86  
Norrköping - Nässjö 12.04 19:04 73 - 68  
Umea - Fryshuset 12.04 19:04 66 - 77  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Sloboda Uzice 12.04 18:00 80 - 91  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Bahcesehir Koleji 12.04 17:00 82 - 79  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - VEF Riga 12.04 16:00 42 - 86  
Krikett (T20 Series (AUS-IND))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - India 12.04 09:10 0 - 1  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Otterup 12.04 19:30 30 - 32  
Skaering - Nordsjaelland 12.04 19:45 26 - 26  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Ringsted 12.04 19:00 28 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SönderjyskE - Ringsted 12.04 19:00 33 - 29  
Kézilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Szlovénia 12.04 20:30 30 - 23  
Franciaország - Montenegró 12.04 18:15 24 - 23  
Kézilabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Horvátország 12.04 18:15 22 - 24  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimäen Cocks - HIFK 12.04 17:30 40 - 20  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Billere - Sarrebourg 12.04 20:30 25 - 19  
Cavigal Nice - Massy Essonne 12.04 20:30 29 - 29  
Pontault-Combault - Nancy 12.04 20:45 28 - 29  
Saran - Selestat 12.04 20:30 28 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Chambery 12.04 20:00 42 - 27  
St. Raphael - Limoges 12.04 20:30 35 - 30  
Kézilabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Rishon Lezion - Nes Tziona 12.04 14:00 30 - 25  
Holon - Hapoel Kiryat Ono 12.04 14:00 35 - 32  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Runar 12.04 20:00 28 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Eisenach 12.04 19:00 33 - 24  
Lübeck-Schwartau - Konstanz 12.04 19:30 26 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Fagaras 12.04 12:00 31 - 25  
CSM Botosani - Buzau 12.04 09:15 26 - 26  
CSM Bukarest - Potaissa Turda 12.04 17:25 22 - 25  
Dobrogea Constanta - Suceava 12.04 12:45 24 - 20  
Focsani - Bacau 12.04 14:40 26 - 27  
Politehnica Timisoara - Steaua Bukarest 12.04 15:30 24 - 20  
Resita - Vaslui 12.04 18:15 23 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Guif 12.04 19:00 29 - 21  
Helsingborg - Redbergslids 12.04 19:00 25 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Merrikh - AS Otoho d'Oyo 12.04 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Partizan Tirana 12.04 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - NC Magra 12.04 14:00 2 - 1  
Bordj Bou Arreridj - Bel-Abbes 12.04 14:00 1 - 1  
MC Oran - Kabylie 12.04 16:00 0 - 0  
Paradou - Constantine 12.04 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Bournemouth 12.04 18:30 0 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2., alsóház, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Brown de Adrogue 12.04 01:10 0 - 0  
Instituto Cordoba - Club Almagro 12.04 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., alsóház, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Telmo - Dep. Armenio 12.04 21:10 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Colón 12.04 23:20 0 - 2  
Labdarúgás (Bahreini King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rifaa - AL Khalidiyah 12.04 15:45 1 - 0  
Manama Club - Al-Shabbab (BHR) 12.04 15:45 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges 2 - Seraing 12.04 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Anderlecht 12.04 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Septemvri Simitli - Minior Pernik 12.04 13:00 3 - 0  
Sztrumszka Szlava - Pirin Blagoevgrad 12.04 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Etar Veliko Tarnovo 12.04 16:15 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Always Ready La Paz 12.04 20:00 1 - 1  
Blooming Santa Cruz - Real Potosi 12.04 01:00 2 - 1  
Bolivar La Paz - San Jose de Oruro 12.04 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - Guarani SP 12.04 20:00 0 - 1  
Operario PR - Avai 12.04 01:30 1 - 1  
Vitória BA - Confianca 12.04 23:15 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Union Berlin 12.04 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Darmstadt 12.04 18:30 3 - 2  
Holstein Kiel - Bochum 12.04 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Meppen 12.04 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union San Felipe - AC Barnechea 12.04 23:15 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - O'Higgins 12.04 14:30 1 - 1  
La Serena - Dep. Iquique 12.04 21:00 1 - 0  
Union Espanola - Universidad de Concepcion 12.04 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopia - Anorthoszisz Famaguszta 12.04 15:00 2 - 1  
Karmiotissza Polemidion - Nea Szalamina Famaguszta 12.04 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - River Plate Montevideo 12.04 01:30 0 - 1  
Vasco da Gama RJ - Defensa Justicia 12.04 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Jablonec 12.04 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Helsingör 12.04 19:00 2 - 1  
Skive - Hobro 12.04 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Aalborg 12.04 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Iceman) - Porto (Dimqaa) 12.04 12:56 4 - 3  
Ajax (Iceman) - Sevilla (Walker) 12.04 13:10 1 - 5  
Atalanta (Oolancer) - Ajax (Iceman) 12.04 12:14 2 - 2  
Atalanta (Oolancer) - Porto (Dimqaa) 12.04 12:42 4 - 2  
Atalanta (Oolancer) - RB Leipzig (Stig) 12.04 14:06 5 - 3  
Atl. Madrid (Dinototli) - Dortmund (Lacoste) 12.04 23:10 2 - 0  
Atl. Madrid (Dinototli) - Internazionale (STDM) 12.04 23:24 1 - 1  
Bayern München (Den1Bravo - Juventus (Unknown) 12.04 12:28 2 - 2  
Bayern München (Den1Bravo - Paris SG (Weeman) 12.04 13:10 2 - 1  
Bayern München (Den1Bravo - Real Madrid (Critic) 12.04 12:56 4 - 3  
Chelsea (Fleshka77) - Atl. Madrid (Dinototli) 12.04 22:56 2 - 3  
Chelsea (Fleshka77) - Dortmund (Lacoste) 12.04 22:28 2 - 1  
Chelsea (Fleshka77) - Internazionale (STDM) 12.04 23:10 1 - 1  
Chelsea (Fleshka77) - Manchester Utd.(Indenfor) 12.04 23:24 3 - 1  
Dinamo Kijev (Fagur) - Lokom. Moszkva (Baphomet) 12.04 22:14 3 - 0  
Dinamo Kijev (Fagur) - Olympiacos Piraeus (Alback) 12.04 22:42 0 - 1  
Dinamo Kijev (Fagur) - Salzburg (Skripp) 12.04 22:28 3 - 1  
Dortmund (Lacoste) - Atl. Madrid (Dinototli) 12.04 22:00 3 - 0  
Dortmund (Lacoste) - Chelsea (Fleshka77) 12.04 23:38 0 - 3  
Dortmund (Lacoste) - Internazionale (STDM) 12.04 22:42 3 - 3  
Dortmund (Lacoste) - Manchester Utd.(Indenfor) 12.04 22:56 2 - 2  
Internazionale (STDM) - Atl. Madrid (Dinototli) 12.04 22:14 1 - 2  
Internazionale (STDM) - Manchester Utd.(Indenfor) 12.04 23:38 2 - 3  
Juventus (Unknown) - Bayern München (Den1Bravo 12.04 13:38 1 - 2  
Juventus (Unknown) - Liverpool (Dragonborn) 12.04 12:56 2 - 4  
Juventus (Unknown) - Paris SG (Weeman) 12.04 12:42 3 - 5  
Juventus (Unknown) - Real Madrid (Critic) 12.04 12:00 3 - 1  
Liverpool (Dragonborn) - Juventus (Unknown) 12.04 14:06 3 - 3  
Liverpool (Dragonborn) - Paris SG (Weeman) 12.04 12:28 3 - 2  
Liverpool (Dragonborn) - Real Madrid (Critic) 12.04 12:42 5 - 1  
Lokom. Moszkva (Baphomet) - Dinamo Kijev (Fagur) 12.04 23:24 3 - 4  
Lokom. Moszkva (Baphomet) - Olympiacos Piraeus (Alback) 12.04 22:56 2 - 3  
Lokom. Moszkva (Baphomet) - Rennes (Kiser) 12.04 22:28 1 - 4  
Lokom. Moszkva (Baphomet) - Salzburg (Skripp) 12.04 23:10 3 - 6  
Manchester Utd.(Indenfor) - Atl. Madrid (Dinototli) 12.04 22:42 0 - 1  
Manchester Utd.(Indenfor) - Chelsea (Fleshka77) 12.04 22:14 3 - 2  
Manchester Utd.(Indenfor) - Internazionale (STDM) 12.04 22:28 2 - 3  
Olympiacos Piraeus (Albac - Rennes (Kiser) 12.04 23:10 3 - 5  
Olympiacos Piraeus (Albac - Salzburg (Skripp) 12.04 23:24 2 - 4  
Paris SG (Weeman) - Bayern München (Den1Bravo 12.04 12:00 1 - 3  
Paris SG (Weeman) - Juventus (Unknown) 12.04 13:52 2 - 1  
Paris SG (Weeman) - Liverpool (Dragonborn) 12.04 13:38 3 - 2  
Paris SG (Weeman) - Real Madrid (Critic) 12.04 12:14 3 - 0  
Porto (Dimqaa) - Ajax (Iceman) 12.04 14:06 2 - 0  
Porto (Dimqaa) - Atalanta (Oolancer) 12.04 13:52 1 - 3  
Porto (Dimqaa) - RB Leipzig (Stig) 12.04 13:10 1 - 3  
RB Leipzig (Stig) - Ajax (Iceman) 12.04 13:38 1 - 2  
RB Leipzig (Stig) - Atalanta (Oolancer) 12.04 12:56 3 - 1  
RB Leipzig (Stig) - Porto (Dimqaa) 12.04 12:00 2 - 2  
RB Leipzig (Stig) - Sevilla (Walker) 12.04 12:42 0 - 2  
Real Madrid (Critic) - Juventus (Unknown) 12.04 13:10 2 - 1  
Real Madrid (Critic) - Liverpool (Dragonborn) 12.04 13:52 1 - 4  
Rennes (Kiser) - Dinamo Kijev (Fagur) 12.04 22:56 2 - 3  
Rennes (Kiser) - Lokom. Moszkva (Baphomet) 12.04 23:38 5 - 1  
Rennes (Kiser) - Salzburg (Skripp) 12.04 22:42 3 - 1  
Salzburg (Skripp) - Dinamo Kijev (Fagur) 12.04 23:38 5 - 2  
Salzburg (Skripp) - Lokom. Moszkva (Baphomet) 12.04 22:00 5 - 0  
Salzburg (Skripp) - Olympiacos Piraeus (Alback) 12.04 22:14 3 - 1  
Sevilla (Walker) - Atalanta (Oolancer) 12.04 13:38 2 - 3  
Sevilla (Walker) - RB Leipzig (Stig) 12.04 13:52 4 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar (Dragonborn) - Gent (Unknown) 12.04 09:06 4 - 1  
Braga (Critic) - AZ Alkmaar (Dragonborn) 12.04 08:52 3 - 2  
Braga (Critic) - Gent (Unknown) 12.04 08:10 3 - 3  
Celtic (Weeman) - AZ Alkmaar (Dragonborn) 12.04 08:38 2 - 4  
Celtic (Weeman) - Gent (Unknown) 12.04 08:52 3 - 1  
Gent (Unknown) - AZ Alkmaar (Dragonborn) 12.04 07:56 3 - 2  
Leicester (Walker) - Benfica (Stig) 12.04 08:52 5 - 2  
Leicester (Walker) - Real Sociedad (Oolancer) 12.04 08:38 0 - 3  
Real Sociedad (Oolancer) - Benfica (Stig) 12.04 09:06 7 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton (Oolancer) - Leicester (Walker) 12.04 09:58 3 - 1  
Everton (Oolancer) - Newcastle United (Iceman) 12.04 09:44 4 - 2  
Everton (Oolancer) - Wolverhampton (Dimqaa) 12.04 10:12 5 - 1  
Leeds (Stig) - Leicester (Walker) 12.04 10:12 0 - 2  
Leeds (Stig) - Wolverhampton (Dimqaa) 12.04 09:30 2 - 4  
Leicester (Walker) - Newcastle United (Iceman) 12.04 09:30 3 - 1  
Leicester (Walker) - Wolverhampton (Dimqaa) 12.04 09:44 3 - 2  
Liverpool (Weeman) - Chelsea (Critic) 12.04 09:44 4 - 1  
Liverpool (Weeman) - Tottenham (Den1Bravo) 12.04 09:30 4 - 3  
Man. City (Dragonborn) - Chelsea (Critic) 12.04 10:12 6 - 2  
Man. City (Dragonborn) - Liverpool (Weeman) 12.04 09:58 4 - 3  
Man. City (Dragonborn) - Tottenham (Den1Bravo) 12.04 09:44 3 - 2  
Manchester Utd. (Unknown) - Chelsea (Critic) 12.04 09:30 5 - 1  
Manchester Utd. (Unknown) - Liverpool (Weeman) 12.04 10:12 1 - 1  
Manchester Utd. (Unknown) - Man. City (Dragonborn) 12.04 10:26 3 - 3  
Newcastle United (Iceman) - Leeds (Stig) 12.04 09:58 3 - 4  
Newcastle United (Iceman) - Wolverhampton (Dimqaa) 12.04 10:26 2 - 2  
Tottenham (Den1Bravo) - Chelsea (Critic) 12.04 10:26 5 - 4  
Tottenham (Den1Bravo) - Manchester Utd. (Unknown) 12.04 09:58 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Nikkitta) - Lokomotív Moszkva (Kodak) 12.04 11:54 0 - 0  
CSZKA Moszkva (Nikkitta) - Sahtar Doneck (Orlovsky1) 12.04 12:42 2 - 3  
CSZKA Moszkva (Nikkitta) - Szpartak Moszkva (D1psen) 12.04 13:18 0 - 1  
Dinamo Kijev(Laikingdast) - Lokomotív Moszkva (Kodak) 12.04 12:18 1 - 2  
Dinamo Kijev(Laikingdast) - Sahtar Doneck (Orlovsky1) 12.04 13:06 3 - 0  
Lokomotív Moszkva (Kodak) - CSZKA Moszkva (Nikkitta) 12.04 12:54 2 - 2  
Lokomotív Moszkva (Kodak) - Dinamo Kijev(Laikingdast) 12.04 13:18 2 - 1  
Lokomotív Moszkva (Kodak) - Szpartak Moszkva (D1psen) 12.04 12:06 3 - 2  
Sahtar Doneck (Orlovsky1) - Dinamo Kijev(Laikingdast) 12.04 12:06 2 - 2  
Sahtar Doneck (Orlovsky1) - Szpartak Moszkva (D1psen) 12.04 12:54 0 - 0  
Szpartak Moszkva (D1psen) - CSZKA Moszkva (Nikkitta) 12.04 12:18 1 - 0  
Szpartak Moszkva (D1psen) - Dinamo Kijev(Laikingdast) 12.04 12:42 0 - 1  
Szpartak Moszkva (D1psen) - Lokomotív Moszkva (Kodak) 12.04 13:06 0 - 0  
Szpartak Moszkva (D1psen) - Sahtar Doneck (Orlovsky1) 12.04 11:54 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Chellovekk) - Liverpool (Dm1trena) 12.04 18:40 2 - 2  
Barcelona (Chellovekk) - Paris SG (Slezaintima) 12.04 20:28 1 - 3  
Barcelona (Chellovekk) - Real Madrid (White_Boy192 12.04 19:52 2 - 2  
Barcelona (D1psen) - Bayern München (Nikkitta) 12.04 14:28 0 - 3  
Barcelona (D1psen) - Real Madrid (Kodak) 12.04 15:16 1 - 1  
Bayern Mün. (Inquisitor) - Barcelona (Chellovekk) 12.04 20:04 3 - 2  
Bayern Mün. (Inquisitor) - Liverpool (Dm1trena) 12.04 20:28 2 - 2  
Bayern Mün. (Inquisitor) - Paris SG (Slezaintima) 12.04 19:16 2 - 2  
Bayern München (Nikkitta) - Barcelona (D1psen) 12.04 15:28 0 - 1  
Liverpool (Dm1trena) - Barcelona (Chellovekk) 12.04 19:40 2 - 2  
Liverpool (Dm1trena) - Bayern Mün. (Inquisitor) 12.04 19:28 1 - 1  
Liverpool (Dm1trena) - Paris SG (Slezaintima) 12.04 18:52    
Liverpool (Dm1trena) - Real Madrid (White_Boy192 12.04 20:16 0 - 0  
Liverpool (Laikingdast) - Bayern München (Nikkitta) 12.04 14:40 1 - 0  
Liverpool (Laikingdast) - Paris SG (Orlovsky1) 12.04 15:16 3 - 3  
Liverpool (Laikingdast) - Real Madrid (Kodak) 12.04 14:28 1 - 0  
Paris SG (Orlovsky1) - Barcelona (D1psen) 12.04 15:04 3 - 2  
Paris SG (Orlovsky1) - Liverpool (Laikingdast) 12.04 14:16 2 - 3  
Paris SG (Orlovsky1) - Real Madrid (Kodak) 12.04 14:40 0 - 2  
Paris SG (Slezaintima) - Barcelona (Chellovekk) 12.04 19:28 0 - 4  
Paris SG (Slezaintima) - Bayern Mün. (Inquisitor) 12.04 20:16 1 - 1  
Paris SG (Slezaintima) - Liverpool (Dm1trena) 12.04 19:52 2 - 2  
Paris SG (Slezaintima) - Real Madrid (White_Boy192 12.04 19:04 2 - 1  
Real Madrid (Kodak) - Barcelona (D1psen) 12.04 14:16 3 - 2  
Real Madrid (Kodak) - Bayern München (Nikkitta) 12.04 15:04 3 - 1  
Real Madrid (Kodak) - Liverpool (Laikingdast) 12.04 15:28 0 - 0  
Real Madrid (White_Boy192 - Barcelona (Chellovekk) 12.04 18:52    
Real Madrid (White_Boy192 - Bayern Mün. (Inquisitor) 12.04 19:40 3 - 2  
Real Madrid (White_Boy192 - Liverpool (Dm1trena) 12.04 19:16 2 - 1  
Real Madrid (White_Boy192 - Paris SG (Slezaintima) 12.04 20:04 1 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Xshilito) - Chelsea (Flewless_Ph.) 12.04 16:36 1 - 3  
Atl. Madrid (Xshilito) - Inter (Blackstar98) 12.04 17:48 1 - 1  
Chelsea (Flewless_Ph.) - Atl. Madrid (Xshilito) 12.04 17:36 1 - 0  
Chelsea (Flewless_Ph.) - Inter (Blackstar98) 12.04 17:12 1 - 1  
Inter (Blackstar98) - Atl. Madrid (Xshilito) 12.04 16:48 0 - 0  
Inter (Blackstar98) - Chelsea (Flewless_Ph.) 12.04 16:12 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (White_Boy1927) - Leverkusen (Chellovekk) 12.04 16:42 0 - 1  
Arsenal (White_Boy1927) - Milan (Dm1trena) 12.04 17:06 0 - 3  
Leicester (Slezaintima) - Arsenal (White_Boy1927) 12.04 16:54 1 - 1  
Leicester (Slezaintima) - Leverkusen (Chellovekk) 12.04 17:18 1 - 2  
Leicester (Slezaintima) - Napoli (Inquisitor) 12.04 18:06 1 - 2  
Leverkusen (Chellovekk) - Leicester (Slezaintima) 12.04 18:18 0 - 0  
Leverkusen (Chellovekk) - Napoli (Inquisitor) 12.04 16:54 3 - 0  
Milan (Dm1trena) - Arsenal (White_Boy1927) 12.04 18:06 3 - 2  
Milan (Dm1trena) - Leicester (Slezaintima) 12.04 16:42 3 - 1  
Milan (Dm1trena) - Napoli (Inquisitor) 12.04 17:18 1 - 1  
Napoli (Inquisitor) - Leicester (Slezaintima) 12.04 17:06 0 - 0  
Napoli (Inquisitor) - Milan (Dm1trena) 12.04 18:18 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Olle) - Everton (KRaftVK) 12.04 19:22 0 - 1  
Arsenal (Olle) - Leicester (Blackstar98) 12.04 18:10 1 - 0  
Arsenal (Olle) - West Ham (Flewless_Phoenix) 12.04 19:58 1 - 1  
Arsenal (Olle) - Wolverhampton (Xshilito) 12.04 18:34 2 - 1  
Everton (KRaftVK) - Arsenal (Olle) 12.04 18:22 0 - 3  
Everton (KRaftVK) - Leicester (Blackstar98) 12.04 18:46 1 - 0  
Everton (KRaftVK) - West Ham (Flewless_Phoenix) 12.04 19:34 1 - 1  
Leicester (Blackstar98) - Everton (KRaftVK) 12.04 19:46 0 - 0  
Leicester (Blackstar98) - West Ham (Flewless_Phoenix) 12.04 18:22 0 - 2  
Leicester (Blackstar98) - Wolverhampton (Xshilito) 12.04 18:58 1 - 0  
West Ham (Flewless_Phoeni - Arsenal (Olle) 12.04 18:58 2 - 2  
West Ham (Flewless_Phoeni - Everton (KRaftVK) 12.04 18:34 0 - 0  
West Ham (Flewless_Phoeni - Leicester (Blackstar98) 12.04 19:22 2 - 3  
West Ham (Flewless_Phoeni - Wolverhampton (Xshilito) 12.04 19:46 0 - 2  
Wolverhampton (Xshilito) - Arsenal (Olle) 12.04 19:34 3 - 0  
Wolverhampton (Xshilito) - Everton (KRaftVK) 12.04 18:10 0 - 0  
Wolverhampton (Xshilito) - Leicester (Blackstar98) 12.04 19:58 0 - 1  
Wolverhampton (Xshilito) - West Ham (Flewless_Phoenix) 12.04 18:46 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (KRaftVK) - Manchester Utd. (Blacksta 12.04 21:06 0 - 2  
Chelsea (Laikingdast) - Liverpool (Orlovsky1) 12.04 08:36 1 - 2  
Chelsea (Laikingdast) - Manchester City (Kodak) 12.04 07:48 2 - 0  
Chelsea (Laikingdast) - Manchester Utd.(Nikkitta) 12.04 08:00 0 - 2  
Chelsea (Laikingdast) - Tottenham (D1psen) 12.04 07:12 1 - 1  
Chelsea (Slezaintima) - Liverpool (Chellovekk) 12.04 12:48 3 - 1  
Chelsea (Slezaintima) - Man. City (Inquisitor) 12.04 13:36 2 - 1  
Chelsea (Slezaintima) - Man. Utd. (White_Boy1927) 12.04 12:24 4 - 0  
Chelsea (Slezaintima) - Tottenham (Dm1trena) 12.04 13:12 1 - 3  
Liverpool (Chellovekk) - Chelsea (Slezaintima) 12.04 13:48 3 - 1  
Liverpool (Chellovekk) - Man. City (Inquisitor) 12.04 12:24 2 - 1  
Liverpool (Chellovekk) - Man. Utd. (White_Boy1927) 12.04 13:12 3 - 3  
Liverpool (Chellovekk) - Tottenham (Dm1trena) 12.04 12:00 1 - 1  
Liverpool (Olle) - Manchester City(Xshilito) 12.04 20:54 2 - 3  
Liverpool (Olle) - Manchester Utd. (Blacksta 12.04 20:30 1 - 0  
Liverpool (Orlovsky1) - Chelsea (Laikingdast) 12.04 07:36 1 - 2  
Liverpool (Orlovsky1) - Manchester Utd.(Nikkitta) 12.04 07:12 3 - 1  
Liverpool (Orlovsky1) - Tottenham (D1psen) 12.04 08:24 2 - 0  
Man. City (Inquisitor) - Chelsea (Slezaintima) 12.04 12:36 3 - 1  
Man. City (Inquisitor) - Liverpool (Chellovekk) 12.04 13:24 2 - 0  
Man. City (Inquisitor) - Man. Utd. (White_Boy1927) 12.04 12:00 1 - 2  
Man. City (Inquisitor) - Tottenham (Dm1trena) 12.04 13:48 1 - 1  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Chelsea (Slezaintima) 12.04 13:24 2 - 2  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Liverpool (Chellovekk) 12.04 12:12 0 - 3  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Man. City (Inquisitor) 12.04 13:00 1 - 1  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Tottenham (Dm1trena) 12.04 12:36 2 - 1  
Manchester City (Kodak) - Chelsea (Laikingdast) 12.04 08:48 2 - 0  
Manchester City(Xshilito) - Manchester Utd. (Blacksta 12.04 22:18 2 - 1  
Manchester Utd. (Blacksta - Manchester City(Xshilito) 12.04 21:18 1 - 1  
Manchester Utd.(Nikkitta) - Liverpool (Orlovsky1) 12.04 08:12 1 - 4  
Manchester Utd.(Nikkitta) - Tottenham (D1psen) 12.04 08:48 2 - 2  
Tottenham (D1psen) - Chelsea (Laikingdast) 12.04 08:12 1 - 0  
Tottenham (D1psen) - Liverpool (Orlovsky1) 12.04 07:24 0 - 0  
Tottenham (D1psen) - Manchester City (Kodak) 12.04 08:36 0 - 0  
Tottenham (D1psen) - Manchester Utd.(Nikkitta) 12.04 07:48 0 - 3  
Tottenham (Dm1trena) - Chelsea (Slezaintima) 12.04 12:12 3 - 1  
Tottenham (Dm1trena) - Liverpool (Chellovekk) 12.04 13:00 0 - 4  
Tottenham (Dm1trena) - Man. City (Inquisitor) 12.04 12:48 0 - 2  
Tottenham (Dm1trena) - Man. Utd. (White_Boy1927) 12.04 13:36 4 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Baphomet) - FC Nantes (Fagur) 12.04 21:36 0 - 5  
Bordeaux (Baphomet) - Rennes (Walker) 12.04 20:54 0 - 6  
Bordeaux (Baphomet) - Strasbourg (Oolancer) 12.04 21:22 3 - 4  
FC Nantes (Fagur) - Bordeaux (Baphomet) 12.04 20:26 3 - 5  
FC Nantes (Fagur) - Montpellier (Quavo) 12.04 19:58 3 - 2  
FC Nantes (Fagur) - Rennes (Walker) 12.04 20:40 1 - 0  
FC Nantes (Fagur) - Strasbourg (Oolancer) 12.04 20:54 4 - 2  
Lille (Supernova) - Marseille (Skripp) 12.04 21:08 2 - 4  
Lille (Supernova) - Monaco (Weeman) 12.04 20:12 2 - 4  
Lille (Supernova) - Nice (STDM) 12.04 20:26 0 - 3  
Lyon (Fleshka77) - Marseille (Skripp) 12.04 21:36 2 - 7  
Lyon (Fleshka77) - Monaco (Weeman) 12.04 20:54 2 - 3  
Lyon (Fleshka77) - Nice (STDM) 12.04 21:22 2 - 2  
Marseille (Skripp) - Lille (Supernova) 12.04 19:58 1 - 0  
Marseille (Skripp) - Lyon (Fleshka77) 12.04 20:26 2 - 2  
Marseille (Skripp) - Monaco (Weeman) 12.04 20:40 3 - 4  
Marseille (Skripp) - Nice (STDM) 12.04 20:54 3 - 2  
Monaco (Weeman) - Lille (Supernova) 12.04 21:22 2 - 0  
Monaco (Weeman) - Lyon (Fleshka77) 12.04 19:44 4 - 3  
Monaco (Weeman) - Marseille (Skripp) 12.04 19:30 1 - 3  
Monaco (Weeman) - Nice (STDM) 12.04 21:08 3 - 2  
Montpellier (Quavo) - Bordeaux (Baphomet) 12.04 19:30 5 - 2  
Montpellier (Quavo) - FC Nantes (Fagur) 12.04 21:08 0 - 2  
Montpellier (Quavo) - Rennes (Walker) 12.04 20:12 2 - 0  
Montpellier (Quavo) - Strasbourg (Oolancer) 12.04 20:26 2 - 3  
Nice (STDM) - Lille (Supernova) 12.04 21:36 2 - 1  
Nice (STDM) - Lyon (Fleshka77) 12.04 20:12 0 - 4  
Nice (STDM) - Marseille (Skripp) 12.04 19:44 3 - 0  
Nice (STDM) - Monaco (Weeman) 12.04 19:58 1 - 2  
Rennes (Walker) - Bordeaux (Baphomet) 12.04 19:44 3 - 3  
Rennes (Walker) - Montpellier (Quavo) 12.04 21:22 2 - 3  
Rennes (Walker) - Strasbourg (Oolancer) 12.04 21:08 0 - 1  
Strasbourg (Oolancer) - Bordeaux (Baphomet) 12.04 20:12 7 - 1  
Strasbourg (Oolancer) - FC Nantes (Fagur) 12.04 19:44 2 - 2  
Strasbourg (Oolancer) - Montpellier (Quavo) 12.04 21:36 1 - 2  
Strasbourg (Oolancer) - Rennes (Walker) 12.04 19:58 1 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FSV Mainz 05 (Weeman) - Hertha BSC (Stdm) 12.04 18:38 1 - 2  
Bayern München (Walker) - Dortmund (Quavo) 12.04 18:52 2 - 2  
Bayern München (Walker) - Mönchengladbach (Oolancer 12.04 18:38 0 - 5  
Bayern München (Walker) - RB Leipzig (Baphomet) 12.04 17:14 2 - 0  
Dortmund (Quavo) - Leverkusen (Fagur) 12.04 18:38 1 - 0  
Dortmund (Quavo) - RB Leipzig (Baphomet) 12.04 17:00 5 - 1  
E. Frankfurt (Supernova) - Wolfsburg (Skripp) 12.04 18:38 3 - 3  
Hoffenheim (Fleshka77) - 1. FSV Mainz 05 (Weeman) 12.04 18:24 1 - 0  
Hoffenheim (Fleshka77) - Hertha BSC (Stdm) 12.04 18:52 3 - 2  
Leverkusen (Fagur) - Bayern München (Walker) 12.04 18:10 2 - 3  
Leverkusen (Fagur) - Mönchengladbach (Oolancer 12.04 18:24 1 - 4  
RB Leipzig (Baphomet) - Bayern München (Walker) 12.04 18:24 3 - 6  
RB Leipzig (Baphomet) - Mönchengladbach (Oolancer 12.04 18:52 4 - 3  
Wolfsburg (Skripp) - Hertha BSC (Stdm) 12.04 18:24 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Quavo) - Internazionale (Fagur) 12.04 16:08 1 - 0  
Atalanta (Quavo) - Milan (Oolancer) 12.04 15:26 1 - 2  
Atalanta (Quavo) - Napoli (Walker) 12.04 15:12 3 - 0  
Fiorentina (Supernova) - Parma (STDM) 12.04 15:26 3 - 4  
Fiorentina (Supernova) - Sassuolo (Weeman) 12.04 15:12 0 - 0  
Fiorentina (Supernova) - Udinese (Skripp) 12.04 16:08 2 - 2  
Internazionale (Fagur) - Atalanta (Quavo) 12.04 14:58 1 - 2  
Internazionale (Fagur) - Lazio (Baphomet) 12.04 15:26 0 - 1  
Internazionale (Fagur) - Milan (Oolancer) 12.04 15:54 1 - 3  
Internazionale (Fagur) - Napoli (Walker) 12.04 15:40 3 - 1  
Lazio (Baphomet) - Internazionale (Fagur) 12.04 16:36 1 - 2  
Lazio (Baphomet) - Milan (Oolancer) 12.04 16:22 1 - 7  
Lazio (Baphomet) - Napoli (Walker) 12.04 15:54 0 - 2  
Milan (Oolancer) - Atalanta (Quavo) 12.04 16:36 5 - 1  
Milan (Oolancer) - Internazionale (Fagur) 12.04 14:44 3 - 2  
Milan (Oolancer) - Lazio (Baphomet) 12.04 15:12 4 - 1  
Milan (Oolancer) - Napoli (Walker) 12.04 14:58 2 - 0  
Napoli (Walker) - Atalanta (Quavo) 12.04 16:22 1 - 2  
Napoli (Walker) - Internazionale (Fagur) 12.04 14:30 0 - 3  
Napoli (Walker) - Lazio (Baphomet) 12.04 14:44 5 - 1  
Napoli (Walker) - Milan (Oolancer) 12.04 16:08 0 - 2  
Parma (STDM) - Fiorentina (Supernova) 12.04 16:36 2 - 3  
Parma (STDM) - Sampdoria (Fleshka77) 12.04 15:12 4 - 4  
Parma (STDM) - Sassuolo (Weeman) 12.04 14:58 1 - 1  
Sampdoria (Fleshka77) - Sassuolo (Weeman) 12.04 15:54 5 - 2  
Sampdoria (Fleshka77) - Udinese (Skripp) 12.04 16:36 1 - 3  
Sassuolo (Weeman) - Parma (STDM) 12.04 16:08 2 - 2  
Udinese (Skripp) - Parma (STDM) 12.04 15:54 2 - 3  
Udinese (Skripp) - Sassuolo (Weeman) 12.04 15:40 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Cfi Confession 12.04 10:50 0 - 4  
CFC Catalonia FC - Meg Megapolice 12.04 08:45 2 - 1  
Cfi Confession - Meg Megapolice 12.04 07:55 3 - 0  
Cfi Confession - Own Owned 12.04 10:25 2 - 0  
Fin Fints - NFC Nyancat FC 12.04 15:20 1 - 1  
Fin Fints - Nht Newton Heath 12.04 14:30 3 - 3  
Meg Megapolice - Own Owned 12.04 09:35 2 - 1  
Meg Megapolice - Pnz Im Not Over 12.04 11:15 5 - 2  
NFC Nyancat FC - Nht Newton Heath 12.04 17:00 1 - 2  
NFC Nyancat FC - Tbr Tabula Rasa 12.04 16:10 2 - 5  
Nht Newton Heath - Tbr Tabula Rasa 12.04 17:50 3 - 0  
Nht Newton Heath - Xal Xalinho FC 12.04 15:45 4 - 2  
Own Owned - CFC Catalonia FC 12.04 07:30 2 - 2  
Own Owned - Pnz Im Not Over 12.04 08:20 2 - 3  
Pnz Im Not Over - CFC Catalonia FC 12.04 10:00 3 - 2  
Pnz Im Not Over - Cfi Confession 12.04 09:10 4 - 2  
Tbr Tabula Rasa - Fin Fints 12.04 17:25 2 - 3  
Tbr Tabula Rasa - Xal Xalinho FC 12.04 14:55 1 - 2  
Xal Xalinho FC - Fin Fints 12.04 16:35 3 - 3  
Xal Xalinho FC - NFC Nyancat FC 12.04 18:15 4 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Laikingdast) - England (Nikkitta) 12.04 10:10 1 - 2  
Argentina (Laikingdast) - Italy (Orlovsky1) 12.04 10:46 1 - 3  
Argentina (Laikingdast) - Netherlands (Kodak) 12.04 09:58 2 - 1  
Argentina (Laikingdast) - Spain (D1psen) 12.04 09:22 1 - 0  
England (Nikkitta) - Argentina (Laikingdast) 12.04 09:10 2 - 2  
England (Nikkitta) - Italy (Orlovsky1) 12.04 10:22 0 - 0  
England (Nikkitta) - Netherlands (Kodak) 12.04 09:34 1 - 0  
England (Nikkitta) - Spain (D1psen) 12.04 10:58 1 - 0  
Italy (Orlovsky1) - Argentina (Laikingdast) 12.04 09:46 4 - 2  
Italy (Orlovsky1) - England (Nikkitta) 12.04 09:22 1 - 1  
Italy (Orlovsky1) - Netherlands (Kodak) 12.04 10:10 0 - 1  
Italy (Orlovsky1) - Spain (D1psen) 12.04 10:34 4 - 7  
Netherlands (Kodak) - Argentina (Laikingdast) 12.04 10:58 1 - 2  
Netherlands (Kodak) - England (Nikkitta) 12.04 10:34 1 - 1  
Netherlands (Kodak) - Spain (D1psen) 12.04 09:46 2 - 3  
Spain (D1psen) - Argentina (Laikingdast) 12.04 10:22 0 - 2  
Spain (D1psen) - England (Nikkitta) 12.04 09:58 1 - 1  
Spain (D1psen) - Italy (Orlovsky1) 12.04 09:34 2 - 1  
Spain (D1psen) - Netherlands (Kodak) 12.04 10:46 4 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Chellovekk) - France (Slezaintima) 12.04 15:58 2 - 2  
Belgium (Chellovekk) - Germany (White_Boy1927) 12.04 15:22 3 - 1  
Belgium (Chellovekk) - Portugal (Inquisitor) 12.04 14:34 0 - 2  
Brazil (Dm1trena) - Belgium (Chellovekk) 12.04 15:10 1 - 3  
Brazil (Dm1trena) - Germany (White_Boy1927) 12.04 15:46 2 - 1  
Brazil (Dm1trena) - Portugal (Inquisitor) 12.04 14:58 0 - 1  
France (Slezaintima) - Belgium (Chellovekk) 12.04 14:58 2 - 0  
France (Slezaintima) - Brazil (Dm1trena) 12.04 15:22 3 - 1  
France (Slezaintima) - Germany (White_Boy1927) 12.04 14:34 1 - 0  
France (Slezaintima) - Portugal (Inquisitor) 12.04 15:46 1 - 1  
Germany (White_Boy1927) - France (Slezaintima) 12.04 15:34 0 - 3  
Germany (White_Boy1927) - Portugal (Inquisitor) 12.04 15:10 0 - 1  
Portugal (Inquisitor) - Belgium (Chellovekk) 12.04 15:34 1 - 1  
Portugal (Inquisitor) - Brazil (Dm1trena) 12.04 15:58 2 - 1  
Portugal (Inquisitor) - France (Slezaintima) 12.04 14:46 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Bombi1t0) - Dortmund (Hotshot) 12.04 10:16 1 - 0  
Bayern München (Bombi1t0) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 12.04 11:04 1 - 0  
Bayern München (Bombi1t0) - Mönchengladbach (Jkey) 12.04 10:40 2 - 1  
Bayern München (Bombi1t0) - RB Leipzig (Vrico) 12.04 09:52 0 - 0  
Dortmund (Hotshot) - Bayern München (Bombi1t0) 12.04 11:16 0 - 1  
Dortmund (Hotshot) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 12.04 09:52 1 - 1  
Dortmund (Hotshot) - Mönchengladbach (Jkey) 12.04 10:28 3 - 0  
Dortmund (Hotshot) - RB Leipzig (Vrico) 12.04 10:40 3 - 1  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Bayern München (Bombi1t0) 12.04 10:04 2 - 0  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Dortmund (Hotshot) 12.04 10:52 2 - 1  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Mönchengladbach (Jkey) 12.04 11:16 1 - 2  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - RB Leipzig (Vrico) 12.04 10:28 3 - 0  
Mönchengladbach (Jkey) - Bayern München (Bombi1t0) 12.04 09:40 1 - 2  
Mönchengladbach (Jkey) - Dortmund (Hotshot) 12.04 11:28 1 - 2  
Mönchengladbach (Jkey) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 12.04 10:16 1 - 1  
Mönchengladbach (Jkey) - RB Leipzig (Vrico) 12.04 11:04 0 - 2  
RB Leipzig (Vrico) - Bayern München (Bombi1t0) 12.04 10:52 1 - 2  
RB Leipzig (Vrico) - Dortmund (Hotshot) 12.04 09:40 0 - 1  
RB Leipzig (Vrico) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 12.04 11:28 1 - 0  
RB Leipzig (Vrico) - Mönchengladbach (Jkey) 12.04 10:04 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Boulevard_Pr.) - Internazionale (Vrico) 12.04 08:18 2 - 0  
Atalanta (Boulevard_Pr.) - Lazio (Bombi1t0) 12.04 07:54 1 - 3  
Atalanta (Boulevard_Pr.) - Milan (Hotshot) 12.04 08:42 1 - 0  
Atalanta (Boulevard_Pr.) - Napoli (Jkey) 12.04 09:06 0 - 2  
Internazionale (Vrico) - Atalanta (Boulevard_Pr.) 12.04 09:18 0 - 0  
Internazionale (Vrico) - Lazio (Bombi1t0) 12.04 08:42 0 - 0  
Internazionale (Vrico) - Milan (Hotshot) 12.04 07:30 0 - 1  
Lazio (Bombi1t0) - Atalanta (Boulevard_Pr.) 12.04 08:54 0 - 2  
Lazio (Bombi1t0) - Internazionale (Vrico) 12.04 07:42 1 - 0  
Lazio (Bombi1t0) - Milan (Hotshot) 12.04 08:06 0 - 1  
Milan (Hotshot) - Atalanta (Boulevard_Pr.) 12.04 07:42 1 - 1  
Milan (Hotshot) - Internazionale (Vrico) 12.04 08:30 0 - 1  
Milan (Hotshot) - Lazio (Bombi1t0) 12.04 09:06 1 - 1  
Milan (Hotshot) - Napoli (Jkey) 12.04 08:18 1 - 4  
Napoli (Jkey) - Internazionale (Vrico) 12.04 08:54 1 - 0  
Napoli (Jkey) - Milan (Hotshot) 12.04 09:18 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,NightIntl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Flewless_Ph.) - Portugal (Xshilito) 12.04 00:16 7 - 3  
Belgium (Xshilito) - Brazil (Flewless_Phoenix) 12.04 23:16 2 - 3  
Belgium (Xshilito) - Portugal (Kraftvk) 12.04 22:40 4 - 2  
Brazil (Blackstar98) - Germany (Fearggwp) 12.04 00:16 1 - 1  
Brazil (Flewless_Phoenix) - France (Olle) 12.04 23:28 1 - 2  
Brazil (Flewless_Phoenix) - Germany (Blackstar98) 12.04 23:52 1 - 2  
Brazil (Flewless_Phoenix) - Portugal (Kraftvk) 12.04 23:04 0 - 1  
France (KRaftVK) - Belgium (Flewless_Ph.) 12.04 00:28 0 - 1  
France (Olle) - Belgium (Xshilito) 12.04 23:04 2 - 2  
France (Olle) - Germany (Blackstar98) 12.04 22:40 0 - 0  
France (Olle) - Portugal (Kraftvk) 12.04 23:52 4 - 1  
Germany (Blackstar98) - Belgium (Xshilito) 12.04 23:28 1 - 2  
Germany (Blackstar98) - Brazil (Flewless_Phoenix) 12.04 22:52 0 - 0  
Germany (Blackstar98) - France (Olle) 12.04 23:40 1 - 0  
Germany (Fearggwp) - Belgium (Flewless_Ph.) 12.04 00:04 3 - 0  
Portugal (Kraftvk) - Belgium (Xshilito) 12.04 23:40 1 - 1  
Portugal (Kraftvk) - France (Olle) 12.04 22:52 0 - 1  
Portugal (Kraftvk) - Germany (Blackstar98) 12.04 23:16 1 - 2  
Portugal (Xshilito) - Brazil (Blackstar98) 12.04 00:28 2 - 2  
Portugal (Xshilito) - France (KRaftVK) 12.04 00:04 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Pera) - Brazil (Crysis) 12.04 20:00 1 - 4  
Argentina (Pera) - Bulgaria (Val) 12.04 22:40 3 - 4  
Argentina (Pera) - Italy (Ang) 12.04 21:40 3 - 0  
Argentina (Pera) - Scotland (Rafa) 12.04 20:40 3 - 0  
Argentina (Pera) - United States (CaptainX) 12.04 18:40 3 - 1  
Australia (Kubrik) - China (Legolas) 12.04 08:40 2 - 5  
Australia (Kubrik) - France (Herculex) 12.04 13:00 2 - 4  
Australia (Kubrik) - Greece (Pantovits) 12.04 14:40 1 - 4  
Australia (Kubrik) - New Zealand (Moic) 12.04 09:40 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 12.04 10:40 5 - 2  
Australia (Kubrik) - Peru (Tanto) 12.04 08:00 0 - 2  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 12.04 11:40 5 - 2  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 12.04 05:40 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 12.04 13:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Czech Republic (Koko) 12.04 04:00 3 - 2  
Austria (Kot) - Egypt (Kasandra) 12.04 00:20 2 - 3  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 12.04 00:40 3 - 0  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 12.04 01:40 3 - 1  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 12.04 03:00 1 - 4  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 12.04 00:00 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (Burton) 12.04 01:00 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Romania (Andre) 12.04 02:00 1 - 3  
Belgium (Tommy) - South Africa (Ben) 12.04 03:00 3 - 6  
Brazil (Crysis) - Denmark (Teok) 12.04 22:40 4 - 3  
Brazil (Crysis) - Ecuador (Mitchef) 12.04 18:40 1 - 0  
Brazil (Crysis) - England (Zeus) 12.04 21:40 1 - 2  
Brazil (Crysis) - Turkey (Pg) 12.04 20:40 3 - 1  
Brazil (Crysis) - United States (CaptainX) 12.04 19:40 2 - 0  
Bulgaria (Val) - Brazil (Crysis) 12.04 23:20 1 - 2  
Bulgaria (Val) - Ecuador (Mitchef) 12.04 22:20 3 - 2  
Bulgaria (Val) - Italy (Ang) 12.04 20:20 3 - 3  
Bulgaria (Val) - Scotland (Rafa) 12.04 19:20 1 - 3  
China (Legolas) - Australia (Kubrik) 12.04 11:20 6 - 1  
China (Legolas) - France (Herculex) 12.04 05:00 3 - 3  
China (Legolas) - Greece (Pantovits) 12.04 07:00 4 - 0  
China (Legolas) - New Zealand (Moic) 12.04 13:20 2 - 0  
China (Legolas) - Paraguay (Marley) 12.04 06:20 5 - 0  
China (Legolas) - Peru (Tanto) 12.04 09:00 4 - 1  
China (Legolas) - Portugal (Cliff) 12.04 10:20 2 - 4  
China (Legolas) - Spain (Reaper) 12.04 12:20 3 - 7  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 12.04 08:00 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 12.04 04:20 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 12.04 00:00 0 - 3  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 12.04 01:00 0 - 2  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 12.04 02:00 0 - 3  
Denmark (Teok) - Argentina (Pera) 12.04 22:20 1 - 4  
Denmark (Teok) - Bulgaria (Val) 12.04 21:40 4 - 5  
Denmark (Teok) - England (Zeus) 12.04 19:20 4 - 1  
Denmark (Teok) - Turkey (Pg) 12.04 23:20 3 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Argentina (Pera) 12.04 23:00 2 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Denmark (Teok) 12.04 21:20 0 - 5  
Ecuador (Mitchef) - England (Zeus) 12.04 20:20 1 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Turkey (Pg) 12.04 19:00 4 - 3  
Egypt (Kasandra) - Belgium (Tommy) 12.04 04:00 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - Czech Republic (Koko) 12.04 03:00 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 12.04 02:00 5 - 4  
Egypt (Kasandra) - Uruguay (Billiot) 12.04 00:40 3 - 4  
England (Zeus) - Argentina (Pera) 12.04 21:00 0 - 2  
England (Zeus) - Bulgaria (Val) 12.04 20:00 1 - 1  
England (Zeus) - Italy (Ang) 12.04 19:00 2 - 2  
England (Zeus) - Turkey (Pg) 12.04 22:00 1 - 2  
England (Zeus) - United States (CaptainX) 12.04 23:00 2 - 3  
France (Herculex) - Australia (Kubrik) 12.04 06:40 4 - 4  
France (Herculex) - China (Legolas) 12.04 14:20 1 - 4  
France (Herculex) - Greece (Pantovits) 12.04 11:00 4 - 0  
France (Herculex) - New Zealand (Moic) 12.04 12:20 3 - 0  
France (Herculex) - Paraguay (Marley) 12.04 13:20 3 - 2  
France (Herculex) - Peru (Tanto) 12.04 07:40 4 - 0  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 12.04 09:00 1 - 2  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 12.04 10:00 5 - 3  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 12.04 05:40 3 - 3  
Germany (Burton) - Austria (Kot) 12.04 01:20 3 - 0  
Germany (Burton) - Czech Republic (Koko) 12.04 00:20 1 - 2  
Germany (Burton) - Egypt (Kasandra) 12.04 02:40 3 - 2  
Germany (Burton) - Poland (Johnybegood) 12.04 03:20 1 - 2  
Germany (Burton) - Uruguay (Billiot) 12.04 04:20 4 - 2  
Greece (Pantovits) - Australia (Kubrik) 12.04 05:20 6 - 3  
Greece (Pantovits) - China (Legolas) 12.04 12:40 2 - 4  
Greece (Pantovits) - France (Herculex) 12.04 08:20 1 - 3  
Greece (Pantovits) - New Zealand (Moic) 12.04 12:00 2 - 1  
Greece (Pantovits) - Paraguay (Marley) 12.04 07:20 3 - 1  
Greece (Pantovits) - Peru (Tanto) 12.04 14:00 1 - 1  
Greece (Pantovits) - Portugal (Cliff) 12.04 06:20 2 - 2  
Greece (Pantovits) - Spain (Reaper) 12.04 09:40 2 - 4  
Greece (Pantovits) - Switzerland (Apollo) 12.04 10:00 2 - 4  
Italy (Ang) - Brazil (Crysis) 12.04 22:00 0 - 4  
Italy (Ang) - Denmark (Teok) 12.04 19:40 2 - 2  
Italy (Ang) - Ecuador (Mitchef) 12.04 20:40 3 - 3  
Italy (Ang) - Scotland (Rafa) 12.04 23:00 2 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 12.04 00:20 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Egypt (Kasandra) 12.04 01:20 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Germany (Burton) 12.04 02:20 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Romania (Andre) 12.04 03:20 4 - 0  
Netherlands (Aibothard) - South Africa (Ben) 12.04 04:20 2 - 4  
New Zealand (Moic) - Australia (Kubrik) 12.04 10:00 2 - 2  
New Zealand (Moic) - China (Legolas) 12.04 06:00 2 - 5  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 12.04 07:20 1 - 3  
New Zealand (Moic) - Greece (Pantovits) 12.04 07:40 2 - 5  
New Zealand (Moic) - Paraguay (Marley) 12.04 12:40 2 - 3  
New Zealand (Moic) - Peru (Tanto) 12.04 05:00 1 - 1  
New Zealand (Moic) - Portugal (Cliff) 12.04 13:40 0 - 3  
New Zealand (Moic) - Spain (Reaper) 12.04 11:00 3 - 2  
New Zealand (Moic) - Switzerland (Apollo) 12.04 08:40 3 - 4  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 12.04 09:00 3 - 4  
Paraguay (Marley) - China (Legolas) 12.04 14:40 4 - 4  
Paraguay (Marley) - France (Herculex) 12.04 06:00 3 - 3  
Paraguay (Marley) - Greece (Pantovits) 12.04 12:20 1 - 4  
Paraguay (Marley) - New Zealand (Moic) 12.04 07:00 3 - 2  
Paraguay (Marley) - Peru (Tanto) 12.04 10:20 1 - 0  
Paraguay (Marley) - Portugal (Cliff) 12.04 05:00 1 - 3  
Paraguay (Marley) - Spain (Reaper) 12.04 08:00 2 - 3  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 12.04 11:20 0 - 2  
Peru (Tanto) - Australia (Kubrik) 12.04 12:40 2 - 1  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 12.04 10:40 1 - 2  
Peru (Tanto) - France (Herculex) 12.04 11:40 1 - 3  
Peru (Tanto) - Greece (Pantovits) 12.04 05:40 2 - 3  
Peru (Tanto) - New Zealand (Moic) 12.04 14:40 0 - 1  
Peru (Tanto) - Paraguay (Marley) 12.04 09:40 1 - 1  
Peru (Tanto) - Portugal (Cliff) 12.04 08:40 0 - 4  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 12.04 13:40 2 - 3  
Peru (Tanto) - Switzerland (Apollo) 12.04 06:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 12.04 01:20 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Egypt (Kasandra) 12.04 03:40 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 12.04 02:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 12.04 04:00 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - South Africa (Ben) 12.04 00:00 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 12.04 07:40 3 - 1  
Portugal (Cliff) - China (Legolas) 12.04 09:20 3 - 2  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 12.04 10:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Greece (Pantovits) 12.04 13:20 3 - 0  
Portugal (Cliff) - New Zealand (Moic) 12.04 05:20 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Paraguay (Marley) 12.04 14:20 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Peru (Tanto) 12.04 11:00 4 - 0  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 12.04 06:40 4 - 2  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 12.04 12:00 5 - 3  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 12.04 02:40 3 - 0  
Romania (Andre) - Czech Republic (Koko) 12.04 01:40 1 - 2  
Romania (Andre) - Germany (Burton) 12.04 03:40 1 - 4  
Romania (Andre) - Uruguay (Billiot) 12.04 01:00 3 - 2  
Scotland (Rafa) - Brazil (Crysis) 12.04 21:00 2 - 0  
Scotland (Rafa) - Denmark (Teok) 12.04 19:00 3 - 2  
Scotland (Rafa) - Ecuador (Mitchef) 12.04 20:00 1 - 1  
Scotland (Rafa) - England (Zeus) 12.04 23:20 3 - 0  
Scotland (Rafa) - Italy (Ang) 12.04 23:40 4 - 3  
Scotland (Rafa) - United States (CaptainX) 12.04 22:00 3 - 1  
South Africa (Ben) - Austria (Kot) 12.04 03:20 1 - 2  
South Africa (Ben) - Czech Republic (Koko) 12.04 02:20 3 - 1  
South Africa (Ben) - Romania (Andre) 12.04 00:40 1 - 1  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 12.04 14:00 5 - 4  
Spain (Reaper) - China (Legolas) 12.04 07:20 2 - 3  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 12.04 09:20 2 - 1  
Spain (Reaper) - Greece (Pantovits) 12.04 11:20 4 - 2  
Spain (Reaper) - New Zealand (Moic) 12.04 08:20 1 - 0  
Spain (Reaper) - Paraguay (Marley) 12.04 12:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - Peru (Tanto) 12.04 06:20 2 - 1  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 12.04 13:00 1 - 4  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 12.04 05:20 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 12.04 06:00 1 - 0  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 12.04 11:40 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 12.04 14:00 4 - 4  
Switzerland (Apollo) - Greece (Pantovits) 12.04 09:20 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - New Zealand (Moic) 12.04 10:20 5 - 2  
Switzerland (Apollo) - Paraguay (Marley) 12.04 08:20 4 - 0  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 12.04 13:00 4 - 0  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 12.04 07:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 12.04 14:20 2 - 1  
Turkey (Pg) - Argentina (Pera) 12.04 19:40 1 - 2  
Turkey (Pg) - Bulgaria (Val) 12.04 18:40 4 - 1  
Turkey (Pg) - Denmark (Teok) 12.04 23:40 2 - 4  
Turkey (Pg) - Italy (Ang) 12.04 22:20 3 - 2  
Turkey (Pg) - Scotland (Rafa) 12.04 21:20 2 - 0  
Turkey (Pg) - United States (CaptainX) 12.04 21:00 4 - 2  
United States (CaptainX) - Bulgaria (Val) 12.04 21:20 2 - 4  
United States (CaptainX) - Denmark (Teok) 12.04 20:20 3 - 4  
United States (CaptainX) - Ecuador (Mitchef) 12.04 22:40 2 - 4  
United States (CaptainX) - England (Zeus) 12.04 23:40 1 - 3  
United States (CaptainX) - Italy (Ang) 12.04 19:20 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 12.04 02:20 5 - 1  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 12.04 03:40 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - South Africa (Ben) 12.04 01:40 2 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olmedo - Tecnico Univ. Ambato 12.04 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - SC Lyon 12.04 20:00 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Avranches 12.04 18:00 0 - 0  
Concarneau - Laval 12.04 20:00 1 - 1  
Le Mans - Stade Briochin 12.04 20:00 1 - 1  
Quevilly Rouen - Bastia-Borgo 12.04 18:00 4 - 0  
Red Star FC - Annecy 12.04 20:00 2 - 1  
Sete - Creteil 12.04 18:00 0 - 0  
Villefranche-Beaujolais - Orleans 12.04 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Marseille 12.04 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts of Oak - Karela Utd. 12.04 19:00 0 - 0  
King Faisal - Inter Allies 12.04 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samgurali Tskaltubo - Gagra 12.04 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Utrecht 2 12.04 21:00 4 - 1  
Helmond - Go Ahead Eagles 12.04 21:00 0 - 2  
Maastricht - De Graafschap 12.04 18:45 2 - 3  
Telstar - Cambuur 12.04 18:45 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Emmen 12.04 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dugopolje - Solin 12.04 13:30 3 - 0  
Inter Zapresic - Hajduk Split 2 12.04 13:30 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Bengaluru 12.04 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Kfar Qasem 12.04 14:00 2 - 1  
Hapoel Afula - Hapoel Iksal 12.04 14:00 4 - 0  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Ahi Nazareth 12.04 14:00 1 - 0  
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Acre 12.04 14:00 0 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Petah Tikva 12.04 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (JOR) - Al-Hussein (JOR) 12.04 15:00 0 - 1  
Al-Faisaly (JOR) - Sahab 12.04 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya CB - Nairobi City Stars 12.04 13:00 1 - 0  
Wazito Machakos - Vihiga Utd. 12.04 11:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai baj., alsóház, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Atl. Bucaramanga 12.04 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Prishtina - Feronikeli 12.04 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yarmouk - Al-Qadsia 12.04 16:30 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Olsztyn 12.04 17:40 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Wisla Krakkó 12.04 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio RS - Guarani Asuncion 12.04 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maghreb Fes - FAR Rabat 12.04 19:30 2 - 1  
Moghreb Tetouan - Chabab Mohammedia 12.04 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pumas de Tabasco - Atlante 12.04 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - UNAM Pumas 12.04 04:00 4 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Minnesota 12.04 02:30 0 - 3  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gudja - Balzan 12.04 21:15 3 - 2  
Lija - Hamrun 12.04 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Újpest 12.04 20:15 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, South Australia,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campbelltown City - Adelaide City FC 12.04 10:00 4 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Oberhausen 12.04 18:00 1 - 0  
Wegberg-Beeck - Lotte 12.04 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Pescara 12.04 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Austria Lustenau 12.04 18:30 3 - 2  
FC Juniors OÖ - Austria Klagenfurt 12.04 18:30 2 - 1  
Grazer AK - Wacker Innsbruck 12.04 20:25 3 - 0  
Rapid Wien Amatőr - Kapfenberg 12.04 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tauro - San Francisco La Chorrera 12.04 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penafiel - Leixoes 12.04 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Newcastle 12.04 21:00    
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea 2 - Leicester 2 12.04 20:00 2 - 1  
Manchester City 2 - Brighton 2 12.04 14:00 2 - 1  
Manchester Utd. 2 - Southampton 2 12.04 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham 2 - Crystal Palace 2 12.04 14:00 5 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - Dinamo Bukarest 12.04 19:30 0 - 1  
Voluntari - Academica Clinceni 12.04 16:15 3 - 3  
Labdarúgás (Ruandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Muhanga - Etincelles 12.04 14:00 1 - 1  
Marines Gisenyi - Gorilla FC 12.04 12:00 2 - 0  
Mukura Victory - Kiyovu Sports 12.04 14:00 1 - 3  
Rutsiro - Rayon Sports 12.04 14:30 1 - 1  
Sunrise Rwamagana - Gasogi Utd. 12.04 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen of South - Inverness CT 12.04 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Celta Vigo 12.04 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Kriens 12.04 20:00 2 - 0  
Xamax - Aarau 12.04 20:00 2 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazem - Al-Kawkab 12.04 13:15 2 - 0  
Al-Jeel - Al-Adalh 12.04 15:30 1 - 1  
Al-Shoulla - Al-Khaleej Saihat 12.04 13:05 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Vozdovac 12.04 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kinondoni MC - Dodoma 12.04 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Ümraniyespor 12.04 17:00 1 - 3  
Tuzlaspor - Istanbulspor 12.04 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kasimpasa 12.04 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BUL Jinja - Villa Kampala 12.04 14:00 2 - 2  
Mbarara City FC - URA 12.04 14:00 1 - 1  
Uganda Police FC - Wakiso Giants 12.04 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguay 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Montevideo - Rampla Juniors 12.04 01:15 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Banglades 12.04 17:00 5 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Aragua Maracay 12.04 22:00 1 - 1  
Portuguesa Acarigua - Monagas Maturin 12.04 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Connah's Quay 12.04 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vissel Kobe - Suwon Bluewings 12.04 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Jeonbuk 12.04 11:00 0 - 2  
Sydney FC - Yokohama FM 12.04 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dungannon - Coleraine 12.04 20:30 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Northampton Saints 12.04 20:45 18 - 17  
Rögbi (Dél-afrikai Currie Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mbombela Pumas - Kimberley Griquas 12.04 18:00 22 - 17  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Montpellier 12.04 20:45 15 - 21  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Benetton Treviso 12.04 20:35 31 - 14  
Röplabda (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebar Pazardzsik - Marek Dupnica 12.04 17:30 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Blumenau 12.04 01:30 3 - 0  
Taubate Funvic - Sesi SP 12.04 22:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BRB/Brasilia - Barueri 12.04 21:00 1 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Odolena Voda 12.04 17:30 1 - 3  
Kladno - Beskydy 12.04 18:00 3 - 1  
Lvi Praha - Liberec 12.04 16:30 1 - 3  
Ostrava - Pribram 12.04 16:30 3 - 0  
Zlín - Usti nad Labem 12.04 17:00 3 - 2  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Ostrava 12.04 17:00 0 - 3  
Liberec - VK Brno 12.04 17:00 3 - 0  
Prerov - Frydek-Mistek 12.04 17:00 2 - 3  
Sternberk - Olymp Praha 12.04 17:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Seoul Woori 12.04 11:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Suwon Hyundai 12.04 11:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Arago de Sete 12.04 20:00 3 - 2  
Toulouse - Paris Volley 12.04 19:00 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JTEKT Stings - Nagoya Wolfdogs 12.04 11:20 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NEC Red Rockets - Himeji Victorina 12.04 10:30 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan - Yunnan 12.04 05:00 0 - 3  
Sichuan - Hebei 12.04 03:00 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Guangdong 12.04 11:00 3 - 2  
Tianjin - Zhejiang 12.04 07:00 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Shandong 12.04 13:00 3 - 0  
Shanghai - Beijing 12.04 09:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Belchatow 12.04 17:30 3 - 2  
Stal Nysa - Verva Varsó 12.04 20:30 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiesbaden - Dresden 12.04 18:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Monza 12.04 18:00 2 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Steaua Bukarest 12.04 17:00 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maliye Piyango Ankara - Sorgun Bld. 12.04 10:00 3 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - Zhou Yuelong 12.04 14:00 4 - 6  
J. Trump - Kyr. Wilson 12.04 20:00 6 - 4  
Lu Ning - Joe Perry 12.04 20:00 6 - 4  
M. Selby - Neil Robertson 12.04 14:00 2 - 6  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cobolli - F. Misolic 12.04 08:00 0 - 2  
S. Gima - H.V.N. Rune 12.04 08:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rajkovic - A.A. Rosca 12.04 08:00 0 - 2  
H.T. Black - J. Avdeeva 12.04 08:00    
Ipek Öz - D. Lopatetskaya 12.04 08:00 2 - 0  
P. Kudermetova - M. Pislak 12.04 08:00 2 - 0  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - D. Popko 12.04 17:15 2 - 0  
F. Cerundolo - F. Bagnis 12.04 21:00 2 - 0  
F. Meligeni Rodrigues A. - A. Tabilo 12.04 19:00 2 - 0  
R. Carballes Baena - M. Safwat 12.04 15:00 2 - 1  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Duran G - Doumbia S / Reboul F 12.04 17:00 0 - 2  
Martinez/MeligeniRod.Alv. - Redlicki Ma / Reese H 12.04 23:00 2 - 0  
Tenisz (Eastern European Ch.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zakharova - E. Yashina 12.04 13:00 1 - 2  
A.G. Vasilescu - T. Jandric 12.04 13:40 2 - 1  
D. Herdzelas - J. Cabaj Awad 12.04 09:00 1 - 2  
D. Marcinkevica - T. Curovic 12.04 15:10 2 - 0  
E. Kazionova - S. Njiric 12.04 16:10 2 - 1  
G. Poznikhirenko - D. Astakhova 12.04 16:45 2 - 1  
K.P. Bejenaru - D. Joksovic 12.04 20:25 2 - 0  
Mar. Drazic - Lau. Radakovic 12.04 18:25 2 - 0  
T. Malesevic - G.N. Tatarus 12.04 19:10 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sanchez Jover - J.B. Torres 12.04 11:15    
J. Nikles - F. Ornago 12.04 08:55 2 - 0  
K-M. Maamoun - E. Crepaldi 12.04 09:00 0 - 2  
O. Krutykh - J.F. Vidal Azorin 12.04 10:30 2 - 1  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Siskova - Eri. Andreeva 12.04 09:00 0 - 2  
A.E. Nefedova - A. Kubareva 12.04 09:00 2 - 1  
I. Murta - Car. Alves 12.04 09:00 0 - 2  
Z. Kulambayeva - E. Avanesyan 12.04 09:00 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - P. Vivero Gonzalez 12.04 11:00 2 - 1  
C. Lopez Montagud - A. Cornut-Chauvinc 12.04 11:00 0 - 2  
F. Diaz Acosta - E. Esteve Lobato 12.04 10:55 2 - 1  
M. Damas - Adr. Andreev 12.04 12:25 0 - 2  
Tenisz (Maia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - D. Ajdukovic 12.04 15:10 0 - 2  
B. Zapata Miralles - H. Laaksonen 12.04 13:00 2 - 1  
J. Kovalik - C. Taberner 12.04 15:45 0 - 2  
K. Coppejans - P. Sousa 12.04 13:50 1 - 2  
Tenisz (Maia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasspool L / Heliovaara - Begemann A / Olivetti A 12.04 17:50 2 - 0  
Lenz J / Masur D - Kolar Z / Vavassori A 12.04 12:00 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zukas - D. Pichler 12.04 09:30 2 - 1  
S. Mansouri - T. Atmane 12.04 12:30 2 - 1  
S. Prechtel - E. Kirkin 12.04 11:00 0 - 2  
T. Droguet - K. Tamm 12.04 09:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Monnet - N. Berberovic 12.04 09:30 2 - 1  
S. Nahimana - Y. Cavalle-Reimers 12.04 09:30 2 - 0  
S. Scilipoti - Y. Hatouka 12.04 09:30 1 - 2  
S. Talbi - L. Fruhvirtova 12.04 11:00 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.C.M. Aguilar - Kee. Smith 12.04 14:50 0 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Babajanyan - Hunanyan G / Dzavaryan H 12.04 06:20 0 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Panioniosz 12.04 16:00 18 - 9  
CN Barcelona - Tourcoing Lille 12.04 18:00 12 - 12  
Dinamo Moszkva - Steaua Bukarest 12.04 20:30 9 - 8  
Mediterrani - Radnicki Kragujevac 12.04 16:30 8 - 14  
Mladost Zágráb - Primorac Kotor 12.04 19:00 13 - 8  
Novi Belgrád - Oradea 12.04 19:00 12 - 9  
OSC - Crvena zvezda 12.04 17:00 15 - 5  
Sabadell - Jadran Split 12.04 18:30 9 - 8  
Savona - Potsdam 12.04 18:30 12 - 8  
Strasbourg - Apollon Szmirnisz 12.04 16:00 8 - 7  
Szolnok - Terrassa 12.04 18:00 20 - 14  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. Saunders - Mar. Murray 12.04 23:00 1 - 0  

 

2020.12.03.
Asztalitenisz (Challenger Series, 49. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Putuntica - E. Chtchetinine 12.03 12:30 3 - 1  
A. Putuntica - F. Kuzmin 12.03 09:50 3 - 0  
Car. Ishida - D. Cheaib 12.03 09:10 0 - 3  
Car. Ishida - Liang Qiu 12.03 11:50 0 - 3  
E. Chtchetinine - Car. Ishida 12.03 08:30 3 - 0  
E. Chtchetinine - Liang Qiu 12.03 10:30 3 - 2  
Flo. Bluhm - F. Kuzmin 12.03 11:10 0 - 3  
Liang Qiu - D. Cheaib 12.03 13:10 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Desiatnik - I. Abelmasov 12.03 15:15 1 - 3  
A. Gribkov - S. Nikulin 12.03 18:15 1 - 3  
A. Ilin - K. Churin 12.03 01:15 3 - 0  
A. Ilin - O. Kutuzov 12.03 23:45 2 - 3  
A. Kolmin - G. Karpovkin 12.03 05:30 2 - 3  
A. Kolmin - S. Muslikov 12.03 07:30 3 - 2  
A. Lobanov - P. Semeshin 12.03 10:45 3 - 1  
A. Lobanov - V. Safonov 12.03 12:15 2 - 3  
A. Menshikov - V. Shirshov 12.03 19:00 2 - 3  
A. Serebrennikov - A. Lobanov 12.03 09:45 3 - 1  
A. Serebrennikov - P. Semeshin 12.03 11:45 3 - 1  
A. Slaschilin - O. Suharkov 12.03 11:15 3 - 0  
A. Uezdin - O. Kutuzov 12.03 22:15 3 - 2  
A. Vlasov - A. Menshikov 12.03 18:00 3 - 2  
A. Zirin - V. Nemashkalo 12.03 06:15 1 - 3  
A.D. Volkov - Y. M. Panochin 12.03 11:30 3 - 1  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 12.03 02:15 3 - 2  
A.V. Poprocky - E.S. Madan 12.03 16:15 3 - 2  
A.V. Poprocky - M. Marchenko 12.03 14:45 0 - 3  
And. Andreev - A.V. Poprocky 12.03 13:45 2 - 3  
And. Andreev - M. Marchenko 12.03 15:45 0 - 3  
D. Ignatiev - S. Ogay 12.03 23:30 3 - 1  
D. Korneev - A. Desiatnik 12.03 16:15 3 - 2  
D. Korneev - Val. Sidorin 12.03 14:45 3 - 1  
D. Molodtsov - A. Ilin 12.03 00:15 1 - 3  
D. Molodtsov - A. Uezdin 12.03 23:15 1 - 3  
D. Petrochenko - A.D. Volkov 12.03 11:00 1 - 3  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 12.03 01:45 0 - 3  
D. Petrochenko - Y. Merkushin 12.03 00:45 1 - 3  
D. Tikhnenko - S. Kuzmin 12.03 15:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 12.03 19:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - I. Moshkov 12.03 17:45 3 - 1  
E. Grishaev - S. Homutov 12.03 07:15 3 - 1  
E. Ilyukhin - P. Ziuzikov 12.03 00:00 2 - 3  
E.S. Madan - And. Andreev 12.03 15:15 3 - 2  
G. Karpovkin - O. Melkov 12.03 08:00 2 - 3  
G. Karpovkin - S. Muslikov 12.03 06:30 2 - 3  
I. Abelmasov - D. Korneev 12.03 13:45 3 - 1  
I. Abelmasov - Val. Sidorin 12.03 15:45 1 - 3  
I. Afanasyev - D. Petrochenko 12.03 12:00 0 - 3  
I. Afanasyev - Y. M. Panochin 12.03 10:30 2 - 3  
I. Moshkov - A. Gribkov 12.03 18:45 2 - 3  
I. Moshkov - S. Nikulin 12.03 20:15 1 - 3  
I. Poletaev - E. Grishaev 12.03 08:15 2 - 3  
I. Poletaev - O. Nikiforov 12.03 06:45 0 - 3  
I. Soldatov - A.D. Volkov 12.03 22:15 1 - 3  
K. Churin - D. Korneev 12.03 02:15 3 - 0  
M. Gusev - D. Tikhnenko 12.03 14:00 0 - 3  
M. Marchenko - E.S. Madan 12.03 14:15 3 - 0  
N. Kurilchik - A. Slaschilin 12.03 12:15 1 - 3  
N. Kurilchik - V.G. Evlampiev 12.03 10:45 3 - 1  
N. Tarasenkov - A. Ilin 12.03 22:45 3 - 2  
N. Tarasenkov - D. Korneev 12.03 00:45 3 - 1  
N. Tarasenkov - D. Molodtsov 12.03 01:45 1 - 3  
N. Zhurba - S. Ogay 12.03 22:00 2 - 3  
O. Melkov - A. Kolmin 12.03 07:00 0 - 3  
O. Nikiforov - E. Grishaev 12.03 06:15 1 - 3  
O. Shagarov - A.D. Volkov 12.03 23:45 1 - 3  
O. Suharkov - N. Kurilchik 12.03 09:45 2 - 3  
O. Suharkov - V.G. Evlampiev 12.03 11:45 3 - 0  
P. Pinkovskii - Vla. Shirokov 12.03 18:15 3 - 1  
P. Semeshin - V. Safonov 12.03 10:15 1 - 3  
P. Ziuzikov - R. Pavlenko 12.03 01:00 1 - 3  
R. Pavlenko - Ale. Petrov 12.03 02:00 3 - 2  
R. Pavlenko - D. Ignatiev 12.03 22:30 2 - 3  
S. Burov - A. Menshikov 12.03 20:00 1 - 3  
S. Burov - A. Vlasov 12.03 18:30 0 - 3  
S. Bychkov - A. Zirin 12.03 07:45 3 - 0  
S. Bychkov - V. Chahur 12.03 05:45 3 - 2  
S. Homutov - I. Poletaev 12.03 05:45 1 - 3  
S. Homutov - O. Nikiforov 12.03 07:45 1 - 3  
S. Kuzmin - M. Gusev 12.03 15:30 3 - 0  
S. Kuzmin - V. Rachkov 12.03 13:30 3 - 2  
S. Muslikov - O. Melkov 12.03 06:00 1 - 3  
S. Nikulin - Dmi. Kolesnikov 12.03 19:15 3 - 2  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 12.03 18:45 2 - 3  
Sem. Korolev - Vla. Shirokov 12.03 20:15 3 - 2  
T. Turabekov - Ale. Petrov 12.03 00:30 3 - 1  
T. Turabekov - E. Ilyukhin 12.03 01:30 3 - 1  
T. Turabekov - N. Zhurba 12.03 23:00 3 - 1  
V. Chahur - A. Zirin 12.03 06:45 3 - 1  
V. Chahur - V. Nemashkalo 12.03 08:15 0 - 3  
V. Marshalov - I. Soldatov 12.03 23:15 2 - 3  
V. Nemashkalo - S. Bychkov 12.03 07:15 2 - 3  
V. Rachkov - D. Tikhnenko 12.03 16:00 3 - 0  
V. Rachkov - M. Gusev 12.03 14:30 1 - 3  
V. Safonov - A. Serebrennikov 12.03 11:15 3 - 1  
V. Shirshov - A. Vlasov 12.03 19:30 3 - 1  
V. Shirshov - S. Burov 12.03 17:30 3 - 1  
V.G. Evlampiev - A. Slaschilin 12.03 10:15 3 - 1  
Val. Sidorin - A. Desiatnik 12.03 14:15 3 - 2  
Vla. Petrov - P. Pinkovskii 12.03 19:45 0 - 3  
Vla. Petrov - Sem. Korolev 12.03 17:45 3 - 1  
Vla. Shirokov - Vla. Petrov 12.03 19:15 1 - 3  
Y. M. Panochin - D. Petrochenko 12.03 10:00 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - A. Nazrin 12.03 10:40 3 - 2  
A. Baklykov - N. Gritsienko 12.03 08:55 0 - 3  
A. Baklykov - V. Nechyporuk 12.03 09:30 0 - 3  
A. Bondarchuk - A. Molochko 12.03 15:10 3 - 2  
A. Bondarchuk - A. Scherinskiy 12.03 17:30 3 - 2  
A. Bondarchuk - S. Rutskiy 12.03 14:35 3 - 0  
A. Brezitskiy - S. Harenko 12.03 18:00 3 - 0  
A. Khvysiuk - B. Zdrobylko 12.03 23:15 3 - 0  
A. Krutko - N. Trofimov 12.03 15:00 3 - 2  
A. Krutko - Yev. Masko 12.03 09:10 2 - 3  
A. Krysak - I. Demchuk 12.03 23:45 2 - 3  
A. Levadniy - A. Krutko 12.03 08:00 3 - 1  
A. Levadniy - N. Trofimov 12.03 10:55 1 - 3  
A. Levadniy - Yev. Masko 12.03 14:25 1 - 3  
A. Lysak - A. Movin 12.03 21:25 2 - 3  
A. Lysak - B. Buryak 12.03 20:15 3 - 2  
A. Lysak - O. Olefirenko 12.03 19:40 3 - 2  
A. Lysak - O. Shchytka 12.03 20:50 0 - 1  
A. Molochko - S. Rutskiy 12.03 16:55 0 - 3  
A. Movin - B. Buryak 12.03 20:55 3 - 1  
A. Movin - O. Olefirenko 12.03 19:05 0 - 3  
A. Movin - O. Shchytka 12.03 19:45 0 - 3  
A. Naida - D. Baystryuchenko 12.03 15:30 3 - 1  
A. Naida - M. Presnyakov 12.03 09:05 3 - 2  
A. Naida - V. Grushko 12.03 12:00 1 - 3  
A. Nazrin - N. Gritsienko 12.03 10:05 0 - 3  
A. Nazrin - V. Nechyporuk 12.03 08:20 3 - 2  
A. Nesterenko - A. Zapletniuk 12.03 12:55 3 - 0  
A. Scherinskiy - A. Molochko 12.03 15:45 2 - 3  
A. Scherinskiy - S. Rutskiy 12.03 16:20 1 - 3  
A. Semenenko - Bog. Panchenko 12.03 19:20 1 - 3  
A. Semenenko - I. Solovyov 12.03 18:10 2 - 3  
A. Semenenko - N. Zinov 12.03 17:00 1 - 3  
A. Semenenko - R. Vakarash 12.03 15:50 2 - 3  
A. Tsikhotskiy - V. Tuchkevych 12.03 02:15 2 - 3  
A. Veliev - S. Skachenko 12.03 23:35 3 - 1  
A. Yakovenko - S. Skachenko 12.03 22:35 3 - 1  
B. Zaika - I. Yanishevskiy 12.03 07:30 3 - 0  
B. Zaika - O. Hubarev 12.03 09:50 3 - 0  
Bog. Panchenko - I. Solovyov 12.03 16:25 1 - 3  
Bog. Panchenko - N. Zinov 12.03 18:45 1 - 3  
Bog. Panchenko - R. Vakarash 12.03 14:40 0 - 3  
D. Belanchik - A. Nesterenko 12.03 08:15 3 - 2  
D. Belanchik - A. Zapletniuk 12.03 10:35 3 - 2  
D. Halai - P. Pidleteichuk 12.03 12:50 2 - 3  
I. Semeniuk - R. Rybachuk 12.03 15:20 3 - 2  
I. Semeniuk - S. Lugovskyi 12.03 19:25 3 - 1  
I. Semeniuk - V. Klimov 12.03 17:05 3 - 0  
I. Solovyov - N. Zinov 12.03 15:15 1 - 3  
I. Solovyov - R. Vakarash 12.03 17:35 0 - 3  
I. Yanishevskiy - O. Hubarev 12.03 12:10 1 - 3  
K. Golomozyk - A. Nesterenko 12.03 11:45 1 - 3  
K. Golomozyk - A. Zapletniuk 12.03 07:40 1 - 3  
K. Golomozyk - D. Belanchik 12.03 09:25 3 - 0  
M. Butkov - A. Naida 12.03 10:50 0 - 3  
M. Butkov - D. Baystryuchenko 12.03 12:35 3 - 2  
M. Butkov - M. Presnyakov 12.03 13:45 2 - 3  
M. Butkov - V. Grushko 12.03 08:30 3 - 1  
M. Presnyakov - D. Baystryuchenko 12.03 10:15 3 - 2  
M. Presnyakov - V. Grushko 12.03 16:05 2 - 3  
M. Tovkach - S. Melkumyan 12.03 01:15 3 - 0  
M. Ulianchych - D. Halai 12.03 09:55 3 - 1  
M. Ulianchych - P. Pidleteichuk 12.03 08:45 1 - 3  
M. Ulianchych - Ser. Maksimiv 12.03 12:15 3 - 1  
M. Ulianchych - Y. Kolos 12.03 11:05 3 - 0  
M. Zhuravlov - A. Brezitskiy 12.03 15:40 0 - 3  
M. Zhuravlov - S. Harenko 12.03 16:50 3 - 1  
Mak. Ovcharenko - A. Yakovenko 12.03 00:35 3 - 0  
Mak. Ovcharenko - A. Yakovenko 12.03 03:35 3 - 1  
Mak. Ovcharenko - Den. Vakulenko 12.03 23:05 3 - 2  
N. Trofimov - Yev. Masko 12.03 13:15 3 - 2  
N. Zinov - R. Vakarash 12.03 19:55 3 - 2  
O. Kostiuk - A. Tsikhotskiy 12.03 02:45 0 - 3  
O. Shchytka - B. Buryak 12.03 19:10 3 - 0  
O. Shchytka - O. Olefirenko 12.03 20:20 0 - 3  
P. Vasylchuk - B. Zaika 12.03 10:25 1 - 3  
P. Vasylchuk - I. Yanishevskiy 12.03 09:15 0 - 3  
P. Vasylchuk - O. Hubarev 12.03 08:05 0 - 3  
P. Vasylchuk - V. Malashevsky 12.03 11:35 2 - 3  
R. Cherevko - A. Krutko 12.03 10:20 1 - 3  
R. Cherevko - A. Levadniy 12.03 12:05 3 - 0  
R. Cherevko - N. Trofimov 12.03 08:35 3 - 0  
R. Cherevko - R. Derypaska 12.03 13:50 3 - 1  
R. Derypaska - A. Krutko 12.03 12:40 3 - 0  
R. Derypaska - A. Levadniy 12.03 09:45 0 - 3  
R. Derypaska - N. Trofimov 12.03 07:25 3 - 1  
R. Derypaska - Yev. Masko 12.03 11:30 3 - 1  
R. Reznichenko - A. Naida 12.03 13:10 3 - 0  
R. Reznichenko - D. Baystryuchenko 12.03 07:55 2 - 3  
R. Reznichenko - M. Butkov 12.03 14:55 2 - 3  
R. Reznichenko - M. Presnyakov 12.03 11:25 2 - 3  
R. Reznichenko - V. Grushko 12.03 09:40 3 - 2  
Rus. Novak - I. Semeniuk 12.03 20:00 1 - 3  
Rus. Novak - R. Rybachuk 12.03 16:30 1 - 3  
Rus. Novak - S. Lugovskyi 12.03 17:40 3 - 1  
Rus. Novak - V. Klimov 12.03 18:50 3 - 2  
S. Lugovskyi - R. Rybachuk 12.03 20:35 2 - 3  
S. Skachenko - Den. Vakulenko 12.03 00:05 3 - 2  
S. Skachenko - Mak. Ovcharenko 12.03 01:05 3 - 0  
Ser. Maksimiv - D. Halai 12.03 11:40 0 - 3  
Ser. Maksimiv - P. Pidleteichuk 12.03 07:35 3 - 2  
Ser. Maksimiv - Y. Kolos 12.03 09:20 3 - 0  
V. Bosak - I. Demchuk 12.03 22:45 3 - 0  
V. Grushko - D. Baystryuchenko 12.03 14:20 3 - 2  
V. Klimov - R. Rybachuk 12.03 18:15 3 - 0  
V. Klimov - S. Lugovskyi 12.03 15:55 2 - 3  
V. Malashevsky - B. Zaika 12.03 08:40 2 - 3  
V. Malashevsky - I. Yanishevskiy 12.03 11:00 2 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 12.03 07:45 3 - 1  
V. Parhomenko - A. Nesterenko 12.03 10:00 3 - 0  
V. Parhomenko - A. Zapletniuk 12.03 08:50 0 - 3  
V. Parhomenko - D. Belanchik 12.03 11:10 2 - 3  
V. Parhomenko - K. Golomozyk 12.03 12:20 0 - 3  
V. Shepel - A. Brezitskiy 12.03 17:25 2 - 3  
V. Shepel - M. Zhuravlov 12.03 16:15 1 - 3  
V. Shepel - S. Harenko 12.03 15:35 3 - 2  
Y. Ivanica - A. Brezitskiy 12.03 16:45 3 - 1  
Y. Ivanica - M. Zhuravlov 12.03 17:20 3 - 0  
Y. Ivanica - V. Shepel 12.03 17:55 3 - 0  
Y. Kolos - D. Halai 12.03 08:10 0 - 3  
Y. Kolos - P. Pidleteichuk 12.03 10:30 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Postol - N. Muchaylenco 12.03 10:15 0 - 3  
A. Postol - O. Galimbaeva 12.03 08:30 2 - 3  
O. Galimbaeva - N. Muchaylenco 12.03 07:55 3 - 1  
O. Leshchenko - A. Postol 12.03 10:50 3 - 0  
O. Leshchenko - N. Muchaylenco 12.03 09:05 1 - 3  
O. Leshchenko - O. Galimbaeva 12.03 09:40 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chilikin - S. Pisklov 12.03 08:00 0 - 3  
A. Chilikin - Vlad. Surzhik 12.03 09:00 3 - 1  
A. Elkhov - A. Riabukhin 12.03 17:45 3 - 2  
A. Elkhov - D. Nemchenko 12.03 14:15 1 - 3  
A. Gutnichenko - R. Pavlyuk 12.03 16:30 2 - 3  
A. Kovrikov - A. Elkhov 12.03 19:15 3 - 1  
A. Kovrikov - M. Varchenko 12.03 18:15 3 - 0  
A. Kovrikov - P. Babenko 12.03 15:45 3 - 1  
A. Mashtakov - A. Gutnichenko 12.03 15:00 0 - 3  
A. Mashtakov - A. Zhuravlev 12.03 16:00 1 - 3  
A. Riabukhin - A. Kovrikov 12.03 17:15 0 - 3  
A. Riabukhin - A. Vakulin 12.03 13:45 3 - 0  
A. Vakulin - D. Nemchenko 12.03 16:45 2 - 3  
A. Vakulin - P. Babenko 12.03 20:15 3 - 2  
A. Zhuravlev - A. Gutnichenko 12.03 14:30 0 - 3  
A. Zhuravlev - R. Pavlyuk 12.03 15:30 3 - 1  
D. Bortsov - P. Plyushch 12.03 17:00 1 - 3  
D. Bortsov - S. Kireev 12.03 18:30 3 - 1  
D. Lukander - M. Marakhovskiy 12.03 09:45 3 - 1  
D. Lukander - Oleg Shapovalov 12.03 07:45 3 - 1  
D. Lukander - V. Misevra 12.03 08:45 1 - 3  
D. Nemchenko - A. Kovrikov 12.03 19:45 0 - 3  
D. Nemchenko - M. Varchenko 12.03 16:15 2 - 3  
Fed. Bazin - N. Rubtsov 12.03 13:30 1 - 3  
Fed. Bazin - S. Korobeynik 12.03 17:00 0 - 3  
Fed. Bazin - V. Gorchakov 12.03 15:30 1 - 3  
Fed. Bazin - Vla. Gorelov 12.03 19:00 3 - 0  
M. Marakhovskiy - Oleg Shapovalov 12.03 09:15 2 - 3  
M. Marakhovskiy - V. Misevra 12.03 08:15 3 - 1  
M. Varchenko - A. Elkhov 12.03 14:45 3 - 1  
N. Rubtsov - S. Korobeynik 12.03 15:00 3 - 2  
O. Pavlyuk - A. Fedorchenko 12.03 08:00 2 - 3  
O. Pavlyuk - H. Zotov 12.03 09:00 2 - 3  
P. Babenko - A. Riabukhin 12.03 15:15 3 - 2  
P. Babenko - M. Varchenko 12.03 18:45 3 - 0  
P. Plyushch - Fed. Bazin 12.03 17:30 3 - 0  
P. Plyushch - N. Rubtsov 12.03 14:00 1 - 3  
P. Plyushch - V. Gorchakov 12.03 15:00 2 - 3  
P. Plyushch - Vla. Gorelov 12.03 16:00 3 - 1  
S. Kalenik - Yur. Novikov 12.03 23:40 3 - 1  
S. Kireev - Fed. Bazin 12.03 20:00 1 - 3  
S. Kireev - P. Plyushch 12.03 14:30 1 - 3  
S. Kireev - Vla. Gorelov 12.03 18:00 3 - 0  
S. Korobeynik - D. Bortsov 12.03 15:30 3 - 0  
S. Korobeynik - P. Plyushch 12.03 19:00 1 - 3  
S. Korobeynik - S. Kireev 12.03 14:00 3 - 2  
S. Korobeynik - V. Gorchakov 12.03 13:30 3 - 0  
S. Pisklov - M. Chukanov 12.03 09:30 3 - 2  
S. Vavrenyuk - S. Kalenik 12.03 21:20 2 - 3  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 12.03 22:30 3 - 1  
S. Vedmid - V. Isakov 12.03 22:45 1 - 3  
V. Gorchakov - N. Rubtsov 12.03 14:30 2 - 3  
V. Khorolsky - S. Kalenik 12.03 21:55 0 - 3  
V. Khorolsky - S. Vavrenyuk 12.03 23:05 0 - 3  
V. Khorolsky - Yur. Novikov 12.03 20:45 1 - 3  
V. Misevra - Oleg Shapovalov 12.03 10:15 2 - 3  
V. Panasenko - S. Vedmid 12.03 23:20 2 - 3  
V. Panasenko - V. Isakov 12.03 21:00 2 - 3  
Vit. Gusev - Vla. Kovalenko 12.03 08:00 3 - 1  
Vla. Gorelov - D. Bortsov 12.03 20:00 3 - 1  
Vla. Gorelov - S. Korobeynik 12.03 19:30 1 - 3  
Vla. Kovalenko - I. Chernetskiy 12.03 09:30 3 - 0  
Vla. Serikov - H. Zotov 12.03 07:30 1 - 3  
Vla. Serikov - O. Pavlyuk 12.03 09:30 1 - 3  
Vlad. Surzhik - M. Chukanov 12.03 08:30 1 - 3  
Vlad. Surzhik - S. Pisklov 12.03 07:30 1 - 3  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Teehan - G. Nentjes 12.03 13:30 4 - 3  
C. Teehan - K. Ratajski 12.03 10:30 0 - 4  
C. Teehan - R. Searle 12.03 15:45 4 - 2  
G. Nentjes - J. Murnan 12.03 14:20 2 - 4  
G. Nentjes - K. Ratajski 12.03 12:25 2 - 4  
G. Nentjes - Mic. Smith 12.03 10:40 1 - 4  
J. Murnan - C. Teehan 12.03 12:15 4 - 1  
J. Murnan - Mic. Smith 12.03 15:30 0 - 4  
J. Murnan - R. Searle 12.03 11:00 0 - 4  
K. Ratajski - J. Murnan 12.03 11:30 4 - 2  
K. Ratajski - Mic. Smith 12.03 13:50 2 - 4  
K. Ratajski - S. Whitlock 12.03 16:10 4 - 1  
Mic. Smith - C. Teehan 12.03 14:40 3 - 4  
Mic. Smith - R. Searle 12.03 12:40 1 - 4  
Mic. Smith - S. Whitlock 12.03 11:55 2 - 4  
R. Searle - G. Nentjes 12.03 11:45 4 - 0  
R. Searle - K. Ratajski 12.03 15:00 4 - 3  
R. Searle - S. Whitlock 12.03 14:05 4 - 2  
S. Whitlock - C. Teehan 12.03 11:10 4 - 1  
S. Whitlock - G. Nentjes 12.03 15:20 0 - 4  
S. Whitlock - J. Murnan 12.03 12:55 1 - 4  
E-Sport (CSGO, Cyber Golden League, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppenhagen Flames - Espada 12.03 11:50 1 - 2  
E-Sport (CSGO, DreamHack M-Winter NA,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rugratz - Triumph 12.03 19:55 1 - 2  
Yeah Gaming - New England Whalers 12.03 23:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO, DreamHack,Winter,Asia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tiger - Vici Gaming 12.03 09:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA Adv. Div., EU, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangal Esports - Movistar Riders 12.03 16:35 3 - 0  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - Mibr 12.03 18:00 2 - 0  
Virtus.pro - Big 12.03 15:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Nine To Five,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izako Boars - Lyngby Vikings 12.03 09:00 2 - 1  
X6Tence - Kova Esports 12.03 09:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,DreamHack M,Winter,OCE PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renegades - Order 12.03 05:25 1 - 2  
E-Sport (CSGO,DreamHack M.-Winter EU,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Complexity Gaming - Faze Clan 12.03 13:00 2 - 1  
G2 Esports - Astralis 12.03 16:25 0 - 2  
Godsent - North 12.03 16:30 2 - 1  
Team Spirit - Cloud9 12.03 12:55 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESLMeisterschaft,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Planetkey Dynamics - Sissi State Punks 12.03 19:30 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Pit, China, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Elephant 12.03 07:00 1 - 2  
Psg.lgd - Team Aster 12.03 12:15 2 - 0  
Royal Never Give Up - Team Magma 12.03 10:20 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Realms Collide, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Infamous 12.03 22:00 0 - 2  
Beastcoast - Play 4 Fun 12.03 01:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 1,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Mudgolems 12.03 14:00 2 - 0  
Team Nigma - Vikin.gg 12.03 17:00 2 - 1  
Team Secret - Virtus.pro 12.03 20:00 0 - 2  
E-Sport (Rocket,RLCS,EUWinter-RegEvent2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denied - Saucesquad 12.03 18:20 3 - 1  
Dignitas - Trainhard Esport 12.03 17:40 1 - 3  
Endpoint - Rix.gg 12.03 18:20 3 - 0  
Fadeaway - Triple Trouble 12.03 17:00 3 - 0  
Redemption - Atlantide Wave 12.03 17:00 3 - 2  
Solary - Team Liquid 12.03 17:40 3 - 2  
Team Singularity - You Choose Pesce 12.03 17:40 2 - 3  
Wolves Esports - The Curling Kids 12.03 17:00 3 - 2  
E-Sport (Rocket,RLCS,NA Winter-The Grid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eunited - Ghost Gaming 12.03 00:00 3 - 2  
G2 Esports - Charlotte Phoenix 12.03 00:00 1 - 3  
Nrg Esports - Jamal Jabary 12.03 00:00 3 - 0  
Pittsburgh Knights - The Peeps 12.03 00:00 1 - 3  
Rogue - Continuum 12.03 00:00 2 - 3  
Spacestation Gaming - Alpine Esports 12.03 00:00 3 - 1  
Team Envy - Kansas City Pioneers 12.03 00:00 1 - 3  
Version1 - Susquehanna Soniqs 12.03 00:00 2 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Corinthians 12.03 20:00 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Renon/Ritten 12.03 20:30 1 - 1  
Linz 2 - Kitzbühel 12.03 19:00 2 - 4  
Salzburg 2 - Klagenfurt 2 12.03 19:15 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Prostejov 12.03 17:00 2 - 2  
Kladno - Kadan 12.03 18:00 7 - 4  
Kolin - Sumperk 12.03 18:00 7 - 4  
Poruba - Jihlava 12.03 17:30 2 - 2  
Slavia Praha - Slavia Trebic 12.03 18:00 7 - 1  
Sokolov - Slovan Ustecti Lvi 12.03 18:00 3 - 1  
Vsetin - Benatky nad Jizerou 12.03 17:30 4 - 1  
Zubr Prerov - Litomerice 12.03 16:30 5 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Sparta Praha 12.03 17:30 1 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC-HKB - Fehérvári Titánok 12.03 18:00 7 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk 12.03 17:00 4 - 3  
Gomel - Mogiljev 12.03 17:00 4 - 0  
Metallurg Zslobin - Lokomotív Orsa 12.03 17:00 4 - 2  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk 12.03 17:00 0 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Rudnyij - Torpedo Kamenogorszk 2 12.03 12:00 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szpartak Moszkva 12.03 10:00 6 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 12.03 15:00 2 - 7  
CSZKA Moszkva - Dinamo Minszk 12.03 17:30 2 - 4  
Dinamo Riga - Traktor Cseljabinszk 12.03 14:00 3 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - SZKA Szentpétervár 12.03 15:00 2 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barsz Kazany 12.03 17:30 1 - 6  
Szibir Novoszibirszk - Szocsi 12.03 13:30 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 12.03 17:30 2 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Vityaz Podolszk 2 12.03 04:00 1 - 6  
Krilja Szovjetov Moszkva - Kapitan Sztupino 12.03 17:00 1 - 1  
Novomoszkovszk Academy - Almaz Cserepovec 12.03 17:00 1 - 4  
Szahalinszkije Akulj - Atlant Moszkva 12.03 09:00 3 - 1  
SZKA-Varjagi - Dinamo Moszkva 2 12.03 17:00 4 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 12.03 11:00 2 - 4  
Tajfun Usszurijszk - Krasznaja Armija 12.03 10:30 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Stavanger 12.03 19:00 1 - 4  
Stjernen - Valerenga 12.03 18:30 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 12.03 19:15 1 - 2  
Vienna Capitals - Innsbruck 12.03 19:15 5 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Bern 12.03 19:45 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Västervik 12.03 19:00 3 - 0  
Väsby - Timra 12.03 19:00 4 - 8  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Skelleftea 12.03 19:00 3 - 3  
HV 71 - Djurgarden 12.03 19:00 5 - 1  
Leksand - Brynäs 12.03 19:00 3 - 1  
Linköping - Rögle 12.03 19:00 2 - 1  
Lulea - Malmö 12.03 19:00 5 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 12.03 18:00 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Himik Voszkreszenszk 12.03 10:00 0 - 2  
Gornyak Ucsali - Dinamo Szentpétervár 12.03 14:30 1 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - SZKA-Néva 12.03 14:30 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Rjazany 12.03 14:30 2 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Melbourne Boomers 12.03 09:00 64 - 86  
Kosárlabda (Balkán Liga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Teodo Tivat 12.03 17:00 77 - 65  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - BC Brasilia 12.03 00:30 87 - 87, h.u. 105 - 100  
Pato - Franca 12.03 18:30 64 - 86  
Pinheiros - Flamengo 12.03 21:30 62 - 95  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - London Lions 12.03 20:30 88 - 79  
Sheffield - Cheshire 12.03 18:00 82 - 92  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Svitavy 12.03 18:00 88 - 75  
Olomoucko - Hradec Kralove 12.03 18:00 79 - 98  
Pardubice - Ostrava 12.03 17:30 101 - 79  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaerlose - Randers 12.03 19:30 84 - 103  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 12.03 11:00 72 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Incheon S-Birds 12.03 11:00 78 - 63  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bumblebee) - Milwaukee Bucks (W1Nfatal 12.03 08:12 69 - 52  
Brooklyn (Bumblebee) - Portland (88Fireburn) 12.03 07:00 49 - 45  
Dallas (Aphex) - Brooklyn (Bumblebee) 12.03 07:36 59 - 62  
Dallas (Aphex) - Milwaukee Bucks (W1Nfatal 12.03 08:48 72 - 62  
Portland (88Fireburn) - Dallas (Aphex) 12.03 10:00 61 - 70  
Portland (88Fireburn) - Milwaukee Bucks (W1Nfatal 12.03 09:24 71 - 62  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Bumblebee) - Indiana (Aphex) 12.03 15:42 59 - 35  
Cleveland (Bumblebee) - Orlando Magic (Sultan) 12.03 16:18 54 - 30  
Cleveland (Bumblebee) - Washington (Shiva) 12.03 15:06 52 - 50  
Indiana (Aphex) - Orlando Magic (Sultan) 12.03 16:54 65 - 42  
Indiana (Aphex) - Washington (Shiva) 12.03 16:18 30 - 52  
Orlando Magic (Sultan) - Cleveland (Bumblebee) 12.03 14:30 48 - 56  
Orlando Magic (Sultan) - Washington (Shiva) 12.03 17:30 44 - 68  
Toronto (Jiggling) - Atlanta (Tranquil) 12.03 03:48 47 - 46  
Washington (Shiva) - Cleveland (Bumblebee) 12.03 16:54 58 - 74  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Tranquil) - Sacramento Kings (Kodas) 12.03 22:00 68 - 39  
Minnesota (Aphex) - Oklahoma City(88Fireburn) 12.03 12:12 44 - 48  
Minnesota (Aphex) - Phoenix (Bumblebee) 12.03 11:36 42 - 62  
Minnesota (Aphex) - Utah Jazz (W1Nfatal) 12.03 12:48 74 - 56  
New Orleans (Kub_07) - Memphis (Tranquil) 12.03 23:12 28 - 48  
New Orleans (Kub_07) - San Antonio (Jiggling) 12.03 22:00 39 - 47  
Oklahoma City(88Fireburn) - Minnesota (Aphex) 12.03 14:00 45 - 63  
Oklahoma City(88Fireburn) - Phoenix (Bumblebee) 12.03 12:48 56 - 59  
Phoenix (Bumblebee) - Minnesota (Aphex) 12.03 13:24 48 - 50  
Phoenix (Bumblebee) - Oklahoma City(88Fireburn) 12.03 11:00 48 - 43  
Sacramento Kings (Kodas) - Memphis (Tranquil) 12.03 23:48 27 - 58  
Sacramento Kings (Kodas) - San Antonio (Jiggling) 12.03 23:12 45 - 53  
San Antonio (Jiggling) - New Orleans (Kub_07) 12.03 23:48 57 - 36  
Utah Jazz (W1Nfatal) - Phoenix (Bumblebee) 12.03 14:00 43 - 66  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Olympiakosz 12.03 18:00 80 - 61  
Maccabi TA - Crvena zvezda 12.03 20:05 81 - 76  
Olimpia Milano - Panathinaikosz 12.03 20:45 77 - 80  
Valencia - Alba Berlin 12.03 21:00 92 - 100  
Zenit Szentpétervár - Fenerbahce 12.03 18:00 65 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Fenerbahce (Helyszín: Isztambul) 12.03 15:00 70 - 80  
USK Praha - Lyon 12.03 18:00 80 - 79  
Kosárlabda (Euroliga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - TTT Riga 12.03 17:00 76 - 72  
Girona - Jekatyerinburg 12.03 20:00 67 - 94  
Kosárlabda (Euroliga, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Bourges 12.03 18:00 60 - 60, h.u. 69 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Bourg 12.03 18:30 76 - 86  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanxi - Guangdong 12.03 12:35 91 - 130  
Shenzhen - Beijing Ducks 12.03 05:30 84 - 98  
Sichuan - Shanghai Sharks 12.03 13:00 102 - 96  
Zhejiang Guangsha - Fujian 12.03 05:30 133 - 118  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Tianjin Zhongxin 12.03 09:30 78 - 71  
Shaanxi Tianze - Henan 12.03 12:30 72 - 83  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Slask Wroclaw 12.03 20:00 93 - 78  
Asseco Gdynia - Dabrowa Gornicza 12.03 17:30 85 - 76  
Gliwice - Szczecin 12.03 19:00 81 - 72  
Zielona Gora - Start Lublin 12.03 17:35 90 - 75  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Nevezis Kedainiai 12.03 17:00 89 - 71  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Kaposvár 12.03 20:15 100 - 69  
ZTE - Szombathely 12.03 17:00 64 - 90  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Giessen 12.03 19:00    
Brose Bamberg - S. Oliver Würzburg 12.03 20:30    
Telekom Bonn - Hamburg 12.03 19:00 63 - 93  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Treviso 12.03 20:30 98 - 74  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayama - Fajardo 12.03 23:00 76 - 84  
Quebradillas - Guayama 12.03 02:00 79 - 89  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - MoraBanc Andorra 12.03 18:30 76 - 85  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Primorska Koper 12.03 17:00 63 - 72  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Elverum 12.03 18:45 29 - 27  
Flensburg - Szeged 12.03 18:45 26 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Celje 12.03 18:45 31 - 29  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hadsten - SönderjyskE 12.03 19:30 23 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Aarhus 12.03 18:30 36 - 35  
Ribe-Esbjerg - Kolding 12.03 19:00 30 - 31  
Kézilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Spanyolország 12.03 18:15 31 - 22  
Svédország - Csehország 12.03 20:30 27 - 23  
Kézilabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Lengyelország 12.03 20:30 35 - 22  
Románia - Németország 12.03 18:00 19 - 22  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Angers 12.03 20:30 24 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Creteil 12.03 19:00 33 - 30  
Tremblay - Chartres 12.03 20:30 23 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Coburg 12.03 19:00 28 - 24  
Burgdorf-Hannover - Göppingen 12.03 19:00 31 - 25  
Minden - TUSEM Essen 12.03 19:00 30 - 29  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Bregenz 12.03 20:20 25 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Sagunto - Ademar Leon 12.03 20:15 27 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Suhr Aarau 12.03 19:15 23 - 23  
Bern - Endingen 12.03 19:45 33 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Önnered 12.03 19:00 23 - 22  
Kristianstad - Ystad IF 12.03 19:00 24 - 31  
Sävehof - Skövde 12.03 19:00 26 - 21  
Labdarúgás (Bahreini King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muharraq - ISA Town 12.03 15:45 4 - 1  
Busaiteen - Al-Hala Muharraq 12.03 15:45 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Mechelen 12.03 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Potosi - Oriente Petrolero 12.03 22:15 2 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Palmaflor Vinto 12.03 20:00 3 - 1  
The Strongest - Real Santa Cruz 12.03 00:00 4 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Cruzeiro MG 12.03 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Corinthians SP 12.03 01:30 0 - 0  
Goiás - Sao Paulo SP 12.03 23:00 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil Copa Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Ferroviaria SP 12.03 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Valdivia - San Marcos de Arica 12.03 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Audax Italiano 12.03 14:30 4 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Motagua 12.03 04:15 2 - 0  
Dep. Alajuelense - Real Esteli 12.03 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Junior de Barranquilla 12.03 23:15 2 - 1  
Huancayo - Coquimbo Unido 12.03 01:30 0 - 2  
Independiente - Fenix Montevideo 12.03 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Kolding IF 12.03 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - AB Gladsaxe 12.03 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Amsterdam (Member) - Atalanta (Kiser) 12.03 22:14 1 - 6  
Ajax Amsterdam (Member) - Porto (Vito) 12.03 22:28 5 - 0  
Ajax Amsterdam (Member) - Sevilla (Fagur) 12.03 22:42 0 - 1  
Atalanta (Alback) - Sevilla (Fagur) 12.03 00:06 0 - 2  
Atalanta (Kiser) - Ajax Amsterdam (Member) 12.03 23:24 4 - 1  
Atalanta (Kiser) - Porto (Vito) 12.03 23:10 2 - 0  
Atalanta (Kiser) - RB Leipzig (Skripp) 12.03 22:28 3 - 3  
Atalanta (Kiser) - Sevilla (Fagur) 12.03 22:56 2 - 0  
Atletico Madrid (Weeman) - Chelsea (Iceman) 12.03 12:00 0 - 1  
Atletico Madrid (Weeman) - Dortmund (Unknown) 12.03 13:38 2 - 3  
Atletico Madrid (Weeman) - Internazionale (Void) 12.03 13:52 2 - 0  
Atletico Madrid (Weeman) - Man. Utd. (Alex_1333) 12.03 12:14 7 - 4  
Chelsea (Iceman) - Atletico Madrid (Weeman) 12.03 13:10 1 - 1  
Chelsea (Iceman) - Dortmund (Unknown) 12.03 13:24 1 - 1  
Chelsea (Iceman) - Internazionale (Void) 12.03 12:28 4 - 3  
Chelsea (Iceman) - Man. Utd. (Alex_1333) 12.03 12:56 4 - 3  
Dinamo Kijev(CarlWhizzer) - Lokom. Moszkva (Walker) 12.03 13:24 2 - 1  
Dinamo Kijev(CarlWhizzer) - Olympiakosz (Dimqaa) 12.03 14:06 6 - 1  
Dinamo Kijev(CarlWhizzer) - Rennes (Stig) 12.03 13:10 2 - 2  
Dinamo Kijev(CarlWhizzer) - Salzburg (Kit) 12.03 13:52 4 - 2  
Dortmund (Unknown) - Atletico Madrid (Weeman) 12.03 12:28 0 - 1  
Dortmund (Unknown) - Chelsea (Iceman) 12.03 12:14 1 - 3  
Dortmund (Unknown) - Internazionale (Void) 12.03 14:06 1 - 2  
Dortmund (Unknown) - Man. Utd. (Alex_1333) 12.03 12:42 1 - 1  
FC Bruges (Nixtape) - Istanbul Basaks. (STDM) 12.03 22:42 3 - 4  
FC Bruges (Nixtape) - Marseille (Fleshka77) 12.03 23:38 2 - 3  
FC Bruges (Nixtape) - Mönchengladbach (Baphomet 12.03 22:00 0 - 3  
FC Bruges (Nixtape) - Sahtar Doneck (Fric) 12.03 22:56 0 - 1  
Internazionale (Void) - Atletico Madrid (Weeman) 12.03 12:42 2 - 2  
Internazionale (Void) - Chelsea (Iceman) 12.03 13:38 3 - 2  
Internazionale (Void) - Dortmund (Unknown) 12.03 12:56 4 - 0  
Internazionale (Void) - Man. Utd. (Alex_1333) 12.03 12:00 4 - 5  
Istanbul Basaks. (STDM) - FC Bruges (Nixtape) 12.03 23:52 4 - 2  
Istanbul Basaks. (STDM) - Mönchengladbach (Baphomet 12.03 22:14 0 - 3  
Istanbul Basaks. (STDM) - Sahtar Doneck (Fric) 12.03 23:38 3 - 4  
Lokom. Moszkva (Walker) - Dinamo Kijev(CarlWhizzer) 12.03 12:14 1 - 2  
Lokom. Moszkva (Walker) - Olympiakosz (Dimqaa) 12.03 12:00 0 - 0  
Lokom. Moszkva (Walker) - Rennes (Stig) 12.03 13:52 4 - 3  
Lokom. Moszkva (Walker) - Salzburg (Kit) 12.03 13:38 4 - 0  
Man. Utd. (Alex_1333) - Atletico Madrid (Weeman) 12.03 13:24 1 - 3  
Man. Utd. (Alex_1333) - Chelsea (Iceman) 12.03 14:06 3 - 3  
Man. Utd. (Alex_1333) - Dortmund (Unknown) 12.03 13:52 5 - 3  
Man. Utd. (Alex_1333) - Internazionale (Void) 12.03 13:10 2 - 5  
Marseille (Fleshka77) - FC Bruges (Nixtape) 12.03 22:28 1 - 1  
Marseille (Fleshka77) - Istanbul Basaks. (STDM) 12.03 23:10 3 - 3  
Marseille (Fleshka77) - Mönchengladbach (Baphomet 12.03 22:56 3 - 4  
Marseille (Fleshka77) - Sahtar Doneck (Fric) 12.03 23:24 3 - 1  
Mönchengladbach (Baphomet - FC Bruges (Nixtape) 12.03 23:10 2 - 3  
Mönchengladbach (Baphomet - Istanbul Basaks. (STDM) 12.03 23:24 6 - 2  
Mönchengladbach (Baphomet - Sahtar Doneck (Fric) 12.03 23:52 4 - 0  
Olympiakosz (Dimqaa) - Dinamo Kijev(CarlWhizzer) 12.03 12:56 0 - 1  
Olympiakosz (Dimqaa) - Lokom. Moszkva (Walker) 12.03 13:10 1 - 1  
Olympiakosz (Dimqaa) - Rennes (Stig) 12.03 12:28 4 - 2  
Olympiakosz (Dimqaa) - Salzburg (Kit) 12.03 13:24 4 - 3  
Porto (Vito) - Ajax Amsterdam (Member) 12.03 23:38 2 - 2  
Porto (Vito) - Atalanta (Kiser) 12.03 22:00 1 - 2  
Porto (Vito) - RB Leipzig (Skripp) 12.03 23:52 3 - 1  
Porto (Vito) - Sevilla (Fagur) 12.03 22:14 0 - 1  
RB Leipzig (Kiser) - Ajax (Skripp) 12.03 00:06 0 - 2  
RB Leipzig (Skripp) - Ajax Amsterdam (Member) 12.03 22:56 1 - 2  
RB Leipzig (Skripp) - Atalanta (Kiser) 12.03 23:38 0 - 4  
RB Leipzig (Skripp) - Porto (Vito) 12.03 22:42 3 - 5  
RB Leipzig (Skripp) - Sevilla (Fagur) 12.03 22:00 0 - 1  
Rennes (Stig) - Dinamo Kijev(CarlWhizzer) 12.03 12:00 1 - 1  
Rennes (Stig) - Lokom. Moszkva (Walker) 12.03 12:42 1 - 2  
Rennes (Stig) - Olympiakosz (Dimqaa) 12.03 13:38 2 - 2  
Rennes (Stig) - Salzburg (Kit) 12.03 12:56 3 - 0  
Sahtar Doneck (Fric) - Istanbul Basaks. (STDM) 12.03 22:28 4 - 6  
Sahtar Doneck (Fric) - Marseille (Fleshka77) 12.03 22:14 1 - 4  
Sahtar Doneck (Fric) - Mönchengladbach (Baphomet 12.03 22:42 2 - 5  
Salzburg (Kit) - Dinamo Kijev(CarlWhizzer) 12.03 12:42 3 - 2  
Salzburg (Kit) - Lokom. Moszkva (Walker) 12.03 12:28 7 - 3  
Salzburg (Kit) - Rennes (Stig) 12.03 14:06 4 - 3  
Sevilla (Fagur) - Ajax Amsterdam (Member) 12.03 23:52 1 - 0  
Sevilla (Fagur) - Porto (Vito) 12.03 23:24 3 - 2  
Sevilla (Fagur) - RB Leipzig (Skripp) 12.03 23:10 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Kit) - Feyenoord (Stig) 12.03 09:06 1 - 3  
Dinamo Zágráb (Walker) - CSZKA Moszkva (Kit) 12.03 08:38 1 - 1  
Dinamo Zágráb (Walker) - Feyenoord (Stig) 12.03 08:52 0 - 0  
Granada (Void) - Lille (Iceman) 12.03 08:38 2 - 6  
Hoffenheim (Unknown) - Granada (Void) 12.03 09:06 2 - 0  
Lille (Iceman) - Hoffenheim (Unknown) 12.03 08:24 1 - 3  
Nice (Weeman) - Granada (Void) 12.03 08:52 2 - 1  
Nice (Weeman) - Hoffenheim (Unknown) 12.03 08:38 3 - 1  
PAOK (Carlwhizzer) - CSZKA Moszkva (Kit) 12.03 08:52 1 - 0  
PAOK (Carlwhizzer) - Dinamo Zágráb (Walker) 12.03 08:24 2 - 2  
Roma (Alex_1333) - Hoffenheim (Unknown) 12.03 08:52 1 - 4  
Roma (Alex_1333) - Lille (Iceman) 12.03 09:06 2 - 2  
Roma (Alex_1333) - Nice (Weeman) 12.03 08:24 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Stig) - Liverpool (CarlWhizzer) 12.03 09:30 2 - 4  
Chelsea (Stig) - Manchester City (Kit) 12.03 10:26 5 - 1  
Chelsea (Stig) - Manchester Utd. (Walker) 12.03 10:12 2 - 3  
Chelsea (Stig) - Tottenham (Dimqaa) 12.03 11:08 5 - 4  
Everton FC (Weeman) - Newcastle (Unknown) 12.03 11:08 3 - 0  
Everton FC (Weeman) - Wolverhampton (Void) 12.03 11:22 4 - 4  
Leeds United (Alex_1333) - Everton FC (Weeman) 12.03 10:54 2 - 2  
Leeds United (Alex_1333) - Leicester (Iceman) 12.03 11:36 5 - 7  
Leeds United (Alex_1333) - Newcastle (Unknown) 12.03 11:22 3 - 3  
Leicester (Iceman) - Everton FC (Weeman) 12.03 10:40 2 - 2  
Leicester (Iceman) - Newcastle (Unknown) 12.03 10:54 3 - 2  
Liverpool (CarlWhizzer) - Chelsea (Stig) 12.03 10:40 5 - 2  
Liverpool (CarlWhizzer) - Manchester City (Kit) 12.03 11:22 3 - 2  
Liverpool (CarlWhizzer) - Manchester Utd. (Walker) 12.03 10:54 5 - 2  
Liverpool (CarlWhizzer) - Tottenham (Dimqaa) 12.03 11:36 4 - 0  
Manchester City (Kit) - Chelsea (Stig) 12.03 11:36 2 - 2  
Manchester City (Kit) - Liverpool (CarlWhizzer) 12.03 10:12 0 - 3  
Manchester City (Kit) - Manchester Utd. (Walker) 12.03 09:58 5 - 2  
Manchester City (Kit) - Tottenham (Dimqaa) 12.03 09:44 2 - 0  
Manchester Utd. (Walker) - Chelsea (Stig) 12.03 11:22 1 - 4  
Manchester Utd. (Walker) - Liverpool (CarlWhizzer) 12.03 09:44 1 - 3  
Manchester Utd. (Walker) - Manchester City (Kit) 12.03 11:08 3 - 1  
Manchester Utd. (Walker) - Tottenham (Dimqaa) 12.03 09:30 2 - 2  
Newcastle (Unknown) - Everton FC (Weeman) 12.03 09:58 1 - 1  
Newcastle (Unknown) - Leicester (Iceman) 12.03 09:44 4 - 3  
Newcastle (Unknown) - Wolverhampton (Void) 12.03 11:36 5 - 4  
Tottenham (Dimqaa) - Chelsea (Stig) 12.03 09:58 2 - 3  
Tottenham (Dimqaa) - Liverpool (CarlWhizzer) 12.03 10:26 1 - 3  
Tottenham (Dimqaa) - Manchester City (Kit) 12.03 10:54 2 - 4  
Tottenham (Dimqaa) - Manchester Utd. (Walker) 12.03 10:40 4 - 3  
Wolverhampton (Void) - Leicester (Iceman) 12.03 11:08 2 - 2  
Wolverhampton (Void) - Newcastle (Unknown) 12.03 10:26 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (D1psen) - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 12.03 11:54 0 - 0  
CSZKA Moszkva (D1psen) - Lok.Moszkva (Dangerdim77) 12.03 12:18 3 - 2  
CSZKA Moszkva (D1psen) - Sahtar Doneck (Slezaintim 12.03 13:06 1 - 1  
CSZKA Moszkva (D1psen) - Szpartak Moszkva (Laiking 12.03 12:42 2 - 0  
Dinamo Kijev (Orlovsky1) - CSZKA Moszkva (D1psen) 12.03 12:54 3 - 2  
Dinamo Kijev (Orlovsky1) - Lok.Moszkva (Dangerdim77) 12.03 11:42 2 - 3  
Dinamo Kijev (Orlovsky1) - Szpartak Moszkva (Laiking 12.03 12:06 2 - 2  
Lok.Moszkva (Dangerdim77) - CSZKA Moszkva (D1psen) 12.03 13:18 1 - 1  
Lok.Moszkva (Dangerdim77) - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 12.03 12:42 3 - 1  
Lok.Moszkva (Dangerdim77) - Sahtar Doneck (Slezaintim 12.03 11:54 1 - 3  
Lok.Moszkva (Dangerdim77) - Szpartak Moszkva (Laiking 12.03 11:30 1 - 1  
Sahtar Doneck (Slezaintim - CSZKA Moszkva (D1psen) 12.03 12:06 4 - 1  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 12.03 11:30 4 - 1  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Lok.Moszkva (Dangerdim77) 12.03 12:54 1 - 1  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Szpartak Moszkva (Laiking 12.03 13:18 1 - 3  
Szpartak Moszkva (Laiking - CSZKA Moszkva (D1psen) 12.03 11:42 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Laiking - Dinamo Kijev (Orlovsky1) 12.03 13:06 0 - 1  
Szpartak Moszkva (Laiking - Sahtar Doneck (Slezaintim 12.03 12:18 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Laikingdast) - Bayern München (D1psen) 12.03 13:52 0 - 1  
Barcelona (Laikingdast) - Liverpool (Orlovsky1) 12.03 15:16 0 - 2  
Barcelona (Laikingdast) - Paris SG (Slezaintima) 12.03 14:28 2 - 1  
Barcelona (Olle) - Bayern München (Upcake22) 12.03 19:28 1 - 1  
Barcelona (Olle) - Liverpool (White_Boy1927) 12.03 19:04 2 - 2  
Barcelona (Olle) - Paris SG (Foggy) 12.03 19:52 2 - 1  
Barcelona (Olle) - Real Madrid (Inquisitor) 12.03 20:16 1 - 2  
Bayern München (D1psen) - Barcelona (Laikingdast) 12.03 14:52 0 - 3  
Bayern München (D1psen) - Liverpool (Orlovsky1) 12.03 14:04 2 - 3  
Bayern München (D1psen) - Paris SG (Slezaintima) 12.03 15:16 2 - 1  
Bayern München (D1psen) - Real Madrid (Dangerdim77) 12.03 14:28 0 - 0  
Bayern München (Upcake22) - Barcelona (Olle) 12.03 20:28 2 - 2  
Bayern München (Upcake22) - Liverpool (White_Boy1927) 12.03 19:52 1 - 3  
Bayern München (Upcake22) - Paris SG (Foggy) 12.03 18:40 2 - 1  
Bayern München (Upcake22) - Real Madrid (Inquisitor) 12.03 19:04 0 - 0  
Liverpool (Orlovsky1) - Barcelona (Laikingdast) 12.03 14:16 2 - 4  
Liverpool (Orlovsky1) - Bayern München (D1psen) 12.03 15:04 2 - 1  
Liverpool (Orlovsky1) - Real Madrid (Dangerdim77) 12.03 13:52 0 - 1  
Liverpool (White_Boy1927) - Barcelona (Olle) 12.03 20:04 1 - 2  
Liverpool (White_Boy1927) - Bayern München (Upcake22) 12.03 18:52 1 - 0  
Liverpool (White_Boy1927) - Paris SG (Foggy) 12.03 19:16 1 - 2  
Liverpool (White_Boy1927) - Real Madrid (Inquisitor) 12.03 19:40 1 - 2  
Paris SG (Foggy) - Barcelona (Olle) 12.03 18:52 2 - 0  
Paris SG (Foggy) - Bayern München (Upcake22) 12.03 19:40 0 - 3  
Paris SG (Foggy) - Liverpool (White_Boy1927) 12.03 20:16 1 - 4  
Paris SG (Foggy) - Real Madrid (Inquisitor) 12.03 19:28 2 - 1  
Paris SG (Slezaintima) - Barcelona (Laikingdast) 12.03 15:28 1 - 0  
Paris SG (Slezaintima) - Bayern München (D1psen) 12.03 14:16 1 - 1  
Paris SG (Slezaintima) - Real Madrid (Dangerdim77) 12.03 15:04 0 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Bayern München (D1psen) 12.03 15:28 1 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Liverpool (Orlovsky1) 12.03 14:52 0 - 2  
Real Madrid (Dangerdim77) - Paris SG (Slezaintima) 12.03 14:04 2 - 2  
Real Madrid (Inquisitor) - Barcelona (Olle) 12.03 19:16 1 - 2  
Real Madrid (Inquisitor) - Bayern München (Upcake22) 12.03 20:04 1 - 3  
Real Madrid (Inquisitor) - Liverpool (White_Boy1927) 12.03 18:40 1 - 0  
Real Madrid (Inquisitor) - Paris SG (Foggy) 12.03 20:28 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Chelsea (Blackstar98) 12.03 17:12 2 - 1  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Dortmund (Xshilito) 12.03 17:36 1 - 2  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Internazionale (Fearggwp) 12.03 16:24 0 - 3  
Atl.Madrid (Flewless_Ph.) - Manchester City (KRaftVK) 12.03 16:48 2 - 1  
Chelsea (Blackstar98) - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 12.03 16:12 1 - 0  
Chelsea (Blackstar98) - Dortmund (Xshilito) 12.03 16:48 0 - 0  
Chelsea (Blackstar98) - Internazionale (Fearggwp) 12.03 17:36 1 - 0  
Chelsea (Blackstar98) - Manchester City (KRaftVK) 12.03 17:00 1 - 1  
Dortmund (Xshilito) - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 12.03 16:36    
Dortmund (Xshilito) - Chelsea (Blackstar98) 12.03 17:48 2 - 1  
Dortmund (Xshilito) - Internazionale (Fearggwp) 12.03 16:00 2 - 2  
Dortmund (Xshilito) - Manchester City (KRaftVK) 12.03 17:24 3 - 0  
Internazionale (Fearggwp) - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 12.03 17:24 0 - 2  
Internazionale (Fearggwp) - Chelsea (Blackstar98) 12.03 16:36 0 - 0  
Internazionale (Fearggwp) - Dortmund (Xshilito) 12.03 17:00 0 - 1  
Internazionale (Fearggwp) - Manchester City (KRaftVK) 12.03 16:12 2 - 1  
Manchester City (KRaftVK) - Atl.Madrid (Flewless_Ph.) 12.03 17:48 1 - 3  
Manchester City (KRaftVK) - Chelsea (Blackstar98) 12.03 16:00 0 - 1  
Manchester City (KRaftVK) - Dortmund (Xshilito) 12.03 16:24 1 - 3  
Manchester City (KRaftVK) - Internazionale (Fearggwp) 12.03 17:12 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Inquisitor) - Leicester (Foggy) 12.03 18:18 0 - 0  
Arsenal (Inquisitor) - Leverkusen (Olle) 12.03 17:06 1 - 1  
Arsenal (Inquisitor) - Milan (White_Boy1927) 12.03 16:30 2 - 0  
Arsenal (Inquisitor) - Napoli (Upcake22) 12.03 17:54 2 - 2  
Leicester (Foggy) - Arsenal (Inquisitor) 12.03 17:18 0 - 0  
Leicester (Foggy) - Leverkusen (Olle) 12.03 16:42    
Leicester (Foggy) - Milan (White_Boy1927) 12.03 18:06 2 - 0  
Leicester (Foggy) - Napoli (Upcake22) 12.03 17:30 0 - 0  
Leverkusen (Olle) - Arsenal (Inquisitor) 12.03 18:06 1 - 0  
Leverkusen (Olle) - Leicester (Foggy) 12.03 17:42 0 - 0  
Leverkusen (Olle) - Milan (White_Boy1927) 12.03 16:54 1 - 3  
Leverkusen (Olle) - Napoli (Upcake22) 12.03 17:18 0 - 0  
Milan (White_Boy1927) - Arsenal (Inquisitor) 12.03 17:30 1 - 1  
Milan (White_Boy1927) - Leicester (Foggy) 12.03 17:06 1 - 4  
Milan (White_Boy1927) - Leverkusen (Olle) 12.03 17:54 1 - 3  
Milan (White_Boy1927) - Napoli (Upcake22) 12.03 16:42    
Napoli (Upcake22) - Arsenal (Inquisitor) 12.03 16:54 1 - 1  
Napoli (Upcake22) - Leicester (Foggy) 12.03 16:30 1 - 1  
Napoli (Upcake22) - Leverkusen (Olle) 12.03 18:18 0 - 1  
Napoli (Upcake22) - Milan (White_Boy1927) 12.03 17:42 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (KRaftVK) - Everton (Xshilito) 12.03 18:34 1 - 1  
Arsenal (KRaftVK) - Leicester (Fearggwp) 12.03 19:22 0 - 3  
Arsenal (KRaftVK) - West Ham (Blackstar98) 12.03 18:10 2 - 1  
Arsenal (KRaftVK) - Wolverhampton (FlewlessP) 12.03 19:58 1 - 2  
Everton (Xshilito) - Arsenal (KRaftVK) 12.03 19:34 1 - 0  
Everton (Xshilito) - Leicester (Fearggwp) 12.03 18:10 3 - 2  
Everton (Xshilito) - West Ham (Blackstar98) 12.03 19:58 1 - 2  
Everton (Xshilito) - Wolverhampton (FlewlessP) 12.03 18:46 0 - 4  
Leicester (Fearggwp) - Arsenal (KRaftVK) 12.03 18:22 1 - 4  
Leicester (Fearggwp) - Everton (Xshilito) 12.03 19:10 3 - 0  
Leicester (Fearggwp) - West Ham (Blackstar98) 12.03 18:46 3 - 1  
Leicester (Fearggwp) - Wolverhampton (FlewlessP) 12.03 19:34 2 - 2  
West Ham (Blackstar98) - Arsenal (KRaftVK) 12.03 19:10 0 - 0  
West Ham (Blackstar98) - Everton (Xshilito) 12.03 18:58 1 - 0  
West Ham (Blackstar98) - Leicester (Fearggwp) 12.03 19:46 1 - 0  
West Ham (Blackstar98) - Wolverhampton (FlewlessP) 12.03 18:22 1 - 1  
Wolverhampton (FlewlessP) - Arsenal (KRaftVK) 12.03 18:58 1 - 2  
Wolverhampton (FlewlessP) - Everton (Xshilito) 12.03 19:46 1 - 1  
Wolverhampton (FlewlessP) - Leicester (Fearggwp) 12.03 18:34 2 - 1  
Wolverhampton (FlewlessP) - West Ham (Blackstar98) 12.03 19:22 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Orlovsky1) - Liverpool (Slezaintima) 12.03 08:00 1 - 3  
Chelsea (Orlovsky1) - Man. City (Dangerdim77) 12.03 07:12 2 - 3  
Chelsea (Orlovsky1) - Manchester Utd. (D1psen) 12.03 08:24 1 - 1  
Chelsea (Orlovsky1) - Tottenham (Laikingdast) 12.03 07:36 2 - 1  
Chelsea (Xshilito) - Liverpool (KRaftVK) 12.03 21:54 0 - 3  
Chelsea (Xshilito) - Man. City (Flewless_Ph.) 12.03 21:06 0 - 3  
Chelsea (Xshilito) - Manchester Utd.(Fearggwp) 12.03 20:30 3 - 1  
Chelsea (Xshilito) - Tottenham (Blackstar98) 12.03 22:18 1 - 0  
Chelsea FC (Foggy) - Liverpool (Olle) 12.03 12:12 1 - 1  
Chelsea FC (Foggy) - Man. Utd. (Inquisitor) 12.03 12:48 1 - 0  
Chelsea FC (Foggy) - Manchester City(Upcake22) 12.03 13:00 0 - 2  
Chelsea FC (Foggy) - Tottenham (White_Boy1927) 12.03 13:36 3 - 3  
Liverpool (KRaftVK) - Chelsea (Xshilito) 12.03 20:54 0 - 0  
Liverpool (KRaftVK) - Man. City (Flewless_Ph.) 12.03 22:18 0 - 5  
Liverpool (KRaftVK) - Manchester Utd.(Fearggwp) 12.03 21:42 0 - 2  
Liverpool (KRaftVK) - Tottenham (Blackstar98) 12.03 20:30 1 - 0  
Liverpool (Olle) - Chelsea FC (Foggy) 12.03 13:12 4 - 2  
Liverpool (Olle) - Man. Utd. (Inquisitor) 12.03 13:36 1 - 0  
Liverpool (Olle) - Manchester City(Upcake22) 12.03 12:48 3 - 1  
Liverpool (Olle) - Tottenham (White_Boy1927) 12.03 12:24 3 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Man. City (Dangerdim77) 12.03 08:24 1 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Manchester Utd. (D1psen) 12.03 07:36 1 - 0  
Liverpool (Slezaintima) - Tottenham (Laikingdast) 12.03 08:48 1 - 3  
Man. City (Dangerdim77) - Chelsea (Orlovsky1) 12.03 08:12 0 - 0  
Man. City (Dangerdim77) - Liverpool (Slezaintima) 12.03 07:24 1 - 0  
Man. City (Dangerdim77) - Manchester Utd. (D1psen) 12.03 08:48 2 - 2  
Man. City (Flewless_Ph.) - Chelsea (Xshilito) 12.03 22:06 1 - 1  
Man. City (Flewless_Ph.) - Liverpool (KRaftVK) 12.03 21:18 2 - 0  
Man. City (Flewless_Ph.) - Manchester Utd.(Fearggwp) 12.03 20:54 0 - 0  
Man. City (Flewless_Ph.) - Tottenham (Blackstar98) 12.03 21:42 1 - 2  
Man. Utd. (Inquisitor) - Chelsea FC (Foggy) 12.03 13:48 2 - 2  
Man. Utd. (Inquisitor) - Liverpool (Olle) 12.03 12:36 0 - 1  
Man. Utd. (Inquisitor) - Manchester City(Upcake22) 12.03 13:24 2 - 1  
Man. Utd. (Inquisitor) - Tottenham (White_Boy1927) 12.03 12:00 2 - 2  
Manchester City(Upcake22) - Chelsea FC (Foggy) 12.03 12:00 1 - 1  
Manchester City(Upcake22) - Liverpool (Olle) 12.03 13:48 0 - 0  
Manchester City(Upcake22) - Man. Utd. (Inquisitor) 12.03 12:24 3 - 1  
Manchester City(Upcake22) - Tottenham (White_Boy1927) 12.03 13:12 1 - 4  
Manchester Utd. (D1psen) - Chelsea (Orlovsky1) 12.03 07:24 4 - 2  
Manchester Utd. (D1psen) - Liverpool (Slezaintima) 12.03 08:36 4 - 0  
Manchester Utd. (D1psen) - Man. City (Dangerdim77) 12.03 07:48 1 - 1  
Manchester Utd. (D1psen) - Tottenham (Laikingdast) 12.03 08:12 3 - 0  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Chelsea (Xshilito) 12.03 21:30 1 - 1  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Liverpool (KRaftVK) 12.03 20:42 3 - 0  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Man. City (Flewless_Ph.) 12.03 21:54 0 - 2  
Manchester Utd.(Fearggwp) - Tottenham (Blackstar98) 12.03 21:06 1 - 1  
Tottenham (Blackstar98) - Chelsea (Xshilito) 12.03 21:18 1 - 0  
Tottenham (Blackstar98) - Man. City (Flewless_Ph.) 12.03 20:42 1 - 2  
Tottenham (Blackstar98) - Manchester Utd.(Fearggwp) 12.03 22:06 1 - 4  
Tottenham (Laikingdast) - Chelsea (Orlovsky1) 12.03 08:36 3 - 2  
Tottenham (Laikingdast) - Liverpool (Slezaintima) 12.03 07:48 3 - 3  
Tottenham (Laikingdast) - Man. City (Dangerdim77) 12.03 08:00 3 - 0  
Tottenham (Laikingdast) - Manchester Utd. (D1psen) 12.03 07:12 2 - 2  
Tottenham (White_Boy1927) - Chelsea FC (Foggy) 12.03 12:36 1 - 3  
Tottenham (White_Boy1927) - Liverpool (Olle) 12.03 13:24 1 - 5  
Tottenham (White_Boy1927) - Man. Utd. (Inquisitor) 12.03 13:00 1 - 2  
Tottenham (White_Boy1927) - Manchester City(Upcake22) 12.03 12:12 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Walker) - Montpellier (Quavo) 12.03 21:08 1 - 1  
Bordeaux (Walker) - Nantes (Oolancer) 12.03 19:30 2 - 2  
Bordeaux (Walker) - Rennes (Stig) 12.03 21:22 1 - 3  
Bordeaux (Walker) - Strasbourg (CarlWhizzer) 12.03 19:44 0 - 2  
Lille (Alex_1333) - Lyon (Critic) 12.03 21:36 5 - 7  
Lille (Alex_1333) - Marseille (Den1Bravo) 12.03 21:22 6 - 1  
Lille (Alex_1333) - Monaco (Iceman) 12.03 20:40 3 - 3  
Lyon (Critic) - Marseille (Den1Bravo) 12.03 20:54 1 - 6  
Lyon (Critic) - Monaco (Iceman) 12.03 19:58 0 - 4  
Lyon (Critic) - Nice (STDM) 12.03 20:40 3 - 5  
Marseille (Den1Bravo) - Lille (Alex_1333) 12.03 20:12 7 - 2  
Marseille (Den1Bravo) - Lyon (Critic) 12.03 19:44 4 - 1  
Marseille (Den1Bravo) - Monaco (Iceman) 12.03 21:36 2 - 5  
Marseille (Den1Bravo) - Nice (STDM) 12.03 19:58 6 - 3  
Monaco (Iceman) - Lille (Alex_1333) 12.03 19:30 2 - 2  
Monaco (Iceman) - Lyon (Critic) 12.03 21:08 4 - 0  
Monaco (Iceman) - Nice (STDM) 12.03 20:12 4 - 0  
Montpellier (Quavo) - Bordeaux (Walker) 12.03 19:58 2 - 2  
Montpellier (Quavo) - Nantes (Oolancer) 12.03 19:44 1 - 1  
Montpellier (Quavo) - Rennes (Stig) 12.03 21:36 3 - 2  
Montpellier (Quavo) - Strasbourg (CarlWhizzer) 12.03 20:12 3 - 2  
Nantes (Oolancer) - Bordeaux (Walker) 12.03 20:40 4 - 1  
Nantes (Oolancer) - Montpellier (Quavo) 12.03 20:54 2 - 1  
Nantes (Oolancer) - Rennes (Stig) 12.03 19:58 1 - 3  
Nice (STDM) - Lille (Alex_1333) 12.03 19:44 2 - 6  
Nice (STDM) - Lyon (Critic) 12.03 19:30 2 - 1  
Nice (STDM) - Marseille (Den1Bravo) 12.03 21:08 1 - 5  
Nice (STDM) - Monaco (Iceman) 12.03 21:22 2 - 5  
Rennes (Stig) - Bordeaux (Walker) 12.03 20:12 2 - 1  
Rennes (Stig) - Nantes (Oolancer) 12.03 21:08 2 - 2  
Rennes (Stig) - Strasbourg (CarlWhizzer) 12.03 19:30 1 - 5  
Strasbourg (CarlWhizzer) - Bordeaux (Walker) 12.03 20:54 3 - 2  
Strasbourg (CarlWhizzer) - Montpellier (Quavo) 12.03 21:22 4 - 3  
Strasbourg (CarlWhizzer) - Nantes (Oolancer) 12.03 21:36 4 - 1  
Strasbourg (CarlWhizzer) - Rennes (Stig) 12.03 20:40 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Stig) - Dortmund (Walker) 12.03 17:42 1 - 1  
Bayern München (Stig) - Leverkusen (Oolancer) 12.03 18:38 2 - 0  
Bayern München (Stig) - Mönchengladbach (Quavo) 12.03 17:56 2 - 2  
Bayern München (Stig) - RB Leipzig (CarlWhizzer) 12.03 17:00 1 - 1  
Dortmund (Walker) - Bayern München (Stig) 12.03 18:52 2 - 4  
Dortmund (Walker) - Leverkusen (Oolancer) 12.03 17:00 1 - 4  
Dortmund (Walker) - Mönchengladbach (Quavo) 12.03 18:38 3 - 2  
Dortmund (Walker) - RB Leipzig (CarlWhizzer) 12.03 17:14 0 - 1  
Eintracht Frankfurt (Alex - Hertha BSC (Den1Bravo) 12.03 18:52 4 - 0  
Eintracht Frankfurt (Alex - Hoffenheim (Iceman) 12.03 18:10 3 - 4  
Eintracht Frankfurt (Alex - Mainz (Critic) 12.03 19:06 5 - 2  
Eintracht Frankfurt (Alex - Wolfsburg (STDM) 12.03 18:24 3 - 2  
Hertha BSC (Den1Bravo) - Eintracht Frankfurt (Alex_1333) 12.03 17:42 1 - 5  
Hertha BSC (Den1Bravo) - Hoffenheim (Iceman) 12.03 19:06 2 - 2  
Hertha BSC (Den1Bravo) - Wolfsburg (STDM) 12.03 17:28 2 - 2  
Hoffenheim (Iceman) - Hertha BSC (Den1Bravo) 12.03 17:56 2 - 4  
Hoffenheim (Iceman) - Mainz (Critic) 12.03 18:38 5 - 0  
Hoffenheim (Iceman) - Wolfsburg (STDM) 12.03 17:42 7 - 3  
Leverkusen (Oolancer) - Bayern München (Stig) 12.03 17:28 3 - 2  
Leverkusen (Oolancer) - Dortmund (Walker) 12.03 18:10 3 - 4  
Leverkusen (Oolancer) - Mönchengladbach (Quavo) 12.03 18:24 2 - 2  
Leverkusen (Oolancer) - RB Leipzig (CarlWhizzer) 12.03 17:56 2 - 0  
Mainz (Critic) - Eintracht Frankfurt (Alex_1333) 12.03 17:56 5 - 0  
Mainz (Critic) - Hoffenheim (Iceman) 12.03 17:28 3 - 4  
Mainz (Critic) - Wolfsburg (STDM) 12.03 18:10 0 - 3  
Mönchengladbach (Quavo) - Bayern München (Stig) 12.03 19:06 2 - 3  
Mönchengladbach (Quavo) - Dortmund (Walker) 12.03 17:28 0 - 3  
Mönchengladbach (Quavo) - Leverkusen (Oolancer) 12.03 17:14 2 - 2  
Mönchengladbach (Quavo) - RB Leipzig (CarlWhizzer) 12.03 17:42 2 - 2  
RB Leipzig (CarlWhizzer) - Bayern München (Stig) 12.03 18:10 1 - 5  
RB Leipzig (CarlWhizzer) - Dortmund (Walker) 12.03 18:24 1 - 1  
RB Leipzig (CarlWhizzer) - Leverkusen (Oolancer) 12.03 19:06 0 - 4  
RB Leipzig (CarlWhizzer) - Mönchengladbach (Quavo) 12.03 18:52 1 - 0  
Wolfsburg (STDM) - Hertha BSC (Den1Bravo) 12.03 18:38 1 - 4  
Wolfsburg (STDM) - Hoffenheim (Iceman) 12.03 18:52 3 - 6  
Wolfsburg (STDM) - Mainz (Critic) 12.03 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Oolancer) - Inter (CarlWhizzer) 12.03 15:26 1 - 4  
Atalanta (Oolancer) - Lazio (Quavo) 12.03 15:54 3 - 1  
Atalanta (Oolancer) - Milan (Stig) 12.03 14:58 2 - 2  
Atalanta (Oolancer) - Napoli (Walker) 12.03 15:40 4 - 1  
Fiorentina (Iceman) - Parma (Alex_1333) 12.03 14:30 1 - 3  
Fiorentina (Iceman) - Sampdoria (STDM) 12.03 15:12 2 - 1  
Fiorentina (Iceman) - Sassuolo (Critic) 12.03 16:08 5 - 0  
Fiorentina (Iceman) - Udinese (Den1Bravo) 12.03 15:26 3 - 2  
Inter (CarlWhizzer) - Atalanta (Oolancer) 12.03 16:36 0 - 3  
Inter (CarlWhizzer) - Lazio (Quavo) 12.03 16:22 1 - 1  
Inter (CarlWhizzer) - Milan (Stig) 12.03 15:40 4 - 0  
Inter (CarlWhizzer) - Napoli (Walker) 12.03 15:54 2 - 1  
Lazio (Quavo) - Atalanta (Oolancer) 12.03 14:44 1 - 3  
Lazio (Quavo) - Inter (CarlWhizzer) 12.03 15:12 1 - 2  
Lazio (Quavo) - Milan (Stig) 12.03 16:36 4 - 4  
Lazio (Quavo) - Napoli (Walker) 12.03 14:58 4 - 1  
Milan (Stig) - Atalanta (Oolancer) 12.03 16:08 1 - 2  
Milan (Stig) - Inter (CarlWhizzer) 12.03 14:30 1 - 1  
Milan (Stig) - Lazio (Quavo) 12.03 15:26 3 - 1  
Milan (Stig) - Napoli (Walker) 12.03 15:12 0 - 2  
Napoli (Walker) - Atalanta (Oolancer) 12.03 14:30 0 - 2  
Napoli (Walker) - Inter (CarlWhizzer) 12.03 14:44 0 - 3  
Napoli (Walker) - Lazio (Quavo) 12.03 16:08 3 - 5  
Napoli (Walker) - Milan (Stig) 12.03 16:22 0 - 1  
Parma (Alex_1333) - Sampdoria (STDM) 12.03 15:54 6 - 3  
Parma (Alex_1333) - Sassuolo (Critic) 12.03 16:36 2 - 4  
Parma (Alex_1333) - Udinese (Den1Bravo) 12.03 16:22 2 - 3  
Sampdoria (STDM) - Fiorentina (Iceman) 12.03 16:22 6 - 4  
Sampdoria (STDM) - Parma (Alex_1333) 12.03 14:44 3 - 3  
Sampdoria (STDM) - Sassuolo (Critic) 12.03 14:30 3 - 2  
Sampdoria (STDM) - Udinese (Den1Bravo) 12.03 16:08 2 - 0  
Sassuolo (Critic) - Fiorentina (Iceman) 12.03 14:58 0 - 1  
Sassuolo (Critic) - Parma (Alex_1333) 12.03 15:26 2 - 3  
Sassuolo (Critic) - Sampdoria (STDM) 12.03 15:40 3 - 4  
Sassuolo (Critic) - Udinese (Den1Bravo) 12.03 15:54 3 - 1  
Udinese (Den1Bravo) - Fiorentina (Iceman) 12.03 16:36 2 - 3  
Udinese (Den1Bravo) - Parma (Alex_1333) 12.03 15:12 1 - 1  
Udinese (Den1Bravo) - Sampdoria (STDM) 12.03 14:58 3 - 4  
Udinese (Den1Bravo) - Sassuolo (Critic) 12.03 14:44 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - CFC Catalonia FC 12.03 15:45 1 - 4  
Aru Arukonda - NFC Nyancat FC 12.03 17:50 4 - 2  
CFC Catalonia FC - Fin Fints 12.03 16:35 1 - 3  
CFC Catalonia FC - Pnz Im Not Over 12.03 18:15 4 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - Nht Newton Heath 12.03 11:15 3 - 2  
EZ1 EZ1D 11 - PSG Shemyakin Onze 12.03 09:35 2 - 2  
Fin Fints - Aru Arukonda 12.03 14:30 1 - 1  
Fin Fints - Pnz Im Not Over 12.03 15:20 5 - 1  
Meg Megapolice - EZ1 EZ1D 11 12.03 08:45 2 - 2  
Meg Megapolice - Team Ruspro R11 12.03 09:10 0 - 2  
NFC Nyancat FC - CFC Catalonia FC 12.03 14:55 2 - 2  
NFC Nyancat FC - Fin Fints 12.03 17:25 1 - 0  
Nht Newton Heath - Meg Megapolice 12.03 08:45 1 - 2  
Nht Newton Heath - Team Ruspro R11 12.03 07:55 1 - 1  
Pnz Im Not Over - Aru Arukonda 12.03 17:00 4 - 4  
Pnz Im Not Over - NFC Nyancat FC 12.03 16:10 2 - 2  
PSG Shemyakin Onze - Meg Megapolice 12.03 07:30 1 - 4  
PSG Shemyakin Onze - Nht Newton Heath 12.03 10:50 5 - 3  
Team Ruspro R11 - EZ1 EZ1D 11 12.03 07:55 0 - 0  
Team Ruspro R11 - PSG Shemyakin Onze 12.03 11:15 4 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Orlovsky1) - England (D1psen) 12.03 10:34 1 - 5  
Argentina (Orlovsky1) - Italy (Slezaintima) 12.03 10:10 2 - 5  
Argentina (Orlovsky1) - Netherlands (Dangerdim77) 12.03 09:22 2 - 3  
Argentina (Orlovsky1) - Spain (Laikingdast) 12.03 09:46 2 - 1  
England (D1psen) - Argentina (Orlovsky1) 12.03 09:34 3 - 4  
England (D1psen) - Italy (Slezaintima) 12.03 10:46 2 - 0  
England (D1psen) - Netherlands (Dangerdim77) 12.03 09:58 1 - 2  
England (D1psen) - Spain (Laikingdast) 12.03 10:22 0 - 0  
Italy (Slezaintima) - Argentina (Orlovsky1) 12.03 09:10 2 - 1  
Italy (Slezaintima) - England (D1psen) 12.03 09:46 0 - 2  
Italy (Slezaintima) - Netherlands (Dangerdim77) 12.03 10:34 0 - 0  
Italy (Slezaintima) - Spain (Laikingdast) 12.03 10:58 2 - 2  
Netherlands (Dangerdim77) - Argentina (Orlovsky1) 12.03 10:22 3 - 3  
Netherlands (Dangerdim77) - England (D1psen) 12.03 10:58 0 - 0  
Netherlands (Dangerdim77) - Italy (Slezaintima) 12.03 09:34 0 - 0  
Netherlands (Dangerdim77) - Spain (Laikingdast) 12.03 09:10 0 - 0  
Spain (Laikingdast) - Argentina (Orlovsky1) 12.03 10:46 3 - 2  
Spain (Laikingdast) - England (D1psen) 12.03 09:22 1 - 1  
Spain (Laikingdast) - Italy (Slezaintima) 12.03 09:58 2 - 2  
Spain (Laikingdast) - Netherlands (Dangerdim77) 12.03 10:10 1 - 1  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Olle) - Brazil (White_Boy1927) 12.03 14:34 3 - 2  
Belgium (Olle) - France (Foggy) 12.03 15:22 3 - 0  
Belgium (Olle) - Germany (Inquisitor) 12.03 15:46 2 - 1  
Belgium (Olle) - Portugal (Upcake22) 12.03 14:58 0 - 1  
Brazil (White_Boy1927) - Belgium (Olle) 12.03 15:34 1 - 2  
Brazil (White_Boy1927) - France (Foggy) 12.03 14:46 0 - 3  
Brazil (White_Boy1927) - Germany (Inquisitor) 12.03 15:10 0 - 0  
Brazil (White_Boy1927) - Portugal (Upcake22) 12.03 14:22 1 - 0  
France (Foggy) - Belgium (Olle) 12.03 14:22 1 - 0  
France (Foggy) - Brazil (White_Boy1927) 12.03 15:46 1 - 0  
France (Foggy) - Germany (Inquisitor) 12.03 14:58 1 - 1  
France (Foggy) - Portugal (Upcake22) 12.03 15:10 0 - 1  
Germany (Inquisitor) - Belgium (Olle) 12.03 14:46 0 - 0  
Germany (Inquisitor) - Brazil (White_Boy1927) 12.03 14:10 1 - 0  
Germany (Inquisitor) - France (Foggy) 12.03 15:58 0 - 5  
Germany (Inquisitor) - Portugal (Upcake22) 12.03 15:34 1 - 1  
Portugal (Upcake22) - Belgium (Olle) 12.03 15:58 1 - 0  
Portugal (Upcake22) - Brazil (White_Boy1927) 12.03 15:22 1 - 1  
Portugal (Upcake22) - France (Foggy) 12.03 14:10 2 - 0  
Portugal (Upcake22) - Germany (Inquisitor) 12.03 14:34 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Vrico) - Dortmund (Hotshot) 12.03 09:40 2 - 0  
Bayern München (Vrico) - Leverkusen (Kodak) 12.03 10:04 2 - 1  
Bayern München (Vrico) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 12.03 11:28 1 - 0  
Dortmund (Hotshot) - Leverkusen (Kodak) 12.03 10:28 3 - 1  
Dortmund (Hotshot) - Mönchengladbach(Bombi1T0) 12.03 11:16 1 - 1  
Dortmund (Hotshot) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 12.03 09:52 0 - 0  
Leverkusen (Kodak) - Bayern München (Vrico) 12.03 11:04 1 - 1  
Leverkusen (Kodak) - Dortmund (Hotshot) 12.03 11:28 1 - 1  
Leverkusen (Kodak) - Mönchengladbach(Bombi1T0) 12.03 09:40 0 - 1  
Leverkusen (Kodak) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 12.03 10:16 1 - 1  
Mönchengladbach(Bombi1T0) - Bayern München (Vrico) 12.03 09:52 0 - 0  
Mönchengladbach(Bombi1T0) - Dortmund (Hotshot) 12.03 10:16 1 - 1  
Mönchengladbach(Bombi1T0) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 12.03 11:04 0 - 5  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Bayern München (Vrico) 12.03 10:28 0 - 1  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Leverkusen (Kodak) 12.03 11:16 2 - 2  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Mönchengladbach(Bombi1T0) 12.03 10:04 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Kodak) - Internazionale (Hotshot) 12.03 09:18 2 - 0  
Atalanta (Kodak) - Lazio (Boulevard_Pr.) 12.03 08:06 2 - 0  
Atalanta (Kodak) - Milan (Bombi1T0) 12.03 07:30 3 - 1  
Atalanta (Kodak) - Napoli (Vrico) 12.03 08:54 1 - 1  
Internazionale (Hotshot) - Atalanta (Kodak) 12.03 08:18 0 - 3  
Internazionale (Hotshot) - Lazio (Boulevard_Pr.) 12.03 07:42 2 - 1  
Internazionale (Hotshot) - Milan (Bombi1T0) 12.03 09:06 1 - 1  
Internazionale (Hotshot) - Napoli (Vrico) 12.03 08:30 1 - 0  
Lazio (Boulevard_Pr.) - Atalanta (Kodak) 12.03 09:06 1 - 0  
Lazio (Boulevard_Pr.) - Internazionale (Hotshot) 12.03 08:42 3 - 1  
Lazio (Boulevard_Pr.) - Milan (Bombi1T0) 12.03 07:54 1 - 1  
Lazio (Boulevard_Pr.) - Napoli (Vrico) 12.03 08:18 0 - 0  
Milan (Bombi1T0) - Atalanta (Kodak) 12.03 08:30 1 - 1  
Milan (Bombi1T0) - Internazionale (Hotshot) 12.03 08:06 0 - 0  
Milan (Bombi1T0) - Lazio (Boulevard_Pr.) 12.03 08:54 1 - 1  
Milan (Bombi1T0) - Napoli (Vrico) 12.03 07:42 0 - 1  
Napoli (Vrico) - Atalanta (Kodak) 12.03 07:54 1 - 1  
Napoli (Vrico) - Internazionale (Hotshot) 12.03 07:30 0 - 3  
Napoli (Vrico) - Lazio (Boulevard_Pr.) 12.03 09:18 0 - 1  
Napoli (Vrico) - Milan (Bombi1T0) 12.03 08:42 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,NightIntl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Flewless_Ph.) - Brazil (Blackstar98) 12.03 23:52 0 - 1  
Belgium (Flewless_Ph.) - France (KRaftVK) 12.03 23:28 1 - 3  
Belgium (Flewless_Ph.) - Germany (Fearggwp) 12.03 23:04 1 - 2  
Brazil (Blackstar98) - Belgium (Flewless_Ph.) 12.03 22:52 1 - 1  
Brazil (Blackstar98) - France (KRaftVK) 12.03 23:40 1 - 3  
Brazil (Blackstar98) - Portugal (Xshilito) 12.03 23:28 1 - 0  
France (KRaftVK) - Brazil (Blackstar98) 12.03 22:40 0 - 1  
France (KRaftVK) - Germany (Fearggwp) 12.03 23:52 0 - 3  
France (KRaftVK) - Portugal (Xshilito) 12.03 23:04 0 - 1  
Germany (Fearggwp) - Brazil (Blackstar98) 12.03 23:16 0 - 3  
Germany (Fearggwp) - France (KRaftVK) 12.03 22:52 1 - 2  
Germany (Fearggwp) - Portugal (Xshilito) 12.03 23:40 2 - 1  
Portugal (Xshilito) - Belgium (Flewless_Ph.) 12.03 23:16 2 - 1  
Portugal (Xshilito) - Germany (Fearggwp) 12.03 22:40 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 12.03 23:00 4 - 2  
Austria (Kot) - Czech Republic (Koko) 12.03 04:00 2 - 3  
Austria (Kot) - Egypt (Kasandra) 12.03 00:20 2 - 3  
Austria (Kot) - Germany (Burton) 12.03 21:20 0 - 0  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 12.03 00:40 1 - 2  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 12.03 01:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 12.03 20:20 3 - 1  
Austria (Kot) - South Africa (Ben) 12.03 19:00 3 - 2  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 12.03 03:00 4 - 2  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 12.03 00:00 3 - 4  
Belgium (Tommy) - Czech Republic (Koko) 12.03 20:00 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Egypt (Kasandra) 12.03 18:40 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (Burton) 12.03 01:00 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 12.03 22:40 4 - 2  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 12.03 21:40 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Romania (Andre) 12.03 02:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - South Africa (Ben) 12.03 03:00 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 12.03 20:40 2 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 12.03 12:40 6 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Colombia (Gorilla) 12.03 06:20 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 12.03 12:00 4 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Ireland (Panica) 12.03 07:20 3 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Ivory Coast (Vasm) 12.03 09:40 0 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Mexico (Moebius) 12.03 10:00 2 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 12.03 08:20 5 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Sweden (Chris?) 12.03 05:20 0 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Wales (Pjo) 12.03 14:00 4 - 3  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 12.03 07:00 1 - 1  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 12.03 10:20 3 - 3  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 12.03 13:20 2 - 2  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 12.03 06:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Ivory Coast (Vasm) 12.03 12:20 3 - 1  
Chile (Poli) - Mexico (Moebius) 12.03 08:00 1 - 2  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 12.03 05:00 1 - 1  
Chile (Poli) - Sweden (Chris?) 12.03 11:20 1 - 2  
Chile (Poli) - Wales (Pjo) 12.03 09:00 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Cobra4) 12.03 13:20 1 - 4  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 12.03 09:20 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Iceland (Ak) 12.03 05:20 4 - 1  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 12.03 14:20 5 - 3  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Vasm) 12.03 06:40 1 - 4  
Colombia (Gorilla) - Mexico (Moebius) 12.03 12:00 1 - 4  
Colombia (Gorilla) - Russia (Gosas) 12.03 10:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Sweden (Chris?) 12.03 07:40 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - Wales (Pjo) 12.03 11:00 4 - 4  
Czech Republic (Koko) - Austria (Kot) 12.03 18:40 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 12.03 04:20 0 - 4  
Czech Republic (Koko) - Egypt (Kasandra) 12.03 19:40 5 - 3  
Czech Republic (Koko) - Germany (Burton) 12.03 22:40 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 12.03 00:00 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 12.03 01:00 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Romania (Andre) 12.03 21:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - South Africa (Ben) 12.03 20:40 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 12.03 02:00 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 12.03 22:40 2 - 0  
Egypt (Kasandra) - Belgium (Tommy) 12.03 04:00 3 - 3  
Egypt (Kasandra) - Czech Republic (Koko) 12.03 03:00 3 - 5  
Egypt (Kasandra) - Germany (Burton) 12.03 20:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Netherlands (Aibothard) 12.03 21:20 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Poland (Johnybegood) 12.03 19:20 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Romania (Andre) 12.03 23:40 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 12.03 02:00 3 - 4  
Egypt (Kasandra) - Uruguay (Billiot) 12.03 00:40 4 - 4  
Germany (Burton) - Austria (Kot) 12.03 01:20 1 - 2  
Germany (Burton) - Belgium (Tommy) 12.03 22:20 2 - 2  
Germany (Burton) - Czech Republic (Koko) 12.03 00:20 3 - 1  
Germany (Burton) - Egypt (Kasandra) 12.03 02:40 2 - 4  
Germany (Burton) - Netherlands (Aibothard) 12.03 21:40 4 - 2  
Germany (Burton) - Poland (Johnybegood) 12.03 03:20 1 - 4  
Germany (Burton) - Romania (Andre) 12.03 19:20 2 - 3  
Germany (Burton) - South Africa (Ben) 12.03 23:20 1 - 1  
Germany (Burton) - Uruguay (Billiot) 12.03 04:20 1 - 2  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 12.03 07:40 6 - 3  
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 12.03 06:00 4 - 3  
Iceland (Ak) - Colombia (Gorilla) 12.03 13:40 4 - 1  
Iceland (Ak) - Ireland (Panica) 12.03 12:40 2 - 3  
Iceland (Ak) - Ivory Coast (Vasm) 12.03 11:00 4 - 3  
Iceland (Ak) - Mexico (Moebius) 12.03 08:40 3 - 4  
Iceland (Ak) - Russia (Gosas) 12.03 07:20 3 - 1  
Iceland (Ak) - Sweden (Chris?) 12.03 10:00 2 - 2  
Iceland (Ak) - Wales (Pjo) 12.03 05:00 1 - 3  
Ireland (Panica) - Cameroon (Cobra4) 12.03 12:20 4 - 1  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 12.03 14:40 1 - 1  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 12.03 05:00 4 - 1  
Ireland (Panica) - Iceland (Ak) 12.03 07:00 3 - 4  
Ireland (Panica) - Ivory Coast (Vasm) 12.03 08:00 4 - 3  
Ireland (Panica) - Mexico (Moebius) 12.03 11:20 0 - 4  
Ireland (Panica) - Russia (Gosas) 12.03 06:00 3 - 0  
Ireland (Panica) - Sweden (Chris?) 12.03 09:00 3 - 2  
Ireland (Panica) - Wales (Pjo) 12.03 10:20 1 - 3  
Ivory Coast (Vasm) - Cameroon (Cobra4) 12.03 11:20 2 - 0  
Ivory Coast (Vasm) - Chile (Poli) 12.03 07:20 3 - 2  
Ivory Coast (Vasm) - Colombia (Gorilla) 12.03 13:00 3 - 3  
Ivory Coast (Vasm) - Iceland (Ak) 12.03 08:20 3 - 5  
Ivory Coast (Vasm) - Ireland (Panica) 12.03 12:00 2 - 1  
Ivory Coast (Vasm) - Mexico (Moebius) 12.03 05:20 3 - 1  
Ivory Coast (Vasm) - Russia (Gosas) 12.03 09:20 2 - 1  
Ivory Coast (Vasm) - Sweden (Chris?) 12.03 14:00 2 - 1  
Ivory Coast (Vasm) - Wales (Pjo) 12.03 06:20 3 - 2  
Mexico (Moebius) - Cameroon (Cobra4) 12.03 09:20 6 - 1  
Mexico (Moebius) - Chile (Poli) 12.03 11:40 3 - 5  
Mexico (Moebius) - Colombia (Gorilla) 12.03 07:00 4 - 1  
Mexico (Moebius) - Iceland (Ak) 12.03 10:20 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Ireland (Panica) 12.03 08:20 0 - 3  
Mexico (Moebius) - Ivory Coast (Vasm) 12.03 14:20 5 - 5  
Mexico (Moebius) - Russia (Gosas) 12.03 14:00 4 - 1  
Mexico (Moebius) - Sweden (Chris?) 12.03 06:00 1 - 4  
Mexico (Moebius) - Wales (Pjo) 12.03 13:00 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 12.03 22:20 1 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 12.03 00:20 4 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 12.03 23:20 2 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Egypt (Kasandra) 12.03 01:20 4 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Germany (Burton) 12.03 02:20 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 12.03 20:20 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Romania (Andre) 12.03 03:20 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - South Africa (Ben) 12.03 04:20 0 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 12.03 19:20 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 12.03 20:40 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 12.03 01:20 4 - 4  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 12.03 22:00 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - Egypt (Kasandra) 12.03 03:40 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Germany (Burton) 12.03 19:40 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 12.03 02:40 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 12.03 04:00 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - South Africa (Ben) 12.03 00:00 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 12.03 23:00 2 - 2  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 12.03 02:40 2 - 0  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 12.03 21:00 2 - 4  
Romania (Andre) - Czech Republic (Koko) 12.03 01:40 2 - 2  
Romania (Andre) - Egypt (Kasandra) 12.03 23:00 1 - 4  
Romania (Andre) - Germany (Burton) 12.03 03:40 2 - 2  
Romania (Andre) - Netherlands (Aibothard) 12.03 20:00 1 - 1  
Romania (Andre) - Poland (Johnybegood) 12.03 19:00 3 - 0  
Romania (Andre) - South Africa (Ben) 12.03 22:00 1 - 4  
Romania (Andre) - Uruguay (Billiot) 12.03 01:00 3 - 2  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 12.03 11:00 1 - 4  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 12.03 14:20 1 - 4  
Russia (Gosas) - Colombia (Gorilla) 12.03 09:00 0 - 2  
Russia (Gosas) - Iceland (Ak) 12.03 12:20 3 - 3  
Russia (Gosas) - Ireland (Panica) 12.03 13:20 3 - 1  
Russia (Gosas) - Ivory Coast (Vasm) 12.03 10:00 1 - 2  
Russia (Gosas) - Mexico (Moebius) 12.03 05:40 3 - 3  
Russia (Gosas) - Sweden (Chris?) 12.03 06:40 0 - 3  
Russia (Gosas) - Wales (Pjo) 12.03 07:40 0 - 2  
South Africa (Ben) - Austria (Kot) 12.03 03:20 1 - 1  
South Africa (Ben) - Belgium (Tommy) 12.03 19:40 1 - 5  
South Africa (Ben) - Czech Republic (Koko) 12.03 02:20 2 - 4  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 12.03 21:00 3 - 3  
South Africa (Ben) - Germany (Burton) 12.03 23:40 1 - 0  
South Africa (Ben) - Netherlands (Aibothard) 12.03 18:40 0 - 2  
South Africa (Ben) - Poland (Johnybegood) 12.03 22:20 1 - 3  
South Africa (Ben) - Romania (Andre) 12.03 00:40 1 - 5  
South Africa (Ben) - Uruguay (Billiot) 12.03 21:20 2 - 3  
Sweden (Chris?) - Cameroon (Cobra4) 12.03 14:40 1 - 5  
Sweden (Chris?) - Chile (Poli) 12.03 08:40 1 - 4  
Sweden (Chris?) - Colombia (Gorilla) 12.03 11:40 4 - 3  
Sweden (Chris?) - Iceland (Ak) 12.03 09:40 4 - 3  
Sweden (Chris?) - Ireland (Panica) 12.03 10:40 4 - 3  
Sweden (Chris?) - Ivory Coast (Vasm) 12.03 05:40 5 - 2  
Sweden (Chris?) - Mexico (Moebius) 12.03 13:40 3 - 0  
Sweden (Chris?) - Russia (Gosas) 12.03 13:00 3 - 6  
Sweden (Chris?) - Wales (Pjo) 12.03 08:00 1 - 4  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 12.03 20:00 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 12.03 02:20 1 - 4  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 12.03 21:00 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Egypt (Kasandra) 12.03 22:00 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - Germany (Burton) 12.03 19:00 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 12.03 03:40 4 - 0  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 12.03 23:40 4 - 3  
Uruguay (Billiot) - Romania (Andre) 12.03 23:20 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - South Africa (Ben) 12.03 01:40 4 - 0  
Wales (Pjo) - Cameroon (Cobra4) 12.03 05:40 3 - 2  
Wales (Pjo) - Chile (Poli) 12.03 10:40 1 - 4  
Wales (Pjo) - Colombia (Gorilla) 12.03 08:40 3 - 3  
Wales (Pjo) - Iceland (Ak) 12.03 14:40 4 - 3  
Wales (Pjo) - Ireland (Panica) 12.03 09:40 2 - 1  
Wales (Pjo) - Ivory Coast (Vasm) 12.03 13:40 3 - 6  
Wales (Pjo) - Mexico (Moebius) 12.03 06:40 2 - 3  
Wales (Pjo) - Russia (Gosas) 12.03 11:40 2 - 1  
Wales (Pjo) - Sweden (Chris?) 12.03 12:40 2 - 1  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - CSZKA Szófia 12.03 21:00 0 - 0  
Roma - Young Boys 12.03 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Rapid Wien 12.03 21:00 4 - 1  
Molde - Dundalk 12.03 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Leverkusen 12.03 21:00 2 - 3  
Slavia Praha - Hapoel Beer Sheva 12.03 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Lech Poznan 12.03 21:00 4 - 0  
Rangers - Standard Liege 12.03 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - PSV 12.03 21:00 0 - 1  
Omonia Nicosia - PAOK 12.03 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Napoli 12.03 21:00 1 - 1  
Real Sociedad - Rijeka 12.03 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Braga 12.03 18:55 2 - 4  
Zorya Luganszk - Leicester 12.03 18:55 1 - 0  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Sparta Praha 12.03 18:55 2 - 1  
Milan - Celtic 12.03 18:55 4 - 2  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Maccabi TA 12.03 18:55 1 - 1  
Sivasspor - Villarreal 12.03 18:55 0 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Ludogorec Razgrad 12.03 18:55 3 - 1  
LASK - Tottenham 12.03 18:55 3 - 3  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Wolfsberg 12.03 18:55 0 - 1  
Feyenoord - Dinamo Zágráb 12.03 18:55 0 - 2  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Hoffenheim 12.03 18:55 0 - 0  
Gent - Liberec 12.03 18:55 1 - 2  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elmina Sharks - Aduana Stars 12.03 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATK Mohun Bagan - Odisha 12.03 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Salt - Shabab Al-Ordon 12.03 17:30 2 - 4  
Al-Sareeh - Al-Jazeera (JOR) 12.03 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai baj., alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Independiente Medellin 12.03 02:00 0 - 3  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drita - Llapi 12.03 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jahra - Al-Salibikhaet 12.03 16:30 0 - 0  
Al-Kuwait - Al-Fahaheel 12.03 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Korona Kielce 12.03 12:00    
GKS Tychy - Widzew Lodz 12.03 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional RS - Boca Juniors 12.03 01:30 0 - 1  
Jorge Wilstermann - Libertad Asuncion 12.03 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Tampico Madero 12.03 02:00 2 - 1  
Tlaxcala - Atl. Morelia 12.03 00:00 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Leon 12.03 04:05 1 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bokelj Kotor - Berane 12.03 13:00 3 - 3  
Ibar Rozaje - Arsenal Tivat 12.03 13:00 1 - 3  
Igalo - Jedinstvo Bijelo Polje 12.03 13:00 2 - 0  
Mornar Bar - Grbalj Radanovici 12.03 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Grorud 12.03 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pro Sesto - Como 12.03 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 12.03 23:30 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CF Estrela - Farense 12.03 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Mallorca 12.03 19:00 0 - 1  
Oviedo - Alcorcon 12.03 19:00 1 - 1  
Sp. Gijón - Albacete 12.03 21:30 0 - 0  
Tenerife - Sabadell 12.03 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Nassr 12.03 13:35 2 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Al-Fateh 12.03 15:40 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rad Belgrád - Metalac Gornji Milanovac 12.03 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Maribor 12.03 16:45 2 - 0  
Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amedspor - Inegölspor 12.03 11:00 3 - 1  
Ankara Demirspor - Ergene Velimese 12.03 11:00 3 - 3  
Hacettepe - Gümüshanespor 12.03 11:00 3 - 0  
Hekimoglu Trabzon - Corum 12.03 11:00 1 - 0  
Kahramanmarasspor - Afjet Afyonspor 12.03 11:00 2 - 1  
Usakspor - Sariyer 12.03 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 3., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1922 Konyaspor - Kastamonuspor 12.03 11:00 1 - 0  
Bodrumspor - Mamak 12.03 11:00 7 - 2  
Eyüpspor - Etimesgut Bld. Spor 12.03 11:00 4 - 1  
Karacabey Bld. Spor - Pendikspor 12.03 11:00 1 - 0  
Tarsus Idman Yurdu - Turgutluspor 12.03 11:00 4 - 0  
Vanspor - Serik Bld. Spor 12.03 11:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ugandai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bright Stars FC - Kampala City FC 12.03 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguay 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sud América - Juventud de Las Piedras 12.03 23:00 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Mineros de Guayana 12.03 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Valencia Maracay - Zamora Barinas 12.03 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Chiangrai Utd. 12.03 14:00 1 - 1  
Melbourne Victory - FC Seoul 12.03 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - FC Tokyo 12.03 11:00 0 - 1  
Shanghai Shenhua - Ulsan 12.03 11:00 1 - 4  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Bukhoro 12.03 10:00 3 - 1  
Kokand - Navbahor Namangan 12.03 10:00 1 - 1  
Mashal Mubarek - Metallurg Bekobod 12.03 10:00 1 - 0  
Nasaf Qarshi - Lokomotív Taskent 12.03 10:00 0 - 0  
Pakhtakor - Andijan 12.03 10:00 2 - 0  
Qizilqum Zarafshon - Bunyodkor 12.03 10:00 1 - 1  
Surkhon Termez - Sogdiana 12.03 10:00 1 - 2  
Pool biliárd (Mosconi Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Filler/Ouschan - Woodward/van Boening 12.03 19:40    
Gorst/Ouschan - Thorpe/Robinson 12.03 21:10    
J. Filler - S. Woodward 12.03 20:30    
Jay. Shaw - S. Van Boening 12.03 22:30    
Mosconi Cup 2020 12.03 22:30    
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Trentino (Helyszín: Trento) 12.03 16:00 0 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Karlovarsko 12.03 19:30 3 - 1  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Schwerin 12.03 17:30 0 - 3  
Rzeszow - Scandicci (Helyszín: Scandicci) 12.03 20:30 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi Bauru - Minas 12.03 01:30    
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Köge 12.03 20:00 3 - 0  
Vestsjaelland - Holte 12.03 18:45 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Incheon Air Jumbos 12.03 11:00 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Kaposvár 12.03 17:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Czarni Radom 12.03 17:30 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - MKS Kalisz 12.03 17:00 3 - 1  
Pila - Legionowo 12.03 18:00 0 - 3  
Radomka Radom - LKS Lodz 12.03 17:30 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Modena 12.03 20:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Cuneo 12.03 18:30 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ushuaia Ibiza - Guaguas 12.03 18:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakirkoy Yesilyurt - Ankara Karayollari 12.03 11:00 3 - 0  
Beylikduzu Ihtisas - Aydin Bld. Spor 12.03 13:30 0 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - Kyr. Wilson 12.03 20:00 1 - 6  
J. Trump - Ric. Walden 12.03 14:00 6 - 3  
Lu Ning - Pang Junxu 12.03 20:00 6 - 2  
Xiao Guodong - J. Lisowski 12.03 14:00 4 - 6  
Sílövészet (10 km, Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Loginov - S. Desthieux 12.03 13:30 0 - 1  
J. Dale - B. Doll 12.03 13:30 1 - 0  
J. Fak - E. Lesser 12.03 13:30 1 - 0  
L. Hofer - E.O. Bjöntegaard 12.03 13:30 0 - 1  
S. Samuelsson - Q. Fillon Maillet 12.03 13:30 1 - 0  
T. Bö - E. Jacquelin 12.03 13:30 1 - 0  
V.S. Christiansen - A. Peiffer 12.03 13:30 0 - 1  
Sílövészet (10 km, Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Kontiolahti 2020 12.03 13:30    
Sílövészet (7,5 km, női, Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Kontiolahti 2020 12.03 16:10    
Sílövészet (7,5 km, női, Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bescond - Linn Persson 12.03 16:30 1 - 0  
D. Herrmann - T. Eckhoff 12.03 16:30 1 - 0  
D. Wierer - M. Davidova 12.03 16:30 0 - 1  
E. Öberg - A. Chevalier 12.03 16:30 0 - 1  
H. Öberg - M. Olsbu Röiseland 12.03 16:30 1 - 0  
I. Landmark Tandrevold - J. Braisaz 12.03 16:30 1 - 0  
J. Skottheim - D. Alimbekava 12.03 16:30 0 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donski - H.V.N. Rune 12.03 11:00 1 - 2  
B. Cengiz - F. Gill 12.03 12:15 1 - 2  
C. Ilkel - S. Gima 12.03 12:15 1 - 2  
D.N. Madaras - Ale. Lazarov 12.03 12:15 1 - 2  
E. Tyurnev - G. Oradini 12.03 12:15 2 - 0  
F. Misolic - T. Yamanaka 12.03 12:15 2 - 0  
M. Ilhan - S. Palosi 12.03 12:15    
Y. Erel - F. Cobolli 12.03 11:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wildgruber - D. Lopatetskaya 12.03 12:20 1 - 2  
C. Dinu - A.A. Rosca 12.03 11:00 1 - 2  
D. Vismane - Ipek Öz 12.03 11:00 0 - 2  
J. Avdeeva - S. Sakellaridi 12.03 11:20 2 - 0  
L. Gjorcheska - H.T. Black 12.03 11:00 1 - 2  
M. Pislak - N. Hanatani 12.03 11:00 2 - 0  
M. Sezer - P. Kudermetova 12.03 11:00 1 - 2  
Z. Sonmez - A. Rajkovic 12.03 11:00 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - S. Baez 12.03 21:00 2 - 1  
Emi. Gomez - F. Meligeni Rodrigues A. 12.03 00:35 0 - 2  
F. Cerundolo - F. Mena 12.03 17:00 2 - 1  
Joao Menezes - D. Popko 12.03 19:30 0 - 2  
O. Luz - A. Tabilo 12.03 14:00    
R. Olivo - F. Bagnis 12.03 15:00 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarez N / Dougaz M A - Doumbia S / Reboul F 12.03 19:30 0 - 2  
Martinez/MeligeniRod.Alv. - Barrios VeraMT/TabiloA 12.03 17:00 2 - 0  
Matos R / Menezes J - Cuevas M / Duran G 12.03 23:50    
Redlicki Ma / Reese H - Pucinelli Almeida/Reis S 12.03 15:00 2 - 1  
Tenisz (Eastern European Ch.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zakharova - J. Cabaj Awad 12.03 11:45 2 - 0  
A.G. Vasilescu - G.N. Tatarus 12.03 12:05 2 - 0  
D. Radanovic - E. Halbauer 12.03 13:25 2 - 1  
K.P. Bejenaru - Lau. Radakovic 12.03 13:30 2 - 0  
T. Lukas - E. Yashina 12.03 09:00 2 - 1  
V. Katic - Mar. Drazic 12.03 10:30 2 - 0  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Nikles - T.A. Kodat 12.03 10:00 2 - 0  
J.B. Torres - P. Martin Tiffon 12.03 09:00 2 - 1  
J.F. Vidal Azorin - A. Setkic 12.03 10:00 2 - 1  
K-M. Maamoun - N. Visker 12.03 10:00 2 - 1  
O. Krutykh - J.B. Otegui 12.03 09:00 2 - 1  
S. Rawat - C. Sanchez Jover 12.03 09:00 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Siskova - A. Zolotareva 12.03 09:00 2 - 1  
A.E. Nefedova - L. Alhussein Abdel Aziz 12.03 10:00 2 - 0  
E. Avanesyan - Lex. Stevens 12.03 09:00 2 - 0  
I. Murta - A. Tikhonova 12.03 09:00 2 - 0  
J. Aney - A. Kubareva 12.03 10:00 1 - 2  
P. Lovric - Car. Alves 12.03 11:00 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - G. Lopez Villasenor 12.03 10:00 2 - 0  
Adr. Andreev - O. Roca Batalla 12.03 10:00 2 - 0  
Art. Reymond - E. Esteve Lobato 12.03 11:30 0 - 2  
F. Diaz Acosta - A. Cazaux 12.03 10:00 2 - 1  
I. Cervantes-Huegun - A. Cornut-Chauvinc 12.03 10:00 1 - 2  
I. Cervantes-Huegun - N. Alvarez Varona 12.03 10:00    
S. Perez Contri - P. Vivero Gonzalez 12.03 11:30 1 - 2  
T. Skatov - M. Damas 12.03 11:30 0 - 2  
Tenisz (Maia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - F.F. Silva 12.03 16:00 2 - 1  
A. Vatutin - C. Taberner 12.03 12:00 0 - 2  
Gas. Elias - P. Sousa 12.03 14:00 0 - 2  
J. Kovalik - A. Celikbilek 12.03 14:10 2 - 1  
M. Trungelliti - K. Coppejans 12.03 12:00    
Tenisz (Maia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux G / Serdarusi - Begemann A / Olivetti A 12.03 17:00 0 - 2  
Coppejans/Martos Gornes - Lenz J / Masur D 12.03 12:00 0 - 2  
Falcao G / Sousa P - Glasspool L / Heliovaara 12.03 17:50 0 - 2  
Kolar Z / Vavassori A - Kotov P / Vatutin A 12.03 16:35 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Coulibaly - E. Kirkin 12.03 12:00 0 - 2  
K. Tamm - M.F. Descotte 12.03 10:30 2 - 0  
L. Giacomini - T. Droguet 12.03 10:30 1 - 2  
L. Tessa - D. Pichler 12.03 10:30 1 - 2  
M. Zukas - L. Potenza 12.03 10:30 2 - 0  
S. Mansouri - L. Claverie 12.03 12:00 2 - 0  
S. Prechtel - M. Echargui 12.03 10:30 2 - 0  
T. Atmane - M. Rosenkranz 12.03 10:30 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Monnet - M. Villet 12.03 12:00 2 - 0  
E. Vanlangendonck - Y. Cavalle-Reimers 12.03 12:00 0 - 2  
G. Crescenzi - N. Berberovic 12.03 12:00 0 - 2  
I. Ibbou - Y. Hatouka 12.03 12:00 0 - 2  
L. Fruhvirtova - A. Rushiti 12.03 12:00 2 - 0  
M. Bondarenko - S. Scilipoti 12.03 12:00 1 - 2  
S. Nahimana - M. Arcangioli 12.03 12:00 2 - 1  
S. Talbi - A. Droguet 12.03 12:00 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Corwin - Oli. Crawford 12.03 14:30 0 - 2  
Juan Carlos Manuel Aguila - M. Damm 12.03 14:30 2 - 0  
Kee. Smith - J. Arconada 12.03 16:30 2 - 0  
L. Telles - Roy Smith 12.03 14:30 2 - 0  
R. Rodriguez-Pace - Row. Phillips 12.03 14:30 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 12.03 10:30 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E/KhachatryanA - Isahakyan G / Isahakyan S 12.03 14:10 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Hunanyan G / Dzavaryan H 12.03 09:10 2 - 1  

 

</
2020.12.02.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Baltimore 12.02 21:40 19 - 14  
Asztalitenisz (Challenger Series, 49. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Putuntica - D. Cheaib 12.02 08:30 3 - 2  
A. Putuntica - Flo. Bluhm 12.02 11:10 1 - 3  
E. Chtchetinine - D. Cheaib 12.02 13:10 0 - 3  
F. Kuzmin - Car. Ishida 12.02 12:30 3 - 0  
F. Kuzmin - E. Chtchetinine 12.02 10:30 0 - 3  
F. Kuzmin - Liang Qiu 12.02 14:30 2 - 3  
Flo. Bluhm - D. Cheaib 12.02 13:50 0 - 3  
Flo. Bluhm - Liang Qiu 12.02 09:10 3 - 1  
S. Happek - Car. Ishida 12.02 09:50 1 - 3  
S. Happek - Liang Qiu 12.02 11:50 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bochkarev - A.D. Volkov 12.02 10:15 1 - 3  
A. Desiatnik - Ilya Novikov 12.02 02:15 3 - 0  
A. Ilin - N. Tarasenkov 12.02 22:15 3 - 1  
A. Menshikov - M. Minkov 12.02 10:00 3 - 2  
A. Merezhko - E. Anisimov 12.02 05:30 0 - 3  
A. Merezhko - O. Belugin 12.02 07:30 1 - 3  
A. Suntsov - Val. Sidorin 12.02 00:15 0 - 3  
A. Vlasov - V. Shirshov 12.02 18:00 1 - 3  
A. Yakovlev - M. Sverdlov 12.02 15:30 1 - 3  
A. Yakovlev - S. Kulikov 12.02 13:30 1 - 3  
A.D. Volkov - D. Petrochenko 12.02 23:45 3 - 0  
A.D. Volkov - R. Kobytov 12.02 11:15 0 - 3  
Ale. Petrov - E. Ilyukhin 12.02 21:30 2 - 3  
Ale. Petrov - P. Ziuzikov 12.02 23:00 3 - 0  
B. Grebenyuk - E. Kryuchkov 12.02 19:15 0 - 3  
D. Balakin - A. Vlasov 12.02 18:30 3 - 0  
D. Balakin - V. Shirshov 12.02 20:00 3 - 1  
D. Korneev - A. Ilin 12.02 23:15 3 - 1  
D. Korneev - D. Molodtsov 12.02 21:45 3 - 1  
D. Molodtsov - A. Suntsov 12.02 01:45 1 - 3  
D. Molodtsov - Ilya Novikov 12.02 00:45 3 - 1  
D. Molodtsov - K. Churin 12.02 22:45 0 - 3  
D. Petrochenko - O. Shagarov 12.02 01:15 0 - 3  
D. Sayanov - S. Myagkov 12.02 01:00 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - B. Grebenyuk 12.02 18:15 3 - 1  
E. Anisimov - O. Belugin 12.02 06:30 3 - 1  
E. Anisimov - P. Vshivkov 12.02 08:00 0 - 3  
E. Grishaev - I. Poletaev 12.02 07:15 3 - 0  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 12.02 22:30 1 - 3  
E. Kalashnikov - E. Stepanov 12.02 16:15 3 - 2  
E. Kalashnikov - P. Ziuzikov 12.02 14:45 3 - 0  
E. Kryuchkov - Dmi. Kolesnikov 12.02 19:45 0 - 3  
E. Kryuchkov - E. Grishaev 12.02 08:15 2 - 3  
E. Kryuchkov - I. Tolmachev 12.02 06:45 3 - 0  
E. Kryuchkov - V. Bazilevsky 12.02 17:45 3 - 1  
E. Stepanov - V. Putilovsky 12.02 15:15 3 - 2  
I. Korogodsky - A. Bochkarev 12.02 10:45 2 - 3  
I. Korogodsky - A.D. Volkov 12.02 12:15 3 - 0  
I. Poletaev - E. Kryuchkov 12.02 05:45 3 - 0  
I. Poletaev - I. Tolmachev 12.02 07:45 3 - 1  
I. Tolmachev - E. Grishaev 12.02 06:15 2 - 3  
I. Zemit - A. Vlasov 12.02 19:30 2 - 3  
I. Zemit - D. Balakin 12.02 17:30 1 - 3  
K. Churin - N. Tarasenkov 12.02 23:45 2 - 3  
M. Cheklin - Sem. Korolev 12.02 17:45 2 - 3  
M. Cheklin - V. Rakhmanov 12.02 19:45 2 - 3  
M. Gusev - S. Kulikov 12.02 06:15 0 - 3  
M. Minkov - V. Zhulyabin 12.02 11:00 0 - 3  
M. Pronkin - V.G. Evlampiev 12.02 10:45 2 - 3  
M. Pronkin - Y. Bazhinov 12.02 12:15 3 - 1  
M. Sverdlov - V. Selkin 12.02 14:00 3 - 0  
N. Lyfenko - A.D. Volkov 12.02 00:45 3 - 0  
N. Lyfenko - A.D. Volkov 12.02 22:45 3 - 1  
O. Belugin - P. Vshivkov 12.02 06:00 0 - 3  
O. Shagarov - A.D. Volkov 12.02 02:15 3 - 2  
O.N. Kharlakin - M. Gusev 12.02 07:45 3 - 1  
O.N. Kharlakin - V. Sinkovskiy 12.02 05:45 1 - 3  
P. Vshivkov - A. Merezhko 12.02 07:00 3 - 0  
P. Ziuzikov - E. Stepanov 12.02 14:15 2 - 3  
P. Ziuzikov - T. Turabekov 12.02 22:00 3 - 1  
R. Khomenko - M. Pronkin 12.02 09:45 3 - 0  
R. Khomenko - V.G. Evlampiev 12.02 11:45 3 - 1  
R. Kobytov - A. Bochkarev 12.02 11:45 0 - 3  
R. Kobytov - I. Korogodsky 12.02 09:45 3 - 0  
R. Pavlenko - T. Turabekov 12.02 23:30 1 - 3  
S. Kulikov - M. Sverdlov 12.02 14:30 0 - 3  
S. Kulikov - O.N. Kharlakin 12.02 07:15 1 - 3  
S. Kulikov - V. Selkin 12.02 16:00 1 - 3  
S. Myagkov - D. Ignatiev 12.02 02:00 3 - 0  
S. Ogay - D. Ignatiev 12.02 00:30 3 - 0  
S. Ogay - V. Putilovsky 12.02 01:30 1 - 3  
Sem. Korolev - V. Rakhmanov 12.02 18:45 1 - 3  
Sem. Korolev - Vla. Fedorov 12.02 20:15 3 - 1  
V. Bazilevsky - B. Grebenyuk 12.02 20:15 3 - 2  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 12.02 18:45 3 - 2  
V. Chahur - A. Menshikov 12.02 10:30 2 - 3  
V. Chahur - M. Minkov 12.02 12:00 2 - 3  
V. Putilovsky - D. Sayanov 12.02 00:00 2 - 3  
V. Putilovsky - E. Kalashnikov 12.02 13:45 0 - 3  
V. Putilovsky - P. Ziuzikov 12.02 15:45 1 - 3  
V. Rakhmanov - Vla. Fedorov 12.02 18:15 3 - 1  
V. Selkin - A. Yakovlev 12.02 15:00 2 - 3  
V. Shirshov - I. Zemit 12.02 19:00 2 - 3  
V. Sinkovskiy - M. Gusev 12.02 06:45 1 - 3  
V. Sinkovskiy - S. Kulikov 12.02 08:15 3 - 1  
V. Zhulyabin - A. Menshikov 12.02 11:30 3 - 1  
V. Zhulyabin - V. Chahur 12.02 09:30 0 - 3  
V.G. Evlampiev - Y. Bazhinov 12.02 10:15 1 - 3  
Val. Sidorin - A. Desiatnik 12.02 01:15 3 - 2  
Vla. Fedorov - M. Cheklin 12.02 19:15 3 - 0  
Y. Bazhinov - R. Khomenko 12.02 11:15 1 - 3  
Y. Merkushin - N. Lyfenko 12.02 21:45 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kondratova - I. Skachkova 12.02 14:15 3 - 2  
I. Skachkova - Taty. Morozova 12.02 15:15 3 - 1  
K. Korzunova - A. Kondratova 12.02 14:45 0 - 3  
K. Korzunova - I. Skachkova 12.02 16:15 2 - 3  
Taty. Morozova - A. Kondratova 12.02 15:45 2 - 3  
Taty. Morozova - K. Korzunova 12.02 13:45 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brezitskiy - S. Harenko 12.02 16:50 3 - 1  
A. Brezitskiy - V. Shepel 12.02 15:40 3 - 0  
A. Gordiy - A. Riabukhin 12.02 19:05 3 - 1  
A. Gordiy - A. Shkurupii 12.02 19:45 1 - 3  
A. Gordiy - D. Kebalo 12.02 20:55 0 - 3  
A. Krutko - A. Levadniy 12.02 10:20 1 - 3  
A. Krutko - N. Trofimov 12.02 12:05 3 - 2  
A. Krutko - R. Cherevko 12.02 08:35 1 - 3  
A. Krutko - R. Derypaska 12.02 13:50 3 - 1  
A. Levadniy - R. Cherevko 12.02 15:00 0 - 3  
A. Levadniy - Yev. Masko 12.02 09:10 3 - 2  
A. Matcyk - A. Michalus 12.02 10:40 2 - 3  
A. Matcyk - M. Treschetka 12.02 08:20 3 - 1  
A. Naida - M. Butkov 12.02 09:05 3 - 0  
A. Naida - R. Reznichenko 12.02 15:30 3 - 0  
A. Naida - V. Zaychenko 12.02 12:00 0 - 3  
A. Shkurupii - A. Riabukhin 12.02 20:20 3 - 1  
A. Shkurupii - D. Kebalo 12.02 19:10 3 - 2  
A. Skyba - And. Herasymenko 12.02 11:05 1 - 3  
A. Skyba - I. Udod 12.02 09:55 3 - 2  
A. Skyba - S. Rutskiy 12.02 12:15 0 - 3  
A. Skyba - V. Tokar 12.02 08:45 0 - 3  
A. Tsikhotskiy - M. Tovkach 12.02 03:15 0 - 3  
And. Herasymenko - I. Udod 12.02 08:10 3 - 1  
And. Herasymenko - V. Tokar 12.02 10:30 2 - 3  
And. Herasymenko - V. Tokar 12.02 10:30 2 - 3  
B. Zaika - I. Yanishevskiy 12.02 10:25 1 - 3  
B. Zaika - M. Zhuravlov 12.02 13:55 0 - 3  
B. Zaika - O. Hubarev 12.02 12:10 3 - 0  
B. Zaika - V. Malashevsky 12.02 08:40 1 - 3  
D. Baystryuchenko - A. Naida 12.02 10:50 1 - 3  
D. Baystryuchenko - M. Butkov 12.02 13:45 3 - 1  
D. Baystryuchenko - R. Reznichenko 12.02 12:35 3 - 0  
D. Kebalo - A. Riabukhin 12.02 21:30 3 - 0  
Den. Vakulenko - A. Yakovenko 12.02 22:35 3 - 0  
Dmi. Lebed - M. Presnyakov 12.02 01:05 2 - 3  
I. Semeniuk - R. Rybachuk 12.02 16:30 2 - 3  
I. Semeniuk - Rus. Novak 12.02 17:05 1 - 3  
I. Semeniuk - V. Klimov 12.02 18:15 1 - 3  
I. Solovyov - R. Vakarash 12.02 19:20 3 - 0  
I. Solovyov - V. Ivanchatenko 12.02 17:00 3 - 1  
I. Solovyov - V. Krivenko 12.02 18:10 3 - 0  
I. Udod - V. Tokar 12.02 12:50 3 - 2  
I. Yanishevskiy - P. Vasylchuk 12.02 09:15 2 - 3  
I. Yanishevskiy - V. Malashevsky 12.02 15:05 3 - 1  
M. Butkov - R. Reznichenko 12.02 10:15 3 - 1  
M. Butkov - V. Zaychenko 12.02 16:05 3 - 1  
M. Tovkach - V. Tuchkevych 12.02 23:15 3 - 1  
M. Treschetka - A. Michalus 12.02 13:00 2 - 3  
M. Uchen - N. Zinov 12.02 16:55 3 - 0  
M. Uchen - P. Pidleteichuk 12.02 15:45 1 - 3  
M. Uchen - Ser. Maksimiv 12.02 19:15 1 - 3  
M. Uchen - Vad. Sidorenko 12.02 18:05 0 - 3  
M. Zhuravlov - I. Yanishevskiy 12.02 12:45 3 - 0  
M. Zhuravlov - O. Hubarev 12.02 09:50 1 - 3  
M. Zhuravlov - P. Vasylchuk 12.02 11:35 3 - 0  
M. Zhuravlov - V. Malashevsky 12.02 07:30 3 - 0  
Mak. Ovcharenko - Den. Vakulenko 12.02 23:05 1 - 3  
N. Mosiuk - A. Gordiy 12.02 21:25 3 - 1  
N. Mosiuk - A. Riabukhin 12.02 19:40 0 - 3  
N. Mosiuk - A. Shkurupii 12.02 20:50 2 - 3  
N. Mosiuk - D. Kebalo 12.02 20:15 2 - 3  
N. Trofimov - A. Levadniy 12.02 08:00 0 - 3  
N. Trofimov - R. Cherevko 12.02 10:55 3 - 2  
N. Trofimov - Yev. Masko 12.02 14:25 3 - 2  
N. Zinov - P. Pidleteichuk 12.02 19:50 0 - 3  
O. Hubarev - I. Yanishevskiy 12.02 08:05 1 - 3  
O. Hubarev - P. Vasylchuk 12.02 14:30 3 - 2  
O. Hubarev - V. Malashevsky 12.02 11:00 3 - 1  
O. Kostiuk - M. Tovkach 12.02 01:15 3 - 1  
O. Kostiuk - S. Melkumyan 12.02 23:45 1 - 3  
O. Pinchuk - A. Matcyk 12.02 09:30 3 - 0  
O. Pinchuk - A. Michalus 12.02 07:45 3 - 2  
O. Pinchuk - M. Treschetka 12.02 11:50 3 - 2  
O. Shchytka - A. Brezitskiy 12.02 17:20 1 - 3  
O. Shchytka - S. Harenko 12.02 16:10 0 - 3  
O. Shchytka - V. Shepel 12.02 16:45 0 - 3  
O. Shchytka - Y. Ivanica 12.02 17:55 1 - 3  
R. Cherevko - Yev. Masko 12.02 13:15 3 - 2  
R. Derypaska - A. Levadniy 12.02 12:40 3 - 1  
R. Derypaska - N. Trofimov 12.02 09:45 3 - 0  
R. Derypaska - R. Cherevko 12.02 07:25 1 - 3  
R. Derypaska - Yev. Masko 12.02 11:30 3 - 1  
R. Rybachuk - I. Semeniuk 12.02 20:35 3 - 2  
R. Rybachuk - Rus. Novak 12.02 21:45 1 - 3  
R. Rybachuk - V. Klimov 12.02 20:00 2 - 3  
R. Vakarash - V. Ivanchatenko 12.02 18:45 3 - 0  
R. Vakarash - V. Krivenko 12.02 16:25 1 - 3  
R. Vashchuk - A. Matcyk 12.02 11:15 3 - 0  
R. Vashchuk - A. Michalus 12.02 08:55 2 - 3  
R. Vashchuk - M. Treschetka 12.02 10:05 1 - 3  
R. Vashchuk - O. Pinchuk 12.02 12:25 3 - 0  
Rus. Novak - R. Rybachuk 12.02 15:20 1 - 3  
Rus. Novak - V. Klimov 12.02 21:10 2 - 3  
S. Melkumyan - A. Tsikhotskiy 12.02 02:15 1 - 3  
S. Melkumyan - O. Kostiuk 12.02 00:15 2 - 3  
S. Rutskiy - And. Herasymenko 12.02 08:20 2 - 3  
S. Rutskiy - And. Herasymenko 12.02 09:20 2 - 3  
S. Rutskiy - I. Udod 12.02 11:40 3 - 1  
S. Rutskiy - V. Tokar 12.02 07:35 3 - 0  
S. Skachenko - A. Yakovenko 12.02 23:35 3 - 0  
Ser. Maksimiv - N. Zinov 12.02 18:40 2 - 3  
Ser. Maksimiv - P. Pidleteichuk 12.02 14:35 0 - 3  
Ser. Maksimiv - Vad. Sidorenko 12.02 16:20 3 - 0  
V. Grushko - A. Naida 12.02 13:10 0 - 3  
V. Grushko - D. Baystryuchenko 12.02 14:55 1 - 3  
V. Grushko - M. Butkov 12.02 11:25 2 - 3  
V. Grushko - R. Reznichenko 12.02 07:55 2 - 3  
V. Grushko - V. Zaychenko 12.02 09:40 3 - 1  
V. Klimov - R. Rybachuk 12.02 17:40 0 - 3  
V. Klimov - Rus. Novak 12.02 15:55 0 - 3  
V. Krivenko - V. Ivanchatenko 12.02 15:15 1 - 3  
V. Malashevsky - P. Vasylchuk 12.02 13:20 0 - 3  
V. Shepel - S. Harenko 12.02 18:00 3 - 2  
V. Tuchkevych - A. Tsikhotskiy 12.02 00:45 3 - 1  
V. Tuchkevych - O. Kostiuk 12.02 01:45 2 - 3  
V. Tuchkevych - S. Melkumyan 12.02 02:45 2 - 3  
V. Zaychenko - R. Reznichenko 12.02 14:20 2 - 3  
Vad. Sidorenko - N. Zinov 12.02 15:10 3 - 1  
Vad. Sidorenko - P. Pidleteichuk 12.02 17:30 3 - 0  
Vya. Kovalenko - A. Chaplyanka 12.02 01:35 3 - 1  
Y. Ivanica - A. Brezitskiy 12.02 16:15 0 - 3  
Y. Ivanica - S. Harenko 12.02 15:35 3 - 1  
Y. Ivanica - V. Shepel 12.02 17:25 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kibanova - N. Khmelevskaia 12.02 07:55 1 - 3  
I. Aseeva - A. Kibanova 12.02 09:40 3 - 1  
I. Aseeva - N. Khmelevskaia 12.02 09:05 1 - 3  
I. Aseeva - N. Khmelevskaia 12.02 12:35 2 - 3  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 12.02 10:50 1 - 3  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 12.02 14:20 3 - 1  
Tat. Tatianina - A. Kibanova 12.02 08:30 2 - 3  
Tat. Tatianina - N. Khmelevskaia 12.02 10:15 0 - 3  
Tat. Tatianina - N. Khmelevskaia 12.02 13:45 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chilikin - M. Chukanov 12.02 20:00 2 - 3  
A. Chilikin - V. Khamurda 12.02 18:00 3 - 1  
A. Chilikin - Vlad. Surzhik 12.02 14:30 3 - 2  
A. Khoroshko - A. Starski 12.02 17:15 3 - 1  
A. Khoroshko - E. Yunusov 12.02 16:45 0 - 3  
A. Nepochatov - V. Boychuk 12.02 21:55 1 - 3  
A. Nepochatov - Yur. Rybakov 12.02 20:45 2 - 3  
A. Starski - Alek. Rodin 12.02 19:15 0 - 3  
A. Starski - P. Kolesnik 12.02 15:45 1 - 3  
Alek. Rodin - A. Khoroshko 12.02 17:45 3 - 1  
Alek. Rodin - O. Saenko 12.02 14:15 3 - 2  
Ant. Popov - K. Kirsanov 12.02 22:45 3 - 0  
Ant. Popov - S. Zemyancev 12.02 21:35 3 - 2  
D. Derevinskyi - P. Plyushch 12.02 10:30 2 - 3  
D. Derevinskyi - S. Korobeynik 12.02 09:30 0 - 3  
E. Yunusov - O. Saenko 12.02 13:45 3 - 2  
E. Yunusov - P. Kolesnik 12.02 20:15 3 - 0  
I. Chernetskiy - A. Chilikin 12.02 18:30 3 - 0  
I. Chernetskiy - M. Chukanov 12.02 15:00 3 - 0  
I. Chernetskiy - S. Pisklov 12.02 13:30 3 - 2  
I. Chernetskiy - Vlad. Surzhik 12.02 17:00 3 - 0  
M. Chukanov - N. Ozhiganov 12.02 19:00 3 - 2  
M. Chukanov - S. Pisklov 12.02 15:30 3 - 2  
M. Chukanov - V. Khamurda 12.02 13:30 3 - 0  
M. Chukanov - Vit. Gusev 12.02 17:00 0 - 3  
N. Ozhiganov - A. Chilikin 12.02 16:00 3 - 2  
N. Ozhiganov - I. Chernetskiy 12.02 18:00 1 - 3  
N. Ozhiganov - Vit. Gusev 12.02 19:30 1 - 3  
N. Plakhteev - E. Yunusov 12.02 18:15 2 - 3  
N. Rubtsov - D. Derevinskyi 12.02 08:00 3 - 1  
N. Rubtsov - P. Plyushch 12.02 09:00 2 - 3  
O. Saenko - A. Starski 12.02 19:45 3 - 2  
O. Saenko - N. Plakhteev 12.02 16:15 3 - 1  
P. Kolesnik - A. Khoroshko 12.02 15:15 3 - 0  
P. Plyushch - D. Derevinskyi 12.02 07:30 1 - 3  
P. Plyushch - S. Korobeynik 12.02 08:30 1 - 3  
S. Kireev - V. Gaynyuk 12.02 08:30 3 - 1  
S. Korobeynik - N. Rubtsov 12.02 10:00 2 - 3  
S. Pisklov - A. Chilikin 12.02 16:30 3 - 1  
S. Pisklov - N. Ozhiganov 12.02 14:30 0 - 3  
S. Pisklov - V. Khamurda 12.02 18:30 0 - 3  
S. Zemyancev - K. Kirsanov 12.02 23:55 3 - 0  
V. Boychuk - Yur. Rybakov 12.02 23:40 1 - 3  
V. Khamurda - I. Chernetskiy 12.02 20:00 3 - 0  
V. Khamurda - N. Ozhiganov 12.02 16:30 3 - 1  
V. Khamurda - Vit. Gusev 12.02 15:00 3 - 0  
V. Misevra - V. Strelets 12.02 07:45 1 - 3  
V. Misevra - Val. Tarasenko 12.02 09:45 3 - 1  
V. Pulat - V. Boychuk 12.02 21:20 3 - 0  
V. Pulat - Yur. Rybakov 12.02 22:30 0 - 3  
V. Sazhnev - Ant. Popov 12.02 23:20 3 - 2  
V. Sazhnev - K. Kirsanov 12.02 21:00 3 - 0  
V. Sazhnev - S. Zemyancev 12.02 22:10 1 - 3  
Vit. Gusev - A. Chilikin 12.02 14:00 2 - 3  
Vit. Gusev - I. Chernetskiy 12.02 15:30 3 - 2  
Vit. Gusev - S. Pisklov 12.02 17:30 2 - 3  
Vit. Gusev - Vlad. Surzhik 12.02 19:00 1 - 3  
Vlad. Surzhik - M. Chukanov 12.02 17:30 2 - 3  
Vlad. Surzhik - N. Ozhiganov 12.02 14:00 0 - 3  
Vlad. Surzhik - S. Pisklov 12.02 19:30 1 - 3  
Vlad. Surzhik - V. Khamurda 12.02 16:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Zoidze - M. Dotsenko 12.02 12:00 3 - 0  
E. Zoidze - M. Shaybel 12.02 13:00 3 - 1  
E. Zoidze - Y. Emelyanenko 12.02 10:30 3 - 0  
M. Dotsenko - E. Zoidze 12.02 09:00 3 - 2  
M. Dotsenko - M. Shaybel 12.02 08:00 3 - 0  
M. Dotsenko - Y. Emelyanenko 12.02 12:30 2 - 3  
M. Shaybel - E. Zoidze 12.02 10:00 1 - 3  
M. Shaybel - M. Dotsenko 12.02 11:00 2 - 3  
M. Shaybel - Y. Emelyanenko 12.02 11:30 2 - 3  
Y. Emelyanenko - E. Zoidze 12.02 07:30 1 - 3  
Y. Emelyanenko - M. Dotsenko 12.02 09:30 1 - 3  
Y. Emelyanenko - M. Shaybel 12.02 08:30 1 - 3  
Yar. Lesnaya - Vik. Zaytseva 12.02 14:30 1 - 3  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skeid - Mjöndalen 12.02 20:00 1 - 5  
Solberg - Hövik 12.02 19:00 7 - 1  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Motala 12.02 19:00 2 - 1  
Frillesas - Sirius 12.02 19:00 3 - 7  
Hammarby - Vanersborg 12.02 19:00 3 - 3  
Vetlanda - Villa Lidköping 12.02 19:00 1 - 10  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - Andy Hamilton 12.02 11:05 4 - 0  
A. Boulton - B. Bates 12.02 12:35 4 - 0  
A. Boulton - D. Pallett 12.02 16:05 4 - 1  
Andy Hamilton - P. Jacques 12.02 14:30 2 - 4  
Andy Hamilton - R. Meulenkamp 12.02 11:55 3 - 4  
Andy Hamilton - Ric. North 12.02 15:25 4 - 3  
B. Bates - Andy Hamilton 12.02 16:40 4 - 2  
B. Bates - R. Meulenkamp 12.02 13:55 0 - 4  
B. Bates - Ric. North 12.02 10:30 4 - 1  
D. Pallett - Andy Hamilton 12.02 13:10 2 - 4  
D. Pallett - B. Bates 12.02 15:10 4 - 0  
D. Pallett - P. Jacques 12.02 12:15 3 - 4  
P. Jacques - A. Boulton 12.02 13:30 0 - 4  
P. Jacques - B. Bates 12.02 11:20 4 - 1  
P. Jacques - R. Meulenkamp 12.02 15:45 3 - 4  
R. Meulenkamp - A. Boulton 12.02 14:50 3 - 4  
R. Meulenkamp - D. Pallett 12.02 10:50 4 - 0  
R. Meulenkamp - Ric. North 12.02 12:50 4 - 2  
Ric. North - A. Boulton 12.02 11:35 2 - 4  
Ric. North - D. Pallett 12.02 14:10 4 - 3  
Ric. North - P. Jacques 12.02 17:00 1 - 4  
E-Sport (CSGO, Cyber Golden League, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellraisers - SJ Gaming 12.02 11:50 2 - 1  
E-Sport (CSGO, DreamHack M-Winter NA,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaos Esports Club - Rebirth Esports 12.02 20:00 2 - 0  
Team1 - Mythic 12.02 23:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO, DreamHack,Winter,Asia PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vici Gaming - Invictus Gaming 12.02 09:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Flashpoint, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mad Lions - Team Envyus 12.02 15:00 2 - 0  
Team Dignitas - OG 12.02 18:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Nine To Five,Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexus Gaming - Apeks 12.02 09:00 2 - 1  
The Dice - Coppenhagen Flames 12.02 09:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Svenska Elitserien, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flowskola - Prima Esport 12.02 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,DreamHack M,Winter,OCE PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Order - Avant Gaming 12.02 05:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,DreamHack M.-Winter EU,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Team Liquid 12.02 12:55 2 - 0  
G2 Esports - Furia eSports 12.02 16:30 1 - 2  
Godsent - Mousesports 12.02 16:30 1 - 2  
Nemiga Gaming - North 12.02 12:55 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESLMeisterschaft,Releg.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowana Gaming - Kolossus 12.02 19:30 2 - 0  
Sissi State Punks - Divizon 12.02 19:30 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Realms Collide, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Omega Gaming 12.02 21:00 1 - 0  
Infinity Esports - Team Brasil 12.02 03:00 0 - 2  
Team Unknown - Quincy Crew 12.02 01:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Realms Collide, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thunder Predator - Egoboys 12.02 22:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,EpicLeague,Division 2,Gr)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Empire - Winstrike Team 12.02 17:00 0 - 2  
E-Sport (Rocket,RLCS,NA Winter-The Grid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eunited - Continuum 12.02 01:00 2 - 3  
G2 Esports - Ghost Gaming 12.02 00:00 3 - 2  
G2 Esports - Pittsburgh Knights 12.02 01:00 2 - 3  
Ghost Gaming - Alpine Esports 12.02 01:00 3 - 2  
Kansas City Pioneers - Charlotte Phoenix 12.02 01:00 0 - 3  
Kansas City Pioneers - Version1 12.02 00:00 0 - 3  
Nrg Esports - Eunited 12.02 00:00 3 - 2  
Nrg Esports - The Peeps 12.02 01:00 3 - 0  
Pittsburgh Knights - Alpine Esports 12.02 00:00 3 - 0  
Rogue - Bosf Esports 12.02 01:00 3 - 2  
Rogue - Susquehanna Soniqs 12.02 00:00 3 - 0  
Spacestation Gaming - Charlotte Phoenix 12.02 00:00 3 - 2  
Spacestation Gaming - Kansas City Pioneers 12.02 01:50 3 - 0  
Spacestation Gaming - Version1 12.02 01:00 3 - 1  
Susquehanna Soniqs - Bosf Esports 12.02 02:00 3 - 0  
Team Envy - Bosf Esports 12.02 00:00 2 - 3  
Team Envy - Rogue 12.02 01:50 3 - 1  
Team Envy - Susquehanna Soniqs 12.02 01:00 3 - 0  
The Peeps - Continuum 12.02 00:00 3 - 2  
Version1 - Charlotte Phoenix 12.02 01:50 3 - 1  
E-Sport (SC2, GSL Super Tournament 2,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dark - ByuN 12.02 10:25 3 - 2  
Trap - Solar 12.02 12:40 3 - 2  
Zest - sOs 12.02 12:00 0 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubarao - Magnus Sorocaba 12.02 20:00 0 - 6  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - DEAC 12.02 17:15 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ässät - Kookoo 12.02 17:30 1 - 6  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz 2 - Kulager Petropavlovszk 12.02 07:00 0 - 2  
Jertisz Pavlodar - Nomad 12.02 12:00 3 - 3  
Szarjarka Karaganda - Temirtau 12.02 14:00 3 - 4  
Torpedo Kamenogorszk - Arlan Koksetau 12.02 12:00 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Szalavat Julajev Ufa 12.02 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Zemgale/LLU 12.02 18:00 1 - 4  
Jégkorong (Magenta Sport Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Bremerhaven 12.02 19:30 2 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 12.02 13:00 2 - 2  
Novomoszkovszk Academy - Almaz Cserepovec 12.02 17:00 2 - 3  
Rubin Tyumeny 2 - Irbisz Kazany 12.02 13:00 0 - 4  
Szpartak Moszkva 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 12.02 15:00 2 - 1  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjövik - Comet 12.02 19:00 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Graz 12.02 19:15 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Langenthal 12.02 19:45 3 - 6  
Olten - Chaux-de-Fonds 12.02 19:45 1 - 0  
Sierre - Ajoie 12.02 20:00 3 - 7  
Thurgau - GCK Lions 12.02 20:00 0 - 2  
Zug 2 - Visp 12.02 19:15 3 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Rapperswil 12.02 19:45 4 - 2  
Lugano - Biel 12.02 19:45    
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - MODO 12.02 19:00 2 - 2  
Tingsryd - Björklöven 12.02 19:00 0 - 3  
Vita Hästen - Almtuna 12.02 19:00 1 - 2  
Västeras - Mora 12.02 19:00 5 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Martin 12.02 17:00 2 - 2  
Skalica - Trnava 12.02 18:00 2 - 1  
Spisska Nova Ves - Dubnica 12.02 18:00 5 - 3  
Zilina - Topolcany 12.02 17:30 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Izssztal Izsevszk 12.02 17:00 3 - 3  
Ermak Angarszk - Barsz Kazany 2 12.02 12:00 5 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Lada Toljatti 12.02 13:00 3 - 3  
Molot Perm - Dinamo MO 12.02 17:00 1 - 2  
Rosztov - Nyeftyanyik Almetyevszk 12.02 17:30 0 - 4  
Szokol Krasznojarszk - CSZK Szamara 12.02 13:00 4 - 1  
Tambov - Torosz Nyeftekamszk 12.02 16:30 3 - 3  
Zvezda Csehov - Jugra Hanti-Manszijszk 12.02 17:00 1 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southside Flyers - Adelaide 12.02 09:00 111 - 72  
Kosárlabda (Balkán Liga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ibar Rozaje - TFT Szkopje 12.02 17:00 96 - 79  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Caxias do Sul 12.02 21:30 85 - 78  
Cerrado - Unifacisa 12.02 18:30 67 - 75  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Bristol 12.02 20:00 66 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Kolin 12.02 18:00 75 - 105  
Nymburk - Usti nad Labem 12.02 17:00 102 - 85  
Opava - USK Praha 12.02 18:00 92 - 79  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Horsens 12.02 18:30 108 - 89  
Svendborg - Naestved 12.02 19:00 83 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Changwon Sakers 12.02 11:00 87 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan BNK Sum - Bucheon KEB 12.02 11:00 61 - 66  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (88Fireburn) - Miami Heat (W1Nfatal) 12.02 09:24 65 - 62  
Chicago (88Fireburn) - Orlando (Kub_07) 12.02 08:48 60 - 41  
Cleveland (Bumblebee) - Chicago (88Fireburn) 12.02 08:12 50 - 40  
Cleveland (Bumblebee) - Orlando (Kub_07) 12.02 07:36 41 - 36  
Miami Heat (W1Nfatal) - Cleveland (Bumblebee) 12.02 07:00 55 - 62  
Miami Heat (W1Nfatal) - Orlando (Kub_07) 12.02 10:00 64 - 58  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn Nets (Sam) - Milwaukee Bucks (Sultan) 12.02 16:18 75 - 81  
Brooklyn Nets (Sam) - Toronto (Shiva) 12.02 15:06 53 - 52  
Milwaukee Bucks (Sultan) - Brooklyn Nets (Sam) 12.02 14:30 42 - 58  
Milwaukee Bucks (Sultan) - Toronto (Shiva) 12.02 17:30 66 - 59  
Philadelphia (Iamdevilwal - Brooklyn Nets (Sam) 12.02 17:30 58 - 41  
Philadelphia (Iamdevilwal - Toronto (Shiva) 12.02 16:18 54 - 52  
Toronto (Shiva) - Philadelphia (Iamdevilwal 12.02 14:30 36 - 53  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Bumblebee) - Golden State (Kub_07) 12.02 11:36 65 - 47  
Golden State (Kub_07) - Denver (Bumblebee) 12.02 13:24 51 - 49  
Golden State (Kub_07) - Houston (88Fireburn) 12.02 11:00 61 - 63  
Golden State (Kub_07) - LA Clippers (W1Nfatal) 12.02 12:12 85 - 51  
Houston (88Fireburn) - Denver (Bumblebee) 12.02 14:00 70 - 54  
Houston (88Fireburn) - LA Clippers (W1Nfatal) 12.02 13:24 71 - 62  
LA Clippers (W1Nfatal) - Denver (Bumblebee) 12.02 11:00 43 - 69  
Memphis (Baphomet) - San Antonio (Kodas) 12.02 23:48 62 - 34  
New Orleans (Jiggling) - Memphis (Baphomet) 12.02 23:12 41 - 44  
New Orleans (Jiggling) - San Antonio (Kodas) 12.02 22:36 48 - 43  
San Antonio (Kodas) - Sacramento (Tranquil) 12.02 23:12 43 - 56  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - P. Avenida 12.02 17:00 42 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Venezia (Helyszín: Velence) 12.02 20:45 87 - 59  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Lapuan Kobrat 12.02 17:30 109 - 101  
Kauhajoen Karhu - Ura Kaarina 12.02 17:30 85 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Philippine Cup,ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - TNT KaTropa (2.m.) 12.02 11:00 92 - 90  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Split 12.02 18:00 111 - 96  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Albirex Niigata 12.02 11:05 80 - 80, h.u. 102 - 110  
Hiroshima - Shiga 12.02 11:05 97 - 109  
Hokkaido - Chiba 12.02 11:05 68 - 72  
Kyoto - Nagoya Dolphins 12.02 11:05 71 - 72  
Mikawa Seahorses - Ryukyu Okinawa 12.02 11:05 86 - 82  
Shimane - Toyohashi Neophoenix 12.02 11:05 77 - 75  
Shinshu - Osaka 12.02 11:05 73 - 66  
Tochigi Utsunomiya Brex - Kawasaki Brave Thunders 12.02 11:25 60 - 67  
Tokyo Sunrockers - Yokohama 12.02 11:05 87 - 72  
Toyama - Tokyo Alvark 12.02 11:05 104 - 85  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Qingdao 12.02 05:30 105 - 92  
Guangzhou - Liaoning 12.02 12:35 96 - 102  
Jiangsu Dragons - Jilin 12.02 04:00 93 - 93, h.u. 98 - 100  
Tianjin - Nanjing Tongxi 12.02 08:30 92 - 84  
Xinjiang - Shandong 12.02 13:00 111 - 94  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Xinjiang 12.02 09:30 57 - 110  
Shanghai - Zhejiang 12.02 06:30 78 - 69  
Wuhan - Sichuan 12.02 12:30 54 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Sleza Wroclaw 12.02 19:00 89 - 51  
Zaglebie Sosnowiec - Politechnika Gdansk 12.02 18:00 88 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szeged 12.02 18:00 71 - 66  
DEAC - Körmend 12.02 17:00 73 - 73, h.u. 83 - 87  
Oroszlány - Fehérvár 12.02 18:00 91 - 86  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr 12.02 17:00 73 - 70  
Ludovika-Csata - Szekszárd 12.02 16:00 78 - 99  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimle - Baerum 12.02 18:00 74 - 81  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Trier 12.02 19:30 104 - 77  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - San Severo 12.02 20:00 70 - 64  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - AP Udine 12.02 18:30 71 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Ragusa 12.02 20:30 61 - 75  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 12.02 16:00 69 - 62  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pölten - Vienna Timberwolves 12.02 19:30 103 - 63  
Traiskirchen - Kapfenberg 12.02 19:00 71 - 65  
Kosárlabda (Puerto Ricó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguada - Bayamon 12.02 23:00 85 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Baskonia Vitoria 12.02 21:15 92 - 83  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monthey - Boncourt 12.02 19:30 85 - 81  
Neuchatel - Nyon 12.02 20:00 76 - 69  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Kragujevac - Kolubara Lazarevac 12.02 16:30 90 - 97  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Handlova - Svit 12.02 18:00 78 - 72  
Levice - Prievidza 12.02 18:00 93 - 62  
Lucenec - Inter Bratislava 12.02 18:00 68 - 59  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Krka Novo Mesto 12.02 19:00 73 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Bursaspor 12.02 16:00 76 - 70  
Bahcesehir Koleji - Galatasaray 12.02 18:15 78 - 95  
Darussafaka - Besiktas 12.02 18:15 82 - 86  
Tofas Bursa - Fethiye Bld. Spor 12.02 16:00 110 - 81  
Türk Telekom - Ormanspor 12.02 16:00 83 - 64  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Parnu 12.02 18:30 71 - 74  
Kalev/Cramo - Tartu Ulikool 12.02 18:00 110 - 46  
TTU Tallinn - Rakvere Tarvas 12.02 18:30 73 - 71  
Krikett (ODI Series (AUS-IND))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - India 12.02 04:40 0 - 1  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Barcelona 12.02 18:45 32 - 35  
Veszprém - Kiel 12.02 18:45 41 - 33  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Nove Veseli 12.02 18:00 31 - 27  
Koprivnice - Malomerice 12.02 17:10 28 - 23  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindsted - Skive 12.02 19:30 40 - 30  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHG Odense - Gudme 12.02 19:00 31 - 27  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dicken - Riihimäen Cocks 12.02 18:15 34 - 31  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cherbourg Manche - Valence 12.02 20:00 34 - 19  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Pays d'Aix 12.02 20:15 25 - 26  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamet - Vinkovci 12.02 19:00 31 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Azoty Pulawy 12.02 17:00 24 - 35  
Tarnow - Wybrzeze Gdansk 12.02 19:30 29 - 30  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes - Falk Horten 12.02 18:00 30 - 31  
Vikhammer - Nötteröy 12.02 17:00 18 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raelingen - Fredrikstad 12.02 18:30 24 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Grosswallstadt 12.02 19:30 17 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - Szungul Sznyezsinszk 12.02 14:30 26 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horta - Povoa de Varzim 12.02 12:30 25 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Granollers 12.02 20:00 38 - 31  
Cisne BM - Nava 12.02 20:00 28 - 25  
Huesca - Villa de Aranda 12.02 19:30 26 - 19  
Morrazo Cangas - Sinfin 12.02 20:30 23 - 26  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AMO - Torslanda 12.02 19:00 31 - 24  
Kungalv - Tyresö 12.02 19:00 33 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Hallby 12.02 19:00 25 - 27  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Modra - Nove Zamky 12.02 19:00 25 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Gillingham 12.02 20:00 0 - 2  
Charlton - Milton Keynes Dons 12.02 20:45 0 - 1  
Hull City - Doncaster 12.02 20:00 2 - 1  
Shrewsbury - Accrington 12.02 20:45 2 - 2  
Wimbledon - Peterborough 12.02 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Mansfield 12.02 20:45 0 - 1  
Carlisle - Salford City 12.02 20:00 2 - 1  
Walsall - Stevenage 12.02 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Millwall 12.02 20:45 2 - 1  
Luton - Norwich 12.02 20:45 3 - 1  
Middlesbrough - Swansea 12.02 20:00 2 - 1  
Nottingham - Watford 12.02 20:45 0 - 0  
Sheffield Wed. - Reading 12.02 20:45 1 - 1  
Wycombe - Stoke 12.02 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag & Red - Notts County 12.02 20:00 0 - 0  
Halifax - Barnet 12.02 20:45 5 - 2  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 12.02 17:45 2 - 2  
Labdarúgás (Bahreini King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli Manama - Al-Ittifaq (BHR) 12.02 15:45 2 - 0  
Al-Hidd - Qalali Club 12.02 15:45 7 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Waasland Beveren 12.02 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Rennes 12.02 18:55 1 - 0  
Sevilla - Chelsea 12.02 21:00 0 - 4  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Lazio 12.02 21:00 1 - 1  
FC Bruges - Zenit Szentpétervár 12.02 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Barcelona 12.02 21:00 0 - 3  
Juventus - Dinamo Kijev 12.02 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - RB Leipzig 12.02 18:55 3 - 4  
Manchester Utd. - Paris SG 12.02 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Lokomotív Plovdiv 12.02 16:30 1 - 0  
Slavia Szófia - Botev Plovdiv 12.02 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Royal Pari Santa Cruz 12.02 00:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Radnik Bijeljina 12.02 17:00 2 - 1  
Krupa na Vrbasu - Borac Banja Luka 12.02 13:00 1 - 3  
Olimpic Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj 12.02 13:00 0 - 2  
Zrinjski Mostar - Zeljeznicar Sarajevo 12.02 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Juventude RS 12.02 23:00 1 - 1  
Parana - Vitória BA 12.02 01:30 1 - 4  
Ponte Preta - Sampaio Correa MA 12.02 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Copa Paulista)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comercial SP - Primavera SP 12.02 21:00 3 - 1  
Marilia SP - Velo SP 12.02 21:00 3 - 2  
Novorizontino - Agua Santa SP 12.02 19:00 0 - 3  
Portuguesa Santista - Osasco Audax SP 12.02 19:00 2 - 0  
Portuguesa SP - Nacional SP 12.02 19:00 1 - 0  
Sao Bernardo SP - Ponte Preta 12.02 19:00 1 - 0  
XV de Novembro SP - Atibaia SP 12.02 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Unterhaching 12.02 19:00 2 - 0  
Rostock - Türkgücü München 12.02 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Palestino 12.02 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arcahaie - Forge Hamilton 12.02 02:00 1 - 1  
CD Marathón - Dep. Saprissa 12.02 04:15 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Vélez Sarsfield 12.02 01:30 1 - 5  
Lanus - Bolivar La Paz 12.02 23:15 6 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limon - Herediano 12.02 22:00 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blansko - Usti nad Labem 12.02 13:30 0 - 1  
Dukla Praha - FC Hradec Kralove 12.02 13:00 1 - 1  
Jihlava - MAS Taborsko 12.02 13:30 2 - 1  
Lisen - Prostejov 12.02 13:30 2 - 2  
Trinec - Chrudim 12.02 13:30 2 - 2  
Varnsdorf - Vysehrad 12.02 13:30 1 - 0  
Vlasim - Zizkov 12.02 13:30 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Umoya Utd. - Free State Stars 12.02 14:30 2 - 0  
JDR Stars - Pretoria Univ. 12.02 14:30 0 - 1  
Richards Bay - Cape Town All Stars 12.02 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Skripp) - Atalanta (Alback) 12.02 22:00 0 - 4  
Ajax (Skripp) - Porto (Vito) 12.02 22:42 0 - 3  
Ajax (Skripp) - RB Leipzig (Kiser) 12.02 22:56 0 - 1  
Ajax (Skripp) - Sevilla (Fagur) 12.02 23:38 0 - 1  
Atalanta (Alback) - Ajax (Skripp) 12.02 23:10 2 - 2  
Atalanta (Alback) - Porto (Vito) 12.02 23:24 5 - 0  
Atalanta (Alback) - RB Leipzig (Kiser) 12.02 23:52 3 - 5  
Atl. Madrid (CarlWhizzer) - Chelsea (Oolancer) 12.02 13:10 0 - 1  
Atl. Madrid (CarlWhizzer) - Dortmund (Dimqaa) 12.02 13:52 3 - 3  
Atl. Madrid (CarlWhizzer) - Internazionale (Stig) 12.02 13:24 1 - 2  
Atl. Madrid (CarlWhizzer) - Manchester Utd. (Critic) 12.02 14:06 1 - 1  
Bayern München (STDM) - Juventus (Nixtape) 12.02 23:52 2 - 1  
Bayern München (STDM) - Liverpool (Indenfor) 12.02 23:38 7 - 0  
Bayern München (STDM) - Paris SG (Fric) 12.02 22:00 4 - 2  
Bayern München (STDM) - Real Madrid (Fleshka77) 12.02 22:14 6 - 2  
Chelsea (Oolancer) - Atl. Madrid (CarlWhizzer) 12.02 12:00 3 - 2  
Chelsea (Oolancer) - Dortmund (Dimqaa) 12.02 12:56 0 - 2  
Chelsea (Oolancer) - Internazionale (Stig) 12.02 12:42 3 - 1  
Chelsea (Oolancer) - Manchester Utd. (Critic) 12.02 13:38 3 - 2  
Dinamo Kijev (Unknown) - Lokom.Moszkva (Alex_1333) 12.02 12:00 1 - 5  
Dinamo Kijev (Unknown) - Olympiakosz (Miller) 12.02 12:56 2 - 2  
Dinamo Kijev (Unknown) - Rennes (Dragonborn) 12.02 13:38 1 - 3  
Dinamo Kijev (Unknown) - Salzburg (Weeman) 12.02 12:42 3 - 2  
Dortmund (Dimqaa) - Atl. Madrid (CarlWhizzer) 12.02 12:42 1 - 1  
Dortmund (Dimqaa) - Chelsea (Oolancer) 12.02 14:06 2 - 3  
Dortmund (Dimqaa) - Internazionale (Stig) 12.02 12:28 4 - 2  
Dortmund (Dimqaa) - Manchester Utd. (Critic) 12.02 12:14 5 - 0  
Internazionale (Stig) - Atl. Madrid (CarlWhizzer) 12.02 12:14 1 - 1  
Internazionale (Stig) - Chelsea (Oolancer) 12.02 13:52 1 - 0  
Internazionale (Stig) - Dortmund (Dimqaa) 12.02 13:38 3 - 2  
Internazionale (Stig) - Manchester Utd. (Critic) 12.02 12:00 5 - 1  
Juventus (Nixtape) - Bayern München (STDM) 12.02 22:42 2 - 3  
Juventus (Nixtape) - Liverpool (Indenfor) 12.02 22:56 3 - 2  
Juventus (Nixtape) - Paris SG (Fric) 12.02 23:38 3 - 1  
Juventus (Nixtape) - Real Madrid (Fleshka77) 12.02 22:00 0 - 5  
Liverpool (Indenfor) - Bayern München (STDM) 12.02 22:28 3 - 2  
Liverpool (Indenfor) - Paris SG (Fric) 12.02 22:14 5 - 1  
Liverpool (Indenfor) - Real Madrid (Fleshka77) 12.02 22:42 1 - 2  
Lokom.Moszkva (Alex_1333) - Dinamo Kijev (Unknown) 12.02 13:10 3 - 4  
Lokom.Moszkva (Alex_1333) - Olympiakosz (Miller) 12.02 13:52 4 - 0  
Lokom.Moszkva (Alex_1333) - Rennes (Dragonborn) 12.02 14:06 2 - 1  
Lokom.Moszkva (Alex_1333) - Salzburg (Weeman) 12.02 13:24 3 - 0  
Manchester Utd. (Critic) - Atl. Madrid (CarlWhizzer) 12.02 12:56 1 - 1  
Manchester Utd. (Critic) - Chelsea (Oolancer) 12.02 12:28 1 - 4  
Manchester Utd. (Critic) - Dortmund (Dimqaa) 12.02 13:24 2 - 3  
Manchester Utd. (Critic) - Internazionale (Stig) 12.02 13:10 3 - 6  
Olympiakosz (Miller) - Dinamo Kijev (Unknown) 12.02 14:06 2 - 1  
Olympiakosz (Miller) - Lokom.Moszkva (Alex_1333) 12.02 12:42 1 - 2  
Olympiakosz (Miller) - Rennes (Dragonborn) 12.02 12:14 1 - 3  
Olympiakosz (Miller) - Salzburg (Weeman) 12.02 12:28 1 - 3  
Paris SG (Fric) - Bayern München (STDM) 12.02 23:10 1 - 4  
Paris SG (Fric) - Juventus (Nixtape) 12.02 22:28 2 - 5  
Paris SG (Fric) - Liverpool (Indenfor) 12.02 23:24 5 - 1  
Paris SG (Fric) - Real Madrid (Fleshka77) 12.02 22:56 0 - 2  
Porto (Vito) - Ajax (Skripp) 12.02 23:52 0 - 4  
Porto (Vito) - Atalanta (Alback) 12.02 22:14 1 - 1  
Porto (Vito) - RB Leipzig (Kiser) 12.02 23:38 0 - 5  
Porto (Vito) - Sevilla (Fagur) 12.02 22:00 2 - 0  
RB Leipzig (Kiser) - Atalanta (Alback) 12.02 22:42 3 - 1  
RB Leipzig (Kiser) - Porto (Vito) 12.02 22:28 3 - 2  
RB Leipzig (Kiser) - Sevilla (Fagur) 12.02 22:14 4 - 1  
Real Madrid (Fleshka77) - Bayern München (STDM) 12.02 23:24 1 - 2  
Real Madrid (Fleshka77) - Juventus (Nixtape) 12.02 23:10 4 - 0  
Real Madrid (Fleshka77) - Liverpool (Indenfor) 12.02 23:52 3 - 1  
Rennes (Dragonborn) - Dinamo Kijev (Unknown) 12.02 12:28 2 - 2  
Rennes (Dragonborn) - Lokom.Moszkva (Alex_1333) 12.02 12:56 2 - 5  
Rennes (Dragonborn) - Olympiakosz (Miller) 12.02 13:24 5 - 2  
Rennes (Dragonborn) - Salzburg (Weeman) 12.02 13:10 1 - 0  
Salzburg (Weeman) - Dinamo Kijev (Unknown) 12.02 13:52 2 - 3  
Salzburg (Weeman) - Lokom.Moszkva (Alex_1333) 12.02 12:14 3 - 2  
Salzburg (Weeman) - Olympiakosz (Miller) 12.02 13:38 3 - 0  
Salzburg (Weeman) - Rennes (Dragonborn) 12.02 12:00 5 - 2  
Sevilla (Fagur) - Ajax (Skripp) 12.02 22:28 1 - 2  
Sevilla (Fagur) - Atalanta (Alback) 12.02 22:56 3 - 3  
Sevilla (Fagur) - Porto (Vito) 12.02 23:10 1 - 2  
Sevilla (Fagur) - RB Leipzig (Kiser) 12.02 23:24 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga (Miller) - Celtic (Unknown) 12.02 09:06 1 - 5  
Braga (Miller) - KAA Gent (Weeman) 12.02 07:28 2 - 1  
Braga (Miller) - PSV (Alex_1333) 12.02 07:42 2 - 4  
Celtic (Unknown) - AZ Alkmaar (Dragonborn) 12.02 08:38 4 - 1  
Celtic (Unknown) - Braga (Miller) 12.02 07:56 3 - 1  
Celtic (Unknown) - KAA Gent (Weeman) 12.02 07:42 4 - 1  
Granada (Oolancer) - Lille (Stig) 12.02 07:42 2 - 1  
Granada (Oolancer) - Nice (Dimqaa) 12.02 07:56 3 - 2  
Granada (Oolancer) - Roma (Critic) 12.02 08:38 2 - 1  
Hoffenheim (CarlWhizzer) - Granada (Oolancer) 12.02 08:10 3 - 3  
Hoffenheim (CarlWhizzer) - Lille (Stig) 12.02 08:24 1 - 4  
Hoffenheim (CarlWhizzer) - Nice (Dimqaa) 12.02 08:52 3 - 3  
Hoffenheim (CarlWhizzer) - Roma (Critic) 12.02 09:06 6 - 2  
KAA Gent (Weeman) - Braga (Miller) 12.02 08:38 4 - 0  
KAA Gent (Weeman) - Celtic (Unknown) 12.02 08:52 0 - 5  
Lille (Stig) - Granada (Oolancer) 12.02 08:52 2 - 5  
Lille (Stig) - Hoffenheim (CarlWhizzer) 12.02 07:14 1 - 1  
Lille (Stig) - Nice (Dimqaa) 12.02 08:38 2 - 1  
Nice (Dimqaa) - Granada (Oolancer) 12.02 09:06 2 - 4  
Nice (Dimqaa) - Hoffenheim (CarlWhizzer) 12.02 07:42 1 - 5  
Nice (Dimqaa) - Lille (Stig) 12.02 07:28 4 - 2  
Nice (Dimqaa) - Roma (Critic) 12.02 07:14 3 - 2  
PSV (Alex_1333) - AZ Alkmaar (Dragonborn) 12.02 09:06 1 - 4  
PSV (Alex_1333) - Braga (Miller) 12.02 08:52 6 - 1  
PSV (Alex_1333) - Celtic (Unknown) 12.02 08:10 3 - 2  
PSV (Alex_1333) - KAA Gent (Weeman) 12.02 08:24 5 - 2  
Roma (Critic) - Granada (Oolancer) 12.02 07:28 1 - 5  
Roma (Critic) - Hoffenheim (CarlWhizzer) 12.02 07:56 0 - 1  
Roma (Critic) - Lille (Stig) 12.02 08:10 2 - 3  
Roma (Critic) - Nice (Dimqaa) 12.02 08:24 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Oolancer) - Liverpool (Critic) 12.02 11:08 3 - 1  
Chelsea (Oolancer) - Manchester City (Dimqaa) 12.02 10:26 3 - 0  
Chelsea (Oolancer) - Manchester Utd. (Stig) 12.02 10:12 0 - 0  
Chelsea (Oolancer) - Tottenham (CarlWhizzer) 12.02 09:30 2 - 1  
Everton (Alex_1333) - Leeds United (Weeman) 12.02 10:54 3 - 5  
Everton (Alex_1333) - Leicester (Miller) 12.02 11:22 4 - 1  
Everton (Alex_1333) - Newcastle (Unknown) 12.02 10:40 3 - 5  
Everton (Alex_1333) - Wolverhampton(Dragonborn) 12.02 11:36 4 - 3  
Leeds United (Weeman) - Leicester (Miller) 12.02 11:08 2 - 1  
Leeds United (Weeman) - Newcastle (Unknown) 12.02 11:22 4 - 3  
Leicester (Miller) - Everton (Alex_1333) 12.02 10:12 0 - 1  
Leicester (Miller) - Newcastle (Unknown) 12.02 11:36 1 - 1  
Liverpool (Critic) - Chelsea (Oolancer) 12.02 09:58 1 - 7  
Liverpool (Critic) - Manchester City (Dimqaa) 12.02 10:54 2 - 1  
Liverpool (Critic) - Manchester Utd. (Stig) 12.02 10:40 1 - 1  
Liverpool (Critic) - Tottenham (CarlWhizzer) 12.02 10:26 4 - 2  
Manchester City (Dimqaa) - Chelsea (Oolancer) 12.02 11:36 2 - 0  
Manchester City (Dimqaa) - Liverpool (Critic) 12.02 09:44 3 - 0  
Manchester City (Dimqaa) - Manchester Utd. (Stig) 12.02 09:58 5 - 2  
Manchester City (Dimqaa) - Tottenham (CarlWhizzer) 12.02 10:12 1 - 1  
Manchester Utd. (Stig) - Chelsea (Oolancer) 12.02 11:22 2 - 4  
Manchester Utd. (Stig) - Liverpool (Critic) 12.02 09:30 1 - 4  
Manchester Utd. (Stig) - Manchester City (Dimqaa) 12.02 11:08 2 - 2  
Manchester Utd. (Stig) - Tottenham (CarlWhizzer) 12.02 09:44 2 - 3  
Newcastle (Unknown) - Everton (Alex_1333) 12.02 09:30 5 - 2  
Newcastle (Unknown) - Leeds United (Weeman) 12.02 10:12 2 - 2  
Newcastle (Unknown) - Leicester (Miller) 12.02 10:26 4 - 0  
Newcastle (Unknown) - Wolverhampton(Dragonborn) 12.02 11:08 1 - 6  
Tottenham (CarlWhizzer) - Chelsea (Oolancer) 12.02 10:40 1 - 0  
Tottenham (CarlWhizzer) - Liverpool (Critic) 12.02 11:36 2 - 3  
Tottenham (CarlWhizzer) - Manchester City (Dimqaa) 12.02 11:22 3 - 1  
Tottenham (CarlWhizzer) - Manchester Utd. (Stig) 12.02 10:54 0 - 2  
Wolverhampton(Dragonborn) - Everton (Alex_1333) 12.02 10:26 5 - 2  
Wolverhampton(Dragonborn) - Leeds United (Weeman) 12.02 10:40 5 - 2  
Wolverhampton(Dragonborn) - Leicester (Miller) 12.02 10:54 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Bombi1T0) - Dinamo Kijev(Slezaintima) 12.02 12:18 0 - 2  
CSZKA Moszkva (Bombi1T0) - Lokom. Moszkva (D1psen) 12.02 11:42 3 - 3  
CSZKA Moszkva (Bombi1T0) - Sahtar Doneck (Dangerdim7 12.02 12:30 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Bombi1T0) - Szpartak Moszkva (Nikkitt 12.02 13:06 4 - 2  
Dinamo Kijev(Slezaintima) - CSZKA Moszkva (Bombi1T0) 12.02 13:18 0 - 0  
Dinamo Kijev(Slezaintima) - Lokom. Moszkva (D1psen) 12.02 12:06 1 - 1  
Dinamo Kijev(Slezaintima) - Sahtar Doneck (Dangerdim7 12.02 12:54 2 - 2  
Dinamo Kijev(Slezaintima) - Szpartak Moszkva (Nikkitt 12.02 11:30 1 - 0  
Lokom. Moszkva (D1psen) - CSZKA Moszkva (Bombi1T0) 12.02 12:42 0 - 2  
Lokom. Moszkva (D1psen) - Dinamo Kijev(Slezaintima) 12.02 13:06 0 - 0  
Lokom. Moszkva (D1psen) - Sahtar Doneck (Dangerdim7 12.02 12:18 1 - 3  
Lokom. Moszkva (D1psen) - Szpartak Moszkva (Nikkitt 12.02 11:54 2 - 2  
Sahtar Doneck (Dangerdim7 - CSZKA Moszkva (Bombi1T0) 12.02 11:30 4 - 0  
Sahtar Doneck (Dangerdim7 - Dinamo Kijev(Slezaintima) 12.02 11:54 1 - 2  
Sahtar Doneck (Dangerdim7 - Lokom. Moszkva (D1psen) 12.02 13:18 3 - 1  
Sahtar Doneck (Dangerdim7 - Szpartak Moszkva (Nikkitt 12.02 12:42 1 - 3  
Szpartak Moszkva (Nikkitt - CSZKA Moszkva (Bombi1T0) 12.02 12:06 2 - 1  
Szpartak Moszkva (Nikkitt - Dinamo Kijev(Slezaintima) 12.02 12:30 0 - 0  
Szpartak Moszkva (Nikkitt - Lokom. Moszkva (D1psen) 12.02 12:54 0 - 4  
Szpartak Moszkva (Nikkitt - Sahtar Doneck (Dangerdim7 12.02 11:42 0 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Dm1trena) - Bayern München (Olle) 12.02 18:52 0 - 0  
Barcelona (Dm1trena) - Liverpool (Inquisitor) 12.02 19:28 1 - 2  
Barcelona (Dm1trena) - Real Madrid (Upcake22) 12.02 19:40 2 - 2  
Barcelona (Nikkitta) - Liverpool (Slezaintima) 12.02 14:40 0 - 4  
Barcelona (Nikkitta) - Paris SG (Dangerdim77) 12.02 13:52 2 - 2  
Barcelona (Nikkitta) - Real Madrid (D1psen) 12.02 15:04 1 - 4  
Bayern München (Bombi1t0) - Barcelona (Nikkitta) 12.02 15:16 1 - 1  
Bayern München (Bombi1t0) - Liverpool (Slezaintima) 12.02 14:28 2 - 2  
Bayern München (Bombi1t0) - Paris SG (Dangerdim77) 12.02 14:40 3 - 1  
Bayern München (Bombi1t0) - Real Madrid (D1psen) 12.02 13:52 4 - 2  
Bayern München (Olle) - Barcelona (Dm1trena) 12.02 19:52 0 - 0  
Bayern München (Olle) - Liverpool (Inquisitor) 12.02 20:16 1 - 2  
Bayern München (Olle) - Real Madrid (Upcake22) 12.02 19:28 0 - 1  
Liverpool (Inquisitor) - Barcelona (Dm1trena) 12.02 20:28 2 - 2  
Liverpool (Inquisitor) - Bayern München (Olle) 12.02 19:16 1 - 1  
Liverpool (Inquisitor) - Real Madrid (Upcake22) 12.02 20:04 1 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Bayern München (Bombi1t0) 12.02 15:28 2 - 3  
Liverpool (Slezaintima) - Paris SG (Dangerdim77) 12.02 15:04 3 - 0  
Paris SG (Dangerdim77) - Barcelona (Nikkitta) 12.02 14:52 0 - 2  
Paris SG (Dangerdim77) - Real Madrid (D1psen) 12.02 15:28 2 - 2  
Real Madrid (D1psen) - Bayern München (Bombi1t0) 12.02 14:52 0 - 3  
Real Madrid (D1psen) - Liverpool (Slezaintima) 12.02 15:16 0 - 0  
Real Madrid (D1psen) - Paris SG (Dangerdim77) 12.02 14:28 1 - 1  
Real Madrid (Upcake22) - Barcelona (Dm1trena) 12.02 18:40 2 - 1  
Real Madrid (Upcake22) - Bayern München (Olle) 12.02 20:28 2 - 0  
Real Madrid (Upcake22) - Liverpool (Inquisitor) 12.02 19:04 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Blackstar98) - Chelsea (Fearggwp) 12.02 17:36 1 - 2  
Atl. Madrid (Blackstar98) - Dortmund (Flewless_Ph.) 12.02 16:12 2 - 1  
Atl. Madrid (Blackstar98) - Internazionale (Xshilito) 12.02 16:48 1 - 1  
Atl. Madrid (Blackstar98) - Manchester City (KRaftVK) 12.02 17:00 1 - 1  
Chelsea (Fearggwp) - Atl. Madrid (Blackstar98) 12.02 16:36 0 - 2  
Chelsea (Fearggwp) - Dortmund (Flewless_Ph.) 12.02 17:24 1 - 1  
Chelsea (Fearggwp) - Internazionale (Xshilito) 12.02 17:00 3 - 0  
Chelsea (Fearggwp) - Manchester City (KRaftVK) 12.02 16:12 1 - 2  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Atl. Madrid (Blackstar98) 12.02 17:12 3 - 4  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Chelsea (Fearggwp) 12.02 16:24 0 - 2  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Internazionale (Xshilito) 12.02 17:36 0 - 0  
Dortmund (Flewless_Ph.) - Manchester City (KRaftVK) 12.02 16:48 0 - 0  
Internazionale (Xshilito) - Atl. Madrid (Blackstar98) 12.02 17:48 0 - 2  
Internazionale (Xshilito) - Chelsea (Fearggwp) 12.02 16:00 1 - 2  
Internazionale (Xshilito) - Dortmund (Flewless_Ph.) 12.02 16:36 1 - 4  
Internazionale (Xshilito) - Manchester City (KRaftVK) 12.02 17:24 0 - 1  
Manchester City (KRaftVK) - Atl. Madrid (Blackstar98) 12.02 16:00 0 - 0  
Manchester City (KRaftVK) - Chelsea (Fearggwp) 12.02 17:12 1 - 1  
Manchester City (KRaftVK) - Dortmund (Flewless_Ph.) 12.02 17:48 0 - 1  
Manchester City (KRaftVK) - Internazionale (Xshilito) 12.02 16:24 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Upcake22) - Leicester (Chellovekk) 12.02 17:42 1 - 5  
Arsenal (Upcake22) - Leverkusen (Dm1trena) 12.02 16:30 0 - 1  
Arsenal (Upcake22) - Milan (Inquisitor) 12.02 16:54 1 - 0  
Arsenal (Upcake22) - Napoli (Olle) 12.02 18:18 0 - 3  
Leicester (Chellovekk) - Arsenal (Upcake22) 12.02 16:42 0 - 3  
Leicester (Chellovekk) - Leverkusen (Dm1trena) 12.02 17:06 1 - 0  
Leicester (Chellovekk) - Milan (Inquisitor) 12.02 17:30 2 - 2  
Leicester (Chellovekk) - Napoli (Olle) 12.02 17:54 2 - 1  
Leverkusen (Dm1trena) - Arsenal (Upcake22) 12.02 17:30 0 - 3  
Leverkusen (Dm1trena) - Leicester (Chellovekk) 12.02 18:06 3 - 1  
Leverkusen (Dm1trena) - Milan (Inquisitor) 12.02 17:18    
Leverkusen (Dm1trena) - Napoli (Olle) 12.02 16:42 1 - 3  
Milan (Inquisitor) - Arsenal (Upcake22) 12.02 17:54 0 - 1  
Milan (Inquisitor) - Leicester (Chellovekk) 12.02 16:30 2 - 0  
Milan (Inquisitor) - Leverkusen (Dm1trena) 12.02 18:18 1 - 2  
Milan (Inquisitor) - Napoli (Olle) 12.02 17:06 0 - 0  
Napoli (Olle) - Arsenal (Upcake22) 12.02 17:18    
Napoli (Olle) - Leicester (Chellovekk) 12.02 16:54 0 - 0  
Napoli (Olle) - Leverkusen (Dm1trena) 12.02 17:42 1 - 3  
Napoli (Olle) - Milan (Inquisitor) 12.02 18:06 4 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (KRaftVK) - Everton (Flewless_Ph.) 12.02 19:58 2 - 2  
Arsenal (KRaftVK) - Leicester (Xshilito) 12.02 18:34 3 - 2  
Arsenal (KRaftVK) - West Ham (Fearggwp) 12.02 19:22 1 - 4  
Arsenal (KRaftVK) - Wolverhampton (Blackstar9 12.02 18:10 1 - 0  
Everton (Flewless_Ph.) - Arsenal (KRaftVK) 12.02 18:58 1 - 2  
Everton (Flewless_Ph.) - Leicester (Xshilito) 12.02 19:46 2 - 4  
Everton (Flewless_Ph.) - West Ham (Fearggwp) 12.02 18:34 0 - 0  
Everton (Flewless_Ph.) - Wolverhampton (Blackstar9 12.02 19:22 1 - 1  
Leicester (Xshilito) - Arsenal (KRaftVK) 12.02 19:34 4 - 0  
Leicester (Xshilito) - Everton (Flewless_Ph.) 12.02 18:46 0 - 0  
Leicester (Xshilito) - West Ham (Fearggwp) 12.02 18:10 5 - 1  
Leicester (Xshilito) - Wolverhampton (Blackstar9 12.02 19:58 1 - 1  
West Ham (Fearggwp) - Arsenal (KRaftVK) 12.02 18:22 1 - 0  
West Ham (Fearggwp) - Everton (Flewless_Ph.) 12.02 19:34 2 - 0  
West Ham (Fearggwp) - Leicester (Xshilito) 12.02 19:10 1 - 3  
West Ham (Fearggwp) - Wolverhampton (Blackstar9 12.02 18:46 0 - 1  
Wolverhampton (Blackstar9 - Arsenal (KRaftVK) 12.02 19:10 0 - 0  
Wolverhampton (Blackstar9 - Everton (Flewless_Ph.) 12.02 18:22 2 - 2  
Wolverhampton (Blackstar9 - Leicester (Xshilito) 12.02 18:58 2 - 1  
Wolverhampton (Blackstar9 - West Ham (Fearggwp) 12.02 19:46 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Chellovekk) - Liverpool (Dm1trena) 12.02 12:36 3 - 1  
Chelsea (Chellovekk) - Manchester City (Olle) 12.02 13:24 1 - 0  
Chelsea (Chellovekk) - Manchester Utd.(Upcake22) 12.02 12:12 0 - 0  
Chelsea (Chellovekk) - Tottenham (Inquisitor) 12.02 13:00 1 - 0  
Chelsea (Flewless_Ph.) - Liverpool (KRaftVK) 12.02 21:18 0 - 1  
Chelsea (Flewless_Ph.) - Manchester City (Blacksta 12.02 21:42 0 - 1  
Chelsea (Flewless_Ph.) - Manchester Utd.(Xshilito) 12.02 22:06 1 - 1  
Chelsea (Flewless_Ph.) - Tottenham (Fearggwp) 12.02 20:54 0 - 0  
Chelsea (Slezaintima) - Liverpool (Dangerdim77) 12.02 08:24 0 - 1  
Chelsea (Slezaintima) - Manchester City (D1psen) 12.02 07:36 4 - 1  
Chelsea (Slezaintima) - Manchester Utd.(Bombi1T0) 12.02 08:48 4 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Chelsea (Slezaintima) 12.02 07:24 4 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Manchester City (D1psen) 12.02 08:48 1 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Tottenham (Nikkitta) 12.02 08:12 1 - 1  
Liverpool (Dm1trena) - Chelsea (Chellovekk) 12.02 13:36 1 - 2  
Liverpool (Dm1trena) - Manchester City (Olle) 12.02 12:12 1 - 1  
Liverpool (Dm1trena) - Manchester Utd.(Upcake22) 12.02 13:00 1 - 0  
Liverpool (Dm1trena) - Tottenham (Inquisitor) 12.02 12:48 3 - 3  
Liverpool (KRaftVK) - Chelsea (Flewless_Ph.) 12.02 22:18 1 - 1  
Liverpool (KRaftVK) - Manchester City (Blacksta 12.02 20:30 2 - 2  
Liverpool (KRaftVK) - Manchester Utd.(Xshilito) 12.02 20:54 2 - 4  
Liverpool (KRaftVK) - Tottenham (Fearggwp) 12.02 21:42 0 - 0  
Manchester City (Blacksta - Chelsea (Flewless_Ph.) 12.02 20:42 1 - 1  
Manchester City (Blacksta - Liverpool (KRaftVK) 12.02 21:30 0 - 3  
Manchester City (Blacksta - Manchester Utd.(Xshilito) 12.02 21:18 3 - 4  
Manchester City (Blacksta - Tottenham (Fearggwp) 12.02 22:06 0 - 0  
Manchester City (D1psen) - Chelsea (Slezaintima) 12.02 08:36 0 - 1  
Manchester City (D1psen) - Liverpool (Dangerdim77) 12.02 07:48 1 - 0  
Manchester City (D1psen) - Tottenham (Nikkitta) 12.02 07:24 1 - 1  
Manchester City (Olle) - Chelsea (Chellovekk) 12.02 12:24 4 - 0  
Manchester City (Olle) - Liverpool (Dm1trena) 12.02 13:12 0 - 2  
Manchester City (Olle) - Manchester Utd.(Upcake22) 12.02 12:48 2 - 1  
Manchester City (Olle) - Tottenham (Inquisitor) 12.02 13:36 0 - 2  
Manchester Utd.(Bombi1T0) - Tottenham (Nikkitta) 12.02 08:36 0 - 2  
Manchester Utd.(Upcake22) - Chelsea (Chellovekk) 12.02 13:12 2 - 1  
Manchester Utd.(Upcake22) - Liverpool (Dm1trena) 12.02 12:00 1 - 0  
Manchester Utd.(Upcake22) - Manchester City (Olle) 12.02 13:48 0 - 1  
Manchester Utd.(Upcake22) - Tottenham (Inquisitor) 12.02 12:24 0 - 0  
Manchester Utd.(Xshilito) - Chelsea (Flewless_Ph.) 12.02 21:06 0 - 1  
Manchester Utd.(Xshilito) - Liverpool (KRaftVK) 12.02 21:54 1 - 0  
Manchester Utd.(Xshilito) - Manchester City (Blacksta 12.02 22:18 1 - 0  
Manchester Utd.(Xshilito) - Tottenham (Fearggwp) 12.02 20:30 1 - 1  
Tottenham (Fearggwp) - Chelsea (Flewless_Ph.) 12.02 21:54 2 - 0  
Tottenham (Fearggwp) - Liverpool (KRaftVK) 12.02 20:42 2 - 0  
Tottenham (Fearggwp) - Manchester City (Blacksta 12.02 21:06 1 - 3  
Tottenham (Fearggwp) - Manchester Utd.(Xshilito) 12.02 21:30 2 - 3  
Tottenham (Inquisitor) - Chelsea (Chellovekk) 12.02 12:00 0 - 0  
Tottenham (Inquisitor) - Liverpool (Dm1trena) 12.02 13:48 0 - 0  
Tottenham (Inquisitor) - Manchester City (Olle) 12.02 12:36 0 - 0  
Tottenham (Inquisitor) - Manchester Utd.(Upcake22) 12.02 13:24 1 - 2  
Tottenham (Nikkitta) - Chelsea (Slezaintima) 12.02 08:00 1 - 0  
Tottenham (Nikkitta) - Liverpool (Dangerdim77) 12.02 07:12 1 - 4  
Tottenham (Nikkitta) - Manchester City (D1psen) 12.02 08:24 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Den1Bravo) - Montpellier (STDM) 12.02 20:54 1 - 2  
Bordeaux (Den1Bravo) - Nantes (Weeman) 12.02 20:40 2 - 3  
Bordeaux (Den1Bravo) - Rennes (Baphomet) 12.02 20:26 4 - 2  
Lille (Stig) - Lyon (Vito) 12.02 21:36 6 - 3  
Lille (Stig) - Marseille (Oolancer) 12.02 19:44 0 - 5  
Lille (Stig) - Monaco (CarlWhizzer) 12.02 20:12 1 - 5  
Lille (Stig) - Nice (Walker) 12.02 19:58 3 - 0  
Lyon (Vito) - Lille (Stig) 12.02 20:26 2 - 4  
Lyon (Vito) - Marseille (Oolancer) 12.02 21:08 0 - 4  
Lyon (Vito) - Monaco (CarlWhizzer) 12.02 19:30 3 - 1  
Lyon (Vito) - Nice (Walker) 12.02 20:12 1 - 1  
Marseille (Oolancer) - Lille (Stig) 12.02 20:54 5 - 1  
Marseille (Oolancer) - Lyon (Vito) 12.02 19:58 6 - 3  
Marseille (Oolancer) - Monaco (CarlWhizzer) 12.02 20:26 1 - 3  
Marseille (Oolancer) - Nice (Walker) 12.02 20:40 4 - 0  
Monaco (CarlWhizzer) - Lille (Stig) 12.02 21:22 1 - 4  
Monaco (CarlWhizzer) - Lyon (Vito) 12.02 20:40 5 - 1  
Monaco (CarlWhizzer) - Marseille (Oolancer) 12.02 21:36 0 - 3  
Monaco (CarlWhizzer) - Nice (Walker) 12.02 20:54 1 - 0  
Montpellier (STDM) - Bordeaux (Den1Bravo) 12.02 19:44 3 - 2  
Montpellier (STDM) - Nantes (Weeman) 12.02 19:58 2 - 2  
Montpellier (STDM) - Rennes (Baphomet) 12.02 20:12 3 - 3  
Montpellier (STDM) - Strasbourg (Unknown) 12.02 21:36 2 - 6  
Nantes (Weeman) - Bordeaux (Den1Bravo) 12.02 19:30 1 - 0  
Nantes (Weeman) - Montpellier (STDM) 12.02 21:08 2 - 3  
Nantes (Weeman) - Rennes (Baphomet) 12.02 19:44 3 - 3  
Nantes (Weeman) - Strasbourg (Unknown) 12.02 21:22 3 - 2  
Nice (Walker) - Lille (Stig) 12.02 21:08 2 - 2  
Nice (Walker) - Lyon (Vito) 12.02 21:22 5 - 1  
Nice (Walker) - Marseille (Oolancer) 12.02 19:30 1 - 4  
Nice (Walker) - Monaco (CarlWhizzer) 12.02 19:44 2 - 2  
Rennes (Baphomet) - Bordeaux (Den1Bravo) 12.02 21:36 2 - 1  
Rennes (Baphomet) - Montpellier (STDM) 12.02 21:22 3 - 0  
Rennes (Baphomet) - Nantes (Weeman) 12.02 20:54 4 - 1  
Rennes (Baphomet) - Strasbourg (Unknown) 12.02 20:40 1 - 3  
Strasbourg (Unknown) - Montpellier (STDM) 12.02 20:26 6 - 0  
Strasbourg (Unknown) - Nantes (Weeman) 12.02 20:12 2 - 2  
Strasbourg (Unknown) - Rennes (Baphomet) 12.02 19:30 3 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Den1Bravo - Dortmund (Baphomet) 12.02 17:56 1 - 0  
Bayern München (Den1Bravo - Leverkusen (STDM) 12.02 18:24 5 - 1  
Bayern München (Den1Bravo - RB Leipzig (Weeman) 12.02 18:10 0 - 3  
Dortmund (Baphomet) - Bayern München (Den1Bravo 12.02 19:06 2 - 3  
Dortmund (Baphomet) - Leverkusen (STDM) 12.02 18:52 8 - 0  
Dortmund (Baphomet) - Mönchengladbach (Unknown) 12.02 18:10 4 - 4  
Dortmund (Baphomet) - RB Leipzig (Weeman) 12.02 18:24 1 - 2  
E.Frankfurt (CarlWhizzer) - Hertha BSC (Stig) 12.02 18:52 1 - 2  
E.Frankfurt (CarlWhizzer) - Hoffenheim (Oolancer) 12.02 19:06 2 - 3  
E.Frankfurt (CarlWhizzer) - Mainz (Walker) 12.02 18:24 1 - 3  
E.Frankfurt (CarlWhizzer) - Wolfsburg (Vito) 12.02 18:10 4 - 0  
Hertha BSC (Stig) - E.Frankfurt (CarlWhizzer) 12.02 17:42 0 - 1  
Hertha BSC (Stig) - Hoffenheim (Oolancer) 12.02 17:14 0 - 2  
Hertha BSC (Stig) - Mainz (Walker) 12.02 17:28 1 - 2  
Hertha BSC (Stig) - Wolfsburg (Vito) 12.02 19:06 2 - 1  
Hoffenheim (Oolancer) - E.Frankfurt (CarlWhizzer) 12.02 17:56 2 - 2  
Hoffenheim (Oolancer) - Hertha BSC (Stig) 12.02 18:24 4 - 1  
Hoffenheim (Oolancer) - Mainz (Walker) 12.02 18:10 5 - 0  
Hoffenheim (Oolancer) - Wolfsburg (Vito) 12.02 17:28 5 - 0  
Leverkusen (STDM) - Bayern München (Den1Bravo 12.02 17:14    
Leverkusen (STDM) - Dortmund (Baphomet) 12.02 17:42 2 - 4  
Leverkusen (STDM) - Mönchengladbach (Unknown) 12.02 19:06 1 - 4  
Leverkusen (STDM) - RB Leipzig (Weeman) 12.02 17:28 3 - 0  
Mainz (Walker) - E.Frankfurt (CarlWhizzer) 12.02 17:14 0 - 3  
Mainz (Walker) - Hertha BSC (Stig) 12.02 18:38 2 - 0  
Mainz (Walker) - Hoffenheim (Oolancer) 12.02 17:00    
Mainz (Walker) - Wolfsburg (Vito) 12.02 18:52 1 - 1  
Mönchengladbach (Unknown) - Dortmund (Baphomet) 12.02 17:00    
Mönchengladbach (Unknown) - Leverkusen (STDM) 12.02 17:56 3 - 4  
Mönchengladbach (Unknown) - RB Leipzig (Weeman) 12.02 17:42 1 - 1  
RB Leipzig (Weeman) - Bayern München (Den1Bravo 12.02 17:00    
RB Leipzig (Weeman) - Dortmund (Baphomet) 12.02 17:14 1 - 2  
RB Leipzig (Weeman) - Leverkusen (STDM) 12.02 18:38 3 - 0  
RB Leipzig (Weeman) - Mönchengladbach (Unknown) 12.02 18:52 3 - 3  
Wolfsburg (Vito) - E.Frankfurt (CarlWhizzer) 12.02 17:00 1 - 1  
Wolfsburg (Vito) - Hertha BSC (Stig) 12.02 17:56 3 - 2  
Wolfsburg (Vito) - Hoffenheim (Oolancer) 12.02 18:38 2 - 4  
Wolfsburg (Vito) - Mainz (Walker) 12.02 17:42 4 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Oolancer) - Internazionale (Vito) 12.02 14:58 5 - 2  
Atalanta (Oolancer) - Lazio (Walker) 12.02 15:40 3 - 0  
Atalanta (Oolancer) - Milan (Stig) 12.02 15:54 3 - 1  
Atalanta (Oolancer) - Napoli (CarlWhizzer) 12.02 15:26 1 - 1  
Fiorentina (Baphomet) - Parma (Unknown) 12.02 15:40 3 - 2  
Fiorentina (Baphomet) - Sampdoria (STDM) 12.02 16:22 5 - 0  
Fiorentina (Baphomet) - Sassuolo (Weeman) 12.02 15:54 1 - 3  
Fiorentina (Baphomet) - Udinese (Den1Bravo) 12.02 16:36 3 - 1  
Internazionale (Vito) - Atalanta (Oolancer) 12.02 16:08 0 - 3  
Internazionale (Vito) - Lazio (Walker) 12.02 15:12 5 - 2  
Internazionale (Vito) - Milan (Stig) 12.02 15:26 2 - 0  
Internazionale (Vito) - Napoli (CarlWhizzer) 12.02 14:30 2 - 1  
Lazio (Walker) - Atalanta (Oolancer) 12.02 14:30 2 - 4  
Lazio (Walker) - Internazionale (Vito) 12.02 16:22 0 - 4  
Lazio (Walker) - Milan (Stig) 12.02 16:08 3 - 0  
Lazio (Walker) - Napoli (CarlWhizzer) 12.02 14:44 3 - 2  
Milan (Stig) - Atalanta (Oolancer) 12.02 14:44 1 - 4  
Milan (Stig) - Internazionale (Vito) 12.02 16:36 1 - 1  
Milan (Stig) - Lazio (Walker) 12.02 14:58 1 - 2  
Milan (Stig) - Napoli (CarlWhizzer) 12.02 15:12 4 - 2  
Napoli (CarlWhizzer) - Atalanta (Oolancer) 12.02 16:36 3 - 7  
Napoli (CarlWhizzer) - Internazionale (Vito) 12.02 15:40 2 - 3  
Napoli (CarlWhizzer) - Lazio (Walker) 12.02 15:54 0 - 2  
Napoli (CarlWhizzer) - Milan (Stig) 12.02 16:22 1 - 3  
Parma (Unknown) - Fiorentina (Baphomet) 12.02 14:30 6 - 0  
Parma (Unknown) - Sampdoria (STDM) 12.02 15:26 3 - 3  
Parma (Unknown) - Sassuolo (Weeman) 12.02 15:12 1 - 5  
Sampdoria (STDM) - Fiorentina (Baphomet) 12.02 15:12 2 - 4  
Sampdoria (STDM) - Parma (Unknown) 12.02 16:36 2 - 4  
Sampdoria (STDM) - Sassuolo (Weeman) 12.02 14:58 2 - 1  
Sampdoria (STDM) - Udinese (Den1Bravo) 12.02 14:44 1 - 2  
Sassuolo (Weeman) - Fiorentina (Baphomet) 12.02 14:44 1 - 2  
Sassuolo (Weeman) - Parma (Unknown) 12.02 16:22 0 - 1  
Sassuolo (Weeman) - Sampdoria (STDM) 12.02 16:08 4 - 2  
Sassuolo (Weeman) - Udinese (Den1Bravo) 12.02 14:30 3 - 1  
Udinese (Den1Bravo) - Fiorentina (Baphomet) 12.02 15:26 4 - 1  
Udinese (Den1Bravo) - Sampdoria (STDM) 12.02 15:54 4 - 2  
Udinese (Den1Bravo) - Sassuolo (Weeman) 12.02 15:40 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - Cfi Confession 12.02 17:00 2 - 2  
Aru Arukonda - PSG Shemyakin Onze 12.02 16:10 3 - 4  
CFC Catalonia FC - Own Owned 12.02 10:50 2 - 4  
CFC Catalonia FC - Pnz Im Not Over 12.02 08:45 5 - 2  
Cfi Confession - PSG Shemyakin Onze 12.02 17:50 2 - 0  
Cfi Confession - Tbr Tabula Rasa 12.02 15:45 2 - 0  
Meg Megapolice - CFC Catalonia FC 12.02 07:30 4 - 1  
Own Owned - Meg Megapolice 12.02 10:25 2 - 3  
Own Owned - Pnz Im Not Over 12.02 07:55 4 - 4  
Pnz Im Not Over - Meg Megapolice 12.02 09:35 2 - 1  
Pnz Im Not Over - Team Ruspro R11 12.02 11:15 4 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Tbr Tabula Rasa 12.02 14:55 5 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Xal Xalinho FC 12.02 17:25 2 - 6  
Tbr Tabula Rasa - Aru Arukonda 12.02 18:15 6 - 2  
Tbr Tabula Rasa - Xal Xalinho FC 12.02 16:35 2 - 1  
Team Ruspro R11 - CFC Catalonia FC 12.02 10:00 2 - 2  
Team Ruspro R11 - Own Owned 12.02 09:10 3 - 2  
Xal Xalinho FC - Aru Arukonda 12.02 15:20 4 - 3  
Xal Xalinho FC - Cfi Confession 12.02 14:30 3 - 2  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Slezaintima) - England (Bombi1T0) 12.02 10:58 1 - 3  
Argentina (Slezaintima) - Netherlands (D1psen) 12.02 09:46 3 - 0  
Argentina (Slezaintima) - Spain (Nikkitta) 12.02 09:10 1 - 1  
England (Bombi1T0) - Argentina (Slezaintima) 12.02 09:58 3 - 3  
England (Bombi1T0) - Italy (Dangerdim77) 12.02 10:10 2 - 1  
England (Bombi1T0) - Netherlands (D1psen) 12.02 09:22 1 - 5  
Italy (Dangerdim77) - Argentina (Slezaintima) 12.02 09:34 0 - 2  
Italy (Dangerdim77) - England (Bombi1T0) 12.02 09:10 1 - 1  
Italy (Dangerdim77) - Netherlands (D1psen) 12.02 10:58 0 - 1  
Italy (Dangerdim77) - Spain (Nikkitta) 12.02 10:22 0 - 0  
Netherlands (D1psen) - England (Bombi1T0) 12.02 10:22 3 - 1  
Netherlands (D1psen) - Italy (Dangerdim77) 12.02 09:58 1 - 0  
Netherlands (D1psen) - Spain (Nikkitta) 12.02 09:34 2 - 2  
Spain (Nikkitta) - Argentina (Slezaintima) 12.02 10:10 0 - 0  
Spain (Nikkitta) - England (Bombi1T0) 12.02 09:46 0 - 1  
Spain (Nikkitta) - Italy (Dangerdim77) 12.02 09:22 2 - 0  
Labdarúgás (e-Fifa,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Dm1trena) - Brazil (Inquisitor) 12.02 14:58 1 - 5  
Belgium (Dm1trena) - France (Chellovekk) 12.02 15:46 1 - 3  
Belgium (Dm1trena) - Germany (Upcake22) 12.02 15:10 2 - 2  
Brazil (Inquisitor) - Belgium (Dm1trena) 12.02 15:58 0 - 1  
Brazil (Inquisitor) - France (Chellovekk) 12.02 14:10 0 - 0  
Brazil (Inquisitor) - Germany (Upcake22) 12.02 15:34 0 - 0  
Brazil (Inquisitor) - Portugal (Olle) 12.02 14:46 1 - 1  
France (Chellovekk) - Belgium (Dm1trena) 12.02 14:46 4 - 2  
France (Chellovekk) - Brazil (Inquisitor) 12.02 15:10 2 - 0  
France (Chellovekk) - Portugal (Olle) 12.02 15:34 0 - 3  
Germany (Upcake22) - Brazil (Inquisitor) 12.02 14:34 0 - 0  
Germany (Upcake22) - France (Chellovekk) 12.02 15:22 1 - 1  
Germany (Upcake22) - Portugal (Olle) 12.02 15:58 2 - 2  
Portugal (Olle) - Belgium (Dm1trena) 12.02 15:22 2 - 0  
Portugal (Olle) - Brazil (Inquisitor) 12.02 15:46 1 - 3  
Portugal (Olle) - France (Chellovekk) 12.02 14:34 0 - 1  
Portugal (Olle) - Germany (Upcake22) 12.02 14:58 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Hotshot) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 12.02 09:52 1 - 1  
Bayern München (Hotshot) - Mönchengladbach (Jkey) 12.02 10:28 3 - 1  
Bayern München (Hotshot) - RB Leipzig (Kodak) 12.02 11:16 1 - 0  
Dortmund (Vrico) - Bayern München (Hotshot) 12.02 09:40 1 - 0  
Dortmund (Vrico) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 12.02 11:28 1 - 0  
Dortmund (Vrico) - Mönchengladbach (Jkey) 12.02 10:04 0 - 0  
Dortmund (Vrico) - RB Leipzig (Kodak) 12.02 10:52 0 - 3  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Bayern München (Hotshot) 12.02 10:52 2 - 1  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Dortmund (Vrico) 12.02 10:28 1 - 1  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - Mönchengladbach (Jkey) 12.02 11:16 3 - 0  
Leverkusen (Boulevard_Pr) - RB Leipzig (Kodak) 12.02 10:04 1 - 0  
Mönchengladbach (Jkey) - Bayern München (Hotshot) 12.02 11:28 0 - 5  
Mönchengladbach (Jkey) - Dortmund (Vrico) 12.02 11:04 0 - 0  
Mönchengladbach (Jkey) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 12.02 10:16 1 - 0  
Mönchengladbach (Jkey) - RB Leipzig (Kodak) 12.02 09:40 1 - 1  
RB Leipzig (Kodak) - Bayern München (Hotshot) 12.02 10:16 3 - 2  
RB Leipzig (Kodak) - Dortmund (Vrico) 12.02 09:52 3 - 0  
RB Leipzig (Kodak) - Leverkusen (Boulevard_Pr) 12.02 11:04 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Boulevard_Pr.) - Internazionale (Vrico) 12.02 08:18 1 - 1  
Atalanta (Boulevard_Pr.) - Lazio (Jkey) 12.02 09:06 1 - 1  
Atalanta (Boulevard_Pr.) - Milan (Kodak) 12.02 07:54 2 - 2  
Atalanta (Boulevard_Pr.) - Napoli (Hotshot) 12.02 08:42 3 - 1  
Internazionale (Vrico) - Atalanta (Boulevard_Pr.) 12.02 09:18 0 - 5  
Internazionale (Vrico) - Lazio (Jkey) 12.02 07:54 1 - 3  
Internazionale (Vrico) - Milan (Kodak) 12.02 08:42 1 - 1  
Internazionale (Vrico) - Napoli (Hotshot) 12.02 07:30 1 - 0  
Lazio (Jkey) - Atalanta (Boulevard_Pr.) 12.02 08:06 1 - 0  
Lazio (Jkey) - Internazionale (Vrico) 12.02 08:54 1 - 1  
Lazio (Jkey) - Milan (Kodak) 12.02 07:30 2 - 0  
Lazio (Jkey) - Napoli (Hotshot) 12.02 09:18 3 - 0  
Milan (Kodak) - Atalanta (Boulevard_Pr.) 12.02 08:54 2 - 1  
Milan (Kodak) - Internazionale (Vrico) 12.02 07:42 3 - 1  
Milan (Kodak) - Lazio (Jkey) 12.02 08:30 2 - 2  
Milan (Kodak) - Napoli (Hotshot) 12.02 08:06 1 - 1  
Napoli (Hotshot) - Atalanta (Boulevard_Pr.) 12.02 07:42 0 - 1  
Napoli (Hotshot) - Internazionale (Vrico) 12.02 08:30 2 - 1  
Napoli (Hotshot) - Lazio (Jkey) 12.02 08:18 2 - 0  
Napoli (Hotshot) - Milan (Kodak) 12.02 09:06 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,NightIntl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Blackstar98) - France (KRaftVK) 12.02 23:40 1 - 1  
Belgium (Blackstar98) - Germany (Xshilito) 12.02 23:28 1 - 3  
Belgium (Blackstar98) - Portugal (Flewless_Phoenix) 12.02 22:52 1 - 0  
Brazil (Fearggwp) - Belgium (Blackstar98) 12.02 23:16 0 - 2  
Brazil (Fearggwp) - France (KRaftVK) 12.02 22:52 1 - 2  
Brazil (Fearggwp) - Germany (Xshilito) 12.02 23:40 1 - 2  
France (KRaftVK) - Brazil (Fearggwp) 12.02 23:52 0 - 1  
France (KRaftVK) - Germany (Xshilito) 12.02 23:04 2 - 0  
Germany (Xshilito) - Portugal (Flewless_Phoenix) 12.02 23:16 3 - 0  
Portugal (Flewless_Phoeni - Belgium (Blackstar98) 12.02 23:52 1 - 0  
Portugal (Flewless_Phoeni - Brazil (Fearggwp) 12.02 23:04 0 - 2  
Portugal (Flewless_Phoeni - France (KRaftVK) 12.02 23:28 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Austria (Kot) 12.02 01:20 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Greece (Pantovits) 12.02 04:20 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 12.02 00:20 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 12.02 02:40 3 - 4  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 12.02 03:20 2 - 5  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 12.02 23:00 1 - 1  
Austria (Kot) - Germany (Burton) 12.02 21:20 1 - 4  
Austria (Kot) - Greece (Pantovits) 12.02 03:00 3 - 1  
Austria (Kot) - Paraguay (Marley) 12.02 04:00 4 - 2  
Austria (Kot) - Peru (Tanto) 12.02 00:40 0 - 0  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 12.02 20:20 4 - 1  
Austria (Kot) - South Africa (Ben) 12.02 19:00 2 - 3  
Austria (Kot) - Spain (Reaper) 12.02 00:20 3 - 1  
Austria (Kot) - Switzerland (Apollo) 12.02 01:40 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Czech Republic (Koko) 12.02 20:00 4 - 1  
Belgium (Tommy) - Egypt (Kasandra) 12.02 18:40 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 12.02 22:40 4 - 1  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 12.02 21:40 2 - 4  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 12.02 20:40 1 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 12.02 12:40 5 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Colombia (Gorilla) 12.02 06:20 3 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 12.02 12:00 2 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Ireland (Panica) 12.02 07:20 3 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Ivory Coast (Vasm) 12.02 09:40 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Mexico (Moebius) 12.02 10:00 5 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 12.02 08:20 2 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Sweden (Chris?) 12.02 05:20 4 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Wales (Pjo) 12.02 14:00 5 - 4  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 12.02 07:00 2 - 3  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 12.02 10:20 2 - 2  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 12.02 13:20 2 - 3  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 12.02 06:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Ivory Coast (Vasm) 12.02 12:20 1 - 1  
Chile (Poli) - Mexico (Moebius) 12.02 08:00 4 - 2  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 12.02 05:00 1 - 2  
Chile (Poli) - Sweden (Chris?) 12.02 11:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Wales (Pjo) 12.02 09:00 4 - 1  
China (Legolas) - Australia (Kubrik) 12.02 01:00 1 - 3  
China (Legolas) - Austria (Kot) 12.02 00:00 4 - 1  
China (Legolas) - Egypt (Kasandra) 12.02 02:00 5 - 2  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Cobra4) 12.02 13:20 0 - 4  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 12.02 09:20 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Iceland (Ak) 12.02 05:20 4 - 5  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 12.02 14:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Ivory Coast (Vasm) 12.02 06:40 0 - 0  
Colombia (Gorilla) - Mexico (Moebius) 12.02 12:00 4 - 0  
Colombia (Gorilla) - Russia (Gosas) 12.02 10:40    
Colombia (Gorilla) - Sweden (Chris?) 12.02 07:40 1 - 4  
Colombia (Gorilla) - Wales (Pjo) 12.02 11:00 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Austria (Kot) 12.02 18:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Egypt (Kasandra) 12.02 19:40 4 - 2  
Czech Republic (Koko) - Germany (Burton) 12.02 22:40 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Romania (Andre) 12.02 21:40 3 - 4  
Czech Republic (Koko) - South Africa (Ben) 12.02 20:40 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 12.02 03:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 12.02 02:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Austria (Kot) 12.02 22:40 0 - 3  
Egypt (Kasandra) - Germany (Burton) 12.02 20:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Greece (Pantovits) 12.02 01:00 4 - 1  
Egypt (Kasandra) - Netherlands (Aibothard) 12.02 21:20 4 - 1  
Egypt (Kasandra) - Paraguay (Marley) 12.02 01:40 4 - 4  
Egypt (Kasandra) - Poland (Johnybegood) 12.02 19:20 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - Romania (Andre) 12.02 23:40 0 - 2  
Germany (Burton) - Belgium (Tommy) 12.02 22:20 1 - 2  
Germany (Burton) - Netherlands (Aibothard) 12.02 21:40 1 - 2  
Germany (Burton) - Romania (Andre) 12.02 19:20 2 - 1  
Germany (Burton) - South Africa (Ben) 12.02 23:20 0 - 3  
Greece (Pantovits) - China (Legolas) 12.02 02:20 2 - 6  
Greece (Pantovits) - Peru (Tanto) 12.02 03:40 4 - 3  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 12.02 07:40 3 - 5  
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 12.02 06:00 3 - 1  
Iceland (Ak) - Colombia (Gorilla) 12.02 13:40 2 - 5  
Iceland (Ak) - Ireland (Panica) 12.02 12:40 1 - 4  
Iceland (Ak) - Ivory Coast (Vasm) 12.02 11:00 4 - 3  
Iceland (Ak) - Mexico (Moebius) 12.02 08:40 1 - 1  
Iceland (Ak) - Russia (Gosas) 12.02 07:20 3 - 1  
Iceland (Ak) - Sweden (Chris?) 12.02 10:00 1 - 3  
Iceland (Ak) - Wales (Pjo) 12.02 05:00 4 - 2  
Ireland (Panica) - Cameroon (Cobra4) 12.02 12:20 0 - 0  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 12.02 14:40 3 - 2  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 12.02 05:00 4 - 3  
Ireland (Panica) - Iceland (Ak) 12.02 07:00 1 - 4  
Ireland (Panica) - Ivory Coast (Vasm) 12.02 08:00 1 - 2  
Ireland (Panica) - Mexico (Moebius) 12.02 11:20 2 - 3  
Ireland (Panica) - Russia (Gosas) 12.02 06:00 1 - 0  
Ireland (Panica) - Sweden (Chris?) 12.02 09:00 1 - 1  
Ireland (Panica) - Wales (Pjo) 12.02 10:20 1 - 3  
Ivory Coast (Vasm) - Cameroon (Cobra4) 12.02 11:20 5 - 2  
Ivory Coast (Vasm) - Chile (Poli) 12.02 07:20 3 - 5  
Ivory Coast (Vasm) - Colombia (Gorilla) 12.02 13:00 1 - 0  
Ivory Coast (Vasm) - Iceland (Ak) 12.02 08:20 3 - 1  
Ivory Coast (Vasm) - Ireland (Panica) 12.02 12:00 2 - 2  
Ivory Coast (Vasm) - Mexico (Moebius) 12.02 05:20 3 - 2  
Ivory Coast (Vasm) - Russia (Gosas) 12.02 09:20 2 - 1  
Ivory Coast (Vasm) - Sweden (Chris?) 12.02 14:00 2 - 2  
Ivory Coast (Vasm) - Wales (Pjo) 12.02 06:20 2 - 3  
Mexico (Moebius) - Cameroon (Cobra4) 12.02 09:20 1 - 2  
Mexico (Moebius) - Chile (Poli) 12.02 11:40 1 - 2  
Mexico (Moebius) - Colombia (Gorilla) 12.02 07:00 4 - 3  
Mexico (Moebius) - Iceland (Ak) 12.02 10:20 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Ireland (Panica) 12.02 08:20 1 - 4  
Mexico (Moebius) - Ivory Coast (Vasm) 12.02 14:20 0 - 3  
Mexico (Moebius) - Russia (Gosas) 12.02 14:00 2 - 4  
Mexico (Moebius) - Sweden (Chris?) 12.02 06:00 5 - 3  
Mexico (Moebius) - Wales (Pjo) 12.02 13:00 2 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 12.02 22:20 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 12.02 23:20 2 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 12.02 20:20 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 12.02 19:20 3 - 2  
Paraguay (Marley) - China (Legolas) 12.02 04:20 0 - 4  
Paraguay (Marley) - Greece (Pantovits) 12.02 02:00 1 - 2  
Paraguay (Marley) - Peru (Tanto) 12.02 00:00 3 - 3  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 12.02 01:00 0 - 2  
Peru (Tanto) - Australia (Kubrik) 12.02 02:20 0 - 2  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 12.02 00:20 1 - 4  
Peru (Tanto) - Egypt (Kasandra) 12.02 03:20 1 - 3  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 12.02 01:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 12.02 20:40 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 12.02 22:00 0 - 0  
Poland (Johnybegood) - Germany (Burton) 12.02 19:40 4 - 3  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 12.02 23:00 1 - 1  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 12.02 21:00 2 - 4  
Romania (Andre) - Egypt (Kasandra) 12.02 23:00 1 - 4  
Romania (Andre) - Netherlands (Aibothard) 12.02 20:00 3 - 2  
Romania (Andre) - Poland (Johnybegood) 12.02 19:00 0 - 3  
Romania (Andre) - South Africa (Ben) 12.02 22:00 5 - 3  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 12.02 11:00 0 - 1  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 12.02 14:20 0 - 3  
Russia (Gosas) - Colombia (Gorilla) 12.02 09:00 1 - 0  
Russia (Gosas) - Iceland (Ak) 12.02 12:20 3 - 4  
Russia (Gosas) - Ireland (Panica) 12.02 13:20 2 - 5  
Russia (Gosas) - Ivory Coast (Vasm) 12.02 10:00 1 - 4  
Russia (Gosas) - Mexico (Moebius) 12.02 05:40 2 - 2  
Russia (Gosas) - Sweden (Chris?) 12.02 06:40 1 - 4  
Russia (Gosas) - Wales (Pjo) 12.02 07:40 2 - 3  
South Africa (Ben) - Belgium (Tommy) 12.02 19:40 1 - 1  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 12.02 21:00 1 - 1  
South Africa (Ben) - Germany (Burton) 12.02 23:40 0 - 3  
South Africa (Ben) - Netherlands (Aibothard) 12.02 18:40 1 - 0  
South Africa (Ben) - Poland (Johnybegood) 12.02 22:20 1 - 2  
South Africa (Ben) - Uruguay (Billiot) 12.02 21:20 1 - 3  
Spain (Reaper) - China (Legolas) 12.02 04:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Greece (Pantovits) 12.02 00:40 3 - 0  
Spain (Reaper) - Paraguay (Marley) 12.02 03:00 2 - 3  
Sweden (Chris?) - Cameroon (Cobra4) 12.02 14:40 3 - 1  
Sweden (Chris?) - Chile (Poli) 12.02 08:40 2 - 4  
Sweden (Chris?) - Colombia (Gorilla) 12.02 11:40 4 - 2  
Sweden (Chris?) - Iceland (Ak) 12.02 09:40 4 - 1  
Sweden (Chris?) - Ireland (Panica) 12.02 10:40 2 - 1  
Sweden (Chris?) - Ivory Coast (Vasm) 12.02 05:40 5 - 0  
Sweden (Chris?) - Mexico (Moebius) 12.02 13:40 4 - 2  
Sweden (Chris?) - Russia (Gosas) 12.02 13:00 3 - 4  
Sweden (Chris?) - Wales (Pjo) 12.02 08:00 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 12.02 01:20 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 12.02 04:00 2 - 6  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 12.02 02:40 4 - 0  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 12.02 03:40 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 12.02 20:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 12.02 21:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Egypt (Kasandra) 12.02 22:00 4 - 2  
Uruguay (Billiot) - Germany (Burton) 12.02 19:00 0 - 1  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 12.02 23:40 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Romania (Andre) 12.02 23:20 1 - 5  
Wales (Pjo) - Cameroon (Cobra4) 12.02 05:40 2 - 1  
Wales (Pjo) - Chile (Poli) 12.02 10:40    
Wales (Pjo) - Colombia (Gorilla) 12.02 08:40 1 - 1  
Wales (Pjo) - Iceland (Ak) 12.02 14:40 2 - 1  
Wales (Pjo) - Ireland (Panica) 12.02 09:40 1 - 0  
Wales (Pjo) - Ivory Coast (Vasm) 12.02 13:40 3 - 2  
Wales (Pjo) - Mexico (Moebius) 12.02 06:40 1 - 2  
Wales (Pjo) - Russia (Gosas) 12.02 11:40 4 - 2  
Wales (Pjo) - Sweden (Chris?) 12.02 12:40 4 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Merani Tbiliszi - FC Telavi 12.02 11:00 1 - 6  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua GFC - Santa Lucia Cotzumalguapa 12.02 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Arisz 12.02 16:15 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb 2 - Medimurje 12.02 13:30 5 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Slaven Belupo 12.02 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyderabad - Jamshedpur 12.02 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mes Rafsanjan - Tractor Tabriz 12.02 13:40 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Rishon Lezion 12.02 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tochigi 12.02 11:00 2 - 2  
Kyoto - Nagasaki 12.02 11:00 2 - 1  
Mito - Jubilo Iwata 12.02 11:00 2 - 1  
Okayama - Avispa Fukuoka 12.02 11:30 1 - 1  
Omiya Ardija - Ehime 12.02 11:00 3 - 3  
Ryukyu - Zweigen Kanazawa 12.02 11:00 0 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Matsumoto Yamaga 12.02 11:00 1 - 0  
Tokushima - Kitakyushu 12.02 11:00 4 - 1  
Tokyo Verdy - JEF United Chiba 12.02 11:00 1 - 1  
Yamagata - Machida Zelvia 12.02 11:00 3 - 2  
Yamaguchi - Kofu 12.02 11:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai baj., alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Rionegro Aguilas 12.02 01:40 2 - 2  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Kazma 12.02 16:30 0 - 1  
Al-Tadhamon - Al-Shabab (KUW) 12.02 16:30 1 - 2  
Khaitan - Burgan 12.02 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Shandong Luneng 12.02 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Chrobry Glogow 12.02 17:00 1 - 2  
Odra Opole - TBB Nieciecza 12.02 12:30    
Zaglebie Sosnowiec - Puszcza Niepolomice 12.02 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - GKS Katowice 12.02 17:00 1 - 2  
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Krakkó 12.02 17:00 4 - 1  
KKS Kalisz - Pogon Siedlce 12.02 18:00 0 - 1  
Motor Lublin - Lech Poznan 2 12.02 17:30 1 - 0  
Skra Czestochowa - Olimpia Elblag 12.02 12:00 0 - 1  
Slask Wroclaw 2 - Olimpia Grudziadz 12.02 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Pogon Szczecin 12.02 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Piast Gliwice 12.02 17:40 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo RJ - Racing Club 12.02 01:30 1 - 1  
Nacional Montevideo - Independiente del Valle 12.02 23:15 0 - 0  
Palmeiras SP - Delfin Manta 12.02 23:15 5 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Dallas 12.02 03:30 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - FK Podgorica 12.02 15:45 0 - 3  
Iskra Danilovgrad - Buducnost Podgorica 12.02 14:00 0 - 2  
Jezero Plav - OFK Petrovac 12.02 13:00 2 - 0  
Zeta Golubovci - Titograd Podgorica 12.02 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Tarxien 12.02 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - KFUM Oslo 12.02 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sandefjord 12.02 18:00 0 - 1  
Haugesund - Mjöndalen 12.02 18:00 1 - 1  
Odd Grenland - Strömsgodset 12.02 18:00    
Sarpsborg - Kristiansund 12.02 18:00 1 - 1  
Stabaek - Valerenga 12.02 20:00 1 - 1  
Start - Bodö/Glimt 12.02 18:00 1 - 1  
Viking Stavanger - Brann Bergen 12.02 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf Amatőr - Aachen 12.02 19:30 2 - 0  
VfB Homberg - Bergisch Gladbach 12.02 19:30 0 - 1  
Wiedenbrück - Mönchengladbach Amatőr 12.02 18:30 0 - 4  
Wuppertal - SV Straelen 12.02 19:30 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Vicenza 12.02 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pergolettese - U23Juventus 12.02 15:30 1 - 3  
Pontedera - Lucchese 12.02 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY