Tippmix eredmények - 2020. március 23-29.

2020-03-23
Tippmix eredmények - 2020. március 23-29.
2020.03.29.
3x3 kosárlabda (3x3 Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva - Rosztov 03.29 12:15    
Urál - Jenyiszej 03.29 11:55    
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - V. Shirshov 03.29 10:00 1 - 3  
A. Aronov - V. Smaglyukov 03.29 12:00 3 - 1  
A. Ermilov - I. Novikov 03.29 07:30 0 - 3  
A. Gribkov - A. Petrov 03.29 09:30 3 - 1  
A. Gribkov - A. Petrov 03.29 20:30 3 - 2  
A. Gribkov - A. Petrov 03.29 21:00 3 - 2  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 03.29 06:30 3 - 2  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 03.29 19:00 1 - 3  
A. Petrov - A. Gribkov 03.29 08:00 1 - 3  
A. Petrov - A.D. Volkov 03.29 19:30 0 - 3  
A. Petrov - T. Arteev 03.29 06:00 3 - 1  
A. Sadkov - S. Kuzmin 03.29 04:00 3 - 2  
A. Sadkov - V. Smaglyukov 03.29 01:00 3 - 2  
A. Trushkin - D. Redenkov 03.29 11:30 3 - 2  
A. Yanshaev - D. Rutko 03.29 16:00 3 - 2  
A. Yanshaev - D. Rutko 03.29 23:00 1 - 3  
A. Yanshaev - Y. Merkushin 03.29 14:00 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Gribkov 03.29 18:00 3 - 1  
A.D. Volkov - D. Kolesnikov 03.29 20:00 3 - 0  
A.D. Volkov - D. Kolesnikov 03.29 21:30 0 - 3  
D. Kolesnikov - A. Petrov 03.29 07:30 2 - 3  
D. Kolesnikov - A. Petrov 03.29 18:30 3 - 0  
D. Redenkov - E. Mishutin 03.29 03:30 3 - 2  
D. Redenkov - E. Mishutin 03.29 12:00 3 - 1  
D. Redenkov - E. Mishutin 03.29 13:30 2 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 03.29 05:30 1 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 03.29 10:00 3 - 0  
D. Rutko - A. Yanshaev 03.29 17:30 1 - 3  
D. Rutko - O. Nikiforov 03.29 22:30 3 - 1  
D. Rutko - Vik. Ivanov 03.29 00:30 3 - 2  
D. Rutko - Vik. Ivanov 03.29 14:30 3 - 2  
E. Ilyukhin - A. Ermilov 03.29 06:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - I. Novikov 03.29 09:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - I. Ramenskiy 03.29 20:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - O. Kutuzov 03.29 19:00 0 - 3  
E. Mishutin - A. Trushkin 03.29 10:30 3 - 0  
E. Mishutin - P. Korolev 03.29 01:00 2 - 3  
E. Mishutin - V. Bazilevsky 03.29 04:00 3 - 1  
I. Novikov - E. Ilyukhin 03.29 08:00 1 - 3  
I. Novikov - E. Ilyukhin 03.29 18:00 3 - 2  
I. Novikov - I. Ramenskiy 03.29 06:00 3 - 1  
I. Novikov - O. Kutuzov 03.29 20:00 3 - 1  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 03.29 08:30 3 - 2  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 03.29 09:00 3 - 2  
I. Ramenskiy - E. Ilyukhin 03.29 07:00 0 - 3  
I. Ramenskiy - I. Novikov 03.29 19:30 3 - 0  
I. Ramenskiy - I. Novikov 03.29 21:30 1 - 3  
I. Smirnov - O. Shagarov 03.29 15:30 3 - 1  
I. Smirnov - O. Shagarov 03.29 17:30 1 - 3  
I. Smirnov - S. Bychkov 03.29 22:00 3 - 1  
O. Kutuzov - E. Ilyukhin 03.29 21:00 2 - 3  
O. Kutuzov - I. Ramenskiy 03.29 18:30 1 - 3  
O. Nikiforov - Y. Merkushin 03.29 23:30 1 - 3  
O. Shagarov - S. Bychkov 03.29 14:00 3 - 1  
O. Shagarov - V. Nemashkalo 03.29 16:00 2 - 3  
P. Korolev - A. Trushkin 03.29 12:30 3 - 0  
P. Korolev - A. Trushkin 03.29 13:00 3 - 0  
P. Korolev - D. Redenkov 03.29 04:30 2 - 3  
P. Korolev - E. Mishutin 03.29 11:00 0 - 3  
P. Korolev - V. Bazilevsky 03.29 03:00 3 - 2  
S. Bychkov - I. Smirnov 03.29 16:30 1 - 3  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 03.29 15:00 3 - 2  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 03.29 23:00 3 - 0  
S. Kuzmin - A. Aronov 03.29 11:30 0 - 3  
S. Kuzmin - V. Shirshov 03.29 01:30 2 - 3  
S. Kuzmin - V. Smaglyukov 03.29 05:00 2 - 3  
S. Kuzmin - V. Smaglyukov 03.29 13:00 3 - 1  
S. Myagkov - I. Smirnov 03.29 00:30 2 - 3  
S. Myagkov - I. Smirnov 03.29 23:30 1 - 3  
T. Arteev - A. Gribkov 03.29 07:00 2 - 3  
T. Arteev - D. Kolesnikov 03.29 08:30 3 - 1  
T. Arteev - D. Kolesnikov 03.29 09:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - D. Redenkov 03.29 01:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - I. Smirnov 03.29 14:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - S. Bychkov 03.29 00:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - S. Bychkov 03.29 17:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - S. Myagkov 03.29 22:30 3 - 1  
V. Shirshov - A. Aronov 03.29 13:30 3 - 0  
V. Shirshov - A. Sadkov 03.29 03:30 3 - 2  
V. Shirshov - A. Sadkov 03.29 05:30 3 - 0  
V. Shirshov - S. Kuzmin 03.29 12:30 3 - 1  
V. Shirshov - V. Smaglyukov 03.29 11:00 3 - 2  
V. Smaglyukov - S. Kuzmin 03.29 03:00 0 - 3  
V. Smaglyukov - S. Kuzmin 03.29 10:30 0 - 3  
V. Smaglyukov - V. Shirshov 03.29 04:30 0 - 3  
Vik. Ivanov - A. Yanshaev 03.29 15:30 3 - 1  
Vik. Ivanov - Y. Merkushin 03.29 17:00 3 - 2  
Y. Merkushin - A. Yanshaev 03.29 22:00 3 - 1  
Y. Merkushin - D. Rutko 03.29 15:00 2 - 3  
Y. Merkushin - Vik. Ivanov 03.29 16:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - A. Likhitsky 03.29 20:35 2 - 3  
A. Borodachev - A. Naida 03.29 16:05 0 - 3  
A. Borodachev - I. Oranskiy 03.29 14:35 1 - 3  
A. Borodachev - R. Solomko 03.29 19:05 0 - 3  
A. Borodachev - S. Tkachev 03.29 17:35 0 - 3  
A. Likhitsky - A. Naida 03.29 15:05 3 - 0  
A. Likhitsky - I. Oranskiy 03.29 18:35 3 - 0  
A. Likhitsky - R. Solomko 03.29 17:05 2 - 3  
A. Likhitsky - S. Tkachev 03.29 19:35 3 - 2  
A. Naida - I. Oranskiy 03.29 20:05 3 - 0  
R. Solomko - A. Naida 03.29 18:05 2 - 3  
R. Solomko - I. Oranskiy 03.29 21:05 3 - 2  
R. Solomko - S. Tkachev 03.29 15:35 1 - 3  
S. Tkachev - A. Naida 03.29 21:35 0 - 3  
S. Tkachev - I. Oranskiy 03.29 16:35 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krasikova - A. Helshtein 03.29 07:05 3 - 0  
A. Krasikova - A. Lapa 03.29 10:05 2 - 3  
A. Krasikova - A. Stefanyuk 03.29 08:35 2 - 3  
A. Krasikova - I. Grushko 03.29 11:35 1 - 3  
A. Krasikova - O. Stefanuk 03.29 13:05 1 - 3  
A. Lapa - A. Helshtein 03.29 09:05 3 - 0  
A. Lapa - A. Stefanyuk 03.29 14:05 3 - 1  
A. Stefanyuk - A. Helshtein 03.29 12:35 3 - 0  
I. Grushko - A. Helshtein 03.29 13:35 3 - 1  
I. Grushko - A. Lapa 03.29 08:05 2 - 3  
I. Grushko - A. Stefanyuk 03.29 10:35 3 - 0  
O. Stefanuk - A. Helshtein 03.29 11:05 3 - 0  
O. Stefanuk - A. Lapa 03.29 12:05 3 - 2  
O. Stefanuk - A. Stefanyuk 03.29 07:35 3 - 0  
O. Stefanuk - I. Grushko 03.29 09:35 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gordiy - N. Kovalchuk 03.29 19:55 1 - 3  
A. Krutko - N. Telnoy 03.29 09:10 2 - 3  
A. Krutko - S. Boiko 03.29 15:00 2 - 3  
A. Krutko - S. Tsybulin 03.29 15:35 2 - 3  
A. Matcyk - I. Krivoy 03.29 18:45 1 - 3  
A. Michalus - A. Matcyk 03.29 18:10 3 - 0  
A. Michalus - A. Matcyk 03.29 20:30 3 - 1  
A. Michalus - I. Krivoy 03.29 19:55 1 - 3  
A. Michalus - M. Treschetka 03.29 21:40 2 - 3  
And. Zaitsev - D. Arzanov 03.29 17:20 2 - 3  
And. Zaitsev - Mak. Kolos 03.29 19:45 1 - 3  
And. Zaitsev - N. Zaitsev 03.29 20:50 1 - 3  
And. Zaitsev - O. Semenets 03.29 19:05 2 - 3  
And. Zaitsev - Yur. Kolesnik 03.29 18:00 2 - 3  
D. Rusin - E. Panichev 03.29 15:45 3 - 1  
D. Rusin - M. Polosa 03.29 13:25 3 - 1  
D. Rusin - M. Polosa 03.29 17:30 2 - 3  
D. Rusin - M. Troianov 03.29 14:35 3 - 0  
D. Rusin - T. Kasianov 03.29 12:15 1 - 3  
E. Panichev - M. Polosa 03.29 15:10 1 - 3  
E. Panichev - M. Troianov 03.29 12:50 2 - 3  
E. Panichev - T. Kasianov 03.29 11:05 3 - 1  
E. Pismenniy - A. Krutko 03.29 10:20 3 - 2  
E. Pismenniy - I. May 03.29 13:50 0 - 3  
E. Pismenniy - N. Telnoy 03.29 06:50 0 - 3  
E. Pismenniy - S. Boiko 03.29 08:35 3 - 1  
E. Pismenniy - S. Boiko 03.29 16:10 3 - 1  
E. Pismenniy - S. Tsybulin 03.29 12:05 3 - 2  
E. Rubtsov - A. Mishchenko 03.29 01:00 1 - 3  
I. Fashchevskiy - O. Tytyunnik 03.29 08:05 3 - 1  
I. Fashchevskiy - P. Puhach 03.29 12:10 1 - 3  
I. Fashchevskiy - R. Dereha 03.29 06:55 3 - 2  
I. Fashchevskiy - S. Kubrak 03.29 13:55 2 - 3  
I. Fashchevskiy - S. Kubrak 03.29 16:15 2 - 3  
I. Fashchevskiy - V. Volokhov 03.29 10:25 3 - 0  
I. Krivoy - A. Matcyk 03.29 15:15 3 - 1  
I. Krivoy - A. Michalus 03.29 17:35 2 - 3  
I. Krivoy - M. Treschetka 03.29 16:25 2 - 3  
I. May - A. Krutko 03.29 12:40 1 - 3  
I. May - N. Telnoy 03.29 11:30 3 - 0  
I. May - S. Boiko 03.29 07:25 3 - 1  
I. May - S. Tsybulin 03.29 09:45 2 - 3  
M. Polosa - T. Kasianov 03.29 16:20 3 - 0  
M. Treschetka - A. Matcyk 03.29 17:00 3 - 1  
M. Treschetka - A. Matcyk 03.29 19:20 2 - 3  
M. Treschetka - A. Michalus 03.29 15:50 3 - 2  
M. Treschetka - I. Krivoy 03.29 21:05 3 - 1  
M. Troianov - M. Polosa 03.29 11:40 0 - 3  
M. Troianov - T. Kasianov 03.29 14:00 1 - 3  
Mak. Kolos - D. Arzanov 03.29 20:55 0 - 3  
Mak. Kolos - O. Semenets 03.29 17:55 3 - 2  
Mak. Kolos - Yur. Kolesnik 03.29 19:10 2 - 3  
N. Danilyuk - A. Gordiy 03.29 17:00 3 - 1  
N. Danilyuk - N. Kovalchuk 03.29 15:50 0 - 3  
N. Danilyuk - V. Kushnyr 03.29 18:10 3 - 2  
N. Danilyuk - V. Verbyany 03.29 19:20 1 - 3  
N. Telnoy - I. May 03.29 16:45 3 - 0  
N. Zaitsev - D. Arzanov 03.29 19:40 2 - 3  
N. Zaitsev - Mak. Kolos 03.29 18:35 1 - 3  
N. Zaitsev - O. Semenets 03.29 20:15 1 - 3  
N. Zaitsev - Yur. Kolesnik 03.29 17:25 0 - 3  
O. Semenets - D. Arzanov 03.29 18:30 1 - 3  
O. Semenets - Yur. Kolesnik 03.29 21:25 1 - 3  
O. Tytyunnik - R. Dereha 03.29 13:20 3 - 2  
O. Tytyunnik - V. Volokhov 03.29 15:40 3 - 1  
P. Puhach - O. Tytyunnik 03.29 11:00 3 - 0  
P. Puhach - R. Dereha 03.29 14:30 2 - 3  
P. Puhach - R. Dereha 03.29 16:50 3 - 0  
P. Puhach - V. Volokhov 03.29 08:40 3 - 0  
Rus. Ivanov - A. Mishchenko 03.29 04:00 0 - 3  
Rus. Ivanov - E. Rubtsov 03.29 01:30 1 - 3  
Rus. Ivanov - S. Skachenko 03.29 00:30 3 - 2  
S. Boiko - N. Telnoy 03.29 13:15 1 - 3  
S. Kubrak - O. Tytyunnik 03.29 07:30 3 - 0  
S. Kubrak - P. Puhach 03.29 09:50 0 - 3  
S. Kubrak - R. Dereha 03.29 11:35 1 - 3  
S. Kubrak - V. Volokhov 03.29 12:45 3 - 0  
S. Skachenko - A. Mishchenko 03.29 03:00 1 - 3  
S. Skachenko - E. Rubtsov 03.29 00:00 0 - 3  
S. Skachenko - E. Rubtsov 03.29 03:30 1 - 3  
S. Skachenko - Rus. Ivanov 03.29 04:30 2 - 3  
S. Tsybulin - A. Krutko 03.29 08:00 2 - 3  
S. Tsybulin - N. Telnoy 03.29 14:25 1 - 3  
S. Tsybulin - S. Boiko 03.29 10:55 0 - 3  
T. Kasianov - M. Troianov 03.29 16:55 2 - 3  
V. Gerashenko - A. Matcyk 03.29 16:25    
V. Gerashenko - A. Michalus 03.29 17:35    
V. Gerashenko - I. Krivoy 03.29 19:55    
V. Kushnyr - A. Gordiy 03.29 15:15 3 - 0  
V. Kushnyr - N. Kovalchuk 03.29 17:35 3 - 2  
V. Kushnyr - N. Kovalchuk 03.29 21:05 2 - 3  
V. Verbyany - A. Gordiy 03.29 18:45 3 - 1  
V. Verbyany - N. Danilyuk 03.29 20:30 3 - 0  
V. Verbyany - N. Kovalchuk 03.29 14:40 0 - 3  
V. Verbyany - V. Kushnyr 03.29 16:25 2 - 3  
V. Volokhov - O. Tytyunnik 03.29 15:05 0 - 3  
V. Volokhov - R. Dereha 03.29 09:15 1 - 3  
Yur. Kolesnik - D. Arzanov 03.29 20:20 3 - 1  
Baseball (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dantos - Chontales 03.29 19:00 4 - 1  
Futsal (Fehérorosz Bobrujszki Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
101/112 - Dorozsnyik Bobrujszk 03.29 14:00 3 - 9  
Inter Bobrujszk - Torpedo 03.29 19:00 7 - 3  
Muvistar - Belsina 03.29 20:00 6 - 3  
SZKA-Bobrujszk - Ekover-PRO 03.29 16:00 3 - 2  
Jégkorong (EHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Patriot Minszk - Energetik Minszk 03.29 16:30 3 - 6  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 03.29 15:00    
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 03.29 22:10    
Four Ronin - Rockets (3x10 perc) 03.29 00:10    
Four Ronin - War Foxes (3x10 perc) 03.29 03:50 4 - 2  
Ice Warriors - War Foxes (3x10 perc) 03.29 01:10 5 - 3  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 03.29 19:15    
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc) 03.29 18:10    
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 03.29 21:10    
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 03.29 23:30    
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 03.29 17:10    
Rockets - Ice Warriors (3x10 perc) 03.29 04:50 5 - 2  
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc) 03.29 20:15    
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 03.29 16:00    
Kosárlabda (Orosz Regional Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fresh - Tankograd Kopeysk 03.29 10:20    
Sparta Kopeysk - Chvvakush Kopeysk 03.29 09:00    
Veterany Kopeysk - Olymp 03.29 13:00    
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoutai TBT - Taiwan Beer 03.29 11:00 70 - 89  
Yulon Luxgen Dinos - Bank of Taiwan 03.29 13:00 94 - 89  
Kosárlabda (Tádzsikisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut - Diesel Power 03.29 07:00 50 - 71  
Dushanbe - Zuhro 03.29 08:45 100 - 51  
Faiton - Legends 03.29 10:30 82 - 81  
Labdarúgás (Amatőr Liga 2., Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing - B 12 (2x35 perc) 03.29 15:30 2 - 2  
Santos - Sanderlend (2x35 perc) 03.29 20:30 4 - 3  
Labdarúgás (Amatőr Liga, Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazgolder - Volat Capital (2x35 perc) 03.29 19:15 2 - 3  
Syabar-Berton LI - Zapad 3 (2x35 perc) 03.29 18:00 2 - 1  
Traktor - Alfa (2x35 perc) 03.29 16:45 8 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Utd. - Western Sydney Wanderers 03.29 07:00    
Labdarúgás (Burundi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vital'O Bujumbura - Musongati 03.29 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Vityebszk 03.29 17:00 2 - 0  
Szmolevicsi - Isloch Minszk (Helyszín: Minszk) 03.29 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Zorka-BDU 03.29 13:00 5 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björkvik - Eriksberg 03.29 16:00 1 - 12  
Lilla Tjarby - Leikin 03.29 15:00 3 - 1  
Myresjö IF - Vimmerby 03.29 13:30 1 - 6  
Sundbyberg - Vasterhaninge 03.29 16:00 3 - 2  
Södra Sandby - KSF Kosova 03.29 18:00 4 - 3  
Vraango - Knippla 03.29 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvesta - Tingsryd Utd. 03.29 17:00 3 - 5  
Askim - Kongahalla 03.29 16:00 2 - 4  
Karlberg - Taby 03.29 20:00 2 - 3  
Ragsved - Djursholm 03.29 16:00 3 - 1  
Savedalen - Torslanda 03.29 18:30 5 - 0  
Umea Södra - Mariehem 03.29 15:15 2 - 1  
Vellinge - Sjöbo 03.29 12:00 3 - 5  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Managua FC - Diriangen 03.29 01:00 2 - 1  
Real Esteli - Las Sabanas 03.29 03:00 1 - 0  
Real Madriz - CD Ocotal 03.29 03:00 2 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Jalapa Tartalék - Juventus Managua Tartalék 03.29 21:30 1 - 0  
Walter Ferretti Tartalék - Chinandega Tartalék 03.29 22:30 5 - 0  
MMA (Subm. Underground 12, Portland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Loewen - R. Modafferi (női) 03.29 22:00    
Röplabda (Fehérorosz MVL, vegyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hands UP (vegyes) - A10 Sport (vegyes) 03.29 17:20 3 - 0  
Komanda 48 (vegyes) - Sportiki (vegyes) 03.29 14:20 3 - 1  
KucheryavieGvozdi(vegyes) - TAM Tim (vegyes) 03.29 18:50 3 - 1  
Santiago (vegyes) - Liberti (vegyes) 03.29 15:50 0 - 3  
Röplabda (Szentpétervári Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kronshtadt - RNB Club 03.29 19:00 3 - 1  
Röplabda (Szentpétervári Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andromeda - PRO Sport Women 03.29 10:40 3 - 1  
Tenisz (OroszMast.ProTour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Davydov - D. Lelyakov 03.29 15:30 3 - 1  
V. Tsirkin - O. Migachev 03.29 10:30 1 - 3  

 

 

2020.03.28.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - S. Kuzmin 03.28 14:00 2 - 3  
A. Aronov - V. Shirshov 03.28 15:30 2 - 3  
A. Aronov - V. Smaglyukov 03.28 16:00 3 - 0  
A. Gribkov - T. Arteev 03.28 18:30 3 - 1  
A. Gribkov - T. Arteev 03.28 20:30 2 - 3  
A. Petrov - A. Gribkov 03.28 17:30 1 - 3  
A. Trushkin - P. Korolev 03.28 15:30 2 - 3  
A. Trushkin - V. Bazilevsky 03.28 14:00 2 - 3  
A. Trushkin - V. Bazilevsky 03.28 16:00 3 - 1  
A. Yanshaev - Vik. Ivanov 03.28 22:30 2 - 3  
A.D. Volkov - A. Gribkov 03.28 19:30 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Petrov 03.28 18:00 3 - 1  
A.D. Volkov - A. Petrov 03.28 20:00 3 - 2  
D. Redenkov - A. Trushkin 03.28 13:00 2 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 03.28 16:30 1 - 3  
D. Redenkov - V. Bazilevsky 03.28 15:00 3 - 1  
D. Rutko - A. Yanshaev 03.28 23:30 3 - 1  
D. Rutko - O. Nikiforov 03.28 22:00 3 - 0  
E. Ilyukhin - I. Novikov 03.28 17:00 3 - 0  
E. Ilyukhin - I. Ramenskiy 03.28 19:00 1 - 3  
I. Novikov - I. Ramenskiy 03.28 18:00 3 - 2  
I. Novikov - O. Kutuzov 03.28 19:30 0 - 3  
I. Ramenskiy - I. Novikov 03.28 20:00 3 - 2  
I. Ramenskiy - O. Kutuzov 03.28 17:30 0 - 3  
I. Smirnov - S. Myagkov 03.28 22:00 2 - 3  
I. Smirnov - V. Nemashkalo 03.28 23:30 2 - 3  
O. Kutuzov - E. Ilyukhin 03.28 18:30 1 - 3  
O. Kutuzov - E. Ilyukhin 03.28 20:30 3 - 2  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 03.28 21:30 3 - 0  
P. Korolev - D. Redenkov 03.28 14:30 0 - 3  
S. Bychkov - I. Smirnov 03.28 21:00 1 - 3  
S. Bychkov - S. Myagkov 03.28 23:00 0 - 3  
S. Kuzmin - V. Shirshov 03.28 13:30 2 - 3  
S. Myagkov - V. Nemashkalo 03.28 21:30 3 - 1  
T. Arteev - A. Petrov 03.28 19:00 3 - 2  
T. Arteev - A.D. Volkov 03.28 17:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - P. Korolev 03.28 13:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - S. Bychkov 03.28 22:30 1 - 3  
V. Shirshov - S. Kuzmin 03.28 16:30 3 - 2  
V. Shirshov - V. Smaglyukov 03.28 14:30 3 - 2  
V. Smaglyukov - A. Aronov 03.28 13:00 0 - 3  
V. Smaglyukov - S. Kuzmin 03.28 15:00 0 - 3  
Vik. Ivanov - D. Rutko 03.28 21:00 3 - 2  
Vik. Ivanov - O. Nikiforov 03.28 23:00 2 - 3  
Asztalitenisz (Master Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grozinskaya - A. Vasilyeva 03.28 12:05 4 - 3  
A. Grozinskaya - K. Bykova 03.28 08:10 4 - 3  
A. Grozinskaya - Y. Bakhareva 03.28 10:00 3 - 4  
A. Kostenevich - A. Grozinskaya 03.28 08:45 4 - 0  
A. Kostenevich - E. Litvinenko 03.28 09:35 4 - 1  
A. Kostenevich - K. Bykova 03.28 13:20 2 - 4  
A. Vasilyeva - A. Kostenevich 03.28 11:15 0 - 4  
A. Vasilyeva - E. Litvinenko 03.28 12:55 4 - 1  
A. Vasilyeva - K. Bykova 03.28 10:25 1 - 4  
A. Vasilyeva - Y. Bakhareva 03.28 13:45 4 - 2  
E. Litvinenko - A. Grozinskaya 03.28 10:50 3 - 4  
E. Litvinenko - K. Bykova 03.28 11:40 0 - 4  
K. Bykova - Y. Bakhareva 03.28 09:10 4 - 2  
Y. Bakhareva - A. Kostenevich 03.28 12:30 4 - 1  
Y. Bakhareva - E. Litvinenko 03.28 08:20 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gonchurak - S. Burdelnyy 03.28 17:15 1 - 3  
A. Gonchurak - V. Panchenko 03.28 15:15 3 - 2  
A. Ivashkin - N. Korniyenko 03.28 10:15 3 - 1  
A. Ivashkin - P. Kilyakin 03.28 07:15 0 - 3  
A. Ivashkin - V. Bochkovskiy 03.28 08:45 3 - 1  
A. Kozachenko - M. Teteruk 03.28 16:40 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 03.28 17:40 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - M. Teteruk 03.28 14:40 3 - 0  
A. Nadoporozhsky - R. Kapinus 03.28 16:10 3 - 2  
A. Peretiatko - D. Kim 03.28 13:05 0 - 3  
A. Peretiatko - I. Evgeniy 03.28 07:05 3 - 1  
A. Peretiatko - K. Ivchenko 03.28 10:05 2 - 3  
A. Peretiatko - M. Marchuk 03.28 08:35 3 - 1  
A. Peretiatko - V. Vakhrushev 03.28 11:35 1 - 3  
D. Drobov - A. Levshin 03.28 15:30 3 - 2  
D. Drobov - O. Naplokov 03.28 16:30 1 - 3  
D. Drobov - V. Voronenkov 03.28 18:00 3 - 2  
D. Ivchenko - M. Marchuk 03.28 14:05 3 - 1  
D. Kim - D. Ivchenko 03.28 12:05 1 - 3  
D. Kim - I. Evgeniy 03.28 11:05 3 - 2  
D. Kim - K. Ivchenko 03.28 12:05 1 - 3  
D. Kim - M. Marchuk 03.28 07:35 1 - 3  
D. Kim - V. Vakhrushev 03.28 09:35 0 - 3  
K. Evgeniy - R. Kapinus 03.28 18:10 3 - 0  
K. Ivchenko - I. Evgeniy 03.28 09:05 3 - 0  
K. Ivchenko - M. Marchuk 03.28 14:05 3 - 1  
L. Boiko - A. Levshin 03.28 14:30 3 - 2  
L. Boiko - O. Naplokov 03.28 17:30 2 - 3  
L. Boiko - V. Voronenkov 03.28 16:00 1 - 3  
M. Marchuk - I. Evgeniy 03.28 12:35 0 - 3  
M. Mosyuk - A. Ivashkin 03.28 11:45 2 - 3  
M. Mosyuk - N. Korniyenko 03.28 09:15 3 - 1  
M. Mosyuk - P. Kilyakin 03.28 08:15 3 - 1  
M. Mosyuk - V. Bochkovskiy 03.28 10:45 3 - 1  
N. Korniyenko - P. Kilyakin 03.28 11:15 0 - 3  
O. Zhyrnov - K. Evgeniy 03.28 17:10 1 - 3  
S. Burdelnyy - V. Panchenko 03.28 18:15 1 - 3  
V. Bochkovskiy - N. Korniyenko 03.28 07:45 1 - 3  
V. Bochkovskiy - P. Kilyakin 03.28 09:45 3 - 0  
V. Melnykov - A. Troian 03.28 16:45 1 - 3  
V. Vakhrushev - I. Evgeniy 03.28 13:35 3 - 2  
V. Vakhrushev - K. Ivchenko 03.28 08:05 3 - 1  
V. Vakhrushev - M. Marchuk 03.28 10:35 3 - 2  
V. Vasko - A. Troian 03.28 14:45 1 - 3  
V. Vasko - V. Melnykov 03.28 17:45 3 - 1  
V. Vasko - V. Panchenko 03.28 16:15 2 - 3  
V. Voronenkov - A. Levshin 03.28 17:00 3 - 0  
V. Voronenkov - O. Naplokov 03.28 15:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krasikova - A. Helshtein 03.28 21:05 3 - 0  
A. Krasikova - A. Stefanyuk 03.28 18:05 3 - 1  
A. Krasikova - O. Stefanuk 03.28 15:35 2 - 3  
A. Lapa - A. Helshtein 03.28 18:35 3 - 1  
A. Lapa - A. Krasikova 03.28 17:05 0 - 3  
A. Lapa - O. Stefanuk 03.28 19:35 3 - 1  
A. Mulyarchuk - Anz. Hassan 03.28 11:40 0 - 3  
A. Mulyarchuk - L. Nerush 03.28 10:10 2 - 3  
A. Mulyarchuk - O. Kregul 03.28 13:10 0 - 3  
A. Mulyarchuk - P. Nerush 03.28 08:40 0 - 3  
A. Mydvetskaya - V. Stepanovskaya 03.28 11:00 3 - 2  
A. Stefanyuk - A. Helshtein 03.28 20:05 3 - 1  
Anz. Hassan - L. Nerush 03.28 08:10 3 - 0  
Anz. Hassan - M. Malyuta 03.28 13:40 3 - 1  
Anz. Hassan - P. Nerush 03.28 10:40 3 - 0  
I. Grushko - A. Helshtein 03.28 14:35 3 - 0  
I. Grushko - A. Krasikova 03.28 19:05 1 - 3  
I. Grushko - A. Lapa 03.28 20:35 1 - 3  
I. Grushko - A. Stefanyuk 03.28 16:05 3 - 1  
I. Grushko - O. Stefanuk 03.28 17:35 0 - 3  
L. Nerush - M. Malyuta 03.28 09:10 0 - 3  
L. Nerush - P. Nerush 03.28 14:10 0 - 3  
O. Kregul - Anz. Hassan 03.28 09:40 2 - 3  
O. Kregul - L. Nerush 03.28 12:10 3 - 0  
O. Kregul - M. Malyuta 03.28 11:10 2 - 3  
O. Kregul - P. Nerush 03.28 07:40 0 - 3  
O. Stefanuk - A. Helshtein 03.28 16:35 3 - 0  
O. Stefanuk - A. Stefanyuk 03.28 21:35 3 - 0  
P. Nerush - M. Malyuta 03.28 12:40 3 - 0  
S. Yureneva - A. Mydvetskaya 03.28 10:00 3 - 0  
S. Yureneva - V. Stepanovskaya 03.28 07:00 0 - 3  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 03.28 08:30 0 - 3  
V. Pryshchepa - A. Mydvetskaya 03.28 09:00 3 - 2  
V. Pryshchepa - S. Yureneva 03.28 11:30 0 - 3  
V. Pryshchepa - V. Stepanovskaya 03.28 08:00 0 - 3  
V. Pryshchepa - Y. Mikhailik 03.28 10:30 0 - 3  
Y. Mikhailik - A. Mydvetskaya 03.28 07:30 1 - 3  
Y. Mikhailik - V. Stepanovskaya 03.28 09:30 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Derevianko - I. Fashchevskiy 03.28 08:40 2 - 3  
A. Derevianko - O. Tytyunnik 03.28 13:55 1 - 3  
A. Derevianko - R. Dereha 03.28 10:25 0 - 3  
A. Derevianko - S. Kubrak 03.28 06:55 1 - 3  
A. Derevianko - V. Volokhov 03.28 12:10 2 - 3  
A. Kotik - N. Gritsienko 03.28 11:10 1 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 03.28 08:15 0 - 3  
A. Kotik - V. Yunchyk 03.28 10:00 2 - 3  
A. Krutko - E. Pismenniy 03.28 09:10 3 - 2  
A. Krutko - N. Telnoy 03.28 15:00 2 - 3  
A. Krutko - S. Tsybulin 03.28 16:10 1 - 3  
A. Mishchenko - E. Rubtsov 03.28 22:00 3 - 2  
A. Savchenko - A. Kaptanovsky 03.28 18:10 3 - 0  
A. Savchenko - I. Vatsin 03.28 15:50 2 - 3  
And. Zaitsev - D. Arzanov 03.28 20:20 1 - 3  
D. Alekseenko - A. Mishchenko 03.28 00:20 1 - 3  
D. Alekseenko - A. Mishchenko 03.28 03:20 0 - 3  
D. Rusin - M. Polosa 03.28 15:10 1 - 3  
D. Rusin - M. Troianov 03.28 12:50 3 - 2  
D. Rusin - S. Odnoshevnyi 03.28 11:05 3 - 1  
E. Panichev - D. Rusin 03.28 15:45 1 - 3  
E. Panichev - M. Polosa 03.28 13:25 3 - 2  
E. Panichev - M. Troianov 03.28 14:35 3 - 0  
E. Panichev - S. Odnoshevnyi 03.28 12:15 3 - 2  
E. Panichev - S. Odnoshevnyi 03.28 16:55 3 - 2  
E. Pismenniy - S. Boiko 03.28 15:35 2 - 3  
E. Rubtsov - A. Mishchenko 03.28 02:50 2 - 3  
E. Rubtsov - A. Mishchenko 03.28 05:50 0 - 3  
E. Rubtsov - D. Alekseenko 03.28 01:50 3 - 2  
E. Rubtsov - D. Alekseenko 03.28 04:20 3 - 2  
E. Rubtsov - S. Skachenko 03.28 03:50 3 - 2  
I. Fashchevskiy - S. Kubrak 03.28 13:20 3 - 2  
I. May - A. Krutko 03.28 10:20 3 - 2  
I. May - E. Pismenniy 03.28 06:50 3 - 0  
I. May - N. Telnoy 03.28 08:35 2 - 3  
I. May - S. Boiko 03.28 12:05 3 - 2  
I. May - S. Tsybulin 03.28 13:50 3 - 1  
I. Vatsin - A. Kaptanovsky 03.28 20:30 3 - 2  
I. Vatsin - S. Stelmashchuk 03.28 21:40 3 - 2  
M. Polosa - D. Rusin 03.28 17:30 2 - 3  
M. Polosa - S. Odnoshevnyi 03.28 16:20 3 - 1  
M. Troianov - M. Polosa 03.28 11:40 2 - 3  
M. Troianov - S. Odnoshevnyi 03.28 14:00 1 - 3  
Mak. Kolos - And. Zaitsev 03.28 19:10 3 - 0  
Mak. Kolos - D. Arzanov 03.28 20:55 3 - 2  
Mak. Kolos - Yur. Kolesnik 03.28 17:55 1 - 3  
N. Gritsienko - A. Kotik 03.28 10:35 3 - 1  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 03.28 09:25 3 - 1  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 03.28 08:50 3 - 0  
N. Telnoy - E. Pismenniy 03.28 13:15 2 - 3  
N. Telnoy - I. May 03.28 16:45 0 - 3  
N. Zaitsev - And. Zaitsev 03.28 18:00 2 - 3  
N. Zaitsev - D. Arzanov 03.28 17:20 3 - 0  
N. Zaitsev - Mak. Kolos 03.28 19:45 2 - 3  
N. Zaitsev - O. Semenets 03.28 20:50 0 - 3  
N. Zaitsev - Yur. Kolesnik 03.28 19:05 0 - 3  
O. Semenets - And. Zaitsev 03.28 17:25 1 - 3  
O. Semenets - D. Arzanov 03.28 19:40 2 - 3  
O. Semenets - Mak. Kolos 03.28 18:35 1 - 3  
O. Semenets - Yur. Kolesnik 03.28 20:15 0 - 3  
O. Tkachuk - V. Aksenin 03.28 15:15 3 - 2  
O. Tkachuk - V. Ivasiv 03.28 18:45 3 - 2  
O. Tkachuk - Y. Vorsulyak 03.28 15:50 1 - 3  
O. Tkachuk - Y. Vorsulyak 03.28 20:30 2 - 3  
O. Tytyunnik - I. Fashchevskiy 03.28 07:30 2 - 3  
O. Tytyunnik - R. Dereha 03.28 12:45 0 - 3  
O. Tytyunnik - S. Kubrak 03.28 11:35 3 - 2  
O. Tytyunnik - S. Kubrak 03.28 16:15 1 - 3  
O. Tytyunnik - V. Volokhov 03.28 09:50 3 - 1  
R. Dereha - I. Fashchevskiy 03.28 15:05 3 - 2  
R. Dereha - I. Fashchevskiy 03.28 16:50 3 - 2  
R. Dereha - S. Kubrak 03.28 09:15 3 - 1  
Rus. Ivanov - A. Mishchenko 03.28 23:30 3 - 1  
Rus. Ivanov - E. Rubtsov 03.28 23:00 3 - 2  
S. Boiko - A. Krutko 03.28 08:00 2 - 3  
S. Boiko - E. Pismenniy 03.28 14:25 0 - 3  
S. Boiko - N. Telnoy 03.28 10:55 1 - 3  
S. Skachenko - A. Mishchenko 03.28 01:20 3 - 1  
S. Skachenko - A. Mishchenko 03.28 04:50 0 - 3  
S. Skachenko - A. Mishchenko 03.28 22:30 0 - 3  
S. Skachenko - D. Alekseenko 03.28 02:20 3 - 0  
S. Skachenko - D. Alekseenko 03.28 05:20 3 - 0  
S. Skachenko - E. Rubtsov 03.28 00:50 3 - 2  
S. Stelmashchuk - A. Kaptanovsky 03.28 15:15 3 - 2  
S. Stelmashchuk - A. Savchenko 03.28 17:00 3 - 1  
S. Stelmashchuk - I. Vatsin 03.28 19:20 1 - 3  
S. Tsybulin - A. Krutko 03.28 12:40 2 - 3  
S. Tsybulin - E. Pismenniy 03.28 11:30 3 - 2  
S. Tsybulin - N. Telnoy 03.28 07:25 2 - 3  
S. Tsybulin - S. Boiko 03.28 09:45 3 - 1  
V. Aksenin - O. Tkachuk 03.28 21:05 2 - 3  
V. Aksenin - V. Ivasiv 03.28 19:55 0 - 3  
V. Aksenin - Y. Vorsulyak 03.28 14:40 0 - 3  
V. Aksenin - Y. Vorsulyak 03.28 19:20 2 - 3  
V. Ivasiv - O. Tkachuk 03.28 16:40 1 - 3  
V. Ivasiv - V. Aksenin 03.28 16:25 2 - 3  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 03.28 15:50 3 - 2  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 03.28 18:10 1 - 3  
V. Nechyporuk - A. Kotik 03.28 12:55 2 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 03.28 12:20 3 - 0  
V. Nechyporuk - V. Yunchyk 03.28 07:40 2 - 3  
V. Nechyporuk - V. Yunchyk 03.28 14:05 2 - 3  
V. Tuchkevych - A. Kaptanovsky 03.28 16:25 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Savchenko 03.28 18:45 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Savchenko 03.28 21:05 2 - 3  
V. Tuchkevych - I. Vatsin 03.28 17:35 1 - 3  
V. Tuchkevych - S. Stelmashchuk 03.28 19:55 0 - 3  
V. Volokhov - A. Derevianko 03.28 15:40 3 - 1  
V. Volokhov - I. Fashchevskiy 03.28 11:00 0 - 3  
V. Volokhov - R. Dereha 03.28 08:05 3 - 2  
V. Volokhov - S. Kubrak 03.28 14:30 1 - 3  
V. Yunchyk - A. Kotik 03.28 11:45 1 - 3  
V. Yunchyk - N. Gritsienko 03.28 13:30 3 - 1  
Yur. Kolesnik - And. Zaitsev 03.28 21:25 3 - 1  
Yur. Kolesnik - D. Arzanov 03.28 18:30 3 - 1  
Baseball (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte Tartalék - Saitama Seibu Tartalék 03.28 05:00    
Hokkaido Nippon Tartalék - Tokyo Yakult Tartalék 03.28 05:00    
Baseball (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dantos - Chontales 03.28 23:00 3 - 6  
Futsal (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCS Gomel - Szvetlogorszk 03.28 12:00 7 - 3  
Dorozsnyik Minszk - UVD-Dinamo Grodno 03.28 14:30 5 - 2  
FK Minszk - VRZ Gomel 03.28 12:00 2 - 7  
Scsucsin - Stalitsza Minszk 03.28 16:00 2 - 5  
Futsal (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Eskilstuna 03.28 16:00    
Hammarby - Uddevalla 03.28 12:30    
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk (2.m.) 03.28 17:00 2 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc, Moszkva) 03.28 17:10    
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc, Moszkva) 03.28 18:15    
Four Ronin - Steel Boars (3x10 perc) 03.28 02:30 2 - 6  
Ice Gang - Moscow Eshelon (3x10 perc) 03.28 23:45 2 - 1  
Ice Warriors - Four Ronin (3x10 perc) 03.28 00:10 4 - 3  
Ice Warriors - War Foxes (3x10 perc) 03.28 03:30 1 - 5  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc, Moszkva) 03.28 15:00    
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc, Moszkva) 03.28 19:15    
Moscow Eshelon - Hammers (3x10 perc, Moszkva) 03.28 21:10    
Reactivatory - Sickle And Hammer (3x10 perc, Moszkva) 03.28 16:10    
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc, Moszkva) 03.28 14:00    
Six Trolls - Hammers (3x10 perc) 03.28 22:45 6 - 3  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc, Moszkva) 03.28 20:10    
Steel Boars - War Foxes (3x10 perc) 03.28 01:10 1 - 3  
Kick-box (K-1 Japan Group)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izawa Namito - Toma Torei 03.28 09:00    
K-Jee Keiji - Kato Hisaki 03.28 09:00    
Koki - Yoshioka Begin 03.28 09:00    
Kondo Kaisei - Yamagiwa Kazuki 03.28 09:00    
Seiya - Sagegami Kazuki 03.28 09:00    
Takuda Kazuma - Matsumoto Hinata 03.28 09:00    
Yamamoto Naoki - Sano Tenma 03.28 09:00    
Kosárlabda (MLBL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoft Novoszibirszk - Mopszi Novoszibirszk 03.28 09:00 71 - 52  
Bad Boys - Zone 51 03.28 06:00 66 - 64  
BC SKA - Forward 03.28 07:30 89 - 87  
Kolcovó - Element Novoszibirszk 03.28 12:00 54 - 55  
MBC Novoszibirszk - BC South-West 03.28 04:30    
Stimulus Novoszibirszk - Szaljut Novoszibirszk 03.28 03:00    
Kosárlabda (Tádzsikisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut - Zuhro 03.28 06:00 51 - 63  
Diesel Power - Faiton 03.28 09:30 71 - 71, h.u. 82 - 74  
Dushanbe - Legends 03.28 07:45 125 - 74  
Kézilabda (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Kronon Grodno 03.28 17:00 28 - 27  
SZKA Minszk - Breszt Meskov 03.28 13:00 32 - 40  
SZKA Minszk 2 - Maseka Mogiljev 03.28 11:30 29 - 32  
Labdarúgás (Amatőr Liga, Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eksitek - Uni Minszk (2*35 perc) 03.28 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Sydney FC 03.28 09:30    
Central Coast Mariners - Newcastle Jets 03.28 07:00    
Labdarúgás (Burundi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Olympic - Aigle Noir 03.28 14:30 2 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Dinamo Minszk 03.28 15:00 3 - 2  
Gorodeja - Sahtar Szoligorszk 03.28 17:00 0 - 2  
Slavia Mozír - BATE Boriszov 03.28 13:00 2 - 1  
Szluck - Dinamo Breszt 03.28 11:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno Tartalék - Vityebszk Tartalék 03.28 12:00 4 - 0  
Szmolevicsi Tartalék - Isloch Minszk Tartalék 03.28 13:30 3 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arameisk-Syrianska - IFK Stocksund 03.28 13:00 1 - 2  
BK Sports Eskilstuna - Raby-Rono IF 03.28 11:00 0 - 0  
Enskede - Tyresö 03.28 14:00 6 - 3  
Eskilsminne - Angelholm 03.28 12:00 0 - 0  
Frej Täby - Sollentuna FK 03.28 13:30 1 - 2  
Häcken - Utsikten 03.28 13:00 5 - 2  
Krumkacsi Minszk - Szmorgon 03.28 11:00 1 - 0  
Lonsboda GoIF - Haradsbacks IF 03.28 15:00 0 - 2  
Lunds Bois - Lunds FF 03.28 13:00 2 - 2  
Löberöds - Billeberga 03.28 10:00 0 - 5  
Malmslatts - BK Derby 03.28 14:00 0 - 2  
Sandareds IF - Kronangs 03.28 12:00 2 - 2  
Syrianska Eskilstuna - AC Primavera 03.28 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Värnamo 03.28 16:00 11 - 0  
Kronangs IF - Mariedals IK 03.28 11:00 1 - 3  
Vimmerby IF - Rödsle 03.28 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Managua FC Tartalék - Diriangen Tartalék 03.28 22:30 3 - 0  
Real Esteli Tartalék - Las Sabanas Tartalék 03.28 23:30 7 - 1  
Real Madriz Tartalék - CD Ocotal Tartalék 03.28 23:30 2 - 0  
MMA (Fame MMA 6, Czestochowa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tancula - A. Kwiecinski 03.28 17:00 1 - 0  
B. Kubik - C. Racicki 03.28 17:00 0 - 1  
K. Smogulecka - M. Linkiewicz (női) 03.28 17:00 0 - 1  
M. Lapot - J. Flas 03.28 17:00 0 - 1  
M. Rataj - K. Zycinski 03.28 17:00 0 - 1  
M. Szewczyk - D. Ambroziak 03.28 17:00 0 - 1  
P. Piechowiak - M. Najman 03.28 17:00 1 - 0  
W. Gola - M. Krasucki 03.28 17:00 1 - 0  
Röplabda (Fehérorosz MVL, vegyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brjut Minszk (vegyes) - StartVolley2 Minszk (vegy 03.28 16:20 3 - 1  
NewTeam Minszk (vegyes) - Rubik Minszk (vegyes) 03.28 14:50 3 - 2  
Röplabda (Szentpétervári Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BSZBP - Allsix 03.28 18:30 3 - 1  

 

2020.03.27.
3x3 kosárlabda (3x3 Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej - Rosztov 03.27 18:30    
Jenyiszej - Urál 03.27 19:45    
Néva - Jenyiszej 03.27 19:20    
Néva - Urál 03.27 18:10    
Rosztov - Néva 03.27 20:10    
Urál - Rosztov 03.27 18:55    
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Andreev - I. Poletaev 03.27 00:00 3 - 1  
E. Kryuchkov - D. Andreev 03.27 03:00 0 - 3  
E. Kryuchkov - V. Ermilin 03.27 00:30 3 - 1  
I. Poletaev - E. Kryuchkov 03.27 02:00 3 - 0  
O. Suharkov - I. Poletaev 03.27 01:00 1 - 3  
V. Ermilin - D. Andreev 03.27 01:30 1 - 3  
V. Ermilin - O. Suharkov 03.27 02:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Master Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sirotkin - A. Efimov 03.27 14:30 1 - 3  
A. Sirotkin - S. Melnikov 03.27 15:30 1 - 3  
N. Tersenov - A. Efimov 03.27 13:30 3 - 2  
R. Elyishev - N. Tersenov 03.27 15:00 0 - 3  
R. Elyishev - V. Yusupov 03.27 13:00 2 - 3  
V. Yusupov - S. Melnikov 03.27 14:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Master Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shevtsova - E. Ivanova 03.27 09:30 2 - 3  
A. Shevtsova - L. Pinturia 03.27 08:05 3 - 1  
L. Pinturia - A. Itkina 03.27 09:00 2 - 3  
Vik. Lee - E. Ivanova 03.27 08:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hrytsai - Y. Sokoltsov 03.27 20:05 2 - 3  
A. Kolbasenko - D. Kolodiy 03.27 08:40 2 - 3  
A. Kolbasenko - O. Kolivay 03.27 07:10 3 - 1  
A. Kolbasenko - V. Merzlikin 03.27 10:10 1 - 3  
D. Kolodiy - O. Kolivay 03.27 09:40 2 - 3  
D. Kolodiy - V. Merzlikin 03.27 07:40 3 - 1  
D. Kunchurov - Y. Volkov 03.27 18:45 3 - 0  
E. Alekperov - I. Gatsenko 03.27 14:30 3 - 0  
E. Alekperov - O. Hryshyn 03.27 16:00 3 - 2  
E. Alekperov - Y. Kindzersky 03.27 17:30 3 - 0  
E. Kovpak - A. Kolbasenko 03.27 11:40 3 - 0  
E. Kovpak - D. Kolodiy 03.27 10:40 3 - 1  
E. Kovpak - O. Kolivay 03.27 08:10 3 - 1  
E. Kovpak - V. Merzlikin 03.27 09:10 3 - 2  
H. Buianover - A. Hrytsai 03.27 16:05 1 - 3  
H. Buianover - O. Melashenko 03.27 20:35 1 - 3  
H. Buianover - S. Korkin 03.27 19:05 0 - 3  
H. Buianover - V. Kobets 03.27 17:35 0 - 3  
H. Buianover - Y. Sokoltsov 03.27 14:35 2 - 3  
I. Efimenko - I. Trydukh 03.27 11:30    
I. Efimenko - O. Varlamov 03.27 12:30    
I. Efimenko - V. Mischenko 03.27 09:30 0 - 3  
I. Trydukh - I. Efimenko 03.27 08:00 0 - 3  
I. Trydukh - O. Varlamov 03.27 09:00 2 - 3  
I. Trydukh - V. Mischenko 03.27 07:00 3 - 2  
L. Kuzyo - I. Kutniy 03.27 11:05 3 - 0  
L. Kuzyo - R. Pirvelli 03.27 07:35 3 - 2  
L. Kuzyo - V. Bilous 03.27 12:05 3 - 1  
L. Kuzyo - V. Khitrov 03.27 09:35 0 - 3  
O. Bryzhevatyi - E. Alekperov 03.27 19:00 3 - 2  
O. Bryzhevatyi - I. Gatsenko 03.27 15:30 1 - 3  
O. Bryzhevatyi - O. Hryshyn 03.27 18:00 2 - 3  
O. Bryzhevatyi - Y. Kindzersky 03.27 16:30 3 - 2  
O. Hryshyn - I. Gatsenko 03.27 17:00 0 - 3  
O. Hryshyn - Y. Kindzersky 03.27 15:00 3 - 2  
O. Leonenko - A. Troian 03.27 11:15 3 - 1  
O. Melashenko - A. Hrytsai 03.27 15:05 0 - 3  
O. Melashenko - V. Kobets 03.27 19:35 3 - 2  
O. Melashenko - Y. Sokoltsov 03.27 18:35 0 - 3  
O. Ponomarenko - D. Kunchurov 03.27 17:45 3 - 0  
O. Ponomarenko - R. Tatarinov 03.27 16:15    
O. Ponomarenko - Y. Volkov 03.27 14:45 3 - 1  
O. Varlamov - I. Efimenko 03.27 07:30 0 - 3  
O. Varlamov - I. Trydukh 03.27 10:00 2 - 3  
O. Varlamov - V. Mischenko 03.27 08:30 3 - 1  
R. Pirvelli - I. Kutniy 03.27 12:35 3 - 1  
R. Tatarinov - D. Kunchurov 03.27 15:15    
R. Tatarinov - Y. Volkov 03.27 17:15    
S. Korkin - V. Kobets 03.27 15:35 0 - 3  
S. Korkin - Y. Sokoltsov 03.27 21:05 1 - 3  
Ste. Yakimenko - A. Troian 03.27 07:15 3 - 0  
Ste. Yakimenko - O. Leonenko 03.27 10:15 1 - 3  
Ste. Yakimenko - V. Panchenko 03.27 08:45 2 - 3  
V. Bilous - I. Kutniy 03.27 09:05 3 - 2  
V. Bilous - R. Pirvelli 03.27 14:05 0 - 3  
V. Khitrov - I. Kutniy 03.27 13:35 3 - 2  
V. Khitrov - R. Pirvelli 03.27 10:35 3 - 0  
V. Khitrov - V. Bilous 03.27 08:05 3 - 2  
V. Kobets - A. Hrytsai 03.27 21:35 2 - 3  
V. Kobets - Y. Sokoltsov 03.27 16:35 2 - 3  
V. Merzlikin - O. Kolivay 03.27 11:10 3 - 1  
V. Mischenko - I. Efimenko 03.27 10:30    
V. Mischenko - I. Trydukh 03.27 12:00 3 - 2  
V. Mischenko - O. Varlamov 03.27 11:00 3 - 1  
V. Panchenko - A. Troian 03.27 09:45 3 - 2  
V. Panchenko - O. Leonenko 03.27 07:45 0 - 3  
V. Sazhnev - I. Kutniy 03.27 07:05 3 - 1  
V. Sazhnev - L. Kuzyo 03.27 13:05 3 - 0  
V. Sazhnev - R. Pirvelli 03.27 08:35 3 - 2  
V. Sazhnev - V. Bilous 03.27 10:05 2 - 3  
V. Sazhnev - V. Khitrov 03.27 11:35 1 - 3  
V. Smyk - A. Troian 03.27 08:15 1 - 3  
V. Smyk - O. Leonenko 03.27 09:15 1 - 3  
V. Smyk - Ste. Yakimenko 03.27 11:45 3 - 1  
V. Smyk - V. Panchenko 03.27 10:45 2 - 3  
Y. Gusak - D. Kunchurov 03.27 16:45 1 - 3  
Y. Gusak - O. Ponomarenko 03.27 19:15 0 - 3  
Y. Gusak - R. Tatarinov 03.27 18:15    
Y. Gusak - Y. Volkov 03.27 15:45 0 - 3  
Y. Kindzersky - I. Gatsenko 03.27 18:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mulyarchuk - L. Nerush 03.27 16:40 0 - 3  
A. Mulyarchuk - M. Malyuta 03.27 21:40 2 - 3  
Anz. Hassan - A. Mulyarchuk 03.27 15:40 3 - 0  
Anz. Hassan - L. Nerush 03.27 21:10 3 - 0  
Anz. Hassan - M. Malyuta 03.27 18:10 3 - 0  
M. Malyuta - L. Nerush 03.27 20:10 3 - 0  
O. Kregul - A. Mulyarchuk 03.27 19:40 3 - 1  
O. Kregul - Anz. Hassan 03.27 17:10 0 - 3  
O. Kregul - L. Nerush 03.27 18:40 3 - 0  
O. Kregul - M. Malyuta 03.27 15:10 1 - 3  
P. Nerush - A. Mulyarchuk 03.27 17:40 3 - 0  
P. Nerush - Anz. Hassan 03.27 19:10 1 - 3  
P. Nerush - L. Nerush 03.27 14:40 3 - 1  
P. Nerush - M. Malyuta 03.27 16:10 3 - 1  
P. Nerush - O. Kregul 03.27 20:40 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - D. Simonchuk 03.27 10:35 3 - 0  
A. Baklykov - D. Vahta 03.27 09:25 1 - 3  
A. Baklykov - S. Berezynskyi 03.27 08:50 3 - 1  
A. Bobrov - M. Plokhotniuk 03.27 11:50 1 - 3  
A. Bobrov - O. Moshynskyy 03.27 14:10 2 - 3  
A. Brezitskiy - O. Shchytka 03.27 18:30 3 - 0  
A. Brezitskiy - O. Yarovoi 03.27 22:35 3 - 1  
A. Brezitskiy - P. Vasylchuk 03.27 20:15 1 - 3  
A. Chaplyanka - Vya. Kovalenko 03.27 13:15 0 - 3  
A. Chaplyanka - Yur. Kolesnik 03.27 15:35 2 - 3  
A. Kotik - N. Gritsienko 03.27 18:10 3 - 2  
A. Kotik - V. Nechyporuk 03.27 16:25 3 - 2  
A. Kotik - V. Yunchyk 03.27 17:00 0 - 3  
B. Artem - P. Vasylchuk 03.27 03:05 3 - 1  
D. Simonchuk - A. Baklykov 03.27 11:10 0 - 3  
D. Simonchuk - D. Vahta 03.27 08:15 0 - 3  
D. Simonchuk - S. Berezynskyi 03.27 10:00 3 - 0  
D. Vahta - A. Baklykov 03.27 12:20 2 - 3  
D. Vahta - D. Simonchuk 03.27 12:55 3 - 1  
D. Vahta - S. Berezynskyi 03.27 07:40 3 - 1  
D. Vahta - S. Berezynskyi 03.27 14:05 1 - 3  
I. Kuznetsov - A. Brezitskiy 03.27 23:10 3 - 0  
I. Kuznetsov - B. Artem 03.27 02:05 0 - 3  
I. Kuznetsov - O. Shchytka 03.27 19:40 3 - 2  
I. Kuznetsov - O. Yarovoi 03.27 00:05 3 - 2  
I. Kuznetsov - O. Yarovoi 03.27 20:50 2 - 3  
I. Kuznetsov - P. Vasylchuk 03.27 22:00 3 - 1  
M. Plokhotniuk - V. Hladun 03.27 13:35 0 - 3  
M. Zhuravlov - B. Artem 03.27 00:35 3 - 0  
M. Zhuravlov - I. Kuznetsov 03.27 02:35 2 - 3  
M. Zhuravlov - O. Yarovoi 03.27 01:35 1 - 3  
Mak. Kolos - A. Chaplyanka 03.27 12:05 0 - 3  
Mak. Kolos - A. Chaplyanka 03.27 16:10 0 - 3  
Mak. Kolos - O. Semenets 03.27 17:20 3 - 1  
Mak. Kolos - Vya. Kovalenko 03.27 15:00 3 - 2  
Mak. Kolos - Yur. Kolesnik 03.27 13:50 1 - 3  
N. Gritsienko - A. Kotik 03.27 19:55 0 - 3  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 03.27 17:35 3 - 2  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 03.27 20:30 1 - 3  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 03.27 15:50 3 - 1  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 03.27 21:40 3 - 0  
O. Golubiev - A. Bobrov 03.27 08:55 1 - 3  
O. Golubiev - M. Plokhotniuk 03.27 07:45 2 - 3  
O. Golubiev - O. Moshynskyy 03.27 12:25 2 - 3  
O. Golubiev - T. Torrisi 03.27 11:15    
O. Golubiev - V. Hladun 03.27 11:15 3 - 1  
O. Moshynskyy - A. Bobrov 03.27 08:20 0 - 3  
O. Moshynskyy - M. Plokhotniuk 03.27 10:40 3 - 0  
O. Moshynskyy - T. Torrisi 03.27 13:35    
O. Moshynskyy - V. Hladun 03.27 09:30 3 - 2  
O. Semenets - A. Chaplyanka 03.27 09:45 2 - 3  
O. Semenets - A. Chaplyanka 03.27 14:25 1 - 3  
O. Semenets - Mak. Kolos 03.27 07:25 1 - 3  
O. Semenets - Vya. Kovalenko 03.27 16:45 1 - 3  
O. Semenets - Yur. Kolesnik 03.27 12:40 1 - 3  
O. Tkachuk - V. Aksenin 03.27 15:25 3 - 1  
O. Tkachuk - Y. Kolos 03.27 21:15 3 - 1  
O. Tkachuk - Y. Vorsulyak 03.27 17:45 3 - 2  
O. Yarovoi - O. Shchytka 03.27 23:45 3 - 0  
O. Yarovoi - P. Vasylchuk 03.27 01:05 3 - 1  
P. Tsolik - O. Tkachuk 03.27 16:35 1 - 3  
P. Tsolik - V. Aksenin 03.27 18:55 3 - 1  
P. Tsolik - Y. Vorsulyak 03.27 14:50 2 - 3  
P. Vasylchuk - O. Shchytka 03.27 21:25 3 - 1  
P. Vasylchuk - O. Yarovoi 03.27 19:05 3 - 1  
S. Berezynskyi - A. Baklykov 03.27 13:30 1 - 3  
S. Berezynskyi - D. Simonchuk 03.27 11:45 3 - 1  
T. Torrisi - A. Bobrov 03.27 15:55    
T. Torrisi - M. Plokhotniuk 03.27 10:05    
V. Aksenin - Y. Vorsulyak 03.27 20:05 1 - 3  
V. Hladun - A. Bobrov 03.27 10:05 0 - 3  
V. Hladun - M. Plokhotniuk 03.27 13:00 1 - 3  
V. Hladun - T. Torrisi 03.27 08:55    
V. Nechyporuk - A. Kotik 03.27 18:45 3 - 2  
V. Yunchyk - A. Kotik 03.27 21:05 3 - 2  
V. Yunchyk - V. Nechyporuk 03.27 15:15 1 - 3  
V. Yunchyk - V. Nechyporuk 03.27 19:20 3 - 1  
Vya. Kovalenko - A. Chaplyanka 03.27 08:00 3 - 0  
Vya. Kovalenko - Mak. Kolos 03.27 09:10 0 - 3  
Vya. Kovalenko - O. Semenets 03.27 10:20 1 - 3  
Vya. Kovalenko - Yur. Kolesnik 03.27 11:30 1 - 3  
Vya. Kovalenko - Yur. Kolesnik 03.27 17:55 3 - 2  
Y. Kolos - O. Tkachuk 03.27 18:20 0 - 3  
Y. Kolos - P. Tsolik 03.27 19:30 3 - 1  
Y. Kolos - V. Aksenin 03.27 17:10 3 - 1  
Y. Kolos - Y. Vorsulyak 03.27 16:00 3 - 1  
Y. Vorsulyak - P. Tsolik 03.27 20:40 1 - 3  
Yur. Kolesnik - A. Chaplyanka 03.27 06:50 3 - 2  
Yur. Kolesnik - Mak. Kolos 03.27 10:55 3 - 0  
Yur. Kolesnik - O. Semenets 03.27 08:35 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - I. Aseeva 03.27 09:05 1 - 3  
I. Aseeva - G. Telnaya 03.27 12:35 3 - 1  
L. Zaytseva - G. Telnaya 03.27 10:50 3 - 1  
L. Zaytseva - G. Telnaya 03.27 13:45 1 - 3  
L. Zaytseva - I. Aseeva 03.27 10:15 2 - 3  
L. Zaytseva - I. Aseeva 03.27 14:20 1 - 3  
L. Zaytseva - P. Shumakova 03.27 12:00 3 - 0  
L. Zaytseva - P. Shumakova 03.27 15:30 3 - 2  
P. Shumakova - G. Telnaya 03.27 09:40 3 - 1  
P. Shumakova - G. Telnaya 03.27 14:55 0 - 3  
P. Shumakova - I. Aseeva 03.27 11:25 3 - 2  
P. Shumakova - I. Aseeva 03.27 13:10 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - J. Kleprlik 03.27 13:45 3 - 1  
A. Gavlas - M. Horejsi 03.27 10:45 3 - 1  
A. Gavlas - T. Konecny 03.27 08:35 1 - 3  
D. Prokopcov - J. Vrablik 03.27 08:00 0 - 3  
D. Prokopcov - M. Horejsi 03.27 12:15 3 - 2  
D. Prokopcov - T. Konecny 03.27 10:15 3 - 1  
J. Kleprlik - D. Reitspies 03.27 11:45 0 - 3  
J. Vrablik - D. Reitspies 03.27 13:15 3 - 1  
M. Horejsi - J. Kleprlik 03.27 09:10 3 - 0  
T. Tregler - D. Reitspies 03.27 09:45 0 - 3  
T. Tregler - J. Vrablik 03.27 11:15 3 - 2  
T. Tregler - T. Konecny 03.27 12:45 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk (1.m.) 03.27 18:00 5 - 1  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc, Moszkva) 03.27 16:10    
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc, Moszkva) 03.27 21:10    
Kings Town - Armored Fighters (3x10 perc, Moszkva) 03.27 18:15    
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc, Moszkva) 03.27 17:10    
Moscow Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc, Moszkva) 03.27 22:30    
Moscow Eshelon - Six Trolls (3x10 perc, Moszkva) 03.27 20:10    
Reactivatory - Kings Town (3x10 perc, Moszkva) 03.27 14:00    
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc, Moszkva) 03.27 15:00    
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc, Moszkva) 03.27 19:15    
Six Trolls - Hammers (3x10 perc, Moszkva) 03.27 23:30 5 - 1  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pauian Archiland - Jeoutai TBT 03.27 10:00 97 - 86  
Taiwan Beer - Bank of Taiwan 03.27 12:00 87 - 76  
Kézilabda (Fehérorosz 2. )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RTSOR Minszk - Maseka Mogiljev 2 03.27 12:50 26 - 31  
Vityaz Minszk - Breszt Meskov 2 03.27 16:25 30 - 27  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Adelaide Utd. 03.27 09:30    
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruh Breszt - Energetik-BGU Minszk 03.27 18:00 0 - 1  
Torpedo Zogyino - Belsina Bobrujszk 03.27 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk Tartalék - Dinamo Minszk Tartalék 03.27 12:00 2 - 2  
Gorodeja Tartalék - SahtarSzoligorszkTartalék 03.27 10:30 0 - 0  
Slavia Mozír Tartalék - BATE Boriszov Tartalék 03.27 12:00 4 - 2  
Szluck Tartalék - Dinamo Breszt Tartalék 03.27 12:00 5 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenassjön - Myresjö IF 03.27 19:15 6 - 5  
Fittja - U19Haninge 03.27 19:00 5 - 3  
Gillberga Lista - Baggetorp 03.27 19:00 6 - 0  
IFK Tumba - FC Djursholm 03.27 20:00 0 - 1  
Lindö - Dagsberg 03.27 19:00 0 - 2  
Lund - IFK Malmö 03.27 18:30 3 - 1  
Qviding - Oddevold 03.27 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Askeröd - Vinslöv 03.27 19:00 0 - 10  
Röplabda (Fehérorosz MVL, vegyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belavia Minszk (vegyes) - Priluki Minszk (vegyes) 03.27 17:20 0 - 3  
Ginger Minszk (vegyes) - Na Stile Minszk (vegyes) 03.27 18:50 3 - 0  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Barnaul - Fakel Bijszk 03.27 05:15 3 - 1  
Iszkra Omszk-Pro - Jantar Omszk-Pro 03.27 03:30 1 - 3  
Izumrud Berdszk - Tom-Pro Tomszk 03.27 08:45 2 - 3  
Zenit Novoszibirszk - Krisztall Krasznojarszk 03.27 07:00 2 - 3  
Röplabda (Szentpétervári Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meridian - Volyt 03.27 17:50 0 - 3  
Totallab - Flagman 03.27 18:00 3 - 2  

 

2020.03.26.
3x3 kosárlabda (3x3 Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur - Erofej 03.26 10:25    
Dinamo - Lokomotív 03.26 09:10    
Europa - Zenit 03.26 09:55    
SZKIF - Dinamo 03.26 07:40    
SZKIF - Lokomotív 03.26 06:40    
Szpartak - Dinamo 03.26 07:10    
Szpartak - Lokomotív 03.26 08:10    
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - D. Popov 03.26 13:00 2 - 3  
A. Aronov - R. Minigulov 03.26 09:30 3 - 2  
A. Aronov - S. Kuzmin 03.26 11:30 3 - 1  
A. Ekzhanov - A. Skrebnev 03.26 17:30 0 - 3  
A. Ekzhanov - Ale. Radchenko 03.26 20:00 1 - 3  
A. Frolov - V. Krokhin 03.26 06:00 3 - 0  
A. Frolov - V. Krokhin 03.26 08:07 3 - 2  
A. Frolov - Vla. Shirokov 03.26 07:30 2 - 3  
A. Mohnachev - D. Sebekin 03.26 15:00 1 - 3  
A. Mohnachev - V. Beliakov 03.26 13:00 0 - 3  
A. Savinsky - G. Karpovkin 03.26 13:30 1 - 3  
A. Savinsky - M. Chernyavskiy 03.26 15:30 3 - 0  
A. Skrebnev - D. Molodtsov 03.26 18:30 0 - 3  
A. Tikhonov - P. Pulnyi 03.26 20:00    
A. Tikhonov - P. Tarutin 03.26 19:00    
A. Tregub - S. Muslikov 03.26 07:00 3 - 0  
A. Tregub - V. Shirshov 03.26 05:00 0 - 3  
Ale. Radchenko - A. Ekzhanov 03.26 18:00 1 - 3  
Ale. Radchenko - A. Skrebnev 03.26 19:30 1 - 3  
D. Andreev - O. Suharkov 03.26 22:30 3 - 1  
D. Molodtsov - A. Ekzhanov 03.26 19:00 3 - 2  
D. Molodtsov - A. Skrebnev 03.26 20:30 1 - 3  
D. Molodtsov - Ale. Radchenko 03.26 17:00 3 - 1  
D. Popov - A. Aronov 03.26 11:00 1 - 3  
D. Razinkov - V. Bazilevsky 03.26 18:00 2 - 3  
D. Sebekin - A. Mohnachev 03.26 16:00 3 - 0  
D. Sebekin - I. Novikov 03.26 13:30 2 - 3  
Den. Zubov - A. Tregub 03.26 06:30 0 - 3  
Den. Zubov - S. Muslikov 03.26 08:05 0 - 3  
E. Mishutin - D. Razinkov 03.26 19:30 3 - 1  
E. Mishutin - D. Razinkov 03.26 20:45 2 - 3  
E. Mishutin - S. Simonov 03.26 17:30 2 - 3  
E. Ovchinnikov - A. Tikhonov 03.26 16:30 1 - 3  
E. Ovchinnikov - S. Medvedev 03.26 19:30 3 - 2  
E. Ovchinnikov - S. Medvedev 03.26 20:00 3 - 0  
G. Karpovkin - A. Savinsky 03.26 17:00 2 - 3  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 03.26 14:30 2 - 3  
G. Karpovkin - O. Belugin 03.26 16:00 3 - 2  
G. Vladimirovich Vahnin - A. Frolov 03.26 05:00 3 - 1  
G. Vladimirovich Vahnin - V. Krokhin 03.26 07:00 2 - 3  
G. Vladimirovich Vahnin - Vla. Shirokov 03.26 08:30 1 - 3  
I. Novikov - A. Mohnachev 03.26 14:30 3 - 1  
I. Novikov - V. Beliakov 03.26 16:30 2 - 3  
I. Poletaev - V. Ermilin 03.26 23:00 3 - 0  
Igor Minchenkov - N. Tarasenkov 03.26 09:30 3 - 1  
M. Chernyavskiy - O. Belugin 03.26 14:00 3 - 1  
N. Tarasenkov - V. Putilovsky 03.26 10:30 3 - 0  
N. Tarasenkov - V. Putilovsky 03.26 12:00 2 - 3  
N. Zhurba - Igor Minchenkov 03.26 10:00 3 - 2  
N. Zhurba - Igor Minchenkov 03.26 12:30 3 - 1  
N. Zhurba - N. Tarasenkov 03.26 11:30 3 - 1  
O. Belugin - A. Savinsky 03.26 15:00 0 - 3  
O. Nikiforov - S. Vakar 03.26 04:00 3 - 0  
O. Nikiforov - V. Marshalov 03.26 00:00 3 - 2  
O. Suharkov - E. Kryuchkov 03.26 23:30 3 - 2  
P. Pulnyi - E. Ovchinnikov 03.26 18:45 0 - 3  
P. Pulnyi - P. Tarutin 03.26 19:35 3 - 1  
P. Pulnyi - S. Medvedev 03.26 17:00 2 - 3  
P. Tarutin - E. Ovchinnikov 03.26 17:30 1 - 3  
P. Tarutin - P. Pulnyi 03.26 16:00 1 - 3  
R. Minigulov - D. Popov 03.26 12:00 0 - 3  
R. Minigulov - S. Kuzmin 03.26 10:30 3 - 1  
S. Kuzmin - D. Popov 03.26 10:00 3 - 1  
S. Kuzmin - R. Minigulov 03.26 12:30 0 - 3  
S. Medvedev - A. Tikhonov 03.26 18:30    
S. Medvedev - P. Tarutin 03.26 20:30 3 - 0  
S. Muslikov - Den. Zubov 03.26 05:30 1 - 3  
S. Simonov - D. Razinkov 03.26 18:30 3 - 1  
S. Simonov - V. Bazilevsky 03.26 20:00 3 - 1  
S. Simonov - V. Bazilevsky 03.26 21:00 3 - 1  
S. Vakar - V. Marshalov 03.26 01:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - E. Mishutin 03.26 19:00 3 - 2  
V. Beliakov - D. Sebekin 03.26 14:00 3 - 1  
V. Beliakov - I. Novikov 03.26 15:30 2 - 3  
V. Ivanov - O. Nikiforov 03.26 01:30 2 - 3  
V. Ivanov - S. Vakar 03.26 02:30 3 - 1  
V. Ivanov - Y. Troyanov 03.26 03:30 1 - 3  
V. Krokhin - Vla. Shirokov 03.26 05:30 1 - 3  
V. Marshalov - Y. Troyanov 03.26 02:00 2 - 3  
V. Putilovsky - Igor Minchenkov 03.26 11:00 2 - 3  
V. Putilovsky - N. Zhurba 03.26 09:00 0 - 3  
V. Shirshov - A. Tregub 03.26 08:30 3 - 1  
V. Shirshov - Den. Zubov 03.26 07:30 3 - 1  
V. Shirshov - S. Muslikov 03.26 06:00 3 - 2  
Y. Troyanov - O. Nikiforov 03.26 03:00 0 - 3  
Y. Troyanov - V. Ivanov 03.26 00:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubeva - I. Ermakova 03.26 13:30 3 - 0  
A. Golubeva - V. Kandybina 03.26 12:30 3 - 2  
I. Ermakova - I. Nefedova 03.26 10:30 3 - 1  
I. Ermakova - O. Shishmareva 03.26 12:00 0 - 3  
I. Nefedova - A. Golubeva 03.26 11:30 1 - 3  
I. Nefedova - V. Kandybina 03.26 14:00 3 - 2  
O. Shishmareva - A. Golubeva 03.26 10:00 3 - 2  
O. Shishmareva - A. Golubeva 03.26 15:00 3 - 2  
O. Shishmareva - I. Nefedova 03.26 13:00 3 - 1  
V. Kandybina - I. Ermakova 03.26 09:15 3 - 0  
V. Kandybina - I. Nefedova 03.26 14:30 2 - 3  
V. Kandybina - O. Shishmareva 03.26 11:00 0 - 3  
Asztalitenisz (Master Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Efimov - R. Elyishev 03.26 16:10 3 - 2  
A. Efimov - V. Yusupov 03.26 15:10 1 - 3  
A. Sirotkin - R. Elyishev 03.26 12:55 3 - 2  
N. Tersenov - A. Sirotkin 03.26 14:40 3 - 1  
R. Elyishev - S. Melnikov 03.26 14:10 3 - 1  
S. Melnikov - A. Efimov 03.26 13:10 1 - 3  
S. Melnikov - N. Tersenov 03.26 15:40 0 - 3  
V. Yusupov - A. Sirotkin 03.26 13:40 3 - 0  
V. Yusupov - N. Tersenov 03.26 16:40 3 - 0  
Asztalitenisz (Master Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Itkina - A. Shevtsova 03.26 08:55 2 - 3  
A. Itkina - E. Ivanova 03.26 09:55 1 - 3  
E. Ivanova - L. Pinturia 03.26 08:25 0 - 3  
L. Pinturia - Vik. Lee 03.26 09:25 2 - 3  
Vik. Lee - A. Shevtsova 03.26 10:25 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kurtenko - A. Tkachenko 03.26 11:10 1 - 3  
A. Peretiatko - Fed. Bazin 03.26 15:35 3 - 2  
A. Peretiatko - M. Marchuk 03.26 16:35 0 - 3  
A. Peretiatko - S. Pitsyk 03.26 19:05 3 - 2  
A. Peretiatko - V. Vasyukov 03.26 18:05 3 - 1  
A. Podolian - O. Ponomarenko 03.26 18:45 3 - 0  
A. Popov - A. Yolkin 03.26 08:35 0 - 3  
A. Popov - D. Matveev 03.26 10:05 3 - 1  
A. Popov - I. Kanunnikov 03.26 11:35 2 - 3  
A. Popov - N. Trofimov 03.26 13:05 2 - 3  
A. Popov - S. Zemyancev 03.26 07:15 3 - 2  
A. Yolkin - S. Zemyancev 03.26 12:35 3 - 2  
D. Demchuk - A. Kurtenko 03.26 10:10 3 - 0  
D. Demchuk - A. Tkachenko 03.26 07:10 3 - 0  
D. Demchuk - D. Zaporozhets 03.26 08:40 3 - 1  
D. Drach - D. Khairov 03.26 09:15 3 - 0  
D. Drach - K. Tsoi 03.26 14:15 3 - 2  
D. Matveev - A. Yolkin 03.26 14:05 0 - 3  
D. Matveev - S. Zemyancev 03.26 09:05 3 - 2  
D. Zaporozhets - A. Kurtenko 03.26 07:40 0 - 3  
D. Zaporozhets - A. Tkachenko 03.26 09:40 3 - 1  
E. Kovpak - A. Kolbasenko 03.26 15:40 2 - 3  
E. Kovpak - I. Skrypal 03.26 19:10    
E. Kovpak - O. Kolivay 03.26 18:10 3 - 0  
E. Kovpak - V. Merzlikin 03.26 16:40 2 - 3  
I. Hudushyn - D. Khairov 03.26 07:15 3 - 1  
I. Hudushyn - K. Tsoi 03.26 08:45 2 - 3  
I. Hudushyn - O. Pereguda 03.26 11:45 3 - 0  
I. Hudushyn - V. Kononikhin 03.26 13:15 3 - 1  
I. Kanunnikov - A. Yolkin 03.26 10:35 2 - 3  
I. Kanunnikov - D. Matveev 03.26 08:05 3 - 0  
I. Kanunnikov - S. Zemyancev 03.26 13:35 3 - 2  
I. Skrypal - A. Kolbasenko 03.26 14:40 2 - 3  
I. Skrypal - O. Kolivay 03.26 16:10 2 - 3  
I. Skrypal - V. Merzlikin 03.26 17:40 1 - 3  
I. Trydukh - I. Efimenko 03.26 18:00 2 - 3  
I. Trydukh - V. Mischenko 03.26 16:00 3 - 2  
K. Tsoi - D. Khairov 03.26 12:45 3 - 1  
K. Yahnitynskyi - A. Podolian 03.26 17:45 2 - 3  
K. Yahnitynskyi - O. Ponomarenko 03.26 14:45 1 - 3  
K. Yahnitynskyi - S. Semenets 03.26 16:15 0 - 3  
M. Marchuk - Fed. Bazin 03.26 18:35 2 - 3  
N. Trofimov - A. Yolkin 03.26 07:35 2 - 3  
N. Trofimov - D. Matveev 03.26 12:05 1 - 3  
N. Trofimov - I. Kanunnikov 03.26 09:35 2 - 3  
N. Trofimov - S. Zemyancev 03.26 11:05 3 - 1  
O. Kolivay - A. Kolbasenko 03.26 17:10 1 - 3  
O. Kolivay - V. Merzlikin 03.26 15:10 2 - 3  
O. Pereguda - D. Drach 03.26 08:15 1 - 3  
O. Pereguda - D. Khairov 03.26 13:45 0 - 3  
O. Pereguda - K. Tsoi 03.26 10:45 1 - 3  
R. Tatarinov - O. Yurenev 03.26 08:00 2 - 3  
R. Tatarinov - S. Yatsenko 03.26 11:30 3 - 1  
R. Tatarinov - V. Pechenyuk 03.26 10:30 0 - 3  
R. Tatarinov - V. Semenenko 03.26 09:00 0 - 3  
S. Dovzhenko - A. Podolian 03.26 16:45 1 - 3  
S. Dovzhenko - K. Yahnitynskyi 03.26 19:15 3 - 1  
S. Dovzhenko - O. Ponomarenko 03.26 15:45 3 - 2  
S. Dovzhenko - S. Semenets 03.26 18:15 3 - 1  
S. Pitsyk - Fed. Bazin 03.26 14:35 3 - 1  
S. Pitsyk - M. Marchuk 03.26 17:35 3 - 2  
S. Pitsyk - V. Vasyukov 03.26 16:05 3 - 0  
S. Semenets - A. Podolian 03.26 15:15 0 - 3  
S. Semenets - O. Ponomarenko 03.26 17:15 3 - 1  
S. Yatsenko - O. Yurenev 03.26 07:00 3 - 2  
S. Yatsenko - V. Pechenyuk 03.26 08:30 1 - 3  
S. Yatsenko - V. Semenenko 03.26 10:00 3 - 0  
T. Arevkin - A. Kurtenko 03.26 09:10 1 - 3  
T. Arevkin - A. Tkachenko 03.26 08:10 3 - 0  
T. Arevkin - D. Demchuk 03.26 11:40 2 - 3  
T. Arevkin - D. Zaporozhets 03.26 10:40 0 - 3  
V. Kononikhin - D. Drach 03.26 12:15 2 - 3  
V. Kononikhin - D. Khairov 03.26 11:15 3 - 2  
V. Kononikhin - K. Tsoi 03.26 07:45 1 - 3  
V. Kononikhin - O. Pereguda 03.26 09:45 2 - 3  
V. Koryagin - I. Efimenko 03.26 15:30 3 - 1  
V. Koryagin - I. Trydukh 03.26 17:00 3 - 2  
V. Koryagin - V. Mischenko 03.26 18:30 3 - 2  
V. Merzlikin - A. Kolbasenko 03.26 18:40 3 - 1  
V. Mischenko - I. Efimenko 03.26 19:30 3 - 0  
V. Pechenyuk - O. Yurenev 03.26 09:30 3 - 1  
V. Pechenyuk - V. Semenenko 03.26 07:30 3 - 0  
V. Semenenko - O. Yurenev 03.26 11:00 0 - 3  
V. Vasyukov - Fed. Bazin 03.26 17:05 0 - 3  
V. Vasyukov - M. Marchuk 03.26 15:05 0 - 3  
Y. Kerusenko - I. Efimenko 03.26 16:30 3 - 1  
Y. Kerusenko - I. Trydukh 03.26 19:00 3 - 2  
Y. Kerusenko - V. Koryagin 03.26 20:00 3 - 2  
Y. Kerusenko - V. Mischenko 03.26 17:30 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - D. Simonchuk 03.26 18:45 3 - 1  
A. Baklykov - D. Vahta 03.26 17:35 3 - 1  
A. Baklykov - S. Berezynskyi 03.26 15:50 3 - 1  
A. Chermensky - O. Dukhovenko 03.26 08:00 3 - 2  
A. Chermensky - R. Ivanov 03.26 10:55 3 - 1  
A. Chermensky - Vit. Vovk 03.26 14:25 0 - 3  
A. Gordiy - D. Pesternikov 03.26 10:45 0 - 3  
A. Gordiy - I. Struk 03.26 08:25 2 - 3  
A. Riabukhin - A. Chermensky 03.26 12:05 3 - 2  
A. Riabukhin - O. Dukhovenko 03.26 10:20 2 - 3  
A. Riabukhin - R. Ivanov 03.26 08:35 1 - 3  
A. Riabukhin - S. Ponomarenko 03.26 13:50 2 - 3  
A. Riabukhin - Vit. Vovk 03.26 06:50 1 - 3  
A. Velchev - M. Plokhotniuk 03.26 08:20 0 - 3  
A. Velchev - U. Shevcov 03.26 12:25 3 - 0  
A. Velchev - V. Hladun 03.26 10:40 2 - 3  
A. Velchev - V. Miroshnichenko 03.26 13:35 0 - 3  
B. Artem - P. Vasylchuk 03.26 01:05 1 - 3  
D. Alekseenko - E. Rubtsov 03.26 19:40 3 - 0  
D. Alekseenko - I. Kozyr 03.26 21:25 3 - 1  
D. Alekseenko - M. Laevsky 03.26 20:50 2 - 3  
D. Simonchuk - A. Baklykov 03.26 18:10 1 - 3  
D. Simonchuk - D. Vahta 03.26 16:25 1 - 3  
D. Simonchuk - S. Berezynskyi 03.26 17:00 1 - 3  
D. Vahta - A. Baklykov 03.26 20:30 3 - 1  
D. Vahta - D. Simonchuk 03.26 19:55 3 - 0  
D. Vahta - S. Berezynskyi 03.26 21:40 1 - 3  
E. Rubtsov - D. Alekseenko 03.26 17:20 3 - 2  
E. Rubtsov - I. Kozyr 03.26 17:55 3 - 0  
E. Rubtsov - I. Kozyr 03.26 20:15 1 - 3  
E. Rubtsov - M. Laevsky 03.26 16:10 3 - 1  
E. Rubtsov - M. Laevsky 03.26 22:00 0 - 3  
I. Kozyr - D. Alekseenko 03.26 15:35 2 - 3  
I. Kozyr - M. Laevsky 03.26 19:05 1 - 3  
I. Kuznetsov - M. Zhuravlov 03.26 04:05 0 - 3  
I. Kuznetsov - P. Vasylchuk 03.26 03:05 3 - 2  
I. Kuznetsov - P. Vasylchuk 03.26 22:35 2 - 3  
I. Semeniuk - I. Vatsin 03.26 12:55 3 - 1  
I. Semeniuk - S. Kunynets 03.26 14:05 3 - 0  
I. Struk - D. Pesternikov 03.26 13:05 3 - 2  
I. Struk - D. Pesternikov 03.26 13:40 0 - 3  
M. Laevsky - D. Alekseenko 03.26 18:30 1 - 3  
M. Laevsky - I. Kozyr 03.26 16:45 3 - 0  
M. Plokhotniuk - U. Shevcov 03.26 14:10 3 - 0  
M. Zhuravlov - B. Artem 03.26 00:05 3 - 0  
M. Zhuravlov - I. Kuznetsov 03.26 02:05 2 - 3  
M. Zhuravlov - P. Vasylchuk 03.26 23:35 3 - 0  
N. Kovalchuk - A. Gordiy 03.26 11:20 3 - 2  
N. Kovalchuk - D. Pesternikov 03.26 09:00 3 - 2  
N. Kovalchuk - I. Struk 03.26 10:10 1 - 3  
N. Kovalchuk - V. Verbyany 03.26 12:30 3 - 1  
O. Dukhovenko - R. Ivanov 03.26 15:00 0 - 3  
O. Dukhovenko - Vit. Vovk 03.26 09:10 3 - 0  
O. Kostiuk - I. Semeniuk 03.26 08:15 1 - 3  
O. Kostiuk - I. Vatsin 03.26 10:35 3 - 1  
O. Yarovoi - B. Artem 03.26 01:35 2 - 3  
O. Yarovoi - B. Artem 03.26 23:05 3 - 1  
O. Yarovoi - I. Kuznetsov 03.26 00:35 3 - 2  
O. Yarovoi - M. Zhuravlov 03.26 02:35 2 - 3  
O. Yarovoi - P. Vasylchuk 03.26 03:35 3 - 0  
P. Pyasta - A. Velchev 03.26 14:45 1 - 3  
P. Pyasta - M. Plokhotniuk 03.26 09:30 3 - 2  
P. Pyasta - U. Shevcov 03.26 07:45 1 - 3  
P. Pyasta - V. Hladun 03.26 13:00 2 - 3  
P. Pyasta - V. Miroshnichenko 03.26 11:15 3 - 2  
R. Ivanov - Vit. Vovk 03.26 13:15 3 - 1  
S. Berezynskyi - A. Baklykov 03.26 19:20 2 - 3  
S. Berezynskyi - D. Simonchuk 03.26 21:05 1 - 3  
S. Berezynskyi - D. Vahta 03.26 15:15 1 - 3  
S. Hilitukha - I. Semeniuk 03.26 10:00 2 - 3  
S. Hilitukha - I. Vatsin 03.26 08:50 3 - 1  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 03.26 11:10 3 - 0  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 03.26 13:30 3 - 1  
S. Hilitukha - S. Kunynets 03.26 12:20 2 - 3  
S. Kunynets - I. Semeniuk 03.26 11:45 2 - 3  
S. Kunynets - I. Vatsin 03.26 07:40 3 - 0  
S. Kunynets - O. Kostiuk 03.26 09:25 3 - 2  
S. Ponomarenko - A. Chermensky 03.26 09:45 3 - 1  
S. Ponomarenko - O. Dukhovenko 03.26 12:40 3 - 0  
S. Ponomarenko - R. Ivanov 03.26 07:25 1 - 3  
S. Ponomarenko - Vit. Vovk 03.26 11:30 3 - 1  
V. Hladun - M. Plokhotniuk 03.26 11:50 3 - 1  
V. Hladun - U. Shevcov 03.26 15:20 1 - 3  
V. Hladun - V. Miroshnichenko 03.26 08:55 2 - 3  
V. Miroshnichenko - M. Plokhotniuk 03.26 15:55 1 - 3  
V. Miroshnichenko - U. Shevcov 03.26 10:05 3 - 1  
V. Verbyany - A. Gordiy 03.26 09:35 3 - 0  
V. Verbyany - D. Pesternikov 03.26 07:50 3 - 0  
V. Verbyany - I. Struk 03.26 11:55 3 - 1  
V. Verbyany - N. Kovalchuk 03.26 14:15 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - I. Aseeva 03.26 10:25 0 - 3  
G. Telnaya - I. Aseeva 03.26 10:50 0 - 3  
G. Telnaya - I. Aseeva 03.26 14:20 2 - 3  
G. Telnaya - L. Zaytseva 03.26 09:40 3 - 1  
G. Telnaya - L. Zaytseva 03.26 12:35 3 - 1  
G. Telnaya - P. Shumakova 03.26 09:05 3 - 1  
G. Telnaya - P. Shumakova 03.26 13:10 2 - 3  
I. Aseeva - L. Zaytseva 03.26 08:30 3 - 1  
I. Aseeva - L. Zaytseva 03.26 13:45 3 - 1  
I. Aseeva - P. Shumakova 03.26 09:55 3 - 2  
I. Aseeva - P. Shumakova 03.26 10:15 3 - 2  
I. Aseeva - P. Shumakova 03.26 12:00 3 - 1  
L. Zaytseva - P. Shumakova 03.26 07:55 1 - 3  
P. Shumakova - L. Zaytseva 03.26 11:25 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - D. Prokopcov 03.26 10:15 1 - 3  
A. Gavlas - D. Reitspies 03.26 08:00 0 - 3  
A. Gavlas - J. Vrablik 03.26 14:45 0 - 3  
A. Gavlas - T. Tregler 03.26 12:15 2 - 3  
D. Prokopcov - D. Reitspies 03.26 12:45 3 - 2  
D. Prokopcov - J. Kleprlik 03.26 08:35 3 - 0  
D. Prokopcov - T. Tregler 03.26 14:15 3 - 1  
J. Vrablik - J. Kleprlik 03.26 13:15 3 - 0  
J. Vrablik - M. Horejsi 03.26 11:45 3 - 2  
J. Vrablik - T. Konecny 03.26 09:45 3 - 2  
M. Horejsi - D. Reitspies 03.26 15:15 1 - 3  
T. Konecny - D. Reitspies 03.26 11:15 3 - 2  
T. Konecny - J. Kleprlik 03.26 15:45 3 - 0  
T. Konecny - M. Horejsi 03.26 13:45 3 - 2  
T. Tregler - J. Kleprlik 03.26 10:45 3 - 0  
T. Tregler - M. Horejsi 03.26 09:10 3 - 2  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc, Moszkva) 03.26 11:25    
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc, Moszkva) 03.26 10:20    
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc, Moszkva) 03.26 09:15    
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc, Moszkva) 03.26 08:10    
Centrovije Kulut. - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc, Moszkva) 03.26 07:05    
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc, Moszkva) 03.26 06:00 4 - 3  
Ice Gang - Moscow Eshelon (3x10 perc) 03.26 20:00    
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc, Moszkva) 03.26 08:10    
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc, Moszkva 03.26 09:15    
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc, Moszkva) 03.26 11:25    
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kulut. (3x10 perc, Moszkva) 03.26 10:20    
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc, Moszkva) 03.26 07:05    
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc, Moszkva 03.26 06:00 2 - 2  
Six Trolls - Hammers (3x10 perc, Moszkva) 03.26 21:00    
Kosárlabda (MLBL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Vlagyivosztok - SZKIF Vlagyivosztok 03.26 11:00    
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bank of Taiwan - Pauian Archiland 03.26 10:00 88 - 94  
Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 03.26 12:00 97 - 106  
Kézilabda (Fehérorosz 2. )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maseka Mogiljev 2 - Kronon 2 03.26 13:00 41 - 48  
Meskov Breszt 2 - RGUOR-SZKA 03.26 16:30 31 - 29  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruh Breszt Tartalék - Energetik-BGU Minszk Tart 03.26 11:00 3 - 0  
Torpedo Zogyino Tartalék - Belsina Bobrujszk Tartalé 03.26 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IF Väster - IK Virgo 03.26 20:00 2 - 0  
Kalmar - Jönköping Södra 03.26 17:00 3 - 0  
Markaryds - Delary/Pjätteryd 03.26 18:45 5 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enskede - Älta 03.26 18:30    
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Managua - Walter Ferreti 03.26 01:00 4 - 1  
Real Madriz - Municipal Jalapa 03.26 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madriz Tartalék - Municipal Jalapa Tartalék 03.26 00:15 2 - 2  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Barnaul - Jantar Omszk-Pro 03.26 05:45 1 - 3  
Fakel Bijszk - Iszkra Omszk-Pro 03.26 04:00 1 - 3  
Izumrud Berdszk - Krisztall Krasznojarszk 03.26 09:15 0 - 3  
Zenit Novoszibirszk - Tom-Pro Tomszk 03.26 07:30 3 - 2  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Vachier-Lagrave 03.26 12:00    
Hao Wang - Liren Ding 03.26 12:00    
I. Nepomniachtchi - A. Giri 03.26 12:00    
K. Alekseenko - A. Grischuk 03.26 12:00    

 

2020.03.25.
3x3 kosárlabda (3x3 Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Europa - Amur 03.25 10:25    
Lokomotív - Dinamo 03.25 06:40    
Lokomotív - Szpartak 03.25 07:40    
SZKIF - Szpartak 03.25 07:10    
Zenit - Erofej 03.25 09:55    
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimov - P. Tarutin 03.25 18:00 1 - 3  
A. Anisimov - S. Medvedev 03.25 20:30 0 - 3  
A. Gribkov - D. Petrochenko 03.25 00:00 2 - 3  
A. Klavdenkov - H. Lulikyan 03.25 05:30 2 - 3  
A. Klavdenkov - S. Simonov 03.25 08:00 0 - 3  
A.D. Volkov - N. Tarasenkov 03.25 11:00 2 - 3  
A.D. Volkov - T. Turabekov 03.25 14:30 3 - 0  
A.D. Volkov - V. Putilovsky 03.25 16:00 2 - 3  
D. Petrochenko - N. Lyfenko 03.25 02:00 1 - 3  
D.G. Osadchiy - S. Myagkov 03.25 19:30 3 - 0  
D.G. Osadchiy - S. Myagkov 03.25 20:30 0 - 3  
D.G. Osadchiy - S. Ogay 03.25 18:00 3 - 2  
Den. Zubov - M. Sverdlov 03.25 10:30 3 - 2  
Den. Zubov - O. Melkov 03.25 12:30 3 - 1  
E. Masokin - A. Gribkov 03.25 01:30 3 - 1  
E. Masokin - V. Safonov 03.25 02:30 1 - 3  
E. Masokin - V. Safonov 03.25 04:00 1 - 3  
E. Mishutin - A. Klavdenkov 03.25 06:00 2 - 3  
E. Mishutin - H. Lulikyan 03.25 07:30 2 - 3  
H. Lulikyan - E. Mishutin 03.25 08:30 3 - 2  
H. Lulikyan - S. Simonov 03.25 06:30 3 - 0  
I. Meteleshko - S. Kuzmin 03.25 07:30 1 - 3  
K. Nalbandyan - D.G. Osadchiy 03.25 17:00 0 - 3  
K. Nalbandyan - S. Ogay 03.25 19:00 3 - 2  
K. Nalbandyan - S. Ogay 03.25 20:10 2 - 3  
K. Simonov - Den. Zubov 03.25 09:30 2 - 3  
K. Simonov - M. Kovalev 03.25 14:30 3 - 1  
KUZMIN, SERGEY - O. Belugin 03.25 06:30 3 - 1  
M. Chernyavskiy - KUZMIN, SERGEY 03.25 05:30 3 - 0  
M. Chernyavskiy - O. Belugin 03.25 08:30 3 - 0  
M. Efimov - A. Anisimov 03.25 17:00 1 - 3  
M. Efimov - P. Pulnyi 03.25 18:30 1 - 3  
M. Efimov - P. Tarutin 03.25 21:25    
M. Kovalev - V. Klimentev 03.25 13:00 3 - 2  
M. Kovalev - V. Klimentev 03.25 16:10 3 - 1  
M. Kovalev - V. Shirshov 03.25 15:00 1 - 3  
M. Perunov - O. Suharkov 03.25 20:30 3 - 1  
M. Perunov - S. Moklozyan 03.25 21:00 1 - 3  
M. Perunov - S. Morozov 03.25 17:30 2 - 3  
M. Sverdlov - K. Simonov 03.25 11:00 3 - 1  
M. Sverdlov - K. Simonov 03.25 12:00 3 - 0  
M. Sverdlov - O. Melkov 03.25 09:00 1 - 3  
METELESHKO, IGOR - M. Chernyavskiy 03.25 06:00 1 - 3  
N. Lyfenko - A. Gribkov 03.25 03:00 3 - 0  
N. Lyfenko - A.D. Volkov 03.25 13:30 3 - 0  
N. Lyfenko - A.D. Volkov 03.25 17:00 3 - 1  
N. Lyfenko - E. Masokin 03.25 00:30 0 - 3  
N. Lyfenko - T. Turabekov 03.25 15:30 3 - 0  
N. Tarasenkov - A.D. Volkov 03.25 12:30 2 - 3  
N. Tarasenkov - N. Zhurba 03.25 09:30 2 - 3  
N. Tarasenkov - T. Turabekov 03.25 11:30 0 - 3  
N. Zhurba - A.D. Volkov 03.25 12:00 3 - 2  
N. Zhurba - T. Turabekov 03.25 10:30 2 - 3  
O. Belugin - M. Chernyavskiy 03.25 07:00 3 - 2  
O. Belugin - METELESHKO, IGOR 03.25 05:00 3 - 1  
O. Melkov - Den. Zubov 03.25 11:30 1 - 3  
O. Melkov - K. Simonov 03.25 10:00 3 - 0  
O. Suharkov - S. Moklozyan 03.25 19:00 3 - 0  
P. Pulnyi - A. Anisimov 03.25 19:30 1 - 3  
P. Pulnyi - P. Tarutin 03.25 16:30 3 - 0  
P. Tarutin - M. Efimov 03.25 20:00 2 - 3  
P. Tarutin - S. Medvedev 03.25 19:00 3 - 2  
S. Medvedev - M. Efimov 03.25 16:00 1 - 3  
S. Medvedev - P. Pulnyi 03.25 17:30 3 - 1  
S. Moklozyan - M. Perunov 03.25 18:30 3 - 0  
S. Morozov - O. Suharkov 03.25 19:30 2 - 3  
S. Morozov - S. Moklozyan 03.25 20:00 3 - 0  
S. Myagkov - K. Nalbandyan 03.25 18:30 3 - 2  
S. Ogay - S. Myagkov 03.25 17:30 2 - 3  
S. Simonov - A. Klavdenkov 03.25 07:00 3 - 2  
S. Simonov - E. Mishutin 03.25 05:00 1 - 3  
T. Turabekov - A.D. Volkov 03.25 10:00 3 - 2  
T. Turabekov - N. Zhurba 03.25 13:00 3 - 1  
T. Turabekov - V. Putilovsky 03.25 14:00 3 - 0  
V. Klimentev - K. Simonov 03.25 15:30 2 - 3  
V. Klimentev - V. Shirshov 03.25 14:00 0 - 3  
V. Putilovsky - N. Lyfenko 03.25 15:00 2 - 3  
V. Putilovsky - T. Turabekov 03.25 16:30 3 - 2  
V. Safonov - D. Petrochenko 03.25 01:00 3 - 1  
V. Shirshov - K. Simonov 03.25 13:30 3 - 0  
V. Shirshov - K. Simonov 03.25 16:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubeva - I. Nefedova 03.25 10:00 1 - 3  
A. Golubeva - V. Kandybina 03.25 13:00 3 - 0  
I. Ermakova - A. Golubeva 03.25 11:00 0 - 3  
I. Ermakova - O. Shishmareva 03.25 09:15 2 - 3  
I. Nefedova - I. Ermakova 03.25 12:30 3 - 1  
I. Nefedova - I. Ermakova 03.25 14:30 3 - 2  
I. Nefedova - O. Shishmareva 03.25 13:30 1 - 3  
O. Shishmareva - A. Golubeva 03.25 12:00 2 - 3  
O. Shishmareva - A. Golubeva 03.25 15:00 3 - 0  
O. Shishmareva - V. Kandybina 03.25 10:30 3 - 0  
V. Kandybina - I. Ermakova 03.25 14:00 1 - 3  
V. Kandybina - I. Nefedova 03.25 11:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivashkin - N. Korniyenko 03.25 12:30 3 - 0  
A. Kurtenko - D. Demchuk 03.25 16:10 3 - 0  
A. Kurtenko - D. Smirnov 03.25 14:40 0 - 3  
A. Kurtenko - M. Mrykh 03.25 17:40 2 - 3  
A. Kurtenko - V. Novikov 03.25 19:10 2 - 3  
A. Kurtenko - Y. Kokunin 03.25 20:40 1 - 3  
A. Levshin - K. Evgeniy 03.25 17:00 3 - 0  
A. Levshin - O. Naplokov 03.25 19:00 3 - 0  
A. Levshin - V. Kurchitsky 03.25 20:00 3 - 0  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 03.25 13:40 1 - 3  
A. Nadoporozhsky - M. Teteruk 03.25 08:10 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - V. Ivanov 03.25 10:40 3 - 1  
A. Popov - S. Zemyancev 03.25 16:35 3 - 2  
A. Yolkin - A. Popov 03.25 15:35 3 - 1  
A. Yolkin - N. Trofimov 03.25 18:05 1 - 3  
D. Atamanchuk - A. Tkachenko 03.25 15:45 1 - 3  
D. Atamanchuk - L. Dynaburg 03.25 16:45 3 - 2  
D. Atamanchuk - V. Polishchuk 03.25 18:15 1 - 3  
D. Demchuk - D. Smirnov 03.25 20:10 1 - 3  
D. Matveev - A. Popov 03.25 17:35 3 - 1  
D. Matveev - A. Yolkin 03.25 19:05 2 - 3  
D. Matveev - I. Kanunnikov 03.25 20:35 0 - 3  
D. Matveev - N. Trofimov 03.25 16:05 3 - 2  
D. Matveev - S. Zemyancev 03.25 14:35 3 - 2  
D. Zaporozhets - A. Tkachenko 03.25 14:45 2 - 3  
D. Zaporozhets - L. Dynaburg 03.25 17:45 3 - 0  
D. Zaporozhets - V. Polishchuk 03.25 16:15 1 - 3  
I. Kanunnikov - A. Popov 03.25 19:35 3 - 0  
I. Kanunnikov - A. Yolkin 03.25 17:05 3 - 1  
I. Kanunnikov - N. Trofimov 03.25 15:05 3 - 0  
I. Kanunnikov - S. Zemyancev 03.25 18:35 1 - 3  
K. Evgeniy - A. Levshin 03.25 18:00 2 - 3  
K. Evgeniy - O. Naplokov 03.25 19:30 3 - 2  
K. Evgeniy - V. Kurchitsky 03.25 18:30 1 - 3  
L. Boiko - A. Ivashkin 03.25 07:30 0 - 3  
L. Boiko - N. Korniyenko 03.25 11:00 0 - 3  
L. Boiko - V. Bochkovskiy 03.25 09:30 1 - 3  
L. Boiko - V. Voronenkov 03.25 12:00 0 - 3  
L. Dynaburg - A. Tkachenko 03.25 18:45 3 - 1  
M. Mrykh - D. Smirnov 03.25 16:40 3 - 0  
M. Teteruk - A. Kozachenko 03.25 09:10 2 - 3  
M. Teteruk - V. Ivanov 03.25 14:10 3 - 1  
N. Trofimov - S. Zemyancev 03.25 20:05 3 - 0  
O. Leonenko - S. Burdelnyy 03.25 09:45 1 - 3  
O. Leonenko - V. Melnykov 03.25 11:45 1 - 3  
O. Leonenko - V. Smyk 03.25 12:45 1 - 3  
O. Naplokov - A. Levshin 03.25 15:30 2 - 3  
O. Naplokov - K. Evgeniy 03.25 14:30 3 - 0  
O. Naplokov - V. Kurchitsky 03.25 16:30 3 - 0  
O. Zhyrnov - A. Kozachenko 03.25 11:10 1 - 3  
O. Zhyrnov - A. Nadoporozhsky 03.25 09:40 0 - 3  
O. Zhyrnov - M. Teteruk 03.25 12:10 3 - 2  
O. Zhyrnov - V. Ivanov 03.25 07:40 0 - 3  
P. Kilyakin - A. Ivashkin 03.25 08:30 3 - 0  
P. Kilyakin - L. Boiko 03.25 13:00 3 - 2  
P. Kilyakin - N. Korniyenko 03.25 07:00 3 - 1  
P. Kilyakin - V. Bochkovskiy 03.25 11:30 0 - 3  
P. Kilyakin - V. Voronenkov 03.25 10:00 1 - 3  
R. Gnoeviy - S. Sokolov 03.25 11:05 0 - 3  
R. Gnoeviy - V. Grushko 03.25 10:05 1 - 3  
R. Kapinus - A. Nadoporozhsky 03.25 11:40 1 - 3  
R. Kapinus - M. Teteruk 03.25 10:10 3 - 2  
R. Kapinus - O. Zhyrnov 03.25 13:10 0 - 3  
R. Kapinus - V. Ivanov 03.25 08:40 3 - 2  
S. Burdelnyy - O. Leonenko 03.25 10:45 3 - 2  
S. Burdelnyy - V. Melnykov 03.25 12:15 3 - 2  
S. Burdelnyy - V. Smyk 03.25 11:15 3 - 1  
S. Sokolov - B. Maxim 03.25 13:05 0 - 3  
T. Yemelianov - B. Maxim 03.25 09:35 1 - 3  
V. Bochkovskiy - A. Ivashkin 03.25 10:30 3 - 1  
V. Bochkovskiy - N. Korniyenko 03.25 13:30 3 - 0  
V. Bochkovskiy - V. Voronenkov 03.25 08:00 3 - 1  
V. Ivanov - A. Kozachenko 03.25 12:40 3 - 0  
V. Kurchitsky - A. Levshin 03.25 15:00 1 - 3  
V. Kurchitsky - K. Evgeniy 03.25 16:00 3 - 0  
V. Kurchitsky - O. Naplokov 03.25 17:30 2 - 3  
V. Melnykov - O. Leonenko 03.25 08:15 3 - 0  
V. Melnykov - S. Burdelnyy 03.25 07:15 3 - 2  
V. Melnykov - V. Smyk 03.25 09:15 3 - 1  
V. Novikov - D. Demchuk 03.25 18:10 2 - 3  
V. Novikov - M. Mrykh 03.25 15:40 1 - 3  
V. Polishchuk - A. Tkachenko 03.25 17:15 1 - 3  
V. Polishchuk - L. Dynaburg 03.25 15:15 3 - 2  
V. Smyk - O. Leonenko 03.25 07:45 3 - 1  
V. Smyk - S. Burdelnyy 03.25 08:45 0 - 3  
V. Smyk - V. Melnykov 03.25 10:15 1 - 3  
V. Voronenkov - A. Ivashkin 03.25 14:00 3 - 2  
V. Voronenkov - N. Korniyenko 03.25 09:00 1 - 3  
Y. Kokunin - D. Demchuk 03.25 15:10 0 - 3  
Y. Kokunin - D. Smirnov 03.25 18:40 1 - 3  
Y. Kokunin - M. Mrykh 03.25 19:40 2 - 3  
Y. Kokunin - V. Novikov 03.25 17:10 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chermensky - A. Riabukhin 03.25 07:25 1 - 3  
A. Chermensky - O. Dukhovenko 03.25 11:30 3 - 0  
A. Chermensky - R. Ivanov 03.25 12:40 3 - 2  
A. Chermensky - S. Ponomarenko 03.25 09:45 1 - 3  
A. Derevinskii - S. Kinash 03.25 03:30 3 - 0  
A. Gordiy - D. Pesternikov 03.25 21:15    
A. Gordiy - V. Verbyany 03.25 20:05 1 - 3  
A. Krysak - O. Gavrilyuk 03.25 08:15 3 - 0  
A. Krysak - O. Gavrilyuk 03.25 13:30 3 - 1  
A. Krysak - S. Melkumyan 03.25 10:35 1 - 3  
A. Riabukhin - O. Dukhovenko 03.25 13:15 3 - 2  
A. Velchev - M. Plokhotniuk 03.25 15:55 3 - 2  
A. Velchev - P. Pyasta 03.25 10:05 1 - 3  
B. Kostuk - A. Derevinskii 03.25 03:05 0 - 3  
D. Alekseenko - A. Veliev 03.25 18:30 3 - 1  
D. Alekseenko - M. Laevsky 03.25 16:10 3 - 2  
D. Baystryuchenko - B. Kostuk 03.25 00:35 3 - 0  
D. Baystryuchenko - D. Derevinskiy 03.25 02:35 3 - 2  
D. Baystryuchenko - D. Derevinskiy 03.25 04:05 2 - 3  
D. Baystryuchenko - S. Kinash 03.25 01:35 2 - 3  
D. Derevinskiy - B. Kostuk 03.25 02:05 3 - 1  
D. Derevinskiy - S. Kinash 03.25 00:05 3 - 0  
D. Dygalevych - I. Semeniuk 03.25 15:15 2 - 3  
D. Dygalevych - R. Rybachuk 03.25 17:00 0 - 3  
D. Dygalevych - S. Voytovich 03.25 19:20 0 - 3  
D. Pesternikov - A. Gordiy 03.25 15:25 0 - 3  
D. Pesternikov - V. Verbyany 03.25 17:45 3 - 0  
E. Rubtsov - A. Veliev 03.25 15:35 0 - 3  
E. Rubtsov - D. Alekseenko 03.25 17:20 1 - 3  
E. Rubtsov - M. Laevsky 03.25 19:40 1 - 3  
I. Fashchevskiy - M. Myronchenko 03.25 10:15 1 - 3  
I. Fashchevskiy - O. Stasevskiy 03.25 12:35 1 - 3  
I. Fashchevskiy - P. Cherednichenko 03.25 11:25 0 - 3  
I. Fashchevskiy - P. Kolesnik 03.25 09:05 3 - 1  
I. Kozyr - A. Veliev 03.25 16:45 2 - 3  
I. Kozyr - D. Alekseenko 03.25 19:05 3 - 2  
I. Kozyr - E. Rubtsov 03.25 20:15 3 - 0  
I. Kozyr - M. Laevsky 03.25 17:55 2 - 3  
I. Semeniuk - S. Kunynets 03.25 21:05 3 - 1  
I. Struk - A. Gordiy 03.25 17:10 1 - 3  
I. Struk - D. Pesternikov 03.25 18:20 0 - 3  
I. Struk - N. Kovalchuk 03.25 19:30 1 - 3  
I. Struk - V. Verbyany 03.25 16:00 2 - 3  
M. Laevsky - A. Veliev 03.25 20:50    
M. Myronchenko - O. Stasevskiy 03.25 14:20 3 - 0  
M. Myronchenko - P. Kolesnik 03.25 13:10 3 - 1  
M. Plokhotniuk - P. Pyasta 03.25 14:10 3 - 1  
N. Kovalchuk - A. Gordiy 03.25 18:55 0 - 3  
N. Kovalchuk - D. Pesternikov 03.25 16:35 1 - 3  
N. Kovalchuk - V. Verbyany 03.25 14:50 0 - 3  
O. Gavrilyuk - S. Melkumyan 03.25 12:55 3 - 1  
O. Shevchuk - A. Krysak 03.25 09:25 0 - 3  
O. Shevchuk - O. Gavrilyuk 03.25 11:45 2 - 3  
O. Shevchuk - S. Melkumyan 03.25 07:40 0 - 3  
O. Stasevskiy - M. Myronchenko 03.25 12:00 0 - 3  
O. Stasevskiy - P. Cherednichenko 03.25 09:40 3 - 0  
O. Stasevskiy - P. Kolesnik 03.25 07:55 3 - 1  
P. Cherednichenko - I. Fashchevskiy 03.25 13:45 0 - 3  
P. Cherednichenko - M. Myronchenko 03.25 08:30 3 - 2  
P. Cherednichenko - P. Kolesnik 03.25 10:50 2 - 3  
R. Ivanov - A. Riabukhin 03.25 15:00 2 - 3  
R. Ivanov - O. Dukhovenko 03.25 09:10 0 - 3  
R. Rybachuk - I. Semeniuk 03.25 18:10 3 - 1  
R. Rybachuk - S. Voytovich 03.25 15:50 3 - 0  
S. Kinash - A. Derevinskii 03.25 01:05 1 - 3  
S. Kunynets - D. Dygalevych 03.25 19:55 3 - 0  
S. Kunynets - I. Semeniuk 03.25 16:20 3 - 2  
S. Kunynets - R. Rybachuk 03.25 18:45 1 - 3  
S. Kunynets - S. Voytovich 03.25 17:35 1 - 3  
S. Melkumyan - V. Malashevsky 03.25 14:05 3 - 1  
S. Ponomarenko - A. Riabukhin 03.25 10:55 1 - 3  
S. Ponomarenko - O. Dukhovenko 03.25 14:25 3 - 1  
S. Ponomarenko - R. Ivanov 03.25 08:00 3 - 1  
S. Voytovich - I. Semeniuk 03.25 20:30 2 - 3  
U. Shevcov - A. Velchev 03.25 11:15 3 - 2  
U. Shevcov - A. Velchev 03.25 17:05 3 - 0  
U. Shevcov - M. Plokhotniuk 03.25 09:30 3 - 1  
U. Shevcov - P. Pyasta 03.25 07:45 1 - 3  
U. Shevcov - V. Hladun 03.25 13:00 1 - 3  
U. Shevcov - V. Miroshnichenko 03.25 14:45 3 - 0  
V. Efimov - Y. Prishchepa 03.25 07:35 3 - 2  
V. Efimov - Y. Zhmudenko 03.25 09:20 2 - 3  
V. Hladun - A. Velchev 03.25 08:55 2 - 3  
V. Hladun - M. Plokhotniuk 03.25 11:50 0 - 3  
V. Hladun - P. Pyasta 03.25 15:20 2 - 3  
V. Lyevshyn - O. Didukh 03.25 09:55 3 - 1  
V. Lyevshyn - Y. Prishchepa 03.25 08:45 2 - 3  
V. Lyevshyn - Y. Zhmudenko 03.25 11:05 0 - 3  
V. Malashevsky - A. Krysak 03.25 11:10 3 - 0  
V. Malashevsky - O. Gavrilyuk 03.25 10:00 3 - 2  
V. Malashevsky - O. Shevchuk 03.25 12:20 3 - 1  
V. Malashevsky - S. Melkumyan 03.25 08:50 1 - 3  
V. Miroshnichenko - A. Velchev 03.25 13:35 3 - 0  
V. Miroshnichenko - M. Plokhotniuk 03.25 08:20 3 - 0  
V. Miroshnichenko - P. Pyasta 03.25 12:25 3 - 0  
V. Miroshnichenko - P. Pyasta 03.25 17:40 3 - 1  
V. Miroshnichenko - V. Hladun 03.25 10:40 3 - 2  
V. Verbyany - N. Kovalchuk 03.25 20:40 1 - 3  
Vit. Vovk - A. Chermensky 03.25 13:50 2 - 3  
Vit. Vovk - A. Riabukhin 03.25 08:35 0 - 3  
Vit. Vovk - O. Dukhovenko 03.25 06:50 0 - 3  
Vit. Vovk - R. Ivanov 03.25 10:20 3 - 0  
Vit. Vovk - S. Ponomarenko 03.25 12:05 1 - 3  
Y. Zhmudenko - O. Didukh 03.25 08:10 1 - 3  
Y. Zhmudenko - Y. Prishchepa 03.25 10:30 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - I. Aseeva 03.25 15:30 2 - 3  
G. Telnaya - I. Aseeva 03.25 20:45 3 - 2  
G. Telnaya - P. Shumakova 03.25 17:15 0 - 3  
G. Telnaya - P. Shumakova 03.25 19:00 3 - 0  
I. Aseeva - P. Shumakova 03.25 14:55 2 - 3  
L. Zaytseva - G. Telnaya 03.25 17:50 2 - 3  
L. Zaytseva - G. Telnaya 03.25 21:20    
L. Zaytseva - I. Aseeva 03.25 16:40 1 - 3  
L. Zaytseva - I. Aseeva 03.25 19:35 1 - 3  
L. Zaytseva - P. Shumakova 03.25 16:05 0 - 3  
L. Zaytseva - P. Shumakova 03.25 20:10 2 - 3  
P. Shumakova - I. Aseeva 03.25 18:25 3 - 0  
Futsal (ALF Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molnija - APS 03.25 18:30 3 - 3  
Mtbank - Los Amigos 03.25 20:10 4 - 2  
Nabt - Szparta 03.25 19:10 9 - 4  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc, Moszkva) 03.25 09:15 6 - 2  
Belije Lidinyij - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc, Moszkva) 03.25 08:10 4 - 6  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc, Moszkva) 03.25 11:25 5 - 4  
Blue Tigers - Proletariji Hokkej (3x10 perc, Moszkva) 03.25 10:20 2 - 3  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc, Moszkva) 03.25 08:10 6 - 5  
Centrovije Kuluturologi - Proletariji H. (3x10 perc,Moszkva) 03.25 09:15 4 - 5  
ICE Warriors - Rockets (3x10 perc) 03.25 00:10 3 - 2  
ICE Warriors - Steel Boars (3x10 perc) 03.25 03:30 1 - 3  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc, Moszkva) 03.25 06:00 7 - 5  
Kalinyinszkij Front - Moszkovszkije Kreml (3x10perc,Moszkva) 03.25 07:05 5 - 4  
Moszkovszkije Kreml - Belije Lidinyij (3x10 perc, Moszkva) 03.25 11:25 9 - 6  
Moszkovszkije Kreml - Kalinyinszkij Front (3x10perc,Moszkva) 03.25 10:20 3 - 3  
Proletariji H. - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc,Moszkva) 03.25 06:05 4 - 2  
Proletariji Hokkej - Blue Tigers (3x10 perc, Moszkva) 03.25 07:05 4 - 6  
Steel Boars - War Foxes (3x10 perc) 03.25 01:10 6 - 3  
Kosárlabda (MLBL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Areon Volgográd - Aliance-Basket Volgográd 03.25 17:00 79 - 74  
Mesztnyje Volgográd - X-Team Volgográd 03.25 18:20 108 - 55  
Sberbank Vlagyivosztok - VGUESZ Vlagyivosztok 03.25 11:00 107 - 82  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taiwan Beer - Bank of Taiwan 03.25 10:00 96 - 93  
Yulon Luxgen Dinos - Jeoutai TBT 03.25 12:00 79 - 85  
Kosárlabda (Tádzsikisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut - BC33 03.25 06:00 52 - 77  
Diesel Power - DIS 03.25 07:45 85 - 40  
Zuhro - Legends 03.25 09:30 81 - 88  
Krikett (Indiai Hapur Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Advance Balance Riders - The Rising Stars Hapur 03.25 04:30    
Arora Aces - Plus Infinity Tigers 03.25 09:00    
Kézilabda (Fehérorosz 2. )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rtsor Minszk - Kronon 2 03.25 15:00 43 - 32  
Vityaz Minszk - RGUOR-SZKA 03.25 17:00 31 - 44  
Labdarúgás (Amatőr Liga, Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curva Nord - Traktor (2x35 perc) 03.25 19:30    
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuban Holding Pavlovszkaja - Csita 03.25 14:00 2 - 1  
Ogyincovo - Torpedo Zsavoronkij 03.25 18:00 0 - 3  
Sandsbro - Ingelstad 03.25 19:00 3 - 1  
Skegrie - Uppakra 03.25 19:15 0 - 3  
Szaturn Moszkva - Rotor Volgográd 2 03.25 10:00 3 - 0  
Labdarúgás (Mianmari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayeyawady Utd. - Rakhine Utd. 03.25 10:30    
Yadanarbon - Ispe FC 03.25 10:30    
Labdarúgás (Nicaraguai tartalék bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal Tartalék - Real Esteli Tartalék 03.25 19:30    
Chinandega Tartalék - Managua FC Tartalék 03.25 19:30    
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Barnaul - Tom-Pro Tomszk 03.25 05:45 2 - 3  
Fakel Bijszk - Jantar Omszk-Pro 03.25 10:20 3 - 1  
Iszkra Omszk-Pro - Krisztall Krasznojarszk 03.25 04:00 2 - 3  
Zenit Novoszibirszk - Izumrud Berdszk 03.25 07:30 1 - 3  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - A. Grischuk 03.25 12:00 0.5 - 0.5  
F. Caruana - Hao Wang 03.25 12:00 0.5 - 0.5  
Liren Ding - K. Alekseenko 03.25 12:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - I. Nepomniachtchi 03.25 12:00 1 - 0  
Tenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Jakuba - M. Yastrebov 03.25 14:00 2 - 0  
G. Jakuba - S. Romanov 03.25 08:00 1 - 2  
M. Krasheninnikov - M. Mokrousov 03.25 10:00 2 - 1  
M. Mokrousov - M. Krasheninnikov 03.25 12:00 2 - 0  
M. Yastrebov - G. Jakuba 03.25 16:00 1 - 2  
S. Romanov - G. Jakuba 03.25 06:00 2 - 0

 

2020.03.24.
3x3 kosárlabda (3x3 Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo - SZKIF 03.24 07:40    
Dinamo - Szpartak 03.24 06:50    
Erofej - Amur 03.24 09:55    
Erofej - Europa 03.24 10:55    
Europa - Amur 03.24 12:25    
Jenyiszej - Rosztov 03.24 19:25    
Lokomotív - SZKIF 03.24 07:10    
Neva - Jenyiszej 03.24 17:45    
Neva - Ural 03.24 19:00    
Rosztov - Neva 03.24 18:35    
Rosztov - Ural 03.24 17:20    
Ural - Jenyiszej 03.24 18:10    
Zenit - Amur 03.24 11:25    
Zenit - Erofej 03.24 11:55    
Zenit - Europa 03.24 10:25    
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimov - A. Tikhonov 03.24 17:30 3 - 0  
A. Anisimov - E. Ovchinnikov 03.24 16:00 3 - 2  
A. Anisimov - I. Berezin 03.24 17:30    
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 03.24 15:00 3 - 1  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 03.24 17:00 2 - 3  
A. Duka - K. Simonov 03.24 11:00 2 - 3  
A. Ekzhanov - S. Bychkov 03.24 05:30 3 - 0  
A. Ekzhanov - V. Nemashkalo 03.24 08:30 3 - 2  
A. Gribkov - V. Safonov 03.24 22:30 1 - 3  
A. Skrebnev - A. Ekzhanov 03.24 06:00 1 - 3  
A. Skrebnev - S. Bychkov 03.24 07:30 1 - 3  
A. Suntsov - A. Vlasov 03.24 01:30 3 - 0  
A. Suntsov - E. Ilyukhin 03.24 02:30 3 - 2  
A. Suntsov - E. Ilyukhin 03.24 04:30 3 - 2  
A. Tikhonov - P. Tarutin 03.24 19:30 3 - 0  
A. Tikhonov - P. Tarutin 03.24 21:00 3 - 2  
A. Tikhonov - S. Medvedev 03.24 16:30 2 - 3  
A. Vlasov - D. Balakin 03.24 00:00 3 - 0  
A.A. Alexandrovich - D. Lednov 03.24 14:30 3 - 1  
A.A. Alexandrovich - D. Lednov 03.24 16:30 3 - 2  
D. Balakin - I. Novikov 03.24 02:00 2 - 3  
D. Balakin - I. Novikov 03.24 17:30 2 - 3  
D. Balakin - I. Zemit 03.24 20:30 0 - 3  
D. Lednov - D. Popov 03.24 13:00 3 - 0  
D. Lednov - M. Gusev 03.24 15:00 3 - 0  
D. Petrochenko - E. Masokin 03.24 23:00 1 - 3  
D. Popov - A.A. Alexandrovich 03.24 15:30 1 - 3  
D. Popov - M. Gusev 03.24 14:00 0 - 3  
Den. Zubov - M. Sverdlov 03.24 07:00 0 - 3  
Den. Zubov - S. Muslikov 03.24 05:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - D. Balakin 03.24 01:00 3 - 1  
E. Mishutin - S. Nikulin 03.24 10:30 2 - 3  
E. Ovchinnikov - A. Tikhonov 03.24 18:30 0 - 3  
E. Ovchinnikov - I. Berezin 03.24 18:30    
E. Ovchinnikov - P. Tarutin 03.24 17:00 1 - 3  
I. Berezin - P. Tarutin 03.24 19:30    
I. Berezin - S. Medvedev 03.24 16:30    
I. Lednev - S. Panevin 03.24 19:00 3 - 1  
I. Lednev - S. Panevin 03.24 20:45 3 - 1  
I. Matveev - I. Lednev 03.24 20:00 3 - 2  
I. Matveev - S. Homutov 03.24 18:30 0 - 3  
I. Novikov - A. Suntsov 03.24 00:30 2 - 3  
I. Novikov - A. Vlasov 03.24 03:00 3 - 0  
I. Novikov - A. Vlasov 03.24 04:05 3 - 2  
I. Novikov - I. Ramenskiy 03.24 20:00 0 - 3  
I. Novikov - I. Zemit 03.24 18:30 2 - 3  
I. Ramenskiy - D. Balakin 03.24 18:00 2 - 3  
I. Ramenskiy - I. Novikov 03.24 19:30 3 - 1  
I. Tukh - A. Duka 03.24 12:00 3 - 2  
I. Tukh - V. Shirshov 03.24 10:30 1 - 3  
I. Zemit - D. Balakin 03.24 19:00 0 - 3  
I. Zemit - I. Ramenskiy 03.24 17:00 3 - 0  
K. Bokovoy - E. Mishutin 03.24 09:30 2 - 3  
K. Simonov - A. Duka 03.24 12:30 3 - 2  
K. Simonov - I. Tukh 03.24 09:30 2 - 3  
K. Simonov - V. Shirshov 03.24 11:30 1 - 3  
M. Gusev - A.A. Alexandrovich 03.24 13:30 0 - 3  
M. Gusev - D. Popov 03.24 16:00 3 - 0  
M. Sverdlov - V. Demidov 03.24 05:30 3 - 1  
O. Nikiforov - T. Shatilov 03.24 13:30 3 - 0  
O. Nikiforov - V. Ivanov 03.24 15:30 3 - 2  
P. Tarutin - A. Anisimov 03.24 20:30 1 - 3  
P. Tarutin - S. Medvedev 03.24 18:00 1 - 3  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 03.24 06:30 1 - 3  
S. Homutov - I. Lednev 03.24 18:00 3 - 2  
S. Homutov - I. Matveev 03.24 21:00 0 - 3  
S. Medvedev - A. Anisimov 03.24 19:00 3 - 1  
S. Medvedev - A. Anisimov 03.24 21:30 3 - 2  
S. Medvedev - E. Ovchinnikov 03.24 20:00 3 - 2  
S. Muslikov - M. Sverdlov 03.24 06:00 3 - 2  
S. Muslikov - M. Sverdlov 03.24 08:30 0 - 3  
S. Muslikov - V. Demidov 03.24 07:30 3 - 1  
S. Nikulin - K. Bokovoy 03.24 11:00 3 - 1  
S. Nikulin - K. Bokovoy 03.24 12:30 0 - 3  
S. Nikulin - S. Tsvetkov 03.24 09:00 3 - 2  
S. Panevin - I. Matveev 03.24 17:30 2 - 3  
S. Panevin - S. Homutov 03.24 19:30 1 - 3  
S. Tsvetkov - E. Mishutin 03.24 11:30 3 - 0  
S. Tsvetkov - E. Mishutin 03.24 12:00 2 - 3  
S. Tsvetkov - K. Bokovoy 03.24 10:00 0 - 3  
T. Shatilov - A. Arutiunyan 03.24 16:00 1 - 3  
T. Shatilov - V. Ivanov 03.24 14:30 1 - 3  
V. Demidov - Den. Zubov 03.24 06:30 0 - 3  
V. Ivanov - A. Arutiunyan 03.24 14:00 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Ekzhanov 03.24 07:00 3 - 2  
V. Nemashkalo - A. Skrebnev 03.24 05:00 1 - 3  
V. Safonov - N. Lyfenko 03.24 23:30 1 - 3  
V. Shirshov - A. Duka 03.24 10:00 3 - 0  
V. Shirshov - I. Tukh 03.24 13:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubeva - I. Nefedova 03.24 11:00 3 - 1  
A. Golubeva - I. Nefedova 03.24 14:35 3 - 2  
A. Golubeva - V. Kandybina 03.24 09:15 3 - 0  
Ermakova, Irina - A. Golubeva 03.24 14:00 2 - 3  
Ermakova, Irina - O. Shishmareva 03.24 11:30 3 - 1  
Ermakova, Irina - O. Shishmareva 03.24 15:00 3 - 2  
I. Nefedova - Ermakova, Irina 03.24 13:00 0 - 3  
I. Nefedova - O. Shishmareva 03.24 10:00 0 - 3  
O. Shishmareva - A. Golubeva 03.24 12:30 3 - 0  
O. Shishmareva - V. Kandybina 03.24 13:30 3 - 0  
V. Kandybina - E. Ermakova 03.24 10:30    
V. Kandybina - Ermakova, Irina 03.24 10:30 0 - 3  
V. Kandybina - I. Nefedova 03.24 12:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Master Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mlinarz - A. Smirnov 03.24 08:10 3 - 1  
A. Popkov - A. Saveliev 03.24 08:25 3 - 1  
A. Popkov - A. Smirnov 03.24 08:55 3 - 1  
N. Ivanov - A. Saveliev 03.24 09:25    
Asztalitenisz (Master Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Dementyeva - D. Amankulova 03.24 12:55 3 - 2  
E. Dementyeva - L. Terekhova 03.24 13:40 3 - 1  
Y. Guseva - V. Melkueva 03.24 13:10 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivashkin - L. Boiko 03.24 16:30 3 - 1  
A. Ivashkin - P. Kilyakin 03.24 21:30 2 - 3  
A. Kozachenko - M. Teteruk 03.24 15:40 3 - 0  
A. Kozachenko - R. Kapinus 03.24 21:10 1 - 3  
A. Kozachenko - V. Ivanov 03.24 18:10 0 - 3  
A. Levshin - A. Ivashkin 03.24 19:30 0 - 3  
A. Levshin - L. Boiko 03.24 18:30 2 - 3  
A. Levshin - P. Kilyakin 03.24 15:00 0 - 3  
A. Levshin - V. Voronenkov 03.24 17:00 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 03.24 17:10 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - M. Teteruk 03.24 19:40 3 - 0  
A. Nadoporozhsky - R. Kapinus 03.24 18:40 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - V. Ivanov 03.24 15:10 0 - 3  
A. Nazarov - A. Kolbasenko 03.24 11:15 3 - 1  
A. Nazarov - I. Efimenko 03.24 12:15 3 - 1  
A. Nazarov - V. Mischenko 03.24 07:45 1 - 3  
A. Nazarov - Y. Kerusenko 03.24 09:45 2 - 3  
A. Peretiatko - D. Bortsov 03.24 11:35 1 - 3  
A. Peretiatko - E. Ivanov 03.24 08:35 3 - 1  
A. Peretiatko - T. Bonishchuk 03.24 10:35 3 - 2  
A. Peretiatko - V. Vasyukov 03.24 07:05 3 - 0  
A. Peretiatko - Y. Bilan 03.24 10:05    
A. Podolian - K. Yahnitynskyi 03.24 17:15 2 - 3  
A. Podolian - S. Semenets 03.24 15:15 3 - 1  
A. Troian - D. Khairov 03.24 08:40 2 - 3  
A. Troian - S. Yatsenko 03.24 10:10 1 - 3  
A. Troian - Ste. Yakimenko 03.24 07:10 3 - 2  
D. Bortsov - E. Ivanov 03.24 07:35 3 - 0  
D. Bortsov - T. Bonishchuk 03.24 09:35 3 - 1  
D. Bortsov - V. Vasyukov 03.24 10:05 3 - 0  
D. Bortsov - Y. Bilan 03.24 12:05    
D. Khairov - S. Yatsenko 03.24 07:40 3 - 0  
D. Khairov - Ste. Yakimenko 03.24 09:40 2 - 3  
E. Ivanov - V. Vasyukov 03.24 11:05 3 - 0  
I. Efimenko - A. Kolbasenko 03.24 09:15 3 - 0  
I. Efimenko - V. Mischenko 03.24 14:15 2 - 3  
I. Trydukh - A. Kolbasenko 03.24 07:15 3 - 2  
I. Trydukh - A. Nazarov 03.24 13:15 0 - 3  
I. Trydukh - I. Efimenko 03.24 10:15 1 - 3  
I. Trydukh - V. Mischenko 03.24 08:45 1 - 3  
I. Trydukh - Y. Kerusenko 03.24 11:45 3 - 2  
K. Grinenko - B. Maxim 03.24 15:35 2 - 3  
K. Grinenko - K. Sergey 03.24 14:40    
K. Grinenko - R. Gnoeviy 03.24 16:35 3 - 0  
K. Grinenko - S. Sokolov 03.24 18:05 3 - 1  
K. Grinenko - V. Litvinov 03.24 19:05 3 - 1  
M. Teteruk - R. Kapinus 03.24 16:40 1 - 3  
M. Teteruk - V. Ivanov 03.24 21:40 0 - 3  
O. Naplokov - A. Ivashkin 03.24 17:30 0 - 3  
O. Naplokov - A. Levshin 03.24 20:30 3 - 2  
O. Naplokov - L. Boiko 03.24 14:30 2 - 3  
O. Naplokov - P. Kilyakin 03.24 16:00 3 - 0  
O. Naplokov - V. Voronenkov 03.24 19:00 1 - 3  
O. Ponomarenko - A. Podolian 03.24 16:15 3 - 1  
O. Ponomarenko - K. Yahnitynskyi 03.24 14:45 2 - 3  
O. Ponomarenko - S. Semenets 03.24 17:45 1 - 3  
O. Zhyrnov - A. Kozachenko 03.24 19:10 1 - 3  
O. Zhyrnov - A. Nadoporozhsky 03.24 20:40 2 - 3  
O. Zhyrnov - M. Teteruk 03.24 17:40 3 - 1  
O. Zhyrnov - R. Kapinus 03.24 14:40 0 - 3  
O. Zhyrnov - V. Ivanov 03.24 16:10 2 - 3  
P. Kilyakin - L. Boiko 03.24 20:00 1 - 3  
R. Gnoeviy - B. Maxim 03.24 18:35 1 - 3  
S. Dovzhenko - A. Podolian 03.24 18:15 1 - 3  
S. Dovzhenko - K. Yahnitynskyi 03.24 15:45 3 - 0  
S. Dovzhenko - O. Ponomarenko 03.24 19:15 0 - 3  
S. Dovzhenko - S. Semenets 03.24 16:45 3 - 2  
S. Semenets - K. Yahnitynskyi 03.24 18:45 3 - 1  
S. Sokolov - B. Maxim 03.24 17:05 3 - 0  
S. Sokolov - R. Gnoeviy 03.24 15:05 3 - 0  
S. Yatsenko - Ste. Yakimenko 03.24 11:10 0 - 3  
T. Bonishchuk - E. Ivanov 03.24 09:35 0 - 3  
T. Bonishchuk - V. Vasyukov 03.24 07:35 3 - 1  
T. Bonishchuk - Y. Bilan 03.24 08:05    
V. Ivanov - R. Kapinus 03.24 20:10 3 - 0  
V. Litvinov - B. Maxim 03.24 14:35 0 - 3  
V. Litvinov - R. Gnoeviy 03.24 17:35 3 - 1  
V. Litvinov - S. Sokolov 03.24 16:05 1 - 3  
V. Mischenko - A. Kolbasenko 03.24 12:45 2 - 3  
V. Semenenko - A. Troian 03.24 11:40 1 - 3  
V. Semenenko - D. Khairov 03.24 10:40 0 - 3  
V. Semenenko - S. Yatsenko 03.24 09:10 1 - 3  
V. Semenenko - Ste. Yakimenko 03.24 08:10 3 - 2  
V. Voronenkov - A. Ivashkin 03.24 15:30 0 - 3  
V. Voronenkov - L. Boiko 03.24 21:00 3 - 2  
V. Voronenkov - P. Kilyakin 03.24 18:00 3 - 1  
Y. Bilan - E. Ivanov 03.24 14:05    
Y. Bilan - V. Vasyukov 03.24 09:05    
Y. Kerusenko - A. Kolbasenko 03.24 13:45 2 - 3  
Y. Kerusenko - I. Efimenko 03.24 08:15 3 - 0  
Y. Kerusenko - V. Mischenko 03.24 10:45 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - V. Stepanovskaya 03.24 11:00 0 - 3  
S. Yureneva - A. Mydvetskaya 03.24 10:00 3 - 1  
S. Yureneva - V. Pryshchepa 03.24 08:30 3 - 1  
S. Yureneva - V. Stepanovskaya 03.24 07:00 0 - 3  
V. Pryshchepa - A. Mydvetskaya 03.24 07:30 2 - 3  
V. Pryshchepa - V. Stepanovskaya 03.24 09:30 0 - 3  
Y. Mikhailik - A. Mydvetskaya 03.24 09:00 1 - 3  
Y. Mikhailik - S. Yureneva 03.24 11:30 3 - 2  
Y. Mikhailik - V. Pryshchepa 03.24 10:30 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fedorchenko - K. Kirsanov 03.24 20:50 2 - 3  
A. Kaptanovsky - A. Kuharchuk 03.24 09:25 2 - 3  
A. Kaptanovsky - A. Kuharchuk 03.24 13:30 3 - 0  
A. Kaptanovsky - A. Tsykhotskiy 03.24 08:50 0 - 3  
A. Kaptanovsky - V. Tuchkevych 03.24 10:35 1 - 3  
A. Kaptanovsky - V. Tuchkevych 03.24 11:45 2 - 3  
A. Kuharchuk - A. Tsykhotskiy 03.24 07:40 3 - 0  
A. Shkurupii - A. Fedorchenko 03.24 19:40 3 - 2  
A. Shkurupii - K. Kirsanov 03.24 15:35 3 - 2  
A. Shkurupii - O. Dukhovenko 03.24 17:20 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - A. Kaptanovsky 03.24 14:05 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - A. Kuharchuk 03.24 12:20 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 03.24 12:55 3 - 2  
B. Artem - B. Buryak 03.24 13:50 3 - 0  
B. Artem - I. Yanishevskiy 03.24 10:20 3 - 1  
B. Artem - M. Zaiats 03.24 08:35 1 - 3  
B. Artem - O. Gerasimov 03.24 12:05 3 - 1  
B. Artem - P. Vasylchuk 03.24 06:50 3 - 1  
B. Buryak - I. Yanishevskiy 03.24 12:40 3 - 1  
B. Buryak - M. Zaiats 03.24 07:25 3 - 1  
B. Buryak - O. Gerasimov 03.24 09:45 1 - 3  
B. Buryak - P. Vasylchuk 03.24 11:30 0 - 3  
B. Kostuk - D. Baystryuchenko 03.24 02:35 2 - 3  
D. Baystryuchenko - A. Derevinskii 03.24 23:35 3 - 0  
D. Derevinskiy - A. Derevinskii 03.24 22:35 3 - 2  
D. Derevinskiy - B. Kostuk 03.24 04:05 3 - 2  
D. Derevinskiy - D. Baystryuchenko 03.24 00:35 0 - 3  
D. Derevinskiy - P. Puhach 03.24 03:05 1 - 3  
D. Shcherbak - A. Fedorchenko 03.24 17:55 0 - 3  
D. Shcherbak - A. Shkurupii 03.24 20:15 3 - 2  
D. Shcherbak - A. Shkurupii 03.24 22:00 3 - 0  
D. Shcherbak - K. Kirsanov 03.24 16:45 3 - 0  
D. Shcherbak - O. Dukhovenko 03.24 19:05 3 - 1  
G. Kornienko - V. Kizian 03.24 14:10 3 - 1  
I. Fashchevskiy - M. Myronchenko 03.24 15:40 3 - 1  
I. Fashchevskiy - P. Cherednichenko 03.24 13:55 2 - 3  
I. Fashchevskiy - P. Kolesnik 03.24 18:00 3 - 0  
I. Prakht - G. Kornienko 03.24 11:50 3 - 2  
I. Prakht - S. Akhlamov 03.24 08:55 0 - 3  
I. Prakht - V. Kizian 03.24 15:20 3 - 0  
I. Udod - M. Ulianchych 03.24 21:00 2 - 3  
I. Yanishevskiy - M. Zaiats 03.24 15:00    
I. Yanishevskiy - P. Vasylchuk 03.24 09:10 2 - 3  
I. Yanishevskiy - Yarovoi, Oleksandr 03.24 15:00 0 - 3  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 03.24 21:25 0 - 3  
M. Myronchenko - P. Cherednichenko 03.24 16:50 3 - 1  
M. Myronchenko - P. Kolesnik 03.24 14:30 3 - 1  
M. Myronchenko - P. Kolesnik 03.24 19:45 3 - 2  
M. Presnyakov - O. Tkachuk 03.24 13:05 0 - 3  
M. Presnyakov - V. Ivasiv 03.24 13:40 3 - 1  
M. Samaray - I. Udod 03.24 16:20 3 - 2  
M. Samaray - I. Udod 03.24 19:15 3 - 2  
M. Samaray - M. Ulianchych 03.24 18:05 3 - 0  
M. Samaray - P. Simonchuk 03.24 15:10 3 - 2  
M. Samaray - P. Simonchuk 03.24 20:25 1 - 3  
M. Ulianchych - I. Udod 03.24 14:35 2 - 3  
M. Ulianchych - M. Samaray 03.24 16:55 3 - 0  
M. Ulianchych - P. Simonchuk 03.24 15:45 3 - 0  
M. Zaiats - P. Vasylchuk 03.24 13:15    
O. Didukh - V. Efimov 03.24 10:30 3 - 0  
O. Didukh - V. Lyevshyn 03.24 08:10 3 - 1  
O. Dukhovenko - A. Fedorchenko 03.24 16:10 1 - 3  
O. Dukhovenko - K. Kirsanov 03.24 18:30 2 - 3  
O. Gerasimov - I. Yanishevskiy 03.24 08:00 1 - 3  
O. Gerasimov - M. Zaiats 03.24 10:55    
O. Gerasimov - P. Vasylchuk 03.24 14:25 3 - 0  
O. Golubiev - G. Kornienko 03.24 09:30 1 - 3  
O. Golubiev - I. Prakht 03.24 13:00 1 - 3  
O. Golubiev - S. Akhlamov 03.24 11:15 1 - 3  
O. Golubiev - V. Kizian 03.24 07:45 2 - 3  
O. Golubiev - V. Petukhov 03.24 14:45 1 - 3  
O. Stasevskiy - I. Fashchevskiy 03.24 18:35 3 - 1  
O. Stasevskiy - I. Fashchevskiy 03.24 20:20 0 - 3  
O. Stasevskiy - M. Myronchenko 03.24 17:25 3 - 0  
O. Stasevskiy - P. Cherednichenko 03.24 15:05 3 - 2  
O. Stasevskiy - P. Kolesnik 03.24 16:15 3 - 0  
P. Kolesnik - P. Cherednichenko 03.24 19:10 3 - 1  
P. Puhach - B. Kostuk 03.24 01:05 0 - 3  
P. Puhach - D. Baystryuchenko 03.24 03:35 0 - 3  
P. Puhach - D. Derevinskiy 03.24 00:05 0 - 3  
P. Simonchuk - I. Udod 03.24 17:30 3 - 1  
P. Simonchuk - I. Udod 03.24 18:40 0 - 3  
P. Simonchuk - M. Ulianchych 03.24 19:50 3 - 0  
S. Akhlamov - G. Kornienko 03.24 15:55 3 - 1  
S. Akhlamov - V. Kizian 03.24 10:05 3 - 1  
S. Kinash - B. Kostuk 03.24 23:05 3 - 2  
V. Ivasiv - M. Presnyakov 03.24 10:10 1 - 3  
V. Ivasiv - O. Tkachuk 03.24 09:00 1 - 3  
V. Ivasiv - V. Zharskiy 03.24 11:20 0 - 3  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 03.24 12:30 3 - 1  
V. Lyevshyn - V. Efimov 03.24 12:50 3 - 2  
V. Lyevshyn - V. Efimov 03.24 13:25 3 - 1  
V. Petukhov - G. Kornienko 03.24 08:20 3 - 1  
V. Petukhov - I. Prakht 03.24 10:40 2 - 3  
V. Petukhov - S. Akhlamov 03.24 13:35 3 - 2  
V. Petukhov - V. Kizian 03.24 12:25 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 03.24 08:15 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 03.24 11:10 1 - 3  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 03.24 10:00 3 - 1  
V. Zharskiy - M. Presnyakov 03.24 08:25 3 - 2  
V. Zharskiy - O. Tkachuk 03.24 10:45 3 - 2  
Y. Prishchepa - O. Didukh 03.24 09:20 3 - 1  
Y. Prishchepa - O. Didukh 03.24 14:00 3 - 2  
Y. Prishchepa - V. Efimov 03.24 07:35 3 - 1  
Y. Prishchepa - V. Lyevshyn 03.24 11:40 3 - 1  
Y. Vorsulyak - M. Presnyakov 03.24 11:55 0 - 3  
Y. Vorsulyak - O. Tkachuk 03.24 07:50 0 - 3  
Y. Vorsulyak - V. Zharskiy 03.24 09:35 0 - 3  
Y. Zhmudenko - O. Didukh 03.24 11:05 3 - 2  
Y. Zhmudenko - V. Efimov 03.24 08:45 2 - 3  
Y. Zhmudenko - V. Lyevshyn 03.24 09:55 1 - 3  
Y. Zhmudenko - Y. Prishchepa 03.24 12:15 2 - 3  
Yarovoi, Oleksandr - P. Vasylchuk 03.24 13:15 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - T. Tregler 03.24 11:25 1 - 3  
D. Prokopcov - T. Tregler 03.24 12:55 1 - 3  
D. Reitspies - D. Prokopcov 03.24 10:55 3 - 2  
D. Reitspies - M. Horejsi 03.24 12:25 2 - 3  
D. Reitspies - T. Tregler 03.24 09:25 3 - 1  
J. Kleprlik - A. Gavlas 03.24 08:50 0 - 3  
J. Vrablik - D. Prokopcov 03.24 07:55 0 - 3  
J. Vrablik - J. Kleprlik 03.24 11:55 3 - 1  
J. Vrablik - M. Horejsi 03.24 09:55 0 - 3  
T. Konecny - A. Gavlas 03.24 13:25 3 - 1  
T. Konecny - J. Kleprlik 03.24 10:25 3 - 0  
T. Konecny - M. Horejsi 03.24 08:15 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Reitspies - A. Gavlas 03.24 16:05 2 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 03.24 11:35 3 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk (7.m.) 03.24 17:30 0 - 1  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 03.24 19:15 5 - 5  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 03.24 16:10 4 - 6  
Belije Lidinyij - Blue Tigers (3x10 perc) 03.24 07:05 6 - 4  
Belije Lidinyij - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 03.24 06:00 1 - 5  
Blue Tigers - Belije Lidinyij (3x10 perc) 03.24 10:20 6 - 6  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 03.24 11:25 8 - 4  
Centrovije Kuluturologi - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 03.24 10:20 5 - 7  
Centrovije Kuluturologi - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 03.24 11:25 3 - 6  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 03.24 21:10 6 - 4  
Four Ronin - Rockets (3x10 perc) 03.24 00:10 1 - 4  
Ice Gang - Hammers (3x10 perc) 03.24 22:30 3 - 4  
Kalinyinszkij Front - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 03.24 07:05 4 - 4  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 03.24 06:00 6 - 5  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 03.24 17:10 4 - 3  
Moscow Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 03.24 23:40 5 - 4  
Moscow Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 03.24 20:10 3 - 3  
Moszkovszkije Kreml - Belije Lidinyij (3x10 perc) 03.24 09:15 6 - 5  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 03.24 08:10 7 - 5  
Proletariji Hokkej - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 03.24 08:10 3 - 6  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 03.24 09:15 4 - 4  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 03.24 15:00 2 - 5  
Reactivatory - Sickle And Hammer (3x10 perc) 03.24 18:15 4 - 4  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 03.24 14:00 1 - 2  
Steel Boars - War Foxes (3x10 perc) 03.24 01:10 2 - 4  
Kosárlabda (MLBL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buena Suerta Rosztov - Inteh Taganrog 03.24 17:00 64 - 90  
Sztálingrád Volgográd - Matritca Volgográd 03.24 18:20 45 - 75  
Vosztok Vlagyivosztok - TGMU Vlagyivosztok 03.24 11:00 93 - 80  
Kosárlabda (Tádzsikisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC33 - DIS 03.24 06:00 101 - 65  
Berkut - Legends 03.24 09:30 50 - 83  
Dushanbe - Faiton 03.24 07:45 88 - 66  
Labdarúgás (Amatőr Liga, Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni Minszk - FK Minszk (2x35 perc) 03.24 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alets IK - Sperlingsholm 03.24 17:30 3 - 3  
Angelholm - BK Astrio 03.24 17:00 1 - 2  
Atlant Moszkva - Kristall Moszkva 03.24 10:00 2 - 4  
Gilport Lions - Morupule Wanderers 03.24 16:30 1 - 3  
IFK Stocksund - Karlberg 03.24 20:00 1 - 2  
Inter-City Krasznodar - Hippodrome Krasznodar 03.24 11:30    
Orebro SK U19 - Rynninge 03.24 19:00 2 - 1  
Phoenix Krasnodar - Olimp Now Krasnodar 03.24 09:00 2 - 7  
Szaturn Moszkva - Szahalin 03.24 14:00 4 - 2  
Tomelilla - U19Lund 03.24 19:00 3 - 4  
Labdarúgás (Mianmari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magway FC - Yangon Utd. 03.24 10:30    
Shan Utd. - Southern Myanmar Utd. 03.24 10:30    
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Barnaul - Iszkra Omszk-Pro 03.24 04:00 3 - 2  
Izumrud Berdszk - Fakel Bijszk 03.24 09:15 3 - 1  
Tom-Pro Tomszk - Krisztall Krasznojarszk 03.24 05:45 3 - 2  
Zenit Novoszibirszk - Jantar Omszk-Pro 03.24 07:30 3 - 2  
Tenisz (Orosz Amatőr Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Zaharkin - E. Abramov 03.24 15:00 2 - 0  
Tenisz (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hurtov - R. Ashikhmin 03.24 14:00 0 - 2  
R. Ashikhmin - D. Hurtov 03.24 16:00 0 - 2  
V. Fokin - Y. Zherekhov 03.24 12:00 0 - 2  
Y. Zherekhov - V. Fokin 03.24 10:00 1 - 2  
Tenisz (Orosz Masters Pro Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Migachev - V. Tsirkin 03.24 18:00 2 - 0  
V. Bainev - B. Boronin 03.24 17:00 0 - 2  
Tenisz (Pro League Moscow - Women)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liuksheva, Polina - Ogarkova, Julia 03.24 08:00 0 - 2  
Ogarkova, Julia - Liuksheva, Polina 03.24 06:00 2 - 0  

 

2020.03.23.
3x3 kosárlabda (3x3 Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur - Europa 03.23 10:05    
Amur - Zenit 03.23 11:05    
Dinamo - Lokomotív 03.23 07:20    
Erofej - Europa 03.23 11:35    
Erofej - Zenit 03.23 10:35    
Szpartak - Lokomotív 03.23 07:50    
Szpartak - SZKIF 03.23 06:50    
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Akekseev - A. Aronov 03.23 10:00 3 - 2  
A. Aronov - R. Minigulov 03.23 11:00 3 - 2  
A. Chentsov - K. Abramov 03.23 14:00 3 - 1  
A. Chentsov - V. Samodumov 03.23 11:30 3 - 1  
A. Mohnachev - E. Ilyukhin 03.23 15:30 2 - 3  
A. Mohnachev - I. Novikov 03.23 13:30 0 - 3  
A. Petrov - E. Masokin 03.23 19:00 3 - 2  
A. Petrov - E. Masokin 03.23 20:30 3 - 1  
A. Shirshov - G. Vladimirovich Vahnin 03.23 19:00 3 - 1  
A. Shirshov - V. Fedorov 03.23 20:00 2 - 3  
A. Shirshov - V. Fedorov 03.23 22:05 3 - 2  
A. Uvarov - E. Masokin 03.23 18:00 0 - 3  
A. Uvarov - I. Smirnov 03.23 19:30 3 - 1  
A. Uvarov - I. Smirnov 03.23 20:00 3 - 0  
A. Vlasov - E. Ilyukhin 03.23 22:30 3 - 1  
A. Yanshaev - Y. Merkushin 03.23 20:00 3 - 2  
A. Yanshaev - Y. Troyanov 03.23 18:30 2 - 3  
D. Balakin - A. Suntsov 03.23 23:00 1 - 3  
D. Sebekin - A. Mohnachev 03.23 15:00 3 - 0  
E. Ilyukhin - D. Sebekin 03.23 14:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - I. Novikov 03.23 23:55 3 - 1  
E. Masokin - I. Smirnov 03.23 17:30 3 - 0  
G. Vladimirovich Vahnin - N. Kurilchik 03.23 17:30 1 - 3  
G. Vladimirovich Vahnin - V. Fedorov 03.23 16:00 3 - 2  
G. Vladimirovich Vahnin - V. Petrov 03.23 21:40 3 - 2  
I. Kirpitnev - A. Chentsov 03.23 10:30 2 - 3  
I. Kirpitnev - R. Karpesh 03.23 12:00 1 - 3  
I. Novikov - D. Sebekin 03.23 16:00 2 - 3  
I. Novikov - E. Ilyukhin 03.23 14:30 0 - 3  
I. Smirnov - A. Petrov 03.23 18:30 1 - 3  
K. Abramov - I. Kirpitnev 03.23 09:15 1 - 3  
K. Abramov - R. Karpesh 03.23 11:00 3 - 1  
M. Perunov - R. Arutiunov 03.23 07:00 3 - 2  
N. Kurilchik - A. Shirshov 03.23 16:30 0 - 3  
N. Kurilchik - V. Petrov 03.23 19:30 1 - 3  
R. Karpesh - A. Chentsov 03.23 13:00 3 - 2  
R. Karpesh - V. Samodumov 03.23 10:00 3 - 0  
R. Minigulov - A. Akekseev 03.23 11:30 2 - 3  
R. Minigulov - V. Selkin 03.23 09:30 0 - 3  
S. Morozov - I. Poletaev 03.23 07:30 2 - 3  
S. Vakar - A. Yanshaev 03.23 17:30 3 - 0  
S. Vakar - Y. Troyanov 03.23 19:30 3 - 2  
V. Fedorov - N. Kurilchik 03.23 18:30 3 - 2  
V. Fedorov - V. Petrov 03.23 17:00 2 - 3  
V. Petrov - A. Shirshov 03.23 18:00 2 - 3  
V. Petrov - G. Vladimirovich Vahnin 03.23 20:30 0 - 3  
V. Samodumov - I. Kirpitnev 03.23 13:30 2 - 3  
V. Samodumov - K. Abramov 03.23 12:30 3 - 0  
V. Selkin - A. Akekseev 03.23 10:30 3 - 1  
V. Selkin - A. Aronov 03.23 12:00 3 - 1  
Y. Merkushin - A. Yanshaev 03.23 20:40 1 - 3  
Y. Merkushin - S. Vakar 03.23 19:00 3 - 1  
Y. Troyanov - S. Vakar 03.23 21:00 3 - 2  
Y. Troyanov - Y. Merkushin 03.23 18:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Master Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mlinarz - A. Popkov 03.23 09:10 3 - 1  
A. Saveliev - A. Mlinarz 03.23 10:05 3 - 1  
A. Smirnov - N. Ivanov 03.23 09:40 1 - 3  
N. Ivanov - A. Mlinarz 03.23 10:30 2 - 3  
N. Ivanov - A. Popkov 03.23 08:40 2 - 3  
Asztalitenisz (Master Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Amankulova - V. Melkueva 03.23 15:05 2 - 3  
D. Amankulova - Y. Guseva 03.23 16:10 1 - 3  
D. Puito - E. Dementyeva 03.23 14:40 0 - 3  
E. Dementyeva - Y. Guseva 03.23 12:40 0 - 3  
L. Terekhova - D. Amankulova 03.23 13:10 3 - 2  
L. Terekhova - D. Puito 03.23 15:40 1 - 3  
V. Melkueva - D. Puito 03.23 16:40 2 - 3  
V. Melkueva - E. Dementyeva 03.23 13:40 3 - 1  
Y. Guseva - L. Terekhova 03.23 14:10 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Nazarov - I. Efimenko 03.23 15:45 3 - 2  
A. Nazarov - I. Trydukh 03.23 21:15 3 - 0  
A. Nazarov - V. Mischenko 03.23 18:15 1 - 3  
A. Troian - O. Leonenko 03.23 08:15 1 - 3  
A. Troian - V. Melnykov 03.23 09:15 3 - 1  
A. Yolkin - A. Popov 03.23 20:05 1 - 3  
B. Gusak - D. Demchuk 03.23 15:40 3 - 0  
B. Gusak - M. Mrykh 03.23 19:10 3 - 0  
B. Gusak - V. Levytskyi 03.23 16:40 3 - 1  
D. Kalachevskiy - M. Mosyuk 03.23 08:00 3 - 1  
D. Kalachevskiy - V. Bochkovskiy 03.23 09:00 3 - 1  
D. Matveev - A. Popov 03.23 14:35 1 - 3  
D. Matveev - A. Yolkin 03.23 16:05 0 - 3  
D. Matveev - N. Trofimov 03.23 20:35 1 - 3  
D. Matveev - S. Baranovskiy 03.23 17:35 1 - 3  
D. Matveev - S. Zemyancev 03.23 19:05 1 - 3  
I. Efimenko - I. Trydukh 03.23 16:45 3 - 1  
I. Efimenko - V. Mischenko 03.23 21:45 1 - 3  
I. Hudushyn - O. Pereguda 03.23 08:40 1 - 3  
I. Hudushyn - S. Yatsenko 03.23 10:10 1 - 3  
I. Kozachuk - D. Kalachevskiy 03.23 12:00 0 - 3  
I. Kozachuk - M. Mosyuk 03.23 10:30 2 - 3  
I. Kozachuk - V. Bochkovskiy 03.23 11:00 3 - 0  
I. Kutniy - K. Moroz 03.23 07:35 3 - 2  
I. Kutniy - V. Khitrov 03.23 08:35 0 - 3  
I. Kutniy - V. Sazhnev 03.23 10:05 0 - 3  
K. Moroz - I. Kutniy 03.23 12:35 3 - 0  
K. Moroz - V. Khitrov 03.23 09:35 0 - 3  
K. Moroz - V. Sazhnev 03.23 11:35 3 - 1  
M. Mosyuk - D. Kalachevskiy 03.23 11:30 0 - 3  
M. Mosyuk - I. Kozachuk 03.23 09:30 0 - 3  
M. Mosyuk - V. Bochkovskiy 03.23 12:30 3 - 1  
M. Mrykh - D. Demchuk 03.23 14:40 3 - 2  
M. Mrykh - V. Levytskyi 03.23 17:40 1 - 3  
N. Trofimov - A. Popov 03.23 18:35 3 - 1  
N. Trofimov - A. Yolkin 03.23 15:05 3 - 0  
N. Trofimov - S. Baranovskiy 03.23 19:35 3 - 1  
N. Trofimov - S. Zemyancev 03.23 17:05 3 - 2  
O. Leonenko - V. Melnykov 03.23 12:45 1 - 3  
O. Leonenko - V. Panchenko 03.23 09:45 3 - 0  
O. Pereguda - S. Yatsenko 03.23 07:40 2 - 3  
O. Pereguda - Ste. Yakimenko 03.23 09:40 1 - 3  
O. Varlamov - A. Nazarov 03.23 19:15    
O. Varlamov - I. Efimenko 03.23 17:45    
O. Varlamov - I. Trydukh 03.23 14:45 0 - 3  
O. Varlamov - V. Koryagin 03.23 20:45    
O. Varlamov - V. Mischenko 03.23 16:15 1 - 3  
S. Baranovskiy - A. Popov 03.23 16:35 3 - 0  
S. Baranovskiy - A. Yolkin 03.23 21:35 3 - 1  
S. Burdelnyy - O. Pereguda 03.23 10:40 3 - 1  
S. Burdelnyy - S. Yatsenko 03.23 09:10 3 - 1  
S. Burdelnyy - Ste. Yakimenko 03.23 08:10 3 - 1  
S. Yatsenko - Ste. Yakimenko 03.23 11:10 2 - 3  
S. Zemyancev - A. Popov 03.23 21:05 3 - 1  
S. Zemyancev - A. Yolkin 03.23 18:05 0 - 3  
S. Zemyancev - S. Baranovskiy 03.23 15:35 2 - 3  
T. Arevkin - B. Gusak 03.23 18:10 0 - 3  
T. Arevkin - D. Demchuk 03.23 17:10 1 - 3  
T. Arevkin - M. Mrykh 03.23 16:10 3 - 1  
T. Arevkin - V. Levytskyi 03.23 15:10 1 - 3  
V. Bochkovskiy - I. Kozachuk 03.23 08:30 2 - 3  
V. Bochkovskiy - M. Mosyuk 03.23 07:30 3 - 0  
V. Khitrov - I. Kutniy 03.23 11:05 3 - 0  
V. Khitrov - K. Moroz 03.23 10:35 0 - 3  
V. Khitrov - V. Sazhnev 03.23 12:05 3 - 1  
V. Koryagin - A. Nazarov 03.23 17:15 2 - 3  
V. Koryagin - I. Efimenko 03.23 19:45 2 - 3  
V. Koryagin - I. Trydukh 03.23 18:45 3 - 2  
V. Koryagin - V. Mischenko 03.23 15:15 1 - 3  
V. Levytskyi - D. Demchuk 03.23 18:40 0 - 3  
V. Melnykov - A. Troian 03.23 10:15 1 - 3  
V. Melnykov - O. Leonenko 03.23 07:45 3 - 1  
V. Melnykov - V. Panchenko 03.23 08:45 3 - 0  
V. Mischenko - I. Trydukh 03.23 20:15 2 - 3  
V. Panchenko - O. Leonenko 03.23 10:45 1 - 3  
V. Panchenko - V. Melnykov 03.23 11:15    
V. Sazhnev - I. Kutniy 03.23 09:05 3 - 0  
V. Sazhnev - K. Moroz 03.23 08:05 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - Y. Mikhailik 03.23 18:30 3 - 1  
S. Yureneva - A. Mydvetskaya 03.23 15:00 3 - 0  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 03.23 17:00 1 - 3  
V. Pryshchepa - A. Mydvetskaya 03.23 17:30 3 - 1  
V. Pryshchepa - S. Yureneva 03.23 16:00 2 - 3  
V. Pryshchepa - Y. Mikhailik 03.23 14:30 3 - 1  
V. Stepanovskaya - A. Mydvetskaya 03.23 16:30 3 - 0  
V. Stepanovskaya - S. Yureneva 03.23 18:00 3 - 1  
V. Stepanovskaya - V. Pryshchepa 03.23 19:00 3 - 1  
V. Stepanovskaya - Y. Mikhailik 03.23 15:30 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fedorchenko - A. Shkurupii 03.23 17:20 1 - 3  
A. Fedorchenko - K. Kirsanov 03.23 19:40 3 - 0  
A. Fedorchenko - O. Dukhovenko 03.23 15:35 1 - 3  
A. Kuharchuk - A. Medvedev 03.23 19:20    
A. Kuharchuk - A. Tsykhotskiy 03.23 15:15 0 - 3  
A. Kuharchuk - V. Tuchkevych 03.23 20:15 3 - 2  
A. Medvedev - A. Kuharchuk 03.23 15:50 3 - 0  
A. Medvedev - A. Tsykhotskiy 03.23 17:35 0 - 3  
A. Medvedev - V. Tuchkevych 03.23 18:45    
A. Michalus - A. Matcyk 03.23 07:40 3 - 2  
A. Michalus - M. Treschetka 03.23 11:45 0 - 3  
A. Michalus - V. Gerashenko 03.23 09:25 3 - 2  
A. Michalus - V. Gerashenko 03.23 13:30 2 - 3  
A. Myrza - V. Paukov 03.23 03:10 3 - 0  
A. Nesterenko - D. Yaskov 03.23 12:50 0 - 3  
A. Nesterenko - V. Riabov 03.23 10:30 3 - 1  
A. Nesterenko - V. Riabov 03.23 11:40 3 - 2  
A. Shkurupii - K. Kirsanov 03.23 16:10 3 - 1  
A. Shkurupii - O. Dukhovenko 03.23 18:30 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - A. Kuharchuk 03.23 20:45 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - A. Medvedev 03.23 20:30    
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 03.23 19:35 0 - 3  
A. Vakulin - A. Riabukhin 03.23 16:50 2 - 3  
A. Vakulin - A. Riabukhin 03.23 20:20 0 - 3  
B. Artem - O. Gerasimov 03.23 13:15 3 - 2  
B. Buryak - B. Artem 03.23 15:00 2 - 3  
B. Buryak - O. Gerasimov 03.23 09:10 3 - 1  
B. Kostuk - D. Baystryuchenko 03.23 23:35 1 - 3  
D. Derevinskiy - B. Kostuk 03.23 23:05 3 - 1  
D. Shcherbak - A. Fedorchenko 03.23 20:15 3 - 0  
D. Shcherbak - A. Shkurupii 03.23 19:05 3 - 1  
D. Shcherbak - A. Shkurupii 03.23 22:00 3 - 1  
D. Shcherbak - K. Kirsanov 03.23 17:55 3 - 0  
D. Shcherbak - O. Dukhovenko 03.23 16:45 3 - 1  
D. Yaskov - A. Nesterenko 03.23 08:45 3 - 2  
D. Yaskov - V. Paukov 03.23 09:55 3 - 1  
D. Yaskov - V. Riabov 03.23 07:35 2 - 3  
I. Krivoy - A. Matcyk 03.23 08:50 3 - 1  
I. Krivoy - A. Michalus 03.23 12:20 3 - 1  
I. Krivoy - M. Treschetka 03.23 10:00 1 - 3  
I. Krivoy - V. Gerashenko 03.23 11:10 3 - 1  
I. Petryshyn - O. Savenkov 03.23 13:05 3 - 1  
I. Petryshyn - P. Tsolik 03.23 14:15 1 - 3  
I. Piskorskyu - O. Tkachuk 03.23 21:15 1 - 3  
I. Piskorskyu - Y. Kolos 03.23 20:05 3 - 1  
I. Prakht - V. Kizian 03.23 13:00 2 - 3  
I. Udod - K. Dzhanibekyan 03.23 14:35 3 - 1  
I. Udod - M. Samaray 03.23 16:55 2 - 3  
I. Udod - M. Ulianchych 03.23 15:45 3 - 1  
I. Yanishevskiy - B. Artem 03.23 07:25 3 - 2  
I. Yanishevskiy - B. Buryak 03.23 12:40 2 - 3  
I. Yanishevskiy - O. Gerasimov 03.23 11:30 3 - 2  
I. Yanishevskiy - P. Vasylchuk 03.23 09:45 1 - 3  
K. Dzhanibekyan - I. Udod 03.23 21:00 3 - 1  
K. Kirsanov - O. Dukhovenko 03.23 20:50 1 - 3  
M. Mykhailenko - A. Riabukhin 03.23 13:55 0 - 3  
M. Mykhailenko - A. Riabukhin 03.23 17:25 3 - 0  
M. Mykhailenko - A. Vakulin 03.23 16:15 3 - 2  
M. Mykhailenko - A. Vakulin 03.23 19:45 3 - 1  
M. Mykhailenko - S. Skachenko 03.23 15:05 3 - 0  
M. Mykhailenko - S. Skachenko 03.23 18:35 3 - 0  
M. Presnyakov - I. Piskorskyu 03.23 15:25 3 - 2  
M. Presnyakov - Y. Kolos 03.23 17:45 3 - 1  
M. Samaray - I. Udod 03.23 18:05 3 - 2  
M. Samaray - K. Dzhanibekyan 03.23 16:20 3 - 1  
M. Samaray - K. Dzhanibekyan 03.23 19:15 3 - 1  
M. Samaray - M. Ulianchych 03.23 15:10 3 - 0  
M. Samaray - M. Ulianchych 03.23 20:25 3 - 1  
M. Treschetka - A. Matcyk 03.23 12:55 3 - 2  
M. Treschetka - I. Krivoy 03.23 14:05 1 - 3  
M. Ulianchych - I. Udod 03.23 19:50 3 - 2  
M. Ulianchych - K. Dzhanibekyan 03.23 17:30 3 - 1  
M. Ulianchych - K. Dzhanibekyan 03.23 18:40 2 - 3  
M. Zaiats - B. Artem 03.23 08:35 3 - 2  
M. Zaiats - B. Buryak 03.23 10:20 3 - 2  
M. Zaiats - I. Yanishevskiy 03.23 13:50 1 - 3  
M. Zaiats - O. Gerasimov 03.23 06:50 3 - 2  
M. Zaiats - P. Vasylchuk 03.23 12:05 1 - 3  
O. Dukhovenko - A. Fedorchenko 03.23 21:25 3 - 0  
O. Moshynskyy - I. Prakht 03.23 11:50 0 - 3  
O. Moshynskyy - S. Akhlamov 03.23 09:30 0 - 3  
O. Moshynskyy - V. Kizian 03.23 07:45 0 - 3  
O. Tkachuk - I. Piskorskyu 03.23 18:55 0 - 3  
O. Tkachuk - M. Presnyakov 03.23 16:35 3 - 1  
O. Tkachuk - Y. Kolos 03.23 14:50 3 - 0  
P. Puhach - D. Baystryuchenko 03.23 22:35 0 - 3  
P. Tsolik - I. Petryshyn 03.23 08:25 2 - 3  
P. Tsolik - O. Savenkov 03.23 10:45 3 - 2  
P. Vasylchuk - B. Artem 03.23 10:55 0 - 3  
P. Vasylchuk - B. Buryak 03.23 08:00 3 - 0  
P. Vasylchuk - O. Gerasimov 03.23 14:25 0 - 3  
S. Akhlamov - I. Prakht 03.23 08:20 2 - 3  
S. Akhlamov - O. Moshynskyy 03.23 13:35 3 - 0  
S. Akhlamov - V. Kizian 03.23 10:40 1 - 3  
S. Skachenko - A. Riabukhin 03.23 15:40 2 - 3  
S. Skachenko - A. Riabukhin 03.23 19:10 0 - 3  
S. Skachenko - A. Vakulin 03.23 14:30 1 - 3  
S. Skachenko - A. Vakulin 03.23 18:00 1 - 3  
T. Torrisi - I. Prakht 03.23 10:05 3 - 1  
T. Torrisi - O. Moshynskyy 03.23 12:25 1 - 3  
T. Torrisi - S. Akhlamov 03.23 11:15 0 - 3  
T. Torrisi - V. Kizian 03.23 08:55 0 - 3  
V. Aksenin - I. Petryshyn 03.23 10:10 1 - 3  
V. Aksenin - O. Savenkov 03.23 09:00 3 - 1  
V. Aksenin - P. Tsolik 03.23 11:20 2 - 3  
V. Aksenin - Y. Vorsulyak 03.23 12:30 3 - 1  
V. Aksenin - Y. Vorsulyak 03.23 13:40 2 - 3  
V. Gerashenko - A. Matcyk 03.23 10:35 3 - 2  
V. Gerashenko - M. Treschetka 03.23 08:15 3 - 2  
V. Kizian - I. Prakht 03.23 14:10 3 - 0  
V. Paukov - A. Nesterenko 03.23 08:10 3 - 1  
V. Paukov - A. Nesterenko 03.23 13:25 3 - 2  
V. Paukov - D. Yaskov 03.23 11:05 2 - 3  
V. Paukov - V. Riabov 03.23 09:20 3 - 1  
V. Paukov - V. Riabov 03.23 12:15 2 - 3  
V. Protopopov - A. Myrza 03.23 00:10 2 - 3  
V. Protopopov - A. Myrza 03.23 01:10 1 - 3  
V. Protopopov - V. Paukov 03.23 02:10 3 - 2  
V. Riabov - D. Yaskov 03.23 14:00 1 - 3  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 03.23 17:00 0 - 3  
V. Tuchkevych - A. Medvedev 03.23 18:10 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 03.23 16:25 3 - 0  
V. Zharskiy - I. Piskorskyu 03.23 17:10 1 - 3  
V. Zharskiy - M. Presnyakov 03.23 18:20 3 - 2  
V. Zharskiy - M. Presnyakov 03.23 20:40 3 - 0  
V. Zharskiy - O. Tkachuk 03.23 19:30 1 - 3  
V. Zharskiy - Y. Kolos 03.23 16:00 3 - 0  
Y. Holoborodko - A. Myrza 03.23 01:40 1 - 3  
Y. Holoborodko - V. Paukov 03.23 00:40 0 - 3  
Y. Holoborodko - V. Protopopov 03.23 02:40 2 - 3  
Y. Vorsulyak - I. Petryshyn 03.23 11:55 3 - 2  
Y. Vorsulyak - O. Savenkov 03.23 07:50 3 - 1  
Y. Vorsulyak - P. Tsolik 03.23 09:35 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - A. Gavlas 03.23 12:55 1 - 3  
D. Prokopcov - J. Kleprlik 03.23 11:25 3 - 0  
D. Prokopcov - M. Horejsi 03.23 09:45 2 - 3  
D. Reitspies - A. Gavlas 03.23 10:35 2 - 3  
D. Reitspies - J. Kleprlik 03.23 09:10 3 - 1  
J. Kleprlik - T. Tregler 03.23 14:55 2 - 3  
J. Vrablik - A. Gavlas 03.23 08:35 1 - 3  
J. Vrablik - D. Reitspies 03.23 13:55 0 - 3  
J. Vrablik - T. Tregler 03.23 12:45 1 - 3  
M. Horejsi - A. Gavlas 03.23 15:25 1 - 3  
M. Horejsi - J. Kleprlik 03.23 13:30 2 - 3  
M. Horejsi - T. Tregler 03.23 11:05 1 - 3  
T. Konecny - D. Prokopcov 03.23 14:25 3 - 1  
T. Konecny - D. Reitspies 03.23 11:50 3 - 0  
T. Konecny - J. Vrablik 03.23 10:05 3 - 1  
T. Konecny - T. Tregler 03.23 08:00 0 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wei Chuan Dragons - Rakuten Monkeys 03.23 11:35 8 - 3  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. West - P. Strong 03.23 12:00 2 - 0  
Jon. West - S. Ashton 03.23 10:00 2 - 1  
P. Strong - Jon. West 03.23 09:00 0 - 2  
P. Strong - S. Ashton 03.23 14:05 0 - 2  
S. Ashton - Jon. West 03.23 12:45 0 - 2  
S. Ashton - P. Strong 03.23 11:00 2 - 0  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 03.23 14:00 6 - 2  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 03.23 09:15 9 - 6  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 03.23 11:25 4 - 4  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 03.23 10:20 3 - 6  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 03.23 21:10 3 - 1  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 03.23 09:15 4 - 5  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 03.23 18:15 1 - 5  
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc) 03.23 17:10 2 - 3  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 03.23 10:20 7 - 2  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 03.23 11:25 4 - 6  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 03.23 16:10 3 - 2  
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc) 03.23 19:15 2 - 5  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 03.23 15:00 7 - 3  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 03.23 20:10 4 - 4  
Kosárlabda (MLBL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIT Vlagyivosztok - ELBI Vlagyivosztok 03.23 11:00 85 - 60  
Legion Volgográd - SzSzSzR Volgográd 03.23 16:00 77 - 75  
Union Volgográd - Za30 Volgográd 03.23 18:40 76 - 54  
Kosárlabda (Orosz Regional Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fitness House - Techno Prist 03.23 18:10 58 - 95  
Summer Liga - Gornet 03.23 19:40 84 - 71  
Kosárlabda (Tádzsikisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut - DIS 03.23 06:00 70 - 45  
Dushanbe - Diesel Power 03.23 09:30 77 - 66  
Zuhro - BC33 03.23 07:45 60 - 52  
Krikett (Indiai Hapur Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapur Hurricanes - Highfy Warriors 03.23 04:30    
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne City 03.23 09:30 2 - 1  
Perth Glory - Western Utd. 03.23 11:30    
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haninge - Taby 03.23 19:00 2 - 1  
Znamja Truda - Rotor Volgográd 2 03.23 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Malawi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moyale Barracks - Mighty Tigers 03.23 13:30    
Labdarúgás (Mianmari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hantharwady Utd. - Zwekapin Utd. 03.23 10:30 4 - 2  
Sagaing Utd. - Chin Utd. 03.23 10:30 3 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Sabanas - Chinandega 03.23 01:00 1 - 1  
Managua FC - Juventus Managua 03.23 01:00 4 - 2  
Labdarúgás (Saint Kitts-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Peters - Cayon Rockets 03.23 00:00    
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - F. Caruana 03.23 12:00 0.5 - 0.5  
Hao Wang - M. Vachier-Lagrave 03.23 12:00 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - Liren Ding 03.23 12:00 1 - 0  
K. Alekseenko - A. Giri 03.23 12:00 0 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,