Tippmix eredmények - 2020. május 18-24.

2020-05-18
Tippmix eredmények - 2020. május 18-24.
2020.05.24.
Asztalitenisz (Autumn League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Matsuo - D. Umehara 05.24 02:20 3 - 0  
Ale. Matsuo - Luc. Kawahara 05.24 00:40 1 - 3  
D. Umehara - Vitor Yamamoto 05.24 01:55 0 - 3  
Lean. Pereira - Vitor Yamamoto 05.24 00:15 2 - 3  
Luc. Kawahara - D. Umehara 05.24 01:05 3 - 0  
Luc. Kawahara - Lean. Pereira 05.24 01:30 3 - 1  
Vitor Yamamoto - Luc. Kawahara 05.24 02:20 3 - 0  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mkrtchyan - Davit Avakimyan 05.24 17:20 0 - 3  
A. Mkrtchyan - E. Grigoryan 05.24 19:20 3 - 2  
A. Mkrtchyan - M. Nazaryan 05.24 21:40 2 - 3  
Davit Avakimyan - E. Grigoryan 05.24 20:00 0 - 3  
E. Grigoryan - M. Nazaryan 05.24 20:40 0 - 3  
G. Gevorgyan - A. Mkrtchyan 05.24 20:20 3 - 2  
G. Gevorgyan - Davit Avakimyan 05.24 21:20 0 - 3  
G. Gevorgyan - E. Grigoryan 05.24 22:00 0 - 3  
G. Gevorgyan - M. Nazaryan 05.24 22:40 3 - 0  
M. Nazaryan - Davit Avakimyan 05.24 18:00 2 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamyan - H. Matevosyan 05.24 21:00 1 - 3  
A. Adamyan - R. Vardanyan 05.24 19:40 1 - 3  
E. Bakhchajyan - A. Adamyan 05.24 18:00 3 - 0  
E. Bakhchajyan - H. Matevosyan 05.24 22:00 1 - 3  
E. Bakhchajyan - R. Vardanyan 05.24 21:20 1 - 3  
H. Matevosyan - R. Vardanyan 05.24 18:20 3 - 1  
M. Hovhannisyan - A. Adamyan 05.24 17:00 0 - 3  
M. Hovhannisyan - E. Bakhchajyan 05.24 19:20 1 - 3  
M. Hovhannisyan - H. Matevosyan 05.24 20:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - G.V. Vahnin 05.24 18:00 3 - 2  
A. Arutiunyan - I. Matveev 05.24 20:00 0 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 05.24 06:30 0 - 3  
A. Babkin - A. Sadkov 05.24 12:30 2 - 3  
A. Babkin - A. Sadkov 05.24 22:30 0 - 3  
A. Babkin - I. Pandur 05.24 11:00 3 - 1  
A. Ermilov - Ilya Novikov 05.24 08:30 1 - 3  
A. Ermilov - O. Kutuzov 05.24 19:30 3 - 2  
A. Ermilov - S. Kuzmin 05.24 07:00 3 - 0  
A. Frolov - I. Elistratov 05.24 00:30 3 - 1  
A. Frolov - Kir. Abramov 05.24 10:30 1 - 3  
A. Frolov - Vla. Shirokov 05.24 23:30 3 - 2  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 05.24 10:30 3 - 0  
A. Gribkov - O. Nikiforov 05.24 22:00 2 - 3  
A. Ovchinnikov - A. Arutiunyan 05.24 08:00 3 - 1  
A. Ovchinnikov - I. Matveev 05.24 06:00 3 - 2  
A. Sadkov - A. Babkin 05.24 13:30 3 - 0  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.24 11:30 3 - 1  
A. Sadkov - I. Pandur 05.24 23:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - A.D. Volkov 05.24 06:00 3 - 2  
A. Serebrennikov - E. Glazun 05.24 08:00 3 - 0  
A. Serebrennikov - E. Glazun 05.24 09:00 0 - 3  
A. Skrebnev - E. Ilyukhin 05.24 15:30 3 - 0  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 05.24 17:30 3 - 0  
A. Yanshaev - A. Gribkov 05.24 12:00 3 - 1  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 05.24 13:00 3 - 2  
A.D. Volkov - E. Glazun 05.24 07:00 3 - 2  
A.D. Volkov - R. Pavlenko 05.24 08:30 3 - 1  
And. Kirilenko - V. Safonov 05.24 15:30 0 - 3  
D. Merzlikin - A. Frolov 05.24 01:30 3 - 2  
D. Merzlikin - Kir. Abramov 05.24 23:00 2 - 3  
D. Merzlikin - Vla. Petrov 05.24 00:00 3 - 1  
D.E. Basmanov - A. Babkin 05.24 23:00 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 05.24 11:30 3 - 2  
E. Glazun - R. Pavlenko 05.24 06:30 1 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 05.24 14:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.24 16:00 2 - 3  
G.V. Vahnin - I. Matveev 05.24 19:00 3 - 0  
G.V. Vahnin - I. Matveev 05.24 21:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - S. Homutov 05.24 20:30 3 - 0  
I. Elistratov - A. Frolov 05.24 12:00 1 - 3  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 05.24 10:00 3 - 0  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 05.24 13:00 3 - 1  
I. Matveev - A. Arutiunyan 05.24 07:00 3 - 0  
I. Matveev - S. Homutov 05.24 08:30 0 - 3  
I. Matveev - S. Homutov 05.24 18:30 3 - 0  
I. Meteleshko - A. Babkin 05.24 10:00 1 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.24 12:00 1 - 3  
I. Pandur - A. Sadkov 05.24 10:30 1 - 3  
I. Pandur - D.E. Basmanov 05.24 22:00 3 - 1  
Ilya Novikov - A. Ermilov 05.24 20:30 3 - 1  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 05.24 07:30 0 - 3  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.24 09:00 3 - 1  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.24 19:00 3 - 1  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.24 21:00 3 - 0  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.24 13:30 3 - 1  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.24 22:30 3 - 2  
Kir. Abramov - I. Elistratov 05.24 11:30 3 - 0  
M. Pronkin - Y. Demic 05.24 16:30 2 - 3  
M. Pronkin - Z. Khudaiberdiev 05.24 15:00 1 - 3  
M. Pronkin - Z. Khudaiberdiev 05.24 17:00 2 - 3  
O. Kutuzov - A. Ermilov 05.24 09:30 0 - 3  
O. Kutuzov - A. Ermilov 05.24 21:30 3 - 1  
O. Kutuzov - Ilya Novikov 05.24 18:00 3 - 0  
O. Kutuzov - S. Kuzmin 05.24 08:00 3 - 2  
O. Kutuzov - S. Kuzmin 05.24 20:00 3 - 2  
R. Pavlenko - A. Serebrennikov 05.24 07:30 3 - 1  
R. Pavlenko - A. Serebrennikov 05.24 21:00 0 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.24 19:30 3 - 2  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.24 07:30 3 - 2  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.24 09:30 1 - 3  
S. Kuzmin - A. Ermilov 05.24 18:30 1 - 3  
S. Ogay - A. Skrebnev 05.24 16:30 0 - 3  
S. Ogay - E. Ilyukhin 05.24 17:00 0 - 3  
S. Ogay - V. Nemashkalo 05.24 00:30 3 - 2  
S. Ogay - V. Nemashkalo 05.24 15:00 0 - 3  
S. Vakar - V. Safonov 05.24 00:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 05.24 16:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - Y. Troyanov 05.24 01:30 1 - 3  
V. Bazilevsky - Y. Troyanov 05.24 15:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - A. Skrebnev 05.24 14:30 0 - 3  
V. Rakhmanov - M. Pronkin 05.24 14:00 2 - 3  
V. Rakhmanov - Y. Demic 05.24 17:30 1 - 3  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.24 16:00 3 - 0  
V. Safonov - S. Vakar 05.24 01:00 0 - 3  
V. Safonov - V. Bazilevsky 05.24 14:00 0 - 3  
V. Safonov - Y. Troyanov 05.24 16:00 2 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 05.24 11:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - D. Merzlikin 05.24 22:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 05.24 12:30 1 - 3  
Y. Demic - V. Rakhmanov 05.24 15:30 2 - 3  
Y. Troyanov - And. Kirilenko 05.24 14:30 3 - 1  
Y. Troyanov - V. Bazilevsky 05.24 00:30 0 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Y. Demic 05.24 14:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avgustov - D. Zaporozhets 05.24 18:50 3 - 0  
A. Avgustov - Ivan Diachenko 05.24 21:50 3 - 0  
A. Avgustov - V. Pakhnyuk 05.24 17:20 3 - 1  
A. Avgustov - Y. Kokunin 05.24 20:20 0 - 3  
A. Avgustov - Y. Makovka 05.24 15:50 1 - 3  
A. Droshchynskyi - M. Mrykh 05.24 09:00 3 - 0  
A. Droshchynskyi - M. Voronin 05.24 14:00 3 - 0  
A. Krutko - A. Yolkin 05.24 14:35 1 - 3  
A. Krutko - D. Matveev 05.24 16:05 0 - 3  
A. Krutko - N. Trofimov 05.24 17:35 2 - 3  
A. Melchenko - A. Droshchynskyi 05.24 08:00 2 - 3  
A. Melchenko - M. Mrykh 05.24 13:30 3 - 2  
A. Melchenko - M. Voronin 05.24 10:30 3 - 0  
A. Troian - A. Obischenko 05.24 07:20 1 - 3  
A. Troian - K. Klymenko 05.24 10:20 0 - 3  
A. Troian - O. Kasian 05.24 08:50 1 - 3  
A. Troian - O. Leonenko 05.24 13:20 2 - 3  
A. Troian - V. Smyk 05.24 11:50 1 - 3  
D. Matveev - A. Yolkin 05.24 17:05 3 - 2  
D. Matveev - N. Trofimov 05.24 15:05 2 - 3  
D. Zaporozhets - V. Pakhnyuk 05.24 22:50 3 - 2  
D. Zaporozhets - Y. Makovka 05.24 17:50 2 - 3  
Den. Ivchenko - A. Peretiatko 05.24 12:35 0 - 3  
I. Kanunnikov - A. Krutko 05.24 19:05 1 - 3  
I. Kanunnikov - A. Yolkin 05.24 15:35 1 - 3  
I. Kanunnikov - D. Matveev 05.24 18:05 2 - 3  
I. Kanunnikov - N. Trofimov 05.24 16:35 0 - 3  
Ivan Diachenko - D. Zaporozhets 05.24 20:50 3 - 0  
Ivan Diachenko - V. Pakhnyuk 05.24 16:20 3 - 1  
Ivan Diachenko - Y. Kokunin 05.24 18:20 3 - 0  
Ivan Diachenko - Y. Makovka 05.24 19:50 1 - 3  
K. Klymenko - A. Obischenko 05.24 09:20 3 - 1  
K. Klymenko - O. Kasian 05.24 14:20 2 - 3  
K. Samokysh - M. Mosyuk 05.24 16:00 3 - 2  
K. Samokysh - V. Bochkovskiy 05.24 20:30 3 - 2  
K. Samokysh - V. Chornobab 05.24 17:30 1 - 3  
K. Samokysh - V. Ratushniak 05.24 19:00 3 - 1  
K. Samokysh - Via. Diachenko 05.24 14:30 3 - 0  
Kir. Ivchenko - A. Peretiatko 05.24 11:05 0 - 3  
Kir. Ivchenko - V. Povalyaev 05.24 09:35 3 - 1  
Kir. Ivchenko - Vla. Litvinov 05.24 12:05 3 - 1  
M. Marchuk - A. Peretiatko 05.24 07:05 3 - 2  
M. Marchuk - Den. Ivchenko 05.24 08:35 3 - 0  
M. Marchuk - Kir. Ivchenko 05.24 13:05 3 - 2  
M. Marchuk - V. Povalyaev 05.24 11:35 3 - 2  
M. Marchuk - Vla. Litvinov 05.24 10:05 3 - 2  
M. Mosyuk - Via. Diachenko 05.24 20:00 0 - 3  
M. Voronin - M. Mrykh 05.24 12:30 3 - 2  
N. Trofimov - A. Yolkin 05.24 18:35 3 - 1  
O. Kasian - A. Obischenko 05.24 12:50 3 - 1  
O. Leonenko - A. Obischenko 05.24 11:20 3 - 0  
O. Leonenko - K. Klymenko 05.24 12:20 3 - 1  
O. Leonenko - O. Kasian 05.24 07:50 1 - 3  
O. Leonenko - V. Smyk 05.24 09:50 3 - 0  
P. Lavrinenko - A. Droshchynskyi 05.24 10:00 2 - 3  
P. Lavrinenko - A. Melchenko 05.24 11:30 3 - 2  
P. Lavrinenko - M. Mrykh 05.24 07:00 3 - 2  
P. Lavrinenko - M. Voronin 05.24 08:30 1 - 3  
P. Lavrinenko - V. Merzlikin 05.24 13:00 3 - 2  
V. Bochkovskiy - M. Mosyuk 05.24 15:00 1 - 3  
V. Bochkovskiy - V. Chornobab 05.24 19:30 0 - 3  
V. Bochkovskiy - V. Ratushniak 05.24 17:00 0 - 3  
V. Bochkovskiy - Via. Diachenko 05.24 18:30 1 - 3  
V. Chornobab - M. Mosyuk 05.24 21:30 3 - 0  
V. Chornobab - Via. Diachenko 05.24 16:30 1 - 3  
V. Merzlikin - A. Droshchynskyi 05.24 12:00 1 - 3  
V. Merzlikin - A. Melchenko 05.24 09:30 3 - 0  
V. Merzlikin - M. Mrykh 05.24 11:00 3 - 2  
V. Merzlikin - M. Voronin 05.24 07:30 3 - 1  
V. Pakhnyuk - Y. Makovka 05.24 21:20 3 - 0  
V. Povalyaev - A. Peretiatko 05.24 13:35 1 - 3  
V. Povalyaev - Den. Ivchenko 05.24 10:35 0 - 3  
V. Povalyaev - Vla. Litvinov 05.24 08:05 0 - 3  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 05.24 18:00 0 - 3  
V. Ratushniak - V. Chornobab 05.24 15:30 1 - 3  
V. Ratushniak - Via. Diachenko 05.24 21:00 3 - 0  
V. Smyk - A. Obischenko 05.24 13:50 0 - 3  
V. Smyk - K. Klymenko 05.24 08:20 2 - 3  
V. Smyk - O. Kasian 05.24 10:50 1 - 3  
Vla. Litvinov - A. Peretiatko 05.24 09:05 3 - 2  
Vla. Litvinov - Den. Ivchenko 05.24 14:05 3 - 2  
Y. Kokunin - D. Zaporozhets 05.24 16:50 3 - 1  
Y. Kokunin - V. Pakhnyuk 05.24 19:20 2 - 3  
Y. Kokunin - Y. Makovka 05.24 22:20 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Babii - A. Helshtein 05.24 15:55 3 - 2  
A. Babii - D. Tishchenko 05.24 19:25 1 - 3  
A. Babii - Nat. Ogarenko 05.24 20:25 3 - 0  
A. Babii - Svi. Ogarenko 05.24 17:55 1 - 3  
A. Helshtein - D. Tishchenko 05.24 20:55 3 - 0  
A. Lapa - A. Gordinskaya 05.24 13:25 1 - 3  
Anast. Efimova - A. Mydvetskaya 05.24 20:15 1 - 3  
Anz. Hassan - O. Mykhailyk 05.24 11:15 2 - 3  
Dubrova Alisa - Anz. Hassan 05.24 09:45 1 - 3  
Dubrova Alisa - O. Mykhailyk 05.24 12:45 3 - 2  
Dubrova Alisa - T. Shelest 05.24 11:45 3 - 1  
I. Agalakova - A. Babii 05.24 21:25 3 - 2  
I. Agalakova - D. Tishchenko 05.24 15:25 2 - 3  
I. Agalakova - Nat. Ogarenko 05.24 18:25 3 - 0  
I. Agalakova - Svi. Ogarenko 05.24 19:55 3 - 2  
J. Trigub - A. Gordinskaya 05.24 11:55 3 - 0  
J. Trigub - A. Lapa 05.24 08:25 1 - 3  
J. Trigub - M. Povaliaieva 05.24 10:25 3 - 1  
J. Trigub - O. Stefanuk 05.24 12:55 3 - 0  
M. Povaliaieva - A. Gordinskaya 05.24 14:25 0 - 3  
M. Povaliaieva - A. Lapa 05.24 11:25 2 - 3  
Nat. Ogarenko - A. Helshtein 05.24 22:25 0 - 3  
Nat. Ogarenko - D. Tishchenko 05.24 17:25 2 - 3  
O. Mykhailyk - Anz. Hassan 05.24 08:45 3 - 2  
O. Mykhailyk - T. Shelest 05.24 10:15 3 - 1  
O. Stefanuk - A. Gordinskaya 05.24 09:55 3 - 2  
O. Stefanuk - A. Lapa 05.24 14:55 0 - 3  
Svi. Ogarenko - A. Helshtein 05.24 18:55 3 - 0  
Svi. Ogarenko - D. Tishchenko 05.24 21:55 3 - 1  
Svi. Ogarenko - Nat. Ogarenko 05.24 16:25 2 - 3  
T. Shelest - Anz. Hassan 05.24 07:15 3 - 1  
T. Shelest - O. Mykhailyk 05.24 09:15 3 - 1  
V. Pryshchepa - A. Mydvetskaya 05.24 18:45 2 - 3  
V. Pryshchepa - Anast. Efimova 05.24 15:15 0 - 3  
V. Pryshchepa - V. Stepanovskaya 05.24 19:45 0 - 3  
V. Pryshchepa - Ver. Gud 05.24 17:15 1 - 3  
V. Stepanovskaya - A. Mydvetskaya 05.24 16:45 3 - 2  
V. Stepanovskaya - Anast. Efimova 05.24 21:45 3 - 0  
Ver. Gud - A. Mydvetskaya 05.24 21:15 3 - 0  
Ver. Gud - Anast. Efimova 05.24 18:15 3 - 2  
Ver. Gud - V. Stepanovskaya 05.24 15:45 3 - 1  
Y. Mikhailik - A. Mydvetskaya 05.24 14:45 2 - 3  
Y. Mikhailik - Anast. Efimova 05.24 16:15 3 - 1  
Y. Mikhailik - V. Pryshchepa 05.24 20:45 3 - 1  
Y. Mikhailik - V. Stepanovskaya 05.24 17:45 1 - 3  
Y. Mikhailik - Ver. Gud 05.24 19:15 1 - 3  
Yevg. Severina - A. Gordinskaya 05.24 07:55 3 - 1  
Yevg. Severina - A. Lapa 05.24 09:25 1 - 3  
Yevg. Severina - J. Trigub 05.24 13:55 3 - 0  
Yevg. Severina - M. Povaliaieva 05.24 12:25 3 - 1  
Yevg. Severina - O. Stefanuk 05.24 10:55 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - D. Kryshtal 05.24 09:15 3 - 0  
A. Chaplyanka - K. Yehorov 05.24 11:35 2 - 3  
A. Chaplyanka - Mak. Kolos 05.24 10:25 2 - 3  
A. Chaplyanka - S. Kinash 05.24 08:05 1 - 3  
A. Dzyabura - I. Fashchevskiy 05.24 18:00 2 - 3  
A. Dzyabura - M. Zakladnyi 05.24 19:45 2 - 3  
A. Dzyabura - O. Tytyunnik 05.24 19:05 3 - 2  
A. Dzyabura - P. Pugach 05.24 20:50 2 - 3  
A. Dzyabura - Petr Kolesnik 05.24 17:20 2 - 3  
A. Kaznacheiev - A. Reva 05.24 13:10 1 - 3  
A. Khvysiuk - A. Kurotich 05.24 17:35 3 - 2  
A. Khvysiuk - V. Trachuk 05.24 19:55 1 - 3  
A. Kurotich - A. Michalus 05.24 20:30 3 - 0  
A. Kurotich - V. Trachuk 05.24 19:20 3 - 1  
A. Levadniy - Artem Gubenko 05.24 12:05 0 - 3  
A. Levadniy - E. Pismenniy 05.24 06:50 2 - 3  
A. Levadniy - N. Telnoy 05.24 13:50 0 - 3  
A. Levadniy - S. Gogenko 05.24 10:20 3 - 1  
A. Levadniy - S. Tsybulin 05.24 08:35 3 - 1  
A. Michalus - A. Khvysiuk 05.24 16:25 3 - 0  
A. Michalus - S. Panasiuk 05.24 18:10 3 - 1  
A. Myrza - Y. Voitenko 05.24 23:40 1 - 3  
Artem Gubenko - E. Pismenniy 05.24 14:25 1 - 3  
Artem Gubenko - S. Gogenko 05.24 08:00 3 - 2  
Artem Gubenko - S. Tsybulin 05.24 10:55 3 - 0  
B. Artem - I. Gladkih 05.24 02:00 3 - 0  
B. Artem - M. Zhuravlov 05.24 01:00 1 - 3  
B. Artem - O. Shchytka 05.24 00:00 3 - 0  
D. Halai - V. Shvidkiy 05.24 00:10 3 - 1  
D. Kryshtal - S. Kinash 05.24 12:10 1 - 3  
D. Zenyuk - I. Piskorskyu 05.24 18:55 3 - 2  
D. Zenyuk - M. Presnyakov 05.24 14:50 3 - 0  
D. Zenyuk - Ser. Maksimiv 05.24 16:35 3 - 2  
I. Bortnikov - I. Kryvyi 05.24 10:00 3 - 2  
I. Bortnikov - M. Treschetka 05.24 12:20 3 - 2  
I. Fashchevskiy - Petr Kolesnik 05.24 20:20 3 - 0  
I. Gaysin - K. Dzhanibekyan 05.24 01:10 3 - 2  
I. Gladkih - O. Shchytka 05.24 01:30 3 - 2  
I. Kryvyi - M. Tovkach 05.24 12:55 3 - 0  
I. Kryvyi - M. Treschetka 05.24 11:45 2 - 3  
I. Piskorskyu - M. Presnyakov 05.24 20:05 2 - 3  
I. Udod - D. Halai 05.24 00:40 3 - 1  
I. Udod - I. Gaysin 05.24 01:40 0 - 3  
K. Dzhanibekyan - V. Shvidkiy 05.24 02:10 2 - 3  
K. Makarchuk - A. Kaznacheiev 05.24 12:00 3 - 1  
K. Makarchuk - A. Reva 05.24 07:55 1 - 3  
K. Makarchuk - R. Timchenko 05.24 09:40 2 - 3  
K. Yehorov - D. Kryshtal 05.24 11:00 3 - 2  
K. Yehorov - Mak. Kolos 05.24 08:40 3 - 0  
K. Yehorov - S. Kinash 05.24 06:55 2 - 3  
M. Tovkach - I. Bortnikov 05.24 08:50 3 - 0  
M. Tovkach - P. Chyzh 05.24 10:35 2 - 3  
M. Treschetka - M. Tovkach 05.24 07:40 2 - 3  
M. Treschetka - P. Chyzh 05.24 09:25 1 - 3  
M. Zakladnyi - I. Fashchevskiy 05.24 19:10 3 - 2  
M. Zakladnyi - O. Tytyunnik 05.24 17:55 3 - 1  
M. Zakladnyi - Petr Kolesnik 05.24 20:55 3 - 0  
M. Zhuravlov - P. Vasylchuk 05.24 00:30 3 - 0  
Mak. Kolos - D. Kryshtal 05.24 07:30 1 - 3  
Mak. Kolos - S. Kinash 05.24 09:50 0 - 3  
N. Mosiuk - D. Simonchuk 05.24 13:05 2 - 3  
N. Telnoy - Artem Gubenko 05.24 09:45 2 - 3  
N. Telnoy - E. Pismenniy 05.24 11:30 3 - 2  
N. Telnoy - S. Tsybulin 05.24 07:25 2 - 3  
O. Didukh - V. Lyevshyn 05.24 15:10 3 - 2  
O. Didukh - Y. Prishchepa 05.24 17:30 1 - 3  
O. Shchytka - P. Vasylchuk 05.24 02:30 2 - 3  
O. Tytyunnik - I. Fashchevskiy 05.24 21:25 3 - 2  
O. Tytyunnik - Petr Kolesnik 05.24 18:30 1 - 3  
P. Chyzh - I. Bortnikov 05.24 11:10 0 - 3  
P. Pugach - I. Fashchevskiy 05.24 17:25 3 - 2  
P. Pugach - M. Zakladnyi 05.24 18:35 1 - 3  
P. Pugach - O. Tytyunnik 05.24 20:15 3 - 2  
P. Pugach - Petr Kolesnik 05.24 19:40 3 - 1  
R. Timchenko - A. Kaznacheiev 05.24 08:30 3 - 1  
R. Timchenko - A. Reva 05.24 10:50 0 - 3  
S. Gogenko - E. Pismenniy 05.24 09:10 3 - 2  
S. Gogenko - S. Tsybulin 05.24 15:00 3 - 0  
S. Matviienko - V. Krivenko 05.24 23:10 3 - 0  
S. Matviienko - Y. Voitenko 05.24 21:40 3 - 1  
S. Panasiuk - A. Kurotich 05.24 15:50 3 - 0  
S. Tsybulin - E. Pismenniy 05.24 13:15 2 - 3  
Ser. Maksimiv - I. Piskorskyu 05.24 15:25 3 - 0  
Ser. Maksimiv - M. Presnyakov 05.24 17:45 3 - 2  
T. Kasianov - A. Kaznacheiev 05.24 10:15 0 - 3  
T. Kasianov - A. Reva 05.24 09:05 1 - 3  
T. Kasianov - K. Makarchuk 05.24 12:35 2 - 3  
T. Kasianov - R. Timchenko 05.24 11:25 2 - 3  
V. Bedriychuk - D. Simonchuk 05.24 10:45 1 - 3  
V. Bedriychuk - N. Mosiuk 05.24 08:25 0 - 3  
V. Efimov - O. Didukh 05.24 16:20 0 - 3  
V. Efimov - V. Lyevshyn 05.24 18:40 1 - 3  
V. Efimov - Y. Prishchepa 05.24 14:35 1 - 3  
V. Lyevshyn - Y. Prishchepa 05.24 19:50 2 - 3  
V. Tatarinov - D. Simonchuk 05.24 07:50 3 - 0  
V. Tatarinov - N. Mosiuk 05.24 11:55 3 - 0  
V. Tatarinov - V. Bedriychuk 05.24 09:35 3 - 1  
V. Trachuk - A. Michalus 05.24 15:15 0 - 3  
V. Trachuk - S. Panasiuk 05.24 17:00 2 - 3  
V. Zharskiy - D. Zenyuk 05.24 19:30 1 - 3  
V. Zharskiy - I. Piskorskyu 05.24 17:10 2 - 3  
V. Zharskiy - M. Presnyakov 05.24 16:00 1 - 3  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 05.24 18:20 2 - 3  
Vit. Boiko - D. Simonchuk 05.24 09:00 3 - 1  
Vit. Boiko - N. Mosiuk 05.24 10:10 3 - 1  
Vit. Boiko - V. Bedriychuk 05.24 11:20 1 - 3  
Vit. Boiko - V. Tatarinov 05.24 12:30 1 - 3  
Y. Zhmudenko - O. Didukh 05.24 18:05 0 - 3  
Y. Zhmudenko - V. Efimov 05.24 19:15 0 - 3  
Y. Zhmudenko - V. Lyevshyn 05.24 16:55 2 - 3  
Y. Zhmudenko - Y. Prishchepa 05.24 15:45 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ali. Kurtenko - A. Miklukha 05.24 12:50 3 - 2  
M. Kurishenko - A. Miklukha 05.24 07:35 3 - 0  
M. Kurishenko - Ali. Kurtenko 05.24 11:40 1 - 3  
M. Kurishenko - O. Tsiupko 05.24 09:20 3 - 2  
O. Melnik - A. Miklukha 05.24 08:45 1 - 3  
O. Melnik - Ali. Kurtenko 05.24 09:55 0 - 3  
O. Melnik - M. Kurishenko 05.24 12:15 0 - 3  
O. Melnik - O. Tsiupko 05.24 11:05 1 - 3  
O. Tsiupko - A. Miklukha 05.24 10:30 0 - 3  
O. Tsiupko - Ali. Kurtenko 05.24 08:10 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Doroshenko - D. Nemchenko 05.24 08:15 3 - 2  
A. Doroshenko - Kir. Deynega 05.24 10:15 1 - 3  
A. Doroshenko - Maks. Deynega 05.24 09:15 3 - 2  
A. Fedorchenko - E. Masko 05.24 15:00 1 - 3  
A. Fedorchenko - I. Kutniy 05.24 20:00 3 - 0  
A. Fedorchenko - R. Pirvelli 05.24 16:30 2 - 3  
A. Kostanyan - Alek. Rodin 05.24 10:30 3 - 0  
A. Kostanyan - R. Gimadeev 05.24 12:00 3 - 2  
A. Kostanyan - S. Zavinskiy 05.24 11:30 2 - 3  
A. Kovrikov - R. Tsubera 05.24 18:45 3 - 1  
A. Mishchenko - A. Fedorchenko 05.24 16:00 2 - 3  
A. Mishchenko - R. Pirvelli 05.24 14:00 1 - 3  
A. Mishchenko - V. Sazhnev 05.24 17:30 0 - 3  
A. Mishchenko - Y. Kryvorotko 05.24 19:30 3 - 1  
Alek. Rodin - A. Kostanyan 05.24 13:30 3 - 0  
Alek. Rodin - R. Gimadeev 05.24 11:00 3 - 0  
Alek. Rodin - S. Zavinskiy 05.24 12:30 3 - 1  
D. Kebalo - A. Kovrikov 05.24 14:15 3 - 2  
D. Kebalo - I. Sukovatiy 05.24 15:15 0 - 3  
D. Kebalo - R. Tsubera 05.24 16:15 1 - 3  
D. Lukander - D. Ptitsyn 05.24 00:30 2 - 3  
D. Lukander - E. Voytenko 05.24 03:25 0 - 3  
D. Lukander - V. Boychuk 05.24 02:15 1 - 3  
D. Nemchenko - A. Doroshenko 05.24 11:15 3 - 0  
D. Nemchenko - Kir. Deynega 05.24 12:45 3 - 2  
D. Nemchenko - Maks. Deynega 05.24 13:45 3 - 0  
Den. Lebedev - M. Balakiriev 05.24 09:00 3 - 1  
Den. Lebedev - R. Gnoeviy 05.24 08:00 1 - 3  
Den. Lebedev - Ser. Sokolov 05.24 07:00 0 - 3  
Dmit. Kim - I. Budiak 05.24 09:30 2 - 3  
Dmit. Kim - I. Khakhamidi 05.24 11:00 2 - 3  
Dmit. Kim - Vla. Kovalenko 05.24 10:30 1 - 3  
E. Masko - A. Mishchenko 05.24 19:00 0 - 3  
E. Masko - L. Kuzo 05.24 14:00 3 - 0  
E. Masko - Y. Kryvorotko 05.24 17:30 3 - 1  
I. Budiak - Dmit. Kim 05.24 12:30 1 - 3  
I. Budiak - I. Khakhamidi 05.24 10:00 3 - 2  
I. Budiak - Vla. Kovalenko 05.24 11:30 3 - 1  
I. Chernetskiy - A. Chilikin 05.24 21:35 3 - 0  
I. Chernetskiy - S. Sarma 05.24 22:45 3 - 2  
I. Kutniy - L. Kuzo 05.24 18:30 1 - 3  
I. Kutniy - V. Sazhnev 05.24 15:00 1 - 3  
I. Kutniy - Y. Kryvorotko 05.24 13:30 3 - 1  
I. Sukovatiy - A. Kovrikov 05.24 16:45 0 - 3  
K. Gnoevoy - V. Naumovich 05.24 00:30 1 - 3  
K. Gnoevoy - V. Reva 05.24 03:25 2 - 3  
Kir. Deynega - A. Doroshenko 05.24 13:15 3 - 0  
Kir. Deynega - D. Nemchenko 05.24 09:45 3 - 2  
Kir. Deynega - Maks. Deynega 05.24 08:45 1 - 3  
L. Kuzo - A. Fedorchenko 05.24 18:00 0 - 3  
L. Kuzo - A. Mishchenko 05.24 14:30 3 - 2  
L. Kuzo - V. Sazhnev 05.24 20:00 3 - 1  
M. Balakiriev - Den. Lebedev 05.24 12:00 3 - 2  
M. Balakiriev - R. Gnoeviy 05.24 07:30 2 - 3  
M. Varchenko - Mik. Andreev 05.24 20:00 3 - 1  
M. Varchenko - O. Pavlyuk 05.24 19:00 1 - 3  
Maks. Deynega - A. Doroshenko 05.24 12:15 0 - 3  
Maks. Deynega - D. Nemchenko 05.24 10:45 3 - 1  
Maks. Deynega - Kir. Deynega 05.24 11:45 0 - 3  
Mik. Andreev - O. Naplokov 05.24 18:30 3 - 0  
N. Plakhteev - N. Khudoshin 05.24 23:55 3 - 0  
O. Berezan - A. Chilikin 05.24 22:10 0 - 3  
O. Berezan - I. Chernetskiy 05.24 23:20 3 - 0  
O. Berezan - S. Sarma 05.24 21:00 3 - 1  
O. Naplokov - M. Varchenko 05.24 14:30 1 - 3  
O. Naplokov - O. Pavlyuk 05.24 16:30 2 - 3  
O. Pavlyuk - M. Varchenko 05.24 16:00 3 - 2  
O. Pavlyuk - Mik. Andreev 05.24 15:00 1 - 3  
O. Pavlyuk - O. Naplokov 05.24 19:30 3 - 0  
P. Khakhamidi - V. Vakhrushev 05.24 23:55 2 - 3  
R. Gimadeev - A. Kostanyan 05.24 09:00 2 - 3  
R. Gimadeev - S. Zavinskiy 05.24 10:00 3 - 1  
R. Gnoeviy - M. Balakiriev 05.24 10:30 3 - 1  
R. Gnoeviy - Ser. Sokolov 05.24 09:30 1 - 3  
R. Pirvelli - E. Masko 05.24 19:30 3 - 2  
R. Pirvelli - I. Kutniy 05.24 18:00 3 - 1  
R. Pirvelli - L. Kuzo 05.24 16:00 3 - 1  
R. Tsubera - A. Kovrikov 05.24 15:45 3 - 0  
R. Tsubera - D. Kebalo 05.24 19:15 2 - 3  
R. Tsubera - I. Sukovatiy 05.24 14:45 3 - 2  
S. Kosarev - V. Vakhrushev 05.24 03:25 3 - 2  
S. Kosarev - Yur. Gavrilov 05.24 00:30 3 - 0  
S. Zavinskiy - Alek. Rodin 05.24 09:30 3 - 0  
S. Zavinskiy - R. Gimadeev 05.24 13:00 3 - 2  
Ser. Sokolov - Den. Lebedev 05.24 10:00 3 - 0  
Ser. Sokolov - M. Balakiriev 05.24 11:30 3 - 2  
Ser. Sokolov - R. Gnoeviy 05.24 12:30 3 - 0  
V. Boychuk - D. Ptitsyn 05.24 02:50 3 - 2  
V. Gusev - V. Naumovich 05.24 02:50 3 - 0  
V. Reva - V. Gusev 05.24 01:05 1 - 3  
V. Reva - V. Naumovich 05.24 01:40 3 - 0  
V. Sazhnev - A. Fedorchenko 05.24 13:30 1 - 3  
V. Sazhnev - E. Masko 05.24 17:00 0 - 3  
V. Sazhnev - R. Pirvelli 05.24 19:00 2 - 3  
V. Sazhnev - Y. Kryvorotko 05.24 15:30 2 - 3  
Vla. Gorelov - P. Khakhamidi 05.24 22:10 1 - 3  
Vla. Gorelov - V. Vakhrushev 05.24 21:00 2 - 3  
Vla. Gorelov - Yur. Gavrilov 05.24 23:20 1 - 3  
Vla. Kovalenko - Dmit. Kim 05.24 07:30 2 - 3  
Vla. Kovalenko - I. Khakhamidi 05.24 12:00 3 - 1  
Y. Komendant - N. Khudoshin 05.24 22:45 3 - 2  
Y. Komendant - N. Plakhteev 05.24 21:35 3 - 2  
Y. Kryvorotko - A. Fedorchenko 05.24 18:30 2 - 3  
Y. Kryvorotko - L. Kuzo 05.24 16:30 1 - 3  
Y. Kryvorotko - R. Pirvelli 05.24 14:30 3 - 1  
Y. Zakharov - N. Khudoshin 05.24 21:00 3 - 1  
Y. Zakharov - N. Plakhteev 05.24 22:10 0 - 3  
Y. Zakharov - Y. Komendant 05.24 23:20 1 - 3  
Yur. Gavrilov - V. Vakhrushev 05.24 22:45 1 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - KT Wiz 05.24 07:00 9 - 7  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 05.24 07:00 2 - 0  
NC Dinos - Hanwha Eagles 05.24 07:00 10 - 5  
Samsung Lions - Doosan Bears 05.24 07:00 13 - 0  
SK Wyverns - KIA Tigers 05.24 07:00 4 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Fubon Guardians 05.24 11:05 3 - 7  
Rakuten Monkeys - Uni-President Lions 05.24 11:05 5 - 7  
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys 2 - Chinatrust Brothers 2 05.24 07:00 7 - 14  
Darts (ISO Darts Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aar. Morrison - Jer. Fagg 05.24 09:00 5 - 1  
Jus. Thompson - S. Coburn 05.24 10:20 5 - 4  
M. Cuming - P. Machin 05.24 09:40 5 - 2  
Darts (Modus Champions Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sherrock - A. Monk 05.24 18:30 2 - 5  
F. Sherrock - Mar. Adams 05.24 17:30 5 - 4  
Mar. Adams - A. Monk 05.24 17:00 5 - 1  
P. Taylor - A. Monk 05.24 18:00 5 - 4  
P. Taylor - F. Sherrock 05.24 19:30 5 - 3  
P. Taylor - Mar. Adams 05.24 19:00 2 - 5  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
John O'Shea - T. Osborne 05.24 00:30    
Paul Hogan - T. Tricole 05.24 00:00 5 - 5  
R. Veenstra - D. Herewini 05.24 22:30 5 - 5  
R. Veenstra - Tony O'Shea 05.24 23:00 5 - 5  
Tony O'Shea - Sta. Pace 05.24 22:00    
Futsal (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCS Gomel - UVD-Dinamo Grodno 05.24 13:00 3 - 2  
Stalitsza Minszk - Boriszov 05.24 19:00 3 - 3  
Viten Orsa - Szvetlogorszk 05.24 17:15 7 - 0  
VRZ Gomel - Dorozsnyik Minszk 05.24 15:30 4 - 1  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Gladiator (3x10 perc) 05.24 21:50 7 - 5  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.24 22:50 8 - 4  
Bisztrije Riszi - Zvukovaja Ataka(3x10 perc) 05.24 02:00 5 - 6  
Csernyije Grifonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 05.24 05:00    
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.24 16:50 5 - 3  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.24 14:50 5 - 8  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.24 18:50 2 - 6  
Gorjacsije - Vojnij Suomi (3x10 perc) 05.24 20:50 5 - 8  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.24 12:50 3 - 4  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.24 15:50 5 - 2  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.24 01:00 7 - 4  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.24 03:50 3 - 5  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.24 17:50 6 - 4  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.24 13:50 3 - 2  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.24 19:50 2 - 5  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.24 02:50 7 - 5  
Zsolotyije Drakonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.24 06:00 9 - 6  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.24 23:50 4 - 4  
Kosárlabda (Nicaraguai Torneo Carlos Ulloa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carazo - Real Esteli 05.24 02:00 64 - 113  
Juigalpa - Tipitapa 05.24 02:00 79 - 89  
Nandaime - Costa Caribe 05.24 01:00 50 - 113  
Krikett (Vincy T10 Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botanic Gardens Rangers - Dark View Explorers 05.24 14:30 1 - 0  
Grenadine Divers - Fort Charlotte Strikers 05.24 16:30 1 - 0  
Salt Pond Breakers - La Soufriere Hikers 05.24 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Amatőr Liga 2., Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arena 2010 - Santos (2x35 perc) 05.24 19:45 2 - 2  
Zvezda Vvs - Standard (2x35 perc) 05.24 19:30 3 - 4  
Labdarúgás (Amatőr Liga 3., Minszk(2x35 p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BI Torpedo - Dublin (2x35 perc) 05.24 17:00 3 - 0  
Black Label - Orel (2x35 perc) 05.24 18:15 1 - 2  
Metrosztroj - MZKT (2x35 perc) 05.24 16:00 0 - 7  
Labdarúgás (Amatőr Liga,Minszk (2x35 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfa - Uni Minszk (2x35 perc) 05.24 17:15 3 - 3  
Goriny - Gazgolder (2x35 perc) 05.24 16:00 0 - 6  
Instat - Urozsajnaja (2x35 perc) 05.24 17:15 2 - 1  
Traktor - Minszk (2x35 perc) 05.24 18:30 2 - 0  
Zogyino-Juzsnoje - Volat Capital (2x35 perc) 05.24 18:30 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Düsseldorf 05.24 18:00 2 - 2  
Mainz - RB Leipzig 05.24 15:30 0 - 5  
Schalke - Augsburg 05.24 13:30 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Bielefeld 05.24 13:30 0 - 0  
Holstein Kiel - VfB Stuttgart 05.24 13:30 3 - 2  
Karlsruhe - Bochum 05.24 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Carmelita - Sporting San Jose 05.24 19:00 0 - 0  
Barrio Mexico - Juventud Escazucena 05.24 22:00 0 - 1  
Uruguay de Coronado - AD Guanacaste 05.24 23:00 1 - 4  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Alajuelense - San Carlos 05.24 03:00 3 - 0  
Limon - Universidad de Costa Rica 05.24 23:00 3 - 3  
Perez Zeledon - Cartagines 05.24 00:00 0 - 1  
Santos de Guapiles - Dep. Saprissa 05.24 04:00 2 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Gyeongnam 05.24 09:00 2 - 3  
Chungnam Asan - Suwon City 05.24 11:30 0 - 5  
Seoul E-Land - Jeonnam 05.24 11:30 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Daegu 05.24 09:30 2 - 0  
Ulsan - Busan I'Park 05.24 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi Minszk - Arszenál Dzjerzsinszk 05.24 12:00 2 - 0  
Lokomotív Gomel - Szputnyik Recsica 05.24 13:30 1 - 1  
Naftan - Szmorgon 05.24 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Dinamo-BGU 05.24 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - BATE Boriszov 05.24 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Istra 05.24 19:00    
Labdarúgás (Feröer-szigeteki 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn 2 - KI Klaksvik 2 05.24 17:00 2 - 1  
FC Hoyvik - B36 Toftir 05.24 13:30 0 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - HB Torshavn 05.24 16:00 0 - 5  
Labdarúgás (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ming Chuan Univ. - Taichung Futuro 05.24 10:00 0 - 1  
NTUS - Taicheng Lions 05.24 10:00 1 - 0  
Tainan City - Tatung FC 05.24 10:00    
Taiwan Power - Hang Yuen 05.24 10:00    
Labdarúgás (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altin Aszir Asgabat - Sagadam Türkmenbasi 05.24 15:00    
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
An Giang - Long An 05.24 10:30 2 - 2  
Ba Ria Vung Tau - Saigon FC 05.24 12:00 2 - 1  
Bong Da Hue - Da Nang 05.24 11:00 0 - 1  
Song Lam Nghe An - Binh Dinh 05.24 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Utd. - Maardu Linnameeskond 05.24 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu - Kalev Tallinn 05.24 12:00 0 - 2  
Trans Narva - Flora Tallinn 05.24 12:00 2 - 3  
Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn 05.24 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Noah Jereván 05.24 15:15 0 - 1  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Military 05.24 19:00 2 - 3  
Ural Air Force - Ural Raiders 05.24 07:00 0 - 3  
Ural University - Ural Military 05.24 05:15 3 - 0  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Mountains - Ural Red Fox 05.24 15:00 3 - 0  
Ural Stars - Ural Mountains 05.24 17:00 1 - 3  
Ural Stars - Ural Red Fox 05.24 13:00 3 - 1  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Mokrousov - R. Lutkovskii 05.24 15:30 0 - 2  
S. Lutkovskii - D. Hurtov 05.24 14:00 2 - 0  
S. Lutkovskii - M. Mokrousov 05.24 17:00 2 - 0  
Tenisz (BpKupa(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fajta P. - Nagy P. 05.24 13:00 2 - 0  
Fucsovics M. - Marozsán F. 05.24 11:45 0 - 2  
Nagy A. - Drahota-Szabó D. (női) 05.24 13:00 1 - 2  
Stollár F. - Jani R-L. (női) 05.24 10:10 1 - 2  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Volodkevich - A. Avsievich 05.24 11:00 2 - 1  
Z. Skindzer - G. Kolyshkov 05.24 14:00 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hazem Naw - Ben. Hassan 05.24 10:00 1 - 2  
L. Gelhardt - J. Choinski 05.24 13:55 0 - 2  
R. Junaid - Con. Schmitz 05.24 12:25 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Don. Young - Kev. King 05.24 16:00 1 - 2  
Gar. Johns - N. Pasha 05.24 20:15 0 - 2  
H. Reese - Don. Young 05.24 23:20 0 - 2  
K. Lovett - Chr. Eubanks 05.24 18:05 0 - 2  
K. Lovett - N. Pasha 05.24 01:40 0 - 2  
K. Lovett - R. Roelofse 05.24 22:00 0 - 2  
Kev. King - H. Reese 05.24 00:30 2 - 0  
R. Roelofse - H. Reese 05.24 19:00 2 - 0  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - D. Metz 05.24 18:45 2 - 0  
Evan King - A. El Mihdawy 05.24 19:35 2 - 1  
Evan King - D. Metz 05.24 16:05 2 - 0  
I. Yatsuk - P. Daciek 05.24 20:30 2 - 0  
L. Draxl - I. Yatsuk 05.24 16:30 2 - 0  
L. Draxl - P. Daciek 05.24 17:20 2 - 0  
Mic. Redlicki - A. El Mihdawy 05.24 14:50 2 - 1  
Mic. Redlicki - D. Metz 05.24 14:00 2 - 0  
Mic. Redlicki - Evan King 05.24 16:55 2 - 1  
P. Lorenzi - I. Yatsuk 05.24 18:25 2 - 0  
P. Lorenzi - L. Draxl 05.24 19:15 2 - 1  
P. Lorenzi - P. Daciek 05.24 21:25 2 - 0  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Belov - A. Zhishkevich 05.24 14:30 2 - 0  
A. Pripetepy - A. Krivalchevich 05.24 13:30 0 - 2  
N. Strebkov - D. Zhudro 05.24 19:00 2 - 1  
S. Korban - A. Lebedev 05.24 11:00 2 - 1  
S. Zatolgutsky - K. Molcan 05.24 16:00 1 - 2  
V. Andryushchenko - D. Gursky 05.24 17:30 2 - 0  
V. Chebotarev - S. Susha 05.24 12:00 2 - 0  
V. Mikulenok - A. Cintl 05.24 20:00 0 - 2  
Tenisz (Smash Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasenko - R. Lavrentiev 05.24 12:00 2 - 0  
K. Tsvetkov - V. Raitsov 05.24 06:00 0 - 2  
Y. Gest - R. Lavrentiev 05.24 10:30 2 - 0  
Y. Gest - V. Raitsov 05.24 09:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.E. Nefedova - Mary Closs 05.24 21:15 2 - 0  
A.E. Nefedova - May. Aikawa 05.24 15:30 2 - 0  
H.T. Black - Jov. Jovic 05.24 18:05 2 - 0  
J. Livianu - Jov. Jovic 05.24 20:05 1 - 2  
J. Livianu - Seo. Mendez 05.24 17:05 0 - 2  
May. Aikawa - S. Sewing 05.24 18:20 1 - 2  
S. Sewing - Mary Closs 05.24 15:30 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - G. Isahakyan 05.24 12:30 2 - 0  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 05.24 11:40 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.24 09:30 2 - 1  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.24 10:10 0 - 2  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.24 11:00 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.24 13:10 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.24 08:40 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Nikoyan 05.24 17:30 0 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Dzavaryan - Rsyan S / Nikoyan M 05.24 16:40 2 - 0  

 

2020.05.23.
Asztalitenisz (Autumn League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akira Chikaraishi - Henrique Ito 05.23 21:20 3 - 0  
Akira Chikaraishi - Hir. Yokoyama 05.23 23:00 3 - 1  
Ale. Matsuo - Lean. Pereira 05.23 01:55 1 - 3  
D. Umehara - Lean. Pereira 05.23 23:50 0 - 3  
Henrique Ito - Hir. Yokoyama 05.23 22:10 0 - 3  
Hir. Yokoyama - L. Orsatti 05.23 22:35 3 - 2  
L. Orsatti - Henrique Ito 05.23 23:25 3 - 0  
Lean. Pereira - D. Umehara 05.23 00:15 3 - 0  
Vitor Yamamoto - Ale. Matsuo 05.23 23:50 0 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mkrtchyan - Davit Avakimyan 05.23 17:40 1 - 3  
Davit Avakimyan - E. Grigoryan 05.23 16:40 3 - 1  
E. Grigoryan - A. Mkrtchyan 05.23 20:00 3 - 2  
G. Gevorgyan - A. Mkrtchyan 05.23 19:20 3 - 2  
G. Gevorgyan - Davit Avakimyan 05.23 21:00 0 - 3  
G. Gevorgyan - E. Grigoryan 05.23 17:20 1 - 3  
M. Nazaryan - A. Mkrtchyan 05.23 22:00 2 - 3  
M. Nazaryan - Davit Avakimyan 05.23 18:20 2 - 3  
M. Nazaryan - E. Grigoryan 05.23 21:20 2 - 3  
M. Nazaryan - G. Gevorgyan 05.23 20:20 3 - 0  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamyan - E. Bakhchajyan 05.23 15:20 1 - 3  
A. Adamyan - H. Matevosyan 05.23 20:40 3 - 2  
A. Adamyan - R. Vardanyan 05.23 16:00 0 - 3  
E. Bakhchajyan - H. Matevosyan 05.23 21:20 1 - 3  
H. Matevosyan - M. Hovhannisyan 05.23 15:40 3 - 0  
H. Matevosyan - R. Vardanyan 05.23 15:00 1 - 3  
M. Hovhannisyan - A. Adamyan 05.23 20:00 3 - 2  
M. Hovhannisyan - E. Bakhchajyan 05.23 22:00 1 - 3  
R. Vardanyan - E. Bakhchajyan 05.23 20:20 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Matveev 05.23 14:30 0 - 3  
A. Babkin - I. Meteleshko 05.23 19:00 3 - 1  
A. Babkin - I. Pandur 05.23 20:30 3 - 1  
A. Ermilov - Ilya Novikov 05.23 00:30 3 - 1  
A. Ermilov - Ilya Novikov 05.23 16:30 3 - 1  
A. Ermilov - S. Kuzmin 05.23 01:30 3 - 0  
A. Ermilov - S. Kuzmin 05.23 15:00 3 - 0  
A. Ermilov - S. Kuzmin 05.23 17:30 3 - 0  
A. Frolov - Dan. Andreev 05.23 06:00 1 - 3  
A. Frolov - V. Rakhmanov 05.23 08:00 1 - 3  
A. Frolov - Vla. Petrov 05.23 23:00 3 - 0  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 05.23 07:30 2 - 3  
A. Ovchinnikov - A. Arutiunyan 05.23 16:00 3 - 1  
A. Ovchinnikov - A. Arutiunyan 05.23 17:00 3 - 2  
A. Ovchinnikov - G.V. Vahnin 05.23 14:00 2 - 3  
A. Sadkov - D.E. Basmanov 05.23 08:00 2 - 3  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.23 09:00 3 - 1  
A. Serebrennikov - E. Glazun 05.23 16:00 1 - 3  
A. Skrebnev - D. Sayanov 05.23 12:00 3 - 1  
A. Skrebnev - E. Ilyukhin 05.23 10:00 3 - 1  
A. Skrebnev - E. Ilyukhin 05.23 13:30 2 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 05.23 08:30 2 - 3  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 05.23 09:30 1 - 3  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 05.23 07:00 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Serebrennikov 05.23 15:30 3 - 2  
D. Merzlikin - A. Frolov 05.23 22:00 3 - 0  
D. Merzlikin - I. Elistratov 05.23 10:30 3 - 1  
D. Sayanov - S. Ogay 05.23 22:00 3 - 0  
D. Sayanov - V. Nemashkalo 05.23 10:30 1 - 3  
D.E. Basmanov - A. Babkin 05.23 18:00 3 - 1  
D.E. Basmanov - I. Meteleshko 05.23 20:00 3 - 1  
D.E. Basmanov - I. Meteleshko 05.23 21:00 0 - 3  
D.E. Basmanov - I. Pandur 05.23 09:30 2 - 3  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 05.23 07:00 2 - 3  
Dan. Andreev - Z. Khudaiberdiev 05.23 08:30 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 05.23 06:00 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - O. Nikiforov 05.23 08:00 3 - 1  
E. Glazun - A. Serebrennikov 05.23 01:00 3 - 1  
E. Glazun - A.D. Volkov 05.23 14:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 05.23 11:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.23 12:30 3 - 1  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 05.23 15:00 3 - 0  
G.V. Vahnin - I. Matveev 05.23 16:30 3 - 1  
G.V. Vahnin - I. Matveev 05.23 17:30 3 - 0  
I. Elistratov - D. Merzlikin 05.23 23:30 2 - 3  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 05.23 11:30 3 - 1  
I. Matveev - A. Ovchinnikov 05.23 15:30 3 - 2  
I. Meteleshko - D.E. Basmanov 05.23 07:00 1 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.23 08:30 0 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.23 18:30 1 - 3  
I. Pandur - A. Babkin 05.23 21:30 3 - 1  
I. Pandur - A. Sadkov 05.23 07:30 1 - 3  
I. Pandur - D.E. Basmanov 05.23 19:30 3 - 0  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 05.23 01:00 2 - 3  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 05.23 15:30 0 - 3  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 05.23 01:30 2 - 3  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 05.23 00:00 3 - 2  
M. Pronkin - Y. Demic 05.23 20:30 3 - 0  
M. Pronkin - Y. Demic 05.23 21:00 3 - 0  
M. Pronkin - Z. Khudaiberdiev 05.23 19:00 0 - 3  
O. Kutuzov - A. Ermilov 05.23 14:00 2 - 3  
O. Kutuzov - Ilya Novikov 05.23 17:00 0 - 3  
O. Kutuzov - S. Kuzmin 05.23 00:00 0 - 3  
O. Kutuzov - S. Kuzmin 05.23 16:00 0 - 3  
O. Nikiforov - A. Gribkov 05.23 06:30 3 - 0  
O. Nikiforov - A. Gribkov 05.23 09:00 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Gribkov 05.23 20:00 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 05.23 18:00 3 - 1  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 05.23 14:30 2 - 3  
S. Ogay - E. Ilyukhin 05.23 23:00 2 - 3  
S. Vakar - V. Bazilevsky 05.23 10:00 3 - 2  
S. Vakar - V. Bazilevsky 05.23 13:30 3 - 1  
S. Vakar - V. Safonov 05.23 12:00 3 - 0  
S. Vakar - Y. Troyanov 05.23 22:00 0 - 3  
V. Bazilevsky - S. Vakar 05.23 23:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - V. Safonov 05.23 11:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - Y. Troyanov 05.23 12:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - A. Skrebnev 05.23 11:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - D. Sayanov 05.23 13:00 3 - 2  
V. Rakhmanov - M. Pronkin 05.23 18:00 2 - 3  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.23 06:30 3 - 1  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.23 20:00 3 - 0  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.23 21:30 3 - 1  
V. Safonov - V. Bazilevsky 05.23 22:30 3 - 2  
V. Safonov - Y. Troyanov 05.23 10:30 2 - 3  
Vla. Petrov - D. Merzlikin 05.23 00:30 0 - 3  
Vla. Petrov - D. Merzlikin 05.23 11:00 2 - 3  
Vla. Petrov - I. Elistratov 05.23 12:30 1 - 3  
Vla. Petrov - I. Elistratov 05.23 22:30 1 - 3  
Vla. Shirokov - D. Merzlikin 05.23 12:00 3 - 1  
Vla. Shirokov - Vla. Petrov 05.23 01:00 3 - 2  
Vla. Shirokov - Vla. Petrov 05.23 10:00 3 - 2  
Y. Demic - V. Rakhmanov 05.23 19:30 1 - 3  
Y. Troyanov - S. Vakar 05.23 11:30 2 - 3  
Y. Troyanov - V. Safonov 05.23 13:00 1 - 3  
Y. Troyanov - V. Safonov 05.23 23:00 3 - 1  
Z. Khudaiberdiev - A. Frolov 05.23 07:30 0 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Y. Demic 05.23 18:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goncharuk - A. Tkachenko 05.23 16:20 3 - 1  
A. Goncharuk - Pav. Kovalchuk 05.23 20:50 2 - 3  
A. Goncharuk - V. Levytskyi 05.23 18:20 3 - 1  
A. Goncharuk - V. Melnykov 05.23 19:50 0 - 3  
A. Kozachenko - M. Halynskyi 05.23 07:15 1 - 3  
A. Kozachenko - M. Teteruk 05.23 10:15 0 - 3  
A. Krutko - A. Yolkin 05.23 17:25 2 - 3  
A. Krutko - D. Matveev 05.23 18:55 0 - 3  
A. Krutko - I. Kanunnikov 05.23 19:55 3 - 1  
A. Krutko - N. Trofimov 05.23 16:25 0 - 3  
A. Levshin - M. Shulepov 05.23 11:00 3 - 1  
A. Levshin - M. Zholubak 05.23 07:30 2 - 3  
A. Levshin - V. Voronenkov 05.23 09:30 0 - 3  
A. Levshin - Vlad. Klim 05.23 12:00 2 - 3  
A. Mishchenko - P. Babenko 05.23 16:35 3 - 0  
A. Mishchenko - V. Sazhnev 05.23 21:35 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 05.23 11:45 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - M. Halynskyi 05.23 08:15 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - M. Teteruk 05.23 09:15 1 - 3  
A. Nadoporozhsky - R. Kapinus 05.23 10:45 3 - 0  
A. Podolian - M. Adyntsev 05.23 20:00 3 - 0  
A. Tkachenko - V. Melnykov 05.23 21:20 3 - 1  
A. Yolkin - N. Trofimov 05.23 19:25 1 - 3  
D. Matveev - A. Yolkin 05.23 15:55 3 - 1  
D. Matveev - N. Trofimov 05.23 17:55 3 - 0  
E. Gudimenko - A. Yurkov 05.23 09:50 1 - 3  
E. Gudimenko - K. Rumezhak 05.23 07:50 1 - 3  
I. Budiak - V. Kobets 05.23 09:35 2 - 3  
I. Budiak - V. Luzhanskiy 05.23 07:35 1 - 3  
I. Budiak - V. Vasyukov 05.23 11:05 2 - 3  
I. Budiak - Y. Sokoltsov 05.23 12:05 1 - 3  
I. Hudushyn - A. Podolian 05.23 16:00 2 - 3  
I. Hudushyn - M. Adyntsev 05.23 14:30 3 - 0  
I. Hudushyn - O. Ponomarenko 05.23 20:30 3 - 2  
I. Hudushyn - V. Kholodkevych 05.23 19:00 3 - 0  
I. Hudushyn - Y. Piatachuk 05.23 17:30 3 - 0  
I. Kanunnikov - A. Yolkin 05.23 18:25 0 - 3  
I. Kanunnikov - D. Matveev 05.23 16:55 3 - 1  
I. Kanunnikov - N. Trofimov 05.23 15:25 3 - 0  
K. Kirsanov - A. Mishchenko 05.23 19:35 3 - 0  
K. Kirsanov - M. Cherepnin 05.23 17:05 3 - 1  
K. Kirsanov - P. Babenko 05.23 18:35 3 - 1  
K. Kirsanov - V. Sazhnev 05.23 15:05 2 - 3  
K. Rumezhak - A. Yurkov 05.23 11:20 3 - 1  
M. Cherepnin - A. Mishchenko 05.23 15:35 0 - 3  
M. Cherepnin - P. Babenko 05.23 21:05 3 - 2  
M. Cherepnin - V. Sazhnev 05.23 18:05 2 - 3  
M. Teteruk - M. Halynskyi 05.23 11:15 3 - 0  
M. Zholubak - M. Shulepov 05.23 12:30 0 - 3  
O. Gomilko - I. Budiak 05.23 13:05 3 - 0  
O. Gomilko - V. Kobets 05.23 11:35 1 - 3  
O. Gomilko - V. Luzhanskiy 05.23 08:35 3 - 0  
O. Gomilko - V. Vasyukov 05.23 07:05 3 - 0  
O. Gomilko - Y. Sokoltsov 05.23 10:05 3 - 1  
O. Hrymovskyi - A. Yurkov 05.23 07:20 3 - 2  
O. Hrymovskyi - E. Gudimenko 05.23 08:50 3 - 0  
O. Hrymovskyi - K. Rumezhak 05.23 10:20 2 - 3  
O. Kovalchuk - A. Mishchenko 05.23 17:35 3 - 0  
O. Kovalchuk - K. Kirsanov 05.23 20:35 0 - 3  
O. Kovalchuk - M. Cherepnin 05.23 19:05 3 - 1  
O. Kovalchuk - P. Babenko 05.23 14:35 3 - 0  
O. Kovalchuk - V. Sazhnev 05.23 16:05 3 - 1  
O. Ponomarenko - A. Podolian 05.23 15:00 3 - 0  
O. Ponomarenko - M. Adyntsev 05.23 18:30 3 - 1  
O. Ponomarenko - V. Kholodkevych 05.23 17:00 3 - 1  
O. Ponomarenko - Y. Piatachuk 05.23 19:30 3 - 1  
Pav. Kovalchuk - A. Tkachenko 05.23 22:50 0 - 3  
Pav. Kovalchuk - V. Melnykov 05.23 17:50 3 - 2  
R. Kapinus - M. Halynskyi 05.23 09:45 0 - 3  
R. Kapinus - M. Teteruk 05.23 07:45 2 - 3  
S. Retynskyi - A. Levshin 05.23 13:00 0 - 3  
S. Retynskyi - M. Shulepov 05.23 07:00 1 - 3  
S. Retynskyi - M. Zholubak 05.23 08:30 1 - 3  
S. Retynskyi - V. Voronenkov 05.23 11:30 2 - 3  
S. Retynskyi - Vlad. Klim 05.23 10:00 3 - 2  
V. Kholodkevych - A. Podolian 05.23 18:00 1 - 3  
V. Kholodkevych - M. Adyntsev 05.23 21:00 1 - 3  
V. Kholodkevych - Y. Piatachuk 05.23 15:30 1 - 3  
V. Kobets - V. Luzhanskiy 05.23 10:35 3 - 0  
V. Kobets - V. Vasyukov 05.23 13:35 0 - 3  
V. Kobets - Y. Sokoltsov 05.23 08:05 0 - 3  
V. Levytskyi - A. Tkachenko 05.23 19:20 2 - 3  
V. Levytskyi - Pav. Kovalchuk 05.23 16:50 0 - 3  
V. Levytskyi - V. Melnykov 05.23 22:20 2 - 3  
V. Luzhanskiy - V. Vasyukov 05.23 12:35 1 - 3  
V. Sazhnev - P. Babenko 05.23 20:05 2 - 3  
V. Vasko - A. Goncharuk 05.23 21:50 3 - 0  
V. Vasko - A. Tkachenko 05.23 17:20 0 - 3  
V. Vasko - Pav. Kovalchuk 05.23 18:50 1 - 3  
V. Vasko - V. Levytskyi 05.23 20:20 0 - 3  
V. Vasko - V. Melnykov 05.23 15:50 3 - 0  
V. Voronenkov - M. Shulepov 05.23 13:30 2 - 3  
V. Voronenkov - M. Zholubak 05.23 10:30 0 - 3  
V. Voronenkov - Vlad. Klim 05.23 08:00 3 - 1  
V. Zholubak - A. Yurkov 05.23 08:20 3 - 2  
V. Zholubak - E. Gudimenko 05.23 10:50 2 - 3  
V. Zholubak - K. Rumezhak 05.23 09:20 3 - 1  
V. Zholubak - O. Hrymovskyi 05.23 11:50 2 - 3  
Vlad. Klim - M. Shulepov 05.23 09:00 3 - 1  
Vlad. Klim - M. Zholubak 05.23 14:00 2 - 3  
Y. Piatachuk - A. Podolian 05.23 21:30 0 - 3  
Y. Piatachuk - M. Adyntsev 05.23 16:30 3 - 2  
Y. Sokoltsov - V. Luzhanskiy 05.23 14:05 3 - 0  
Y. Sokoltsov - V. Vasyukov 05.23 09:05 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gordinskaya - I. Grushko 05.23 13:25 3 - 1  
A. Lapa - A. Gordinskaya 05.23 08:25 3 - 1  
A. Lapa - I. Grushko 05.23 11:55 3 - 2  
A. Lapa - J. Trigub 05.23 12:55 3 - 2  
A. Lapa - M. Povaliaieva 05.23 10:25 2 - 3  
Anz. Hassan - O. Mykhailyk 05.23 16:45 3 - 2  
Anz. Hassan - T. Shelest 05.23 21:45 1 - 3  
E. Gubskaya - Anz. Hassan 05.23 19:45 1 - 3  
E. Gubskaya - O. Mykhailyk 05.23 18:45 3 - 0  
E. Gubskaya - T. Shelest 05.23 15:15 3 - 0  
E. Gubskaya - V. Globina 05.23 17:15 3 - 1  
J. Trigub - A. Gordinskaya 05.23 14:55 3 - 0  
J. Trigub - I. Grushko 05.23 09:55 3 - 0  
M. Povaliaieva - A. Gordinskaya 05.23 11:25 0 - 3  
M. Povaliaieva - I. Grushko 05.23 14:25 0 - 3  
M. Povaliaieva - J. Trigub 05.23 08:55 0 - 3  
T. Martynova - Anz. Hassan 05.23 17:45 3 - 1  
T. Martynova - E. Gubskaya 05.23 20:45 3 - 0  
T. Martynova - O. Mykhailyk 05.23 14:45 3 - 1  
T. Martynova - T. Shelest 05.23 16:15 3 - 1  
T. Martynova - V. Globina 05.23 19:15 2 - 3  
T. Shelest - O. Mykhailyk 05.23 20:15 0 - 3  
V. Globina - Anz. Hassan 05.23 15:45 2 - 3  
V. Globina - O. Mykhailyk 05.23 21:15 1 - 3  
V. Globina - T. Shelest 05.23 18:15 1 - 3  
Yevg. Severina - A. Gordinskaya 05.23 09:25 3 - 0  
Yevg. Severina - A. Lapa 05.23 13:55 0 - 3  
Yevg. Severina - I. Grushko 05.23 07:55 3 - 1  
Yevg. Severina - J. Trigub 05.23 10:55 1 - 3  
Yevg. Severina - M. Povaliaieva 05.23 12:25 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - D. Kryshtal 05.23 13:55 3 - 2  
A. Chaplyanka - K. Yehorov 05.23 12:10 3 - 0  
A. Chaplyanka - O. Semenets 05.23 08:40 2 - 3  
A. Chaplyanka - Vya. Kovalenko 05.23 10:25 2 - 3  
A. Dzyabura - Petr Kolesnik 05.23 20:20 3 - 2  
A. Gordiy - N. Kovalchuk 05.23 16:35 3 - 0  
A. Gordiy - V. Verbyany 05.23 18:55 0 - 3  
A. Guchok - A. Savchenko 05.23 11:10 1 - 3  
A. Guchok - D. Yasashnyi 05.23 08:15 0 - 3  
A. Khvysiuk - A. Kurotich 05.23 17:00 3 - 1  
A. Khvysiuk - V. Trachuk 05.23 15:15 3 - 0  
A. Kurotich - A. Michalus 05.23 15:50 3 - 1  
A. Kurotich - S. Panasiuk 05.23 18:40 2 - 3  
A. Levadniy - N. Telnoy 05.23 15:00 3 - 0  
A. Levadniy - S. Tsybulin 05.23 09:10 3 - 2  
A. Lukatsky - V. Kalugin 05.23 17:30 2 - 3  
A. Maksimenko - O. Metla 05.23 10:50 3 - 0  
A. Maksimenko - S. Skachenko 05.23 08:30 0 - 3  
A. Michalus - A. Khvysiuk 05.23 19:20 2 - 3  
A. Michalus - V. Trachuk 05.23 20:30 3 - 0  
A. Savchenko - D. Yasashnyi 05.23 10:00 1 - 3  
A. Savchenko - I. Matsehora 05.23 12:20 3 - 1  
A. Scherinskiy - V. Kalugin 05.23 16:20 3 - 1  
Artem Gubenko - A. Levadniy 05.23 10:20 3 - 2  
Artem Gubenko - E. Pismenniy 05.23 12:05 1 - 3  
Artem Gubenko - N. Telnoy 05.23 08:35 3 - 1  
Artem Gubenko - S. Gogenko 05.23 13:50 2 - 3  
Artem Gubenko - S. Tsybulin 05.23 06:50 2 - 3  
B. Artem - P. Vasylchuk 05.23 23:00 1 - 3  
D. Halai - K. Dzhanibekyan 05.23 00:10 3 - 0  
D. Halai - K. Dzhanibekyan 05.23 22:10 3 - 0  
D. Halai - V. Shvidkiy 05.23 03:10 2 - 3  
D. Kryshtal - K. Yehorov 05.23 09:50 0 - 3  
D. Kryshtal - Mak. Kolos 05.23 11:35 2 - 3  
D. Kryshtal - O. Semenets 05.23 07:30 3 - 1  
D. Kryshtal - Vya. Kovalenko 05.23 12:45 1 - 3  
D. Yasashnyi - I. Matsehora 05.23 11:45 3 - 2  
D. Yasashnyi - S. Melkumyan 05.23 12:55 1 - 3  
E. Pismenniy - A. Levadniy 05.23 08:00 2 - 3  
E. Pismenniy - N. Telnoy 05.23 10:55 3 - 0  
E. Pismenniy - S. Tsybulin 05.23 14:25 3 - 0  
I. Fashchevskiy - A. Dzyabura 05.23 17:25 1 - 3  
I. Fashchevskiy - M. Zakladnyi 05.23 18:35 3 - 2  
I. Fashchevskiy - P. Pugach 05.23 20:15 1 - 3  
I. Fashchevskiy - Petr Kolesnik 05.23 19:40 3 - 2  
I. Gaysin - D. Halai 05.23 23:10 1 - 3  
I. Gaysin - V. Shvidkiy 05.23 21:40 1 - 3  
I. Gladkih - B. Artem 05.23 02:50 3 - 0  
I. Gladkih - B. Artem 05.23 05:20 0 - 3  
I. Gladkih - M. Zhuravlov 05.23 23:30 3 - 1  
I. Gladkih - P. Vasylchuk 05.23 22:00 3 - 1  
I. Gladkih - V. Volokhov 05.23 00:50 3 - 2  
I. Kozhenkov - A. Maksimenko 05.23 11:25 0 - 3  
I. Kozhenkov - O. Metla 05.23 09:05 1 - 3  
I. Kozhenkov - S. Orlovskiy 05.23 12:35 0 - 3  
I. Kozhenkov - S. Skachenko 05.23 10:15 1 - 3  
I. Matsehora - A. Guchok 05.23 09:25 3 - 0  
I. Matsehora - S. Melkumyan 05.23 07:40 1 - 3  
I. Udod - K. Dzhanibekyan 05.23 23:40 1 - 3  
I. Udod - V. Shvidkiy 05.23 22:40 3 - 1  
K. Yehorov - Mak. Kolos 05.23 14:30 2 - 3  
K. Yehorov - O. Semenets 05.23 11:00 0 - 3  
K. Yehorov - Vya. Kovalenko 05.23 08:05 0 - 3  
M. Senchenko - A. Lukatsky 05.23 15:45 0 - 3  
M. Senchenko - A. Scherinskiy 05.23 16:55 3 - 0  
M. Zakladnyi - A. Dzyabura 05.23 19:10 3 - 2  
M. Zakladnyi - P. Pugach 05.23 17:55 3 - 0  
M. Zakladnyi - Petr Kolesnik 05.23 20:55 3 - 1  
M. Zhuravlov - B. Artem 05.23 01:20 3 - 2  
M. Zhuravlov - I. Gladkih 05.23 03:20 3 - 2  
M. Zhuravlov - O. Shchytka 05.23 04:20 3 - 0  
M. Zhuravlov - V. Volokhov 05.23 02:20 2 - 3  
N. Kovalchuk - N. Danilyuk 05.23 17:45 3 - 2  
N. Kovalchuk - V. Verbyany 05.23 15:25 3 - 1  
N. Mosiuk - D. Simonchuk 05.23 09:00 1 - 3  
N. Mosiuk - V. Bedriychuk 05.23 11:20 2 - 3  
N. Mosiuk - V. Tatarinov 05.23 12:30 3 - 2  
N. Mosiuk - Vit. Boiko 05.23 10:10 3 - 0  
N. Telnoy - S. Tsybulin 05.23 13:15 3 - 0  
O. Oleskevych - A. Gordiy 05.23 19:30 1 - 3  
O. Oleskevych - N. Danilyuk 05.23 16:00 2 - 3  
O. Oleskevych - N. Kovalchuk 05.23 18:20 2 - 3  
O. Oleskevych - V. Verbyany 05.23 17:10 0 - 3  
O. Semenets - Mak. Kolos 05.23 13:20 2 - 3  
O. Shchytka - B. Artem 05.23 00:20 2 - 3  
O. Shchytka - I. Gladkih 05.23 01:50 3 - 2  
O. Shchytka - V. Volokhov 05.23 03:50 0 - 3  
O. Tytyunnik - A. Dzyabura 05.23 18:00 1 - 3  
O. Tytyunnik - I. Fashchevskiy 05.23 20:50 2 - 3  
O. Tytyunnik - M. Zakladnyi 05.23 19:45 0 - 3  
O. Tytyunnik - P. Pugach 05.23 19:05 1 - 3  
O. Tytyunnik - Petr Kolesnik 05.23 17:20 2 - 3  
P. Pugach - A. Dzyabura 05.23 21:25 2 - 3  
P. Pugach - Petr Kolesnik 05.23 18:30 3 - 2  
S. Gogenko - A. Levadniy 05.23 12:40 3 - 0  
S. Gogenko - E. Pismenniy 05.23 09:45 1 - 3  
S. Gogenko - N. Telnoy 05.23 07:25 2 - 3  
S. Gogenko - S. Tsybulin 05.23 11:30 3 - 0  
S. Melkumyan - A. Guchok 05.23 10:35 3 - 2  
S. Melkumyan - A. Savchenko 05.23 08:50 3 - 2  
S. Orlovskiy - A. Maksimenko 05.23 09:40 0 - 3  
S. Orlovskiy - O. Metla 05.23 07:55 0 - 3  
S. Orlovskiy - S. Skachenko 05.23 12:00 3 - 1  
S. Panasiuk - A. Khvysiuk 05.23 19:55 2 - 3  
S. Panasiuk - A. Michalus 05.23 17:35 1 - 3  
S. Skachenko - O. Metla 05.23 13:10 3 - 0  
V. Bedriychuk - D. Simonchuk 05.23 10:45 2 - 3  
V. Bedriychuk - Vit. Boiko 05.23 08:25 2 - 3  
V. Kalugin - M. Senchenko 05.23 21:00 3 - 1  
V. Tatarinov - D. Simonchuk 05.23 07:50 0 - 3  
V. Tatarinov - V. Bedriychuk 05.23 09:35 2 - 3  
V. Tatarinov - Vit. Boiko 05.23 11:55 3 - 1  
V. Trachuk - A. Kurotich 05.23 18:10 2 - 3  
V. Trachuk - S. Panasiuk 05.23 16:25 3 - 1  
V. Verbyany - N. Danilyuk 05.23 20:05 3 - 0  
V. Volokhov - B. Artem 05.23 04:50 3 - 1  
V. Volokhov - M. Zhuravlov 05.23 05:50 1 - 3  
Vit. Boiko - D. Simonchuk 05.23 13:05 2 - 3  
Vya. Kovalenko - Mak. Kolos 05.23 09:15 3 - 1  
Vya. Kovalenko - O. Semenets 05.23 15:05 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Miklukha - M. Kurishenko 05.23 10:30 0 - 3  
A. Miklukha - O. Tsiupko 05.23 08:10 1 - 3  
Ali. Kurtenko - A. Miklukha 05.23 09:20 3 - 0  
Ali. Kurtenko - M. Kurishenko 05.23 07:35 1 - 3  
Ali. Kurtenko - O. Tsiupko 05.23 11:40 3 - 0  
O. Melnik - A. Miklukha 05.23 11:05 3 - 2  
O. Melnik - Ali. Kurtenko 05.23 12:15 0 - 3  
O. Melnik - M. Kurishenko 05.23 08:45 1 - 3  
O. Melnik - O. Tsiupko 05.23 09:55 3 - 0  
O. Tsiupko - M. Kurishenko 05.23 12:50 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alistratov - A. Grabskiy 05.23 08:30 3 - 0  
A. Alistratov - R. Gimadeev 05.23 13:00 3 - 2  
A. Derevinskyi - O. Liushnia 05.23 10:30 2 - 3  
A. Derevinskyi - R. Solomko 05.23 09:30 0 - 3  
A. Derevinskyi - S. Korobeynik 05.23 11:00 3 - 1  
A. Doroshenko - D. Nemchenko 05.23 10:15 2 - 3  
A. Doroshenko - I. Sukovatiy 05.23 08:15 3 - 2  
A. Doroshenko - Maks. Deynega 05.23 09:15 3 - 2  
A. Fedorchenko - E. Masko 05.23 17:30 3 - 2  
A. Fedorchenko - L. Kuzo 05.23 14:00 3 - 1  
A. Fedorchenko - Mih. Popov 05.23 19:30 3 - 0  
A. Fedorchenko - V. Khitrov 05.23 16:00 3 - 0  
A. Grabskiy - A. Alistratov 05.23 11:30 3 - 1  
A. Grabskiy - R. Gimadeev 05.23 12:00 3 - 2  
A. Grabskiy - S. Zavinskiy 05.23 10:30 1 - 3  
A. Kovrikov - I. Glivenko 05.23 15:30 3 - 1  
A. Kovrikov - M. Varchenko 05.23 16:30 0 - 3  
A. Kovrikov - R. Tsubera 05.23 14:30 3 - 0  
D. Nemchenko - A. Doroshenko 05.23 13:15 1 - 3  
D. Nemchenko - Maks. Deynega 05.23 08:45 1 - 3  
D. Ptitsyn - D. Lukander 05.23 21:00 1 - 3  
D. Ptitsyn - E. Voytenko 05.23 22:10 3 - 0  
Den. Lebedev - M. Balakiriev 05.23 09:00 3 - 1  
Den. Lebedev - R. Gnoeviy 05.23 08:00 2 - 3  
E. Masko - L. Kuzo 05.23 19:00 3 - 2  
E. Masko - Mih. Popov 05.23 15:30 1 - 3  
E. Masko - R. Pirvelli 05.23 17:00 3 - 1  
E. Masko - V. Khitrov 05.23 13:30 3 - 2  
I. Akimov - O. Saenko 05.23 15:45 3 - 1  
I. Akimov - V. Khorolsky 05.23 14:45 0 - 3  
I. Glivenko - A. Kovrikov 05.23 18:30 3 - 0  
I. Glivenko - M. Varchenko 05.23 18:00 0 - 3  
I. Glivenko - R. Tsubera 05.23 17:00 3 - 1  
I. Kutniy - A. Fedorchenko 05.23 17:00 0 - 3  
I. Kutniy - Mih. Popov 05.23 13:30 3 - 2  
I. Kutniy - Y. Kryvorotko 05.23 18:30 0 - 3  
I. Sukovatiy - A. Doroshenko 05.23 11:15 3 - 1  
I. Sukovatiy - D. Nemchenko 05.23 12:45 3 - 2  
I. Sukovatiy - Maks. Deynega 05.23 13:45 1 - 3  
I. Trydukh - Mih. Popov 05.23 03:25 3 - 1  
K. Gnoevoy - V. Gusev 05.23 01:40 1 - 3  
L. Kuzo - I. Kutniy 05.23 18:00 3 - 0  
L. Kuzo - R. Pirvelli 05.23 19:30 3 - 1  
L. Kuzo - Y. Kryvorotko 05.23 16:00 1 - 3  
M. Balakiriev - Den. Lebedev 05.23 12:00 2 - 3  
M. Balakiriev - R. Gnoeviy 05.23 07:30 2 - 3  
M. Balakiriev - V. Grushko 05.23 08:30 2 - 3  
M. Varchenko - A. Kovrikov 05.23 19:30 2 - 3  
M. Varchenko - I. Glivenko 05.23 15:00 1 - 3  
M. Varchenko - R. Tsubera 05.23 16:00 3 - 1  
Maks. Deynega - D. Nemchenko 05.23 11:45 0 - 3  
Maks. Deynega - I. Sukovatiy 05.23 10:45 3 - 2  
Mih. Popov - L. Kuzo 05.23 14:30 1 - 3  
Mih. Popov - V. Khitrov 05.23 18:30 3 - 2  
Mih. Popov - Y. Kryvorotko 05.23 16:30 0 - 3  
O. Liushnia - A. Derevinskyi 05.23 07:30 0 - 3  
O. Liushnia - R. Solomko 05.23 08:30 3 - 0  
O. Liushnia - S. Korobeynik 05.23 12:00 3 - 1  
O. Saenko - I. Akimov 05.23 18:45 0 - 3  
O. Saenko - S. Buluy 05.23 17:15 0 - 3  
O. Saenko - V. Khorolsky 05.23 19:45 1 - 3  
P. Khakhamidi - S. Kosarev 05.23 22:45 3 - 1  
P. Khakhamidi - V. Vakhrushev 05.23 21:35 0 - 3  
R. Gimadeev - A. Alistratov 05.23 10:00 3 - 1  
R. Gimadeev - S. Zavinskiy 05.23 08:00 0 - 3  
R. Gnoeviy - Den. Lebedev 05.23 11:00 3 - 1  
R. Gnoeviy - M. Balakiriev 05.23 10:30 3 - 1  
R. Gnoeviy - V. Grushko 05.23 09:30 3 - 1  
R. Pirvelli - A. Fedorchenko 05.23 19:00 0 - 3  
R. Pirvelli - Mih. Popov 05.23 17:30 3 - 0  
R. Pirvelli - Y. Kryvorotko 05.23 14:00 0 - 3  
R. Solomko - A. Derevinskyi 05.23 12:30 1 - 3  
R. Solomko - O. Liushnia 05.23 11:30 2 - 3  
R. Solomko - S. Korobeynik 05.23 10:00 3 - 2  
R. Tsubera - M. Varchenko 05.23 19:00 1 - 3  
S. Buluy - I. Akimov 05.23 16:15 0 - 3  
S. Buluy - O. Saenko 05.23 14:15 3 - 1  
S. Buluy - V. Khorolsky 05.23 15:15 1 - 3  
S. Korobeynik - A. Derevinskyi 05.23 08:00 1 - 3  
S. Korobeynik - O. Liushnia 05.23 09:00 0 - 3  
S. Korobeynik - R. Solomko 05.23 07:00 0 - 3  
S. Zavinskiy - A. Alistratov 05.23 12:30 2 - 3  
S. Zavinskiy - A. Grabskiy 05.23 13:30 0 - 3  
S. Zavinskiy - R. Gimadeev 05.23 11:00 3 - 1  
V. Boychuk - E. Voytenko 05.23 21:35 0 - 3  
V. Grushko - Den. Lebedev 05.23 10:00 2 - 3  
V. Grushko - M. Balakiriev 05.23 11:30 0 - 3  
V. Gusev - K. Gnoevoy 05.23 22:45 1 - 3  
V. Gusev - V. Reva 05.23 21:35 3 - 1  
V. Khitrov - I. Kutniy 05.23 20:00 3 - 1  
V. Khitrov - L. Kuzo 05.23 16:30 3 - 0  
V. Khitrov - R. Pirvelli 05.23 15:00 3 - 1  
V. Khorolsky - I. Akimov 05.23 17:45 3 - 0  
V. Khorolsky - O. Saenko 05.23 16:45 2 - 3  
V. Khorolsky - S. Buluy 05.23 18:15 0 - 3  
V. Naumovich - K. Gnoevoy 05.23 21:00 3 - 0  
V. Naumovich - V. Reva 05.23 02:15 1 - 3  
V. Naumovich - V. Reva 05.23 22:10 3 - 2  
V. Reva - K. Gnoevoy 05.23 23:55 2 - 3  
V. Reva - V. Gusev 05.23 02:50 1 - 3  
Y. Kryvorotko - A. Fedorchenko 05.23 14:30 2 - 3  
Y. Kryvorotko - E. Masko 05.23 20:00 1 - 3  
Y. Kryvorotko - V. Khitrov 05.23 18:00 1 - 3  
Yur. Gavrilov - P. Khakhamidi 05.23 23:20 0 - 3  
Yur. Gavrilov - S. Kosarev 05.23 21:00 0 - 3  
Yur. Gavrilov - V. Vakhrushev 05.23 22:10 2 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - KT Wiz 05.23 07:00 2 - 6  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 05.23 10:00 4 - 12  
NC Dinos - Hanwha Eagles 05.23 10:00 3 - 0  
Samsung Lions - Doosan Bears 05.23 10:00 6 - 10  
SK Wyverns - KIA Tigers 05.23 10:00 3 - 8  
Baseball (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carazo - Rivas 05.23 02:00    
Chontales - Masaya 05.23 02:00    
Costa Caribe - Boer 05.23 02:00    
Esteli - Dantos 05.23 02:00    
Jinotega - Nueva Segovia 05.23 02:00    
Tigres - Matagalpa 05.23 02:00    
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Fubon Guardians 05.23 11:05    
Rakuten Monkeys - Uni-President Lions 05.23 11:05    
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wei Chuan Dragons 2 - Fubon Guardians 2 05.23 07:00 8 - 5  
Darts (ISO Darts Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jer. Fagg - Jus. Thompson 05.23 09:00 0 - 5  
M. Cuming - Aar. Morrison 05.23 10:35 4 - 5  
P. Machin - S. Coburn 05.23 09:50 5 - 2  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - J. Askew 05.23 15:10 3 - 4  
Andy Jenkins - M. Webster 05.23 18:30 3 - 4  
Andy Jenkins - Sco. Mitchell 05.23 17:10 1 - 4  
D. Fitton - Andy Jenkins 05.23 13:50 0 - 4  
D. Fitton - M. Webster 05.23 15:30 3 - 4  
D. Fitton - Sco. Mitchell 05.23 12:30 2 - 4  
J. Askew - D. Fitton 05.23 11:30 4 - 0  
J. Askew - M. Webster 05.23 16:30 4 - 0  
J. Askew - Mar. Adams 05.23 13:30 3 - 4  
K. Kay - Andy Jenkins 05.23 16:10 3 - 4  
K. Kay - D. Fitton 05.23 13:10 1 - 4  
K. Kay - J. Askew 05.23 12:10 3 - 4  
M. Webster - K. Kay 05.23 17:30 4 - 1  
M. Webster - Mar. Adams 05.23 18:10 1 - 4  
M. Webster - Sco. Mitchell 05.23 14:10 1 - 4  
Mar. Adams - Andy Jenkins 05.23 17:50 4 - 3  
Mar. Adams - D. Fitton 05.23 16:50 4 - 2  
Mar. Adams - K. Kay 05.23 14:30 4 - 2  
Sco. Mitchell - J. Askew 05.23 12:50 2 - 4  
Sco. Mitchell - K. Kay 05.23 11:50 2 - 4  
Sco. Mitchell - Mar. Adams 05.23 15:50 4 - 3  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chaney - L. Winstanley 05.23 00:10 6 - 4  
Jim Williams - L. Butler 05.23 00:45 5 - 5  
Paul Hogan - John O'Shea 05.23 23:30 5 - 5  
T. Osborne - Paul Hogan 05.23 22:30    
T. Osborne - T. Tricole 05.23 23:00    
T. Tricole - John O'Shea 05.23 22:00 6 - 2  
Golf (Alta Mesa CC, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta Mesa CC, női 2020 05.23 03:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Vojnij Suomi (3x10 perc) 05.23 21:50 3 - 4  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.23 22:50 6 - 1  
Bisztrije Riszi - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 05.23 01:00 0 - 1  
Csernyije Grifonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.23 05:00 8 - 5  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.23 16:50 4 - 3  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.23 14:50 8 - 5  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.23 18:50 3 - 3  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 05.23 20:50 4 - 6  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.23 12:50 4 - 6  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.23 15:50 4 - 2  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri(3x10 perc) 05.23 02:00    
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.23 04:00 4 - 1  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.23 17:50 4 - 4  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.23 13:50 6 - 10  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.23 19:50 4 - 1  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.23 03:00 7 - 2  
Zsolotyije Drakonyij - Reaktivnyije Bizonyij(3x10 perc) 05.23 06:00 11 - 8  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.23 00:00 5 - 5  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.23 23:50 5 - 5  
Krikett (Vincy T10 Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dark View Explorers - La Soufriere Hikers 05.23 14:30 0 - 1  
Fort Charlotte Strikers - Salt Pond Breakers 05.23 16:30 0 - 1  
Grenadine Divers - Botanic Gardens Rangers 05.23 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - E. Frankfurt 05.23 18:30 5 - 2  
Freiburg - Bremen 05.23 15:30 0 - 1  
Mönchengladbach - Leverkusen 05.23 15:30 1 - 3  
Paderborn - Hoffenheim 05.23 15:30 1 - 1  
Wolfsburg - Dortmund 05.23 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - St. Pauli 05.23 13:00 4 - 0  
Osnabrück - Hannover 05.23 13:00 2 - 4  
Sandhausen - Regensburg 05.23 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Burundi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rukinzo - Aigle Noir 05.23 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Consultants Moravia - Puntarenas 05.23 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Municipal Grecia 05.23 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teplice - Liberec 05.23 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Bucheon 05.23 11:30 0 - 2  
Jeju - Daejeon Citizen 05.23 09:00 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Transport - Gyeongju KHNP 05.23 08:00 2 - 2  
Changwon City - Cheonan City 05.23 08:00 3 - 3  
Gimhae City - Jeonju Citizen 05.23 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Seongnam 05.23 09:30 1 - 1  
Sangju Sangmu - Gwangju 05.23 12:00 1 - 0  
Suwon Bluewings - Incheon 05.23 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Volna Pinszk 05.23 18:00 2 - 0  
Granit Mikasevicsi - Lida 05.23 17:00 1 - 2  
Orsa - Himik Szvetlogorszk 05.23 16:00 4 - 0  
Osmjani - Szlonyim-2017 05.23 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovicsi - BGU Minszk 05.23 15:00 6 - 0  
Bumprom Gomel - Sahtar Petrikov 05.23 12:00 1 - 3  
Csajka Zelva - Meliorator Zsitkovicsi 05.23 13:00 0 - 5  
Gorki - Dnyepr Mogiljev 05.23 13:00 0 - 2  
Kronon Sztolbci - Dinamo Breszt 1960 05.23 13:00 2 - 3  
Molodecsno - Osztrovec 05.23 13:00 2 - 0  
Polock 2019 - Energetik-BGATU 05.23 13:00 2 - 2  
Sztenlesz Pinszk - Persi Regien Koverdjaki 05.23 14:00 1 - 0  
Victorija Marina Gorka - Oszipovicsi 05.23 12:00 2 - 2  
Zslobin - Dnyepr Rogacsev 05.23 15:00 3 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch Minszk - Energetik-BGU Minszk 05.23 17:30 1 - 2  
Szluck - Ruh Breszt 05.23 15:30 1 - 1  
Vityebszk - Dinamo Minszk 05.23 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botszor Breszt - Bobrujcsanka Bobrujszk 05.23 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Silkeborg 05.23 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NSI Runavik 2 - Vikingur Gota 2 05.23 14:00 2 - 4  
Vestur Sorvagur - HB Torshavn 2 05.23 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - Skala IF 05.23 15:00 6 - 2  
EB Streymur - TB Tvöroyri 05.23 19:00 2 - 0  
IF Fuglafjördur - KI Klaksvik 05.23 17:00 1 - 4  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Fehérvár 05.23 18:00 1 - 1  
MTK - Honvéd 05.23 20:05 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 05.23 15:55 2 - 1  
Labdarúgás (Tajvani bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hualien - Taoyuan 05.23 10:30 2 - 0  
Kaohsiung SB - Taipei Bear 05.23 04:00 1 - 2  
Xinbei Hangyuan - Taichung 05.23 08:00 0 - 5  
Labdarúgás (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Asgabat - FK Energetik Mari 05.23 15:15 1 - 0  
Merw Mari - Ahal FK 05.23 15:00 3 - 0  
Nebitcsi Balkanabat - Köpetdag Asgabat 05.23 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nam Dinh - Hoang Anh Gia Lai 05.23 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Legion Tallinn 05.23 15:00 1 - 2  
Paide Linnameeskond - Kuressaare 05.23 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Ararat-Armenia 05.23 16:15 0 - 3  
Shirak Gyumri - Lori Vanadzor 05.23 14:30 1 - 2  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Red Fox - Ural Energy 05.23 13:00 3 - 1  
Tenisz (BpKupa(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - Marozsán F. 05.23 10:00    
Balázs A. - Piros Zs. 05.23 16:00    
Fajta P. - Piros Zs. 05.23 17:00    
Fucsovics M. - S. Stakhovsky 05.23 14:15 2 - 0  
Nagy A. - Gálfi D. (női) 05.23 17:42 1 - 2  
Nagy A. - Jani R-L. (női) 05.23 11:48 0 - 2  
Stollár F. - Bondár A. (női) 05.23 15:15 0 - 2  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann. Laska - Vla. Filippovich 05.23 21:00 2 - 1  
R. Gumenyuk - D. Budov 05.23 20:00 2 - 0  
Tenisz (Daily Pro Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Laska - J. Rusakovich 05.23 18:00 1 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hazem Naw - L. Gelhardt 05.23 12:50 2 - 1  
J. Choinski - Con. Schmitz 05.23 11:30 0 - 2  
R. Junaid - Ben. Hassan 05.23 10:00 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Eubanks - Don. Young 05.23 23:20 0 - 2  
Don. Young - N. Pasha 05.23 01:45 2 - 0  
Gar. Johns - Chr. Eubanks 05.23 17:35 0 - 2  
H. Reese - Gar. Johns 05.23 00:25 0 - 2  
K. Lovett - Don. Young 05.23 18:40 0 - 2  
N. Pasha - H. Reese 05.23 19:55 1 - 2  
R. Roelofse - Gar. Johns 05.23 21:30 2 - 1  
R. Roelofse - Kev. King 05.23 16:00 0 - 2  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - J.I. Bueno Tapia 05.23 14:00 2 - 0  
A. El Mihdawy - L. Draxl 05.23 15:10 0 - 2  
Bra. Perez - J.I. Bueno Tapia 05.23 16:15 0 - 2  
Cle. Harper - A. El Mihdawy 05.23 18:30 0 - 2  
Cle. Harper - L. Draxl 05.23 19:35    
I. Yatsuk - Can. Kingsley 05.23 19:10 0 - 2  
I. Yatsuk - J. Wojcik 05.23 17:50 1 - 2  
J. Wojcik - Can. Kingsley 05.23 21:10 0 - 2  
J.I. Bueno Tapia - L. Draxl 05.23 17:15 0 - 2  
K. Seelig - Can. Kingsley 05.23 16:35 1 - 2  
K. Seelig - I. Yatsuk 05.23 20:00 2 - 0  
K. Seelig - J. Wojcik 05.23 20:55 2 - 0  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krivalchevich - D. Gursky 05.23 14:30 2 - 1  
A. Petkevitch - A. Panasik 05.23 12:00 0 - 2  
A. Sheiko - E. Antonovich 05.23 17:30 2 - 0  
P. Petrovskij - A. Belov 05.23 19:00 1 - 2  
S. Susha - D. Ermalinsky 05.23 20:00 0 - 2  
S. Zatolgutsky - S. Korban 05.23 13:30 0 - 2  
S. Zavrazhnov - E. Smolyarchuk 05.23 16:00 2 - 0  
Y. Matsulevich - P. Mateyuk 05.23 11:00 0 - 2  
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nazaruk - Y. Wojcik 05.23 13:50 1 - 2  
M. Adamek - M. Terczynski 05.23 09:30 0 - 2  
Mic. Wozniak - J. Galka 05.23 11:30 2 - 1  
Tenisz (SKSoccK(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - F. Krajinovic 05.23 15:40 2 - 0  
Tenisz (Smash Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasenko - V. Raitsov 05.23 11:30 2 - 0  
R. Lavrentiev - V. Raitsov 05.23 10:30 1 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Elie - L. Stefani 05.23 15:30 0 - 2  
L. Stefani - A.E. Nefedova 05.23 21:05 2 - 0  
S. Sewing - A.E. Nefedova 05.23 17:25 2 - 0  
S. Sewing - J. Elie 05.23 22:00 2 - 0  
Seo. Mendez - M. Schmidt 05.23 19:15 2 - 0  
Seo. Mendez - W. Osuigwe 05.23 16:45 1 - 2  
Tenisz (UTR(2nyertszett(4játék/sz),női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - D.R. Collins 05.23 18:00 2 - 1  
A. Tomljanovic - A. Anisimova 05.23 19:30 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 05.23 09:30 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.23 11:40 2 - 1  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.23 11:00 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 05.23 10:10 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.23 13:10 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.23 08:40 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Nikoyan 05.23 17:30 0 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Dzavaryan - Rsyan S / Nikoyan M 05.23 16:40 1 - 2  

 

2020.05.22.
Asztalitenisz (Autumn League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akira Chikaraishi - L. Orsatti 05.22 21:20 3 - 1  
Ale. Matsuo - L. Orsatti 05.22 01:05 0 - 3  
D. Umehara - Ale. Matsuo 05.22 23:50 0 - 3  
Henrique Ito - Mau. Goncalves 05.22 20:30 1 - 3  
Hir. Yokoyama - Akira Chikaraishi 05.22 21:45 0 - 3  
Hir. Yokoyama - Ale. Matsuo 05.22 02:20 3 - 0  
Hir. Yokoyama - Henrique Ito 05.22 21:20 3 - 0  
Hir. Yokoyama - Mau. Goncalves 05.22 00:40 3 - 1  
L. Orsatti - Henrique Ito 05.22 23:25 3 - 0  
L. Orsatti - Hir. Yokoyama 05.22 01:55 3 - 1  
L. Orsatti - Mau. Goncalves 05.22 21:45 3 - 0  
Mau. Goncalves - Hir. Yokoyama 05.22 22:10 1 - 3  
Mau. Goncalves - L. Orsatti 05.22 00:15 1 - 3  
Mau. Goncalves - Vitor Yamamoto 05.22 01:30 3 - 1  
Vitor Yamamoto - Ale. Matsuo 05.22 00:40 3 - 0  
Vitor Yamamoto - L. Orsatti 05.22 02:20 0 - 3  
Asztalitenisz (Challenger Series, 21. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flo. Bluhm - Liang Qiu 05.22 09:50 4 - 2  
Flo. Bluhm - M. Chamorro 05.22 11:40 4 - 0  
Flo. Bluhm - S. Happek 05.22 13:30 4 - 0  
M. Chamorro - Liang Qiu 05.22 14:20 0 - 4  
S. Happek - Liang Qiu 05.22 12:30 4 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamyan - R. Vardanyan 05.22 21:40 1 - 3  
E. Bakhchajyan - A. Adamyan 05.22 17:00 1 - 3  
E. Bakhchajyan - R. Vardanyan 05.22 19:40 0 - 3  
H. Matevosyan - A. Adamyan 05.22 18:00 2 - 3  
H. Matevosyan - M. Hovhannisyan 05.22 22:00 3 - 0  
M. Hovhannisyan - E. Bakhchajyan 05.22 17:40 2 - 3  
M. Hovhannisyan - H. Matevosyan 05.22 15:20 2 - 3  
M. Hovhannisyan - H. Matevosyan 05.22 22:40 0 - 3  
R. Vardanyan - E. Bakhchajyan 05.22 15:40 3 - 0  
R. Vardanyan - H. Matevosyan 05.22 17:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Matveev 05.22 07:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 05.22 19:30 3 - 1  
A. Babkin - A. Sadkov 05.22 16:00 2 - 3  
A. Babkin - D.E. Basmanov 05.22 14:00 2 - 3  
A. Babkin - I. Meteleshko 05.22 17:00 3 - 1  
A. Ermilov - O. Kutuzov 05.22 11:00 3 - 2  
A. Ermilov - S. Kuzmin 05.22 12:30 1 - 3  
A. Ermilov - S. Kuzmin 05.22 23:00 2 - 3  
A. Frolov - Dan. Andreev 05.22 14:00 3 - 2  
A. Frolov - V. Rakhmanov 05.22 16:00 1 - 3  
A. Ovchinnikov - A. Arutiunyan 05.22 08:30 3 - 2  
A. Ovchinnikov - S. Homutov 05.22 07:00 3 - 2  
A. Sadkov - D.E. Basmanov 05.22 01:30 1 - 3  
A. Sadkov - D.E. Basmanov 05.22 17:30 3 - 1  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.22 14:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - E. Glazun 05.22 12:30 0 - 3  
A. Serebrennikov - E. Glazun 05.22 22:30 1 - 3  
A. Serebrennikov - R. Pavlenko 05.22 11:00 1 - 3  
A. Skrebnev - E. Ilyukhin 05.22 18:30 3 - 1  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 05.22 07:30 3 - 1  
A.D. Volkov - A. Serebrennikov 05.22 10:00 3 - 1  
A.D. Volkov - A. Serebrennikov 05.22 13:00 3 - 1  
A.D. Volkov - R. Pavlenko 05.22 12:00 3 - 2  
D. Merzlikin - I. Elistratov 05.22 11:30 1 - 3  
D. Sayanov - A. Skrebnev 05.22 08:30 0 - 3  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 05.22 20:30 3 - 2  
D.E. Basmanov - A. Sadkov 05.22 00:30 2 - 3  
D.E. Basmanov - A. Sadkov 05.22 15:00 1 - 3  
D.E. Basmanov - I. Meteleshko 05.22 16:30 3 - 1  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 05.22 15:00 0 - 3  
Dan. Andreev - Z. Khudaiberdiev 05.22 16:30 3 - 2  
Dan. Andreev - Z. Khudaiberdiev 05.22 17:00 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 05.22 14:30 0 - 3  
E. Glazun - A.D. Volkov 05.22 11:30 3 - 1  
E. Glazun - R. Pavlenko 05.22 23:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 05.22 19:30 3 - 0  
I. Elistratov - Kir. Abramov 05.22 01:30 3 - 0  
I. Elistratov - Kir. Abramov 05.22 12:00 3 - 2  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 05.22 10:00 3 - 1  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 05.22 13:30 3 - 1  
I. Matveev - A. Arutiunyan 05.22 20:30 3 - 2  
I. Matveev - A. Arutiunyan 05.22 21:30 3 - 1  
I. Matveev - A. Ovchinnikov 05.22 09:30 2 - 3  
I. Matveev - A. Ovchinnikov 05.22 19:00 3 - 0  
I. Matveev - S. Homutov 05.22 08:00 3 - 1  
I. Meteleshko - A. Babkin 05.22 15:30 0 - 3  
I. Pandur - A. Babkin 05.22 00:00 3 - 2  
I. Pandur - A. Babkin 05.22 01:00 3 - 1  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 05.22 23:30 0 - 3  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 05.22 10:30 3 - 0  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 05.22 13:00 2 - 3  
Kir. Abramov - Vla. Petrov 05.22 22:00 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Ermilov 05.22 22:00 0 - 3  
O. Kutuzov - S. Kuzmin 05.22 10:30 2 - 3  
O. Nikiforov - A. Gribkov 05.22 00:00 3 - 0  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 05.22 16:30 3 - 1  
O. Nikiforov - Dmi. Kolesnikov 05.22 15:00 3 - 1  
R. Pavlenko - E. Glazun 05.22 10:30 3 - 1  
R. Pavlenko - E. Glazun 05.22 13:30 1 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.22 06:30 3 - 1  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.22 09:00 0 - 3  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.22 20:00 3 - 2  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.22 21:00 3 - 0  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 05.22 22:30 0 - 3  
S. Kuzmin - V. Zhulyabin 05.22 11:30 1 - 3  
S. Ogay - D. Sayanov 05.22 18:00 2 - 3  
S. Vakar - V. Bazilevsky 05.22 18:00 0 - 3  
S. Vakar - V. Safonov 05.22 06:00 3 - 1  
S. Vakar - V. Safonov 05.22 20:00 3 - 1  
S. Vakar - Y. Troyanov 05.22 08:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - S. Vakar 05.22 07:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - S. Vakar 05.22 09:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - S. Vakar 05.22 21:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - V. Safonov 05.22 19:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - Y. Troyanov 05.22 20:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - S. Ogay 05.22 08:00 3 - 1  
V. Rakhmanov - A. Frolov 05.22 17:30 1 - 3  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.22 14:30 3 - 0  
V. Safonov - V. Bazilevsky 05.22 08:30 3 - 2  
V. Safonov - Y. Troyanov 05.22 07:00 1 - 3  
V. Safonov - Y. Troyanov 05.22 09:00 3 - 1  
V. Safonov - Y. Troyanov 05.22 18:30 1 - 3  
V. Zhulyabin - A. Ermilov 05.22 10:00 3 - 1  
V. Zhulyabin - O. Kutuzov 05.22 12:00 3 - 1  
Vla. Petrov - I. Elistratov 05.22 00:00 1 - 3  
Vla. Petrov - Vla. Shirokov 05.22 23:00 2 - 3  
Vla. Shirokov - D. Merzlikin 05.22 12:30 3 - 0  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 05.22 00:30 2 - 3  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 05.22 11:00 3 - 0  
Vla. Shirokov - Vla. Petrov 05.22 01:00 3 - 1  
Y. Troyanov - V. Bazilevsky 05.22 06:30 1 - 3  
Y. Troyanov - V. Safonov 05.22 21:00 3 - 1  
Z. Khudaiberdiev - A. Frolov 05.22 15:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Derevinskyi - A. Peretiatko 05.22 08:25 3 - 2  
A. Derevinskyi - Den. Ivchenko 05.22 10:25 0 - 3  
A. Derevinskyi - Kir. Ivchenko 05.22 11:55 3 - 0  
A. Derevinskyi - Vla. Litvinov 05.22 12:55 3 - 2  
A. Ivashkin - I. Kozachuk 05.22 19:00 3 - 2  
A. Ivashkin - M. Shulepov 05.22 16:00 3 - 1  
A. Ivashkin - P. Kilyakin 05.22 20:30 3 - 0  
A. Ivashkin - S. Retynskyi 05.22 17:30 2 - 3  
A. Ivashkin - V. Bochkovskiy 05.22 14:30 3 - 1  
A. Kolbasenko - I. Parnyvoda 05.22 09:20 3 - 0  
A. Kolbasenko - M. Mrykh 05.22 14:20 1 - 3  
A. Kozachenko - A. Nadoporozhsky 05.22 17:15 1 - 3  
A. Kozachenko - M. Halynskyi 05.22 15:15 2 - 3  
A. Levshin - M. Zholubak 05.22 07:00 3 - 1  
A. Levshin - Vik. Ivanov 05.22 10:00 3 - 0  
A. Levshin - Vlad. Klim 05.22 08:30 1 - 3  
A. Peretiatko - Kir. Ivchenko 05.22 13:25 3 - 1  
A. Yurkov - V. Zholubak 05.22 21:20 2 - 3  
D. Bortsov - M. Balakiriev 05.22 13:05 0 - 3  
D. Bortsov - M. Marchuk 05.22 10:05 0 - 3  
D. Bortsov - M. Voronin 05.22 08:35 2 - 3  
D. Bortsov - T. Yemelianov 05.22 11:35 0 - 3  
D. Bortsov - Tym. Turchenko 05.22 07:05 0 - 3  
D. Gudimenko - A. Yurkov 05.22 19:20 3 - 0  
D. Gudimenko - K. Rumezhak 05.22 16:50 3 - 2  
D. Gudimenko - V. Zholubak 05.22 22:20 3 - 2  
Den. Ivchenko - A. Peretiatko 05.22 11:25 1 - 3  
Den. Ivchenko - Kir. Ivchenko 05.22 14:25 3 - 0  
Den. Ivchenko - Vla. Litvinov 05.22 08:55 3 - 0  
Evg. Ivanov - S. Pitsyk 05.22 22:25 0 - 3  
Evg. Ivanov - Yevhen Kyi 05.22 17:25 0 - 3  
I. Kozachuk - M. Shulepov 05.22 18:00 3 - 2  
I. Kozachuk - S. Retynskyi 05.22 15:30 3 - 0  
I. Kozachuk - V. Bochkovskiy 05.22 21:00 0 - 3  
I. Skrypal - A. Yurkov 05.22 17:20 3 - 0  
I. Skrypal - D. Gudimenko 05.22 20:20 0 - 3  
I. Skrypal - K. Rumezhak 05.22 18:50 3 - 2  
I. Skrypal - O. Hrymovskyi 05.22 21:50 0 - 3  
I. Skrypal - V. Zholubak 05.22 15:50 1 - 3  
K. Kirsanov - M. Cherepnin 05.22 20:05 3 - 1  
K. Rumezhak - A. Yurkov 05.22 22:50 2 - 3  
K. Rumezhak - V. Zholubak 05.22 17:50 3 - 0  
M. Balakiriev - M. Marchuk 05.22 12:05 3 - 1  
M. Balakiriev - M. Voronin 05.22 07:35 3 - 2  
M. Balakiriev - T. Yemelianov 05.22 09:35 3 - 1  
M. Balakiriev - Tym. Turchenko 05.22 11:05 3 - 1  
M. Halynskyi - A. Nadoporozhsky 05.22 18:45 3 - 2  
M. Marchuk - M. Voronin 05.22 14:05 2 - 3  
M. Marchuk - Tym. Turchenko 05.22 09:05 2 - 3  
M. Mrykh - I. Parnyvoda 05.22 12:50 2 - 3  
M. Shulepov - V. Bochkovskiy 05.22 20:00 1 - 3  
M. Teteruk - A. Kozachenko 05.22 16:15 3 - 0  
M. Teteruk - A. Nadoporozhsky 05.22 14:45 3 - 0  
M. Teteruk - M. Halynskyi 05.22 17:45 1 - 3  
M. Voronin - Tym. Turchenko 05.22 12:35 1 - 3  
O. Chemodurov - A. Kolbasenko 05.22 12:20 3 - 1  
O. Chemodurov - I. Parnyvoda 05.22 11:20 3 - 1  
O. Chemodurov - M. Mrykh 05.22 07:50 3 - 2  
O. Chemodurov - S. Skhabitsky 05.22 09:50 3 - 2  
O. Gomilko - Evg. Ivanov 05.22 16:25 3 - 0  
O. Gomilko - S. Pitsyk 05.22 18:55 3 - 1  
O. Gomilko - Yevhen Kyi 05.22 21:55 0 - 3  
O. Hrymovskyi - A. Yurkov 05.22 16:20 3 - 0  
O. Hrymovskyi - D. Gudimenko 05.22 18:20 3 - 1  
O. Hrymovskyi - K. Rumezhak 05.22 20:50 0 - 3  
O. Hrymovskyi - V. Zholubak 05.22 19:50 3 - 0  
O. Kovalchuk - K. Kirsanov 05.22 18:05 0 - 3  
O. Kovalchuk - M. Cherepnin 05.22 21:05 0 - 3  
O. Kovalchuk - P. Babenko 05.22 15:35 3 - 1  
O. Liushnia - Evg. Ivanov 05.22 18:25 3 - 0  
O. Liushnia - O. Gomilko 05.22 19:55 3 - 0  
O. Liushnia - S. Pitsyk 05.22 16:55 1 - 3  
O. Liushnia - V. Kyilo 05.22 21:25 3 - 1  
O. Liushnia - Yevhen Kyi 05.22 15:25 2 - 3  
O. Naplokov - A. Levshin 05.22 11:30 0 - 3  
O. Naplokov - M. Zholubak 05.22 08:00 1 - 3  
O. Naplokov - Vik. Ivanov 05.22 09:00 1 - 3  
O. Naplokov - Vlad. Klim 05.22 10:30 3 - 2  
P. Babenko - K. Kirsanov 05.22 21:35 0 - 3  
P. Babenko - M. Cherepnin 05.22 16:35 1 - 3  
P. Kilyakin - I. Kozachuk 05.22 17:00 1 - 3  
P. Kilyakin - M. Shulepov 05.22 15:00 3 - 2  
P. Kilyakin - S. Retynskyi 05.22 19:30 0 - 3  
P. Kilyakin - V. Bochkovskiy 05.22 18:30 0 - 3  
S. Kosarev - A. Derevinskyi 05.22 13:55 1 - 3  
S. Kosarev - A. Peretiatko 05.22 09:25 3 - 1  
S. Kosarev - Den. Ivchenko 05.22 12:25 3 - 1  
S. Kosarev - Kir. Ivchenko 05.22 07:55 3 - 2  
S. Kosarev - Vla. Litvinov 05.22 10:55 3 - 2  
S. Pitsyk - Yevhen Kyi 05.22 20:55 3 - 2  
S. Retynskyi - M. Shulepov 05.22 21:30 3 - 2  
S. Retynskyi - V. Bochkovskiy 05.22 16:30 3 - 1  
S. Skhabitsky - A. Kolbasenko 05.22 08:20 2 - 3  
S. Skhabitsky - I. Parnyvoda 05.22 13:50 0 - 3  
S. Skhabitsky - M. Mrykh 05.22 10:50 3 - 1  
T. Yemelianov - M. Marchuk 05.22 08:05 3 - 0  
T. Yemelianov - M. Voronin 05.22 10:35 2 - 3  
T. Yemelianov - Tym. Turchenko 05.22 13:35 0 - 3  
V. Khitrov - K. Kirsanov 05.22 15:05 3 - 2  
V. Khitrov - M. Cherepnin 05.22 18:35 1 - 3  
V. Khitrov - O. Kovalchuk 05.22 17:05 1 - 3  
V. Khitrov - P. Babenko 05.22 19:35 3 - 1  
V. Kyilo - Evg. Ivanov 05.22 20:25 3 - 1  
V. Kyilo - O. Gomilko 05.22 17:55 3 - 2  
V. Kyilo - S. Pitsyk 05.22 15:55 0 - 3  
V. Kyilo - Yevhen Kyi 05.22 19:25 0 - 3  
V. Makhotin - A. Kolbasenko 05.22 10:20 0 - 3  
V. Makhotin - I. Parnyvoda 05.22 07:20 0 - 3  
V. Makhotin - M. Mrykh 05.22 08:50 0 - 3  
V. Makhotin - O. Chemodurov 05.22 13:20 3 - 2  
V. Makhotin - S. Skhabitsky 05.22 11:50 0 - 3  
V. Sazhnev - K. Kirsanov 05.22 16:05 2 - 3  
V. Sazhnev - M. Cherepnin 05.22 14:35 3 - 0  
V. Sazhnev - O. Kovalchuk 05.22 19:05 1 - 3  
V. Sazhnev - P. Babenko 05.22 17:35 0 - 3  
V. Sazhnev - V. Khitrov 05.22 20:35 3 - 0  
Vik. Ivanov - M. Zholubak 05.22 11:00 0 - 3  
Vla. Litvinov - A. Peretiatko 05.22 14:55 3 - 1  
Vla. Litvinov - Kir. Ivchenko 05.22 09:55 3 - 1  
Vlad. Klim - M. Zholubak 05.22 09:30 2 - 3  
Vlad. Klim - Vik. Ivanov 05.22 07:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Svydnytska - A. Kozak 05.22 12:45 0 - 3  
O. Yureneva - A. Kozak 05.22 13:45 0 - 3  
O. Yureneva - N. Svydnytska 05.22 10:45 3 - 0  
O. Yureneva - S. Yureneva 05.22 08:15 1 - 3  
O. Yureneva - T. Butko 05.22 11:45 3 - 1  
S. Yureneva - A. Kozak 05.22 09:15 3 - 1  
T. Butko - A. Kozak 05.22 07:15 1 - 3  
T. Butko - N. Svydnytska 05.22 08:45 3 - 0  
T. Butko - O. Yureneva 05.22 11:45 1 - 3  
T. Butko - S. Yureneva 05.22 10:15 2 - 3  
T. Martynova - A. Kozak 05.22 11:15 1 - 3  
T. Martynova - N. Svydnytska 05.22 07:45 3 - 1  
T. Martynova - O. Yureneva 05.22 09:45 0 - 3  
T. Martynova - S. Yureneva 05.22 12:15 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - D. Arzanov 05.22 01:35 2 - 3  
A. Chaplyanka - D. Kryshtal 05.22 00:35 1 - 3  
A. Chaplyanka - Yur. Kolesnik 05.22 02:35 2 - 3  
A. Guchok - A. Savchenko 05.22 09:25 1 - 3  
A. Guchok - I. Mytsygora 05.22 07:40 0 - 3  
A. Kaptanovsky - V. Tuchkevych 05.22 01:15 0 - 3  
A. Kuharchuk - A. Kaptanovsky 05.22 03:15 0 - 3  
A. Kuharchuk - A. Tsykhotskiy 05.22 02:15 0 - 3  
A. Lukatsky - M. Senchenko 05.22 20:25 3 - 2  
A. Maksimenko - S. Orlovskiy 05.22 10:50 1 - 3  
A. Maksimenko - S. Orlovskiy 05.22 14:20 3 - 0  
A. Maksimenko - S. Skachenko 05.22 09:05 3 - 1  
A. Maksimenko - S. Skachenko 05.22 12:35 3 - 1  
A. Molochko - M. Volodymyr 05.22 01:40 2 - 3  
A. Nesterenko - V. Protopopov 05.22 12:50 3 - 2  
A. Savchenko - D. Yasashnyi 05.22 11:10 3 - 0  
A. Savchenko - S. Melkumyan 05.22 08:15 0 - 3  
A. Scherinskiy - V. Kalugin 05.22 21:00 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Kaptanovsky 05.22 04:15 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 05.22 00:15 3 - 1  
Ale. Medvedev - A. Kuharchuk 05.22 00:45 3 - 2  
Ale. Medvedev - A. Kuharchuk 05.22 03:45 0 - 3  
Ale. Medvedev - A. Tsykhotskiy 05.22 02:45 1 - 3  
D. Alekseenko - I. Kozyr 05.22 23:10 3 - 0  
D. Alekseenko - M. Laevsky 05.22 21:25 0 - 3  
D. Alekseenko - O. Kovalov 05.22 22:00 0 - 3  
D. Alekseenko - Vya. Kovalenko 05.22 22:35 3 - 2  
D. Arzanov - And. Zaitsev 05.22 01:05 1 - 3  
D. Arzanov - And. Zaitsev 05.22 04:35 3 - 2  
D. Belanchik - V. Protopopov 05.22 14:00 0 - 3  
D. Halai - V. Shvidkiy 05.22 22:10 3 - 1  
D. Kryshtal - And. Zaitsev 05.22 03:05 1 - 3  
D. Kryshtal - Yur. Kolesnik 05.22 05:05 2 - 3  
D. Vahta - V. Nechyporuk 05.22 18:10 1 - 3  
D. Yasashnyi - A. Guchok 05.22 12:20 3 - 1  
D. Yasashnyi - S. Melkumyan 05.22 10:00 3 - 0  
G. Kornienko - A. Bugay 05.22 07:45 1 - 3  
G. Kornienko - Leon. Ivanov 05.22 09:30 3 - 2  
G. Kornienko - U. Sandulenko 05.22 11:50 2 - 3  
I. Fashchevskiy - A. Boiko 05.22 08:40 1 - 3  
I. Fashchevskiy - O. Yarovoi 05.22 17:25 3 - 1  
I. Fashchevskiy - P. Cherednichenko 05.22 12:10 1 - 3  
I. Fashchevskiy - P. Kolesnik 05.22 13:55 2 - 3  
I. Fashchevskiy - R. Dereha 05.22 10:25 3 - 1  
I. Fashchevskiy - S. Kubrak 05.22 15:40 3 - 0  
I. Gaysin - K. Dzhanibekyan 05.22 22:40 2 - 3  
I. Gaysin - V. Shvidkiy 05.22 23:40 1 - 3  
I. Kozhenkov - A. Maksimenko 05.22 08:30 1 - 3  
I. Kozhenkov - A. Maksimenko 05.22 12:00 0 - 3  
I. Kozyr - M. Laevsky 05.22 20:50 2 - 3  
I. Kozyr - O. Kovalov 05.22 22:40 1 - 3  
I. Kozyr - Vya. Kovalenko 05.22 21:30 3 - 1  
I. Mytsygora - A. Savchenko 05.22 10:35 2 - 3  
I. Mytsygora - D. Yasashnyi 05.22 08:50 1 - 3  
I. Omelchuk - S. Boiko 05.22 00:10 2 - 3  
I. Piskorskyu - A. Zenyuk 05.22 18:20 1 - 3  
I. Piskorskyu - M. Presnyakov 05.22 17:10 1 - 3  
I. Piskorskyu - N. Sidorak 05.22 16:00 2 - 3  
I. Piskorskyu - O. Tkachuk 05.22 19:30 0 - 3  
I. Prakht - A. Bugay 05.22 08:55 1 - 3  
I. Prakht - G. Kornienko 05.22 12:25 0 - 3  
I. Prakht - Leon. Ivanov 05.22 11:15 0 - 3  
I. Prakht - U. Sandulenko 05.22 10:05 0 - 3  
I. Udod - D. Halai 05.22 23:10 3 - 1  
I. Udod - K. Dzhanibekyan 05.22 21:40 2 - 3  
K. Yehorov - D. Baystryuchenko 05.22 16:45 3 - 0  
Leon. Ivanov - A. Bugay 05.22 10:40 2 - 3  
Leon. Ivanov - U. Sandulenko 05.22 08:20 3 - 2  
M. Presnyakov - N. Sidorak 05.22 20:05 3 - 0  
Mak. Kolos - K. Yehorov 05.22 15:00 3 - 1  
Mak. Kolos - O. Semenets 05.22 11:30 1 - 3  
Mak. Kolos - S. Kinash 05.22 09:10 3 - 2  
Mak. Kolos - V. Komar 05.22 16:10 3 - 1  
N. Danilyuk - V. Kushnyr 05.22 08:25 1 - 3  
N. Gritsienko - D. Vahta 05.22 17:00 3 - 1  
N. Gritsienko - D. Vahta 05.22 19:20 3 - 2  
N. Kovalchuk - A. Hordii 05.22 07:50 3 - 1  
N. Kovalchuk - N. Danilyuk 05.22 09:35 3 - 1  
N. Kovalchuk - V. Kushnyr 05.22 11:55 1 - 3  
O. Kovalov - M. Laevsky 05.22 23:15 3 - 2  
O. Semenets - D. Baystryuchenko 05.22 13:15 3 - 2  
O. Semenets - K. Yehorov 05.22 07:25 3 - 2  
O. Semenets - V. Komar 05.22 09:45 2 - 3  
O. Tkachenko - I. Omelchuk 05.22 02:10 3 - 2  
O. Tkachenko - M. Volodymyr 05.22 01:10 3 - 1  
O. Tkachuk - A. Zenyuk 05.22 16:35 1 - 3  
O. Tkachuk - M. Presnyakov 05.22 18:55 3 - 0  
O. Yarovoi - P. Cherednichenko 05.22 09:15 2 - 3  
O. Yarovoi - R. Dereha 05.22 15:05 3 - 1  
O. Yarovoi - S. Kubrak 05.22 11:35 2 - 3  
P. Cherednichenko - A. Boiko 05.22 11:00 3 - 1  
P. Cherednichenko - R. Dereha 05.22 18:35 3 - 2  
P. Kolesnik - P. Cherednichenko 05.22 08:05 1 - 3  
P. Kolesnik - R. Dereha 05.22 12:45 3 - 0  
R. Dereha - A. Boiko 05.22 16:50 0 - 3  
S. Boiko - A. Molochko 05.22 00:40 3 - 0  
S. Kinash - D. Baystryuchenko 05.22 10:55 3 - 2  
S. Kinash - K. Yehorov 05.22 18:30 3 - 1  
S. Kubrak - A. Boiko 05.22 13:20 3 - 0  
S. Kubrak - P. Kolesnik 05.22 09:50 3 - 1  
S. Kubrak - R. Dereha 05.22 07:30 2 - 3  
S. Melkumyan - A. Guchok 05.22 11:45 3 - 2  
S. Melkumyan - I. Mytsygora 05.22 12:55 3 - 1  
S. Orlovskiy - I. Kozhenkov 05.22 09:40 3 - 0  
S. Orlovskiy - I. Kozhenkov 05.22 13:10 3 - 2  
S. Pokydko - D. Baystryuchenko 05.22 08:35 3 - 2  
S. Pokydko - K. Yehorov 05.22 10:20 2 - 3  
S. Pokydko - Mak. Kolos 05.22 17:20 3 - 0  
S. Pokydko - O. Semenets 05.22 15:35 0 - 3  
S. Pokydko - S. Kinash 05.22 12:05 2 - 3  
S. Pokydko - V. Komar 05.22 13:50 3 - 0  
S. Skachenko - I. Kozhenkov 05.22 10:15 0 - 3  
S. Skachenko - I. Kozhenkov 05.22 13:45 2 - 3  
S. Skachenko - S. Orlovskiy 05.22 07:55 3 - 1  
U. Sandulenko - A. Bugay 05.22 13:00 3 - 2  
V. Komar - D. Baystryuchenko 05.22 17:55 3 - 1  
V. Komar - K. Yehorov 05.22 12:40 1 - 3  
V. Komar - S. Kinash 05.22 08:00 3 - 1  
V. Kushnyr - A. Hordii 05.22 13:05 0 - 3  
V. Nechyporuk - A. Kotik 05.22 17:35 3 - 0  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 05.22 15:50 3 - 0  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 05.22 21:40 3 - 1  
V. Paukov - A. Nesterenko 05.22 13:25 3 - 2  
V. Paukov - D. Belanchik 05.22 12:15 3 - 0  
V. Tuchkevych - Ale. Medvedev 05.22 01:45 1 - 3  
V. Verbyany - N. Danilyuk 05.22 11:20 1 - 3  
V. Verbyany - N. Kovalchuk 05.22 12:30 0 - 3  
V. Verbyany - V. Kushnyr 05.22 10:10 1 - 3  
Vya. Kovalenko - M. Laevsky 05.22 22:05 0 - 3  
Vya. Kovalenko - O. Kovalov 05.22 20:55 1 - 3  
Yur. Kolesnik - D. Arzanov 05.22 00:05 3 - 2  
Yur. Kolesnik - D. Kryshtal 05.22 02:05 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - D. Reitspies 05.22 10:00 2 - 3  
A. Gavlas - J. Nemecek 05.22 11:00 3 - 1  
A. Gavlas - T. Konecny 05.22 09:00 2 - 3  
D. Prokopcov - T. Konecny 05.22 10:20 2 - 3  
D. Reitspies - T. Konecny 05.22 11:20 3 - 1  
J. Vrablik - D. Prokopcov 05.22 08:40 3 - 1  
M. Horejsi - D. Prokopcov 05.22 11:40 1 - 3  
M. Horejsi - J. Nemecek 05.22 08:20 3 - 0  
M. Horejsi - J. Vrablik 05.22 09:40 2 - 3  
T. Tregler - D. Reitspies 05.22 08:00 3 - 2  
T. Tregler - J. Nemecek 05.22 09:20 3 - 0  
T. Tregler - J. Vrablik 05.22 10:40 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alistratov - Alek. Rodin 05.22 18:15 3 - 2  
A. Alistratov - E. Oprischenko 05.22 16:45 1 - 3  
A. Alistratov - I. Akimov 05.22 17:45 3 - 0  
A. Borodachev - I. Trydukh 05.22 22:45 3 - 1  
A. Borodachev - Mih. Popov 05.22 21:35 3 - 0  
A. Elkhov - S. Vavrenyuk 05.22 16:30 3 - 2  
A. Elkhov - V. Smetenko 05.22 14:30 3 - 1  
A. Fedorchenko - E. Rubtsov 05.22 16:30 3 - 0  
A. Fedorchenko - R. Pirvelli 05.22 18:30 2 - 3  
A. Grishchenko - A. Fedorchenko 05.22 19:30 0 - 3  
A. Grishchenko - K. Moroz 05.22 01:40 1 - 3  
A. Grishchenko - R. Pirvelli 05.22 01:05 3 - 1  
A. Grishchenko - R. Pirvelli 05.22 16:00 2 - 3  
A. Grishchenko - Y. Kryvorotko 05.22 17:30 0 - 3  
A. Gutnichenko - N. Khudoshin 05.22 08:15 3 - 0  
A. Gutnichenko - V. Kidalov 05.22 09:15 3 - 1  
A. Mashtakov - A. Burdakov 05.22 00:30 3 - 0  
A. Mashtakov - D. Reznichenko 05.22 03:25 3 - 0  
A. Mashtakov - R. Lazebny 05.22 02:15 1 - 3  
A. Naida - A. Borodachev 05.22 23:20 2 - 3  
A. Naida - I. Trydukh 05.22 21:00 2 - 3  
A. Naida - Mih. Popov 05.22 22:10 3 - 2  
A. Starski - A. Gutnichenko 05.22 13:15 2 - 3  
A. Starski - N. Khudoshin 05.22 09:45 3 - 0  
A. Starski - V. Kidalov 05.22 08:45 3 - 1  
A. Zhuravlev - N. Plakhteev 05.22 11:30 3 - 2  
A. Zhuravlev - V. Gedz 05.22 12:00 2 - 3  
Alek. Rodin - I. Akimov 05.22 16:15 0 - 3  
D. Kushko - D. Lukander 05.22 01:05 3 - 2  
D. Kushko - I. Zharko 05.22 01:40 3 - 0  
D. Lukander - I. Zharko 05.22 02:50 3 - 2  
D. Reznichenko - A. Burdakov 05.22 01:40 3 - 0  
D. Reznichenko - R. Lazebny 05.22 01:05 2 - 3  
E. Oprischenko - Alek. Rodin 05.22 17:15 1 - 3  
E. Rubtsov - A. Grishchenko 05.22 03:25 1 - 3  
E. Rubtsov - K. Moroz 05.22 00:30 0 - 3  
E. Rubtsov - R. Pirvelli 05.22 02:15 2 - 3  
E. Rubtsov - Y. Kryvorotko 05.22 20:00 1 - 3  
I. Akimov - E. Oprischenko 05.22 15:45 2 - 3  
I. Chernetskiy - V. Gaynyuk 05.22 09:00 2 - 3  
I. Chernetskiy - Vla. Gorelov 05.22 08:00 0 - 3  
I. Oleynik - A. Zhuravlev 05.22 13:30 0 - 3  
I. Oleynik - N. Plakhteev 05.22 12:30 3 - 1  
I. Oleynik - V. Gedz 05.22 11:00 3 - 0  
K. Gnoevoy - V. Naumovich 05.22 23:55 2 - 3  
K. Moroz - A. Fedorchenko 05.22 17:30 0 - 3  
K. Moroz - L. Kuzo 05.22 15:30 2 - 3  
L. Kuzo - A. Fedorchenko 05.22 13:30 3 - 1  
L. Kuzo - A. Grishchenko 05.22 17:00 2 - 3  
L. Kuzo - E. Rubtsov 05.22 18:30 3 - 0  
L. Kuzo - Y. Kryvorotko 05.22 15:00 3 - 1  
M. Chukanov - O. Berezan 05.22 01:05 3 - 2  
M. Chukanov - V. Gusev 05.22 01:40 3 - 0  
Mih. Popov - I. Trydukh 05.22 23:55 0 - 3  
N. Khudoshin - A. Gutnichenko 05.22 11:15 2 - 3  
N. Khudoshin - A. Starski 05.22 12:45 3 - 1  
N. Khudoshin - V. Kidalov 05.22 13:45 3 - 0  
N. Plakhteev - A. Zhuravlev 05.22 08:30 0 - 3  
N. Plakhteev - V. Gedz 05.22 13:00 3 - 1  
O. Berezan - V. Gusev 05.22 02:50 3 - 2  
P. Moroz - E. Yunusov 05.22 22:45 0 - 3  
P. Moroz - S. Kalenik 05.22 21:35 0 - 3  
R. Lazebny - A. Burdakov 05.22 02:50 0 - 3  
R. Pirvelli - L. Kuzo 05.22 20:00 3 - 2  
R. Yushko - M. Chukanov 05.22 03:25 0 - 3  
R. Yushko - O. Berezan 05.22 02:15 0 - 3  
R. Yushko - V. Gusev 05.22 00:30 1 - 3  
S. Kalenik - E. Yunusov 05.22 23:55 3 - 0  
S. Sarma - I. Chernetskiy 05.22 10:00 1 - 3  
S. Sarma - Vla. Gorelov 05.22 12:30 3 - 1  
S. Vavrenyuk - V. Smetenko 05.22 16:00 3 - 0  
V. Gaynyuk - I. Chernetskiy 05.22 12:00 3 - 1  
V. Gaynyuk - S. Sarma 05.22 08:30 3 - 1  
V. Gaynyuk - Vla. Gorelov 05.22 07:30 3 - 1  
V. Gusev - V. Naumovich 05.22 21:00 3 - 0  
V. Gusev - V. Reva 05.22 23:20 3 - 0  
V. Khorolsky - E. Yunusov 05.22 21:00 3 - 0  
V. Khorolsky - P. Moroz 05.22 23:20 3 - 2  
V. Khorolsky - S. Kalenik 05.22 22:10 2 - 3  
V. Kidalov - A. Gutnichenko 05.22 12:15 1 - 3  
V. Kidalov - A. Starski 05.22 11:45 2 - 3  
V. Reva - K. Gnoevoy 05.22 21:35 0 - 3  
V. Reva - V. Naumovich 05.22 22:45 3 - 1  
V. Smetenko - Yur. Novikov 05.22 20:00 0 - 3  
Vla. Gorelov - S. Sarma 05.22 09:30 1 - 3  
Vla. Gorelov - V. Gaynyuk 05.22 10:30 3 - 0  
Y. Kryvorotko - A. Fedorchenko 05.22 15:30 0 - 3  
Y. Kryvorotko - K. Moroz 05.22 17:00 3 - 1  
Y. Kryvorotko - R. Pirvelli 05.22 13:30 2 - 3  
Yur. Novikov - A. Elkhov 05.22 18:30 0 - 3  
Yur. Novikov - S. Vavrenyuk 05.22 18:00 3 - 1  
Yur. Rybakov - D. Kushko 05.22 03:25 2 - 3  
Yur. Rybakov - D. Lukander 05.22 02:15 3 - 2  
Yur. Rybakov - I. Zharko 05.22 00:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krasilova - E. Gubskaya 05.22 11:00 3 - 0  
A. Krasilova - L. Andreeva 05.22 10:30 3 - 1  
E. Gubskaya - A. Krasilova 05.22 08:00 0 - 3  
L. Andreeva - A. Krasilova 05.22 07:30 1 - 3  
L. Andreeva - E. Gubskaya 05.22 12:00 0 - 3  
L. Andreeva - T. Yaroshenko 05.22 08:30 2 - 3  
T. Yaroshenko - A. Krasilova 05.22 12:30 0 - 3  
T. Yaroshenko - E. Gubskaya 05.22 10:00 1 - 3  
T. Yaroshenko - L. Andreeva 05.22 11:30 3 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - KT Wiz 05.22 11:30 6 - 5  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 05.22 11:30 9 - 7  
NC Dinos - Hanwha Eagles 05.22 11:30 3 - 5  
Samsung Lions - Doosan Bears 05.22 11:30 7 - 12  
SK Wyverns - KIA Tigers 05.22 11:30 1 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Fubon Guardians 05.22 12:35    
Rakuten Monkeys - Uni-President Lions 05.22 12:35    
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers 2 - Uni-President Lions 2 05.22 07:00    
Darts (ISO Darts Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cuming - Jer. Fagg 05.22 09:00 5 - 2  
P. Machin - Jus. Thompson 05.22 10:40 2 - 5  
S. Coburn - Aar. Morrison 05.22 09:50 5 - 1  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koltsov - F. Sherrock 05.22 15:30 2 - 4  
B. Koltsov - M. Warburton 05.22 13:50 4 - 2  
B. Koltsov - R. Edhouse 05.22 12:30 1 - 4  
F. Sherrock - Jar. Cole 05.22 18:10 1 - 4  
F. Sherrock - R. Edhouse 05.22 14:10 1 - 4  
F. Sherrock - S. Marsh 05.22 17:30 4 - 3  
J. Justicia - B. Koltsov 05.22 11:30 0 - 4  
J. Justicia - F. Sherrock 05.22 16:30 4 - 3  
J. Justicia - Jar. Cole 05.22 13:30 3 - 4  
Jar. Cole - B. Koltsov 05.22 16:50 0 - 4  
Jar. Cole - M. Warburton 05.22 17:50 4 - 0  
Jar. Cole - S. Marsh 05.22 14:30 3 - 4  
M. Warburton - F. Sherrock 05.22 18:30 2 - 4  
M. Warburton - J. Justicia 05.22 15:10 4 - 3  
M. Warburton - R. Edhouse 05.22 17:10 0 - 4  
R. Edhouse - J. Justicia 05.22 12:50 4 - 3  
R. Edhouse - Jar. Cole 05.22 15:50 4 - 3  
R. Edhouse - S. Marsh 05.22 11:50 4 - 1  
S. Marsh - B. Koltsov 05.22 13:10 0 - 4  
S. Marsh - J. Justicia 05.22 12:10 4 - 0  
S. Marsh - M. Warburton 05.22 16:10 1 - 4  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Cameron - Jim Williams 05.22 00:50 5 - 5  
J. Chaney - Jim Williams 05.22 23:35 6 - 2  
John O'Shea - Sta. Pace 05.22 00:20 6 - 0  
L. Butler - J. Chaney 05.22 22:40 6 - 1  
L. Butler - L. Winstanley 05.22 23:05 6 - 0  
L. Winstanley - Jim Williams 05.22 22:05 2 - 6  
Futsal (Fehérorosz Mogiljevi Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teploenergetic 2 - Promgaz 05.22 18:00 6 - 3  
Golf (Saint Lucie Trail Summer Cl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint Lucie Trail Summer Classic 2020 05.22 03:00    
Golf (TPC Champions Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TPC Champions Classic 2020 05.22 23:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Vojnij Suomi (3x10 perc) 05.22 22:00 5 - 4  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.22 23:00 5 - 6  
Bisztrije Riszi - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 05.22 02:00    
Csernyije Grifonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.22 05:00    
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.22 17:00 11 - 5  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.22 15:00 7 - 5  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.22 19:00 2 - 5  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.22 13:00 2 - 7  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.22 16:00 4 - 3  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.22 01:00 4 - 6  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.22 04:00 6 - 2  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.22 18:00 3 - 6  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.22 14:00 2 - 3  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.22 20:00 6 - 1  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.22 03:00 6 - 3  
Zsolotyije Drakonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 05.22 06:00 3 - 5  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.22 00:00 6 - 3  
Krikett (Vincy T10 Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dark View Explorers - Fort Charlotte Strikers 05.22 18:30 1 - 0  
Grenadine Divers - Salt Pond Breakers 05.22 14:30 0 - 1  
La Soufriere Hikers - Botanic Gardens Rangers 05.22 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Union Berlin 05.22 20:30 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Wehen 05.22 18:30 1 - 0  
Nürnberg - Erzgebirge Aue 05.22 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - FC Seoul 05.22 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Belsina Bobrujszk 05.22 19:00 4 - 0  
Slavia Mozír - Gorodeja 05.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch Minszk Tartalék - Energetik-BGU Minszk Tar. 05.22 13:00 2 - 1  
Szluck Tartalék - Ruh Breszt Tartalék 05.22 15:00 3 - 2  
Vityebszk Tartalék - Dinamo Minszk Tartalék 05.22 13:00 1 - 7  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 05.22 13:00 0 - 3  
Esbjerg - Fredericia 05.22 11:00 1 - 1  
FC Köbenhavn - OB Odense 05.22 13:00 2 - 2  
Kolding IF - Sönderjyske 05.22 14:00 1 - 1  
Radnicki Nis - Radnik Surdulica 05.22 10:00 0 - 0  
Randers - Vendsyssel 05.22 13:00 2 - 1  
Salzburg - WSG Tirol 05.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Gota - NSI Runavik 05.22 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Türkmenisztáni tartalékbajn.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Asgabat Tartalék - FK Energetik Mari Tart. 05.22 12:30 6 - 0  
Merw Mari Tart. - Ahal FK Tartalék 05.22 14:30 2 - 3  
Nebitcsi Balkanabat Tart. - Köpetdag Asgabat Tart. 05.22 13:00 5 - 2  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empire - Vityaz 05.22 10:20 2 - 3  
Payp - Titans 05.22 12:00 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Stars - Ural Red Fox 05.22 11:00 3 - 1  
Tenisz (BpKupa(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - Babos T. (női) 05.22 11:45    
Fucsovics M. - Nagy P. 05.22 16:45 2 - 0  
Jani R-L. - Gálfi D. (női) 05.22 15:15 1 - 2  
Marozsán F. - Piros Zs. 05.22 14:15 2 - 0  
S. Stakhovsky - Nagy P. 05.22 10:00 1 - 2  
Stollár F. - Babos T. (női) 05.22 17:30    
Stollár F. - Drahota-Szabó D. (női) 05.22 18:00 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Choinski - Ben. Hassan 05.22 13:00 0 - 2  
L. Gelhardt - Con. Schmitz 05.22 11:15 2 - 0  
R. Junaid - Hazem Naw 05.22 10:00 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Eubanks - Kev. King 05.22 17:40 2 - 0  
Chr. Eubanks - R. Roelofse 05.22 23:00 2 - 0  
Gar. Johns - Don. Young 05.22 20:00 0 - 2  
H. Reese - K. Pannu 05.22 16:00 0 - 2  
Kev. King - K. Pannu 05.22 21:20 2 - 0  
N. Pasha - R. Roelofse 05.22 18:40 2 - 1  
Tenisz (Exo-Tennis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P.M. Hourigan - Kat. Jokic 05.22 00:35 1 - 2  
S. Vickery - E. Halbauer 05.22 00:10 2 - 1  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Metz - J.I. Bueno Tapia 05.22 15:55 0 - 2  
D. Popko - J.I. Bueno Tapia 05.22 19:30 2 - 0  
Evan King - L. Draxl 05.22 18:25 2 - 1  
J.I. Bueno Tapia - P. Daciek 05.22 17:00 2 - 0  
K. Seelig - O. Michalek 05.22 02:15 2 - 0  
L. Draxl - T. Grinberg 05.22 20:15 2 - 0  
O. Michalek - D. Popko 05.22 00:15 1 - 2  
P. Daciek - D. Metz 05.22 14:05 2 - 0  
P. Daciek - D. Popko 05.22 14:55 0 - 2  
P. Zarazua - Evan King 05.22 19:25 0 - 2  
P. Zarazua - T. Grinberg 05.22 18:15    
T. Grinberg - Evan King 05.22 20:55 0 - 2  
T. Mercier - K. Seelig 05.22 01:20 0 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cintl - N. Strebkov 05.22 19:00 2 - 0  
A. Sheiko - P. Kislyi 05.22 16:00 0 - 2  
A. Zhevniak - A. Panasik 05.22 17:30 2 - 0  
D. Ermalinsky - N. Sokolovskiy 05.22 20:00 1 - 2  
E. Antonovich - D. Rozhkov 05.22 11:00 2 - 1  
S. Susha - K. Molcan 05.22 14:30 2 - 1  
V. Chebotarev - V. Andryushchenko 05.22 12:00 1 - 2  
V. Lopatko - P. Mateyuk 05.22 13:30 0 - 2  
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Galka - Mic. Wozniak 05.22 09:30 2 - 0  
M. Terczynski - M. Adamek 05.22 13:05 1 - 2  
Y. Wojcik - D. Nazaruk 05.22 11:00 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - Jov. Jovic 05.22 18:10 0 - 2  
A. Parks - M. Partaud 05.22 20:30 2 - 1  
G. Talaba - L. Stefani 05.22 00:10 2 - 1  
H.T. Black - J. Livianu 05.22 18:50 0 - 2  
J. Elie - D. Khazaniuk 05.22 00:10 1 - 2  
Udvardy P. - A.E. Nefedova 05.22 16:30 2 - 0  
Udvardy P. - H.T. Black 05.22 22:50 0 - 2  
Tenisz (UTR(2nyertszett(4játék/sz),női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - D.R. Collins 05.22 18:00 0 - 2  
A. Riske - A. Anisimova 05.22 20:40 2 - 1  
A. Riske - A. Tomljanovic 05.22 19:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Nikoyan 05.22 17:30 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 05.22 11:00 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.22 10:10 2 - 0  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.22 09:30 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 05.22 11:40 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.22 13:10 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.22 08:40 1 - 2  

 

2020.05.21.
Asztalitenisz (Autumn League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Matsuo - Akira Chikaraishi 05.21 01:30 0 - 3  
Ale. Matsuo - Luc. Kawahara 05.21 00:15 1 - 3  
Ale. Matsuo - Mau. Goncalves 05.21 23:50 0 - 3  
Henrique Ito - Lean. Pereira 05.21 01:30 2 - 3  
Henrique Ito - Luc. Kawahara 05.21 01:05 0 - 3  
Hir. Yokoyama - Vitor Yamamoto 05.21 23:50 3 - 2  
Lean. Pereira - Ale. Matsuo 05.21 01:55 3 - 0  
Lean. Pereira - D. Umehara 05.21 20:55 3 - 0  
Lean. Pereira - Vitor Yamamoto 05.21 00:15 3 - 1  
Luc. Kawahara - Lean. Pereira 05.21 21:45 3 - 2  
Luc. Kawahara - Vitor Yamamoto 05.21 01:55 3 - 2  
Vitor Yamamoto - Ale. Matsuo 05.21 00:40 3 - 2  
Vitor Yamamoto - Henrique Ito 05.21 02:20 0 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamyan - M. Hovhannisyan 05.21 22:40 3 - 0  
E. Bakhchajyan - A. Adamyan 05.21 21:00 1 - 3  
H. Matevosyan - A. Adamyan 05.21 20:00 3 - 2  
H. Matevosyan - E. Bakhchajyan 05.21 21:40 0 - 3  
M. Hovhannisyan - E. Bakhchajyan 05.21 20:20 1 - 3  
M. Hovhannisyan - H. Matevosyan 05.21 19:20 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Babkin - A. Sadkov 05.21 12:30 3 - 1  
A. Babkin - A. Sadkov 05.21 13:00 3 - 0  
A. Babkin - A. Sadkov 05.21 22:30 0 - 3  
A. Babkin - I. Pandur 05.21 11:00 3 - 1  
A. Ermilov - Ilya Novikov 05.21 08:00 3 - 0  
A. Ermilov - Ilya Novikov 05.21 09:30 2 - 3  
A. Ermilov - V. Zhulyabin 05.21 06:00 0 - 3  
A. Frolov - Dan. Andreev 05.21 07:00 3 - 1  
A. Frolov - V. Rakhmanov 05.21 08:30 3 - 1  
A. Frolov - V. Rakhmanov 05.21 18:30 0 - 3  
A. Frolov - Z. Khudaiberdiev 05.21 21:30 0 - 3  
A. Gribkov - O. Nikiforov 05.21 10:30 0 - 3  
A. Ovchinnikov - G.V. Vahnin 05.21 15:30 3 - 0  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.21 11:30 0 - 3  
A. Sadkov - I. Pandur 05.21 23:30 3 - 1  
A. Serebrennikov - E. Glazun 05.21 07:30 0 - 3  
A. Skrebnev - E. Ilyukhin 05.21 15:30 2 - 3  
A.D. Volkov - A. Serebrennikov 05.21 06:30 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Serebrennikov 05.21 18:30 3 - 0  
A.D. Volkov - R. Pavlenko 05.21 09:30 3 - 0  
And. Kirilenko - S. Vakar 05.21 00:00 1 - 3  
And. Kirilenko - S. Vakar 05.21 16:00 1 - 3  
And. Kirilenko - V. Safonov 05.21 14:00 3 - 0  
D. Merzlikin - I. Elistratov 05.21 10:00 2 - 3  
D. Merzlikin - Kir. Abramov 05.21 13:00 0 - 3  
D. Merzlikin - Vla. Petrov 05.21 12:00 2 - 3  
D.E. Basmanov - A. Babkin 05.21 23:00 3 - 1  
Dan. Andreev - A. Frolov 05.21 19:00 0 - 3  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 05.21 20:30 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 05.21 11:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 05.21 23:00 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - O. Nikiforov 05.21 12:30 0 - 3  
E. Glazun - A. Serebrennikov 05.21 09:00 3 - 2  
E. Glazun - A.D. Volkov 05.21 08:00 1 - 3  
E. Glazun - R. Pavlenko 05.21 06:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 05.21 01:30 3 - 2  
E. Ilyukhin - S. Ogay 05.21 14:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.21 00:00 3 - 0  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.21 16:00 2 - 3  
G.V. Vahnin - I. Matveev 05.21 16:00 3 - 0  
G.V. Vahnin - I. Matveev 05.21 17:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - S. Homutov 05.21 14:00 3 - 1  
I. Elistratov - Kir. Abramov 05.21 12:30 3 - 2  
I. Elistratov - Kir. Abramov 05.21 22:30 3 - 1  
I. Elistratov - Vla. Petrov 05.21 00:30 3 - 2  
I. Elistratov - Vla. Petrov 05.21 11:00 3 - 0  
I. Elistratov - Vla. Petrov 05.21 13:30 3 - 1  
I. Matveev - A. Ovchinnikov 05.21 14:30 3 - 0  
I. Meteleshko - A. Babkin 05.21 10:00 3 - 1  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.21 12:00 1 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.21 13:30 1 - 3  
I. Pandur - A. Sadkov 05.21 10:30 3 - 1  
I. Pandur - D.E. Basmanov 05.21 22:00 2 - 3  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 05.21 06:30 3 - 0  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 05.21 21:00 3 - 2  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.21 18:00 2 - 3  
Ilya Novikov - V. Zhulyabin 05.21 20:00 1 - 3  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 05.21 11:30 0 - 3  
Kir. Abramov - Vla. Petrov 05.21 23:30 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Ermilov 05.21 07:30 0 - 3  
O. Kutuzov - Ilya Novikov 05.21 19:30 1 - 3  
O. Nikiforov - Dmi. Kolesnikov 05.21 22:00 3 - 2  
R. Pavlenko - A. Serebrennikov 05.21 08:30 3 - 1  
R. Pavlenko - A.D. Volkov 05.21 07:00 2 - 3  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.21 16:30 3 - 2  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.21 17:00 3 - 0  
S. Homutov - I. Matveev 05.21 15:00 2 - 3  
S. Kuzmin - O. Kutuzov 05.21 20:30 2 - 3  
S. Kuzmin - V. Zhulyabin 05.21 19:00 3 - 0  
S. Kuzmin - V. Zhulyabin 05.21 21:30 2 - 3  
S. Ogay - A. Skrebnev 05.21 16:30 1 - 3  
S. Ogay - D. Sayanov 05.21 00:30 3 - 1  
S. Ogay - V. Nemashkalo 05.21 15:00 2 - 3  
S. Vakar - And. Kirilenko 05.21 01:30 3 - 1  
S. Vakar - And. Kirilenko 05.21 17:00 3 - 1  
S. Vakar - Y. Troyanov 05.21 14:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - Y. Troyanov 05.21 00:30 0 - 3  
V. Nemashkalo - A. Skrebnev 05.21 14:30 3 - 2  
V. Rakhmanov - Dan. Andreev 05.21 21:00 3 - 0  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.21 07:30 0 - 3  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.21 19:30 0 - 3  
V. Safonov - S. Vakar 05.21 15:00 3 - 2  
V. Safonov - Y. Troyanov 05.21 16:30 3 - 1  
V. Zhulyabin - Ilya Novikov 05.21 07:00 0 - 3  
V. Zhulyabin - O. Kutuzov 05.21 08:30 1 - 3  
V. Zhulyabin - O. Kutuzov 05.21 09:00 3 - 1  
V. Zhulyabin - O. Kutuzov 05.21 18:30 3 - 0  
Vla. Petrov - Kir. Abramov 05.21 10:30 3 - 1  
Vla. Petrov - Vla. Shirokov 05.21 22:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - D. Merzlikin 05.21 00:00 3 - 2  
Vla. Shirokov - I. Elistratov 05.21 23:00 0 - 3  
Vla. Shirokov - Vla. Petrov 05.21 01:30 3 - 0  
Y. Troyanov - And. Kirilenko 05.21 15:30 3 - 1  
Y. Troyanov - V. Safonov 05.21 17:30 3 - 2  
Z. Khudaiberdiev - A. Frolov 05.21 20:00 0 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Dan. Andreev 05.21 08:00 2 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Dan. Andreev 05.21 18:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blashkun - A. Martyniuk 05.21 10:00 1 - 3  
A. Blashkun - D. Zaporozhets 05.21 08:30 1 - 3  
A. Blashkun - L. Dynaburg 05.21 13:00 0 - 3  
A. Blashkun - S. Solomko 05.21 07:00 1 - 3  
A. Blashkun - Y. Kokunin 05.21 11:30 2 - 3  
A. Fedorchenko - O. Dukhovenko 05.21 14:05 3 - 0  
A. Fedorchenko - R. Malinka 05.21 09:05 3 - 2  
A. Hrytsai - Evg. Ivanov 05.21 16:35 1 - 3  
A. Hrytsai - O. Liushnia 05.21 21:35 1 - 3  
A. Kuzin - A. Hrytsai 05.21 19:35 3 - 1  
A. Kuzin - Evg. Ivanov 05.21 18:35 3 - 0  
A. Kuzin - O. Liushnia 05.21 15:05 2 - 3  
A. Kuzin - V. Kobets 05.21 17:05 0 - 3  
A. Martyniuk - D. Zaporozhets 05.21 14:00 1 - 3  
A. Martyniuk - S. Solomko 05.21 09:00 2 - 3  
Ana. Nazarov - O. Varlamov 05.21 12:45 3 - 2  
D. Bortsov - Kir. Ivchenko 05.21 11:25 3 - 1  
D. Bortsov - M. Balakiriev 05.21 14:25 1 - 3  
D. Bortsov - M. Voronin 05.21 08:55 0 - 3  
D. Havrysh - A. Fedorchenko 05.21 12:05 2 - 3  
D. Havrysh - O. Dukhovenko 05.21 07:35 1 - 3  
D. Havrysh - R. Derypaska 05.21 09:35 0 - 3  
D. Havrysh - R. Malinka 05.21 11:05 3 - 0  
D. Smirnov - A. Kolbasenko 05.21 18:20 1 - 3  
D. Smirnov - V. Makhotin 05.21 16:20 3 - 1  
D. Zaporozhets - S. Solomko 05.21 12:30 3 - 2  
Den. Ivchenko - A. Peretiatko 05.21 19:25 3 - 1  
Den. Ivchenko - M. Marchuk 05.21 17:55 3 - 2  
Den. Ivchenko - S. Khandetsky 05.21 15:55 0 - 3  
Den. Ivchenko - Vla. Litvinov 05.21 20:25 3 - 0  
I. Budiak - A. Hrytsai 05.21 17:35 3 - 2  
I. Budiak - A. Kuzin 05.21 20:35 0 - 3  
I. Budiak - Evg. Ivanov 05.21 14:35 1 - 3  
I. Budiak - O. Liushnia 05.21 16:05 0 - 3  
I. Budiak - V. Kobets 05.21 19:05 1 - 3  
I. Efimenko - Ana. Nazarov 05.21 14:15 2 - 3  
I. Efimenko - O. Varlamov 05.21 09:15 2 - 3  
I. Parnyvoda - A. Kolbasenko 05.21 15:50 0 - 3  
I. Parnyvoda - D. Smirnov 05.21 17:20 3 - 2  
I. Parnyvoda - V. Makhotin 05.21 18:50 3 - 1  
Kir. Ivchenko - M. Balakiriev 05.21 13:25 1 - 3  
L. Boiko - P. Kilyakin 05.21 15:00 0 - 3  
L. Boiko - V. Voronenkov 05.21 17:00 0 - 3  
L. Dynaburg - A. Martyniuk 05.21 12:00 1 - 3  
L. Dynaburg - D. Zaporozhets 05.21 07:30 3 - 1  
L. Dynaburg - S. Solomko 05.21 11:00 3 - 0  
L. Dynaburg - Y. Kokunin 05.21 09:30 3 - 2  
M. Marchuk - A. Peretiatko 05.21 21:55 3 - 0  
M. Marchuk - S. Khandetsky 05.21 18:55 3 - 0  
M. Marchuk - Vla. Litvinov 05.21 16:25 3 - 2  
M. Voronin - Kir. Ivchenko 05.21 14:55 3 - 2  
M. Voronin - M. Balakiriev 05.21 09:55 3 - 0  
M. Zholubak - N. Korniyenko 05.21 17:30 2 - 3  
M. Zholubak - P. Kilyakin 05.21 16:00 2 - 3  
M. Zholubak - V. Voronenkov 05.21 19:00 3 - 2  
N. Korniyenko - M. Shulepov 05.21 16:30 2 - 3  
N. Korniyenko - P. Kilyakin 05.21 21:30 3 - 0  
O. Dukhovenko - R. Malinka 05.21 12:35 0 - 3  
O. Liushnia - Evg. Ivanov 05.21 20:05 3 - 0  
P. Kilyakin - M. Shulepov 05.21 20:00 3 - 0  
Pav. Volkov - A. Peretiatko 05.21 15:25 3 - 0  
Pav. Volkov - Den. Ivchenko 05.21 21:25 2 - 3  
Pav. Volkov - M. Marchuk 05.21 19:55 0 - 3  
Pav. Volkov - S. Khandetsky 05.21 16:55 2 - 3  
Pav. Volkov - Vla. Litvinov 05.21 18:25 1 - 3  
R. Derypaska - A. Fedorchenko 05.21 08:05 3 - 2  
R. Derypaska - O. Dukhovenko 05.21 10:35 3 - 0  
R. Derypaska - R. Malinka 05.21 13:35 1 - 3  
S. Khandetsky - A. Peretiatko 05.21 20:55 3 - 0  
S. Kosarev - D. Bortsov 05.21 10:25 1 - 3  
S. Kosarev - Kir. Ivchenko 05.21 08:25 3 - 1  
S. Kosarev - M. Balakiriev 05.21 11:55 0 - 3  
S. Kosarev - M. Voronin 05.21 12:55 1 - 3  
T. Yemelianov - D. Bortsov 05.21 12:25 3 - 0  
T. Yemelianov - Kir. Ivchenko 05.21 09:25 2 - 3  
T. Yemelianov - M. Balakiriev 05.21 07:55 1 - 3  
T. Yemelianov - M. Voronin 05.21 10:55 2 - 3  
T. Yemelianov - S. Kosarev 05.21 13:55 3 - 0  
V. Kobets - A. Hrytsai 05.21 15:35 3 - 0  
V. Kobets - Evg. Ivanov 05.21 21:05 3 - 0  
V. Kobets - O. Liushnia 05.21 18:05 2 - 3  
V. Makhotin - A. Kolbasenko 05.21 19:50 0 - 3  
V. Mischenko - I. Efimenko 05.21 12:15 1 - 3  
V. Mischenko - O. Varlamov 05.21 11:15 3 - 1  
V. Mischenko - Y. Strilnyk 05.21 09:45 1 - 3  
V. Voronenkov - M. Shulepov 05.21 21:00 3 - 1  
V. Voronenkov - N. Korniyenko 05.21 15:30 2 - 3  
V. Voronenkov - P. Kilyakin 05.21 18:00 3 - 0  
V. Zholubak - Ana. Nazarov 05.21 08:45 0 - 3  
V. Zholubak - I. Efimenko 05.21 10:15 1 - 3  
V. Zholubak - O. Varlamov 05.21 07:15 0 - 3  
V. Zholubak - V. Mischenko 05.21 13:15 2 - 3  
V. Zholubak - Y. Strilnyk 05.21 11:45 2 - 3  
Vla. Litvinov - A. Peretiatko 05.21 17:25 3 - 0  
Vla. Litvinov - S. Khandetsky 05.21 22:25 3 - 2  
Y. Kokunin - A. Martyniuk 05.21 08:00 3 - 2  
Y. Kokunin - D. Zaporozhets 05.21 10:30 3 - 1  
Y. Kokunin - S. Solomko 05.21 13:30 2 - 3  
Y. Muliukin - A. Kolbasenko 05.21 16:50 2 - 3  
Y. Muliukin - D. Smirnov 05.21 19:20 1 - 3  
Y. Muliukin - I. Parnyvoda 05.21 20:20 3 - 1  
Y. Muliukin - V. Makhotin 05.21 17:50 2 - 3  
Y. Strilnyk - Ana. Nazarov 05.21 10:45 2 - 3  
Y. Strilnyk - I. Efimenko 05.21 08:15 0 - 3  
Y. Strilnyk - O. Varlamov 05.21 13:45 1 - 3  
Yev. Masko - A. Fedorchenko 05.21 10:05 3 - 2  
Yev. Masko - D. Havrysh 05.21 13:05 0 - 3  
Yev. Masko - O. Dukhovenko 05.21 08:35 0 - 3  
Yev. Masko - R. Derypaska 05.21 11:35 0 - 3  
Yev. Masko - R. Malinka 05.21 07:05 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kozak - M. Osipenko 05.21 17:45 0 - 3  
A. Kozak - N. Ostrovska 05.21 14:45 1 - 3  
A. Kozak - N. Svydnytska 05.21 16:15 3 - 2  
A. Trofimova - M. Malyuta 05.21 09:20 1 - 3  
A. Trofimova - V. Kovalenko 05.21 14:20 3 - 1  
M. Osipenko - N. Ostrovska 05.21 18:45 1 - 3  
N. Svydnytska - M. Osipenko 05.21 15:15 1 - 3  
N. Svydnytska - N. Ostrovska 05.21 17:15 3 - 2  
O. Ishchenko - A. Trofimova 05.21 12:20 2 - 3  
O. Ishchenko - M. Malyuta 05.21 11:20 1 - 3  
O. Ishchenko - P. Nerush 05.21 09:50 3 - 1  
O. Ishchenko - V. Kovalenko 05.21 07:50 0 - 3  
O. Kuznets - A. Trofimova 05.21 10:20 3 - 0  
O. Kuznets - M. Malyuta 05.21 07:20 0 - 3  
O. Kuznets - O. Ishchenko 05.21 13:20 3 - 1  
O. Kuznets - P. Nerush 05.21 11:50 3 - 1  
O. Kuznets - V. Kovalenko 05.21 08:50 0 - 3  
P. Nerush - A. Trofimova 05.21 08:20 1 - 3  
P. Nerush - M. Malyuta 05.21 13:50 0 - 3  
P. Nerush - V. Kovalenko 05.21 10:50 3 - 1  
T. Butko - A. Kozak 05.21 19:15 3 - 0  
T. Butko - M. Osipenko 05.21 16:45 3 - 0  
T. Butko - N. Ostrovska 05.21 15:45 3 - 0  
T. Butko - N. Svydnytska 05.21 18:15 3 - 0  
V. Kovalenko - M. Malyuta 05.21 12:50 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boiko - M. Myronchenko 05.21 10:20 1 - 3  
A. Boiko - P. Puhach 05.21 08:35 3 - 0  
A. Boiko - R. Dereha 05.21 12:05 3 - 0  
A. Chaplyanka - And. Zaitsev 05.21 23:35 3 - 1  
A. Govorunets - B. Panchenko 05.21 17:30 0 - 3  
A. Govorunets - S. Zazimko 05.21 15:45 0 - 3  
A. Kaptanovsky - Ale. Medvedev 05.21 23:45 3 - 1  
A. Kotik - N. Gritsienko 05.21 17:00 3 - 0  
A. Kotik - N. Gritsienko 05.21 21:40 3 - 0  
A. Kotik - V. Nechyporuk 05.21 15:15 2 - 3  
A. Molochko - I. Omelchuk 05.21 02:10 0 - 3  
A. Molochko - O. Tkachenko 05.21 01:10 3 - 0  
A. Molochko - O. Tkachenko 05.21 23:40 3 - 1  
A. Nesterenko - D. Belanchik 05.21 12:15 3 - 1  
A. Nesterenko - V. Paukov 05.21 09:55 2 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Kaptanovsky 05.21 22:45 3 - 0  
B. Panchenko - N. Zinov 05.21 15:10 2 - 3  
B. Panchenko - S. Zazimko 05.21 18:05 3 - 0  
D. Alekseenko - I. Kozyr 05.21 15:35 3 - 0  
D. Arzanov - And. Zaitsev 05.21 01:05 1 - 3  
D. Arzanov - D. Kryshtal 05.21 23:05 2 - 3  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 05.21 07:45 3 - 2  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 05.21 11:15 3 - 2  
D. Dubrovin - S. Filatov 05.21 10:05 2 - 3  
D. Dubrovin - Y. Vorobuov 05.21 08:55 0 - 3  
D. Dubrovin - Y. Vorobuov 05.21 12:25 2 - 3  
D. Kryshtal - And. Zaitsev 05.21 03:05 3 - 1  
D. Simonchuk - R. Rybachuk 05.21 10:00 3 - 2  
D. Simonchuk - V. Tatarinov 05.21 12:20 3 - 0  
D. Vahta - A. Kotik 05.21 18:10 2 - 3  
D. Vahta - A. Kotik 05.21 19:20 3 - 2  
D. Vahta - V. Nechyporuk 05.21 21:05 0 - 3  
I. Petryshyn - I. Tymchyshyn 05.21 17:45 3 - 0  
I. Petryshyn - O. Savenkov 05.21 15:25 2 - 3  
I. Yanishevskiy - A. Lysak 05.21 16:50 3 - 1  
I. Yanishevskiy - O. Obidnyi 05.21 20:20 3 - 1  
I. Yanishevskiy - P. Vasylchuk 05.21 18:00 3 - 1  
I. Yanishevskiy - V. Yarovoy 05.21 19:10 3 - 1  
M. Laevsky - D. Alekseenko 05.21 17:20 3 - 0  
M. Laevsky - I. Kozyr 05.21 16:45 2 - 3  
M. Laevsky - S. Skachenko 05.21 18:30 3 - 1  
M. Myronchenko - D. Baystryuchenko 05.21 09:10 3 - 0  
M. Presnyakov - N. Haievyi 05.21 12:30 2 - 3  
M. Presnyakov - N. Sidorak 05.21 09:00 3 - 0  
M. Presnyakov - R. Vakarash 05.21 11:20 3 - 0  
M. Presnyakov - V. Ivasiv 05.21 10:10 3 - 0  
M. Volodymyr - O. Tkachenko 05.21 01:40 2 - 3  
M. Volodymyr - S. Boiko 05.21 23:10 3 - 1  
N. Gritsienko - D. Vahta 05.21 15:50 1 - 3  
N. Gritsienko - D. Vahta 05.21 20:30 3 - 2  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 05.21 17:35 3 - 1  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 05.21 18:45 3 - 1  
N. Haievyi - N. Sidorak 05.21 07:50 3 - 0  
N. Haievyi - R. Vakarash 05.21 09:35 3 - 2  
N. Haievyi - V. Ivasiv 05.21 11:55 3 - 1  
N. Zinov - A. Govorunets 05.21 19:50 3 - 0  
N. Zinov - O. Dalevsky 05.21 18:40 3 - 1  
O. Dalevsky - A. Govorunets 05.21 14:35 3 - 2  
O. Dalevsky - B. Panchenko 05.21 16:20 1 - 3  
O. Gavrilyuk - V. Bosak 05.21 03:15 2 - 3  
O. Gavrilyuk - V. Kotov 05.21 02:15 0 - 3  
O. Obidnyi - A. Lysak 05.21 15:40 3 - 0  
O. Obidnyi - P. Vasylchuk 05.21 19:45 1 - 3  
O. Obidnyi - V. Yarovoy 05.21 17:25 2 - 3  
O. Savenkov - I. Tymchyshyn 05.21 20:05 3 - 0  
O. Semenets - D. Arzanov 05.21 01:35 0 - 3  
O. Semenets - D. Kryshtal 05.21 00:35 2 - 3  
O. Semenets - Yur. Kolesnik 05.21 02:35 2 - 3  
P. Vasylchuk - A. Lysak 05.21 20:55 3 - 0  
R. Dereha - M. Myronchenko 05.21 08:00 0 - 3  
R. Dereha - P. Puhach 05.21 10:55 2 - 3  
R. Rybachuk - S. Berezynskyi 05.21 12:55 0 - 3  
R. Rybachuk - V. Tatarinov 05.21 11:45 0 - 3  
R. Vakarash - N. Sidorak 05.21 10:45 3 - 1  
R. Vakarash - V. Ivasiv 05.21 08:25 3 - 1  
S. Berezynskyi - D. Simonchuk 05.21 08:50 1 - 3  
S. Berezynskyi - V. Bedriychuk 05.21 10:35 0 - 3  
S. Boiko - O. Tkachenko 05.21 22:15 0 - 3  
S. Filatov - M. Lytvynenko 05.21 09:30 3 - 1  
S. Filatov - Y. Vorobuov 05.21 08:20 0 - 3  
S. Filatov - Y. Vorobuov 05.21 11:50 0 - 3  
S. Kubrak - D. Baystryuchenko 05.21 11:30 3 - 2  
S. Kubrak - M. Myronchenko 05.21 12:40 2 - 3  
S. Kubrak - P. Puhach 05.21 07:25 3 - 0  
S. Kubrak - R. Dereha 05.21 09:45 0 - 3  
S. Skachenko - D. Alekseenko 05.21 16:10 3 - 1  
S. Skachenko - I. Kozyr 05.21 17:55 3 - 0  
S. Zazimko - N. Zinov 05.21 16:55 0 - 3  
S. Zazimko - O. Dalevsky 05.21 19:15 3 - 2  
V. Aksenin - I. Petryshyn 05.21 16:35 3 - 2  
V. Aksenin - O. Savenkov 05.21 18:55 1 - 3  
V. Bedriychuk - D. Simonchuk 05.21 11:10 2 - 3  
V. Bedriychuk - R. Rybachuk 05.21 08:15 3 - 2  
V. Bosak - V. Gerashenko 05.21 01:15 3 - 0  
V. Bosak - V. Kotov 05.21 04:25 1 - 3  
V. Gerashenko - V. Malashevsky 05.21 01:45 1 - 3  
V. Kotov - V. Gerashenko 05.21 00:15 3 - 2  
V. Malashevsky - O. Gavrilyuk 05.21 00:45 3 - 1  
V. Malashevsky - V. Kotov 05.21 02:45 2 - 3  
V. Nechyporuk - A. Kotik 05.21 19:55 2 - 3  
V. Nechyporuk - D. Vahta 05.21 16:25 0 - 3  
V. Paukov - Y. Holoborodko 05.21 12:50 1 - 3  
V. Protopopov - A. Nesterenko 05.21 11:05 3 - 1  
V. Protopopov - V. Paukov 05.21 08:10 3 - 2  
V. Tatarinov - S. Berezynskyi 05.21 07:40 0 - 3  
V. Tatarinov - V. Bedriychuk 05.21 09:25 1 - 3  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 05.21 23:15 1 - 3  
V. Yarovoy - A. Lysak 05.21 18:35 3 - 0  
V. Yarovoy - P. Vasylchuk 05.21 16:15 3 - 2  
Y. Holoborodko - A. Nesterenko 05.21 08:45 0 - 3  
Y. Holoborodko - V. Protopopov 05.21 10:30 3 - 2  
Y. Vorobuov - M. Lytvynenko 05.21 10:40 3 - 0  
Y. Vorsulyak - I. Petryshyn 05.21 18:20 0 - 3  
Y. Vorsulyak - I. Tymchyshyn 05.21 16:00 3 - 0  
Y. Vorsulyak - O. Savenkov 05.21 17:10 3 - 2  
Y. Vorsulyak - V. Aksenin 05.21 19:30 3 - 2  
Yur. Kolesnik - And. Zaitsev 05.21 22:35 3 - 1  
Yur. Kolesnik - D. Arzanov 05.21 00:05 1 - 3  
Yur. Kolesnik - D. Kryshtal 05.21 02:05 3 - 2  
Yur. Kolesnik - D. Kryshtal 05.21 04:05 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - D. Prokopcov 05.21 09:40 3 - 1  
A. Gavlas - J. Vrablik 05.21 08:40 2 - 3  
D. Reitspies - D. Prokopcov 05.21 11:20 1 - 3  
D. Reitspies - J. Nemecek 05.21 09:00 3 - 0  
D. Reitspies - J. Vrablik 05.21 10:20 3 - 2  
J. Nemecek - D. Prokopcov 05.21 13:00 0 - 3  
J. Nemecek - J. Vrablik 05.21 11:40 0 - 3  
J. Nemecek - T. Konecny 05.21 10:00 0 - 3  
J. Vrablik - T. Konecny 05.21 12:40 3 - 2  
M. Horejsi - A. Gavlas 05.21 10:40 0 - 3  
M. Horejsi - D. Reitspies 05.21 12:20 3 - 0  
M. Horejsi - T. Konecny 05.21 08:00 3 - 1  
M. Horejsi - T. Tregler 05.21 09:20 0 - 3  
T. Tregler - A. Gavlas 05.21 12:00 3 - 0  
T. Tregler - D. Prokopcov 05.21 08:20 3 - 2  
T. Tregler - T. Konecny 05.21 11:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burdakov - D. Reznichenko 05.21 22:10 1 - 3  
A. Burdakov - R. Lazebny 05.21 23:20 2 - 3  
A. Burdakov - Y. Komendant 05.21 01:40 3 - 0  
A. Doroshenko - A. Elkhov 05.21 15:45 3 - 2  
A. Doroshenko - A. Ermolaev 05.21 14:45 3 - 2  
A. Elkhov - A. Doroshenko 05.21 18:45 3 - 2  
A. Elkhov - D. Nemchenko 05.21 17:15 3 - 1  
A. Ermolaev - A. Doroshenko 05.21 17:45 3 - 1  
A. Ermolaev - A. Elkhov 05.21 16:45 2 - 3  
A. Ermolaev - D. Nemchenko 05.21 18:15 2 - 3  
A. Gutnichenko - A. Starski 05.21 10:00 1 - 3  
A. Gutnichenko - I. Akimov 05.21 09:00 1 - 3  
A. Gutnichenko - S. Buluy 05.21 08:00 1 - 3  
A. Kovrikov - I. Glivenko 05.21 13:45 1 - 3  
A. Kovrikov - M. Varchenko 05.21 11:15 1 - 3  
A. Kovrikov - R. Tsubera 05.21 12:45 3 - 1  
A. Krutko - H. Zotov 05.21 18:30 3 - 0  
A. Krutko - M. Mosyuk 05.21 17:00 0 - 3  
A. Krutko - O. Pavlyuk 05.21 18:00 3 - 1  
A. Maksimchuk - A. Burdakov 05.21 03:25 3 - 2  
A. Starski - I. Akimov 05.21 08:30 0 - 3  
A. Starski - S. Buluy 05.21 09:30 0 - 3  
A. Zhuravlev - Y. Komendant 05.21 02:50 0 - 3  
D. Derevinskyi - D. Turchenko 05.21 09:00 0 - 3  
D. Derevinskyi - I. Trydukh 05.21 08:00 3 - 2  
D. Kushko - Yur. Rybakov 05.21 23:55 3 - 2  
D. Lukander - D. Kushko 05.21 21:35 0 - 3  
D. Lukander - Yur. Rybakov 05.21 22:45 0 - 3  
D. Nemchenko - A. Doroshenko 05.21 16:15 1 - 3  
D. Nemchenko - A. Elkhov 05.21 14:15 0 - 3  
D. Nemchenko - A. Ermolaev 05.21 15:15 0 - 3  
D. Reznichenko - A. Mashtakov 05.21 23:55 2 - 3  
D. Turchenko - D. Derevinskyi 05.21 12:00 3 - 0  
D. Turchenko - Den. Lebedev 05.21 08:30 3 - 0  
D. Turchenko - I. Trydukh 05.21 07:30 3 - 2  
Den. Lebedev - D. Derevinskyi 05.21 10:00 3 - 1  
Den. Lebedev - D. Turchenko 05.21 11:30 1 - 3  
Den. Lebedev - I. Trydukh 05.21 12:30 2 - 3  
E. Nechitaylo - O. Saenko 05.21 03:25 3 - 2  
E. Nechitaylo - S. Kalenik 05.21 02:15 3 - 0  
E. Treshchyov - A. Reva 05.21 14:15 3 - 2  
E. Treshchyov - Y. Zakharov 05.21 16:15 3 - 0  
I. Akimov - A. Gutnichenko 05.21 12:00 3 - 2  
I. Akimov - S. Buluy 05.21 10:30 3 - 1  
I. Glivenko - A. Kovrikov 05.21 10:45 1 - 3  
I. Glivenko - M. Varchenko 05.21 12:15 2 - 3  
I. Glivenko - R. Tsubera 05.21 11:45 3 - 2  
I. Trydukh - D. Derevinskyi 05.21 11:00 3 - 1  
I. Trydukh - D. Turchenko 05.21 10:30 3 - 1  
I. Trydukh - Den. Lebedev 05.21 09:30 3 - 1  
I. Zharko - D. Kushko 05.21 22:10 2 - 3  
I. Zharko - D. Lukander 05.21 23:20 3 - 2  
K. Moroz - E. Rubtsov 05.21 21:00 3 - 0  
K. Moroz - R. Pirvelli 05.21 23:20 3 - 1  
M. Chukanov - R. Yushko 05.21 23:55 3 - 0  
M. Varchenko - A. Kovrikov 05.21 08:15 2 - 3  
M. Varchenko - I. Glivenko 05.21 09:15 2 - 3  
M. Varchenko - R. Tsubera 05.21 10:15 1 - 3  
N. Trofimov - I. Kanunnikov 05.21 03:25 3 - 1  
N. Trofimov - V. Diachenko 05.21 00:30 3 - 0  
O. Berezan - M. Chukanov 05.21 21:35 2 - 3  
O. Berezan - R. Yushko 05.21 22:45 3 - 0  
O. Obrazkov - T. Bonishchuk 05.21 11:30 3 - 1  
O. Obrazkov - Vla. Kovalenko 05.21 10:00 3 - 1  
O. Pavlyuk - A. Krutko 05.21 15:00 0 - 3  
O. Pavlyuk - H. Zotov 05.21 19:30 3 - 2  
O. Pavlyuk - M. Mosyuk 05.21 16:00 0 - 3  
O. Saenko - V. Khorolsky 05.21 01:40 1 - 3  
R. Lazebny - A. Mashtakov 05.21 22:45 1 - 3  
R. Lazebny - D. Reznichenko 05.21 21:35 0 - 3  
R. Pirvelli - A. Grishchenko 05.21 21:35 3 - 1  
R. Pirvelli - E. Rubtsov 05.21 22:45 3 - 0  
R. Tsubera - A. Kovrikov 05.21 09:45 2 - 3  
R. Tsubera - I. Glivenko 05.21 08:45 0 - 3  
R. Tsubera - M. Varchenko 05.21 13:15 0 - 3  
S. Buluy - A. Gutnichenko 05.21 11:00 3 - 2  
S. Buluy - A. Starski 05.21 12:30 1 - 3  
S. Buluy - I. Akimov 05.21 13:30 0 - 3  
S. Kalenik - V. Khorolsky 05.21 02:50 3 - 2  
T. Bonishchuk - O. Obrazkov 05.21 08:30 1 - 3  
T. Bonishchuk - P. Plyushch 05.21 07:30 2 - 3  
T. Bonishchuk - Vla. Kovalenko 05.21 12:00 0 - 3  
V. Gedz - A. Reva 05.21 16:45 3 - 1  
V. Gedz - Y. Zakharov 05.21 17:45 2 - 3  
V. Gusev - M. Chukanov 05.21 22:10 1 - 3  
V. Gusev - O. Berezan 05.21 23:20 1 - 3  
V. Gusev - R. Yushko 05.21 21:00 3 - 1  
V. Ratushniak - A. Krutko 05.21 15:30 0 - 3  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 05.21 14:30 0 - 3  
Vla. Gorelov - A. Shtaer 05.21 03:25 3 - 0  
Vla. Gorelov - S. Kireev 05.21 02:15 0 - 3  
Vla. Kovalenko - O. Obrazkov 05.21 07:00 0 - 3  
Vla. Kovalenko - P. Plyushch 05.21 08:00 3 - 2  
Vla. Kovalenko - T. Bonishchuk 05.21 09:00 3 - 0  
Y. Zakharov - A. Reva 05.21 15:45 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gordinskaya - A. Krasilova 05.21 20:00 1 - 3  
A. Gordinskaya - T. Yaroshenko 05.21 14:30 3 - 1  
A. Krasilova - A. Lapa 05.21 15:30 1 - 3  
A. Krasilova - A. Stefanyuk 05.21 13:30 1 - 3  
A. Krasilova - E. Gubskaya 05.21 17:00 3 - 0  
A. Krasilova - I. Grushko 05.21 19:00 1 - 3  
A. Lapa - A. Gordinskaya 05.21 16:30 2 - 3  
A. Lapa - I. Grushko 05.21 14:30 3 - 2  
A. Stefanyuk - E. Gubskaya 05.21 15:00 3 - 1  
A. Stefanyuk - I. Grushko 05.21 16:30 2 - 3  
A. Stefanyuk - L. Andreeva 05.21 20:00 3 - 2  
E. Gubskaya - A. Gordinskaya 05.21 14:00 0 - 3  
E. Gubskaya - A. Lapa 05.21 17:30 0 - 3  
E. Gubskaya - L. Andreeva 05.21 15:30 3 - 2  
E. Gubskaya - T. Yaroshenko 05.21 19:00 3 - 1  
I. Grushko - A. Gordinskaya 05.21 13:30 1 - 3  
I. Grushko - E. Gubskaya 05.21 19:30 3 - 0  
I. Grushko - L. Andreeva 05.21 18:00 3 - 2  
L. Andreeva - A. Gordinskaya 05.21 18:30 0 - 3  
L. Andreeva - A. Krasilova 05.21 15:00 1 - 3  
L. Andreeva - A. Lapa 05.21 16:00 2 - 3  
L. Andreeva - T. Yaroshenko 05.21 17:00 0 - 3  
T. Yaroshenko - A. Krasilova 05.21 17:30 1 - 3  
T. Yaroshenko - A. Lapa 05.21 19:30 0 - 3  
T. Yaroshenko - A. Stefanyuk 05.21 16:00 3 - 0  
T. Yaroshenko - I. Grushko 05.21 14:00 1 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 05.21 11:30 6 - 12  
KIA Tigers - Lotte Giants 05.21 11:30 6 - 1  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 05.21 11:30 9 - 8  
KT Wiz - Hanwha Eagles 05.21 11:30 4 - 9  
Samsung Lions - LG Twins 05.21 11:30 0 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 05.21 12:35    
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys 2 - Fubon Guardians 2 05.21 07:00    
Darts (Cseh Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Barborak - D. Pisek 05.21 20:40 4 - 7  
M. Smejda - A. Masek 05.21 20:00 7 - 5  
O. Kysilka - A. Gawlas 05.21 21:55 4 - 7  
V. Sedlak - M. Ondo 05.21 21:20 7 - 2  
Darts (ISO Darts Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aar. Morrison - P. Machin 05.21 10:40 4 - 5  
Jus. Thompson - M. Cuming 05.21 09:50 2 - 5  
S. Coburn - Jer. Fagg 05.21 09:00 4 - 5  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - D. Fitton 05.21 13:50 4 - 3  
Andy Jenkins - J. Askew 05.21 15:30 3 - 4  
Andy Jenkins - Mar. Adams 05.21 12:35 3 - 4  
D. Fitton - J. Askew 05.21 18:30 4 - 2  
D. Fitton - M. Webster 05.21 15:10 4 - 3  
D. Fitton - Mar. Adams 05.21 17:10 0 - 4  
J. Askew - K. Kay 05.21 17:30 3 - 4  
J. Askew - Mar. Adams 05.21 14:15 4 - 1  
J. Askew - Sco. Mitchell 05.21 18:10 2 - 4  
K. Kay - Andy Jenkins 05.21 13:10 4 - 3  
K. Kay - D. Fitton 05.21 16:10 4 - 2  
K. Kay - M. Webster 05.21 12:20 3 - 4  
M. Webster - Andy Jenkins 05.21 11:30 1 - 4  
M. Webster - J. Askew 05.21 16:30 1 - 4  
M. Webster - Sco. Mitchell 05.21 13:30 4 - 3  
Mar. Adams - K. Kay 05.21 12:05 4 - 1  
Mar. Adams - M. Webster 05.21 12:55 4 - 1  
Mar. Adams - Sco. Mitchell 05.21 15:50 1 - 4  
Sco. Mitchell - Andy Jenkins 05.21 16:50 4 - 1  
Sco. Mitchell - D. Fitton 05.21 17:50 3 - 4  
Sco. Mitchell - K. Kay 05.21 14:50 4 - 0  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Premier Liga 2020 05.21 21:00    
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jim Williams - John O'Shea 05.21 22:30 5 - 5  
Jim Williams - Sta. Pace 05.21 23:10 6 - 1  
John O'Shea - Dav. Cameron 05.21 23:40 5 - 5  
Jus. Thompson - L. Winstanley 05.21 00:45 6 - 0  
Sta. Pace - Dav. Cameron 05.21 22:00 0 - 6  
T. Tricole - Tony O'Shea 05.21 00:15 6 - 3  
Futsal (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boriszov - Stalitsza Minszk 05.21 16:15 1 - 4  
Dorozsnyik Minszk - VRZ Gomel 05.21 14:30 1 - 3  
Szvetlogorszk - Viten Orsa 05.21 12:45 0 - 3  
UVD-Dinamo Grodno - BCS Gomel 05.21 18:00 2 - 5  
Golf (Maridoe Invit. II Elite Flight)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maridoe Invitational II Elite Flight 2020 05.21 23:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Vojnij Suomi (3x10 perc) 05.21 21:00 7 - 10  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.21 23:00 4 - 3  
Bisztrije Riszi - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 05.21 01:00 6 - 4  
Csernyije Grifonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.21 06:00 4 - 3  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.21 17:00 4 - 6  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.21 15:00 11 - 5  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.21 19:00 6 - 3  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 05.21 22:00 8 - 3  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.21 13:00 7 - 8  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.21 16:00 6 - 5  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.21 02:00 4 - 6  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.21 04:00 4 - 7  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.21 18:00 9 - 5  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.21 14:00 6 - 8  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.21 20:00 3 - 5  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.21 03:00 3 - 4  
Zsolotyije Drakonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 05.21 05:00 2 - 6  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.21 00:00 1 - 5  
Kosárlabda (Görög bajn. - végső győztes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görög bajnokság 2019/20 05.21 10:00    
Kosárlabda (Nicaraguai Torneo Carlos Ulloa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Caribe - Nandaime 05.21 02:30 96 - 44  
Juigalpa - Tipitapa 05.21 02:30 85 - 99  
Real Esteli - Carazo 05.21 02:00 103 - 51  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Török bajnokság 2019/20 05.21 10:00    
Labdarúgás (Burundi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Musongati - Atl. Olympic 05.21 14:00 3 - 3  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Herediano 05.21 04:00 1 - 0  
San Carlos - ADR Jicaral 05.21 01:10 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Torpedo Zogyino 05.21 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk Tart. - Belsina Bobrujszk Tart. 05.21 13:00 2 - 1  
Slavia Mozír Tartalék - Gorodeja Tartalék 05.21 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Bröndby 05.21 18:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - N. Gragson (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 1 - 0  
Br. Jones - C. Briscoe (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 0 - 1  
Br. Jones - Ha. Burton (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 0 - 1  
C. Briscoe - Ha. Burton (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 1 - 0  
D. Hemric - R. Herbst (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 1 - 0  
J. Allgaier - Br. Jones (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 1 - 0  
J. Allgaier - C. Briscoe (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 0 - 1  
J. Allgaier - Ha. Burton (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 1 - 0  
Kyle Busch - C. Briscoe (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 0 - 1  
Kyle Busch - Ha. Burton (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 1 - 0  
M. Annett - J. Haley (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 0 - 1  
R. Chastain - A. Cindric (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 0 - 1  
R. Chastain - N. Gragson (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 0 - 1  
R. Sieg - D. Hemric (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 0 - 1  
R. Sieg - R. Herbst (Xfinity Series, Darlington) 05.21 18:00 1 - 0  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Bowman - Cha. Elliott (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
B. Keselowski - Alex Bowman (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
B. Keselowski - J. Logano (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
C. Bowyer - M. Dibenedetto (Darlington 2.) 05.21 00:00 0 - 1  
D. Hamlin - Alex Bowman (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
D. Hamlin - B. Keselowski (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
Erik Jones - Kurt Busch (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
J. Logano - Cha. Elliott (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
Jim. Johnson - R. Blaney (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
K. Harvick - Alex Bowman (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
K. Harvick - B. Keselowski (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
K. Harvick - D. Hamlin (Darlington 2.) 05.21 00:00 0 - 1  
K. Harvick - Kyle Busch (Darlington 2.) 05.21 00:00 0 - 1  
Kurt Busch - Cha. Elliott (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
Kurt Busch - J. Logano (Darlington 2.) 05.21 00:00 0 - 1  
Kurt Busch - M. Truex Jr. (Darlington 2.) 05.21 00:00 0 - 1  
Kyle Busch - Alex Bowman (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
Kyle Busch - B. Keselowski (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
Kyle Busch - D. Hamlin (Darlington 2.) 05.21 00:00 0 - 1  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
M. Kenseth - A. Almirola (Darlington 2.) 05.21 00:00 0 - 1  
M. Truex Jr. - Cha. Elliott (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - J. Logano (Darlington 2.) 05.21 00:00 0 - 1  
Nascar, Darlington 2. 2020 05.21 00:00    
Nascar, Darlington 2. 2020 - Top 3 05.21 00:00    
Ryan Newman - Aus. Dillon (Darlington 2.) 05.21 00:00 1 - 0  
Röplabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2019/20 05.21 10:00    
BL 2019/20 05.21 10:00    
Röplabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BL, női 2019/20 05.21 10:00    
Röplabda (Cseh regionális liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zizka Praha A - Sokol Modrany A 05.21 18:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Payp - Empire 05.21 12:00 1 - 3  
Titans - Vityaz 05.21 10:20 3 - 0  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural University 05.21 05:00 2 - 3  
Ural Raiders - Ural Air Force 05.21 07:00 3 - 2  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Mountains - Ural Energy 05.21 11:00 2 - 3  
Ural Red Fox - Ural Stars 05.21 09:00 1 - 3  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golovin - R. Shurygin 05.21 14:10 1 - 2  
Tenisz (Daily Challenge Tour,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Narkevich - A. Golinko 05.21 04:00 2 - 0  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gumenyuk - Ann. Laska 05.21 02:00 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hazem Naw - Con. Schmitz 05.21 10:00 2 - 1  
L. Gelhardt - Ben. Hassan 05.21 13:15 0 - 2  
R. Junaid - J. Choinski 05.21 12:10 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Briggs - P.M. Hourigan 05.21 17:15 1 - 2  
E. Halbauer - G. Min 05.21 01:25 2 - 1  
G. Min - T. Townsend 05.21 23:00 0 - 2  
K. Poluta - E. Halbauer 05.21 18:55 0 - 2  
Kat. Jokic - S. Vickery 05.21 16:00 2 - 0  
S. Vickery - Car. Briggs 05.21 02:30 2 - 0  
T. Townsend - G. Min 05.21 19:55 2 - 1  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Can. Kingsley - Bra. Perez 05.21 14:50 2 - 0  
Can. Kingsley - Mic. Redlicki 05.21 16:45 2 - 0  
D. Popko - K. Seelig 05.21 21:45 2 - 0  
D. Popko - T. Mercier 05.21 20:00 2 - 1  
Mic. Redlicki - Bra. Perez 05.21 19:15 2 - 0  
T. Carnevale-Miino - Bra. Perez 05.21 17:50 1 - 2  
T. Carnevale-Miino - T. Grinberg 05.21 00:00 0 - 2  
T. Mercier - O. Michalek 05.21 23:20 2 - 0  
U. Blanch - T. Grinberg 05.21 01:00 2 - 0  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cintl - A. Belov 05.21 11:00 2 - 1  
A. Krivalchevich - A. Lebedev 05.21 13:30 2 - 0  
A. Selitsky - A. Zhishkevich 05.21 16:00 0 - 2  
S. Zatolgutsky - Vit. Krivko 05.21 12:00 2 - 0  
V. Andryushchenko - D. Ermalinsky 05.21 19:00 2 - 0  
V. Chebotarev - K. Molcan 05.21 14:30 2 - 0  
V. Mikulenok - P. Petrovskij 05.21 20:00 0 - 2  
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nazaruk - Mic. Wozniak 05.21 09:30 2 - 0  
J. Galka - D. Nazaruk 05.21 17:15 2 - 0  
M. Adamek - Mic. Wozniak 05.21 14:40 0 - 2  
M. Terczynski - J. Galka 05.21 13:00 0 - 2  
M. Terczynski - Y. Wojcik 05.21 15:50 0 - 2  
Y. Wojcik - M. Adamek 05.21 11:40 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Zarazua - J. Elie 05.21 21:55 2 - 0  
Udvardy P. - D. Khazaniuk 05.21 20:00 2 - 1  
Udvardy P. - R. Zarazua 05.21 16:30 1 - 2  
V. Lepchenko - G. Talaba 05.21 18:10 2 - 0  
W. Osuigwe - L. Stefani 05.21 21:05 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Nikoyan 05.21 17:30 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.21 11:00 2 - 1  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.21 11:40 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 05.21 09:30 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.21 13:10 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.21 08:40 1 - 2  

 

2020.05.20.
Asztalitenisz (Autumn League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Umehara - L. Orsatti 05.20 20:55 0 - 3  
Henrique Ito - Ale. Matsuo 05.20 23:25 3 - 1  
Hir. Yokoyama - D. Umehara 05.20 21:45 3 - 0  
Hir. Yokoyama - L. Orsatti 05.20 01:05 1 - 3  
Hir. Yokoyama - Mau. Goncalves 05.20 00:40 2 - 3  
Hir. Yokoyama - Mau. Goncalves 05.20 23:25 3 - 0  
L. Orsatti - Hir. Yokoyama 05.20 22:35 3 - 0  
L. Orsatti - Lean. Pereira 05.20 01:55 3 - 1  
Lean. Pereira - Hir. Yokoyama 05.20 01:30 0 - 3  
Luc. Kawahara - Lean. Pereira 05.20 23:50 3 - 1  
Mau. Goncalves - D. Umehara 05.20 20:30 3 - 0  
Mau. Goncalves - L. Orsatti 05.20 01:30 1 - 3  
Mau. Goncalves - L. Orsatti 05.20 22:10 3 - 2  
Asztalitenisz (Challenger Series, 21. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - E. Chtchetinine 05.20 11:40 4 - 0  
D. Cheaib - Edu. Gonzalez 05.20 09:50 4 - 0  
D. Cheaib - Flo. Bluhm 05.20 13:30 4 - 1  
E. Chtchetinine - Edu. Gonzalez 05.20 14:20 4 - 1  
E. Chtchetinine - Flo. Bluhm 05.20 10:40 3 - 4  
Flo. Bluhm - Edu. Gonzalez 05.20 12:30 4 - 1  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sahakyan - D. Vardanian 05.20 02:20 0 - 3  
A. Sahakyan - D. Vardanian 05.20 05:00 1 - 3  
A. Sahakyan - E. Apriyan 05.20 00:40 1 - 3  
D. Ghotanyan - H. Harutyunyan 05.20 08:20 1 - 3  
D. Vardanian - A. Sahakyan 05.20 03:40 3 - 1  
D. Vardanian - G. Malkhasyan 05.20 06:00 3 - 0  
D. Vardanian - M. Hovanhannisyan 05.20 05:20 1 - 3  
D. Vardanian - N. Nikoghosyan 05.20 05:40 3 - 1  
E. Apriyan - D. Vardanian 05.20 01:20 1 - 3  
G. Malkhasyan - A. Sahakyan 05.20 04:40 3 - 0  
H. Harutyunyan - V. Baghdasaryan 05.20 09:00 3 - 0  
K. Papyan - D. Ghotanyan 05.20 07:20 3 - 1  
K. Papyan - H. Harutyunyan 05.20 09:40 0 - 3  
M. Hovanhannisyan - D. Vardanian 05.20 03:20 3 - 0  
M. Hovanhannisyan - G. Malkhasyan 05.20 02:00 3 - 0  
N. Nikoghosyan - E. Apriyan 05.20 02:00 1 - 3  
R. Gaibakyan - D. Ghotanyan 05.20 09:20 2 - 3  
R. Gaibakyan - H. Harutyunyan 05.20 07:40 3 - 0  
R. Gaibakyan - K. Papyan 05.20 08:40 3 - 1  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamyan - R. Vardanyan 05.20 20:00 1 - 3  
A. Simonyan - E. Papikyan 05.20 09:20 0 - 3  
E. Bakhchajyan - A. Adamyan 05.20 21:00 3 - 0  
E. Bakhchajyan - M. Hovhannisyan 05.20 20:20 3 - 1  
E. Bakhchajyan - R. Vardanyan 05.20 21:40 0 - 3  
E. Papikyan - Mil. Gazaryan 05.20 12:00 3 - 0  
H. Matevosyan - A. Adamyan 05.20 17:40 0 - 3  
H. Matevosyan - E. Bakhchajyan 05.20 16:00 3 - 2  
H. Matevosyan - R. Vardanyan 05.20 20:40 0 - 3  
M. Galstyan - E. Papikyan 05.20 08:20 2 - 3  
M. Galstyan - Mil. Gazaryan 05.20 09:40 3 - 0  
M. Hovhannisyan - A. Adamyan 05.20 22:40 0 - 3  
M. Hovhannisyan - E. Bakhchajyan 05.20 18:00 3 - 2  
M. Hovhannisyan - H. Matevosyan 05.20 21:20 0 - 3  
Man. Ghazaryan - A. Simonyan 05.20 08:00 3 - 0  
Man. Ghazaryan - E. Papikyan 05.20 10:00 3 - 1  
Man. Ghazaryan - Mil. Gazaryan 05.20 12:40 3 - 0  
Man. Ghazaryan - R. Parsadanyan 05.20 11:40 2 - 3  
Mil. Gazaryan - A. Simonyan 05.20 14:40 3 - 0  
Mil. Gazaryan - R. Parsadanyan 05.20 08:40 0 - 3  
R. Parsadanyan - E. Papikyan 05.20 07:40 1 - 3  
R. Parsadanyan - M. Galstyan 05.20 13:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Kínai Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bo Sun - Yu Cai Zhang 05.20 13:00 1 - 3  
Bo Sun - Yuan Tian 05.20 15:00 3 - 2  
Jian Ming Ma - Yu Yi Liu 05.20 08:15 3 - 0  
Lou Venbin - Lu Yang 05.20 11:15 3 - 1  
Lu Yang - Jian Zhang 05.20 13:45 2 - 3  
Lu Yang - Xue Hui Leng 05.20 12:15 3 - 1  
Qiang Chen - Xu Wen Gao 05.20 10:30 1 - 3  
Tai Yong Wang - Bo Sun 05.20 14:30 2 - 3  
Xu Dong Zhang - Qiang Chen 05.20 09:30 3 - 1  
Xu Wen Gao - Xu Dong Zhang 05.20 11:00 3 - 1  
Xu Wen Gao - Yong Quan Zhang 05.20 09:00 3 - 0  
Xue Hui Leng - Jian Zhang 05.20 11:45 2 - 3  
Yu Cai Zhang - Tai Yong Wang 05.20 15:30 3 - 0  
Yu Cai Zhang - Yuan Tian 05.20 14:00 0 - 3  
Yuan Tian - Tai Yong Wang 05.20 13:30 3 - 1  
Zhi Gang Han - Jian Ming Ma 05.20 07:45 0 - 3  
Zhong Yi Gao - Yu Yi Liu 05.20 07:15 0 - 3  
Zhong Yi Gao - Zhi Gang Han 05.20 08:45 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - S. Homutov 05.20 06:30 1 - 3  
A. Babkin - D.E. Basmanov 05.20 21:15 3 - 1  
A. Babkin - I. Meteleshko 05.20 19:00 3 - 2  
A. Babkin - I. Pandur 05.20 20:30 3 - 2  
A. Ermilov - O. Kutuzov 05.20 01:30 3 - 1  
A. Ermilov - V. Zhulyabin 05.20 14:30 0 - 3  
A. Frolov - Dan. Andreev 05.20 15:30 2 - 3  
A. Frolov - V. Krokhin 05.20 17:30 3 - 1  
A. Gribkov - A. Yanshaev 05.20 18:00 0 - 3  
A. Gribkov - O. Nikiforov 05.20 07:30 0 - 3  
A. Ovchinnikov - G.V. Vahnin 05.20 19:30 0 - 3  
A. Sadkov - D.E. Basmanov 05.20 08:00 2 - 3  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.20 06:00 3 - 2  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.20 09:00 3 - 1  
A. Serebrennikov - E. Glazun 05.20 15:30 0 - 3  
A. Skrebnev - E. Ilyukhin 05.20 12:00 3 - 2  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 05.20 10:00 2 - 3  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 05.20 19:00 3 - 1  
And. Kirilenko - S. Vakar 05.20 10:00 2 - 3  
And. Kirilenko - V. Safonov 05.20 12:00 3 - 1  
And. Kirilenko - V. Safonov 05.20 13:00 3 - 1  
D. Merzlikin - Kir. Abramov 05.20 13:30 1 - 3  
D. Merzlikin - Vla. Petrov 05.20 12:30 3 - 0  
D. Merzlikin - Vla. Petrov 05.20 22:30 0 - 3  
D. Merzlikin - Vla. Shirokov 05.20 00:30 3 - 0  
D. Merzlikin - Vla. Shirokov 05.20 11:00 3 - 0  
D. Sayanov - A. Skrebnev 05.20 11:30 0 - 3  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 05.20 23:30 3 - 1  
D.E. Basmanov - A. Babkin 05.20 18:00 3 - 0  
D.E. Basmanov - I. Meteleshko 05.20 20:00 3 - 2  
D.E. Basmanov - I. Pandur 05.20 06:30 3 - 0  
D.E. Basmanov - I. Pandur 05.20 09:30 2 - 3  
Dan. Andreev - V. Krokhin 05.20 14:00 0 - 3  
Dan. Andreev - Z. Khudaiberdiev 05.20 16:00 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 05.20 08:30 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 05.20 21:00 2 - 3  
E. Glazun - A.D. Volkov 05.20 16:00 1 - 3  
E. Glazun - R. Pavlenko 05.20 14:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 05.20 10:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - S. Ogay 05.20 22:00 3 - 1  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 05.20 08:00 3 - 0  
G.V. Vahnin - I. Matveev 05.20 06:00 3 - 0  
G.V. Vahnin - I. Matveev 05.20 09:30 3 - 1  
G.V. Vahnin - I. Matveev 05.20 20:00 3 - 0  
G.V. Vahnin - S. Homutov 05.20 18:00 3 - 0  
I. Elistratov - D. Merzlikin 05.20 23:00 1 - 3  
I. Elistratov - Kir. Abramov 05.20 00:00 0 - 3  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 05.20 01:00 2 - 3  
I. Matveev - A. Arutiunyan 05.20 07:00 3 - 1  
I. Matveev - A. Ovchinnikov 05.20 18:30 3 - 2  
I. Matveev - G.V. Vahnin 05.20 21:30 1 - 3  
I. Matveev - S. Homutov 05.20 08:30 3 - 0  
I. Meteleshko - D.E. Basmanov 05.20 07:00 1 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.20 08:30 0 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.20 18:30 0 - 3  
I. Pandur - A. Sadkov 05.20 07:30 3 - 0  
I. Pandur - D.E. Basmanov 05.20 19:30 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Ermilov 05.20 00:30 0 - 3  
Ilya Novikov - A. Ermilov 05.20 15:00 1 - 3  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.20 17:00 3 - 0  
Ilya Novikov - V. Zhulyabin 05.20 16:30 2 - 3  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 05.20 01:30 1 - 3  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 05.20 10:00 2 - 3  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 05.20 12:00 3 - 2  
O. Kutuzov - S. Kuzmin 05.20 00:00 3 - 2  
O. Nikiforov - Dmi. Kolesnikov 05.20 06:00 3 - 0  
R. Pavlenko - A. Serebrennikov 05.20 16:30 3 - 2  
R. Pavlenko - A.D. Volkov 05.20 15:00 0 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.20 09:00 2 - 3  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.20 20:30 2 - 3  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.20 21:00 3 - 2  
S. Homutov - G.V. Vahnin 05.20 07:30 0 - 3  
S. Homutov - I. Matveev 05.20 19:00 2 - 3  
S. Kuzmin - A. Ermilov 05.20 16:00 0 - 3  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 05.20 01:00 0 - 3  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 05.20 14:00 0 - 3  
S. Ogay - V. Nemashkalo 05.20 23:00 0 - 3  
S. Vakar - V. Bazilevsky 05.20 12:30 0 - 3  
S. Vakar - V. Safonov 05.20 11:00 3 - 1  
S. Vakar - Y. Troyanov 05.20 22:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 05.20 11:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - S. Vakar 05.20 13:30 1 - 3  
V. Bazilevsky - S. Vakar 05.20 23:00 1 - 3  
V. Krokhin - A. Frolov 05.20 16:30 1 - 3  
V. Krokhin - Z. Khudaiberdiev 05.20 15:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - D. Sayanov 05.20 12:30 3 - 0  
V. Nemashkalo - D. Sayanov 05.20 22:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - E. Ilyukhin 05.20 11:00 0 - 3  
V. Safonov - V. Bazilevsky 05.20 10:30 3 - 1  
V. Zhulyabin - A. Ermilov 05.20 17:30 2 - 3  
V. Zhulyabin - S. Kuzmin 05.20 15:30 3 - 1  
Vla. Petrov - Kir. Abramov 05.20 11:30 1 - 3  
Vla. Petrov - Vla. Shirokov 05.20 23:30 0 - 3  
Vla. Shirokov - I. Elistratov 05.20 22:00 3 - 1  
Vla. Shirokov - Vla. Petrov 05.20 10:30 3 - 0  
Vla. Shirokov - Vla. Petrov 05.20 13:00 3 - 1  
Y. Troyanov - And. Kirilenko 05.20 23:30 2 - 3  
Z. Khudaiberdiev - A. Frolov 05.20 14:30 1 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Dan. Andreev 05.20 17:00 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blashkun - A. Martyniuk 05.20 18:00 2 - 3  
A. Blashkun - D. Zaporozhets 05.20 15:30 3 - 2  
A. Blashkun - S. Solomko 05.20 21:00 1 - 3  
A. Fedorchenko - O. Dukhovenko 05.20 21:35 3 - 0  
A. Fedorchenko - R. Malinka 05.20 16:35 1 - 3  
A. Kuzin - Evg. Ivanov 05.20 20:25 3 - 2  
A. Kuzin - K. Yevhen 05.20 19:25 2 - 3  
A. Kuzin - Pav. Volkov 05.20 17:55 3 - 0  
A. Kuzin - V. Kyilo 05.20 15:55 3 - 1  
A. Levshin - A. Lukatsky 05.20 11:00 3 - 0  
A. Likhitsky - E. Rubtsov 05.20 07:00 3 - 1  
A. Martyniuk - S. Solomko 05.20 20:00 3 - 2  
A. Troian - K. Klymenko 05.20 08:45 0 - 3  
A. Troian - O. Kasian 05.20 13:15 2 - 3  
A. Troian - O. Leonenko 05.20 10:15 1 - 3  
A. Troian - Ste. Yakimenko 05.20 07:15 3 - 2  
A. Troian - Vol. Bobkov 05.20 11:45 1 - 3  
And. Kurtenko - B. Havryliuk 05.20 14:20 3 - 1  
And. Kurtenko - M. Mrykh 05.20 09:20 3 - 1  
B. Havryliuk - M. Mrykh 05.20 12:50 2 - 3  
D. Derevinskyi - A. Naida 05.20 09:55 0 - 3  
D. Derevinskyi - I. Trydukh 05.20 14:55 3 - 2  
D. Havrysh - A. Fedorchenko 05.20 15:35 2 - 3  
D. Havrysh - O. Dukhovenko 05.20 18:05 0 - 3  
D. Havrysh - R. Malinka 05.20 21:05 2 - 3  
D. Zaporozhets - A. Martyniuk 05.20 21:30 2 - 3  
D. Zaporozhets - S. Solomko 05.20 16:30 3 - 1  
Evg. Ivanov - K. Yevhen 05.20 17:25 1 - 3  
Evg. Ivanov - V. Kyilo 05.20 22:25 3 - 1  
I. Trydukh - A. Naida 05.20 13:25 3 - 2  
K. Klymenko - Ste. Yakimenko 05.20 12:45 3 - 1  
K. Moroz - A. Lukatsky 05.20 07:00 1 - 3  
K. Moroz - Vik. Ivanov 05.20 08:30 2 - 3  
O. Dukhovenko - R. Malinka 05.20 20:05 2 - 3  
O. Kasian - K. Klymenko 05.20 07:45 3 - 1  
O. Kasian - O. Leonenko 05.20 12:15 3 - 0  
O. Kasian - Ste. Yakimenko 05.20 11:15 3 - 0  
O. Kasian - Vol. Bobkov 05.20 09:45 3 - 2  
O. Kovalchuk - A. Sulim 05.20 08:35 3 - 2  
O. Kovalchuk - K. Kirsanov 05.20 07:05 1 - 3  
O. Kovalchuk - P. Babenko 05.20 13:05 3 - 2  
O. Kovalchuk - P. Babenko 05.20 13:05 3 - 2  
O. Kovalchuk - V. Khitrov 05.20 10:05 3 - 1  
O. Kovalchuk - V. Sazhnev 05.20 11:35 3 - 1  
O. Leonenko - K. Klymenko 05.20 14:15 3 - 0  
O. Leonenko - Ste. Yakimenko 05.20 09:15 3 - 0  
O. Naplokov - A. Levshin 05.20 09:00 2 - 3  
O. Naplokov - A. Lukatsky 05.20 08:00 3 - 0  
O. Naplokov - K. Moroz 05.20 11:30 3 - 2  
O. Naplokov - Vik. Ivanov 05.20 10:30 1 - 3  
P. Babenko - A. Sulim 05.20 07:35 3 - 2  
P. Babenko - K. Kirsanov 05.20 11:05 0 - 3  
P. Babenko - V. Khitrov 05.20 12:05 3 - 2  
P. Babenko - V. Sazhnev 05.20 09:35 0 - 3  
Pav. Volkov - Evg. Ivanov 05.20 16:25 3 - 2  
Pav. Volkov - K. Yevhen 05.20 21:55 3 - 0  
Pav. Volkov - V. Kyilo 05.20 18:55 3 - 0  
R. Derypaska - A. Fedorchenko 05.20 19:35 0 - 3  
R. Derypaska - D. Havrysh 05.20 17:05 3 - 2  
R. Derypaska - O. Dukhovenko 05.20 15:05 3 - 2  
R. Derypaska - R. Malinka 05.20 18:35 3 - 0  
R. Hnoievoi - A. Naida 05.20 07:55 0 - 3  
R. Hnoievoi - D. Derevinskyi 05.20 10:55 2 - 3  
R. Hnoievoi - I. Trydukh 05.20 09:25 2 - 3  
R. Hnoievoi - R. Solomko 05.20 13:55 3 - 1  
R. Hnoievoi - S. Sokolov 05.20 12:25 0 - 3  
R. Solomko - A. Naida 05.20 11:55 0 - 3  
R. Solomko - D. Derevinskyi 05.20 12:55 3 - 2  
R. Solomko - I. Trydukh 05.20 08:25 0 - 3  
R. Solomko - S. Sokolov 05.20 10:25 0 - 3  
S. Burdelnyy - A. Blashkun 05.20 19:00 3 - 1  
S. Burdelnyy - A. Martyniuk 05.20 16:00 0 - 3  
S. Burdelnyy - D. Zaporozhets 05.20 17:30 2 - 3  
S. Burdelnyy - S. Solomko 05.20 14:30 0 - 3  
S. Burdelnyy - V. Novikov 05.20 20:30 0 - 3  
S. Pitsyk - A. Kuzin 05.20 21:25 3 - 1  
S. Pitsyk - Evg. Ivanov 05.20 18:25 3 - 2  
S. Pitsyk - K. Yevhen 05.20 15:25 1 - 3  
S. Pitsyk - Pav. Volkov 05.20 19:55 1 - 3  
S. Pitsyk - V. Kyilo 05.20 16:55 3 - 1  
S. Skhabitsky - B. Havryliuk 05.20 10:50 2 - 3  
S. Skhabitsky - M. Mrykh 05.20 13:50 1 - 3  
S. Sokolov - A. Naida 05.20 14:25 1 - 3  
S. Sokolov - I. Trydukh 05.20 11:25 1 - 3  
V. Khitrov - K. Kirsanov 05.20 09:05 3 - 2  
V. Kolesnykov - And. Kurtenko 05.20 12:20 2 - 3  
V. Kolesnykov - B. Havryliuk 05.20 07:50 2 - 3  
V. Kolesnykov - M. Mrykh 05.20 11:20 1 - 3  
V. Kolesnykov - S. Skhabitsky 05.20 09:50 0 - 3  
V. Kondratenko - And. Kurtenko 05.20 10:20 1 - 3  
V. Kondratenko - B. Havryliuk 05.20 08:50 3 - 0  
V. Kondratenko - M. Mrykh 05.20 07:20 2 - 3  
V. Kondratenko - S. Skhabitsky 05.20 11:50 2 - 3  
V. Kondratenko - V. Kolesnykov 05.20 13:20 2 - 3  
V. Kyilo - K. Yevhen 05.20 20:55 2 - 3  
V. Novikov - A. Blashkun 05.20 17:00 3 - 1  
V. Novikov - A. Martyniuk 05.20 15:00 3 - 0  
V. Novikov - D. Zaporozhets 05.20 19:30 3 - 0  
V. Novikov - S. Solomko 05.20 18:30 3 - 0  
V. Sazhnev - K. Kirsanov 05.20 13:35 3 - 2  
V. Sazhnev - P. Babenko 05.20 09:35 3 - 0  
V. Sazhnev - V. Khitrov 05.20 08:05 3 - 0  
Vik. Ivanov - A. Lukatsky 05.20 09:30 1 - 3  
Vol. Bobkov - K. Klymenko 05.20 10:45 1 - 3  
Vol. Bobkov - O. Leonenko 05.20 08:15 3 - 1  
Vol. Bobkov - Ste. Yakimenko 05.20 13:45 3 - 1  
Yev. Masko - A. Fedorchenko 05.20 17:35 3 - 2  
Yev. Masko - D. Havrysh 05.20 19:05 2 - 3  
Yev. Masko - O. Dukhovenko 05.20 16:05 3 - 0  
Yev. Masko - R. Derypaska 05.20 20:35 0 - 3  
Yev. Masko - R. Malinka 05.20 14:35 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Trofimova - M. Malyuta 05.20 16:50 1 - 3  
A. Trofimova - O. Ishchenko 05.20 17:50 3 - 1  
A. Trofimova - O. Kuznets 05.20 19:20 3 - 2  
A. Trofimova - V. Kovalenko 05.20 20:20 3 - 0  
N. Ostrovska - T. Butko 05.20 15:45 0 - 3  
N. Ostrovska - V. Pryshchepa 05.20 21:15 0 - 3  
N. Ostrovska - Y. Mikhailik 05.20 18:15 2 - 3  
O. Ishchenko - M. Malyuta 05.20 19:50 0 - 3  
O. Kuznets - M. Malyuta 05.20 18:20 2 - 3  
O. Kuznets - O. Ishchenko 05.20 16:20 3 - 2  
O. Yureneva - N. Ostrovska 05.20 17:15 3 - 0  
O. Yureneva - Y. Mikhailik 05.20 15:15 1 - 3  
S. Yureneva - N. Ostrovska 05.20 19:15 3 - 0  
S. Yureneva - T. Butko 05.20 17:45 3 - 1  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 05.20 16:15 1 - 3  
T. Butko - V. Pryshchepa 05.20 16:45 3 - 0  
T. Butko - Y. Mikhailik 05.20 21:45 3 - 1  
V. Kovalenko - M. Malyuta 05.20 15:50 3 - 1  
V. Kovalenko - O. Ishchenko 05.20 18:50 0 - 3  
V. Kovalenko - O. Kuznets 05.20 17:20 1 - 3  
Y. Mikhailik - V. Pryshchepa 05.20 20:15 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bondarchuk - A. Molochko 05.20 07:35 1 - 3  
A. Bondarchuk - M. Samaray 05.20 09:55 1 - 3  
A. Govorunets - B. Panchenko 05.20 19:50 3 - 0  
A. Govorunets - S. Zazimko 05.20 18:40 1 - 3  
A. Molochko - M. Samaray 05.20 09:20 1 - 3  
A. Myrza - Y. Omitsynskyi 05.20 00:10 0 - 3  
A. Reva - R. Timchenko 05.20 15:30 3 - 1  
A. Scherinskiy - A. Bondarchuk 05.20 08:45 3 - 0  
A. Scherinskiy - A. Molochko 05.20 10:30 2 - 3  
A. Zenyuk - Y. Vorsulyak 05.20 09:00 3 - 0  
B. Panchenko - N. Zinov 05.20 17:30 2 - 3  
B. Panchenko - O. Dalevsky 05.20 15:45 0 - 3  
D. Alekseenko - I. Kozyr 05.20 15:35 2 - 3  
D. Arzanov - D. Kryshtal 05.20 23:05 2 - 3  
D. Baystryuchenko - K. Yehorov 05.20 14:25 3 - 0  
D. Baystryuchenko - M. Myronchenko 05.20 08:00 1 - 3  
D. Baystryuchenko - P. Puhach 05.20 10:55 3 - 0  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 05.20 08:20 2 - 3  
D. Dubrovin - Y. Vorobuov 05.20 09:30 0 - 3  
D. Simonchuk - R. Rybachuk 05.20 19:20 3 - 1  
D. Simonchuk - S. Berezynskyi 05.20 20:30 3 - 0  
I. Abanshyn - A. Reva 05.20 16:40 3 - 0  
I. Bortnikov - M. Treschetka 05.20 03:15 3 - 0  
I. Bortnikov - P. Chyzh 05.20 02:15 3 - 2  
I. Omelchuk - M. Volodymyr 05.20 22:40 1 - 3  
I. Petryshyn - N. Sidorak 05.20 20:05 3 - 2  
I. Semeniuk - O. Kostiuk 05.20 10:35 3 - 0  
I. Semeniuk - S. Lugovskyi 05.20 08:50 2 - 3  
I. Tymchyshyn - I. Petryshyn 05.20 17:10 3 - 2  
I. Tymchyshyn - N. Sidorak 05.20 16:00 0 - 3  
I. Tymchyshyn - O. Savenkov 05.20 18:20 3 - 1  
I. Tymchyshyn - V. Aksenin 05.20 19:30 3 - 0  
I. Yanishevskiy - A. Lysak 05.20 18:35 3 - 0  
I. Yanishevskiy - P. Vasylchuk 05.20 16:15 3 - 2  
M. Laevsky - D. Alekseenko 05.20 17:20 2 - 3  
M. Laevsky - I. Kozyr 05.20 16:45 3 - 2  
M. Laevsky - S. Skachenko 05.20 18:30 3 - 1  
M. Lytvynenko - Y. Vorobuov 05.20 10:40 3 - 2  
M. Myronchenko - K. Yehorov 05.20 09:10 2 - 3  
M. Myronchenko - P. Puhach 05.20 15:00 2 - 3  
M. Polosa - A. Reva 05.20 17:15 3 - 2  
M. Polosa - I. Abanshyn 05.20 14:55 0 - 3  
M. Volodymyr - A. Molochko 05.20 23:40 2 - 3  
N. Zinov - A. Govorunets 05.20 15:10 3 - 1  
N. Zinov - O. Dalevsky 05.20 18:05 3 - 0  
O. Dalevsky - A. Govorunets 05.20 16:55 0 - 3  
O. Dalevsky - S. Zazimko 05.20 19:15 1 - 3  
O. Kostiuk - S. Stelmashchuk 05.20 08:15 2 - 3  
O. Obidnyi - I. Yanishevskiy 05.20 17:25 3 - 1  
O. Obidnyi - P. Vasylchuk 05.20 19:45 0 - 3  
O. Savenkov - I. Petryshyn 05.20 15:25 1 - 3  
O. Savenkov - N. Sidorak 05.20 17:45 3 - 1  
O. Semenets - And. Zaitsev 05.20 23:35 1 - 3  
O. Tkachenko - I. Omelchuk 05.20 21:40 2 - 3  
O. Tkachenko - S. Boiko 05.20 23:10 2 - 3  
P. Vasylchuk - A. Lysak 05.20 20:55 3 - 2  
R. Rybachuk - S. Berezynskyi 05.20 15:15 0 - 3  
R. Rybachuk - V. Tatarinov 05.20 17:00 0 - 3  
R. Timchenko - I. Abanshyn 05.20 17:50 3 - 1  
R. Timchenko - M. Polosa 05.20 16:05 3 - 1  
R. Vakarash - N. Haievyi 05.20 08:25 2 - 3  
R. Vakarash - Y. Vorsulyak 05.20 10:45 3 - 2  
S. Berezynskyi - V. Bedriychuk 05.20 16:25 3 - 2  
S. Berezynskyi - V. Tatarinov 05.20 18:10 3 - 1  
S. Boiko - A. Molochko 05.20 22:10 1 - 3  
S. Filatov - D. Dubrovin 05.20 10:05 1 - 3  
S. Filatov - M. Lytvynenko 05.20 08:55 0 - 3  
S. Filatov - Y. Vorobuov 05.20 07:45 3 - 0  
S. Hilitukha - I. Semeniuk 05.20 07:40 1 - 3  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 05.20 09:25 0 - 3  
S. Kubrak - D. Baystryuchenko 05.20 09:45 3 - 2  
S. Kubrak - P. Puhach 05.20 07:25 3 - 0  
S. Lugovskyi - S. Stelmashchuk 05.20 10:00 3 - 0  
S. Matviienko - A. Myrza 05.20 02:40 0 - 3  
S. Skachenko - D. Alekseenko 05.20 16:10 3 - 2  
S. Skachenko - I. Kozyr 05.20 17:55 3 - 1  
S. Zazimko - B. Panchenko 05.20 14:35 3 - 1  
S. Zazimko - N. Zinov 05.20 16:20 3 - 2  
V. Aksenin - I. Petryshyn 05.20 18:55 3 - 0  
V. Aksenin - N. Sidorak 05.20 14:50 1 - 3  
V. Aksenin - O. Savenkov 05.20 16:35 3 - 1  
V. Bedriychuk - D. Simonchuk 05.20 17:35 3 - 2  
V. Bedriychuk - R. Rybachuk 05.20 19:55 3 - 2  
V. Bosak - V. Malashevsky 05.20 23:45 3 - 0  
V. Gerashenko - O. Gavrilyuk 05.20 23:15 3 - 2  
V. Ivanchatenko - M. Myronchenko 05.20 10:20 0 - 3  
V. Ivanchatenko - P. Puhach 05.20 08:35 3 - 1  
V. Ivasiv - R. Vakarash 05.20 09:35 3 - 1  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 05.20 07:50 3 - 0  
V. Kotov - V. Bosak 05.20 22:45 0 - 3  
V. Tatarinov - D. Simonchuk 05.20 15:50 3 - 1  
V. Tatarinov - V. Bedriychuk 05.20 18:45 3 - 2  
V. Tsyhanenko - A. Myrza 05.20 02:10 3 - 1  
V. Yarovoy - A. Lysak 05.20 16:50 0 - 3  
V. Yarovoy - I. Yanishevskiy 05.20 19:10 1 - 3  
V. Yarovoy - O. Obidnyi 05.20 20:20 0 - 3  
V. Yarovoy - P. Vasylchuk 05.20 18:00 2 - 3  
Y. Omitsynskyi - S. Matviienko 05.20 01:40 1 - 3  
Y. Omitsynskyi - V. Tsyhanenko 05.20 03:10 3 - 1  
Yur. Kolesnik - And. Zaitsev 05.20 22:35 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - L. Zaytseva 05.20 10:50 3 - 1  
G. Telnaya - L. Zaytseva 05.20 14:20 1 - 3  
G. Telnaya - Y. Gulyevska 05.20 09:05 3 - 1  
G. Telnaya - Y. Gulyevska 05.20 12:35 3 - 0  
I. Aseeva - G. Telnaya 05.20 08:30 1 - 3  
I. Aseeva - G. Telnaya 05.20 12:00 3 - 2  
L. Zaytseva - I. Aseeva 05.20 09:40 2 - 3  
L. Zaytseva - I. Aseeva 05.20 13:10 3 - 2  
Y. Gulyevska - I. Aseeva 05.20 10:15 3 - 1  
Y. Gulyevska - I. Aseeva 05.20 13:45 0 - 3  
Y. Gulyevska - L. Zaytseva 05.20 07:55 3 - 1  
Y. Gulyevska - L. Zaytseva 05.20 11:25 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - A. Likhitsky 05.20 12:00 1 - 3  
A. Chilikin - S. Sarma 05.20 02:15 3 - 0  
A. Chilikin - V. Gaynyuk 05.20 00:30 3 - 1  
A. Goradze - A. Khoroshko 05.20 15:45 3 - 0  
A. Goradze - I. Akimov 05.20 14:45 1 - 3  
A. Grishchenko - A. Borodachev 05.20 10:30 3 - 0  
A. Grishchenko - A. Likhitsky 05.20 11:00 0 - 3  
A. Grishchenko - E. Rubtsov 05.20 09:30 2 - 3  
A. Khoroshko - Alek. Rodin 05.20 18:15 1 - 3  
A. Kovrikov - O. Pavlyuk 05.20 13:15 3 - 0  
A. Kovrikov - R. Tsubera 05.20 09:45 3 - 2  
A. Krutko - V. Ratushniak 05.20 14:30 2 - 3  
A. Yolkin - I. Kanunnikov 05.20 00:30 3 - 1  
A. Yolkin - N. Trofimov 05.20 03:25 2 - 3  
A. Zhuravlev - A. Burdakov 05.20 21:35 1 - 3  
A. Zhuravlev - A. Maksimchuk 05.20 22:45 3 - 0  
Alek. Rodin - A. Goradze 05.20 16:15 3 - 2  
D. Matveev - I. Kanunnikov 05.20 21:35 1 - 3  
D. Matveev - N. Trofimov 05.20 22:45 3 - 2  
D. Sushko - M. Chukanov 05.20 13:30 1 - 3  
D. Sushko - O. Obrazkov 05.20 18:30 3 - 1  
D. Sushko - R. Yushko 05.20 14:30 3 - 0  
E. Rubtsov - A. Borodachev 05.20 11:30 3 - 0  
E. Rubtsov - A. Grishchenko 05.20 12:30 3 - 0  
E. Rubtsov - A. Likhitsky 05.20 10:00 3 - 0  
H. Zotov - A. Krutko 05.20 19:30 0 - 3  
H. Zotov - V. Ratushniak 05.20 16:00 0 - 3  
I. Akimov - A. Khoroshko 05.20 19:45 3 - 0  
I. Akimov - Alek. Rodin 05.20 17:15 0 - 3  
I. Budiak - D. Sushko 05.20 16:30 3 - 1  
I. Budiak - M. Chukanov 05.20 18:30 1 - 3  
I. Budiak - Vla. Kovalenko 05.20 15:00 2 - 3  
I. Chernetskiy - V. Gaynyuk 05.20 01:40 2 - 3  
M. Chukanov - O. Obrazkov 05.20 18:00 0 - 3  
M. Chukanov - P. Plyushch 05.20 14:30 3 - 1  
M. Chukanov - Vla. Kovalenko 05.20 20:00 2 - 3  
M. Mosyuk - A. Krutko 05.20 18:30 0 - 3  
M. Mosyuk - H. Zotov 05.20 18:00 1 - 3  
M. Varchenko - A. Kovrikov 05.20 11:45 0 - 3  
M. Varchenko - O. Pavlyuk 05.20 12:15 3 - 0  
N. Khudoshin - N. Plakhteev 05.20 08:30 1 - 3  
N. Khudoshin - V. Gedz 05.20 09:30 3 - 0  
N. Plakhteev - N. Khudoshin 05.20 11:30 0 - 3  
N. Plakhteev - V. Gedz 05.20 10:30 3 - 1  
N. Trofimov - I. Kanunnikov 05.20 01:40 3 - 1  
O. Obrazkov - I. Budiak 05.20 20:00 2 - 3  
O. Obrazkov - R. Yushko 05.20 16:30 2 - 3  
O. Obrazkov - T. Bonishchuk 05.20 15:00 2 - 3  
O. Pavlyuk - A. Kovrikov 05.20 10:15 3 - 1  
O. Pavlyuk - M. Varchenko 05.20 09:15 3 - 0  
P. Plyushch - O. Obrazkov 05.20 16:00 3 - 0  
P. Plyushch - R. Yushko 05.20 14:00 3 - 0  
P. Plyushch - Vla. Kovalenko 05.20 17:30 0 - 3  
R. Lazebny - N. Khudoshin 05.20 10:00 1 - 3  
R. Tsubera - A. Kovrikov 05.20 12:45 1 - 3  
R. Tsubera - O. Pavlyuk 05.20 11:15 0 - 3  
R. Yushko - I. Budiak 05.20 18:00 1 - 3  
R. Yushko - M. Chukanov 05.20 16:00 3 - 0  
R. Yushko - T. Bonishchuk 05.20 19:30 1 - 3  
S. Kalenik - E. Nechitaylo 05.20 22:45 2 - 3  
S. Kalenik - O. Saenko 05.20 21:35 3 - 0  
S. Kireev - A. Shtaer 05.20 21:35 0 - 3  
S. Sarma - V. Gaynyuk 05.20 02:50 1 - 3  
T. Bonishchuk - D. Sushko 05.20 17:30 3 - 1  
T. Bonishchuk - M. Chukanov 05.20 14:00 3 - 2  
T. Bonishchuk - P. Plyushch 05.20 19:00 2 - 3  
V. Diachenko - D. Matveev 05.20 23:20 3 - 2  
V. Diachenko - I. Kanunnikov 05.20 02:50 3 - 1  
V. Gedz - N. Khudoshin 05.20 12:30 3 - 2  
V. Gedz - R. Lazebny 05.20 11:00 2 - 3  
V. Khorolsky - E. Nechitaylo 05.20 21:00 0 - 3  
V. Khorolsky - S. Kalenik 05.20 23:20 3 - 2  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 05.20 20:00 1 - 3  
Vla. Kovalenko - D. Sushko 05.20 15:30 0 - 3  
Vla. Kovalenko - O. Obrazkov 05.20 13:30 0 - 3  
Vla. Kovalenko - T. Bonishchuk 05.20 17:00 2 - 3  
Y. Komendant - A. Maksimchuk 05.20 21:00 3 - 0  
Y. Sokoltsov - A. Shtaer 05.20 22:10 2 - 3  
Y. Sokoltsov - S. Kireev 05.20 23:20 3 - 1  
Y. Sokoltsov - Vla. Gorelov 05.20 21:00 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gordinskaya - A. Krasilova 05.20 10:00 3 - 0  
A. Gordinskaya - A. Stefanyuk 05.20 12:30 3 - 2  
A. Gordinskaya - I. Grushko 05.20 11:30 1 - 3  
A. Stefanyuk - A. Gordinskaya 05.20 09:30 3 - 1  
A. Stefanyuk - A. Krasilova 05.20 11:00 3 - 2  
A. Stefanyuk - I. Grushko 05.20 10:30 0 - 3  
I. Grushko - A. Krasilova 05.20 12:00 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 05.20 11:30 2 - 1  
KIA Tigers - Lotte Giants 05.20 11:30 6 - 0  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 05.20 11:30 3 - 5  
KT Wiz - Hanwha Eagles 05.20 11:30 8 - 1  
Samsung Lions - LG Twins 05.20 11:30 3 - 1  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 05.20 12:35    
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys 2 - Fubon Guardians 2 05.20 07:00    
Darts (Cseh Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gawlas - M. Smejda 05.20 20:35 7 - 0  
A. Masek - M. Ondo 05.20 21:45 7 - 1  
D. Pisek - O. Kysilka 05.20 21:10 7 - 3  
V. Sedlak - D. Barborak 05.20 20:00 7 - 4  
Darts (ISO Darts Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jus. Thompson - Aar. Morrison 05.20 09:00 3 - 5  
M. Cuming - S. Coburn 05.20 10:00 5 - 1  
P. Machin - Jer. Fagg 05.20 11:00 5 - 1  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koltsov - F. Sherrock 05.20 15:10 4 - 2  
B. Koltsov - J. Justicia 05.20 18:30 4 - 1  
B. Koltsov - Jar. Cole 05.20 17:10 4 - 0  
F. Sherrock - J. Justicia 05.20 16:30 4 - 2  
F. Sherrock - M. Warburton 05.20 11:30 1 - 4  
F. Sherrock - R. Edhouse 05.20 13:35 4 - 2  
J. Justicia - Jar. Cole 05.20 14:10 0 - 4  
J. Justicia - R. Edhouse 05.20 18:10 2 - 4  
J. Justicia - S. Marsh 05.20 17:30 4 - 0  
Jar. Cole - F. Sherrock 05.20 12:50 4 - 1  
Jar. Cole - R. Edhouse 05.20 15:50 3 - 4  
Jar. Cole - S. Marsh 05.20 11:50 2 - 4  
M. Warburton - B. Koltsov 05.20 13:50 4 - 2  
M. Warburton - J. Justicia 05.20 15:30 4 - 2  
M. Warburton - Jar. Cole 05.20 12:30 4 - 3  
R. Edhouse - B. Koltsov 05.20 17:50 4 - 2  
R. Edhouse - M. Warburton 05.20 16:50 3 - 4  
R. Edhouse - S. Marsh 05.20 14:30 4 - 0  
S. Marsh - B. Koltsov 05.20 16:10 1 - 4  
S. Marsh - F. Sherrock 05.20 12:10 4 - 3  
S. Marsh - M. Warburton 05.20 13:10 4 - 3  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Winstanley - T. Tricole 05.20 22:40 2 - 6  
L. Winstanley - Tony O'Shea 05.20 23:10 0 - 6  
Lau. Turner - J. Chaney 05.20 00:55 2 - 6  
Paul Hogan - D. Herewini 05.20 00:25 6 - 4  
Paul Hogan - Lau. Turner 05.20 00:00 6 - 2  
T. Tricole - Jus. Thompson 05.20 23:35 2 - 6  
Tony O'Shea - Jus. Thompson 05.20 22:00 3 - 6  
Golf (Alta Mesa CC, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Harigae - L. Stahle (1. kör) 05.20 22:28 0 - 1  
Golf (Melreese CC)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melreese CC 2020 05.20 00:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Vojnij Suomi (3x10 perc) 05.20 20:50 7 - 11  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.20 23:00 2 - 2  
Bisztrije Riszi - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.20 01:00 5 - 1  
Csernyije Grifonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.20 06:00    
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.20 17:00 7 - 9  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.20 15:00 5 - 10  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.20 19:00 7 - 5  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 05.20 21:50 8 - 4  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.20 13:00 7 - 3  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.20 16:00 5 - 5  
Ljutyije Vepri - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 05.20 01:30 3 - 6  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.20 04:00 2 - 6  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.20 18:00 6 - 8  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.20 14:00 6 - 11  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.20 20:00 2 - 3  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.20 03:00 4 - 5  
Zsolotyije Drakonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 05.20 05:00 6 - 4  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.20 00:00 5 - 1  
Krikett (Indiai Hapur Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Razees Yodhas - Highfy Warriors 05.20 07:30 0 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagines - Dep. Alajuelense 05.20 04:00 0 - 2  
Municipal Grecia - Perez Zeledon 05.20 23:00 1 - 0  
Universidad de Costa Rica - Santos de Guapiles 05.20 23:00 1 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - BATE Boriszov 05.20 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 05.20 11:00 0 - 5  
Ceske Budejovice - Plzen 05.20 16:00 1 - 4  
Istra - HNK Gorica 05.20 16:30 2 - 2  
Vojvodina - Bacska Palanka 05.20 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Walesi bajnokság 2019/20 05.20 10:00    
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Tammeka Tartu 05.20 18:30 0 - 0  
Kalev Tallinn - Trans Narva 05.20 18:00 1 - 1  
Röplabda (Cseh regionális liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Zahradni A - SK Ecos OV 05.20 18:00 3 - 0  
MFF Praha E - Meteor Praha B 05.20 18:00 0 - 3  
Paca Maniny - TJ Praha Podoli D 05.20 18:00 3 - 0  
Radotinsky A - Sokol Zizkov B 05.20 18:00 2 - 3  
Sokol Modrany D - Astra Zahradni B 05.20 18:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - Legion 05.20 13:50 1 - 3  
Payp - Molot 05.20 15:45 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Raiders - Ural Military 05.20 05:00 1 - 3  
Ural University - Ural Air Force 05.20 07:00 3 - 2  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Mountains - Ural Energy 05.20 11:00 0 - 3  
Ural Red Fox - Ural Stars 05.20 09:00 3 - 1  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Smolyarchuk - A. Cintl 05.20 10:30 2 - 0  
Max. Fil - E. Predushchenko 05.20 13:00 0 - 2  
S. Novik - A. Zhevniak 05.20 11:30 1 - 2  
V. Mikulenok - M. Ionov 05.20 08:00 0 - 2  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Saplin - M. Mokrousov 05.20 16:00 1 - 2  
K. Saplin - S. Dorozhkin 05.20 20:15 0 - 2  
Y. Zhornist - M. Mokrousov 05.20 11:30 1 - 2  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chernetsova - K. Silkina 05.20 09:00 2 - 0  
Tenisz (Daily Challenge Tour,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Kolyshkov - E. Riman 05.20 20:00 2 - 0  
M. Pashukevich - P. Paliukhovich 05.20 00:00 0 - 2  
Tenisz (Daily Premier Tour,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Filin - A. Golinko 05.20 22:00 0 - 2  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Z. Skindzer - T. Basalygo 05.20 16:00 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - Con. Schmitz 05.20 13:00 0 - 2  
Hazem Naw - J. Choinski 05.20 11:30 0 - 2  
R. Junaid - L. Gelhardt 05.20 10:00 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Halbauer - S. Vickery 05.20 20:00 0 - 2  
G. Min - K. Poluta 05.20 02:40 2 - 0  
G. Min - Kat. Jokic 05.20 18:45 0 - 2  
K. Poluta - Car. Briggs 05.20 17:45 0 - 2  
Kat. Jokic - T. Townsend 05.20 23:25 2 - 0  
P.M. Hourigan - K. Poluta 05.20 21:30 2 - 0  
P.M. Hourigan - Kat. Jokic 05.20 00:25 2 - 1  
T. Townsend - P.M. Hourigan 05.20 16:00 1 - 2  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - Bra. Perez 05.20 14:00 0 - 2  
A. El Mihdawy - Evan King 05.20 17:00 0 - 2  
A. El Mihdawy - P. Daciek 05.20 15:20 0 - 2  
Bra. Perez - Evan King 05.20 16:00 0 - 2  
Bra. Perez - P. Daciek 05.20 17:40 0 - 2  
Can. Kingsley - K. Seelig 05.20 00:30 1 - 2  
Evan King - P. Daciek 05.20 18:50 2 - 0  
F. Corwin - T. Carnevale-Miino 05.20 19:50 2 - 0  
F. Corwin - T. Grinberg 05.20 21:00 2 - 0  
F. Corwin - U. Blanch 05.20 23:00 0 - 2  
K. Seelig - J. Wojcik 05.20 01:40 2 - 0  
T. Carnevale-Miino - U. Blanch 05.20 22:00 0 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkevitch - E. Smolyarchuk 05.20 17:30 2 - 0  
P. Mateyuk - S. Zavrazhnov 05.20 13:30 1 - 2  
P. Petrovskij - N. Strebkov 05.20 20:00 0 - 2  
S. Korban - A. Pripetepy 05.20 11:00 2 - 0  
S. Susha - V. Andryushchenko 05.20 19:00 2 - 1  
S. Zatolgutsky - K. Molcan 05.20 14:30 0 - 2  
V. Chebotarev - A. Krivalchevich 05.20 12:00 2 - 0  
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nazaruk - M. Adamek 05.20 09:30 2 - 0  
M. Adamek - J. Galka 05.20 14:50 0 - 2  
M. Terczynski - D. Nazaruk 05.20 18:00 0 - 2  
M. Terczynski - Mic. Wozniak 05.20 12:50 0 - 2  
Y. Wojcik - J. Galka 05.20 10:50 2 - 0  
Y. Wojcik - Mic. Wozniak 05.20 16:20 1 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.E. Nefedova - M. Partaud 05.20 00:00 2 - 1  
G. Talaba - H.T. Black 05.20 17:50 2 - 1  
K.R. Clousing - A. Parks 05.20 21:00 2 - 1  
M. Partaud - Seo. Mendez 05.20 19:55 0 - 2  
S. Sewing - H.T. Black 05.20 21:30 2 - 0  
S. Sewing - W. Osuigwe 05.20 16:30    
W. Osuigwe - G. Talaba 05.20 23:10 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Nikoyan 05.20 17:30 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.20 09:30 1 - 2  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.20 10:10 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 05.20 11:00 0 - 2  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.20 13:10 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.20 08:40 2 - 1  

 

2020.05.19.
Asztalitenisz (Autumn League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akira Chikaraishi - T. Fudimori 05.19 20:55 3 - 1  
Lean. Pereira - Vitor Yamamoto 05.19 00:15 2 - 3  
Luc. Kawahara - Akira Chikaraishi 05.19 21:45 0 - 3  
Luc. Kawahara - Vitor Yamamoto 05.19 23:25 3 - 1  
Mau. Goncalves - Lean. Pereira 05.19 23:25 3 - 1  
T. Fudimori - Lean. Pereira 05.19 00:40 3 - 0  
T. Fudimori - Luc. Kawahara 05.19 22:35 3 - 0  
Vitor Yamamoto - Akira Chikaraishi 05.19 20:30 0 - 3  
Vitor Yamamoto - T. Fudimori 05.19 01:55 2 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sahakyan - D. Vardanian 05.19 05:00 1 - 3  
D. Vardanian - A. Sahakyan 05.19 03:40 3 - 0  
D. Vardanian - G. Malkhasyan 05.19 05:20 3 - 0  
D. Vardanian - N. Nikoghosyan 05.19 05:40 0 - 3  
Davit Avakimyan - A. Mkrtchyan 05.19 15:40 0 - 3  
Davit Avakimyan - G. Gevorgyan 05.19 15:00 2 - 3  
E. Apriyan - M. Hovanhannisyan 05.19 02:20 1 - 3  
G. Malkhasyan - D. Vardanian 05.19 03:20 0 - 3  
G. Malkhasyan - M. Hovanhannisyan 05.19 02:00 2 - 3  
M. Hovanhannisyan - A. Sahakyan 05.19 04:40 3 - 1  
M. Hovanhannisyan - D. Vardanian 05.19 04:20 3 - 0  
M. Nazaryan - G. Gevorgyan 05.19 16:00 3 - 1  
N. Nikoghosyan - A. Sahakyan 05.19 23:00 2 - 3  
N. Nikoghosyan - D. Vardanian 05.19 04:00 3 - 2  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Papikyan - A. Simonyan 05.19 12:00 1 - 3  
M. Galstyan - A. Simonyan 05.19 09:40 3 - 1  
M. Stepanyan - A. Simonyan 05.19 11:20 3 - 1  
R. Parsadanyan - E. Papikyan 05.19 10:00 2 - 3  
S. Ghazaryan - Mil. Gazaryan 05.19 10:20 0 - 3  
Asztalitenisz (Kínai Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bo Sun - Chang Long Li 05.19 07:30 3 - 1  
Guang Xin Song - Qi Zhu Zhang 05.19 11:30 2 - 3  
Hong Bin Zhu - Zhi-Yong Zhang 05.19 14:30 1 - 3  
Jian Zhang - Xiang Dong Yin 05.19 11:45 2 - 3  
Jun Wu - Jian Zhang 05.19 13:15 2 - 3  
Jun Wu - Yong Qing Zhang 05.19 11:15 2 - 3  
Lou Venbin - Hong Bin Zhu 05.19 15:30 1 - 3  
Lu Yang - Hong Bin Zhu 05.19 13:30 1 - 3  
Qi Zhu Zhang - Xu Dong Zhang 05.19 10:30 3 - 1  
Xiang Dong Yin - Jun Wu 05.19 12:45 3 - 2  
Xu Dong Zhang - Guang Xin Song 05.19 09:00 2 - 3  
Yong Qing Zhang - Jian Zhang 05.19 12:15 2 - 3  
Yong Qing Zhang - Xiang Dong Yin 05.19 13:45 1 - 3  
Zhi-Yong Zhang - Lu Yang 05.19 15:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Matveev 05.19 14:30 3 - 2  
A. Arutiunyan - I. Matveev 05.19 17:00 0 - 3  
A. Babkin - A. Sadkov 05.19 16:00 0 - 3  
A. Babkin - D.E. Basmanov 05.19 14:00 0 - 3  
A. Ermilov - O. Kutuzov 05.19 23:30 3 - 1  
A. Ermilov - V. Zhulyabin 05.19 11:30 1 - 3  
A. Frolov - Dan. Andreev 05.19 06:00 3 - 2  
A. Frolov - V. Rakhmanov 05.19 08:00 3 - 0  
A. Frolov - Z. Khudaiberdiev 05.19 09:30 3 - 1  
A. Frolov - Z. Khudaiberdiev 05.19 18:30 3 - 0  
A. Frolov - Z. Khudaiberdiev 05.19 21:30 3 - 2  
A. Gribkov - A. Yanshaev 05.19 15:30 0 - 3  
A. Sadkov - A. Babkin 05.19 01:00 2 - 3  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.19 14:30 3 - 2  
A. Skrebnev - Ale. Petrov 05.19 07:00 3 - 1  
A. Skrebnev - E. Ilyukhin 05.19 08:30 3 - 1  
A. Skrebnev - E. Ilyukhin 05.19 18:30 1 - 3  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 05.19 16:00 1 - 3  
A.D. Volkov - E. Glazun 05.19 11:00 3 - 1  
A.D. Volkov - R. Pavlenko 05.19 12:30 3 - 0  
Ale. Petrov - A. Skrebnev 05.19 20:00 1 - 3  
Ale. Petrov - V. Nemashkalo 05.19 18:00 3 - 0  
Ale. Petrov - V. Nemashkalo 05.19 21:00 3 - 0  
And. Kirilenko - V. Safonov 05.19 08:30 3 - 2  
And. Kirilenko - V. Safonov 05.19 21:00    
And. Kirilenko - Y. Troyanov 05.19 07:00 1 - 3  
D. Merzlikin - I. Elistratov 05.19 01:30 3 - 2  
D. Merzlikin - Kir. Abramov 05.19 23:00 3 - 2  
D. Merzlikin - Vla. Petrov 05.19 00:00 3 - 1  
D. Sayanov - Ale. Petrov 05.19 08:00 0 - 3  
D.E. Basmanov - A. Sadkov 05.19 00:30 3 - 1  
D.E. Basmanov - A. Sadkov 05.19 15:00 3 - 2  
D.E. Basmanov - A. Sadkov 05.19 17:30 2 - 3  
D.E. Basmanov - I. Meteleshko 05.19 16:30 3 - 2  
D.E. Basmanov - I. Pandur 05.19 01:30 3 - 0  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 05.19 07:00 1 - 3  
Dan. Andreev - Z. Khudaiberdiev 05.19 08:30 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 05.19 01:30 0 - 3  
E. Glazun - R. Pavlenko 05.19 10:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 05.19 21:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - Ale. Petrov 05.19 19:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 05.19 07:30 3 - 1  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 05.19 16:00 3 - 1  
G.V. Vahnin - S. Homutov 05.19 14:00 3 - 1  
I. Elistratov - D. Merzlikin 05.19 22:00 3 - 0  
I. Elistratov - Vla. Petrov 05.19 13:00 1 - 3  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 05.19 10:30 3 - 2  
I. Matveev - G.V. Vahnin 05.19 15:30 0 - 3  
I. Meteleshko - A. Babkin 05.19 15:30 3 - 2  
I. Meteleshko - A. Babkin 05.19 17:00 1 - 3  
I. Pandur - A. Babkin 05.19 00:00 3 - 0  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.19 23:00 3 - 2  
Kir. Abramov - I. Elistratov 05.19 00:30 1 - 3  
Kir. Abramov - I. Elistratov 05.19 11:00 3 - 0  
Kir. Abramov - Vla. Petrov 05.19 01:00 3 - 2  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 05.19 12:30 2 - 3  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 05.19 13:30 3 - 0  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 05.19 22:30 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Ermilov 05.19 10:30 3 - 1  
O. Kutuzov - Ilya Novikov 05.19 22:00 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Gribkov 05.19 14:30 3 - 1  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.19 15:00 3 - 0  
S. Homutov - I. Matveev 05.19 16:30 3 - 0  
S. Kuzmin - A. Ermilov 05.19 12:30 3 - 1  
S. Kuzmin - A. Ermilov 05.19 13:00 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Ermilov 05.19 22:30 3 - 2  
S. Kuzmin - O. Kutuzov 05.19 11:00 0 - 3  
S. Vakar - And. Kirilenko 05.19 19:00 3 - 1  
S. Vakar - V. Safonov 05.19 20:30 3 - 1  
S. Vakar - Y. Troyanov 05.19 21:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 05.19 06:00 1 - 3  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 05.19 09:30 1 - 3  
V. Bazilevsky - Y. Troyanov 05.19 08:00 3 - 0  
V. Krokhin - A. Frolov 05.19 19:00 3 - 2  
V. Krokhin - Z. Khudaiberdiev 05.19 20:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - A. Skrebnev 05.19 19:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - E. Ilyukhin 05.19 20:30 1 - 3  
V. Rakhmanov - A. Frolov 05.19 20:00 2 - 3  
V. Rakhmanov - Dan. Andreev 05.19 09:00 3 - 0  
V. Rakhmanov - V. Krokhin 05.19 18:00 3 - 0  
V. Rakhmanov - V. Krokhin 05.19 21:00 0 - 3  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.19 06:30 1 - 3  
V. Safonov - V. Bazilevsky 05.19 07:30 2 - 3  
V. Safonov - Y. Troyanov 05.19 09:00 2 - 3  
V. Zhulyabin - O. Kutuzov 05.19 12:00 3 - 2  
V. Zhulyabin - O. Kutuzov 05.19 13:30 3 - 1  
V. Zhulyabin - S. Kuzmin 05.19 10:00 3 - 0  
Vla. Petrov - I. Elistratov 05.19 12:00 1 - 3  
Vla. Petrov - Kir. Abramov 05.19 10:00 2 - 3  
Vla. Shirokov - I. Elistratov 05.19 23:30 3 - 0  
Vla. Shirokov - Vla. Petrov 05.19 11:30 3 - 1  
Y. Troyanov - S. Vakar 05.19 18:00 1 - 3  
Y. Troyanov - V. Safonov 05.19 06:30 1 - 3  
Z. Khudaiberdiev - A. Frolov 05.19 07:30 1 - 3  
Z. Khudaiberdiev - V. Rakhmanov 05.19 19:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - A. Kolbasenko 05.19 09:20 1 - 3  
A. Aliyev - A. Paniotov 05.19 11:50 1 - 3  
A. Aliyev - A. Yurkov 05.19 08:20 2 - 3  
A. Aliyev - A. Zayets 05.19 10:50 3 - 1  
A. Fedorchenko - D. Matveev 05.19 17:05 3 - 0  
A. Fedorchenko - R. Derypaska 05.19 15:05 0 - 3  
A. Fedorchenko - R. Malinka 05.19 18:35 2 - 3  
A. Fedorchenko - Yev. Masko 05.19 19:35 2 - 3  
A. Kolbasenko - A. Yurkov 05.19 11:20 0 - 3  
A. Lukatsky - Vlad. Klim 05.19 20:00 0 - 3  
A. Melchenko - And. Kurtenko 05.19 22:20 2 - 3  
A. Melchenko - B. Havryliuk 05.19 16:50 3 - 2  
A. Melchenko - M. Mrykh 05.19 19:20 1 - 3  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 05.19 08:00 2 - 3  
A. Nadoporozhsky - M. Teteruk 05.19 09:00 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - R. Kapinus 05.19 10:30 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - Y. Kurischenko 05.19 11:30 3 - 2  
A. Naida - D. Derevinskyi 05.19 16:25 3 - 0  
A. Naida - I. Trydukh 05.19 18:55 3 - 1  
A. Naida - R. Solomko 05.19 21:55 3 - 2  
A. Paniotov - A. Kolbasenko 05.19 10:20 2 - 3  
A. Paniotov - A. Yurkov 05.19 07:20 1 - 3  
A. Paniotov - A. Zayets 05.19 08:50 1 - 3  
A. Panyushkin - A. Sulim 05.19 13:25 3 - 0  
A. Skyba - A. Lukatsky 05.19 16:00 0 - 3  
A. Skyba - O. Naplokov 05.19 19:00 3 - 2  
A. Skyba - Vlad. Klim 05.19 14:30 2 - 3  
A. Zayets - A. Kolbasenko 05.19 07:50 3 - 1  
A. Zayets - A. Yurkov 05.19 09:50 3 - 1  
B. Havryliuk - And. Kurtenko 05.19 17:50 0 - 3  
B. Havryliuk - M. Mrykh 05.19 22:50 1 - 3  
D. Derevinskyi - I. Trydukh 05.19 22:25 3 - 1  
D. Derevinskyi - R. Solomko 05.19 17:25 3 - 2  
D. Havrysh - A. Fedorchenko 05.19 20:35 1 - 3  
D. Havrysh - D. Matveev 05.19 19:05 3 - 1  
D. Havrysh - R. Derypaska 05.19 16:05 0 - 3  
D. Havrysh - R. Malinka 05.19 14:35 0 - 3  
D. Havrysh - Yev. Masko 05.19 17:35 0 - 3  
D. Khairov - O. Pereguda 05.19 20:15 3 - 1  
D. Matveev - R. Derypaska 05.19 18:05 3 - 2  
D. Matveev - R. Malinka 05.19 21:05 1 - 3  
D. Matveev - Yev. Masko 05.19 15:35 1 - 3  
E. Rubtsov - A. Panyushkin 05.19 14:55 0 - 3  
E. Rubtsov - A. Sulim 05.19 09:55 2 - 3  
I. Koshkodan - And. Kurtenko 05.19 19:50 3 - 1  
I. Koshkodan - M. Mrykh 05.19 16:20 3 - 2  
I. Trydukh - R. Solomko 05.19 20:55 3 - 2  
K. Kirsanov - M. Cherepnin 05.19 09:35 3 - 0  
K. Kirsanov - V. Khitrov 05.19 07:35 3 - 1  
K. Moroz - Vlad. Klim 05.19 16:30 0 - 3  
K. Tsoi - O. Lymarenko 05.19 08:15 1 - 3  
K. Tsoi - O. Yurenev 05.19 13:45 1 - 3  
K. Tsoi - S. Semenets 05.19 10:45 1 - 3  
M. Mrykh - And. Kurtenko 05.19 21:20 3 - 0  
M. Teteruk - A. Kozachenko 05.19 11:00 3 - 0  
M. Yakubov - D. Khairov 05.19 16:15 3 - 2  
M. Yakubov - O. Pereguda 05.19 14:45 1 - 3  
M. Yakubov - Ste. Yakimenko 05.19 17:45 0 - 3  
M. Yakubov - V. Beniumov 05.19 20:45 3 - 1  
M. Yakubov - V. Smyk 05.19 19:15 1 - 3  
O. Kovalchuk - K. Kirsanov 05.19 08:35 0 - 3  
O. Kovalchuk - V. Khitrov 05.19 10:05 3 - 0  
O. Lymarenko - O. Yurenev 05.19 09:15 0 - 3  
O. Lymarenko - S. Semenets 05.19 14:15 1 - 3  
O. Naplokov - A. Lukatsky 05.19 18:00 3 - 2  
O. Naplokov - Vlad. Klim 05.19 21:00 0 - 3  
P. Babenko - A. Panyushkin 05.19 09:25 2 - 3  
P. Babenko - A. Sulim 05.19 07:55 3 - 1  
P. Babenko - E. Rubtsov 05.19 10:55 3 - 1  
P. Babenko - R. Makarenko 05.19 12:25 3 - 0  
P. Babenko - S. Tkachev 05.19 13:55 3 - 0  
R. Derypaska - R. Malinka 05.19 20:05 3 - 2  
R. Hnoievoi - A. Naida 05.19 17:55 0 - 3  
R. Hnoievoi - D. Derevinskyi 05.19 20:25 3 - 1  
R. Hnoievoi - I. Trydukh 05.19 15:55 3 - 2  
R. Hnoievoi - R. Solomko 05.19 19:25 3 - 0  
R. Kapinus - A. Kozachenko 05.19 09:30 3 - 0  
R. Kapinus - M. Teteruk 05.19 07:30 1 - 3  
R. Makarenko - A. Panyushkin 05.19 11:25 2 - 3  
R. Makarenko - A. Sulim 05.19 14:25 0 - 3  
R. Makarenko - E. Rubtsov 05.19 08:55 1 - 3  
S. Semenets - O. Yurenev 05.19 12:45 3 - 1  
S. Tkachev - A. Panyushkin 05.19 08:25 3 - 1  
S. Tkachev - A. Sulim 05.19 11:55 1 - 3  
S. Tkachev - E. Rubtsov 05.19 12:55 3 - 2  
S. Tkachev - R. Makarenko 05.19 10:25 3 - 0  
S. Yatsenko - K. Tsoi 05.19 11:45 0 - 3  
S. Yatsenko - O. Lymarenko 05.19 10:15 0 - 3  
S. Yatsenko - O. Yurenev 05.19 07:15 2 - 3  
S. Yatsenko - S. Semenets 05.19 08:45 3 - 1  
S. Yatsenko - V. Semenenko 05.19 13:15 1 - 3  
Ste. Yakimenko - D. Khairov 05.19 21:45 2 - 3  
Ste. Yakimenko - O. Pereguda 05.19 16:45 3 - 2  
V. Beniumov - D. Khairov 05.19 15:15 0 - 3  
V. Beniumov - O. Pereguda 05.19 18:45 0 - 3  
V. Beniumov - Ste. Yakimenko 05.19 19:45 3 - 1  
V. Beniumov - V. Smyk 05.19 17:15 2 - 3  
V. Khitrov - M. Cherepnin 05.19 11:05 3 - 1  
V. Kondratenko - A. Melchenko 05.19 20:20 0 - 3  
V. Kondratenko - And. Kurtenko 05.19 15:50 3 - 1  
V. Kondratenko - B. Havryliuk 05.19 18:50 3 - 0  
V. Kondratenko - I. Koshkodan 05.19 21:50 2 - 3  
V. Kondratenko - M. Mrykh 05.19 17:20 1 - 3  
V. Kurchitsky - A. Lukatsky 05.19 15:00 3 - 0  
V. Kurchitsky - Vlad. Klim 05.19 18:30 2 - 3  
V. Semenenko - K. Tsoi 05.19 09:45 0 - 3  
V. Semenenko - O. Lymarenko 05.19 12:15 3 - 1  
V. Semenenko - O. Yurenev 05.19 11:15 3 - 1  
V. Semenenko - S. Semenets 05.19 07:45 3 - 0  
V. Smyk - D. Khairov 05.19 18:15 3 - 0  
V. Smyk - O. Pereguda 05.19 21:15 1 - 3  
V. Smyk - Ste. Yakimenko 05.19 15:45 3 - 1  
Y. Kryvorotko - K. Kirsanov 05.19 10:35 0 - 3  
Y. Kryvorotko - M. Cherepnin 05.19 08:05 3 - 1  
Y. Kryvorotko - O. Kovalchuk 05.19 11:35 0 - 3  
Y. Kryvorotko - V. Khitrov 05.19 09:05 3 - 0  
Y. Kurischenko - A. Kozachenko 05.19 07:00 0 - 3  
Y. Kurischenko - M. Teteruk 05.19 10:00 1 - 3  
Y. Kurischenko - R. Kapinus 05.19 08:30 1 - 3  
Yev. Masko - R. Derypaska 05.19 21:35 1 - 3  
Yev. Masko - R. Malinka 05.19 16:35 3 - 0  
Yur. Kolesnik - A. Naida 05.19 19:55 3 - 2  
Yur. Kolesnik - D. Derevinskyi 05.19 18:25 1 - 3  
Yur. Kolesnik - I. Trydukh 05.19 16:55 3 - 1  
Yur. Kolesnik - R. Hnoievoi 05.19 21:25 3 - 0  
Yur. Kolesnik - R. Solomko 05.19 15:25 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boiko - M. Zhuravlov 05.19 10:25 3 - 0  
A. Boiko - O. Yarovoi 05.19 12:10 3 - 1  
A. Boiko - S. Kiulo 05.19 06:55 3 - 2  
A. Boiko - S. Kubrak 05.19 13:55 1 - 3  
A. Boiko - V. Volokhov 05.19 08:40 0 - 3  
A. Bondarchuk - A. Scherinskiy 05.19 17:30 0 - 3  
A. Hordii - D. Pesternikov 05.19 17:10 0 - 3  
A. Hordii - N. Danilyuk 05.19 19:30 0 - 3  
A. Hordii - N. Kovalchuk 05.19 18:20 3 - 2  
A. Hordii - V. Plishilo 05.19 16:00 3 - 2  
A. Kaptanovsky - A. Shipilov 05.19 08:50 2 - 3  
A. Kaptanovsky - V. Tuchkevych 05.19 10:35 0 - 3  
A. Kotik - V. Kushnyr 05.19 17:35 0 - 3  
A. Kuharchuk - A. Kaptanovsky 05.19 12:55 1 - 3  
A. Kuharchuk - A. Tsykhotskiy 05.19 11:45 1 - 3  
A. Matcyk - V. Salivonchyk 05.19 03:15 3 - 2  
A. Michalus - A. Matcyk 05.19 00:45 3 - 0  
A. Scherinskiy - A. Molochko 05.19 21:00 3 - 1  
A. Scherinskiy - M. Samaray 05.19 19:15 1 - 3  
A. Shipilov - A. Kuharchuk 05.19 10:00 3 - 1  
A. Shipilov - A. Tsykhotskiy 05.19 12:20 2 - 3  
A. Shkurupii - O. Kovalov 05.19 00:05 3 - 0  
A. Shkurupii - Rus. Ivanov 05.19 01:05 2 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Kaptanovsky 05.19 07:40 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 05.19 09:25 3 - 1  
D. Arzanov - And. Zaitsev 05.19 09:10 1 - 3  
D. Arzanov - S. Kinash 05.19 15:00 1 - 3  
D. Kryshtal - And. Zaitsev 05.19 14:25 2 - 3  
D. Kryshtal - D. Arzanov 05.19 08:00 3 - 0  
D. Kryshtal - S. Kinash 05.19 10:55 3 - 0  
D. Pesternikov - V. Plishilo 05.19 20:05 0 - 3  
I. Fashchevskiy - O. Stasevskiy 05.19 09:05 1 - 3  
I. Fashchevskiy - O. Stasevskiy 05.19 12:35 1 - 3  
I. Fashchevskiy - Petr Kolesnik 05.19 10:50 3 - 1  
I. Yanishevskiy - A. Kramarenko 05.19 20:20 0 - 3  
I. Yanishevskiy - O. Shchytka 05.19 19:10 3 - 1  
K. Yehorov - V. Ivanchatenko 05.19 15:40 3 - 2  
K. Yehorov - V. Komar 05.19 16:50 3 - 2  
M. Myronchenko - K. Yehorov 05.19 16:15 0 - 3  
M. Myronchenko - V. Ivanchatenko 05.19 17:25 3 - 2  
M. Presnyakov - O. Tkachuk 05.19 11:55 3 - 0  
M. Presnyakov - P. Pidleteichuk 05.19 09:35 1 - 3  
M. Presnyakov - Ser. Maksimiv 05.19 07:50 1 - 3  
M. Samaray - A. Bondarchuk 05.19 20:25 3 - 2  
M. Zhuravlov - S. Kiulo 05.19 09:15 3 - 1  
M. Zhuravlov - V. Volokhov 05.19 15:05 2 - 3  
N. Danilyuk - D. Pesternikov 05.19 18:55 3 - 1  
N. Danilyuk - N. Kovalchuk 05.19 16:35 1 - 3  
N. Danilyuk - V. Plishilo 05.19 14:50 3 - 1  
N. Gritsienko - A. Kotik 05.19 18:45 3 - 2  
N. Gritsienko - V. Kushnyr 05.19 15:50 3 - 1  
N. Kovalchuk - D. Pesternikov 05.19 15:25 3 - 2  
N. Kovalchuk - V. Plishilo 05.19 17:45 1 - 3  
O. Didukh - V. Efimov 05.19 09:20 0 - 3  
O. Didukh - V. Efimov 05.19 12:15 3 - 1  
O. Kovalov - S. Ponomarenko 05.19 22:35 0 - 3  
O. Semenets - And. Zaitsev 05.19 11:30 3 - 2  
O. Semenets - D. Arzanov 05.19 12:40 2 - 3  
O. Semenets - D. Kryshtal 05.19 09:45 0 - 3  
O. Semenets - S. Kinash 05.19 07:25 0 - 3  
O. Shchytka - A. Kramarenko 05.19 21:30 2 - 3  
O. Stasevskiy - P. Cherednichenko 05.19 10:15 3 - 0  
O. Stasevskiy - Petr Kolesnik 05.19 07:55 3 - 0  
O. Stasevskiy - Petr Kolesnik 05.19 11:25 3 - 1  
O. Tkachuk - Ser. Maksimiv 05.19 13:05 3 - 2  
O. Yarovoi - M. Zhuravlov 05.19 08:05 3 - 1  
O. Yarovoi - S. Kiulo 05.19 14:30 1 - 3  
O. Yarovoi - V. Volokhov 05.19 11:00 3 - 2  
P. Cherednichenko - I. Fashchevskiy 05.19 08:30 3 - 2  
P. Cherednichenko - I. Fashchevskiy 05.19 12:00 0 - 3  
P. Chyzh - M. Treschetka 05.19 22:45 2 - 3  
P. Pidleteichuk - O. Tkachuk 05.19 08:25 3 - 1  
P. Pidleteichuk - Ser. Maksimiv 05.19 10:45 1 - 3  
P. Vasylchuk - A. Kramarenko 05.19 19:40 1 - 3  
P. Vasylchuk - I. Yanishevskiy 05.19 20:50 3 - 2  
P. Vasylchuk - O. Shchytka 05.19 20:15 0 - 3  
P. Vasylchuk - Y. Ivanica 05.19 21:25 0 - 3  
Petr Kolesnik - P. Cherednichenko 05.19 09:40 3 - 1  
Rus. Ivanov - S. Ponomarenko 05.19 00:35 1 - 3  
S. Akhlamov - P. Pyasta 05.19 08:55 3 - 2  
S. Akhlamov - U. Shevcov 05.19 10:05 3 - 0  
S. Akhlamov - V. Hladun 05.19 11:15 3 - 2  
S. Akhlamov - V. Miroshnichenko 05.19 12:25 3 - 2  
S. Kinash - And. Zaitsev 05.19 13:15 1 - 3  
S. Kubrak - M. Zhuravlov 05.19 12:45 1 - 3  
S. Kubrak - O. Yarovoi 05.19 09:50 2 - 3  
S. Kubrak - S. Kiulo 05.19 11:35 3 - 0  
S. Kubrak - V. Volokhov 05.19 07:30 3 - 1  
S. Pokydko - K. Yehorov 05.19 17:20 2 - 3  
S. Pokydko - M. Myronchenko 05.19 17:55 3 - 1  
S. Pokydko - V. Ivanchatenko 05.19 16:45 2 - 3  
S. Pokydko - V. Komar 05.19 16:10 0 - 3  
U. Shevcov - P. Pyasta 05.19 13:00 2 - 3  
V. Efimov - Y. Prishchepa 05.19 08:10 0 - 3  
V. Efimov - Y. Zhmudenko 05.19 11:05 3 - 1  
V. Hladun - P. Pyasta 05.19 10:40 2 - 3  
V. Hladun - U. Shevcov 05.19 08:20 3 - 1  
V. Ivanchatenko - V. Komar 05.19 18:00 3 - 0  
V. Kushnyr - V. Verbyany 05.19 19:20 3 - 2  
V. Miroshnichenko - P. Pyasta 05.19 07:45 1 - 3  
V. Miroshnichenko - U. Shevcov 05.19 11:50 2 - 3  
V. Miroshnichenko - V. Hladun 05.19 09:30 0 - 3  
V. Nechyporuk - A. Kotik 05.19 16:25 2 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 05.19 18:10 3 - 0  
V. Salivonchyk - A. Tsykhotskiy 05.19 01:15 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 05.19 08:15 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Shipilov 05.19 11:10 0 - 3  
V. Verbyany - N. Gritsienko 05.19 17:00 3 - 0  
V. Verbyany - V. Nechyporuk 05.19 15:15 1 - 3  
V. Volokhov - S. Kiulo 05.19 13:20 3 - 0  
V. Zharskiy - M. Presnyakov 05.19 12:30 1 - 3  
V. Zharskiy - O. Tkachuk 05.19 10:10 1 - 3  
V. Zharskiy - P. Pidleteichuk 05.19 11:20 3 - 2  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 05.19 09:00 1 - 3  
Vya. Kovalenko - D. Arzanov 05.19 10:20 3 - 1  
Vya. Kovalenko - D. Kryshtal 05.19 12:05 3 - 1  
Vya. Kovalenko - O. Semenets 05.19 13:50 3 - 0  
Vya. Kovalenko - S. Kinash 05.19 08:35 3 - 1  
Y. Ivanica - A. Kramarenko 05.19 19:05 0 - 3  
Y. Ivanica - I. Yanishevskiy 05.19 19:45 3 - 0  
Y. Ivanica - O. Shchytka 05.19 20:55 3 - 0  
Y. Prishchepa - O. Didukh 05.19 10:30 1 - 3  
Y. Prishchepa - O. Didukh 05.19 11:40 1 - 3  
Y. Zhmudenko - O. Didukh 05.19 07:35 2 - 3  
Y. Zhmudenko - V. Efimov 05.19 09:55 2 - 3  
Y. Zhmudenko - Y. Prishchepa 05.19 12:50 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kleprlik - A. Gavlas 05.19 11:45 0 - 3  
J. Seibert - A. Gavlas 05.19 11:00 1 - 3  
J. Vrablik - D. Prokopcov 05.19 09:20 1 - 3  
J. Vrablik - J. Kleprlik 05.19 08:00 3 - 1  
J. Vrablik - M. Horejsi 05.19 11:15 3 - 1  
M. Horejsi - J. Seibert 05.19 08:40 3 - 0  
S. Kucera - D. Prokopcov 05.19 08:20 0 - 3  
S. Kucera - J. Seibert 05.19 12:00 3 - 2  
S. Kucera - M. Horejsi 05.19 09:40 2 - 3  
T. Konecny - A. Gavlas 05.19 09:00 3 - 0  
T. Konecny - D. Prokopcov 05.19 11:30 0 - 3  
T. Konecny - J. Kleprlik 05.19 10:45 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - A. Grishchenko 05.19 11:00 3 - 0  
A. Borodachev - B. Kostuk 05.19 09:30 1 - 3  
A. Borodachev - I. Kutniy 05.19 10:30 0 - 3  
A. Elkhov - V. Smetenko 05.19 02:50 3 - 0  
A. Grishchenko - B. Kostuk 05.19 07:00 0 - 3  
A. Grishchenko - I. Kutniy 05.19 09:00 1 - 3  
A. Krutko - M. Mosyuk 05.19 17:00 3 - 2  
A. Maksimchuk - D. Reznichenko 05.19 10:30 0 - 3  
A. Maksimchuk - V. Gedz 05.19 11:30 3 - 0  
A. Maksimchuk - Y. Komendant 05.19 12:00 3 - 2  
A. Starski - A. Zhuravlev 05.19 14:45 2 - 3  
A. Starski - Yur. Medvedev 05.19 15:45 0 - 3  
A. Zhuravlev - Yur. Medvedev 05.19 16:45 1 - 3  
B. Kostuk - A. Borodachev 05.19 12:30 3 - 0  
B. Kostuk - A. Grishchenko 05.19 10:00 3 - 0  
B. Kostuk - I. Kutniy 05.19 11:30 2 - 3  
D. Kushko - A. Chatikyan 05.19 23:55 0 - 3  
D. Reznichenko - A. Maksimchuk 05.19 13:30 3 - 1  
D. Reznichenko - V. Gedz 05.19 12:30 2 - 3  
Den. Lebedev - S. Korobeynik 05.19 14:30 1 - 3  
Den. Lebedev - S. Sokolov 05.19 16:30 2 - 3  
Den. Lebedev - V. Grushko 05.19 18:30 3 - 2  
H. Zotov - A. Krutko 05.19 15:30 1 - 3  
I. Chernetskiy - A. Chilikin 05.19 02:15 3 - 1  
I. Chernetskiy - S. Sarma 05.19 03:25 3 - 2  
I. Chernetskiy - V. Gusev 05.19 00:30 1 - 3  
I. Kutniy - A. Grishchenko 05.19 12:00 3 - 0  
I. Oleynik - A. Starski 05.19 16:15 1 - 3  
I. Oleynik - A. Zhuravlev 05.19 15:15 3 - 2  
I. Sukovatiy - A. Elkhov 05.19 02:15 1 - 3  
I. Sukovatiy - V. Smetenko 05.19 00:30 2 - 3  
Kir. Ivchenko - Den. Lebedev 05.19 13:30 3 - 0  
Kir. Ivchenko - M. Balakiriev 05.19 14:00 1 - 3  
Kir. Ivchenko - S. Sokolov 05.19 18:30 1 - 3  
Kir. Ivchenko - V. Solovey 05.19 17:00 0 - 3  
M. Balakiriev - Den. Lebedev 05.19 15:30 3 - 1  
M. Balakiriev - M. Marchuk 05.19 17:00 3 - 0  
M. Balakiriev - S. Korobeynik 05.19 19:00 3 - 2  
M. Balakiriev - V. Grushko 05.19 13:30 2 - 3  
M. Marchuk - Den. Lebedev 05.19 17:30 3 - 1  
M. Marchuk - Kir. Ivchenko 05.19 15:30 1 - 3  
M. Marchuk - S. Sokolov 05.19 14:00 3 - 2  
M. Marchuk - V. Solovey 05.19 19:00 1 - 3  
M. Mosyuk - H. Zotov 05.19 17:30 2 - 3  
S. Kireev - O. Berezan 05.19 01:40 3 - 2  
S. Kireev - Y. Sokoltsov 05.19 01:05 3 - 2  
S. Korobeynik - Kir. Ivchenko 05.19 18:00 2 - 3  
S. Korobeynik - M. Marchuk 05.19 19:30 2 - 3  
S. Korobeynik - S. Sokolov 05.19 16:00 1 - 3  
S. Sarma - A. Chilikin 05.19 01:05 3 - 1  
S. Sarma - V. Gusev 05.19 01:40 3 - 2  
S. Sokolov - M. Balakiriev 05.19 20:00 3 - 2  
S. Sokolov - V. Grushko 05.19 18:00 3 - 1  
V. Diachenko - A. Yolkin 05.19 22:45 3 - 0  
V. Diachenko - N. Trofimov 05.19 21:35 1 - 3  
V. Gaynyuk - A. Chilikin 05.19 21:00 3 - 0  
V. Gedz - A. Maksimchuk 05.19 08:30 0 - 3  
V. Gedz - D. Reznichenko 05.19 09:30 3 - 2  
V. Gedz - Y. Komendant 05.19 13:00 2 - 3  
V. Grushko - Kir. Ivchenko 05.19 20:00 3 - 2  
V. Grushko - S. Korobeynik 05.19 16:30 2 - 3  
V. Kobets - Y. Sokoltsov 05.19 02:15 0 - 3  
V. Misevra - A. Chatikyan 05.19 21:00 3 - 1  
V. Misevra - D. Kushko 05.19 22:10 0 - 3  
V. Misevra - Yur. Rybakov 05.19 23:20 3 - 1  
V. Ratushniak - A. Krutko 05.19 15:00 1 - 3  
V. Ratushniak - H. Zotov 05.19 19:30 3 - 0  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 05.19 16:00 2 - 3  
V. Solovey - Den. Lebedev 05.19 19:30 3 - 2  
V. Solovey - M. Balakiriev 05.19 17:30 2 - 3  
V. Solovey - S. Korobeynik 05.19 15:00 3 - 2  
V. Solovey - V. Grushko 05.19 16:00 3 - 2  
Y. Komendant - A. Maksimchuk 05.19 09:00 3 - 0  
Y. Komendant - D. Reznichenko 05.19 08:00 0 - 3  
Y. Komendant - V. Gedz 05.19 10:00 2 - 3  
Y. Sokoltsov - O. Berezan 05.19 02:50 3 - 1  
Yur. Medvedev - I. Oleynik 05.19 17:15 2 - 3  
Yur. Novikov - A. Elkhov 05.19 01:05 0 - 3  
Yur. Novikov - V. Smetenko 05.19 01:40 2 - 3  
Yur. Rybakov - A. Chatikyan 05.19 22:45 3 - 1  
Yur. Rybakov - D. Kushko 05.19 21:35 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gubskaya - T. Yaroshenko 05.19 10:45 3 - 2  
E. Gubskaya - Yul. Orobinskaya 05.19 11:45 3 - 0  
L. Kozhemyakina - O. Stefanuk 05.19 10:30 3 - 0  
L. Kozhemyakina - R. Kurdova 05.19 11:00 3 - 0  
O. Stefanuk - L. Kozhemyakina 05.19 07:30 0 - 3  
O. Stefanuk - R. Kurdova 05.19 12:30 1 - 3  
O. Stefanuk - V. Kanunnikova 05.19 08:30 3 - 1  
R. Kurdova - L. Kozhemyakina 05.19 08:00 1 - 3  
R. Kurdova - O. Stefanuk 05.19 09:00 0 - 3  
T. Yaroshenko - E. Gubskaya 05.19 13:45 1 - 3  
T. Yaroshenko - Yar. Lesnaya 05.19 11:15 3 - 1  
T. Yaroshenko - Yul. Orobinskaya 05.19 12:45 0 - 3  
V. Kanunnikova - L. Kozhemyakina 05.19 12:00 1 - 3  
V. Kanunnikova - O. Stefanuk 05.19 11:30 3 - 0  
V. Kanunnikova - R. Kurdova 05.19 10:00 3 - 1  
Yar. Lesnaya - E. Gubskaya 05.19 09:15 3 - 2  
Yul. Orobinskaya - E. Gubskaya 05.19 08:45 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 05.19 11:30 4 - 5  
KIA Tigers - Lotte Giants 05.19 11:30 9 - 2  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 05.19 11:30 11 - 6  
KT Wiz - Hanwha Eagles 05.19 11:30 13 - 11  
Samsung Lions - LG Twins 05.19 11:30 6 - 10  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 05.19 12:35    
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers 2 - Rakuten Monkeys 2 05.19 07:00    
Uni-President Lions 2 - Wei Chuan Dragons 2 05.19 07:00    
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - J. Askew 05.19 15:25 3 - 4  
Andy Jenkins - M. Webster 05.19 18:45 4 - 1  
Andy Jenkins - Sco. Mitchell 05.19 17:35 4 - 1  
D. Fitton - Andy Jenkins 05.19 14:30 3 - 4  
D. Fitton - M. Webster 05.19 15:45 1 - 4  
D. Fitton - Sco. Mitchell 05.19 12:30 4 - 3  
J. Askew - D. Fitton 05.19 11:30 3 - 4  
J. Askew - M. Webster 05.19 16:55 4 - 3  
J. Askew - Mar. Adams 05.19 13:45 4 - 3  
K. Kay - Andy Jenkins 05.19 16:40 1 - 4  
K. Kay - D. Fitton 05.19 13:10 4 - 3  
K. Kay - J. Askew 05.19 12:10 0 - 4  
M. Webster - K. Kay 05.19 17:50 1 - 4  
M. Webster - Mar. Adams 05.19 18:25 2 - 4  
M. Webster - Sco. Mitchell 05.19 14:50 1 - 4  
Mar. Adams - Andy Jenkins 05.19 18:10 3 - 4  
Mar. Adams - D. Fitton 05.19 17:10 4 - 0  
Mar. Adams - K. Kay 05.19 15:10 4 - 2  
Sco. Mitchell - J. Askew 05.19 12:50 4 - 3  
Sco. Mitchell - K. Kay 05.19 11:50 4 - 1  
Sco. Mitchell - Mar. Adams 05.19 16:05 3 - 4  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Herewini - Lau. Turner 05.19 22:00 4 - 6  
J. Chaney - D. Herewini 05.19 23:30 6 - 3  
J. Chaney - Paul Hogan 05.19 22:55 3 - 6  
Jam. Richardson - L. Butler 05.19 00:30 6 - 2  
T. Osborne - R. Veenstra 05.19 00:00 0 - 6  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.19 23:00 4 - 7  
Bisztrije Riszi - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 05.19 02:00 8 - 3  
Csernyije Grifonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.19 06:00 3 - 6  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.19 17:00 6 - 8  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.19 15:00 4 - 10  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.19 19:00 10 - 4  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 05.19 22:00 10 - 4  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.19 13:00 3 - 5  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.19 16:00 5 - 8  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.19 01:00 5 - 3  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.19 04:00 5 - 8  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.19 18:00 7 - 5  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.19 14:00 10 - 4  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.19 20:00 7 - 9  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.19 03:00 0 - 2  
Zsolotyije Drakonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 05.19 04:55 1 - 5  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.19 00:00 6 - 2  
Labdarúgás (Amatőr Liga 2., Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arena 2010 - Standard (2x35 perc) 05.19 19:00 11 - 0  
Stolica - Dinamo Living Air (2x35 perc) 05.19 20:15 2 - 3  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guadalupe FC - Limon 05.19 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt Tartalék - BATE Boriszov Tartalék 05.19 12:00 2 - 6  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Acre 05.19 17:00 2 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Rishon Lezion 05.19 17:00    
Lisen - Chrudim 05.19 17:00 1 - 0  
Slovacko - Trinec 05.19 15:00 1 - 0  
Vysehrad - Pisek 05.19 17:00 5 - 0  
Labdarúgás (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahal FK - Altin Aszir Asgabat 05.19 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Nomme Kalju 05.19 18:00 0 - 2  
Legion Tallinn - Levadia Tallinn 05.19 18:00 0 - 2  
Paide Linnameeskond - Viljandi Tulevik 05.19 18:30 1 - 2  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Titans - Empire 05.19 14:45 3 - 1  
Vityaz - Tornado 05.19 13:20 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Military - Ural Raiders 05.19 07:00 1 - 3  
Ural University - Ural Academy 05.19 05:00 3 - 0  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Energy - Ural Mountains 05.19 09:00 3 - 2  
Ural Red Fox - Ural Stars 05.19 11:00 2 - 3  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Izotov - M. Smolyarchuk 05.19 11:30 2 - 1  
A. Panasik - K. Glushchenko 05.19 10:30 2 - 0  
S. Novik - E. Predushchenko 05.19 13:00 0 - 2  
V. Mikulenok - D. Zhorov 05.19 08:00 2 - 0  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golovin - R. Shurygin 05.19 10:00 2 - 0  
A. Golovin - R. Shurygin 05.19 13:00 2 - 0  
S. Dorozhkin - M. Mokrousov 05.19 11:30 0 - 2  
S. Dorozhkin - M. Mokrousov 05.19 14:30 2 - 1  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Silkina - E. Degolevich 05.19 14:30 0 - 2  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rafalskaya - V. Pryts 05.19 13:00 0 - 2  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Riman - Z. Martsinkevich 05.19 15:00 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Briggs - Kat. Jokic 05.19 16:00 0 - 2  
E. Halbauer - Car. Briggs 05.19 22:05 2 - 0  
E. Halbauer - T. Townsend 05.19 17:30 2 - 1  
G. Min - P.M. Hourigan 05.19 20:50 0 - 2  
K. Poluta - S. Vickery 05.19 19:15 0 - 2  
Kat. Jokic - K. Poluta 05.19 01:55 2 - 0  
S. Vickery - T. Townsend 05.19 23:20 2 - 0  
T. Townsend - Car. Briggs 05.19 00:20 2 - 0  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Perez - Can. Kingsley 05.19 20:25 1 - 2  
Bra. Perez - J. Wojcik 05.19 23:20 1 - 2  
Bra. Perez - K. Seelig 05.19 21:45 0 - 2  
Can. Kingsley - J. Wojcik 05.19 22:30 2 - 0  
J. Cerretani - P. Lorenzi 05.19 15:10 1 - 2  
M. Zverev - J. Cerretani 05.19 19:40    
M. Zverev - Mic. Redlicki 05.19 16:30 2 - 0  
Mic. Redlicki - J. Cerretani 05.19 14:00 2 - 0  
Mic. Redlicki - P. Lorenzi 05.19 18:40 0 - 2  
N. Schachter - J.I. Bueno Tapia 05.19 00:25 2 - 0  
P. Lorenzi - Evan King 05.19 00:35 0 - 2  
P. Lorenzi - M. Zverev 05.19 17:35 2 - 0  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sheiko - V. Mikulenok 05.19 19:00 0 - 2  
D. Gursky - A. Karlashov 05.19 12:00 1 - 2  
D. Rozhkov - A. Selitsky 05.19 13:30 1 - 2  
P. Kislyi - A. Belov 05.19 16:00 0 - 2  
S. Susha - N. Sokolovskiy 05.19 20:00 0 - 2  
V. Lopatko - M. Kozhemyachko 05.19 17:30 2 - 0  
Vit. Krivko - A. Dobrovolsky 05.19 11:00 2 - 0  
Y. Matsulevich - Leo. Glebov 05.19 14:30 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - J. Livianu 05.19 00:45 2 - 0  
G. Talaba - A.E. Nefedova 05.19 18:25 2 - 0  
G. Talaba - V. Lepchenko 05.19 23:25 0 - 2  
H.T. Black - D. Khazaniuk 05.19 01:35 2 - 0  
Jov. Jovic - R. Zarazua 05.19 16:30 2 - 0  
L. Stefani - Jov. Jovic 05.19 22:40    
L. Stefani - Udvardy P. 05.19 20:25 0 - 2  
M. Partaud - V. Lepchenko 05.19 21:10 0 - 2  
R. Zarazua - Udvardy P. 05.19 22:15 2 - 1  
Udvardy P. - J. Elie 05.19 00:00 2 - 1  
Tollaslabda (Shuttle Masters Cup, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanov - V. Sterin 05.19 12:30 1 - 2  
V. Konov - A. Gasanov 05.19 09:30 2 - 0  
V. Sterin - Y. Poznyakov 05.19 10:30 0 - 2  
Tollaslabda (Shuttle Masters Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Diptan - Y. Zharka 05.19 10:00 0 - 2  
M. Ogurcova - M. Ilyinskaya 05.19 09:30 0 - 2  
V. Lesnaya - A. Kruchkova 05.19 10:30 2 - 0  
Y. Zharka - A. Kruchkova 05.19 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.19 11:40 2 - 1  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.19 11:00 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 05.19 09:30 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.19 13:10 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.19 08:40 0 - 2  

 

2020.05.18.
Asztalitenisz (Autumn League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henrique Ito - Luc. Kawahara 05.18 23:00 0 - 3  
Henrique Ito - Mau. Goncalves 05.18 21:20 0 - 3  
Luc. Kawahara - D. Umehara 05.18 20:30 3 - 2  
Mau. Goncalves - Akira Chikaraishi 05.18 20:30 0 - 3  
Mau. Goncalves - Luc. Kawahara 05.18 22:10 3 - 2  
Vitor Yamamoto - Ale. Matsuo 05.18 23:50 3 - 0  
Asztalitenisz (Challenger Series, 21. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - M. Henninger 05.18 12:30 4 - 0  
D. Cheaib - N. Wenger 05.18 15:20 4 - 1  
D. Cheaib - S. Happek 05.18 17:10 4 - 0  
M. Henninger - S. Happek 05.18 16:10 2 - 4  
N. Wenger - D. Cheaib 05.18 13:30 2 - 4  
N. Wenger - M. Henninger 05.18 09:50 1 - 4  
N. Wenger - S. Happek 05.18 11:40 1 - 4  
S. Happek - D. Cheaib 05.18 10:40 0 - 4  
S. Happek - M. Henninger 05.18 14:20 0 - 4  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sahakyan - E. Apriyan 05.18 02:00 1 - 3  
A. Sahakyan - N. Nikoghosyan 05.18 05:00 1 - 3  
D. Vardanian - G. Malkhasyan 05.18 03:20 1 - 3  
D. Vardanian - N. Nikoghosyan 05.18 05:40 3 - 2  
Davit Avakimyan - M. Nazaryan 05.18 14:00 3 - 0  
G. Malkhasyan - D. Vardanian 05.18 05:20 1 - 3  
M. Hovanhannisyan - D. Vardanian 05.18 04:20 3 - 1  
N. Nikoghosyan - A. Sahakyan 05.18 03:40 2 - 3  
N. Nikoghosyan - D. Vardanian 05.18 04:00 3 - 0  
N. Nikoghosyan - M. Hovanhannisyan 05.18 04:40 0 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamyan - E. Bakhchajyan 05.18 19:40 3 - 1  
A. Adamyan - H. Matevosyan 05.18 16:00 1 - 3  
A. Adamyan - R. Vardanyan 05.18 19:20 1 - 3  
E. Bakhchajyan - M. Hovhannisyan 05.18 22:40 3 - 2  
E. Bakhchajyan - R. Vardanyan 05.18 20:20 0 - 3  
E. Papikyan - A. Simonyan 05.18 12:20 3 - 2  
H. Matevosyan - E. Bakhchajyan 05.18 16:40 1 - 3  
H. Matevosyan - M. Hovhannisyan 05.18 16:20 3 - 1  
M. Hovhannisyan - A. Adamyan 05.18 21:40 1 - 3  
Man. Ghazaryan - A. Simonyan 05.18 09:20 3 - 1  
Mil. Gazaryan - Man. Ghazaryan 05.18 10:20 0 - 3  
R. Parsadanyan - E. Papikyan 05.18 09:00 1 - 3  
R. Vardanyan - E. Bakhchajyan 05.18 17:40 3 - 0  
R. Vardanyan - E. Bakhchajyan 05.18 21:40 2 - 3  
R. Vardanyan - H. Matevosyan 05.18 17:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Kínai Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Hai Zhang - Yuan Tian 05.18 07:00 3 - 2  
Gen Gen Cao - Guo Jie Niu 05.18 08:15 3 - 2  
Guang Xin Song - Xu Wen Gao 05.18 11:00 3 - 1  
Hai Bin Yu - Gen Gen Cao 05.18 07:45 0 - 3  
Jian Zhang - Yong Qing Zhang 05.18 12:45 3 - 1  
Li Jia Hang - Yi Xiao Wen 05.18 07:30 2 - 3  
Xiang Dong Yin - Jian Zhang 05.18 11:45 3 - 2  
Xue Hui Leng - Jian Zhang 05.18 13:45 2 - 3  
Xue Hui Leng - Xiang Dong Yin 05.18 12:15 0 - 3  
Yi Xiang Wang - Guang Xin Song 05.18 10:30 3 - 0  
Yong Qing Zhang - Xiang Dong Yin 05.18 13:15 2 - 3  
Yong Qing Zhang - Xue Hui Leng 05.18 11:15 3 - 2  
Zhi Gang Han - Guo Jie Niu 05.18 07:15 3 - 1  
Zhi Gang Han - Hai Bin Yu 05.18 08:45 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - A. Ovchinnikov 05.18 08:30 0 - 3  
A. Arutiunyan - A. Ovchinnikov 05.18 21:00 0 - 3  
A. Arutiunyan - G.V. Vahnin 05.18 07:00 1 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 05.18 19:30 1 - 3  
A. Babkin - A. Sadkov 05.18 12:30 3 - 2  
A. Babkin - A. Sadkov 05.18 22:30 0 - 3  
A. Babkin - I. Pandur 05.18 11:00 2 - 3  
A. Babkin - I. Pandur 05.18 13:30 1 - 3  
A. Ermilov - Ilya Novikov 05.18 08:00 1 - 3  
A. Ermilov - V. Zhulyabin 05.18 06:00 0 - 3  
A. Frolov - Dan. Andreev 05.18 14:30 3 - 1  
A. Gribkov - A. Yanshaev 05.18 10:00 1 - 3  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 05.18 12:00 3 - 0  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 05.18 13:00 3 - 1  
A. Ovchinnikov - A. Arutiunyan 05.18 20:30 1 - 3  
A. Ovchinnikov - G.V. Vahnin 05.18 19:00 0 - 3  
A. Ovchinnikov - S. Homutov 05.18 07:30 2 - 3  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.18 11:30 3 - 2  
A. Sadkov - I. Pandur 05.18 23:30 1 - 3  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 05.18 15:30 2 - 3  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 05.18 11:00 3 - 0  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 05.18 12:30 1 - 3  
A.D. Volkov - R. Pavlenko 05.18 07:30 3 - 1  
A.D. Volkov - R. Pavlenko 05.18 09:30 3 - 0  
Ale. Petrov - A. Skrebnev 05.18 16:30 1 - 3  
Ale. Petrov - D. Sayanov 05.18 00:30 3 - 2  
Ale. Petrov - D. Sayanov 05.18 15:00 2 - 3  
Ale. Petrov - V. Nemashkalo 05.18 01:30 1 - 3  
And. Kirilenko - S. Vakar 05.18 15:30 3 - 1  
And. Kirilenko - V. Bazilevsky 05.18 17:30 3 - 1  
D. Merzlikin - I. Elistratov 05.18 10:30 2 - 3  
D. Merzlikin - Kir. Abramov 05.18 22:00 3 - 0  
D. Sayanov - A. Skrebnev 05.18 14:30 3 - 0  
D.E. Basmanov - A. Babkin 05.18 23:00 3 - 0  
Dan. Andreev - V. Krokhin 05.18 15:30 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - O. Nikiforov 05.18 10:30 2 - 3  
E. Glazun - A.D. Volkov 05.18 08:30 1 - 3  
E. Glazun - Val. Ivanov 05.18 07:00 3 - 1  
E. Glazun - Val. Ivanov 05.18 09:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 05.18 01:00 3 - 0  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.18 00:00 3 - 2  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 05.18 18:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - A. Ovchinnikov 05.18 06:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - S. Homutov 05.18 21:30 3 - 1  
I. Elistratov - D. Merzlikin 05.18 23:30 0 - 3  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 05.18 11:30 3 - 0  
I. Meteleshko - A. Babkin 05.18 10:30 0 - 3  
I. Meteleshko - A. Sadkov 05.18 13:00 0 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.18 12:00 3 - 1  
I. Pandur - A. Sadkov 05.18 10:20 3 - 0  
I. Pandur - D.E. Basmanov 05.18 22:00 2 - 3  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 05.18 06:30 0 - 3  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.18 18:00 3 - 0  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.18 21:00    
Ilya Novikov - V. Zhulyabin 05.18 20:00 3 - 2  
Kir. Abramov - Vla. Petrov 05.18 23:00 3 - 2  
O. Kutuzov - A. Ermilov 05.18 07:30 3 - 0  
O. Kutuzov - Ilya Novikov 05.18 09:30 3 - 2  
O. Kutuzov - Ilya Novikov 05.18 19:30 3 - 0  
O. Nikiforov - A. Gribkov 05.18 11:30 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 05.18 13:30 3 - 1  
R. Pavlenko - E. Glazun 05.18 06:00 3 - 0  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.18 06:00 2 - 3  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.18 18:00 3 - 2  
S. Homutov - G.V. Vahnin 05.18 08:00 3 - 2  
S. Homutov - G.V. Vahnin 05.18 20:00 1 - 3  
S. Kuzmin - O. Kutuzov 05.18 20:30 0 - 3  
S. Kuzmin - V. Zhulyabin 05.18 19:00 0 - 3  
S. Vakar - V. Bazilevsky 05.18 16:00 2 - 3  
S. Vakar - Y. Troyanov 05.18 01:30 0 - 3  
S. Vakar - Y. Troyanov 05.18 14:00 3 - 1  
S. Vakar - Y. Troyanov 05.18 17:00 1 - 3  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 05.18 14:30 1 - 3  
V. Bazilevsky - V. Safonov 05.18 01:00 2 - 3  
V. Krokhin - A. Frolov 05.18 16:00 1 - 3  
V. Krokhin - Dan. Andreev 05.18 17:00 3 - 0  
V. Krokhin - V. Rakhmanov 05.18 14:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - Ale. Petrov 05.18 14:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - D. Sayanov 05.18 16:00 1 - 3  
V. Rakhmanov - A. Frolov 05.18 15:00 3 - 1  
V. Rakhmanov - A. Frolov 05.18 17:30 1 - 3  
V. Rakhmanov - Dan. Andreev 05.18 16:30 3 - 1  
V. Safonov - S. Vakar 05.18 00:00 0 - 3  
V. Zhulyabin - A. Ermilov 05.18 09:00 1 - 3  
V. Zhulyabin - Ilya Novikov 05.18 07:00 0 - 3  
V. Zhulyabin - O. Kutuzov 05.18 08:30 1 - 3  
V. Zhulyabin - O. Kutuzov 05.18 18:30 3 - 1  
V. Zhulyabin - O. Kutuzov 05.18 21:30    
Vla. Petrov - D. Merzlikin 05.18 11:00 2 - 3  
Vla. Petrov - D. Merzlikin 05.18 11:00 2 - 3  
Vla. Petrov - I. Elistratov 05.18 12:30 2 - 3  
Vla. Petrov - I. Elistratov 05.18 22:30 2 - 3  
Vla. Shirokov - D. Merzlikin 05.18 12:00 0 - 3  
Vla. Shirokov - Vla. Petrov 05.18 10:00 1 - 3  
Y. Troyanov - And. Kirilenko 05.18 16:30 3 - 2  
Y. Troyanov - V. Bazilevsky 05.18 00:30 3 - 1  
Y. Troyanov - V. Bazilevsky 05.18 15:00 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avgustov - V. Pakhnyuk 05.18 12:50 3 - 1  
A. Ivashkin - V. Chornobab 05.18 11:00 3 - 2  
A. Kozachenko - M. Teteruk 05.18 21:30 0 - 3  
A. Kozachenko - Y. Kurischenko 05.18 16:30 3 - 1  
A. Likhitsky - A. Panyushkin 05.18 10:25 1 - 3  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 05.18 17:30 3 - 0  
A. Nadoporozhsky - M. Teteruk 05.18 16:00 3 - 2  
A. Nadoporozhsky - R. Kapinus 05.18 19:00 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - V. Kurchitsky 05.18 20:30 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - Y. Kurischenko 05.18 14:30 3 - 0  
A. Naida - D. Derevinskyi 05.18 15:55 2 - 3  
A. Naida - I. Trydukh 05.18 17:55 3 - 1  
A. Naida - R. Solomko 05.18 20:25 3 - 0  
A. Paniotov - A. Yurkov 05.18 20:50 1 - 3  
A. Paniotov - A. Zayets 05.18 16:20 2 - 3  
A. Paniotov - Y. Petrushenko 05.18 18:20 2 - 3  
A. Sulim - A. Likhitsky 05.18 09:25 3 - 0  
A. Sulim - A. Panyushkin 05.18 07:55 0 - 3  
A. Troian - A. Avgustov 05.18 07:50 1 - 3  
A. Troian - O. Leonenko 05.18 12:20 2 - 3  
A. Troian - V. Pakhnyuk 05.18 11:20 2 - 3  
A. Yurkov - A. Zayets 05.18 22:50 2 - 3  
D. Kalachevskiy - A. Ivashkin 05.18 09:00 2 - 3  
D. Kalachevskiy - P. Kilyakin 05.18 10:30 2 - 3  
D. Kalachevskiy - V. Chornobab 05.18 08:00 3 - 0  
D. Kalachevskiy - V. Diachenko 05.18 11:30 3 - 0  
D. Kunchurov - O. Hryshyn 05.18 21:45 2 - 3  
D. Kunchurov - O. Ponomarenko 05.18 16:45 0 - 3  
Evg. Ivanov - I. Budiak 05.18 08:35 3 - 0  
Evg. Ivanov - K. Yevhen 05.18 10:05 3 - 1  
Evg. Ivanov - Pav. Volkov 05.18 13:05 1 - 3  
Evg. Ivanov - V. Kyilo 05.18 07:05 1 - 3  
Evg. Ivanov - V. Luzhanskiy 05.18 11:35 3 - 1  
I. Budiak - V. Kyilo 05.18 12:35 1 - 3  
I. Skrypal - A. Paniotov 05.18 21:50 3 - 2  
I. Skrypal - A. Yurkov 05.18 18:50 3 - 0  
I. Skrypal - A. Zayets 05.18 17:20 3 - 2  
I. Skrypal - I. Poberii 05.18 15:50 3 - 1  
I. Skrypal - Y. Petrushenko 05.18 20:20 0 - 3  
I. Trydukh - D. Derevinskyi 05.18 18:55 3 - 1  
I. Trydukh - R. Solomko 05.18 16:25 3 - 2  
K. Kirsanov - O. Dukhovenko 05.18 18:35 1 - 3  
K. Klymenko - A. Avgustov 05.18 08:50 3 - 2  
K. Klymenko - A. Troian 05.18 13:20 3 - 0  
K. Klymenko - O. Leonenko 05.18 10:20 1 - 3  
K. Klymenko - V. Melnykov 05.18 11:50 1 - 3  
K. Klymenko - V. Pakhnyuk 05.18 07:20 3 - 1  
K. Yevhen - I. Budiak 05.18 14:05 0 - 3  
K. Yevhen - V. Kyilo 05.18 09:05 0 - 3  
M. Cherepnin - K. Kirsanov 05.18 15:05 0 - 3  
M. Cherepnin - O. Dukhovenko 05.18 17:05 0 - 3  
M. Teteruk - Y. Kurischenko 05.18 20:00 0 - 3  
O. Hryshyn - O. Ponomarenko 05.18 20:15 0 - 3  
O. Kochetkov - D. Kunchurov 05.18 19:45 3 - 0  
O. Kochetkov - O. Ponomarenko 05.18 18:45 1 - 3  
O. Kochetkov - Y. Piatachuk 05.18 17:15 0 - 3  
O. Kovalchuk - K. Kirsanov 05.18 17:35 3 - 2  
O. Kovalchuk - M. Cherepnin 05.18 16:05 0 - 3  
O. Leonenko - A. Avgustov 05.18 14:20 1 - 3  
O. Leonenko - V. Pakhnyuk 05.18 09:20 0 - 3  
P. Kilyakin - A. Ivashkin 05.18 07:30 3 - 2  
P. Kilyakin - V. Chornobab 05.18 09:30 3 - 2  
Pav. Volkov - I. Budiak 05.18 07:35 3 - 1  
Pav. Volkov - K. Yevhen 05.18 12:05 3 - 0  
Pav. Volkov - V. Kyilo 05.18 11:05 3 - 2  
Pav. Volkov - V. Luzhanskiy 05.18 09:35 3 - 0  
R. Kapinus - A. Kozachenko 05.18 15:30 3 - 1  
R. Kapinus - M. Teteruk 05.18 18:00 0 - 3  
R. Kapinus - Y. Kurischenko 05.18 21:00 0 - 3  
R. Solomko - D. Derevinskyi 05.18 22:25 3 - 1  
S. Tkachev - A. Likhitsky 05.18 11:25 0 - 3  
S. Tkachev - A. Panyushkin 05.18 08:55 1 - 3  
S. Tkachev - A. Sulim 05.18 12:25 3 - 1  
V. Diachenko - A. Ivashkin 05.18 10:00 3 - 0  
V. Kurchitsky - A. Kozachenko 05.18 19:30 3 - 1  
V. Kurchitsky - M. Teteruk 05.18 15:00 1 - 3  
V. Kurchitsky - R. Kapinus 05.18 17:00 3 - 1  
V. Kurchitsky - Y. Kurischenko 05.18 18:30 3 - 1  
V. Luzhanskiy - I. Budiak 05.18 10:35 3 - 0  
V. Luzhanskiy - V. Kyilo 05.18 13:35 0 - 3  
V. Melnykov - A. Avgustov 05.18 10:50 1 - 3  
V. Melnykov - O. Leonenko 05.18 08:20 0 - 3  
V. Melnykov - V. Pakhnyuk 05.18 13:50 3 - 2  
V. Sazhnev - K. Kirsanov 05.18 16:35 1 - 3  
V. Sazhnev - M. Cherepnin 05.18 18:05 2 - 3  
V. Sazhnev - O. Kovalchuk 05.18 19:05 1 - 3  
Y. Kindzersky - D. Kunchurov 05.18 17:45 3 - 2  
Y. Kindzersky - O. Hryshyn 05.18 16:15 1 - 3  
Y. Kindzersky - O. Kochetkov 05.18 20:45 3 - 1  
Y. Kindzersky - Y. Piatachuk 05.18 19:15 1 - 3  
Y. Petrushenko - A. Yurkov 05.18 16:50 1 - 3  
Y. Petrushenko - A. Zayets 05.18 19:20 3 - 2  
Y. Piatachuk - D. Kunchurov 05.18 15:45 3 - 1  
Y. Piatachuk - O. Hryshyn 05.18 18:15 3 - 2  
Y. Piatachuk - O. Ponomarenko 05.18 21:15 0 - 3  
Yur. Kolesnik - A. Derevinskyi 05.18 15:25 3 - 1  
Yur. Kolesnik - A. Naida 05.18 21:25 1 - 3  
Yur. Kolesnik - D. Derevinskyi 05.18 16:55 3 - 1  
Yur. Kolesnik - I. Trydukh 05.18 19:55 3 - 2  
Yur. Kolesnik - R. Solomko 05.18 18:25 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - S. Yureneva 05.18 10:45 3 - 2  
A. Mydvetskaya - V. Stepanovskaya 05.18 13:45 0 - 3  
A. Mydvetskaya - Y. Mikhailik 05.18 08:15 3 - 1  
Anast. Efimova - A. Mydvetskaya 05.18 11:45 1 - 3  
Anast. Efimova - O. Yureneva 05.18 13:15 3 - 1  
Anast. Efimova - S. Yureneva 05.18 08:45 3 - 0  
Anast. Efimova - V. Stepanovskaya 05.18 07:15 0 - 3  
Anast. Efimova - Y. Mikhailik 05.18 10:15 2 - 3  
O. Yureneva - A. Mydvetskaya 05.18 09:45 2 - 3  
O. Yureneva - V. Stepanovskaya 05.18 11:15 0 - 3  
O. Yureneva - Y. Mikhailik 05.18 12:15 2 - 3  
S. Yureneva - V. Stepanovskaya 05.18 12:45 0 - 3  
Y. Mikhailik - S. Yureneva 05.18 14:15 3 - 0  
Y. Mikhailik - V. Stepanovskaya 05.18 09:15 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boiko - I. Kuznetsov 05.18 13:55 3 - 0  
A. Boiko - O. Yarovoi 05.18 12:10 3 - 1  
A. Boiko - S. Kiulo 05.18 10:25 3 - 1  
A. Boiko - V. Volokhov 05.18 08:40 1 - 3  
A. Dzyabura - V. Ivanchatenko 05.18 15:40 3 - 1  
A. Dzyabura - V. Komar 05.18 16:50 3 - 1  
A. Kotik - N. Gritsienko 05.18 16:25 2 - 3  
A. Kotik - V. Verbyany 05.18 18:10 1 - 3  
A. Myrza - S. Matviienko 05.18 16:55 3 - 2  
A. Myrza - V. Tsyhanenko 05.18 19:15 3 - 2  
A. Shkurupii - S. Ponomarenko 05.18 23:35 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - A. Matcyk 05.18 23:15 0 - 3  
And. Zaitsev - K. Yehorov 05.18 14:25 3 - 1  
And. Zaitsev - S. Kinash 05.18 10:55 1 - 3  
And. Zaitsev - Vya. Kovalenko 05.18 08:00 0 - 3  
D. Arzanov - And. Zaitsev 05.18 12:05 3 - 2  
D. Arzanov - O. Semenets 05.18 13:50 3 - 0  
D. Arzanov - S. Kinash 05.18 08:35 0 - 3  
D. Arzanov - Vya. Kovalenko 05.18 10:20 1 - 3  
D. Halai - V. Shvidkiy 05.18 00:10 3 - 2  
D. Pesternikov - A. Hordii 05.18 17:45 0 - 3  
D. Pesternikov - V. Plishilo 05.18 15:25 1 - 3  
D. Zenyuk - O. Tkachuk 05.18 10:45 3 - 1  
D. Zenyuk - Ser. Maksimiv 05.18 08:25 3 - 1  
I. Fashchevskiy - O. Stasevskiy 05.18 09:40 2 - 3  
I. Kuznetsov - M. Zhuravlov 05.18 11:35 0 - 3  
I. Kuznetsov - O. Yarovoi 05.18 09:50 0 - 3  
I. Kuznetsov - S. Kiulo 05.18 12:45 2 - 3  
I. Udod - D. Halai 05.18 02:10 0 - 3  
I. Udod - I. Gaysin 05.18 01:10 3 - 1  
K. Dzhanibekyan - I. Gaysin 05.18 01:40 0 - 3  
Leon. Ivanov - M. Plokhotniuk 05.18 13:00 3 - 1  
M. Myronchenko - A. Dzyabura 05.18 17:20 0 - 3  
M. Myronchenko - S. Pokydko 05.18 17:55 3 - 1  
M. Myronchenko - V. Ivanchatenko 05.18 16:45 2 - 3  
M. Myronchenko - V. Komar 05.18 16:10 3 - 2  
N. Danilyuk - D. Pesternikov 05.18 16:35 1 - 3  
N. Danilyuk - V. Plishilo 05.18 18:55 3 - 1  
N. Gritsienko - V. Kushnyr 05.18 19:55 1 - 3  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 05.18 17:35 3 - 1  
N. Kovalchuk - A. Hordii 05.18 16:00 3 - 1  
N. Kovalchuk - D. Pesternikov 05.18 18:20 1 - 3  
N. Kovalchuk - N. Danilyuk 05.18 19:30 3 - 1  
N. Kovalchuk - V. Plishilo 05.18 17:10 3 - 0  
O. Didukh - Y. Zhmudenko 05.18 13:25 2 - 3  
O. Fomin - I. Fashchevskiy 05.18 13:10 3 - 1  
O. Fomin - O. Stasevskiy 05.18 12:00 2 - 3  
O. Fomin - P. Cherednichenko 05.18 10:15 0 - 3  
O. Fomin - Petr Kolesnik 05.18 09:05 0 - 3  
O. Gavrilyuk - V. Kotov 05.18 10:35 0 - 3  
O. Kovalov - S. Ponomarenko 05.18 22:35 0 - 3  
O. Semenets - And. Zaitsev 05.18 09:45 0 - 3  
O. Semenets - K. Yehorov 05.18 11:30 3 - 1  
O. Semenets - S. Kinash 05.18 07:25 1 - 3  
O. Semenets - Vya. Kovalenko 05.18 12:40 3 - 2  
O. Shchytka - A. Kramarenko 05.18 21:30 2 - 3  
O. Shevchuk - O. Gavrilyuk 05.18 12:55 3 - 2  
O. Shevchuk - V. Malashevsky 05.18 11:45 3 - 1  
O. Stasevskiy - P. Cherednichenko 05.18 08:30 3 - 1  
O. Yarovoi - M. Zhuravlov 05.18 14:30 1 - 3  
O. Yarovoi - S. Kiulo 05.18 08:05 1 - 3  
O. Yarovoi - V. Volokhov 05.18 11:00 3 - 1  
P. Cherednichenko - I. Fashchevskiy 05.18 11:25 3 - 1  
P. Cherednichenko - Petr Kolesnik 05.18 12:35 2 - 3  
P. Pidleteichuk - D. Zenyuk 05.18 09:35 2 - 3  
P. Pidleteichuk - O. Tkachuk 05.18 07:50 1 - 3  
P. Pidleteichuk - Ser. Maksimiv 05.18 11:55 2 - 3  
P. Pyasta - Leon. Ivanov 05.18 11:50 0 - 3  
P. Pyasta - M. Plokhotniuk 05.18 07:45 0 - 3  
P. Pyasta - V. Miroshnichenko 05.18 09:30 3 - 0  
P. Vasylchuk - O. Shchytka 05.18 20:15 1 - 3  
P. Vasylchuk - Y. Ivanica 05.18 21:25 1 - 3  
Petr Kolesnik - O. Stasevskiy 05.18 10:50 0 - 3  
Rus. Ivanov - O. Kovalov 05.18 23:05 3 - 0  
S. Kinash - K. Yehorov 05.18 13:15 3 - 0  
S. Kiulo - M. Zhuravlov 05.18 09:15 3 - 1  
S. Kiulo - V. Volokhov 05.18 15:05 1 - 3  
S. Matviienko - V. Tsyhanenko 05.18 18:40 2 - 3  
S. Matviienko - Y. Omitsynskyi 05.18 19:50 3 - 1  
S. Pokydko - A. Dzyabura 05.18 16:15 3 - 0  
S. Pokydko - V. Ivanchatenko 05.18 17:25 2 - 3  
S. Pokydko - V. Komar 05.18 15:35 3 - 1  
Ser. Maksimiv - O. Tkachuk 05.18 13:05 3 - 2  
V. Bosak - O. Shevchuk 05.18 10:00 3 - 2  
V. Bosak - V. Malashevsky 05.18 12:20 3 - 2  
V. Efimov - O. Didukh 05.18 09:20 2 - 3  
V. Hladun - Leon. Ivanov 05.18 10:05 0 - 3  
V. Hladun - M. Plokhotniuk 05.18 08:55 0 - 3  
V. Hladun - P. Pyasta 05.18 12:25 3 - 0  
V. Hladun - V. Miroshnichenko 05.18 11:15 3 - 2  
V. Ivanchatenko - V. Komar 05.18 18:00 2 - 3  
V. Kotov - O. Shevchuk 05.18 08:15 3 - 1  
V. Kotov - V. Bosak 05.18 11:10 2 - 3  
V. Kushnyr - A. Kotik 05.18 15:15 3 - 0  
V. Kushnyr - V. Verbyany 05.18 17:00 2 - 3  
V. Malashevsky - O. Gavrilyuk 05.18 07:40 3 - 1  
V. Malashevsky - V. Kotov 05.18 09:25 2 - 3  
V. Miroshnichenko - Leon. Ivanov 05.18 08:20 0 - 3  
V. Miroshnichenko - M. Plokhotniuk 05.18 10:40 1 - 3  
V. Nechyporuk - A. Kotik 05.18 20:30 3 - 2  
V. Nechyporuk - V. Kushnyr 05.18 19:20 3 - 1  
V. Plishilo - A. Hordii 05.18 20:05 1 - 3  
V. Salivonchyk - A. Michalus 05.18 23:45 3 - 1  
V. Shvidkiy - K. Dzhanibekyan 05.18 00:40 3 - 2  
V. Tsyhanenko - Y. Voitenko 05.18 16:20 1 - 3  
V. Verbyany - N. Gritsienko 05.18 18:45 0 - 3  
V. Verbyany - V. Nechyporuk 05.18 15:50 3 - 2  
V. Volokhov - M. Zhuravlov 05.18 13:20 3 - 1  
V. Zharskiy - D. Zenyuk 05.18 11:20 2 - 3  
V. Zharskiy - O. Tkachuk 05.18 09:00 3 - 0  
V. Zharskiy - P. Pidleteichuk 05.18 12:30 1 - 3  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 05.18 10:10 1 - 3  
Vya. Kovalenko - K. Yehorov 05.18 09:10 3 - 1  
Vya. Kovalenko - S. Kinash 05.18 15:00 3 - 1  
Y. Ivanica - O. Shchytka 05.18 20:55 2 - 3  
Y. Omitsynskyi - A. Myrza 05.18 15:45 3 - 0  
Y. Omitsynskyi - Y. Voitenko 05.18 17:30 3 - 0  
Y. Prishchepa - O. Didukh 05.18 09:55 3 - 0  
Y. Voitenko - A. Myrza 05.18 18:05 3 - 1  
Y. Voitenko - S. Matviienko 05.18 15:10 3 - 0  
Y. Zhmudenko - V. Efimov 05.18 10:30 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - A. Gavlas 05.18 10:30 1 - 3  
D. Prokopcov - J. Seibert 05.18 14:45 3 - 0  
D. Prokopcov - M. Horejsi 05.18 12:45 0 - 3  
J. Kleprlik - D. Prokopcov 05.18 09:00 0 - 3  
J. Kleprlik - J. Seibert 05.18 12:30 3 - 1  
J. Kleprlik - M. Horejsi 05.18 10:45 1 - 3  
J. Vrablik - A. Gavlas 05.18 11:15 1 - 3  
J. Vrablik - J. Seibert 05.18 08:20 3 - 0  
J. Vrablik - T. Konecny 05.18 13:00 3 - 0  
M. Horejsi - A. Gavlas 05.18 14:30 1 - 3  
S. Kucera - A. Gavlas 05.18 08:00 1 - 3  
S. Kucera - J. Kleprlik 05.18 13:15 1 - 3  
S. Kucera - J. Vrablik 05.18 09:20 1 - 3  
S. Kucera - T. Konecny 05.18 11:00 2 - 3  
T. Konecny - J. Seibert 05.18 09:40 3 - 0  
T. Konecny - M. Horejsi 05.18 08:40 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - A. Grishchenko 05.18 10:30 1 - 3  
A. Borodachev - I. Kutniy 05.18 11:00 0 - 3  
A. Chatikyan - S. Krivoshey 05.18 12:30 1 - 3  
A. Chatikyan - V. Panin 05.18 13:30 3 - 0  
A. Chatikyan - Y. Bratukhin 05.18 11:00 1 - 3  
A. Ermolaev - Ser. Kovalenko 05.18 15:30 1 - 3  
A. Grishchenko - I. Kutniy 05.18 12:00 0 - 3  
B. Kostuk - A. Borodachev 05.18 12:30 3 - 0  
B. Kostuk - A. Grishchenko 05.18 11:25 2 - 3  
B. Kostuk - I. Kutniy 05.18 10:00 3 - 0  
D. Bortsov - Den. Lebedev 05.18 19:30 3 - 1  
D. Bortsov - S. Korobeynik 05.18 18:00 0 - 3  
D. Bortsov - V. Grushko 05.18 13:30 1 - 3  
D. Turchenko - D. Bortsov 05.18 19:00 3 - 1  
D. Turchenko - Den. Ivchenko 05.18 13:30 1 - 3  
D. Turchenko - Den. Lebedev 05.18 17:00 1 - 3  
D. Turchenko - V. Solovey 05.18 15:30 3 - 0  
Den. Ivchenko - D. Bortsov 05.18 16:30 3 - 0  
Den. Ivchenko - Den. Lebedev 05.18 14:30 3 - 2  
Den. Ivchenko - S. Korobeynik 05.18 20:00 3 - 1  
Den. Lebedev - S. Korobeynik 05.18 15:30 3 - 2  
Den. Lebedev - V. Grushko 05.18 14:00 1 - 3  
Den. Lebedev - V. Solovey 05.18 17:30 1 - 3  
Den. Lebedev - Vla. Gorelov 05.18 19:00 3 - 0  
E. Treshchyov - Oleg Andreev 05.18 17:15 3 - 1  
E. Treshchyov - R. Pavlyuk 05.18 19:45 3 - 2  
O. Berezan - V. Kobets 05.18 21:00 3 - 0  
Ole. Zaitsev - A. Ermolaev 05.18 19:30 3 - 1  
Ole. Zaitsev - S. Vavrenyuk 05.18 16:00 1 - 3  
Ole. Zaitsev - Ser. Kovalenko 05.18 15:00 3 - 0  
Oleg Andreev - R. Pavlyuk 05.18 15:15 3 - 0  
Oleg Andreev - V. Gedz 05.18 16:15 1 - 3  
R. Pavlyuk - Oleg Andreev 05.18 18:15 3 - 0  
R. Pavlyuk - V. Gedz 05.18 17:45 1 - 3  
S. Kireev - V. Kobets 05.18 23:55 3 - 1  
S. Korobeynik - D. Turchenko 05.18 15:00 1 - 3  
S. Korobeynik - V. Grushko 05.18 18:30 3 - 0  
S. Korobeynik - V. Solovey 05.18 16:00 0 - 3  
S. Krivoshey - A. Chatikyan 05.18 09:30 3 - 0  
S. Krivoshey - V. Panin 05.18 08:30 3 - 1  
S. Vavrenyuk - A. Ermolaev 05.18 17:30 3 - 1  
S. Vavrenyuk - Ole. Zaitsev 05.18 19:00 3 - 2  
S. Vavrenyuk - Ser. Kovalenko 05.18 20:00 3 - 0  
Ser. Kovalenko - A. Ermolaev 05.18 18:30 2 - 3  
V. Grushko - D. Turchenko 05.18 20:00 3 - 0  
V. Grushko - Den. Ivchenko 05.18 18:00 3 - 2  
V. Grushko - Vla. Gorelov 05.18 14:30 3 - 2  
V. Gusev - A. Chilikin 05.18 23:20 0 - 3  
V. Panin - A. Chatikyan 05.18 10:30 3 - 1  
V. Panin - S. Krivoshey 05.18 11:30 1 - 3  
V. Panin - Y. Bratukhin 05.18 12:00 1 - 3  
V. Polusmuak - A. Shtaer 05.18 03:25 2 - 3  
V. Polusmuak - V. Vakhrushev 05.18 02:15 2 - 3  
V. Smetenko - A. Elkhov 05.18 23:20 1 - 3  
V. Solovey - D. Bortsov 05.18 15:00 0 - 3  
V. Solovey - Den. Ivchenko 05.18 18:30 3 - 2  
V. Solovey - V. Grushko 05.18 16:30 1 - 3  
V. Vakhrushev - Vla. Gorelov 05.18 02:50 3 - 1  
Vla. Gorelov - D. Bortsov 05.18 14:00 1 - 3  
Vla. Gorelov - D. Turchenko 05.18 17:30 3 - 2  
Vla. Gorelov - V. Solovey 05.18 19:30 1 - 3  
Y. Bratukhin - A. Chatikyan 05.18 08:00 1 - 3  
Y. Bratukhin - V. Panin 05.18 09:00 0 - 3  
Yur. Novikov - I. Sukovatiy 05.18 23:55 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gubskaya - T. Yaroshenko 05.18 12:15 3 - 2  
E. Gubskaya - Yar. Lesnaya 05.18 10:45 2 - 3  
E. Gubskaya - Yul. Orobinskaya 05.18 11:45 3 - 2  
L. Kozhemyakina - V. Kanunnikova 05.18 12:00 1 - 3  
O. Stefanuk - L. Kozhemyakina 05.18 08:30 0 - 3  
O. Stefanuk - V. Kanunnikova 05.18 07:30 1 - 3  
R. Kurdova - L. Kozhemyakina 05.18 07:00 3 - 2  
R. Kurdova - O. Stefanuk 05.18 09:00 0 - 3  
R. Kurdova - V. Kanunnikova 05.18 08:00 3 - 2  
T. Yaroshenko - E. Gubskaya 05.18 09:15 3 - 1  
T. Yaroshenko - Yul. Orobinskaya 05.18 10:15 1 - 3  
Yar. Lesnaya - T. Yaroshenko 05.18 11:15 1 - 3  
Yar. Lesnaya - Yul. Orobinskaya 05.18 12:45 3 - 1  
Yul. Orobinskaya - T. Yaroshenko 05.18 13:15 3 - 0  
Yul. Orobinskaya - Yar. Lesnaya 05.18 09:45 3 - 1  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koltsov - F. Sherrock 05.18 15:30 3 - 4  
B. Koltsov - M. Warburton 05.18 13:50 4 - 2  
B. Koltsov - R. Edhouse 05.18 12:30 4 - 3  
F. Sherrock - Jar. Cole 05.18 18:10 4 - 2  
F. Sherrock - R. Edhouse 05.18 14:20 1 - 4  
F. Sherrock - S. Marsh 05.18 17:30 4 - 2  
J. Justicia - B. Koltsov 05.18 11:30 0 - 4  
J. Justicia - F. Sherrock 05.18 16:30 4 - 2  
J. Justicia - Jar. Cole 05.18 13:30 4 - 3  
Jar. Cole - B. Koltsov 05.18 16:50 4 - 2  
Jar. Cole - M. Warburton 05.18 17:50 4 - 3  
Jar. Cole - S. Marsh 05.18 14:35 4 - 3  
M. Warburton - F. Sherrock 05.18 18:30 1 - 4  
M. Warburton - J. Justicia 05.18 15:10 4 - 1  
M. Warburton - R. Edhouse 05.18 17:10 2 - 4  
R. Edhouse - J. Justicia 05.18 12:50 4 - 2  
R. Edhouse - Jar. Cole 05.18 15:50 4 - 0  
R. Edhouse - S. Marsh 05.18 11:50 4 - 1  
S. Marsh - B. Koltsov 05.18 13:10 3 - 4  
S. Marsh - J. Justicia 05.18 12:10 4 - 3  
S. Marsh - M. Warburton 05.18 16:10 3 - 4  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam Hunt - Jus. Pipe 05.18 21:20 5 - 3  
Jus. Pipe - P. Wright 05.18 22:50 5 - 4  
K. Ratajski - Adam Hunt 05.18 22:20 4 - 5  
K. Ratajski - Jus. Pipe 05.18 21:00 5 - 0  
P. Wright - Adam Hunt 05.18 20:30 5 - 2  
P. Wright - K. Ratajski 05.18 21:50 5 - 4  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Butler - R. Veenstra 05.18 23:05 5 - 5  
L. Butler - T. Osborne 05.18 22:30 6 - 1  
R. Veenstra - Jam. Richardson 05.18 22:00 3 - 6  
T. Osborne - Jam. Richardson 05.18 23:35 0 - 6  
Golf (Laurel Oak Spring Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Laurel Oak Spring Classic 2020 05.18 21:30    
Golf (Taylormade Driving Relief)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taylormade Driving Relief 2020 05.18 09:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Vojnij Suomi (3x10 perc) 05.18 22:00 7 - 6  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.18 00:00 3 - 6  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.18 23:00 5 - 4  
Bisztrije Riszi - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.18 02:00 7 - 5  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.18 17:00 3 - 6  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.18 15:00 4 - 6  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.18 19:00 6 - 6  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 05.18 21:00 7 - 5  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.18 13:00 6 - 9  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.18 16:00 8 - 3  
Ljutyije Vepri - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 05.18 03:00 9 - 3  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.18 18:00 7 - 6  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.18 14:00 8 - 10  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.18 20:00 9 - 8  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.18 01:00 6 - 3  
Kosárlabda (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Nkam - Volcanic Warriors Buea 05.18 17:00 76 - 56  
Univ. de Douala - Ecole de Basket Douala 05.18 15:00 56 - 56, h.u. 64 - 66  
Labdarúgás (Amatőr Liga,Minszk (2x35 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minszk - Szjabar-Berton Li (2x35 perc) 05.18 19:30 1 - 2  
Volat Capital - Zapad-3 Ajsznabvet (2x35 perc) 05.18 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belga bajnokság 2019/20 05.18 10:20    
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Leverkusen 05.18 20:30 1 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Beitar Jerusalem 05.18 16:45 0 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skót bajnokság 2019/20 05.18 15:30    
Labdarúgás (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Energetik Mari - Merw Mari 05.18 15:00 1 - 2  
Köpetdag Asgabat - FK Asgabat 05.18 16:00 1 - 1  
Sagadam Türkmenbasi - Nebitcsi Balkanabat 05.18 14:15    
Labdarúgás (Türkmenisztáni tartalékbajn.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahal FK Tartalék - Altin Aszir Asgabat Tart. 05.18 13:30 2 - 6  
Röplabda (Cseh regionális liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol Zizkov B - Paca Maniny 05.18 18:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - Legion 05.18 14:00 3 - 1  
Payp - Molot 05.18 15:30 3 - 2  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Air Force 05.18 07:00 3 - 2  
Ural Raiders - Ural Military 05.18 05:00 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Mountains - Ural Red Fox 05.18 09:00 3 - 0  
Ural Stars - Ural Energy 05.18 11:00 0 - 3  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golovin - R. Shurygin 05.18 11:00 2 - 0  
A. Golovin - R. Shurygin 05.18 14:00 1 - 2  
S. Dorozhkin - M. Mokrousov 05.18 17:00 1 - 2  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Zhorov - P. Kislyi 05.18 15:00 2 - 0  
I. Maksimenko - V. Lopatko 05.18 11:00 0 - 2  
S. Novik - Fil, Maxim 05.18 11:30 0 - 2  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chernetsova - E. Degolevich 05.18 13:00 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kev. King - T. Bryde 05.18 01:20 2 - 0  
N. Pasha - Chr. Eubanks 05.18 00:20 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Briggs - G. Min 05.18 16:00 0 - 2  
K. Poluta - T. Townsend 05.18 20:45 0 - 2  
Kat. Jokic - E. Halbauer 05.18 17:15 2 - 1  
P.M. Hourigan - E. Halbauer 05.18 22:10 2 - 0  
S. Vickery - G. Min 05.18 23:10 0 - 2  
S. Vickery - P.M. Hourigan 05.18 19:25 0 - 2  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - T. Mercier 05.18 20:40 0 - 2  
D. Popko - A. El Mihdawy 05.18 15:10 2 - 1  
D. Popko - S. Storch 05.18 20:40 2 - 1  
Evan King - J.I. Bueno Tapia 05.18 23:20 2 - 0  
F. Corwin - J. Wojcik 05.18 01:15 2 - 1  
J. Wojcik - I. Yatsuk 05.18 03:40 2 - 1  
J.I. Bueno Tapia - I. Yatsuk 05.18 02:25 0 - 2  
J.I. Bueno Tapia - P. Lorenzi 05.18 21:45 0 - 2  
N. Schachter - Evan King 05.18 21:25 2 - 1  
N. Schachter - P. Lorenzi 05.18 23:15 0 - 2  
S. Storch - A. El Mihdawy 05.18 14:00 0 - 2  
T. Mercier - D. Popko 05.18 14:00 0 - 2  
T. Mercier - S. Storch 05.18 15:10 2 - 0  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cintl - P. Petrovskij 05.18 19:00 2 - 1  
A. Sheiko - N. Sokolovskiy 05.18 17:30 2 - 1  
M. Kozhemyachko - P. Mateyuk 05.18 16:00 0 - 2  
N. Strebkov - A. Belov 05.18 11:00 1 - 2  
S. Korban - A. Krivalchevich 05.18 13:30 0 - 2  
S. Zatolgutsky - D. Gursky 05.18 12:00 2 - 0  
V. Andryushchenko - K. Molcan 05.18 14:30 2 - 0  
Y. Matsulevich - S. Zavrazhnov 05.18 21:00 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - D. Khazaniuk 05.18 17:35 2 - 1  
H.T. Black - J. Livianu 05.18 21:20 2 - 0  
J. Elie - A.E. Nefedova 05.18 19:30 2 - 1  
Kat. Stewart - G. Talaba 05.18 01:00 0 - 2  
Seo. Mendez - A.E. Nefedova 05.18 23:15 2 - 1  
Seo. Mendez - Udvardy P. 05.18 21:30 0 - 2  
V. Lepchenko - A.E. Nefedova 05.18 00:05    
Tollaslabda (Shuttle Masters Cup, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanov - Y. Poznyakov 05.18 11:30 2 - 1  
M. Dmytryshyn - A. Gasanov 05.18 13:30 2 - 1  
M. Dmytryshyn - V. Konov 05.18 11:00 1 - 2  
M. Dmytryshyn - V. Sterin 05.18 12:00 2 - 0  
M. Dmytryshyn - Y. Poznyakov 05.18 10:00 2 - 1  
V. Konov - V. Sterin 05.18 14:00 2 - 0  
V. Konov - Y. Poznyakov 05.18 13:00 2 - 0  
V. Sterin - A. Gasanov 05.18 09:00 2 - 1  
Tollaslabda (Shuttle Masters Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Diptan - A. Kruchkova 05.18 10:00 2 - 1  
M. Diptan - M. Ogurcova 05.18 11:00 2 - 0  
M. Diptan - V. Lesnaya 05.18 12:00 1 - 2  
M. Ilyinskaya - Y. Zharka 05.18 12:30 2 - 0  
M. Ogurcova - A. Kruchkova 05.18 13:00 1 - 2  
M. Ogurcova - V. Lesnaya 05.18 14:00 0 - 2  
M. Ogurcova - Y. Zharka 05.18 09:30 0 - 2  
V. Lesnaya - M. Ilyinskaya 05.18 09:00 0 - 2  
V. Lesnaya - Y. Zharka 05.18 10:30 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,