Tippmix eredmények - 2020. január 6-12.

2020-01-06
Tippmix eredmények - 2020. január 6-12.
2020.01.12.
Alpesi sí (Kombináció, női, Altenm.Zauche)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Brignone - M. Gisin 01.12 09:15 1 - 0  
Kombináció, női, Altenmarkt-Zauchensee 2020 01.12 11:45    
M-M. Gagnon - R. Haaser 01.12 09:15 0 - 1  
M. Bassino - P. Nufer 01.12 09:15 1 - 0  
W. Holdener - P. Vlhova 01.12 09:15 1 - 0  
Alpesi sí (Műlesiklás, Adelboden)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - Dan. Yule 01.12 10:30 0 - 1  
A. Vinatzer - S. Hadalin 01.12 10:30 0 - 1  
C. Noel - H. Kristoffersen 01.12 10:30 0 - 1  
L. Strasser - Kri. Jakobsen 01.12 10:30 1 - 0  
M. Mölgg - D. Ryding 01.12 10:30    
Mic. Matt - S. Foss-Solevaag 01.12 10:30 0 - 1  
Műlesiklás, Adelboden 2020 01.12 13:30    
R. Zenhausern - A. Myhrer 01.12 10:30 1 - 0  
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tennessee 01.12 02:15 12 - 28  
Kansas City - Houston 01.12 21:05 51 - 31  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - OLS 01.12 12:00 8 - 0  
Botnia Helsinki - Veitera Lappeenranta 01.12 13:00 3 - 14  
HIFK - WP-35 01.12 12:00 5 - 7  
JPS - LRK Tornio 01.12 12:00 5 - 5  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Mjöndalen 01.12 18:00 7 - 0  
Sarpsborg - Ullern 01.12 13:00 4 - 5  
Ulleval - Solberg 01.12 18:00 4 - 10  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong-Korea - Melbourne Aces 01.12 08:00 3 - 13  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BDO vb 2020 01.12 21:00    
Way. Warren - Jim Williams 01.12 20:25 7 - 4  
Floorball (Champions Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Wiler-Ersigen 01.12 19:00 10 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Indians Espoo 01.12 17:00 6 - 12  
Turku PS - Adalens 01.12 17:30 10 - 6  
Viikingit Helsinki - Seinäjoki 01.12 16:00 6 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sandnes 01.12 13:00 7 - 9  
Greaker - Slevik 01.12 16:00 6 - 5  
Sarpsborg - Tunet 01.12 15:00 2 - 7  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Uster 01.12 18:00 7 - 7  
Köniz - Sarnen 01.12 16:30 9 - 7  
Langnau - Malans 01.12 16:30 9 - 6  
Rychenberg Winterthur - St. Gallen 01.12 18:00 8 - 5  
Zug - Grasshoppers 01.12 18:00 8 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Höllviken 01.12 15:00 6 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sendai - Hokkaido 01.12 07:00 3 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Novaja Gener. Sziktivkar 01.12 09:00 9 - 6  
Futsal (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica 01.12 20:45 4 - 5  
Golf (South African Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South African Open 2020 01.12 19:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Iowa 01.12 04:00 5 - 2  
Binghamton - Syracuse 01.12 21:05 5 - 5  
Bridgeport - Charlotte 01.12 01:00 2 - 5  
Bridgeport - Laval 01.12 21:00 6 - 4  
Colorado Eagles - Tucson 01.12 03:05 2 - 4  
Grand Rapids - Manitoba 01.12 01:00 6 - 2  
Hershey - Cleveland 01.12 01:00 4 - 2  
Lehigh Valley - Cleveland 01.12 21:05 2 - 0  
Lehigh Valley - Laval 01.12 01:05 2 - 0  
Providence - Springfield 01.12 21:05 5 - 3  
San Antonio - Chicago Wolves 01.12 02:00 2 - 4  
San Antonio - Toronto Marlies 01.12 22:00 1 - 6  
San Diego - Ontario Reign 01.12 04:00 6 - 1  
Springfield - Providence 01.12 01:05 2 - 5  
Syracuse - Rochester 01.12 01:00 5 - 4  
Utica - Belleville 01.12 01:00 0 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 01.12 01:05 3 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Vienna Capitals 2 01.12 20:30 6 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Dundee 01.12 19:00 5 - 2  
Fife - Manchester 01.12 19:30 2 - 3  
Guildford - Belfast 01.12 19:00 4 - 1  
Sheffield - Glasgow 01.12 17:00 7 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Brno 01.12 16:20 5 - 0  
Litvínov - Zlín 01.12 15:30 2 - 6  
Mountfield HK - Karlovy Vary 01.12 16:00 5 - 0  
Plzen - Pardubice 01.12 16:30 5 - 0  
Sparta Praha - Kladno 01.12 16:00 4 - 8  
Trinec - Olomouc 01.12 15:00 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn 01.12 16:00 3 - 1  
Herlev Eagles - Rungsted 01.12 15:00 2 - 5  
Odense - Aalborg 01.12 15:00 5 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee - Heinolan Peliitat 01.12 16:00 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Grenoble 01.12 19:00 1 - 7  
Chamonix - Rouen 01.12 20:30 5 - 1  
Nice - Gap 01.12 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Temirtau 01.12 08:30 5 - 2  
Bejbarisz Atirau - Kulager Petropavlovszk 01.12 13:00 4 - 2  
Jertisz Pavlodar - Humo Taskent 2 01.12 12:00 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barsz Kazany 01.12 08:00 5 - 1  
Barisz - Lokomotív Jaroszlavl 01.12 12:00 3 - 3  
CSZKA Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 01.12 15:00 2 - 2  
Dinamo Minszk - Szpartak Moszkva 01.12 15:10 1 - 5  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Vityaz Podolszk 01.12 15:00 2 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Riga 01.12 12:30 5 - 0  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva 01.12 15:00 1 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Szocsi 01.12 13:00 2 - 2  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Sönderjyske (Helyszín: Dánia) 01.12 15:30 1 - 3  
Nottingham - Nyeman Grodno 01.12 19:00 4 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Jastrzebie 01.12 17:00 2 - 0  
GKS Tychy - Stoczniowiec Gdansk 01.12 17:00 1 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Unia Oswiecim 01.12 17:00 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Edmonton 01.12 04:00 4 - 3  
Carolina - Los Angeles 01.12 01:00 2 - 0  
Chicago - Anaheim 01.12 02:30 4 - 2  
Detroit - Buffalo 01.12 23:00 1 - 5  
Las Vegas - Columbus 01.12 04:00 0 - 3  
Minnesota - Vancouver 01.12 22:00 1 - 4  
NY Islanders - Boston 01.12 01:00 2 - 2  
Ottawa - Montreal 01.12 01:00 1 - 1  
Philadelphia - Tampa Bay 01.12 01:00 0 - 1  
San Jose - Dallas 01.12 04:30 2 - 1  
St. Louis - NY Rangers 01.12 02:00 5 - 2  
Washington - New Jersey 01.12 01:00 1 - 5  
Winnipeg - Nashville 01.12 20:00 0 - 1  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furuset - Haugesund 01.12 12:00 3 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjernen - Narvik 01.12 14:00 2 - 1  
Storhamar - Stavanger 01.12 16:30 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Freiburg 01.12 18:30 5 - 1  
Bayreuth - Landshut 01.12 17:00 5 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 01.12 17:00 5 - 6  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen 01.12 17:00 5 - 2  
Dresden - Ravensburg 01.12 17:00 4 - 4  
Lausitzer Füchse - Heilbronn 01.12 17:00 3 - 3  
Tölzer Löwen - Kassel 01.12 18:30 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Augsburg 01.12 14:00 4 - 2  
Ingolstadt - Düsseldorf 01.12 14:00 3 - 2  
Krefeld - Iserlohn 01.12 16:30 3 - 3  
Köln - Eisbären Berlin 01.12 14:00 3 - 3  
Mannheim - Wolfsburg 01.12 19:00 3 - 2  
Schwenningen - München 01.12 16:30 2 - 0  
Straubing - Nürnberg 01.12 17:00 5 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Kitchener Rangers 01.12 01:30 2 - 5  
Erie Otters - Niagara Icedogs 01.12 01:00 4 - 2  
Erie Otters - Sarnia Sting 01.12 20:00 6 - 2  
Flint Firebirds - Windsor Spitfires 01.12 01:00 3 - 3  
Kingston Frontenacs - Guelph Storm 01.12 01:00 3 - 1  
Kitchener Rangers - Windsor Spitfires 01.12 20:00 4 - 4  
Ottawa 67's - Owen Sound Attack 01.12 20:00 7 - 4  
Peterborough Petes - Ottawa 67's 01.12 01:05 4 - 0  
Saginaw Spirit - London Knights 01.12 01:05 6 - 5  
Sault Ste.Marie Greyhound - London Knights 01.12 20:07 1 - 7  
Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads 01.12 20:05 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 01.12 17:30 1 - 3  
Graz - Innsbruck 01.12 16:00 4 - 1  
Klagenfurt - Znojmo 01.12 16:00 4 - 0  
Linz - Salzburg 01.12 17:30 1 - 2  
Vienna Capitals - Villach 01.12 17:30 4 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Sagueneens Chicoutimi 01.12 20:00 2 - 3  
Charlottetown Islanders - Sagueneens Chicoutimi 01.12 00:00 2 - 8  
Drummondville Voltigeurs - Shawinigan Cataractes 01.12 21:00 5 - 2  
Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Arm 01.12 22:00 4 - 0  
Gatineau Olympiques - Victoriaville Tigres 01.12 01:00 4 - 0  
Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 01.12 20:00 2 - 7  
Moncton Wildcats - Baie-Comeau Drakkar 01.12 00:00 2 - 5  
Moncton Wildcats - Cape Breton Eagles 01.12 21:00 4 - 1  
Rimouski Oceanic - Rouyn-Noranda Huskies 01.12 21:00 0 - 2  
Saint John Sea Dogs - Baie-Comeau Drakkar 01.12 20:00 3 - 0  
Sherbrooke Phoenix - Quebec Remparts 01.12 21:00 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Olten 01.12 17:45 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Davos 01.12 15:45 2 - 1  
Rapperswil - Ambri 01.12 15:45 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Skalica 01.12 18:00 6 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Michalovce 01.12 17:00 3 - 2  
Diósgyőr - B. Bystrica 01.12 17:30 1 - 4  
Kosice - Trencin 01.12 18:00 3 - 2  
Liptovsky Mikulas - Poprad 01.12 17:00 3 - 3  
MAC - Nitra 01.12 17:00 2 - 6  
Zvolen - Slovan Bratislava 01.12 16:00 2 - 5  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Litvánia (Helyszín: Litvánia) 01.12 18:00 5 - 2  
U20Nagy-Britannia - U20Szerbia 01.12 11:00 5 - 2  
U20Románia - U20Spanyolország 01.12 14:30 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juzsnij Ural Orszk - Zauralje Kurgan 01.12 13:00 4 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Swift Current Broncos 01.12 22:00 3 - 1  
Kelowna Rockets - Kamloops Blazers 01.12 04:05 2 - 7  
Lethbridge Hurricanes - Swift Current Broncos 01.12 03:00 7 - 2  
Moose Jaw Warriors - Medicine Hat Tigers 01.12 02:00 5 - 7  
Prince Albert Raiders - Edmonton Oil Kings 01.12 02:00 2 - 2  
Saskatoon Blades - Prince George Cougars 01.12 02:00 1 - 4  
Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 01.12 03:05 4 - 3  
Tri-City Americans - Regina Pats 01.12 04:05 5 - 4  
Vancouver Giants - Spokane Chiefs 01.12 04:00 3 - 6  
Winnipeg Ice - Red Deer Rebels 01.12 02:30 6 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - East Hokkaido Cranes 01.12 11:00 0 - 0  
Oji Eagles - Nikko 01.12 07:00 2 - 1  
Szahalin - Tohoku Blades 01.12 07:10 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - FMP 01.12 20:00 91 - 82  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - Penarol Mar del Plata 01.12 01:00 92 - 87  
Gimnasia CR - Estudiantes Concordia 01.12 01:30 70 - 54  
La Union Formosa - Libertad Sunchales 01.12 01:30 103 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - South East Melbourne 01.12 07:00 82 - 90  
NZ Breakers - Brisbane 01.12 05:00 85 - 95  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Southside Flyers 01.12 07:00 67 - 67, h.u. 73 - 75  
Perth - Bendigo 01.12 06:00 100 - 81  
Sydney Flames - Townsville 01.12 03:05 76 - 83  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Rilski Sportist 01.12 17:00 91 - 95  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Plymouth 01.12 18:30 97 - 64  
London Lions - London City Royals 01.12 17:00 104 - 89  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Animas - Temuco 01.12 00:00 73 - 73, h.u. 87 - 79  
Las Animas - Universidad de Concepcion 01.12 23:00 79 - 75  
Leones de Quilpue - Valdivia 01.12 23:00 97 - 83  
Puente Alto - Dep. Castro 01.12 00:30 87 - 72  
Puerto Montt - Temuco 01.12 23:00 66 - 66, h.u. 89 - 83  
Quilicura - Ancud 01.12 00:00 78 - 85  
Quilicura - Dep. Castro 01.12 23:00 68 - 87  
Univ.Catolica de Santiago - Valdivia 01.12 00:00 76 - 78  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - APOEL Nicosia 01.12 17:30 63 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Svitavy 01.12 18:00 69 - 76  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EBAA Aarhus - Amager 01.12 14:00 86 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 01.12 07:00 76 - 93  
Jeonju KCC Egis - Anyang 01.12 07:00 84 - 88  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 01.12 09:00 105 - 65  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang 01.12 09:00 66 - 89  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Helsinki Seagulls 01.12 16:00 95 - 82  
Nokia - Joensuun Kataja 01.12 16:00 89 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - ASVEL Lyon-Villeurbanne 01.12 16:00 69 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Villeneuve d'Ascq Lille 01.12 16:30 72 - 61  
Lyon - Charnay-les-Macon 01.12 16:30 78 - 54  
Nantes Reze - Roche Vendee 01.12 17:00 83 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (3.m.) 01.12 11:30 84 - 92  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionikosz Nikea - Promitheasz Patra 01.12 18:30 69 - 73  
Panathinaikosz - Lavrio 01.12 16:00 105 - 74  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - OA Chania 01.12 15:45 60 - 73  
Eleftheria Moszhato - Sporting Athén 01.12 12:00 69 - 64  
Kronosz Agiosz Dimitriosz - Eszperidesz Kallithea 01.12 16:00 66 - 84  
Melisszia - Lefkada 01.12 13:00 79 - 85  
Panathinaikosz - PAOK 01.12 13:30 91 - 57  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - Donar Groningen 01.12 14:00 69 - 98  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava Zágráb - Zadar 01.12 12:00 76 - 113  
Split - Cibona Zágráb 01.12 17:30 82 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Jerusalem 01.12 19:00 98 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Gliwice 01.12 15:00 81 - 86  
Legia Varsó - Torun 01.12 19:30 92 - 85  
Rosa Radom - Slask Wroclaw 01.12 17:30 83 - 87  
Szczecin - Trefl Sopot 01.12 16:00 76 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Wisla Krakkó 01.12 18:00 76 - 69  
Gorzow - Lublin 01.12 19:10 88 - 65  
Polkowice - Gdynia 01.12 19:00 61 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Prienai 01.12 16:20 61 - 68  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Regia de Monterrey - Dorados de Chihuahua (3.m.) 01.12 23:00 94 - 75  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Győr 01.12 18:00 86 - 68  
Szekszárd - Diósgyőr 01.12 16:00 79 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New Orleans 01.12 01:00 140 - 105  
Dallas - Philadelphia 01.12 02:30 109 - 91  
Denver - Cleveland 01.12 03:00 103 - 111  
Detroit - Chicago 01.12 01:00 99 - 108  
New York - Miami 01.12 21:30 124 - 121  
Oklahoma City - LA Lakers 01.12 02:00 110 - 125  
Portland - Milwaukee 01.12 04:00 101 - 122  
Washington - Utah 01.12 21:30 116 - 127  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammerud - Baerum 01.12 17:00 81 - 97  
Gimle - Nidaros 01.12 17:00 114 - 53  
Tromsö - Kongsberg 01.12 16:00 70 - 95  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Nürnberg 01.12 17:30 86 - 78  
Ehingen - Hagen 01.12 17:00 92 - 103  
Karlsruhe - Paderborn 01.12 17:30 95 - 114  
Schwenningen - Leverkusen 01.12 17:30 89 - 58  
Tübingen - Heidelberg 01.12 17:00 88 - 80  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Alba Berlin 01.12 18:00 66 - 82  
Ulm - Oldenburg 01.12 15:00 76 - 84  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Imola 01.12 18:00 100 - 79  
Caserta - Ravenna 01.12 18:00 67 - 85  
Ferrara - Urania Milano 01.12 18:00 76 - 71  
Forli - AP Udine 01.12 18:00 80 - 74  
Mantova - Montegranaro 01.12 18:00 78 - 81  
Orzinuovi - San Severo 01.12 18:00 89 - 83  
Roseto - Verona 01.12 18:00 76 - 84  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Treviglio 01.12 18:00 78 - 75  
Biella - Casale Monferrato 01.12 18:00 69 - 84  
Rieti - Capo D'Orlando 01.12 17:00 71 - 56  
Torino - Tortona 01.12 18:00 76 - 70  
Trapani - Eurobasket Roma 01.12 18:00 72 - 61  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Brindisi 01.12 17:00 84 - 84, h.u. 92 - 93  
Olimpia Milano - Treviso 01.12 12:00 91 - 67  
Pistoia - Trento 01.12 20:45 71 - 74  
Sassari - Varese 01.12 18:30 93 - 87  
Trieste - Venezia 01.12 18:00 72 - 81  
Virtus Roma - Virtus Bologna 01.12 16:30 68 - 97  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - San Martino di Lupari 01.12 17:00 54 - 57  
Empoli - Famila Schio 01.12 18:00 56 - 83  
Lucca - Eirene Ragusa 01.12 18:00 65 - 70  
Palermo - GEAS San Giovanni 01.12 18:00 68 - 68, h.u. 75 - 78  
Virtus Bologna - Broni 01.12 20:30 71 - 59  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Nagyezsda Orenburg 01.12 14:00 68 - 66  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Noginszk 01.12 12:00 84 - 82  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Gmunden 01.12 17:30 90 - 90, h.u. 101 - 106  
Klosterneuburg - St. Pölten 01.12 17:30 82 - 80  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest 01.12 19:00 70 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bilbao 01.12 12:30 84 - 84, h.u. 92 - 94  
Estudiantes - Real Madrid 01.12 12:30 72 - 87  
Fuenlabrada - Betis 01.12 17:00 69 - 85  
Gran Canaria - Baskonia Vitoria 01.12 13:00 72 - 89  
Valencia - Joventut Badalona 01.12 17:00 100 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Campus Promete 01.12 18:45 61 - 81  
Girona - IDK Gipuzkoa 01.12 18:00 53 - 55  
Zaragoza - Al-Qazeres Extremadura 01.12 12:15 66 - 57  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boncourt - Genf 01.12 16:00 73 - 96  
Lugano - Lausanne 01.12 16:00 84 - 64  
Monthey - Fribourg 01.12 18:00 72 - 84  
Nyon - Swiss Central Luzern 01.12 16:00 85 - 82  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Uppsala 01.12 15:00 80 - 68  
Södertälje - Wetterbygden 01.12 16:00 53 - 60  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Dynamic Belgrád 01.12 18:00 93 - 80  
Napredak Aleksinac - Novi Pazar 01.12 18:00 79 - 75  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Sentjur 01.12 17:00 83 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Gaziantepspor 01.12 18:00 92 - 95  
Darussafaka - Buyukcekmece 01.12 11:00 105 - 56  
Ormanspor - Anadolu Efes 01.12 13:15 68 - 79  
Tofas Bursa - Bursaspor 01.12 15:30 109 - 59  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Cukurova 01.12 15:00 54 - 63  
Besiktas - Fenerbahce 01.12 13:15 58 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - Asztana 01.12 13:30 86 - 86, h.u. 100 - 91  
Tsmoki-Minszk - Avtodor Szaratov 01.12 12:45 88 - 80  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - TTU Tallinn 01.12 16:00 94 - 82  
Valmiera - Rakvere Tarvas 01.12 18:00 74 - 87  
Kézilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, A csoport 2020 01.12 14:20    
Kézilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Ukrajna 01.12 18:15 34 - 30  
Csehország - Észak-Macedónia 01.12 16:00 27 - 25  
Kézilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Norvégia 01.12 18:15 26 - 28  
Portugália - Bosznia-Hercegovina 01.12 16:00 27 - 24  
Kézilabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Lengyelország 01.12 16:00 31 - 24  
Svédország - Szlovénia 01.12 18:15 19 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Kastamonu 01.12 14:00 27 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Siófok 01.12 14:00 23 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Dijon 01.12 17:00 27 - 31  
Merignac - Bourg de Peage 01.12 16:00 21 - 23  
Metz - Toulon 01.12 17:00 31 - 18  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szent István SE - MTK 01.12 18:00 26 - 37  
Szombathely - Győr 01.12 18:00 27 - 41  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neckarsulm - Göppingen 01.12 18:00 26 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - Slobozia 01.12 17:00 31 - 18  
Municipal Craiova - Rapid Bukarest 01.12 10:00 23 - 21  
Univ. Cluj - Zalau 01.12 14:30 24 - 28  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Luxemburg (Helyszín: Luxemburg) 01.12 16:30 24 - 22  
Litvánia - Szlovákia 01.12 14:00 25 - 24  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Finnország 01.12 16:00 14 - 23  
Kézilabda (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Grúzia 01.12 16:00 30 - 21  
Olaszország - Románia 01.12 18:00 24 - 29  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Arsenal 01.12 13:30 0 - 4  
Reading - Birmingham 01.12 15:00 1 - 0  
Tottenham - West Ham 01.12 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Swansea 01.12 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Melbourne Victory 01.12 08:00 3 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Brisbane Roar 01.12 06:00 0 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virton - Lokeren 01.12 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Dep. Copiapo 01.12 00:30 1 - 2  
Melipilla - Union San Felipe 01.12 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - APOEL Nicosia 01.12 16:00 1 - 0  
Olympiakosz Nicosia - Apollon Limasszol 01.12 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Perez Zeledon 01.12 22:00 3 - 1  
Cartagines - Santos de Guapiles 01.12 18:00 2 - 2  
Herediano - Municipal Grecia 01.12 03:00 3 - 3  
San Carlos - Dep. Saprissa 01.12 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Supersport Utd. 01.12 14:30 0 - 2  
Bloemfontein Celtic - Black Leopards 01.12 14:30 4 - 2  
Kaizer Chiefs - Cape Town City 01.12 14:30 3 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haras El Hodood - Smouha 01.12 13:30 0 - 0  
Ismaily - El Gaish Talaea 01.12 18:30 2 - 1  
Misr Lel Makasa - ENPPI 01.12 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Lille 01.12 17:00 1 - 0  
Paris SG - Monaco 01.12 21:00 3 - 3  
St-Etienne - Nantes 01.12 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Guingamp 01.12 14:30 1 - 2  
Metz - St-Etienne 01.12 14:30 2 - 2  
Saint Denis RC - Reims 01.12 14:30 1 - 4  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Hearts of Oak - Ebusua Dwarfs 01.12 16:00 2 - 1  
Asante Kotoko - Berekum Chelsea 01.12 16:00 0 - 1  
AshantiGold Obuasi - Techiman Eleven Wonders 01.12 16:00 2 - 0  
Bechem Utd. - Accra Great Olympics 01.12 16:00 1 - 0  
Elmina Sharks - WAFA Sogakope 01.12 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panahaiki 01.12 14:15 1 - 0  
Karaiszkakisz Arta - Doxa Drama 01.12 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - OFI 01.12 14:00 2 - 0  
Lamia - Olympiakosz 01.12 16:15 0 - 4  
Panathinaikosz - Panioniosz 01.12 18:30 3 - 0  
PAOK - AEK Athén 01.12 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Almere City 01.12 14:30 1 - 1  
Nijmegen - Den Bosch 01.12 16:45 1 - 0  
Roda - Maastricht 01.12 12:15 2 - 2  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Marathón - Lobos UPNFM 01.12 02:00 2 - 2  
CD Real Sociedad - Real Espana 01.12 21:00 1 - 0  
Platense - Motagua 01.12 23:00 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - TRAU FC 01.12 12:30 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Kerala Blasters 01.12 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel TA 01.12 19:15 1 - 2  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Kfar Saba 01.12 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalier - Molynes Utd. 01.12 23:00 4 - 0  
Humble Lions - Tivoli Gardens 01.12 21:00 0 - 3  
Portmore Utd. - Arnett Gardens 01.12 21:00 2 - 0  
UWI - Dunbeholden 01.12 21:00 0 - 0  
Vere Utd. - Waterhouse 01.12 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avion du Nkam - Eding Sport de Lekie 01.12 15:00 1 - 0  
Colombe Spor - Canon Sport de Yaounde 01.12 13:00 3 - 2  
Coton Sport de Garoua - APEJES Academy 01.12 15:00 1 - 1  
Dragon de Yaounde - Bamboutos de Mbouda 01.12 15:00 0 - 0  
Fovu de Baham - Yong Sports Academy 01.12 15:00 0 - 0  
Panthere Sport du Nde - Fortuna de Mfou 01.12 13:00 0 - 1  
Stade Renard de Melong - PWD Bamenda 01.12 15:00 1 - 1  
UMS de Loum - Tonnerre Kalara de Yaounde 01.12 15:00 2 - 1  
Union Sport de Douala - Feutcheu 01.12 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Youssoufia Berrechid 01.12 17:00 0 - 1  
Rapide Oued Zem - FUS Rabat 01.12 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Juarez 01.12 02:00 2 - 0  
Cruz Azul - Atlas de Guadalajara 01.12 00:00 1 - 2  
Leon - Queretaro 01.12 02:00 3 - 1  
Tigres UANL - Atl. San Luis 01.12 04:05 0 - 0  
UNAM Pumas - Pachuca 01.12 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Queretaro 01.12 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Birkirkara 01.12 16:00 0 - 1  
Hibernians Paola - Gudja 01.12 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dakkada FC - Rivers Utd. 01.12 16:00 2 - 1  
Heartland Owerri - Abia Warriors 01.12 16:00 1 - 0  
Ifeanyi Ubah - Warri Wolves 01.12 16:00 3 - 1  
Jigawa Golden Stars - Adamawa Utd. 01.12 16:00 3 - 2  
Kwara Utd. - Katsina Utd. 01.12 16:00 2 - 0  
Lobi Stars - MFM Lagos 01.12 16:00 1 - 0  
Plateau Utd. - Akwa Utd. 01.12 16:00 0 - 0  
Wikki Tourists - Sunshine Stars 01.12 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - SPAL Ferrara 01.12 15:00 1 - 0  
Hellas Verona - Genoa 01.12 18:15 2 - 1  
Roma - Juventus 01.12 20:45 1 - 2  
Sampdoria - Brescia 01.12 15:00 5 - 1  
Torino - Bologna 01.12 15:00 1 - 0  
Udinese - Sassuolo 01.12 12:30 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Empoli 01.12 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Carrarese 01.12 15:00 2 - 2  
Arezzo - Pianese 01.12 17:30 0 - 0  
Como - Gozzano 01.12 17:30 3 - 2  
Giana Erminio - Olbia 01.12 15:00 2 - 2  
Novara - Monza 01.12 17:30 0 - 3  
Pistoiese - Pergolettese 01.12 17:30 0 - 0  
Pontedera - Renate 01.12 17:30 2 - 1  
Vercelli - Lecco 01.12 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Imolese 01.12 17:30 0 - 1  
Carpi - Südtirol 01.12 17:30 1 - 1  
Fano - Padova 01.12 15:00 2 - 1  
Fermana - Vicenza 01.12 17:30 0 - 0  
Modena - Piacenza 01.12 15:00 0 - 0  
Pesaro - Cesena 01.12 17:30 1 - 0  
Reggio Audace - Ravenna 01.12 15:00 3 - 1  
Rimini - Feralpisalo 01.12 15:00 2 - 1  
Virtus Verona - Gubbio 01.12 15:00    
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Vibonese 01.12 15:00 1 - 1  
Catanzaro - Bisceglie 01.12 15:00 2 - 1  
Monopoli - Paganese 01.12 17:30 0 - 1  
Potenza - Ternana 01.12 15:00 0 - 1  
Rende - Casertana 01.12 17:30 2 - 2  
Sicula Leonzio - Teramo 01.12 15:00 0 - 1  
Viterbese - Bari 01.12 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Cova Piedade 01.12 18:15 3 - 0  
Mafra - Vilafranquense 01.12 16:00 1 - 1  
Nacional Madeira - Uniao Oliveirense 01.12 16:00 0 - 0  
Penafiel - Farense 01.12 12:15 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Tondela 01.12 21:00 2 - 1  
Gil Vicente - Belenenses 01.12 16:00 2 - 0  
Marítimo - Guimaraes 01.12 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Manchester City 01.12 17:30 1 - 6  
Bournemouth - Watford 01.12 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Langreo 01.12 12:00 3 - 1  
Atl. Madrid B - Marino Luanco 01.12 12:00 3 - 0  
Celta Vigo B - Internacional de Madrid 01.12 12:00 5 - 0  
Coruxo - Pontevedra 01.12 16:30 0 - 0  
Getafe B - Melilla 01.12 11:30 2 - 0  
Oviedo B - Pena Deportiva 01.12 12:00 1 - 3  
Real Madrid B - Las Rozas 01.12 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Real Sociedad B 01.12 17:00 0 - 2  
Guijuelo - Leioa 01.12 17:00 0 - 0  
Izarra - Valladolid B 01.12 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Sabadell 01.12 12:00 0 - 1  
FC Andorra - Espanyol B 01.12 12:00 0 - 3  
Hercules - Prat 01.12 12:00 2 - 2  
Lleida - Valencia B 01.12 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Cordoba 01.12 18:00 0 - 2  
Linense - Villarrobledo 01.12 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Levante 01.12 12:00 1 - 1  
Betis - Madrid CFF 01.12 15:30 2 - 0  
Rayo Vallecano - EDF Logrono 01.12 11:30 3 - 2  
Real Sociedad - Valencia 01.12 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Rayo Vallecano 01.12 17:00 0 - 2  
Cacereno - Eibar 01.12 12:00 1 - 2  
Ceuta - Real Sociedad 01.12 16:00 0 - 4  
Merida - Celta Vigo 01.12 16:00 1 - 4  
Real Jaen - Levante 01.12 16:00 1 - 1  
San Sebastian Reyes - Espanyol 01.12 12:00 0 - 2  
UM Escobedo - Sevilla 01.12 12:00 0 - 5  
Unionistas de Salamanca - Deportivo 01.12 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Atl. Madrid 01.12 19:00 0 - 0  
Spanyol Szuper Kupa 2020 01.12 20:00    
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Hamilton Wanderers 01.12 02:00 1 - 3  
Tasman Utd. - Eastern Suburbs 01.12 02:00 2 - 0  
Team Wellington - Hawke's Bay Utd. 01.12 02:00 4 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Lyon 01.12 14:00 42 - 14  
Northampton Saints - Benetton Treviso 01.12 14:00 33 - 20  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Munster 01.12 16:15 39 - 22  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Cardiff 01.12 16:15 30 - 20  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kecskemét 01.12 16:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Nyíregyháza 01.12 17:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nurmon Jymy - OrPo 01.12 16:00 3 - 2  
WoVo Rovaniemi - Puijo 01.12 16:00 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAST - Eurosped Vroomshoop 01.12 15:30 2 - 3  
Peelpush Meijel - Apollo 8 01.12 15:30 3 - 2  
Sneek - Papendal/Arnhem 01.12 16:30 3 - 0  
Röplabda (Japán bajn.,női,felsőház,Bcsop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Marvelous - Hisamitsu Springs 01.12 04:05 3 - 1  
Okayama Seagulls - Toyota Body Queenseis 01.12 07:00 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka Blazers - Oita Miyoshi 01.12 07:00 3 - 0  
Panasonic Panthers - JTEKT Stings 01.12 07:40 0 - 3  
Suntory Sunbirds - Nagano Tridents 01.12 04:00 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitachi Rivale - Himeji Victorina 01.12 04:00 3 - 1  
Ishikawa Blue Cats - Kurobe Aqua Fairies 01.12 07:00 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Slepsk Suwalki 01.12 14:45 3 - 1  
Kedzierzyn-Kozle - Bydgoszcz 01.12 20:30 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banja Luka Univ. - Calcit Kamnik 01.12 19:00 2 - 3  
Röplabda (Olimp-selejtező, női, Észak-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Puerto Rico 01.12 23:00 3 - 0  
Kanada - Dominikai Köztársaság 01.12 00:00 1 - 3  
Mexikó - Kanada 01.12 21:00 1 - 3  
Röplabda (Olimpiai-sel. női, Európa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Németország 01.12 17:30 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Thaiföld (Helyszín: Thaiföld) 01.12 12:00 3 - 0  
Tajvan - Kazahsztán 01.12 09:30 1 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Irán 01.12 13:00 0 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Észak-Am.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kuba 01.12 03:00 3 - 2  
Kuba - Mexikó 01.12 23:00 3 - 1  
Puerto Rico - Mexikó 01.12 00:30 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Kolumbia 01.12 22:30 3 - 1  
Venezuela - Peru 01.12 19:50 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz/Steg - Holding Graz 01.12 17:00 1 - 3  
Wildcats Klagenfurt - Tirol Innsbruck 01.12 16:00 2 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caldas da Rainha - Ginastica 01.12 16:00 3 - 0  
Leixoes - Sporting CP 01.12 18:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Algar Surmenor 01.12 16:00 0 - 3  
IBSA Las Palmas - Alcobendas 01.12 18:00 3 - 0  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Södertelge 01.12 17:00 3 - 0  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sollentuna - Värnamo 01.12 17:00 3 - 2  
Örebro - Lund 01.12 14:00 3 - 0  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wenjun Ju - A. Goryachkina (6.m.) 01.12 08:30 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - Joe Perry (6 nyert frame-ig) 01.12 14:00 3 - 6  
M. Selby - All. Carter (6 nyert frame-ig) 01.12 20:00 4 - 6  
Squash (J.P. Morgan Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - Y. Soliman 01.12 18:45 3 - 0  
C. Grayson - S. Rösner 01.12 03:00 0 - 3  
Eain Yow Ng - T. Momen 01.12 23:45 1 - 3  
M. Asal - G. Gaultier 01.12 23:00 3 - 2  
R. Cuskelly - Moh. Elshorbagy 01.12 02:15 0 - 3  
Tom Richards - Paul Coll 01.12 20:00 0 - 3  
Squash (J.P. Morgan Tournament, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - Emi. Whitlock 01.12 01:30 2 - 3  
J. Chinappa - T. Gilis 01.12 21:00 3 - 0  
N. El Tayeb - Don. Lobban 01.12 20:45 3 - 0  
N. Shahin - S. Hany 01.12 20:00 0 - 3  
S. Sobhy - V. Lust 01.12 22:00 3 - 1  
Tes. Evans - O.B. Clyne 01.12 18:00    
Sífutás (Sprintváltó, Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Norvégia 01.12 11:30 1 - 0  
Franciaország 2 - Olaszország 01.12 11:30 0 - 1  
Norvégia 2 - Finnország 01.12 11:30 1 - 0  
Oroszország - Svédország 01.12 11:30 0 - 1  
Sprintváltó, Drezda 2020 01.12 13:30    
Sífutás (Sprintváltó, női, Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - USA 01.12 11:30 1 - 0  
Norvégia 2 - Finnország 01.12 11:30 1 - 0  
Sprintváltó, női, Drezda 2020 01.12 13:30    
Svájc - Szlovénia 01.12 11:30 1 - 0  
Svédország - Svédország 2 01.12 11:30 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km, női, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, női, Oberhof 2020 01.12 12:45    
D. Herrmann - K. Mäkäräinen 01.12 12:45 0 - 1  
D. Wierer - P. Fialkova 01.12 12:45 1 - 0  
I. Landmark Tandrevold - H. Öberg 01.12 12:45 0 - 1  
J. Braisaz - M. Davidova 01.12 12:45 0 - 1  
Jul. Simon - L. Vittozzi 01.12 12:45 0 - 1  
M. Olsbu Roeiseland - T. Eckhoff 01.12 12:45 0 - 1  
S. Mironova - L. Haecki 01.12 12:45 0 - 1  
Sílövészet (15 km, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Oberhof 2020 01.12 14:30    
A. Peiffer - S. Desthieux 01.12 14:30 1 - 0  
E. Jacquelin - J. Kühn 01.12 14:30 0 - 1  
E.O. Bjöntegaard - J. Dale 01.12 14:30 0 - 1  
J. Fak - S. Eder 01.12 14:30 1 - 0  
M. Fourcade - Q. Fillon Maillet 01.12 14:30 1 - 0  
T. Bö - A. Loginov 01.12 14:30 0 - 1  
V.S. Christiansen - M. Eliseev 01.12 14:30 1 - 0  
Síugrás (Val di Fiemme, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Prevc - G. Schlierenzauer 01.12 15:00 1 - 0  
K. Geiger - D. Kubacki 01.12 15:00 1 - 0  
R. Koudelka - M. Hayböck 01.12 15:00 1 - 0  
Rob. Johansson - P. Aschenwald 01.12 15:00 0 - 1  
Ryo. Kobayashi - D.A. Tande 01.12 15:00 0 - 1  
S. Kraft - K. Stoch 01.12 15:00 1 - 0  
S. Leyhe - P. Paschke 01.12 15:00 1 - 0  
Val di Fiemme, 2. verseny 2020 01.12 16:30    
Tenisz (Adelaide, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - L. Djere 01.12 09:00 1 - 2  
P. Cuevas - R. Opelka 01.12 07:15 2 - 1  
T.H. Fritz - A. Bublik 01.12 05:20 0 - 2  
Tenisz (Adelaide-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - T. Maria 01.12 01:30 2 - 0  
Ari. Rodionova - A. Potapova 01.12 03:05 2 - 1  
B. Pera - C. Vandeweghe 01.12 03:20 2 - 1  
D. Kasatkina - G. Dabrowski 01.12 03:00 2 - 0  
V. Golubic - Babos T. 01.12 06:05 2 - 1  
Y. Putintseva - V. Diatchenko 01.12 01:30 2 - 0  
Tenisz (Adelaide-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - S. Caruso 01.12 02:30 2 - 0  
G. Barrere - J.A. Munar Clar 01.12 05:15 2 - 1  
N. Jarry - Tom. Paul 01.12 07:40 0 - 2  
Ste. Robert - L.G.M. Harris 01.12 01:30 0 - 2  
Tenisz (Ann Arbor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Cid Subervi - U. Blanch 01.12 20:00 1 - 2  
Tenisz (Ann Arbor, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Gomez A - Galloway R / Hach Verdugo 01.12 18:00 1 - 2  
Tenisz (ATP Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP Cup 2020 01.12 08:30    
Szerbia - Spanyolország 01.12 08:30 2 - 1  
Tenisz (ATP Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - R. Bautista-Agut 01.12 08:30 0 - 2  
N. Djokovic - R. Nadal 01.12 10:30 2 - 0  
Tenisz (ATP Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic N / Troicki V - Carreno Busta P / Nadal R 01.12 13:25    
Djokovic N / Troicki V - Carreno Busta P/Lopez F 01.12 13:40 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - J. Pegula 01.12 05:00 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Williams S / Wozniacki C - Muhammad A / Townsend T 01.12 07:25 0 - 2  
Tenisz (Auckland-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H.V.N. Rune - V. Pospisil 01.12 00:30 0 - 2  
M. Ymer - M. McDonald 01.12 01:20 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - C. Congcar 01.12 09:40 2 - 0  
C. Ilkel - A. Arnaboldi 01.12 09:20 1 - 2  
Evan King - Di Wu 01.12 10:00 0 - 2  
F. Peliwo - Gon. Escobar 01.12 05:25 2 - 1  
J. Draper - Yunseong Chung 01.12 07:40 2 - 0  
Jur. Rodionov - D. Yevseyev 01.12 04:00 0 - 2  
K. Samrej - Chun Hsin Tseng 01.12 08:30 0 - 2  
Kai. Uchida - L. Klein 01.12 07:05 1 - 2  
M. Mathayomchand - O. Nedovyesov 01.12 07:20 0 - 2  
P. Kovapitukted - A. Celikbilek 01.12 05:30 2 - 1  
Tsung-Hua Yang - Ze Zhang 01.12 05:30 0 - 2  
Tenisz (Bendigo, Australia, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Nishioka - P. Tsitsipas 01.12 00:00 2 - 0  
Tenisz (Bendigo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bry. Klein - Day. Kelly 01.12 07:05 0 - 2  
Fajing Sun - A. Addison 01.12 05:30 2 - 0  
H. Mayot - K. Zuk 01.12 05:00 2 - 0  
H. Nys - Jake Delaney 01.12 02:00 2 - 0  
J. Court - C. Puttergill 01.12 01:00 0 - 2  
J. Grills - M.F. Descotte 01.12 03:30 1 - 2  
Jesse Delaney - Jai Corbett 01.12 03:30 0 - 2  
Min-Kyu Song - N. Tajima 01.12 06:45 0 - 2  
N.D. Ionel - M. Kalovelonis 01.12 01:50 1 - 2  
S. Shimabukuro - S. Verbeek 01.12 05:15 2 - 1  
T. Matsui - A. Crnokrak 01.12 05:00 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - Kar. Pliskova 01.12 05:00 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S / Strycova B - Barty A / Bertens K 01.12 03:00 2 - 1  
Mladenovic K/TomljanovicA - Barty A / Bertens K 01.12 01:00    
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ruusuvuori - P. Kohlschreiber 01.12 03:00 1 - 2  
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - A. Rus 01.12 04:35 2 - 1  
Kat. Kozlova - C. Giorgi 01.12 01:00 2 - 0  
N. Stojanovic - H. Watson 01.12 05:00 0 - 2  
O. Jabeur - M. Brengle 01.12 01:00 2 - 0  
S. Cirstea - I-C. Begu 01.12 02:50 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - Kri. Ahn 01.12 02:30 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Vik. Axelsen 01.12 08:20 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim G J / Lee Y D - Junhui L / Yuchen L 01.12 07:40 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - Yufei Chen 01.12 07:00 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Li W / Zheng Y 01.12 07:20 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Wang Y / Huang D 01.12 08:00 2 - 0  
Vízilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Szerbia 01.12 13:00 26 - 7  
Magyarország - Horvátország 01.12 19:30 25 - 6  
Szlovákia - Oroszország 01.12 11:30 2 - 31  
Vízilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország 01.12 14:30 6 - 15  
Hollandia - Izrael 01.12 17:30 22 - 3  
Németország - Olaszország 01.12 16:00 4 - 13  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Munguia - G. O'Sullivan 01.12 05:00 1 - 0  
Jes. Hart - Joe Smith Jr. 01.12 05:00 0 - 1  

 

2020.01.11.
Alpesi sí (Lesiklás, női,Alten.Zauchensee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ledecka - N. Schmidhofer 01.11 11:45 1 - 0  
L. Gut-Behrami - C. Suter 01.11 11:45 0 - 1  
Lesiklás, női, Altenmarkt Zauchensee 2020 01.11 11:45    
R. Siebenhofer - J. Haehlen 01.11 11:45 1 - 0  
S. Goggia - K. Weidle 01.11 11:45 1 - 0  
S. Venier - Nic. Delago 01.11 11:45 0 - 1  
T. Tippler - C. Scheyer 01.11 11:45 0 - 1  
V. Rebensburg - T. Weirather 01.11 11:45 0 - 1  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Adelboden)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sarrazin - L. Braathen 01.11 10:30 0 - 1  
H. Kristoffersen - A. Pinturault 01.11 10:30 1 - 0  
L. Meillard - Mat. Olsson 01.11 10:30 0 - 1  
L.K. Nestvold-Haugen - M. Faivre 01.11 10:30 0 - 1  
R. Windingstad - J. Murisier 01.11 10:30    
T. Ligety - M. Schwarz 01.11 10:30 1 - 0  
Z. Kranjec - Tom. Ford 01.11 10:30 1 - 0  
Óriásműlesiklás, Adelboden 2020 01.11 13:30    
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Minnesota 01.11 22:35 27 - 10  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - LRK Tornio 01.11 16:00 9 - 2  
HIFK - Narukera Pori 01.11 14:00 4 - 2  
JPS - OLS 01.11 14:00 9 - 3  
Mikkelin Kampparit - Botnia Helsinki 01.11 14:00 5 - 2  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - SZKA Nyeftjanyik 01.11 11:00 6 - 5  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Moszkva 01.11 11:00 7 - 1  
Murman Murmanszk - Bajkal Irkutszk 01.11 11:00 5 - 7  
Ural Trubnyik - Sztroitel Sziktivkar 01.11 09:00 8 - 6  
Vodnyik Arhangelszk - Rogyina Kirov 01.11 11:00 4 - 1  
Volga Uljanovszk - Start Nyizsnyij Novgorod 01.11 10:00 1 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Edsbyn 01.11 15:00 0 - 5  
Frillesas - Aaby/Tjureda 01.11 15:00 5 - 2  
Hammarby - Motala 01.11 13:30 3 - 5  
Villa Lidköping - Vanersborg 01.11 19:00 6 - 6  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong-Korea - Melbourne Aces 01.11 09:00 13 - 6  
Sydney Blue Sox - Auckland Tuatara 01.11 08:30 1 - 2  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vandenbogaerde - Jim Williams 01.11 20:15 4 - 6  
Sco. Mitchell - Way. Warren 01.11 15:50 3 - 6  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BDO vb, női 2020 01.11 20:00    
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lisa Ashton - Mik. Suzuki 01.11 23:00 0 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adalens - Welhot Kuopio 01.11 17:00 3 - 10  
Happee Jyväskylä - Tiikerit 01.11 17:30 3 - 2  
LaSB - Turku PS 01.11 16:00 2 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Valerenga 01.11 14:00 3 - 1  
Gjellerasen - Sandnes 01.11 16:30 6 - 4  
NOR 92 Mjöndalen - Harstad 01.11 16:00 8 - 5  
Sveiva - Akerselva 01.11 14:00 8 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Dalen 01.11 16:00 6 - 3  
Kalmarsund - Pixbo Wallenstam 01.11 17:00 8 - 6  
Visby - Växjö 01.11 17:00 3 - 7  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F-League Selection - Sumida 01.11 09:15 2 - 6  
Fuchu - Osaka 01.11 11:30 5 - 4  
Hokkaido - Urayasu 01.11 07:00 3 - 6  
Shonan Bellmare - Sendai 01.11 04:45 3 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Katowice - Pniewy 01.11 20:00 1 - 2  
Bielsko-Biala - Piast Gliwice 01.11 18:00 5 - 1  
Chorzow - Leszno 01.11 18:00 4 - 0  
Orzel Jelcz-Laskowice - GSF Gliwice 01.11 18:00 3 - 3  
Torun - Lubawa 01.11 18:00 1 - 6  
Zdunska Wola - MOKS Bialystok 01.11 20:00 6 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aniene - Latina 01.11 18:00 9 - 0  
Kaos Mantova - Pesarofano 01.11 18:30 2 - 6  
Pescara - Rieti 01.11 18:30 2 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut Groznij - KPRF Moszkva 01.11 10:00 3 - 4  
Tyumeny - Novaja Gener. Sziktivkar 01.11 09:00 5 - 4  
Uhta - Jugra 01.11 13:00 2 - 10  
Futsal (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Electrico - Benfica 01.11 22:00 0 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Osasuna Magna 01.11 18:30 2 - 2  
Cartagena - Santa Coloma 01.11 12:00 5 - 2  
Cordoba - Levante 01.11 19:00 3 - 3  
Jaen - Murcia 01.11 18:30 4 - 5  
Palma Futsal - Inter Movistar 01.11 17:15 3 - 4  
Parrulo Ferrol - Peniscola 01.11 19:30 5 - 2  
Ribera Navarra - Valdepenas 01.11 18:30 1 - 5  
Zaragoza - Barcelona 01.11 20:45 6 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Cleveland 01.11 01:05 5 - 2  
Colorado Eagles - Tucson 01.11 03:05 5 - 1  
Grand Rapids - Manitoba 01.11 01:00 1 - 0  
Hartford - Charlotte 01.11 01:15 6 - 3  
Milwaukee - Rockford 01.11 02:00 2 - 0  
Milwaukee - Rockford 01.11 20:00 1 - 1  
Ontario Reign - Bakersfield 01.11 04:00 3 - 5  
Rochester - Belleville 01.11 01:05 1 - 5  
San Antonio - Chicago Wolves 01.11 02:00 2 - 5  
San Diego - Iowa 01.11 04:00 3 - 3  
San Jose Barracuda - Stockton 01.11 22:15 0 - 2  
Springfield - Bridgeport 01.11 01:05 4 - 0  
Syracuse - Laval 01.11 01:00 5 - 7  
Texas Stars - Toronto Marlies 01.11 02:00    
Utica - Lehigh Valley 01.11 01:00 5 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 01.11 01:05 1 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Jesenice 01.11 15:00 0 - 4  
Linz 2 - Asiago 01.11 15:30 1 - 4  
Lustenau - Cortina 01.11 19:30 2 - 2  
Renon/Ritten - Feldkirch 01.11 20:00 4 - 4  
Salzburg 2 - Fassa 01.11 19:15 6 - 0  
Val Pusteria - Kitzbühel 01.11 20:00 2 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Zell am See 01.11 19:30 3 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Fife 01.11 20:00 4 - 1  
Dundee - Guildford 01.11 20:00 4 - 4  
Manchester - Cardiff 01.11 20:00 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Frydek-Mistek 01.11 17:30 5 - 1  
Kadan - Prostejov 01.11 17:00 3 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Benatky nad Jizerou 01.11 16:00 4 - 5  
Sokolov - Slavia Trebic 01.11 17:00 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Zubr Prerov 01.11 17:00 3 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Litomerice 01.11 17:00 5 - 4  
Vsetin - Slavia Praha 01.11 17:00 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Vitkovice 01.11 16:00 6 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 01.11 17:30 3 - 4  
Fehérvári Titánok - Csíkszereda 01.11 17:30 4 - 8  
Gyergyói HK - Újpest 01.11 17:30 2 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Metallurg Zslobin 01.11 14:30 3 - 2  
Gomel - Junoszt Minszk 01.11 17:00 0 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kokkolan Hermes 01.11 16:00 6 - 3  
Kajaanin Hokki - TUTO 01.11 16:00 3 - 0  
Kiekko-Vantaa - RoKi 01.11 16:00 2 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Jukurit 01.11 16:00 8 - 1  
Kärpät - Ilves 01.11 17:30 1 - 1  
Lahti Pelicans - Kookoo 01.11 16:00 1 - 3  
Lukko - Ässät 01.11 15:00 3 - 2  
SaiPa - JYP 01.11 16:00 3 - 2  
Tappara - Turku PS 01.11 16:00 3 - 4  
Vaasan Sport - Hämeenlinna 01.11 17:30 2 - 6  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Temirtau 01.11 08:30 1 - 1  
Bejbarisz Atirau - Kulager Petropavlovszk 01.11 13:00 3 - 4  
Jertisz Pavlodar - Humo Taskent 2 01.11 12:00 9 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Avangard Omszk 01.11 11:30 0 - 3  
Jokerit - Szeversztal Cserepovec 01.11 14:00 2 - 5  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 01.11 15:00 4 - 2  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Comarch Cracovia 01.11 16:00 4 - 3  
Nyeman Grodno - Sönderjyske 01.11 19:30 3 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Zemgale/LLU 01.11 14:00 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Vancouver 01.11 19:00 3 - 6  
Carolina - Arizona 01.11 01:30 3 - 0  
Colorado - Pittsburgh 01.11 03:00 3 - 3  
Detroit - Ottawa 01.11 01:30 2 - 2  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjövik - Comet 01.11 15:00 4 - 3  
Hasle-Lören - Haugesund 01.11 16:00 4 - 4  
Lorenskog - Furuset 01.11 17:00 6 - 1  
Tonsberg - Ringerike 01.11 17:00 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Lillehammer 01.11 16:00 3 - 5  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 01.11 16:00 3 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint Firebirds - Saginaw Spirit 01.11 01:00 4 - 7  
Hamilton Bulldogs - Sarnia Sting 01.11 22:00 3 - 3  
Kingston Frontenacs - Owen Sound Attack 01.11 01:00 2 - 2  
Kitchener Rangers - Niagara Icedogs 01.11 01:30 5 - 2  
London Knights - Barrie Colts 01.11 01:30 5 - 2  
Ottawa 67's - Guelph Storm 01.11 01:00 9 - 6  
Sarnia Sting - Oshawa Generals 01.11 01:05 3 - 4  
Sault Ste.Marie Greyhound - Mississauga Steelheads 01.11 01:07 4 - 2  
Sudbury Wolves - North Bay Battalion 01.11 01:05 8 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Baie-Comeau Drakkar 01.11 00:00 1 - 5  
Blainville-Boisbriand Arm - Drummondville Voltigeurs 01.11 01:30 4 - 1  
Cape Breton Eagles - Saint John Sea Dogs 01.11 00:00 8 - 2  
Halifax Mooseheads - Sagueneens Chicoutimi 01.11 00:00 3 - 8  
Quebec Remparts - Val-d'Or Foreurs 01.11 21:30 4 - 4  
Sherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs 01.11 01:00 3 - 1  
Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes 01.11 01:00 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Biasca Ticino 01.11 19:45 2 - 5  
Kloten - Ajoie 01.11 19:45 2 - 2  
Thurgau - GCK Lions 01.11 17:30 2 - 4  
Visp - Langenthal 01.11 17:45 0 - 2  
Winterthur - Sierre 01.11 17:30 3 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Rapperswil 01.11 19:45 2 - 5  
Bern - Servette 01.11 19:45 3 - 2  
Davos - Lugano 01.11 19:45 5 - 1  
Fribourg - Lausanne 01.11 19:45 3 - 1  
Zug - Biel 01.11 19:45 4 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Vita Hästen 01.11 18:00 5 - 0  
Timra - Almtuna 01.11 15:15 8 - 4  
Västeras - Kristianstad 01.11 15:15 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Oskarshamn 01.11 15:15 5 - 1  
HV 71 - Skelleftea 01.11 15:15 2 - 2  
Linköping - Brynäs 01.11 15:15 2 - 2  
Lulea - Djurgarden 01.11 18:00 2 - 2  
Rögle - Leksand 01.11 15:15 2 - 2  
Växjö - Malmö 01.11 18:00 0 - 1  
Örebro - Frölunda 01.11 18:00 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - ORG Beijing 01.11 15:00 4 - 4  
Dinamo Tver - Barsz Kazany 2 01.11 15:00 3 - 5  
Dizel Penza - CSZK Szamara 01.11 15:00 4 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Nomad 01.11 15:00 1 - 0  
Humo Taskent - Szarjarka Karaganda 01.11 13:00 3 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Ermak Angarszk 01.11 12:30 3 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Izssztal Izsevszk 01.11 15:00 3 - 1  
Rosztov - KRS Beijing 01.11 11:00 4 - 1  
Rubin Tyumeny - Szokol Krasznojarszk 01.11 13:00 2 - 0  
SZKA-Néva - Rjazany 01.11 15:00 6 - 2  
Zvezda Csehov - Torpedo Kamenogorszk 01.11 15:00 3 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Red Deer Rebels 01.11 02:30 2 - 1  
Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes 01.11 03:00 2 - 4  
Kamloops Blazers - Kelowna Rockets 01.11 04:00 4 - 1  
Medicine Hat Tigers - Moose Jaw Warriors 01.11 03:30 5 - 2  
Prince Albert Raiders - Prince George Cougars 01.11 02:00 1 - 1  
Saskatoon Blades - Edmonton Oil Kings 01.11 02:00 1 - 1  
Spokane Chiefs - Vancouver Giants 01.11 04:05 3 - 1  
Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds 01.11 04:05 5 - 8  
Victoria Royals - Portland Winterhawks 01.11 04:05 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - East Hokkaido Cranes 01.11 11:00 4 - 6  
Oji Eagles - Nikko 01.11 07:00 6 - 1  
Szahalin - Tohoku Blades 01.11 07:10 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Buducnost Podgorica 01.11 17:00 73 - 72  
Mornar - Primorska Koper 01.11 21:00 99 - 84  
Partizan Belgrád - Olimpija Ljubljana 01.11 19:00 96 - 95  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Comunicaciones Mercedes 01.11 01:30 84 - 93  
Instituto Cordoba - Boca Juniors 01.11 01:00 76 - 68  
Quimsa - Regatas Corrientes 01.11 02:00 93 - 89  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Utd. 01.11 10:00 100 - 86  
Sydney Kings - Cairns 01.11 07:30 92 - 83  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Basic-Fit Brussels 01.11 20:00 77 - 70  
Mechelen - Liege 01.11 20:30 102 - 77  
Okapi Aalstar - Mons 01.11 20:30 73 - 83  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Balkan Botevgrad 01.11 17:00 65 - 75  
Jambol - Csernomorec Burgasz 01.11 17:00 73 - 70  
Szpartak Pleven - Cserno More Várna 01.11 17:00 85 - 87  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Newcastle 01.11 20:00 94 - 104  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Apollon Limasszol 01.11 15:00 94 - 85  
Pafosz - Omonia Nicosia 01.11 15:00 60 - 79  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Olomoucko 01.11 18:00 94 - 98  
Kolin - Hradec Kralove 01.11 17:45 87 - 74  
Opava - Ostrava 01.11 18:00 84 - 76  
Pardubice - USK Praha 01.11 17:30 91 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Hradec Kralove 01.11 17:00 67 - 86  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Herlev 01.11 15:00 94 - 64  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 01.11 07:00 78 - 78, h.u. 78 - 89  
Goyang - Busan Sonicboom 01.11 09:00 91 - 94  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 01.11 09:00 73 - 81  
Kosárlabda (Emperor Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Sunrockers - Shiga 01.11 07:45 96 - 69  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - St-Chamond 01.11 20:00 76 - 76, h.u. 92 - 89  
Quimper - Gries-Oberhoffen 01.11 20:00 86 - 76  
Souffelweyersheim - Lille 01.11 20:00 65 - 77  
St-Quentin - Vichy-Clermont 01.11 20:00 90 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Chalon sur Saone 01.11 20:00 109 - 85  
Cholet - Gravelines 01.11 20:00 83 - 65  
Le Mans - Boulazac 01.11 20:00 99 - 78  
Le Portel - Dijon 01.11 20:00 84 - 86  
Paris Levallois - Nanterre 01.11 20:30 101 - 90  
Pau Orthez - Orleans 01.11 20:00 82 - 60  
Strasbourg - Monaco 01.11 20:00 83 - 98  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Bourges 01.11 20:00 73 - 70  
Landerneau Bretagne - Lattes Montpellier 01.11 20:00 77 - 72  
St-Amand Hainaut - Tarbes 01.11 20:00 77 - 65  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrinio - Anatolia 01.11 16:00 64 - 66  
Amintasz Dafni - Har. Trikoupisz Meszologi 01.11 16:00 60 - 70  
Apollon Patra - Triton Szepolia 01.11 16:00 79 - 58  
Eleftheroupoli - Dafni Dafniou Haidari 01.11 16:00 89 - 71  
Iakasz Nafplio - Filipposz Veria 01.11 16:00 83 - 60  
Kardica - Korivosz Amaliada 01.11 16:00 95 - 78  
Olympiakosz - Pszihiko 01.11 16:00 65 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Iraklisz 01.11 16:45 69 - 63  
Ifesztosz Limnosz - Panioniosz 01.11 14:30 79 - 74  
Kolosszosz Rodosz - AEK Athén 01.11 14:30 70 - 79  
Larissza - PAOK 01.11 14:30 95 - 85  
Periszteri - Rethymno 01.11 14:45 71 - 61  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aris Leeuwarden - Den Helder 01.11 20:00 78 - 67  
BA Limburg - ZZ Leiden 01.11 20:00 84 - 77  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Skrljevo 01.11 19:00 72 - 68  
GKK Sibenik - Zabok 01.11 18:00 81 - 70  
Hermes Zágráb - Gorica 01.11 15:00 82 - 117  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi TA 01.11 19:00 83 - 94  
Maccabi Rishon - Ironi Ness Ziona 01.11 17:10 75 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Ostrow Wielkopolski 01.11 17:30 95 - 78  
Starogard Gdanski - Anwil Wloclawek 01.11 19:30 78 - 109  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poznan - Sleza Wroclaw 01.11 19:00 41 - 72  
Torun - Politechnika Gdansk 01.11 18:00 57 - 48  
Widzew Lodz - Univ. Gdansk 01.11 18:00 78 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Rytas Vilnius 01.11 16:20 83 - 81  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda 01.11 17:15 102 - 64  
Zalgiris Kaunas - Nevezis Kedainiai 01.11 16:20 89 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Fehérvár 01.11 18:00 109 - 80  
Körmend - Sopron 01.11 18:00 76 - 71  
Pécs - Kecskemét 01.11 18:00 84 - 62  
Szombathely - Szeged 01.11 18:00 99 - 66  
ZTE - Kaposvár 01.11 18:00 102 - 113  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NKE Csata - ZTE 01.11 18:30 88 - 84  
Vasas - Cegléd 01.11 18:00 69 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Miami 01.11 01:30 117 - 113  
Chicago - Indiana 01.11 02:00 105 - 116  
Dallas - LA Lakers 01.11 03:45 114 - 129  
Houston - Minnesota 01.11 23:00 139 - 109  
LA Clippers - Golden State 01.11 04:30 109 - 100  
Memphis - San Antonio 01.11 02:00 134 - 121  
New York - New Orleans 01.11 01:15 111 - 123  
Phoenix - Orlando 01.11 03:00 98 - 94  
Sacramento - Milwaukee 01.11 04:00 106 - 127  
Utah - Charlotte 01.11 03:00 109 - 92  
Washington - Atlanta 01.11 01:00 111 - 101  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fröya - Nidaros 01.11 17:00 83 - 75  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Latina 01.11 18:00 75 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortitudo Bologna - VL Pesaro 01.11 20:30 77 - 80  
Reggio Emilia - Brescia 01.11 20:00 81 - 87  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - UR Venezia 01.11 20:30 70 - 96  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Wels 01.11 19:00 79 - 74  
Traiskirchen - Oberwart 01.11 17:30 52 - 83  
Vienna Timberwolves - UBSC Graz 01.11 17:30 62 - 81  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barreirense - Lusitania 01.11 19:00 87 - 75  
Illiabum - Galitos Barreiro 01.11 19:00 69 - 69, h.u. 85 - 90  
Oliveirense - Benfica 01.11 16:00 75 - 84  
Porto - Maia 01.11 19:00 102 - 80  
Sporting CP - Ovarense 01.11 17:00 108 - 56  
Terceira - CAB Madeira 01.11 18:00 74 - 100  
Vitoria Guimaraes - Esgueira 01.11 16:00 85 - 72  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - Gaz Metan Medias 01.11 16:00 64 - 88  
CSM Oradea - Timisoara 01.11 18:00 90 - 52  
CSU Sibiu - BCMU Pitesti 01.11 15:45 78 - 73  
Csíkszereda - Voluntari 01.11 16:00 70 - 90  
Galati - Focsani 01.11 17:00 99 - 94  
U-Banca Cluj - Univ. Craiova 01.11 18:00 88 - 94  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - MoraBanc Andorra 01.11 20:30 79 - 72  
Murcia - Unicaja Malaga 01.11 18:00 82 - 74  
Obradoiro Monbus - Burgos 01.11 18:00 73 - 76  
Zaragoza - Iberostar Tenerife 01.11 20:30 99 - 111  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - P. Avenida 01.11 18:15 39 - 93  
Ciudad de Los Adelantados - Gernika Bizkaia 01.11 20:00 62 - 72  
Valencia - Araski AES 01.11 19:15 64 - 62  
Zamarat - Ensino Lugo 01.11 18:00 73 - 79  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Umea - Södertälje 01.11 16:04 82 - 89  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvik - Marbo Kinna 01.11 16:30 86 - 61  
EOS Lund - Visby 01.11 14:30 72 - 80  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Metalac Farmakom 01.11 20:00 80 - 77  
Kolubara Lazarevac - Tamis Pancevo 01.11 19:30 91 - 60  
Vrsac - OKK Belgrád 01.11 18:00 66 - 68  
Zlatibor Cajetina - Vojvodina 01.11 18:00 118 - 108  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Zilina 01.11 18:00 87 - 80  
Lucenec - Handlova 01.11 18:00 80 - 87  
Prievidza - Inter Bratislava 01.11 18:00 67 - 83  
Svit - Spisska Nova Ves 01.11 18:00 81 - 73  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica 01.11 18:00 65 - 51  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - Sencur Kranj 01.11 19:00 53 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Bahcesehir Koleji 01.11 11:00 73 - 73, h.u. 91 - 92  
Fenerbahce - ITU 01.11 18:00 94 - 83  
Galatasaray - Türk Telekom 01.11 13:15 93 - 71  
Karsiyaka - Bandirma 01.11 15:30 91 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Canik 01.11 14:00 88 - 62  
Cankaya Univ. - Galatasaray 01.11 11:00 76 - 57  
Elazig Özel Idare - Izmit Bld. Spor 01.11 12:00 69 - 87  
Ormanspor - Botas Adana 01.11 12:00 86 - 67  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Olimpia - Defensor Sporting 01.11 00:15 96 - 87  
Bigua de Villa Biarritz - Trouville 01.11 01:15 82 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Nyizsnyij Novgorod 01.11 15:00 87 - 83  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Jurmala/Fenikss 01.11 16:00 91 - 80  
Tartu Ulikool - Latvijas Univ. 01.11 18:00 80 - 65  
VEF Riga - Kalev/Cramo 01.11 17:00 69 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Randers 01.11 15:00 21 - 23  
Kézilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Fehéroroszország 01.11 16:00 31 - 23  
Montenegró - Szerbia 01.11 18:15 22 - 21  
Kézilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Hollandia 01.11 16:00 24 - 32  
Spanyolország - Németország 01.11 18:15 33 - 26  
Kézilabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Izland 01.11 18:15 30 - 31  
Magyarország - Oroszország 01.11 16:00 26 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Most 01.11 14:00 36 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Podravka Koprivnica 01.11 14:00 26 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Érd 01.11 17:00 25 - 25  
Odense - Lublin 01.11 13:00 35 - 18  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Herning-Ikast 01.11 14:00 20 - 25  
Storhamar - Bietigheim 01.11 16:00 33 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Brest 01.11 20:00 26 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Elblag 01.11 17:00 30 - 24  
Piotrcovia Piotrkow - Koszalin 01.11 17:00 16 - 27  
Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow 01.11 17:00 30 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - FTC 01.11 18:00 24 - 39  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Univ. Izsevszk 01.11 14:00 30 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slatina - Baia Mare 01.11 10:00 23 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Malaga 01.11 18:00 33 - 23  
Elche - Rocasa Gran Canaria 01.11 18:00 33 - 29  
Gijon - Zuazo Barakaldo 01.11 17:00 22 - 22  
Granollers - Valladolid 01.11 16:30 25 - 29  
Porrino - Atl. Guardes 01.11 16:15 23 - 26  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Szlovákia 01.11 15:00 26 - 27  
Luxemburg - Litvánia 01.11 17:30 22 - 32  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Görögország 01.11 17:15 24 - 22  
Kézilabda (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 01.11 20:00 28 - 25  
Koszovó - Románia 01.11 18:00 21 - 32  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TP Mazembe - Primeiro de Agosto 01.11 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (SUD) - Etoile du Sahel 01.11 20:00 1 - 2  
Platinum Zvishavane - Al-Ahly (EGY) 01.11 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - USM Alger 01.11 14:00 2 - 1  
Petro Atletico - Wydad Casablanca 01.11 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Club - Esperance de Tunis 01.11 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Everton 01.11 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Doncaster 01.11 16:00 0 - 2  
Burton - Fleetwood 01.11 16:00 1 - 0  
Coventry - Milton Keynes Dons 01.11 16:00 1 - 1  
Ipswich - Accrington 01.11 16:00 4 - 1  
Oxford Utd. - Rotherham 01.11 16:00 1 - 3  
Peterborough - Gillingham 01.11 16:00 0 - 0  
Portsmouth - Wimbledon 01.11 16:00 2 - 1  
Rochdale - Bolton 01.11 16:00 2 - 0  
Shrewsbury - Lincoln 01.11 16:00 1 - 1  
Southend - Tranmere 01.11 16:00 0 - 0  
Sunderland - Wycombe 01.11 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Plymouth 01.11 16:00 0 - 3  
Cheltenham - Walsall 01.11 16:00 3 - 1  
Crawley - Bradford 01.11 16:00 2 - 1  
Exeter - Cambridge Utd. 01.11 16:00 2 - 0  
Leyton - Grimsby 01.11 16:00 1 - 1  
Mansfield - Forest Green 01.11 16:00 3 - 4  
Morecambe - Colchester 01.11 16:00 1 - 1  
Salford City - Northampton 01.11 16:00 1 - 2  
Scunthorpe - Newport 01.11 16:00 1 - 2  
Stevenage - Port Vale 01.11 16:00 0 - 1  
Swindon - Crewe 01.11 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Huddersfield 01.11 16:00 2 - 1  
Blackburn - Preston 01.11 16:00 1 - 1  
Brentford - QPR 01.11 13:30 3 - 1  
Charlton - West Bromwich 01.11 16:00 2 - 2  
Hull City - Fulham 01.11 16:00 0 - 1  
Leeds - Sheffield Wed. 01.11 16:00 0 - 2  
Luton - Birmingham 01.11 16:00 1 - 2  
Middlesbrough - Derby County 01.11 16:00 2 - 2  
Reading - Nottingham 01.11 16:00 1 - 1  
Stoke - Millwall 01.11 16:00 0 - 0  
Wigan - Bristol City 01.11 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dover - Hartlepool 01.11 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne City 01.11 07:00 2 - 2  
Perth Glory - Adelaide Utd. 01.11 09:30 3 - 0  
Wellington Phoenix - Western Sydney Wanderers 01.11 04:45 2 - 0  
Labdarúgás (Bahreini Federation Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Riffa - Busaiteen 01.11 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - OH Leuven 01.11 20:30 2 - 3  
Westerlo - Lommel 01.11 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nublense - Puerto Montt 01.11 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Nea Szalamina Famaguszta 01.11 16:00 1 - 2  
Ethnikosz Ahnasz - AEK Larnaka 01.11 18:00 2 - 5  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guadalupe FC - Universidad de Costa Rica 01.11 23:00 5 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Polokwane City 01.11 14:30 1 - 0  
Chippa Utd. - Maritzburg Utd. 01.11 19:15 0 - 0  
Highlands Park - Stellenbosch 01.11 14:30 1 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Masr - Al-Mokawloon Arab 01.11 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Ajax 01.11 17:00 1 - 3  
Nürnberg - Bayern München 01.11 15:30 5 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Lens 01.11 15:00    
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Montpellier 01.11 20:00 1 - 2  
Angers - Nice 01.11 20:00 1 - 1  
Bordeaux - Lyon 01.11 17:30 1 - 2  
Metz - Strasbourg 01.11 20:00 1 - 0  
Nimes - Reims 01.11 20:00 2 - 0  
Toulouse - Brest 01.11 20:00 2 - 5  
Labdarúgás (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Bordeaux 01.11 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberty Professionals - Medeama Tarkwa 01.11 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Arisz 01.11 18:30 0 - 0  
Panetolikosz - Atromitosz Periszteri 01.11 19:00 0 - 1  
Volosz NFC - Xanthi 01.11 16:15 1 - 3  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras Progreso - Vida 01.11 02:15 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odisha - Mumbai City 01.11 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Ashdod 01.11 14:00 1 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Beer Sheva 01.11 16:30 2 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Hadera 01.11 17:30 0 - 1  
Maccabi Netanya - Maccabi Haifa 01.11 18:50 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Ittihad Tanger 01.11 15:00 0 - 0  
Raja de Beni Mellal - Olympique de Khouribga 01.11 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Dep. Toluca 01.11 04:00 0 - 1  
Tijuana - Santos Laguna 01.11 04:10 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Monarcas Morelia 01.11 18:00 3 - 2  
Juarez - CD Guadalajara 01.11 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosta - Tarxien 01.11 16:15 5 - 2  
Senglea - Sirens FC 01.11 14:00 2 - 2  
Sliema Wanderers - Balzan 01.11 16:00 1 - 2  
St. Lucia - Valletta 01.11 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Milan 01.11 15:00 0 - 2  
Internazionale - Atalanta 01.11 20:45 1 - 1  
Lazio - Napoli 01.11 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Roma 01.11 12:00 0 - 3  
Internazionale - Florentia 01.11 14:30 0 - 0  
Sassuolo - Hellas Verona 01.11 14:30 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pro Patria - Albinoleffe 01.11 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Triestina - Sambenedettese 01.11 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavese - Reggina 01.11 15:00 3 - 0  
Rieti - Picerno 01.11 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Casa Pia 01.11 16:00 4 - 0  
Chaves - Leixoes 01.11 18:15 0 - 0  
Covilha - Estoril 01.11 16:00 1 - 0  
Feirense - Porto B 01.11 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Famalicao 01.11 19:00 0 - 1  
Portimonense - Pacos Ferreira 01.11 16:30 0 - 0  
Setúbal - Sporting CP 01.11 21:30 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ovarense - Estoril 01.11 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Burnley 01.11 16:00 3 - 0  
Crystal Palace - Arsenal 01.11 13:30 1 - 1  
Everton - Brighton 01.11 16:00 1 - 0  
Leicester - Southampton 01.11 16:00 1 - 2  
Manchester Utd. - Norwich 01.11 16:00 4 - 0  
Tottenham - Liverpool 01.11 18:30 0 - 1  
Wolverhampton - Newcastle 01.11 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Airdrieonians 01.11 16:00 2 - 2  
Forfar - Raith Rovers 01.11 16:00 1 - 1  
Peterhead - Falkirk 01.11 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Elgin 01.11 16:00 0 - 4  
Edinburgh City - Queen's Park 01.11 16:00 1 - 2  
Stenhousemuir - Brechin 01.11 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Dunfermline 01.11 16:00 3 - 2  
Partick Thistle - Dundee Utd. 01.11 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Salamanca UDS 01.11 18:00 2 - 1  
Osasuna B - Tudelano 01.11 16:30 1 - 1  
Real Union Irun - Calahorra 01.11 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante B - Villarreal B 01.11 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarrubia - Algeciras 01.11 18:00 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Huelva 01.11 16:00 1 - 0  
Espanyol - Deportivo 01.11 13:00 0 - 3  
Tacon - Barcelona 01.11 16:30 0 - 6  
Tenerife - Sevilla 01.11 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Las Palmas 01.11 18:00 2 - 1  
Badalona - Getafe 01.11 19:00 2 - 0  
Cartagena - Girona 01.11 19:00 2 - 2  
Cultural Leonesa - Huesca 01.11 19:00 2 - 1  
Ebro - Ponferradina 01.11 16:00 0 - 0  
Gimnastic - Zaragoza 01.11 12:00 1 - 3  
Haro Deportivo - Osasuna 01.11 12:00 1 - 2  
Ibiza Eivissa - Albacete 01.11 17:00 1 - 1  
Marbella - Valladolid 01.11 21:00 1 - 1  
Orihuela - Villarreal 01.11 21:00 1 - 1  
Portugalete - Betis 01.11 16:00 0 - 3  
Rayo Majadahonda - Tenerife 01.11 17:00 1 - 1  
Real Murcia - Leganes 01.11 16:00 0 - 4  
Rec. Huelva - Fuenlabrada 01.11 19:00 0 - 0  
Sestao River - Ath. Bilbao 01.11 19:00 0 - 4  
Tamaraceite - Granada 01.11 21:00 0 - 1  
UCAM Murcia - Mirandes 01.11 12:00 2 - 2  
UD Logrones - Cadiz 01.11 20:00 1 - 1  
Yeclano Deportivo - Elche 01.11 17:30 1 - 2  
Zamora - Mallorca 01.11 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Raed 01.11 16:05 0 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Al-Wehda (KSA) 01.11 18:05 3 - 1  
Damac - Al-Ettifaq 01.11 13:50 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambrian & Clydach Vale - Llanelli 01.11 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Bala Town 01.11 15:30 1 - 0  
Carmarthen - Airbus 01.11 15:30 2 - 2  
Cefn Druids - Penybont 01.11 15:30 2 - 3  
Connah's Quay - Barry Town 01.11 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballyclare Comrades 01.11 16:00 2 - 2  
HW Welders - Portadown 01.11 15:00 2 - 4  
Queens Univ. - Knockbreda 01.11 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Institute 01.11 16:00 2 - 2  
Glentoran - Warrenpoint 01.11 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waitakere Utd. - Auckland City 01.11 03:00 2 - 6  
Wellington Phoenix 2 - Southern Utd. 01.11 01:45 1 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Exeter 01.11 16:15 31 - 31  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Ulster 01.11 14:00 29 - 13  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Saracens 01.11 14:00 15 - 22  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Toulouse 01.11 16:15 7 - 21  
Gloucester - Montpellier 01.11 18:30 29 - 6  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Newport Dragons 01.11 15:00 42 - 14  
Worcester - Jenyiszej Krasznojarszk 01.11 16:00 66 - 10  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - London Irish 01.11 17:00 27 - 10  
Llanelli Scarlets - Toulon 01.11 21:00 15 - 27  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - London Wasps 01.11 15:00 24 - 52  
Bordeaux - Edinburgh 01.11 13:45 32 - 17  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Brive 01.11 16:00 52 - 3  
Stade de France - Zebre 01.11 15:00 24 - 29  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Section Paloise 01.11 14:30 19 - 47  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barao Blumenau - Taubate Funvic 01.11 23:30 0 - 3  
Minas - Itapetininga 01.11 20:00 3 - 0  
Sada Cruzeiro - Ribeirao Preto 01.11 21:00 3 - 1  
Sesc RJ - America Volei 01.11 23:00 3 - 0  
Sesi SP - Caramuru 01.11 23:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curitiba - Fluminense 01.11 00:00 1 - 3  
Flamengo - Praia 01.11 00:30 0 - 3  
Minas - Osasco 01.11 01:30 2 - 3  
Pinheiros - Barueri 01.11 23:00 3 - 1  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beskydy - Liberec 01.11 19:30 1 - 3  
Lvi Praha - Karlovarsko 01.11 18:00 0 - 3  
Zlín - Pribram 01.11 17:00 3 - 1  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Prostejov 01.11 17:00 0 - 3  
Liberec - Olymp Praha 01.11 18:00 3 - 2  
Ostrava - Sternberk 01.11 17:00 3 - 0  
VK Brno - KP Brno 01.11 18:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - MAFC-BME 01.11 17:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Újpest 01.11 18:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akaa - Savo 01.11 16:00 0 - 3  
ETTA - Tiikerit 01.11 14:30 1 - 3  
Karelian Hurmos - Hurrikaani Loimaa 01.11 16:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuusamo - Puijo 01.11 16:00 3 - 0  
Vampula Huittinen - Kangasala 01.11 16:00 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Papendal/Arnhem - Orion Doetinchem 01.11 14:30 2 - 3  
RECO ZVH - Nijmegen 01.11 19:30 3 - 1  
SSS Barneveld - Groningen 01.11 19:30 0 - 3  
Zaanstad - Taurus Houten 01.11 20:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sliedrecht - Alterno Apeldoorn 01.11 20:00 3 - 0  
Springendal Set-Up'65 - Zwolle 01.11 20:00 0 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Split 01.11 18:30 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Toray Arrows 01.11 07:00 1 - 3  
JT Thunders - Panasonic Panthers 01.11 04:30 0 - 3  
Nagoya Wolfdogs - JTEKT Stings 01.11 07:30 2 - 3  
Osaka Blazers - Nagano Tridents 01.11 08:00 3 - 0  
Suntory Sunbirds - Oita Miyoshi 01.11 05:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Saitama Ageo Medics 01.11 04:05 0 - 3  
Toray Arrows - NEC Red Rockets 01.11 07:00 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Beijing (2.m.) 01.11 09:00 2 - 3  
Shanghai - Tianjin (2.m.) 01.11 09:00 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Shangdong (2.m.) 01.11 09:00 3 - 2  
Liaoning - Jiangsu (2.m.) 01.11 09:00 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Mladost Kastela 01.11 18:00 3 - 0  
Mladost Brcko - Mladost Zágráb 01.11 19:00 0 - 3  
Posojilnica Aich/Dob - Kamnik 01.11 19:00 3 - 1  
Röplabda (Olimp-selejtező, női, Észak-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Mexikó 01.11 01:00 3 - 2  
Puerto Rico - Mexikó 01.11 22:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-sel. női, Európa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Törökország 01.11 20:45 2 - 3  
Németország - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 01.11 17:15 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Tajvan 01.11 09:30 3 - 1  
Thaiföld - Kazahsztán 01.11 12:00 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Dél-Korea 01.11 09:00 3 - 2  
Katar - Kína 01.11 13:00 1 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Észak-Am.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Mexikó 01.11 03:30 3 - 0  
Kuba - Puerto Rico 01.11 05:30 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Peru 01.11 22:30 3 - 1  
Chile - Venezuela 01.11 02:30 1 - 3  
Kolumbia - Venezuela 01.11 20:00 3 - 2  
Peru - Kolumbia 01.11 00:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - Ried 01.11 19:00 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Prinz Brunnenbau 01.11 20:00 3 - 0  
TI Volley - Sokol/Post 01.11 16:30 0 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Esmoriz 01.11 18:00 3 - 0  
Famalicense - Sporting CP 01.11 19:00 1 - 3  
Ginastica - Espinho 01.11 19:00 0 - 3  
Leixoes - Viana 01.11 16:00 3 - 2  
Maia - Clube Kairos 01.11 17:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Craiova 01.11 17:00 0 - 3  
Unirea Dej - Campia Turzii 01.11 17:00 3 - 0  
Univ. Cluj - Dinamo Bukarest 01.11 15:00 1 - 3  
Zalau - UVT Timisoara 01.11 16:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Galati 01.11 17:00 3 - 0  
Arges Pitesti - Lugoj 01.11 12:30 0 - 3  
Jolidon Cluj - Stiinta Bacau 01.11 13:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conectabalear Manacor - Almoradi 01.11 19:00 2 - 3  
L'Illa Grau - Uriba Palma 01.11 17:00 3 - 0  
Melilla - Santanderina 01.11 18:00 1 - 3  
Ushuaia Ibiza - Rio Duero Soria 01.11 19:00 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - Almería 01.11 19:00 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Logrono 01.11 19:00 0 - 3  
Kiele Socuellamos - Sant Cugat 01.11 18:00 3 - 1  
Madrid Chamberi - Haris La Laguna 01.11 19:30 1 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lausanne 01.11 17:00 0 - 3  
Lutry-Lavaux - Chenois Genf 01.11 18:00 0 - 3  
Luzern - Schönenwerd 01.11 18:00 3 - 2  
Naefels - Jona 01.11 17:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Toggenburg 01.11 15:00 3 - 1  
Val de Travers - Genf 01.11 17:30 3 - 0  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falköping - Falkenberg 01.11 15:00 1 - 3  
Hylte/Halmstad - Sater 01.11 15:30 3 - 0  
Linköping - Lund 01.11 16:00 2 - 3  
Sollentuna - Orkelljunga 01.11 14:30 2 - 3  
Vingaker - Habo 01.11 14:00 1 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falköping - Värnamo 01.11 17:30 2 - 3  
Gislaved - Svedala 01.11 14:00 3 - 0  
Hylte/Halmstad - Engelholm 01.11 13:00 1 - 3  
Linköping - Lindesberg 01.11 13:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Trencin 01.11 18:00 3 - 0  
Nitra - Presov 01.11 18:00 0 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Komarno 01.11 18:30 3 - 1  
Svidnik - Prievidza 01.11 18:00 0 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Presov - Brusno 01.11 19:30 3 - 2  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Bratislava - Nitra 01.11 17:00 1 - 3  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goryachkina - Wenjun Ju (5.m.) 01.11 08:30 1 - 0  
Squash (J.P. Morgan Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - M. Hesham 01.11 01:30 3 - 2  
Ces. Salazar - S. Ghosal 01.11 22:45 2 - 3  
Die. Elias - Joel Makin 01.11 23:45 2 - 3  
G. Gaultier - O. Mosaad 01.11 02:15 3 - 2  
J. Willstrop - Greg Lobban 01.11 20:45 3 - 0  
K.A. Gawad - I.P. Bernabeu 01.11 18:45 3 - 1  
Tsz Fung Yip - Dec. James 01.11 20:30 1 - 3  
Zah. Salem - G. Marche 01.11 21:45 2 - 3  
Squash (J.P. Morgan Tournament, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fuller - N. Gohar 01.11 18:00 0 - 3  
H. Mendez - T. Gilis 01.11 00:15 0 - 3  
H.E. Hammamy - M. Metwally 01.11 19:00 3 - 1  
L. Turmel - Don. Lobban 01.11 01:00 1 - 3  
L.W. Wern - J. Courtice 01.11 01:45 2 - 3  
M. van der Heijden - L. Aitken 01.11 01:00 3 - 0  
Mil. Tomlinson - Annie Au 01.11 23:30 0 - 3  
Mil. Tomlinson - M. Stefanoni 01.11 00:15 3 - 1  
Nada Abbas - Ali. Waters 01.11 18:15 0 - 3  
O. Fiechter - N. Gilis 01.11 00:15 1 - 3  
R. El Welily - C. Aumard 01.11 23:00 3 - 0  
R. Elaraby - C. Serme 01.11 20:00 2 - 3  
Yat. Adel - Z. Mickawy 01.11 19:45 3 - 0  
Sífutás (Sprint, Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Brandsdal - H.S. Taugboel 01.11 11:00 0 - 1  
E. Valnes - G. Retivykh 01.11 11:00    
G. Tefre - P.T. Aune 01.11 11:00 0 - 1  
J. Haggstrom - Teo. Peterson 01.11 11:00 1 - 0  
L. Chanavat - F. Pellegrino 01.11 11:00 1 - 0  
M. Grate - Joni Maki 01.11 11:00 1 - 0  
S.B. Skar - R. Jouve 01.11 11:00 1 - 0  
Sprint, Drezda 2020 01.11 13:30    
Sífutás (Sprint, női, Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lampic - S. Björnsen 01.11 11:00    
A.A. Stenseth - M.C. Falla 01.11 11:00 0 - 1  
J. Kern - N. Faehndrich 01.11 11:00 0 - 1  
J. Sundling - S. Caldwell 01.11 11:00    
K. Visnar - L. van der Graaff 01.11 11:00 0 - 1  
L. Svahn - M. Dahlqvist 01.11 11:00 1 - 0  
Sprint, női, Drezda 2020 01.11 13:30    
Sílövészet (4x6 km váltó, női, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km váltó, női, Oberhof 2020 01.11 12:00    
Kanada - USA 01.11 12:00 0 - 1  
Lengyelország - Fehéroroszország 01.11 12:00 0 - 1  
Norvégia - Franciaország 01.11 12:00 1 - 0  
Németország - Ukrajna 01.11 12:00 1 - 0  
Oroszország - Csehország 01.11 12:00 1 - 0  
Svédország - Svájc 01.11 12:00 1 - 0  
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Oberhof 2020 01.11 14:15    
Csehország - Ukrajna 01.11 14:15 1 - 0  
Fehéroroszország - Bulgária 01.11 14:15 1 - 0  
Franciaország - Norvégia 01.11 14:15 0 - 1  
Németország - Ausztria 01.11 14:15 1 - 0  
Oroszország - Svédország 01.11 14:15 1 - 0  
Svájc - Szlovénia 01.11 14:15 0 - 1  
Síugrás (Val di Fiemme, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - K. Geiger 01.11 15:00 0 - 1  
D.A. Tande - P. Aschenwald 01.11 15:00 1 - 0  
J. Hörl - Dan. Huber 01.11 15:00 0 - 1  
P. Zyla - Yuk. Sato 01.11 15:00 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - S. Leyhe 01.11 15:00 0 - 1  
S. Kraft - K. Stoch 01.11 15:00 1 - 0  
S. Kraft - Ryo. Kobayashi 01.11 15:00 1 - 0  
Val di Fiemme, 1. verseny 2020 01.11 16:00    
Tenisz (Adelaide-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - S. Aoyama 01.11 02:20 2 - 1  
Amb. Marshall - A. Potapova 01.11 06:35 0 - 2  
B. Pera - K. Boulter 01.11 04:35 2 - 0  
C. Suarez Navarro - Ari. Rodionova 01.11 01:50 1 - 2  
C. Vandeweghe - J. Paolini 01.11 04:05 2 - 0  
Ch. Kempenaers-Pocz - V. Diatchenko 01.11 00:30 0 - 2  
D. Kasatkina - A. Banks 01.11 07:10 2 - 1  
G. Dabrowski - P. Parmentier 01.11 06:20 2 - 0  
M. Björklund - Babos T. 01.11 05:35 0 - 2  
Na-Lae Han - T. Maria 01.11 00:30 0 - 2  
V. Golubic - A. Parnaby 01.11 07:35 2 - 0  
Y. Putintseva - E. Shibahara 01.11 02:40 2 - 0  
Tenisz (Adelaide-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - L.G.M. Harris 01.11 03:05    
A. Seppi - B. Mousley 01.11 00:30    
F. Delbonis - E. Winter 01.11 00:30 2 - 0  
G. Barrere - And. Harris 01.11 01:50 2 - 0  
M. Polmans - S. Caruso 01.11 04:10 1 - 2  
M.C. Romios - Tom. Paul 01.11 07:15 0 - 2  
N. Jarry - J-P. Smith 01.11 08:00 2 - 0  
T. Fancutt - J.A. Munar Clar 01.11 05:30 0 - 2  
Tenisz (Ann Arbor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Altmaier - U. Blanch 01.11 21:45 0 - 2  
Ste. Kozlov - R. Cid Subervi 01.11 18:45 1 - 2  
Tenisz (Ann Arbor, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Gomez A - Fenty A / Siimar M 01.11 00:40 2 - 1  
Galloway R / Hach Verdugo - Martinez L D / Romboli F 01.11 17:00 2 - 1  
Tenisz (ATP Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 01.11 08:30 0 - 3  
Szerbia - Oroszország 01.11 01:00 3 - 0  
Tenisz (ATP Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - R. Nadal 01.11 10:30 1 - 2  
D. Lajovic - K. Khachanov 01.11 01:00 2 - 0  
N. Djokovic - D. Medvedev 01.11 03:10 2 - 1  
N. Kyrgios - R. Bautista-Agut 01.11 08:30 0 - 2  
Tenisz (ATP Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Troicki V - Gabashvili T / Kravchuk K 01.11 06:55 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - J. Pegula 01.11 03:00 1 - 2  
S. Williams - A. Anisimova 01.11 05:10 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Muhammad A / Townsend T - Gauff/McNally 01.11 06:10 2 - 0  
Tenisz (Auckland-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - B. Ellis 01.11 00:20    
M. Cecchinato - H.V.N. Rune 01.11 02:10    
M. Mmoh - Tat. Ito 01.11 23:00 2 - 0  
M. Sabanov - V. Pospisil 01.11 02:10    
M. Ymer - S. Dzhanashia 01.11 03:30    
T. Monteiro - A. Rai 01.11 01:10 2 - 0  
T. Monteiro - L. Mayer 01.11 23:00 2 - 1  
Tak Khunn Wang - M. McDonald 01.11 03:30    
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Osaka - Kar. Pliskova 01.11 07:35 1 - 2  
P. Kvitova - M. Keys 01.11 05:15 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S / Strycova B - Kichenok L / Yang Z 01.11 03:30 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - E. Ruusuvuori 01.11 03:15 0 - 2  
P. Kohlschreiber - E. Donskoy 01.11 04:55 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Vasilevski A - Purcell M / Saville L 01.11 01:20 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - A. Rublev 01.11 16:00 0 - 2  
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - A. Rus 01.11 06:20 0 - 2  
Ale. Bozovic - M. Brengle 01.11 01:00 0 - 2  
C. McHale - A. Bai 01.11 04:45    
G. Garcia Perez - C. Giorgi 01.11 03:40 0 - 2  
H. Carter - H. Watson 01.11 05:10 0 - 2  
J. Elie - I-C. Begu 01.11 01:00 1 - 2  
Kat. Kozlova - J. Fowler 01.11 03:30 2 - 0  
M. Repac - Kri. Ahn 01.11 03:55 0 - 2  
N. Stojanovic - A-K. Schmiedlova 01.11 02:15 2 - 0  
O. Jabeur - M. Ninomiya 01.11 01:00 2 - 0  
S. Cirstea - G. da Silva Fick 01.11 02:20 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - I. Bozicevic 01.11 04:40 2 - 0  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - Yui. Sugita 01.11 00:00 1 - 2  
M. Viola - J.J. Wolf 01.11 00:00 0 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pellegrino A / Vilella Ma - Margaroli L / Vavassori A 01.11 00:00 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alexandrova - E. Rybakina 01.11 06:00 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y-Y / Zheng S - Krejcikova/Siniakova 01.11 07:30 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Zii Jia Lee 01.11 07:20 2 - 0  
Vik. Axelsen - Ng Ka Long Angus 01.11 06:40 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Kim G J / Lee Y D 01.11 07:00 1 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Ahsan M / Setiawan H 01.11 06:20 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Yufei Chen 01.11 05:40 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Bing Jiao He 01.11 05:00 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsuyama N / Shida C - Du Y / Li Y H 01.11 06:00 1 - 2  
Polii G / Rahayu A - Li W / Zheng Y 01.11 05:20 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Wang Y / Huang D 01.11 06:00 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Faizal H / Widjaja G E 01.11 08:30 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Napoleon-Espinosa - E. Cederroos 01.11 03:00 0 - 1  

 

2020.01.10.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veitera Lappeenranta - WP-35 01.10 17:30 5 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Sirius 01.10 19:00 3 - 1  
Vetlanda - AIK Stockholm 01.10 19:00 7 - 6  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Giants - Perth Heat 01.10 09:50 3 - 2  
Brisbane Bandits - Canberra Cavalry 01.10 09:00 4 - 11  
Geelong-Korea - Melbourne Aces 01.10 08:30    
Sydney Blue Sox - Auckland Tuatara 01.10 09:30 12 - 4  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Evans - M. Vandenbogaerde 01.10 16:30 3 - 5  
Way. Warren - C. Landman 01.10 14:15 5 - 3  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lisa Ashton - C. Hammond 01.10 16:00 2 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Nokian KrP 01.10 17:30 2 - 4  
Oilers Espoo - Steelers Hämeenlinna 01.10 17:30 11 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Jönköping 01.10 19:00 6 - 2  
Sirius - Linköping 01.10 19:00 4 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Chrudim 01.10 19:30 1 - 7  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut Groznij - KPRF Moszkva 01.10 10:00 5 - 5  
Dinamo Szamara - Norilszkij Nikel 01.10 15:30 5 - 3  
Uhta - Jugra 01.10 17:00 2 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals 2 - Feldkirch 01.10 19:00 4 - 8  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Litvínov 01.10 17:30 2 - 2  
Kladno - Plzen 01.10 18:00 1 - 3  
Liberec - Pardubice 01.10 18:00 5 - 2  
Mountfield HK - Mladá Boleslav 01.10 18:00 2 - 2  
Olomouc - Brno 01.10 18:00 1 - 2  
Sparta Praha - Vitkovice 01.10 18:30 5 - 3  
Zlín - Trinec 01.10 17:30 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest 01.10 17:30 3 - 6  
Debrecen - KMH Budapest 01.10 18:00 4 - 1  
Dunaújváros - Csíkszereda 01.10 18:00 4 - 2  
Fehérvári Titánok - Vasas 01.10 18:30 6 - 3  
Gyergyói HK - FTC 01.10 17:30 1 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt - Mogiljev 01.10 17:00 1 - 2  
Lida - Himik Novopolock 01.10 18:00 2 - 1  
Pinszkije Jasztrebi - Lokomotív Orsa 01.10 17:00 1 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - RoKi 01.10 17:30 6 - 4  
Imatra Ketterä - Kiekko-Vantaa 01.10 17:30 3 - 1  
IPK - TUTO 01.10 17:30 5 - 3  
SaPKo - Kokkolan Hermes 01.10 17:30 2 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Ässät 01.10 17:30 4 - 1  
Ilves - Vaasan Sport 01.10 17:30 5 - 2  
Jukurit - Kalpa 01.10 17:30 2 - 5  
JYP - Lukko 01.10 17:30 1 - 3  
Kookoo - Lahti Pelicans 01.10 17:30 5 - 2  
Turku PS - Kärpät 01.10 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Bordeaux 01.10 20:30    
Rouen - Gap 01.10 20:00    
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Red Star Kunlun 01.10 17:30 3 - 0  
Dinamo Minszk - Vityaz Podolszk 01.10 17:10 3 - 2  
Jokerit - Szeversztal Cserepovec 01.10 17:30 4 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Moszkva 01.10 15:00 3 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Lokomotív Jaroszlavl 01.10 13:30 2 - 1  
Szocsi - Szpartak Moszkva 01.10 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Comarch Cracovia 01.10 16:00 2 - 0  
Sönderjyske - Nottingham 01.10 19:30    
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Torun 01.10 18:00 0 - 1  
Podhale Nowy Targ - GKS Katowice 01.10 18:00 2 - 3  
Stoczniowiec Gdansk - Zaglebie Sosnowiec 01.10 18:30 3 - 3  
Torun - GKS Tychy 01.10 18:00 1 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Dallas 01.10 04:00 0 - 3  
Boston - Winnipeg 01.10 01:00 5 - 4  
Calgary - Minnesota 01.10 03:00 2 - 1  
Chicago - Nashville 01.10 02:30 2 - 5  
Florida - Vancouver 01.10 01:00 5 - 2  
Las Vegas - Los Angeles 01.10 04:00 2 - 5  
Montreal - Edmonton 01.10 01:00 2 - 4  
NY Rangers - New Jersey 01.10 01:00 6 - 3  
San Jose - Columbus 01.10 04:30 3 - 1  
St. Louis - Buffalo 01.10 02:00 5 - 1  
Tampa Bay - Arizona 01.10 01:00 4 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Eisbären Berlin 01.10 19:30    
München - Köln 01.10 19:30    
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Sudbury Wolves 01.10 01:30 0 - 4  
Niagara Icedogs - Hamilton Bulldogs 01.10 01:00 1 - 7  
North Bay Battalion - Mississauga Steelheads 01.10 01:00 0 - 6  
Peterborough Petes - Owen Sound Attack 01.10 01:05 2 - 5  
Windsor Spitfires - Oshawa Generals 01.10 01:05 3 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Klagenfurt 01.10 19:15 0 - 3  
Salzburg - Vienna Capitals 01.10 19:15    
Villach - Fehérvár 01.10 19:15    
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 01.10 01:00 1 - 2  
Sherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies 01.10 01:00 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Zürich Lions 01.10 19:45    
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Tingsryd 01.10 19:00 4 - 3  
Mora - AIK 01.10 19:00 5 - 2  
Södertälje - Karlskoga 01.10 19:00 4 - 3  
Västervik - Björklöven 01.10 19:00 0 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Detva 01.10 17:30 5 - 1  
Liptovsky Mikulas - Slovan Bratislava 01.10 18:00 2 - 5  
Nitra - Diósgyőr 01.10 18:00 1 - 3  
Nove Zamky - Kosice 01.10 18:30 4 - 5  
Poprad - Trencin 01.10 18:00 3 - 1  
Zvolen - Michalovce 01.10 18:00 4 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Románia - U20Litvánia (Helyszín: Litvánia) 01.10 18:00 3 - 7  
U20Spanyolország - U20Nagy-Britannia 01.10 11:00 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Zauralje Kurgan 01.10 14:30 1 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk - Ermak Angarszk 01.10 15:00 3 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Gornyak Ucsali 01.10 14:30 2 - 2  
Rubin Tyumeny - Szokol Krasznojarszk 01.10 15:00 2 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Tohoku Blades 01.10 09:10 10 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Zadar 01.10 20:00    
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Ferro Carril Oeste 01.10 01:00 74 - 70  
San Martin Corrientes - Libertad Sunchales 01.10 01:30 89 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Perth 01.10 09:30 77 - 99  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Boomers 01.10 09:30 69 - 74  
Townsville - Canberra Capitals 01.10 10:00 102 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 01.10 11:00 76 - 94  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis 01.10 11:00 104 - 78  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Zenit Szentpétervár 01.10 18:00 81 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts (2.m.) 01.10 12:00 102 - 104  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puntamika Zadar - Vrijednosnice Osijek 01.10 18:00 68 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Spojnia Stargard 01.10 17:45 82 - 97  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 01.10 18:00 97 - 84  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capitanes Ciudad Mexico - Aguacateros de Michoacan (2.m.) 01.10 04:00 81 - 78  
Dorados de Chihuahua - Fuerza Regia de Monterrey (2.m.) 01.10 04:00 73 - 90  
Mineros de Zacatecas - Lenadores de Durango (2.m.) 01.10 03:30 107 - 90  
Soles de Mexicali - Panteras de Aguascaliente (2.m.) 01.10 05:15 89 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Oroszlány 01.10 18:30 71 - 87  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Cleveland 01.10 01:00 102 - 102, h.u. 112 - 115  
Minnesota - Portland 01.10 02:00 116 - 102  
Oklahoma City - Houston 01.10 03:30 113 - 92  
Philadelphia - Boston 01.10 01:00 109 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Braunschweig 01.10 19:00 85 - 90  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Köping 01.10 19:04 86 - 87  
Lulea - Jamtland 01.10 19:04 89 - 86  
Wetterbygden - Boras 01.10 18:04 92 - 100  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Sloboda Uzice 01.10 18:00 95 - 121  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kijev-Basket - Mikolaiv 01.10 18:00 96 - 91  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebraica Macabi - Urunday 01.10 01:15 93 - 85  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valga - Ventspils 01.10 18:00 73 - 112  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Ajax Köbenhavn 01.10 19:00 26 - 24  
Kézilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ausztria (Helyszín: Ausztria) 01.10 18:15 29 - 32  
Észak-Macedónia - Ukrajna 01.10 20:30    
Kézilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Portugália 01.10 18:15 25 - 28  
Norvégia - Bosznia-Hercegovina 01.10 20:30    
Kézilabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Lengyelország 01.10 18:15 26 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dunaújváros 01.10 18:30 22 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Lucs Moszkva 01.10 15:00 32 - 23  
Kézilabda (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Feröer-szigetek 01.10 16:00 36 - 25  
Kézilabda (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Koszovó 01.10 20:00    
Románia - Grúzia 01.10 18:00 29 - 24  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Zesco Utd. 01.10 20:00    
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kabylie - Raja Casablanca 01.10 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Sydney FC 01.10 09:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bahreini Federation Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hidd - Al-Muharraq 01.10 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Roeselare 01.10 20:30    
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - Pafosz 01.10 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Nasr (UAE) 01.10 17:45 1 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 01.10 15:15 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Düsseldorf 01.10 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Grenoble 01.10 20:00    
Clermont - Troyes 01.10 20:00    
Nancy - Valenciennes 01.10 20:00    
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Lyon Duchere 01.10 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz Iraklio - Apollon Szmirnisz 01.10 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Volendam 01.10 20:00    
De Graafschap - Utrecht 2 01.10 20:00    
Helmond - NAC Breda 01.10 20:00    
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Kashmir - Minerva Punjab 01.10 06:30 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyderabad FC - Chennaiyin 01.10 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nof Hagalil - Maccabi Ahi Nazareth 01.10 14:00 2 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Afula 01.10 14:00 2 - 1  
Kfar Qasem - Hapoel Bnei Sakhnin 01.10 14:00 0 - 3  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan 01.10 14:00 1 - 3  
Umm al-Fahm - Hapoel Petah Tikva 01.10 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazma - Al-Sahel (KUW) 01.10 15:40 3 - 0  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nahda - Al-Suwaiq 01.10 16:10 2 - 1  
Al-Rustaq - Bahla 01.10 13:55 0 - 0  
Al-Seeb - Fanja 01.10 16:10 0 - 0  
Muscat - Al-Nasr (OMA) 01.10 13:55 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varzim - Viseu 01.10 20:00    
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Aves 01.10 20:00    
Santa Clara - Rio Ave 01.10 20:00    
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazem - Al-Shabab (KSA) 01.10 13:35 0 - 1  
Al-Nassr - Al-Ittihad (KSA) 01.10 18:05 1 - 1  
Al-Taawoun - Al-Fateh 01.10 16:05 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Aberystwyth 01.10 20:45    
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raision Loimu - Savo 01.10 17:30 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LiigaPloki - Nurmon Jymy 01.10 17:30 3 - 2  
Röplabda (Olimp-sel.,női,Európa,Acs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Azerbajdzsán 01.10 20:00    
Röplabda (Olimp-sel.,női,Európa,Bcs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Horvátország 01.10 13:30 3 - 0  
Törökország - Belgium 01.10 16:30 3 - 2  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Németország (Helyszín: Németország) 01.10 20:10    
Röplabda (Olimpiai-selejtező,női,Dél-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kolumbia (Helyszín: Kolumbia) 01.10 02:30 3 - 1  
Peru - Venezuela 01.10 00:00 0 - 3  
Squash (J.P. Morgan Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M.A. Tamimi - Paul Coll 01.10 18:45 1 - 3  
Ces. Salazar - Chr. Hanson 01.10 01:00 3 - 2  
Eain Yow Ng - M. Castagnet 01.10 18:00 3 - 2  
M. Elsherbini - Dec. James 01.10 00:15 0 - 3  
T. Harrity - Leo Au 01.10 01:45 2 - 3  
Tom Richards - K.E. Hammamy 01.10 01:00 3 - 1  
Tsz Fung Yip - M. Mangaonkar 01.10 00:15 3 - 1  
Squash (J.P. Morgan Tournament, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Letourneau - M. Metwally 01.10 19:45 0 - 3  
Ho Tze-Lok - Emi. Whitlock 01.10 18:15 0 - 3  
Nada Abbas - Rac. Arnold 01.10 19:00 3 - 2  
R. Grinham - A. Fuller 01.10 20:30 0 - 3  
Strandröplabda (Qeshm Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aghajanighasab/Firouzpour - Vakili A / Salemiinjehbor 01.10 12:30 2 - 0  
Sílövészet (10 km, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Oberhof 2020 01.10 14:30    
A. Peiffer - V.S. Christiansen 01.10 14:30 1 - 0  
J. Dale - E.O. Bjöntegaard 01.10 14:30 0 - 1  
J. Kühn - J. Eberhard 01.10 14:30 1 - 0  
L. Hofer - B. Doll 01.10 14:30 0 - 1  
M. Fourcade - Q. Fillon Maillet 01.10 14:30 1 - 0  
S. Desthieux - E. Jacquelin 01.10 14:30 0 - 1  
T. Bö - A. Loginov 01.10 14:30 0 - 1  
Tenisz (Ann Arbor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kovacevic - D. Altmaier 01.10 00:45 1 - 2  
B. Fratangelo - Ste. Kozlov 01.10 18:40 0 - 2  
J.C. Aragone - U. Blanch 01.10 20:15    
P. Kypson - U. Blanch 01.10 02:50 0 - 2  
R. Cid Subervi - R. Quiroz 01.10 17:00 2 - 0  
Tenisz (Ann Arbor, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Lammons N - Fenty A / Siimar M 01.10 01:30 0 - 2  
King E / Reese H - Barrientos N / Gomez A 01.10 03:00 1 - 2  
Ocleppo J / Quiroz R - Galloway R / Hach Verdugo 01.10 19:30    
Tenisz (ATP Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország 01.10 07:30 1 - 2  
Szerbia - Kanada 01.10 00:00 3 - 0  
Tenisz (ATP Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - R. Nadal 01.10 09:25 2 - 0  
D. Lajovic - F. Auger Alliassime 01.10 00:00 2 - 0  
K. Coppejans - R. Bautista-Agut 01.10 07:30 0 - 2  
N. Djokovic - D. Shapovalov 01.10 02:05 2 - 1  
S. Darcis - R. Bautista-Agut 01.10 07:30    
Tenisz (ATP Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Carreno Busta P / Nadal R 01.10 12:15 1 - 2  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - E. Bouchard 01.10 07:00 2 - 1  
C. Wozniacki - J. Görges 01.10 03:30 2 - 0  
J. Pegula - A. Cornet 01.10 00:00    
S. Williams - L. Siegemund 01.10 01:15 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Williams S / Wozniacki C - Flipkens K / Van Uytvanck 01.10 09:15 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Kar. Pliskova 01.10 10:00 0 - 2  
D.R. Collins - M. Keys 01.10 02:00 0 - 2  
J. Brady - P. Kvitova 01.10 03:20 0 - 2  
K. Bertens - N. Osaka 01.10 05:30 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S / Strycova B - Hradecka L / Klepac A 01.10 12:10 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - J.A. Munar Clar 01.10 01:00 2 - 0  
E. Ruusuvuori - D. Köpfer 01.10 02:50 2 - 0  
Ste. Johnson - P. Kohlschreiber 01.10 04:15    
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Lindstedt R - Erlich J / Vasilevski A 01.10 01:00 1 - 2  
Purcell M / Saville L - Arends S / Hsieh C-P 01.10 03:20 2 - 1  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - F. Verdasco 01.10 11:00 2 - 1  
M. Kecmanovic - A. Rublev 01.10 15:15 0 - 2  
P-H. Herbert - A. Rublev 01.10 10:30 0 - 2  
S. Wawrinka - A. Bedene 01.10 13:35 2 - 0  
S. Wawrinka - C. Moutet 01.10 17:45 1 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Gonzalez S - Bopanna R / Koolhof W 01.10 14:30 1 - 2  
Bopanna R / Koolhof W - Kontinen H / Skugor F 01.10 10:30 2 - 0  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - J.J. Wolf 01.10 00:00 0 - 2  
R. Marcora - M. Viola 01.10 01:00 0 - 2  
T. Lamasine - C-M. Stebe 01.10 05:05 0 - 2  
Yui. Sugita - M. Klizan 01.10 01:50 2 - 0  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Margaroli L / Vavassori A - Goransson A / Verbeek S 01.10 01:00 2 - 0  
Pellegrino A / Vilella Ma - Fabbiano T / Viola M 01.10 06:00 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - Kri. Pliskova 01.10 07:30 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - E. Alexandrova 01.10 06:00 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Niculescu M - Duan Y-Y / Zheng S 01.10 09:00 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - Ng Ka Long Angus 01.10 09:20 1 - 2  
Ken. Momota - Yuxiang Huang 01.10 09:10 2 - 1  
Vik. Axelsen - Long Chen 01.10 10:20 2 - 1  
Zii Jia Lee - Yuqi Shi 01.10 09:40 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Alfian F / Ardianto M R 01.10 09:50 1 - 2  
Kim G J / Lee Y D - Ong Y S / Teo E Y 01.10 10:00 2 - 1  
Koga A / Saito T - Junhui L / Yuchen L 01.10 08:50 0 - 2  
Lee Y / Wang C L - Ahsan M / Setiawan H 01.10 08:10 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - Bing Jiao He 01.10 08:30 0 - 2  
S. Nehwal - C. Marin 01.10 08:40 0 - 2  
Tzu Ying Tai - S. Pusarla Venkata 01.10 08:00 2 - 0  
Zhiyi Wang - Yufei Chen 01.10 09:30 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Li W / Zheng Y 01.10 09:10 0 - 2  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Du Y / Li Y H 01.10 08:30 1 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Lee S H / Shin S C 01.10 08:10 2 - 1  
Polii G / Rahayu A - Chang Y N / Kim H R 01.10 08:20 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Hoki T / Nagahara W 01.10 08:50 2 - 0  
Lee Y / Yang C T - Faizal H / Widjaja G E 01.10 09:50 0 - 2  
Piek S / Tabeling R - Wang Y / Huang D 01.10 09:30 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - Goh S H / Lai S J 01.10 09:00 2 - 0

 

2020.01.09.
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeräs - Bollnäs 01.09 19:00 4 - 4  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Canberra Cavalry 01.09 09:00 12 - 2  
Geelong-Korea - Melbourne Aces 01.09 08:30 3 - 8  
Sydney Blue Sox - Auckland Tuatara 01.09 09:30 0 - 7  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.O. Kalter - M. Vandenbogaerde 01.09 21:00 1 - 4  
Jim Williams - R. Hogarth 01.09 15:00 4 - 0  
M. Kleermaker - Paul Hogan 01.09 23:15 1 - 4  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Graaf - B. Greaves 01.09 16:00 1 - 2  
C. Hammond - Lau. Turner 01.09 14:15 2 - 0  
Lisa Ashton - L. Winstanley 01.09 20:15 2 - 0  
Mik. Suzuki - A. Dobromyslova 01.09 22:20 2 - 0  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tango Brno - Dynamo Ceske Budejovice 01.09 18:00 3 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrarca Padova - Acqua & Sapone 01.09 20:30 2 - 6  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Norilszkij Nikel 01.09 16:00 4 - 3  
Futsal (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quinta dos Lombos - Electrico 01.09 19:00 4 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Utica 01.09 01:00 2 - 3  
Hershey - Hartford 01.09 01:00 1 - 2  
Milwaukee - Grand Rapids 01.09 02:00 2 - 3  
Rochester - Binghamton 01.09 01:05 3 - 3  
Rockford - Manitoba 01.09 02:00 4 - 1  
San Diego - Iowa 01.09 04:00 2 - 3  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 01.09 04:00 9 - 0  
Stockton - Bakersfield 01.09 04:00 4 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Charlotte 01.09 01:05 3 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Jesenice 01.09 20:30 2 - 2  
Fassa - Val Pusteria 01.09 20:30 2 - 0  
Gherdeina/Gröden - Vipiteno/Sterzing 01.09 20:30 7 - 3  
Linz 2 - Klagenfurt 2 01.09 19:00 2 - 5  
Lustenau - Salzburg 2 01.09 20:15 2 - 3  
Olimpija Ljubljana - Kitzbühel 01.09 19:15 5 - 1  
Renon/Ritten - Zell am See 01.09 20:00 2 - 0  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Sokolov 01.09 15:00 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Poruba 01.09 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk 01.09 17:00 0 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 01.09 17:00 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - SaiPa 01.09 17:30 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Admiral Vlagyivosztok 01.09 15:00 5 - 2  
Barsz Kazany - Torp. Nyizsnyij Novgorod 01.09 17:30 1 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Amur Habarovszk 01.09 15:00 4 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Szarmati Orenburg 01.09 16:00 1 - 4  
Dinamo Szentpétervár 2 - Szpartak Moszkva 2 01.09 11:00 8 - 3  
Irbisz Kazany - Lada Toljatti 2 01.09 11:00 3 - 0  
Kapitan Sztupino - SZKA-1946 01.09 17:00 0 - 3  
Omszkije Jasztrebi - Avtomob. Jekatyerinburg 2 01.09 14:00 1 - 4  
Rubin Tyumeny 2 - Tolpar Ufa 01.09 15:00 2 - 8  
Szahalinszkije Akulj - Dinamo Riga 2 01.09 09:00 1 - 6  
Vityaz Podolszk 2 - Dinamo Moszkva 2 01.09 16:00 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Dallas 01.09 04:00 1 - 2  
Philadelphia - Washington 01.09 01:30 3 - 2  
Toronto - Winnipeg 01.09 01:30 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Sparta Sarpsborg 01.09 18:30 1 - 2  
Lillehammer - Manglerud 01.09 18:30 3 - 4  
Valerenga - Stjernen 01.09 19:00 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Bremerhaven 01.09 19:30 7 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saginaw Spirit - Flint Firebirds 01.09 01:05 5 - 6  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titans 01.09 00:00 1 - 2  
Saint John Sea Dogs - Cape Breton Eagles 01.09 00:00 2 - 7  
Val-d'Or Foreurs - Blainville-Boisbriand Arm 01.09 01:00 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Rögle 01.09 19:00 5 - 2  
Djurgarden - HV 71 01.09 19:00 5 - 3  
Färjestad - Malmö 01.09 19:00 5 - 1  
Leksand - Linköping 01.09 19:00 2 - 2  
Oskarshamn - Lulea 01.09 19:00 4 - 2  
Skelleftea - Frölunda 01.09 19:00 4 - 2  
Örebro - Växjö 01.09 19:00 2 - 1  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Spanyolország 01.09 11:00 8 - 0  
U20Litvánia - U20Szerbia 01.09 18:00 3 - 2  
U20Nagy-Britannia - U20Románia 01.09 14:30 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - KRS Beijing 01.09 17:00 3 - 3  
CSZK Szamara - Lada Toljatti 01.09 16:00 1 - 7  
Dinamo Szentpétervár - Rjazany 01.09 17:30 1 - 0  
Dinamo Tver - Torpedo Gorkij 01.09 17:00 0 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Torpedo Kamenogorszk 01.09 16:30 1 - 1  
Humo Taskent - Nomad 01.09 15:30 3 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Molot Perm 01.09 16:30 2 - 2  
Rosztov - Tsen Tou Jilin 01.09 17:30 2 - 1  
SZKA-Néva - Barsz Kazany 2 01.09 17:00 4 - 0  
Tambov - ORG Beijing 01.09 16:30 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Izssztal Izsevszk 01.09 15:00 4 - 4  
Zvezda Csehov - Metallurg Novokuznyeck 01.09 17:00 4 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelowna Rockets - Victoria Royals 01.09 04:05 0 - 1  
Moose Jaw Warriors - Edmonton Oil Kings 01.09 02:00 4 - 7  
Regina Pats - Prince George Cougars 01.09 02:00 4 - 4  
Saskatoon Blades - Red Deer Rebels 01.09 02:00 8 - 1  
Winnipeg Ice - Medicine Hat Tigers 01.09 02:30 1 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - MZT Szkopje 01.09 18:00 95 - 73  
Dynamic Belgrád - Rogaska 01.09 20:00 60 - 71  
Helios Domzale - Lovcen Cetinje 01.09 18:00 92 - 62  
Novi Pazar - Siroki Brijeg 01.09 18:00 103 - 87  
Split - Sloboda Tuzla 01.09 19:00 69 - 63  
Sutjeska Niksic - Spars Sarajevo 01.09 20:00 79 - 88  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - Instituto Cordoba 01.09 02:00 77 - 77, h.u. 92 - 88  
Hispano Americano - CA Platense 01.09 01:00 66 - 67  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - NZ Breakers 01.09 09:30 85 - 79  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puente Alto - Leones de Quilpue 01.09 00:30 104 - 94  
Quilicura - Univ.Catolica de Santiago 01.09 00:30 72 - 86  
Universidad de Concepcion - Temuco 01.09 00:30 73 - 74  
Valdivia - Las Animas 01.09 00:30 56 - 68  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ETHA Engomi - Paralimni 01.09 18:00 71 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Changwon Sakers 01.09 11:00 64 - 76  
Kosárlabda (Emperor Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Alvark 01.09 08:45 69 - 66  
Shiga - Mikawa Kariya 01.09 06:30 73 - 65  
Tokyo Sunrockets - Hokkaido 01.09 04:15 76 - 60  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Maccabi TA 01.09 20:00 89 - 95  
Baskonia Vitoria - Fenerbahce 01.09 21:00 65 - 79  
Olimpia Milano - Panathinaikosz 01.09 20:45 96 - 87  
Real Madrid - Zalgiris Kaunas 01.09 21:00 88 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Lyon 01.09 19:15 63 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Sepsi 01.09 18:00 71 - 79  
Gernika Bizkaia - Tsmoki-Minszk 01.09 20:00 83 - 56  
Jenyiszej Krasznojarszk - Gorzow 01.09 13:30 93 - 77  
Olympiakosz - Diósgyőr 01.09 18:00 84 - 73  
Roche Vendee - Besiktas 01.09 20:00 73 - 82  
Sint Katelijne Waver - Cadi La Seu d'Urgell 01.09 20:30 63 - 72  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Feyenoord Rotterdam 01.09 20:00 98 - 86  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - KR Reykjavik 01.09 20:15 83 - 75  
IR Reykjavik - Stjarnan 01.09 20:15 75 - 93  
Keflavik - Grindavik 01.09 20:15 80 - 60  
Thor Porlakshofn - Valur 01.09 20:15 87 - 70  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Sichuan 01.09 12:35 110 - 99  
Zhejiang Chouzhou - Shanxi 01.09 12:35 118 - 110  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Start Lublin 01.09 17:30 100 - 93  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capitanes Ciudad Mexico - Aguacateros de Michoacan (1.m.) 01.09 04:00 98 - 98, h.u. 128 - 132  
Dorados de Chihuahua - Fuerza Regia de Monterrey (1.m.) 01.09 04:00 69 - 73  
Mineros De Zacatecas - Lenadores de Durango (1.m.) 01.09 03:30 76 - 95  
Soles de Mexicali - Panteras de Aguascaliente (1.m.) 01.09 05:15 99 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Houston 01.09 01:30 115 - 122  
Boston - San Antonio 01.09 01:00 114 - 129  
Charlotte - Toronto 01.09 01:00 100 - 100, h.u. 110 - 112  
Dallas - Denver 01.09 01:30 106 - 107  
Golden State - Milwaukee 01.09 04:00 98 - 107  
Indiana - Miami 01.09 01:00 108 - 122  
New Orleans - Chicago 01.09 02:00 123 - 108  
Orlando - Washington 01.09 01:00 123 - 89  
Utah - New York 01.09 03:00 128 - 104  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsberg - Baerum 01.09 19:00 92 - 65  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Harkiv 01.09 17:00 90 - 66  
Odessza - Dnipro 01.09 18:00 78 - 84  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguada - Sportivo Capitol 01.09 00:15 97 - 74  
Kézilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szerbia 01.09 18:15 35 - 30  
Horvátország - Montenegró 01.09 20:30 27 - 21  
Kézilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Hollandia 01.09 18:15 34 - 23  
Spanyolország - Lettország 01.09 20:30 33 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Rosztov 01.09 16:00 20 - 39  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Skuru 01.09 19:00 25 - 34  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - ES Setif 01.09 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Canberra Utd. 01.09 09:30 4 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Eupen 01.09 17:00 2 - 0  
Hertha BSC - E. Frankfurt 01.09 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trikala - Lamia 01.09 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Chennai City 01.09 14:45 2 - 3  
Mohun Bagan - Indian Arrows 01.09 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Jamshedpur 01.09 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Genoa 01.09 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 01.09 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Fayha 01.09 15:45 1 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renata Campinas - Itapetininga 01.09 00:00 3 - 0  
Sada Cruzeiro - Caramuru 01.09 00:00 3 - 0  
Sesi SP - Taubate Funvic 01.09 01:30 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Kaposvár 01.09 18:30 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lakkapaa - ETTA 01.09 17:30 1 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo 8 - Springendal Set-Up'65 01.09 20:00 3 - 2  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OK Maribor - Posojilnica Aich/Dob 01.09 20:00 1 - 3  
Röplabda (Olimp-sel.,női,Európa,Acs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Azerbajdzsán 01.09 16:00 3 - 1  
Hollandia - Lengyelország 01.09 19:30 1 - 3  
Röplabda (Olimp-sel.,női,Európa,Bcs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Horvátország 01.09 13:00 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-sel.,női,Ázsia,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Ausztrália 01.09 12:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-sel.,női,Ázsia,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Indonézia 01.09 07:00 2 - 3  
Kazahsztán - Dél-Korea 01.09 09:30 0 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Németország (Helyszín: Németország) 01.09 20:10 1 - 3  
Szlovénia - Franciaország 01.09 17:00 2 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,női,Dél-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Venezuela 01.09 00:00 3 - 0  
Peru - Kolumbia (Helyszín: Kolumbia) 01.09 02:30 0 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,Ázsia,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Kína (Helyszín: Kína) 01.09 13:00 3 - 0  
Tajvan - Kazahsztán 01.09 09:00 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,Ázsia,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Ausztrália 01.09 03:00 1 - 3  
Katar - Dél-Korea 01.09 06:30 2 - 3  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wenjun Ju - A. Goryachkina (4.m.) 01.09 08:30 1 - 0  
Snooker (Championship League, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 01.09 13:00 3 - 1  
J. Higgins - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 01.09 12:00 3 - 1  
J. Higgins - G. Dott (3 nyert frame-ig) 01.09 16:55 3 - 2  
J. Higgins - Joe Perry (3 nyert frame-ig) 01.09 15:00 1 - 3  
J. Trump - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 01.09 15:55 1 - 3  
J. Trump - Joe Perry (3 nyert frame-ig) 01.09 12:00 3 - 1  
J. Trump - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 01.09 15:00 1 - 3  
Mark King - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 01.09 13:15 1 - 3  
Mark King - Joe Perry (3 nyert frame-ig) 01.09 16:20 1 - 3  
Squash (J.P. Morgan Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alan Clyne - M. Hesham 01.09 23:30 0 - 3  
Art. Salazar - M. Castagnet 01.09 20:30 0 - 3  
B. Masotti - A. Waller 01.09 22:45 3 - 1  
C. Grayson - Edm. Lopez 01.09 21:15 3 - 0  
Eain Yow Ng - Geo. Parker 01.09 22:00 3 - 0  
Ivan Yuen - I.P. Bernabeu 01.09 23:30 1 - 3  
L. Serme - A.M.A. Tamimi 01.09 18:45 2 - 3  
Max Lee - Greg Lobban 01.09 22:45 1 - 3  
Nic. Müller - Y. Soliman 01.09 18:00 1 - 3  
R. Tandon - M. Asal 01.09 22:00 0 - 3  
Strandröplabda (Qeshm Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aghajanighasab/Firouzpour - Gholipoury B / Salagh A 01.09 13:30 2 - 1  
Jarra M B / Jawo S - Vakili A / Salemiinjehbor 01.09 12:30 0 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Naghibi Zadeh Shamili R / Shobeiri M 01.09 11:30 2 - 1  
Sato R / Taira N - Jarra M B / Jawo S 01.09 07:30 0 - 2  
Sílövészet (7,5 km, női, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Oberhof 2020 01.09 14:30    
D. Herrmann - K. Mäkäräinen 01.09 14:30 1 - 0  
D. Wierer - H. Öberg 01.09 14:30 1 - 0  
M. Davidova - I. Landmark Tandrevold 01.09 14:30 1 - 0  
M. Olsbu Roeiseland - S. Mironova 01.09 14:30 1 - 0  
T. Eckhoff - J. Braisaz 01.09 14:30 1 - 0  
Tenisz (Ann Arbor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - J. McNally 01.09 22:10 2 - 0  
B. Nakashima - Ste. Kozlov 01.09 17:00 1 - 2  
J.C. Aragone - L. Gerch 01.09 19:20 2 - 1  
N. Serdarusic - R. Quiroz 01.09 21:30 0 - 2  
Ped. Sakamoto - E. Leshem 01.09 17:00 1 - 2  
R. Cid Subervi - S. Bangoura 01.09 19:40 2 - 0  
Tenisz (Ann Arbor, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Gomez A - Hidalgo D / Redlicki M 01.09 01:30 2 - 1  
Beaty N / Johnston C - Fenty A / Siimar M 01.09 01:45 0 - 2  
Bellucci T / Sakamoto P - Galloway R / Hach Verdugo 01.09 23:40 1 - 2  
King E / Reese H - Harrison C / Korda S 01.09 03:00 2 - 0  
Kozlov S / Lovett K - Aragone JC / Bangoura S 01.09 23:30 1 - 2  
Tenisz (ATP Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Oroszország 01.09 07:30 0 - 3  
Nagy-Britannia - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 01.09 00:00 1 - 2  
Tenisz (ATP Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - N. Kyrgios 01.09 00:00 0 - 2  
D.S. Schwartzman - D. Medvedev 01.09 10:30 1 - 2  
Dan. Evans - A. De Minaur 01.09 01:35 2 - 1  
G. Pella - K. Khachanov 01.09 08:00 0 - 2  
Tenisz (ATP Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Molteni A - Gabashvili T / Kravchuk K 01.09 13:35 0 - 2  
Gonzalez M / Molteni A - Khachanov K / Medvedev D 01.09 13:50    
Murray J / Salisbury J - De Minaur A / Kyrgios N 01.09 06:05 1 - 2  
Murray J / Salisbury J - Guccione C / Peers J 01.09 05:25    
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gauff - L. Siegemund 01.09 00:00 1 - 2  
C. Wozniacki - Lau. Davis 01.09 07:00 2 - 1  
J.B. Teichmann - J. Görges 01.09 04:50 0 - 2  
S. Williams - C. McHale 01.09 02:35 2 - 1  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Goerges J - Muhammad A / Townsend T 01.09 09:40 0 - 2  
Krawczyk D / Siegemund L - Flipkens K / Van Uytvanck 01.09 04:30    
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - J. Brady 01.09 02:00 0 - 2  
A. Tomljanovic - Kar. Pliskova 01.09 03:50 1 - 2  
K. Bertens - A. Kontaveit 01.09 12:35 2 - 1  
Lud. Samsonova - P. Kvitova 01.09 06:10 0 - 2  
S. Kenin - N. Osaka 01.09 10:00 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Rosolska A - Kichenok L / Yang Z 01.09 06:00 1 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - D. Köpfer 01.09 01:00 1 - 2  
E. Donskoy - Zhe Li 01.09 03:00 2 - 0  
E. Ruusuvuori - Taro Daniel 01.09 03:50 2 - 0  
H. Laaksonen - J.A. Munar Clar 01.09 01:00 0 - 2  
P. Gojowczyk - P. Kohlschreiber 01.09 06:25 0 - 2  
Soon Woo Kwon - H. Bourchier 01.09 05:00 2 - 0  
Ste. Johnson - B. Klahn 01.09 02:20 2 - 0  
U. Humbert - D. Kudla 01.09 03:10 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Vasilevski A - Copil M / Molchanov D 01.09 01:00 2 - 0  
Giron M / Klahn B - Ebden M / Lindstedt R 01.09 06:00 0 - 2  
Polmans M / Puodziunas S - Arends S / Hsieh C-P 01.09 04:45 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Monroe N / Withrow J 01.09 05:20 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - M. Kecmanovic 01.09 13:30 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nielsen F / Puetz T - Bambridge L / Gonzalez S 01.09 13:30    
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - J.J. Wolf 01.09 05:00 0 - 2  
C-M. Stebe - F. Coria 01.09 06:20 2 - 0  
H. Mayot - R. Marcora 01.09 01:00 0 - 2  
M. Klizan - C. O'Connell 01.09 07:45 2 - 0  
T. Fabbiano - B. Kavcic 01.09 04:05 0 - 2  
T. Lamasine - E. Gulbis 01.09 08:50 2 - 0  
Y. Hanfmann - M. Viola 01.09 01:00 1 - 2  
Yui. Sugita - M. Trungelliti 01.09 02:15 2 - 1  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Couacaud E - Goransson A / Verbeek S 01.09 07:30 0 - 2  
Fabbiano T / Viola M - Gaston H / Mayot H 01.09 07:45 2 - 1  
Kolar Z / Rosol L - Margaroli L / Vavassori A 01.09 02:30    
Mena F / Menezes J - Pellegrino A / Vilella Ma 01.09 09:25 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - E. Mertens 01.09 08:50 2 - 1  
K. Bondarenko - Kri. Pliskova 01.09 11:10 0 - 2  
Qiang Wang - E. Alexandrova 01.09 06:25 1 - 2  
Z. Diyas - G. Muguruza Blanco 01.09 04:00 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fichman S / Kato M - Krejcikova/Siniakova 01.09 05:00 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheuk Yiu Lee - Long Chen 01.09 08:30 0 - 2  
Ken. Momota - H.S. Prannoy 01.09 08:30 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Vik. Axelsen 01.09 11:45 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - Tien Chen Chou 01.09 07:30 2 - 0  
R. Gemke - Jon. Christie 01.09 08:10 0 - 2  
Yuqi Shi - Guangzu Lu 01.09 04:20 2 - 0  
Yuxiang Huang - J.O. Jörgensen 01.09 07:50 2 - 1  
Zii Jia Lee - Sam. Verma 01.09 07:50 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Choi S / Seo S J 01.09 04:00 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Chia A / Soh W Y 01.09 09:10 2 - 0  
Han C / Zhou H - Ong Y S / Teo E Y 01.09 04:20 0 - 2  
Huang K X / Liu C - Koga A / Saito T 01.09 04:40 1 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Kim G J / Lee Y D 01.09 04:20 0 - 2  
Kim D Y / Kim S R - Lee Y / Wang C L 01.09 04:00 1 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Junhui L / Yuchen L 01.09 05:20 1 - 2  
Liao M C / Su C H - Ahsan M / Setiawan H 01.09 08:30 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - Rus. Hartawan 01.09 08:10 2 - 0  
Nit. Jindapol - Yufei Chen 01.09 04:20 0 - 2  
Noz. Okuhara - Say. Takahashi 01.09 09:50 2 - 0  
S. Nehwal - Se Young An 01.09 05:00 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Aya Ohori 01.09 07:30 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Ji Hyun Sung 01.09 07:50 2 - 1  
Yanyan Cai - C. Marin 01.09 05:00 0 - 2  
Zhiyi Wang - R. Intanon 01.09 04:40 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Hsu Y C / Hu L F 01.09 04:00 2 - 0  
Chen Q / Jia Y F - Matsuyama N / Shida C 01.09 04:00 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Supajirakul/Taerattanach. 01.09 04:00 2 - 0  
Lee S H / Shin S C - Piek S / Seinen C 01.09 04:00 2 - 0  
Li W / Zheng Y - Fukushima Y / Hirota S 01.09 05:20 2 - 1  
Liu X / Xia Y - Kim S Y / Kong H Y 01.09 05:20 1 - 2  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Bolotova E / Davletova A 01.09 04:40 2 - 0  
Tan P K L / Thinaah M - Polii G / Rahayu A 01.09 06:30 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernadet P Z / Karandasuw - Wang Y / Huang D 01.09 09:30 0 - 2  
Choi S / Shin S C - Chan P S / Goh L Y 01.09 08:10 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Gicquel T / Delrue D 01.09 08:50 2 - 0  
Hoki T / Nagahara W - Puavaranukroh/Taerattanac 01.09 07:30 2 - 0  
Lee Y / Yang C T - Ko S H / Eom H W 01.09 05:00 2 - 1  
Man W C / Tan P K L - Faizal H / Widjaja G E 01.09 08:10 0 - 2  
Piek S / Tabeling R - Christiansen M / Boeje A 01.09 07:50 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Tang C M / Tse Y S 01.09 08:30 2 - 0  
 
2020.01.08.
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hövik - Ullern 01.08 19:00 4 - 9  
Mjöndalen - Ready Oslo 01.08 19:00 1 - 10  
Stabaek - Sarpsborg 01.08 19:00 11 - 0  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Bajkal Irkutszk 01.08 11:00 3 - 3  
Szibszelmas Novoszibirszk - Kuzbassz Kemerovo 01.08 07:00 4 - 10  
Ural Trubnyik - Dinamo Moszkva 01.08 09:00 6 - 4  
Vodnyik Arhangelszk - Start Nyizsnyij Novgorod 01.08 11:00 9 - 1  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aaby/Tjureda - Broberg/Söderhamn 01.08 19:00 1 - 2  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Landman - Ben Hazel 01.08 16:30 4 - 3  
W. Harms - S. Waites 01.08 20:15    
Way. Warren - Andy Hamilton 01.08 14:15 4 - 1  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Winstanley - Cas. Gallagher 01.08 15:50 2 - 0  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunet - NOR 92 Mjöndalen 01.08 19:00 20 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kadan 01.08 17:30 5 - 2  
Prostejov - Jihlava 01.08 18:00 1 - 3  
Slavia Trebic - Slovan Ustecti Lvi 01.08 17:30 4 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Vsetin 01.08 17:30 6 - 4  
Litomerice - Poruba 01.08 17:30 8 - 4  
Slavia Praha - Havirov 01.08 18:00 4 - 6  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice 01.08 18:00 4 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - KMH Budapest 01.08 18:00 2 - 1  
Vasas - Debrecen 01.08 18:40 3 - 3  
Újpest - FTC 01.08 18:00 2 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt - Himik Novopolock 01.08 17:00 2 - 4  
Lida - Lokomotív Orsa 01.08 17:00 1 - 2  
Pinszkije Jasztrebi - Mogiljev 01.08 17:00 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - KeuPa 01.08 17:30 3 - 4  
Kokkolan Hermes - Kajaanin Hokki 01.08 17:30 7 - 3  
RoKi - Jokipojat 01.08 17:30 3 - 3  
TUTO - Koovee 01.08 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 01.08 17:30 2 - 2  
Kalpa - Kookoo 01.08 17:30 0 - 4  
Lahti Pelicans - Hämeenlinna 01.08 17:30 1 - 1  
SaiPa - Turku PS 01.08 17:30 0 - 3  
Vaasan Sport - Tappara 01.08 17:30 1 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Humo Taskent 2 01.08 15:00 2 - 0  
Jertisz Pavlodar - Gornyak Rudnyij 01.08 14:00 5 - 1  
Kulager Petropavlovszk - Aktobe 01.08 14:00 3 - 4  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Temirtau 01.08 13:30 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 01.08 15:00 1 - 4  
Dinamo Riga - Szeversztal Cserepovec 01.08 18:30 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barisz 01.08 15:00 1 - 5  
Szalavat Julajev Ufa - Lokomotív Jaroszlavl 01.08 12:30 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Jokerit 01.08 15:00 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Dinaburga Daugavpils 01.08 18:30 6 - 2  
Zemgale/LLU - Kurbads Riga 01.08 18:30 3 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Almaz Cserepovec 01.08 11:00 3 - 1  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Szarmati Orenburg 01.08 11:00 2 - 3  
Dinamo Szentpétervár 2 - Szpartak Moszkva 2 01.08 11:00 2 - 1  
Irbisz Kazany - Lada Toljatti 2 01.08 11:00 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Szputnyik Almetyevszk 01.08 09:00 3 - 0  
Kapitan Sztupino - SZKA-1946 01.08 11:00 2 - 2  
Krasznaja Armija - Lokomotív Jaroszlavl 2 01.08 11:00 2 - 0  
Krilja Szovjetov Moszkva - Amurszkije Tigri Habarov. 01.08 11:00 2 - 2  
Kuznyeckije Medvegyi - Sztalnyije Liszi Magnyit. 01.08 07:00 3 - 5  
Omszkije Jasztrebi - Avtomob. Jekatyerinburg 2 01.08 08:00 4 - 2  
Rubin Tyumeny 2 - Tolpar Ufa 01.08 09:00 0 - 3  
Szahalinszkije Akulj - Dinamo Riga 2 01.08 04:00 3 - 3  
Szibirszkije Sznajperi - Belije Medvegyi Cseljab. 01.08 07:00 5 - 5  
Vityaz Podolszk 2 - Dinamo Moszkva 2 01.08 11:00 7 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Columbus 01.08 04:00 3 - 4  
Carolina - Philadelphia 01.08 01:00 4 - 4  
Chicago - Calgary 01.08 02:30 1 - 2  
Detroit - Montreal 01.08 01:30 4 - 3  
Florida - Arizona 01.08 01:00 2 - 5  
Las Vegas - Pittsburgh 01.08 04:00 3 - 4  
Nashville - Boston 01.08 02:00 2 - 6  
New Jersey - NY Islanders 01.08 01:00 3 - 3  
NY Rangers - Colorado 01.08 01:30 5 - 3  
St. Louis - San Jose 01.08 02:00 3 - 2  
Tampa Bay - Vancouver 01.08 01:00 9 - 2  
Washington - Ottawa 01.08 01:00 6 - 1  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Gjövik 01.08 19:00 7 - 1  
Tonsberg - Ringerike 01.08 19:00 1 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Vienna Capitals 01.08 19:15 2 - 4  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimouski Oceanic - Shawinigan Cataractes 01.08 01:30 5 - 1  
Rouyn-Noranda Huskies - Blainville-Boisbriand Arm 01.08 01:00 3 - 7  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Björklöven 01.08 19:00 2 - 5  
Almtuna - Västeras 01.08 19:00 2 - 2  
Karlskoga - Mora 01.08 19:00 4 - 5  
Kristianstad - MODO 01.08 19:00 2 - 5  
Tingsryd - Södertälje 01.08 19:00 3 - 3  
Vita Hästen - Karlskrona 01.08 19:00 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Dubnica 01.08 19:00 0 - 3  
Martin - Zilina 01.08 18:00 1 - 1  
Skalica - Spisska Nova Ves 01.08 17:00 6 - 1  
Trnava - Topolcany 01.08 17:30 6 - 7  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC - Diósgyőr 01.08 18:30 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Gornyak Ucsali 01.08 10:00 2 - 2  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Jastrzebie 01.08 18:00 2 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Medicine Hat Tigers 01.08 02:00 4 - 3  
Portland Winterhawks - Spokane Chiefs 01.08 04:00 5 - 3  
Prince Albert Raiders - Red Deer Rebels 01.08 02:00 5 - 5  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Regatas Corrientes - Libertad Sunchales 01.08 01:30 92 - 82  
San Lorenzo - Boca Juniors 01.08 02:00 68 - 66  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Torun 01.08 20:00    
Manresa - Strasbourg 01.08 20:30    
Türk Telekom - Lietkabelis 01.08 18:00 92 - 83  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - AEK Athén 01.08 20:00    
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Gaziantepspor 01.08 20:00    
Periszteri - Iberostar Tenerife 01.08 18:00 54 - 80  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Dijon 01.08 20:30    
Szombathely - Zaragoza 01.08 18:00 70 - 77  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svendborg - Köbenhavn 01.08 19:00 98 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Incheon Elephants 01.08 11:00 80 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Suwon OK Savingbank 01.08 11:00 83 - 80  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Jekatyerinburg 01.08 13:00 50 - 71  
TTT Riga - Castors Braine 01.08 18:00 81 - 62  
UR Venezia - Cukurova 01.08 19:30 70 - 61  
USK Praha - Bourges 01.08 18:00 82 - 64  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Sopron 01.08 17:30 70 - 52  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Trento 01.08 18:15 73 - 69  
Partizan Belgrád - Virtus Bologna 01.08 20:00    
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Venezia 01.08 20:00    
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Galatasaray 01.08 20:00    
Rytas Vilnius - UNIKSZ Kazany 01.08 18:00 86 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - MoraBanc Andorra 01.08 20:45    
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Botas Adana 01.08 19:00 84 - 35  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Bayreuth 01.08 20:30    
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Tsmoki-Minszk 01.08 18:00 73 - 89  
Ironi Ness Ziona - U-Banca Cluj 01.08 19:00 81 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - Körmend 01.08 19:30 78 - 78, h.u. 90 - 94  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Karsiyaka 01.08 15:00 68 - 100  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Salon Vilpas 01.08 17:30 89 - 88  
Korihait Uusikaupunki - Lapuan Kobrat 01.08 17:30 82 - 94  
KTP Kotka - Kauhajoen Karhu 01.08 17:30 89 - 95  
Lahti - Nokia 01.08 17:30 77 - 75  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabok - Alkar Sinj 01.08 19:00 86 - 51  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Poznan 01.08 18:30 78 - 60  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Oklahoma City 01.08 01:30 101 - 101, h.u. 103 - 111  
Cleveland - Detroit 01.08 01:00 113 - 115  
LA Lakers - New York 01.08 04:30 117 - 87  
Memphis - Minnesota 01.08 02:00 119 - 112  
Phoenix - Sacramento 01.08 03:00 103 - 114  
Toronto - Portland 01.08 01:00 99 - 101  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - UBSC Graz 01.08 19:30 64 - 60  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - Lucenec 01.08 18:00 93 - 61  
Levice - Handlova 01.08 17:30 83 - 61  
Prievidza - Komarno 01.08 18:00 113 - 77  
Zilina - Svit 01.08 18:00 86 - 82  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Polzela 01.08 19:00 84 - 76  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bigua de Villa Biarritz - Goes 01.08 00:15 89 - 79  
Malvin - Trouville 01.08 00:15 86 - 83  
Nacional - Defensor Sporting 01.08 01:15 86 - 73  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Rapla 01.08 18:30 80 - 80, h.u. 87 - 92  
Ogre - Parnu 01.08 18:00 77 - 71  
TTU Tallinn - Kalev Tallinn 01.08 18:00 97 - 116  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - EH Aalborg 01.08 19:00 29 - 25  
Herning-Ikast - Horsens 01.08 19:30 26 - 21  
Holstebro - Köbenhavn 01.08 19:00 26 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroslaw - Lublin 01.08 18:00 29 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Debrecen 01.08 18:00 28 - 28  
Siófok - Mosonmagyaróvár 01.08 18:00 38 - 26  
Vác - Érd 01.08 19:00 31 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sola - Storhamar 01.08 17:55 28 - 28  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Bietigheim 01.08 19:30 29 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Lucs Moszkva 01.08 11:00 43 - 17  
Kubany Krasznodar - Rosztov 01.08 14:00 24 - 32  
Zvezda Zvenyigorod - CSZKA Moszkva 01.08 15:00 30 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Univ. Cluj 01.08 17:00 35 - 27  
Rapid Bukarest - CSM Bukarest 01.08 17:30 20 - 27  
Slobozia - Ramnicu Valcea 01.08 16:30 24 - 29  
Zalau - Magura Cisnadiei 01.08 17:30 29 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Sävehof 01.08 19:00 22 - 28  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Izrael 01.08 17:30 26 - 26  
Görögország - Ciprus 01.08 16:00 30 - 16  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paradou - Bel-Abbes 01.08 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Scunthorpe - U21Manchester City 01.08 20:45    
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Aston Villa 01.08 21:00    
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Olympiakosz Nicosia 01.08 18:00 4 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Karmiotissza Polemidion 01.08 15:30 3 - 0  
Alki Oroklini - AEL Limasszol 01.08 18:00 1 - 5  
Paralimni - Doxa Katokopia 01.08 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Chippa Utd. 01.08 18:30 1 - 2  
Cape Town City - AmaZulu 01.08 18:30 2 - 2  
Kaizer Chiefs - Highlands Park 01.08 18:30 3 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Baroka 01.08 18:30 1 - 0  
Supersport Utd. - Maritzburg Utd. 01.08 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Haras El Hodood 01.08 13:30 0 - 3  
ENPPI - Al-Ittihad (EGY) 01.08 18:30 0 - 0  
Smouha - Wadi Degla 01.08 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Feyenoord 01.08 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Brest 01.08 18:45 3 - 1  
Paris SG - St-Etienne 01.08 21:05    
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panathinaikosz 01.08 16:15 1 - 0  
Kalamata - Olympiakosz 01.08 14:00 0 - 2  
Panetolikosz - Panioniosz 01.08 18:30 0 - 0  
Xanthi - Arisz 01.08 20:30    
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Churchill Brothers 01.08 09:30 2 - 2  
TRAU FC - NEROCA 01.08 09:30 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Northeast Utd. 01.08 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Hassania Agadir 01.08 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosta - Gudja 01.08 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Kano Pillars 01.08 16:00 0 - 0  
Adamawa Utd. - Lobi Stars 01.08 15:45 0 - 1  
Akwa Utd. - Wikki Tourists 01.08 16:00 1 - 0  
Enugu Rangers - Ifeanyi Ubah 01.08 16:00 3 - 1  
Katsina Utd. - Plateau Utd. 01.08 16:00 1 - 0  
MFM Lagos - Dakkada FC 01.08 16:00 1 - 0  
Rivers Utd. - Nasarawa Utd. 01.08 16:00 1 - 0  
Sunshine Stars - Jigawa Golden Stars 01.08 16:00 2 - 0  
Warri Wolves - Heartland Owerri 01.08 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Real Madrid B 01.08 15:45 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Real Madrid 01.08 20:00    
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Fluminense 01.08 00:00 3 - 0  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prerov - Liberec 01.08 18:00 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Vasas 01.08 18:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vantaa - Tiikerit 01.08 17:30 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Vampula Huittinen 01.08 17:30 3 - 2  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orion Doetinchem - Taurus Houten 01.08 20:00 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurosped Vroomshoop - Sliedrecht 01.08 20:00 0 - 3  
Sneek - Zwolle 01.08 20:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Pila 01.08 17:30 1 - 3  
Röplabda (Olimp-sel.,női,Európa,Acs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 01.08 19:30 0 - 3  
Röplabda (Olimp-sel.,női,Európa,Bcs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Németország 01.08 16:00 1 - 3  
Horvátország - Törökország 01.08 13:00 1 - 3  
Röplabda (Olimpiai-sel.,női,Ázsia,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Tajvan 01.08 12:00 0 - 3  
Röplabda (Olimpiai-sel.,női,Ázsia,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Irán 01.08 09:30 3 - 0  
Indonézia - Kazahsztán 01.08 07:00 0 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Csehország 01.08 17:30 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Hollandia 01.08 20:45    
Szerbia - Bulgária 01.08 14:30 2 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,női,Dél-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Peru 01.08 00:00 3 - 0  
Venezuela - Kolumbia (Helyszín: Kolumbia) 01.08 02:30 0 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,Ázsia,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Irán 01.08 09:00 0 - 3  
Kína - Tajvan 01.08 13:00 3 - 2  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,Ázsia,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Katar 01.08 03:00 0 - 3  
Dél-Korea - India 01.08 06:30 3 - 0  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goryachkina - Wenjun Ju (3.m.) 01.08 08:30 0.5 - 0.5  
Snooker (Championship League, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - G. Dott (3nyert frame-ig) 01.08 20:10 3 - 2  
D.B. Gilbert - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 01.08 16:30 3 - 2  
G. Dott - Joe Perry (3 nyert frame-ig) 01.08 15:05 3 - 1  
J. Higgins - J. Trump (3 nyert frame-ig) 01.08 12:00 1 - 3  
J. Higgins - Mark King (3 nyert frame-ig) 01.08 15:55 3 - 2  
J. Trump - G. Dott (3 nyert frame-ig) 01.08 19:00 3 - 1  
J. Trump - Mark King (3 nyert frame-ig) 01.08 15:00 3 - 1  
Joe Perry - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 01.08 13:40 1 - 3  
Joe Perry - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 01.08 19:00 2 - 3  
M.J. Williams - J. Higgins (3 nyert frame-ig) 01.08 13:40 2 - 3  
Mark King - G. Dott (3 nyert frame-ig) 01.08 12:00 1 - 3  
Mark King - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 01.08 20:05 0 - 3  
Strandröplabda (Qeshm Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dargahi P / Nikoufar V - Aghajanighasab/Firouzpour 01.08 13:30 1 - 2  
Gholipoury B / Salagh A - Shoushtarizadeh/Sadeghi M 01.08 12:40 2 - 0  
Jarra M B / Jawo S - Gholipoury B / Salagh A 01.08 08:10 1 - 2  
Jarra M B / Jawo S - Pala T / Sramek M 01.08 12:40 2 - 1  
Murakami H / Tsuchiya T - Dargahi P / Nikoufar V 01.08 09:00 2 - 0  
Murakami H / Tsuchiya T - Sato R / Taira N 01.08 13:30 2 - 0  
Raoufi R / Mirzaali A - Bedritis A / Jirgensons M 01.08 11:50 2 - 0  
Sato R / Taira N - Aghajanighasab/Firouzpour 01.08 09:00 2 - 0  
Tenisz (Ann Arbor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - D. Altmaier 01.08 16:00 1 - 2  
J. McNally - T. Bellucci 01.08 00:30 2 - 0  
J.C. Aragone - A. Fenty 01.08 00:30 2 - 0  
Mar. Redlicki - S. Bangoura 01.08 19:00 0 - 2  
N. Serdarusic - C. Hemery 01.08 18:30    
R. Cid Subervi - A. Velotti 01.08 16:00 2 - 1  
Tob. Simon - R. Quiroz 01.08 19:10    
Tenisz (Ann Arbor, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Lammons N - Bemelmans R / Serdarusic 01.08 02:05 2 - 0  
Pasha N / Schnur M - Martinez L D / Romboli F 01.08 02:00 0 - 2  
Tenisz (ATP Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dél-Afrika 01.08 08:30 1 - 2  
Szerbia - Chile 01.08 01:00 2 - 1  
Tenisz (ATP Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Uruguay 01.08 10:30 2 - 1  
Tenisz (ATP Cup, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország 01.08 00:00 1 - 2  
Horvátország - Argentína 01.08 07:30 0 - 3  
Tenisz (ATP Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Metreveli - F. Roncadelli 01.08 10:30 2 - 0  
A. Metreveli - M. Cuevas 01.08 10:30    
B. Coric - D.S. Schwartzman 01.08 11:35 0 - 2  
B. Paire - Kev. Anderson 01.08 11:10 1 - 2  
B. Paire - L.G.M. Harris 01.08 08:30    
D. Lajovic - N. Jarry 01.08 01:00 2 - 0  
D. Thiem - H. Hurkacz 01.08 02:55 1 - 2  
Den. Novak - K. Majchrzak 01.08 00:00    
Den. Novak - K. Zuk 01.08 00:00 1 - 2  
G. Monfils - Kev. Anderson 01.08 10:00    
Gil. Simon - L.G.M. Harris 01.08 08:45 2 - 1  
M. Cilic - G. Pella 01.08 08:55 0 - 2  
N. Basilashvili - P. Cuevas 01.08 12:00 2 - 1  
N. Djokovic - C. Garin 01.08 03:00 2 - 0  
R. Bautista-Agut - Go Soeda 01.08 03:00 2 - 0  
R. Nadal - Y. Nishioka 01.08 04:45 2 - 0  
Tenisz (ATP Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakshi A / Metreveli A - Behar A / Cuevas P 01.08 14:25 0 - 2  
Cacic N / Troicki V - Garin C / Jarry N 01.08 04:35    
Cacic N / Troicki V - Jarry N / Tabilo A 01.08 05:00 0 - 2  
Carreno Busta P / Nadal R - McLachlan B / Nishioka Y 01.08 07:45    
Dodig I / Mektic N - Gonzalez M / Molteni A 01.08 13:15 1 - 2  
Mahut/Roger-Vasselin - Klaasen R / Roelofse R 01.08 14:05 0 - 2  
Marach/J.Melzer - Hurkacz H / Kubot L 01.08 05:55 2 - 1  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - D. Kasatkina 01.08 08:15 2 - 0  
A. Cornet - P. Martic 01.08 00:00 2 - 1  
E. Bouchard - Car. Garcia 01.08 02:30 2 - 0  
T. Zidansek - J. Pegula 01.08 00:00 0 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Srebotnik K - Flipkens K / Van Uytvanck 01.08 01:20 1 - 2  
Dolehide C / Larsson J - Williams S / Wozniacki C 01.08 07:00 0 - 2  
Garcia C / Goerges J - Kiick A / Routliffe E 01.08 05:30 2 - 1  
Moore J / Rodionova Ar - Gauff/McNally 01.08 04:20 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - A. Riske 01.08 02:00 0 - 2  
D.R. Collins - Y. Putintseva 01.08 03:50 2 - 0  
S. Stosur - M. Keys 01.08 05:05 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Bertens K - Melichar N / Xu Y 01.08 03:15 2 - 0  
Hradecka L / Klepac A - Sevastova A / Stephens S 01.08 08:10 2 - 0  
Hsieh S / Strycova B - Hon P / Sanders S 01.08 06:45 2 - 0  
Mladenovic K/TomljanovicA - Pliskova Ka / Vekic D 01.08 02:00 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - P. Kohlschreiber 01.08 06:55 0 - 2  
B. Rola - D. Köpfer 01.08 00:00 1 - 2  
Dar. King - J.A. Munar Clar 01.08 02:55 1 - 2  
E. Donskoy - And. Harris 01.08 01:20 2 - 0  
H. Bourchier - M. Giron 01.08 02:45 2 - 1  
H. Laaksonen - O. Otte 01.08 05:05 2 - 1  
M. Krueger - D. Kudla 01.08 00:00 1 - 2  
P. Gojowczyk - D.E. Galan Riveros 01.08 07:05 2 - 1  
Soon Woo Kwon - Y. Maden 01.08 01:50 2 - 0  
U. Humbert - Dan. Petrovic 01.08 00:00 2 - 0  
Zhe Li - A. Seppi 01.08 04:50 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / O'Mara J - Giron M / Klahn B 01.08 06:30 1 - 2  
Bourchier H / Grills J - Polmans M / Puodziunas S 01.08 06:15 0 - 2  
Chung H /Johnson S - Arends S / Hsieh C-P 01.08 05:20    
Granollers G/Vega Hernand - Purcell M / Saville L 01.08 04:00 0 - 2  
LI Z / Zhang Z - Arends S / Hsieh C-P 01.08 08:35 0 - 2  
Reid M / Smith J-P - Monroe N / Withrow J 01.08 02:35 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - F. Krajinovic 01.08 15:05 2 - 1  
Fucsovics M. - C. Ilkel 01.08 14:40 2 - 0  
L. Djere - P-H. Herbert 01.08 16:05 0 - 2  
M. Kecmanovic - J-W. Tsonga 01.08 17:30 2 - 0  
M. Kukushkin - A. Rublev 01.08 13:30 0 - 2  
M. Raonic - C. Moutet 01.08 19:05 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Bambridge L / Gonzalez S 01.08 15:35 0 - 2  
Pavic M / Soares B - Nielsen F / Puetz T 01.08 17:10 1 - 2  
Skupski/Skupski - Kontinen H / Skugor F 01.08 13:30 1 - 2  
Tiafoe F / Wawrinka S - Bopanna R / Koolhof W 01.08 13:30 0 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - Jay Clarke 01.08 04:20 2 - 0  
D. Popko - C. O'Connell 01.08 07:30 0 - 2  
F. Bagnis - H. Mayot 01.08 01:00 1 - 2  
M. Cressy - F. Coria 01.08 04:15 1 - 2  
M. Klizan - T-S. Kwiatkowski 01.08 08:40 2 - 1  
M. Viola - Z. Kolar 01.08 02:35 2 - 1  
R. Marcora - F. Gaio 01.08 01:00 2 - 1  
T. Fabbiano - H. Gaston 01.08 03:05 2 - 0  
Y. Hanfmann - Joao Menezes 01.08 01:00 2 - 0  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Mena F / Menezes J 01.08 04:45 1 - 2  
Gaio F / Marcora R - Margaroli L / Vavassori A 01.08 06:30    
Kavcic B / Safwat M - Goransson A / Verbeek S 01.08 09:30 0 - 2  
MartinezPorte/ZapataMiral - Kolar Z / Rosol L 01.08 06:30 0 - 2  
Sugita Y / Trungelliti M - Gaston H / Mayot H 01.08 07:30 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - Z. Diyas 01.08 04:00 1 - 2  
Qiang Wang - A. Sasnovich 01.08 07:15 2 - 1  
S. Rogers - G. Muguruza Blanco 01.08 04:00 0 - 2  
Shuai Peng - E. Alexandrova 01.08 05:40 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y-Y / Zheng S - Jakupovic D / Olaru R 01.08 08:35 2 - 0  
Fichman S / Kato M - Jiang X / Tang Q 01.08 07:00 2 - 1  
Mertens E / Sabalenka A - Doi M / Niculescu M 01.08 09:45 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Zii Jia Lee 01.08 09:50 1 - 2  
A.S. Ginting - Yuxiang Huang 01.08 12:15 0 - 2  
Cheuk Yiu Lee - S.H. Rhustavito 01.08 04:00 2 - 0  
Dan Lin - J.O. Jörgensen 01.08 11:10 0 - 2  
H-K. Vittinghus - Guangzu Lu 01.08 08:30 1 - 2  
K. Tsuneyama - H.S. Prannoy 01.08 11:30 0 - 2  
Ken. Momota - K. Parupalli 01.08 09:10 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Feixiang Sun 01.08 06:15 2 - 0  
Koki Watanabe - Ng Ka Long Angus 01.08 08:30 1 - 2  
R. Gemke - B. Sai Praneeth 01.08 04:45 2 - 0  
Sam. Verma - K. Wangcharoen 01.08 11:30 2 - 0  
Sri. Kidambi - Tien Chen Chou 01.08 07:45 0 - 2  
T. Sugiarto - Vik. Axelsen 01.08 05:30 0 - 2  
Wan Ho Son - Long Chen 01.08 04:20 0 - 2  
Yuqi Shi - Tzu Wei Wang 01.08 08:30 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Lin C Y / Yang M T 01.08 05:00 2 - 0  
Han C / Zhou H - Jansen J R / Kaesbauer P 01.08 05:30 2 - 1  
Kim D Y / Kim S R - Goh S F / Izzuddin N 01.08 08:50 2 - 0  
Lee J-H / Yang P-H - Zijian D / Chang W 01.08 04:00 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - B. Ongbumrungpan 01.08 10:45 2 - 1  
Bing Jiao He - Ga Eun Kim 01.08 07:00 2 - 1  
C. Marin - Aka. Yamaguchi 01.08 04:00 2 - 0  
G.M. Tunjung - R. Intanon 01.08 10:30 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - Yufei Chen 01.08 11:30 1 - 2  
Nit. Jindapol - Yue Han 01.08 10:00 2 - 0  
Noz. Okuhara - Pui Yin Yip 01.08 07:00 2 - 1  
P. Buranaprasertsuk - Se Young An 01.08 10:45 0 - 2  
P. Chochuwong - Ji Hyun Sung 01.08 12:15 0 - 2  
Rus. Hartawan - Jia Min Yeo 01.08 06:15 2 - 1  
S. Nehwal - Lia. Tan 01.08 07:45 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - E. Kosetskaya 01.08 09:15 2 - 0  
Say. Takahashi - Beiwen Zhang 01.08 09:15 2 - 1  
Tzu Ying Tai - Yiman Zhang 01.08 12:15 2 - 0  
Xuefei Qi - Zhiyi Wang 01.08 04:00 1 - 2  
Yanyan Cai - F. Fitriani 01.08 10:45 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Li W / Zheng Y - Ramadhanti SFS / Sugiarto 01.08 05:30 2 - 1  
Tan P K L / Thinaah M - Cheong A C Y / Lim C S 01.08 04:00 2 - 0  
Teoh M X / Yap L - Matsuyama N / Shida C 01.08 04:45 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Piek S / Tabeling R 01.08 04:00 0 - 2  
Bernadet P Z / Karandasuw - Tan K M / Lai P J 01.08 10:50 2 - 0  
Chang T C / Ng W Y - Gicquel T / Delrue D 01.08 09:15 1 - 2  
Choi S / Shin S C - Wang C L / Cheng C Y 01.08 10:00 2 - 1  
Christiansen M / Boeje A - Seo S J / Chae Y 01.08 06:15    
Goh S H / Lai S J - Jiting H / Yue D 01.08 09:30 2 - 0  
Hoki T / Nagahara W - Magee S / Magee C 01.08 04:40 2 - 0  
Hoo P R / Cheah Y S - Wang Y / Huang D 01.08 10:10 0 - 2  
Hurlburt-Yu J / Wu J - Tang C M / Tse Y S 01.08 04:00 0 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Man W C / Tan P K L 01.08 05:20 0 - 2  
Ko S H / Eom H W - Adcock C / Adcock G 01.08 07:45 2 - 1  
Lamsfuss M / Herttrich I - Faizal H / Widjaja G E 01.08 04:45 0 - 2  
Lee J H / Hsu Y C - Puavaranukroh/Taerattanac 01.08 04:00 0 - 2  
Lee Y / Yang C T - Rivaldy R / Mentari P H 01.08 10:00 2 - 1  
Low H Y / Lim C S - Chan P S / Goh L Y 01.08 08:30 0 - 2

 

2020.01.07.
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Caracas - Tiburones de la Guaira (4.m.) 01.07 23:00 0 - 9  
Navegantes del Magallanes - Cardenales de Lara (4.m.) 01.07 23:00 5 - 6  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Evans - N. Fulwell 01.07 14:15 3 - 2  
Gary Robson - Ben Hazel 01.07 20:15 2 - 3  
N. Kenny - D.O. Kalter 01.07 15:30 2 - 3  
R. Hogarth - T. Tricole 01.07 23:05 3 - 1  
R. Veenstra - Jus. Hood 01.07 17:35 3 - 1  
Sco. Mitchell - Lei. Bennett 01.07 22:10 3 - 1  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dobromyslova - S. Prins 01.07 16:50 2 - 0  
Lisa Ashton - P. Jacklin 01.07 21:35 2 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Oilers Espoo 01.07 17:30 5 - 8  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Fredrikstad 01.07 20:00 5 - 9  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra 01.07 14:00 1 - 5  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Mountfield HK 01.07 19:00 1 - 3  
Frölunda - Lulea 01.07 18:00 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Slovan Ustecti Lvi 01.07 18:00 7 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 01.07 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 01.07 19:00 4 - 1  
Esbjerg - Herning 01.07 20:30 1 - 4  
Rungsted - Frederikshavn 01.07 19:00 2 - 4  
Rödovre - Sönderjyske 01.07 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Angers 01.07 20:30 0 - 6  
Bordeaux - Rouen 01.07 20:15 3 - 5  
Gap - Mulhouse 01.07 20:30 0 - 5  
Nice - Chamonix 01.07 20:00 6 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Humo Taskent 2 01.07 13:00 5 - 3  
Jertisz Pavlodar - Gornyak Rudnyij 01.07 12:00 1 - 1  
Kulager Petropavlovszk - Aktobe 01.07 12:00 3 - 2  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Temirtau 01.07 12:00 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szibir Novoszibirszk 01.07 12:30 3 - 3  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk 01.07 15:00 2 - 0  
Dinamo Minszk - Red Star Kunlun 01.07 14:10 1 - 5  
Dinamo Moszkva - Amur Habarovszk 01.07 15:00 4 - 2  
Szocsi - Traktor Cseljabinszk 01.07 15:00 0 - 2  
Szpartak Moszkva - SZKA Szentpétervár 01.07 15:00 3 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Admiral Vlagyivosztok 01.07 15:00 1 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Mogo Riga 01.07 18:00 3 - 6  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Almaz Cserepovec 01.07 11:00 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Szputnyik Almetyevszk 01.07 09:00 1 - 2  
Krasznaja Armija - Lokomotív Jaroszlavl 2 01.07 11:00 0 - 1  
Krilja Szovjetov Moszkva - Amurszkije Tigri Habarov. 01.07 11:00 4 - 2  
Kuznyeckije Medvegyi - Sztalnyije Liszi Magnyit. 01.07 07:00 3 - 2  
Szibirszkije Sznajperi - Belije Medvegyi Cseljab. 01.07 07:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Columbus 01.07 04:30 2 - 4  
Montreal - Winnipeg 01.07 01:00 2 - 3  
NY Islanders - Colorado 01.07 01:00 1 - 0  
Toronto - Edmonton 01.07 01:00 4 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 01.07 19:00 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Fehérvár 01.07 19:15 5 - 1  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 01.07 19:15 0 - 1  
Villach - Linz 01.07 19:15 3 - 2  
Znojmo - Innsbruck 01.07 18:30 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Visp 01.07 20:00 0 - 2  
Biasca Ticino - Zug 2 01.07 20:00 2 - 2  
GCK Lions - Winterthur 01.07 20:00 4 - 0  
Langenthal - Thurgau 01.07 20:00 6 - 3  
Olten - Chaux-de-Fonds 01.07 19:45 6 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zürich Lions 01.07 19:45 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Västervik 01.07 19:00 5 - 1  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Románia 01.07 11:00 8 - 0  
U20Litvánia - U20Nagy-Britannia 01.07 18:00 3 - 6  
U20Spanyolország - U20Szerbia 01.07 14:30 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Tsen Tou Jilin 01.07 15:00 5 - 3  
Dinamo Szentpétervár - Barsz Kazany 2 01.07 15:00 4 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Metallurg Novokuznyeck 01.07 15:00 2 - 4  
Humo Taskent - Torpedo Kamenogorszk 01.07 15:30 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szokol Krasznojarszk 01.07 13:00 0 - 2  
Lada Toljatti - Dizel Penza 01.07 14:00 2 - 2  
Rubin Tyumeny - Ermak Angarszk 01.07 13:00 6 - 3  
SZKA-Néva - Torpedo Gorkij 01.07 15:00 4 - 1  
Tambov - KRS Beijing 01.07 15:00 3 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Molot Perm 01.07 13:00 4 - 3  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Sassari 01.07 20:00 88 - 82  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Bandirma 01.07 20:30 92 - 84  
Pau Orthez - Anwil Wloclawek 01.07 20:30 85 - 77  
Vechta - Hapoel Jerusalem 01.07 20:00 74 - 83  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Nyizsnyij Novgorod 01.07 20:00 87 - 66  
Nymburk - VEF Riga 01.07 18:30 75 - 56  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Telekom Bonn 01.07 18:00 80 - 76  
Neptunas Klaipeda - PAOK 01.07 18:00 80 - 86  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Randers 01.07 19:30 79 - 98  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders 01.07 11:00 73 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Promitheasz Patra 01.07 20:30 63 - 57  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Unicaja Malaga 01.07 18:00 84 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Bakken Aarhus 01.07 22:00 90 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Kijev-Basket 01.07 18:00 78 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villeneuve d'Ascq Lille - St-Amand Hainaut 01.07 20:00 71 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (1.m.) 01.07 12:00 87 - 91  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - GKK Sibenik 01.07 18:00 99 - 80  
Puntamika Zadar - Hermes Zágráb 01.07 19:00 78 - 65  
Skrljevo - Split 01.07 18:00 69 - 97  
Vrijednosnice Osijek - Zadar 01.07 20:00 75 - 87  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jilin 01.07 12:35 107 - 114  
Guangzhou - Beijing Royal Fighters 01.07 12:35 105 - 121  
Qingdao - Fujian 01.07 12:35 116 - 101  
Shandong - Guangdong 01.07 12:35 102 - 107  
Shanghai Sharks - Beijing Ducks 01.07 12:35 77 - 84  
Shanxi - Zhejiang Chouzhou 01.07 12:35 93 - 90  
Shenzhen - Liaoning 01.07 12:35 100 - 122  
Sichuan - Nanjing Tongxi 01.07 12:35 117 - 98  
Tianjin - Jiangsu Dragons 01.07 12:35 98 - 98, h.u. 104 - 113  
Zhejiang Guangsha - Xinjiang 01.07 12:35 98 - 88  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Szekszárd 01.07 18:00 77 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Denver 01.07 01:30 115 - 123  
Charlotte - Indiana 01.07 01:00 104 - 115  
Dallas - Chicago 01.07 02:30 118 - 110  
New Orleans - Utah 01.07 02:00 126 - 128  
Orlando - Brooklyn 01.07 01:00 101 - 89  
Philadelphia - Oklahoma City 01.07 01:00 120 - 113  
Sacramento - Golden State 01.07 04:00 111 - 98  
San Antonio - Milwaukee 01.07 02:30 126 - 104  
Washington - Boston 01.07 01:00 99 - 94  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Umea 01.07 19:04 89 - 76  
Jamtland - Djurgarden 01.07 19:04 107 - 87  
Lulea - Nässjö 01.07 19:04 85 - 72  
Norrköping - Wetterbygden 01.07 19:04 94 - 67  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - Piestanske Cajky 01.07 19:00 55 - 73  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Valmiera 01.07 18:00 96 - 61  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Viborg 01.07 18:30 21 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - FTC 01.07 19:00 36 - 36  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Dunarea Braila 01.07 17:30 24 - 22  
Gloria Buzau - Slatina 01.07 16:00 27 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skövde 01.07 19:00 22 - 20  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Egyiptom 01.07 19:00 27 - 24  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Accrington 01.07 20:45 2 - 2  
Newport - Milton Keynes Dons 01.07 20:30 3 - 0  
Salford City - Port Vale 01.07 20:45 3 - 0  
Tranmere - U21Leicester 01.07 20:45 1 - 2  
Walsall - Portsmouth 01.07 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Shrewsbury 01.07 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Manchester City 01.07 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartlepool - Eastleigh 01.07 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits 01.07 18:30 0 - 0  
Polokwane City - Orlando Pirates 01.07 18:30 1 - 4  
Stellenbosch - Bloemfontein Celtic 01.07 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aswan - El Gouna 01.07 13:30 1 - 1  
El Entag El Harby - Al-Masry 01.07 16:00 1 - 1  
Pyramids FC - Ismaily 01.07 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Standard Liege 01.07 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Strasbourg 01.07 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - PAOK 01.07 20:30 0 - 3  
Volosz NFC - Atromitosz Periszteri 01.07 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnett Gardens - Molynes Utd. 01.07 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kuvaiti Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Al-Kuwait (Helyszín: Al-Kuwait-stadion) 01.07 15:45 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Santos Laguna 01.07 03:00 3 - 1  
CD Guadalajara - Cruz Azul 01.07 04:00 2 - 2  
Pachuca - Leon 01.07 02:00 3 - 1  
Tijuana - Queretaro 01.07 04:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Sp. Gijón 01.07 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ahli (KSA) 01.07 18:00 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo/Barueri - Praia 01.07 23:30 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Guangdong (1.m.) 01.07 12:30 3 - 0  
Tianjin - Shanghai (1.m.) 01.07 12:30 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Liaoning (1.m.) 01.07 12:30 3 - 0  
Shangdong - Bayi (1.m.) 01.07 12:30 3 - 0  
Röplabda (Olimp-sel.,női,Európa,Acs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 01.07 19:30 0 - 3  
Lengyelország - Bulgária 01.07 16:00 3 - 1  
Röplabda (Olimp-sel.,női,Európa,Bcs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Törökország 01.07 13:00 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-sel.,női,Ázsia,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tajvan - Thaiföld (Helyszín: Thaiföld) 01.07 12:00 0 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Csehország 01.07 17:00 3 - 2  
Németország - Szlovénia 01.07 20:10 2 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Hollandia 01.07 14:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező,Ázsia,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Kazahsztán 01.07 13:00 3 - 0  
Snooker (Championship League, 5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - G. Dott (3 nyert frame-ig) 01.07 12:00 3 - 1  
A. McGill - Kyr. Wilson (3 nyert frame-ig) 01.07 15:35 3 - 1  
A. McGill - Tom Ford (3 nyert frame-ig) 01.07 17:15 1 - 3  
D.B. Gilbert - A. McGill (3 nyert frame-ig) 01.07 20:45    
D.B. Gilbert - G. Dott (3 nyert frame-ig) 01.07 16:10 3 - 2  
D.B. Gilbert - Joe Perrym (3 nyert frame-ig) 01.07 15:10 0 - 3  
D.B. Gilbert - Kyr. Wilson (3 nyert frame-ig) 01.07 12:00 3 - 0  
Joe Perry - A. McGill (3 nyert frame-ig) 01.07 19:00    
M.J. Williams - G. Dott (3 nyert frame-ig) 01.07 14:30 3 - 2  
M.J. Williams - Kyr. Wilson (3 nyert frame-ig) 01.07 16:40 3 - 0  
M.J. Williams-D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 01.07 19:00    
Tom Ford - Joe Perry (3 nyert frame-ig) 01.07 13:35 2 - 3  
Tenisz (Ann Arbor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - C. Hemery 01.07 00:45 0 - 2  
A. Kovacevic - N. Chappell 01.07 15:00 2 - 0  
A. Velotti - N. Barrientos 01.07 01:40 2 - 0  
Ale. Gomez - Mar. Redlicki 01.07 16:35 1 - 2  
B. Fratangelo - Gas. Elias 01.07 23:00 2 - 0  
E. Leshem - S. Korda 01.07 21:35 2 - 0  
J.M. Cerundolo - P. Kypson 01.07 15:00 1 - 2  
Kev. King - B. Nakashima 01.07 19:40 0 - 2  
L. Gerch - Kai. Uchida 01.07 18:55 2 - 0  
Ped. Sakamoto - A. Zakharov 01.07 22:50 2 - 0  
S. Kirchheimer - U. Blanch 01.07 17:55 0 - 2  
Ste. Kozlov - R. Olivo 01.07 20:55 2 - 0  
Tenisz (ATP Cup, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Bulgária 01.07 07:30 2 - 1  
Nagy-Britannia - Moldova 01.07 00:00 3 - 0  
Tenisz (ATP Cup, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - USA 01.07 10:30 3 - 0  
Tenisz (ATP Cup, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Ausztrália 01.07 08:30 0 - 3  
Németország - Kanada 01.07 01:00 1 - 2  
Tenisz (ATP Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Shapovalov 01.07 02:40 0 - 2  
C. Norrie - A. Cozbinov 01.07 00:00 2 - 0  
D. Goffin - G. Dimitrov 01.07 09:10 2 - 1  
D. Medvedev - C. Ruud 01.07 04:25 2 - 0  
Dan. Evans - R. Albot 01.07 01:35 2 - 0  
F. Fognini - J. Isner 01.07 12:35 2 - 0  
J-L. Struff - F. Auger Alliassime 01.07 01:00 2 - 0  
K. Khachanov - V. Durasovic 01.07 03:00 2 - 0  
M. Pervolarakis - J. Millman 01.07 08:30 1 - 2  
M. Pervolarakis - N. Kyrgios 01.07 08:30    
S. Darcis - D. Kuzmanov 01.07 07:30 0 - 2  
S. Travaglia - T.H. Fritz 01.07 10:30 2 - 0  
S. Tsitsipas - A. De Minaur 01.07 10:00    
S. Tsitsipas - N. Kyrgios 01.07 11:20 1 - 2  
Tenisz (ATP Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Krajicek A / Rajeev R 01.07 14:30 2 - 1  
Gille S / Vliegen J - Dimitrov G / Kuzmanov D 01.07 12:05    
Gille S / Vliegen J - Dimitrov G / Lazarov A 01.07 12:45 2 - 1  
Kalovelonis M / Tsitsipas - Guccione C / Peers J 01.07 14:40 0 - 2  
Khachanov K / Medvedev D - Durasovic V / Ruud C 01.07 06:55    
Krawietz K / Mies A - Auger-Aliassim/Shapovalov 01.07 04:10 0 - 2  
Murray J / Salisbury J - Albot R / Cozbinov A 01.07 03:10 2 - 0  
Pervolarakis/Tsitsipas S - Guccione C / Peers J 01.07 14:45    
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - Kat. Kozlova 01.07 03:00 2 - 0  
A. Cornet - Y. Bonaventure 01.07 02:00 2 - 1  
C. McHale - Ann Li 01.07 06:05 2 - 0  
C. Wozniacki - P.M. Hourigan 01.07 06:00 2 - 0  
G. Minnen - J. Görges 01.07 07:10 0 - 2  
L. Siegemund - A. van Uytvanck 01.07 03:15    
L. Siegemund - C. McNally 01.07 04:55 2 - 0  
Lau. Davis - V. Lepchenko 01.07 06:35 2 - 0  
S. Williams - C. Giorgi 01.07 04:35 2 - 0  
U.M. Arconada - P. Martic 01.07 02:00 1 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolehide C / Larsson J - Carter H / Stefani L 01.07 07:45 2 - 1  
Gauff/McNally - Arruabarrena L / Voracova 01.07 08:35 2 - 0  
Muhammad A / Townsend T - Christian K / Guarachi A 01.07 04:35 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - Su-Wei Hsieh 01.07 06:10 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - P. Kvitova 01.07 09:05 1 - 2  
D. Vekic - Y. Putintseva 01.07 03:20 1 - 2  
K. Bertens - D. Yastremska 01.07 06:50 2 - 1  
M. Bouzkova - M. Keys 01.07 02:00 0 - 2  
M. Sakkari - N. Osaka 01.07 04:25 1 - 2  
M. Sharapova - J. Brady 01.07 11:15 1 - 2  
S. Stephens - Lud. Samsonova 01.07 02:00 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Melichar N / Xu Y 01.07 02:00 0 - 2  
Mladenovic K/TomljanovicA - Kudermetova V / Riske A 01.07 05:00 2 - 0  
Perez E / Stosur S - Kichenok L / Yang Z 01.07 07:30 1 - 2  
Peschke K / Schuurs D - Jurak D / Rosolska A 01.07 03:25 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Hyeon Chung 01.07 01:50    
B. Klahn - N. Gombos 01.07 06:25 2 - 0  
B. Rola - I. Ivashka 01.07 00:00 2 - 0  
B. Schnur - A. Bolt 01.07 07:10 0 - 2  
D. Sela - D.E. Galan Riveros 01.07 02:50 1 - 2  
Dar. King - Jas. Jung 01.07 00:00 2 - 1  
E. Ymer - Dan. Petrovic 01.07 02:10 0 - 2  
H. Bourchier - M. Polmans 01.07 04:35 2 - 1  
J. Sinner - E. Ruusuvuori 01.07 03:20 0 - 2  
P. Gunneswaran - Taro Daniel 01.07 07:45 0 - 2  
Ste. Johnson - Zhizhen Zhang 01.07 04:00 2 - 1  
Y. Maden - G. Garcia-Lopez 01.07 00:00 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Copil M / Molchanov D - Munar J / Ruusuvuori E 01.07 08:00 2 - 1  
Erlich J / Vasilevski A - Koepfer D / Kwon S 01.07 05:10 2 - 1  
Harris A / Santillan A - Ebden M / Lindstedt R 01.07 06:35 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - A. Bublik 01.07 13:30 2 - 0  
C. Ilkel - R. Berankis 01.07 15:15 2 - 1  
F. Tiafoe - Fucsovics M. 01.07 13:30 1 - 2  
L. Djere - L. Sonego 01.07 13:30 2 - 1  
M. Cecchinato - P-H. Herbert 01.07 19:25 0 - 2  
M. Jaziri - M. Kukushkin 01.07 17:55 0 - 2  
S. Wawrinka - J. Chardy 01.07 16:10 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene AL / Djere L - Skupski/Skupski 01.07 17:40 1 - 2  
Chardy J / Martin F - Sharan D / Sitak A 01.07 19:25 2 - 0  
Nielsen F / Puetz T - Demoliner M / Middelkoop 01.07 15:40 2 - 1  
Pavic M / Soares B - Fucsovics M / Verdasco F 01.07 17:25    
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - M. Bachinger 01.07 06:05    
E. Benchetrit - B. Kavcic 01.07 01:00 0 - 2  
E. Gulbis - M. Safwat 01.07 08:55 2 - 0  
F. Delbonis - T. Lamasine 01.07 07:30 0 - 2  
H. Mayot - C. Sinclair 01.07 03:05 2 - 1  
J.J. Wolf - R. Carballes Baena 01.07 02:30 2 - 1  
Joao Menezes - Ji Sung Nam 01.07 01:00 2 - 1  
M. Trungelliti - M. Torpegaard 01.07 05:10 2 - 1  
P. Martinez Portero - Ale. Muller 01.07 09:05 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - C. Lestienne 01.07 01:00 2 - 0  
Yui. Sugita - Hir. Moriya 01.07 03:20 2 - 1  
Tenisz (Noumea, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Cressy M - Pellegrino A / Vilella Martinez M 01.07 05:10 0 - 2  
Clarke J / Grenier H - Benchetrit E / Couacaud E 01.07 07:30 1 - 2  
Nam J S / Song M-K - Fabbiano T / Viola M 01.07 07:25 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - A. Blinkova 01.07 04:00 1 - 2  
E. Rybakina - Yafan Wang 01.07 09:35 2 - 0  
Kri. Pliskova - A. Sabalenka 01.07 06:10 2 - 0  
Shuai Zhang - K. Bondarenko 01.07 05:25 0 - 2  
Xiyu Wang - E. Mertens 01.07 07:50 0 - 2  
Ying-Ying Duan - Z. Diyas 01.07 04:00 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Pliskova Kr - Jakupovic D / Olaru R 01.07 09:15 1 - 2  
Fichman S / Kato M - Han X / Zhu L 01.07 04:00 2 - 1  
Jiang X / Tang Q - Peng S / Zhang S 01.07 09:00 2 - 0  
Lister C / Santamaria S - Krejcikova/Siniakova 01.07 05:35 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Boe M / Conrad-Petersen M 01.07 09:30 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Chia A / Soh W Y 01.07 09:40 0 - 2  
He J / Tan Q - Choi S / Seo S J 01.07 09:30 1 - 2  
Huang K X / Liu C - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 01.07 11:45 2 - 1  
Ivanov V / Sozonov I - Lee Y / Wang C L 01.07 12:45 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Wahyu N A P / Ade Y S 01.07 10:15 2 - 0  
Ko S H / Shin B C - Koga A / Saito T 01.07 11:55 0 - 2  
Lane B / Vendy S - Liao M C / Su C H 01.07 13:25 0 - 2  
Maas J / Tabeling R - Junhui L / Yuchen L 01.07 12:35 0 - 2  
Ou X Y / Zhang N - Ahsan M / Setiawan H 01.07 13:35 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Ong Y S / Teo E Y 01.07 11:00 1 - 2  
Yao C L / Han Y P - Kim G J / Lee Y D 01.07 11:10 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Polii G / Rahayu A 01.07 11:55 1 - 2  
Delrue D / Palermo L - Piek S / Seinen C 01.07 10:25 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Chow M K / Lee M Y 01.07 11:10 2 - 0  
Efler L / Herttrich I - Bolotova E / Davletova A 01.07 11:00 1 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Boeje A / Poulsen M 01.07 12:45 2 - 1  
Lee S H / Shin S C - Fruergaard M / Thygesen S 01.07 10:15 2 - 0  
Liu X / Xia Y - Hoo V / Yap C W 01.07 13:25 2 - 0  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Kititharakul/Prajongjai 01.07 10:25 2 - 0  
Supajirakul/Taerattanach. - Mapasa S / Somerville G 01.07 11:45 2 - 0  

 

2020.01.06.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - Akilles Porvoo 01.06 12:00 0 - 7  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Sandviken 01.06 17:00 2 - 3  
Bollnäs - Villa Lidköping 01.06 17:00 5 - 4  
Edsbyn - Motala 01.06 15:00 10 - 1  
Sirius - Frillesas 01.06 13:15 5 - 0  
Vanersborg - Hammarby 01.06 16:00 2 - 7  
Vetlanda - Broberg/Söderhamn 01.06 15:00 4 - 3  
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Navegantes del Magallanes - Cardenales de Lara (3.m.) 01.06 23:00 6 - 8  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Smith-Neale - Paul Hogan 01.06 23:40 0 - 3  
Andy Hamilton - D. Herewini 01.06 20:20 3 - 1  
Dav. Cameron - N. Fulwell 01.06 15:00 1 - 3  
G. Pascaru - Jus. Hood 01.06 14:15 1 - 3  
S. Waites - Mar. Adams 01.06 22:25 3 - 2  
W. Harms - A. Harrysson 01.06 15:55 3 - 2  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mik. Suzuki - M. O'Brien 01.06 21:35 2 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Ostrava 01.06 19:10 12 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slevik - Sarpsborg 01.06 19:30 9 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Sirius 01.06 19:00 2 - 3  
Falun - Jönköping 01.06 17:00 7 - 3  
Helsingborg - Pixbo Wallenstam 01.06 16:00 2 - 5  
Höllviken - Warberg 01.06 16:00 5 - 4  
Storvreta - Linköping 01.06 15:00 6 - 5  
Växjö - Kalmarsund 01.06 16:30 4 - 9  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vipiteno/Sterzing 01.06 20:30 5 - 1  
Cortina - Klagenfurt 2 01.06 20:45 6 - 2  
Feldkirch - Fassa 01.06 18:00 1 - 2  
Gherdeina/Gröden - Olimpija Ljubljana 01.06 20:30 2 - 7  
Jesenice - Linz 2 01.06 19:00 6 - 0  
Kitzbühel - Renon/Ritten 01.06 20:00 2 - 4  
Val Pusteria - Bregenzerwald 01.06 18:00 4 - 3  
Zell am See - Lustenau 01.06 19:30 6 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Trebic 01.06 17:30 2 - 6  
Kadan - Jihlava 01.06 18:00 2 - 2  
Sokolov - Prostejov 01.06 18:00 2 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Motor Ceske Budejovice 01.06 17:00 2 - 5  
Poruba - Zubr Prerov 01.06 17:30 1 - 2  
Slavia Praha - Chomutov 01.06 18:00 1 - 3  
Vsetin - Litomerice 01.06 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Gyergyói HK 01.06 18:00 1 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 01.06 12:30 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt - Lokomotív Orsa 01.06 14:30 3 - 3  
Lida - Mogiljev 01.06 12:00 2 - 4  
Pinszkije Jasztrebi - Himik Novopolock 01.06 11:00 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barisz 01.06 15:30 2 - 3  
Dinamo Riga - Jokerit 01.06 18:30 0 - 7  
Szalavat Julajev Ufa - CSZKA Moszkva 01.06 12:30 4 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irbisz Kazany - Szarmati Orenburg 01.06 11:00 3 - 1  
Omszkije Jasztrebi - Tolpar Ufa 01.06 08:00 3 - 2  
Rubin Tyumeny 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 01.06 09:00 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville 01.06 04:00 4 - 4  
Chicago - Detroit 01.06 01:30 4 - 2  
Minnesota - Calgary 01.06 01:00 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Krefeld 01.06 19:30 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 01.06 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spisska Nova Ves - Trnava 01.06 17:30 5 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 01.06 16:00 4 - 2  
Detva - Diósgyőr 01.06 17:00 5 - 3  
Kosice - Nitra 01.06 15:30 2 - 2  
Michalovce - Liptovsky Mikulas 01.06 17:30 4 - 2  
Poprad - Nove Zamky 01.06 17:00 2 - 2  
Slovan Bratislava - Trencin 01.06 18:00 4 - 1  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Spanyolország 01.06 18:00 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szokol Krasznojarszk 01.06 12:30 3 - 3  
Rubin Tyumeny - Ermak Angarszk 01.06 13:00 2 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Moose Jaw Warriors 01.06 00:00 7 - 2  
Tri-City Americans - Kelowna Rockets 01.06 01:05 3 - 7  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Krka Novo Mesto 01.06 17:00 101 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Illawarra 01.06 09:30 102 - 96  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Castro - Ancud 01.06 00:00 75 - 79  
Puente Alto - Universidad de Concepcion 01.06 00:00 99 - 92  
Univ.Catolica de Santiago - Leones de Quilpue 01.06 00:00 98 - 90  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEK Larnaka 01.06 18:00 56 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Busan Sonicboom 01.06 11:00 96 - 59  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Cheongju Stars 01.06 11:00 44 - 56  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ura Kaarina - Tampere Pyrintö 01.06 17:30 82 - 85  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Tindastoll 01.06 20:15 95 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Beer Sheva 01.06 18:00 87 - 92  
Hapoel TA - Maccabi Ashdod 01.06 18:15 100 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Starogard Gdanski 01.06 17:00 100 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Minnesota 01.06 01:30 103 - 118  
LA Lakers - Detroit 01.06 04:00 106 - 99  
Miami - Portland 01.06 00:00 122 - 111  
Phoenix - Memphis 01.06 02:00 114 - 121  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Heidelberg 01.06 19:30 73 - 73, h.u. 83 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - GEAS San Giovanni 01.06 17:00 74 - 68  
Torino - Vigarano 01.06 18:00 86 - 76  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Timberwolves - Traiskirchen 01.06 17:30 83 - 76  
Wels - UBSC Graz 01.06 17:30 85 - 69  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sighetu Marmatiei - Csíkszereda 01.06 16:00 78 - 85  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Valencia 01.06 18:00 76 - 76, h.u. 85 - 78  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Köping 01.06 16:04 96 - 87  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Helios Domzale 01.06 18:00 84 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva 01.06 13:00 96 - 80  
Tsmoki-Minszk - Zenit Szentpétervár 01.06 15:00 60 - 80  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valga - Latvijas Univ. 01.06 18:00 66 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Esbjerg 01.06 20:00 19 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - VästerasIrsta 01.06 16:00 25 - 25  
Skuru - Heid 01.06 17:45 26 - 24  
Söder - Boden 01.06 14:30 18 - 26  
Önnered - Skara 01.06 15:00 30 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 01.06 14:40 28 - 32  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Leeds 01.06 20:56 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - Anorthoszisz Famaguszta 01.06 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASEC Mimosas - San Pedro 01.06 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Metz 01.06 20:55 3 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania Kisszamikosz - Doxa Drama 01.06 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odisha - Chennaiyin 01.06 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Umm al-Fahm 01.06 18:00 2 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Petah Tikva 01.06 18:00 2 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula 01.06 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Sektzia Nes Tziona 01.06 18:00 1 - 2  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 01.06 19:15 3 - 4  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mount Pleasant - Vere Utd. 01.06 01:00 2 - 0  
Waterhouse - UWI 01.06 01:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eding Sport de Lekie - Colombe Spor 01.06 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Sadd 01.06 16:45 1 - 6  
Labdarúgás (Kuvaiti Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (KUW) - Khaitan 01.06 15:40 3 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Raja de Beni Mellal 01.06 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Juarez 01.06 22:45 3 - 0  
Monarcas Morelia - Dep. Toluca 01.06 23:00 2 - 0  
Necaxa - Atlas de Guadalajara 01.06 23:00 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Parma 01.06 15:00 5 - 0  
Bologna - Fiorentina 01.06 12:30 1 - 1  
Juventus - Cagliari 01.06 15:00 4 - 0  
Lecce - Udinese 01.06 18:00 0 - 1  
Milan - Sampdoria 01.06 15:00 0 - 0  
Napoli - Internazionale 01.06 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Levante 01.06 16:15 0 - 2  
Valencia - Deportivo 01.06 18:30 1 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Minas 01.06 01:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hurrikaani Loimaa - Valepa Sastamala 01.06 17:30 1 - 3  
Savo - Karelian Hurmos 01.06 16:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuusamo - Kangasala 01.06 16:00 2 - 3  
Nurmon Jymy - Hämeenlinna 01.06 17:30 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OK Maribor - Waldviertel 01.06 20:00 2 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Németország (Helyszín: Németország) 01.06 20:10 0 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Európa,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Franciaország 01.06 17:00 3 - 2  
Hollandia - Szerbia 01.06 14:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Ried 01.06 18:30 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Wildcats Klagenfurt 01.06 16:00 3 - 1  
Prinz Brunnenbau - TI Volley 01.06 19:00 1 - 3  
Sokol/Post - Linz/Steg 01.06 17:30 1 - 3  
Tirol Innsbruck - Hartberg 01.06 13:00 3 - 1  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Sollentuna 01.06 15:30 1 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Sollentuna 01.06 13:00 2 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Myjava 01.06 18:00 3 - 1  
Presov - Komarno 01.06 18:00 1 - 3  
Prievidza - Svidnik 01.06 18:00 3 - 2  
Röplabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusno - Nitra 01.06 18:00 0 - 3  
Pezinok - Nove Mesto nad Vahom 01.06 18:00 3 - 1  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wenjun Ju - A. Goryachkina (2.m.) 01.06 08:30 0.5 - 0.5  
Snooker (Championship League, 5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 01.06 12:00 3 - 1  
A. McGill - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 01.06 16:20 0 - 3  
D.B. Gilbert - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 01.06 15:00 1 - 3  
D.B. Gilbert - Tom Ford (3 nyert frame-ig) 01.06 19:00 3 - 2  
G. Dott - Joe Perry (3 nyert frame-ig) 01.06 16:20 3 - 2  
G. Dott - Tom Ford (3 nyert frame-ig) 01.06 20:50 3 - 0  
Joe Perry - A. McGill (3 nyert frame-ig) 01.06 13:15 3 - 1  
Kyr. Wilson - G. Dott (3 nyert frame-ig) 01.06 13:15 3 - 0  
Kyr. Wilson - Joe Perry (3 nyert frame-ig) 01.06 19:00 3 - 2  
M.J. Williams - Joe Perry (3 nyert frame-ig) 01.06 20:40 3 - 1  
M.J. Williams - Tom Ford (3 nyert frame-ig) 01.06 12:00 3 - 1  
Tom Ford - Kyr. Wilson (3 nyert frame-ig) 01.06 15:00 3 - 2  
Síugrás (Négysáncverseny, Bischofshofen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Négysáncverseny, Bischofshofen 2020 01.06 17:15    
Ryo. Kobayashi - S. Kraft 01.06 15:30 0 - 1  
S. Leyhe - P. Prevc 01.06 15:30 0 - 1  
Síugrás (Négysáncverseny, összetett)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Négysáncverseny, összetett 2019/20 01.06 19:00    
Tenisz (Ann Arbor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - Evan Song 01.06 23:50 2 - 0  
B. Lock - A. Zakharov 01.06 19:00 0 - 2  
Die. Hidalgo - Gas. Elias 01.06 17:50 1 - 2  
E. Leshem - J. Ocleppo 01.06 22:25 2 - 0  
L. Gerch - Z. Svajda 01.06 16:15 2 - 0  
L. Glasspool - J. McNally 01.06 16:25 0 - 2  
O. Styler - A. Fenty 01.06 21:00 0 - 2  
R. Roumane - B. Nakashima 01.06 17:45 0 - 2  
Ste. Kozlov - A. Rinderknech 01.06 20:50 2 - 0  
Tob. Simon - Evan King 01.06 23:25 2 - 0  
Tenisz (Ann Arbor, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Petit - S. Kirchheimer 01.06 15:00 0 - 2  
R. Rodriguez-Pace - A. Gomez 01.06 15:00 0 - 2  
Tenisz (ATP Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Chile 01.06 01:00 3 - 0  
Szerbia - Franciaország 01.06 08:30 2 - 1  
Tenisz (ATP Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Grúzia 01.06 03:00 2 - 1  
Tenisz (ATP Cup, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Argentína 01.06 07:30 3 - 0  
Horvátország - Lengyelország 01.06 00:00 2 - 1  
Tenisz (ATP Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - H. Hurkacz 01.06 02:35 0 - 2  
D. Lajovic - B. Paire 01.06 08:30 1 - 2  
D. Thiem - D.S. Schwartzman 01.06 10:10 2 - 0  
Den. Novak - G. Pella 01.06 07:30 2 - 1  
Go Soeda - A. Metreveli 01.06 03:00 2 - 1  
Kev. Anderson - C. Garin 01.06 02:45 2 - 0  
L.G.M. Harris - N. Jarry 01.06 01:00 2 - 0  
M. Cilic - K. Majchrzak 01.06 00:00    
M. Cilic - K. Zuk 01.06 00:00 2 - 0  
N. Djokovic - G. Monfils 01.06 11:00 2 - 0  
R. Bautista-Agut - F. Roncadelli 01.06 10:30 2 - 0  
R. Bautista-Agut - M. Cuevas 01.06 10:30    
R. Nadal - P. Cuevas 01.06 12:00 2 - 0  
Y. Nishioka - N. Basilashvili 01.06 05:40 2 - 0  
Tenisz (ATP Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Nadal R - Behar A / Cuevas P 01.06 13:35    
Carreno Busta P/Lopez F - Behar A / Fumeaux J M 01.06 13:55 2 - 1  
Djokovic N / Troicki V - Mahut/Roger-Vasselin 01.06 13:45 2 - 1  
Dodig I / Mektic N - Hurkacz H / Kubot L 01.06 04:45 2 - 0  
Klaasen R / Roelofse R - Garin C / Jarry N 01.06 04:25 2 - 1  
Marach/J.Melzer - Gonzalez M / Molteni A 01.06 12:25 2 - 0  
Matsui T / Mclachlan B - Bakshi A / Tkemaladze Z 01.06 07:45 0 - 2  
Matsui T / Mclachlan B - Bakshi A / Tsivadze G 01.06 07:25    
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gauff - V. Kuzmova 01.06 05:50 2 - 0  
C. Suarez Navarro - D. Kasatkina 01.06 02:55 1 - 2  
C.C. Bellis - J. Pegula 01.06 03:05 0 - 2  
E. Bouchard - K. Flipkens 01.06 08:40 2 - 0  
J.B. Teichmann - Val. Ivanov 01.06 05:00 2 - 0  
R. Peterson - T. Zidansek 01.06 04:20 0 - 2  
S. Williams - S. Kuznetsova 01.06 22:00    
T. Townsend - Car. Garcia 01.06 03:00 1 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Errani S / Hourigan P M - Moore J / Rodionova Ar 01.06 06:40 0 - 2  
Krawczyk D / Siegemund L - Bara I M / Savinykh V 01.06 06:45 2 - 0  
Williams S / Wozniacki C - Hibino N / Ninomiya M 01.06 07:10 2 - 0  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - Y. Bonaventure 01.06 00:50 2 - 1  
I. Shinikova - G. Minnen 01.06 01:50 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - K. Muchova 01.06 07:30 2 - 0  
A. Tomljanovic - Pri. Hon 01.06 09:10 2 - 1  
E. Svitolina - D.R. Collins 01.06 09:50 0 - 2  
J. Konta - B. Strycova 01.06 05:00 1 - 2  
S. Kenin - A. Sevastova 01.06 05:40 2 - 0  
S. Stosur - A. Kerber 01.06 07:35 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Bertens K - Kontaveit A / Pavlyuchenk 01.06 11:00 2 - 1  
Pliskova Ka / Vekic D - Chan H-C / Chan L 01.06 05:00 2 - 1  
Tenisz (Brisbane-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brady - Sto. Sanders 01.06 01:00 2 - 0  
Lud. Samsonova - M. Kostyuk 01.06 03:45 2 - 0  
V. Kudermetova - M. Bouzkova 01.06 01:00 1 - 2  
Y. Putintseva - A. Potapova 01.06 02:40 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ruusuvuori - R. Ramanathan 01.06 05:15 2 - 1  
Emi. Gomez - A. Vukic 01.06 05:55 0 - 2  
F. Horansky - A. Bolt 01.06 03:15 0 - 2  
J.P. Varillas - B. Klahn 01.06 06:55 0 - 2  
M. Copil - And. Harris 01.06 07:35 1 - 2  
M. Ebden - M. Krueger 01.06 06:05 0 - 2  
M. Purcell - Zhizhen Zhang 01.06 04:40 0 - 2  
O. Otte - L. Giustino 01.06 07:35 2 - 1  
P. Gunneswaran - J. Kubler 01.06 04:20 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - A. Mannarino 01.06 13:30 2 - 0  
C. Moutet - T. Sandgren 01.06 13:30 2 - 0  
F. Verdasco - P. Andujar 01.06 15:30 2 - 0  
G. Barrere - J. Chardy 01.06 17:20 1 - 2  
K. Edmund - F. Krajinovic 01.06 19:25 1 - 2  
M. Kecmanovic - Jor. Thompson 01.06 18:00 2 - 0  
M. Ymer - A. Bedene 01.06 15:30 1 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berankis R / Raonic M - Bambridge L / Gonzalez S 01.06 13:30 1 - 2  
Bublik A / Rublev A - Tiafoe F / Wawrinka S 01.06 16:25 0 - 2  
Cecchinato M / Sonego L - Bopanna R / Koolhof W 01.06 13:30 0 - 2  
Jaziri M / Nawaf R - Kontinen H / Skugor F 01.06 15:25 0 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - M. Cressy 01.06 03:20 1 - 2  
E. Couacaud - D. Popko 01.06 07:30 0 - 2  
H.V.N. Rune - M. Bachinger 01.06 02:50 0 - 2  
Hir. Moriya - M. Vilella Martinez 01.06 01:30 2 - 0  
J.J. Wolf - F. Mena 01.06 05:40 2 - 0  
L. Rosol - M. Trungelliti 01.06 05:25 1 - 2  
M. Marterer - E. Gulbis 01.06 09:25 1 - 2  
M. Viola - A. Collarini 01.06 07:05 2 - 0  
Q. Halys - Ale. Muller 01.06 04:10 0 - 2  
R. Marcora - C. Taberner 01.06 03:05 2 - 1  
T. Lamasine - B. Zapata Miralles 01.06 07:55 2 - 1  
Yan Bai - H. Gaston 01.06 10:05 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - A-L. Friedsam 01.06 06:50 2 - 0  
E. Rybakina - Saisai Zheng 01.06 04:00 2 - 1  
Kri. Pliskova - I-C. Begu 01.06 06:10 2 - 0  
M. Gasparyan - A. Sabalenka 01.06 04:00 0 - 2  
Qiang Wang - O. Jabeur 01.06 07:15 2 - 0  
S. Rogers - N. Gibbs 01.06 04:00 2 - 1  
Shuai Peng - Lin Zhu 01.06 07:40 2 - 1  
Xinyu Wang - G. Muguruza Blanco 01.06 05:25 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandrova / Kalashnik - Doi M / Niculescu M 01.06 09:55 0 - 2  
Friedsam A-L / Gasparyan - Krejcikova/Siniakova 01.06 09:55 0 - 2  
Lister C / Santamaria S - Ma S / Yuan Y 01.06 08:30 2 - 0  
Mertens E / Sabalenka A - Bondarenko K / Marozava L 01.06 08:20 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország 01.06 19:00 16 - 8  
Címkék: eredmények, tippmix,