Tippmix eredmények - 2020. január 20-26.

2020-01-20
Tippmix eredmények - 2020. január 20-26.
2020.01.26.
Alpesi sí (Műlesiklás, Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Khoroshilov - Mic. Matt 01.26 10:30 0 - 1  
C. Noel - H. Kristoffersen 01.26 10:30 1 - 0  
Dan. Yule - A. Pinturault 01.26 10:30 1 - 0  
L. Strasser - A. Vinatzer 01.26 10:30 0 - 1  
Műlesiklás, Kitzbühel 2020 01.26 13:30    
R. Zenhausern - M. Schwarz 01.26 10:30 0 - 1  
S. Foss-Solevaag - A. Myhrer 01.26 10:30 1 - 0  
V. Muffat Jeandet - L. Meillard 01.26 10:30 1 - 0  
Alpesi sí (Szuper-óriásm., női, Bansko)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Stuhec - F. Marsaglia 01.26 09:15 1 - 0  
M. Bassino - E. Curtoni 01.26 09:15 1 - 0  
M. Gisin - K.V. Lie 01.26 09:15 0 - 1  
M. Shiffrin - F. Brignone 01.26 09:15 1 - 0  
N. Schmidhofer - C. Suter 01.26 09:15 0 - 1  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Bansko 2020 01.26 09:15    
T. Weirather - L. Gut-Behrami 01.26 09:15 0 - 1  
V. Rebensburg - P. Vlhova 01.26 09:15 0 - 1  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Blue Sox - Canberra Cavalry 01.26 06:00 8 - 6  
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Caribes de Anzoategui (6.m.) 01.26 23:00 6 - 5  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rob. Paxton - Nick Brett 01.26 15:30 2 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Seinäjoki 01.26 16:00 6 - 2  
OLS Oulu - Classic Tampere 01.26 17:00 8 - 5  
Welhot Kuopio - Turku PS 01.26 17:00 8 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Linköping 01.26 17:00 2 - 4  
Pixbo Wallenstam - Höllviken 01.26 13:00 7 - 11  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Valdepenas 01.26 13:00 2 - 3  
Santa Coloma - Levante 01.26 12:00 2 - 2  
Golf (Omega Dubai Desert Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omega Dubai Desert Classic 2020 01.26 13:00    
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Hollandia 01.26 20:00 0 - 9  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Utica 01.26 01:00 4 - 2  
Binghamton - Laval 01.26 01:05 2 - 2  
Charlotte - Wilkes-Barre/Scranton 01.26 00:00 2 - 4  
Colorado Eagles - San Antonio 01.26 03:05 2 - 4  
Grand Rapids - San Diego 01.26 01:00 1 - 3  
Hartford - Lehigh Valley 01.26 01:00 4 - 2  
Iowa - Manitoba 01.26 01:00 4 - 3  
Providence - Hershey 01.26 01:05 2 - 2  
Rockford - Milwaukee 01.26 01:00 2 - 5  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 01.26 04:00 1 - 3  
Springfield - Bridgeport 01.26 01:05 6 - 2  
Syracuse - Rochester 01.26 01:00 2 - 3  
Texas Stars - Chicago Wolves 01.26 02:00 5 - 3  
Tucson - Bakersfield 01.26 03:05 1 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Nottingham 01.26 19:00 4 - 2  
Coventry - Sheffield 01.26 18:30 5 - 5  
Glasgow - Fife 01.26 17:30 3 - 2  
Guildford - Belfast 01.26 19:00 2 - 5  
Manchester - Dundee 01.26 18:30 3 - 0  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Sokolov 01.26 16:00 7 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Litvínov 01.26 15:00 3 - 3  
Kladno - Trinec 01.26 16:00 1 - 2  
Liberec - Mountfield HK 01.26 16:00 5 - 1  
Olomouc - Vitkovice 01.26 17:00 4 - 4  
Pardubice - Mladá Boleslav 01.26 15:00 2 - 2  
Plzen - Sparta Praha 01.26 16:30 6 - 3  
Zlín - Karlovy Vary 01.26 17:20 5 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 01.26 16:00 3 - 3  
Herning - Rungsted 01.26 15:00 3 - 2  
Odense - Herlev Eagles 01.26 15:00 5 - 1  
Rödovre - Sönderjyske 01.26 14:00 3 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 01.26 18:30 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Orsa - Himik Novopolock 01.26 14:30 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee - RoKi 01.26 16:00 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Chamonix 01.26 19:00 4 - 4  
Bordeaux - Amiens 01.26 18:30 2 - 3  
Grenoble - Gap 01.26 15:00 2 - 3  
Nice - Briancon 01.26 18:30 6 - 4  
Rouen - Mulhouse 01.26 16:00 3 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Humo Taskent 2 01.26 13:00 2 - 2  
Arlan Koksetau - Almaty 01.26 12:00 2 - 2  
Bejbarisz Atirau - Gornyak Rudnyij 01.26 13:00 1 - 1  
Kulager Petropavlovszk - Temirtau 01.26 12:00 4 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Metallurg Magnyitogorszk 01.26 15:00 6 - 1  
CSZKA Moszkva - Szibir Novoszibirszk 01.26 15:00 3 - 0  
Jokerit - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 01.26 15:00 3 - 2  
SZKA Szentpétervár - Torp. Nyizsnyij Novgorod 01.26 15:00 4 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ 01.26 17:00 6 - 1  
Torun - Stoczniowiec Gdansk 01.26 17:00 2 - 2  
Unia Oswiecim - Jastrzebie 01.26 17:00 4 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice 01.26 17:00 1 - 6  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Dinamo Moszkva 2 01.26 08:00 3 - 6  
Dinamo Riga 2 - Almaz Cserepovec 01.26 12:00 4 - 1  
Dinamo Szentpétervár 2 - Krasznaja Armija 01.26 11:00 4 - 4  
Krilja Szovjetov Moszkva - SZKA-1946 01.26 11:00 1 - 1  
Kuznyeckije Medvegyi - Szibirszkije Sznajperi 01.26 07:00 3 - 13  
Lada Toljatti 2 - Szputnyik Almetyevszk 01.26 11:00 3 - 3  
SZKA-Varjagi - Atlant Moszkva 01.26 11:00 3 - 1  
Vityaz Podolszk 2 - Szpartak Moszkva 2 01.26 11:00 0 - 3  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Nidaros 01.26 14:30 3 - 5  
Gjövik - Haugesund 01.26 14:00 4 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Narvik 01.26 14:00 7 - 1  
Valerenga - Manglerud 01.26 17:00 2 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth 01.26 17:00 5 - 0  
Crimmitschau - Bad Nauheim 01.26 15:00 1 - 1  
Dresden - Freiburg 01.26 17:00 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse 01.26 18:30 3 - 3  
Kaufbeuren - Heilbronn 01.26 17:00 3 - 2  
Landshut - Kassel 01.26 17:00 5 - 5  
Tölzer Löwen - Ravensburg 01.26 18:30 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 01.26 16:30 4 - 2  
Bremerhaven - Krefeld 01.26 16:30 4 - 1  
Düsseldorf - Iserlohn 01.26 14:00 5 - 1  
Eisbären Berlin - Schwenningen 01.26 17:00 2 - 1  
Mannheim - Köln 01.26 16:30 4 - 3  
Nürnberg - Ingolstadt 01.26 14:00 4 - 1  
Wolfsburg - München 01.26 19:00 5 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Hamilton Bulldogs 01.26 01:30 7 - 7  
Flint Firebirds - Guelph Storm 01.26 01:00 4 - 1  
Hamilton Bulldogs - Peterborough Petes 01.26 19:00 4 - 3  
London Knights - Guelph Storm 01.26 20:00 4 - 2  
Mississauga Steelheads - Kitchener Rangers 01.26 20:00 4 - 4  
North Bay Battalion - Sault Ste.Marie Greyhound 01.26 19:00 4 - 6  
Ottawa 67's - Saginaw Spirit 01.26 20:00 5 - 2  
Sarnia Sting - Windsor Spitfires 01.26 22:05 2 - 2  
Sudbury Wolves - Sault Ste.Marie Greyhound 01.26 01:05 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Dornbirn 01.26 17:30 5 - 3  
Linz - Klagenfurt 01.26 17:30 3 - 0  
Salzburg - Villach 01.26 17:30 1 - 1  
Südtirol Bolzano - Znojmo 01.26 17:30 5 - 0  
Vienna Capitals - Innsbruck 01.26 17:30 3 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Blainville-Boisbriand Arm 01.26 21:00 3 - 5  
Charlottetown Islanders - Blainville-Boisbriand Arm 01.26 00:00 1 - 4  
Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 01.26 20:00 0 - 4  
Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 01.26 00:00 8 - 0  
Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 01.26 21:00 4 - 2  
Rouyn-Noranda Huskies - Drummondville Voltigeurs 01.26 01:00 3 - 1  
Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres 01.26 22:00 3 - 7  
Sherbrooke Phoenix - Sagueneens Chicoutimi 01.26 21:00 6 - 1  
Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 01.26 21:00 3 - 2  
Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar 01.26 01:00 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Bern 01.26 15:45 4 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 01.26 16:00 1 - 1  
Liptovsky Mikulas - Nitra 01.26 17:00 0 - 2  
Michalovce - Poprad 01.26 17:30 2 - 1  
Slovan Bratislava - Diósgyőr 01.26 17:00 2 - 1  
Trencin - Nove Zamky 01.26 17:00 1 - 1  
Zvolen - MAC 01.26 17:00 8 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomad - Molot Perm 01.26 12:00 1 - 1  
Szarjarka Karaganda - Izssztal Izsevszk 01.26 12:00 2 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Lethbridge Hurricanes 01.26 02:30 5 - 5  
Calgary Hitmen - Red Deer Rebels 01.26 22:00 5 - 2  
Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos 01.26 02:00 3 - 6  
Prince Albert Raiders - Medicine Hat Tigers 01.26 02:00 3 - 3  
Red Deer Rebels - Calgary Hitmen 01.26 03:00 2 - 5  
Regina Pats - Saskatoon Blades 01.26 23:00 3 - 3  
Saskatoon Blades - Edmonton Oil Kings 01.26 02:00 2 - 3  
Seattle Thunderbirds - Portland Winterhawks 01.26 03:05 5 - 5  
Tri-City Americans - Spokane Chiefs 01.26 04:05 2 - 7  
Vancouver Giants - Kelowna Rockets 01.26 04:00 2 - 2  
Winnipeg Ice - Victoria Royals 01.26 02:30 5 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Oji Eagles 01.26 07:30 3 - 3  
East Hokkaido Cranes - Tohoku Blades 01.26 07:00 1 - 2  
Szahalin - Nikko 01.26 07:00 4 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Krka Novo Mesto 01.26 12:00 88 - 61  
Mornar - FMP 01.26 20:00 85 - 82  
Olimpija Ljubljana - Primorska Koper 01.26 18:00 69 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South East Melbourne - Cairns 01.26 05:00 102 - 103  
Sydney Kings - Melbourne Utd. 01.26 07:00 106 - 88  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Sydney Flames 01.26 07:00 82 - 66  
Kosárlabda (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Okapi Aalstar 01.26 18:00 74 - 75  
Limburg - Antwerpen 01.26 15:00 61 - 70  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Worcester 01.26 16:30 59 - 67  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Animas - Puerto Varas 01.26 00:00 88 - 69  
Quilicura - Leones de Quilpue 01.26 00:00 83 - 83, h.u. 99 - 109  
Temuco - Ancud 01.26 00:00 72 - 72, h.u. 103 - 115  
Temuco - Dep. Castro 01.26 23:00 69 - 82  
Universidad de Concepcion - Ancud 01.26 23:00 96 - 84  
Universidad de Concepcion - Dep. Castro 01.26 00:00 98 - 84  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Omonia Nicosia 01.26 15:00 85 - 58  
ETHA Engomi - Pafosz 01.26 15:00 81 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Slovanka 01.26 16:30 61 - 61, h.u. 71 - 65  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaerlose - EBAA Aarhus 01.26 16:00 86 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Jeonju KCC Egis 01.26 09:00 88 - 74  
Ulsan Mobis Phoebus - Changwon Sakers 01.26 07:00 69 - 63  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Denain 01.26 17:00 85 - 95  
Paris BC - Aix Maurienne 01.26 18:00 83 - 102  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - ASVEL Lyon-Villeurbanne 01.26 16:00 80 - 91  
Roanne - Chalon sur Saone 01.26 17:00 108 - 94  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Landerneau Bretagne 01.26 16:30 53 - 65  
Tarbes - Flammes Carolo Ardennes 01.26 17:30 45 - 74  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionikosz Nikea - Arisz 01.26 18:00 72 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Lefkada 01.26 15:45 75 - 56  
Eleftheria Moszhato - Eszperidesz Kallithea 01.26 12:00 74 - 54  
Melisszia - Giannina 01.26 13:00 62 - 62, h.u. 79 - 68  
Panathinaikosz - Sporting Athén 01.26 13:30 70 - 52  
PAOK - OA Chania 01.26 12:00 72 - 73  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Cibona Zágráb 01.26 19:00 76 - 96  
Hermes Zágráb - Skrljevo 01.26 12:00 88 - 84  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - ZKK Zágráb 01.26 20:00 78 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Jerusalem 01.26 17:55 95 - 87  
Maccabi TA - Hapoel TA 01.26 20:05 84 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Akita 01.26 06:05 66 - 53  
Hokkaido - Tokyo Sunrockers 01.26 07:05 70 - 107  
Nagoya Dolphins - Mikawa Kariya 01.26 07:05 65 - 65, h.u. 78 - 74  
Ryukyu Okinawa - Yokohama 01.26 06:05 71 - 69  
Shiga - Shimane 01.26 06:05 92 - 71  
Tochigi Utsunomiya Brex - Osaka 01.26 07:05 85 - 73  
Tokyo Alvark - Toyama 01.26 07:05 77 - 64  
Toyohashi Neophoenix - Chiba 01.26 06:05 65 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Start Lublin 01.26 17:30 66 - 74  
Gliwice - Asseco Gdynia 01.26 19:30 74 - 82  
Szczecin - Slask Wroclaw 01.26 15:00 77 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Polkowice 01.26 18:00 71 - 66  
Sleza Wroclaw - Bydgoszcz 01.26 17:00 68 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Rytas Vilnius 01.26 16:20 71 - 61  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Regia de Monterrey - Mineros de Zacatecas (3.m.) 01.26 23:00 88 - 77  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Sopron 01.26 18:00 82 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago 01.26 02:00 106 - 118  
Denver - Houston 01.26 21:30 117 - 110  
Detroit - Brooklyn 01.26 01:00 106 - 106, h.u. 111 - 121  
Minnesota - Oklahoma City 01.26 02:00 104 - 113  
Philadelphia - LA Lakers 01.26 02:30 108 - 91  
San Antonio - Toronto 01.26 22:00 106 - 110  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Chemnitz 01.26 17:00 85 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Telekom Bonn 01.26 18:00 93 - 85  
Bayreuth - Oldenburg 01.26 15:00 86 - 75  
Braunschweig - Brose Bamberg 01.26 15:00 85 - 94  
Vechta - Skyliners Frankfurt 01.26 15:00 73 - 65  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Ravenna 01.26 18:00 82 - 72  
Assigeco Piacenza - Verona 01.26 18:00 83 - 81  
Forli - Mantova 01.26 19:00 87 - 77  
Imola - Caserta 01.26 18:00 76 - 74  
San Severo - Ferrara 01.26 18:00 81 - 77  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Torino 01.26 18:00 96 - 98  
Capo D'Orlando - Scafati 01.26 18:00 72 - 78  
Latina - Agrigento 01.26 18:00 87 - 93  
Tortona - Casale Monferrato 01.26 18:00 74 - 70  
Trapani - Biella 01.26 17:00 73 - 69  
Treviglio - Napoli 01.26 17:00 73 - 58  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Brindisi 01.26 17:00 82 - 86  
Cremona - Virtus Roma 01.26 17:00 103 - 92  
Fortitudo Bologna - Varese 01.26 20:45 79 - 76  
Pistoia - Treviso 01.26 18:30 75 - 86  
Trieste - Olimpia Milano 01.26 17:30 67 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Battipaglia 01.26 18:00 74 - 47  
Empoli - UR Venezia 01.26 18:00 56 - 64  
Lucca - Costa Masnaga 01.26 18:00 73 - 68  
San Martino di Lupari - GEAS San Giovanni 01.26 18:00 69 - 62  
Vigarano - Virtus Bologna 01.26 19:30 88 - 76  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - St. Pölten 01.26 17:30 115 - 85  
Kosárlabda (Román bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - BCMU Pitesti 01.26 16:00 71 - 92  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leyma Coruna - Gipuzkoa 01.26 19:00 88 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - MoraBanc Andorra 01.26 12:30 73 - 77  
Estudiantes - Unicaja Malaga 01.26 18:30 78 - 68  
Gran Canaria - Bilbao 01.26 13:00 92 - 54  
Manresa - Real Madrid 01.26 17:00 75 - 80  
Obradoiro Monbus - Valencia 01.26 20:00 86 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - P. Avenida 01.26 20:30 57 - 82  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genf - Basel 01.26 16:00 89 - 47  
Lugano - Massagno 01.26 16:00 73 - 73, h.u. 82 - 85  
Neuchatel - Monthey 01.26 16:00 73 - 55  
Vevey - Nyon 01.26 16:00 69 - 73  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatibor Cajetina - Dynamic Belgrád 01.26 19:00 92 - 83  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Polzela 01.26 18:00 75 - 117  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Besiktas 01.26 15:30 86 - 86, h.u. 98 - 104  
Buyukcekmece - Karsiyaka 01.26 18:00 56 - 99  
Gaziantepspor - Fenerbahce 01.26 13:15 81 - 70  
Türk Telekom - Afyon Bld. Spor 01.26 11:00 92 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kayserispor 01.26 13:15 84 - 62  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Zaporizzsja 01.26 13:00 92 - 64  
Himik Juzsnij - Kijev-Basket 01.26 13:00 83 - 88  
Odessza - Cserkaszi 01.26 14:30 65 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Zielona Gora 01.26 10:00 92 - 80  
Avtodor Szaratov - Parma Permszkij Kraj 01.26 14:00 78 - 85  
Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva 01.26 13:00 84 - 93  
Tsmoki-Minszk - Himki Moszkva 01.26 13:00 80 - 94  
Zenit Szentpétervár - UNIKSZ Kazany 01.26 16:30 75 - 86  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Brest 01.26 19:00 27 - 27  
Kézilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 01.26 16:30    
Spanyolország - Horvátország 01.26 16:30 22 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Kastamonu 01.26 18:00 28 - 31  
Thüringer HC - Debrecen 01.26 14:00 26 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Köbenhavn 01.26 11:00 28 - 33  
Podravka Koprivnica - Siófok 01.26 15:30 33 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Odense 01.26 17:00 25 - 23  
Lublin - Érd 01.26 17:00 23 - 29  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Drama 01.26 15:00 30 - 29  
Pylea - Ionikosz 01.26 12:00 32 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Kisvárda 01.26 18:00 23 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Dortmund 01.26 16:00 21 - 39  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - Szpartak Moszkva 01.26 09:30 24 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Sztavropol 01.26 13:00 34 - 23  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Hypo Niederösterreich 01.26 18:00 21 - 35  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Cluj - Gloria Buzau 01.26 15:00 27 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Tenerife 01.26 12:00 25 - 24  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Etoile du Sahel 01.26 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Luftetari Gjirokaster 01.26 16:00 5 - 1  
Kukesi - Partizan Tirana 01.26 19:00 1 - 0  
Teuta Durres - Bylis Ballsh 01.26 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WA Boufarik - MC Alger 01.26 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Fulham 01.26 14:00 4 - 0  
Shrewsbury - Liverpool 01.26 18:00 2 - 2  
Tranmere - Manchester Utd. 01.26 16:00 0 - 6  
Labdarúgás (Angol FA Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Brighton 01.26 16:00 2 - 3  
Liverpool - Blackburn 01.26 14:00 8 - 1  
London City Lionesses - Reading 01.26 15:00 0 - 5  
Sheffield Utd. - Birmingham 01.26 14:00 0 - 3  
West Ham - Arsenal 01.26 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - Al-Ittihad (EGY) 01.26 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Almirante Brown 01.26 21:05 0 - 2  
Defensores Unidos - Dep. Armenio 01.26 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Patronato Parana 01.26 21:35 3 - 3  
Defensa Justicia - Talleres Cordoba 01.26 21:35 4 - 1  
Godoy Cruz - River Plate 01.26 01:45 0 - 1  
Racing Club - Atl. Tucuman 01.26 23:40 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Utd. - Adelaide Utd. 01.26 08:00 3 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Canberra Utd. 01.26 06:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bahreini King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hidd - Al-Shabbab (BHR) 01.26 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Lommel 01.26 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Zulte Waregem 01.26 20:00 2 - 1  
Cercle Bruges - Anderlecht 01.26 14:30 1 - 2  
Kortrijk - FC Bruges 01.26 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Guabira Montero 01.26 22:15 1 - 0  
Oriente Petrolero - Nacional Potosi 01.26 22:15 1 - 0  
Real Potosi - Blooming Santa Cruz 01.26 20:00 1 - 3  
San Jose de Oruro - Bolivar La Paz 01.26 00:30 2 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Hoffenheim 01.26 15:30 0 - 3  
Leverkusen - Düsseldorf 01.26 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Braunschweig 01.26 13:00 4 - 1  
Uerdingen - Bayern München Amatőr 01.26 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Cobresal 01.26 00:30 4 - 1  
Huachipato - Universidad de Chile 01.26 22:00 2 - 1  
Santiago Wanderers - Univ.Catolica de Santiago 01.26 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 01.26 15:00 3 - 2  
Nea Szalamina Famaguszta - Paralimni 01.26 17:00 1 - 1  
Omonia Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 01.26 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - San Carlos 01.26 22:00 2 - 1  
Dep. Alajuelense - Cartagines 01.26 01:00 1 - 1  
Herediano - Dep. Saprissa 01.26 23:00 4 - 1  
Limon - Guadalupe FC 01.26 22:00 0 - 0  
Perez Zeledon - Municipal Grecia 01.26 03:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Maritzburg Utd. 01.26 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Tanta 01.26 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing d'Abidjan - ASEC Mimosas 01.26 19:00 2 - 1  
SO Armee - WAC Adjame 01.26 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - HIFK 01.26 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Paris SG 01.26 21:00 0 - 2  
Lyon - Toulouse 01.26 15:00 3 - 0  
Nantes - Bordeaux 01.26 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Hearts of Oak - Asante Kotoko 01.26 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Doxa Drama 01.26 14:00 4 - 1  
Apollon Pontosz - Apollon Szmirnisz 01.26 14:00 0 - 5  
Ergotelisz Iraklio - Giannina 01.26 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 01.26 18:30 0 - 0  
Panetolikosz - Arisz 01.26 16:15 2 - 0  
Panioniosz - Atromitosz Periszteri 01.26 14:00 1 - 0  
Xanthi - OFI 01.26 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - NAC Breda 01.26 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Ajax 01.26 14:30 2 - 1  
PSV - Twente 01.26 16:45 1 - 1  
Vitesse - Emmen 01.26 12:15 1 - 1  
Willem II - Zwolle 01.26 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobos UPNFM - CD Olimpia 01.26 02:00 1 - 1  
Platense - CD Real Sociedad 01.26 23:00 1 - 1  
Real de Minas - Honduras Progreso 01.26 22:00 1 - 2  
Real Espana - Vida 01.26 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Churchill Brothers 01.26 14:30 1 - 0  
Indian Arrows - Real Kashmir 01.26 09:30 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Sanat Naft Abadan 01.26 13:00 2 - 0  
Persepolis - Tractor Tabriz 01.26 12:45 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona 01.26 19:15 1 - 0  
Maccabi Netanya - Hapoel Hadera 01.26 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalier - Harbour View 01.26 23:00 1 - 1  
Portmore Utd. - Vere Utd. 01.26 21:00 5 - 0  
UWI - Molynes Utd. 01.26 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Alianza Petrolera 01.26 02:15 3 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Pereira 01.26 23:20 2 - 0  
Boyaca Patriotas - Cucuta Deportivo 01.26 21:15 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. La Equidad 01.26 00:10 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Difaa El Jadidi 01.26 19:00 2 - 1  
Renaissance Ezzmamra - FAR Rabat 01.26 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cafetaleros de Chiapas - Mineros de Zacatecas 01.26 02:00 0 - 1  
Celaya - Atlante Cancun 01.26 00:00 1 - 0  
Dorados de Sinaloa - Correcaminos UAT 01.26 04:00 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Dep. Toluca 01.26 04:05 2 - 2  
Cruz Azul - Santos Laguna 01.26 00:00 3 - 0  
Leon - Pachuca 01.26 04:00 3 - 0  
Tigres UANL - Atlas de Guadalajara 01.26 02:00 2 - 1  
UNAM Pumas - Monterrey 01.26 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Tigres UANL 01.26 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Máltai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Swieqi United - Hamrun 01.26 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Warri Wolves 01.26 16:00 1 - 0  
Adamawa Utd. - Kwara Utd. 01.26 15:30 2 - 1  
Akwa Utd. - Heartland Owerri 01.26 16:00 3 - 1  
Katsina Utd. - Ifeanyi Ubah 01.26 16:00 1 - 0  
Lobi Stars - Nasarawa Utd. 01.26 16:00 2 - 1  
MFM Lagos - Plateau Utd. 01.26 16:00 0 - 0  
Rivers Utd. - Wikki Tourists 01.26 16:00 0 - 0  
Sunshine Stars - Kano Pillars 01.26 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Lecce 01.26 15:00 3 - 0  
Internazionale - Cagliari 01.26 12:30 1 - 1  
Napoli - Juventus 01.26 20:45 2 - 1  
Parma - Udinese 01.26 15:00 2 - 0  
Roma - Lazio 01.26 18:00 1 - 1  
Sampdoria - Sassuolo 01.26 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Frosinone 01.26 21:00 0 - 1  
Crotone - Spezia 01.26 15:00 1 - 2  
Venezia - Trapani 01.26 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Hellas Verona 01.26 12:30 2 - 1  
Roma - Fiorentina 01.26 12:30 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Olbia 01.26 15:00 3 - 3  
Arezzo - Pergolettese 01.26 15:00 3 - 0  
Como - Renate 01.26 17:30 2 - 0  
Giana Erminio - Gozzano 01.26 17:30 1 - 0  
Novara - Pontedera 01.26 15:00 1 - 1  
Pianese - Albinoleffe 01.26 17:30 2 - 2  
Siena - Lecco 01.26 15:00 1 - 1  
Vercelli - Monza 01.26 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Sambenedettese 01.26 15:00 1 - 1  
Fano - Gubbio 01.26 17:30 0 - 2  
Fermana - Piacenza 01.26 15:00 1 - 1  
Modena - Imolese 01.26 17:30 2 - 2  
Pesaro - Ravenna 01.26 15:00 0 - 0  
Rimini - Vicenza 01.26 17:30 1 - 3  
Triestina - Cesena 01.26 15:00 4 - 1  
Virtus Verona - Feralpisalo 01.26 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Picerno 01.26 17:30 1 - 1  
Cavese - Teramo 01.26 17:30 1 - 0  
Monopoli - Ternana 01.26 15:00 0 - 0  
Potenza - Bisceglie 01.26 17:30 1 - 0  
Reggina - Bari 01.26 15:00 1 - 1  
Rieti - Casertana 01.26 17:30 1 - 0  
Virtus Francavilla - Paganese 01.26 15:00 2 - 0  
Viterbese - Catania 01.26 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Bolívia - U23Uruguay 01.26 00:00 3 - 2  
U23Paraguay - U23Peru 01.26 02:30 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion 01.26 00:15 1 - 1  
Sol de America - Sp. Luqueno 01.26 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Farense 01.26 16:00 0 - 2  
Chaves - Nacional Madeira 01.26 12:15 0 - 2  
Cova Piedade - Mafra 01.26 12:15 1 - 1  
Leixoes - Académica 01.26 16:00 1 - 1  
Porto B - Covilha 01.26 16:00 4 - 2  
Uniao Oliveirense - Varzim 01.26 16:00 4 - 0  
Vilafranquense - Feirense 01.26 18:15 1 - 1  
Viseu - Penafiel 01.26 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Boavista 01.26 21:00 0 - 1  
Belenenses - Portimonense 01.26 16:00 2 - 1  
Famalicao - Santa Clara 01.26 16:00 0 - 1  
Pacos Ferreira - Benfica 01.26 18:30 0 - 2  
Tondela - Setúbal 01.26 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Ouriense 01.26 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Rangers 01.26 16:00 2 - 1  
St. Mirren - Aberdeen 01.26 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Deportivo 01.26 16:00 0 - 1  
Alcorcon - Ponferradina 01.26 18:15 3 - 1  
Almería - Elche 01.26 16:00 0 - 2  
Girona - Oviedo 01.26 20:30 1 - 1  
Malaga - Mirandes 01.26 12:00 2 - 2  
Rayo Vallecano - UD Extremadura 01.26 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Rayo Majadahonda 01.26 12:00 1 - 0  
Atl. Madrid B - Langreo 01.26 17:00 4 - 0  
Ferrol - Coruxo 01.26 17:00 0 - 1  
Getafe B - Marino Luanco 01.26 11:30 1 - 2  
Ibiza Eivissa - San Sebastian Reyes 01.26 12:00 2 - 0  
Melilla - Internacional de Madrid 01.26 11:30 1 - 1  
Oviedo B - Las Palmas B 01.26 12:00 0 - 0  
Real Madrid B - Pena Deportiva 01.26 12:00 3 - 1  
Sp. Gijón B - Pontevedra 01.26 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Cultural Leonesa 01.26 17:00 1 - 0  
Burgos - Haro Deportivo 01.26 12:00 1 - 1  
Guijuelo - Real Sociedad B 01.26 17:00 3 - 0  
Izarra - Barakaldo 01.26 17:00 1 - 0  
Real Union Irun - Salamanca UDS 01.26 17:00 0 - 1  
UD Logrones - Calahorra 01.26 17:00 0 - 0  
Unionistas de Salamanca - Alavés B 01.26 12:00 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - La Nucia 01.26 12:00 3 - 0  
Cornella - Espanyol B 01.26 18:00 1 - 0  
Ebro - Badalona 01.26 12:00 2 - 1  
FC Andorra - Gimnastic 01.26 16:00 0 - 0  
Hercules - Levante B 01.26 12:00 1 - 3  
Orihuela - Villarreal B 01.26 17:00 1 - 2  
Valencia B - Sabadell 01.26 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Don Benito 01.26 17:30 0 - 0  
Badajoz - Cadiz B 01.26 17:00 0 - 0  
Granada B - Talavera de la Reina 01.26 11:30 0 - 0  
Linense - Merida 01.26 12:00 0 - 0  
Marbella - UCAM Murcia 01.26 17:00 4 - 0  
Real Murcia - Cordoba 01.26 17:00 1 - 0  
Rec. Huelva - Villarrobledo 01.26 18:00 1 - 1  
Sevilla B - Cartagena 01.26 18:30 1 - 0  
Yeclano Deportivo - Algeciras 01.26 17:30 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Leganes 01.26 12:00 0 - 0  
Celta Vigo - Eibar 01.26 14:00 0 - 0  
Getafe - Betis 01.26 16:00 1 - 0  
Real Sociedad - Mallorca 01.26 18:30 3 - 0  
Valladolid - Real Madrid 01.26 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Valencia 01.26 11:00 1 - 0  
Espanyol - Madrid CFF 01.26 11:00 1 - 3  
Sevilla - Huelva 01.26 11:00 1 - 0  
Tacon - EDF Logrono 01.26 16:30 0 - 1  
Tenerife - Deportivo 01.26 18:30 5 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Grasshoppers 01.26 16:00 1 - 1  
Vaduz - Wil 01.26 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Lugano 01.26 16:00 3 - 1  
Thun - Sion 01.26 16:00 2 - 1  
Young Boys - Basel 01.26 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Boluspor 01.26 17:00 2 - 2  
Erzurum Bld. Spor - Balikesirspor 01.26 12:00 1 - 0  
Eskisehirspor - Adanaspor 01.26 14:30 0 - 0  
Hatayspor - Menemen Bld. Spor 01.26 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Antalyaspor 01.26 11:30 0 - 3  
Göztepe Izmír - Besiktas 01.26 14:00 2 - 1  
Konyaspor - Galatasaray 01.26 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers 01.26 04:00 3 - 0  
Hawke's Bay Utd. - Wellington Phoenix 2 01.26 02:00 0 - 2  
Team Wellington - Auckland City 01.26 04:00 0 - 0  
MMA (Bellator 238, Inglewood)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pico - D. Carey 01.26 01:00 1 - 0  
A.J. Agazarm - A. Altamimi 01.26 01:00 1 - 0  
Ant. Taylor - C. Avila 01.26 01:00 1 - 0  
Ava Knight - Emi. King (női) 01.26 04:00 0 - 1  
Bra. Bender - Jos. Jones 01.26 01:00 0 - 1  
C. Millender - M. Murrieta 01.26 01:00 1 - 0  
D. Caldwell - Borics Á. 01.26 04:00 1 - 0  
H. Corrales - J. Archuleta 01.26 04:00 0 - 1  
Jul. Budd - C. Cyborg (női) 01.26 04:00 0 - 1  
R. Daniels - J. King 01.26 04:00 1 - 0  
S. Pettis - A. Khashakyan 01.26 04:00 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Raleigh)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bev. Lewis - Deq. Townsend 01.26 01:50 1 - 0  
C. Blaydes - J. Dos Santos 01.26 04:15 1 - 0  
H. Cifers - Ang. Hill (női) 01.26 02:45 0 - 1  
J. Espinosa - Alex Perez 01.26 03:15 0 - 1  
J. Hill - D. Stosic 01.26 02:20 1 - 0  
J. Kish - L. Pudilova (női) 01.26 01:00 1 - 0  
Mon. Jackson - Fel. Colares 01.26 00:35 1 - 0  
N. Lentz - Arn. Allen 01.26 01:25 0 - 1  
R. dos Anjos - M. Chiesa 01.26 03:35 0 - 1  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Monte-carlói verseny 2020 01.26 15:00    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Saracens 01.26 16:00 41 - 14  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Agen 01.26 12:30 22 - 23  
Toulouse - Bordeaux 01.26 16:50 22 - 14  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szamoa 01.26 00:35 33 - 19  
Dél-Afrika - Kenya 01.26 00:13 14 - 36  
Fidzsi-szigetek - Argentína 01.26 00:57 10 - 26  
Franciaország - Új-Zéland (Helyszín: Új-Zéland) 01.26 08:56 5 - 27  
USA - Wales 01.26 01:19 42 - 0  
Új-Zéland - Skócia 01.26 01:41 38 - 12  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ateneo - Ciudad de Buenos Aires 01.26 01:00 0 - 3  
Gigantes del Sur - UPCN San Juan 01.26 00:30 0 - 3  
Monteros - River Plate 01.26 15:00 0 - 3  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Trentino 01.26 18:00 3 - 0  
Röplabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Nordenskov 01.26 15:00 1 - 3  
Ishöj - Marienlyst 01.26 16:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Deajeon Blue Fangs 01.26 06:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Hwaseong IBK 01.26 08:00 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - MAFC-BME 01.26 17:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lakkapaa - Karelian Hurmos 01.26 16:00 2 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuusamo - OrPo 01.26 16:00 3 - 2  
LiigaPloki - Hämeenlinna 01.26 16:00 0 - 3  
Vampula Huittinen - Puijo 01.26 16:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Nice 01.26 16:00 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kifiszia - Finikasz Szyrosz 01.26 16:00 2 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pannaxiakosz - Olympiakosz 01.26 18:00 0 - 3  
PAOK - Ilioupoli 01.26 16:30 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Papendal/Arnhem - Sliedrecht 01.26 17:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAST - Apollo 8 01.26 15:30 2 - 3  
Papendal/Arnhem - Alterno Apeldoorn 01.26 14:30 3 - 0  
Peelpush Meijel - Springendal Set-Up'65 01.26 15:30 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Nagano Tridents 01.26 04:00 3 - 0  
Nagoya Wolfdogs - FC Tokyo 01.26 07:00 3 - 0  
Panasonic Panthers - Toray Arrows 01.26 07:00 3 - 2  
Suntory Sunbirds - JTEKT Stings 01.26 04:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Saitama Ageo Medics 01.26 04:00 0 - 3  
Okayama Seagulls - JT Marvelous 01.26 09:10 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - Jastrzebski Wegiel 01.26 14:45 3 - 0  
Resovia Rzeszow - Cuprum Lubin 01.26 20:30 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Legionowo 01.26 17:30 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banja Luka Univ. - Branik Maribor 01.26 19:00 3 - 0  
Jedinstvo Brcko - HIT Gorica 01.26 18:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Wiesbaden 01.26 19:10 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Ravenna 01.26 18:00 3 - 0  
Padova - Argos Sora 01.26 18:00 3 - 1  
Revivre Milano - Perugia 01.26 15:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Busto Arsizio 01.26 17:00 0 - 3  
Caserta - Chieri 01.26 17:00 0 - 3  
Monza - Cuneo 01.26 17:00 2 - 3  
Novara - Filottrano 01.26 17:00 3 - 0  
Perugia - Bisonte Firenze 01.26 17:00 1 - 3  
Scandicci - Bergamo 01.26 17:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Jenyiszej Krasznojarszk 01.26 17:00 3 - 1  
Nova Novokujbisevszk - Ural Ufa 01.26 14:00 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Metar Cseljabinszk 01.26 15:00 3 - 0  
Lokomotív Kalinyingrád - Dinamo Krasznodar 01.26 17:00 3 - 1  
Mincsanka Minszk - Leningradka Szentpétervár 01.26 15:00 3 - 2  
Proton Szaratov - Uralocska Jekatyerinburg 01.26 14:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Weiz - Sokol Wien 01.26 17:00 3 - 0  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caldas da Rainha - Vitoria Guimaraes 01.26 17:00 1 - 3  
Esmoriz - Leixoes 01.26 17:00 3 - 0  
Espinho - Clube Kairos 01.26 16:00 3 - 0  
Ginastica - Famalicense 01.26 18:00 0 - 3  
Maia - Fonte Bastardo 01.26 18:00 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stiinta Bacau - Dinamo Bukarest 01.26 16:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Alcobendas 01.26 16:00 1 - 3  
Cajasol Juvasa - Algar Surmenor 01.26 12:00 1 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 01.26 17:00 1 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheseaux - Schaffhausen 01.26 17:30 1 - 3  
Düdingen - Lugano 01.26 16:30 2 - 3  
Franches-Montagnes - Val de Travers 01.26 16:30 3 - 1  
Toggenburg - Neuchatel 01.26 16:30 0 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orkelljunga - Hylte/Halmstad 01.26 16:00 0 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Engelholm - Sollentuna 01.26 15:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zvolen 01.26 19:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Galatasaray 01.26 13:00 1 - 3  
Bakirkoy Bld. - THY Istanbul 01.26 15:30 3 - 1  
Nilufer Bld. Spor - Eczacibasi Istanbul 01.26 17:00 1 - 3  
Rövp. gyorskorcsolya (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bácskai S.L. - V. Pierron (női 1000 m) 01.26 15:20    
Jászapáti P. - C. Mascitto (női 1000 m) 01.26 15:20    
Jászapáti P. - Női 1000 m 01.26 15:20    
Krueger C. - R. Anikej (1000 m) 01.26 15:35    
Liu Shaoang - 1000 m 01.26 15:35    
Liu Shaoang - S. Elistratov (1000 m) 01.26 15:35    
Liu Shaolin S. - 1000 m 01.26 15:35    
Liu Shaolin S. - I. de Laat (1000 m) 01.26 15:35    
Lockett D. - T. Huot Marchand (női 1000 m) 01.26 15:23    
Magyar férfi váltó - 5000 m váltó 01.26 16:40    
Magyar női váltó - Női 3000 m váltó 01.26 16:30    
Magyarország - Hollandia (5000 m váltó) 01.26 16:40 0 - 1  
Magyarország - Oroszország (női 3000m váltó) 01.26 16:30 0 - 1  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
European Masters 2020 01.26 01:00    
Neil Robertson - Zhou Yuelong (9 nyert frame-ig) 01.26 14:00 9 - 0  
Squash (Carol Weymuller Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. King - N. El Tayeb 01.26 21:15 0 - 3  
N. Gohar - C. Serme 01.26 20:30 3 - 0  
Squash (Pittsburgh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dessouky - S. Ghosal 01.26 18:00 3 - 0  
Sífutás (Sprint, női, Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lampic - N. Nepryaeva 01.26 09:15 0 - 1  
J. Diggins - A.U. Jacobsen 01.26 09:15 1 - 0  
J. Sundling - S. Björnsen 01.26 09:15 0 - 1  
Sprint, női, Oberstdorf 2020 01.26 11:45    
Tiril Udnes Weng - K. Visnar 01.26 09:15 1 - 0  
Sífutás (Sprint, Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Valnes - P. Golberg 01.26 09:00 0 - 1  
Emil Iversen - A. Bolshunov 01.26 09:00 0 - 1  
G. Retivykh - F. Pellegrino 01.26 09:00 0 - 1  
Joni Maki - R. Hakola 01.26 09:00 0 - 1  
Sprint, Oberstdorf 2020 01.26 11:45    
Teo. Peterson - J. Haggstrom 01.26 09:00 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km, női, Pokljuka)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, női, Pokljuka 2020 01.26 15:00    
D. Herrmann - D. Wierer 01.26 15:00 0 - 1  
H. Öberg - M. Olsbu Röiseland 01.26 15:00 1 - 0  
I. Kryuko - L.T. Hauser 01.26 15:00 0 - 1  
I. Landmark Tandrevold - M. Davidova 01.26 15:00 1 - 0  
K. Mäkäräinen - J. Braisaz 01.26 15:00 0 - 1  
P. Fialkova - L. Vittozzi 01.26 15:00 0 - 1  
Sílövészet (15 km, Pokljuka)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Pokljuka 2020 01.26 12:15    
A. Loginov - J. Fak 01.26 12:15 1 - 0  
A. Peiffer - E. Jacquelin 01.26 12:15 1 - 0  
J. Dale - B. Doll 01.26 12:15 0 - 1  
J. Kühn - L. Hofer 01.26 12:15 0 - 1  
J.T. Bö - M. Fourcade 01.26 12:15 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - T. Bö 01.26 12:15 1 - 0  
V.S. Christiansen - S. Desthieux 01.26 12:15 1 - 0  
Síugrás (Zakopane)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - Ryo. Kobayashi 01.26 15:00 1 - 0  
Dan. Huber - R. Koudelka 01.26 15:00 0 - 1  
J.A. Forfang - P. Prevc 01.26 15:00 0 - 1  
K. Stoch - S. Leyhe 01.26 15:00 1 - 0  
M. Eisenbichler - Rob. Johansson 01.26 15:00 1 - 0  
S. Kraft - K. Geiger 01.26 15:00 1 - 0  
T. Zajc - D.A. Tande 01.26 15:00 0 - 1  
Zakopane 2020 01.26 16:00    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - N. Djokovic 01.26 04:35 0 - 3  
Fucsovics M. - R. Federer 01.26 11:00 1 - 3  
M. Raonic - M. Cilic 01.26 03:00 3 - 0  
T. Sandgren - F. Fognini 01.26 07:00 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Cabal J S / Munar J 01.26 07:15 2 - 0  
Bublik A / Kukushkin M - Johnson S / Querrey S 01.26 02:30 2 - 0  
Pavic M / Soares B - Duckworth J / Polmans M 01.26 01:00 1 - 2  
Peers J / Venus M - Arevalo M / O'Mara J 01.26 05:40 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Molteni A / Nys H 01.26 03:55 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Riske 01.26 09:00 2 - 1  
C. Gauff - S. Kenin 01.26 04:30 1 - 2  
M. Sakkari - P. Kvitova 01.26 02:05 1 - 2  
O. Jabeur - Qiang Wang 01.26 05:40 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Dabrowski G / Ostapenko J 01.26 04:00 1 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Jurak D / Stojanovic N 01.26 01:00 2 - 0  
Kuzmova V / Sasnovich A - Diyas Z / Rybakina E 01.26 05:10 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Moore J - Jurak D / Martin F 01.26 07:20 2 - 0  
Mektic N / Krejcikova B - Peschke K / Koolhof W 01.26 02:20 2 - 0  
Melichar N / Soares B - Bopanna R / Kichenok N 01.26 07:00 0 - 2  
Melo M / Strycova B - Mattek-Sands B / Murray J 01.26 06:15 1 - 2  
Polasek F / Kuzmova V - Rojer J-J / Stosur S 01.26 08:30 0 - 2  
Sanders S / Polmans M - Paes L / Ostapenko J 01.26 08:05 1 - 2  
Tenisz (Bangkok 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - R. Haase 01.26 06:30    
Tenisz (Bangkok 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Escobar G / Reyes-Varela 01.26 05:00 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - Jam. Ward 01.26 15:30 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sancic A / Weissborn T - Gabashvili T / Lacko L 01.26 13:00 2 - 1  
Tollaslabda (Iceland Intern., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Klauer - T. Toledano 01.26 10:40 0 - 2  
F. Fauzi - S. Toft 01.26 10:20 2 - 1  
F. Fauzi - T. Toledano 01.26 16:50 2 - 0  
Tollaslabda (Iceland Intern., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjornsson DB/Gunnarsson K - Skovborg R / Toft Hansen S 01.26 11:20 2 - 0  
Monnberg A / Paul J - Bjornsson DB/Gunnarsson K 01.26 17:50 2 - 0  
Monnberg A / Paul J - Borgstedt J / Yap K Q 01.26 11:00 2 - 1  
Tollaslabda (Iceland Intern., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Shidhaye - A. Chushkina 01.26 10:20 2 - 0  
G. Shidhaye - R. Sugden 01.26 17:10 0 - 2  
R. Sugden - C. Lassaux 01.26 10:40 2 - 0  
Tollaslabda (Iceland Intern., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arih N / Jerca B - Chaudhari A / Reyes P 01.26 11:00    
Chaudhari A / Reyes P - Lado A / Williams H 01.26 17:30 2 - 0  
Tollaslabda (Iceland Intern., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green A / Lado A - Apiliga J / Sugden R 01.26 16:30 2 - 0  
Johannesson/Arnadottir - Green A / Lado A 01.26 10:00 1 - 2  
Kayan C / Chaudhari A - Apiliga J / Sugden R 01.26 10:00 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Nishimoto - Ng Ka Long Angus 01.26 06:40 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ong Y S / Teo E Y - Huang K X / Liu C 01.26 07:20 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Se Young An 01.26 07:00 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Baek H N / Jung K E 01.26 06:00 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Ellis M / Smith L 01.26 06:20 1 - 2  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 01.26 19:00    
Eb 2020 - Magyarország hányadik helyen végez? 01.26 19:00    
Eb 2020 - Magyarország vagy Horvátország végez előrébb? 01.26 19:00    
Magyarország - Spanyolország 01.26 19:00 9 - 9  
Montenegró - Horvátország 01.26 17:30 10 - 9  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Szerbia 01.26 16:00 7 - 8  
Oroszország - Görögország 01.26 14:30 9 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Garcia - I. Redkach 01.26 03:00 1 - 0  
S. Fulton - A. Khegai 01.26 03:00 1 - 0  

 

2020.01.25.
Alpesi sí (Lesiklás, Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sander - S. Nyman 01.25 11:30 1 - 0  
B. Feuz - A.A. Kilde 01.25 11:30 1 - 0  
C. Janka - D. Danklmaier 01.25 11:30 1 - 0  
Lesiklás, Kitzbühel 2020 01.25 11:30    
M. Caviezel - J. Clarey 01.25 11:30 0 - 1  
Mat. Mayer - K. Jansrud 01.25 11:30 1 - 0  
O. Striedinger - C. Innerhofer 01.25 11:30    
T. Dressen - V. Kriechmayr 01.25 11:30 0 - 1  
Alpesi sí (Lesiklás, női, Bansko, 2.vers.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - F. Marsaglia 01.25 09:45 1 - 0  
E. Curtoni - R. Miradoli 01.25 09:45 1 - 0  
I. Stuhec - E. Ledecka 01.25 09:45 1 - 0  
K. Weidle - R. Siebenhofer 01.25 09:45 1 - 0  
Lesiklás, női, Bansko, 2. verseny 2020 01.25 09:45    
M. Shiffrin - F. Brignone 01.25 09:45 0 - 1  
P. Vlhova - M. Bassino 01.25 09:45 0 - 1  
S. Goggia - J. Haehlen 01.25 09:45    
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Giants - Geelong-Korea 01.25 09:30 13 - 0  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nick Brett - J. Greenslade 01.25 14:30 2 - 0  
Rob. Paxton - L. Gillett 01.25 14:30 2 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - OLS Oulu 01.25 17:30 6 - 2  
Oilers Espoo - Seinäjoki 01.25 16:00 13 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Sirius 01.25 16:00 7 - 6  
Storvreta - Falun 01.25 16:30 4 - 7  
Visby - Kalmarsund 01.25 17:00 3 - 3  
Warberg - Helsingborg 01.25 15:00 4 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Inter Movistar 01.25 18:30 1 - 2  
Cartagena - Osasuna Magna 01.25 13:00 7 - 6  
Jaen - Barcelona 01.25 18:30 3 - 6  
Palma Futsal - Murcia 01.25 17:15 2 - 0  
Parrulo Ferrol - Zaragoza 01.25 20:00 8 - 6  
Ribera Navarra - Peniscola 01.25 18:30 5 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 01.25 08:30 2 - 2  
Spanyolország - Németország 01.25 13:00 1 - 5  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 01.25 06:00 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Wilkes-Barre/Scranton 01.25 01:00 4 - 5  
Cleveland - Toronto Marlies 01.25 01:00 5 - 2  
Cleveland - Toronto Marlies (19:00) 01.25 19:00 4 - 4  
Colorado Eagles - San Antonio 01.25 03:05 5 - 1  
Grand Rapids - San Diego 01.25 01:00 3 - 3  
Hartford - Bridgeport 01.25 01:15 4 - 1  
Iowa - Manitoba 01.25 02:00 1 - 0  
Milwaukee - Rockford 01.25 02:00 7 - 4  
Providence - Lehigh Valley 01.25 01:05 4 - 3  
Rochester - Laval 01.25 01:05 5 - 2  
Springfield - Hershey 01.25 01:05 2 - 5  
Stockton - Ontario Reign 01.25 04:00 3 - 3  
Syracuse - Binghamton 01.25 01:00 3 - 3  
Texas Stars - Chicago Wolves 01.25 02:00 1 - 2  
Tucson - Bakersfield 01.25 03:05 2 - 3  
Utica - Belleville 01.25 01:00 2 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Glasgow 01.25 20:00 5 - 2  
Fife - Cardiff 01.25 20:15 2 - 5  
Nottingham - Guildford 01.25 20:00 3 - 5  
Sheffield - Manchester 01.25 20:00 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kadan 01.25 17:30 0 - 2  
Prostejov - Sokolov 01.25 17:00 6 - 2  
Slavia Trebic - Benatky nad Jizerou 01.25 17:30 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Slavia Praha 01.25 16:00 1 - 4  
Litomerice - Vsetin 01.25 17:00 2 - 6  
Motor Ceske Budejovice - Havirov 01.25 17:00 7 - 1  
Zubr Prerov - Poruba 01.25 17:00 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Vasas 01.25 17:30 1 - 1  
Újpest - Gyergyói HK 01.25 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel 01.25 14:30 0 - 2  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk 01.25 11:00 3 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin 01.25 12:00 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kajaanin Hokki 01.25 16:00 4 - 2  
IPK - Kokkolan Hermes 01.25 16:00 3 - 3  
KeuPa - Kiekko-Vantaa 01.25 16:00 3 - 7  
SaPKo - Jokipojat 01.25 16:00 5 - 1  
TUTO - RoKi 01.25 16:00 7 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Jukurit 01.25 16:00 5 - 1  
Kookoo - Hämeenlinna 01.25 16:00 2 - 0  
Kärpät - Turku PS 01.25 17:30 3 - 2  
Lahti Pelicans - Lukko 01.25 19:00 3 - 5  
SaiPa - Ilves 01.25 14:30 1 - 4  
Tappara - Kalpa 01.25 16:00 1 - 2  
Ässät - JYP 01.25 16:00 6 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Humo Taskent 2 01.25 13:00 7 - 2  
Arlan Koksetau - Almaty 01.25 12:00 4 - 3  
Bejbarisz Atirau - Gornyak Rudnyij 01.25 13:00 2 - 0  
Kulager Petropavlovszk - Temirtau 01.25 12:00 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barsz Kazany 01.25 13:00 2 - 3  
Dinamo Minszk - Szeversztal Cserepovec 01.25 15:10 1 - 3  
Dinamo Riga - Admiral Vlagyivosztok 01.25 16:00 1 - 1  
Jokerit - Red Star Kunlun 01.25 15:00 4 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Barisz 01.25 12:30 5 - 2  
Szpartak Moszkva - Traktor Cseljabinszk 01.25 15:00 4 - 0  
Vityaz Podolszk - Lokomotív Jaroszlavl 01.25 15:30 2 - 5  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - HS Riga 01.25 13:00 7 - 0  
Mogo Riga - Zemgale/LLU 01.25 12:30 4 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Omszkije Jasztrebi 01.25 12:00 1 - 5  
Belije Medvegyi Cseljab. - Irbisz Kazany 01.25 10:00 3 - 4  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Csajka Nyizsnyij Novgorod 01.25 09:00 2 - 2  
Tolpar Ufa - Jugra Hanti-Manszijszk 2 01.25 09:00 5 - 1  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Nidaros 01.25 17:00 4 - 3  
Gjövik - Haugesund 01.25 17:00 2 - 0  
Lorenskog - Hasle-Lören 01.25 17:00 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Stavanger 01.25 18:00 3 - 4  
Stjernen - Storhamar 01.25 15:30 7 - 6  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Owen Sound Attack 01.25 01:00 5 - 3  
Guelph Storm - Flint Firebirds 01.25 01:30 5 - 7  
Kingston Frontenacs - Saginaw Spirit 01.25 01:00 4 - 5  
Kitchener Rangers - Sarnia Sting 01.25 01:30 7 - 4  
London Knights - Hamilton Bulldogs 01.25 01:30 4 - 1  
Mississauga Steelheads - Peterborough Petes 01.25 01:00 4 - 3  
Oshawa Generals - Kingston Frontenacs 01.25 20:05 7 - 4  
Ottawa 67's - Niagara Icedogs 01.25 20:00 6 - 0  
Sudbury Wolves - North Bay Battalion 01.25 01:05 2 - 4  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Breton Eagles - Gatineau Olympiques 01.25 21:00 4 - 1  
Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar 01.25 01:00 7 - 4  
Rimouski Oceanic - Sagueneens Chicoutimi 01.25 01:30 4 - 1  
Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 01.25 00:00 1 - 2  
Sherbrooke Phoenix - Acadie-Bathurst Titans 01.25 01:00 10 - 1  
Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs 01.25 01:00 7 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Visp 01.25 19:45 3 - 2  
GCK Lions - Zug 2 01.25 17:00 7 - 5  
Kloten - Biasca Ticino 01.25 19:45 9 - 1  
Sierre - Langenthal 01.25 18:00 4 - 7  
Thurgau - Olten 01.25 17:30 3 - 1  
Winterthur - Ajoie 01.25 17:30 1 - 9  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 01.25 19:45 4 - 2  
Bern - Servette 01.25 19:45 3 - 3  
Biel - Zug 01.25 19:45 0 - 0  
Lausanne - Fribourg 01.25 19:45 1 - 3  
Zürich Lions - Davos 01.25 19:45 4 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Karlskrona 01.25 18:00 4 - 1  
Timra - Vita Hästen 01.25 15:15 2 - 2  
Västervik - MODO 01.25 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Lulea 01.25 18:00 1 - 3  
Djurgarden - Örebro 01.25 18:00 4 - 1  
Frölunda - Malmö 01.25 15:15 4 - 3  
Linköping - Färjestad 01.25 15:15 1 - 0  
Rögle - HV 71 01.25 15:15 1 - 4  
Skelleftea - Oskarshamn 01.25 18:00 3 - 5  
Växjö - Leksand 01.25 18:00 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Tsen Tou Jilin 01.25 15:00 4 - 2  
Burany Voronyezs - Humo Taskent 01.25 15:00 1 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Lada Toljatti 01.25 15:00 5 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Gornyak Ucsali 01.25 09:00 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Torosz Nyeftekamszk 01.25 11:00 1 - 4  
SZKA-Néva - CSZK Szamara 01.25 15:00 4 - 2  
Tambov - Himik Voszkreszenszk 01.25 15:00 3 - 1  
Torpedo Gorkij - KRS Beijing 01.25 11:00 2 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Victoria Royals 01.25 02:30 6 - 3  
Kelowna Rockets - Seattle Thunderbirds 01.25 04:05 2 - 2  
Portland Winterhawks - Tri-City Americans 01.25 04:00 8 - 2  
Prince Albert Raiders - Edmonton Oil Kings 01.25 02:00 3 - 2  
Prince George Cougars - Kamloops Blazers 01.25 04:00 0 - 3  
Regina Pats - Lethbridge Hurricanes 01.25 02:00 2 - 7  
Saskatoon Blades - Medicine Hat Tigers 01.25 02:00 6 - 5  
Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors 01.25 02:00 2 - 5  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Oji Eagles 01.25 09:00 0 - 1  
East Hokkaido Cranes - Tohoku Blades 01.25 07:00 4 - 1  
Szahalin - Nikko 01.25 07:10 4 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Buducnost Podgorica 01.25 18:00 78 - 87  
Partizan Belgrád - Zadar 01.25 20:00 87 - 60  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - La Union Formosa 01.25 01:00 87 - 82  
CA Platense - Hispano Americano 01.25 01:00 79 - 97  
Penarol Mar del Plata - Estudiantes Concordia 01.25 01:00 92 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Brisbane 01.25 07:30 99 - 108  
Perth - NZ Breakers 01.25 10:00 80 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southside Flyers - Adelaide 01.25 09:00 81 - 69  
Townsville - Melbourne Boomers 01.25 09:00 68 - 79  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - BC Brasilia 01.25 01:10 94 - 77  
Paulistano - Franca 01.25 16:50 72 - 85  
Pinheiros - Mogi das Cruzes 01.25 22:00 92 - 92, h.u. 110 - 106  
Rio Claro - Sao Jose dos Campos 01.25 00:00 92 - 78  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puente Alto - Univ.Catolica de Santiago 01.25 01:00 86 - 70  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Paralimni 01.25 15:00 79 - 63  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Ostrava 01.25 18:00 92 - 72  
Olomoucko - Brno 01.25 18:00 84 - 69  
Pardubice - Kolin 01.25 18:00 94 - 82  
Svitavy - Opava 01.25 17:30 90 - 70  
USK Praha - Decin 01.25 18:00 96 - 78  
Usti nad Labem - Nymburk 01.25 18:00 77 - 100  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev - Naestved 01.25 15:30 68 - 87  
Köbenhavn - Amager 01.25 14:00 79 - 84  
Randers - Bakken Aarhus 01.25 15:00 96 - 84  
Svendborg - Horsens 01.25 14:00 76 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Incheon Elephants 01.25 09:00 72 - 70  
Goyang - Wonju Dongbu 01.25 07:00 78 - 95  
Seoul Thunders - Seoul Knights 01.25 09:00 80 - 74  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Vichy-Clermont 01.25 20:00 69 - 63  
Nantes - Gries-Oberhoffen 01.25 20:00 73 - 75  
Poitiers - Fos-sur-Mer 01.25 20:00 79 - 84  
Souffelweyersheim - Quimper 01.25 20:00 63 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Le Portel 01.25 20:00 94 - 82  
Gravelines - Dijon 01.25 20:00 80 - 88  
Le Mans - Nanterre 01.25 20:00 79 - 85  
Limoges - Boulazac 01.25 20:00 88 - 75  
Paris Levallois - Monaco 01.25 20:30 80 - 71  
Pau Orthez - Reims 01.25 20:00 75 - 82  
Strasbourg - Orleans 01.25 20:00 77 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Nantes Reze 01.25 18:30 86 - 54  
Roche Vendee - Bourges 01.25 20:00 62 - 85  
St-Amand Hainaut - Charnay-les-Macon 01.25 20:00 65 - 91  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lyon 01.25 20:00 83 - 99  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni Dafniou Haidari - Diagorasz Egaleo 01.25 16:00 84 - 87  
Filipposz Veria - Apollon Patra 01.25 16:00 64 - 64, h.u. 82 - 80  
Har. Trikoupisz Meszologi - Eleftheroupoli 01.25 16:00 83 - 82  
Iakasz Nafplio - Amintasz Dafni 01.25 16:00 74 - 57  
Korivosz Amaliada - Anatolia 01.25 16:00 67 - 68  
Pagrati - Kardica 01.25 16:00 70 - 66  
Pszihiko - Agrinio 01.25 16:00 77 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ifesztosz Limnosz - Lavrio 01.25 14:30 67 - 65  
Iraklisz - Larissza 01.25 14:30 83 - 67  
Kolosszosz Rodosz - Promitheasz Patra 01.25 14:30 73 - 70  
Periszteri - AEK Athén 01.25 16:45 73 - 77  
Rethymno - Panioniosz 01.25 14:30 73 - 61  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo Amsterdam - Den Bosch 01.25 20:00 67 - 90  
BA Limburg - Donar Groningen 01.25 20:00 48 - 97  
Feyenoord Rotterdam - Aris Leeuwarden 01.25 20:30 73 - 43  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puntamika Zadar - Zabok 01.25 18:00 75 - 66  
Split - Dubrava Zágráb 01.25 19:00 93 - 71  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pozega - Medvescak Zágráb 01.25 18:00 65 - 82  
Tresnjevka - Flumen Sancti Viti 01.25 19:00 98 - 51  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Holon 01.25 19:00 78 - 87  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Akita 01.25 06:05 60 - 63  
Hokkaido - Tokyo Sunrockers 01.25 07:05 76 - 82  
Kawasaki Brave Thunders - Kyoto 01.25 08:05 94 - 51  
Nagoya Dolphins - Mikawa Kariya 01.25 07:05 86 - 86, h.u. 93 - 98  
Ryukyu Okinawa - Yokohama 01.25 11:05 76 - 70  
Shiga - Shimane 01.25 06:05 71 - 64  
Tochigi Utsunomiya Brex - Osaka 01.25 07:05 69 - 72  
Tokyo Alvark - Toyama 01.25 07:05 82 - 71  
Toyohashi Neophoenix - Chiba 01.25 09:05 56 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Spojnia Stargard 01.25 17:30 110 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Politechnika Gdansk - Gorzow 01.25 18:00 66 - 86  
Poznan - Widzew Lodz 01.25 17:10 69 - 78  
Wisla Krakkó - Torun 01.25 17:00 74 - 52  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Prienai 01.25 16:20 76 - 62  
Nevezis Kedainiai - Juventus Utena 01.25 16:00 77 - 82  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 01.25 15:30 80 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Oroszlány 01.25 19:00 91 - 83  
Körmend - Atomerőmű 01.25 18:00 93 - 84  
Szombathely - Kecskemét 01.25 18:00 75 - 63  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Vasas 01.25 16:00 99 - 69  
Szekszárd - Sopron 01.25 18:00 59 - 65  
ZTE - PEAC-Pécs 01.25 17:00 87 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Sacramento 01.25 02:00 81 - 98  
Detroit - Memphis 01.25 01:00 112 - 125  
Golden State - Indiana 01.25 04:30 118 - 129  
Miami - LA Clippers 01.25 02:00 117 - 122  
Minnesota - Houston 01.25 02:00 124 - 131  
New Orleans - Denver 01.25 02:00 106 - 113  
New York - Toronto 01.25 01:30 112 - 118  
Oklahoma City - Atlanta 01.25 02:00 140 - 111  
Orlando - Boston 01.25 01:00 98 - 109  
San Antonio - Phoenix 01.25 02:30 99 - 103  
Utah - Dallas 01.25 23:00 112 - 107  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Jena 01.25 19:00 108 - 91  
Schalke - Tübingen 01.25 19:30 77 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Ludwigsburg 01.25 18:00 98 - 88  
Göttingen - Ulm 01.25 20:30 65 - 86  
Hamburg - S. Oliver Würzburg 01.25 20:30 83 - 86  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urania Milano - Orzinuovi 01.25 20:30 92 - 82  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Rieti 01.25 18:00 69 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Cantu 01.25 20:45 85 - 73  
Sassari - Trento 01.25 20:30 87 - 90  
Venezia - Virtus Bologna 01.25 20:30 71 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - Famila Schio 01.25 20:30 74 - 67  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Szpartak Noginszk 01.25 14:00 88 - 62  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Novoszibirszk 01.25 13:00 82 - 60  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klosterneuburg - Oberwart 01.25 19:00 91 - 83  
Wels - Kapfenberg 01.25 17:30 71 - 77  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Porto 01.25 16:00 80 - 69  
CAB Madeira - Vitoria Guimaraes 01.25 16:00 82 - 94  
Esgueira - Barreirense 01.25 22:30 79 - 82  
Galitos Barreiro - Terceira 01.25 19:00 96 - 94  
Lusitania - Oliveirense 01.25 18:30 80 - 69  
Maia - Sporting CP 01.25 16:00 85 - 97  
Ovarense - Illiabum 01.25 17:00 73 - 73, h.u. 91 - 87  
Kosárlabda (Román bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Univ. Craiova 01.25 16:00 76 - 101  
Voluntari - Gaz Metan Medias 01.25 17:30 113 - 76  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Lleida 01.25 19:00 67 - 67, h.u. 91 - 81  
Granada - Huesca 01.25 18:30 71 - 54  
Oviedo - Breogan Lugo 01.25 18:30 61 - 61, h.u. 72 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Betis 01.25 20:30 77 - 59  
Burgos - Iberostar Tenerife 01.25 18:00 54 - 70  
Joventut Badalona - Zaragoza 01.25 20:30 72 - 93  
Murcia - Fuenlabrada 01.25 18:00 94 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Al-Qazeres Extremadura 01.25 18:15 72 - 42  
Cadi La Seu d'Urgell - Gernika Bizkaia 01.25 20:00 67 - 74  
Ciudad de Los Adelantados - Zaragoza 01.25 20:00 72 - 72, h.u. 81 - 82  
Ensino Lugo - IDK Gipuzkoa 01.25 18:00 70 - 61  
Girona - Araski AES 01.25 20:00 59 - 68  
Zamarat - Campus Promete 01.25 19:30 67 - 64  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boncourt - Lausanne 01.25 17:30 116 - 99  
Swiss Central Luzern - Fribourg 01.25 18:00 79 - 95  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Sloboda Uzice 01.25 20:00 68 - 69  
Kolubara Lazarevac - Novi Pazar 01.25 19:30 87 - 72  
Mladost Zemun - Borac Cacak 01.25 13:00 90 - 107  
OKK Belgrád - Tamis Pancevo 01.25 12:00 79 - 79, h.u. 88 - 86  
Vrsac - Vojvodina 01.25 18:00 70 - 64  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Handlova - Komarno 01.25 18:00 98 - 101  
Spisska Nova Ves - Prievidza 01.25 19:00 69 - 78  
Zilina - Inter Bratislava 01.25 18:00 77 - 75  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - B. Bystrica 01.25 18:00 77 - 46  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - Rogaska 01.25 19:30 56 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Galatasaray 01.25 11:00 92 - 71  
Bandirma - Ormanspor 01.25 18:00 66 - 85  
Bursaspor - Darussafaka 01.25 15:30 79 - 87  
ITU - Tofas Bursa 01.25 13:15 80 - 91  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Izmit Bld. Spor 01.25 12:00 96 - 79  
Botas Adana - Cukurova 01.25 14:00 65 - 73  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguada - Nacional 01.25 01:15 87 - 67  
Bigua de Villa Biarritz - Hebraica Macabi 01.25 00:15 88 - 95  
Malvin - Urunday 01.25 00:15 82 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 01.25 14:00 94 - 79  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - VEF Riga 01.25 16:00 62 - 72  
Ogre - Kalev Tallinn 01.25 16:00 86 - 84  
Rapla - Tartu Ulikool 01.25 16:00 90 - 76  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - CSM Bukarest 01.25 16:00 33 - 23  
Kristiansand - Esbjerg 01.25 14:15 31 - 35  
Metz - Rosztov 01.25 15:00 23 - 20  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Sävehof 01.25 19:00 30 - 25  
Ramnicu Valcea - Krim Ljubljana 01.25 14:00 31 - 16  
Kézilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Top 3 01.25 20:00    
Szlovénia - Norvégia 01.25 18:30 20 - 28  
Kézilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Portugália 01.25 16:00 29 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Bietigheim 01.25 14:00 33 - 25  
Lada Toljatti - Storhamar 01.25 14:00 27 - 31  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bk-46 - PIF 01.25 15:00 33 - 21  
Grifk - SIF 01.25 15:00 26 - 26  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - Edessza 01.25 17:00 21 - 29  
Feakasz Kerkyra - AEK Athén 01.25 19:00 24 - 35  
Olympiakosz - Doukasz 01.25 19:00 29 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Kopavogs 01.25 15:00 32 - 22  
Valur - Stjarnan 01.25 19:00 35 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Jaroslaw 01.25 17:00 38 - 31  
Koszalin - Elblag 01.25 17:00 29 - 22  
Piotrcovia Piotrkow - Ruch Chorzow 01.25 17:00 22 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Vác 01.25 18:00 23 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Neckarsulm 01.25 19:00 33 - 22  
Kurpfalz-Bären Ketsch - Blomberg-Lippe 01.25 18:00 26 - 26  
Metzingen - Buxtehude 01.25 19:30 32 - 17  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MGA Wien - Atzgersdorf 01.25 19:00 24 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slatina - Slobozia 01.25 10:00 31 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Gijon 01.25 18:00 23 - 24  
Malaga - Elche 01.25 19:00 23 - 27  
Rocasa Gran Canaria - Granollers 01.25 21:00 23 - 32  
Zuazo Barakaldo - Porrino 01.25 19:00 29 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Skövde 01.25 15:00 39 - 16  
Skara - Boden 01.25 14:00 30 - 20  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zesco Utd. - Primeiro de Agosto 01.25 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Platinum Zvishavane - Al-Hilal (SUD) 01.25 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petro Atletico - Mamelodi Sundowns 01.25 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Raja Casablanca 01.25 20:00 2 - 2  
Vita Club - Kabylie 01.25 17:00 4 - 1  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vllaznia - KF Laci 01.25 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Leicester 01.25 13:45 0 - 1  
Burnley - Norwich 01.25 16:00 1 - 2  
Coventry - Birmingham 01.25 16:00 0 - 0  
Hull City - Chelsea 01.25 18:30 1 - 2  
Millwall - Sheffield Utd. 01.25 16:00 0 - 2  
Newcastle - Oxford Utd. 01.25 16:00 0 - 0  
Portsmouth - Barnsley 01.25 16:00 4 - 2  
Reading - Cardiff 01.25 16:00 1 - 1  
Southampton - Tottenham 01.25 16:00 1 - 1  
West Ham - West Bromwich 01.25 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Manchester City 01.25 13:45 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Fleetwood 01.25 16:00 0 - 0  
Burton - Accrington 01.25 16:00 1 - 1  
Ipswich - Lincoln 01.25 16:00 1 - 0  
Peterborough - Rotherham 01.25 16:00 2 - 1  
Rochdale - Gillingham 01.25 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Walsall 01.25 16:00 2 - 1  
Crawley - Grimsby 01.25 16:00 3 - 2  
Exeter - Colchester 01.25 16:00 0 - 0  
Leyton - Newport 01.25 16:00 2 - 1  
Macclesfield - Forest Green 01.25 16:00 2 - 1  
Mansfield - Bradford 01.25 16:00 3 - 0  
Morecambe - Cambridge Utd. 01.25 16:00 1 - 1  
Salford City - Oldham 01.25 16:00 1 - 1  
Scunthorpe - Crewe 01.25 16:00 2 - 2  
Stevenage - Plymouth 01.25 16:00 1 - 2  
Swindon - Port Vale 01.25 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoke - Swansea 01.25 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Barrow 01.25 16:00 1 - 1  
Bromley - Barnet 01.25 16:00 1 - 2  
Chesterfield - Fylde 01.25 16:00 1 - 1  
Chorley - Halifax 01.25 16:00 0 - 1  
Dag & Red - Notts County 01.25 16:00 2 - 0  
Dover - Aldershot 01.25 16:00 2 - 0  
Harrogate Town - Wrexham 01.25 16:00 0 - 2  
Hartlepool - Stockport 01.25 16:00 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Eastleigh 01.25 16:00 2 - 0  
Sutton Utd. - Solihull Moors 01.25 16:00 0 - 0  
Torquay - Ebbsfleet Utd. 01.25 16:00 0 - 0  
Woking - Yeovil 01.25 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino de Quilmes - San Telmo 01.25 21:05 1 - 1  
Comunicaciones - Justo Jose de Urquiza 01.25 21:00 1 - 0  
San Miguel - Atl. Colegiales 01.25 21:00 0 - 0  
UAI Urquiza - Sacachispas 01.25 21:00 1 - 0  
Villa San Carlos - Atl. Los Andes 01.25 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Newell's 01.25 21:35 1 - 1  
Central Cordoba SDE - Colón 01.25 23:40 1 - 0  
Rosario Central - Huracan 01.25 01:45 2 - 1  
San Lorenzo - Estudiantes LP 01.25 23:40 1 - 1  
Union SF - Argentinos Juniors 01.25 01:45 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Brisbane Roar 01.25 07:00 0 - 1  
Melbourne City - Perth Glory 01.25 09:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Western Sydney Wanderers 01.25 09:30 3 - 2  
Labdarúgás (Bahreini King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busaiteen - Manama Club 01.25 14:45 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virton - Beerschot Wilrijk 01.25 17:00 1 - 0  
Westerlo - Roeselare 01.25 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Mechelen 01.25 18:00    
Gent - Genk 01.25 20:30 4 - 1  
Mouscron-Peruwelz - St. Truiden 01.25 20:00 1 - 3  
Waasland Beveren - Eupen 01.25 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Aurora Cochabamba 01.25 20:00 1 - 0  
Atletico Palmaflor Vinto - Royal Pari Santa Cruz 01.25 22:15 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Schalke 01.25 18:30 5 - 0  
E. Frankfurt - RB Leipzig 01.25 15:30 2 - 0  
Freiburg - Paderborn 01.25 15:30 0 - 2  
Mönchengladbach - Mainz 01.25 15:30 3 - 1  
Union Berlin - Augsburg 01.25 15:30 2 - 0  
Wolfsburg - Hertha BSC 01.25 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Viktoria Köln 01.25 14:00 2 - 2  
Duisburg - Ingolstadt 01.25 14:00 1 - 1  
Jena - Münster 01.25 14:00 1 - 2  
Magdeburg - Zwickau 01.25 14:00 1 - 2  
Meppen - Waldhof Mannheim 01.25 14:00 0 - 1  
Würzburg - Unterhaching 01.25 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Coquimbo Unido 01.25 16:00 2 - 1  
O'Higgins - Dep. Union La Calera 01.25 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - AEL Limasszol 01.25 16:00 3 - 1  
Doxa Katokopia - APOEL Nicosia 01.25 18:00 0 - 3  
Pafosz - Olympiakosz Nicosia 01.25 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs 01.25 14:30 0 - 1  
Orlando Pirates - AmaZulu 01.25 17:00 1 - 0  
Stellenbosch - Polokwane City 01.25 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASI d'Abengourou - Africa Sports d'Abidjan 01.25 19:00 1 - 1  
Bouake - SOL FC 01.25 16:30 0 - 0  
Gagnoa - USC Bassam 01.25 16:30 0 - 1  
Tanda - Issia Wazi 01.25 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Turku PS 01.25 12:30 3 - 0  
Inter Turku - Mariehamn 01.25 14:15 3 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Kuopio PS 01.25 13:30 1 - 1  
Lahti - Ilves 01.25 13:00 1 - 2  
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK 01.25 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Clermont 01.25 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Amiens 01.25 20:00 2 - 1  
Marseille - Angers 01.25 17:30 0 - 0  
Monaco - Strasbourg 01.25 20:00 1 - 3  
Montpellier - Dijon 01.25 20:00 2 - 1  
Reims - Metz 01.25 20:00 0 - 1  
St-Etienne - Nimes 01.25 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Dijon 01.25 15:30 1 - 0  
Guingamp - Marseille 01.25 15:30 3 - 1  
Montpellier - Fleury 91 01.25 15:30 3 - 0  
Paris FC - Soyaux 01.25 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Great Olympics - Accra Inter Allies 01.25 16:00 1 - 0  
Berekum Chelsea - Aduana Stars 01.25 16:00 1 - 1  
King Faisal - Elmina Sharks 01.25 16:00 1 - 1  
Medeama Tarkwa - AshantiGold Obuasi 01.25 16:00 1 - 0  
Techiman Eleven Wonders - Karela Utd. 01.25 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Panathinaikosz 01.25 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - AZ Alkmaar 01.25 18:30 1 - 2  
Heracles - Feyenoord 01.25 19:45 2 - 3  
RKC Waalwijk - Venlo 01.25 19:45 1 - 2  
Sparta Rotterdam - F. Sittard 01.25 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motagua - CD Marathón 01.25 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - East Bengal 01.25 14:30 0 - 2  
TRAU FC - Aizawl 01.25 09:30 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Kerala Blasters 01.25 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gol Gohar Sirjan - Saipa Karaj 01.25 13:00 1 - 1  
Machine Sazi Tabriz - Sepahan 01.25 12:30 0 - 0  
Paykan - Nassaji Mazandaran 01.25 13:00 0 - 1  
Zob Ahan - Pars Jonoubi Jam 01.25 13:15 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Raanana 01.25 17:30 2 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel TA 01.25 14:00 1 - 2  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva 01.25 16:30 0 - 0  
Maccabi TA - Ashdod 01.25 18:50 2 - 0  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waterhouse - Dunbeholden 01.25 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Shahaniya 01.25 16:40 4 - 2  
Umm-Salal - Al-Khor 01.25 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Cali 01.25 22:05 0 - 2  
Envigado - Boyaca Chico 01.25 20:00 1 - 0  
Once Caldas - Independiente SF 01.25 02:05 0 - 0  
Rionegro Aguilas - Jaguares de Cordoba 01.25 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yarmouk - Kazma 01.25 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Youssoufia Berrechid - Raja de Beni Mellal 01.25 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampico Madero - Cimarrones de Sonora 01.25 02:00 0 - 2  
Venados Merida - Zacatepec 01.25 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Queretaro 01.25 04:00 0 - 1  
Tijuana - América 01.25 04:10 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Queretaro 01.25 18:00 4 - 0  
Juarez - Pachuca 01.25 03:00 0 - 3  
Labdarúgás (Máltai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - St. Lucia 01.25 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest 01.25 19:00 4 - 0  
Fehérvár - Honvéd 01.25 17:00 0 - 0  
FTC - Paks 01.25 14:55 4 - 0  
Kaposvár - Puskás Akadémia 01.25 17:00 1 - 1  
Mezőkövesd - Kisvárda 01.25 17:00 1 - 0  
ZTE - Diósgyőr 01.25 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Genoa 01.25 18:00 0 - 0  
SPAL Ferrara - Bologna 01.25 15:00 1 - 3  
Torino - Atalanta 01.25 20:45 0 - 7  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Benevento 01.25 15:00 1 - 2  
Entella - Cremonese 01.25 15:00 1 - 1  
Pisa - Juve Stabia 01.25 15:00 1 - 1  
Pordenone - Pescara 01.25 15:00 0 - 2  
Salernitana - Cosenza 01.25 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Tavagnacco 01.25 14:30 0 - 0  
Orobica Bergamo - Milan 01.25 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoiese - Carrarese 01.25 20:45 1 - 1  
Pro Patria - U23Juventus 01.25 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Padova 01.25 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rende - Vibonese 01.25 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,A cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Chile - U23Argentína 01.25 02:30 0 - 2  
U23Venezuela - U23Ecuador 01.25 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Suwaiq - Al-Rustaq 01.25 14:10 1 - 1  
Bahla - Sohar 01.25 14:10 1 - 0  
Mirbat - Dhofar 01.25 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guairena - River Plate Asuncion 01.25 22:00 2 - 0  
Sp. San Lorenzo - 12 de Octubre Itaugua 01.25 00:15 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Porto 01.25 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Ross County 01.25 16:00 3 - 0  
Hamilton - Livingston 01.25 16:00 2 - 4  
Motherwell - Hibernian 01.25 16:00 0 - 0  
St. Johnstone - Kilmarnock 01.25 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stranraer 01.25 16:00 0 - 0  
Clyde - East Fife 01.25 16:00 2 - 1  
Falkirk - Forfar 01.25 16:00 6 - 0  
Peterhead - Dumbarton 01.25 16:00 1 - 0  
Raith Rovers - Montrose 01.25 16:00 4 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Annan 01.25 16:00 2 - 0  
Cowdenbeath - Brechin 01.25 16:00 3 - 2  
Queen's Park - Albion Rovers 01.25 16:00 2 - 2  
Stenhousemuir - Edinburgh City 01.25 16:00 1 - 2  
Stirling Albion - Elgin 01.25 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Partick Thistle 01.25 16:00 2 - 1  
Ayr Utd. - Inverness CT 01.25 16:00 1 - 0  
Dundee Utd. - Greenock Morton 01.25 16:00 1 - 1  
Queen of South - Alloa 01.25 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Lugo 01.25 16:00 2 - 1  
Las Palmas - Tenerife 01.25 18:15 0 - 0  
Sp. Gijón - Fuenlabrada 01.25 16:00 1 - 0  
Zaragoza - Numancia 01.25 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Las Rozas 01.25 16:00 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Tudelano 01.25 16:30 5 - 1  
Arenas de Getxo - Osasuna B 01.25 16:00 0 - 2  
Leioa - Valladolid B 01.25 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Ejea 01.25 19:00 2 - 0  
Lleida - Olot 01.25 18:00 1 - 1  
UE Llagostera - Prat 01.25 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarrubia - San Fernando 01.25 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Villarreal 01.25 18:30 1 - 2  
Espanyol - Ath. Bilbao 01.25 13:00 1 - 1  
Sevilla - Granada 01.25 21:00 2 - 0  
Valencia - Barcelona 01.25 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Barcelona 01.25 12:00 0 - 0  
Betis - Real Sociedad 01.25 18:30 1 - 1  
Rayo Vallecano - Levante 01.25 11:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Winterthur 01.25 17:30 0 - 0  
Stade Ouchy - Aarau 01.25 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Luzern 01.25 19:00 2 - 3  
Xamax - Servette 01.25 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Faisaly 01.25 13:55 0 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Adalh 01.25 18:10 0 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Hilal (KSA) 01.25 16:10 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Istanbulspor 01.25 17:00 1 - 0  
Giresunspor - Ümraniyespor 01.25 12:00 2 - 1  
Osmanlispor - Keciörengücü 01.25 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Istanbul Basaksehir 01.25 18:00 2 - 0  
Kasimpasa - Alanyaspor 01.25 15:00 1 - 2  
Kayserispor - Ankaragücü 01.25 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
STM Sports - Haverfordwest 01.25 15:30 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Pontardawe Town 01.25 15:30 2 - 0  
Connah's Quay - Afan Lido 01.25 15:30 8 - 0  
Swansea Univ. - Prestatyn 01.25 15:30 0 - 1  
TNS - Aberystwyth 01.25 15:30 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shahr Khodro Mashhad - Al-Rifaa 01.25 15:20 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Warrenpoint 01.25 16:00 1 - 2  
Crusaders - Ballymena Utd. 01.25 16:00 2 - 0  
Dungannon - Institute 01.25 16:00 2 - 0  
Larne - Glentoran 01.25 18:30 2 - 1  
Linfield - Glenavon 01.25 16:00 8 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Canterbury Utd. 01.25 01:00 2 - 1  
Waitakere Utd. - Tasman Utd. 01.25 03:00 3 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Raleigh)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Johns - T. Gravely 01.25 23:25 1 - 0  
H. Burns - N. Landwehr 01.25 23:00 1 - 0  
S. McMann - Lina Lansberg (női) 01.25 23:55 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Leicester 01.25 16:00 13 - 10  
Bristol - Gloucester 01.25 16:00 34 - 16  
Exeter - Sale 01.25 16:00 19 - 22  
Worcester - London Wasps 01.25 16:00 26 - 30  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Section Paloise 01.25 18:00 33 - 26  
Castres - Racing-Metro 01.25 18:00 0 - 27  
Clermont - Stade de France 01.25 20:45 29 - 19  
La Rochelle - Montpellier 01.25 18:00 35 - 30  
Lyon - Toulon 01.25 15:30 27 - 12  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Elizabeth S. Kings - Bloemfontein Cheetahs 01.25 14:30 30 - 31  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Japán 01.25 23:51 26 - 7  
Argentína - Ausztrália 01.25 01:25 7 - 38  
Dél-Afrika - Japán 01.25 01:03 31 - 5  
Fidzsi-szigetek - Ausztrália 01.25 07:35 19 - 12  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 01.25 01:47 19 - 12  
Franciaország - Spanyolország 01.25 00:19 21 - 17  
Franciaország - Írország 01.25 23:29 17 - 7  
Kanada - Spanyolország 01.25 23:07 21 - 14  
Kenya - Anglia 01.25 00:41 19 - 24  
Skócia - USA 01.25 02:09 7 - 24  
Skócia - Wales 01.25 08:05 24 - 19  
Új-Zéland - USA 01.25 08:33 26 - 5  
Új-Zéland - Wales 01.25 02:31 47 - 0  
Röplabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Haasrode Leuven 01.25 20:30 3 - 0  
Lindemans Aalst - Roeselare 01.25 20:30 0 - 3  
Menen - Waremme 01.25 20:30 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebar Pazardzsik - Cserno More BASK 01.25 17:30 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakovszki Dimitrovgrad - Kazanlak 01.25 16:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Renata Campinas 01.25 20:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Sesc RJ 01.25 00:00 0 - 3  
Minas - Valinhos 01.25 00:00 3 - 0  
Pinheiros - Osasco 01.25 00:00 1 - 3  
Sao Caetano - Praia 01.25 23:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beskydy - Odolena Voda 01.25 19:30 0 - 3  
Brno - Liberec 01.25 18:00 3 - 0  
Kladno - Karlovarsko 01.25 17:00 0 - 3  
Lvi Praha - Pribram 01.25 18:00 0 - 3  
Usti nad Labem - Ostrava 01.25 15:00 0 - 3  
Zlín - Ceske Budejovice 01.25 17:00 1 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Ostrava 01.25 17:00 1 - 3  
KP Brno - Liberec 01.25 18:00 3 - 2  
Olymp Praha - Prerov 01.25 17:00 3 - 0  
Sternberk - Prostejov 01.25 17:00 2 - 3  
Röplabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 01.25 15:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Cheonan Skywalkers 01.25 06:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Gimcheon Expressway 01.25 08:00 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Kaposvár 01.25 19:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Nyíregyháza 01.25 18:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ETTA - Valepa Sastamala 01.25 14:30 3 - 1  
Raision Loimu - Vantaa 01.25 16:00 3 - 2  
Savo - Hurrikaani Loimaa 01.25 16:00 3 - 0  
Tiikerit - Akaa 01.25 16:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kangasala - Puijo 01.25 16:00 3 - 0  
LiigaPloki - Vampula Huittinen 01.25 16:00 3 - 0  
WoVo Rovaniemi - Hämeenlinna 01.25 16:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poitevin Poitiers - Rennes 01.25 19:30 1 - 3  
Toulouse - Ajaccio GFC 01.25 16:30 3 - 0  
Tours - Chaumont 01.25 19:30 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Marcq-en-Baroeul 01.25 20:30 3 - 0  
Cannes - Nantes 01.25 20:45 0 - 3  
Chamalieres - Mougins 01.25 20:00 3 - 2  
Le Cannet - Paris SC 01.25 20:00 3 - 0  
Mulhouse - Vandoeuvre-Nancy 01.25 20:00 3 - 0  
St-Raphael - Terville Florange 01.25 19:00 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elpida Ampelokipon - Pamvohaikosz 01.25 16:30 0 - 3  
Iraklisz Szaloniki - Ethnikosz Alexandroupoli 01.25 18:30 3 - 0  
Panathinaikosz - OFI 01.25 16:00 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Easz Evozmosz - Porfyrasz Pireusz 01.25 18:00 3 - 1  
Markopoulo - Arisz 01.25 17:00 3 - 2  
Panathinaikosz - Ilisziakosz 01.25 19:00 3 - 0  
Thetisz Voula - Thira 01.25 18:00 2 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Draisma Apeldoorn - Taurus Houten 01.25 20:00 3 - 0  
Groningen - Orion Doetinchem 01.25 20:00 3 - 1  
RECO ZVH - Zaanstad 01.25 19:30 3 - 0  
SSS Barneveld - Nijmegen 01.25 19:30 3 - 2  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurosped Vroomshoop - Sneek 01.25 20:00 3 - 2  
Sliedrecht - Zwolle 01.25 20:00 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Toray Arrows 01.25 04:05 3 - 0  
Nagoya Wolfdogs - JTEKT Stings 01.25 08:00 2 - 3  
Panasonic Panthers - Nagano Tridents 01.25 07:00 3 - 0  
Suntory Sunbirds - FC Tokyo 01.25 05:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Okayama Seagulls 01.25 04:08 2 - 3  
JT Marvelous - Saitama Ageo Medics 01.25 06:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Bydgoszcz 01.25 17:30 3 - 0  
GKS Katowice - Olsztyn 01.25 20:30 3 - 2  
Zawiercie - Kedzierzyn-Kozle 01.25 14:45 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Pila 01.25 18:30 2 - 3  
Radomka Radom - Budowlani Lodz 01.25 17:00 3 - 2  
Rzeszow - Wisla Varsó 01.25 17:00 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Mladost Brcko 01.25 18:00 3 - 1  
Mladost Kastela - OK Maribor 01.25 18:00 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calcit Kamnik - ZOK Kastela 01.25 19:00 3 - 1  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsö - Koll 01.25 15:30 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - United Frankfurt 01.25 20:00 1 - 3  
Düren - Giesen 01.25 19:30 3 - 1  
Friedrichshafen - Lüneburg 01.25 19:30 3 - 1  
Herrsching - Rottenburg 01.25 19:00 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Dresden 01.25 18:00 2 - 3  
Suhl Thüringen - Münster 01.25 19:00 0 - 3  
SW Erfurt - Schwerin 01.25 17:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Latina 01.25 20:30 3 - 1  
Vibo Valentia - Piacenza 01.25 15:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Conegliano 01.25 20:30 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo-LO 01.25 16:00 3 - 1  
Fakel Novij Urengoj - Kuzbassz Kemerovo 01.25 15:00 1 - 3  
Nyizsnyij Novgorod - Zenit Szentpétervár 01.25 16:00 3 - 1  
Zenit Kazany - Jugra Nyizsnyevartovszk 01.25 15:00 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol Wien - Amstetten 01.25 17:00 0 - 3  
Weiz - Klagenfurt 01.25 17:00 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Posojilnica Aich/Dob - Holding Graz 01.25 19:00 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Salzburg 01.25 19:00 0 - 3  
Sokol/Post - Tirol Innsbruck 01.25 14:30 3 - 2  
TI Volley - Holding Graz 01.25 16:30 0 - 3  
Wildcats Klagenfurt - Prinz Brunnenbau 01.25 19:00 3 - 1  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Vitoria Guimaraes 01.25 18:00 3 - 0  
Caldas da Rainha - Famalicense 01.25 17:00 3 - 1  
Esmoriz - Espinho 01.25 18:00 2 - 3  
Ginastica - Viana 01.25 20:00 2 - 3  
Leixoes - Fonte Bastardo 01.25 18:00 0 - 3  
Sao Mamede - Maia 01.25 19:00 3 - 2  
Sporting CP - Clube Kairos 01.25 16:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Campia Turzii 01.25 16:00 3 - 0  
Galati - UVT Timisoara 01.25 16:00 3 - 0  
Gloria Buzau - Craiova 01.25 16:00 0 - 3  
Zalau - Dinamo Bukarest 01.25 17:00 3 - 1  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Medgidia 01.25 17:00 3 - 0  
Galati - Jolidon Cluj 01.25 18:00 2 - 3  
Lugoj - Rapid Bukarest 01.25 17:30 3 - 0  
Targoviste - Voluntari 01.25 15:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almoradi - Almería 01.25 17:30 1 - 3  
Conectabalear Manacor - Rio Duero Soria 01.25 19:00 2 - 3  
Emeve Lugo - L'Illa Grau 01.25 17:30 3 - 2  
Melilla - Uriba Palma 01.25 18:00 1 - 3  
Ushuaia Ibiza - Santanderina 01.25 19:00 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - Teruel 01.25 19:00 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haro Rioja - Haris La Laguna 01.25 18:00 3 - 0  
IBSA Las Palmas - Logrono 01.25 17:00 0 - 3  
Kiele Socuellamos - Avarca de Menorca 01.25 18:00 3 - 2  
Madrid Chamberi - Sant Cugat 01.25 19:30 2 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chenois Genf - Schönenwerd 01.25 18:00 0 - 3  
Lausanne - Amriswil 01.25 17:30 1 - 3  
Lutry-Lavaux - Naefels 01.25 18:00 2 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Genf 01.25 17:00 3 - 0  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Habo - Sollentuna 01.25 16:00 2 - 3  
Lund - Vingaker 01.25 17:30 0 - 3  
Sater - Falkenberg 01.25 15:00 0 - 3  
Södertelge - Linköping 01.25 16:00 1 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindesberg - Hylte/Halmstad 01.25 15:00 0 - 3  
Svedala - Lund 01.25 15:00 0 - 3  
Värnamo - Gislaved 01.25 15:00 1 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Partizan Belgrád 01.25 18:00 1 - 3  
Radnik Pozarevac - Radnicki Kragujevac 01.25 19:00 3 - 2  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OK Belgrád - Klek Zrenjanin 01.25 19:00 1 - 3  
Partizan Belgrád - Zeleznicar Lajkovac 01.25 17:00 1 - 3  
Ub - Spartak Subotica 01.25 18:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Presov - Myjava 01.25 17:00 2 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svidnik - Komarno 01.25 18:00 3 - 2  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusno - Trnava 01.25 18:00 0 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Bratislava - Nove Mesto nad Vahom 01.25 17:00 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Maliye Piyango Ankara 01.25 12:00 0 - 3  
Fenerbahce - Arkas Izmir 01.25 11:00 3 - 2  
Inegol Bld. Spor - Ziraat Bankasi Ankara 01.25 14:00 1 - 3  
Istanbul BBSK - Sorgun Genclik 01.25 12:00 3 - 1  
Tokat Plevne - Galatasaray 01.25 13:30 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Besiktas 01.25 14:00 3 - 0  
Rövp. gyorskorcsolya (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bácskai S.L. - A. Seidel (női 1500 m) 01.25 14:50 0 - 1  
Jászapáti P. - L. van Ruijven (női 500 m) 01.25 16:45 0 - 1  
Jászapáti P. - N. Maliszewska (női 1500 m) 01.25 14:50 1 - 0  
Jászapáti P. - Női 1500 m 01.25 14:50    
Jászapáti P. - Női 500 m 01.25 16:45    
Krueger C. - D. Migunov (1500 m) 01.25 15:00 1 - 0  
Liu Shaoang - 1500 m 01.25 15:00    
Liu Shaoang - 500 m 01.25 16:55    
Liu Shaoang - I. de Laat (500 m) 01.25 17:00 1 - 0  
Liu Shaoang - V. Bykanov (1500 m) 01.25 15:00 1 - 0  
Liu Shaolin S. - 1500 m 01.25 15:00    
Liu Shaolin S. - 500 m 01.25 16:55    
Liu Shaolin S. - P. Sitnikov (500 m) 01.25 16:55 1 - 0  
Liu Shaolin S. - S. Elistratov (1500 m) 01.25 15:00 0 - 1  
Lockett D. - E. Efremenkova (női 1500 m) 01.25 14:50 0 - 1  
Lockett D. - N. Mazur (női 500 m) 01.25 16:45 1 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dubov - Yangyi Yu 01.25 13:30 1 - 0  
F. Caruana - J-K. Duda 01.25 13:30 1 - 0  
J. van Foreest - Wes. So 01.25 13:30 0.5 - 0.5  
Jeff. Xiong - A. Giri 01.25 13:30 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - V. Artemiev 01.25 13:30 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - A. Firouzja 01.25 13:30 0.5 - 0.5  
V. Anand - V. Kovalev 01.25 13:30 0.5 - 0.5  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 01.25 14:00 1 - 6  
Zhou Yuelong - Gary Wilson (6 nyert frame-ig) 01.25 20:00 6 - 5  
Squash (Carol Weymuller Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - L.W. Wern 01.25 01:00 2 - 3  
Far. Mohamed - N. El Tayeb 01.25 01:45 1 - 3  
J. King - M. Metwally 01.25 21:30 3 - 0  
L.W. Wern - N. El Tayeb 01.25 22:15 0 - 3  
M. Metwally - J. Chinappa 01.25 00:15 3 - 2  
N. Gohar - Don. Lobban 01.25 20:00 3 - 0  
S. Hany - C. Serme 01.25 20:45 0 - 3  
Squash (Pittsburgh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ces. Salazar - S. Ghosal 01.25 01:15 0 - 3  
F. Dessouky - G. Marche 01.25 19:00 3 - 1  
M. Elsherbini - O. Mosaad 01.25 00:30 0 - 3  
O. Mosaad - S. Ghosal 01.25 20:00 1 - 3  
Sífutás (15km (7,5+7,5),női,Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15km (7,5+7,5), női Oberstdorf 2020 01.25 10:00    
A.U. Jacobsen - J. Diggins 01.25 10:00 1 - 0  
Heidi Weng - Ebba Andersson 01.25 10:00 0 - 1  
I.F. Östberg - Heidi Weng 01.25 10:00 1 - 0  
K. Parmakoski - C. Kalla 01.25 10:00 1 - 0  
N. Nepryaeva - A.U. Jacobsen 01.25 10:00 1 - 0  
N. Nepryaeva - K. Parmakoski 01.25 10:00 0 - 1  
Sífutás (30 km (15+15), Oberstdorf )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
30 km (15+15), Oberstdorf 2020 01.25 12:00    
A. Bolshunov - I. Niskanen 01.25 12:00 1 - 0  
A. Bolshunov - J.H. Klaebo 01.25 12:00 1 - 0  
C. Halfvarsson - J. Burman 01.25 12:00    
I. Niskanen - H.C. Holund 01.25 12:00 0 - 1  
J.H. Klaebo - S. Ustiugov 01.25 12:00 0 - 1  
S.H. Krüger - S. Röthe 01.25 12:00 1 - 0  
Sílövészet (Vegyesváltó (4x7,5km),Pokljuka)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - USA 01.25 15:00 1 - 0  
Csehország - Ukrajna 01.25 15:00 1 - 0  
Franciaország - Norvégia 01.25 15:00 1 - 0  
Olaszország - Finnország 01.25 15:00 1 - 0  
Oroszország - Németország 01.25 15:00 0 - 1  
Svédország - Fehéroroszország 01.25 15:00 1 - 0  
Vegyesváltó (4x7,5km), Pokljuka 2020 01.25 15:00    
Síugrás (Csapatverseny, Zakopane)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csapatverseny, Zakopane 2020 01.25 16:15    
Csehország - Svájc 01.25 15:00 1 - 0  
Lengyelország - Németország 01.25 15:00 0 - 1  
Lengyelország - Szlovénia 01.25 15:00 0 - 1  
Norvégia - Japán 01.25 15:00 1 - 0  
Németország - Ausztria 01.25 15:00 1 - 0  
Szlovénia - Norvégia 01.25 15:00 0 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - A. Rublev 01.25 04:45 1 - 3  
D. Medvedev - A. Popyrin 01.25 10:30 3 - 0  
F. Verdasco - A. Zverev 01.25 09:00 0 - 3  
G. Monfils - E. Gulbis 01.25 03:00 3 - 0  
J. Isner - S. Wawrinka 01.25 08:10    
N. Kyrgios - K. Khachanov 01.25 08:50 3 - 2  
R. Nadal - P. Carreno-Busta 01.25 05:25 3 - 0  
T.H. Fritz - D. Thiem 01.25 04:40 1 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Paire B - Gille S / Vliegen J 01.25 05:00 2 - 1  
Bublik A / Kukushkin M - Nam J S / Song M-K 01.25 01:00 2 - 1  
Cuevas P / Pella G - Granollers M / Zeballos H 01.25 05:50 1 - 2  
Duckworth J / Polmans M - Koolhof W / Mektic N 01.25 01:00 2 - 0  
Gonzalez S / Skupski K - Kubot L / Melo M 01.25 03:00 2 - 0  
Johnson S / Querrey S - Murray J / Skupski N 01.25 05:15 2 - 1  
Kontinen H / Struff J-L - Gonzalez M / Martin F 01.25 05:15 2 - 1  
Ram R / Salisbury J - Sandgren T / Withrow J 01.25 06:10 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - Kar. Pliskova 01.25 01:00 2 - 0  
B. Bencic - A. Kontaveit 01.25 03:25 0 - 2  
C. Giorgi - A. Kerber 01.25 01:00 1 - 2  
D. Vekic - I. Swiatek 01.25 02:45 0 - 2  
E. Mertens - C.C. Bellis 01.25 05:50 2 - 1  
E. Svitolina - G. Muguruza Blanco 01.25 09:00 0 - 2  
Y. Putintseva - S. Halep 01.25 03:50 0 - 2  
Z. Diyas - K. Bertens 01.25 11:20 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Jabeur O - Pera B / Voracova R 01.25 03:10 2 - 0  
Barty A / Georges J - Babos/Mladenovic 01.25 03:30 0 - 2  
Carter H / Stefani L - Han X / Zhu L 01.25 01:00 2 - 0  
Doi M / Niculescu M - Hibino N / Ninomiya M 01.25 02:25 2 - 0  
Garcia-Perez/Sorribes T. - Brady J / Dolehide C 01.25 01:00 1 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Davis L / Golubic V 01.25 03:30 2 - 0  
Jurak D / Stojanovic N - Inglis M / Mcphee K 01.25 01:00 2 - 1  
Krawczyk D / Pegula J - Kenin S / Mattek-Sands B 01.25 07:20 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Flipkens K / Townsend T 01.25 02:50 2 - 1  
Kudermetova V / Riske A - Kontaveit A / Minella M 01.25 06:20 2 - 0  
Muhammad A / Santamaria S - Dabrowski G / Ostapenko J 01.25 09:10 0 - 2  
Peschke K / Schuurs D - Gauff/McNally 01.25 04:30 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Kichenok N - Krajicek A / Kichenok L 01.25 07:40 2 - 1  
Bopanna R / Kichenok N - Mahut N / Zhang S 01.25 05:55    
Cabal J S / Williams V - Vliegen J / Zheng S 01.25 09:00 1 - 2  
Chan H-C / Venus M - Duan Y / Demoliner M 01.25 08:15 2 - 1  
Chan L / Dodig I - Harris A / Rodionova A 01.25 04:00 2 - 0  
Klepac A / Roger-Vasselin - Melzer J / Flipkens K 01.25 08:30 2 - 0  
Melichar N / Soares B - Mies A / Rosolska A 01.25 04:55 2 - 0  
Swiatek I / Kubot L - Saville L / Perez E 01.25 08:05 2 - 0  
Tenisz (Bangkok 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - D. Popko 01.25 06:25 2 - 0  
H. Grenier - R. Haase 01.25 08:05 0 - 2  
Tenisz (Bangkok 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Nedovyesov A - Gong M-X / Zhang Ze 01.25 05:00 1 - 2  
Ratiwatana Sa / Rungkat C - Escobar G / Reyes-Varela 01.25 04:30 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Petrovic - Jam. Ward 01.25 13:00 0 - 2  
T. Kamke - A. Rinderknech 01.25 14:55 1 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinard M / Rinderknech A - Gabashvili T / Lacko L 01.25 19:30 1 - 2  
Sancic A / Weissborn T - Petrovic D / Serdarusic N 01.25 18:10 2 - 1  
Tollaslabda (Iceland Intern., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lane - F. Fauzi 01.25 18:00 0 - 2  
A. Lane - Khai Quan Yap 01.25 12:40 2 - 0  
C. Kayan - C. Klauer 01.25 13:20 1 - 2  
C. Piris - V. Aglinder 01.25 12:40 2 - 0  
Et. Rose - Y. Levit 01.25 13:20 1 - 2  
F. Fauzi - K. Kert 01.25 12:40    
H.L. Ngan - T. Toledano 01.25 13:20 0 - 2  
M. Enghoj - T. Toledano 01.25 18:00 1 - 2  
S. Toft - C. Piris 01.25 18:00 2 - 0  
S. Toft - M. Laanes 01.25 12:40 2 - 0  
Y. Levit - C. Klauer 01.25 18:00 0 - 2  
Tollaslabda (Iceland Intern., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjornsson D B / Gunnarsso - Baldursson J / Johannesson D 01.25 15:20 2 - 1  
Borgstedt J / Yap K Q - Jones A / Stewart A 01.25 15:20 2 - 0  
Green A / Moore N - Bjornsson D B / Gunnarsson K 01.25 19:20 0 - 2  
Green A / Moore N - Lahtinen M / Overmark J 01.25 16:00    
Monnberg A / Paul J - Baschwitz E / Toledano T 01.25 19:20 2 - 0  
Skovborg R / Toft Hansen - Monroy J / Piris C 01.25 19:20 2 - 1  
Stefansson B / Thomsen D - Monroy J / Piris C 01.25 16:00 0 - 2  
Tollaslabda (Iceland Intern., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chushkina - N. Arih 01.25 17:20 2 - 0  
A. Hayhoe - E. Waddell 01.25 11:20 2 - 0  
C. Lassaux - J. Bajuk 01.25 12:00 2 - 0  
C. Lassaux - T. Geil 01.25 17:20 2 - 0  
G. Shidhaye - A. Hayhoe 01.25 17:20 2 - 1  
G. Shidhaye - Z. Sinico 01.25 11:20 2 - 0  
H. Pajuste - P. Reyes 01.25 12:00 0 - 2  
N. Arih - G. Voitechovskaja 01.25 11:20 2 - 0  
P. Reyes - R. Sugden 01.25 17:20 1 - 2  
R. Sugden - U. Berga 01.25 12:00 2 - 0  
T. Eylands - A. Chushkina 01.25 11:20 0 - 2  
T. Geil - H. Gaitan 01.25 12:00 2 - 1  
Tollaslabda (Iceland Intern., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arih N / Jerca B - Grodynska B / Hayhoe A 01.25 14:00    
Chaudhari A / Reyes P - Arnadottir S / Hafsteinsdottir E B 01.25 18:40 2 - 0  
Orvar U H / Waddell E - Johannsdottir J K / Prus K 01.25 18:40 1 - 2  
Tollaslabda (Iceland Intern., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apiliga J / Sugden R - Aglinder V / Neuber L 01.25 10:00 2 - 0  
Apiliga J / Sugden R - Bjornsson/Hafsteinsdottir 01.25 16:40 2 - 0  
Huldarsson R I / Orvar U - Bjornsson/Hafsteinsdottir 01.25 10:40 0 - 2  
Zalar T / Kotar N - Kayan C / Chaudhari A 01.25 16:40 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Vitidsarn - Ken. Nishimoto 01.25 07:40 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - Yuqi Shi 01.25 08:00 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh V S / Tan W K - Huang K X / Liu C 01.25 06:20 0 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Ong Y S / Teo E Y 01.25 07:00 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - C. Marin 01.25 07:00 2 - 1  
Se Young An - Aya Ohori 01.25 06:40 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Baek H N / Jung K E 01.25 07:40 0 - 2  
Chen Q / Jia Y F - Kim S Y / Kong H Y 01.25 06:00 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh S H / Lai S J - Ellis M / Smith L 01.25 07:20 1 - 2  
Tan K M / Lai P J - Faizal H / Widjaja G E 01.25 07:20 1 - 2  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, női 2020 01.25 19:00    
Eb, női 2020 - Magyarország hányadik helyen végez? 01.25 18:30    
Eb, női 2020 - Magyarország vagy Hollandia végez előrébb? 01.25 18:30    
Magyarország - Hollandia 01.25 17:30 10 - 8  
Spanyolország - Oroszország 01.25 19:00 13 - 12  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovákia 01.25 14:30 17 - 8  
Görögország - Olaszország 01.25 16:00 5 - 7  

 

2020.01.24.
Alpesi sí (Lesiklás, női, Bansko, 1.vers.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - I. Stuhec 01.24 09:45 1 - 0  
E. Ledecka - N. Schmidhofer 01.24 09:45    
F. Brignone - J. Haehlen 01.24 09:45 1 - 0  
K. Weidle - R. Siebenhofer 01.24 09:45 1 - 0  
Lesiklás, női, Bansko, 1. verseny 2020 01.24 09:45    
M. Gisin - F. Marsaglia 01.24 09:45 0 - 1  
S. Goggia - M. Shiffrin 01.24 09:45 0 - 1  
T. Weirather - S. Venier 01.24 09:45 0 - 1  
Alpesi sí (Szuper-óriásműlesik.,Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - K. Jansrud 01.24 11:30 0 - 1  
J. Ferstl - A. Pinturault 01.24 11:30 0 - 1  
M. Caviezel - J. Clarey 01.24 11:30 1 - 0  
Mat. Mayer - V. Kriechmayr 01.24 11:30 1 - 0  
Max Franz - C. Janka 01.24 11:30 1 - 0  
S. Nyman - R. Cochran-Siegle 01.24 11:30 0 - 1  
Szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel 2020 01.24 11:30    
T. Dressen - B. Feuz 01.24 11:30 0 - 1  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Giants - Geelong-Korea 01.24 09:50 12 - 5  
Perth Heat - Melbourne Aces 01.24 12:00 8 - 2  
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caribes de Anzoategui - Cardenales de Lara (4.m.) 01.24 23:00 3 - 2  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Gillett - D. Gourlay 01.24 14:00 2 - 0  
Mark Dawes - J. Greenslade 01.24 20:30 1 - 2  
Ste. Anderson - Rob. Paxton 01.24 11:00 1 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Steelers Hämeenlinna 01.24 11:00 12 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melnik - Helas Brno 01.24 20:30 2 - 3  
Nejzbach Vysoke Myto - Dynamo Ceske Budejovice 01.24 20:00 1 - 4  
Slavia Praha - FTZS Liberec 01.24 20:00 12 - 3  
Sparta Praha - Chrudim 01.24 20:00 2 - 5  
Tango Brno - Ceska Lipa 01.24 20:30 4 - 4  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Németország 01.24 11:00 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Glasgow 01.24 20:30 6 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Trebic - Benatky nad Jizerou 01.24 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Litvínov 01.24 18:00 3 - 5  
Liberec - Karlovy Vary 01.24 18:00 2 - 3  
Olomouc - Sparta Praha 01.24 18:00 4 - 1  
Pardubice - Brno 01.24 18:00 4 - 2  
Plzen - Trinec 01.24 17:30 5 - 2  
Vitkovice - Mountfield HK 01.24 17:30 1 - 4  
Zlín - Mladá Boleslav 01.24 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 01.24 19:30 3 - 6  
Odense - Esbjerg 01.24 19:30 7 - 4  
Rungsted - Frederikshavn 01.24 19:30 6 - 1  
Rödovre - Herlev Eagles 01.24 19:00 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - FTC 01.24 17:30 2 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt - Lida 01.24 17:00 4 - 3  
Mogiljev - Himik Novopolock 01.24 17:00 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - TUTO 01.24 17:30 1 - 1  
Kiekko-Vantaa - Kajaanin Hokki 01.24 17:30 1 - 3  
Kokkolan Hermes - RoKi 01.24 17:30 1 - 3  
Koovee - KeuPa 01.24 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Tappara 01.24 17:30 2 - 2  
JYP - HIFK 01.24 17:30 1 - 3  
Kalpa - Turku PS 01.24 17:30 2 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Anglet 01.24 20:15 0 - 0  
Chamonix - Angers 01.24 20:30 4 - 5  
Gap - Bordeaux 01.24 20:30 5 - 2  
Grenoble - Nice 01.24 20:00 3 - 3  
Mulhouse - Briancon 01.24 20:00 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szibir Novoszibirszk 01.24 17:00 6 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Magnyitogorszk 01.24 17:00 1 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Torun 01.24 18:30 2 - 2  
Jastrzebie - GKS Tychy 01.24 18:00 3 - 5  
Podhale Nowy Targ - Zaglebie Sosnowiec 01.24 18:00 3 - 4  
Stoczniowiec Gdansk - Comarch Cracovia 01.24 18:30 1 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz 2 - Rubin Tyumeny 2 01.24 09:00 2 - 6  
Belije Medvegyi Cseljab. - Irbisz Kazany 01.24 14:00 2 - 3  
Lada Toljatti 2 - Reaktor Nyizsnyekamszk 01.24 14:00 4 - 4  
Szarmati Orenburg - Szputnyik Almetyevszk 01.24 15:00 1 - 1  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Csajka Nyizsnyij Novgorod 01.24 13:00 7 - 5  
Tolpar Ufa - Jugra Hanti-Manszijszk 2 01.24 13:00 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Narvik 01.24 19:00 4 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Crimmitschau 01.24 19:30 4 - 6  
Bayreuth - Bietigheim/Bissingen 01.24 20:00 4 - 2  
Freiburg - Dresden 01.24 19:30 6 - 3  
Heilbronn - Kaufbeuren 01.24 20:00 6 - 3  
Kassel - Landshut 01.24 19:30 2 - 2  
Lausitzer Füchse - Frankfurt Löwen 01.24 19:30 6 - 3  
Ravensburg - Tölzer Löwen 01.24 20:00 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf 01.24 19:30 2 - 0  
Iserlohn - Wolfsburg 01.24 19:30 2 - 3  
Krefeld - Ingolstadt 01.24 19:30 4 - 1  
München - Eisbären Berlin 01.24 19:30 2 - 2  
Schwenningen - Bremerhaven 01.24 19:30 4 - 6  
Straubing - Mannheim 01.24 19:30 4 - 4  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Oshawa Generals 01.24 01:30 5 - 0  
Niagara Icedogs - Mississauga Steelheads 01.24 01:00 5 - 3  
North Bay Battalion - Sudbury Wolves 01.24 01:00 4 - 8  
Peterborough Petes - Saginaw Spirit 01.24 01:05 2 - 6  
Windsor Spitfires - London Knights 01.24 01:05 3 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Linz 01.24 19:15 3 - 3  
Fehérvár - Salzburg 01.24 19:15 0 - 3  
Innsbruck - Villach 01.24 19:15 2 - 4  
Klagenfurt - Vienna Capitals 01.24 19:15 3 - 1  
Znojmo - Graz 01.24 19:15 4 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Breton Eagles - Blainville-Boisbriand Arm 01.24 00:00 7 - 5  
Halifax Mooseheads - Gatineau Olympiques 01.24 00:00 3 - 3  
Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 01.24 01:00 6 - 2  
Victoriaville Tigres - Acadie-Bathurst Titans 01.24 01:00 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Ambri 01.24 19:45 2 - 2  
Langnau Tigers - Lausanne 01.24 19:45 0 - 4  
Rapperswil - Biel 01.24 19:45 4 - 6  
Zug - Lugano 01.24 19:45 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västeras 01.24 19:00 3 - 3  
Karlskoga - Almtuna 01.24 19:00 5 - 5  
Mora - Södertälje 01.24 19:00 3 - 4  
Tingsryd - Kristianstad 01.24 19:00 5 - 7  
Jégkorong (Szlovák 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Povazska Bystrica 01.24 17:30 7 - 4  
Zilina - Levice 01.24 18:00 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Martin 01.24 17:00 1 - 2  
Spisska Nova Ves - Dubnica 01.24 17:30 2 - 2  
Topolcany - HC Bratislava 01.24 18:00 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Kosice 01.24 18:00 4 - 2  
MAC - Liptovsky Mikulas 01.24 19:00 4 - 2  
Nitra - Trencin 01.24 18:00 1 - 5  
Nove Zamky - Diósgyőr 01.24 18:30 10 - 2  
Poprad - B. Bystrica 01.24 18:00 4 - 2  
Slovan Bratislava - Michalovce 01.24 18:30 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Nyeftyanyik Almetyevszk 01.24 14:00 5 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Molot Perm 01.24 13:30 2 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver Giants - Everett Silvertips 01.24 04:30 1 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Hokkaido Cranes - Tohoku Blades 01.24 10:30 3 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Argentino Junin 01.24 01:00 85 - 61  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Sydney Kings 01.24 09:30 79 - 102  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Perth 01.24 09:00 66 - 89  
Kosárlabda (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Limburg 01.24 20:00 84 - 62  
Okapi Aalstar - Charleroi Spirou 01.24 20:30 77 - 86  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Corinthians Paulista 01.24 00:00 78 - 84  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Surrey 01.24 20:30 102 - 81  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keravnosz Nicosia - Apollon Limasszol 01.24 18:00 79 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Jeonju KCC Egis 01.24 09:00 96 - 78  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 01.24 07:00 59 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Busan BNK Sum 01.24 09:00 75 - 62  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Olimpia Milano 01.24 18:45 73 - 64  
Panathinaikosz - ASVEL Lyon-Villeurbanne 01.24 20:30 100 - 88  
Real Madrid - Anadolu Efes 01.24 21:00 75 - 80  
Zalgiris Kaunas - Alba Berlin 01.24 19:00 104 - 80  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - St-Quentin 01.24 20:30 99 - 86  
Evreux - Rouen 01.24 20:30 92 - 87  
Lille - St-Chamond 01.24 20:00 65 - 70  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Vrijednosnice Osijek 01.24 18:00 102 - 90  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR Reykjavik - Thor Akureyri 01.24 19:30 120 - 113  
Keflavik - Stjarnan 01.24 21:15 77 - 83  
Tindastoll - Valur 01.24 19:30 89 - 91  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Kyoto 01.24 11:05 78 - 82  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Legia Varsó 01.24 17:30 96 - 87  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Szolnok 01.24 19:00 81 - 68  
Pécs - Jászberény 01.24 18:00 89 - 59  
Szeged - Fehérvár 01.24 18:00 80 - 88  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NKE Csata - TFSE-MTK 01.24 19:00 77 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - LA Lakers 01.24 02:00 113 - 128  
Charlotte - Milwaukee 01.24 21:00 103 - 116  
Cleveland - Washington 01.24 01:00 112 - 124  
Portland - Dallas 01.24 04:30 125 - 133  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alicante - Melilla 01.24 20:15 65 - 61  
Caceres - Marin Peixegalego 01.24 21:00 95 - 89  
Castello - Ourense 01.24 21:00 78 - 86  
Palencia - Iberojet Palma 01.24 21:00 68 - 79  
Valladolid - Real Canoe 01.24 20:45 89 - 84  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Lulea 01.24 19:04 84 - 72  
Djurgarden - Norrköping 01.24 18:04 63 - 91  
Köping - Nässjö 01.24 19:04 84 - 86  
Södertälje - Jamtland 01.24 19:04 71 - 65  
Umea - Wetterbygden 01.24 18:34 94 - 105  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Aleksinac - Metalac Farmakom 01.24 18:00 83 - 54  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svit - Levice 01.24 18:00 79 - 92  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Prometej Kamjanszke 01.24 18:00 94 - 97  
Harkiv - Zaporizzsja 01.24 18:30 83 - 85  
Odessza - Kijev-Basket 01.24 18:00 74 - 70  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Sayago - Defensor Sporting 01.24 00:15 78 - 74  
Trouville - Sportivo Capitol 01.24 00:15 89 - 66  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Kalev/Cramo 01.24 18:00 58 - 107  
Rakvere Tarvas - TTU Tallinn 01.24 18:00 95 - 86  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Horsens 01.24 19:00 20 - 22  
Kézilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Horvátország 01.24 18:00 23 - 23  
Spanyolország - Szlovénia 01.24 20:45 34 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Diomidisz Argosz 01.24 16:00 24 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Békéscsaba 01.24 18:00 32 - 27  
Mosonmagyaróvár - Fehérvár 01.24 18:30 30 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Oldenburg 01.24 19:30 26 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Univ. Izsevszk 01.24 16:00 32 - 25  
Lucs Moszkva - Sztavropol 01.24 16:00 25 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Bera Bera 01.24 21:00 23 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - TP Mazembe 01.24 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - USM Alger 01.24 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton - Derby County 01.24 21:00 0 - 0  
QPR - Sheffield Wed. 01.24 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Doncaster 01.24 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Lanus 01.24 21:35 2 - 0  
Gimnasia LP - Vélez Sarsfield 01.24 23:40 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Sydney FC 01.24 09:30 0 - 3  
Wellington Phoenix - Newcastle Jets 01.24 07:15 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - OH Leuven 01.24 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Oostende 01.24 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Potosi - Jorge Wilstermann 01.24 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - 1. FC Köln 01.24 20:30 5 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Hallescher FC 01.24 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Serena - Dep. Temuco 01.24 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Universidad de Concepcion 01.24 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos de Guapiles - ADR Jicaral 01.24 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Black Leopards 01.24 19:00 1 - 0  
Supersport Utd. - Chippa Utd. 01.24 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Fujairah 01.24 15:30 3 - 1  
Al-Wahda - Hatta 01.24 15:30 2 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Sharjah 01.24 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Hajduk Split 01.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Sochaux 01.24 20:00 2 - 1  
Caen - AC Ajaccio 01.24 20:00 0 - 1  
Chateauroux - Niort 01.24 20:00 1 - 1  
Grenoble - Chambly 01.24 20:00 0 - 0  
Lorient - Nancy 01.24 20:00 2 - 1  
Orleans - Guingamp 01.24 20:00 2 - 0  
Paris FC - Rodez Aveyron 01.24 20:00 0 - 0  
Valenciennes - Le Mans 01.24 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Toulon 01.24 20:00 0 - 0  
Boulogne - Creteil 01.24 20:00 1 - 0  
Cholet - Laval 01.24 20:00 2 - 2  
Le Puy - Concarneau 01.24 20:00 0 - 1  
Lyon Duchere - Villefranche sur Saone 01.24 20:00 2 - 2  
Quevilly Rouen - Pau 01.24 18:00 0 - 0  
Red Star 93 - Bourg-Peronnas 01.24 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Rennes 01.24 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wa All Stars - Bechem Utd. 01.24 19:00 1 - 0  
WAFA Sogakope - Liberty Professionals 01.24 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania Kisszamikosz - Plataniasz 01.24 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Utrecht 2 01.24 20:00 3 - 1  
De Graafschap - Maastricht 01.24 20:00 3 - 2  
Dordrecht - FC Eindhoven 01.24 20:00 1 - 0  
Helmond - Den Bosch 01.24 20:00 0 - 0  
Nijmegen - Ajax 2 01.24 20:00 3 - 3  
Roda - Volendam 01.24 20:00 2 - 3  
Telstar - Oss 01.24 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - ADO Den Haag 01.24 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyderabad FC - Mumbai City 01.24 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Ramat Gan 01.24 14:00 1 - 1  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Ramat Hasharon 01.24 14:00 0 - 1  
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Bnei Sakhnin 01.24 14:00 0 - 3  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Ahi Nazareth 01.24 14:00 2 - 0  
Kfar Qasem - Beitar TA Bat Yam 01.24 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Duhail 01.24 16:40 1 - 3  
Qatar SC - Al-Wakrah 01.24 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Independiente Medellin 01.24 01:45 2 - 2  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Al-Qadsia 01.24 15:45 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones Negros UdeG - Alebrijes de Oaxaca 01.24 03:30 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - América 01.24 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosta - Birkirkara 01.24 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Milan 01.24 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Chievo 01.24 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (OMA) - Saham 01.24 14:30 1 - 1  
Al-Orouba (OMA) - Al-Seeb 01.24 16:30 0 - 3  
Fanja - Muscat 01.24 16:30 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Nacional Asuncion 01.24 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Perui Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Atl. Grau 01.24 00:30 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Dundee 01.24 20:05 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - R. Santander 01.24 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Levante 01.24 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Lausanne 01.24 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ettifaq - Al-Nassr 01.24 15:55 0 - 1  
Al-Fayha - Al-Taawoun 01.24 13:35 2 - 2  
Al-Wehda (KSA) - Al-Hazem 01.24 18:10 5 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Bursaspor 01.24 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Gazisehir Gaziantep 01.24 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taffs Well - Goytre Utd. 01.24 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammanford - Caernarfon 01.24 21:00 0 - 4  
Flint Town - Colwyn Bay 01.24 20:45 3 - 2  
Penybont - Cardiff Met Univ. 01.24 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - HW Welders 01.24 20:45 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - London Irish 01.24 20:45 16 - 20  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Kanada 01.24 23:57 21 - 26  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ateneo - River Plate 01.24 02:00 0 - 3  
Monteros - Ciudad de Buenos Aires 01.24 01:30 0 - 3  
Röplabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maaseik - Achel 01.24 20:30 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Flamengo 01.24 23:30 3 - 0  
Curitiba - Sesi Bauru 01.24 01:30 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Suwon Kepco 01.24 06:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lakkapaa - Valepa Sastamala 01.24 17:30 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Montpellier 01.24 20:00 1 - 3  
Nantes - Paris Volley 01.24 20:00 3 - 1  
Tourcoing - Narbonne 01.24 20:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Wroclaw 01.24 17:30 3 - 1  
Chemik Police - Bydgoszcz 01.24 20:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Szurgut - Lokomotív Novoszibirszk 01.24 16:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Jenyiszej Krasznojarszk 01.24 09:00 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Nis 01.24 18:00 2 - 3  
Spartak Subotica - Jedinstvo Stara Pazova 01.24 19:00 3 - 0  
Vojvodina - Ribnica Kraljevo 01.24 18:00 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Tent Obrenovac 01.24 20:30 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Bursa BBSK 01.24 13:00 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firouzja - V. Anand 01.24 13:30 0 - 1  
A. Giri - Yangyi Yu 01.24 13:30 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - M. Carlsen 01.24 13:30 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - D. Dubov 01.24 13:30 0.5 - 0.5  
V. Artemiev - J. van Foreest 01.24 13:30 1 - 0  
V. Kovalev - F. Caruana 01.24 13:30 0 - 1  
Wes. So - Jeff. Xiong 01.24 13:30 0.5 - 0.5  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - Sco. Donaldson (5 nyert frame-ig) 01.24 14:00 5 - 1  
M. Fu - Gary Wilson (5nyert frame-ig) 01.24 20:00 3 - 5  
T. Un-Nooh - Neil Robertson (5 nyert frame-ig) 01.24 14:00 1 - 5  
Zhou Yuelong - B. Hawkins (5nyert frame-ig) 01.24 20:00 5 - 2  
Squash (Carol Weymuller Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. King - Yat. Adel 01.24 23:30 3 - 1  
S. Hany - V. Lust 01.24 00:15 3 - 1  
Z. Mickawy - C. Serme 01.24 01:00 0 - 3  
Squash (Pittsburgh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Art. Salazar - G. Marche 01.24 00:45 1 - 3  
Ben Coleman - O. Mosaad 01.24 01:30 0 - 3  
Ces. Salazar - A.M.A. Tamimi 01.24 02:15 3 - 1  
F. Dessouky - C. Grayson 01.24 23:00 3 - 1  
F. Dessouky - Geo. Parker 01.24 00:00 3 - 0  
Nat. Lake - S. Ghosal 01.24 02:15 1 - 3  
R. Fallows - C. Grayson 01.24 00:00 0 - 3  
R. Kandra - G. Marche 01.24 23:45 1 - 3  
R. Kandra - T. Harrity 01.24 00:45 3 - 1  
Zah. Salem - M. Elsherbini 01.24 01:30 1 - 3  
Sílövészet (15 km, női, Pokljuka)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, női, Pokljuka 2020 01.24 14:15    
D. Herrmann - K. Mäkäräinen 01.24 14:15 1 - 0  
D. Wierer - M. Olsbu Röiseland 01.24 14:15 0 - 1  
J. Braisaz - M. Davidova 01.24 14:15 1 - 0  
J. Dzhyma - F. Preuss 01.24 14:15 0 - 1  
L. Vittozzi - L. Haecki 01.24 14:15 1 - 0  
P. Fialkova - M. Hojnisz 01.24 14:15 0 - 1  
T. Eckhoff - H. Öberg 01.24 14:15 0 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - D. Lajovic 01.24 01:00 3 - 0  
Fucsovics M. - Tom. Paul 01.24 02:45 3 - 0  
G. Pella - F. Fognini 01.24 09:45 0 - 3  
J. Millman - R. Federer 01.24 10:30 2 - 3  
M. Cilic - R. Bautista-Agut 01.24 05:00 3 - 2  
S. Tsitsipas - M. Raonic 01.24 09:00 0 - 3  
T. Sandgren - S. Querrey 01.24 07:35 3 - 0  
Y. Nishioka - N. Djokovic 01.24 05:40 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / O'Mara J - Melzer J / Roger-Vasselin 01.24 03:35 2 - 1  
Cacic N / Lajovic D - Gonzalez M / Martin F 01.24 06:00 0 - 2  
Duckworth J / Polmans M - Harris A / O'Connell C 01.24 01:00 2 - 0  
Duran G / Schwartzman D S - Kubot L / Melo M 01.24 06:40 0 - 2  
Fritz T H / Paul T - Cabal J S / Munar J 01.24 08:05 1 - 2  
Guccione C / Reid M - Dodig I / Polasek F 01.24 01:00 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Bolelli S / Paire B 01.24 06:30 0 - 2  
Hewitt L / Thompson J - Nam J S / Song M-K 01.24 01:00 0 - 2  
Hurkacz H / Pospisil V - Murray J / Skupski N 01.24 02:25 0 - 2  
Krajicek A / Skugor F - Barrere G / Mannarino A 01.24 07:55 2 - 0  
Molteni A / Nys H - Klaasen R / Marach O 01.24 03:50 2 - 1  
Pavic M / Soares B - Sharan D / Sitak A 01.24 02:50 2 - 0  
Peers J / Venus M - Delbonis F / Mayer L 01.24 07:30 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Purcell M / Saville L 01.24 01:00 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - E. Rybakina 01.24 01:00 2 - 0  
A. Riske - J. Görges 01.24 05:00 2 - 1  
E. Alexandrova - P. Kvitova 01.24 03:35 0 - 2  
M. Keys - M. Sakkari 01.24 04:50 0 - 2  
N. Osaka - C. Gauff 01.24 09:00 0 - 2  
O. Jabeur - C. Wozniacki 01.24 02:30 2 - 1  
Qiang Wang - S. Williams 01.24 02:40 2 - 1  
Shuai Zhang - S. Kenin 01.24 11:50 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Wang Y - Kontaveit A / Minella M 01.24 04:20 0 - 2  
Chan H-C / Chan L - Christian K / Guarachi A 01.24 01:00 2 - 0  
Collins D / Rosolska A - Aoyama S / Shibahara E 01.24 05:30    
Cornet A / Ferro F - Diyas Z / Rybakina E 01.24 05:15 1 - 2  
Duan Y-Y / Zheng S - Carter H / Stefani L 01.24 02:20 0 - 2  
Flipkens K / Townsend T - Maria T / Sevastova A 01.24 04:00 2 - 0  
Fourlis J / Rodionova A - Mertens E / Sabalenka A 01.24 05:40 0 - 2  
Garcia-Perez/Sorribes T. - Adamczak M / Srebotnik K 01.24 03:35 2 - 0  
Hibino N / Ninomiya M - Hradecka L / Klepac A 01.24 02:15 2 - 0  
Hsieh S / Strycova B - Bouzkova M / Zidansek T 01.24 02:30 2 - 0  
Jakupovic D / Olaru R - Babos/Mladenovic 01.24 01:00 0 - 2  
Jurak D / Stojanovic N - Bondarenko K / Krunic A 01.24 01:00 2 - 0  
Perez E / Stosur S - Arruabarrena L / Jabeur O 01.24 07:25 1 - 2  
Peschke K / Schuurs D - Stollár F / Yastremska D 01.24 01:00 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawczyk D / Salisbury J - Skupski N / Hsieh S-W 01.24 07:15 1 - 2  
Krawietz K / Hradecka L - Kontinen H / Dabrowski G 01.24 08:05 0 - 2  
Kyrgios N / Anisimova A - Vega Hernandez D / Adamczak M 01.24 05:35 2 - 0  
Mott B / Woolcock B - Sharma A / Smith J P 01.24 04:25 0 - 2  
Tenisz (Bangkok 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - D. Altmaier 01.24 08:15 2 - 0  
J. Vesely - F. Gaio 01.24 08:25 0 - 2  
R. Haase - R. Ramanathan 01.24 06:20 2 - 0  
R. Safiullin - H. Grenier 01.24 06:00 1 - 2  
Tenisz (Bangkok 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Pel D - Golubev A / Nedovyesov A 01.24 10:10 1 - 2  
Ratiwatana Sa / Rungkat C - Brkic T / Pavic A 01.24 04:30 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - A. Rinderknech 01.24 16:40 1 - 2  
C. Lestienne - Dan. Petrovic 01.24 14:55 0 - 2  
K. Jacquet - Jam. Ward 01.24 12:45 1 - 2  
T. Kamke - R. Ortega-Olmedo 01.24 19:40 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabashvili T / Lacko L - Raja P / Shamasdin A 01.24 11:00 2 - 0  
Janowicz J / Walkow S - Guinard M / Rinderknech A 01.24 20:50 0 - 2  
Tollaslabda (Iceland Intern., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcala - Y. Levit 01.24 14:40    
A. Rouse - Khai Quan Yap 01.24 16:20 0 - 2  
A. Vazquez - A. Hoffmann 01.24 14:00    
C. Klauer - R. Mann 01.24 17:40 2 - 0  
C. Piris - A. Hoffmann 01.24 17:00 2 - 0  
C. Savin - F. Fauzi 01.24 16:20    
Dav. Walsh - C. Kayan 01.24 17:40 0 - 2  
E. Baschwitz - M. Laanes 01.24 17:00 1 - 2  
Et. Rose - J. Paul 01.24 17:00 2 - 0  
J-F. Nielsen - H.L. Ngan 01.24 18:20 0 - 2  
J. Kilpi - S. Toft 01.24 16:20 0 - 2  
J. Koenig - S. Toft 01.24 13:20    
M. Cardona - K. Gunnarsson 01.24 15:20    
Matt. Abela - Pytel G. 01.24 15:20    
Matt. Abela - S. Cassar 01.24 18:20 2 - 0  
R. Skovborg - K. Kert 01.24 16:20 0 - 2  
R.T. Henn - Y. Levit 01.24 17:40 0 - 2  
S. Palakkal - M. Enghoj 01.24 17:40 0 - 2  
T. Toledano - K. Gunnarsson 01.24 18:20 2 - 1  
V. Aglinder - T. Sibbald 01.24 17:00    
Tollaslabda (Iceland Intern., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjornsson D B / Gunnarsso - Honkanen J / Kilpi J 01.24 16:40 2 - 0  
Tollaslabda (Iceland Intern., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kotar - G. Shidhaye 01.24 13:10 0 - 2  
P. Reyes - V. Fomkinaite 01.24 12:00    
P. Reyes - W. Gorniak 01.24 15:00 2 - 0  
R. Kuhl - A. Hayhoe 01.24 13:40    
R. Sugden - E. Beach 01.24 12:00    
S. Arnadottir - H. Pajuste 01.24 14:20 0 - 2  
S.L. Jacobsen - C. Lassaux 01.24 12:00    
T. Geil - E-A. Diordiev 01.24 15:40 2 - 0  
U. Berga - Kőrösi Á. 01.24 12:00    
U. Berga - L. Neuber 01.24 15:00 2 - 0  
Z. Sinico - K. Prus 01.24 13:40 2 - 0  
Tollaslabda (Iceland Intern., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moore N / Williams H - Apiliga J / Sugden R 01.24 13:00 0 - 2  
Zalar T / Kotar N - Henn R T / Eylands T 01.24 13:00 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Vitidsarn - S. Avihingsanon 01.24 07:45 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Junpeng Zhao 01.24 09:20 2 - 0  
Kwang Hee Heo - Ng Ka Long Angus 01.24 09:00 1 - 2  
S.H. Rhustavito - Yuqi Shi 01.24 09:20 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Yeung M N - Lee J-H / Yang P-H 01.24 07:10 0 - 2  
Ellis M / Langridge C - Goh V S / Tan W K 01.24 07:00 1 - 2  
Koga A / Saito T - Huang K X / Liu C 01.24 09:00 1 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Hoki T / Kobayashi Y 01.24 07:30 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - G.M. Tunjung 01.24 07:05 2 - 0  
Aya Ohori - R. Intanon 01.24 09:40 2 - 1  
C. Marin - Say. Takahashi 01.24 07:40 2 - 0  
Xuefei Qi - Se Young An 01.24 09:20 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Lee S H / Shin S C 01.24 07:20 2 - 0  
Hoo V / Yap C W - Baek H N / Jung K E 01.24 07:25 0 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Li W / Zheng Y 01.24 09:00 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Choi S / Shin S C 01.24 10:00 2 - 1  
Faizal H / Widjaja G E - Bandaso M C / Maulana A 01.24 07:50 2 - 0  
Nohr N / Thygesen S - Tan K M / Lai P J 01.24 09:40 0 - 2  
Yeung M N / Ng T Y - Goh S H / Lai S J 01.24 10:00 0 - 2  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Németország 01.24 13:00 8 - 9  
Törökország - Románia 01.24 11:30 3 - 20  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Oroszország 01.24 14:30 14 - 12  
Szerbia - Görögország 01.24 16:00 12 - 9  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 01.24 19:00 8 - 10  
Spanyolország - Horvátország 01.24 17:30 9 - 8  

 

2020.01.23.
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Giants - Geelong-Korea 01.23 09:50 10 - 8  
Perth Heat - Melbourne Aces 01.23 12:00 2 - 4  
Sydney Blue Sox - Canberra Cavalry 01.23 09:30 0 - 3  
Bowls (WorldIndoor Bowls Champ, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Forrest - J. Gower 01.23 14:00 2 - 0  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. Burnett - Mark Dawes 01.23 14:00 0 - 2  
J. Greenslade - G. Harlow 01.23 20:30 2 - 1  
Mer. King - Nick Brett 01.23 11:00 0.5 - 1.5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slevik - Tunet 01.23 20:00 6 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Grasshoppers 01.23 20:00 5 - 5  
Rychenberg Winterthur - Uster 01.23 20:00 8 - 3  
Thun - Köniz 01.23 20:00 4 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 01.23 03:30 5 - 0  
Cleveland - Rochester 01.23 01:00 2 - 2  
Grand Rapids - Iowa 01.23 01:00 3 - 3  
Laval - Syracuse 01.23 01:00 2 - 2  
Providence - Lehigh Valley 01.23 00:05 2 - 2  
Rockford - Texas Stars 01.23 02:00 0 - 1  
Springfield - Hershey 01.23 01:05 5 - 2  
Utica - Binghamton 01.23 01:00 3 - 5  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Slovan Ustecti Lvi 01.23 17:00 5 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - KMH Budapest 01.23 18:30 4 - 2  
Vasas - Gyergyói HK 01.23 18:40 0 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 01.23 17:30 4 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk 01.23 17:00 1 - 7  
Junoszt Minszk - Metallurg Zslobin 01.23 17:00 5 - 1  
Nyeman Grodno - Gomel 01.23 17:00 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kärpät 01.23 17:30 0 - 3  
Kookoo - Ässät 01.23 17:30 2 - 2  
Lukko - Hämeenlinna 01.23 17:30 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szocsi 01.23 17:30 5 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk 01.23 15:00 4 - 1  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 01.23 17:30 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk 01.23 17:30 3 - 1  
Jokerit - Admiral Vlagyivosztok 01.23 17:30 3 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva 01.23 17:00 0 - 3  
SZKA Szentpétervár - Barisz 01.23 17:30 7 - 4  
Szpartak Moszkva - Szeversztal Cserepovec 01.23 17:30 3 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Omszkije Jasztrebi 01.23 13:30 2 - 5  
Barisz 2 - Rubin Tyumeny 2 01.23 14:00 1 - 3  
Lada Toljatti 2 - Reaktor Nyizsnyekamszk 01.23 14:00 1 - 2  
Szarmati Orenburg - Szputnyik Almetyevszk 01.23 15:00 2 - 4  
SZKA-1946 - SZKA-Varjagi 01.23 17:00 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Winnipeg 01.23 01:30 4 - 3  
Minnesota - Detroit 01.23 02:00 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Stjernen 01.23 19:00 0 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Nürnberg 01.23 19:30 2 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Owen Sound Attack - Sarnia Sting 01.23 01:00 5 - 0  
Sault Ste.Marie Greyhound - Flint Firebirds 01.23 01:07 4 - 7  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drummondville Voltigeurs - Rimouski Oceanic 01.23 01:00 0 - 7  
Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 01.23 01:00 6 - 2  
Sagueneens Chicoutimi - Baie-Comeau Drakkar 01.23 01:30 6 - 6  
Saint John Sea Dogs - Gatineau Olympiques 01.23 00:00 10 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Langenthal 01.23 19:45 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Zürich Lions 01.23 19:45 6 - 9  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Brynäs 01.23 19:00 8 - 4  
Färjestad - Växjö 01.23 19:00 3 - 3  
Leksand - Djurgarden 01.23 19:00 2 - 4  
Linköping - Rögle 01.23 19:00 5 - 1  
Oskarshamn - Malmö 01.23 19:00 1 - 5  
Örebro - Lulea 01.23 19:00 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - CSZK Szamara 01.23 17:30 5 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk - Cselmet Cseljabinszk 01.23 15:00 2 - 1  
Rubin Tyumeny - Juzsnij Ural Orszk 01.23 15:00 2 - 1  
Tambov - Humo Taskent 01.23 16:30 3 - 1  
Torpedo Gorkij - Tsen Tou Jilin 01.23 16:30 3 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moose Jaw Warriors - Lethbridge Hurricanes 01.23 02:00 1 - 7  
Spokane Chiefs - Everett Silvertips 01.23 04:05 2 - 2  
Swift Current Broncos - Edmonton Oil Kings 01.23 02:00 3 - 5  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Oji Eagles 01.23 11:00 0 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Lovcen Cetinje 01.23 19:00 71 - 89  
Helios Domzale - Spars Sarajevo 01.23 18:00 77 - 80  
Siroki Brijeg - Sloboda Tuzla 01.23 18:00 98 - 90  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Boca Juniors 01.23 00:00 88 - 79  
Libertad Sunchales - Hispano Americano 01.23 01:30 78 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - South East Melbourne 01.23 09:30 108 - 101  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Academic Bultex Plovdiv 01.23 18:00 94 - 75  
Csernomorec Burgasz - Cserno More Várna 01.23 17:00 89 - 89, h.u. 107 - 104  
Jambol - Balkan Botevgrad 01.23 17:00 74 - 85  
Levszki Szófia - Rilski Sportist 01.23 19:00 83 - 50  
Szpartak Pleven - Academic Szófia 01.23 17:30 86 - 87  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Rio Claro 01.23 00:00 104 - 71  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Temuco 01.23 00:30 93 - 72  
Valdivia - Ancud 01.23 01:00 103 - 64  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Bakken Aarhus 01.23 18:45 70 - 103  
Vaerlose - Herlev 01.23 19:00 88 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 01.23 11:00 68 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 01.23 11:00 69 - 64  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Crvena zvezda 01.23 21:00 86 - 82  
Baskonia Vitoria - Himki Moszkva 01.23 21:00 83 - 79  
Bayern München - Maccabi TA 01.23 20:30 80 - 68  
CSZKA Moszkva - Valencia 01.23 18:00 81 - 70  
Zenit Szentpétervár - Olympiakosz 01.23 18:00 91 - 87  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Gdynia 01.23 20:15 70 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - P. Avenida 01.23 18:00 64 - 78  
Olympiakosz - Ormanspor 01.23 16:00 72 - 64  
Szpartak Moszkva - Antakya Hatay 01.23 16:00 90 - 71  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Haukar 01.23 20:15 83 - 94  
Njardvik - Grindavik 01.23 20:15 101 - 75  
Thor Porlakshofn - KR Reykjavik 01.23 20:15 74 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Trefl Sopot 01.23 19:00 92 - 82  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Fuerza Regia de Monterrey (1.m.) 01.23 03:30 76 - 72  
Soles de Mexicali - Aguacateros de Michoacan (1.m.) 01.23 05:15 99 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Clippers 01.23 01:30 102 - 95  
Boston - Memphis 01.23 01:30 119 - 95  
Chicago - Minnesota 01.23 02:00 117 - 110  
Detroit - Sacramento 01.23 01:00 127 - 106  
Golden State - Utah 01.23 04:00 96 - 129  
Houston - Denver 01.23 02:00 121 - 105  
Miami - Washington 01.23 01:30 118 - 118, h.u. 134 - 129  
New Orleans - San Antonio 01.23 03:30 117 - 121  
New York - LA Lakers 01.23 01:30 92 - 100  
Orlando - Oklahoma City 01.23 01:00 114 - 120  
Phoenix - Indiana 01.23 03:00 87 - 112  
Toronto - Philadelphia 01.23 01:00 107 - 95  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Haukar 01.23 20:30 21 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Lublin 01.23 18:30 24 - 20  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Gloria Buzau 01.23 17:00 22 - 22  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paradou - Constantine 01.23 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Watford 01.23 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Perth Glory 01.23 09:30 2 - 4  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Kortrijk 01.23 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Oriente Petrolero 01.23 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagines - Municipal Grecia 01.23 03:00 4 - 3  
Dep. Saprissa - Perez Zeledon 01.23 03:00 0 - 0  
Guadalupe FC - San Carlos 01.23 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Jazeera (UAE) 01.23 18:00 1 - 1  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Ain 01.23 15:30 0 - 3  
Al-Nasr (UAE) - Bani Yas 01.23 18:00 0 - 1  
Al-Wasl - Al-Ittihad (UAE) 01.23 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Dunkerque 01.23 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Xanthi 01.23 18:30 1 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Panioniosz 01.23 16:15 2 - 0  
Lamia - PAOK 01.23 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ijsselmeervogels - Go Ahead Eagles 01.23 18:30 1 - 1  
NAC Breda - PSV 01.23 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neroca - Mohun Bagan 01.23 09:30 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Jamshedpur 01.23 15:00 4 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Rayyan 01.23 16:40 4 - 2  
Al-Sailiya - Al-Ahli (QAT) 01.23 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sahel (KUW) - Al-Tadhamon 01.23 14:30 2 - 2  
Al-Salmiyah - Al-Shabab (KUW) 01.23 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Progreso Montevideo - Barcelona Guayaquil 01.23 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Olympique de Safi 01.23 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Dep. Toluca 01.23 04:00 2 - 1  
Cafetaleros de Chiapas - Monarcas Morelia 01.23 02:00 4 - 1  
Celaya - Monterrey 01.23 02:00 3 - 4  
Santos Laguna - UNAM Pumas 01.23 04:00 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gubbio - Triestina 01.23 18:00 2 - 0  
Piacenza - Arzignano 01.23 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Brazília - U23Uruguay 01.23 02:30 3 - 1  
U23Paraguay - U23Bolívia 01.23 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton - Liverpool 01.23 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Eibar 01.23 21:00 3 - 1  
Cultural Leonesa - Atl. Madrid 01.23 21:00 1 - 1  
Ebro - Leganes 01.23 19:00 0 - 1  
Mirandes - Celta Vigo 01.23 19:00 1 - 1  
Rayo Vallecano - Betis 01.23 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Damac 01.23 15:55 0 - 0  
Al-Raed - Al-Ahli (KSA) 01.23 18:10 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Trabzonspor 01.23 15:00 2 - 0  
Galatasaray - Rizespor 01.23 18:30 2 - 1  
Yeni Malatyaspor - Sivasspor 01.23 12:00 2 - 1  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gigantes del Sur - Obras San Juan 01.23 00:30 3 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Branik Maribor 01.23 17:00 3 - 0  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Himik Juzsnij 01.23 18:00 3 - 1  
Novara - Stuttgart 01.23 20:30 3 - 0  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Marica Plovdiv 01.23 17:00 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Rzeszow 01.23 20:30 3 - 0  
Dinamo Kazany - Monza 01.23 17:00 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beylikduzu Ihtisas - Linz/Steg 01.23 16:00    
Calcit Kamnik - Békéscsaba 01.23 20:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Pribram 01.23 18:00 3 - 0  
Liberec - Brno 01.23 18:00 3 - 1  
Lvi Praha - Kladno 01.23 19:00 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 01.23 18:30 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Incheon Air Jumbos 01.23 11:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Daejeon KGC 01.23 11:00 3 - 2  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hurrikaani Loimaa - Raision Loimu 01.23 17:30 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilioupoli - Arisz 01.23 19:30 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Haching 01.23 19:10 3 - 1  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Trentino 01.23 20:45 0 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esmoriz - Vitoria Guimaraes 01.23 22:30 1 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Stara Pazova - Vizura Ruma 01.23 18:00 3 - 2  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goryachkina - Wenjun Ju (12.m.) 01.23 06:30 1 - 0  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M. Selby (5 nyert frame-ig) 01.23 20:00 5 - 4  
Ding Junhui - Sco. Donaldson 01.23 15:00 2 - 5  
G. Dott - Neil Robertson (5 nyert frame-ig) 01.23 15:00 2 - 5  
Gary Wilson - L. Brecel 01.23 10:00 5 - 1  
Gary Wilson - Zhao Xintong 01.23 20:00 5 - 1  
J. Higgins - T. Un-Nooh 01.23 15:00 4 - 5  
Jac. Page - Yan Bingtao 01.23 10:00    
M. Fu - Xiao Guodong 01.23 20:00 5 - 2  
M. Holt - All. Carter 01.23 15:00 4 - 5  
M.J. Williams - Zhou Yuelong (5 nyert frame-ig) 01.23 10:00 4 - 5  
Mic. White - Zhao Xintong 01.23 10:00 2 - 5  
Zhou Yuelong - Jac. Page 01.23 20:00 5 - 3  
Squash (Carol Weymuller Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fuller - Far. Mohamed 01.23 01:45 2 - 3  
Don. Lobban - Ali. Waters 01.23 23:30 3 - 1  
H. Mendez - L.W. Wern 01.23 01:45 0 - 3  
M. Metwally - M. Stephan 01.23 01:00 3 - 0  
Men. Hamed - V. Lust 01.23 00:15 0 - 3  
N. Gohar - Mel. Alves 01.23 19:30 3 - 1  
Rac. Arnold - Yat. Adel 01.23 01:00 2 - 3  
Z. Mickawy - Men. Nasser 01.23 00:15 3 - 1  
Squash (Pittsburgh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M. Khan - A.M.A. Tamimi 01.23 01:15    
Max Lee - Ben Coleman 01.23 00:30 2 - 3  
R. Tandon - Nat. Lake 01.23 01:15    
Sh. Khan - M. Elsherbini 01.23 00:30 0 - 3  
Sílövészet (20 km, Pokljuka)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
20 km, Pokljuka 2020 01.23 14:15    
A. Loginov - M. Eliseev 01.23 14:15 1 - 0  
B. Doll - J. Kühn 01.23 14:15 0 - 1  
J. Dale - E.O. Bjöntegaard 01.23 14:15 1 - 0  
J. Fak - O. Moravec 01.23 14:15 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 01.23 14:15 0 - 1  
S. Desthieux - V.S. Christiansen 01.23 14:15 0 - 1  
T. Bö - Q. Fillon Maillet 01.23 14:15 1 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - E. Gulbis 01.23 03:00 0 - 3  
A. Bolt - D. Thiem 01.23 04:20 2 - 3  
A. Seppi - S. Wawrinka 01.23 09:00 2 - 3  
D. Goffin - P-H. Herbert 01.23 08:25 3 - 2  
D. Medvedev - P. Martinez Portero 01.23 03:00 3 - 0  
E. Gerasimov - A. Zverev 01.23 05:30 0 - 3  
G. Monfils - I. Karlovic 01.23 06:25 3 - 1  
J. Isner - A. Tabilo 01.23 07:35 3 - 0  
J.A. Munar Clar - A. Popyrin 01.23 06:05 0 - 3  
M. Ymer - K. Khachanov 01.23 08:30 2 - 3  
N. Basilashvili - F. Verdasco 01.23 07:15 1 - 3  
N. Kyrgios - Gil. Simon 01.23 08:45 3 - 1  
P. Gojowczyk - P. Carreno-Busta 01.23 08:55 1 - 3  
R. Nadal - F. Delbonis 01.23 10:40 3 - 0  
T.H. Fritz - Kev. Anderson 01.23 09:15 3 - 2  
Yui. Sugita - A. Rublev 01.23 06:50 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Berankis R - Melzer J / Roger-Vasselin 01.23 06:15 1 - 2  
Barrere G / Mannarino A - Humbert U / Tiafoe F 01.23 06:00 2 - 1  
Chardy J / Lindstedt R - Cuevas P / Pella G 01.23 05:30 1 - 2  
Demoliner M / Middelkoop - Sandgren T / Withrow J 01.23 09:00 1 - 2  
Johnson S / Querrey S - Albot R / Molchanov D 01.23 01:00    
Johnson S / Querrey S - Hsieh C-P / Lu Y-H 01.23 04:30 2 - 1  
Kwon S / Millman J - Gonzalez S / Skupski K 01.23 07:40 1 - 2  
Pavic M / Soares B - Bambridge L / Mclachlan B 01.23 04:30 2 - 0  
Ram R / Salisbury J - Fucsovics M / Norrie C 01.23 06:15    
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - T. Townsend 01.23 07:35 2 - 0  
Ari. Rodionova - K. Bertens 01.23 06:45 0 - 2  
B. Bencic - J. Ostapenko 01.23 01:00 2 - 0  
C.C. Bellis - K. Muchova 01.23 04:30 2 - 0  
D. Vekic - A. Cornet 01.23 01:00 2 - 0  
D.R. Collins - Y. Putintseva 01.23 10:05 1 - 2  
E. Mertens - H. Watson 01.23 06:20 2 - 0  
E. Svitolina - Lau. Davis 01.23 13:05 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - A. Tomljanovic 01.23 01:00 2 - 1  
H. Dart - S. Halep 01.23 09:00 0 - 2  
I. Swiatek - C. Suarez Navarro 01.23 07:20 2 - 0  
L. Siegemund - Kar. Pliskova 01.23 03:45 0 - 2  
Pri. Hon - A. Kerber 01.23 05:35 0 - 2  
S. Kuznetsova - C. Giorgi 01.23 09:10 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - A. Kontaveit 01.23 06:55 1 - 2  
Z. Diyas - A. Blinkova 01.23 02:30 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandrova E / Bara I - Christian K / Guarachi A 01.23 06:00 0 - 2  
Bellis C C / Vondrousova - Mertens E / Sabalenka A 01.23 09:40 1 - 2  
Han X / Zhu L - Kichenok N / Mirza S 01.23 06:00    
Krawczyk D / Pegula J - Begu I-C / Pliskova Kr 01.23 04:30 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Friedsam AL / Siegemund L 01.23 09:05 2 - 1  
Kudermetova V / Riske A - Peng S / Zhang S 01.23 08:05 2 - 0  
Lee Y-H / Wu F-H - Kenin S / Mattek-Sands B 01.23 09:50 0 - 2  
Minnen G / Van Uytvanck A - Aoyama S / Shibahara E 01.23 05:00 0 - 2  
Moore J / Sharma A - Barty A / Georges J 01.23 02:50 0 - 2  
Muchova K / Teichmann J - Gauff/McNally 01.23 08:50 0 - 2  
Sakkari M / Tomljanovic A - Dabrowski G / Ostapenko J 01.23 07:15 0 - 2  
Tenisz (Bangkok 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - R. Haase 01.23 07:10    
D. Istomin - F. Gaio 01.23 05:30 0 - 2  
E. Karlovskiy - D. Altmaier 01.23 06:50 1 - 2  
J. Vesely - B. van de Zandschulp 01.23 08:35 2 - 1  
P. Polansky - H. Grenier 01.23 04:00 1 - 2  
R. Ramanathan - Go Soeda 01.23 09:25 2 - 0  
R. Safiullin - W. Trongcharoenchaikul 01.23 04:00 2 - 0  
S.K. Mukund - D. Popko 01.23 07:15 0 - 2  
Tenisz (Bangkok 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Nedunchezhiy - Escobar G / Reyes-Varela 01.23 05:30 0 - 2  
Huey T / Lammons N - Gong M-X / Zhang Ze 01.23 04:00 1 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - C. Ilkel 01.23 16:00 1 - 2  
A. Vatutin - C. Lestienne 01.23 16:30 0 - 2  
Jam. Ward - C. Denolly 01.23 12:00 2 - 0  
M. Moraing - A. Rinderknech 01.23 12:00 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - E. Furness 01.23 19:35 2 - 1  
S. Stakhovsky - T. Kamke 01.23 13:20 0 - 2  
T. Gabashvili - Dan. Petrovic 01.23 13:20 0 - 2  
T. Lamasine - K. Jacquet 01.23 10:00 1 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinard M / Rinderknech A - Sabanov I / Sabanov M 01.23 22:35 2 - 0  
Petrovic D / Serdarusic N - Celikbilek A / Ilkel C 01.23 19:15 2 - 0  
Sancic A / Weissborn T - Added D / Olivetti A 01.23 17:55 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joo Ven Soong - K. Vitidsarn 01.23 12:00 1 - 2  
K. Tsuneyama - Ken. Nishimoto 01.23 07:15 0 - 2  
Koki Watanabe - S.H. Rhustavito 01.23 14:45 0 - 2  
Kwang Hee Heo - Zii Jia Lee 01.23 11:10 2 - 1  
S. Avihingsanon - K. Phetpradab 01.23 12:50 2 - 1  
Shifeng Li - Ng Ka Long Angus 01.23 09:45 0 - 2  
Tzu Wei Wang - Junpeng Zhao 01.23 08:40 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carnando L R / Marthin D - Koga A / Saito T 01.23 12:00 0 - 2  
Fikri M S / Maulana B - Ellis M / Langridge C 01.23 08:40 0 - 2  
Goh S F / Izzuddin N - Lee J-H / Yang P-H 01.23 07:50 1 - 2  
Hoki T / Kobayashi Y - Matsui K / Takeuchi Y 01.23 11:10 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Chang T C / Yeung M N 01.23 07:15    
Liao M C / Su C H - Goh V S / Tan W K 01.23 10:20 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Ou X Y / Zhang N 01.23 10:35 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Huang K X / Liu C 01.23 13:05 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - P. Chaiwan 01.23 07:00 2 - 0  
Aya Ohori - L. Kjaersfeldt 01.23 14:30 2 - 1  
B. Ongbumrungpan - G.M. Tunjung 01.23 09:45 1 - 2  
C. Marin - P. Chochuwong 01.23 08:55 2 - 0  
K. Gilmour - Se Young An 01.23 14:45 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - Xuefei Qi 01.23 12:15 1 - 2  
Say. Takahashi - Yanyan Cai 01.23 08:05 2 - 1  
Yu Po Pai - R. Intanon 01.23 13:40 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Honderich R / Tsai K 01.23 12:40 2 - 1  
Birch C / Smith L - Lee S H / Shin S C 01.23 08:55 0 - 2  
Chang Y N / Kim H R - Kititharakul/Prajongjai 01.23 09:30 2 - 1  
Du Y / Li Y H - Huang J / Zhang S X 01.23 10:20 2 - 0  
Hoo V / Yap C W - Ng T Y / Yuen S Y 01.23 13:55 2 - 0  
Kim S Y / Kong H Y - Hsu Y C / Hu L F 01.23 08:05 2 - 0  
Li W / Zheng Y - Supajirakul/Taerattanach. 01.23 09:30 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Shin S C - Jomkoh S / Paewsampran S 01.23 14:30 2 - 1  
Faizal H / Widjaja G E - Labar R / Tran A 01.23 13:55 2 - 0  
Feng Y Z / Zhang S X - Bandaso M C / Maulana A 01.23 13:40 1 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - Goh S H / Lai S J 01.23 11:25 0 - 2  
Nohr N / Thygesen S - Yamashita K / Shinoya N 01.23 07:50 2 - 0  
Tan K M / Lai P J - Ferdinansyah D / Kani S 01.23 07:00 2 - 0  
Yeung M N / Ng T Y - Tang C M / Tse Y S 01.23 10:35 2 - 1  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Görögország 01.23 14:30 3 - 13  
Olaszország - Szlovákia 01.23 16:00 16 - 4  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Spanyolország 01.23 19:00 10 - 11  
Oroszország - Hollandia 01.23 17:30 7 - 7  

 

2020.01.22.
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caribes de Anzoategui - Cardenales de Lara (3.m.) 01.22 23:00 5 - 1  
Bowls (WorldIndoor Bowls Champ, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Forrest - A. Merrien 01.22 14:00 2 - 1  
J. Gower - N. Rogers 01.22 20:30 2 - 0  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paul Foster - Mark Royal 01.22 11:00 1 - 2  
Ste. Anderson - S. Skelton 01.22 14:00 2 - 0  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjellerasen - Fredrikstad 01.22 20:00 7 - 1  
NOR 92 Mjöndalen - Akerselva 01.22 19:00 6 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malans - St. Gallen 01.22 20:00 7 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Belleville 01.22 02:00 2 - 1  
San Antonio - Wilkes-Barre/Scranton 01.22 02:00 2 - 2  
San Diego - Tucson 01.22 04:00 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Sokolov 01.22 17:30 5 - 0  
Kadan - Slavia Trebic 01.22 18:00 2 - 2  
Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 01.22 18:00 6 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Chomutov 01.22 17:00 1 - 3  
Litomerice - Slavia Praha 01.22 17:30 3 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Poruba 01.22 17:30 4 - 2  
Zubr Prerov - Vsetin 01.22 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Trinec 01.22 17:30 1 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Orsa - Mogiljev 01.22 16:00 1 - 2  
Pinszkije Jasztrebi - Lida 01.22 17:00 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 01.22 17:30 4 - 4  
Jokipojat - Imatra Ketterä 01.22 17:30 4 - 3  
Kajaanin Hokki - SaPKo 01.22 17:30 1 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ässät 01.22 17:30 2 - 2  
Hämeenlinna - SaiPa 01.22 17:30 5 - 2  
Tappara - Lahti Pelicans 01.22 17:30 0 - 3  
Turku PS - JYP 01.22 17:30 5 - 2  
Vaasan Sport - Lukko 01.22 17:30 2 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Kulager Petropavlovszk 01.22 14:00 2 - 2  
Humo Taskent 2 - Torpedo Kamenogorszk 2 01.22 15:00 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star Kunlun - Amur Habarovszk 01.22 12:30 4 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Kurbads Riga 01.22 18:15 3 - 5  
Zemgale/LLU - Dinaburga Daugavpils 01.22 18:30 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalinszkije Akulj - Amurszkije Tigri Habarov. 01.22 09:00 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Las Vegas 01.22 01:00 3 - 2  
Carolina - Winnipeg 01.22 01:00 4 - 1  
Chicago - Florida 01.22 02:30 3 - 4  
NY Rangers - NY Islanders 01.22 01:00 2 - 4  
Philadelphia - Pittsburgh 01.22 01:30 3 - 0  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furuset - Tonsberg 01.22 19:00 1 - 3  
Hasle-Lören - Lorenskog 01.22 19:00 4 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Thurgau 01.22 19:45 0 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Vita Hästen 01.22 19:00 0 - 5  
Karlskrona - AIK 01.22 19:00 1 - 2  
MODO - Karlskoga 01.22 19:00 4 - 2  
Mora - Björklöven 01.22 19:00 5 - 3  
Södertälje - Västervik 01.22 19:00 1 - 3  
Timra - Kristianstad 01.22 19:00 2 - 1  
Västeras - Tingsryd 01.22 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Povazska Bystrica 01.22 18:00 4 - 0  
Jégkorong (Szlovák 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Spisska Nova Ves 01.22 18:30 5 - 2  
Martin - Dubnica 01.22 18:00 4 - 2  
Topolcany - Skalica 01.22 18:00 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Rjazany 01.22 16:30 6 - 0  
Dizel Penza - Rosztov 01.22 17:00 2 - 1  
Ermak Angarszk - Zauralje Kurgan 01.22 12:00 2 - 1  
Nomad - Nyeftyanyik Almetyevszk 01.22 14:00 2 - 1  
ORG Beijing - Dinamo Tver 01.22 12:30 2 - 5  
Szarjarka Karaganda - Torosz Nyeftekamszk 01.22 14:00 3 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Gornyak Ucsali 01.22 13:00 0 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Izssztal Izsevszk 01.22 13:30 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Rogaska 01.22 20:00 77 - 81  
Sutjeska Niksic - Borac Cacak 01.22 18:00 80 - 81  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Concordia - Argentino Junin 01.22 01:30 64 - 72  
San Martin Corrientes - Obras Sanitarias 01.22 01:30 85 - 66  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Perth 01.22 09:05 89 - 75  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Türk Telekom 01.22 20:00 67 - 85  
Strasbourg - Sassari 01.22 20:30 83 - 88  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - AEK Athén 01.22 20:30 93 - 76  
Hapoel Jerusalem - Pau Orthez 01.22 20:00 98 - 76  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Iberostar Tenerife 01.22 18:00 65 - 88  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Telekom Bonn 01.22 18:00 93 - 68  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unifacisa - Corinthians Paulista 01.22 00:00 77 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Slovanka 01.22 19:00 90 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Incheon Elephants 01.22 11:00 72 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Asan Woori Wibee 01.22 11:00 60 - 87  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Castors Braine 01.22 20:00 80 - 59  
Jekatyerinburg - USK Praha 01.22 15:00 88 - 65  
TTT Riga - Cukurova 01.22 18:00 83 - 51  
UR Venezia - Nagyezsda Orenburg 01.22 19:30 61 - 63  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Dinamo Kurszk 01.22 17:30 76 - 55  
Lattes Montpellier - Famila Schio 01.22 20:00 60 - 73  
Sopron - Lyon 01.22 18:00 67 - 53  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Oldenburg 01.22 20:30 70 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Monaco 01.22 18:00 80 - 75  
UNIKSZ Kazany - Galatasaray 01.22 17:30 94 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - Tofas Bursa 01.22 20:45 88 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Flammes Carolo Ardennes 01.22 18:30 76 - 92  
Cadi La Seu d'Urgell - Landes 01.22 19:30 64 - 50  
Gernika Bizkaia - Szekszárd 01.22 20:00 91 - 73  
Jenyiszej Krasznojarszk - Valencia 01.22 13:30 60 - 55  
Polkowice - MBA Moszkva 01.22 19:00 83 - 60  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Benfica 01.22 20:30 78 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - U-Banca Cluj 01.22 18:00 80 - 75  
Tsmoki-Minszk - Ironi Ness Ziona 01.22 17:00 97 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kijev-Basket - Landstede Zwolle 01.22 18:00 89 - 76  
Ventspils - Körmend 01.22 18:00 96 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Jenyiszej Krasznojarszk 01.22 15:00 103 - 95  
Karsiyaka - ZZ Leiden 01.22 18:00 112 - 76  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - KTP Kotka 01.22 17:30 97 - 79  
Lapuan Kobrat - Nokia 01.22 17:30 65 - 81  
Salon Vilpas - Kauhajoen Karhu 01.22 17:30 90 - 72  
Tampere Pyrintö - Lahti 01.22 17:30 101 - 65  
Ura Kaarina - Kouvot Kouvola 01.22 17:30 99 - 89  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Zadar 01.22 19:00 93 - 84  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tochigi Utsunomiya Brex 01.22 11:05 66 - 64  
Hokkaido - Chiba 01.22 11:05 71 - 84  
Kyoto - Ryukyu Okinawa 01.22 11:05 92 - 78  
Mikawa Kariya - Toyohashi Neophoenix 01.22 11:05 78 - 74  
Osaka - Shiga 01.22 11:05 76 - 74  
Shimane - Nagoya Dolphins 01.22 11:05 75 - 81  
Tokyo Sunrockers - Tokyo Alvark 01.22 11:05 78 - 79  
Toyama - Albirex Niigata 01.22 11:05 74 - 61  
Yokohama - Kawasaki Brave Thunders 01.22 11:05 86 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - LA Clippers 01.22 02:30 107 - 110  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Kongsberg 01.22 18:30 83 - 88  
Oslo Tigers - Ammerud 01.22 19:00 80 - 73  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mantova - Roseto 01.22 20:30 77 - 56  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hogsbo - Marbo Kinna 01.22 19:00 66 - 63  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Sentjur 01.22 18:00 82 - 66  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harkiv - Prometej Kamjanszke 01.22 18:00 96 - 71  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urunday - Aguada 01.22 00:15 86 - 76  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Kalev/Cramo 01.22 18:00 89 - 99  
Valmiera - Jurmala/Fenikss 01.22 18:00 74 - 87  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Esbjerg 01.22 18:30 23 - 23  
EH Aalborg - Köbenhavn 01.22 19:30 24 - 32  
Nyköbing F. - Randers 01.22 19:30 29 - 29  
Odense - Ajax Köbenhavn 01.22 18:30 27 - 28  
Skanderborg - Herning-Ikast 01.22 19:30 16 - 27  
Kézilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Magyarország vagy Szlovénia végez előrébb? 01.22 16:00    
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 01.22 20:30 22 - 26  
Eb, I. csoport 2020 01.22 20:30    
Fehéroroszország - Ausztria (Helyszín: Ausztria) 01.22 18:15 36 - 36  
Horvátország - Spanyolország 01.22 16:00 22 - 22  
Kézilabda (Eb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, II. csoport 2020 01.22 20:30    
Eb, II.csop-Magyaro. hány gólt szerez a csoportban(5meccs)? 01.22 16:00    
Eb, II.csop-Magyaro. hány gólt szerez a csoportban(5meccs)? 01.22 16:00    
Eb, II.csop-Magyaro. hány gólt szerez a csoportban(5meccs)? 01.22 16:00    
Eb,II.csop-Magyaro-nak hány pontja lesz a csoportban(5meccs) 01.22 16:00    
Izland - Svédország (Helyszín: Svédország) 01.22 20:30 25 - 32  
Norvégia - Szlovénia 01.22 18:15 33 - 30  
Portugália - Magyarország 01.22 16:00 34 - 26  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dicken - Riihimaen Cocks 01.22 18:00 25 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Nice 01.22 20:00 21 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Érd 01.22 19:30 33 - 32  
Siófok - Győr 01.22 18:00 34 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aker Oslo - Storhamar 01.22 19:30 21 - 33  
Follo - Molde 01.22 18:00 21 - 28  
Oppsal - Byasen 01.22 18:00 25 - 33  
Tertnes Bergen - Kristiansand 01.22 18:30 26 - 37  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Thüringer HC 01.22 19:30 21 - 31  
Bensheim/Auerbach - Bietigheim 01.22 20:00 25 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Univ. Izsevszk 01.22 17:00 40 - 27  
Lada Toljatti - Dinamo Volgográd 01.22 16:00 37 - 23  
Zvezda Zvenyigorod - Sztavropol 01.22 17:00 36 - 21  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Bylis Ballsh 01.22 17:00 2 - 1  
Luftetari Gjirokaster - Kukesi 01.22 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Fulham 01.22 20:45    
Nottingham - Reading 01.22 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Zulte Waregem 01.22 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Real Potosi 01.22 20:00 4 - 0  
Blooming Santa Cruz - Real Santa Cruz 01.22 01:30 1 - 1  
Bolivar La Paz - Atletico Palmaflor Vinto 01.22 21:00 3 - 1  
Guabira Montero - Always Ready La Paz 01.22 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Colo Colo 01.22 22:30 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - APOEL Nicosia 01.22 18:00 1 - 0  
Doxa Katokopia - Paralimni 01.22 16:00 1 - 1  
Karmiotissza Polemidion - AEK Larnaka 01.22 17:00 0 - 1  
Omonia Nicosia - Ermisz Aradippou 01.22 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limon - Herediano 01.22 22:00 0 - 2  
Universidad de Costa Rica - Dep. Alajuelense 01.22 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Paris SG 01.22 21:00 0 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Panetolikosz 01.22 14:00 2 - 2  
OFI - Olympiakosz 01.22 16:15 0 - 1  
Panathinaikosz - Atromitosz Periszteri 01.22 18:30 3 - 0  
Volosz NFC - AEK Athén 01.22 16:15 1 - 3  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Spakenburg 01.22 20:45 7 - 0  
Heerenveen - Willem II 01.22 20:45 2 - 2  
Heracles - Vitesse 01.22 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Odisha 01.22 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - Guarani Asuncion 01.22 23:15 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Mouloudia Oujda 01.22 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Tijuana 01.22 04:00 0 - 1  
Chivas Guadalajara - Dorados de Sinaloa 01.22 04:00 1 - 2  
Queretaro - Juarez 01.22 02:00 3 - 2  
Venados Merida - Pachuca 01.22 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pistoiese 01.22 16:00 0 - 1  
Carrarese - Pontedera 01.22 20:45 2 - 1  
Gozzano - Alessandria 01.22 15:00 0 - 1  
Lecco - Arezzo 01.22 18:30 2 - 2  
Monza - Pro Patria 01.22 20:45 2 - 0  
Olbia - Siena 01.22 18:00 1 - 2  
Pergolettese - Como 01.22 18:30 0 - 0  
Pianese - Vercelli 01.22 15:00 0 - 0  
Renate - Giana Erminio 01.22 15:00 2 - 1  
U23Juventus - Novara 01.22 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Carpi 01.22 18:30 0 - 1  
Feralpisalo - Reggio Audace 01.22 20:45 1 - 1  
Imolese - Rimini 01.22 18:30 1 - 0  
Padova - Virtus Verona 01.22 20:45 3 - 2  
Ravenna - Fermana 01.22 18:30 1 - 0  
Sambenedettese - Fano 01.22 20:45 1 - 1  
Südtirol - Pesaro 01.22 16:00 2 - 0  
Vicenza - Modena 01.22 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Sicula Leonzio 01.22 20:45 1 - 0  
Bisceglie - Rende 01.22 18:30 1 - 0  
Casertana - Potenza 01.22 15:30 0 - 0  
Catania - Avellino 01.22 15:00 3 - 1  
Paganese - Viterbese 01.22 15:00 0 - 0  
Picerno - Cavese 01.22 14:30 3 - 1  
Reggina - Virtus Francavilla 01.22 20:45 1 - 2  
Teramo - Catanzaro 01.22 18:00 1 - 0  
Ternana - Rieti 01.22 20:45 3 - 0  
Vibonese - Monopoli 01.22 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Roma 01.22 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,A cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Chile - U23Venezuela 01.22 00:00 1 - 0  
U23Kolumbia - U23Ecuador 01.22 02:30 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Porto 01.22 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - West Ham 01.22 20:30 4 - 1  
Manchester Utd. - Burnley 01.22 21:15 0 - 2  
Tottenham - Norwich 01.22 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Motherwell 01.22 20:45 0 - 1  
Hibernian - Hamilton 01.22 20:45 2 - 1  
Kilmarnock - Celtic 01.22 20:45 1 - 3  
Livingston - St. Johnstone 01.22 20:45 1 - 0  
Rangers - St. Mirren 01.22 20:45 1 - 0  
Ross County - Hearts 01.22 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Granada 01.22 21:00 1 - 1  
Elche - Ath. Bilbao 01.22 19:00 1 - 1  
Girona - Villarreal 01.22 21:00 0 - 3  
Ibiza Eivissa - Barcelona 01.22 19:00 1 - 2  
Real Sociedad - Espanyol 01.22 21:00 2 - 0  
Tenerife - Valladolid 01.22 21:00 2 - 1  
UD Logrones - Valencia 01.22 21:00 0 - 1  
Unionistas de Salamanca - Real Madrid 01.22 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Erzurum Bld. Spor 01.22 18:30 2 - 3  
Göztepe Izmír - Antalyaspor 01.22 15:00 2 - 2  
Kasimpasa - Alanyaspor 01.22 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Al-Zawraa 01.22 10:00 4 - 1  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSM - Personal Bolivar 01.22 01:30 1 - 3  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Fenerbahce 01.22 18:00 0 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Viesti Salo 01.22 15:30 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Kalinyingrád - Scandicci 01.22 18:00 2 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Alba Blaj 01.22 20:30 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maringa - Taubate Funvic 01.22 23:30 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Haris La Laguna 01.22 18:00 3 - 0  
Hermes Oostende - Kieldrecht 01.22 20:30 2 - 3  
Hämeenlinna - Schwerin 01.22 17:30 1 - 3  
Le Cannet - Düdingen 01.22 20:00 3 - 0  
Mincsanka Minszk - Jedinstvo Brcko 01.22 17:00 3 - 0  
Nyíregyháza - Mladost Zágráb 01.22 18:00 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Aesch Pfeffingen 01.22 19:30 3 - 1  
Beziers - Kuusamo 01.22 20:00 3 - 0  
Dresden - Stiinta Bacau 01.22 19:00 3 - 0  
Lugoj - THY Istanbul 01.22 18:00 0 - 3  
Schaffhausen - Thira 01.22 20:00 3 - 2  
Röplabda (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovarsko - Ostrava 01.22 18:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Seoul Woori 01.22 11:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Hwaseong IBK 01.22 11:00 3 - 2  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tiikerit - Savo 01.22 17:30 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puijo - Nurmon Jymy 01.22 17:00 2 - 3  
Röplabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Kifiszia 01.22 18:00 0 - 3  
Iraklisz Szaloniki - Ethnikosz Alexandroupoli 01.22 17:00 3 - 0  
OFI - Panathinaikosz 01.22 15:00 0 - 3  
Pamvohaikosz - Finikasz Szyrosz 01.22 17:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Draisma Apeldoorn - Sliedrecht 01.22 20:00 3 - 0  
Taurus Houten - Nijmegen 01.22 20:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Zawiercie 01.22 18:30 3 - 0  
Bydgoszcz - Czarni Radom 01.22 18:00 3 - 2  
Cuprum Lubin - Belchatow 01.22 18:00 0 - 3  
Kedzierzyn-Kozle - Jastrzebski Wegiel 01.22 20:30 2 - 3  
Olsztyn - Resovia Rzeszow 01.22 17:30 1 - 3  
Trefl Gdansk - GKS Katowice 01.22 18:30 2 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Kazincbarcika 01.22 20:00 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamnik - Mladost Kastela 01.22 20:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eltmann - Friedrichshafen 01.22 19:30 3 - 2  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Monza 01.22 20:30 3 - 1  
Modena - Ravenna 01.22 20:30 3 - 0  
Perugia - Padova 01.22 20:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Zenit Kazany 01.22 15:00 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Posojilnica Aich/Dob - Ried 01.22 19:00 3 - 0  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP 01.22 21:00 3 - 0  
Espinho - Maia 01.22 21:30 3 - 1  
Famalicense - Leixoes 01.22 22:30 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Galati 01.22 16:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Arges Pitesti 01.22 17:00 3 - 1  
Medgidia - Targoviste 01.22 17:30 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - L'Illa Grau 01.22 20:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prievidza - Kosice 01.22 18:00 0 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Pezinok 01.22 18:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maliye Piyango Ankara - Istanbul BBSK 01.22 15:00 3 - 0  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wenjun Ju - A. Goryachkina (11.m.) 01.22 06:30 0.5 - 0.5  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dubov - A. Giri 01.22 13:30 0.5 - 0.5  
F. Caruana - A. Firouzja 01.22 13:30 1 - 0  
J. van Foreest - J-K. Duda 01.22 13:30 0.5 - 0.5  
Jeff. Xiong - V. Artemiev 01.22 13:30 1 - 0  
M. Carlsen - V. Kovalev 01.22 13:30 1 - 0  
V. Anand - N. Vitiugov 01.22 13:30 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - Wes. So 01.22 13:30 0.5 - 0.5  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - Xiao Guodong 01.22 20:00 3 - 5  
Dan. Wells - M. Holt 01.22 10:00 0 - 5  
Dav. Lilley - B. Hawkins 01.22 20:00 2 - 5  
G. Dott - Liang Wenbo 01.22 10:00 5 - 3  
J. Higgins - F. O'Brien (5 nyert frame-ig) 01.22 15:00 5 - 2  
Jak Jones - M. Selby (5 nyert frame-ig) 01.22 20:00 2 - 5  
Lu Ning - M. Fu 01.22 15:00 3 - 5  
Lyu Haotian - Neil Robertson 01.22 10:00 2 - 5  
R. Milkins - Ding Junhui (5 nyert frame-ig) 01.22 15:00 0 - 5  
Rob. Williams - T. Un-Nooh (5 nyert frame-ig) 01.22 10:00 2 - 5  
Sco. Donaldson - Kyr. Wilson (5 nyert frame-ig) 01.22 20:00 5 - 2  
Tian Pengfei - All. Carter 01.22 15:00 3 - 5  
Squash (Carol Weymuller Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Soini - Mel. Alves 01.22 23:30 0 - 3  
N. Gilis - Don. Lobban 01.22 23:30 0 - 3  
Squash (Pittsburgh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Art. Salazar - Ali. Walker 01.22 23:45 3 - 0  
K.E. Hammamy - R. Fallows 01.22 23:00 0 - 3  
M. Gamal - T. Harrity 01.22 23:45 1 - 3  
Pat. Rooney - Geo. Parker 01.22 23:00 2 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - M. Cilic 01.22 03:30 2 - 3  
C. Garin - M. Raonic 01.22 05:45 0 - 3  
D.S. Schwartzman - A. Davidovich Fokina 01.22 03:35 3 - 0  
Dan. Evans - Y. Nishioka 01.22 03:30 0 - 3  
F. Krajinovic - R. Federer 01.22 10:40 0 - 3  
Fucsovics M. - J. Sinner 01.22 03:55 3 - 0  
G. Pella - G. Barrere 01.22 02:50 3 - 1  
H. Hurkacz - J. Millman 01.22 07:45 0 - 3  
Jor. Thompson - F. Fognini 01.22 09:40 2 - 3  
M. Berrettini - T. Sandgren 01.22 04:40 2 - 3  
M. Mmoh - R. Bautista-Agut 01.22 08:20 1 - 3  
M. Polmans - D. Lajovic 01.22 07:25 0 - 3  
R. Berankis - S. Querrey 01.22 01:00 1 - 3  
S. Tsitsipas - P. Kohlschreiber 01.22 04:15    
Tat. Ito - N. Djokovic 01.22 04:25 0 - 3  
Tom. Paul - G. Dimitrov 01.22 05:00 3 - 2  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / O'Mara J - Dellien H / Londero J I 01.22 03:00 2 - 0  
Bedene A / Behar A - Delbonis F / Mayer L 01.22 05:20 0 - 2  
Bryan B / Bryan M - Bopanna R / Uchiyama Y 01.22 08:00 2 - 1  
Cecchinato M / Djere L - Koolhof W / Mektic N 01.22 06:00 0 - 2  
Daniell M / Oswald P - Granollers M / Zeballos H 01.22 01:00 0 - 2  
Ellis B / Popyrin A - Dodig I / Polasek F 01.22 05:00 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Andujar P / Lopez F 01.22 02:20 2 - 0  
Guccione C / Reid M - Lopez M / Ramos-Vinolas A 01.22 06:45 2 - 0  
Kecmanovic M / Ruud C - Klaasen R / Marach O 01.22 07:50 1 - 2  
Kontinen H / Struff J-L - Seppi A / Sonego L 01.22 04:50 2 - 0  
Krajicek A / Skugor F - Jebavy R / Zelenay I 01.22 01:00 2 - 1  
Krawietz K / Mies A - Bublik A / Kukushkin M 01.22 02:30 0 - 2  
Molteni A / Nys H - Bolt A / Ebden M 01.22 04:20 2 - 1  
Peers J / Venus M - Nielsen F / Puetz T 01.22 07:20 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Rublev A / Vasilevski A 01.22 06:50 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Inglot D / Qureshi A-U-h 01.22 02:35 2 - 1  
Sharan D / Sitak A - Carreno-Busta P / Sousa J 01.22 06:00 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - P. Hercog 01.22 03:00 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - N. Stojanovic 01.22 01:00 2 - 0  
A. Riske - Lin Zhu 01.22 02:15 2 - 0  
A. Sharma - A. Kontaveit 01.22 01:00 0 - 2  
Ann Li - S. Kenin 01.22 01:00 0 - 2  
C. Gauff - S. Cirstea 01.22 03:25 2 - 1  
C. Suarez Navarro - A. Sabalenka 01.22 01:00 2 - 0  
C. Wozniacki - D. Yastremska 01.22 02:40 2 - 0  
E. Alexandrova - B. Krejcikova 01.22 02:10 2 - 0  
E. Mertens - D. Kovinic 01.22 03:30 2 - 0  
G. Minnen - E. Rybakina 01.22 03:50 0 - 2  
I. Swiatek - Babos T. 01.22 01:00 2 - 0  
J. Görges - P. Martic 01.22 01:00 2 - 1  
Kri. Pliskova - H. Watson 01.22 01:00 1 - 2  
M. Keys - A. Rus 01.22 12:55 2 - 0  
N. Osaka - Saisai Zheng 01.22 01:00 2 - 0  
Nao Hibino - M. Sakkari 01.22 05:50 0 - 2  
O. Jabeur - Car. Garcia 01.22 03:10 2 - 1  
P. Badosa Gibert - P. Kvitova 01.22 01:00 0 - 2  
Qiang Wang - F. Ferro 01.22 05:45 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - V. Kudermetova 01.22 01:00 2 - 1  
Shuai Zhang - C. McNally 01.22 01:00 2 - 0  
T. Townsend - J. Pegula 01.22 01:00 2 - 0  
T. Zidansek - S. Williams 01.22 09:00 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady J / Dolehide C - Melichar N / Xu Y 01.22 04:30 2 - 0  
Chan H-C / Chan L - Kalashnikova O / Kato M 01.22 01:00 2 - 0  
Collins D / Rosolska A - Kozlova K / Linette M 01.22 06:30 2 - 1  
Davis L / Golubic V - Aiava D / Cabrera L 01.22 04:15 2 - 1  
Doi M / Niculescu M - Kalinskaya A / Putintseva 01.22 05:55 2 - 1  
Fourlis J / Rodionova A - Larsson J / Peterson R 01.22 05:40    
Inglis M / Mcphee K - Kichenok L / Yang Z 01.22 03:10 2 - 0  
King V / Mchale C - Pera B / Voracova R 01.22 03:45 1 - 2  
Kuzmova V / Sasnovich A - Bozovic A / Marshall A 01.22 06:10 2 - 1  
Muhammad A / Santamaria S - Hon P / Sanders S 01.22 06:15 2 - 1  
Tenisz (Bangkok 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - D. Popko 01.22 05:50 1 - 2  
Balázs A. - F. Baldi 01.22 06:15 2 - 1  
D. Yevseyev - B. van de Zandschulp 01.22 08:10 1 - 2  
H. Grenier - Ant. Hoang 01.22 04:00 2 - 1  
J. Vesely - Z. Kolar 01.22 09:30 2 - 1  
P. Polansky - Shu. Sekiguchi 01.22 06:25 2 - 0  
R. Olivo - R. Haase 01.22 08:15 0 - 2  
W. Trongcharoenchaikul - R. Marcora 01.22 04:00 2 - 1  
Zhizhen Zhang - R. Safiullin 01.22 04:00 1 - 2  
Tenisz (Bangkok 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaio F / Lorenzi P - Brkic T / Pavic A 01.22 08:10 0 - 2  
Golubev A / Nedovyesov A - Oliveira G / Yang T-H 01.22 10:40 2 - 0  
King E / Reese H - Ratiwatana Sa / Rungkat C 01.22 11:50 0 - 2  
Ratiwatana So / Trongchar - Escobar G / Reyes-Varela 01.22 09:30 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - C. Ilkel 01.22 17:35 0 - 2  
C. Denolly - O. Otte 01.22 13:30 2 - 0  
E. Furness - M. Janvier 01.22 16:30 2 - 0  
J. Janowicz - C. Lestienne 01.22 14:00 0 - 2  
K. Jacquet - Ale. Muller 01.22 10:00    
L. Lacko - A. Escoffier 01.22 19:30 0 - 2  
L. Miedler - T. Gabashvili 01.22 16:00 0 - 2  
M. Moraing - K-M. Maamoun 01.22 10:00 2 - 0  
P. Kotov - Jam. Ward 01.22 11:25 1 - 2  
S. Stakhovsky - N. Serdarusic 01.22 11:30 2 - 0  
V. Royer - Dan. Petrovic 01.22 14:30 1 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Muller A - Klein L / Vatutin A 01.22 14:10    
Celikbilek A / Ilkel C - Klein L / Vatutin A 01.22 20:00 2 - 0  
Furness E / Royer V - Janowicz J / Walkow S 01.22 21:15 0 - 2  
Sancic A / Weissborn T - Ignatik U / Miedler L 01.22 19:00 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - H.S. Prannoy 01.22 07:45 2 - 1  
Dan Lin - Ng Ka Long Angus 01.22 08:30 0 - 2  
K. Phetpradab - Yuxiang Huang 01.22 13:00 2 - 1  
K. Tsuneyama - Kod. Naraoka 01.22 10:45 2 - 0  
K. Wangcharoen - S. Avihingsanon 01.22 11:30 1 - 2  
Koki Watanabe - Feixiang Sun 01.22 07:00 2 - 1  
Kwang Hee Heo - M. Zilberman 01.22 05:30 2 - 0  
S.H. Rhustavito - Sri. Kidambi 01.22 04:00 2 - 1  
Sam. Verma - Zii Jia Lee 01.22 04:00 0 - 2  
T. Penty - Yuqi Shi 01.22 07:00 0 - 2  
Tien Minh Nguyen - Junpeng Zhao 01.22 11:30 0 - 2  
Tzu Wei Wang - Yu Hsien Lin 01.22 09:15 2 - 0  
Vla. Malkov - K. Vitidsarn 01.22 13:45 0 - 2  
Wan Ho Son - Shifeng Li 01.22 06:15 0 - 2  
Y. de Oliveira - Joo Ven Soong 01.22 14:30 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fikri M S / Maulana B - Ho-Shue J A / Yakura N 01.22 04:00 2 - 0  
Gutama S K / Isfahani M R - Carnando L R / Marthin D 01.22 04:45 0 - 2  
Maas J / Tabeling R - Chang T C / Yeung M N 01.22 04:45 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Jin Wei Goh 01.22 10:00 2 - 0  
Aya Ohori - Zhiyi Wang 01.22 08:30 2 - 0  
C. Marin - Ga Eun Kim 01.22 06:15 2 - 1  
E. Kosetskaya - Xuefei Qi 01.22 05:30 1 - 2  
G.M. Tunjung - Yvonne Li 01.22 06:15 2 - 0  
Ji Hyun Sung - B. Ongbumrungpan 01.22 09:15 1 - 2  
K. Gilmour - Rus. Hartawan 01.22 06:15 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - S. Nehwal 01.22 10:00 2 - 1  
Lia. Tan - P. Chaiwan 01.22 08:30 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - S.S.Y. Cheah 01.22 08:30 0 - 2  
P. Chochuwong - F. Fitriani 01.22 10:00 2 - 0  
S. Katethong - R. Intanon 01.22 14:30 0 - 2  
Say. Takahashi - Yiman Zhang 01.22 07:00 2 - 1  
Yanyan Cai - Jia Min Yeo 01.22 07:45 2 - 0  
Yu Jin Sim - Yu Po Pai 01.22 11:30 0 - 2  
Yue Han - Se Young An 01.22 09:15 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aimsaard B / Aimsaard N - Huang J / Zhang S X 01.22 04:45 1 - 2  
Birch C / Smith L - Korepap/Sudjaipraparat 01.22 04:00 2 - 0  
Cheong A C Y / Lim C S - Kititharakul/Prajongjai 01.22 12:15 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Hoshi C / Matsuda A 01.22 04:45 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Ellis M / Smith L 01.22 12:15 0 - 2  
Bandaso M C / Maulana A - Piek S / Tabeling R 01.22 13:45 2 - 0  
Choi S / Shin S C - Lee Y / Yang C T 01.22 13:45 2 - 0  
Faizal H / Widjaja G E - Phuangphuapet/Amitrapai 01.22 10:45    
Hoo P R / Cheah Y S - Tang C M / Tse Y S 01.22 13:00 0 - 2  
Lee J H / Hsu Y C - Lamsfuss M / Herttrich I 01.22 13:00 1 - 2  
Leung S W H / Somerville - Labar R / Tran A 01.22 11:30 0 - 2  
Nohr N / Thygesen S - Rivaldy R / Mentari P H 01.22 05:30 2 - 1  
Tan K M / Lai P J - Bay-Smidt M / Soby R 01.22 07:00 2 - 0  
Wang C L / Cheng C Y - Jomkoh S / Paewsampran S 01.22 13:45 1 - 2  
Yamashita K / Shinoya N - Christiansen M / Boeje A 01.22 05:30 2 - 1  
Yang P-H / Hu L F - Goh S H / Lai S J 01.22 10:45 1 - 2  
Yeung M N / Ng T Y - Magee S / Magee C 01.22 10:45 2 - 0  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Magyarország vagy Szerbia végez előrébb? 01.22 20:00    
Horvátország - Görögország 01.22 20:30 14 - 11  
Magyarország - Oroszország 01.22 19:00 14 - 10  
Olaszország - Montenegró 01.22 16:00 8 - 10  
Szerbia - Spanyolország 01.22 17:30 6 - 6  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Málta - Hollandia 01.22 10:00 9 - 19  
Szlovákia - Franciaország 01.22 11:30 6 - 9  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Románia 01.22 14:30 15 - 10  
Törökország - Grúzia 01.22 13:00 6 - 12  

 

2020.01.21.
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volga Uljanovszk - Rogyina Kirov 01.21 15:30 9 - 4  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chestney - Rob. Paxton 01.21 11:00 0 - 2  
L. Gillett - Alex Marshall 01.21 17:00 2 - 0  
M. Stepney - D. Gourlay 01.21 20:30 0 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Steelers Hämeenlinna 01.21 17:30 8 - 4  
Viikingit Helsinki - Oilers Espoo 01.21 17:30 5 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau - Wiler-Ersigen 01.21 19:30 5 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Storvreta 01.21 19:15 6 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Nejzbach Vysoke Myto 01.21 20:00 7 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Bakersfield 01.21 00:00 3 - 0  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Benatky nad Jizerou 01.21 18:00 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Liberec 01.21 17:30 3 - 7  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herlev Eagles 01.21 19:00 5 - 2  
Frederikshavn - Aalborg 01.21 19:00 2 - 2  
Herning - Odense 01.21 19:00 8 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - KMH Budapest 01.21 18:10 3 - 7  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó 01.21 17:30 1 - 3  
Dunaújváros - Debrecen 01.21 18:00 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Metallurg Zslobin 01.21 17:00 4 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 01.21 20:30 5 - 2  
Anglet - Gap 01.21 20:30 2 - 2  
Nice - Mulhouse 01.21 20:00 5 - 2  
Rouen - Chamonix 01.21 20:00 5 - 5  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Bejbarisz Atirau 01.21 09:00 2 - 5  
Arlan Koksetau - Kulager Petropavlovszk 01.21 14:00 2 - 2  
Gornyak Rudnyij - Almaty 01.21 14:00 1 - 3  
Humo Taskent 2 - Torpedo Kamenogorszk 2 01.21 15:00 0 - 2  
Temirtau - Jertisz Pavlodar 01.21 14:00 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár 01.21 17:30 3 - 2  
Dinamo Minszk - Szpartak Moszkva 01.21 17:10 4 - 3  
Dinamo Moszkva - Barsz Kazany 01.21 17:30 0 - 2  
Dinamo Riga - Szocsi 01.21 18:30 1 - 1  
Jokerit - Barisz 01.21 17:30 1 - 5  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 01.21 17:00 1 - 1  
Red Star Kunlun - Amur Habarovszk 01.21 12:30 4 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Admiral Vlagyivosztok 01.21 15:00 2 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Traktor Cseljabinszk 01.21 13:30 5 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lokomotív Jaroszlavl 01.21 17:00 3 - 1  
Vityaz Podolszk - Avangard Omszk 01.21 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Katowice 01.21 18:30 2 - 1  
GKS Tychy - Unia Oswiecim 01.21 18:00 3 - 0  
Torun - Podhale Nowy Targ 01.21 18:30 3 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - Jastrzebie 01.21 19:00 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalinszkije Akulj - Amurszkije Tigri Habarov. 01.21 09:00 2 - 4  
Tajfun Usszurijszk - Krilja Szovjetov Moszkva 01.21 08:00 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Florida 01.21 02:00 4 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 01.21 19:00 0 - 6  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bietigheim/Bissingen 01.21 19:30 0 - 0  
Bayreuth - Tölzer Löwen 01.21 20:00 3 - 3  
Dresden - Landshut 01.21 19:30 3 - 1  
Kassel - Frankfurt Löwen 01.21 19:30 7 - 5  
Lausitzer Füchse - Freiburg 01.21 19:30 1 - 3  
Ravensburg - Kaufbeuren 01.21 20:00 5 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kingston Frontenacs - Hamilton Bulldogs 01.21 01:00 1 - 1  
Owen Sound Attack - Oshawa Generals 01.21 01:00 4 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Sierre 01.21 20:00 3 - 6  
Chaux-de-Fonds - Kloten 01.21 19:45 3 - 2  
GCK Lions - Ajoie 01.21 20:00 3 - 5  
Langenthal - Olten 01.21 20:00 2 - 5  
Visp - Zug 2 01.21 19:45 5 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Ambri 01.21 19:45 3 - 1  
Lugano - Rapperswil 01.21 19:45 2 - 1  
Zug - Langnau Tigers 01.21 19:45 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Linköping 01.21 19:00 1 - 4  
Rögle - Skelleftea 01.21 19:00 4 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Poprad 01.21 18:00 3 - 5  
Diósgyőr - Michalovce 01.21 18:30 1 - 2  
MAC - Trencin 01.21 19:00 3 - 6  
Nove Zamky - Nitra 01.21 18:30 4 - 2  
Slovan Bratislava - B. Bystrica 01.21 18:30 3 - 3  
Zvolen - Kosice 01.21 18:00 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Juzsnij Ural Orszk 01.21 15:00 3 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Molot Perm 01.21 13:00 4 - 4  
Rubin Tyumeny - Cselmet Cseljabinszk 01.21 15:00 2 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Oji Eagles 01.21 11:00 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - MZT Szkopje 01.21 19:00 98 - 85  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Hispano Americano 01.21 01:00 100 - 82  
Penarol Mar del Plata - Ciclista Olimpico 01.21 02:00 99 - 78  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - Hapoel Holon 01.21 20:30 65 - 67  
Torun - Lietkabelis 01.21 18:00 81 - 85  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Anwil Wloclawek 01.21 20:00 99 - 87  
Bandirma - Vechta 01.21 18:00 82 - 70  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - VEF Riga 01.21 20:00 91 - 53  
Nymburk - Nyizsnyij Novgorod 01.21 18:30 76 - 72  
Periszteri - Mornar 01.21 18:00 72 - 67  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - PAOK 01.21 20:30 93 - 91  
Dijon - Zaragoza 01.21 20:30 73 - 105  
Szombathely - Besiktas 01.21 18:00 79 - 83  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Rio Claro 01.21 00:00 87 - 92  
Sao Jose dos Campos - Sao Paulo 01.21 23:00 97 - 99  
Kosárlabda (Champ. League Americas, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Esteli - Instituto Cordoba (3.m.) 01.21 02:30 85 - 90  
San Lorenzo - Franca (3.m.) 01.21 00:00 75 - 73  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Castro - Las Animas 01.21 00:30 81 - 76  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Naestved 01.21 19:00 62 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Goyang 01.21 11:00 96 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Partizan Belgrád 01.21 18:15 65 - 63  
Trento - Virtus Bologna 01.21 20:00 67 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Venezia 01.21 18:15 68 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Unicaja Malaga 01.21 20:00 88 - 92  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Paris BC 01.21 20:30 54 - 64  
Rouen - Blois 01.21 20:30 85 - 83  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denain - Reims 01.21 20:00 74 - 95  
Golfe Juan Vallauris - Nantes 01.21 20:00 60 - 80  
Nancy - Boulazac 01.21 20:00 67 - 69  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Fujian 01.21 12:35 88 - 114  
Beijing Royal Fighters - Beijing Ducks 01.21 12:35 108 - 92  
Guangzhou - Shenzhen 01.21 12:35 97 - 120  
Jiangsu Dragons - Shanghai Sharks 01.21 12:35 103 - 90  
Jilin - Shanxi 01.21 12:00 127 - 91  
Liaoning - Zhejiang Chouzhou 01.21 12:35 100 - 90  
Shandong - Qingdao 01.21 12:35 109 - 122  
Sichuan - Tianjin 01.21 12:35 88 - 98  
Xinjiang - Guangdong 01.21 12:35 101 - 112  
Zhejiang Guangsha - Nanjing Tongxi 01.21 12:35 132 - 106  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski 01.21 17:30 99 - 90  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Zalgiris Kaunas 01.21 18:00 79 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Lakers 01.21 01:30 139 - 107  
Minnesota - Denver 01.21 02:00 100 - 107  
Phoenix - San Antonio 01.21 03:00 118 - 120  
Portland - Golden State 01.21 04:00 113 - 113, h.u. 129 - 124  
Utah - Indiana 01.21 03:00 118 - 88  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Swiss Central Luzern - Vevey 01.21 20:00 103 - 93  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetterbygden - EOS Lund 01.21 19:00 77 - 67  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Sencur Kranj 01.21 19:00 68 - 66  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Sporting - Malvin 01.21 01:15 84 - 104  
Goes - Dep. Sayago 01.21 00:15 69 - 69, h.u. 92 - 89  
Hebraica Macabi - Atl. Olimpia 01.21 00:15 80 - 88  
Kézilabda (Eb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb,II.csop-Magyaro-nak hány pontja lesz a csoportban(5meccs) 01.21 20:30    
Magyarország - Svédország (Helyszín: Svédország) 01.21 20:30 18 - 24  
Norvégia - Izland 01.21 18:15 31 - 28  
Portugália - Szlovénia 01.21 16:00 24 - 29  
Kézilabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Japán 01.21 12:00 23 - 25  
Egyesült Arab Emirátusok - Szaúd-Arábia 01.21 14:00 23 - 20  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skenderbeu - Partizan Tirana 01.21 17:00 3 - 2  
Teuta Durres - KF Laci 01.21 17:00 0 - 1  
Vllaznia - Flamurtari Vlore 01.21 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Stevenage 01.21 20:00 3 - 0  
Portsmouth - Scunthorpe 01.21 20:45 2 - 1  
Salford City - Accrington 01.21 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterborough - Wycombe 01.21 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Bradford 01.21 20:45 0 - 0  
Leyton - Northampton 01.21 20:45 1 - 1  
Macclesfield - Crewe 01.21 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Preston 01.21 20:45    
Middlesbrough - Birmingham 01.21 20:45    
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli Manama - Al-Muharraq 01.21 17:15 0 - 1  
Al-Hala Muharraq - Al-Shabbab (BHR) 01.21 14:40 5 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pyramids FC - Misr Lel Makasa 01.21 18:30 3 - 1  
Tanta - El Gouna 01.21 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Lille 01.21 21:10 2 - 2  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Feyenoord 01.21 20:45    
FC Eindhoven - Utrecht 01.21 20:45 1 - 1  
Oss - AZ Alkmaar 01.21 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harbour View - Mount Pleasant 01.21 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Sadd 01.21 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Universitario de Deportes 01.21 23:15 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Difaa El Jadidi 01.21 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Guadalajara - Leon 01.21 02:00 4 - 3  
Pachuca - Atl. San Luis 01.21 02:00 1 - 2  
Tigres UANL - Dep. Toluca 01.21 03:00 1 - 1  
Tijuana - Puebla 01.21 04:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Lazio 01.21 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Sporting CP 01.21 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Watford 01.21 20:30 2 - 1  
Bournemouth - Brighton 01.21 20:30 3 - 1  
Chelsea - Arsenal 01.21 21:15 2 - 2  
Crystal Palace - Southampton 01.21 20:30 0 - 2  
Everton - Newcastle 01.21 20:30 2 - 2  
Sheffield Utd. - Manchester City 01.21 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Arbroath 01.21 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rec. Huelva - Osasuna 01.21 19:00 2 - 2  
Sevilla - Levante 01.21 21:00 3 - 1  
Zaragoza - Mallorca 01.21 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kayserispor 01.21 18:30 2 - 0  
Kirklarelispor - Istanbul Basaksehir 01.21 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Ho Chi Minh FC 01.21 12:30 2 - 1  
Kedah - Tai Po 01.21 14:00 5 - 1  
Lokomotív Taskent - Istiklol Dusanbe 01.21 11:00 0 - 1  
Melbourne Victory - Bali Utd. 01.21 09:35 5 - 0  
Port FC - Ceres-Negros 01.21 13:00 0 - 1  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Vasas 01.21 19:30 3 - 1  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Uralocska Jekatyerinburg 01.21 20:30 2 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Olympiakosz 01.21 13:00 1 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Sternberk 01.21 18:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Suwon Kepco 01.21 11:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Seoul Caltex 01.21 11:00 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akaa - Valepa Sastamala 01.21 17:30 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Poitevin Poitiers 01.21 20:00 0 - 3  
Chaumont - Arago de Sete 01.21 20:00 3 - 0  
Montpellier - Toulouse 01.21 20:00 1 - 3  
Nice - Tours 01.21 20:00 0 - 3  
Paris Volley - Cannes 01.21 20:00 1 - 3  
Rennes - Narbonne 01.21 20:00 1 - 3  
Tourcoing - Nantes 01.21 20:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RECO ZVH - Groningen 01.21 19:30 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slepsk Suwalki - ONICO Varsó 01.21 20:30 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZOK Kastela - HIT Gorica 01.21 18:15 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Lokomotív Novoszibirszk 01.21 15:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Sorgun Genclik 01.21 17:00 3 - 1  
Bursa BBSK - Inegol Bld. Spor 01.21 16:00 3 - 1  
Fenerbahce - Tokat Plevne 01.21 12:00 3 - 0  
Galatasaray - Halkbank Ankara 01.21 17:00 3 - 2  
Ziraat Bankasi Ankara - Arhavi Bld. Spor 01.21 15:30 3 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firouzja - M. Carlsen 01.21 13:30 0 - 1  
J-K. Duda - Jeff. Xiong 01.21 13:30 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - F. Caruana 01.21 13:30 0.5 - 0.5  
V. Anand - D. Dubov 01.21 13:30 0.5 - 0.5  
V. Artemiev - Yangyi Yu 01.21 13:30 0.5 - 0.5  
V. Kovalev - J. van Foreest 01.21 13:30 0.5 - 0.5  
Wes. So - A. Giri 01.21 13:30 0.5 - 0.5  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - A. Ramos-Vinolas 01.21 06:45 3 - 2  
A. Davidovich Fokina - N. Gombos 01.21 00:30 3 - 2  
A. Mannarino - D. Thiem 01.21 03:00 0 - 3  
A. Popyrin - J-W. Tsonga 01.21 07:15    
A. Tabilo - D.E. Galan Riveros 01.21 10:50 3 - 2  
B. Paire - C-M. Stebe 01.21 00:30 3 - 2  
C. O'Connell - A. Rublev 01.21 08:10 1 - 3  
C. Ruud - E. Gerasimov 01.21 11:50 2 - 3  
Chr. Eubanks - P. Gojowczyk 01.21 08:25 1 - 3  
D. Dzumhur - S. Wawrinka 01.21 04:00 1 - 3  
D. Goffin - J. Chardy 01.21 10:15 3 - 0  
D. Köpfer - P. Martinez Portero 01.21 11:15 0 - 3  
D. Medvedev - F. Tiafoe 01.21 09:00 3 - 1  
D.S. Schwartzman - L.G.M. Harris 01.21 00:30 3 - 0  
E. Gulbis - F. Auger Alliassime 01.21 04:00 3 - 1  
F. Delbonis - J. Sousa 01.21 10:40 3 - 0  
F. Verdasco - E. Donskoy 01.21 06:10 3 - 0  
G. Monfils - Yen-Hsun Lu 01.21 09:25 3 - 0  
H. Gaston - J.A. Munar Clar 01.21 09:40 1 - 3  
H. Hurkacz - Den. Novak 01.21 00:30 3 - 2  
I. Ivashka - Kev. Anderson 01.21 11:25 2 - 3  
I. Karlovic - V. Pospisil 01.21 11:35 3 - 0  
J. Duckworth - A. Bedene 01.21 04:30 2 - 3  
J. Isner - T. Monteiro 01.21 11:00 3 - 1  
J. Kovalik - P. Carreno-Busta 01.21 04:30 1 - 3  
J. Millman - U. Humbert 01.21 00:30 3 - 1  
Jor. Thompson - A. Bublik 01.21 04:10 3 - 0  
K. Edmund - D. Lajovic 01.21 02:00 0 - 3  
L. Mayer - Tom. Paul 01.21 02:45 1 - 3  
M. Cecchinato - A. Zverev 01.21 10:55 0 - 3  
M. Cilic - C. Moutet 01.21 00:30 3 - 0  
M. Kecmanovic - A. Seppi 01.21 07:20 0 - 3  
M. Polmans - M. Kukushkin 01.21 02:10 3 - 2  
M. Vilella Martinez - K. Khachanov 01.21 03:00 1 - 3  
N. Basilashvili - Soon Woo Kwon 01.21 05:45 3 - 2  
N. Kyrgios - L. Sonego 01.21 09:20 3 - 0  
P-H. Herbert - C. Norrie 01.21 09:00 3 - 2  
P. Andujar - M. Mmoh 01.21 05:05 0 - 3  
P. Cuevas - Gil. Simon 01.21 12:20 0 - 3  
R. Nadal - H. Dellien 01.21 04:30 3 - 0  
T.H. Fritz - T. Griekspoor 01.21 10:05 3 - 0  
Tat. Ito - P. Gunneswaran 01.21 00:30 3 - 0  
Yas. Uchiyama - M. Ymer 01.21 04:35 0 - 3  
Yui. Sugita - E. Benchetrit 01.21 08:30 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - Z. Diyas 01.21 06:05 1 - 2  
A. Cornet - M. Niculescu 01.21 09:55 2 - 1  
A. Lottner - C. Giorgi 01.21 06:55 0 - 2  
A. Sasnovich - G. Minnen 01.21 04:30 1 - 2  
A. Tomljanovic - A. Sevastova 01.21 05:45 2 - 0  
B. Bencic - A-K. Schmiedlova 01.21 01:00 2 - 0  
B. Pera - E. Rybakina 01.21 03:10 0 - 2  
C.C. Bellis - T. Maria 01.21 08:05 2 - 0  
D. Vekic - M. Sharapova 01.21 02:45 2 - 0  
D.R. Collins - V. Diatchenko 01.21 09:15 2 - 1  
E. Cocciaretto - A. Kerber 01.21 12:00 0 - 2  
E. Svitolina - K. Boulter 01.21 07:50 2 - 0  
F. Ferro - A. van Uytvanck 01.21 00:30 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - S. Rogers 01.21 06:50 2 - 1  
H. Dart - Mis. Doi 01.21 10:00 2 - 1  
I-C. Begu - K. Bertens 01.21 08:40 0 - 2  
J. Brady - S. Halep 01.21 09:00 0 - 2  
J. Konta - O. Jabeur 01.21 00:30 0 - 2  
J. Paolini - A. Blinkova 01.21 09:15 0 - 2  
K. Bondarenko - Ari. Rodionova 01.21 08:45 1 - 2  
K. Flipkens - K. Muchova 01.21 07:25 1 - 2  
K. Juvan - D. Yastremska 01.21 00:30 0 - 2  
K. Mladenovic - Kar. Pliskova 01.21 01:00 0 - 2  
Kat. Kozlova - Pri. Hon 01.21 12:05 0 - 2  
L. Siegemund - C. Vandeweghe 01.21 07:30 2 - 0  
Lau. Davis - L.A. Fernandez 01.21 06:45 2 - 0  
Lud. Samsonova - J. Ostapenko 01.21 05:20 0 - 2  
M. Brengle - Car. Garcia 01.21 00:30 1 - 2  
M. Gasparyan - M. Sakkari 01.21 00:30 0 - 2  
M. Keys - D. Kasatkina 01.21 02:45 2 - 0  
M. Linette - A. Rus 01.21 02:50 1 - 2  
M. Vondrousova - S. Kuznetsova 01.21 10:30 1 - 2  
Nao Hibino - Shuai Peng 01.21 00:30 2 - 1  
P. Hercog - R. Peterson 01.21 01:00 2 - 0  
Qiang Wang - P. Parmentier 01.21 03:15 2 - 0  
Y. Putintseva - Su-Wei Hsieh 01.21 07:25 2 - 0  
Tenisz (Bangkok 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - Go Soeda 01.21 08:35 1 - 2  
D. Altmaier - M. Klizan 01.21 12:45 2 - 0  
D. Istomin - San. Giraldo 01.21 06:45 2 - 0  
Kai. Uchida - F. Gaio 01.21 05:05 1 - 2  
M. Basic - R. Olivo 01.21 04:00 0 - 2  
N. Kuhn - A. Karatsev 01.21 05:10 1 - 2  
P. Lorenzi - S.K. Mukund 01.21 11:10 0 - 2  
R. Ramanathan - J.C. Aragone 01.21 07:15    
S. Ofner - E. Karlovskiy 01.21 07:25 0 - 2  
V. Galovic - Shu. Sekiguchi 01.21 04:00    
W. Trongcharoenchaikul - G.M. Moroni 01.21 04:00    
Tenisz (Bangkok 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Begemann A - Huey T / Lammons N 01.21 09:00 0 - 2  
Doumbia S / Reboul F - Balaji N S / Nedunchezhiy 01.21 10:15 0 - 2  
Gong M-X / Zhang Ze - Jaziri M / Martinez L 01.21 09:55 2 - 1  
Haase R / Pel D - Kovapitukted P / Samrej K 01.21 08:35 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - A. Pellegrino 01.21 14:40 2 - 1  
A. Escoffier - M. Guinard 01.21 20:05 2 - 0  
A. Rinderknech - B. Zapata Miralles 01.21 12:05 2 - 1  
A. Vatutin - M. Zverev 01.21 18:25 2 - 0  
C. Denolly - L. Klein 01.21 10:00 2 - 1  
P. Niklas-Salminen - T. Kamke 01.21 17:00 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - D. Added 01.21 11:30 2 - 0  
T. Gabashvili - Mar. Eriksson 01.21 10:00 2 - 0  
T. Lamasine - V. Kopriva 01.21 14:35 2 - 1  
U. Ignatik - E. Furness 01.21 21:55 1 - 2  
V. Royer - R. Roumane 01.21 16:35 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Added D / Olivetti A - Arnaboldi A / Pellegrino A 01.21 19:55 2 - 1  
Draganja T / Kotov P - Gabashvili T / Lacko L 01.21 13:15 0 - 2  
Galloway R / Hach Verdugo - Petrovic D / Serdarusic N 01.21 18:15 1 - 2  
Gueydan Q / Moysan M - Raja P / Shamasdin A 01.21 21:25 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Seo S J - Ong Y S / Teo E Y 01.21 10:40 0 - 2  
Ellis M / Langridge C - He J / Tan Q 01.21 12:00 2 - 0  
Han C / Zhou H - Goh S F / Izzuddin N 01.21 10:00 0 - 2  
Hoki T / Kobayashi Y - Na S S / Wang C 01.21 11:20 2 - 1  
Huang K X / Liu C - Chia A / Soh W Y 01.21 14:00 2 - 0  
Jansen J R / Kaesbauer P - Goh V S / Tan W K 01.21 12:40 0 - 2  
Koga A / Saito T - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 01.21 13:20 2 - 1  
Lee J-H / Yang P-H - Kaneko M / Kubota Y 01.21 10:40 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Bay-Smidt M / Moelhede L 01.21 12:00 2 - 0  
Liao M C / Su C H - Okamura H / Onodera M 01.21 12:40 2 - 0  
Ou X Y / Zhang N - Azriyn N M A A / Low J S 01.21 11:20 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Zijian D / Chang W 01.21 13:20 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Haris D D - Ng T Y / Yuen S Y 01.21 12:40 1 - 2  
Chang Y N / Kim H R - Chen X / Zhou C 01.21 12:00 2 - 0  
Chen Q / Jia Y F - Stoeva G / Stoeva S 01.21 10:00 2 - 0  
Cheng C Y / Lee C C - Supajirakul/Taerattanach. 01.21 10:40 0 - 2  
Honderich R / Tsai K - Ng W Y / Yeung Ng T 01.21 13:20 2 - 0  
Hoo V / Yap C W - Chow M K / Lee M Y 01.21 13:20 2 - 1  
Li W / Zheng Y - Liu X / Xia Y 01.21 11:20 2 - 0  
Mapasa S / Somerville G - Baek H N / Jung K E 01.21 12:40 0 - 2  
Piek S / Seinen C - Hsu Y C / Hu L F 01.21 10:40 0 - 2  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, női 2020 - Magyarország vagy Olaszország végez előrébb? 01.21 19:00    
Görögország - Spanyolország 01.21 17:30 9 - 12  
Hollandia - Szlovákia 01.21 14:30 22 - 2  
Magyarország - Franciaország 01.21 19:00 16 - 3  
Oroszország - Olaszország 01.21 16:00 13 - 7  
Vízilabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Izrael 01.21 13:00 7 - 11  
Szerbia - Németország 01.21 11:30 11 - 11  

 

2020.01.20.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Green Bay 01.20 00:40 37 - 20  
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Caribes de Anzoategui (2.m.) 01.20 23:00 1 - 5  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Harlow - B. Nairn 01.20 11:00 2 - 0  
S. Anderson - D. Salmon 01.20 16:30 2 - 0  
S. Skelton - C. Banks 01.20 20:30 2 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viseu - Electrico 01.20 21:45 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Texas Stars 01.20 19:00 4 - 2  
Rockford - Belleville 01.20 20:00 0 - 3  
Stockton - Colorado Eagles 01.20 22:00 5 - 0  
Syracuse - Utica 01.20 19:00 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Motor Ceske Budejovice 01.20 17:30 4 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno 01.20 17:00 5 - 2  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk 01.20 17:00 2 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt - Pinszkije Jasztrebi 01.20 17:00 5 - 0  
Himik Novopolock - Lokomotív Orsa 01.20 17:00 2 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Bejbarisz Atirau 01.20 15:00 0 - 2  
Gornyak Rudnyij - Almaty 01.20 14:00 3 - 1  
Temirtau - Jertisz Pavlodar 01.20 14:00 5 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Vityaz Podolszk 2 01.20 16:30 1 - 1  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Tolpar Ufa 01.20 11:00 2 - 2  
Irbisz Kazany - Avtomob. Jekatyerinburg 2 01.20 15:00 1 - 1  
Kuznyeckije Medvegyi - Barisz 2 01.20 12:30 3 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Kapitan Sztupino 01.20 16:00 4 - 1  
Szibirszkije Sznajperi - Altaj Kamenogorszk 01.20 12:30 7 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Krasznaja Armija 01.20 15:00 1 - 4  
Tajfun Usszurijszk - Krilja Szovjetov Moszkva 01.20 08:00 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Winnipeg 01.20 01:00 5 - 2  
Colorado - Detroit 01.20 21:00 6 - 3  
NY Rangers - Columbus 01.20 01:00 1 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Ottawa 67's 01.20 00:05 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Burany Voronyezs 01.20 17:00 1 - 0  
Ermak Angarszk - Gornyak Ucsali 01.20 12:00 0 - 4  
KRS Beijing - Dinamo Tver 01.20 12:30 3 - 3  
Lada Toljatti - Rosztov 01.20 16:00 6 - 0  
Nomad - Torosz Nyeftekamszk 01.20 14:00 2 - 3  
ORG Beijing - SZKA-Néva 01.20 12:30 2 - 5  
Szokol Krasznojarszk - Zauralje Kurgan 01.20 13:00 3 - 1  
Torpedo Gorkij - Rjazany 01.20 16:30 2 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 01.20 13:30 3 - 2  
Zvezda Csehov - Himik Voszkreszenszk 01.20 17:00 0 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Medicine Hat Tigers 01.20 00:00 4 - 2  
Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 01.20 02:05 0 - 2  
Vancouver Giants - Kamloops Blazers 01.20 01:00 0 - 4  
Winnipeg Ice - Calgary Hitmen 01.20 02:30 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cibona Zágráb 01.20 18:00 102 - 80  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Union Formosa - Atenas Cordoba 01.20 01:30 80 - 73  
Regatas Corrientes - Obras Sanitarias 01.20 02:00 92 - 86  
Kosárlabda (Champ. League Americas, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quimsa - Mogi das Cruzes (2.m.) 01.20 02:00 96 - 83  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Varas - Quilicura 01.20 00:00 77 - 77, h.u. 96 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan BNK Sum - Cheongju Stars 01.20 11:00 45 - 62  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bakken Aarhus 01.20 18:30 105 - 82  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korihait Uusikaupunki - Joensuun Kataja 01.20 17:30 74 - 74, h.u. 90 - 87  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Rishon 01.20 18:00 72 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Rosa Radom 01.20 20:00 94 - 78  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Lenadores de Durango (7.m.) 01.20 02:00 77 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 01.20 20:30 117 - 122  
Brooklyn - Philadelphia 01.20 21:00 111 - 117  
Charlotte - Orlando 01.20 23:00 83 - 106  
Cleveland - New York 01.20 23:00 86 - 106  
Denver - Indiana 01.20 02:00 107 - 115  
Houston - Oklahoma City 01.20 23:00 107 - 112  
Memphis - New Orleans 01.20 23:00 116 - 126  
Miami - Sacramento 01.20 23:00 105 - 105, h.u. 118 - 113  
Milwaukee - Chicago 01.20 23:00 111 - 98  
Washington - Detroit 01.20 20:00 106 - 100  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Botas Adana 01.20 16:00 81 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Avtodor Szaratov 01.20 18:00 88 - 76  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 01.20 18:00 63 - 82  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 01.20 20:30 22 - 34  
Fehéroroszország - Spanyolország 01.20 18:15 28 - 37  
Horvátország - Csehország 01.20 16:00 22 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Dinamo Volgográd 01.20 14:00 25 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Höör 01.20 19:00 17 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASO Chlef - USM Alger 01.20 17:00 0 - 0  
Kabylie - MC Oran 01.20 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Bromwich - Stoke 01.20 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Najma Manama - Busaiteen 01.20 16:00 2 - 1  
Al-Rifaa - Al-Hidd 01.20 17:15 1 - 2  
East Riffa - Manama Club 01.20 14:40 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Copiapo - Dep. Temuco 01.20 00:00 2 - 3  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Carlos - Perez Zeledon 01.20 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aswan - Wadi Degla 01.20 13:30 1 - 3  
El Gaish Talaea - Al-Ittihad (EGY) 01.20 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Lokomotív Moszkva 01.20 16:30 3 - 3  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Pryvé - Monaco 01.20 20:55 1 - 3  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Levadiakosz 01.20 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Dordrecht 01.20 20:00 2 - 0  
Utrecht 2 - Roda 01.20 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Gokulam Kerala 01.20 09:30 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon 01.20 18:00 2 - 2  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Acre 01.20 18:00 0 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Kfar Qasem 01.20 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya 01.20 19:15 3 - 1  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa 01.20 19:00 1 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda TA 01.20 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazma - Al-Kuwait 01.20 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - Wydad Casablanca 01.20 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Leon 01.20 01:45 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Santos Laguna 01.20 22:45 3 - 2  
Monarcas Morelia - Necaxa 01.20 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valletta - Sliema Wanderers 01.20 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jigawa Golden Stars - Rivers Utd. 01.20 16:00 1 - 1  
Nasarawa Utd. - Warri Wolves 01.20 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - SPAL Ferrara 01.20 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Crotone 01.20 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Roma 01.20 12:30 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Triestina 01.20 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Brazília - U23Peru 01.20 02:30 1 - 0  
U23Uruguay - U23Paraguay 01.20 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - General Diaz 01.20 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Hilal (KSA) 01.20 16:10 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Adana Demirspor 01.20 17:00 1 - 6  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rizespor - Genclerbirligi 01.20 18:00 2 - 0  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ateneo - Personal Bolivar 01.20 01:00 0 - 3  
Ciudad de Buenos Aires - Obras San Juan 01.20 00:00 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America Volei - Sada Cruzeiro 01.20 00:00 2 - 3  
Maringa - Minas 01.20 00:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - MKS Kalisz 01.20 17:30 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Herrsching 01.20 18:30 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara PTT - Bakirkoy Bld. 01.20 17:00 3 - 0  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goryachkina - Wenjun Ju (10.m.) 01.20 06:30 0 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - S. Travaglia 01.20 03:00 3 - 0  
D. Shapovalov - Fucsovics M. 01.20 01:00 1 - 3  
Dan. Evans - M. McDonald 01.20 01:00 3 - 2  
F. Lopez - R. Bautista-Agut 01.20 03:50 0 - 3  
G. Pella - J-P. Smith 01.20 01:00 3 - 0  
J-L. Struff - N. Djokovic 01.20 11:00 1 - 3  
J. Sinner - M. Purcell 01.20 02:40 3 - 0  
J.I. Londero - G. Dimitrov 01.20 05:00 1 - 3  
L. Giustino - M. Raonic 01.20 03:30 0 - 3  
M. Berrettini - And. Harris 01.20 01:00 3 - 0  
M. Safwat - G. Barrere 01.20 01:00 1 - 3  
P. Kohlschreiber - M. Giron 01.20 10:05 3 - 0  
R. Albot - M. Raonic 01.20 02:15    
R. Carballes Baena - R. Berankis 01.20 01:00 0 - 3  
R. Opelka - F. Fognini 01.20 03:05 2 - 3  
S. Querrey - B. Coric 01.20 01:00 3 - 0  
S. Tsitsipas - S. Caruso 01.20 09:00 3 - 0  
Ste. Johnson - R. Federer 01.20 04:05 0 - 3  
T. Sandgren - M. Trungelliti 01.20 04:40 3 - 0  
Y. Nishioka - L. Djere 01.20 01:00 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - L. Tsurenko 01.20 09:00 2 - 1  
A. Potapova - S. Williams 01.20 02:45 0 - 2  
A. Riske - Yafan Wang 01.20 03:25 2 - 1  
Ann Li - L. Cabrera 01.20 02:40 2 - 0  
C. McHale - P. Martic 01.20 01:00 0 - 2  
E. Alexandrova - J.B. Teichmann 01.20 01:00 2 - 1  
J. Görges - V. Kuzmova 01.20 01:00 2 - 0  
K. Kanepi - B. Krejcikova 01.20 02:15 1 - 2  
K. Siniakova - P. Kvitova 01.20 04:35 0 - 2  
Kri. Ahn - C. Wozniacki 01.20 03:15 0 - 2  
M. Trevisan - S. Kenin 01.20 01:00 0 - 2  
N. Osaka - M. Bouzkova 01.20 01:00 2 - 0  
P. Badosa Gibert - Joh. Larsson 01.20 01:00 2 - 0  
S. Cirstea - B. Strycova 01.20 02:10 2 - 0  
S. Stephens - Shuai Zhang 01.20 11:05 1 - 2  
S. Stosur - C. McNally 01.20 08:00 0 - 2  
Saisai Zheng - A. Kalinskaya 01.20 01:00 2 - 0  
T. Zidansek - Na-Lae Han 01.20 03:20 2 - 0  
V. Golubic - Lin Zhu 01.20 01:00 1 - 2  
V. Williams - C. Gauff 01.20 06:00 0 - 2  
Tenisz (Bangkok 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - J.C. Aragone 01.20 08:30 0 - 2  
D. Altmaier - M. Jaziri 01.20 05:30 2 - 0  
D. Yevseyev - P. Kovapitukted 01.20 09:30 2 - 0  
Duck Hee Lee - S.K. Mukund 01.20 05:35 0 - 2  
E. Karlovskiy - M. Mathayomchand 01.20 06:45 2 - 0  
F. Peliwo - F. Baldi 01.20 08:20 0 - 2  
H. Grenier - A. de Greef 01.20 10:10 2 - 0  
I. Marchenko - A. Molcan 01.20 05:45 1 - 2  
K. Samrej - Kai. Uchida 01.20 04:00 0 - 2  
R. Safiullin - Yan Bai 01.20 10:10    
San. Giraldo - Gon. Oliveira 01.20 07:10    
T. Chanta - Z. Kolar 01.20 08:05 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Rinderknech 01.20 12:55 0 - 2  
B. Bonzi - Jam. Ward 01.20 22:25 1 - 2  
K-M. Maamoun - Jur. Rodionov 01.20 15:30 2 - 0  
K. Jacquet - A. Celikbilek 01.20 13:50 2 - 1  
M. Hamou - N. Serdarusic 01.20 14:30 0 - 2  
M. Zverev - B. Crepatte 01.20 17:00 2 - 0  
P. Niklas-Salminen - L. Vanni 01.20 17:15 2 - 0  
T. Machac - J. Janowicz 01.20 19:15 1 - 2  
V. Kopriva - V. Durasovic 01.20 11:30 2 - 1  
V. Safranek - D. Added 01.20 11:30 0 - 2  
Tenisz (Rennes-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - Q. Gueydan 01.20 10:00 2 - 0  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Törökország 01.20 14:30 17 - 6  
Németország - Spanyolország 01.20 16:00 6 - 12  
Oroszország - Grúzia 01.20 17:30 14 - 13  
Románia - Görögország 01.20 19:00 7 - 14  
Vízilabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 01.20 13:00 8 - 9  
Szlovákia - Málta 01.20 11:30 8 - 4  
Címkék: eredmények, tippmix,