Tippmix eredmények - 2019. október 7-13.

2019-10-07
Tippmix eredmények - 2019. október 7-13.
2019.10.13.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - British Columbia 10.13 01:00 19 - 6  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 10.13 22:05 34 - 33  
Baltimore - Cincinnati 10.13 19:00 23 - 17  
Cleveland - Seattle 10.13 19:00 28 - 32  
Denver - Tennessee 10.13 22:25 16 - 0  
Jacksonville - New Orleans 10.13 19:00 6 - 13  
Kansas City - Houston 10.13 19:00 24 - 31  
LA Rams - San Francisco 10.13 22:05 7 - 20  
Miami - Washington 10.13 19:00 16 - 17  
Minnesota - Philadelphia 10.13 19:00 38 - 20  
NY Jets - Dallas 10.13 22:25 24 - 22  
Tampa Bay - Carolina 10.13 15:30 26 - 37  
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jingkun Liang - Zhendong Fan 10.13 11:40 3 - 4  
Xin Xu - Youngsik Jeoung 10.13 10:50 4 - 1  
Xin Xu - Zhendong Fan 10.13 15:00 1 - 4  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mima Ito - Yingsha Sun 10.13 15:50 1 - 4  
Tianwei Feng - Mima Ito 10.13 12:30 0 - 4  
Yingsha Sun - Yidi Wang 10.13 10:00 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers (4.m.) 10.13 08:30 4 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - NY Yankees (1.m.) 10.13 02:08 0 - 7  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - SK Vinohrady 10.13 17:00 9 - 3  
Liberec - Mladá Boleslav 10.13 18:00 1 - 10  
Pardubice - Otrokovice 10.13 17:00 7 - 10  
Stresovice - Sparta Praha 10.13 18:00 4 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Classic Tampere 10.13 16:00 2 - 15  
Seinäjoki - Viikingit Helsinki 10.13 16:00 5 - 7  
Tiikerit - Happee Jyväskylä 10.13 16:00 4 - 7  
Welhot Kuopio - Adalens 10.13 17:00 6 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slevik - Harstad 10.13 14:00 21 - 0  
Sveiva - Sandnes 10.13 14:00 10 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Malans 10.13 17:00 1 - 4  
Grasshoppers - Langnau 10.13 19:00 9 - 4  
Köniz - Rychenberg Winterthur 10.13 16:30 5 - 5  
Thun - Sarnen 10.13 17:00 7 - 5  
Uster - St. Gallen 10.13 17:00 5 - 5  
Zug - Wiler-Ersigen 10.13 17:00 0 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Dalen 10.13 17:00 4 - 4  
Pixbo Wallenstam - Höllviken 10.13 16:00 7 - 2  
Sirius - Falun 10.13 17:00 3 - 9  
Warberg - Helsingborg 10.13 16:00 3 - 7  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Bielsko-Biala 10.13 20:00 4 - 1  
St. Andrews - Csíkszereda 10.13 17:30 2 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fundao - Braga 10.13 19:00 2 - 3  
Golf (Italian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Italian Open 2019 10.13 20:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Binghamton 10.13 01:00 4 - 4  
Charlotte - Bridgeport 10.13 00:00 4 - 1  
Cleveland - Syracuse 10.13 01:00 3 - 6  
Hartford - Rochester 10.13 21:00 2 - 2  
Hartford - Springfield 10.13 01:30 3 - 1  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 10.13 23:00 5 - 1  
Iowa - Texas Stars 10.13 02:00 1 - 1  
Lehigh Valley - Hershey 10.13 01:05 3 - 3  
Milwaukee - Laval 10.13 01:00 4 - 2  
Ontario Reign - Tucson 10.13 03:00 2 - 8  
Providence - Rochester 10.13 01:05 3 - 2  
Providence - Springfield 10.13 21:05 2 - 5  
Rockford - Grand Rapids 10.13 01:00 2 - 4  
San Antonio - Chicago Wolves 10.13 02:00 1 - 1  
San Jose Barracuda - Bakersfield 10.13 22:15 4 - 3  
Stockton - San Diego 10.13 03:00 5 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Utica 10.13 01:05 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Lustenau 10.13 18:30 7 - 3  
Cortina - Gherdeina/Gröden 10.13 17:30 5 - 2  
Feldkirch - Linz 2 10.13 18:00 8 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Cardiff 10.13 18:30 1 - 2  
Dundee - Sheffield 10.13 18:00 3 - 6  
Fife - Nottingham 10.13 19:30 4 - 1  
Glasgow - Belfast 10.13 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Litomerice 10.13 17:00 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 10.13 17:30 7 - 4  
Litvínov - Zlín 10.13 17:30 5 - 1  
Mladá Boleslav - Vitkovice 10.13 16:00 5 - 3  
Mountfield HK - Karlovy Vary 10.13 16:00 1 - 3  
Plzen - Pardubice 10.13 16:30 5 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Rungsted 10.13 15:00 4 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Brassó 10.13 18:00 1 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee - RoKi 10.13 16:00 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Chamonix 10.13 16:00 5 - 2  
Mulhouse - Gap 10.13 19:15 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Szalavat Julajev Ufa 10.13 15:00 2 - 2  
Red Star Kunlun - Lokomotív Jaroszlavl 10.13 09:00 3 - 6  
Szocsi - CSZKA Moszkva 10.13 16:00 0 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - SZKA Szentpétervár 10.13 16:00 1 - 4  
Vityaz Podolszk - Dinamo Minszk 10.13 16:00 3 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - Jastrzebie 10.13 17:00 1 - 2  
Unia Oswiecim - Podhale Nowy Targ 10.13 17:00 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice 10.13 17:00 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Szahalinszkije Akulj 10.13 05:00 2 - 4  
Irbisz Kazany - Belije Medvegyi Cseljab. 10.13 12:00 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New Jersey 10.13 01:00 3 - 0  
Carolina - Columbus 10.13 01:00 2 - 3  
Chicago - Winnipeg 10.13 01:00 2 - 2  
Colorado - Arizona 10.13 03:00 2 - 2  
Dallas - Washington 10.13 02:00 1 - 4  
Detroit - Toronto 10.13 01:00 2 - 5  
Las Vegas - Calgary 10.13 04:00 6 - 2  
Los Angeles - Nashville 10.13 00:00 7 - 4  
Minnesota - Pittsburgh 10.13 02:30 4 - 7  
Montreal - St. Louis 10.13 01:00 6 - 3  
NY Islanders - Florida 10.13 01:00 2 - 2  
Vancouver - Philadelphia 10.13 04:00 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Dresden 10.13 17:00 3 - 3  
Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen 10.13 17:00 1 - 1  
Freiburg - Frankfurt Löwen 10.13 18:30 3 - 1  
Heilbronn - Ravensburg 10.13 18:30 5 - 2  
Kassel - Kaufbeuren 10.13 18:30 7 - 3  
Lausitzer Füchse - Bad Nauheim 10.13 17:00 1 - 2  
Tölzer Löwen - Landshut 10.13 18:30 5 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg 10.13 19:00 5 - 1  
Ingolstadt - Eisbären Berlin 10.13 16:30 2 - 4  
Krefeld - Köln 10.13 17:00 2 - 3  
München - Iserlohn 10.13 14:00 5 - 2  
Schwenningen - Düsseldorf 10.13 16:30 2 - 2  
Straubing - Mannheim 10.13 14:00 3 - 1  
Wolfsburg - Bremerhaven 10.13 14:00 2 - 5  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Kingston Frontenacs 10.13 01:30 6 - 4  
Erie Otters - Guelph Storm 10.13 01:00 4 - 1  
Flint Firebirds - Peterborough Petes 10.13 01:00 6 - 2  
Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves 10.13 20:00 2 - 4  
Niagara Icedogs - North Bay Battalion 10.13 01:00 2 - 8  
Owen Sound Attack - Sault Ste.Marie Greyhound 10.13 01:30 4 - 1  
Saginaw Spirit - London Knights 10.13 01:05 6 - 3  
Windsor Spitfires - Sarnia Sting 10.13 01:05 8 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Klagenfurt 10.13 17:30 1 - 6  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 10.13 17:30 3 - 4  
Innsbruck - Salzburg 10.13 17:30 2 - 8  
Villach - Graz 10.13 17:30 4 - 0  
Znojmo - Linz 10.13 17:30 3 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Breton Eagles - Rouyn-Noranda Huskies 10.13 21:00 8 - 4  
Cape Breton Eagles - Val-d'Or Foreurs 10.13 00:00 1 - 2  
Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titans 10.13 00:00 1 - 1  
Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs 10.13 22:00 2 - 6  
Halifax Mooseheads - Val-d'Or Foreurs 10.13 20:00 6 - 2  
Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 10.13 21:00 9 - 0  
Quebec Remparts - Victoriaville Tigres 10.13 21:00 4 - 1  
Sagueneens Chicoutimi - Rimouski Oceanic 10.13 22:00 3 - 3  
Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Arm 10.13 00:00 5 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Lugano 10.13 15:45 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Slovan Bratislava 10.13 18:00 2 - 4  
Diósgyőr - Trencin 10.13 15:00 2 - 4  
MAC - Liptovsky Mikulas 10.13 17:00 6 - 0  
Michalovce - Zvolen 10.13 17:30 2 - 5  
Nitra - B. Bystrica 10.13 16:00 1 - 2  
Poprad - Nove Zamky 10.13 17:00 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Tsen Tou Jilin 10.13 11:00 4 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Zvezda Csehov 10.13 16:00 2 - 1  
Dinamo Tver - Humo Taskent 10.13 16:00 3 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - CSZK Szamara 10.13 13:30 2 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Torpedo Kamenogorszk 10.13 12:00 6 - 3  
SZKA-Néva - Himik Voszkreszenszk 10.13 16:00 2 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen 10.13 03:00 6 - 4  
Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds 10.13 04:05 0 - 0  
Kelowna Rockets - Kamloops Blazers 10.13 04:05 2 - 5  
Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels 10.13 03:30 9 - 1  
Prince Albert Raiders - Moose Jaw Warriors 10.13 03:00 8 - 4  
Regina Pats - Vancouver Giants 10.13 03:00 2 - 4  
Saskatoon Blades - Lethbridge Hurricanes 10.13 03:00 2 - 1  
Spokane Chiefs - Victoria Royals 10.13 04:05 6 - 1  
Swift Current Broncos - Winnipeg Ice 10.13 03:00 5 - 5  
Tri-City Americans - Prince George Cougars 10.13 04:05 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost Podgorica 10.13 20:00 81 - 89  
Olimpija Ljubljana - Cibona Zágráb 10.13 17:00 79 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South East Melbourne - Brisbane 10.13 06:00 113 - 93  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Adelaide 10.13 04:30 90 - 83  
Perth - Sydney Flames 10.13 04:00 79 - 62  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jambol - Beroe Stara Zagora 10.13 17:00 82 - 93  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Knights 10.13 08:00 70 - 81  
Busan Sonicboom - Incheon Elephants 10.13 10:00 66 - 76  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 10.13 08:00 53 - 68  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Thunders 10.13 10:00 70 - 71  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Souffelweyersheim 10.13 18:00 77 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - ASVEL Lyon-Villeurbanne 10.13 16:00 70 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Flammes Carolo Ardennes 10.13 15:00 83 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - RS Elasto Painters 10.13 10:30 78 - 71  
SM Beermen - Ginebra SM 10.13 12:45 124 - 129  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Agiasz Larissza - Arisz 10.13 17:00 92 - 78  
Panathinaikosz - Promitheasz Patra 10.13 18:00 99 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Kronosz Agiosz Dimitriosz 10.13 16:00 96 - 52  
OA Chania - Dafni 10.13 13:00 81 - 55  
PAOK - Panathinaikosz 10.13 12:00 56 - 52  
Sporting Athén - Eleftheria Moszhato 10.13 12:00 77 - 79  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - Donar Groningen 10.13 14:00 77 - 70  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kawasaki Brave Thunders 10.13 11:05 62 - 71  
Kyoto - Toyama 10.13 07:05 90 - 84  
Mikawa Kariya - Chiba 10.13 07:05 78 - 82  
Nagoya Dolphins - Toyohashi Neophoenix 10.13 07:05 75 - 65  
Osaka - Ryukyu Okinawa 10.13 08:05 75 - 75, h.u. 90 - 85  
Shiga - Tochigi Utsunomiya Brex 10.13 06:10 90 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Gliwice 10.13 17:00 78 - 87  
Legia Varsó - Bydgoszcz 10.13 19:00 69 - 71  
Slask Wroclaw - Szczecin 10.13 12:30 73 - 83  
Start Lublin - Dabrowa Gornicza 10.13 15:00 91 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Polkowice 10.13 18:10 85 - 56  
Lublin - Gorzow 10.13 18:00 90 - 85  
Politechnika Gdansk - Torun 10.13 18:00 83 - 74  
Sleza Wroclaw - Poznan 10.13 17:00 78 - 43  
Univ. Gdansk - Widzew Lodz 10.13 17:00 59 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 10.13 17:15 75 - 62  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 10.13 16:20 73 - 80  
Nevezis Kedainiai - Siauliai 10.13 16:00 85 - 98  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Vasas 10.13 18:00 85 - 75  
Diósgyőr - Szekszárd 10.13 17:30 69 - 63  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 10.13 21:00 118 - 72  
Portland - Phoenix 10.13 02:00 118 - 134  
San Antonio - New Orleans 10.13 22:00 114 - 123  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Bremerhaven 10.13 17:00 75 - 77  
Trier - Hagen 10.13 17:00 81 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - S. Oliver Würzburg 10.13 18:00 79 - 88  
Göttingen - Vechta 10.13 15:00 72 - 77  
Mitteldeutscher - Brose Bamberg 10.13 15:00 88 - 88, h.u. 96 - 99  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Verona 10.13 12:00 81 - 95  
Caserta - Roseto 10.13 18:00 92 - 92, h.u. 112 - 113  
Mantova - Urania Milano 10.13 18:00 69 - 71  
Montegranaro - Assigeco Piacenza 10.13 18:00 76 - 78  
Ravenna - Ferrara 10.13 18:00 72 - 67  
San Severo - Imola 10.13 18:00 84 - 82  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Agrigento 10.13 18:00 92 - 82  
Capo D'Orlando - Torino 10.13 18:00 64 - 74  
Casale Monferrato - Eurobasket Roma 10.13 18:00 81 - 80  
Napoli - Latina 10.13 20:30 80 - 85  
Scafati - Trapani 10.13 18:00 101 - 92  
Tortona - Bergamo 10.13 18:30 84 - 69  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Trento 10.13 18:00 92 - 66  
Fortitudo Bologna - Treviso 10.13 20:45 77 - 69  
Olimpia Milano - Brindisi 10.13 17:30 89 - 92  
Reggio Emilia - Cremona 10.13 18:30 85 - 71  
Sassari - Trieste 10.13 12:00 59 - 65  
Venezia - Cantu 10.13 17:00 76 - 46  
VL Pesaro - Virtus Bologna 10.13 19:00 79 - 94  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 10.13 18:30 64 - 89  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Kurszk 10.13 14:00 60 - 71  
Szpartak Noginszk - Jenyiszej Krasznojarszk 10.13 14:00 60 - 79  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klosterneuburg - Kapfenberg 10.13 17:30 70 - 60  
St. Pölten - Gmunden 10.13 17:30 74 - 85  
Traiskirchen - UBSC Graz 10.13 17:30 92 - 82  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Galitos Barreiro 10.13 18:30 91 - 69  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova - CSU Sibiu 10.13 17:00 75 - 74  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Huesca 10.13 18:00 68 - 64  
Leyma Coruna - Almansa 10.13 19:00 58 - 58, h.u. 75 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 10.13 18:30 97 - 94  
Bilbao - Baskonia Vitoria 10.13 17:00 79 - 75  
Estudiantes - Manresa 10.13 20:00 87 - 79  
Gran Canaria - MoraBanc Andorra 10.13 13:00 80 - 67  
Real Madrid - Fuenlabrada 10.13 12:30 89 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Gernika Bizkaia 10.13 18:00 60 - 75  
Cadi La Seu d'Urgell - P. Avenida 10.13 18:00 37 - 73  
Ciudad de Los Adelantados - Al-Qazeres Extremadura 10.13 12:00 68 - 63  
Girona - Ensino Lugo 10.13 18:00 66 - 58  
Valencia - Campus Promete 10.13 20:30 76 - 32  
Zamarat - Araski AES 10.13 12:30 54 - 54, h.u. 63 - 65  
Zaragoza - IDK Gipuzkoa 10.13 12:30 57 - 48  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Borac Cacak 10.13 19:00 74 - 94  
Novi Pazar - Napredak Aleksinac 10.13 18:00 81 - 71  
OKK Belgrád - Vrsac 10.13 12:00 78 - 85  
Vojvodina - Zlatibor Cajetina 10.13 17:00 94 - 120  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Anadolu Efes 10.13 16:30 84 - 66  
Bursaspor - Karsiyaka 10.13 14:15 77 - 85  
Buyukcekmece - Ormanspor 10.13 12:00 64 - 84  
ITU - Darussafaka 10.13 19:00 61 - 98  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Cankaya Univ. 10.13 14:15 89 - 64  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Tsmoki-Minszk 10.13 12:00 114 - 81  
Parma Permszkij Kraj - Jenyiszej Krasznojarszk 10.13 14:30 88 - 90  
Zenit Szentpétervár - Nyizsnyij Novgorod 10.13 15:00 69 - 76  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Tartu Ulikool 10.13 16:30 65 - 59  
Liepajas Lauvas - Valga 10.13 13:00 90 - 77  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Szeged 10.13 16:50 28 - 35  
Paris SG - Celje 10.13 17:00 27 - 18  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Porto 10.13 15:00 38 - 28  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurofarm Rabotnik - Riihimaen Cocks 10.13 17:00 31 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Wisla Plock 10.13 15:10 28 - 27  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Metz 10.13 13:00 28 - 34  
Podravka Koprivnica - Kristiansand 10.13 18:00 25 - 24  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Buducnost Podgorica 10.13 17:00 23 - 30  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Győr 10.13 19:00 21 - 46  
Sävehof - Krim Ljubljana 10.13 15:00 21 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Kolding 10.13 15:00 28 - 32  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Metaloplastika Sabac 10.13 19:00 32 - 29  
SZKA Minszk - Ribnica 10.13 16:00 28 - 23  
Zaporozsje - Butel Szkopje 10.13 18:00 29 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Fredrikstad 10.13 17:00 29 - 27  
Buxtehude - Asztrahanocska 10.13 15:00 25 - 30  
PAOK - Jagodina 10.13 16:55 25 - 23  
Thüringer HC - Byasen 10.13 14:00 29 - 25  
Zaglebie Lubin - Storhamar 10.13 18:30 22 - 38  
Zvezda Zvenyigorod - Skuru 10.13 16:00 29 - 22  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Dubrava 10.13 19:00 24 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Stal Mielec 10.13 18:00 26 - 23  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 10.13 15:00 29 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Runar Sandefjord - Baekkelaget 10.13 18:00 24 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Molde 10.13 16:00 18 - 31  
Oppsal - Aker Oslo 10.13 18:00 22 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Magdeburg 10.13 16:00 31 - 28  
Erlangen - R-N. Löwen Kronau 10.13 13:30 29 - 29  
Füchse Berlin - Bergischer HC 10.13 16:00 27 - 24  
Göppingen - Ludwigshafen-Friesenheim 10.13 16:00 29 - 21  
Minden - Flensburg 10.13 16:00 23 - 27  
Wetzlar - Melsungen 10.13 16:00 26 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Suhr Aarau 10.13 17:00 30 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Ystad IF 10.13 16:00 21 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Önnered 10.13 14:00 26 - 25  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - West Ham 10.13 15:00 1 - 3  
Chelsea - Arsenal 10.13 16:00 2 - 1  
Liverpool - Bristol City 10.13 13:00 1 - 1  
Reading - Everton 10.13 15:00 3 - 2  
Tottenham - Manchester Utd. 10.13 13:30 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Tranmere 10.13 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Estudiantes Rio Cuarto 10.13 22:30 3 - 2  
Guillermo Brown - Nueva Chicago 10.13 21:00 2 - 0  
San Martin SJ - Independiente de Mendoza 10.13 23:10 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Santamarina Tandil 10.13 20:30 1 - 1  
Brown de Adrogue - Sarmiento 10.13 20:30 1 - 1  
Gimnasia Mendoza - Gimnasia Jujuy 10.13 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - San Miguel 10.13 20:10 3 - 0  
Dep. Armenio - Dep. Flandria 10.13 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Brisbane Roar 10.13 09:00 1 - 1  
Wellington Phoenix - Western Utd. 10.13 07:00 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Saint-Gilloise 10.13 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - America MG 10.13 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Flamengo 10.13 21:00 0 - 2  
Ceara - Avai 10.13 21:00 1 - 0  
Fluminense - Bahia 10.13 00:00 2 - 0  
Internacional - Santos 10.13 21:00 0 - 0  
Palmeiras - Botafogo RJ 10.13 02:00 1 - 0  
Sao Paulo - Corinthians 10.13 23:00 1 - 0  
Vasco da Gama - Fortaleza 10.13 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Copiapo - San Luis de Quillota 10.13 00:00 0 - 0  
Dep. Temuco - La Serena 10.13 22:30 1 - 0  
Dep. Valdivia - Nublense 10.13 21:00 2 - 3  
Santiago Wanderers - Cobreloa 10.13 20:00 5 - 1  
Union San Felipe - Dep. Santa Cruz 10.13 22:00 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Universidad de Concepcion 10.13 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - Dep. Union La Calera 10.13 01:15 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Saint Lucia 10.13 00:00 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - Aruba 10.13 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Naestved 10.13 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Vanlöse 10.13 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Jammerbugt 10.13 15:00 0 - 1  
Ringköbing - Aarhus Fremad 10.13 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Hollandia 10.13 18:00 1 - 2  
Észtország - Németország 10.13 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Azerbajdzsán 10.13 18:00 1 - 0  
Wales - Horvátország 10.13 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Észak-Macedónia 10.13 20:45 2 - 0  
Szlovénia - Ausztria 10.13 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Oroszország 10.13 18:00 0 - 5  
Kazahsztán - Belgium 10.13 15:00 0 - 2  
Skócia - San Marino 10.13 18:00 6 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Kuopio PS 10.13 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Guingamp 10.13 14:45 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Go Ahead Eagles 10.13 14:30 1 - 1  
Excelsior - Dordrecht 10.13 14:30 3 - 2  
Volendam - Den Bosch 10.13 12:15 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 10.13 14:30 1 - 4  
Zwolle - Excelsior/Barendrecht 10.13 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Albirex Niigata 10.13 08:00 0 - 1  
Kofu - Tochigi 10.13 09:00 1 - 1  
Machida Zelvia - Kagoshima Utd. 10.13 10:00 0 - 0  
Tokushima - Okayama 10.13 07:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Kawasaki Frontale 10.13 12:00 0 - 0  
Sapporo - Gamba Osaka 10.13 06:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Tolima 10.13 00:20 0 - 1  
Dep. Cali - Independiente SF 10.13 00:00 0 - 0  
Dep. La Equidad - Once Caldas 10.13 21:00 1 - 1  
Millonarios - América de Cali 10.13 02:45 1 - 2  
Union Magdalena - Envigado 10.13 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Chongqing Lifan 10.13 13:35 1 - 4  
Labdarúgás (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MTK 10.13 13:00 1 - 4  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Dep. Toluca 10.13 04:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potros UAEM - UNAM Pumas 10.13 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Sola 10.13 16:00 6 - 4  
Bryne - Nardo 10.13 15:00 1 - 0  
Hödd - Egersund 10.13 15:30 0 - 2  
Stjördals/Blink - Fredrikstad 10.13 15:00 2 - 3  
Vidar - Levanger 10.13 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Alta 10.13 14:00 2 - 2  
Mjölner - Sotra 10.13 14:00 3 - 2  
Odd Grenland 2 - Baerum 10.13 16:00 2 - 1  
Senja - Fram Larvik 10.13 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyn - Arna-Björnar 10.13 14:00 4 - 5  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Seattle 10.13 01:30 2 - 2  
Portland - Washington 10.13 04:30 0 - 0  
Utah - Houston 10.13 03:00 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Leverkusen 10.13 14:00 2 - 1  
Jena - Essen-Schönebeck 10.13 14:00 1 - 7  
Potsdam - Freiburg 10.13 14:00 4 - 5  
Sand - Frankfurt 10.13 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Como 10.13 17:30 1 - 1  
Carrarese - Pergolettese 10.13 15:00 3 - 0  
Giana Erminio - Novara 10.13 17:30 2 - 1  
Lecco - Pianese 10.13 15:00 1 - 3  
Monza - Albinoleffe 10.13 17:30 1 - 0  
Olbia - Pro Patria 10.13 15:00 0 - 1  
Renate - Gozzano 10.13 17:30 3 - 0  
Siena - Arezzo 10.13 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Modena 10.13 17:30 1 - 1  
Cesena - Sambenedettese 10.13 15:00 1 - 3  
Fano - Rimini 10.13 15:00 0 - 0  
Feralpisalo - Südtirol 10.13 15:00 1 - 0  
Fermana - Imolese 10.13 17:30 0 - 1  
Gubbio - Carpi 10.13 15:00 1 - 2  
Piacenza - Vicenza 10.13 17:30 2 - 1  
Reggio Audace - Triestina 10.13 15:00 3 - 1  
Virtus Verona - Pesaro 10.13 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Ternana 10.13 17:30 2 - 0  
Casertana - Sicula Leonzio 10.13 17:30 1 - 1  
Catania - Picerno 10.13 15:00 1 - 0  
Paganese - Avellino 10.13 17:30 3 - 1  
Potenza - Teramo 10.13 15:00 1 - 0  
Rende - Cavese 10.13 15:00 0 - 1  
Rieti - Monopoli 10.13 17:30 0 - 1  
Virtus Francavilla - Vibonese 10.13 15:00 6 - 2  
Viterbese - Bisceglie 10.13 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fernando de la Mora - Independiente FBC 10.13 21:30 2 - 0  
Fulgencio Yegros - General Caballero JLM 10.13 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Juan Aurich 10.13 20:15 3 - 1  
Comerciantes Unidos - Santos Nazca 10.13 22:30 3 - 0  
Cultural Santa Rosa - Dep. Coopsol 10.13 22:30 2 - 1  
Los Caimanes - Atl. Grau 10.13 20:00 2 - 5  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Huancayo 10.13 00:45 3 - 3  
Molinos El Pirata - Sport Boys Callao 10.13 18:00 1 - 1  
Univ. San Martin - Alianza Lima 10.13 22:30 2 - 3  
Universitario de Deportes - Sporting Cristal 10.13 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Farense 10.13 16:00 0 - 2  
Vilafranquense - Uniao Oliveirense 10.13 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Marítimo 10.13 16:00 2 - 1  
Penafiel - Pacos Ferreira 10.13 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Oviedo 10.13 18:00 1 - 2  
Huesca - R. Santander 10.13 18:00 1 - 1  
Las Palmas - Deportivo 10.13 21:00 3 - 0  
Mirandes - Fuenlabrada 10.13 12:00 2 - 1  
Numancia - Zaragoza 10.13 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Sp. Gijón B 10.13 12:00 2 - 0  
Atl. Madrid B - Coruxo 10.13 12:00 3 - 0  
Celta Vigo B - Rayo Majadahonda 10.13 12:00 0 - 1  
Getafe B - San Sebastian Reyes 10.13 11:30 0 - 2  
Ibiza Eivissa - Internacional de Madrid 10.13 12:00 2 - 0  
Las Rozas - Langreo 10.13 12:00 0 - 0  
Marino Luanco - Pena Deportiva 10.13 12:00 1 - 0  
Melilla - Las Palmas B 10.13 12:00 0 - 1  
Oviedo B - Ferrol 10.13 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Haro Deportivo 10.13 18:00 2 - 1  
Burgos - Osasuna B 10.13 17:00 3 - 2  
Guijuelo - Salamanca UDS 10.13 17:30 1 - 2  
Izarra - Cultural Leonesa 10.13 17:00 0 - 1  
Real Sociedad B - Alavés B 10.13 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Ejea 10.13 18:30 1 - 1  
Cornella - Villarreal B 10.13 18:00 1 - 2  
Ebro - Levante B 10.13 12:00 3 - 1  
FC Andorra - Hercules 10.13 12:00 2 - 1  
La Nucia - Badalona 10.13 18:00 1 - 1  
Lleida - Prat 10.13 17:00 2 - 0  
Olot - Espanyol B 10.13 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Cordoba 10.13 18:00 2 - 2  
Badajoz - Villarrobledo 10.13 18:00 3 - 2  
Cadiz B - San Fernando 10.13 17:00 1 - 0  
Marbella - Cartagena 10.13 18:00 0 - 0  
Real Murcia - Merida 10.13 17:30 1 - 0  
Rec. Huelva - Linense 10.13 18:00 1 - 1  
Villarrubia - Don Benito 10.13 18:30 0 - 1  
Yeclano Deportivo - UCAM Murcia 10.13 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EDF Logrono - Sevilla 10.13 12:00 1 - 0  
Espanyol - Betis 10.13 15:00 2 - 2  
Huelva - Barcelona 10.13 11:30 0 - 1  
Madrid CFF - Tenerife 10.13 12:30 1 - 3  
Real Sociedad - Ath. Bilbao 10.13 16:00 0 - 2  
Valencia - Tacon 10.13 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Atvidaberg 10.13 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Umea FC 10.13 15:00 2 - 1  
Gefle - Akropolis IF 10.13 15:00 2 - 3  
Karlslund - Boden 10.13 15:00 2 - 5  
Team TG - Forward Örebro 10.13 13:00 3 - 0  
Vasalund - Linköping City 10.13 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Limhamn Bunkeflo 10.13 17:00 1 - 0  
Rosengard - Linköping 10.13 16:00 3 - 3  
Vittsjö - Kristianstad 10.13 14:00 2 - 0  
Växjö - Örebro 10.13 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - River Plate Montevideo 10.13 21:00    
Cerro Largo Melo - Juventud de Las Piedras 10.13 21:00    
Liverpool Montevideo - Rampla Juniors 10.13 21:00    
Montevideo Wanderers - Defensor Montevideo 10.13 23:30    
Racing Montevideo - Penarol Montevideo 10.13 21:00    
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Loudoun Utd. 10.13 20:00 1 - 2  
Fresno - Los Angeles Galaxy 2 10.13 04:30 2 - 2  
Las Vegas - Reno 10.13 04:30 0 - 2  
Louisville City - Swope Park 10.13 01:00 8 - 3  
Memphis - Charlotte Independence 10.13 02:00 1 - 2  
Nashville SC - North Carolina 10.13 02:00 2 - 0  
Phoenix Rising - Real Monarchs 10.13 04:30 1 - 2  
Sacramento - Orange County SC 10.13 04:30 2 - 3  
St. Louis FC - Pittsburgh 10.13 02:30 0 - 1  
Tacoma Defiance - Colorado Springs 10.13 04:00 2 - 0  
Tampa Bay - Indy Eleven 10.13 01:30 1 - 1  
Tulsa - New Mexico Utd. 10.13 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Monagas Maturin 10.13 22:00 2 - 1  
Dep. La Guaira - Puerto Cabello 10.13 17:00 2 - 2  
Dep. Lara - Dep. Tachira 10.13 22:00 1 - 0  
Llaneros de Guanare - Aragua Maracay 10.13 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ecuador 10.13 16:00 6 - 1  
Brazília - Nigéria 10.13 14:00 1 - 1  
Dél-Afrika - Mali 10.13 15:00 2 - 1  
Elefántcsontpart - Kongói DK 10.13 19:00 3 - 1  
Szlovákia - Paraguay 10.13 20:45 1 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Tampa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cub Swanson - K. Gracie 10.13 04:05 1 - 0  
Dei. Figueiredo - Tim Elliott 10.13 00:40 1 - 0  
Eryk Anders - G. Meerschaert 10.13 02:00 1 - 0  
J. Jedrzejczyk - M. Waterson (női) 10.13 04:35 1 - 0  
M. Frevola - Luis Pena 10.13 02:35 1 - 0  
Mack. Dern - A. Ribas (női) 10.13 03:10 0 - 1  
Mar. Vera - A. Ewell 10.13 00:10 1 - 0  
Max Griffin - A. Morono 10.13 00:55 0 - 1  
Mike Davis - T. Gifford 10.13 01:20 1 - 0  
Niko Price - J. Vick 10.13 03:45 1 - 0  
R. Spann - Dev. Clark 10.13 01:45 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 1 - 0  
D. Kvyat - P. Gasly (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 1 - 0  
L. Hamilton - C. Leclerc (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 0 - 1  
M. Verstappen - A. Albon (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 0 - 1  
M. Verstappen - C. Leclerc (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 0 - 1  
R. Kubica - Geo. Russell (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Japán Nagydíj, futam) 10.13 03:00 0 - 1  
V. Bottas - C. Leclerc (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Japán Nagydíj, futam) 10.13 07:10 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,Japán ND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést? 10.13 07:10    
Forma-1., Japán Nagydíj 2019 10.13 07:10    
Forma-1., Japán Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr 10.13 07:10    
Forma-1., Japán Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam) 10.13 07:10    
Forma-1., Japán Nagydíj 2019 - Top 3 10.13 07:10    
Forma-1., Japán Nagydíj 2019, időmérő 10.13 03:00    
Forma-1., Japán Nagydíj 2019, időmérő - Top 3 10.13 03:00    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Clermont 10.13 21:00 42 - 15  
Stade de France - Toulon 10.13 16:50 33 - 30  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - North Harbour 10.13 05:35 31 - 25  
Northland - Otago 10.13 03:05 40 - 10  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Skócia 10.13 12:45 28 - 21  
vb, A csoport 2019 10.13 12:45    
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Namíbia - Kanada 10.13 05:15    
vb, B csoport 2019 10.13 05:15    
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Tonga 10.13 07:45 19 - 31  
vb, C csoport 2019 10.13 07:45    
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb, D csoport 2019 10.13 10:15    
Wales - Uruguay 10.13 10:15 35 - 13  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Seoul Woori 10.13 07:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ishikawa Blue Cats - Toyota Body Queenseis 10.13 08:00    
JT Marvelous - Kurobe Aqua Fairies 10.13 05:00 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Rottenburg 10.13 17:00 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Filottrano 10.13 17:00 3 - 0  
Bisonte Firenze - Busto Arsizio 10.13 17:00 3 - 2  
Brescia - Caserta 10.13 17:00 3 - 1  
Casalmaggiore - Scandicci 10.13 17:00 2 - 3  
Chieri - Perugia 10.13 18:30 3 - 1  
Cuneo - Novara 10.13 17:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Dinamo Kazany 10.13 08:00 3 - 2  
Uralocska Jekatyerinburg - Mincsanka Minszk 10.13 14:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Haro Rioja 10.13 16:00 0 - 3  
Cajasol Juvasa - Logrono 10.13 12:00 1 - 3  
IBSA Las Palmas - Haris Dimurol 10.13 12:30 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nilufer Bld. Spor - Galatasaray 10.13 18:00 1 - 3  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Oroszország 10.13 04:00 3 - 1  
Japán - Irán 10.13 12:20 3 - 1  
Lengyelország - Brazília 10.13 08:00 2 - 3  
Olaszország - Kanada 10.13 05:30 2 - 3  
Tunézia - Egyiptom 10.13 10:00 3 - 1  
USA - Ausztrália 10.13 07:00 3 - 0  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Motylev - Erdős V. 10.13 16:00 0.5 - 0.5  
B-D. Deac - Berkes F. 10.13 16:00 1 - 0  
F. Caruana - Hao Wang 10.13 16:00 0.5 - 0.5  
Hik. Nakamura - R. Mamedov 10.13 16:00 0.5 - 0.5  
K. Alekseenko - A. Grischuk 10.13 16:00 0.5 - 0.5  
Lékó P. - Sarin Nihal 10.13 16:00 1 - 0  
P. Svidler - A. Riazantsev 10.13 16:00 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - A. Demchenko 10.13 16:00 1 - 0  
V. Kovalev - M. Carlsen 10.13 16:00 0.5 - 0.5  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marozsán F. - Valkusz M. 10.13 09:30 0 - 2  
Tenisz (Antwerpen-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bovy - P. Lorenzi 10.13 18:00 1 - 2  
C. Taberner - Ant. Hoang 10.13 14:30 1 - 2  
G. Barrere - P. Martinez Portero 10.13 16:40 2 - 0  
K. Edmund - N. Gombos 10.13 14:10 1 - 2  
K. Majchrzak - S. Stakhovsky 10.13 11:00 2 - 0  
M. Copil - R. Bemelmans 10.13 16:35 2 - 0  
M. Trungelliti - J.A. Munar Clar 10.13 11:00 0 - 2  
Y. Maden - S. Caruso 10.13 13:00 2 - 0  
Tenisz (Burgasz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ornago - Nagy P. 10.13 09:00    
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ste. Johnson - C. O'Connell 10.13 20:00 0 - 2  
Tenisz (Fairfield, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baughman D / Holt B - Goransson A / Verbeek S 10.13 00:00 0 - 2  
Goransson A / Verbeek S - King D / Polansky P 10.13 21:25 1 - 2  
King D / Polansky P - Hach Verdugo H/Novikov D 10.13 01:30 2 - 1  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gauff - J. Ostapenko 10.13 14:00 2 - 1  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova/Siniakova - Haas B / Knoll X 10.13 15:55 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E.G. Ruse - B. Schoofs 10.13 12:55 2 - 0  
K. Piter - C. Paquet 10.13 10:00 1 - 2  
M. Kostyuk - K. Juvan 10.13 14:30 2 - 0  
M. Niculescu - Eden Silva 10.13 12:15 2 - 1  
N. Stojanovic - A. Lottner 10.13 15:55 1 - 2  
R. Voracova - V. Lepchenko 10.13 16:40 2 - 0  
S. Vögele - L. Pattinama Kerkhove 10.13 14:15 2 - 1  
Y. Bonaventure - J. Ponchet 10.13 10:00 2 - 1  
Tenisz (Moszkva-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrivnyy - F. Horansky 10.13 13:05 2 - 0  
D. Dzumhur - S. Ofner 10.13 14:45 2 - 0  
E. Gerasimov - R. Molleker 10.13 11:00 2 - 1  
L. Rosol - N. Milojevic 10.13 12:50 2 - 1  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zakharova - J. Cepelova 10.13 13:30 0 - 2  
G. Dabrowski - V. Flink 10.13 14:50 2 - 0  
G. Gatto-Monticone - V. Grammatikopoulou 10.13 14:40 2 - 1  
I. Shinikova - O. Danilovic 10.13 12:15 2 - 1  
J. Fett - T. Martincova 10.13 11:00 0 - 2  
K. Flipkens - Lud. Samsonova 10.13 11:00 2 - 0  
K. Kanepi - A. Kalinina 10.13 11:00    
P. Kudermetova - V. Gracheva 10.13 11:40 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron Captif, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ymer - M. Bourgue 10.13 15:30 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron Captif, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - O'Mara J / Skupski K 10.13 13:00 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Shanghai 2019 10.13 12:00    
D. Medvedev - A. Zverev 10.13 10:30 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic M / Soares B - Kubot L / Melo M 10.13 07:30 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - H. Dellien 10.13 01:00 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Luz O / Martinez L D 10.13 00:45 1 - 2  
Luz O / Martinez L D - Behar A / Escobar G 10.13 23:30 1 - 2  
Tenisz (Stockholm-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - T. Kamke 10.13 11:00 2 - 0  
E. Couacaud - Yui. Sugita 10.13 12:45 0 - 2  
G. Mager - S. Yitbarek 10.13 17:20 2 - 0  
Hyeon Chung - C-M. Stebe 10.13 15:05 1 - 2  
L. Renard - E. Gulbis 10.13 11:00    
T. Robredo - O. Otte 10.13 14:00 1 - 2  
Tom. Paul - Mar. Eriksson 10.13 14:00 2 - 0  
V. Troicki - Den. Novak 10.13 15:40 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Peterson - H. Watson 10.13 11:00 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Kato M - Aoyama S / Shibahara E 10.13 08:45 0 - 2  
Tollaslabda (Brazil Intern.Series,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Cordon - Lino Munoz 10.13 15:30 2 - 0  
Tollaslabda (Brazil Intern.Series,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farias FA / Farias FR - Santos W V E / Voigt M 10.13 16:30 2 - 0  
Tollaslabda (Brazil Intern.Series,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Gaitan - Jaq. Lima 10.13 16:00 0 - 2  
Tollaslabda (Brazil Intern.Series,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lima J / Lima S - Lima B O / Pedrol Freitas M 10.13 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (Brazil Intern.Series,vegyes p.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farias FA / Lima J - Farias FR / Lima S 10.13 15:00 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yus. Onodera - Lakshya Sen 10.13 12:30 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivanov V / Sozonov I - Lamsfuss M / Seidel M E 10.13 14:30 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhiyi Wang - E. Kosetskaya 10.13 13:30 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoeva G / Stoeva S - Iwanaga R / Nakanishi K 10.13 14:00 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piek S / Tabeling R - Adcock C / Adcock G 10.13 13:00 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. McCaskill - E.A. Farias 10.13 01:00 1 - 0  

 

2019.10.12.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Saskatchewan 10.12 03:30 30 - 28  
Toronto - Ottawa 10.12 01:00 28 - 21  
Winnipeg - Montreal 10.12 22:00 35 - 24  
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Boll - Zhendong Fan 10.12 19:00 1 - 4  
Tom. Harimoto - Jingkun Liang 10.12 12:30 2 - 4  
Xin Xu - An Yan 10.12 18:10 4 - 2  
Youngsik Jeoung - P. Franziska 10.12 11:40 4 - 2  
Asztalitenisz (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duda B / Qiu D - Liang J / Xu X 10.12 20:30 1 - 3  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianwei Feng - Xiaona Shan 10.12 16:30 4 - 3  
Xiaoxin Yang - Mima Ito 10.12 10:50 1 - 4  
Yidi Wang - Manyu Wang 10.12 10:00 4 - 3  
Yingsha Sun - Xingtong Chen 10.12 17:20 4 - 2  
Asztalitenisz (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeon J / Yang H - Kihara M / Nagasaki M 10.12 19:50 3 - 1  
Asztalitenisz (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang C / Wang M - Xu X / Sun Y 10.12 13:20 1 - 3  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Washington (1.m.) 10.12 02:08 0 - 2  
St. Louis - Washington (2.m.) 10.12 22:08 1 - 3  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - D. Chisnall 10.12 21:10 5 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Black Angels Praha 10.12 19:00 9 - 5  
Ostrava - Hattrick Brno 10.12 17:00 10 - 3  
Vitkovice - Chodov 10.12 17:30 3 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjellerasen - Akerselva 10.12 16:30 5 - 4  
NOR 92 Mjöndalen - Sandnes 10.12 19:30 8 - 5  
Sarpsborg - Harstad 10.12 15:00 11 - 6  
Slevik - Valerenga 10.12 16:00 6 - 2  
Sveiva - Fredrikstad 10.12 14:00 6 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Zug 10.12 19:00 8 - 4  
Malans - Langnau 10.12 18:00 8 - 2  
Sarnen - Köniz 10.12 20:00 2 - 9  
Uster - Chur 10.12 17:30 3 - 4  
Wiler-Ersigen - Thun 10.12 19:00 10 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Storvreta 10.12 15:00 4 - 5  
Visby - Kalmarsund 10.12 17:00 2 - 4  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobovec - Sporting CP 10.12 20:00 0 - 3  
Mostar SG - Ekonomac Kragujevac 10.12 17:30 1 - 1  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Gooik - Benfica 10.12 20:30 2 - 6  
Herszon - Araz Naxcivan 10.12 17:30 8 - 3  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stalitsza Minszk - Liburn Gjakova 10.12 13:30 1 - 1  
Toulon - Hovocubo 10.12 11:00 5 - 1  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uddevalla - Pesarofano 10.12 16:30 1 - 3  
Weilimdorf - Georgians Tbiliszi 10.12 14:00 2 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Mantova - Lido di Ostia 10.12 20:00 2 - 2  
Sandro Abate Avellino - Acqua & Sapone 10.12 18:00 5 - 6  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Dinamo Szamara 10.12 15:00 5 - 2  
Szinara Jekatyerinburg - Jugra 10.12 14:30 3 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Modicus Sandim 10.12 18:00 4 - 5  
Burinhosa - Electrico 10.12 19:00 7 - 3  
Leoes Porto Salvo - Candoso 10.12 20:00 8 - 3  
Quinta dos Lombos - Portimonense 10.12 19:30 5 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Parrulo Ferrol 10.12 18:00 2 - 2  
Santa Coloma - Inter Movistar 10.12 13:00 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Binghamton 10.12 01:00 1 - 2  
Charlotte - Bridgeport 10.12 01:00 2 - 4  
Cleveland - Syracuse 10.12 01:00 1 - 2  
Grand Rapids - Milwaukee 10.12 01:00 1 - 4  
Iowa - Texas Stars 10.12 02:00 4 - 4  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 10.12 01:05 4 - 1  
Manitoba - Toronto Marlies 10.12 02:00 2 - 3  
Manitoba - Toronto Marlies (21:00) 10.12 21:00 0 - 4  
Ontario Reign - Colorado Eagles 10.12 04:00 3 - 3  
San Antonio - Chicago Wolves 10.12 02:00 3 - 0  
San Jose Barracuda - San Diego 10.12 04:00 5 - 1  
Springfield - Rochester 10.12 01:05 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Olimpija Ljubljana 10.12 20:30 3 - 4  
Bregenzerwald - Linz 2 10.12 19:30 7 - 2  
Fassa - Lustenau 10.12 20:30 3 - 2  
Jesenice - Renon/Ritten 10.12 18:00 4 - 4  
Salzburg 2 - Feldkirch 10.12 19:15 2 - 2  
Val Pusteria - Klagenfurt 2 10.12 20:00 8 - 0  
Zell am See - Vipiteno/Sterzing 10.12 19:30 5 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Sheffield 10.12 20:15 3 - 10  
Guildford - Nottingham 10.12 19:00 6 - 2  
Manchester - Coventry 10.12 20:00 0 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Zubr Prerov 10.12 18:00 1 - 1  
Havirov - Motor Ceske Budejovice 10.12 17:00 2 - 5  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi 10.12 17:00 2 - 5  
Poruba - Litomerice 10.12 17:00 0 - 6  
Prostejov - Slavia Praha 10.12 17:00 4 - 1  
Slavia Trebic - Benatky nad Jizerou 10.12 17:30 2 - 3  
Sokolov - Jihlava 10.12 17:00 4 - 5  
Vsetin - Chomutov 10.12 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Brno 10.12 15:00 1 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Vasas 10.12 17:30 8 - 3  
Gyergyói HK - FTC 10.12 17:30 2 - 4  
KMH Budapest - Brassó 10.12 18:00 5 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel 10.12 16:00 2 - 2  
Lida - Junoszt Minszk 10.12 16:00 0 - 4  
Mogiljev - Nyeman Grodno 10.12 12:00 2 - 10  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin 10.12 12:00 1 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - SaPKo 10.12 16:00 5 - 2  
Kajaanin Hokki - Kokkolan Hermes 10.12 16:00 4 - 7  
KeuPa - Kiekko-Vantaa 10.12 16:00 1 - 2  
TUTO - RoKi 10.12 16:00 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS 10.12 16:00 2 - 1  
Hämeenlinna - Vaasan Sport 10.12 16:00 2 - 1  
Ilves - Jukurit 10.12 16:00 5 - 1  
Kalpa - Lukko 10.12 16:00 4 - 2  
Kärpät - Tappara 10.12 17:30 2 - 2  
Lahti Pelicans - Kookoo 10.12 16:00 1 - 5  
Ässät - SaiPa 10.12 16:00 0 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Angers 10.12 18:15 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Aktobe 10.12 14:00 3 - 3  
Gornyak Rudnyij - HC Asztana 10.12 13:00 5 - 1  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Jertisz Pavlodar 10.12 13:00 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Riga 10.12 16:00 4 - 1  
Dinamo Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 10.12 16:30 6 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Metallurg Magnyitogorszk 10.12 16:30 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Amur Habarovszk 10.12 16:00 1 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Admiral Vlagyivosztok 10.12 14:00 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Prizma Riga 10.12 16:00 6 - 3  
Kurbads Riga - Olimp Riga 10.12 14:00 2 - 2  
Liepaja - HS Riga 10.12 13:00 8 - 1  
Zemgale/LLU - Mogo Riga 10.12 16:00 1 - 7  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Szahalinszkije Akulj 10.12 05:00 1 - 0  
Krasznaja Armija - Szpartak Moszkva 2 10.12 12:00 5 - 1  
Krilja Szovjetov Moszkva - Tajfun Usszurijszk 10.12 12:00 3 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Florida 10.12 01:00 2 - 2  
Carolina - NY Islanders 10.12 01:30 5 - 2  
Columbus - Anaheim 10.12 01:00 1 - 2  
NY Rangers - Edmonton 10.12 19:00 1 - 4  
Ottawa - Tampa Bay 10.12 22:00 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Narvik 10.12 16:00 3 - 3  
Lillehammer - Storhamar 10.12 16:00 3 - 6  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 10.12 16:00 6 - 1  
Stavanger - Manglerud 10.12 16:00 4 - 0  
Valerenga - Frisk/Asker 10.12 16:00 3 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Hamilton Bulldogs 10.12 01:00 1 - 4  
Guelph Storm - Sault Ste.Marie Greyhound 10.12 01:30 1 - 7  
Kingston Frontenacs - Niagara Icedogs 10.12 01:00 3 - 3  
Kitchener Rangers - Windsor Spitfires 10.12 01:30 3 - 1  
London Knights - Owen Sound Attack 10.12 01:30 4 - 4  
Ottawa 67's - Mississauga Steelheads 10.12 01:00 6 - 1  
Sarnia Sting - Peterborough Petes 10.12 01:05 3 - 6  
Sudbury Wolves - Oshawa Generals 10.12 01:05 4 - 5  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Baie-Comeau Drakkar 10.12 01:30 2 - 4  
Charlottetown Islanders - Rouyn-Noranda Huskies 10.12 00:30 5 - 0  
Drummondville Voltigeurs - Baie-Comeau Drakkar 10.12 22:00 5 - 3  
Gatineau Olympiques - Sherbrooke Phoenix 10.12 01:30 3 - 6  
Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 10.12 00:00 2 - 4  
Quebec Remparts - Sagueneens Chicoutimi 10.12 01:00 6 - 4  
Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres 10.12 01:30 4 - 2  
Saint John Sea Dogs - Val-d'Or Foreurs 10.12 00:00 5 - 7  
Shawinigan Cataractes - Gatineau Olympiques 10.12 22:00 5 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten 10.12 20:00 4 - 3  
Biasca Ticino - Visp 10.12 16:00 3 - 7  
Sierre - GCK Lions 10.12 18:00 0 - 3  
Thurgau - Chaux-de-Fonds 10.12 20:00 1 - 0  
Winterthur - Langenthal 10.12 17:30 2 - 5  
Zug 2 - Kloten 10.12 19:45 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Rapperswil 10.12 19:45 4 - 2  
Bern - Davos 10.12 19:45 3 - 3  
Biel - Servette 10.12 19:45 6 - 3  
Langnau Tigers - Lausanne 10.12 19:45 1 - 3  
Lugano - Fribourg 10.12 19:45 1 - 4  
Zürich Lions - Zug 10.12 19:45 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Mora 10.12 15:15 4 - 1  
Västervik - Timra 10.12 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Malmö 10.12 15:15 4 - 0  
Frölunda - Lulea 10.12 15:15 4 - 1  
HV 71 - Färjestad 10.12 18:00 3 - 4  
Leksand - Linköping 10.12 18:00 2 - 5  
Skelleftea - Brynäs 10.12 18:00 4 - 1  
Växjö - Rögle 10.12 15:15 1 - 3  
Örebro - Oskarshamn 10.12 15:15 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Nyeftyanyik Almetyevszk 10.12 16:00 1 - 1  
Ermak Angarszk - Dizel Penza 10.12 11:00 1 - 5  
Rjazany - Zauralje Kurgan 10.12 16:00 2 - 3  
Rosztov - Torosz Nyeftekamszk 10.12 12:00 3 - 6  
Tambov - Izssztal Izsevszk 10.12 16:00 3 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Saskatoon Blades 10.12 02:30 1 - 2  
Everett Silvertips - Kamloops Blazers 10.12 04:35 1 - 3  
Medicine Hat Tigers - Winnipeg Ice 10.12 03:30 5 - 2  
Moose Jaw Warriors - Vancouver Giants 10.12 03:00 1 - 4  
Prince Albert Raiders - Lethbridge Hurricanes 10.12 03:00 4 - 2  
Red Deer Rebels - Portland Winterhawks 10.12 03:00 0 - 5  
Seattle Thunderbirds - Kelowna Rockets 10.12 04:35 3 - 8  
Spokane Chiefs - Prince George Cougars 10.12 04:05 1 - 3  
Tri-City Americans - Victoria Royals 10.12 04:05 3 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daemyung 10.12 10:00 1 - 3  
Oji Eagles - Szahalin 10.12 08:00 3 - 5  
Kerékpár (Il Lombardia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - Mic. Woods 10.12 10:30 1 - 0  
A. Yates - D. Gaudu 10.12 10:30 0 - 1  
D. Formolo - J.E. Chaves Rubio 10.12 10:30 1 - 0  
D. Ulissi - S. Higuita 10.12 10:30 1 - 0  
Dan. Martin - P-R. Latour 10.12 10:30 0 - 1  
Il Lombardia 2019 10.12 16:40    
Il Lombardia 2019 - Top 3 10.12 16:40    
J. Fuglsang - V. Nibali 10.12 10:30 1 - 0  
P. Roglic - E. Bernal 10.12 10:30 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Igokea 10.12 20:00 92 - 78  
Primorska Koper - Partizan Belgrád 10.12 18:00 68 - 56  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Adelaide 10.12 08:30 102 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Melbourne Boomers 10.12 10:00 72 - 87  
Southside Flyers - Townsville 10.12 10:00 81 - 72  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Mons 10.12 20:30 68 - 69  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Basic-Fit Brussels 10.12 20:30 74 - 62  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Szófia - Balkan Botevgrad 10.12 17:00 88 - 102  
Csernomorec Burgasz - Rilski Sportist 10.12 17:00 75 - 98  
Szpartak Pleven - Academic Bultex Plovdiv 10.12 17:00 97 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Flamengo 10.12 17:50 85 - 93  
Unifacisa - Rio Claro Basquete 10.12 21:00 101 - 86  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava 10.12 18:00 63 - 87  
Hradec Kralove - Usti nad Labem 10.12 18:00 90 - 106  
Olomoucko - USK Praha 10.12 18:00 90 - 77  
Ostrava - Svitavy 10.12 17:30 75 - 105  
Pardubice - Brno 10.12 17:30 91 - 65  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Slovanka 10.12 15:30 88 - 41  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Thunders 10.12 10:00 95 - 88  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 10.12 10:00 69 - 62  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 10.12 08:00 81 - 73  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Tampere Pyrintö 10.12 16:00 88 - 73  
Lapuan Kobrat - Kauhajoen Karhu 10.12 16:00 81 - 96  
Salon Vilpas - Lahti 10.12 16:00 89 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Reims 10.12 20:00 75 - 83  
Cholet - Boulazac 10.12 20:00 94 - 90  
Limoges - Monaco 10.12 20:00 66 - 86  
Nanterre - Le Mans 10.12 20:30 98 - 79  
Pau Orthez - Le Portel 10.12 20:00 64 - 57  
Strasbourg - Paris Levallois 10.12 20:00 81 - 97  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Bourges 10.12 20:00 65 - 80  
Lattes Montpellier - Lyon 10.12 18:30 72 - 58  
Roche Vendee - Charnay-les-Macon 10.12 20:00 83 - 80  
St-Amand Hainaut - Landerneau Bretagne 10.12 20:00 47 - 58  
Tarbes - Villeneuve d'Ascq Lille 10.12 20:00 68 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - NorthPort Batang Pier 10.12 10:30 70 - 80  
TNT KaTropa - Meralco Bolts 10.12 12:45 116 - 113  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni Dafniou Haidari - Agrinio 10.12 16:00 73 - 80  
Filipposz Veria - Eleftheroupoli 10.12 16:00 73 - 69  
Iakasz Nafplio - Apollon Patra 10.12 16:00 68 - 75  
Korivosz Amaliada - Amintasz Dafni 10.12 16:00 75 - 71  
Pagrati - Anatolia 10.12 16:00 70 - 67  
Pszihiko - Kardica 10.12 16:00 62 - 71  
Triton Szepolia - Diagorasz Egaleo 10.12 16:00 70 - 78  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ifesztosz Limnosz - AEK Athén 10.12 14:45 72 - 68  
Ionikosz Nikea - PAOK 10.12 16:45 83 - 66  
Iraklisz - Rethymno 10.12 14:45 74 - 56  
Kolosszosz Rodosz - Lavrio 10.12 14:45 73 - 74  
Periszteri - Panioniosz 10.12 14:45 95 - 69  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 10.12 20:00 61 - 70  
Aris Leeuwarden - ZZ Leiden 10.12 20:00 66 - 77  
BA Limburg - Den Helder 10.12 20:00 72 - 81  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Zabok 10.12 19:00 76 - 73  
Hermes Zágráb - Puntamika Zadar 10.12 20:00 77 - 88  
Split - Skrljevo 10.12 19:00 97 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Rishon 10.12 18:10 69 - 75  
Hapoel TA - Hapoel Jerusalem 10.12 20:05 72 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Shimane 10.12 08:05 75 - 53  
Kyoto - Toyama 10.12 10:05 91 - 90  
Shiga - Tochigi Utsunomiya Brex 10.12 07:05 71 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Ostrow Wielkopolski 10.12 19:00 80 - 74  
Spojnia Stargard - Anwil Wloclawek 10.12 12:30 82 - 95  
Trefl Sopot - Starogard Gdanski 10.12 17:00 81 - 81, h.u. 95 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Bydgoszcz 10.12 17:00 65 - 61  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Rytas Vilnius 10.12 17:30 54 - 92  
Juventus Utena - Prienai 10.12 16:00 65 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Jászberény 10.12 18:00 77 - 62  
Debrecen - Sopron 10.12 17:00 87 - 71  
Körmend - Szolnok 10.12 14:00 89 - 60  
Pécs - Fehérvár 10.12 18:00 91 - 86  
Szeged - Kecskemét 10.12 18:00 77 - 86  
Szombathely - Kaposvár 10.12 18:00 81 - 74  
ZTE - Oroszlány 10.12 16:30 84 - 91  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - PEAC-Pécs 10.12 18:00 82 - 68  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - LA Lakers 10.12 13:30 91 - 77  
Charlotte - Philadelphia 10.12 01:30 87 - 100  
Dallas - Milwaukee 10.12 02:30 111 - 118  
Detroit - Cleveland 10.12 01:00 109 - 105  
Indiana - Chicago 10.12 01:00 105 - 87  
New Orleans - Utah 10.12 02:00 128 - 127  
New York - Washington 10.12 01:30 99 - 115  
Orlando - Boston 10.12 01:00 75 - 100  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehingen - Leverkusen 10.12 19:00 74 - 71  
Karlsruhe - Nürnberg 10.12 19:30 85 - 86  
Kirchheim - Jena 10.12 19:00 87 - 98  
Schalke - Chemnitz 10.12 19:30 70 - 114  
Tübingen - Rostock 10.12 20:00 96 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Braunschweig 10.12 20:30 75 - 62  
Oldenburg - Ludwigsburg 10.12 18:00 83 - 78  
Telekom Bonn - Crailsheim 10.12 20:30 82 - 114  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orzinuovi - Forli 10.12 20:30 67 - 84  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Rieti 10.12 21:00 66 - 52  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Virtus Roma 10.12 20:30 67 - 81  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Vienna Timberwolves 10.12 19:00 95 - 81  
Oberwart - Wels 10.12 17:30 84 - 73  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barreirense - Benfica 10.12 19:00 49 - 95  
Esgueira - CAB Madeira 10.12 17:00 82 - 85  
Illiabum - Terceira 10.12 19:00 89 - 63  
Oliveirense - Maia 10.12 22:00 74 - 63  
Porto - Ovarense 10.12 19:00 89 - 87  
Vitoria Guimaraes - Lusitania 10.12 15:00 68 - 69  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - CSM Oradea 10.12 16:00 85 - 83  
Timisoara - BCMU Pitesti 10.12 17:45 71 - 84  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Marin Peixegalego 10.12 18:30 83 - 56  
Oviedo - Ourense 10.12 18:30 81 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Zaragoza 10.12 18:00 69 - 71  
Burgos - Murcia 10.12 18:00 92 - 82  
Iberostar Tenerife - Obradoiro Monbus 10.12 20:30 90 - 78  
Unicaja Malaga - Joventut Badalona 10.12 20:30 77 - 65  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Dunav Stari Banovci 10.12 19:30 99 - 95  
Sloboda Uzice - Mladost Zemun 10.12 19:00 99 - 72  
Tamis Pancevo - Kolubara Lazarevac 10.12 20:00 84 - 75  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Polzela 10.12 19:00 82 - 75  
Sentjur - Helios Domzale 10.12 19:00 75 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Afyon Bld. Spor 10.12 12:00 82 - 87  
Galatasaray - Besiktas 10.12 16:30 74 - 65  
Gaziantepspor - Tofas Bursa 10.12 14:15 69 - 81  
Türk Telekom - Fenerbahce 10.12 19:00 59 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Ormanspor 10.12 15:00 64 - 72  
Canik - Adanaspor 10.12 13:00 44 - 93  
Cukurova - Antakya Hatay 10.12 16:30 70 - 70, h.u. 75 - 80  
Fenerbahce - Besiktas 10.12 14:15 97 - 54  
Izmit Bld. Spor - Elazig Özel Idare 10.12 16:00 84 - 84, h.u. 100 - 101  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Lok.Kubany Krasznodar 10.12 11:00 90 - 88  
Kalev/Cramo - UNIKSZ Kazany 10.12 16:00 85 - 63  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - TTU Tallinn 10.12 16:00 93 - 57  
Ogre - Rapla 10.12 16:00 81 - 73  
Ventspils - Valmiera 10.12 16:00 107 - 72  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Elverum 10.12 20:00 33 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Motor Zaporozsje 10.12 18:30 33 - 31  
Kielce - Montpellier 10.12 18:00 27 - 29  
Vardar Szkopje - Kiel 10.12 17:30 20 - 31  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Bidasoa Irun 10.12 19:30 30 - 30  
Tatran Presov - Sävehof 10.12 18:00 23 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Dinamo Bukarest 10.12 15:00 20 - 30  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Esbjerg 10.12 18:00 22 - 28  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Ramnicu Valcea 10.12 19:00 37 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Frydek-Mistek 10.12 16:30 38 - 22  
Hranice - Plzen 10.12 10:00 29 - 33  
Jicin - Zubri 10.12 18:00 24 - 32  
KP Brno - Koprivnice 10.12 17:00 22 - 28  
Malomerice - Karvina 10.12 11:00 19 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Bjerringbro-Silkeborg 10.12 16:10 30 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Randers 10.12 15:00 26 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Vojvodina 10.12 19:00 30 - 23  
Arendal - FH 10.12 17:00 28 - 27  
Csurgó - Dobrogea Constanta 10.12 17:00 19 - 21  
Esch - Azoty Pulawy 10.12 18:30 25 - 26  
Maccabi Rishon Lezion - Gornik Zabrze 10.12 17:00 22 - 21  
Olympiakosz - Politehnica Timisoara 10.12 18:00 29 - 26  
Pelister Bitola - Winterthur 10.12 19:00 21 - 33  
Porec - Pays d'Aix 10.12 19:00 20 - 26  
Selfoss - Malmö 10.12 20:00 29 - 31  
Skjern - Hard 10.12 15:30 25 - 26  
Thun - Achilles Bocholt 10.12 17:00 19 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Bera Bera 10.12 17:00 35 - 30  
Debrecen - Leverkusen 10.12 19:00 35 - 27  
Höör - Kubany Krasznodar 10.12 16:00 28 - 26  
Magura Cisnadiei - Galicsanka Lviv 10.12 17:00 31 - 23  
Metzingen - Köbenhavn 10.12 19:30 30 - 22  
Michalovce - Nice 10.12 17:30 21 - 23  
Odense - Slavia Praha 10.12 17:00 38 - 14  
Vác - Hypo Niederösterreich 10.12 15:00 26 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Toulon 10.12 20:00 26 - 26  
Merignac - Issy Paris 10.12 20:00 23 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Arisz Nikea 10.12 17:00 24 - 19  
Doukasz - PAOK 10.12 16:00 27 - 27  
Drama - Pylea 10.12 17:00 30 - 26  
Ionikosz - Feakasz Kerkyra 10.12 16:30 24 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Umag - Sesvete 10.12 19:00 21 - 24  
Varazdin - Dubrovnik 10.12 18:00 33 - 26  
Vinkovci - Gorica 10.12 19:00 28 - 32  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Kopavogur 10.12 18:00 26 - 22  
Valur - Haukar 10.12 22:15 24 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Tarnow 10.12 16:00 33 - 28  
Wybrzeze Gdansk - Gwardia Opole 10.12 19:15 26 - 34  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Eger 10.12 18:00 32 - 24  
Mezőkövesd - Komló 10.12 18:00 31 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Mosonmagyaróvár 10.12 18:00 27 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallvard - Haslum 10.12 18:00 30 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Elbflorenz 10.12 17:00 30 - 24  
Coburg - Ferndorf 10.12 19:30 29 - 24  
Eisenach - Lübeck-Schwartau 10.12 19:30 26 - 23  
Lübbecke - Hüttenberg 10.12 19:00 25 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Göppingen 10.12 17:30 37 - 33  
Kurpfalz-Bären Ketsch - Bad Wildungen 10.12 18:00 30 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - Dinamo Cseljabinszk 10.12 14:00 30 - 29  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferlach - Bärnbach/Köflach 10.12 19:00 18 - 17  
SG Westwien - Fivers Margareten 10.12 20:15 25 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Avanca 10.12 19:00 31 - 27  
Belenenses - Benfica 10.12 16:00 26 - 30  
Gaia - Maia 10.12 19:00 31 - 26  
Horta - Boa Hora 10.12 22:00 21 - 22  
Madeira SAD - ABC Braga 10.12 18:00 25 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Steaua Bukarest 10.12 14:45 23 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Zalau 10.12 16:00 24 - 16  
Dunarea Braila - Municipal Craiova 10.12 10:00 24 - 19  
Slobozia - Bistrita 10.12 11:00 24 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - AX Puente Genil 10.12 19:00 29 - 26  
Huesca - Anaitasuna 10.12 19:30 30 - 26  
Morrazo Cangas - Nava 10.12 18:30 23 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Granollers 10.12 18:00 25 - 25  
Gijon - Elche 10.12 19:00 30 - 25  
Malaga - Tenerife 10.12 19:00 28 - 27  
Zuazo Barakaldo - Valladolid 10.12 19:00 28 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Endingen 10.12 18:00 30 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Hallby 10.12 15:00 28 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Skara 10.12 15:00 25 - 32  
Skövde - VästerasIrsta 10.12 16:00 18 - 26  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SKP Bratislava - Kosice 10.12 18:00 19 - 31  
Slovan Modra - Hlohovec 10.12 19:00 18 - 31  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gradec - Krka Novo Mesto 10.12 19:00 23 - 31  
Izola - Dobova 10.12 18:45 27 - 30  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASO Chlef - JS Kabylie 10.12 18:45 1 - 0  
Belouizdad - US Biskra 10.12 17:00 3 - 2  
JS Saoura - Paradou 10.12 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Birmingham 10.12 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Rotherham 10.12 16:00 1 - 2  
Bristol Rovers - Milton Keynes Dons 10.12 16:00 1 - 0  
Oxford Utd. - Doncaster 10.12 16:00 3 - 0  
Peterborough - Lincoln 10.12 16:00 2 - 0  
Portsmouth - Gillingham 10.12 16:00 0 - 0  
Rochdale - Accrington 10.12 16:00 2 - 1  
Southend - Wimbledon 10.12 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Crewe 10.12 16:00 2 - 4  
Crawley - Colchester 10.12 16:00 2 - 1  
Exeter - Forest Green 10.12 16:00 1 - 0  
Leyton - Walsall 10.12 16:00 3 - 1  
Macclesfield - Port Vale 10.12 16:00 2 - 1  
Mansfield - Oldham 10.12 16:00 6 - 1  
Morecambe - Bradford 10.12 16:00 1 - 2  
Salford City - Cambridge Utd. 10.12 16:00 1 - 0  
Scunthorpe - Northampton 10.12 16:00 3 - 0  
Stevenage - Grimsby 10.12 16:00 2 - 1  
Swindon - Plymouth 10.12 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Hartlepool 10.12 16:00 0 - 3  
Barnet - Woking 10.12 16:00 2 - 2  
Eastleigh - Chorley 10.12 16:00 0 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Maidenhead Utd. 10.12 16:00 1 - 2  
Halifax - Boreham 10.12 16:00 0 - 2  
Notts County - Torquay 10.12 16:00 2 - 0  
Yeovil - Harrogate Town 10.12 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Ferro Carril Oeste 10.12 23:40 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Club Almagro 10.12 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Melbourne City 10.12 10:30 0 - 0  
Western Sydney Wanderers - Central Coast Mariners 10.12 08:00 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - OH Leuven 10.12 17:00 3 - 1  
Virton - Lommel 10.12 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Parana 10.12 21:30 2 - 0  
Brasil de Pelotas - Botafogo SP 10.12 00:15 1 - 0  
Coritiba - Criciuma 10.12 21:30 1 - 0  
Cuiaba - Vitória 10.12 02:30 1 - 3  
Guarani - CRB 10.12 02:30 1 - 0  
Londrina - Operario PR 10.12 21:30 1 - 2  
Oeste - Ponte Preta 10.12 02:30 1 - 1  
Sport Recife - Sao Bento 10.12 00:15 2 - 0  
Vila Nova - Atlético GO 10.12 00:15 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - CSA 10.12 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Montt - Melipilla 10.12 23:00 1 - 3  
Santiago Morning - AC Barnechea 10.12 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Colo Colo 10.12 20:15 1 - 2  
Union Espanola - Audax Italiano 10.12 22:45 2 - 1  
Universidad de Chile - Cobresal 10.12 01:00 4 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kuba 10.12 01:00 7 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bermuda-szigetek - Mexikó 10.12 03:00 1 - 5  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Hvidovre 10.12 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Slagelse BI 10.12 15:00 2 - 1  
Brönshöj - Holbaek 10.12 15:00 0 - 0  
Frem - Hilleröd 10.12 14:00 1 - 0  
Hellerup - FA 2000 10.12 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Naesby 10.12 14:00 0 - 0  
Middelfart - Vejgaard 10.12 14:00 2 - 0  
Sydvest - Brabrand 10.12 14:00 1 - 4  
VSK Aarhus - Thisted 10.12 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Farum 10.12 15:00 1 - 2  
Odense - Kolding 10.12 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Dhafra 10.12 16:15 0 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Hatta 10.12 16:15 1 - 0  
Al-Sharjah - Al-Wasl 10.12 18:45 4 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svájc 10.12 18:00 1 - 0  
Grúzia - Írország 10.12 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Románia 10.12 18:00 0 - 3  
Málta - Svédország 10.12 20:45 0 - 4  
Norvégia - Spanyolország 10.12 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Finnország 10.12 18:00 4 - 1  
Liechtenstein - Örményország 10.12 20:45 1 - 1  
Olaszország - Görögország 10.12 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IK Myran - TPS 10.12 14:00 0 - 0  
Ilves - ONS Oulu 10.12 13:00 5 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - Helsinki JK 10.12 17:00 4 - 2  
JyPK - TiPS 10.12 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Reims 10.12 14:30 1 - 1  
Fleury 91 - Paris SG 10.12 14:30 0 - 2  
Marseille - Metz 10.12 14:30 3 - 1  
Soyaux - Montpellier 10.12 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Green Archers Utd. 10.12 13:00 3 - 1  
Kaya Iloilo - Stallion Laguna 10.12 10:00 3 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oss - Telstar 10.12 18:30 2 - 2  
Roda - Helmond 10.12 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagasaki - JEF United Chiba 10.12 11:00 0 - 2  
Ryukyu - Tokyo Verdy 10.12 11:00 1 - 5  
Yamaguchi - Kyoto 10.12 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
York 9 Toronto - Forge Hamilton 10.12 21:30 4 - 0  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Gharafa 10.12 18:40 2 - 2  
Al-Khor - Al-Arabi (QAT) 10.12 16:30 1 - 1  
Al-Sailiya - Qatar SC 10.12 18:40 0 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Junior de Barranquilla 10.12 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Olimpia Grudziadz 10.12 17:00 1 - 0  
GKS Jastrzebie - Wigry Suwalki 10.12 16:00    
Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-B. 10.12 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Suduva Marijampole 10.12 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cafetaleros de Chiapas - Monterrey 10.12 03:00    
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvik Halden - Byasen 10.12 14:00 3 - 1  
Moss - Arendal 10.12 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Asane 10.12 16:00 1 - 0  
Grorud - Asker 10.12 16:00 1 - 2  
Kjelsas - Oppsal 10.12 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Stabaek 10.12 14:00 5 - 0  
LSK Kvinner - Avaldsnes 10.12 14:00 2 - 1  
Sandviken - Fart 10.12 15:00 2 - 0  
Trondheims-Örn - Kolbotn 10.12 13:00 4 - 0  
Valerenga - Röa 10.12 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Bayern München 10.12 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Ravenna 10.12 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggina - Catanzaro 10.12 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar 2 - SZKA Habarovszk 10.12 14:00 2 - 2  
Himki - Mordovija Szaranszk 10.12 14:00 4 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Armavir 10.12 12:00 1 - 1  
Kurszk - Csertanovo Moszkva 10.12 15:00 0 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Fakel Voronyezs 10.12 15:00 1 - 0  
Rotor Volgográd - Nyizsnyij Novgorod 10.12 14:00 2 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Csajka Peszcsanokopszkoje 10.12 14:00 2 - 3  
Szpartak Moszkva 2 - Torpedo Moszkva 10.12 11:00 2 - 3  
Teksztilsik Ivanovo - Lucs Vlagyivosztok 10.12 14:00 4 - 3  
Tom Tomszk - Baltika Kalinyingrád 10.12 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Trinidense - Resistencia Asuncion 10.12 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Huaral - Sport Loreto 10.12 20:15 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Dep. Municipal 10.12 22:30 2 - 0  
Union Comercio - Alianza Huanuco 10.12 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Estoril 10.12 17:00 2 - 0  
Leixoes - Casa Pia 10.12 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Elgin 10.12 16:00 0 - 2  
Arbroath - Clyde 10.12 16:00 0 - 2  
Inverness CT - Alloa 10.12 16:00 3 - 0  
Partick Thistle - Connah's Quay 10.12 18:15 2 - 0  
Raith Rovers - Glenavon 10.12 16:00 3 - 1  
Wrexham - U21St. Mirren 10.12 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Lugo 10.12 16:00 0 - 0  
Girona - Elche 10.12 12:00 0 - 2  
Malaga - Cadiz 10.12 18:00 1 - 2  
Sp. Gijón - Alcorcon 10.12 16:00 1 - 3  
UD Extremadura - Ponferradina 10.12 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid B - Pontevedra 10.12 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Amorebieta 10.12 16:00 3 - 3  
Leioa - Calahorra 10.12 18:00 3 - 3  
Real Union Irun - Valladolid B 10.12 17:00 2 - 1  
UD Logrones - Arenas de Getxo 10.12 19:00 4 - 0  
Unionistas de Salamanca - Tudelano 10.12 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Orihuela 10.12 18:00 3 - 0  
UE Llagostera - Sabadell 10.12 18:00 0 - 1  
Valencia B - Gimnastic 10.12 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Atl. Sanluqueno 10.12 16:30 1 - 0  
Sevilla B - Talavera de la Reina 10.12 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Abanca - Rayo Vallecano 10.12 18:00 3 - 0  
Levante - Atl. Madrid 10.12 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Landskrona 10.12 15:00 2 - 2  
Eskilsminne - Skövde 10.12 15:00 2 - 0  
Lindome - Värnamo 10.12 13:00 5 - 1  
Lund - Oskarshamn 10.12 16:00 3 - 1  
Torn - Trollhättan 10.12 14:00 0 - 0  
Utsikten - Ljungskile 10.12 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad BK - Sandviken 10.12 15:00 2 - 0  
Nyköping - Sylvia Norrköping 10.12 14:00 3 - 0  
Rynninge - Sollentuna 10.12 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Kungsbacka 10.12 15:00 3 - 0  
Pitea - Kopparbergs/Göteborg 10.12 13:45 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Kazahsztán 10.12 14:00 3 - 1  
U19Horvátország - U19Magyarország (Helyszín: Magyarország) 10.12 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Fehéroroszország 10.12 13:00 9 - 2  
U19Skócia - U19Andorra 10.12 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Azerbajdzsán 10.12 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Anglia 10.12 16:00 2 - 4  
U19Észtország - U19Oroszország 10.12 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Svédország 10.12 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Svédország - U21Izland 10.12 15:45 5 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Bethlehem Steel 10.12 20:00 1 - 1  
Portland 2 - FC San Antonio 10.12 04:00 3 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Caracas FC 10.12 22:00 0 - 2  
Estudiantes de Caracas - Estudiantes de Merida 10.12 22:00 0 - 6  
Lala Caroni - Trujillanos Valera 10.12 22:00 1 - 1  
Portuguesa Acarigua - Zulia Maracaibo 10.12 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Chile 10.12 18:00 0 - 0  
Tunézia - Kamerun 10.12 19:00 0 - 0  
Uruguay - Peru 10.12 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cardiff Met Univ. 10.12 15:30 2 - 2  
Bala Town - Carmarthen 10.12 15:30 2 - 1  
TNS - Airbus 10.12 15:30 6 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Crusaders 10.12 16:00 1 - 1  
Cliftonville - Larne 10.12 16:00 1 - 0  
Coleraine - Warrenpoint 10.12 16:00 3 - 0  
Dungannon - Linfield 10.12 16:00 1 - 4  
Glentoran - Carrick 10.12 16:00 3 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Tampa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.J. Aldrich - Lar. Mueller (női) 10.12 23:00 1 - 0  
M. Baeza - H. Aldana 10.12 23:50 1 - 0  
M. Vettori - And. Sanchez 10.12 23:25 1 - 0  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Bristol 10.12 16:00 42 - 19  
Leicester - Northampton Saints 10.12 16:00 22 - 31  
London Irish - Sale 10.12 16:00 22 - 27  
London Wasps - Worcester 10.12 16:00 39 - 6  
Saracens - Harlequin 10.12 16:00 28 - 21  
Rögbi (Angol Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Salford 10.12 19:00 23 - 6  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Montpellier 10.12 15:30 28 - 24  
La Rochelle - Brive 10.12 20:45 41 - 17  
Lyon - Section Paloise 10.12 20:45 27 - 8  
Racing-Metro - Agen 10.12 20:45 27 - 27  
Toulouse - Castres 10.12 17:30 36 - 15  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay - Tasman 10.12 03:35 28 - 47  
Manawatu - Counties Manukau 10.12 06:05 33 - 17  
Wellington - Waikato 10.12 08:35 39 - 21  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Cardiff 10.12 20:35 17 - 13  
Llanelli Scarlets - Zebre 10.12 16:00 54 - 10  
Ospreys - Benetton Treviso 10.12 20:35 24 - 20  
Port Elizabeth S. Kings - Ulster 10.12 16:00 17 - 42  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Szamoa 10.12 12:45 47 - 5  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Olaszország 10.12 06:45    
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 10.12 10:15    
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos 10.12 07:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Toulouse 10.12 17:00 3 - 1  
Chaumont - Tours 10.12 20:00 3 - 0  
Narbonne - Ajaccio GFC 10.12 20:00 3 - 0  
Paris Volley - Nantes 10.12 20:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mougins - Chamalieres 10.12 20:00 1 - 3  
Mulhouse - Cannes 10.12 20:00 3 - 0  
Nantes - Marcq-en-Baroeul 10.12 20:00 3 - 0  
Paris SC - Le Cannet 10.12 20:00 0 - 3  
Terville Florange - St-Raphael 10.12 20:00 3 - 1  
Vandoeuvre-Nancy - Venelles 10.12 20:00 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ishikawa Blue Cats - Kurobe Aqua Fairies 10.12 05:00 3 - 1  
JT Marvelous - Toyota Body Queenseis 10.12 08:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Budowlani Lodz 10.12 17:00 2 - 3  
Chemik Police - Pila 10.12 18:00 3 - 0  
LKS Lodz - MKS Kalisz 10.12 18:00 3 - 0  
Wisla Varsó - Wroclaw 10.12 18:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Eltmann 10.12 19:30 3 - 0  
Giesen - Herrsching 10.12 19:00 1 - 3  
Lüneburg - Bühl 10.12 19:00 3 - 1  
Netzhoppers Bestensee - Berlin RV 10.12 18:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Münster 10.12 18:00 3 - 0  
Potsdam - Straubing 10.12 19:00 3 - 0  
Stuttgart - Dresden 10.12 15:30 3 - 0  
Suhl Thüringen - Schwerin 10.12 19:00 1 - 3  
SW Erfurt - Vilsbiburg 10.12 18:00 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Monza 10.12 20:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metar Cseljabinszk - Lokomotív Kalinyingrád 10.12 14:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conectabalear Manacor - Uriba Palma 10.12 18:00 1 - 3  
Emeve Lugo - Santanderina 10.12 17:30 1 - 3  
L'Illa Grau - Teruel 10.12 17:00 3 - 1  
Melilla - Almería 10.12 19:30 0 - 3  
Ushuaia Ibiza - Almoradi 10.12 19:00 3 - 1  
Vecindario Gran Canaria - Rio Duero Soria 10.12 19:00 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Sant Cugat 10.12 19:00 3 - 0  
Kiele Socuellamos - Alcobendas 10.12 18:00 1 - 3  
Madrid Chamberi - Algar Surmenor 10.12 19:30 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakirkoy Bld. - Ankara Ptt 10.12 16:00 3 - 2  
Fenerbahce - THY Istanbul 10.12 13:30 3 - 2  
Vakifbank Istanbul - Aydin Bld. Spor 10.12 18:00 3 - 1  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demchenko - Hik. Nakamura 10.12 16:00 0.5 - 0.5  
A. Esipenko - L. Aronian 10.12 16:00 0 - 1  
A. Shirov - F. Caruana 10.12 16:00 0 - 1  
B. Adhiban - R. Wojtaszek 10.12 16:00 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - R. Kasimdzhanov 10.12 16:00 0.5 - 0.5  
N. Abasov - V. Anand 10.12 16:00 0.5 - 0.5  
Vla. Akopian - B. Gelfand 10.12 16:00 0.5 - 0.5  
Squash (US Open Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - Die. Elias 10.12 00:40 3 - 0  
T. Momen - Moh. Elshorbagy 10.12 01:40 0 - 3  
Squash (US Open Championships, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gohar - C. Serme 10.12 01:00 3 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marozsán F. - M. Pecotic 10.12 09:30 2 - 0  
Valkusz M. - A. Bakshi 10.12 09:30 2 - 1  
Tenisz (Burgasz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - Nagy P. 10.12 09:00 1 - 2  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - Kev. King 10.12 20:00 2 - 0  
Ste. Johnson - B. Nakashima 10.12 22:10 2 - 1  
Ste. Johnson - Dar. King 10.12 04:00 2 - 0  
Taro Daniel - B. Nakashima 10.12 01:00 0 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gauff - A. Petkovic 10.12 14:00 2 - 0  
E. Alexandrova - J. Ostapenko 10.12 15:50 1 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gauff/McNally - Haas B / Knoll X 10.12 18:30 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Coppola - L. Pattinama Kerkhove 10.12 16:55 0 - 2  
D. Jakupovic - J. Ponchet 10.12 09:30 0 - 2  
D. Marcinkevica - B. Schoofs 10.12 12:00 0 - 2  
D. Papamichail - M. Kostyuk 10.12 18:20 0 - 2  
E. Mandlik - C. Paquet 10.12 10:45 0 - 2  
K. Hobgarski - V. Lepchenko 10.12 20:15 1 - 2

 

2019.10.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - NY Giants 10.11 02:20 35 - 14  
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
An Yan - H. Calderano 10.11 18:40 4 - 3  
Chuqin Wang - Zhendong Fan 10.11 20:20 2 - 4  
P. Franziska - Gaoyuan Lin 10.11 19:30 4 - 1  
T. Boll - Jun Mizutani 10.11 20:20 4 - 3  
Tom. Harimoto - V. Samsonov 10.11 21:10 4 - 1  
Xin Xu - Sangsu Lee 10.11 21:10 4 - 2  
Youngsik Jeoung - Koki Niwa 10.11 18:40 4 - 3  
Ziyang Yu - Jingkun Liang 10.11 19:30 1 - 4  
Asztalitenisz (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boll T / Franziska P - Fan Z / Lin G 10.11 12:00 1 - 3  
Chen C-A / Chuang C-Y - Duda B / Qiu D 10.11 15:25 2 - 3  
Duda B / Qiu D - Jang W / Jeoung Y 10.11 12:00 3 - 1  
Ionescu O / Robles A - Liang J / Xu X 10.11 12:00 1 - 3  
Liang J / Xu X - Fan Z / Lin G 10.11 15:40 3 - 2  
Liao C-T / Lin Y-J - Chen C-A / Chuang C-Y 10.11 12:00 2 - 3  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitomi Sato - Xiaona Shan 10.11 14:50 0 - 4  
Jihee Jeon - Manyu Wang 10.11 14:00 1 - 4  
Kas. Ishikawa - Xiaoxin Yang 10.11 14:00 1 - 4  
Meng Chen - Tianwei Feng 10.11 14:00 0 - 4  
Tianyi Qian - Mima Ito 10.11 14:50 2 - 4  
Xingtong Chen - Miyu Kato 10.11 14:50 4 - 1  
Yidi Wang - Rui Zhang 10.11 14:50 4 - 0  
Asztalitenisz (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Gu Y - Kihara M / Nagasaki M 10.11 16:10 2 - 3  
Chen M / Gu Y - Mittelham N / Solja P 10.11 11:20 3 - 0  
Ng W N / Soo W Y M - Kihara M / Nagasaki M 10.11 11:20 1 - 3  
Polcanova S / Szőcs B - Jeon J / Yang H 10.11 11:20 1 - 3  
Asztalitenisz (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S / Jeon J - Lin Y J/Cheng I C 10.11 10:00 0 - 3  
Mizutani J / Ito M - Xu X / Sun Y 10.11 10:40 1 - 3  
Wang C / Wang M - Pistej L / Balazova B 10.11 10:00 3 - 0  
Wong C T / Doo H K - Harimoto T / Hayata H 10.11 10:40 3 - 1  
Wong C T / Doo H K - Wang C / Wang M 10.11 18:00 1 - 3  
Xu X / Sun Y - Lin Y J/Cheng I C 10.11 18:00 3 - 0  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks (3.m.) 10.11 11:00 0 - 7  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers (3.m.) 10.11 11:00 6 - 7  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Tampa Bay (5.m.) 10.11 01:07 6 - 1  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glen Durrant - D. Chisnall 10.11 20:10 1 - 4  
M. van Gerwen - C. Dobey 10.11 21:30 4 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Seinäjoki 10.11 17:30 6 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Rychenberg Winterthur 10.11 20:00 9 - 5  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Ayat 10.11 15:30 8 - 3  
Vytis - Barcelona 10.11 18:00 0 - 8  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Kairat Almaty 10.11 18:00 0 - 3  
KPRF Moszkva - Murcia 10.11 15:45 6 - 5  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Bielsko-Biala 10.11 17:30 2 - 1  
Sparta Praha - St. Andrews 10.11 20:00 5 - 1  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leo Jereván - Omonia Nicosia 10.11 18:00 6 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Dynamo Ceske Budejovice 10.11 20:00 11 - 2  
Melnik - Svarog Teplice 10.11 20:30 4 - 8  
Nejzbach Vysoke Myto - FTZS Liberec 10.11 20:00 8 - 2  
Tango Brno - Chrudim 10.11 20:30 0 - 10  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sendai - Shonan Bellmare 10.11 12:00 1 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Rieti 10.11 20:30 3 - 7  
Genova - Feldi Eboli 10.11 21:00 1 - 6  
Latina - Came Dosson 10.11 20:30 4 - 6  
Petrarca Padova - Signor Prestito CMB 10.11 20:45 1 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Dinamo Szamara 10.11 18:00 2 - 1  
Szinara Jekatyerinburg - Jugra 10.11 12:00 2 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Valdepenas 10.11 21:00 1 - 4  
Jaen - Zaragoza 10.11 21:00 2 - 0  
Osasuna Magna - Levante 10.11 20:30 4 - 1  
Palma Futsal - Peniscola 10.11 20:30 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Plzen 10.11 18:00 7 - 5  
Mountfield HK - Mladá Boleslav 10.11 18:00 2 - 0  
Pardubice - Liberec 10.11 18:00 3 - 2  
Vitkovice - Sparta Praha 10.11 17:30 1 - 5  
Zlín - Trinec 10.11 17:30 2 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herlev Eagles 10.11 19:30 7 - 3  
Herning - Esbjerg 10.11 19:30 1 - 4  
Odense - Aalborg 10.11 19:30 1 - 4  
Rungsted - Rödovre 10.11 19:30 9 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - FTC 10.11 17:30 5 - 2  
Fehérvári Titánok - Újpest 10.11 18:30 2 - 4  
Gyergyói HK - Vasas 10.11 17:30 2 - 4  
KMH Budapest - Debrecen 10.11 18:00 3 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Koovee 10.11 17:30 4 - 5  
IPK - Kajaanin Hokki 10.11 17:30 2 - 2  
Jokipojat - KeuPa 10.11 17:30 3 - 4  
Kiekko-Vantaa - RoKi 10.11 17:30 3 - 3  
SaPKo - Imatra Ketterä 10.11 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kärpät 10.11 17:30 0 - 4  
JYP - Lahti Pelicans 10.11 17:30 2 - 1  
Kookoo - Ilves 10.11 17:30 2 - 1  
Tappara - Ässät 10.11 17:30 1 - 1  
Turku PS - Hämeenlinna 10.11 17:30 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Chamonix 10.11 20:30 5 - 1  
Rouen - Grenoble 10.11 20:00 3 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Aktobe 10.11 16:00 5 - 3  
Gornyak Rudnyij - HC Asztana 10.11 15:00 11 - 2  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Jertisz Pavlodar 10.11 14:30 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - CSZKA Moszkva 10.11 18:00 2 - 5  
Jokerit - Dinamo Minszk 10.11 17:30 3 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Barisz 10.11 14:30 0 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szalavat Julajev Ufa 10.11 18:00 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 10.11 18:30 0 - 3  
GKS Katowice - Unia Oswiecim 10.11 18:30 0 - 1  
Jastrzebie - Torun 10.11 19:30 1 - 0  
Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdansk 10.11 18:00 3 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga 2 - Dinamo Moszkva 2 10.11 17:30 2 - 2  
Kapitan Sztupino - Lokomotív Jaroszlavl 2 10.11 18:00 2 - 3  
Krasznaja Armija - Szpartak Moszkva 2 10.11 16:00 2 - 3  
Krilja Szovjetov Moszkva - Tajfun Usszurijszk 10.11 18:00 3 - 2  
Vityaz Podolszk 2 - Almaz Cserepovec 10.11 17:00 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Las Vegas 10.11 04:00 4 - 1  
Chicago - San Jose 10.11 02:30 4 - 5  
Colorado - Boston 10.11 03:00 4 - 2  
Dallas - Calgary 10.11 02:30 2 - 2  
Montreal - Detroit 10.11 01:00 2 - 4  
Nashville - Washington 10.11 02:00 6 - 5  
New Jersey - Edmonton 10.11 01:00 3 - 3  
Ottawa - St. Louis 10.11 01:30 4 - 6  
Pittsburgh - Anaheim 10.11 01:00 2 - 1  
Toronto - Tampa Bay 10.11 01:00 3 - 7  
Winnipeg - Minnesota 10.11 02:00 5 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Heilbronn 10.11 19:30 1 - 7  
Bietigheim/Bissingen - Tölzer Löwen 10.11 20:00 9 - 5  
Dresden - Lausitzer Füchse 10.11 19:30 4 - 6  
Frankfurt Löwen - Bayreuth 10.11 19:30 3 - 3  
Kaufbeuren - Crimmitschau 10.11 19:30 5 - 2  
Ravensburg - Kassel 10.11 20:00 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Schwenningen 10.11 19:30 3 - 1  
Eisbären Berlin - Krefeld 10.11 19:30 6 - 2  
Köln - Augsburg 10.11 19:30 1 - 3  
München - Wolfsburg 10.11 19:30 3 - 2  
Nürnberg - Straubing 10.11 19:30 3 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Bay Battalion - Oshawa Generals 10.11 01:00 4 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Innsbruck 10.11 19:15 5 - 5  
Linz - Fehérvár 10.11 19:15 4 - 0  
Salzburg - Villach 10.11 19:15 3 - 3  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 10.11 19:45 5 - 2  
Znojmo - Vienna Capitals 10.11 18:30 2 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 10.11 00:00 6 - 5  
Sagueneens Chicoutimi - Shawinigan Cataractes 10.11 01:30 6 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Biel 10.11 19:45 1 - 4  
Rapperswil - Bern 10.11 19:45 4 - 4  
Servette - Langnau Tigers 10.11 19:45 6 - 3  
Zug - Ambri 10.11 19:45 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Björklöven 10.11 19:00 0 - 2  
Kristianstad - MODO 10.11 19:00 2 - 3  
Tingsryd - Södertälje 10.11 19:00 3 - 3  
Vita Hästen - Karlskrona 10.11 19:00 2 - 3  
Västeras - Almtuna 10.11 19:00 2 - 5  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Spisska Nova Ves 10.11 18:00 4 - 3  
HC Topolcany - Martin 10.11 18:00 4 - 1  
Levice - HC Bratislava 10.11 18:00 1 - 4  
Trnava - Skalica 10.11 17:30 2 - 6  
Zilina - Povazska Bystrica 10.11 18:00 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Michalovce 10.11 17:30 1 - 1  
Kosice - Detva 10.11 17:30 1 - 4  
Nove Zamky - Diósgyőr 10.11 18:30 4 - 6  
Slovan Bratislava - Poprad 10.11 18:30 1 - 1  
Trencin - Nitra 10.11 18:00 3 - 2  
Zvolen - MAC 10.11 18:00 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - KRS Beijing 10.11 15:30 2 - 4  
Dinamo Tver - Himik Voszkreszenszk 10.11 18:00 0 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Lada Toljatti 10.11 16:00 1 - 0  
Juzsnij Ural Orszk - Tsen Tou Jilin 10.11 15:30 3 - 3  
Rubin Tyumeny - CSZK Szamara 10.11 16:00 0 - 0  
SZKA-Néva - Zvezda Csehov 10.11 18:00 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Mega Bemax 10.11 20:00 98 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Cairns 10.11 10:30 90 - 74  
Perth - Illawarra 10.11 12:30 103 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Flames 10.11 10:30 89 - 79  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Liege 10.11 20:30 93 - 57  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Plymouth 10.11 20:30 92 - 72  
Worcester - London City Royals 10.11 20:30 65 - 67  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Cheshire 10.11 20:30 58 - 66  
Sheffield - Glasgow 10.11 20:30 84 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 10.11 12:00 81 - 59  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Alba Berlin 10.11 19:30 95 - 95, h.u. 106 - 105  
Himki Moszkva - Baskonia Vitoria 10.11 19:00 79 - 76  
Olimpia Milano - Zalgiris Kaunas 10.11 20:45 85 - 81  
Olympiakosz - Valencia 10.11 20:30 89 - 63  
Zenit Szentpétervár - Barcelona 10.11 19:00 63 - 87  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Lille 10.11 20:00 79 - 79, h.u. 94 - 93  
Antibes - Nancy 10.11 20:30 71 - 92  
Denain - Vichy-Clermont 10.11 20:00 71 - 63  
Evreux - Blois 10.11 20:30 76 - 104  
Fos-sur-Mer - Paris BC 10.11 20:00 68 - 70  
R
 
     
2019.10.10.
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Ting Wong - An Yan 10.10 16:40 2 - 4  
D. Ovtcharov - Ziyang Yu 10.10 17:30 3 - 4  
Dingshuo Liu - Jun Mizutani 10.10 17:30 2 - 4  
J. Groth - H. Calderano 10.10 16:40 2 - 4  
Kenta Matsudaira - Koki Niwa 10.10 16:40 1 - 4  
P. Franziska - K. Gerassimenko 10.10 20:00 4 - 0  
P. Gionis - Sangsu Lee 10.10 16:40 3 - 4  
T. Boll - Qihao Zhou 10.10 20:50 4 - 2  
Takuya Jin - Jingkun Liang 10.10 20:50 0 - 4  
Tom. Harimoto - A. Kallberg 10.10 20:00 4 - 2  
V. Samsonov - L. Pitchford 10.10 20:00 4 - 3  
Woojin Jang - Chuqin Wang 10.10 17:30 0 - 4  
Xin Xu - S. Gauzy 10.10 20:00 4 - 1  
Yuk. Uda - Gaoyuan Lin 10.10 20:50 0 - 4  
Yun-Ju Lin - Youngsik Jeoung 10.10 17:30 3 - 4  
Asztalitenisz (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alamian N / Alamiyan N - Jang W / Jeoung Y 10.10 12:40 0 - 3  
Allegro M / Lambiet F - Fan Z / Lin G 10.10 13:20 0 - 3  
Boll T / Franziska P - Yoshimura M / Morizono M 10.10 13:20    
Devos R / Olah B - Chen C-A / Chuang C-Y 10.10 12:40 0 - 3  
Ho K K / Lam S H - Duda B / Qiu D 10.10 12:40 0 - 3  
Ionescu O / Robles A - Dyjas J / Nuytinck C 10.10 13:20 3 - 2  
Ishiy V / Jouti E - Liang J / Xu X 10.10 13:20 0 - 3  
Liao C-T / Lin Y-J - Gárdos R / Habesohn D 10.10 12:40 3 - 1  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fei Liu - Manyu Wang 10.10 19:10 0 - 4  
Hitomi Sato - O. Paranang 10.10 18:20 4 - 0  
Hon. Hashimoto - Mima Ito 10.10 15:00 2 - 4  
Kas. Ishikawa - M. Pesotska 10.10 15:00 4 - 2  
M. Batra - Tianwei Feng 10.10 15:50 0 - 4  
Miu Hirano - Yidi Wang 10.10 15:50 1 - 4  
Miyu Kato - I-Ching Cheng 10.10 18:20 4 - 2  
O. Vorobeva - B. Szőcs 10.10 18:20 4 - 1  
P. Solja - Jihee Jeon 10.10 19:10 2 - 4  
Rui Zhang - Hyowon Suh 10.10 15:00 4 - 1  
S. Polcanova - Tianyi Qian 10.10 19:10 3 - 4  
Xiaona Shan - Hoi Kem Doo 10.10 19:10 4 - 1  
Xiaoxin Yang - Ying Han 10.10 15:50 4 - 3  
Xingtong Chen - Hina Hayata 10.10 15:00 4 - 3  
Asztalitenisz (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajor N / Partyka N - Kihara M / Nagasaki M 10.10 12:00 0 - 3  
Diaz A / Samara E - Jeon J / Yang H 10.10 11:20 1 - 3  
Doo H K / Lee H C - Polcanova S / Szőcs B 10.10 12:00 0 - 3  
Ng W N / Soo W Y M - Vorobeva O / Noskova Y 10.10 11:20 3 - 0  
Paranang O / Sawettabut S - Mittelham N / Solja P 10.10 12:00 2 - 3  
Sun Y / Wang M - Lin Y / Zeng J 10.10 11:20 3 - 0  
Asztalitenisz (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badowski M / Bajor N - Pistej L / Balazova B 10.10 10:40 2 - 3  
Harimoto T / Hayata H - Franziska P / Solja P 10.10 10:40 3 - 1  
Ho K K / Lee H C - Wang C / Wang M 10.10 10:00 0 - 3  
Lee S / Jeon J - Ionescu O / Szőcs B 10.10 10:40 3 - 0  
Mizutani J / Ito M - Chen C-A / Chen S-Y 10.10 10:00 3 - 1  
Nuytinck C / Lung L - Lin Y J/Cheng I C 10.10 10:40 1 - 3  
Wong C T / Doo H K - Karakasevic A / Lupulesku 10.10 10:00 3 - 1  
Xu X / Sun Y - Fegerl S / Polcanova S 10.10 10:00 3 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - Kiwoom Heroes (4.m.) 10.10 11:30 5 - 10  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks (2.m.) 10.10 11:00 6 - 8  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers (2.m.) 10.10 11:00 6 - 0  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Washington (5.m.) 10.10 02:37 3 - 7  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - N. Aspinall 10.10 21:10 3 - 1  
Glen Durrant - J. Wattimena 10.10 23:05 3 - 2  
Ian White - C. Dobey 10.10 20:10 2 - 3  
M. van Gerwen - Mer. King 10.10 22:10 3 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Sirius 10.10 18:30 8 - 4  
Visby - Warberg 10.10 19:00 4 - 11  
Växjö - Pixbo Wallenstam 10.10 18:30 9 - 4  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobovec - Mostar SG 10.10 20:00 7 - 2  
Ekonomac Kragujevac - Sporting CP 10.10 17:30 1 - 12  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araz Naxcivan - Benfica 10.10 17:30 0 - 7  
Halle-Gooik - Herszon 10.10 20:30 3 - 7  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - St. Andrews 10.10 17:30 3 - 1  
Csíkszereda - Sparta Praha (Helyszín: Prága) 10.10 20:00 3 - 7  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hovocubo - Liburn Gjakova 10.10 16:00 3 - 3  
Stalitsza Minszk - Toulon 10.10 18:30 3 - 1  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Georgians Tbiliszi - Pesarofano 10.10 17:00 1 - 5  
Uddevalla - Weilimdorf 10.10 19:30 0 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Ceska Lipa 10.10 20:30 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Renon/Ritten 10.10 20:30 2 - 5  
Jesenice - Gherdeina/Gröden 10.10 19:00 1 - 2  
Klagenfurt 2 - Zell am See 10.10 19:30 2 - 7  
Olimpija Ljubljana - Salzburg 2 10.10 19:15 4 - 1  
Vienna Capitals 2 - Val Pusteria 10.10 19:00 0 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Bregenzerwald 10.10 20:00 6 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Dundee 10.10 20:30 8 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Trebic 10.10 18:00 1 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Brassó 10.10 19:00 4 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Metallurg Zslobin 10.10 18:00 2 - 2  
Mogiljev - Lida 10.10 18:00 2 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 10.10 18:00 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukko - SaiPa 10.10 17:30 6 - 3  
Vaasan Sport - Kalpa 10.10 17:30 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Amur Habarovszk 10.10 18:30 1 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Szocsi 10.10 18:00 1 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Admiral Vlagyivosztok 10.10 16:00 3 - 3  
Red Star Kunlun - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.10 13:30 1 - 1  
SZKA Szentpétervár - Avtomobil. Jekatyerinburg 10.10 18:30 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Zemgale/LLU 10.10 18:15 4 - 8  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga 2 - Dinamo Moszkva 2 10.10 17:30 1 - 1  
Kapitan Sztupino - Lokomotív Jaroszlavl 2 10.10 18:00 2 - 2  
Vityaz Podolszk 2 - Almaz Cserepovec 10.10 17:00 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Montreal 10.10 01:00 4 - 4  
Philadelphia - New Jersey 10.10 01:30 4 - 0  
Vancouver - Los Angeles 10.10 04:00 8 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Valerenga 10.10 18:30 2 - 6  
Manglerud - Narvik 10.10 18:30 3 - 2  
Stavanger - Lillehammer 10.10 19:00 7 - 3  
Stjernen - Frisk/Asker 10.10 18:30 3 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Ingolstadt 10.10 19:30 1 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Owen Sound Attack - Kitchener Rangers 10.10 01:00 3 - 3  
Saginaw Spirit - Peterborough Petes 10.10 01:05 0 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Leksand 10.10 19:00 6 - 4  
Lulea - Brynäs 10.10 19:00 4 - 0  
Malmö - Skelleftea 10.10 19:00 0 - 4  
Oskarshamn - Frölunda 10.10 19:00 1 - 3  
Rögle - Djurgarden 10.10 19:00 1 - 1  
Örebro - Växjö 10.10 19:00 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Izssztal Izsevszk 10.10 18:00 4 - 2  
Rjazany - Barsz Kazany 2 10.10 18:00 3 - 0  
Rosztov - Nyeftyanyik Almetyevszk 10.10 18:30 1 - 5  
Szarjarka Karaganda - Torpedo Kamenogorszk 10.10 15:00 4 - 3  
Tambov - Molot Perm 10.10 17:30 1 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moose Jaw Warriors - Edmonton Oil Kings 10.10 03:00 3 - 3  
Saskatoon Blades - Vancouver Giants 10.10 03:00 2 - 1  
Swift Current Broncos - Portland Winterhawks 10.10 03:00 2 - 8  
Victoria Royals - Everett Silvertips 10.10 04:05 2 - 3  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Levszki Szófia 10.10 17:00 62 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Busan Sonicboom 10.10 12:00 87 - 90  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Panathinaikosz 10.10 20:45 79 - 78  
Crvena zvezda - Fenerbahce 10.10 19:00 68 - 56  
CSZKA Moszkva - Bayern München 10.10 19:00 79 - 68  
Real Madrid - Maccabi TA 10.10 21:00 86 - 85  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo Amsterdam - Den Bosch 10.10 19:30 57 - 103  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 10.10 01:30 88 - 97  
Charlotte - Miami 10.10 01:30 94 - 108  
Chicago - New Orleans 10.10 02:00 125 - 127  
Detroit - Dallas 10.10 01:00 124 - 117  
Houston - Toronto 10.10 12:00 118 - 111  
LA Lakers - Brooklyn 10.10 13:30 111 - 114  
Milwaukee - Utah 10.10 02:00 133 - 99  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Schaffhausen 10.10 19:00 24 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Skanderborg 10.10 20:00 27 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Chambery 10.10 20:45 32 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Vác 10.10 18:00 37 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Balingen-Weilstetten 10.10 19:00 27 - 26  
Erlangen - Göppingen 10.10 19:00 23 - 26  
Kiel - Nordhorn-Lingen 10.10 19:00 31 - 23  
Stuttgart - Lemgo 10.10 19:00 26 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Fakel Taganrog 10.10 16:30 23 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Buzau 10.10 17:00 36 - 29  
Focsani - Calarasi 10.10 17:30 22 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Sävehof 10.10 17:45 19 - 35  
Skuru - Söder 10.10 19:00 35 - 20  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Estudiantes LP 10.10 23:10 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Sao Paulo 10.10 02:00 0 - 0  
Botafogo RJ - Goiás 10.10 00:15 3 - 1  
Cruzeiro - Fluminense 10.10 02:30 0 - 0  
CSA - Internacional 10.10 00:15 1 - 0  
Fortaleza - Chapecoense 10.10 01:30 2 - 0  
Gremio - Ceara 10.10 02:00 2 - 1  
Santos - Palmeiras 10.10 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Észtország 10.10 18:00 0 - 0  
Hollandia - Észak-Írország 10.10 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Magyarország 10.10 20:45 3 - 0  
Szlovákia - Wales 10.10 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Izrael 10.10 20:45 3 - 1  
Lettország - Lengyelország 10.10 20:45 0 - 3  
Észak-Macedónia - Szlovénia 10.10 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - San Marino 10.10 20:45 9 - 0  
Kazahsztán - Ciprus 10.10 16:00 1 - 2  
Oroszország - Skócia 10.10 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Nof Hagalil 10.10 18:00 0 - 0  
Hapoel Afula - Maccabi Petah Tikva 10.10 18:00 0 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Kfar Qasem 10.10 18:00 1 - 5  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Forge Hamilton 10.10 03:00 2 - 1  
HFX Wanderers - Pacific Langford 10.10 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Union Magdalena 10.10 01:00 2 - 0  
Dep. Tolima - Millonarios 10.10 00:00 2 - 0  
Independiente SF - Atl. Huila 10.10 03:00 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Dep. Cali 10.10 03:00 3 - 0  
Once Caldas - Atl. Bucaramanga 10.10 23:00 3 - 0  
Rionegro Aguilas - Dep. La Equidad 10.10 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trepca Kosovska Mitrovica - Crvena zvezda 10.10 15:00 0 - 8  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovénia - U19Svájc 10.10 11:30 1 - 2  
U19Ukrajna - U19Görögország 10.10 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Portugália 10.10 19:00 1 - 1  
U20Norvégia - U20Franciaország 10.10 17:00 1 - 2  
U20Németország - U20Lengyelország 10.10 18:00 3 - 4  
U20Olaszország - U20Anglia 10.10 14:00 2 - 2  
U20Svájc - U20Csehország 10.10 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Írország - U21Olaszország 10.10 21:05 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Azerbajdzsán 10.10 21:00 5 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Görögország 10.10 17:00 1 - 1  
U21Skócia - U21Litvánia 10.10 18:15 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Montenegró - U21Észak-Macedónia 10.10 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Észak-Írország 10.10 18:00 2 - 1  
U21Finnország - U21Málta 10.10 18:00 4 - 0  
U21Románia - U21Ukrajna 10.10 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Spanyolország - U21Németország 10.10 19:45 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Cerro Largo Melo 10.10 21:00 0 - 2  
Nacional Montevideo - Danubio Montevideo 10.10 01:00 1 - 0  
Rampla Juniors - Juventud de Las Piedras 10.10 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Bethlehem Steel 10.10 01:30 5 - 2  
Hartford - Birmingham Legion 10.10 02:00 4 - 0  
Loudoun Utd. - St. Louis FC 10.10 01:30 4 - 3  
Real Monarchs - Orange County SC 10.10 03:00 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Guam 10.10 14:00 7 - 0  
Szíria - Maldív-szigetek 10.10 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Nepál 10.10 11:00 5 - 0  
Jordánia - Kuvait 10.10 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Hongkong 10.10 18:00 2 - 0  
Irán - Kambodzsa 10.10 15:30 14 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szaúd-Arábia - Szingapúr 10.10 19:00 3 - 0  
Üzbegisztán - Jemen 10.10 14:00 5 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Katar 10.10 15:00 0 - 2  
Omán - Afganisztán 10.10 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirgizisztán - Mianmar 10.10 16:30 7 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Indonézia 10.10 18:00 5 - 0  
Vietnám - Malajzia 10.10 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libanon - Türkmenisztán 10.10 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Zamora Barinas 10.10 00:00 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Kongói DK 10.10 21:45 1 - 1  
Brazília - Szenegál 10.10 14:00 1 - 1  
Szerbia - Paraguay 10.10 20:45 1 - 0  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland - Bay of Plenty 10.10 08:35 12 - 22  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kanada 10.10 04:00 3 - 0  
Japán - Oroszország 10.10 12:20 3 - 1  
Lengyelország - Egyiptom 10.10 05:30 3 - 0  
Olaszország - Ausztrália 10.10 08:00 3 - 0  
Tunézia - Irán 10.10 07:00 0 - 3  
USA - Brazília 10.10 11:00 0 - 3  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkes F. - D. Harika 10.10 16:00 0.5 - 0.5  
D. Gukesh - Lékó P. 10.10 16:00 0.5 - 0.5  
E. Najer - V. Anand 10.10 16:00 1 - 0  
G. Kamsky - Erdős V. 10.10 16:00 0.5 - 0.5  
M-E. Parligras - Hik. Nakamura 10.10 16:00 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - Y. Kuzubov 10.10 16:00 1 - 0  
N. Abasov - S. Karjakin 10.10 16:00 0.5 - 0.5  
Zhong Zhang - F. Caruana 10.10 16:00 0 - 1  
Snooker (Championship League, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gary Wilson - M. Selby (3 nyert frame-ig) 10.10 17:05 0 - 3  
Gary Wilson - Ryan Day (3 nyert frame-ig) 10.10 12:50 3 - 0  
Gary Wilson - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 10.10 19:00    
J. Lisowski - B. Hawkins 10.10 13:55 1 - 3  
Kyr. Wilson - J. Lisowski (3 nyert frame-ig) 10.10 17:30 3 - 0  
Kyr. Wilson - M. Selby (3 nyert frame-ig) 10.10 15:00 3 - 2  
Kyr. Wilson - M. Selby (3 nyert frame-ig) 10.10 18:55    
Kyr. Wilson - Ryan Day (3 nyert frame-ig) 10.10 12:00 3 - 0  
M. Selby - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 10.10 20:10    
S. Bingham - B. Hawkins 10.10 15:00 1 - 3  
S. Bingham - M. Selby 10.10 12:00 3 - 2  
S. Bingham - Ryan Day 10.10 16:25 3 - 2  
Squash (US Open Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Die. Elias - K.A. Gawad 10.10 01:30 3 - 2  
Squash (US Open Championships, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gohar - Tes. Evans 10.10 23:30 3 - 0  
R. El Welily - S-J. Perry 10.10 00:00 3 - 0  
R. Elaraby - N. El Tayeb 10.10 00:45 0 - 3  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Nakashima - J. Duckworth 10.10 22:10 2 - 0  
Dar. King - B. Rola 10.10 19:00 2 - 0  
J. Sock - J. Draper 10.10 04:30 1 - 2  
Kev. King - D. Kudla 10.10 20:40 2 - 0  
P. Polansky - N. Kuhn 10.10 19:00 2 - 0  
Taro Daniel - M. Cressy 10.10 20:40 2 - 1  
Tenisz (Fairfield, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Mmoh M - Baughman D / Holt B 10.10 00:45 1 - 2  
Cerretani J / Lovett K - Baughman D / Holt B 10.10 23:10 1 - 2  
Galloway R / Maytin R - Cerretani J / Lovett K 10.10 01:20 1 - 2  
Goransson A / Verbeek S - Kudla D / Quiroz R 10.10 02:15 2 - 0  
Goransson A / Verbeek S - Pasha N / Schnur M 10.10 21:00 2 - 1  
Krueger M / Lawson A - Gonzalez S / Huey T C 10.10 00:00 0 - 2  
Redlicki M / Whithrow J - King E / Reese H 10.10 02:50 0 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - J. Ostapenko 10.10 21:20    
A. Pavlyuchenkova - V. Kuzmova 10.10 15:15 1 - 2  
E. Alexandrova - L. Siegemund 10.10 14:00 2 - 1  
K. Bertens - A. van Uytvanck 10.10 19:05 2 - 1  
K. Mladenovic - D. Vekic 10.10 17:00 2 - 1  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Ninomiya M - Kuzmova V / Sizikova Y 10.10 19:05 1 - 2  
Gauff/McNally - Siegemund L / Srebotnik K 10.10 20:40 2 - 0  
Haas B / Knoll X - Rosolska A / Voracova R 10.10 17:15 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Geuer N / Lechemia E 10.10 13:00 2 - 1  
Tenisz (Mouilleron Captif, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - M. Bourgue 10.10 16:25 0 - 2  
Ant. Hoang - S. Travaglia 10.10 17:55 2 - 0  
Den. Novak - C-M. Stebe 10.10 12:35 2 - 0  
G. Mager - H. Laaksonen 10.10 14:35 0 - 2  
J. Sinner - L. Rosol 10.10 13:30 2 - 1  
M. Copil - P. Lorenzi 10.10 11:00 2 - 1  
M. Ymer - O. Otte 10.10 21:40 2 - 1  
U. Humbert - J. Vesely 10.10 19:35 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron Captif, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Arneodo R / Nys H 10.10 17:30 2 - 1  
Bolelli S / Haase R - Raja P / Sancic A 10.10 16:15 0 - 2  
Guinard M / Miedler L - Lammons N / Monroe N 10.10 11:00 2 - 1  
Ramanathan R / Travaglia - Jebavy R / Zelenay I 10.10 20:05 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - A. Rublev 10.10 14:45 2 - 0  
D. Goffin - R. Federer 10.10 12:30 0 - 2  
D. Medvedev - V. Pospisil 10.10 06:30 2 - 0  
F. Fognini - K. Khachanov 10.10 06:30 2 - 0  
H. Hurkacz - S. Tsitsipas 10.10 11:00 1 - 2  
N. Basilashvili - D. Thiem 10.10 13:30 0 - 2  
N. Djokovic - J. Isner 10.10 09:00 2 - 0  
R. Bautista-Agut - M. Berrettini 10.10 08:40 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Kubot L / Melo M 10.10 08:00 1 - 2  
Klaasen R / Venus M - Kontinen H / Peers J 10.10 06:30 2 - 1  
Murray J / Skupski N - Djokovic N / Krajinovic F 10.10 11:05 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Dodig I / Polasek F 10.10 08:10 1 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - F. Zeballos 10.10 21:00 2 - 0  
F. Delbonis - G.M. Moroni 10.10 00:10 2 - 1  
F. Gaio - F. Bagnis 10.10 22:55 0 - 2  
G. Andreozzi - A. Giannessi 10.10 22:55    
G. Clezar - L. Mayer 10.10 04:50 2 - 1  
T. Monteiro - J.O. Gutierrez 10.10 21:00 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estrella Burgos V/Hardt N - Bagnis F / Mena F 10.10 03:15 0 - 2  
Gomez-Herrera C / Hernand - Andreozzi G / Molteni A 10.10 03:00 2 - 1  
LUZ O / Martinez L D - Alvarez N / Cid Subervi R 10.10 01:30 2 - 0  
Monteiro T / Sakamoto P - Menezes J / Tabilo A 10.10 01:50 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Watson - Qiang Wang 10.10 08:05 2 - 0  
M. Linette - Kur. Nara 10.10 07:20    
Saisai Zheng - V. Kudermetova 10.10 06:35    
Shuai Peng - D. Yastremska 10.10 05:00 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y-Y / Peng S - Adamczak M / Sanders S 10.10 08:35 2 - 0  
Han X / Zhu L - Jurak D / Krawczyk D 10.10 05:00 2 - 0  
Wang Yaf / Yang Z - Aoyama S / Shibahara E 10.10 06:25 1 - 2  
Tollaslabda (Brazil Intern.Series,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Sugiura - D'Artagnan Da Silva 10.10 15:00 2 - 1  
G. Aquino - Vin. Gori 10.10 16:20 0 - 2  
Gus. Pereira - Mat. Diniz 10.10 15:40 2 - 0  
M. Carrija Cutti - I. Batalha 10.10 15:00 2 - 1  
Ped. Chen - Mat. Voigt 10.10 15:00 0 - 2  
Toni Gomes - Mes. Rony 10.10 15:40 2 - 0  
Tollaslabda (Brazil Intern.Series,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandao F / Cutti M C - Chen P / Serafim J G N R 10.10 20:20 2 - 0  
Tollaslabda (Brazil Intern.Series,vegyes p.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coutinho C / Alves J - Voigt M / Lima B O 10.10 20:20 0 - 2  
Gori V / Oliveira G - Gomes T / Pereira P 10.10 18:20 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Merkle - B. Atilano 10.10 17:35 2 - 0  
B.M. Rahul Bharadwaj - Vic. Svendsen 10.10 16:05 2 - 1  
E. Heino - D. Nikolov 10.10 17:10 1 - 2  
F. Burestedt - K. Schaefer 10.10 15:40 2 - 1  
Lakshya Sen - Y. de Oliveira 10.10 16:25 2 - 1  
Leo Rossi - Shifeng Li 10.10 16:50 0 - 2  
S. Sirant - T. Penty 10.10 15:20 2 - 1  
Sam. Verma - Yus. Onodera 10.10 17:55 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Moelhede L - Lamsfuss M / Seidel M E 10.10 18:25 0 - 2  
Hemming C / Mairs G - Ellis M / Langridge C 10.10 19:55 0 - 2  
Holst T / Stoffersen M - Maas J / Tabeling R 10.10 17:35 0 - 2  
Huang K X / Liu C - Lane B / Vendy S 10.10 19:55 2 - 0  
Isriyanet T / Kedren K - Ou X Y / Zhang N 10.10 19:30 1 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Jansen J R / Kaesbauer P 10.10 17:55 2 - 1  
Liao M C / Su C H - Dong W / Guo X 10.10 19:55 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Lundgaard D / Thyrri M 10.10 18:25 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bri. Tam - Yiman Zhang 10.10 14:50 0 - 2  
J.D. Jakobsen - Yvonne Li 10.10 16:05 2 - 0  
K. Polikarpova - E. Kosetskaya 10.10 16:25 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Yun Li 10.10 15:40 1 - 2  
N. Perminova - Zhiyi Wang 10.10 13:45 0 - 2  
S. de Visch Eijbergen - Xuefei Qi 10.10 14:05 0 - 2  
S. Katethong - M. Batomene 10.10 14:50 2 - 0  
Yu Po Pai - A. Demirbag 10.10 15:20 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeje A / Poulsen M - Iwanaga R / Nakanishi K 10.10 18:45 0 - 2  
Bolotova E / Davletova A - Magelund A / Ravn F 10.10 19:10 2 - 1  
Cheng C Y / Lee C C - Tan P K L / Thinaah M 10.10 19:30 1 - 2  
Delrue D / Palermo L - Moore J / Williams V 10.10 19:10 2 - 1  
Hobara S / Sone N - Karlsson E / Magnusson J 10.10 16:50 2 - 0  
Nistad C / Sjoo M - Piek S / Seinen C 10.10 17:10 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Chen Y Y / Qiao S J 10.10 18:45 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Boeje A - Lamsfuss M / Herttrich I 10.10 13:20 2 - 1  
Dong W / Chen X - Hall A / Macpherson J 10.10 13:00 2 - 1  
Ellis M / Smith L - Guo X / Zhang S 10.10 14:30 2 - 1  
Magee S / Magee C - Bay J / Lundgaard S 10.10 13:45 0 - 2  
Mairs G / Williams V - Adcock C / Adcock G 10.10 14:05 0 - 2  
Nohr N / Thygesen S - Labar R / Tran A 10.10 14:30 2 - 0  
Piek S / Tabeling R - Grachev D / Bolotova E 10.10 13:00 2 - 0  

 

 

2019.10.09.
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - Kiwoom Heroes (3.m.) 10.09 07:00 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks (1.m.) 10.09 11:00 4 - 8  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers (1.m.) 10.09 11:00 5 - 2  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Houston (4.m.) 10.09 01:07 4 - 1  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - S. Bunting 10.09 21:20    
D. Noppert - N. Aspinall 10.09 20:10 2 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Indians Espoo 10.09 17:30 3 - 3  
Steelers Hämeenlinna - Oilers Espoo 10.09 17:30 6 - 7  
Turku PS - LaSB 10.09 17:30 10 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmarsund - Höllviken 10.09 19:00 10 - 4  
Linköping - Mullsjö 10.09 19:00 5 - 3  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekonomac Kragujevac - Dobovec (Helyszín: Szlovénia) 10.09 20:00 0 - 4  
Sporting CP - Mostar SG 10.09 17:30 5 - 0  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Herszon 10.09 17:30 1 - 1  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayat - Barcelona 10.09 15:30 1 - 7  
Vytis - Tyumeny 10.09 18:00 2 - 4  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - KPRF Moszkva 10.09 18:00 1 - 5  
Murcia - Kairat Almaty 10.09 15:45 3 - 2  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - Futsal Club Shkupi 10.09 18:00 4 - 7  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hovocubo - Stalitsza Minszk (Helyszín: Minszk) 10.09 18:30 1 - 9  
Liburn Gjakova - Toulon 10.09 16:00 5 - 5  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Georgians Tbiliszi - Uddevalla (Helyszín: Uddevalla) 10.09 19:30 4 - 2  
Pesarofano - Weilimdorf 10.09 17:00 5 - 3  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chorzow - AZS Katowice 10.09 18:00 10 - 2  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Biel 10.09 19:30    
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Plzen 10.09 19:45    
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - Junoszt Minszk 10.09 18:00 2 - 4  
Trinec - Lausanne 10.09 17:00 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Prostejov 10.09 17:30 2 - 8  
Chomutov - Poruba 10.09 17:30 8 - 3  
Jihlava - Havirov 10.09 17:30 1 - 3  
Litomerice - Kadan 10.09 17:30 4 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Frydek Mistek 10.09 17:30 3 - 2  
Slavia Praha - Sokolov 10.09 18:00 4 - 0  
Zubr Prerov - Vsetin 10.09 18:00 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Litvínov 10.09 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Hokki - Jokipojat 10.09 17:30 4 - 1  
Kokkolan Hermes - KeuPa 10.09 17:30 2 - 2  
Koovee - TUTO 10.09 17:30 4 - 1  
SaPKo - IPK 10.09 17:30 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 10.09 18:30 3 - 2  
Red Star Kunlun - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.09 13:30 2 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Barisz 10.09 16:00 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Szpartak Moszkva 10.09 18:30 3 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Vityaz Podolszk 10.09 18:00 4 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Moszkva 10.09 16:00 3 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Prizma Riga 10.09 18:30 6 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Szibirszkije Sznajperi 10.09 14:30 2 - 2  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 10.09 15:30 1 - 3  
Barisz 2 - Kuznyeckije Medvegyi 10.09 15:00 3 - 4  
Belije Medvegyi Cseljab. - Rubin Tyumeny 2 10.09 11:00 4 - 1  
SZKA-Varjagi - Dinamo Szentpétervár 2 10.09 18:00 0 - 2  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Omszkije Jasztrebi 10.09 14:00 4 - 2  
Tolpar Ufa - Irbisz Kazany 10.09 10:00 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Los Angeles 10.09 03:00 3 - 3  
Detroit - Anaheim 10.09 01:30 1 - 3  
Florida - Carolina 10.09 01:00 3 - 6  
Las Vegas - Boston 10.09 04:00 3 - 4  
Nashville - San Jose 10.09 02:00 5 - 2  
NY Islanders - Edmonton 10.09 01:00 2 - 5  
Pittsburgh - Winnipeg 10.09 01:00 1 - 4  
Washington - Dallas 10.09 01:00 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Karlskoga 10.09 19:00 6 - 3  
MODO - Almtuna 10.09 19:00 5 - 0  
Mora - Tingsryd 10.09 19:00 3 - 1  
Södertälje - Vita Hästen 10.09 19:00 0 - 2  
Timra - Västeras 10.09 19:00 5 - 2  
Västervik - AIK 10.09 19:00 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Trnava 10.09 18:30 8 - 3  
HC Topolcany - Dubnica 10.09 18:00 3 - 1  
Martin - Skalica 10.09 18:00 2 - 1  
Povazska Bystrica - Levice 10.09 18:00 6 - 3  
Spisska Nova Ves - Zilina 10.09 17:30 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - ORG Beijing 10.09 12:00 7 - 3  
Dinamo Tver - Zvezda Csehov 10.09 18:00 1 - 1  
Gornyak Ucsali - Tsen Tou Jilin 10.09 15:30 4 - 2  
Humo Taskent - Szokol Krasznojarszk 10.09 16:30 2 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dizel Penza 10.09 16:00 3 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - KRS Beijing 10.09 15:30 3 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Nomad 10.09 14:00 7 - 2  
Rubin Tyumeny - Lada Toljatti 10.09 16:00 4 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medicine Hat Tigers - Portland Winterhawks 10.09 03:00 4 - 2  
Prince Albert Raiders - Vancouver Giants 10.09 03:00 4 - 2  
Regina Pats - Edmonton Oil Kings 10.09 03:00 3 - 5  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Decin 10.09 17:45 75 - 91  
Opava - Hradec Kralove 10.09 18:00 95 - 68  
Pardubice - Ostrava 10.09 17:30 93 - 62  
Svitavy - Nymburk 10.09 18:00 70 - 97  
USK Praha - Brno 10.09 18:00 76 - 59  
Usti nad Labem - Olomoucko 10.09 18:00 89 - 89, h.u. 100 - 97  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Slavia Praha 10.09 18:00 79 - 71  
Ostrava - USK Praha 10.09 17:30 64 - 125  
Zabiny Brno - Chomutov 10.09 18:00 78 - 43  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 10.09 08:00 81 - 86  
Changwon Sakers - Seoul Knights 10.09 10:00 76 - 105  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 10.09 10:00 92 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Ulm 10.09 20:15    
Promitheasz Patra - Monaco 10.09 18:30 74 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Rytas Vilnius 10.09 20:45    
Lok.Kubany Krasznodar - Venezia 10.09 19:00 77 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Olimpija Ljubljana 10.09 18:00 80 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Unicaja Malaga 10.09 19:30 59 - 66  
Buducnost Podgorica - Trento 10.09 19:45 68 - 77  
Galatasaray - Oldenburg 10.09 18:30 92 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Borisfen Mogilev 10.09 18:00 81 - 71  
Joensuun Kataja - Tartu Ulikool 10.09 17:30 99 - 87  
Karsiyaka - Boras 10.09 19:00 78 - 58  
U-Banca Cluj - Rahoveci 10.09 18:00 91 - 47  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - Nokia 10.09 17:30 82 - 82, h.u. 94 - 102  
Kouvot Kouvola - Korihait Uusikaupunki 10.09 17:30 108 - 75  
KTP Kotka - Salon Vilpas 10.09 17:30 78 - 89  
Lahti - Helsinki Seagulls 10.09 17:30 84 - 90  
Ura Kaarina - Lapuan Kobrat 10.09 17:30 117 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Lattes Montpellier 10.09 20:00 64 - 98  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NorthPort Batang Pier - TNT KaTropa 10.09 10:30 100 - 103  
RS Elasto Painters - Phoenix Fuelmasters 10.09 13:00 84 - 86  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Zadar 10.09 18:00 90 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Politechnika Gdansk 10.09 18:00 92 - 54  
Gorzow - Gdynia 10.09 18:00 82 - 89  
Polkowice - Univ. Gdansk 10.09 19:00 90 - 50  
Torun - Lublin 10.09 18:00 62 - 92  
Widzew Lodz - Sleza Wroclaw 10.09 18:00 53 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Lietkabelis 10.09 17:00 91 - 68  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - ZTE 10.09 18:00 74 - 55  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr 10.09 19:45    
Szekszárd - PEAC-Pécs 10.09 17:00 85 - 63  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - San Antonio 10.09 01:30 107 - 89  
Oklahoma City - Dallas 10.09 02:00 119 - 104  
Phoenix - Minnesota 10.09 04:00 111 - 106  
Portland - Denver 10.09 04:30 94 - 105  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Artland 10.09 19:30 81 - 88  
Heidelberg - Tübingen 10.09 19:30 95 - 79  
Leverkusen - Rostock 10.09 19:30 89 - 85  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Krka Novo Mesto 10.09 18:00 68 - 64  
Kosárlabda (Török Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Cukurova 10.09 17:00 86 - 62  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Washington (4.m.) 10.09 02:00 90 - 86  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Ventspils 10.09 18:00 76 - 110  
TTU Tallinn - Valmiera 10.09 18:00 100 - 103  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - PPD Zágráb 10.09 19:00 20 - 17  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - KP Brno 10.09 18:30 30 - 24  
Nove Veseli - Lovosice 10.09 18:00 27 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aalborg 10.09 18:30 25 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Ajax Köbenhavn 10.09 19:00 28 - 15  
Esbjerg - Horsens 10.09 18:30 27 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Dunkerque 10.09 20:30    
St. Raphael - Montpellier 10.09 20:45    
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Brest 10.09 20:00 20 - 36  
Metz - Besancon 10.09 20:00 28 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Piotrkow Trybunalski 10.09 18:00 39 - 35  
Wisla Plock - Kielce 10.09 18:00 27 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrcovia Piotrkow - Lublin 10.09 18:00 21 - 26  
Zaglebie Lubin - Jaroslaw 10.09 18:30 33 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Csurgó 10.09 18:00 25 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Kisvárda 10.09 18:30 32 - 25  
Vác - Szombathely 10.09 18:00 31 - 28  
Érd - Debrecen 10.09 18:00 29 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Follo 10.09 18:30 27 - 18  
Kolstad - Elverum 10.09 19:15 30 - 30  
Naerbö - Drammen 10.09 17:45 26 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Byasen 10.09 18:00 22 - 20  
Follo - Fredrikstad 10.09 18:00 25 - 30  
Kristiansand - Sola 10.09 18:30 37 - 27  
Tertnes Bergen - Storhamar 10.09 18:00 28 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Mainz 10.09 20:00 38 - 26  
Blomberg-Lippe - Leverkusen 10.09 19:30 36 - 24  
Buxtehude - Oldenburg 10.09 19:25 31 - 24  
Dortmund - Metzingen 10.09 19:30 35 - 31  
Neckarsulm - Thüringer HC 10.09 19:30 21 - 40  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Csehovszkije Medvegyi 10.09 16:00 27 - 32  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Néva Szentpétervár 10.09 18:00 26 - 25  
Permszkije Medvegyi - Akbuzat Ufa 10.09 16:00 28 - 22  
Szpartak Moszkva - Dinamo Cseljabinszk 10.09 18:30 29 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Sztavropol 10.09 15:00 25 - 37  
Zvezda Zvenyigorod - Asztrahanocska 10.09 18:00 30 - 29  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Graz 10.09 19:00 25 - 23  
Hard - Ferlach 10.09 19:30 27 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Dobrogea Constanta 10.09 17:15 20 - 20  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Univ. Cluj 10.09 17:00 33 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Ciudad Encantada 10.09 20:15    
Puerto Sagunto - Ademar Leon 10.09 18:30 23 - 33  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Basel 10.09 19:45 29 - 23  
Suhr Aarau - Endingen 10.09 20:00 31 - 19  
Thun - Kriens 10.09 19:30 25 - 20  
Winterthur - Amicitia Zürich 10.09 19:30 31 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Lugi 10.09 19:00 24 - 21  
Hallby - Malmö 10.09 19:00 29 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Höör 10.09 19:00 27 - 33  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Gorenje Velenje 10.09 17:30 33 - 21  
Ribnica - Koper 10.09 19:00 31 - 27  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockport - Hartlepool 10.09 20:45    
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Bragantino 10.09 02:30 2 - 0  
Atlético GO - Cuiaba 10.09 01:30 1 - 1  
Botafogo SP - Figueirense 10.09 00:15 0 - 0  
Coritiba - Guarani 10.09 00:15 1 - 0  
Criciuma - Brasil de Pelotas 10.09 01:30 2 - 2  
Operario PR - Parana 10.09 00:15 0 - 1  
Ponte Preta - Londrina 10.09 02:30 3 - 1  
Vitória - Oeste 10.09 01:30 3 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Nordsjaelland 10.09 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaya Iloilo - Mendiola 10.09 10:00 5 - 1  
Stallion Laguna - Green Archers Utd. 10.09 11:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Sapporo 10.09 12:00 2 - 1  
Kawasaki Frontale - Kashima A. 10.09 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Jaguares de Cordoba 10.09 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teramo - Sicula Leonzio 10.09 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orihuela - Levante B 10.09 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Novi Sad - Javor Ivanjica 10.09 15:00 2 - 1  
Vodojaza Grosnica - Partizan Belgrád 10.09 15:00 0 - 6  
Vozdovac - Teleoptik Zemun 10.09 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Kosice - Pohronie 10.09 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Zaragoza - U19Korona Kielce 10.09 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Kazahsztán 10.09 14:00 3 - 0  
U19Magyarország - U19Grúzia 10.09 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Azerbajdzsán - U19Norvégia 10.09 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Franciaország 10.09 17:00 1 - 3  
U19Finnország - U19Izland 10.09 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Liechtenstein - U21Szlovákia 10.09 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Boston River 10.09 21:00    
Progreso Montevideo - Racing Montevideo 10.09 21:00    
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville SC - Louisville City 10.09 02:00 2 - 1  
Swope Park - Ottawa 10.09 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Azerbajdzsán 10.09 18:30 2 - 3  
Németország - Argentína 10.09 20:45    
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Oroszország 10.09 09:15 61 - 0  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - USA 10.09 06:45 47 - 17  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Fidzsi-szigetek 10.09 11:45 29 - 17  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Himik Juzsnij 10.09 20:00 3 - 0  
Partizani Tirana - Jedinstvo Brcko 10.09 18:00 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SW Erfurt - Münster 10.09 19:30 1 - 3  
Röplabda (Super Cup, Women)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Istanbul 10.09 19:00 2 - 3  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília 10.09 07:00 0 - 3  
Japán - Ausztrália 10.09 12:20 3 - 0  
Lengyelország - Oroszország 10.09 08:00 3 - 1  
Olaszország - Egyiptom 10.09 05:30 3 - 0  
Tunézia - Kanada 10.09 04:00 2 - 3  
USA - Irán 10.09 11:00 3 - 1  
Snooker (Championship League, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Kyr. Wilson (3 nyert frame-ig) 10.09 13:00 2 - 3  
Gary Wilson - B. Hawkins 10.09 20:15 3 - 1  
Gary Wilson - J. Lisowski 10.09 12:00 3 - 0  
J. Lisowski - M. Selby 10.09 14:55 0 - 3  
Kyr. Wilson - Gary Wilson (3 nyert frame-ig) 10.09 16:20 2 - 3  
Kyr. Wilson - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 10.09 11:55 3 - 0  
M. Selby - B. Hawkins 10.09 19:00 2 - 3  
M. Selby - Ryan Day 10.09 13:00 3 - 0  
Ryan Day - B. Hawkins 10.09 16:00 3 - 0  
Ryan Day - J. Lisowski (3 nyert frame-ig) 10.09 20:45    
S. Bingham - Gary Wilson (3 nyert frame-ig) 10.09 14:50 3 - 1  
S. Bingham - J. Lisowski (3 nyert frame-ig) 10.09 18:45 3 - 2  
Squash (US Open Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Grayson - Moh. Elshorbagy 10.09 02:00 0 - 3  
T. Momen - R. Kandra 10.09 00:15 3 - 0  
Squash (US Open Championships, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - J. Chinappa 10.09 01:15 3 - 0  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - M. Giron 10.09 21:40    
A. Velotti - B. Rola 10.09 19:00 0 - 2  
Evan King - M. Krueger 10.09 00:30 2 - 1  
M. Pervolarakis - N. Kuhn 10.09 19:00 1 - 2  
Ste. Johnson - M. Mmoh 10.09 04:00 2 - 0  
Z. Svajda - D. Kudla 10.09 19:00 1 - 2  
Tenisz (Fairfield, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Young D - Pasha N / Schnur M 10.09 01:30 1 - 2  
Hach Verdugo H/Novikov D - Fruttero J P / Rola B 10.09 00:00 2 - 0  
King D / Polansky P - Nakashima B / Ritschard A 10.09 01:00 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - B. Haas 10.09 16:00 2 - 0  
A. Petkovic - J. Görges 10.09 20:20    
E. Alexandrova - Kri. Pliskova 10.09 12:00 2 - 1  
E. Rybakina - A-L. Friedsam 10.09 15:00 2 - 1  
K. Bertens - Mis. Doi 10.09 18:30 2 - 0  
Kat. Kozlova - C. Gauff 10.09 13:30    
T. Korpatsch - J. Ostapenko 10.09 12:00 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Guarachi A - Gauff/McNally 10.09 17:25 0 - 2  
Kuzmova V / Sizikova Y - Jakupovic D / Santamaria S 10.09 13:30 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron Captif, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - Ale. Muller 10.09 15:35 1 - 2  
C. Taberner - H. Laaksonen 10.09 10:00 0 - 2  
D. Masur - J. Vesely 10.09 15:10 1 - 2  
Den. Novak - R. Ramanathan 10.09 11:30 2 - 0  
G. Mager - S. Diez 10.09 10:00 2 - 0  
M. Bourgue - N. Gombos 10.09 13:50 2 - 0  
M. Ymer - L. Vanni 10.09 20:15    
R. Roumane - P. Lorenzi 10.09 11:50 0 - 2  
U. Humbert - R. Haase 10.09 19:45 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron Captif, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Demoliner M / Middelkoop M 10.09 17:40 2 - 0  
Halys Q / Lamasine T - O'Mara J / Skupski K 10.09 19:05 0 - 2  
Lammons N / Monroe N - Podlipnik-Cast./Weissborn 10.09 13:15 2 - 0  
Ramanathan R / Travaglia - Poullain L / Stouff V 10.09 18:00 2 - 1  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J. Chardy 10.09 08:55 2 - 0  
C. Garin - M. Berrettini 10.09 06:30 0 - 2  
D. Goffin - M. Kukushkin 10.09 11:30    
F. Auger Alliassime - S. Tsitsipas 10.09 06:30 0 - 2  
J. Millman - A. Rublev 10.09 09:30 0 - 2  
L. Pouille - J. Isner 10.09 06:30 0 - 2  
N. Djokovic - D. Shapovalov 10.09 12:30 2 - 0  
P. Carreno-Busta - D. Thiem 10.09 14:05 0 - 2  
R. Bautista-Agut - R. Opelka 10.09 07:55 2 - 0  
T.H. Fritz - K. Khachanov 10.09 08:00 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliass/M.Berrettini - Mektic N / Skugor F 10.09 10:15 2 - 1  
Cabal J S / Farah R - Isner J / Querrey S 10.09 09:30 2 - 0  
Coric B / Hua R - Kubot L / Melo M 10.09 06:30 0 - 2  
Dodig I / Polasek F - Garin C / Lajovic D 10.09 09:35 2 - 0  
Hurkacz H / Paire B - Pavic M / Soares B 10.09 10:45 0 - 2  
Mahut/Roger-Vasselin - Gong M-X / Zhang Ze 10.09 06:30 2 - 0  
Ram R / Salisbury J - Granollers M / Zeballos H 10.09 07:55 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Schwartzman D / Sousa J 10.09 08:05 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mena - Joao Menezes 10.09 20:00    
G. Villanueva - H. Dellien 10.09 01:00 0 - 2  
J.O. Gutierrez - P. Krstin 10.09 00:55 2 - 0  
J.P. Varillas - D.E. Galan Riveros 10.09 20:00 2 - 0  
T. Monteiro - V. Estrella Burgos 10.09 02:20 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Hidalgo D / Romboli F 10.09 20:00 2 - 0  
Collarini A / Coria F - Cachin P / Martinez P 10.09 02:40 0 - 2  
Galdos S / Zeballos F - Gaio F / Giannessi A 10.09 00:55 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Garcia - Yafan Wang 10.09 07:55 0 - 2  
R. Peterson - Xinyu Wang 10.09 05:00    
S. Stosur - Y. Putintseva 10.09 06:35 0 - 2  
Xiyu Wang - O. Jabeur 10.09 05:00 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dart H / Watson H - Han X / Zhu L 10.09 05:00 1 - 2  
Duan Y-Y / Peng S - Wang X / Xun F Y 10.09 07:55    
Hibino N / Kato M - BondarenkoK/RodionovaAr 10.09 07:00 2 - 0  
Ng K Y / Zheng S - Jurak D / Krawczyk D 10.09 06:40 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.M. Rahul Bharadwaj - June Wei Cheam 10.09 17:15 2 - 0  
F. Burestedt - Vla. Malkov 10.09 15:55 2 - 1  
Hongyang Weng - D. Nikolov 10.09 18:35 1 - 2  
J. Bruun - Vic. Svendsen 10.09 17:15 0 - 2  
K. Schaefer - Sou. Verma 10.09 16:05 2 - 1  
L. Corvee - E. Heino 10.09 17:55 1 - 2  
Lakshya Sen - O. Guerrero 10.09 15:55 2 - 0  
M. Caljouw - A. Merkle 10.09 19:15 1 - 2  
R. Must - T. Penty 10.09 13:05 0 - 2  
S. Sirant - T.J. Popov 10.09 13:55 2 - 1  
Sam. Verma - K. George 10.09 16:50 2 - 1  
Y. de Oliveira - R. Gemke 10.09 17:35    
Yus. Onodera - L. Schaenzler 10.09 18:20 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Moelhede L - Adam E / Maio J 10.09 11:00 2 - 0  
Corvee S / Villeger W - Ellis M / Langridge C 10.09 15:20 0 - 2  
Eipe J / Kjaer R - Holst T / Stoffersen M 10.09 11:55    
Geiss B / Volker J C - Lamsfuss M / Seidel M E 10.09 12:35 0 - 2  
Isriyanet T / Kedren K - Delrue F / Labar R 10.09 13:15 2 - 0  
Ivanov V / Sozonov I - Bay J / Mikkelsen M 10.09 10:35 2 - 0  
Jansen J R / Kaesbauer P - Dunn A / Hall A 10.09 10:20 2 - 0  
Jille R / Van Der Lecq T - Lane B / Vendy S 10.09 14:35 1 - 2  
Lundgaard D / Thyrri M - Golinski F / Pistorius J 10.09 13:05 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Khakimov N / Zinchenko A 10.09 11:40 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demirbag - G. Mahulette 10.09 13:45 2 - 0  
I.A. Andersen - S. de Visch Eijbergen 10.09 11:15    
J.D. Jakobsen - A. Mikkela 10.09 11:15 2 - 0  
K. Kuuba - Bri. Tam 10.09 09:15 0 - 2  
L. Zetchiri - Yvonne Li 10.09 11:00 0 - 2  
Lia. Tan - Xuefei Qi 10.09 12:20 0 - 2  
M. Batomene - K. Gilmour 10.09 10:35 2 - 0  
M. Mitsova - E. Kosetskaya 10.09 17:55 0 - 2  
N. Yigit - N. Perminova 10.09 09:15 0 - 2  
S. Jaquet - Yiman Zhang 10.09 09:55 1 - 2  
S. Katethong - F. Deprez 10.09 10:20 2 - 0  
Sárosi L. - K. Polikarpova 10.09 19:05 1 - 2  
Yaxin Wei - Zhiyi Wang 10.09 09:00 0 - 2  
Yu Po Pai - J. Hart 10.09 11:55 2 - 0  
Yun Li - Hsuan-Yu Wendy Chen 10.09 11:40 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akchurina A / Morozova O - Magelund A / Ravn F 10.09 17:35 1 - 2  
Bolotova E / Davletova A - Huang J / Zhang S X 10.09 15:20 2 - 0  
Delrue D / Palermo L - Finne-Ipsen J / Surrow M 10.09 13:50 2 - 1  
Fankhauser N / Tabeling I - Efler L / Herttrich I 10.09 19:50 0 - 2  
Iwanaga R / Nakanishi K - Birch C / Smith L 10.09 15:15 2 - 0  
Janssens E / Ostermeyer K - Boeje A / Poulsen M 10.09 16:50 1 - 2  
Jille D / Tirtosentono A - Tan P K L / Thinaah M 10.09 18:20 0 - 2  
Nistad C / Sjoo M - Heriau V / Lambert M 10.09 16:35 2 - 0  
Santosh S / Dandu P - Karlsson E / Magnusson J 10.09 18:35 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Chen X / Zhou C 10.09 16:05 2 - 1  
Tollaslabda (Dutch Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Jille R / Tirtosentono A 10.09 09:55 2 - 0  
Guo X / Zhang S - Pistorius J / Kaepplein L 10.09 09:00 2 - 1  
Hemming C / Moore J - Adcock C / Adcock G 10.09 09:40 0 - 2  
Piek S / Tabeling R - Van Der Lecq T / Jille D 10.09 09:40 2 - 1  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Waspo Hannover 10.09 19:00 15 - 12
 
2019.10.08.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Cleveland 10.08 02:15 31 - 3  
Asztalitenisz (German Open-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szudi Á. - An Yan 10.08 13:00 0 - 4  
Asztalitenisz (German Open-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yui Hamamoto - Pergel Sz. 10.08 17:05 4 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - NY Yankees (3.m.) 10.08 02:40 1 - 5  
Washington - LA Dodgers (4.m.) 10.08 00:40 6 - 1  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Newton - K. Rands 10.08 11:00 0.5 - 1.5  
K. Rands - M. Whyers 10.08 09:00 1 - 2  
M. Whyers - C. Newton 10.08 10:00 2 - 0  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - C. Dobey 10.08 22:35 1 - 3  
J. Wade - Mer. King 10.08 20:10 1 - 3  
M. van Gerwen - J. de Zwaan 10.08 22:00 3 - 0  
Mic. Smith - Ian White 10.08 21:05 1 - 3  
P. Wright - M. Hopp 10.08 00:20 2 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Storvreta 10.08 19:15 2 - 4  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Tyumeny 10.08 15:30 1 - 0  
MFC Ayat - Vytis (Helyszín: Litvánia) 10.08 18:00 5 - 4  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - KPRF Moszkva 10.08 15:45 0 - 3  
Murcia - Berettyóújfalu (Helyszín: Berettyóújfalu) 10.08 18:00 5 - 0  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Futsal Club Shkupi - Leo Jereván 10.08 18:00 2 - 7  
Omonia Nicosia - MNK Novo Vrijeme (Helyszín: Horvátország) 10.08 20:30 2 - 5  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Tappara 10.08 18:30 1 - 3  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Rungsted 10.08 18:00 2 - 0  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Liberec 10.08 19:30 2 - 2  
Belfast - Lulea 10.08 20:30 3 - 6  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Grenoble 10.08 19:45 4 - 1  
Skelleftea - Kärpät 10.08 18:00 2 - 0  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Mannheim 10.08 18:00 6 - 3  
GKS Tychy - Vienna Capitals 10.08 18:00 4 - 2  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Ambri 10.08 19:45 0 - 4  
München - Färjestad 10.08 19:30 2 - 1  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Cardiff 10.08 18:00 9 - 2  
Graz - Mountfield HK 10.08 19:30 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Sparta Praha 10.08 17:30 1 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herlev Eagles 10.08 19:00 1 - 4  
Rödovre - Frederikshavn 10.08 19:00 0 - 3  
Sönderjyske - Odense 10.08 19:00 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - JYP 10.08 17:30 3 - 3  
Ässät - Kalpa 10.08 17:30 0 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 10.08 20:15 4 - 6  
Angers - Chamonix 10.08 20:30 4 - 1  
Mulhouse - Nice 10.08 20:00 5 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Kulager Petropavlovszk 10.08 15:00 4 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Amur Habarovszk 10.08 18:30 4 - 1  
Jokerit - Szocsi 10.08 17:30 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Barsz Kazany 10.08 18:00 0 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Katowice 10.08 18:30 0 - 1  
Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 10.08 18:00 9 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimp Riga - Mogo Riga 10.08 18:30 3 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Szibirszkije Sznajperi 10.08 14:30 3 - 1  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 10.08 15:30 2 - 1  
Barisz 2 - Kuznyeckije Medvegyi 10.08 15:00 3 - 3  
Belije Medvegyi Cseljab. - Rubin Tyumeny 2 10.08 15:00 4 - 1  
Lada Toljatti 2 - Jugra Hanti-Manszijszk 2 10.08 15:00 1 - 3  
SZKA-Varjagi - Dinamo Szentpétervár 2 10.08 18:00 1 - 3  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Omszkije Jasztrebi 10.08 14:00 1 - 3  
Tolpar Ufa - Irbisz Kazany 10.08 14:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Buffalo 10.08 01:00 3 - 3  
Toronto - St. Louis 10.08 01:00 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 10.08 19:00 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Winterthur 10.08 20:00 3 - 4  
Kloten - GCK Lions 10.08 19:45 1 - 0  
Visp - Chaux-de-Fonds 10.08 19:45 4 - 2  
Zug 2 - Thurgau 10.08 19:45 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Rapperswil 10.08 19:45 6 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Kristianstad 10.08 19:00 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Molot Perm 10.08 18:00 1 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Nomad 10.08 14:00 4 - 2  
Rosztov - Izssztal Izsevszk 10.08 18:30 1 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Szentpétervár 10.08 16:00 1 - 2  
Torpedo Gorkij - Barsz Kazany 2 10.08 17:30 3 - 0  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podhale Nowy Targ - Nitra 10.08 18:00 3 - 3  
Újpest - Jastrzebie 10.08 19:00 2 - 9  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovanka - Trutnov 10.08 19:00 72 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Goyang 10.08 12:00 82 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Tofas Bursa 10.08 20:00 93 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Nanterre 10.08 19:15 72 - 65  
Joventut Badalona - Brescia 10.08 20:45 81 - 68  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Le Portel 10.08 20:00 81 - 72  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord Rotterdam - Donar Groningen 10.08 19:45 102 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Anwil Wloclawek 10.08 20:20 87 - 94  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New Orleans 10.08 01:30 109 - 133  
Chicago - Milwaukee 10.08 02:00 112 - 122  
Detroit - Orlando 10.08 01:00 91 - 115  
Toronto - Houston 10.08 12:00 134 - 129  
Washington - New York 10.08 01:00 99 - 104  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - UR Venezia 10.08 17:00 60 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Kalev/Cramo 10.08 18:00 74 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Viborg 10.08 19:00 24 - 32  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Fram 10.08 22:00 25 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Gornik Zabrze 10.08 18:00 19 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Veszprém 10.08 18:00 24 - 41  
Orosháza - Szeged 10.08 18:00 30 - 42  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Corona Brassó 10.08 17:00 23 - 19  
Municipal Craiova - Ramnicu Valcea 10.08 17:15 23 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Eurofarm Rabotnik 10.08 17:15 31 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Barcelona 10.08 21:00 26 - 39  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Redbergslids 10.08 19:00 24 - 28  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeleznicar Nis - Samot Arandjelovac 10.08 18:30 32 - 26  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Dover 10.08 20:45 4 - 0  
Barnet - Bromley 10.08 20:45 1 - 2  
Barrow - Boreham 10.08 20:45 3 - 1  
Eastleigh - Maidenhead Utd. 10.08 20:45 2 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Torquay 10.08 20:45 2 - 4  
Fylde - Chesterfield 10.08 20:45 1 - 3  
Halifax - Chorley 10.08 20:45 0 - 0  
Notts County - Dag & Red 10.08 20:45 2 - 0  
Solihull Moors - Sutton Utd. 10.08 20:45 2 - 0  
Wrexham - Harrogate Town 10.08 20:45 1 - 1  
Yeovil - Woking 10.08 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Alvarado 10.08 02:10 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Atl. Rafaela 10.08 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Sport Recife 10.08 01:00 1 - 1  
Sao Bento - Vila Nova 10.08 01:00 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Rangers de Talca 10.08 00:30 2 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Oroszország 10.08 20:00 2 - 0  
Törökország - Szlovénia 10.08 15:00 1 - 6  
Észtország - Koszovó 10.08 18:15 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Wales 10.08 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Spanyolország 10.08 19:00 1 - 5  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Ausztria 10.08 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Belgium 10.08 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Ukrajna 10.08 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - U21Tottenham 10.08 20:30 1 - 1  
Ipswich - Gillingham 10.08 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Portsmouth 10.08 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wimbledon - Leyton 10.08 20:30 3 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Coventry 10.08 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - U21West Ham 10.08 20:45 4 - 3  
Newport - Exeter 10.08 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Swindon - Plymouth 10.08 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wycombe - Stevenage 10.08 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Northampton 10.08 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Grimsby 10.08 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - Accrington 10.08 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - U21Aston Villa 10.08 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shrewsbury - U21Newcastle 10.08 20:30 3 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - Crewe 10.08 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Doncaster 10.08 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Gota - KI Klaksvik 10.08 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Llaneros FC 10.08 22:30 1 - 2  
Boca Juniors de Cali - Real Cartagena 10.08 02:00 1 - 2  
Dep. Quindio - Fortaleza Cota 10.08 02:45 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. San Lorenzo - Sp. Luqueno 10.08 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lettország - U19Izrael 10.08 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Szerbia (Helyszín: Szerbia) 10.08 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovénia - U19Svájc 10.08 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Uruguay 10.08 23:30 3 - 1  
Lengyelország - Brazília 10.08 20:15 1 - 3  
Portugália - Anglia 10.08 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Bangor City 10.08 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Dollingstown 10.08 20:45 6 - 0  
Cliftonville - Bangor 10.08 20:45 3 - 2  
Coleraine - Glentoran 10.08 20:45 2 - 1  
Dungannon - Linfield 10.08 20:45 0 - 4  
Institute - HW Welders 10.08 20:45 3 - 0  
Larne - Dundela 10.08 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waterford FC - Sligo 10.08 20:45 2 - 0  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Kanada 10.08 12:15 66 - 7  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luka Bar - Vasas 10.08 18:00 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Mougins 10.08 20:00 3 - 0  
Chamalieres - Vandoeuvre-Nancy 10.08 20:00 1 - 3  
Le Cannet - Terville Florange 10.08 20:00 3 - 2  
Marcq-en-Baroeul - Mulhouse 10.08 20:00 1 - 3  
St-Raphael - Beziers 10.08 20:00 0 - 3  
Venelles - Nantes 10.08 20:00 2 - 3  
Snooker (Championship League, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 10.08 16:15 3 - 0  
B. Hawkins - Ryan Day (3 nyert frame-ig) 10.08 13:05 3 - 2  
B. Hawkins - Ryan Day (3 nyert frame-ig) 10.08 18:55    
L. Brecel - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 10.08 14:55 3 - 2  
L. Brecel - Neil Robertson (3 nyert frame-ig) 10.08 17:00 1 - 3  
L. Brecel - Ryan Day (3 nyert frame-ig) 10.08 12:00 1 - 3  
M. Selby - J. Lisowski 10.08 14:45 0 - 3  
M. Selby - Jim. Robertson 10.08 12:00 3 - 1  
M. Selby - Ryan Day 10.08 15:45 3 - 2  
Neil Robertson - J. Lisowski 10.08 13:10 3 - 1  
Neil Robertson - M. Selby (3 nyert frame-ig) 10.08 18:55    
Ryan Day - Neil Robertson (3 nyert frame-ig) 10.08 20:45    
Squash (US Open Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - A. Waller 10.08 02:00 3 - 0  
Die. Elias - Joel Makin 10.08 00:15 3 - 0  
Paul Coll - M. Hesham 10.08 20:15 3 - 1  
Zah. Salem - S. Rösner 10.08 22:00 1 - 3  
Squash (US Open Championships, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annie Au - C. Serme 10.08 21:15 1 - 3  
H.E. Hammamy - N. El Tayeb 10.08 01:15 0 - 3  
Joey Chan - Tes. Evans 10.08 23:30 0 - 3  
N. Gohar - S. Hany 10.08 19:30 3 - 0  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - S. Bangoura 10.08 00:45 2 - 0  
B. Nakashima - U. Blanch 10.08 04:00 2 - 0  
C. Sinclair - A. Velotti 10.08 00:00 1 - 2  
Emi. Gomez - N. Mejia 10.08 22:35 2 - 0  
F. Corwin - F. Peliwo 10.08 21:15 2 - 0  
J. Draper - A. Rybakov 10.08 19:00 2 - 1  
J.C. Aragone - M. Cressy 10.08 20:50 0 - 2  
Kev. King - A. Celikbilek 10.08 19:00 2 - 0  
R. Peniston - A. Sarkissian 10.08 01:35 0 - 2  
R. Quiroz - C. O'Connell 10.08 21:55 0 - 2  
S. Korda - S. Fanselow 10.08 19:00 2 - 0  
S. Verbeek - M. Pervolarakis 10.08 20:25 0 - 2  
Taro Daniel - Bra. Holt 10.08 22:30 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - B. Bencic 10.08 18:40 2 - 1  
A. Sevastova - B. Haas 10.08 11:00    
B. Strycova - A. Cornet 10.08 11:00 0 - 2  
E. Rybakina - N. Stojanovic 10.08 11:00 2 - 0  
F. Ferro - L. Siegemund 10.08 12:35 1 - 2  
K. Bertens - A. Pavlyuchenkova 10.08 11:00    
K. Mladenovic - K. Siniakova 10.08 17:00 2 - 0  
M. Gasparyan - J. Görges 10.08 15:20 0 - 2  
P. Hercog - D. Vekic 10.08 20:50 0 - 2  
S. Vögele - C. Gauff 10.08 13:00 0 - 2  
S. Vögele - M. Sakkari 10.08 13:00    
Y. Bonaventure - A. van Uytvanck 10.08 17:00 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Ninomiya M - Gasparyan M / Kalashnikov 10.08 19:30 2 - 1  
Ferro F / Teichmann J - Siegemund L / Srebotnik K 10.08 18:15 0 - 2  
Haas B / Knoll X - Carter H / Stefani L 10.08 15:50 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Flipkens K / Van Uytvanck 10.08 11:00    
Tenisz (Mouilleron Captif, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - T. Jomby 10.08 13:30 2 - 1  
Ant. Hoang - S. Stakhovsky 10.08 17:15 2 - 1  
C-M. Stebe - K. Majchrzak 10.08 14:30 2 - 1  
H. Grenier - D. Masur 10.08 12:20 1 - 2  
J. Sinner - T. Lamasine 10.08 21:30 2 - 0  
L. Miedler - M. Bourgue 10.08 10:00 0 - 2  
L. Rosol - G. Barrere 10.08 19:45 2 - 0  
M. Copil - M. Zverev 10.08 17:15 2 - 0  
R. Marcora - S. Travaglia 10.08 18:30 1 - 2  
R. Roumane - Q. Halys 10.08 11:55 2 - 0  
T. Kamke - R. Ramanathan 10.08 10:00 1 - 2  
Tenisz (Mouilleron Captif, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Arends S / Pel D 10.08 20:45 1 - 2  
Jebavy R / Zelenay I - Bambridge L / Mclachlan B 10.08 21:55 2 - 1  
Nielsen F / Qureshi A - Guinard M / Miedler L 10.08 15:25 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - J. Isner 10.08 06:30 0 - 2  
A. Ramos-Vinolas - R. Federer 10.08 12:30 0 - 2  
A. Rublev - B. Coric 10.08 06:30 2 - 0  
D. Goffin - R. Gasquet 10.08 11:15 2 - 0  
D. Medvedev - C. Norrie 10.08 14:15 2 - 0  
F. Auger Alliassime - A. Bublik 10.08 09:00    
F. Fognini - A. Murray 10.08 12:45 2 - 1  
G. Monfils - H. Hurkacz 10.08 09:55 0 - 2  
G. Pella - J. Millman 10.08 08:00 0 - 2  
J-L. Struff - M. Berrettini 10.08 08:25 0 - 2  
J. Sousa - V. Pospisil 10.08 12:30 0 - 2  
N. Basilashvili - B. Paire 10.08 07:55 2 - 1  
R. Opelka - D. Lajovic 10.08 06:30 2 - 0  
Zhe Li - L. Pouille 10.08 06:30 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Khachanov K / Rublev A 10.08 10:20 2 - 0  
Chardy J / Martin F - Hurkacz H / Paire B 10.08 12:50 0 - 2  
Djokovic N / Krajinovic F - Krawietz K / Mies A 10.08 08:15 2 - 1  
Gao X / Li Z - Murray J / Skupski N 10.08 12:40 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Koolhof W / Tsitsipas S 10.08 09:50 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - Nic. Alvarez 10.08 22:00 2 - 1  
A. Tabilo - S. Nagal 10.08 19:00    
Ale. Gonzalez - J.P. Varillas 10.08 22:40 0 - 2  
Die. Hidalgo - F. Bagnis 10.08 20:25 0 - 2  
F. Gaio - R. Olivo 10.08 21:25    
G.M. Moroni - Gon. Escobar 10.08 03:10 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - M. Chazal 10.08 23:20 2 - 0  
J. Olivares - T. Seyboth Wild 10.08 04:00 0 - 2  
J.O. Gutierrez - Gas. Elias 10.08 01:10    
J.P. Ficovich - G. Clezar 10.08 19:00 0 - 2  
M. Vilella Martinez - M. Hamou 10.08 19:00 2 - 0  
Nic. Alvarez - J. Arconada 10.08 03:50 2 - 0  
P. Cachin - Die. Hidalgo 10.08 00:50 0 - 2  
R. Cid Subervi - O. Luz 10.08 20:50 1 - 2  
V. Estrella Burgos - M. Arevalo 10.08 01:30 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - Qiang Wang 10.08 10:20 0 - 2  
Kur. Nara - H. Dart 10.08 05:00 2 - 1  
Lin Zhu - D. Yastremska 10.08 08:25 0 - 2  
M. Linette - C. McHale 10.08 05:00 2 - 0  
O. Jabeur - J. Brady 10.08 07:30 2 - 0  
S. Kenin - Kri. Ahn 10.08 05:00    
Saisai Zheng - Ying-Ying Duan 10.08 08:35 2 - 0  
Shuai Peng - Xiaodi You 10.08 06:30 2 - 0  
V. Kudermetova - A. Tomljanovic 10.08 08:55 2 - 0  
Xinyu Wang - Shuai Zhang 10.08 05:00    
Xinyu Wang - Shuyue Ma 10.08 05:00 2 - 0  
Xiyu Wang - Kri. Ahn 10.08 06:35 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Stosur S / Zhang S 10.08 09:35    
Aoyama S / Shibahara E - Xu S / You X 10.08 10:00 2 - 1  
Shapatava S / Webley-Smit - Wang Yaf / Yang Z 10.08 10:30 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.R. Sankeerth - L.E. Penalver 10.08 15:55 1 - 2  
C. Kirchmayr - Y. de Oliveira 10.08 17:15 0 - 2  
C.J. Nilsson - F. Burestedt 10.08 16:35 0 - 2  
E. Heino - R. Messerschmidt 10.08 15:00 2 - 1  
Jia Wei Tan - M. Rogalski 10.08 15:00 0 - 2  
K. Schaefer - P. Abian 10.08 17:15 2 - 0  
Krausz G. - K. George 10.08 19:15    
Lakshya Sen - Nhat Nguyen 10.08 18:35 2 - 0  
Leo Rossi - M. Manjunath 10.08 18:35 2 - 1  
R. Must - K. Koljonen 10.08 16:20 2 - 0  
S. Sirant - K. Bruun 10.08 15:55 2 - 1  
Tollaslabda (Dutch Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong W / Chen X - Smilowski P / Swierczynsk 10.08 15:40 2 - 1  
Grachev D / Bolotova E - Lauritzen E / Bergstein I 10.08 16:20 2 - 1  
Hall A / Macpherson J - Alimov R / Davletova A 10.08 15:15 2 - 0  
Jansen J R / Ostermeyer K - Christiansen M / Boeje A 10.08 18:20 1 - 2  
Labar R / Tran A - Adam E / Lambert M 10.08 19:00 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Nohr N / Thygesen S 10.08 15:40 0 - 2  
Magee S / Magee C - Volker J C / Janssens E 10.08 15:15 2 - 1  
Mairs G / Williams V - Lee C H / Lu C Y 10.08 17:00 2 - 1  
Ren X / Zhou C - Seidel M E / Linda E 10.08 18:20 2 - 1  
Scheiel P / Volkmann F - Bay J / Lundgaard S 10.08 17:00 0 - 2  
Thyrri M / Surrow M - Mikkelsen M / Magelund A 10.08 16:35 1 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Jug Dubrovnik 10.08 19:00 7 - 12  
Spandau Berlin - Barceloneta 10.08 19:00 8 - 11  
Szolnok - Kazany 10.08 19:00 13 - 10
2019.10.07.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Indianapolis 10.07 02:20 13 - 19  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - LG Twins (2.m.) 10.07 11:30 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten (3.m.) 10.07 11:00 2 - 1  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers (3.m.) 10.07 11:00 1 - 2  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Atlanta (4.m.) 10.07 21:07 5 - 4  
Tampa Bay - Houston (3.m.) 10.07 19:05 10 - 3  
Washington - LA Dodgers (3.m.) 10.07 01:45 4 - 10  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Arkley - G. Harlow 10.07 09:00 0 - 2  
G. Harlow - Tom Doig 10.07 10:00 2 - 1  
Tom Doig - B. Arkley 10.07 11:15 2 - 1  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - J. Wattimena 10.07 21:05 1 - 2  
D. Gurney - D. Noppert 10.07 22:20 0 - 2  
G. Anderson - Kee. Brown 10.07 00:30 2 - 0  
G. Price - D. Chisnall 10.07 23:00 1 - 2  
Glen Durrant - K. Ratajski 10.07 21:40 2 - 1  
Rob Cross - M. Suljovic 10.07 23:35 2 - 1  
S. Bunting - J. Clayton 10.07 20:10 2 - 0  
V. van der Voort - N. Aspinall 10.07 20:40 0 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Bohemians Praha 10.07 17:00 6 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Electrico - Fundao 10.07 21:00 3 - 1  
Golf (ShrinHospitalforChildrenOpen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shriners Hospitals for Children Open 2019 10.07 01:00    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Litomerice 10.07 17:30 2 - 1  
Frydek Mistek - Jihlava 10.07 18:00 3 - 3  
Havirov - Slavia Praha 10.07 18:00 1 - 0  
Poruba - Zubr Prerov 10.07 18:00 4 - 1  
Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 10.07 18:00 5 - 4  
Slavia Trebic - Kadan 10.07 17:30 5 - 3  
Sokolov - Benatky nad Jizerou 10.07 18:00 3 - 4  
Vsetin - Motor Ceske Budejovice 10.07 17:30 3 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda 10.07 17:30 0 - 4  
Újpest - Gyergyói HK 10.07 18:00 1 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Mogiljev 10.07 18:00 4 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Kulager Petropavlovszk 10.07 15:00 7 - 2  
Bejbarisz Atirau - Humo Taskent 2 10.07 16:00 6 - 6  
Temirtau - Almaty 10.07 15:00 1 - 2  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Gornyak Rudnyij 10.07 10:00 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.07 11:30 2 - 0  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk 10.07 16:00 3 - 0  
Dinamo Riga - Vityaz Podolszk 10.07 18:30 1 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Magnyitogorszk 10.07 16:00 0 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 10.07 14:30 1 - 0  
SZKA Szentpétervár - Szpartak Moszkva 10.07 18:30 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Tajfun Usszurijszk 10.07 11:00 3 - 4  
Atlant Moszkva - Szpartak Moszkva 2 10.07 18:00 2 - 6  
Dinamo Riga 2 - SZKA-1946 10.07 17:30 2 - 5  
Kapitan Sztupino - Almaz Cserepovec 10.07 18:00 2 - 1  
Krilja Szovjetov Moszkva - Szahalinszkije Akulj 10.07 18:00 2 - 3  
Lada Toljatti 2 - Jugra Hanti-Manszijszk 2 10.07 15:00 4 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Szputnyik Almetyevszk 10.07 17:00 2 - 0  
Vityaz Podolszk 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 10.07 17:00 2 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Dallas 10.07 01:00 4 - 3  
NY Islanders - Winnipeg 10.07 01:00 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Narvik - Stavanger 10.07 19:00 1 - 8  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Saginaw Spirit 10.07 00:05 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - KRS Beijing 10.07 15:30 1 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Szokol Krasznojarszk 10.07 17:30 1 - 1  
Humo Taskent - Ermak Angarszk 10.07 16:30 5 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - ORG Beijing 10.07 15:30 1 - 2  
Rubin Tyumeny - Dizel Penza 10.07 16:00 0 - 4  
Zauralje Kurgan - Tsen Tou Jilin 10.07 16:00 4 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moose Jaw Warriors - Regina Pats 10.07 00:00 3 - 0  
Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings 10.07 00:00 4 - 4  
Spokane Chiefs - Everett Silvertips 10.07 02:05 3 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Szahalin 10.07 12:00 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - FMP 10.07 18:00 65 - 75  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korihait Uusikaupunki - Ura Kaarina 10.07 17:30 89 - 108  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Naharia 10.07 18:45 61 - 63  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Beer Sheva 10.07 19:00 100 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Yokohama 10.07 12:35 70 - 70, h.u. 81 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Spojnia Stargard 10.07 19:00 75 - 80  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Charlotte 10.07 00:00 107 - 106  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Anadolu Efes 10.07 19:00 68 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 10.07 18:30 79 - 82  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Nyköbing F. 10.07 20:00 26 - 19  
Odense - Skanderborg 10.07 18:30 31 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Stjarnan 10.07 21:30 32 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Asztrahanocska 10.07 17:30 17 - 38  
Univ. Izsevszk - Sztavropol 10.07 16:00 29 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Bacau 10.07 17:00 27 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Alingsas 10.07 19:00 29 - 32  
Skövde - Ystad IF 10.07 19:00 21 - 22  
Sävehof - Helsingborg 10.07 19:00 26 - 23  
Önnered - Kristianstad 10.07 19:00 28 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Söder - Lugi 10.07 19:00 20 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Blackpool 10.07 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Mitre Santiago del Estero 10.07 20:35 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Gimnasia Mendoza 10.07 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Defensores Unidos 10.07 20:30 1 - 1  
Justo Jose de Urquiza - Almirante Brown 10.07 20:30 2 - 1  
San Miguel - Atl. Fenix 10.07 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Boca Juniors 10.07 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Talleres Cordoba 10.07 22:40 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Sport Boys Warnes 10.07 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Avai 10.07 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Bielefeld 10.07 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Würzburg - 1860 München 10.07 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Audax Italiano 10.07 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Turku PS 10.07 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Lens 10.07 20:45 1 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Panetolikosz 10.07 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Ahi Nazareth 10.07 18:00 4 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Bnei Sakhnin 10.07 18:00 2 - 0  
Umm al-Fahm - Hapoel Ramat Hasharon 10.07 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmona - Ashdod 10.07 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Independiente Medellin 10.07 03:00 2 - 2  
Dep. Cali - América de Cali 10.07 00:00 3 - 2  
Dep. La Equidad - Independiente SF 10.07 01:00 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Atl. San Luis 10.07 01:00 1 - 2  
Queretaro - Monterrey 10.07 03:00 2 - 1  
Labdarúgás (MLS, Gólkirály)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MLS 2019 (alapszakasz) - Gólkirály 10.07 07:00    
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicenza - Cesena 10.07 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - River Plate Asuncion 10.07 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - UTC de Cajamarca 10.07 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penafiel - Braga 10.07 21:15 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Hermannstadt 10.07 19:30 0 - 0  
Voluntari - Chindia Targoviste 10.07 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Charlotte Independence 10.07 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Lala Caroni 10.07 00:00 0 - 1  
Zamora Barinas - Dep. Lara 10.07 00:00 1 - 1  
Snooker (Championship League, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - J. Lisowski 10.07 20:10 3 - 2  
B. Hawkins - Neil Robertson (3 nyert frame-ig) 10.07 12:00 3 - 1  
J. Lisowski - L. Brecel (3 nyert frame-ig) 10.07 13:00 1 - 3  
Jim. Robertson - J. Lisowski 10.07 18:55 3 - 2  
Jim. Robertson - Ryan Day 10.07 13:25 1 - 3  
L. Brecel - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 10.07 16:20 2 - 3  
L. Brecel - M. Selby (3 nyert frame-ig) 10.07 12:00 0 - 3  
M. Selby - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 10.07 15:00 1 - 3  
M. Selby - Neil Robertson (3 nyert frame-ig) 10.07 19:00 2 - 3  
Neil Robertson - Jim. Robertson 10.07 15:00 0 - 3  
Ryan Day - J. Lisowski 10.07 16:00 2 - 3  
Ryan Day - Neil Robertson (3 nyert frame-ig) 10.07 20:30 1 - 3  
Squash (US Open Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - Dar. Selby 10.07 00:30 3 - 0  
A. Waller - Dec. James 10.07 00:30 3 - 1  
G. Marche - K.A. Gawad 10.07 20:15 0 - 3  
M. Castagnet - R. Cuskelly 10.07 00:30 1 - 3  
Paul Coll - S. Ghosal 10.07 00:30 3 - 0  
R. Cuskelly - Mig. Rodriguez 10.07 22:00 0 - 3  
Squash (US Open Championships, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. King - R. Elaraby 10.07 21:15 2 - 3  
R. El Welily - Yat. Adel 10.07 23:30 3 - 0  
S. Subramaniam - S-J. Perry 10.07 19:30 1 - 3  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Holt - C. Altamirano 10.07 20:00 2 - 0  
Evan King - Don. Young 10.07 21:40    
Evan King - S. Kirchheimer 10.07 23:05 2 - 1  
M. Mmoh - Evan Zhu 10.07 23:05 2 - 0  
N. Mejia - E. Leshem 10.07 22:00 2 - 1  
R. Quiroz - L. Gerch 10.07 20:30 2 - 0  
Roy Smith - J.C. Aragone 10.07 21:15 0 - 2  
Z. Svajda - Mic. Redlicki 10.07 21:15 2 - 0  
Tenisz (Fairfield-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mar. Redlicki - F. Corwin 10.07 19:00 1 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - Kat. Kozlova 10.07 17:20 1 - 2  
J.B. Teichmann - A. Petkovic 10.07 16:55 0 - 2  
V. Kuzmova - J. Grabher 10.07 15:30 2 - 0  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Marozava L - Geuer N / Lechemia E 10.07 15:45 1 - 2  
Fichman S / Sanchez M - Rosolska A / Voracova R 10.07 18:30 1 - 2  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Siegemund - T. Martincova 10.07 13:55 2 - 0  
Mis. Doi - J. Paolini 10.07 11:35 2 - 1  
N. Stojanovic - Y. Bonaventure 10.07 10:00 2 - 0  
S. Rogers - A-L. Friedsam 10.07 10:00 1 - 2  
S. Vögele - P. Parmentier 10.07 12:10 2 - 0  
T. Korpatsch - C. Gauff 10.07 13:55 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron Captif, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - S. Ofner 10.07 11:30 2 - 0  
C. Taberner - E. Lopez-Perez 10.07 13:10 2 - 0  
E. Benchetrit - R. Marcora 10.07 14:30 1 - 2  
L. Vanni - G. Blancaneaux 10.07 17:30 2 - 1  
M. Zverev - Jam. Ward 10.07 14:45 2 - 0  
O. Otte - M. Guinard 10.07 18:30 2 - 0  
R. Haase - M. Janvier 10.07 16:35 2 - 0  
S. Diez - B. Zapata Miralles 10.07 20:00    
S. Stakhovsky - C. Lestienne 10.07 19:55 2 - 0  
T. Lamasine - A. Menendez-Maceiras 10.07 10:30 2 - 0  
V. Royer - L. Rosol 10.07 13:15 0 - 2  
Y. Maden - G. Blancaneaux 10.07 10:00    
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - J.I. Londero 10.07 12:30 2 - 1  
A. Ramos-Vinolas - M. Cilic 10.07 06:30 2 - 0  
C. Norrie - Gil. Simon 10.07 06:30 2 - 0  
F. Fognini - S. Querrey 10.07 08:05 2 - 0  
F. Tiafoe - D. Shapovalov 10.07 06:30 0 - 2  
G. Monfils - L. Sonego 10.07 09:55 2 - 1  
J. Chardy - K. Edmund 10.07 09:55 2 - 0  
M. Cecchinato - B. Paire 10.07 08:25 0 - 2  
M. Kukushkin - M. Kecmanovic 10.07 12:55 2 - 0  
P. Cuevas - C. Garin 10.07 09:25 0 - 2  
V. Pospisil - D.S. Schwartzman 10.07 08:10 2 - 0  
Ze Zhang - P. Carreno-Busta 10.07 15:20 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Basilashvili N - Granollers M / Zeballos H 10.07 08:05 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Marach/J.Melzer 10.07 06:30 2 - 0  
Struff J-L / Verdasco F - Ram R / Salisbury J 10.07 10:50 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gomez-Herrera - A. Tabilo 10.07 21:00 0 - 2  
F. Zeballos - P. Bertran 10.07 21:00 2 - 1  
G. Villanueva - A. Molteni 10.07 21:00 2 - 1  
J. Jahn - M. Hamou 10.07 23:25    
Joao Menezes - Ped. Sakamoto 10.07 22:50 2 - 0  
N. Hardt - R. Olivo 10.07 23:10 1 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - Y. Putintseva 10.07 08:15 1 - 2  
Car. Garcia - A. Potapova 10.07 07:30 2 - 1  
K. Bondarenko - H. Watson 10.07 09:35 0 - 2  
S. Stosur - Zhaoxuan Yang 10.07 05:00 2 - 1  
V. Williams - R. Peterson 10.07 09:40 1 - 2  
Yafan Wang - Lau. Davis 10.07 12:00 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiang X / Tang Q - Adamczak M / Sanders S 10.07 11:35 1 - 2  
Melichar N / Xu Y - Mchale C / Wickmayer Y 10.07 10:30 0 - 2  
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - Yuxuan Zhang 10.07 06:45 2 - 1  
Shuyue Ma - Kur. Nara 10.07 05:00 0 - 2  
Xiaodi You - Fang Ying Xun 10.07 05:00 2 - 0  
Xiyu Wang - Xinyu Wang 10.07 06:50 2 - 0  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Olympiakosz 10.07 19:00 8 - 17  
Címkék: eredmények, tippmix,