Tippmix eredmények - 2019. október 21-27.

2019-10-21
Tippmix eredmények - 2019. október 21-27.
2019.10.27.
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Sölden)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kristoffersen - A. Pinturault 10.27 10:00 0 - 1  
L. Meillard - S. Luitz 10.27 10:00 0 - 1  
L.K. Nestvold-Haugen - L. de Aliprandini 10.27 10:00 0 - 1  
M. Faivre - M. Feller 10.27 10:00 1 - 0  
M. Odermatt - Z. Kranjec 10.27 10:00 0 - 1  
Mat. Olsson - Tom. Ford 10.27 10:00 0 - 1  
T. Ligety - V. Muffat Jeandet 10.27 10:00 1 - 0  
Óriásműlesiklás, Sölden 2019 10.27 13:00    
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Saskatchewan 10.27 01:00 24 - 27  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 10.27 18:00 20 - 27  
Buffalo - Philadelphia 10.27 18:00 13 - 31  
Chicago - LA Chargers 10.27 18:00 16 - 17  
Detroit - NY Giants 10.27 18:00 31 - 26  
Houston - Oakland 10.27 21:25 27 - 24  
Indianapolis - Denver 10.27 18:00 15 - 13  
Jacksonville - NY Jets 10.27 18:00 29 - 15  
LA Rams - Cincinnati 10.27 18:00 24 - 10  
New England - Cleveland 10.27 21:25 27 - 13  
New Orleans - Arizona 10.27 18:00 31 - 9  
San Francisco - Carolina 10.27 21:05 51 - 13  
Tennessee - Tampa Bay 10.27 18:00 27 - 23  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Houston (4.m.) 10.27 02:00 1 - 8  
Darts (European Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - D. Gurney 10.27 13:50 5 - 10  
Mic. Smith - Ger. Price 10.27 20:25 7 - 11  
Mic. Smith - J. de Zwaan 10.27 14:50 10 - 5  
Ric. Evans - Rob Cross 10.27 12:45 6 - 10  
Rob Cross - D. Gurney 10.27 19:00 11 - 9  
Rob Cross - Ger. Price 10.27 21:40    
V. van der Voort - Ger. Price 10.27 15:35 8 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Adalens 10.27 16:00 3 - 0  
Welhot Kuopio - OLS Oulu 10.27 14:00 3 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Gjellerasen 10.27 17:00 4 - 4  
Tunet - Slevik 10.27 19:00 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Warberg 10.27 17:00 5 - 4  
Helsingborg - Storvreta 10.27 17:00 3 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Parrulo Ferrol 10.27 16:00 3 - 2  
Futsal (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Grúzia 10.27 17:00 5 - 2  
Spanyolország - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 10.27 20:00 4 - 1  
Futsal (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Szlovénia 10.27 20:00 1 - 7  
Ukrajna - Észak-Macedónia (Helyszín: Szkopje) 10.27 17:30 5 - 1  
Futsal (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Fehéroroszország 10.27 19:00 2 - 5  
Magyarország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 10.27 16:00 1 - 4  
Futsal (vb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Portugália (Helyszín: Portugália) 10.27 19:00 1 - 4  
Németország - Lettország 10.27 16:00 2 - 7  
Golf (Portugal Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugal Masters 2019 10.27 18:00    
Gyeplabda (Olimpiai selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Pakisztán 10.27 16:00 6 - 1  
Kanada - Írország 10.27 22:00 3 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 10.27 03:00 3 - 6  
Binghamton - Toronto Marlies 10.27 01:05 2 - 2  
Bridgeport - Hartford 10.27 20:00 1 - 1  
Charlotte - Lehigh Valley 10.27 00:00 2 - 3  
Chicago Wolves - Manitoba 10.27 02:00 4 - 0  
Colorado Eagles - San Jose Barracuda 10.27 02:00 0 - 4  
Grand Rapids - Texas Stars 10.27 01:00 6 - 4  
Hartford - Bridgeport 10.27 01:00 4 - 1  
Hershey - Utica 10.27 01:00 1 - 1  
Ontario Reign - San Diego 10.27 02:00 3 - 2  
Providence - Belleville 10.27 20:05 3 - 4  
Providence - Laval 10.27 01:05 2 - 2  
Springfield - Belleville 10.27 01:05 5 - 3  
Springfield - Rochester 10.27 22:05 1 - 1  
Syracuse - Rochester 10.27 01:00 6 - 6  
Syracuse - Toronto Marlies 10.27 22:00 3 - 3  
Tucson - Iowa 10.27 02:00 1 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - San Antonio 10.27 01:05 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Bregenzerwald 10.27 18:30 4 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Nottingham 10.27 18:30 4 - 3  
Fife - Sheffield 10.27 19:30 1 - 4  
Glasgow - Manchester 10.27 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Litvínov 10.27 17:00 3 - 3  
Kladno - Trinec 10.27 18:00 1 - 7  
Liberec - Mountfield HK 10.27 16:00 2 - 3  
Olomouc - Vitkovice 10.27 17:00 3 - 3  
Pardubice - Mladá Boleslav 10.27 18:00 1 - 2  
Plzen - Sparta Praha 10.27 13:00 2 - 2  
Zlín - Karlovy Vary 10.27 15:30 1 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Csíkszereda 10.27 17:30 2 - 5  
Vasas - Dunaújváros 10.27 17:40 1 - 8  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - CSZKA Moszkva 10.27 15:00 1 - 1  
Dinamo Minszk - Szalavat Julajev Ufa 10.27 15:10 2 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Magnyitogorszk 10.27 11:30 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Dinamo Riga 10.27 15:00 3 - 2  
Vityaz Podolszk - Red Star Kunlun 10.27 15:00 2 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Podhale Nowy Targ 10.27 18:30 1 - 1  
GKS Tychy - Jastrzebie 10.27 17:00 4 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Unia Oswiecim 10.27 17:00 3 - 6  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Csajka Nyizsnyij Novgorod 10.27 12:00 6 - 4  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Szputnyik Almetyevszk 10.27 09:00 2 - 3  
Barisz 2 - Irbisz Kazany 10.27 12:00 0 - 3  
Dinamo Szentpétervár 2 - Kapitan Sztupino 10.27 11:00 2 - 2  
Krasznaja Armija - Atlant Moszkva 10.27 11:00 2 - 1  
Szarmati Orenburg - Lada Toljatti 2 10.27 13:00 6 - 2  
SZKA-Varjagi - Vityaz Podolszk 2 10.27 11:00 0 - 4  
Tolpar Ufa - Reaktor Nyizsnyekamszk 10.27 09:00 8 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - St. Louis 10.27 01:00 3 - 0  
Colorado - Anaheim 10.27 02:00 2 - 5  
Dallas - Pittsburgh 10.27 02:00 0 - 3  
Detroit - St. Louis 10.27 22:00 4 - 4  
Edmonton - Florida 10.27 21:00 2 - 6  
Minnesota - Los Angeles 10.27 02:00 5 - 1  
Montreal - Toronto 10.27 01:00 5 - 2  
Philadelphia - Columbus 10.27 01:00 7 - 4  
Tampa Bay - Nashville 10.27 01:00 2 - 2  
Winnipeg - Calgary 10.27 03:00 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Narvik 10.27 14:00 3 - 3  
Stjernen - Stavanger 10.27 19:00 3 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Tölzer Löwen 10.27 18:30 2 - 2  
Bayreuth - Kaufbeuren 10.27 17:00 7 - 5  
Dresden - Frankfurt Löwen 10.27 16:00 4 - 4  
Heilbronn - Bietigheim/Bissingen 10.27 17:00 4 - 1  
Kassel - Freiburg 10.27 18:30 5 - 3  
Lausitzer Füchse - Crimmitschau 10.27 17:00 6 - 2  
Ravensburg - Landshut 10.27 18:30 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Iserlohn 10.27 16:30 4 - 2  
Eisbären Berlin - München 10.27 14:00 3 - 5  
Krefeld - Ingolstadt 10.27 14:00 1 - 2  
Köln - Bremerhaven 10.27 19:00 2 - 5  
Mannheim - Nürnberg 10.27 17:00 2 - 0  
Schwenningen - Wolfsburg 10.27 14:00 0 - 4  
Straubing - Augsburg 10.27 16:30 7 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Niagara Icedogs 10.27 01:30 4 - 3  
Erie Otters - London Knights 10.27 01:00 5 - 5  
Flint Firebirds - Sault Ste.Marie Greyhound 10.27 01:00 4 - 1  
Guelph Storm - Mississauga Steelheads 10.27 19:00 4 - 0  
Kingston Frontenacs - Kitchener Rangers 10.27 01:00 2 - 3  
London Knights - Niagara Icedogs 10.27 19:00 6 - 2  
Oshawa Generals - Hamilton Bulldogs 10.27 23:05 3 - 2  
Ottawa 67's - Sarnia Sting 10.27 19:00 7 - 2  
Owen Sound Attack - North Bay Battalion 10.27 01:30 6 - 3  
Peterborough Petes - Mississauga Steelheads 10.27 01:05 10 - 3  
Saginaw Spirit - Sault Ste.Marie Greyhound 10.27 22:30 5 - 4  
Saginaw Spirit - Sudbury Wolves 10.27 01:05 2 - 5  
Windsor Spitfires - Sudbury Wolves 10.27 19:05 4 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Vienna Capitals 10.27 17:30 2 - 3  
Fehérvár - Klagenfurt 10.27 17:30 3 - 2  
Linz - Innsbruck 10.27 17:30 5 - 4  
Villach - Salzburg 10.27 17:30 1 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baie-Comeau Drakkar - Blainville-Boisbriand Arm 10.27 01:30 4 - 4  
Baie-Comeau Drakkar - Drummondville Voltigeurs 10.27 21:00 4 - 1  
Cape Breton Eagles - Sherbrooke Phoenix 10.27 00:00 2 - 3  
Gatineau Olympiques - Acadie-Bathurst Titans 10.27 21:00 3 - 2  
Moncton Wildcats - Victoriaville Tigres 10.27 00:00 4 - 2  
Rimouski Oceanic - Shawinigan Cataractes 10.27 20:00 4 - 4  
Rouyn-Noranda Huskies - Charlottetown Islanders 10.27 01:00 3 - 4  
Sagueneens Chicoutimi - Blainville-Boisbriand Arm 10.27 21:00 1 - 1  
Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 10.27 00:00 4 - 1  
Saint John Sea Dogs - Victoriaville Tigres 10.27 19:00 2 - 5  
Val-d'Or Foreurs - Charlottetown Islanders 10.27 20:00 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Kloten 10.27 17:30 3 - 3  
Biasca Ticino - Zug 2 10.27 16:00 4 - 4  
Langenthal - Thurgau 10.27 17:30 2 - 2  
Olten - Chaux-de-Fonds 10.27 17:30 3 - 1  
Visp - GCK Lions 10.27 17:45 4 - 1  
Winterthur - Sierre 10.27 16:00 5 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Rapperswil 10.27 15:45 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västeras 10.27 15:00 4 - 5  
Björklöven - Karlskrona 10.27 17:30 5 - 2  
Karlskoga - Almtuna 10.27 15:00 5 - 2  
Mora - Södertälje 10.27 15:00 4 - 3  
Timra - Vita Hästen 10.27 15:00 5 - 5  
Tingsryd - Kristianstad 10.27 15:00 2 - 2  
Västervik - MODO 10.27 17:30 4 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - MAC 10.27 17:00 2 - 2  
Diósgyőr - Nitra 10.27 17:30 1 - 1  
Kosice - B. Bystrica 10.27 18:00 2 - 4  
Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 10.27 16:00 4 - 4  
Poprad - Michalovce 10.27 17:00 2 - 0  
Slovan Bratislava - Trencin 10.27 16:00 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Zvezda Csehov 10.27 15:00 1 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Barsz Kazany 2 10.27 12:30 4 - 2  
Rubin Tyumeny - Torpedo Gorkij 10.27 13:00 2 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Seattle Thunderbirds 10.27 02:00 6 - 2  
Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers 10.27 02:00 2 - 2  
Regina Pats - Calgary Hitmen 10.27 21:00 4 - 4  
Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors 10.27 21:00 4 - 4  
Spokane Chiefs - Prince Albert Raiders 10.27 03:05 1 - 4  
Swift Current Broncos - Brandon Wheat Kings 10.27 02:00 1 - 5  
Tri-City Americans - Prince George Cougars 10.27 03:05 5 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Anyang 10.27 07:30 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mega Bemax 10.27 17:00 88 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Perth 10.27 07:00 76 - 81  
South East Melbourne - Adelaide 10.27 05:00 101 - 91  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Canberra Capitals 10.27 04:00 81 - 75  
Townsville - Melbourne Boomers 10.27 07:00 71 - 80  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mons 10.27 15:30 70 - 52  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Unifacisa 10.27 22:00 83 - 83, h.u. 92 - 99  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Bristol 10.27 16:00 76 - 93  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Sheffield 10.27 18:30 76 - 72  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - USK Praha 10.27 18:00 74 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Ostrava 10.27 17:00 61 - 61, h.u. 75 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Jeonju KCC Egis 10.27 07:00 60 - 74  
Goyang - Seoul Thunders 10.27 09:00 92 - 76  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 10.27 07:00 79 - 71  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 10.27 09:00 75 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Cheongju Stars 10.27 09:00 43 - 63  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris BC - Souffelweyersheim 10.27 17:00 76 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Paris Levallois 10.27 16:00 91 - 91, h.u. 110 - 114  
Roanne - ASVEL Lyon-Villeurbanne 10.27 19:00 69 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Bourges 10.27 16:30 68 - 64  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Columbian Dyip 10.27 09:30 118 - 103  
Meralco Bolts - SM Beermen 10.27 11:45 125 - 99  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - AEK Athén 10.27 15:15 75 - 67  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Eleftheria Moszhato 10.27 16:00 67 - 61  
Sporting Athén - Panathinaikosz 10.27 13:30 54 - 64  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord Rotterdam - Den Helder 10.27 14:30 91 - 71  
Landstede Zwolle - Den Bosch 10.27 14:00 93 - 80  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Cibona Zágráb 10.27 19:00 81 - 98  
Puntamika Zadar - Gorica 10.27 19:00 67 - 74  
Split - Zadar 10.27 17:00 67 - 80  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Ness Ziona 10.27 18:00 82 - 81  
Maccabi Ashdod - Hapoel Gilboa Galil 10.27 18:05 80 - 80, h.u. 89 - 91  
Maccabi TA - Hapoel Jerusalem 10.27 20:05 89 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Shiga 10.27 06:05 71 - 68  
Chiba - Shimane 10.27 07:05 101 - 63  
Kyoto - Albirex Niigata 10.27 06:05 71 - 69  
Nagoya Dolphins - Yokohama 10.27 07:05 77 - 74  
Osaka - Hokkaido 10.27 07:05 60 - 69  
Ryukyu Okinawa - Toyohashi Neophoenix 10.27 06:05 98 - 87  
Tokyo Alvark - Mikawa Kariya 10.27 07:05 99 - 95  
Tokyo Sunrockers - Kawasaki Brave Thunders 10.27 05:05 91 - 71  
Toyama - Tochigi Utsunomiya Brex 10.27 05:05 72 - 69  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Zielona Gora 10.27 18:00 99 - 110  
Start Lublin - Asseco Gdynia 10.27 12:30 66 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Wisla Krakkó 10.27 18:00 76 - 55  
Poznan - Bydgoszcz 10.27 17:00 46 - 86  
Sleza Wroclaw - Torun 10.27 17:00 83 - 40  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Alytaus Dzukija 10.27 16:00 91 - 73  
Zalgiris Kaunas - Prienai 10.27 16:20 87 - 55  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Sopron 10.27 18:00 87 - 59  
Kecskemét - Fehérvár 10.27 18:00 89 - 76  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BEAC - Cegléd 10.27 16:00 69 - 70  
PEAC-Pécs - ZTE 10.27 18:00 79 - 73  
Sopron - Szekszárd 10.27 18:00 75 - 51  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 10.27 01:30 103 - 99  
Chicago - Toronto 10.27 02:00 84 - 108  
Cleveland - Indiana 10.27 02:00 110 - 99  
Detroit - Philadelphia 10.27 01:00 111 - 117  
Houston - New Orleans 10.27 02:00 126 - 123  
Memphis - Brooklyn 10.27 23:00 120 - 120, h.u. 134 - 133  
New York - Boston 10.27 01:30 95 - 118  
Oklahoma City - Golden State 10.27 20:30 120 - 92  
Phoenix - LA Clippers 10.27 03:00 130 - 122  
San Antonio - Washington 10.27 02:00 124 - 122  
Utah - Sacramento 10.27 02:00 113 - 81  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Rostock 10.27 17:00 68 - 68, h.u. 78 - 72  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Oldenburg 10.27 15:00 83 - 68  
S. Oliver Würzburg - Bayern München 10.27 15:00 82 - 90  
Ulm - Skyliners Frankfurt 10.27 18:00 72 - 78  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Forli 10.27 18:00 81 - 69  
Imola - Assigeco Piacenza 10.27 18:00 85 - 87  
Montegranaro - Mantova 10.27 18:00 75 - 83  
Ravenna - Caserta 10.27 12:00 97 - 92  
San Severo - Orzinuovi 10.27 18:00 90 - 84  
Verona - Roseto 10.27 18:00 82 - 62  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Rieti 10.27 18:00 75 - 73  
Casale Monferrato - Biella 10.27 18:00 74 - 65  
Scafati - Napoli 10.27 18:00 82 - 84  
Tortona - Torino 10.27 18:00 69 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Sassari 10.27 20:45 70 - 87  
Fortitudo Bologna - Pistoia 10.27 19:00 82 - 71  
Varese - Brindisi 10.27 17:00 102 - 78  
Virtus Roma - Olimpia Milano 10.27 14:00 73 - 79  
VL Pesaro - Reggio Emilia 10.27 17:30 65 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - UR Venezia 10.27 18:00 62 - 77  
Eirene Ragusa - GEAS San Giovanni 10.27 17:00 89 - 58  
Empoli - Virtus Bologna 10.27 18:00 77 - 66  
Lucca - Famila Schio 10.27 18:00 61 - 71  
San Martino di Lupari - Palermo 10.27 18:00 78 - 66  
Vigarano - Battipaglia 10.27 19:30 77 - 66  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Jekatyerinburg 10.27 16:00 66 - 91  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Oberwart 10.27 17:30 93 - 101  
St. Pölten - Vienna Timberwolves 10.27 17:30 73 - 64  
Traiskirchen - Gmunden 10.27 17:30 67 - 88  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova - BCMU Pitesti 10.27 18:30 80 - 76  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Real Canoe 10.27 18:00 86 - 68  
Leyma Coruna - Castello 10.27 12:00 74 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - MoraBanc Andorra 10.27 17:00 86 - 81  
Bilbao - Fuenlabrada 10.27 12:30 92 - 80  
Iberostar Tenerife - Baskonia Vitoria 10.27 20:00 78 - 79  
Real Madrid - Manresa 10.27 12:30 94 - 74  
Zaragoza - Barcelona 10.27 18:30 89 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Campus Promete 10.27 18:00 64 - 51  
Zamarat - P. Avenida 10.27 12:30 63 - 82  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Kolubara Lazarevac 10.27 16:00 100 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Bandirma 10.27 11:00 80 - 104  
Galatasaray - Fenerbahce 10.27 13:15 83 - 64  
Türk Telekom - Darussafaka 10.27 15:30 85 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Antakya Hatay 10.27 15:30 62 - 59  
Kayserispor - Besiktas 10.27 13:15 77 - 77, h.u. 96 - 91  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Lok.Kubany Krasznodar 10.27 12:30 80 - 86  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TTU Tallinn - Liepajas Lauvas 10.27 17:00 85 - 78  
Valga - Rapla 10.27 16:00 75 - 86  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Viborg 10.27 16:00 20 - 23  
Skanderborg - Aarhus Utd. 10.27 19:00 23 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Besancon 10.27 17:00 21 - 25  
Nantes - Bourg de Peage 10.27 17:00 30 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Sola 10.27 15:00 24 - 21  
Storhamar - Kristiansand 10.27 15:45 26 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Magura Cisnadiei 10.27 14:30 24 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - VästerasIrsta 10.27 16:00 24 - 19  
Lugi - Kungalv 10.27 15:00 20 - 22  
Skuru - Höör 10.27 13:15 31 - 25  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Ciprus 10.27 15:00 30 - 20  
Görögország - Izrael 10.27 15:00 26 - 25  
Kézilabda (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Belgium 10.27 17:00 33 - 24  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Hollandia 10.27 18:00 26 - 24  
Svédország - Izland 10.27 15:00 35 - 31  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Laci - Vllaznia 10.27 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester City 10.27 15:30 1 - 0  
Birmingham - Liverpool 10.27 15:00 2 - 0  
Bristol City - Tottenham 10.27 16:00 1 - 2  
Everton - Brighton 10.27 13:30 2 - 0  
Manchester Utd. - Reading 10.27 13:30 2 - 0  
West Ham - Chelsea 10.27 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Wigan 10.27 14:30 2 - 2  
Swansea - Cardiff 10.27 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Perth Glory 10.27 06:00 1 - 2  
Western Utd. - Melbourne City 10.27 08:00 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Neftcsi Baku 10.27 14:30 2 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virton - Roeselare 10.27 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Standard Liege 10.27 14:30 1 - 1  
St. Truiden - Gent 10.27 18:00 0 - 0  
Waasland Beveren - Mechelen 10.27 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Tuzla City 10.27 16:00 2 - 0  
Sloboda Tuzla - FK Sarajevo 10.27 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Vitória 10.27 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Goiás 10.27 20:00 4 - 1  
Avai - Palmeiras 10.27 22:00 1 - 2  
Bahia - Internacional 10.27 00:00 2 - 3  
Cruzeiro - Fortaleza 10.27 02:00 1 - 1  
Flamengo - CSA 10.27 23:00 1 - 0  
Fluminense - Chapecoense 10.27 00:30 1 - 1  
Gremio - Botafogo RJ 10.27 20:00 3 - 0  
Sao Paulo - Atlético MG 10.27 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - E. Frankfurt 10.27 18:00 4 - 2  
Wolfsburg - Augsburg 10.27 15:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - St. Pauli 10.27 13:30 1 - 0  
Nürnberg - Regensburg 10.27 13:30 1 - 1  
Osnabrück - Fürth 10.27 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Kaiserslautern 10.27 13:00 3 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Braunschweig 10.27 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Paralimni 10.27 16:00 4 - 4  
Doxa Katokopia - Anorthoszisz Famaguszta 10.27 18:00 0 - 6  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Prostejov 10.27 15:00 1 - 2  
Varnsdorf - Sokolov 10.27 14:30 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Karvina 10.27 14:30 3 - 0  
Mladá Boleslav - Liberec 10.27 14:30 1 - 3  
Plzen - Slavia Praha 10.27 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing - Viborg 10.27 14:00 1 - 2  
Roskilde - Naestved 10.27 13:45 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Skovshoved 10.27 10:30 2 - 1  
Slagelse BI - Frem 10.27 13:00 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Brabrand 10.27 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Randers 10.27 16:00 5 - 2  
Hobro - Silkeborg 10.27 12:00 1 - 1  
Lyngby - Horsens 10.27 14:00 2 - 1  
OB Odense - Nordsjaelland 10.27 14:00 3 - 1  
Sönderjyske - Aalborg 10.27 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - AmaZulu 10.27 14:30 0 - 1  
Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs 10.27 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Asan Mugunghwa 10.27 07:00 3 - 0  
Busan I'Park - Jeonnam 10.27 07:00 0 - 0  
Suwon City - Gwangju 10.27 05:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Jeju 10.27 07:00 2 - 2  
Incheon - Suwon Bluewings 10.27 08:00 1 - 1  
Sangju Sangmu - Seongnam 10.27 06:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Loja - Manta FC 10.27 16:00 2 - 1  
Orense Machala - Atl. Santo Domingo 10.27 16:30 3 - 2  
Porteno Guayaquil - Independiente Juniors 10.27 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Tecnico Univ. Ambato 10.27 21:30 0 - 1  
Delfin Manta - America de Quito 10.27 21:30 2 - 1  
Dep. Cuenca - LDU Quito 10.27 01:00 1 - 0  
Mushuc Runa - Olmedo 10.27 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Wasl 10.27 15:15 1 - 3  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 10.27 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - BATE Boriszov 10.27 17:00 2 - 2  
Vityebszk - Torpedo Zogyino 10.27 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 10.27 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Turku PS 10.27 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Marseille 10.27 21:00 4 - 0  
Rennes - Toulouse 10.27 15:00 3 - 2  
St-Etienne - Amiens 10.27 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Paris SG 10.27 14:45 0 - 5  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Torpedo Kutaisi 10.27 11:00 2 - 0  
Lokomotív Tbiliszi - Dila Gori 10.27 15:00 1 - 0  
Saburtalo Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 10.27 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Pontosz - Doxa Drama 10.27 14:00 0 - 1  
Hania Kisszamikosz - Apollon Szmirnisz 10.27 13:45 0 - 1  
Kerkyra - Panahaiki 10.27 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Panetolikosz 10.27 16:15 2 - 0  
Atromitosz Periszteri - Panioniosz 10.27 16:00 4 - 0  
Olympiakosz - AEK Athén 10.27 18:30 2 - 0  
Panathinaikosz - Larissza 10.27 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Feyenoord 10.27 16:45 4 - 0  
Heerenveen - Groningen 10.27 12:15 1 - 1  
PSV - AZ Alkmaar 10.27 14:30 0 - 4  
Sparta Rotterdam - Utrecht 10.27 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Osijek 10.27 17:30 1 - 0  
Istra - Lokomotív Zágráb 10.27 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Mumbai City 10.27 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Barito Putera 10.27 12:30 3 - 2  
Kalteng Putra - Persela Lamongan 10.27 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Beitar Jerusalem 10.27 19:15 0 - 2  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Hadera 10.27 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kyoto 10.27 06:00 3 - 1  
Kashiwa R. - Avispa Fukuoka 10.27 07:00 4 - 0  
Kofu - Kagoshima Utd. 10.27 06:00 1 - 1  
Machida Zelvia - Gifu 10.27 07:00 0 - 0  
Nagasaki - Zweigen Kanazawa 10.27 06:00 2 - 4  
Okayama - Tochigi 10.27 11:00 1 - 0  
Ryukyu - Omiya Ardija 10.27 05:00 2 - 3  
Tokushima - Mito 10.27 06:00 2 - 1  
Yamagata - Ehime 10.27 05:00 3 - 0  
Yamaguchi - JEF United Chiba 10.27 08:00 3 - 2  
Yokohama FC - Tokyo Verdy 10.27 06:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Nagano Parceiro 10.27 07:00 4 - 1  
Kobe Leonessa - JEF United Chiba 10.27 05:00 1 - 0  
Urawa RD - Iga Kunoichi 10.27 06:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Aktobe 10.27 15:00 5 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - Taraz 10.27 10:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Henan Jianye 10.27 12:35 2 - 2  
Jiangsu - Shandong Luneng 10.27 12:35 1 - 1  
Shanghai SIPG - Dalian Yifang 10.27 12:35 3 - 0  
Tianjin Quanjian - Beijing Renhe 10.27 08:30 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Stal Mielec 10.27 12:45 1 - 0  
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-B. 10.27 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Wisla Krakkó 10.27 17:30 7 - 0  
Slask Wroclaw - Arka Gdynia 10.27 15:00 2 - 1  
Wisla Plock - Jagiellonia Bialystok 10.27 12:30 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Liepaja 10.27 13:00 1 - 0  
Valmiera - Spartaks Jurmala 10.27 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeunesse Esch - Etzella Ettelbruck 10.27 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Mouloudia Oujda 10.27 19:00 0 - 0  
Olympique de Safi - Raja Casablanca 10.27 15:00 0 - 0  
Rapide Oued Zem - Raja de Beni Mellal 10.27 15:00 3 - 1  
Wydad Casablanca - Youssoufia Berrechid 10.27 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Puebla 10.27 02:00 2 - 0  
Dep. Toluca - Pachuca 10.27 19:00 2 - 0  
Leon - Atl. San Luis 10.27 02:00 3 - 2  
Queretaro - UNAM Pumas 10.27 00:00 3 - 0  
Tigres UANL - Cruz Azul 10.27 03:05 1 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutjeska Niksic - Rudar Pljevlja 10.27 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Sirens FC 10.27 15:00 2 - 4  
Hamrun - Birkirkara 10.27 17:15 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - FTC 10.27 17:15 1 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK 10.27 13:30 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Vác 10.27 17:00 2 - 0  
Csákvár - Békéscsaba 10.27 17:00 1 - 0  
Dorog - Győr 10.27 13:30 3 - 0  
Gyirmót - Vasas 10.27 17:00 2 - 1  
Haladás - Nyíregyháza 10.27 17:00 1 - 3  
Siófok - Kazincbarcika 10.27 17:00 0 - 0  
Soroksár - Budaörs 10.27 13:30 0 - 3  
Szeged GA - Tiszakécske 10.27 17:00 5 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Strömmen 10.27 18:00 1 - 2  
Jerv - Nest-Sotra 10.27 14:00 0 - 1  
KFUM Oslo - Kongsvinger 10.27 14:00 0 - 1  
Notodden - Tromsdalen 10.27 14:00 3 - 3  
Raufoss - Sogndal 10.27 18:00 1 - 1  
Sandnes Ulf - Skeid 10.27 18:00 3 - 2  
Ullensaker/Kisa - Sandefjord 10.27 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Strömsgodset 10.27 18:00 2 - 2  
Kristiansund - Viking Stavanger 10.27 18:00 4 - 2  
Mjöndalen - Sarpsborg 10.27 18:00 0 - 0  
Rosenborg - Molde 10.27 20:00 3 - 1  
Stabaek - Odd Grenland 10.27 18:00 0 - 0  
Tromsö - Ranheim 10.27 18:00 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Valerenga 10.27 13:00 1 - 4  
Labdarúgás (NWSL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Chicago 10.27 20:30 4 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Freiburg 10.27 14:00 2 - 4  
Duisburg - Frankfurt 10.27 14:00 1 - 2  
Hoffenheim - Sand 10.27 14:00 1 - 0  
Jena - Bayern München 10.27 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Udinese 10.27 15:00 7 - 1  
Bologna - Sampdoria 10.27 12:30 2 - 1  
Fiorentina - Lazio 10.27 20:45 1 - 2  
Roma - Milan 10.27 18:00 2 - 1  
SPAL Ferrara - Napoli 10.27 15:00 1 - 1  
Torino - Cagliari 10.27 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Frosinone 10.27 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Alessandria 10.27 17:30 4 - 1  
Arezzo - Giana Erminio 10.27 15:00 2 - 0  
Como - Lecco 10.27 17:30 1 - 1  
Gozzano - Pontedera 10.27 15:00 2 - 2  
Novara - Pistoiese 10.27 17:30 0 - 0  
Pianese - Olbia 10.27 15:00 2 - 2  
Pro Patria - Carrarese 10.27 15:00 2 - 3  
Siena - Vercelli 10.27 15:00 1 - 2  
U23Juventus - Pergolettese 10.27 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Feralpisalo 10.27 17:30 1 - 2  
Modena - Reggio Audace 10.27 15:00 0 - 1  
Pesaro - Gubbio 10.27 17:30 0 - 1  
Ravenna - Cesena 10.27 15:00 1 - 1  
Rimini - Fermana 10.27 17:30 0 - 1  
Sambenedettese - Vicenza 10.27 15:00 0 - 3  
Südtirol - Virtus Verona 10.27 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggina 10.27 15:00 1 - 2  
Bisceglie - Virtus Francavilla 10.27 17:30 0 - 1  
Catania - Bari 10.27 15:00 0 - 0  
Catanzaro - Rende 10.27 17:30 1 - 1  
Cavese - Rieti 10.27 20:45 0 - 2  
Monopoli - Potenza 10.27 17:30 3 - 0  
Picerno - Paganese 10.27 15:00 2 - 0  
Teramo - Casertana 10.27 17:30 4 - 3  
Vibonese - Ternana 10.27 17:30 1 - 1  
Viterbese - Sicula Leonzio 10.27 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Tom Tomszk 10.27 15:00 1 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Torpedo Moszkva 10.27 15:00 1 - 1  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Fakel Voronyezs 10.27 14:00 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Csertanovo Moszkva 10.27 09:00 0 - 2  
Kurszk - Himki 10.27 13:00 0 - 3  
Lucs Vlagyivosztok - FK Krasznodar 2 10.27 07:00 1 - 1  
Mordovija Szaranszk - Sinnyik Jaroszlavl 10.27 13:00 1 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.27 13:00 0 - 1  
SZKA Habarovszk - Szpartak Moszkva 2 10.27 06:00 3 - 0  
Teksztilsik Ivanovo - Rotor Volgográd 10.27 11:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 10.27 14:30 0 - 1  
FK Krasznodar - Orenburg 10.27 17:00 1 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Zenit Szentpétervár 10.27 12:00 0 - 2  
Lokomotív Moszkva - Szpartak Moszkva 10.27 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Izsevszk - Zvezda-2005 Perm 10.27 10:00 0 - 5  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Austria Klagenfurt 10.27 10:30 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - LASK 10.27 14:30 0 - 1  
Salzburg - Rapid Wien 10.27 17:00 3 - 2  
Wolfsberg - Admira Wacker 10.27 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyra - Fernando de la Mora 10.27 21:00 2 - 3  
RI 3 Corrales - CA 3 de Febrero 10.27 21:00 1 - 3  
Rubio Nu - Dep. Caaguazu 10.27 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Cerro Porteno 10.27 01:15 1 - 2  
Olimpia Asuncion - Libertad Asuncion 10.27 23:45 2 - 1  
Sp. San Lorenzo - Dep. Santani 10.27 21:45 3 - 2  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Dep. Coopsol 10.27 19:00 4 - 1  
Comerciantes Unidos - Cultural Santa Rosa 10.27 21:30 4 - 1  
Union Huaral - Juan Aurich 10.27 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Huancayo 10.27 21:00 2 - 4  
Melgar - Alianza Lima 10.27 21:30 2 - 3  
Union Comercio - Dep. Binacional 10.27 17:00 0 - 2  
Univ. San Martin - Sporting Cristal 10.27 19:15 1 - 1  
Universitario de Deportes - AD Cantolao 10.27 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Cova Piedade 10.27 12:15 1 - 0  
Estoril - Uniao Oliveirense 10.27 16:00 3 - 0  
Farense - Leixoes 10.27 16:00 1 - 0  
Varzim - Chaves 10.27 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Famalicao 10.27 18:30 3 - 0  
Sporting CP - Guimaraes 10.27 21:00 3 - 1  
Tondela - Benfica 10.27 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Crystal Palace 10.27 17:30 2 - 2  
Liverpool - Tottenham 10.27 17:30 2 - 1  
Newcastle - Wolverhampton 10.27 15:00 1 - 1  
Norwich - Manchester Utd. 10.27 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Univ. Craiova 1948 10.27 14:00 0 - 0  
Botosani - Astra Giurgiu 10.27 16:30 1 - 2  
Dinamo Bukarest - Viitorul Constanta 10.27 19:30 3 - 2  
Labdarúgás (San Marinó-i Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murata - Tre Penne 10.27 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 10.27 13:15 0 - 4  
Rangers - Motherwell 10.27 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - UD Extremadura 10.27 21:00 3 - 2  
Girona - Alcorcon 10.27 12:00 0 - 0  
Huesca - Elche 10.27 18:00 2 - 0  
Las Palmas - Fuenlabrada 10.27 18:00 1 - 3  
Sp. Gijón - Zaragoza 10.27 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Internacional de Madrid 10.27 12:00 4 - 1  
Getafe B - Coruxo 10.27 11:30 2 - 0  
Las Rozas - Rayo Majadahonda 10.27 12:00 1 - 1  
Marino Luanco - Las Palmas B 10.27 12:00 1 - 0  
Melilla - San Sebastian Reyes 10.27 11:30 1 - 0  
Oviedo B - Ibiza Eivissa 10.27 12:00 1 - 1  
Pena Deportiva - Langreo 10.27 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Haro Deportivo 10.27 12:00 2 - 0  
Barakaldo - Cultural Leonesa 10.27 17:00 0 - 0  
Burgos - Amorebieta 10.27 17:00 1 - 2  
Guijuelo - Osasuna B 10.27 17:00 1 - 2  
Izarra - Tudelano 10.27 17:00 1 - 0  
Unionistas de Salamanca - Arenas de Getxo 10.27 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Sabadell 10.27 18:00 1 - 0  
Castellon - Villarreal B 10.27 18:00 1 - 2  
Cornella - Hercules 10.27 18:00 0 - 1  
Ebro - Orihuela 10.27 12:00 2 - 0  
Espanyol B - Badalona 10.27 12:00 1 - 2  
La Nucia - Ejea 10.27 18:30 2 - 1  
Lleida - Levante B 10.27 17:00 0 - 0  
Olot - Gimnastic 10.27 17:00 2 - 1  
Valencia B - Prat 10.27 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Talavera de la Reina 10.27 17:00 0 - 3  
Badajoz - Merida 10.27 17:30 1 - 1  
Cadiz B - Villarrobledo 10.27 16:30 1 - 0  
Cordoba - San Fernando 10.27 17:00 1 - 0  
Real Murcia - Atl. Sanluqueno 10.27 17:00 1 - 2  
Rec. Huelva - Cartagena 10.27 17:00 0 - 1  
Sevilla B - UCAM Murcia 10.27 11:00 3 - 0  
Yeclano Deportivo - Don Benito 10.27 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Real Sociedad 10.27 12:00 0 - 1  
Granada - Betis 10.27 14:00 1 - 0  
Levante - Espanyol 10.27 16:00 0 - 1  
Osasuna - Valencia 10.27 21:00 3 - 1  
Sevilla - Getafe 10.27 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Tacon 10.27 12:00 3 - 1  
EDF Logrono - Huelva 10.27 13:00 3 - 0  
Levante - Sevilla 10.27 12:00 3 - 2  
Valencia - Tenerife 10.27 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Stade Ouchy 10.27 15:00 5 - 0  
Wil - Aarau 10.27 14:30 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Basel 10.27 16:00 3 - 2  
Lugano - St. Gallen 10.27 16:00 1 - 3  
Young Boys - Thun 10.27 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Varberg 10.27 17:30 1 - 1  
Halmstad - Brage 10.27 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oddevold - Skövde 10.27 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Sandviken 10.27 16:00 2 - 1  
Gefle - Karlslund 10.27 15:00 2 - 1  
Nyköping - Umea FC 10.27 14:00 2 - 1  
Rynninge - Boden 10.27 15:00 1 - 2  
Team TG - Akropolis IF 10.27 15:00 1 - 4  
Vasalund - Forward Örebro 10.27 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Sirius 10.27 15:00 0 - 0  
Häcken - Norrköping 10.27 15:00 0 - 1  
Östersund - Hammarby 10.27 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Nassr 10.27 17:55 1 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Abha 10.27 16:25 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Cukaricki 10.27 13:00 1 - 3  
Partizan Belgrád - Spartak Subotica 10.27 16:00 4 - 0  
Topolya SC - Proleter Novi Sad 10.27 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Zilina 10.27 18:00 0 - 1  
Zemplin Michalovce - Slovan Bratislava 10.27 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Bravo Ljubljana 10.27 19:00 2 - 0  
Rudar Velenje - Mura 10.27 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - Soliman 10.27 14:30 2 - 1  
Club Africain - JS Kairouanaise 10.27 14:30 2 - 0  
CS Chebba - Metlaoui 10.27 14:30 2 - 0  
CS Sfaxien - Esperance de Tunis 10.27 14:30 0 - 2  
Etoile du Sahel - CA Bizertin 10.27 14:30 1 - 2  
Hammam-Lif - US Monastir 10.27 14:30 1 - 1  
Stade Tunisien - US Tataouine 10.27 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Karagümrük 10.27 17:00 1 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Hatayspor 10.27 12:00 3 - 1  
Giresunspor - Eskisehirspor 10.27 14:30 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray 10.27 17:00 1 - 0  
Genclerbirligi - Denizlispor 10.27 14:30 0 - 2  
Göztepe Izmír - Kasimpasa 10.27 14:30 1 - 4  
Yeni Malatyaspor - Kayserispor 10.27 12:00 4 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Kárpáti Lviv 10.27 16:00 1 - 1  
FC Lviv - Deszna Csernigov 10.27 13:00 1 - 4  
Sahtar Doneck - Olekszandria 10.27 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fresno - El Paso 10.27 03:30 2 - 3  
Indy Eleven - New York RB 2 10.27 01:30 1 - 0  
Louisville City - Tampa Bay 10.27 01:00 2 - 1  
Nashville SC - Charleston 10.27 02:00 3 - 1  
Phoenix Rising - Austin Bold 10.27 03:30 0 - 0  
Pittsburgh - Birmingham Legion 10.27 01:00 7 - 0  
Reno - Sacramento 10.27 02:00 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Zulia Maracaibo 10.27 21:00 0 - 0  
Dep. Lara - Puerto Cabello 10.27 21:00 1 - 1  
Dep. Tachira - Metropolitanos Caracas 10.27 22:00 1 - 0  
Llaneros de Guanare - Trujillanos Valera 10.27 21:00 2 - 1  
Zamora Barinas - Aragua Maracay 10.27 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Quang Nam 10.27 11:00 1 - 2  
Hanoi FC - Ho Chi Minh FC 10.27 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penybont - Cefn Druids 10.27 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borec Veles - Akademija Pandev 10.27 13:30 1 - 0  
Makedonije GP - Shkendija Tetovo 10.27 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond 10.27 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Pjunyik Jereván 10.27 13:00 4 - 2  
MMA (Bellator 232, Connecticut)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Surin - Dev. Powell 10.27 01:15 0 - 1  
N. Newell - M. Muro 10.27 02:00 0 - 1  
P. Daley - Saad Awad 10.27 02:00 1 - 0  
Pat. Mix - Isa. Chapman 10.27 02:00 1 - 0  
R. van Roosmalen - C. Lencioni 10.27 03:00    
Rory MacDonald - Dou. Lima 10.27 02:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Mexikói Nagydíj, futam) 10.27 20:10 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Mexikói Nagydíj, futam) 10.27 20:10 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (Mexikói Nagydíj, futam) 10.27 20:10 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Mexikói Nagydíj, futam) 10.27 20:10 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Mexikói Nagydíj, futam) 10.27 20:10 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Mexikói Nagydíj, futam) 10.27 20:10 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Mexikói Nagydíj, futam) 10.27 20:10 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Mexikói Nagydíj, futam) 10.27 20:10 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Mexikói Nagydíj, futam) 10.27 20:10 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Marquez - T. Lüthi (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:20 0 - 1  
Aug. Fernandez - L. Baldassarri (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:20 0 - 1  
B. Binder - Jor. Martin (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:20 1 - 0  
I. Lecuona - M. Bezzecchi (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:20 1 - 0  
Jor. Navarro - F. di Giannantonio (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:20 1 - 0  
L. Marini - Remy Gardner (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:20 0 - 1  
N. Bulega - X. Vierge (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:20 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Ausztrál Nagydíj 2019 10.27 04:20    
Moto2, Ausztrál Nagydíj 2019 - Top 3 10.27 04:20    
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Ausztrál Nagydíj 2019 10.27 03:00    
Moto3, Ausztrál Nagydíj 2019 - Top 3 10.27 03:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - Jack Miller (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:50 0 - 1  
A. Rins - V. Rossi (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:50 0 - 1  
Ale. Espargaro - F. Bagnaia (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:50 0 - 1  
C. Crutchlow - D. Petrucci (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:50 1 - 0  
F. Quartararo - F. Morbidelli (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:50 0 - 1  
J. Zarco - Pol Espargaro (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:50 0 - 1  
Marc Marquez - M. Vinales (Ausztrál Nagydíj, futam) 10.27 00:50 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Ausztrál Nagydíj 2019 10.27 06:00    
MotoGP, Ausztrál Nagydíj 2019 - Top 3 10.27 06:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - M. Truex Jr. (Martinsville 2) 10.27 20:00 0 - 1  
Cha. Elliott - J. Logano (Martinsville 2) 10.27 20:00 0 - 1  
D. Hamlin - Kyle Busch (Martinsville 2) 10.27 20:00 1 - 0  
Jim. Johnson - Kyle Larson (Martinsville 2) 10.27 20:00 0 - 1  
Kurt Busch - Erik Jones (Martinsville 2) 10.27 20:00 1 - 0  
R. Blaney - K. Harvick (Martinsville 2) 10.27 20:00 1 - 0  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Spanyol verseny 2019 10.27 13:00    
WRC Rali, Spanyol verseny 2019 - Top 3 10.27 13:00    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Saracens 10.27 16:00 10 - 24  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Dél-Afrika 10.27 10:00 16 - 19  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Uijeongbu KB Stars 10.27 06:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Seoul Caltex 10.27 08:00 1 - 3  
Röplabda (Görög Liga Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kifiszia - Panathinaikosz 10.27 19:30 0 - 3  
Röplabda (Görög Liga Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Finikasz Szyrosz 10.27 15:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Toray Arrows 10.27 04:00 3 - 0  
Nagoya Wolfdogs - FC Tokyo 10.27 04:00 3 - 0  
Oita Miyoshi - Osaka Blazers 10.27 07:00 0 - 3  
Suntory Sunbirds - JTEKT Stings 10.27 06:30 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Hitachi Rivale 10.27 04:00 3 - 1  
NEC Red Rockets - Himeji Victorina 10.27 07:00 3 - 1  
Toray Arrows - Kurobe Aqua Fairies 10.27 07:00 3 - 1  
Toyota Body Queenseis - Saitama Ageo Medics 10.27 04:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Resovia Rzeszow 10.27 14:45 3 - 2  
Trefl Gdansk - Belchatow 10.27 17:30 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Pila 10.27 18:00 1 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Kastela - Kamnik 10.27 18:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Rottenburg 10.27 16:00 3 - 0  
Düren - Haching 10.27 18:00 3 - 1  
Eltmann - Giesen 10.27 17:30 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Ravenna 10.27 18:00 1 - 3  
Padova - Vibo Valentia 10.27 18:00 3 - 0  
Perugia - Verona 10.27 18:00 3 - 0  
Revivre Milano - Cucine Lube Civitanova 10.27 18:00 0 - 3  
Trentino - Monza 10.27 18:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Scandicci 10.27 18:00 2 - 3  
Busto Arsizio - Brescia 10.27 17:00 3 - 1  
Chieri - Caserta 10.27 17:00 3 - 1  
Conegliano - Casalmaggiore 10.27 17:00 3 - 0  
Cuneo - Monza 10.27 17:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Nyizsnyij Novgorod 10.27 14:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Dinamo Krasznodar 10.27 14:00 3 - 2  
Proton Szaratov - Dinamo Kazany 10.27 14:00 0 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Szahalin 10.27 13:00 3 - 0  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 10.27 16:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Haris Dimurol 10.27 16:00 0 - 3  
Cajasol Juvasa - Avarca de Menorca 10.27 12:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Tokat Plevne 10.27 13:00 3 - 1  
Bursa Bbsk - Arhavi Bld. Spor 10.27 14:00 3 - 0  
Fenerbahce - Halkbank Ankara 10.27 14:00 3 - 1  
Spor Toto - Sorgun Genclik 10.27 12:00 3 - 1  
Ziraat Bankasi Ankara - Istanbul BBSK 10.27 15:00 3 - 0  
Squash (Egyptian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - M. Hesham 10.27 19:00 3 - 0  
Dar. Selby - Chr. Simpson 10.27 11:00 3 - 2  
Paul Coll - G. Marche 10.27 11:45 3 - 1  
S. Ghosal - F. Dessouky 10.27 16:30 0 - 3  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. El Welily - Ali. Waters 10.27 20:00 3 - 0  
S-J. Perry - Tes. Evans 10.27 17:30 3 - 0  
S. Hany - N. El Tayeb 10.27 18:15 0 - 3  
T. Gilis - N. Gohar 10.27 20:45 0 - 3  
Tenisz (Bendigo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Inglis - L. Cabrera 10.27 02:00 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U. Humbert - E. Donskoy 10.27 16:00 2 - 0  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Vasilevski - Vavassori A / Vega Hernan 10.27 13:15 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - A. De Minaur 10.27 15:00 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fritz T H / Opelka R - Rojer J-J / Tecau H 10.27 12:00 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D.S. Schwartzman 10.27 14:00 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Ram R / Salisbury J 10.27 11:45 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - B. Zapata Miralles 10.27 14:40 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski K / Smith J-P - Cerretani J / Cressy M 10.27 13:00 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Monteiro - F. Coria 10.27 19:00 2 - 1  
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - A. Davidovich Fokina 10.27 04:00 1 - 2  
Tenisz (Liuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Istomin D - Nam J S / Song M-K 10.27 07:30 2 - 1  
Tenisz (Macon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kat. Stewart - S. Rogers 10.27 16:55 2 - 1  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Stojanovic - Lud. Samsonova 10.27 15:40 2 - 0  
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - Y. Nishioka 10.27 13:30 1 - 2  
E. Gerasimov - C. Norrie 10.27 11:00 1 - 2  
H. Gaston - C. Ruud 10.27 15:20 1 - 2  
J. Chardy - C. Moutet 10.27 12:20 2 - 1  
R. Berankis - D. Dzumhur 10.27 15:40 2 - 1  
S. Querrey - R. Roumane 10.27 11:00 2 - 0  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. de Vroome - Rob. Anderson 10.27 17:15 2 - 1  
Tenisz (Székesfehérvár 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - I-C. Begu 10.27 10:55 2 - 1  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - BKlein/SPuodziunas 10.27 02:00 2 - 1  
Tenisz (WTA-vb, női egyes, piros csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - B. Bencic 10.27 12:25 2 - 1  
N. Osaka - P. Kvitova 10.27 09:30 2 - 1  
Tenisz (WTA-vb, női páros, lila csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Krejcikova/Siniakova 10.27 16:35 0 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Stosur S / Zhang S 10.27 14:45 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - A. Sabalenka 10.27 06:00 0 - 2  
WTA - Zhuhai 2019 10.27 11:00    
Tenisz (Zhuhai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y-Y / Yang Z - Kichenok L / Klepac A 10.27 08:30 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Chen - Jon. Christie 10.27 14:00 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Rankireddy S / Shetty C 10.27 15:00 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Se Young An 10.27 13:00 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Lee S H / Shin S C 10.27 14:30 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Jordan P / Oktavianti M D 10.27 13:30 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I.L.I. Rumbay - S.D. Kuncoro 10.27 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fachrikar M / Syahnawi A - Kang M H / Kim J H 10.27 09:20 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hir. Mizui - Asu. Takahashi 10.27 08:20 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saito N / Shinoya N - Awanda A S / Bernadet P Z 10.27 08:40 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saputro R A / Nuraidah T - Sumanti Z J / Julimarbela H 10.27 08:00 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eri. Lubin - Nat. Gallimore 10.27 02:00 1 - 0  
J. Greer Jr. - A. Nieves 10.27 01:00 1 - 0  
R. Easter Jr. - Adr. Granados 10.27 02:00 1 - 0  
Sha. Stevenson - Joet Gonzalez 10.27 01:00 1 - 0  

 

2019.10.26.
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, női, Sölden)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ali. Robinson - S. Hector 10.26 10:00 1 - 0  
E-M. Brem - T.L. Stjernesund 10.26 10:00 0 - 1  
K. Lysdahl - K. Liensberger 10.26 10:00    
M. Bassino - M. Hrovat 10.26 10:00 1 - 0  
M. Shiffrin - P. Vlhova 10.26 10:00 1 - 0  
T. Worley - F. Brignone 10.26 10:00 1 - 0  
V. Rebensburg - W. Holdener 10.26 10:00 1 - 0  
Óriásműlesiklás, női, Sölden 2019 10.26 13:00    
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Hamilton 10.26 19:00 26 - 38  
Toronto - Ottawa 10.26 22:00 39 - 9  
Winnipeg - Calgary 10.26 02:30 29 - 28  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Doosan Bears (4.m.) 10.26 07:00 9 - 11  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Houston (3.m.) 10.26 02:07 1 - 4  
Darts (European Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Price - N. Aspinall 10.26 20:55 10 - 6  
J. de Zwaan - J. Wattimena 10.26 21:50 10 - 6  
Mic. Smith - S. Bunting 10.26 19:45 10 - 7  
V. van der Voort - C. Dobey 10.26 19:00 10 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Mladá Boleslav 10.26 19:00 7 - 12  
Liberec - Sparta Praha 10.26 20:00 6 - 11  
Ostrava - Bohemians Praha 10.26 17:00 5 - 4  
Otrokovice - Vitkovice 10.26 18:00 4 - 4  
Pardubice - SK Vinohrady 10.26 18:00 5 - 4  
Stresovice - Hattrick Brno 10.26 19:00 3 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Turku PS 10.26 16:00 5 - 3  
Happee Jyväskylä - Oilers Espoo 10.26 16:00 6 - 2  
Steelers Hämeenlinna - Tiikerit 10.26 16:00 6 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - NOR 92 Mjöndalen 10.26 15:00 5 - 6  
Harstad - Greaker 10.26 14:00 5 - 14  
Sandnes - Sarpsborg 10.26 14:30 3 - 16  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Wiler-Ersigen 10.26 19:00 0 - 11  
Langnau - Sarnen 10.26 19:00 3 - 3  
Rychenberg Winterthur - Thun 10.26 18:00 7 - 2  
Uster - Malans 10.26 17:30 5 - 6  
Zug - Köniz 10.26 17:00 5 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Visby 10.26 16:00 20 - 4  
Kalmarsund - Jönköping 10.26 17:00 2 - 2  
Mullsjö - Höllviken 10.26 16:00 11 - 6  
Sirius - Pixbo Wallenstam 10.26 16:30 7 - 8  
Futsal (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Moldova 10.26 15:00 4 - 3  
Szlovákia - Azerbajdzsán (Helyszín: Azerbajdzsán) 10.26 18:00 0 - 2  
Futsal (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Hollandia 10.26 15:30 4 - 4  
Kazahsztán - Románia (Helyszín: Románia) 10.26 18:00 4 - 2  
Futsal (vb-selejtező, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Belgium 10.26 17:00 3 - 9  
Szerbia - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 10.26 20:00 5 - 4  
Futsal (vb-selejtező, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 10.26 20:00 2 - 2  
Svédország - Bosznia-Hercegovina 10.26 17:00 3 - 6  
Gyeplabda (Olimpiai selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Pakisztán 10.26 16:00 4 - 4  
Spanyolország - Franciaország 10.26 18:00 3 - 2  
Gyeplabda (Olimpiai selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Oroszország 10.26 13:00 5 - 0  
Kína - Belgium 10.26 10:00 2 - 0  
Spanyolország - Dél-Korea 10.26 20:00 2 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Springfield 10.26 01:00 4 - 7  
Charlotte - Lehigh Valley 10.26 01:00 2 - 2  
Cleveland - Rockford 10.26 01:00 7 - 1  
Cleveland - Rockford (19:00) 10.26 19:00 5 - 0  
Colorado Eagles - San Jose Barracuda 10.26 03:05 4 - 2  
Grand Rapids - Manitoba 10.26 01:00 4 - 1  
Hartford - Laval 10.26 01:15 1 - 1  
Milwaukee - Texas Stars 10.26 02:00 1 - 1  
San Diego - Ontario Reign 10.26 04:00 2 - 6  
Stockton - Bakersfield 10.26 04:00 2 - 2  
Tucson - Iowa 10.26 04:05 3 - 1  
Utica - Binghamton 10.26 01:00 5 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - San Antonio 10.26 01:05 3 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vienna Capitals 2 10.26 20:30 3 - 0  
Fassa - Bregenzerwald 10.26 20:30 4 - 0  
Gherdeina/Gröden - Feldkirch 10.26 20:30 6 - 6  
Kitzbühel - Salzburg 2 10.26 19:30 1 - 3  
Klagenfurt 2 - Linz 2 10.26 19:30 5 - 0  
Lustenau - Vipiteno/Sterzing 10.26 19:30 6 - 3  
Olimpija Ljubljana - Jesenice 10.26 17:30 3 - 3  
Renon/Ritten - Cortina 10.26 20:00 1 - 3  
Zell am See - Val Pusteria 10.26 19:30 1 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Glasgow 10.26 20:00 3 - 2  
Manchester - Belfast 10.26 20:00 5 - 5  
Nottingham - Fife 10.26 20:00 4 - 3  
Sheffield - Coventry 10.26 20:00 3 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Jihlava 10.26 17:00 1 - 3  
Havirov - Frydek Mistek 10.26 17:30 4 - 2  
Kadan - Zubr Prerov 10.26 17:00 1 - 2  
Litomerice - Slavia Praha 10.26 17:00 6 - 4  
Prostejov - Poruba 10.26 17:00 3 - 3  
Slavia Trebic - Chomutov 10.26 17:30 3 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Motor Ceske Budejovice 10.26 16:00 1 - 8  
Sokolov - Vsetin 10.26 17:00 2 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Trinec 10.26 15:00 6 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - KMH Budapest 10.26 17:30 6 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Mogiljev 10.26 18:00 3 - 0  
Metallurg Zslobin - Gomel 10.26 16:00 2 - 2  
Nyeman Grodno - Lida 10.26 12:00 1 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 10.26 16:00 1 - 6  
Imatra Ketterä - Koovee 10.26 16:00 1 - 4  
IPK - Kiekko-Vantaa 10.26 16:00 6 - 0  
Kokkolan Hermes - TUTO 10.26 16:00 4 - 3  
SaPKo - Kajaanin Hokki 10.26 16:00 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 10.26 16:00 3 - 4  
Ilves - Lahti Pelicans 10.26 16:00 5 - 2  
Kalpa - Tappara 10.26 17:30 2 - 6  
Kookoo - Jukurit 10.26 16:00 4 - 1  
Turku PS - SaiPa 10.26 17:30 2 - 3  
Vaasan Sport - HIFK 10.26 17:30 3 - 8  
Ässät - JYP 10.26 16:00 0 - 7  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Asztana - Torpedo Kamenogorszk 2 10.26 09:00 1 - 3  
Kulager Petropavlovszk - Jertisz Pavlodar 10.26 13:00 5 - 0  
Temirtau - Gornyak Rudnyij 10.26 13:00 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Barisz 10.26 16:30 3 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár 10.26 16:30 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Jokerit 10.26 16:00 1 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Amur Habarovszk 10.26 14:00 1 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Liepaja 10.26 16:00 0 - 5  
HS Riga - Olimp Riga 10.26 12:00 0 - 6  
Kurbads Riga - Zemgale/LLU 10.26 14:00 6 - 0  
Mogo Riga - Prizma Riga 10.26 12:30 7 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Csajka Nyizsnyij Novgorod 10.26 13:00 2 - 2  
Amurszkije Tigri Habarov. - Almaz Cserepovec 10.26 05:00 0 - 1  
Barisz 2 - Irbisz Kazany 10.26 13:00 2 - 1  
Dinamo Szentpétervár 2 - Kapitan Sztupino 10.26 12:00 1 - 3  
Krilja Szovjetov Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 2 10.26 12:00 3 - 5  
Kuznyeckije Medvegyi - Omszkije Jasztrebi 10.26 08:00 1 - 4  
Szahalinszkije Akulj - Dinamo Moszkva 2 10.26 05:00 1 - 4  
Szarmati Orenburg - Lada Toljatti 2 10.26 14:00 4 - 3  
Szibirszkije Sznajperi - Rubin Tyumeny 2 10.26 08:00 6 - 2  
SZKA-Varjagi - Vityaz Podolszk 2 10.26 12:00 2 - 3  
Tajfun Usszurijszk - SZKA-1946 10.26 05:00 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Chicago 10.26 19:00 4 - 0  
Detroit - Buffalo 10.26 01:30 0 - 2  
Las Vegas - Colorado 10.26 00:00 1 - 6  
New Jersey - Arizona 10.26 01:00 3 - 5  
Ottawa - NY Islanders 10.26 01:30 2 - 4  
Toronto - San Jose 10.26 01:00 4 - 1  
Vancouver - Washington 10.26 04:00 5 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 10.26 16:00 2 - 4  
Grüner - Manglerud 10.26 16:00 3 - 2  
Valerenga - Lillehammer 10.26 16:00 2 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint Firebirds - Sudbury Wolves 10.26 01:00 5 - 2  
Guelph Storm - North Bay Battalion 10.26 01:30 9 - 3  
Hamilton Bulldogs - Oshawa Generals 10.26 22:00 2 - 2  
Kingston Frontenacs - Sarnia Sting 10.26 01:00 4 - 7  
London Knights - Saginaw Spirit 10.26 01:30 5 - 1  
Mississauga Steelheads - Oshawa Generals 10.26 01:00 3 - 4  
Niagara Icedogs - Hamilton Bulldogs 10.26 01:00 5 - 3  
Ottawa 67's - Kitchener Rangers 10.26 01:00 4 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 10.26 00:00 4 - 4  
Quebec Remparts - Drummondville Voltigeurs 10.26 01:00 1 - 4  
Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 10.26 22:00 3 - 2  
Sagueneens Chicoutimi - Drummondville Voltigeurs 10.26 22:00 7 - 1  
Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic 10.26 01:30 2 - 1  
Val-d'Or Foreurs - Acadie-Bathurst Titans 10.26 01:00 10 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 10.26 19:45 2 - 3  
Bern - Servette 10.26 19:45 4 - 4  
Fribourg - Lausanne 10.26 19:45 3 - 2  
Lugano - Zug 10.26 19:45 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Leksand 10.26 15:15 2 - 2  
Djurgarden - Oskarshamn 10.26 15:15 2 - 2  
Frölunda - Skelleftea 10.26 15:15 5 - 1  
Färjestad - HV 71 10.26 18:00 3 - 2  
Lulea - Malmö 10.26 18:00 3 - 0  
Rögle - Örebro 10.26 18:00 2 - 3  
Växjö - Linköping 10.26 18:00 6 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Zauralje Kurgan 10.26 11:00 4 - 0  
CSZK Szamara - Dinamo Szentpétervár 10.26 15:00 1 - 3  
Dinamo Tver - ORG Beijing 10.26 16:00 4 - 2  
Izssztal Izsevszk - Molot Perm 10.26 15:00 0 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Gornyak Ucsali 10.26 14:00 1 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Metallurg Novokuznyeck 10.26 16:00 5 - 5  
Rosztov - Dizel Penza 10.26 12:00 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Torpedo Kamenogorszk 10.26 14:00 2 - 1  
Tsen Tou Jilin - Szokol Krasznojarszk 10.26 12:00 1 - 5  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Medicine Hat Tigers 10.26 03:00 4 - 2  
Lethbridge Hurricanes - Brandon Wheat Kings 10.26 03:00 5 - 2  
Moose Jaw Warriors - Calgary Hitmen 10.26 03:00 2 - 4  
Red Deer Rebels - Seattle Thunderbirds 10.26 03:00 4 - 4  
Saskatoon Blades - Winnipeg Ice 10.26 03:00 8 - 3  
Spokane Chiefs - Portland Winterhawks 10.26 04:05 3 - 6  
Tri-City Americans - Prince Albert Raiders 10.26 04:05 2 - 2  
Vancouver Giants - Everett Silvertips 10.26 04:30 2 - 3  
Victoria Royals - Kamloops Blazers 10.26 04:05 1 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Hokkaido Cranes - Daemyung 10.26 08:00 2 - 4  
Tohoku Blades - Anyang 10.26 10:00 1 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Krka Novo Mesto 10.26 20:00 80 - 60  
Olimpija Ljubljana - Partizan Belgrád 10.26 18:00 85 - 69  
Primorska Koper - Mornar 10.26 18:00 101 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - NZ Breakers 10.26 08:30 104 - 98  
Sydney Kings - Brisbane 10.26 11:00 94 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Adelaide 10.26 12:30 79 - 79, h.u. 86 - 90  
Southside Flyers - Bendigo 10.26 08:00 85 - 77  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Okapi Aalstar 10.26 20:30 91 - 78  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Basic-Fit Brussels 10.26 20:30 57 - 79  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Rilski Sportist 10.26 17:00 85 - 83  
Csernomorec Burgasz - Beroe Stara Zagora 10.26 18:00 72 - 122  
Szpartak Pleven - Levszki Szófia 10.26 17:00 75 - 109  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Sao Paulo 10.26 02:10 95 - 102  
Franca - Unifacisa 10.26 01:00 86 - 75  
Rio Claro - Pinheiros 10.26 23:00 76 - 81  
Sao Jose dos Campos - Corinthians Paulista 10.26 17:50 70 - 85  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London City Royals - Worcester 10.26 20:30 77 - 64  
Surrey - London Lions 10.26 20:00 80 - 77  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Manchester Giants 10.26 20:30 102 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Kolin 10.26 19:30 73 - 82  
Nymburk - Opava 10.26 17:00 92 - 75  
Olomoucko - Svitavy 10.26 18:00 85 - 92  
Ostrava - Decin 10.26 17:30 71 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Zabiny Brno 10.26 17:00 87 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang 10.26 10:00 93 - 74  
Goyang - Jeonju KCC Egis 10.26 08:00 69 - 74  
Seoul Knights - Seoul Thunders 10.26 10:00 74 - 58  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Suwon OK Savingbank 10.26 10:00 74 - 42  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Lapuan Kobrat 10.26 16:00 91 - 67  
Kauhajoen Karhu - Korihait Uusikaupunki 10.26 16:00 81 - 69  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Lille 10.26 20:00 74 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Le Mans 10.26 20:00 86 - 55  
Chalon sur Saone - Boulazac 10.26 20:00 71 - 85  
Cholet - Le Portel 10.26 20:00 80 - 72  
Dijon - Gravelines 10.26 20:00 95 - 76  
Limoges - Reims 10.26 20:00 92 - 79  
Monaco - Strasbourg 10.26 20:30 86 - 70  
Nanterre - Orleans 10.26 20:00 63 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Blackwater Elite 10.26 10:30 101 - 91  
Ginebra SM - RS Elasto Painters 10.26 12:45 98 - 89  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Korivosz Amaliada 10.26 16:00 85 - 73  
Filipposz Veria - Diagorasz Egaleo 10.26 16:00 71 - 89  
Pszihiko - Pagrati 10.26 16:00 94 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ifesztosz Limnosz - Promitheasz Patra 10.26 14:45 72 - 75  
Ionikosz Nikea - Larissza 10.26 14:45 68 - 64  
Iraklisz - Panioniosz 10.26 14:45 96 - 101  
Kolosszosz Rodosz - PAOK 10.26 14:45 87 - 66  
Panathinaikosz - Arisz 10.26 18:00 108 - 86  
Periszteri - Lavrio 10.26 16:45 88 - 62  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aris Leeuwarden - Donar Groningen 10.26 20:00 70 - 103  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava Zágráb - Vrijednosnice Osijek 10.26 17:00 87 - 96  
Hermes Zágráb - Zabok 10.26 18:00 80 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Hapoel Holon 10.26 19:25 84 - 59  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Shiga 10.26 11:05 77 - 63  
Chiba - Shimane 10.26 10:05 79 - 67  
Kyoto - Albirex Niigata 10.26 07:05 60 - 68  
Nagoya Dolphins - Yokohama 10.26 08:05 83 - 72  
Osaka - Hokkaido 10.26 08:05 82 - 77  
Ryukyu Okinawa - Toyohashi Neophoenix 10.26 12:05 74 - 59  
Tokyo Alvark - Mikawa Kariya 10.26 08:05 92 - 84  
Tokyo Sunrockers - Kawasaki Brave Thunders 10.26 10:05 74 - 81  
Toyama - Tochigi Utsunomiya Brex 10.26 11:05 75 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Trefl Sopot 10.26 12:30 84 - 86  
Legia Varsó - Rosa Radom 10.26 18:00 76 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Widzew Lodz 10.26 16:00 89 - 63  
Lublin - Univ. Gdansk 10.26 15:00 70 - 50  
Politechnika Gdansk - Polkowice 10.26 18:00 71 - 103  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Nevezis Kedainiai 10.26 16:00 92 - 84  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Neptunas Klaipeda 10.26 15:30 77 - 86  
Rytas Vilnius - Siauliai 10.26 16:20 93 - 70  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Körmend 10.26 18:00 94 - 80  
Szeged - Jászberény 10.26 18:00 79 - 74  
Szombathely - Oroszlány 10.26 18:00 83 - 59  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TFSE-MTK - NKE Csata 10.26 18:00 87 - 100  
Vasas - Diósgyőr 10.26 18:00 62 - 87  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 10.26 01:00 112 - 106  
Brooklyn - New York 10.26 01:30 113 - 109  
Charlotte - Minnesota 10.26 01:00 99 - 121  
Denver - Phoenix 10.26 03:00 95 - 95, h.u. 108 - 107  
LA Lakers - Utah 10.26 04:30 95 - 86  
Memphis - Chicago 10.26 02:00 102 - 110  
Milwaukee - Miami 10.26 23:00 121 - 121, h.u. 126 - 131  
New Orleans - Dallas 10.26 02:00 116 - 123  
Oklahoma City - Washington 10.26 02:00 85 - 97  
Sacramento - Portland 10.26 04:00 112 - 122  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Artland 10.26 19:00 75 - 70  
Ehingen - Trier 10.26 19:00 69 - 76  
Karlsruhe - Leverkusen 10.26 19:30 81 - 92  
Kirchheim - Chemnitz 10.26 19:00 75 - 79  
Nürnberg - Hagen 10.26 19:30 92 - 91  
Schalke - Jena 10.26 19:30 75 - 84  
Tübingen - Paderborn 10.26 20:00 75 - 77  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Ludwigsburg 10.26 18:00 77 - 83  
Hamburg - Brose Bamberg 10.26 20:30 59 - 89  
Mitteldeutscher - Crailsheim 10.26 20:30 87 - 95  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urania Milano - Ferrara 10.26 20:30 71 - 72  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Trapani 10.26 17:00 65 - 84  
Latina - Bergamo 10.26 20:00 66 - 64  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Virtus Bologna 10.26 20:30 80 - 82  
Trento - Treviso 10.26 19:00 76 - 71  
Venezia - Cremona 10.26 20:45 67 - 55  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Costa Masnaga 10.26 20:30 69 - 62  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - UBSC Graz 10.26 17:30 88 - 74  
Klosterneuburg - Wels 10.26 20:00 76 - 66  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barreirense - Esgueira 10.26 19:00 61 - 78  
Illiabum - Ovarense 10.26 19:00 76 - 67  
Oliveirense - Lusitania 10.26 22:00 92 - 70  
Porto - Benfica 10.26 16:00 87 - 79  
Sporting CP - Maia 10.26 19:00 89 - 76  
Terceira - Galitos Barreiro 10.26 18:00 62 - 88  
Vitoria Guimaraes - CAB Madeira 10.26 16:00 85 - 79  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Galati 10.26 16:00 52 - 86  
Dinamo Bukarest - CSU Sibiu 10.26 19:15 75 - 82  
Sighetu Marmatiei - Focsani 10.26 16:00 66 - 75  
U-Banca Cluj - CSM Oradea 10.26 17:30 89 - 82  
Voluntari - Gaz Metan Medias 10.26 17:30 85 - 72  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Melilla 10.26 18:30 63 - 70  
Oviedo - Almansa 10.26 18:30 70 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Valencia 10.26 20:30 62 - 93  
Gran Canaria - Joventut Badalona 10.26 18:00 68 - 79  
Murcia - Obradoiro Monbus 10.26 18:00 76 - 76, h.u. 90 - 95  
Unicaja Malaga - Estudiantes 10.26 20:30 62 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Zaragoza 10.26 18:15 62 - 53  
Cadi La Seu d'Urgell - Al-Qazeres Extremadura 10.26 20:00 91 - 50  
Ciudad de Los Adelantados - IDK Gipuzkoa 10.26 21:30 67 - 66  
Ensino Lugo - Araski AES 10.26 18:30 68 - 72  
Valencia - Gernika Bizkaia 10.26 19:15 56 - 56, h.u. 66 - 63  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Mladost Zemun 10.26 20:00 105 - 67  
Dynamic Belgrád - Zlatibor Cajetina 10.26 19:00 94 - 82  
Metalac Farmakom - Napredak Aleksinac 10.26 19:30 61 - 71  
Sloboda Uzice - Dunav Stari Banovci 10.26 19:00 97 - 78  
Tamis Pancevo - OKK Belgrád 10.26 20:00 68 - 68, h.u. 78 - 72  
Vojvodina - Vrsac 10.26 20:00 92 - 94  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Podcetrtek 10.26 19:00 80 - 53  
Rogaska - Sencur Kranj 10.26 19:00 66 - 57  
Zlatorog Lasko - Sentjur 10.26 19:00 89 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Besiktas 10.26 16:30 73 - 68  
Bahcesehir Koleji - Tofas Bursa 10.26 12:00 85 - 92  
Bursaspor - Anadolu Efes 10.26 19:00 86 - 95  
Gaziantepspor - Karsiyaka 10.26 14:15 67 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cankaya Univ. - Elazig Özel Idare 10.26 13:00 76 - 85  
Cukurova - Botas Adana 10.26 14:15 54 - 62  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - Kalev/Cramo 10.26 14:30 85 - 74  
Tsmoki-Minszk - UNIKSZ Kazany 10.26 14:00 80 - 84  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Tartu Ulikool 10.26 16:00 73 - 68  
Latvijas Univ. - Ventspils 10.26 19:00 61 - 98  
Parnu - Ogre 10.26 16:00 75 - 81  
VEF Riga - Jurmala/Fenikss 10.26 16:00 99 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Esbjerg 10.26 15:00 18 - 26  
Herning-Ikast - Köbenhavn 10.26 16:00 22 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Chambray Touraine 10.26 20:30 31 - 23  
Metz - Nice 10.26 20:00 31 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Koszalin 10.26 17:00 21 - 27  
Jaroslaw - Kobierzyce 10.26 19:30 28 - 31  
Lublin - Zaglebie Lubin 10.26 18:00 27 - 24  
Ruch Chorzow - Piotrcovia Piotrkow 10.26 17:00 30 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Debrecen 10.26 18:00 36 - 33  
Vác - Siófok 10.26 18:00 27 - 31  
Érd - Szombathely 10.26 18:00 38 - 21  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Boa Hora 10.26 19:00 28 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Zalau 10.26 14:30 26 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Söder 10.26 16:00 27 - 14  
Kézilabda (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Észtország 10.26 18:00 25 - 20  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Spanyolország 10.26 00:30 25 - 29  
Dánia - Norvégia 10.26 16:10 29 - 29  
Franciaország - Spanyolország 10.26 13:30 31 - 31  
Németország - Horvátország 10.26 14:30 24 - 23  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Horvátország 10.26 17:30 32 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Gillingham 10.26 16:00 0 - 1  
Bristol Rovers - Portsmouth 10.26 16:00 2 - 2  
Burton - Blackpool 10.26 16:00 0 - 0  
Fleetwood - Milton Keynes Dons 10.26 16:00 1 - 0  
Oxford Utd. - Rochdale 10.26 16:00 3 - 0  
Peterborough - Coventry 10.26 16:00 2 - 2  
Rotherham - Wycombe 10.26 16:00 0 - 1  
Shrewsbury - Sunderland 10.26 16:00 1 - 0  
Southend - Ipswich 10.26 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Newport 10.26 16:00 3 - 1  
Crawley - Swindon 10.26 16:00 0 - 4  
Exeter - Plymouth 10.26 14:00 4 - 0  
Leyton - Carlisle 10.26 16:00 1 - 1  
Northampton - Cambridge Utd. 10.26 16:00 2 - 0  
Port Vale - Oldham 10.26 16:00 0 - 0  
Salford City - Scunthorpe 10.26 16:00 1 - 1  
Stevenage - Morecambe 10.26 16:00 1 - 0  
Walsall - Mansfield 10.26 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Luton 10.26 16:00 2 - 1  
Huddersfield - Barnsley 10.26 16:00 2 - 1  
Hull City - Derby County 10.26 16:00 2 - 0  
Middlesbrough - Fulham 10.26 16:00 0 - 0  
Millwall - Stoke 10.26 16:00 2 - 0  
Preston - Blackburn 10.26 16:00 3 - 2  
Sheffield Wed. - Leeds 10.26 13:30 0 - 0  
West Bromwich - Charlton 10.26 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Fylde 10.26 16:00 0 - 2  
Bromley - Halifax 10.26 16:00 5 - 0  
Chesterfield - Notts County 10.26 18:20 1 - 0  
Chorley - Yeovil 10.26 16:00 1 - 2  
Dag & Red - Wrexham 10.26 16:00 2 - 1  
Dover - Stockport 10.26 16:00 0 - 1  
Harrogate Town - Aldershot 10.26 16:00 1 - 0  
Hartlepool - Barnet 10.26 16:00 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Solihull Moors 10.26 16:00 1 - 0  
Sutton Utd. - Ebbsfleet Utd. 10.26 16:00 2 - 3  
Torquay - Barrow 10.26 16:00 4 - 2  
Woking - Eastleigh 10.26 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Adelaide Utd. 10.26 08:00 1 - 2  
Western Sydney Wanderers - Sydney FC 10.26 10:30 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Gabala 10.26 14:00 2 - 1  
Sabah - Zira 10.26 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Beerschot Wilrijk 10.26 17:00 2 - 1  
Saint-Gilloise - Lommel 10.26 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Kortrijk 10.26 20:00 3 - 1  
Charleroi - Mouscron-Peruwelz 10.26 18:00 1 - 0  
Genk - Cercle Bruges 10.26 20:30 1 - 0  
Zulte Waregem - Oostende 10.26 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg 10.26 14:30 0 - 0  
Zrinjski Mostar - Zeljeznicar Sarajevo 10.26 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - America MG 10.26 00:15 2 - 2  
Bragantino - Vila Nova 10.26 02:30 3 - 1  
Brasil de Pelotas - Cuiaba 10.26 21:30 0 - 0  
Figueirense - Criciuma 10.26 21:30 2 - 2  
Londrina - Oeste 10.26 00:15 0 - 2  
Sao Bento - Guarani 10.26 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Vasco da Gama 10.26 22:00 1 - 1  
Corinthians - Santos 10.26 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Union Berlin 10.26 15:30 2 - 1  
Freiburg - RB Leipzig 10.26 15:30 2 - 1  
Hertha BSC - Hoffenheim 10.26 15:30 2 - 3  
Leverkusen - Bremen 10.26 18:30 2 - 2  
Paderborn - Düsseldorf 10.26 15:30 2 - 0  
Schalke - Dortmund 10.26 15:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Bielefeld 10.26 13:00 0 - 1  
Hamburg - VfB Stuttgart 10.26 13:00 6 - 2  
Karlsruhe - Hannover 10.26 13:00 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Meppen 10.26 14:00 3 - 3  
Ingolstadt - Münster 10.26 14:00 3 - 2  
Rostock - 1860 München 10.26 14:00 2 - 1  
Uerdingen - Jena 10.26 14:00 2 - 0  
Unterhaching - Zwickau 10.26 14:00 0 - 0  
Würzburg - Duisburg 10.26 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - AEL Limasszol 10.26 18:00 1 - 2  
Pafosz - Ethnikosz Ahnasz 10.26 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Dukla Praha 10.26 10:15 3 - 2  
Lisen - Vitkovice 10.26 14:30 5 - 1  
Trinec - Usti nad Labem 10.26 10:15 0 - 1  
Vysehrad - Vlasim 10.26 10:15 2 - 1  
Zizkov - Brno 10.26 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Olomouc 10.26 14:30 2 - 2  
Pribram - Zlín 10.26 14:30 0 - 0  
Slovacko - Opava 10.26 14:30 4 - 0  
Sparta Praha - Bohemians 1905 10.26 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Holbaek 10.26 15:00 1 - 2  
Brönshöj - Vanlöse 10.26 15:00 2 - 0  
Hellerup - Hilleröd 10.26 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Thisted 10.26 14:00 2 - 2  
Middelfart - Jammerbugt 10.26 14:00 1 - 1  
Sydvest - Aarhus Fremad 10.26 14:00 0 - 2  
Vejgaard - Naesby 10.26 13:00 0 - 2  
VSK Aarhus - Ringköbing 10.26 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Odense 10.26 13:00 3 - 2  
Farum - Bröndby 10.26 13:00 0 - 1  
Hjörring - VSK Aarhus 10.26 15:00 1 - 0  
Thy-Thisted - Kolding 10.26 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Highlands Park - Chippa Utd. 10.26 20:15 2 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Polokwane City 10.26 15:30 2 - 1  
Stellenbosch - Orlando Pirates 10.26 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ansan Greeners 10.26 06:00 3 - 2  
Seoul E-Land - Daejeon Citizen 10.26 08:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - FC Seoul 10.26 09:00 1 - 1  
Pohang - Daegu 10.26 07:00 0 - 0  
Ulsan - Gangwon 10.26 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gualaceo - Santa Rita Vinces 10.26 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Guayaquil City 10.26 02:15 4 - 2  
El Nacional Quito - Independiente del Valle 10.26 22:30 4 - 2  
Fuerza Amarilla - Macara Ambato 10.26 20:00 0 - 3  
Univ. Catolica de Quito - Emelec Guayaquil 10.26 22:30 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Dinamo Minszk 10.26 12:00 3 - 3  
Gomel - Dinamo Breszt 10.26 16:00 1 - 2  
Isloch Minszk - Dnyapro Mogiljev 10.26 18:00 1 - 1  
Szluck - Slavia Mozír 10.26 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - HB Torshavn 10.26 13:00 1 - 2  
B36 Torshavn - KI Klaksvik 10.26 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkeli MP - JIPPO 10.26 13:00 1 - 2  
Viikingit - JäPS 10.26 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - KaaPo Kaarina 10.26 13:00 3 - 2  
Ilves 2 - FC Espoo 10.26 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KuFu-98 - JBK Pietarsaari 10.26 13:00 5 - 0  
Seinäjoen SK 2 - Rovaniemi PS 2 10.26 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Troyes 10.26 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Dijon 10.26 20:00 2 - 0  
Lille - Bordeaux 10.26 17:30 3 - 0  
Lyon - Metz 10.26 20:00 2 - 0  
Montpellier - Angers 10.26 20:00 0 - 0  
Reims - Nimes 10.26 20:00 0 - 0  
Strasbourg - Nice 10.26 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Fleury 91 10.26 14:30 0 - 1  
Lyon - Bordeaux 10.26 15:30 4 - 0  
Metz - Reims 10.26 14:30 0 - 1  
Paris FC - Montpellier 10.26 14:30 2 - 5  
Soyaux - Dijon 10.26 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sioni Bolnisi - Chikhura Sachkhere 10.26 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karaiszkakisz Arta - Apollon Larissza 10.26 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Xanthi 10.26 16:15 2 - 0  
Volosz NFC - PAOK 10.26 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Venlo 10.26 19:45 4 - 1  
Heracles - Zwolle 10.26 20:45 4 - 0  
Vitesse - ADO Den Haag 10.26 19:45 0 - 2  
Willem II - RKC Waalwijk 10.26 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Slaven Belupo 10.26 15:00 2 - 0  
Rijeka - HNK Gorica 10.26 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Odisha 10.26 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSIS Semarang - Pusamania Borneo 10.26 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel TA 10.26 15:00 3 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Haifa 10.26 19:30 0 - 3  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Raanana 10.26 17:00 2 - 1  
Maccabi Netanya - Ashdod 10.26 18:30 2 - 4  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Vegalta Sendai 10.26 06:00 4 - 1  
Nojima Sagamihara - Nippon Sport Univ. 10.26 06:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Kawasaki Frontale 10.26 06:05 2 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - Cavalry 10.26 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Gharafa 10.26 18:30 2 - 1  
Al-Sadd - Al-Ahli (QAT) 10.26 16:20 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Tobol Kostanay 10.26 13:00 2 - 0  
Ordabasy Shymkent - Irtis Pavlodar 10.26 11:00 2 - 0  
Sahtar Karagandy - Okzhetpes Kokshetau 10.26 11:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - América de Cali 10.26 02:30 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Hangzhou Greentown 10.26 08:30 1 - 1  
Guangdong - Heilongjiang Lava Spring 10.26 08:30 2 - 3  
Guizhou Zhicheng - Nei Mongol Zhongyou 10.26 08:30 2 - 1  
Liaoning Hongyun - Meizhou Hakka 10.26 08:30 2 - 3  
Nantong Zhiyun - Beijing Sport Univ. 10.26 08:30 0 - 0  
Sichuan Annapurna - Shijiazhuang 10.26 08:30 2 - 3  
Xinjiang Tianshan - Shaanxi Changan 10.26 08:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Tianjin Teda 10.26 13:35 3 - 1  
Hebei - Guangzhou R&F 10.26 09:30 2 - 1  
Shenzhen Hongzuan - Wuhan Zall 10.26 13:35 4 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Olimpia Grudziadz 10.26 16:00 2 - 0  
GKS Tychy - Warta Poznan 10.26 18:00 1 - 1  
Radomiak Radom - TBB Nieciecza 10.26 14:00 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 10.26 18:00 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Gornik Zabrze 10.26 20:00 1 - 1  
LKS Lodz - Rakow Czestochowa 10.26 15:00 2 - 0  
Piast Gliwice - Korona Kielce 10.26 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Jelgava (Helyszín: Jelgava) 10.26 13:20 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Palanga 10.26 12:00 0 - 1  
Riteriai Vilnius - Panevezys 10.26 12:00 4 - 0  
Suduva Marijampole - Zalgiris Vilnius 10.26 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Progres Niederkorn - UNA Strassen 10.26 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - FAR Rabat 10.26 17:00 2 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Necaxa 10.26 04:00 0 - 2  
Monarcas Morelia - Santos Laguna 10.26 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Sheriff Tiraspol 10.26 14:00 0 - 1  
Zimbru Chisinau - Milsami Orhei 10.26 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - OFK Petrovac 10.26 13:30 3 - 0  
Grbalj Radanovici - Kom Podgorica 10.26 13:30 1 - 1  
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci 10.26 14:30 3 - 1  
Titograd Podgorica - FK Podgorica 10.26 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gzira - Gudja 10.26 15:00 6 - 1  
Valletta - Tarxien 10.26 17:15 3 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Kaposvár 10.26 17:00 2 - 0  
Kisvárda - Puskás Akadémia 10.26 17:00 0 - 1  
Mezőkövesd - Debrecen 10.26 14:30 3 - 1  
Paks - Diósgyőr 10.26 17:00 1 - 2  
Újpest - ZTE 10.26 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Ajka 10.26 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Start 10.26 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Byasen 10.26 13:00 3 - 2  
Bryne - Egersund 10.26 13:00 1 - 1  
Hödd - Arendal 10.26 13:00 0 - 3  
Kvik Halden - Nardo 10.26 13:00 1 - 0  
Moss - Levanger 10.26 13:00 1 - 2  
Stjördals/Blink - Sola 10.26 13:00 4 - 1  
Vidar - Fredrikstad 10.26 13:00 4 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Asane 10.26 13:00 1 - 3  
Florö - Oppsal 10.26 13:00 4 - 3  
Grorud - Fram Larvik 10.26 13:00 4 - 1  
Kjelsas - Sotra 10.26 13:00 2 - 1  
Mjölner - Baerum 10.26 13:00 3 - 0  
Odd Grenland 2 - Asker 10.26 13:00 0 - 3  
Senja - Alta 10.26 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Valerenga 10.26 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trondheims-Örn - LSK Kvinner 10.26 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Essen-Schönebeck 10.26 13:00 5 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Brescia 10.26 20:45 3 - 1  
Internazionale - Parma 10.26 18:00 2 - 2  
Lecce - Juventus 10.26 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Chievo 10.26 15:00 1 - 1  
Crotone - Venezia 10.26 15:00 3 - 2  
Livorno - Pisa 10.26 18:00 1 - 0  
Pescara - Benevento 10.26 15:00 4 - 0  
Pordenone - Cittadella 10.26 15:00 0 - 0  
Salernitana - Perugia 10.26 15:00 1 - 1  
Spezia - Juve Stabia 10.26 15:00 2 - 0  
Trapani - Empoli 10.26 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Renate 10.26 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Padova 10.26 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Arszenál Tula 10.26 15:30 1 - 1  
Rosztov - Szocsi 10.26 18:00 2 - 0  
Tambov - Ufa 10.26 13:00 3 - 0 
2019.10.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Washington 10.25 02:20 19 - 9  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Doosan Bears (3.m.) 10.25 11:30 0 - 5  
Darts (European Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J. Clayton 10.25 20:55 10 - 4  
D. Gurney - S. Whitlock 10.25 20:00 10 - 7  
Ger. Price - T. Evetts 10.25 16:25 6 - 4  
Ian White - Mic. Smith 10.25 15:20 1 - 6  
Jam. Hughes - J. Wattimena 10.25 13:05 1 - 6  
Joe Cullen - Rob Cross 10.25 19:05 7 - 10  
K. Ratajski - C. Dobey 10.25 13:55 3 - 6  
Kee. Brown - S. Bunting 10.25 13:25 1 - 6  
M. Suljovic - V. van der Voort 10.25 14:55 1 - 6  
N. Aspinall - S. Beaton 10.25 14:30 6 - 3  
P. Wright - J. de Zwaan 10.25 15:50 4 - 6  
Ross Smith - Ric. Evans 10.25 21:40 7 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Welhot Kuopio 10.25 17:30 6 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Grasshoppers 10.25 20:00 3 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Nejzbach Vysoke Myto 10.25 20:30 2 - 3  
Futsal (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Spanyolország 10.25 17:00 2 - 3  
Lengyelország - Finnország 10.25 20:00 1 - 2  
Futsal (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Ukrajna 10.25 20:00 2 - 2  
Észak-Macedónia - Koszovó 10.25 17:30 5 - 7  
Futsal (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Magyarország 10.25 16:00 2 - 0  
Olaszország - Anglia 10.25 19:00 4 - 1  
Futsal (vb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Csehország 10.25 19:00 1 - 7  
Portugália - Németország 10.25 22:00 5 - 0  
Gyeplabda (Olimpiai selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 10.25 18:00 3 - 3  
Gyeplabda (Olimpiai selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Belgium 10.25 10:00 0 - 2  
Spanyolország - Dél-Korea 10.25 20:00 2 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Vienna Capitals 2 10.25 20:30 3 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Dundee 10.25 20:00 7 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 10.25 18:00 5 - 1  
Kladno - Litvínov 10.25 18:00 2 - 2  
Liberec - Karlovy Vary 10.25 18:00 0 - 4  
Olomouc - Sparta Praha 10.25 18:00 0 - 4  
Vitkovice - Mountfield HK 10.25 17:30 2 - 2  
Zlín - Mladá Boleslav 10.25 17:30 4 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Odense 10.25 19:30 7 - 0  
Rungsted - Frederikshavn 10.25 19:30 5 - 2  
Rödovre - Aalborg 10.25 19:00 2 - 0  
Sönderjyske - Herlev Eagles 10.25 19:30 5 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Gyergyói HK 10.25 17:30 2 - 1  
Csíkszereda - KMH Budapest 10.25 17:30 10 - 2  
Dunaújváros - Újpest 10.25 18:00 1 - 1  
FTC - Fehérvári Titánok 10.25 18:00 5 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa 10.25 17:30 3 - 3  
Kajaanin Hokki - IPK 10.25 17:30 4 - 6  
KeuPa - SaPKo 10.25 17:30 3 - 7  
TUTO - Imatra Ketterä 10.25 17:30 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK 10.25 17:30 1 - 4  
Kärpät - Kalpa 10.25 17:30 7 - 1  
Lahti Pelicans - Ässät 10.25 17:30 2 - 6  
Lukko - Turku PS 10.25 17:30 1 - 1  
Tappara - Ilves 10.25 17:30 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Bordeaux 10.25 20:30 3 - 2  
Gap - Nice 10.25 20:30 5 - 0  
Grenoble - Angers 10.25 20:00 4 - 4  
Mulhouse - Briancon 10.25 20:00 8 - 1  
Rouen - Chamonix 10.25 20:00 2 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Aktobe 10.25 15:30 1 - 3  
HC Asztana - Torpedo Kamenogorszk 2 10.25 09:00 0 - 3  
Humo Taskent 2 - Arlan Koksetau 10.25 11:00 1 - 3  
Kulager Petropavlovszk - Jertisz Pavlodar 10.25 15:00 2 - 5  
Temirtau - Gornyak Rudnyij 10.25 15:00 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szocsi 10.25 11:30 1 - 3  
Avangard Omszk - Red Star Kunlun 10.25 18:30 0 - 3  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk 10.25 16:00 0 - 3  
Dinamo Minszk - Dinamo Riga 10.25 18:30 1 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Comarch Cracovia 10.25 18:30 2 - 2  
Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 10.25 18:00 4 - 1  
Stoczniowiec Gdansk - Zaglebie Sosnowiec 10.25 18:30 4 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 2 10.25 18:00 1 - 3  
Kuznyeckije Medvegyi - Omszkije Jasztrebi 10.25 13:30 3 - 6  
Szibirszkije Sznajperi - Rubin Tyumeny 2 10.25 13:30 3 - 3  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Jugra Hanti-Manszijszk 2 10.25 14:00 4 - 2  
Tolpar Ufa - Szputnyik Almetyevszk 10.25 14:00 6 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Florida 10.25 03:00 5 - 5  
Chicago - Philadelphia 10.25 02:30 1 - 4  
Columbus - Carolina 10.25 01:00 3 - 3  
Dallas - Anaheim 10.25 02:30 2 - 1  
Edmonton - Washington 10.25 03:00 3 - 3  
Montreal - San Jose 10.25 01:00 2 - 4  
Nashville - Minnesota 10.25 02:00 4 - 0  
NY Islanders - Arizona 10.25 01:00 4 - 2  
NY Rangers - Buffalo 10.25 01:00 6 - 2  
St. Louis - Los Angeles 10.25 02:00 5 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bad Nauheim 10.25 20:00 0 - 2  
Crimmitschau - Heilbronn 10.25 20:00 2 - 4  
Frankfurt Löwen - Kassel 10.25 19:30 6 - 3  
Freiburg - Lausitzer Füchse 10.25 19:30 2 - 2  
Kaufbeuren - Ravensburg 10.25 19:30 2 - 4  
Landshut - Dresden 10.25 19:30 4 - 7  
Tölzer Löwen - Bayreuth 10.25 19:30 5 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schwenningen 10.25 19:30 3 - 2  
Bremerhaven - Düsseldorf 10.25 19:30 0 - 6  
Ingolstadt - Eisbären Berlin 10.25 19:30 1 - 4  
Mannheim - Straubing 10.25 19:30 4 - 3  
München - Köln 10.25 19:30 3 - 1  
Wolfsburg - Nürnberg 10.25 18:00 2 - 4  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Owen Sound Attack 10.25 01:30 3 - 2  
Peterborough Petes - Sarnia Sting 10.25 01:05 2 - 4  
Windsor Spitfires - Sault Ste.Marie Greyhound 10.25 01:05 6 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Fehérvár 10.25 19:15 3 - 6  
Innsbruck - Villach 10.25 19:15 7 - 3  
Klagenfurt - Znojmo 10.25 19:15 4 - 3  
Salzburg - Südtirol Bolzano 10.25 19:15 1 - 1  
Vienna Capitals - Linz 10.25 19:15 4 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Charlottetown Islanders 10.25 01:00 5 - 3  
Cape Breton Eagles - Victoriaville Tigres 10.25 00:00 4 - 3  
Moncton Wildcats - Sherbrooke Phoenix 10.25 00:00 3 - 3  
Rouyn-Noranda Huskies - Acadie-Bathurst Titans 10.25 01:00 5 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Biasca Ticino 10.25 19:45 7 - 3  
GCK Lions - Olten 10.25 20:00 2 - 2  
Kloten - Langenthal 10.25 19:45 5 - 1  
Sierre - Visp 10.25 20:00 6 - 2  
Thurgau - Winterthur 10.25 20:00 8 - 0  
Zug 2 - Ajoie 10.25 19:45 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern 10.25 19:45 3 - 2  
Davos - Fribourg 10.25 19:45 3 - 1  
Lausanne - Zürich Lions 10.25 19:45 1 - 3  
Servette - Ambri 10.25 19:45 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Vita Hästen 10.25 19:00 4 - 4  
Karlskrona - AIK 10.25 19:00 2 - 2  
MODO - Karlskoga 10.25 19:00 4 - 3  
Mora - Björklöven 10.25 19:00 1 - 6  
Södertälje - Västervik 10.25 19:00 4 - 1  
Timra - Kristianstad 10.25 19:00 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Trnava 10.25 18:00 5 - 4  
HC Bratislava - Spisska Nova Ves 10.25 18:30 6 - 0  
HC Topolcany - Skalica 10.25 18:00 2 - 2  
Povazska Bystrica - Martin 10.25 18:00 2 - 8  
Zilina - Levice 10.25 18:00 3 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Nitra 10.25 17:00 1 - 1  
MAC - Poprad 10.25 19:00 7 - 3  
Michalovce - Diósgyőr 10.25 17:30 2 - 2  
Nove Zamky - Slovan Bratislava 10.25 18:30 1 - 5  
Trencin - Kosice 10.25 18:00 3 - 3  
Zvolen - Detva 10.25 18:00 1 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Humo Taskent - Tambov 10.25 16:30 3 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Rjazany 10.25 16:00 3 - 1  
Rubin Tyumeny - Barsz Kazany 2 10.25 16:00 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Cibona Zágráb 10.25 20:00 78 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Cairns 10.25 10:30 101 - 97  
Perth - South East Melbourne 10.25 12:30 110 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Canberra Capitals 10.25 10:30 107 - 72  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Oostende 10.25 20:30 78 - 75  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Szófia - Academic Bultex Plovdiv 10.25 17:00 87 - 83  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Corinthians Paulista 10.25 01:00 85 - 79  
Pato - Minas 10.25 00:30 62 - 80  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Cheshire 10.25 20:30 72 - 74  
Sheffield - Newcastle 10.25 20:30 93 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Pardubice 10.25 18:00 68 - 89  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Hradec Kralove 10.25 19:00 49 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 10.25 12:00 77 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Yongin Blue Minx 10.25 12:00 66 - 73  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - CSZKA Moszkva 10.25 20:00 66 - 82  
Baskonia Vitoria - Olympiakosz 10.25 21:00 82 - 66  
Olimpia Milano - Fenerbahce 10.25 20:45 87 - 74  
Zalgiris Kaunas - ASVEL Lyon-Villeurbanne 10.25 19:00 70 - 56  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP Kotka - Ura Kaarina 10.25 17:30 100 - 72  
Nokia - Tampere Pyrintö 10.25 17:30 91 - 97  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Vichy-Clermont 10.25 20:00 79 - 80  
Antibes - St-Chamond 10.25 20:30 80 - 70  
Denain - Quimper 10.25 20:00 71 - 76  
Evreux - Poitiers 10.25 20:30 102 - 69  
Gries-Oberhoffen - Blois 10.25 20:00 78 - 77  
Nantes - Nancy 10.25 20:30 81 - 78  
Rouen - St-Quentin 10.25 20:30 80 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - Phoenix Fuelmasters 10.25 10:30 106 - 104  
NLEX Road Warriors - TNT KaTropa 10.25 13:00 126 - 113  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Skrljevo 10.25 18:00 82 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Szczecin 10.25 20:30 71 - 96  
Torun - Dabrowa Gornicza 10.25 19:00 100 - 64  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Atomerőmű 10.25 18:00 75 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Atlanta 10.25 01:00 100 - 117  
Golden State - LA Clippers 10.25 04:30 122 - 141  
Houston - Milwaukee 10.25 02:00 111 - 117  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Jiu - Ath. Constanta 10.25 19:00 57 - 66  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alicante - Ourense 10.25 20:45 85 - 58  
Caceres - Iberojet Palma 10.25 21:00 62 - 68  
Huesca - Marin Peixegalego 10.25 21:00 93 - 71  
Palencia - Lleida 10.25 21:00 89 - 87  
Valladolid - Breogan Lugo 10.25 20:45 94 - 82  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Valmiera 10.25 18:00 95 - 89  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Holstebro 10.25 18:30 37 - 22  
Silkeborg - EH Aalborg 10.25 19:00 29 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Brest 10.25 20:00 27 - 19  
Toulon - Merignac 10.25 20:30 25 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Győr 10.25 18:00 21 - 34  
FTC - Mosonmagyaróvár 10.25 18:00 30 - 20  
Kisvárda - Békéscsaba 10.25 18:00 32 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Önnered 10.25 19:00 18 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Törökország 10.25 18:00 29 - 33  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Lengyelország 10.25 01:30 20 - 19  
Ausztria - Szerbia 10.25 19:00 32 - 30  
Lengyelország - Oroszország 10.25 22:00 19 - 30  
Svájc - Csehország 10.25 20:00 35 - 25  
Svédország - Izland 10.25 19:00 26 - 27  
Szlovénia - Hollandia 10.25 19:00 29 - 29  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - San Martin de Tucuman 10.25 00:10 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Lanus 10.25 22:10 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 10.25 10:30 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Westerlo 10.25 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Anderlecht 10.25 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Velez Mostar 10.25 18:00 0 - 2  
Mladost Doboj Kakanj - Zvijezda Ugljevik 10.25 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Operario PR 10.25 02:30 0 - 0  
CRB - Botafogo SP 10.25 00:15 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - 1. FC Köln 10.25 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Erzgebirge Aue 10.25 18:30 1 - 0  
Holstein Kiel - Bochum 10.25 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viktoria Köln - Magdeburg 10.25 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - Olympiakosz Nicosia 10.25 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Pardubice 10.25 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Teplice 10.25 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Hvidovre 10.25 19:00 0 - 2  
Kolding IF - Vendsyssel 10.25 19:00 1 - 2  
Skive - Vejle 10.25 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - FA 2000 10.25 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Midtjylland 10.25 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Maritzburg Utd. 10.25 20:00 0 - 1  
Supersport Utd. - Black Leopards 10.25 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Al-Ain 10.25 16:15 1 - 7  
Al-Nasr (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 10.25 19:00 1 - 0  
Bani Yas - Al-Khaleej Khor Fakkan 10.25 16:15 1 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EL, H csoport - FTC hány pontot szerez? 10.25 08:00    
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - FK Minszk 10.25 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Grenoble 10.25 20:00 0 - 1  
Guingamp - Clermont 10.25 20:00 1 - 2  
Le Mans - Niort 10.25 20:00 1 - 0  
Nancy - Lens 10.25 20:00 0 - 0  
Orleans - Chateauroux 10.25 20:00 1 - 1  
Paris FC - Caen 10.25 20:00 2 - 4  
Rodez Aveyron - Chambly 10.25 20:30 2 - 0  
Sochaux - AC Ajaccio 10.25 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Monaco 10.25 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Georgia Tbiliszi 10.25 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Giannina 10.25 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - FC Eindhoven 10.25 20:00 3 - 1  
De Graafschap - Dordrecht 10.25 20:00 5 - 0  
Excelsior - Ajax 2 10.25 20:00 1 - 3  
Go Ahead Eagles - Den Bosch 10.25 20:00 0 - 0  
Helmond - Telstar 10.25 20:00 1 - 4  
Nijmegen - Maastricht 10.25 20:00 2 - 0  
Oss - PSV 2 10.25 20:00 1 - 0  
Roda - NAC Breda 10.25 20:00 4 - 2  
Utrecht 2 - Cambuur 10.25 20:00 1 - 1  
Volendam - AZ Alkmaar 2 10.25 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Emmen 10.25 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Inter Zapresic 10.25 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Hyderabad FC 10.25 16:00 5 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Pars Jonoubi Jam 10.25 17:30 2 - 0  
Foolad Khuzestan - Nassaji Mazandaran 10.25 15:30 1 - 0  
Machine Sazi Tabriz - Naft Masjed Soleyman 10.25 14:30 0 - 0  
Paykan - Zob Ahan 10.25 15:15 2 - 1  
Sanat Naft Abadan - Tractor Tabriz 10.25 16:30 2 - 1  
Sepahan - Saipa Karaj 10.25 15:15 0 - 0  
Shahin Bushehr - Persepolis 10.25 15:15 0 - 5  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Bnei Sakhnin 10.25 14:00 1 - 1  
Hapoel Afula - Hapoel Acre 10.25 14:00 0 - 0  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Petah Tikva 10.25 14:00 0 - 3  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Nof Hagalil 10.25 14:00 1 - 4  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Rishon Lezion 10.25 14:00 1 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Kfar Qasem 10.25 14:00 1 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan 10.25 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Rayyan 10.25 18:30 1 - 2  
Al-Shahaniya - Al-Sailiya 10.25 16:20 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaisar Kyzylorda - Atirau 10.25 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Junior de Barranquilla 10.25 00:30 0 - 0  
Dep. Cali - Once Caldas 10.25 01:30 2 - 1  
Dep. Tolima - Boyaca Patriotas 10.25 03:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua 10.25 13:35 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Miedz Legnica 10.25 20:45 1 - 1  
Olsztyn - Puszcza Niepolomice 10.25 18:00 0 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Wigry Suwalki 10.25 19:10 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Pogon Szczecin 10.25 18:00 2 - 0  
Lech Poznan - Zaglebie Lubin 10.25 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Philadelphia 10.25 02:00 2 - 0  
Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 10.25 04:30 5 - 3  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrocub Hincesti - Codru Lozova 10.25 17:00 1 - 0  
Speranta Nisporeni - Dinamo-Auto Tiraspol 10.25 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Senglea 10.25 18:00 5 - 0  
Sliema Wanderers - Mosta 10.25 20:15 0 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Leverkusen 10.25 19:15 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Sassuolo 10.25 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Entella 10.25 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Ural Jekatyerinburg 10.25 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - BW Linz 10.25 19:10 2 - 2  
Austria Lustenau - Kapfenberg 10.25 19:10 3 - 2  
Grazer AK - Liefering 10.25 19:10 1 - 1  
Lafnitz - Vorwärts Steyr 10.25 19:10 1 - 1  
Wacker Innsbruck - Ried 10.25 19:10 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Sp. Luqueno 10.25 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Dep. Municipal 10.25 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Rio Ave 10.25 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Leicester 10.25 21:00 0 - 9  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Voluntari 10.25 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dundee 10.25 20:05 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Cadiz 10.25 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal - Alavés 10.25 21:00 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Vaduz 10.25 20:00 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Norrby 10.25 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Al-Fateh 10.25 17:00 3 - 1  
Damac - Al-Raed 10.25 17:20 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Vozdovac 10.25 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Keciörengücü 10.25 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rizespor - Ankaragücü 10.25 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Defensor Montevideo 10.25 21:00 1 - 4  
Danubio Montevideo - Penarol Montevideo 10.25 21:00 0 - 2  
Racing Montevideo - Rampla Juniors 10.25 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Connah's Quay 10.25 20:45 1 - 1  
Newtown - Cardiff Met Univ. 10.25 20:45 1 - 0  
TNS - Bala Town 10.25 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Ballymena Utd. 10.25 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Ír 1., rájátszás a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Cabinteely 10.25 20:45 5 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Sligo 10.25 20:45 2 - 1  
Derry City - Finn Harps 10.25 20:45 4 - 0  
Dundalk - St. Patrick's 10.25 20:45 4 - 0  
Shamrock Rovers - Cork City 10.25 20:45 3 - 0  
Waterford FC - UC Dublin 10.25 20:45 4 - 2  
Ír bajnokság 2019 10.25 21:45    
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Artsakh Jereván 10.25 14:00 3 - 1  
FC Jereván - Shirak Gyumri 10.25 13:00 1 - 4  
Urartu - Alashkert Jereván 10.25 17:00 2 - 4  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Exeter 10.25 20:45 13 - 10  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Hawke's Bay 10.25 08:35 12 - 7  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Ospreys 10.25 20:35 28 - 12  
Ulster - Cardiff 10.25 20:35 23 - 14  
Rögbi (Óceániai Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 10.25 11:10 26 - 4  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Incheon Air Jumbos 10.25 12:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Haladás 10.25 19:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Nantes 10.25 19:30 2 - 3  
Toulouse - Narbonne 10.25 20:00 3 - 1  
Tours - Tourcoing 10.25 20:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Legionowo 10.25 17:30 2 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - ACH Ljubljana 10.25 19:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakirkoy Bld. - Vakifbank Istanbul 10.25 12:00 1 - 3  
Galatasaray - Fenerbahce 10.25 17:30 3 - 1  
Squash (Egyptian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Waller - You. Ibrahim 10.25 13:30 3 - 2  
B. Golan - B. Masotti 10.25 12:45 0 - 3  
Ces. Salazar - V. Crouin 10.25 18:15 2 - 3  
Chr. Simpson - Edm. Lopez 10.25 12:00    
Eain Yow Ng - Y. Elnawsany 10.25 12:00 3 - 1  
Geo. Parker - Nat. Lake 10.25 13:30 2 - 3  
Greg Lobban - K.E. Hammamy 10.25 14:15    
I.P. Bernabeu - M. Elsherbini 10.25 16:45 3 - 0  
L. Serme - O.A. Meguid 10.25 13:30    
Leo Au - R. Tandon 10.25 12:00 3 - 0  
M. Asal - Alan Clyne 10.25 14:15 3 - 1  
M. Hesham - K.A. Fathi 10.25 18:15 3 - 0  
Max Lee - Ivan Yuen 10.25 12:00 3 - 2  
Nic. Müller - V. Malhotra 10.25 16:45 3 - 0  
R. Kandra - M. El Sirty 10.25 12:45 3 - 0  
Tsz Fung Yip - M. Gamal 10.25 13:30 3 - 0  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aifa Azman - T. Gilis 10.25 12:45 0 - 3  
C. Aumard - Tes. Evans 10.25 14:15 0 - 3  
J. Courtice - Ali. Waters 10.25 12:45 0 - 3  
N. Gilis - N. Gohar 10.25 17:30 0 - 3  
R. El Welily - O.B. Clyne 10.25 17:30 3 - 0  
R. Elaraby - N. El Tayeb 10.25 16:00 1 - 3  
S-J. Perry - R. Grinham 10.25 16:00 3 - 0  
S. Hany - A. Fuller 10.25 14:15 3 - 0  
Tenisz (Bendigo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyo. Okamura - D. Aiava 10.25 02:55 2 - 0  
M. Inglis - Chi. Muramatsu 10.25 01:00 2 - 0  
Pri. Hon - O. Rogowska 10.25 02:25 2 - 1  
Sto. Sanders - L. Cabrera 10.25 01:00 1 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - R. Carballes Baena 10.25 14:10 2 - 0  
I. Marchenko - N. Gombos 10.25 16:10 0 - 2  
L.G.M. Harris - C. Denolly 10.25 18:00 2 - 0  
U. Humbert - Ant. Hoang 10.25 20:00 2 - 1  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gengel M / Kolar Z - Vavassori A / Vega Hernan 10.25 22:50 0 - 2  
Jebavy R / Zelenay I - Added D / Olivetti A 10.25 12:30 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - A. De Minaur 10.25 18:00 0 - 2  
R. Opelka - R. Bautista-Agut 10.25 16:00 2 - 1  
S. Tsitsipas - F. Krajinovic 10.25 20:00 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Polasek F - Klaasen R / Venus M 10.25 13:00 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - G. Monfils 10.25 19:30 0 - 2  
D. Thiem - P. Carreno-Busta 10.25 16:15    
D.S. Schwartzman - K. Khachanov 10.25 17:30 2 - 0  
M. Berrettini - A. Rublev 10.25 14:00 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ram R / Salisbury J - Daniell M / Oswald P 10.25 16:00 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - C-M. Stebe 10.25 20:20 2 - 0  
B. Zapata Miralles - A. Celikbilek 10.25 15:15 2 - 0  
D. Altmaier - E. Ymer 10.25 17:10 1 - 2  
S. Caruso - F. Gaio 10.25 16:00 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Masur D - Cerretani J / Cressy M 10.25 13:00 0 - 2  
Skupski K / Smith J-P - Celikbilek A / Ilkel C 10.25 18:30 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - D.E. Galan Riveros 10.25 19:00 2 - 0  
F. Coria - Joao Menezes 10.25 20:55 2 - 1  
J.P. Varillas - O. Luz 10.25 02:15 2 - 0  
T. Monteiro - J.P. Ficovich 10.25 23:15 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clezar G / Sakamoto P - Behar A / Escobar G 10.25 20:40 0 - 2  
Clezar G / Sakamoto P - Galdos S / Mayer L 10.25 04:35 2 - 1  
Reyes-Varela / Romboli - Martinez L / Meligeni Rod 10.25 19:00 1 - 2  
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - Jas. Jung 10.25 04:00 2 - 0  
Tung-Lin Wu - D. Istomin 10.25 05:55 0 - 2  
Yuta Shimizu - A. Davidovich Fokina 10.25 07:15 1 - 2  
Zhe Li - Dan. Petrovic 10.25 09:05 0 - 2  
Tenisz (Liuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nam J S / Song M-K - Bai Y / Chung Y 10.25 10:45 2 - 0  
Tenisz (Macon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Min - W. Osuigwe 10.25 16:00 2 - 0  
I. Falconi - Kat. Stewart 10.25 17:20 0 - 2  
S. Rogers - C. Vandeweghe 10.25 15:55 2 - 0  
S. Vögele - Dan. Lao 10.25 17:35 0 - 2  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Gatto-Monticone - V. Diatchenko 10.25 15:30 1 - 2  
Lud. Samsonova - T. Maria 10.25 17:50 2 - 0  
N. Stojanovic - T. Martincova 10.25 12:30 2 - 0  
O. Dodin - N. Vikhlyantseva 10.25 19:25 2 - 0  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Abanda - K. Zimmermann 10.25 22:40 2 - 1  
J. Ponchet - F. Abanda 10.25 01:20 0 - 2  
L.A. Fernandez - Rob. Anderson 10.25 17:50 1 - 2  
Sam. Murray - B. Schoofs 10.25 20:45 2 - 0  
Tara Moore - K. Zimmermann 10.25 00:10 1 - 2  
Tenisz (Székesfehérvár 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - T. Korpatsch 10.25 11:00 2 - 0  
J. Paolini - I-C. Begu 10.25 12:35 0 - 2  
K. Juvan - K. Zavatska 10.25 10:50 0 - 2  
M. Trevisan - V. Cepede Royg 10.25 13:30 0 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - J. Duckworth 10.25 05:00 2 - 0  
M. Polmans - A. Tabilo 10.25 01:30 2 - 0  
M. Purcell - Tat. Ito 10.25 01:00 0 - 2  
Yas. Uchiyama - Hir. Moriya 10.25 01:30    
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klein B / Puodziunas S - Fancutt T / Mousley B 10.25 05:00 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Puttergill C / Walkin B 10.25 05:55 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Kamélia cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kenin - K. Muchova 10.25 09:05 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Rózsa csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - E. Mertens 10.25 13:30 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női páros, Liliom csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Rosolska A - Wang X / Zhu L 10.25 07:30 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai,női egyes,Orchidea csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Martic - Saisai Zheng 10.25 11:40 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - A. Antonsen 10.25 14:40 2 - 1  
Ken. Momota - A.S. Ginting 10.25 15:50 0 - 2  
S.H. Rhustavito - Long Chen 10.25 16:50 0 - 2  
Vik. Axelsen - Ng Ka Long Angus 10.25 15:20 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Rankireddy S / Shetty C 10.25 15:00 0 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Junhui L / Yuchen L 10.25 16:00 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Han C / Zhou H 10.25 15:00 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Liao M C / Su C H 10.25 17:40 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - Aka. Yamaguchi 10.25 16:00    
C. Marin - R. Intanon 10.25 16:20 2 - 1  
S. Nehwal - Se Young An 10.25 14:10 0 - 2  
Tzu Ying Tai - S. Pusarla Venkata 10.25 15:40 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Kim S Y / Kong H Y 10.25 14:20 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Stoeva G / Stoeva S 10.25 17:30 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Liu X / Xia Y 10.25 14:20 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Lane B / Pugh J 10.25 14:00 2 - 1  
Hoki T / Nagahara W - Adcock C / Adcock G 10.25 18:20 1 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Puavaranukroh/Taerattanac 10.25 16:40 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Tan K M / Lai P J 10.25 15:10 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Heng Jason Teh - C. Adinata 10.25 11:40 2 - 0  
S.D. Kuncoro - K.A. Nugraha 10.25 11:20 2 - 0  
Tien Minh Nguyen - I.L.I. Rumbay 10.25 10:55 1 - 2  
Tze Yong Ng - C.A. Dwi Wardoyo 10.25 13:15 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carnando L R / Marthin D - Hee Y K T / Loh K H 10.25 12:50 2 - 1  
Chia W J / Man W C - Kang M H / Kim J H 10.25 12:20 0 - 2  
Fachrikar M / Syahnawi A - Na S S / Wang C 10.25 14:25 2 - 1  
Riyanto K P / Yacob Y E Y - Haryanto K A / Saputro R A 10.25 12:20 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asu. Takahashi - Jui Jeon 10.25 11:20 2 - 0  
Na Yeong Kim - Thi Trang Vu 10.25 11:40 0 - 2  
Qi Xuan Eoon - Hir. Mizui 10.25 11:20 0 - 2  
Shi. Saito - M. Urushizaki 10.25 12:30 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheong A C Y / Lim C S - Saito N / Shinoya N 10.25 14:05 0 - 2  
Hoshi C / Matsuda A - Awanda A S / Bernadet P Z 10.25 12:00 0 - 2  
Marwah N V / Syaikah P - Jeong N E / Kim H J 10.25 12:20 2 - 1  
Ng Q X / Siow D H S - Korepap/Sudjaipraparat 10.25 12:00 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midorikawa H / Saito N - Kusharjanto/Kusumawati 10.25 11:00 1 - 2  
Prihardika G A / Jamil I - Alfarez M R / Ulhaq N A D 10.25 11:50 0 - 2  
Saputro R A / Nuraidah T - Magnaye P G / Pomar T M 10.25 11:00 2 - 0  
Sumanti Z J / Julimarbela - Ferdinansyah D / Kani S 10.25 10:55 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Mladost Zágráb 10.25 20:00 9 - 13  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - OSC 10.25 19:30 5 - 14  
Pécs - Miskolc 10.25 19:00 12 - 16  
Szolnok - Eger 10.25 19:00 11 - 11  
Vízilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC 10.25 19:00 14 - 10  
Eger - FTC 10.25 11:30 9 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elw. Soto - Edw. Heno 10.25 04:00 1 - 0  
M. Prodan - Tony Dixon 10.25 18:00 1 - 0  

 

2019.10.24.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Washington (2.m.) 10.24 02:07 3 - 12  
Darts (European Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - S. Whitlock 10.24 20:30 1 - 6  
D. Chisnall - D. van den Bergh 10.24 19:30 6 - 3  
D. Gurney - W. O'Connor 10.24 22:30 6 - 4  
Glen Durrant - Ric. Evans 10.24 20:00 5 - 6  
J. Wade - J. Clayton 10.24 21:30 0 - 6  
Joe Cullen - Mer. King 10.24 19:00 6 - 2  
M. van Gerwen - Ross Smith 10.24 22:00 5 - 6  
Rob Cross - Dar. Webster 10.24 21:00 6 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Chodov 10.24 20:15 8 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Visby 10.24 19:00 15 - 3  
Växjö - Dalen 10.24 18:30 6 - 8  
Warberg - Linköping 10.24 19:00 4 - 5  
Futsal (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Grúzia 10.24 20:00 2 - 3  
Spanyolország - Finnország 10.24 17:00 4 - 1  
Futsal (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Koszovó 10.24 17:30 7 - 1  
Észak-Macedónia - Szlovénia 10.24 20:00 1 - 6  
Futsal (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Montenegró 10.24 18:00 3 - 2  
Moldova - Szlovákia 10.24 15:00 4 - 7  
Futsal (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Anglia 10.24 17:00 3 - 0  
Olaszország - Fehéroroszország 10.24 20:30 3 - 3  
Futsal (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kazahsztán 10.24 15:30 0 - 5  
Románia - Albánia 10.24 18:00 3 - 1  
Futsal (vb-selejtező, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia 10.24 17:00 1 - 2  
Franciaország - Svájc 10.24 20:00 3 - 1  
Futsal (vb-selejtező, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Oroszország 10.24 17:00 2 - 4  
Horvátország - Svédország 10.24 20:00 3 - 1  
Futsal (vb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 10.24 19:00 3 - 0  
Portugália - Lettország 10.24 22:00 4 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 10.24 03:30 1 - 2  
Belleville - Laval 10.24 01:00 3 - 2  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 10.24 01:05 4 - 1  
Grand Rapids - Milwaukee 10.24 01:00 3 - 0  
Rochester - Hershey 10.24 01:05 5 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Kitzbühel 10.24 19:30 6 - 3  
Jesenice - Cortina 10.24 19:00 3 - 3  
Klagenfurt 2 - Vipiteno/Sterzing 10.24 19:30 3 - 1  
Linz 2 - Gherdeina/Gröden 10.24 19:00 2 - 4  
Salzburg 2 - Lustenau 10.24 19:15 2 - 4  
Val Pusteria - Olimpija Ljubljana 10.24 20:00 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Benatky nad Jizerou 10.24 18:00 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vasas 10.24 18:30 8 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Metallurg Zslobin 10.24 17:00 6 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno 10.24 18:00 1 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Aktobe 10.24 15:30 3 - 0  
Humo Taskent 2 - Arlan Koksetau 10.24 13:00 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jokerit 10.24 18:30 0 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Barisz 10.24 18:30 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Vityaz Podolszk 10.24 16:00 1 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.24 18:00 1 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 10.24 18:00 1 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Reaktor Nyizsnyekamszk 10.24 15:30 1 - 4  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Jugra Hanti-Manszijszk 2 10.24 14:00 1 - 2  
Tolpar Ufa - Szputnyik Almetyevszk 10.24 10:00 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Detroit 10.24 01:30 5 - 2  
Tampa Bay - Pittsburgh 10.24 02:00 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Stjernen 10.24 18:30 4 - 4  
Narvik - Valerenga 10.24 18:30 6 - 3  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 10.24 18:30 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Krefeld 10.24 19:30 2 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar 10.24 01:00 1 - 5  
Rimouski Oceanic - Sagueneens Chicoutimi 10.24 01:30 2 - 3  
Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques 10.24 01:00 5 - 2  
Saint John Sea Dogs - Sherbrooke Phoenix 10.24 00:00 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Rögle 10.24 19:00 1 - 1  
Djurgarden - Frölunda 10.24 19:00 2 - 2  
HV 71 - Växjö 10.24 19:00 4 - 1  
Leksand - Örebro 10.24 19:00 3 - 5  
Linköping - Färjestad 10.24 19:00 3 - 3  
Malmö - Oskarshamn 10.24 18:00 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - SZKA-Néva 10.24 17:00 4 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Zauralje Kurgan 10.24 15:30 1 - 5  
KRS Beijing - Szokol Krasznojarszk 10.24 13:30 3 - 6  
Lada Toljatti - Dinamo Szentpétervár 10.24 17:00 3 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Torpedo Kamenogorszk 10.24 17:30 3 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Metallurg Novokuznyeck 10.24 16:00 2 - 1  
Tsen Tou Jilin - Ermak Angarszk 10.24 12:30 3 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland Winterhawks - Prince Albert Raiders 10.24 04:00 4 - 3  
Prince George Cougars - Kelowna Rockets 10.24 04:00 2 - 4  
Spokane Chiefs - Brandon Wheat Kings 10.24 04:05 7 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Hokkaido Cranes - Daemyung 10.24 11:30 4 - 2  
Tohoku Blades - Anyang 10.24 12:00 2 - 4  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Illawarra 10.24 08:30 103 - 72  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Bauru 10.24 01:00 76 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - USK Praha 10.24 18:00 99 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis 10.24 12:00 82 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Bucheon KEB 10.24 12:00 75 - 49  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Real Madrid 10.24 19:15 76 - 60  
Bayern München - Himki Moszkva 10.24 20:30 74 - 87  
Crvena zvezda - Barcelona 10.24 21:00 65 - 73  
Maccabi TA - Valencia 10.24 20:05 76 - 63  
Zenit Szentpétervár - Panathinaikosz 10.24 19:00 79 - 89  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Girona 10.24 20:00 89 - 67  
Sopron - Fenerbahce 10.24 18:00 62 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elitzur Ramla - Gorzow 10.24 18:00 71 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - MBA Moszkva 10.24 18:00 81 - 96  
Prishtina - Szpartak Moszkva 10.24 20:00 63 - 126  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Udominate Umea 10.24 17:00 68 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Jenyiszej Krasznojarszk 10.24 18:00 68 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olivais Coimbra - P. Avenida 10.24 21:30 45 - 106  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Namur - Cegléd 10.24 20:30 61 - 68  
Valencia - Olympiakosz 10.24 20:30 77 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herne - Szekszárd 10.24 19:30 59 - 70  
Sint Katelijne Waver - Keltern 10.24 20:30 63 - 53  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo Amsterdam - Aris Leeuwarden 10.24 20:00 80 - 68  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Slask Wroclaw 10.24 17:30 82 - 99  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Szolnok 10.24 18:30 80 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Minnesota 10.24 01:30 115 - 115, h.u. 126 - 127  
Charlotte - Chicago 10.24 01:00 126 - 125  
Dallas - Washington 10.24 02:30 108 - 100  
Indiana - Detroit 10.24 01:00 110 - 119  
Miami - Memphis 10.24 01:30 120 - 101  
Orlando - Cleveland 10.24 01:00 94 - 85  
Philadelphia - Boston 10.24 01:30 107 - 93  
Phoenix - Sacramento 10.24 04:00 124 - 95  
Portland - Denver 10.24 04:00 100 - 108  
San Antonio - New York 10.24 02:30 120 - 111  
Utah - Oklahoma City 10.24 03:00 100 - 95  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skara 10.24 19:00 24 - 18  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Oroszország 10.24 01:30 24 - 22  
Dánia - Franciaország 10.24 20:15 27 - 31  
Norvégia - Spanyolország 10.24 17:45 27 - 28  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Generation Foot 10.24 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Tirana - Skenderbeu 10.24 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Parana 10.24 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Köge 10.24 19:30 2 - 2  
Naestved - Viborg 10.24 17:15 1 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Emelec Guayaquil 10.24 02:15 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Wahda 10.24 16:15 2 - 4  
Hatta - Al-Sharjah 10.24 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - APOEL Nicosia 10.24 18:55 2 - 2  
Sevilla - Dudelange 10.24 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - FC Köbenhavn 10.24 21:00 1 - 1  
FF Malmö - Lugano 10.24 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Basel 10.24 21:00 0 - 1  
Trabzonspor - FK Krasznodar 10.24 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - LASK 10.24 21:00 0 - 0  
Sporting CP - Rosenborg 10.24 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Lazio 10.24 21:00 2 - 1  
Rennes - CFR Cluj 10.24 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Guimaraes 10.24 21:00 3 - 2  
E. Frankfurt - Standard Liege 10.24 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Rangers 10.24 18:55 1 - 1  
Young Boys - Feyenoord 10.24 18:55 2 - 0  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - FTC 10.24 18:55 0 - 1  
Ludogorec Razgrad - Espanyol 10.24 18:55 0 - 1  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Wolfsburg 10.24 18:55 2 - 2  
St-Etienne - Olekszandria 10.24 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Wolfsberg 10.24 18:55 1 - 0  
Roma - Mönchengladbach 10.24 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Braga 10.24 18:55 1 - 2  
Slovan Bratislava - Wolverhampton 10.24 18:55 1 - 2  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - FC Asztana 10.24 18:55 6 - 0  
Partizan Belgrád - Manchester Utd. 10.24 18:55 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - KPV Kokkola 10.24 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Mumbai City 10.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSM Makassar - Madura Utd. 10.24 10:30 1 - 0  
PSS Sleman - Persija Jakarta 10.24 13:30 0 - 0  
Semen Padang - Persipura Jayapura 10.24 10:30 1 - 2  
TIRA-Persikabo - Arema Malang 10.24 10:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Umm al-Fahm - Hapoel Katamon 10.24 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wakrah - Al-Khor 10.24 16:20 0 - 0  
Umm-Salal - Qatar SC 10.24 18:30 0 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza Cota - Bogota FC 10.24 22:30 3 - 1  
Real Cartagena - Boyaca Chico 10.24 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Independiente Medellin 10.24 22:30 0 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Envigado 10.24 01:15 1 - 1  
Dep. La Equidad - Jaguares de Cordoba 10.24 22:30 2 - 0  
Dep. Pasto - Rionegro Aguilas 10.24 22:30 3 - 3  
Millonarios - Independiente SF 10.24 03:15 2 - 4  
Union Magdalena - Atl. Bucaramanga 10.24 22:30 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odra Opole - Stal Mielec 10.24 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Gremio 10.24 02:30 5 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Raja de Beni Mellal 10.24 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Chabab Atlas Khenifra 10.24 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cimarrones de Sonora - Puebla 10.24 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones Negros UdeG - Monterrey 10.24 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zacatepec - Pachuca 10.24 04:00 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Toronto FC 10.24 01:00 1 - 2  
Seattle - Salt Lake 10.24 04:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Modena 10.24 20:45 0 - 1  
Fano - Pesaro 10.24 20:45 0 - 2  
Fermana - Triestina 10.24 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ettifaq - Al-Adalh 10.24 16:45 1 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Wehda (KSA) 10.24 18:55 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Mura 10.24 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Ben Guerdane 10.24 15:30 4 - 1  
Metlaoui - Club Africain 10.24 15:30 0 - 2  
US Tataouine - Etoile du Sahel 10.24 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Gabala - U19APOEL Nicosia 10.24 12:00 0 - 1  
U19Honka - U19Sogndal 10.24 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Fenix Montevideo 10.24 21:00 1 - 0  
Plaza Colonia - Progreso Montevideo 10.24 21:00 0 - 1  
River Plate Montevideo - Nacional Montevideo 10.24 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Zulia Maracaibo 10.24 00:00 2 - 0  
Zamora Barinas - Carabobo 10.24 01:00 2 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Cheonan Skywalkers 10.24 12:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Gimcheon Expressway 10.24 12:00 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Nyíregyháza 10.24 20:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giesen - Düren 10.24 19:10 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Revivre Milano 10.24 20:30 0 - 3  
Snooker (Championship League, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - Kyr. Wilson 10.24 14:25 2 - 3  
All. Carter - Tom Ford 10.24 17:05 1 - 3  
G. Dott - Mat. Selt 10.24 13:30 3 - 1  
Joe Perry - G. Dott 10.24 17:40 2 - 3  
Joe Perry - Kyr. Wilson 10.24 12:00 2 - 3  
Joe Perry - Tom Ford 10.24 16:15 3 - 0  
Sco. Donaldson - Kyr. Wilson 10.24 16:15 3 - 2  
Sco. Donaldson - Mat. Selt 10.24 15:10 3 - 0  
Sco. Donaldson - Tom Ford 10.24 12:00 2 - 3  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Aumard - D. Letourneau 10.24 12:45 3 - 1  
C. Serme - Sal. Youssef 10.24 15:00 3 - 0  
Don. Lobban - I. Mackevica 10.24 12:45 3 - 0  
Emi. Whitlock - A. Fuller 10.24 12:45 0 - 3  
H. Naughton - Far. Mohamed 10.24 17:30 3 - 2  
H.E. Hammamy - J. Hutton 10.24 12:00 3 - 0  
J. Chinappa - H. Mendez 10.24 16:00 3 - 2  
J. Courtice - Liu Tsz-Ling 10.24 16:45 3 - 0  
J. King - Tsz-Wing Tong 10.24 14:15 3 - 0  
Joey Chan - Aifa Azman 10.24 16:00 2 - 3  
L. Aitken - Yat. Adel 10.24 16:00 0 - 3  
L.W. Wern - N. Gohar 10.24 15:00 1 - 3  
M. Metwally - Ho Tze-Lok 10.24 16:45 1 - 3  
M. Stefanoni - Ali. Waters 10.24 16:00 0 - 3  
M. van der Heijden - Men. Nasser 10.24 13:30 3 - 1  
Mel. Alves - N. El Tayeb 10.24 14:15 0 - 3  
Mil. Tomlinson - Lee Ka Yi 10.24 17:30 3 - 2  
N. Bunyan - Tes. Evans 10.24 12:00 0 - 3  
N. Gilis - S. Kuruvilla 10.24 17:30 3 - 1  
N. Shahin - C. Merlo 10.24 12:45 3 - 0  
Nada Abbas - M. Louw 10.24 16:45 3 - 0  
O. Fiechter - Annie Au 10.24 12:00 1 - 3  
O.B. Clyne - Men. Hamed 10.24 17:30 3 - 0  
R. Chadwick - N. El Sherbini 10.24 15:00 0 - 3  
R. El Welily - S. Ibrahim 10.24 15:00 3 - 0  
R. Elaraby - L. Turmel 10.24 13:30 3 - 0  
R. Grinham - S. Cardwell 10.24 13:30 3 - 0  
S-J. Perry - J. Aribado 10.24 14:15 3 - 0  
S. Hany - Rac. Arnold 10.24 12:00 3 - 0  
S. Subramaniam - A. Sobhy 10.24 14:15 3 - 2  
T. Gilis - E. Villard 10.24 16:45 3 - 0  
Z. Mickawy - E. Soini 10.24 13:30 3 - 1  
Tenisz (Bendigo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asia Muhammad - Sto. Sanders 10.24 01:00 0 - 2  
Aya. Shimizu - Kyo. Okamura 10.24 03:05 0 - 2  
Chi. Muramatsu - K. McPhee 10.24 01:00 2 - 0  
Hir. Kuwata - L. Cabrera 10.24 02:55 0 - 2  
J. Elie - O. Rogowska 10.24 02:25 0 - 2  
M. Inglis - Risa Ozaki 10.24 02:55 2 - 0  
Pri. Hon - B. Woolcock 10.24 01:00 2 - 0  
S. Tomic - D. Aiava 10.24 01:00 1 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - C. Moutet 10.24 20:30 2 - 1  
E. Donskoy - H. Grenier 10.24 14:35 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - R. Carballes Baena 10.24 12:35 0 - 2  
I. Marchenko - N. Serdarusic 10.24 17:35 2 - 0  
L.G.M. Harris - J. Vesely 10.24 16:00 2 - 0  
N. Gombos - J.A. Munar Clar 10.24 10:30 2 - 0  
U. Humbert - E. Karlovskiy 10.24 18:50 2 - 0  
Z. Kolar - Ant. Hoang 10.24 17:05 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Added D / Olivetti A - Gaston H / Reymond A 10.24 10:30 2 - 0  
Benchetrit E / Guinard M - Gengel M / Kolar Z 10.24 23:00 0 - 2  
Jebavy R / Zelenay I - Gabashvili T / Kotov P 10.24 10:00    
Jebavy R / Zelenay I - Gueydan Q / Moysan M 10.24 11:40 2 - 0  
Molchanov D / Vasilevski - Bonzi B / Hoang A 10.24 21:25 2 - 0  
Vavassori A / Vega Hernan - Erlich J / Harris L 10.24 19:35 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - R. Opelka 10.24 14:00 1 - 2  
F. Krajinovic - F. Fognini 10.24 22:20 2 - 0  
F. Tiafoe - S. Wawrinka 10.24 19:25 1 - 2  
R. Gasquet - R. Bautista-Agut 10.24 15:00 1 - 2  
S. Tsitsipas - R. Berankis 10.24 17:05 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Fritz T H / Opelka R 10.24 18:10 0 - 2  
Granollers M / Zeballos H - Gonzalez S / Qureshi A 10.24 16:40 1 - 2  
Murray J / Skupski N - Rojer J-J / Tecau H 10.24 13:00 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - Gil. Simon 10.24 17:15 2 - 1  
D. Thiem - F. Verdasco 10.24 18:25 2 - 1  
D.S. Schwartzman - S. Querrey 10.24 14:00 2 - 1  
Hyeon Chung - A. Rublev 10.24 17:00 0 - 2  
J. Sinner - G. Monfils 10.24 20:35 0 - 2  
P. Carreno-Busta - M. Kukushkin 10.24 14:40 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Mclachlan B - Ram R / Salisbury J 10.24 13:00 0 - 2  
Daniell M / Oswald P - Kontinen H / Peers J 10.24 22:00 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Molteni / Schwartzman D S 10.24 19:35 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Bopanna R / Shapovalov D 10.24 20:50 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - S. Stakhovsky 10.24 15:00 2 - 0  
B. Zapata Miralles - V. Troicki 10.24 16:50 2 - 0  
C. Ilkel - F. Gaio 10.24 17:40 0 - 2  
F. Horansky - E. Ymer 10.24 11:00 0 - 2  
G. Mager - B. van de Zandschulp 10.24 13:00 0 - 2  
J. Sels - D. Altmaier 10.24 15:55 0 - 2  
S. Caruso - S. Napolitano 10.24 13:00 2 - 1  
T. Kamke - C-M. Stebe 10.24 19:05 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Cressy M - Cacic N / Sancic A 10.24 18:50 2 - 0  
Junaid R / Raja P - Troicki V / Zimonjic N 10.24 22:05 0 - 2  
MenendezMaceir/Stakhovsky - Drzewiecki K / Walkow S 10.24 20:20 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - C. Ugo Carabelli 10.24 17:30 2 - 0  
F. Bagnis - R. Matos 10.24 19:35 2 - 0  
F. Coria - M. Vilella Martinez 10.24 20:05 2 - 0  
J.P. Varillas - G. Clezar 10.24 02:00 2 - 0  
Joao Menezes - L. Mayer 10.24 21:30 2 - 1  
T. Monteiro - Y. Hanfmann 10.24 23:55 2 - 1  
T. Seyboth Wild - A. Collarini 10.24 17:30 2 - 1  
T.M. Etcheverry - J.P. Ficovich 10.24 19:30 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clezar G / Sakamoto P - Luz O / Matos R 10.24 04:30 2 - 1  
Hernandez-Fern/ViellaM - Galdos S / Mayer L 10.24 00:30 0 - 2  
Huertas Pino/Huertas Pino - Behar A / Escobar G 10.24 18:00 0 - 2  
Martinez L / Meligeni Rod - Bagnis F / Mena F 10.24 23:00 2 - 1  
Reyes-Varela / Romboli - Alvarez N / Galan D E 10.24 21:20 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Eubanks - B. Gojo 10.24 04:00 0 - 2  
D. Istomin - S. Diez 10.24 05:05 2 - 1  
F.F. Silva - Dan. Petrovic 10.24 06:20 0 - 2  
Jie Cui - Jas. Jung 10.24 04:00 0 - 2  
K. Kravchuk - Yuta Shimizu 10.24 08:00    
M. Jaziri - Zhe Li 10.24 07:25 0 - 2  
P. Gunneswaran - Tung-Lin Wu 10.24 04:00    
R. Safiullin - A. Davidovich Fokina 10.24 06:30 0 - 2  
Tenisz (Liuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai Y / Chung Y - Sabanov I / Sabanov M 10.24 08:30 2 - 1  
Gao X / Wang A - Nam J S / Song M-K 10.24 10:15 0 - 2  
Goransson A / Rungkat C - Elgin M / Istomin D 10.24 08:50 1 - 2  
Matsui T / Vardhan V - Eubanks C / Uchida K 10.24 10:10 2 - 1  
Tenisz (Macon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - I. Falconi 10.24 18:15 1 - 2  
Dan. Lao - Ann Li 10.24 19:30 2 - 0  
E. Bolton - W. Osuigwe 10.24 15:55 1 - 2  
G. Olmos - G. Min 10.24 16:00 0 - 2  
Kat. Stewart - Car. Dolehide 10.24 16:00 2 - 1  
M. Melnikova - C. Vandeweghe 10.24 17:30 0 - 2  
S. Vögele - S. Marand 10.24 20:25 2 - 0  
U.M. Arconada - S. Rogers 10.24 18:20 0 - 2  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - V. Diatchenko 10.24 12:50 0 - 2  
A. Tubello - T. Maria 10.24 16:50 0 - 2  
D. Marcinkevica - T. Martincova 10.24 13:30 0 - 2  
Lud. Samsonova - A. Lottner 10.24 19:40 2 - 0  
M. Georges - N. Vikhlyantseva 10.24 15:10 0 - 2  
N. Stojanovic - S. Cakarevic 10.24 11:00 2 - 0  
O. Dodin - A. Shoshyna 10.24 18:15 2 - 0  
V. Flink - G. Gatto-Monticone 10.24 11:00 1 - 2  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - J. Livianu 10.24 17:25 1 - 2  
F. Abanda - S-M. Fortin 10.24 00:25 2 - 0  
F. di Lorenzo - I. de Vroome 10.24 21:45 0 - 2  
K. Shaffer - Rob. Anderson 10.24 16:00 0 - 2  
L.A. Fernandez - M. Collard 10.24 20:00 2 - 0  
M. Collard - A. Broomfield 10.24 01:55 2 - 0  
Q. Gleason - B. Schoofs 10.24 17:40 0 - 2  
Sam. Murray - T. Sugnaux 10.24 20:45 2 - 1  
Tenisz (Székesfehérvár 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - I-C. Begu 10.24 12:10 0 - 2  
D. Kovinic - V. Tomova 10.24 13:20 2 - 1  
I.M. Bara - K. Zavatska 10.24 11:00    
J. Paolini - I.G. Ghioroaie 10.24 16:00 2 - 1  
M. Benoit - T. Korpatsch 10.24 14:10 0 - 2  
M. Trevisan - J. Cepelova 10.24 10:55 2 - 1  
V. Cepede Royg - A. Bolsova Zadoinov 10.24 16:00 2 - 1  
V. Kan - K. Juvan 10.24 14:30 0 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - A. Santillan 10.24 02:55    
B. Mott - M. Purcell 10.24 01:00 1 - 2  
H. Bourchier - Tat. Ito 10.24 04:50 1 - 2  
Hir. Moriya - Jay Clarke 10.24 01:00 2 - 0  
M. Polmans - M.T. Barrios Vera 10.24 02:45 2 - 0  
S.K. Mukund - A. Tabilo 10.24 01:00 0 - 2  
Yas. Uchiyama - Shu. Sekiguchi 10.24 04:45 2 - 1  
Yos. Watanuki - J. Duckworth 10.24 03:25 0 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Reid M - Puttergill C / Walkin B 10.24 06:00 0 - 2  
Fancutt T / Mousley B - Barrios Vera M T / Tabilo A 10.24 07:15 2 - 1  
Klein B / Puodziunas S - Ratiwatana / Ratiwatana 10.24 04:40 2 - 1  
Purcell M / Saville L - Harris A / Santillan A 10.24 07:15    
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Azálea csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - D. Yastremska 10.24 13:00 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Kamélia cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - K. Muchova 10.24 10:40 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női páros,Murvafürt cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok L / Klepac A - Kalashnikova O / Kenin S 10.24 07:30 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai,női egyes,Orchidea csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - P. Martic 10.24 09:15 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Yuxiang Huang 10.24 20:50 2 - 0  
Cheuk Yiu Lee - Jon. Christie 10.24 14:10 1 - 2  
K. Tsuneyama - Vik. Axelsen 10.24 15:50 1 - 2  
Ken. Momota - H-K. Vittinghus 10.24 16:20 2 - 1  
Ken. Nishimoto - A. Antonsen 10.24 16:30 0 - 2  
Long Chen - Dan Lin 10.24 19:50 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - Tien Chen Chou 10.24 14:20 2 - 1  
Sub. Dey - S.H. Rhustavito 10.24 17:30 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boe M / Conrad-Petersen M - Liao M C / Su C H 10.24 17:20 1 - 2  
Chia A / Soh W Y - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 10.24 14:50 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kim G J / Lee Y D 10.24 14:40    
Han C / Zhou H - Wahyu N A P / Ade Y S 10.24 16:40 2 - 1  
Inoue T / Kaneko Y - Endo H / Watanabe Y 10.24 19:00 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Lee Y / Wang C L 10.24 21:30 2 - 1  
Lane B / Vendy S - Junhui L / Yuchen L 10.24 18:20 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Ahsan M / Setiawan H 10.24 15:50 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - Bing Jiao He 10.24 20:00 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - S. Nehwal 10.24 15:40 0 - 2  
Noz. Okuhara - C. Marin 10.24 15:40 0 - 2  
P. Chochuwong - Aka. Yamaguchi 10.24 21:30 0 - 2  
R. Intanon - E. Kosetskaya 10.24 19:10 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Jia Min Yeo 10.24 15:00 2 - 0  
Se Young An - Xiaoxin Chen 10.24 14:00    
Tzu Ying Tai - Ga Eun Kim 10.24 18:10 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsu Y C / Hu L F - Chow M K / Lee M Y 10.24 15:00 2 - 1  
Kititharakul/Prajongjai - Lee S H / Shin S C 10.24 20:50 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Liu X / Xia Y 10.24 16:40 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Matsutomo Mi/ Takahashi A 10.24 20:40 2 - 1  
Wenjing D / Xueying F - Fukushima Y / Hirota S 10.24 14:00 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Seo S J / Chae Y 10.24 16:00 2 - 1  
Christiansen M / Boeje A - Jordan P / Oktavianti M D 10.24 21:10 1 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Lane B / Pugh J 10.24 14:10 1 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Piek S / Tabeling R 10.24 15:00 2 - 1  
Hoki T / Nagahara W - Lamsfuss M / Herttrich I 10.24 21:10 2 - 0  
Lu K / Lu C - Puavaranukroh/Taerattanac 10.24 20:40 1 - 2  
Tan K M / Lai P J - Rivaldy R / Mentari P H 10.24 20:00 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Chang T C / Ng W Y 10.24 17:30 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Yulianto - Tze Yong Ng 10.24 13:00 0 - 2  
C. Adinata - P.A. Maulana 10.24 11:00 2 - 1  
I.L.I. Rumbay - A.S. Ali Sadikin 10.24 09:40 2 - 1  
Jun Hao Leong - Jia Heng Jason Teh 10.24 10:20 1 - 2  
K.A. Nugraha - Ha Young Woong 10.24 12:20 2 - 1  
S.D. Kuncoro - A.K. Zailani 10.24 11:40 2 - 1  
Seng Zoe Yeoh - C.A. Dwi Wardoyo 10.24 13:40 0 - 2  
Tien Minh Nguyen - Has. Shimono 10.24 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Isfahani M - Kang M H / Kim J H 10.24 15:00 0 - 2  
Carnando L R / Marthin D - Escueta P J / Pantig P J 10.24 11:40 2 - 1  
Chia W J / Man W C - Magnaye P G / Morada A 10.24 15:00 2 - 1  
Fachrikar M / Syahnawi A - Febryto E R / Ranialdy F M 10.24 15:25 2 - 1  
Gustiawan H / Kristanto C - Hee Y K T / Loh K H 10.24 12:20 1 - 2  
Haryanto K A / Saputro R - Chang Y J / Tee K W 10.24 14:30 2 - 0  
Na S S / Wang C - Ferdinansyah D / Saputra Y E 10.24 15:00 2 - 1  
Riyanto K P / Yacob Y E Y - Shia C K / Tan B H 10.24 13:45 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.D. Widyaningrum - Asu. Takahashi 10.24 11:00 1 - 2  
C. Choirunnisa - Shi. Saito 10.24 13:00 1 - 2  
Hir. Mizui - En-Tzu Hung 10.24 09:40 2 - 1  
M.S. Batari - Thi Trang Vu 10.24 13:05 0 - 2  
N.P. Arumni - M. Urushizaki 10.24 14:45 0 - 2  
Na Yeong Kim - P.K. Wardani 10.24 12:15 2 - 0  
S.F. Fatmawati - Jui Jeon 10.24 10:20 0 - 2  
Yu Jin Sim - Qi Xuan Eoon 10.24 09:00 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Imanuela A - Saito N / Shinoya N 10.24 15:00 0 - 2  
Cheong A C Y / Lim C S - Mamahit M / Nadia T 10.24 15:00 2 - 0  
Cindiani M I / Gani F V D - Hoshi C / Matsuda A 10.24 14:20 0 - 2  
Jeong N E / Kim H J - Maharani A G L / Putri Sari R E 10.24 12:20 2 - 0  
Marwah N V / Syaikah P - Puspitasari H A / Putri A R 10.24 11:40 2 - 0  
Ng Q X / Siow D H S - Tan P K L / Thinaah M 10.24 13:00 2 - 1  
Putri V / Sukoco V A - Korepap/Sudjaipraparat 10.24 13:40 0 - 2  
Teoh M X / Yap L - Awanda A S / Bernadet P Z 10.24 14:20 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferdinansyah D / Kani S - Ranialdy F M / Awanda A S 10.24 10:20 2 - 0  
Leonardo A Y / Morada A - Kusharjanto/Kusumawati 10.24 11:00 0 - 2  
NA S S / Kim H J - Alfarez M R / Ulhaq N A D 10.24 09:00 1 - 2  
Prihardika G A / Jamil I - Charoenkitamorn C / Korepap C 10.24 09:00 2 - 0  
Ramadiansyah/Romadhini - Magnaye P G / Pomar T M 10.24 09:40 0 - 2  
Samosir R / Wiratama A - Midorikawa H / Saito N 10.24 11:00 1 - 2  
Sumanti Z J / Julimarbela - Syahnawi A / Bernadet P Z 10.24 10:20 2 - 1  
Tololiu A T / Cahyaning D - Saputro R A / Nuraidah T R 10.24 09:40 0 - 2  

 

2019.10.23.
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes (2.m.) 10.23 11:30 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Fukuoka S. Hawks (4.m.) 10.23 11:15 3 - 4  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Washington (1.m.) 10.23 02:08 4 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Sveiva 10.23 20:00 4 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Sirius 10.23 19:00 4 - 8  
Mullsjö - Kalmarsund 10.23 19:00 13 - 2  
Futsal (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Moldova 10.23 18:00 3 - 1  
Szlovákia - Montenegró 10.23 15:00 5 - 0  
Futsal (vb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Albánia 10.23 15:30 4 - 0  
Románia - Hollandia 10.23 18:00 1 - 1  
Futsal (vb-selejtező, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Belgium 10.23 20:00 5 - 3  
Szerbia - Svájc 10.23 17:00 7 - 0  
Futsal (vb-selejtező, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Bosznia-Hercegovina 10.23 20:00 4 - 0  
Oroszország - Svédország 10.23 17:00 7 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Providence 10.23 01:00 0 - 4  
Chicago Wolves - Texas Stars 10.23 18:00 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Asiago 10.23 19:30 3 - 4  
Zell am See - Renon/Ritten 10.23 19:30 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Prostejov 10.23 17:30 3 - 1  
Jihlava - Slovan Ustecti Lvi 10.23 17:30 2 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Kadan 10.23 17:30 5 - 2  
Poruba - Sokolov 10.23 18:00 7 - 0  
Vsetin - Havirov 10.23 17:30 3 - 1  
Zubr Prerov - Slavia Trebic 10.23 18:00 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Karlovy Vary 10.23 18:30 5 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Junoszt Minszk 10.23 18:00 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiekko-Vantaa - Kokkolan Hermes 10.23 17:30 0 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - JYP 10.23 17:30 2 - 5  
Kalpa - Hämeenlinna 10.23 17:30 1 - 1  
Kärpät - Lahti Pelicans 10.23 17:30 5 - 3  
Lukko - Kookoo 10.23 17:30 1 - 3  
SaiPa - HIFK 10.23 17:30 6 - 4  
Tappara - Vaasan Sport 10.23 17:30 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Moszkva 10.23 11:30 1 - 4  
Amur Habarovszk - Szocsi 10.23 11:00 2 - 1  
Dinamo Riga - Traktor Cseljabinszk 10.23 18:30 2 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany 10.23 16:00 0 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Dinaburga Daugavpils 10.23 18:30 8 - 3  
Zemgale/LLU - Kurbads Riga 10.23 18:30 2 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Irbisz Kazany 10.23 14:30 4 - 4  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Reaktor Nyizsnyekamszk 10.23 15:30 2 - 1  
Barisz 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 10.23 15:00 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 10.23 01:00 4 - 2  
Buffalo - San Jose 10.23 01:00 3 - 3  
Calgary - Washington 10.23 03:00 3 - 5  
Chicago - Las Vegas 10.23 02:30 1 - 1  
Detroit - Vancouver 10.23 01:30 2 - 5  
Florida - Pittsburgh 10.23 01:00 4 - 2  
Minnesota - Edmonton 10.23 02:00 3 - 0  
Nashville - Anaheim 10.23 02:00 6 - 1  
NY Rangers - Arizona 10.23 01:00 2 - 2  
Winnipeg - Los Angeles 10.23 02:00 2 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Guelph Storm 10.23 17:00 3 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Val-d'Or Foreurs - Gatineau Olympiques 10.23 01:00 5 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 10.23 19:45 8 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Timra 10.23 19:00 3 - 1  
Karlskoga - Karlskrona 10.23 19:00 5 - 1  
Kristianstad - Almtuna 10.23 19:00 2 - 2  
Tingsryd - MODO 10.23 19:00 0 - 4  
Vita Hästen - Västeras 10.23 19:00 0 - 1  
Västervik - Mora 10.23 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Skalica 10.23 18:00 8 - 3  
HC Bratislava - HC Topolcany 10.23 18:30 3 - 3  
Martin - Levice 10.23 18:00 11 - 3  
Povazska Bystrica - Spisska Nova Ves 10.23 18:00 1 - 4  
Trnava - Zilina 10.23 17:30 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Tambov 10.23 17:30 0 - 3  
Humo Taskent - Burany Voronyezs 10.23 16:30 6 - 2  
Rubin Tyumeny - Rjazany 10.23 16:00 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince George Cougars - Swift Current Broncos 10.23 04:00 2 - 7  
Red Deer Rebels - Lethbridge Hurricanes 10.23 03:00 3 - 4  
Seattle Thunderbirds - Prince Albert Raiders 10.23 04:05 3 - 1  
Tri-City Americans - Brandon Wheat Kings 10.23 04:05 2 - 10  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - Lietkabelis 10.23 20:30 76 - 70  
Türk Telekom - Sassari 10.23 18:30 64 - 56  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Banvitspor 10.23 20:00 93 - 90  
Hapoel Jerusalem - AEK Athén 10.23 18:30 85 - 78  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Nyizsnyij Novgorod 10.23 20:00 58 - 73  
Periszteri - VEF Riga 10.23 20:00 91 - 83  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Dijon 10.23 18:00 75 - 89  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Paulistano 10.23 00:00 78 - 75  
Rio Claro - Minas 10.23 01:00 89 - 90  
Sao Paulo - Mogi das Cruzes 10.23 01:00 80 - 83  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Plymouth 10.23 20:30 101 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Goyang 10.23 12:00 95 - 100  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Cheongju Stars 10.23 12:30 64 - 77  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - USK Praha 10.23 20:00 64 - 93  
Castors Braine - TTT Riga 10.23 18:15 76 - 71  
Cukurova - UR Venezia 10.23 17:00 86 - 81  
Jekatyerinburg - Nagyezsda Orenburg 10.23 16:00 89 - 67  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Famila Schio 10.23 18:00 70 - 65  
Gdynia - Lattes Montpellier 10.23 18:00 73 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Ulm 10.23 18:45 82 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Rytas Vilnius 10.23 19:00 91 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Darussafaka 10.23 20:30 35 - 61  
Olimpija Ljubljana - Nanterre 10.23 20:30 87 - 93  
UNIKSZ Kazany - Joventut Badalona 10.23 18:30 86 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Buducnost Podgorica 10.23 18:30 76 - 76, h.u. 84 - 83  
Oldenburg - Unicaja Malaga 10.23 20:30 91 - 78  
Trento - Asseco Gdynia 10.23 19:30 80 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Botas Adana 10.23 18:00 63 - 88  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormanspor - Polkowice 10.23 15:00 82 - 82, h.u. 89 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Antakya Hatay 10.23 17:00 65 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Bydgoszcz 10.23 19:00 62 - 72  
Sepsi - Galatasaray 10.23 18:00 78 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Győr 10.23 20:00 77 - 41  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Diósgyőr 10.23 20:00 94 - 72  
PEAC-Pécs - Landes 10.23 18:00 62 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Fribourg 10.23 20:30 55 - 59  
Roche Vendee - Flammes Carolo Ardennes 10.23 20:00 58 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - ZZ Leiden 10.23 18:30 88 - 88, h.u. 103 - 99  
Inter Bratislava - Pécs 10.23 18:00 88 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Ironi Ness Ziona 10.23 19:00 75 - 82  
Keravnosz Nicosia - Landstede Zwolle 10.23 18:00 88 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prishtina - APOEL Nicosia 10.23 19:00 93 - 74  
Ventspils - Bayreuth 10.23 18:00 95 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - CSU Sibiu 10.23 18:00 80 - 80, h.u. 92 - 86  
Fribourg - Bahcesehir Koleji 10.23 20:00 60 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Karsiyaka 10.23 21:15 81 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Kijev - Dnipro 10.23 18:00 95 - 88  
Tsmoki-Minszk - Levszki Szófia 10.23 17:15 81 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Jenyiszej Krasznojarszk 10.23 18:00 82 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Körmend 10.23 18:30 81 - 87  
Legia Varsó - Joensuun Kataja 10.23 20:00 86 - 55  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - Nokia 10.23 17:30 102 - 83  
Korihait Uusikaupunki - KTP Kotka 10.23 17:30 71 - 106  
Lapuan Kobrat - Salon Vilpas 10.23 17:30 90 - 84  
Tampere Pyrintö - Kauhajoen Karhu 10.23 17:30 86 - 73  
Ura Kaarina - Lahti 10.23 17:30 102 - 98  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters 10.23 10:30 82 - 99  
SM Beermen - NorthPort Batang Pier 10.23 13:00 119 - 127  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Chiba 10.23 12:05 77 - 96  
Hokkaido - Tokyo Alvark 10.23 12:05 63 - 78  
Kawasaki Brave Thunders - Toyohashi Neophoenix 10.23 12:35 94 - 87  
Kyoto - Shimane 10.23 12:05 75 - 78  
Mikawa Kariya - Toyama 10.23 12:05 82 - 66  
Osaka - Nagoya Dolphins 10.23 12:05 73 - 79  
Shiga - Ryukyu Okinawa 10.23 12:15 76 - 78  
Tokyo Sunrockers - Tochigi Utsunomiya Brex 10.23 12:05 81 - 91  
Yokohama - Albirex Niigata 10.23 12:05 71 - 71, h.u. 91 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - LA Lakers 10.23 04:30 112 - 102  
Toronto - New Orleans 10.23 02:00 117 - 117, h.u. 130 - 122  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Polzela 10.23 18:00 91 - 77  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Herning-Ikast 10.23 19:30 29 - 35  
Esbjerg - Randers 10.23 18:30 25 - 19  
Köbenhavn - Ajax Köbenhavn 10.23 19:00 29 - 20  
Nyköbing F. - Odense 10.23 20:30 22 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Lublin 10.23 18:00 21 - 22  
Koszalin - Ruch Chorzow 10.23 18:00 30 - 22  
Piotrcovia Piotrkow - Jaroslaw 10.23 18:00 25 - 21  
Zaglebie Lubin - Elblag 10.23 18:30 24 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Dinamo Asztrahany 10.23 18:30 24 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Bera Bera 10.23 21:00 23 - 39  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora - Puerto Sagunto 10.23 20:00 34 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Lugi 10.23 19:00 27 - 21  
Kézilabda (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Görögország 10.23 17:30 18 - 31  
Izrael - Finnország 10.23 18:00 33 - 32  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Németország 10.23 19:30 25 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Németország 10.23 17:00 21 - 21  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bylis Ballsh - KF Tirana 10.23 13:00 3 - 1  
Flamurtari Vlore - Vllaznia 10.23 16:00 1 - 3  
KF Laci - Teuta Durres 10.23 13:00 3 - 0  
Kukesi - Luftetari Gjirokaster 10.23 13:00 4 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - US Biskra 10.23 16:00 3 - 0  
Bel-Abbes - Belouizdad 10.23 19:00 0 - 1  
Constantine - JS Kabylie 10.23 19:45 3 - 1  
ES Setif - ASO Chlef 10.23 19:00 0 - 1  
JS Saoura - NC Magra 10.23 20:00 3 - 0  
MC Alger - Hussein Dey 10.23 18:00 3 - 0  
MC Oran - Paradou 10.23 19:00 0 - 1  
USM Alger - Bordj Bou Arreridj 10.23 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Fleetwood 10.23 20:45 2 - 1  
Ipswich - Rotherham 10.23 20:45 0 - 2  
Peterborough - Accrington 10.23 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Charlton 10.23 20:45 2 - 1  
Derby County - Wigan 10.23 20:45 1 - 0  
Fulham - Luton 10.23 20:45 3 - 2  
Huddersfield - Middlesbrough 10.23 20:45 0 - 0  
Nottingham - Hull City 10.23 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Ittihad (KSA) 10.23 17:30 1 - 2  
Ismaily - Al-Jazeera (UAE) 10.23 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne City 10.23 10:30 4 - 0  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Liverpool 10.23 21:00 1 - 4  
Salzburg - Napoli 10.23 21:00 2 - 3  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Dortmund 10.23 21:00 2 - 0  
Slavia Praha - Barcelona 10.23 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Lyon 10.23 21:00 2 - 1  
RB Leipzig - Zenit Szentpétervár 10.23 18:55 2 - 1  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Chelsea 10.23 18:55 0 - 1  
Lille - Valencia 10.23 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Highlands Park 10.23 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - Gualaceo 10.23 22:30 2 - 0  
Independiente Juniors - LDU Portoviejo 10.23 22:15 2 - 1  
Manta FC - Porteno Guayaquil 10.23 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Lahti 10.23 17:30 2 - 2  
Mariehamn - HIFK 10.23 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 10.23 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Osijek 10.23 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Chennaiyin 10.23 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Persib Bandung 10.23 13:30 0 - 0  
Persela Lamongan - Persebaya Surabaya 10.23 10:30 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Beleza Inagi 10.23 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Honda FC 10.23 12:00 1 - 0  
Nagasaki - Kofu 10.23 12:00 2 - 1  
Sagan Tosu - Shimizu SP 10.23 12:00 0 - 1  
Vissel Kobe - Oita Trinita 10.23 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Dep. Pereira 10.23 03:00 0 - 2  
Tigres Bogota - Cortulua 10.23 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Zaglebie Sosnowiec 10.23 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Riga FC 10.23 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - River Plate 10.23 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouloudia Oujda - Wydad Casablanca 10.23 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Rapide Oued Zem 10.23 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Mineros de Zacatecas 10.23 04:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorados de Sinaloa - Necaxa 10.23 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Correcaminos UAT - Santos Laguna 10.23 04:00 0 - 4  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja 10.23 13:30 2 - 1  
Iskra Danilovgrad - Grbalj Radanovici 10.23 13:30 4 - 1  
Lovcen Cetinje - Sutjeska Niksic 10.23 13:30 0 - 3  
Titograd Podgorica - Bokelj Kotor 10.23 13:30 2 - 1  
Zeta Golubovci - Ibar Rozaje 10.23 13:30 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pistoiese 10.23 20:45 1 - 1  
Carrarese - Como 10.23 18:30 2 - 0  
Giana Erminio - Pergolettese 10.23 18:30 1 - 1  
Lecco - U23Juventus 10.23 18:30 1 - 1  
Monza - Gozzano 10.23 20:45 1 - 0  
Olbia - Albinoleffe 10.23 15:00 1 - 1  
Pontedera - Pro Patria 10.23 18:30 2 - 1  
Renate - Novara 10.23 18:30 1 - 1  
Siena - Pianese 10.23 20:45 2 - 0  
Vercelli - Arezzo 10.23 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Vicenza 10.23 20:45 0 - 1  
Cesena - Südtirol 10.23 18:30 0 - 1  
Feralpisalo - Piacenza 10.23 20:45 0 - 0  
Gubbio - Imolese 10.23 18:30 1 - 1  
Padova - Sambenedettese 10.23 20:45 2 - 0  
Reggio Audace - Rimini 10.23 20:45 2 - 2  
Virtus Verona - Ravenna 10.23 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Catanzaro 10.23 20:45 2 - 0  
Casertana - Monopoli 10.23 20:45 2 - 1  
Catania - Bisceglie 10.23 20:45 1 - 1  
Paganese - Vibonese 10.23 18:30 2 - 2  
Potenza - Cavese 10.23 18:30 0 - 0  
Reggina - Picerno 10.23 20:45 4 - 1  
Rende - Sicula Leonzio 10.23 18:30 2 - 0  
Rieti - Viterbese 10.23 20:45 4 - 2  
Ternana - Avellino 10.23 18:30 0 - 1  
Virtus Francavilla - Teramo 10.23 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Teksztilsik Ivanovo 10.23 18:00 1 - 0  
FK Krasznodar 2 - Nyizsnyij Novgorod 10.23 15:00 2 - 2  
Himki - Armavir 10.23 17:30 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kurszk 10.23 14:00 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - SZKA Habarovszk 10.23 17:00 2 - 2  
Rotor Volgográd - Lucs Vlagyivosztok 10.23 17:00 2 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Baltika Kalinyingrád 10.23 17:30 0 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Fakel Voronyezs 10.23 14:00 7 - 2  
Tom Tomszk - Mordovija Szaranszk 10.23 13:30 2 - 0  
Torpedo Moszkva - Csajka Peszcsanokopszkoje 10.23 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Proleter Novi Sad 10.23 14:00 2 - 1  
Mladost Lucani - Topolya SC 10.23 18:00 1 - 1  
OFK Belgrád - Radnik Surdulica 10.23 14:00 1 - 2  
Radnicki Nis - Bacska Palanka 10.23 14:00 2 - 0  
Teleoptik Zemun - Cukaricki 10.23 14:00 0 - 1  
Vojvodina - Sindjelic Belgrád 10.23 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Warriors FC 10.23 13:45 0 - 0  
Tampines Rovers - Home Utd. 10.23 13:45 3 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - DPMM Brunei 10.23 13:45 0 - 1  
Hougang Utd. - Geylang 10.23 13:45 0 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Bizertin - CS Sfaxien 10.23 15:30 1 - 2  
JS Kairouanaise - Stade Tunisien 10.23 15:30 0 - 1  
Soliman - Hammam-Lif 10.23 15:30 1 - 2  
US Monastir - CS Chebba 10.23 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brodarac - U19Rennes 10.23 17:00 0 - 0  
U19Korona Kielce - U19Zaragoza 10.23 16:00 1 - 4  
U19Levadia Tallinn - U19ÍA Akranes 10.23 16:30 1 - 12  
U19Liepaja - U19Porto 10.23 17:00 0 - 3  
U19Ludogorec Razgrad - U19Slovan Bratislava 10.23 17:00 1 - 0  
U19Maccabi Petah Tikva - U19Asztana 10.23 18:00 4 - 0  
U19Midtjylland - U19Elfsborg 10.23 18:30 1 - 0  
U19PAOK - U19Bohemians 10.23 17:00 1 - 0  
U19Rangers - U19Young Boys 10.23 20:00 2 - 2  
U19Sheriff Tiraspol - U19Shkendija Tirana 10.23 17:00 1 - 0  
U19Shkendija Tetovo - U19Dinamo Kijev 10.23 14:30 2 - 2  
U19Zrinjski Mostar - U19MTK 10.23 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Genk - U19Liverpool 10.23 14:00 0 - 2  
U19Salzburg - U19Napoli 10.23 15:00 7 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Internazionale - U19Dortmund 10.23 16:00 4 - 1  
U19Slavia Praha - U19Barcelona 10.23 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19Lyon 10.23 16:00 1 - 2  
U19RB Leipzig - U19Zenit Szentpétervár 10.23 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19Chelsea 10.23 14:00 0 - 1  
U19Lille - U19Valencia 10.23 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Caracas FC 10.23 22:00 0 - 0  
Monagas Maturin - Dep. La Guaira 10.23 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Thanh Hoa 10.23 12:00 1 - 1  
Hai Phong - Ho Chi Minh FC 10.23 12:00 1 - 2  
Hoang Anh Gia Lai - Sanna Khanh Hoa 10.23 12:00 4 - 1  
Quang Nam - Song Lam Nghe An 10.23 12:00 2 - 2  
Saigon FC - Nam Dinh 10.23 12:00 4 - 1  
Than Quang Ninh - Hanoi FC 10.23 12:00 4 - 2  
The Cong Hanoi - Da Nang 10.23 12:00 5 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Urawa RD 10.23 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Makedonije GP 10.23 14:30 4 - 0  
Shkendija Tetovo - Sileks Kratovo 10.23 14:30 3 - 0  
Shkupi Szkopje - Rabotnicki Szkopje 10.23 14:30 2 - 0  
Struga Trim-Lum - Renova 10.23 14:30 1 - 0  
Vardar Szkopje - Borec Veles 10.23 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Newry City 10.23 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 10.23 19:30 1 - 2  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Brcko - Benfica 10.23 17:00 0 - 3  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Partizani Tirana 10.23 18:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Seoul Woori 10.23 12:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Suwon Hyundai 10.23 12:00 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Újpest 10.23 18:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Budowlani Lodz 10.23 20:30 1 - 3  
Radomka Radom - Chemik Police 10.23 18:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - ONICO Varsó 10.23 17:30 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Berlin RV 10.23 19:00 2 - 3  
Lüneburg - Friedrichshafen 10.23 19:00 1 - 3  
Netzhoppers Bestensee - Eltmann 10.23 19:00 3 - 1  
Rottenburg - Herrsching 10.23 19:30 2 - 3  
United Frankfurt - Bühl 10.23 19:30 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Aachen 10.23 19:00 2 - 3  
Münster - Suhl Thüringen 10.23 19:30 3 - 0  
Schwerin - SW Erfurt 10.23 19:00 3 - 1  
Straubing - Stuttgart 10.23 19:30 0 - 3  
Wiesbaden - Potsdam 10.23 18:30 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Argos Sora 10.23 20:30 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Novara 10.23 20:30 2 - 3  
Röplabda (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray 10.23 18:00 2 - 3  
Snooker (Championship League, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - G. Dott 10.23 12:00 2 - 3  
All. Carter - Mat. Selt 10.23 20:20 3 - 2  
G. Dott - Tom Ford 10.23 15:00 3 - 2  
Joe Perry - All. Carter 10.23 16:35 1 - 3  
Joe Perry - Sco. Donaldson (3 nyert frame-ig) 10.23 11:55 1 - 3  
Kyr. Wilson - G. Dott 10.23 20:30 3 - 2  
Kyr. Wilson - Mat. Selt 10.23 16:35 3 - 1  
Mat. Selt - Joe Perry 10.23 13:15 2 - 3  
Sco. Donaldson - All. Carter 10.23 15:00 3 - 1  
Sco. Donaldson - G. Dott 10.23 18:55 3 - 1  
Tom Ford - Kyr. Wilson 10.23 13:20 2 - 3  
Tom Ford - Mat. Selt 10.23 19:00 2 - 3  
Tenisz (Bendigo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amb. Marshall - Kyo. Okamura 10.23 01:00 0 - 2  
Asia Muhammad - Har. Arakawa 10.23 02:25 2 - 0  
Aya. Shimizu - A. Parnaby 10.23 01:00 2 - 0  
B. Woolcock - Al. Smith 10.23 02:20 2 - 1  
E. Hayashi - S. Tomic 10.23 01:00 0 - 2  
E. Hozumi - D. Aiava 10.23 03:00 1 - 2  
Hir. Kuwata - T. Lawless 10.23 05:20 2 - 1  
Lau. Ashley - L. Cabrera 10.23 07:40 0 - 2  
M. Inglis - M. Osaka 10.23 05:20 2 - 0  
M. Jovanovic - K. McPhee 10.23 05:30 0 - 2  
Mih. Imanishi - J. Elie 10.23 01:00 0 - 2  
Pri. Hon - A. Myers 10.23 05:35 2 - 1  
T. Mihalikova - O. Rogowska 10.23 02:15 1 - 2  
Z. Zlochova - Sto. Sanders 10.23 04:15 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - R. Carballes Baena 10.23 10:00 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - P. Kotov 10.23 15:45 2 - 1  
L.G.M. Harris - H. Gaston 10.23 14:30 2 - 0  
M. Viola - J. Vesely 10.23 21:05 0 - 2  
N. Gombos - V. Durasovic 10.23 12:10 2 - 1  
N. Serdarusic - Yui. Sugita 10.23 11:55 2 - 1  
P. Lorenzi - Z. Kolar 10.23 10:00 0 - 2  
Q. Halys - C. Denolly 10.23 19:10 1 - 2  
T. Fabbiano - I. Marchenko 10.23 14:05 0 - 2  
U. Humbert - M. Janvier 10.23 18:00 2 - 0  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Benchetrit E / Guinard M 10.23 16:35 0 - 2  
Gengel M / Kolar Z - Lammons N / Monroe N 10.23 17:50 2 - 0  
Grenier H / Janvier M - Bonzi B / Hoang A 10.23 20:45 0 - 2  
Vavassori A / Vega Hernan - Blancaneaux G / Marchenko I 10.23 19:00 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - T.H. Fritz 10.23 20:25 2 - 0  
D. Goffin - M. Cilic 10.23 15:00 2 - 0  
F. Tiafoe - Dan. Evans 10.23 17:15 2 - 0  
H. Laaksonen - J-L. Struff 10.23 20:30 0 - 2  
L. Djere - F. Krajinovic 10.23 14:25 0 - 2  
P. Cuevas - S. Wawrinka 10.23 17:00 0 - 2  
R. Berankis - P. Andujar 10.23 13:00 2 - 0  
R. Federer - R. Albot 10.23 19:00 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Zeballos H - Gasquet R / Roger-Vasselin E 10.23 15:35 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Chardy J / Martin F 10.23 13:00 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - A. Bublik 10.23 13:30 2 - 1  
A. Rublev - F. Auger Alliassime 10.23 13:20    
Den. Novak - G. Monfils 10.23 16:05 1 - 2  
Fucsovics M. - K. Khachanov 10.23 20:10    
M. Berrettini - G. Dimitrov 10.23 18:00 2 - 0  
M. Kukushkin - B. Coric 10.23 13:40 2 - 0  
P. Carreno-Busta - D. Shapovalov 10.23 12:00 2 - 0  
S. Querrey - A. Mannarino 10.23 12:00 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Oswald P - Gille S / Vliegen J 10.23 15:20 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Nielsen F / Puetz T 10.23 18:35 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Pavic M / Soares B 10.23 14:35    
Marach/J.Melzer - Bopanna R / Shapovalov D 10.23 17:05 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - T. Griekspoor 10.23 10:00    
C-M. Stebe - A. Giannessi 10.23 20:00 2 - 0  
D. Altmaier - F. Baldi 10.23 17:25 2 - 0  
M. Cressy - S. Stakhovsky 10.23 18:45 0 - 2  
N. Milojevic - T. Kamke 10.23 14:30 1 - 2  
O. Otte - B. Zapata Miralles 10.23 13:15 0 - 2  
R. Bemelmans - E. Ymer 10.23 10:00 1 - 2  
R. Haase - J. Sels 10.23 11:30 1 - 2  
R. Molleker - C. Ilkel 10.23 19:10 1 - 2  
S. Caruso - D. Masur 10.23 16:35 2 - 1  
S. Napolitano - P. Martinez Portero 10.23 14:45 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Junaid R / Raja P 10.23 21:45 1 - 2  
Troicki V / Zimonjic N - MartinezPorte/ZapataMiral 10.23 21:10 2 - 0  
Wessels L / Zverev M - Basic M / Milojevic N 10.23 20:10    
Wessels L / Zverev M - Bemelmans R / Masur D 10.23 21:20 1 - 2  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ugo Carabelli - And. Martin 10.23 17:00 2 - 0  
F. Bagnis - Ale. Gonzalez 10.23 17:00 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - L. Mayer 10.23 01:10 0 - 2  
J.O. Gutierrez - Y. Hanfmann 10.23 02:55 0 - 2  
Joao Domingues - T.M. Etcheverry 10.23 20:40 0 - 2  
M. Cecchinato - T. Seyboth Wild 10.23 22:15 0 - 2  
R. Matos - L. Giustino 10.23 19:25    
R. Quiroz - A. Collarini 10.23 18:35 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hidalgo D / Quiroz R - Alvarez N / Galan D E 10.23 22:15 1 - 2  
Huertas Pino/Huertas Pino - Cuevas M / Ficovich J P 10.23 20:50 2 - 0  
Martinez L / Meligeni Rod - Cervantes H./Roca Batalla 10.23 18:35 2 - 1  
Menezes J / Zeballos F - Behar A / Escobar G 10.23 17:00 0 - 2  
Merino A / Olivo R - Luz O / Matos R 10.23 21:00    
Sousa P / Vervoort M - Bagnis F / Mena F 10.23 20:35 0 - 2  
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Eubanks - M. Sabanov 10.23 06:25 2 - 0  
D. Istomin - Mak. Ochi 10.23 06:55 2 - 0  
D. Yevseyev - S. Diez 10.23 07:05 1 - 2  
E. Lopez-Perez - K. Kravchuk 10.23 05:45 0 - 2  
F.F. Silva - R. Noguchi 10.23 04:30 2 - 0  
Ji Sung Nam - Dan. Petrovic 10.23 04:30 0 - 2  
T. Matsui - Jas. Jung 10.23 05:55 0 - 2  
Yunseong Chung - A. Davidovich Fokina 10.23 04:00 0 - 2  
Yuta Shimizu - M. Safwat 10.23 07:35 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Li Z - Gao X / Wang A 10.23 10:00 1 - 2  
Doumbia S / Reboul F - Matsui T / Vardhan V 10.23 09:20 0 - 2  
Goransson A / Rungkat C - Sun F / Wu H 10.23 08:45 2 - 0  
Lee D / Oliveira G - Bai Y / Chung Y 10.23 09:40 0 - 2  
Wang H / Xiao L - Nam J S / Song M-K 10.23 08:30 0 - 2  
Tenisz (Macon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Isaeva - Ann Li 10.23 22:00 0 - 2  
A. Sharma - A. Yepifanova 10.23 16:00 2 - 0  
A.R. Villarreal - W. Osuigwe 10.23 18:10 0 - 2  
C. Vandeweghe - V. Lepchenko 10.23 17:30    
E. Bolton - A. Parks 10.23 18:35 2 - 0  
E. Perez-Somarriba - Car. Dolehide 10.23 19:25 0 - 2  
G. Min - S. Whittle 10.23 16:00 2 - 0  
Hanna Chang - Kat. Stewart 10.23 18:00 1 - 2  
I. Falconi - V. Grammatikopoulou 10.23 20:30 2 - 0  
Joh. Larsson - Dan. Lao 10.23 21:25 0 - 2  
M. Melnikova - Ell. Perez 10.23 15:55 2 - 0  
M. Minella - G. Olmos 10.23 20:45 0 - 2  
S. Marand - I. Neel 10.23 21:35 2 - 0  
S. Rogers - G. Price 10.23 20:05 2 - 0  
S. Vögele - G. Talaba 10.23 15:55 2 - 1  
U.M. Arconada - J. Fourlis 10.23 19:00 2 - 0  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - V. Diatchenko 10.23 14:00 1 - 2  
A. Hesse - Y. Morderger 10.23 15:55 2 - 0  
A. Moratelli - D. Marcinkevica 10.23 10:00 1 - 2  
L. Marozava - A. Tubello 10.23 16:40 0 - 2  
L. Stefanini - T. Maria 10.23 18:05 0 - 2  
M. Kempen - A. Shoshyna 10.23 11:25    
M. Yerolymos - T. Martincova 10.23 10:00 0 - 2  
N. Stojanovic - E. Molinaro 10.23 11:50 2 - 0  
P. Parmentier - Lud. Samsonova 10.23 17:45 0 - 2  
S. Cakarevic - Har. Tan 10.23 14:30 2 - 0  
T. Golovin - A. Lottner 10.23 19:20 0 - 2  
V. Gracheva - O. Dodin 10.23 12:15 1 - 2  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - A. Morgina 10.23 19:00 2 - 1  
J. Jebawy - T. Sugnaux 10.23 14:50 0 - 2  
J. Livianu - M. Björklund 10.23 22:25 2 - 0  
Jada Bui - Rob. Anderson 10.23 00:30 1 - 2  
K. Shaffer - M. Tanasescu 10.23 18:35 2 - 0  
L.A. Fernandez - A. Arseneault 10.23 22:25 2 - 0  
Q. Gleason - R. Bhosale 10.23 21:25    
R. Lacasse - B. Schoofs 10.23 17:00 0 - 2  
Saf. Carrington - I. de Vroome 10.23 16:35 1 - 2  
Sam. Murray - V. Morvayova 10.23 14:45 2 - 1  
Tara Moore - M. Stakusic 10.23 20:40 2 - 0  
Tenisz (Székesfehérvár 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - Arn G. 10.23 13:30    
B. Haas - I-C. Begu 10.23 17:15    
Bondár A. - T. Korpatsch 10.23 16:35 0 - 2  
D. Kovinic - R. Sramkova 10.23 15:25 2 - 0  
Gálfi D. - J. Cepelova 10.23 14:20 1 - 2  
Jani R-L. - V. Cepede Royg 10.23 11:00 0 - 2  
K. Kawa - A. Bolsova Zadoinov 10.23 14:40 1 - 2  
M. Chwalinska - I.M. Bara 10.23 15:40 0 - 2  
M.B. Bulgaru - K. Juvan 10.23 11:00 1 - 2  
P. Badosa Gibert - V. Kan 10.23 13:45 1 - 2  
P.M. Tig - M. Trevisan 10.23 13:25 0 - 2  
S. Celik - I.G. Ghioroaie 10.23 12:00 0 - 2  
Stollár F. - K. Zavatska 10.23 12:35 0 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - B. Mott 10.23 01:00 0 - 2  
And. Harris - L. Gerch 10.23 02:25 2 - 0  
B. Mousley - Tat. Ito 10.23 01:00 0 - 2  
D. Sweeny - M. Purcell 10.23 03:55 0 - 2  
H. Heliovaara - J. Duckworth 10.23 05:00 0 - 2  
Hir. Moriya - M. Banes 10.23 01:00 2 - 0  
M. Polmans - Evan King 10.23 03:05 2 - 0  
Yas. Uchiyama - L. Castelnuovo 10.23 02:35 2 - 0  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrios Vera M T / Tabilo - King E / Polmans M 10.23 05:30 2 - 1  
Bolt A / Reid M - Moriya H / Watanuki Y 10.23 06:20 2 - 1  
Castelnuovo L / Heliovaar - Harris A / Santillan A 10.23 07:45 0 - 2  
Clarke J / Grills J - Ratiwatana / Ratiwatana 10.23 04:10 1 - 2  
Fancutt T / Mousley B - Banes M / Bourchier H 10.23 05:30 2 - 1  
Puttergill C / Walkin B - Gonzales R / Vukic A 10.23 06:50 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Azálea csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - D. Yastremska 10.23 11:15 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Kamélia cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kenin - A. Riske 10.23 13:10 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Rózsa csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - M. Sakkari 10.23 09:10 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női páros, Liliom csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y-Y / Yang Z - Wang X / Zhu L 10.23 07:30 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheuk Yiu Lee - M. Caljouw 10.23 15:10    
J.O. Jörgensen - Jon. Christie 10.23 13:20 0 - 2  
K. Parupalli - Ng Ka Long Angus 10.23 10:50 0 - 2  
Ken. Momota - Tzu Wei Wang 10.23 17:30 2 - 1  
Ken. Nishimoto - Sam. Verma 10.23 10:10 2 - 1  
Long Chen - R. Gemke 10.23 18:20 2 - 0  
M. Zilberman - A. Antonsen 10.23 12:40 0 - 2  
Sri. Kidambi - Tien Chen Chou 10.23 11:40 1 - 2  
T. Rouxel - Vik. Axelsen 10.23 16:40 0 - 2  
Wing Ki Vincent Wong - K. Tsuneyama 10.23 14:20 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Hoki T / Kobayashi Y 10.23 15:50 2 - 0  
Bay-Smidt M / Moelhede L - Junhui L / Yuchen L 10.23 13:30 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Choi S / Seo S J 10.23 16:00 2 - 0  
Ellis M / Langridge C - Endo H / Watanabe Y 10.23 17:40 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Zijian D / Chang W 10.23 14:10 2 - 1  
Ivanov V / Sozonov I - Inoue T / Kaneko Y 10.23 18:50 1 - 2  
Lane B / Vendy S - Attri M / Sumeeth R B 10.23 15:00 2 - 1  
Maas J / Tabeling R - Rankireddy S / Shetty C 10.23 16:50 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Ahsan M / Setiawan H 10.23 20:00 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - L. Kjaersfeldt 10.23 17:30 1 - 2  
F. Fitriani - N. Yigit 10.23 14:10 2 - 0  
G.M. Tunjung - Bing Jiao He 10.23 15:00 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - S. Nehwal 10.23 18:30 0 - 2  
Noz. Okuhara - Yue Han 10.23 14:20 2 - 0  
P. Chochuwong - Nit. Jindapol 10.23 11:50 2 - 0  
Say. Takahashi - Aka. Yamaguchi 10.23 12:30 0 - 2  
Se Young An - B. Ongbumrungpan 10.23 10:00 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Yvonne Li 10.23 16:00 2 - 1  
Xiaoxin Chen - S. Jaquet 10.23 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Matsutomo Mi/ Takahashi A 10.23 11:50 0 - 2  
Chang Y N / Kim H R - Fukushima Y / Hirota S 10.23 15:10 0 - 2  
Efler L / Herttrich I - Wenjing D / Xueying F 10.23 16:40 0 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Delrue D / Palermo L 10.23 12:30 2 - 1  
Kititharakul/Prajongjai - Fruergaard M / Thygesen S 10.23 16:50 2 - 0  
Ponnappa A / Reddy N S - Lee S H / Shin S C 10.23 17:40 1 - 2  
Supajirakul/Taerattanach. - Stoeva G / Stoeva S 10.23 10:00 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Chopra P J / Siki Reddy N 10.23 12:40 2 - 0  
Christiansen M / Boeje A - Ahmad T / Kandow W O 10.23 15:50 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Puavaranukroh/Taerattanac 10.23 18:20 0 - 2  
Hoki T / Nagahara W - Seidel M E / Linda E 10.23 10:10 2 - 1  
Lamsfuss M / Herttrich I - Ellis M / Smith L 10.23 10:50 2 - 0  
Lee J H / Hsu Y C - Lu K / Lu C 10.23 18:30 0 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Seo S J / Chae Y 10.23 11:40 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Jordan P / Oktavianti M D 10.23 13:30 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ali Sadikin - N.T.A. Kurniawan 10.23 06:00 2 - 1  
Donghun Kim - C. Adinata 10.23 09:20 0 - 2  
G.P.F. Cupu - Jia Heng Jason Teh 10.23 08:30 0 - 2  
Has. Shimono - M. Febriansyah 10.23 04:40 2 - 0  
I.L.I. Rumbay - M.E.W. Tan 10.23 05:15 2 - 0  
P.A. Maulana - Dai. Omoto 10.23 10:00 2 - 1  
Sheng Po Yu - Jun Hao Leong 10.23 09:20 1 - 2  
Tien Minh Nguyen - B.K. Nugroho 10.23 04:00 2 - 0  
Yang Yang - C.A. Dwi Wardoyo 10.23 14:00 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Isfahani M - Narongrit M / Phakjarung W 10.23 16:40 2 - 0  
Chang Y J / Tee K W - Fikri M S / Maulana B 10.23 16:40 2 - 0  
Chia W J / Man W C - Wiguna M K / Wuisan S I 10.23 14:40 2 - 0  
Dhanriano R / Mauthuthiho - Shia C K / Tan B H 10.23 15:20 0 - 2  
Escueta P J / Pantig P J - Mazlan A M / Wong T C 10.23 12:40 2 - 1  
Ferdinansyah D / Saputra - Mohd Sani/Mohd Sani 10.23 11:20 2 - 0  
Gutama S K / Putra F W - Fachrikar M / Syahnawi A 10.23 09:20 1 - 2  
Haryanto K A / Saputro R - Abiyyu F M / Alfariz H 10.23 16:00 2 - 1  
Hee Y K T / Loh K H - Chen Z R / Cheng K W 10.23 14:00 2 - 0  
Higashino K / Watanabe D - Riyanto K P / Yacob Y E Y 10.23 14:40 0 - 2  
Isriyanet T / Kedren K - Gustiawan H / Kristanto C 10.23 13:20 0 - 2  
Magnaye P G / Morada A - Karandasuwardi R / Swastedian R 10.23 16:00 2 - 0  
Mohd Ismail M S / NG C W - Febryto E R / Ranialdy F M 10.23 10:00 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.S. Rahayu - En-Tzu Hung 10.23 06:00 1 - 2  
C. Choirunnisa - Se Yeon Lee 10.23 06:40 2 - 1  
D. Vasigaran - M.S. Batari 10.23 13:20 0 - 2  
G. Meilani Moningka - Thi Trang Vu 10.23 14:00 0 - 2  
H.Z.G. Chua - S.F. Fatmawati 10.23 10:40 1 - 2  
Hir. Mizui - A.S. Fatetani 10.23 05:20 2 - 0  
Insyirah, Khan - A.D. Widyaningrum 10.23 07:10 0 - 2  
M. Urushizaki - S. Widjaya 10.23 10:00 2 - 0  
P.K. Wardani - Nat. Oie 10.23 12:00 2 - 1  
S. Kisona - Asu. Takahashi 10.23 07:20 1 - 2  
Shi. Saito - K.A.C. Dewi 10.23 06:40 2 - 1  
Ying Ying Lee - N.P. Arumni 10.23 08:40 1 - 2  
Yu Jin Sim - A.O. Winata 10.23 04:00 2 - 0  
Zii Yii Lee - Qi Xuan Eoon 10.23 04:40 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budiani D D S / Mayasari - Teoh M X / Yap L 10.23 16:00 1 - 2  
Cheong A C Y / Lim C S - Kani S / Salsabila R V 10.23 12:00 2 - 0  
Chua H / Insyirah K - Barkah Y / Imanuela A 10.23 13:20 0 - 2  
Eoon Q X / Lim P Y P - Korepap/Sudjaipraparat 10.23 16:00 0 - 2  
Hazair N H / NG W W - Maharani A G L / Putri Sari R E 10.23 11:20 1 - 2  
Jeong N E / Kim H J - Rumambi B M / Sahputri M C 10.23 12:40 2 - 0  
Kusuma F D / Pratiwi A C - Tan P K L / Thinaah M 10.23 15:20 1 - 2  
LIN S / Maharani S A P K - Cindiani M I / Gani F V D 10.23 14:40 0 - 2  
Mamahit M / Nadia T - Lee Y-H / Tung C-T 10.23 14:00 2 - 0  
Marwah N V / Syaikah P - Chiang Y-H / Sun W P 10.23 09:20 2 - 0  
Matiho J V E / Pradisa B - Putri V / Sukoco V A 10.23 15:20 1 - 2  
Ng Q X / Siow D H S - Aulia N S / Suhana D H S 10.23 14:40 2 - 1  
Saito N / Shinoya N - Yap R C / Yap Y 10.23 12:40 2 - 0  
Sari S M / Wong J Y C - Awanda A S / Bernadet P Z 10.23 16:40 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfarez M R / Ulhaq N A D - Vasigaran E / Vasigaran D 10.23 04:40 2 - 0  
Do T D / Pham N T - Prihardika G A / Jamil I C S 10.23 04:00 0 - 2  
Hutomo T S C / Mayasari L - Magnaye P G / Pomar T M 10.23 06:00 0 - 2  
Leonardo A Y / Morada A - Mazlan A M / NG Q X 10.23 08:40 2 - 0  
Putra A P R / Sahputri M - Kusharjanto/Kusumawati 10.23 08:40 1 - 2  
Ramadiansyah/Romadhini - NG J Y / Hazair N H 10.23 06:00 2 - 0  
Ranialdy F M / Awanda A S - Urai T / Miyaura R 10.23 07:20 2 - 0  
Sompie F H / Sompie F E - Samosir R / Wiratama A 10.23 07:45 0 - 2  
Syahnawi A / Bernadet P Z - Viriyangkura/Sudjaiprapar 10.23 06:40 2 - 0  
Wang C / Jeong N E - Midorikawa H / Saito N 10.23 08:00 0 - 2  
Yamashita K / Shinoya N - Tololiu A T / Cahyaning D D 10.23 05:20 0 - 2  
YU S P / Tung C-T - Ferdinansyah D / Kani S 10.23 06:40 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Crvena zvezda 10.23 19:00 11 - 13  
Mornar - Jadran Herceg Novi 10.23 19:45 7 - 16  
Partizan Belgrád - Primorac Kotor 10.23 20:00 10 - 12  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Lazio 10.23 20:30 7 - 8  
Florentia - Quinto 10.23 20:00 7 - 6  
Ortigia - Telimar 10.23 15:00 12 - 6  
Roma - Sport Management 10.23 15:30 5 - 16  
Trieste - Posillipo Napoli 10.23 20:30 11 - 5  

 

 

2019.10.22.

Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Jets - New England 10.22 02:15 0 - 33  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes (1.m.) 10.22 11:30 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Fukuoka S. Hawks (3.m.) 10.22 11:15 2 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Tiikerit 10.22 17:30 14 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Falun 10.22 19:15 1 - 4  
Jönköping - Pixbo Wallenstam 10.22 18:30 7 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaragua - Tubarao 10.22 00:00 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Brno 10.22 17:30 2 - 3  
Mountfield HK - Trinec 10.22 18:00 0 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning 10.22 19:00 4 - 1  
Esbjerg - Rungsted 10.22 19:00 1 - 2  
Herlev Eagles - Odense 10.22 19:00 3 - 3  
Rödovre - Sönderjyske 10.22 19:00 1 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Rudnyij - Bejbarisz Atirau 10.22 15:00 0 - 0  
Kulager Petropavlovszk - Torpedo Kamenogorszk 2 10.22 15:00 2 - 2  
Temirtau - Jertisz Pavlodar 10.22 15:00 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Barisz 10.22 18:10 1 - 1  
Jokerit - Szpartak Moszkva 10.22 17:30 2 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk 10.22 16:00 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Vityaz Podolszk 10.22 14:30 4 - 1  
SZKA Szentpétervár - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.22 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - GKS Katowice 10.22 20:00 2 - 1  
Unia Oswiecim - Stoczniowiec Gdansk 10.22 18:00 3 - 4  
Zaglebie Sosnowiec - Torun 10.22 18:00 5 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - HS Riga 10.22 18:00 5 - 4  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Újpest 10.22 18:00 1 - 5  
Fehérvári Titánok - Vasas 10.22 18:30 4 - 1  
KMH Budapest - Debrecen 10.22 18:00 1 - 8  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Irbisz Kazany 10.22 14:30 4 - 5  
Barisz 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 10.22 15:00 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Ottawa 10.22 02:30 2 - 1  
Philadelphia - Las Vegas 10.22 01:00 6 - 2  
St. Louis - Colorado 10.22 02:00 3 - 1  
Toronto - Columbus 10.22 01:00 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Storhamar 10.22 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landshut - Lausitzer Füchse 10.22 19:30 7 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Graz 10.22 19:15 5 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Olten 10.22 20:00 2 - 3  
Langenthal - Zug 2 10.22 20:00 5 - 0  
Thurgau - Sierre 10.22 20:00 3 - 1  
Visp - Kloten 10.22 19:45 0 - 4  
Winterthur - GCK Lions 10.22 20:00 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Bern 10.22 19:45 2 - 5  
Fribourg - Langnau Tigers 10.22 19:45 0 - 1  
Lausanne - Zug 10.22 19:45 2 - 1  
Rapperswil - Biel 10.22 19:45 5 - 3  
Zürich Lions - Servette 10.22 19:45 2 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Lulea 10.22 19:00 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - B. Bystrica 10.22 18:00 1 - 5  
Diósgyőr - MAC 10.22 18:00 4 - 1  
Kosice - Nove Zamky 10.22 17:30 2 - 2  
Nitra - Michalovce 10.22 18:00 6 - 2  
Poprad - Zvolen 10.22 18:00 3 - 4  
Slovan Bratislava - Liptovsky Mikulas 10.22 18:30 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Dinamo Tver 10.22 17:00 2 - 1  
Dizel Penza - Dinamo Szentpétervár 10.22 18:00 1 - 1  
Gornyak Ucsali - Zauralje Kurgan 10.22 15:30 4 - 2  
Izssztal Izsevszk - Torpedo Kamenogorszk 10.22 17:00 1 - 3  
KRS Beijing - Ermak Angarszk 10.22 13:30 1 - 3  
Lada Toljatti - SZKA-Néva 10.22 17:00 3 - 4  
Molot Perm - Metallurg Novokuznyeck 10.22 16:00 1 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Nomad 10.22 17:30 1 - 1  
ORG Beijing - Szokol Krasznojarszk 10.22 13:30 1 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Szarjarka Karaganda 10.22 16:00 3 - 0  
Torpedo Gorkij - Cselmet Cseljabinszk 10.22 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Anyang 10.22 07:00 2 - 5  
Oji Eagles - Daemyung 10.22 08:00 6 - 3  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Hapoel Holon 10.22 18:30 101 - 86  
Torun - Strasbourg 10.22 18:30 97 - 81  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Anwil Wloclawek 10.22 20:30 110 - 78  
Pau Orthez - Vechta 10.22 20:00 75 - 90  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Iberostar Tenerife 10.22 18:30 74 - 81  
Nymburk - Gaziantepspor 10.22 18:30 65 - 65, h.u. 74 - 72  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Zaragoza 10.22 18:00 73 - 74  
Brindisi - Telekom Bonn 10.22 20:30 76 - 75  
Szombathely - PAOK 10.22 18:00 76 - 66  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Bauru 10.22 02:10 88 - 71  
Pinheiros - Franca 10.22 00:00 87 - 96  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Changwon Sakers 10.22 12:00 62 - 57  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - MoraBanc Andorra 10.22 18:30 67 - 86  
Promitheasz Patra - Virtus Bologna 10.22 18:30 78 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Lok.Kubany Krasznodar 10.22 20:00 80 - 71  
Venezia - Limoges 10.22 20:30 93 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Basic-Fit Brussels 10.22 19:30 75 - 63  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - U-Banca Cluj 10.22 19:00 80 - 86  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Chalon sur Saone 10.22 20:30 70 - 60  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Spojnia Stargard 10.22 19:00 84 - 84, h.u. 93 - 97  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Tortona 10.22 20:30 71 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Silkeborg 10.22 20:00 27 - 29  
Holstebro - Skanderborg 10.22 19:00 26 - 23  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Dunaújváros 10.22 18:00 29 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Zvenyigorod - Rosztov 10.22 18:00 23 - 36  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Wycombe 10.22 20:45 1 - 1  
Bristol Rovers - Bolton 10.22 20:45 0 - 2  
Burton - Wimbledon 10.22 20:45 1 - 0  
Portsmouth - Lincoln 10.22 20:45 1 - 0  
Rochdale - Milton Keynes Dons 10.22 20:45 2 - 0  
Shrewsbury - Gillingham 10.22 20:45 1 - 1  
Southend - Doncaster 10.22 20:45 1 - 7  
Sunderland - Tranmere 10.22 20:45 5 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Port Vale 10.22 20:45 1 - 2  
Cambridge Utd. - Grimsby 10.22 20:45 0 - 0  
Carlisle - Northampton 10.22 20:45 0 - 2  
Cheltenham - Macclesfield 10.22 20:45 3 - 0  
Crewe - Colchester 10.22 20:45 0 - 0  
Mansfield - Salford City 10.22 20:45 1 - 2  
Morecambe - Forest Green 10.22 20:45 0 - 2  
Newport - Crawley 10.22 20:45 1 - 1  
Oldham - Walsall 10.22 20:45 2 - 0  
Plymouth - Leyton 10.22 20:45 4 - 0  
Scunthorpe - Exeter 10.22 20:45 3 - 1  
Swindon - Stevenage 10.22 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Blackburn 10.22 20:45 1 - 0  
Millwall - Cardiff 10.22 20:45 2 - 2  
Preston - Leeds 10.22 20:45 1 - 1  
QPR - Reading 10.22 20:45 2 - 2  
Sheffield Wed. - Stoke 10.22 20:45 1 - 0  
Swansea - Brentford 10.22 20:45 0 - 3  
West Bromwich - Barnsley 10.22 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Estudiantes Buenos Aires 10.22 02:05 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Gimnasia Mendoza 10.22 01:00 1 - 0  
Santamarina Tandil - Gimnasia Jujuy 10.22 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Estudiantes LP 10.22 00:00 0 - 1  
Colón - Godoy Cruz 10.22 02:20 2 - 1  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Paris SG 10.22 21:00 0 - 5  
Galatasaray - Real Madrid 10.22 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Bayern München 10.22 21:00 2 - 3  
Tottenham - Crvena zvezda 10.22 21:00 5 - 0  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Atalanta 10.22 21:00 5 - 1  
Sahtar Doneck - Dinamo Zágráb 10.22 18:55 2 - 2  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Leverkusen 10.22 18:55 1 - 0  
Juventus - Lokomotív Moszkva 10.22 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Ceara 10.22 00:30 1 - 2  
Botafogo RJ - CSA 10.22 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Everton Vina Del Mar 10.22 02:00    
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frem - B93 Köbenhavn 10.22 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Bloemfontein Celtic 10.22 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Mushuc Runa 10.22 02:15 3 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aswan - ENPPI 10.22 15:00 1 - 0  
Wadi Degla - Misr Lel Makasa 10.22 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS 2 - KuFu-98 10.22 17:00 1 - 5  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Odisha 10.22 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Perseru Badak Lampung 10.22 13:30 3 - 0  
Barito Putera - PSIS Semarang 10.22 13:30 2 - 0  
Pusamania Borneo - Kalteng Putra 10.22 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Real Cartagena 10.22 03:00 1 - 1  
Boyaca Chico - Fortaleza Cota 10.22 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Wigry Suwalki 10.22 18:00 1 - 0  
GKS Tychy - Miedz Legnica 10.22 17:30 4 - 1  
Puszcza Niepolomice - Warta Poznan 10.22 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Hassania Agadir 10.22 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Dep. Capiata 10.22 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Melgar 10.22 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Degerfors 10.22 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Kalcer Radomlje 10.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Derby County - U19FK Minszk 10.22 20:00 7 - 2  
U19Domzale - U19Viitorul Constanta 10.22 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19FC Bruges - U19Paris SG 10.22 16:00 2 - 0  
U19Galatasaray - U19Real Madrid 10.22 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olympiakosz - U19Bayern München 10.22 16:00 0 - 4  
U19Tottenham - U19Crvena zvezda 10.22 16:00 9 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Manchester City - U19Atalanta 10.22 16:00 1 - 3  
U19Sahtar Doneck - U19Dinamo Zágráb 10.22 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Leverkusen 10.22 14:00 2 - 0  
U19Juventus - U19Lokomotív Moszkva 10.22 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Sadd 10.22 18:15 2 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Warrenpoint 10.22 20:45 7 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - St. Patrick's 10.22 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Üzbég Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Dinamo Szamarkand 10.22 15:00 3 - 0  
Kokand - Pakhtakor 10.22 12:00 2 - 4  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - London Polonia 10.22 20:00 3 - 0  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Himik Juzsnij 10.22 18:10 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Deajeon Blue Fangs 10.22 12:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Incheon Heungkuk 10.22 12:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Rzeszow 10.22 18:00 0 - 3  
Snooker (Championship League, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - Gary Wilson (3 nyert frame-ig) 10.22 16:30 1 - 3  
B. Woollaston - Mat. Selt (3 nyert frame-ig) 10.22 14:00 1 - 3  
G. Dott - Kyr. Wilson 10.22 13:15 2 - 3  
Gary Wilson - Kyr. Wilson (3 nyert frame-ig) 10.22 21:00    
Gary Wilson - Mat. Selt (3 nyert frame-ig) 10.22 19:00    
Tom Ford - Gary Wilson 10.22 11:50 2 - 3  
Tom Ford - Kyr. Wilson 10.22 15:00 2 - 3  
Tom Ford - Kyr. Wilson (3 nyert frame-ig) 10.22 19:00    
Tom Ford - Mat. Selt 10.22 16:30 3 - 1  
Xiao Guodong - G. Dott (3 nyert frame-ig) 10.22 17:50 3 - 1  
Xiao Guodong - Gary Wilson (3 nyert frame-ig) 10.22 15:40 1 - 3  
Xiao Guodong - Mat. Selt (3 nyert frame-ig) 10.22 12:00 2 - 3  
Tenisz (Bendigo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - Chi. Muramatsu 10.22 03:45 0 - 2  
N. Bains - Risa Ozaki 10.22 04:10 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - Ant. Hoang 10.22 16:45 1 - 2  
C. Taberner - B. Bonzi 10.22 11:30 2 - 1  
E. Benchetrit - J.A. Munar Clar 10.22 20:45 0 - 2  
E. Donskoy - T. Gabashvili 10.22 18:00 2 - 0  
E. Karlovskiy - E. Couacaud 10.22 15:15 2 - 0  
H. Gaston - C. Lestienne 10.22 14:15 2 - 0  
H. Grenier - Y. Maden 10.22 19:40 2 - 0  
I. Marchenko - L. Klein 10.22 10:00 2 - 0  
M. Bourgue - C. Moutet 10.22 19:00 0 - 2  
M. Viola - M. Hamou 10.22 10:00 2 - 0  
P. Kotov - M. Guinard 10.22 11:35 2 - 0  
T. Lamasine - V. Durasovic 10.22 15:55 1 - 2  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Harris L - Arneodo R / Nys H 10.22 13:20 2 - 0  
Molchanov D / Vasilevski - Denolly C / Muller A 10.22 21:50 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - F. Fognini 10.22 15:00 0 - 2  
C. Garin - R. Opelka 10.22 15:00 0 - 2  
J.I. Londero - R. Gasquet 10.22 18:30 0 - 2  
M. Copil - R. Bautista-Agut 10.22 20:55 0 - 2  
R. Albot - D. Lajovic 10.22 13:00 2 - 1  
S. Tsitsipas - A. Ramos-Vinolas 10.22 19:00 2 - 0  
T.H. Fritz - A. Zverev 10.22 17:00 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garin C / Paire B - Klaasen R / Venus M 10.22 20:00 0 - 2  
Margaroli L / Struff J-L - Dodig I / Polasek F 10.22 16:45 0 - 2  
Mektic N / Skugor F - Rojer J-J / Tecau H 10.22 13:00 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - J-W. Tsonga 10.22 17:55 2 - 0  
F. Lopez - Gil. Simon 10.22 14:00 0 - 2  
G. Pella - A. Bedene 10.22 15:00 0 - 2  
Hyeon Chung - M. Raonic 10.22 15:55 2 - 0  
J. Sinner - P. Kohlschreiber 10.22 20:20 2 - 0  
N. Basilashvili - F. Verdasco 10.22 16:40 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Dimitrov G / Lopez F 10.22 20:15 2 - 0  
Khachanov K / Rublev A - Ram R / Salisbury J 10.22 18:30 0 - 2  
Molteni / Schwartzman D S - Inglot D / Krajicek A 10.22 13:00 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - T. Robredo 10.22 14:35 2 - 1  
C. Ilkel - J. Haerteis 10.22 10:00 2 - 0  
F. Horansky - A. Pellegrino 10.22 18:35 2 - 1  
G. Mager - J. Choinski 10.22 15:20 2 - 0  
G.M. Moroni - F. Gaio 10.22 11:30 0 - 2  
J. Lenz - D. Altmaier 10.22 10:00    
J. Sels - N. Guttau 10.22 11:40 2 - 0  
L. Lacko - B. van de Zandschulp 10.22 10:00    
M. Cressy - K. Zuk 10.22 13:00 2 - 1  
O. Torski - B. van de Zandschulp 10.22 10:00 0 - 2  
R. Marcora - C-M. Stebe 10.22 18:45    
S. Darcis - V. Troicki 10.22 20:05 1 - 2  
V. Ursu - D. Altmaier 10.22 13:15 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drzewiecki K / Walkow S - Arends S / Pel D 10.22 21:10 2 - 1  
Kamke T / Reister J - MenendezMaceir/Stakhovsky 10.22 17:00 1 - 2  
Skupski K / Smith J-P - Golubev A / Nedovyesov A 10.22 17:00 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Huertas Del Pino Cord. - T.M. Etcheverry 10.22 20:30 0 - 2  
F. Coria - F. Cerundolo 10.22 20:40 2 - 0  
F. Mena - D.E. Galan Riveros 10.22 17:00 0 - 2  
G. Clezar - J.B. Panta Herreros 10.22 17:00 2 - 0  
J.P. Ficovich - A. Velotti 10.22 01:35 2 - 0  
J.P. Ficovich - P. Sousa 10.22 23:45 2 - 0  
Joao Menezes - P. Krstin 10.22 21:15    
Nic. Alvarez - J.O. Gutierrez 10.22 03:25 0 - 2  
O. Luz - S. Nagal 10.22 22:40 2 - 0  
P. Iamachkine - Ale. Gonzalez 10.22 17:00 1 - 2  
Ped. Sakamoto - M. Vilella Martinez 10.22 18:30 1 - 2  
R. Matos - Con. Huertas Del Pino 10.22 22:05 2 - 0  
T. Monteiro - M. Cuevas 10.22 18:45 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reyes-Varela / Romboli - Domingues J / Giustino L 10.22 23:10 2 - 1  
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - Yan Bai 10.22 05:15 2 - 0  
Duck Hee Lee - Jie Cui 10.22 05:35 0 - 2  
Gon. Oliveira - K. Kravchuk 10.22 04:00 0 - 2  
Ji Sung Nam - Kai. Uchida 10.22 04:00 2 - 0  
K. Sultanov - Tung-Lin Wu 10.22 08:20 0 - 2  
M. Jaziri - Yecong He 10.22 07:10 2 - 0  
M. Sabanov - Yuanfeng Li 10.22 04:00 2 - 0  
P. Gunneswaran - N. Barrientos 10.22 08:15 2 - 0  
R. Safiullin - D. Kalenichenko 10.22 05:50 2 - 0  
S. Rawat - Zhe Li 10.22 06:00 0 - 2  
T. Matsui - Hao Wu 10.22 04:00 2 - 1  
Tenisz (Liuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DavidovichFok/LopezPerez - Elgin M / Istomin D 10.22 07:10 0 - 2  
Eubanks C / Uchida K - Diez S / Safwat M 10.22 07:20 2 - 0  
Sabanov I / Sabanov M - Nedunchezhiyan J / Shamasdin A 10.22 07:00 2 - 0  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Adler - G. Gatto-Monticone 10.22 15:35 0 - 2  
M. Georges - M. Kostyuk 10.22 18:50 2 - 0  
M. Leonard - N. Vikhlyantseva 10.22 20:15 0 - 2  
V. Kuzmova - V. Flink 10.22 17:10 0 - 2  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. di Lorenzo - E. Bektas 10.22 21:30 2 - 1  
J. Ponchet - M. Bayerlova 10.22 19:50 2 - 0  
K. Zimmermann - Pea. Plipuech 10.22 18:40 2 - 0  
Tenisz (Székesfehérvár 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Paolini - I. Shinikova 10.22 15:00 2 - 0  
K. Kucova - V. Tomova 10.22 15:00 0 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Addison - H. Heliovaara 10.22 06:30 0 - 2  
B. Walkin - B. Mott 10.22 01:00 0 - 2  
Cam. Green - Jay Clarke 10.22 01:00 0 - 2  
Day. Kelly - Shu. Sekiguchi 10.22 04:05 1 - 2  
H. Bourchier - T. Fancutt 10.22 07:15 2 - 0  
Jam. Ibrahim - Evan King 10.22 02:30 0 - 2  
L. Saville - A. Tabilo 10.22 03:20 1 - 2  
M. Banes - A. Musialek 10.22 01:00 2 - 1  
M.T. Barrios Vera - A. Vukic 10.22 06:30 2 - 1  
N. Hardt - A. Santillan 10.22 06:10 0 - 2  
S.K. Mukund - S. Fanselow 10.22 04:25 2 - 0  
Yos. Watanuki - T. Schoolkate 10.22 02:35 2 - 0  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - Taylor A / Taylor J 10.22 08:50 2 - 0  
Schoolkate T / Sweeny D - Klein B / Puodziunas S 10.22 08:00 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Azálea csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - D. Vekic 10.22 09:45 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Rózsa csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - M. Sakkari 10.22 08:05 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női páros,Murvafürt cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova O / Kenin S - Jiang X / Tang Q 10.22 06:30 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai,női egyes,Orchidea csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - Saisai Zheng 10.22 13:30 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Zii Jia Lee 10.22 10:50 2 - 0  
B. Leverdez - Dan Lin 10.22 15:00 0 - 2  
K. Wangcharoen - H-K. Vittinghus 10.22 13:40 0 - 2  
Sub. Dey - T. Sugiarto 10.22 11:40 2 - 1  
T. Sitthikom - S.H. Rhustavito 10.22 12:50 0 - 2  
Yuxiang Huang - K. Phetpradab 10.22 10:20 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Boe M / Conrad-Petersen M 10.22 15:50 0 - 2  
Han C / Zhou H - Lamsfuss M / Seidel M E 10.22 13:20 2 - 1  
Isara B / Jongjit M - Wahyu N A P / Ade Y S 10.22 14:30 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Goh V S / Tan W K 10.22 12:00 2 - 1  
Kim G J / Lee Y D - Yao C L / Han Y P 10.22 10:20 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Lee J-H / Yang P-H 10.22 16:10 2 - 1  
Liao M C / Su C H - Chew P / Chew R 10.22 14:10 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női egyéni)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Ga Eun Kim 10.22 12:50 0 - 2  
C. Marin - Yanyan Cai 10.22 15:50 2 - 1  
E. Kosetskaya - M. Blichfeldt 10.22 11:10 2 - 1  
Jia Min Yeo - S.S.Y. Cheah 10.22 14:30 2 - 0  
R. Intanon - K. Gilmour 10.22 10:00 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - Michelle Li 10.22 14:10 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lefel E / Tran A - Bolotova E / Davletova A 10.22 16:40 2 - 0  
Liu X / Xia Y - Honderich R / Tsai K 10.22 11:40 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Birch C / Smith L 10.22 15:20 2 - 0  
Piek S / Seinen C - Cheng C Y / Lee C C 10.22 16:10 2 - 1  
Polii G / Rahayu A - Takahata Y / Sakuramoto A 10.22 12:30 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Tan K M / Lai P J 10.22 15:20 1 - 2  
Chang T C / Ng W Y - Magee S / Magee C 10.22 13:20 2 - 0  
Faizal H / Widjaja G E - Kaneko Y / Matsutomo M 10.22 11:10 2 - 0  
Gondo K / Kurihara A - Rivaldy R / Mentari P H 10.22 16:40 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Alimov R / Davletova A 10.22 10:00 2 - 1  
Lane B / Pugh J - Puangpuapech N / Amitrapa 10.22 12:30 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Goh S H / Lai S J 10.22 15:00 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Intern.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marteen - B.K. Nugroho 10.22 11:00    
A.A. Yulianto - L.R. Zafra 10.22 14:30 2 - 0  
A.S. Ali Sadikin - Y. Ramlie 10.22 11:35 2 - 0  
C. Adinata - Jun Yan Ng 10.22 12:45 2 - 0  
C. Hammarberg - M.R.M. Misbun 10.22 14:30    
Chuan Zhe Tai - M.E.W. Tan 10.22 11:35 1 - 2  
Dai Watanabe - Jia Wei Tan 10.22 13:20 0 - 2  
Donghun Kim - M.A. Apriyandi 10.22 12:45 2 - 0  
G.P.F. Cupu - Zulh. Zulkiffli 10.22 12:10 2 - 0  
Ha Young Woong - Min. Koga 10.22 13:55 2 - 1  
Has. Shimono - K.K. Mekala 10.22 11:00 2 - 0  
I.A.T. Pamungkas - A.K. Zailani 10.22 13:20 0 - 2  
I.L.I. Rumbay - M.I. Shamsul Muzli 10.22 11:35 2 - 0  
I.Z. Zainuddin - Sheng Po Yu 10.22 12:10 1 - 2  
J.H. Choi - C.A. Dwi Wardoyo 10.22 15:05 0 - 2  
Jia Heng Jason Teh - A.S. Salvado 10.22 12:10 2 - 0  
Jia Wei Joel Koh - E. Vasigaran 10.22 13:20 2 - 0  
M. Ziyad Md Tah - M. Febriansyah 10.22 11:00 1 - 2  
M.A. Harianto - Cao Cuong Pham 10.22 14:30 2 - 0  
M.A.B. Kasra - Chi Wing Lim 10.22 13:55 0 - 2  
M.N.A. Fairuzly - Dai. Omoto 10.22 12:45 0 - 2  
M.S.I. Mohd Nadzri - B. Setiabudi 10.22 13:55 0 - 2  
P. Srimanta - K.A. Nugraha 10.22 13:55 0 - 2  
R.L. Pedrosa - S.D. Kuncoro 10.22 13:20 0 - 2  
Sho. Omoto - S.P. Belawa 10.22 15:05 2 - 1  
Tak. Obayashi - P.A. Maulana 10.22 12:45 0 - 2  
Tze Yong Ng - V.A. Saputra 10.22 14:30 2 - 0  
W. Kho Henrikho - N.T.A. Kurniawan 10.22 11:35 0 - 2  
Yang Yang - O.A. Purnomo 10.22 15:05 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Jadran Split 10.22 20:00 15 - 11  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Miskolc 10.22 20:00 14 - 12  

 

2019.10.21.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Philadelphia 10.21 02:20 37 - 10  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Vitkovice 10.21 17:00 6 - 3  
Golf (The Challenge: Japan Skins)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Challenge: Japan Skins 2019 10.21 16:00    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Vsetin 10.21 18:00 5 - 2  
Havirov - Poruba 10.21 18:00 3 - 2  
Kadan - Jihlava 10.21 18:00 2 - 1  
Litomerice - Benatky nad Jizerou 10.21 17:30 4 - 2  
Prostejov - Zubr Prerov 10.21 18:00 0 - 3  
Slavia Trebic - Motor Ceske Budejovice 10.21 17:30 1 - 5  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Praha 10.21 18:00 2 - 4  
Sokolov - Chomutov 10.21 18:00 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Csíkszereda 10.21 18:00 2 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Junoszt Minszk 10.21 18:00 5 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Arlan Koksetau 10.21 15:20 2 - 3  
Gornyak Rudnyij - Bejbarisz Atirau 10.21 15:00 2 - 6  
Humo Taskent 2 - Aktobe 10.21 11:00 0 - 1  
Kulager Petropavlovszk - Torpedo Kamenogorszk 2 10.21 15:00 0 - 3  
Temirtau - Jertisz Pavlodar 10.21 15:00 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Dinamo Moszkva 10.21 11:00 1 - 5  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barsz Kazany 10.21 16:00 1 - 6  
CSZKA Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 10.21 18:30 5 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Traktor Cseljabinszk 10.21 18:30 1 - 2  
Red Star Kunlun - Szocsi 10.21 13:30 3 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Dinamo Szentpétervár 2 10.21 18:00 3 - 3  
Dinamo Moszkva 2 - Amurszkije Tigri Habarov. 10.21 18:00 3 - 0  
Krasznaja Armija - SZKA-Varjagi 10.21 12:00 3 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Dinamo Riga 2 10.21 12:00 2 - 3  
SZKA-1946 - Krilja Szovjetov Moszkva 10.21 18:00 5 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Kapitan Sztupino 10.21 12:00 5 - 3  
Tajfun Usszurijszk - Szahalinszkije Akulj 10.21 08:30 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary 10.21 03:00 1 - 2  
Chicago - Washington 10.21 01:00 3 - 5  
Winnipeg - Edmonton 10.21 01:00 0 - 0  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Peterborough Petes 10.21 00:05 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Burany Voronyezs 10.21 17:30 2 - 2  
Humo Taskent - Rosztov 10.21 16:30 2 - 1  
Tsen Tou Jilin - Jugra Hanti-Manszijszk 10.21 12:30 0 - 1  
Zvezda Csehov - Tambov 10.21 18:00 1 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver Giants - Victoria Royals 10.21 01:00 1 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Adelaide 10.21 10:30 92 - 98  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Asan Woori Wibee 10.21 12:00 68 - 62  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokia - Salon Vilpas 10.21 17:30 73 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Eilat 10.21 19:00 88 - 87  
Maccabi Ashdod - Hapoel TA 10.21 19:30 83 - 76  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Treviglio 10.21 20:30 84 - 86  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Timisoara - Univ. Craiova 10.21 17:30 84 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Buyukcekmece 10.21 19:00 109 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Zenit Szentpétervár 10.21 18:00 84 - 80  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Horsens 10.21 20:00 30 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 10.21 18:00 28 - 25  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Brown de Adrogue 10.21 20:30 1 - 0  
Sarmiento - Tigre 10.21 01:00 1 - 1  
Villa Dalmine - Defensores de Belgrano 10.21 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones - Almirante Brown 10.21 20:30 0 - 1  
Justo Jose de Urquiza - Tristan Suarez 10.21 20:30 0 - 3  
Villa San Carlos - Atl. Fenix 10.21 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Slavia Szófia 10.21 19:00 1 - 2  
Carszko Szelo Szófia - Botev Vraca 10.21 16:30 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Palmeiras 10.21 00:00 1 - 1  
Chapecoense - Goiás 10.21 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Hamburg 10.21 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - Viktoria Köln 10.21 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - AEK Larnaka 10.21 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Randers 10.21 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Emelec Guayaquil 10.21 00:00 0 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - FC Masr 10.21 20:00 2 - 0  
El Entag El Harby - Pyramids FC 10.21 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Energetik-BGU Minszk 10.21 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Auxerre 10.21 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Utrecht 2 10.21 20:00 4 - 0  
AZ Alkmaar 2 - Nijmegen 10.21 20:00 0 - 2  
NAC Breda - De Graafschap 10.21 20:00 1 - 2  
PSV 2 - FC Eindhoven 10.21 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Northeast Utd. 10.21 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gol Gohar Sirjan - Sepahan 10.21 15:00 0 - 2  
Naft Masjed Soleyman - Shahin Bushehr 10.21 15:30 1 - 0  
Nassaji Mazandaran - Tractor Tabriz 10.21 14:00 0 - 4  
Saipa Karaj - Esteghlal T. 10.21 15:15 0 - 4  
Zob Ahan - Shahr Khodro Mashhad 10.21 15:20 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi TA 10.21 19:00 0 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel Haifa 10.21 17:00 0 - 0  
Maccabi Haifa - Bnei Yehuda TA 10.21 19:15 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Alianza Petrolera 10.21 02:45 2 - 0  
Independiente SF - Union Magdalena 10.21 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakow Czestochowa - Slask Wroclaw 10.21 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Queretaro 10.21 00:00    
Monterrey - Chivas Guadalajara 10.21 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles Galaxy 10.21 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernians Paola - Hamrun 10.21 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Mjöndalen 10.21 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Fiorentina 10.21 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Livorno 10.21 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Fermana 10.21 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Guarani Asuncion 10.21 00:45 1 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - Comerciantes Unidos 10.21 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Utd. - Arsenal 10.21 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Botosani 10.21 19:30 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Öster - Syrianska FC 10.21 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Djurgarden 10.21 19:00 0 - 1  
Örebro - Elfsborg 10.21 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karagümrük - Osmanlispor 10.21 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Yeni Malatyaspor 10.21 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Llaneros de Guanare 10.21 00:00 4 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Ararat-Armenia 10.21 14:00 2 - 1  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - B. Gelfand 10.21 14:30 1 - 0  
Berkes F. - A. Volokitin 10.21 14:30 0.5 - 0.5  
Erdős V. - S. Movsesian 10.21 14:30 0.5 - 0.5  
H. Melkumyan - P. Svidler 10.21 14:30 0.5 - 0.5  
Hik. Nakamura - F. Caruana 10.21 14:30 0.5 - 0.5  
L. Aronian - M. Carlsen 10.21 14:30 0.5 - 0.5  
Ray Robson - V. Anand 10.21 14:30 0.5 - 0.5  
V. Kovalev - S. Karjakin 10.21 14:30 0.5 - 0.5  
Snooker (Championship League, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - G. Dott (3 nyert frame-ig) 10.21 12:00 0 - 3  
B. Woollaston - Kyr. Wilson (3 nyert frame-ig) 10.21 19:45 3 - 1  
G. Dott - Gary Wilson (3 nyert frame-ig) 10.21 15:00 2 - 3  
Gary Wilson - Kyr. Wilson (3 nyert frame-ig) 10.21 18:55 1 - 3  
Gary Wilson - Mat. Selt (3 nyert frame-ig) 10.21 13:00 3 - 2  
Kyr. Wilson - Xiao Guodong 10.21 13:00 2 - 3  
Mat. Selt - G. Dott 10.21 20:00 0 - 3  
Mat. Selt - Kyr. Wilson (3 nyert frame-ig) 10.21 16:15 3 - 2  
Tom Ford - B. Woollaston 10.21 15:00 3 - 1  
Tom Ford - G. Dott 10.21 19:00 3 - 0  
Xiao Guodong - B. Woollaston 10.21 16:10 2 - 3  
Xiao Guodong - Tom Ford 10.21 12:00 0 - 3  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - B. Kavcic 10.21 16:50 0 - 2  
Art. Reymond - M. Janvier 10.21 15:05 0 - 2  
C. Denolly - P. Cachin 10.21 19:10 2 - 0  
D. Added - M. Bourgue 10.21 20:50 0 - 2  
E. Benchetrit - A. Karatsev 10.21 19:15 2 - 0  
M. Trungelliti - H. Grenier 10.21 17:35 0 - 2  
N. Serdarusic - G. Blancaneaux 10.21 13:30 2 - 0  
R. Roumane - E. Karlovskiy 10.21 15:10 0 - 2  
T. Gabashvili - Jur. Rodionov 10.21 12:20 2 - 1  
Z. Kolar - Jam. Ward 10.21 16:10 2 - 0  
Tenisz (Brest-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Hamou - E. Furness 10.21 11:00 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - H. Dellien 10.21 20:15 2 - 0  
B. Paire - H. Laaksonen 10.21 20:30 0 - 2  
J-L. Struff - M. Kecmanovic 10.21 19:00 2 - 0  
R. Federer - P. Gojowczyk 10.21 19:00 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Tsitsipas S - Fritz T H / Opelka R 10.21 14:00 0 - 2  
Lajovic D / Ramos-Vinolas - Gonzalez S / Qureshi A 10.21 14:30 0 - 2  
Murray J / Skupski N - Ehrat S / Huesler M-A 10.21 13:00 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - P-H. Herbert 10.21 14:00 2 - 0  
Fucsovics M. - L. Sonego 10.21 15:00 2 - 0  
G. Dimitrov - D. Dzumhur 10.21 18:30 2 - 0  
H. Hurkacz - K. Khachanov 10.21 20:40 0 - 2  
M. Berrettini - K. Edmund 10.21 16:05 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Gonzalez M / Pella G 10.21 17:00 2 - 0  
Ofner S / Weissborn T-S - Bambridge L / Mclachlan B 10.21 18:25 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - S. Napolitano 10.21 18:30 0 - 2  
A. Molcan - T. Robredo 10.21 13:15 0 - 2  
B. Zapata Miralles - M. Zverev 10.21 17:00 2 - 1  
D. Masur - L. Wessels 10.21 19:30 2 - 0  
J-P. Smith - R. Bemelmans 10.21 16:55 0 - 2  
M. Basic - S. Darcis 10.21 20:10 1 - 2  
M. Neuchrist - A. Pellegrino 10.21 14:55 0 - 2  
M. Welte - J. Choinski 10.21 12:00 0 - 2  
O. Nedovyesov - T. Kamke 10.21 15:10 0 - 2  
V. Kopriva - G.M. Moroni 10.21 11:55 1 - 2  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sels - K. Zuk 10.21 10:00 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ugo Carabelli - M. Echazu 10.21 17:55 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - Die. Hidalgo 10.21 20:30 2 - 1  
F. Cerundolo - U. Blanch 10.21 16:30 2 - 0  
Gon. Escobar - M. Echazu 10.21 17:50    
I. Cervantes-Huegun - F. Meligeni Rodrigues A. 10.21 19:40 2 - 1  
J. Hernandez-Fernandez - Ped. Sakamoto 10.21 22:40 1 - 2  
M. Chazal - R. Quiroz 10.21 18:30 0 - 2  
M. Cuevas - R. Olivo 10.21 20:15 2 - 0  
O. Roca Batalla - T. Seyboth Wild 10.21 18:40 0 - 2  
P. Krstin - G. Villanueva 10.21 21:50 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - T. van Rijthoven 10.21 05:35 2 - 0  
D. Kalenichenko - Yus. Takahashi 10.21 06:45 2 - 0  
D. Yevseyev - Yecong Mo 10.21 05:25 2 - 0  
F. Reboul - Yecong He 10.21 04:00 0 - 2  
K. Sultanov - Aor. Wang 10.21 09:40 2 - 0  
Mak. Ochi - S. Doumbia 10.21 08:00    
N. Barrientos - Fajing Sun 10.21 06:40 2 - 1  
Ren. Tokuda - Jie Cui 10.21 05:20 1 - 2  
Xin Gao - S. Rawat 10.21 04:00 0 - 2  
Yunseong Chung - T. Niki 10.21 08:00 2 - 0  
Yuta Shimizu - I. Nedelko 10.21 07:00    
Zihao Xia - R. Noguchi 10.21 05:30 0 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Crnokrak - L. Saville 10.21 06:05 0 - 2  
B. Klein - S. Fanselow 10.21 03:20 0 - 2  
D. Sweeny - A. Zakharov 10.21 07:40 2 - 0  
Day. Kelly - J. Grills 10.21 03:15 2 - 1  
Jai Corbett - Cam. Green 10.21 01:00 0 - 2  
L. Gerch - V. Orlov 10.21 07:35    
M. Rosenkranz - T. Fancutt 10.21 07:30 0 - 2  
M.C. Romios - B. Mousley 10.21 08:55 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - G. Brymer 10.21 04:25 2 - 0  
N. Hardt - M.A. William 10.21 02:45 2 - 0  
P. Niklas-Salminen - T. Schoolkate 10.21 04:45 1 - 2  
W. Trongcharoenchaikul - L. Castelnuovo 10.21 05:55 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,