Tippmix eredmények - 2019. október 14-20.

2019-10-14
Tippmix eredmények - 2019. október 14-20.
2019.10.20.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Winnipeg 10.20 01:00 37 - 33  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Rams 10.20 19:00 10 - 37  
Buffalo - Miami 10.20 19:00 31 - 21  
Chicago - New Orleans 10.20 22:25 25 - 36  
Cincinnati - Jacksonville 10.20 19:00 17 - 27  
Detroit - Minnesota 10.20 19:00 30 - 42  
Green Bay - Oakland 10.20 19:00 42 - 24  
Indianapolis - Houston 10.20 19:00 30 - 23  
NY Giants - Arizona 10.20 19:00 21 - 27  
Seattle - Baltimore 10.20 22:25 16 - 30  
Tennessee - LA Chargers 10.20 22:05 23 - 20  
Washington - San Francisco 10.20 19:00 0 - 9  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lily Zhang - Shiwen Liu 10.20 07:45 0 - 4  
Tianwei Feng - Lily Zhang 10.20 12:30 4 - 1  
Yuling Zhu - Shiwen Liu 10.20 13:15 2 - 4  
Yuling Zhu - Tianwei Feng 10.20 07:00 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Yomiuri Giants (2.m.) 10.20 11:30 6 - 3  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - NY Yankees (6.m.) 10.20 02:08 6 - 4  
Darts (Champions League of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Champions League of Darts 2019 - végső győztes 10.20 22:00    
M. van Gerwen - G. Price 10.20 20:30 11 - 10  
P. Wright - Mic. Smith 10.20 19:45 11 - 5  
Darts (Champions League of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - G. Price 10.20 15:10 6 - 10  
M. van Gerwen - G. Anderson 10.20 16:00 10 - 4  
Mic. Smith - J. Wade 10.20 16:40 10 - 8  
Rob Cross - P. Wright 10.20 14:15 8 - 10  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Ceska Lipa 10.20 18:30 5 - 3  
Hattrick Brno - Bohemians Praha 10.20 17:00 4 - 4  
Otrokovice - Liberec 10.20 18:00 5 - 9  
Sparta Praha - Pardubice 10.20 18:00 6 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - LaSB 10.20 17:00 6 - 2  
Seinäjoki - Turku PS 10.20 16:00 11 - 9  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiler-Ersigen - Rychenberg Winterthur 10.20 19:00 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Helsingborg 10.20 16:00 3 - 4  
Pixbo Wallenstam - Mullsjö 10.20 16:00 9 - 7  
Sirius - Warberg 10.20 16:00 5 - 7  
Växjö - Storvreta 10.20 16:30 4 - 8  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Corinthians 10.20 18:00 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Palma Futsal 10.20 12:30 2 - 3  
Zaragoza - Ribera Navarra 10.20 12:00 1 - 2  
Golf (Open de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Open de France 2019 10.20 18:25    
Golf (The CJ Cup Nine Bridges)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The CJ Cup Nine Bridges 2019 10.20 11:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 10.20 04:00 3 - 4  
Belleville - Providence 10.20 01:00 4 - 7  
Binghamton - Hartford 10.20 01:05 3 - 3  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 10.20 01:00 2 - 2  
Chicago Wolves - Milwaukee 10.20 22:00 2 - 2  
Chicago Wolves - Rockford 10.20 02:00 2 - 2  
Laval - Hershey 10.20 01:00 2 - 4  
Lehigh Valley - Springfield 10.20 01:05 3 - 3  
Manitoba - Iowa 10.20 01:00 2 - 4  
Milwaukee - Colorado Eagles 10.20 01:00 2 - 2  
Syracuse - Charlotte 10.20 01:00 3 - 7  
Texas Stars - Grand Rapids 10.20 02:00 3 - 0  
Toronto Marlies - Cleveland 10.20 22:00 5 - 5  
Tucson - San Antonio 10.20 03:05 4 - 2  
Utica - Rochester 10.20 01:00 7 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Fassa 10.20 17:30 1 - 1  
Lustenau - Zell am See 10.20 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Manchester 10.20 17:00 3 - 1  
Glasgow - Coventry 10.20 17:30 6 - 8  
Guildford - Fife 10.20 19:00 1 - 2  
Nottingham - Cardiff 10.20 17:00 3 - 5  
Sheffield - Dundee 10.20 17:00 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Vitkovice 10.20 15:30 4 - 1  
Litvínov - Olomouc 10.20 17:30 3 - 4  
Mladá Boleslav - Kladno 10.20 16:00 6 - 3  
Mountfield HK - Zlín 10.20 17:20 5 - 6  
Sparta Praha - Pardubice 10.20 16:00 1 - 1  
Trinec - Liberec 10.20 17:20 5 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - KMH Budapest 10.20 18:30 2 - 2  
Újpest - Csíkszereda 10.20 18:30 2 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Dinamo Molodecsno 10.20 12:00 3 - 3  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 10.20 12:00 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble 10.20 16:00 3 - 3  
Angers - Rouen 10.20 16:00 4 - 2  
Bordeaux - Mulhouse 10.20 18:30 1 - 1  
Briancon - Gap 10.20 18:30 1 - 5  
Chamonix - Anglet 10.20 18:30 6 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Arlan Koksetau 10.20 13:00 1 - 1  
Humo Taskent 2 - Aktobe 10.20 13:00 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Vityaz Podolszk 10.20 13:00 2 - 2  
Dinamo Riga - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.20 16:30 1 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Avangard Omszk 10.20 14:00 3 - 0  
SZKA Szentpétervár - Szpartak Moszkva 10.20 16:00 2 - 3  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donbassz - Mogo Riga 10.20 17:30 2 - 2  
Renon/Ritten - FTC 10.20 18:00 1 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Tychy 10.20 18:30 2 - 5  
Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 10.20 18:00 7 - 0  
Torun - Unia Oswiecim 10.20 17:00 1 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Dinamo Szentpétervár 2 10.20 12:00 2 - 5  
Dinamo Moszkva 2 - Amurszkije Tigri Habarov. 10.20 12:00 1 - 0  
Krasznaja Armija - SZKA-Varjagi 10.20 12:00 6 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Dinamo Riga 2 10.20 12:00 2 - 5  
Szpartak Moszkva 2 - Kapitan Sztupino 10.20 12:00 3 - 1  
Tajfun Usszurijszk - Szahalinszkije Akulj 10.20 05:00 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Ottawa 10.20 01:00 5 - 2  
Columbus - NY Islanders 10.20 01:00 2 - 2  
Los Angeles - Calgary 10.20 04:00 4 - 1  
Minnesota - Montreal 10.20 23:00 4 - 3  
Nashville - Florida 10.20 02:00 2 - 2  
NY Rangers - Vancouver 10.20 19:00 2 - 3  
Philadelphia - Dallas 10.20 01:00 1 - 4  
Pittsburgh - Las Vegas 10.20 01:00 0 - 3  
San Jose - Buffalo 10.20 04:30 3 - 4  
Tampa Bay - Colorado 10.20 01:00 2 - 6  
Toronto - Boston 10.20 01:00 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 10.20 17:00 2 - 2  
Narvik - Stjernen 10.20 14:00 3 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Freiburg 10.20 18:30 4 - 3  
Bayreuth - Landshut 10.20 17:00 3 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 10.20 17:00 3 - 2  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen 10.20 17:00 2 - 2  
Dresden - Ravensburg 10.20 17:00 3 - 6  
Lausitzer Füchse - Heilbronn 10.20 17:00 2 - 1  
Tölzer Löwen - Kassel 10.20 18:30 5 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremerhaven 10.20 19:00 0 - 4  
Eisbären Berlin - Nürnberg 10.20 19:00 6 - 2  
Ingolstadt - Straubing 10.20 16:30 2 - 3  
Köln - Düsseldorf 10.20 14:00 4 - 1  
München - Krefeld 10.20 14:00 2 - 1  
Schwenningen - Mannheim 10.20 16:30 6 - 1  
Wolfsburg - Iserlohn 10.20 16:30 2 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Mississauga Steelheads 10.20 01:00 2 - 2  
Flint Firebirds - North Bay Battalion 10.20 01:00 6 - 3  
Guelph Storm - Sudbury Wolves 10.20 20:00 2 - 4  
Niagara Icedogs - Guelph Storm 10.20 01:00 4 - 4  
Ottawa 67's - Hamilton Bulldogs 10.20 20:00 4 - 4  
Owen Sound Attack - Sudbury Wolves 10.20 01:30 4 - 1  
Saginaw Spirit - Kitchener Rangers 10.20 01:05 5 - 3  
Sarnia Sting - Kingston Frontenacs 10.20 22:05 7 - 4  
Sault Ste.Marie Greyhound - Barrie Colts 10.20 01:07 4 - 7  
Sault Ste.Marie Greyhound - North Bay Battalion 10.20 20:07 11 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Vienna Capitals 10.20 17:30 3 - 1  
Innsbruck - Graz 10.20 17:30 4 - 1  
Linz - Klagenfurt 10.20 18:00 2 - 2  
Villach - Dornbirn 10.20 17:30 5 - 0  
Znojmo - Salzburg 10.20 17:30 2 - 4  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Gatineau Olympiques 10.20 21:00 4 - 2  
Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres 10.20 21:00 2 - 2  
Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles 10.20 00:00 2 - 8  
Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titans 10.20 00:00 6 - 1  
Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 10.20 21:00 9 - 2  
Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 10.20 00:00 2 - 4  
Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix 10.20 22:00 4 - 9  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Lausanne 10.20 17:30 3 - 3  
Biel - Ambri 10.20 13:30 3 - 3  
Davos - Lugano 10.20 13:30 1 - 1  
Langenthal - Bern 10.20 13:00 1 - 6  
Olten - Langnau Tigers 10.20 15:45 3 - 5  
Rapperswil - Fribourg 10.20 15:45 4 - 2  
Visp - Zug 10.20 17:45 1 - 4  
Zürich Lions - Servette 10.20 15:30 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Björklöven 10.20 17:30 1 - 0  
Västeras - Tingsryd 10.20 15:00 4 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 10.20 16:00 4 - 1  
Liptovsky Mikulas - Michalovce 10.20 17:00 0 - 0  
MAC - Nitra 10.20 17:00 0 - 7  
Slovan Bratislava - Kosice 10.20 18:00 1 - 1  
Trencin - Detva 10.20 17:00 3 - 6  
Zvolen - Diósgyőr 10.20 17:00 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Cselmet Cseljabinszk 10.20 16:00 5 - 0  
Dizel Penza - SZKA-Néva 10.20 16:00 3 - 3  
Izssztal Izsevszk - Metallurg Novokuznyeck 10.20 15:00 0 - 2  
Lada Toljatti - Dinamo Tver 10.20 15:00 4 - 0  
Molot Perm - Torpedo Kamenogorszk 10.20 14:00 1 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarjarka Karaganda 10.20 16:00 2 - 1  
ORG Beijing - Ermak Angarszk 10.20 09:00 5 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Nomad 10.20 14:00 0 - 2  
Torpedo Gorkij - Juzsnij Ural Orszk 10.20 14:00 2 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Medicine Hat Tigers 10.20 22:00 6 - 3  
Everett Silvertips - Prince Albert Raiders 10.20 04:05 1 - 1  
Kamloops Blazers - Kelowna Rockets 10.20 04:00 2 - 1  
Lethbridge Hurricanes - Moose Jaw Warriors 10.20 03:00 4 - 4  
Portland Winterhawks - Brandon Wheat Kings 10.20 03:00 4 - 1  
Red Deer Rebels - Regina Pats 10.20 03:00 5 - 5  
Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds 10.20 04:05 2 - 2  
Vancouver Giants - Swift Current Broncos 10.20 04:00 3 - 3  
Winnipeg Ice - Saskatoon Blades 10.20 02:30 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Hokkaido Cranes - Szahalin 10.20 08:00 0 - 1  
Oji Eagles - Daemyung 10.20 08:00 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Primorska Koper 10.20 20:00 80 - 83  
Krka Novo Mesto - Crvena zvezda 10.20 18:00 79 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Perth 10.20 08:00 93 - 95  
NZ Breakers - Sydney Kings 10.20 06:00 66 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Perth 10.20 08:00 91 - 79  
Canberra Capitals - Townsville 10.20 05:00 67 - 65  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Worcester 10.20 16:00 83 - 53  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Leicester 10.20 18:00 66 - 88  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Chomutov 10.20 15:30 75 - 72  
Zabiny Brno - KP Brno 10.20 17:00 69 - 69, h.u. 73 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders 10.20 08:00 87 - 84  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 10.20 10:00 84 - 89  
Incheon Elephants - Seoul Knights 10.20 10:00 79 - 79, h.u. 94 - 100  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus 10.20 08:00 69 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Incheon S-Birds 10.20 10:00 68 - 53  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - Helsinki Seagulls 10.20 16:00 93 - 100  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Pau Orthez 10.20 16:00 76 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landerneau Bretagne - Lyon 10.20 16:30 53 - 79  
Roche Vendee - Landes 10.20 15:30 62 - 56  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - SM Beermen 10.20 10:30 107 - 113  
Magnolia Hotshots - Ginebra SM 10.20 12:45 83 - 105  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavrio - Ifesztosz Limnosz 10.20 16:45 66 - 61  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Sporting Athén 10.20 15:45 65 - 76  
Eleftheria Moszhato - Lefkada 10.20 12:00 86 - 61  
Kronosz Agiosz Dimitriosz - Giannina 10.20 13:00 69 - 56  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Maccabi TA 10.20 14:00 68 - 91  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Hokkaido 10.20 07:05 55 - 77  
Chiba - Kawasaki Brave Thunders 10.20 09:05 89 - 96  
Ryukyu Okinawa - Akita 10.20 07:05 78 - 71  
Shiga - Nagoya Dolphins 10.20 07:05 78 - 83  
Tochigi Utsunomiya Brex - Mikawa Kariya 10.20 08:05 90 - 84  
Tokyo Alvark - Kyoto 10.20 08:05 81 - 53  
Toyama - Osaka 10.20 06:05 67 - 82  
Toyohashi Neophoenix - Tokyo Sunrockers 10.20 07:05 73 - 85  
Yokohama - Shimane 10.20 07:05 76 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Anwil Wloclawek 10.20 12:30 103 - 106  
Torun - Rosa Radom 10.20 16:00 86 - 53  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Sleza Wroclaw 10.20 18:00 81 - 59  
Gorzow - Politechnika Gdansk 10.20 18:00 92 - 57  
Torun - Wisla Krakkó 10.20 18:00 58 - 111  
Widzew Lodz - Poznan 10.20 18:00 75 - 83  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Zalgiris Kaunas 10.20 16:20 70 - 88  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - TFSE-MTK 10.20 18:30 60 - 76  
Győr - Sopron 10.20 15:45 53 - 59  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Karlsruhe 10.20 20:00 87 - 58  
Rostock - Schalke 10.20 16:00 70 - 74  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Mitteldeutscher 10.20 15:00 102 - 88  
Ludwigsburg - Ulm 10.20 15:00 106 - 75  
Oldenburg - Bayern München 10.20 18:00 83 - 90  
S. Oliver Würzburg - Alba Berlin 10.20 15:00 82 - 110  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Caserta 10.20 18:00 68 - 90  
Ferrara - Mantova 10.20 18:00 83 - 74  
Forli - San Severo 10.20 18:00 89 - 78  
Roseto - Imola 10.20 18:00 82 - 66  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Scafati 10.20 18:00 77 - 67  
Biella - Latina 10.20 18:00 78 - 78, h.u. 95 - 93  
Napoli - Casale Monferrato 10.20 18:00 74 - 94  
Rieti - Tortona 10.20 12:00 71 - 67  
Trapani - Capo D'Orlando 10.20 18:00 59 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - VL Pesaro 10.20 20:45 108 - 99  
Cantu - Trento 10.20 18:30 78 - 72  
Cremona - Olimpia Milano 10.20 17:00 82 - 78  
Reggio Emilia - Pistoia 10.20 19:00 84 - 72  
Virtus Roma - Fortitudo Bologna 10.20 18:00 79 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Broni 10.20 18:00 57 - 66  
Famila Schio - Eirene Ragusa 10.20 19:30 52 - 70  
GEAS San Giovanni - San Martino di Lupari 10.20 18:00 65 - 73  
Palermo - Torino 10.20 18:00 77 - 70  
UR Venezia - Empoli 10.20 18:00 89 - 70  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Nagyezsda Orenburg 10.20 18:00 63 - 91  
Jenyiszej Krasznojarszk - Jekatyerinburg 10.20 13:00 64 - 85  
MBA Moszkva - Szpartak Noginszk 10.20 15:00 114 - 53  
Szpartak Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 10.20 15:00 88 - 79  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Klosterneuburg 10.20 17:30 59 - 64  
UBSC Graz - Hallmann Vienna 10.20 17:30 83 - 77  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberojet Palma - Valladolid 10.20 18:00 73 - 73, h.u. 87 - 80  
Ourense - Palencia 10.20 19:00 72 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Gran Canaria 10.20 20:00 89 - 75  
Baskonia Vitoria - Betis 10.20 17:00 84 - 73  
Fuenlabrada - Murcia 10.20 17:00 75 - 74  
Manresa - Iberostar Tenerife 10.20 12:30 61 - 81  
Valencia - Unicaja Malaga 10.20 18:30 63 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Valencia 10.20 18:00 61 - 58  
Zaragoza - Ciudad de Los Adelantados 10.20 12:15 74 - 66  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolubara Lazarevac - OKK Belgrád 10.20 19:00 77 - 77, h.u. 92 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Gaziantepspor 10.20 16:30 76 - 58  
Fenerbahce - Bahcesehir Koleji 10.20 12:00 74 - 60  
Ormanspor - Bursaspor 10.20 14:15 81 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Izmit Bld. Spor 10.20 12:00 81 - 81, h.u. 88 - 89  
Botas Adana - Galatasaray 10.20 14:15 64 - 76  
Ormanspor - Cukurova 10.20 13:00 94 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Asztana 10.20 14:00 73 - 56  
Zielona Gora - CSZKA Moszkva 10.20 18:00 64 - 104  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Tartu Ulikool 10.20 17:00 85 - 77  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Flensburg 10.20 16:50 31 - 28  
Celje - Elverum 10.20 17:00 32 - 25  
PPD Zágráb - Szeged 10.20 17:00 21 - 26  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Sävehof 10.20 12:10 39 - 23  
Eurofarm Rabotnik - Tatran Presov 10.20 17:00 23 - 24  
Riihimaen Cocks - Sporting CP 10.20 17:00 25 - 23  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Schaffhausen 10.20 15:10 35 - 30  
Wisla Plock - Dinamo Bukarest 10.20 16:00 26 - 26  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Metz 10.20 15:00 38 - 38  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Sävehof 10.20 19:00 25 - 25  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Nove Veseli 10.20 18:00 24 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Thüringer HC 10.20 18:00 24 - 29  
Fredrikstad - Besancon 10.20 17:00 29 - 31  
Köbenhavn - Metzingen 10.20 14:00 34 - 23  
Leverkusen - Debrecen 10.20 16:00 31 - 34  
Municipal Craiova - Tertnes Bergen 10.20 17:00 20 - 33  
Nantes - Virto Quintos 10.20 18:00 36 - 18  
Nice - Michalovce 10.20 17:00 25 - 23  
Skuru - Zvezda Zvenyigorod 10.20 16:00 22 - 24  
Storhamar - Zaglebie Lubin 10.20 18:00 27 - 20  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Umag 10.20 19:00 25 - 19  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Piotrcovia Piotrkow 10.20 16:00 31 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Halden 10.20 18:00 32 - 22  
Baekkelaget - Hallvard 10.20 18:00 34 - 30  
Follo - Runar Sandefjord 10.20 18:00 25 - 25  
Haslum - Naerbö 10.20 18:00 27 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aker Oslo - Follo 10.20 20:15 28 - 28  
Sola - Oppsal 10.20 18:00 24 - 31  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - Coburg 10.20 17:00 28 - 32  
Hamm-Westfalen - Rimpar 10.20 17:00 27 - 21  
Lübeck-Schwartau - TUSEM Essen 10.20 16:30 21 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Füchse Berlin 10.20 16:00 31 - 30  
Bergischer HC - Göppingen 10.20 13:30 25 - 25  
Erlangen - Magdeburg 10.20 16:00 27 - 32  
Nordhorn-Lingen - Minden 10.20 16:00 25 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Permszkije Medvegyi 10.20 09:00 29 - 33  
Fakel Taganrog - Néva Szentpétervár 10.20 15:00 23 - 28  
Szpartak Moszkva - Dinamo-Viktor Sztavropol 10.20 16:00 26 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - CSZKA Moszkva 10.20 10:00 21 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Bukarest - Dunarea Braila 10.20 14:30 22 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Granollers 10.20 12:00 26 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Bern 10.20 16:00 27 - 25  
Kriens - Suhr Aarau 10.20 17:00 22 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Boden 10.20 14:00 30 - 19  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Novi Pazar 10.20 19:00 28 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Ipswich 10.20 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Nottingham 10.20 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - San Martin SJ 10.20 20:30 3 - 1  
Guillermo Brown - Mitre Santiago del Estero 10.20 16:00 0 - 1  
Independiente de Mendoza - Agropecuario Argentino 10.20 23:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Quilmes 10.20 23:00 2 - 1  
Instituto Cordoba - Atl. All Boys 10.20 23:00 1 - 1  
San Martin de Tucuman - Atl. Rafaela 10.20 22:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Dep. Armenio 10.20 20:30 1 - 2  
Dep. Flandria - San Telmo 10.20 18:15 1 - 1  
San Miguel - Sacachispas 10.20 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Defensa Justicia 10.20 16:00 1 - 0  
Gimnasia LP - Union SF 10.20 18:15 0 - 1  
Huracan - San Lorenzo 10.20 20:30 2 - 0  
Rosario Central - Vélez Sarsfield 10.20 22:45 0 - 1  
Talleres Cordoba - Lanus 10.20 01:00 2 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Adelaide Utd. 10.20 07:00 2 - 1  
Sydney FC - Wellington Phoenix 10.20 09:00 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Zira 10.20 15:00 3 - 0  
Sabayil - Sumqayit 10.20 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - OH Leuven 10.20 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - St. Truiden 10.20 18:00 4 - 1  
Cercle Bruges - Charleroi 10.20 20:00 0 - 3  
Mechelen - Antwerpen 10.20 14:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - CSZKA Szófia 10.20 16:45 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Destroyers Santa Cruz 10.20 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siroki Brijeg - Sloboda Tuzla 10.20 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Sport Recife 10.20 21:00 0 - 0  
Operario PR - Sao Bento 10.20 00:00 2 - 1  
Parana - Figueirense 10.20 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Santos 10.20 21:00 2 - 0  
Corinthians - Cruzeiro 10.20 00:00 1 - 2  
Flamengo - Fluminense 10.20 23:00 2 - 0  
Internacional - Vasco da Gama 10.20 21:00 0 - 1  
Sao Paulo - Avai 10.20 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Paderborn 10.20 15:30 3 - 0  
Hoffenheim - Schalke 10.20 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Karlsruhe 10.20 13:30 3 - 3  
Hannover - Osnabrück 10.20 13:30 0 - 0  
VfB Stuttgart - Holstein Kiel 10.20 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Würzburg 10.20 14:00 1 - 1  
Zwickau - Bayern München Amatőr 10.20 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santa Cruz - Dep. Valdivia 10.20 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Omonia Nicosia 10.20 17:00 0 - 0  
Olympiakosz Nicosia - Pafosz 10.20 18:00 1 - 1  
Paralimni - Nea Szalamina Famaguszta 10.20 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlasim - FC Hradec Kralove 10.20 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Opava 10.20 15:30 1 - 0  
Karvina - Slovacko 10.20 15:30 0 - 2  
Plzen - Ostrava 10.20 15:30 3 - 0  
Teplice - Sparta Praha 10.20 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Roskilde 10.20 14:00 2 - 1  
Naestved - Skive 10.20 13:45 1 - 0  
Nyköbing - Fredericia 10.20 14:00 0 - 5  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holbaek - Helsingör 10.20 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Dalum 10.20 13:00 1 - 3  
Thisted - AB Gladsaxe 10.20 13:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Silkeborg 10.20 14:00 3 - 4  
FC Köbenhavn - Esbjerg 10.20 16:00 3 - 1  
Horsens - Hobro 10.20 12:00 1 - 0  
Lyngby - Bröndby 10.20 18:00 0 - 3  
Sönderjyske - Nordsjaelland 10.20 14:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Highlands Park - Black Leopards 10.20 15:00 0 - 0  
Mamelodi Sundowns - AmaZulu 10.20 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Ansan Greeners 10.20 06:00 0 - 2  
Suwon City - Seoul E-Land 10.20 08:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Ulsan 10.20 11:00 1 - 2  
Gangwon - FC Seoul 10.20 07:00 3 - 2  
Jeonbuk - Pohang 10.20 09:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Loja - Independiente Juniors 10.20 17:00 1 - 2  
Orense Machala - Santa Rita Vinces 10.20 16:45 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Delfin Manta 10.20 21:15 1 - 1  
Macara Ambato - Dep. Cuenca 10.20 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Szluck 10.20 18:00 3 - 2  
Dnyapro Mogiljev - Sahtar Szoligorszk 10.20 16:00 2 - 0  
Torpedo Zogyino - Isloch Minszk 10.20 13:30 1 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KI Klaksvik - NSI Runavik 10.20 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Oulu 10.20 13:00 2 - 2  
Haka - Myllykoski PA 10.20 13:00 2 - 1  
Jaro - Kajaani 10.20 13:00 3 - 0  
TPV - KTP 10.20 13:00 1 - 0  
Turku PS - Musan Salama 10.20 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Honka 10.20 13:00 3 - 1  
Kuopio PS - JyPK 10.20 13:00 3 - 0  
TiPS - Aland Utd. 10.20 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - St-Etienne 10.20 15:00 0 - 1  
Marseille - Strasbourg 10.20 21:00 2 - 0  
Monaco - Rennes 10.20 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - FC Rustavi 10.20 13:00 3 - 2  
Dila Gori - Dinamo Batumi 10.20 17:00 0 - 0  
Georgia Tbiliszi - Sioni Bolnisi 10.20 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Volosz NFC 10.20 18:30 3 - 2  
Atromitosz Periszteri - Panathinaikosz 10.20 19:00 0 - 1  
Panioniosz - Aszterasz Tripolisz 10.20 15:45 0 - 1  
PAOK - Lamia 10.20 17:00 3 - 0  
Xanthi - Arisz 10.20 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - F. Sittard 10.20 14:30 2 - 1  
Feyenoord - Heracles 10.20 16:45 1 - 1  
Groningen - Sparta Rotterdam 10.20 14:30 2 - 0  
Zwolle - ADO Den Haag 10.20 12:15 3 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern SC - Southern District 10.20 11:30 0 - 1  
Happy Valley - Pegasus Kowloon 10.20 08:30 3 - 3  
Lee Man Warriors - Hongkong Rangers 10.20 08:30 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Osijek 10.20 15:00 3 - 3  
Lokomotív Zágráb - Hajduk Split 10.20 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Atl. Kolkata 10.20 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persipura Jayapura - Arema Malang 10.20 13:30 2 - 2  
PSM Makassar - Persija Jakarta 10.20 13:30 0 - 1  
Semen Padang - Madura Utd. 10.20 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Foolad Khuzestan 10.20 14:30 2 - 3  
Pars Jonoubi Jam - Sanat Naft Abadan 10.20 16:30 0 - 0  
Persepolis - Paykan 10.20 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Ehime 10.20 07:00 2 - 0  
JEF United Chiba - Kashiwa R. 10.20 08:00 0 - 3  
Kagoshima Utd. - Yamaguchi 10.20 06:00 0 - 0  
Mito - Machida Zelvia 10.20 07:00 1 - 1  
Okayama - Nagasaki 10.20 09:00 2 - 1  
Tochigi - Ryukyu 10.20 07:00 0 - 2  
Zweigen Kanazawa - Yamagata 10.20 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Urawa RD 10.20 06:00 0 - 1  
Beleza Inagi - Kobe Leonessa 10.20 08:00 2 - 1  
Vegalta Sendai - Nippon Sport Univ. 10.20 06:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacific Langford - Valour Winnipeg 10.20 00:30 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Gharafa 10.20 18:35 0 - 1  
Umm-Salal - Al-Duhail 10.20 16:25 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Okzhetpes Kokshetau 10.20 13:00 1 - 2  
FC Asztana - Kairat Almaty 10.20 16:00 3 - 1  
Taraz - Sahtar Karagandy 10.20 12:00 0 - 0  
Tobol Kostanay - Ordabasy Shymkent 10.20 10:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Atl. Nacional Medellin 10.20 00:00 2 - 1  
Dep. Tolima - Cucuta Deportivo 10.20 01:00 2 - 1  
Junior de Barranquilla - Millonarios 10.20 03:00 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Dep. Cali 10.20 22:15 1 - 4  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shaanxi Changan - Changchun Yatai 10.20 09:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Chongqing Lifan 10.20 13:35 1 - 0  
Jiangsu - Hebei 10.20 13:35 4 - 1  
Shanghai Shenhua - Dalian Yifang 10.20 13:35 2 - 1  
Tianjin Teda - Beijing Renhe 10.20 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Lechia Gdansk 10.20 15:00 2 - 2  
Gornik Zabrze - LKS Lodz 10.20 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Valmiera 10.20 16:00 2 - 3  
Spartaks Jurmala - METTA/LU 10.20 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Vilnius - Suduva Marijampole 10.20 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etzella Ettelbruck - Union Titus Petange 10.20 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Rapide Oued Zem 10.20 16:00 2 - 0  
Olympique de Khouribga - FUS Rabat 10.20 20:00 1 - 1  
Renaissance Ezzmamra - Olympique de Safi 10.20 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Monarcas Morelia 10.20 00:00 2 - 3  
Necaxa - América 10.20 04:00 2 - 2  
Pachuca - Juarez 10.20 02:00 0 - 1  
UNAM Pumas - Leon 10.20 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - New York RB 10.20 21:00 3 - 3  
Salt Lake - Portland 10.20 04:00 2 - 1  
Toronto FC - D.C. United 10.20 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Speranta Nisporeni 10.20 12:00 0 - 0  
Sfintul Gheorghe - Petrocub Hincesti 10.20 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gudja - Valletta 10.20 15:00 0 - 1  
Tarxien - Balzan 10.20 17:15 1 - 3  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Haladás 10.20 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Szeged GA 10.20 17:00 1 - 0  
Békéscsaba - Szolnok 10.20 17:00 1 - 1  
Dorog - Budaörs 10.20 14:30 3 - 0  
Győr - Vác 10.20 17:00 0 - 0  
Kazincbarcika - Gyirmót 10.20 14:30 1 - 2  
MTK - Budafok 10.20 18:00 2 - 1  
Soroksár - Csákvár 10.20 14:30 0 - 1  
Tiszakécske - Siófok 10.20 17:00 2 - 1  
Vasas - Haladás 10.20 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nest-Sotra - Sandnes Ulf 10.20 15:00 3 - 0  
Sandefjord - Notodden 10.20 18:00 3 - 0  
Skeid - Ullensaker/Kisa 10.20 18:00 1 - 2  
Sogndal - Jerv 10.20 18:00 4 - 0  
Start - KFUM Oslo 10.20 18:00 0 - 0  
Strömmen - Raufoss 10.20 15:00 2 - 1  
Tromsdalen - Aalesund 10.20 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Haugesund 10.20 18:00 3 - 1  
Ranheim - Odd Grenland 10.20 18:00 4 - 1  
Sarpsborg - Brann Bergen 10.20 20:00 1 - 1  
Strömsgodset - Lilleström 10.20 18:00 1 - 1  
Viking Stavanger - Tromsö 10.20 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Trondheims-Örn 10.20 14:00 0 - 0  
Kolbotn - LSK Kvinner 10.20 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (NWSL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Portland 10.20 21:30 1 - 0  
North Carolina - Seattle 10.20 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Potsdam 10.20 14:00 3 - 1  
Essen-Schönebeck - 1. FC Köln 10.20 14:00 3 - 1  
Frankfurt - Wolfsburg 10.20 14:00 0 - 3  
Freiburg - Jena 10.20 14:00 4 - 0  
Sand - Duisburg 10.20 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - SPAL Ferrara 10.20 15:00 2 - 0  
Milan - Lecce 10.20 20:45 2 - 2  
Parma - Genoa 10.20 18:00 5 - 1  
Sampdoria - Roma 10.20 15:00 0 - 0  
Sassuolo - Internazionale 10.20 12:30 3 - 4  
Udinese - Torino 10.20 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Ascoli 10.20 15:00 2 - 0  
Empoli - Cremonese 10.20 21:00 1 - 1  
Pisa - Crotone 10.20 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Lecco 10.20 17:30 2 - 0  
Como - Pontedera 10.20 15:00 2 - 0  
Gozzano - Olbia 10.20 15:00 0 - 0  
Novara - Carrarese 10.20 15:00 2 - 1  
Pergolettese - Siena 10.20 15:00 0 - 1  
Pistoiese - Giana Erminio 10.20 15:00 1 - 1  
U23Juventus - Renate 10.20 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Fano 10.20 17:30 2 - 0  
Imolese - Feralpisalo 10.20 15:00 0 - 1  
Pesaro - Piacenza 10.20 17:30 1 - 0  
Rimini - Cesena 10.20 15:00 1 - 1  
Triestina - Padova 10.20 15:00 2 - 0  
Vicenza - Reggio Audace 10.20 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Bari 10.20 15:00 2 - 2  
Bisceglie - Ternana 10.20 15:00 0 - 1  
Catanzaro - Potenza 10.20 17:30 0 - 2  
Cavese - Casertana 10.20 17:30 0 - 0  
Monopoli - Reggina 10.20 15:00 1 - 2  
Sicula Leonzio - Rieti 10.20 15:00 1 - 2  
Teramo - Paganese 10.20 17:30 2 - 1  
Vibonese - Catania 10.20 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Szocsi 10.20 15:30 1 - 1  
Dinamo Moszkva - FK Krasznodar 10.20 18:00 1 - 1  
Orenburg - Krilja Szovjetov Szamara 10.20 10:30 0 - 1  
Ufa - CSZKA Moszkva 10.20 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubanocska Krasznodar - Zvezda-2005 Perm 10.20 15:00 1 - 2  
Rjazany - Jenyiszej Krasznojarszk 10.20 13:00 5 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Grazer AK 10.20 10:30 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Wolfsberg 10.20 17:00 1 - 1  
St. Pölten - Austria Wien 10.20 14:30 2 - 2  
WSG Tirol - Hartberg 10.20 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. San Lorenzo 10.20 22:45 2 - 0  
River Plate Asuncion - Olimpia Asuncion 10.20 01:15 0 - 1  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Union Huaral 10.20 20:00 4 - 0  
Juan Aurich - Los Caimanes 10.20 20:00 3 - 1  
Santos Nazca - Alianza Atlético 10.20 20:00 1 - 1  
Sport Loreto - Cienciano 10.20 22:30 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Real Garcilaso 10.20 00:45 1 - 2  
C. Vallejo Trujillo - Universitario de Deportes 10.20 23:00 0 - 0  
Dep. Municipal - UTC de Cajamarca 10.20 20:30 0 - 0  
Sport Boys Callao - Univ. San Martin 10.20 03:00 0 - 0  
Sporting Cristal - Molinos El Pirata 10.20 18:15 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguias Moradal - Setúbal 10.20 15:00 0 - 5  
Associacao Oliveirense - Santa Clara 10.20 16:00 0 - 3  
Beira Mar - Marítimo 10.20 18:00 2 - 2  
Casa Pia - Vizela 10.20 16:00 1 - 3  
Chaves - Boavista 10.20 17:00 0 - 0  
Leixoes - Praiense 10.20 20:45 4 - 2  
Lusitania Lourosa - Famalicao 10.20 16:00 1 - 1  
Mafra - Fafe 10.20 16:00 0 - 0  
Varzim - Estoril 10.20 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Liverpool 10.20 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Viitorul Constanta 10.20 14:30 0 - 0  
Chindia Targoviste - FCS Bukarest 10.20 19:30 1 - 2  
Sepsi OSK - Astra Giurgiu 10.20 16:45 2 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Rangers 10.20 13:15 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Malaga 10.20 16:00 0 - 2  
Fuenlabrada - Albacete 10.20 12:00 0 - 1  
Oviedo - Girona 10.20 18:00 4 - 2  
Tenerife - R. Santander 10.20 18:00 3 - 3  
Zaragoza - Mirandes 10.20 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Real Madrid B 10.20 18:00 1 - 1  
Ferrol - Atl. Madrid B 10.20 17:00 1 - 1  
Ibiza Eivissa - Atl. Baleares 10.20 12:00 0 - 1  
Internacional de Madrid - Pena Deportiva 10.20 12:00 1 - 1  
Langreo - Marino Luanco 10.20 17:00 1 - 1  
Las Palmas B - Las Rozas 10.20 13:00 1 - 0  
Pontevedra - Getafe B 10.20 17:00 2 - 3  
Rayo Majadahonda - Melilla 10.20 12:00 2 - 2  
San Sebastian Reyes - Celta Vigo B 10.20 12:00 0 - 3  
Sp. Gijón B - Oviedo B 10.20 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Barakaldo 10.20 17:00 3 - 3  
Cultural Leonesa - Leioa 10.20 18:00 2 - 0  
Haro Deportivo - Real Sociedad B 10.20 17:00 2 - 0  
Salamanca UDS - Izarra 10.20 17:00 1 - 1  
Tudelano - Guijuelo 10.20 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Olot 10.20 17:00 0 - 0  
Ejea - Valencia B 10.20 12:00 2 - 0  
Gimnastic - La Nucia 10.20 12:00 2 - 1  
Hercules - Ebro 10.20 19:00 3 - 0  
Orihuela - FC Andorra 10.20 17:00 1 - 1  
Prat - Castellon 10.20 12:00 0 - 1  
Sabadell - Espanyol B 10.20 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Villarrubia 10.20 17:30 1 - 2  
Cartagena - Cordoba 10.20 18:00 2 - 0  
Don Benito - Real Murcia 10.20 18:00 2 - 1  
Linense - Granada B 10.20 17:00 1 - 1  
Marbella - Rec. Huelva 10.20 18:00 2 - 1  
Merida - Yeclano Deportivo 10.20 18:00 2 - 2  
San Fernando - Algeciras 10.20 18:00 2 - 0  
Talavera de la Reina - Cadiz B 10.20 18:00 0 - 2  
UCAM Murcia - Badajoz 10.20 12:00 1 - 0  
Villarrobledo - Sevilla B 10.20 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Celta Vigo 10.20 12:00 2 - 0  
Ath. Bilbao - Valladolid 10.20 18:30 1 - 1  
Espanyol - Villarreal 10.20 16:00 0 - 1  
Real Sociedad - Betis 10.20 14:00 3 - 1  
Sevilla - Levante 10.20 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Madrid CFF 10.20 12:00 1 - 0  
Rayo Vallecano - Valencia 10.20 13:00 3 - 2  
Sevilla - Espanyol 10.20 12:00 4 - 0  
Tacon - Levante 10.20 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - FC Zürich 10.20 16:00 0 - 0  
Luzern - Sion 10.20 16:00 3 - 1  
Servette - St. Gallen 10.20 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Jönköping Södra 10.20 15:00 3 - 1  
Norrby - Trelleborg 10.20 17:30 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Eskilsminne 10.20 16:00 2 - 0  
Trollhättan - Kristianstad 10.20 17:00 1 - 1  
Värnamo - Assyriska Turabdin IK 10.20 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Vasalund 10.20 15:00 3 - 1  
Boden - Karlstad BK 10.20 15:00 4 - 2  
Sollentuna - Team TG 10.20 15:00 1 - 2  
Umea FC - Rynninge 10.20 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - AIK Stockholm 10.20 15:00 1 - 5  
Hammarby - FF Malmö 10.20 15:00 2 - 0  
Norrköping - Kalmar 10.20 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Pitea 10.20 13:00 3 - 3  
Kopparbergs/Göteborg - Växjö 10.20 15:00 2 - 1  
Linköping - Limhamn Bunkeflo 10.20 17:00 3 - 0  
Rosengard - Vittsjö 10.20 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Fayha 10.20 17:25 1 - 1  
Al-Faisaly - Al-Hazem 10.20 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Zlate Moravce 10.20 18:00 2 - 1  
Trencin - Senica 10.20 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Bravo Ljubljana 10.20 16:30 5 - 1  
Tabor Sezana - Maribor 10.20 14:30 4 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Port FC 10.20 13:00 3 - 1  
Chainat Hornbill - Nakhon Ratchasima 10.20 13:00 1 - 3  
Chiangrai Utd. - Prachuap 10.20 13:00 4 - 1  
Muangthong Utd. - Chonburi FC 10.20 13:00 0 - 2  
PTT Rayong - Chiangmai FC 10.20 13:00 2 - 3  
Ratchaburi Mitr Phol - Bangkok Utd. 10.20 13:00 2 - 2  
Samut Prakan - Suphanburi 10.20 13:00 2 - 3  
Sukhothai - Trat 10.20 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Istanbulspor 10.20 18:00 2 - 2  
Altinordu - Altay Izmir 10.20 18:00 0 - 3  
Boluspor - Giresunspor 10.20 15:30 2 - 0  
Keciörengücü - Balikesirspor 10.20 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Rizespor 10.20 15:30 5 - 2  
Denizlispor - Fenerbahce 10.20 18:00 1 - 2  
Kayserispor - Kasimpasa 10.20 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olekszandria 10.20 16:00 1 - 0  
Mariupol - Dnipro-1 10.20 13:00 1 - 0  
Olimpik Doneck - Vorszkla Poltava 10.20 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Racing Montevideo 10.20 21:00 4 - 0  
Juventud de Las Piedras - Liverpool Montevideo 10.20 21:00 0 - 0  
Nacional Montevideo - CA Cerro 10.20 00:00 2 - 0  
Penarol Montevideo - Boston River 10.20 23:00 1 - 0  
Rampla Juniors - Montevideo Wanderers 10.20 21:00 1 - 1  
River Plate Montevideo - Cerro Largo Melo 10.20 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Pittsburgh 10.20 23:30 0 - 1  
Charlotte Independence - Ottawa 10.20 01:00 3 - 1  
FC San Antonio - Colorado Springs 10.20 02:30 2 - 2  
Hartford - Tampa Bay 10.20 01:00 2 - 1  
Los Angeles Galaxy 2 - El Paso 10.20 04:00 2 - 0  
Loudoun Utd. - New York RB 2 10.20 01:30 7 - 3  
Memphis - Louisville City 10.20 02:00 1 - 2  
Nashville SC - Atlanta Utd. 2 10.20 02:00 3 - 0  
New Mexico Utd. - Las Vegas 10.20 03:30 2 - 0  
North Carolina - St. Louis FC 10.20 01:00 1 - 0  
Orange County SC - Fresno 10.20 04:00 2 - 0  
Tacoma Defiance - Austin Bold 10.20 04:00 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Portuguesa Acarigua 10.20 23:00 3 - 1  
Dep. Tachira - Zamora Barinas 10.20 23:00 1 - 1  
Estudiantes de Merida - Carabobo 10.20 22:00 2 - 1  
Mineros de Guayana - Atl. Venezuela 10.20 23:00 1 - 0  
Trujillanos Valera - Dep. La Guaira 10.20 22:00 1 - 1  
Zulia Maracaibo - Lala Caroni 10.20 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Flora Tallinn 10.20 14:00 2 - 1  
Tammeka Tartu - Viljandi Tulevik 10.20 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Lori Vanadzor 10.20 13:00 0 - 1  
Pjunyik Jereván - Urartu 10.20 15:30 1 - 2  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Locatelli - M. Bezzecchi (Japán ND, futam) 10.20 02:10 1 - 0  
Alex Marquez - Aug. Fernandez (Japán ND, futam) 10.20 02:10 1 - 0  
E. Bastianini - I. Lecuona (Japán ND, futam) 10.20 02:10 1 - 0  
N. Bulega - Jor. Martin (Japán ND, futam) 10.20 02:10 0 - 1  
Tet. Nagashima - Remy Gardner (Japán ND, futam) 10.20 02:10 0 - 1  
X. Vierge - F. di Giannantonio (Japán ND, futam) 10.20 02:10 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Japán Nagydíj 2019 10.20 06:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arenas - Mar. Ramirez (Japán ND, futam) 10.20 01:40 1 - 0  
D. Foggia - A. Migno (Japán ND, futam) 10.20 01:40 0 - 1  
T. Arbolino - L. Dalla Porta (Japán ND, futam) 10.20 01:40 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Japán Nagydíj 2019 10.20 05:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - A. Rins (Japán Nagydíj, futam) 10.20 08:00 1 - 0  
F. Quartararo - M. Vinales (Japán Nagydíj, futam) 10.20 08:00 1 - 0  
Jack Miller - F. Morbidelli (Japán Nagydíj, futam) 10.20 08:00 0 - 1  
M. Oliveira - M. Kallio (Japán Nagydíj, futam) 10.20 08:00 1 - 0  
Marc Marquez - F. Quartararo (Japán Nagydíj, futam) 10.20 08:00 1 - 0  
Tak. Nakagami - F. Bagnaia (Japán Nagydíj, futam) 10.20 08:00 0 - 1  
V. Rossi - D. Petrucci (Japán Nagydíj, futam) 10.20 08:00 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Japán Nagydíj 2019 10.20 08:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bowyer - Kurt Busch (Kansas 2.) 10.20 20:30 0 - 1  
D. Hamlin - Kyle Larson (Kansas 2.) 10.20 20:30 1 - 0  
J. Logano - B. Keselowski (Kansas 2.) 10.20 20:30 1 - 0  
J. Logano - Cha. Elliott (Kansas 2.) 10.20 20:30 0 - 1  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Kansas 2.) 10.20 20:30 0 - 1  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Kansas 2.) 10.20 20:30 1 - 0  
Nascar, Kansas 2 2019 10.20 20:30    
Nascar, Kansas 2 2019 - Top 3 10.20 20:30    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - London Irish 10.20 16:00 26 - 29  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Lyon 10.20 16:50 24 - 15  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dél-Afrika 10.20 12:15 3 - 26  
Wales - Franciaország 10.20 09:15 20 - 19  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Seoul Woori 10.20 07:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Daejeon KGC 10.20 09:00 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Himeji Victorina 10.20 05:30 3 - 0  
Hitachi Rivale - Okayama Seagulls 10.20 08:30 3 - 0  
JT Marvelous - Toray Arrows 10.20 06:00 3 - 2  
Saitama Ageo Medics - Ishikawa Blue Cats 10.20 09:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - MKS Kalisz 10.20 14:45 3 - 0  
Wroclaw - Rzeszow 10.20 17:00 0 - 3  
Röplabda (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Friedrichshafen 10.20 13:45 3 - 0  
Röplabda (Német Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Schwerin 10.20 16:30 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Piacenza 10.20 16:00 3 - 0  
Latina - Perugia 10.20 18:00 2 - 3  
Modena - Padova 10.20 18:00 3 - 0  
Ravenna - Trentino 10.20 18:00 0 - 3  
Verona - Argos Sora 10.20 18:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Chieri 10.20 17:00 3 - 0  
Caserta - Bisonte Firenze 10.20 17:00 1 - 3  
Filottrano - Conegliano 10.20 17:00 0 - 3  
Monza - Bergamo 10.20 17:00 3 - 1  
Novara - Brescia 10.20 17:00 2 - 3  
Perugia - Casalmaggiore 10.20 17:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Dinamo Krasznodar 10.20 08:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Duero Soria - Ushuaia Ibiza 10.20 12:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - THY Istanbul 10.20 18:00 3 - 0  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - D. Anton-Guijarro 10.20 16:00 1 - 0  
Hik. Nakamura - L. Aronian 10.20 16:00 0.5 - 0.5  
Lékó P. - R. Jumabayev 10.20 16:00 1 - 0  
M. Carlsen - M. Matlakov 10.20 16:00 1 - 0  
Mu. Yilmaz - Berkes F. 10.20 16:00 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - K. Alekseenko 10.20 16:00 0 - 1  
S.S. Ganguly - Erdős V. 10.20 16:00 0.5 - 0.5  
V. Anand - Hao Wang 10.20 16:00 0 - 1  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - M. Selby (9 nyert frame-ig) 10.20 14:00 1 - 9  
English Open 2019 10.20 20:45    
Squash (Cleveland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Binnie - V. Crouin 10.20 01:00 2 - 3  
Greg Lobban - L. Fuller 10.20 00:00 3 - 0  
Greg Lobban - V. Crouin 10.20 21:00 3 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Musetti - Marozsán F. 10.20 09:30 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wawrinka - A. Murray 10.20 16:00 1 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Ram R / Salisbury J 10.20 13:50 2 - 0  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - Soon Woo Kwon 10.20 13:55 2 - 1  
C. Ruud - P. Gojowczyk 10.20 12:30 0 - 2  
R. Berankis - G. Barrere 10.20 12:30    
Y. Nishioka - H. Dellien 10.20 15:55 0 - 2  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharan D / Sitak A - Gonzalez S / Qureshi A 10.20 14:00 1 - 2  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - F. Delbonis 10.20 14:55 2 - 0  
A. Bublik - D. Dzumhur 10.20 13:00 1 - 2  
C. Norrie - P. Kohlschreiber 10.20 13:00 0 - 2  
Fucsovics M. - S. Travaglia 10.20 14:35 2 - 1  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Mclachlan B - Nielsen F / Puetz T 10.20 17:00 2 - 0  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cressy - L. Lacko 10.20 13:30 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Cressy M - Halys Q / Lamasine T 10.20 15:20 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Duckworth - V. Pospisil 10.20 21:20 1 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Roelofse R - Pasha N / Schnur M 10.20 20:00 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - J. Görges 10.20 15:00 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - A. Mannarino 10.20 16:00 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - B. Bencic 10.20 14:00 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Mattek-Sands - Aoyama S / Shibahara E 10.20 12:00 0 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Diez - Yas. Uchiyama 10.20 08:00 0 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Reid M - Harris A / Polmans M 10.20 06:00 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - F. Krajinovic 10.20 15:00 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic M / Soares B - Kontinen H / Roger-Vasselin 10.20 13:00 0 - 2  
Tenisz (Suzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lin Zhu - Shuai Peng 10.20 05:00 1 - 2  
Tenisz (Székesfehérvár 1, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Bara - N. Dascalu 10.20 10:55 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Long Chen 10.20 14:00 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ahsan M / Setiawan H 10.20 13:30 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - Tzu Ying Tai 10.20 12:00 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Chen Q / Jia Y F 10.20 13:00 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordan P / Oktavianti M D - Wang Y / Huang D 10.20 12:30 2 - 1  

 

2019.10.19.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Saskatchewan 10.19 04:00 19 - 27  
Hamilton - Ottawa 10.19 22:00 33 - 12  
Montreal - Toronto 10.19 01:00 27 - 24  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I-Ching Cheng - Shiwen Liu 10.19 12:45 0 - 4  
Lily Zhang - S. Polcanova 10.19 11:15 4 - 3  
Tianwei Feng - Kas. Ishikawa 10.19 10:30 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Yomiuri Giants (1.m.) 10.19 11:30 7 - 2  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Houston (5.m.) 10.19 01:08 4 - 1  
Darts (Champions League of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - P. Wright 10.19 14:30 7 - 10  
G. Anderson - J. Wade 10.19 21:30 9 - 10  
M. van Gerwen - J. Wade 10.19 17:05 10 - 8  
M. van Gerwen - Mic. Smith 10.19 22:25 10 - 6  
Mic. Smith - G. Anderson 10.19 16:20 10 - 7  
P. Wright - G. Price 10.19 20:40 10 - 8  
Rob Cross - D. Gurney 10.19 19:45 6 - 10  
Rob Cross - G. Price 10.19 15:30 5 - 10  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Ostrava 10.19 18:00 4 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Turku PS 10.19 17:00 1 - 7  
Seinäjoki - Adalens 10.19 16:00 12 - 5  
Viikingit Helsinki - Nokian KrP 10.19 16:00 7 - 7  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Langnau 10.19 19:00 2 - 6  
Grasshoppers - Sarnen 10.19 19:00 17 - 3  
Malans - Köniz 10.19 19:00 8 - 7  
St. Gallen - Zug 10.19 18:00 6 - 8  
Uster - Thun 10.19 19:00 4 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Kalmarsund 10.19 16:00 5 - 3  
Falun - Höllviken 10.19 16:00 7 - 3  
Visby - Jönköping 10.19 17:00 5 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Quinta dos Lombos 10.19 19:00 2 - 6  
Braga - Burinhosa 10.19 17:00 1 - 2  
Candoso - Fundao 10.19 17:00 2 - 3  
Modicus Sandim - Electrico 10.19 21:00 4 - 1  
Portimonense - Viseu 10.19 19:00 7 - 5  
Sporting CP - Leoes Porto Salvo 10.19 22:00 6 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Osasuna Magna 10.19 18:30 5 - 4  
Murcia - Burela 10.19 13:00 3 - 1  
Parrulo Ferrol - Jaen 10.19 19:30 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Hershey 10.19 01:00 1 - 5  
Hartford - Springfield 10.19 01:15 1 - 0  
Laval - Providence 10.19 01:30 3 - 2  
Lehigh Valley - Binghamton 10.19 01:05 4 - 1  
Manitoba - Iowa 10.19 02:00 4 - 6  
Milwaukee - Colorado Eagles 10.19 02:00 2 - 2  
Rochester - Cleveland 10.19 01:05 3 - 3  
Rockford - Chicago Wolves 10.19 02:00 3 - 2  
San Diego - Stockton 10.19 04:00 1 - 5  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 10.19 22:15 2 - 5  
Texas Stars - Grand Rapids 10.19 02:00 3 - 3  
Toronto Marlies - Cleveland 10.19 22:00 2 - 0  
Tucson - San Antonio 10.19 03:05 3 - 3  
Utica - Charlotte 10.19 01:00 8 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Zell am See 10.19 19:30 3 - 2  
Gherdeina/Gröden - Klagenfurt 2 10.19 18:30 2 - 1  
Jesenice - Feldkirch 10.19 18:00 4 - 0  
Lustenau - Kitzbühel 10.19 19:30 3 - 3  
Val Pusteria - Salzburg 2 10.19 20:00 3 - 1  
Vienna Capitals 2 - Linz 2 10.19 18:00 3 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Asiago 10.19 19:30 2 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Manchester 10.19 20:00 3 - 3  
Cardiff - Nottingham 10.19 20:00 1 - 2  
Dundee - Coventry 10.19 20:00 1 - 2  
Fife - Guildford 10.19 20:15 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Poruba 10.19 18:00 5 - 1  
Havirov - Chomutov 10.19 17:00 2 - 3  
Kadan - Slavia Praha 10.19 17:00 2 - 5  
Prostejov - Motor Ceske Budejovice 10.19 17:00 0 - 5  
Slavia Trebic - Jihlava 10.19 17:30 2 - 4  
Sokolov - Zubr Prerov 10.19 17:00 3 - 3  
Vsetin - Litomerice 10.19 17:30 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen 10.19 17:00 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Gyergyói HK 10.19 18:00 3 - 0  
Fehérvári Titánok - Vasas 10.19 17:30 4 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Mogiljev 10.19 16:00 4 - 1  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 10.19 12:00 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - TUTO 10.19 16:00 2 - 10  
IPK - RoKi 10.19 16:00 3 - 2  
Jokipojat - Koovee 10.19 16:00 7 - 4  
Kiekko-Vantaa - Kajaanin Hokki 10.19 16:00 4 - 5  
Kokkolan Hermes - Imatra Ketterä 10.19 17:30 2 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Jukurit 10.19 16:00 4 - 3  
Ilves - Lukko 10.19 17:30 2 - 2  
JYP - Kalpa 10.19 16:00 5 - 0  
Kookoo - Kärpät 10.19 16:00 0 - 1  
SaiPa - Tappara 10.19 16:00 1 - 4  
Turku PS - Lahti Pelicans 10.19 17:30 0 - 1  
Ässät - HIFK 10.19 17:30 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szeversztal Cserepovec 10.19 09:00 5 - 3  
CSZKA Moszkva - Traktor Cseljabinszk 10.19 16:00 3 - 0  
Jokerit - Torp. Nyizsnyij Novgorod 10.19 16:00 3 - 3  
Red Star Kunlun - Dinamo Moszkva 10.19 09:00 1 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany 10.19 13:30 3 - 1  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donbassz - Brassó 10.19 17:30 7 - 1  
FTC - Olimpija Ljubljana 10.19 16:00 3 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Olimp Riga 10.19 13:00 1 - 3  
Prizma Riga - HS Riga 10.19 12:00 1 - 5  
Zemgale/LLU - Dinaburga Daugavpils 10.19 15:00 5 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Tolpar Ufa 10.19 14:00 0 - 3  
Omszkije Jasztrebi - Barisz 2 10.19 09:00 4 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Szarmati Orenburg 10.19 12:00 3 - 2  
Rubin Tyumeny 2 - Altaj Kamenogorszk 10.19 10:00 8 - 3  
SZKA-1946 - Krilja Szovjetov Moszkva 10.19 12:00 4 - 2  
Szputnyik Almetyevszk - Lada Toljatti 2 10.19 12:00 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Carolina 10.19 04:00 4 - 2  
Chicago - Columbus 10.19 02:30 2 - 2  
Edmonton - Detroit 10.19 03:00 2 - 1  
Florida - Colorado 10.19 01:00 4 - 4  
New Jersey - Vancouver 10.19 19:00 1 - 0  
Pittsburgh - Dallas 10.19 01:00 4 - 2  
St. Louis - Montreal 10.19 21:00 2 - 5  
Washington - NY Rangers 10.19 01:00 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Lillehammer 10.19 16:00 1 - 3  
Storhamar - Stavanger 10.19 18:00 1 - 1  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 10.19 16:00 5 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Erie Otters 10.19 01:30 7 - 5  
Kingston Frontenacs - Hamilton Bulldogs 10.19 01:00 2 - 4  
Kitchener Rangers - Flint Firebirds 10.19 01:30 3 - 3  
London Knights - Kingston Frontenacs 10.19 22:00 6 - 3  
London Knights - Windsor Spitfires 10.19 01:30 2 - 4  
Mississauga Steelheads - Niagara Icedogs 10.19 01:00 3 - 2  
Ottawa 67's - Peterborough Petes 10.19 01:00 1 - 3  
Saginaw Spirit - North Bay Battalion 10.19 01:05 9 - 1  
Sudbury Wolves - Barrie Colts 10.19 01:05 4 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Moncton Wildcats 10.19 00:00 5 - 5  
Baie-Comeau Drakkar - Sagueneens Chicoutimi 10.19 22:00 1 - 3  
Cape Breton Eagles - Halifax Mooseheads 10.19 00:00 5 - 3  
Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 10.19 00:30 6 - 6  
Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Arm 10.19 01:30 3 - 3  
Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 10.19 01:00 1 - 2  
Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 10.19 01:30 2 - 4  
Sagueneens Chicoutimi - Baie-Comeau Drakkar 10.19 01:30 4 - 2  
Sherbrooke Phoenix - Shawinigan Cataractes 10.19 01:00 4 - 2  
Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 10.19 22:00 5 - 2  
Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs 10.19 01:00 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - MODO 10.19 15:15 0 - 5  
Mora - Timra 10.19 18:00 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Malmö 10.19 15:15 4 - 1  
Färjestad - Lulea 10.19 15:15 2 - 3  
Leksand - Djurgarden 10.19 15:15 0 - 4  
Oskarshamn - Linköping 10.19 18:30 3 - 2  
Rögle - Skelleftea 10.19 15:15 3 - 0  
Växjö - Brynäs 10.19 18:00 4 - 1  
Örebro - HV 71 10.19 18:00 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Rosztov 10.19 16:00 3 - 1  
KRS Beijing - Jugra Hanti-Manszijszk 10.19 09:00 1 - 4  
Tsen Tou Jilin - Rubin Tyumeny 10.19 12:00 2 - 3  
Zvezda Csehov - Burany Voronyezs 10.19 16:00 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Moose Jaw Warriors 10.19 03:00 7 - 3  
Everett Silvertips - Tri-City Americans 10.19 04:35 5 - 1  
Kamloops Blazers - Vancouver Giants 10.19 04:00 6 - 0  
Lethbridge Hurricanes - Regina Pats 10.19 03:00 2 - 1  
Prince George Cougars - Spokane Chiefs 10.19 04:00 2 - 1  
Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings 10.19 03:00 1 - 5  
Seattle Thunderbirds - Brandon Wheat Kings 10.19 04:35 2 - 2  
Victoria Royals - Swift Current Broncos 10.19 04:05 4 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Hokkaido Cranes - Szahalin 10.19 08:00 1 - 3  
Nikko - Anyang 10.19 07:00 3 - 3  
Oji Eagles - Daemyung 10.19 08:00 5 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Olimpija Ljubljana 10.19 20:00 71 - 71, h.u. 90 - 95  
Mornar - Partizan Belgrád 10.19 17:00 65 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Brisbane 10.19 08:30 104 - 98  
South East Melbourne - Illawarra 10.19 11:00 106 - 102  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Bendigo 10.19 10:30 74 - 70  
Sydney Flames - Southside Flyers 10.19 08:00 72 - 85  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Csernomorec Burgasz 10.19 17:00 95 - 68  
Balkan Botevgrad - Cserno More Várna 10.19 17:30 101 - 66  
Beroe Stara Zagora - Szpartak Pleven 10.19 17:00 91 - 77  
Rilski Sportist - Academic Szófia 10.19 17:00 95 - 86  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Flamengo 10.19 02:10 81 - 86  
Cearense - Pato 10.19 00:30 78 - 58  
Corinthians Paulista - Franca 10.19 17:50 87 - 89  
Sao Paulo - Sao Jose dos Campos 10.19 01:00 73 - 67  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - London Lions 10.19 20:30 97 - 94  
Surrey - London City Royals 10.19 20:00 82 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Nymburk 10.19 18:00 69 - 86  
Kolin - Ostrava 10.19 17:45 82 - 89  
Opava - Usti nad Labem 10.19 18:00 94 - 70  
Pardubice - Olomoucko 10.19 17:30 63 - 83  
Svitavy - Brno 10.19 17:00 94 - 73  
USK Praha - Hradec Kralove 10.19 17:30 82 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Slovanka 10.19 19:00 91 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom 10.19 10:00 79 - 76  
Goyang - Seoul Knights 10.19 10:00 78 - 87  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 10.19 08:00 86 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Suwon OK Savingbank 10.19 10:00 82 - 78  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Ura Kaarina 10.19 16:00 97 - 72  
Lahti - Korihait Uusikaupunki 10.19 16:00 106 - 73  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Fos-sur-Mer 10.19 20:00 87 - 87, h.u. 101 - 98  
Nancy - Evreux 10.19 20:00 82 - 75  
Poitiers - Denain 10.19 20:00 71 - 86  
Quimper - Paris BC 10.19 20:00 71 - 68  
Souffelweyersheim - St-Chamond 10.19 20:00 81 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Monaco 10.19 20:00 74 - 70  
Le Mans - Limoges 10.19 20:00 102 - 84  
Orleans - Dijon 10.19 20:00 65 - 85  
Paris Levallois - Bourg 10.19 20:30 88 - 78  
Strasbourg - Cholet 10.19 20:00 75 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charnay-les-Macon - Bourges 10.19 20:00 70 - 77  
St-Amand Hainaut - Lattes Montpellier 10.19 20:00 59 - 62  
Tarbes - Nantes Reze 10.19 20:00 74 - 62  
Villeneuve d'Ascq Lille - Flammes Carolo Ardennes 10.19 20:00 66 - 59  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrinio - Triton Szepolia 10.19 16:00 74 - 62  
Anatolia - Pszihiko 10.19 16:00 67 - 80  
Apollon Patra - Amintasz Dafni 10.19 16:00 70 - 67  
Korivosz Amaliada - Pagrati 10.19 16:00 85 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Periszteri 10.19 16:00 79 - 79, h.u. 90 - 91  
Arisz - Ionikosz Nikea 10.19 14:45 72 - 77  
Ermisz Agiasz Larissza - Iraklisz 10.19 14:45 74 - 87  
Panioniosz - Rethymno 10.19 14:45 70 - 67  
PAOK - Panathinaikosz 10.19 16:30 88 - 104  
Promitheasz Patra - Kolosszosz Rodosz 10.19 14:45 81 - 80  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Apollo Amsterdam 10.19 20:00 113 - 67  
Den Helder - Donar Groningen 10.19 19:30 72 - 100  
Feyenoord Rotterdam - Aris Leeuwarden 10.19 19:45 98 - 62  
ZZ Leiden - BA Limburg 10.19 20:00 93 - 70  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Split 10.19 17:00 96 - 66  
Gorica - Hermes Zágráb 10.19 18:00 85 - 66  
Skrljevo - Alkar Sinj 10.19 19:00 87 - 74  
Vrijednosnice Osijek - Puntamika Zadar 10.19 17:00 86 - 86, h.u. 102 - 95  
Zabok - GKK Sibenik 10.19 19:00 72 - 72, h.u. 74 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Holon 10.19 19:00 83 - 83, h.u. 95 - 88  
Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia 10.19 19:25 85 - 55  
Maccabi Rishon - Maccabi Haifa 10.19 18:30 62 - 54  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Hokkaido 10.19 11:05 78 - 68  
Chiba - Kawasaki Brave Thunders 10.19 09:05 73 - 83  
Ryukyu Okinawa - Akita 10.19 12:05 69 - 87  
Shiga - Nagoya Dolphins 10.19 11:05 83 - 67  
Tochigi Utsunomiya Brex - Mikawa Kariya 10.19 08:05 92 - 86  
Tokyo Alvark - Kyoto 10.19 08:05 93 - 100  
Toyama - Osaka 10.19 11:05 76 - 81  
Toyohashi Neophoenix - Tokyo Sunrockers 10.19 11:05 72 - 87  
Yokohama - Shimane 10.19 08:05 64 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Ostrow Wielkopolski 10.19 17:00 88 - 82  
Slask Wroclaw - Asseco Gdynia 10.19 12:30 83 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Lublin 10.19 19:00 69 - 59  
Univ. Gdansk - Gdynia 10.19 18:00 55 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Neptunas Klaipeda 10.19 16:20 75 - 68  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Prienai 10.19 15:30 63 - 71  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Pécs 10.19 18:00 85 - 88  
Oroszlány - Kaposvár 10.19 18:00 78 - 85  
Sopron - ZTE 10.19 18:00 78 - 85  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - PEAC-Pécs 10.19 18:00 69 - 67  
ZTE - Diósgyőr 10.19 17:00 72 - 84  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Toronto 10.19 01:30 107 - 123  
Golden State - LA Lakers 10.19 04:30 124 - 103  
Miami - Houston 10.19 02:00 133 - 144  
New York - New Orleans 10.19 02:00 116 - 117  
Philadelphia - Washington 10.19 01:00 93 - 112  
San Antonio - Memphis 10.19 02:30 104 - 91  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Ehingen 10.19 19:00 77 - 83  
Jena - Heidelberg 10.19 19:00 68 - 88  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Giessen 10.19 18:00 93 - 81  
Crailsheim - Göttingen 10.19 20:30 83 - 57  
Skyliners Frankfurt - Hamburg 10.19 18:00 71 - 71, h.u. 83 - 78  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urania Milano - AP Udine 10.19 20:30 68 - 71  
Verona - Ravenna 10.19 20:45 84 - 63  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Eurobasket Roma 10.19 17:00 77 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Venezia 10.19 20:45 90 - 79  
Trieste - Brescia 10.19 20:30 76 - 74  
Virtus Bologna - Varese 10.19 19:00 87 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Masnaga - Lucca 10.19 21:00 73 - 97  
Virtus Bologna - Vigarano 10.19 15:00 73 - 65  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Traiskirchen 10.19 17:30 75 - 65  
Vienna Timberwolves - Oberwart 10.19 17:30 79 - 79, h.u. 90 - 92  
Wels - St. Pölten 10.19 20:00 87 - 88  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Oliveirense 10.19 16:00 77 - 67  
CAB Madeira - Terceira 10.19 17:00 88 - 78  
Esgueira - Vitoria Guimaraes 10.19 22:30 57 - 65  
Galitos Barreiro - Illiabum 10.19 19:00 81 - 78  
Lusitania - Barreirense 10.19 19:00 89 - 58  
Maia - Porto 10.19 17:30 57 - 103  
Ovarense - Sporting CP 10.19 17:00 70 - 93  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - Csíkszereda 10.19 16:00 68 - 58  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Castello 10.19 18:00 67 - 85  
Breogan Lugo - Alicante 10.19 20:00 87 - 84  
Marin Peixegalego - Gipuzkoa 10.19 20:00 64 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - Estudiantes 10.19 20:30 78 - 76  
MoraBanc Andorra - Burgos 10.19 18:00 87 - 74  
Obradoiro Monbus - Real Madrid 10.19 20:30 76 - 83  
Zaragoza - Bilbao 10.19 18:00 84 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Girona 10.19 18:30 56 - 68  
Gernika Bizkaia - Cadi La Seu d'Urgell 10.19 18:30 66 - 43  
IDK Gipuzkoa - Ensino Lugo 10.19 20:00 51 - 51, h.u. 59 - 58  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Sloboda Uzice 10.19 19:00 86 - 81  
Dunav Stari Banovci - Dynamic Belgrád 10.19 20:00 72 - 97  
Napredak Aleksinac - Vojvodina 10.19 19:00 112 - 94  
Vrsac - Novi Pazar 10.19 18:00 77 - 89  
Zlatibor Cajetina - Metalac Farmakom 10.19 18:00 105 - 68  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Rogaska 10.19 19:00 72 - 67  
Polzela - Podcetrtek 10.19 19:00 96 - 67  
Sencur Kranj - Sentjur 10.19 19:00 89 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Galatasaray 10.19 12:00 67 - 68  
Besiktas - Banvitspor 10.19 19:00 97 - 82  
Karsiyaka - ITU 10.19 14:15 105 - 67  
Tofas Bursa - Türk Telekom 10.19 16:30 81 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Fenerbahce 10.19 14:15 56 - 85  
Elazig Özel Idare - Kayserispor 10.19 12:30 83 - 68  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Avtodor Szaratov 10.19 13:00 85 - 78  
Lok.Kubany Krasznodar - UNIKSZ Kazany 10.19 16:00 86 - 77  
Nyizsnyij Novgorod - Tsmoki-Minszk 10.19 16:00 82 - 77  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Latvijas Univ. 10.19 16:00 91 - 53  
Liepajas Lauvas - Ogre 10.19 13:00 91 - 109  
Rapla - TTU Tallinn 10.19 16:00 86 - 69  
VEF Riga - Rakvere Tarvas 10.19 16:00 80 - 69  
Ventspils - Kalev Tallinn 10.19 16:00 97 - 61  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Paris SG 10.19 20:00 36 - 32  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Kielce 10.19 17:00 27 - 31  
Montpellier - Kiel 10.19 17:15 30 - 33  
Porto - Motor Zaporozsje 10.19 16:30 35 - 35  
Veszprém - Vardar Szkopje 10.19 17:30 39 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Csehovszkije Medvegyi 10.19 18:00 36 - 28  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Podravka Koprivnica 10.19 15:00 37 - 31  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Lublin 10.19 17:00 35 - 19  
Esbjerg - Rosztov 10.19 14:30 31 - 26  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Brest 10.19 15:15 32 - 35  
Buducnost Podgorica - Ramnicu Valcea 10.19 19:00 23 - 19  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Győr 10.19 19:30 21 - 33  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Malomerice 10.19 18:00 35 - 23  
Lovosice - Hranice 10.19 14:00 27 - 29  
Plzen - Jicin 10.19 19:00 34 - 23  
Zubri - KP Brno 10.19 18:00 32 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Holstebro 10.19 15:00 25 - 29  
Bjerringbro-Silkeborg - Skjern 10.19 16:10 26 - 27  
Nordsjaelland - Mors-Thy 10.19 15:00 24 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - EH Aalborg 10.19 16:15 21 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Buxtehude 10.19 16:00 23 - 15  
Bera Bera - Corona Brassó 10.19 17:00 33 - 32  
Galicsanka Lviv - Magura Cisnadiei 10.19 17:00 19 - 14  
Gomel - Herning-Ikast 10.19 18:00 25 - 21  
Hypo Niederösterreich - Vác 10.19 18:00 23 - 30  
Kubany Krasznodar - Höör 10.19 15:00 33 - 27  
Tertnes Bergen - Municipal Craiova (Helyszín: Craiova) 10.19 17:00 24 - 26  
Virto Quintos - Nantes (Helyszín: Nantes) 10.19 20:30 21 - 30  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Vinkovci 10.19 19:00 33 - 23  
Dubrovnik - Zamet 10.19 19:00 31 - 26  
Gorica - Varazdin 10.19 19:00 33 - 32  
Sesvete - Bjelovar 10.19 19:00 23 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Kobierzyce 10.19 17:00 28 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Tatabánya 10.19 18:00 28 - 23  
Dabas - Eger 10.19 18:00 28 - 29  
Vác - Mezőkövesd 10.19 18:00 22 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Fehérvár 10.19 18:00 40 - 15  
Szombathely - Békéscsaba 10.19 18:00 24 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Kolstad 10.19 15:00 22 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Lübbecke 10.19 18:30 22 - 28  
Eisenach - Hamburg 10.19 19:30 34 - 29  
Ferndorf - Dormagen 10.19 19:30 22 - 34  
Gummersbach - Krefeld 10.19 18:30 29 - 16  
Konstanz - Emsdetten 10.19 20:00 29 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Bensheim/Auerbach 10.19 19:00 28 - 33  
Mainz - Blomberg-Lippe 10.19 19:00 18 - 23  
Neckarsulm - Dortmund 10.19 19:00 26 - 39  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Krems 10.19 19:00 19 - 28  
Ferlach - Fivers Margareten 10.19 19:00 26 - 25  
Graz - SG Westwien 10.19 19:00 29 - 24  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Boavista 10.19 18:30 32 - 29  
Avanca - Vitoria 10.19 19:00 34 - 22  
Benfica - Gaia 10.19 19:30 37 - 24  
Madeira SAD - Aguas Santas 10.19 18:00 25 - 31  
Maia - Horta 10.19 20:00 26 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Slatina 10.19 11:00 23 - 22  
Gloria Buzau - Baia Mare 10.19 17:00 29 - 23  
Zalau - Slobozia 10.19 10:00 30 - 21  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Vojvodina 10.19 15:00 32 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Atl. Valladolid 10.19 19:00 36 - 31  
Benidorm - Quabit Guadalajara 10.19 18:00 25 - 24  
Ciudad Encantada - Nava 10.19 18:30 26 - 23  
Sinfin - Morrazo Cangas 10.19 18:00 24 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Porrino 10.19 18:00 26 - 20  
Granollers - Gijon 10.19 16:30 27 - 32  
Malaga - Atl. Guardes 10.19 18:00 26 - 27  
Rocasa Gran Canaria - Zuazo Barakaldo 10.19 18:30 37 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 10.19 20:00 23 - 31  
Endingen - St. Gallen 10.19 18:00 23 - 39  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Malmö 10.19 16:00 23 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Söder - Heid 10.19 14:00 22 - 20  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Ribnica 10.19 19:00 26 - 33  
Gorenje Velenje - Ormoz 10.19 19:00 37 - 22  
Krka Novo Mesto - Trebnje 10.19 20:30 20 - 24  
Loka - Izola 10.19 20:00 29 - 28  
Maribor - Gradec 10.19 17:00 29 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Rochdale 10.19 16:00 1 - 3  
Doncaster - Bristol Rovers 10.19 16:00 2 - 0  
Fleetwood - Burton 10.19 16:00 4 - 1  
Gillingham - Peterborough 10.19 16:00 1 - 2  
Milton Keynes Dons - Coventry 10.19 16:00 0 - 0  
Rotherham - Oxford Utd. 10.19 16:00 1 - 2  
Wimbledon - Portsmouth 10.19 16:00 1 - 0  
Wycombe - Sunderland 10.19 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Crawley 10.19 16:00 2 - 1  
Cambridge Utd. - Exeter 10.19 16:00 4 - 0  
Colchester - Morecambe 10.19 16:00 0 - 1  
Crewe - Swindon 10.19 16:00 3 - 1  
Forest Green - Mansfield 10.19 16:00 2 - 2  
Grimsby - Leyton 10.19 16:00 0 - 4  
Newport - Scunthorpe 10.19 16:00 2 - 1  
Northampton - Salford City 10.19 16:00 2 - 0  
Oldham - Macclesfield 10.19 16:00 0 - 1  
Plymouth - Carlisle 10.19 16:00 2 - 0  
Port Vale - Stevenage 10.19 16:00 1 - 1  
Walsall - Cheltenham 10.19 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Swansea 10.19 16:00 1 - 1  
Blackburn - Huddersfield 10.19 13:30 2 - 2  
Brentford - Millwall 10.19 16:00 3 - 2  
Charlton - Derby County 10.19 16:00 3 - 0  
Hull City - QPR 10.19 16:00 2 - 3  
Leeds - Birmingham 10.19 16:00 1 - 0  
Luton - Bristol City 10.19 16:00 3 - 0  
Middlesbrough - West Bromwich 10.19 16:00 0 - 1  
Reading - Preston 10.19 16:00 1 - 0  
Stoke - Fulham 10.19 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Rio Cuarto - Belgrano de Cordoba 10.19 22:10 1 - 1  
Nueva Chicago - Alvarado 10.19 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino de Quilmes - Talleres RE 10.19 20:30 1 - 1  
Atl. Acassuso - UAI Urquiza 10.19 18:10 2 - 2  
Atl. Colegiales - Defensores Unidos 10.19 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - River Plate 10.19 00:00 3 - 3  
Banfield - Atl. Tucuman 10.19 18:15 1 - 2  
Boca Juniors - Racing Club 10.19 02:10 0 - 1  
Independiente - Argentinos Juniors 10.19 20:30 0 - 1  
Patronato Parana - Newell's 10.19 22:45 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Newcastle Jets 10.19 10:30 1 - 1  
Western Utd. - Perth Glory 10.19 08:00 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Qarabag Baku 10.19 15:00 1 - 1  
Keshla - Sabah 10.19 17:15 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Virton 10.19 20:30 2 - 1  
Roeselare - Saint-Gilloise 10.19 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Waasland Beveren 10.19 20:30 2 - 0  
Kortrijk - Zulte Waregem 10.19 20:00 2 - 0  
Oostende - Eupen 10.19 20:00 2 - 3  
Standard Liege - Genk 10.19 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad 10.19 16:30 0 - 1  
Levszki Szófia - Arda Kardzhali 10.19 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Real Potosi 10.19 00:15 3 - 1  
Nacional Potosi - San Jose de Oruro 10.19 02:30 1 - 1  
Oriente Petrolero - Always Ready La Paz 10.19 02:30 1 - 1  
Sport Boys Warnes - Blooming Santa Cruz 10.19 23:15 2 - 3  
The Strongest - Aurora Cochabamba 10.19 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuzla City - Radnik Bijeljina 10.19 15:00 0 - 3  
Velez Mostar - Zrinjski Mostar 10.19 15:00 1 - 0  
Zeljeznicar Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj 10.19 18:00 2 - 1  
Zvijezda Ugljevik - Borac Banja Luka 10.19 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - CRB 10.19 00:15 0 - 1  
Oeste - America MG 10.19 21:30 0 - 1  
Ponte Preta - Bragantino 10.19 21:30 1 - 1  
Vila Nova - Coritiba 10.19 21:30 2 - 2  
Vitória - Londrina 10.19 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Gremio 10.19 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bayern München 10.19 15:30 2 - 2  
Bremen - Hertha BSC 10.19 15:30 1 - 1  
Dortmund - Mönchengladbach 10.19 18:30 1 - 0  
Düsseldorf - Mainz 10.19 15:30 1 - 0  
RB Leipzig - Wolfsburg 10.19 15:30 1 - 1  
Union Berlin - Freiburg 10.19 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Regensburg - Sandhausen 10.19 13:00 1 - 0  
St. Pauli - Darmstadt 10.19 13:00 0 - 1  
Wehen - Heidenheim 10.19 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Uerdingen 10.19 14:00 0 - 1  
Braunschweig - Unterhaching 10.19 14:00 0 - 0  
Ingolstadt - Chemnitz 10.19 14:00 1 - 1  
Magdeburg - Rostock 10.19 14:00 0 - 1  
Münster - Sonnenhof Grossaspach 10.19 14:00 1 - 1  
Waldhof Mannheim - Hallescher FC 10.19 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Serena - Union San Felipe 10.19 20:00 4 - 0  
Nublense - Puerto Montt 10.19 01:30 2 - 0  
Rangers de Talca - Santiago Wanderers 10.19 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Doxa Katokopia 10.19 17:30 2 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Apollon Limasszol 10.19 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Trinec 10.19 10:15 1 - 0  
Prostejov - Zizkov 10.19 14:30 2 - 1  
Sokolov - Lisen 10.19 10:15 1 - 2  
Vysehrad - Jihlava 10.19 10:15 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Jablonec 10.19 14:30 2 - 2  
Olomouc - Ceske Budejovice 10.19 16:30 1 - 3  
Slavia Praha - Pribram 10.19 19:00 3 - 1  
Zlín - Mladá Boleslav 10.19 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Kolding IF 10.19 16:15 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FA 2000 - Avarta 10.19 13:45 1 - 0  
Hilleröd - Brönshöj 10.19 14:00 1 - 1  
Vanlöse - Slagelse BI 10.19 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Vejgaard 10.19 14:00 3 - 0  
Brabrand - Middelfart 10.19 14:00 2 - 0  
Jammerbugt - Sydvest 10.19 14:00 4 - 0  
Naesby - VSK Aarhus 10.19 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Farum 10.19 13:00 1 - 0  
Odense - Thy-Thisted 10.19 13:00 1 - 7  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Kaizer Chiefs 10.19 15:00 1 - 1  
Lamontville Golden Arrows - Polokwane City 10.19 15:00 0 - 0  
Orlando Pirates - Stellenbosch 10.19 18:00 1 - 0  
Supersport Utd. - Baroka 10.19 20:15 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Daejeon Citizen 10.19 10:00 0 - 1  
Gwangju - Anyang 10.19 06:00 4 - 0  
Jeonnam - Bucheon 10.19 08:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangju Sangmu - Jeju 10.19 11:00 2 - 1  
Seongnam - Incheon 10.19 09:00 0 - 1  
Suwon Bluewings - Gyeongnam 10.19 07:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gualaceo - Porteno Guayaquil 10.19 23:00 2 - 1  
LDU Portoviejo - Atl. Santo Domingo 10.19 23:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - El Nacional Quito 10.19 22:15 0 - 1  
Independiente del Valle - Aucas Quito 10.19 20:00 4 - 0  
Olmedo - Univ. Catolica de Quito 10.19 02:15 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Hatta 10.19 16:30 2 - 1  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Jazeera (UAE) 10.19 16:30 1 - 3  
Al-Wahda - Al-Nasr (UAE) 10.19 16:30 1 - 3  
Al-Wasl - Al-Sharjah 10.19 19:00 1 - 5  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Bani Yas 10.19 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Al-Mokawloon Arab 10.19 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Gomel 10.19 15:00 1 - 1  
Dinamo Minszk - Vityebszk 10.19 17:00 0 - 2  
Slavia Mozír - Nyeman Grodno 10.19 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - Viikingit 10.19 12:00 1 - 1  
JäPS - Mikkeli MP 10.19 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - Gnistan 10.19 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - Seinäjoen SK 2 10.19 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Rovaniemi PS 10.19 14:00 2 - 0  
KPV Kokkola - Vaasa PS 10.19 14:00 2 - 3  
Seinäjoen JK - Lahti 10.19 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Mariehamn 10.19 14:00 3 - 0  
Ilves - Helsinki JK 10.19 14:00 2 - 1  
Inter Turku - Kuopio PS 10.19 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ONS Oulu - IK Myran 10.19 13:00 1 - 2  
TPS - Ilves 10.19 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Lorient 10.19 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Brest 10.19 20:00 0 - 1  
Lyon - Dijon 10.19 17:30 0 - 0  
Metz - Nantes 10.19 20:00 1 - 0  
Nimes - Amiens 10.19 20:00 1 - 1  
Reims - Montpellier 10.19 20:00 1 - 0  
Toulouse - Lille 10.19 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Marseille 10.19 14:30 3 - 0  
Fleury 91 - Soyaux 10.19 14:30 1 - 1  
Montpellier - Metz 10.19 14:30 3 - 0  
Paris SG - Paris FC 10.19 20:45 2 - 0  
Reims - Guingamp 10.19 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Archers Utd. - Philippine Air Force FC 10.19 13:00 1 - 0  
Kaya Iloilo - Ceres-Negros 10.19 10:00 0 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 10.19 16:00 0 - 1  
Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbiliszi 10.19 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - OFI 10.19 18:30 2 - 1  
Panetolikosz - Larissza 10.19 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Heerenveen 10.19 18:30 2 - 4  
RKC Waalwijk - Ajax 10.19 18:30 1 - 2  
Twente - Willem II 10.19 19:45 0 - 1  
Utrecht - PSV 10.19 20:45 3 - 0  
Venlo - Vitesse 10.19 20:45 0 - 4  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F 2 - Yuen Long 10.19 08:30 8 - 0  
Tai Po - Kitchee Kowloon 10.19 08:30 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Rijeka 10.19 17:30 1 - 2  
Varazdin - Istra 10.19 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TIRA-Persikabo - Bhayangkara Jakarta 10.19 13:30 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Shmona 10.19 18:00 2 - 1  
Hapoel Hadera - Maccabi Netanya 10.19 18:00 1 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Kfar Saba 10.19 17:00 2 - 1  
Sektzia Nes Tziona - Beitar Jerusalem 10.19 19:30 0 - 4  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Albirex Niigata 10.19 07:00 2 - 1  
Kyoto - Yokohama FC 10.19 07:00 3 - 0  
Omiya Ardija - Tokushima 10.19 09:00 2 - 3  
Tokyo Verdy - Kofu 10.19 08:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale 10.19 07:00 2 - 2  
Jubilo Iwata - Sagan Tosu 10.19 08:00 2 - 2  
Nagoya GE - Vegalta Sendai 10.19 07:00 0 - 2  
Shimizu SP - Sanfrecce Hiroshima 10.19 07:00 1 - 2  
Vissel Kobe - FC Tokyo 10.19 06:00 1 - 3  
Yokohama FM - Shonan Bellmare 10.19 07:00 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iga Kunoichi - Nojima Sagamihara 10.19 06:00 3 - 0  
JEF United Chiba - Nagano Parceiro 10.19 08:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Edmonton 10.19 22:00 3 - 1  
York 9 Toronto - HFX Wanderers 10.19 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Shahaniya 10.19 18:35 2 - 2  
Al-Rayyan - Qatar SC 10.19 16:25 5 - 0  
Al-Sailiya - Al-Wakrah 10.19 16:25 3 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Zhetysu Taldykorgan 10.19 12:00 0 - 3  
Irtis Pavlodar - Kaisar Kyzylorda 10.19 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Jaguares de Cordoba 10.19 03:00 4 - 0  
Boyaca Patriotas - Dep. Pasto 10.19 21:00 1 - 0  
Envigado - Dep. La Equidad 10.19 01:00 0 - 0  
Once Caldas - Atl. Huila 10.19 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Nantong Zhiyun 10.19 13:30 1 - 2  
Liaoning Hongyun - Guangdong 10.19 13:30 1 - 3  
Meizhou Hakka - Heilongjiang Lava Spring 10.19 13:30 1 - 2  
Nei Mongol Zhongyou - Shanghai Shenxin 10.19 13:30 3 - 1  
Qingdao Huanghai - Beijing Sport Univ. 10.19 09:30 1 - 0  
Shijiazhuang - Guizhou Zhicheng 10.19 13:30 2 - 1  
Sichuan Annapurna - Xinjiang Tianshan 10.19 13:30 4 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shanghai SIPG 10.19 13:35 0 - 2  
Guangzhou R&F - Shandong Luneng 10.19 11:30 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Radomiak Radom 10.19 17:00 2 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - GKS Jastrzebie 10.19 18:00 0 - 2  
TBB Nieciecza - GKS Belchatow 10.19 19:00 2 - 1  
Warta Poznan - Zaglebie Sosnowiec 10.19 17:45 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakkó 10.19 20:00 3 - 2  
Korona Kielce - Wisla Plock 10.19 15:00 0 - 1  
Legia Varsó - Lech Poznan 10.19 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Daugavpils 10.19 15:00 2 - 0  
Ventspils - Riga FC 10.19 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Atlantas Klaipeda 10.19 16:00 1 - 1  
Riteriai Vilnius - Zalgiris Kaunas 10.19 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Differdange - Progres Niederkorn 10.19 18:30 1 - 5  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Atlas de Guadalajara 10.19 02:00 0 - 1  
Santos Laguna - Tijuana 10.19 04:06 4 - 1  
Veracruz - Tigres UANL 10.19 04:00 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New England 10.19 19:00 1 - 0  
Seattle - Dallas 10.19 21:30 3 - 3  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Podgorica - Grbalj Radanovici 10.19 17:00 1 - 1  
Iskra Danilovgrad - Sutjeska Niksic 10.19 14:30 2 - 0  
Kom Podgorica - Buducnost Podgorica 10.19 13:30 2 - 3  
Rudar Pljevlja - Titograd Podgorica 10.19 13:30 3 - 1  
Zeta Golubovci - OFK Petrovac 10.19 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Gzira 10.19 17:15 1 - 3  
Sirens FC - Floriana 10.19 15:00 1 - 4  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr 10.19 17:00 2 - 1  
FTC - Újpest 10.19 19:30 1 - 0  
Kaposvár - Kisvárda 10.19 17:00 0 - 2  
Mezőkövesd - Fehérvár 10.19 17:00 0 - 0  
Puskás Akadémia - Paks 10.19 17:00 4 - 2  
ZTE - Honvéd 10.19 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Ham-Kam 10.19 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Vidar 10.19 13:00 1 - 0  
Byasen - Hödd 10.19 13:00 1 - 1  
Egersund - Stjördals/Blink 10.19 13:00 2 - 3  
Fredrikstad - Kvik Halden 10.19 13:00 2 - 0  
Levanger - Bryne 10.19 13:00 1 - 1  
Nardo - Brattvag 10.19 13:00 0 - 0  
Sola - Moss 10.19 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Grorud 10.19 13:00 2 - 3  
Asane - Mjölner 10.19 13:00 3 - 0  
Asker - Florö 10.19 13:00 2 - 0  
Baerum - Senja 10.19 13:00 1 - 3  
Fram Larvik - Kjelsas 10.19 13:00 1 - 1  
Oppsal - Elverum 10.19 13:00 4 - 1  
Sotra - Odd Grenland 2 10.19 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Rosenborg 10.19 18:00 2 - 2  
Valerenga - Stabaek 10.19 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Sandviken 10.19 15:00 3 - 2  
Fart - Valerenga 10.19 15:00 0 - 1  
Röa - Klepp 10.19 15:00 1 - 4  
Stabaek - Lyn 10.19 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Bologna 10.19 20:45 2 - 1  
Lazio - Atalanta 10.19 15:00 3 - 3  
Napoli - Hellas Verona 10.19 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Perugia 10.19 18:00 1 - 0  
Entella - Trapani 10.19 15:00 1 - 1  
Juve Stabia - Pordenone 10.19 15:00 4 - 2  
Pescara - Spezia 10.19 15:00 1 - 2  
Venezia - Salernitana 10.19 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Alessandria 10.19 20:45 1 - 1  
Pianese - Monza 10.19 15:00 1 - 1  
Pro Patria - Vercelli 10.19 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Arzignano 10.19 18:30 1 - 2  
Sambenedettese - Virtus Verona 10.19 20:45 1 - 2  
Südtirol - Gubbio 10.19 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Picerno - Virtus Francavilla 10.19 16:00 0 - 0  
Viterbese - Rende 10.19 18:30 6 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Rotor Volgográd 10.19 16:00 0 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.19 17:00 1 - 0  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Szpartak Moszkva 2 10.19 16:00 2 - 1  
Fakel Voronyezs - Sinnyik Jaroszlavl 10.19 16:00 0 - 4  
Kurszk - Teksztilsik Ivanovo 10.19 14:00 2 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Jenyiszej Krasznojarszk 10.19 08:00 0 - 1  
Mordovija Szaranszk - FK Krasznodar 2 10.19 14:00 0 - 3  
Nyizsnyij Novgorod - Himki 10.19 14:00 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Tom Tomszk 10.19 08:00 1 - 1  
Torpedo Moszkva - Csertanovo Moszkva 10.19 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Rubin Kazany 10.19 15:30 0 - 0  
Tambov - Ural Jekatyerinburg 10.19 13:00 1 - 2  
Zenit Szentpétervár - Rosztov 10.19 18:00 6 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn 1913 - FC Juniors OÖ 10.19 16:00 2 - 2  
Liefering - Ried 10.19 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Admira Wacker 10.19 17:00 1 - 4  
LASK - Mattersburg 10.19 17:00 7 - 2  
Sturm Graz - Salzburg 10.19 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Sol de America 10.19 23:10 1 - 0  
Nacional Asuncion - General Diaz 10.19 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - C. Mannucci Trujillo 10.19 03:00 2 - 2  
Ayacucho - Union Comercio 10.19 22:30 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Portimonense 10.19 19:00 2 - 1  
Clube Condeixa - Rio Ave 10.19 12:15 0 - 1  
Espinho - Vilafranquense 10.19 16:00 2 - 1  
Fabril Barreiro - Moreirense 10.19 16:00 1 - 3  
Farense - Aves 10.19 18:00 5 - 2  
Feirense - Tondela 10.19 18:00 3 - 0  
Leca - Braga 10.19 21:45 1 - 3  
Louletano - Pacos Ferreira 10.19 16:00 1 - 1  
Penafiel - Gil Vicente 10.19 17:00 0 - 2  
Pevidem SC - Belenenses 10.19 16:00 0 - 2  
SC Coimbroes - Porto 10.19 19:45 0 - 5  
Sintra Football - Guimaraes 10.19 15:00 1 - 1  
Viseu - Real SC Massama 10.19 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Brighton 10.19 16:00 2 - 1  
Bournemouth - Norwich 10.19 16:00 0 - 0  
Chelsea - Newcastle 10.19 16:00 1 - 0  
Crystal Palace - Manchester City 10.19 18:30 0 - 2  
Everton - West Ham 10.19 13:30 2 - 0  
Leicester - Burnley 10.19 16:00 2 - 1  
Tottenham - Watford 10.19 16:00 1 - 1  
Wolverhampton - Southampton 10.19 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Univ. Craiova 1948 10.19 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Ross County 10.19 16:00 6 - 0  
Hamilton - Hibernian 10.19 16:00 1 - 1  
Kilmarnock - Livingston 10.19 16:00 2 - 1  
Motherwell - Aberdeen 10.19 16:00 0 - 3  
St. Mirren - St. Johnstone 10.19 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Fort William 10.19 16:00 1 - 1  
Annan - Brechin 10.19 16:00 2 - 2  
Auchinleck Talbot - Cove Rangers 10.19 15:30 1 - 0  
Cowdenbeath - Broxburn Athletic 10.19 16:00 1 - 1  
Elgin - Berwick 10.19 16:00 3 - 1  
Spartans Edinburgh - Queen's Park 10.19 16:00 0 - 2  
Stirling Albion - Strathspey Thistle 10.19 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Montrose 10.19 16:00 1 - 3  
Clyde - Raith Rovers 10.19 16:00 2 - 2  
East Fife - Forfar 10.19 16:00 1 - 0  
Falkirk - Peterhead 10.19 16:00 4 - 0  
Stranraer - Dumbarton 10.19 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Greenock Morton 10.19 16:00 1 - 0  
Dundee - Partick Thistle 10.19 16:00 1 - 3  
Dunfermline - Ayr Utd. 10.19 16:00 3 - 2  
Inverness CT - Alloa 10.19 16:00 2 - 2  
Queen of South - Dundee Utd. 10.19 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Almería 10.19 16:00 2 - 2  
Elche - Sp. Gijón 10.19 18:00 0 - 1  
Lugo - Huesca 10.19 18:00 3 - 2  
Ponferradina - Numancia 10.19 16:00 1 - 1  
UD Extremadura - Rayo Vallecano 10.19 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - UD Logrones 10.19 16:30 0 - 1  
Arenas de Getxo - Burgos 10.19 18:00 0 - 2  
Osasuna B - Unionistas de Salamanca 10.19 16:30 2 - 0  
Real Union Irun - Ath. Bilbao B 10.19 16:00 0 - 1  
Valladolid B - Alavés B 10.19 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante B - Cornella 10.19 18:00 3 - 1  
UE Llagostera - Barcelona B 10.19 17:30 1 - 1  
Villarreal B - Lleida 10.19 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Valencia 10.19 16:00 1 - 1  
Eibar - Barcelona 10.19 13:00 0 - 3  
Getafe - Leganes 10.19 18:30 2 - 0  
Mallorca - Real Madrid 10.19 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Betis 10.19 11:00 2 - 1  
Huelva - Deportivo 10.19 13:00 0 - 1  
Tenerife - Real Sociedad 10.19 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Kriens 10.19 17:00 0 - 1  
Schaffhausen - Grasshoppers 10.19 19:00 1 - 1  
Stade Ouchy - Wil 10.19 17:00 0 - 3  
Winterthur - Vaduz 10.19 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 10.19 19:00 3 - 1  
Young Boys - Xamax 10.19 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Dalkurd 10.19 16:00 2 - 1  
GAIS - Varberg 10.19 13:30 0 - 1  
Västeras SK - Mjällby 10.19 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Lindome 10.19 16:00 0 - 0  
Ljungskile - Oddevold 10.19 15:00 2 - 1  
Oskarshamn - Torn 10.19 15:00 2 - 1  
Skövde - Utsikten 10.19 16:00 1 - 2  
Tvaaker - Lund 10.19 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Örebro - Gefle 10.19 14:00 4 - 2  
Linköping City - Karlslund 10.19 16:00 6 - 1  
Sandviken - Nyköping 10.19 15:00 1 - 3  
Sylvia Norrköping - Carlstad Utd. 10.19 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Häcken 10.19 13:30 0 - 2  
Östersund - Sirius 10.19 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Kristianstad 10.19 18:00 5 - 0  
Kungsbacka - Örebro 10.19 15:00 1 - 5  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Nassr 10.19 17:10 0 - 2  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ettifaq 10.19 17:05 2 - 1  
Al-Wehda (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 10.19 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Topolya SC 10.19 18:00 3 - 2  
Mladost Lucani - Partizan Belgrád 10.19 15:00 1 - 0  
Proleter Novi Sad - Radnik Surdulica 10.19 18:00 2 - 1  
Radnicki Nis - Napredak Krusevac 10.19 18:00 4 - 1  
Spartak Subotica - Indija 10.19 18:00 3 - 0  
Vozdovac - Macva Sabac 10.19 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Tampines Rovers 10.19 11:30 0 - 2  
Warriors FC - Home Utd. 10.19 11:30 2 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Albirex Niigata Singapore 10.19 11:30 0 - 2  
Hougang Utd. - DPMM Brunei 10.19 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Ruzomberok 10.19 17:00 1 - 2  
Sered - Trnava 10.19 17:00 2 - 1  
Slovan Bratislava - Pohronie 10.19 17:00 2 - 1  
Zilina - Zemplin Michalovce 10.19 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Domzale 10.19 18:45 2 - 1  
Mura - Triglav Kranj 10.19 14:30 2 - 2  
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 10.19 16:45 6 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Ümraniyespor 10.19 15:30 2 - 1  
Hatayspor - Adana Demirspor 10.19 13:00 2 - 1  
Menemen Bld. Spor - Erzurum Bld. Spor 10.19 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Besiktas 10.19 19:00 0 - 0  
Antalyaspor - Genclerbirligi 10.19 14:00 0 - 6  
Istanbul Basaksehir - Göztepe Izmír 10.19 16:30 2 - 1  
Trabzonspor - Gazisehir Gaziantep 10.19 16:30 4 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - FC Lviv 10.19 13:00 0 - 0  
Zorya Luganszk - Deszna Csernigov 10.19 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Plaza Colonia 10.19 21:00 0 - 2  
Progreso Montevideo - Danubio Montevideo 10.19 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Bethlehem Steel 10.19 20:00 5 - 1  
Phoenix Rising - Oklahoma City Energy 10.19 04:30 3 - 1  
Real Monarchs - Sacramento 10.19 21:00 3 - 0  
Rio Grande Valley - Portland 2 10.19 02:30 2 - 1  
Tulsa - Reno 10.19 22:00 0 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Dep. Lara 10.19 23:00 2 - 2  
Monagas Maturin - Estudiantes de Caracas 10.19 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Binh Duong 10.19 12:00 0 - 2  
Hanoi FC - Quang Nam 10.19 12:00 2 - 2  
Ho Chi Minh FC - Hoang Anh Gia Lai 10.19 12:00 1 - 2  
Nam Dinh - Hai Phong 10.19 12:00 2 - 1  
Sanna Khanh Hoa - Saigon FC 10.19 12:00 0 - 0  
Song Lam Nghe An - Than Quang Ninh 10.19 12:00 0 - 0  
Thanh Hoa - The Cong Hanoi 10.19 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Newtown 10.19 15:30 2 - 0  
Bala Town - Barry Town 10.19 15:30 1 - 1  
Cardiff Met Univ. - Connah's Quay 10.19 15:30 0 - 1  
Penybont - TNS 10.19 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Dungannon 10.19 16:00 1 - 0  
Crusaders - Coleraine 10.19 16:00 0 - 2  
Institute - Cliftonville 10.19 16:00 0 - 3  
Linfield - Ballymena Utd. 10.19 16:00 2 - 1  
Warrenpoint - Glenavon 10.19 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Kuressaare 10.19 12:00 2 - 1  
Paide Linnameeskond - Kalev Tallinn 10.19 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Derry City 10.19 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shirak Gyumri - Ararat Jereván 10.19 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamarkand - Pakhtakor 10.19 13:30 1 - 4  
Lokomotív Taskent - Bukhoro 10.19 13:30 2 - 0  
Nasaf Qarshi - Andijan 10.19 14:30 3 - 0  
Surkhon Termez - Navbahor Namangan 10.19 12:15 0 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Boston)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bre. Allen - Kev. Holland 10.19 00:35 1 - 0  
C. Rosa - M. Bermudez 10.19 02:50 1 - 0  
Cou. McGee - Sean Brady 10.19 00:55 0 - 1  
D. Spitz - T. Boser 10.19 00:00 0 - 1  
D. Winn - Dar. Stewart 10.19 03:00 0 - 1  
Dom. Reyes - C. Weidman 10.19 05:30 1 - 0  
Greg Hardy - B. Sosoli 10.19 04:20 1 - 0  
J. Lauzon - Jon. Pearce 10.19 04:00 1 - 0  
K. Bochniak - S. Woodson 10.19 01:50 0 - 1  
M. McCann - D. Belbita (női) 10.19 02:20 1 - 0  
May. Barber - Gil. Robertson (női) 10.19 03:40 1 - 0  
Ran. Costa - B. Salmon 10.19 01:35 1 - 0  
Yair Rodriguez - Jer. Stephens 10.19 04:55 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Harlequin 10.19 16:00 22 - 19  
Sale - Gloucester 10.19 16:00 16 - 18  
Saracens - Northampton Saints 10.19 16:00 25 - 27  
Worcester - Leicester 10.19 16:00 24 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Stade de France 10.19 18:00 27 - 14  
Brive - Bordeaux 10.19 18:00 30 - 9  
La Rochelle - Racing-Metro 10.19 20:45 12 - 6  
Montpellier - Toulouse 10.19 15:30 33 - 22  
Section Paloise - Castres 10.19 18:00 37 - 24  
Toulon - Bayonne 10.19 18:00 20 - 9  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay - Otago 10.19 05:35 31 - 31  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Auckland 10.19 03:05 18 - 9  
Wellington - Canterbury 10.19 08:05 30 - 19  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 10.19 09:15 40 - 16  
Új-Zéland - Írország 10.19 12:15 46 - 14  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Deajeon Blue Fangs 10.19 07:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Gimcheon Expressway 10.19 09:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Jászberény 10.19 18:00 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Ajaccio GFC 10.19 20:00 0 - 3  
Montpellier - Paris Volley 10.19 20:00 3 - 1  
Narbonne - Rennes 10.19 20:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Vandoeuvre-Nancy 10.19 19:00 3 - 2  
Chamalieres - Paris SC 10.19 20:00 2 - 3  
Marcq-en-Baroeul - Mougins 10.19 19:30 3 - 0  
Mulhouse - Nantes 10.19 20:00 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Ilioupoli 10.19 19:00 3 - 0  
Markopoulo - Thira 10.19 17:00 0 - 3  
Panathinaikosz - PAOK 10.19 17:00 3 - 2  
Pannaxiakosz - Ilisziakosz 10.19 18:00 3 - 0  
Porfyrasz Pireusz - Olympiakosz 10.19 19:00 0 - 3  
Thetisz Voula - Easz Evozmosz 10.19 18:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Hitachi Rivale 10.19 06:00 3 - 0  
Okayama Seagulls - Himeji Victorina 10.19 09:00 3 - 0  
Saitama Ageo Medics - JT Marvelous 10.19 08:00 2 - 3  
Toray Arrows - Ishikawa Blue Cats 10.19 05:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Wisla Varsó 10.19 17:00 3 - 0  
Pila - Bielsko-Biala 10.19 18:00 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Kastela - ACH Ljubljana 10.19 20:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Revivre Milano 10.19 18:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Cuneo 10.19 20:30 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Uralocska Jekatyerinburg 10.19 16:00 1 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Dinamo Kazany 10.19 18:00 2 - 3  
Metar Cseljabinszk - Jenyiszej Krasznojarszk 10.19 14:00 2 - 3  
Mincsanka Minszk - Zarecsje-Odincovo Moszkva 10.19 16:00 3 - 0  
Proton Szaratov - Leningradka Szentpétervár 10.19 16:00 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Vecindario Gran Canaria 10.19 19:30 3 - 2  
Almoradi - Conectabalear Manacor 10.19 17:30 1 - 3  
Santanderina - Melilla 10.19 18:00 3 - 1  
Teruel - Emeve Lugo 10.19 19:00 3 - 0  
Uriba Palma - L'Illa Grau 10.19 18:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - IBSA Las Palmas 10.19 19:00 0 - 3  
Algar Surmenor - Barcelona 10.19 19:00 3 - 2  
Haris Dimurol - Madrid Chamberi 10.19 19:00 3 - 0  
Haro Rioja - Cajasol Juvasa 10.19 18:00 3 - 0  
Logrono - Avarca de Menorca 10.19 19:00 1 - 3  
Sant Cugat - Kiele Socuellamos 10.19 16:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Eczacibasi Istanbul 10.19 13:00 0 - 3  
Besiktas - Galatasaray 10.19 18:00 1 - 3  
Fenerbahce - Bakirkoy Bld. 10.19 13:00 3 - 0  
Nilufer Bld. Spor - Aydin Bld. Spor 10.19 16:30 0 - 3  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - A. Shirov 10.19 16:00 1 - 0  
K. Alekseenko - V. Anand 10.19 16:00 0.5 - 0.5  
L. Aronian - D. Anton-Guijarro 10.19 16:00 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - F. Caruana 10.19 16:00 0.5 - 0.5  
M. Matlakov - B. Gelfand 10.19 16:00 1 - 0  
V. Kovalev - Hik. Nakamura 10.19 16:00 0 - 1  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - Mark Allen (6 nyert frame-ig) 10.19 14:00 6 - 5  
Tom Ford - D.B. Gilbert (6 nyert frame-ig) 10.19 20:00 3 - 6  
Squash (Cleveland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dussourd - C. Binnie 10.19 02:00 1 - 3  
Greg Lobban - S. Delierre 10.19 00:00 3 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Musetti - Valkusz M. 10.19 09:00 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - U. Humbert 10.19 17:00 2 - 1  
J. Sinner - S. Wawrinka 10.19 14:00 0 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Ram R / Salisbury J 10.19 11:50 1 - 2  
Krawietz K / Mies A - Lorenzi P / Sinner J 10.19 16:00 2 - 0  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - K. Coppejans 10.19 12:00 2 - 0  
J. Sousa - A. Popyrin 10.19 13:45 0 - 2  
L. Rosol - G. Barrere 10.19 15:15 0 - 2  
M-A. Hüsler - Soon Woo Kwon 10.19 15:15 1 - 2  
P. Gojowczyk - I. Karlovic 10.19 14:00 2 - 0  
R. Berankis - H. Nys 10.19 12:00 2 - 1  
S. Ehrat - H. Dellien 10.19 17:40 1 - 2  
Y. Nishioka - Balázs A. 10.19 16:25 2 - 0  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / O'Mara J - Gonzalez S / Qureshi A 10.19 17:45 1 - 2  
Sharan D / Sitak A - Martinez M / Wenger D 10.19 20:10 2 - 0  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - J. Kovalik 10.19 16:30 2 - 0  
A. Bublik - K. Majchrzak 10.19 11:00 2 - 0  
C. Norrie - A. Erler 10.19 11:00 2 - 0  
D. Dzumhur - N. Jarry 10.19 12:35 2 - 0  
Fucsovics M. - E. Gerasimov 10.19 15:50 2 - 0  
I. Ivashka - F. Delbonis 10.19 14:05 1 - 2  
L. Miedler - S. Travaglia 10.19 14:10 0 - 2  
S. Ofner - P. Kohlschreiber 10.19 12:35 0 - 2  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Mclachlan B - Miedler L / Novak D 10.19 17:10 2 - 1  
Hurkacz H / Querrey S - Nielsen F / Puetz T 10.19 18:00 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Vesely - M. Cressy 10.19 14:55 1 - 2  
L. Lacko - J. Lenz 10.19 16:20 2 - 1  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - V. Pospisil 10.19 21:00 0 - 2  
E. Escobedo - J. Duckworth 10.19 22:35 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Roelofse R - King E / Reese H 10.19 00:25 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - J. Görges 10.19 16:10 0 - 2  
J. Ostapenko - A. Blinkova 10.19 14:00 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gauff/McNally - Christian K / Guarachi A 10.19 17:50 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - A. Seppi 10.19 17:10 2 - 0  
A. Rublev - M. Cilic 10.19 18:45 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Middelkoop - Bolelli S / Molteni A 10.19 17:00 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - K. Muchova 10.19 13:55 2 - 1  
B. Bencic - K. Mladenovic 10.19 12:00 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Diez - A. Davidovich Fokina 10.19 07:55 2 - 0  
Yas. Uchiyama - B. Klahn 10.19 09:15 2 - 1  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Li Z / Oliveira G - Harris A / Polmans M 10.19 06:25 0 - 2  
Nam J S / Song M-K - Bolt A / Reid M 10.19 05:00 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - P. Carreno-Busta 10.19 15:00 2 - 1  
Yui. Sugita - D. Shapovalov 10.19 17:30 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rojer J-J / Tecau H - Pavic M / Soares B 10.19 13:00 0 - 2  
Tenisz (Suzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shuai Peng - Nao Hibino 10.19 06:40 2 - 0  
Yafan Wang - Lin Zhu 10.19 05:00 0 - 2  
Tenisz (Székesfehérvár 1, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Bara - C. Buyukakcay 10.19 11:00 2 - 0  
N. Dascalu - I-C. Begu 10.19 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - T. Sugiarto 10.19 13:00 2 - 0  
Vik. Axelsen - Long Chen 10.19 13:30 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Yao C L / Han Y P 10.19 11:30 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Ahsan M / Setiawan H 10.19 12:30 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Noz. Okuhara 10.19 10:00 1 - 2  
Tzu Ying Tai - Yufei Chen 10.19 11:00    
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Fukushima Y / Hirota S 10.19 12:00 2 - 1  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Baek H N / Jung K E 10.19 14:00 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordan P / Oktavianti M D - Wang C L / Cheng C Y 10.19 10:00 2 - 0  
Seo S J / Chae Y - Wang Y / Huang D 10.19 10:30 1 - 2  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Marseille 10.19 15:00 13 - 7  
Mladost Zágráb - Tbiliszi 10.19 19:00 21 - 11  
OSC - Waspo Hannover 10.19 20:30 19 - 10  
Recco - Terrassa 10.19 20:30 15 - 5  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Honvéd 10.19 18:30 15 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Salerno 10.19 18:00 11 - 14  
Posillipo Napoli - Florentia 10.19 17:00 10 - 10  
Quinto - Roma 10.19 18:00 8 - 8  
Savona - Telimar 10.19 18:00 14 - 13  
Sport Management - Ortigia 10.19 18:00 8 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Rapallo 10.19 15:00 12 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beterbiev - O. Gvozdyk 10.19 04:00 1 - 0  
L. Collazo - K. Abdukakhorov 10.19 04:00 0 - 1  
M. Vesialou - A. Khattab 10.19 20:00 1 - 0  
R. Merhy - Szellő I. 10.19 20:00 1 - 0  
Rob. Davies Jr. - L. Ritson 10.19 23:00 0 - 1  
T. Cheeseman - Scott Fitzgerald 10.19 22:00 0 - 1  

 

2019.10.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Kansas City 10.18 02:20 6 - 30  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Diaz - Lily Zhang 10.18 10:30 1 - 4  
B. Szőcs - Adr. Diaz 10.18 07:30 4 - 2  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Meshref - N. Partyka 10.18 10:30 4 - 2  
Jihee Jeon - D. Meshref 10.18 07:30 4 - 1  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Solja - Szu-Yu Chen 10.18 08:15 4 - 1  
Szu-Yu Chen - Jian Fang Lay 10.18 11:15 4 - 1  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eli. Samara - Mo Zhang 10.18 08:15 3 - 4  
Mo Zhang - Yue Wu 10.18 11:15 1 - 4  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Houston (4.m.) 10.18 02:08 3 - 8  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Classic Tampere 10.18 17:30 4 - 8  
Indians Espoo - Steelers Hämeenlinna 10.18 17:30 5 - 3  
Oilers Espoo - Tiikerit 10.18 17:30 6 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Tango Brno 10.18 19:30 6 - 2  
Melnik - Sparta Praha 10.18 20:30 2 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Benfica 10.18 22:30 2 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Cartagena 10.18 20:45 0 - 3  
Peniscola - Cordoba 10.18 21:00 5 - 0  
Valdepenas - Santa Coloma 10.18 21:15 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Mladá Boleslav 10.18 17:30 5 - 3  
Liberec - Plzen 10.18 18:00    
Olomouc - Mountfield HK 10.18 18:00 0 - 2  
Pardubice - Trinec 10.18 18:00 5 - 2  
Vitkovice - Litvínov 10.18 17:30 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Herlev Eagles 10.18 19:30 5 - 5  
Odense - Frederikshavn 10.18 19:30 3 - 3  
Rungsted - Aalborg 10.18 19:30 3 - 1  
Sönderjyske - Esbjerg 10.18 19:30 2 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vasas 10.18 18:30 5 - 2  
Fehérvári Titánok - Csíkszereda 10.18 18:30 3 - 6  
KMH Budapest - Gyergyói HK 10.18 18:00 1 - 4  
Újpest - Dunaújváros 10.18 18:00 1 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Sahtar Szoligorszk 10.18 18:00 0 - 3  
Nyeman Grodno - Dinamo Molodecsno 10.18 18:00 5 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 10.18 17:30 3 - 2  
KeuPa - IPK 10.18 17:30 6 - 2  
SaPKo - Koovee 10.18 17:30 4 - 4  
TUTO - Kajaanin Hokki 10.18 17:30 6 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Ilves 10.18 17:30 1 - 2  
Lahti Pelicans - SaiPa 10.18 17:30 0 - 3  
Lukko - Ässät 10.18 17:30 4 - 0  
Tappara - Hämeenlinna 10.18 17:30 1 - 1  
Vaasan Sport - Turku PS 10.18 17:30 5 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Angers 10.18 20:30 0 - 5  
Briancon - Bordeaux 10.18 19:30 4 - 6  
Grenoble - Nice 10.18 20:00 3 - 2  
Mulhouse - Chamonix 10.18 20:00 3 - 2  
Rouen - Amiens 10.18 20:00 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Avangard Omszk 10.18 16:00 1 - 3  
Szocsi - Szibir Novoszibirszk 10.18 18:30 1 - 4  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Mogo Riga 10.18 15:00 3 - 5  
Donbassz - Crvena zvezda 10.18 18:30 7 - 0  
FTC - Txuri Urdin 10.18 16:00 6 - 0  
Renon/Ritten - Olimpija Ljubljana 10.18 20:00 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - Torun 10.18 18:30 2 - 2  
Unia Oswiecim - Jastrzebie 10.18 18:00 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 10.18 19:00 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Belije Medvegyi Cseljab. 10.18 12:00 3 - 3  
Irbisz Kazany - Sztalnyije Liszi Magnyit. 10.18 16:00 1 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Tolpar Ufa 10.18 16:00 0 - 1  
Krasznaja Armija - Dinamo Szentpétervár 2 10.18 16:00 4 - 2  
Omszkije Jasztrebi - Barisz 2 10.18 13:00 5 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Szarmati Orenburg 10.18 17:00 3 - 2  
Rubin Tyumeny 2 - Altaj Kamenogorszk 10.18 16:00 0 - 4  
Szputnyik Almetyevszk - Lada Toljatti 2 10.18 16:00 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Nashville 10.18 04:00 5 - 2  
Boston - Tampa Bay 10.18 01:00 3 - 3  
Calgary - Detroit 10.18 03:00 5 - 1  
Las Vegas - Ottawa 10.18 04:00 2 - 2  
Los Angeles - Buffalo 10.18 04:30 0 - 3  
Montreal - Minnesota 10.18 01:00 4 - 0  
New Jersey - NY Rangers 10.18 01:00 5 - 2  
St. Louis - Vancouver 10.18 02:00 3 - 3  
Winnipeg - NY Islanders 10.18 02:00 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Narvik 10.18 19:00 5 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen 10.18 19:30 6 - 1  
Freiburg - Tölzer Löwen 10.18 19:30 5 - 3  
Heilbronn - Dresden 10.18 20:00 3 - 2  
Kassel - Bayreuth 10.18 19:30 3 - 2  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 10.18 19:30 1 - 3  
Landshut - Crimmitschau 10.18 19:30 4 - 4  
Ravensburg - Bad Nauheim 10.18 20:00 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Eisbären Berlin 10.18 19:30 4 - 0  
Iserlohn - Ingolstadt 10.18 19:30 0 - 3  
Krefeld - Wolfsburg 10.18 19:30 2 - 3  
Köln - Schwenningen 10.18 19:30 2 - 1  
Mannheim - Augsburg 10.18 19:30 8 - 3  
Nürnberg - Bremerhaven 10.18 19:30 6 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Sarnia Sting 10.18 01:30 1 - 5  
Niagara Icedogs - Erie Otters 10.18 01:00 3 - 7  
Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs 10.18 01:05 4 - 3  
Windsor Spitfires - Flint Firebirds 10.18 01:05 7 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Linz 10.18 19:15 4 - 0  
Klagenfurt - Villach 10.18 19:15 1 - 0  
Salzburg - Fehérvár 10.18 19:15 2 - 3  
Südtirol Bolzano - Znojmo 10.18 19:45 9 - 0  
Vienna Capitals - Innsbruck 10.18 19:15 6 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Saint John Sea Dogs 10.18 00:00 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Langenthal 10.18 19:45 0 - 4  
GCK Lions - Ajoie 10.18 20:00 4 - 4  
Kloten - Thurgau 10.18 19:45 4 - 3  
Olten - Winterthur 10.18 19:45 6 - 3  
Sierre - Biasca Ticino 10.18 20:00 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lugano 10.18 19:45 2 - 5  
Davos - Biel 10.18 19:45 5 - 2  
Fribourg - Zürich Lions 10.18 19:45 2 - 4  
Langnau Tigers - Ambri 10.18 19:45 3 - 3  
Servette - Lausanne 10.18 19:45 2 - 1  
Zug - Rapperswil 10.18 19:45 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Tingsryd 10.18 19:00 5 - 2  
Karlskoga - Västeras 10.18 19:00 3 - 4  
Södertälje - Björklöven 10.18 19:00 1 - 6  
Vita Hästen - Kristianstad 10.18 19:00 2 - 2  
Västervik - Karlskrona 10.18 19:00 5 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Dubnica 10.18 18:30 7 - 2  
HC Topolcany - Povazska Bystrica 10.18 18:00 3 - 2  
Levice - Trnava 10.18 18:00 4 - 3  
Spisska Nova Ves - Martin 10.18 17:30 7 - 4  
Zilina - Skalica 10.18 18:00 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Kosice 10.18 17:00 2 - 4  
Michalovce - MAC 10.18 17:30 4 - 1  
Nove Zamky - Detva 10.18 18:30 3 - 0  
Poprad - Trencin 10.18 18:00 2 - 2  
Zvolen - Nitra 10.18 18:00 4 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Juzsnij Ural Orszk 10.18 17:30 1 - 4  
Dizel Penza - Dinamo Tver 10.18 18:00 5 - 2  
Izssztal Izsevszk - Szarjarka Karaganda 10.18 17:00 2 - 2  
Molot Perm - Nomad 10.18 16:00 7 - 1  
Rjazany - Cselmet Cseljabinszk 10.18 18:00 1 - 1  
Szokol Krasznojarszk - CSZK Szamara 10.18 14:00 2 - 3  
Torpedo Gorkij - Gornyak Ucsali 10.18 17:30 0 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - FMP 10.18 18:00 63 - 81  
Mega Bemax - Zadar 10.18 20:00 98 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Cairns 10.18 12:30 76 - 99  
Sydney Kings - NZ Breakers 10.18 10:30 96 - 91  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Adelaide 10.18 11:00 68 - 86  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Jambol 10.18 18:00 92 - 62  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Mogi das Cruzes 10.18 01:00 94 - 105  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Plymouth 10.18 20:30 104 - 100  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Giants - Cheshire 10.18 20:00 64 - 82  
Newcastle - Sheffield 10.18 20:30 76 - 76, h.u. 80 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus 10.18 12:00 76 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Alba Berlin 10.18 21:00 103 - 84  
Olympiakosz - Zenit Szentpétervár 10.18 20:30 64 - 64, h.u. 68 - 77  
Valencia - Anadolu Efes 10.18 21:00 78 - 83  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Lapuan Kobrat 10.18 17:30 96 - 81  
KTP Kotka - Tampere Pyrintö 10.18 17:30 104 - 96  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gries-Oberhoffen - Aix Maurienne 10.18 20:00 80 - 62  
Lille - Antibes 10.18 20:00 62 - 58  
St-Quentin - Nantes 10.18 20:00 70 - 77  
Vichy-Clermont - Rouen 10.18 20:00 73 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Chalon sur Saone 10.18 20:00 63 - 64  
Le Portel - Roanne 10.18 20:00 79 - 69  
Reims - Nanterre 10.18 20:00 98 - 91  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Blackwater Elite 10.18 10:30 106 - 97  
TNT KaTropa - Alaska Aces 10.18 13:00 89 - 89, h.u. 99 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Gliwice 10.18 17:30 70 - 89  
Trefl Sopot - Spojnia Stargard 10.18 19:00 68 - 64  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Körmend 10.18 18:00 63 - 80  
Fehérvár - Szeged 10.18 18:00 95 - 83  
Szolnok - Debrecen 10.18 18:00 80 - 62  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta 10.18 02:00 111 - 93  
Denver - Portland 10.18 03:00 110 - 104  
LA Clippers - Dallas 10.18 04:30 87 - 102  
Milwaukee - Minnesota 10.18 02:00 118 - 96  
Orlando - Miami 10.18 01:00 98 - 107  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Tübingen 10.18 19:30 85 - 72  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vechta - Bayreuth 10.18 20:30 84 - 83  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orzinuovi - Montegranaro 10.18 20:30 74 - 73  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCMU Pitesti - U-Banca Cluj 10.18 16:15 79 - 79, h.u. 83 - 85  
CSM Oradea - Dinamo Bukarest 10.18 18:45 94 - 74  
CSU Sibiu - Steaua Bukarest 10.18 18:00 84 - 80  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Leyma Coruna 10.18 21:00 65 - 66  
Melilla - Caceres 10.18 20:15 71 - 60  
Real Canoe - Granada 10.18 20:00 81 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Bembibre 10.18 20:45 74 - 60  
Campus Promete - Zamarat 10.18 20:45 64 - 59  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Tamis Pancevo 10.18 16:00 94 - 85  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Ribe-Esbjerg 10.18 19:00 28 - 26  
Skanderborg - Lemvig 10.18 18:00 24 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Holstebro 10.18 19:00 26 - 26  
Skanderborg - Nyköbing F. 10.18 20:15 20 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Gomel (Helyszín: Gomel) 10.18 18:00 33 - 21  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Selestat 10.18 20:30 25 - 24  
Limoges - Besancon 10.18 20:30 32 - 23  
Pontault-Combault - Massy Essonne 10.18 20:45 24 - 26  
Strasbourg Schiltigheim - Valence 10.18 20:30 28 - 21  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Budakalász 10.18 18:00 26 - 27  
Komló - Orosháza 10.18 18:00 28 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - MTK 10.18 18:30 24 - 23  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hüttenberg - Aue 10.18 19:30 25 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - SZGAU-Szaratov 10.18 16:30 33 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Lucs Moszkva 10.18 17:00 29 - 22  
Dinamo Volgográd - Lada Toljatti 10.18 16:00 24 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Tirol Schwaz 10.18 19:00 26 - 27  
Linz - Bregenz 10.18 19:00 26 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Logrono La Rioja 10.18 19:00 34 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Alcobendas 10.18 21:00 34 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallby - Helsingborg 10.18 19:00 30 - 28  
Ystad IF - Varberg 10.18 19:30 35 - 24  
Önnered - Skövde 10.18 19:00 31 - 21  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teuta Durres - Flamurtari Vlore 10.18 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Shrewsbury 10.18 20:45 0 - 0  
Tranmere - Southend 10.18 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Sheffield Wed. 10.18 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Western Sydney Wanderers 10.18 10:30 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Lokeren 10.18 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - FC Bruges 10.18 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Etar Veliko Tarnovo 10.18 19:00 0 - 2  
Vitosa Bistrica - Cserno More Várna 10.18 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Guabira Montero 10.18 21:30 7 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Celik Zenica 10.18 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Atlético GO 10.18 00:15 0 - 0  
Cuiaba - Guarani 10.18 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Internacional 10.18 00:15 0 - 2  
Fluminense - Atlético PR 10.18 02:00 1 - 2  
Santos - Ceara 10.18 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Leverkusen 10.18 20:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Nürnberg 10.18 18:30 4 - 3  
Fürth - Dynamo Dresden 10.18 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Kaiserslautern 10.18 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Dep. Temuco 10.18 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Dep. Iquique 10.18 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Varnsdorf 10.18 19:00 4 - 1  
Usti nad Labem - Chrudim 10.18 18:00 2 - 0  
Vitkovice - Dukla Praha 10.18 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Vendsyssel 10.18 18:30 1 - 1  
Viborg - Fremad Amager 10.18 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - OB Odense 10.18 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Bidvest Wits 10.18 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Ajman 10.18 16:30 1 - 0  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Fujairah 10.18 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Wadi Degla 10.18 17:30 1 - 1  
Ismaily - Haras El Hodood 10.18 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Nancy 10.18 20:00 0 - 0  
Caen - Valenciennes 10.18 20:00 0 - 0  
Chambly - Sochaux 10.18 20:00 0 - 0  
Chateauroux - Paris FC 10.18 20:00 0 - 1  
Clermont - Rodez Aveyron 10.18 20:00 0 - 1  
Grenoble - Orleans 10.18 20:00 0 - 0  
Niort - Guingamp 10.18 20:00 0 - 0  
Troyes - Le Mans 10.18 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Toulon 10.18 18:00 2 - 1  
Bastia-Borgo - Red Star 93 10.18 20:00 0 - 1  
Boulogne - Quevilly Rouen 10.18 20:00 2 - 0  
Cholet - Lyon Duchere 10.18 20:00 3 - 0  
Concarneau - Bourg-Peronnas 10.18 20:00 0 - 1  
Creteil - Dunkerque 10.18 20:00 0 - 1  
Laval - Pau 10.18 20:00 0 - 1  
Le Puy - Beziers 10.18 20:00 0 - 0  
Villefranche sur Saone - Ajaccio GFC 10.18 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Paris SG 10.18 20:45 1 - 4  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Ajax 2 10.18 20:00 3 - 2  
Cambuur - Oss 10.18 20:00 5 - 1  
Den Bosch - Roda 10.18 20:00 0 - 0  
Dordrecht - Helmond 10.18 20:00 1 - 2  
FC Eindhoven - NAC Breda 10.18 20:00 2 - 2  
Go Ahead Eagles - Volendam 10.18 20:00 3 - 0  
Maastricht - Excelsior 10.18 20:00 0 - 0  
Nijmegen - PSV 2 10.18 20:00 1 - 0  
Telstar - Almere City 10.18 20:00 1 - 0  
Utrecht 2 - De Graafschap 10.18 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Dinamo Zágráb 10.18 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Perseru Badak Lampung 10.18 13:30 4 - 1  
Persela Lamongan - PSIS Semarang 10.18 10:30 0 - 1  
Persib Bandung - Persebaya Surabaya 10.18 13:30 4 - 1  
PSS Sleman - Kalteng Putra 10.18 10:30 1 - 0  
Pusamania Borneo - Bali Utd. 10.18 13:30 6 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Bnei Lod 10.18 15:00 3 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ramat Gan 10.18 15:00 2 - 0  
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Petah Tikva 10.18 15:00 2 - 2  
Kfar Qasem - Hapoel Afula 10.18 15:00 1 - 0  
Umm al-Fahm - Maccabi Ahi Nazareth 10.18 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Yamaga - Kashima A. 10.18 12:00 1 - 1  
Sapporo - Cerezo Osaka 10.18 12:00 0 - 1  
Urawa RD - Oita Trinita 10.18 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen Hongzuan - Guangzhou Evergrande 10.18 13:35 2 - 3  
Tianjin Quanjian - Wuhan Zall 10.18 13:35 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Chojniczanka Chojnice 10.18 18:00 1 - 0  
Miedz Legnica - Olsztyn 10.18 20:45 4 - 1  
Puszcza Niepolomice - GKS Tychy 10.18 18:00 2 - 1  
Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz 10.18 19:00 5 - 1  
Wigry Suwalki - Odra Opole 10.18 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Piast Gliwice 10.18 20:30 1 - 2  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 10.18 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosta - St. Lucia 10.18 18:00 1 - 0  
Senglea - Sliema Wanderers 10.18 20:15 2 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Hoffenheim 10.18 19:15 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Cosenza 10.18 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Lokomotív Moszkva 10.18 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Lafnitz 10.18 19:10 1 - 1  
Austria Klagenfurt - Horn 10.18 19:10 2 - 0  
Austria Wien Amatőr - Wacker Innsbruck 10.18 19:10 1 - 2  
BW Linz - FAC Wien 10.18 19:10 2 - 3  
Vorwärts Steyr - Austria Lustenau 10.18 19:10 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Alianza Huanuco 10.18 22:30 7 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Benfica 10.18 21:30 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Gaz Metan Medias 10.18 19:30 2 - 0  
Hermannstadt - Voluntari 10.18 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Banks O'Dee 10.18 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Las Palmas 10.18 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Osasuna 10.18 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Lausanne 10.18 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Halmstad 10.18 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Sundsvall 10.18 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Fateh 10.18 16:50 3 - 5  
Al-Ahli (KSA) - Al-Taawoun 10.18 19:00 3 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Damac 10.18 17:05 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Rad Belgrád 10.18 20:00 3 - 1  
Cukaricki - Vojvodina 10.18 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Eskisehirspor 10.18 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Sivasspor 10.18 19:30 3 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Kolosz Kovalivka 10.18 18:00 6 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Defensor Montevideo 10.18 00:30 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Aberystwyth 10.18 21:00 0 - 0  
Cefn Druids - Caernarfon 10.18 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shkendija Tetovo - Akademija Pandev 10.18 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larne - Glentoran 10.18 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Ír 1., rájátszás a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Drogheda Utd. 10.18 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Dundalk 10.18 20:45 1 - 0  
Finn Harps - Waterford FC 10.18 21:00 1 - 0  
St. Patrick's - Bohemians 10.18 20:45 0 - 0  
UC Dublin - Shamrock Rovers 10.18 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artsakh Jereván - FC Jereván 10.18 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - AGMK Olmaliq 10.18 14:30 0 - 2  
Kokand - Qizilqum Zarafshon 10.18 12:15 1 - 2  
Metallurg Bekobod - Sogdiana 10.18 14:30 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Bath 10.18 20:45 43 - 16  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Manawatu 10.18 08:35 64 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Suwon Kepco 10.18 12:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Békéscsaba 10.18 19:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Tours 10.18 20:00 3 - 2  
Nantes - Poitevin Poitiers 10.18 20:30 3 - 1  
Nice - Arago de Sete 10.18 20:00 1 - 3  
Tourcoing - Toulouse 10.18 20:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - St-Raphael 10.18 20:00 3 - 0  
Venelles - Beziers 10.18 20:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Chemik Police 10.18 20:00 2 - 3  
Radomka Radom - LKS Lodz 10.18 18:00 1 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Mladost Brcko 10.18 19:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eltmann - United Frankfurt 10.18 19:30 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beylikduzu Ihtisas - Ankara PTT 10.18 18:00 1 - 3  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gelfand - Zhong Zhang 10.18 16:00 1 - 0  
D. Anton-Guijarro - A. Grischuk 10.18 16:00 1 - 0  
E. Safarli - Berkes F. 10.18 16:00 0.5 - 0.5  
F. Caruana - L. Aronian 10.18 16:00 0.5 - 0.5  
Hao Wang - M. Carlsen 10.18 16:00 0.5 - 0.5  
Lékó P. - Vla. Akopian 10.18 16:00 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - A. Dreev 10.18 16:00 1 - 0  
V. Anand - V. Fedoseev 10.18 16:00 1 - 0  
Y. Kuzubov - Erdős V. 10.18 16:00 0.5 - 0.5  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - Ric. Walden ( 5 nyert frame-ig) 10.18 13:00 5 - 4  
Mark Allen - Lee Walker (5 nyert frame-ig) 10.18 20:00 5 - 1  
Mei Xiwen - M. Selby ( 5 nyert frame-ig) 10.18 16:00 3 - 5  
Tian Pengfei - Tom Ford (5 nyert frame-ig) 10.18 20:00 0 - 5  
Squash (Cleveland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dussourd - A.M. Khan 10.18 00:45 3 - 0  
And. Douglas - V. Crouin 10.18 01:30 0 - 3  
Greg Lobban - M. Broekman 10.18 00:00 3 - 0  
L. Fuller - Alf. Avila 10.18 23:00 3 - 2  
L. Fuller - H. Falconer 10.18 02:15 3 - 0  
M. Nawar - Alf. Avila 10.18 01:30 0 - 3  
N. Browne - C. Binnie 10.18 00:00 0 - 3  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Copil 10.18 18:40 2 - 1  
G. Pella - U. Humbert 10.18 21:45 1 - 2  
J. Sinner - F. Tiafoe 10.18 14:00 2 - 1  
S. Wawrinka - Gil. Simon 10.18 16:05 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Arends S / Pel D 10.18 12:00 2 - 0  
Lorenzi P / Sinner J - Cuevas P / Gonzalez M 10.18 17:30 2 - 0  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - M. Cressy 10.18 15:00 0 - 2  
J. Lenz - J. Haerteis 10.18 18:35    
J. Vesely - A. Menendez-Maceiras 10.18 13:00 2 - 0  
T. Gabashvili - L. Lacko 10.18 16:15 1 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Griekspoor T / Van De Zan - Cerretani J / Cressy M 10.18 18:15 1 - 2  
Lemstra K / Lemstra S - Halys Q / Lamasine T 10.18 17:00 1 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - M. Giron 10.18 21:50 2 - 1  
Ste. Johnson - E. Escobedo 10.18 21:25 1 - 2  
Ste. Kozlov - J. Duckworth 10.18 20:00 0 - 2  
V. Pospisil - Taro Daniel 10.18 20:00 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Withrow J / Young D - Pasha N / Schnur M 10.18 23:50 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - A. Lottner 10.18 18:00 2 - 0  
L. Siegemund - E. Rybakina 10.18 12:00 0 - 2  
M. Gasparyan - A. Blinkova 10.18 13:25    
M. Puig - J. Görges 10.18 19:20 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Christian K / Guarachi A 10.18 12:00 1 - 2  
Pliskova Kr / Voracova R - Gauff/McNally 10.18 13:30 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Lajovic 10.18 12:30 2 - 0  
A. Seppi - K. Khachanov 10.18 15:30 2 - 1  
M. Cilic - J. Chardy 10.18 17:20 2 - 1  
N. Milojevic - A. Rublev 10.18 20:20 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Oswald P - Bolelli S / Molteni A 10.18 12:00 0 - 2  
Fabbiano T / Seppi A - Demoliner M / Middelkoop 10.18 19:30 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Flipkens - B. Bencic 10.18 13:25 0 - 2  
K. Mladenovic - K. Bertens 10.18 11:00 2 - 1  
K. Muchova - E. Alexandrova 10.18 15:30 2 - 0  
V. Kudermetova - A. Pavlyuchenkova 10.18 18:05 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Dabrowski G / Siniakova K 10.18 11:00 2 - 0  
Babos/Mladenovic - Flipkens K / Mattek-Sands 10.18 16:45 0 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - B. Gojo 10.18 05:00 2 - 1  
F.F. Silva - Yas. Uchiyama 10.18 11:10 0 - 2  
Hir. Moriya - B. Klahn 10.18 08:50 1 - 2  
P. Gunneswaran - S. Diez 10.18 07:20 0 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davidovich Fokina/LopezPe - Li Z / Oliveira G 10.18 09:25 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - C-M. Stebe 10.18 18:30 2 - 0  
F. Krajinovic - Y. Nishioka 10.18 14:00 2 - 0  
J. Tipsarevic - Yui. Sugita 10.18 19:40 1 - 2  
P. Carreno-Busta - S. Querrey 10.18 15:30 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Martin F - Kontinen H / Roger-Vassel 10.18 14:30 1 - 2  
Pavic M / Soares B - Albot R / Lindstedt R 10.18 12:00 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Goransson A / Lammons N 10.18 13:00 2 - 0  
Tenisz (Suzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Tauson - Nao Hibino 10.18 06:25 0 - 2  
Lin Zhu - A. Raina 10.18 05:00 2 - 0  
Pea. Plipuech - Shuai Peng 10.18 05:00 0 - 2  
Yafan Wang - N. Kostic 10.18 06:50 2 - 0  
Tenisz (Székesfehérvár 1, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - V. Cepede Royg 10.18 11:00 2 - 1  
D. Kovinic - I.M. Bara 10.18 13:45 0 - 2  
N. Dascalu - K. Kawa 10.18 12:40 2 - 0  
R. Sramkova - I-C. Begu 10.18 11:00 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - R. Gemke 10.18 17:00 2 - 1  
Long Chen - Tien Chen Chou 10.18 17:20 2 - 0  
T. Sitthikom - T. Sugiarto 10.18 16:20 0 - 2  
Vik. Axelsen - A. Antonsen 10.18 16:40 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Kamura T / Sonoda K 10.18 16:00 0 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Ahsan M / Setiawan H 10.18 16:00 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Han C / Zhou H 10.18 15:00 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Yao C L / Han Y P 10.18 15:40 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - Tzu Ying Tai 10.18 15:40 0 - 2  
C. Marin - Se Young An 10.18 15:00 2 - 1  
Noz. Okuhara - Beiwen Zhang 10.18 15:20 2 - 0  
Say. Takahashi - Yufei Chen 10.18 16:00 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Chen Q / Jia Y F 10.18 16:00 0 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Fukushima Y / Hirota S 10.18 15:20 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Lee S H / Shin S C 10.18 15:00 2 - 1  
Supajirakul/Taerattanach. - Baek H N / Jung K E 10.18 15:20 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiting H / Yue D - Wang Y / Huang D 10.18 16:20 0 - 2  
Seo S J / Chae Y - Chan P S / Goh L Y 10.18 17:40 2 - 0  
Wang C L / Cheng C Y - Tang C M / Tse Y S 10.18 16:40 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Jordan P / Oktavianti M D 10.18 16:40 1 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Szolnok 10.18 19:00 12 - 14  
Jadran Split - Spandau Berlin 10.18 20:30 12 - 12  
Jug Dubrovnik - Barceloneta 10.18 19:00 15 - 13  
Olympiakosz - Kazany 10.18 18:00 10 - 8  

 

2019.10.17.
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Curico Unido 10.17 23:30 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Fajr Sepasi 10.17 15:20 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Yaracuy 10.17 23:00 1 - 1  
Squash (Cleveland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Malik - S. Delierre 10.17 23:15 1 - 3  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Peniston - C. O'Connell 10.17 22:55 1 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Roelofse R - Kozlov S / Vance J 10.17 23:10 2 - 1  
King E / Reese H - Krueger M / Rola B 10.17 23:40 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Takahata Y / Sakuramoto A - Chen Q / Jia Y F 10.17 16:00 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Ng W Y - Seo S J / Chae Y 10.17 16:40 0 - 2  
Chopra P J / Siki Reddy N - Chan P S / Goh L Y 10.17 13:50 1 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Wang Y / Huang D 10.17 16:20 1 - 2  

 

2019.10.16.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - St. Louis (4.m.) 10.16 02:05 7 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Vinohrady - Stresovice 10.16 20:00 3 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Nokian KrP 10.16 17:30 3 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Sirius 10.16 18:30 9 - 0  
Falun - Jönköping 10.16 18:30 10 - 4  
Helsingborg - Visby 10.16 19:00 7 - 4  
Höllviken - Växjö 10.16 19:00 4 - 2  
Storvreta - Linköping 10.16 19:00 8 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTZS Liberec - Interobal Plzen 10.16 20:00 3 - 7  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uhta - Tyumeny 10.16 18:00 1 - 5  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viseu - Sporting CP 10.16 21:45 4 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockton - Bakersfield 10.16 04:00 2 - 6  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Frisk/Asker 10.16 18:00 7 - 3  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Augsburg 10.16 19:30 2 - 3  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - B. Bystrica 10.16 19:45 4 - 3  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Graz 10.16 17:00 7 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield - Fife 10.16 20:30 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kadan 10.16 17:30 2 - 2  
Chomutov - Frydek Mistek 10.16 17:30 6 - 4  
Jihlava - Prostejov 10.16 17:30 4 - 1  
Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 10.16 17:30 6 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Sokolov 10.16 17:30 4 - 1  
Slavia Praha - Slavia Trebic 10.16 18:00 3 - 1  
Zubr Prerov - Havirov 10.16 18:00 4 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Mogiljev 10.16 18:00 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Kokkolan Hermes 10.16 17:30 2 - 5  
KeuPa - TUTO 10.16 17:30 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Vaasan Sport 10.16 17:30 6 - 1  
SaiPa - JYP 10.16 17:30 2 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Humo Taskent 2 - Almaty 10.16 16:00 1 - 2  
Kulager Petropavlovszk - Temirtau 10.16 15:00 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Dinamo Riga 10.16 15:30 3 - 3  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 10.16 18:30 1 - 2  
Szocsi - Metallurg Magnyitogorszk 10.16 18:30 3 - 3  
Szpartak Moszkva - Szibir Novoszibirszk 10.16 18:30 1 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Dinamo Riga 2 10.16 17:30 4 - 0  
Atlant Moszkva - SZKA-Varjagi 10.16 18:00 4 - 1  
Dinamo Moszkva 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 10.16 18:00 5 - 1  
Krasznaja Armija - Dinamo Szentpétervár 2 10.16 16:00 2 - 0  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Lada Toljatti 2 10.16 17:00 2 - 3  
Szibirszkije Sznajperi - Kuznyeckije Medvegyi 10.16 13:30 3 - 3  
SZKA-1946 - Amurszkije Tigri Habarov. 10.16 18:00 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Philadelphia 10.16 03:00 3 - 1  
Las Vegas - Nashville 10.16 04:00 2 - 5  
Los Angeles - Carolina 10.16 04:30 0 - 2  
Montreal - Tampa Bay 10.16 01:00 1 - 3  
Toronto - Minnesota 10.16 01:00 4 - 2  
Vancouver - Detroit 10.16 04:00 5 - 1  
Winnipeg - Arizona 10.16 02:00 2 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Winterthur 10.16 19:45 4 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Tingsryd 10.16 19:00 0 - 4  
MODO - Vita Hästen 10.16 19:00 5 - 1  
Mora - AIK 10.16 19:00 2 - 2  
Södertälje - Karlskoga 10.16 19:00 3 - 4  
Timra - Almtuna 10.16 19:00 2 - 0  
Västeras - Kristianstad 10.16 19:00 6 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Zilina 10.16 18:30 3 - 2  
Martin - Trnava 10.16 18:00 6 - 2  
Povazska Bystrica - Dubnica 10.16 18:00 3 - 2  
Skalica - Levice 10.16 17:00 2 - 5  
Spisska Nova Ves - HC Topolcany 10.16 17:30 6 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Gornyak Ucsali 10.16 17:30 1 - 0  
Ermak Angarszk - CSZK Szamara 10.16 13:00 4 - 3  
Izssztal Izsevszk - Nomad 10.16 17:00 2 - 3  
Molot Perm - Szarjarka Karaganda 10.16 16:00 1 - 2  
Rjazany - Juzsnij Ural Orszk 10.16 18:00 1 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Lada Toljatti 10.16 14:00 3 - 1  
Tambov - Torosz Nyeftekamszk 10.16 17:30 1 - 2  
Torpedo Gorkij - Zauralje Kurgan 10.16 17:30 1 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Swift Current Broncos 10.16 04:00 4 - 0  
Medicine Hat Tigers - Saskatoon Blades 10.16 03:00 3 - 1  
Moose Jaw Warriors - Lethbridge Hurricanes 10.16 03:00 0 - 6  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - Torun 10.16 20:30 85 - 81  
Sassari - Lietkabelis 10.16 20:30 79 - 78  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Pau Orthez 10.16 18:30 102 - 82  
Banvitspor - Hapoel Jerusalem 10.16 18:30 69 - 73  
Burgos - Antwerpen 10.16 20:30 90 - 76  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Brose Bamberg 10.16 18:30 91 - 71  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Szombathely 10.16 20:00 87 - 68  
Telekom Bonn - Zaragoza 10.16 20:00 85 - 71  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Sao Paulo 10.16 01:00 84 - 97  
Paulistano - Sao Jose dos Campos 10.16 01:00 93 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Goyang 10.16 12:00 74 - 61  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Jekatyerinburg 10.16 20:00 79 - 87  
TTT Riga - USK Praha 10.16 18:00 66 - 73  
UR Venezia - Bourges 10.16 19:30 73 - 63  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Lyon 10.16 18:00 79 - 64  
Fenerbahce - Girona 10.16 18:30 86 - 82  
Lattes Montpellier - Sopron 10.16 20:00 53 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Monaco 10.16 18:30 77 - 72  
Ulm - Promitheasz Patra 10.16 19:00 67 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Limoges 10.16 18:30 86 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Olimpija Ljubljana 10.16 20:45 78 - 71  
Joventut Badalona - Darussafaka 10.16 20:45 85 - 82  
Nanterre - UNIKSZ Kazany 10.16 20:45 92 - 94  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Asseco Gdynia 10.16 19:45 59 - 62  
Trento - Oldenburg 10.16 19:30 91 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Kayserispor 10.16 19:00 59 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Ruzomberok 10.16 14:30 82 - 59  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Lulea 10.16 18:30 74 - 55  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Olivais Coimbra 10.16 18:00 76 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Namur 10.16 17:30 70 - 41  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PEAC-Pécs 10.16 18:30 75 - 47  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Sint Katelijne Waver 10.16 18:00 59 - 55  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Liege 10.16 20:00 81 - 48  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - KTP Kotka 10.16 17:30 76 - 75  
Salon Vilpas - Kauhajoen Karhu 10.16 17:30 82 - 68  
Tampere Pyrintö - Lahti 10.16 17:30 98 - 98, h.u. 115 - 104  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Magnolia Hotshots 10.16 13:00 95 - 89  
Columbian Dyip - NLEX Road Warriors 10.16 10:30 111 - 117  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz Egaleo - Panioniosz 10.16 16:00 93 - 72  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Alvark 10.16 12:05 65 - 60  
Chiba - Tochigi Utsunomiya Brex 10.16 12:05 69 - 76  
Kawasaki Brave Thunders - Toyama 10.16 12:35 69 - 73  
Mikawa Kariya - Albirex Niigata 10.16 12:05 93 - 74  
Osaka - Kyoto 10.16 12:05 59 - 90  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins 10.16 12:35 83 - 73  
Shimane - Shiga 10.16 12:05 61 - 78  
Tokyo Sunrockers - Hokkaido 10.16 12:05 83 - 76  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 10.16 12:05 71 - 80  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NKE Csata - Vasas 10.16 17:00 82 - 73  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Boston 10.16 01:00 95 - 118  
Indiana - Minnesota 10.16 01:00 111 - 119  
Philadelphia - Detroit 10.16 01:00 106 - 86  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Napoli 10.16 21:00 79 - 62  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tartu Ulikool - Kalev/Cramo 10.16 19:30 71 - 94  
TTU Tallinn - Parnu 10.16 17:45 94 - 83  
Valmiera - Ogre 10.16 18:00 68 - 114  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Dukla Praha 10.16 18:00 29 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Fredericia 10.16 19:30 29 - 24  
GOG - Sönderjyske 10.16 19:00 24 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Odense 10.16 19:00 22 - 37  
Randers - Köbenhavn 10.16 18:30 22 - 30  
Viborg - Esbjerg 10.16 19:00 24 - 39  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Chartres 10.16 20:30 30 - 20  
Istres - Montpellier 10.16 20:30 25 - 25  
Ivry - Paris SG 10.16 20:30 24 - 30  
Nantes - Toulouse 10.16 20:30 26 - 34  
Pays d'Aix - St. Raphael 10.16 20:45 25 - 27  
Tremblay - Creteil 10.16 20:30 23 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Fleury Loiret 10.16 20:00 28 - 28  
Chambray Touraine - Metz 10.16 20:30 22 - 34  
Nantes - Brest 10.16 20:30 28 - 28  
Nice - Dijon 10.16 20:30 34 - 26  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edessza - AEK Athén 10.16 16:00 22 - 27  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Fjölnir 10.16 21:30 28 - 27  
Selfoss - KA Akureyri 10.16 20:30 36 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 10.16 18:00 38 - 27  
Gwardia Opole - Kwidzyn 10.16 18:00 29 - 25  
Kalisz - Wisla Plock 10.16 18:30 23 - 26  
Pogon Szczecin - Chrobry Glogow 10.16 18:30 27 - 19  
Stal Mielec - Azoty Pulawy 10.16 18:30 25 - 27  
Tarnow - Piotrkow Trybunalski 10.16 18:00 23 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Balatonfüred 10.16 18:00 41 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 10.16 18:00 24 - 24  
Győr - Érd 10.16 20:00 39 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Gjerpen 10.16 18:00 28 - 14  
Fredrikstad - Tertnes Bergen 10.16 18:30 34 - 34  
Molde - Kristiansand 10.16 19:15 24 - 33  
Storhamar - Fana Bergen 10.16 18:00 26 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Metzingen 10.16 19:30 25 - 31  
Leverkusen - Kurpfalz-Bären Ketsch 10.16 19:30 31 - 23  
Oldenburg - Bietigheim 10.16 19:30 25 - 25  
Thüringer HC - Buxtehude 10.16 19:30 36 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - Dinamo Asztrahany 10.16 15:30 25 - 27  
Csehovszkije Medvegyi - SZKIF Krasznodar 10.16 18:00 30 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Lada Toljatti 10.16 16:30 26 - 27  
Kubany Krasznodar - Lucs Moszkva 10.16 18:00 38 - 16  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Vitoria 10.16 21:00 33 - 25  
Boa Hora - Porto 10.16 21:00 29 - 33  
Sporting CP - Belenenses 10.16 21:00 31 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest 10.16 17:25 27 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Metaloplastika Sabac 10.16 19:00 36 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Huesca 10.16 20:15 30 - 27  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alarcos Ciudad Real - Sinfin 10.16 20:30 30 - 33  
Alcobendas - Anaitasuna 10.16 20:30 22 - 32  
Unio Esportiva Sarria - Morrazo Cangas 10.16 20:30 28 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Sävehof 10.16 19:00 28 - 24  
Redbergslids - Lugi 10.16 19:00 24 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VästerasIrsta - Sävehof 10.16 19:00 15 - 23  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - Atl. Temperley 10.16 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Dep. Riestra 10.16 01:00 1 - 1  
Tigre - Villa Dalmine 10.16 00:10 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Comunicaciones 10.16 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Estudiantes LP 10.16 20:35 1 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BIIK-Kazygurt - Bayern München 10.16 10:00 0 - 5  
Breidablik - Paris SG 10.16 20:30 0 - 4  
Bröndby - Glasgow 10.16 18:00 0 - 2  
Hjörring - Lyon 10.16 19:00 0 - 4  
Manchester City - Atl. Madrid 10.16 20:00 1 - 1  
Slavia Praha - Arsenal 10.16 18:30 2 - 5  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Vila Nova 10.16 01:30 2 - 0  
Bragantino - Oeste 10.16 02:30 2 - 2  
CRB - Operario PR 10.16 01:30 0 - 0  
Criciuma - Vitória 10.16 00:15 1 - 1  
Londrina - Figueirense 10.16 00:15 0 - 0  
Parana - Brasil de Pelotas 10.16 00:15 1 - 0  
Sao Bento - Coritiba 10.16 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Audax Italiano 10.16 01:30 1 - 0  
Dep. Union La Calera - Univ.Catolica de Santiago 10.16 23:30 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - USA 10.16 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Panama 10.16 03:30 3 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Montserrat 10.16 01:15 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aruba - Jamaika 10.16 01:00 0 - 6  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaya Iloilo - Green Archers Utd. 10.16 10:00 3 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persija Jakarta - Semen Padang 10.16 10:30 1 - 2  
PSM Makassar - Arema Malang 10.16 13:30 6 - 2  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shahin Bushehr - Saipa Karaj 10.16 16:30 2 - 0  
Shahr Khodro Mashhad - Naft Masjed Soleyman 10.16 14:50 0 - 1  
Zob Ahan - Mes Kerman 10.16 15:20 2 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cristobal Colon Nemby - Dep. Capiata 10.16 22:45 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Zaragoza 10.16 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Koper 10.16 17:00 1 - 0  
Nafta - Rudar Velenje 10.16 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Progreso Montevideo 10.16 21:00 1 - 1  
CA Cerro - River Plate Montevideo 10.16 21:00 3 - 2  
Cerro Largo Melo - Juventud de Las Piedras 10.16 21:00 2 - 0  
Danubio Montevideo - Fenix Montevideo 10.16 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Paso - Portland 2 10.16 03:00 4 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Estudiantes de Merida 10.16 22:00 0 - 0  
Metropolitanos Caracas - Estudiantes de Caracas 10.16 22:00 0 - 1  
Mineros de Guayana - Dep. La Guaira 10.16 23:00 0 - 3  
Monagas Maturin - Angostura 10.16 23:00 1 - 2  
Zulia Maracaibo - Dep. Lara 10.16 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Haiti 10.16 02:00 3 - 1  
Peru - Uruguay 10.16 03:30 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conwy Borough - Corwen 10.16 20:30 1 - 3  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Brcko - Partizani Tirana 10.16 19:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Ansan Rush&Cash 10.16 12:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Paris Volley 10.16 20:00 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamnik - OK Maribor 10.16 20:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Friedrichshafen 10.16 20:00 1 - 3  
Rottenburg - Lüneburg 10.16 19:30 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Conegliano 10.16 20:30 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce 10.16 18:30 0 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Nilufer Bld. Spor 10.16 17:30 3 - 1  
Galatasaray - Ankara Karayollari 10.16 15:00 3 - 0  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - J. Lisowski 10.16 18:00 3 - 4  
A. McManus - Tian Pengfei 10.16 15:30 2 - 4  
A. Songsermsawad - S. Murphy (4 nyert frame-ig) 10.16 21:15 1 - 4  
A. Stefanow - L. Heathcote 10.16 10:40 3 - 4  
B. Hawkins - M. Georgiou 10.16 21:20 4 - 0  
B. Sargeant - Xiao Guodong 10.16 10:40 0 - 4  
Bai Langning - Kyr. Wilson 10.16 13:45 3 - 4  
D.B. Gilbert - R. Davies 10.16 14:00 4 - 0  
Dan. Wells - J. Trump (4 nyert frame-ig) 10.16 19:40 0 - 4  
Dom. Dale - Xu Si 10.16 13:50 4 - 1  
Fan Zhengyi - C. Wakelin 10.16 15:30 4 - 3  
H. Miah - Mat. Selt 10.16 10:35 1 - 4  
H. Vafaei Ayouri - Chen Feilong 10.16 15:45 4 - 2  
J. Astley - Gary Wilson 10.16 20:15 1 - 4  
Jim. Robertson - K. Maflin 10.16 15:30 3 - 4  
Joe O'Connor - T. Un-Nooh 10.16 19:40 3 - 4  
L. Highfield - Joe Perry 10.16 16:10 2 - 4  
Lee Walker - Rob. Williams 10.16 20:25 4 - 3  
Lu Ning - Tom Ford 10.16 13:50 0 - 4  
M. Holt - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 10.16 16:20 4 - 1  
M. O'Donnell - M. Selby (4 nyert frame-ig) 10.16 17:50 1 - 4  
Mark Allen - Chun Wai Lee 10.16 19:35 4 - 0  
Mei Xiwen - Li Hang 10.16 10:45 4 - 0  
Mike Dunn - G. Dott 10.16 19:40 0 - 4  
Neil Robertson - M. Fu 10.16 16:00 4 - 2  
R. O'Sullivan - Yuan Sijun (4 nyert frame-ig) 10.16 13:45 4 - 3  
Ryan Day - E. Slessor 10.16 19:35 2 - 4  
S. Bingham - Si Jiahui (4 nyert frame-ig) 10.16 10:35 1 - 4  
Sam Craigie - Ric. Walden 10.16 10:40    
Zhang Anda - F. O'Brien 10.16 10:40 2 - 4  
Zhao Xintong - Ant. Hamilton 10.16 14:00 4 - 0  
Zhou Yuelong - B. Woollaston 10.16 13:45 4 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - Y. Maden 10.16 12:00 2 - 0  
G. Pella - Soon Woo Kwon 10.16 13:55 2 - 0  
Gil. Simon - J-W. Tsonga 10.16 18:30 2 - 0  
P. Cuevas - H. Dellien 10.16 13:25 2 - 0  
S. Wawrinka - F. Lopez 10.16 20:35 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Bemelmans R / Coppejans K 10.16 19:30 2 - 0  
Marach/J.Melzer - Lorenzi P / Sinner J 10.16 14:50 0 - 2  
Molchanov D / Vasilevski - Ram R / Salisbury J 10.16 12:00 0 - 2  
Nielsen F / Puetz T - Gille S / Vliegen J 10.16 16:30 1 - 2  
Pella G / Schwartzman D S - Erlich J / Sitak A 10.16 17:00 2 - 1  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - Ben. Hassan 10.16 10:00 2 - 0  
D. Altmaier - C. Lestienne 10.16 13:35 0 - 2  
G. Blancaneaux - F. Baldi 10.16 18:35 1 - 2  
J. Haerteis - R. Haase 10.16 13:50 2 - 1  
J. Vesely - L. Miedler 10.16 11:25 2 - 1  
Jam. Ward - Y. Hanfmann 10.16 16:05 0 - 2  
L. Lacko - V. Sachko 10.16 16:35 2 - 1  
M. Bachinger - J. Lenz 10.16 17:45    
M. Cressy - U. Ignatik 10.16 11:30 2 - 1  
T. Lamasine - Z. Kolar 10.16 15:00 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Cressy M - Altmaier D / Haerteis J 10.16 18:50 2 - 0  
Halys Q / Lamasine T - Begemann A / Mergea F 10.16 19:55 2 - 1  
Lemstra K / Lemstra S - Gabashvili T / Kotov P 10.16 20:40 2 - 1  
Martos Gornes/Ortega-Olme - Heliovaara H / Marchenko 10.16 10:00 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - A. Tabilo 10.16 19:30    
Dar. King - R. Peniston 10.16 22:25 1 - 2  
Don. Young - Gon. Escobar 10.16 21:15 0 - 2  
J. Sock - M. Pervolarakis 10.16 21:05    
Kev. King - M. Giron 10.16 19:30 0 - 2  
L. Broady - M. Krueger 10.16 19:30 0 - 2  
N. Kuhn - E. Escobedo 10.16 21:10 1 - 2  
N. Mejia - C. O'Connell 10.16 21:10 0 - 2  
P. Polansky - V. Pospisil 10.16 23:00 0 - 2  
Roy Smith - J. Duckworth 10.16 19:30 0 - 2  
Ste. Johnson - J.C. Aragone 10.16 22:30    
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVar. - Gonzales R / Roelofse R 10.16 23:30 1 - 2  
Lawson A / Redlicki M - King D / Polansky P 10.16 00:30 1 - 2  
Withrow J / Young D - Hach Verdugo H/Novikov D 10.16 01:25 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gauff - A. Blinkova 10.16 15:00 0 - 2  
C. McNally - J. Ostapenko 10.16 20:30 0 - 2  
D. Allertova - E. Rybakina 10.16 12:00 0 - 2  
M. Niculescu - M. Gasparyan 10.16 12:00 0 - 2  
Mis. Doi - J. Görges 10.16 18:00 1 - 2  
V. Kuzmova - L. Siegemund 10.16 13:10 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Kato M - Fichman S / Sizikova Y 10.16 17:15 2 - 1  
Kerkhove L / Schoofs B - Bonaventure Y / Siegemund L 10.16 12:00    
Kerkhove L / Schoofs B - Hesse A / Paquet C 10.16 15:25 2 - 0  
Knoll X / Minella M - Broady N / Silva E 10.16 13:55 2 - 0  
Molinaro E / Piter K - Gasparyan M / Niculescu M 10.16 16:50    
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kachmazov - A. Avidzba 10.16 11:35 1 - 2  
A. Mannarino - M. Kukushkin 10.16 13:25 2 - 0  
A. Seppi - R. Carballes Baena 10.16 11:30 2 - 1  
E. Gerasimov - T. Fabbiano 10.16 10:00 2 - 0  
L. Rosol - D. Lajovic 10.16 15:40 1 - 2  
P. Kohlschreiber - K. Khachanov 10.16 17:50 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Kukushkin M - Daniell M / Oswald P 10.16 17:30 0 - 2  
Danilov S / Safiullin R - Bolelli S / Molteni A 10.16 11:00 0 - 2  
Fabbiano T / Seppi A - Bedene A / Jarry N 10.16 15:45 2 - 0  
Jebavy R / Zelenay I - Murray J / Skupski N 10.16 12:30 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - E. Alexandrova 10.16 12:15 0 - 2  
D. Vekic - K. Muchova 10.16 20:35 0 - 2  
D. Yastremska - K. Flipkens 10.16 13:35 1 - 2  
P. Hercog - B. Bencic 10.16 10:00 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Charaeva A / Lansere S 10.16 10:00 2 - 0  
Babos/Mladenovic - Kichenok N / Olaru R 10.16 14:05 2 - 0  
Dzalamidze N / Marozava L - Dabrowski G / Siniakova K 10.16 15:55 1 - 2  
Flipkens K / Mattek-Sands - Danilovic O / Tomljanovic A 10.16 17:40 2 - 1  
Kudermetova V / Srebotnik - Alexandrova E / Sasnovich A 10.16 16:00 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - Ji Sung Nam 10.16 05:35 0 - 2  
Chr. Eubanks - Go Soeda 10.16 04:00 2 - 0  
Di Wu - Yas. Uchiyama 10.16 07:55 0 - 2  
E. Lopez-Perez - N. Barrientos 10.16 04:00 2 - 0  
F.F. Silva - M. Jaziri 10.16 06:45 2 - 0  
Tat. Ito - Kai. Uchida 10.16 07:10 2 - 1  
Yos. Watanuki - B. Klahn 10.16 05:20 1 - 2  
Yunseong Chung - Dan. Petrovic 10.16 05:35 0 - 2  
Ze Zhang - A. Bolt 10.16 04:00 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Nam J S / Song M-K 10.16 09:20 1 - 2  
Gunneswaran P / Vardhan V - Davidovich Fokina/LopezPe 10.16 09:20 0 - 2  
Harris A / Polmans M - Gao X / Sun F 10.16 11:05 2 - 1  
Jung J / Rungkat C - Li Z / Oliveira G 10.16 10:55 1 - 2  
Matsui T / Soeda G - Diez S / Reboul F 10.16 09:10 0 - 2  
Purcell M / Santillan A - Hsieh C-P / Yang T-H 10.16 10:15 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Evans - F. Krajinovic 10.16 21:05 1 - 2  
M. Ymer - J. Sousa 10.16 15:20 2 - 0  
S. Querrey - G. Dimitrov 10.16 18:30 2 - 1  
Y. Nishioka - T.H. Fritz 10.16 13:40 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Lammons N - Andujar P / Granollers G 10.16 13:00 2 - 0  
Kontinen H / Roger-Vassel - Fritz T H / Opelka R 10.16 16:05 2 - 0  
Pavic M / Soares B - O'Mara J / Skupski K 10.16 12:00 2 - 0  
Ymer E / Ymer M - Albot R / Lindstedt R 10.16 17:50 0 - 2  
Tenisz (Suzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - V. Savinykh 10.16 05:25 2 - 0  
C. Tauson - Meigi Guo 10.16 05:50 2 - 0  
E. Webley-Smith - Yi Yuan 10.16 05:25 2 - 0  
Fang Ying Xun - Shuai Peng 10.16 06:30 0 - 2  
H. Dart - Pea. Plipuech 10.16 03:50    
J. Jaksic - Nao Hibino 10.16 08:40 0 - 2  
Kur. Nara - Xinyu Gao 10.16 04:00 2 - 0  
Lin Zhu - Shilin Xu 10.16 05:20 2 - 0  
N. Kostic - Xiaodi You 10.16 10:20 2 - 0  
Shuo Feng - Xinyu Wang 10.16 04:00 0 - 2  
Shuyue Ma - A. Naydenova 10.16 07:25 0 - 2  
Xinyu Jiang - Ari. Rodionova 10.16 07:35 1 - 2  
Yanni Liu - Meiling Wang 10.16 07:15 2 - 0  
Ziyue Sun - Hanyu Guo 10.16 04:00 0 - 2  
Tenisz (Székesfehérvár 1, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arn G. - K. Kawa 10.16 11:00 1 - 2  
Bondár A. - G. Garcia Perez 10.16 13:40 0 - 2  
D. Kovinic - Stollár F. 10.16 17:25 2 - 0  
G. Ce - V. Cepede Royg 10.16 12:30 0 - 2  
I.G. Ghioroaie - V. Tomova 10.16 15:25 0 - 2  
I.M. Bara - M. Chwalinska 10.16 13:25 2 - 0  
K. Kucova - N. Dascalu 10.16 10:55 0 - 2  
K. Zavatska - C. Buyukakcay 10.16 17:25 0 - 2  
M. Frech - I-C. Begu 10.16 14:00 0 - 2  
M. Zanevska - L. Boskovic 10.16 15:25 2 - 0  
Nagy A. - N. Potocnik 10.16 15:40 0 - 2  
P. Ormaechea - Har. Tan 10.16 15:20 2 - 0  
R. Sramkova - Jani R-L. 10.16 11:00 2 - 1  
S. Celik - Gálfi D. 10.16 13:05 0 - 2  
S. Waltert - M. di Giuseppe 10.16 14:20 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzu Lu - Tien Chen Chou 10.16 10:00 1 - 2  
K. Phetpradab - Tzu Wei Wang 10.16 16:00 2 - 1  
K. Tsuneyama - Sam. Verma 10.16 10:00 0 - 2  
K. Wangcharoen - Yuxiang Huang 10.16 11:00 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Vik. Axelsen 10.16 17:40 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - S.H. Rhustavito 10.16 09:40 0 - 2  
Sri. Kidambi - A. Antonsen 10.16 17:20 0 - 2  
Zii Jia Lee - Long Chen 10.16 09:00 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Ong Y S / Teo E Y 10.16 12:30 2 - 0  
Choi S / Seo S J - Kamura T / Sonoda K 10.16 16:20 0 - 2  
Goh V S / Tan W K - Ahsan M / Setiawan H 10.16 11:20 0 - 2  
He J / Tan Q - Alfian F / Ardianto M R 10.16 16:40 0 - 2  
Isara B / Jongjit M - Endo H / Watanabe Y 10.16 16:40 0 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Inoue T / Kaneko Y 10.16 17:00 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Huang K X / Liu C 10.16 13:50 2 - 0  
Maas J / Tabeling R - Wahyu N A P / Ade Y S 10.16 13:30 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - E. Kosetskaya 10.16 13:30 2 - 1  
Jia Min Yeo - Yufei Chen 10.16 18:20 0 - 2  
M. Blichfeldt - R. Intanon 10.16 18:00    
Michelle Li - Yvonne Li 10.16 10:20 2 - 0  
Nit. Jindapol - Tzu Ying Tai 10.16 10:00 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - Ga Eun Kim 10.16 10:20 0 - 2  
Say. Takahashi - S. Nehwal 10.16 12:50 2 - 0  
Yanyan Cai - F. Fitriani 10.16 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Li W / Zheng Y 10.16 16:20 0 - 2  
Cheng C Y / Lee C C - Chang Y N / Kim H R 10.16 10:20 0 - 2  
Efler L / Herttrich I - Kim S Y / Kong H Y 10.16 13:50 0 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Fukushima Y / Hirota S 10.16 10:40 0 - 2  
Hoo V / Yap C W - Polii G / Rahayu A 10.16 09:20 0 - 2  
Piek S / Seinen C - Hsu Y C / Hu L F 10.16 13:10 2 - 0  
Stoeva G / Stoeva S - Takahata Y / Sakuramoto A 10.16 12:30 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Ng W Y - Adcock C / Adcock G 10.16 09:00 2 - 1  
Chopra P J / Siki Reddy N - Seidel M E / Linda E 10.16 09:40 2 - 0  
Gondo K / Kurihara A - Chan P S / Goh L Y 10.16 09:40 0 - 2  
Hurlburt-Yu J / Wu J - Faizal H / Widjaja G E 10.16 13:10 0 - 2  
Jiting H / Yue D - Ellis M / Smith L 10.16 09:20 2 - 0  
Ponnappa A / Rankireddy S - Wang Y / Huang D 10.16 12:50    
Puangpuapech N / Amitrapa - Lamsfuss M / Herttrich I 10.16 09:00 2 - 0  
Tan K M / Lai P J - Seo S J / Chae Y 10.16 09:20 0 - 2  

 

2019.10.15.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Detroit 10.15 02:15 23 - 22  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes (2.m.) 10.15 11:30 7 - 8  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Houston (3.m.) 10.15 22:08 1 - 4  
Washington - St. Louis (3.m.) 10.15 01:38 8 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmarsund - Warberg 10.15 18:15 10 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uhta - Tyumeny 10.15 18:00 3 - 4  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Klagenfurt 10.15 19:45 4 - 2  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Zug 10.15 17:00 1 - 1  
Rungsted - Hämeenlinna 10.15 19:30 3 - 1  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Belfast 10.15 18:00 4 - 0  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Lahti Pelicans 10.15 18:00 2 - 2  
Lausanne - Trinec 10.15 19:45 5 - 3  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Bern 10.15 19:30 1 - 3  
Kärpät - Skelleftea 10.15 18:00 4 - 4  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Djurgarden 10.15 19:30 2 - 1  
Vienna Capitals - GKS Tychy 10.15 19:30 5 - 2  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - München 10.15 18:00 3 - 1  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Frölunda 10.15 20:30 2 - 9  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Litvínov 10.15 18:30 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 10.15 19:00 4 - 2  
Esbjerg - Odense 10.15 19:00 3 - 3  
Rödovre - Herning 10.15 19:00 3 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - KMH Budapest 10.15 18:00 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Kookoo 10.15 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Mulhouse 10.15 20:15 5 - 3  
Angers - Briancon 10.15 20:30 4 - 0  
Anglet - Nice 10.15 20:30 3 - 2  
Chamonix - Bordeaux 10.15 20:00 1 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kulager Petropavlovszk - Temirtau 10.15 15:00 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Lokomotív Jaroszlavl 10.15 11:00 2 - 1  
Avangard Omszk - SZKA Szentpétervár 10.15 18:00 3 - 2  
Red Star Kunlun - Szeversztal Cserepovec 10.15 13:30 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Szalavat Julajev Ufa 10.15 18:30 1 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim 10.15 18:30 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 10.15 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Dinaburga Daugavpils 10.15 18:00 4 - 7  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Sztalnyije Liszi Magnyit. 10.15 17:00 3 - 4  
Irbisz Kazany - Belije Medvegyi Cseljab. 10.15 16:00 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 10.15 16:00 2 - 4  
Omszkije Jasztrebi - Altaj Kamenogorszk 10.15 13:00 5 - 4  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Lada Toljatti 2 10.15 17:00 3 - 1  
Rubin Tyumeny 2 - Barisz 2 10.15 16:00 2 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Vityaz Podolszk 2 10.15 16:00 4 - 3  
Szputnyik Almetyevszk - Szarmati Orenburg 10.15 16:00 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Edmonton 10.15 02:30 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjernen - Valerenga 10.15 18:00 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Thurgau 10.15 19:45 0 - 1  
GCK Lions - Sierre 10.15 20:00 4 - 3  
Kloten - Zug 2 10.15 19:45 2 - 2  
Olten - Ajoie 10.15 19:45 4 - 7  
Visp - Biasca Ticino 10.15 19:45 6 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Davos 10.15 19:45 4 - 2  
Rapperswil - Lugano 10.15 19:45 1 - 1  
Zürich Lions - Langnau Tigers 10.15 19:45 4 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Västervik 10.15 19:00 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Himik Voszkreszenszk 10.15 18:30 5 - 2  
ORG Beijing - Rubin Tyumeny 10.15 13:30 1 - 3  
SZKA-Néva - Humo Taskent 10.15 18:00 3 - 3  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Detva 10.15 18:00 2 - 3  
Nitra - Podhale Nowy Targ 10.15 18:00 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Szahalin 10.15 11:30 6 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Türk Telekom 10.15 18:45 79 - 82  
Strasbourg - Oostende 10.15 20:00 77 - 64  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vechta - Anwil Wloclawek 10.15 20:00 89 - 76  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Periszteri 10.15 18:00 64 - 70  
Iberostar Tenerife - Nyizsnyij Novgorod 10.15 20:30 81 - 67  
VEF Riga - Mornar 10.15 18:00 80 - 74  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Brindisi 10.15 18:00 81 - 71  
PAOK - Besiktas 10.15 18:30 60 - 69  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Rio Claro 10.15 00:30 87 - 90  
Minas - Botafogo 10.15 01:00 84 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Bologna - MoraBanc Andorra 10.15 20:30 87 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Partizan Belgrád 10.15 18:00 61 - 66  
Venezia - Tofas Bursa 10.15 20:00 76 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Galatasaray 10.15 20:45 88 - 83  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lapuan Kobrat - Nokia 10.15 17:30 80 - 81  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Boulazac 10.15 20:00 76 - 93  
Antibes - Roanne 10.15 20:00 69 - 72  
Denain - Gries-Oberhoffen 10.15 20:00 83 - 55  
Fos-sur-Mer - St-Chamond 10.15 20:00 83 - 60  
Rouen - Cholet 10.15 20:30 69 - 69, h.u. 74 - 83  
Souffelweyersheim - Nancy 10.15 20:00 56 - 76  
Tarbes-Lourdes - Orleans 10.15 20:00 48 - 90  
Tours - Poitiers 10.15 20:00 83 - 70  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni Dafniou Haidari - Ermisz Agiasz Larissza 10.15 16:00 63 - 83  
Rethymno - Iraklisz 10.15 15:30 81 - 70  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava Zágráb - Cibona Zágráb 10.15 19:00 78 - 113  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Oklahoma City 10.15 02:30 107 - 70  
LA Lakers - Golden State 10.15 04:30 104 - 98  
Memphis - Charlotte 10.15 02:00 99 - 120  
Miami - Atlanta 10.15 01:30 120 - 87  
Phoenix - Denver 10.15 04:00 102 - 107  
Utah - Sacramento 10.15 03:00 115 - 128  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Skyliners Frankfurt 10.15 19:00 87 - 53  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Aarhus Utd. 10.15 19:30 23 - 19  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamet - Porec 10.15 18:30 23 - 18  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Afturelding 10.15 20:30 23 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Wybrzeze Gdansk 10.15 18:30 38 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Jaroslaw 10.15 18:00 30 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Gyöngyös 10.15 18:00 34 - 27  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Hard 10.15 19:00 19 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Univ. Cluj 10.15 17:00 33 - 30  
CSM Bukarest - Dunarea Braila 10.15 17:00 33 - 26  
Ramnicu Valcea - Rapid Bukarest 10.15 15:00 26 - 18  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Puerto Sagunto 10.15 21:00 46 - 25  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Novas - Nava 10.15 21:00 29 - 23  
Bordils - Benidorm 10.15 20:30 24 - 32  
Cisne Colegio Los Sauces - AX Puente Genil 10.15 21:00 21 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur 10.15 19:30 32 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Skövde 10.15 18:30 18 - 23  
Varberg - Guif 10.15 19:00 29 - 28  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wrexham - Chesterfield 10.15 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Instituto Cordoba 10.15 01:00 3 - 2  
Defensores de Belgrano - Club Almagro 10.15 20:30 1 - 1  
Quilmes - San Martin de Tucuman 10.15 02:10 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores Unidos - Argentino de Quilmes 10.15 20:30 2 - 0  
Sacachispas - Justo Jose de Urquiza 10.15 20:30 1 - 1  
Tristan Suarez - Atl. Los Andes 10.15 18:30 1 - 1  
UAI Urquiza - Villa San Carlos 10.15 20:30 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Ponte Preta 10.15 01:00 0 - 0  
Guarani - Botafogo SP 10.15 01:00 0 - 2  
Sport Recife - Cuiaba 10.15 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers de Talca - Dep. Magallanes 10.15 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Palestino 10.15 20:30 3 - 2  
Union Espanola - Coquimbo Unido 10.15 23:00 3 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Lucia - Salvador 10.15 23:00 0 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guyana - Antigua és Barbuda 10.15 02:00 5 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Dcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suriname - St-Vincent és Grenadine 10.15 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltár - Grúzia 10.15 20:45 2 - 3  
Svájc - Írország 10.15 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Málta 10.15 20:45 1 - 0  
Románia - Norvégia 10.15 20:45 1 - 1  
Svédország - Spanyolország 10.15 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Lettország 10.15 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Örményország 10.15 18:00 3 - 0  
Görögország - Bosznia-Hercegovina 10.15 20:45 2 - 1  
Liechtenstein - Olaszország 10.15 20:45 0 - 5  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Blackpool 10.15 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama FC - Zweigen Kanazawa 10.15 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Atl. Bucaramanga 10.15 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Suduva Marijampole 10.15 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Fart 10.15 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Horvátország 10.15 20:00 2 - 0  
U19Kazahsztán - U19Magyarország (Helyszín: Magyarország) 10.15 20:00 0 - 5  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Andorra - U19Fehéroroszország 10.15 20:05 0 - 2  
U19Skócia - U19Németország 10.15 20:05 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Csehország (Helyszín: Csehország) 10.15 15:00 1 - 1  
U19San Marino - U19Azerbajdzsán 10.15 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Olaszország 10.15 17:30 3 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Írország 10.15 17:00 1 - 0  
U21Luxemburg - U21Svédország 10.15 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Svájc 10.15 18:00 0 - 1  
U21Szlovákia - U21Franciaország 10.15 21:00 3 - 5  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Koszovó 10.15 19:00 2 - 1  
U21Anglia - U21Ausztria 10.15 20:45 5 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Szerbia 10.15 18:00 1 - 0  
U21Lettország - U21Bulgária 10.15 17:00 0 - 0  
U21Észtország - U21Oroszország 10.15 18:15 0 - 5  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izrael - U21Feröer-szigetek 10.15 18:35 3 - 1  
U21Montenegró - U21Spanyolország 10.15 18:45 0 - 2  
U21Észak-Macedónia - U21Kazahsztán 10.15 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Fehéroroszország 10.15 14:30 1 - 1  
U21Norvégia - U21Hollandia 10.15 18:30 0 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Belgium - U21Moldova 10.15 20:00 4 - 1  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Németország 10.15 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovénia - U21Magyarország 10.15 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerrito Montevideo - Albion Montevideo 10.15 21:00 1 - 2  
Villa Espanola - Dep. Maldonado 10.15 21:00 4 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Kína 10.15 14:00 0 - 0  
Szíria - Guam 10.15 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Nepál 10.15 18:00 3 - 0  
Tajvan - Ausztrália 10.15 13:40 1 - 7  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Irán 10.15 18:30 1 - 0  
Kambodzsa - Irak 10.15 13:30 0 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palesztina - Szaúd-Arábia 10.15 15:00 0 - 0  
Szingapúr - Üzbegisztán 10.15 13:45 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Banglades 10.15 16:00 1 - 1  
Katar - Omán 10.15 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mongólia - Kirgizisztán 10.15 10:00 1 - 2  
Tadzsikisztán - Japán 10.15 14:15 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indonézia - Vietnám 10.15 13:30 1 - 3  
Thaiföld - Egyesült Arab Emirátusok 10.15 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koreai NDK - Dél-Korea 10.15 10:30 0 - 0  
Srí Lanka - Libanon 10.15 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Kolumbia 10.15 21:00 3 - 0  
Chile - Guinea 10.15 18:00 3 - 2  
Dánia - Luxemburg 10.15 19:00 4 - 0  
Marokkó - Gabon 10.15 21:00 2 - 3  
Venezuela - Trinidad és Tobago 10.15 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colwyn Bay - Gresford 10.15 20:30 3 - 1  
Llandudno FC - Prestatyn 10.15 20:30 1 - 4  
Porthmadog - Penrhyncoch 10.15 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Caernarfon 10.15 20:45 4 - 2  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Mladost Zágráb 10.15 17:00 3 - 0  
Vasas - Luka Bar 10.15 19:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Suwon Kepco 10.15 12:00 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Tourcoing 10.15 20:00 0 - 3  
Arago de Sete - Chaumont 10.15 19:30 3 - 2  
Nantes - Cannes 10.15 20:00 0 - 3  
Poitevin Poitiers - Nice 10.15 20:00 3 - 1  
Toulouse - Montpellier 10.15 20:00 3 - 0  
Tours - Narbonne 10.15 20:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Giesen 10.15 19:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 10.15 18:30 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Ptt - Vakifbank Istanbul 10.15 15:00 0 - 3  
Aydin Bld. Spor - Beylikduzu Ihtisas 10.15 18:30 3 - 0  
THY Istanbul - Bakirkoy Bld. 10.15 18:00 2 - 3  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 10.15 11:00 3 - 0  
Japán - Kanada 10.15 12:20 3 - 2  
Lengyelország - Irán 10.15 05:30 3 - 0  
Olaszország - Brazília 10.15 08:00 0 - 3  
Tunézia - Oroszország 10.15 07:00 0 - 3  
USA - Egyiptom 10.15 04:00 3 - 1  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - V. Fedoseev 10.15 16:00 1 - 0  
L. Aronian - A. Dreev 10.15 16:00 1 - 0  
M. Carlsen - A. Shirov 10.15 16:00 1 - 0  
M. Chigaev - Erdős V. 10.15 16:00 0.5 - 0.5  
P. Maghsoodloo - A. Grischuk 10.15 16:00 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - Y. Kryvoruchko 10.15 16:00 0.5 - 0.5  
S.L. Narayanan - Berkes F. 10.15 16:00 0.5 - 0.5  
V. Anand - N. Abdusattorov 10.15 16:00 1 - 0  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - E. Slessor 10.15 13:40 0 - 4  
A. Ursenbacher - M. O'Donnell 10.15 16:55 2 - 4  
B.J. Castle - J. Astley 10.15 20:00 2 - 4  
Bai Langning - Jim. White 10.15 20:00 4 - 2  
D.B. Gilbert - S. Carrington 10.15 10:40 4 - 1  
F. O'Brien - Nig. Bond 10.15 10:40 4 - 0  
G. Dott - Mark Davis 10.15 21:45 4 - 2  
Gary Wilson - Mark Joyce (4 nyert frame-ig) 10.15 18:00 4 - 1  
H. Miah - M. Mann 10.15 15:55 4 - 2  
H. Vafaei Ayouri - S. Lichtenberg 10.15 13:40 4 - 3  
J. Lisowski - Jac. Page 10.15 18:00 4 - 1  
Jak Jones - B. Sargeant 10.15 13:45 3 - 4  
Jor. Brown - L. Heathcote 10.15 17:40 1 - 4  
Kyr. Wilson - Liang Wenbo 10.15 16:50 4 - 1  
L. Highfield - O. Lines 10.15 20:00 4 - 1  
Lee Walker - Chen Zifan 10.15 20:00 4 - 1  
Li Hang - Fra. Patrick 10.15 11:00    
Luo Honghao - Sam Craigie 10.15 10:45 2 - 4  
Lyu Haotian - Zhang Anda 10.15 13:40 1 - 4  
M. Fu - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 10.15 16:30 4 - 0  
M. Georgiou - Dav. Grace 10.15 17:45 4 - 3  
M.J. Williams - J.R. Clarke (4 nyert frame-ig) 10.15 13:40 4 - 2  
Mark Allen - Jam. Wattana (4 nyert frame-ig) 10.15 20:00 4 - 2  
Mat. Selt - C. Steadman 10.15 16:25 4 - 0  
Neil Robertson - K. Hirani (4 nyert frame-ig) 10.15 21:45 4 - 0  
R.T. Chuan Leong - Chen Feilong 10.15 13:35 3 - 4  
Ric. Walden - Alex Borg 10.15 10:35 4 - 0  
Ryan Day - E. Sharav 10.15 20:20 4 - 0  
S. Baird - Dan. Wells 10.15 20:20 3 - 4  
S. Maguire - T. Un-Nooh (4 nyert frame-ig) 10.15 10:45 0 - 4  
Sco. Donaldson - Zhao Xintong 10.15 13:40 3 - 4  
Yuan Sijun - I. Figueiredo 10.15 10:40 4 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - K. Coppejans 10.15 19:30 2 - 0  
F. Delbonis - M. Copil 10.15 13:05 0 - 2  
F. Lopez - C. Norrie 10.15 12:00 2 - 0  
G. Barrere - J-L. Struff 10.15 12:00 0 - 2  
Gil. Simon - S. Darcis 10.15 18:00 2 - 0  
K. Majchrzak - J. Sinner 10.15 16:30 0 - 2  
Soon Woo Kwon - R. Gasquet 10.15 13:45 2 - 1  
U. Humbert - J. Kovalik 10.15 20:00 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Sonego L / Vavassori A 10.15 18:15 2 - 0  
Kwon S W / Norrie C - Arends S / Pel D 10.15 17:15 0 - 2  
Marach/J.Melzer - Lopez F / Munar J 10.15 15:30    
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - Q. Halys 10.15 17:50 1 - 2  
D. Altmaier - J. Choinski 10.15 11:30 2 - 1  
J. Forejtek - S. Napolitano 10.15 18:15 0 - 2  
J. Sels - D. Masur 10.15 16:20 1 - 2  
Jam. Ward - P. Kotov 10.15 10:00 2 - 0  
L. Klein - J. Lenz 10.15 13:30 0 - 2  
M-A. Hüsler - O. Nedovyesov 10.15 11:50 2 - 0  
M. Rosenkranz - Z. Kolar 10.15 10:00 0 - 2  
R. Ramanathan - T. Gabashvili 10.15 12:55 0 - 2  
T. Griekspoor - L. Vanni 10.15 14:45 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux G / Neuchrist - Golubev A / Nedovyesov A 10.15 16:15 2 - 1  
Junaid R / Raja P - Clayton S / Hoyt E 10.15 14:45 1 - 2  
Lenz J / Masur D - Drzewiecki K / Walkow S 10.15 19:30 0 - 2  
Ramanathan/Vega Hernandez - Griekspoor T / Van De Zan 10.15 20:40 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - Ste. Kozlov 10.15 22:55 0 - 2  
C. Altamirano - Kev. King 10.15 19:30 0 - 2  
D. Novikov - E. Escobedo 10.15 19:30 0 - 2  
D. Popko - R. Quiroz 10.15 21:15 2 - 0  
Gon. Escobar - S. Korda 10.15 21:25 2 - 1  
J.C. Aragone - L. Lokoli 10.15 00:45 2 - 0  
L. Broady - R. Cid Subervi 10.15 19:30 2 - 1  
L. Glasspool - Emi. Gomez 10.15 23:25 1 - 2  
M. Pervolarakis - A. Kobelt 10.15 21:30 2 - 0  
Mic. Redlicki - J.J. Wolf 10.15 22:10 2 - 0  
Roy Smith - M. Arevalo 10.15 19:30 2 - 1  
S. Bangoura - Taro Daniel 10.15 23:55 0 - 2  
Ste. Kozlov - Evan Song 10.15 01:15 2 - 0  
V. Pospisil - M. Mmoh 10.15 00:25 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pasha N / Schnur M - Galloway R / Maytin R 10.15 22:35 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - T. Korpatsch 10.15 13:40 2 - 1  
A. Petkovic - C. Giorgi 10.15 19:25 2 - 1  
A. van Uytvanck - M. Niculescu 10.15 15:55    
C. Paquet - E. Rybakina 10.15 15:50 0 - 2  
E. Mertens - B. Schoofs 10.15 18:00 2 - 0  
E. Mertens - Kat. Kozlova 10.15 12:00    
E. Mertens - S. Vögele 10.15 18:00    
E. Mertens - Y. Bonaventure 10.15 18:00    
F. Ferro - M. Puig 10.15 14:40 0 - 2  
L. Siegemund - M. Kostyuk 10.15 12:00 2 - 1  
P. Parmentier - S. Cirstea 10.15 12:00 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gauff/McNally - Doi M / Ninomiya M 10.15 17:35 2 - 1  
Pliskova Kr / Voracova R - Ferro F / Teichmann J 10.15 19:20 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - A. Rublev 10.15 17:30 1 - 2  
A. Dubrivnyy - M. Kecmanovic 10.15 10:00 0 - 2  
E. Donskoy - M. Kukushkin 10.15 11:30 0 - 2  
I. Karlovic - A. Bedene 10.15 16:10 2 - 1  
J. Chardy - N. Jarry 10.15 14:50 2 - 0  
P. Kohlschreiber - P-H. Herbert 10.15 12:55 2 - 0  
R. Carballes Baena - R. Berankis 10.15 10:00 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Berankis R / Londero J I 10.15 13:50 2 - 0  
Demoliner M / Middelkoop - Garin C / Smith J-P 10.15 12:25 2 - 0  
Mektic N / Skugor F - Fabbiano T / Seppi A 10.15 11:00 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - M. Sakkari 10.15 19:20 2 - 1  
Babos T. - K. Kanepi 10.15 10:00 0 - 2  
D. Yastremska - D. Kasatkina 10.15 13:30 2 - 0  
J. Cepelova - E. Alexandrova 10.15 12:10 0 - 2  
K. Flipkens - N. Vikhlyantseva 10.15 11:30 2 - 0  
K. Mladenovic - Y. Putintseva 10.15 16:10 2 - 1  
O. Jabeur - V. Kudermetova 10.15 15:05 0 - 2  
P. Hercog - K. Siniakova 10.15 13:20 2 - 0  
V. Gracheva - A. Tomljanovic 10.15 14:50 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - Fajing Sun 10.15 10:10 2 - 1  
Chun Hsin Tseng - Ze Zhang 10.15 05:25 1 - 2  
Gon. Oliveira - N. Barrientos 10.15 04:00 0 - 2  
Gon. Oliveira - S. Doumbia 10.15 04:00    
Hir. Moriya - Zhizhen Zhang 10.15 08:00 2 - 1  
Jas. Jung - A. Santillan 10.15 10:40 1 - 2  
Kai. Uchida - F. Reboul 10.15 04:00 2 - 1  
M. Polmans - B. Gojo 10.15 05:40 0 - 2  
P. Gunneswaran - M. Purcell 10.15 08:25 2 - 0  
S. Diez - D. Yevseyev 10.15 08:55 2 - 0  
Tsung-Hua Yang - D. Istomin 10.15 09:45 2 - 1  
Yos. Watanuki - S. Rawat 10.15 06:15 2 - 1  
Yos. Watanuki - Yan Bai 10.15 04:00    
Yunseong Chung - Aor. Wang 10.15 04:00 2 - 1  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nedunchezhiyan J / Shamas - Bolt A / Reid M 10.15 07:50 0 - 2  
Wang A / Wu H - He Y / Wu D 10.15 12:45 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - C-M. Stebe 10.15 16:40 1 - 2  
B. Schnur - F. Verdasco 10.15 12:00    
E. Ymer - Yui. Sugita 10.15 18:30 0 - 2  
F. Krajinovic - C. Ruud 10.15 20:30 2 - 0  
G. Mager - P. Andujar 10.15 14:40 2 - 1  
O. Otte - A. Popyrin 10.15 18:45 0 - 2  
P. Carreno-Busta - J. Millman 10.15 14:35 2 - 0  
R. Albot - Y. Nishioka 10.15 12:00 1 - 2  
S. Querrey - Den. Novak 10.15 16:25 2 - 0  
Tom. Paul - P. Andujar 10.15 14:40    
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Sharan D - Inglot D / Krajicek A 10.15 12:00 0 - 2  
Podlipnik-Cast./Weissborn - Dodig I / Polasek F 10.15 13:35 0 - 2  
Tenisz (Suzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xu Liu Sun - Fangzhou Liu 10.15 07:00 1 - 2  
Yafan Wang - Jia-Jing Lu 10.15 07:50 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - B. Leverdez 10.15 12:50 1 - 2  
A.S. Ginting - H.S. Prannoy 10.15 11:00    
Dan Lin - B. Sai Praneeth 10.15 10:40 0 - 2  
H-K. Vittinghus - T. Sugiarto 10.15 17:00 1 - 2  
Jon. Christie - J.O. Jörgensen 10.15 17:20 2 - 1  
Ken. Momota - Wing Ki Vincent Wong 10.15 18:20 2 - 0  
R. Gemke - Cheuk Yiu Lee 10.15 10:20 2 - 1  
Sou. Verma - M. Caljouw 10.15 12:30 1 - 2  
T. Sitthikom - K. Parupalli 10.15 09:20 2 - 0  
Yuqi Shi - M. Caljouw 10.15 10:40    
Tollaslabda (Denmark Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Yao C L / Han Y P 10.15 18:00 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Liao M C / Su C H 10.15 16:00 2 - 0  
Han C / Zhou H - Boe M / Conrad-Petersen M 10.15 17:40 2 - 0  
Hoki T / Kobayashi Y - Lane B / Vendy S 10.15 16:00 0 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Lee J-H / Yang P-H 10.15 10:20 2 - 1  
Rankireddy S / Shetty C - Kim G J / Lee Y D 10.15 09:20 2 - 0  
Zijian D / Chang W - Ellis M / Langridge C 10.15 10:20 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Ngan Yi Cheung 10.15 12:50 0 - 2  
Beiwen Zhang - L. Kjaersfeldt 10.15 11:00 2 - 1  
Bing Jiao He - Ji Hyun Sung 10.15 13:10 0 - 2  
Noz. Okuhara - B. Ongbumrungpan 10.15 10:00 2 - 1  
P. Chochuwong - C. Marin 10.15 11:20 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - G.M. Tunjung 10.15 10:00 2 - 0  
Xiaoxin Chen - Se Young An 10.15 09:20 0 - 2  
Yue Han - K. Gilmour 10.15 16:40 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Wenjing D / Xueying F 10.15 13:30 2 - 1  
Chow M K / Lee M Y - Delrue D / Palermo L 10.15 16:40 2 - 1  
Du Y / Li Y H - Honderich R / Tsai K 10.15 13:50 2 - 0  
Kititharakul/Prajongjai - Karlsson E / Magnusson J 10.15 13:30 2 - 0  
Liu X / Xia Y - Lefel E / Tran A 10.15 12:30 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Ponnappa A / Reddy N S 10.15 16:20 2 - 0  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Supajirakul/Taerattanach. 10.15 16:20 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Gicquel T / Delrue D 10.15 10:00 1 - 2  
Hoki T / Nagahara W - Ahmad T / Kandow W O 10.15 09:40 2 - 1  
Jordan P / Oktavianti M D - Lane B / Pugh J 10.15 09:40 2 - 0  
Ko S H / Eom H W - Kaneko Y / Matsutomo M 10.15 09:00    
Lu K / Lu C - Rivaldy R / Mentari P H 10.15 09:00 2 - 1  
Magee S / Magee C - Goh S H / Lai S J 10.15 13:10 1 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Piek S / Tabeling R 10.15 13:50 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Puavaranukroh D/ Supajirakul P 10.15 09:00 2 - 0  

 

2019.10.14.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Chargers - Pittsburgh 10.14 02:20 17 - 24  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes (1.m.) 10.14 11:30 0 - 3  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - NY Yankees (2.m.) 10.14 02:08 3 - 2  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Brown - J. Greenslade 10.14 09:00 0 - 2  
G. Harlow - Dan. Brown 10.14 11:00 2 - 1  
J. Greenslade - G. Harlow 10.14 10:00 1 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Svarog Teplice 10.14 19:30 1 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oita - Machida 10.14 06:00 10 - 2  
Urayasu - Sumida 10.14 10:00 1 - 3  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwiazda Ruda Slska - Pniewy 10.14 20:00 3 - 3  
Golf (Houston Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston Open 2019 10.14 00:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Laval 10.14 20:00 1 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Debrecen 10.14 18:00 0 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 10.14 18:00 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Admiral Vlagyivosztok 10.14 15:30 0 - 0  
Barsz Kazany - Avtomobil. Jekatyerinburg 10.14 18:00 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 10.14 18:30 6 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szibir Novoszibirszk 10.14 18:00 1 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Riga 10.14 16:00 3 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Sztalnyije Liszi Magnyit. 10.14 17:00 2 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 10.14 16:00 2 - 5  
Omszkije Jasztrebi - Altaj Kamenogorszk 10.14 13:00 1 - 1  
Rubin Tyumeny 2 - Barisz 2 10.14 16:00 1 - 6  
Szputnyik Almetyevszk - Szarmati Orenburg 10.14 16:00 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Anaheim 10.14 19:00 4 - 2  
Buffalo - Dallas 10.14 21:00 4 - 0  
Los Angeles - Las Vegas 10.14 04:00 2 - 5  
New Jersey - Florida 10.14 19:00 4 - 6  
NY Islanders - St. Louis 10.14 19:00 2 - 2  
Ottawa - Minnesota 10.14 19:00 0 - 2  
San Jose - Calgary 10.14 04:00 3 - 1  
Washington - Colorado 10.14 23:00 3 - 6  
Winnipeg - Pittsburgh 10.14 01:00 2 - 7  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Bulldogs - Barrie Colts 10.14 20:00 7 - 5  
Kitchener Rangers - Sudbury Wolves 10.14 20:00 7 - 3  
North Bay Battalion - Sault Ste.Marie Greyhound 10.14 20:00 7 - 5  
Ottawa 67's - Kingston Frontenacs 10.14 20:00 7 - 7  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 10.14 20:00 1 - 4  
Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 10.14 20:00 3 - 6  
Sherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres 10.14 20:00 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Zauralje Kurgan 10.14 17:30 7 - 1  
Burany Voronyezs - Torosz Nyeftekamszk 10.14 18:00 2 - 3  
Ermak Angarszk - Lada Toljatti 10.14 13:00 0 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Torpedo Kamenogorszk 10.14 14:00 2 - 3  
Rjazany - Gornyak Ucsali 10.14 18:00 1 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Dizel Penza 10.14 14:00 4 - 3  
Tambov - Nyeftyanyik Almetyevszk 10.14 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Poruba 10.14 18:00 2 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Saskatoon Blades 10.14 22:00 3 - 9  
Edmonton Oil Kings - Portland Winterhawks 10.14 00:00 1 - 1  
Regina Pats - Lethbridge Hurricanes 10.14 00:00 4 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Krka Novo Mesto 10.14 18:00 77 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Cairns 10.14 10:30 89 - 88  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Korihait Uusikaupunki 10.14 17:30 95 - 77  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse Pfastatt - Gravelines 10.14 20:00 66 - 99  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolosszosz Rodosz - Lavrio 10.14 16:00 73 - 56  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Ironi Ness Ziona 10.14 19:15 71 - 79  
Maccabi TA - Hapoel Eilat 10.14 19:45 102 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kawasaki Brave Thunders 10.14 07:05 67 - 70  
Mikawa Kariya - Chiba 10.14 07:05 84 - 107  
Nagoya Dolphins - Toyohashi Neophoenix 10.14 07:05 88 - 74  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Philadelphia 10.14 00:00 94 - 126  
Toronto - Chicago 10.14 00:00 91 - 105  
Washington - Milwaukee 10.14 00:00 108 - 115  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Telekom Bonn 10.14 20:30 84 - 85  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - U-Banca Cluj 10.14 16:30 90 - 100  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Troti - Zlatorog Lasko 10.14 17:00 71 - 100  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Himki Moszkva 10.14 17:00 84 - 101  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Nordsjaelland 10.14 19:00 33 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Silkeborg 10.14 20:00 25 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - IR 10.14 21:30 29 - 28  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Atl. Platense 10.14 22:10 0 - 2  
Mitre Santiago del Estero - Dep. Moron 10.14 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Telmo - Atl. Colegiales 10.14 20:30 0 - 0  
Talleres RE - Atl. Acassuso 10.14 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Gremio 10.14 00:00 1 - 4  
Chapecoense - Cruzeiro 10.14 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Martinique 10.14 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Dcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Curacao 10.14 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenada - Francia Guyana 10.14 01:00 1 - 0  
Saint Kitts és Nevis - Belize 10.14 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Dcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Közösség - Nicaragua 10.14 21:00 0 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Anglia 10.14 20:45 0 - 6  
Koszovó - Montenegró 10.14 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Szerbia 10.14 20:45 1 - 2  
Ukrajna - Portugália 10.14 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Törökország 10.14 20:45 1 - 1  
Izland - Andorra 10.14 20:45 2 - 0  
Moldova - Albánia 10.14 20:45 0 - 4  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Mito 10.14 07:00 2 - 3  
Yamagata - Gifu 10.14 07:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Iga Kunoichi 10.14 07:00 0 - 1  
Kobe Leonessa - Urawa RD 10.14 06:00 2 - 1  
Nippon Sport Univ. - Beleza Inagi 10.14 06:00 1 - 6  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Tigres Bogota 10.14 22:30 0 - 3  
Boyaca Chico - Atlético FC Cali 10.14 22:30 2 - 0  
Cortulua - Valledupar 10.14 22:30 6 - 0  
Dep. Pereira - Boca Juniors de Cali 10.14 22:30 1 - 0  
Fortaleza Cota - Barranquilla FC 10.14 22:30 2 - 1  
Itagui Leones - Orsomarso Palmira 10.14 22:30 2 - 0  
Llaneros FC - Dep. Quindio 10.14 22:30 0 - 1  
Real Cartagena - Real San Andres 10.14 22:30 3 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Rionegro Aguilas 10.14 00:00 1 - 0  
Cucuta Deportivo - Boyaca Patriotas 10.14 03:00 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Independiente Medellin 10.14 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontedera - Pistoiese 10.14 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Dep. Binacional 10.14 01:00 1 - 0  
Real Garcilaso - C. Vallejo Trujillo 10.14 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oddevold - Tvaaker 10.14 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Hollandia 10.14 13:00 0 - 2  
U19Moldova - U19Lettország (Helyszín: Lettország) 10.14 13:00 0 - 6  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Litvánia - U19Románia 10.14 14:00 1 - 0  
U19Szerbia - U19Spanyolország 10.14 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Albánia - U19Lengyelország 10.14 14:00 3 - 1  
U19Portugália - U19Olaszország 10.14 16:00 1 - 0  
U19Wales - U19Ausztria 10.14 13:00 2 - 0  
U19Észtország - U19Oroszország 10.14 17:00 0 - 6  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Csehország 10.14 20:00 0 - 3  
U20Lengyelország - U20Hollandia 10.14 17:00 1 - 2  
U20Svédország - U20Norvégia 10.14 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Örményország - U21Olaszország 10.14 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Skócia 10.14 17:00 0 - 0  
U21San Marino - U21Horvátország 10.14 19:00 0 - 7  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Finnország - U21Dánia 10.14 18:00 0 - 1  
U21Románia - U21Észak-Írország 10.14 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21Ukrajna 10.14 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City Energy - Rio Grande Valley 10.14 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Metropolitanos Caracas 10.14 00:00 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Észak-Írország 10.14 19:00 2 - 3  
Egyiptom - Botswana 10.14 19:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., konstruktőr 2019 10.14 10:35    
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - Bielsko-Biala 10.14 17:30 1 - 3  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Egyiptom 10.14 07:00 3 - 1  
Japán - Brazília 10.14 12:20 1 - 3  
Lengyelország - Kanada 10.14 05:30 3 - 0  
Olaszország - Irán 10.14 08:00 3 - 2  
Tunézia - Ausztrália 10.14 10:00 0 - 3  
USA - Oroszország 10.14 04:00 3 - 0  
Sakk (Isle of Man)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dreev - B. Gelfand 10.14 16:00 0.5 - 0.5  
Berkes F. - D. Gukesh 10.14 16:00 1 - 0  
D. Anton-Guijarro - S. Karjakin 10.14 16:00 0.5 - 0.5  
Erdős V. - G. Oparin 10.14 16:00 0.5 - 0.5  
L. McShane - F. Caruana 10.14 16:00 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - S.S. Ganguly 10.14 16:00 1 - 0  
V. Fedoseev - R. Wojtaszek 10.14 16:00 1 - 0  
Y. Kryvoruchko - L. Aronian 10.14 16:00 0.5 - 0.5  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - A. Hicks 10.14 20:25 4 - 3  
A. McGill - C. Wakelin 10.14 14:00 2 - 4  
All. Carter - A. McManus 10.14 15:15 2 - 4  
Ant. Hamilton - Zhang Jiankang 10.14 16:00 4 - 2  
B. Hawkins - Amine Amiri (4 nyert frame-ig) 10.14 10:50 4 - 0  
B. Woollaston - And. Higginson 10.14 10:50 4 - 3  
Chun Wai Lee - Dav. Lilley 10.14 21:45 4 - 3  
Ding Junhui - Dom. Dale 10.14 18:30 3 - 4  
Dua. Jones - Lu Ning 10.14 10:45 3 - 4  
Fan Zhengyi - R. Parsons 10.14 13:45 4 - 3  
Ger. Greene - Tian Pengfei 10.14 10:45 3 - 4  
Har. Chandler - Mike Dunn 10.14 19:50 2 - 4  
J. Trump - P. Ebdon (4 nyert frame-ig) 10.14 13:45 4 - 0  
Jim. Robertson - R. Milkins (4 nyert frame-ig) 10.14 19:45 4 - 2  
Joe O'Connor - Ian Burns 10.14 19:50 4 - 2  
Joe Perry - M. Lloyd (4 nyert frame-ig) 10.14 14:00 4 - 1  
K. Maflin - N. Saengkham 10.14 14:00 4 - 3  
L. Brecel - A. Stefanow 10.14 22:00 1 - 4  
M. Holt - Jam. Cahill 10.14 20:20 4 - 1  
M. Selby - B. Pinches (4 nyert frame-ig) 10.14 16:00 4 - 2  
Mar. Gould - A. Songsermsawad 10.14 14:00 3 - 4  
Mark King - Rob. Williams 10.14 17:45 0 - 4  
Mat. Stevens - Xu Si 10.14 10:50 2 - 4  
R. Davies - Lei Peifan 10.14 16:30 4 - 2  
R. O'Sullivan - J. O'Neill (4 nyert frame-ig) 10.14 19:45 4 - 3  
S. Bingham - K. Filipiak (4 nyert frame-ig) 10.14 15:55 4 - 3  
S. Murphy - Chang Bingyu 10.14 21:55 4 - 2  
Si Jiahui - S. Vahedi 10.14 10:55 4 - 0  
Tom Ford - Pet. Lines 10.14 13:55 4 - 0  
Xiao Guodong - R. Lawler 10.14 17:30 4 - 2  
Yan Bingtao - Mei Xiwen (4 nyert frame-ig) 10.14 10:50 3 - 4  
Zhou Yuelong - Mic. White (4 nyert frame-ig) 10.14 17:50 4 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - P. Gojowczyk 10.14 17:00 2 - 1  
L. Sonego - J-W. Tsonga 10.14 20:20 0 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Gonzalez M - Bovy A / Darcis S 10.14 15:00 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - P. Lorenzi 10.14 13:45 2 - 0  
K. Majchrzak - J.A. Munar Clar 10.14 12:00 2 - 0  
M. Copil - Ant. Hoang 10.14 14:15 2 - 0  
N. Gombos - Y. Maden 10.14 12:00 1 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - L. Vanni 10.14 16:35 1 - 2  
Ben. Hassan - A. Arnaboldi 10.14 18:40    
C. Ilkel - R. Bonadio 10.14 19:05 2 - 0  
H. Grenier - G. Blancaneaux 10.14 13:00 0 - 2  
I. Marchenko - T. Machac 10.14 14:45    
I. Marchenko - V. Sachko 10.14 14:45 0 - 2  
J. Forejtek - L. Wessels 10.14 16:10 2 - 0  
J. Haerteis - M. Neuchrist 10.14 17:10 2 - 0  
J. Jahn - T. Machac 10.14 10:00    
J. Sels - E. Hoyt 10.14 11:40 2 - 0  
L. Miedler - R. Ortega-Olmedo 10.14 11:20 2 - 0  
M-A. Hüsler - V. Safranek 10.14 13:15 2 - 0  
S. Ehrat - T. Gabashvili 10.14 14:20 0 - 2  
U. Ignatik - A. Pellegrino 10.14 19:45 2 - 1  
Tenisz (Ismaning, Germany, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lenz - Schifris, Jeremy 10.14 10:00 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - R. Quiroz 10.14 21:15 0 - 2  
A. Ritschard - A. Cozbinov 10.14 22:40 2 - 0  
J. Draper - R. Peniston 10.14 21:35 0 - 2  
L. Glasspool - Mar. Redlicki 10.14 20:00 2 - 0  
Mic. Redlicki - F. Peliwo 10.14 22:20 2 - 1  
N. Mejia - T. Bellucci 10.14 20:00 2 - 1  
S. Bangoura - Evan King 10.14 21:45 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Allertova - M. Minella 10.14 20:35 2 - 1  
J.B. Teichmann - M. Gasparyan 10.14 15:50 1 - 2  
Kri. Pliskova - A. Bolsova Zadoinov 10.14 23:55 2 - 0  
S. Rogers - T. Maria 10.14 18:15 1 - 2  
V. Kuzmova - K. Volynets 10.14 13:00 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Jakupovic D / Santamaria S 10.14 15:30 2 - 0  
Mandlik E / Volynets K - Christian K / Guarachi A 10.14 17:30 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - R. Voracova 10.14 13:45 2 - 0  
M. Niculescu - E.G. Ruse 10.14 11:00 2 - 0  
Y. Bonaventure - C. Paquet 10.14 11:00 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Dzumhur 10.14 21:05 2 - 0  
C. Garin - A. Seppi 10.14 13:55 1 - 2  
L. Rosol - J.I. Londero 10.14 16:55 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Jarry N - Donskoy E / Rublev A 10.14 12:45 2 - 1  
Cacic N / Lajovic D - Daniell M / Oswald P 10.14 13:25 1 - 2  
Kecmanovic M / Zimonjic N - Bublik A / Kukushkin M 10.14 12:20 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - A. Kalinskaya 10.14 11:55 1 - 2  
A. Sevastova - A. Sasnovich 10.14 10:00 2 - 0  
S. Kuznetsova - K. Muchova 10.14 19:30 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Heisen V / Hsieh Y-C 10.14 12:30 2 - 0  
Kalashnikova O / Vikhlyan - Jurak D / Rosolska A 10.14 11:00 0 - 2  
Kalinskaya A / Putintseva - Geuer N / Lechemia E 10.14 15:15 2 - 0  
Kichenok/Olaru - Diatchenko V / Kichenok L 10.14 14:40 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Gatto-Monticone - V. Gracheva 10.14 11:25 0 - 2  
I. Shinikova - J. Cepelova 10.14 10:00 0 - 2  
K. Flipkens - G. Dabrowski 10.14 11:20 2 - 0  
K. Kanepi - T. Martincova 10.14 10:00 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Zhe Li 10.14 06:30 2 - 0  
A. Vukic - Chr. Eubanks 10.14 09:00 0 - 2  
Di Wu - Yecong He 10.14 09:50 2 - 0  
Hir. Moriya - Tung-Lin Wu 10.14 06:35 2 - 1  
I. Nedelko - M. Purcell 10.14 05:15 0 - 2  
Ji Sung Nam - Shu. Sekiguchi 10.14 10:25 2 - 0  
Jie Cui - F.F. Silva 10.14 06:30 0 - 2  
M. Safwat - D. Yevseyev 10.14 10:00 0 - 2  
Shi. Imai - Fajing Sun 10.14 07:55 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - Xin Gao 10.14 05:00 2 - 0  
Yuanfeng Li - B. Gojo 10.14 07:55 1 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Varillas - F. Coria 10.14 01:35 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Evans - B. Tomic 10.14 18:30 2 - 1  
J. Tipsarevic - C. Moutet 10.14 20:40 2 - 0  
S. Travaglia - R. Opelka 10.14 15:35 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Mclachlan B - Koolhof W / Martin F 10.14 15:30 0 - 2  
Tenisz (Stockholm-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - Yui. Sugita 10.14 12:00 2 - 1  
C-M. Stebe - O. Otte 10.14 13:25 2 - 1  
G. Mager - Den. Novak 10.14 13:45 0 - 2  
Tom. Paul - L. Renard 10.14 12:00 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,