Tippmix eredmények - 2019. május 13-19.

2019-05-13
Tippmix eredmények - 2019. május 13-19.
2019.05.19.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Carlton 138 - 45  
Port Adelaide - Gold Coast Suns 89 - 51  
Richmond - Hawthorn 95 - 59  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 0 - 5  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 9 - 3  
KT Wiz - Samsung Lions    
LG Twins - NC Dinos    
SK Wyverns - Doosan Bears    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 5 - 10  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 4 - 2  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 3 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 5 - 4  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 1 - 5  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 0 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tigres de Quintana Roo 8 - 6  
Bravos de Leon - Algodoneros Union Laguna 7 - 2  
Bravos de Leon - Algodoneros Union Laguna 7 - 6  
Guerreros de Oaxaca - Generales de Durango 10 - 5  
Pericos de Puebla - Leones de Yucatan 3 - 15  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Rieleros de Aguascaliente 5 - 8  
Toros de Tijuana - Piratas de Campeche 7 - 5  
Toros de Tijuana - Piratas de Campeche 7 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 5 - 8  
Arizona - San Francisco (22:10) 2 - 3  
Atlanta - Milwaukee 4 - 3  
Atlanta - Milwaukee (19:20) 2 - 3  
Boston - Houston 3 - 7  
Boston - Houston (19:05) 4 - 3  
Chicago WS - Toronto 2 - 5  
Cincinnati - LA Dodgers 3 - 8  
Cleveland - Baltimore 10 - 0  
LA Angels - Kansas City 6 - 3  
LA Angels - Kansas City (22:07) 1 - 5  
Miami - NY Mets 3 - 0  
NY Yankees - Tampa Bay 13 - 5  
Philadelphia - Colorado 7 - 5  
San Diego - Pittsburgh 2 - 7  
San Diego - Pittsburgh (22:10) 4 - 6  
Seattle - Minnesota 4 - 18  
Seattle - Minnesota (22:10) 7 - 4  
Texas - St. Louis 5 - 4  
Washington - Chicago Cubs 5 - 2  
Darts (Players Championship 15)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Players Championship 15 2019    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Intelli Paraiso 9 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Acqua & Sapone Pescara (4.m.) 2 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - KPRF Moszkva (3.m.) 3 - 8  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fundao - Benfica (1.m.) 1 - 7  
Modicus Sandim - Sporting CP (1.m.) 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante (3.m.) 5 - 1  
Murcia - Ribera Navarra (3.m.) 4 - 3  
Osasuna Magna - Jaen (3.m.) 1 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Belgium 0 - 4  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Belgium 2 - 0  
USA - Kína 3 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Toronto Marlies (2.m.) 5 - 3  
Chicago Wolves - San Diego (2.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle North Stars - Melbourne Mustangs 2 - 3  
Sydney Bears - Melbourne Ice 4 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - St. Louis (5.m.) 0 - 5  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Finnország 0 - 3  
Németország - USA 1 - 3  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Csehország 0 - 8  
Svájc - Oroszország 0 - 3  
Kerékpár (Giro d'Italia, 9. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jungels - P. Bilbao 1 - 0  
B. Mollema - T.G. Hart 1 - 0  
D. Formolo - R. Carapaz 0 - 1  
Giro d'Italia 2019 - 9. szakasz (egyéni időfutam)    
Giro d'Italia 2019 - 9. szakasz (egyéni időfutam) - Top 3    
I. Zakarin - V. De La Parte 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - R. Majka 0 - 1  
S. Yates - V. Nibali 0 - 1  
V. Campenaerts - C. Haga 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - Quilmes (1.m.) 93 - 77  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Libertad Sunchales (2.m.) 87 - 72  
Ferro Carril Oeste - Quimsa (2.m.) 107 - 87  
San Lorenzo - Hispano Americano (2.m.) 81 - 77  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mechelen 107 - 78  
Charleroi Spirou - Basic-Fit Brussels 87 - 87, h.u. 101 - 94  
Leuven - Limburg 66 - 72  
Okapi Aalstar - Liege 108 - 84  
Oostende - Mons 96 - 60  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Franca (1.m.) 82 - 68  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - London City Royals (Helyszín: London) 93 - 61  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - CSZKA Moszkva 83 - 91  
Fenerbahce - Real Madrid (Helyszín: Spanyolország) 75 - 94  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Columbian Dyip 111 - 98  
Blackwater Elite - Meralco Bolts 85 - 85, h.u. 94 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Zielona Gora (2.m.) 81 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Prienai (3.m.) 77 - 71  
Rytas Vilnius - Juventus Utena (3.m.) 84 - 63  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Golden State (3.m.) 99 - 110  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Telekom Bonn (1.m.) 105 - 94  
Vechta - Brose Bamberg (1.m.) 96 - 85  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Montegranaro (4.m.) 54 - 52  
Verona - Treviglio (4.m.) 78 - 95  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Trieste (1.m.) 82 - 75  
Venezia - Trento (1.m.) 67 - 57  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Iberojet Palma (4.m.) 83 - 71  
Palencia - Bilbao (4.m.) 61 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Gipuzkoa 88 - 71  
Estudiantes - Obradoiro Monbus 83 - 80  
Gran Canaria - Zaragoza 84 - 79  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Mega Bemax 88 - 71  
Sloboda Uzice - Dynamic Belgrád 81 - 82  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jicin (3.m.) 26 - 22  
Plzen - Karvina (3.m.) 22 - 29  
Kézilabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Creteil 33 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Toulon 28 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Nice 33 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Selfoss (3.m.) 27 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 31 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Kwidzyn 28 - 16  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Elverum (3.m.) 28 - 31  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Dormagen 29 - 36  
Elbflorenz - Wilhelmshaven 30 - 35  
Hamburg - Hagen 30 - 20  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Szungul Sznyezsinszk 29 - 31  
UGNTU Ufa - Kausztik Volgográd 31 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - SZGAU-Szaratov (3.m.) 34 - 29  
SZKIF Krasznodar - Permszkije Medvegyi (2.m.) 24 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Zvezda Zvenyigorod (2.m.) 28 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Baia Mare 37 - 29  
SM Dedeman Bacau - Universitatea Cluj 35 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minaur Baia Mare - CSM Bukarest 25 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen (2.m.) 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Sävehof (3.m.) 24 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Partizan Belgrád 32 - 28  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Sarmiento 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Talleres RE 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Boca Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Sydney FC 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sumqayit 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Antwerpen 3 - 2  
Genk - Standard Liege 0 - 0  
Gent - Anderlecht 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Szeptemvri Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Oriente Petrolero 5 - 0  
Aurora Cochabamba - Real Potosi 3 - 2  
Bolivar La Paz - The Strongest 1 - 3  
Nacional Potosi - Jorge Wilstermann 2 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Guabira Montero 2 - 1  
San Jose de Oruro - Destroyers Santa Cruz 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Sport Recife 1 - 2  
Botafogo SP - Vila Nova 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Botafogo PB 1 - 2  
Imperatriz MA - Confianca 0 - 0  
Treze - Nautico 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Boa 2 - 0  
Volta Redonda - Paysandu 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Flamengo 2 - 1  
Atlético PR - Corinthians 0 - 2  
Chapecoense - Fortaleza 1 - 3  
Goiás - Botafogo RJ 1 - 0  
Internacional - CSA 2 - 0  
Palmeiras - Santos 4 - 0  
Sao Paulo - Bahia 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Internacional 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Holstein Kiel 1 - 0  
Bochum - Union Berlin 2 - 2  
Bundesliga 2. 2018/19    
Darmstadt - Erzgebirge Aue 1 - 0  
Dynamo Dresden - Paderborn 3 - 1  
Fürth - St. Pauli 2 - 1  
Hamburg - Duisburg 3 - 0  
Heidenheim - Ingolstadt 4 - 2  
Magdeburg - 1. FC Köln 1 - 1  
Regensburg - Sandhausen 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Curico Unido 3 - 1  
Coquimbo Unido - Dep. Iquique 1 - 1  
Huachipato - Universidad de Concepcion 1 - 0  
O'Higgins - Everton Vina Del Mar 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Omonia Nicosia 2 - 1  
Nea Szalamina Famaguszta - Apollon Limasszol 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Plzen 0 - 2  
Ostrava - Slavia Praha 0 - 0  
Sparta Praha - Jablonec 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Silkeborg 3 - 4  
Hvidovre - Viborg 0 - 1  
Lyngby - Naestved 2 - 0  
Nyköbing - Helsingör 3 - 3  
Roskilde - Fredericia 3 - 2  
Thisted - Köge 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slagelse BI - Avarta 1 - 1  
Sydvest - Marienlyst 5 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Brabrand 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - FC Köbenhavn 4 - 3  
Nordsjaelland - OB Odense 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farum - Vildbjerg 6 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Vendsyssel 1 - 1  
Vejle - Hobro 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Royal Eagles 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Asan Mugunghwa 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Incheon 2 - 1  
Gyeongnam - Pohang 1 - 2  
Sangju Sangmu - FC Seoul 1 - 3  
Seongnam - Gangwon 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Delfin Manta 1 - 1  
LDU Quito - Dep. Cuenca 2 - 2  
Tecnico Univ. Ambato - Barcelona Guayaquil 0 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szluck - Dnyapro Mogiljev 2 - 2  
Torpedo Minszk - Dinamo Breszt 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - FC Suduroy/Royn 2 - 2  
EB Streymur - NSI Runavik 1 - 8  
HB Torshavn - KI Klaksvik 4 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia bajnokság 2018/19 - Paris SG nélkül    
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Georgia Tbiliszi 2 - 0  
Lokomotív Tbiliszi - Dila Gori 1 - 0  
Sioni Bolnisi - Chikhura Sachkhere 0 - 5  
Labdarúgás (Görög bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - OFI 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - De Graafschap 1 - 1  
Go Ahead Eagles - Den Bosch 2 - 2  
Oss - Sparta Rotterdam 0 - 2  
RKC Waalwijk - Excelsior 2 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern SC - Kitchee Kowloon 2 - 0  
Lee Man Warriors - Hoi King 0 - 1  
Pegasus Kowloon - Guangzhou R&F 2 2 - 3  
Southern District - Yuen Long 1 - 7  
Tai Po - Dreams Tsing Yi 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Istra 4 - 1  
HNK Gorica - Osijek 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍA Akranes 0 - 1  
Stjarnan - KA Akureyri 0 - 2  
ÍBV - Vikingur Reykjavik 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Hadera 1 - 0  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 1 - 1  
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda TA 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Gifu 5 - 1  
Machida Zelvia - Kyoto 2 - 2  
Mito - Kashiwa R. 0 - 0  
Okayama - Ryukyu 1 - 0  
Tokushima - Yamagata 1 - 1  
Yamaguchi - Tokyo Verdy 2 - 3  
Zweigen Kanazawa - Nagasaki 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iga Kunoichi - Urawa RD 1 - 2  
JEF United Chiba - Kobe Leonessa 0 - 0  
Nagano Parceiro - Beleza Inagi 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Sahtar Karagandy 1 - 2  
Kairat Almaty - Irtis Pavlodar 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen Hongzuan - Dalian Yifang 1 - 2  
Tianjin Teda - Hebei 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyel bajnokság 2018/19    
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Pogon Szczecin 0 - 3  
Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok 2 - 0  
Legia Varsó - Zaglebie Lubin 2 - 2  
Piast Gliwice - Lech Poznan 1 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Luxembourg - Etzella Ettelbruck 0 - 3  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - Perak 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Hassania Agadir 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Monterrey 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - D.C. United 2 - 1  
Kansas City - Vancouver 1 - 1  
Minnesota - Columbus 1 - 0  
New York RB - Atlanta Utd. 1 - 0  
Orlando - FC Cincinnati 5 - 1  
Philadelphia - Seattle 0 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrocub Hincesti - Milsami Orhei 1 - 1  
Speranta Nisporeni - Zimbru Chisinau 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovcen Cetinje - Titograd Podgorica 1 - 3  
Mornar Bar - Zeta Golubovci 0 - 3  
OFK Petrovac - Iskra Danilovgrad 0 - 4  
Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica 2 - 2  
Sutjeska Niksic - Grbalj Radanovici 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Paks 4 - 1  
Diósgyőr - Újpest 3 - 0  
Haladás - Vidi 1 - 1  
Kisvárda - Mezőkövesd 2 - 1  
MTK - Honvéd 1 - 4  
NB I 2018/19 - Debrecen vagy Újpest végez előrébb?    
NB I 2018/19 - Diósgyőr vagy Haladás végez előrébb?    
NB I 2018/19 - FTC és Vidi nélkül    
NB I 2018/19 - Kisvárda vagy Diósgyőr végez előrébb?    
NB I 2018/19 - MTK vagy Puskás Akadémia végez előrébb?    
NB I 2018/19 - Paks vagy Mezőkövesd végez előrébb?    
NB I 2018/19 - Puskás Akadémia vagy Kisvárda végez előrébb?    
Puskás Akadémia - FTC 1 - 1  
Labdarúgás (NB I, Gólkirály)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2018/19 - Gólkirály    
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Vác 4 - 0  
Csákvár - Budaörs 0 - 4  
Győr - Mosonmagyaróvár 2 - 0  
Kaposvár - Soroksár 3 - 1  
Monor - Budafok 2 - 1  
NB II 2018/19 - Gyirmót vagy Vasas végez előrébb?    
NB II 2018/19 - Vasas vagy Kaposvár végez előrébb?    
NB II 2018/19 - ZTE nélkül    
Nyíregyháza - Gyirmót 1 - 1  
Siófok - Cegléd 2 - 0  
Tiszakécske - Dorog 1 - 1  
Vasas - ZTE 0 - 5  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Byasen 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Alta 3 - 1  
Fram Larvik - Senja 6 - 1  
Grorud - Oppsal 3 - 0  
Mjölner - Kjelsas 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Brann Bergen 1 - 2  
Haugesund - Kristiansund 0 - 0  
Lilleström - Odd Grenland 0 - 3  
Rosenborg - Mjöndalen 3 - 2  
Sarpsborg - Ranheim 1 - 3  
Strömsgodset - Tromsö 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Klepp 0 - 0  
Röa - Avaldsnes 2 - 2  
Sandviken - LSK Kvinner 1 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Utah 1 - 1  
Washington - Portland 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Sampdoria 0 - 0  
Empoli - Torino 4 - 1  
Juventus - Atalanta 1 - 1  
Milan - Frosinone 2 - 0  
Napoli - Internazionale 4 - 1  
Parma - Fiorentina 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Verona - Rimini 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Viterbo 3 - 0  
Carrarese - Pisa 2 - 2  
Feralpisalo - Catanzaro 1 - 0  
Monza - Imolese 1 - 3  
Potenza - Catania 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Himki 2 - 1  
FK Krasznodar 2 - Armavir 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Mordovija Szaranszk - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Kurszk 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Szocsi - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 0  
Tambov - Rotor Volgográd 1 - 0  
Tom Tomszk - Szpartak Moszkva 2 2 - 1  
Tyumeny - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - FK Krasznodar 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Rosztov - Zenit Szentpétervár 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Lokomotív Moszkva 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WSG Wattens - Amstetten 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Wolfsberg 2 - 0  
St. Pölten - LASK Linz 0 - 1  
Sturm Graz - Salzburg 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - River Plate Asuncion 0 - 0  
Sp. San Lorenzo - General Diaz 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Alianza Lima    
C. Mannucci Trujillo - Sporting Cristal 2 - 0  
Molinos El Pirata - AD Cantolao 0 - 1  
Univ. San Martin - C. Vallejo Trujillo 2 - 1  
Universitario de Deportes - Dep. Municipal 2 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Mafra 1 - 1  
Estoril - Famalicao 2 - 1  
Farense - Viseu 1 - 0  
Pacos Ferreira - Cova Piedade 2 - 0  
Penafiel - Leixoes 0 - 1  
Varzim - Académica 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Guimaraes 1 - 3  
Tondela - Chaves 5 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Dunarea Calarasi 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - CFR Cluj 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hearts 2 - 1  
Hibernian - Aberdeen 1 - 2  
Kilmarnock - Rangers 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Osasuna 0 - 0  
Cordoba - Gimnastic 4 - 3  
Las Palmas - Majadahonda 3 - 2  
Lugo - Deportivo 1 - 0  
Mallorca - Almería 1 - 0  
Oviedo - Numancia 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Las Palmas B 0 - 0  
Celta Vigo B - Salmantino 1 - 2  
Cultural Leonesa - Coruxo 3 - 0  
Fuenlabrada - Burgos 1 - 0  
Internacional de Madrid - Guijuelo 2 - 1  
Navalcarnero - San Sebastian Reyes 2 - 3  
Real Madrid B - Pontevedra 0 - 1  
Union Adarve - Ponferradina 1 - 3  
Unionistas de Salamanca - Rapido de Bouzas 3 - 0  
Valladolid B - Deportivo B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Mirandes 1 - 0  
Barakaldo - Gernika 1 - 2  
Calahorra - Gimn. Torrelavega 1 - 0  
CD Vitoria - Ath. Bilbao B 0 - 0  
Izarra - Real Sociedad B 1 - 0  
Langreo - Leioa 4 - 1  
R. Santander - UD Logrones 2 - 2  
Real Union Irun - Tudelano 1 - 0  
Sp. Gijón B - Amorebieta 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Conquense 1 - 1  
Badalona - Villarreal B 3 - 2  
Castellon - Barcelona B 2 - 1  
Cornella - Teruel 2 - 0  
Ejea - Peralada 2 - 2  
Olot - Sabadell 0 - 2  
Valencia B - Espanyol B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - San Fernando 1 - 2  
Atl. Sanluqueno - Badajoz 1 - 0  
Cartagena - Linense 1 - 0  
Don Benito - Granada B 1 - 2  
Jumilla - Marbella 1 - 2  
Melilla - Ibiza Eivissa 0 - 1  
Rec. Huelva - Villanovense 1 - 0  
Sevilla B - Real Murcia 2 - 0  
UCAM Murcia - Talavera de la Reina 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Barcelona 2 - 2  
Real Madrid - Betis 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 2 - 1  
Svájci Kupa 2018/19    
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Frej Täby 3 - 0  
Trelleborg - Örgryte 2 - 1  
Öster - Mjällby 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trollhättan - Atvidaberg 2 - 1  
Värnamo - Landskrona 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Karlstad BK 2 - 2  
Gefle - Sylvia Norrköping 0 - 2  
Nyköping - Linköping City 2 - 2  
Rynninge - Umea FC 1 - 2  
Team TG - Sollentuna 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Elfsborg 2 - 0  
FF Malmö - Kalmar 1 - 0  
Sirius - Häcken 3 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Limhamn Bunkeflo 3 - 0  
Kristianstad - Eskilstuna Utd. 3 - 0  
Vittsjö - Pitea 0 - 0  
Örebro - Kungsbacka 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Dinamo Vranje 0 - 1  
Rad Belgrád - Zemun 1 - 1  
Radnik Surdulica - Macsva Sabacs 3 - 0  
Spartak Subotica - Vozdovac 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Napredak Krusevac 3 - 0  
Cukaricki - Vojvodina 1 - 1  
Partizan Belgrád - Proleter Novi Sad 2 - 0  
Radnicki Nis - Mladost Lucani 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko - Aluminij Kidricevo 1 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chainat Hornbill - Ratchaburi Mitr Phol 0 - 3  
Chiangrai Utd. - Chonburi FC 1 - 0  
Nakhon Ratchasima - Chiangmai FC 4 - 2  
Suphanburi - Muangthong Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kayserispor 2 - 2  
Alanyaspor - Rizespor 1 - 1  
Bursaspor - Göztepe Izmír 0 - 0  
Galatasaray - Istanbul Basaksehir 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - FC Lviv 0 - 1  
Zorya Luganszk - Sahtar Doneck 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Racing Montevideo 2 - 1  
Cerro Largo Melo - Progreso Montevideo 0 - 0  
Nacional Montevideo - Defensor Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - New Mexico Utd. 1 - 3  
El Paso - Sacramento 3 - 1  
FC San Antonio - Tulsa 1 - 1  
Indy Eleven - Charleston 1 - 0  
Loudoun Utd. - Hartford 1 - 2  
Louisville City - St. Louis FC 0 - 0  
Nashville SC - Charlotte Independence 1 - 1  
North Carolina - Birmingham Legion 0 - 0  
Oklahoma City Energy - Real Monarchs 1 - 1  
Orange County SC - Austin Bold 2 - 2  
Phoenix Rising - Las Vegas 4 - 0  
Rio Grande Valley - Los Angeles Galaxy 2 2 - 2  
Swope Park - Atlanta Utd. 2 1 - 1  
Tacoma Defiance - Reno 1 - 1  
Tampa Bay - New York RB 2 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Metropolitanos Caracas 1 - 0  
Atl. Venezuela - Estudiantes de Caracas 2 - 1  
Estudiantes de Merida - Dep. La Guaira 2 - 2  
Mineros de Guayana - Portuguesa Acarigua 6 - 0  
Monagas Maturin - Lala Caroni 3 - 0  
Puerto Cabello - Dep. Tachira 2 - 2  
Trujillanos Valera - Zamora Barinas 0 - 3  
Zulia Maracaibo - Dep. Lara 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Da Nang 3 - 2  
Hoang Anh Gia Lai - Binh Duong 1 - 1  
Quang Nam - Nam Dinh 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Cardiff Met Univ. 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belasica Strumica - Rabotnicki Skopje 0 - 1  
Makedonije GP - Sileks Kratovo 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maardu Linnameeskond - Kalev Tallinn 0 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artsakh Jereván - Alashkert Jereván 1 - 1  
Shirak Gyumri - Ararat-Armenia 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Sogdiana 0 - 2  
Bukhoro - Dinamo Szamarkand 0 - 0  
Navbahor Namangan - Metallurg Bekobod 0 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Rochester)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carlos Junior - I. Heinisch 0 - 1  
A. Ladd - Sij. Eubanks (női) 1 - 0  
Cha. Oliveira - N. Lentz 1 - 0  
D. Krantz - Vic. Luque 0 - 1  
Dan. Roberts - Mich. Pereira 0 - 1  
Davi Ramos - A. Hubbard 1 - 0  
Des. Green - C. Jourdain 1 - 0  
M. Trizano - Gra. Dawson 0 - 1  
Meg. Anderson - Fel. Spencer (női) 0 - 1  
Pat. Cummins - Ed Herman 0 - 1  
R. dos Anjos - Kev. Lee 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Binder - M. Pasini (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
Jor. Navarro - Alex Marquez (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Baldassarri - T. Lüthi (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Schrötter - Remy Gardner (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Lowes - L. Marini (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Francia Nagydíj 2019    
Moto2, Francia Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - L. Dalla Porta (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
Gab. Rodrigo - T. Arbolino (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. McPhee - Ai Ogura (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
Mar. Ramirez - A. Arenas (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Antonelli - A. Migno (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
Tat. Suzuki - J. McPhee (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Francia Nagydíj 2019    
Moto3, Francia Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - D. Petrucci (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Dovizioso - V. Rossi (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Quartararo - F. Morbidelli (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Lorenzo - C. Crutchlow (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Vinales - A. Rins (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
Marc Marquez - V. Rossi (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
Tak. Nakagami - J. Zarco (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Francia Nagydíj 2019    
MotoGP, Francia Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - J. Logano (Charlotte 1.) 0 - 1  
C. Bowyer - D. Hamlin (Charlotte 1.) 1 - 0  
Cha. Elliott - M. Truex Jr. (Charlotte 1.) 0 - 1  
Erik Jones - A. Almirola (Charlotte 1.) 0 - 1  
Kyle Busch - K. Harvick (Charlotte 1.) 0 - 1  
Nascar, Charlotte 1. 2019    
Nascar, Charlotte 1. 2019 - Top 3    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Toulouse 36 - 43  
Montpellier - Stade de France 42 - 25  
Toulon - Clermont 32 - 11  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Manly-Warringah SeaEagles 14 - 24  
St. George Illawarra - Newcastle Knights 12 - 45  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Finnország 0 - 3  
Strandröplabda (Aydin)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouter J / Penninga R - Szalankiewicz J / Rudol M 0 - 2  
Bouter J / Penninga R - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Ranghieri A / Caminati M - Walkenhorst A / Winter S 2 - 0  
Szalankiewicz J / Rudol M - Ranghieri A / Caminati M 2 - 1  
Strandröplabda (Aydin, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lunina D / Samoday M - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Pischke T / Bukovec S - Caluori L / Gerson D 0 - 2  
Pischke T / Bukovec S - Voronina M / Bocharova M 0 - 2  
Voronina M / Bocharova M - Lunina D / Samoday M 2 - 1  
Strandröplabda (Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann P A / Karpa M J - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Erdmann J / Schroder J - Begemann P A / Karpa M J 2 - 0  
Erdmann J / Schroder J - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Strandröplabda (Düsseldorf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Behlen A / Krohn A 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Aulenbrock C / Ferger S 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Hoja A / Huettermann S 2 - 0  
Hoja A / Huettermann S - Behlen A / Krohn A 2 - 1  
Strandröplabda (Itapema)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Van De Velde S / Varenhorst C 2 - 0  
Van De Velde S / Varenhor - Losiak B / Kantor P    
Strandröplabda (Itapema, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Ross A / Klineman A 1 - 2  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - Y. Nishioka 2 - 0  
M. Zverev - J.I. Londero 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delbonis F / Mayer L - Molchanov D / Zelenay I 2 - 0  
Ebden M / Lindstedt R - Krajicek A / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Genf-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - Tom. Paul 2 - 1  
G. Dimitrov - T. Fabbiano 2 - 0  
Kai. Uchida - B. Zapata Miralles    
L. Sonego - M. Kecmanovic 2 - 0  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - D. Sela 2 - 0  
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Nam J S / Song M-K 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - A. de Greef 2 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Begemann A / Martin F 2 - 0  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Astakhova - Lukács V. 0 - 2  
Tenisz (Kurume, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Marino - Yuki Naito 2 - 0  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Badosa Gibert - Gálfi D. 1 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - R. Carballes Baena 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - D. Lajovic 2 - 0  
J. Millman - P. Andujar 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hurkacz H / Johnson S - Dodig I / Roger-Vasselin 0 - 2  
Kukushkin M / Vliegen J - Bambridge L / O'Mara J 1 - 2  
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Vesely - G. Barrere 2 - 1  
L.G.M. Harris - M. Janvier 0 - 2  
S. Diez - Q. Halys 2 - 1  
T. Lamasine - J. Sinner 0 - 2  
Tenisz (Nagyszombat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - B. Pera 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rodina - M. Brengle 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - V. Lapko    
Y. Putintseva - D. Jakupovic    
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fomina A / Thombare P G - Barthel M / Friedsam A-L 0 - 2  
Guarachi A / Santamaria S - Flipkens K / Larsson J 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - K. Hobgarski 2 - 0  
D. Aiava - J. Niemeier 0 - 2  
D. Radanovic - N. Stojanovic 1 - 2  
J. Cepelova - K. Gerlach 2 - 1  
Q. Lemoine - V. Ivakhnenko 2 - 0  
R.G. Serban - L-I. Andrei 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Róma 2019    
N. Djokovic - R. Nadal 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - Kar. Pliskova 0 - 2  
WTA - Róma 2019    
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Barty A - Groenefeld A L / Schuurs 2 - 1  
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - A. Bogdan 2 - 0  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - J. Menezes 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ferro - L. Kumkhum 2 - 0  
Har. Tan - Saisai Zheng 0 - 2  
J. Brady - Qiang Wang 0 - 2  
Lin Zhu - A. Sabalenka 0 - 2  
M. Linette - R. Peterson 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosolska A / Yang Z - Voskoboeva G / Yastremska D 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - Mar. Sanchez 2 - 0  
D. Parry - R. Zarazua 1 - 2  
E. Dartron - M. Benoit 0 - 2  
L. Siegemund - V. Strakhova 2 - 1  
M. Kostyuk - J.A. Cristian 2 - 0  
Xinyun Han - D. Marcinkevica 2 - 0  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jug Dubrovnik (3.m.) 11 - 14  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deo. Wilder - D.A. Breazeale 1 - 0  

 

2019.05.18.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Chepkoech - C.C. Chespol (női 3000 m akadáfutás, Sanghaj) 1 - 0  
C. Coleman - N. Lyles (100 m síkfutás, Sanghaj) 0 - 1  
C. Hussong - T. Khaladovich (női gerelyhajítás, Sanghaj) 1 - 0  
E. Thompson - A. Hobbs (női 100 m síkfutás, Sanghaj) 0 - 1  
K. Stefanidi - S. Morris (női rúdugrás, Sanghaj) 1 - 0  
L. Manyonga - Z. Visser (távolugrás, Sanghaj)    
M.E. Ghazal - M. Mason (magasugrás, Sanghaj) 1 - 0  
Márton A. - A. Dubitskaya (női súlylökés, Sanghaj) 0 - 1  
R. Magi - T. Barr (400 m gátfutás, Sanghaj) 0 - 1  
S. Barega - Y. Kejelcha (5000 m, Sanghaj) 0 - 1  
S. Gardiner - I. Makwala (400 m síkfutás, Sanghaj)    
S. Hassan - G. Tsegay (női 1500 m, Sanghaj) 0 - 1  
S. Shubenkov - O. McLeod (110 m gátfutás, Sanghaj) 0 - 1  
S.E. Naser - S. Wimbley (női 400 m síkfutás, Sanghaj) 1 - 0  
T. Röhler - A. Hofmann (gerelyhajítás, Sanghaj) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Adelaide Crows 93 - 92  
Collingwood - St. Kilda 112 - 71  
Essendon - Fremantle 60 - 53  
Geelong - Western Bulldogs 133 - 89  
North Melbourne Kangaroos - Sydney Swans 72 - 77  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 5 - 2  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 13 - 1  
KT Wiz - Samsung Lions 2 - 0  
LG Twins - NC Dinos 3 - 9  
SK Wyverns - Doosan Bears 5 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 4 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 2 - 1  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 1 - 5  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 0 - 4  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 6 - 11  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tigres de Quintana Roo 3 - 8  
Bravos de Leon - Algodoneros Union Laguna 15 - 9  
Diablos Rojos del Mexico - Saraperos de Saltillo    
Diablos Rojos del Mexico - Saraperos de Saltillo 11 - 10  
Guerreros de Oaxaca - Generales de Durango 7 - 1  
Pericos de Puebla - Leones de Yucatan 14 - 8  
Pericos de Puebla - Leones de Yucatan (23:00) 13 - 16  
Sultanes de Monterrey - Olmecas de Tabasco 6 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Rieleros de Aguascaliente 3 - 7  
Toros de Tijuana - Piratas de Campeche 6 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 7 - 0  
Atlanta - Milwaukee 12 - 8  
Boston - Houston 1 - 3  
Chicago WS - Toronto 2 - 10  
Chicago WS - Toronto (20:10) 4 - 1  
Cincinnati - LA Dodgers 0 - 6  
Cincinnati - LA Dodgers (22:10) 4 - 0  
Cleveland - Baltimore 1 - 5  
Cleveland - Baltimore (22:10) 4 - 1  
Detroit - Oakland 2 - 7  
Detroit - Oakland (22:10) 1 - 4  
LA Angels - Kansas City 5 - 2  
Miami - NY Mets 8 - 6  
Miami - NY Mets (22:10) 2 - 0  
NY Yankees - Tampa Bay 4 - 3  
NY Yankees - Tampa Bay (19:05) 1 - 2  
Philadelphia - Colorado 5 - 4  
Philadelphia - Colorado (22:05) 2 - 1  
San Diego - Pittsburgh 3 - 5  
Seattle - Minnesota 1 - 7  
Texas - St. Louis 7 - 3  
Texas - St. Louis (22:05) 2 - 8  
Washington - Chicago Cubs 6 - 14  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Palma Futsal (2.m.) 2 - 2  
Murcia - Ribera Navarra (2.m.) 3 - 0  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Argentína 2 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Argentína 1 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Toronto Marlies (1.m.) 1 - 2  
Chicago Wolves - San Diego (1.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Sydney Ice Dogs 4 - 3  
Newcastle North Stars - Melbourne Ice 4 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - San Jose (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - USA 1 - 7  
Kanada - Németország 8 - 1  
Nagy-Britannia - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 1 - 7  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Oroszország 1 - 3  
Olaszország - Norvégia 1 - 7  
Svédország - Svájc 4 - 3  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Red Devils - West Auckland Admirals 2 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia, 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - C. Ewan 0 - 1  
B. Jungels - V. Nibali 1 - 0  
D. Cimolai - M. Belletti 0 - 1  
G. Nizzolo - G. Lonardi 1 - 0  
Giro d'Italia 2019, 8. szakasz    
Giro d'Italia 2019, 8. szakasz - Top 3    
M. Moschetti - J. Mareczko 0 - 1  
P. Ackerman - E. Viviani 0 - 1  
S. Yates - P. Roglic 0 - 1  
Kerékpár (Tour of California, 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour of California 2019, 6. szakasz    
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Estudiantes Concordia (2.m.) 83 - 50  
Gimnasia CR - La Union Formosa (2.m.) 71 - 70  
Instituto Cordoba - Bahia Blanca (2.m.) 86 - 78  
Obras Sanitarias - Ciclista Olimpico (2.m.) 69 - 58  
Regatas Corrientes - San Martin Corrientes (2.m.) 100 - 89  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salon Vilpas - KTP Kotka 97 - 98  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Chartres 88 - 65  
Orleans - Caen 78 - 70  
Quimper - Poitiers 71 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Monaco 60 - 83  
Boulazac - Cholet 117 - 92  
Fos-sur-Mer - ASVEL Lyon-Villeurbanne 62 - 85  
Gravelines - Strasbourg 78 - 87  
Le Mans - Chalon sur Saone 88 - 74  
Le Portel - Bourg 86 - 92  
Limoges - Paris Levallois 106 - 78  
Nanterre - Pau Orthez 74 - 82  
Reims - Dijon 81 - 84  
Kosárlabda (Görög 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasztoria - Kardica 72 - 52  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Holargosz (1.m.) 84 - 62  
Periszteri - Ifesztosz Limnosz (1.m.) 84 - 81  
Promitheasz Patra - PAOK (1.m.) 81 - 66  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Cedevita Zagreb (5.m.) 71 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Anwil Wloclawek (2.m.) 78 - 65  
Kosárlabda (NB I, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - TF-Budapest (1.m.) 81 - 73  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Sopron (1.m.) 104 - 72  
Pécs - Jászberény (1.m.) 77 - 73  
Szolnok - Atomerőmű (1.m.) 83 - 80  
Szombathely - Kecskemét (1.m.) 102 - 60  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Toronto (2.m.) 125 - 103  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ulm (1.m.) 107 - 78  
Bayern München - Braunschweig (1.m.) 70 - 59  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Avellino (1.m.) 74 - 82  
Sassari - Brindisi (1.m.) 89 - 73  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Klosterneuburg (2.m.) 89 - 82  
Oberwart - Gmunden (2.m.) 58 - 71  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Melilla (4.m.) 72 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Murcia 84 - 73  
Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga 85 - 92  
Manresa - Fuenlabrada 86 - 77  
MoraBanc Andorra - Breogan Lugo 91 - 84  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - FMP 59 - 73  
OKK Belgrád - Dunav Stari Banovci 88 - 92  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tamis Pancevo - Partizan Belgrád 62 - 88  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Olimpija Ljubljana (1.m.) 79 - 61  
Kézilabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Madeira SAD 26 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning-Ikast (1.m.) 28 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EHF Kupa 2018/19    
Holstebro - Porto 26 - 28  
Kiel - Füchse Berlin 26 - 22  
Kézilabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Massy Essonne 26 - 25  
Creteil - Dijon 35 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Chambray Touraine 35 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Nantes 34 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Bourg de Peage 35 - 38  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Edessza (1.m.) 25 - 29  
Kézilabda (Görög bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - HAN Szaloniki (3.m.) 25 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Kalisz 29 - 31  
Stal Mielec - Wybrzeze Gdansk 23 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Gwardia Opole 37 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Balatonfüred 31 - 26  
Mezőkövesd - Dabas 25 - 23  
Tatabánya - Budakalász 29 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Fehérvár 26 - 31  
Dunaújváros - Érd 24 - 32  
NB I, női 2018/19 - Siófok vagy Érd végez előrébb?    
Vác - Debrecen 35 - 34  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Storhamar (1.m.) 34 - 34  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - TUSEM Essen 32 - 25  
Ferndorf - Coburg 20 - 20  
Grosswallstadt - Lübeck-Schwartau 25 - 25  
Nordhorn-Lingen - Lübbecke 27 - 15  
Rimpar - Aue 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Oldenburg 29 - 29  
Bietigheim - Göppingen 34 - 18  
Blomberg-Lippe - Metzingen 25 - 21  
Buxtehude - Nellingen 35 - 22  
Dortmund - Halle-Neustadt 25 - 20  
Leverkusen - Neckarsulm 27 - 20  
Thüringer HC - Bad Wildungen 36 - 19  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Dinamo Cseljabinszk 31 - 28  
UGNTU Ufa - Szungul Sznyezsinszk 29 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - SZGAU-Szaratov (2.m.) 29 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Néva Szentpétervár (2.m.) 28 - 27  
Szpartak Moszkva - Dinamo-Viktor Sztavropol (2.m.) 33 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Fafe 24 - 27  
Fermentoes - Boa Hora 30 - 30  
Horta - Avanca 18 - 18  
Maia - Arsenal da Devesa 35 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Sporting CP 29 - 28  
Belenenses - Benfica 23 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Ramnicu Valcea 31 - 28  
Corona Brassó - Zalau 24 - 21  
Gloria Buzau - Dunarea Braila 26 - 25  
Municipal Craiova - Danubius Galati 31 - 19  
Univ. Cluj - Magura Cisnadiei 21 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Huesca 32 - 22  
Barcelona - AX Puente Genil 42 - 24  
Benidorm - Granollers 27 - 24  
Ciudad Encantada - Alcobendas 23 - 26  
Logrono La Rioja - Bidasoa Irun 26 - 28  
Morrazo Cangas - Teucro 25 - 24  
Quabit Guadalajara - Anaitasuna 27 - 24  
Sinfin - Ademar Leon 30 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Gijon 38 - 21  
Canyamelar Valencia - Malaga 27 - 40  
Elche - Morvedre 23 - 23  
Granollers - Atl. Guardes 34 - 25  
Porrino - Castellon 27 - 25  
Valladolid - Rocasa Gran Canaria 15 - 23  
Zuazo Barakaldo - Alcobendas 25 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof (1.m.) 30 - 33  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaloplastika Sabac - Novi Pazar 38 - 28  
Kézilabda (Szerb bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samot Arandjelovac - Kikinda 29 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - SVIS Ivancna Gorica 31 - 31  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribnica - Koper 32 - 27  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Kastrioti Kruje 0 - 0  
Teuta Durres - Partizan Tirana 2 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol FA Kupa 2018/19    
Manchester City - Watford 6 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - Atl. Fenix 2 - 0  
Dep. Espanol - Comunicaciones 2 - 1  
Dep. Flandria - Defensores Unidos 3 - 1  
Estudiantes Buenos Aires - Sacachispas 4 - 2  
Tristan Suarez - San Miguel 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Atl. Tucuman 5 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belga bajnokság 2018/19    
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Oostende 1 - 2  
Charleroi - Eupen 2 - 0  
St. Truiden - Westerlo 2 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Barcelona 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - CSZKA Szófia 0 - 1  
Cserno More Várna - Botev Plovdiv 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Levszki Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Zvijezda Ugljevik 4 - 0  
Krupa na Vrbasu - GOSK Gabela 4 - 0  
Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina 2 - 1  
Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj 0 - 1  
Zeljeznicar Sarajevo - Celik Zenica 1 - 2  
Zrinjski Mostar - Tuzla City 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Criciuma 3 - 1  
Londrina - Bragantino 1 - 0  
Parana - Guarani 0 - 0  
Ponte Preta - Operario PR 1 - 0  
Vitória - Sao Bento 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz PE - Sampaio Correa 3 - 3  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tombense - Luverdense 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Cruzeiro 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Vitória BA 2 - 2  
Iranduba - Foz Cataratas 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - E. Frankfurt 5 - 1  
Bremen - RB Leipzig 2 - 1  
Bundesl.1 2018/19-Mönchengladbach v RBLeipzig végez előrébb?    
Bundesliga 1. 2018/19    
Bundesliga 1. 2018/19-Bremen vagy Hertha BSC végez előrébb?    
Bundesliga 1. 2018/19-Dortmund vagy Bayern M. végez előrébb?    
Bundesliga1 2018/19-E.Frankfurt v Hoffenheim végez előrébb?    
Düsseldorf - Hannover 2 - 1  
Freiburg - Nürnberg 5 - 1  
Hertha BSC - Leverkusen 1 - 5  
Mainz - Hoffenheim 4 - 2  
Mönchengladbach - Dortmund 0 - 2  
Schalke - VfB Stuttgart 0 - 0  
Wolfsburg - Augsburg 8 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1., Gólkirály)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bundesliga 1. 2018/19 - Gólkirály    
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Rostock 1 - 1  
Braunschweig - Cottbus 1 - 1  
Fortuna Köln - Sonnenhof Grossaspach 0 - 2  
Jena - 1860 München 4 - 0  
Kaiserslautern - Meppen 4 - 2  
Karlsruhe - Hallescher FC 2 - 3  
Lotte - Würzburg 1 - 2  
Osnabrück - Unterhaching 1 - 4  
Uerdingen - Wehen 2 - 3  
Zwickau - Münster 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Union Espanola 1 - 2  
Univ.Catolica de Santiago - Antofagasta 5 - 1  
Universidad de Chile - Colo Colo 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Doxa Katokopia 0 - 3  
Paralimni - Alki Oroklini 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 5 - 0  
Ceske Budejovice - Varnsdorf 3 - 0  
MAS Taborsko - Sokolov 0 - 1  
Pardubice - FC Hradec Kralove 0 - 0  
Prostejov - Chrudim 0 - 0  
Usti nad Labem - Jihlava 2 - 3  
Zizkov - Vlasim 2 - 0  
Znojmo - Vitkovice 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Slovacko 0 - 0  
Karvina - Bohemians 1905 0 - 1  
Opava - Pribram 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Frem 3 - 1  
Skovshoved - Odder 1 - 1  
Tarup-Paarup - Kjellerup 2 - 0  
Vejgaard - Hilleröd 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Kolding IF 0 - 2  
B93 Köbenhavn - Jammerbugt 1 - 2  
Brönshöj - Middelfart 2 - 1  
Skive - Ringköbing 0 - 1  
Vanlöse - Hellerup 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Aarhus GF 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - TS Galaxy 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Suwon City 2 - 3  
Daejeon Citizen - Jeonnam 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Jeju 3 - 1  
Suwon Bluewings - Ulsan 1 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Univ. Catolica de Quito 1 - 0  
Independiente del Valle - El Nacional Quito 1 - 0  
Macara Ambato - Fuerza Amarilla 5 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Torpedo Zogyino 2 - 3  
Isloch Minszk - Vityebszk 3 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Minszk 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Myllykoski PA 7 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Honka 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Reims 0 - 1  
Guingamp - Nimes 2 - 2  
Lille - Angers 5 - 0  
Lyon - Caen 4 - 0  
Monaco - Amiens 2 - 0  
Montpellier - Nantes 1 - 1  
Paris SG - Dijon 4 - 0  
St-Etienne - Nice 3 - 0  
Strasbourg - Rennes 0 - 2  
Toulouse - Marseille 2 - 5  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Vitesse 2 - 1  
Heracles - Utrecht 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 2 - 3  
Rijeka - Lokomotív Zagreb 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - Persipura Jayapura 3 - 0  
TIRA-Persikabo - Perseru Badak Lampung 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Magni 4 - 1  
Thor Akureyri - Grotta 2 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Ehime 2 - 3  
Avispa Fukuoka - Kofu 0 - 3  
Kagoshima Utd. - Yokohama FC 1 - 2  
Omiya Ardija - Tochigi 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Sapporo 2 - 0  
Gamba Osaka - Cerezo Osaka 1 - 0  
Jubilo Iwata - Vegalta Sendai 2 - 0  
Kashima A. - Matsumoto Yamaga 5 - 0  
Oita Trinita - Shimizu SP 1 - 1  
Yokohama FM - Vissel Kobe 4 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Sport Univ. - Nojima Sagamihara 2 - 4  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okzhetpes Kokshetau - Kaisar Kyzylorda 1 - 2  
Ordabasy Shymkent - Taraz 3 - 0  
Tobol Kostanay - Atirau 3 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - Aktobe 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Millonarios 1 - 1  
Union Magdalena - América de Cali 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Shanghai Shenxin 5 - 1  
Changchun Yatai - Liaoning Hongyun 1 - 1  
Hangzhou Greentown - Xinjiang Tianshan 1 - 0  
Meizhou Hakka - Qingdao Huanghai 2 - 2  
Nantong Zhiyun - Nei Mongol Zhongyou 1 - 0  
Shaanxi Changan - Guangdong 1 - 3  
Shijiazhuang - Heilongjiang Lava Spring 2 - 0  
Sichuan Annapurna - Guizhou Zhicheng 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Beijing Renhe 3 - 1  
Jiangsu - Chongqing Lifan 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
GKS Jastrzebie - Sandecja Nowy Sacz 5 - 0  
GKS Katowice - Bytovia Bytow 1 - 2  
Odra Opole - LKS Lodz 3 - 3  
Olsztyn - Stal Mielec 2 - 5  
Puszcza Niepolomice - Garbarnia Krakkó 3 - 2  
Rakow Czestochowa - Wigry Suwalki 1 - 2  
TBB Nieciecza - Warta Poznan 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Gornik Zabrze 0 - 3  
Slask Wroclaw - Arka Gdynia 4 - 0  
Wisla Krakkó - Miedz Legnica 4 - 5  
Wisla Plock - Zaglebie Sosnowiec 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Riga FC 0 - 3  
Ventspils - Valmiera 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Riteriai Vilnius 1 - 3  
Panevezys - Zalgiris Kaunas 1 - 1  
Suduva Marijampole - Stumbras Kaunas 2 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Terengganu 1 - 1  
Kedah - Melaka Utd. 2 - 1  
PKNP - Selangor 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Ittihad Tanger 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - New England 0 - 0  
Salt Lake - Toronto FC 3 - 0  
San Jose - Chicago 4 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Sfintul Gheorghe 1 - 2  
Labdarúgás (Máltai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Valletta 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Sola 4 - 0  
Nardo - Levanger 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sotra - Asker 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fart - Trondheims-Örn 0 - 2  
Stabaek - Arna-Björnar 0 - 1  
Valerenga - Lyn 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Sky Blue 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Cagliari 1 - 1  
Sassuolo - Roma 0 - 0  
Udinese - SPAL Ferrara 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Perugia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Cuneo 2 - 0  
Paganese - Bisceglie 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráj. a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juve Stabia - Entella 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Akhmat Groznij 1 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Szpartak Moszkva 1 - 2  
Ufa - Orenburg 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Wacker Innsbruck 3 - 2  
Altach - Hartberg 3 - 1  
Mattersburg - Rapid Wien 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Libertad Asuncion 0 - 3  
Olimpia Asuncion - Guarani Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Sport Boys Callao 1 - 1  
Real Garcilaso - Ayacucho 3 - 0  
Union Comercio - UTC de Cajamarca 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Benfica B 5 - 1  
Guimaraes B - Porto B 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Santa Clara 4 - 1  
Feirense - Aves 2 - 1  
Marítimo - Boavista 0 - 1  
Porto - Sporting CP 2 - 1  
Portugál bajnokság 2018/19    
Setúbal - Rio Ave 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Dinamo Bukarest 0 - 2  
CSM Politechnika Iasi - Hermannstadt 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - Viitorul Constanta 1 - 2  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tre Penne - Tre Fiori 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - St. Mirren 2 - 3  
Hamilton - St. Johnstone 2 - 0  
Motherwell - Livingston 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Annan 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Cove Rangers 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen of South - Raith Rovers 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - UD Extremadura 0 - 1  
Elche - Tenerife 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durango - Oviedo B 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules - Atl. Baleares 0 - 1  
Levante B - Ebro 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga B - El Ejido 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Girona 2 - 1  
Celta Vigo - Rayo Vallecano 2 - 2  
Espanyol - Real Sociedad 2 - 0  
Getafe - Villarreal 2 - 2  
Huesca - Leganes 2 - 1  
Levante - Atl. Madrid 2 - 2  
Sevilla - Ath. Bilbao 2 - 0  
Valladolid - Valencia 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Halmstad 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Utsikten 4 - 1  
Lindome - Assyriska Turabdin IK 1 - 2  
Ljungskile - Kristianstad 2 - 1  
Lund - Oddevold 0 - 2  
Oskarshamn - Skövde 1 - 2  
Tvaaker - Torn 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Bodens 8 - 0  
Forward Örebro - Vasalund 1 - 2  
Karlslund - Sandviken 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Trnava 0 - 1  
Senica - Zlate Moravce 3 - 1  
Trencin - Podbrezova 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Dunajska Streda 1 - 0  
Sered - Zilina 2 - 3  
Zemplin Michalovce - Slovan Bratislava 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Celje 1 - 1  
Maribor - Triglav Kranj 3 - 3  
Mura - ND Gorica 3 - 0  
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port FC - Bangkok Utd. 1 - 1  
PTT Rayong - Trat 2 - 3  
Samut Prakan - Prachuap 1 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - US Tataouine 2 - 0  
Etoile du Sahel - Esperance de Tunis 0 - 0  
Hammam-Lif - CS Sfaxien 0 - 0  
JS Kairouanaise - Metlaoui 0 - 0  
Stade Gabesien - Ben Guerdane 1 - 0  
Stade Tunisien - CA Bizertin 3 - 0  
US Monastir - AS Gabes 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Osmanlispor 1 - 4  
Genclerbirligi - Adana Demirspor 1 - 2  
Giresunspor - Altinordu 3 - 1  
Istanbulspor - Denizlispor 2 - 5  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Yeni Malatyaspor 3 - 0  
Trabzonspor - Besiktas 2 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ukrajna - U20Dél-Afrika 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Deszna Csernigov 2 - 0  
Olimpik Doneck - Csernomorec Odessza 2 - 1  
Vorszkla Poltava - Arzenal Kijev 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Mariupol 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Juventud de Las Piedras 1 - 0  
Danubio Montevideo - Montevideo Wanderers 0 - 2  
Fenix Montevideo - Penarol Montevideo 1 - 2  
Plaza Colonia - Liverpool Montevideo 1 - 2  
River Plate Montevideo - Rampla Juniors 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Llaneros de Guanare 5 - 0  
Dep. Anzoategui - Carabobo 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Thanh Hoa 2 - 2  
Saigon FC - Viettel Hanoi 3 - 0  
Song Lam Nghe An - Sanna Khanh Hoa 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Mexikó 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva 2 - 2  
Paide Linnameeskond - Tammeka Tartu 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Drogheda Utd. 0 - 5  
Cobh Ramblers - Limerick 2 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Derry City 0 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banants Jereván - Gandzasar Kapan 0 - 5  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nasaf Qarshi - Kokand 2 - 0  
Qizilqum Zarafshon - Surkhon Termez 1 - 3  
MMA (KSW 49, Gdansk)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Racic - P. Politylo 1 - 0  
A. Sowinski - Nor. Parke 0 - 1  
A. Szostak - E. Jun 0 - 1  
K. Bedorf - D. Grabowski 0 - 1  
L. Krakowski - Mic. Dubois 1 - 0  
M. Andryszak - Luis Henrique 0 - 1  
M. Materla - S. Askham 0 - 1  
M. Zawada - Thi. Silva 1 - 0  
R. Soldic - K. Kaszubowski 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Rochester)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Arce - J. Erosa 1 - 0  
Zak Cummings - Tre. Giles 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Northampton Saints 40 - 21  
Leicester - Bath 31 - 32  
London Wasps - Harlequin 27 - 25  
Newcastle - Bristol 12 - 19  
Sale - Gloucester 46 - 41  
Worcester - Saracens 31 - 29  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Wigan 33 - 16  
London Broncos - Wakefield 42 - 34  
Warrington - Hull FC 12 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Castres 10 - 17  
Lyon - La Rochelle 29 - 19  
Perpignan - Racing-Metro 14 - 52  
Section Paloise - Grenoble 22 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - South Sydney Rabbitohs 12 - 16  
Gold Coast Titans - Canterbury Bulldogs 16 - 22  
North Queensland Cowboys - Parramatta Eels 17 - 10  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Llanelli Scarlets 21 - 10  
Rögbi (Pro 14, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Munster 24 - 9  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Waikato Chiefs 23 - 8  
Cape Town Stormers - Canterbury Crusaders 19 - 19  
Johannesburg Lions - Dunedin Highlanders 38 - 29  
Queensland Reds - Sydney Waratahs 32 - 40  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Conegliano 3 - 1  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Törökország 1 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Japán 3 - 1  
Thaiföld - Olaszország 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftjanyik Orenburg - Jugra Nyizsnyevartovszk (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Fehéroroszország 1 - 3  
Észtország - Szlovákia 0 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Finnország 0 - 3  
Strandröplabda (Aydin)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouter J / Penninga R - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 1  
Horl J / Winter T - Sekerci S / Urlu S 0 - 2  
Mermer H H / Ozbek E - Mol H N / Berntsen M 0 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Szalankiewicz J / Rudol M 1 - 2  
Nurminen J / Siren S - Dziadkou A / Piatrushka P 1 - 2  
Ranghieri A / Caminati M - Dziadkou A / Piatrushka P 2 - 0  
Rumsevicius A / Kazdailis - Aahman D / Hellvig J    
Sekerci S / Urlu S - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Strandröplabda (Aydin, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caluori L / Gerson D - Dabizha K / Rudykh D 2 - 0  
Harnett A / Lapointe M-C - Makhno In / Makhno Ir 1 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Caluori L / Gerson D 1 - 2  
Lunina D / Samoday M - Makhno In / Makhno Ir 2 - 1  
Mizoe S / Hashimoto S - Pischke T / Bukovec S 0 - 2  
Sakaguchi K / Murakami R - Voronina M / Bocharova M 1 - 2  
Traballi G / Zuccarelli A - Pischke T / Bukovec S 0 - 2  
Voronina M / Bocharova M - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 1  
Strandröplabda (Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dollinger A / Kulzer S - Bevers L / Geukes L 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Glucklederer F / Kuhlborn J 2 - 0  
Rudolf N / Wernitz D - Begemann P A / Karpa M J 0 - 2  
Strandröplabda (Genf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graessli M / Schafflutzel - Buser L / Lutz A 2 - 0  
Moser M / Rohrer J - Guttinger L / Bieli Jorge V 2 - 0  
Strandröplabda (Itapema)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunner T / Reid Priddy W - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Crabb T / Bourne T 2 - 0  
Goncalves Oliveira/OscarSch - Van De Velde/Varenhorst 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Berntsen M / Sorum C S 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Budinger C / Patterson C 2 - 0  
Seidl R / Waller P - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Van De Velde S / Varenhor - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Strandröplabda (Itapema, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Stubbe J / Van Iersel M 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Bansley H / Wilkerson B 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 1  
Stubbe J / Van Iersel M - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Humana-Paredes/Pavan 1 - 2  
Tenisz (Genf-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - B. Klahn 2 - 1  
D. Dzumhur - J.C. Aragone 2 - 0  
G. Dimitrov - M-A. Hüsler 2 - 0  
L. Sonego - D. Masur 2 - 1  
M. Miladinovic - T. Fabbiano 0 - 2  
R. Berankis - Kai. Uchida 0 - 2  
Ste. Robert - Tom. Paul 0 - 2  
U. Blanch - M. Kecmanovic 1 - 2  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - Soon Woo Kwon 2 - 0  
Jas. Jung - A. Santillan 2 - 0  
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Goransson A / Reese H 2 - 1  
Nam J S / Song M-K - Balaji N S / Erlich J 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - Den. Novak 2 - 0  
F. Krajinovic - S. Travaglia 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Martin F - Arneodo R / Garcia-Lopez G 2 - 1  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukács V. - I. Harvison 2 - 1  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukács V. - I. Harvison 2 - 1  
Tenisz (Kurume, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. McPhee - R. Marino 0 - 2  
Yuki Naito - Y. Tanaka 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Giustino - F. Bagnis    
P. Martinez Portero - R. Carballes Baena 0 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oswald P / Polasek F - Andreozzi G / Duran G 2 - 0  
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - T. Lamasine 1 - 2  
A. Popyrin - S. Diez 1 - 2  
G. Clezar - M. Janvier 1 - 2  
H. Grenier - G. Barrere 1 - 2  
J. Sinner - Ant. Hoang 2 - 1  
J. Vesely - N. Kuhn 2 - 0  
L.G.M. Harris - K. de Schepper 2 - 1  
M. Vilella Martinez - Q. Halys 0 - 2  
Tenisz (Nagyszombat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - A. Blinkova 1 - 2  
V. Cepede Royg - B. Pera 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - Emma Navarro 2 - 0  
D. Aiava - M. Antonitsch 2 - 1  
D. Radanovic - A. Grymalska 2 - 0  
J. Cepelova - O. Doroshina 2 - 0  
J. Niemeier - A. Kratzer 2 - 0  
K. Gerlach - P. Ozgen 2 - 0  
K. Hobgarski - E. Kostova 2 - 1  
L-I. Andrei - N. Podoroska 2 - 0  
M. Melnikova - N. Stojanovic 0 - 2  
Q. Lemoine - A. Komardina 2 - 1  
Q. Lemoine - J. Fett    
R.G. Serban - S. Errani 2 - 0  
S. Wagner - V. Ivakhnenko 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - D.S. Schwartzman 2 - 1  
S. Tsitsipas - R. Nadal 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Klaasen R / Venus M 1 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - J. Konta 1 - 2  
Kar. Pliskova - M. Sakkari 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Groenefeld A L / Schuurs 1 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Azarenka V / Barty A 0 - 2  
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - J. Fett 2 - 0  
T. Martincova - A. Bogdan    
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - And. Martin 2 - 1  
J. Menezes - S. Nagal    
Tenisz (Samarkand, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Vasilevski A - Fomin S / Gabashvili T 2 - 1  
Tenisz (Strasbourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - D. Marcinkevica 0 - 2  
A. Myers - J.A. Cristian 1 - 2  
A. Sharma - Jani R-L. 2 - 0  
Ev. Ramirez - E. Dartron 0 - 2  
J. Ponchet - E. Dartron    
K. Piter - R. Zarazua 0 - 2  
L. Siegemund - A. Gamiz 2 - 0  
M. Benoit - Ell. Perez 2 - 0  
Mar. Sanchez - A. Cadantu 2 - 1  
S. Karatantcheva - D. Parry 1 - 2  
Shuyue Ma - M. Kostyuk 0 - 2  
V. Strakhova - J. Loeb 2 - 0  
Xinyun Han - E. Hozumi 2 - 1  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KSI - Vasas (2.m.) 10 - 11  
OSC - FTC (2.m.) 10 - 15  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Catania 17 - 11  
Florentia - Sport Management 8 - 17  
Ortigia - Trieste 7 - 10  
Posillipo Napoli - Roma 9 - 13  
Savona - Canottieri Napoli 9 - 7  
Vízilabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sant Andreu - Sabadell (2.m.) 13 - 16  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Josh Taylor - I. Baranchyk 1 - 0  
Nao. Inoue - Emm. Rodriguez 1 - 0  

 

2019.05.17.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Melbourne Demons 85 - 69  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 2 - 5  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 7 - 0  
KT Wiz - Samsung Lions 3 - 14  
LG Twins - NC Dinos 2 - 13  
SK Wyverns - Doosan Bears 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 1 - 4  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 2 - 10  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 6 - 1  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 5 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Rieleros de Aguascaliente 16 - 4  
Bravos de Leon - Saraperos de Saltillo 9 - 14  
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan 4 - 12  
Pericos de Puebla - Generales de Durango 5 - 4  
Sultanes de Monterrey - Piratas de Campeche 3 - 5  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Tigres de Quintana Roo 4 - 5  
Toros de Tijuana - Olmecas de Tabasco 8 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - St. Louis 10 - 2  
Chicago WS - Toronto 4 - 2  
Cincinnati - Chicago Cubs 4 - 2  
Cleveland - Baltimore 14 - 7  
San Diego - Pittsburgh 4 - 3  
Seattle - Minnesota 6 - 11  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Acqua & Sapone Pescara (3.m.) 2 - 4  
Rieti - Pesarofano (3.m.) 1 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante (2.m.) 5 - 1  
Osasuna Magna - Jaen (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Boston (4.m.) 0 - 4  
NHL 2018/19 - Boston vagy Carolina jut tovább?    
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Nagy-Britannia 5 - 0  
Franciaország - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 3 - 6  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 3 - 5  
Csehország - Olaszország 8 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia, 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jungels - A. Vuillermoz 1 - 0  
D. Ulissi - V. Conti 0 - 1  
Giro d'Italia 2019, 7. szakasz    
Giro d'Italia 2019, 7. szakasz - Top 3    
M. Canola - F. Gavazzi 0 - 1  
M. Cattaneo - T. Kangert 1 - 0  
P. Roglic - S. Yates 0 - 1  
R. Majka - D. Formolo 0 - 1  
V. Nibali - B. Mollema 1 - 0  
Kerékpár (Tour of California, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour of California 2019, 5. szakasz    
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Libertad Sunchales (1.m.) 83 - 83, h.u. 95 - 97  
Ferro Carril Oeste - Quimsa (1.m.) 90 - 63  
San Lorenzo - Hispano Americano (1.m.) 111 - 90  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Charleroi Spirou 79 - 89  
Liege - Okapi Aalstar 83 - 100  
Limburg - Leuven 90 - 89  
Mechelen - Antwerpen 42 - 99  
Mons - Oostende 63 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy (6.m.) 88 - 85  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Real Madrid 95 - 90  
Fenerbahce - Anadolu Efes 73 - 92  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - Kouvot Kouvola (1.m.) 96 - 86  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Denain 78 - 84  
Evreux - Nancy 85 - 91  
Gries-Oberhoffen - Paris BC 68 - 73  
Nantes - St-Chamond 97 - 95  
Roanne - Vichy-Clermont 81 - 69  
Rouen - Lille 95 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Zielona Gora (1.m.) 88 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Rytas Vilnius (2.m.) 92 - 83  
Prienai - Neptunas Klaipeda (2.m.) 94 - 85  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Portland (2.m.) 114 - 111  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Montegranaro (3.m.) 86 - 77  
Rieti - Treviso (3.m.) 85 - 90  
Verona - Treviglio (3.m.) 72 - 62  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Iberojet Palma (3.m.) 59 - 59, h.u. 62 - 63  
Palencia - Bilbao (3.m.) 81 - 87  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Odense (2.m.) 35 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Tonder (3.m.) 33 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Porto 24 - 20  
Holstebro - Kiel (Helyszín: Kiel) 26 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Saint-Amand 34 - 28  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén (1.m.) 23 - 15  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Haukar (2.m.) 26 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Komló 36 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Mosonmagyaróvár 33 - 27  
Kisvárda - MTK 26 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamm-Westfalen - Emsdetten 27 - 25  
Rhein Vikings Neuss - Hüttenberg 24 - 36  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - UGNTU Ufa 25 - 29  
Szungul Sznyezsinszk - Kausztik Volgográd 21 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - Asztrahanocska (1.m.) 23 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Rosztov (1.m.) 27 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Rudar Kostolac 35 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Trebnje 37 - 37  
Ormoz - Dol TKI Hrastnik 30 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Loka 32 - 22  
Maribor - Celje 28 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Doncaster 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Vélez Sarsfield 0 - 0  
Gimnasia LP - Argentinos Juniors 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Cercle Bruges 4 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Waasland Beveren 2 - 4  
Zulte Waregem - Saint-Gilloise 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Bolivar La Paz 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Atlético PR 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Cobresal 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Pafosz 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, ráj. az EL-ért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Mladá Boleslav 3 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dán Kupa 2018/19    
Midtjylland - Bröndby 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - El Daklyeh 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - FK Minszk 3 - 3  
Gorodeja - Slavia Mozír 1 - 0  
Nyeman Grodno - BATE Boriszov 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IF Fuglafjördur - Vikingur Gota 0 - 4  
Skala IF - B36 Torshavn 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TPV - Oulu 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Kuopio PS 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Valenciennes 1 - 1  
Beziers - Nancy 3 - 0  
Chateauroux - Clermont 2 - 2  
Francia 2. 2018/19    
Le Havre - Lorient 2 - 3  
Lens - Orleans 5 - 2  
Metz - Brest 1 - 0  
Niort - Red Star 93 1 - 0  
Paris FC - Ajaccio GFC 1 - 0  
Sochaux - Grenoble 3 - 1  
Troyes - AC Ajaccio 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Jeanne D'Arc de Drancy 2 - 1  
Concarneau - Bourg-Peronnas 0 - 0  
Dunkerque - Avranches 3 - 0  
Le Mans - Chambly 2 - 1  
Pau - Marignane 2 - 1  
Quevilly Rouen - Laval 4 - 3  
Rodez Aveyron - Lyon Duchere 5 - 1  
Tours - Cholet 2 - 2  
Villefranche sur Saone - L'Entente Sannois 2 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Madura Utd. 1 - 5  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Afturelding 5 - 0  
Leiknir R. - Njardvik 1 - 2  
Throttur Reykjavik - Vikingur Olafsvik 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Acre 2 - 2  
Hapoel Iksal - Hapoel Petah Tikva 2 - 5  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Marmorek 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Nagoya GE 1 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu 0 - 1  
Urawa RD - Shonan Bellmare 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Tolima 1 - 2  
Dep. Cali - Junior de Barranquilla 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Tianjin Quanjian 2 - 1  
Henan Jianye - Shanghai SIPG 0 - 1  
Shanghai Shenhua - Shandong Luneng 1 - 3  
Wuhan Zall - Guangzhou Evergrande 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 4 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Jelgava 1 - 0  
Rigas FS - METTA/LU 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Vilnius - Atlantas Klaipeda 3 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petaling Jaya CFC - Kuala Lumpur 1 - 0  
PKNS - Johor DT 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Leon    
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Dallas 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Cittadella 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Lafnitz 2 - 0  
Austria Lustenau - Ried 0 - 0  
BW Linz - Austria Wien Amatőr 0 - 5  
FAC Wien - Liefering 3 - 0  
FC Juniors Pasching - Vorwärts Steyr 4 - 1  
Wacker Innsbruck Amatőr - Horn 1 - 1  
Wiener Neustadt - Kapfenberg 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Huancayo 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Portimonense 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Gaz Metan Medias 1 - 0  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertas - La Fiorita 0 - 4  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Inverness CT 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Sp. Gijón 4 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warriors FC - Young Lions 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Ümraniyespor 2 - 2  
Altay Izmir - Elazigspor 4 - 0  
Balikesirspor - Hatayspor 0 - 3  
Boluspor - Eskisehirspor 3 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Konyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Than Quang Ninh - Ho Chi Minh FC 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Kamerun 4 - 0  
USA - Új-Zéland 5 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Kuressaare 3 - 2  
Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Bray 0 - 5  
Galway United - Longford Town 2 - 1  
Wexford Youths - Shelbourne 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Dundalk 0 - 2  
Finn Harps - Waterford FC 3 - 2  
St. Patrick's - Bohemians 1 - 1  
UC Dublin - Shamrock Rovers 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Bunyodkor 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Hull KR 30 - 22  
St. Helens - Salford 32 - 30  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Sydney Roosters 15 - 10  
Penrith Panthers - New Zealand Warriors 10 - 30  
Rögbi (Pro 14, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Ulster 50 - 20  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Rebels - Bulls 17 - 32  
Wellington Hurricanes - Buenos Aires Jaguares 20 - 28  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Thaiföld 3 - 0  
Olaszország - Japán 0 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svájc (Helyszín: Svájc) 3 - 1  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Szlovákia 3 - 0  
Strandröplabda (Aydin)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aahman D / Hellvig J - Ranghieri A / Caminati M    
Bouter J / Penninga R - Horl J / Winter T 2 - 0  
Bouter J / Penninga R - Ozdemir Y / Susam M 2 - 0  
Cebeci A / Kanli E - Rumsevicius A / Kazdailis 0 - 2  
Horl J / Winter T - Dziadkou A / Piatrushka P 2 - 1  
Mermer H H / Ozbek E - Aahman D / Hellvig J 1 - 2  
Mermer H H / Ozbek E - Boehle S / Boermans S 2 - 1  
Nurminen J / Siren S - Sekerci S / Urlu S 2 - 0  
Nurminen J / Siren S - Szalankiewicz J / Rudol M 0 - 2  
Ozdemir Y / Susam M - Dziadkou A / Piatrushka P 0 - 2  
Ranghieri A / Caminati M - Boehle S / Boermans S 2 - 0  
Rumsevicius A / Kazdailis - Mol H N / Berntsen M 0 - 2  
Sekerci S / Urlu S - Denysenko D / Iemelianchy 2 - 1  
Szalankiewicz J / Rudol M - Denysenko D / Iemelianchy 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Cebeci A / Kanli E 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Mol H N / Berntsen M 2 - 1  
Strandröplabda (Aydin, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvaniti V / Karagkouni P - Kubickova M / Kvapilova M 2 - 0  
Arvaniti V / Karagkouni P - Makhno In / Makhno Ir 2 - 0  
Erylidiz B / Vence A - Caluori L / Gerson D 0 - 2  
Erylidiz B / Vence A - Lunina D / Samoday M 0 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 0  
Lunina D / Samoday M - Pischke T / Bukovec S 2 - 0  
Makhno In / Makhno Ir - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 0  
Mizoe S / Hashimoto S - Harnett A / Lapointe M-C 2 - 0  
Nezir M / Gokalp B - Traballi G / Zuccarelli A 0 - 2  
Pischke T / Bukovec S - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Voronina M / Bocharova M - Dabizha K / Rudykh D 0 - 2  
Yurtsever S / Celebi M - Sakaguchi K / Murakami R 0 - 2  
Strandröplabda (Genf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Dillier L - Strasser A / Jordan J 2 - 1  
Kissling G / Zandbergen M - Hallauer T / Kopfli T 2 - 0  
Klasnic D / Milic M - Broch N / Gysin T 2 - 0  
Kovatsch M / Kissling J - Resende Costa Freitas V / Costa Sa 0 - 2  
Strandröplabda (Genf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eiholzer N / Licka A - Betschart M / Baumann C    
Freiberger E / Teufl V - Graessli M / Schafflutzel S 2 - 0  
Huber K / Hubscher M - Buser L / Lutz A 2 - 1  
Strandröplabda (Itapema)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa T D / Brandao O - Hyden J / Doherty R 2 - 0  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Heidrich A / Gerson M 1 - 2  
Berntsen M / Sorum C S - Perusic O / Schweiner D 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Crabb T / Bourne T 1 - 2  
Brunner T / Reid Priddy W - O' Gorman G / Saxton B 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Plavins M / Tocs E 2 - 0  
Budinger C / Patterson C - Heidrich A / Gerson M 2 - 1  
Capogrosso N / Azaad J A - Loyola Stein A / Souto Ma 1 - 2  
Crabb T / Bourne T - Barbosa T D / Brandao O 2 - 0  
Haussener Y / Metral Q - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Loyola Stein A / Souto Ma 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Popov S / Gordieiev I - Slick S / Allen W 2 - 1  
Rowlandson E / Barthelemy - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Solberg P / Felipe V G - Grimalt E / Grimalt M 1 - 2  
Thole J / Wickler C - O' Gorman G / Saxton B 1 - 2  
Van De Velde/Varenhorst - Popov S / Gordieiev I 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Plavins M / Tocs E 1 - 2  
Strandröplabda (Itapema, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Felisberta Da S - Makroguzova N / Kholomina 1 - 2  
Antunes T D R / Lima T - Keizer S / Meppelink M 2 - 1  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Antunes T D R / Lima T 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Seixas De Freitas/Alves 1 - 2  
Bloem L / Sinnema J - Behrens K / Tillmann C 2 - 0  
Dubovcova N / Strbova A - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Makroguzova N / Kholomina 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Silva Bigi/Lopes Pereira 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Bloem L / Sinnema J 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Baquerizo/Fernandez Ste. 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Gallay A / Pereyra F 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Ross A / Klineman A 1 - 2  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Stubbe J / Van Iersel M - Ittlinger S / Laboureur C 2 - 0  
Wopat C / Hochevar B - Graudina T / Kravcenoka A 1 - 2  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - L. Lacko 2 - 0  
D. Sela - E. Donskoy 2 - 0  
Soon Woo Kwon - Tung-Lin Wu 2 - 0  
Zhe Li - Jas. Jung 1 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - M. Bachinger 2 - 1  
Den. Novak - R. Molleker 2 - 1  
F. Krajinovic - V. Troicki 2 - 0  
S. Travaglia - H. Dellien 2 - 1  
Tenisz (Kurume, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Shibahara - Yuki Naito 1 - 2  
H. Watson - K. McPhee 0 - 2  
J. Jaksic - Y. Tanaka 1 - 2  
R. Marino - B. Cengiz 2 - 1  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gálfi D. - M. Zanevska 2 - 1  
M. Minella - P. Badosa Gibert 0 - 2  
N. Bains - E. Gorgodze 0 - 2  
Xiyu Wang - M. Kostyuk 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Benchetrit - R. Carballes Baena 0 - 2  
M. Vilella Martinez - F. Bagnis 0 - 2  
P. Martinez Portero - G. Andreozzi 2 - 1  
S. Ehrat - L. Giustino 1 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - Granollers G / Marrero D 2 - 1  
Neis F / Vega Hernandez D - Oswald P / Polasek F 0 - 2  
Tenisz (Nagyszombat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - C. McHale    
L. Siegemund - B. Pera 0 - 2  
M. Frech - A. Blinkova 1 - 2  
V. Cepede Royg - Bondár A. 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - K. Nishikori 2 - 0  
F. Verdasco - R. Nadal 0 - 2  
N. Djokovic - J.M. Del Potro 2 - 1  
S. Tsitsipas - R. Federer    
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Klaasen R / Venus M - Gonzalez M / Zeballos H 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Shapovalov D / Verdasco F 2 - 0  
Pella G / Schwartzman D S - Kontinen H / Peers J    
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - M. Sakkari 1 - 2  
M. Vondrousova - J. Konta 1 - 2  
N. Osaka - K. Bertens    
V. Azarenka - Kar. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Barty A - Hsieh S / Strycova B 2 - 0  
Chan H-C / Chan L - Stosur S / Zhang S 2 - 1  
Groenefeld A L / Schuurs - Klepac A / Krunic A 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Aoyama S / Marozava L 2 - 0  
Sasnovich A / Tsurenko L - Azarenka V / Barty A 0 - 2  
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - S. Zhuk 2 - 1  
C. Paquet - J. Fett 1 - 2  
G. Gatto-Monticone - A. Bogdan 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - J. Hernandez-Fernandez 2 - 1  
C. Moutet - Gon. Oliveira    
R. Ortega-Olmedo - S. Nagal 0 - 2  
U. Ignatik - J. Menezes 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fomin S / Gabashvili T - Cid Subervi R / Ortega-Ol 2 - 0  
Oliveira G / Vasilevski A - Hernandez-Fernandez/Kotov 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB I 2018/19 - Szolnok vagy Eger végez előrébb?    
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Miskolc (2.m.) 9 - 8  
Eger - Szolnok (2.m.) 7 - 13  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. McCullough - D. Geraghty 1 - 0  

 

2019.05.16.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 4 - 1  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 15 - 6  
KIA Tigers - KT Wiz 3 - 6  
Lotte Giants - LG Twins 2 - 3  
NC Dinos - SK Wyverns 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 9 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 5 - 1  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 0 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 2 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Rieleros de Aguascaliente 18 - 1  
Bravos de Leon - Saraperos de Saltillo 7 - 4  
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan 8 - 9  
Pericos de Puebla - Generales de Durango 4 - 6  
Sultanes de Monterrey - Piratas de Campeche 16 - 2  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Tigres de Quintana Roo 2 - 6  
Toros de Tijuana - Olmecas de Tabasco 12 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - St. Louis 4 - 0  
Boston - Colorado 6 - 5  
Cincinnati - Chicago Cubs 6 - 5  
Detroit - Houston 1 - 5  
Detroit - Oakland (19:10) 3 - 17  
Kansas City - Texas 1 - 6  
Kansas City - Texas (19:15) 1 - 16  
LA Dodgers - San Diego 2 - 0  
Miami - Tampa Bay 0 - 1  
Philadelphia - Milwaukee 2 - 5  
Philadelphia - Milwaukee (19:05) 3 - 11  
Washington - NY Mets 5 - 1  
Washington - NY Mets (19:05) 7 - 6  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - Mic. Smith 8 - 3  
G. Price - P. Wright 8 - 3  
J. Wade - R. Cross 8 - 6  
M. van Gerwen - M. Suljovic 8 - 5  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Pato Branco 6 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Novaja Gener. Sziktivkar (2.m.) 6 - 5  
Tyumeny - Dinamo Szamara (2.m.) 8 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - San Jose (3.m.) 4 - 4  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Dánia 3 - 1  
Kanada - Franciaország 5 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lettország 6 - 3  
Svédország - Ausztria 9 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jungels - T.G. Hart 1 - 0  
D. Ulissi - T. Gallopin 1 - 0  
Giro dItalia 2019, 6. szakasz    
Giro dItalia 2019, 6. szakasz - Top 3    
M. Canola - F. Gavazzi 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - B. Mollema 1 - 0  
P. Roglic - S. Yates 1 - 0  
R. Carapaz - V. Nibali 1 - 0  
R. Majka - D. Formolo 1 - 0  
Kerékpár (Tour of California, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour of California 2019, 4. szakasz    
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Estudiantes Concordia (1.m.) 84 - 82  
Gimnasia CR - La Union Formosa (1.m.) 64 - 64, h.u. 71 - 72  
Instituto Cordoba - Bahia Blanca (1.m.) 90 - 66  
Obras Sanitarias - Ciclista Olimpico (1.m.) 70 - 79  
Regatas Corrientes - San Martin Corrientes (1.m.) 81 - 81, h.u. 90 - 95  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Lyon (4.m.) 79 - 79, h.u. 91 - 85  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Landstede Zwolle (4.m.) 74 - 75  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Bnei Herzeliya 74 - 73  
Hapoel Holon - Hapoel TA 97 - 89  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 91 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Anwil Wloclawek (1.m.) 94 - 91  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Zalgiris Kaunas (2.m.) 62 - 81  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietkabelis (2.m.) 98 - 105  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Toronto (1.m.) 108 - 100  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Capo D'Orlando (3.m.) 76 - 78  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Oviedo (3.m.) 77 - 75  
Valladolid - Melilla (3.m.) 85 - 64  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Tamis Pancevo 77 - 76  
Mega Bemax - Partizan Belgrád 81 - 90  
Sloboda Uzice - Novi Pazar 83 - 100  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Montpellier 24 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Kielce 30 - 36  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Zaglebie Lubin 23 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Bietigheim-Metterzimmern 27 - 25  
Flensburg - Melsungen 30 - 24  
Göppingen - Wetzlar 22 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Dinamo Volgográd (1.m.) 26 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Zvenyigorod - Kubany Krasznodar (1.m.) 28 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Fagaras 22 - 21  
SM Dedeman Bacau - Buzau 22 - 18  
Universitatea Cluj - Suceava 21 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur (1.m.) 25 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skuru (2.m.) 34 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Tadjenanet 2 - 0  
Belouizdad - JS Saoura 1 - 1  
ES Setif - Bordj Bou Arreridj 1 - 0  
JS Kabylie - USM Alger 2 - 1  
MC Alger - MO Bejaia 0 - 0  
MC Oran - Constantine 1 - 0  
Medea - Hussein Dey 1 - 0  
Paradou - Bel-Abbes 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Sunderland 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Genk 1 - 1  
Antwerpen - Gent 1 - 2  
Standard Liege - FC Bruges 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Destroyers Santa Cruz 1 - 0  
Jorge Wilstermann - San Jose de Oruro 0 - 0  
Real Potosi - Always Ready La Paz 2 - 1  
Sport Boys Warnes - Nacional Potosi 2 - 0  
The Strongest - Blooming Santa Cruz 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Santos 0 - 0  
Corinthians - Flamengo 0 - 1  
Fluminense - Cruzeiro 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Emirates Ras Al-Khaimah 4 - 1  
Al-Fujairah - Al-Nasr (UAE) 0 - 3  
Al-Ittihad (UAE) - Dibba Al-Fujairah 1 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - ENPPI 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Chelsea 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Musan Salama 6 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Ilves 2 - 3  
Vaasa PS - Mariehamn 1 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Persebaya Surabaya 2 - 1  
PSIS Semarang - Kalteng Putra 1 - 2  
Pusamania Borneo - Bhayangkara Jakarta 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Sepidrood Rasht 2 - 1  
Foolad Khuzestan - Tractor Tabriz 2 - 2  
Machine Sazi Tabriz - Padideh Mashhad 1 - 2  
Naft Masjed Soleyman - Zob Ahan 2 - 2  
Nassaji Mazandaran - Paykan 2 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Persepolis 0 - 1  
Saipa Karaj - Sanat Naft Abadan 0 - 3  
Sepahan - Esteghlal K. 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Haukar 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Valur 0 - 1  
Grindavik - KR 2 - 1  
HK Kopavogs - ÍBV 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Union Magdalena 1 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 4 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Tigres 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Portland 1 - 1  
Seattle - Orlando 2 - 1  
Toronto FC - D.C. United 0 - 0  
Vancouver - Atlanta Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katsina Utd. - Sunshine Stars 3 - 1  
Rivers Utd. - Lobi Stars 1 - 1  
Wikki Tourists - Kwara Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Round FC - Plateau Utd. 1 - 1  
Ifeanyi Ubah - Heartland Owerri 1 - 2  
Kada City - Akwa Utd. 2 - 1  
Nasarawa Utd. - Gombe Utd. 2 - 1  
Yobe Desert Stars - Kano Pillars 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Tromsdalen 5 - 0  
Ham-Kam - Kongsvinger 2 - 0  
KFUM Oslo - Strömmen 1 - 0  
Nest-Sotra - Sogndal 1 - 0  
Raufoss - Sandnes Ulf 2 - 5  
Sandefjord - Skeid 1 - 0  
Start - Jerv 3 - 2  
Ullensaker/Kisa - Notodden 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Stjördals/Blink 1 - 0  
Hödd - Brattvag 1 - 2  
Moss - Kvik Halden 1 - 4  
Vidar - Arendal 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Elverum 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Sarpsborg 2 - 1  
Kristiansund - Molde 3 - 2  
Mjöndalen - Lilleström 2 - 2  
Odd Grenland - Ranheim 1 - 0  
Rosenborg - Haugesund 0 - 2  
Tromsö - Bodö/Glimt 1 - 2  
Valerenga - Strömsgodset 2 - 0  
Viking Stavanger - Stabaek 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Cerro Porteno    
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Nacional Madeira 3 - 0  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juvenes/Dogana - Folgore/Falciano 1 - 0  
Murata - Fiorentino 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Rapperswil 5 - 3  
Wil - Vaduz 1 - 1  
Winterthur - Chiasso 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - St. Gallen 1 - 0  
Young Boys - Grasshoppers 6 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Brage 1 - 3  
Degerfors - Norrby 0 - 0  
Jönköping Södra - Öster 2 - 0  
Västeras SK - Syrianska FC 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - FF Malmö 0 - 0  
Örebro - Norrköping 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 5 - 0  
Al-Fateh - Al-Raed 0 - 4  
Al-Fayha - Al-Wehda 5 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Shabab (KSA) 3 - 2  
Al-Nassr - Al-Baten 2 - 1  
Al-Qadisiyah - Al-Hazm 2 - 2  
Al-Taawon - Al-Faisaly 2 - 1  
Ohud Medina - Al-Ittihad (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Paso - Forward Madison 0 - 3  
Greenville Triumph - Charleston 1 - 2  
Indy Eleven - Lansing Ignite 1 - 0  
North Carolina - Richmond 4 - 1  
Orange County SC - Orange County FC 2 - 2  
Phoenix Rising - New Mexico Utd. 1 - 1  
Sacramento - Reno 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Pakhtakor 0 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Castleford 8 - 30  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Wests Tigers 24 - 22  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lengyelország 1 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Svájc (Helyszín: Svájc) 3 - 1  
Törökország - Thaiföld 3 - 1  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Szlovákia 3 - 0  
Strandröplabda (Aydin-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blom M / De Groot Y - Mol H N / Berntsen M 0 - 2  
Boehle S / Boermans S - Raoufi R / Mirzaali A 2 - 1  
Eglseer P / Schnetzer F - Gabdullins M / Samoilovs 0 - 2  
Gabdullins M / Samoilovs - Boehle S / Boermans S 1 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Korotkov D / Tiisaar M 1 - 2  
Korotkov D / Tiisaar M - Mol H N / Berntsen M 1 - 2  
Kunert T / Mullner D - Denysenko D / Iemelianchy 1 - 2  
Lenc D / Habr F - Dziadkou A / Piatrushka P 0 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Lenc D / Habr F 1 - 2  
Tanila M / Nolvak K - Dziadkou A / Piatrushka P 0 - 2  
Vakili A / Salemiinjehbor - Balibey B / Baysal Y 2 - 0  
Vakili A / Salemiinjehbor - Denysenko D / Iemelianchy 1 - 2  
Strandröplabda (Aydin-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andriukaityte/Vitkauskaite - Makhno/Makhno 1 - 2  
Barboni A / Puccinelli C - Syrtseva E / Moiseeva A 0 - 2  
Boebner E / Verge-Depre Z - Grimson J / Palmer V 2 - 0  
Ceynowa A / Kloda M - Gromadowska A / Gruszczynska J 2 - 1  
Ceynowa A / Kloda M - Syrtseva E / Moiseeva A 1 - 2  
Dabizha K / Rudykh D - Wouters J / Stam K 2 - 0  
Sakurako F / Kumada M - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Strauss N / Strauss T - Lunina D / Samoday M 1 - 2  
Tsopoulou K / Manavi D - Makhno In / Makhno Ir 1 - 2  
Wahlen S / Yoken T - Dumbauskaite I / Zobnina 1 - 2  
Strandröplabda (Genf-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moser M / Rohrer J - Dietrich J / Wenning A 2 - 1  
Strandröplabda (Itapema)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Perusic O / Schweiner D 2 - 1  
Beeler N / Krattiger M - Budinger C / Patterson C 1 - 2  
Berntsen M / Sorum C S - Crabb T / Bourne T 2 - 0  
Berntsen M / Sorum C S - Rowlandson E / Barthelemy 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Popov S / Gordieiev I 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Haussener Y / Metral Q 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Slick S / Allen W 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Brunner T / Reid Priddy W 1 - 2  
Goncalves Oliveira/Oscar Sch. - O' Gorman/Saxton 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Budinger C / Patterson C 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Crabb T / Bourne T 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Barbosa T D / Brandao O 2 - 0  
Loyola Stein A / Souto Ma - Seidl R / Waller P 0 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Hyden J / Doherty R 2 - 1  
Plavins M / Tocs E - Van De Velde S / Varenhorst C 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Seidl R / Waller P 0 - 2  
Solberg P / Felipe V G - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Van De Velde S / Varenhor - Brunner T / Reid Priddy W 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Goncalves Oliveira JR E / Oscar Sch 0 - 2  
Strandröplabda (Itapema, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Antonelli/Solberg Salgado - Wopat C / Hochevar B 2 - 0  
Antunes T D R / Lima T - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Antunes T D R / Lima T 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Jupiter A / Chamereau A 2 - 1  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Bloem L / Sinnema J 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Huberli T / Betschart N 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Gallay A / Pereyra F 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Behrens K / Tillmann C 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Alves J / Felisberta Da S 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Sweat B / Walsh Jennings 0 - 2  
Ittlinger S / Laboureur C - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Mcnamara M / Mcnamara N 1 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Stubbe J / Van Iersel M 0 - 2  
Larsen K / Stockman E - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Sweat B / Walsh Jennings 0 - 2  
Mcnamara M / Mcnamara N - Ittlinger S / Laboureur C 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Silva Bigi/Lopes Pereira 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Stubbe J / Van Iersel M 1 - 2  
Ross S / Hughes S - Dubovcova N / Strbova A 2 - 1  
Ross S / Hughes S - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - A. Santillan    
C. Ilkel - L. Lacko    
K. Kravchuk - D. Sela 0 - 2  
R. Bemelmans - Jas. Jung 0 - 2  
S.K. Mukund - Zhe Li 0 - 2  
Soon Woo Kwon - Yui. Sugita 2 - 1  
Tung-Lin Wu - S. Stakhovsky 2 - 0  
Yunseong Chung - E. Donskoy 0 - 2  
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung H / Lee J M - Balaji N S / Erlich J 0 - 2  
Goransson A / Reese H - Gonzales R / Ratiwatana S 2 - 1  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Myneni S / Shamasdin A 2 - 1  
Nam J S / Song M-K - King E / Pasha N 2 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - R. Molleker 0 - 2  
E. Ymer - H. Dellien 0 - 2  
F. Krajinovic - P. Polansky 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - V. Troicki 0 - 2  
J. Kovalik - S. Travaglia 1 - 2  
M. Bachinger - J. Vesely 2 - 0  
O. Otte - Den. Novak 0 - 2  
T. Monteiro - A. de Greef 1 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Garcia-Lopez - Lock B / Lock C J 2 - 0  
Begemann A / Martin F - Junaid R / Kovalik J 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Altmaier D / Molleker R 2 - 0  
Lindstedt R / Qureshi A-U - Berlocq C / Dellien H 0 - 2  
Tenisz (Kurume, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Cengiz - Naho Sato 2 - 0  
E. Shibahara - A. Bai 2 - 1  
H. Watson - E. Bektas 2 - 1  
J. Jaksic - N. Broady 2 - 1  
Jun. Namigata - K. McPhee 0 - 2  
R. Marino - Mih. Imanishi 2 - 0  
Y. Tanaka - S. Hondo 2 - 0  
Yuki Naito - Ale. Bozovic 2 - 1  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - N. Bains 1 - 2  
E. Gorgodze - I. Jorovic 2 - 0  
M. Bouzkova - Gálfi D. 1 - 2  
M. Kostyuk - S. Vögele 2 - 0  
M. Minella - Y. Wickmayer 2 - 0  
M. Zanevska - O. Danilovic 2 - 0  
R. Vicens Mas - P. Badosa Gibert 0 - 2  
Xiyu Wang - D. Seguel 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - E. Benchetrit 0 - 2  
B. Zapata Miralles - R. Carballes Baena 0 - 2  
E. Lopez-Perez - G. Andreozzi    
F. Bagnis - R. Quiroz 2 - 0  
L. Giustino - B. Fratangelo 2 - 1  
P. Martinez Portero - A. Arnaboldi    
R. Marcora - M. Vilella Martinez 0 - 2  
S. Darcis - S. Ehrat 0 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Granollers G / Marrero D 1 - 2  
Gil F / Saraiva B - Andreozzi G / Duran G 0 - 2  
Gong M-X / Zhang Ze - Neis F / Vega Hernandez D 0 - 2  
Oswald P / Polasek F - Cabral F / Falcao G 2 - 0  
Tenisz (Nagyszombat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - D. Jakupovic 2 - 1  
C. McHale - D. Allertova 2 - 1  
D. Allertova - Mis. Doi 2 - 0  
Ell. Perez - M. Frech 0 - 2  
G. Minnen - A. Lottner 0 - 2  
J. Cepelova - B. Pera 0 - 2  
L. Siegemund - Babos T. 2 - 0  
Nao Hibino - V. Cepede Royg 0 - 2  
T. Mrdeza - J. Cepelova 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - R. Federer 1 - 2  
C. Ruud - J.M. Del Potro 0 - 2  
D. Goffin - J.M. Del Potro 0 - 2  
D. Thiem - F. Verdasco 1 - 2  
D.S. Schwartzman - A. Ramos-Vinolas 2 - 0  
F. Verdasco - K. Khachanov 2 - 1  
J-L. Struff - K. Nishikori 1 - 2  
J. Chardy - R. Nadal 0 - 2  
J. Sousa - R. Federer 0 - 2  
M. Berrettini - D.S. Schwartzman 0 - 2  
M. Cilic - J-L. Struff 0 - 2  
N. Basilashvili - R. Nadal 0 - 2  
N. Djokovic - D. Shapovalov 2 - 0  
N. Djokovic - P. Kohlschreiber 2 - 0  
N. Kyrgios - C. Ruud    
P. Kohlschreiber - M. Cecchinato 2 - 0  
R. Albot - F. Fognini 0 - 2  
S. Tsitsipas - F. Fognini 2 - 0  
S. Tsitsipas - J. Sinner 2 - 0  
T.H. Fritz - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Krajicek A / Sitak A 2 - 0  
Edmund K / Skupski N - Mektic N / Skugor F 2 - 1  
Khachanov K / Lopez M - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Klaasen R / Venus M - Middelkoop M / Simon G 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Melzer J / Thiem D 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - K. Bertens 1 - 2  
A. Barty - K. Mladenovic 0 - 2  
A. Cornet - C. Suarez Navarro    
A. Kontaveit - M. Sakkari 0 - 2  
C. Suarez Navarro - K. Bertens 1 - 2  
D. Kasatkina - K. Siniakova 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - D.R. Collins 2 - 1  
J. Konta - S. Stephens 2 - 1  
K. Mladenovic - B. Bencic 2 - 1  
M. Buzarnescu - J. Görges    
M. Keys - S. Kenin 1 - 2  
M. Sakkari - P. Kvitova    
M. Vondrousova - D. Kasatkina 2 - 1  
N. Osaka - D. Cibulkova 2 - 0  
N. Osaka - M. Buzarnescu 2 - 0  
S. Halep - M. Vondrousova 1 - 2  
S. Kenin - Kar. Pliskova 1 - 2  
V. Azarenka - G. Muguruza Blanco    
V. Williams - J. Konta 0 - 2  
Y. Putintseva - P. Kvitova 0 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Dabrowski G / Xu Y 2 - 1  
Azarenka V / Barty A - Kato M / Moore J 2 - 0  
Groenefeld A L / Schuurs - Kichenok N / Spears A 2 - 0  
Klepac A / Krunic A - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Kudermetova V / Zvonareva 2 - 1  
Mertens E / Sabalenka A - Sasnovich A / Tsurenko L 0 - 2  
Rosolska A / Yang Z - Stosur S / Zhang S 1 - 2  
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - C. Paquet 1 - 2  
C. Gauff - H. Dart 2 - 0  
G. Gatto-Monticone - V. Ivakhnenko 2 - 1  
Kur. Nara - J. Fett 0 - 2  
M. Benoit - S. Zhuk 1 - 2  
T. Andrianjafitrimo - A. Bogdan 0 - 2  
T. Martincova - V. Tomova 2 - 0  
V. Diatchenko - A. Kalinskaya    
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - R. Cid Subervi 2 - 0  
C. Moutet - P. Kotov 2 - 1  
D. Yevseyev - J. Menezes 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - A. Vukic 2 - 0  
K-M. Maamoun - Gon. Oliveira 0 - 2  
L. Miedler - R. Ortega-Olmedo 0 - 2  
S. Nagal - D. Popko 2 - 0  
U. Ignatik - U. Blanch 2 - 1  
Tenisz (Samarkand, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fomin S / Gabashvili T - Ruusuvuori E / Zhurbin A 2 - 0  
Gakhov I / Pavlioutchenko - Hernandez-Fernandez/Kotov 1 - 2  
Oliveira G / Vasilevski A - Blanch U / Olivo R 2 - 1  
Vízilabda (Görög bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Vouliagmeni (5.m.) 7 - 5  

 

2019.05.15.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 3 - 1  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 5 - 4  
KIA Tigers - KT Wiz 4 - 7  
Lotte Giants - LG Twins 8 - 4  
NC Dinos - SK Wyverns 3 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 2 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 4 - 5  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 9 - 7  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 8 - 2  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 8 - 13  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Rieleros de Aguascaliente 9 - 3  
Bravos de Leon - Saraperos de Saltillo 11 - 13  
Diablos Rojos del Mexico - Algodoneros Union Laguna    
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan 1 - 5  
Pericos de Puebla - Generales de Durango 4 - 11  
Sultanes de Monterrey - Piratas de Campeche 14 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Tigres de Quintana Roo 14 - 5  
Toros de Tijuana - Olmecas de Tabasco 8 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 2 - 6  
Arizona - Pittsburgh (21:40) 11 - 1  
Atlanta - St. Louis 3 - 14  
Boston - Colorado 4 - 5  
Cincinnati - Chicago Cubs 1 - 3  
Detroit - Houston 4 - 11  
Kansas City - Texas 11 - 5  
LA Dodgers - San Diego 6 - 3  
Miami - Tampa Bay 0 - 4  
Minnesota - LA Angels 4 - 3  
Minnesota - LA Angels (19:10) 8 - 7  
NY Yankees - Baltimore    
Philadelphia - Milwaukee 1 - 6  
San Francisco - Toronto 3 - 7  
San Francisco - Toronto (21:45) 4 - 3  
Seattle - Oakland 4 - 3  
Washington - NY Mets 2 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Sparta Praha (4.m.) 3 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Novaja Gener. Sziktivkar (1.m.) 7 - 3  
Tyumeny - Dinamo Szamara (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Boston (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 3 - 2  
USA - Nagy-Britannia 6 - 3  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Olaszország 10 - 0  
Svájc - Norvégia 4 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - M. Moschetti 1 - 0  
D. Ulissi - V. Madouas 1 - 0  
F. Gaviria - E. Viviani 1 - 0  
G. Lonardi - J. Mareczko 1 - 0  
G. Nizzolo - D. Cimolai 0 - 1  
Giro dItalia 2019, 5. szakasz    
Giro dItalia 2019, 5. szakasz - Top 3    
M. Canola - K. Sbaragli 0 - 1  
P. Ackerman - A. Demare 1 - 0  
Kerékpár (Tour of California, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour of California 2019, 3. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Antwerpen 65 - 94  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Flamengo (4.m.) 75 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Gravelines 95 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Magnolia Hotshots (7.m.) 72 - 71  
Kosárlabda (Görög 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Har. Trikoupisz Meszologi (1.m.) 94 - 59  
Kardica - Kasztoria (1.m.) 84 - 90  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Zadar (4.m.) 78 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Gilboa Galil 104 - 77  
Ironi Ness Ziona - Ironi Naharia 75 - 77  
Maccabi TA - Maccabi Ashdod 93 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Prienai (1.m.) 102 - 78  
Rytas Vilnius - Juventus Utena (1.m.) 93 - 91  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Pécs 82 - 84  
Körmend - Szolnok 88 - 68  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Debrecen 55 - 82  
ZTE - Sopron 80 - 89  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Portland (1.m.) 116 - 94  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Klosterneuburg (1.m.) 84 - 90  
Oberwart - Gmunden (1.m.) 81 - 81, h.u. 92 - 94  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - OKK Belgrád 89 - 81  
Dunav Stari Banovci - Crvena zvezda 65 - 91  
FMP - Zlatibor Cajetina 96 - 50  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Cukurova (4.m.) 80 - 68  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jicin - Dukla Praha (2.m.) 22 - 29  
Karvina - Plzen (2.m.) 28 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Holstebro 27 - 28  
Skjern - Sönderjyske 39 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Bjerringbro-Silkeborg 28 - 29  
Skanderborg - Aarhus 32 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Chambery 24 - 30  
Nantes - Pays d'Aix 28 - 29  
Pontault-Combault - Cesson 28 - 22  
Toulouse - Istres 26 - 28  
Tremblay - Ivry 28 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Metz 21 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Zaglebie Lubin 21 - 24  
Koscierzyna - Piotrcovia Piotrkow 29 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Stal Mielec 30 - 41  
Wybrzeze Gdansk - Pogon Szczecin 25 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Wisla Plock 13 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Arendal (2.m.) 30 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - Magdeburg 22 - 23  
Ludwigshafen-Friesenheim - Stuttgart 23 - 23  
Minden - DHfK Leipzig 24 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Madeira SAD 21 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Steaua Bukarest (1.m.) 31 - 25  
Politehnica Timisoara - Focsani (1.m.) 33 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Potaissa Turda (1.m.) 24 - 29  
Dobrogea Constanta - Dinamo Bukarest (1.m.) 26 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocasa Gran Canaria - Gijon 32 - 30  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Metaloplastika Sabac 36 - 27  
Novi Pazar - Zeleznicar Nis 31 - 28  
Partizan Belgrád - Vojvodina 23 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Derby County 2 - 4  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Union de Sunchales 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Tigre 2 - 1  
River Plate - Atl. Tucuman 4 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Beerschot Wilrijk 1 - 0  
Oostende - St. Truiden 1 - 1  
Westerlo - Charleroi 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Lokomotív Plovdiv 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Aurora Cochabamba 2 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siroki Brijeg - FK Sarajevo 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Oeste - Cuiaba 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Minas Icesp 1 - 0  
Kindermann - Gremio Audax 3 - 2  
Ponte Preta - Sport Recife 5 - 0  
Sao Jose dos Campos - Sao Francisco 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Sparta Praha 4 - 0  
Slavia Praha - Jablonec 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Vildbjerg 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Eagles - Tshakhuma 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon City 1 - 1  
Daejeon Korail - Seoul E-Land 2 - 0  
Gangwon - Paju Citizen FC 2 - 0  
Gyeongnam - Daegu 2 - 0  
Sangju Sangmu - Jeju 1 - 1  
Suwon Bluewings - Gwangju 3 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Wasl 5 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Dhafra 1 - 1  
Al-Sharjah - Al-Wahda 3 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Bani Yas 4 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Kajaani 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - FC Rustavi 0 - 0  
Dila Gori - Dinamo Batumi 1 - 0  
Dinamo Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Willem II 6 - 2  
De Graafschap - Ajax 1 - 4  
Emmen - Groningen 1 - 0  
Excelsior - AZ Alkmaar 4 - 2  
F. Sittard - Feyenoord 1 - 4  
Holland bajnokság 2018/19    
NAC Breda - Zwolle 0 - 0  
PSV - Heracles 3 - 1  
Utrecht - Heerenveen 3 - 1  
Venlo - Vitesse 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - HNK Gorica 3 - 1  
Osijek - Rijeka 2 - 1  
Slaven Belupo - Lokomotív Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSS Sleman - Arema Malang 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - Breidablik 0 - 1  
Vikingur Reykjavik - Stjarnan 3 - 4  
ÍA Akranes - FH 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Netanya 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - FC Asztana 0 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - América de Cali 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Legia Varsó 1 - 0  
Lech Poznan - Lechia Gdansk 2 - 1  
Pogon Szczecin - Piast Gliwice 0 - 0  
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakkó 1 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melaka Utd. - Felda Utd. 6 - 0  
Selangor - Kedah 3 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Grbalj Radanovici 5 - 3  
Iskra Danilovgrad - Lovcen Cetinje 2 - 0  
Rudar Pljevlja - OFK Petrovac 0 - 1  
Titograd Podgorica - Mornar Bar 6 - 1  
Zeta Golubovci - Sutjeska Niksic 1 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enugu Rangers - Bendel Insurance 1 - 0  
Niger Tornadoes - MFM Lagos 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - El Kanemi Warriors 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Arna-Björnar 1 - 6  
Bryne - Avaldsnes 0 - 2  
Grei-KE - Fart 4 - 1  
Grimstad - Lyn 2 - 2  
Hönefoss - Kolbotn 2 - 7  
Övrevoll Hosle - Stabaek 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Novara 2 - 2  
Catania - Reggina 4 - 1  
Feralpisalo - Ravenna 0 - 0  
Monza - Südtirol 3 - 3  
Potenza - Virtus Francavilla 3 - 1  
Vercelli - Carrarese 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Atalanta 2 - 0  
Olasz Kupa 2018/19    
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurszk - FK Krasznodar 2 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Ural Jekatyerinburg 2 - 2  
Rosztov - Lokomotív Moszkva 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Dinamo Bukarest 0 - 0  
Voluntari - Concordia Chiajna 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Queen of South 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Kriens 1 - 1  
Lausanne - Schaffhausen 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 3 - 2  
FC Zürich - Thun 3 - 0  
Sion - Xamax 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Brommapojkarna 1 - 1  
Mjällby - Trelleborg 2 - 1  
Örgryte - Varberg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Umea FC - Vasalund 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - AFC Eskilstuna 1 - 0  
Falkenberg - Djurgarden 0 - 3  
Helsingborg - AIK Stockholm 1 - 3  
Häcken - Kalmar 1 - 0  
Sirius - Sundsvall 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Vittsjö 1 - 3  
Eskilstuna Utd. - Örebro 0 - 0  
Kristianstad - Linköping 1 - 1  
Kungsbacka - Limhamn Bunkeflo 2 - 2  
Rosengard - Pitea 2 - 0  
Växjö - Kopparbergs/Göteborg 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Crvena zvezda 0 - 0  
Radnicki Nis - Partizan Belgrád 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Mura 0 - 1  
Celje - Maribor 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Domzale 1 - 4  
Triglav Kranj - Krsko 3 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Bizertin - Etoile du Sahel 0 - 1  
Esperance de Tunis - Stade Gabesien 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Galatasaray 1 - 3  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Ingulec Petrove 4 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Tulsa 2 - 0  
Charlotte Independence - Florida Soldiers 1 - 1  
El Farolito San Francisco - Fresno 0 - 1  
FC San Antonio - Laredo Heat 2 - 0  
Hartford - New York Cosmos 2 2 - 1  
Las Vegas - Cal FC 2 - 0  
Nashville SC - South Georgia Tormenta 2 3 - 2  
Tampa Bay - The Villages SC 4 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Shirak Gyumri 1 - 0  
Pjunyik Jereván - Banants Jereván 1 - 1  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Németország 3 - 1  
Kína - Lengyelország 3 - 1  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Törökország 3 - 1  
Strandröplabda (Itapema-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunner T / Reid Priddy W - Grabovskyy S / Wheelan C 2 - 0  
Capogrosso N / Azaad J A - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Abell K / Trans Hansen M 2 - 0  
Haussener Y / Metral Q - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Haussener Y / Metral Q - Yoshida H / Wada S 2 - 0  
Popov S / Gordieiev I - Plantinga M / Nusbaum A 2 - 1  
Rowlandson E / Barthelemy - Shoji K / Kurasaka M 2 - 0  
Sato R / Taira N - Laurindo Gomes/Ferreira D 0 - 2  
Shimizu K / Shimada M - Grabovskyy S / Wheelan C 1 - 2  
Vieyto Acosta/Cairu Lucar - Loyola Stein A / Souto Ma 0 - 2  
Vieyto Acosta/Cairu Lucar - Macneil J / Hoey W 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Laurindo Gomes/Ferreira D 2 - 1  
Strandröplabda (Itapema-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Felisberta Da S - Lavalle A / Horta Maximo 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Suzuki C / Sakaguchi Y 2 - 1  
Gallay A / Pereyra F - Placette L / Richard A 2 - 1  
Ishitsubo S / Shiba A - Antunes T D R / Lima T 0 - 2  
Revuelta M / Orellana Z - Jupiter A / Chamereau A 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Galindo A / Galindo C 2 - 0  
Wopat C / Hochevar B - Suzuki Y / Nagata Y 2 - 1  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - S. Myneni 2 - 0  
B. Schnur - L. Saville 2 - 1  
Duck Hee Lee - Yunseong Chung 0 - 2  
M. Purcell - C. Ilkel 1 - 2  
Mak. Ochi - E. Donskoy 0 - 2  
Min-Kyu Song - Jas. Jung 0 - 2  
R. Bemelmans - F. Peliwo 2 - 0  
Roy Smith - D. Sela 0 - 2  
Tat. Ito - K. Kravchuk    
Yan Bai - L. Lacko 0 - 2  
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcantara F C / Imai S - Gonzales R / Ratiwatana S 0 - 2  
BAI Y / Kravchuk K - Chung H / Lee J M 0 - 2  
Banes M / Ellis B - King E / Pasha N 0 - 2  
Han S Y / Kim C-E - Nam J S / Song M-K 0 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Matsui T / Vardhan V 2 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - J. Kovalik 0 - 2  
A. Vatutin - V. Troicki 1 - 2  
D. Istomin - O. Otte 0 - 2  
D. Masur - J. Vesely 0 - 2  
Dus. Brown - S. Travaglia 0 - 2  
F. Krajinovic - D. Köpfer 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - D. Altmaier 2 - 0  
M. Bachinger - P. Heller 2 - 0  
M. Trungelliti - Den. Novak 0 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altmaier D / Molleker R - Istomin D / Polansky P 2 - 1  
Hach Verdugo H / Reyes-Va - Begemann A / Martin F 0 - 2  
Junaid R / Kovalik J - Molchanov D / Zelenay I 2 - 1  
Lindstedt R / Qureshi A-U - Heller P / Karatsev A 2 - 0  
Lock B / Lock C J - Jebavy R / Molteni A 2 - 1  
Tenisz (Kurume, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Sakatsume - N. Broady 1 - 2  
H. Watson - Har. Kaji 2 - 1  
Hir. Kuwata - E. Shibahara 1 - 2  
Jun. Namigata - Har. Arakawa 2 - 1  
Kyo. Okamura - Y. Tanaka 1 - 2  
M. Ayukawa - A. Bai 0 - 2  
M. Inglis - Yuki Naito 0 - 2  
M. Uchijima - K. Ahn    
Naho Sato - Mom. Kobori 2 - 0  
R. Marino - A. Miyamoto 2 - 0  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - C. Hoste Ferrer 2 - 0  
K. Kucova - P. Badosa Gibert 0 - 2  
K. Zavatska - Y. Wickmayer 1 - 2  
M. Björklund - S. Vögele 1 - 2  
M. Bouzkova - V. Grammatikopoulou 2 - 0  
M. Kostyuk - Ari. Rodionova 2 - 0  
M. Minella - F. Jones 2 - 0  
N. Bains - G. Garcia Perez 2 - 0  
R. Vicens Mas - E. Guerrero Alvarez 2 - 0  
S. Lisicki - Gálfi D. 0 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Giannessi    
A. Mannarino - S. Darcis 1 - 2  
F. Bagnis - M. Safwat 2 - 0  
L. Faria - R. Marcora 0 - 2  
L. Giustino - Z. Kolar 2 - 0  
M. Janvier - B. Fratangelo 1 - 2  
M. Vilella Martinez - Joao Domingues 2 - 0  
P. Martinez Portero - F.F. Silva 2 - 0  
P. Sousa - R. Marcora    
R. Quiroz - J. Duckworth 2 - 0  
S. Ehrat - M. Krueger 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabral F / Falcao G - Cacao T / Faria L 2 - 0  
Eysseric J / Sancic A - Andreozzi G / Duran G    
Granollers G / Marrero D - Cerretani J / Monroe N 2 - 1  
Neis F / Vega Hernandez D - Clayton S / O'Mara J 2 - 1  
Oswald P / Polasek F - Lammons N / Schnur M 2 - 0  
Tenisz (Nagyszombat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - T. Korpatsch 2 - 0  
Bondár A. - T. Mihalikova    
C. Lister - B. Pera 0 - 2  
C. McHale - L. Stefani 2 - 1  
E. Rodina - G. Minnen 0 - 2  
J. Larsson - Ell. Perez 1 - 2  
Jani R-L. - V. Cepede Royg 1 - 2  
L. Siegemund - L-I. Andrei 2 - 0  
L. Stara - Babos T. 0 - 2  
M. Frech - R. Sramkova 2 - 1  
Nao Hibino - T. Smitkova 2 - 1  
Shuai Peng - A. Lottner 1 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - V. Williams    
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Pavlyuchenkova A / Sevast    
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - H. Dart 0 - 2  
Arn G. - V. Tomova 0 - 2  
C. Gauff - L. Bronzetti 2 - 0  
Har. Tan - T. Andrianjafitrimo 1 - 2  
J. Fett - Lud. Samsonova 2 - 0  
N. Stojanovic - C. Paquet 0 - 2  
T. Martincova - J. Ponchet 2 - 0  
V. Diatchenko - P. Ormaechea 2 - 1  
V. Ivakhnenko - A. Albie 2 - 0  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - E. Tyurnev 2 - 0  
D. Popko - E. Gerasimov 2 - 0  
E. Ruusuvuori - U. Blanch 0 - 2  
J. Menezes - O. Nedovyesov 2 - 0  
L. Miedler - C. Boluda-Purkiss 2 - 1  
M. Arevalo - D. Yevseyev 1 - 2  
S. Fomin - R. Ortega-Olmedo 0 - 2  
V. Durasovic - Gon. Oliveira 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cid Subervi R / Ortega-Ol - Clezar G / Seyboth Wild T    
Fomin S / Gabashvili T - Doumbia S / Grills J 2 - 1  
Gakhov I / Pavlioutchenko - Golubev A / Popko D 2 - 1  
Hernandez-Fernandez/Kotov - Fayziev S / Sultonov K 2 - 1  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - FTC 11 - 13  
Eger - Barceloneta 10 - 16  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Sport Management 11 - 5  
Waspo Hannover - Mladost Zagreb 14 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Tszyu - J. Camilleri 1 - 0  

 

2019.05.14.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 3 - 4  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 7 - 3  
KIA Tigers - KT Wiz 1 - 6  
Lotte Giants - LG Twins 4 - 0  
NC Dinos - SK Wyverns 8 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 7 - 11  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 1 - 13  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 9 - 4  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons    
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 9 - 3  
Chicago WS - Cleveland 5 - 2  
Chicago WS - Cleveland (20:10) 0 - 9  
Detroit - Houston 1 - 8  
Minnesota - LA Angels 4 - 5  
NY Yankees - Baltimore    
Philadelphia - Milwaukee 7 - 4  
Seattle - Oakland 6 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Rieti (2.m.) 7 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Iowa (6.m.) 3 - 1  
San Diego - Bakersfield (6.m.) 6 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - St. Louis (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Dánia 0 - 9  
Németország - Franciaország 4 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Lettország 0 - 3  
Svájc - Ausztria 4 - 0  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince Albert Raiders - Vancouver Giants (7.m.) 2 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - D. Cimolai 1 - 0  
C. Ewan - J.J. Lobato Del Valle 1 - 0  
D. Ulissi - V. Madouas 1 - 0  
Giro d'Italia 2019, 4. szakasz    
Giro dItalia 2019, 4. szakasz - Top 3    
P. Ackerman - G. Nizzolo 1 - 0  
P. Roglic - S. Yates 1 - 0  
T. Dumoulin - B. Jungels 0 - 1  
V. Nibali - M. Landa Meana 1 - 0  
Kerékpár (Tour of California, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour of California 2019, 2. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Antwerpen 83 - 90  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Decin (5.m.) 73 - 79  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salon Vilpas - Kouvot Kouvola (7.m.) 82 - 91  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Lyon (3.m.) 72 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Le Mans 78 - 70  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - Den Bosch (3.m.) 76 - 68  
ZZ Leiden - Donar Groningen (3.m.) 63 - 93  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Pasvalys (1.m.) 95 - 87  
Zalgiris Kaunas - Alytaus Dzukija (1.m.) 89 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montegranaro - Azimut Bergamo (2.m.) 73 - 75  
Treviglio - Verona (2.m.) 65 - 61  
Treviso - Rieti (2.m.) 80 - 63  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Köbenhavn (1.m.) 26 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Kolding (2.m.) 19 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Selfoss (1.m.) 22 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Elblag 28 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Kielce 32 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Csurgó 34 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Gummersbach 30 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - SZKIF Krasznodar (1.m.) 27 - 20  
SZGAU-Szaratov - Dinamo Asztrahany (1.m.) 29 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Szpartak Moszkva (1.m.) 26 - 27  
Néva Szentpétervár - Csehovszkije Medvegyi (1.m.) 24 - 34  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Bromwich - Aston Villa 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Gimnasia Mendoza 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - Dep. Espanol 2 - 0  
Justo Jose de Urquiza - Dep. Riestra 2 - 3  
Sacachispas - UAI Urquiza 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Mouscron-Peruwelz 0 - 3  
Saint-Gilloise - Kortrijk 2 - 0  
Waasland Beveren - Zulte Waregem 0 - 5  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Vitória 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Santa Cruz PE 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Pribram 1 - 4  
Karvina - Dukla Praha 3 - 0  
Slovacko - Opava 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Liberec 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Viborg 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - Olmedo 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pyramids FC - Wadi Degla 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Georgia Tbiliszi - Sioni Bolnisi 0 - 1  
Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbiliszi 2 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Cambuur 1 - 2  
RKC Waalwijk - Nijmegen 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Inter Zapresic 0 - 1  
Rudes - Hajduk Split 1 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Dep. Cali 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Plock 0 - 1  
Miedz Legnica - Slask Wroclaw 0 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Korona Kielce 2 - 4  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Pahang 2 - 0  
Kuala Lumpur - PKNS 2 - 1  
Perak - PKNP 3 - 1  
Terengganu - Petaling Jaya CFC 3 - 5  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Difaa El Jadidi 1 - 1  
FAR Rabat - Rapide Oued Zem 0 - 0  
Hassania Agadir - Moghreb Tetouan 1 - 0  
Kawkab Marrakesh - Youssoufia Berrechid 4 - 1  
Olympique de Khouribga - FUS Rabat 2 - 2  
RSB Berkane - Wydad Casablanca 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - CSZKA Moszkva 2 - 6  
Lokomotív Moszkva - Torpedo Izsevszk 5 - 0  
Zvezda-2005 Perm - Rjazany 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Nacional Asuncion 1 - 1  
River Plate Asuncion - Olimpia Asuncion 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - Botosani 0 - 2  
Gaz Metan Medias - CSM Politechnika Iasi 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Dundee Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Clyde 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyol bajn. 2018/19-Real M. vagy Atl.Madrid végez előrébb?    
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - GAIS 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Östersund 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Rudar Velenje 1 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Lori Vanadzor 1 - 0  
Gandzasar Kapan - Artsakh Jereván 0 - 1  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Japán 3 - 1  
Németország - Kína 2 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Thaiföld 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Civitanova (5.m.) 2 - 3  
Strandröplabda (Itapema-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sponcil S / Claes K - Sweat B / Walsh Jennings 0 - 2  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Cheong-Eui Kim 2 - 0  
C-P. Hsieh - Mak. Ochi 1 - 2  
Evan Song - Min-Kyu Song 0 - 2  
Jea Moon Lee - Yunseong Chung 0 - 2  
Ji Sung Nam - Yui. Sugita 0 - 2  
Kai. Uchida - Tung-Lin Wu 0 - 2  
Shi. Imai - Zhe Li 0 - 2  
Soon Woo Kwon - L. Broady 2 - 0  
Tsung-Hua Yang - S. Stakhovsky 0 - 2  
Yan Bai - Ji Hoon Son 2 - 1  
Yus. Takahashi - S.K. Mukund 0 - 2  
Zihao Xia - F. Peliwo 0 - 2  
Tenisz (Gwangju, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Reese H - Jung J / Xia Z 2 - 0  
Myneni S / Shamasdin A - WU T-L / Yang T-H 2 - 0  
Santillan A / Saville L - Balaji N S / Erlich J 0 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - Y. Maden 2 - 0  
B. Crepatte - P. Polansky 0 - 2  
C. Berlocq - A. Vatutin 0 - 2  
D. Altmaier - Jur. Rodionov 2 - 0  
D. Masur - Y. Hanfmann 2 - 1  
E. Ymer - H. Casanova 2 - 0  
M. Viola - Balázs A. 0 - 2  
P. Heller - K. Krawietz 2 - 0  
R. Molleker - T. Sandgren 2 - 0  
S. Ofner - A. Karatsev 1 - 2  
T. Griekspoor - Y. Hanfmann    
T. Monteiro - C. Lestienne 2 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Prashanth N V - Berlocq C / Dellien H 1 - 2  
Arneodo R / Garcia-Lopez - Gille S / Vliegen J 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Brown D / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Kurume, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Cengiz - K. Morisaki 2 - 0  
J. Loeb - J. Jaksic 0 - 2  
M. Matsuda - K. McPhee 0 - 2  
Mai Hontama - E. Bektas 0 - 2  
Risa Ozaki - Mih. Imanishi 0 - 2  
S. Hondo - Aya. Shimizu 2 - 0  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gorgodze - Z. Hives 2 - 1  
J. Glushko - Xiyu Wang 1 - 2  
K. von Deichmann - M. Zanevska 0 - 2  
N. Podoroska - O. Danilovic 0 - 2  
R. Zarazua - I. Jorovic 0 - 2  
V. Flink - D. Seguel 0 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - N. Gombos 2 - 1  
E. Benchetrit - M. Giron 2 - 0  
E. Karlovskiy - R. Carballes Baena 1 - 2  
E. Lopez-Perez - T. Cacao 2 - 0  
F.F. Silva - S. Diez 2 - 0  
Gas. Elias - G. Andreozzi    
M. Polmans - B. Zapata Miralles 1 - 2  
M. Vilella Martinez - G.M. Moroni    
S. Darcis - N. Kuhn 2 - 0  
Z. Kolar - P. Cachin 2 - 1  
Tenisz (Lisszabon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Branc - Gil F / Saraiva B 1 - 2  
Behar A / Escobar G - Bonadio R / Jacq G 2 - 0  
Gong M-X / Zhang Ze - Martinez L D / Romboli F 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Berrettini 0 - 2  
B. Coric - C. Norrie 2 - 0  
D. Goffin - S. Wawrinka 2 - 1  
D. Medvedev - N. Kyrgios 1 - 2  
D.S. Schwartzman - Y. Nishioka 2 - 0  
F. Tiafoe - J. Sousa 1 - 2  
G. Dimitrov - J-L. Struff 1 - 2  
M. Cilic - A. Basso 2 - 0  
N. Basilashvili - L. Djere 2 - 0  
R. Albot - B. Paire 2 - 0  
R. Bautista-Agut - K. Khachanov 1 - 2  
T.H. Fritz - G. Pella 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Pellegrino A - Melzer J / Thiem D 1 - 2  
Berrettini M / Fognini F - Edmund K / Skupski N    
Cuevas P / Del Potro J - Khachanov K / Lopez M 1 - 2  
Gonzalez M / Zeballos H - Chardy J / Goffin D 2 - 0  
Koolhof W / Tsitsipas S - Shapovalov D / Verdasco F 0 - 2  
Pella G / Schwartzman D S - Ram R / Salisbury J 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - V. Kuzmova 2 - 1  
A. Sabalenka - A. Cornet 0 - 2  
A. Tomljanovic - Kar. Pliskova 0 - 2  
B. Bencic - A. Sevastova 2 - 1  
Car. Garcia - K. Mladenovic 0 - 2  
D. Yastremska - C. Suarez Navarro 1 - 2  
D.R. Collins - C. Wozniacki    
E. Svitolina - V. Azarenka 1 - 2  
I-C. Begu - D. Kasatkina 0 - 2  
M. Buzarnescu - J. Ostapenko    
M. Sakkari - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
M. Vondrousova - B. Strycova 2 - 1  
Su-Wei Hsieh - J. Görges 0 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Christian K / Panova A 2 - 0  
Chan H-C / Chan L - Jurak D / Olaru R 2 - 1  
Chiesa D / Paolini J - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Klepac A / Krunic A - Errani S / Trevisan M 2 - 0  
Sasnovich A / Tsurenko L - Grymalska A / Marchetti G 2 - 0  
Tenisz (Saint-Gaudens, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - S. Zhuk 1 - 2  
A. Rus - R. Hogenkamp 2 - 0  
Eden Silva - A. Kalinskaya 0 - 2  
G. Gatto-Monticone - D. Kovinic 2 - 0  
M. di Giuseppe - A. Bogdan 0 - 2  
M. Yerolymos - B. Haas    
M. Yerolymos - M. Benoit 0 - 2  
R.G. Serban - Kur. Nara 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - G. Clezar 2 - 0  
C. Moutet - A. Escoffier 2 - 1  
F. Ornago - E. Ruusuvuori 1 - 2  
J. Grills - D. Popko 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - A. Zhurbin 2 - 1  
O. Nabiev - J. Menezes 0 - 2  
R. Olivo - R. Cid Subervi 1 - 2  
R. Safiullin - K-M. Maamoun 0 - 2  
S. Nagal - S. Doumbia 2 - 1  
T. Gabashvili - P. Kotov 0 - 2  
U. Ignatik - T. Seyboth Wild 2 - 1  
Tenisz (Samarkand, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ignatik U / Nedovyesov O - Arevalo M / Miedler L 0 - 2  
Oliveira G / Vasilevski A - Kadhe A / Yevseyev D 2 - 1  
Ruusuvuori E / Zhurbin A - Khabibulin T / Manafov V 2 - 1  
Shofayziyev S / Sultanbek - Blanch U / Olivo R 0 - 2  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Szolnok 15 - 10  

 

2019.05.13.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Pericos de Puebla 11 - 14  
Leones de Yucatan - Acereros de Monclova 6 - 4  
Olmecas de Tabasco - Sultanes de Monterrey 5 - 1  
Piratas de Campeche - Toros de Tijuana 3 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Guerreros de Oaxaca 22 - 6  
Saraperos de Saltillo - Bravos de Leon 10 - 1  
Tigres de Quintana Roo - Tecolotes de Nuevo Laredo 4 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Milwaukee 4 - 1  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Nyírgyulaj 3 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Napoli (2.m.) 2 - 3  
Golf (Regions Tradition)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Regions Tradition 2019    
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Argentína 0 - 4  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Kanada 5 - 6  
USA - Finnország 2 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svédország 1 - 9  
Oroszország - Csehország 3 - 0  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince Albert Raiders - Vancouver Giants (6.m.) 2 - 4  
Kerékpár (Giro d'Italia, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - G. Nizzolo 1 - 0  
C. Ewan - F. Gaviria 0 - 1  
D. Cimolai - M. Belletti 1 - 0  
E. Viviani - P. Ackerman 0 - 1  
Giro dItalia, 3. szakasz 2019    
Giro dItalia, 3. szakasz 2019 - Top 3    
J. De Buyst - F. Sabatini 0 - 1  
M. Moschetti - J. Mareczko 1 - 0  
V. Nibali - S. Yates 0 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Bahia Blanca 75 - 78  
Comunicaciones Mercedes - Regatas Corrientes 99 - 78  
Estudiantes Concordia - Atenas Cordoba 77 - 74  
Hispano Americano - Boca Juniors 65 - 86  
La Union Formosa - San Martin Corrientes 97 - 80  
Libertad Sunchales - Instituto Cordoba 69 - 104  
Obras Sanitarias - Gimnasia CR 77 - 77, h.u. 91 - 96  
Penarol Mar del Plata - Quilmes 83 - 83, h.u. 95 - 89  
Quimsa - Ciclista Olimpico 63 - 87  
San Lorenzo - Ferro Carril Oeste 105 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - Nymburk (4.m.) 67 - 102  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Nanterre 75 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Jerusalem 69 - 76  
Maccabi Rishon - Hapoel Holon 102 - 105  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Philadelphia (7.m.) 92 - 90  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Biella (2.m.) 85 - 75  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Olimpija Ljubljana (2.m.) 49 - 68  
Krka Novo Mesto - Primorska Koper (2.m.) 76 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Cukurova (3.m.) 88 - 70  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Belenenses 44 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Sävehof (1.m.) 22 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Tranmere 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Barracas Central 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Boca Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitosa Bistritsa - Dunav Ruse 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Oriente Petrolero 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Bahia 1 - 0  
Avai - CSA 0 - 0  
Fortaleza - Sao Paulo 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Coquimbo Unido 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Nordsjaelland 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Barcelona Guayaquil 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skala IF - KI Klaksvik 0 - 1  
Vikingur Gota - EB Streymur 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Ekenas IF 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Iksal 4 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 2  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Rishon Lezion 0 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Bnei Lod 3 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi Haifa 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Millonarios 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Wisla Krakkó 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valmiera - Riga FC 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Olympique de Safi 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - América 1 - 0  
Monterrey - Necaxa 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Kansas City 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gombe Utd. - Ifeanyi Ubah 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Viking Stavanger 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - North Carolina 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Parma 4 - 1  
Internazionale - Chievo 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sportivo San Lorenzo 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Univ. San Martin 4 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Astra Giurgiu 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Hamilton 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Oviedo 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Göteborg 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Alanyaspor 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Atlanta Utd. 2 1 - 1  
El Paso - New Mexico Utd. 2 - 2  
Los Angeles Galaxy 2 - Fresno 0 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kína 3 - 1  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Törökország 1 - 3  
Thaiföld - Olaszország 3 - 1  
Tenisz (Gwangju, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - S.K. Mukund 0 - 2  
C. Ilkel - Kev. King 2 - 0  
Di Wu - Roy Smith 0 - 2  
Evan King - L. Broady 0 - 2  
Ji Sung Nam - R. Noguchi 2 - 0  
L. Saville - M. Neuchrist 2 - 1  
Seong Chan Hong - K. Kravchuk 1 - 2  
Shi. Imai - M. Banes 2 - 1  
Tsung-Hua Yang - J-W. Na 2 - 0  
Tung-Lin Wu - Zhizhen Zhang 2 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - N. Rubin 2 - 0  
A. Rinderknech - H. Casanova 1 - 2  
B. Crepatte - R. Dutra da Silva 2 - 0  
C-M. Stebe - Dus. Brown 0 - 2  
D. Köpfer - D. Brands 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - C. Lestienne 1 - 2  
M. Basic - A. Karatsev 0 - 2  
M. Trungelliti - S. Napolitano 2 - 0  
O. Otte - L. Rosol 2 - 0  
R. Molleker - M. Moraing 2 - 1  
Yos. Watanuki - J. Kovalik 0 - 2  
Tenisz (Heilbronn-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Krawietz - D. Masur 0 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - E. Benchetrit 1 - 2  
F. Gaio - Gas. Elias 0 - 2  
K. de Schepper - R. Quiroz 0 - 2  
M. Safwat - G. Jacq 2 - 0  
M. Torpegaard - B. Zapata Miralles 0 - 2  
N. Gombos - J. Barranco Cosano 2 - 0  
R. Bonadio - E. Karlovskiy 0 - 2  
R. Brancaccio - A. Arnaboldi 1 - 2  
R. Marcora - J.S. Tatlot 2 - 1  
S. Ehrat - J.C. Aragone 2 - 0  
T. Cacao - F. Arguello 2 - 1  
T. Robredo - M. Janvier    
Tenisz (Lisszabon-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Diez - L. Faria 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Cecchinato 1 - 2  
A. Ramos-Vinolas - G. Monfils 2 - 0  
B. Coric - F. Auger Alliassime 2 - 1  
C. Ruud - Dan. Evans 2 - 1  
F. Verdasco - K. Edmund 2 - 1  
J-W. Tsonga - F. Fognini 0 - 2  
J. Millman - C. Norrie 1 - 2  
L. Sonego - K. Khachanov 1 - 2  
M. Kukushkin - L. Djere 0 - 2  
P. Carreno-Busta - D. Shapovalov 0 - 2  
R. Gasquet - J. Chardy    
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Basilashvili N - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Bopanna R / Inglot D 2 - 0  
Dodig I / Roger-Vasselin - Mektic N / Skugor F 1 - 2  
Klaasen R / Venus M - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Krajicek A / Sitak A - Coric B / Dimitrov G 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Bolelli S / Seppi A 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 0  
Middelkoop M / Simon G - Carreno-Busta P / Sousa J 2 - 1  
Pouille L / Tiafoe F - Coric B / Dimitrov G    
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - E. Cocciaretto 2 - 0  
A. Kontaveit - M. Barthel 2 - 1  
A. Sasnovich - D. Cibulkova 0 - 2  
D. Vekic - A. Pavlyuchenkova    
J. Konta - A. Riske 2 - 0  
K. Siniakova - Qiang Wang 2 - 1  
L. Tsurenko - Y. Putintseva 0 - 2  
M. Keys - P. Hercog 2 - 0  
S. Kenin - J. Paolini 2 - 0  
S. Williams - R. Peterson 2 - 0  
Saisai Zheng - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
T. Zidansek - A. Tomljanovic 0 - 2  
V. Azarenka - Shuai Zhang 2 - 0  
V. Kuzmova - S. Errani 2 - 0  
V. Williams - E. Mertens 2 - 1  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Srebotnik K - Rosolska A / Yang Z 0 - 2  
Begu I-C / Buzarnescu M - Pavlyuchenkova A / Sevast 0 - 2  
Groenefeld A L / Schuurs - Kichenok L / Ostapenko J 2 - 1  
Görges J / Pliskova Ka - Kichenok N / Spears A 0 - 2  
Krawczyk D / Ninomiya M - Hsieh S / Strycova B 0 - 2  
Martinez Sanch/SorribesTo - Kudermetova V / Zvonareva 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zhurbin - Tob. Simon 2 - 1  
Ale. Gonzalez - D. Yevseyev 1 - 2  
C. Boluda-Purkiss - A. Golubev 2 - 1  
H. Bourchier - K-M. Maamoun 0 - 2  
I. Gakhov - S. Doumbia 1 - 2  
I. Marchenko - R. Olivo 0 - 2  
K. Sultanov - S. Fomin 1 - 2  
P. Torebko - A. Vukic 0 - 2  
S. Fayziev - A. Escoffier 0 - 2  
T. Ismailov - T. Gabashvili 0 - 2  
T. Seyboth Wild - A. Kadhe 2 - 0  
V. Durasovic - B. Klein 2 - 1  
Vízilabda (Görög bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vouliagmeni - Olympiakosz (4.m.) 5 - 9  
Címkék: tippmix,