Tippmix eredmények - 2019. június 10-16.

2019-06-10
Tippmix eredmények - 2019. június 10-16.
2019.06.16.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Winnipeg 23 - 33  
Calgary - Ottawa 28 - 32  
Asztalitenisz (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sun Wen - Yun-Ju Lin 1 - 4  
Xin Xu - Yun-Ju Lin 4 - 1  
Zhendong Fan - Xin Xu 3 - 4  
Asztalitenisz (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan Z / Xu X - Duda B / Qiu D 3 - 0  
Asztalitenisz (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miu Hirano - Shiwen Liu 1 - 4  
Shiwen Liu - Yingsha Sun 3 - 4  
Yingsha Sun - Meng Chen 4 - 1  
Asztalitenisz (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sun Y / Wang M - Chen M / Liu S 1 - 3  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Grasse - R. Guliyev (200 m, Rabat) 1 - 0  
B. Bondarenko - G. Tamberi (magasugrás, Rabat) 1 - 0  
B. Kigen - S. El Bakkali (3000 m akadály, Rabat) 1 - 0  
B. Okagbare - D. Schippers (női 100 m, Rabat) 1 - 0  
D. Stahl - F. Dacres (diszkoszvetés, Rabat) 1 - 0  
G. Dibaba - S. Hassan (női 1500 m, Rabat) 1 - 0  
H. Alemu - N. Jepkosgei (női 800 m, Rabat) 0 - 1  
J.M. Echevarria - L. Manyonga (távolugrás, Rabat) 1 - 0  
N. Amos - E.K. Korir (800 m, Rabat) 1 - 0  
O. McLeod - S. Shubenkov (110 m gátfutás, Rabat) 0 - 1  
S. Morris - K. Stefanidi (női rúdugrás, Rabat) 1 - 0  
S. Perkovic - D. Caballero (női diszkoszvetés, Rabat) 0 - 1  
S.E. Naser - P. Francis (női 400 m, Rabat) 1 - 0  
V. Kibet - B. Kaazouzi (1500 m, Rabat) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Melbourne Kangaroos - Greater Western Sydney 68 - 91  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 5 - 3  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 9 - 6  
Lotte Giants - KIA Tigers 10 - 5  
Samsung Lions - KT Wiz 1 - 3  
SK Wyverns - NC Dinos 9 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Chunichi Dragons 8 - 7  
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars 2 - 2  
Hokkaido Nippon - Yomiuri Giants 3 - 7  
Orix Buffaloes - Hanshin Tigers 5 - 5  
Saitama Seibu - Tokyo Yakult 10 - 6  
Tohoku Rakuten - Hiroshima Carp 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 5 - 6  
Atlanta - Philadelphia (19:20) 15 - 1  
Baltimore - Boston 6 - 8  
Chicago WS - NY Yankees 4 - 8  
Chicago WS - NY Yankees (20:10) 3 - 10  
Cincinnati - Texas 3 - 4  
Cincinnati - Texas (19:10) 11 - 3  
Colorado - San Diego 14 - 8  
Colorado - San Diego (21:10) 13 - 14  
Detroit - Cleveland 2 - 4  
Detroit - Cleveland (19:10) 0 - 8  
Houston - Toronto 0 - 12  
LA Dodgers - Chicago Cubs 1 - 2  
Miami - Pittsburgh 4 - 3  
Miami - Pittsburgh (19:10) 4 - 5  
Minnesota - Kansas City 5 - 4  
Minnesota - Kansas City (20:10) 6 - 8  
NY Mets - St. Louis 8 - 7  
NY Mets - St. Louis (19:10) 3 - 4  
Oakland - Seattle 11 - 2  
Oakland - Seattle (22:07) 3 - 6  
San Francisco - Milwaukee 3 - 5  
Tampa Bay - LA Angels 6 - 5  
Washington - Arizona 15 - 5  
Darts (Danish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - S. Whitlock 3 - 6  
C. Dobey - D. Chisnall    
C. Dobey - J.O. de Sousa 6 - 5  
D. Chisnall - J. Wattimena 6 - 1  
D. Gurney - J.O. de Sousa 2 - 6  
Danish Open 2019    
G. Price - C. Dobey 4 - 7  
G. Price - Joe Cullen 6 - 1  
G. Price - S. Bunting 6 - 2  
Ian White - J. Wattimena 4 - 6  
J. Clayton - D. Chisnall 6 - 7  
J. Clayton - S. Whitlock 6 - 1  
J. Wade - J. Clayton 2 - 6  
K. Shepherd - C. Dobey 2 - 6  
M. Suljovic - D. Chisnall 5 - 6  
P. Wright - Joe Cullen 4 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copagril - Cascavel 1 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP (5.m.) 4 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Új-Zéland 4 - 0  
Németország - Ausztrália 1 - 2  
Spanyolország - Argentína 2 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Új-Zéland 0 - 3  
Németország - Ausztrália 1 - 3  
Kerékpár (Criterium du Dauphine)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2019    
Criterium du Dauphine 2019 - Top 3    
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 8.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2019, 8. szakasz    
D. Gaudu - J. Alaphilippe 0 - 1  
D. Teuns - T. van Garderen 0 - 1  
J. Fuglsang - E. Buchmann 0 - 1  
Mic. Woods - B. Lambrecht    
R. Bardet - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
T. Pinot - A. Yates 1 - 0  
W. Poels - Dan. Martin 1 - 0  
Kerékpár (Tour de Suisse, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bernal - R. Faria da Costa 1 - 0  
G. Brambilla - R. Thalmann 1 - 0  
G. van Avermaet - S. Kragh Andersen 1 - 0  
M. Trentin - P. Bevin 1 - 0  
Nat. Haas - F. Felline 1 - 0  
P. Konrad - Ger. Thomas 1 - 0  
P. Sagan - Mic. Matthews 1 - 0  
Tour de Suisse 2019, 2. szakasz    
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Rouen (1.m.) 68 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - Magnolia Hotshots 103 - 110  
Ginebra SM - SM Beermen 99 - 99, h.u. 110 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin (1.m.) 74 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Venezia (4.m.) 95 - 88  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Kína 64 - 56  
Franciaország - Szerbia 83 - 90  
Kanada - Spanyolország 59 - 87  
Montenegró - Németország 64 - 37  
Oroszország - Törökország 67 - 52  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Seattle 81 - 67  
Dallas - Atlanta 71 - 61  
Indiana - Chicago 64 - 70  
Los Angeles - New York 92 - 98  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Saints - Manawatu Jets 107 - 82  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Izrael 26 - 23  
Németország - Koszovó 28 - 17  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Belgium 28 - 19  
Szerbia - Svájc 32 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Törökország 32 - 22  
Észak-Macedónia - Görögország 27 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Lettország 25 - 21  
Szlovénia - Észtország 32 - 28  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Bosznia-Hercegovina 23 - 24  
Fehéroroszország - Finnország 40 - 15  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Románia 34 - 25  
Portugália - Litvánia 28 - 28  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Olaszország 32 - 29  
Oroszország - Szlovákia 30 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Feröer-szigetek 31 - 24  
Montenegró - Ukrajna 27 - 21  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Ausztria 33 - 32  
Labdarúgás (Argentin 3.,ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Telmo - Atl. All Boys    
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa - ABC 1 - 0  
Treze - Confianca 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Ypiranga RS 2 - 1  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kolumbia 0 - 2  
Paraguay - Katar 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Bucheon 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Suwon Bluewings 4 - 2  
Sangju Sangmu - Jeju 4 - 2  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - Puerto Quito 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Sahtar Szoligorszk 3 - 1  
Dinamo Breszt - Gomel 3 - 0  
Dinamo Minszk - Energetik-BGU Minszk 6 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IF Fuglafjördur - HB Torshavn 1 - 5  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Oulu 0 - 3  
Jaro - Kajaani 1 - 1  
TPV - KTP 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - PEPO 2 - 1  
Kiffen - NJS 0 - 2  
Mikkeli MP - JäPS 2 - 2  
Viikingit - Vantaa JS 4 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - KaaPo Kaarina 0 - 2  
GrIFK - FC Espoo 1 - 4  
Ilves 2 - P-Iirot 8 - 0  
Jazz Pori - Tampere Utd. 4 - 1  
KaPa - Honka 2 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - Rovaniemi PS 2 0 - 2  
OLS Oulu - Vaasa PS 2 3 - 0  
Seinäjoen SK 2 - GBK Kokkola 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Inter Turku 1 - 3  
Labdarúgás (Gold Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Martinique 4 - 0  
Mexikó - Kuba 7 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Georgia Tbiliszi 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kari Akranes - Dalvik/Reynir 2 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Kashiwa R. 1 - 1  
Machida Zelvia - Nagasaki 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Kaisar Kyzylorda 4 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Kairat Almaty 1 - 2  
Sahtar Karagandy - Atirau 1 - 1  
Taraz - Irtis Pavlodar 0 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - Ordabasy Shymkent 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Shaanxi Changan 3 - 2  
Guangdong - Liaoning Hongyun 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Beijing Renhe 4 - 1  
Shenzhen Hongzuan - Tianjin Teda 0 - 0  
Tianjin Quanjian - Henan Jianye 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Daugavpils 3 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Dinamo-Auto Tiraspol 3 - 1  
Sfintul Gheorghe - Zimbru Chisinau 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Aalesund 1 - 2  
Jerv - Sandnes Ulf 0 - 0  
Notodden - Sandefjord 0 - 2  
Skeid - KFUM Oslo 1 - 1  
Sogndal - Strömmen 4 - 2  
Tromsdalen - Nest-Sotra 2 - 2  
Ullensaker/Kisa - Raufoss 5 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Vidar 2 - 1  
Kvik Halden - Arendal 2 - 1  
Moss - Brattvag 2 - 1  
Sola - Byasen 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Elverum 3 - 1  
Baerum - Mjölner 3 - 2  
Grorud - Senja 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Strömsgodset 2 - 0  
Lilleström - Viking Stavanger 0 - 2  
Mjöndalen - Kristiansund 1 - 1  
Molde - Ranheim 2 - 0  
Rosenborg - Valerenga 3 - 0  
Sarpsborg - Odd Grenland 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Orlando 2 - 2  
North Carolina - Portland 1 - 1  
Seattle - Washington 1 - 1  
Utah - Sky Blue 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Atyra 1 - 2  
CA 3 de Febrero - Rubio Nu 1 - 2  
RI 3 Corrales - Ovetense 0 - 1  
Sp. Iteno - Independiente FBC 0 - 0  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Comerciantes Unidos 3 - 1  
Cienciano - Los Caimanes 5 - 0  
Juan Aurich - Cultural Santa Rosa 1 - 0  
Santos Nazca - Dep. Coopsol 1 - 1  
Sport Loreto - Alianza Atlético 1 - 0  
Union Huaral - Sport Victoria 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Mallorca 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Melilla 1 - 0  
Rec. Huelva - Mirandes 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Mjällby 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Utsikten 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasalund - Akropolis IF 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Balestier Khalsa 5 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Ratchaburi Mitr Phol 2 - 0  
Chiangmai FC - PTT Rayong 0 - 2  
Chonburi FC - Muangthong Utd. 2 - 0  
Port FC - Buriram Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Belgium 3 - 2  
U21Olaszország - U21Spanyolország 3 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Pittsburgh 0 - 5  
Austin Bold - Tacoma Defiance 1 - 1  
Bethlehem Steel - St. Louis FC 3 - 1  
Charlotte Independence - Birmingham Legion 4 - 1  
Hartford - Nashville SC 2 - 3  
Las Vegas - New Mexico Utd. 5 - 1  
Loudoun Utd. - Indy Eleven 1 - 2  
New York RB 2 - Louisville City 1 - 0  
Oklahoma City Energy - FC San Antonio 1 - 1  
Ottawa - Memphis 0 - 0  
Phoenix Rising - Orange County SC 3 - 0  
Portland 2 - Fresno 2 - 2  
Reno - Los Angeles Galaxy 2 4 - 2  
Rio Grande Valley - Colorado Springs 3 - 0  
Tampa Bay - Charleston 1 - 1  
Tulsa - El Paso 0 - 2  
Labdarúgás (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Thaiföld 5 - 1  
USA - Chile 3 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Estudiantes de Merida 1 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanna Khanh Hoa - Viettel Hanoi 0 - 1  
Song Lam Nghe An - Hoang Anh Gia Lai 3 - 0  
Than Quang Ninh - Hai Phong 4 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Mali 3 - 2  
Egyiptom - Guinea 3 - 1  
Marokkó - Zambia 2 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ciprus 6 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Navbahor Namangan 1 - 1  
Andijan - Metallurg Bekobod 1 - 1  
Bukhoro - Pakhtakor 0 - 5  
Bunyodkor - Nasaf Qarshi 1 - 1  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lowes - F. di Giannantonio (Katalán Nagydíj)    
Alex Marquez - T. Lüthi (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
Aug. Fernandez - L. Marini (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
B. Binder - X. Vierge (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
E. Bastianini - N. Bulega (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
Jor. Navarro - L. Baldassarri (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
M. Schrötter - Remy Gardner (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Katalán Nagydíj 2019    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - L. Dalla Porta (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
Alo. Lopez - Ser. Garcia (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
D. Foggia - C. Vietti (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
Gab. Rodrigo - Tat. Suzuki (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
J. McPhee - N. Antonelli (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
Mar. Ramirez - Raul Fernandez (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
R. Fenati - D. Binder (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
T. Arbolino - J. Masia (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Katalán Nagydíj 2019    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rins - A. Dovizioso (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
F. Morbidelli - C. Crutchlow (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
F. Quartararo - V. Rossi (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
J. Mir - Ale. Espargaro (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
M. Vinales - D. Petrucci (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
Pol Espargaro - F. Bagnaia (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
Tak. Nakagami - Jack Miller (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Katalán Nagydíj 2019    
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Olasz verseny 2019    
WRC Rali, Olasz verseny 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Wakefield 44 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - St. George Illawarra 34 - 14  
Sydney Roosters - Canterbury Bulldogs 38 - 12  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Törökország 0 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Németország 3 - 2  
Franciaország - USA 1 - 3  
Irán - Oroszország 3 - 0  
Japán - Ausztrália 3 - 2  
Kína - Szerbia 1 - 3  
Lengyelország - Kanada 3 - 1  
Olaszország - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 3 - 1  
Portugália - Brazília 0 - 3  
Snooker (International Champ-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hamilton - Dav. Grace (6 nyert frame-ig)    
B. Woollaston - R.T. Chuan Leong (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
D.B. Gilbert - Jam. Cahill (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Gary Wilson - Lei Peifan (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Joe Perry - Joe O'Connor (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
L. Brecel - Zhang Jiankang    
Li Hang - E. Slessor (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Georgiou - Chang Bingyu (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Holt - H. Miah (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
M.J. Williams - J. Astley (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Mark Joyce - Luo Honghao (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Mark King - A. Stefanow (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Ric. Walden - Chen Zifan (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Zhou Yuelong - Mei Xiwen (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Strandröplabda (Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binder M / Stadie E - Harms M / Peemuller R 0 - 2  
Binder M / Stadie E - Poniewaz B / Poniewaz D 0 - 2  
Harms M / Peemuller R - Luckemeier L / Winter S 1 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Luckemeier L / Winter S 0 - 2  
Strandröplabda (Drezda, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Krohn A - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 1  
Behlen A / Krohn A - Overlaender/Overlaender 0 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 0  
Overlaender/Overlaender - Karnbaum S / Niemczyk N 0 - 2  
Strandröplabda (Ios Island)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedl F / Trummer M - Lenc D / Habr F 1 - 2  
Friedl F / Trummer M - Retterholt L T / Bergerud 2 - 0  
Friedl F / Trummer M - Sivolap M / Yarzutkin A 1 - 2  
Gosselin F / Silvestre J - Kanellos I / Tzioumakas S 2 - 0  
Gosselin F / Silvestre J - Lenc D / Habr F 2 - 1  
Sivolap M / Yarzutkin A - Gosselin F / Silvestre J 1 - 2  
Strandröplabda (Ios Island, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin E / Evans A - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Kotlasova T / Resova D - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Oegren S / Nilsson C - Angelopoulou M / Konstantopoulou Z 2 - 1  
Oegren S / Nilsson C - Austin E / Evans A 0 - 2  
Vaida B / Ordean I-A - Oegren S / Nilsson C 2 - 0  
Vaida B / Ordean I-A - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Strandröplabda (Varsó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Goncalves O/Oscar Schmidt 1 - 2  
Berntsen M / Sorum C S - Krasilnikov/Stoyanovskiy 2 - 1  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Semenov K / Leshukov I 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Semenov K / Leshukov I 1 - 2  
Tenisz (Barcelona, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - C. Buyukakcay 2 - 1  
Tenisz (Birmingham-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - Dan. Lao 2 - 1  
C. McNally - V. Tomova 0 - 2  
G. Dabrowski - A. Kalinskaya 1 - 2  
I. Swiatek - D. Aiava 2 - 1  
J. Pegula - Kri. Pliskova 0 - 2  
Lud. Samsonova - M. Bouzkova 0 - 2  
M. Frech - B. Pera 1 - 2  
N. Bains - Lau. Davis 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji Sung Nam - M. Torpegaard 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maytin R / Withrow J - Hach Verdugo H / Young D 2 - 1  
Tenisz (Halle-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Zverev 2 - 0  
J. Sousa - M. Kecmanovic 2 - 1  
M. Bachinger - S. Stakhovsky 1 - 2  
M. Moraing - D. Kudla 2 - 0  
Tenisz (London-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Tom. Paul 2 - 0  
I. Karlovic - Jam. Ward 0 - 2  
N. Mahut - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
R. Carballes Baena - A. Bedene 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - C. Moutet 0 - 2  
Tenisz (Mallorca-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - Xinyun Han 2 - 0  
A. Krunic - R. Vicens Mas    
F. Ferro - G. Garcia Perez 2 - 0  
G. Minnen - K. Juvan 0 - 2  
I.M. Bara - V. Lepchenko 1 - 2  
J. Larsson - Pri. Hon 2 - 1  
J.B. Teichmann - Stollár F. 2 - 0  
Kur. Nara - R. Vicens Mas 2 - 0  
M. Antonitsch - Y. Bonaventure 1 - 2  
M. Barthel - S. Lisicki 1 - 2  
S. Rogers - A. Rus 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - A. Lottner 2 - 1  
T. Martincova - C. McHale 2 - 0  
Tenisz (Manchester, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Linette - Z. Diyas 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Evans - E. Donskoy 2 - 0  
Dan. Evans - Go Soeda 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Balaji N / Cerretani J 2 - 1  
Gonzalez S / Qureshi A - Gong M-X / Zhang Ze 2 - 1  
Skupski K / Smith J-P - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Garcia - D. Vekic 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perez E / Rodionova Ar - Krawczyk D / Olmos G 0 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Errani - B. Haas 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - A. Mannarino 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - A. Riske 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - S. Travaglia 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - M. Berrettini 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peers/Soares - Bopanna R / Shapovalov D 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jes. Hart - S. Barrera 1 - 0  
T. Fury - T. Schwarz 1 - 0  

 

 
2019.06.15.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Montreal 32 - 25  
Asztalitenisz (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Calderano - Yun-Ju Lin 0 - 4  
Sun Wen - Jingkun Liang 4 - 2  
Woojin Jang - Xin Xu 0 - 4  
Zhendong Fan - Long Ma 4 - 1  
Asztalitenisz (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C-A / Chuang C-Y - Duda B / Qiu D 1 - 3  
Fan Z / Xu X - Liang J / Lin G 3 - 0  
Asztalitenisz (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fei Liu - Shiwen Liu 1 - 4  
Hitomi Sato - Miu Hirano 0 - 4  
Manyu Wang - Yingsha Sun 0 - 4  
Yuting Gu - Meng Chen 3 - 4  
Asztalitenisz (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheng H-T / Chen S-Y - Chen M / Liu S 1 - 3  
Sun Y / Wang M - Kihara M / Nagasaki M 3 - 2  
Asztalitenisz (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harimoto T / Hayata H - Fan Z / Ding N 3 - 1  
Lin Y J/Cheng I C - Xu X / Zhu Y 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Western Bulldogs 100 - 103  
Fremantle - Port Adelaide 100 - 79  
Gold Coast Suns - St. Kilda 76 - 80  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 3 - 4  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 8 - 3  
Lotte Giants - KIA Tigers 7 - 0  
Samsung Lions - KT Wiz 7 - 10  
SK Wyverns - NC Dinos 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Chunichi Dragons    
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars 4 - 3  
Hokkaido Nippon - Yomiuri Giants 5 - 8  
Orix Buffaloes - Hanshin Tigers 3 - 2  
Saitama Seibu - Tokyo Yakult 5 - 6  
Tohoku Rakuten - Hiroshima Carp    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 9 - 8  
Baltimore - Boston 2 - 13  
Baltimore - Boston (22:05) 2 - 7  
Chicago WS - NY Yankees 10 - 2  
Cincinnati - Texas 1 - 7  
Colorado - San Diego 12 - 16  
Detroit - Cleveland 4 - 13  
Houston - Toronto 15 - 2  
Houston - Toronto (22:10) 7 - 2  
LA Dodgers - Chicago Cubs 5 - 3  
Miami - Pittsburgh 0 - 11  
Minnesota - Kansas City 2 - 0  
NY Mets - St. Louis 5 - 9  
Oakland - Seattle 2 - 9  
San Francisco - Milwaukee 5 - 3  
San Francisco - Milwaukee (22:05) 8 - 7  
Tampa Bay - LA Angels 9 - 4  
Tampa Bay - LA Angels (19:10) 3 - 5  
Washington - Arizona 7 - 3  
Washington - Arizona (22:05) 3 - 10  
Darts (Danish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Kyle Anderson 6 - 4  
D. Chisnall - K. Ratajski 6 - 2  
D. Gurney - R. Joyce 6 - 1  
Dar. Webster - J.O. de Sousa 5 - 6  
G. Price - R. Harrington 6 - 4  
Ian White - M. Schindler 6 - 5  
J. Clayton - P. Laursen 6 - 5  
J. Wade - Den. Nilsson 6 - 3  
J. Wattimena - Mic. Smith 6 - 4  
Joe Cullen - K. Burness 6 - 1  
M. Suljovic - G. Clemens 6 - 5  
P. Wright - W. O'Connor 6 - 2  
Ric. Evans - C. Dobey 5 - 6  
Rob Cross - K. Shepherd 4 - 6  
S. Bunting - Cody Harris 6 - 4  
S. Whitlock - N. Aspinall 6 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Minas Belo Horizonte 5 - 3  
Corinthians - Intelli Paraiso 4 - 3  
Joinville - Foz Cataratas 2 - 1  
Magnus Sorocaba - Assoeva Venancio Aires 6 - 2  
Pato Branco - ACMF Campo Mourao 1 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Pesarofano (5.m.) 2 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Barcelona (3.m.) 3 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - USA 4 - 0  
Nagy-Britannia - Hollandia 0 - 1  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Thunder - Canterbury Red Devils 3 - 2  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 7.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lambrecht - W. Barguil 1 - 0  
Criterium du Dauphine 2019, 7. szakasz    
Dan. Martin - R. Bardet 1 - 0  
J. Fuglsang - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
Mic. Woods - Gui. Martin 1 - 0  
S. Kruijswijk - R. Porte 0 - 1  
T. Pinot - A. Yates 1 - 0  
W. Poels - E. Buchmann 1 - 0  
Kerékpár (Tour de Suisse, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Asgreen - M. Bodnar 0 - 1  
P. Bevin - Ger. Thomas 1 - 0  
S. Kragh Andersen - Mic. Matthews 0 - 1  
S. Kung - R. Dennis 0 - 1  
T. Bohli - S. Langeveld    
Tour de Suisse 2019, 1. szakasz    
Y. Lampaert - M. Hepburn 0 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciclista Olimpico - Instituto Cordoba (3.m.) 68 - 101  
Ferro Carril Oeste - San Lorenzo (3.m.) 68 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Monaco (1.m.) 81 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Phoenix Fuelmasters 76 - 78  
TNT KaTropa - Meralco Bolts 104 - 91  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Periszteri - AEK Athén (4.m.) 82 - 83  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Szombathely (1.m.) 70 - 77  
Szolnok - Pécs (1.m.) 68 - 106  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Barcelona (1.m.) 87 - 67  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád (3.m.) 96 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Anadolu Efes (4.m.) 82 - 73  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Kanada 68 - 64  
Csehország - Bosznia-Hercegovina 86 - 54  
Franciaország - Oroszország 61 - 61, h.u. 74 - 67  
Magyarország - Lettország 63 - 69  
Montenegró - Németország 91 - 71  
Olaszország - Fehéroroszország 73 - 56  
Spanyolország - Kína 69 - 46  
Törökország - Szerbia 70 - 80  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - New York 100 - 65  
Minnesota - Connecticut 81 - 85  
Phoenix - Los Angeles 68 - 85  
Washington - Seattle 71 - 74  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland Sharks - Southern Huskies 93 - 73  
Taranaki Mountainairs - Wellington Saints 78 - 101  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Spanyolország 30 - 31  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Imperatriz MA 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Volta Redonda 1 - 0  
Paysandu - Luverdense 0 - 0  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Bolívia 3 - 0  
Venezuela - Peru 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Vejgaard 1 - 2  
Kjellerup - Hilleröd 1 - 2  
Odder - Marienlyst 2 - 0  
Skovshoved - Slagelse BI    
Sydvest - Frem 1 - 2  
Tarup-Paarup - Avarta 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Vanlöse 1 - 2  
Brönshöj - AB Gladsaxe 2 - 3  
Hellerup - Brabrand 1 - 4  
Jammerbugt - Kolding IF 2 - 1  
Middelfart - Skive 4 - 1  
Ringköbing - B93 Köbenhavn 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farum - Naesby 2 - 1  
Odense - B93 Köbenhavn 5 - 3  
Vildbjerg - Aalborg 1 - 5  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Ansan Greeners 1 - 3  
Suwon City - Asan Mugunghwa 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Gangwon 2 - 2  
Incheon - Jeonbuk 0 - 1  
Seongnam - Gyeongnam 1 - 1  
Ulsan - Pohang 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clan Juvenil - LDU Loja 0 - 3  
Manta FC - Gualaceo 2 - 1  
Santa Rita Vinces - Orense Machala 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyapro Mogiljev - Isloch Minszk 3 - 0  
Slavia Mozír - Szluck 1 - 1  
Torpedo Zogyino - Vityebszk 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - Vikingur Gota 1 - 4  
NSI Runavik - AB Argir 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Ilves 0 - 2  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaya Iloilo - Global Makati 1 - 0  
Stallion Laguna - Mendiola 6 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - Dinamo Batumi 1 - 0  
Torpedo Kutaisi - Chikhura Sachkhere 5 - 3  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Thor Akureyri 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR Reykjavik - Fjardabyggd 2 - 0  
KFG Gardabaer - Völsungur Husavik 2 - 3  
Vidir Gardur - Vestri 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - Grindavik 2 - 1  
Valur - ÍBV 5 - 1  
ÍA Akranes - KR 1 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tochigi 2 - 0  
JEF United Chiba - Kagoshima Utd. 2 - 1  
Kofu - Tokyo Verdy 0 - 2  
Kyoto - Ryukyu 2 - 2  
Okayama - Yamaguchi 1 - 1  
Omiya Ardija - Gifu 2 - 1  
Yamagata - Mito 1 - 0  
Yokohama FC - Tokushima 1 - 2  
Zweigen Kanazawa - Ehime 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Vissel Kobe 0 - 1  
Jubilo Iwata - Gamba Osaka 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Vegalta Sendai 0 - 1  
Oita Trinita - Nagoya GE 1 - 1  
Shimizu SP - Yokohama FM 3 - 2  
Urawa RD - Sagan Tosu 2 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Cavalry 0 - 3  
Forge Hamilton - Valour Winnipeg 2 - 1  
York 9 Toronto - Pacific Langford 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Tobol Kostanay 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Qingdao Huanghai 3 - 1  
Guizhou Zhicheng - Shijiazhuang 2 - 1  
Heilongjiang Lava Spring - Meizhou Hakka 2 - 1  
Nantong Zhiyun - Hangzhou Greentown 0 - 0  
Shanghai Shenxin - Nei Mongol Zhongyou 0 - 1  
Xinjiang Tianshan - Sichuan Annapurna 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Wuhan Zall 3 - 4  
Hebei - Dalian Yifang 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Valmiera 0 - 1  
Liepaja - Riga FC 1 - 2  
Rigas FS - Ventspils 4 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Panevezys 2 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melaka Utd. - Terengganu 3 - 3  
Selangor - Kuala Lumpur 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Sheriff Tiraspol 0 - 2  
Petrocub Hincesti - Speranta Nisporeni 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Start 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Hödd 5 - 1  
Levanger - Fredrikstad 0 - 2  
Nardo - Stjördals/Blink 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram Larvik - Asane 3 - 0  
Oppsal - Asker 1 - 3  
Sotra - Kjelsas 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Brann Bergen 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Piacenza 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resistencia Asuncion - Fernando de la Mora 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Deportivo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponferradina - Cartagena 1 - 0  
UD Logrones - Hercules 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Trelleborg 2 - 0  
Degerfors - Västeras SK 3 - 2  
Frej Täby - Dalkurd 1 - 3  
Varberg - Norrby 3 - 2  
Öster - Brommapojkarna 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Kristianstad 0 - 0  
Atvidaberg - Oddevold 3 - 1  
Landskrona - Skövde 0 - 0  
Lund - Lindome 1 - 1  
Torn - Ljungskile 1 - 3  
Trollhättan - Eskilsminne 3 - 2  
Tvaaker - Oskarshamn 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Team TG 1 - 1  
Gefle - Sandviken 0 - 1  
Karlslund - Sollentuna 2 - 1  
Rynninge - Nyköping 6 - 4  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Tampines Rovers 3 - 1  
Home Utd. - Warriors FC 4 - 4  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nakhon Ratchasima - Chainat Hornbill 2 - 1  
Prachuap - Chiangrai Utd. 0 - 0  
Suphanburi - Samut Prakan 0 - 1  
Trat - Sukhothai 2 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifj. Torna, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 1 - 1  
Mexikó - Írország 0 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Gabes - JS Kairouanaise 3 - 3  
CS Sfaxien - Ben Guerdane 2 - 0  
Esperance de Tunis - CA Bizertin 1 - 2  
Etoile du Sahel - Club Africain 2 - 0  
Hammam-Lif - Stade Tunisien 3 - 1  
Metlaoui - US Tataouine 3 - 1  
US Monastir - Stade Gabesien 0 - 2  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20 vb 2019    
U20Ukrajna - U20Dél-Korea 3 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Swope Park 2 - 0  
Labdarúgás (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kamerun 3 - 1  
Kanada - Új-Zéland 2 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Chi Minh FC - Thanh Hoa 0 - 0  
Nam Dinh - Da Nang 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Ghána 0 - 0  
Kenya - Kongói DK 1 - 1  
Uganda - Elefántcsontpart 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Tammeka Tartu 1 - 1  
Maardu Linnameeskond - Flora Tallinn 3 - 8  
Nomme Kalju - Trans Narva 3 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Dinamo Szamarkand 2 - 2  
Lokomotív Taskent - Surkhon Termez 5 - 1  
Qizilqum Zarafshon - Sogdiana 1 - 1  
MMA (Bellator 222, New York)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pico - Borics Á. 0 - 1  
D. Caldwell - K. Horiguchi 0 - 1  
D. Danis - M. Humphrey 1 - 0  
E. Dantas - J. Archuleta 0 - 1  
Lyo. Machida - C. Sonnen 1 - 0  
R. Bandejas - P. Mix 0 - 1  
Rory MacDonald - N. Gracie 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - London Broncos 12 - 30  
Hull KR - Warrington 16 - 14  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Clermont 24 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Newcastle Knights 34 - 4  
Parramatta Eels - Brisbane Broncos 38 - 10  
South Sydney Rabbitohs - Penrith Panthers 18 - 19  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Tokyo Sunwolves 52 - 10  
Bulls - Johannesburg Lions 48 - 27  
Canberra Brumbies - Queensland Reds 40 - 27  
Cape Town Stormers - Durban Sharks 9 - 12  
Wellington Hurricanes - Auckland Blues 29 - 24  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Belgium 3 - 1  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Hollandia 3 - 0  
Észtország - Spanyolország 0 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 2 - 3  
Ukrajna - Fehéroroszország 3 - 2  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Görögország 0 - 3  
Magyarország - Ausztria 0 - 3  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Dánia 0 - 3  
Grúzia - Románia 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 3 - 0  
Szlovákia - Ukrajna 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Franciaország 3 - 0  
Magyarország - Ausztria 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Azerbajdzsán 3 - 2  
Spanyolország - Fehéroroszország 2 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Románia 0 - 3  
Izrael - Ciprus 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Görögország 3 - 2  
Észtország - Portugália 3 - 2  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Olaszország 1 - 3  
Brazília - Kína 3 - 0  
Bulgária - Japán 2 - 3  
Franciaország - Argentína 1 - 3  
Irán - Lengyelország 3 - 2  
Oroszország - Kanada 3 - 1  
Portugália - Szerbia 2 - 3  
USA - Németország 3 - 1  
Snooker (International Champ-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Wells - Alex Borg (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
G. Dott - Fan Zhengyi (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
J. Lisowski - Chen Feilong (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
K. Maflin - Long Zehuang 6 - 1  
Liang Wenbo - C. Steadman (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Lyu Haotian - Dua. Jones (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
M. O'Donnell - A. Carty (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Mic. White - Jac. Page (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Mike Dunn - Jak Jones (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
Neil Robertson - O. Lines (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Ryan Day - J.R. Clarke (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Bingham - Tian Pengfei (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Yuan Sijun - Ger. Greene (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Zhao Xintong - Chun Wai Lee (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Strandröplabda (Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Binder M / Stadie E 1 - 2  
Becker P / Schröder J - Wolf G / Wolf P 2 - 0  
Binder M / Stadie E - Maurer L / Westphal D 2 - 0  
Bockermann M / Karpa M-J - Brand/Reinhardt 1 - 2  
Bockermann M / Karpa M-J - Rudolf N / Wernitz D 0 - 2  
Glucklederer F / Kuhlborn - Binder M / Stadie E 1 - 2  
Harms M / Peemuller R - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Luckemeier L / Winter S - Glucklederer F / Kuhlborn J 2 - 0  
Luckemeier L / Winter S - Wolf G / Wolf P 2 - 0  
Menzel R / Richter-Darge - Rudolf N / Wernitz D 1 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Popp M / Sievers M 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Rudolf N / Wernitz D 2 - 0  
Sargstetter B / Sargstett - Bevers L / Geukes L 0 - 2  
Strandröplabda (Drezda, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bartholome A / Klein-Hitp - Overlaender/Overlaender 0 - 2  
Behlen A / Krohn A - Bieneck C / Stautz A 1 - 2  
Behlen A / Krohn A - Hoffmann J / Ottens L 2 - 1  
Behrens K / Tillmann C - Krebs A / Welsch L 2 - 0  
Bieneck C / Stautz A - Kotzan L-S / Klinke L 1 - 2  
Gernert M / Kiesling E - Claassen L / Interwies N 2 - 1  
Gernert M / Kiesling E - Karnbaum S / Niemczyk N 1 - 2  
Grune A L / Schmitt N - Kotzan L-S / Klinke L 0 - 2  
Hoja A / Huettermann S - Overlaender/Overlaender 1 - 2  
Hoppner M / Rosko M - Aulenbrock C / Ferger S 1 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Aulenbrock C / Ferger S 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Hoja A / Huettermann S 0 - 2  
Matthes A / Seeber V - Hoffmann J / Ottens L 0 - 2  
Strandröplabda (Ios Island)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mandilaris A / Mandilaris - Weiss J / Dzavoronok D 1 - 2  
Niopas D / Papadimitriou - Friedl F / Trummer M 0 - 2  
Niopas D / Papadimitriou - Kanellos I / Tzioumakas S 1 - 2  
Regza H / Smedins T - Niopas D / Papadimitriou T 0 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Kanellos I / Tzioumakas S 2 - 1  
Sivolap M / Yarzutkin A - Lenc D / Habr F 1 - 2  
Strandröplabda (Ios Island, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helland-Hansen S / Zylstr - Baka E / Klepkou M 2 - 1  
Kotlasova T / Resova D - Myrilla E / Saridaki L 2 - 0  
Myrilla E / Saridaki L - Driessen A / Meertens I 1 - 2  
Oegren S / Nilsson C - Apostolaki M / Spiliotopoulou A A 2 - 0  
Olivova S / Rehackova K - Baka E / Klepkou M 1 - 2  
Scampoli C / Varrassi D - Klinger D / Klinger R 2 - 0  
Tsopoulou K / Manavi D - Helland-Hansen S / Zylstra H H 2 - 1  
Tsopoulou K / Manavi D - Klinger D / Klinger R 2 - 0  
Strandröplabda (Varsó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Berntsen M / Sorum C S - Solberg P / Felipe V G 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Samoilovs A / Smedins J 2 - 1  
Kantor P / Prudel M - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Cerutti A / Morais Filho 2 - 0  
Liamin N / Myskiv T - Goncalves O/Oscar Schmidt 1 - 2  
Semenov K / Leshukov I - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Plavins M / Tocs E 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Liamin N / Myskiv T 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Krasilnikov/Stoyanovskiy 0 - 2  
Strandröplabda (Varsó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Artacho M / Clancy T - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - R. Hogenkamp 2 - 0  
C. Buyukakcay - J. Fourlis 2 - 0  
Tenisz (Birmingham-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - S. Vickery    
A. Sharma - S.B. Grey 2 - 0  
C. McNally - Tara Moore 2 - 1  
D. Aiava - F. Christie 2 - 0  
D. Jakupovic - A. Kalinskaya 0 - 2  
Eden Silva - B. Pera 0 - 2  
I. Swiatek - M. Trevisan 2 - 0  
J. Pegula - A. Raina 2 - 0  
J. Ponchet - M. Frech 0 - 2  
Kri. Pliskova - S. Zhuk 2 - 0  
Lud. Samsonova - M. Bolkvadze 2 - 0  
N. Bains - Claire Liu 2 - 1  
T. Korpatsch - Dan. Lao 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji Sung Nam - D. Sela    
T-S. Kwiatkowski - M. Torpegaard 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Young D - Fruttero J / Nam J 2 - 0  
Maytin R / Withrow J - Alvarez N / Brouwer G 2 - 1  
Tenisz (Halle-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - M. Moraing 1 - 2  
A. Seppi - B. Schnur 2 - 0  
J. Sousa - J. Sinner 2 - 1  
L. Sonego - M. Bachinger 0 - 2  
L. Wessels - M. Kecmanovic 0 - 2  
M. Zverev - L.G.M. Harris 2 - 1  
S. Stakhovsky - E. Gulbis 2 - 0  
T. Fabbiano - D. Kudla 1 - 2  
Tenisz (Halle-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bachinger M / Gojowczyk P - Ebden M / Kudla D 0 - 2  
Tenisz (London-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - J. Draper 2 - 1  
A. Davidovich Fokina - B. Tomic 2 - 0  
I. Karlovic - P. Polansky 2 - 0  
J. Zopp - A. Bedene 0 - 2  
Jam. Ward - P. Gunneswaran 2 - 0  
N. Jarry - N. Mahut 1 - 2  
R. Carballes Baena - A. Popyrin 2 - 1  
Tom. Paul - B. Klahn 2 - 0  
Tenisz (London-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Cecchinato M / Verdasco F 2 - 0  
Draper J / Norrie C - Lindstedt R / Sitak A    
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - F. Gaio 2 - 1  
S. Nagal - E. Ymer 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Pellegrino A - Oswald P / Polasek F 0 - 2  
Tenisz (Manchester, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Linette - S. Murray 2 - 0  
Z. Diyas - M. Brengle 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Evans - D. Köpfer 2 - 1  
Den. Novak - E. Donskoy 1 - 2  
L. Rosol - Go Soeda 0 - 2  
R. Bemelmans - Ant. Hoang 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Broady L / Clayton S 2 - 1  
Gonzalez S / Qureshi A - Donskoy E / Majchrzak K    
Nedunchezhiyan J / Raja P - Balaji N / Cerretani J 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Garcia - J. Brady    
T. Maria - D. Vekic 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawczyk D / Olmos G - Niculescu M / Ruse E-G 2 - 0  
Niculescu M / Ruse E-G - Guarachi Mathis/Routliffe 2 - 0  
Perez E / Rodionova Ar - Knoll X / Lapko V 2 - 1  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - B. Haas 1 - 2  
V. Flink - S. Errani 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - B. Coric    
R. Gasquet - Jor. Thompson    
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Krajicek A - Daniell M / Koolhof W 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - V. Kudermetova 2 - 1  
K. Bertens - E. Rybakina 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkhove L / Schoofs B - Bertens K / Schuurs D 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - And. Martin 1 - 2  
F. Coria - S. Travaglia 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Huesler M - Cacic N / Yang T-H 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - M. Raonic    
J-L. Struff - M. Berrettini 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Kyrgios N / Reid M 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Metcalf - J. Welborn 1 - 0  
J. Warrington - K. Galahad 1 - 0  
M. Briedis - K. Glowacki 1 - 0  
Y. Dorticos - A. Tabiti 1 - 0  
Z. Barrett - L. Woodstock 1 - 0  

 

 

 

2019.06.14.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Saskatchewan 23 - 17  
Asztalitenisz (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Calderano - R. Filus 4 - 3  
H. Calderano - Takuya Jin 4 - 3  
Heng-Wei Yang - Gaoyuan Lin 0 - 4  
Jaehyun An - Long Ma 1 - 4  
Jonghoon Lim - Chih-Yuan Chuang 3 - 4  
Jun Mizutani - Jingkun Liang 2 - 4  
Jun Mizutani - Miz. Oikawa 4 - 2  
Kaz. Yoshimura - Koki Niwa 4 - 2  
R. Filus - Chun Ting Wong 4 - 2  
Tom. Harimoto - Sun Wen 0 - 4  
Wang-Wei Peng - Jingkun Liang 0 - 4  
Woojin Jang - Mas. Yoshida 4 - 1  
Youngsik Jeoung - An Yan 4 - 3  
Yuki Hirano - D. Ovtcharov 1 - 4  
Yun-Ju Lin - Seungmin Cho 4 - 3  
Yuya Oshima - Xin Xu 0 - 4  
Zhendong Fan - Kaz. Yoshimura 4 - 0  
Zhendong Fan - Peifeng Zheng 4 - 1  
Zihao Zhao - Sangsu Lee 2 - 4  
Asztalitenisz (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achanta S K / Gnanasekara - Kim B / Kim M 3 - 1  
Badowski M / Zatowka P - Liang J / Lin G 2 - 3  
Filus R / Mengel S - Fan Z / Xu X 0 - 3  
Yoshimura M / Morizono M - Duda B / Qiu D 2 - 3  
Asztalitenisz (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hina Hayata - Meng Chen 2 - 4  
Ho Ching Lee - Meng Chen 0 - 4  
Hoi Kem Doo - Ho Ching Lee 0 - 4  
Hyowon Suh - Yingsha Sun 0 - 4  
I-Ching Cheng - Fei Liu 1 - 4  
Jihee Jeon - Shiwen Liu 2 - 4  
Mima Ito - Yuting Gu 2 - 4  
Miu Hirano - W.Y.M. Soo 4 - 1  
Miy. Kihara - Kas. Ishikawa 0 - 4  
Miyu Nagasaki - Yuling Zhu 4 - 1  
Ning Ding - Hitomi Sato 2 - 4  
Ning Ding - Rui Zhang 4 - 0  
Xiaoxi Che - Xingtong Chen 3 - 4  
Yingsha Sun - Kas. Ishikawa 4 - 0  
Asztalitenisz (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kihara M / Nagasaki M - Batra M / Patkar M 3 - 1  
Asztalitenisz (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan Z / Ding N - Cho D / Shin Y 3 - 0  
Harimoto T / Hayata H - Pistej L / Kukulkova T    
Lee S / Jeon J - Harimoto T / Hayata H 0 - 3  
Lin Y J / Cheng I C - Niwa K / Ito M 3 - 1  
Lin Y J/Cheng I C - Badowski M / Bajor N 3 - 0  
Szudi/Pergel - Fan Z / Ding N 1 - 3  
Xu X / Zhu Y - Wong C T / Doo H K 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Hawthorn 96 - 77  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 7 - 4  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 8 - 7  
Lotte Giants - KIA Tigers    
Samsung Lions - KT Wiz 7 - 4  
SK Wyverns - NC Dinos 7 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Chunichi Dragons 1 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars 4 - 5  
Hokkaido Nippon - Yomiuri Giants 5 - 4  
Orix Buffaloes - Hanshin Tigers 6 - 4  
Saitama Seibu - Tokyo Yakult 11 - 1  
Tohoku Rakuten - Hiroshima Carp 11 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 3 - 12  
Boston - Texas 7 - 6  
Chicago WS - NY Yankees 5 - 4  
Colorado - San Diego 9 - 6  
Kansas City - Detroit 7 - 3  
LA Dodgers - Chicago Cubs 7 - 3  
NY Mets - St. Louis 4 - 4  
Tampa Bay - LA Angels 3 - 5  
Washington - Arizona 0 - 5  
Darts (Danish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cody Harris - T. Haverinen 6 - 1  
Den. Nilsson - Ste. Lennon 6 - 0  
G. Clemens - Mer. King 6 - 3  
G. Durrant - K. Burness 5 - 6  
J. Justicia - R. Joyce 2 - 6  
J.O. de Sousa - Sco. Taylor 6 - 3  
K. Kciuk - K. Ratajski 3 - 6  
K. Shepherd - V. van der Voort 6 - 4  
K. Viljanen - M. Schindler 0 - 6  
L. Woodhouse - W. O'Connor 3 - 6  
M. De Decker - Kyle Anderson 2 - 6  
M. Todd - N. Aspinall 3 - 6  
N-J. Hansen - R. Harrington 4 - 6  
P. Laursen - Ree. Robinson 6 - 4  
S. Beaton - Mic. Smith 4 - 6  
Ste. West - C. Dobey 3 - 6  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Hollandia 2 - 2  
Spanyolország - Új-Zéland 3 - 2  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Thunder - Canterbury Red Devils 8 - 1  
Southern Stampede - Botany Swarm 2 - 3  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 6.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - W. Poels 0 - 1  
Criterium du Dauphine 2019, 6. szakasz    
D. Teuns - Dan. Martin 0 - 1  
J. Alaphilippe - M. Kwiatkowski 1 - 0  
J. Fuglsang - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
Mic. Woods - T. Pinot 0 - 1  
R. Porte - S. Kruijswijk 0 - 1  
W. van Aert - Magnus Cort Nielsen 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - NLEX Road Warriors 98 - 88  
SM Beermen - Blackwater Elite 127 - 106  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Promitheasz Patra (3.m.) 111 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Anwil Wloclawek (7.m.) 77 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2018/19    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Toronto (6.m.) 110 - 114  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Venezia (3.m.) 73 - 76  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Oliveirense (3.m.) 71 - 71, h.u. 82 - 87  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország 65 - 61  
Bosznia-Hercegovina - Magyarország 58 - 83  
Csehország - Lettország 63 - 69  
Franciaország - Törökország 65 - 74  
Kína - Kanada 69 - 60  
Olaszország - Fehéroroszország 71 - 67  
Szerbia - Oroszország 67 - 76  
Szlovénia - Szlovákia 83 - 57  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Indiana 72 - 76  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Southern Huskies 97 - 71  
Super City Rangers - Nelson Giants 73 - 81  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose RS - Remo 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Sao Paulo 1 - 1  
Chapecoense - Fluminense 1 - 1  
Goiás - Atlético PR 2 - 1  
Palmeiras - Avai 2 - 0  
Vasco da Gama - Ceara 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Puerto Montt 4 - 2  
Coquimbo Unido - Union San Felipe 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Nyeman Grodno 2 - 1  
Gorodeja - Torpedo Minszk 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skala IF - KI Klaksvik 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Musan Salama 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Haka - FC Vaajakoski 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Dila Gori 2 - 1  
Saburtalo Tbiliszi - Sioni Bolnisi 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Stjarnan 2 - 2  
Fylkir - Breidablik 4 - 3  
Vikingur Reykjavik - HK Kopavogs 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Cerezo Osaka 2 - 0  
Kawasaki Frontale - Sapporo 1 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shanghai Shenhua 2 - 1  
Chongqing Lifan - Shandong Luneng 1 - 1  
Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Riteriai Vilnius 2 - 3  
Zalgiris Kaunas - Zalgiris Vilnius 3 - 4  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - PKNS 5 - 4  
Kedah - Pahang 0 - 0  
Petaling Jaya CFC - Perak 0 - 1  
PKNP - Johor DT 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska FC - Jönköping Södra 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad BK - Forward Örebro 3 - 1  
Linköping City - Sylvia Norrköping 3 - 2  
Umea FC - Boden 2 - 0  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Ecuador 0 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Atlanta Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - Olaszország 0 - 5  
Labdarúgás (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Argentína 1 - 0  
Japán - Skócia 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Mali 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 2 - 0  
Lettország - Észtország (Helyszín: Észtország) 3 - 0  
Moldova - Törökország 0 - 2  
Szerbia - Svájc 1 - 1  
Szlovákia - Lengyelország 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Levadia Tallinn 1 - 6  
Paide Linnameeskond - Viljandi Tulevik 6 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cabinteely 2 - 2  
Bray - Longford Town 3 - 2  
Cobh Ramblers - Galway United 2 - 1  
Shelbourne - Drogheda Utd. 2 - 1  
Wexford Youths - Limerick 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Shamrock Rovers 2 - 1  
Sligo - Cork City 1 - 1  
St. Patrick's - Finn Harps 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Wigan 14 - 23  
St. Helens - Huddersfield 38 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - New Zealand Warriors 20 - 24  
North Queensland Cowboys - Wests Tigers 26 - 26  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Sydney Waratahs 49 - 12  
Melbourne Rebels - Waikato Chiefs 8 - 59  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szerbia 2 - 3  
Bulgária - Ausztrália 3 - 2  
Franciaország - Németország 3 - 1  
Irán - Kanada 3 - 0  
Japán - Olaszország 1 - 3  
Oroszország - Lengyelország 3 - 1  
Portugália - Kína 3 - 0  
USA - Argentína 3 - 1  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
Liren Ding - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
V. Anand - L. Aronian 0.5 - 0.5  
Wes. So - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - S. Mamedyarov 1 - 0  
Snooker (International Champ-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - A. Hicks (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
All. Carter - M. Mann (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
B. Hawkins - Jim. White 6 - 3  
Jim. Robertson - B. Pinches 6 - 3  
K. Doherty - Dav. Lilley 6 - 4  
M. Selby - S. Baird 6 - 1  
Mark Davis - Bai Langning (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Mat. Selt - Lee Walker 6 - 1  
N. Saengkham - L. Heathcote (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
P. Ebdon - S. Vahedi (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
R. Milkins - A. Ursenbacher 6 - 3  
S. Murphy - R. Parsons (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
T. Un-Nooh - R. Lawler (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Xiao Guodong - E. Sharav (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Strandröplabda (Drezda, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Bieneck C / Stautz A 1 - 2  
Behlen A / Krohn A - Hoppner M / Rosko M 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Grune A L / Schmitt N 2 - 0  
Hoja A / Huettermann S - Hoffmann J / Ottens L 2 - 0  
Kotzan L-S / Klinke L - Claassen L / Interwies N 1 - 2  
Strandröplabda (Ios Island-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakhnar P / Bogatov Y - Apostolou D / Siapanis S 0 - 2  
Bolgov A / Ermilov V - Ertl F / Kratz J 2 - 1  
Bolgov A / Ermilov V - Weiss J / Dzavoronok D 0 - 2  
Strandröplabda (Ios Island-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulc K / Zdesar N - Benedik Bevc N / Hrovat N 2 - 0  
Yurtsever S / Celebi M - Kirkor T / Grawender N    
Strandröplabda (Varsó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Brunner T / Reid Priddy W 2 - 0  
Betzien M / Erdmann J - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Solberg P / Felipe V G 2 - 0  
Capogrosso N / Azaad J A - Seidl R / Waller P 2 - 1  
Crabb T / Bourne T - Liamin N / Myskiv T 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Plavins M / Tocs E    
Dalhausser P / Lucena N - Thole J / Wickler C    
Grimalt E / Grimalt M - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Haussener Y / Metral Q - O' Gorman G / Saxton B 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Kantor P / Prudel M - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Cerutti A / Morais Filho 1 - 2  
Kunert T / Mullner D - Liamin N / Myskiv T 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Goncalves O/Oscar Schmidt 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - O' Gorman G / Saxton B 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Szalankiewicz J / Rudol M - Heidrich A / Gerson M 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Crabb T / Bourne T 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Strandröplabda (Varsó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Ittlinger S / Laboureur C 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Wang F / Xia X 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Koshikawa M / Murakami M 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Artacho M / Clancy T 1 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Huberli T / Betschart N 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Heidrich/Verge-Depre 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Antunes T D R / Lima T 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Ross S / Hughes S 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Bednarczuk/Santos Lisboa 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Borger K / Sude J 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Humana-Paredes/Pavan 0 - 2  
Kociolek K / Wojtasik K - Stubbe J / Van Iersel M 0 - 2  
Larsen K / Stockman E - Ludwig L / Kozuch M 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Antonelli/Solberg Salgado 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 0  
Menegatti M/Tóth O. - Ludwig L / Kozuch M 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Bansley H / Wilkerson B 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Larsen K / Stockman E 0 - 2  
Sponcil S / Claes K - Artacho M / Clancy T 1 - 2  
Tenisz (Barcelona, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - N. Stojanovic 2 - 0  
C. Buyukakcay - I.M. Bara 2 - 0  
J. Fourlis - Xinyun Han 2 - 0  
R. Hogenkamp - I. Burillo Escorihuela 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji Sung Nam - Zhizhen Zhang 2 - 0  
Joao Menezes - D. Sela 1 - 2  
M. Torpegaard - Yas. Uchiyama 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - Emi. Gomez 2 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruttero J / Nam J - Martinez L D / Quiroz R 2 - 1  
Galarneau A / Zhang Z - Fruttero J / Nam J 0 - 2  
Hach Verdugo H / Young D - Li Z / Uchiyama Y 2 - 0  
Heliovaara H / Lawson A - Alvarez N / Brouwer G 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - S. Nagal 0 - 2  
E. Ymer - K. Coppejans 2 - 0  
M. Guinard - F. Gaio 1 - 2  
M. Safwat - C. Moutet 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Eysseric J - Nys H / Romboli F 1 - 2  
Lammons N / Sancic A - Oswald P / Polasek F 0 - 2  
Lopez-Perez E / Marrero D - Bolelli S / Pellegrino A 0 - 2  
Tenisz (Manchester, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - K. Sebov 1 - 2  
Babos T. - M. Brengle 1 - 2  
K. Sebov - M. Brengle 0 - 2  
L. Cabrera - W. Osuigwe 2 - 0  
M. Linette - L. Cabrera 2 - 0  
M. Linette - S. Vickery    
Mis. Doi - Xiyu Wang 1 - 2  
N. Broady - Gab. Taylor 2 - 0  
N. Broady - S. Murray 0 - 2  
Rob. Anderson - Z. Diyas 0 - 2  
S. Murray - M. Bouzkova 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - R. Peniston 2 - 0  
Dan. Evans - M. Ymer 2 - 1  
Den. Novak - Soon Woo Kwon 2 - 0  
E. Donskoy - I. Karlovic 2 - 1  
Go Soeda - J. Duckworth 2 - 0  
S. Ofner - D. Köpfer    
Tat. Ito - L. Rosol 1 - 2  
Y. Maden - R. Bemelmans 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Ito T / Jung J 2 - 0  
Hoyt E / Johnson L - Balaji N / Cerretani J 1 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Evans D / Glasspool L    
Polansky P / Rosol L - Donskoy E / Majchrzak K    
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - T. Maria 0 - 2  
Car. Garcia - E.G. Ruse 2 - 1  
K. Mladenovic - D. Vekic 0 - 2  
M. Sakkari - J. Brady 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Perez E / Rodionova Ar 0 - 2  
Grey S B / Silva E - Krawczyk D / Olmos G 0 - 2  
Jurak D / Srebotnik K - Knoll X / Lapko V 0 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - Nao Hibino 2 - 0  
J. Pieri - V. Flink 0 - 2  
S. Errani - F. di Lorenzo 2 - 1  
U. Eikeri - B. Haas 1 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - Jor. Thompson 1 - 2  
C. Garin - B. Coric 1 - 2  
D. Goffin - A. Mannarino 1 - 2  
N. Jarry - R. Gasquet 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Rojer J-J - Daniell M / Koolhof W 1 - 2  
Inglot D / Krajicek A - De Minaur/Vega Hernandez 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - E. Alexandrova 2 - 0  
G. Minnen - V. Kudermetova 1 - 2  
K. Bertens - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
K. Flipkens - E. Rybakina 0 - 2  
P. Badosa Gibert - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Perez/Stollár - Bertens K / Schuurs D 0 - 2  
Tsurenko L / Wang Y - Aoyama S / Krunic A 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - O. Nedovyesov 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - A. Tabilo 1 - 2  
F. Coria - L. Giustino 2 - 1  
N. Kuhn - S. Travaglia 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Yang T-H - Purcell M / Santillan A 2 - 1  
Goransson A / Huesler M - Martin A / Podlipnik-Cast 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - M. Berrettini 0 - 2  
Dus. Brown - F. Auger Alliassime 1 - 2  
Fucsovics M. - M. Raonic 0 - 2  
J-L. Struff - L. Pouille 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peers/Soares - Marach/J.Melzer 2 - 1  

 

2019.06.13.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hofmann - M. Kirt (gerelyhajítás, Oslo) 0 - 1  
C. Coleman - R. Prescod (100 m, Oslo) 1 - 0  
C. Ibarguen - T. Franklin (női hármasugrás, Oslo) 1 - 0  
C.C. Chespol - N. Jeruto (3000 m akadály, Oslo) 0 - 1  
D. Muhammad - S. Little (női 400 m gát, Oslo) 1 - 0  
D. Schippers - J. Prandini (női 200 m, Oslo) 1 - 0  
H. Gebrhiwet - M. Edris (3000 m síkfutás, Oslo)    
K. Warholm - K. McMaster (400 m gát, Oslo) 1 - 0  
L. Sharp - S. Büchel (női 800 m, Oslo) 0 - 1  
Lijiao Gong - Ch. Ealey (női súlylökés, Oslo) 1 - 0  
M. Lasitskene - Y. Levchenko (női magasugrás, Oslo) 1 - 0  
R. Sanchez - A. Kramer (800 m, Oslo) 1 - 0  
S. Kendricks - A. Duplantis (rúdugrás, Oslo) 1 - 0  
S. Nelvis - B. McNeal (női 100 m gát, Oslo) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Richmond 101 - 68  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 2 - 7  
KIA Tigers - Samsung Lions 3 - 2  
KT Wiz - SK Wyverns 5 - 1  
LG Twins - Lotte Giants 4 - 3  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Yokohama Baystars 3 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Hanshin Tigers 3 - 0  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp 2 - 2  
Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 6 - 5  
Saitama Seibu - Yomiuri Giants 2 - 8  
Tohoku Rakuten - Tokyo Yakult 3 - 11  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Saraperos de Saltillo 2 - 5  
Bravos de Leon - Diablos Rojos del Mexico 8 - 4  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 7 - 2  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 1 - 2  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 7 - 10  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 2 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 3 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Pittsburgh 8 - 7  
Atlanta - Pittsburgh (18:10) 6 - 5  
Baltimore - Toronto 6 - 8  
Houston - Milwaukee 3 - 6  
Kansas City - Detroit 2 - 3  
Miami - St. Louis 9 - 0  
Minnesota - Seattle 6 - 9  
Minnesota - Seattle (19:10) 10 - 5  
Philadelphia - Arizona 0 - 2  
San Francisco - San Diego 4 - 2  
Futsal (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Haladás (5.m.) 5 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica (4.m.) 3 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Ausztrália 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2018/19    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - St. Louis (7.m.) 1 - 4  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 5.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - L. Manzin 0 - 1  
C. Venturini - E. Boasson Hagen 1 - 0  
Criterium du Dauphine 2019, 5. szakasz    
D. Ballerini - L. Mezgec 0 - 1  
J. Debusschere - E. Theuns 0 - 1  
Magnus Cort Nielsen - Cas. Pedersen 1 - 0  
S. Colbrelli - W. van Aert 0 - 1  
Sam Bennett - A.J. Hodeg 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Antwerpen (4.m.) 69 - 62  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - St-Chamond (3.m.) 93 - 83  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Periszteri (3.m.) 77 - 77, h.u. 91 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Maccabi Rishon 89 - 75  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Capo D'Orlando (2.m.) 82 - 56  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Anadolu Efes (3.m.) 57 - 74  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Magyarország 65 - 58  
Lettország - Bosznia-Hercegovina 85 - 62  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Minnesota 75 - 69  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Nelson Giants 98 - 90  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Hollandia 27 - 33  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Franciaország 17 - 37  
Románia - Portugália 19 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Oroszország 23 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Montenegró 21 - 24  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 28 - 34  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Gremio 0 - 1  
CSA - Flamengo 0 - 2  
Fortaleza - Cruzeiro 2 - 1  
Internacional - Bahia 3 - 1  
Santos - Corinthians 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Cobresal    
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - AC Barnechea 1 - 2  
Curico Unido - Nublense 1 - 2  
Dep. Union La Calera - Dep. Magallanes 3 - 2  
O'Higgins - Dep. Santa Cruz 4 - 1  
Universidad de Chile - Rangers de Talca 1 - 1  
Universidad de Concepcion - Dep. Valdivia 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Myllykoski PA 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - MiPK 1 - 1  
Sudet - Lahden Reipas 1 - 5  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Haukar 1 - 2  
Fjölnir - Vikingur Olafsvik 1 - 3  
Fram - Grotta 2 - 3  
Keflavík - Throttur Reykjavik 1 - 3  
Magni - Njardvik 3 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valour Winnipeg - HFX Wanderers 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mallorca - Albacete 2 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Kína 2 - 1  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - New Mexico Utd. 2 - 2  
D.C. United - Philadelphia 0 - 0  
Dallas - Oklahoma City Energy 4 - 0  
FC Cincinnati - Louisville City 1 - 1  
Los Angeles Galaxy - Orange County FC 3 - 0  
Memphis - Orlando 1 - 3  
Minnesota - Kansas City 4 - 1  
New York City FC - North Carolina 4 - 0  
Seattle - Portland 1 - 2  
Labdarúgás (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Kína 0 - 1  
Labdarúgás (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Brazília 3 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Saigon FC 2 - 0  
Quang Nam - Binh Duong 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Tanzánia 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Izland 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Hull FC 18 - 31  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Cronulla Sharks 22 - 20  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Dominikai Köztársaság 2 - 3  
Brazília - Szerbia 3 - 0  
Dél-Korea - Bulgária 1 - 3  
Japán - Thaiföld 3 - 0  
Kína - USA 0 - 3  
Németország - Hollandia 2 - 3  
Olaszország - Oroszország 3 - 1  
Törökország - Lengyelország 3 - 2  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - V. Anand 0.5 - 0.5  
L. Aronian - F. Caruana 0 - 1  
M. Carlsen - Yangyi Yu 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - Liren Ding 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - Wes. So 0.5 - 0.5  
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pagett - Ant. Hamilton (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
B. Hawkins - J. O'Neill (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
H. Vafaei Ayouri - Zhang Jiankang    
Joe Perry - Fan Zhengyi (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
K. Filipiak - Zhao Xintong (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Kyr. Wilson - F. O'Brien (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Lu Ning - M. O'Donnell (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Mark King - Mar. Gould (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Bingham - Li Hang (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
S. Murphy - Zhang Anda (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Vahedi - A. Ploner (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Strandröplabda (Varsó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Betzien M / Erdmann J 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - O' Gorman G / Saxton B 2 - 0  
Crabb T / Bourne T - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Kantor P / Prudel M 0 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Haussener Y / Metral Q 2 - 0  
Liamin N / Myskiv T - Solberg P / Felipe V G 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Mol H N / Berntsen M 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Brunner T / Reid Priddy W 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Heidrich A / Gerson M 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Seidl R / Waller P 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 0  
Strandröplabda (Varsó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Antunes T D R / Lima T - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Artacho M / Clancy T - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Makroguzova N / Kholomina 0 - 2  
Arvaniti V / Karagkouni P - Ittlinger S / Laboureur C 1 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Antonelli/Solberg Salgado 0 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Ludwig L / Kozuch M 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Wang F / Xia X 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Ceynowa A / Kloda M 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Brzostek M / Wachowicz A 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Menegatti M/Tóth O. 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Ross S / Hughes S 1 - 2  
Borger K / Sude J - Menegatti M/Tóth O. 0 - 2  
Brzostek M / Wachowicz A - Borger K / Sude J 1 - 2  
Ceynowa A / Kloda M - Wang F / Xia X 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Stubbe J / Van Iersel M 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Larsen K / Stockman E 0 - 2  
Ittlinger S / Laboureur C - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Jupiter A / Chamereau A - Antunes T D R / Lima T 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Heidrich/Verge-Depre 2 - 0  
Kociolek K / Wojtasik K - Koshikawa M / Murakami M 2 - 1  
Koshikawa M / Murakami M - Wang X X / Xue C 2 - 1  
Larsen K / Stockman E - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Jupiter A / Chamereau A 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Makroguzova N / Kholomina 1 - 2  
Sponcil S / Claes K - Wang X X / Xue C 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - C. Bucsa 2 - 0  
C. Buyukakcay - K. Hobgarski 2 - 0  
D. Seguel - I.M. Bara 1 - 2  
J. Fourlis - M. Bassols Ribera 2 - 1  
M. Yerolymos - N. Stojanovic 1 - 2  
R. Hogenkamp - A. Hesse 2 - 0  
R. Zarazua - I. Burillo Escorihuela 0 - 2  
V. Juhaszova - Xinyun Han 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - Ji Sung Nam 0 - 2  
C. Altamirano - Emi. Gomez 1 - 2  
C. Gomez-Herrera - Yas. Uchiyama 1 - 2  
D. Novikov - Joao Menezes    
Duck Hee Lee - D. Sela 0 - 2  
M. Torpegaard - T. Smyczek 2 - 0  
T. Seyboth Wild - T-S. Kwiatkowski 1 - 2  
Zhizhen Zhang - F. Cerundolo 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez E / Mena F - Alvarez N / Brouwer G    
Maytin R / Withrow J - Cressy M / Saraiva B 2 - 1  
Maytin R / Withrow J - Descotte M / Luz O    
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - H. Gaston 2 - 0  
A. Vatutin - C. Moutet 1 - 2  
E. Ymer - M. Janvier 2 - 1  
F. Arguello - M. Safwat 0 - 2  
F. Gaio - P. Andujar 2 - 0  
K. Coppejans - P. Sousa 2 - 0  
M. Bourgue - M. Janvier    
M. Guinard - R. Molleker 2 - 1  
U. Ignatik - S. Nagal 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Tatlot J - Nys H / Romboli F    
Cornut-Chauvinc/Gaston - Bonzi B / Eysseric J 0 - 2  
Lopez-Perez E / Marrero D - Siljestrom A / Ymer E 2 - 1  
Margaroli L/Weissborn T-S - Bolelli S / Pellegrino A 0 - 2  
Martinez P / Vervoort M - Lammons N / Sancic A 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Eubanks - M. Ymer 1 - 2  
D. Köpfer - K. Majchrzak 2 - 0  
Dan. Evans - J. Draper 2 - 0  
J-P. Smith - L. Rosol 1 - 2  
J. Duckworth - P. Polansky 2 - 1  
M. Granollers - Tat. Ito 0 - 2  
O. Otte - Go Soeda 0 - 2  
S. Ofner - S. Myneni 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Clayton S - Hsieh C-P/ Rungkat C 2 - 1  
Erlich J / Huey T - Gong M-X / Zhang Ze 1 - 2  
Junaid R / Paes L - Skupski N / Smith J-P 0 - 2  
Monroe N / Saville L - Novak D / Ofner S 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - H. Dart 2 - 1  
B. Pera - T. Maria 1 - 2  
C. Paquet - D. Vekic 0 - 2  
Car. Garcia - M. Lumsden 2 - 0  
K. Mladenovic - A. Sharma 2 - 0  
M. Sakkari - I. Jorovic 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - J. Brady 1 - 2  
V. Golubic - E.G. Ruse 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Garcia C / Zhang S 2 - 0  
Guarachi Mathis/Routliffe - Rosolska A / Yang Z 2 - 0  
Jurak D / Srebotnik K - Sharma A / Shibahara E 2 - 1  
Kalashnikova O / Rodina E - Knoll X / Lapko V 0 - 2  
Krawczyk D / Olmos G - Ninomiya M / Voracova R 2 - 0  
Lister C / Santamaria S - Grey S B / Silva E 1 - 2  
Niculescu M / Ruse E-G - Fichman S / Kato M 2 - 1  
Perez E / Rodionova Ar - Bains N / Christie F 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - M. Minella 2 - 0  
C. Perrin - V. Grammatikopoulou 2 - 0  
I. Shinikova - Nao Hibino 1 - 2  
J. Pieri - L. Salden 2 - 0  
M. di Giuseppe - V. Flink 1 - 2  
O. Danilovic - S. Errani 1 - 2  
S. Wagner - F. di Lorenzo 0 - 2  
U. Eikeri - A. Grymalska 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - F. Verdasco 2 - 1  
D. Goffin - P-H. Herbert 2 - 0  
M. Kukushkin - R. Gasquet    
S. Tsitsipas - N. Jarry 1 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Koolhof W - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Haase R / Rojer J-J - Murray J / Skupski N 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Inglot D / Krajicek A 1 - 2  
Ram R / Salisbury J - De Minaur/Vega Hernandez 1 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - A. van Uytvanck 2 - 0  
K. Bertens - A. Rus    
P. Hercog - A. Riske    
V. Kudermetova - D. Aiava 2 - 0  
Y. Bonaventure - E. Alexandrova 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Krunic A - Alexandrova E / Voskoboeva G 2 - 0  
Kerkhove L / Schoofs B - Geuer N / Kania P 2 - 0  
Tsurenko L / Wang Y - Pliskova KR / Stefkova B 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - M. Polmans 2 - 0  
And. Martin - N. Serdarusic 2 - 0  
Gon. Oliveira - S. Travaglia 0 - 2  
Kai. Uchida - L. Giustino 0 - 2  
M. Jaziri - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
P. Krstin - F. Coria 0 - 2  
R. Bonadio - N. Kuhn 1 - 2  
S. Diez - O. Nedovyesov 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Yang T-H - Behar A / Escobar G 2 - 1  
King E / Reese H - Martin A / Podlipnik-Cast 1 - 2  
Oliveira G / Vasilevski A - Goransson A / Huesler M 0 - 2  
Purcell M / Santillan A - Khabibulin T / Manafov V 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - Dus. Brown 1 - 2  
G. Monfils - D. Kudla 1 - 2  
Gil. Simon - F. Auger Alliassime 0 - 2  
M. Berrettini - K. Khachanov 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Kyrgios N / Reid M 0 - 2  
Marach/J.Melzer - Lindstedt R / Raonic M 2 - 0  
Pouille L / Tsonga J - Bopanna R / Shapovalov D 0 - 2  

 

2019.06.12.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 6 - 9  
KIA Tigers - Samsung Lions 7 - 3  
KT Wiz - SK Wyverns 3 - 6  
LG Twins - Lotte Giants 4 - 3  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 4 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Yokohama Baystars 5 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Hanshin Tigers 2 - 8  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp 2 - 1  
Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 2 - 6  
Saitama Seibu - Yomiuri Giants 4 - 9  
Tohoku Rakuten - Tokyo Yakult 7 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Diablos Rojos del Mexico 0 - 6  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 5 - 9  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco    
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 8 - 12  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 4 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Pittsburgh 7 - 5  
Baltimore - Toronto 4 - 2  
Boston - Texas 5 - 9  
Boston - Texas 4 - 3  
Chicago WS - Washington 7 - 5  
Cleveland - Cincinnati 2 - 1  
Cleveland - Cincinnati 2 - 7  
Colorado - Chicago Cubs 10 - 3  
Colorado - Chicago Cubs 1 - 10  
Houston - Milwaukee 10 - 8  
Kansas City - Detroit 3 - 2  
LA Angels - LA Dodgers 5 - 3  
Miami - St. Louis 1 - 7  
Minnesota - Seattle 6 - 5  
Philadelphia - Arizona 7 - 4  
San Francisco - San Diego 6 - 5  
Tampa Bay - Oakland 3 - 4  
Tampa Bay - Oakland (18:10) 2 - 6  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Belgium 0 - 8  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Új-Zéland 3 - 2  
Németország - Belgium 2 - 1  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 4.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - T. Pinot 1 - 0  
C. Froome - T. van Garderen    
Criterium du Dauphine 2019, 4. szakasz    
G. Moscon - D. van Baarle 0 - 1  
N. Politt - W. van Aert 0 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Ferro Carril Oeste (2.m.) 86 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - TNT KaTropa 96 - 104  
NorthPort Batang Pier - Magnolia Hotshots 102 - 99  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Panathinaikosz (2.m.) 80 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Torun (6.m.) 103 - 85  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I, 2018/19 - Körmend vagy Pécs jut tovább?    
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Pécs (5.m.) 97 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Sassari (2.m.) 66 - 80  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda (2.m.) 73 - 72  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Phoenix 82 - 75  
Connecticut - Washington 83 - 75  
Indiana - Seattle 82 - 84  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Németország 25 - 40  
Koszovó - Lengyelország 23 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia 26 - 37  
Svájc - Horvátország 28 - 33  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Izland 28 - 28  
Törökország - Észak-Macedónia 25 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Szlovénia 25 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Fehéroroszország 25 - 31  
Finnország - Csehország 24 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Magyarország 20 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Dánia 30 - 33  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Svédország 33 - 25  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - America MG 2 - 0  
Brasil de Pelotas - Criciuma 0 - 1  
Cuiaba - Atlético GO 0 - 1  
Figueirense - Botafogo SP 2 - 1  
Guarani - Coritiba 0 - 1  
Oeste - Vitória 3 - 0  
Parana - Operario PR 1 - 0  
Sport Recife - CRB 1 - 0  
Vila Nova - Sao Bento 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - Union Espanola 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Santiago Wanderers 3 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - Akwa Utd. 3 - 0  
Ifeanyi Ubah - Enugu Rangers 2 - 4  
Lobi Stars - Kano Pillars 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Universitatea Cluj 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Malaga 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - R. Santander 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska BK - Utsikten 0 - 5  
Raslatts SK - Skövde 2 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - PTT Rayong 5 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifj. Torna, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Írország 2 - 0  
Japán - Mexikó 2 - 2  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 3 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - Esperance de Tunis 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Dánia 1 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Pittsburgh 1 - 0  
Houston - Austin Bold 3 - 2  
New York RB - New England 2 - 2  
Salt Lake - Los Angeles FC 0 - 3  
San Jose - Sacramento 4 - 3  
St. Louis FC - Chicago 2 - 1  
Labdarúgás (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Norvégia 2 - 1  
Nigéria - Dél-Korea 2 - 0  
Labdarúgás (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Spanyolország 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Gambia 0 - 1  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Argentína (Helyszín: Argentína) 26 - 47  
U20Wales - U20Fidzsi-szigetek 44 - 28  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Ausztrália 56 - 33  
U20Olaszország - U20Írország 14 - 38  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Új-Zéland 25 - 17  
U20Grúzia - U20Skócia 17 - 12  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Lettország 1 - 3  
Törökország - Belgium 3 - 1  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Észtország 3 - 0  
Spanyolország - Horvátország 1 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Fehéroroszország 0 - 3  
Ukrajna - Csehország 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország 3 - 1  
Görögország - Bosznia-Hercegovina 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Grúzia 3 - 0  
Dánia - Románia 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Csehország 1 - 3  
Ukrajna - Svédország 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország 0 - 3  
Franciaország - Horvátország 3 - 2  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Fehéroroszország 0 - 3  
Spanyolország - Azerbajdzsán 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Izrael 1 - 3  
Románia - Ciprus 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Észtország 3 - 1  
Szlovénia - Portugália 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Thaiföld 3 - 0  
Bulgária - Oroszország 0 - 3  
Dominikai Köztársaság - Hollandia 0 - 3  
Japán - Szerbia 3 - 1  
Kína - Törökország 3 - 0  
Lengyelország - USA 1 - 3  
Németország - Belgium 3 - 1  
Olaszország - Dél-Korea 3 - 1  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - V. Anand 0.5 - 0.5  
Liren Ding - S. Mamedyarov 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
Wes. So - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - L. Aronian 0.5 - 0.5  
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - Dav. Grace (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
B. Pinches - Luo Honghao (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
B. Woollaston - Mark Davis (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
D.B. Gilbert - I. Preece (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
E. Slessor - Dan. Wells (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Gary Wilson - C. Wakelin (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. Astley - Ger. Greene (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
J.R. Clarke - Lyu Haotian (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Jac. Page - H. Miah (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Jim. Robertson - Mat. Selt (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Jim. White - Jam. Cahill (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Joe O'Connor - P. Ebdon (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Lee Walker - Pet. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
O. Lines - S. Castle (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Lichtenberg - K. Maflin (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Tom Ford - Alex Borg (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Strandröplabda (Varsó-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betzien M / Erdmann J - Gonzalez Bayard / Reyes Rodriguez 2 - 0  
Denysenko D / Iemelianchy - Mchugh C / Schubert Z 1 - 2  
Gao P / Li Y - Capogrosso N / Azaad J A 1 - 2  
Haussener Y / Metral Q - Ehlers N / Fluggen L 2 - 1  
Jongklang S / Khaolumtarn - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Jongklang S / Khaolumtarn - Li Z / Zhou C 2 - 0  
Kunert T / Mullner D - Ha L / Wu J 2 - 0  
Loyola Stein A / Souto Ma - Haussener Y / Metral Q 0 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Dziadkou A / Piatrushka P 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 1  
Poznanski D / Kruk M - Van De Velde S / Varenhorst C 0 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Capogrosso N / Azaad J A 0 - 2  
Schumann D / Durant C - Ageba Y / Taira N 2 - 0  
Schumann D / Durant C - Kunert T / Mullner D 1 - 2  
Slick S / Allen W - Betzien M / Erdmann J 1 - 2  
Slick S / Allen W - Chiniewicz M / Korycki M 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Juchnevic R / Vasiljev A 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Mchugh C / Schubert Z 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Padsawud S / Nakprakhong B 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Van De Velde S / Varenhorst C 2 - 1  
Strandröplabda (Varsó-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloem L / Sinnema J - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Bloem L / Sinnema J - Makhno In / Makhno Ir 2 - 0  
Dubovcova N / Strbova A - Pischke T / Bukovec S 2 - 1  
Gallay A / Pereyra F - Suzuki C / Sakaguchi Y 1 - 2  
Herrmann Z / Junzill P - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Koshikawa M / Murakami M - Kaczmarek A / Legieta K 2 - 0  
Laird N / Palmer B - Jupiter A / Chamereau A 0 - 2  
Laird N / Palmer B - Paquete V / Pinheiro B 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Dabizha K / Rudykh D 2 - 0  
Lobato Herrero/Fernandez - Gromadowska/Gruszczynska 2 - 0  
Lobato Herrero/Fernandez - Ludwig L / Kozuch M 1 - 2  
Lodej M / Duda M - Ludwig L / Kozuch M 0 - 2  
Lunina D / Samoday M - Heidrich/Verge-Depre 1 - 2  
Lunina D / Samoday M - Revuelta M / Orellana Z 2 - 1  
Murakami M / Ishii M - Lin M M / Zeng J 2 - 1  
Pischke T / Bukovec S - Udomchavee T / Numwong R 2 - 0  
Radarong V / Hongpak K - Dabizha K / Rudykh D 1 - 2  
Sakaguchi K / Murakami R - Jupiter A / Chamereau A 0 - 2  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Antunes T D R / Lima T 0 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Lin M M / Zeng J 0 - 2  
Van Driel / Reinders I - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - C. Bucsa 0 - 2  
A. Gamiz - Xinyun Han 0 - 2  
A. Hesse - Kur. Nara 2 - 0  
A. Kiick - E. Guerrero Alvarez 2 - 0  
C. Martinez Cirez - V. Juhaszova 0 - 2  
D. Kovinic - C. Buyukakcay 0 - 2  
D. Papamichail - M. Bassols Ribera 1 - 2  
D. Seguel - V. Gracheva 2 - 1  
G. Maristany Zuleta - R. Zarazua 1 - 2  
I. Burillo Escorihuela - T. Mrdeza 2 - 0  
J. Fourlis - Jani R-L. 2 - 0  
K. Hobgarski - D. Radanovic 2 - 0  
M. Arcangioli - M. Yerolymos 1 - 2  
M. Benoit - I.M. Bara 1 - 2  
N. Stojanovic - K. Zimmermann 2 - 0  
R. Hogenkamp - O. Saez Larra 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - Joao Menezes 1 - 2  
Don. Young - D. Novikov 0 - 2  
Duck Hee Lee - J. McNally 2 - 0  
Evan Song - Yas. Uchiyama 1 - 2  
F. Peliwo - C. Gomez-Herrera 0 - 2  
Ji Sung Nam - J.J. Wolf 2 - 1  
M. Mmoh - Ale. Gonzalez    
M. Torpegaard - R. Sarmiento 2 - 0  
M.F. Descotte - D. Sela 0 - 2  
Piros Zs. - T. Smyczek 1 - 2  
Zhe Li - Zhizhen Zhang 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulais J / Trotter J - Martinez L D / Quiroz R 0 - 2  
Cressy M / Saraiva B - Cash R / Mercer J 2 - 0  
Hach Verdugo H / Young D - Altamirano C / Kwiatkowski T-S    
Heliovaara H / Lawson A - Kingsley C / Mcnally J    
Kadhe A / Uzhylovskyi V - Li Z / Uchiyama Y 0 - 2  
Millot V / Novikov D - Fruttero J / Nam J    
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - R. Molleker 0 - 2  
A. de Greef - U. Ignatik 1 - 2  
B. Bonzi - C. Moutet 0 - 2  
C. Lestienne - A. Vatutin 1 - 2  
D.E. Galan Riveros - F. Gaio 0 - 2  
E. Ymer - S. Darcis 2 - 0  
H. Grenier - F. Arguello 0 - 2  
J.S. Tatlot - P. Sousa 1 - 2  
K. Coppejans - E. Benchetrit 2 - 0  
M. Safwat - E. Lopez-Perez 2 - 0  
P. Cachin - P. Andujar 1 - 2  
P. Martinez Portero - M. Guinard 1 - 2  
S. Nagal - Q. Halys 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Pellegrino A - Gonzales R / Vardhan V 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Lopez-Perez E / Marrero D 1 - 2  
Tenisz (Manchester, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barnett - M. Bouzkova 0 - 2  
A. Blinkova - T. Smitkova 2 - 0  
E. Webley-Smith - K. Sebov 0 - 2  
Gab. Taylor - V. Tomova 2 - 1  
I. Neel - Xiyu Wang 0 - 2  
J. Loeb - Z. Diyas 0 - 2  
K. Ahn - Rob. Anderson 0 - 2  
K. Dunne - W. Osuigwe    
Lin Zhu - N. Broady 0 - 2  
M. Inglis - Babos T. 0 - 2  
M. Linette - Ann Li 2 - 0  
Mayo Hibi - S. Vickery 1 - 2  
Mis. Doi - M. Georges 2 - 0  
S. Murray - Asia Muhammad 2 - 0  
V. Heisen - M. Brengle 0 - 2  
Y.L. Miyazaki - L. Cabrera 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - T. Kamke 2 - 1  
Den. Novak - P. Jubb 2 - 0  
E. Donskoy - E. Escobedo 2 - 0  
M. Basic - Soon Woo Kwon 0 - 2  
R. Bemelmans - R. Ramanathan 2 - 0  
R. Peniston - B. Tomic    
S. Napolitano - I. Karlovic 1 - 2  
Y. Maden - Yui. Sugita 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - M. Rybarikova    
A. Tomljanovic - Dan. Lao 2 - 0  
B. Pera - K. Swan 2 - 0  
C. Paquet - A. Raina 2 - 1  
C. Paquet - E. Rodina    
Car. Garcia - N. Bains 2 - 0  
D. Jakupovic - D. Vekic 1 - 2  
E.G. Ruse - D. Yastremska    
E.G. Ruse - E. Rodina 2 - 0  
H. Dart - V. Lapko 2 - 1  
I. Jorovic - Ell. Perez 2 - 0  
J. Brady - Shuai Zhang 2 - 0  
K. Mladenovic - M. Frech 2 - 0  
Lud. Samsonova - V. Golubic 1 - 2  
M. Niculescu - T. Maria 1 - 2  
M. Sakkari - H. Watson 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - S. Rogers 2 - 1  
Tara Moore - M. Lumsden 0 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tatishvili - A. Grymalska 0 - 2  
A. Zaja - B. Haas 0 - 2  
Bondár A. - U. Eikeri 1 - 2  
C. Dinu - S. Wagner 0 - 2  
L. Stefanini - L. Salden 1 - 2  
N. Dascalu - M. di Giuseppe 0 - 2  
N. Parrizas-Diaz - M. Minella 0 - 2  
O. Danilovic - D. Spiteri 2 - 0  
P.C. Goncalves - F. di Lorenzo 0 - 2  
S. Errani - L. Sabino 2 - 0  
S. Vögele - J. Pieri 0 - 2  
T. Pieri - Nao Hibino 1 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Seppi 2 - 0  
C. Garin - R. Haase    
Jor. Thompson - F. Tiafoe 2 - 0  
T.H. Fritz - B. Coric 1 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ram R / Salisbury J - Arends S / Middelkoop M 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Tsurenko - K. Flipkens 0 - 2  
M. Gasparyan - G. Minnen 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - A. Kalinskaya 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandrova E / Voskoboev - Barthel M / Mitu A 2 - 0  
McHale C / Riske A - Bertens K / Schuurs D 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lazarov - A. Tabilo 0 - 2  
B. Crepatte - L. Giustino 0 - 2  
G. Sakharov - O. Nedovyesov 1 - 2  
P. Krstin - A. Vukic 2 - 0  
S. Diez - A. Golubev 2 - 1  
S. Korda - M. Polmans 1 - 2  
T. Brkic - F. Coria 1 - 2  
V. Manafov - R. Bonadio 0 - 2  
Y. Hanfmann - R. Bonadio    
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fayziev S / Tabilo A - Behar A / Escobar G 1 - 2  
King E / Reese H - Jaziri M / Mansouri S    
Kravchuk K / Skatov T - Martin A / Podlipnik-Cast 0 - 2  
Oliveira G / Vasilevski A - Alcantara F / Lomakin G 2 - 0  
Purcell M / Santillan A - Fomin S / Yevseyev D 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - M. Kecmanovic 2 - 0  
J-W. Tsonga - M. Raonic 1 - 2  
L. Pouille - D. Medvedev 2 - 1  
N. Basilashvili - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Fucsovics - Bambridge L / O'Mara J 1 - 2  
Bopanna R / Shapovalov D - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Peers/Soares - Molchanov D / Sitak A 2 - 0  

 

2019.06.11.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 4 - 1  
KIA Tigers - Samsung Lions 7 - 1  
KT Wiz - SK Wyverns 1 - 13  
LG Twins - Lotte Giants 1 - 1  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 8 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Yokohama Baystars 3 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Hanshin Tigers 2 - 2  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp 5 - 4  
Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 1 - 2  
Saitama Seibu - Yomiuri Giants 4 - 0  
Tohoku Rakuten - Tokyo Yakult 3 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Diablos Rojos del Mexico 5 - 3  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 6 - 5  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco 7 - 11  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 6 - 7  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana    
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 4 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Pittsburgh 13 - 7  
Boston - Texas 3 - 4  
Chicago WS - Washington 1 - 12  
Colorado - Chicago Cubs 6 - 5  
LA Angels - LA Dodgers 5 - 3  
Miami - St. Louis 1 - 4  
NY Yankees - NY Mets    
Philadelphia - Arizona 8 - 13  
Tampa Bay - Oakland 6 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia (2.m.) 2 - 2  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 3.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - L. Manzin 1 - 0  
C. Venturini - D. Ballerini 0 - 1  
Criterium du Dauphine 2019, 3. szakasz    
J. Debusschere - E. Theuns 0 - 1  
J. Fuglsang - C. Froome 0 - 1  
J. Nieuwenhuis - J. Keukeleire 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - Mic. Woods 1 - 0  
S. Colbrelli - E. Boasson Hagen 0 - 1  
Sam Bennett - A.J. Hodeg 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Ciclista Olimpico (2.m.) 86 - 78  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende (3.m.) 57 - 60  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Periszteri - AEK Athén (2.m.) 71 - 79  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Golden State (5.m.) 105 - 106  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Capo D'Orlando (1.m.) 90 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Barcelona (3.m.) 81 - 96  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce (2.m.) 86 - 86, h.u. 101 - 93  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Ponte Preta 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Treze 3 - 2  
Sampaio Correa - Nautico 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Chapecoense 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Észak-Írország 0 - 1  
Németország - Észtország 8 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Szlovákia 1 - 5  
Magyarország - Wales 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Moldova 2 - 0  
Andorra - Franciaország 0 - 4  
Izland - Törökország 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Skócia 3 - 0  
Kazahsztán - San Marino 4 - 0  
Oroszország - Ciprus 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Örményország 2 - 3  
Liechtenstein - Finnország 0 - 2  
Olaszország - Bosznia-Hercegovina 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Cortulua 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Khouribga - Mouloudia Oujda 3 - 1  
RSB Berkane - Rapide Oued Zem 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UTC de Cajamarca - Molinos El Pirata 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Örgryte 0 - 1  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Katar 1 - 1  
Guatemala - Anglia 0 - 4  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Dél-Korea 0 - 1  
U20Ukrajna - U20Olaszország 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Koszovó - U21Törökország 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Montenegró - U21Kazahsztán 1 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Wales 3 - 1  
U21Ausztria - U21Franciaország 3 - 1  
U21Finnország - U21Svédország 2 - 3  
U21Örményország - U21Moldova 1 - 0  
Labdarúgás (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Hollandia 0 - 1  
Labdarúgás (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Svédország 0 - 2  
USA - Thaiföld 13 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Laosz 0 - 0  
Brunei - Mongólia 2 - 1  
Kelet-Timor - Malajzia 1 - 5  
Pakisztán - Kambodzsa 1 - 2  
Sri Lanka - Makaó    
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Burundi 1 - 1  
Dél-Korea - Irán 1 - 1  
Hongkong - Tajvan 0 - 2  
Horvátország - Tunézia 1 - 2  
Jordánia - Indonézia 4 - 1  
Kína - Tadzsikisztán 1 - 0  
Üzbegisztán - Szíria 2 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia 3 - 2  
Japán - Brazília 1 - 3  
Kína - Lengyelország 3 - 0  
Németország - Dominikai Köztársaság 3 - 1  
Olaszország - Bulgária 3 - 0  
Oroszország - Dél-Korea 3 - 1  
Szerbia - Thaiföld 0 - 3  
USA - Törökország 0 - 3  
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stefanow - Mic. White (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
B. Sargeant - A. Carty 4 - 2  
C. Steadman - Dom. Dale 4 - 3  
Chae Ross - Xiao Guodong (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Chun Wai Lee - C. Keogan (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
E. Sharav - T. Un-Nooh 3 - 4  
H. Akbar - A. Ursenbacher (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J. Lisowski - Dav. Lilley 4 - 2  
Lei Peifan - All. Taylor (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
R. Parsons - L. Kleckers 2 - 4  
Rob. Williams - G. Dott (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Baird - Mark Joyce 1 - 4  
S. Carrington - And. Higginson 4 - 0  
S. Maguire - L. Highfield 2 - 4  
Sco. Donaldson - F. Patrick 4 - 2  
Zhou Yuelong - Chen Feilong    
Strandröplabda (Varsó-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larsen K / Stockman E - Day E / Flint B 2 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - Emi. Gomez 0 - 2  
Ale. Gonzalez - N. Mejia 2 - 0  
C. Altamirano - J.K. Trotter 2 - 0  
C. Gomez-Herrera - I. Marchenko 2 - 0  
Can. Kingsley - Ji Sung Nam 0 - 2  
D. Nguyen - T-S. Kwiatkowski 1 - 2  
D. Novikov - M. Redlicki 2 - 0  
Dar. King - T. Seyboth Wild    
F. Cerundolo - F. Mena 2 - 0  
N. Alvarez - R. Sarmiento 0 - 2  
O. Luz - J. McNally 1 - 2  
Piros Zs. - Mak. Ochi 2 - 0  
R. Shane - M.F. Descotte 0 - 2  
V. Millot - A. Sarkissian    
Zhizhen Zhang - H. Heliovaara 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - A. Cornut-Chauvinc 0 - 2  
A. Ramos-Vinolas - T. Lamasine 2 - 0  
A. Vatutin - O. Roca Batalla 2 - 0  
B. Bonzi - A. Bega 2 - 0  
B. Gojo - F. Gaio 0 - 2  
G. Mager - F. Arguello    
H. Gaston - T. Griekspoor    
M. Bourgue - D. Masur 2 - 1  
S. Darcis - N. Gombos 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteve Lobato E / Roca Ba - Oswald P / Polasek F 0 - 2  
Margaroli L/Weissborn T-S - Heller P / Puodziunas S 2 - 1  
Siljestrom A / Ymer E - Lamasine T / Moutet C 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - R. Bemelmans 0 - 2  
Chr. Eubanks - Yos. Watanuki 2 - 0  
D. Köpfer - V. Troicki    
E. Escobedo - J.C. Aragone 2 - 1  
E. Hoyt - M. Basic 0 - 2  
Go Soeda - C. Ilkel 2 - 0  
J-P. Smith - E. Couacaud 2 - 0  
J. Draper - Yunseong Chung 2 - 1  
J. Duckworth - Jay Clarke    
L. Broady - T. Kamke 0 - 2  
P. Jubb - J. Zopp 2 - 1  
R. Peniston - B. Klein 2 - 1  
S. Myneni - M. Moraing 2 - 0  
S. Napolitano - Jam. Ward 2 - 0  
Tat. Ito - J. Kubler 2 - 0  
Yui. Sugita - Ze Zhang 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - T. Maria    
M. Niculescu - Y. Putintseva    
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - V. Flink 0 - 2  
C. Perrin - L. Chirico 2 - 0  
E. Cocciaretto - V. Grammatikopoulou 0 - 2  
I. Shinikova - C. Ferrando 2 - 1  
P. Ormaechea - M. di Giuseppe    
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - R. Gasquet 1 - 2  
D. Goffin - A. Davidovich Fokina 2 - 0  
J. Chardy - A. Seppi    
J. Sinner - N. Jarry 0 - 2  
L. Sonego - M. Kukushkin 1 - 2  
M. Ebden - P-H. Herbert 0 - 2  
T. de Bakker - A. Mannarino 0 - 2  
T. Fabbiano - A. Seppi 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Haase R / Rojer J-J 0 - 2  
Daniell M / Koolhof W - Chardy J / Martin F    
Daniell M / Koolhof W - Seppi A / Sousa J 2 - 0  
Garin C / Jarry N - Murray J / Skupski N 1 - 2  
Jebavy R / Zelenay I - Klaasen R / Venus M 1 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - K. Muchova 2 - 1  
C. McHale - P. Hercog 0 - 2  
D. Aiava - A. Sabalenka 2 - 1  
E. Alexandrova - E. Mertens 2 - 0  
K. Bertens - J. Larsson 2 - 0  
K. Flipkens - A. Krunic 2 - 1  
L. Tsurenko - Kri. Pliskova 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - A. Anisimova    
Y. Bonaventure - F. Ferro 2 - 1  
Yafan Wang - A. van Uytvanck 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Krunic A - Anisimova A / Hon P 2 - 0  
Garcia-Perez/Stollár - Krajicek M / Rus A 2 - 0  
Geuer N / Kania P - Adamczak M / Christian K 2 - 1  
Kalinskaya A / Kuzmova V - Kerkhove L / Schoofs B 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - B. Crepatte 1 - 2  
And. Martin - Tung-Lin Wu 2 - 0  
Di Wu - A. Golubev 0 - 2  
Evan King - D. Gimeno-Traver 1 - 2  
Gon. Oliveira - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
Kai. Uchida - Ale. Muller 2 - 0  
M-A. Hüsler - S. Travaglia 0 - 2  
M. Jaziri - A. Collarini 2 - 0  
N. Kuhn - A. Santillan 2 - 1  
N. Serdarusic - M. Purcell 2 - 1  
P. Kotov - A. Tabilo    
S. Mansouri - S. Korda 0 - 2  
T. Robredo - A. Golubev    
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Nedovyesov A - Cacic N / Yang T-H 0 - 2  
Goransson A / Huesler M - Diez S / Krstin P 2 - 0  
Khabibulin T / Manafov V - Brkic T / Pavic A 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. Raonic 1 - 2  
D. Kudla - V. Galovic 2 - 0  
D. Shapovalov - J-L. Struff 0 - 2  
Dus. Brown - J. Millman 2 - 0  
E. Gulbis - F. Auger Alliassime 0 - 2  
F. Lopez - L. Pouille 1 - 2  
Fucsovics M. - J.A. Munar Clar 2 - 0  
G. Monfils - Ste. Johnson 2 - 1  
M. Berrettini - N. Kyrgios 2 - 0  
P. Gojowczyk - Gil. Simon 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassime F / Hurka - Bambridge L / O'Mara J    
Begemann A / Brown D - Pouille L / Tsonga J 1 - 2  
Marach O / Melzer J - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Peers J / Soares B - Puetz T / Struff J-L 2 - 1  

 

 

2019.06.10.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Melbourne Demons 98 - 57  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 4 - 7  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 6 - 1  
Olmecas de Tabasco - Guerreros de Oaxaca 0 - 10  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 8 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - St. Louis 5 - 1  
Futsal (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Berettyóújfalu (4.m.) 2 - 2  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Spanyolország 3 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Boston (6.m.) 1 - 5  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 2.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lutsenko - M. Kwiatkowski 1 - 0  
B. Lambrecht - Gui. Martin 0 - 1  
C. Froome - R. Bardet 1 - 0  
Criterium du Dauphine 2019, 2. szakasz    
D. Impey - W. van Aert 0 - 1  
D. Teuns - Dan. Martin 1 - 0  
E. Boasson Hagen - S. Colbrelli 0 - 1  
J. Alaphilippe - Phi. Gilbert 0 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Ferro Carril Oeste (1.m.) 96 - 78  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gries-Oberhoffen - Rouen (2.m.) 74 - 78  
St-Chamond - Orleans (2.m.) 81 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Promitheasz Patra (1.m.) 103 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 86 - 92  
Maccabi TA - Hapoel Eilat 85 - 83  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Körmend (4.m.) 68 - 64  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Sassari (1.m.) 72 - 70  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveirense - Benfica (2.m.) 74 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Real Madrid (3.m.) 78 - 85  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád (1.m.) 98 - 94  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva (3.m.) 62 - 80  
VTB Liga 2018/19    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 78 - 71  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Botafogo RJ 1 - 2  
Fluminense - Flamengo 0 - 0  
Santos - Atlético MG 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Marienlyst 3 - 0  
Frem - Vejgaard 3 - 2  
Kjellerup - Skovshoved 1 - 2  
Slagelse BI - Odder 1 - 2  
Sydvest - Dalum 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Hellerup 0 - 0  
B93 Köbenhavn - Aarhus Fremad 2 - 3  
Brabrand - Jammerbugt 1 - 2  
Kolding IF - Middelfart 1 - 1  
Skive - Brönshöj 2 - 1  
Vanlöse - Ringköbing 4 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Koszovó 2 - 3  
Csehország - Montenegró 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Litvánia 4 - 1  
Ukrajna - Luxemburg 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Grúzia 5 - 1  
Írország - Gibraltár 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Norvégia 0 - 2  
Málta - Románia 0 - 4  
Spanyolország - Svédország 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Izrael 4 - 0  
Lettország - Szlovénia 0 - 5  
Észak-Macedónia - Ausztria 1 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Turku PS 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - GrIFK 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VIFK - JBK Pietarsaari 0 - 4  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - KFG Gardabaer 2 - 0  
Throttur Vogar - Fjardabyggd 2 - 1  
Tindastoll - Leiknir F. 1 - 2  
Vestri - IR Reykjavik 2 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kom Podgorica - Lovcen Cetinje 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Lobi Stars 0 - 0  
Enugu Rangers - Kano Pillars 1 - 1  
Enyimba - Ifeanyi Ubah 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Levanger 2 - 0  
Brattvag - Egersund 2 - 2  
Byasen - Moss 1 - 2  
Fredrikstad - Sola 5 - 1  
Hödd - Nardo 4 - 0  
Kvik Halden - Vidar 1 - 2  
Stjördals/Blink - Bryne 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Alta 2 - 2  
Odd Grenland 2 - Sotra 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Univ. San Martin 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyol 2. 2018/19    
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21San Marino 5 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovénia - U21Grúzia 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Nashville SC 1 - 4  
Labdarúgás (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Japán 0 - 0  
Labdarúgás (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kamerun 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Carabobo 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Ecuador 3 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - St. George Illawarra 12 - 36  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - F. Caruana 0.5 - 0.5  
L. Aronian - Wes. So 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - Liren Ding 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
V. Anand - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - B.J. Castle (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
All. Carter - Xu Si (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Chang Bingyu - Ian Burns (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Chen Zifan - M. Georgiou (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
L. Brecel - A. Hicks (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Long Zehuang - Sam Craigie (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Mann - Mike Dunn (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Mei Xiwen - P.S. Davison (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. Bulman - M. Holt (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
R. Lawler - Yang Qingtian (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R.T. Chuan Leong - Jak Jones (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Ric. Walden - Si Jiahui (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Ryan Day - L. Heathcote (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Tian Pengfei - Bai Langning    
Yan Bingtao - A. McGill (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Yuan Sijun - N. Saengkham (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Strandröplabda (Baden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Dressler C / Huber A 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 0  
Dressler C / Huber A - Huerta Pastor A / Menendez Ortego C 1 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Huerta Pastor A / Menendez Ortego 2 - 1  
Strandröplabda (Locarno, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Egger I / Eiholzer N 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - J. Boulais 2 - 1  
D. Nguyen - G. Brouwer 2 - 1  
J. Hiltzik - Evan Song 0 - 2  
J.K. Trotter - Roy Smith 2 - 0  
M. Cressy - T. Seyboth Wild 1 - 2  
Zhizhen Zhang - G. Blancaneaux    
Tenisz (Columbus-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - A. Kovacevic 2 - 1  
D. Novikov - A. Kadhe    
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - F. Arguello 0 - 2  
E. Esteve Lobato - U. Ignatik    
H. Gaston - B. Zapata Miralles 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - T. Lamasine 0 - 2  
P. Cachin - M. Martineau 2 - 0  
P. Heller - M. Guinard 1 - 2  
R. Ortega-Olmedo - E. Benchetrit 0 - 2  
S. Nagal - H. Nys 2 - 0  
T. van Rijthoven - M. Safwat 1 - 2  
Z. Kolar - J.S. Tatlot 0 - 2  
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - H. Grenier 2 - 1  
Tenisz (Nottingham-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Saville - R. Peniston 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - S. Caruso 2 - 0  
J. Sousa - F. Tiafoe 0 - 2  
Jor. Thompson - Tom. Paul 2 - 1  
Jur. Rodionov - T.H. Fritz 0 - 2  
R. Haase - U. Humbert 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Bakker T / Pel D - Inglot D / Krajicek A 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Arneodo R / Herbert P-H 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - B. Schoofs 2 - 0  
M. Barthel - G. Minnen 0 - 2  
P. Badosa Gibert - Pri. Hon 2 - 0  
P. Martic - P. Hercog    
V. Kudermetova - O. Jabeur 2 - 0  
V. Kuzmova - M. Gasparyan 1 - 2  
V. Lepchenko - E. Rybakina 0 - 2  
Y. Bonaventure - A. van Uytvanck    
Yafan Wang - Saisai Zheng    
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marozava L / Sanders S - Pliskova KR / Stefkova B 1 - 2  
Melichar N / Peschke K - Tsurenko L / Wang Y 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - T. Skatov 2 - 0  
A. Vukic - D. Tashbulatov 2 - 0  
D. Yevseyev - Tung-Lin Wu 0 - 2  
E. Kirkin - G. Sakharov 1 - 2  
K. Kravchuk - N. Serdarusic 1 - 2  
M-A. Hüsler - Gon. Escobar    
M. Vilella Martinez - T. Brkic 1 - 2  
R. Cid Subervi - M.T. Barrios Vera 1 - 2  
R. Safiullin - N. Kuhn 1 - 2  
S. Fayziev - Evan King 0 - 2  
S. Fomin - Ale. Muller 1 - 2  
Tsung-Hua Yang - R. Bonadio 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zverev - J-W. Tsonga 0 - 2  
P. Kohlschreiber - M. Kecmanovic 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Sharan D - Molchanov D / Sitak A 1 - 2  
Johnson S / Simon G - Lindstedt R / Raonic M 0 - 2  
Kyrgios N / Reid M - Mektic N / Skugor F 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,