Tippmix eredmények - 2019. február 11-17.

2019-02-11
Tippmix eredmények - 2019. február 11-17.
2019.02.17.
Alpesi sí (vb, műlesiklás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - H. Kristoffersen 1 - 0  
C. Hirschbühl - M. Mölgg 1 - 0  
F. Neureuther - D. Ryding 0 - 1  
M. Hirscher - C. Noel 1 - 0  
M. Schwarz - Dan. Yule 1 - 0  
Mic. Matt - A. Myhrer 1 - 0  
R. Zenhausern - M. Feller 1 - 0  
vb, műlesiklás 2019    
vb, műlesiklás 2019 - Top 3    
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - Arizona Hotshots 18 - 20  
San Antonio - Orlando 29 - 37  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Bohemians Praha 5 - 7  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 5 - 7  
Ostrava - Brno Bulldogs 6 - 3  
Otrokovice - Liberec 9 - 3  
SK Vinohrady - Pardubice 5 - 1  
Stresovice - Znojmo 12 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Welhot Kuopio 8 - 5  
Steelers Hämeenlinna - Oilers Espoo 7 - 10  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjellerasen - Harstad 12 - 5  
Greaker - Sandnes 11 - 8  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Kloten-Bülach 12 - 3  
Langnau - Wiler-Ersigen 4 - 4  
Malans - Köniz 8 - 4  
Thun - Chur 7 - 6  
Uster - Rychenberg Winterthur 4 - 5  
Zug - St. Gallen 8 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Dalen 4 - 6  
Sirius - Lindas Hovas 8 - 3  
Växjö - Jönköping 4 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Uhta 7 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheirense - Burinhosa 5 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Ribera Navarra 2 - 2  
Golf (ISPS Handa World Super 6 Perth)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ISPS Handa World Super 6 Perth 2019    
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Hollandia 0 - 5  
Új-Zéland - Kína 2 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 1 - 1  
Belleville - Cleveland 4 - 2  
Binghamton - Laval 2 - 5  
Bridgeport - Charlotte 7 - 3  
Bridgeport - Hartford 3 - 3  
Chicago Wolves - Iowa 1 - 1  
Grand Rapids - San Antonio 2 - 2  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 4  
Hershey - Lehigh Valley 2 - 2  
Lehigh Valley - Hershey 3 - 4  
Manitoba - Milwaukee 5 - 6  
Providence - Charlotte 2 - 3  
Providence - Springfield 1 - 5  
Rochester - Binghamton 5 - 1  
Rockford - Iowa 4 - 4  
Rockford - San Antonio 5 - 2  
Springfield - Toronto Marlies 1 - 3  
Stockton - Colorado Eagles 5 - 2  
Syracuse - Rochester 2 - 2  
Texas Stars - Tucson 1 - 4  
Utica - Cleveland 4 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Utica 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zell am See - Milano 6 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Sheffield 1 - 1  
Dundee - Fife 4 - 1  
Glasgow - Belfast 5 - 0  
Guildford - Manchester 1 - 0  
Milton Keynes - Cardiff 4 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Sparta Praha 2 - 2  
Karlovy Vary - Mountfield HK 1 - 4  
Mladá Boleslav - Liberec 1 - 4  
Olomouc - Litvínov 4 - 4  
Pardubice - Plzen 3 - 8  
Trinec - Brno 0 - 1  
Zlín - Vítkovice 5 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kokkolan Hermes 3 - 0  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Amiens 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szocsi 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Toronto 2 - 0  
Carolina - Dallas 3 - 0  
Chicago - Columbus 2 - 5  
Las Vegas - Nashville 5 - 1  
Los Angeles - Boston 2 - 4  
Minnesota - St. Louis 0 - 4  
NY Islanders - Edmonton 5 - 2  
Pittsburgh - NY Rangers 6 - 5  
San Jose - Vancouver 3 - 2  
Tampa Bay - Montreal 3 - 0  
Winnipeg - Ottawa 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringerike - Storhamar 1 - 6  
Stjernen - Manglerud 6 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bietigheim/Bissingen 3 - 5  
Bayreuth - Freiburg 4 - 3  
Crimmitschau - Kaufbeuren 2 - 1  
Dresden - Deggendorf 3 - 2  
Heilbronn - Kassel 3 - 1  
Ravensburg - Frankfurt Löwen 3 - 1  
Tölzer Löwen - Lausitzer Füchse 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 2 - 2  
Bremerhaven - Schwenningen 3 - 3  
Düsseldorf - Ingolstadt 2 - 2  
Eisbären Berlin - Krefeld 6 - 3  
Iserlohn - Nürnberg 8 - 2  
Köln - München 1 - 6  
Wolfsburg - Mannheim 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Innsbruck 4 - 3  
Znojmo - Dornbirn 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Salzburg 4 - 1  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 5 - 2  
Vienna Capitals - Klagenfurt 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Biasca Ticino 4 - 3  
Langenthal - Ajoie 5 - 1  
Visp - Thurgau 1 - 1  
Winterthur - Kloten 2 - 3  
Zug 2 - Olten 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Servette 3 - 3  
Zürich Lions - Bern 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Rögle 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Detva 7 - 3  
Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 1 - 0  
MAC - Kosice 3 - 1  
Nitra - Zilina 3 - 1  
Poprad - Diósgyőr 2 - 1  
Trencin - Zvolen 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Zvezda Csehov 4 - 4  
Heilongjiang - Himik Voszkreszenszk 1 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Oji Eagles (2.m.) 5 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Perth 68 - 68, h.u. 81 - 70  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Leuven 87 - 67  
Mechelen - Okapi Aalstar 78 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 88 - 99  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 82 - 85  
Wonju Dongbu - Goyang 80 - 96  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Cheongju Stars 62 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Landes 79 - 59  
Landerneau Bretagne - Villeneuve d'Ascq Lille 60 - 76  
Lyon - St-Amand Hainaut 77 - 69  
Nantes Reze - Tarbes 58 - 71  
Roche Vendee - Lattes Montpellier 86 - 83  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Strasbourg 97 - 98  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athinaikosz - Panioniosz 65 - 83  
Eleftheria Moszhato - Sporting Athén 62 - 59  
Iraklisz - Kalyvia Thorikosz 64 - 62  
PAOK - Eszperidesz Kallithea 70 - 47  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Panathinaikosz 73 - 79  
Kosárlabda (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Flamengo (Helyszín: Brazília) 86 - 70  
San Lorenzo De Almagro - Austin Toros 77 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem 70 - 82  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Holon 75 - 85  
Hapoel TA - Maccabi Rishon 78 - 64  
Maccabi Ashdod - Ironi Naharia 93 - 74  
Maccabi TA - Bnei Herzeliya 88 - 70  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang - Sichuan 127 - 84  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda 94 - 67  
Zalgiris Kaunas - Rytas Vilnius 67 - 70  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehingen - Paderborn 96 - 85  
Rostock - Heidelberg 77 - 69  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Alba Berlin 83 - 82  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Forli 76 - 86  
Cagliari - Verona 77 - 90  
Cento - GSA Udine 64 - 95  
Ferrara - Jesi 94 - 88  
Fortitudo Bologna - Assigeco Piacenza 92 - 73  
Montegranaro - Roseto 81 - 73  
Ravenna - Imola 87 - 80  
Treviso - Mantova 71 - 54  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Axpo Legnano - Eurobasket Roma 60 - 88  
Biella - Azimut Bergamo 48 - 78  
Cassino - Trapani 70 - 78  
Siena - Scafati 76 - 83  
Tortona - Casale Monferrato 70 - 62  
Treviglio - Agrigento 94 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Eirene Ragusa 55 - 100  
Lucca - Famila Schio 54 - 79  
San Martino di Lupari - Broni 64 - 46  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Brindisi 83 - 74  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 74 - 71  
MBA Moszkva - Nagyezsda Orenburg 70 - 66  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Leyma Coruna 87 - 59  
Iberojet Palma - Betis 92 - 58  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sant Adria - Al-Qazeres Extremadura 95 - 69  
SC Zaragoza - Cadi La Seu d'Urgell 58 - 56  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Barcelona 77 - 77, h.u. 93 - 94  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 76 - 74  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Polzela 91 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Botas Adana 69 - 70  
Fenerbahce - Antakya Hatay 100 - 65  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Anadolu Efes 80 - 70  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kristianstad 43 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - RK Zagreb 33 - 28  
Skjern - Nantes 32 - 34  
Szeged - Motor Zaporozsje 30 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Frydek-Mistek 41 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - EH Aalborg 29 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurofarm Rabotnik - Tatabánya 21 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Holstebro 26 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Granollers 34 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Metz 20 - 27  
Nice - Brest 25 - 17  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Diomidisz Argosz 28 - 18  
Pylea - Arisz Nikea 25 - 24  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Umag 31 - 29  
Varazdin - Sesvete 31 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Chrobry Glogow 26 - 24  
Piotrkow Trybunalski - Spojnia Gdynia 36 - 26  
Zaglebie Lubin - Stal Mielec 29 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Budaörs 40 - 20  
Kisvárda - Fehérvár 22 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Haslum 30 - 27  
Elverum - Bodö 35 - 21  
Falk Horten - Runar Sandefjord 22 - 33  
Fyllingen - Kolstad 32 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Gjerpen 32 - 24  
Fana Bergen - Storhamar 22 - 35  
Molde - Fredrikstad 20 - 21  
Tertnes Bergen - Skrim Kongsberg 32 - 21  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Lübeck-Schwartau 24 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Wetzlar 26 - 22  
Flensburg - Erlangen 28 - 18  
Füchse Berlin - Gummersbach 25 - 19  
Kiel - Magdeburg 25 - 28  
Melsungen - Bietigheim-Metterzimmern 31 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Halle-Neustadt 35 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Suhr Aarau 27 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - AIK 31 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - VästerasIrsta 27 - 18  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Ribnica 31 - 29  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Wolverhampton 0 - 1  
Doncaster - Crystal Palace 0 - 2  
Swansea - Brentford 4 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Arsenal 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Middlesbrough 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Gimnasia Mendoza 0 - 0  
Guillermo Brown - Gimnasia Jujuy 0 - 1  
Independiente de Mendoza - Dep. Moron 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Lanus 2 - 1  
Rosario Central - Tigre 0 - 2  
San Martin SJ - Independiente 1 - 1  
Talleres Cordoba - Huracan 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Central Coast Mariners 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Gabala 2 - 1  
Sabayil - Sabah 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Beerschot Wilrijk 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Anderlecht 0 - 1  
FC Bruges - Genk 3 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Cercle Bruges 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Dunav Ruse 3 - 0  
Levszki Szófia - Lokomotív Plovdiv 1 - 1  
Szeptemvri Szófia - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - The Strongest 0 - 1  
Nacional Potosi - Royal Pari Santa Cruz 4 - 1  
San Jose de Oruro - Real Potosi 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Mönchengladbach 1 - 1  
Leverkusen - Düsseldorf 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Magdeburg 1 - 3  
Dynamo Dresden - Regensburg 0 - 0  
Holstein Kiel - Fürth 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Würzburg - Rostock 0 - 2  
Zwickau - Jena 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - O'Higgins 2 - 1  
Union Espanola - Colo Colo 1 - 3  
Universidad de Concepcion - Everton Vina Del Mar 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Nea Szalamina Famaguszta 3 - 2  
Anorthoszisz Famaguszta - Omonia Nicosia 0 - 0  
Doxa Katokopia - Ermisz Aradippou 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Opava 2 - 2  
Plzen - Slavia Praha 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Bröndby 2 - 1  
Horsens - Vendsyssel 3 - 0  
OB Odense - Vejle 1 - 0  
Randers - FC Köbenhavn 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Magic FC - Kaizer Chiefs 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Fuerza Amarilla 1 - 2  
Macara Ambato - Barcelona Guayaquil 0 - 0  
Mushuc Runa - Dep. Cuenca 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - ENPPI 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sochaux - Lens 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Toulouse 2 - 1  
Caen - Strasbourg 0 - 0  
Lille - Montpellier 0 - 0  
Reims - Rennes 2 - 0  
St-Etienne - Paris SG 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Fleury 91 4 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aittitosz Szpata - Irodotosz Alikarnasszosz 1 - 1  
Apollon Larissza - Eginiakosz 3 - 2  
Iraklisz - Kerkyra 1 - 1  
Plataniasz - Karaiszkakisz Arta 2 - 0  
Szparti - Panahaiki 2 - 3  
Trikala - Apollon Pontosz 0 - 1  
Volosz NFC - Doxa Drama 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Panioniosz 1 - 1  
Larissza - Xanthi 1 - 1  
Levadiakosz - Panetolikosz 1 - 0  
Olympiakosz - AEK Athén 4 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - NAC Breda 5 - 0  
De Graafschap - Utrecht 0 - 1  
Excelsior - Emmen 2 - 1  
Groningen - Feyenoord 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 3 - 0  
Osijek - Istra 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Churchill Brothers 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Bengaluru 3 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Naft Masjed Soleyman 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Hadera 3 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya 1 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Atl. Bucaramanga 3 - 2  
Dep. Pasto - Jaguares de Cordoba 4 - 1  
Dep. Tolima - Envigado 2 - 0  
Junior de Barranquilla - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Cracovia Krakkó 0 - 2  
Zaglebie Lubin - Miedz Legnica 3 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selangor - PKNS 0 - 4  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - RSB Berkane 1 - 1  
FUS Rabat - Wydad Casablanca 0 - 1  
Raja Casablanca - Youssoufia Berrechid 3 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atlas de Guadalajara 3 - 0  
Cruz Azul - Santos Laguna 1 - 2  
Leon - Dep. Toluca 3 - 0  
Lobos BUAP - Queretaro 3 - 1  
Tigres - Necaxa 3 - 2  
UNAM Pumas - América 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Tiszakécske 0 - 0  
Cegléd - Kaposvár 1 - 2  
Gyirmót - Dorog 3 - 1  
Kazincbarcika - Vác 0 - 5  
Monor - Békéscsaba 2 - 2  
Mosonmagyaróvár - Balmazújváros 1 - 1  
Siófok - Csákvár 1 - 2  
Soroksár - Budafok 0 - 1  
Vasas - Győr 0 - 4  
ZTE - Nyíregyháza 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Wolfsburg 4 - 2  
Bremen - Duisburg 5 - 0  
Essen-Schönebeck - Hoffenheim 2 - 2  
Frankfurt - Potsdam 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Sassuolo 3 - 0  
Genoa - Lazio 2 - 1  
Internazionale - Sampdoria 2 - 1  
Napoli - Torino 0 - 0  
SPAL Ferrara - Fiorentina 1 - 4  
Udinese - Chievo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Cremonese 2 - 0  
Lecce - Livorno 3 - 2  
Spezia - Hellas Verona 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Arezzo 1 - 2  
Alessandria - Arzachena 0 - 1  
Lucchese - Entella 1 - 1  
Novara - Pistoiese 1 - 1  
Olbia - Carrarese 3 - 1  
Piacenza - Pro Patria 1 - 0  
Pisa - Gozzano 2 - 0  
Pontedera - Vercelli 0 - 2  
Robur Siena - U23Juventus 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Rende 2 - 1  
Catania - Paganese 2 - 1  
Cavese - Viterbese 1 - 1  
Monopoli - Juve Stabia 0 - 0  
Potenza - Siracusa 2 - 0  
Sicula Leonzio - Vibonese 2 - 0  
Virtus Francavilla - Reggina 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Hartberg 5 - 2  
Wiener Neustadt - Salzburg 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 2 - 2  
River Plate Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Sporting Cristal 0 - 2  
Melgar - Dep. Municipal 0 - 3  
Union Comercio - Universitario de Deportes 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Farense 1 - 0  
Braga B - Arouca 0 - 2  
Covilha - Pacos Ferreira 3 - 0  
Leixoes - Guimaraes B 2 - 1  
Mafra - Estoril 1 - 1  
Porto B - Uniao Oliveirense 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Marítimo 0 - 1  
Chaves - Boavista 1 - 1  
Moreirense - Tondela 2 - 0  
Sporting CP - Braga 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Botosani 1 - 2  
Gaz Metan Medias - Sepsi OSK 0 - 1  
Voluntari - Dunarea Calarasi 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Celtic 0 - 1  
Motherwell - Hearts 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Sp. Gijón 1 - 0  
Majadahonda - Malaga 0 - 1  
Mallorca - Lugo 3 - 0  
Numancia - Osasuna 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - San Sebastian Reyes 0 - 2  
Celta Vigo B - Pontevedra 0 - 1  
Cultural Leonesa - Unionistas de Salamanca 1 - 1  
Fuenlabrada - Rapido de Bouzas 2 - 0  
Internacional de Madrid - Las Palmas B 2 - 0  
Navalcarnero - Real Madrid B 2 - 3  
Ponferradina - Coruxo 1 - 1  
Salmantino - Deportivo B 0 - 0  
Union Adarve - Guijuelo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Izarra 1 - 0  
Calahorra - Real Sociedad B 0 - 1  
Gimn. Torrelavega - Leioa 1 - 1  
Langreo - Arenas de Getxo 1 - 0  
Real Union Irun - UD Logrones 0 - 0  
Sp. Gijón B - Mirandes 0 - 2  
Tudelano - Gernika 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Ebro 0 - 1  
Badalona - Valencia B 1 - 0  
Castellon - Teruel 1 - 1  
Ejea - Espanyol B 1 - 1  
Lleida - Levante B 2 - 0  
Olot - Barcelona B 1 - 1  
Peralada - Ontinyent 0 - 1  
Sabadell - Villarreal B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Cartagena 2 - 2  
Atl. Sanluqueno - Talavera de la Reina 1 - 0  
Badajoz - San Fernando 2 - 0  
Jumilla - UCAM Murcia 1 - 3  
Malaga B - Don Benito 0 - 2  
Melilla - Granada B 1 - 1  
Real Murcia - El Ejido 1 - 1  
Rec. Huelva - Ibiza Eivissa 0 - 0  
Sevilla B - Linense 2 - 0  
Villanovense - Marbella 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Alavés 1 - 1  
Real Madrid - Girona 1 - 2  
Valencia - Espanyol 0 - 0  
Villarreal - Sevilla 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Barcelona 2 - 0  
Real Sociedad - Sevilla 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Chiasso 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Sion 1 - 0  
Grasshoppers - Xamax 0 - 1  
Young Boys - FC Zürich 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turab. IK - AFC Eskilstuna 0 - 4  
Norrköping - Värnamo 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Öster 1 - 2  
FF Malmö - Degerfors 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frej Täby 2 - 1  
Hässleholms IF - Elfsborg 1 - 5  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Göteborg 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 4 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Vranje - Spartak Subotica 1 - 0  
Rad Belgrád - Zemun 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Istanbulspor 1 - 1  
Afjet Afyonspor - Giresunspor 3 - 2  
Altinordu - Gazisehir Gaziantep 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Sivasspor 4 - 2  
Kasimpasa - Galatasaray 1 - 4  
Kayserispor - Göztepe Izmír 2 - 1  
Trabzonspor - Alanyaspor 0 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Skócia - U19Azerbajdzsán 2 - 0  
Labdarúgás (U20AfrikaiNemKupája,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mali - U20Szenegál 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Plaza Colonia 2 - 2  
Cerro Largo - Danubio 2 - 0  
Defensor - Penarol 0 - 1  
Racing Montevideo - CA Cerro 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Dep. La Guaira 0 - 2  
Estudiantes de Caracas - Lala FC 0 - 0  
Estudiantes de Merida - Dep. Tachira 2 - 1  
Mineros de Guayana - Dep. Lara 1 - 0  
Trujillanos Valera - Metropolitanos Caracas 0 - 2  
Zulia Maracaibo - Puerto Cabello 2 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Hamilton Wanderers 3 - 2  
Canterbury Utd. - Team Wellington 2 - 1  
Tasman Utd. - Southern Utd. 1 - 2  
MMA (Bellator 216)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Kongo - V. Minakov 1 - 0  
Mic. Page - P. Daley 1 - 0  
V. Loureda - C. Fletcher (női) 1 - 0  
Y. Amosov - Eri. Silva 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Phoenix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albu - E. Whitmire (női) 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - R. Stenhouse Jr. (Daytona 1.) 0 - 1  
B. Keselowski - J. Logano (Daytona 1.) 0 - 1  
C. Bowyer - K. Harvick (Daytona 1.) 1 - 0  
D. Hamlin - Cha. Elliott (Daytona 1.) 1 - 0  
Dan. Suarez - Jim. Johnson (Daytona 1.) 0 - 1  
Kyle Busch - Kurt Busch (Daytona 1.) 1 - 0  
M. Truex Jr. - Erik Jones (Daytona 1.) 0 - 1  
Nascar, Daytona 1. 2019    
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Svéd verseny 2019    
WRC Rali, Svéd verseny 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - London Broncos 22 - 12  
Salford - Leeds Rhinos 14 - 46  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - La Rochelle 21 - 28  
Racing-Metro - Toulouse 29 - 34  
Rögbi (World Club Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Sydney Roosters 8 - 20  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Sesc RJ 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curitiba - Pinheiros 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Ansan Rush&Cash 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Gimcheon Expressway 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Suntory Sunbirds 1 - 3  
Gosei Trefuerza - Osaka Blazers 3 - 2  
JT Thunders - JTEKT Stings 3 - 0  
Toray Arrows - Oita Miyoshi 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Toyota Body Queenseis 0 - 3  
NEC Red Rockets - Kurobe Aqua Fairies 3 - 1  
Okayama Seagulls - Saitama Ageo Medics 0 - 3  
Toray Arrows - Ishikawa Blue Cats 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shanghai (1.m.) 0 - 3  
Jiangsu - Shandong (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Cuprum Lubin 3 - 1  
Trefl Gdansk - Jastrzebski Wegiel 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Impel Wroclaw - Legionowo 3 - 0  
Pila - Rzeszow 0 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Nyíregyháza 0 - 3  
Vasas - Jászberény 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - VCO Berlin 3 - 0  
Haching - Herrsching 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Wiesbaden 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Monza 0 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Modena 3 - 0  
Latina - Ravenna 2 - 3  
Padova - Vibo Valentia 3 - 0  
Perugia - Castellana Grotte 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Club Italia Roma 3 - 0  
Chieri - Casalmaggiore 1 - 3  
San Bernardo Cuneo - Bergamo 3 - 1  
Scandicci - Monza 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 0  
Zenit Szentpétervár - Fakel Novij Urengoj 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Conectabalear Manacor 3 - 2  
Rio Duero Soria - L'Illa Grau 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Emeve Lugo 3 - 2  
IBSA Las Palmas - Barcelona 2 - 3  
Sant Cugat - Haro Rioja 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maliye Piyango Ankara - Halkbank Ankara 0 - 3  
Plevne - Galatasaray 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beylikduzu Ihtisas - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Besiktas 3 - 0  
Fenerbahce - Canakkale Bld. Spor 3 - 0  
Halkbank Ankara - Galatasaray 1 - 3  
Nilufer Bld. Spor - Aydin Bld. Spor 3 - 0  
THY Istanbul - Ankara Karayollari 3 - 0  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bingham - Neil Robertson (9 nyert frame-ig) 7 - 9  
Sífutás (10 km, női, Cogne)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Cogne 2019    
10 km, női, Cogne 2019 - Top 3    
Ker. Niskanen - A. Svendsen 1 - 0  
N. Nepryaeva - Y. Belorukova 1 - 0  
T. Stadlober - Fri. Karlsson 0 - 1  
Sífutás (15 km, Cogne)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15km, Cogne 2019    
15km, Cogne 2019 - Top 3    
A. Bessmertnykh - E. Belov 1 - 0  
D. Tönseth - F. de Fabiani 1 - 0  
I. Niskanen - A. Bolshunov 0 - 1  
M.L. Nyenget - H.C. Holund 1 - 0  
Síugrás (Willingen, II. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - T. Zajc 1 - 0  
E. Klimov - K. Peier 0 - 1  
K. Geiger - P. Zyla 0 - 1  
K. Stoch - Ryo. Kobayashi 0 - 1  
S. Kraft - J.A. Forfang 0 - 1  
S. Leyhe - D. Prevc 1 - 0  
Willingen, II. verseny 2019    
Willingen, II. verseny 2019 - Top 3    
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - D. Sela 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Tenisz (Budapest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - A. Kalinskaya 2 - 1  
Arn G. - E. Gorgodze 2 - 1  
I. Swiatek - B. Schoofs 2 - 0  
J. Paolini - C. Perrin 2 - 1  
N. Vikhlyantseva - Gálfi D. 2 - 1  
P. Badosa Gibert - Nagy A. 2 - 1  
P. Hon - G. Garcia Perez 0 - 2  
Q. Lemoine - J.B. Teichmann 0 - 2  
R. Sramkova - T. Martincova 1 - 2  
Xinyu Wang - V. Tomova 0 - 2  
Y. Bonaventure - E. Rybakina 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - M. Cecchinato 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Zeballos H - Schwartzman D / Thiem D 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U. Humbert - S. Darcis 2 - 1  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Branc - Galloway R / Lammons N 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - T. Smyczek 0 - 2  
A. Popyrin - Dar. King 0 - 2  
Don. Young - Dan. Evans 0 - 2  
Yos. Watanuki - M. Arevalo 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - Babos T. 2 - 0  
A. Tomljanovic - Saisai Zheng 1 - 2  
B. Bencic - L. Hradecka 2 - 0  
E. Bouchard - V. Lapko 2 - 0  
E. Makarova - A. Sasnovich 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - D. Yastremska 2 - 1  
I. Jorovic - S. Errani 2 - 1  
K. Mladenovic - F. Al Nabhani 2 - 0  
L. Tsurenko - Y. Putintseva    
M. Frech - D. Kasatkina 1 - 2  
Su-Wei Hsieh - A. Sevastova 2 - 0  
V. Kuzmova - B. Pera 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena-Vecino L / C - Atawo R / Srebotnik K 2 - 1  
Brady J / Santamaria S - Jurak D / Olaru R 0 - 2  
Elbaba J / Fomina A - Ostapenko J / Siniakova K 0 - 2  
Han X / Niculescu M - Kato M / Ninomiya M 0 - 2  
Tenisz (Marseille-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - S. Bolelli 0 - 2  
E. Gerasimov - L. Rosol 2 - 1  
G. Barrere - S. Ofner 2 - 0  
I. Ivashka - M. Janvier 0 - 2  
M. Moraing - C. Lestienne 1 - 2  
O. Otte - M. Bachinger    
R. Bemelmans - A. Vatutin 0 - 2  
S. Stakhovsky - M. Basic 2 - 1  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - R. Opelka 1 - 2  
R. Opelka - B. Schnur 2 - 1  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Mannarino A / Nys H - Gonzalez S / Qureshi A 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro-sel,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - P. Martinez Portero 2 - 1  
F. Bagnis - C. Ruud 0 - 2  
H. Dellien - C. Berlocq 2 - 0  
J.I. Londero - R. Dutra da Silva 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro-sel,férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves M / Seyboth Wild T - Norrie C / Sousa J 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wawrinka - G. Monfils 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Kontinen H - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ces. Juarez - Ryo. Iwasa 0 - 1  
Omar Figueroa Jr. - John Molina Jr. 1 - 0  

 

 

2019.02.16.
Alpesi sí (vb, műlesiklás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Swenn-Larsson - K. Liensberger 1 - 0  
B. Schild - C. Geiger 1 - 0  
F. Hansdötter - K. Liensberger 0 - 1  
K. Lysdahl - L. St-Germain 0 - 1  
P. Vlhova - M. Shiffrin 0 - 1  
vb, műlesiklás, női 2019    
vb, műlesiklás, női 2019 - Top 3    
W. Holdener - A. Swenn-Larsson 0 - 1  
W. Holdener - F. Hansdötter 0 - 1  
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Salt Lake 12 - 9  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vanersborg - Broberg/Söderhamn 4 - 4  
Vetlanda - Motala 3 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Vitkovice 7 - 5  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rödovre 8 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Slevik 3 - 11  
Gjellerasen - Fredrikstad 5 - 1  
Sarpsborg - Harstad 6 - 6  
Tunet - Sandnes 10 - 7  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten-Bülach - Langnau 6 - 8  
Köniz - Uster 3 - 4  
Rychenberg Winterthur - Zug 9 - 4  
St. Gallen - Thun 8 - 5  
Wiler-Ersigen - Malans 3 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta 6 - 4  
Höllviken - Mullsjö 4 - 9  
Kalmarsund - Helsingborg 5 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Civitella Casanova - Augusta 8 - 2  
Dosson - Feldi Eboli 0 - 7  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Uhta 6 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Quinta dos Lombos 2 - 4  
Electrico FC - Azemeis 7 - 4  
Fundao - Leoes Porto Salvo 9 - 5  
Rio Ave - Modicus Sandim 4 - 6  
Sporting CP - Benfica 6 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Segovia 5 - 1  
Murcia - Barcelona 5 - 5  
Palma Futsal - Inter Movistar 2 - 1  
Parrulo Ferrol - Valdepenas 2 - 4  
Peniscola - Levante 2 - 4  
Santa Coloma - Magna Gurpea 2 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Nagy-Britannia 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Cleveland 1 - 1  
Binghamton - Laval 3 - 4  
Grand Rapids - San Antonio 5 - 1  
Lehigh Valley - Bridgeport 3 - 3  
Manitoba - Chicago Wolves 3 - 2  
Ontario Reign - Bakersfield 6 - 7  
Providence - Toronto Marlies 3 - 1  
Rochester - Syracuse 0 - 1  
San Jose Barracuda - San Diego 3 - 8  
Springfield - Charlotte 1 - 4  
Texas Stars - Tucson 2 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Olimpija Ljubljana 2 - 5  
Feldkirch - Fassa 6 - 5  
Jesenice - Vipiteno/Sterzing 4 - 1  
Lustenau - Asiago 3 - 5  
Renon/Ritten - Gherdeina/Gröden 4 - 2  
Salzburg 2 - Milano 7 - 4  
Val Pusteria - Cortina 3 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Glasgow 4 - 1  
Cardiff - Milton Keynes 6 - 5  
Fife - Coventry 4 - 7  
Manchester - Guildford 1 - 6  
Nottingham - Sheffield 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Vsetin 1 - 1  
Havirov - Kadan 4 - 2  
Jihlava - Poruba 2 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Trebic 3 - 2  
Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 7 - 0  
Slavia Praha - Frydek Mistek 0 - 2  
Zubr Prerov - Litomerice 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - KMH Budapest 4 - 6  
Gyergyói HK - Fehérvári Titánok 4 - 2  
Vasas - Vienna Capitals 2 2 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Metallurg Zslobin - Dinamo Molodecsno 3 - 1  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Kokkolan Hermes 0 - 3  
Jokipojat - SaPKo 1 - 4  
Kiekko-Vantaa - RoKi 4 - 0  
LeKi - IPK 6 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 3 - 3  
Ilves - Lahti Pelicans 5 - 2  
Jukurit - Vaasan Sport 4 - 4  
JYP - Kalpa 1 - 1  
Kookoo - SaiPa 2 - 2  
Lukko - Turku PS 2 - 5  
Ässät - Kärpät 1 - 3  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 4 - 1  
Lyon - Chamonix-Morzine 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
Amur Habarovszk - Red Star Kunlun 2 - 2  
Barisz Asztana - Avangard Omszk 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Traktor Cseljabinszk 4 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szibir Novoszibirszk 5 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Stoczniowiec Gdansk (1.m.) 5 - 0  
Podhale Nowy Targ - Nesta Torun (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Prizma Riga 2 - 2  
Liepaja - Lido Riga 5 - 4  
Mogo Riga - Kurbads Riga 2 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Boston 0 - 3  
Buffalo - NY Rangers 2 - 6  
Carolina - Edmonton 3 - 1  
Colorado - St. Louis 0 - 3  
Minnesota - New Jersey 4 - 4  
Philadelphia - Detroit 5 - 5  
Pittsburgh - Calgary 4 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 3 - 3  
Valerenga - Frisk/Asker 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Biel 3 - 2  
Langnau Tigers - Ambri 3 - 1  
Rapperswil - Lausanne 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Karlskrona 2 - 5  
Oskarshamn - Västervik 0 - 3  
Södertälje - MODO 1 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 0 - 2  
Frölunda - Skelleftea 7 - 1  
Färjestad - Linköping 3 - 0  
Malmö - Växjö 3 - 1  
Mora - Lulea 1 - 1  
Timra - Brynäs 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Oji Eagles (1.m.) 1 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Adelaide (3.m.) 93 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - NZ Breakers 84 - 78  
Sydney Kings - Cairns 89 - 84  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Charleroi Spirou 87 - 90  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Franca 86 - 103  
Mogi das Cruzes - Paulistano 89 - 91  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovanka MB - Slavia Praha 55 - 75  
Zabiny Brno - Nymburk 74 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Incheon Elephants 93 - 93, h.u. 104 - 108  
Changwon Sakers - Goyang 92 - 87  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 80 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Asan Woori Wibee 66 - 90  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Bourg 79 - 86  
Strasbourg - Limoges 72 - 63  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz Egaleo - Pszihiko 83 - 74  
Har. Trikoupisz Meszologi - Ermisz Agiasz 66 - 59  
Ippokratisz Kosz - Kardica 79 - 71  
Iraklisz - Marouszi 85 - 62  
Kavala - Kasztoria 76 - 67  
Korivosz Amaliada - Apollon Patra 55 - 61  
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb 74 - 89  
Kosárlabda (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Austin Toros 90 - 58  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Ness Ziona 78 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Lublin 72 - 76  
Sleza Wroclaw - Gdynia 62 - 60  
Torun - Gdansk 109 - 69  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda 86 - 72  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis 89 - 58  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Debrecen 91 - 112  
Magyar Kupa 2019    
Szombathely - Szolnok 83 - 92  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Szekszárd 68 - 78  
Vasas - Cegléd 64 - 63  
ZTE - PEAC-Pécs 81 - 91  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Hagen 64 - 77  
Hanau - Baunach 88 - 58  
Karlsruhe - Chemnitz 82 - 100  
Trier - Nürnberg 70 - 86  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Rieti 83 - 62  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Brindisi 86 - 87  
Virtus Bologna - Cremona 91 - 102  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Barcelona B 73 - 53  
Ourense - Castello 72 - 82  
Prat Joventut - Valladolid 73 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Ensino Lugo 80 - 74  
IDK Gipuzkoa - Zamarat 62 - 55  
Valencia - Bembibre 65 - 49  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Iberostar Tenerife 92 - 86  
Real Madrid - Joventut Badalona 93 - 81  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Partizan Belgrád 71 - 83  
Mega Bemax - Crvena zvezda 73 - 92  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Helios Domzale 83 - 78  
Primorska Koper - Olimpija Ljubljana 87 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Gundogdu - Galatasaray 80 - 94  
Izmit Bld. Spor - Mersin BB 65 - 94  
Kayserispor - Canik 106 - 81  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Besiktas 78 - 70  
Fenerbahce - Türk Telekom (Helyszín: Türk-csarnok) 73 - 65  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - R-N. Löwen Kronau 27 - 24  
Kielce - Montpellier 27 - 28  
Vardar Pro Skopje - Veszprém 27 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Nove Veseli 22 - 24  
KP Brno - Zubri 24 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Ringsted 34 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Aarhus Utd. 22 - 23  
Esbjerg - Nyköbing F. 42 - 27  
Herning-Ikast - Skanderborg 27 - 24  
Köbenhavn - Ringköbing 35 - 24  
Odense - Holstebro 25 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Logrono La Rioja 30 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Burgdorf-Hannover 29 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Porto 29 - 35  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Chartres 30 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Besancon 34 - 29  
Issy Paris - Bourg de Peage 29 - 25  
Saint-Amand - Toulon 26 - 31  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edessza - PAOK 24 - 25  
Fivosz Szikiesz - HAN Szaloniki 26 - 30  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladi Rudar Labin - Porec 25 - 27  
Zamet - Vinkovci 28 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wybrzeze Gdansk 24 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Lublin 24 - 34  
Koscierzyna - Jelenia Gora 28 - 27  
Koszalin - Zaglebie Lubin 17 - 19  
Piotrcovia Piotrkow - Kobierzyce 27 - 36  
Ruch Chorzow - Pogon Szczecin 25 - 33  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Debrecen 31 - 28  
FTC - Mosonmagyaróvár 30 - 16  
Siófok - Dunaújváros 31 - 17  
Vác - Érd 26 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Wilhelmshaven 26 - 23  
Balingen-Weilstetten - Hamm-Westfalen 30 - 22  
Ferndorf - Hamburg 26 - 22  
Nordhorn-Lingen - Coburg 29 - 21  
Rhein Vikings Neuss - Emsdetten 26 - 35  
Rimpar - Grosswallstadt 27 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Blomberg-Lippe 26 - 23  
Bensheim/Auerbach - Buxtehude 21 - 25  
Göppingen - Dortmund 26 - 30  
Leverkusen - Bietigheim 25 - 32  
Metzingen - Neckarsulm 36 - 26  
Nellingen - Thüringer HC 22 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Csehovszkije Medvegyi 28 - 31  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Avanca 29 - 35  
Benfica - Aguas Santas 34 - 24  
Fermentoes - Arsenal da Devesa 28 - 22  
Maia - ABC Braga 25 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Dedeman Bacau - Dinamo Bukarest 23 - 35  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Steaua Bukarest 28 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Alcobendas 33 - 24  
Quabit Guadalajara - AX Puente Genil 26 - 28  
Sinfin - Huesca 32 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Zuazo Barakaldo 25 - 26  
Castellon - Canyamelar Valencia 21 - 18  
Gijon - Porrino 22 - 20  
Malaga - Alcobendas 32 - 20  
Morvedre - Bera Bera 14 - 25  
Rocasa Gran Canaria - Elche 34 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Kriens 26 - 34  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Winterthur 20 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Sävehof 24 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Heid 27 - 19  
Skövde - Önnereds 21 - 29  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Samot Arandjelovac 36 - 21  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loka - Krka Novo Mesto 29 - 28  
Ormoz - Dobova 35 - 36  
SVIS Ivancna Gorica - Koper 27 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Saoura - Tadjenanet 2 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Derby County 2 - 1  
Newport - Manchester City 1 - 4  
Wimbledon - Millwall 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Wycombe 2 - 1  
Bradford - Plymouth 0 - 0  
Charlton - Blackpool 0 - 0  
Coventry - Walsall 3 - 0  
Fleetwood - Luton 1 - 2  
Gillingham - Scunthorpe 1 - 0  
Oxford Utd. - Peterborough 0 - 1  
Shrewsbury - Burton 1 - 1  
Southend - Portsmouth 3 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Tranmere 0 - 0  
Carlisle - Milton Keynes Dons 2 - 3  
Exeter - Bury 0 - 1  
Forest Green - Yeovil 3 - 0  
Grimsby - Cheltenham 1 - 0  
Lincoln - Stevenage 2 - 2  
Macclesfield - Colchester 1 - 1  
Northampton - Crawley 0 - 0  
Notts County - Mansfield 1 - 0  
Oldham - Crewe 1 - 1  
Port Vale - Morecambe 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - West Bromwich 0 - 2  
Bolton - Norwich 0 - 4  
Ipswich - Stoke 1 - 1  
Preston - Nottingham 0 - 0  
Rotherham - Sheffield Wed. 2 - 2  
Sheffield Utd. - Reading 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Hartlepool 0 - 4  
Bromley - Maidstone Utd. 2 - 0  
Dag & Red - Gateshead 0 - 2  
Eastleigh - Braintree 2 - 1  
Fylde - Chesterfield 0 - 1  
Halifax - Aldershot 0 - 0  
Harrogate Town - Ebbsfleet Utd. 1 - 2  
Havant & Waterlooville - Wrexham 2 - 3  
Leyton - Maidenhead Utd. 0 - 1  
Salford City - Dover 1 - 3  
Solihull Moors - Barnet 2 - 2  
Sutton Utd. - Barrow 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Agropecuario Argentino 0 - 1  
Atl. Rafaela - Arsenal Sarandí 0 - 0  
Brown de Adrogue - Atl. Temperley 0 - 1  
Central Cordoba SDE - Villa Dalmine 1 - 0  
Ferro Carril Oeste - Instituto Cordoba 1 - 1  
Nueva Chicago - Santamarina Tandil 0 - 1  
Sarmiento - Mitre Santiago del Estero 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Defensa Justicia 0 - 1  
Patronato Parana - Aldosivi 0 - 0  
San Lorenzo - Newell's 1 - 1  
San Martin de Tucuman - Belgrano de Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Western Sydney Wanderers 1 - 3  
Perth Glory - Brisbane Roar 4 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Perth Glory 4 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Sumqayit 2 - 1  
Zira - Neftcsi Baku 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Westerlo 3 - 0  
Saint-Gilloise - Roeselare 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Charleroi 1 - 2  
Oostende - Eupen 1 - 1  
Waasland Beveren - Gent 2 - 1  
Zulte Waregem - St. Truiden 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Slavia Szófia 1 - 0  
Botev Vraca - Vitosa Bistritsa 1 - 0  
Cserno More Várna - CSZKA Szófia 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Aurora Cochabamba 1 - 0  
Bolivar La Paz - Always Ready La Paz 2 - 1  
Sport Boys Warnes - Guabira Montero 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Bremen 1 - 1  
Hoffenheim - Hannover 3 - 0  
Schalke - Freiburg 0 - 0  
VfB Stuttgart - RB Leipzig 1 - 3  
Wolfsburg - Mainz 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Union Berlin 2 - 3  
Heidenheim - Hamburg 2 - 2  
Ingolstadt - Bochum 2 - 1  
St. Pauli - Erzgebirge Aue 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Braunschweig 1 - 3  
Hallescher FC - Lotte 0 - 0  
Karlsruhe - Kaiserslautern 0 - 1  
Meppen - Cottbus 3 - 0  
Münster - Osnabrück 0 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Uerdingen 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Univ.Catolica de Santiago 1 - 2  
Dep. Iquique - Curico Unido 0 - 0  
Universidad de Chile - Cobresal 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Apollon Limasszol 1 - 3  
APOEL Nicosia - AEK Larnaka 2 - 2  
Paralimni - Pafosz 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Olomouc 0 - 1  
Ostrava - Liberec 2 - 1  
Pribram - Zlín 3 - 2  
Slovacko - Karvina 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Hobro 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Richards Bay 1 - 0  
Chippa Utd. - Tshakhuma 2 - 0  
Witbank Spurs - Lamontville Golden Arrows 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Aucas Quito 1 - 3  
Olmedo - CD America De Quito 1 - 0  
Univ. Catolica de Quito - LDU Quito 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - Al-Ahly (EGY) 0 - 1  
Ismaily - Nogoom El Mostakbal 3 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Lahti 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Rovaniemi PS 2 - 3  
Vaasa PS - KPV Kokkola 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nice 3 - 0  
Marseille - Amiens 2 - 0  
Monaco - Nantes 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Metz 2 - 0  
Guingamp - Paris FC 0 - 1  
Montpellier - Dijon 4 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz Iraklio - Hania Kisszamikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Atromitosz Periszteri 0 - 2  
Panathinaikosz - Aszterasz Tripolisz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Venlo 3 - 0  
Heerenveen - PSV 2 - 2  
Heracles - F. Sittard 6 - 0  
Vitesse - Willem II 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Inter Zapresic 2 - 2  
Rijeka - Hajduk Split 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Mohun Bagan 1 - 2  
Gokulam Kerala - Indian Arrows 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Pune 1 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pars Jonoubi Jam - Nassaji Mazandaran 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 1  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Haifa 4 - 2  
Hapoel Raanana - Hapoel TA 0 - 0  
Maccabi TA - Ironi Kiryat Shmona 3 - 0  
Labdarúgás (Japán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Urawa RD (Helyszín: Urawa-stadion) 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Sailiya 1 - 0  
Al-Sadd - Al-Khor 6 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Once Caldas 1 - 1  
América de Cali - Independiente Medellin 3 - 0  
Millonarios - Atl. Huila 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Plock 1 - 0  
Korona Kielce - Lechia Gdansk 0 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Arka Gdynia 3 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - Felda Utd. 4 - 0  
Melaka Utd. - Pahang 1 - 1  
PKNP - Petaling Jaya CFC 2 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Olympique de Khouribga 3 - 1  
Moghreb Tetouan - Ittihad Tanger 1 - 1  
Mouloudia Oujda - Kawkab Marrakesh 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Monterrey 2 - 3  
Puebla - Pachuca 1 - 1  
Tijuana - Veracruz 3 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 2 - 1  
Diósgyőr - Honvéd 2 - 1  
Haladás - Mezőkövesd 1 - 2  
Kisvárda - Paks 0 - 0  
MTK - Vidi 1 - 3  
Puskás Akadémia - Újpest 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Milan 1 - 3  
Cagliari - Parma 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Salernitana 2 - 4  
Benevento - Cittadella 1 - 0  
Carpi - Perugia 0 - 1  
Padova - Foggia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Ravenna 3 - 0  
Giana Erminio - Virtus Verona 1 - 1  
Pesaro - Albinoleffe 0 - 1  
Renate - Pordenone 1 - 1  
Rimini - Imolese 2 - 0  
Sambenedettese - Fano 0 - 0  
Südtirol - Gubbio 4 - 0  
Teramo - Monza 1 - 1  
Ternana - Triestina 0 - 2  
Vicenza - Fermana 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - St. Pölten 6 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Dep. Santani 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Sport Boys Callao 3 - 0  
C. Mannucci Trujillo - Ayacucho 4 - 4  
Dep. Binacional - C. Vallejo Trujillo 1 - 0  
Univ. San Martin - UTC de Cajamarca 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Penafiel 1 - 1  
Famalicao - Viseu 3 - 2  
Varzim - Benfica B 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Portimonense 2 - 0  
Nacional Madeira - Feirense 4 - 0  
Porto - Setúbal 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Astra Giurgiu 1 - 1  
Hermannstadt - Univ. Craiova 1948 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Mirren 2 - 2  
Hibernian - Hamilton 2 - 0  
Livingston - Dundee 1 - 2  
Rangers - St. Johnstone 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Edinburgh City 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Brechin 0 - 1  
Montrose - Forfar 2 - 0  
Raith Rovers - Arbroath 0 - 1  
Stranraer - Dumbarton 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Albion Rovers 1 - 0  
Cowdenbeath - Annan 2 - 4  
Elgin - Stirling 3 - 2  
Peterhead - Queens Park 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Partick Thistle 0 - 2  
Dunfermline - Inverness CT 1 - 0  
Greenock Morton - Ayr Utd. 0 - 0  
Queen of South - Dundee Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Tenerife 2 - 0  
Deportivo - Gimnastic 1 - 1  
Elche - UD Extremadura 2 - 0  
Oviedo - Alcorcon 1 - 0  
Zaragoza - Albacete 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid B - Atl. Madrid B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Oviedo B 4 - 1  
CD Vitoria - Amorebieta 1 - 2  
Durango - R. Santander 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquense - Atl. Baleares 0 - 1  
Hercules - Cornella 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valladolid 1 - 0  
Celta Vigo - Levante 1 - 4  
Rayo Vallecano - Atl. Madrid 0 - 1  
Real Sociedad - Leganes 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Rapperswil 1 - 0  
Schaffhausen - Kriens 1 - 2  
Servette - Wil 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Lugano 0 - 3  
St. Gallen - Thun 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Jönköping Södra 1 - 0  
Örgryte - Norrby 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Brage 6 - 1  
Rosengaard - Brommapojkarna 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad BK - Sirius 1 - 2  
Östersund - Halmstad 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - GAIS 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Limhamn Bunkeflo 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IK Uppsala - Eskilstuna Utd. 2 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Partizan Belgrád 0 - 3  
Crvena zvezda - Vojvodina 4 - 0  
Macsva Sabacs - Mladost Lucani 0 - 1  
Proleter Novi Sad - Radnik Surdulica 0 - 0  
Radnicki Nis - Cukaricki 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Slovan Bratislava 0 - 1  
Nitra - Podbrezova 1 - 3  
Ruzomberok - Zlate Moravce 4 - 0  
Trencin - Senica 3 - 0  
Zemplin Michalovce - Sered 1 - 0  
Zilina - Trnava 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Boluspor 1 - 0  
Hatayspor - Adana Demirspor 1 - 1  
Ümraniyespor - Balikesirspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Ankaragücü 0 - 0  
Bursaspor - Rizespor 0 - 2  
Fenerbahce - Konyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (U20AfrikaiNemKupája,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Nigéria - U20Dél-Afrika 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud - Fenix Montevideo 1 - 2  
Liverpool Montevideo - Nacional 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Atl. River Plate 1 - 1  
Rampla Juniors - Progreso 3 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Portuguesa Acarigua 2 - 1  
Caracas FC - Aragua Maracay 1 - 1  
Dep. Anzoategui - Llaneros FC 2 - 3  
Labdarúgás (Vietnámi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Binh Duong 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Llandudno FC 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Caernarfon 3 - 2  
TNS - Barry Town 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Linfield (Helyszín: Linfield-stadion) 0 - 1  
MMA (Bellator 215)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vanderford - Co. Jones 1 - 0  
E. Dantas - T. Misech 1 - 0  
L. Storley - I. Pascu 1 - 0  
Mike Kimble - J. Douma 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Newcastle 30 - 13  
Harlequin - Worcester 47 - 33  
Northampton Saints - Sale 67 - 17  
Saracens - Leicester 33 - 10  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Toulon 19 - 10  
Clermont - Bordeaux 40 - 20  
Montpellier - Perpignan 10 - 28  
Section Paloise - Castres 9 - 14  
Stade de France - Lyon 13 - 24  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Llanelli Scarlets 25 - 19  
Cardiff - Glasgow Warriors 34 - 38  
Connacht - Bloemfontein Cheetahs 25 - 17  
Zebre - Leinster 24 - 40  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Canterbury Crusaders 22 - 24  
Buenos Aires Jaguares - Johannesburg Lions 16 - 25  
Pretoria Bulls - Cape Town Stormers 40 - 3  
Sydney Waratahs - Wellington Hurricanes 19 - 20  
Tokyo Sunwolves - Durban Sharks 10 - 45  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Maringa 1 - 3  
Sada Cruzeiro - Renata Campinas 3 - 2  
Sao Judas - Sesi SP 0 - 3  
Taubate Funvic - Itapetininga 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Osasco Nestle 3 - 1  
Sesc RJ - Barueri 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Seoul Woori 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Seoul Caltex 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Poitevin Poitiers 3 - 1  
Narbonne - Tours 1 - 3  
Rennes - Chaumont 1 - 3  
Toulouse - Ajaccio GFC 0 - 3  
Tourcoing - Cannes 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Mulhouse 0 - 3  
Mougins - Nantes 0 - 3  
St-Raphael - Le Cannet 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - JT Thunders 3 - 1  
Gosei Trefuerza - Toray Arrows 1 - 3  
JTEKT Stings - Suntory Sunbirds 1 - 3  
Nagano Tridents - Panasonic Panthers 1 - 3  
Oita Miyoshi - Osaka Blazers 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - JT Marvelous 3 - 2  
Hitachi Rivale - Hisamitsu Springs 1 - 3  
Okayama Seagulls - NEC Red Rockets 3 - 2  
Toray Arrows - Kurobe Aqua Fairies 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Tianjin (2.m.) 0 - 3  
Shanghai - Beijing (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Czarni Radom 3 - 0  
Kedzierzyn-Kozle - Resovia Rzeszow 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrowiec Swietokrzyski - Bydgoszcz 2 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kazincbarcika 0 - 3  
Kecskemét - Pénzügyőr 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lüneburg - Bühl 3 - 1  
Netzhoppers Bestensee - Giesen 3 - 2  
Rottenburg - Düren 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Potsdam 2 - 3  
SW Erfurt - Stuttgart 1 - 3  
VCO Berlin - Straubing 1 - 3  
Vilsbiburg - Schwerin 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Siena 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Filottrano 3 - 0  
Novara - Bisonte Firenze 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Belogorje Belgorod 3 - 1  
Jaroszlavl - Nova Novokujbisevszk 2 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Jugra Szurgut 3 - 1  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Kuzbassz Kemerovo 1 - 3  
Ural Ufa - Dinamo-LO 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Uralocska Jekatyerinburg 1 - 3  
Leningradka Szentpétervár - Dinamo Krasznodar 2 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Szahalin 3 - 0  
Metar Cseljabinszk - Mincsanka Minszk 1 - 3  
Proton Szaratov - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Dinamo Kazany 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - San Sadurnino 3 - 1  
Teruel - Ushuaia Ibiza 1 - 3  
Uriba Palma - Almería 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - Santanderina 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Granadas de Elche 3 - 1  
Haris Dimurol - Madrid Chamberi 3 - 1  
Logrono - Avarca de Menorca 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Fenerbahce 1 - 3  
Arkas Izmir - Inegol Bld. Spor 3 - 0  
Istanbul BB - Jeopark Kula 3 - 0  
Ziraat Bankasi Ankara - Afyon Bld. Spor 3 - 1  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Vafaei Ayouri - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
J. O'Connor - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Sífutás (Sprint, Cogne)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bap. Gros - Sim. Hamilton 0 - 1  
H.S. Taugboel - E. Brandsdal 1 - 0  
J. Haggstrom - M. Bergström 0 - 1  
L. Chanavat - R. Jouve 1 - 0  
S. Ustiugov - F. Pellegrino 0 - 1  
S.T. Fossli - K. Stadaas 1 - 0  
Sprint, Cogne 2019    
Sprint, Cogne 2019 - Top 3    
Sífutás (Sprint, női, Cogne)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Laurent - N. Matveeva 0 - 1  
M. Lundgren - J. Hagstrom 0 - 1  
S. Caldwell - J. Diggins 0 - 1  
S. Ringwald - N. Faehndrich 1 - 0  
Sprint, női, Cogne 2019    
Sprint, női, Cogne 2019 - Top 3    
V. Fabjan - A. Cebasek 0 - 1  
Y. Belorukova - N. Nepryaeva 0 - 1  
Sílövészet (10 km,üldöz.,női,SaltLakeCity)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Salt Lake City 2019    
10 km, üldözéses, női, Salt Lake City 2019 - Top 3    
A. Chevalier - V. Hinz 1 - 0  
A. Kuzmina - D. Wierer 1 - 0  
D. Herrmann - C. Aymonier 1 - 0  
J. Dzhyma - E. Högberg 0 - 1  
K. Mäkäräinen - M. Olsbu Roeiseland 1 - 0  
M. Hojnisz - F. Hildebrand 0 - 1  
V. Vitkova - E. Puskarcikova 1 - 0  
Sílövészet (12,5km,üldözés, Salt Lake City)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Salt Lake City 2019    
12,5 km, üldözéses, Salt Lake City 2019 - Top 3    
A. Guigonnat - D. Windisch 1 - 0  
E.O. Bjöntegaard - A. Rastorgujevs 0 - 1  
H. L'Abeé-Lund - J. Kühn 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - L. Hofer 1 - 0  
R. Rees - E. Lesser 0 - 1  
V.S. Christiansen - S. Desthieux 1 - 0  
Síugrás (Willingen, I. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - K. Peier 1 - 0  
H.E. Granerud - E. Klimov 0 - 1  
J.A. Forfang - M. Hayböck 1 - 0  
K. Stoch - Ryo. Kobayashi 1 - 0  
Rob. Johansson - K. Geiger 0 - 1  
S. Kraft - P. Zyla 0 - 1  
T. Zajc - M. Eisenbichler 1 - 0  
Willingen, I. verseny 2019    
Willingen, I. verseny 2019 - Top 3    
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - Tat. Ito    
J. Duckworth - H. Laaksonen 1 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Balaji N S / Kadhe A 2 - 0  
Purcell M / Reid M - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D.S. Schwartzman 1 - 2  
D. Thiem - P. Cuevas 2 - 1  
D.S. Schwartzman - A. Ramos-Vinolas 2 - 0  
M. Cecchinato - G. Pella 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munar Clar J A / Ramos-Vi - Schwartzman D / Thiem D 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Mahut - M. Moraing    
S. Travaglia - S. Darcis 1 - 2  
U. Humbert - M. Moraing 2 - 1  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Humbert U - Galloway R / Lammons N 0 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Barranco Cosano J / Branc 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Yos. Watanuki 0 - 2  
A. Menendez-Maceiras - A. Arnaboldi 2 - 1  
A. Popyrin - Pre. Brown 2 - 0  
B. Fratangelo - Don. Young 0 - 2  
D. Köpfer - Dan. Evans 1 - 2  
J-P. Smith - Dar. King 0 - 2  
M. Arevalo - R. Ramanathan 2 - 1  
T. Smyczek - Yas. Uchiyama 2 - 0  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - E. Mertens 1 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A L / Schuurs - Chan H-C / Chan L 1 - 2  
Tenisz (Dubai-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pera - A. Kalinina 2 - 1  
D. Jakupovic - J. Brady 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - G. Dabrowski 2 - 0  
Lud. Samsonova - Lin Zhu 0 - 2  
M. Frech - Mis. Doi 2 - 1  
P. Hercog - L. Hradecka 1 - 2  
S. Vögele - I. Jorovic 0 - 2  
Z. Diyas - M. Niculescu 2 - 0  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - S. Querrey 2 - 1  
J. Isner - Jor. Thompson 2 - 0  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Puetz T - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Sandgren T / Withrow J - Mannarino A / Nys H 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro-sel,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Carvalho Cardoso Alves - P. Martinez Portero 1 - 2  
E. Ymer - Joao Domingues 2 - 1  
H. Dellien - R. Matos 2 - 1  
J.I. Londero - A. Giannessi 2 - 0  
L. Sonego - K. Coppejans    
M. Donati - R. Dutra da Silva 1 - 2  
N. Rodrigues - C. Berlocq 0 - 2  
T. Bellucci - C. Ruud 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro-selejtező,ffip)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - Norrie C / Sousa J 0 - 2  
Monroe N / Reyes-Varela M - Alves M / Seyboth Wild T 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - D. Medvedev 2 - 1  
K. Nishikori - S. Wawrinka 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Kontinen H - Granollers M / Mektic N 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Ram R / Salisbury J 2 - 1  
Tenisz (Shrewsbury, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Wickmayer - V. Diatchenko 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Mornar 19 - 10  
Primorac Kotor - VK Posk 13 - 7  
Sabac - Jadran Herceg Novi 6 - 10  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - BVSC 11 - 11  
Szentes - Pécs 8 - 7  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - UVSE 8 - 7  
Szolnok - Miskolc 11 - 8  
Tatabánya - Vasas 10 - 6  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - UVSE 8 - 11  
FTC - BVSC 8 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Posillipo Napoli 12 - 12  
Florentia - Bogliasco 12 - 9  
Lazio - Roma 7 - 6  
Savona - Quinto 7 - 7  
Sport Management - Recco 8 - 12  
Trieste - Catania 8 - 4  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Hernandez - T.P. Ward 0 - 1  
Mic. Nielsen - Y. Ngabu 0 - 1  
Rob Brant - K. Baysangurov 1 - 0  

 

2019.02.15.
Alpesi sí (vb, óriásműlesiklás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kristoffersen - A. Pinturault 1 - 0  
L. Meillard - Mat. Olsson 1 - 0  
L.K. Nestvold-Haugen - T. Ligety 1 - 0  
M. Faivre - T. Tumler 1 - 0  
S. Luitz - M. Feller 0 - 1  
T. Fanara - Z. Kranjec 0 - 1  
T. Ford - V. Muffat Jeandet 1 - 0  
vb, óriásműlesiklás 2019    
vb, óriásműlesiklás 2019 - Top 3    
Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - Veitera Lappeenranta (2.m.) 3 - 5  
HIFK - Mikkelin Kampparit (2.m.) 3 - 3  
Narukera Pori - Akilles Porvoo (2.m.) 2 - 5  
WP-35 - JPS (2.m.) 4 - 8  
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Solberg - Drammen (3.m.) 7 - 4  
Stabaek - Ullern (3.m.) 9 - 3  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogyina Kirov - Kuzbassz Kemerovo 4 - 6  
Start Nyizsnyij Novgorod - Szibszelmas Novoszibirszk 1 - 5  
SZKA Nyeftjanyik - Bajkal Irkutszk 7 - 1  
Sztroitel Sziktivkar - Dinamo Kazany 3 - 5  
Vodnyik Arhangelszk - Dinamo Moszkva 5 - 6  
Volga Uljanovszk - Ural Trubnyik 4 - 6  
Zorkij Krasznogorszk - Murman Murmanszk 2 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sveiva - NOR 92 Mjöndalen 8 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Grasshoppers 7 - 4  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Berettyóújfalu 5 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Arzignano 6 - 6  
Meta Catania - Rieti 4 - 1  
Napoli - Lazio 7 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viseu - Braga 0 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Zaragoza 4 - 7  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Hollandia 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 1 - 1  
Liberec - Zlín 2 - 3  
Litvínov - Karlovy Vary 4 - 4  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 0 - 1  
Plzen - Chomutov 4 - 4  
Trinec - Mountfield HK 1 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre 2 - 2  
Herlev Eagles - Frederikshavn 4 - 4  
Herning - Odense 6 - 0  
Rungsted - Aalborg 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Újpest 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KeuPa - Imatra Ketterä 1 - 5  
Koovee - IPK 1 - 7  
SaPKo - Heinolan Peliitat 2 - 4  
TUTO - RoKi 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Jukurit 7 - 2  
Lahti Pelicans - Kookoo 9 - 4  
SaiPa - Vaasan Sport 7 - 2  
Tappara - Turku PS 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barsz Kazany 0 - 3  
CSZKA Moszkva - Slovan Bratislava 4 - 1  
Dinamo Moszkva - Szocsi 2 - 2  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Vityaz Podolszk 4 - 3  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 5 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Unia Oswiecim (1.m.) 8 - 3  
Jastrzebie - Comarch Cracovia (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 0 - 4  
Chicago - New Jersey 5 - 2  
Columbus - NY Islanders 0 - 3  
Detroit - Ottawa 3 - 2  
Florida - Calgary 2 - 2  
Las Vegas - Toronto 3 - 6  
Los Angeles - Vancouver 3 - 3  
Nashville - Montreal 3 - 1  
San Jose - Washington 1 - 5  
Tampa Bay - Dallas 6 - 0  
Winnipeg - Colorado 1 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Ravensburg 4 - 1  
Deggendorf - Bad Nauheim 1 - 1  
Frankfurt Löwen - Tölzer Löwen 4 - 3  
Freiburg - Crimmitschau 4 - 1  
Kassel - Bayreuth 6 - 1  
Kaufbeuren - Dresden 3 - 5  
Lausitzer Füchse - Heilbronn 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Iserlohn 2 - 2  
Düsseldorf - Bremerhaven 4 - 4  
Ingolstadt - Mannheim 1 - 6  
München - Nürnberg 7 - 2  
Schwenningen - Eisbären Berlin 3 - 5  
Straubing - Köln 7 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Znojmo 3 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Klagenfurt 1 - 4  
Salzburg - Vienna Capitals 2 - 2  
Südtirol Bolzano - Graz 2 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 1 - 2  
Biasca Ticino - Visp 0 - 2  
GCK Lions - Zug 2 1 - 3  
Kloten - Langenthal 1 - 4  
Olten - Winterthur 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 6 - 4  
Bern - Rapperswil 3 - 1  
Biel - Zürich Lions 2 - 4  
Lausanne - Fribourg 3 - 0  
Servette - Davos 2 - 5  
Zug - Langnau Tigers 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Leksand 2 - 2  
Björklöven - Tingsryd 6 - 1  
Pantern Malmö - Karlskoga 2 - 2  
Vita Hasten - Västeras 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - HV 71 6 - 2  
Örebro - Djurgarden 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Poprad 3 - 3  
Diósgyőr - Nove Zamky 1 - 1  
Kosice - Trencin 4 - 2  
Nitra - Liptovsky Mikulas 4 - 1  
Zilina - MAC 3 - 2  
Zvolen - B. Bystrica 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Himik Voszkreszenszk 1 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Adelaide 93 - 85  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Antwerpen 73 - 86  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Sao Jose dos Campos 81 - 73  
Corinthians Paulista - Joinville/AABJ 92 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Anyang 83 - 80  
Ulsan Mobis Phoebus - Wonju Dongbu 99 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Cheongju Stars 84 - 80  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Bourg 86 - 88  
Dijon - Strasbourg 79 - 89  
Nanterre - Limoges 75 - 98  
Pau Orthez - Paris Levallois 87 - 94  
Kosárlabda (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo De Almagro - AEK Athén 64 - 86  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jilin 111 - 111, h.u. 124 - 123  
Fujian - Xinjiang 117 - 98  
Guangdong - Zhejiang Chouzhou 115 - 101  
Qingdao - Shenzhen 113 - 113, h.u. 116 - 126  
Shandong - Tianjin 106 - 92  
Sichuan - Nanjing Tongxi 96 - 77  
Zhejiang Guangsha - Shanghai Sharks 127 - 110  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Shanghai (2.m.) 88 - 82  
Guangdong - Shanxi XR (2.m.) 86 - 83  
Jiangsu Phoenix - Shandong (2.m.) 71 - 64  
Xinjiang - Beijing Great Wall (2.m.) 72 - 71  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Debrecen 97 - 79  
Szombathely - Jászberény 96 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 91 - 106  
New Orleans - Oklahoma City 131 - 122  
Orlando - Charlotte 127 - 89  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Brindisi 92 - 95  
Venezia - Sassari 88 - 89  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Huesca 68 - 75  
Melilla - Oviedo 74 - 69  
Palencia - Lleida 81 - 77  
Real Canoe - Saenz Horeca Araberri 64 - 75  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Joventut Badalona 89 - 98  
Real Madrid - Estudiantes 94 - 63  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Borac Cacak 73 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Nyizsnyij Novgorod 78 - 71  
Parma Permszkij Kraj - CSZKA Moszkva 69 - 79  
UNIKSZ Kazany - Himki Moszkva 73 - 58  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Plzen 28 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Mors-Thy 25 - 24  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Nancy 28 - 28  
Dijon - Cherbourg Manche 28 - 24  
Grenoble - Massy Essonne 22 - 25  
Saran - Creteil 21 - 33  
Selestat - Strasbourg Schiltigheim 32 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Dijon 24 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Gornik Zabrze 27 - 26  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - FTC 26 - 23  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Hüttenberg 21 - 20  
Elbflorenz - TUSEM Essen 25 - 29  
Lübbecke - Hagen 28 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Gloria Buzau 24 - 17  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Bidasoa Irun 20 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Granollers 32 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Amicitia Zürich 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Önnereds 32 - 31  
IFK Ystad - Ystad IF 27 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Skuru 22 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Maribor 28 - 28  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Watford 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Accrington 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - River Plate 1 - 1  
Union SF - Atl. Tucuman 3 - 0  
Vélez Sarsfield - Colón 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne City 3 - 1  
Wellington Phoenix - Melbourne Victory 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Mechelen 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Lokeren 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fast Clube AM - Oeste 1 - 6  
Sinop - Santa Cruz PE 1 - 2  
URT MG - Coritiba 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bayern München 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - 1. FC Köln 3 - 2  
Sandhausen - Darmstadt 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unterhaching - Wehen 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Palestino 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Racing Club 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teplice - Mladá Boleslav 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Aarhus GF 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Highlands Park 3 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Ain 3 - 0  
Al-Wahda - Dibba Al-Fujairah 3 - 1  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Ittihad (UAE) 1 - 1  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Ajman 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - El Gaish Talaea 2 - 0  
Haras El Hodood - Petrojet 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Brest 1 - 1  
Auxerre - Clermont 1 - 0  
Chateauroux - Orleans 1 - 2  
Le Havre - Nancy 0 - 2  
Lorient - Red Star 93 2 - 1  
Niort - Troyes 1 - 1  
Paris FC - AC Ajaccio 1 - 1  
Valenciennes - Grenoble 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Rodez Aveyron 2 - 1  
Cholet - Jeanne D'Arc de Drancy 2 - 0  
Dunkerque - Tours 0 - 0  
L'Entente Sannois - Bourg-Peronnas 1 - 1  
Le Mans - Villefranche sur Saone 0 - 1  
Lyon Duchere - Laval 3 - 1  
Marignane - Boulogne 0 - 0  
Pau - Concarneau 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Guingamp 2 - 1  
Nimes - Dijon 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Den Bosch 0 - 0  
Dordrecht - Sparta Rotterdam 1 - 4  
FC Eindhoven - Ajax 2 1 - 1  
Go Ahead Eagles - Nijmegen 4 - 4  
Maastricht - Utrecht 2 4 - 2  
Oss - Telstar 1 - 0  
RKC Waalwijk - Almere City 0 - 1  
Roda - Cambuur 1 - 0  
Volendam - Helmond 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Excelsior/Barendrecht 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - ADO Den Haag 2 - 0  
Zwolle - Ajax 0 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Zwolle 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Rudes 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Chennaiyin 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Sepahan 0 - 1  
Sepidrood Rasht - Machine Sazi Tabriz 1 - 1  
Tractor Tabriz - Esteghlal T. 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Beitar TA Ramla 0 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Katamon 2 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Rishon Lezion 2 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Iksal 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Ahli (QAT) 1 - 2  
Qatar SC - Al-Shahaniya 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Dep. Tolima 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Bogota 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valledupar - Cucuta Deportivo 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Lech Poznan 4 - 0  
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. La Guaira 0 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Terengganu - Johor DT 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - Olympique de Safi 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Frosinone 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Brescia 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grazer AK - Austria Wien 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Guarani Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Santa Clara 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - CSM Politechnika Iasi 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - East Fife 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Granada 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Getafe 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Vaduz 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Ittihad (KSA) 1 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Wehda 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vozdovac - Napredak Krusevac 4 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Genclerbirligi 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeni Malatyaspor - Besiktas 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Aberystwyth 3 - 1  
Llanelli - Carmarthen 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Institute 0 - 3  
Crusaders - Coleraine 4 - 2  
Dungannon - Warrenpoint 4 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Finn Harps 1 - 0  
Derry City - UC Dublin 3 - 0  
Dundalk - Sligo 1 - 1  
St. Patrick's - Cork City 1 - 0  
Waterford FC - Shamrock Rovers 1 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - London Wasps 22 - 29  
Gloucester - Exeter 24 - 17  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Newport Dragons 34 - 17  
Munster - Port Elizabeth S. Kings 43 - 0  
Ospreys - Ulster 0 - 8  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Melbourne Rebels 27 - 34  
Waikato Chiefs - Dunedin Highlanders 27 - 30  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians-Guarulhos - Ribeirao Preto 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BRB/Brasilia - Sesi Bauru 0 - 3  
Praia - Fluminense 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Deajeon Blue Fangs 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Arago de Sete 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Paris SC 3 - 0  
Cannes - Quimper 3 - 0  
Marcq-en-Baroeul - Venelles 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Olsztyn 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - LKS Lodz 3 - 0  
Budowlani Lodz - Chemik Police 2 - 3  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Vafaei Ayouri - Sco. Donaldson (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
J. Higgins - J. O'Connor (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Neil Robertson - K. Maflin ( 5 nyert frame-ig) 5 - 4  
S. Bingham - Zhao Xintong (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Sílövészet (10 km, Salt Lake City)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Salt Lake City 2019    
10 km, Salt Lake City 2019 - Top 3    
A. Guigonnat - E. Garanichev 1 - 0  
A. Loginov - J.T. Bö 0 - 1  
B. Doll - H. L'Abeé-Lund 1 - 0  
L. Hofer - J. Eberhard 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - B. Weger 1 - 0  
S. Eder - D. Windisch 0 - 1  
V.S. Christiansen - S. Desthieux 1 - 0  
Síugrás (Csapatverseny, Willingen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 0 - 1  
Csapatverseny, Willingen 2019    
Csapatverseny, Willingen 2019 - Top 3    
Finnország - Oroszország 1 - 0  
Japán - Szlovénia 0 - 1  
Lengyelország - Norvégia 1 - 0  
Németország - Ausztria 1 - 0  
Németország - Lengyelország 0 - 1  
Svájc - Csehország 1 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - Go Soeda 2 - 1  
J.C. Aragone - J. Duckworth 0 - 2  
Soon Woo Kwon - Tat. Ito 1 - 2  
T. Kamke - D. Sela 1 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadchapanan N / Kovapituk - Purcell M / Reid M 0 - 2  
Oliveira G / Polmans M - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - A. Bedene 2 - 1  
G. Pella - J.A. Munar Clar 2 - 1  
R. Carballes Baena - M. Cecchinato 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Zeballos H - Cecchinato M / Lajovic D 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Rosol - S. Darcis 0 - 2  
L. Vanni - S. Travaglia 1 - 2  
U. Humbert - O. Otte 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siljestrom A / Walkow S - Barranco Cosano J / Branc 0 - 2  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - E. Mertens 1 - 2  
S. Halep - E. Svitolina 2 - 1  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Kudermetova V / Ostapenko J 2 - 0  
Jabeur O / Riske A - Groenefeld A L / Schuurs D 0 - 2  
Tenisz (Dubai-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - M. Niculescu 0 - 2  
D. Jurak - M. Frech 0 - 2  
G. Dabrowski - S. Sharipova 2 - 0  
I.M. Bara - Lin Zhu 1 - 2  
Kri. Pliskova - Lud. Samsonova 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - T. Mrdeza 2 - 0  
S. Vögele - Shilin Xu 2 - 0  
V. Strakhova - I. Jorovic 0 - 2  
Xinyun Han - Mis. Doi 1 - 2  
Z. Diyas - S. Lisicki 2 - 0  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - R. Opelka 0 - 2  
Jas. Jung - F. Tiafoe 2 - 0  
P. Lorenzi - B. Schnur 1 - 2  
S. Querrey - Jas. Jung 2 - 1  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Sandgren T / Withrow J 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - J-W. Tsonga 2 - 0  
G. Monfils - D. Dzumhur 2 - 0  
K. Nishikori - Fucsovics M. 2 - 0  
S. Wawrinka - D. Shapovalov 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Middelkoop M - Ram R / Salisbury J 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Koolhof W / Melzer J 2 - 0  
Tenisz (Shrewsbury, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - V. Diatchenko    
Y. Wickmayer - Har. Tan 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 10 - 6  
Mladost Zagreb - Jadran Split 14 - 12  

 

2019.02.14.
Alpesi sí (vb, óriásműlesiklás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Brignone - R. Mowinckel 0 - 1  
F. Hansdötter - S. Hector 0 - 1  
K. Lysdahl - B. Schild 1 - 0  
M. Bassino - W. Holdener 1 - 0  
M. Hrovat - R. Haaser 0 - 1  
M. Shiffrin - P. Vlhova 0 - 1  
T. Worley - V. Rebensburg 0 - 1  
vb, óriásműlesiklás, női 2019    
vb, óriásműlesiklás, női 2019 - Top 3    
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - G. Durrant 7 - 3  
M. Suljovic - M. van Gerwen 3 - 7  
P. Wright - Mic. Smith 6 - 6  
R. Cross - J. Wade 7 - 4  
R. van Barneveld - G. Price 6 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 4 - 1  
Belleville - Syracuse 3 - 0  
Colorado Eagles - San Diego 4 - 4  
Hartford - Toronto Marlies 3 - 2  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Manitoba - Chicago Wolves 4 - 2  
Utica - Laval 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Salzburg 2 6 - 7  
Jesenice - Val Pusteria 1 - 4  
Kitzbühel - Vipiteno/Sterzing 1 - 1  
Klagenfurt 2 - Cortina 5 - 1  
Lustenau - Fassa 5 - 1  
Milano - Bregenzerwald 2 - 4  
Renon/Ritten - Olimpija Ljubljana 1 - 5  
Zell am See - Gherdeina/Gröden 2 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vsetin - Litomerice 2 - 0  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Vasas 3 - 1  
Gyergyói HK - KMH Budapest 2 - 5  
Vienna Capitals 2 - Dunaújváros 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 6 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Metallurg Zslobin - Dinamo Molodecsno 1 - 4  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukko - Kärpät 8 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Anglet 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szalavat Julajev Ufa 3 - 0  
Amur Habarovszk - Avangard Omszk 3 - 2  
Barisz Asztana - Red Star Kunlun 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szibir Novoszibirszk 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Vancouver 1 - 0  
Pittsburgh - Edmonton 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 2 - 2  
Ringerike - Frisk/Asker 3 - 4  
Stavanger - Storhamar 1 - 3  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Wolfsburg 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villach - Linz 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Rögle 3 - 4  
Lulea - Malmö 5 - 1  
Skelleftea - Mora 3 - 3  
Timra - Frölunda 1 - 5  
Växjö - Brynäs 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - SZKA-Neva 1 - 2  
Dizel Penza - Dinamo Szentpétervár 4 - 4  
Izssztal Izsevszk - Szarov 2 - 2  
Molot Perm - Tambov 2 - 5  
Szarjarka Karaganda - Gornyak Ucsali 4 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Cairns 85 - 87  
NZ Breakers - Illawarra 130 - 96  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Sao Jose dos Campos 76 - 86  
Minas - Bauru 93 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Changwon Sakers 96 - 89  
Jeonju KCC Egis - Goyang 93 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Suwon OK Savingbank 59 - 85  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Antakya Hatay 64 - 52  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Cukurova 73 - 93  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris BC - Quimper 93 - 74  
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Gorica 93 - 63  
Cibona Zagreb - Zadar 83 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Beijing Ducks 104 - 102  
Guangzhou - Shanxi 136 - 126  
Jiangsu Dragons - Liaoning 96 - 119  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - ZTE 81 - 78  
Jászberény - Körmend 91 - 87  
Pécs - Szolnok 85 - 90  
Szombathely - Atomerőmű 91 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 118 - 110  
Chicago - Memphis 122 - 110  
Cleveland - Brooklyn 109 - 109, h.u. 139 - 148  
Dallas - Miami 101 - 112  
Denver - Sacramento 120 - 118  
Indiana - Milwaukee 97 - 106  
LA Clippers - Phoenix 134 - 107  
Minnesota - Houston 121 - 111  
New York - Philadelphia 111 - 126  
Portland - Golden State 129 - 107  
Toronto - Washington 129 - 120  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Hamburg 61 - 86  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Bayern München 83 - 82  
S. Oliver Würzburg - Ulm 77 - 99  
Vechta - Telekom Bonn 88 - 88, h.u. 112 - 117  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Varese 82 - 73  
Olimpia Milano - Virtus Bologna 84 - 86  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 86 - 79  
Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga 88 - 78  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - RH Gaziantepspor 73 - 59  
Tofas Bursa - Besiktas 83 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Kalev/Cramo 112 - 109  
Zenit Szentpétervár - VEF Riga 74 - 74, h.u. 101 - 102  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Rapla 77 - 77, h.u. 83 - 86  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Ribe-Esbjerg 27 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Füchse Berlin 24 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Nantes 24 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Gwardia Opole 29 - 17  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - DHfK Leipzig 34 - 27  
Ludwigshafen-Friesenheim - Burgdorf-Hannover 25 - 27  
Minden - R-N. Löwen Kronau 26 - 31  
Stuttgart - Lemgo 25 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Csehovszkije Medvegyi 21 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Rosztov 26 - 29  
Lada Toljatti - Asztrahanocska 39 - 29  
Zvezda Zvenyigorod - Univ. Izsevszk 35 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Ramnicu Valcea 19 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Schaffhausen 25 - 39  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skara 30 - 17  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - Bolivar La Paz 4 - 4  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tubarao - Brasil de Pelotas 0 - 0  
Campinense - Botafogo RJ 0 - 2  
Manaus - Vila Nova 1 - 1  
Moto Club MA - Vitória 2 - 0  
Operario MS - Botafogo PB 1 - 4  
Rio Branco AC - Bahia 2 - 2  
Sao Raimundo RR - America MG 0 - 0  
Tombense - Sport Recife 3 - 0  
Ypiranga AP - Cuiaba 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Monagas Maturin 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Al-Jazeera (UAE) 0 - 5  
Al-Nasr (UAE) - Al-Sharjah 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Misr Lel Makasa 2 - 0  
El Daklyeh - El Gouna 2 - 2  
Pyramids FC - Smouha 4 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Arsenal 1 - 0  
Celtic - Valencia 0 - 2  
FC Bruges - Salzburg 2 - 1  
FC Zürich - Napoli 1 - 3  
FF Malmö - Chelsea 1 - 2  
FK Krasznodar - Leverkusen 0 - 0  
Galatasaray - Benfica 1 - 2  
Lazio - Sevilla 0 - 1  
Olympiakosz - Dinamo Kijev 2 - 2  
Plzen - Dinamo Zagreb 2 - 1  
Rapid Wien - Internazionale 0 - 1  
Rennes - Betis 3 - 3  
Sahtar Doneck - E. Frankfurt 2 - 2  
Slavia Praha - Genk 0 - 0  
Sporting CP - Villarreal 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Quevilly Rouen 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Shilong Lajong 5 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Atl. Kolkata 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Esteghlal K. 2 - 0  
Sanat Naft Abadan - Padideh Mashhad 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Arabi (QAT) 3 - 1  
Umm-Salal - Al-Gharafa 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Boyaca Patriotas 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Fortaleza Cota 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Alianza Petrolera 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Universitario de Popayan 1 - 0  
Atlético FC Cali - Dep. Pasto 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Cortulua 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Delfin Manta 0 - 0  
Sao Paulo - Talleres Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggina - Potenza 0 - 0  
Rende - Siracusa 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Betis 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Al-Fateh 1 - 2  
Al-Taawon - Ohud Medina 4 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Románia 1 - 0  
U19Horvátország - U19Szerbia 1 - 0  
U19Spanyolország - U19Skócia 1 - 1  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Halkbank Ankara 1 - 3  
United Frankfurt - Zenit Kazany 1 - 3  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Friedrichshafen 2 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Gdansk - Belchatow 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balneario Camboriu - Sao Caetano 3 - 2  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindemans Aalst - Galatasaray 3 - 2  
Olympiakosz - Neftocsimik Burgasz 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Busto Arsizio 2 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Le Cannet 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Cheonan Skywalkers 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Suwon Hyundai 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - Bedzin 3 - 0  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ursenbacher - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
B. Hawkins - M. Georgiou 2 - 4  
Ding Junhui - J. O'Connor 1 - 4  
Dua. Jones - R. Williams 0 - 4  
E. Slessor - Zhang Anda 4 - 2  
I. Burns - M. Allen (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. Higgins - C. Steadman (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. Lisowski - S. Craigie (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. Perry - Ding Junhui (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Jak Jones - J. O'Connor 1 - 4  
Jim. Robertson - Zhao Xintong 2 - 4  
K. Maflin - E. Slessor 4 - 2  
L. Kleckers - H. Vafaei Ayouri 2 - 4  
M. Dunn - K. Maflin 0 - 4  
M. Georgiou - Neil Robertson 0 - 4  
M. Selby - H. Vafaei Ayouri (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Selby - N. Saengkham (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Neil Robertson - P.S. Davison 4 - 3  
R. Williams - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Bingham - M. O'Donnell 4 - 1  
Sco. Donaldson - I. Burns 4 - 2  
Sco. Donaldson - J. Cahill 4 - 0  
Zhao Xintong - A. Ursenbacher 4 - 2  
Sílövészet (7,5 km, női, Salt Lake City)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Salt Lake City 2019    
7,5 km, női, Salt Lake City 2019 - Top 3    
A. Bescond - I. Landmark Tandrevold 0 - 1  
A. Chevalier - J. Braisaz 0 - 1  
A. Kuzmina - K. Mäkäräinen 0 - 1  
A. Kuzmina - M. Olsbu Roeiseland 0 - 1  
F. Hildebrand - V. Hinz 1 - 0  
L. Vittozzi - D. Wierer 0 - 1  
M. Davidova - P. Fialkova    
T. Eckhoff - K. Mäkäräinen 0 - 1  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - Tat. Ito 1 - 2  
D. Sela - M. Purcell 2 - 0  
Go Soeda - V. Troicki 2 - 0  
H. Laaksonen - T. de Bakker 2 - 0  
J. Duckworth - J. Tipsarevic 2 - 1  
J.C. Aragone - G. Mager    
Soon Woo Kwon - O. Roca Batalla 2 - 0  
Yui. Sugita - T. Kamke 1 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heliovaara H / Matsui T - Balaji N S / Kadhe A 1 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Alcantara F C / Saraiva B 2 - 0  
Moriya H / Yang T-H - Oliveira G / Polmans M 0 - 2  
Purcell M / Reid M - Begemann A / Junaid R 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - D. Ferrer 2 - 1  
D. Thiem - M. Marterer 2 - 0  
J.A. Munar Clar - F. Fognini 2 - 1  
P. Cuevas - J. Sousa 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Zeballos H - Andreozzi G / Pella G 2 - 0  
Jebavy R / Molteni A - Cecchinato M / Lajovic D 1 - 2  
Munar Clar J A / Ramos-Vi - Demoliner M / Nielsen F 2 - 1  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Crepatte - S. Travaglia 0 - 2  
L. Rosol - Z. Kolar 2 - 1  
L. Vanni - B. Bonzi 2 - 1  
M. Moraing - S. Bolelli 2 - 0  
O. Otte - G. Quinzi 2 - 0  
R. Bemelmans - N. Mahut 0 - 2  
S. Darcis - Y. Maden 2 - 1  
U. Humbert - A. Vatutin 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artunedo Marti/Bonadio - Galloway R / Lammons N 0 - 2  
Barranco Cosano J / Branc - Gonzalez W / Voljacques H 2 - 1  
Bonzi B / Humbert U - Margaroli L / Vega Hernan 2 - 0  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Moraing M / Otte O    
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - A. Kerber 1 - 2  
E. Svitolina - K. Muchova 2 - 0  
K. Bertens - E. Mertens 0 - 2  
S. Halep - J. Görges 2 - 0  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Srebotnik K - Kudermetova V / Ostapenko J 0 - 2  
Chan H-C / Chan L - Arruabarrena-Vecino L / Christian K 2 - 0  
Groenefeld A L / Schuurs - Spears A / Yang Z 2 - 0  
Jabeur O / Riske A - Buzarnescu M / Rosolska A 2 - 0  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - S. Johnson 2 - 1  
D. Istomin - R. Opelka    
J. Isner - B. Tomic 2 - 0  
J. Millman - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
S. Querrey - R. Albot 2 - 0  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Gonzalez S / Qureshi A 1 - 2  
Harrison R / Thompson J - Lindstedt R / Puetz T 1 - 2  
Mcdonald M / Millman J - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - F. Verdasco 2 - 0  
Fucsovics M. - N. Basilashvili 2 - 0  
J-W. Tsonga - T. Griekspoor 2 - 0  
K. Nishikori - E. Gulbis 2 - 0  
M. Kukushkin - D. Dzumhur 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Roger-Vasselin - Chardy J / Kontinen H 1 - 2  
Tenisz (Shrewsbury, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - A. Hesse 2 - 0  
K. Zimmermann - V. Diatchenko 0 - 2  
T. Smitkova - Har. Tan 0 - 2  
Y. Wickmayer - M. Lumsden 2 - 0  

 

2019.02.13.
Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - Narukera Pori (1.m.) 11 - 2  
JPS - WP-35 (1.m.) 8 - 2  
Mikkelin Kampparit - HIFK (1.m.) 3 - 2  
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Solberg (2.m.) 3 - 9  
Ullern - Stabaek (2.m.) 2 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Indians Espoo 4 - 8  
Oilers Espoo - Turku PS 2 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Linköping 2 - 8  
Lindas Hovas - Falun 4 - 9  
Mullsjö - Växjö 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Rochester 5 - 2  
Colorado Eagles - San Diego 1 - 2  
Rockford - Texas Stars 2 - 3  
San Jose Barracuda - Tucson 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Poruba 2 - 0  
Frydek Mistek - Jihlava 2 - 2  
Havirov - Prostejov 5 - 2  
Kladno - Kadan 8 - 2  
Litomerice - Slavia Praha 4 - 3  
Slavia Trebic - Zubr Prerov 1 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Motor Ceske Budejovice 0 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Litvínov 4 - 1  
Mladá Boleslav - Brno 1 - 1  
Olomouc - Mountfield HK 1 - 3  
Pardubice - Sparta Praha 4 - 1  
Plzen - Vítkovice 4 - 2  
Trinec - Liberec 2 - 5  
Zlín - Karlovy Vary 5 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest 1 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - SaPKo 4 - 3  
Jokipojat - LeKi 4 - 4  
Kiekko-Vantaa - Koovee 1 - 1  
Kokkolan Hermes - IPK 4 - 2  
RoKi - KeuPa 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasan Sport 5 - 2  
Turku PS - JYP 4 - 1  
Ässät - Hämeenlinna 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - CSZKA Moszkva 2 - 3  
Dinamo Moszkva - Jokerit 5 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Vityaz Podolszk 4 - 1  
Slovan Bratislava - Dinamo Minszk 3 - 2  
Szpartak Moszkva - SZKA Szentpétervár 0 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Kurbads Riga 2 - 3  
Liepaja - Zemgale/LLU 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 6 - 3  
Buffalo - NY Islanders 3 - 1  
Colorado - Toronto 2 - 5  
Columbus - Washington 3 - 0  
Florida - Dallas 0 - 3  
Las Vegas - Arizona 2 - 5  
Minnesota - Philadelphia 4 - 5  
Nashville - Detroit 2 - 3  
Ottawa - Carolina 1 - 4  
St. Louis - New Jersey 8 - 3  
Tampa Bay - Calgary 6 - 3  
Winnipeg - NY Rangers 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Iserlohn 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Olten 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Karlskoga 5 - 3  
Karlskrona - Leksand 2 - 5  
Pantern Malmö - MODO 3 - 7  
Södertälje - Västeras 5 - 2  
Tingsryd - AIK 3 - 2  
Vita Hasten - Oskarshamn 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 5 - 1  
Liptovsky Mikulas - Diósgyőr 0 - 2  
MAC - Nitra 4 - 7  
Nove Zamky - Detva 2 - 2  
Poprad - Zvolen 3 - 2  
Trencin - Zilina 2 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Canberra Capitals (2.m.) 74 - 73  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Vasco da Gama 90 - 88  
Pinheiros - Joinville/AABJ 92 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Kolin 86 - 106  
Sokoli Hradec Kralove - USK Praha 77 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Decin 89 - 70  
Pardubice - Opava 80 - 74  
Usti nad Labem - Olomoucko 78 - 78, h.u. 95 - 94  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Trutnov 90 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 76 - 102  
Wonju Dongbu - Busan Sonicboom 80 - 53  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Yongin Blue Minx 76 - 71  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Castors Braine 83 - 55  
Jekatyerinburg - Famila Schio 77 - 46  
Nagyezsda Orenburg - Polkowice 55 - 59  
USK Praha - Villeneuve d'Ascq Lille 84 - 68  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - P. Avenida 69 - 51  
Fenerbahce - TTT Riga 61 - 62  
Olympiakosz - Flammes Carolo Ardennes 79 - 54  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Lattes Montpellier 50 - 64  
Lyon - Tarbes 95 - 68  
Szekszárd - Girona 79 - 73  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Boulazac 97 - 81  
Souffelweyersheim - Rouen 71 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Alaska Aces 101 - 103  
Magnolia Hotshots - RS Elasto Painters 74 - 75  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - PAOK 61 - 72  
Panathinaikosz - Olympiakosz    
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Zabok 98 - 73  
Split - Gorica 63 - 71  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao - Jilin 109 - 121  
Shenzhen - Bayi Rockets 122 - 108  
Tianjin - Fujian 112 - 135  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Shanghai (1.m.) 85 - 65  
Guangdong - Shanxi XR (1.m.) 84 - 71  
Jiangsu Phoenix - Shandong (1.m.) 77 - 65  
Xinjiang - Beijing Great Wall (1.m.) 75 - 79  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 104 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Lakers 117 - 113  
Golden State - Utah 115 - 108  
Memphis - San Antonio 107 - 108  
New Orleans - Orlando 88 - 118  
Philadelphia - Boston 109 - 112  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Giessen 92 - 101  
Brose Bamberg - Skyliners Frankfurt 74 - 73  
Crailsheim - Bayreuth 97 - 90  
Mitteldeutscher - Ludwigsburg 77 - 76  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesi - Roseto 93 - 106  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Bahcesehir Koleji 78 - 70  
Türk Telekom - Galatasaray 85 - 79  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Latvijas Univ. 70 - 78  
Parnu - Valga 66 - 66, h.u. 91 - 79  
Ventspils - Jurmala/Fenikss 72 - 58  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Celje 27 - 26  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Tatran Litovel 31 - 18  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg 33 - 34  
Holstebro - Ringsted 32 - 23  
Kolding - Skjern 23 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Herning-Ikast 17 - 22  
Holstebro - Esbjerg 23 - 36  
Nyköbing F. - Aarhus Utd. 32 - 21  
Ringköbing - Randers 21 - 18  
Silkeborg - Odense 22 - 29  
Skanderborg - Köbenhavn 24 - 32  
Viborg - Ajax Köbenhavn 23 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Azoty Pulawy 26 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Montpellier 30 - 31  
Ivry - Cesson 18 - 18  
Nimes - St. Raphael 30 - 28  
Paris SG - Dunkerque 30 - 23  
Pontault-Combault - Pays d'Aix 28 - 29  
Tremblay - Toulouse 23 - 35  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Nice 22 - 23  
Brest - Saint-Amand 33 - 22  
Metz - Issy Paris 38 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Kielce 23 - 40  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Mosonmagyaróvár 35 - 25  
Vác - FTC 27 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolstad - Runar Sandefjord 27 - 28  
Naerbö - Halden 38 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Sztavropol 32 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horta - Arsenal da Devesa 36 - 33  
Porto - Belenenses 34 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Politehnica Timisoara 23 - 27  
Buzau - Fagaras 24 - 25  
Calarasi - Suceava 30 - 24  
Dinamo Bukarest - CSM Bukarest 28 - 20  
Potaissa Turda - SM Dedeman Bacau 35 - 26  
Steaua Bukarest - Dobrogea Constanta 24 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Izvidac Ljubuski 29 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Granollers 24 - 32  
Morrazo Cangas - Ciudad Encantada 18 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Skövde 28 - 27  
Hammarby - Kristianstad 31 - 28  
Redbergslids - Malmö 31 - 22  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - USM Alger 0 - 0  
Belouizdad - JS Kabylie 2 - 1  
ES Setif - Medea 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Aston Villa 1 - 0  
Ipswich - Derby County 1 - 1  
Leeds - Swansea 2 - 1  
Preston - Norwich 3 - 1  
Reading - Blackburn 2 - 1  
Sheffield Utd. - Middlesbrough 1 - 0  
Wigan - Stoke 0 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Real Madrid 1 - 2  
Tottenham - Dortmund 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avenida - Guarani 1 - 0  
Boavista RJ - Figueirense 1 - 2  
Brasiliense - CRB 0 - 0  
Brusque - Atlético GO 1 - 1  
Galvez AC - ABC 0 - 1  
Imperatriz MA - Nautico 1 - 1  
Real Ariquemes - Avai 1 - 4  
Sao Jose RS - Chapecoense 0 - 0  
Sao Raimundo PA - Criciuma 0 - 2  
Sergipe - Goiás 0 - 2  
Serra ES - Remo 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Guabira Montero 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Bidvest Wits    
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Nantes 0 - 1  
St-Etienne - Strasbourg 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Northeast Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Jaguares de Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Defensor 1 - 0  
Independiente Medellin - Palestino 1 - 1  
Libertad Asuncion - The Strongest 5 - 1  
Universidad de Chile - Melgar 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Olbia 0 - 0  
Arezzo - U23Juventus 1 - 1  
Arzachena - Lucchese 1 - 0  
Carrarese - Piacenza 0 - 2  
Cuneo - Robur Siena 1 - 1  
Entella - Vercelli 2 - 1  
Gozzano - Pontedera 1 - 1  
Pistoiese - Albissola 1 - 1  
Pro Patria - Novara 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juve Stabia - Catanzaro 0 - 0  
Paganese - Monopoli 1 - 3  
Sicula Leonzio - Bisceglie 2 - 1  
Trapani - Catania 1 - 0  
Vibonese - Rieti 0 - 2  
Viterbese - Virtus Francavilla 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Rayo Vallecano 2 - 1  
Barcelona - Huelva 2 - 3  
Levante - Real Sociedad 1 - 1  
Madrid CCF - Atl. Madrid 0 - 3  
Malaga - CDEF Logrono 1 - 1  
Sevilla - Valencia 2 - 2  
Tenerife - Espanyol 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Kriens 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Sion 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazm - Al-Baten 1 - 0  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Faisaly 3 - 4  
Labdarúgás (U20AfrikaiNemKupája,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Nigéria - U20Mali 1 - 1  
U20Szenegál - U20Dél-Afrika 1 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Auckland City 1 - 1  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovarsko - Kedzierzyn-Kozle 0 - 3  
Modena - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Zenit Szentpétervár 2 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noliko Maaseik - Berlin RV 2 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Perugia 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Valepa Sastamala 3 - 0  
Trentino - Amriswil 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Raphael - Békéscsaba 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Belogorje Belgorod 3 - 0  
Fonte Bastardo - Sporting CP 3 - 2  
Kamnik - Monza 0 - 3  
Poitevin Poitiers - Hapoel Kfar Saba 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Thira 3 - 0  
Calcit Kamnik - Monza 1 - 3  
HIT Gorica - Schaffhausen 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Gimcheon Expressway 2 - 3  
Seoul Caltex - Incheon Heungkuk 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrowiec Swietokrzyski - Rzeszow 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Waldviertel 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Dresden 3 - 1  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - B. Woollaston 4 - 2  
B.J. Castle - K. Maflin 1 - 4  
E. Slessor - T. Ford 4 - 0  
H. Miah - J. Perry 3 - 4  
H. Vafaei Ayouri - R. Muir 4 - 3  
I. Burns - Liang Wenbo 4 - 3  
J. Cahill - S. Murphy (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. Higgins - D. Dale (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. Lisowski - M. Fu (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. O'Connor - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. Trump - Dua. Jones (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Jak Jones - P. Lines 4 - 3  
Jim. Robertson - N. Bond 4 - 3  
K. Doherty - S. Craigie 1 - 4  
M. Dunn - J. Wattana 4 - 3  
M. Georgiou - J. White 4 - 1  
M. O'Donnell - R. Walden 4 - 1  
M. Selby - A. Duffy 4 - 0  
Mei Xiwen - M. Allen (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Neil Robertson - G. Wilson 4 - 1  
O. Lines - Ding Junhui (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
R. Williams - Ant. Hamilton 4 - 1  
R.T. Chuan Leong - P.S. Davison 3 - 4  
S. Bingham - M. Selt 4 - 1  
S. Vahedi - C. Steadman 1 - 4  
Sco. Donaldson - J. Swail 4 - 3  
T. Un-Nooh - L. Kleckers 3 - 4  
Xu Si - N. Saengkham 1 - 4  
Yuan Sijun - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Zhang Anda - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Zhang Jiankang - A. Ursenbacher 1 - 4  
Zhao Xintong - Zhou Yuelong 4 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
D. Perez Sanz - Tat. Ito 0 - 2  
D. Yevseyev - T. Kamke 0 - 2  
Hir. Moriya - Soon Woo Kwon 0 - 2  
J. Tipsarevic - M. Polmans 2 - 1  
M. Purcell - C. Moutet 2 - 1  
Yui. Sugita - D. Kuzmanov 2 - 0  
Ze Zhang - J. Duckworth 0 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Kadhe A - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Behar A / Lopez-Perez E - Heliovaara H / Matsui T    
Hsieh C-P/ Rungkat C - Erlich J / Sela D 2 - 0  
Perez Sanz D / Roca Batal - Alcantara F C / Saraiva B 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - M. Cecchinato 0 - 2  
D. Ferrer - M. Jaziri 2 - 0  
L. Mayer - G. Pella 1 - 2  
L. Sonego - R. Carballes Baena 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Pella G - Granollers G / Sousa J 2 - 0  
Carballes Baena R / Jazir - Schwartzman D / Thiem D 0 - 2  
Gonzalez M / Zeballos H - Monroe N / Reyes-Varela M 2 - 0  
Jebavy R / Molteni A - Daniel T / Marterer M 2 - 0  
Munar Clar J A / Ramos-Vi - Bedene A / Marrero D 2 - 1  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - N. Mahut 1 - 2  
B. Bonzi - R. Molleker 2 - 0  
G.M. Moroni - G. Quinzi 0 - 2  
L. Lokoli - S. Bolelli 0 - 2  
M. Guinard - A. Vatutin 0 - 2  
M. Moraing - V. Galovic 2 - 1  
O. Otte - F. Horansky 2 - 0  
U. Humbert - E. Benchetrit 2 - 0  
Z. Kolar - A. Bublik 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / De Greef A - Margaroli L / Vega Hernan    
Bublik A / Travaglia S - Cornut-Chauvinc A / Guinard M    
Eysseric J / Galovic V - Galloway R / Lammons N 1 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Cacic N / Draganja T 2 - 0  
Siljestrom A / Walkow S - Kolar Z / Vervoort M 2 - 1  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - B. Strycova 1 - 2  
A. Kontaveit - A. Kerber 0 - 2  
A. Riske - J. Görges 1 - 2  
E. Mertens - Kar. Pliskova    
E. Mertens - Kri. Pliskova 2 - 0  
E. Svitolina - J. Ostapenko 2 - 0  
K. Bertens - C. Suarez Navarro 2 - 1  
S. Halep - L. Tsurenko 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - K. Muchova 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena-Vecino L / C - Dabrowski G / Xu Y 2 - 0  
Buzarnescu M / Rosolska A - Jurak D / Martinez Sanchez M J 2 - 1  
Groenefeld A L / Schuurs - Kato M / Ninomiya M 2 - 0  
Kichenok N / Sasnovich A - Atawo R / Srebotnik K 0 - 2  
Kudermetova V / Ostapenko - Hsieh S / Strycova B 2 - 1  
Melichar N / Peschke K - Jabeur O / Riske A 1 - 2  
Melichar N / Peschke K - Pliskova/Pliskova    
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - J.M. Lin 2 - 0  
Chr. Eubanks - Jor. Thompson 1 - 2  
D. Istomin - M. McDonald 2 - 1  
I. Karlovic - R. Albot 1 - 2  
P. Lorenzi - Ryan Harrison 2 - 1  
S. Querrey - L.G.M. Harris 2 - 0  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Molchanov D / Zelenay I 2 - 0  
Hewitt L / Popyrin A - Lindstedt R / Puetz T 0 - 2  
Klahn B / Querrey S - Harrison R / Thompson J    
Krawietz K / Mies A - Skupski/Skupski 2 - 0  
Lorenzi P / Polansky P - Harrison R / Thompson J 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - S. Tsitsipas 2 - 1  
D. Medvedev - J. Chardy 2 - 0  
G. Monfils - A. Seppi 2 - 1  
J-W. Tsonga - T. Fabbiano 2 - 0  
M. Klizan - Fucsovics M. 0 - 2  
M. Raonic - S. Wawrinka 0 - 2  
T. Berdych - D. Shapovalov 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basilashvili N / Ebden M - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Granollers M / Mektic N - Arends S / Pel D 2 - 0  
Khachanov K / Medvedev D - Rojer J-J / Tecau H    
Koolhof W / Melzer J - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Dodig I / Roger-Vasselin 1 - 2  
Tenisz (Shrewsbury, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - R.G. Serban 2 - 0  
A. Hesse - U. Eikeri 2 - 0  
Ari. Rodionova - K. Zimmermann 0 - 2  
Har. Tan - B. Schoofs 2 - 0  
M. Georges - V. Diatchenko 0 - 2  
M. Lumsden - K. von Deichmann 2 - 0  
T. Smitkova - J.A. Burrage 2 - 0  
Y. Wickmayer - J. Ponchet 2 - 0  

 

2019.02.12.
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Sztroitel Sziktivkar 7 - 4  
Dinamo Kazany - Rogyina Kirov 6 - 3  
Dinamo Moszkva - Start Nyizsnyij Novgorod 7 - 5  
Jenyiszej Krasznojarszk - Vodnyik Arhangelszk 5 - 3  
Murman Murmanszk - Volga Uljanovszk 3 - 1  
Ural Trubnyik - Kuzbassz Kemerovo 5 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Falu BS 9 - 6  
Frillesas - Edsbyn 5 - 9  
Motala - Vanersborg 6 - 4  
Vetlanda - Broberg/Söderhamn 5 - 1  
Villa Lidköping - Hammarby 13 - 3  
Västeräs - Sandviken 5 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Viikingit Helsinki 4 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Höllviken 6 - 9  
Storvreta - Sirius 7 - 5  
Örebro - Pixbo Wallenstam 6 - 13  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Chrudim 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - San Antonio 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten 4 - 3  
Fassa - Gherdeina/Gröden 1 - 5  
Jesenice - Olimpija Ljubljana 3 - 5  
Milano - Vipiteno/Sterzing 3 - 7  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Dundee 5 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning 2 - 0  
Frederikshavn - Esbjerg 5 - 4  
Rödovre - Rungsted 2 - 2  
Sönderjyske - Herlev Eagles 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Vienna Capitals 2 3 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno 3 - 1  
Lida - Junoszt Minszk 1 - 2  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Tappara 4 - 2  
Lukko - Lahti Pelicans 5 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bordeaux 3 - 4  
Anglet - Chamonix-Morzine 3 - 5  
Grenoble - Mulhouse 1 - 1  
Rouen - Lyon 4 - 3  
Strasbourg - Amiens 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avangard Omszk 0 - 2  
Amur Habarovszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 2  
Barisz Asztana - Szibir Novoszibirszk 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Pittsburgh 1 - 4  
Vancouver - San Jose 2 - 7  
Washington - Los Angeles 6 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tölzer Löwen - Bietigheim/Bissingen 4 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Innsbruck 3 - 3  
Znojmo - Villach 4 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Fehérvár 5 - 3  
Klagenfurt - Salzburg 6 - 2  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 4 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Kloten 3 - 2  
Visp - GCK Lions 1 - 3  
Winterthur - Thurgau 1 - 3  
Zug 2 - Biasca Ticino 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zug 1 - 5  
Zürich Lions - Servette 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Lulea 1 - 1  
Djurgarden - Timra 1 - 1  
Frölunda - Växjö 3 - 3  
HV 71 - Skelleftea 1 - 3  
Malmö - Färjestad 5 - 6  
Mora - Linköping 2 - 2  
Rögle - Örebro 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Dinamo Szentpétervár 3 - 1  
Dizel Penza - SZKA-Neva 1 - 6  
Izssztal Izsevszk - Tambov 4 - 2  
Molot Perm - Szarov 4 - 3  
Szarjarka Karaganda - Juzsnij Ural Orszk 2 - 5  
Torpedo Kamenogorszk - Gornyak Ucsali 5 - 2  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Basic-Fit Brussels 65 - 88  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Anyang 102 - 78  
Seoul Knights - Incheon Elephants 91 - 86  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Blois 85 - 90  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Chalon sur Saone 85 - 72  
Gries-Oberhoffen - Nanterre 70 - 89  
Monaco - Limoges 62 - 59  
Vichy-Clermont - Paris Levallois 78 - 80  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Maccabi TA 77 - 87  
Maccabi Ashdod - Ironi Ness Ziona 80 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Shandong 99 - 117  
Guangzhou - Beijing Ducks 97 - 93  
Nanjing Tongxi - Liaoning 99 - 111  
Shanghai Sharks - Guangdong 110 - 104  
Shanxi - Xinjiang 115 - 120  
Sichuan - Jiangsu Dragons 96 - 120  
Zhejiang Guangsha - Zhejiang Chouzhou 102 - 113  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Rytas Vilnius 65 - 76  
Neptunas Klaipeda - Prienai 89 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Milwaukee 99 - 112  
Cleveland - New York 107 - 104  
Denver - Miami 103 - 87  
Detroit - Washington 121 - 112  
Houston - Dallas 120 - 104  
Indiana - Charlotte 99 - 90  
Minnesota - LA Clippers 130 - 120  
Oklahoma City - Portland 120 - 111  
Toronto - Brooklyn 127 - 125  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Braunschweig 82 - 74  
S. Oliver Würzburg - Göttingen 88 - 71  
Ulm - Jena 90 - 97  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Olimpija Ljubljana 72 - 60  
Polzela - Rogaska 90 - 100  
Primorska Koper - Krka Novo Mesto 64 - 66  
Sentjur - Sencur Kranj 85 - 72  
Zlatorog Lasko - Ilirija Ljubljana 92 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Zielona Gora 84 - 70  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Karvina 31 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Nantes 20 - 34  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Mezőkövesd 36 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Eger 32 - 25  
Veszprém - Budakalász 36 - 17  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Univ. Izsevszk 24 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Valladolid 46 - 24  
Logrono La Rioja - Teucro 31 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mimosas Abidjan - Mamelodi Sundowns 0 - 0  
Wydad Casablanca - Lobi Stars 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Orlando Pirates 2 - 0  
Horoya Conakry - Platinum 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - TP Mazembe 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Saoura - Vita Club 1 - 0  
Simba - Al-Ahly (EGY) 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MO Bejaia - Bordj Bou Arreridj 0 - 0  
Paradou - Constantine 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Southend 3 - 0  
Sunderland - Blackpool 1 - 1  
Walsall - Wimbledon 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Carlisle 2 - 1  
Newport - Milton Keynes Dons 0 - 1  
Oldham - Yeovil 4 - 1  
Swindon - Forest Green 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Bolton 0 - 1  
Bristol City - QPR 2 - 1  
Hull City - Rotherham 2 - 2  
Millwall - Sheffield Wed. 0 - 0  
West Bromwich - Nottingham 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Solihull Moors 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - San Martin SJ 1 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Paris SG 0 - 2  
Roma - Porto 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Destroyers Santa Cruz 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aparecidense - Ponte Preta 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Karlsruhe 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Santos 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD America De Quito - Mushuc Runa 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Bani Yas 1 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Zenit Szentpétervár 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Pars Jonoubi Jam 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Cucuta Deportivo 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Danubio 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Ternana 2 - 1  
Fano - Teramo 1 - 0  
Fermana - Gubbio 0 - 1  
Imolese - Sambenedettese 0 - 0  
Monza - Vicenza 2 - 0  
Pordenone - Pesaro 1 - 0  
Ravenna - Giana Erminio 1 - 1  
Rimini - Feralpisalo 1 - 3  
Triestina - Südtirol 0 - 0  
Virtus Verona - Renate 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Dep. Capiata 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Stranraer 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stirling - Albion Rovers 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Nassr 1 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Qadisiyah 4 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Románia 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Istiklol Dusanbe 4 - 2  
Bangkok Utd. - Hanoi FC 0 - 1  
Chiangrai Utd. - Yangon United 3 - 1  
Newcastle Jets - Persija Jakarta 1 - 1  
Pakhtakor - AL Quwa AL Jawiya 2 - 1  
Perak - Kitchee 1 - 1  
Saipa Karaj - Minerva Punjab 4 - 0  
Zob Ahan - Al-Kuwait 0 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Arkas Izmir 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Sesc RJ 0 - 3  
Minas - Barueri 3 - 1  
Osasco Nestle - Balneario Camboriu 3 - 0  
Sao Caetano - BRB/Brasilia 3 - 1  
Sesi Bauru - Curitiba 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Galatasaray 3 - 0  
Olomouc - Stiinta Bacau 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Seoul Woori 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shanghai (1.m.) 3 - 0  
Tianjin - Jiangsu (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroszlavl - Lokomotív Novoszibirszk 1 - 3  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - T. Ford 2 - 4  
A. Taubmann - E. Slessor 2 - 4  
B. Hawkins - A. Songsermsawad (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
B.J. Castle - S. Lichtenberg 4 - 3  
Ding Junhui - C. Totten (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
F. O'Brien - O. Lines 2 - 4  
G. Wilson - R. Hull 4 - 0  
J. Cahill - G. Greene 4 - 2  
J. O'Connor - Rh. Clark 4 - 2  
J. Swail - Li Hang 4 - 2  
J. Wattana - Chen Zifan 4 - 3  
J. White - A. Higginson 4 - 2  
K. Wilson - Chun Wai Lee (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
L. Brecel - K. Maflin (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Lu Ning - B. Woollaston 1 - 4  
Luo Honghao - I. Burns 1 - 4  
Lyu Haotian - P.S. Davison 1 - 4  
M. Georgiou - D. Lilley 4 - 0  
M. Gould - Zhang Anda 3 - 4  
M. Selby - A. McGill (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Mark Davis - J. Perry (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Mei Xiwen - M. Holt 4 - 3  
N. Bond - A. McManus 4 - 3  
Neil Robertson - Jor. Brown (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. McLeod - R.T. Chuan Leong 0 - 4  
R. Milkins - M. Dunn 0 - 4  
R. O'Sullivan - S. Lam (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. Walden - L. Walker 4 - 2  
S. Bingham - A. Carter (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Sco. Donaldson - J. Astley 4 - 2  
Xiao Guodong - Dua. Jones (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Zhao Xintong - J. Page (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - L. Grigelis 2 - 1  
Duck Hee Lee - V. Troicki 0 - 2  
E. Lopez-Perez - G. Mager 0 - 2  
E. Tyurnev - D. Kuzmanov 0 - 2  
Go Soeda - P. Wattanakul 2 - 0  
H. Laaksonen - Ste. Robert 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - I. Gakhov 2 - 0  
O. Roca Batalla - O. Nedovyesov 2 - 1  
P. Gunneswaran - J.C. Aragone 0 - 2  
Soon Woo Kwon - S.K. Mukund 2 - 0  
Tsung-Hua Yang - J. Tipsarevic 1 - 2  
Zhe Li - T. de Bakker 1 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naen-Udorn C / Saimongkol - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Navasirisomboon/Sookton-Kadchapanan/Kovapitukted 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - F. Auger Alliassime 2 - 1  
D. Lajovic - L. Mayer 0 - 2  
F. Cerundolo - G. Pella 1 - 2  
G. Andreozzi - A. Bedene 1 - 2  
J.A. Munar Clar - F. Delbonis 2 - 1  
J.I. Londero - J. Sousa 0 - 2  
M. Arevalo - P. Cuevas 0 - 2  
R. Carballes Baena - Taro Daniel 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwartzman D / Thiem D - Cuevas P / Lopez M 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Artunedo Martinavarro - Ale. Muller 1 - 2  
A. de Greef - S. Darcis    
C. Tabur - F. Horansky 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - B. Crepatte 0 - 2  
L. Lokoli - R. Ojeda Lara 2 - 1  
L. Rosol - A. Cornut-Chauvinc 2 - 0  
L. Vanni - U. Ignatik 2 - 0  
M. Guinard - V. Safranek 2 - 0  
M. Janvier - S. Travaglia 1 - 2  
R. Bemelmans - C. Taberner 2 - 1  
R. Bonadio - B. Bonzi 1 - 2  
R. Brancaccio - Y. Maden 0 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Humbert U - Benchetrit E / Blancaneaux G    
Moraing M / Otte O - Crepatte B / Safiullin R 2 - 0  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - Lin Zhu 2 - 0  
A. Riske - P. Hercog 2 - 0  
A. Sasnovich - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
A. Sevastova - A. Blinkova 0 - 2  
A. Sevastova - J. Görges    
A. Tomljanovic - J. Görges 0 - 2  
Car. Garcia - L. Tsurenko    
E. Mertens - K. Siniakova 2 - 0  
K. Bertens - C. Giorgi 2 - 1  
K. Muchova - C. Wozniacki    
K. Muchova - S. Stosur 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - L. Tsurenko 0 - 2  
M. Buzarnescu - J. Ostapenko 1 - 2  
O. Jabeur - C. Suarez Navarro 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AL Nabhani F / AL Naemi M - Spears A / Yang Z 0 - 2  
Chan H-C / Chan L - Aoyama S / Marozava L 2 - 0  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - Chr. Eubanks 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - A. Popyrin 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - B. Klahn    
N. Rubin - Jor. Thompson 1 - 2  
P. Polansky - Ryan Harrison 0 - 2  
R. Opelka - A. Mannarino 2 - 1  
R. Ramanathan - Jas. Jung 1 - 2  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Smith J-P - Mannarino A / Nys H 1 - 2  
Evans B / Isner J - Gonzalez S / Qureshi A 0 - 2  
Mcdonald M / Millman J - Johnson S / Opelka R 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - G. Monfils 0 - 2  
F. Skugor - D. Shapovalov 0 - 2  
Gil. Simon - T. Berdych 0 - 2  
K. Nishikori - P-H. Herbert 2 - 1  
M. Copil - E. Gulbis 0 - 2  
M. Ebden - F. Verdasco 0 - 2  
M. Raonic - P. Kohlschreiber 2 - 0  
T. Griekspoor - K. Khachanov 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Skugor F - Haase R / Middelkoop M 1 - 2  
Ram R / Salisbury J - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Shrewsbury, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - F. Jones 2 - 0  
A. Grymalska - M. Lumsden 1 - 2  
Ari. Rodionova - A. Lottner 2 - 1  
Har. Tan - K. Juvan    
J. Ponchet - D. Kovinic 2 - 1  
J.A. Burrage - V. Grammatikopoulou    
K. Zimmermann - J. Fett 2 - 1  
L. Gjorcheska - A. Hesse 1 - 2  
L. Robson - K. von Deichmann 1 - 2  
M. di Giuseppe - V. Diatchenko 0 - 2  
N. Broady - R.G. Serban 0 - 2  
O. Saez Larra - B. Schoofs 1 - 2  
S. Lisicki - F. Christie    
T. Smitkova - S. Reix 2 - 0  
U. Eikeri - E. Gorgodze 2 - 0  
Y. Wickmayer - L. Kerkhove 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 8 - 14  
Magyarország - Hollandia 10 - 11  

 

2019.02.11.
Alpesi sí (vb, kombináció)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - R. Baumann 0 - 1  
C. Janka - S. Hadalin 0 - 1  
M. Schwarz - A. Pinturault 0 - 1  
P. Trikhichev - R. Tonetti 0 - 1  
T. Mermillod-Blondin - T. Ligety 1 - 0  
V. Muffat Jeandet - V. Kriechmayr 1 - 0  
vb, kombináció 2019    
vb, kombináció 2019 - Top 3    
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona Hotshots - Salt Lake 38 - 22  
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Solberg - Drammen (1.m.) 6 - 5  
Stabaek - Ullern (1.m.) 6 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - SK Vinohrady 6 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - LaSB 4 - 7  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F-League Selection - Machida 4 - 0  
Hamamatsu - Urayasu 2 - 7  
Oita - Hokkaido 4 - 4  
Shonan Bellmare - Sendai 1 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Dosson 5 - 5  
Golf (At&t Pebble Beach Pro-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
At&t Pebble Beach Pro-Am 2019    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Frydek Mistek 1 - 5  
Jihlava - Litomerice 5 - 2  
Poruba - Vsetin 2 - 5  
Prostejov - Kladno 2 - 3  
Slavia Praha - Slavia Trebic 6 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Plzen 3 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Vasas 2 - 2  
KMH Budapest - Dunaújváros 3 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Torp. Nyizsnyij Novgorod 6 - 5  
Dinamo Minszk - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 3  
Dinamo Riga - Jokerit 3 - 1  
Slovan Bratislava - CSZKA Moszkva 1 - 4  
SZKA Szentpétervár - Szeversztal Cserepovec 4 - 1  
Szocsi - Vityaz Podolszk 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 1 - 5  
Traktor Cseljabinszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida - Tampa Bay 2 - 5  
NY Rangers - Toronto 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västervik - Björklöven 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Igokea 92 - 69  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - BC Brasilia 83 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Cheongju Stars 61 - 77  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Antibes 52 - 65  
Strasbourg - ASVEL Lyon-Villeurbanne 78 - 86  
Kosárlabda (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 91 - 77  
Hapoel TA - Maccabi Rishon 70 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Akita 95 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 108 - 124  
Golden State - Miami 120 - 118  
Sacramento - Phoenix 117 - 104  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Dunav Stari Banovci 94 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Banvitspor 93 - 85  
Bahcesehir Koleji - Darussafaka 92 - 85  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar 82 - 84  
Kalev/Cramo - Jenyiszej Krasznojarszk 109 - 91  
UNIKSZ Kazany - CSZKA Moszkva 71 - 68  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Sönderjyske 33 - 30  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Valur 28 - 33  
Selfoss - ÍBV 30 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UGNTU Ufa - Szungul Sznyezsinszk 21 - 23  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Atl. Rafaela 2 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Quilmes 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Boca Juniors 1 - 1  
Defensa Justicia - Argentinos Juniors 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Dynamo Dresden 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Münster 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - Ermisz Aradippou 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Midtjylland 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Univ. Catolica de Quito 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Auxerre 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Pontosz - Ergotelisz Iraklio 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Arisz 0 - 3  
Panetolikosz - Larissza 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Roda 5 - 1  
Utrecht 2 - Go Ahead Eagles 2 - 4  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEROCA - Chennai City 3 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Iksal - Hapoel Kfar Saba 2 - 2  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Acre 0 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Afula 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi TA 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Junior de Barranquilla 0 - 1  
Atl. Huila - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Boyaca Patriotas 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Krakkó 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - FUS Rabat 3 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Tijuana 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Lecce 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siracusa - Reggina 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - River Plate Asuncion 3 - 1  
Sp. Luqueno - San Lorenzo 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Covilha 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Belenenses 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton - Newcastle 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Voluntari 1 - 0  
FCS Bukarest - Hermannstadt 3 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Inverness CT 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Levante 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazisehir Gaziantep - Hatayspor 2 - 0  
Giresunspor - Ümraniyespor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Kasimpasa 3 - 0  
Sivasspor - Akhisar 2 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Argentína 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Carrick 1 - 0  
Ballymena Utd. - Portadown 4 - 1  
Glenavon - Dungannon 0 - 1  
Warrenpoint - Queens Univ. 2 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Pinheiros 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Uijeongbu KB Stars 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Bydgoszcz 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Budowlani Lodz 0 - 3  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - C. Steadman 2 - 4  
A. Duffy - Zhang Yong 4 - 2  
A. Hugill - H. Vafaei Ayouri 3 - 4  
A. Ursenbacher - Yan Bingtao 4 - 2  
All. Taylor - Yuan Sijun 0 - 4  
Ant. Hamilton - S. Baird 4 - 0  
C. Wakelin - H. Miah 3 - 4  
D.B. Gilbert - Jim. Robertson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
E. Sharav - Xu Si 2 - 4  
J. Higgins - G. Dott (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Lisowski - Niu Zhuang (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. Trump - H. Chandler (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J.R. Clarke - M. Selt 2 - 4  
Jak Jones - M. Stevens (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
L. Highfield - Liang Wenbo 3 - 4  
L. Kleckers - P. Ebdon 4 - 0  
Li Yuan - D. Dale 2 - 4  
M. Allen - M. Joyce (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. O'Donnell - H. Akbar 4 - 0  
M. White - P. Lines (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M.J. Williams - K. Hirani (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. Day - T. Un-Nooh (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
R. Muir - D. Wells 4 - 2  
R. Williams - R. Lawler 4 - 0  
S. Carrington - N. Saengkham (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Craigie - Mark King 4 - 0  
S. Maguire - Zhou Yuelong (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Murphy - A. Stefanow (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. O'Sullivan - K. Doherty 1 - 4  
S. Vahedi - Chen Feilong 4 - 0  
Tian Pengfei - M. Fu (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Zhang Jiankang - Fan Zhengyi 4 - 3  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mousley - P. Wattanakul 1 - 2  
D. Yevseyev - C. Hemery 2 - 0  
Di Wu - L. Grigelis 1 - 2  
Gon. Oliveira - E. Lopez-Perez 0 - 2  
J. Duckworth - I. Nedelko 2 - 0  
J.C. Aragone - Gas. Elias 2 - 0  
Kev. King - M. Purcell 1 - 2  
N. Kunsuwan - D. Perez Sanz 0 - 2  
O. Roca Batalla - E. Couacaud 2 - 0  
Ste. Robert - P. Kovapitukted 2 - 1  
W. Trongcharoenchaikul - Duck Hee Lee 0 - 2  
Zhe Li - S. Myneni 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, Thailand, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Tyurnev - M. Echargui 2 - 0  
I. Gakhov - Srirat, Tanakorn 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - R. Dutra da Silva 2 - 0  
F. Bagnis - M. Marterer 0 - 2  
N. Jarry - L. Sonego 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Cerretani J - Demoliner M / Nielsen F 1 - 2  
Carballes Baena R / Jazir - Gille S / Vliegen J 2 - 0  
Cecchinato M / Lajovic D - Delbonis F / Duran G 2 - 1  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - S. Darcis 1 - 2  
E. Benchetrit - M. Bourgue 2 - 0  
G.M. Moroni - R. Safiullin 2 - 0  
Joao Domingues - A. Cornut-Chauvinc 1 - 2  
M. Janvier - M. Martineau 2 - 1  
R. Brancaccio - C. Ilkel 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - Z. Kolar 0 - 2  
T. Lamasine - C. Taberner 1 - 2  
Tak Khunn Wang - B. Crepatte 0 - 2  
U. Ignatik - J. Barranco Cosano 2 - 0  
V. Galovic - D. Masur 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Wessels - M. Guinard 0 - 2  
R. Bonadio - J. Eysseric 2 - 0  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - F. Al Nabhani 2 - 0  
P. Martic - A. Barty    
Tenisz (Doha-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Lin Zhu 0 - 2  
A. Tomljanovic - P. Hercog 2 - 0  
Lud. Samsonova - K. Muchova 1 - 2  
S. Stosur - A. Blinkova 1 - 2  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - B. Tomic 0 - 2  
T. Sandgren - P. Lorenzi 1 - 2  
Tenisz (New York-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. Arnaboldi 2 - 0  
A. Popyrin - B. Schnur 0 - 2  
Chr. Eubanks - E. Escobedo 2 - 1  
R. Ramanathan - T. Smyczek 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - N. Basilashvili    
A. Seppi - P. Gojowczyk 2 - 1  
B. Paire - S. Wawrinka 0 - 2  
Hyeon Chung - N. Basilashvili 1 - 2  
Hyeon Chung - R. Bautista-Agut    
M. Kukushkin - R. Haase 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Kontinen H - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 1  
Kohlschreiber P / Verdasc - Krajicek A / Sitak A 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Servania - J.C. Sanchez Jr.    
Jose Ramirez - J. Zepeda 1 - 0  
R. Beltran - Hir. Okada 1 - 0  
Címkék: eredmények, nyeremény,