Tippmix eredmények - 2019. augusztus 12-18.

2019-08-12
Tippmix eredmények - 2019. augusztus 12-18.
2019.08.18.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Montreal 08.18 01:00 28 - 28  
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Detroit 08.18 02:00 30 - 23  
LA Rams - Dallas 08.18 04:00 10 - 14  
Pittsburgh - Kansas City 08.18 01:30 17 - 7  
Tennessee - New England 08.18 01:00 17 - 22  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Aruna - Zihao Zhao 08.18 12:30 1 - 4  
Tom. Harimoto - M. Freitas 08.18 11:40 4 - 0  
Tom. Harimoto - Zihao Zhao 08.18 17:30 4 - 2  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xingtong Chen - Mima Ito 08.18 10:50 4 - 3  
Zhuojia He - Xingtong Chen 08.18 16:30 1 - 4  
Zhuojia He - Yang Wu 08.18 10:00 4 - 2  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bloomfield - V. Norwood (400 m síkfutás, Birmingham) 08.18 15:00 1 - 0  
A. Kipketer - Jam. Webb (800 m, Birmingham) 08.18 16:10 1 - 0  
A. Lattin - D. Kendziera (400 m gátfutás, Birmingham) 08.18 15:10 0 - 1  
Ajee Wilson - N. Goule (női 800 m, Birmingham) 08.18 16:40 1 - 0  
And. Hofmann - M. Kirt (gerelyhajítás, Birmingham) 08.18 15:35 0 - 1  
Dan. Roberts - O. McLeod (110 m gátfutás, Birmingham) 08.18 14:25 0 - 1  
Dan. Williams - Ken. Harrison (női 100m gátfutás,Birmingham) 08.18 16:20 1 - 0  
I. Spanovic - M. Bekh-Romanchuk (női távolugrás, Birmingham) 08.18 15:10 1 - 0  
K. Stefanidi - K. Nageotte (női rúdugrás, Birmingham) 08.18 14:05 1 - 0  
M.E. Ghazal - Yu Wang (magasugrás, Birmingham) 08.18 15:15 0 - 1  
N. Jeruto - H. Kiyeng (női 3000 m akadály, Birmingham) 08.18 15:50 0 - 1  
R. Musagala - S. Tefera (1500 m, Birmingham) 08.18 15:40 1 - 0  
S. Miller-Uibo - D. Asher-Smith (női 200 m, Birmingham) 08.18 16:50 1 - 0  
S. Perkovic - Yai. Perez (női diszkoszvetés, Birmingham) 08.18 13:45 0 - 1  
Y. Blake - A. de Grasse (100 m síkfutás, Birmingham) 08.18 16:30 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Western Bulldogs 08.18 07:20 65 - 126  
Hawthorn - Gold Coast Suns 08.18 08:40 118 - 48  
Richmond - West Coast Eagles 08.18 05:10 88 - 82  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 08.18 10:00 11 - 3  
KIA Tigers - KT Wiz 08.18 10:00 1 - 2  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 08.18 10:00 4 - 5  
NC Dinos - SK Wyverns 08.18 10:00 7 - 4  
Samsung Lions - LG Twins 08.18 10:00 1 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 08.18 11:00 3 - 2  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 08.18 11:00 1 - 0  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 08.18 06:00 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 08.18 07:00 5 - 4  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 08.18 07:00 4 - 4  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 08.18 06:00 2 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.18 02:45 10 - 7  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 08.18 00:00 9 - 6  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 08.18 01:00 4 - 9  
Olmecas de Tabasco - Pericos de Puebla 08.18 02:00 4 - 0  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 08.18 01:00 8 - 6  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 08.18 01:00 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 08.18 02:10 6 - 11  
Atlanta - LA Dodgers 08.18 01:20 4 - 3  
Boston - Baltimore 08.18 01:10 4 - 0  
Cincinnati - St. Louis 08.18 00:40 6 - 1  
Colorado - Miami 08.18 02:10 11 - 4  
Kansas City - NY Mets 08.18 01:15 1 - 4  
LA Angels - Chicago WS 08.18 03:07 6 - 5  
Philadelphia - San Diego 08.18 01:05 3 - 5  
Tampa Bay - Detroit 08.18 00:10 1 - 0  
Texas - Minnesota 08.18 02:05 7 - 12  
Washington - Milwaukee 08.18 01:05 14 - 15  
Golf (D+D Real Czech Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D+D Real Czech Masters 2019 08.18 17:00    
Gyeplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Wales 08.18 13:30 5 - 1  
Gyeplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Skócia 08.18 15:45 3 - 3  
Gyeplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 08.18 11:15 2 - 1  
Németország - Fehéroroszország 08.18 09:00 13 - 0  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Mustangs - Sydney Ice Dogs 08.18 06:00 1 - 6  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Langnau Tigers 08.18 13:00 2 - 5  
Köln - Rögle 08.18 16:30 1 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk 08.18 14:00 1 - 2  
Kerékpár (Binck Bank Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binck Bank Tour 2019 08.18 17:30    
Binck Bank Tour 2019 - Top 3 08.18 17:30    
Kerékpár (Binck Bank Tour - 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binck Bank Tour 2019 - 7. szakasz 08.18 16:20    
G. van Avermaet - O. Naesen 08.18 12:15 0 - 1  
I.G. Cortina - R.J. van Rensburg 08.18 12:15 1 - 0  
S. Vanmarcke - D. van Baarle 08.18 12:15 0 - 1  
Sim. Clarke - R. Guerreiro 08.18 12:15 1 - 0  
T. Wellens - M. Hirschi 08.18 12:15 0 - 1  
Z. Stybar - Phi. Gilbert 08.18 12:15 0 - 1  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Magyarország 08.18 17:30    
Németország - Lengyelország 08.18 15:00 92 - 84  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Olaszország 08.18 17:00 72 - 70  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Nordhorn-Lingen (Helyszín: Nordhorn) 08.18 17:00 31 - 21  
Dormagen - Göppingen (Helyszín: Göppingen) 08.18 17:00 24 - 33  
Elbflorenz - Bergischer HC 08.18 16:00 22 - 28  
Emsdetten - Kiel 08.18 15:00 23 - 39  
Erlangen - Hanau (Helyszín: Hanau) 08.18 15:00 28 - 14  
Ferndorf - R-N. Löwen Kronau 08.18 17:00 17 - 30  
Flensburg - Lübeck-Schwartau (Helyszín: Lübeck) 08.18 17:00 30 - 14  
Füchse Berlin - Lübbecke 08.18 16:00 23 - 21  
Grosswallstadt - Wetzlar 08.18 16:00 27 - 30  
Heilbronn-Horkheim - Stuttgart 08.18 14:55 27 - 31  
Ludwigshafen-Friesenheim - Aue (Helyszín: Aue-csarnok) 08.18 15:00 31 - 26  
Magdeburg - Hagen 08.18 16:00 46 - 17  
Melsungen - Bietigheim 08.18 15:00 31 - 25  
Rostock - Hamm-Westfalen 08.18 14:00 19 - 28  
TUSEM Essen - Burgdorf-Hannover 08.18 15:00 25 - 34  
Wilhelmshaven - Lemgo 08.18 16:00 23 - 40  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Németország 08.18 18:00    
U19Portugália - U19Dánia 08.18 15:30 27 - 35  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Magyarország 08.18 13:00 20 - 31  
U19Izland - U19Spanyolország 08.18 10:30 26 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - Cardiff 08.18 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Wrexham 08.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Huracan 08.18 16:00 2 - 1  
Racing Club - River Plate 08.18 01:00 1 - 6  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Lokeren 08.18 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - St. Truiden 08.18 18:00    
Standard Liege - Mouscron-Peruwelz 08.18 14:30 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Arda Kardzhali 08.18 17:00    
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Nacional Potosi 08.18 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Cuiaba 08.18 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Sampaio Correa 08.18 00:15 1 - 1  
Imperatriz MA - Ferroviario CE 08.18 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Atlético MG 08.18 00:00 1 - 0  
Gremio - Palmeiras 08.18 02:00 1 - 1  
Vasco da Gama - Flamengo 08.18 00:00 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Hoffenheim 08.18 15:30 1 - 0  
Union Berlin - RB Leipzig 08.18 18:00    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Heidenheim 08.18 13:30 2 - 1  
Fürth - Regensburg 08.18 13:30 1 - 0  
Holstein Kiel - Karlsruhe 08.18 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Waldhof Mannheim 08.18 14:00 1 - 2  
Kaiserslautern - Braunschweig 08.18 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Huachipato 08.18 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Mladá Boleslav 08.18 17:00 2 - 1  
Karvina - Liberec 08.18 17:00    
Sparta Praha - Ostrava 08.18 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Hvidovre 08.18 13:45 1 - 1  
Roskilde - Vendsyssel 08.18 13:45 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holbaek - B93 Köbenhavn 08.18 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aalborg 08.18 18:00    
Esbjerg - Lyngby 08.18 14:00 1 - 0  
Midtjylland - Hobro 08.18 16:00 1 - 1  
Silkeborg - Sönderjyske 08.18 12:00 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Bröndby 08.18 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Supersport Utd. 08.18 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul E-Land - Anyang 08.18 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Jeju 08.18 12:00 0 - 0  
Sangju Sangmu - Pohang 08.18 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Guayaquil City 08.18 00:15 3 - 0  
Dep. Cuenca - Aucas Quito 08.18 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - NSI Runavik 08.18 16:00 1 - 5  
HB Torshavn - IF Fuglafjördur 08.18 16:00 6 - 0  
Vikingur Gota - EB Streymur 08.18 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Helsinki JK 08.18 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Strasbourg 08.18 17:00    
St-Etienne - Brest 08.18 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Groningen 08.18 16:45 0 - 0  
F. Sittard - Willem II 08.18 12:15 2 - 3  
Feyenoord - Utrecht 08.18 16:45 1 - 1  
Twente - RKC Waalwijk 08.18 14:30 3 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - HNK Gorica 08.18 18:00    
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSM Makassar - Persib Bandung 08.18 13:30 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omiya Ardija - JEF United Chiba 08.18 12:00 2 - 1  
Tokyo Verdy - Yamagata 08.18 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Jubilo Iwata 08.18 12:00 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Nagoya GE 08.18 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valour Winnipeg - Forge Hamilton 08.18 00:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Karagandy - Kaisar Kyzylorda 08.18 15:00 3 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - Aktobe 08.18 14:00 5 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Rionegro Aguilas 08.18 00:00 1 - 1  
Cucuta Deportivo - Jaguares de Cordoba 08.18 00:30 1 - 1  
Dep. Tolima - Once Caldas 08.18 02:45 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Hangzhou Greentown 08.18 13:30 1 - 2  
Sichuan Annapurna - Liaoning Hongyun 08.18 13:35 3 - 2  
Xinjiang Tianshan - Nei Mongol Zhongyou 08.18 13:30 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Zaglebie Lubin 08.18 17:30    
Piast Gliwice - Wisla Plock 08.18 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Rigas FS 08.18 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Panevezys 08.18 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rodange - Muhlenbach 08.18 16:00 1 - 3  
Racing Luxembourg - Progres Niederkorn 08.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monarcas Morelia 08.18 04:05 1 - 0  
Atl. San Luis - Tigres 08.18 00:00 1 - 1  
Leon - Chivas Guadalajara 08.18 02:00 4 - 3  
Monterrey - Dep. Toluca 08.18 04:06 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Philadelphia 08.18 02:00 2 - 0  
Columbus - Toronto FC 08.18 01:30 2 - 2  
FC Cincinnati - New York City FC 08.18 01:30 1 - 4  
Houston - Colorado Rapids 08.18 03:00 2 - 2  
Kansas City - San Jose 08.18 02:30 2 - 1  
Los Angeles Galaxy - Seattle 08.18 04:00 2 - 2  
Minnesota - Orlando 08.18 02:00 1 - 1  
Montreal - Dallas 08.18 01:30 3 - 3  
New York RB - New England 08.18 01:00 1 - 1  
Salt Lake - Los Angeles FC 08.18 04:00 0 - 2  
Vancouver - D.C. United 08.18 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeta Golubovci - Iskra Danilovgrad 08.18 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Soroksár 08.18 18:00    
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - KFUM Oslo 08.18 15:00 4 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Sola 08.18 15:00 0 - 2  
Hödd - Stjördals/Blink 08.18 16:00 2 - 3  
Nardo - Arendal 08.18 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram Larvik - Alta 08.18 13:00 2 - 0  
Kjelsas - Senja 08.18 16:00 4 - 0  
Mjölner - Elverum 08.18 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Brann Bergen 08.18 18:00    
Ranheim - Molde 08.18 18:00    
Stabaek - Kristiansund 08.18 16:00 2 - 0  
Tromsö - Lilleström 08.18 18:00    
Valerenga - Haugesund 08.18 18:00    
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Trondheims-Örn 08.18 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Utah 08.18 01:30 0 - 2  
Portland - Washington 08.18 04:30 3 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Duisburg 08.18 14:00 2 - 1  
Essen-Schönebeck - Leverkusen 08.18 14:00 3 - 1  
Wolfsburg - Sand 08.18 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Monza 08.18 18:15    
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - NyeftehimikNyizsnyekamszk 08.18 16:00 3 - 2  
Kurszk - Csajka Peszcsanokopszkoje 08.18 17:00    
Lucs Vlagyivosztok - Fakel Voronyezs 08.18 09:00 3 - 0  
Mordovija Szaranszk - Csertanovo Moszkva 08.18 16:00 2 - 3  
Nyizsnyij Novgorod - SZKA Habarovszk 08.18 16:00 1 - 1  
Rotor Volgográd - Sinnyik Jaroszlavl 08.18 17:00    
Torpedo Moszkva - Teksztilsik Ivanovo 08.18 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Moszkva 08.18 18:00    
Rubin Kazany - Arszenál Tula 08.18 13:00 1 - 0  
Ufa - Rosztov 08.18 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Grazer AK 08.18 10:30 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Hartberg 08.18 17:00    
Austria Wien - Admira Wacker 08.18 17:00 1 - 1  
Sturm Graz - Rapid Wien 08.18 17:00    
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Sol de America 08.18 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Huancayo 08.18 00:45 0 - 2  
C. Vallejo Trujillo - Alianza Lima 08.18 03:00 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Farense 08.18 12:15 1 - 2  
Leixoes - Nacional Madeira 08.18 17:00    
Porto B - Varzim 08.18 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Marítimo 08.18 17:00    
Pacos Ferreira - Santa Clara 08.18 17:00    
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Leicester 08.18 17:30    
Sheffield Utd. - Crystal Palace 08.18 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Univ. Craiova 1948 08.18 17:00    
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Aberdeen 08.18 16:00 1 - 1  
East Fife - Rangers 08.18 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Oviedo 08.18 18:00    
Numancia - Alcorcon 08.18 18:00    
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Levante 08.18 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cham - Aarau 08.18 14:00 2 - 2  
Kreuzlingen - Luzern 08.18 16:00 0 - 2  
Linth - Schaffhausen 08.18 14:00 3 - 1  
Yverdon - Xamax 08.18 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Öster 08.18 17:30    
Dalkurd - GAIS 08.18 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team TG - Carlstad Utd. 08.18 15:30 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Kalmar 08.18 15:00 1 - 2  
FF Malmö - Falkenberg 08.18 17:30    
Sirius - Norrköping 08.18 15:00 0 - 2  
Örebro - Häcken 08.18 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Pitea 08.18 16:00 1 - 1  
Kopparbergs/Göteborg - Kristianstad 08.18 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Geylang 08.18 11:30 3 - 4  
Tampines Rovers - Albirex Niigata Singapore 08.18 11:30 2 - 0  
Young Lions - Hougang Utd. 08.18 11:30 2 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Zemplin Michalovce 08.18 18:00    
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Domzale 08.18 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangmai FC - Trat 08.18 14:00 1 - 3  
Chonburi FC - Nakhon Ratchasima 08.18 14:00 2 - 1  
Muangthong Utd. - PTT Rayong 08.18 13:00 2 - 2  
Suphanburi - Port FC 08.18 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hatayspor - Altinordu 08.18 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Kárpáti Lviv 08.18 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Tulsa 08.18 02:30 5 - 1  
Birmingham Legion - Memphis 08.18 02:00 1 - 0  
Charleston - Louisville City 08.18 01:30 1 - 2  
Charlotte Independence - Nashville SC 08.18 01:00 1 - 3  
El Paso - Tacoma Defiance 08.18 03:30 2 - 0  
FC San Antonio - Rio Grande Valley 08.18 02:30 2 - 2  
Loudoun Utd. - Ottawa 08.18 01:30 1 - 3  
New Mexico Utd. - Los Angeles Galaxy 2 08.18 03:30 2 - 2  
North Carolina - Pittsburgh 08.18 01:00 5 - 0  
Orange County SC - Las Vegas 08.18 04:00 3 - 0  
Sacramento - Colorado Springs 08.18 05:00 4 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanna Khanh Hoa - Song Lam Nghe An 08.18 14:00 1 - 4  
Thanh Hoa - Hai Phong 08.18 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Caernarfon 08.18 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renova - Struga Trim-Lum 08.18 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Viljandi Tulevik 08.18 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noah Jereván - Ararat-Armenia 08.18 15:15 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Navbahor Namangan 08.18 15:00 0 - 1  
Bunyodkor - Metallurg Bekobod 08.18 14:00 1 - 0  
Qizilqum Zarafshon - Dinamo Szamarkand 08.18 16:15 2 - 1  
MMA (UFC 241, Anaheim)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pettis - Nate Diaz 08.18 05:45 0 - 1  
D. Cormier - S. Miocic 08.18 06:25 0 - 1  
Der. Brunson - I. Heinisch 08.18 04:00 1 - 0  
Dev. Smith - K. Worthy 08.18 03:35 0 - 1  
Dra. Klose - C. Giagos 08.18 02:35 1 - 0  
G. Benitez - Sod. Yusuff 08.18 04:45 0 - 1  
H. Cifers - J. Esquibel (női) 08.18 01:30 1 - 0  
Kyung Ho Kang - Bra. Davis 08.18 01:05 1 - 0  
M. Bermudez - Cas. Kenney 08.18 02:00 0 - 1  
R. Assuncao - C. Sandhagen 08.18 03:05 0 - 1  
S. Mazo Isaza - S. Dobson (női) 08.18 00:30 1 - 0  
Y. Romero - P.H. Costa 08.18 05:05 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - D. Hamlin (Bristol 2.) 08.18 01:30 0 - 1  
Erik Jones - R. Blaney (Bristol 2.) 08.18 01:30 0 - 1  
Jim. Johnson - Alex Bowman (Bristol 2.) 08.18 01:30 0 - 1  
K. Harvick - J. Logano (Bristol 2.) 08.18 01:30 0 - 1  
Kurt Busch - Cha. Elliott (Bristol 2.) 08.18 01:30 0 - 1  
Kyle Larson - M. Truex Jr. (Bristol 2.) 08.18 01:30 1 - 0  
Nascar, Bristol 2. 2019 08.18 01:30    
Nascar, Bristol 2. 2019 - Top 3 08.18 01:30    
R. Stenhouse Jr. - A. Almirola (Bristol 2.) 08.18 01:30 0 - 1  
W. Byron - Dan. Suarez (Bristol 2.) 08.18 01:30 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Castleford 08.18 16:00 0 - 24  
Hull KR - Wakefield 08.18 16:00 10 - 38  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Waikato 08.18 06:35 40 - 14  
Canterbury - Tasman 08.18 04:05 8 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - St. George Illawarra 08.18 08:05 18 - 12  
Sydney Roosters - New Zealand Warriors 08.18 06:00 42 - 6  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Fehéroroszország 08.18 17:00 3 - 0  
Snooker (China Championship-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - Chen Zifan (5 nyert frame-ig) 08.18 11:00 5 - 1  
A. McManus - Tian Pengfei (5 nyert frame-ig) 08.18 15:30    
Dan. Wells - Chang Bingyu 08.18 11:00 5 - 2  
Gary Wilson - Jak Jones 08.18 11:00 3 - 5  
Kyr. Wilson - J.R. Clarke 08.18 15:30 5 - 1  
M. Fu - Jam. Cahill (5 nyert frame-ig) 08.18 11:00 5 - 4  
M. Holt - Dav. Lilley (5 nyert frame-ig) 08.18 15:30 5 - 1  
Mark Joyce - E. Slessor 08.18 11:00 5 - 4  
Zhou Yuelong - R. Parsons 08.18 15:30 5 - 0  
Strandfoci (EBSL, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Moldova 08.18 12:45 4 - 1  
Strandröplabda (Knokke - Heist)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shustrov P / Gusev A - Lemmens T / Ver Eecke A 08.18 12:00 2 - 0  
Shustrov P / Gusev A - Silvestre J / Platre T 08.18 17:00 1 - 2  
Silvestre J / Platre T - Trummer M / Seiser M 08.18 13:00 2 - 1  
Strandröplabda (Knokke - Heist, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catry M / Vandesteene E - Olsen Koellner/Norager Bisgaard 08.18 11:00 1 - 2  
Galindo A / Galindo C - OlsenKoellner/NorageBisga 08.18 16:00 2 - 1  
Van Driel E / Schoon R - Catry M / Vandesteene E 08.18 14:00 2 - 0  
Van Driel E / Schoon R - Galindo A / Galindo C 08.18 10:00 0 - 2  
Strandröplabda (Kühlungsborn)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dollinger A / Kulzer S - Glucklederer F / Kuhlborn 08.18 11:45 2 - 1  
Erdmann J / Winter S - Glucklederer F / Kuhlborn 08.18 09:15 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Dollinger A / Kulzer S 08.18 09:15 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Erdmann J / Winter S 08.18 12:15 2 - 0  
Strandröplabda (Kühlungsborn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Krohn A - Gernert M / Kiesling E 08.18 12:30 1 - 2  
Behrens K / Tillmann C - Behlen A / Krohn A 08.18 10:30 2 - 0  
Behrens K / Tillmann C - Klinke L / Kotzan L-S 08.18 13:30 2 - 0  
Klinke L / Kotzan L-S - Gernert M / Kiesling E 08.18 10:30 2 - 0  
Strandröplabda (Moscow Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Thole J / Wickler C 08.18 13:35    
Samoilovs A / Smedins J - Cerutti A / Morais Filho 08.18 17:20 2 - 0  
Strandröplabda (Moscow Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Sude J - Sweat B / Walsh Jennings 08.18 14:50 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Antunes T D R / Lima T 08.18 16:05 2 - 1  
Tenisz (Baja, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Cerundolo - Valkusz M. 08.18 11:00 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - D. Medvedev 08.18 00:00 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Klepac A - Groenefeld A L / Schuurs 08.18 02:05 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jahn - C. O'Connell 08.18 18:00    
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - P. Krstin 08.18 17:15    
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Begemann A / Mergea F 08.18 15:00 1 - 2  
Tenisz (New York, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - M. Buzarnescu 08.18 19:00    
Tenisz (New York-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - F. di Lorenzo 08.18 16:00 2 - 1  
J.B. Teichmann - L. Siegemund 08.18 16:00    
K. Kanepi - N. Kichenok 08.18 18:15    
V. Golubic - Lin Zhu 08.18 16:00 1 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Janvier - Jas. Jung 08.18 00:00 0 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T C / Shamasdin A - Lindstedt R / O'Mara J 08.18 00:55 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yu Igarashi - F.A. Kholik 08.18 05:40 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koga A / Saito T - Ou X Y / Zhang N 08.18 06:20 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Se Young An - Har. Suzuki 08.18 05:00 2 - 1  
Tollaslabda (Akita Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marwah N V / Syaikah P - Takahata Y / Sakuramoto A 08.18 06:00 1 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ko S H / Eom H W - Yamashita K / Shinoya N 08.18 05:20 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Van Heerden - A. Kozaev 08.18 01:00 1 - 0  
E. Navarrete - F. De Vaca 08.18 05:00 1 - 0  
J. Magdaleno - Raf. Rivera 08.18 04:00 1 - 0

 

2019.08.17.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Edmonton 08.17 01:30 26 - 41  
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Buffalo 08.17 01:00 14 - 27  
NY Giants - Chicago 08.17 01:30 32 - 13  
Tampa Bay - Miami 08.17 01:30 16 - 14  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chih-Yuan Chuang - M. Freitas 08.17 16:40 3 - 4  
Jun Mizutani - Q. Aruna 08.17 17:30 3 - 4  
Tom. Harimoto - Takuya Jin 08.17 15:50 4 - 1  
Zihao Zhao - D. Ovtcharov 08.17 15:00 4 - 2  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uda Y / Yoshimura K - Jung Y / Lee S 08.17 19:10 1 - 3  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitomi Sato - Yang Wu 08.17 09:50    
Kas. Ishikawa - Zhuojia He 08.17 09:00 0 - 4  
Mengyu Yu - Mima Ito 08.17 10:10 1 - 4  
Xingtong Chen - Jihee Jeon 08.17 11:05 4 - 0  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gu Y / Mu Z - Hirano M / Shibata S 08.17 18:20 3 - 0  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ma T / Wu Y - Mizutani J / Ito M 08.17 11:55 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Collingwood 08.17 08:35 48 - 114  
Brisbane Lions - Geelong 08.17 06:10 75 - 74  
Carlton - St. Kilda 08.17 05:45 78 - 68  
Fremantle - Essendon 08.17 12:10 55 - 87  
North Melbourne Kangaroos - Port Adelaide 08.17 11:25 144 - 58  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 08.17 11:00 9 - 2  
KIA Tigers - KT Wiz 08.17 11:00 3 - 4  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 08.17 11:00 4 - 8  
NC Dinos - SK Wyverns 08.17 11:00 9 - 0  
Samsung Lions - LG Twins 08.17 11:00 7 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 08.17 11:00 7 - 5  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 08.17 11:00 8 - 3  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 08.17 07:00 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 08.17 11:00 8 - 13  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 08.17 08:00 6 - 1  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 08.17 07:00 6 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.17 02:45 7 - 0  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo 08.17 02:00 6 - 4  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 08.17 03:00 7 - 2  
Olmecas de Tabasco - Pericos de Puebla 08.17 03:00 3 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 08.17 02:30    
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 08.17 02:30 11 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 08.17 03:40 9 - 10  
Atlanta - LA Dodgers 08.17 01:20 3 - 8  
Boston - Baltimore 08.17 01:10 9 - 1  
Cincinnati - St. Louis 08.17 01:10 4 - 13  
Colorado - Miami 08.17 02:40 3 - 0  
Kansas City - NY Mets 08.17 02:15 4 - 1  
LA Angels - Chicago WS 08.17 04:07 2 - 7  
NY Yankees - Cleveland 08.17 01:05 3 - 2  
NY Yankees - Cleveland (19:05) 08.17 19:05    
Oakland - Houston 08.17 04:07 3 - 2  
Philadelphia - San Diego 08.17 01:05 8 - 4  
Pittsburgh - Chicago Cubs 08.17 01:05 3 - 2  
Tampa Bay - Detroit 08.17 01:10 0 - 2  
Texas - Minnesota 08.17 02:05 3 - 4  
Toronto - Seattle 08.17 01:07 7 - 3  
Washington - Milwaukee 08.17 01:05 2 - 1  
Darts (Melbourne Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - S. Whitlock 08.17 12:40 8 - 4  
M. van Gerwen - D. Gurney 08.17 14:50    
M. van Gerwen - G. Anderson 08.17 11:25 8 - 6  
Melbourne Masters 2019 08.17 12:30    
P. Wright - M. van Gerwen 08.17 13:20 0 - 8  
P. Wright - R. van Barneveld 08.17 10:45 8 - 6  
Rob Cross - D. Gurney 08.17 13:55 5 - 8  
Rob Cross - D. Heta 08.17 12:00 8 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intelli Paraiso - Cascavel 08.17 01:15 2 - 5  
Gyeplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Wales 08.17 11:15 2 - 2  
Gyeplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Írország 08.17 15:45 5 - 1  
Németország - Skócia 08.17 13:30 9 - 0  
Gyeplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Oroszország 08.17 18:00 1 - 0  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Newcastle North Stars 08.17 09:30 6 - 1  
Melbourne Ice - Sydney Ice Dogs 08.17 09:00 4 - 6  
Perth Thunder - Sydney Bears 08.17 10:30 5 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Vitkovice 08.17 16:00 6 - 1  
Davos - Schwenningen 08.17 15:30 2 - 2  
Köln - Graz 08.17 16:30 4 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barsz Kazany 08.17 14:00 1 - 1  
Sparta Praha - Szocsi 08.17 16:00 3 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk 08.17 13:30 0 - 1  
Zvolen - Klagenfurt 08.17 19:00 1 - 2  
Zürich Lions - Mannheim 08.17 15:00 1 - 5  
Kerékpár (Binck Bank Tour - 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binck Bank Tour 2019 - 6. szakasz 08.17 16:40    
F. Felline - Phi. Gilbert 08.17 13:35 1 - 0  
F. Ganna - E. Affini 08.17 13:35 1 - 0  
J. van Emden - M. Scotson 08.17 13:35 1 - 0  
M. Hirschi - M. Teunissen 08.17 13:35 0 - 1  
Mads Pedersen - J. Sütterlin 08.17 13:35 1 - 0  
S. Kung - S. Kragh Andersen 08.17 13:35 1 - 0  
T. Bohli - L. Boom 08.17 13:35 1 - 0  
T. Wellens - L. de Plus 08.17 13:35 0 - 1  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Fehéroroszország 08.17 15:30 69 - 66  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Ciprus 08.17 17:00 89 - 63  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Portugália 08.17 18:00 96 - 68  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 08.17 11:30 81 - 73  
Brazília - Montenegró 08.17 18:00 80 - 69  
Franciaország - Argentína 08.17 20:30    
Görögország - Törökország 08.17 19:30 84 - 70  
Litvánia - Oroszország 08.17 18:00 88 - 72  
Olaszország - Szerbia 08.17 17:00 64 - 96  
USA - Spanyolország 08.17 04:00 90 - 81  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Lengyelország 08.17 17:30 80 - 75  
Németország - Csehország 08.17 20:00    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles 08.17 02:00 91 - 81  
Connecticut - Seattle 08.17 01:30 79 - 78  
Dallas - New York 08.17 02:00 83 - 77  
Minnesota - Washington 08.17 02:00 79 - 86  
Phoenix - Atlanta 08.17 04:00 77 - 68  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altenholz - DHfK Leipzig 08.17 15:00 27 - 40  
Aue - Konstanz 08.17 17:30 27 - 25  
Balingen-Weilstetten - Wetzlar 08.17 19:00 28 - 36  
Bergischer HC - Pforzheim 08.17 19:00 35 - 23  
Bietigheim - Nieder-Roden 08.17 19:30 28 - 27  
Burgdorf-Hannover - Habenhausen 08.17 19:00 42 - 25  
Dormagen - Rhein Vikings Neuss 08.17 17:00 28 - 24  
Eisenach - Erlangen 08.17 17:00 23 - 30  
Emsdetten - Dessau-Rosslauer 08.17 14:00 35 - 33  
Ferndorf - Nussloch 08.17 17:00 36 - 28  
Fürstenfeldbruck - Elbflorenz 08.17 16:00 28 - 31  
Gummersbach - Lübeck-Schwartau 08.17 19:30 20 - 25  
Göppingen - Dansenberg 08.17 19:30 38 - 24  
Hagen - Hamburg 08.17 19:00 30 - 29  
Hildesheim - Lemgo 08.17 18:27 26 - 37  
Hüttenberg - Hanau 08.17 20:00 21 - 23  
Kiel - HSV Eintracht Baunatal 08.17 17:00 43 - 23  
Krefeld - Füchse Berlin 08.17 16:30 22 - 35  
Ludwigshafen-Friesenheim - Leutershausen 08.17 15:00 27 - 23  
Lübbecke - Spenge 08.17 19:00 30 - 18  
Magdeburg - Northeim 08.17 16:00 41 - 26  
Melsungen - Rimpar 08.17 16:30 31 - 24  
Minden - Hamm-Westfalen 08.17 18:30 21 - 31  
Nordhorn-Lingen - Schalksmühle-Halver 08.17 17:57 34 - 26  
R-N. Löwen Kronau - Saarlouis 08.17 19:30 46 - 23  
Stuttgart - Coburg 08.17 17:00 29 - 24  
SV Mecklenburg Schwerin - Flensburg 08.17 17:00 24 - 35  
TUSEM Essen - VfL Potsdam 08.17 16:00 34 - 21  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Portugália 08.17 17:30 41 - 36  
U19Németország - U19Dánia 08.17 20:00 31 - 23  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izland - U19Franciaország 08.17 10:30 24 - 30  
U19Magyarország - U19Spanyolország 08.17 13:00 29 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Oxford Utd. 08.17 16:00 2 - 1  
Burton - Rotherham 08.17 16:00 0 - 1  
Coventry - Bristol Rovers 08.17 16:00 2 - 0  
Doncaster - Fleetwood 08.17 16:00 3 - 2  
Lincoln - Southend 08.17 16:00 4 - 0  
Peterborough - Ipswich 08.17 16:00 2 - 2  
Shrewsbury - Rochdale 08.17 16:00 0 - 0  
Sunderland - Portsmouth 08.17 13:30 2 - 1  
Tranmere - Bolton 08.17 16:00 5 - 0  
Wimbledon - Accrington 08.17 16:00 1 - 1  
Wycombe - Milton Keynes Dons 08.17 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Oldham 08.17 16:00 3 - 0  
Carlisle - Mansfield 08.17 16:00 0 - 2  
Colchester - Cambridge Utd. 08.17 16:00 1 - 2  
Crewe - Walsall 08.17 16:00 1 - 0  
Exeter - Swindon 08.17 16:00 1 - 1  
Forest Green - Grimsby 08.17 16:00 1 - 0  
Leyton - Stevenage 08.17 16:00 0 - 0  
Morecambe - Cheltenham 08.17 16:00 0 - 0  
Newport - Plymouth 08.17 16:00 1 - 0  
Northampton - Macclesfield 08.17 16:00 1 - 2  
Salford City - Port Vale 08.17 16:00 1 - 1  
Scunthorpe - Crawley 08.17 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Charlton 08.17 16:00 2 - 2  
Blackburn - Middlesbrough 08.17 16:00 1 - 0  
Brentford - Hull City 08.17 16:00 1 - 1  
Bristol City - QPR 08.17 16:00 2 - 0  
Luton - West Bromwich 08.17 16:00 1 - 2  
Millwall - Sheffield Wed. 08.17 16:00 1 - 0  
Nottingham - Birmingham 08.17 16:00 3 - 0  
Stoke - Derby County 08.17 16:00 2 - 2  
Swansea - Preston 08.17 16:00 3 - 2  
Wigan - Leeds 08.17 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Halifax 08.17 16:00 1 - 1  
Barnet - Chesterfield 08.17 16:00 2 - 2  
Barrow - Yeovil 08.17 18:20 1 - 0  
Boreham - Sutton Utd. 08.17 16:00 0 - 1  
Dag & Red - Harrogate Town 08.17 16:00 4 - 2  
Dover - Torquay 08.17 16:00 1 - 2  
Fylde - Woking 08.17 16:00 1 - 4  
Hartlepool - Bromley 08.17 16:00 2 - 3  
Maidenhead Utd. - Chorley 08.17 16:00 4 - 1  
Solihull Moors - Ebbsfleet Utd. 08.17 16:00 2 - 1  
Stockport - Eastleigh 08.17 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Independiente de Mendoza 08.17 18:05 4 - 1  
Estudiantes Rio Cuarto - Atl. Temperley 08.17 02:30 3 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Estudiantes Buenos Aires 08.17 03:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Atl. Rafaela 08.17 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Banfield 08.17 00:00 3 - 2  
Newell's - Union SF 08.17 20:30    
Talleres Cordoba - Central Cordoba SDE 08.17 02:10 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sumqayit 08.17 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Virton 08.17 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Anderlecht 08.17 18:00 4 - 2  
Mechelen - Cercle Bruges 08.17 20:00    
Waasland Beveren - Genk 08.17 20:30    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv 08.17 17:00 2 - 0  
Vitosa Bistrica - Levszki Szófia 08.17 19:30 0 - 4  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Velez Mostar - Siroki Brijeg 08.17 17:30 1 - 0  
Zvijezda Ugljevik - Celik Zenica 08.17 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Vila Nova 08.17 02:30 0 - 2  
Londrina - Criciuma 08.17 00:15 1 - 1  
Sao Bento - Parana 08.17 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Sao Jose RS 08.17 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Flamengo 08.17 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Düsseldorf 08.17 15:30 1 - 3  
Dortmund - Augsburg 08.17 15:30 5 - 1  
Freiburg - Mainz 08.17 15:30 3 - 0  
Leverkusen - Paderborn 08.17 15:30 3 - 2  
Mönchengladbach - Schalke 08.17 18:30 0 - 0  
Wolfsburg - 1. FC Köln 08.17 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Erzgebirge Aue 08.17 13:00 3 - 1  
VfB Stuttgart - St. Pauli 08.17 13:00 2 - 1  
Wehen - Hannover 08.17 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Meppen 08.17 14:00 0 - 0  
Duisburg - Zwickau 08.17 14:00 3 - 1  
Rostock - Sonnenhof Grossaspach 08.17 14:00 0 - 1  
Uerdingen - Ingolstadt 08.17 14:00 0 - 3  
Viktoria Köln - Unterhaching 08.17 14:00 0 - 2  
Würzburg - Münster 08.17 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Dep. Copiapo 08.17 02:00 2 - 0  
Dep. Magallanes - Union San Felipe 08.17 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Union Espanola 08.17 01:30 1 - 0  
Coquimbo Unido - Curico Unido 08.17 21:00    
O'Higgins - Dep. Iquique 08.17 18:30 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Zizkov 08.17 10:15 0 - 3  
Dukla Praha - Brno 08.17 10:15 2 - 1  
Lisen - Vysehrad 08.17 17:00 0 - 0  
Sokolov - Vlasim 08.17 10:15 2 - 1  
Trinec - FC Hradec Kralove 08.17 10:15 1 - 1  
Vitkovice - Prostejov 08.17 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Olomouc 08.17 19:30 3 - 2  
Opava - Zlín 08.17 17:00 0 - 3  
Slovacko - Pribram 08.17 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FA 2000 - Vanlöse 08.17 13:00 1 - 3  
Frem - Slagelse BI 08.17 14:00 1 - 2  
Skovshoved - Hilleröd 08.17 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Aarhus Fremad 08.17 14:00 1 - 0  
Dalum - Sydvest 08.17 14:00 5 - 1  
Jammerbugt - AB Gladsaxe 08.17 15:15 1 - 1  
Middelfart - VSK Aarhus 08.17 14:00 2 - 1  
Naesby - Vejgaard 08.17 14:00 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Kolding 08.17 13:00 1 - 1  
Thy-Thisted - Odense 08.17 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Polokwane City 08.17 15:00 0 - 2  
Orlando Pirates - Highlands Park 08.17 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Busan I'Park 08.17 12:00 1 - 1  
Suwon City - Ansan Greeners 08.17 12:00 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Gyeongnam 08.17 12:30 1 - 0  
Gangwon - Suwon Bluewings 08.17 12:00 1 - 3  
Seongnam - FC Seoul 08.17 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manta FC - LDU Loja 08.17 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Barcelona Guayaquil 08.17 02:15 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Torpedo Zogyino 08.17 17:45 2 - 0  
Slavia Mozír - Dnyapro Mogiljev 08.17 15:45 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Roma 08.17 19:30 1 - 3  
Cesena - Milan 08.17 20:30    
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - FC Suduroy/Royn 08.17 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Ekenas IF 08.17 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JäPS - Kiffen 08.17 16:00 3 - 1  
Lahden Reipas - JIPPO 08.17 16:00 0 - 1  
NJS - MiPK 08.17 16:00 6 - 2  
Sudet - Mikkeli MP 08.17 16:00 0 - 1  
Vantaa JS - Klubi 04 08.17 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - KaPa 08.17 16:00 1 - 0  
KaaPo Kaarina - Jazz Pori 08.17 13:00 6 - 0  
P-Iirot - FC Espoo 08.17 16:00 1 - 2  
Tampere Utd. - SalPa 08.17 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vaajakoski - OLS Oulu 08.17 16:00 5 - 3  
GBK Kokkola - KuFu-98 08.17 16:00 1 - 1  
Hercules Oulu - Kajaanin Haka 08.17 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - IK Myran 08.17 16:00 1 - 0  
Helsinki JK - Ilves 08.17 15:00 5 - 1  
Honka - TPS 08.17 15:00 1 - 0  
ONS Oulu - Kuopio PS 08.17 14:00 4 - 3  
TiPS - JyPK 08.17 15:00 4 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Le Havre 08.17 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lille 08.17 20:00    
Bordeaux - Montpellier 08.17 20:00    
Metz - Monaco 08.17 20:00    
Nantes - Marseille 08.17 17:30 0 - 0  
Nimes - Nice 08.17 20:00    
Toulouse - Dijon 08.17 20:00    
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Archers Utd. - Global Makati 08.17 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Chikhura Sachkhere 08.17 19:00 2 - 0  
FC Rustavi - Sioni Bolnisi 08.17 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Sparta Rotterdam 08.17 18:30 1 - 2  
Emmen - Heerenveen 08.17 20:45    
Venlo - Ajax 08.17 18:30 1 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Slaven Belupo 08.17 21:00    
Varazdin - Lokomotív Zagreb 08.17 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magni - Afturelding 08.17 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - KR 08.17 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Okayama 08.17 12:00 0 - 3  
Avispa Fukuoka - Tokushima 08.17 12:00 0 - 1  
Kagoshima Utd. - Ehime 08.17 12:00 4 - 2  
Kofu - Yamaguchi 08.17 11:00 0 - 1  
Mito - Kyoto 08.17 11:00 3 - 0  
Nagasaki - Kashiwa R. 08.17 11:00 1 - 2  
Ryukyu - Yokohama FC 08.17 12:00 1 - 3  
Tochigi - Machida Zelvia 08.17 11:00 0 - 0  
Zweigen Kanazawa - Gifu 08.17 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima 08.17 12:00 0 - 1  
Oita Trinita - Kashima A. 08.17 12:00 0 - 1  
Shimizu SP - Sapporo 08.17 11:00 0 - 8  
Shonan Bellmare - Sagan Tosu 08.17 12:00 2 - 3  
Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale 08.17 12:00 2 - 2  
Vissel Kobe - Urawa RD 08.17 12:00 3 - 0  
Yokohama FM - Cerezo Osaka 08.17 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Edmonton 08.17 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Tobol Kostanay 08.17 14:00 0 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Ordabasy Shymkent 08.17 13:00 0 - 4  
Taraz - Kairat Almaty 08.17 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Envigado 08.17 02:30 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Changchun Yatai 08.17 13:30 0 - 1  
Guangdong - Nantong Zhiyun 08.17 13:30 3 - 2  
Guizhou Zhicheng - Heilongjiang Lava Spring 08.17 13:30 2 - 0  
Shanghai Shenxin - Shaanxi Changan 08.17 13:30 2 - 3  
Shijiazhuang - Qingdao Huanghai 08.17 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomiak Radom - Warta Poznan 08.17 18:00 0 - 2  
Wigry Suwalki - Podbeskidzie Bielsko-B. 08.17 19:00 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica 08.17 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Lech Poznan 08.17 17:30 0 - 0  
Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze 08.17 20:00    
Slask Wroclaw - Cracovia Krakkó 08.17 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Spartaks Jurmala 08.17 17:00 2 - 3  
Valmiera - Jelgava 08.17 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Riteriai Vilnius 08.17 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dudelange - Jeunesse Esch 08.17 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Cruz Azul 08.17 04:00 1 - 3  
Puebla - Pachuca 08.17 02:00 0 - 4  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbru Chisinau - Dinamo-Auto Tiraspol 08.17 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - ZTE 08.17 17:00 3 - 2  
Fehérvár - Diósgyőr 08.17 19:30 5 - 1  
FTC - Kaposvár 08.17 19:30 1 - 0  
Honvéd - Kisvárda 08.17 19:30 1 - 3  
Mezőkövesd - Puskás Akadémia 08.17 19:30 1 - 0  
Újpest - Paks 08.17 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - FTC 08.17 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skeid - Sandefjord 08.17 15:30 2 - 2  
Sogndal - Aalesund 08.17 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Vidar 08.17 16:00 4 - 0  
Levanger - Brattvag 08.17 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Asane 08.17 16:00 4 - 3  
Grorud - Florö 08.17 16:00 5 - 1  
Sotra - Baerum 08.17 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Rosenborg 08.17 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Klepp 08.17 15:00 1 - 3  
Fart - Lyn 08.17 15:00 2 - 2  
Kolbotn - Arna-Björnar 08.17 14:00 0 - 2  
LSK Kvinner - Valerenga 08.17 14:00 2 - 0  
Röa - Stabaek 08.17 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Bayern München 08.17 13:00 1 - 3  
Jena - Hoffenheim 08.17 13:00 1 - 6  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Venezia 08.17 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tambov - FK Krasznodar 08.17 15:30 0 - 2  
Ural Jekatyerinburg - Krilja Szovjetov Szamara 08.17 13:00 1 - 3  
Zenit Szentpétervár - Akhmat Groznij 08.17 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - WSG Tirol 08.17 17:00 1 - 1  
St. Pölten - Salzburg 08.17 17:00 0 - 6  
Wolfsberg - Mattersburg 08.17 17:00 5 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. San Lorenzo - General Diaz 08.17 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitario de Deportes - Univ. San Martin 08.17 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Penafiel 08.17 19:15 1 - 2  
Chaves - Mafra 08.17 19:15 2 - 1  
Uniao Oliveirense - Covilha 08.17 17:00 0 - 2  
Viseu - Académica 08.17 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Benfica 08.17 20:00    
Moreirense - Gil Vicente 08.17 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Burnley 08.17 13:30 2 - 1  
Aston Villa - Bournemouth 08.17 16:00 1 - 2  
Brighton - West Ham 08.17 16:00 1 - 1  
Everton - Watford 08.17 16:00 1 - 0  
Manchester City - Tottenham 08.17 18:30 2 - 2  
Norwich - Newcastle 08.17 16:00 3 - 1  
Southampton - Liverpool 08.17 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - CFR Cluj 08.17 20:00    
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Clyde 08.17 16:00 3 - 1  
Falkirk - Montrose 08.17 16:00 2 - 1  
Peterhead - Dumbarton 08.17 16:00 2 - 3  
Stranraer - Raith Rovers 08.17 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Albion Rovers 08.17 16:00 3 - 2  
Brechin - Queen's Park 08.17 16:00 0 - 3  
Cove Rangers - Cowdenbeath 08.17 16:00 3 - 2  
Edinburgh City - Stirling 08.17 16:00 1 - 0  
Elgin - Stenhousemuir 08.17 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Dunfermline 08.17 16:00 1 - 1  
Forfar - Livingston 08.17 16:00 1 - 2  
Hibernian - Greenock Morton 08.17 16:00 3 - 3  
Kilmarnock - Hamilton 08.17 16:00 0 - 0  
Partick Thistle - Ross County 08.17 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Albacete 08.17 19:00 3 - 0  
Elche - Fuenlabrada 08.17 20:00    
Lugo - UD Extremadura 08.17 18:00 0 - 0  
R. Santander - Malaga 08.17 18:00 0 - 1  
Rayo Vallecano - Mirandes 08.17 21:00    
Zaragoza - Tenerife 08.17 21:00    
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Real Madrid 08.17 17:00 1 - 3  
Leganes - Osasuna 08.17 21:00    
Mallorca - Eibar 08.17 20:00    
Valencia - Real Sociedad 08.17 19:00 1 - 1  
Villarreal - Granada 08.17 21:00    
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Stars Basel - FC Zürich 08.17 17:00 1 - 2  
Echallens - Servette 08.17 17:00 0 - 6  
Taverne - Kriens 08.17 18:00 1 - 4  
YF Juventus - Winterthur 08.17 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Trelleborg 08.17 18:00 2 - 2  
Syrianska FC - Norrby 08.17 16:00 4 - 4  
Västeras SK - Halmstad 08.17 13:30 2 - 3  
Örgryte - Mjällby 08.17 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Skövde 08.17 16:00 0 - 1  
Eskilsminne - Oddevold 08.17 14:00 4 - 1  
Lindome - Lund 08.17 13:00 1 - 3  
Oskarshamn - Landskrona 08.17 15:00 1 - 3  
Torn - Värnamo 08.17 14:00 1 - 2  
Utsikten - Kristianstad 08.17 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Örebro - Linköping City 08.17 14:00 0 - 0  
Nyköping - Akropolis IF 08.17 16:00 1 - 1  
Sandviken - Gefle 08.17 17:00 4 - 1  
Sylvia Norrköping - Sollentuna 08.17 16:00 1 - 1  
Vasalund - Karlstad BK 08.17 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Sundsvall 08.17 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Radnik Surdulica 08.17 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warriors FC - Home Utd. 08.17 11:30 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Ruzomberok 08.17 19:00 2 - 2  
Sered - Slovan Bratislava 08.17 19:00 0 - 4  
Trnava - Trencin 08.17 18:00 1 - 2  
Zilina - Nitra 08.17 19:00 3 - 0  
Zlate Moravce - Pohronie 08.17 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Maribor 08.17 20:10    
Tabor Sezana - Triglav Kranj 08.17 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Ratchaburi Mitr Phol 08.17 13:00 6 - 0  
Chainat Hornbill - Samut Prakan 08.17 14:00 2 - 3  
Chiangrai Utd. - Sukhothai 08.17 15:00 1 - 1  
Prachuap - Bangkok Utd. 08.17 12:45 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karagümrük - Bursaspor 08.17 18:15 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Rizespor 08.17 18:15 0 - 1  
Kayserispor - Alanyaspor 08.17 20:45    
Sivasspor - Besiktas 08.17 20:45    
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Kolosz Kovalivka 08.17 16:00 0 - 0  
Vorszkla Poltava - Dnipro-1 08.17 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - River Plate Montevideo 08.17 20:00    
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Swope Park 08.17 01:30 2 - 1  
Fresno - Real Monarchs 08.17 04:30 1 - 1  
Phoenix Rising - Reno 08.17 04:30 4 - 2  
Portland 2 - Oklahoma City Energy 08.17 04:30 2 - 4  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Chi Minh FC - Than Quang Ninh 08.17 14:00 3 - 1  
Nam Dinh - Quang Nam 08.17 12:00 2 - 3  
The Cong Hanoi - Saigon FC 08.17 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Cardiff Met Univ. 08.17 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rabotnicki Skopje - Shkupi Skopje 08.17 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Ards 08.17 16:00 1 - 1  
Knockbreda - Portadown 08.17 16:00 0 - 5  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Crusaders 08.17 16:00 0 - 2  
Dungannon - Glentoran 08.17 16:00 3 - 1  
Glenavon - Warrenpoint 08.17 16:00 2 - 0  
Institute - Carrick 08.17 16:00 0 - 2  
Larne - Ballymena Utd. 08.17 16:00 2 - 4  
Linfield - Coleraine 08.17 16:00 2 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 08.17 18:00 3 - 2  
Maardu Linnameeskond - Kuressaare 08.17 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Lori Vanadzor 08.17 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Pakhtakor 08.17 16:15 0 - 3  
Bukhoro - Sogdiana 08.17 16:15 1 - 1  
Kokand - Surkhon Termez 08.17 14:00 2 - 1  
Lokomotív Taskent - Nasaf Qarshi 08.17 16:15 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - London Broncos 08.17 18:00 4 - 17  
Hull FC - Salford 08.17 18:00 22 - 44  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Taranaki 08.17 04:05 10 - 13  
Otago - Southland 08.17 06:35 41 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Canberra Raiders 08.17 09:30 18 - 22  
Newcastle Knights - North Queensland Cowboys 08.17 07:00 42 - 6  
South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 08.17 11:35 6 - 14  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Argentína 08.17 17:05 24 - 18  
Franciaország - Skócia 08.17 21:05    
Olaszország - Oroszország 08.17 18:25 85 - 15  
Wales - Anglia 08.17 15:15 13 - 6  
Új-Zéland - Ausztrália 08.17 09:35 36 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Horvátország 08.17 16:00 0 - 3  
Törökország - Szerbia 08.17 13:30 2 - 3  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Karjakin - S. Mamedyarov 08.17 20:00 0.5 - 0.5  
Snooker (China Championship-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Songsermsawad - S. Lichtenberg 08.17 11:00 5 - 0  
B. Woollaston - Zhang Jiankang 08.17 15:30 5 - 3  
F. O'Brien - K. Hirani 08.17 15:30 4 - 5  
G. Dott - Jac. Page (5 nyert frame-ig) 08.17 11:00 5 - 4  
L. Brecel - Zhang Anda (5 nyert frame-ig) 08.17 15:30 5 - 1  
Li Hang - Bai Langning 08.17 11:00 5 - 0  
N. Saengkham - Nig. Bond (5 nyert frame-ig) 08.17 11:00 5 - 0  
Neil Robertson - Ger. Greene (5 nyert frame-ig) 08.17 20:00    
Rob. Williams - Fra. Patrick 08.17 11:00 5 - 1  
S. Maguire - Ian Burns (5 nyert frame-ig) 08.17 20:00    
S. Murphy - Fan Zhengyi (5 nyert frame-ig) 08.17 15:30 5 - 2  
Yuan Sijun - C. Steadman 08.17 15:30 5 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Németország 08.17 16:45 3 - 2  
Olaszország - Franciaország 08.17 18:00 6 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Észtország 08.17 12:45 3 - 3  
Strandröplabda (Knokke - Heist)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blom M / De Groot Y - Lemmens T / Ver Eecke A 08.17 17:40 1 - 2  
Blom M / De Groot Y - Trummer M / Seiser M 08.17 09:50 0 - 2  
Douwen B / Pirali Y - Shustrov P / Gusev A 08.17 09:50 1 - 2  
Fruehbauer S / Murauer M - Silvestre J / Platre T 08.17 18:30 1 - 2  
Hartles T / Nicklin A - Lenc D / Habr F 08.17 10:40 1 - 2  
Ishijima Gottsu Y / Shira - Myslivecek M / Pihera M 08.17 09:00 2 - 0  
Ishijima Gottsu Y / Shira - Shustrov P / Gusev A 08.17 17:40 0 - 2  
Lemmens T / Ver Eecke A - Silvestre J / Platre T 08.17 10:40 2 - 1  
Lundgren P / Wijk Tegenro - Shoji K / Kurasaka M 08.17 11:30 0 - 2  
Myslivecek M / Pihera M - Lenc D / Habr F 08.17 15:00 2 - 1  
Myslivecek M / Pihera M - Trummer M / Seiser M 08.17 18:30 1 - 2  
Silvestre J / Platre T - Vandecaveye G / Degruyter T 08.17 15:00 2 - 0  
Vandecaveye G / Degruyter - Murakami H / Shimizu K 08.17 09:00 2 - 0  
Vandecaveye L / Vandecave - Fruehbauer S / Murauer M 08.17 11:30 1 - 2  
Strandröplabda (Knokke - Heist, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catry M / Vandesteene E - Grimson J / Palmer V 08.17 13:20 2 - 0  
Galindo A / Galindo C - Cools S / Van Den Vonder 08.17 16:00 2 - 1  
Oegren S / Nilsson C - Galindo A / Galindo C 08.17 12:30 0 - 2  
OlsenKoellner/NorageBisga - Caballero Pena/Valiente A 08.17 16:50 2 - 0  
OlsenKoellner/NorageBisga - Van Bree S / De Tant A 08.17 13:20 2 - 0  
Piersma E / Ypma P - Catry M / Vandesteene E 08.17 16:50 1 - 2  
Starikov S / Dave A - Barboni A / They C 08.17 12:30 2 - 1  
Van Driel E / Schoon R - Starikov S / Dave A 08.17 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Kühlungsborn)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Glucklederer F / Kuhlborn 08.17 09:00 1 - 2  
Dollinger A / Kulzer S - Maurer L / Westphal D 08.17 16:00 2 - 1  
Erdmann J / Winter S - Maurer L / Westphal D 08.17 09:50 2 - 1  
Erdmann J / Winter S - Popp M / Sievers M 08.17 16:45 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Becker P / Schröder J 08.17 16:00 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Brand/Reinhardt 08.17 09:00 2 - 0  
Popp M / Sievers M - Dollinger A / Kulzer S 08.17 09:50 1 - 2  
Strandröplabda (Kühlungsborn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apel S / Kelm S - Ferger S / Zautys T 08.17 11:30 0 - 2  
Behrens K / Tillmann C - Karnbaum S / Niemczyk N 08.17 17:30 2 - 0  
Behrens K / Tillmann C - Overlaender/Overlaender 08.17 10:40 2 - 1  
Gernert M / Kiesling E - Overlaender/Overlaender 08.17 17:00 2 - 0  
Hoja A / Huettermann S - Ottens L / Ziemer H 08.17 14:45 2 - 1  
Klinke L / Kotzan L-S - Hoja A / Huettermann S 08.17 18:00 2 - 1  
Kortzinger L/Schneider S - Ferger S / Zautys T 08.17 14:45 2 - 0  
Kortzinger L/Schneider S - Klinke L / Kotzan L-S 08.17 11:30 1 - 2  
Krebs A / Welsch L - Bieneck C / Stautz A 08.17 10:40 2 - 0  
Strandröplabda (Moscow Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Thole J / Wickler C 08.17 10:30 0 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - BarbosaSantos/Carvalhaes 08.17 12:30 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Cerutti A / Morais Filho 08.17 10:30 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - BarbosaSantos/Carvalhaes 08.17 19:20 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Liamin N / Myskiv T 08.17 12:30 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Cerutti A / Morais Filho 08.17 16:50 0 - 2  
Strandröplabda (Moscow Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Menegatti M/Tóth O. 08.17 11:30 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Stein - Borger K / Sude J 08.17 09:30 1 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Sweat B / Walsh Jennings 08.17 11:30 0 - 2  
Borger K / Sude J - Heidrich/Verge-Depre 08.17 15:35 1 - 2  
Sponcil S / Claes K - Heidrich/Verge-Depre 08.17 09:30 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Antunes T D R / Lima T 08.17 18:05 0 - 2  
Tenisz (Baja, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Srbljak - Valkusz M. 08.17 10:00 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D. Medvedev 08.17 01:00 0 - 2  
N. Djokovic - L. Pouille 08.17 03:00 2 - 0  
R. Gasquet - D. Goffin 08.17 19:00 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Pavic M / Soares B 08.17 02:20 0 - 2  
Murray J / Skupski N - Dodig I / Polasek F 08.17 20:00    
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S. Kuznetsova 08.17 17:00 0 - 2  
V. Williams - M. Keys 08.17 01:00 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A L / Schuurs - Mattek-Sands B / Vandewege 08.17 01:00 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - Piros Zs. 08.17 17:00 2 - 0  
Mar. Eriksson - J. Jahn 08.17 19:00 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Cacic N / Sancic A 08.17 15:00 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Krstin - J. Choinski 08.17 14:30 2 - 0  
P. Sousa - C. Taberner 08.17 16:00 2 - 1  
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drzewiecki K / Walkow S - Begemann A / Mergea F 08.17 13:00 0 - 2  
Tenisz (New York, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kri. Ahn - K. Muchova 08.17 19:00    
Saisai Zheng - V. Kuzmova 08.17 19:00    
Tenisz (New York-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - Zhaoxuan Yang 08.17 18:20 2 - 1  
Claire Liu - L. Siegemund 08.17 16:00 0 - 2  
J.B. Teichmann - B. Woolcock 08.17 16:00 2 - 0  
K. Kanepi - Mayo Hibi 08.17 18:55 2 - 0  
Lin Zhu - P. Parmentier 08.17 17:35 2 - 0  
V. Golubic - A. Sharma 08.17 16:00 2 - 1  
W. Osuigwe - F. di Lorenzo 08.17 17:40    
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Durasovic - C. Lestienne 08.17 19:00 2 - 1  
Tenisz (Portoroz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabashvili/Gomez-Herrera - Miedler L / Weissborn T-S 08.17 17:00 2 - 0  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - M. Polmans 08.17 01:35 2 - 1  
M. Janvier - L. Broady 08.17 03:30 2 - 0  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Erlich J - Lindstedt R / O'Mara J 08.17 04:25 0 - 2  
Huey T C / Shamasdin A - Maytin R / Withrow J 08.17 05:20 2 - 0  
Tenisz (Winston Salem-sel.,férfi egye)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - J. Melzer 08.17 18:00 2 - 0  
P. Chrysochos - F. Peliwo 08.17 19:45 2 - 0  
S. Kirchheimer - K. Krawietz 08.17 18:00 2 - 1  
T. Baadi - B. Gojo 08.17 18:00 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Has. Shimono - Yu Igarashi 08.17 06:00 1 - 2  
Yus. Onodera - F.A. Kholik 08.17 05:30 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koga A / Saito T - Huang K X / Liu C 08.17 07:00 2 - 1  
Ou X Y / Zhang N - Lee J-H / Yang P-H 08.17 06:30 2 - 1  
Tollaslabda (Akita Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nat. Nidaira - Har. Suzuki 08.17 05:30 1 - 2  
P. Chaiwan - Se Young An 08.17 05:00 1 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen X F / Zhang S X - Takahata Y / Sakuramoto A 08.17 06:30 0 - 2  
Marwah N V / Syaikah P - Nakamura M / Shigeta M 08.17 07:00 2 - 1  
Tollaslabda (Akita Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Ko S H / Eom H W 08.17 05:00 0 - 2  
Wang C / Jeong N E - Yamashita K / Shinoya N 08.17 06:00 0 - 2

 

2019.08.16.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winnipeg - British Columbia 08.16 02:30 32 - 16  
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Oakland 08.16 02:00 26 - 33  
Atlanta - NY Jets 08.16 01:30 10 - 22  
Baltimore - Green Bay 08.16 01:30 26 - 13  
Jacksonville - Philadelphia 08.16 01:00 10 - 24  
Washington - Cincinnati 08.16 01:30 13 - 23  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jorgic - Zihao Zhao 08.16 15:20 2 - 4  
Jun Mizutani - A. Machi 08.16 19:30    
L. Pitchford - Chih-Yuan Chuang 08.16 15:20 3 - 4  
Q. Aruna - Chun Ting Wong 08.16 15:20 4 - 3  
R. Filus - D. Ovtcharov 08.16 18:40 0 - 4  
T. Pucar - M. Freitas 08.16 18:40    
Takuya Jin - Yuta Tanaka 08.16 15:20 4 - 3  
Tom. Harimoto - Chien-An Chen 08.16 19:30 4 - 2  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alamian N / Alamiyan N - Ecseki N / Szudi Á 08.16 10:50    
Alexandrov T / Kodjabashe - Jung Y / Lee S 08.16 10:50 0 - 3  
Chen C-A / Chuang C-Y - Xia Y / Zheng P 08.16 10:50 2 - 3  
Uda Y / Yoshimura K - Allegro M / Lambiet F 08.16 10:50 3 - 0  
Xia Y / Zheng P - Jung Y / Lee S 08.16 14:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hina Hayata - Jihee Jeon 08.16 12:20 2 - 4  
Hitomi Sato - Ando Minami 08.16 11:30 4 - 1  
Kas. Ishikawa - B. Szőcs 08.16 12:20 4 - 1  
Mengyu Yu - Miyu Kato 08.16 11:30 4 - 2  
Miu Hirano - Xingtong Chen 08.16 12:20 0 - 4  
Siqi Fan - Mima Ito 08.16 11:30 0 - 4  
Yang Wu - Hyowon Suh 08.16 11:30 4 - 1  
Zi Mu - Zhuojia He 08.16 12:20 2 - 4  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen X / Li J - Hirano M / Shibata S 08.16 14:40 1 - 3  
Gu Y / Mu Z - Polcanova S / Szőcs B 08.16 14:40 3 - 1  
Hirano M / Shibata S - Kihara M / Nagasaki M 08.16 10:10 3 - 1  
Jeon J / Yang H - Gu Y / Mu Z 08.16 10:10 2 - 3  
Monteiro Dodean/Samara - Chen X / Li J 08.16 10:10 0 - 3  
Polcanova S / Szőcs B - Dvorak G / Zhang X 08.16 10:10 3 - 0  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harimoto T / Ishikawa K - Mizutani J / Ito M 08.16 18:00 0 - 3  
Harimoto T / Ishikawa K - Tromer/Eerland 08.16 09:00 3 - 0  
Ionescu O / Szőcs B - Cho D / Shin Y 08.16 09:00 3 - 0  
Ma T / Wu Y - Flore T / Gasnier L 08.16 09:00 3 - 1  
Ma T / Wu Y - Ionescu O / Szőcs B 08.16 18:00 3 - 1  
Mizutani J / Ito M - Fegerl S / Polcanova S 08.16 09:00 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Sydney Swans 08.16 11:50 42 - 95  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 08.16 11:30 7 - 4  
KIA Tigers - SK Wyverns 08.16 11:30 1 - 0  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 08.16 11:30 6 - 4  
KT Wiz - Samsung Lions 08.16 11:30 9 - 1  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 08.16 11:30 1 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 08.16 11:00 2 - 4  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 08.16 11:00 2 - 4  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 08.16 11:00 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 08.16 11:00 2 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 08.16 02:30 14 - 8  
Diablos Rojos del Mexico - Toros de Tijuana 08.16 02:00 0 - 3  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 08.16 02:00 7 - 5  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 08.16 03:00 4 - 1  
Olmecas de Tabasco - Piratas de Campeche 08.16 03:00 5 - 2  
Rieleros de Aguascaliente - Bravos de Leon 08.16 01:00 5 - 1  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 08.16 02:30 8 - 4  
Sultanes de Monterrey - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.16 02:30 7 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 08.16 03:40 0 - 7  
Atlanta - NY Mets 08.16 01:20 8 - 10  
Cincinnati - St. Louis 08.16 01:10 2 - 1  
LA Angels - Chicago WS 08.16 04:07 8 - 7  
NY Yankees - Cleveland 08.16 01:05 5 - 19  
Oakland - Houston 08.16 04:07 7 - 6  
Philadelphia - Chicago Cubs 08.16 01:05 7 - 5  
Texas - Minnesota 08.16 02:05 6 - 13  
Darts (Melbourne Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - Kyle Anderson 08.16 11:45 6 - 3  
G. Anderson - Jam. Bailey 08.16 12:25 6 - 0  
J. Wade - D. Heta 08.16 13:35 1 - 6  
M. van Gerwen - T. Pusey 08.16 14:05 6 - 2  
P. Wright - C. Cadby 08.16 12:50 6 - 4  
R. van Barneveld - P. Haupai 08.16 11:15 6 - 1  
Rob Cross - Rob. King 08.16 14:45 6 - 2  
S. Whitlock - Mick Lacey 08.16 10:45 6 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok 08.16 15:00 3 - 3  
CSZKA Moszkva - Fribourg 08.16 19:30 0 - 1  
Frölunda - Växjö 08.16 18:00 2 - 4  
Ilves - Hämeenlinna 08.16 15:00 5 - 2  
Ingolstadt - Nürnberg 08.16 14:30 0 - 5  
JYP - Kalpa 08.16 17:30 2 - 3  
Klagenfurt - B. Bystrica 08.16 15:30 7 - 4  
Langnau Tigers - Rögle 08.16 18:30 2 - 3  
MAC - Vienna Capitals 08.16 18:00 1 - 3  
Mountfield HK - Znojmo 08.16 18:00 5 - 3  
Straubing - Wolfsburg 08.16 18:00 2 - 5  
SZKA Szentpétervár - Vityaz Podolszk 08.16 13:30 3 - 0  
Trencin - Karlovy Vary 08.16 12:30 9 - 3  
Zürich Lions - Salzburg 08.16 19:00 4 - 1  
Örebro - Linköping 08.16 19:00 2 - 0  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Stampede - West Auckland Admirals 08.16 09:00 6 - 2  
Kerékpár (Binck Bank Tour - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binck Bank Tour 2019 - 5. szakasz 08.16 16:30    
D. Ballerini - J. Rölandts 08.16 11:55 1 - 0  
E. Theuns - A.J. Hodeg 08.16 11:55 0 - 1  
J. Philipsen - A. Demare 08.16 11:55 0 - 1  
M. Teunissen - Mads Pedersen 08.16 11:55 1 - 0  
O. Naesen - G. van Avermaet 08.16 11:55 1 - 0  
P. Bauhaus - K. Halvorsen 08.16 11:55 0 - 1  
Sam Bennett - D. Grönewegen 08.16 11:55 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - TNT KaTropa (6.m.) 08.16 13:00 102 - 90  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lengyelország 08.16 17:30 96 - 86  
Németország - Magyarország 08.16 20:00 83 - 62  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 08.16 11:30 70 - 90  
Finnország - Litvánia 08.16 18:00 46 - 87  
Franciaország - Brazília 08.16 20:30    
Görögország - Olaszország 08.16 19:30 83 - 63  
Montenegró - Argentína 08.16 18:00 77 - 85  
Szerbia - Törökország 08.16 17:00 87 - 72  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Fulham 08.16 20:45    
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Atl. All Boys 08.16 02:05 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Qarabag Baku 08.16 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Eupen 08.16 20:30    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Carszko Szelo Szófia 08.16 19:30 1 - 1  
Slavia Szófia - Botev Vraca 08.16 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Real Potosi 08.16 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Ponte Preta 08.16 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Paysandu 08.16 01:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hertha BSC 08.16 20:30    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Bochum 08.16 18:30 1 - 0  
Sandhausen - Nürnberg 08.16 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Magdeburg 08.16 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Zulia Maracaibo 08.16 02:30 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Pardubice 08.16 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Slavia Praha 08.16 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Nyköbing 08.16 19:00 2 - 3  
Köge - Kolding IF 08.16 19:00 1 - 2  
Skive - Viborg 08.16 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Hellerup 08.16 19:00 2 - 2  
Helsingör - Avarta 08.16 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - OB Odense 08.16 20:00 2 - 0  
Randers - FC Köbenhavn 08.16 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Ulsan 08.16 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Gomel 08.16 17:00 1 - 1  
Nyeman Grodno - Isloch Minszk 08.16 19:45 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Musan Salama - Kajaani 08.16 17:30 5 - 3  
Oulu - KTP 08.16 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - GrIFK 08.16 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VIFK - Seinäjoen SK 2 08.16 17:30 0 - 4  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kuopio PS 08.16 17:30 0 - 2  
Inter Turku - HIFK 08.16 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Chambly 08.16 20:00 0 - 0  
Chateauroux - AC Ajaccio 08.16 20:00 0 - 1  
Grenoble - Troyes 08.16 20:00 1 - 1  
Lorient - Sochaux 08.16 20:00 1 - 0  
Nancy - Le Mans 08.16 20:00 2 - 1  
Orleans - Clermont 08.16 20:00 0 - 1  
Paris FC - Niort 08.16 20:00 0 - 1  
Valenciennes - Rodez Aveyron 08.16 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Boulogne 08.16 20:00 1 - 0  
Laval - Cholet 08.16 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Angers 08.16 20:45    
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - Georgia Tbiliszi 08.16 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - PSV 2 08.16 20:00 3 - 2  
Cambuur - Go Ahead Eagles 08.16 20:00 5 - 0  
Den Bosch - Telstar 08.16 20:00 0 - 1  
FC Eindhoven - Dordrecht 08.16 20:00 5 - 1  
NAC Breda - Helmond 08.16 20:00 5 - 1  
Volendam - Roda 08.16 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Zwolle 08.16 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 08.16 20:00    
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Perseru Badak Lampung 08.16 10:30 0 - 1  
Madura Utd. - Persija Jakarta 08.16 13:30 2 - 2  
Semen Padang - PSIS Semarang 08.16 10:30 1 - 0  
Labdarúgás (Internat. Champions Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Manchester City 08.16 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Grotta 08.16 20:00 0 - 0  
Leiknir R. - Throttur Reykjavik 08.16 20:00 2 - 1  
Thor Akureyri - Haukar 08.16 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK/Vikingur - Fylkir 08.16 21:15    
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Junior de Barranquilla 08.16 01:00 1 - 2  
Independiente SF - Atl. Nacional Medellin 08.16 03:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Puszcza Niepolomice 08.16 19:00 0 - 1  
Odra Opole - Olsztyn 08.16 17:30 0 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - GKS Tychy 08.16 19:10 1 - 0  
Stal Mielec - Olimpia Grudziadz 08.16 19:39 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - LKS Lodz 08.16 20:30    
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Potsdam 08.16 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Imolese 08.16 20:30    
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg - Szocsi 08.16 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Torpedo Izsevszk 08.16 13:00 1 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zvezda-2005 Perm 08.16 14:00 0 - 6  
Lokomotív Moszkva - CSZKA Moszkva 08.16 18:00 1 - 1  
Rjazany - Kubanocska Krasznodar 08.16 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Dornbirn 1913 08.16 19:10 0 - 2  
BW Linz - Austria Wien Amatőr 08.16 19:10 4 - 3  
Kapfenberg - Austria Klagenfurt 08.16 19:10 1 - 2  
Lafnitz - Ried 08.16 19:10 0 - 1  
Liefering - Horn 08.16 19:10 3 - 2  
Vorwärts Steyr - FAC Wien 08.16 19:10 1 - 0  
Wacker Innsbruck - FC Juniors OÖ 08.16 19:10 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - General Bernardino 08.16 00:30 4 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Dinamo Bukarest 08.16 18:30 3 - 2  
Hermannstadt - Academica Clinceni 08.16 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Hearts 08.16 20:45    
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 08.16 21:00    
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etoile Carouge - Young Boys 08.16 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Jönköping Södra 08.16 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Umea FC 08.16 19:00 1 - 1  
Karlslund - Rynninge 08.16 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vozdovac - Javor Ivanjica 08.16 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Menemen Bld. Spor 08.16 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Galatasaray 08.16 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Hoang Anh Gia Lai 08.16 12:00 3 - 0  
Da Nang - Hanoi FC 08.16 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penybont - Barry Town 08.16 21:00    
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Flora Tallinn 08.16 18:30 0 - 2  
Tammeka Tartu - Trans Narva 08.16 18:00 6 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Shamrock Rovers 08.16 20:45    
Dundalk - Finn Harps 08.16 21:00    
Waterford FC - Cork City 08.16 20:45    
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shirak Gyumri - FC Jereván 08.16 15:00 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Warrington 08.16 20:45    
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay - Wellington 08.16 09:45 27 - 27  
North Harbour - Counties Manukau 08.16 07:45 25 - 39  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Penrith Panthers 08.16 11:55 24 - 12  
Gold Coast Titans - Parramatta Eels 08.16 10:00 12 - 36  
Snooker (China Championship-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - A. Ursenbacher (5 nyert frame-ig) 08.16 15:30 4 - 5  
B. Hawkins - B. Pinches (5 nyert frame-ig) 08.16 11:00 5 - 3  
J. Higgins - A. Hicks (5 nyert frame-ig) 08.16 20:00    
Liang Wenbo - M. Mann 08.16 15:30 3 - 5  
Lu Ning - I. Figueiredo 08.16 11:00 5 - 1  
Lyu Haotian - L. Heathcote (5 nyert frame-ig) 08.16 15:30 5 - 3  
M. O'Donnell - S. Mifsud 08.16 11:00 5 - 3  
P. Ebdon - S. Baird 08.16 15:30 3 - 5  
S. Bingham - Jor. Brown (5 nyert frame-ig) 08.16 20:00    
Sco. Donaldson - A. Stefanow 08.16 11:00 5 - 1  
Xiao Guodong - Lei Peifan (5 nyert frame-ig) 08.16 11:00 5 - 1  
Zhao Xintong - Dav. Grace 08.16 15:30 5 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Franciaország 08.16 16:45 4 - 1  
Németország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 08.16 18:00 4 - 5  
Strandröplabda (Knokke - Heist)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blom M / De Groot Y - Douwen B / Pirali Y 08.16 12:50 2 - 0  
Hartles T / Nicklin A - Lemmens T / Ver Eecke A 08.16 13:40 0 - 2  
Ishijima Gottsu/Shiratori - Vandecaveye G / Degruyter T 08.16 12:00 2 - 0  
Murakami H / Shimizu K - Myslivecek M / Pihera M 08.16 12:00 1 - 2  
Shoji K / Kurasaka M - Fruehbauer S / Murauer M 08.16 14:30 0 - 2  
Silvestre J / Platre T - Lenc D / Habr F 08.16 13:40 2 - 0  
Trummer M / Seiser M - Shustrov P / Gusev A 08.16 12:50 2 - 0  
Vandecaveye L / Vandecave - Lundgren P / Wijk Tegenrot J 08.16 14:30 2 - 1  
Strandröplabda (Knokke - Heist, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero Pena/Valiente A - Starikov S / Dave A 08.16 09:20 2 - 0  
Catry M / Vandesteene E - Caballero Pena/Valiente A 08.16 16:20 1 - 2  
Cools S / Van Den Vonder - Barboni A / They C 08.16 18:00 2 - 0  
Cools S / Van Den Vonder - Grimson J / Palmer V 08.16 11:00 2 - 0  
Devos J / Baens F - Oegren S / Nilsson C 08.16 17:10 0 - 2  
Fujii S / Kumada M - Galindo A / Galindo C 08.16 08:30 0 - 2  
Grimson J / Palmer V - Wahlen S / Yoken T 08.16 18:00 2 - 0  
Macdonald O / Kirwan F - Catry M / Vandesteene E 08.16 09:20 0 - 2  
Macdonald O / Kirwan F - Starikov S / Dave A 08.16 16:20 1 - 2  
Oegren S / Nilsson C - OlsenKoellner/NorageBisga 08.16 10:10 0 - 2  
Piersma E / Ypma P - Devos J / Baens F 08.16 10:10 2 - 0  
Piersma E / Ypma P - OlsenKoellner/NorageBisga 08.16 17:10 2 - 1  
Van Bree S / De Tant A - Fujii S / Kumada M 08.16 15:30 2 - 1  
Van Driel E / Schoon R - Galindo A / Galindo C 08.16 15:30 2 - 0  
Van Driel E / Schoon R - Van Bree S / De Tant A 08.16 08:30 2 - 0  
Wahlen S / Yoken T - Barboni A / They C 08.16 11:00 0 - 2  
Strandröplabda (Kühlungsborn)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bockermann M / Karpa M-J - Dollinger A / Kulzer S 08.16 14:50 1 - 2  
Glucklederer F / Kuhlborn - Wolf G / Wolf P 08.16 14:50 2 - 0  
Strandröplabda (Kühlungsborn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Krohn A - Bieneck C / Stautz A 08.16 17:20 2 - 1  
Gernert M / Kiesling E - Ottens L / Ziemer H 08.16 16:30 2 - 0  
Hoja A / Huettermann S - Krebs A / Welsch L 08.16 16:30 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Claassen L / Interwies N 08.16 18:10 2 - 0  
Strandröplabda (Moscow Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Metral Q - Seidl R / Waller P 08.16 09:10 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Pedlow S / Schachter S 08.16 14:00 2 - 1  
Bykanov R / Hudyakov M - HerreraAlepuz/Gav.Collado 08.16 09:10 0 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Van De Velde S / Varenhor 08.16 17:20 2 - 0  
Gao P / Li Y - Ehlers N / Fluggen L 08.16 10:00 0 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - Lupo D / Nicolai P 08.16 17:20 1 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Slick S / Allen W 08.16 09:10 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Grimalt E / Grimalt M 08.16 13:10 2 - 0  
Horl J / Winter T - Doppler C / Horst A 08.16 10:00 0 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Samoilovs A / Smedins J 08.16 17:00 1 - 2  
Liamin N / Myskiv T - Heidrich A / Gerson M 08.16 19:00 2 - 1  
Loyola Stein A / Souto Ma - Goncalves O/Oscar Schmidt 08.16 13:10 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Popov S / Gordieiev I 08.16 14:00 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Ehlers N / Fluggen L 08.16 14:00 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - HerreraAlepuz/Gav.Collado 08.16 13:10 2 - 0  
Sekerci S / Urlu S - Grimalt E / Grimalt M 08.16 09:10 0 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Goncalves O/Oscar Schmidt 08.16 18:00 0 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Pedlow S / Schachter S 08.16 10:00 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Seidl R / Waller P 08.16 13:10 2 - 0  
Van De Velde S / Varenhor - Doppler C / Horst A 08.16 14:00 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Popov S / Gordieiev I 08.16 10:00 1 - 2  
Strandröplabda (Moscow Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Bieneck V / Schneider I 08.16 12:20 2 - 0  
Arvaniti V / Karagkouni P - Wang X X / Xue C 08.16 08:20 0 - 2  
Baquerizo/Fernandez Stein - Keizer S / Meppelink M 08.16 11:30 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Baquerizo/Fernandez Stein 08.16 14:50 1 - 2  
Birlova E / Ukolova E - Antunes T D R / Lima T 08.16 15:00 0 - 2  
Caluori L / Gerson D - Ludwig L / Kozuch M 08.16 08:20 1 - 2  
Dabizha K / Rudykh D - Bieneck V / Schneider I 08.16 07:30 0 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Wang F / Xia X 08.16 12:20 2 - 1  
Graudina T / Kravcenoka A - Borger K / Sude J 08.16 11:30 0 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Stubbe J / Van Iersel M 08.16 12:20 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Heidrich/Verge-Depre 08.16 16:00 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Wang X X / Xue C 08.16 11:30 1 - 2  
Ittlinger S / Laboureur C - Ludwig L / Kozuch M 08.16 12:20 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Plesiutsching/Schutzenhof 08.16 08:20 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Antunes T D R / Lima T 08.16 11:30 0 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Antunes T D R / Lima T 08.16 07:30 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Borger K / Sude J 08.16 14:50 0 - 2  
Radarong V / Hongpak K - Wang F / Xia X 08.16 07:30 1 - 2  
Strauss N / Strauss T - Borger K / Sude J 08.16 07:30 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Wang X X / Xue C 08.16 14:50 2 - 1  
Voronina M / Bocharova M - Stubbe J / Van Iersel M 08.16 08:20 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - P. Carreno-Busta 08.16 01:00 2 - 0  
R. Bautista-Agut - R. Gasquet 08.16 19:00 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Bopanna R / Shapovalov D 08.16 00:15 2 - 1  
Cabal J S / Farah R - Kontinen H / Peers J 08.16 19:50 2 - 0  
Dodig I / Polasek F - Kubot L / Melo M 08.16 18:00 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - M. Sakkari 08.16 17:00 2 - 1  
E. Svitolina - S. Kenin 08.16 03:00 0 - 2  
Kar. Pliskova - S. Kuznetsova 08.16 19:00 1 - 2  
M. Keys - S. Halep 08.16 01:00 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S / Strycova B - Hradecka L / Klepac A 08.16 01:55    
Mattek-Sands B / Vandeweg - Cornet A / Mladenovic K 08.16 00:35 2 - 0  
Tenisz (Concord, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Govortsova - C. Dolehide 08.16 17:00 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - F. Cerundolo 08.16 14:00 2 - 1  
J. Jahn - G.M. Moroni 08.16 18:00 2 - 1  
Mar. Eriksson - A. Collarini 08.16 20:40    
Piros Zs. - T. Seyboth Wild 08.16 16:00 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Cacic N / Sancic A 08.16 14:00 1 - 2  
Granollers-Pujol/VegaHern - Brkic T / Pavic A 08.16 16:05 1 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - Tak Khunn Wang 08.16 13:35 2 - 0  
J. Choinski - L. Wessels 08.16 15:45 2 - 0  
P. Sousa - J. Sels 08.16 17:45 2 - 1  
R. Ortega-Olmedo - P. Krstin 08.16 14:30 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Middelkoop M - Balaji N S / Vardhan V 08.16 13:00 0 - 2  
Tenisz (New York-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - L. Kichenok 08.16 17:20 2 - 0  
A. Sharma - A. Bolsova Zadoinov 08.16 16:00 2 - 1  
B. Woolcock - N. Kukharchuk 08.16 16:00 2 - 0  
Claire Liu - A. Krunic 08.16 16:00 2 - 0  
E. Bolton - N. Kichenok 08.16 19:00 0 - 2  
E. Webley-Smith - A. Blinkova 08.16 20:30 0 - 2  
F. di Lorenzo - Z. Diyas 08.16 19:10    
F. Ferro - G. Min 08.16 20:00 2 - 0  
J.B. Teichmann - Hir. Kuwata 08.16 17:50 2 - 0  
Jun. Namigata - Zhaoxuan Yang 08.16 18:15 1 - 2  
Kri. Ahn - W. Osuigwe 08.16 18:50    
Lin Zhu - Ale. Noel 08.16 18:05 2 - 0  
N. Subhash - L. Siegemund 08.16 16:00 0 - 2  
S. Aoyama - N. Vikhlyantseva 08.16 19:10 0 - 2  
S. Stosur - P. Parmentier 08.16 17:20 0 - 2  
V. Golubic - L. Marozava 08.16 16:00 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - L. Klein 08.16 20:00    
B. Rola - R. Safiullin 08.16 18:30 2 - 0  
C. Lestienne - A. Dubrivnyy 08.16 17:00    
V. Durasovic - Z. Kolar 08.16 18:40 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agabigun S / Celikbilek A - Gabashvili/Gomez-Herrera 08.16 20:45    
Miedler L / Weissborn T-S - Barrientos N / Behar A 08.16 17:00 2 - 1  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Janvier - Hyeon Chung 08.16 03:30 2 - 0  
R. Berankis - L. Glasspool 08.16 00:15 2 - 0  
T. Kokkinakis - D. Köpfer 08.16 02:05 2 - 0  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Block S / Polansky P - Maytin R / Withrow J 08.16 01:30 0 - 2  
Galarneau A / Sigouin B - Lindstedt R / O'Mara J 08.16 04:55 0 - 2  
Tenisz (Vancouver, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - Nao Hibino 08.16 00:00 1 - 2  
Babos T. - Pri. Hon 08.16 20:00 2 - 0  
E. Shibahara - S. Sorribes Tormo 08.16 20:00 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Kholik - Donghun Kim 08.16 03:05 2 - 1  
Has. Shimono - Yupeng Bai 08.16 02:00 2 - 1  
Tak. Obayashi - Yus. Onodera 08.16 05:10 1 - 2  
Yu Igarashi - Koki Watanabe 08.16 04:15 2 - 1  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carnando L R / Marthin D - Huang K X / Liu C 08.16 06:30 1 - 2  
Hoshino S / Nishikawa Y - Lee J-H / Yang P-H 08.16 05:55 0 - 2  
Koga A / Saito T - Kang M H / Kim J H 08.16 05:45 2 - 0  
Ou X Y / Zhang N - Matsui K / Takeuchi Y 08.16 06:05 2 - 0  
Tollaslabda (Akita Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nat. Nidaira - Nat. Shimoda 08.16 04:25 2 - 0  
Se Young An - Rus. Hartawan 08.16 03:40 2 - 0  
Yiman Zhang - Har. Suzuki 08.16 05:00 1 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobara S / Sone N - Chen X F / Zhang S X 08.16 06:40 0 - 2  
Iwanaga R / Nakanishi K - Takahata Y / Sakuramoto A 08.16 05:20 0 - 2  
Nakamura M / Shigeta M - Suizu Y / Yonao K 08.16 03:50 2 - 0  
Tollaslabda (Akita Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Okamura H / Hoshi C 08.16 04:35 2 - 0  
Ko S H / Eom H W - Guo X / Zhang S 08.16 02:45 2 - 0  
Wang C / Jeong N E - Prihardika G A / Jamil I C S 08.16 02:55 2 - 0  
Yamashita K / Shinoya N - Nishikawa Y / Ozaki S 08.16 02:10 2 - 0

 

2019.08.15.
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Machi - D. Habesohn 08.15 19:10 4 - 1  
Chien-An Chen - Youngsik Jeoung 08.15 14:55 4 - 2  
J. Groth - T. Pucar 08.15 15:45 1 - 4  
Jun Mizutani - Kaz. Yoshimura 08.15 19:10 4 - 0  
L. Pitchford - Lei Kou 08.15 15:45 4 - 2  
M. Freitas - Koki Niwa 08.15 15:45 4 - 0  
Mas. Morizono - D. Ovtcharov 08.15 20:00 0 - 4  
Peifeng Zheng - Chih-Yuan Chuang 08.15 15:45 2 - 4  
Q. Aruna - Te Ma 08.15 19:10 4 - 3  
S. Gnanasekaran - Takuya Jin 08.15 14:55 1 - 4  
Sangsu Lee - D. Jorgic 08.15 19:55 3 - 4  
T. Monteiro - Chun Ting Wong 08.15 19:10 2 - 4  
Tom. Harimoto - Linfeng Zhu 08.15 14:55 4 - 0  
Yuta Tanaka - V. Samsonov 08.15 14:55 4 - 1  
Zihao Zhao - S. Gauzy 08.15 20:00 4 - 2  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandrov T / Kodjabashe - Manole A / Spelbus A 08.15 12:20 3 - 0  
Bobocica M / Stoyanov N - Allegro M / Lambiet F 08.15 11:40    
Chen C-A / Chuang C-Y - Zhao Z / Zhu L 08.15 12:20 3 - 2  
Cnudde F / Devos R - Jung Y / Lee S 08.15 12:20 0 - 3  
Ho K K / Wong C T - Uda Y / Yoshimura K 08.15 11:40 2 - 3  
Khanin A / Platonov P - Ecseki N / Szudi Á 08.15 11:40 1 - 3  
Lam S H / Ng P N - Alamian N / Alamiyan N 08.15 11:40 2 - 3  
Xia Y / Zheng P - Gárdos R / Habesohn D 08.15 12:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airi Abe - Xingtong Chen 08.15 17:30 3 - 4  
Byeolnim Kim - Miyu Kato 08.15 18:20 1 - 4  
Eli. Samara - Siqi Fan 08.15 18:20 3 - 4  
Eunhye Lee - Hyowon Suh 08.15 13:15 1 - 4  
Hon. Hashimoto - Hina Hayata 08.15 17:30 2 - 4  
Hsien-Tzu Cheng - B. Szőcs 08.15 13:15 2 - 4  
Kas. Ishikawa - Jieni Shao 08.15 13:15 4 - 0  
Miu Hirano - Ying Han 08.15 17:30    
Miy. Kihara - Zhuojia He 08.15 14:05 2 - 4  
Póta G. - Yang Wu 08.15 14:05 1 - 4  
S. Polcanova - Zi Mu 08.15 14:05 0 - 4  
Saki Shibata - Mengyu Yu 08.15 18:20 2 - 4  
Szu-Yu Chen - Jihee Jeon 08.15 17:30    
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - Monteiro Dodean/Samara 08.15 10:20 0 - 3  
Bogdanova N / Trigolos D - Kihara M / Nagasaki M 08.15 10:20 0 - 3  
Dvorak G / Zhang X - Madarász/Pergel 08.15 11:00    
Hirano M / Shibata S - Lin Y / Yu M 08.15 10:20 3 - 0  
Jeon J / Yang H - Batra M / Kamath A G 08.15 11:00 3 - 1  
Polcanova S / Szőcs B - Chasselin P / Gasnier L 08.15 11:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cho D / Shin Y - Szudi/Pergel 08.15 09:00 3 - 2  
Harimoto T / Ishikawa K - Karakasevic A / Lupulesku I 08.15 09:40 3 - 1  
Ionescu O / Szőcs B - Badowski M / Bajor N 08.15 09:00 3 - 1  
Lee S / Jeon J - Ma T / Wu Y 08.15 09:00 1 - 3  
Mizutani J / Ito M - Ecseki N / Madarász D 08.15 09:40    
Shibaev A / Mikhailova P - Flore T / Gasnier L 08.15 09:00 1 - 3  
Stoyanov N / Piccolin G - Fegerl S / Polcanova S 08.15 09:40 1 - 3  
Tromer/Eerland - Kodjabashev D / Yovkova M 08.15 09:40 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 08.15 10:00    
KIA Tigers - SK Wyverns 08.15 10:00 6 - 7  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 08.15 10:00 4 - 3  
KT Wiz - Samsung Lions 08.15 10:00    
Lotte Giants - Hanwha Eagles 08.15 11:00 11 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 08.15 11:00 0 - 6  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 08.15 11:00 8 - 20  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 08.15 10:00 4 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 08.15 02:30 6 - 4  
Diablos Rojos del Mexico - Toros de Tijuana 08.15 02:00 8 - 11  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 08.15 02:00 16 - 4  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 08.15 03:00 4 - 3  
Olmecas de Tabasco - Piratas de Campeche 08.15 03:00 2 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Bravos de Leon 08.15 02:30 5 - 7  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 08.15 02:30 5 - 4  
Sultanes de Monterrey - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.15 02:30 18 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 08.15 01:20 6 - 4  
Detroit - Seattle 08.15 01:10 3 - 2  
Detroit - Seattle 08.15 19:10 2 - 7  
Kansas City - St. Louis 08.15 02:15 0 - 6  
LA Angels - Pittsburgh 08.15 02:07 7 - 4  
Miami - LA Dodgers 08.15 01:10 1 - 9  
Miami - LA Dodgers 08.15 21:05 13 - 7  
Philadelphia - Chicago Cubs 08.15 01:05 11 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaragua - ACBF Carlos Barbosa 08.15 01:15 3 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Moszkva 08.15 16:00 2 - 1  
Brno - Olomouc 08.15 18:00 2 - 0  
CSZKA Moszkva - Servette 08.15 19:30 9 - 3  
Klagenfurt - Nove Zamky 08.15 12:00 2 - 0  
Köln - Langnau Tigers 08.15 19:30 3 - 2  
Liberec - Kookoo 08.15 17:30 3 - 2  
Linköping - Djurgarden (Helyszín: Djurgarden-csarnok) 08.15 19:00 2 - 5  
Malmö - HV 71 08.15 19:00 4 - 1  
Mladá Boleslav - Litvínov 08.15 17:30 4 - 3  
Rögle - Graz 08.15 15:00 3 - 2  
Slovan Bratislava - Karlovy Vary 08.15 18:00 2 - 3  
Znojmo - Kosice 08.15 19:00 5 - 4  
Zug - Vitkovice 08.15 17:00 3 - 2  
Kerékpár (Binck Bank Tour - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binck Bank Tour 2019 - 4. szakasz 08.15 16:30    
G. van Avermaet - O. Naesen 08.15 14:00 0 - 1  
L. de Plus - B. Jungels 08.15 14:00 1 - 0  
S. Kragh Andersen - S. Vanmarcke 08.15 14:00 1 - 0  
T. Wellens - D. van Baarle 08.15 14:00 1 - 0  
Z. Stybar - Phi. Gilbert 08.15 14:00 1 - 0  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília 08.15 18:00 82 - 89  
Franciaország - Montenegró 08.15 20:30 80 - 72  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Los Angeles 08.15 02:00 84 - 78  
Phoenix - Connecticut 08.15 04:00 71 - 78  
Washington - Seattle 08.15 02:00 88 - 59  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Izland 08.15 18:30 35 - 31  
U19Franciaország - U19Portugália 08.15 20:45 26 - 31  
U19Németország - U19Magyarország 08.15 18:30 26 - 16  
U19Spanyolország - U19Dánia 08.15 20:45 19 - 23  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - Belouizdad 08.15 21:30 1 - 1  
Hussein Dey - JS Kabylie 08.15 18:00 0 - 0  
JS Saoura - Constantine 08.15 21:00 1 - 0  
NC Magra - ASO Chlef 08.15 21:00 1 - 0  
US Biskra - Paradou 08.15 22:00 1 - 0  
USM Alger - ES Setif 08.15 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Sacachispas 08.15 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Always Ready La Paz 08.15 00:15 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Santos 08.15 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Atlético PR 08.15 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Campeones Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - América 08.15 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Rijeka 08.15 20:45 0 - 2  
AEK Athén - Univ. Craiova 1948 08.15 20:00 1 - 1  
AIK Stockholm - Sheriff Tiraspol 08.15 19:00 1 - 1  
Apollon Limasszol - Austria Wien 08.15 19:00 3 - 1  
Arisz - Molde 08.15 20:30 3 - 0  
AZ Alkmaar - Mariupol 08.15 20:30 4 - 0  
BATE Boriszov - FK Sarajevo 08.15 19:00 0 - 0  
Bnei Yehuda TA - Neftcsi Baku 08.15 19:00 2 - 1  
Braga - Bröndby 08.15 20:45 3 - 1  
Dinamo Tbiliszi - Feyenoord 08.15 18:30 1 - 1  
E. Frankfurt - Vaduz 08.15 20:30 1 - 0  
Espanyol - Luzern 08.15 21:00 3 - 0  
Gent - AEK Larnaka 08.15 20:30 3 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Norrköping 08.15 19:30 3 - 1  
Helsinki JK - Riga FC 08.15 18:00 2 - 2  
Mladá Boleslav - FCS Bukarest 08.15 19:00 0 - 1  
Plzen - Antwerpen 08.15 20:00 1 - 0  
PSV - Haugesund 08.15 20:30 0 - 0  
Rangers - Midtjylland 08.15 20:45 3 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Torino 08.15 19:00 1 - 1  
Strasbourg - Lokomotív Plovdiv 08.15 20:30 1 - 0  
Suduva Marijampole - Maccabi TA 08.15 19:00 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Thun 08.15 18:45 2 - 1  
TNS - Ludogorec Razgrad 08.15 19:30 0 - 4  
Trabzonspor - Sparta Praha 08.15 19:30 2 - 1  
Valletta - FC Asztana 08.15 20:00 0 - 4  
Wolverhampton - Pjunyik Jereván 08.15 20:45 4 - 0  
Yeni Malatyaspor - Partizan Belgrád 08.15 19:00 1 - 0  
Zorya Luganszk - CSZKA Szófia 08.15 19:00 1 - 0  
Zrinjski Mostar - FF Malmö 08.15 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - TPV 08.15 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Mariehamn 08.15 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Persebaya Surabaya 08.15 10:30 4 - 0  
PSS Sleman - Persela Lamongan 08.15 13:30 1 - 1  
TIRA-Persikabo - Bali Utd. 08.15 13:30 1 - 2  
Labdarúgás (Internat. Champions Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Atl. Madrid 08.15 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Njardvik 08.15 21:15 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - ÍBV 08.15 20:00 2 - 1  
Thor Akureyri - Keflavík 08.15 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Reykjavik - Breidablik 08.15 21:15 3 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Montreal 08.15 03:30 0 - 1  
Toronto FC - Ottawa 08.15 01:30 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza Cota - Cortulua 08.15 21:00 4 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Once Caldas 08.15 01:00 0 - 0  
Millonarios - Independiente Medellin 08.15 03:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Beijing Guoan 08.15 13:35 0 - 2  
Guangzhou Evergrande - Chongqing Lifan 08.15 13:35 1 - 1  
Tianjin Quanjian - Shanghai Shenhua 08.15 13:35 2 - 2  
Wuhan Zall - Shandong Luneng 08.15 13:35 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Dallas 08.15 04:30 2 - 0  
Minnesota - Colorado Rapids 08.15 02:00 1 - 0  
Orlando - Kansas City 08.15 01:30 1 - 0  
Portland - Chicago 08.15 05:00 3 - 2  
Salt Lake - Seattle 08.15 04:00 3 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Chicago 08.15 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tembetary - Libertad Asuncion 08.15 22:15 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Rudar Velenje 08.15 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loudoun Utd. - Charleston 08.15 01:30 1 - 2  
New York RB 2 - Pittsburgh 08.15 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Atl. Venezuela 08.15 22:00 1 - 1  
Dep. Tachira - Estudiantes de Merida 08.15 01:00 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - St. Helens 08.15 20:45 20 - 36  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - Auckland 08.15 09:35 10 - 43  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Wests Tigers 08.15 11:50 32 - 12  
Snooker (China Championship-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hamilton - Alex Borg 08.15 15:30 5 - 4  
C. Wakelin - Lee Walker 08.15 11:00 5 - 2  
D.B. Gilbert - Pet. Lines 08.15 11:00 5 - 2  
H. Vafaei Ayouri - Jim. White (5 nyert frame-ig) 08.15 15:30 5 - 4  
Joe Perry - A. Burden 08.15 11:00 5 - 4  
K. Maflin - B.J. Castle 08.15 11:00 5 - 2  
M.J. Williams - Chun Wai Lee (5 nyert frame-ig) 08.15 20:00 5 - 1  
Mar. Gould - A. Carty 08.15 20:00 5 - 3  
Mark Allen - E. Sharav (5 nyert frame-ig) 08.15 15:30 5 - 1  
Mark Davis - Luo Honghao 08.15 11:00 2 - 5  
Mark King - R. Lawler 08.15 15:30 5 - 1  
Mike Dunn - R.T. Chuan Leong 08.15 20:00 5 - 2  
Ryan Day - Dua. Jones (5 nyert frame-ig) 08.15 20:00 5 - 4  
T. Un-Nooh - S. Vahedi 08.15 15:30 5 - 0  
Strandfoci (BSWW Tour, Mundialito Nazare)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Szenegál 08.15 18:00 2 - 2  
Portugália - Spanyolország 08.15 19:30 4 - 2  
Strandröplabda (Knokke-Heist-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosemans L / Christiaens - Windisch J / Cottafava S 08.15 14:00 1 - 2  
Hauser A / Spehr M - Shustrov P / Gusev A 08.15 12:20 0 - 2  
Helland C / Gamlemoen J O - Van Steenis T / Vismans S 08.15 11:30 0 - 2  
Ikeda J / Koshikawa Y - Ferry V / Ferry P 08.15 11:30 2 - 0  
Ikeda J / Koshikawa Y - Shustrov P / Gusev A 08.15 16:30 1 - 2  
Lundgren P / Wijk Tegenro - Pedrosa J / Campos H 08.15 13:10 2 - 0  
Lundgren P / Wijk Tegenro - Windisch J / Cottafava S 08.15 17:20 2 - 1  
Nijeboer T / Van Der Ham - Molin J / Tholse L 08.15 13:10 1 - 2  
Shoji K / Kurasaka M - Van Steenis T / Vismans S 08.15 16:30 2 - 1  
Trummer M / Seiser M - Degreve W / Steenhouwer D 08.15 12:20 2 - 0  
Trummer M / Seiser M - Molin J / Tholse L 08.15 17:20 2 - 0  
Strandröplabda (Knokke-Heist-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barboni A / They C - Filippo G / Mongelos Bobadilla E 08.15 15:40 2 - 0  
Barboni A / They C - Wheeler M / Weaver L 08.15 09:50 2 - 1  
Grimson J / Palmer V - Paquete V / Pinheiro B 08.15 14:50 2 - 1  
Grimson J / Palmer V - Van Driel M / Reinders I 08.15 09:00 2 - 0  
Legieta K / Lodej M - OlsenKoellner/NorageBisga 08.15 15:40 0 - 2  
Legieta K / Lodej M - Zolnercikova D / Zolnercikova K 08.15 10:40 2 - 0  
Starikov S / Dave A - Scampoli C / Varrassi D 08.15 14:50 2 - 0  
Szewczyk P / Vieira C - Filippo G / Mongelos Bobadilla E 08.15 10:40 0 - 2  
Thurin K / Thurin S - Scampoli C / Varrassi D 08.15 09:00    
Van Grinsven L / Wittock - Paquete V / Pinheiro B 08.15 09:50 0 - 2  
Strandröplabda (Moscow Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - BarbosaSantos/Carvalhaes 08.15 16:20 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Bykanov R / Hudyakov M 08.15 13:00 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Samoilovs A / Smedins J 08.15 17:10 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Sivolap M / Yarzutkin A 08.15 13:50 2 - 0  
Ehlers N / Fluggen L - Koekelkoren D / Van Walle 08.15 12:10 1 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - Doppler C / Horst A 08.15 13:50 2 - 0  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Szalankiewicz J / Rudol M 08.15 11:20 0 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Van De Velde S / Varenhor 08.15 11:20 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Slick S / Allen W 08.15 11:20 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - BarbosaSantos/Carvalhaes 08.15 13:00 1 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Sekerci S / Urlu S 08.15 11:20 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Van De Velde S / Varenhor 08.15 17:00 2 - 0  
Liamin N / Myskiv T - Seidl R / Waller P 08.15 13:00 2 - 0  
Loyola Stein A / Souto Ma - Gao P / Li Y 08.15 12:10 2 - 1  
Loyola Stein/Souto Major - Koekelkoren D / Van Walle 08.15 16:20 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Breer F / Metral Q 08.15 13:00 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Liamin N / Myskiv T 08.15 19:00 0 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Samoilovs A / Smedins J 08.15 13:50 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Semenov K / Leshukov I 08.15 18:00 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Virgen J / Ontiveros L 08.15 12:10 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Popov S / Gordieiev I 08.15 12:10 2 - 0  
Szalankiewicz J / Rudol M - Heidrich A / Gerson M 08.15 16:20 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Gibb J / Crabb Taylor 08.15 17:10 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Horl J / Winter T 08.15 13:50 2 - 0  
Strandröplabda (Moscow Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Menegatti M/Tóth O. 08.15 14:40 1 - 2  
Antonelli/Solberg Salgado - Mizoe S / Hashimoto S 08.15 08:00 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Stein - Ludwig L / Kozuch M 08.15 09:40 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Baquerizo/Fernandez Stein 08.15 15:30 2 - 1  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Caluori L / Gerson D 08.15 09:40 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Heidrich/Verge-Depre 08.15 14:40 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Radarong V / Hongpak K 08.15 08:00 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Arvaniti V / Karagkouni P 08.15 10:30 2 - 1  
Birlova E / Ukolova E - Graudina T / Kravcenoka A 08.15 16:00 2 - 0  
Borger K / Sude J - Hermannova B / Slukova M 08.15 08:50 0 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Plesiutsching/Schutzenhof 08.15 10:30 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Wang X X / Xue C 08.15 10:30 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Wang F / Xia X 08.15 08:00 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Hermannova B / Slukova M 08.15 14:40 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Strauss N / Strauss T 08.15 08:50 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Murakami M / Ishii M 08.15 10:30 0 - 2  
Larsen K / Stockman E - Dabizha K / Rudykh D 08.15 08:50 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Sweat B / Walsh Jennings 08.15 15:00 1 - 2  
Menegatti M/Tóth O. - Antunes T D R / Lima T 08.15 08:00 2 - 1  
Murakami M / Ishii M - Dubovcova N / Strbova A 08.15 15:30 2 - 1  
Sponcil S / Claes K - Ittlinger S / Laboureur C 08.15 15:30 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Voronina M / Bocharova M 08.15 09:40 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Ittlinger S / Laboureur C 08.15 09:40 1 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Bieneck V / Schneider I 08.15 08:50 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - A. Mannarino 08.15 18:40 2 - 0  
D. Medvedev - J-L. Struff 08.15 19:25 2 - 0  
D.S. Schwartzman - R. Gasquet 08.15 17:00 0 - 2  
F. Tiafoe - R. Bautista-Agut 08.15 01:00 1 - 2  
L. Pouille - K. Khachanov 08.15 22:10 2 - 1  
M. Kecmanovic - R. Bautista-Agut 08.15 20:55 0 - 2  
N. Kyrgios - K. Khachanov 08.15 03:25 1 - 2  
R. Federer - A. Rublev 08.15 21:30 0 - 2  
Y. Nishioka - A. De Minaur 08.15 17:00 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Ram R / Salisbury J 08.15 01:00 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Dodig I / Polasek F 08.15 03:05 0 - 2  
Demoliner M / Medvedev D - Pavic M / Soares B 08.15 22:20 0 - 2  
Garin C / Paire B - Kubot L / Melo M 08.15 18:00 0 - 2  
Harrison R / Sock J - Lopez F / Murray A 08.15 23:50 1 - 2  
Schwartzman DS/Zeballos H - Kontinen H / Peers J 08.15 21:00 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Kontaveit 08.15 17:00 2 - 1  
A. Sabalenka - M. Sakkari 08.15 17:00 1 - 2  
Kar. Pliskova - R. Peterson 08.15 20:35 2 - 0  
S. Kuznetsova - S. Stephens 08.15 22:35 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - N. Osaka 08.15 21:50 1 - 2  
V. Williams - D. Vekic 08.15 19:05 2 - 1  
Y. Putintseva - S. Stephens 08.15 01:00 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A L / Schuurs - Bertens K / Vekic D 08.15 01:05    
Groenefeld A L / Schuurs - Mcnally C / Riske A 08.15 20:00 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Brady J / Pegula J 08.15 00:55 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Pliskova/Pliskova 08.15 23:45 1 - 2  
Tenisz (Concord, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - M. Frech 08.15 17:00 2 - 0  
C. Dolehide - A. Bogdan 08.15 17:00 2 - 0  
O. Govortsova - A. Kiick 08.15 18:20 2 - 0  
U.M. Arconada - J. Cepelova 08.15 21:55 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - Piros Zs. 08.15 10:30 1 - 2  
C. O'Connell - T. Brkic 08.15 12:45 2 - 0  
F. Cerundolo - Balázs A. 08.15 13:55 2 - 1  
G.M. Moroni - A. Tabilo 08.15 14:15 2 - 1  
J. Jahn - A. Basso 08.15 13:55 2 - 0  
O. Luz - A. Collarini 08.15 12:00 0 - 2  
P. Lorenzi - Mar. Eriksson 08.15 18:45 1 - 2  
T. Seyboth Wild - And. Martin 08.15 21:15 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Draganja T / Luz O 08.15 17:00 2 - 1  
Doumbia S / Reboul F - Neis F / Romboli F 08.15 12:00 2 - 0  
Granollers-Pujol/VegaHern - Bonzi B / Martinez L 08.15 16:30 2 - 1  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - Ben. Hassan 08.15 13:00 2 - 0  
F. Mena - P. Krstin 08.15 13:05 0 - 2  
J. Choinski - A. Karatsev 08.15 18:00    
L. Wessels - S. Griekspoor 08.15 17:00 2 - 0  
P. Kotov - J. Sels 08.15 11:00 0 - 2  
P. Sousa - J. Barranco Cosano 08.15 16:35 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - R. Brancaccio 08.15 12:30 2 - 1  
Tak Khunn Wang - T. Bellucci 08.15 11:00 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Arends S / Pel D 08.15 17:55 2 - 1  
Hernandez Fernandez/Ortega Olmedo-Drzewiecki/Walkow 08.15 19:00 0 - 2  
Huesler M-A / Podlipnik-C - Balaji N S / Vardhan V 08.15 11:00 0 - 2  
Jebavy R / Middelkoop M - Hassan B / Lamasine T 08.15 16:30    
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - S.K. Mukund 08.15 19:35 2 - 0  
A. Celikbilek - V. Durasovic 08.15 16:00 0 - 2  
A. Dubrivnyy - T. Lipovsek Puches 08.15 16:00 2 - 0  
B. Rola - A. Setkic 08.15 18:00 2 - 0  
C. Gomez-Herrera - R. Safiullin 08.15 18:00 0 - 2  
C. Lestienne - M. Viola 08.15 20:20 2 - 0  
L. Klein - F. Horansky 08.15 16:00 2 - 1  
Z. Kolar - S. Stakhovsky 08.15 18:15 2 - 1  
Tenisz (Portoroz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etcheverry T M / Zukas M - Barrientos N / Behar A 08.15 21:30 0 - 2  
Gabashvili/Gomez-Herrera - Marchenko I / Zelenay I 08.15 20:50 2 - 1  
King E / Ocleppo J - Agabigun S / Celikbilek A 08.15 20:50 0 - 2  
Sijsling I / Smits G - Miedler L / Weissborn T-S 08.15 19:50 0 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - T. Kokkinakis 08.15 06:05 0 - 2  
B. Schnur - E. Couacaud 08.15 22:20 0 - 2  
D. Dzumhur - M. Janvier 08.15 04:30 1 - 2  
E. Donskoy - Jas. Jung 08.15 21:30 1 - 2  
Go Soeda - T. Monteiro 08.15 19:00    
L. Broady - M. Jaziri 08.15 23:40 2 - 1  
M. Cressy - D. Köpfer 08.15 00:40 1 - 2  
M. Polmans - T. Griekspoor 08.15 21:15 2 - 1  
R. Berankis - M. Pervolarakis 08.15 01:50 2 - 1  
V. Pospisil - Hyeon Chung 08.15 03:30 1 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Mclachlan B - Huey T C / Shamasdin A 08.15 19:00 1 - 2  
Galloway R / Lammons N - Cerretani J / Erlich J 08.15 23:45 1 - 2  
Purcell M / Reid M - Block S / Polansky P 08.15 06:50 1 - 2  
Reyes-Varela M / Schnur M - Galloway R / Lammons N 08.15 01:30 0 - 2  
Tenisz (Vancouver, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kratzer - L.A. Fernandez 08.15 22:15    
Babos T. - H. Dart 08.15 23:05 2 - 0  
Hanna Chang - E. Shibahara 08.15 19:00 0 - 2  
Kur. Nara - H. Watson 08.15 21:45 0 - 2  
M. Inglis - Asia Muhammad 08.15 20:35 2 - 1  
V. Cepede Royg - S. Sorribes Tormo 08.15 19:00 1 - 2  
Xiyu Wang - Pri. Hon 08.15 19:00 1 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donghun Kim - S. Avihingsanon 08.15 06:30 2 - 0  
Kaz. Sakai - Yu Igarashi 08.15 04:15 1 - 2  
Koki Watanabe - P. Thongnuam 08.15 07:25 2 - 0  
T. Sitthikom - Has. Shimono 08.15 05:55 1 - 2  
Yupeng Bai - Yos. Yamaguchi 08.15 06:30 2 - 0  
Yus. Onodera - Sho. Omoto 08.15 05:00 2 - 0  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y J / Tee K W - Lee J-H / Yang P-H 08.15 03:40 0 - 2  
Chia W J / Man W C - Ou X Y / Zhang N 08.15 08:00 0 - 2  
Hoshino S / Nishikawa Y - Karandasuwardi/Pratama 08.15 03:30 2 - 1  
Huang K X / Liu C - Nomura T / Tsukamoto Y 08.15 06:40 2 - 1  
Kang M H / Kim J H - Takano M / Tamate K 08.15 02:55 2 - 0  
Koga A / Saito T - Mitsuhashi K / Ogura Y 08.15 02:55 2 - 0  
Okamura H / Onodera M - Carnando L R / Marthin D 08.15 05:00 0 - 2  
Shia C K / Tan B H - Matsui K / Takeuchi Y 08.15 08:10 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asu. Takahashi - Har. Suzuki 08.15 08:45 1 - 2  
Bri. Tam - Shuting Ji 08.15 02:45 1 - 2  
Nat. Nidaira - Hir. Mizui 08.15 03:40 2 - 1  
P. Chaiwan - Shi. Saito 08.15 04:15 2 - 1  
Rus. Hartawan - Moto Hayashi 08.15 08:00 2 - 0  
S. Katethong - Nat. Shimoda 08.15 04:25 1 - 2  
Sayaka Sato - Yiman Zhang 08.15 05:45 1 - 2  
Se Young An - Nat. Oie 08.15 03:30 2 - 1  
Tollaslabda (Akita Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honda E / Shimizu N - Hobara S / Sone N 08.15 05:10 1 - 2  
Imai Y / Yamafuji C - Takahata Y / Sakuramoto A 08.15 07:15 0 - 2  
Kawashima M / Saito N - Iwanaga R / Nakanishi K 08.15 05:55 0 - 2  
Marwah N V / Syaikah P - Fukuman N / Yokoyama E 08.15 07:15 2 - 1  
Matsuyama N / Shida C - Jang E S / Jeong N E 08.15 02:45 2 - 0  
Nakamura M / Shigeta M - Kawazoe M / Nimura H 08.15 02:00 2 - 0  
Teoh M X / Yap L - Chen X F / Zhang S X 08.15 05:10 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Mainaky Y F / Mainaky L A 08.15 06:40 2 - 0  
Guo X / Zhang S - Man W C / Tan P K L 08.15 02:10 2 - 0  
Ko S H / Eom H W - OU X Y / Chen X F 08.15 02:10 2 - 0  
NA S S / Jang E S - Wang C / Jeong N E 08.15 08:55 1 - 2  
Nishikawa Y / Ozaki S - Hoo P R / Cheah Y S 08.15 08:45 2 - 1  
Okamura H / Hoshi C - Chen K / Zhou S Q 08.15 08:55 2 - 0  
Yamashita K / Shinoya N - Nihei S / Uesugi N 08.15 02:00 2 - 0  

 

2019.08.14.
Asztalitenisz (Bulgaria Open-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eerland - Hs.-Yin Liu 08.14 09:00 3 - 4  
Asztalitenisz (Bulgaria Open-sel.,vegyes pár)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoyanov N / Piccolin G - TREGLER T / CECHOVA D 08.14 08:00 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - NC Dinos 08.14 11:30 9 - 3  
KIA Tigers - Doosan Bears 08.14 11:30 4 - 1  
LG Twins - Kiwoom Heroes 08.14 11:30 0 - 14  
Lotte Giants - KT Wiz 08.14 11:30 0 - 6  
SK Wyverns - Samsung Lions 08.14 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 08.14 11:00 3 - 6  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 08.14 11:00 1 - 7  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 08.14 11:00 15 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 08.14 11:00 4 - 9  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 08.14 11:00 8 - 7  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 08.14 11:00 3 - 12  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 08.14 02:30 11 - 2  
Diablos Rojos del Mexico - Toros de Tijuana 08.14 02:00 11 - 7  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 08.14 02:00 7 - 16  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 08.14 03:00 2 - 0  
Olmecas de Tabasco - Piratas de Campeche 08.14 03:00 7 - 4  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 08.14 02:30 15 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 08.14 01:20 5 - 3  
Chicago WS - Houston (20:10) 08.14 20:10 13 - 9  
Cleveland - Boston 08.14 01:10 6 - 7  
Cleveland - Boston (19:10) 08.14 19:10 1 - 5  
Colorado - Arizona 08.14 02:40 3 - 9  
Colorado - Arizona (21:10) 08.14 21:10 7 - 6  
Detroit - Seattle 08.14 01:10 6 - 11  
Kansas City - St. Louis 08.14 02:15 0 - 2  
LA Angels - Pittsburgh 08.14 04:07 7 - 10  
Miami - LA Dodgers 08.14 01:10 1 - 15  
Milwaukee - Minnesota 08.14 02:10 5 - 7  
Milwaukee - Minnesota (20:10) 08.14 20:10 6 - 5  
NY Yankees - Baltimore 08.14 01:05 8 - 3  
NY Yankees - Baltimore (19:05) 08.14 19:05 6 - 5  
Philadelphia - Chicago Cubs 08.14 01:05 4 - 2  
San Diego - Tampa Bay 08.14 04:10 5 - 7  
San Diego - Tampa Bay (21:40) 08.14 21:40 7 - 2  
San Francisco - Oakland 08.14 03:45 3 - 2  
San Francisco - Oakland (21:45) 08.14 21:45 5 - 9  
Toronto - Texas 08.14 01:07 3 - 0  
Toronto - Texas (18:37) 08.14 18:37 3 - 7  
Washington - Cincinnati 08.14 01:05 3 - 1  
Washington - Cincinnati (22:05) 08.14 22:05 17 - 7  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Pato Branco 08.14 01:15 3 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - SZKA Szentpétervár 08.14 17:30 1 - 2  
Kosice - Admiral Vlagyivosztok 08.14 15:00 5 - 4  
Lausanne - CSZKA Moszkva 08.14 19:30 0 - 2  
Pardubice - Amur Habarovszk 08.14 19:00 3 - 6  
Sparta Praha - Kookoo 08.14 18:00 5 - 1  
Kerékpár (Binck Bank Tour - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - J. Mareczko 08.14 12:25 0 - 1  
D. Ballerini - B. van Poppel 08.14 12:25 0 - 1  
J. Philipsen - A.J. Hodeg 08.14 12:25 1 - 0  
O. Naesen - G. van Avermaet 08.14 12:25 1 - 0  
P. Bauhaus - K. Halvorsen 08.14 12:25 0 - 1  
S. Kragh Andersen - Phi. Gilbert 08.14 12:25 1 - 0  
Sam Bennett - D. Grönewegen 08.14 12:25 1 - 0  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Albánia 08.14 18:00 97 - 66  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Szlovákia 08.14 18:00 79 - 83  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Luxemburg 08.14 20:30 109 - 88  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Svájc 08.14 19:30 84 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TNT KaTropa - SM Beermen (5.m.) 08.14 13:00 94 - 99  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Atlanta 08.14 04:00 94 - 90  
New York - Minnesota 08.14 01:00 73 - 89  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Németország 08.14 14:00 25 - 33  
U19Dánia - U19Tunézia 08.14 18:30 30 - 25  
U19Egyiptom - U19Szlovénia 08.14 14:00 30 - 23  
U19Franciaország - U19Norvégia 08.14 18:30 33 - 28  
U19Horvátország - U19Magyarország 08.14 16:15 23 - 27  
U19Izland - U19Japán 08.14 16:15 39 - 34  
U19Portugália - U19Észak-Macedónia (Helyszín: Szkopje) 08.14 20:45 29 - 25  
U19Spanyolország - U19Svédország 08.14 20:45 28 - 27  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Club Almagro 08.14 02:10 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Bolivar La Paz 08.14 21:00 0 - 5  
Nacional Potosi - Blooming Santa Cruz 08.14 21:00 5 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Oeste 08.14 00:15 2 - 0  
Coritiba - Brasil de Pelotas 08.14 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Corinthians 08.14 20:00 1 - 4  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Independiente 08.14 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banik Sous - Sokolov 08.14 17:00 0 - 3  
CLU Beroun - Dukla Praha 08.14 17:00 0 - 7  
Detmarovice - Trinec 08.14 17:00 1 - 7  
HFK Olomouc - Brno 08.14 17:00 0 - 3  
Humpolec - Jihlava 08.14 17:00 0 - 9  
Letohrad - FC Hradec Kralove 08.14 17:00 0 - 3  
SK Slany - Vysehrad 08.14 17:30 0 - 4  
Skastice - Lisen 08.14 17:00 3 - 5  
Slavia Kromeriz - Vitkovice 08.14 17:00 2 - 2  
Sp. Sdruzeni Ostra - Vlasim 08.14 17:30 1 - 3  
Strani - Prostejov 08.14 17:00 1 - 3  
Velke Hamry - Varnsdorf 08.14 17:00 0 - 4  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Fredericia 08.14 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Farum 08.14 18:30 0 - 1  
VSK Aarhus - Kolding 08.14 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Mamelodi Sundowns 08.14 19:30 1 - 1  
Polokwane City - Bidvest Wits 08.14 19:30 0 - 1  
Supersport Utd. - Orlando Pirates 08.14 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - Delfin Manta 08.14 22:30 2 - 3  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Legia Varsó 08.14 18:00 0 - 2  
Guimaraes - Ventspils 08.14 18:00 6 - 0  
Saburtalo Tbiliszi - Ararat-Armenia 08.14 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Európai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Chelsea 08.14 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Stallion Laguna 08.14 13:00 5 - 0  
Green Archers Utd. - Kaya Iloilo 08.14 10:00 0 - 1  
Mendiola - Philippine Air Force FC 08.14 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - Pusamania Borneo 08.14 13:30 2 - 2  
Persipura Jayapura - Kalteng Putra 08.14 08:30 2 - 0  
PSM Makassar - Barito Putera 08.14 10:30 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - KR 08.14 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Yamaguchi 08.14 12:00 3 - 0  
FC Tokyo - Kofu 08.14 12:00 0 - 1  
Gamba Osaka - Hosei Univ. 08.14 11:30 0 - 2  
Honda FC - Tokushima 08.14 12:00 2 - 0  
Jubilo Iwata - Vanraure Hachinohe 08.14 12:00 6 - 0  
Kashima A. - Tochigi 08.14 12:00 4 - 0  
Kawasaki Frontale - Okayama 08.14 12:00 1 - 1  
Nat. Institute of Kanoya - Oita Trinita 08.14 12:00 1 - 1  
Sagan Tosu - Kashiwa R. 08.14 12:00 0 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Zweigen Kanazawa 08.14 12:00 2 - 1  
Shimizu SP - Avispa Fukuoka 08.14 12:00 1 - 0  
Urawa RD - Mito 08.14 12:00 2 - 1  
Veertien Mie - Nagasaki 08.14 12:00 2 - 2  
Vegalta Sendai - Kataller Toyama 08.14 11:30 1 - 0  
Vissel Kobe - Omiya Ardija 08.14 12:00 4 - 0  
Yokohama FM - Yokohama FC 08.14 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Dep. Quindio 08.14 02:30 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Dep. La Equidad 08.14 22:00 2 - 1  
Dep. Pereira - Rionegro Aguilas 08.14 23:00 1 - 0  
Orsomarso Palmira - Dep. Tolima 08.14 22:30 0 - 5  
Real San Andres - Dep. Cali 08.14 22:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Hebei 08.14 13:35 1 - 2  
Shanghai SIPG - Tianjin Teda 08.14 13:35 5 - 1  
Shenzhen Hongzuan - Guangzhou R&F 08.14 13:35 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cimarrones de Sonora - Monarcas Morelia 08.14 04:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante Cancun - Juarez 08.14 04:00 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Tijuana 08.14 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Dorados de Sinaloa 08.14 04:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Potros UAEM 08.14 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Zacatepec 08.14 04:00 3 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Kom Podgorica 08.14 19:00 3 - 1  
Grbalj Radanovici - FK Podgorica 08.14 17:30 1 - 1  
OFK Petrovac - Zeta Golubovci 08.14 19:30 0 - 2  
Titograd Podgorica - Rudar Pljevlja 08.14 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Bodö/Glimt 08.14 19:00 1 - 2  
Stabaek - Valerenga 08.14 19:00 1 - 1  
Viking Stavanger - Sarpsborg 08.14 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Nyizsnyij Novgorod 08.14 19:00 2 - 1  
Csertanovo Moszkva - FK Krasznodar 2 08.14 18:00 1 - 2  
Fakel Voronyezs - Armavir 08.14 18:00 0 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Csajka Peszcsanokopszkoje 08.14 11:00 1 - 1  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Rotor Volgográd 08.14 17:00 1 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Jenyiszej Krasznojarszk 08.14 17:30 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Mordovija Szaranszk 08.14 11:00 1 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Teksztilsik Ivanovo 08.14 16:30 1 - 2  
Tom Tomszk - Himki 08.14 14:00 0 - 0  
Torpedo Moszkva - Kurszk 08.14 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Ovetense 08.14 00:30 0 - 0  
General Caballero JLM - Guarani Asuncion 08.14 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - St. Gallen 08.14 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Djurgarden 08.14 19:00 4 - 2  
Kristianstad - Växjö 08.14 19:00 3 - 1  
Pitea - Vittsjö 08.14 19:00 0 - 0  
Örebro - Kopparbergs/Göteborg 08.14 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - AFC Eskilstuna 08.14 18:30 2 - 3  
IFK Stocksund - Östersund 08.14 18:30 0 - 1  
Lund - Varberg 08.14 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Tampines Rovers 08.14 13:45 2 - 1  
Home Utd. - Balestier Khalsa 08.14 13:45 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jednota Banova - Trnava 08.14 17:00 2 - 3  
Lokomotív Zvolen - Sered 08.14 17:00 0 - 2  
Rohoznik - Senica 08.14 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bled - Celje 08.14 16:00 1 - 3  
NK Brezice - Triglav Kranj 08.14 16:00 1 - 2  
Odranci - Aluminij Kidricevo 08.14 16:00 1 - 3  
SD Videm - Tabor Sezana 08.14 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Caracas FC 08.14 23:00 1 - 0  
Dep. Lara - Mineros de Guayana 08.14 22:00 1 - 1  
Lala Caroni - Estudiantes de Caracas 08.14 22:00 2 - 2  
Metropolitanos Caracas - Trujillanos Valera 08.14 21:55 4 - 3  
Portuguesa Acarigua - Carabobo 08.14 22:00 0 - 1  
Zamora Barinas - Monagas Maturin 08.14 23:00 1 - 1  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Smyth - B. Weaver 08.14 03:30 0 - 1  
H. Alacabek - W. Knight 08.14 04:05 0 - 1  
J. Anglickas - K. Reed 08.14 02:00 1 - 0  
R. Rodriguez - T. Gravely 08.14 02:35 0 - 1  
S. Alpar - S. Young (női) 08.14 03:05 1 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Spanyolország 08.14 17:00 3 - 0  
Magyarország - Szlovénia 08.14 19:30 0 - 3  
Strandfoci (BSWW Tour, Mundialito Nazare)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Japán 08.14 19:30 4 - 2  
Spanyolország - Szenegál 08.14 18:00 2 - 3  
Strandröplabda (Moscow Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakhnar P / Bogatov Y - Van De Velde S / Varenhor 08.14 11:20 0 - 2  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Gorbenko S / Likholetov A 08.14 11:20 2 - 0  
Bykanov R / Hudyakov M - Ha L / Wu J 08.14 10:30 2 - 0  
Denysenko D / Iemelianchy - Popov S / Gordieiev I 08.14 10:30 0 - 2  
Ehlers N / Fluggen L - Gladun M / Zhuravel E 08.14 11:20 2 - 0  
Szalankiewicz J / Rudol M - Breer F / Metral Q 08.14 10:30 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Samoilovs M / Solovejs A 08.14 10:30 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Horl J / Winter T 08.14 11:20 0 - 2  
Strandröplabda (Moscow Open-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Tsopoulou K / Manavi D 08.14 12:10 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Makhno In / Makhno Ir 08.14 13:00 2 - 1  
Ceynowa A / Kloda M - Ludwig L / Kozuch M 08.14 13:00 0 - 2  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Strauss N / Strauss T 08.14 12:10 1 - 2  
Lunina D / Samoday M - Suzuki Y / Nagata Y 08.14 09:40 1 - 2  
Makhno In / Makhno Ir - Lobato Herrero/Fernandez 08.14 09:40 2 - 0  
Radarong V / Hongpak K - Jupiter A / Chamereau A 08.14 13:00 2 - 1  
Sakaguchi K / Murakami R - Mizoe S / Hashimoto S 08.14 09:40 0 - 2  
Suzuki Y / Nagata Y - Arvaniti V / Karagkouni P 08.14 13:00 0 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Ceynowa A / Kloda M 08.14 09:40 1 - 2  
Udomchavee T / Numwong R - Caluori L / Gerson D 08.14 12:10 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - R. Opelka 08.14 17:00 2 - 0  
A. Mannarino - M. Kukushkin 08.14 21:25 2 - 0  
A. Zverev - M. Kecmanovic 08.14 21:05 1 - 2  
D. Goffin - G. Pella 08.14 20:30 2 - 0  
D. Medvedev - B. Paire 08.14 18:55 2 - 0  
D. Shapovalov - L. Pouille 08.14 22:15 0 - 2  
F. Fognini - D. Shapovalov 08.14 17:00    
J-L. Struff - S. Tsitsipas 08.14 19:00 2 - 1  
K. Nishikori - Y. Nishioka 08.14 17:00 0 - 2  
P. Carreno-Busta - J. Isner 08.14 04:30 2 - 1  
R. Albot - D.S. Schwartzman 08.14 20:00 0 - 2  
R. Federer - J.I. Londero 08.14 01:00 2 - 0  
R. Gasquet - D. Thiem 08.14 17:00    
R. Gasquet - F. Delbonis 08.14 17:00 2 - 0  
S. Wawrinka - A. Rublev 08.14 20:20 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Medvedev D - Haase R / Koolhof W 08.14 22:55 2 - 1  
Dimitrov G / Fognini F - Ram R / Salisbury J 08.14 17:00    
Herbert P-H / Mahut N - Murray J / Skupski N 08.14 18:25 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Krajicek/Roger-Vasselin 08.14 21:55 2 - 0  
Mannarino A / Pouille L - Schwartzman DS/Zeballos H 08.14 00:00 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - M. Sharapova 08.14 19:20 2 - 0  
A. Sabalenka - Saisai Zheng 08.14 17:00 2 - 0  
A. Sasnovich - N. Osaka 08.14 21:40 1 - 2  
D. Vekic - V. Azarenka 08.14 18:30 2 - 0  
E. Alexandrova - S. Halep 08.14 17:00 1 - 2  
E. Svitolina - E. Mertens 08.14 17:00 2 - 0  
I. Swiatek - A. Kontaveit 08.14 19:15 0 - 2  
Kar. Pliskova - Yafan Wang 08.14 18:50 2 - 0  
M. Keys - D. Kasatkina 08.14 22:05 2 - 0  
M. Sakkari - P. Kvitova 08.14 01:00 2 - 1  
S. Kenin - J. Görges 08.14 01:45 2 - 0  
S. Kenin - Z. Diyas 08.14 23:40 2 - 0  
S. Kuznetsova - D. Yastremska 08.14 22:00 2 - 1  
Su-Wei Hsieh - J. Brady 08.14 20:15 2 - 0  
V. Kudermetova - R. Peterson 08.14 17:00 1 - 2  
Z. Diyas - J. Pegula 08.14 03:25 2 - 0  
Z. Diyas - S. Williams 08.14 02:45    
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Han X - Kichenok L / Ostapenko J 08.14 00:55 0 - 2  
Brady J / Pegula J - Jurak D / Martinez Sanche 08.14 00:00 2 - 1  
Cornet A / Mladenovic K - Mertens E / Sabalenka A 08.14 21:55 2 - 1  
Hsieh S / Strycova B - Kontaveit A / Sakkari M 08.14 23:20 2 - 0  
Kichenok L / Ostapenko J - Hradecka L / Klepac A 08.14 23:50 0 - 2  
Mattek-Sands B / Vandeweg - Adamczak M / Christian K 08.14 17:00 2 - 0  
Mcnally C / Riske A - Dabrowski G / Xu Y 08.14 19:45 2 - 1  
Pliskova/Pliskova - Melichar N / Peschke K 08.14 23:35 2 - 0  
Tenisz (Concord, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - U.M. Arconada 08.14 18:00 0 - 2  
C. McHale - O. Govortsova 08.14 19:20 1 - 2  
Claire Liu - K. Zavatska 08.14 00:35 0 - 2  
En Shuo Liang - Ann Li 08.14 19:45 0 - 2  
J. Cepelova - K. Zavatska 08.14 21:35 2 - 0  
J. Ponchet - A. Bogdan 08.14 21:10 0 - 2  
Lin Zhu - C. Dolehide 08.14 18:00 0 - 2  
P. Ormaechea - A. Kiick 08.14 20:05 0 - 2  
Sop. Chang - J. Larsson 08.14 00:20 2 - 0  
Sop. Chang - M. Frech 08.14 19:15 0 - 2  
Stollár F. - O. Govortsova 08.14 00:20 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - A. Molcan 08.14 10:00 2 - 1  
A. Collarini - A. Vukic 08.14 10:00 2 - 0  
A. Pellegrino - A. Tabilo 08.14 10:00 1 - 2  
Ale. Gonzalez - And. Martin 08.14 17:15 0 - 2  
B. Kavcic - F. Forti 08.14 12:30 2 - 0  
E. Dalla Valle - Mar. Eriksson 08.14 14:50 1 - 2  
E. Ruusuvuori - J. Jahn 08.14 13:20 0 - 2  
F. Arnaboldi - Balázs A. 08.14 19:00 0 - 2  
F. Cerundolo - E. Tyurnev 08.14 11:45 2 - 1  
G.M. Moroni - L. Musetti 08.14 14:20    
M.T. Barrios Vera - T. Seyboth Wild 08.14 14:40 1 - 2  
P. Lorenzi - G. Clezar 08.14 20:20 2 - 1  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Johnson H / Johnson Y 08.14 18:00 2 - 0  
Granollers-Pujol/VegaHern - Basso A / Virgili A 08.14 18:55 2 - 0  
O Connell C / Vukic A - Cacic N / Sancic A 08.14 17:35 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Crepatte - Tak Khunn Wang 08.14 11:40 0 - 2  
J. Choinski - D. Munoz-De La Nava 08.14 11:35 2 - 0  
J. Haerteis - Ben. Hassan 08.14 14:45    
J. Lenz - J. Barranco Cosano 08.14 10:00 0 - 2  
J. Sels - J. Hernandez-Fernandez 08.14 10:00 2 - 0  
J. Vanneste - R. Brancaccio 08.14 10:00 0 - 2  
K. Breitbach - T. Bellucci 08.14 13:30 0 - 2  
L. Gerch - P. Krstin 08.14 13:15 0 - 2  
M-A. Hüsler - L. Wessels 08.14 13:00 0 - 2  
O. Roca Batalla - F. Mena 08.14 10:00 0 - 2  
P. Sousa - K-M. Maamoun 08.14 18:00 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - A. Pavlasek 08.14 11:20 2 - 0  
T. Lamasine - C. Taberner 08.14 15:05 1 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cervantes I / Vervoort M - Arends S / Pel D 08.14 13:30 0 - 2  
Prashanth N V S / Puodziu - Begemann A / Mergea F 08.14 15:30 1 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - I. Marchenko 08.14 18:40 2 - 1  
A. Bega - S. Stakhovsky 08.14 18:00 0 - 2  
A. Cornut-Chauvinc - R. Safiullin 08.14 12:10 1 - 2  
A. Setkic - K. de Schepper 08.14 15:30    
A. Vatutin - A. Celikbilek 08.14 11:40 0 - 2  
B. Rola - T. Gabashvili 08.14 21:30 2 - 0  
C. Lestienne - J. Ocleppo 08.14 10:00 2 - 0  
E. Karlovskiy - C. Gomez-Herrera 08.14 10:15 0 - 2  
L. Vanni - A. Dubrivnyy 08.14 18:40 1 - 2  
M. Zekic - M. Viola 08.14 15:30 0 - 2  
T. Lipovsek Puches - A. Golubev 08.14 10:00 2 - 0  
T.M. Etcheverry - F. Horansky 08.14 15:30 0 - 2  
V. Durasovic - L. Miedler 08.14 11:10 2 - 0  
Z. Kolar - Tob. Simon 08.14 16:40 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - King E / Ocleppo J 08.14 16:25 0 - 2  
Barrientos N / Behar A - Junaid R / Raja P 08.14 17:10 2 - 1  
Karlovskiy E / Kolar Z - Etcheverry T M / Zukas M 08.14 21:25 1 - 2  
Marchenko I / Zelenay I - Stakhovsky S / Zimonjic N 08.14 23:15 2 - 0  
Sijsling I / Smits G - Golubev A / Vavassori A 08.14 19:30 2 - 1  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gomez - L. Broady 08.14 21:15 1 - 2  
B. Schnur - A. Santillan 08.14 23:50 2 - 1  
C. Sinclair - V. Pospisil 08.14 03:30 1 - 2  
Duck Hee Lee - M. Jaziri 08.14 19:00 1 - 2  
E. Couacaud - E. Gerasimov 08.14 19:00 2 - 1  
E. Gulbis - Go Soeda 08.14 00:30 0 - 2  
F. Peliwo - M. Pervolarakis 08.14 03:40 0 - 2  
L. Glasspool - T. Baadi 08.14 23:30 2 - 0  
L. Glasspool - V. Troicki 08.14 19:00    
M. Polmans - B. Sigouin 08.14 21:40 2 - 0  
T. Griekspoor - Ste. Johnson 08.14 23:45 2 - 0  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baadi T / Draxl L - Lindstedt R / O'Mara J 08.14 05:40 0 - 2  
Berankis R / Hach Verdugo - Galarneau A / Sigouin B 08.14 02:00 1 - 2  
Maytin R / Withrow J - Lawson A / Zverev M 08.14 00:05 2 - 1  
Tenisz (Vancouver, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kratzer - J. Jaksic 08.14 20:10 2 - 0  
A. van Uytvanck - M. Inglis 08.14 19:00    
Carol Zhao - Asia Muhammad 08.14 20:20 0 - 2  
E. Bouchard - Babos T. 08.14 06:10 1 - 2  
G. Minnen - Hanna Chang 08.14 23:35 0 - 2  
G. Olmos - Xiyu Wang 08.14 19:00 0 - 2  
L. Cabrera - H. Dart 08.14 19:00 1 - 2  
N. Gibbs - E. Shibahara 08.14 21:25 1 - 2  
Pri. Hon - Mis. Doi 08.14 22:20 2 - 0  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.R. Sankeerth - Yos. Yamaguchi 08.14 03:30 0 - 2  
Feixiang Sun - F.A. Kholik 08.14 06:50 1 - 2  
Geo. Paul - Kee Liang Lau 08.14 07:30 2 - 0  
I.M. Mustofa - Yupeng Bai 08.14 02:40 0 - 2  
Kaz. Sakai - Kod. Naraoka 08.14 05:30 2 - 0  
Koki Watanabe - Min. Koga 08.14 04:10 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - Has. Shimono 08.14 02:50 1 - 2  
T. Sitthikom - Lin Chun-Yi 08.14 02:00 2 - 1  
Tak. Obayashi - Sheng Po Yu 08.14 04:50 2 - 0  
Teck Zhi Soo - S. Avihingsanon 08.14 04:00 1 - 2  
Y. Onodera - D.M.S.E. Sardik 08.14 05:20    
Yu Igarashi - J.H. Choi 08.14 05:20 2 - 0  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apisuk I / Viriyangkura T - Lee J-H / Yang P-H 08.14 06:40 1 - 2  
Chia W J / Man W C - LU C / Tang K W 08.14 07:20 2 - 0  
Huang K X / Liu C - Ichikawa K / Umayahara D 08.14 02:10 2 - 0  
Kaneko M / Kubota Y - Carnando L R / Marthin D 08.14 03:30    
Kang M H / Kim J H - Na S S / Wang C 08.14 02:10 2 - 1  
Kim W H / Park K H - Chang Y J / Tee K W 08.14 07:30 0 - 2  
Kobayashi A / Miyajima K - Hoshino S / Nishikawa Y 08.14 05:30 1 - 2  
Lim K W / Lim Z T - Karandasuwardi/Pratama 08.14 04:40 0 - 2  
Mase R / Morita K - Shia C K / Tan B H 08.14 08:50 1 - 2  
Nomura T / Tsukamoto Y - Isriyanet T / Kedren K 08.14 02:50 2 - 0  
Takano M / Tamate K - Low H Y / Ng E C 08.14 04:10 2 - 1  
Wei C W / Wu G X - Matsui K / Takeuchi Y 08.14 08:10 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asu. Takahashi - Hsiang Ti Lin 08.14 10:00 2 - 0  
C. Jucharoen - Nat. Oie 08.14 06:10 0 - 2  
Hir. Mizui - Yu Jin Sim 08.14 08:10 2 - 0  
Isa. Zhong - Har. Suzuki 08.14 09:30 0 - 2  
K. Furukawa - S. Katethong 08.14 08:50 1 - 2  
L. Lam - Shi. Saito 08.14 06:10 0 - 2  
L.A. Mainaky - P. Chaiwan 08.14 06:10 1 - 2  
Min. Mitani - N. Nidaira 08.14 07:30 0 - 2  
Moto Hayashi - Iris Wang 08.14 06:50 2 - 1  
N. Shimoda - Ayu. Mine 08.14 09:20 2 - 1  
Rus. Hartawan - Yuk. Nakai 08.14 06:50 2 - 0  
Sayaka Sato - M. Urushizaki 08.14 04:40 2 - 0  
W.C. Hsu - Yiman Zhang 08.14 04:50 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Nagai S - Jang E S / Jeong N E 08.14 02:40 1 - 2  
Chen X F / Zhang S X - Kashihara M / Kato M 08.14 08:40 2 - 0  
Fukumoto S / Ono N - Kawazoe M / Nimura H 08.14 02:10 0 - 2  
Hoshi C / Matsuda A - Kawashima M / Saito N 08.14 06:40 1 - 2  
Iwanaga R / Nakanishi K - Istarani N K M / Kusumah 08.14 08:00 2 - 0  
Komatsu Y / Uratani N - Imai Y / Yamafuji C 08.14 07:20 1 - 2  
Li Z Q / Teng C H - Suizu Y / Yonao K 08.14 07:20 0 - 2  
Marwah N V / Syaikah P - Anjani D B / Iwasaki F 08.14 09:40 2 - 0  
Ozaki S / Watanabe A - Hobara S / Sone N 08.14 04:10 0 - 2  
Tan P K L / Thinaah M - Fukuman N / Yokoyama E 08.14 09:30 0 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Wei C W / Li Z Q 08.14 02:00 2 - 0  
Guo X / Zhang S - Urai T / Miyaura R 08.14 04:00 2 - 0  
Kubota Y / Matsuyama N - Wang C / Jeong N E 08.14 08:50 1 - 2  
Low H Y / Teoh M X - Hoo P R / Cheah Y S 08.14 09:30 0 - 2  
NG E C / Yap L - NA S S / Jang E S 08.14 10:10 0 - 2  
Nishikawa Y / Ozaki S - Kanjanakeereewong V / Lai 08.14 10:10 2 - 1  
Prihardika G A / Jamil I - LIN C-Y / Lin H T 08.14 06:00 2 - 0  
Suzuki D / Imai Y - Okamura H / Hoshi C 08.14 02:50 0 - 2  
Tee K W / Thinaah M - Man W C / Tan P K L 08.14 03:30 0 - 2  
WU G X / Teng C H - OU X Y / Chen X F 08.14 03:20 0 - 2  
Yu S P / Wen C H - Nihei S / Uesugi N 08.14 06:40 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Tszyu - D. Ritchie 08.14 13:00 1 - 0  

 

2019.08.13.
Asztalitenisz (Bulgaria Open 2019, WD, Qualif)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goi R X/Wong X R-Nagyváradi M./Póta G. 08.13 18:40 0 - 3  
Asztalitenisz (Bulgaria Open-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Limonov - M. Jevtovic 08.13 08:45 1 - 4  
A. Machi - J.M. Ruiz 08.13 08:00 4 - 0  
N. Artemenko - Yizheng Xia 08.13 08:45 1 - 4  
R. Lorentz - T. Polansky 08.13 08:00 0 - 4  
Asztalitenisz (Bulgaria Open-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airi Abe - N. Partyka 08.13 10:20 4 - 3  
I. Ilieva - K. Mischek 08.13 09:30 2 - 4  
L. Gasnier - Dasom Lee 08.13 11:10 3 - 4  
Siqi Fan - L. Bergström 08.13 11:10 4 - 1  
V. Shcherbatykh - K. Hristova 08.13 10:20 4 - 1  
Zi Mu - Maria Xiao 08.13 09:30 4 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - NC Dinos 08.13 11:30 2 - 10  
KIA Tigers - Doosan Bears 08.13 11:30 2 - 5  
LG Twins - Kiwoom Heroes 08.13 11:30 8 - 7  
Lotte Giants - KT Wiz 08.13 11:30 6 - 5  
SK Wyverns - Samsung Lions 08.13 11:30 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 08.13 11:00 0 - 0  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 08.13 11:00 2 - 1  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 08.13 11:00 8 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 08.13 11:00 1 - 6  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 08.13 11:00 11 - 4  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 08.13 11:00 0 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Houston 08.13 02:10    
Cleveland - Boston 08.13 01:10 6 - 5  
Colorado - Arizona 08.13 02:40 6 - 8  
LA Angels - Pittsburgh 08.13 04:07 2 - 10  
San Diego - Tampa Bay 08.13 04:10 4 - 10  
Toronto - Texas 08.13 01:07 19 - 4  
Washington - Cincinnati 08.13 01:05 7 - 6  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Brown - Tom Doig 08.13 11:00 2 - 0  
L. Gillett - Dan. Brown 08.13 10:00 1 - 2  
Tom Doig - L. Gillett 08.13 09:00 2 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Znojmo 08.13 15:00 4 - 1  
Brynäs - Leksand 08.13 19:00 5 - 2  
Karlovy Vary - Szibir Novoszibirszk 08.13 18:00 2 - 3  
Kladno - Mladá Boleslav 08.13 17:30 1 - 4  
Michalovce - Linz 08.13 18:00 3 - 3  
Olomouc - Trencin 08.13 17:00 6 - 3  
Pardubice - Mountfield HK 08.13 19:00 7 - 2  
Rapperswil - Vitkovice 08.13 19:45 4 - 2  
Servette - Nitra 08.13 19:30 6 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk 08.13 16:00 3 - 0  
Trinec - Brno 08.13 17:00 5 - 2  
Kerékpár (Binck Bank Tour - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. Hodeg - K. Halvorsen 08.13 12:25 0 - 1  
E. Theuns - J. Philipsen 08.13 12:25 0 - 1  
P. Bauhaus - T. Dupont 08.13 12:25 1 - 0  
S. Kragh Andersen - Z. Stybar 08.13 12:25 0 - 1  
Sam Bennett - D. Grönewegen 08.13 12:25 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Sunderland 08.13 20:45 1 - 3  
Barnsley - Carlisle 08.13 20:45 0 - 3  
Blackburn - Oldham 08.13 20:45 3 - 2  
Blackpool - Macclesfield 08.13 20:45 2 - 2  
Bradford - Preston 08.13 20:45 0 - 4  
Brentford - Cambridge Utd. 08.13 20:45 1 - 1  
Bristol Rovers - Cheltenham 08.13 20:45 3 - 0  
Charlton - Forest Green 08.13 20:45 0 - 0  
Colchester - Swindon 08.13 20:45 3 - 0  
Coventry - Exeter 08.13 20:45 4 - 1  
Gillingham - Newport 08.13 20:45 2 - 2  
Grimsby - Doncaster 08.13 20:45 1 - 0  
Huddersfield - Lincoln 08.13 20:45 0 - 1  
Luton - Ipswich 08.13 20:45 3 - 1  
Mansfield - Morecambe 08.13 20:45 2 - 2  
Middlesbrough - Crewe 08.13 20:45 2 - 2  
Nottingham - Fleetwood 08.13 20:45 1 - 0  
Oxford Utd. - Peterborough 08.13 20:45 1 - 0  
Plymouth - Leyton 08.13 20:45 2 - 0  
Port Vale - Burton 08.13 20:45 1 - 2  
QPR - Bristol City 08.13 20:45 3 - 3  
Rochdale - Bolton 08.13 20:45 5 - 2  
Salford City - Leeds 08.13 20:45 0 - 3  
Scunthorpe - Derby County 08.13 20:45 0 - 1  
Shrewsbury - Rotherham 08.13 20:45 0 - 4  
Stevenage - Southend 08.13 20:45 1 - 2  
Swansea - Northampton 08.13 20:45 3 - 1  
Tranmere - Hull City 08.13 20:45 0 - 3  
Walsall - Crawley 08.13 20:45 2 - 3  
West Bromwich - Millwall 08.13 21:00 1 - 2  
Wigan - Stoke 08.13 20:45 0 - 1  
Wimbledon - Milton Keynes Dons 08.13 20:45 2 - 2  
Wycombe - Reading 08.13 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Bromley 08.13 20:45 0 - 1  
Barnet - Dover 08.13 20:45 0 - 1  
Chesterfield - Woking 08.13 20:45 1 - 2  
Chorley - Solihull Moors 08.13 20:45 1 - 6  
Dag & Red - Boreham 08.13 20:45 0 - 3  
Eastleigh - Sutton Utd. 08.13 20:45 1 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Yeovil 08.13 20:45 1 - 3  
Harrogate Town - Notts County 08.13 20:45 0 - 2  
Hartlepool - Fylde 08.13 20:45 2 - 2  
Stockport - Barrow 08.13 20:45 3 - 2  
Torquay - Maidenhead Utd. 08.13 20:45 0 - 2  
Wrexham - Halifax 08.13 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Sarajevo (Helyszín: Bosznia-Hercegovina) 08.13 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Wexford Youths 08.13 17:00 2 - 7  
Vllaznia - Gintra Univ. (Helyszín: Litvánia) 08.13 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitrovica - Breznica (Helyszín: Montenegró) 08.13 17:30 1 - 0  
NSA Szófia - Olimpia Cluj 08.13 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WFC Nike - Cardiff Met Univ. 08.13 17:00 1 - 5  
ZNK Pomurje - Hibernian 08.13 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harkiv - FK Minszk 08.13 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agarista Anenii Noi - Slovan Bratislava (Helyszín: Pozsony) 08.13 17:00 0 - 1  
FTC - Spartak Subotica 08.13 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - Flora Tallinn (Helyszín: Észtország) 08.13 17:00 0 - 2  
PK-35 - BIIK-Kazygurt 08.13 17:00 1 - 4  
Labdarúgás (BL, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Apollon Limasszol 08.13 17:00 2 - 7  
Labdarúgás (BL, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Anderlecht (Helyszín: Belgium) 08.13 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Twente (Helyszín: Hollandia) 08.13 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PAOK 08.13 20:30 3 - 2  
Celtic - CFR Cluj 08.13 20:45 3 - 4  
Dinamo Kijev - FC Bruges 08.13 19:30 3 - 3  
Dinamo Zagreb - FTC (Ki jut tovább?) 08.13 20:00    
FC Köbenhavn - Crvena zvezda 08.13 20:00 1 - 1  
FTC - Dinamo Zagreb 08.13 20:00 0 - 4  
LASK Linz - Basel 08.13 20:30 3 - 1  
Olympiakosz - Istanbul Basaksehir 08.13 20:30 2 - 0  
Porto - FK Krasznodar 08.13 21:00 2 - 3  
Qarabag Baku - APOEL Nicosia 08.13 18:30 0 - 2  
Rosenborg - Maribor 08.13 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Operario PR 08.13 01:00 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico - Sampaio Correa 08.13 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Fortaleza 08.13 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Serena - Dep. Valdivia 08.13 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandys nad Labem - Usti nad Labem 08.13 18:00 0 - 10  
Meteor Praha - Chrudim 08.13 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkeröd Skjold - Vanlöse 08.13 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Fuerza Amarilla 08.13 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Slovan Bratislava 08.13 21:00 1 - 3  
Linfield - Sutjeska Niksic 08.13 20:45 3 - 2  
Nomme Kalju - Dudelange 08.13 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiffen - Lahden Reipas 08.13 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Valenciennes 08.13 20:00 4 - 1  
Ajaccio GFC - Chambly 08.13 20:00 2 - 0  
Auxerre - Beziers 08.13 20:00 0 - 0  
Bourg-Peronnas - Red Star 93 08.13 20:00 2 - 2  
Caen - Nancy 08.13 20:00 0 - 1  
Clermont - Le Havre 08.13 20:00 1 - 1  
Grenoble - Rodez Aveyron 08.13 20:00 1 - 1  
Lorient - Le Mans 08.13 18:45 1 - 2  
Niort - Chateauroux 08.13 20:00 3 - 1  
Orleans - Guingamp 08.13 20:00 4 - 1  
Paris FC - Sochaux 08.13 20:00 2 - 1  
Troyes - Lens 08.13 21:05 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Llaneros FC 08.13 02:45 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Henan Jianye 08.13 13:35 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cristobal Colon Nemby - Sp. San Lorenzo 08.13 22:15 1 - 1  
Guairena - General Diaz 08.13 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Callao - Sporting Cristal 08.13 03:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Kelty Hearts 08.13 20:45 1 - 1  
Brechin - Elgin 08.13 20:45 4 - 5  
Brora Rangers - Cove Rangers 08.13 20:45 1 - 2  
Clyde - U21Motherwell 08.13 20:45 4 - 0  
Dumbarton - U21St. Mirren 08.13 20:45 0 - 1  
East Fife - Stirling 08.13 20:45 0 - 2  
Falkirk - U21Celtic 08.13 20:45 1 - 1  
Montrose - Forfar 08.13 20:45 2 - 1  
Peterhead - Formartine Utd. 08.13 20:45 0 - 0  
Stenhousemuir - Edinburgh City 08.13 20:30 2 - 1  
Stranraer - U21Rangers 08.13 20:45 0 - 2  
U21Hamilton - Airdrieonians 08.13 20:45 0 - 1  
U21Hearts - Cowdenbeath 08.13 20:45 3 - 1  
U21Ross County - Raith Rovers 08.13 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Warriors FC 08.13 13:45 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ahli (KSA) 08.13 19:30 0 - 1  
Al-Sadd - Al-Duhail 08.13 18:15 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Larne 08.13 20:45 1 - 2  
Cliftonville - Glenavon 08.13 20:45 3 - 1  
Glentoran - Coleraine 08.13 20:45 2 - 2  
Institute - Dungannon 08.13 20:45 2 - 3  
Warrenpoint - Crusaders (Helyszín: Belfast) 08.13 20:45 0 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Flora Tallinn 08.13 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Athlone 08.13 20:45 3 - 1  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Görögország 08.13 19:30 3 - 1  
Magyarország - Spanyolország 08.13 17:00 3 - 0  
Strandfoci (BSWW Tour, Mundialito Nazare)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Japán 08.13 17:00 4 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - N. Basilashvili 08.13 17:00 2 - 1  
D. Goffin - T.H. Fritz 08.13 17:00 2 - 1  
D. Medvedev - K. Edmund 08.13 21:40 2 - 0  
F. Verdasco - B. Paire 08.13 17:00    
G. Dimitrov - S. Wawrinka 08.13 17:00 1 - 2  
G. Monfils - F. Tiafoe 08.13 18:15 0 - 2  
H. Hurkacz - R. Bautista-Agut 08.13 22:10 0 - 2  
J. Sousa - D. Shapovalov 08.13 19:45 1 - 2  
L. Djere - D.S. Schwartzman 08.13 18:20 0 - 2  
N. Djokovic - S. Querrey 08.13 23:15 2 - 0  
N. Kyrgios - L. Sonego 08.13 01:00 2 - 0  
R. Opelka - B. Coric 08.13 03:15 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Chardy J / Martin F 08.13 01:00 2 - 1  
Cabal J S / Farah R - Kyrgios N / Tsitsipas S 08.13 20:35 2 - 0  
Garin C / Paire B - Albot R / Khachanov K 08.13 22:10 2 - 0  
Krajicek/Roger-Vasselin - Pella G / Sousa J 08.13 22:15 2 - 1  
Krawietz K / Mies A - Pavic M / Soares B 08.13 00:30 1 - 2  
Lopez F / Murray A - Rojer J-J / Tecau H 08.13 18:55 2 - 1  
Struff J-L / Thiem D - Schwartzman DS/Zeballos H 08.13 22:40    
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - D. Kasatkina 08.13 17:00    
A. Kontaveit - A. Kerber 08.13 18:30 2 - 0  
A. Sevastova - S. Kuznetsova 08.13 00:40 1 - 2  
B. Strycova - D. Kasatkina 08.13 23:20 0 - 2  
D. Yastremska - C. Wozniacki 08.13 02:35 2 - 0  
E. Alexandrova - C. Suarez Navarro 08.13 17:00 2 - 0  
K. Bertens - V. Williams 08.13 19:55 1 - 2  
K. Siniakova - D. Vekic 08.13 17:00 0 - 2  
M. Keys - G. Muguruza Blanco 08.13 20:15 2 - 1  
M. Sharapova - A. Riske 08.13 01:00 2 - 0  
O. Jabeur - J. Brady 08.13 20:15 0 - 2  
Qiang Wang - Su-Wei Hsieh 08.13 20:30 0 - 2  
V. Azarenka - B. Bencic 08.13 17:00    
V. Kuzmova - Saisai Zheng 08.13 17:00 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Mattek-Sands B / Vandeweg 08.13 19:15 1 - 2  
Groenefeld A L / Schuurs - Krawczyk D / Rosolska A 08.13 22:15 2 - 1  
Kudermetova V/VoskoboevaG - Cornet A / Mladenovic K 08.13 18:30 0 - 2  
Martic P / Zhang S - Melichar N / Peschke K 08.13 21:00 0 - 2  
Mcnally C / Riske A - Aoyama S / Krunic A 08.13 20:20 2 - 0  
Tenisz (Concord, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - Na-Lae Han 08.13 15:00 2 - 0  
Ann Li - E. Halbauer 08.13 21:20 2 - 1  
B. Schoofs - J. Ponchet 08.13 15:00 0 - 2  
C. McHale - J. Glushko 08.13 22:50 2 - 0  
J. Cepelova - Y. Wickmayer 08.13 16:35 2 - 1  
K. Kucova - A. Kiick 08.13 15:00 0 - 2  
Lin Zhu - M. Trevisan 08.13 16:40 2 - 0  
M. Frech - D. Kovinic 08.13 21:40 2 - 0  
N. Stojanovic - C. Dolehide 08.13 20:40 1 - 2  
S. Whittle - A. Bogdan 08.13 23:00 1 - 2  
U.M. Arconada - B. Collens 08.13 16:20 2 - 0  
V. Flink - En Shuo Liang 08.13 15:00 1 - 2  
Xiaodi You - P. Ormaechea 08.13 22:40 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - S. Doumbia 08.13 10:00 2 - 0  
C. Boluda-Purkiss - E. Tyurnev 08.13 10:00 0 - 2  
D. Popko - O. Luz 08.13 14:45 0 - 2  
F. Forti - R. Balzerani 08.13 11:30 2 - 1  
F. Reboul - G. Clezar 08.13 10:00 0 - 2  
F.MeligeniRodriguesAlves - A. Basso 08.13 12:00 1 - 2  
G. Quinzi - A. Collarini 08.13 11:30 0 - 2  
Gon. Oliveira - C. O'Connell 08.13 19:30    
Inserra, Nicolo - C. O'Connell 08.13 19:30 0 - 2  
Piros Zs. - N. Serdarusic 08.13 14:00 2 - 0  
T. Brkic - R. Olivo 08.13 13:45 2 - 1  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini J / Moroni G - Neis F / Romboli F 08.13 15:50 0 - 2  
Bonadio R / Popko D - Doumbia S / Reboul F 08.13 17:40 0 - 2  
Cerundolo F / Olivo R - Bonzi B / Martinez L 08.13 18:00    
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Altmaier - C. Taberner 08.13 13:00 0 - 2  
I. Cervantes-Huegun - D. Munoz-De La Nava 08.13 12:40 0 - 2  
J. Haerteis - E. Esteve Lobato 08.13 11:40 2 - 0  
J. Lenz - H. Squire 08.13 14:55 2 - 0  
J. Satral - A. Karatsev 08.13 16:00 1 - 2  
J.S. Tatlot - K-M. Maamoun 08.13 13:00 0 - 2  
M. Cuevas - Tak Khunn Wang 08.13 10:00 0 - 2  
M. Rosenkranz - J. Vanneste 08.13 10:00 0 - 2  
P. Kotov - D. Dima 08.13 16:25 2 - 1  
R. Ojeda Lara - F. Mena 08.13 10:00 1 - 2  
S. Griekspoor - Jay Clarke 08.13 17:45 2 - 0  
T. de Bakker - A. Pavlasek 08.13 10:00 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clayton S / Margaroli L - Balaji N S / Vardhan V 08.13 13:30 0 - 2  
Huesler M-A / Podlipnik-C - Haerteis J / Rosenkranz M 08.13 17:15 2 - 0  
Jebavy R / Middelkoop M - Mena F / Merino A 08.13 15:30 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Petrovic - L. Klein 08.13 11:10 0 - 2  
Evan King - S.K. Mukund 08.13 11:30 1 - 2  
I. Sijsling - C. Gomez-Herrera 08.13 10:00 0 - 2  
M. Zukas - J. Ocleppo 08.13 11:50 1 - 2  
N. Barrientos - V. Durasovic 08.13 10:00 1 - 2  
Z. Oreskovic - T. Lipovsek Puches 08.13 10:00 0 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lah S / Lipovsek Puches T - Agabigun S / Celikbilek A 08.13 18:00 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Gabashvili/Gomez-Herrera 08.13 18:00 0 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - M. Banes 08.13 19:00 2 - 0  
E. Couacaud - Jam. Ward 08.13 02:05 2 - 1  
E. Donskoy - Emi. Gomez 08.13 22:05 2 - 0  
Go Soeda - Yos. Watanuki 08.13 00:20 2 - 0  
J. Arconada - L. Glasspool 08.13 04:05 0 - 2  
J.C. Aragone - B. Sigouin 08.13 06:15 0 - 2  
L. Broady - P. Polansky 08.13 22:40 2 - 0  
M. Cressy - A. Galarneau 08.13 02:15 2 - 0  
M. Janvier - M. Purcell 08.13 02:55 2 - 0  
M. Zverev - T. Kokkinakis 08.13 04:05 0 - 2  
R. Bemelmans - Jas. Jung 08.13 19:00 0 - 2  
T. Griekspoor - R. Quiroz 08.13 05:25 2 - 1  
T. van Rijthoven - T. Monteiro 08.13 22:25 0 - 2  
Zhe Li - A. Santillan 08.13 01:15 1 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arconada J / Cressy M - Huey T C / Shamasdin A 08.13 23:35 0 - 2  
Bambridge L / Mclachlan B - Goransson A / Reese H 08.13 20:45 2 - 0  
Gomez A / Ore J A - Cerretani J / Erlich J 08.13 20:45 0 - 2  
Tenisz (Vancouver, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Branstine - H. Watson 08.13 19:00 0 - 2  
K. McPhee - S. Sorribes Tormo 08.13 20:35 0 - 2  
L.A. Fernandez - V. Lepchenko 08.13 20:40 2 - 0  
Lud. Samsonova - Nao Hibino 08.13 19:45 0 - 2  
M. Rybarikova - Kur. Nara 08.13 19:00 0 - 2  
V. Cepede Royg - L. Sleeth 08.13 19:00    
Y. Bonaventure - Ari. Rodionova 08.13 21:30 1 - 2  
Tollaslabda (Akita Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geo. Paul - F. Rozain 08.13 04:30    
Jia Wei Tan - Tak. Obayashi 08.13 03:50 1 - 2  
Min. Koga - G.P.F. Cupu 08.13 03:20 2 - 1  
Yupeng Bai - Ken. Matsumura 08.13 02:30 2 - 0  

 

2019.08.12.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 08.12 10:00 2 - 9  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 08.12 06:00 6 - 3  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 08.12 11:00 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 08.12 11:00 5 - 1  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 08.12 11:00 7 - 8  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 08.12 11:00 5 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 08.12 03:00 8 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 08.12 00:00 8 - 0  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova 08.12 02:05 6 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Philadelphia 08.12 01:05 9 - 6  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Elmore - K. Rands 08.12 11:00 0 - 2  
J. Greenslade - E. Elmore 08.12 10:00 0.5 - 1.5  
K. Rands - J. Greenslade 08.12 09:00 0 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joacaba - Magnus Sorocaba 08.12 00:00 3 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Nitra 08.12 19:30 4 - 2  
Mountfield HK - Amur Habarovszk 08.12 18:00 7 - 0  
Kerékpár (Binck Bank Tour - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - J. Philipsen 08.12 12:30 0 - 1  
A.J. Hodeg - K. Halvorsen 08.12 12:30 0 - 1  
Binck Bank Tour 2019 - 1. szakasz 08.12 17:30    
D. Grönewegen - Sam Bennett 08.12 12:30 0 - 1  
S. Kragh Andersen - G. van Avermaet 08.12 12:30 1 - 0  
T. Dupont - P. Bauhauss 08.12 12:30 0 - 1  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Horvátország 08.12 10:00 93 - 73  
Japán - Új-Zéland 08.12 10:00 99 - 89  
Kína - Puerto Rico 08.12 13:30 78 - 72  
Litvánia - Szerbia 08.12 19:00 91 - 95  
Törökország - Szenegál 08.12 18:00 94 - 59  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Connecticut 08.12 00:00 89 - 81  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chile - U19Szaúd-Arábia 08.12 16:30 25 - 29  
U19Horvátország - U19Spanyolország 08.12 20:30 26 - 22  
U19Szlovénia - U19Norvégia 08.12 18:30 25 - 34  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Egyiptom 08.12 12:30 24 - 31  
U19Svédország - U19Franciaország 08.12 14:30 32 - 32  
U19Tajvan - U19Kanada 08.12 10:30 33 - 17  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Nigéria 08.12 16:30 30 - 22  
U19Dánia - U19Bahrein 08.12 18:30 36 - 29  
U19Észak-Macedónia - U19Japán 08.12 20:30 22 - 31  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Portugália 08.12 10:30 29 - 36  
U19Izland - U19Németország 08.12 14:30 22 - 26  
U19Szerbia - U19Tunézia 08.12 12:30 23 - 25  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Vitosa Bistrica 08.12 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Bolivar La Paz 08.12 01:30 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Vasco da Gama 08.12 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Cobreloa 08.12 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Aarhus GF 08.12 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Asan Mugunghwa 08.12 13:00 1 - 2  
Seoul E-Land - Suwon City 08.12 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Emelec Guayaquil 08.12 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 08.12 17:45 6 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - TPV 08.12 17:30 6 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Telstar 08.12 20:00 0 - 0  
PSV 2 - Den Bosch 08.12 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Grindavik 08.12 21:15 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Hadera 08.12 19:30 1 - 2  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Kfar Saba 08.12 19:30 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Ashdod 08.12 19:30 1 - 4  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel TA 08.12 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Cucuta Deportivo 08.12 03:00 2 - 0  
Atl. Huila - Millonarios 08.12 00:00 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Junior de Barranquilla 08.12 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok 08.12 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Palanga 08.12 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Puebla 08.12 01:45 4 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Los Angeles Galaxy 08.12 01:30 2 - 1  
Los Angeles FC - New York RB 08.12 04:00 4 - 2  
Philadelphia - Houston 08.12 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vasas 08.12 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland 2 - Mjölner 08.12 13:00 5 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Mjöndalen 08.12 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Bayern München 08.12 20:45 1 - 3  
Hallescher FC - Wolfsburg 08.12 18:30 3 - 3  
Karlsruhe - Hannover 08.12 18:30 2 - 0  
Rostock - VfB Stuttgart 08.12 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Krilja Szovjetov Szamara 08.12 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Dep. Santani 08.12 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Tondela 08.12 21:15 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Botosani 08.12 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Syrianska FC 08.12 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Eskilsminne 08.12 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Falkenberg 08.12 19:00 1 - 1  
Kalmar - Örebro 08.12 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland 2 - New Mexico Utd. 08.12 03:00 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Nassr 08.12 17:40 2 - 3  
Zob Ahan - Al-Ittihad (KSA) 08.12 21:00 3 - 4  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Szlovénia 08.12 17:00 3 - 1  
Spanyolország - Franciaország 08.12 19:30 3 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - R. Gasquet 08.12 20:45 0 - 2  
C. Garin - A. Mannarino 08.12 17:00 0 - 2  
D. Kudla - L. Pouille 08.12 18:40 0 - 2  
D. Lajovic - J. Isner 08.12 01:00 1 - 2  
G. Pella - C. Ruud 08.12 20:30 2 - 0  
I. Karlovic - J-L. Struff 08.12 21:35 0 - 2  
Jor. Thompson - Y. Nishioka 08.12 18:55 1 - 2  
M. Berrettini - J.I. Londero 08.12 20:35 0 - 2  
M. Cilic - R. Albot 08.12 17:00 0 - 2  
M. Kecmanovic - F. Auger Alliassime 08.12 19:15 2 - 0  
P. Carreno-Busta - Gil. Simon 08.12 22:20 2 - 0  
S. Querrey - P-H. Herbert 08.12 19:50 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic N / Tipsarevic J - Kubot L / Melo M 08.12 18:30 0 - 2  
Goffin D / Hurkacz H - Dodig I / Polasek F 08.12 03:35 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Djere L / Lajovic D 08.12 23:25 2 - 0  
Marach/J.Melzer - Harrison R / Sock J 08.12 22:40 0 - 2  
Monroe N / Sandgren T - Murray J / Skupski N 08.12 17:00 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - P. Martic 08.12 20:35 2 - 0  
A. Sasnovich - A. Sharma 08.12 17:00 2 - 1  
B. Pera - V. Kudermetova 08.12 19:00 0 - 2  
Car. Garcia - I. Swiatek 08.12 21:05 0 - 2  
E. Mertens - C. McNally 08.12 17:00 2 - 0  
J. Ostapenko - Y. Putintseva 08.12 17:00 1 - 2  
L. Tsurenko - B.V. Andreescu 08.12 17:00    
M. Sakkari - C. Giorgi 08.12 19:45 2 - 0  
R. Peterson - J. Konta 08.12 21:45 2 - 1  
V. Williams - Lau. Davis 08.12 18:45 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Christian K - Marozava L / Srebotnik K 08.12 20:25 2 - 0  
Bertens K / Vekic D - Duan Y-Y / Zheng S 08.12 17:00 2 - 1  
Goerges J / Kerber A - Hradecka L / Klepac A 08.12 18:45 0 - 2  
Kichenok N / Spears A - Pliskova/Pliskova 08.12 17:00 0 - 2  
Olaru R / Yang Z - Kontaveit A / Sakkari M 08.12 22:00 1 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - A. Pavic 08.12 14:30 2 - 0  
C. O'Connell - Chun Hsin Tseng 08.12 12:10 2 - 1  
D. Gimeno-Traver - T. Seyboth Wild 08.12 18:00 0 - 2  
G. Fonio - O. Luz 08.12 11:00 0 - 2  
G. Granollers - Piros Zs. 08.12 17:00 0 - 2  
J. Berrettini - E. Dalla Valle 08.12 15:30 0 - 2  
J. Jahn - Fajing Sun 08.12 17:00 2 - 0  
L. Musetti - B. Bonzi 08.12 20:15 2 - 0  
R. Bonadio - F. Arnaboldi 08.12 13:05 0 - 2  
T. Brkic - G. Zeppieri 08.12 13:05 2 - 0  
Tenisz (Cordenons-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Reboul - Inserra, Nicolo 08.12 10:30 2 - 1  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dima - A. Metreveli 08.12 10:00 2 - 1  
J. Satral - I. Nedelko 08.12 12:35 2 - 0  
L. Wessels - I. Gakhov 08.12 13:30    
P. Daljev - K. Breitbach 08.12 14:05 0 - 2  
S. Fanselow - S. Griekspoor 08.12 11:35 0 - 2  
V. Safranek - L. Gerch 08.12 12:35 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ojeda Lara - K. Drzewiecki 08.12 10:00 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrivnyy - M. Urbanija 08.12 19:10 2 - 0  
A. Setkic - Sven Lah 08.12 19:50 2 - 0  
A. Vavassori - L. Klein 08.12 11:50 0 - 2  
Evan King - L. Catarina 08.12 11:10    
H. Nys - I. Marchenko 08.12 20:55 0 - 2  
M. Hamou - A. Celikbilek 08.12 11:25 0 - 2  
N. Razborsek - A. Cornut-Chauvinc 08.12 19:00 1 - 2  
Que. Robert - Tob. Simon 08.12 17:30 0 - 2  
T. Gabashvili - E. Leshem 08.12 21:40 2 - 1  
T. Jomby - A. Bega 08.12 10:00 0 - 2  
T. Kocevar-Desman - M. Zekic 08.12 21:55 1 - 2  
T.M. Etcheverry - Jur. Rodionov 08.12 17:30 2 - 1  
Tenisz (Portoroz-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - N. Barrientos 08.12 10:00 1 - 2  
T. Lipovsek Puches - Planinsek, Filip Jeff 08.12 10:00 2 - 0  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Benchetrit - Emi. Gomez 08.12 23:45 1 - 2  
F. Arguello - B. Sigouin 08.12 19:00    
L. Draxl - R. Bemelmans 08.12 22:30 0 - 2  
T. van Rijthoven - L. Lacko 08.12 23:00 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,