Tippmix eredmények - 2019. április 15-21.

2019-04-15
Tippmix eredmények - 2019. április 15-21.
2019.04.21.
Asztalitenisz (vb-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.T. Nguyen - Juhász P. 0 - 4  
M. Allegro - Juhász P. 4 - 0  
R. Devos - András Cs. 4 - 2  
Asztalitenisz (vb-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehér O. - C. Kamenan 4 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Gold Coast Suns 119 - 46  
Western Bulldogs - Carlton 57 - 101  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 1 - 2  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 5 - 16  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 7 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 7 - 5  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 0 - 3  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 7 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 0 - 9  
Bravos de Leon - Piratas de Campeche 10 - 15  
Bravos de Leon - Piratas de Campeche 10 - 9  
Diablos Rojos del Mexico - Olmecas de Tabasco 10 - 9  
Guerreros de Oaxaca - Algodoneros Union Laguna 16 - 4  
Pericos de Puebla - Saraperos de Saltillo 7 - 6  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Leones de Yucatan 8 - 4  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 2 - 0  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Minnesota 7 - 16  
Baltimore - Minnesota (19:05) 3 - 4  
Chicago Cubs - Arizona 2 - 1  
Colorado - Philadelphia 5 - 8  
Colorado - Philadelphia (21:10) 4 - 1  
Detroit - Chicago WS 4 - 3  
LA Angels - Seattle 5 - 6  
LA Angels - Seattle (22:07) 8 - 6  
Miami - Washington 9 - 3  
Miami - Washington (19:10) 0 - 5  
Milwaukee - LA Dodgers 5 - 0  
Milwaukee - LA Dodgers (20:10) 5 - 6  
NY Yankees - Kansas City 7 - 6  
Oakland - Toronto 4 - 5  
Pittsburgh - San Francisco 2 - 3  
San Diego - Cincinnati 2 - 4  
San Diego - Cincinnati (22:10) 4 - 3  
St. Louis - NY Mets 6 - 4  
Tampa Bay - Boston 5 - 6  
Tampa Bay - Boston (20:10) 3 - 4  
Texas - Houston 9 - 4  
Texas - Houston (21:05) 11 - 10  
Darts (German Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - R. Edhouse 5 - 6  
D. Chisnall - A. Monk 6 - 2  
D. Gurney - K. Anderson 6 - 4  
D. Noppert - S. Bunting 1 - 6  
Dar. Webster - N. Derry 6 - 1  
Ian White - K. Sedlacek 4 - 6  
J. Clayton - T. Evetts 2 - 6  
J. Wade - K. Huybrechts 5 - 6  
Joe Cullen - G. Durrant 6 - 5  
M. Hopp - Kee. Brown 6 - 3  
M. Suljovic - Josh Payne 6 - 2  
M. van Gerwen - K. Ratajski 6 - 4  
Mic. Smith - Ric. Evans 0 - 6  
P. Wright - Ross Smith 4 - 6  
R. Cross - M. Rasztovits 6 - 3  
S. Whitlock - C. Reyes 6 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Benfica 0 - 4  
Electrico FC - Modicus Sandim 1 - 2  
Fundao - Pinheirense 5 - 2  
Leoes Porto Salvo - Quinta dos Lombos 7 - 3  
Rio Ave - Sporting CP 3 - 11  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hershey (2.m.) 0 - 2  
Chicago Wolves - Grand Rapids (2.m.) 3 - 2  
Colorado Eagles - Bakersfield (2.m.) 4 - 1  
Iowa - Milwaukee (1.m.) 7 - 0  
Providence - Charlotte (1.m.) 4 - 5  
Providence - Charlotte (2.m.) 4 - 2  
Rochester - Toronto Marlies (2.m.) 2 - 2  
Syracuse - Cleveland (2.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Olimpija Ljubljana (7.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Adelaide Adrenaline 6 - 5  
Sydney Bears - Canberra Brave 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Chomutov 1 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Pardubice 5 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2018/19 - Winnipeg vagy St. Louis jut tovább?    
St. Louis - Winnipeg (6.m.) 3 - 2  
Toronto - Boston (6.m.) 2 - 4  
Washington - Carolina (5.m.) 6 - 0  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saginaw Spirit - Guelph Storm (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Djurgarden (1.m.) 5 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Rubin Tyumeny (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lettország 2 - 0  
Nagy-Britannia - Magyarország 3 - 1  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince Albert Raiders - Edmonton Oil Kings (2.m.) 3 - 3  
Vancouver Giants - Spokane Chiefs (2.m.) 4 - 2  
Kerékpár (Amstel Gold Race)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 0 - 1  
Amstel Gold Race 2019    
Amstel Gold Race 2019 - Top 3    
G. van Avermaet - E. Gasparotto 1 - 0  
J. Fuglsang - J. Izaguirre Insausti    
M. Schachmann - Phi. Gilbert 1 - 0  
M. van der Poel - J. Alaphilippe 1 - 0  
Mic. Matthews - P. Sagan 1 - 0  
T. Wellens - A. Lutsenko 0 - 1  
Kerékpár (Presidential Tour of Turkey, 6)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - Fab. Jakobsen 1 - 0  
J.J. Lobato Del Valle - A.J. Hodeg 0 - 1  
Presidential Tour of Turkey 2019, 6. szakasz    
S. Consonni - A.J. Hodeg 1 - 0  
Sam Bennett - C. Ewan 0 - 1  
Sam Bennett - Fab. Jakobsen 0 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Liege 82 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava (2.m.) 90 - 82  
Svitavy - Usti nad Labem (1.m.) 95 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants (5.m.) 92 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Nanterre 74 - 96  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Phoenix Fuelmasters (3.m.) 90 - 92  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva 89 - 78  
Maccabi TA - Hapoel Gilboa Galil 88 - 70  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama 89 - 73  
Osaka - Kyoto 52 - 51  
Rizing Fukuoka - Nagoya Dolphins 72 - 72, h.u. 83 - 84  
Ryukyu Okinawa - Shiga 85 - 79  
Tokyo Sunrockers - Chiba 74 - 95  
Toyama - Toyohashi Neophoenix 91 - 79  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Szombathely 95 - 88  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Debrecen 101 - 86  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Sopron (2.m.) 62 - 90  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Milwaukee (3.m.) 103 - 119  
Indiana - Boston (4.m.) 106 - 110  
LA Clippers - Golden State (4.m.) 105 - 113  
NBA 2018/19 - Boston vagy Indiana jut tovább?    
Utah - Houston (3.m.) 101 - 104  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Crailsheim 99 - 79  
Bayreuth - Telekom Bonn 73 - 73, h.u. 84 - 78  
Göttingen - Giessen 95 - 98  
Ludwigsburg - Brose Bamberg 96 - 95  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - MBA Moszkva (2.m.) 78 - 48  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Valladolid 83 - 94  
Granada - Bilbao 72 - 70  
Huesca - Saenz Horeca Araberri 105 - 68  
Ourense - Palencia 52 - 55  
Oviedo - Betis 75 - 75, h.u. 84 - 90  
Real Canoe - Prat Joventut 77 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Cadi La Seu d'Urgell (1.m.) 69 - 48  
P. Avenida - Valencia (1.m.) 80 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Unicaja Malaga 83 - 75  
Burgos - Estudiantes 102 - 82  
MoraBanc Andorra - Zaragoza 97 - 99  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Besiktas 76 - 67  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Jenyiszej Krasznojarszk 93 - 85  
Avtodor Szaratov - UNIKSZ Kazany 95 - 111  
Zenit Szentpétervár - Lok.Kubany Krasznodar 78 - 94  
Zielona Gora - Tsmoki-Minszk 78 - 80  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Dukla Praha (1.m.) 33 - 29  
Plzen - Jicin (1.m.) 31 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Füchse Berlin 26 - 34  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Metz 17 - 28  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Edessza (1.m.) 27 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Érd 25 - 36  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Magdeburg 26 - 25  
Minden - Bietigheim-Metterzimmern 30 - 26  
R-N. Löwen Kronau - Flensburg 23 - 26  
Stuttgart - DHfK Leipzig 29 - 32  
Wetzlar - Lemgo 27 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Csehovszkije Medvegyi 24 - 40  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Zvezda Zvenyigorod (2.m.) 34 - 30  
Kubany Krasznodar - Dinamo Volgográd (2.m.) 30 - 22  
Lada Toljatti - Univ. Izsevszk (2.m.) 46 - 27  
Kézilabda (Román Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Ramnicu Valcea 26 - 26  
Zalau - Magura Cisnadiei 30 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Teucro 28 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Thun (3.m.) 24 - 31  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeleznicar Nis - Novi Pazar 41 - 31  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - MO Bejaia 2 - 1  
Bel-Abbes - Tadjenanet 1 - 0  
Belouizdad - Hussein Dey 2 - 0  
ES Setif - USM Alger 1 - 1  
JS Kabylie - MC Oran 4 - 2  
MC Alger - Bordj Bou Arreridj 0 - 0  
Medea - Constantine 1 - 0  
Paradou - JS Saoura 2 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Everton 2 - 1  
Liverpool - Bristol City 5 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Atl. Platense 1 - 1  
Brown de Adrogue - Nueva Chicago 2 - 1  
Defensores de Belgrano - Arsenal Sarandí 0 - 1  
Instituto Cordoba - Gimnasia Mendoza 1 - 1  
Sarmiento - Guillermo Brown 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Atl. All Boys 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Patronato Parana 1 - 1  
Newell's - Gimnasia LP 1 - 3  
Tigre - Colón 3 - 2  
Union SF - San Martin de Tucuman 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Melbourne City 3 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Roeselare 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gent 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waasland Beveren - Mouscron-Peruwelz 2 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Barcelona 0 - 1  
Lyon - Chelsea 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Etar Veliko Tarnovo 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Guabira Montero 3 - 0  
Jorge Wilstermann - Oriente Petrolero 0 - 1  
Nacional Potosi - Aurora Cochabamba 0 - 1  
San Jose de Oruro - Royal Pari Santa Cruz 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas Icesp - Internacional 0 - 2  
Sao Jose dos Campos - Iranduba 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Dortmund 0 - 4  
Hertha BSC - Hannover 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Ingolstadt 1 - 3  
Darmstadt - Bochum 0 - 0  
Dynamo Dresden - 1. FC Köln 3 - 0  
Heidenheim - St. Pauli 3 - 0  
Regensburg - Magdeburg 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Rostock 0 - 2  
Lotte - Cottbus 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Dep. Union La Calera 1 - 1  
Universidad de Chile - Curico Unido 3 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paralimni - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - APOEL Nicosia 1 - 0  
Apollon Limasszol - AEL Limasszol 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Chrudim 3 - 1  
MAS Taborsko - Zizkov 2 - 1  
Varnsdorf - Brno 2 - 0  
Znojmo - Ceske Budejovice 2 - 5  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Jablonec 1 - 0  
Dukla Praha - Mladá Boleslav 2 - 2  
Liberec - Slovacko 3 - 2  
Olomouc - Teplice 2 - 0  
Ostrava - Opava 2 - 0  
Pribram - Plzen 1 - 1  
Sparta Praha - Karvina 1 - 3  
Zlín - Slavia Praha 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Köge 1 - 0  
Helsingör - Thisted 1 - 2  
Hvidovre - Silkeborg 0 - 2  
Lyngby - Nyköbing 3 - 0  
Roskilde - Fremad Amager 2 - 2  
Viborg - Naestved 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Sönderjyske 0 - 1  
Vejle - Aarhus GF 2 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Ansan Greeners 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Incheon 0 - 0  
Jeju - Gangwon 2 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Delfin Manta 3 - 1  
Fuerza Amarilla - Mushuc Runa 1 - 2  
LDU Quito - Emelec Guayaquil 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Dinamo Breszt 1 - 1  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Szluck - Isloch Minszk 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Amiens 3 - 2  
Paris SG - Monaco 3 - 1  
Reims - St-Etienne 0 - 2  
Toulouse - Lille 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Torpedo Kutaisi 0 - 0  
Georgia Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Plataniasz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Larissza 0 - 1  
Atromitosz Periszteri - Panathinaikosz 2 - 0  
Lamia - Olympiakosz 1 - 3  
OFI - Aszterasz Tripolisz 1 - 1  
Panetolikosz - Arisz 1 - 2  
Panioniosz - Giannina 2 - 1  
PAOK - Levadiakosz 5 - 0  
Xanthi - Apollon Szmirnisz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Willem II 1 - 1  
F. Sittard - NAC Breda 2 - 1  
PSV - ADO Den Haag 3 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dreams Tsing Yi - Eastern SC 2 - 2  
Tai Po - Southern District 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Mito 0 - 1  
Kagoshima Utd. - Ryukyu 1 - 0  
Machida Zelvia - Omiya Ardija 0 - 1  
Yamagata - Yamaguchi 0 - 1  
Yokohama FC - JEF United Chiba 3 - 1  
Zweigen Kanazawa - Kashiwa R. 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Nojima Sagamihara 4 - 2  
Urawa RD - Albirex Niigata 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Cucuta Deportivo 1 - 0  
Envigado - Union Magdalena 1 - 1  
Independiente Medellin - Jaguares de Cordoba 3 - 0  
Independiente SF - Dep. Cali 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shijiazhuang - Shaanxi Changan 5 - 0  
Sichuan Annapurna - Beijing Sport Univ. 1 - 1  
Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Lava Spring 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Chongqing Lifan 1 - 1  
Jiangsu - Guangzhou R&F 5 - 1  
Wuhan Zall - Shanghai Shenhua 1 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melaka Utd. - Kedah 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Hassania Agadir 2 - 0  
Ittihad Tanger - RSB Berkane 0 - 0  
Olympique de Safi - FAR Rabat 1 - 0  
Wydad Casablanca - Raja Casablanca 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Puebla 1 - 3  
Cruz Azul - UNAM Pumas 2 - 1  
Dep. Toluca - América 3 - 2  
Leon - Atlas de Guadalajara 5 - 2  
Necaxa - Pachuca 2 - 2  
Tigres - Monarcas Morelia 3 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Portland 1 - 3  
D.C. United - New York City FC 0 - 2  
New England - New York RB 1 - 0  
San Jose - Kansas City 4 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbru Chisinau - Sfintul Gheorghe 1 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Titograd Podgorica 4 - 0  
OFK Petrovac - Sutjeska Niksic 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Békéscsaba 0 - 1  
Budafok - Kaposvár 0 - 1  
Budaörs - Cegléd 1 - 0  
Dorog - Csákvár 1 - 0  
Gyirmót - Vasas 0 - 1  
Kazincbarcika - Monor 0 - 3  
Mosonmagyaróvár - ZTE 1 - 1  
Soroksár - Siófok 2 - 6  
Tiszakécske - Nyíregyháza 0 - 0  
Vác - Győr 3 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enugu Rangers - MFM Lagos 1 - 0  
Kwara Utd. - Bendel Insurance 0 - 0  
Lobi Stars - Enyimba 0 - 0  
Remo Stars - Niger Tornadoes 0 - 0  
Rivers Utd. - Sunshine Stars 1 - 1  
Wikki Tourists - Katsina Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Round FC - Heartland Owerri 2 - 1  
Kada City - Abia Warriors 1 - 0  
Kano Pillars - Gombe Utd. 1 - 1  
Nasarawa Utd. - El Kanemi Warriors 5 - 1  
Plateau Utd. - Akwa Utd. 3 - 0  
Yobe Desert Stars - Ifeanyi Ubah 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Houston 0 - 1  
Utah - Washington 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Rubin Kazany 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Torpedo Izsevszk 4 - 0  
Lokomotív Moszkva - Csertanovo Moszkva 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WSG Wattens - Vorwärts Steyr 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - LASK Linz 2 - 2  
St. Pölten - Salzburg 1 - 1  
Sturm Graz - Wolfsberg 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - San Lorenzo 1 - 0  
Libertad Asuncion - River Plate Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Dep. Binacional 4 - 3  
Dep. Municipal - Union Comercio 1 - 0  
Melgar - Alianza Huanuco 2 - 0  
Univ. San Martin - Huancayo 2 - 1  
Universitario de Deportes - Sport Boys Callao 4 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Crystal Palace 2 - 3  
Cardiff - Liverpool 0 - 2  
Everton - Manchester Utd. 4 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - FCS Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Dunarea Calarasi 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Celtic 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Raith Rovers 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Numancia 2 - 1  
Deportivo - UD Extremadura 1 - 2  
Oviedo - Cordoba 3 - 3  
Tenerife - Almería 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - San Sebastian Reyes 1 - 0  
Celta Vigo B - Union Adarve 4 - 2  
Cultural Leonesa - Salmantino 1 - 1  
Internacional de Madrid - Fuenlabrada 0 - 0  
Las Palmas B - Coruxo 1 - 0  
Navalcarnero - Burgos 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - CD Vitoria 2 - 0  
R. Santander - Amorebieta 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Ejea 1 - 0  
Ebro - Espanyol B 1 - 1  
Lleida - Peralada 2 - 0  
Valencia B - Barcelona B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - El Ejido 3 - 0  
Linense - Talavera de la Reina 0 - 1  
Melilla - Atl. Sanluqueno 4 - 0  
Sevilla B - Rec. Huelva 1 - 2  
UCAM Murcia - Ibiza Eivissa 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Valencia 1 - 2  
Getafe - Sevilla 3 - 0  
Levante - Espanyol 2 - 2  
Real Madrid - Ath. Bilbao 3 - 0  
Villarreal - Leganes 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CDEF Logrono - Rayo Vallecano 3 - 0  
Malaga - Huelva 1 - 1  
Real Sociedad - Betis 1 - 0  
Sevilla - Ath. Bilbao 1 - 2  
Tenerife - Albacete 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Mjällby 2 - 1  
Norrby - Jönköping Södra 1 - 7  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Eskilsminne 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Team TG - Sylvia Norrköping 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - AFC Eskilstuna 3 - 1  
Häcken - Djurgarden 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Eskilstuna Utd. 1 - 1  
Rosengard - Kristianstad 5 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Novi Sad - Mladost Lucani 0 - 1  
Radnicki Nis - Partizan Belgrád 3 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Young Lions 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Ruzomberok 3 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chonburi FC - Chiangmai FC 7 - 5  
Prachuap - Sukhothai 1 - 1  
Suphanburi - Nakhon Ratchasima 3 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammam-Lif - Metlaoui 1 - 1  
Stade Gabesien - CS Sfaxien 1 - 3  
Stade Tunisien - AS Gabes 3 - 1  
US Monastir - Esperance de Tunis 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Adana Demirspor 0 - 0  
Afjet Afyonspor - Altinordu 1 - 3  
Altay Izmir - Hatayspor 1 - 1  
Boluspor - Gazisehir Gaziantep 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Fenerbahce 1 - 0  
Ankaragücü - Konyaspor 0 - 0  
Istanbul Basaksehir - Rizespor 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Plaza Colonia 4 - 1  
Juventud de Las Piedras - Boston River 0 - 1  
Liverpool Montevideo - Racing Montevideo 1 - 1  
Penarol Montevideo - CA Cerro 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - El Paso 0 - 0  
Charleston - Nashville SC 3 - 1  
Charlotte Independence - North Carolina 0 - 3  
Louisville City - Ottawa 1 - 0  
Oklahoma City Energy - Orange County SC 1 - 0  
Phoenix Rising - Tacoma Defiance 4 - 0  
Pittsburgh - St. Louis FC 0 - 0  
Portland 2 - Colorado Springs 2 - 2  
Real Monarchs - FC San Antonio 3 - 2  
Reno - New Mexico Utd. 2 - 1  
Rio Grande Valley - Las Vegas 5 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Llaneros de Guanare 2 - 0  
Caracas FC - Carabobo 0 - 2  
Dep. Tachira - Dep. Lara 3 - 1  
Estudiantes de Merida - Estudiantes de Caracas 4 - 0  
Mineros de Guayana - Dep. Anzoategui 3 - 2  
Monagas Maturin - Atl. Venezuela 2 - 1  
Trujillanos Valera - Lala Caroni 1 - 2  
Zulia Maracaibo - Portuguesa Acarigua 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Hai Phong 3 - 1  
Nam Dinh - Binh Duong 1 - 0  
Quang Nam - Hoang Anh Gia Lai 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Kuressaare 5 - 0  
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn 0 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Navbahor Namangan - Surkhon Termez 3 - 0  
Sogdiana - Metallurg Bekobod 2 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Toulouse 30 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Brisbane Broncos 26 - 22  
Gold Coast Titans - Newcastle Knights 38 - 14  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Praia (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Monza (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Ural Ufa (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Zenit Szentpétervár (1.m.) 3 - 0  
Zenit Kazany - Fakel Novij Urengoj (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Arkas Izmir (1.m.) 3 - 2  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naiditsch - P. Svidler 0 - 1  
F. Caruana - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
F. Vallejo Pons - M. Carlsen 0 - 1  
G. Meier - L. Aronian 0.5 - 0.5  
V. Anand - V. Keymer 1 - 0  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Rapport R. 0.5 - 0.5  
Liren Ding - D. Jakovenko 1 - 0  
Yangyi Yu - P. Harikrishna 0 - 1  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - A. McGill (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
L. Brecel - Gary Wilson (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
Neil Robertson - M. Georgiou (10 nyert frame-ig) 10 - 1  
S. Maguire - Tian Pengfei (10 nyert frame-ig) 10 - 9  
Strandröplabda (Göteborg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Annerstedt - Sekerci S / Urlu S 0 - 2  
Dziadkou A / Piatrushka P - Appelgren M / Annerstedt A 2 - 0  
Dziadkou A / Piatrushka P - Regza H / Smedins T 2 - 0  
Sekerci S / Urlu S - Regza H / Smedins T 1 - 2  
Strandröplabda (Göteborg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makhno In / Makhno Ir - Van Driel E / Schoon R 0 - 2  
Van Driel E / Schoon R - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 1  
Wouters J / Stam K - Makhno In / Makhno Ir 0 - 2  
Wouters J / Stam K - Tveit Hjortland/Kjolberg 1 - 2  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jay Clarke - P. Gunneswaran 2 - 0  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pel D / Podlipnik-Castill - Purcell M / Saville L 1 - 2  
Tenisz (Barcelona-sel., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carballes Baena R / Munar - Paes L / Paire B 2 - 0  
Tenisz (Barcelona-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - A. Davidovich Fokina 2 - 0  
D.S. Schwartzman - R. Carballes Baena 2 - 0  
F. Delbonis - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
G. Andreozzi - P. Sousa 0 - 2  
H. Dellien - Ant. Hoang 2 - 0  
N. Jarry - M. Granollers 1 - 2  
Tenisz (Budapest-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - E. Gerasimov 2 - 0  
L.G.M. Harris - M. Bachinger 2 - 0  
M. Kecmanovic - S. Stakhovsky 2 - 0  
Y. Maden - J. Sinner 2 - 0  
Tenisz (Dothan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kucova - Lau. Davis 2 - 1  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Sabalenka 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - M. Trevisan 2 - 0  
A. van Uytvanck - G. Muguruza Blanco    
Car. Garcia - S. Halep 1 - 2  
D. Cibulkova - B. Haddad Maia 2 - 0  
J. Konta - Y. Putintseva 2 - 1  
K. Boulter - Z. Diyas 2 - 1  
K. Flipkens - C. Suarez Navarro    
K. Mladenovic - M. Buzarnescu    
M. Keys - T. Bacsinszky    
M. Vondrousova - R. Marino 2 - 0  
Mis. Doi - B. Schoofs 2 - 0  
P. Parmentier - I-C. Begu 2 - 1  
S. Kenin - T. Bacsinszky 2 - 0  
S. Stephens - V. Golubic 2 - 0  
S. Stosur - V. Azarenka 0 - 2  
Y. Bonaventure - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
Tenisz (Fed Kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Stosur S - Azarenka V / Sabalenka A 2 - 1  
Bonaventure Y / Flipkens - Muguruza / Suarez Navarro 1 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Halep S / Niculescu M 2 - 1  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.C. March - Füle M. 2 - 0  
Tenisz (Isztambul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - B. Haas 2 - 1  
Bondár A. - A. Bogdan 1 - 2  
I. Jorovic - I. Soylu 2 - 1  
I.M. Bara - Ari. Rodionova 2 - 0  
J. Glushko - Z. Sonmez 2 - 0  
Kat. Kozlova - B. Cengiz 2 - 0  
Stollár F. - Ipek Oz 0 - 2  
T. Mrdeza - A. Dulgheru 1 - 2  
V. Ivakhnenko - E. Rybakina    
V. Kudermetova - G. Olmos 2 - 0  
Y. Sizikova - D. Kovinic    
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Monte Carlo 2019    
D. Lajovic - F. Fognini 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Koolhof W - Mektic N / Skugor F 1 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mena - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
M-A. Hüsler - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Ped. Sakamoto - M-A. Hüsler 0 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Behar A / Quiroz R 2 - 1  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tom. Paul - T. Sandgren 2 - 0  
Tenisz (Sarasota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Cuevas M / Lorenzi P 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - A. Lottner 2 - 1  
A. Kalinskaya - M. Minella 0 - 2  
A. Zaja - B. Pera 2 - 0  
G. Gatto-Monticone - M. Frech 2 - 0  
G. Minnen - A. Blinkova 2 - 1  
J. Ponchet - T. Smitkova 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - E. Gorgodze 2 - 0  
V. Zvonareva - I. Shinikova 2 - 0  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cuevas - Joao Domingues 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ruiz Jr. - A. Dimitrenko 1 - 0  
B. Figueroa - Y. Parejo 1 - 0  
Dan. Garcia - A. Granados 1 - 0  
F. Verdejo - Br. Vasquez 1 - 0  
J. Casimero - R. Espinoza Franco 1 - 0  
S. Stevenson - Ch. Diaz 1 - 0  
T. Crawford - A. Khan 1 - 0  

 

2019.04.20.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Fremantle 82 - 106  
Melbourne Demons - St. Kilda 55 - 95  
Richmond - Sydney Swans 89 - 67  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 12 - 5  
KIA Tigers - Doosan Bears 1 - 10  
LG Twins - Kiwoom Heroes 3 - 7  
Lotte Giants - KT Wiz 5 - 4  
SK Wyverns - NC Dinos 10 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 3 - 5  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 0 - 2  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 9 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 3 - 1  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 6 - 4  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 5 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 11 - 2  
Bravos de Leon - Piratas de Campeche 15 - 1  
Diablos Rojos del Mexico - Olmecas de Tabasco 13 - 3  
Guerreros de Oaxaca - Algodoneros Union Laguna 13 - 0  
Pericos de Puebla - Saraperos de Saltillo 8 - 11  
Sultanes de Monterrey - Tigres de Quintana Roo 3 - 5  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Leones de Yucatan 1 - 12  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 13 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Minnesota    
Baltimore - Minnesota 5 - 6  
Chicago Cubs - Arizona 0 - 6  
Cleveland - Atlanta    
Cleveland - Atlanta 8 - 4  
Colorado - Philadelphia 4 - 3  
Detroit - Chicago WS 3 - 7  
Detroit - Chicago WS    
LA Angels - Seattle 3 - 5  
Miami - Washington 3 - 2  
Milwaukee - LA Dodgers 3 - 5  
NY Yankees - Kansas City 6 - 2  
NY Yankees - Kansas City 9 - 2  
Oakland - Toronto 1 - 5  
Oakland - Toronto (22:07) 1 - 10  
Pittsburgh - San Francisco 4 - 1  
Pittsburgh - San Francisco 3 - 1  
San Diego - Cincinnati 2 - 3  
St. Louis - NY Mets 4 - 5  
St. Louis - NY Mets (20:15) 10 - 2  
Tampa Bay - Boston 4 - 6  
Texas - Houston 2 - 7  
Darts (German Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Monk - M. Puls 6 - 3  
A. Norris - S. Bunting 1 - 6  
C. Dobey - M. Rasztovits 3 - 6  
G. Clemens - Ric. Evans 5 - 6  
Jam. Hughes - G. Durrant 1 - 6  
Josh Payne - J. Artut 6 - 2  
K. Anderson - K. Munch 6 - 2  
K. Huybrechts - D. Horvat 6 - 5  
K. Ratajski - M. Schindler 6 - 2  
K. Sedlacek - D. Portela 6 - 4  
Kee. Brown - M. Caris 6 - 5  
M. Hurtz - C. Reyes 2 - 6  
R. Edhouse - B. Dolan 6 - 4  
Ross Smith - M. Barilli 6 - 3  
S. Beaton - N. Derry 1 - 6  
T. Evetts - Mark Wilson 6 - 2  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Classic Tampere (4.m.) 3 - 8  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malans - Grasshoppers (6.m.) 5 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Melnik (3.m.) 11 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Tyumeny 2 - 4  
KPRF Moszkva - Szibirjak Novoszibirszk 10 - 0  
Novaja Gener. Sziktivkar - Norilszkij Nikel 3 - 4  
Uhta - Szinara Jekatyerinburg 2 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Zaragoza 4 - 3  
Jaen - Parrulo Ferrol 4 - 3  
Murcia - Palma Futsal 3 - 3  
Peniscola - Santa Coloma 3 - 2  
Ribera Navarra - Inter Movistar 7 - 2  
Segovia - Osasuna Magna 4 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hershey (1.m.) 2 - 2  
Chicago Wolves - Grand Rapids (1.m.) 1 - 5  
Colorado Eagles - Bakersfield (1.m.) 2 - 3  
Rochester - Toronto Marlies (1.m.) 1 - 4  
Syracuse - Cleveland (1.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Mustangs - Adelaide Adrenaline 6 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - KeuPa (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Hämeenlinna (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto (5.m.) 1 - 2  
Calgary - Colorado (5.m.) 1 - 5  
Nashville - Dallas (5.m.) 3 - 5  
NHL 2018/19 - Calgary vagy Colorado jut tovább?    
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravensburg - Frankfurt Löwen (2.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Mannheim (2.m.) 0 - 3  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa 67's - Oshawa Generals (2.m.) 7 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Vienna Capitals (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Galati (4.m.) 7 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Rubin Tyumeny (3.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovákia 1 - 1  
Magyarország - Olaszország 6 - 1  
Oroszország - Svájc 5 - 1  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince Albert Raiders - Edmonton Oil Kings (1.m.) 1 - 0  
Vancouver Giants - Spokane Chiefs (1.m.) 4 - 1  
Kerékpár (Pres.Tour of Turkey, 5.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Grosschartner - J. Polanc 1 - 0  
F. Grosschartner - M. Kudus Ghebremedhin 1 - 0  
J. Polanc - V. Conti 0 - 1  
M. Kudus Ghebremedhin - V. Conti 0 - 1  
Presidential Tour of Turkey 2019, 5. szakasz    
R. Evenepoel - R. Alarcon 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Limburg 78 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Corinthians Paulista (3.m.) 91 - 65  
Mogi das Cruzes - Cearense (2.m.) 96 - 71  
Pinheiros - Botafogo (3.m.) 89 - 64  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava (1.m.) 84 - 79  
Olomoucko - Pardubice (2.m.) 102 - 91  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Rouen 82 - 92  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landerneau Bretagne - Bourges (2.m.) 71 - 67  
Landes - Lattes Montpellier (2.m.) 66 - 54  
Roche Vendee - Flammes Carolo Ardennes (2.m.) 71 - 60  
Tarbes - Lyon (2.m.) 61 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Le Portel 89 - 67  
Monaco - Chalon sur Saone 93 - 78  
Pau Orthez - Bourg 74 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Amand Hainaut - Nantes Reze 83 - 48  
Villeneuve d'Ascq Lille - Mondeville 68 - 51  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Agiasz - Apollon Patra 80 - 87  
Har. Trikoupisz Meszologi - Pszihiko 84 - 69  
Kasztoria - Marouszi 91 - 73  
Kavala - Amintasz Dafni 69 - 50  
Korivosz Amaliada - Diagorasz Egaleo 69 - 69, h.u. 85 - 72  
Pefkohori - Kardica 69 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 67 - 76  
Ifesztosz Limnosz - Arisz 73 - 64  
Kymi - Lavrio 89 - 88  
PAOK - Koloszosz Rodosz 79 - 83  
Promitheasz Patra - Panioniosz 104 - 67  
Rethymno - Periszteri 83 - 73  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Split 79 - 95  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb 99 - 84  
GKK Sibenik - Zadar 70 - 73  
Hermes Zagreb - Vrijednosnice Osijek 97 - 103  
Skrljevo - Gorica 82 - 79  
Zabok - Bosco Zagreb 97 - 79  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama 89 - 88  
Mikawa Kariya - Kawasaki Brave Thunders 66 - 83  
Osaka - Kyoto 57 - 69  
Rizing Fukuoka - Nagoya Dolphins 73 - 77  
Ryukyu Okinawa - Shiga 69 - 63  
Tochigi - Akita 78 - 73  
Tokyo Sunrockers - Chiba 69 - 94  
Toyama - Toyohashi Neophoenix 89 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Koszalin 93 - 91  
Legia Varsó - Gliwice 84 - 67  
Rosa Radom - Starogard Gdanski 88 - 81  
Spojnia Stargard - Ostrow Wielkopolski 79 - 88  
Start Lublin - Anwil Wloclawek 70 - 88  
Trefl Sopot - Szczecin 82 - 88  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 75 - 70  
Nevezis Kedainiai - Juventus Utena 55 - 87  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kaposvár 79 - 68  
TF-Budapest - Szeged 74 - 67  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szolnok 90 - 82  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Atomerőmű 83 - 81  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr (2.m.) 72 - 72, h.u. 87 - 82  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Philadelphia (4.m.) 108 - 112  
Indiana - Boston (3.m.) 96 - 104  
Oklahoma City - Portland (3.m.) 120 - 108  
Orlando - Toronto (3.m.) 93 - 98  
San Antonio - Denver (4.m.) 103 - 117  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Hamburg (1.m.) 87 - 81  
Heidelberg - Nürnberg (1.m.) 77 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bremerhaven 83 - 81  
Mitteldeutscher - Alba Berlin 91 - 102  
Oldenburg - S. Oliver Würzburg 109 - 93  
Vechta - Jena 104 - 66  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Assigeco Piacenza 84 - 81  
Ferrara - Ravenna 77 - 84  
Forli - Imola 84 - 84, h.u. 100 - 97  
Fortitudo Bologna - Roseto 92 - 81  
Jesi - Mantova 81 - 87  
Montegranaro - Cagliari 102 - 104  
Treviso - GSA Udine 77 - 59  
Verona - Cento 74 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Axpo Legnano - Virtus Roma 83 - 88  
Azimut Bergamo - Tortona 85 - 76  
Biella - Casale Monferrato 66 - 65  
Capo D'Orlando - Trapani 90 - 77  
Eurobasket Roma - Latina 72 - 109  
Scafati - Cassino 93 - 83  
Treviglio - Rieti 73 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Torino 109 - 82  
Brescia - Olimpia Milano 76 - 76, h.u. 92 - 86  
Cantu - Varese 84 - 75  
Cremona - Brindisi 93 - 86  
Reggio Emilia - Virtus Bologna 81 - 89  
Trento - Pistoia 82 - 73  
Trieste - Venezia 104 - 85  
VL Pesaro - Sassari 81 - 88  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk (1.m.) 78 - 66  
Nagyezsda Orenburg - MBA Moszkva (1.m.) 81 - 68  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Iberojet Palma 72 - 84  
Melilla - Caceres 78 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Joventut Badalona 89 - 86  
Gran Canaria - Manresa 76 - 84  
Obradoiro Monbus - Fuenlabrada 88 - 88, h.u. 101 - 104  
Valencia - Iberostar Tenerife 88 - 73  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Piestanske Cajky (3.m.) 62 - 54  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Sencur Kranj 85 - 96  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Primorska Koper 67 - 68  
Krka Novo Mesto - Rogaska 99 - 69  
Olimpija Ljubljana - Polzela 93 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Istanbul BB 96 - 90  
RH Gaziantepspor - Karsiyaka 74 - 73  
Türk Telekom - Afyon Bld. Spor 92 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce (2.m.) 67 - 81  
Galatasaray - Antakya Hatay (2.m.) 70 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Nyizsnyij Novgorod 94 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Nordsjaelland 29 - 22  
Ribe-Esbjerg - Lemvig 30 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Tatabánya 29 - 24  
St. Raphael - Porto 30 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Pontault-Combault 30 - 26  
Nimes - Ivry 25 - 20  
Paris SG - Montpellier 33 - 26  
Toulouse - Nantes 25 - 32  
Tremblay - Istres 27 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Nice 25 - 25  
Nantes - Besancon 31 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Saint-Amand 30 - 26  
Kézilabda (Görög b.,ráj. a bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Arisz Nikea (1.m.) 26 - 20  
Fivosz Szikiesz - HAN Szaloniki (1.m.) 25 - 31  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Pylea (1.m.) 26 - 17  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍBV (1.m.) 23 - 28  
Haukar - Stjarnan (1.m.) 28 - 19  
Selfoss - IR (1.m.) 27 - 26  
Valur - Afturelding (1.m.) 22 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Stal Mielec 26 - 22  
Spojnia Gdynia - Pogon Szczecin 28 - 27  
Wybrzeze Gdansk - Zaglebie Lubin 35 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Csurgó 26 - 19  
Budakalász - Komló 25 - 20  
Eger - Cegléd 25 - 20  
FTC - Dabas 22 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Mosonmagyaróvár 23 - 20  
Győr - Kisvárda 36 - 19  
Vác - MTK 27 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Lübeck-Schwartau 23 - 28  
Hüttenberg - TUSEM Essen 31 - 31  
Lübbecke - Ferndorf 27 - 24  
Nordhorn-Lingen - Hamm-Westfalen 28 - 27  
Rhein Vikings Neuss - Dessau-Rosslauer 30 - 30  
Rimpar - Elbflorenz 29 - 27  
Wilhelmshaven - Grosswallstadt 37 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Melsungen 25 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Oldenburg 35 - 33  
Bensheim/Auerbach - Leverkusen 30 - 20  
Blomberg-Lippe - Dortmund 24 - 21  
Buxtehude - Göppingen 34 - 22  
Neckarsulm - Bietigheim 16 - 28  
Nellingen - Metzingen 22 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - SZGAU-Szaratov 23 - 22  
Dinamo Cseljabinszk - Szungul Sznyezsinszk 24 - 21  
Permszkije Medvegyi - UGNTU Ufa 31 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Sztavropol (2.m.) 34 - 21  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal da Devesa - Fermentoes 26 - 29  
Avanca - Boa Hora 30 - 33  
Fafe - Horta 29 - 20  
Maia - ABC Braga 23 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Belenenses 32 - 31  
Sporting CP - Aguas Santas 28 - 27  
Kézilabda (Román Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Zalau 27 - 23  
Magura Cisnadiei - Ramnicu Valcea 21 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Quabit Guadalajara 33 - 28  
Ciudad Encantada - Granollers 26 - 25  
Huesca - AX Puente Genil 23 - 22  
Morrazo Cangas - Logrono La Rioja 23 - 29  
Kézilabda (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Gossau (1.m.) 29 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen (3.m.) 35 - 31  
Schaffhausen - Basel (3.m.) 35 - 21  
Winterthur - Kriens (3.m.) 30 - 23  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamurtari Vlore - Luftetari Gjirokaster 1 - 1  
Kastrioti Kruje - Partizan Tirana 1 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - Brighton 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Luton 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Central Cordoba SDE 0 - 0  
Dep. Moron - Atl. Los Andes 3 - 0  
Gimnasia Jujuy - Agropecuario Argentino 0 - 0  
Quilmes - Olimpo Bahia Blanca 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Defensores Unidos 1 - 0  
Comunicaciones - San Miguel 0 - 0  
Dep. Espanol - Almirante Brown 0 - 2  
Estudiantes Buenos Aires - Barracas Central 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Rosario Central 1 - 2  
Huracan - San Lorenzo 0 - 0  
Lanus - Belgrano de Cordoba 2 - 0  
Talleres Cordoba - San Martin SJ 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Newcastle Jets 1 - 6  
Central Coast Mariners - Western Sydney Wanderers 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - St. Truiden 1 - 1  
Westerlo - Oostende 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Kortrijk 1 - 2  
Saint-Gilloise - Zulte Waregem 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Levszki Szófia 0 - 0  
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv 3 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - The Strongest 0 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Tuzla City 1 - 1  
Mladost Doboj Kakanj - GOSK Gabela 3 - 1  
Radnik Bijeljina - Zvijezda Ugljevik 1 - 1  
Siroki Brijeg - Zrinjski Mostar 1 - 0  
Sloboda Tuzla - FK Sarajevo 2 - 1  
Zeljeznicar Sarajevo - Krupa na Vrbasu 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kindermann - Corinthians 0 - 1  
Ponte Preta - Flamengo 0 - 3  
Sao Francisco - Foz Cataratas 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino Para - Vila Nova 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - VfB Stuttgart 6 - 0  
Bayern München - Bremen 1 - 0  
Leverkusen - Nürnberg 2 - 0  
Mainz - Düsseldorf 3 - 1  
Mönchengladbach - RB Leipzig 1 - 2  
Schalke - Hoffenheim 2 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Sandhausen 2 - 2  
Fürth - Union Berlin 1 - 1  
Hamburg - Erzgebirge Aue 1 - 1  
Holstein Kiel - Paderborn 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Unterhaching 1 - 1  
Hallescher FC - 1860 München 3 - 0  
Jena - Wehen 3 - 1  
Karlsruhe - Meppen 3 - 1  
Münster - Sonnenhof Grossaspach 1 - 0  
Osnabrück - Aalen 2 - 0  
Zwickau - Würzburg 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Colo Colo 1 - 1  
O'Higgins - Cobresal 2 - 0  
Palestino - Univ.Catolica de Santiago 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Alki Oroklini 1 - 2  
Pafosz - Doxa Katokopia 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Prostejov 2 - 1  
Sokolov - Vlasim 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Mamelodi Sundowns 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Kaizer Chiefs 2 - 4  
Lamontville Golden Arrows - TS Galaxy FC 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Anyang 0 - 2  
Gwangju - Suwon City 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Pohang 3 - 0  
Gyeongnam - Suwon Bluewings 3 - 3  
Sangju Sangmu - Jeonbuk 0 - 3  
Ulsan - Seongnam 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Aucas Quito 1 - 1  
Olmedo - Dep. Cuenca 2 - 1  
Univ. Catolica de Quito - Guayaquil City 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrojet - Nogoom El Mostakbal 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Torpedo Zogyino 0 - 3  
Slavia Mozír - BATE Boriszov 1 - 2  
Torpedo Minszk - Dinamo Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Honka 0 - 3  
Mariehamn - Rovaniemi PS 2 - 0  
Vaasa PS - KPV Kokkola 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Lens 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Marseille 1 - 3  
Nice - Caen 0 - 1  
Nimes - Bordeaux 2 - 1  
Strasbourg - Montpellier 1 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - FC Rustavi 2 - 1  
Dinamo Batumi - Lokomotív Tbiliszi 2 - 1  
Sioni Bolnisi - Saburtalo Tbiliszi 2 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Utrecht 2 - 0  
Feyenoord - AZ Alkmaar 2 - 1  
Groningen - Ajax 0 - 1  
Venlo - De Graafschap 4 - 1  
Vitesse - Zwolle 4 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Man Warriors - Pegasus Kowloon 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rijeka 4 - 0  
Inter Zapresic - HNK Gorica 2 - 2  
Rudes - Lokomotív Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - Dalvik/Reynir 2 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Avispa Fukuoka 1 - 2  
Kofu - Kyoto 1 - 0  
Okayama - Tokushima 2 - 1  
Tochigi - Nagasaki 1 - 3  
Tokyo Verdy - Albirex Niigata 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Oita Trinita 1 - 1  
Kashima A. - Vegalta Sendai 1 - 0  
Matsumoto Yamaga - Sagan Tosu 1 - 0  
Nagoya GE - Jubilo Iwata 1 - 0  
Sapporo - Yokohama FM 3 - 0  
Shimizu SP - Cerezo Osaka 1 - 0  
Urawa RD - Vissel Kobe 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Vegalta Sendai 1 - 0  
Kobe Leonessa - Iga Kunoichi 0 - 1  
Nagano Parceiro - Nippon Sport Univ. 2 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Okzhetpes Kokshetau 1 - 2  
Irtis Pavlodar - Aktobe 0 - 1  
Kairat Almaty - FC Asztana 0 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Ordabasy Shymkent 0 - 0  
Taraz - Sahtar Karagandy 1 - 2  
Tobol Kostanay - Zhetysu Taldykorgan 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Alianza Petrolera 2 - 2  
Once Caldas - Dep. La Equidad 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Changchun Yatai 1 - 1  
Guizhou Zhicheng - Shanghai Shenxin 1 - 4  
Liaoning Hongyun - Hangzhou Greentown 1 - 2  
Nantong Zhiyun - Meizhou Hakka 0 - 2  
Nei Mongol Zhongyou - Qingdao Huanghai 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Shenzhen Hongzuan 2 - 2  
Hebei - Beijing Guoan 0 - 1  
Henan Jianye - Tianjin Teda 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garbarnia Krakkó - Odra Opole 0 - 0  
GKS Tychy - Puszcza Niepolomice 3 - 0  
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 4 - 2  
TBB Nieciecza - GKS Katowice 1 - 1  
Warta Poznan - GKS Jastrzebie 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan 3 - 3  
Lechia Gdansk - Piast Gliwice 0 - 2  
Legia Varsó - Cracovia Krakkó 1 - 0  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 2 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Riga FC 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Stumbras Kaunas 2 - 1  
Riteriai Vilnius - Atlantas Klaipeda 0 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Progres Niederkorn - Dudelange 0 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - PKNS 3 - 1  
Kuala Lumpur - Petaling Jaya CFC 1 - 0  
Perak - Pahang 0 - 1  
Selangor - PKNP 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouloudia Oujda - Difaa El Jadidi 1 - 2  
Rapide Oued Zem - CRA de Hoceima 1 - 0  
Youssoufia Berrechid - Moghreb Tetouan 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Lobos BUAP 1 - 2  
Veracruz - Monterrey 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Dallas 1 - 2  
Chicago - Colorado Rapids 4 - 1  
FC Cincinnati - Salt Lake 0 - 3  
Los Angeles Galaxy - Houston 2 - 1  
Orlando - Vancouver 1 - 0  
Philadelphia - Montreal 3 - 0  
Toronto FC - Minnesota 4 - 3  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Milsami Orhei 0 - 0  
Sheriff Tiraspol - Codru Lozova 2 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci 0 - 1  
Lovcen Cetinje - Mornar Bar 1 - 0  
Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovici 3 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Sliema Wanderers 2 - 1  
Mosta - Gzira 1 - 1  
Pieta - Hamrun 0 - 2  
Valletta - Tarxien 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Haladás 2 - 1  
Diósgyőr - Paks 1 - 0  
FTC - Vidi 4 - 1  
MTK - Kisvárda 0 - 1  
Puskás Akadémia - Mezőkövesd 1 - 0  
Újpest - Honvéd 0 - 0  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Haladás 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Portland 4 - 4  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Freiburg 0 - 0  
Hoffenheim - Leverkusen 6 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Sampdoria 3 - 0  
Cagliari - Frosinone 1 - 0  
Empoli - SPAL Ferrara 2 - 4  
Genoa - Torino 0 - 1  
Internazionale - Roma 1 - 1  
Juventus - Fiorentina 2 - 1  
Lazio - Chievo 1 - 2  
Parma - Milan 1 - 1  
Udinese - Sassuolo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Monza 3 - 0  
Fano - Virtus Verona 1 - 1  
Feralpisalo - Triestina 0 - 2  
Fermana - Imolese 1 - 1  
Giana Erminio - Ternana 0 - 0  
Gubbio - Pordenone 2 - 2  
Ravenna - Vicenza 0 - 0  
Rimini - Sambenedettese 3 - 1  
Südtirol - Renate 0 - 1  
Teramo - Pesaro 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Rieti 0 - 1  
Catania - Sicula Leonzio 1 - 0  
Juve Stabia - Vibonese 2 - 1  
Monopoli - Cavese 0 - 1  
Paganese - Virtus Francavilla 2 - 1  
Potenza - Viterbo 2 - 1  
Reggina - Casertana 1 - 0  
Rende - Trapani 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - SZKA Habarovszk 1 - 3  
Kurszk - Tambov 0 - 0  
Rotor Volgográd - Armavir 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Tyumeny 1 - 0  
Szocsi - Csertanovo Moszkva 2 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Mordovija Szaranszk 4 - 0  
Tom Tomszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
FK Krasznodar - Zenit Szentpétervár 2 - 3  
Lokomotív Moszkva - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Orenburg - Rosztov 3 - 0  
Ufa - Arszenál Tula 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiener Neustadt - Austria Klagenfurt 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Hartberg 2 - 1  
Altach - Rapid Wien 2 - 2  
Mattersburg - Wacker Innsbruck 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - AD Cantolao 0 - 0  
Molinos El Pirata - Alianza Lima 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Mafra 0 - 0  
Benfica B - Famalicao 1 - 3  
Guimaraes B - Arouca 2 - 2  
Pacos Ferreira - Viseu 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Rio Ave 1 - 3  
Feirense - Braga 0 - 2  
Moreirense - Chaves 0 - 1  
Porto - Santa Clara 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Fulham 0 - 1  
Huddersfield - Watford 1 - 2  
Manchester City - Tottenham 1 - 0  
Newcastle - Southampton 3 - 1  
West Ham - Leicester 2 - 2  
Wolverhampton - Brighton 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - CFR Cluj 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Motherwell 1 - 1  
Hearts - Rangers 1 - 3  
Kilmarnock - Aberdeen 0 - 1  
Livingston - St. Mirren 1 - 3  
St. Johnstone - Dundee 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - East Fife 3 - 0  
Montrose - Airdrieonians 2 - 1  
Stenhousemuir - Forfar 0 - 3  
Stranraer - Brechin 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Edinburgh City 3 - 2  
Clyde - Berwick 5 - 0  
Elgin - Peterhead 1 - 2  
Queens Park - Annan 0 - 3  
Stirling - Cowdenbeath 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Greenock Morton 0 - 2  
Inverness CT - Dundee Utd. 0 - 2  
Partick Thistle - Alloa 2 - 1  
Queen of South - Dunfermline 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Las Palmas 4 - 2  
Gimnastic - Sp. Gijón 0 - 0  
Lugo - Granada 1 - 2  
Mallorca - Majadahonda 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unionistas de Salamanca - Guijuelo 1 - 0  
Valladolid B - Ponferradina 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Oviedo B 1 - 0  
Real Sociedad B - UD Logrones 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Olot 1 - 1  
Hercules - Sabadell 2 - 0  
Levante B - Atl. Baleares 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Badajoz 1 - 2  
Don Benito - San Fernando 4 - 3  
Granada B - Marbella 0 - 0  
Jumilla - Real Murcia 1 - 2  
Malaga B - Villanovense 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Sociedad 2 - 1  
Celta Vigo - Girona 2 - 1  
Eibar - Atl. Madrid 0 - 1  
Rayo Vallecano - Huesca 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Lausanne 0 - 5  
Kriens - Schaffhausen 1 - 2  
Rapperswil - Vaduz 4 - 1  
Winterthur - Servette 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Thun 1 - 1  
St. Gallen - Luzern 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Örgryte 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlslund - Akropolis IF 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - FF Malmö 0 - 1  
Sundsvall - Kalmar 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Al-Faisaly 3 - 4  
Al-Shabab (KSA) - Al-Hazm 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Macsva Sabacs 2 - 2  
Dinamo Vranje - Vozdovac 1 - 0  
Rad Belgrád - Radnik Surdulica 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Crvena zvezda 3 - 2  
Napredak Krusevac - Vojvodina 5 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Geylang 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zlate Moravce 2 - 2  
Podbrezova - Trencin 0 - 0  
Trnava - Senica 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 0 - 2  
Zilina - Sered 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Rudar Velenje 3 - 1  
Triglav Kranj - Mura 2 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chainat Hornbill - Bangkok Utd. 2 - 1  
Chiangrai Utd. - Samut Prakan 1 - 1  
Muangthong Utd. - Port FC 1 - 2  
PTT Rayong - Ratchaburi Mitr Phol 1 - 3  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - Ben Guerdane 0 - 1  
JS Kairouanaise - CA Bizertin 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Istanbulspor 1 - 0  
Giresunspor - Denizlispor 0 - 3  
Ümraniyespor - Eskisehirspor 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Antalyaspor 1 - 2  
Galatasaray - Kayserispor 3 - 1  
Göztepe Izmír - Erzurum Bld. Spor 0 - 1  
Trabzonspor - Yeni Malatyaspor 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Nacional Montevideo 4 - 4  
Progreso Montevideo - River Plate Montevideo 4 - 0  
Rampla Juniors - Danubio Montevideo 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Indy Eleven 0 - 3  
Birmingham Legion - Swope Park 0 - 0  
New York RB 2 - Loudoun Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Zamora Barinas 2 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Chi Minh FC - Viettel Hanoi 2 - 0  
Than Quang Ninh - Saigon FC 3 - 0  
Thanh Hoa - Sanna Khanh Hoa 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Aberystwyth 1 - 0  
Cefn Druids - Carmarthen 0 - 1  
Llanelli - Llandudno FC 0 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Barry Town 1 - 1  
TNS - Caernarfon 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Belasica Strumica 0 - 2  
Shkendija Tetovo - Makedonije GP 4 - 2  
Vardar Skopje - Renova 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Coleraine 1 - 0  
Cliftonville - Crusaders 2 - 0  
Institute - Ards 0 - 1  
Linfield - Glenavon 0 - 4  
Warrenpoint - Dungannon 5 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maardu Linnameeskond - Viljandi Tulevik 0 - 0  
Nomme Kalju - Kalev Tallinn 2 - 2  
Tammeka Tartu - Trans Narva 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Longford Town 0 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Pjunyik Jereván 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Bunyodkor 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Szentpétervár)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Overeem - Ale. Oleinik 1 - 0  
Ale. Yakovlev - Alex Da Silva 1 - 0  
G. Antigulov - M. Oleksiejczuk 0 - 1  
I. Makhachev - A. Tsarukyan 1 - 0  
K. Jotko - A. Amedovski 1 - 0  
M. Tybura - S. Abdurakhimov 0 - 1  
Mag. Mustafaev - Raf. Fiziev 1 - 0  
Mov. Evloev - Seungwoo Choi 1 - 0  
R. Modafferi - Ant. Shevchenko (női) 1 - 0  
Ser. Pavlovich - Mar. Golm 1 - 0  
Sul. Aliev - Kei. Nakamura 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Munster 32 - 16  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Harlequin 32 - 27  
La Rochelle - Sale 24 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - North Queensland Cowboys 10 - 17  
St. George Illawarra - Manly-Warringah SeaEagles 12 - 10  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town Stormers - Canberra Brumbies 17 - 19  
Dunedin Highlanders - Auckland Blues 24 - 12  
Sydney Waratahs - Melbourne Rebels 23 - 20  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Nantes 3 - 0  
Cannes - Mougins 3 - 1  
Chamalieres - Le Cannet 0 - 3  
Marcq-en-Baroeul - Paris SC 3 - 1  
St-Raphael - Vandoeuvre-Nancy 3 - 1  
Venelles - Mulhouse 1 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Pannaxiakosz (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Iraklisz Szaloniki 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Haching (4.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Scandicci (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Novoszibirszk - Dinamo Moszkva (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Leningradka Szentpétervár (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Uralocska Jekatyerinburg (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ziraat Bankasi Ankara - Istanbul BB (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Halkbank Ankara (1.m.) 3 - 0  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakovenko - A. Giri 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - Liren Ding 1 - 0  
Rapport R. - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.J. Williams - Mar. Gould (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Strandröplabda (Göteborg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aahman D / Hellvig J - Murakami H / Tsuchiya T 2 - 0  
Aahman D / Hellvig J - Regza H / Smedins T 0 - 2  
Appelgren M / Annerstedt - Ikeda J / Shiratori K 2 - 0  
Dollinger A / Kulzer S - Bolgov A / Ermilov V 0 - 2  
Dziadkou A / Piatrushka P - Gorbenko S / Ivanov V 2 - 0  
Dziadkou A / Piatrushka P - Sowa R / Pfretzschner L 2 - 0  
Herrmann A / Simonsson L - Regza H / Smedins T 0 - 2  
Jonsson V / Tholse L - Shustrov P / Gusev A 0 - 2  
Sekerci S / Urlu S - Ikeda J / Shiratori K 2 - 0  
Sekerci S / Urlu S - Sowa R / Pfretzschner L 2 - 0  
Shustrov P / Gusev A - Appelgren M / Annerstedt A 0 - 2  
Windisch J / Cottafava S - Poznanski D / Kruk M 2 - 0  
Strandröplabda (Göteborg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dykstra L / House C - Tveit Hjortland/Kjolberg 0 - 2  
Galindo A / Galindo C - Lodej M / Duda M 1 - 2  
Scampoli C / Varrassi D - Oegren S / Nilsson C 1 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Piersma E / Ypma P 0 - 2  
Tsopoulou K / Manavi D - Dykstra L / House C 0 - 2  
Van Driel E / Schoon R - Piersma E / Ypma P 2 - 0  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jay Clarke - Gon. Oliveira 2 - 0  
K. Majchrzak - P. Gunneswaran 1 - 2  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pel D / Podlipnik-Castill - Arends/Weissborn 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Bai Y / Sun F 2 - 0  
Tenisz (Barcelona-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - D. Istomin 2 - 0  
A. Ramos-Vinolas - A. Popyrin 2 - 0  
Ant. Hoang - A. Rublev 2 - 1  
C. Alcaraz Garfia - P. Sousa 1 - 2  
D.S. Schwartzman - J. Kovalik 2 - 0  
F. Delbonis - T. Monteiro 2 - 0  
G. Andreozzi - T. Robredo 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - P. Andujar    
H. Dellien - G. Barrere 2 - 1  
I. Ivashka - R. Carballes Baena    
M. Granollers - Dan. Evans 2 - 1  
N. Jarry - Chun Hsin Tseng 2 - 1  
P. Martinez Portero - R. Carballes Baena 0 - 2  
Tenisz (Budapest-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - S. Stakhovsky 0 - 2  
F. Baldi - E. Gerasimov 0 - 2  
F. Horansky - M. Bachinger 0 - 2  
F. Krajinovic - R. Marcora 2 - 0  
J. Sinner - L. Rosol    
L.G.M. Harris - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
M. Kecmanovic - A. Giannessi 2 - 0  
Y. Maden - Piros Zs. 2 - 1  
Tenisz (Dothan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E.G. Ruse - Lau. Davis 0 - 2  
F. di Lorenzo - K. Kucova 0 - 2  
F. di Lorenzo - L. Hradecka 2 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - V. Azarenka 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - J. Paolini 2 - 0  
A. Potapova - M. Trevisan 2 - 1  
A. van Uytvanck - C. Suarez Navarro 0 - 2  
Car. Garcia - M. Buzarnescu 2 - 0  
D. Cibulkova - C. Alves 2 - 0  
J. Konta - Z. Diyas 2 - 1  
J. Ostapenko - J. Görges    
K. Boulter - Y. Putintseva 1 - 2  
K. Flipkens - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
K. Mladenovic - S. Halep 0 - 2  
K. Muchova - R. Marino 2 - 0  
M. Keys - V. Golubic 0 - 2  
M. Vondrousova - L.A. Fernandez 2 - 0  
Mis. Doi - R. Hogenkamp 2 - 0  
Nao Hibino - B. Schoofs 2 - 0  
S. Stephens - T. Bacsinszky 2 - 0  
S. Stosur - A. Sabalenka 1 - 2  
V. Kuzmova - B. Haddad Maia 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Butsch - Füle M. 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - D. Lajovic 0 - 2  
F. Fognini - R. Nadal 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Zeballos H - Mektic N / Skugor F 0 - 2  
Haase R / Koolhof W - Murray J / Soares B 2 - 0  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-A. Hüsler - L. Miedler 2 - 1  
Ped. Sakamoto - M.T. Barrios Vera 2 - 1  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Escobar G / Martinez L D 2 - 1  
Behar A / Quiroz R - Olivo R / Patino L 2 - 1  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - Tom. Paul 0 - 2  
M. Giron - T. Sandgren 1 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Lammons N / Qureshi A 2 - 0  
Cuevas M / Lorenzi P - Arias B / Bangoura S 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zaja - V. Grammatikopoulou 2 - 0  
C. Paquet - T. Smitkova 0 - 2  
D. Jakupovic - G. Gatto-Monticone 1 - 2  
E. Alexandrova - A-L. Friedsam 0 - 2  
K. Zavatska - A. Kalinskaya 1 - 2  
L. Rüffer - M. Minella 0 - 2  
Lud. Samsonova - G. Minnen 0 - 2  
M. Hodzic - M. Frech 0 - 2  
O. Dodin - J. Ponchet 0 - 2  
P. Ormaechea - A. Lottner 0 - 2  
S. Lisicki - I. Shinikova 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - T. Korpatsch 2 - 0  
T. Martincova - A. Blinkova 0 - 2  
V. Flink - B. Pera    
V. Lepchenko - E. Gorgodze 0 - 2  
V. Zvonareva - A. Zarycka 2 - 0  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joao Domingues - T. Bellucci 2 - 0  
P. Cuevas - L. Giustino 2 - 0  
Tenisz (Tunisz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arguello F / Duran G - Bemelmans R / Puetz T 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jug Dubrovnik 13 - 12  
Vízilabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Vouliagmeni 7 - 8  
Sabadell - Olympiakosz 13 - 11  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Miskolc 10 - 7  
Honvéd - Szolnok 7 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisora - S. Gashi 1 - 0  
Dav. Allen - L. Browne 1 - 0  
J. Cordina - A. Townend 1 - 0  

 

2019.04.19.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Melbourne Kangaroos - Essendon 58 - 116  
West Coast Eagles - Port Adelaide 53 - 95  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 4 - 3  
KIA Tigers - Doosan Bears 6 - 8  
LG Twins - Kiwoom Heroes 3 - 13  
Lotte Giants - KT Wiz 5 - 6  
SK Wyverns - NC Dinos 11 - 14  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 4 - 2  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 4 - 12  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 0 - 2  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 4 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Leones de Yucatan 8 - 9  
Bravos de Leon - Olmecas de Tabasco 2 - 13  
Diablos Rojos del Mexico - Olmecas de Tabasco 3 - 7  
Guerreros de Oaxaca - Saraperos de Saltillo 1 - 0  
Pericos de Puebla - Saraperos de Saltillo 9 - 6  
Sultanes de Monterrey - Rieleros de Aguascaliente 2 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 1 - 6  
Toros de Tijuana - Tigres de Quintana Roo 9 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Arizona 5 - 1  
Colorado - Philadelphia 6 - 2  
LA Angels - Seattle 10 - 11  
Milwaukee - LA Dodgers 1 - 3  
NY Yankees - Kansas City 1 - 6  
San Diego - Cincinnati 1 - 4  
Tampa Bay - Baltimore 5 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Lazio 5 - 1  
Dosson - Napoli 2 - 3  
Feldi Eboli - Arzignano 8 - 5  
Meta Catania - Latina 4 - 3  
Pesarofano - Civitella Casanova 3 - 2  
Rieti - Augusta 5 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Tyumeny 5 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valdepenas 5 - 1  
Levante - Antequera 5 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - San Jose Barracuda (2.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Val Pusteria (6.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Kladno 2 - 4  
Pardubice - Chomutov 0 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Trinec (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Rungsted (4.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - HIFK 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - CSZKA Moszkva (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Washington (4.m.) 2 - 1  
San Jose - Las Vegas (5.m.) 5 - 2  
Winnipeg - St. Louis (5.m.) 2 - 3  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa 67's - Oshawa Generals (1.m.) 6 - 4  
Saginaw Spirit - Guelph Storm (1.m.) 7 - 2  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Galati (3.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovákia 1 - 5  
Finnország - Norvégia 7 - 0  
Franciaország - Lettország 2 - 2  
Nagy-Britannia - Olaszország 2 - 5  
Kerékpár (Pres.Tour of Turkey,4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - F. Grosschartner 1 - 0  
F. Grosschartner - J. Restrepo Valencia 1 - 0  
M. Finetto - F. Grosschartner 0 - 1  
M. Finetto - Sam Bennett 0 - 1  
Presidential Tour of Turkey 2019, 4. szakasz    
Sam Bennett - C. Ewan 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Crvena zvezda (4.m.) 84 - 80  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Antwerpen 80 - 79  
Liege - Basic-Fit Brussels 76 - 93  
Limburg - Mons 81 - 85  
Mechelen - Oostende 59 - 74  
Okapi Aalstar - Leuven 94 - 72  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Botafogo (2.m.) 67 - 58  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - KP Brno (4.m.) 70 - 60  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - Pardubice (1.m.) 86 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus (4.m.) 91 - 92  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Barcelona (2.m.) 72 - 74  
Real Madrid - Panathinaikosz (2.m.) 78 - 63  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Aix Maurienne 67 - 61  
Caen - Vichy-Clermont 70 - 77  
Gries-Oberhoffen - Denain 70 - 77  
Nancy - St-Chamond 97 - 68  
Orleans - Quimper 98 - 76  
Paris BC - Lille 84 - 81  
Poitiers - Nantes 76 - 65  
Roanne - Evreux 94 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Cholet 72 - 69  
Fos-sur-Mer - Reims 84 - 73  
Gravelines - Le Mans 69 - 76  
Paris Levallois - Dijon 80 - 89  
Strasbourg - Boulazac 80 - 80, h.u. 93 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Kawasaki Brave Thunders 74 - 75  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PEAC-Pécs (2.m.) 72 - 70  
NKE-Csata - Szekszárd (2.m.) 63 - 72  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Philadelphia (3.m.) 115 - 131  
LA Clippers - Golden State (3.m.) 105 - 132  
San Antonio - Denver (3.m.) 118 - 108  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 64 - 84  
Inventa Kurszk - Szpartak Noginszk 91 - 78  
Szpartak Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 81 - 77  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Zlatorog Lasko 82 - 93  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin BB - Botas Adana (2.m.) 57 - 74  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Litovel - Zubri 23 - 24  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg 29 - 25  
Herning-Ikast - Aarhus Utd. 31 - 19  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Nancy 29 - 19  
Dijon - Massy Essonne 25 - 23  
Limoges - Strasbourg Schiltigheim 28 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Brest 23 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Rude - Sesvete 30 - 32  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - RK Zagreb 19 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Chrobry Glogow 34 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Mezőkövesd 37 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Fehérvár 32 - 38  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Ademar Leon 27 - 26  
Bidasoa Irun - Sinfin 32 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Sävehof (1.m.) 32 - 21  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Dobova 28 - 31  
Ormoz - Krka Novo Mesto 32 - 29  
Trebnje - SVIS Ivancna Gorica 37 - 30  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Loka 23 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Shrewsbury 2 - 1  
Burton - Portsmouth 1 - 2  
Coventry - Bradford 2 - 0  
Fleetwood - Peterborough 1 - 1  
Gillingham - Plymouth 3 - 1  
Oxford Utd. - Charlton 2 - 1  
Rochdale - Wycombe 1 - 0  
Scunthorpe - Blackpool 0 - 0  
Sunderland - Doncaster 2 - 0  
Walsall - Southend 1 - 1  
Wimbledon - Bristol Rovers 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Swindon 0 - 0  
Carlisle - Lincoln 1 - 0  
Cheltenham - Oldham 0 - 0  
Colchester - Grimsby 1 - 0  
Crewe - Yeovil 2 - 0  
Exeter - Crawley 1 - 3  
Mansfield - Morecambe 4 - 0  
Newport - Bury 3 - 1  
Northampton - Macclesfield 3 - 1  
Notts County - Milton Keynes Dons 1 - 2  
Port Vale - Stevenage 1 - 4  
Tranmere - Forest Green 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Derby County 2 - 2  
Bolton - Aston Villa 0 - 2  
Bristol City - Reading 1 - 1  
Leeds - Wigan 1 - 2  
Middlesbrough - Stoke 1 - 0  
Millwall - Brentford 1 - 1  
Norwich - Sheffield Wed. 2 - 2  
Preston - Ipswich 4 - 0  
QPR - Blackburn 1 - 2  
Sheffield Utd. - Nottingham 2 - 0  
Swansea - Rotherham 4 - 3  
West Bromwich - Hull City 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Salford City 2 - 3  
Bromley - Solihull Moors 0 - 2  
Dag & Red - Eastleigh 2 - 0  
Dover - Aldershot 1 - 0  
Fylde - Barnet 1 - 0  
Gateshead - Chesterfield 1 - 0  
Hartlepool - Halifax 2 - 1  
Havant & Waterlooville - Ebbsfleet Utd. 3 - 3  
Leyton - Harrogate Town 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Barrow 1 - 1  
Maidstone Utd. - Braintree 0 - 2  
Wrexham - Sutton Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Atl. Rafaela 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Atl. Fenix 1 - 1  
Tristan Suarez - Justo Jose de Urquiza 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Estudiantes Rio Cuarto 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Estudiantes LP 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne Victory 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Zira 2 - 1  
Sabah - Neftcsi Baku 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - OH Leuven 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Genk 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Lokomotív Plovdiv 2 - 0  
Szeptemvri Szófia - Slavia Szófia 3 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - San Jose de Oruro 0 - 2  
Royal Pari Santa Cruz - Destroyers Santa Cruz 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Santos 0 - 1  
Gremio Audax - Vitória PE 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Londrina 4 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Dep. Iquique 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Mushuc Runa - Union Espanola 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Hobro 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Nordsjaelland 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Ittihad (UAE) 0 - 0  
Al-Jazeera (UAE) - Dibba Al-Fujairah 2 - 2  
Al-Nasr (UAE) - Emirates Ras Al-Khaimah 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Misr Lel Makasa 0 - 0  
El Daklyeh - Smouha 0 - 2  
El Entag El Harby - Al-Mokawloon Arab 1 - 2  
El Gouna - El Gaish Talaea 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Dnyapro Mogiljev 0 - 0  
Nyeman Grodno - Vityebszk 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Inter Turku 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Metz 0 - 2  
Auxerre - Sochaux 1 - 0  
Brest - Orleans 3 - 1  
Chateauroux - Niort 2 - 1  
Clermont - AC Ajaccio 0 - 0  
Le Havre - Paris FC 2 - 1  
Lorient - Troyes 0 - 3  
Red Star 93 - Nancy 1 - 1  
Valenciennes - Beziers 5 - 6  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Quevilly Rouen 2 - 1  
Bourg-Peronnas - Rodez Aveyron 0 - 2  
Concarneau - Chambly 0 - 3  
Jeanne D'Arc de Drancy - Tours 1 - 0  
L'Entente Sannois - Dunkerque 1 - 1  
Laval - Villefranche sur Saone 2 - 1  
Lyon Duchere - Pau 3 - 2  
Marignane - Avranches 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Rennes 3 - 2  
Lyon - Angers 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Telstar 2 - 0  
AZ Alkmaar 2 - Maastricht 2 - 3  
Den Bosch - Utrecht 2 2 - 2  
FC Eindhoven - Cambuur 2 - 2  
Go Ahead Eagles - PSV 2 2 - 1  
RKC Waalwijk - Dordrecht 4 - 4  
Roda - Oss 1 - 1  
Sparta Rotterdam - Helmond 3 - 1  
Volendam - Nijmegen 2 - 3  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VV Alkmaar - Excelsior/Barendrecht 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Ajax 0 - 1  
Zwolle - ADO Den Haag 3 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Heerenveen 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Osijek 1 - 0  
Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Sanat Naft Abadan 1 - 4  
Nassaji Mazandaran - Padideh Mashhad 1 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Sepidrood Rasht 2 - 2  
Tractor Tabriz - Paykan 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 2 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Boyaca Patriotas 4 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng 2 - 1  
Tianjin Quanjian - Shanghai SIPG 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - METTA/LU 1 - 2  
Liepaja - Daugavpils 2 - 3  
Spartaks Jurmala - Valmiera 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Suduva Marijampole 1 - 2  
Zalgiris Vilnius - Zalgiris Kaunas 3 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Terengganu - Felda Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawkab Marrakesh - Olympique de Khouribga 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - FK Krasznodar 2 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Akhmat Groznij 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubanocska Krasznodar - Zvezda-2005 Perm 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Ried 3 - 3  
BW Linz - Kapfenberg 0 - 2  
FAC Wien - Wacker Innsbruck Amatőr 2 - 2  
Horn - Amstetten 2 - 0  
Lafnitz - Austria Lustenau 2 - 3  
Liefering - FC Juniors Pasching 5 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Sporting Cristal 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Leixoes 1 - 1  
Covilha - Porto B 2 - 1  
Estoril - Uniao Oliveirense 3 - 1  
Farense - Penafiel 1 - 1  
Varzim - Braga B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Aves 0 - 2  
Nacional Madeira - Sporting CP 0 - 1  
Setúbal - Portimonense 1 - 1  
Tondela - Boavista 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Univ. Craiova 1948 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Voluntari 1 - 1  
Labdarúgás (San Marinó-i Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tre Fiori - Folgore/Falciano 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Ross County 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Malaga 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón B - Real Union Irun 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Conquense 0 - 0  
Teruel - Villarreal B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Valladolid 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - FC Zürich 3 - 0  
Sion - Basel 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Brage 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Trollhättan 1 - 1  
Utsikten - Lund 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Sollentuna 3 - 1  
Linköping City - Forward Örebro 4 - 1  
Sandviken - Rynninge 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Falkenberg 4 - 3  
Örebro - AIK Stockholm 2 - 1  
Östersund - Elfsborg 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Wehda 3 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Baten 0 - 2  
Al-Raed - Ohud Medina 5 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemun - Spartak Subotica 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Aluminij Kidricevo 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - ND Gorica 3 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Trat 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Osmanlispor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Bursaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Song Lam Nghe An 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Bala Town 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Glentoran 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Galway United 0 - 4  
Bray - Drogheda Utd. 3 - 1  
Shelbourne - Limerick 2 - 0  
Wexford Youths - Cabinteely 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - UC Dublin 3 - 0  
Derry City - Shamrock Rovers 0 - 1  
Dundalk - Finn Harps 3 - 0  
St. Patrick's - Sligo 2 - 1  
Waterford FC - Cork City 2 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Ararat Jereván 2 - 0  
Ararat-Armenia - Lori Vanadzor 3 - 0  
Shirak Gyumri - Banants Jereván 0 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qizilqum Zarafshon - Kokand 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Hull KR 56 - 12  
Leeds Rhinos - Huddersfield 38 - 18  
Warrington - Salford 12 - 36  
Wigan - St. Helens 10 - 36  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - South Sydney Rabbitohs 6 - 14  
Melbourne Storm - Sydney Roosters 20 - 20  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durban Sharks - Queensland Reds 14 - 21  
Tokyo Sunwolves - Wellington Hurricanes 23 - 29  
Waikato Chiefs - Johannesburg Lions 17 - 23  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Montpellier (1.m.) 3 - 0  
Nantes - Tours (1.m.) 1 - 3  
Nice - Rennes (1.m.) 3 - 1  
Poitevin Poitiers - Ajaccio GFC (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz Szaloniki - Finikasz Szyrosz 3 - 2  
PAOK - Olympiakosz 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - ONICO Varsó (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Trentino (2.m.) 3 - 1  
Modena - Perugia (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Conegliano (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plevne - Maliye Piyango Ankara (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beylikduzu Ihtisas - THY Istanbul (1.m.) 3 - 1  
Nilufer Bld. Spor - Besiktas (1.m.) 3 - 1  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakovenko - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
Liren Ding - A. Giri 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - Rapport R. 1 - 0  
Strandröplabda (Göteborg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Annerstedt - Windisch J / Cottafava S 2 - 1  
Dollinger A / Kulzer S - Herrmann A / Simonsson L 1 - 2  
Dziadkou A / Piatrushka P - Jonsson V / Tholse L 2 - 0  
Gorbenko S / Ivanov V - Shustrov P / Gusev A 2 - 1  
Ikeda J / Shiratori K - Poznanski D / Kruk M 2 - 0  
Murakami H / Tsuchiya T - Sowa R / Pfretzschner L 1 - 2  
Regza H / Smedins T - Bolgov A / Ermilov V 2 - 1  
Sekerci S / Urlu S - Aahman D / Hellvig J 2 - 1  
Strandröplabda (Göteborg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dykstra L / House C - Thurin K / Thurin S 2 - 1  
Dykstra L / House C - Van Driel E / Schoon R 1 - 2  
Galindo A / Galindo C - Thurin K / Thurin S 2 - 0  
Makhno In / Makhno Ir - Simonsson S / Hellvig H 2 - 0  
Makhno In / Makhno Ir - Tsopoulou K / Manavi D 2 - 1  
Scampoli C / Varrassi D - Wouters J / Stam K 0 - 2  
Simonsson S / Hellvig H - Lodej M / Duda M 0 - 2  
Starikov S / Dave A - Oegren S / Nilsson C 0 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Oegren S / Nilsson C 2 - 0  
Tsopoulou K / Manavi D - Lodej M / Duda M 2 - 0  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Starikov S / Dave A 2 - 0  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 1  
Van Driel E / Schoon R - Galindo A / Galindo C 2 - 0  
Wahlen S / Yoken T - Piersma E / Ypma P 0 - 2  
Wahlen S / Yoken T - Scampoli C / Varrassi D 0 - 2  
Wouters J / Stam K - Piersma E / Ypma P 2 - 0  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Oliveira - A. Bolt 2 - 1  
Jay Clarke - J. Duckworth 2 - 1  
N. Milojevic - P. Gunneswaran 0 - 2  
R. Ramanathan - K. Majchrzak 0 - 2  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Majchrzak K / Matsui T 2 - 0  
Bai Y / Sun F - Balaji N / Cerretani J 2 - 1  
Tenisz (Dothan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kucova - K. Birrell 2 - 0  
Lau. Davis - S. Zhuk    
S. Karatantcheva - F. di Lorenzo 0 - 2  
U.M. Arconada - E.G. Ruse 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Marcinkevica - J. Görges 1 - 2  
J. Ostapenko - A. Petkovic 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - F. Fognini 1 - 2  
D. Lajovic - L. Sonego 2 - 0  
G. Pella - R. Nadal 0 - 2  
N. Djokovic - D. Medvedev 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Zeballos H - Demoliner M / Medvedev D    
Haase R / Koolhof W - Albot R / Basilashvili N 2 - 0  
Mektic N / Skugor F - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Schwartzman D / Sousa J 2 - 0  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Ped. Sakamoto 0 - 2  
A. Pavic - E. Escobedo 2 - 1  
Ale. Muller - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
F. Mena - A. Pavic 2 - 0  
Gon. Escobar - M-A. Hüsler 1 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Menendez-Maceiras A / Ortega-Olm 2 - 0  
Behar A / Quiroz R - Smith J / Verbeek S 2 - 0  
King E / Pasha N - Escobar G / Martinez L D 0 - 2  
Mejia N / Nava E - Olivo R / Patino L 1 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - A. Collarini    
M. Giron - S. Korda 2 - 0  
P. Polansky - T. Sandgren 0 - 2  
Tom. Paul - P. Lorenzi 2 - 1  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - L. Giustino 1 - 2  
G.M. Moroni - Joao Domingues 1 - 2  
P. Cuevas - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
Tenisz (Tunisz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arguello F / Duran G - Brkic T / Draganja T 2 - 0  
Vavassori A / Vega Hernan - Bemelmans R / Puetz T 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Jug Dubrovnik 9 - 14  
Mladost Zagreb - Jadran Split 11 - 7  
Vízilabda (Euroliga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabadell - Padova 8 - 5  
Vouliagmeni - Olympiakosz 7 - 8  

 

2019.04.18.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Collingwood 61 - 123  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 3 - 4  
KT Wiz - Hanwha Eagles 6 - 5  
Lotte Giants - KIA Tigers 10 - 9  
NC Dinos - LG Twins 1 - 6  
Samsung Lions - Kiwoom Heroes 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 5 - 13  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 5 - 2  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 3 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Leones de Yucatan 10 - 6  
Bravos de Leon - Olmecas de Tabasco 10 - 9  
Diablos Rojos del Mexico - Piratas de Campeche 8 - 3  
Diablos Rojos del Mexico - Piratas de Campeche 11 - 12  
Guerreros de Oaxaca - Saraperos de Saltillo 6 - 8  
Pericos de Puebla - Algodoneros Union Laguna 3 - 13  
Pericos de Puebla - Algodoneros Union Laguna (23:00) 7 - 2  
Sultanes de Monterrey - Rieleros de Aguascaliente 6 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 6 - 13  
Toros de Tijuana - Tigres de Quintana Roo 6 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 2 - 3  
Atlanta - Arizona (18:10) 1 - 4  
Detroit - Chicago WS 9 - 7  
Detroit - Pittsburgh 2 - 3  
Miami - Chicago Cubs 0 - 6  
Minnesota - Toronto 4 - 1  
Minnesota - Toronto (19:10) 4 - 7  
NY Yankees - Boston 5 - 3  
Oakland - Houston 2 - 1  
Seattle - Cleveland 0 - 1  
Tampa Bay - Baltimore 8 - 1  
Texas - LA Angels 5 - 4  
Washington - San Francisco 9 - 6  
Washington - San Francisco (19:05) 4 - 2  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Suljovic - D. Gurney 8 - 5  
Mic. Smith - G. Price 5 - 8  
P. Wright - J. Wade 2 - 8  
R. Cross - M. van Gerwen 2 - 8  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Turku PS (3.m.) 3 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö (5.m.) 4 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - San Jose Barracuda (1.m.) 5 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Trinec (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KeuPa - Imatra Ketterä (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Calgary (4.m.) 2 - 2  
Dallas - Nashville (4.m.) 5 - 1  
Toronto - Boston (4.m.) 4 - 6  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Ravensburg (1.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - München (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Klagenfurt (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Bern (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Djurgarden (7.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 5 - 4  
Dánia - Svédország 0 - 2  
Finnország - Norvégia 3 - 1  
Litvánia - Észtország 8 - 5  
Oroszország - Svájc 5 - 2  
Kerékpár (Pres.Tour of Turkey,3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - A.J. Hodeg 1 - 0  
J.S. Molano - S. Consonni 0 - 1  
M. Cavendish - S. Consonni 1 - 0  
Presidential Tour of Turkey 2019, 3. szakasz    
Sam Bennett - A.J. Hodeg 1 - 0  
Sam Bennett - Fab. Jakobsen 0 - 1  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Corinthians Paulista (2.m.) 79 - 60  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Baskonia Vitoria (2.m.) 68 - 78  
Fenerbahce - Zalgiris Kaunas (2.m.) 80 - 82  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Ippokratisz Kosz 80 - 51  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat 78 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang - Liaoning (5.m.) 99 - 62  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Sleza Wroclaw (4.m.) 82 - 56  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 70 - 68  
Siauliai - Lietkabelis 81 - 101  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Pécs 84 - 70  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - ZTE (1.m.) 72 - 37  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Indiana (2.m.) 99 - 91  
Houston - Utah (2.m.) 118 - 98  
Milwaukee - Detroit (2.m.) 120 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Vechta 104 - 67  
Crailsheim - Ulm 79 - 82  
Skyliners Frankfurt - Brose Bamberg 86 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - San Martino di Lupari (2.m.) 64 - 66  
UR Venezia - Eirene Ragusa (2.m.) 68 - 53  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Leyma Coruna 79 - 79, h.u. 88 - 90  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Parma Permszkij Kraj 76 - 82  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - GOG 26 - 28  
Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg 29 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Pays d'Aix 30 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Issy Paris 27 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Pogon Szczecin 30 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Kisvárda 26 - 21  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Balingen-Weilstetten 31 - 26  
Dormagen - Hamburg 31 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - R-N. Löwen Kronau 28 - 30  
Flensburg - Gummersbach 28 - 20  
Füchse Berlin - Kiel 29 - 30  
Ludwigshafen-Friesenheim - Göppingen 23 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Kubany Krasznodar (1.m.) 28 - 27  
Univ. Izsevszk - Lada Toljatti (1.m.) 24 - 35  
Zvezda Zvenyigorod - Asztrahanocska (1.m.) 32 - 26  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Potaissa Turda 34 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Anaitasuna 35 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Schaffhausen (2.m.) 18 - 28  
Kriens - Winterthur (2.m.) 24 - 24  
St. Gallen - Bern (2.m.) 32 - 21  
Thun - Suhr Aarau (2.m.) 27 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Lugi (1.m.) 28 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Kristianstad (4.m.) 22 - 25  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Argentino De Merlo 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Perth Glory 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Keshla 3 - 0  
Sumqayit - Sabayil 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Blooming Santa Cruz 4 - 1  
Real Potosi - Jorge Wilstermann 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Vitória BA 0 - 5  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Corinthians 1 - 0  
Fluminense - Santa Cruz PE 2 - 0  
Santos - Vasco da Gama 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Union SF 2 - 0  
Oriente Petrolero - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Sönderjyske 2 - 1  
Horsens - Vejle 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Bröndby 1 - 0  
FC Köbenhavn - Midtjylland 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Kolding 0 - 5  
Hjörring - Bröndby 1 - 1  
VSK Aarhus - Thy-Thisted 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Farum 1 - 5  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Pyramids FC 0 - 1  
Ismaily - El Zamalek 0 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Napoli (Ki jut tovább?)    
Benfica - E. Frankfurt (Ki jut tovább?)    
Chelsea - Slavia Praha 4 - 3  
E. Frankfurt - Benfica 2 - 0  
Napoli - Arsenal 0 - 1  
Slavia Praha - Chelsea (Ki jut tovább?)    
Valencia - Villarreal 2 - 0  
Villarreal - Valencia (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - KI Klaksvik 0 - 3  
FC Suduroy/Royn - Vikingur Gota 1 - 2  
HB Torshavn - AB Argir 4 - 3  
NSI Runavik - IF Fuglafjördur 3 - 1  
Skala IF - EB Streymur 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Helsinki JK 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Le Mans 0 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Drama - Apollon Pontosz 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Esteghlal K. 0 - 0  
Saipa Karaj - Sepahan 2 - 5  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Selfoss 3 - 2  
Keflavík - Haukar 1 - 0  
Throttur Reykjavik - Reynir Sandgerdi 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Stjarnan 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Independiente SF 0 - 3  
Dep. Cali - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Millonarios - Dep. Tolima 1 - 2  
Union Magdalena - América de Cali 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Rakow Czestochowa 2 - 2  
Olsztyn - Chrobry Glogow 0 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Wigry Suwalki 3 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Wydad Casablanca 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Los Angeles FC 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Sutjeska Niksic 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Orlando 5 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pro Patria 1 - 2  
Cuneo - Albissola 1 - 1  
Entella - Arezzo 2 - 1  
Gozzano - U23Juventus 1 - 2  
Lucchese - Piacenza 1 - 2  
Olbia - Novara 1 - 2  
Pisa - Pontedera 0 - 0  
Pistoiese - Vercelli 1 - 2  
Robur Siena - Carrarese 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sol de America 1 - 4  
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontevedra - Rapido de Bouzas 3 - 1  
Real Madrid B - Deportivo B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Tudelano 1 - 1  
Durango - Gimn. Torrelavega 4 - 4  
Langreo - Ath. Bilbao B 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 2 - 0  
Al-Nassr - Al-Fateh 5 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB 2 - Hartford 4 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Dep. Tachira 1 - 0  
Estudiantes de Merida - Zulia Maracaibo 4 - 0  
Lala Caroni - Dep. La Guaira 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Nasaf Qarshi 3 - 1  
Bukhoro - Lokomotív Taskent 0 - 2  
Pakhtakor - Dinamo Szamarkand 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wakefield 28 - 26  
London Broncos - Catalan Dragons 6 - 39  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Penrith Panthers 24 - 20  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Potsdam (3.m.) 3 - 0  
Stuttgart - Aachen (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Novara (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Ankara Karayollari 1 - 3  
Halkbank Ankara - Canakkale Bld. Spor 1 - 3  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - P. Harikrishna 1 - 0  
Rapport R. - D. Jakovenko 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - Liren Ding 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Göteborg-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bello JA / Gregory C - Nijeboer T / Van Der Ham J 1 - 2  
Bolgov A / Ermilov V - Brewster T / Wienckowski A 2 - 0  
Bolgov A / Ermilov V - Pala T / Sotola O 2 - 0  
Nishimura K / Shibata D - Poznanski D / Kruk M 1 - 2  
Pala T / Sotola O - Weiss J / Manas P 2 - 1  
Sowa R / Pfretzschner L - Frantzich L / Johansson M 2 - 1  
Windisch J / Cottafava S - Pokersnik D / Plahutnik G 2 - 0  
Strandröplabda (Göteborg-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beattie L / Coutts M - Lodej M / Duda M 1 - 2  
Bulc K / Zdesar N - Scampoli C / Varrassi D 1 - 2  
Dykstra L / House C - Lovsin N / Lovsin T 2 - 1  
Guyot Polverini M S / Vie - Lodej M / Duda M 1 - 2  
Lutter/Szombathelyi - Bulc K / Zdesar N 1 - 2  
Maor N / Chorin N - Guyot Polverini M S / Vieira C 0 - 2  
Piersma E / Ypma P - Morioka M / Tsujimura R 2 - 0  
Piersma E / Ypma P - OlsenKoellner/NorageBisga 2 - 1  
Scampoli C / Varrassi D - Friedl F / Pfeffer E 2 - 1  
Zibrandtsen Haaning S / O - OlsenKoellner/NorageBisga 0 - 2  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - P. Gunneswaran 0 - 2  
And. Martin - N. Milojevic 1 - 2  
E. Lopez-Perez - A. Bolt 0 - 2  
J. Duckworth - J. Kubler 2 - 0  
Jas. Jung - Gon. Oliveira 0 - 2  
Jor. Thompson - Jay Clarke 1 - 2  
M. Janvier - K. Majchrzak 0 - 2  
R. Ramanathan - Zhizhen Zhang 2 - 1  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Pel D / Podlipnik-Castill 0 - 2  
Gunneswaran P / Myneni S - Purcell M / Saville L 0 - 2  
Tenisz (Dothan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - K. Birrell 0 - 2  
Claire Liu - U.M. Arconada 1 - 2  
D. Khazaniuk - S. Zhuk 1 - 2  
E.G. Ruse - A. Kalinina 2 - 0  
K. Kucova - Ell. Perez 2 - 1  
L. Chirico - A. Kalinina 0 - 2  
L. Hradecka - A. Kiick 2 - 0  
Lau. Davis - R. Zarazua 2 - 0  
S. Zhuk - M. Brengle 2 - 1  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - L. Sonego 0 - 2  
D. Medvedev - S. Tsitsipas 2 - 1  
D. Thiem - D. Lajovic 0 - 2  
F. Fognini - A. Zverev 2 - 0  
G. Dimitrov - R. Nadal 0 - 2  
G. Pella - M. Cecchinato 2 - 1  
N. Djokovic - T.H. Fritz 2 - 0  
P-H. Herbert - B. Coric 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Medvedev D - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Fucsovics M / Pella G - Albot R / Basilashvili N 1 - 2  
Melzer J / Thiem D - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Schwartzman D / Sousa J - Kontinen H / Peers J 2 - 0  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gomez-Herrera - F. Mena 0 - 2  
Dus. Brown - Gon. Escobar 1 - 2  
J. Menezes - Ale. Muller 1 - 2  
L. Miedler - R. Quiroz 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - J. Souza    
T. Seyboth Wild - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Crepatte B / Guinard M 2 - 0  
Escobedo E / Sanchez M - Smith J / Verbeek S 0 - 2  
King E / Pasha N - Miedler L / Ofner S 2 - 0  
Mejia N / Nava E - Descotte M F / Souza J 2 - 1  
Menendez-Maceiras A / Ort - Bublik A / Krstin P    
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - B. Fratangelo 2 - 1  
D.E. Galan Riveros - Tom. Paul 1 - 2  
G. Clezar - T. Sandgren 0 - 2  
H. Dellien - A. Karatsev 0 - 2  
H. Laaksonen - M. Giron 1 - 2  
N. Rubin - P. Lorenzi    
P. Polansky - J. Brooksby 2 - 1  
S. Korda - A. Vukic 2 - 1  
Tenisz (Sarasota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Lawson A / Polansky P 2 - 0  
Cuevas M / Lorenzi P - Maytin R / Romboli F 2 - 1  
Heliovaara H / Laaksonen - Cuevas M / Lorenzi P    
Krueger M / Reid M - Arias B / Bangoura S 0 - 2  
Lammons N / Qureshi A - Huey T / Martin F 2 - 1  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - F. Gaio 2 - 0  
F. Coria - Joao Domingues 1 - 2  
L. Giustino - J.S. Tatlot 2 - 1  
O. Otte - G.M. Moroni 0 - 2  
P. Cuevas - V. Troicki 2 - 0  
S. Mansouri - F. Arguello 0 - 2  
T. Bellucci - R. Bemelmans 2 - 1  
Tenisz (Tunisz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arguello F / Duran G - Bonzi B / Halys Q 2 - 0  
Bemelmans R / Puetz T - Eysseric J / Sancic A 2 - 0  
Brkic T / Draganja T - Gimeno-Traver D / Martinez Portero P 2 - 0  
Mansouri S / Zimonjic N - Vavassori A / Vega Hernandez D 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Idigov - Landaeta, Ronny 1 - 0  
I. Edisultanov - A. Evchenko 1 - 0  
U. Salamov - N. Dabrowski 1 - 0  

 

2019.04.17.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 12 - 3  
KT Wiz - Hanwha Eagles 5 - 8  
Lotte Giants - KIA Tigers 8 - 6  
NC Dinos - LG Twins 2 - 4  
Samsung Lions - Kiwoom Heroes 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 3 - 1  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 2 - 2  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 4 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 1 - 0  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 6 - 4  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 7 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Leones de Yucatan 5 - 4  
Bravos de Leon - Olmecas de Tabasco 7 - 11  
Diablos Rojos del Mexico - Piratas de Campeche 14 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Saraperos de Saltillo 2 - 4  
Pericos de Puebla - Algodoneros Union Laguna 5 - 7  
Sultanes de Monterrey - Rieleros de Aguascaliente 2 - 5  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 2 - 5  
Toros de Tijuana - Tigres de Quintana Roo 13 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 6 - 9  
Chicago WS - Kansas City 5 - 1  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 3 - 4  
Detroit - Pittsburgh 3 - 5  
LA Dodgers - Cincinnati 6 - 1  
LA Dodgers - Cincinnati (21:10) 3 - 2  
Miami - Chicago Cubs 0 - 4  
Milwaukee - St. Louis 8 - 4  
Milwaukee - St. Louis (19:40) 3 - 6  
Minnesota - Toronto 5 - 6  
NY Yankees - Boston 8 - 0  
Oakland - Houston 1 - 9  
Philadelphia - NY Mets 14 - 3  
Philadelphia - NY Mets (19:05) 3 - 2  
San Diego - Colorado 2 - 8  
Seattle - Cleveland 2 - 4  
Tampa Bay - Baltimore 4 - 2  
Texas - LA Angels 5 - 0  
Washington - San Francisco 3 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Dalen (5.m.) 9 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Interobal Plzen (3.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Val Pusteria(5.m.,Val Pusteria csarnok) 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LeKi - TUTO 1 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - CSZKA Moszkva (3.m.) 0 - 2  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Tampa Bay (4.m.) 7 - 3  
Las Vegas - San Jose (4.m.) 5 - 0  
NHL 2018/19 - NY Islanders vagy Pittsburgh jut tovább?    
NHL 2018/19 - Tampa Bay vagy Columbus jut tovább?    
Pittsburgh - NY Islanders (4.m.) 1 - 3  
St. Louis - Winnipeg (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Knights - Guelph Storm (7.m.) 3 - 6  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Szarjarka Karaganda (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 5 - 4  
Dánia - Svédország 2 - 3  
Litvánia - Észtország 6 - 3  
Magyarország - Szlovénia 7 - 4  
Kerékpár (Pres. Tour of Turkey,2.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Grosschartner - J.S. Molano 1 - 0  
Presidential Tour of Turkey 2019, 2. szakasz    
R. Gibbons - B. O'Connor 0 - 1  
S. Consonni - M. Finetto 0 - 1  
Sam Bennett - C. Ewan 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Crvena zvezda (3.m.) 80 - 72  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Franca (1.m.) 82 - 94  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus (3.m.) 67 - 89  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Barcelona (1.m.) 75 - 68  
Real Madrid - Panathinaikosz (1.m.) 75 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Varese 89 - 86  
Sassari - Hapoel Holon 105 - 75  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Roche Vendee (1.m.) 81 - 63  
Lattes Montpellier - Landes (1.m.) 83 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mondeville - St-Amand Hainaut 73 - 58  
Nantes Reze - Villeneuve d'Ascq Lille 74 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 90 - 88  
Dabrowa Gornicza - Krosno 88 - 82  
Gliwice - Rosa Radom 80 - 78  
Koszalin - Szczecin 88 - 71  
Ostrow Wielkopolski - Torun 67 - 86  
Starogard Gdanski - Anwil Wloclawek 95 - 92  
Zielona Gora - Legia Varsó 100 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Polkowice (3.m.) 71 - 80  
Gorzow - Sleza Wroclaw (3.m.) 61 - 63  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 107 - 72  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Alba Fehérvár 75 - 68  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Szolnok 96 - 71  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Debrecen 118 - 80  
Kecskemét - Sopron 96 - 105  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr (1.m.) 64 - 52  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - San Antonio (2.m.) 114 - 105  
Portland - Oklahoma City (2.m.) 114 - 94  
Toronto - Orlando (2.m.) 111 - 82  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Göttingen 90 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - IDK Gipuzkoa (3.m.) 67 - 67, h.u. 80 - 78  
Gernika Bizkaia - Valencia (3.m.) 49 - 75  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - B. Bystrica (2.m.) 42 - 52  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Ruzomberok (2.m.) 56 - 67  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Ilirija Ljubljana 90 - 77  
Zlatorog Lasko - Sencur Kranj 64 - 79  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Olimpija Ljubljana 63 - 69  
Polzela - Krka Novo Mesto 82 - 81  
Primorska Koper - Rogaska 89 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Galatasaray (1.m.) 62 - 63  
Fenerbahce - Besiktas (1.m.) 105 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Zenit Szentpétervár 96 - 80  
Nyizsnyij Novgorod - Himki Moszkva 83 - 83, h.u. 93 - 97  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Nordsjaelland 32 - 35  
Lemvig - Mors-Thy 28 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Holstebro 28 - 21  
Sönderjyske - Aalborg 22 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - EH Aalborg 32 - 29  
Silkeborg - Skanderborg 34 - 28  
Kézilabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Nice 24 - 19  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Diomidisz Argosz (1.m.) 30 - 17  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Dubrava 29 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Lublin 20 - 22  
Kielce - Ruch Chorzow 27 - 21  
Piotrcovia Piotrkow - Koscierzyna 39 - 30  
Zaglebie Lubin - Kobierzyce 28 - 18  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Wybrzeze Gdansk 27 - 22  
Pogon Szczecin - Stal Mielec 29 - 29  
Zaglebie Lubin - Spojnia Gdynia 22 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gwardia Opole 25 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Szeged 24 - 34  
Veszprém - Tatabánya 32 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Győr 27 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Dinamo-Viktor Sztavropol 30 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermentoes - Fafe 25 - 25  
Horta - Boa Hora 32 - 33  
Maia - Avanca 28 - 27  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - CSM Bukarest 28 - 23  
Politehnica Timisoara - Calarasi 31 - 26  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Steaua Bukarest 20 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Suceava 29 - 29  
SM Dedeman Bacau - Fagaras 23 - 19  
Universitatea Cluj - Buzau 16 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slatina - CSM Bukarest 20 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Malmö (4.m.) 29 - 28  
Ystad IF - Alingsas (4.m.) 21 - 28  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Belouizdad 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Gimnasia Tiro de Salta 1 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Porto (Ki jut tovább?)    
Manchester City - Tottenham 4 - 3  
Porto - Liverpool 1 - 4  
Tottenham - Manchester City (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - CSZKA Szófia 3 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - The Strongest 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vila Nova - Bragantino Para 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Apollon Limasszol 0 - 0  
Paralimni - APOEL Nicosia 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Dep. Municipal 2 - 0  
Dep. La Equidad - Independiente FBC 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 3 - 1  
Ceske Budejovice - MAS Taborsko 4 - 0  
Chrudim - Vitkovice 1 - 2  
Trinec - Varnsdorf 2 - 0  
Usti nad Labem - Znojmo 2 - 1  
Zizkov - FC Hradec Kralove 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Vendsyssel 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Highlands Park - Free State Stars 1 - 1  
Mamelodi Sundowns - Supersport Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Korail - Ulsan 2 - 0  
Gangneung City - Jeju 1 - 1  
Gangwon - FC Seoul 3 - 2  
Gyeongnam - Pocheon 2 - 1  
Incheon - Cheongju FC 0 - 1  
Jeonbuk - Anyang 0 - 1  
Sangju Sangmu - Seongnam 0 - 0  
Suwon Bluewings - Pohang 1 - 0  
Suwon City - Daegu 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Bani Yas 1 - 0  
Al-Fujairah - Al-Wasl 3 - 3  
Al-Sharjah - Al-Ain 2 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Wahda 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Paris SG 3 - 2  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kakheti Telavi - Georgia Tbiliszi 3 - 0  
Lokomotív Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Trikala 1 - 0  
Irodotosz Alikarnasszosz - Eginiakosz 4 - 2  
Karaiszkakisz Arta - Hania Kisszamikosz 0 - 0  
Plataniasz - Panahaiki 4 - 3  
Volosz NFC - Apollon Larissza 1 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Machine Sazi Tabriz 1 - 0  
Zob Ahan - Persepolis 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Ymir 6 - 0  
KA Akureyri - Berserkir 4 - 2  
Leiknir R. - Fjölnir 1 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Once Caldas 1 - 1  
Dep. Pasto - Alianza Petrolera 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Envigado 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Hangzhou Greentown 1 - 4  
Hebei Elite - Guizhou Zhicheng 2 - 1  
Shaanxi Changan - Xinjiang Tianshan 1 - 1  
Shenzhen Pengcheng - Beijing Sport Univ. 1 - 5  
Shijiazhuang - Nei Mongol Zhongyou 3 - 1  
Yunnan Kunlu - Shanghai Shenxin 1 - 3  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Soroksár 2 - 1  
Labdarúgás (Malajziai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerantut FA - Perak 1 - 2  
Johor DT - PKNS 0 - 1  
PKNP - PDRM 3 - 2  
Univ. Kebangsaan Malaysia - Pahang 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - RSB Berkane 1 - 1  
Raja Casablanca - Ittihad Tanger 1 - 0  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbru Chisinau - Sfintul Gheorghe 0 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovcen Cetinje - OFK Petrovac 1 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enugu Rangers - Lobi Stars 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyn - LSK Kvinner 0 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sand - Bayern München 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Udinese 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viterbo - Cavese 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Cerro Porteno 1 - 1  
Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Gernika 4 - 1  
Izarra - Leioa 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madrid CCF - Barcelona 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Växjö 5 - 0  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Radnicki Nis 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemplin Michalovce - Zilina 0 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Sfaxien - US Monastir 0 - 3  
Esperance de Tunis - Hammam-Lif 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Sahtar Doneck 0 - 2  
Ingulec Petrove - Zorya Luganszk 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Independence - Bethlehem Steel 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Dep. Lara 2 - 1  
Caracas FC - Metropolitanos Caracas 1 - 0  
Dep. Anzoategui - Aragua Maracay 3 - 1  
Estudiantes de Caracas - Zamora Barinas 1 - 0  
Mineros de Guayana - Puerto Cabello 1 - 2  
Portuguesa Acarigua - Llaneros de Guanare 2 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawiercie - Kedzierzyn-Kozle (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Lüneburg (3.m.) 3 - 0  
Haching - Berlin RV (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Krasznodar (2.m.) 3 - 0  
Leningradka Szentpétervár - Zarecsje-Odincovo Moszkva (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Belogorje Belgorod (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Lokomotív Kalinyingrád (2.m.) 0 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Canakkale Bld. Spor 3 - 2  
Aydin Bld. Spor - Halkbank Ankara 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Fenerbahce (2.m.) 3 - 1  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. O'Donnell - Joe Perry (10 nyert frame-ig) 3 - 10  
Mark Davis - Lyu Haotian (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Mat. Selt - Zhao Xintong (10 nyert frame-ig) 4 - 10  
T. Un-Nooh - Joe O'Connor (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
Tian Pengfei - Mat. Stevens (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - And. Martin 0 - 2  
E. Lopez-Perez - L. Saville 2 - 0  
J. Duckworth - J. Grills 2 - 0  
Jas. Jung - U. Ignatik 2 - 1  
Jor. Thompson - M. Purcell 2 - 0  
M. Banes - K. Majchrzak 0 - 2  
M. Viola - Jay Clarke 0 - 2  
Zhe Li - N. Milojevic 0 - 2  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Ramanathan R / Vardhan V 2 - 0  
Bai Y / Sun F - Ratiwatana SO / Rungkat C 2 - 0  
Gong M-X / Zhang Ze - Gao X / Zhang Zh 2 - 0  
Gunneswaran P / Myneni S - Lopez Perez E / Margaroli L 2 - 0  
He Y / Wu D - Balaji N / Cerretani J 0 - 2  
Hsieh C-P / Yang T-H - Majchrzak K / Matsui T 1 - 2  
Tenisz (Dothan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - L. Cabrera 2 - 0  
A. Sharma - K. Kucova 1 - 2  
Claire Liu - G. Talaba 2 - 0  
D. Aiava - F. di Lorenzo 0 - 2  
E.G. Ruse - Asia Muhammad 2 - 0  
Ell. Perez - Sop. Chang 2 - 0  
Hanna Chang - L. Hradecka 0 - 2  
K. Kawa - A. Kiick    
Lau. Davis - C. Dolehide 2 - 0  
O. Govortsova - K. Birrell 1 - 2  
R. Zarazua - A. Guarachi Mathison 2 - 0  
T. Townsend - S. Karatantcheva 0 - 2  
Z. Hives - U.M. Arconada 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - D. Goffin 2 - 0  
D. Medvedev - R. Albot 2 - 0  
D. Thiem - M. Klizan 2 - 0  
F. Auger Alliassime - A. Zverev 0 - 2  
F. Fognini - Gil. Simon    
Fucsovics M. - C. Norrie 0 - 2  
J-L. Struff - G. Dimitrov 0 - 2  
K. Nishikori - P-H. Herbert 0 - 2  
M. Kukushkin - S. Tsitsipas 0 - 2  
R. Bautista-Agut - R. Nadal 0 - 2  
T.H. Fritz - D.S. Schwartzman 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Lopez M - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Haase R / Koolhof W - Zverev A / Zverev M 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Gonzalez M / Zeballos H 1 - 2  
Mektic N / Skugor F - Khachanov K / Lopez F 2 - 1  
Murray J / Soares B - Dodig I / Roger-Vasselin 2 - 1  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Kev. King 2 - 0  
A. Tabilo - R. Quiroz 0 - 2  
J. Souza - M. Safwat 2 - 0  
J. Tipsarevic - Luc. Gomez 2 - 1  
L. Miedler - J. Tipsarevic 2 - 1  
M-A. Hüsler - Dan. Petrovic 2 - 0  
M. Arevalo - M.T. Barrios Vera 0 - 2  
M. Sanchez Montemayor - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
Ped. Sakamoto - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
S. Griekspoor - T. Seyboth Wild 0 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Quiroz R - Brown D / Shamasdin A 2 - 0  
Escobar G / Martinez L D - Fruttero J P / Huesler M A 2 - 0  
Olivo R / Patino L - Hach Verdugo H / Pavic A 2 - 0  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - M. Giron 0 - 2  
B. Klahn - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
D. Köpfer - G. Clezar 1 - 2  
H. Dellien - N. Hardt 2 - 0  
H. Laaksonen - San. Giraldo 2 - 0  
J. Brooksby - M. Polmans 2 - 0  
Jam. Ward - S. Korda 1 - 2  
N. Rubin - M. Cuevas 2 - 1  
R. Shane - T. Sandgren 1 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arias B / Bangoura S - Nedunchezhiyan J / Raja P 2 - 1  
Bambridge L / O'Mara J - Sandgren T / Ward J 2 - 1  
Lammons N / Qureshi A - Aragone J / Giron M 2 - 0  
Lawson A / Polansky P - Ehrat S / Zhurbin A 2 - 0  
Rinderknech A / Yevseyev - Maytin R / Romboli F 1 - 2  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - P. Sousa 1 - 2  
D. Gimeno-Traver - V. Galovic 2 - 0  
J.S. Tatlot - F. Bagnis 2 - 0  
Joao Domingues - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
O. Otte - D. Dima 2 - 0  
P. Martinez Portero - S. Mansouri 1 - 2  
Q. Halys - T. Bellucci 1 - 2  
R. Marcora - F. Coria 0 - 2  
T. Brkic - F. Arguello 0 - 2  
V. Troicki - S. Napolitano 2 - 0  
Tenisz (Tunisz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Bagnis F - Eysseric J / Sancic A 0 - 2  
Bemelmans R / Puetz T - Kolar Z / Vervoort M 2 - 0  
Brkic T / Draganja T - Siljestrom A / Walkow S 2 - 1  
Dougaz A / Echargui M - Eysseric J / Sancic A    
Mansouri S / Zimonjic N - Ghorbel A / Mladenov V 2 - 0  
Martos Gornes S / Perez S - Vavassori A / Vega Hernandez D 0 - 2  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szentes 7 - 5  
Tatabánya - Szombathely 9 - 7  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Eger 11 - 12  
OSC - BVSC 17 - 10  
Szolnok - FTC 7 - 9  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - UVSE (2.m.) 8 - 11  
OB I, női 2018/19 - UVSE vagy FTC jut tovább?    

 

2019.04.16.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 8 - 3  
KT Wiz - Hanwha Eagles 4 - 2  
Lotte Giants - KIA Tigers 10 - 9  
NC Dinos - LG Twins 2 - 7  
Samsung Lions - Kiwoom Heroes 0 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 6 - 0  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 9 - 0  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 7 - 1  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 9 - 5  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 8 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Kansas City 5 - 4  
LA Dodgers - Cincinnati 4 - 3  
Miami - Chicago Cubs 2 - 7  
Milwaukee - St. Louis 10 - 7  
Minnesota - Toronto 3 - 5  
Philadelphia - NY Mets 6 - 7  
San Diego - Colorado 2 - 5  
Seattle - Cleveland 4 - 6  
Texas - LA Angels 12 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Classic Tampere (2.m.) 3 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Falun (4.m.) 4 - 8  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Pardubice 5 - 7  
Kladno - Motor Ceske Budejovice 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Sönderjyske (3.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - KeuPa (1.m.) 5 - 4  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 (3.m.) 0 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Washington (3.m.) 5 - 0  
Colorado - Calgary (3.m.) 6 - 2  
Dallas - Nashville (3.m.) 2 - 3  
Toronto - Boston (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Deggendorf (7.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Augsburg (7.m.) 2 - 0  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Niagara Icedogs (6.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Vienna Capitals (2.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Brassó (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Färjestad (6.m.) 1 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovák bajnokság 2018/19    
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (5.m.) 6 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Szarjarka Karaganda (1.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Hradec Kralove (3.m.) 69 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Kolin (3.m.) 83 - 72  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Baskonia Vitoria (1.m.) 94 - 68  
Fenerbahce - Zalgiris Kaunas (1.m.) 76 - 43  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - RS Elasto Painters (3.m.) 85 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang - Liaoning (4.m.) 107 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Spojnia Stargard 78 - 93  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Cegléd (1.m.) 78 - 82  
Szekszárd - NKE-Csata (1.m.) 67 - 61  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - LA Clippers (2.m.) 131 - 135  
Philadelphia - Brooklyn (2.m.) 145 - 123  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - San Martino di Lupari (1.m.) 61 - 47  
UR Venezia - Eirene Ragusa (1.m.) 73 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Mersin BB (1.m.) 51 - 61  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Hranice 40 - 32  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Holstebro 29 - 19  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Kielce 22 - 41  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen (1.m.) 33 - 28  
Schaffhausen - Basel (1.m.) 32 - 34  
Suhr Aarau - Thun (1.m.) 26 - 24  
Winterthur - Kriens (1.m.) 25 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - AIK (4.m.) 32 - 26  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Setif - JSM Bejaia 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Dep. Moron 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Godoy Cruz 1 - 1  
Rosario Central - Aldosivi 0 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Juventus (Ki jut tovább?)    
Barcelona - Manchester Utd. 3 - 0  
Juventus - Ajax 1 - 2  
Manchester Utd. - Barcelona (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Szeptemvri Szófia 4 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia Maracaibo - Nacional Potosi 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Sokolov 2 - 1  
Vlasim - Jihlava 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Fuerza Amarilla 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Baoding Yingli Yitong 1 - 0  
Meizhou Hakka - Jinlin Baijia 0 - 1  
Nanjing Shaye - Heilongjiang Lava Spring 0 - 2  
Nantong Zhiyun - Changchun Yatai 0 - 1  
Qingdao Huanghai - Lhasa Chengtou 2 - 0  
Zibo Cuju - Sichuan Annapurna 1 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vidi - Debrecen 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - Petaling Jaya CFC 2 - 0  
Kelantan Utd. - Terengganu 1 - 3  
Penang - Kuala Lumpur 2 - 4  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheriff Tiraspol - Milsami Orhei 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Universitario de Deportes 2 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Cardiff 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Inverness CT 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Öster - Degerfors 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mladost Lucani 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Trnava 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swope Park - Indy Eleven 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Quimper 3 - 1  
Mougins - Beziers 0 - 3  
Mulhouse - St-Raphael 3 - 0  
Nantes - Cannes 0 - 3  
Paris SC - Venelles 3 - 2  
Vandoeuvre-Nancy - Chamalieres 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Czarni Radom (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - Jastrzebski Wegiel (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Modena (1.m.) 3 - 1  
Trentino - Cucine Lube Civitanova (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
THY Istanbul - Nilufer Bld. Spor (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Aydin Bld. Spor 3 - 2  
Halkbank Ankara - Ankara Karayollari 3 - 2  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - J. Astley 10 - 4  
Dan. Wells - Mar. Gould 8 - 10  
E. Sharav - Zhou Yuelong 6 - 10  
G. Dott - K. Maflin 10 - 2  
Gary Wilson - Liang Wenbo 10 - 6  
Luo Honghao - Tom Ford 10 - 8  
M. Georgiou - Yan Bingtao 10 - 8  
M. Judge - Jam. Cahill 6 - 10  
R. Milkins - A. McGill 8 - 10  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - Yunseong Chung    
Gon. Oliveira - Ze Zhang 2 - 0  
J. Grills - Yecong He 2 - 0  
M. Banes - B. Patael 2 - 1  
M. Janvier - Tsung-Hua Yang 2 - 1  
Mak. Ochi - J. Kubler 0 - 2  
R. Ramanathan - Yan Bai 2 - 0  
S. Myneni - P. Gunneswaran 0 - 2  
U. Ignatik - N. Barrientos 2 - 0  
Yas. Uchiyama - A. Bolt 1 - 2  
Zhizhen Zhang - O. Nedovyesov 2 - 1  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Li Z / Oliveira G - Purcell M / Saville L 0 - 2  
Pel D / Podlipnik-Castill - Jung J / Ratiwatana S 2 - 1  
Tenisz (Dothan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hir. Kuwata - D. Khazaniuk 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - C. Norrie 0 - 2  
F. Auger Alliassime - J.I. Londero 2 - 0  
F. Verdasco - P-H. Herbert 0 - 2  
Gil. Simon - A. Popyrin 2 - 0  
J-W. Tsonga - T.H. Fritz    
J.A. Munar Clar - B. Coric 1 - 2  
L. Sonego - K. Khachanov 2 - 0  
M. Cilic - G. Pella 1 - 2  
N. Djokovic - P. Kohlschreiber 2 - 1  
S. Wawrinka - M. Cecchinato 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Basilashvili N - Klaasen R / Salisbury J 2 - 1  
Edmund K / Skupski N - Schwartzman D / Sousa J 1 - 2  
Fucsovics M / Pella G - Berrettini M / Fognini F 2 - 0  
Goffin D / Pouille L - Demoliner M / Medvedev D 0 - 2  
Mektic N / Skugor F - Middelkoop M / Tsitsipas S 2 - 0  
Melzer J / Thiem D - Auger-Aliassime F / Shapovalov D    
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - M. Guinard 2 - 0  
Ale. Muller - J-P. Smith 2 - 1  
B. Crepatte - T. Seyboth Wild 0 - 2  
E. Escobedo - S. Ofner 2 - 1  
F. Mena - B. Rola 2 - 0  
G. Lopez Villasenor - J. Souza 1 - 2  
M-A. Hüsler - S. Verbeek 2 - 0  
M. Basic - C. Gomez-Herrera 1 - 2  
M. Sanchez Montemayor - E. Nava 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - R. Olivo 2 - 0  
P. Krstin - J. Menezes 0 - 2  
R. Cid Subervi - A. Pavic 1 - 2  
V. Durasovic - A. Pavic 1 - 2  
V. Estrella Burgos - E. Escobedo 0 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - M. Moraing 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - Z. Khan 2 - 0  
Emi. Gomez - P. Lorenzi 0 - 2  
Evan Song - A. Vukic 1 - 2  
Evan Song - J.C. Aragone 2 - 0  
Gas. Elias - Tom. Paul 0 - 2  
H. Heliovaara - G. Clezar 0 - 2  
M. Cuevas - Ale. Gonzalez 2 - 0  
M. Krueger - A. Collarini 1 - 2  
P. Polansky - C. Altamirano 2 - 0  
S. Korda - U. Blanch 2 - 0  
S. Nagal - B. Fratangelo 1 - 2  
San. Giraldo - T-S. Kwiatkowski 2 - 1  
Tenisz (Sarasota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Reese H - Huey T / Martin F 1 - 2  
Krueger M / Reid M - Berdusco R / Braswell M 2 - 0  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - A. Vavassori 0 - 2  
D. Vega Hernandez - T. Brkic 0 - 2  
F. Gaio - S. Travaglia 2 - 1  
G.M. Moroni - J. Zopp 2 - 1  
L. Giustino - Z. Kolar 2 - 0  
N. Serdarusic - R. Bemelmans 0 - 2  
P. Cuevas - P. Cachin 2 - 0  
S. Mansouri - E. Benchetrit 2 - 0  
V. Galovic - M. Vilella Martinez 2 - 1  
V. Troicki - A. Dougaz    
Tenisz (Tunisz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Abdallah S / Nagoudi - Bonzi B / Halys Q 0 - 2  
Domingues J / Sousa P - Gimeno-Traver D / Martinez Portero P 0 - 2  
Gille S / Paes L - Arguello F / Duran G 1 - 2  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Vasas 11 - 6  

 

2019.04.15.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 11 - 6  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 5 - 8  
Piratas de Campeche - Pericos de Puebla 1 - 8  
Rieleros de Aguascaliente - Sultanes de Monterrey 7 - 18  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 15 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 5 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 7 - 3  
Boston - Baltimore 1 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Storvreta (4.m.) 4 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Slavia Praha (2.m.) 4 - 4  
Golf (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
US Masters 2019    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Milwaukee 2 - 3  
Stockton - Bakersfield 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Val Pusteria (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Plzen (7.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät (6.m.) 0 - 3  
Hämeenlinna - Tappara (6.m.) 4 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Avangard Omszk (2.m.) 3 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Tampa Bay (3.m.) 3 - 1  
Las Vegas - San Jose (3.m.) 6 - 3  
St. Louis - Winnipeg (3.m.) 3 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sault Ste Marie Greyhound - Saginaw Spirit (6.m.) 0 - 5  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Brassó (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Frölunda (5.m.) 2 - 6  
Jégkorong (vb, Divízió II/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ausztrália 2 - 1  
Kína - Belgium 4 - 0  
Szerbia - Spanyolország 2 - 2  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders (6.m.) 3 - 6  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Okapi Aalstar 73 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants (2.m.) 70 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Európa Kupa 2018/19    
Valencia - Alba Berlin (3.m.) 89 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Strasbourg 83 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - SM Beermen (2.m.) 82 - 92  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Ashdod 86 - 97  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Naharia 83 - 83, h.u. 96 - 93  
Hapoel Jerusalem - Ironi Ness Ziona 100 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen - Guangdong (4.m.) 117 - 135  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Utah (1.m.) 122 - 90  
Milwaukee - Detroit (1.m.) 121 - 86  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Hamburg (4.m.) 85 - 91  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 78 - 65  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Lok.Kubany Krasznodar 83 - 93  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Nyköbing F. 29 - 34  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Wilhelmshaven 30 - 23  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hussein Dey - Ain M'Lila 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Sarmiento 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - UAI Urquiza 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Independiente 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitosa Bistritsa - Etar Veliko Tarnovo 3 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Guabira Montero 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hamburg 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Würzburg - Karlsruhe 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Palestino 0 - 1  
Cobresal - Universidad de Concepcion 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Ermisz Aradippou 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Liberec 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Aarhus GF 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Emelec Guayaquil 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - El Gouna 4 - 0  
Misr Lel Makasa - Petrojet 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Szluck 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti 0 - 1  
Honka - Mariehamn 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Lorient 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Go Ahead Eagles 5 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Sektzia Nes Tziona 1 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ramat Gan 1 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Katamon 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Cali 0 - 1  
Dep. Tolima - Dep. Pasto 0 - 0  
Envigado - Atl. Huila 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Rigas FS 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Cruz Azul 0 - 0  
Monterrey - Santos Laguna 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - New York RB 2 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gzira - Floriana 1 - 0  
Hibernians Paola - Qormi 1 - 3  
Sliema Wanderers - Senglea 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Odd Grenland 2 0 - 5  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Seattle 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Empoli 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Brescia 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imolese - Feralpisalo 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Dep. Santani 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Watford - Arsenal 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Astra Giurgiu 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Real Madrid 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Norrby 1 - 1  
Örgryte - Frej Täby 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Göteborg 2 - 1  
Helsingborg - Hammarby 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Altay Izmir 2 - 2  
Altinordu - Ümraniyespor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Akhisar 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Largo Melo - Nacional Montevideo 2 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Bohemians 1 - 0  
Sligo - Waterford FC 0 - 0  
St. Patrick's - Derry City 1 - 3  
UC Dublin - Cork City 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Banants Jereván 1 - 1  
Shirak Gyumri - Artsakh Jereván 0 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Liga,női 2018/19-Nyíregyháza v. Békéscsaba jut tovább?    
Nyíregyháza - Békéscsaba (5.m.) 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Finikasz Szyrosz (2.m.) 3 - 1  
PAOK - Kifiszia (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Bydgoszcz (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Busto Arsizio (3.m.) 3 - 0  
Novara - Bisonte Firenze (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Galatasaray (2.m.) 3 - 2  
Halkbank Ankara - Fenerbahce (2.m.) 1 - 3  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - Jim. White (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
B. Woollaston - Nig. Bond 10 - 4  
Dua. Jones - A. McGill (10 nyert frame-ig) 5 - 10  
G. Dott - Xu Si (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
Li Hang - Ian Burns 10 - 8  
Mark King - Lu Ning 5 - 10  
Mat. Stevens - C. Wakelin 10 - 7  
Mic. White - J. Astley 6 - 10  
Pang Junxu - K. Maflin 7 - 10  
Ryan Day - Tian Pengfei 3 - 10  
Sam Craigie - Tom Ford (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
Sco. Donaldson - K. Doherty 10 - 4  
Zhang Yong - Joe Perry 1 - 10  
Tenisz (Anning, China, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Grills - Ruixuan Wang 2 - 0  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Zhizhen Zhang 1 - 2  
And. Martin - Fajing Sun 2 - 0  
Di Wu - M. Purcell 1 - 2  
Kai. Uchida - Tsung-Hua Yang 1 - 2  
L. Saville - And. Harris 2 - 1  
Mak. Ochi - Yuanfeng Li 2 - 0  
S. Myneni - V. Safranek 2 - 0  
S.K. Mukund - Yan Bai 0 - 2  
T. Lamasine - Yas. Uchiyama 1 - 2  
Xin Gao - M. Viola 0 - 2  
Yunseong Chung - Hanyi Liu 2 - 0  
Zhe Li - Tung-Lin Wu 2 - 0  
Zihao Xia - Gon. Oliveira 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - R. Albot 0 - 2  
A. Seppi - L. Sonego 0 - 2  
D. Dzumhur - M. Cecchinato    
D. Medvedev - J. Sousa 2 - 0  
D. Shapovalov - J-L. Struff 1 - 2  
D.S. Schwartzman - K. Edmund 2 - 1  
F. Delbonis - M. Klizan 0 - 2  
F. Fognini - A. Rublev 2 - 1  
G. Andreozzi - D. Goffin 0 - 2  
J. Chardy - M. Kukushkin 0 - 2  
L. Catarina - J.A. Munar Clar 0 - 2  
M. Jaziri - D. Lajovic 0 - 2  
N. Basilashvili - Fucsovics M. 1 - 2  
R. Bautista-Agut - J. Millman 2 - 1  
T. Kokkinakis - P. Kohlschreiber    
Taro Daniel - P. Kohlschreiber 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dimitrov G / Wawrinka S - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Djokovic M / Djokovic N - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Dodig I / Roger-Vasselin - Djere L / Sharan D 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Haase R / Koolhof W 0 - 2  
Zverev A / Zverev M - Arneodo R / Nys H 2 - 1  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - Ped. Sakamoto 0 - 2  
C. Gomez-Herrera - M. Zekic 2 - 0  
F. Mena - Yus. Takahashi 2 - 1  
Kev. King - Evan King 2 - 1  
M.F. Descotte - J. Menezes 1 - 2  
N. Mejia - Ale. Muller 0 - 2  
P.S. Varillas - Gon. Escobar 0 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, Mexico, Quali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lopez Villasenor - L. Patino 2 - 0  
S. Verbeek - J.A. Hernandez Serrano 2 - 1  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - S. Ehrat 2 - 0  
A. Rinderknech - D. Yevseyev 2 - 1  
A. Zhurbin - Emi. Gomez 0 - 2  
D. Nguyen - R. Shane 0 - 2  
E. Karlovskiy - C. Altamirano 1 - 2  
Gas. Elias - M. Torpegaard 2 - 0  
J. Hiltzik - J. Brooksby 0 - 2  
J. Sels - S. Nagal 1 - 2  
N. Hardt - M. Redlicki 2 - 1  
S. Bangoura - A. Karatsev 1 - 2  
Tenisz (Sarasota, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - Z. Khan 0 - 2  
Tenisz (Tunis, Tunisia, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vega Hernandez - S. Gille 2 - 1  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - D. Dima 0 - 2  
B. Bonzi - F. Gaio 1 - 2  
D. Masur - T. Bellucci 1 - 2  
G.M. Moroni - R. Bonadio 2 - 1  
J.S. Tatlot - G. Sakharov 2 - 1  
K. Krawietz - Joao Domingues 0 - 2  
N. Serdarusic - Chun Hsin Tseng 2 - 0  
P. Cachin - I. Nedelko 2 - 0  
Z. Kolar - D. Perez Sanz 2 - 0  
Címkék: tippmix,